Tippmix eredmények - 2019. május 20-26.

2019-05-20
Tippmix eredmények - 2019. május 20-26.
2019.05.26.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremantle - Brisbane Lions 73 - 72  
Melbourne Demons - Greater Western Sydney 68 - 94  
St. Kilda - Carlton 68 - 55  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Hanwha Eagles 2 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 8 - 2  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 5 - 6  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 4 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 8 - 10  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 0 - 7  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 5 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Diablos Rojos del Mexico 5 - 6  
Generales de Durango - Pericos de Puebla 4 - 3  
Generales de Durango - Pericos de Puebla (22:00) 4 - 10  
Leones de Yucatan - Toros de Tijuana 4 - 3  
Olmecas de Tabasco - Tecolotes de Nuevo Laredo 6 - 1  
Piratas de Campeche - Acereros de Monclova 7 - 10  
Rieleros de Aguascaliente - Bravos de Leon 9 - 8  
Saraperos de Saltillo - Guerreros de Oaxaca 5 - 6  
Tigres de Quintana Roo - Sultanes de Monterrey 4 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Cincinnati 2 - 10  
Cleveland - Tampa Bay 3 - 6  
Colorado - Baltimore 6 - 9  
Colorado - Baltimore (21:10) 8 - 7  
Houston - Boston 4 - 3  
Houston - Boston (20:10) 1 - 4  
Kansas City - NY Yankees (20:15) 8 - 7  
LA Angels - Texas 3 - 2  
LA Angels - Texas (22:07) 7 - 6  
Milwaukee - Philadelphia 9 - 1  
Minnesota - Chicago WS 7 - 0  
NY Mets - Detroit 4 - 3  
Oakland - Seattle 7 - 1  
Pittsburgh - LA Dodgers 2 - 7  
Pittsburgh - LA Dodgers (19:35) 7 - 11  
San Francisco - Arizona 2 - 6  
St. Louis - Atlanta 6 - 3  
Toronto - San Diego 10 - 1  
Washington - Miami 9 - 6  
Darts (Dutch Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - Ric. Evans 6 - 5  
G. Durrant - Den. Nilsson 6 - 0  
G. Durrant - G. Price 3 - 6  
G. Price - B. Dolan 6 - 3  
Ian White - J. Wattimena 6 - 2  
Ian White - P. Wright 7 - 3  
Ian White - V. van der Voort 6 - 3  
M. van Gerwen - D. Chisnall 6 - 4  
M. van Gerwen - G. Price 7 - 6  
M. van Gerwen - Ian White    
M. van Gerwen - R. van Barneveld 6 - 5  
Mer. King - Ro.-Jo. Rodriguez 6 - 5  
P. Wright - Mer. King 6 - 4  
P. Wright - S. Whitlock 6 - 3  
V. van der Voort - M. Hopp 6 - 4  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assoeva Venancio Aires - ACBF Carlos Barbosa 2 - 2  
Cascavel - Blumenau 3 - 1  
Marreco Francisco Beltrao - Atlantico Erechim 3 - 3  
Futsal (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Torun 4 - 1  
Piast Gliwice - Orzel Jelcz-Laskowice 4 - 0  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Fundao (3.m.) 7 - 3  
Sporting CP - Modicus Sandim (3.m.) 7 - 0  
Golf (Made in Denmark)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Made in Denmark 2019    
Golf (Senior PGA Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Senior PGA Championship 2019    
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Diego - Chicago Wolves (5.m.) 2 - 5  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Ice - Newcastle North Stars 4 - 6  
Perth Thunder - Sydney Bears 5 - 4  
Jégkorong (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Finnország 1 - 3  
Oroszország - Csehország 2 - 2  
vb 2019 - Gólkirály    
vb 2019 - Hogyan szerepel Csehország?    
vb 2019 - Hogyan szerepel Oroszország?    
vb 2019 - Hogyan szerepel Svájc?    
vb 2019 - Hogyan szerepel Svédország?    
vb 2019 - Hogyan szerepel Szlovákia?    
vb 2019 - Hogyan szerepel USA?    
Kerékpár (Giro d'Italia, 15. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Formolo - T. Kangert 1 - 0  
D. Ulissi - B. Jungels 0 - 1  
Giro d'Italia 2019, 15. szakasz    
Giro d'Italia 2019, 15. szakasz - Top 3    
I.R. Sosa - G. Ciccone 0 - 1  
M. Landa Meana - R. Carapaz 0 - 1  
M.A. Lopez Moreno - S. Yates 0 - 1  
V. Conti - T. Gallopin 1 - 0  
V. Nibali - P. Roglic 1 - 0  
Kosárlabda (Argentin bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quilmes - Atenas Cordoba (3.m.) 90 - 105  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comunicaciones Mercedes - Libertad Sunchales (5.m.) 84 - 71  
Kosárlabda (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limburg - Charleroi Spirou (2.m.) 83 - 83, h.u. 103 - 101  
Mons - Basic-Fit Brussels (2.m.) 73 - 75  
Okapi Aalstar - Oostende (2.m.) 74 - 91  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Nymburk (2.m.) 65 - 76  
Kosárlabda (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kauhajoen Karhu - Kouvot Kouvola (5.m.) 90 - 84  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Monaco (2.m.) 62 - 90  
Pau Orthez - Nanterre (2.m.) 76 - 64  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Columbian Dyip 118 - 110  
Meralco Bolts - Ginebra SM 95 - 110  
Kosárlabda (Holland bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landstede Zwolle - Donar Groningen (3.m.) 84 - 70  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Jerusalem (2.m.) 75 - 99  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Anwil Wloclawek (5.m.) 97 - 109  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NB I, 2018/19 - Körmend vagy Sopron jut tovább?    
NB I, 2018/19 - Pécs vagy Jászberény jut tovább?    
NB I, 2018/19 - Szolnok vagy Atomerőmű jut tovább?    
NB I, 2018/19 - Szombathely vagy Kecskemét jut tovább?    
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NBA 2018/19 - Milwaukee vagy Toronto jut tovább?    
Toronto - Milwaukee (6.m.) 100 - 94  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Ulm (3.m.) 100 - 83  
Bayern München - Braunschweig (3.m.) 87 - 77  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Treviso - Treviglio (1.m.) 75 - 56  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Milano - Avellino (5.m.) 92 - 76  
Kosárlabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U-Banca Cluj - SCM U Craiova (1.m.) 89 - 82  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breogan Lugo - Burgos 76 - 95  
Fuenlabrada - Iberostar Tenerife 75 - 75, h.u. 88 - 84  
Gipuzkoa - Real Madrid 76 - 95  
Joventut Badalona - Estudiantes 86 - 78  
Murcia - Gran Canaria 82 - 77  
Obradoiro Monbus - Barcelona 63 - 83  
Unicaja Malaga - MoraBanc Andorra 72 - 66  
Valencia - Baskonia Vitoria 92 - 81  
Zaragoza - Manresa 83 - 74  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Bemax - Dynamic Belgrád 125 - 98  
Partizan Belgrád - Novi Pazar 93 - 67  
Sloboda Uzice - Tamis Pancevo 86 - 76  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Tofas Bursa (2.m.) 73 - 82  
Türk Telekom - Fenerbahce (2.m.) 88 - 85  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Washington 84 - 69  
Minnesota - Chicago 89 - 71  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern Huskies - Manawatu Jets 89 - 84  
Taranaki Mountainairs - Nelson Giants 96 - 92  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Karvina (5.m.) 27 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - Aalborg (2.m.) 32 - 34  
Skjern - GOG (2.m.) 31 - 30  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Dubrava 43 - 31  
Porec - Vinkovci 28 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NB I 2018/19    
Kézilabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Veszprém 27 - 27  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grosswallstadt - Elbflorenz 24 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - R-N. Löwen Kronau 34 - 33  
Kiel - Minden 39 - 19  
Ludwigshafen-Friesenheim - Bergischer HC 23 - 22  
Kézilabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metzingen - Halle-Neustadt 35 - 22  
Thüringer HC - Bietigheim 24 - 23  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Koper 27 - 27  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kastrioti Kruje - Teuta Durres 2 - 1  
KF Laci - KF Tirana 1 - 3  
Partizan Tirana - Kukesi 1 - 1  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Constantine - USM Alger 1 - 3  
ES Setif - MO Bejaia 2 - 0  
JS Kabylie - Bordj Bou Arreridj 2 - 0  
MC Alger - Ain M'Lila 4 - 2  
MC Oran - Hussein Dey 3 - 2  
Medea - JS Saoura 0 - 1  
Paradou - Tadjenanet 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlton - Sunderland 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2, ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Almagro - Central Cordoba SDE 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Argentinos Juniors 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Charleroi 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Vitória 1 - 1  
Brasil de Pelotas - America MG 2 - 1  
Operario PR - Botafogo SP 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo PB - Imperatriz MA 2 - 1  
Globo RN - Treze 3 - 1  
Sampaio Correa - Ferroviario CE 3 - 1  
Santa Cruz PE - ABC 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Paysandu 2 - 0  
Luverdense - Volta Redonda 1 - 1  
Remo - Atlético Acreano 2 - 0  
Ypiranga RS - Tombense 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Atlético PR 3 - 2  
Gremio - Atlético MG 1 - 0  
Santos - Internacional 0 - 0  
Labdarúgás (Chile 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Copiapo - Union San Felipe 0 - 1  
Dep. Temuco - Dep. Valdivia 4 - 1  
La Serena - Rangers de Talca 2 - 0  
Nublense - Dep. Santa Cruz 2 - 0  
San Luis de Quillota - AC Barnechea 0 - 2  
Santiago Wanderers - Santiago Morning 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Audax Italiano 3 - 0  
Curico Unido - Palestino 1 - 1  
Dep. Iquique - Universidad de Chile 2 - 4  
Universidad de Concepcion - O'Higgins 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cseh bajnokság 2018/19    
Labdarúgás (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Liberec 1 - 0  
Plzen - Ostrava 1 - 1  
Slavia Praha - Sparta Praha 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Skive 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Randers 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - B93 Köbenhavn 1 - 5  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Gwangju 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Suwon Bluewings 0 - 0  
Jeonbuk - Gyeongnam 4 - 1  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orense Machala - Manta FC 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Tecnico Univ. Ambato 1 - 0  
Delfin Manta - Independiente del Valle 0 - 1  
Dep. Cuenca - Guayaquil City 2 - 0  
El Nacional Quito - Macara Ambato 1 - 2  
Mushuc Runa - Emelec Guayaquil 0 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Ajman 3 - 4  
Al-Nasr (UAE) - Al-Jazeera (UAE) 3 - 1  
Al-Wahda - Al-Ain 1 - 0  
Al-Wasl - Al-Ittihad (UAE) 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vityebszk - Sahtar Szoligorszk 0 - 2  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B36 Torshavn - AB Argir 4 - 1  
FC Suduroy/Royn - IF Fuglafjördur 1 - 0  
KI Klaksvik - EB Streymur 4 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - P-Iirot 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JBK Pietarsaari - PK-37 6 - 1  
Kajaanin Haka - Seinäjoen SK 2 0 - 5  
Rovaniemi PS 2 - GBK Kokkola 5 - 3  
Vaasa PS 2 - FC Vaajakoski 0 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - KPV Kokkola 3 - 1  
