Tippmix eredmények - 2019. május 27. - június 2.

2019-05-27
Tippmix eredmények - 2019. május 27. - június 2.
2019.06.02.
Asztalitenisz (China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaoyuan Lin - Xin Xu 4 - 2  
Long Ma - Gaoyuan Lin 4 - 0  
Long Ma - Tom. Harimoto 4 - 1  
Asztalitenisz (China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manyu Wang - Meng Chen 1 - 4  
Meng Chen - Yuling Zhu 4 - 1  
Mima Ito - Manyu Wang 1 - 4  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - Carlton 74 - 33  
St. Kilda - Port Adelaide 69 - 139  
West Coast Eagles - Western Bulldogs 133 - 72  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Kiwoom Heroes 5 - 6  
KT Wiz - Doosan Bears 4 - 7  
LG Twins - NC Dinos 1 - 4  
Lotte Giants - Samsung Lions 3 - 8  
SK Wyverns - Hanwha Eagles 5 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 8 - 1  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 1 - 4  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 5 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 5 - 7  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 2 - 5  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 3 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Leon - Pericos de Puebla 5 - 11  
Bravos de Leon - Pericos de Puebla 10 - 8  
Guerreros de Oaxaca - Olmecas de Tabasco 4 - 13  
Rieleros de Aguascaliente - Saraperos de Saltillo 7 - 16  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Generales de Durango 3 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - NY Mets 6 - 5  
Arizona - NY Mets (22:10) 7 - 1  
Atlanta - Detroit 7 - 4  
Baltimore - San Francisco 1 - 8  
Chicago WS - Cleveland 2 - 0  
Cincinnati - Washington 1 - 4  
Colorado - Toronto 4 - 2  
Colorado - Toronto (21:10) 5 - 1  
LA Dodgers - Philadelphia 4 - 3  
LA Dodgers - Philadelphia (22:10) 8 - 0  
NY Yankees - Boston 5 - 3  
Oakland - Houston 1 - 5  
Oakland - Houston (22:07) 4 - 6  
Pittsburgh - Milwaukee 2 - 4  
San Diego - Miami 3 - 9  
Seattle - LA Angels 3 - 6  
Seattle - LA Angels (22:10) 3 - 13  
St. Louis - Chicago Cubs 7 - 4  
St. Louis - Chicago Cubs (20:15) 2 - 1  
Tampa Bay - Minnesota 7 - 9  
Texas - Kansas City 5 - 1  
Golf (Belgian Knockout)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgian Knockout 2019    
Golf (The Memorial Tournament)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
The Memorial Tournament 2019    
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Németország 4 - 4  
Hollandia - Nagy-Britannia 1 - 3  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Németország 0 - 4  
Kína - Ausztrália 2 - 3  
USA - Új-Zéland 0 - 3  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Chicago Wolves (1.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brave - Perth Thunder 6 - 2  
Melbourne Mustangs - Adelaide Adrenaline 10 - 2  
Sydney Bears - Newcastle North Stars 2 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Louis - Boston (3.m.) 2 - 7  
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giro d'Italia 2019    
Giro d'Italia 2019 - Top 3    
Kerékpár (Giro d'Italia, 21. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Caruso - M. Cattaneo 1 - 0  
Giro d'Italia 2019, 21. szakasz    
Giro d'Italia 2019, 21. szakasz - Top 3    
M. Landa Meana - M.A. Lopez Moreno 1 - 0  
P. Roglic - V. Campenaerts 0 - 1  
P. Sivakov - S. Yates 1 - 0  
R. Carapaz - R. Majka 0 - 1  
T. Kangert - B. Jungels 0 - 1  
V. Nibali - B. Mollema 1 - 0  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Union Formosa - Ciclista Olimpico (3.m.) 71 - 79  
Regatas Corrientes - Instituto Cordoba (3.m.) 94 - 88  
Kosárlabda (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Antwerpen (2.m.) 63 - 84  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Nanterre (1.m.) 91 - 72  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - RS Elasto Painters 98 - 92  
Phoenix Fuelmasters - TNT KaTropa 88 - 114  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Hapoel Holon (4.m.) 92 - 76  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Vechta (1.m.) 98 - 88  
Oldenburg - Alba Berlin (1.m.) 93 - 100  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Treviglio - Treviso (4.m.) 57 - 78  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Olimpia Milano (3.m.) 89 - 89, h.u. 108 - 96  
Kosárlabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Oradea - CSU Atlassib Sibiu (3.m.) 64 - 71  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Iberojet Palma 62 - 55  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joventut Badalona - Barcelona (2.m.) 86 - 107  
Manresa - Real Madrid (2.m.) 73 - 88  
Unicaja Malaga - Valencia (2.m.) 69 - 76  
Zaragoza - Baskonia Vitoria (2.m.) 76 - 69  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Mega Bemax (1.m.) 83 - 72  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Galatasaray (2.m.) 80 - 68  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Seattle 83 - 79  
Dallas - Minnesota 67 - 70  
Indiana - New York 92 - 77  
Washington - Atlanta 96 - 75  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay Hawks - Taranaki Mountainairs 101 - 75  
Manawatu Jets - Canterbury Rams 83 - 88  
Super City Rangers - Southern Huskies 104 - 108  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Kielce 40 - 35  
BL 2018/19    
Vardar Pro Skopje - Veszprém 27 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - GOG (1.m.) 30 - 33  
Bjerringbro-Silkeborg - Skjern (1.m.) 32 - 35  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Luxemburg 27 - 14  
Izrael - Finnország 26 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fagaras - Buzau 30 - 23  
Kézilabda (vb-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Magyarország 23 - 41  
Horvátország - Németország 24 - 24  
Észak-Macedónia - Szlovénia 30 - 33  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Angola 21 - 21  
Labdarúgás (Albán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kukesi - KF Tirana 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2, ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba SDE - Sarmiento 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigre - Boca Juniors 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuiaba - Ponte Preta 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Ferroviario CE 2 - 4  
Confianca - Botafogo PB 3 - 0  
Imperatriz MA - Santa Cruz PE 0 - 1  
Treze - Sampaio Correa 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luverdense - Boa 1 - 1  
Paysandu - Sao Jose RS 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Fluminense 3 - 0  
Bahia - Gremio 1 - 0  
Botafogo RJ - Vasco da Gama 1 - 0  
Ceara - Santos 0 - 1  
Sao Paulo - Cruzeiro 1 - 1  
Labdarúgás (Chile 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Valdivia - Melipilla 1 - 1  
Puerto Montt - Santiago Wanderers 2 - 1  
Rangers de Talca - Dep. Temuco 1 - 1  
Union San Felipe - La Serena 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Karvina 1 - 1  
Pribram - Brno 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slagelse BI - Hilleröd 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Kolding IF 1 - 2  
Ringköbing - Hellerup 0 - 4  
Labdarúgás (Dán bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vendsyssel - Lyngby 2 - 2  
Viborg - Hobro 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Gwangju 0 - 1  
Seoul E-Land - Asan Mugunghwa 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - FC Seoul 1 - 2  
Jeonbuk - Sangju Sangmu 2 - 0  
Pohang - Daegu 0 - 2  
Suwon Bluewings - Gangwon 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clan Juvenil - Puerto Quito 0 - 1  
Manta FC - LDU Loja 2 - 1  
Porteno Guayaquil - Orense Machala 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Slavia Mozír 0 - 1  
Szluck - Dinamo Breszt 1 - 3  
Torpedo Minszk - FK Minszk 0 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HB Torshavn - EB Streymur 6 - 4  
IF Fuglafjördur - B36 Torshavn 1 - 3  
KI Klaksvik - AB Argir 2 - 1  
Vikingur Gota - Skala IF 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oulu - Myllykoski PA 0 - 0  
TPV - Kajaani 1 - 1  
Turku PS - Jaro 3 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JIPPO - Lahden Reipas 2 - 0  
MiPK - NJS 1 - 0  
Viikingit - PEPO 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Espoo - P-Iirot 1 - 2  
Jazz Pori - KaaPo Kaarina 2 - 0  
KaPa - EPS 1 - 0  
SalPa - Tampere Utd. 5 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kajaanin Haka - Hercules Oulu 1 - 1  
OLS Oulu - FC Vaajakoski 1 - 2  
Rovaniemi PS 2 - PK-37 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - KPV Kokkola 0 - 1  
Kuopio PS - Seinäjoen JK 0 - 1  
Mariehamn - Lahti 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Le Mans 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Lens 3 - 1  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mendiola - Green Archers Utd. 1 - 5  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - Saburtalo Tbiliszi 0 - 0  
Dinamo Batumi - FC Rustavi 2 - 1  
Sioni Bolnisi - Lokomotív Tbiliszi 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Damash Gilan - Persepolis 0 - 1  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thor Akureyri - Throttur Reykjavik 2 - 0  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vidir Gardur - Völsungur Husavik 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - FH 4 - 1  
HK Kopavogs - Fylkir 1 - 2  
KR - KA Akureyri 1 - 0  
Stjarnan - Valur 2 - 1  
ÍBV - ÍA Akranes 3 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Omiya Ardija 1 - 1  
JEF United Chiba - Nagasaki 1 - 4  
Machida Zelvia - Tochigi 2 - 2  
Tokyo Verdy - Kyoto 1 - 4  
Yamagata - Kagoshima Utd. 1 - 0  
Yokohama FC - Ryukyu 2 - 1  
Zweigen Kanazawa - Tokushima 0 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Valour Winnipeg 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Itagui Leones - Barranquilla FC 1 - 0  
Real Cartagena - Cortulua 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai baj.,felsőház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Dep. Pasto 0 - 3  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xinjiang Tianshan - Guizhou Zhicheng 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Yifang - Shanghai SIPG 1 - 2  
Henan Jianye - Guangzhou Evergrande 2 - 5  
Tianjin Teda - Beijing Guoan 1 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panevezys - Atlantas Klaipeda 4 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Chicago 2 - 0  
Colorado Rapids - FC Cincinnati 3 - 1  
Columbus - New York City FC 2 - 2  
D.C. United - San Jose 1 - 1  
Dallas - Seattle 2 - 1  
Houston - Kansas City 1 - 1  
Minnesota - Philadelphia 2 - 3  
New York RB - Salt Lake 4 - 0  
Portland - Los Angeles FC 2 - 3  
Labdarúgás (Montenegrói bajn., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Pljevlja - Bokelj Kotor 2 - 1  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NB I, női 2018/19    
Labdarúgás (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Diósgyőr (2.m.) 1 - 0  
MTK - FTC (2.m.) 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Ullensaker/Kisa 1 - 0  
Ham-Kam - Jerv 2 - 2  
KFUM Oslo - Notodden 4 - 1  
Nest-Sotra - Strömmen 1 - 1  
Raufoss - Tromsdalen 6 - 4  
Sandefjord - Sogndal 0 - 3  
Start - Skeid 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryne - Brattvag 1 - 1  
Egersund - Arendal 2 - 2  
Levanger - Byasen 1 - 2  
Sola - Stjördals/Blink 1 - 1  
Vidar - Hödd 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grorud - Kjelsas 1 - 1  
Mjölner - Odd Grenland 2 1 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - North Carolina 0 - 3  
Seattle - Houston 1 - 1  
Washington - Utah 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellas Verona - Cittadella 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Imolese 1 - 2  
Pisa - Arezzo 1 - 0  
Trapani - Catania 1 - 1  
Triestina - Feralpisalo 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - Nyizsnyij Novgorod 0 - 1  
Tom Tomszk - Ufa 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sturm Graz - Rapid Wien 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
12 de Octubre Itaugua - Independiente FBC 1 - 0  
Labdarúgás (Peru 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Grau - Dep. Coopsol 4 - 1  
Cienciano - Comerciantes Unidos 4 - 1  
Sport Loreto - Cultural Santa Rosa 0 - 0  
Sport Victoria - Los Caimanes 2 - 1  
Union Huaral - Alianza Atlético 3 - 3  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Huanuco - Sporting Cristal 1 - 1  
C. Mannucci Trujillo - AD Cantolao 1 - 2  
Melgar - C. Vallejo Trujillo 1 - 2  
Union Comercio - Real Garcilaso 0 - 1  
Univ. San Martin - Dep. Municipal 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Concordia Chiajna 3 - 1  
Hermannstadt - Dunarea Calarasi 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Malaga    
Cadiz - UD Extremadura    
Elche - Deportivo    
Las Palmas - Almería 0 - 0  
Lugo - Tenerife    
Mallorca - Granada    
Oviedo - Majadahonda    
Zaragoza - Numancia    
Labdarúgás (Spanyol 3., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Celta Vigo B 0 - 1  
Real Union Irun - Jumilla 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Real Madrid B 2 - 0  
Hercules - Barakaldo 0 - 0  
Melilla - Villarreal B 2 - 1  
Mirandes - Atl. Madrid B 2 - 1  
Ponferradina - Cornella 2 - 0  
UD Logrones - Badajoz 3 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3.,ráj. bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - R. Santander 1 - 1  
Rec. Huelva - Fuenlabrada 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Xamax 0 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Trelleborg 2 - 3  
Varberg - GAIS 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska Turabdin IK - Oddevold 3 - 1  
Landskrona - Kristianstad 0 - 1  
Lindome - Atvidaberg 1 - 3  
Lund - Tvaaker 0 - 1  
Oskarshamn - Trollhättan 0 - 1  
Skövde - Eskilsminne 1 - 0  
Utsikten - Torn 4 - 1  
Värnamo - Ljungskile 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis IF - Team TG 4 - 0  
Carlstad Utd. - Linköping City 0 - 0  
Karlstad BK - Boden 0 - 1  
Rynninge - Karlslund 1 - 1  
Sollentuna - Sylvia Norrköping 6 - 0  
Umea FC - Gefle 1 - 0  
Vasalund - Sandviken 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Norrköping 0 - 2  
AIK Stockholm - Hammarby 2 - 0  
Elfsborg - Häcken 0 - 0  
Helsingborg - FF Malmö 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ND Gorica - Tabor Sezana 0 - 0  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Guatemala 4 - 0  
Franciaország - Katar 2 - 0  
Labdarúgás (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kolumbia - U20Új-Zéland 1 - 1  
U20Olaszország - U20Lengyelország (Helyszín: Lengyelország) 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bella Vista - Villa Teresa 2 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Montevideo Wanderers 3 - 0  
Cerro Largo Melo - Penarol Montevideo 1 - 0  
Danubio Montevideo - Boston River 1 - 0  
River Plate Montevideo - Liverpool Montevideo 0 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham Legion - Tampa Bay 0 - 2  
Colorado Springs - Fresno 1 - 0  
Hartford - North Carolina 1 - 1  
Indy Eleven - Pittsburgh 2 - 1  
Louisville City - Charleston 4 - 1  
Oklahoma City Energy - Los Angeles Galaxy 2 0 - 0  
