Tippmix eredmények - 2019. május 6-12.

2019-05-06
Tippmix eredmények - 2019. május 6-12.
2019.05.12.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremantle - Richmond 86 - 111  
Hawthorn - Greater Western Sydney 71 - 38  
North Melbourne Kangaroos - Geelong 80 - 104  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 4 - 5  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 3 - 6  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 5 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 2 - 5  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 8 - 1  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 1 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Pericos de Puebla 3 - 21  
Generales de Durango - Diablos Rojos del Mexico 8 - 10  
Generales de Durango - Diablos Rojos del Mexico (22:00) 13 - 10  
Leones de Yucatan - Acereros de Monclova 1 - 12  
Olmecas de Tabasco - Sultanes de Monterrey 3 - 1  
Piratas de Campeche - Toros de Tijuana 5 - 10  
Rieleros de Aguascaliente - Guerreros de Oaxaca 9 - 11  
Saraperos de Saltillo - Bravos de Leon 10 - 3  
Tigres de Quintana Roo - Tecolotes de Nuevo Laredo 7 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Atlanta 4 - 6  
Arizona - Atlanta (22:10) 3 - 5  
Baltimore - LA Angels 5 - 1  
Boston - Seattle 11 - 2  
Colorado - San Diego 3 - 4  
Colorado - San Diego (21:10) 10 - 7  
Houston - Texas 11 - 4  
Houston - Texas (20:10) 15 - 5  
Kansas City - Philadelphia 0 - 7  
Kansas City - Philadelphia (20:15) 1 - 6  
LA Dodgers - Washington 2 - 5  
LA Dodgers - Washington (22:10) 6 - 0  
Minnesota - Detroit (20:10) 3 - 5  
NY Mets - Miami 4 - 1  
NY Mets - Miami (19:10)    
Oakland - Cleveland 3 - 5  
San Francisco - Cincinnati 4 - 5  
San Francisco - Cincinnati (22:05) 6 - 5  
St. Louis - Pittsburgh 6 - 10  
Tampa Bay - NY Yankees 7 - 2  
Tampa Bay - NY Yankees (19:10) 1 - 7  
Toronto - Chicago WS 1 - 5  
Darts (European Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - N. Aspinall 4 - 6  
G. Price - Dar. Webster 4 - 6  
Ian White - J. de Zwaan 6 - 1  
Ian White - Kee. Brown 6 - 3  
Ian White - P. Wright    
Ian White - S. Beaton 7 - 5  
J. de Zwaan - Mic. Smith 6 - 4  
Jam. Hughes - M. McGeeney 6 - 4  
Jam. Hughes - P. Wright 1 - 7  
M. van Gerwen - Jam. Richardson 6 - 1  
N. Aspinall - Jam. Hughes 5 - 6  
P. Wright - J. Clayton 6 - 4  
P. Wright - M. van Gerwen 6 - 3  
S. Beaton - Dar. Webster 6 - 2  
S. Beaton - R. Searle 6 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fundao - Leoes Porto Salvo (3.m.) 3 - 3  
Modicus Sandim - Braga (3.m.) 3 - 2  
Golf (British Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
British Masters 2019    
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Diego (5.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Adrenaline - Newcastle North Stars 2 - 8  
Melbourne Ice - Sydney Ice Dogs 6 - 7  
Perth Thunder - Canberra Brave 1 - 5  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Carolina (2.m.) 6 - 2  
San Jose - St. Louis (1.m.) 6 - 3  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guelph Storm - Ottawa 67's (6.m.) 8 - 3  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Németország 1 - 2  
Nagy-Britannia - Kanada 0 - 8  
USA - Franciaország 7 - 1  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Svájc 1 - 3  
Olaszország - Svédország 0 - 8  
Oroszország - Ausztria 5 - 0  
Kerékpár (Giro d'Italia, 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ewan - M. Moschetti 1 - 0  
D. Cimolai - J.J. Lobato Del Valle 1 - 0  
E. Viviani - A. Demare 1 - 0  
F. Gaviria - P. Ackerman 0 - 1  
G. Nizzolo - S. Modolo 0 - 1  
Giro d'Italia, 2. szakasz 2019    
Giro dItalia, 2. szakasz 2019 - Top 3    
P. Roglic - B. Jungels 1 - 0  
T. Dumoulin - S. Yates 1 - 0  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Leuven 83 - 65  
Liege - Oostende 80 - 93  
Limburg - Antwerpen 65 - 85  
Kosárlabda (Brit Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Plymouth 85 - 73  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomoucko - Nymburk (3.m.) 76 - 85  
Kosárlabda (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kouvot Kouvola - Salon Vilpas (6.m.) 95 - 86  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Rouen 78 - 89  
Evreux - Aix Maurienne 93 - 84  
Lille - Quimper 72 - 72, h.u. 78 - 82  
Nancy - Gries-Oberhoffen 84 - 88  
Paris BC - Nantes 81 - 73  
Poitiers - Orleans 79 - 83  
Roanne - Blois 84 - 78  
St-Chamond - Chartres 115 - 75  
Vichy-Clermont - Denain 86 - 86, h.u. 102 - 100  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Reims 66 - 98  
Cholet - Fos-sur-Mer 99 - 83  
Monaco - Boulazac 90 - 78  
Paris Levallois - Antibes 86 - 92  
Pau Orthez - Limoges 84 - 69  
Strasbourg - Le Portel 87 - 73  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - SM Beermen (6.m.) 86 - 98  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Ironi Ness Ziona 91 - 103  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Eilat 91 - 82  
Hapoel TA - Maccabi TA 71 - 71, h.u. 76 - 85  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Legia Varsó (5.m.) 94 - 75  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Rytas Vilnius 91 - 75  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Körmend 94 - 70  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - ZTE 100 - 79  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Portland (7.m.) 96 - 100  
NBA 2018/19 - Denver vagy Portland jut tovább?    
NBA 2018/19 - Toronto vagy Philadelphia jut tovább?    
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Bayreuth 100 - 85  
Brose Bamberg - S. Oliver Würzburg 97 - 65  
Crailsheim - Oldenburg 99 - 87  
Jena - Göttingen 92 - 93  
Ludwigsburg - Alba Berlin 79 - 80  
Mitteldeutscher - Bremerhaven 90 - 87  
Skyliners Frankfurt - Giessen 82 - 81  
Telekom Bonn - Bayern München 102 - 98  
Ulm - Vechta 98 - 94  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montegranaro - Azimut Bergamo (1.m.) 65 - 57  
Treviglio - Verona (1.m.) 77 - 85  
Treviso - Rieti (1.m.) 73 - 51  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Trento 76 - 81  
Olimpia Milano - Trieste 93 - 88  
Pistoia - Avellino 73 - 88  
Reggio Emilia - Cremona 82 - 81  
Sassari - Cantu 87 - 81  
Torino - VL Pesaro 93 - 71  
Venezia - Brescia 86 - 70  
Virtus Bologna - Varese 84 - 72  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gmunden - Traiskirchen (5.m.) 70 - 61  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Palencia (2.m.) 77 - 86  
Iberojet Palma - Granada (2.m.) 80 - 80, h.u. 83 - 88  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breogan Lugo - Gran Canaria 77 - 92  
Fuenlabrada - Gipuzkoa 70 - 69  
Joventut Badalona - Manresa 86 - 70  
MoraBanc Andorra - Barcelona 79 - 82  
Valencia - Estudiantes 90 - 82  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Bemax - Tamis Pancevo 102 - 64  
Novi Pazar - Dynamic Belgrád 73 - 80  
Sloboda Uzice - Partizan Belgrád 62 - 84  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Türk Telekom 83 - 96  
Besiktas - Tofas Bursa 78 - 73  
Galatasaray - RH Gaziantepspor 70 - 66  
Kézilabda (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BL, női 2018/19    
Metz - Kristiansand 30 - 31  
Rosztov - Győr (Helyszín: Budapest) 24 - 25  
Kézilabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rocasa Gran Canaria - Pogon Szczecin 23 - 24  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Karvina (1.m.) 31 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Sönderjyske 33 - 23  
Holstebro - Skjern 31 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - Skanderborg 30 - 30  
GOG - Aarhus 32 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Raphael - Paris SG 33 - 31  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Rude - Varazdin 25 - 31  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porec - Nexe Nasice 20 - 37  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Elblag 30 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelenia Gora - Kielce 32 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Elverum (1.m.) 26 - 30  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordhorn-Lingen - Rhein Vikings Neuss 36 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Ludwigshafen-Friesenheim 32 - 20  
Kiel - Flensburg 20 - 18  
Magdeburg - Wetzlar 30 - 25  
Melsungen - R-N. Löwen Kronau 23 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Blomberg-Lippe 24 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Moszkva - AGU-Adjif 22 - 30  
Kézilabda (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fagaras - SM Dedeman Bacau 26 - 23  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Municipal Craiova 26 - 20  
Danubius Galati - Gloria Buzau 23 - 25  
Dunarea Braila - Bistrita 23 - 22  
Magura Cisnadiei - Corona Brassó 29 - 24  
Ramnicu Valcea - Slatina 29 - 26  
Zalau - Minaur Baia Mare 33 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Guardes - Porrino 27 - 16  
Bera Bera - Zuazo Barakaldo 26 - 25  
Malaga - Elche 28 - 26  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Novi Pazar 35 - 26  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kastrioti Kruje - Flamurtari Vlore 2 - 0  
Luftetari Gjirokaster - Kukesi 3 - 2  
Partizan Tirana - KF Tirana 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doncaster - Charlton 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mansfield - Newport 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2, ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Platense - Central Cordoba SDE 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almirante Brown - Dep. Flandria 2 - 0  
San Miguel - San Telmo 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Gimnasia LP 0 - 0  
Atl. Tucuman - River Plate 3 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Melbourne Victory 6 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Anderlecht 1 - 1  
FC Bruges - Genk 3 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Truiden - Eupen 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Cserno More Várna 5 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Destroyers Santa Cruz - Jorge Wilstermann 0 - 3  
Nacional Potosi - The Strongest 1 - 0  
San Jose de Oruro - Sport Boys Warnes 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - CRB 0 - 2  
Cuiaba - Parana 1 - 1  
Operario PR - Oeste 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Confianca - ABC 1 - 0  
Globo RN - Sampaio Correa 0 - 1  
Imperatriz MA - Treze 2 - 2  
Nautico - Ferroviario CE 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Atlético Acreano 0 - 0  
Paysandu - Juventude 0 - 1  
Ypiranga RS - Sao Jose RS 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Palmeiras 0 - 2  
Corinthians - Gremio 0 - 0  
Flamengo - Chapecoense 2 - 1  
Goiás - Ceara 2 - 1  
Internacional - Cruzeiro 3 - 1  
Santos - Vasco da Gama 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - Vitória BA 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Mainz 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Regensburg 3 - 5  
Duisburg - Heidenheim 3 - 4  
Erzgebirge Aue - Fürth 1 - 1  
Holstein Kiel - Dynamo Dresden 3 - 0  
Ingolstadt - Darmstadt 3 - 0  
Paderborn - Hamburg 4 - 1  
Sandhausen - Bielefeld 0 - 3  
St. Pauli - Bochum 0 - 0  
Union Berlin - Magdeburg 3 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Univ.Catolica de Santiago 0 - 2  
Everton Vina Del Mar - Audax Italiano 0 - 2  
Union Espanola - Universidad de Concepcion 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alki Oroklini - Anorthoszisz Famaguszta 1 - 0  
Doxa Katokopia - Ermisz Aradippou 1 - 0  
Pafosz - Paralimni 0 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - AEK Larnaka 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Usti nad Labem 2 - 0  
Jihlava - Ceske Budejovice 1 - 1  
MAS Taborsko - Pardubice 3 - 3  
Varnsdorf - Prostejov 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Plzen 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, ráj. az EL-ért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Teplice 1 - 1  
Olomouc - Zlín 3 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Thisted 2 - 1  
Helsingör - Naestved 1 - 1  
Hvidovre - Fremad Amager 1 - 2  
Köge - Nyköbing 1 - 3  
Roskilde - Lyngby 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarta - Vejgaard 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Vanlöse 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Aalborg 2 - 0  
Randers - Sönderjyske 4 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - FC Köbenhavn 4 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Farum - Odense 3 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Vejle 0 - 1  
Vendsyssel - Horsens 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Ansan Greeners 0 - 0  
Bucheon - Asan Mugunghwa 0 - 0  
Busan I'Park - Gwangju 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Gangwon 0 - 2  
Jeju - Suwon Bluewings 1 - 3  
Ulsan - Jeonbuk 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Independiente del Valle 2 - 1  
Delfin Manta - LDU Quito 2 - 1  
El Nacional Quito - Guayaquil City 2 - 1  
Mushuc Runa - Tecnico Univ. Ambato 3 - 4  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Daklyeh - El Zamalek 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Torpedo Minszk 1 - 0  
Dinamo Minszk - Gomel 3 - 1  
Vityebszk - Sahtar Szoligorszk 1 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B36 Torshavn - FC Suduroy/Royn 1 - 0  
IF Fuglafjördur - HB Torshavn 0 - 2  
NSI Runavik - AB Argir 5 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kuopio PS 1 - 1  
Mariehamn - Inter Turku 1 - 2  
Rovaniemi PS - Ilves 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Bordeaux 1 - 0  
Marseille - Lyon 0 - 3  
Rennes - Guingamp 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Utrecht 4 - 1  
AZ Alkmaar - PSV 1 - 0  
Feyenoord - ADO Den Haag 0 - 2  
Groningen - F. Sittard 3 - 0  
Heerenveen - NAC Breda 2 - 1  
Heracles - Excelsior 4 - 5  
Vitesse - De Graafschap 6 - 1  
Willem II - Emmen 2 - 3  
Zwolle - Venlo 2 - 4  
Labdarúgás (Hongkongi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yuen Long - Southern District 0 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KR - Fylkir 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Haifa 1 - 0  
Hapoel Bnei Sakhnin - Ironi Kiryat Shmona 0 - 2  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel TA 0 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Kagoshima Utd. 0 - 3  
Gifu - Zweigen Kanazawa 2 - 3  
Kashiwa R. - Tokushima 1 - 0  
Kyoto - Okayama 2 - 1  
Tochigi - Kofu 1 - 0  
Yamagata - JEF United Chiba 3 - 1  
Yokohama FC - Machida Zelvia 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Jubilo Iwata 1 - 0  
Matsumoto Yamaga - Sapporo 0 - 0  
Nagoya GE - Urawa RD 2 - 0  
Shimizu SP - Kawasaki Frontale 0 - 4  
Shonan Bellmare - Oita Trinita 0 - 1  
Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima 2 - 1  
Vissel Kobe - Kashima A. 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Nippon Sport Univ. 0 - 0  
Beleza Inagi - Vegalta Sendai 3 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Okzhetpes Kokshetau 0 - 2  
Atirau - Kairat Almaty 2 - 1  
Kaisar Kyzylorda - Tobol Kostanay 5 - 1  
Sahtar Karagandy - Zhetysu Taldykorgan 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Shijiazhuang 3 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Shenzhen Hongzuan 3 - 0  
Guangzhou Evergrande - Jiangsu 2 - 2  
Shanghai SIPG - Shandong Luneng 2 - 1  
Tianjin Quanjian - Guangzhou R&F 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Zaglebie Lubin 1 - 1  
Legia Varsó - Pogon Szczecin 1 - 1  
Piast Gliwice - Jagiellonia Bialystok 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Rigas FS 0 - 0  
METTA/LU - Ventspils 2 - 1  
Spartaks Jurmala - Liepaja 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Stumbras Kaunas 0 - 0  
Panevezys - Palanga 2 - 1  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamm Benfica - Mondorf-les-Bains 2 - 1  
US Hostert - Dudelange 3 - 4  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja Casablanca - Mouloudia Oujda 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - Tijuana 2 - 1  
Tigres - Pachuca 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Orlando 1 - 0  
Chicago - Minnesota 2 - 0  
Colorado Rapids - Salt Lake 2 - 3  
Columbus - Los Angeles FC 0 - 3  
New England - San Jose 3 - 1  
Seattle - Houston 1 - 0  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sfintul Gheorghe - Speranta Nisporeni 0 - 0  
Zimbru Chisinau - Sheriff Tiraspol 0 - 4  
Labdarúgás (Máltai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gzira - Valletta 0 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Balmazújváros 0 - 2  
Budaörs - Siófok 1 - 3  
Cegléd - Vasas 1 - 2  
Dorog - Kaposvár 2 - 5  
Gyirmót - Békéscsaba 3 - 1  
Kazincbarcika - Győr 1 - 3  
Mosonmagyaróvár - Csákvár 0 - 2  
Soroksár - Nyíregyháza 4 - 0  
Vác - Tiszakécske 0 - 1  
ZTE - Monor 3 - 2  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendel Insurance - Katsina Utd. 2 - 1  
Enyimba - Wikki Tourists 1 - 1  
Kwara Utd. - Rivers Utd. 0 - 0  
Lobi Stars - Enugu Rangers 1 - 0  
MFM Lagos - Remo Stars 1 - 1  
Sunshine Stars - Niger Tornadoes 1 - 0  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akwa Utd. - Yobe Desert Stars 1 - 0  
Heartland Owerri - Abia Warriors 2 - 4  
Kano Pillars - Go Round FC 2 - 0  
Plateau Utd. - Nasarawa Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jerv - Ullensaker/Kisa 2 - 0  
Kongsvinger - Tromsdalen 3 - 2  
Nest-Sotra - Start 0 - 1  
Notodden - Ham-Kam 1 - 2  
Sandnes Ulf - Sandefjord 2 - 4  
Skeid - Raufoss 2 - 3  
Strömmen - Aalesund 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brattvag - Vidar 0 - 2  
Kvik Halden - Bryne 2 - 0  
Levanger - Egersund 2 - 0  
Stjördals/Blink - Hödd 4 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Sotra 1 - 0  
Elverum - Mjölner 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Bodö/Glimt 1 - 1  
Molde - Mjöndalen 1 - 0  
Ranheim - Valerenga 1 - 5  
Sarpsborg - Kristiansund 0 - 1  
Stabaek - Brann Bergen 0 - 1  
Tromsö - Odd Grenland 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Kolbotn 1 - 3  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Portland 1 - 3  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Frankfurt 0 - 2  
Freiburg - Bremen 1 - 1  
Leverkusen - Essen-Schönebeck 2 - 1  
Wolfsburg - Potsdam 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frosinone - Udinese 1 - 3  
Roma - Juventus 2 - 0  
Sampdoria - Empoli 1 - 2  
SPAL Ferrara - Napoli 1 - 2  
Torino - Sassuolo 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, ráj.a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrarese - Pro Patria 2 - 0  
Monza - Fermana 2 - 0  
Potenza - Rende 0 - 0  
Ravenna - Vicenza 1 - 1  
Reggina - Monopoli 1 - 1  
Robur Siena - Novara 0 - 1  
Südtirol - Sambenedettese 1 - 0  
Vercelli - Alessandria 3 - 1  
Virtus Francavilla - Casertana 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki - Tambov 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Ufa 1 - 0  
Zenit Szentpétervár - CSZKA Moszkva 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Austria Klagenfurt 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - LASK Linz 2 - 1  
Sturm Graz - Austria Wien 1 - 3  
Wolfsberg - St. Pölten 4 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Dep. Santani 3 - 2  
Libertad Asuncion - Sp. Luqueno 1 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Melgar 3 - 2  
C. Vallejo Trujillo - Molinos El Pirata 2 - 2  
Dep. Municipal - Real Garcilaso 1 - 1  
Huancayo - Alianza Huanuco 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Covilha 0 - 2  
Cova Piedade - Varzim 0 - 0  
Famalicao - Uniao Oliveirense 3 - 2  
Mafra - Farense 0 - 1  
Porto B - Braga B 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Setúbal 1 - 2  
Guimaraes - Belenenses 5 - 1  
Nacional Madeira - Porto 0 - 4  
Rio Ave - Benfica 2 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Manchester City 1 - 4  
Burnley - Arsenal 1 - 3  
Crystal Palace - Bournemouth 5 - 3  
Fulham - Newcastle 0 - 4  
Leicester - Chelsea 0 - 0  
Liverpool - Wolverhampton 2 - 0  
Manchester Utd. - Cardiff 0 - 2  
Premier Liga 2018/19    
Premier Liga 2018/19 - Chelsea vagy Arsenal végez előrébb?    