Mariehamn - Vaasa PS 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - TPS 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Hajduk Split 3 - 1  
Lokomotív Zagreb - HNK Gorica 2 - 3  
Osijek - Inter Zapresic 3 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSIS Semarang - Persija Jakarta 2 - 1  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leiknir F. - KFG Gardabaer 4 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - FH 2 - 2  
Valur - Breidablik 0 - 1  
ÍA Akranes - Stjarnan 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavík - Thor Akureyri 1 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Maccabi Herzliya 4 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Machida Zelvia 1 - 2  
Kagoshima Utd. - Avispa Fukuoka 0 - 1  
Kashiwa R. - Omiya Ardija 1 - 1  
Tochigi - Okayama 1 - 1  
Yamagata - Zweigen Kanazawa 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya GE - Matsumoto Yamaga 0 - 1  
Oita Trinita - Kawasaki Frontale 0 - 1  
Sagan Tosu - Kashima A. 1 - 0  
Urawa RD - Sanfrecce Hiroshima 0 - 4  
Vissel Kobe - Shonan Bellmare 4 - 1  
Yokohama FM - Jubilo Iwata 4 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Ordabasy Shymkent 0 - 3  
Irtis Pavlodar - Atirau 1 - 0  
Okzhetpes Kokshetau - FC Asztana 1 - 1  
Sahtar Karagandy - Kairat Almaty 1 - 2  
Taraz - Tobol Kostanay 0 - 1  
Zhetysu Taldykorgan - Kaisar Kyzylorda 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai baj.,felsőház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millonarios - Dep. Pasto 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qingdao Huanghai - Changchun Yatai 2 - 3  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Yifang - Shanghai Shenhua 1 - 0  
Guangzhou Evergrande - Shenzhen Hongzuan 1 - 0  
Shandong Luneng - Guangzhou R&F 3 - 1  
Shanghai SIPG - Beijing Guoan 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Valmiera 1 - 0  
Ventspils - Riga FC 1 - 0  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Zalgiris Vilnius 0 - 2  
Zalgiris Kaunas - Riteriai Vilnius 1 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johor DT - Kedah 2 - 0  
Kuala Lumpur - PKNP 4 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Rapids - Columbus 3 - 2  
FC Cincinnati - New York RB 0 - 2  
Minnesota - Houston 1 - 0  
New England - D.C. United 1 - 1  
Philadelphia - Portland 1 - 3  
Vancouver - Dallas 2 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milsami Orhei - Sheriff Tiraspol 1 - 2  
Sfintul Gheorghe - Petrocub Hincesti 1 - 0  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Katsina Utd. - Enyimba 2 - 1  
Niger Tornadoes - Kwara Utd. 0 - 1  
Remo Stars - Lobi Stars 0 - 0  
Rivers Utd. - Bendel Insurance 1 - 0  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abia Warriors - Kano Pillars 3 - 0  
Go Round FC - Gombe Utd. 0 - 1  
Heartland Owerri - El Kanemi Warriors 2 - 0  
Ifeanyi Ubah - Akwa Utd. 2 - 1  
Kada City - Plateau Utd. 0 - 0  
Yobe Desert Stars - Nasarawa Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jerv - Aalesund 0 - 0  
Kongsvinger - Nest-Sotra 1 - 0  
Notodden - Raufoss 0 - 1  
Skeid - Sandnes Ulf 0 - 0  
Strömmen - Sandefjord 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Bryne 2 - 1  
Hödd - Moss 4 - 2  
Kvik Halden - Egersund 2 - 1  
Levanger - Sola 3 - 1  
Stjördals/Blink - Vidar 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Fram Larvik 3 - 2  
Asane - Grorud 2 - 3  
Kjelsas - Florö 3 - 1  
Senja - Mjölner 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Rosenborg 0 - 1  
Mjöndalen - Haugesund 1 - 4  
Ranheim - Strömsgodset 1 - 0  
Tromsö - Molde 2 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sky Blue - Portland 0 - 1  
Utah - Orlando 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Sassuolo 3 - 1  
Cagliari - Udinese 1 - 2  
Fiorentina - Genoa 0 - 0  
Internazionale - Empoli 2 - 1  
Olasz A 2018/19 - Juventus és Napoli nélkül    
Olasz A 2018/19 - Milan vagy Atalanta végez előrébb?    
Olasz A 2018/19 - Napoli vagy Internazionale végez előrébb?    
Olasz A 2018/19 - Roma vagy Lazio végez előrébb?    
Roma - Parma 2 - 1  
Sampdoria - Juventus 2 - 0  
SPAL Ferrara - Milan 2 - 3  
Torino - Lazio 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Hellas Verona 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rimini - Virtus Verona 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Rosztov 1 - 0  
Anzsi Mahacskala - Ural Jekatyerinburg 0 - 2  
CSZKA Moszkva - Krilja Szovjetov Szamara 6 - 0  
Dinamo Moszkva - Arszenál Tula 3 - 3  
FK Krasznodar - Rubin Kazany 1 - 0  
Lokomotív Moszkva - Ufa 1 - 0  
Orenburg - Szpartak Moszkva 2 - 0  
Zenit Szentpétervár - Jenyiszej Krasznojarszk 4 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 4 - 0  
Kubanocska Krasznodar - Csertanovo Moszkva 3 - 2  
Rjazany - Lokomotív Moszkva 0 - 3  
Torpedo Izsevszk - Zvezda-2005 Perm 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ried - Austria Klagenfurt 1 - 1  
Vorwärts Steyr - BW Linz 2 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK Linz - Austria Wien 5 - 2  
Salzburg - St. Pölten 7 - 0  
Wolfsberg - Sturm Graz 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fernando de la Mora - General Caballero JLM 1 - 1  
Labdarúgás (Peru 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comerciantes Unidos - Union Huaral 0 - 1  
Cultural Santa Rosa - Cienciano 2 - 1  
Santos Nazca - Atl. Grau 2 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Univ. San Martin 3 - 1  
Alianza Lima - Dep. Binacional 2 - 1  
Dep. Municipal - Molinos El Pirata 5 - 0  
Sport Boys Callao - Alianza Huanuco 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugál Kupa 2018/19    
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Román bajnokság 2018/19    
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - CSM Politechnika Iasi 4 - 1  
Dunarea Calarasi - Gaz Metan Medias 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Mirren - Dundee Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Alcorcon 0 - 0  
Gimnastic - Elche 3 - 3  
Granada - Cadiz 1 - 1  
Tenerife - Oviedo 2 - 1  
UD Extremadura - Lugo 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Alcoyano 1 - 0  
Jumilla - Real Union Irun 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Mirandes 0 - 0  
Barakaldo - Hercules 1 - 1  
Cornella - Ponferradina 2 - 1  
Villarreal B - Melilla 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3.,ráj. bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Rec. Huelva 3 - 0  
R. Santander - Atl. Baleares 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Rapperswil 1 - 0  
Lausanne - Vaduz 6 - 2  
Servette - Kriens 4 - 1  
Wil - Chiasso 1 - 2  
Winterthur - Schaffhausen 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjällby - GAIS 2 - 0  
Trelleborg - Öster 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torn - Landskrona 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandviken - Linköping City 1 - 0  
Umea FC - Nyköping 3 - 0  
Vasalund - Rynninge 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Östersund 3 - 1  
Kalmar - Elfsborg 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Vranje - Indija 2 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balestier Khalsa - Home Utd. 2 - 4  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Utd. - Samut Prakan 2 - 1  
Buriram Utd. - Muangthong Utd. 1 - 0  
Chonburi FC - Ratchaburi Mitr Phol 1 - 0  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etoile du Sahel - AS Gabes 3 - 0  
Hammam-Lif - Ben Guerdane 1 - 0  
JS Kairouanaise - CS Sfaxien 1 - 1  
Stade Gabesien - US Tataouine 4 - 3  
Stade Tunisien - Metlaoui 1 - 1  
US Monastir - CA Bizertin 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2., ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hatayspor - Adana Demirspor 3 - 2  
Osmanlispor - Gazisehir Gaziantep 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Antalyaspor 3 - 1  
Göztepe Izmír - Ankaragücü 2 - 1  
Kayserispor - Erzurum Bld. Spor 0 - 2  
Török bajnokság 2018/19    
Yeni Malatyaspor - Bursaspor 1 - 2  
Labdarúgás (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Tahiti 5 - 0  
U20Szenegál - U20Kolumbia 2 - 0  
Labdarúgás (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ecuador - U20Olaszország 0 - 1  
U20Mexikó - U20Japán 0 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - FC Lviv 2 - 1  
Sahtar Doneck - Mariupol 4 - 0  
Zorya Luganszk - Olekszandria 3 - 1  
Labdarúgás (Uruguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas De San Carlos - Dep. Maldonado 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Cerro Largo Melo 2 - 3  
Montevideo Wanderers - Plaza Colonia 2 - 2  
Penarol Montevideo - Progreso Montevideo 2 - 2  
Racing Montevideo - Danubio Montevideo 0 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin Bold - New Mexico Utd. 1 - 3  
Bethlehem Steel - Louisville City 2 - 2  
Charleston - Atlanta Utd. 2 1 - 1  
Hartford - Ottawa 1 - 1  
Indy Eleven - Nashville SC 0 - 0  
Las Vegas - Tulsa 0 - 0  
Los Angeles Galaxy 2 - Orange County SC 2 - 2  
Oklahoma City Energy - Colorado Springs 1 - 0  
Pittsburgh - Charlotte Independence 0 - 0  
Portland 2 - El Paso 1 - 1  
Real Monarchs - Phoenix Rising 2 - 4  
Rio Grande Valley - FC San Antonio 3 - 1  
Tacoma Defiance - Fresno 3 - 3  
Tampa Bay - Swope Park 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Estudiantes de Merida 1 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Mexikó 3 - 0  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akademija Pandev - Vardar Skopje 1 - 1  
Rabotnicki Skopje - Shkupi Skopje 1 - 2  
Sileks Kratovo - Belasica Strumica 2 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pjunyik Jereván - Ararat Jereván 2 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nasaf Qarshi - Lokomotív Taskent 0 - 1  
Pakhtakor - AGMK Olmaliq 4 - 1  
Sogdiana - Bukhoro 2 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - K. Räikkönen (Monacói Nagydíj, futam) 1 - 0  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Monacói Nagydíj, futam) 1 - 0  
D. Kvyat - A. Albon (Monacói Nagydíj, futam) 1 - 0  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (Monacói Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Magnussen - R. Grosjean (Monacói Nagydíj, futam) 0 - 1  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Monacói Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Monacói Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Monacói Nagydíj, futam) 1 - 0  
Lan. Norris - S. Perez (Monacói Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - P. Gasly (Monacói Nagydíj, futam) 1 - 0  
N. Hülkenberg - A. Albon (Monacói Nagydíj, futam) 0 - 1  
R. Kubica - Geo. Russell (Monacói Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Perez - L. Stroll (Monacói Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - C. Leclerc (Monacói Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - M. Verstappen (Monacói Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas (Monacói Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - M. Verstappen (Monacói Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Monacói Nagydíj 2019    
Forma-1., Monacói Nagydíj 2019 - Futamgyőztes konstruktőr    
Forma-1., Monacói Nagydíj 2019 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma-1., Monacói Nagydíj 2019 - Top 3    