Orange County SC - Rio Grande Valley 2 - 1  
Ottawa - Charlotte Independence 4 - 1  
Reno - Las Vegas 4 - 0  
Sacramento - FC San Antonio 2 - 1  
Tacoma Defiance - El Paso 1 - 2  
Tulsa - Austin Bold 2 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes de Merida - Aragua Maracay 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Bolívia 2 - 0  
Luxemburg - Madagaszkár 3 - 3  
Salvador - Haiti 1 - 0  
Törökország - Üzbegisztán 2 - 0  
Venezuela - Ecuador 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Norvégia 2 - 7  
Spanyolország - Japán 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajn.,osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tikves Kavadarci - FK Labunishta 6 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuressaare - Flora Tallinn 0 - 4  
Levadia Tallinn - Paide Linnameeskond 1 - 1  
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aug. Fernandez - Remy Gardner (Olasz Nagydíj, futam) 1 - 0  
Jor. Navarro - L. Marini (Olasz Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Schrötter - N. Bulega (Olasz Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Lowes - E. Bastianini (Olasz Nagydíj, futam) 0 - 1  
T. Lüthi - Alex Marquez (Olasz Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Olasz Nagydíj 2019    
Moto2, Olasz Nagydíj 2019 - Top 3    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Migno - Kai. Toba (Olasz Nagydíj, futam) 0 - 1  
D. Foggia - C. Vietti (Olasz Nagydíj, futam) 1 - 0  
Gab. Rodrigo - A. Canet (Olasz Nagydíj, futam) 0 - 1  
T. Arbolino - L. Dalla Porta (Olasz Nagydíj, futam) 1 - 0  
Tat. Suzuki - N. Antonelli (Olasz Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Olasz Nagydíj 2019    
Moto3, Olasz Nagydíj 2019 - Top 3    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Crutchlow - F. Morbidelli (Olasz Nagydíj, futam) 1 - 0  
D. Petrucci - A. Dovizioso (Olasz Nagydíj, futam) 1 - 0  
F. Quartararo - Jack Miller (Olasz Nagydíj, futam) 1 - 0  
Pol Espargaro - F. Bagnaia (Olasz Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Rossi - A. Rins (Olasz Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Olasz Nagydíj 2019    
MotoGP, Olasz Nagydíj 2019 - Top 3    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Hamlin - Kyle Larson (Pocono 1.) 1 - 0  
J. Logano - Cha. Elliott (Pocono 1.) 0 - 1  
K. Harvick - Kyle Busch (Pocono 1.) 0 - 1  
K. Harvick - M. Truex Jr. (Pocono 1.) 1 - 0  
Kyle Busch - B. Keselowski (Pocono 1.) 1 - 0  
Kyle Busch - M. Truex Jr. (Pocono 1.) 1 - 0  
M. Truex Jr. - B. Keselowski (Pocono 1.) 0 - 1  
Nascar, Pocono 1. 2019    
Nascar, Pocono 1. 2019 - Top 3    
Rögbi (Francia bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - Grenoble 28 - 22  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - North Queensland Cowboys 4 - 6  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Kanada 28 - 41  
Argentína - Szamoa 10 - 12  
Dél-Afrika - Szamoa 40 - 7  
Fidzsi-szigetek - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 24 - 5  
Fidzsi-szigetek - USA 33 - 14  
Fidzsi-szigetek - Új-Zéland 35 - 24  
Franciaország - Kenya 21 - 21  
Franciaország - Szamoa 40 - 5  
Japán - Anglia 7 - 52  
Skócia - Japán 26 - 26  
Spanyolország - Ausztrália 0 - 54  
USA - Dél-Afrika 7 - 24  
USA - Kenya 26 - 14  
Wales - Kanada 12 - 31  
Írország - Ausztrália 24 - 17  
Írország - Kanada 12 - 28  
Írország - Skócia 24 - 12  
Új-Zéland - Argentína 21 - 12  
Új-Zéland - Dél-Afrika 33 - 7  
Röplabda (EL, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Hollandia 3 - 2  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Magyarország 3 - 1  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Azerbajdzsán 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Finnország 1 - 3  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Románia 3 - 2  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Szlovénia 0 - 3  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Bulgária 3 - 0  
Ausztrália - USA 1 - 3  
Brazília - Lengyelország (Helyszín: Lengyelország) 3 - 1  
Japán - Franciaország 1 - 3  
Kína - Olaszország 0 - 3  
Németország - Irán 0 - 3  
Oroszország - Szerbia (Helyszín: Szerbia) 3 - 2  
Portugália - Bulgária 3 - 1  
Strandröplabda (Nantong, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabizha K / Rudykh D - Gromadowska/Gruszczynska 2 - 0  
Lavalle A / Horta Maximo - Dabizha K / Rudykh D 2 - 0  
Lavalle A / Horta Maximo - Wen S H / Wang J 1 - 2  
Wen S H / Wang J - Gromadowska/Gruszczynska 2 - 0  
Strandröplabda (Nürnberg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betzien M / Erdmann J - Poniewaz B / Poniewaz D 2 - 0  
Lohmann M / Schröder J - Betzien M / Erdmann J 0 - 2  
Walkenhorst A / Winter S - Lohmann M / Schröder J 0 - 2  
Walkenhorst A / Winter S - Poniewaz B / Poniewaz D 2 - 0  
Strandröplabda (Nürnberg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aulenbrock C / Ferger S - Hoja A / Huettermann S 2 - 0  
Gernert M / Kiesling E - Arnholdt L / Niemczyk N 2 - 0  
Gernert M / Kiesling E - Aulenbrock C / Ferger S 1 - 2  
Strandröplabda (Ostrava)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryl M / Fijalek G - Krasilnikov/Stoyanovskiy 2 - 1  
Bryl M / Fijalek G - Perusic O / Schweiner D 0 - 2  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Berntsen M / Sorum C S 0 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Berntsen M / Sorum C S 1 - 2  
Strandröplabda (Ostrava, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Keizer S / Meppelink M 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Barbosa Silva/Silva Ramos 2 - 0  
Sweat B / Walsh Jennings - Bednarczuk/Santos Lisboa 0 - 2  
Sweat B / Walsh Jennings - Keizer S / Meppelink M 0 - 2  
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - D. Poljak 2 - 0  
B. Lock - J. Haerteis 1 - 2  
B. Patael - U. Ignatik 1 - 2  
D. Dima - S. Ehrat 1 - 2  
Dan. Petrovic - A. Rinderknech 0 - 2  
E. Dalla Valle - M. Arevalo 0 - 2  
J. Pospisil - V. Kopriva 0 - 2  
K-M. Maamoun - A. Pavlasek 2 - 0  
P. Torebko - Ste. Robert 2 - 0  
Ped. Sakamoto - C. Denolly 0 - 2  
Tak Khunn Wang - D. Siniakov 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.I. Londero - R. Nadal 0 - 3  
K. Nishikori - B. Paire    
L. Mayer - R. Federer 0 - 3  
S. Tsitsipas - S. Wawrinka 2 - 3  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrere G / Halys Q - Pella G / Schwartzman D S 0 - 2  
Bopanna R / Copil M - Lajovic D / Tipsarevic J 1 - 2  
Cabal J S / Farah R - Haase R / Nielsen F 2 - 0  
Krawietz K / Mies A - Marach O / Pavic M 2 - 1  
Ram R / Salisbury J - Kontinen H / Peers J 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vekic - J. Konta 0 - 2  
K. Kanepi - P. Martic 1 - 2  
M. Vondrousova - A. Sevastova 2 - 0  
S. Stephens - G. Muguruza Blanco 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bencic B / Kuzmova V - Azarenka V / Barty A 1 - 2  
Duan Y-Y / Zheng S - Kasatkina D / Kontaveit A 2 - 1  
Friedsam AL / Siegemund L - Babos/Mladenovic 1 - 2  
Kichenok L / Ostapenko J - Hsieh S / Strycova B 2 - 0  
Kichenok N / Spears A - Flipkens K / Larsson J 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonzi B / Hesse A - Gonzalez S / Kichenok L 2 - 1  
Chan L / Dodig I - Groenefeld A-L / Farah R 2 - 0  
Marach O / Chan H-C - Martinez Sanchez M J / Skupski N 2 - 0  
Olaru R / Skugor F - Dabrowski G / Pavic M 0 - 2  
Zhang S / Peers J - Babos T / Fucsovics M 2 - 0  
Tenisz (Vicenza, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - F. Baldi 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Joshua - A. Ruiz Jr. 0 - 1  
H. Centeno Jr. - W. Monroe Jr. 0 - 1  
Jos. Kelly - Ray Robinson 1 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Katie Taylor - D. Persoon 1 - 0  

 

 
2019.06.01.
Asztalitenisz (China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chun Ting Wong - Tom. Harimoto 1 - 4  
Gaoyuan Lin - Jingkun Liang 4 - 3  
T. Boll - Xin Xu 0 - 4  
Zhendong Fan - Long Ma 1 - 4  
Asztalitenisz (China Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wang C / Ma L - Boll T / Franziska P 0 - 3  
Asztalitenisz (China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I-Ching Cheng - Yuling Zhu 1 - 4  
Meng Chen - Xingtong Chen 4 - 0  
Ning Ding - Mima Ito 1 - 4  
Shiwen Liu - Manyu Wang 1 - 4  
Asztalitenisz (China Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhu Y / Wang M - Gu Y / Liu S 0 - 3  
Asztalitenisz (China Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wong C T / Doo H K - Lin Y J / Cheng I C 1 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Hawthorn 85 - 66  
Collingwood - Fremantle 75 - 79  
Geelong - Sydney Swans 85 - 63  
Greater Western Sydney - Gold Coast Suns 126 - 43  
Melbourne Demons - Adelaide Crows 88 - 90  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Kiwoom Heroes 0 - 4  
KT Wiz - Doosan Bears 13 - 3  
LG Twins - NC Dinos 5 - 1  
Lotte Giants - Samsung Lions 5 - 2  
SK Wyverns - Hanwha Eagles 0 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 8 - 7  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 5 - 6  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 8 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 7 - 2  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 7 - 0  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 6 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Toros de Tijuana 5 - 8  
Bravos de Leon - Pericos de Puebla 3 - 2  
Guerreros de Oaxaca - Olmecas de Tabasco 1 - 0  
Rieleros de Aguascaliente - Saraperos de Saltillo 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - NY Mets 4 - 5  
Atlanta - Detroit 2 - 8  
Atlanta - Detroit (22:10) 10 - 5  
Baltimore - San Francisco 9 - 6  
Baltimore - San Francisco (22:05) 2 - 8  
Chicago WS - Cleveland 6 - 1  
Chicago WS - Cleveland (20:10) 2 - 5  
Cincinnati - Washington 9 - 3  
Cincinnati - Washington (22:10) 2 - 5  
Colorado - Toronto 13 - 6  
LA Dodgers - Philadelphia 6 - 3  
NY Yankees - Boston 4 - 1  
Oakland - Houston 2 - 3  
Pittsburgh - Milwaukee 9 - 4  
Pittsburgh - Milwaukee (22:05) 10 - 12  
San Diego - Miami 5 - 2  
Seattle - LA Angels 4 - 3  
St. Louis - Chicago Cubs 2 - 1  
Tampa Bay - Minnesota 3 - 5  
Tampa Bay - Minnesota (19:10) 2 - 6  
Texas - Kansas City 6 - 2  
Texas - Kansas City (22:05) 6 - 2  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACBF Carlos Barbosa - Marreco Francisco Beltrao 2 - 4  
Atlantico Erechim - Foz Cataratas 5 - 0  
Blumenau - Tubarao 1 - 5  
Copagril - Intelli Paraiso 2 - 1  
Joinville - Assoeva Venancio Aires 4 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone Pescara - Pesarofano (2.m.) 4 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novaja Gener. Sziktivkar - Dinamo Szamara (4.m.) 4 - 6  
Tyumeny - KPRF Moszkva (4.m.) 3 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaen - Murcia (2.m.) 3 - 4  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Nagy-Britannia 2 - 0  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brave - Perth Thunder 7 - 0  
Melbourne Ice - Adelaide Adrenaline 4 - 2  
Sydney Bears - Sydney Ice Dogs 6 - 3  
Jégkorong (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern Stampede - Dunedin Thunder 6 - 2  
West Auckland Admirals - Canterbury Red Devils 7 - 0  
Kerékpár (Giro d'Italia, 20. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Formolo - J. Dombrowski 0 - 1  
G. Ciccone - F. Masnada 1 - 0  
Giro d'italia 2019, 20. szakasz    
Giro d'italia 2019, 20. szakasz - Top 3    
H. Carthy - S. Yates 0 - 1  
M. Nieve Iturralde - Luc. Hamilton 1 - 0  
M.A. Lopez Moreno - M. Landa Meana 0 - 1  
P. Roglic - B. Mollema 0 - 1  
V. Nibali - R. Carapaz 0 - 1  
Kosárlabda (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limburg - Oostende (2.m.) 59 - 78  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Franca (4.m.) 76 - 62  
Kosárlabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Rouen (2.m.) 70 - 72  
Gries-Oberhoffen - Vichy-Clermont (2.m.) 90 - 85  
Poitiers - Orleans (2.m.) 64 - 74  
St-Chamond - Nancy (2.m.) 104 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Dijon (1.m.) 72 - 72, h.u. 82 - 77  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - Columbian Dyip 105 - 120  
NorthPort Batang Pier - Ginebra SM 70 - 73  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Periszteri (2.m.) 86 - 66  
Promitheasz Patra - AEK Athén (2.m.) 74 - 65  
Kosárlabda (Holland bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donar Groningen - Landstede Zwolle (6.m.) 71 - 78  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Anwil Wloclawek (2.m.) 78 - 89  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litván bajnokság 2018/19    
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Rytas Vilnius (3.m.) 92 - 54  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Pécs (1.m.) 88 - 75  
Szombathely - Szolnok (1.m.) 78 - 65  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremona - Venezia (2.m.) 78 - 74  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Gmunden (2.m.) 69 - 61  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Melilla 75 - 68  
Iberojet Palma - Ourense 77 - 61  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Tofas Bursa (1.m.) 102 - 68  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Seattle 66 - 82  
Los Angeles - Connecticut 77 - 70  
Phoenix - Las Vegas 86 - 84  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nelson Giants - Wellington Saints 71 - 82  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Vardar Pro Skopje 27 - 29  
Veszprém - Kielce 33 - 30  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Finnország 31 - 14  
Luxemburg - Izrael 24 - 33  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Mladi Rudar Labin 34 - 26  
Sesvete - Rudar Rude 34 - 27  
Zamet - Varazdin 32 - 29  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vinkovci - Umag 35 - 21  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Hagen 32 - 19  
Dessau-Rosslauer - Hüttenberg 30 - 25  
Elbflorenz - Lübeck-Schwartau 32 - 28  
Ferndorf - Emsdetten 31 - 34  
Hamburg - Grosswallstadt 38 - 27  
Hamm-Westfalen - TUSEM Essen 32 - 32  
Lübbecke - Coburg 27 - 32  
Nordhorn-Lingen - Dormagen 22 - 22  
Rhein Vikings Neuss - Aue 20 - 33  
Rimpar - Wilhelmshaven 25 - 33  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krems - Hard (3.m.) 30 - 26  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal da Devesa - Horta 26 - 30  
Avanca - ABC Braga 37 - 33  
Fafe - Boa Hora 30 - 29  
Kézilabda (vb-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Svájc 35 - 22  
Svédország - Szlovákia 33 - 18  
Labdarúgás (Argentin 3.,ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Telmo - Atl. Colegiales 1 - 1  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BL 2018/19    
Tottenham - Liverpool 0 - 2  
Labdarúgás (BL, Gólkirály)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BL 2018/19 - Gólkirály    
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Criciuma 1 - 0  
Figueirense - Atlético GO 1 - 0  
Parana - Oeste 0 - 0  
Sao Bento - CRB 1 - 2  
Vila Nova - Londrina 0 - 1  
Vitória - Bragantino 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nautico - Globo RN 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventude - Atlético Acreano 3 - 0  