Premier Liga 2018/19 - Chelsea vagy Tottenham végez előrébb?    
Premier Liga 2018/19 - Man.Utd vagy Arsenal végez előrébb?    
Premier Liga 2018/19 - Man.Utd vagy Chelsea végez előrébb?    
Premier Liga 2018/19-Man.City vagy Liverpool végez előrébb?    
Southampton - Huddersfield 1 - 1  
Tottenham - Everton 2 - 2  
Watford - West Ham 1 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Univ. Craiova 1948 1 - 0  
Labdarúgás (San Marinó-i bajnokság, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tre Fiori - Tre Penne 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Celtic 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Elche 5 - 3  
Deportivo - Cadiz 1 - 1  
Las Palmas - Cordoba 1 - 0  
Majadahonda - Albacete 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Celta Vigo B 2 - 1  
Coruxo - Unionistas de Salamanca 0 - 0  
Guijuelo - Valladolid B 0 - 0  
Las Palmas B - Union Adarve 2 - 0  
Ponferradina - Fuenlabrada 1 - 0  
Pontevedra - Atl. Madrid B 0 - 2  
Rapido de Bouzas - Real Madrid B 0 - 3  
Salmantino - Internacional de Madrid 2 - 1  
San Sebastian Reyes - Cultural Leonesa 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Langreo 2 - 0  
Ath. Bilbao B - Real Union Irun 2 - 0  
Gernika - Durango 1 - 0  
Gimn. Torrelavega - Sp. Gijón B 1 - 1  
Leioa - Barakaldo 3 - 0  
Mirandes - CD Vitoria 1 - 2  
Oviedo B - R. Santander 1 - 1  
Real Sociedad B - Arenas de Getxo 1 - 1  
Tudelano - Calahorra 0 - 0  
UD Logrones - Izarra 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Lleida 2 - 1  
Barcelona B - Hercules 0 - 2  
Conquense - Castellon 1 - 1  
Ebro - Cornella 0 - 2  
Espanyol B - Levante B 2 - 1  
Peralada - Alcoyano 2 - 3  
Sabadell - Ejea 1 - 0  
Teruel - Olot 1 - 4  
Villarreal B - Valencia B 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Sevilla B 2 - 0  
El Ejido - Almería B 2 - 0  
Granada B - Rec. Huelva 0 - 2  
Ibiza Eivissa - Malaga B 2 - 1  
Linense - Don Benito 1 - 3  
Marbella - UCAM Murcia 2 - 0  
Real Murcia - Melilla 2 - 0  
San Fernando - Jumilla 0 - 1  
Talavera de la Reina - Cartagena 2 - 2  
Villanovense - Atl. Sanluqueno 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Celta Vigo 3 - 1  
Atl. Madrid - Sevilla 1 - 1  
Barcelona - Getafe 2 - 0  
Betis - Huesca 2 - 1  
Girona - Levante 1 - 2  
Leganes - Espanyol 0 - 2  
Rayo Vallecano - Valladolid 1 - 2  
Real Sociedad - Real Madrid 3 - 1  
Valencia - Alavés 3 - 1  
Villarreal - Eibar 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Grasshoppers    
St. Gallen - Sion 2 - 1  
Young Boys - Basel 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Norrby 0 - 0  
Syrianska FC - Mjällby 1 - 2  
Öster - Västeras SK 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Tvaaker 1 - 1  
Oddevold - Oskarshamn 3 - 3  
Värnamo - Atvidaberg 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping City - Karlstad BK 0 - 1  
Sandviken - Akropolis IF 2 - 2  
Umea FC - Carlstad Utd. 1 - 0  
Vasalund - Nyköping 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - AIK Stockholm 0 - 2  
FF Malmö - Elfsborg 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pitea - Kristianstad 2 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hougang Utd. - Balestier Khalsa 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Triglav Kranj - Celje 0 - 3  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chainat Hornbill - Port FC 0 - 3  
Chiangmai FC - Bangkok Utd. 1 - 1  
Prachuap - Suphanburi 2 - 1  
Ratchaburi Mitr Phol - Sukhothai 2 - 2  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CS Sfaxien - Stade Tunisien 3 - 1  
Etoile du Sahel - US Tataouine 3 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Balikesirspor 2 - 0  
Altinordu - Boluspor 3 - 0  
Gazisehir Gaziantep - Genclerbirligi 0 - 2  
Hatayspor - Giresunspor 1 - 0  
Osmanlispor - Altay Izmir 3 - 1  
Ümraniyespor - Istanbulspor 1 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Ankaragücü 2 - 1  
Kayserispor - Kasimpasa 2 - 1  
Konyaspor - Trabzonspor 2 - 2  
Yeni Malatyaspor - Erzurum Bld. Spor 3 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzenal Kijev - Csernomorec Odessza 3 - 3  
Deszna Csernigov - Olimpik Doneck 2 - 1  
Vorszkla Poltava - Kárpáti Lviv 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol Montevideo - Nacional Montevideo 1 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham Legion - Louisville City 0 - 3  
Charleston - St. Louis FC 0 - 0  
Charlotte Independence - Loudoun Utd. 1 - 3  
FC San Antonio - Orange County SC 0 - 0  
Las Vegas - Colorado Springs 3 - 0  
Nashville SC - Swope Park 5 - 1  
Ottawa - North Carolina 2 - 1  
Sacramento - Reno 1 - 4  
Tacoma Defiance - Portland 2 1 - 4  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Caracas FC 1 - 4  
Dep. Lara - Trujillanos Valera 2 - 1  
Dep. Tachira - Aragua Maracay 1 - 2  
Estudiantes de Caracas - Dep. Anzoategui 4 - 2  
Lala Caroni - Estudiantes de Merida 1 - 1  
Llaneros de Guanare - Zulia Maracaibo 0 - 1  
Portuguesa Acarigua - Monagas Maturin 3 - 1  
Zamora Barinas - Puerto Cabello 2 - 2  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Da Nang - Sanna Khanh Hoa 2 - 1  
Hai Phong - Song Lam Nghe An 0 - 0  
Viettel Hanoi - Hoang Anh Gia Lai 0 - 3  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rabotnicki Skopje - Makedonije GP 2 - 0  
Renova - Akademija Pandev 1 - 1  
Sileks Kratovo - Vardar Skopje 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Nomme Kalju 0 - 1  
Viljandi Tulevik - Flora Tallinn 1 - 3  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat-Armenia - Alashkert Jereván 2 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bunyodkor - Kokand 2 - 1  
Metallurg Bekobod - Lokomotív Taskent 0 - 0  
Surkhon Termez - Bukhoro 1 - 0  
MMA (Bellator 221, Rosemont)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.J. McKee - P. Curran 1 - 0  
Dou. Lima - Mic. Page 1 - 0  
J. Hager - TJ Jones 1 - 0  
Mic. Chandler - P. Freire 0 - 1  
T. Claxton - J. Bennett 1 - 0  
MMA (UFC 237, Barra da Tijuca)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.R. Nogueira - R. Spann 0 - 1  
B.J. Penn - C. Guida 0 - 1  
F. Trinaldo - Die. Ferreira    
I. Aldana - B. Correia (női) 1 - 0  
J. Cannonier - And. Silva 1 - 0  
Jose Aldo - A. Volkanovski 0 - 1  
L. Carolina - P. Cachoeira (női) 1 - 0  
R. Barcelos - C.H. Quiroz 1 - 0  
R. Namajunas - J. Andrade (női) 0 - 1  
T. Bernardo - V. Araujo (női) 0 - 1  
T. Moises - K. Holobaugh 1 - 0  
Thi. Alves - L. Staropoli 0 - 1  
War. Alves - Ser. Moraes 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - M. Verstappen (Spanyol Nagydíj, futam) 0 - 1  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
D. Kvyat - A. Albon (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
D. Kvyat - K. Magnussen (Spanyol Nagydíj, futam) 0 - 1  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Magnussen - R. Grosjean (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Räikkönen - N. Hülkenberg (Spanyol Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - C. Leclerc (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
Lan. Norris - D. Ricciardo (Spanyol Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Verstappen - P. Gasly (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - V. Bottas (Spanyol Nagydíj, futam) 0 - 1  
R. Kubica - Geo. Russell (Spanyol Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Perez - C. Sainz Jr. (Spanyol Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Perez - L. Stroll (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - C. Leclerc (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - M. Verstappen (Spanyol Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - V. Bottas (Spanyol Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F1., Spanyol Nagydíj 2019 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma-1., Spanyol Nagydíj 2019    
Forma-1., Spanyol Nagydíj 2019 - Futamgyőztes konstruktőr    
Forma-1., Spanyol Nagydíj 2019 - Top 3    
Forma1,SpanyolND(futam)2019-Hány versenyző ér el helyezést?    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Almirola - D. Hamlin (Kansas 1., futam) 1 - 0  
Cha. Elliott - R. Blaney (Kansas 1., futam) 1 - 0  
Kurt Busch - Erik Jones (Kansas 1., futam) 0 - 1  
Kyle Busch - J. Logano (Kansas 1., futam) 0 - 1  
Kyle Busch - K. Harvick (Kansas 1., futam) 0 - 1  
Kyle Larson - C. Bowyer (Kansas 1., futam) 0 - 1  
M. Truex Jr. - B. Keselowski (Kansas 1., futam) 0 - 1  
Nascar, Kansas 1. 2019    
Nascar, Kansas 1. 2019 - Top 3    
Motorsport (WRC Rali)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WRC Rali, Chilei verseny 2019    
WRC Rali, Chilei verseny 2019 - Top 3    
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - North Queensland Cowboys 32 - 16  
Sydney Roosters - Canberra Raiders 30 - 24  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brumbies - Tokyo Sunwolves 33 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesi SP - Taubate Funvic (5.m.) 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Berlin RV (5.m.) 2 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Nyeftjanyik Orenburg (2.m.) 3 - 1  
Strandröplabda (Münster)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Walkenhorst A / Winter S 0 - 2  
Betzien M / Erdmann J - Becker P / Schröder J 2 - 0  
Betzien M / Erdmann J - Poniewaz B / Poniewaz D 0 - 2  
Poniewaz B / Poniewaz D - Walkenhorst A / Winter S 2 - 0  
Strandröplabda (Münster, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behrens K / Tillmann C - Hoja A / Huettermann S 1 - 2  
Borger K / Sude J - Gernert M / Kiesling E 2 - 0  
Borger K / Sude J - Hoja A / Huettermann S 2 - 0  
Gernert M / Kiesling E - Behrens K / Tillmann C 1 - 2  
Strandröplabda (Tuan Chau, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabizha K / Rudykh D - Syrtseva E / Moiseeva A 2 - 0  
Dabizha K / Rudykh D - Vaida B / Ordean I-A 2 - 0  
Syrtseva E / Moiseeva A - Suzuki Y / Nagata Y 2 - 0  
Vaida B / Ordean I-A - Suzuki Y / Nagata Y 0 - 2  
Tenisz (Aix en Provence, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Cuevas - Q. Halys 2 - 1  
Tenisz (Bonita Springs, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lau. Davis - Ann Li 2 - 0  
Tenisz (Braga, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joao Domingues - F. Bagnis 2 - 1  
Tenisz (Braga, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers G / Neis F - Coppejans K / Kolar Z 2 - 0  
Tenisz (Busan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Berankis - And. Harris 2 - 0  
Tenisz (Busan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Matsui T / Vardhan V 2 - 0  
Tenisz (Cagnes-Sur-Mer, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Vögele - C. McHale 0 - 2  
Tenisz (Fukuoka, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Z. Diyas - H. Watson 0 - 2  
Tenisz (Luan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xinyun Han - Ying-Ying Duan 2 - 1  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP - Madrid 2019    
N. Djokovic - S. Tsitsipas 2 - 0  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rojer J-J / Tecau H - Schwartzman D / Thiem D 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Berrettini - L. Pouille 2 - 0  
N. Basilashvili - Fucsovics M. 2 - 0  
P. Kohlschreiber - Gil. Simon 2 - 1  
R. Bautista-Agut - A. Seppi 2 - 1  
Ste. Johnson - J. Sinner 1 - 2  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G.M. Moroni - H. Laaksonen 1 - 2  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Goffin D - Murray J / Soares B 2 - 0  
Gonzalez M / Zeballos H - Cecchinato M / Sonego L 2 - 0  
Tenisz (Róma-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos-Vinolas - B. Tomic 2 - 0  
B. Paire - R. Opelka 2 - 1  
C. Norrie - N. Jarry 2 - 1  
D. Dzumhur - Y. Nishioka 1 - 2  
D. Lajovic - Dan. Evans 0 - 2  
M. Kecmanovic - C. Ruud 0 - 2  
T.H. Fritz - F. Baldi 2 - 0  
Tenisz (Róma-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - K. Mladenovic 0 - 2  
A. Cornet - Kri. Pliskova 2 - 0  
I-C. Begu - M. Puig 2 - 0  
M. Barthel - C. Ferrando 2 - 0  
M. Sakkari - A. Petkovic 2 - 0  
O. Jabeur - T. Zidansek 0 - 2  
P. Hercog - V. Golubic 2 - 1  
R. Peterson - S. Stosur 2 - 0  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - D. Popko 2 - 1  
Vízilabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekipe Orizzonte Catania - Roma 6 - 3  
Padova - Rapallo 11 - 4  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Marin - L. Concepcion 1 - 0  
E. Navarrete - I. Dogboe 1 - 0  
Jar. Hurd - Jul. Williams 0 - 1  
M. Berchelt - F.J. Vargas 1 - 0  
M. Korobov - I. Aleem 1 - 1  
Ma. Barrios - J.J. Velasco Chanampa 1 - 0  
S. Fulton - P. Ambunda 1 - 0  

 

2019.05.11.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Collingwood 87 - 106  
Gold Coast Suns - Melbourne Demons 60 - 61  
Port Adelaide - Adelaide Crows 68 - 88  
St. Kilda - West Coast Eagles 70 - 88  
Western Bulldogs - Brisbane Lions 92 - 76  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - SK Wyverns 3 - 10  
KT Wiz - Kiwoom Heroes 2 - 6  
LG Twins - Hanwha Eagles 6 - 4  
NC Dinos - Doosan Bears 0 - 12  
Samsung Lions - Lotte Giants 9 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 4 - 2  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 8 - 0  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 6 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 1 - 5  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 4 - 0  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 1 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Pericos de Puebla 3 - 5  
Generales de Durango - Diablos Rojos del Mexico 6 - 11  
Leones de Yucatan - Acereros de Monclova 4 - 13  
Olmecas de Tabasco - Sultanes de Monterrey 4 - 12  
Piratas de Campeche - Toros de Tijuana 1 - 3  
Rieleros de Aguascaliente - Guerreros de Oaxaca 9 - 4  
Saraperos de Saltillo - Bravos de Leon 14 - 6  
Tigres de Quintana Roo - Tecolotes de Nuevo Laredo 2 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Atlanta 1 - 2  
Baltimore - LA Angels 3 - 8  
Baltimore - LA Angels (22:05) 2 - 7  
Boston - Seattle 14 - 1  
Boston - Seattle (19:05) 9 - 5  
Chicago Cubs - Milwaukee 2 - 1  
Colorado - San Diego 12 - 2  
Houston - Texas 3 - 0  
Kansas City - Philadelphia 5 - 1  
LA Dodgers - Washington 5 - 0  
Minnesota - Detroit 6 - 0  
NY Mets - Miami 11 - 2  
Oakland - Cleveland 4 - 3  
Oakland - Cleveland (22:05) 3 - 2  
San Francisco - Cincinnati 0 - 7  
St. Louis - Pittsburgh 1 - 2  
St. Louis - Pittsburgh (20:15) 1 - 2  
Tampa Bay - NY Yankees 3 - 4  
Toronto - Chicago WS 4 - 3  
Toronto - Chicago WS (21:07) 2 - 7  
Darts (European Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - Jam. Hughes 3 - 6  
D. Gurney - C. Dobey 6 - 5  
Dar. Webster - V. van der Voort 6 - 5  
G. Price - G. Carlin 6 - 1  
Ian White - D. van den Bergh 6 - 5  
J. Clayton - Ross Smith 6 - 4  
Joe Cullen - M. McGeeney 5 - 6  
M. Hopp - N. Aspinall 3 - 6  
M. Suljovic - S. Beaton 5 - 6  
M. van Gerwen - B. Dolan 6 - 5  
Mer. King - Jam. Richardson 3 - 6  
Mic. Smith - K. Ratajski 6 - 4  
P. Wright - N. Zonneveld 6 - 4  
R. Cross - J. de Zwaan 3 - 6  
Ric. Evans - Kee. Brown 2 - 6  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pato Branco - Marreco Francisco Beltrao 2 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone Pescara - Napoli (1.m.) 7 - 1  
Pesarofano - Rieti (1.m.) 3 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szinara Jekatyerinburg - Dinamo Szamara (5.m.) 2 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Electrico FC (2.m.) 5 - 0  
Fundao - Leoes Porto Salvo (2.m.) 4 - 6  
Modicus Sandim - Braga (2.m.) 2 - 1  
Sporting CP - Quinta dos Lombos (2.m.) 5 - 0  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaen - Osasuna Magna (1.m.) 6 - 3  
Palma Futsal - Inter Movistar (1.m.) 2 - 1  
Ribera Navarra - Murcia (1.m.) 3 - 2  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Ausztrália 0 - 4  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Chicago Wolves (5.m.) 4 - 7  
San Diego - Bakersfield (4.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Adrenaline - Newcastle North Stars 3 - 10  
Melbourne Mustangs - Sydney Ice Dogs 3 - 3  
Perth Thunder - Canberra Brave 1 - 5  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa 67's - Guelph Storm (5.m.) 3 - 4  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Franciaország 4 - 4  
Németország - Nagy-Britannia 3 - 1  
Szlovákia - Finnország 2 - 4  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Ausztria 5 - 2  
Norvégia - Csehország 2 - 7  
Svájc - Olaszország 9 - 0  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vancouver Giants - Prince Albert Raiders (5.m.) 4 - 3  
Kerékpár (Giro d'Italia, 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giro d'Italia 2019 - 1. szakasz (egyéni időfutam)    
Giro d'Italia 2019 - 1. szakasz (egyéni időfutam) - Top 3    
I. Zakarin - R. Majka 0 - 1  
J. Izaguirre Insausti - B. Jungels 0 - 1  
M. Landa Meana - D. Pozzovivo 0 - 1  
P. Bilbao - L. de Plus 0 - 1  
P. Roglic - T. Dumoulin 1 - 0  
P. Sivakov - B. Mollema 0 - 1  
S. Yates - V. Nibali 1 - 0  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes Concordia - Instituto Cordoba 78 - 78, h.u. 97 - 89  
Hispano Americano - Gimnasia CR 84 - 76  
Libertad Sunchales - Atenas Cordoba 81 - 85  
San Lorenzo - Bahia Blanca 110 - 76  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Okapi Aalstar 75 - 91  
Mons - Charleroi Spirou 73 - 83  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Botafogo (3.m.) 77 - 81  
Franca - Mogi das Cruzes (3.m.) 108 - 100  
Kosárlabda (Brit Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London City Royals - Sheffield 91 - 69  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Svitavy (4.m.) 93 - 80  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - ASVEL Lyon-Villeurbanne 61 - 70  
Kosárlabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Flammes Carolo Ardennes 67 - 58  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amintasz Dafni - Ippokratisz Kosz 80 - 62  
Apollon Patra - Har. Trikoupisz Meszologi 58 - 55  
Diagorasz Egaleo - Ermisz Agiasz 101 - 80  
Kardica - Kavala 81 - 75  
Pszihiko - Korivosz Amaliada 75 - 74  
Kosárlabda (Holland bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Landstede Zwolle (2.m.) 67 - 75  
Donar Groningen - ZZ Leiden (2.m.) 84 - 71  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Split (3.m.) 83 - 78  
Zadar - Cedevita Zagreb (3.m.) 85 - 83  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Ashdod - Ironi Naharia 88 - 89  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Tokyo Alvark 67 - 71  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Jászberény 85 - 68  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Kecskemét 92 - 69  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Golden State (6.m.) 113 - 118  
NBA 2018/19 - Golden State vagy Houston jut tovább?    