Forma1,MonacóiND(futam)2019-Hány versenyző ér el helyezést?    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - London Broncos 24 - 22  
Salford - Hull KR 20 - 22  
St. Helens - Castleford 36 - 16  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Melbourne Storm 6 - 28  
St. George Illawarra - Cronulla Sharks 9 - 22  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Japán 14 - 29  
Anglia - Szamoa 19 - 19  
Argentína - Spanyolország 28 - 19  
Argentína - Szamoa 5 - 14  
Ausztrália - Fidzsi-szigetek 7 - 43  
Ausztrália - Franciaország 31 - 24  
Dél-Afrika - Ausztrália 22 - 29  
Dél-Afrika - Új-Zéland 17 - 21  
Fidzsi-szigetek - Írország 33 - 24  
Franciaország - USA 14 - 31  
Japán - Kenya 26 - 17  
Kanada - Írország 14 - 33  
Kenya - Skócia 21 - 29  
Szamoa - Skócia 26 - 17  
USA - Fidzsi-szigetek 10 - 17  
USA - Kanada 29 - 14  
Wales - Japán 17 - 0  
Wales - Skócia 7 - 33  
Új-Zéland - Franciaország 14 - 19  
Új-Zéland - Írország 35 - 14  
Röplabda (EL, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Szlovákia 3 - 2  
Törökország - Lettország 3 - 0  
Röplabda (EL, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Csehország 3 - 1  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Görögország 3 - 1  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Horvátország 2 - 3  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Azerbajdzsán 3 - 2  
Strandröplabda (Boracay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ageba Y / Taira N - Kangkon N / Nakprakhong B 1 - 2  
Baldauf S / Trummer M - Ageba Y / Taira N 1 - 2  
Baldauf S / Trummer M - Ikeda J /Shiratori K 1 - 2  
Kangkon N / Nakprakhong B - Ikeda J /Shiratori K 2 - 1  
Strandröplabda (Boracay, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujii S / Kumada M - Jancar T / Kotnik T 2 - 1  
Ishitsubo S / Shiba A - Fujii S / Kumada M 2 - 0  
Kendall B / Weiler S - Ishitsubo S / Shiba A 0 - 2  
Kendall B / Weiler S - Jancar T / Kotnik T 2 - 1  
Strandröplabda (Jinjang)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Goncalves O/Oscar Schmidt 2 - 1  
Crabb T / Bourne T - Loyola Stein A / Souto Ma 0 - 2  
Strandröplabda (Jinjang, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artacho M / Clancy T - Sweat B / Walsh Jennings 0 - 2  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Artacho M / Clancy T 0 - 2  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Bednarczuk/Santos Lisboa 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Sweat B / Walsh Jennings 1 - 2  
Tenisz (Jeruzsálem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Petrovic - F. Peliwo 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - U. Humbert 3 - 1  
A. Ramos-Vinolas - L. Djere 0 - 3  
C. Norrie - N. Kyrgios    
C. Ruud - E. Gulbis 3 - 0  
D. Goffin - R. Berankis 3 - 0  
Fucsovics M. - D.S. Schwartzman 2 - 3  
J. Tipsarevic - G. Dimitrov 2 - 3  
J. Vesely - L. Mayer 0 - 3  
K. Nishikori - Q. Halys 3 - 0  
L. Sonego - R. Federer 0 - 3  
M. Berrettini - P. Andujar 3 - 1  
M. Cecchinato - N. Mahut 2 - 3  
M. Jaziri - O. Otte 1 - 3  
P. Gunneswaran - H. Dellien 0 - 3  
R. Haase - P. Kohlschreiber 1 - 3  
S. Tsitsipas - M. Marterer 3 - 0  
T. Fabbiano - M. Cilic 0 - 3  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - A. Potapova 0 - 2  
B. Bencic - J. Ponchet 2 - 0  
B. Pera - Kat. Kozlova 0 - 2  
F. Ferro - K. Mladenovic 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - T. Townsend 2 - 1  
J. Brady - I. Jorovic    
K. Boulter - D. Vekic    
L. Siegemund - S. Zhuk 2 - 0  
M. Brengle - Kar. Pliskova 0 - 2  
M. Rybarikova - J. Larsson 0 - 2  
P. Hercog - A. Sasnovich    
P. Martic - O. Jabeur 2 - 0  
S. Kuznetsova - K. Kucova 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - A. van Uytvanck 2 - 1  
S. Stephens - Mis. Doi 2 - 0  
V. Williams - E. Svitolina 0 - 2  
Yafan Wang - M. Vondrousova 0 - 2  
Tollaslabda (BWF Sudirman Cup, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Matsumoto Ma / Nagahara W    
Vízilabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spandau Berlin - Waspo Hannover (3.m.) 12 - 8  
Vízilabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Recco 10 - 11  
Vízilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Volgográd - Dinamo Moszkva (4.m.) 4 - 13  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Trout - T. Gausha 1 - 1  
J.J. Cintron Ocasio - K. Eto    
Masayuki Ito - J. Herring 0 - 1  
Wulan Tuolehazi - Ardin Diale 1 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. McCaskill - A.E. Sanchez 1 - 0  

 

2019.05.25.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - West Coast Eagles 73 - 85  
Gold Coast Suns - Geelong 64 - 91  
Hawthorn - Port Adelaide 80 - 49  
Richmond - Essendon 73 - 50  
Western Bulldogs - North Melbourne Kangaroos 90 - 115  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Hanwha Eagles 7 - 4  
KIA Tigers - KT Wiz 10 - 3  
Lotte Giants - LG Twins 5 - 6  
NC Dinos - SK Wyverns 10 - 7  
Samsung Lions - Kiwoom Heroes 10 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 3 - 10  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 6 - 5  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 5 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 4 - 3  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 7 - 5  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 1 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Diablos Rojos del Mexico 7 - 5  
Generales de Durango - Pericos de Puebla 4 - 5  
Leones de Yucatan - Toros de Tijuana 5 - 10  
Olmecas de Tabasco - Tecolotes de Nuevo Laredo 7 - 10  
Piratas de Campeche - Acereros de Monclova 2 - 4  
Rieleros de Aguascaliente - Bravos de Leon 11 - 15  
Saraperos de Saltillo - Guerreros de Oaxaca 8 - 11  
Tigres de Quintana Roo - Sultanes de Monterrey 2 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Cincinnati 8 - 6  
Cleveland - Tampa Bay 3 - 1  
Cleveland - Tampa Bay (22:10) 2 - 6  
Colorado - Baltimore 8 - 6  
Houston - Boston 4 - 3  
Kansas City - NY Yankees    
LA Angels - Texas 3 - 4  
Milwaukee - Philadelphia 4 - 6  
Milwaukee - Philadelphia (22:10) 2 - 7  
Minnesota - Chicago WS 11 - 4  
Minnesota - Chicago WS (20:10) 8 - 1  
NY Mets - Detroit 8 - 9  
NY Mets - Detroit (22:10) 5 - 4  
Oakland - Seattle 6 - 2  
Oakland - Seattle (22:07) 6 - 5  
Pittsburgh - LA Dodgers 2 - 10  
San Francisco - Arizona 2 - 18  
San Francisco - Arizona (22:05) 4 - 10  
St. Louis - Atlanta 2 - 5  
Toronto - San Diego 3 - 6  
Toronto - San Diego (21:07) 4 - 19  
Washington - Miami 12 - 10  
Washington - Miami (22:05) 5 - 0  
Darts (Dutch Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - S. Beaton 6 - 2  
D. Gurney - Mer. King 1 - 6  
Dar. Webster - Ro.-Jo. Rodriguez 2 - 6  
G. Price - K. Ratajski 6 - 1  
Ian White - Mic. Mansell 6 - 5  
J. Clayton - Den. Nilsson 5 - 6  
J. Wade - G. Durrant    
J. Wattimena - D. Noppert 6 - 4  
Joe Cullen - M. Hopp 0 - 6  
M. Suljovic - V. van der Voort 3 - 6  
M. van Gerwen - W. O'Connor 6 - 2  
Mic. Smith - R. van Barneveld 3 - 6  
P. Wright - R. Edhouse 6 - 4  
Ric. Evans - D. Van Trijp 6 - 2  
S. Bunting - B. Dolan 4 - 6  
S. Whitlock - F. Hempel 6 - 3  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foz Cataratas - Pato Branco 6 - 2  
Minas Belo Horizonte - Corinthians 0 - 1  
Sao Jose - Magnus Sorocaba 2 - 4  
Futsal (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pniewy - Chojnice 3 - 2  
Futsal (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zdunska Wola - Chorzow 6 - 10  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone Pescara - Pesarofano (1.m.) 7 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Jaen (1.m.) 1 - 1  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Belgium 3 - 3  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Diego - Chicago Wolves (4.m.) 1 - 1  
Toronto Marlies - Charlotte (5.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Adrenaline - Sydney Bears 3 - 3  
Melbourne Mustangs - Newcastle North Stars 3 - 4  
Sydney Ice Dogs - Canberra Brave 4 - 6  
Jégkorong (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Csehország 5 - 1  
Oroszország - Finnország 0 - 1  
Jégkorong (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunedin Thunder - West Auckland Admirals 2 - 2  
Kerékpár (Giro d'Italia, 14. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Ciccone - D. Pozzovivo 1 - 0  
Giro dItalia 2019, 14. szakasz    
Giro dItalia 2019, 14. szakasz - Top 3    
I.R. Sosa - Luc. Hamilton 1 - 0  
M. Landa Meana - R. Carapaz 0 - 1  
M. Nieve Iturralde - D. Formolo 0 - 1  
M.A. Lopez Moreno - S. Yates 0 - 1  
R. Majka - I. Zakarin 1 - 0  
V. Nibali - P. Roglic 1 - 0  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Estudiantes Concordia (5.m.) 87 - 64  
Obras Sanitarias - Ciclista Olimpico (5.m.) 76 - 85  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franca - Flamengo (3.m.) 77 - 71  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomoucko - Svitavy (2.m.) 100 - 88  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Le Mans (1.m.) 73 - 67  
Dijon - Strasbourg (1.m.) 94 - 62  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NorthPort Batang Pier - NLEX Road Warriors 83 - 79  
TNT KaTropa - Alaska Aces 99 - 85  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Holargosz (3.m.) 88 - 75  
Periszteri - Ifesztosz Limnosz (3.m.) 74 - 64  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Ironi Ness Ziona (1.m.) 96 - 89  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Telekom Bonn (3.m.) 97 - 84  
Vechta - Brose Bamberg (3.m.) 87 - 78  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Azimut Bergamo (1.m.) 90 - 73  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Venezia (4.m.) 61 - 51  
Trieste - Cremona (4.m.) 78 - 81  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Zlatibor Cajetina 70 - 63  
Dunav Stari Banovci - FMP 67 - 79  
OKK Belgrád - Crvena zvezda 78 - 93  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Anadolu Efes (2.m.) 77 - 87  
RH Gaziantepspor - Galatasaray (2.m.) 79 - 69  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Zenit Szentpétervár (2.m.) 83 - 81  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Dallas 76 - 72  
New York - Indiana 80 - 81  
Seattle - Phoenix 77 - 68  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Super City Rangers - Bay Hawks 107 - 117  
Wellington Saints - Nelson Giants 111 - 100  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Chambery 21 - 31  
Kézilabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Brest 34 - 24  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladi Rudar Labin - Zamet 21 - 21  
Varazdin - Sesvete 22 - 20  
Kézilabda (Lengyel bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Pogon Szczecin 31 - 31  
Jelenia Gora - Ruch Chorzow 22 - 28  
Kielce - Koscierzyna 34 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyel bajnokság 2018/19    
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Wisla Plock 32 - 25  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Nordhorn-Lingen 28 - 33  
Coburg - Hamm-Westfalen 23 - 32  
Hüttenberg - Lübbecke 27 - 29  
Wilhelmshaven - Dessau-Rosslauer 29 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim-Metterzimmern - Lemgo 25 - 23  
Kézilabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Halle-Neustadt 32 - 26  
Thüringer HC - Metzingen 35 - 25  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - SZKIF Krasznodar (1.m.) 28 - 29  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Szpartak Moszkva (1.m.) 26 - 27  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krems - Hard (1.m.) 29 - 27  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal da Devesa - ABC Braga 30 - 38  
Avanca - Maia 22 - 25  
Boa Hora - Horta 26 - 28  
Fafe - Fermentoes 23 - 28  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Madeira SAD 28 - 29  
Benfica - Aguas Santas 24 - 19  
Sporting CP - Porto 32 - 32  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Quabit Guadalajara 28 - 21  
Alcobendas - Atl. Valladolid 27 - 38  
AX Puente Genil - Morrazo Cangas 28 - 25  
Bidasoa Irun - Ciudad Encantada 27 - 21  
Granollers - Sinfin 36 - 29  
Huesca - Barcelona 27 - 47  
Spanyol bajnokság 2018/19 - Barcelona nélkül    
Teucro - Benidorm 29 - 33  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Guardes - Elche 24 - 15  
Castellon - Granollers 22 - 32  
Gijon - Valladolid 31 - 24  
Malaga - Zuazo Barakaldo 27 - 25  
Morvedre - Canyamelar Valencia 35 - 33  
Kézilabda (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sala - Nove Zamky (3.m.) 33 - 24  
Tatran Presov - Povazska Bystrica (3.m.) 35 - 23  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - Dol TKI Hrastnik 38 - 33  
SVIS Ivancna Gorica - Trebnje 27 - 33  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Ribnica 26 - 26  
Loka - Celje 27 - 27  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wydad Casablanca - Esperance de Tunis 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport - Tranmere 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2, ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarmiento - Independiente de Mendoza 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.,ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Colegiales - San Telmo 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Tigre 0 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Potosi - Royal Pari Santa Cruz 3 - 1  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celik Zenica - Siroki Brijeg 1 - 1  
GOSK Gabela - FK Sarajevo 0 - 2  
Radnik Bijeljina - Sloboda Tuzla 1 - 0  
Tuzla City - Zeljeznicar Sarajevo 0 - 3  
Zvijezda Ugljevik - Zrinjski Mostar 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Cuiaba 2 - 1  
CRB - Vila Nova 1 - 1  
Ponte Preta - Parana 4 - 2  
Sao Bento - Oeste 1 - 0  
Sport Recife - Londrina 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Confianca - Nautico 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Jose RS - Juventude 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Palmeiras 0 - 1  
Labdarúgás (Chile 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobreloa - Dep. Magallanes 0 - 0  
Melipilla - Puerto Montt 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Dep. Union La Calera 1 - 1  
Cobresal - Coquimbo Unido 4 - 1  
Everton Vina Del Mar - Huachipato 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Zizkov 1 - 2  
FC Hradec Kralove - MAS Taborsko 1 - 0  
Jihlava - Brno 1 - 6  
Sokolov - Usti nad Labem 1 - 5  
Trinec - Ceske Budejovice 2 - 3  
Varnsdorf - Znojmo 7 - 1  
Vitkovice - Pardubice 1 - 0  
Vlasim - Prostejov 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Opava 1 - 1  
Pribram - Dukla Praha 3 - 2  
Slovacko - Karvina 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Hvidovre 2 - 2  
Helsingör - Lyngby 1 - 2  
Köge - Roskilde 3 - 1  
Naestved - Thisted 1 - 1  
Silkeborg - Nyköbing 2 - 0  
Viborg - Fremad Amager 4 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frem - Marienlyst 1 - 2  
Hilleröd - Dalum 2 - 2  
Sydvest - Kjellerup 1 - 2  
Tarup-Paarup - Odder 1 - 2  
Vejgaard - Slagelse BI 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Fremad - Ringköbing 1 - 3  
Brönshöj - B93 Köbenhavn 0 - 2  
Jammerbugt - Hellerup 2 - 2  
Kolding IF - Brabrand 0 - 2  
Vanlöse - Middelfart 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Nordsjaelland 1 - 3  
Midtjylland - Esbjerg 1 - 2  
OB Odense - Bröndby 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Naesby 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajn., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tshakhuma - Royal Eagles 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul E-Land 2 - 1  
Suwon City - Daejeon Citizen 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Jeju 0 - 1  
Pohang - FC Seoul 0 - 0  
Seongnam - Ulsan 1 - 4  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clan Juvenil - Santa Rita Vinces 0 - 0  
Gualaceo - LDU Portoviejo 0 - 0  
LDU Loja - Independiente Juniors 1 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Olmedo 2 - 0  
Fuerza Amarilla - LDU Quito 1 - 1  
Univ. Catolica de Quito - America de Quito 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dibba Al-Fujairah - Bani Yas 3 - 3  
Emirates Ras Al-Khaimah - Al-Sharjah 1 - 2  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Fujairah 1 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Nyeman Grodno 6 - 1  
FK Minszk - Gorodeja 0 - 3  
Slavia Mozír - Torpedo Minszk 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - Haka 1 - 3  
Kajaani - KTP 1 - 2  
Musan Salama - Myllykoski PA 1 - 2  
Oulu - Turku PS 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JIPPO - Mikkeli MP 0 - 0  
MiPK - JäPS 4 - 1  
Vantaa JS - PEPO 2 - 3  
Viikingit - Lahden Reipas 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Espoo - Honka 2 1 - 0  
Ilves 2 - EPS 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KuFu-98 - VIFK 3 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Inter Turku 1 - 1  
Rovaniemi PS - Seinäjoen JK 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aland Utd. - Ilves 1 - 1  
Honka - JyPK 2 - 0  
ONS Oulu - Myran 0 - 2  
TiPS - Kuopio PS 1 - 2  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceres-Negros - Stallion Laguna 2 - 2  
Kaya Iloilo - Green Archers United 4 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RKC Waalwijk - Go Ahead Eagles 0 - 0  
Sparta Rotterdam - De Graafschap 1 - 2  
Labdarúgás (Hongkongi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitchee Kowloon - Southern District 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slaven Belupo - Rijeka 1 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSS Sleman - Semen Padang 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magni - Fram 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kari Akranes - Fjardabyggd 1 - 4  
Vestri - Throttur Vogar 0 - 2  
Völsungur Husavik - IR Reykjavik 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - Grindavik 0 - 0  
KA Akureyri - ÍBV 2 - 0  
Vikingur Reykjavik - KR 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Hadera 1 - 2  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi TA 0 - 4  
Maccabi Netanya - Maccabi Haifa 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Mito 0 - 1  
Kofu - Yokohama FC 2 - 1  
Kyoto - Yamaguchi 2 - 0  
Nagasaki - Tokushima 1 - 0  
Ryukyu - Albirex Niigata 2 - 1  
Tokyo Verdy - JEF United Chiba 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - FC Tokyo 1 - 0  
Sapporo - Gamba Osaka 0 - 0  
Shimizu SP - Vegalta Sendai 4 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Barranquilla FC 2 - 0  
Real Cartagena - Itagui Leones 4 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Sport Univ. - Hangzhou Greentown 2 - 2  
Guangdong - Shijiazhuang 1 - 1  
Guizhou Zhicheng - Shaanxi Changan 0 - 0  
Heilongjiang Lava Spring - Liaoning Hongyun 2 - 0  
Nantong Zhiyun - Sichuan Annapurna 1 - 0  
Shanghai Shenxin - Xinjiang Tianshan 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Tianjin Teda 2 - 1  
Hebei - Jiangsu 3 - 2  
Wuhan Zall - Tianjin Quanjian 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartaks Jurmala - METTA/LU 1 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - Vidi 1 - 2  
Magyar Kupa 2018/19    
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perak - Melaka Utd. 2 - 3  
PKNS - Petaling Jaya CFC 3 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - New York City FC 1 - 1  
Los Angeles FC - Montreal 4 - 2  
Orlando - Los Angeles Galaxy 0 - 1  
Salt Lake - Atlanta Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Codru Lozova - Speranta Nisporeni 1 - 3  
Dinamo-Auto Tiraspol - Zimbru Chisinau 0 - 0  
Labdarúgás (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Haladás (1.m.) 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tromsdalen - KFUM Oslo 2 - 3  
Ullensaker/Kisa - Ham-Kam 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brattvag - Fredrikstad 3 - 2  
Byasen - Nardo 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asker - Baerum 0 - 4  
Elverum - Odd Grenland 2 3 - 1  
Oppsal - Sotra 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Lilleström 0 - 3  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Német Kupa 2018/19    
RB Leipzig - Bayern München 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Napoli 3 - 2  
Frosinone - Chievo 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Cittadella 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Paganese 4 - 3  
Cuneo - Lucchese 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, ráj. a bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pordenone - Juve Stabia 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - SZKA Habarovszk 2 - 0  
Baltika Kalinyingrád - Tyumeny 1 - 1  
Fakel Voronyezs - Tom Tomszk 0 - 0  
Himki - Lucs Vlagyivosztok 2 - 1  
Nyizsnyij Novgorod - Mordovija Szaranszk 3 - 1  
Rotor Volgográd - Csertanovo Moszkva 1 - 2  
Sinnyik Jaroszlavl - Kurszk 4 - 2  
Szibir Novoszibirszk - FK Krasznodar 2 0 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Szocsi 1 - 1  
Tambov - Zenit Sz'tpétervár 2 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartberg - Admira Wacker 3 - 1  
Rapid Wien - Altach 1 - 2  
Wacker Innsbruck - Mattersburg 4 - 0  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Dep. Caaguazu 3 - 2  
Sp. Iteno - 12 de Octubre Itaugua 0 - 1  
Sp. Trinidense - CS 2 de Mayo 1 - 1  
Labdarúgás (Peru 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Atlético - Los Caimanes 3 - 0  
Dep. Coopsol - Sport Loreto 3 - 0  
Juan Aurich - Sport Victoria 2 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - Universitario de Deportes 2 - 0  
C. Vallejo Trujillo - C. Mannucci Trujillo 1 - 0  
Sporting Cristal - Melgar 2 - 3  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Porto 1 - 1  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Viitorul Constanta 1 - 1  
Labdarúgás (San Marinó-i bajnokság, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Fiorita - Tre Penne 1 - 1  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Celtic 1 - 2  
Skót FA Kupa 2018/19    
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Majadahonda - Cordoba 0 - 0  
Osasuna - Las Palmas 2 - 0  
Sp. Gijón - Albacete 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - UD Logrones 0 - 1  
Real Madrid B - Cartagena 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyol bajn. 2018/19-Valencia vagy Sevilla végez előrébb?    