Volta Redonda - Ypiranga RS 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Fortaleza 2 - 0  
Labdarúgás (Chile 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Barnechea - Nublense 1 - 2  
Dep. Magallanes - Dep. Copiapo 3 - 0  
Santiago Morning - San Luis de Quillota 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Mladá Boleslav 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalum - Avarta 3 - 5  
Odder - Frem 1 - 3  
Skovshoved - Tarup-Paarup 2 - 1  
Vejgaard - Sydvest 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - Vanlöse 3 - 1  
Brabrand - Brönshöj 5 - 0  
Middelfart - Jammerbugt 4 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - Naesby 2 - 1  
Vildbjerg - Odense 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajn., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maritzburg Utd. - Tshakhuma 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Daejeon Citizen 1 - 1  
Busan I'Park - Suwon City 2 - 2  
Jeonnam - Ansan Greeners 1 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Ulsan 1 - 3  
Seongnam - Incheon 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Juniors - Gualaceo 2 - 1  
Santa Rita Vinces - LDU Portoviejo 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Energetik-BGU Minszk - Gorodeja 0 - 0  
Gomel - BATE Boriszov 0 - 2  
Vityebszk - Dinamo Minszk 1 - 3  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NSI Runavik - FC Suduroy/Royn 3 - 1  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Global Makati - Ceres-Negros 0 - 8  
Philippine Air Force FC - Stallion Laguna 0 - 3  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dila Gori - Dinamo Tbiliszi 2 - 3  
Georgia Tbiliszi - Torpedo Kutaisi 3 - 0  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Njardvik 1 - 0  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjardabyggd - Vestri 2 - 1  
KFG Gardabaer - Tindastoll 4 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindavik - Vikingur Reykjavik 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - Breidablik 1 - 0  
HK/Vikingur - Afturelding 4 - 0  
Stjarnan - Selfoss 2 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kofu 0 - 2  
Kashiwa R. - Gifu 1 - 0  
Mito - Yamaguchi 0 - 1  
Okayama - Ehime 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Oita Trinita 3 - 1  
Gamba Osaka - Kashima A. 1 - 1  
Jubilo Iwata - Vissel Kobe 1 - 1  
Kawasaki Frontale - Urawa RD 1 - 1  
Matsumoto Yamaga - Shimizu SP 1 - 1  
Sagan Tosu - Cerezo Osaka 0 - 1  
Sapporo - Sanfrecce Hiroshima 1 - 0  
Vegalta Sendai - Nagoya GE 3 - 1  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HFX Wanderers - Pacific Langford 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai baj.,felsőház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Magdalena - Millonarios 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Sport Univ. - Heilongjiang Lava Spring 1 - 1  
Liaoning Hongyun - Qingdao Huanghai 2 - 3  
Meizhou Hakka - Shijiazhuang 4 - 5  
Shaanxi Changan - Nantong Zhiyun 3 - 2  
Sichuan Annapurna - Changchun Yatai 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Tianjin Quanjian 2 - 0  
Guangzhou R&F - Hebei 2 - 2  
Shandong Luneng - Jiangsu 1 - 1  
Shanghai Shenhua - Chongqing Lifan 0 - 0  
Wuhan Zall - Shenzhen Hongzuan 2 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Liepaja 1 - 0  
Riga FC - Rigas FS 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palanga - Suduva Marijampole 0 - 2  
Riteriai Vilnius - Zalgiris Kaunas 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Orlando 0 - 3  
Vancouver - Toronto FC 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandnes Ulf - Kongsvinger 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moss - Fredrikstad 0 - 3  
Nardo - Kvik Halden 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baerum - Asane 0 - 2  
Florö - Senja 1 - 1  
Fram Larvik - Asker 0 - 0  
Oppsal - Alta 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucchese - Bisceglie 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - Lokomotív Moszkva 0 - 5  
Jenyiszej Krasznojarszk - Rjazany 1 - 1  
Torpedo Izsevszk - CSZKA Moszkva 0 - 4  
Zvezda-2005 Perm - Kubanocska Krasznodar 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Kapfenberg 3 - 0  
Austria Lustenau - Wacker Innsbruck Amatőr 7 - 1  
FAC Wien - Wiener Neustadt 2 - 1  
Horn - WSG Wattens 1 - 3  
Lafnitz - BW Linz 1 - 3  
Liefering - Austria Klagenfurt 1 - 1  
Ried - FC Juniors Pasching 3 - 1  
Vorwärts Steyr - Austria Wien Amatőr 2 - 3  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA 3 de Febrero - Fulgencio Yegros 2 - 1  
Rubio Nu - Ovetense 1 - 0  
Labdarúgás (Peru 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juan Aurich - Santos Nazca 2 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Binacional - Sport Boys Callao 2 - 0  
Huancayo - Alianza Lima 0 - 3  
Molinos El Pirata - Ayacucho 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Gimnastic 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Frej Täby 2 - 3  
Halmstad - Västeras SK 0 - 0  
Mjällby - Jönköping Södra 1 - 0  
Norrby - Dalkurd 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Kalmar 0 - 0  
Göteborg - Örebro 0 - 1  
Sirius - Djurgarden 0 - 2  
Östersund - Sundsvall 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - Poprad 4 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sukhothai - Buriram Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Toulon Ifjúsági Torna, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Japán 1 - 2  
Portugália - Chile 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Montevideo - Atenas de San Carlos 1 - 3  
Central Espanol - Villa Espanola 0 - 3  
Dep. Maldonado - Sud América 2 - 0  
Torque Montevideo - CA Rentistas 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - Rampla Juniors 3 - 1  
Nacional Montevideo - Juventud de Las Piedras 1 - 0  
Plaza Colonia - Racing Montevideo 4 - 1  
Progreso Montevideo - Defensor Montevideo 0 - 3  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York RB 2 - Bethlehem Steel 4 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Guayana - Zamora Barinas 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Új-Zéland 0 - 1  
Belgium - Thaiföld 6 - 1  
Hollandia - Ausztrália 3 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Maardu Linnameeskond 6 - 0  
Tammeka Tartu - Viljandi Tulevik 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Stockholm)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Gustafsson - Ant. Smith 0 - 1  
Bea Malecki - Edu. Santana (női) 1 - 0  
D. Stosic - Dev. Clark 0 - 1  
D. Teymur - Sung Bin Jo 1 - 0  
Dam. Hadzovic - C. Giagos 0 - 1  
J. Manuwa - A. Rakic 0 - 1  
Joel Alvarez - D. Belluardo 1 - 0  
M. Amirkhani - C. Fishgold 1 - 0  
Nick Hein - Fra. Camacho 0 - 1  
Ros. Akman - S. Khandozhko 0 - 1  
Ste. Ray - Leo. Santos 0 - 1  
Tonya Evinger - Lina Lansberg (női) 0 - 1  
V. Oezdemir - I. Latifi    
Rögbi (Angol Premier Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Saracens 34 - 37  
Rögbi (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Montpellier 21 - 16  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Canberra Raiders 10 - 12  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Durban Sharks - Wellington Hurricanes 17 - 30  
Johannesburg Lions - Cape Town Stormers 41 - 22  
Queensland Reds - Buenos Aires Jaguares 23 - 34  
Tokyo Sunwolves - Canberra Brumbies 19 - 42  
Waikato Chiefs - Canterbury Crusaders 40 - 27  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Anglia 31 - 19  
Ausztrália - Dél-Afrika 17 - 19  
Ausztrália - Kenya 19 - 19  
Ausztrália - Wales 7 - 24  
Dél-Afrika - Kenya 29 - 12  
Dél-Afrika - Wales 22 - 7  
Fidzsi-szigetek - Anglia 52 - 14  
Fidzsi-szigetek - Argentína 40 - 26  
Fidzsi-szigetek - Írország 40 - 5  
Franciaország - Japán 14 - 17  
Franciaország - Skócia 28 - 12  
Franciaország - Új-Zéland 10 - 17  
Kanada - Spanyolország 19 - 24  
Kanada - Szamoa 19 - 21  
Skócia - Japán 22 - 21  
Szamoa - Spanyolország 31 - 12  
USA - Kanada 26 - 12  
USA - Spanyolország 31 - 7  
USA - Szamoa 33 - 14  
Wales - Kenya 21 - 26  
Írország - Anglia 27 - 14  
Írország - Argentína 7 - 22  
Új-Zéland - Japán 31 - 14  
Új-Zéland - Skócia 14 - 12  
Röplabda (EL, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Belgium 3 - 1  
Szlovákia - Törökország 0 - 3  
Röplabda (EL, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Spanyolország 0 - 3  
Röplabda (EL, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Finnország 3 - 1  
Fehéroroszország - Ukrajna 3 - 1  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Ausztria 3 - 0  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Grúzia 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Ukrajna 3 - 1  
Szlovákia - Svédország 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Magyarország 1 - 3  
Horvátország - Ausztria 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Spanyolország 3 - 1  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Portugália 3 - 1  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Portugália 3 - 0  
Brazília - Ausztrália 3 - 2  
Japán - Oroszország 1 - 3  
Kanada - Portugália 3 - 0  
Kína - Irán 0 - 3  
Olaszország - Németország 3 - 0  
Szerbia - Franciaország 1 - 3  
USA - Lengyelország (Helyszín: Lengyelország) 2 - 3  
Strandröplabda (Nantong, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brzostek M / Wachowicz A - Tamayo M D / Martinez Ort 2 - 1  
Caluori L / Gerson D - Bell P / Ngauamo J 1 - 2  
Chen C / Zhu L - Lavalle A / Horta Maximo 0 - 2  
Fujii S / Kumada M - Tveit Hjortland/Kjolberg 1 - 2  
Futami A / Hasegawa A - Wen S H / Wang J 1 - 2  
Gromadowska/Gruszczynska - Brzostek M / Wachowicz A 2 - 0  
Gromadowska/Gruszczynska - Suzuki C / Sakaguchi Y 2 - 1  
Lavalle A / Horta Maximo - Kortzinger L / Schneider S 2 - 0  
Sakaguchi K / Murakami R - Chen C / Zhu L 0 - 2  
Traballi G / Zuccarelli A - Dabizha K / Rudykh D 0 - 2  
Tveit Hjortland/Kjolberg - Dabizha K / Rudykh D 0 - 2  
Wen S H / Wang J - Bell P / Ngauamo J 2 - 1  
Strandröplabda (Nürnberg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betzien M / Erdmann J - Popp M / Sievers M 2 - 1  
Betzien M / Erdmann J - Wolf G / Wolf P 2 - 1  
Brand/Reinhardt - Dollinger A / Kulzer S 2 - 1  
John D / Stadie E - Bockermann M / Karpa M-J    
John F / Schneider R - Rudolf N / Wernitz D 0 - 2  
Lohmann M / Schröder J - Wolf G / Wolf P 2 - 0  
Meier L / Wust L - Geukes L / Luckemeier L 0 - 2  
Poniewaz B / Poniewaz D - Maurer L / Westphal D 2 - 0  
Poniewaz B / Poniewaz D - Pfretzschner L / Sowa R 2 - 0  
Walkenhorst A / Winter S - Pfretzschner L / Sowa R 2 - 1  
Strandröplabda (Nürnberg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aulenbrock C / Ferger S - Arnholdt L / Niemczyk N 0 - 2  
Aulenbrock C / Ferger S - Hoppner M / Laggner J 2 - 0  
Behlen A / Krohn A - Aulenbrock C / Ferger S 1 - 2  
Behlen A / Krohn A - Overlaender/Overlaender 2 - 1  
Gernert M / Kiesling E - Hoffmann J / Ottens L 2 - 0  
Gernert M / Kiesling E - Kotzan L-S / Klinke L 2 - 0  
Grune A L / Schmitt N - Claassen L / Interwies N 2 - 0  
Hoja A / Huettermann S - Bieneck C / Stautz A 2 - 1  
Hoja A / Huettermann S - Kotzan L-S / Klinke L 2 - 0  
Kolokotronis R / Reich K - Bieneck C / Stautz A 0 - 2  
Kotzan L-S / Klinke L - Muller S / Schulz S 2 - 1  
Muller S / Schulz S - Hoffmann J / Seeber V 2 - 0  
Munkwitz A / Rosko M - Hoppner M / Laggner J 1 - 2  
Overlaender/Overlaender - Grune A L / Schmitt N 2 - 0  
Strandröplabda (Ostrava)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Pedlow S / Schachter S 2 - 0  
Bryl M / Fijalek G - HerreraAlepuz/Gav.Collado 2 - 0  
Bryl M / Fijalek G - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 0  
Cerutti A / Morais Filho - Solberg P / Felipe V G 2 - 0  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Semenov K / Leshukov I 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Grimalt E / Grimalt M 2 - 1  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Goncalves O/Oscar Schmidt 2 - 1  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Loyola Stein A / Souto Ma 2 - 1  
Perusic O / Schweiner D - Cerutti A / Morais Filho 2 - 1  
Perusic O / Schweiner D - Ermacora M / Pristauz-Tel 2 - 0  
Thole J / Wickler C - Berntsen M / Sorum C S 0 - 2  
Thole J / Wickler C - Plavins M / Tocs E 2 - 0  
Strandröplabda (Ostrava, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Keizer S / Meppelink M 0 - 2  
Artacho M / Clancy T - Bednarczuk/Santos Lisboa 1 - 2  
Bansley H / Wilkerson B - Plesiutsching/Schutzenhof 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Sweat B / Walsh Jennings 1 - 2  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Ross S / Hughes S 2 - 0  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Seixas De Freitas/Alves 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Ross A / Klineman A 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Sweat B / Walsh Jennings 1 - 2  
Keizer S / Meppelink M - Lahti T / Parkkinen A 2 - 0  
Lahti T / Parkkinen A - Arvaniti V / Karagkouni P 2 - 1  
Ross A / Klineman A - Sponcil S / Claes K 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Wang X X / Xue C 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hoang - G. Monfils 0 - 3  
D. Lajovic - A. Zverev 2 - 3  
D. Thiem - P. Cuevas 3 - 1  
F. Fognini - R. Bautista-Agut 3 - 1  
J-L. Struff - B. Coric 3 - 2  
Jor. Thompson - J.M. Del Potro 0 - 3  
K. Khachanov - M. Klizan 3 - 0  
N. Djokovic - S. Caruso 3 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Cabal J S / Farah R - Paes L / Paire B 2 - 1  
Delbonis F / Duran G - Kukushkin M / Vliegen J 1 - 2  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Barrere G / Halys Q 1 - 2  
Kubot L / Melo M - Chardy J / Martin F 1 - 2  
Mahut N / Melzer J - Krawietz K / Mies A 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - I-C. Begu 2 - 0  
A. Blinkova - M. Keys 1 - 2  
A. Petkovic - A. Barty 0 - 2  
E. Alexandrova - A. Bolsova Zadoinov 0 - 2  
M. Puig - I. Swiatek 1 - 2  
N. Osaka - K. Siniakova 0 - 2  
S. Halep - L. Tsurenko 2 - 0  
S. Williams - S. Kenin 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cornet A / Martic P - Babos/Mladenovic 0 - 2  
Dabrowski G / Xu Y - Han X / Wang Y 2 - 0  
Ferro F / Parry D - Rosolska A / Yang Z 2 - 1  
Kichenok L / Ostapenko J - Rybarikova M / Vondrousova M    
Mertens E / Sabalenka A - Kalashinikova O / Peterson R 2 - 0  
Stosur S / Zhang S - Collins D / Santamaria S 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / Muhammad A - Rosolska A / Mektic N 0 - 2  
Krajicek A / Jurak D - Qureshi A U H / Kichenok N 1 - 2  
Marach O / Chan H-C - Paquet C / Paire B    
Melichar N / Soares B - Klepac A / Roger-Vasselin E 2 - 0  
Tenisz (Vicenza, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben. Hassan - F. Bagnis 2 - 1  
Ben. Hassan - F. Baldi 1 - 2  
F. Forti - G. Mager 0 - 2  
G. Mager - A. Giannessi 0 - 2  
Tenisz (Vicenza, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oliveira G / Vasilevski A - Martinez L D / Vavassori 2 - 0  
Oliveira G / Vasilevski A - Neis F / Romboli F 2 - 0  
Podlipnik-Castillo H / Po - Neis F / Romboli F 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jay Harris - Ang. Moreno 1 - 0  

 

 

2019.05.31.