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Biella (1.m.) 90 - 72  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melilla - Valladolid (2.m.) 76 - 70  
Oviedo - Ourense (2.m.) 71 - 76  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Burgos 87 - 79  
Murcia - Unicaja Malaga 78 - 76  
Obradoiro Monbus - Iberostar Tenerife 79 - 90  
Zaragoza - Real Madrid 70 - 85  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Crvena zvezda 67 - 77  
OKK Belgrád - FMP 89 - 100  
Zlatibor Cajetina - Dunav Stari Banovci 86 - 66  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Helios Domzale (1.m.) 74 - 60  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Anadolu Efes 74 - 105  
Darussafaka - Buyukcekmece 100 - 51  
Istanbul BB - Bahcesehir Koleji 50 - 98  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Lok.Kubany Krasznodar (4.m.) 87 - 85  
Kézilabda (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Győr (Helyszín: Budapest) 22 - 31  
Metz - Rosztov 25 - 27  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koprivnice - Nove Veseli 29 - 27  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Jicin (1.m.) 32 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EHF Kupa, női 2018/19    
Siófok - Esbjerg 26 - 21  
Kézilabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Limoges 22 - 20  
Kézilabda (Francia bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Amand - Bourg de Peage 29 - 32  
Kézilabda (Görög bajnokság,bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HAN Szaloniki - Arisz Nikea (2.m.) 21 - 19  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Zamet 39 - 31  
Sesvete - Mladi Rudar Labin 31 - 18  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vinkovci - RK Zagreb 25 - 33  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - ÍBV (5.m.) 29 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Kobierzyce 34 - 25  
Piotrcovia Piotrkow - Ruch Chorzow 29 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Eger 32 - 25  
Budakalász - FTC 27 - 33  
Csurgó - Tatabánya 20 - 28  
Dabas - Veszprém 28 - 40  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dormagen - Elbflorenz 24 - 25  
Emsdetten - Lübeck-Schwartau 26 - 33  
Hüttenberg - Hamburg 23 - 23  
Lübbecke - Rimpar 20 - 27  
Wilhelmshaven - Ferndorf 22 - 34  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Bergischer HC 25 - 25  
Gummersbach - Lemgo 25 - 19  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Buxtehude 24 - 35  
Göppingen - Neckarsulm 28 - 21  
Halle-Neustadt - Bietigheim 24 - 37  
Metzingen - Thüringer HC 26 - 36  
Nellingen - Bensheim/Auerbach 25 - 29  
Oldenburg - Dortmund 32 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGU-Adjif - Ufa Alisza 30 - 28  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avanca - Arsenal da Devesa 36 - 21  
Boa Hora - ABC Braga 22 - 26  
Fafe - Maia 28 - 28  
Horta - Fermentoes 26 - 21  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Aguas Santas 37 - 27  
Kézilabda (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzau - Universitatea Cluj 35 - 26  
Suceava - Baia Mare 24 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Bidasoa Irun 23 - 28  
Anaitasuna - Sinfin 28 - 27  
AX Puente Genil - Atl. Valladolid 25 - 28  
Granollers - Morrazo Cangas 26 - 23  
Huesca - Ciudad Encantada 26 - 23  
Logrono La Rioja - Quabit Guadalajara 33 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Canyamelar Valencia 33 - 19  
Castellon - Valladolid 22 - 25  
Morvedre - Granollers 27 - 35  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zeleznicar Nis - Dinamo Pancevo 29 - 22  
Kézilabda (Szerb bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Obilic Belgrád - Samot Arandjelovac 33 - 28  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bel-Abbes - Ain M'Lila 1 - 0  
Bordj Bou Arreridj - Belouizdad 0 - 0  
Constantine - JS Kabylie 2 - 0  
Hussein Dey - ES Setif 0 - 0  
JS Saoura - MC Alger 4 - 3  
MO Bejaia - Paradou 1 - 0  
Tadjenanet - MC Oran 0 - 0  
USM Alger - Medea 3 - 1  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Manchester City 1 - 0  
Liverpool - Everton 3 - 1  
Reading - Chelsea 2 - 3  
West Ham - Brighton 0 - 4  
Labdarúgás (Angol Liga 1., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sunderland - Portsmouth 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - West Bromwich 2 - 1  
Derby County - Leeds 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford City - Fylde 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2, ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nueva Chicago - Independiente de Mendoza 2 - 2  
Sarmiento - Brown de Adrogue 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Fenix - Estudiantes Buenos Aires 1 - 0  
Comunicaciones - Atl. Atlanta 0 - 1  
Defensores Unidos - Atl. Acassuso 1 - 1  
Talleres RE - Tristan Suarez 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigre - Racing Club 2 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Qarabag Baku 2 - 3  
Sabah - Zira 0 - 3  
Sabayil - Keshla 1 - 4  
Sumqayit - Gabala 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Charleroi 0 - 3  
Oostende - Westerlo 0 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Mouscron-Peruwelz 3 - 3  
Waasland Beveren - Cercle Bruges 2 - 1  
Zulte Waregem - Kortrijk 0 - 5  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Beroe Stara Zagora 0 - 1  
CSZKA Szófia - Ludogorec Razgrad 0 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - Royal Pari Santa Cruz 6 - 0  
Aurora Cochabamba - Guabira Montero 1 - 1  
Bolivar La Paz - Real Potosi 4 - 3  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celik Zenica - Zrinjski Mostar 0 - 1  
Mladost Doboj Kakanj - Siroki Brijeg 1 - 0  
Radnik Bijeljina - Zeljeznicar Sarajevo 0 - 1  
Sloboda Tuzla - Krupa na Vrbasu 1 - 2  
Tuzla City - FK Sarajevo 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Atlético GO 3 - 0  
Criciuma - America MG 0 - 0  
Sport Recife - Figueirense 0 - 0  
Vila Nova - Ponte Preta 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luverdense - Remo 0 - 1  
Volta Redonda - Tombense 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Botafogo RJ 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos - Flamengo 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Hertha BSC 3 - 4  
Dortmund - Düsseldorf 3 - 2  
Hannover - Freiburg 3 - 0  
Hoffenheim - Bremen 0 - 1  
Leverkusen - Schalke 1 - 1  
Nürnberg - Mönchengladbach 0 - 4  
RB Leipzig - Bayern München 0 - 0  
VfB Stuttgart - Wolfsburg 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Fortuna Köln 3 - 2  
Cottbus - Aalen 2 - 1  
Hallescher FC - Braunschweig 1 - 0  
Meppen - Jena 0 - 1  
Münster - Karlsruhe 1 - 4  
Rostock - Uerdingen 1 - 1  
Sonnenhof Grossaspach - Zwickau 5 - 2  
Unterhaching - Lotte 3 - 0  
Wehen - Osnabrück 1 - 0  
Würzburg - Kaiserslautern 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Huachipato 0 - 1  
Colo Colo - Palestino 2 - 1  
Curico Unido - O'Higgins 2 - 1  
Dep. Iquique - Dep. Union La Calera 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Nea Szalamina Famaguszta 5 - 2  
Omonia Nicosia - APOEL Nicosia 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Vlasim 2 - 1  
Sokolov - Znojmo 2 - 2  
Trinec - Zizkov 4 - 0  
Vitkovice - Brno 2 - 4  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Slovacko 0 - 0  
Opava - Dukla Praha 3 - 2  
Pribram - Karvina 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Ostrava 2 - 0  
Sparta Praha - Liberec 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frem - Slagelse BI 2 - 0  
Hilleröd - Sydvest 2 - 3  
Kjellerup - Odder 2 - 2  
Marienlyst - Skovshoved 0 - 5  
Tarup-Paarup - Dalum 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Skive 1 - 1  
Brönshöj - Ringköbing 4 - 2  
Jammerbugt - Aarhus Fremad 1 - 2  
Kolding IF - B93 Köbenhavn 2 - 1  
Middelfart - Hellerup 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Hjörring 1 - 2  
Kolding - Ballerup 1 - 1  
Thy-Thisted - VSK Aarhus 0 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Maritzburg Utd. 1 - 1  
Black Leopards - Cape Town City 1 - 0  
Bloemfontein Celtic - AmaZulu 3 - 1  
Chippa Utd. - Kaizer Chiefs 1 - 0  
Free State Stars - Mamelodi Sundowns 0 - 1  
Lamontville Golden Arrows - Bidvest Wits 0 - 1  
Orlando Pirates - Polokwane City 3 - 0  
Supersport Utd. - Highlands Park 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonnam - Suwon City 1 - 2  
Seoul E-Land - Daejeon Citizen 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Daegu 2 - 1  
Incheon - Pohang 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cuenca - Macara Ambato 1 - 2  
Fuerza Amarilla - America de Quito 3 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wahda - Ajman 3 - 1  
Al-Wasl - Al-Sharjah 3 - 2  
Dibba Al-Fujairah - Al-Ain 0 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Smouha 1 - 0  
Petrojet - El Gaish Talaea 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Gorodeja 4 - 0  
Dnyapro Mogiljev - Nyeman Grodno 0 - 3  
Isloch Minszk - Energetik-BGU Minszk 2 - 1  
Torpedo Zogyino - Szluck 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Musan Salama - Jaro 1 - 1  
Myllykoski PA - Kajaani 1 - 2  
Oulu - Haka 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Seinäjoen JK 2 - 2  
Honka - Vaasa PS 1 - 1  
KPV Kokkola - Lahti 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Toulouse 0 - 0  
Angers - Paris SG 1 - 2  
Caen - Reims 3 - 2  
Dijon - Strasbourg 2 - 1  
Nice - Nantes 1 - 1  
Nimes - Monaco 1 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - Georgia Tbiliszi 1 - 0  
Dinamo Batumi - Dinamo Tbiliszi 3 - 2  
Sioni Bolnisi - Dila Gori 2 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görög Kupa 2018/19    
PAOK - AEK Athén (Helyszín: Olimpiai Stadion) 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Osijek 0 - 4  
Rijeka - Dinamo Zagreb 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Saipa Karaj 1 - 2  
Padideh Mashhad - Sepahan 1 - 1  
Paykan - Naft Masjed Soleyman 1 - 0  
Persepolis - Machine Sazi Tabriz 1 - 1  
Sanat Naft Abadan - Esteghlal T. 0 - 0  
Sepidrood Rasht - Nassaji Mazandaran 1 - 3  
Tractor Tabriz - Pars Jonoubi Jam 1 - 1  
Zob Ahan - Foolad Khuzestan 3 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Vikingur Olafsvik 0 - 0  
Magni - Keflavík 1 - 3  
Njardvik - Thor Akureyri 0 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - ÍA Akranes 1 - 2  
ÍBV - Grindavik 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Raanana - Beitar Jerusalem 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Beer Sheva 2 - 3  
Maccabi TA - Maccabi Netanya 3 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagasaki - Albirex Niigata 3 - 2  
Ryukyu - Mito 1 - 0  
Tokyo Verdy - Avispa Fukuoka 3 - 2  
Yamaguchi - Omiya Ardija 2 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Yokohama FM 3 - 0  
Sagan Tosu - Gamba Osaka 3 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kobe Leonessa - Nagano Parceiro 4 - 0  
Nojima Sagamihara - Iga Kunoichi 1 - 0  
Urawa RD - JEF United Chiba 0 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Pavlodar - Ordabasy Shymkent 0 - 2  
Taraz - FC Asztana 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai baj.,felsőház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Magdalena - Dep. Pasto 1 - 3  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Qingdao Huanghai 2 - 3  
Guizhou Zhicheng - Nantong Zhiyun 2 - 0  
Heilongjiang Lava Spring - Sichuan Annapurna 1 - 1  
Liaoning Hongyun - Shanghai Shenxin 4 - 1  
Nei Mongol Zhongyou - Hangzhou Greentown 1 - 1  
Shaanxi Changan - Meizhou Hakka 0 - 1  
Xinjiang Tianshan - Beijing Sport Univ. 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Beijing Renhe 2 - 0  
Dalian Yifang - Wuhan Zall 1 - 2  
Hebei - Henan Jianye 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Chrobry Glogow 1 - 1  
Garbarnia Krakkó - Olsztyn 0 - 2  
LKS Lodz - Chojniczanka Chojnice 2 - 0  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Odra Opole 3 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - Rakow Czestochowa 2 - 2  
Stal Mielec - TBB Nieciecza 5 - 4  
Warta Poznan - GKS Katowice 0 - 1  
Wigry Suwalki - Puszcza Niepolomice 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miedz Legnica - Gornik Zabrze 0 - 1  
Slask Wroclaw - Wisla Plock 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Lech Poznan 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riteriai Vilnius - Zalgiris Vilnius 1 - 0  
Zalgiris Kaunas - Suduva Marijampole 0 - 3  
Labdarúgás (Malajziai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Felda Utd. - Kuala Lumpur 0 - 0  
Perak - PKNP 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - New York RB 1 - 3  
FC Cincinnati - Montreal 2 - 1  
Los Angeles Galaxy - New York City FC 0 - 2  
Toronto FC - Philadelphia 1 - 2  
Vancouver - Portland 1 - 0  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milsami Orhei - Codru Lozova 0 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grbalj Radanovici - Zeta Golubovci 0 - 0  
Mornar Bar - Iskra Danilovgrad 1 - 3  
OFK Petrovac - Buducnost Podgorica 0 - 0  
Sutjeska Niksic - Titograd Podgorica 1 - 2  
Labdarúgás (Máltai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balzan - Birkirkara 3 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Debrecen 2 - 1  
Honvéd - Diósgyőr 4 - 4  
Mezőkövesd - Haladás 1 - 0  
Paks - Kisvárda 1 - 0  
Vidi - MTK 4 - 2  
Újpest - Puskás Akadémia 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sogndal - KFUM Oslo 4 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Moss 3 - 0  
Byasen - Fredrikstad 0 - 1  
Sola - Nardo 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Florö 0 - 0  
Asker - Grorud 0 - 0  
Kjelsas - Baerum 1 - 1  
Oppsal - Fram Larvik 1 - 4  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Rosenborg 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Stabaek 4 - 0  
Klepp - Valerenga 5 - 0  
LSK Kvinner - Lyn 6 - 0  
Röa - Fart 5 - 0  
Trondheims-Örn - Sandviken 0 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sky Blue - Washington 2 - 3  
Utah - Houston 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Genoa 2 - 1  
Cagliari - Lazio 1 - 2  
Fiorentina - Milan 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Benevento 2 - 3  
Carpi - Venezia 2 - 3  
Crotone - Ascoli 3 - 0  
Hellas Verona - Foggia 2 - 1  
Lecce - Spezia 2 - 1  
Olasz B 2018/19    
Padova - Livorno 1 - 1  
Palermo - Cittadella 2 - 2  
Perugia - Cremonese 3 - 1  
Pescara - Salernitana 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, ráj. a bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Entella - Pordenone 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - Szibir Novoszibirszk 0 - 1  
Baltika Kalinyingrád - SZKA Habarovszk 1 - 0  
Fakel Voronyezs - Csertanovo Moszkva 1 - 1  
Kurszk - Szocsi 2 - 1  
Lucs Vlagyivosztok - Szpartak Moszkva 2 2 - 0  
Nyizsnyij Novgorod - FK Krasznodar 2 3 - 0  
Rotor Volgográd - Tyumeny 2 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Tom Tomszk 1 - 0  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Mordovija Szaranszk 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Krilja Szovjetov Szamara 2 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - FK Krasznodar 0 - 4  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ried - Lafnitz 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Admira Wacker 2 - 2  
Hartberg - Mattersburg 2 - 1  
Rapid Wien - Wacker Innsbruck 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Nacional Asuncion    
Guarani Asuncion - Sol de America 3 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Universitario de Deportes 1 - 0  
Dep. Binacional - Union Comercio 3 - 1  
Sport Boys Callao - C. Mannucci Trujillo 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Estoril 2 - 1  
Benfica B - Guimaraes B 2 - 2  
Leixoes - Pacos Ferreira 1 - 1  
Viseu - Penafiel 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Braga 4 - 2  
Portimonense - Marítimo 3 - 2  
Santa Clara - Feirense 4 - 4  
Sporting CP - Tondela 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Dunarea Calarasi 4 - 0  
Hermannstadt - Concordia Chiajna 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - FCS Bukarest 1 - 5  
Labdarúgás (San Marinó-i bajnokság, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Fiorita - Libertas 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kilmarnock - Hibernian 1 - 0  