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, Gólkirály)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyol bajnokság 2018/19 - Gólkirály    
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Valencia 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Xamax 4 - 1  
FC Zürich - St. Gallen 1 - 1  
Lugano - Grasshoppers 3 - 3  
Sion - Thun 0 - 1  
Young Boys - Luzern 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - Varberg 1 - 1  
Halmstad - Degerfors 3 - 0  
Jönköping Södra - Brage 2 - 0  
Syrianska FC - Brommapojkarna 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska Turabdin IK - Ljungskile 1 - 3  
Atvidaberg - Tvaaker 1 - 2  
Kristianstad - Värnamo 3 - 2  
Lindome - Eskilsminne 0 - 0  
Oskarshamn - Lund 5 - 1  
Utsikten - Oddevold 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Carlstad Utd. 0 - 1  
Karlstad BK - Gefle 1 - 2  
Sollentuna - Forward Örebro 1 - 1  
Sylvia Norrköping - Akropolis IF 1 - 3  
Team TG - Karlslund 4 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - AFC Eskilstuna 5 - 0  
Helsingborg - Falkenberg 1 - 1  
Häcken - Göteborg 1 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampines Rovers - Geylang 1 - 1  
Warriors FC - Hougang Utd. 3 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Olimpija Ljubljana 1 - 0  
Domzale - Maribor 2 - 1  
Krsko - ND Gorica 3 - 2  
Mura - Celje 1 - 1  
Rudar Velenje - Triglav Kranj 2 - 2  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiangmai FC - Prachuap 1 - 0  
Nakhon Ratchasima - Port FC 1 - 1  
Sukhothai - Chainat Hornbill 2 - 0  
Suphanburi - PTT Rayong 0 - 0  
Trat - Chiangrai Utd. 3 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konyaspor - Akhisar 0 - 0  
Labdarúgás (U20 vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Szaúd-Arábia 2 - 0  
U20Panama - U20Mali 1 - 1  
Labdarúgás (U20 vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Dél-Afrika 5 - 2  
U20Portugália - U20Dél-Korea 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deszna Csernigov - Arzenal Kijev 1 - 0  
Kárpáti Lviv - Olimpik Doneck 3 - 3  
Vorszkla Poltava - Csernomorec Odessza 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Montevideo - Central Espanol 3 - 1  
CA Rentistas - Tacuarembo 2 - 1  
Cerrito Montevideo - Villa Espanola 1 - 1  
Sud América - Bella Vista 2 - 1  
Villa Teresa - Torque Montevideo 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor Montevideo - Fenix Montevideo 2 - 4  
Juventud de Las Piedras - River Plate Montevideo 4 - 1  
Rampla Juniors - Nacional Montevideo 0 - 3  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York RB 2 - North Carolina 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamora Barinas - Mineros de Guayana 2 - 1  
Zulia Maracaibo - Caracas FC 3 - 2  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Da Nang - Hoang Anh Gia Lai 2 - 1  
Ho Chi Minh FC - Song Lam Nghe An 2 - 1  
Sanna Khanh Hoa - Quang Nam 3 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Dánia 2 - 0  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trans Narva - Nomme Kalju 1 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Athlone 3 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gandzasar Kapan - Lori Vanadzor 1 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamarkand - Qizilqum Zarafshon 2 - 2  
Metallurg Bekobod - Bunyodkor 0 - 2  
Navbahor Namangan - Andijan 1 - 1  
Surkhon Termez - Kokand 2 - 1  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giovinazzi - C. Sainz Jr. (Monacói Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
C. Leclerc - P. Gasly (Monacói Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Monacói Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
D. Kvyat - A. Albon (Monacói Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
D. Ricciardo - Lan. Norris (Monacói Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (Monacói Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Monacói Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
K. Räikkönen - D. Kvyat (Monacói Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Monacói Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
M. Verstappen - C. Leclerc (Monacói Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
M. Verstappen - P. Gasly (Monacói Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
N. Hülkenberg - S. Perez (Monacói Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
R. Grosjean - A. Albon (Monacói Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
R. Grosjean - K. Magnussen (Monacói Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
R. Kubica - Geo. Russell (Monacói Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Perez - L. Stroll (Monacói Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - C. Leclerc (Monacói Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - M. Verstappen (Monacói Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
V. Bottas - M. Verstappen (Monacói Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Monacói Nagydíj, időmérő 2019    
Forma-1., Monacói Nagydíj, időmérő 2019 - Top 3    
Rögbi (Angol Premier Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Northampton Saints 42 - 12  
Saracens - Gloucester 44 - 19  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Huddersfield 2 - 55  
Wakefield - Catalan Dragons 18 - 25  
Wigan - Warrington 14 - 26  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Racing-Metro 3 - 35  
Castres - Toulon 16 - 25  
Clermont - Montpellier 27 - 28  
Grenoble - Lyon 23 - 24  
La Rochelle - Bordeaux 81 - 12  
Stade de France - Section Paloise 31 - 17  
Toulouse - Perpignan 47 - 7  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - North Queensland Cowboys 16 - 22  
New Zealand Warriors - Brisbane Broncos 2 - 8  
South Sydney Rabbitohs - Wests Tigers 32 - 16  
Rögbi (Pro 14, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Leinster 15 - 18  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Auckland Blues 19 - 11  
Cape Town Stormers - Dunedin Highlanders 34 - 22  
Durban Sharks - Johannesburg Lions 27 - 17  
Sydney Waratahs - Buenos Aires Jaguares 15 - 23  
Tokyo Sunwolves - Melbourne Rebels 7 - 52  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Skócia 24 - 21  
Anglia - Írország 17 - 21  
Anglia - Új-Zéland 17 - 12  
Argentína - Japán 36 - 7  
Argentína - Kanada 12 - 14  
Ausztrália - Spanyolország 42 - 12  
Ausztrália - Wales 28 - 10  
Dél-Afrika - Argentína 40 - 21  
Dél-Afrika - Japán 49 - 0  
Dél-Afrika - Kanada 45 - 14  
Fidzsi-szigetek - Franciaország 31 - 10  
Fidzsi-szigetek - Kenya 24 - 17  
Fidzsi-szigetek - Szamoa 26 - 17  
Franciaország - Kenya 31 - 17  
Kanada - Japán 31 - 12  
Skócia - Írország 12 - 43  
Szamoa - Franciaország 14 - 22  
Szamoa - Kenya 20 - 21  
USA - Ausztrália 19 - 17  
USA - Spanyolország 29 - 5  
USA - Wales 28 - 26  
Wales - Spanyolország 21 - 17  
Új-Zéland - Skócia 21 - 7  
Új-Zéland - Írország 34 - 7  
Röplabda (EL, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Horvátország 3 - 2  
Spanyolország - Észtország 3 - 1  
Röplabda (EL, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Ukrajna 1 - 3  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Bosznia-Hercegovina 3 - 1  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Románia 1 - 3  
Dánia - Grúzia 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Csehország 0 - 3  
Ukrajna - Szlovákia 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Franciaország 3 - 1  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Spanyolország 1 - 3  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Izrael 1 - 3  
Románia - Grúzia 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Görögország 0 - 3  
Szlovénia - Észtország 3 - 0  
Strandröplabda (Boracay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ageba Y / Taira N - Kaewsai D / Duangjinda K 2 - 1  
Ageba Y / Taira N - Shen F Y M / Tay K 2 - 0  
Baldauf S / Trummer M - Wang CJ / Hsieh Y J 2 - 0  
Phanupong T / Phichakon N - Kangkon N / Nakprakhong B 0 - 2  
Soderberg B / Piper G - Kindl M F / Seiser M 0 - 2  
Wang CJ / Hsieh Y J - Loevli R O L / Tellnes K 2 - 0  
Strandröplabda (Boracay, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chanthawichai P / Singchu - Jancar T / Kotnik T    
Chanthawichai P / Singchu - Tan M B / Rodriguez F 2 - 0  
Chong E / Shan L E - Starikov S / Dave A 0 - 2  
Estoquia J / Demontano D - Filina E / Zazhigina E 1 - 2  
Fujii S / Kumada M - Chanthawichai P / Singchu 2 - 0  
Fujii S / Kumada M - Rondina C A / Pons B 2 - 0  
Kendall B / Weiler S - Jancar T / Kotnik T 0 - 2  
Rondina C A / Pons B - Ishitsubo S / Shiba A 0 - 2  
Starikov S / Dave A - Kendall B / Weiler S 0 - 2  
Tan M B / Rodriguez F - Hsi Yan T / Mae T 2 - 0  
Virbickaite K / Grudzinsk - Chong E / Shan L E 2 - 0  
Virbickaite K / Grudzinsk - Ishitsubo S / Shiba A 0 - 2  
Strandröplabda (Jinjang)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Crabb T / Bourne T 2 - 0  
Berntsen M / Sorum C S - Hyden J / Doherty R 2 - 0  
Cerutti A / Morais Filho - Crabb T / Bourne T 0 - 2  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Mol H N / Berntsen M 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - O' Gorman G / Saxton B 2 - 0  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Rossi E / Carambula Rauri 2 - 0  
Liamin N / Myskiv T - Virgen J / Ontiveros L 2 - 0  
Loyola Stein A / Souto Ma - Goncalves O/Oscar Schmidt 0 - 2  
Pedlow S / Schachter S - Dalhausser P / Lucena N 0 - 2  
Plavins M / Tocs E - Loyola Stein A / Souto Ma 0 - 2  
Strandröplabda (Jinjang, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Seixas De Freitas/Alves 2 - 0  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Sponcil S / Claes K 1 - 2  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Kociolek K / Wojtasik K 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Antonelli/Solberg Salgado 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Dubovcova N / Strbova A 2 - 0  
Borger K / Sude J - Hermannova B / Slukova M 2 - 0  
Graudina T / Kravcenoka A - Artacho M / Clancy T 0 - 2  
Sweat B / Walsh Jennings - Ludwig L / Kozuch M 2 - 0  
Sweat B / Walsh Jennings - Sponcil S / Claes K 2 - 0  
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - N. Jarry 2 - 1  
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Pavic M - Ebden M / Lindstedt R 2 - 0  
Tenisz (Jeruzsálem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - Dan. Petrovic 0 - 2  
S. Myneni - F. Peliwo 0 - 2  
Tenisz (Jeruzsálem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
King E / Ocleppo J - Behar A / Escobar G 0 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Auger Alliassime - B. Paire 0 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skupski/Skupski - Dodig I / Roger-Vasselin 0 - 2  
Tenisz (Nürnberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Putintseva - T. Zidansek 2 - 1  
Tenisz (Nürnberg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Xu Y - Fichman S / Melichar N 2 - 1  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Garcia - D. Yastremska 1 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duan Y Y / Han X - Gavrilova D / Perez E 0 - 2  
Tollaslabda (BWF Sudirman Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - Ken. Momota 0 - 2  
Tollaslabda (BWF Sudirman Cup, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Kamura T / Sonoda K 2 - 0  
Tollaslabda (BWF Sudirman Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Mariska - Aka. Yamaguchi 0 - 2  
Tollaslabda (BWF Sudirman Cup, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polii G / Rahayu A - Matsumoto Ma / Nagahara W 0 - 2  
Tollaslabda (BWF Sudirman Cup, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jordan P / Oktavianti M D - Higashino A / Watanabe Y    
Vízilabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Marseille 8 - 7  
Vízilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Vouliagmeni (3.m.) 11 - 5  
Vízilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spandau Berlin - Waspo Hannover (2.m.) 11 - 11  
Vízilabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Posillipo Napoli - Sport Management 9 - 11  
Vízilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Volgográd - Dinamo Moszkva (3.m.) 7 - 10  

 

2019.05.24.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Swans - Collingwood 73 - 80  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Hanwha Eagles 3 - 4  
KIA Tigers - KT Wiz 7 - 5  
Lotte Giants - LG Twins 8 - 5  
NC Dinos - SK Wyverns 2 - 4  
Samsung Lions - Kiwoom Heroes 5 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 1 - 6  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 2 - 3  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 3 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 3 - 6  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 10 - 5  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 3 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Guerreros de Oaxaca 3 - 8  
Generales de Durango - Bravos de Leon 8 - 14  
Leones de Yucatan - Sultanes de Monterrey 1 - 2  
Olmecas de Tabasco - Acereros de Monclova 4 - 3  
Piratas de Campeche - Tecolotes de Nuevo Laredo 3 - 9  
Rieleros de Aguascaliente - Pericos de Puebla 2 - 9  
Saraperos de Saltillo - Diablos Rojos del Mexico 1 - 4  
Tigres de Quintana Roo - Toros de Tijuana 4 - 10  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Cincinnati 5 - 6  
Cleveland - Tampa Bay 2 - 7  
Houston - Chicago WS 0 - 4  
Darts (Dutch Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Boulton - V. van der Voort 2 - 6  
A. Merkx - G. Durrant 1 - 6  
A. Norris - S. Beaton 4 - 6  
B. Dolan - W. Plaisier 6 - 1  
D. Noppert - H. Ward 6 - 1  
Den. Nilsson - E. Hol 6 - 0  
F. Hempel - R. Harrington 6 - 0  
Kee. Brown - D. Van Trijp 5 - 6  
L. Woodhouse - Mer. King 2 - 6  
M. De Decker - Ro.-Jo. Rodriguez 2 - 6  
M. Hopp - N. Aspinall 6 - 5  
Mic. Mansell - K. Anderson 6 - 4  
R. Edhouse - J. Hendriks 6 - 2  
R. Joyce - W. O'Connor 2 - 6  
Ross Smith - K. Ratajski 3 - 6  
Székely P. - R. van Barneveld 2 - 6  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svarog Teplice - Sparta Praha (1.m.) 1 - 6  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Fundao (2.m.) 3 - 5  
Sporting CP - Modicus Sandim (2.m.) 4 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Palma Futsal (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto Marlies - Charlotte (4.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunedin Thunder - West Auckland Admirals 5 - 5  
Kerékpár (Giro d'Italia, 13. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Ciccone - I.R. Sosa 1 - 0  
Giro dItalia 2019, 13. szakasz    
Giro dItalia 2019, 13. szakasz - Top 3    
J.E. Chaves Rubio - D. Pozzovivo 0 - 1  
M.A. Lopez Moreno - M. Landa Meana 0 - 1  
R. Carapaz - S. Yates 1 - 0  
R. Majka - I. Zakarin 0 - 1  
T. Gallopin - T.G. Hart 1 - 0  
V. Nibali - P. Roglic 0 - 1  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Sunchales - Comunicaciones Mercedes (4.m.) 91 - 75  
Quimsa - Ferro Carril Oeste (4.m.) 73 - 77  
Kosárlabda (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Mechelen (1.m.) 94 - 72  
Basic-Fit Brussels - Mons (1.m.) 75 - 61  
Charleroi Spirou - Limburg (1.m.) 84 - 86  
Oostende - Okapi Aalstar (1.m.) 114 - 64  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franca - Flamengo (2.m.) 88 - 79  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Decin (1.m.) 105 - 65  
Kosárlabda (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kouvot Kouvola - Kauhajoen Karhu (4.m.) 56 - 94  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Roanne 51 - 95  
Chartres - Quimper 106 - 107  
Denain - Nantes 64 - 65  
Lille - Orleans 71 - 94  
Nancy - Blois 67 - 70  
Paris BC - Aix Maurienne 72 - 70  
Poitiers - Gries-Oberhoffen 90 - 79  
St-Chamond - Evreux 107 - 74  
Vichy-Clermont - Rouen 77 - 72  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Limoges (1.m.) 93 - 73  
Nanterre - Pau Orthez (1.m.) 101 - 65  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbian Dyip - Meralco Bolts 92 - 101  
Ginebra SM - Blackwater Elite 94 - 94, h.u. 107 - 108  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Cedevita Zagreb (2.m.) 90 - 82  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Maccabi Rishon (1.m.) 84 - 95  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rytas Vilnius - Neptunas Klaipeda (2.m.) 83 - 70  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Sopron (3.m.) 78 - 56  
Pécs - Jászberény (3.m.) 88 - 76  
Szolnok - Atomerőmű (3.m.) 92 - 87  
Szombathely - Kecskemét (3.m.) 97 - 64  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Toronto (5.m.) 99 - 105  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Bayern München (2.m.) 74 - 84  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Olimpia Milano (4.m.) 80 - 86  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gmunden - Oberwart (4.m.) 92 - 76  
Klosterneuburg - Kapfenberg (4.m.) 43 - 54  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Olimpija Ljubljana (3.m.) 68 - 63  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - Himki Moszkva (2.m.) 98 - 103  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Rams - Manawatu Jets 110 - 69  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Köbenhavn (3.m.) 27 - 24  
Kézilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - AEK Athén (3.m.) 22 - 17  
Kézilabda (Lengyel bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Kobierzyce 27 - 27  
Zaglebie Lubin - Lublin 27 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Kwidzyn 26 - 24  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dormagen - Rimpar 28 - 16  
Emsdetten - Balingen-Weilstetten 23 - 27  
Hagen - Rhein Vikings Neuss 23 - 30  
Lübeck-Schwartau - Hamburg 25 - 24  
TUSEM Essen - Ferndorf 32 - 29  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Permszkije Medvegyi - SZGAU-Szaratov (1.m.) 39 - 31  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Néva Szentpétervár (1.m.) 23 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Logrono La Rioja 37 - 38  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Bera Bera 29 - 28  
Rocasa Gran Canaria - Porrino 31 - 18  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Sävehof (3.m.) 25 - 22  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novi Pazar - Dinamo Pancevo 30 - 30  
Partizan Belgrád - Zeleznicar Nis 30 - 37  
Vojvodina - Metaloplastika Sabac 28 - 28  
Kézilabda (Szerb bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kikinda - Obilic Belgrád 44 - 34  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Ormoz 30 - 18  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Levszki Szófia 3 - 1  
CSZKA Szófia - Botev Plovdiv 1 - 0  
Ludogorec Razgrad - Cserno More Várna 4 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - Paysandu 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wehen - Ingolstadt 1 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Dep. Tolima 1 - 0  
Corinthians - Dep. Lara 2 - 0  
Fluminense - Atl. Nacional Medellin 4 - 1  
Independiente del Valle - Univ.Catolica de Santiago 5 - 0  
Montevideo Wanderers - CA Cerro 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, ráj. az EL-ért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Zlín 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarta - Skovshoved 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Sangju Sangmu 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Quito - Porteno Guayaquil 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Szluck 3 - 0  
Dinamo Minszk - Isloch Minszk 1 - 0  
Dnyapro Mogiljev - Gomel 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiffen - Sudet 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gnistan - Tampere Utd. 2 - 0  
Jazz Pori - KaPa 0 - 1  
SalPa - KaaPo Kaarina 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OLS Oulu - Hercules Oulu 2 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - Ilves 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Guingamp 2 - 1  
Angers - St-Etienne 1 - 1  
Caen - Bordeaux 0 - 1  
Dijon - Toulouse 2 - 1  
Francia bajnokság 2018/19-Lyon vagy Marseille végez előrébb?    
Marseille - Montpellier 1 - 0  
Nantes - Strasbourg 0 - 1  
Nice - Monaco 2 - 0  
Nimes - Lyon 2 - 3  
Reims - Paris SG 3 - 1  
Rennes - Lille 3 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, Gólkirály)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Francia bajnokság 2018/19 - Gólkirály    
Labdarúgás (Francia bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Troyes - Lens 1 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dila Gori - Saburtalo Tbiliszi 1 - 1  
Dinamo Tbiliszi - Torpedo Kutaisi 2 - 1  
Sioni Bolnisi - FC Rustavi 3 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utrecht - Vitesse 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Rudes 2 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barito Putera - Madura Utd. 0 - 1  
PSM Makassar - Perseru Badak Lampung 4 - 0  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grotta - Leiknir R. 2 - 3  
Vikingur Olafsvik - Thor Akureyri 2 - 0  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tindastoll - Dalvik/Reynir 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Quindio - Llaneros FC 3 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meizhou Hakka - Nei Mongol Zhongyou 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Henan Jianye 0 - 0  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Terengganu - Selangor 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres - Leon 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Austria Lustenau 2 - 3  
Austria Wien Amatőr - Wacker Innsbruck Amatőr 2 - 1  
Horn - Wiener Neustadt 0 - 4  
Kapfenberg - FC Juniors Pasching 1 - 1  
Lafnitz - FAC Wien 1 - 0  
Liefering - WSG Wattens 1 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UTC de Cajamarca - Real Garcilaso 3 - 2  
Labdarúgás (San Marinó-i bajnokság, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertas - Tre Fiori 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Zaragoza 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sundsvall - AIK Stockholm 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khaleej - Al-Hazm 1 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata Singapore - DPMM Brunei 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Senica 1 - 0  
Trnava - Trencin 0 - 0  
Zlate Moravce - Nitra 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Zemplin Michalovce 5 - 0  
Slovan Bratislava - Sered 3 - 1  
Zilina - Ruzomberok 4 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Kasimpasa 3 - 2  
Istanbul Basaksehir - Alanyaspor 1 - 1  
Rizespor - Trabzonspor 2 - 3  
Sivasspor - Galatasaray 4 - 3  
Labdarúgás (U20 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Honduras - U20Új-Zéland 0 - 5  
U20Uruguay - U20Norvégia 3 - 1  
Labdarúgás (U20 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Katar - U20Nigéria 0 - 4  
U20Ukrajna - U20USA 2 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - Than Quang Ninh 0 - 2  
Nam Dinh - Hanoi FC 2 - 0  
Thanh Hoa - Saigon FC 2 - 1  
Viettel Hanoi - Hai Phong 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Kanada 0 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Paide Linnameeskond 0 - 3  
Kuressaare - Viljandi Tulevik 1 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Wexford Youths 2 - 1  
Drogheda Utd. - Galway United 3 - 0  
Limerick - Cabinteely 1 - 0  
Shelbourne - Cobh Ramblers 1 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Sligo 1 - 2  
Derry City - Finn Harps 4 - 0  
Dundalk - St. Patrick's 1 - 0  
Shamrock Rovers - Cork City 2 - 0  
Waterford FC - UC Dublin 1 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert Jereván - Banants Jereván 1 - 1  
Ararat-Armenia - Artsakh Jereván 2 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - Gold Coast Titans 18 - 36  
Newcastle Knights - Sydney Roosters 38 - 12  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brumbies - Bulls 22 - 10  
Waikato Chiefs - Queensland Reds 19 - 13  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Oroszország 3 - 0  
Sakk (Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - H. Nakamura 1 - 0  