Asztalitenisz (China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaoyuan Lin - D. Ovtcharov 4 - 3  
Jingkun Liang - H. Calderano 4 - 2  
Jun Mizutani - Xin Xu 0 - 4  
L. Pitchford - Tom. Harimoto 0 - 4  
Long Ma - Koki Niwa 4 - 0  
S. Gauzy - Chun Ting Wong 1 - 4  
T. Boll - Ziyang Yu 4 - 3  
Zhendong Fan - L. Pistej 4 - 1  
Asztalitenisz (China Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jang W / Lim J - Boll T / Franziska P 2 - 3  
Jang W / Lim J - Karlsson K / Persson J 3 - 1  
Jung Y / Lee S - Morizono M / Ueda J 3 - 1  
Jung Y / Lee S - Wang C / Ma L 1 - 3  
Ovtcharov D / Walther R - Boll T / Franziska P 0 - 3  
Wang C / Ma L - Ionescu O / Robles A 3 - 1  
Asztalitenisz (China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I-Ching Cheng - B. Szőcs 4 - 2  
Meng Chen - Kim Song I 4 - 0  
Ning Ding - Miu Hirano 4 - 0  
Shiwen Liu - S. Polcanova 4 - 0  
Szu-Yu Chen - Manyu Wang 1 - 4  
Tianwei Feng - Mima Ito 0 - 4  
Tianyi Qian - Yuling Zhu 0 - 4  
Xingtong Chen - Kas. Ishikawa 4 - 0  
Asztalitenisz (China Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cha H S / Kim N H - LEE H C / Soo W Y M 3 - 0  
GU Y / Liu S - Kihara M / Nagasaki M 3 - 0  
Nakamori H / Odo S - Gu Y / Liu S 2 - 3  
Nakamori H / Odo S - Xiao M / Zhang M 3 - 2  
Zhu Y / Wang M - Cha H S / Kim N H 3 - 0  
Zhu Y / Wang M - Lin Y / Zeng J 3 - 0  
Asztalitenisz (China Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fegerl S / Polcanova S - Niwa K / Ito M 0 - 3  
Ionescu O / Szőcs B - Ham Y S / Cha H S 2 - 3  
Lin Y J / Cheng I C - Niwa K / Ito M 3 - 2  
Lin Y J / Cheng I C - Xu X / Chen M 3 - 0  
Wong C T / Doo H K - Ham Y S / Cha H S 3 - 2  
Wong C T / Doo H K - Harimoto T / Ishikawa K 3 - 2  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Melbourne Kangaroos - Richmond 99 - 62  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Kiwoom Heroes 3 - 2  
KT Wiz - Doosan Bears 3 - 2  
LG Twins - NC Dinos 3 - 2  
Lotte Giants - Samsung Lions 6 - 1  
SK Wyverns - Hanwha Eagles 2 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 2 - 1  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 3 - 2  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 3 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 2 - 3  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 1 - 3  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 0 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Algodoneros Union Laguna 1 - 6  
Diablos Rojos del Mexico - Rieleros de Aguascaliente 7 - 8  
Guerreros de Oaxaca - Piratas de Campeche 8 - 5  
Pericos de Puebla - Olmecas de Tabasco 11 - 13  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago WS - Cleveland 10 - 4  
LA Dodgers - NY Mets 2 - 0  
Pittsburgh - Milwaukee 5 - 11  
Seattle - LA Angels 3 - 9  
Tampa Bay - Minnesota 14 - 3  
Texas - Kansas City 2 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novaja Gener. Sziktivkar - Dinamo Szamara (3.m.) 3 - 1  
Tyumeny - KPRF Moszkva (3.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Mustangs - Melbourne Ice 4 - 4  
Jégkorong (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern Stampede - Dunedin Thunder 6 - 0  
West Auckland Admirals - Canterbury Red Devils 7 - 2  
Kerékpár (Giro d'Italia, 19. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. O'Connor - H. Dupont 1 - 0  
Giro d'Italia 2019, 19. szakasz    
Giro d'Italia 2019, 19. szakasz - Top 3    
H. Carthy - S. Yates 1 - 0  
I.R. Sosa - G. Ciccone 0 - 1  
M. Landa Meana - M.A. Lopez Moreno 0 - 1  
M. Nieve Iturralde - Luc. Hamilton 0 - 1  
P. Roglic - B. Mollema 1 - 0  
R. Majka - J. Polanc 1 - 0  
V. Nibali - R. Carapaz 0 - 1  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comunicaciones Mercedes - Ferro Carril Oeste (2.m.) 56 - 86  
San Lorenzo - Boca Juniors (2.m.) 94 - 67  
Kosárlabda (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Basic-Fit Brussels (1.m.)    
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Fuelmasters - Blackwater Elite 103 - 98  
RS Elasto Painters - Meralco Bolts 84 - 91  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Ironi Ness Ziona (3.m.) 84 - 76  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Asseco Gdynia 95 - 77  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Lietkabelis (3.m.) 84 - 77  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Golden State (1.m.) 118 - 109  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Treviglio - Treviso (3.m.)    
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Milano - Sassari (2.m.)    
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Unicaja Malaga (1.m.) 78 - 85  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Galatasaray (1.m.) 82 - 77  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Csehország 77 - 75  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Taranaki Mountainairs - Southern Huskies 90 - 114  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Luxembourg 24 - 27  
Izrael - Görögország (Helyszín: Görögország) 21 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Csehovszkije Medvegyi (3.m.) 23 - 27  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Gorenje Velenje    
Ribnica - Maribor    
Kézilabda (vb-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Montenegró 26 - 24  
Fehéroroszország - Norvégia 21 - 34  
Spanyolország - Izland    
Szerbia - Lengyelország 33 - 19  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Sampaio Correa 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Marcos de Arica - Dep. Iquique 0 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Montevideo Wanderers 0 - 1  
Dep. Tolima - Argentinos Juniors 0 - 0  
Univ.Catolica de Santiago - Independiente del Valle 3 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marienlyst - Kjellerup 2 - 3  
Labdarúgás (Dán 3., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Aarhus Fremad 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Randers 4 - 2  
Labdarúgás (Dél-Amerikai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Atlético PR 3 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isloch Minszk - Torpedo Zogyino 1 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Dnyapro Mogiljev 3 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Vaasa PS 2 - 1  
Inter Turku - Ilves 2 - 3  
Rovaniemi PS - Helsinki JK 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sibenik - Istra 1 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bali Utd. - Persija Jakarta 1 - 0  
Persipura Jayapura - PSS Sleman 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Afturelding    
Leiknir R. - Vikingur Olafsvik    
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shonan Bellmare - Yokohama FM 1 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atirau - Taraz 1 - 1  
FC Asztana - Zhetysu Taldykorgan 1 - 0  
Kairat Almaty - Aktobe 3 - 0  
Kaisar Kyzylorda - Irtis Pavlodar 2 - 0  
Ordabasy Shymkent - Okzhetpes Kokshetau 3 - 0  
Tobol Kostanay - Sahtar Karagandy 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pereira - Boyaca Chico 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Nei Mongol Zhongyou 1 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Jelgava 2 - 1  
Valmiera - Spartaks Jurmala 1 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Vilnius - Stumbras Kaunas 2 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheriff Tiraspol - Sfintul Gheorghe 5 - 0  
Zimbru Chisinau - Milsami Orhei 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Botosani 0 - 2  
Dinamo Bukarest - Voluntari    
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Osasuna    
Labdarúgás (U20 vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Mali - U20Franciaország 2 - 3  
U20Szaúd-Arábia - U20Panama 1 - 2  
Labdarúgás (U20 vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dél-Afrika - U20Portugália    
U20Dél-Korea - U20Argentína    
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - Sanna Khanh Hoa 1 - 0  
Hai Phong - Quang Nam 0 - 3  
Hoang Anh Gia Lai - Hanoi FC 0 - 0  
Saigon FC - Song Lam Nghe An 2 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Kína    
Svédország - Dél-Korea 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trans Narva - Kalev Tallinn 2 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Limerick    
Cobh Ramblers - Bray    
Galway United - Cabinteely    
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Finn Harps    
Dundalk - Sligo    
St. Patrick's - Cork City    
Rögbi (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing-Metro - La Rochelle    
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parramatta Eels - South Sydney Rabbitohs 26 - 14  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Bulls 22 - 22  
Melbourne Rebels - Sydney Waratahs 15 - 20  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Oroszország    
Irán - Olaszország 3 - 1  
Kína - Németország 2 - 3  
Lengyelország - Ausztrália    
Szerbia - Japán 1 - 3  
USA - Brazília 0 - 3  
Strandröplabda (Nantong, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bell P / Ngauamo J - Sakaguchi K / Murakami R 1 - 2  
Caluori L / Gerson D - Kendall B / Weiler S 2 - 0  
Cao S / Dong J - Fujii S / Kumada M 0 - 2  
Cao S / Dong J - Kendall B / Weiler S 1 - 2  
Chen C / Zhu L - Dumbauskaite I / Zobnina 2 - 0  
Chen H / Wang J - Traballi G / Zuccarelli A 0 - 2  
Dabizha K / Rudykh D - Kortzinger L / Schneider S 2 - 1  
Fujii S / Kumada M - Caluori L / Gerson D 0 - 2  
Gromadowska/Gruszczynska - Futami A / Hasegawa A 0 - 2  
Kortzinger L / Schneider - Dumbauskaite I / Zobnina 2 - 0  
Mizoe S / Hashimoto S - Brzostek M / Wachowicz A 0 - 2  
Suzuki C / Sakaguchi Y - Tveit Hjortland/Kjolberg 1 - 2  
Wen S H / Wang J - Gordon J / Marcelle S 2 - 0  
Strandröplabda (Nürnberg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betzien M / Erdmann J - John F / Schneider R 2 - 0  
Geukes L / Luckemeier L - Pfretzschner L / Sowa R 1 - 2  
Lohmann M / Schröder J - John D / Stadie E 2 - 1  
Maurer L / Westphal D - Dollinger A / Kulzer S 2 - 0  
Rudolf N / Wernitz D - Popp M / Sievers M 1 - 2  
Strandröplabda (Nürnberg, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoja A / Huettermann S - Munkwitz A / Rosko M 2 - 0  
Kotzan L-S / Klinke L - Hoppner M / Laggner J 2 - 0  
Strandröplabda (Ostrava)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergmann P A / Harms Y - Crabb T / Bourne T 1 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Grimalt E / Grimalt M 0 - 2  
Dumek J / Bercik V - Pedlow S / Schachter S 0 - 2  
Ehlers N / Fluggen L - Loyola Stein A / Souto Ma 0 - 2  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Brunner T / Reid Priddy W 2 - 0  
Gao P / Li Y - Koekelkoren D / Van Walle 1 - 2  
Grimalt E / Grimalt M - Seidl R / Waller P 2 - 1  
Liamin N / Myskiv T - Loyola Stein A / Souto Ma 0 - 2  
Myslivecek M / Pihera M - Koekelkoren D / Van Walle 0 - 2  
Plantinga M / Nusbaum A - Doppler C / Horst A 0 - 2  
Plavins M / Tocs E - Slick S / Allen W 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Pedlow S / Schachter S 1 - 2  
Semenov K / Leshukov I - Crabb T / Bourne T 2 - 0  
Slick S / Allen W - Heidrich A / Gerson M 2 - 1  
Solberg P / Felipe V G - Doppler C / Horst A 2 - 1  
Tijan A / Younousse C - Ermacora M / Pristauz-Tel 1 - 2  
Strandröplabda (Ostrava, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arvaniti V / Karagkouni P - Wang F / Xia X 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Kubickova M / Kvapilova M 2 - 0  
Birlova E / Ukolova E - Plesiutsching/Schutzenhof 1 - 2  
Bonnerova M / Maixnerova - Antunes T D R / Lima T 0 - 2  
Graudina T / Kravcenoka A - Ludwig L / Kozuch M 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Huberli T / Betschart N 1 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Wang X X / Xue C 1 - 2  
Keizer S / Meppelink M - Stubbe J / Van Iersel M 2 - 1  
Kubickova M / Kvapilova M - Borger K / Sude J 2 - 1  
Lunina D / Samoday M - Keizer S / Meppelink M 0 - 2  
Makroguzova N / Kholomina - Arvaniti V / Karagkouni P 1 - 2  
Plesiutsching/Schutzenhof - Bieneck V / Schneider I 2 - 0  
Ross S / Hughes S - Antunes T D R / Lima T 2 - 0  
Sponcil S / Claes K - Huberli T / Betschart N 2 - 0  
Sweat B / Walsh Jennings - Graudina T / Kravcenoka A 2 - 0  
Wang X X / Xue C - Ittlinger S / Laboureur C 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - R. Federer 0 - 3  
D. Goffin - R. Nadal 1 - 3  
J.I. Londero - C. Moutet 3 - 2  
K. Nishikori - L. Djere 3 - 2  
N. Mahut - L. Mayer 1 - 3  
P. Carreno-Busta - B. Paire    
S. Tsitsipas - F. Krajinovic    
S. Wawrinka - G. Dimitrov    
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benchetrit E / Blancaneau - Marach O / Pavic M 0 - 2  
Berankis R / Nishioka Y - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Bopanna R / Copil M - Bonzi B / Hoang A 2 - 0  
De Minaur A / Vega Hernan - Barrere G / Halys Q 0 - 2  
Demoliner M / Sharan D - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Kecmanovic M / Ruud C - Delbonis F / Duran G 1 - 2  
Kukushkin M / Vliegen J - Cuevas P / Lopez F 2 - 1  
Lajovic D / Tipsarevic J - Molchanov D / Zelenay I 2 - 0  
Middelkoop M / Puetz T - Chardy J / Martin F 0 - 2  
Paes L / Paire B - Inglot D / Klizan M 2 - 0  
Pella G / Schwartzman D S - Berrettini M / Sonego L 2 - 0  
Ram R / Salisbury J - Couacaud E / Lamasine T 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - D. Vekic 0 - 2  
E. Mertens - A. Sevastova 1 - 2  
G. Muguruza Blanco - E. Svitolina 2 - 0  
J. Konta - V. Kuzmova 2 - 0  
M. Vondrousova - C. Suarez Navarro 2 - 0  
P. Martic - Kar. Pliskova 2 - 0  
S. Stephens - P. Hercog 2 - 1  
V. Kudermetova - K. Kanepi 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alexandrova E / Zvonareva - Melichar N / Peschke K 1 - 2  
Atawo R / Srebotnik K - Krawczyk D / Pegula J 0 - 2  
Diatchenko V / Dzalamidze - Flipkens K / Larsson J 0 - 2  
Friedsam AL / Siegemund L - Anisimova A / Knoll X    
Groenefeld A L / Schuurs - Duan Y-Y / Zheng S 0 - 2  
Hradecka L / Klepac A - Kenin S / Petkovic A 2 - 1  
Kasatkina D / Kontaveit A - Chan H-C / Chan L 2 - 1  
Kichenok N / Spears A - Martinez Sanch/SorribesTo 2 - 1  
Puig M / Rogers S - Hsieh S / Strycova B 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Fucsovics M - Arcangioli M / Lamasine T 2 - 0  
Sitak A / Ninomiya M - Krejcikova B / Ram R    
Sitak A / Ninomiya M - Qureshi A U H / Kichenok N 1 - 2  
Spears A / Cabal J-S - Chan L / Dodig I 0 - 2  
Tenisz (Vicenza, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
A. Pellegrino - K. Majchrzak 2 - 0  
E. Lopez-Perez - F. Coria 1 - 2  
F. Baldi - A. Pellegrino 2 - 0  
F. Baldi - A. Vavassori 2 - 1  
F. Coria - G. Mager 1 - 2  
L. Giacomini - M. Polmans 0 - 2  
L. Giustino - Ben. Hassan 0 - 2  
M. Bortolotti - F. Bagnis 1 - 2  
M. Polmans - A. Giannessi 0 - 2  
P. Lorenzi - F. Forti 0 - 2  
Yos. Watanuki - F. Bagnis 0 - 2  
Tenisz (Vicenza, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranco Cosano J / Branc - Nys H / Verbeek S 1 - 2  
Berrettini J / Forti F - Behar A / Escobar G 1 - 2  
Majchrzak K / Walkow S - Neis F / Romboli F 0 - 2  
Margaroli L / Polasek F - Baldi F / Pellegrino A    
Margaroli L / Polasek F - Martinez L D / Vavassori 1 - 2  
Martinez L D / Vavassori - Bortolotti M / Puodziunas S 2 - 0  
Oliveira G / Vasilevski A - Behar A / Escobar G 2 - 1  
Oliveira G / Vasilevski A - Berlocq C / Menendez-Maceiras A    
Podlipnik-Castillo H / Po - Begemann A / Sancic A 2 - 0

 

2019.05.30.