Livingston - Dundee 0 - 1  
St. Johnstone - Motherwell 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inverness CT - Ayr Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Edinburgh City 3 - 0  
Stenhousemuir - Annan 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cove Rangers - Berwick 4 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság,osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forfar - Raith Rovers 1 - 1  
Queen of South - Montrose 5 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnastic - Mallorca 2 - 1  
Numancia - Alcorcon 2 - 0  
Sp. Gijón - Lugo 0 - 0  
UD Extremadura - Zaragoza 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo B - Navalcarnero 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Real Sociedad 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Rapperswil 2 - 1  
Kriens - Wil 1 - 2  
Schaffhausen - Aarau 1 - 2  
Vaduz - Winterthur 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Lugano 1 - 0  
Xamax - FC Zürich 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Degerfors 2 - 3  
Trelleborg - Halmstad 0 - 1  
Varberg - Dalkurd 2 - 0  
Örgryte - Jönköping Södra 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska Turabdin IK - Eskilsminne 1 - 0  
Landskrona - Lund 2 - 0  
Ljungskile - Trollhättan 1 - 2  
Torn - Lindome 1 - 0  
Utsikten - Skövde 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodens - Team TG 0 - 1  
Karlslund - Gefle 1 - 1  
Sollentuna - Rynninge 0 - 1  
Sylvia Norrköping - Forward Örebro 4 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Falkenberg 0 - 0  
Kalmar - Helsingborg 1 - 0  
Sundsvall - Örebro 1 - 2  
Östersund - Häcken 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kopparbergs/Göteborg - Djurgarden 3 - 1  
Limhamn Bunkeflo - Rosengard 3 - 2  
Vittsjö - Eskilstuna Utd. 1 - 0  
Örebro - Växjö 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Ohud Medina 0 - 1  
Al-Faisaly - Al-Ahli (KSA) 1 - 4  
Al-Hazm - Al-Nassr 0 - 3  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Hilal (KSA) 0 - 1  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Fateh 6 - 2  
Al-Raed - Al-Fayha 0 - 0  
Al-Shabab (KSA) - Al-Taawon 0 - 0  
Al-Wehda - Al-Qadisiyah 4 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Vranje - Spartak Subotica 2 - 1  
Macsva Sabacs - Rad Belgrád 0 - 0  
Vozdovac - Bacska Palanka 1 - 0  
Zemun - Radnik Surdulica 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - Cukaricki 1 - 1  
Napredak Krusevac - Radnicki Nis 3 - 3  
Vojvodina - Partizan Belgrád 1 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geylang - DPMM Brunei 1 - 3  
Young Lions - Warriors FC 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Senica 2 - 3  
Trnava - Podbrezova 3 - 1  
Zlate Moravce - Trencin 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Sered 3 - 4  
Slovan Bratislava - Zilina 6 - 2  
Zemplin Michalovce - Ruzomberok 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko - Mura 0 - 3  
Maribor - Olimpija Ljubljana 0 - 3  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buriram Utd. - Nakhon Ratchasima 2 - 0  
Chiangrai Utd. - PTT Rayong 1 - 0  
Chonburi FC - Trat 3 - 3  
Muangthong Utd. - Samut Prakan 0 - 3  
Labdarúgás (Tunéziai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - US Monastir 3 - 1  
US Bousalem - Stade Gabesien 2 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elazigspor - Afjet Afyonspor 0 - 1  
Eskisehirspor - Adanaspor 0 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Akhisar 2 - 1  
Göztepe Izmír - Sivasspor 3 - 3  
Rizespor - Galatasaray 2 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Zorya Luganszk 1 - 1  
Mariupol - FC Lviv 2 - 0  
Sahtar Doneck - Olekszandria 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor Montevideo - River Plate Montevideo 1 - 1  
Juventud de Las Piedras - Plaza Colonia 0 - 0  
Liverpool Montevideo - Danubio Montevideo 0 - 5  
Montevideo Wanderers - Boston River 0 - 3  
Progreso Montevideo - Fenix Montevideo 3 - 0  
Racing Montevideo - Cerro Largo Melo 1 - 0  
Rampla Juniors - CA Cerro 2 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin Bold - Oklahoma City Energy 2 - 1  
Hartford - Memphis 1 - 2  
Phoenix Rising - Rio Grande Valley 3 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Mineros de Guayana 1 - 1  
Metropolitanos Caracas - Atl. Venezuela 0 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho Chi Minh FC - Quang Nam 1 - 1  
Nam Dinh - Than Quang Ninh 1 - 1  
Thanh Hoa - Hanoi FC 4 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caernarfon - Cardiff Met Univ. 2 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Tammeka Tartu 7 - 0  
Trans Narva - Paide Linnameeskond 0 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Cabinteely 0 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Waterford FC - Sligo 3 - 3  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shirak Gyumri - Gandzasar Kapan 0 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamarkand - AGMK Olmaliq 1 - 0  
Pakhtakor - Navbahor Namangan 2 - 2  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Albon - L. Stroll (Spanyol Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Spanyol Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
D. Kvyat - A. Albon (Spanyol Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
Geo. Russell - R. Kubica (Spanyol Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Spanyol Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
K. Räikkönen - N. Hülkenberg (Spanyol Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - C. Leclerc (Spanyol Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Spanyol Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Spanyol Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
M. Verstappen - P. Gasly (Spanyol Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
N. Hülkenberg - D. Ricciardo (Spanyol Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
R. Grosjean - C. Sainz Jr. (Spanyol Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Spanyol Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Perez - L. Stroll (Spanyol Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Perez - Lan. Norris (Spanyol Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Vettel - C. Leclerc (Spanyol Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas (Spanyol Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
V. Bottas - C. Leclerc (Spanyol Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Spanyol Nagydíj, időmérő 2019    
Forma-1., Spanyol Nagydíj, időmérő 2019 - Top 3    
Rögbi (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Saracens 10 - 20  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Newcastle Knights 10 - 22  
Melbourne Storm - Parramatta Eels 64 - 10  
New Zealand Warriors - St. George Illawarra 26 - 18  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunedin Highlanders - Buenos Aires Jaguares 32 - 27  
Johannesburg Lions - Sydney Waratahs 29 - 28  
Waikato Chiefs - Durban Sharks 29 - 23  
Röplabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Nantes (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - Schwerin (5.m.) 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Perugia (4.m.) 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Nyeftjanyik Orenburg (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság,női,osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - Proton Szaratov (3.m.) 0 - 3  
Strandröplabda (Münster)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Glucklederer F / Westphal D 2 - 0  
Becker P / Schröder J - Rudolf N / Wernitz D 2 - 0  
Bergmann P A / Harms Y - Betzien M / Erdmann J 0 - 2  
Bergmann P A / Harms Y - Pfretzschner L / Sowa R 2 - 0  
Betzien M / Erdmann J - Dollinger A / Kulzer S 2 - 0  
Bevers L / Geukes L - Poniewaz B / Poniewaz D 0 - 2  
Brand/Reinhardt - Rudolf N / Wernitz D 1 - 2  
Glucklederer F / Westphal - Popp M / Sievers M 2 - 0  
John D / Stadie E - Betzien M / Erdmann J 0 - 2  
John F / Pfretzschner S - Wolf G / Wolf P 2 - 0  
Meier L / Wust L - Popp M / Sievers M 0 - 2  
Poniewaz B / Poniewaz D - Glucklederer F / Westphal D 2 - 0  
Walkenhorst A / Winter S - John D / Stadie E 2 - 0  
Walkenhorst A / Winter S - Pfretzschner L / Sowa R 2 - 1  
Strandröplabda (Münster, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnholdt L / Seeber V - Behlen A / Krohn A 0 - 2  
Behrens K / Tillmann C - Karnbaum S / Niemczyk N 2 - 1  
Behrens K / Tillmann C - Krebs A / Welsch L 2 - 0  
Bieneck C / Stautz A - Karnbaum S / Niemczyk N 1 - 2  
Borger K / Sude J - Kortzinger L / Schneider S 2 - 0  
Borger K / Sude J - Overlaender/Overlaender 2 - 0  
Claassen L / Interwies N - Karnbaum S / Niemczyk N 0 - 2  
Gernert M / Kiesling E - Aulenbrock C / Ferger S 2 - 0  
Gernert M / Kiesling E - Claassen L / Interwies N 2 - 0  
Hoffmann J / Schulz S - Aulenbrock C / Ferger S 0 - 2  
Kortzinger L / Schneider - Behlen A / Krohn A 2 - 1  
Krebs A / Welsch L - Aulenbrock C / Ferger S 1 - 2  
Ottens L / Ziemer H - Hoja A / Huettermann S 0 - 2  
Overlaender/Overlaender - Hoja A / Huettermann S 0 - 2  
Strandröplabda (Tuan Chau, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabizha K / Rudykh D - Trans Hansen L / Tyndesko 2 - 0  
Friedl F / Pfeffer E - Wiesmeyr S / Dörfler A 0 - 2  
Fuller L / Melville K - Nguyen T C T / Le T H H 2 - 0  
Fuller L / Melville K - Suzuki Y / Nagata Y 0 - 2  
Huber K / Hubscher M - Vaida B / Ordean I-A 0 - 2  
Huber K / Hubscher M - Yu Y-H / Pan T-Y 2 - 0  
Trans Hansen L / Tyndesko - Grimson J / Palmer V 2 - 0  
Tenisz (Aix en Provence, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - Q. Halys 0 - 2  
P. Cuevas - H. Nys 2 - 0  
Tenisz (Aix en Provence, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nielsen F / Puetz T - Krawietz K / Melzer J 0 - 2  
Tenisz (Bonita Springs, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ann Li - W. Osuigwe 2 - 1  
F. di Lorenzo - L. Chirico 2 - 1  
F. di Lorenzo - Lau. Davis 0 - 2  
Tenisz (Braga, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - D. Köpfer 2 - 0  
B. Zapata Miralles - Joao Domingues 0 - 2  
G. Blancaneaux - Z. Kolar 1 - 2  
Joao Domingues - N. Gombos 2 - 1  
T. Griekspoor - F. Bagnis 1 - 2  
Z. Kolar - F. Bagnis 0 - 2  
Tenisz (Braga, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers G / Neis F - Cuevas M / Karlovskiy E 2 - 1  
Tenisz (Busan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Harris - A. Santillan    
R. Berankis - Yas. Uchiyama 2 - 0  
Tenisz (Busan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Arends/Weissborn 2 - 0  
Tenisz (Cagnes-Sur-Mer, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - S. Vögele 1 - 2  
T. Bacsinszky - C. McHale 0 - 2  
Tenisz (Fukuoka, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Ahn - H. Watson    
Z. Diyas - R. Marino 2 - 0  
Tenisz (Luan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lin Zhu - Xinyun Han 0 - 2  
Ying-Ying Duan - A. Raina 2 - 1  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - D. Thiem 2 - 0  
S. Tsitsipas - R. Nadal 2 - 1  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwartzman D / Thiem D - Pella G / Sousa J 2 - 0  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Halep - K. Bertens 0 - 2  
WTA - Madrid 2019    
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Xu Y - Hsieh S / Strycova B 0 - 2  
Tenisz (Pöstyén, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Baltensperger - Nagy P. 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - G.M. Moroni 0 - 2  
H. Laaksonen - P. Lorenzi 2 - 1  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oswald P / Polasek F - Cacic N / Pavlasek A    
Tenisz (Róma-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - B. Klahn 2 - 0  
C. Norrie - P. Gojowczyk 2 - 1  
D. Dzumhur - Taro Daniel 2 - 0  
D. Kudla - Y. Nishioka 1 - 2  
D. Lajovic - A. Bedene 2 - 1  
Dan. Evans - R. Haase 2 - 0  
E. Gulbis - R. Opelka 0 - 2  
F. Baldi - M. Klizan 2 - 0  
H. Hurkacz - M. Kecmanovic 1 - 2  
J.A. Munar Clar - A. Ramos-Vinolas 1 - 2  
L. Musetti - C. Ruud 0 - 2  
M. Copil - N. Jarry 0 - 2  
R. Balzerani - B. Tomic 0 - 2  
T.H. Fritz - J. Berrettini 2 - 0  
Tenisz (Róma-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - A. Potapova 2 - 0  
A. Cornet - M. Linette 2 - 1  
A. Grymalska - M. Puig 0 - 2  
C. Ferrando - P. Parmentier 2 - 1  
D. Gavrilova - I-C. Begu 1 - 2  
E. Alexandrova - J. Brady    
E. Alexandrova - M. Barthel 1 - 2  
F. Ferro - K. Mladenovic 0 - 2  
G. Brescia - A. Petkovic 0 - 2  
K. Kanepi - K. Mladenovic    
Kri. Pliskova - A. Krunic 2 - 0  
L. Stefanini - T. Zidansek 0 - 2  
M. Sakkari - V. Zvonareva 2 - 0  
O. Jabeur - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
R. Peterson - V. Kudermetova 2 - 0  
S. Stosur - M. Gasparyan    
V. Golubic - T. Maria 2 - 1  
Yafan Wang - P. Hercog 0 - 2  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Popko - O. Nedovyesov    
E. Gerasimov - And. Martin 0 - 2  
Tenisz (Shymkent, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oliveira G / Vasilevski A - Rodionov J / Ruusuvuori E 1 - 2  
Vízilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Vouliagmeni (2.m.) 6 - 6  
Vízilabda (Görög bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Vouliagmeni (3.m.) 4 - 4  
Vízilabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Mladost Zagreb (2.m.) 10 - 9  
Mornar - Jadran Split 9 - 13  
Vízilabda (OB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - KSI (1.m.) 8 - 5  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miskolc - BVSC (1.m.) 11 - 6  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - Florentia 12 - 5  
Catania - Quinto 6 - 9  
Lazio - Savona 5 - 4  
Roma - Bogliasco 4 - 5  
Sport Management - Posillipo Napoli 14 - 8  
Vízilabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekipe Orizzonte Catania - Padova 8 - 6  
Roma - Rapallo 7 - 5  

 

2019.05.10.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Swans - Essendon 77 - 72  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - SK Wyverns 1 - 4  
KT Wiz - Kiwoom Heroes 7 - 6  
LG Twins - Hanwha Eagles 2 - 5  
NC Dinos - Doosan Bears 12 - 11  
Samsung Lions - Lotte Giants 5 - 12  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 1 - 9  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 7 - 5  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 8 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 7 - 3  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 2 - 6  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 19 - 7  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Bravos de Leon 7 - 6  
Generales de Durango - Guerreros de Oaxaca 6 - 5  
Leones de Yucatan - Tecolotes de Nuevo Laredo 3 - 8  
Olmecas de Tabasco - Toros de Tijuana 8 - 7  
Piratas de Campeche - Sultanes de Monterrey 5 - 12  
Rieleros de Aguascaliente - Diablos Rojos del Mexico 5 - 4  
Saraperos de Saltillo - Pericos de Puebla 5 - 4  
Tigres de Quintana Roo - Acereros de Monclova 7 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Atlanta 3 - 2  
Chicago Cubs - Milwaukee 0 - 7  
Houston - Texas 4 - 2  
LA Dodgers - Washington 0 - 6  
NY Yankees - Seattle 3 - 1  
St. Louis - Pittsburgh 17 - 4  
Darts (European Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Dolan - M. Rosenauer 6 - 2  
C. Dobey - M. Razma 6 - 0  
D. Horvat - G. Carlin 3 - 6  
D. Klose - Kee. Brown 3 - 6  
K. Viljanen - N. Aspinall 1 - 6  
M. McGeeney - Josh Payne 6 - 3  
M. Rasztovits - D. van den Bergh 1 - 6  
Mat. Edgar - Jam. Richardson 3 - 6  
N. Zonneveld - M. Hurtz 6 - 4  
P. Ljubic - Ross Smith 3 - 6  
R. Owen - K. Ratajski 4 - 6  
R. Pietreczko - Jam. Hughes 1 - 6  
R. Searle - G. Durrant 6 - 4  
S. Beaton - S. Bunting 6 - 4  
S. Bellmont - J. de Zwaan 2 - 6  
V. van der Voort - D. Prins 6 - 4  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Chrudim (3.m.) 6 - 6  
Svarog Teplice - Slavia Praha (3.m.) 4 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzignano - Lazio 9 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Barcelona (1.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Ice - Melbourne Mustangs 3 - 4  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Carolina (1.m.) 5 - 2  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Kanada 3 - 1  