R. Wojtaszek - I. Nepomniachtchi 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Boracay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abdilla A / Lopez J - Kindl M F / Seiser M 0 - 2  
Abria M / Becaldo J - Ageba Y / Taira N 0 - 2  
Ikeda J /Shiratori K - Phanupong T / Phichakon N 2 - 1  
Loevli R O L / Tellnes K - HSU C W / WU S S 0 - 2  
Shen F Y M / Tay K - Baldauf S / Trummer M 1 - 2  
Soderberg B / Piper G - Kaewsai D / Duangjinda K 0 - 2  
Wang CJ / Hsieh Y J - Murakami H / Tsuchiya T 2 - 0  
Strandröplabda (Boracay, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ishitsubo S / Shiba A - Fabjan K / Kregar K 2 - 0  
Strandröplabda (Jinjang)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aye Q / Gauthier-Rat A - Schumann D / Durant C 1 - 2  
Bergmann P A / Harms Y - Virgen J / Ontiveros L 0 - 2  
Crabb T / Bourne T - Schumann D / Durant C 2 - 0  
Jongklang S / Khaolumtarn - Hudyakov M / Velichko I 2 - 1  
Li Z / Zhou C - Virgen J / Ontiveros L 1 - 2  
Loyola Stein A / Souto Ma - Ha L / Wu J 2 - 0  
Mchugh C / Schubert Z - Ha L / Wu J 1 - 2  
Mol H N / Berntsen M - Abbiati A / Andreatta T 2 - 1  
Nishimura K / Shibata D - Rossi E / Carambula Rauri 0 - 2  
O' Gorman G / Saxton B - Nolvak K / Tiisaar M 2 - 0  
Szalankiewicz J / Rudol M - Nolvak K / Tiisaar M 0 - 2  
Yan T / Li J - Hyden J / Doherty R 0 - 2  
Strandröplabda (Jinjang, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Koshikawa M / Murakami M 2 - 0  
Artacho M / Clancy T - Behrens K / Tillmann C 2 - 0  
Artacho M / Clancy T - Sweat B / Walsh Jennings 0 - 2  
Arvaniti V / Karagkouni P - Birlova E / Ukolova E 2 - 1  
Bai B / Yuan L - Behrens K / Tillmann C 0 - 2  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Stubbe J / Van Iersel M 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Day E / Flint B 2 - 0  
Day E / Flint B - Sponcil S / Claes K 0 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Arvaniti V / Karagkouni P 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Baquerizo/Fernandez Ste. 0 - 2  
Kociolek K / Wojtasik K - Wang X X / Xue C 2 - 1  
Koshikawa M / Murakami M - Ludwig L / Kozuch M 1 - 2  
Kusano A / Nishibori T - Heidrich/Verge-Depre 0 - 2  
Lobato Herrero/Fernandez - Ludwig L / Kozuch M 0 - 2  
Lunina D / Samoday M - Wang X X / Xue C 0 - 2  
Plesiutsching/Schutzenhof - Dubovcova N / Strbova A 0 - 2  
Plesiutsching/Schutzenhof - Graudina T / Kravcenoka A 0 - 2  
Radarong V / Hongpak K - Dubovcova N / Strbova A 0 - 2  
Ross S / Hughes S - Kociolek K / Wojtasik K 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Borger K / Sude J 1 - 2  
Seixas De Freitas/Alves - Heidrich/Verge-Depre 2 - 1  
Wang F / Xia X - Sponcil S / Claes K 0 - 2  
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - F. Delbonis 2 - 1  
N. Jarry - R. Albot 2 - 0  
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Pavic M - Martin F / Mies A 2 - 1  
Tenisz (Jeruzsálem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - A. Rinderknech 2 - 0  
Dan. Petrovic - V. Durasovic 2 - 0  
E. Leshem - S. Myneni 0 - 2  
F. Peliwo - S.K. Mukund 2 - 1  
Tenisz (Jeruzsálem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
King E / Ocleppo J - Altuna T / Petrovic D 2 - 0  
Margaroli L / Vavassori A - Behar A / Escobar G 1 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - T.H. Fritz 2 - 0  
N. Basilashvili - F. Auger Alliassime 1 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Dodig I / Roger-Vasselin 0 - 2  
Tenisz (Nürnberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Zidansek - K. Siniakova 2 - 0  
Y. Putintseva - S. Cirstea 2 - 0  
Tenisz (Nürnberg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Xu Y - Atawo R / Srebotnik K 2 - 0  
Guarachi A / Santamaria S - Fichman S / Melichar N 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros-sel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Muller - V. Troicki 2 - 0  
B. Rola - D.E. Galan Riveros 2 - 0  
E. Couacaud - E. Benchetrit 1 - 2  
G. Blancaneaux - P. Martinez Portero 0 - 2  
H. Laaksonen - M. Ymer 1 - 2  
S. Bolelli - Go Soeda 2 - 0  
T. Monteiro - L. Miedler 2 - 0  
T. Sandgren - M. Bourgue 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros-sel, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - J. Glushko 2 - 1  
A. Bolsova Zadoinov - Babos T. 2 - 1  
A. Kiick - J. Paolini 0 - 2  
A. Lottner - G. Garcia Perez 2 - 0  
B. Pera - K. Juvan 2 - 1  
G. Gatto-Monticone - K. Zavatska 2 - 1  
G. Minnen - S. Zhuk 1 - 2  
K. Swan - K. Kucova 0 - 2  
Kur. Nara - C. Perrin 2 - 0  
M. Bouzkova - Lud. Samsonova 0 - 2  
Nao Hibino - E. Rybakina 0 - 2  
V. Grammatikopoulou - V. Lepchenko 0 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Paquet - Car. Garcia 0 - 2  
D. Yastremska - A. Sabalenka 2 - 0  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duan Y Y / Han X - Voskoboeva G / Yastremska D 2 - 1  
Jurak D / Olaru R - Gavrilova D / Perez E 0 - 2  
Vízilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Ethnikosz Pireusz (3.m.) 9 - 5  
Vízilabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Posillipo Napoli 9 - 7  
Recco - Sport Management 11 - 3  
Vízilabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CN Barcelona - Barceloneta (2.m.) 7 - 8  

 

2019.05.23.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Lotte Giants 3 - 1  
Kiwoom Heroes - NC Dinos 2 - 4  
KT Wiz - Doosan Bears 3 - 2  
LG Twins - SK Wyverns 2 - 1  
Samsung Lions - Hanwha Eagles 2 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 1 - 0  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 7 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 11 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Guerreros de Oaxaca 4 - 12  
Generales de Durango - Bravos de Leon 9 - 18  
Leones de Yucatan - Sultanes de Monterrey 10 - 3  
Olmecas de Tabasco - Acereros de Monclova 11 - 10  
Piratas de Campeche - Tecolotes de Nuevo Laredo 4 - 11  
Rieleros de Aguascaliente - Pericos de Puebla 7 - 2  
Saraperos de Saltillo - Diablos Rojos del Mexico 9 - 7  
Tigres de Quintana Roo - Toros de Tijuana 0 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - NY Yankees 5 - 7  
Baltimore - NY Yankees (18:35) 5 - 6  
Chicago Cubs - Philadelphia 8 - 4  
Chicago Cubs - Philadelphia (20:20) 7 - 9  
Detroit - Miami 3 - 6  
Detroit - Miami (19:10) 2 - 5  
Houston - Chicago WS 4 - 9  
LA Angels - Minnesota    
LA Angels - Minnesota (22:07) 7 - 16  
NY Mets - Washington 6 - 1  
NY Mets - Washington (18:10) 6 - 4  
Pittsburgh - Colorado 3 - 9  
Pittsburgh - Colorado (18:35) 14 - 6  
San Francisco - Atlanta 2 - 9  
San Francisco - Atlanta (21:45) 4 - 5  
Tampa Bay - LA Dodgers 8 - 1  
Toronto - Boston 5 - 6  
Toronto - Boston (18:37) 2 - 8  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. van Gerwen - D. Gurney 10 - 7  
M. van Gerwen - R. Cross 11 - 5  
Premier Liga 2019    
R. Cross - J. Wade 10 - 5  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Diego - Chicago Wolves (3.m.) 3 - 2  
Jégkorong (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Németország 5 - 1  
Finnország - Svédország 4 - 4  
Kanada - Svájc 2 - 2  
Oroszország - USA 4 - 3  
vb 2019 - Csehország bejut az elődöntőbe?    
vb 2019 - Finnország bejut az elődöntőbe?    
vb 2019 - Kanada bejut az elődöntőbe?    
vb 2019 - Oroszország bejut az elődöntőbe?    
vb 2019 - Svédország bejut az elődöntőbe?    
vb 2019 - USA bejut az elődöntőbe?    
Kerékpár (Giro d'Italia, 12. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Formolo - R. Majka 0 - 1  
F. Masnada - M. Cattaneo 0 - 1  
G. Ciccone - G. Brambilla 0 - 1  
Giro d'Italia 2019, 12. szakasz    
Giro dItalia 2019, 12. szakasz - Top 3    
I.R. Sosa - H. Dupont 1 - 0  
M.A. Lopez Moreno - B. Mollema 1 - 0  
P. Bilbao - J.E. Chaves Rubio 0 - 1  
P. Roglic - S. Yates 1 - 0  
R. Carapaz - V. Nibali 1 - 0  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciclista Olimpico - Obras Sanitarias (4.m.) 93 - 73  
Estudiantes Concordia - Boca Juniors (4.m.) 104 - 75  
La Union Formosa - Gimnasia CR (4.m.) 90 - 84  
San Martin Corrientes - Regatas Corrientes (4.m.) 97 - 97, h.u. 124 - 128  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Balkan Botevgrad (2.m.) 90 - 90, h.u. 99 - 105  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svitavy - Olomoucko (1.m.) 84 - 91  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Lattes Montpellier (5.m.) 75 - 61  
Kosárlabda (Holland bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donar Groningen - Landstede Zwolle (2.m.) 53 - 62  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Beer Sheva (1.m.) 85 - 68  
Maccabi TA - Hapoel TA (1.m.) 89 - 67  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Asseco Gdynia (4.m.) 90 - 85  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Zalgiris Kaunas (2.m.) 63 - 84  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Venezia (3.m.) 72 - 59  
Trieste - Cremona (3.m.) 91 - 86  
Kosárlabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Dinamo Bukarest (1.m.) 75 - 68  
Timisoara - BCMU Pitesti (1.m.) 75 - 61  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamic Belgrád - Partizan Belgrád 62 - 91  
Mega Bemax - Sloboda Uzice 96 - 66  
Tamis Pancevo - Novi Pazar 72 - 89  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Türk Telekom (1.m.) 82 - 72  
Tofas Bursa - Besiktas (1.m.) 102 - 76  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Zenit Szentpétervár (1.m.) 98 - 82  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southland Sharks - Bay Hawks 105 - 119  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Nantes 26 - 25  
Kézilabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Szeged 35 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Erlangen 26 - 25  
Magdeburg - Gummersbach 29 - 24  
Melsungen - Burgdorf-Hannover 28 - 25  
R-N. Löwen Kronau - Göppingen 33 - 27  
Stuttgart - Flensburg 20 - 30  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Winterthur (3.m.) 35 - 26  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Estudiantes San Luis 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Slavia Szófia 2 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - Blooming Santa Cruz 2 - 5  
Oriente Petrolero - Aurora Cochabamba 5 - 0  
Sport Boys Warnes - Bolivar La Paz 1 - 2  
The Strongest - Always Ready La Paz 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventude - Gremio 0 - 0  
Sampaio Correa - Palmeiras 0 - 1  
Sao Paulo - Bahia 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VfB Stuttgart - Union Berlin 2 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Penarol Montevideo 1 - 1  
Dep. La Equidad - Dep. Santani 2 - 0  
Liverpool Montevideo - Caracas FC 1 - 0  
Sol de America - Botafogo RJ 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-Amerikai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - River Plate 1 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikingur Gota - Skala IF 0 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - Dinamo Batumi 1 - 2  
Georgia Tbiliszi - Lokomotív Tbiliszi 0 - 3  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Fjölnir 1 - 3  
Haukar - Throttur Reykjavik 2 - 4  
Njardvik - Keflavík 0 - 0  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - Vidir Gardur 5 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai baj.,felsőház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Union Magdalena 4 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York RB - Vancouver 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Brann Bergen 0 - 2  
Ullern - Strömsgodset 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Voluntari 4 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - St. Mirren 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Aarau 0 - 1  
Kriens - Lausanne 0 - 2  
Rapperswil - Winterthur 1 - 4  
Schaffhausen - Wil 2 - 0  
Vaduz - Servette 1 - 5  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Trollhättan 2 - 2  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád 0 - 1  
Labdarúgás (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Kolumbia 0 - 2  
U20Tahiti - U20Szenegál 0 - 3  
Labdarúgás (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Japán - U20Ecuador 1 - 1  