Asztalitenisz (China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Lebesson - Xin Xu 0 - 4  
Gaoyuan Lin - Mah. Yoshimura 4 - 1  
Jingkun Liang - V. Samsonov 4 - 1  
Jun Mizutani - J. Geraldo 4 - 0  
K. Yoshimura - Koki Niwa 0 - 4  
L. Pistej - Woojin Jang 4 - 2  
L. Pitchford - Qihao Zhou 4 - 0  
Minha Hwang - H. Calderano 1 - 4  
R. Walther - D. Ovtcharov 3 - 4  
Sangsu Lee - S. Gauzy 1 - 4  
Seungmin Cho - Tom. Harimoto 1 - 4  
T. Boll - J. Monteiro 4 - 3  
Yun-Ju Lin - Chun Ting Wong 2 - 4  
Ziyang Yu - M. Falck 4 - 3  
Asztalitenisz (China Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boll T / Franziska P - Liao C-T / Lin Y-J 3 - 2  
Ho K K / Ng P N - Wang C / Ma L    
Jang W / Lim J - Flore T / Lebesson E 3 - 2  
Jung Y / Lee S - Apolonia T / Monteiro J 3 - 0  
Kallberg A / Moregard T - Ionescu O / Robles A 1 - 3  
Karlsson K / Persson J - Liang J / Lin G 3 - 1  
Lam S H / Wong C T - Ovtcharov D / Walther R 2 - 3  
Asztalitenisz (China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ando Minami - Yuling Zhu 2 - 4  
Hoi Kem Doo - Szu-Yu Chen 3 - 4  
I-Ching Cheng - Han Ying 4 - 0  
Meng Chen - Yingsha Sun 4 - 3  
N. Mittelham - Kim Song I 3 - 4  
Ning Ding - Miy. Kihara 4 - 1  
P. Mikhaylova - Manyu Wang 1 - 4  
S. Polcanova - Hitomi Sato 4 - 3  
Saki Shibata - Tianyi Qian 1 - 4  
Shiwen Liu - Yuting Gu 4 - 1  
Sim Cha Hyo - Miu Hirano 1 - 4  
Tianwei Feng - Xiaona Shan 4 - 1  
Xialian Ni - Kas. Ishikawa 0 - 4  
Xingtong Chen - Miyu Kato 4 - 2  
Yidi Wang - Mima Ito 3 - 4  
Yu-Hsin Liu - B. Szőcs 0 - 4  
Asztalitenisz (China Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cha H S / Kim N H - Qian T / Sun M 3 - 0  
Doo H K / Ng W N - Nakamori H / Odo S 2 - 3  
Hamamoto Y / Polcanova S - Lin Y / Zeng J 1 - 3  
Kihara M / Nagasaki M - Balazova B / Matelova H 3 - 0  
Xiao M / Zhang M - Dvorak G / Szőcs B 3 - 0  
Asztalitenisz (China Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantero J / Xiao M - Harimoto T / Ishikawa K 2 - 3  
Fegerl S / Polcanova S - Gunduz I / Altinkaya S 3 - 0  
Flore T / Gasnier L - Ionescu O / Szőcs B 2 - 3  
Ham Y S / Cha H S - Ho K K / Lee H C 3 - 2  
Lebesson E / Yuan J N - Xu X / Chen M 1 - 3  
Lin Y J / Cheng I C - An J S / Kim N H 3 - 1  
Niwa K / Ito M - Pistej L / Balazova B 3 - 1  
Wong C T / Doo H K - Tromer/Eerland 3 - 0  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.J. Tirop - C.C. Kipkirui (női 5000 m, Stockholm) 1 - 0  
Ajee Wilson - Nelly Jepkosgei (női 800 m, Stockholm) 1 - 0  
D. Asher-Smith - E. Thompson (női 200 m, Stockholm) 1 - 0  
D. Stahl - F. Dacres (diszkoszvetés, Stockholm) 1 - 0  
E.M. Manangoi - Tim. Cheruiyot (1500 m, Stockholm) 0 - 1  
J.M. Echevarria - L. Manyonga (távolugrás, Stockholm) 1 - 0  
K. Warholm - K. Selmon (400 m gátfutás, Stockholm) 1 - 0  
Ken. Harrison - S. Nelvis (női 100 m gátfutás, Stockholm) 1 - 0  
M. Lasitskene - Y. Levchenko (női magasugrás, Stockholm) 1 - 0  
M. Lewandowski - Pet. Bol (800 m, Stockholm) 1 - 0  
R. Guliyev - A. Brown (200 m, Stockholm) 0 - 1  
Rai Benjamin - B. Taplin (400 m síkfutás, Stockholm) 1 - 0  
Rho. Kipruto - Amos Kurgat (10000 m, Stockholm) 1 - 0  
S. Kendricks - P. Lisek (rúdugrás, Stockholm) 1 - 0  
S. Perkovic - Yai. Perez (női diszkoszvetés, Stockholm) 0 - 1  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Samsung Lions 1 - 2  
Hanwha Eagles - KIA Tigers 2 - 3  
Kiwoom Heroes - LG Twins 3 - 6  
NC Dinos - Lotte Giants 2 - 10  
SK Wyverns - KT Wiz 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 8 - 0  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 4 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 1 - 8  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 5 - 2  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 0 - 13  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Algodoneros Union Laguna 9 - 2  
Diablos Rojos del Mexico - Rieleros de Aguascaliente 6 - 4  
Guerreros de Oaxaca - Piratas de Campeche 13 - 12  
Pericos de Puebla - Olmecas de Tabasco 8 - 5  
Sultanes de Monterrey - Generales de Durango 5 - 2  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Saraperos de Saltillo 9 - 2  
Toros de Tijuana - Leones de Yucatan 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 4 - 14  
Baltimore - Detroit 2 - 4  
Boston - Cleveland 9 - 14  
Chicago WS - Kansas City 8 - 7  
Colorado - Arizona 5 - 4  
Colorado - Arizona (21:10) 11 - 10  
Houston - Chicago Cubs 1 - 2  
LA Dodgers - NY Mets 9 - 8  
Miami - San Francisco 4 - 2  
Miami - San Francisco (19:10) 1 - 3  
Philadelphia - St. Louis 11 - 4  
Philadelphia - St. Louis (19:05) 3 - 5  
Tampa Bay - Toronto 4 - 3  
Futsal (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berettyóújfalu - Haladás (1.m.) 2 - 1  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Nagy-Britannia 4 - 2  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Nagy-Britannia 4 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - St. Louis (2.m.) 2 - 2  
Kerékpár (Giro d'Italia, 18. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - P. Ackerman 0 - 1  
D. Cimolai - S. Consonni 0 - 1  
F. Senechal - J.J. Lobato Del Valle 1 - 0  
Giro d'Italia 2019, 18. szakasz    
Giro d'Italia 2019, 18. szakasz - Top 3    
M. Landa Meana - R. Carapaz 0 - 1  
M.A. Lopez Moreno - B. Mollema 1 - 0  
T. van der Sande - F.J. Ventoso 0 - 1  
V. Nibali - P. Roglic 1 - 0  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciclista Olimpico - La Union Formosa (2.m.) 81 - 70  
Instituto Cordoba - Regatas Corrientes (2.m.) 96 - 85  
Kosárlabda (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Limburg (1.m.) 84 - 73  
Kosárlabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - St-Chamond (1.m.) 73 - 70  
Orleans - Poitiers (1.m.) 81 - 67  
Rouen - Blois (1.m.) 97 - 78  
Vichy-Clermont - Gries-Oberhoffen (1.m.) 91 - 93  
Kosárlabda (Holland bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landstede Zwolle - Donar Groningen (5.m.) 85 - 53  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Cibona Zagreb (4.m.) 98 - 100  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Maccabi Rishon (3.m.) 100 - 79  
Maccabi TA - Hapoel TA (3.m.) 87 - 63  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Anwil Wloclawek (1.m.) 96 - 89  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rytas Vilnius - Zalgiris Kaunas (2.m.) 67 - 85  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azimut Bergamo - Capo D'Orlando (3.m.) 87 - 104  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremona - Venezia (1.m.) 80 - 87  
Kosárlabda (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ovarense - Oliveirense (3.m.) 73 - 93  
Kosárlabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SCM U Craiova - U-Banca Cluj (2.m.) 79 - 92  
Kosárlabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Timisoara - BCMU Pitesti (3.m.) 72 - 79  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Zaragoza (1.m.) 81 - 91  
Real Madrid - Manresa (1.m.) 98 - 75  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamic Belgrád - Novi Pazar 99 - 99, h.u. 116 - 113  
Tamis Pancevo - Mega Bemax 69 - 121  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Seattle 72 - 61  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Super City Rangers - Southland Sharks 82 - 105  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Skjern (3.m.) 28 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Raphael - Chambery 28 - 30  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Csehovszkije Medvegyi (2.m.) 29 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Sävehof (5.m.) 20 - 27  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Tirana - Flamurtari Vlore 3 - 0  
Kukesi - Kastrioti Kruje 3 - 1  
Luftetari Gjirokaster - Partizan Tirana 1 - 1  
Teuta Durres - KF Laci 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitosa Bistritsa - Montana 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Sao Paulo 1 - 0  
Gremio - Juventude 3 - 0  
Paysandu - Internacional 0 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Fluminense 1 - 0  
Botafogo RJ - Sol de America 4 - 0  
Dep. Lara - Corinthians 0 - 2  
Dep. Santani - Dep. La Equidad 1 - 2  
Macara Ambato - Royal Pari Santa Cruz 3 - 2  
Palestino - Zulia Maracaibo 0 - 1  
Penarol Montevideo - Dep. Cali 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Viborg 1 - 0  
Lyngby - Vendsyssel 2 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - El Entag El Harby 1 - 1  
Haras El Hodood - Pyramids FC 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekenas IF - Kajaani 2 - 1  
Jaro - TPV 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JäPS - Viikingit 1 - 2  
Mikkeli MP - Klubi 04 0 - 0  
NJS - Vantaa JS 1 - 0  
Sudet - JIPPO 1 - 3  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EPS - Jazz Pori 1 - 3  
KaaPo Kaarina - Ilves 2 3 - 0  
KaPa - GrIFK 1 - 2  
P-Iirot - Gnistan 0 - 3  
Tampere Utd. - FC Espoo 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Vaajakoski - Rovaniemi PS 2 0 - 3  
GBK Kokkola - OLS Oulu 4 - 1  
Hercules Oulu - KuFu-98 3 - 2  
PK-37 - Vaasa PS 2 3 - 0  
Seinäjoen SK 2 - JBK Pietarsaari 3 - 0  
VIFK - Kajaanin Haka 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aland Utd. - TiPS 0 - 1  
Honka - Kuopio PS 1 - 1  
Ilves - Myran 2 - 0  
JyPK - TPS 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Dijon 1 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persebaya Surabaya - PSIS Semarang 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magni - Haukar 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - HK Kopavogs 3 - 1  
FH - ÍA Akranes 2 - 1  
Throttur Reykjavik - Fylkir 1 - 3  
Völsungur Husavik - KR 0 - 2  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forge Hamilton - Edmonton 2 - 0  
HFX Wanderers - York 9 Toronto 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranquilla FC - Real Cartagena 1 - 3  
Cortulua - Itagui Leones 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llaneros FC - Dep. Quindio 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Shenxin - Tianjin Teda 2 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Minnesota 3 - 0  
D.C. United - Chicago 3 - 3  
Kansas City - Los Angeles Galaxy 0 - 2  
Montreal - Salt Lake 2 - 1  
Philadelphia - Colorado Rapids 1 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Codru Lozova - Petrocub Hincesti 0 - 1  
Speranta Nisporeni - Dinamo-Auto Tiraspol 0 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Lovcen Cetinje 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz B, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - Hellas Verona 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - Krilja Szovjetov Szamara 1 - 3  
Ufa - Tom Tomszk 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Sturm Graz 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xamax - Aarau 0 - 4  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilsminne - Oskarshamn 2 - 2  
Landskrona - Assyriska Turabdin IK 0 - 2  
Lund - Atvidaberg 0 - 2  
Oddevold - Kristianstad 2 - 3  
Tvaaker - Skövde 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Sollentuna 1 - 1  
Gefle - Team TG 2 - 1  
Karlslund - Umea FC 2 - 1  
Linköping City - Vasalund 2 - 2  
Nyköping - Karlstad BK 0 - 4  
Sylvia Norrköping - Sandviken 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Häcken - AFC Eskilstuna 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Maribor 2 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Bizertin - Metlaoui 1 - 1  
Club Africain - JS Kairouanaise 1 - 0  
CS Sfaxien - AS Gabes 3 - 0  
Stade Gabesien - Hammam-Lif 1 - 1  
Stade Tunisien - Etoile du Sahel    
US Tataouine - US Monastir 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2., ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hatayspor - Gazisehir Gaziantep 1 - 1  