USA - Szlovákia (Helyszín: Szlovákia) 1 - 4  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svédország 5 - 2  
Oroszország - Norvégia 5 - 2  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferro Carril Oeste - Bahia Blanca 87 - 80  
Quilmes - La Union Formosa 89 - 79  
Regatas Corrientes - San Martin Corrientes 73 - 79  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Limburg 95 - 83  
Charleroi Spirou - Mons 69 - 74  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Botafogo (2.m.) 81 - 69  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Svitavy (3.m.) 59 - 78  
Kosárlabda (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salon Vilpas - Kouvot Kouvola (5.m.) 89 - 73  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Magnolia Hotshots (5.m.) 86 - 88  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Hapoel Jerusalem 99 - 108  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Zielona Gora (4.m.) 73 - 81  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prienai - Lietkabelis 70 - 78  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - Toronto (6.m.) 112 - 101  
Portland - Denver (6.m.) 119 - 108  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Bremerhaven 98 - 98, h.u. 107 - 104  
Bayern München - Ulm 95 - 72  
Bayreuth - Brose Bamberg 79 - 90  
Braunschweig - Skyliners Frankfurt 95 - 77  
Göttingen - Ludwigsburg 86 - 80  
Jena - Crailsheim 88 - 91  
Oldenburg - Mitteldeutscher 104 - 104, h.u. 118 - 115  
S. Oliver Würzburg - Telekom Bonn 80 - 75  
Vechta - Giessen 92 - 81  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Palencia (1.m.) 93 - 73  
Iberojet Palma - Granada (1.m.) 73 - 69  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Valencia 72 - 78  
Manresa - MoraBanc Andorra 64 - 77  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novi Pazar - Partizan Belgrád 66 - 81  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Krka Novo Mesto (1.m.) 85 - 74  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukurova - Fenerbahce (2.m.) 67 - 69  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Himki Moszkva (3.m.) 81 - 88  
Kézilabda (Dán bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Tonder (1.m.) 23 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambray Touraine - Besancon 22 - 33  
Toulon - Fleury Loiret 31 - 36  
Kézilabda (Francia bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Brest 26 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Issy Paris - Dijon 26 - 25  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Umag 35 - 32  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosonmagyaróvár - Békéscsaba 37 - 24  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Dessau-Rosslauer 32 - 21  
Coburg - Balingen-Weilstetten 28 - 28  
Hagen - Hamm-Westfalen 23 - 28  
TUSEM Essen - Grosswallstadt 28 - 22  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ufa Alisza - Lucs Moszkva 22 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Benidorm 29 - 25  
Teucro - Barcelona 21 - 35  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trebnje - Dol TKI Hrastnik 34 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tranmere - Forest Green 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Adelaide Utd. 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - Gent 2 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Lokomotív Plovdiv 1 - 0  
Slavia Szófia - Botev Vraca 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Londrina 0 - 0  
Sao Bento - Botafogo SP 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Iranduba 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Esbjerg 4 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sangju Sangmu - Seongnam 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Fujairah 1 - 5  
Al-Nasr (UAE) - Shabab Al-Ahli (UAE) 1 - 3  
Bani Yas - Al-Ittihad (UAE) 3 - 2  
Emirates Ras Al-Khaimah - Al-Jazeera (UAE) 0 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - ENPPI 0 - 1  
Al-Masry - Haras El Hodood 0 - 1  
El Entag El Harby - Ismaily 0 - 0  
El Gouna - Al-Mokawloon Arab 1 - 4  
Misr Lel Makasa - Nogoom El Mostakbal 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Mozír - FK Minszk 4 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Lens 0 - 2  
Ajaccio GFC - Chateauroux 1 - 2  
Brest - Niort 3 - 0  
Clermont - Troyes 2 - 4  
Grenoble - Auxerre 0 - 0  
Lorient - Sochaux 0 - 0  
Nancy - Metz 1 - 0  
Orleans - Beziers 0 - 0  
Red Star 93 - Paris FC 0 - 1  
Valenciennes - Le Havre 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Etienne - Montpellier 0 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rustavi - Saburtalo Tbiliszi 3 - 1  
Lokomotív Tbiliszi - Torpedo Kutaisi 1 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Almere City 2 - 2  
Nijmegen - RKC Waalwijk 2 - 0  
Labdarúgás (Hongkongi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dreams Tsing Yi - Kitchee Kowloon 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Slaven Belupo 2 - 0  
HNK Gorica - Istra 4 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Leiknir R. 2 - 1  
Fram - Fjölnir 3 - 2  
Grotta - Throttur Reykjavik 2 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Vikingur Reykjavik 3 - 1  
FH - KA Akureyri 3 - 2  
Stjarnan - HK Kopavogs 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Katamon - Hapoel Ramat Gan 1 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Beitar TA Ramla 1 - 0  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Ashkelon 2 - 2  
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Afula 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tianjin Teda - Shanghai Shenhua 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Zaglebie Sosnowiec 2 - 0  
Wisla Krakkó - Korona Kielce 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Godoy Cruz - Universidad de Concepcion 1 - 0  
Olimpia Asuncion - Sporting Cristal 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Atlético PR 2 - 1  
Jorge Wilstermann - Dep. Tolima 0 - 2  
Labdarúgás (Malajziai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedah - PKNS 1 - 1  
Pahang - Terengganu 4 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAR Rabat - Wydad Casablanca 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Cruz Azul 3 - 1  
Necaxa - Monterrey 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Arszenál Tula 0 - 1  
Dinamo Moszkva - Rosztov 0 - 0  
Lokomotív Moszkva - Rubin Kazany 4 - 0  
Orenburg - Ural Jekatyerinburg 2 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien Amatőr - Austria Lustenau 2 - 5  
FC Juniors Pasching - WSG Wattens 1 - 2  
Horn - BW Linz 3 - 0  
Kapfenberg - Wacker Innsbruck Amatőr 4 - 1  
Liefering - Wiener Neustadt 2 - 5  
Vorwärts Steyr - FAC Wien 3 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Sportivo San Lorenzo    
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - UTC de Cajamarca 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Moreirense 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Voluntari 2 - 0  
Dinamo Bukarest - Gaz Metan Medias 2 - 0  
Labdarúgás (San Marinó-i bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentino - Folgore/Falciano 0 - 4  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Hearts 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Tenerife 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Lausanne 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Frej Täby 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Sirius 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Proleter Novi Sad - Crvena zvezda 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - ND Gorica 2 - 1  
Rudar Velenje - Aluminij Kidricevo 3 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Bursaspor 0 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - Saigon FC 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newtown - Bala Town 1 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuressaare - Maardu Linnameeskond 1 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - Limerick 3 - 2  
Shelbourne - Athlone 2 - 1  
Wexford Youths - Cobh Ramblers 2 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Dundalk 0 - 2  
Cork City - UC Dublin 2 - 0  
Derry City - St. Patrick's 1 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artsakh Jereván - Pjunyik Jereván 0 - 3  
Banants Jereván - Ararat Jereván 1 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nasaf Qarshi - Qizilqum Zarafshon 1 - 1  
Sogdiana - Andijan 2 - 1  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - La Rochelle 36 - 16  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - Brisbane Broncos 10 - 26  
Wests Tigers - Penrith Panthers 30 - 4  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Wellington Hurricanes 12 - 22  
Melbourne Rebels - Queensland Reds 30 - 24  
Pretoria Bulls - Canterbury Crusaders 13 - 45  
Röplabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tours - Chaumont (2.m.) 3 - 0  
Strandröplabda (Münster, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karnbaum S / Niemczyk N - Klinke L / Kotzan L-S 1 - 2  
Kortzinger L / Schneider - Bieneck C / Stautz A 2 - 0  
Strandröplabda (Tuan Chau, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabizha K / Rudykh D - Yu Y-H / Pan T-Y 2 - 0  
Du T M L / Chau N L - Trans Hansen L / Tyndesko 0 - 2  
Fabjan K / Kregar K - Huber K / Hubscher M 1 - 2  
Nguyen T C T / Le T H H - Kritsana P / Sow S 2 - 1  
Suzuki Y / Nagata Y - Friedl F / Pfeffer E 2 - 0  
Tenisz (Aix en Provence, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - Ben. Hassan 2 - 0  
D. Masur - H. Nys    
G. Mager - Q. Halys 1 - 2  
P. Cuevas - E. Ymer 2 - 1  
Tenisz (Aix en Provence, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Couacaud E / Lamasine T - Krawietz K / Melzer J 0 - 2  
Nielsen F / Puetz T - Bolelli S / Duran G 2 - 1  
Tenisz (Bonita Springs, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ann Li - Rob. Anderson 2 - 0  
Lau. Davis - V. Cepede Royg 2 - 1  
R. Zarazua - T. Townsend 1 - 2  
S. Vickery - Ann Li 0 - 2  
W. Osuigwe - Claire Liu    
W. Osuigwe - T. Townsend 2 - 0  
Tenisz (Braga, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F.F. Silva - B. Zapata Miralles 1 - 2  
J. Menezes - Joao Domingues 1 - 2  
J. Zopp - G. Blancaneaux 0 - 2  
K. Coppejans - T. Griekspoor 1 - 2  
M. Vilella Martinez - F. Bagnis 0 - 2  
N. Gombos - Emi. Gomez 2 - 1  
Z. Kolar - C. Taberner 2 - 0  
Tenisz (Braga, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas M / Karlovskiy E - Luz O / Matos R 2 - 1  
Granollers G / Neis F - Martos Gornes S / Roca Batalla O 2 - 0  
Koepfer D / Safwat M - Coppejans K / Kolar Z 0 - 2  
Tenisz (Busan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - Go Soeda 2 - 0  
E. Donskoy - And. Harris 0 - 2  
R. Berankis - Yunseong Chung 2 - 1  
Yas. Uchiyama - Tat. Ito 2 - 1  
Tenisz (Busan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends/Weissborn - Pel D / Podlipnik-Castill 2 - 0  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Nam J S / Song M-K 2 - 0  
Matsui T / Vardhan V - Goransson A / Reese H 2 - 0  
Tenisz (Cagnes-Sur-Mer, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - V. Lepchenko 2 - 0  
C. Perrin - T. Bacsinszky 0 - 2  
M. di Giuseppe - C. McHale 0 - 2  
S. Vögele - B. Haddad Maia 2 - 1  
Tenisz (Fukuoka, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aya. Shimizu - R. Marino 0 - 2  
E. Bektas - K. Ahn 1 - 2  
En Shuo Liang - H. Watson 0 - 2  
Z. Diyas - Risa Ozaki 2 - 0  
Tenisz (Luan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eudice Wong Chong - A. Raina 1 - 2  
Lin Zhu - C. Harrison 2 - 0  
Shuyue Ma - Ying-Ying Duan 0 - 2  
V. Savinykh - Xinyun Han 1 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - M. Cilic    
R. Federer - D. Thiem 1 - 2  
S. Tsitsipas - A. Zverev 2 - 1  
S. Wawrinka - R. Nadal 0 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Medvedev D - Rojer J-J / Tecau H    
Rojer J-J / Tecau H - Koolhof W / Tsitsipas S 2 - 1  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - S. Halep 1 - 2  
S. Stephens - K. Bertens 0 - 2  
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Xu Y - Ostapenko J / Zvonareva V 2 - 0  
Hsieh S / Strycova B - Kudermetova V / Voskoboev 2 - 1  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - K. Majchrzak 2 - 0  
G.M. Moroni - F. Horansky    
S. Caruso - H. Laaksonen 0 - 2  
S. Napolitano - P. Lorenzi 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Margaroli L / Vervoort M - Cacic N / Pavlasek A 1 - 2  
Oswald P / Polasek F - Brkic T / Draganja T 2 - 0  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - M.T. Barrios Vera 2 - 1  
E. Gerasimov - R. Cid Subervi 2 - 1  
O. Nedovyesov - Jay Clarke 2 - 1  
S. Fayziev - D. Popko 0 - 2  
Tenisz (Shymkent, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oliveira G / Vasilevski A - Kadhe A / Yevseyev D 2 - 0  
Rodionov J / Ruusuvuori E - Khabibulin T / Manafov V 2 - 1  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - OSC (1.m.) 8 - 6  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Eger (1.m.) 10 - 7  
Vízilabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CN Barcelona - Terrassa (2.m.) 7 - 7  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lei. Wood - R. Doyle 1 - 0  

 

2019.05.09.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KIA Tigers 3 - 5  
Kiwoom Heroes - LG Twins 2 - 1  
KT Wiz - Lotte Giants 6 - 13  
Samsung Lions - NC Dinos 6 - 4  
SK Wyverns - Hanwha Eagles 1 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 1 - 2  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 4 - 5  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 4 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Bravos de Leon 9 - 0  
Generales de Durango - Guerreros de Oaxaca 7 - 12  
Leones de Yucatan - Tecolotes de Nuevo Laredo 7 - 3  
Olmecas de Tabasco - Toros de Tijuana 8 - 5  
Piratas de Campeche - Sultanes de Monterrey 3 - 16  
Rieleros de Aguascaliente - Diablos Rojos del Mexico 5 - 7  
Saraperos de Saltillo - Pericos de Puebla 8 - 17  
Tigres de Quintana Roo - Acereros de Monclova 4 - 14  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Boston 1 - 2  
Chicago Cubs - Miami 3 - 2  
Chicago Cubs - Miami (20:20) 4 - 1  
Cleveland - Chicago WS 5 - 3  
Cleveland - Chicago WS (19:10) 5 - 0  
Colorado - San Francisco    
Colorado - San Francisco (21:10) 12 - 11  
Detroit - LA Angels 10 - 3  
Detroit - LA Angels (19:10) 0 - 13  
Houston - Kansas City 9 - 0  
LA Dodgers - Atlanta 9 - 4  
NY Yankees - Seattle 1 - 10  
Oakland - Cincinnati 5 - 4  
Oakland - Cincinnati (21:37) 0 - 3  
Toronto - Minnesota 1 - 9  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - G. Price 7 - 7  
M. Suljovic - R. Cross 4 - 8  
M. van Gerwen - P. Wright 8 - 1  
Mic. Smith - J. Wade 7 - 7  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hershey - Charlotte (4.m.) 2 - 5  
Iowa - Chicago Wolves (4.m.) 2 - 1  
San Diego - Bakersfield (3.m.) 6 - 6  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NHL 2018/19 - Boston vagy Columbus jut tovább?    
NHL 2018/19 - San Jose vagy Colorado jut tovább?    
San Jose - Colorado (7.m.) 3 - 2  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guelph Storm - Ottawa 67's (4.m.) 5 - 4  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vancouver Giants - Prince Albert Raiders (4.m.) 0 - 1  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comunicaciones Mercedes - Instituto Cordoba 79 - 64  
Quimsa - Boca Juniors 76 - 82  
San Lorenzo - Obras Sanitarias 75 - 73  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leuven - Basic-Fit Brussels 69 - 69, h.u. 90 - 83  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franca - Mogi das Cruzes (2.m.) 89 - 78  
Kosárlabda (Brit Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield - London City Royals 61 - 63  
Kosárlabda (Holland bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landstede Zwolle - Den Bosch (1.m.) 63 - 89  
ZZ Leiden - Donar Groningen (1.m.) 76 - 77  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Asseco Gdynia (4.m.) 100 - 94  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Neptunas Klaipeda 90 - 80  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Körmend 98 - 85  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Houston (5.m.) 104 - 99  
Milwaukee - Boston (5.m.) 116 - 91  
NBA 2018/19 - Milwaukee vagy Boston jut tovább?    