Labdarúgás (U20 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20 vb, C csoport 2019    
U20Norvégia - U20Honduras 12 - 0  
U20Új-Zéland - U20Uruguay 0 - 2  
Labdarúgás (U20 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20 vb, D csoport 2019    
U20Nigéria - U20Ukrajna 1 - 1  
U20USA - U20Katar 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Lviv - Sahtar Doneck 0 - 3  
Mariupol - Zorya Luganszk 3 - 1  
Olekszandria - Dinamo Kijev 0 - 2  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin Bold - FC San Antonio 4 - 2  
Colorado Springs - New Mexico Utd. 1 - 1  
Las Vegas - Orange County FC 3 - 5  
Memphis - Hartford 4 - 0  
Nashville SC - Charleston 1 - 1  
North Carolina - Florida Soldiers 1 - 0  
Pittsburgh - Indy Eleven 1 - 0  
Sacramento - Fresno 0 - 0  
St. Louis FC - Forward Madison 3 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Galaxy 2 - Tacoma Defiance 2 - 2  
Portland 2 - Real Monarchs 2 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Da Nang - Ho Chi Minh FC 2 - 0  
Thanh Hoa - Nam Dinh 3 - 2  
Viettel Hanoi - Than Quang Ninh 3 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Görögország 2 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat Jereván - Gandzasar Kapan 1 - 7  
Artsakh Jereván - Shirak Gyumri 3 - 2  
Banants Jereván - Ararat-Armenia 0 - 1  
Lori Vanadzor - Alashkert Jereván 3 - 2  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penrith Panthers - Manly-Warringah SeaEagles 15 - 12  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Thaiföld 3 - 0  
Brazília - Bulgária 3 - 0  
Dominikai Köztársaság - USA 3 - 2  
Japán - Németország 3 - 0  
Kína - Dél-Korea 3 - 0  
Lengyelország - Hollandia (Helyszín: Hollandia) 3 - 1  
Szerbia - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 1 - 3  
Törökország - Oroszország 3 - 0  
Strandröplabda (Nantong-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barboni A / Puccinelli C - Filina E / Zayonchkovskay 2 - 0  
Barboni A / Puccinelli C - Futami A / Hasegawa A 1 - 2  
Boebner E / Verge-Depre Z - Krebs A / Welsch L 2 - 1  
Friedl F / Pfeffer E - Kendall B / Weiler S 0 - 2  
Friedl F / Pfeffer E - Khanok C / Pakham Y 2 - 0  
Gromadowska/Gruszczynska - Strauss N / Strauss T 2 - 0  
Gromadowska/Gruszczynska - Zhang X / Jiang L 2 - 0  
Jancar T / Kotnik T - Fabjan K / Kregar K 2 - 0  
Jancar T / Kotnik T - Tsopoulou K / Manavi D 1 - 2  
Kritsana P / Sow S - Starikov S / Dave A 0 - 2  
Strauss N / Strauss T - Vuorinen A / Prihti V 2 - 1  
Tsopoulou K / Manavi D - Wang Y / Xie H 2 - 0  
Strandröplabda (Ostrava)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 1  
Bryl M / Fijalek G - Liamin N / Myskiv T 2 - 0  
Bryl M / Fijalek G - Plantinga M / Nusbaum A 2 - 0  
Crabb T / Bourne T - Plavins M / Tocs E 0 - 2  
Gao P / Li Y - Goncalves O/Oscar Schmidt 0 - 2  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Seidl R / Waller P 2 - 1  
Grimalt E / Grimalt M - Gao P / Li Y 0 - 2  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Bergmann P A / Harms Y 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Plavins M / Tocs E 2 - 0  
Koekelkoren D / Van Walle - Brouwer A / Meeuwsen R 0 - 2  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Dumek J / Bercik V 2 - 0  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Solberg P / Felipe V G 2 - 1  
Liamin N / Myskiv T - Doppler C / Horst A 2 - 1  
Loyola Stein A / Souto Ma - Cerutti A / Morais Filho 1 - 2  
Pedlow S / Schachter S - Solberg P / Felipe V G 1 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Samoilovs A / Smedins J 2 - 0  
Perusic O / Schweiner D - Slick S / Allen W 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Heidrich A / Gerson M 2 - 1  
Semenov K / Leshukov I - Ermacora M / Pristauz-Tel 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Thole J / Wickler C 1 - 2  
Thole J / Wickler C - Brunner T / Reid Priddy W 2 - 0  
Tijan A / Younousse C - Cerutti A / Morais Filho 1 - 2  
Tijan A / Younousse C - Ehlers N / Fluggen L 2 - 0  
Strandröplabda (Ostrava, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Ludwig L / Kozuch M 2 - 1  
Antunes T D R / Lima T - Makroguzova N / Kholomina 1 - 2  
Artacho M / Clancy T - Birlova E / Ukolova E 2 - 1  
Artacho M / Clancy T - Wang X X / Xue C 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Bonnerova M / Maixnerova 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Makroguzova N / Kholomina 2 - 1  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Kubickova M / Kvapilova M 2 - 0  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Sponcil S / Claes K 2 - 1  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Plesiutsching/Schutzenhof 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Seixas De Freitas/Alves 1 - 2  
Heidrich/Verge-Depre - Ross S / Hughes S 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Lunina D / Samoday M 0 - 2  
Huberli T / Betschart N - Lahti T / Parkkinen A 0 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Antonelli/Solberg Salgado 0 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Graudina T / Kravcenoka A 2 - 0  
Ittlinger S / Laboureur C - Birlova E / Ukolova E 0 - 2  
Keizer S / Meppelink M - Heidrich/Verge-Depre 0 - 2  
Lunina D / Samoday M - Lahti T / Parkkinen A 1 - 2  
Ross A / Klineman A - Arvaniti V / Karagkouni P 2 - 1  
Ross A / Klineman A - Sweat B / Walsh Jennings 2 - 1  
Ross S / Hughes S - Stubbe J / Van Iersel M 2 - 1  
Seixas De Freitas/Alves - Bieneck V / Schneider I 2 - 0  
Sponcil S / Claes K - Borger K / Sude J 2 - 1  
Sweat B / Walsh Jennings - Wang F / Xia X 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - G. Monfils 0 - 3  
D. Lajovic - E. Benchetrit 3 - 0  
D. Thiem - A. Bublik 3 - 1  
F. Fognini - F. Delbonis 3 - 1  
F. Verdasco - Ant. Hoang 1 - 3  
J-L. Struff - R. Albot 3 - 1  
Jor. Thompson - I. Karlovic 3 - 1  
K. Khachanov - G. Barrere 3 - 1  
L.G.M. Harris - B. Coric 0 - 3  
M. Klizan - L. Pouille    
M. Ymer - A. Zverev 0 - 3  
N. Djokovic - H. Laaksonen 3 - 0  
P. Cuevas - K. Edmund    
S. Caruso - Gil. Simon 3 - 0  
T.H. Fritz - R. Bautista-Agut 0 - 3  
Y. Nishioka - J.M. Del Potro 2 - 3  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Skupski/Skupski 2 - 0  
Evans D / Norrie C - Haase R / Nielsen F 1 - 2  
Kubot L / Melo M - Daniell M / Koolhof W 2 - 1  
Mahut N / Melzer J - Cecchinato M / Seppi A 2 - 0  
Ram R / Salisbury J - Dzumhur D / Krajinovic F    
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolsova Zadoinov - S. Cirstea 2 - 0  
A. Krunic - L. Tsurenko    
A. Sabalenka - A. Anisimova 0 - 2  
Car. Garcia - A. Blinkova 1 - 2  
D. Kasatkina - M. Puig 0 - 2  
D.R. Collins - A. Barty 0 - 2  
E. Alexandrova - S. Stosur 2 - 1  
I-C. Begu - K. Muchova 2 - 1  
I. Swiatek - Qiang Wang 2 - 0  
K. Siniakova - M. Sakkari 2 - 1  
N. Osaka - V. Azarenka 2 - 1  
P. Hon - M. Keys    
S. Halep - M. Linette 2 - 1  
S. Williams - Kur. Nara 2 - 0  
Su-Wei Hsieh - A. Petkovic 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Moore J - Flipkens K / Larsson J 0 - 2  
Alexandrova E / Zvonareva - Pavlyuchenkova A / Sevast 2 - 0  
Brady J / Riske A - Melichar N / Peschke K 1 - 2  
Cascino E / Lechemia E - Martinez Sanch/SorribesTo 0 - 2  
Cornet A / Martic P - Guarachi A / Zidansek T 2 - 0  
Dabrowski G / Xu Y - Bara I / Jakupovic D 2 - 1  
Droguet A / Janicijevic S - Kalashinikova O / Peterson R 0 - 2  
Hercog P / Rodina E - Rosolska A / Yang Z 0 - 2  
Jiang X / Wang Q - Babos/Mladenovic 0 - 2  
Jurak D / Olaru R - Friedsam AL / Siegemund L 0 - 2  
Kozlova K / Panova A - Chan H-C / Chan L    
Krejcikova/Siniakova - Kichenok N / Spears A 0 - 2  
Mertens E / Sabalenka A - Maria T / Watson H 2 - 0  
Minella M / Van Uytvanck - Diatchenko V / Dzalamidze N 1 - 2  
Minella M / Van Uytvanck - Potapova A / Yastremska D    
Paquet C / Parmentier P - Bencic B / Kuzmova V 1 - 2  
Rybarikova M / Vondrousov - Hesse A / Ponchet J 2 - 1  
Sasnovich A / Townsend T - Ferro F / Parry D 0 - 2  
Stosur S / Zhang S - Kudermetova V / Voskoboev 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez M / Yang Z - Groenefeld A-L / Farah R 0 - 2  
Gonzalez S / Kichenok L - Aoyama S / Sharan D 2 - 1  
Klepac A / Roger-Vasselin - Cornet A / Eysseric J 2 - 1  
Nielsen F / Christian K - Dabrowski G / Pavic M 0 - 2  
Rojer J-J / Schuurs D - Bonzi B / Hesse A 0 - 2  
Tenisz (Vicenza, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - A. Pellegrino 0 - 2  
A. Giannessi - F. Gaio 2 - 0  
A. Pavlasek - K. Majchrzak 0 - 2  
A. Vavassori - C. Berlocq 2 - 0  
Ben. Hassan - F. Arguello 2 - 1  
Ben. Hassan - S. Napolitano 2 - 1  
D. Masur - A. Menendez-Maceiras 0 - 2  
F. Baldi - M. Moraing 2 - 0  
F. Forti - V. Galovic 2 - 0  
Gon. Oliveira - Gon. Escobar 1 - 2  
M-A. Hüsler - A. Vavassori 1 - 2  
M. Viola - M. Moraing 0 - 2  
P. Lorenzi - R. Brancaccio 2 - 1  
P. Sousa - L. Giacomini 1 - 2  
R. Bonadio - M. Polmans 1 - 2  
R. Marcora - M. Bortolotti    
Tenisz (Vicenza, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Majchrzak K / Walkow S - Ghedin N / Giacomini L 2 - 0  
Sousa P / Vervoort M - Neis F / Romboli F 0 - 2  
2019.05.29.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Samsung Lions 3 - 2  
Hanwha Eagles - KIA Tigers 1 - 3  
Kiwoom Heroes - LG Twins 2 - 4  
NC Dinos - Lotte Giants 8 - 6  
SK Wyverns - KT Wiz 6 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 6 - 4  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 2 - 5  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 1 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 1 - 2  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 8 - 4  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 3 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Algodoneros Union Laguna 5 - 4  
Bravos de Leon - Tigres de Quintana Roo    
Diablos Rojos del Mexico - Rieleros de Aguascaliente 11 - 3  
Guerreros de Oaxaca - Piratas de Campeche 14 - 12  
Pericos de Puebla - Olmecas de Tabasco 6 - 2  
Sultanes de Monterrey - Generales de Durango 8 - 3  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Saraperos de Saltillo 4 - 2  
Toros de Tijuana - Leones de Yucatan 6 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 4 - 5  
Baltimore - Detroit 0 - 3  
Boston - Cleveland 5 - 7  
Cincinnati - Pittsburgh 11 - 6  
Colorado - Arizona 6 - 2  
Houston - Chicago Cubs 9 - 6  
LA Dodgers - NY Mets 3 - 7  
Miami - San Francisco 11 - 3  
Minnesota - Milwaukee 5 - 3  
NY Yankees - San Diego 4 - 5  
Oakland - LA Angels 4 - 6  
Philadelphia - St. Louis 4 - 3  
Seattle - Texas 4 - 11  
Tampa Bay - Toronto 3 - 1  
Kerékpár (Giro d'Italia, 17. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Ciccone - F. Masnada 0 - 1  
Giro d'Italia 2019, 17. szakasz    
Giro d'Italia 2019, 17. szakasz - Top 3    
H. Carthy - M.A. Lopez Moreno 0 - 1  
M. Landa Meana - D. Pozzovivo 1 - 0  
M. Nieve Iturralde - Luc. Hamilton 0 - 1  
S. Yates - P. Roglic 0 - 1  
V. De La Parte - T. Kangert 0 - 1  
V. Nibali - R. Carapaz 0 - 1  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comunicaciones Mercedes - Ferro Carril Oeste (1.m.) 96 - 77  
San Lorenzo - Boca Juniors (1.m.) 70 - 65  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balkan Botevgrad - Levszki Szófia (4.m.) 90 - 75  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - NLEX Road Warriors 100 - 87  
TNT KaTropa - NorthPort Batang Pier 86 - 110  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Promitheasz Patra (1.m.) 83 - 82  
Periszteri - Panathinaikosz (1.m.) 68 - 91  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Beer Sheva (3.m.)    
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Neptunas Klaipeda (2.m.) 75 - 88  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Milano - Sassari (1.m.)    