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eirene Ragusa - Famila Schio (4.m.) 62 - 81  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallmann Vienna - Oberwart (4.m.) 78 - 82  
Traiskirchen - Gmunden (4.m.) 76 - 72  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melilla - Valladolid (1.m.) 76 - 78  
Oviedo - Ourense (1.m.) 76 - 80  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breogan Lugo - Iberostar Tenerife 84 - 85  
Gipuzkoa - Baskonia Vitoria 77 - 87  
Joventut Badalona - Murcia 86 - 94  
Obradoiro Monbus - Gran Canaria 82 - 96  
Real Madrid - Estudiantes 109 - 92  
Unicaja Malaga - Fuenlabrada 73 - 73, h.u. 89 - 84  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamic Belgrád - Mega Bemax 85 - 102  
Tamis Pancevo - Sloboda Uzice 90 - 77  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Anadolu Efes 66 - 96  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - CSZKA Moszkva (3.m.) 72 - 80  
Zenit Szentpétervár - Lok.Kubany Krasznodar (3.m.) 94 - 78  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pays d'Aix - Paris SG 20 - 29  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Vác 29 - 30  
Debrecen - Dunaújváros 21 - 20  
Érd - FTC 24 - 39  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim-Metterzimmern - Burgdorf-Hannover 29 - 27  
Göppingen - Erlangen 25 - 23  
Stuttgart - Minden 30 - 31  
Wetzlar - Kiel 23 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKIF Krasznodar - Dinamo-Viktor Sztavropol (3.m.) 23 - 24  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Winterthur (4.m.) 25 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Skövde (4.m.) 28 - 23  
Labdarúgás (Angol Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport - Mansfield 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vereja - Szeptemvri Szófia    
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviaria - Ponte Preta 1 - 0  
Kindermann - Sao Jose dos Campos 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Fredericia 2 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Wadi Degla 2 - 1  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Valencia (Ki jut tovább?)    
Chelsea - E. Frankfurt 1 - 1  
E. Frankfurt - Chelsea (Ki jut tovább?)    
Valencia - Arsenal 2 - 4  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - TPV 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Concarneau 0 - 2  
Bourg-Peronnas - Boulogne 2 - 4  
Chambly - Dunkerque 1 - 2  
Cholet - Villefranche sur Saone 2 - 2  
Jeanne D'Arc de Drancy - Quevilly Rouen 1 - 1  
L'Entente Sannois - Pau 1 - 4  
Laval - Rodez Aveyron 1 - 1  
Lyon Duchere - Tours 2 - 2  
Marignane - Le Mans 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Rudes 0 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millonarios - Tigres FC 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Emelec Guayaquil 1 - 2  
Huracan - Dep. Lara 3 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - San Jose de Oruro 4 - 0  
Penarol Montevideo - Flamengo 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Melgar 0 - 1  
Palmeiras - San Lorenzo 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Univ.Catolica de Santiago 2 - 0  
Rosario Central - Libertad Asuncion 2 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique de Safi - RSB Berkane 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Tigres 1 - 1  
Tijuana - Leon 1 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Toronto FC 2 - 0  
Chicago - New England 5 - 0  
Columbus - Los Angeles Galaxy 3 - 1  
New York RB - Montreal 1 - 2  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lobi Stars - Bendel Insurance 1 - 0  
Remo Stars - Sunshine Stars 1 - 0  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abia Warriors - Ifeanyi Ubah 3 - 0  
Nasarawa Utd. - Kano Pillars 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Zvezda-2005 Perm 3 - 1  
Torpedo Izsevszk - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 0  
Labdarúgás (Tunéziai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CS Sfaxien - EGS Gafsa 1 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fresno - Sacramento 0 - 1  
Nashville SC - Tampa Bay 0 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - Cronulla Sharks 18 - 26  
Röplabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - PAOK (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwerin - Stuttgart (4.m.) 3 - 0  
Strandröplabda (Tuan Chau-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedl F / Pfeffer E - Novikova E / Fediunova E 2 - 1  
Tangkaeo S / Duanggaew J - Vaida B / Ordean I-A 0 - 2  
Urata K / Matsuyama H - Fuller L / Melville K 1 - 2  
Tenisz (Aix en Provence, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - Ant. Hoang 2 - 1  
E. Couacaud - G. Mager 0 - 2  
H. Nys - T. Monteiro 2 - 1  
J. Satral - Q. Halys 0 - 2  
L.G.M. Harris - D. Masur 0 - 2  
P. Cuevas - R. Molleker 2 - 0  
S. Travaglia - E. Ymer 0 - 2  
V. Troicki - Ben. Hassan 0 - 2  
Tenisz (Aix en Provence, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Nys H - Krawietz K / Melzer J 0 - 2  
Cerretani J / Monroe N - Bolelli S / Duran G 0 - 2  
Couacaud E / Lamasine T - Arevalo-Gonzalez/ReyesVar 2 - 0  
Nielsen F / Puetz T - Begemann A / Martin F 2 - 0  
Tenisz (Bonita Springs, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Rogers - F. di Lorenzo 0 - 2  
S. Vickery - L. Cabrera 2 - 0  
V. Cepede Royg - A. Kratzer 2 - 0  
W. Osuigwe - Asia Muhammad 2 - 1  
Tenisz (Braga, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagnis F / Cachin P - Martos Gornes S / Roca Batalla O 1 - 2  
Bonzi B / Martinez L - Cuevas M / Karlovskiy E 1 - 2  
Coppejans K / Kolar Z - Lammons N / Lawson A 2 - 1  
Koepfer D / Safwat M - Perez Sanz D / Verbeek S 2 - 1  
Tenisz (Busan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - Tsung-Hua Yang 2 - 0  
And. Harris - M. Purcell 2 - 1  
E. Donskoy - Evan King 2 - 0  
Go Soeda - Kai. Uchida 2 - 0  
L. Lacko - Yas. Uchiyama 1 - 2  
R. Berankis - Duck Hee Lee 2 - 1  
Tat. Ito - C. Ilkel 2 - 1  
Yunseong Chung - M. Baghdatis 2 - 0  
Tenisz (Busan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends/Weissborn - King E / Pasha N 2 - 0  
Goransson A / Reese H - Bemelmans R / Stakhovsky S 2 - 0  
Matsui T / Vardhan V - Balaji N S / Erlich J 2 - 0  
Reid M / Shamasdin A - Pel D / Podlipnik-Castill 0 - 2  
Tenisz (Cagnes-Sur-Mer, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Perrin - Y. In-Albon 2 - 0  
I. Ramialison - T. Bacsinszky 0 - 2  
M. Yerolymos - B. Haddad Maia 0 - 2  
S. Vögele - T. Korpatsch 2 - 1  
Tenisz (Fukuoka, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aya. Shimizu - M. Inglis 2 - 1  
B. Cengiz - Risa Ozaki 0 - 2  
En Shuo Liang - N. Broady 2 - 0  
J. Jaksic - K. Ahn 0 - 2  
Le. Kung - H. Watson 0 - 2  
Mom. Kobori - E. Bektas 0 - 2  
S. Akita - R. Marino 0 - 2  
Z. Diyas - M. Ayukawa 2 - 0  
Tenisz (Luan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Harrison - Fang Ying Xun    
Fangzhou Liu - V. Savinykh 0 - 2  
Lin Zhu - Xiaodi You 2 - 0  
P.M. Hourigan - Xinyun Han 0 - 2  
Pea. Plipuech - Ying-Ying Duan 0 - 2  
Shuyue Ma - Yex. Ma 2 - 0  
Yue Yuan - A. Raina 0 - 2  
Z. Sun - Eudice Wong Chong 0 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fognini - D. Thiem 0 - 2  
F. Tiafoe - R. Nadal 0 - 2  
H. Hurkacz - A. Zverev 1 - 2  
K. Nishikori - S. Wawrinka 0 - 2  
M. Cilic - L. Djere 2 - 1  
N. Djokovic - J. Chardy 2 - 0  
R. Federer - G. Monfils 2 - 1  
S. Tsitsipas - F. Verdasco 2 - 0  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carballes Baena R / Munar - Demoliner M / Medvedev D 0 - 2  
Marach O / Pavic M - Schwartzman D / Thiem D 1 - 2  
Murray J / Soares B - Koolhof W / Tsitsipas S 0 - 2  
Pella G / Sousa J - Kubot L / Melo M 2 - 0  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Bertens - P. Kvitova 2 - 0  
N. Osaka - B. Bencic 1 - 2  
S. Halep - A. Barty 2 - 0  
S. Stephens - P. Martic 2 - 0  
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bara I M / Buzarnescu M - Ostapenko J / Zvonareva V 0 - 2  
Groenefeld A L / Schuurs - Kudermetova V / Voskoboev 0 - 2  
Hsieh S / Strycova B - Stosur S / Zhang S 2 - 0  
Krejcikova/Siniakova - Dabrowski G / Xu Y 1 - 2  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Gaio - P. Lorenzi 0 - 2  
F. Horansky - O. Otte 2 - 0  
G.M. Moroni - Valkusz M.    
J. Kovalik - S. Napolitano 1 - 2  
M. Viola - H. Laaksonen 0 - 2  
R. Bonadio - A. Pavlasek 0 - 2  
R. Marcora - K. Majchrzak 0 - 2  
S. Caruso - V. Galovic 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Draganja T - Blanch U / Moroni G M 2 - 0  
Cacic N / Pavlasek A - Bonadio R / Heller P 2 - 1  
Margaroli L / Vervoort M - Eysseric J / Sancic A 2 - 1  
Oswald P / Polasek F - Drzewiecki K / Walkow S 2 - 0  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - A. Zhurbin 2 - 1  
D. Popko - Jur. Rodionov 2 - 1  
E. Gerasimov - A. Vukic 2 - 1  
I. Marchenko - S. Fayziev 1 - 2  
M.T. Barrios Vera - G. Melzer 2 - 0  
O. Nedovyesov - P. Kotov 2 - 1  
R. Cid Subervi - I. Gakhov 2 - 0  
Tob. Simon - Jay Clarke 1 - 2  
Tenisz (Shymkent, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grills J / Vukic A - Khabibulin T / Manafov V 0 - 2  
Kadhe A / Yevseyev D - Golubev A / Nedovyesov A 2 - 1  
Oliveira G / Vasilevski A - Gabashvili T / Lomakin G 2 - 0  
Rodionov J / Ruusuvuori E - Gakhov I / Pavlioutchenkov A 2 - 0  
Vízilabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vouliagmeni - Olympiakosz (2.m.) 4 - 3  
Vízilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vouliagmeni - Apollon Szmirnisz (1.m.) 8 - 4  

 

2019.05.08.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KIA Tigers 1 - 0  
Kiwoom Heroes - LG Twins 6 - 0  
KT Wiz - Lotte Giants 5 - 4  
Samsung Lions - NC Dinos 2 - 0  
SK Wyverns - Hanwha Eagles 17 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 1 - 0  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 1 - 12  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 8 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 2 - 3  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 7 - 7  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 5 - 8  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Bravos de Leon 4 - 5  
Generales de Durango - Guerreros de Oaxaca 12 - 11  
Leones de Yucatan - Tecolotes de Nuevo Laredo 14 - 1  
Olmecas de Tabasco - Toros de Tijuana 3 - 7  
Piratas de Campeche - Sultanes de Monterrey 0 - 3  
Rieleros de Aguascaliente - Diablos Rojos del Mexico 3 - 14  
Saraperos de Saltillo - Pericos de Puebla 13 - 5  
Tigres de Quintana Roo - Acereros de Monclova 3 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Boston 5 - 8  
Chicago Cubs - Miami 5 - 2  
Cleveland - Chicago WS 0 - 2  
Colorado - San Francisco 4 - 14  
Detroit - LA Angels 2 - 5  
Houston - Kansas City 2 - 12  
LA Dodgers - Atlanta 9 - 0  
Milwaukee - Washington 6 - 0  
Milwaukee - Washington (19:10) 7 - 3  
NY Yankees - Seattle 5 - 4  
Oakland - Cincinnati 2 - 0  
Pittsburgh - Texas 5 - 4  
Pittsburgh - Texas (18:35) 6 - 9  
San Diego - NY Mets 6 - 7  
San Diego - NY Mets (21:40) 3 - 2  
St. Louis - Philadelphia 1 - 11  
St. Louis - Philadelphia (19:15) 0 - 5  
Tampa Bay - Arizona 6 - 3  
Tampa Bay - Arizona (19:10) 2 - 3  
Toronto - Minnesota 0 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Szinara Jekatyerinburg (4.m.) 1 - 0  
Novaja Gener. Sziktivkar - Jugra (4.m.) 4 - 2  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Toronto Marlies (4.m.) 2 - 6  
Hershey - Charlotte (3.m.) 1 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NHL 2018/19 - St. Louis vagy Dallas jut tovább?    