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Gmunden (1.m.) 91 - 73  
Kosárlabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSU Atlassib Sibiu - CSM Oradea (2.m.) 62 - 64  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Borac Cacak 86 - 58  
Dunav Stari Banovci - Zlatibor Cajetina 89 - 106  
FMP - OKK Belgrád 97 - 87  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Türk Telekom (3.m.) 92 - 59  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - UNIKSZ Kazany (4.m.) 92 - 91  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Indiana 88 - 77  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Tremblay    
Nimes - Istres    
Pays d'Aix - Dunkerque 24 - 22  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Nexe Nasice 30 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Nielba Wagrowiec 29 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Melsungen    
Flensburg - Füchse Berlin 26 - 18  
Gummersbach - Göppingen 22 - 26  
Lemgo - Kiel 26 - 34  
Magdeburg - Bietigheim-Metterzimmern 23 - 19  
Minden - Bergischer HC    
R-N. Löwen Kronau - Ludwigshafen-Friesenheim    
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZGAU-Szaratov - Permszkije Medvegyi (2.m.) 27 - 33  
SZKIF Krasznodar - Dinamo Asztrahany (2.m.) 33 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Néva Szentpétervár - Dinamo-Viktor Sztavropol (2.m.) 33 - 24  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Belenenses    
Madeira SAD - Sporting CP    
Porto - Benfica    
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Politehnica Timisoara - Focsani (3.m.) 36 - 26  
Labdarúgás (Argentin 3.,ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Atl. Acassuso 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeptemvri Szófia - Arda Kurdzhali 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani - Brasil de Pelotas 1 - 2  
Operario PR - Sport Recife 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Dep. Union La Calera 1 - 0  
Colón - River Plate Montevideo 3 - 1  
Independiente - Rionegro Aguilas 2 - 0  
Melgar - Univ. Catolica de Quito 0 - 0  
Sporting Cristal - Union Espanola 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Pribram 3 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Farum 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajn., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Eagles - Maritzburg Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Jeonbuk 2 - 3  
Sangju Sangmu - Gyeongnam 1 - 1  
Suwon Bluewings - Pohang 3 - 0  
Ulsan - Daegu 0 - 0  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Arsenal    
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Musan Salama - Oulu 1 - 0  
Myllykoski PA - KTP 1 - 1  
Turku PS - Haka 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahden Reipas - Kiffen 1 - 1  
PEPO - MiPK 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka 2 - SalPa 1 - 2  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Green Archers United - Global Cebu 1 - 0  
Philippine Air Force Phoe - Ceres-Negros 0 - 5  
Stallion Laguna - Kaya Iloilo 0 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Batumi - Sioni Bolnisi 5 - 1  
Lokomotív Tbiliszi - Chikhura Sachkhere 2 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Semen Padang - Persib Bandung 0 - 0  
TIRA-Persikabo - PSM Makassar 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepahan - Persepolis 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - Fjölnir 2 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Herzliya - Hapoel Acre 1 - 3  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Changchun Yatai 3 - 1  
Dalian Yifang - Shanghai Jiading 2 - 0  
Guangzhou Evergrande - Beijing Renhe 5 - 0  
Jiangsu - Shandong Luneng 0 - 1  
Shanghai Shenhua - Chongqing Lifan 2 - 2  
Shanghai SIPG - Jilin Baijia 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Pisa    
Catania - Trapani    
Feralpisalo - Triestina    
Imolese - Piacenza    
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Vorwärts Steyr 2 - 1  
Austria Wien Amatőr - FAC Wien 1 - 2  
BW Linz - Ried 0 - 1  
FC Juniors Pasching - Amstetten 1 - 5  
Kapfenberg - Horn 3 - 0  
Wacker Innsbruck Amatőr - Liefering 1 - 1  
Wiener Neustadt - Lafnitz 2 - 2  
WSG Wattens - Austria Lustenau 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trollhättan - Lindome 2 - 0  
Värnamo - Torn 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rynninge - Carlstad Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampines Rovers - Young Lions 4 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tabor Sezana - ND Gorica 2 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chainat Hornbill - Buriram Utd. 2 - 1  
Chiangrai Utd. - Bangkok Utd. 1 - 3  
Muangthong Utd. - Sukhothai 2 - 0  
Port FC - Chiangmai FC 3 - 1  
Prachuap - Trat 2 - 3  
PTT Rayong - Chonburi FC 1 - 0  
Ratchaburi Mitr Phol - Suphanburi 3 - 0  
Samut Prakan - Nakhon Ratchasima 2 - 0  
Labdarúgás (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kolumbia - U20Tahiti    
U20Szenegál - U20Lengyelország (Helyszín: Lengyelország)    
Labdarúgás (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ecuador - U20Mexikó 1 - 0  
U20Olaszország - U20Japán 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzenal Kijev - Kárpáti Lviv 2 - 3  
Csernomorec Odessza - Deszna Csernigov 3 - 0  
Vorszkla Poltava - Olimpik Doneck 2 - 2  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oklahoma City Energy - Tampa Bay 4 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Svájc 3 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zob Ahan - Al-Nassr    
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Levadia Tallinn 1 - 3  
Röplabda (EL, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Törökország    
Lettország - Szlovákia 2 - 3  
Röplabda (EL, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Észtország 3 - 1  
Spanyolország - Hollandia    
Röplabda (EL, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Ukrajna 3 - 2  
Fehéroroszország - Finnország 3 - 0  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Ausztria 0 - 3  
Görögország - Magyarország 3 - 1  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Azerbajdzsán 1 - 3  
Románia - Dánia 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Szlovákia 2 - 3  
Svédország - Ukrajna 0 - 3  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Ausztria    
Horvátország - Magyarország 3 - 1  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Spanyolország 0 - 3  
Fehéroroszország - Finnország 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Grúzia 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Szlovénia 0 - 3  
Portugália - Észtország 2 - 3  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Thaiföld 1 - 3  
Hollandia - Bulgária    
Japán - Oroszország 3 - 1  
Kína - Belgium 3 - 0  
Lengyelország - Brazília 3 - 2  
Németország - Törökország (Helyszín: Törökország) 0 - 3  
Szerbia - Dominikai Köztársaság 3 - 1  
USA - Olaszország (Helyszín: Olaszország)    
Strandröplabda (Ostrava-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Ehlers N / Fluggen L 1 - 2  
Betzien M / Erdmann J - Ha L / Wu J 1 - 2  
Capogrosso N / Azaad J A - Szalankiewicz J / Rudol M 0 - 2  
Ehlers N / Fluggen L - Van De Velde S / Varenhorst C 2 - 1  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Budinger C / Patterson C 2 - 1  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Kissling G / Zandbergen M 2 - 1  
Gala J / Sramek M - Van De Velde S / Varenhorst C 0 - 2  
Hudyakov M / Velichko I - Huerta Pastor A / Menendez Ortego 1 - 2  
Huerta Pastor/MenendezOrt - Plantinga M / Nusbaum A 1 - 2  
Juchnevic R / Vasiljev A - Bergmann P A / Harms Y 0 - 2  
Klasnic D / Milic M - Brunner T / Reid Priddy W 0 - 2  
Lenc D / Habr F - Budinger C / Patterson C 1 - 2  
Loyola Stein/Souto Major - Szalankiewicz/Rudol 2 - 1  
Plantinga M / Nusbaum A - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 0  
Ranghieri A / Caminati M - Rumsevicius A / Kazdailis 1 - 2  
Rumsevicius A / Kazdailis - Bergmann P A / Harms Y 0 - 2  
Seidl R / Waller P - Bouter J / Penninga R 2 - 1  
Seidl R / Waller P - Sdebel A / Ilewicz P 2 - 0  
Slick S / Allen W - Ha L / Wu J 2 - 0  
Slick S / Allen W - Weiss J / Tichy M 2 - 0  
Takahashi T / Hasegawa Y - Bouter J / Penninga R 0 - 2  
Zemljak N / Pokersnik J - Brunner T / Reid Priddy W 0 - 2  
Zemljak N / Pokersnik J - Li Z / Zhou C 2 - 1  
Strandröplabda (Ostrava-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antunes T D R / Lima T - Gutierrez P S / Belen Car 2 - 1  
Arvaniti V / Karagkouni P - Graudina T / Kravcenoka A 1 - 2  
Arvaniti V / Karagkouni P - Makhno In / Makhno Ir 2 - 0  
Barbara S / Fernanda N - Lin M M / Zeng J 2 - 0  
Bloem L / Sinnema J - Pischke T / Bukovec S 2 - 0  
Bloem L / Sinnema J - Sweat B / Walsh Jennings 0 - 2  
Dostalova M / Dostalova N - Koshikawa M / Murakami M 0 - 2  
Gallay A / Pereyra F - Lin M M / Zeng J 0 - 2  
Gutierrez P S / Belen Car - Lehtonen R / Ahtiainen N 2 - 0  
Klinger D / Klinger R - Plesiutsching/Schutzenhof 0 - 2  
Kotlasova T / Resova D - Plesiutsching/Schutzenhof 0 - 2  
Ludwig L / Kozuch M - Dunarova M / Stochlova M S 2 - 0  
Ludwig L / Kozuch M - Suzuki Y / Nagata Y 2 - 0  
Lunde I / Ulveseth O J - Lunina D / Samoday M 0 - 2  
Lunina D / Samoday M - Murakami M / Ishii M 2 - 0  
Olivova S / Rehackova K - Lobato Herrero/Fernandez 0 - 2  
Paquete V / Pinheiro B - Graudina T / Kravcenoka A 0 - 2  
Suzuki Y / Nagata Y - Nishibori T / Shiratori A 2 - 1  
Voronina M / Bocharova M - Kotlasova T / Resova D 0 - 2  
Wang X X / Xue C - Lobato Herrero/Fernandez 2 - 0  
Wang X X / Xue C - Lovsin N / Lovsin T 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - P. Carreno-Busta 0 - 3  
A. Popyrin - L. Djere 0 - 3  
B. Paire - P-H. Herbert 3 - 2  
C. Moutet - G. Pella 3 - 1  
D. Goffin - M. Kecmanovic 3 - 0  
G. Dimitrov - M. Cilic 3 - 2  
J.I. Londero - R. Gasquet 3 - 1  
K. Nishikori - J-W. Tsonga 3 - 1  
L. Mayer - D.S. Schwartzman    
M. Berrettini - C. Ruud 0 - 3  
N. Mahut - P. Kohlschreiber 3 - 0  
O. Otte - R. Federer 0 - 3  
R. Carballes Baena - F. Krajinovic 2 - 3  
S. Tsitsipas - H. Dellien 3 - 1  
S. Wawrinka - C. Garin 3 - 0  
Y. Maden - R. Nadal 0 - 3  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benchetrit E / Blancaneau - Bourgue M / Eysseric J 2 - 1  
Berankis R / Nishioka Y - Mcdonald M / Opelka R    
Cabal J S / Farah R - Ebden M / Smith J-P 2 - 0  
Cuevas P / Lopez F - Mektic N / Skugor F 2 - 1  
Fucsovics M / Lindstedt R - Demoliner M / Sharan D 1 - 2  
Gonzalez S / Qureshi A - Lajovic D / Tipsarevic J 1 - 2  
Granollers M / Lopez M - Delbonis F / Duran G    
Granollers M / Lopez M - Shapovalov D / Verdasco F    
Humbert U / Mannarino A - Bonzi B / Hoang A 0 - 2  
Johnson S / Kudla D - Evans D / Norrie C 1 - 2  
Kukushkin M / Vliegen J - Albot R / Jaziri M 2 - 1  
Millman J / Thompson J - Couacaud E / Lamasine T 0 - 2  
Nedunchezhiyan J / Zverev - Marach O / Pavic M 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Potapova - M. Vondrousova 0 - 2  
B. Bencic - L. Siegemund    
E. Mertens - D. Parry 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - J. Larsson 2 - 0  
J. Brady - P. Hercog 1 - 2  
J. Konta - Lau. Davis 2 - 1  
K. Kucova - Kar. Pliskova 0 - 2  
Kat. Kozlova - E. Svitolina    
M. Minella - A. Sevastova 0 - 2  
P. Martic - K. Mladenovic 2 - 0  
R. Peterson - D. Vekic 1 - 2  
S. Rogers - C. Suarez Navarro 1 - 2  
S. Stephens - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
Shuai Zhang - K. Kanepi 1 - 2  
V. Kudermetova - Z. Diyas 2 - 0  
V. Kuzmova - K. Bertens    
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anisimova A / Knoll X - Christian K / Olmos G 2 - 1  
Aoyama S / Marozava L - Duan Y-Y / Zheng S 1 - 2  
Begu I-C / Buzarnescu M - Kichenok L / Ostapenko J 1 - 2  
Belgraver J / Halemai M - Collins D / Santamaria S 0 - 2  
Bencheikh L / Gauff C - Han X / Wang Y 0 - 2  
Gavrilova D / Sakkari M - Puig M / Rogers S    
Golubic V / Muchova K - Atawo R / Srebotnik K 0 - 2  
Groenefeld A L / Schuurs - Kato M / Sanders S 2 - 1  
Hradecka L / Klepac A - Andreescu B / Stollár F    
Hradecka L / Klepac A - Hibino N / Voracova R 2 - 0  
Kenin S / Petkovic A - Cibulkova D / Safarova L 2 - 0  
Krawczyk D / Pegula J - Hozumi E / Ninomiya M 2 - 1  
Krunic A / Tomljanovic A - Azarenka V / Barty A 0 - 2  
Mitu A / Putintseva Y - Kasatkina D / Kontaveit A 0 - 2  
Muhammad A / Sanchez M - Hsieh S / Strycova B 0 - 2  
Sharma A / Stefani L - Puig M / Rogers S 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / Muhammad A - Martin F / Parmentier P 2 - 1  
Inglot D / Buzarnescu M - Krajicek A / Jurak D 1 - 2  
Mclachlan B / Hozumi E - Martinez Sanchez M J / Skupski N 1 - 2  
Melichar N / Soares B - Bopanna R / Hradecka L 2 - 0  
Olaru R / Skugor F - Peschke K / Koolhof W 2 - 1  
Venus M / Voskoboeva G - Rosolska A / Mektic N 1 - 2  
Zhang S / Peers J - Barrere G / Erolymos M 2 - 0  
Tenisz (Vicenza, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - P. Krstin 2 - 0  
M. Bortolotti - G. Zeppieri 2 - 1  
P. Cachin - F. Gaio 0 - 2

 

2019.05.28.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Samsung Lions 4 - 1  
Hanwha Eagles - KIA Tigers 2 - 0  
Kiwoom Heroes - LG Twins 5 - 0  
NC Dinos - Lotte Giants 4 - 9  
SK Wyverns - KT Wiz 1 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 4 - 3  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 3 - 1  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 7 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars    
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants    
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 7 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Dodgers - NY Mets 9 - 5  
Minnesota - Milwaukee 4 - 5  
Seattle - Texas 6 - 2  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Joacaba 4 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Novaja Gener. Sziktivkar (2.m.) 5 - 4  
KPRF Moszkva - Tyumeny (2.m.) 4 - 4  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - San Diego (6.m.) 3 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - St. Louis (1.m.) 4 - 2  
Kerékpár (Giro d'Italia, 16. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Formolo - D. Pozzovivo 0 - 1  
G. Ciccone - Seb. Henao 1 - 0  
Giro d'Italia 2019, 16. szakasz - Top 3    
Giro dItalia 2019, 16. szakasz    
M. Nieve Iturralde - Luc. Hamilton 1 - 0  