St. Louis - Dallas (7.m.) 1 - 1  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vancouver Giants - Prince Albert Raiders (3.m.) 2 - 8  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol Mar del Plata - La Union Formosa 93 - 71  
San Martin Corrientes - Hispano Americano 63 - 65  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Okapi Aalstar - Mechelen 70 - 92  
Kosárlabda (Brit Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plymouth - Leicester 68 - 70  
Kosárlabda (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kouvot Kouvola - Salon Vilpas (4.m.) 88 - 71  
KTP Kotka - Kauhajoen Karhu (4.m.) 68 - 79  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Lattes Montpellier (2.m.) 77 - 69  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - SM Beermen (4.m.) 98 - 114  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Rethymno 81 - 87  
Koloszosz Rodosz - AEK Athén 69 - 106  
Lavrio - Ifesztosz Limnosz 96 - 76  
Olympiakosz - Promitheasz Patra 86 - 59  
Periszteri - PAOK 83 - 65  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting Athén - Proteasz Voula (1.m.) 70 - 68  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Zadar (2.m.) 96 - 57  
Split - Cibona Zagreb (2.m.) 66 - 88  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Zielona Gora (3.m.) 79 - 99  
Szczecin - Torun (3.m.) 90 - 95  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Szombathely 84 - 85  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Atomerőmű 84 - 72  
Sopron - Kecskemét 83 - 79  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Portland (5.m.) 124 - 98  
Toronto - Philadelphia (5.m.) 125 - 89  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Telekom Bonn 110 - 98  
Brose Bamberg - Oldenburg 86 - 93  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azimut Bergamo - Mantova (5.m.) 72 - 70  
Montegranaro - Latina (5.m.) 71 - 66  
Rieti - Forli (5.m.) 95 - 67  
Treviglio - Roseto (5.m.) 81 - 74  
Treviso - Trapani (5.m.) 90 - 66  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - Burgos 89 - 81  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlatibor Cajetina - Borac Cacak 74 - 80  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Galatasaray 90 - 67  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukurova - Fenerbahce (1.m.) 78 - 71  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - UNIKSZ Kazany (3.m.) 84 - 96  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Lovosice 23 - 21  
Kézilabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Dijon 25 - 25  
Massy Essonne - Nancy 20 - 19  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Chambery 18 - 28  
Istres - St. Raphael 22 - 28  
Ivry - Dunkerque 28 - 30  
Montpellier - Tremblay 30 - 24  
Nantes - Nimes 33 - 36  
Pontault-Combault - Toulouse 27 - 30  
Kézilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edessza - Olympiakosz (2.m.) 18 - 28  
PAOK - AEK Athén (2.m.) 26 - 26  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - Haukar (4.m.) 30 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin 28 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Spojnia Gdynia 39 - 14  
Stal Mielec - Kalisz 23 - 29  
Zaglebie Lubin - Wybrzeze Gdansk 24 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabas - Tatabánya 18 - 30  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Siófok 20 - 30  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Néva Szentpétervár - Dinamo Asztrahany (2.m.) 30 - 27  
SZKIF Krasznodar - Dinamo-Viktor Sztavropol (2.m.) 22 - 25  
Szpartak Moszkva - Permszkije Medvegyi (2.m.) 26 - 26  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Sporting CP 32 - 27  
Kézilabda (Román bajn.,felsőház,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobrogea Constanta - Calarasi 33 - 33  
Politehnica Timisoara - CSM Bukarest 34 - 31  
Kézilabda (Román bajn.,felsőház,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Steaua Bukarest 34 - 35  
Focsani - Potaissa Turda 34 - 29  
Kézilabda (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzau - Fagaras 27 - 24  
SM Dedeman Bacau - Suceava 31 - 20  
Universitatea Cluj - Baia Mare 19 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Granollers 38 - 27  
Labdarúgás (Albán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Tirana - Luftetari Gjirokaster 5 - 3  
Skenderbeu - Kukesi 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes Buenos Aires - Atl. All Boys 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Dep. Riestra 3 - 0  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Tottenham 2 - 3  
Tottenham - Ajax (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (Bolgár bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Vitosa Bistritsa 0 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Sarajevo - Siroki Brijeg 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Francisco - Gremio Audax 0 - 1  
Sport Recife - Minas Icesp 1 - 2  
Vitória PE - Foz Cataratas 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vila Nova - Juventude 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes de Merida - Argentinos Juniors 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Chrudim 3 - 1  
Pardubice - Sokolov 0 - 0  
Prostejov - Jihlava 1 - 1  
Usti nad Labem - Varnsdorf 0 - 2  
Vlasim - Trinec 0 - 3  
Zizkov - Vitkovice 2 - 0  
Znojmo - MAS Taborsko 2 - 3  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Lyngby 4 - 3  
Köge - Helsingör 0 - 0  
Naestved - Roskilde 4 - 1  
Nyköbing - Hvidovre 2 - 0  
Silkeborg - Thisted 5 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VSK Aarhus - Kolding 3 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Mariehamn 1 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sapporo - Yokohama FM 0 - 4  
Shonan Bellmare - Nagasaki 1 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Vegalta Sendai 0 - 0  
Sagan Tosu - Kashiwa R. 0 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya GE - Cerezo Osaka 2 - 2  
Oita Trinita - Vissel Kobe 2 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Shimizu SP 3 - 1  
Jubilo Iwata - Matsumoto Yamaga 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Altay - Atirau 1 - 1  
Irtis Pavlodar - Kaisar Kyzylorda 1 - 2  
Kairat Almaty - Tobol Kostanay 1 - 5  
Taraz - Ordabasy Shymkent 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaguares de Cordoba - Envigado 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Independiente SF 1 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Atl. Bucaramanga 0 - 1  
Cucuta Deportivo - Valledupar 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Magdalena - Real San Andres 3 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Atlético FC Cali 2 - 0  
Universitario de Popayan - América de Cali 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Atl. Huila 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Spartaks Jurmala 0 - 0  
Ventspils - Jelgava 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Palestino 1 - 2  
River Plate - Internacional 2 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Montevideo - Cerro Porteno 1 - 1  
Zamora Barinas - Atlético MG 1 - 2  
Labdarúgás (Moldáv Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sfintul Gheorghe - Zimbru Chisinau 3 - 1  
Labdarúgás (Máltai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernians Paola - Valletta 2 - 2  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Enugu Rangers - Kwara Utd. 1 - 0  
Niger Tornadoes - Katsina Utd. 1 - 0  
Rivers Utd. - Enyimba 1 - 0  
Wikki Tourists - MFM Lagos 1 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Round FC - Akwa Utd. 0 - 1  
Kada City - Heartland Owerri 0 - 0  
Plateau Utd. - Gombe Utd. 2 - 0  
Yobe Desert Stars - El Kanemi Warriors 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ham-Kam - Sogndal 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junkeren - Strömmen 0 - 2  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Bayern München 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Kubanocska Krasznodar 3 - 0  
Rjazany - Csertanovo Moszkva 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - General Diaz 4 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metlaoui - Etoile du Sahel 0 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa - New York RB 2 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johor DT - Kashima A. 1 - 0  
Shandong Luneng - Gyeongnam 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Melbourne Victory 4 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Guangzhou Evergrande 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akademija Pandev - Pobeda Prilep 4 - 0  
Belasica Strumica - Renova 3 - 2  
Makedonije GP - Shkupi Skopje 1 - 0  
Shkendija Tetovo - Sileks Kratovo 0 - 0  
Vardar Skopje - Rabotnicki Skopje 1 - 1  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Levadia Tallinn 2 - 2  
Labdarúgás (Örmény Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert Jereván - Lori Vanadzor 1 - 0  
Röplabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Cannes (1.m.) 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Friedrichshafen (4.m.) 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Cucine Lube Civitanova (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuzbassz Kemerovo - Zenit Kazany (4.m.) 3 - 1  
Tenisz (Aix en Provence, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben. Hassan - D. Istomin 2 - 0  
D. Masur - S. Bolelli    
E. Ymer - G. Barrere 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - E. Couacaud 0 - 2  
H. Gaston - Ant. Hoang 0 - 2  
L.G.M. Harris - A. Cornut-Chauvinc 2 - 0  
M. Arevalo - T. Monteiro 0 - 2  
M. Martineau - R. Molleker 1 - 2  
P. Cuevas - S. Diez 2 - 1  
P. Polansky - H. Nys 0 - 2  
Q. Halys - J. Vesely 2 - 0  
S. Travaglia - R. Dutra da Silva 2 - 0  
Tenisz (Aix en Provence, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Martin F - Hoang A / Vliegen J 2 - 1  
Gong M-X / Zhang Ze - Couacaud E / Lamasine T 0 - 2  
Jebavy/Vesely - Arevalo-Gonzalez/ReyesVar 0 - 2  
Nielsen F / Puetz T - Added D / Olivetti A 2 - 0  
Tenisz (Bonita Springs, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ell. Perez - R. Zarazua 1 - 2  
F. di Lorenzo - M. Manasse 2 - 0  
G. Talaba - K. Sebov    
L. Chirico - A. Kiick 2 - 0  
Lau. Davis - S. Kelly 2 - 0  
M. Brengle - S. Rogers 0 - 2  
O. Govortsova - T. Townsend 0 - 2  
Rob. Anderson - N. Gibbs 2 - 1  
S. Vickery - L.A. Fernandez 2 - 0  
S. Zhuk - U.M. Arconada 1 - 2  
Tenisz (Braga, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - F.F. Silva 1 - 2  
B. Rola - B. Bonzi 2 - 0  
B. Zapata Miralles - E. Karlovskiy 2 - 0  
G. Blancaneaux - S. Gutierrez-Ferrol    
G. Granollers - T. Griekspoor 0 - 2  
J. Zopp - T. Cacao 2 - 0  
K. Coppejans - O. Luz 2 - 0  
M. Krueger - J. Menezes 0 - 2  
O. Roca Batalla - Joao Domingues 0 - 2  
P. Nejedly - F. Bagnis 0 - 2  
T. Robredo - M. Vilella Martinez 0 - 2  
Tenisz (Braga, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacao T / Elias G - Lammons N / Lawson A    
Granollers G / Neis F - Gombos N / Zopp J 2 - 0  
Tenisz (Busan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - R. Ramanathan 2 - 0  
D. Sela - M. Baghdatis 1 - 2  
Duck Hee Lee - Yui. Sugita 2 - 1  
Evan King - R. Bemelmans 2 - 1  
Hir. Moriya - And. Harris 0 - 2  
Kai. Uchida - S. Stakhovsky 2 - 0  
L. Lacko - L. Saville 2 - 1  
M. Purcell - B. Schnur 2 - 0  
R. Berankis - L. Broady 2 - 1  
Tsung-Hua Yang - Soon Woo Kwon 2 - 0  
Tenisz (Busan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bemelmans R / Stakhovsky - Purcell M / Saville L 2 - 1  
Chung Y / Kim Y S - Goransson A / Reese H 0 - 2  
Nam J S / Song M-K - Gonzales R / Ratiwatana S 2 - 0  
Tenisz (Cagnes-Sur-Mer, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - M. di Giuseppe 0 - 2  
P. Hon - Babos T. 0 - 2  
T. Martincova - C. McHale 0 - 2  
V. Lepchenko - V. Gracheva 2 - 0  
Tenisz (Fukuoka, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Hozumi - K. Ahn 0 - 2  
E. Shibahara - E. Bektas 0 - 2  
En Shuo Liang - Mih. Imanishi 2 - 1  
H. Sakatsume - H. Watson 0 - 2  
Le. Kung - Hir. Kuwata 2 - 0  
M. Inglis - K. Dunne    
Mai Hontama - R. Marino 0 - 2  
S. Akita - Su Jeong Jang 2 - 1  
Z. Diyas - A. Bai 2 - 1  
Tenisz (Luan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.E. Nefedova - Xinyun Han 0 - 2  
Aki. Omae - Eudice Wong Chong 1 - 2  
C. Muramatsu - V. Savinykh 0 - 2  
Fangzhou Liu - Xinyu Wang 2 - 0  
Lin Zhu - Jia-Qi Kang 2 - 0  
Ling Zhang - C. Harrison 1 - 2  
Shuyue Ma - Mai Minokoshi 2 - 0  
Xinyu Jiang - A. Raina 0 - 2  
Xu Liu Sun - P.M. Hourigan 0 - 2  
Yex. Ma - Jing Jing Lu 2 - 1  
Ying-Ying Duan - Shilin Xu 2 - 1  
Yuxuan Zhang - Z. Sun 0 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - A. Zverev 0 - 2  
F. Auger Alliassime - R. Nadal 0 - 2  
F. Fognini - J. Millman 2 - 0  
F. Tiafoe - P. Kohlschreiber 2 - 1  
F. Verdasco - K. Khachanov 2 - 1  
Fucsovics M. - G. Monfils 1 - 2  
J. Chardy - D.S. Schwartzman 2 - 0  
K. Nishikori - H. Dellien 2 - 0  
L. Djere - J.M. Del Potro 2 - 1  
L. Pouille - H. Hurkacz 0 - 2  
S. Tsitsipas - A. Mannarino 2 - 0  
S. Wawrinka - G. Pella 2 - 0  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmund K / Skupski N - Rojer J-J / Tecau H 1 - 2  
Haase R / Klaasen R - Kubot L / Melo M 0 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Carballes Baena R / Munar    
Kontinen H / Peers J - Pella G / Sousa J 1 - 2  
Koolhof W / Tsitsipas S - Mektic N / Skugor F 2 - 0  
Krajicek A / Sitak A - Carballes Baena R / Munar 0 - 2  
Marach O / Pavic M - Gonzalez M / Zeballos H 2 - 0  
Murray J / Soares B - Del Potro J / Nishikori K 2 - 0  
Schwartzman D / Thiem D - Dimitrov G / Khachanov K    
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - Y. Putintseva 2 - 1  
B. Bencic - Kat. Kozlova 2 - 0  
Car. Garcia - P. Kvitova 0 - 2  
D. Vekic - P. Martic    
K. Bertens - A. Sevastova 2 - 0  
N. Osaka - A. Sasnovich 2 - 0  
S. Halep - V. Kuzmova 2 - 0  
S. Stephens - Saisai Zheng 2 - 1  
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Marozava L - Dabrowski G / Xu Y 0 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Begu I C / Halep S 2 - 0  
Kudermetova V / Voskoboev - Melichar N / Peschke K 2 - 0  
Martinez Sanch/SorribesTo - Stosur S / Zhang S 1 - 2  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Gaio - C. Boluda-Purkiss 2 - 0  
F. Horansky - V. Safranek 2 - 1  
G.M. Moroni - U. Blanch 2 - 0  
J.P. Ficovich - O. Otte 0 - 2  
K. Kivattsev - K. Majchrzak 0 - 2  
M. Marterer - R. Bonadio    
Ped. Sakamoto - P. Lorenzi 1 - 2  
R. Marcora - H. Casanova 2 - 1  
T. Brkic - A. Pavlasek 1 - 2  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonadio R / Heller P - Hach Verdugo H / Pavic A 2 - 0  
Brkic T / Draganja T - Kovalik J / Petrovic D 2 - 1  
Drzewiecki K / Walkow S - Agamenone F / Romboli F 2 - 0  
Lock B / Lock C J - Eysseric J / Sancic A 0 - 2  
Oswald P / Polasek F - Caruso S / Ocleppo J 2 - 0  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gerasimov - Piros Zs. 2 - 1  
E. Leshem - G. Melzer 0 - 2  
K. Kravchuk - A. Vukic    
M.T. Barrios Vera - H. Bourchier 2 - 1  
O. Nedovyesov - T. Skatov 2 - 0  
R. Ojeda Lara - Jay Clarke    
S. Fayziev - R. Safiullin 2 - 0  
T. Seyboth Wild - D. Popko 0 - 2  
Tenisz (Shymkent, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayap S / Popko D - Golubev A / Nedovyesov A 0 - 2  
Barrios Vera M T / Cid Su - Rodionov J / Ruusuvuori E 0 - 2  
Gabashvili T / Lomakin G - Ignatik U / Safiullin R 2 - 1  
Kadhe A / Yevseyev D - Durasovic V / Kotov P 2 - 0  
Oliveira G / Vasilevski A - Maamoun K-M / Zhurbin A 2 - 0  
Vízilabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Strasbourg 6 - 10  
Pays d'Aix Natation - Marseille 11 - 11  
Vízilabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Mornar 17 - 9  
Mladost Zagreb - Jug Dubrovnik (1.m.) 4 - 10  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - BVSC (3.m.) 5 - 7  
Vízilabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Terrassa - CN Barcelona (1.m.) 9 - 11  

 

2019.05.07.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KIA Tigers 4 - 3  
Kiwoom Heroes - LG Twins 10 - 12  
KT Wiz - Lotte Giants 7 - 2  
Samsung Lions - NC Dinos 6 - 3  
SK Wyverns - Hanwha Eagles 11 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 6 - 0  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 1 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Boston 4 - 1  
Chicago Cubs - Miami 5 - 6  
Cleveland - Chicago WS 1 - 9  
Houston - Kansas City 6 - 4  
LA Dodgers - Atlanta 5 - 3  
Milwaukee - Washington 5 - 3  
NY Yankees - Seattle 7 - 3  
San Diego - NY Mets 4 - 0  
St. Louis - Philadelphia 6 - 0  
Tampa Bay - Arizona 12 - 1  
Toronto - Minnesota 0 - 8  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone Pescara - Augusta (3.m.) 4 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Szinara Jekatyerinburg (3.m.) 1 - 1  
Norilszkij Nikel - Tyumeny (3.m.) 4 - 4  
Novaja Gener. Sziktivkar - Jugra (3.m.) 1 - 1  
Szibirjak Novoszibirszk - KPRF Moszkva (3.m.) 2 - 7  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - San Jose (6.m.) 3 - 3  
Columbus - Boston (6.m.) 0 - 3  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guelph Storm - Ottawa 67's (3.m.) 7 - 2  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Kanada 5 - 7  
Németország - USA 2 - 5  
Szlovákia - Norvégia 2 - 2  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas Cordoba - Quilmes 89 - 71  
Ciclista Olimpico - Boca Juniors 79 - 82  
Obras Sanitarias - San Lorenzo 77 - 86  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svitavy - Decin (2.m.) 84 - 95  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Lille 81 - 66  
Blois - Poitiers 72 - 63  
Chartres - Paris BC 92 - 78  
Denain - Caen 83 - 69  
Gries-Oberhoffen - Roanne 87 - 71  
Nantes - Evreux 95 - 70  
Orleans - Vichy-Clermont 85 - 71  
Quimper - Nancy 72 - 110  
Rouen - St-Chamond 98 - 85  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Nanterre 70 - 86  
Boulazac - Dijon 73 - 84  
Cholet - ASVEL Lyon-Villeurbanne 78 - 87  
Fos-sur-Mer - Le Portel 67 - 79  
Gravelines - Paris Levallois 97 - 85  
Le Mans - Pau Orthez 94 - 74  
Limoges - Chalon sur Saone 91 - 91, h.u. 111 - 103  
Reims - Bourg 96 - 102  
Strasbourg - Monaco 71 - 101  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panioniosz - Holargosz 90 - 110  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ryukyu Okinawa - Tokyo Alvark (3.m.) 60 - 72  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Asseco Gdynia (3.m.) 97 - 91  
Ostrow Wielkopolski - Anwil Wloclawek (3.m.) 98 - 105  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Milwaukee (4.m.) 101 - 113  
Houston - Golden State (4.m.) 112 - 108  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - S. Oliver Würzburg 84 - 99  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eirene Ragusa - Famila Schio (3.m.) 67 - 62  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallmann Vienna - Oberwart (3.m.) 78 - 78, h.u. 88 - 86  
Traiskirchen - Gmunden (3.m.) 74 - 72  
Vienna Timberwolves - Kapfenberg (3.m.) 81 - 91  
Wels - Klosterneuburg (3.m.) 73 - 87  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Sencur Kranj (3.m.) 85 - 73  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Tofas Bursa 98 - 54  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Asztana (2.m.) 94 - 64  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Holstebro 29 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Bjerringbro-Silkeborg 31 - 25  
Skanderborg - GOG 32 - 30  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Gyöngyös 38 - 32  
Kézilabda (Norvég bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Tertnes Bergen (3.m.) 33 - 22  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Madeira SAD 33 - 30  
Labdarúgás (Argentin 2, ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia Mendoza - Club Almagro 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Acassuso - Almirante Brown 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vélez Sarsfield - Lanus 2 - 0  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Liverpool (Ki jut tovább?)    
Liverpool - Barcelona 4 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Vraca - Slavia Szófia 0 - 0  
Lokomotív Plovdiv - Etar Veliko Tarnovo 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Boys Warnes - Destroyers Santa Cruz 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Sport Recife 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paysandu - Tombense 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - FC Hradec Kralove 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dán bajnokság 2018/19    
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - Lamontville Golden Arrows 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America de Quito - El Nacional Quito 1 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Honka 1 - 1  
Inter Turku - Rovaniemi PS 3 - 0  
Vaasa PS - Helsinki JK 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Valmiera 1 - 0  
Riga FC - METTA/LU 2 - 1  
Labdarúgás (Moldáv Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milsami Orhei - Sheriff Tiraspol 0 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NB I 2018/19 - FTC nélkül    
NB I 2018/19 - Honvéd vagy MTK végez előrébb?    