P. Roglic - M. Landa Meana 0 - 1  
R. Majka - H. Carthy 0 - 1  
S. Yates - M.A. Lopez Moreno 0 - 1  
V. Nibali - R. Carapaz 1 - 0  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciclista Olimpico - La Union Formosa (1.m.) 79 - 94  
Instituto Cordoba - Regatas Corrientes (1.m.) 92 - 85  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Decin (3.m.) 89 - 60  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Pau Orthez (3.m.) 84 - 69  
Kosárlabda (Holland bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donar Groningen - Landstede Zwolle (4.m.) 88 - 82  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Cibona Zagreb (3.m.) 65 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Hapoel Eilat (2.m.) 95 - 84  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Rytas Vilnius (1.m.) 79 - 64  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Vechta (4.m.) 86 - 90  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Treviso - Treviglio (2.m.) 75 - 65  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - RH Gaziantepspor (3.m.) 89 - 77  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - CSZKA Moszkva (3.m.) 68 - 69  
Kézilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Olympiakosz (4.m.) 21 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - DHfK Leipzig 30 - 28  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hard - Krems (2.m.) 22 - 18  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Svédország 36 - 20  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Etar Veliko Tarnovo 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Ceara 1 - 2  
CSA - Goiás 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Wehen 2 - 3  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Liverpool Montevideo 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Jihlava 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Seongnam 3 - 1  
Jeju - Incheon 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Ajaccio GFC 1 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rustavi - Dinamo Tbiliszi 0 - 1  
Saburtalo Tbiliszi - Georgia Tbiliszi 3 - 0  
Torpedo Kutaisi - Dila Gori 3 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitesse - Utrecht 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - Sparta Rotterdam 0 - 2  
Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk 4 - 5  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhayangkara Jakarta - Barito Putera 4 - 2  
Kalteng Putra - Perseru Badak Lampung 0 - 1  
Madura Utd. - Pusamania Borneo 3 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - KR 4 - 2  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindavik - Vestri 3 - 1  
Keflavík - Njardvik 0 - 0  
Vikingur Reykjavik - KA Akureyri 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pereira - Llaneros FC 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tianjin Quanjian - Taizhou Yuanda 1 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - North Carolina 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Mattersburg 2 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huancayo - Union Comercio 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Örgryte 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Sundsvall 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - Trencin 2 - 0  
Labdarúgás (U20 vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Panama - U20Franciaország 0 - 2  
U20Szaúd-Arábia - U20Mali 3 - 4  
Labdarúgás (U20 vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dél-Afrika - U20Dél-Korea 0 - 1  
U20Portugália - U20Argentína 0 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Jamaika 3 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Kuressaare 3 - 0  
Maardu Linnameeskond - Tammeka Tartu 2 - 1  
Paide Linnameeskond - Nomme Kalju 0 - 2  
Viljandi Tulevik - Trans Narva 1 - 1  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Dél-Korea 0 - 3  
Bulgária - Lengyelország 1 - 3  
Hollandia - Brazília 2 - 3  
Kína - Thaiföld 3 - 0  
Olaszország - Dominikai Köztársaság 3 - 1  
Oroszország - Németország 0 - 3  
Törökország - Japán 0 - 3  
USA - Szerbia 3 - 1  
Sakk (Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Nepomniachtchi - A. Grischuk 0.5 - 0.5  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - Jor. Thompson 0 - 3  
Ant. Hoang - D. Dzumhur 3 - 1  
C. Norrie - E. Benchetrit 0 - 3  
D. Lajovic - T. Monteiro 3 - 0  
F. Fognini - A. Seppi 3 - 1  
F. Verdasco - Dan. Evans 3 - 1  
G. Barrere - M. Ebden 3 - 1  
G. Garcia-Lopez - F. Delbonis 1 - 3  
I. Karlovic - F. Lopez 3 - 1  
J. Millman - A. Zverev 2 - 3  
K. Khachanov - C-M. Stebe 3 - 0  
M. Klizan - M. Kukushkin 3 - 2  
M. Ymer - B. Rola 3 - 0  
N. Jarry - J.M. Del Potro 1 - 3  
S. Bolelli - L. Pouille 0 - 3  
S. Travaglia - A. Mannarino 2 - 3  
Ste. Johnson - R. Bautista-Agut 0 - 3  
T.H. Fritz - B. Tomic 3 - 0  
Taro Daniel - G. Monfils 0 - 3  
Y. Nishioka - M. McDonald 3 - 2  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Haase R / Nielsen F 1 - 2  
Bambridge L / O'Mara J - Skupski/Skupski 0 - 2  
Bedene A / Hurkacz H - Daniell M / Koolhof W 0 - 2  
Berrettini M / Sonego L - Murray J / Soares B 2 - 1  
Bryan B / Bryan M - Carreno-Busta P / Granoll 2 - 1  
Chardy J / Martin F - Mclachlan B / Struff J-L 2 - 0  
Dodig I / Roger-Vasselin - Kecmanovic M / Ruud C 1 - 2  
Garin C / Londero J I - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Klaasen R / Venus M - Bopanna R / Copil M 0 - 2  
Krajicek A / Sitak A - Hsieh C-P/ Rungkat C 0 - 2  
Krawietz K / Mies A - Guinard M / Rinderknech A 2 - 0  
Kubot L / Melo M - Carballes Baena R / Munar 2 - 0  
Mayer L / Sousa J - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Middelkoop M / Puetz T - Jebavy R / Molteni A 2 - 0  
Molchanov D / Zelenay I - Gonzalez M / Zeballos H 2 - 1  
Pella G / Schwartzman D S - Gaston H / Tabur C 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - Har. Tan 2 - 0  
A. Blinkova - M. Gasparyan 2 - 1  
A. Sabalenka - D. Cibulkova 2 - 0  
A. Tatishvili - M. Sakkari 0 - 2  
Babos T. - P. Hon 1 - 2  
C. Paquet - M. Linette 1 - 2  
Car. Garcia - M. Barthel 2 - 0  
D. Gavrilova - A. Krunic    
D. Kasatkina - J. Paolini 2 - 0  
E. Bouchard - L. Tsurenko 0 - 2  
E. Rodina - M. Keys 0 - 2  
E. Rybakina - K. Siniakova 0 - 2  
I-C. Begu - Lin Zhu 2 - 0  
I. Swiatek - S. Janicijevic 2 - 0  
J. Ostapenko - V. Azarenka 0 - 2  
K. Muchova - A. Kontaveit 2 - 1  
M. Puig - K. Flipkens 2 - 0  
N. Osaka - A-K. Schmiedlova 2 - 1  
S. Halep - A. Tomljanovic 2 - 1  
Saisai Zheng - Qiang Wang 0 - 2  
Tenisz (Vicenza, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Quinzi - F. Forti 1 - 2  
K. de Schepper - J. Ocleppo 0 - 2  
L. Giacomini - A. Molcan 2 - 0  
L. Musetti - U. Blanch    
N. Serdarusic - F. Coria 1 - 2  
R. Cid Subervi - R. Brancaccio 1 - 2  
S. Mansouri - G. Zeppieri    

 

2019.05.27.
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Diablos Rojos del Mexico 2 - 5  
Leones de Yucatan - Toros de Tijuana 4 - 2  
Olmecas de Tabasco - Tecolotes de Nuevo Laredo 6 - 7  
Piratas de Campeche - Acereros de Monclova 4 - 3  
Rieleros de Aguascaliente - Bravos de Leon 6 - 12  
Saraperos de Saltillo - Guerreros de Oaxaca 3 - 14  
Tigres de Quintana Roo - Sultanes de Monterrey 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Detroit 5 - 3  
Boston - Cleveland 12 - 5  
Colorado - Arizona 4 - 3  
Houston - Chicago Cubs 6 - 5  
NY Yankees - San Diego 5 - 2  
Oakland - LA Angels 8 - 5  
St. Louis - Atlanta 3 - 4  
Tampa Bay - Toronto 8 - 3  
Washington - Miami 2 - 3  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Svarog Teplice (2.m.) 4 - 0  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Novaja Gener. Sziktivkar (1.m.) 6 - 2  
KPRF Moszkva - Tyumeny (1.m.) 5 - 5  
Golf (Charles Schwab Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charles Schwab Challenge 2019    
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Toronto Marlies (6.m.) 3 - 3  
Kosárlabda (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Antwerpen (2.m.) 76 - 87  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balkan Botevgrad - Levszki Szófia (3.m.) 81 - 77  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - ASVEL Lyon-Villeurbanne (2.m.) 63 - 70  
Strasbourg - Dijon (2.m.) 75 - 75, h.u. 85 - 89  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Maccabi TA (2.m.) 72 - 85  
Maccabi Rishon - Hapoel Holon (2.m.) 77 - 77, h.u. 95 - 85  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Lietkabelis (1.m.) 89 - 77  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Azimut Bergamo (2.m.) 87 - 75  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Trento (5.m.) 87 - 62  
Kosárlabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSU Atlassib Sibiu - CSM Oradea (1.m.) 87 - 89  
Kosárlabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BCMU Pitesti - Timisoara (2.m.) 95 - 69  
Dinamo Bukarest - Steaua Bukarest (2.m.) 58 - 71  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - UNIKSZ Kazany (3.m.) 91 - 64  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Los Angeles 83 - 70  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Alingsas (4.m.) 26 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derby County - Aston Villa 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Fluminense 3 - 2  
Corinthians - Sao Paulo 1 - 0  
Cruzeiro - Chapecoense 1 - 2  
Fortaleza - Vasco da Gama 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Berlin - VfB Stuttgart 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Bucheon 0 - 1  
Busan I'Park - Jeonnam 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Daklyeh - Al-Masry 0 - 3  
El Gouna - Ismaily 0 - 0  
Misr Lel Makasa - El Gaish Talaea 1 - 1  
Nogoom El Mostakbal - ENPPI 1 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NSI Runavik - Skala IF 3 - 0  
Vikingur Gota - HB Torshavn 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klubi 04 - NJS 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Lahti 2 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema Malang - Persela Lamongan 3 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - HK/Vikingur 1 - 2  
Valur - Selfoss 4 - 1  
ÍBV - Stjarnan 5 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai baj.,felsőház, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Atl. Nacional Medellin 0 - 1  
Dep. Tolima - Junior de Barranquilla 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Daugavpils 3 - 2  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hegelmann Litauen - Panevezys 0 - 4  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - Tigres 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Seattle 3 - 2  
Toronto FC - San Jose 1 - 2  
Labdarúgás (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - MTK (1.m.) 2 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Washington 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Dinamo Bukarest 1 - 0  
Voluntari - Hermannstadt 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Mallorca 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Västeras SK - Norrby 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Norrköping 2 - 2  
Örebro - Sirius 0 - 2  
Labdarúgás (U20 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Honduras - U20Uruguay 0 - 2  
U20Norvégia - U20Új-Zéland 0 - 2  
Labdarúgás (U20 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Katar - U20Ukrajna 0 - 1  
U20USA - U20Nigéria 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Carabobo 2 - 2  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Cork City 2 - 0  
Bray - Waterford FC 0 - 1  
Derry City - Finn Harps 1 - 1  
Dundalk - UC Dublin 3 - 1  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - Cha. Elliott (Charlotte 2.) 0 - 1  
C. Bowyer - Kyle Larson (Charlotte 2.) 1 - 0  
K. Harvick - J. Logano (Charlotte 2.) 0 - 1  
Kyle Busch - K. Harvick (Charlotte 2.) 1 - 0  
Kyle Busch - M. Truex Jr. (Charlotte 2.) 0 - 1  
M. Truex Jr. - B. Keselowski (Charlotte 2.) 1 - 0  
M. Truex Jr. - J. Logano (Charlotte 2.) 1 - 0  
Nascar, Charlotte 2. 2019    
Nascar, Charlotte 2. 2019 - Top 3    
Sakk (Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - I. Nepomniachtchi 0.5 - 0.5  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - B. Coric 1 - 3  
A. De Minaur - B. Klahn 3 - 0  
A. Vatutin - C. Moutet 0 - 3  
B. Paire - M. Copil 3 - 1  
D. Shapovalov - J-L. Struff 0 - 3  
D. Thiem - Tom. Paul 3 - 1  
F. Auger Alliassime - Jor. Thompson    
F. Krajinovic - F. Tiafoe 3 - 2  
G. Andreozzi - G. Pella 1 - 3  
H. Laaksonen - P. Martinez Portero 3 - 0  
J-W. Tsonga - P. Gojowczyk 3 - 1  
J. Chardy - K. Edmund    
J.A. Munar Clar - S. Caruso 1 - 3  
L.G.M. Harris - L. Rosol 3 - 2  
M. Janvier - P. Cuevas 0 - 3  
M. Kecmanovic - D. Kudla 3 - 2  
M. Zverev - R. Gasquet 0 - 3  
N. Basilashvili - J.I. Londero 0 - 3  
N. Djokovic - H. Hurkacz 3 - 0  
P-H. Herbert - D. Medvedev 3 - 2  
P. Carreno-Busta - J. Sousa 3 - 0  
R. Albot - T. Sandgren 3 - 1  
R. Carballes Baena - Ale. Muller 3 - 0  
R. Molleker - A. Bublik 1 - 3  
R. Opelka - C. Garin 0 - 3  
S. Querrey - P. Martinez Portero    
S. Stakhovsky - Gil. Simon 0 - 3  
S. Wawrinka - J. Kovalik 3 - 1  
Y. Hanfmann - R. Nadal 0 - 3  
Y. Maden - K. Coppejans 3 - 0  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolsova Zadoinov - V. Zvonareva 2 - 0  
A. Pavlyuchenkova - M. Minella 0 - 2  
A. Riske - A. Petkovic 1 - 2  
A. Sharma - S. Rogers 0 - 2  
B. Strycova - S. Stosur 0 - 2  
C. Wozniacki - V. Kudermetova 1 - 2  
D. Parry - V. Lapko 2 - 0  
D. Yastremska - C. Suarez Navarro 1 - 2  
D.R. Collins - T. Maria 2 - 0  
E. Mertens - T. Zidansek 2 - 1  
G. Gatto-Monticone - S. Kenin 1 - 2  
J. Konta - A. Lottner 2 - 0  
J. Pegula - A. Barty 0 - 2  
K. Kanepi - J. Görges 2 - 0  
Kur. Nara - D. Jakupovic    
L. Kumkhum - A. Sevastova 0 - 2  
Lau. Davis - Kri. Pliskova 2 - 0  
Lud. Samsonova - D. Vekic 0 - 2  
M. Bouzkova - B.V. Andreescu    
M. Buzarnescu - E. Alexandrova 0 - 2  
P. Parmentier - K. Bertens 0 - 2  
S. Cirstea - K. Juvan 2 - 1  
S. Cirstea - P. Kvitova    
S. Williams - V. Diatchenko 2 - 1  
Shuai Zhang - V. Lepchenko 2 - 0  
Su-Wei Hsieh - V. Golubic 2 - 1  
V. Kuzmova - A. Cornet 2 - 0  
Y. Putintseva - R. Peterson 0 - 2  
Z. Diyas - A. Albie 2 - 0  
Vízilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vouliagmeni - Olympiakosz (4.m.) 7 - 11  
Címkék: eredmények, tippmix,