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Sol de America 2 - 3  
River Plate Asuncion - Guarani Asuncion 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Inverness CT 1 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 1., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Stenhousemuir 2 - 0  
Edinburgh City - Clyde 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság,osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montrose - Queen of South 2 - 1  
Raith Rovers - Forfar 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Brage 1 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiangmai FC - Chainat Hornbill 2 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Swope Park - Louisville City 3 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Wasl 3 - 1  
Al-Zawraa - Zob Ahan 2 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Rayyan - Al-Ittihad (KSA) 0 - 2  
Al-Wahda - Lokomotív Taskent 3 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Jeonbuk 0 - 1  
Buriram Utd. - Urawa RD 1 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Frontale - Shanghai SIPG 2 - 2  
Ulsan - Sydney FC 1 - 0  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trans Narva - Elva 5 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaumont - Tours (1.m.) 2 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuzbassz Kemerovo - Zenit Kazany (3.m.) 0 - 3  
Tenisz (Aix en Provence, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben. Hassan - D. Gimeno-Traver 2 - 0  
C. Hemery - H. Nys    
E. Benchetrit - Q. Halys 1 - 2  
H. Gaston - D. Added 2 - 0  
Jam. Ward - G. Mager 0 - 2  
L. Giustino - V. Troicki 1 - 2  
M. Arevalo - J.S. Tatlot 2 - 0  
M. Giron - J. Satral 1 - 2  
S. Diez - J. Melzer 2 - 0  
S. Diez - M. Ymer    
T. Puetz - E. Couacaud 1 - 2  
Y. Maden - A. Vatutin 1 - 2  
Ze Zhang - E. Ymer 1 - 2  
Tenisz (Aix en Provence, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Nys H - Garcia-Lopez G / Paes L 2 - 0  
Barrere G / Halys Q - Krawietz K / Melzer J    
Bolelli S / Duran G - Behar A / Travaglia S 2 - 0  
Daniell M / Gille S - Cerretani J / Monroe N 0 - 2  
Tenisz (Bonita Springs, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kratzer - A. Kalinina    
E.G. Ruse - Ann Li 0 - 2  
K. Birrell - L. Cabrera    
O. Rogowska - Claire Liu 1 - 2  
V. Cepede Royg - C. Dolehide 2 - 0  
Tenisz (Braga, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - A. de Greef 2 - 0  
D. Batista - F.F. Silva 0 - 2  
G. Blancaneaux - L.D. Martinez 2 - 0  
G. Falcao - M. Vilella Martinez 0 - 2  
Gas. Elias - O. Luz 1 - 2  
M. Cuevas - Emi. Gomez 0 - 2  
N. Gombos - Chun Hsin Tseng 2 - 0  
S. Verbeek - O. Roca Batalla 0 - 2  
T. de Bakker - B. Zapata Miralles    
V. Kopriva - D. Köpfer 0 - 2  
Z. Kolar - P. Cachin 2 - 1  
Tenisz (Braga, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabral F / Falcao G - Coppejans K / Kolar Z 0 - 2  
Fratangelo B / Krueger M - Perez Sanz D / Verbeek S 1 - 2  
Koepfer D / Safwat M - Clayton S / Harrison C 2 - 0  
Luz O / Matos R - Gil F / Saraiva B 2 - 0  
Tenisz (Busan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Donskoy - S.K. Mukund 2 - 0  
Go Soeda - Di Wu 2 - 0  
Jas. Jung - A. Santillan 1 - 2  
L. Broady - Zihao Xia 2 - 0  
M. Banes - Yas. Uchiyama 0 - 2  
M. Purcell - F. Peliwo 2 - 0  
Mak. Ochi - Duck Hee Lee 0 - 2  
Min-Kyu Song - Evan King 1 - 2  
N. Milojevic - Yunseong Chung 1 - 2  
Ste. Robert - And. Harris 0 - 2  
Tat. Ito - Tung-Lin Wu 2 - 0  
Young Seok Kim - L. Saville 0 - 2  
Tenisz (Busan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Ramanathan R / Schnur B 2 - 0  
Jung J / Yang T-H - Balaji N S / Erlich J 0 - 2  
Matsui T / Vardhan V - Han S Y / Kim C-E 2 - 1  
Tenisz (Cagnes-Sur-Mer, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - C. Alves 2 - 0  
A. Kalinskaya - T. Bacsinszky 0 - 2  
A. Lim - M. di Giuseppe 0 - 2  
Babos T. - D. Parry 2 - 0  
C. McHale - B. Pera 2 - 0  
Har. Tan - T. Martincova 0 - 2  
I. Ramialison - G. Price 2 - 0  
J. Gervais - B. Haddad Maia 0 - 2  
J. Glushko - C. Perrin 0 - 2  
J.B. Teichmann - T. Bacsinszky    
K. Zavatska - T. Korpatsch 0 - 2  
M. Temin - M. Yerolymos 1 - 2  
S. Vögele - E. Gorgodze 2 - 1  
V. Diatchenko - P. Hon 0 - 2  
V. Gracheva - Nao Hibino 2 - 0  
V. Tomova - V. Lepchenko 0 - 2  
Y. Wickmayer - Y. In-Albon 0 - 2  
Tenisz (Luan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanyu Guo - Fang Ying Xun 0 - 2  
Pea. Plipuech - E. Sema 2 - 0  
Wanning Zhu - Yue Yuan 0 - 2  
Xiaodi You - Meiling Wang 2 - 0  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - H. Hurkacz 0 - 2  
A. Mannarino - J. Sousa 2 - 1  
B. Coric - L. Pouille 0 - 2  
D. Ferrer - R. Bautista-Agut 2 - 1  
D. Goffin - Fucsovics M. 0 - 2  
D.S. Schwartzman - M. Cecchinato 2 - 1  
F. Fognini - K. Edmund 2 - 0  
G. Pella - D. Medvedev 2 - 1  
Gil. Simon - H. Dellien 1 - 2  
J. Chardy - A. Ramos-Vinolas 2 - 1  
J. Millman - Ste. Johnson 2 - 0  
M. Cilic - J-L. Struff 2 - 1  
N. Djokovic - T.H. Fritz 2 - 0  
R. Federer - R. Gasquet 2 - 0  
R. Opelka - D. Thiem    
S. Wawrinka - P-H. Herbert 2 - 0  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Medvedev D - Lajovic D / Middelkoop M 2 - 0  
Granollers M / Lopez M - Mektic N / Skugor F    
Haase R / Klaasen R - Zverev A / Zverev M 2 - 0  
Kontinen H / Peers J - Kyrgios N / Tomic B 2 - 0  
Koolhof W / Tsitsipas S - Cecchinato M / Fucsovics 2 - 0  
Marach O / Pavic M - Dodig I / Roger-Vasselin 2 - 1  
Murray J / Soares B - Albot R / Basilashvili N 2 - 0  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-K. Schmiedlova - A. Sasnovich 0 - 2  
D. Vekic - Kri. Pliskova 2 - 0  
Kat. Kozlova - Kar. Pliskova 2 - 1  
N. Osaka - S. Sorribes Tormo 2 - 1  
P. Martic - A. Kerber    
S. Cirstea - Car. Garcia 1 - 2  
S. Halep - J. Konta 2 - 0  
Saisai Zheng - A. Cornet 2 - 1  
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A L / Schuurs - Azarenka V / Barty A 2 - 0  
Hsieh S / Strycova B - Brady J / Moore J 2 - 0  
Mertens E / Sabalenka A - Bara I M / Buzarnescu M 1 - 2  
Sasnovich A / Tsurenko L - Ostapenko J / Zvonareva V 1 - 2  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - V. Galovic 1 - 2  
D. Dima - Ped. Sakamoto 0 - 2  
E. Maggioli - K. Kivattsev 0 - 2  
H. Casanova - Dan. Petrovic 2 - 1  
J. Haerteis - S. Napolitano 0 - 2  
J. Kovalik - F. Iannaccone 2 - 0  
M. Viola - R. Olivo 2 - 0  
N. Turchetti - T. Brkic 0 - 2  
P. Heller - H. Laaksonen 0 - 2  
S. Caruso - A. Bega 2 - 0  
U. Blanch - S. Nagal 2 - 0  
V. Safranek - L. Margaroli 2 - 1  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacic N / Pavlasek A - Iannaccone F / Maggioli E    
Cobolli F / Passaro F - Blanch U / Moroni G M 0 - 2  
Margaroli L / Vervoort M - Giallanza A / Oneili A 2 - 0  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golubev - Jur. Rodionov 0 - 2  
A. Zhurbin - D. Yevseyev 2 - 0  
And. Martin - J. Grills 2 - 0  
D. Popko - E. Ruusuvuori 2 - 0  
Dim. Voronin - P. Kotov 0 - 2  
G. Lomakin - E. Leshem 0 - 2  
I. Gakhov - Gon. Oliveira 2 - 1  
K. Kravchuk - T. Khabibulin 2 - 1  
R. Cid Subervi - K-M. Maamoun 2 - 1  
R. Ojeda Lara - V. Manafov 2 - 0  
U. Ignatik - I. Marchenko 1 - 2  
V. Durasovic - Tob. Simon 0 - 2  
Tenisz (Shymkent, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer G / Kravchuk K - Gakhov I / Pavlioutchenkov A 0 - 2  
Fayziev S / Sultonov K - Khabibulin T / Manafov V 0 - 2  
Grills J / Vukic A - Clarke J / Melzer G 2 - 0  

 

2019.05.06.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 5 - 3  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 9 - 6  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 4 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 2 - 7  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 4 - 2  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 2 - 10  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Piratas de Campeche 7 - 6  
Guerreros de Oaxaca - Tigres de Quintana Roo 7 - 9  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Olmecas de Tabasco 4 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - St. Louis 13 - 5  
Cincinnati - San Francisco 12 - 4  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentino Junin - Quimsa 83 - 83, h.u. 96 - 92  
Bahia Blanca - Estudiantes Concordia 79 - 69  
Gimnasia CR - Comunicaciones Mercedes 91 - 79  
Regatas Corrientes - Hispano Americano 86 - 58  
San Martin Corrientes - Libertad Sunchales 100 - 79  
Kosárlabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BL 2018/19    
Kosárlabda (Brit Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Lions - Plymouth 72 - 86  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svitavy - Decin (1.m.) 86 - 81  
Kosárlabda (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kauhajoen Karhu - KTP Kotka (3.m.) 94 - 70  
Salon Vilpas - Kouvot Kouvola (3.m.) 92 - 91  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Lattes Montpellier (1.m.) 71 - 60  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Gilboa Galil 104 - 87  
Ironi Ness Ziona - Maccabi Ashdod 92 - 101  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Denver (4.m.) 112 - 116  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Nyizsnyij Novgorod (2.m.) 86 - 66  
Lok.Kubany Krasznodar - Zenit Szentpétervár (2.m.) 70 - 69  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Aalborg 35 - 28  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - Valur (3.m.) 29 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fyllingen - Elverum (4.m.) 34 - 36  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Sävehof (3.m.) 25 - 28  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belouizdad - Constantine 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barracas Central - San Telmo 0 - 0  
UAI Urquiza - Atl. Fenix 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Godoy Cruz 3 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - Nacional Potosi 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético Acreano - Ypiranga RS 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Avai 1 - 0  
Gremio - Fluminense 4 - 5  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürth - 1. FC Köln 0 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortuna Köln - Meppen 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Nordsjaelland 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Guayaquil City 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Vityebszk 1 - 2  
Gorodeja - BATE Boriszov 1 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Isloch Minszk 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kajaani - Oulu 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Niort - Lorient 2 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görög bajnokság 2018/19    
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikingur Reykjavik - FH 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Ramat Hasharon 2 - 1  
Hapoel Iksal - Maccabi Ahi Nazareth 1 - 3  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Marmorek 3 - 0  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Acre 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel Beer Sheva 3 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Albirex Niigata 0 - 0  
Kobe Leonessa - Beleza Inagi 1 - 1  
Nippon Sport Univ. - Iga Kunoichi 2 - 0  
Nojima Sagamihara - Urawa RD 1 - 4  
Vegalta Sendai - Nagano Parceiro 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Atl. Bucaramanga 3 - 1  
Millonarios - Rionegro Aguilas 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Pogon Szczecin 4 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - UNAM Pumas 5 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Atlanta Utd. 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odd Grenland 2 - Oppsal 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viking Stavanger - Valerenga 1 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Orlando 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Bologna 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foggia - Perugia 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orosz bajnokság 2018/19    
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osztrák bajnokság 2018/19    
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Dep. Capiata 2 - 1  
Sportivo San Lorenzo - Libertad Asuncion 3 - 4  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes B - Braga B 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Setúbal - Boavista 0 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Leicester 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - CFR Cluj 1 - 5  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Malaga 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Syrianska FC 4 - 1  
Frej Täby - Trelleborg 3 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Norrköping 0 - 0  
Helsingborg - Djurgarden 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Örebro 4 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Krsko 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Konyaspor 2 - 4  
Trabzonspor - Kayserispor 4 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Mexico Utd. - FC San Antonio 3 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanna Khanh Hoa - Ho Chi Minh FC 1 - 2  
Thanh Hoa - Quang Nam 3 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Ain 2 - 0  
Esteghlal T. - Al-Duhail 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Al-Ahli (KSA) 2 - 1  
Pakhtakor - Persepolis 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Carrick 1 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat Jereván - Artsakh Jereván 2 - 1  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - Kyle Larson (Dover 1., futam) 0 - 1  
C. Bowyer - D. Hamlin (Dover 1., futam) 1 - 0  
K. Harvick - Kyle Busch (Dover 1., futam) 1 - 0  
M. Truex Jr. - Cha. Elliott (Dover 1., futam) 1 - 0  
M. Truex Jr. - J. Logano (Dover 1., futam) 1 - 0  
Nascar, Dover 1. 2019    
Nascar, Dover 1. 2019 - Top 3    
Röplabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Olympiakosz (2.m.) 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Novara (3.m.) 3 - 2  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - J. Trump (18 nyert frame-ig) 9 - 18  
Tenisz (Aix en Provence, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Olivetti - J. Satral 0 - 2  
G. Clezar - R. Dutra da Silva 0 - 2  
Jam. Ward - T. Lamasine 2 - 0  
K. de Schepper - D. Masur 1 - 2  
K. Krawietz - A. Vatutin 1 - 2  
M. Martineau - M-A. Hüsler 2 - 0  
N. Serdarusic - A. Cornut-Chauvinc 0 - 2  
V. Troicki - Y. Mertens 2 - 0  
Tenisz (Aix en Provence-sel.,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Melzer - D. Added 0 - 2  
Tenisz (Braga, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Gonzalez - B. Bonzi 0 - 2  
C. Taberner - P. Toledo Bague 2 - 0  
Chr. Harrison - F.F. Silva    
G. Granollers - L. Faria 2 - 0  
Hoang Nam Ly - Chun Hsin Tseng 1 - 2  
J. Menezes - M. Safwat 2 - 0  
J. Pospisil - P. Cachin 0 - 2  
J. Sels - V. Kopriva 1 - 2  
M. Cuevas - F. Gil 2 - 0  
P. Nejedly - D. Perez Sanz 2 - 0  
T. Cacao - F. Cabral 2 - 0  
Tenisz (Busan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - A. Santillan 0 - 2  
C. Ilkel - Ji Sung Nam 2 - 0  
Di Wu - Roy Smith 2 - 1  
Evan Song - D. Sela 1 - 2  
M. Banes - Cheong-Eui Kim 2 - 0  
S.K. Mukund - S. Myneni 2 - 1  
Seong Chan Hong - Kai. Uchida 0 - 2  
Tsung-Hua Yang - Kev. King 2 - 0  
Tung-Lin Wu - M. Neuchrist 2 - 0  
Yunseong Chung - Zhe Li 2 - 1  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - G. Monfils 0 - 2  
D. Lajovic - L. Djere 0 - 2  
J.A. Munar Clar - K. Khachanov 1 - 2  
M. Cilic - M. Klizan 2 - 1  
N. Basilashvili - F. Tiafoe 1 - 2  
P. Kohlschreiber - M. Kukushkin 2 - 0  
R. Albot - F. Verdasco 1 - 2  
R. Gasquet - A. Davidovich Fokina 2 - 0  
R. Opelka - P. Carreno-Busta 2 - 0  
T.H. Fritz - G. Dimitrov 2 - 0  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Del Potro J / Nishikori K - Fognini F / Lindstedt R 2 - 1  
Edmund K / Skupski N - Chardy J / Simon G 2 - 0  
Gonzalez M / Zeballos H - Ram R / Salisbury J 2 - 1  
Mclachlan B / Struff J-L - Kubot L / Melo M 1 - 2  
Pella G / Sousa J - Bopanna R / Inglot D 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Bryan B / Bryan M 2 - 1  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - D.R. Collins 2 - 1  
C. Suarez Navarro - V. Kuzmova 0 - 2  
K. Bertens - J. Ostapenko 2 - 0  
K. Mladenovic - P. Kvitova 0 - 2  
M. Buzarnescu - A. Sevastova 0 - 2  
S. Kuznetsova - B. Bencic 1 - 2  
S. Stephens - V. Azarenka 2 - 1  
Y. Putintseva - P. Parmentier 2 - 1  
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolsova A/Parra Santonja - Bara I M / Buzarnescu M 1 - 2  
Flipkens K / Spears A - Dabrowski G / Xu Y 1 - 2  
Groenefeld A L / Schuurs - Pavlyuchenkova/Sevastova 2 - 1  
Hsieh S / Strycova B - Mitu A / Panova A 2 - 1  
Jurak D / Olaru R - Begu I C / Halep S 0 - 2  
Kasatkina D / Kontaveit A - Sasnovich A / Tsurenko L 1 - 2  
Martinez Sanch/SorribesTo - Kichenok / Kichenok 2 - 1  
Ostapenko J / Zvonareva V - Chan H-C / Chan L 2 - 0  
Tenisz (Puerto Vallarta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-P. Smith - S. Ofner 1 - 2  
Tenisz (Puerto Vallarta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Escobar G / Martinez L D - Reid M / Smith J-P 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - F. Iannaccone 1 - 2  
A. Pavic - A. Collarini 0 - 2  
B. Klein - J.P. Ficovich 0 - 2  
C. Boluda-Purkiss - F. Ornago 2 - 1  
G.M. Moroni - A. Bega    
P. Heller - G. Jacq 2 - 0  
R. Bonadio - F. Passaro 2 - 0  
S. Mansouri - J. Haerteis 1 - 2  
Tak Khunn Wang - R. Olivo    
Valkusz M. - J. Ocleppo 2 - 0  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chekhov - A. Golubev 0 - 2  
A. Kadhe - S. Fayziev 1 - 2  
A. Zhurbin - E. Tyurnev 2 - 0  
Dim. Voronin - T. Gabashvili    
H. Bourchier - A. Escoffier 2 - 1  
I. Marchenko - D. Tashbulatov 2 - 0  
J. Lenz - J. Grills 0 - 2  
K-M. Maamoun - S. Fomin 2 - 1  
K. Sultanov - Piros Zs. 1 - 2  
Sav. Danilov - I. Gakhov 0 - 2  
T. Skatov - B. Patael 2 - 0  
Tob. Simon - G. Brouwer 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,