U20Mexikó - U20Olaszország 1 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham Legion - Nashville SC 0 - 1  
Fresno - Austin Bold 1 - 0  
Swope Park - Memphis 2 - 2  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parramatta Eels - Penrith Panthers 10 - 16  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Japán 3 - 1  
Brazília - Dominikai Köztársaság 1 - 3  
Hollandia - Dél-Korea 3 - 0  
Kína - Dominikai Köztársaság 3 - 1  
Olaszország - Németország 3 - 0  
Thaiföld - Lengyelország (Helyszín: Lengyelország) 0 - 3  
Törökország - Szerbia (Helyszín: Szerbia) 3 - 0  
USA - Bulgária (Helyszín: Bulgária) 3 - 0  
Sakk (Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - A. Grischuk 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - R. Wojtaszek 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Boracay-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Didyk A / Karvatskyi S - Ageba Y / Taira N 0 - 2  
HSU C W / WU S S - Loevli R O L / Tellnes K 1 - 2  
Soderberg B / Piper G - Kindl M F / Seiser M 0 - 2  
Strandröplabda (Jinjang)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Bergmann P A / Harms Y 2 - 0  
Cerutti A / Morais Filho - Solberg P / Felipe V G 2 - 1  
Crabb T / Bourne T - Goncalves O/Oscar Schmidt 1 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Liamin N / Myskiv T 0 - 2  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Budinger C / Patterson C 2 - 0  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - O' Gorman G / Saxton B 2 - 1  
Pedlow S / Schachter S - Loyola Stein A / Souto Ma 2 - 0  
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - H. Dellien 2 - 1  
F. Delbonis - A. Ramos-Vinolas 2 - 0  
N. Jarry - Taro Daniel 2 - 0  
R. Albot - D. Dzumhur 2 - 0  
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Pavic M - Hsieh C-P/ Rungkat C 2 - 0  
Oswald P / Sharan D - Ebden M / Lindstedt R 0 - 2  
Tenisz (Jeruzsálem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - A. Rinderknech 1 - 2  
B. Schnur - R. Ortega-Olmedo 2 - 0  
D. Kuzmanov - E. Leshem 0 - 2  
Dan. Petrovic - E. Ruusuvuori 2 - 0  
S. Griekspoor - F. Peliwo 0 - 2  
S.K. Mukund - J-P. Smith 2 - 1  
Tak Khunn Wang - S. Myneni 0 - 2  
V. Durasovic - T. Gabashvili 2 - 1  
Tenisz (Jeruzsálem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Martinez L - King E / Ocleppo J 1 - 2  
Drzewiecki K / Walkow S - Altuna T / Petrovic D 1 - 2  
Leshem E / Sakharov G - Behar A / Escobar G 0 - 2  
Peliwo F / Schnur B - Margaroli L / Vavassori A 1 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - D. Shapovalov 2 - 1  
F. Auger Alliassime - Ste. Johnson 2 - 1  
N. Basilashvili - J-W. Tsonga 2 - 0  
T.H. Fritz - R. Bautista-Agut 2 - 1  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paes L / Paire B - Skupski/Skupski 1 - 2  
Tenisz (Nürnberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Brengle - K. Siniakova 1 - 2  
N. Stojanovic - S. Cirstea 1 - 2  
V. Kudermetova - T. Zidansek 1 - 2  
Y. Putintseva - A-L. Friedsam 2 - 1  
Tenisz (Nürnberg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Srebotnik K - Aoyama S / Sizikova Y 2 - 1  
Barthel M / Friedsam A-L - Guarachi A / Santamaria S 1 - 2  
Dabrowski G / Xu Y - Marchetti G / Pigossi L 2 - 0  
Fichman S / Melichar N - Stefani L / Stojanovic N 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros-sel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dus. Brown - S. Caruso 1 - 2  
G. Garcia-Lopez - O. Otte 2 - 1  
K. Coppejans - M. Guinard 2 - 1  
R. Molleker - San. Giraldo 2 - 1  
S. Stakhovsky - A. Vatutin 1 - 2  
S. Travaglia - S. Darcis 2 - 0  
Y. Hanfmann - L. Rosol 2 - 0  
Y. Maden - A. Davidovich Fokina 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros-sel, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - A. Kalinina 2 - 1  
A. Lottner - E. Jacquemot 2 - 0  
B. Pera - Kai Lin Zhang 2 - 0  
Babos T. - M. Trevisan 2 - 1  
C. Gauff - K. Juvan 0 - 2  
C. Perrin - A. Bogdan 2 - 0  
E. Gorgodze - K. Zavatska 0 - 2  
F. di Lorenzo - G. Gatto-Monticone 1 - 2  
G. Garcia Perez - O. Danilovic 2 - 1  
H. Watson - V. Grammatikopoulou 1 - 2  
J. Glushko - Rob. Anderson 2 - 0  
J. Paolini - R. Sramkova 2 - 0  
K. Kucova - T. Korpatsch 2 - 0  
K. Swan - Xiyu Wang 2 - 1  
K. von Deichmann - S. Zhuk 1 - 2  
Lud. Samsonova - S. Vickery 2 - 0  
M. Bouzkova - Aya. Shimizu 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - G. Minnen 1 - 2  
Nao Hibino - R. Hogenkamp 2 - 0  
R. Marino - E. Rybakina 1 - 2  
R. Oprandi - V. Lepchenko 0 - 2  
Shilin Xu - A. Bolsova Zadoinov 0 - 2  
T. Bacsinszky - Kur. Nara 1 - 2  
W. Osuigwe - A. Kiick 1 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Garcia - M. Kostyuk 2 - 1  
D. Gavrilova - C. Paquet 0 - 2  
D. Yastremska - F. Ferro 2 - 0  
M. Puig - A. Sabalenka 1 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gavrilova D / Perez E - Hozumi E / Ninomiya M 2 - 0  
Hesse A / Tan H - Jurak D / Olaru R 0 - 2  
Kichenok N / Spears A - Duan Y Y / Han X 1 - 2  
Voskoboeva G / Yastremska - Kato M / Sanders S 2 - 0  
Tollaslabda (BWF Sudirman Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwang Hee Heo - K. Wangcharoen 0 - 2  
Long Chen - Vik. Axelsen 0 - 2  
Tollaslabda (BWF Sudirman Cup, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junhui L / Yuchen L - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 2 - 0  
Kang M H / Ho K W - Isriyanet T / Kedren K 2 - 1  
Tollaslabda (BWF Sudirman Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Se Young An - R. Intanon 0 - 2  
Yufei Chen - M. Blichfeldt 2 - 0  
Tollaslabda (BWF Sudirman Cup, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Kong H Y - Kititharakul J / Taeratta    
Chen Q / Jia Y F - Fruergaard M / Thygesen S    
Tollaslabda (BWF Sudirman Cup, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seo S J / Chae Y - Puavaranukroh/Taerattanac 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Christiansen M / Thygesen 2 - 1  
Vízilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vouliagmeni - Olympiakosz (2.m.) 6 - 6  
Vízilabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Posillipo Napoli - Ortigia 10 - 7  
Sport Management - Roma 14 - 6  

 

2019.05.22.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Lotte Giants 6 - 5  
Kiwoom Heroes - NC Dinos 4 - 2  
KT Wiz - Doosan Bears 3 - 1  
LG Twins - SK Wyverns 0 - 2  
Samsung Lions - Hanwha Eagles 6 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 3 - 5  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 5 - 4  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 7 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 3 - 2  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 3 - 1  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 1 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Guerreros de Oaxaca 6 - 2  
Generales de Durango - Bravos de Leon 12 - 5  
Leones de Yucatan - Sultanes de Monterrey 2 - 3  
Olmecas de Tabasco - Acereros de Monclova 6 - 8  
Piratas de Campeche - Tecolotes de Nuevo Laredo 8 - 0  
Rieleros de Aguascaliente - Pericos de Puebla 8 - 7  
Saraperos de Saltillo - Diablos Rojos del Mexico 3 - 11  
Tigres de Quintana Roo - Toros de Tijuana 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - NY Yankees 4 - 11  
Chicago Cubs - Philadelphia 3 - 2  
Cleveland - Oakland 3 - 5  
Cleveland - Oakland (19:10) 2 - 7  
Detroit - Miami 4 - 5  
Houston - Chicago WS 5 - 1  
LA Angels - Minnesota 3 - 8  
Milwaukee - Cincinnati 0 - 3  
Milwaukee - Cincinnati (19:10) 11 - 9  
NY Mets - Washington 6 - 5  
Pittsburgh - Colorado 0 - 5  
San Diego - Arizona 3 - 2  
San Diego - Arizona (21:40) 5 - 2  
San Francisco - Atlanta 4 - 3  
St. Louis - Kansas City    
Tampa Bay - LA Dodgers 3 - 7  
Texas - Seattle 5 - 3  
Texas - Seattle (20:05) 2 - 1  
Toronto - Boston 10 - 3  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Argentína 3 - 3  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Argentína 1 - 2  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto Marlies - Charlotte (3.m.) 1 - 5  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NHL 2018/19 - San Jose vagy St. Louis jut tovább?    
St. Louis - San Jose (6.m.) 5 - 1  
Kerékpár (Giro d'Italia, 11. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - C. Ewan 0 - 1  
B. Jungels - P. Roglic 1 - 0  
D. Cimolai - M. Belletti 1 - 0  
E. Viviani - P. Ackerman 0 - 1  
G. Nizzolo - G. Lonardi 1 - 0  
Giro dItalia 2019, 11. szakasz    
Giro dItalia 2019, 11. szakasz - Top 3    
S. Yates - V. Nibali 0 - 1  
Sean Bennett - F. Sabatini 1 - 0  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hispano Americano - San Lorenzo (3.m.) 83 - 93  
Libertad Sunchales - Comunicaciones Mercedes (3.m.) 66 - 82  
Quimsa - Ferro Carril Oeste (3.m.) 83 - 77  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rilski Sportist - Beroe Stara Zagora (2.m.) 69 - 94  
Kosárlabda (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kauhajoen Karhu - Kouvot Kouvola (3.m.) 85 - 78  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - TNT KaTropa 87 - 102  
NorthPort Batang Pier - Alaska Aces 103 - 81  
Kosárlabda (Görög 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz - Kasztoria (1.m.) 84 - 61  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holargosz - AEK Athén (2.m.) 88 - 72  
Ifesztosz Limnosz - Periszteri (2.m.) 77 - 71  
PAOK - Promitheasz Patra (2.m.) 68 - 76  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Cedevita Zagreb (1.m.) 88 - 84  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Torun (3.m.) 81 - 86  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Rytas Vilnius (1.m.) 46 - 75  
Kosárlabda (NB I, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TF-Budapest - Szeged (2.m.) 77 - 78  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Milwaukee (4.m.) 120 - 102  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Vechta (2.m.) 89 - 89, h.u. 102 - 98  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Treviglio - Verona (5.m.) 68 - 68, h.u. 81 - 76  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Olimpia Milano (3.m.) 69 - 62  
Brindisi - Sassari (3.m.) 87 - 92  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Palencia (5.m.) 79 - 61  
Iberojet Palma - Granada (5.m.) 76 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Joventut Badalona 87 - 81  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Stari Banovci - Borac Cacak 72 - 80  
FMP - Crvena zvezda 62 - 77  
Zlatibor Cajetina - OKK Belgrád 74 - 87  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Banvitspor (1.m.) 81 - 72  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - Himki Moszkva (1.m.) 96 - 91  
Kosárlabda (Észt bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Kalev Tallinn (3.m.) 105 - 83  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Plzen (4.m.) 29 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Bjerringbro-Silkeborg (1.m.) 33 - 30  
GOG - Skjern (1.m.) 28 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Toulouse 35 - 27  
Istres - Pontault-Combault 28 - 27  
Ivry - St. Raphael 31 - 34  
Paris SG - Nimes 41 - 29  
Pays d'Aix - Cesson 33 - 21  
Tremblay - Dunkerque 23 - 29  
Kézilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edessza - PAOK (2.m.) 26 - 24  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Rude - Gorica 29 - 37  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - Haukar (4.m.) 35 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalisz - Pogon Szczecin 25 - 24  
Wybrzeze Gdansk - Spojnia Gdynia 26 - 26  
Zaglebie Lubin - Stal Mielec 26 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Kielce 26 - 26  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horta - Arsenal da Devesa 37 - 29  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Focsani - Politehnica Timisoara (2.m.) 36 - 31  
Steaua Bukarest - Calarasi (2.m.) 28 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - SM Dedeman Bacau 34 - 29  
Suceava - Buzau 27 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Dobrogea Constanta (2.m.) 33 - 19  
Potaissa Turda - CSM Bukarest (2.m.) 32 - 23  
Kézilabda (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Zamky - Sala (2.m.) 31 - 36  
Povazska Bystrica - Tatran Presov (2.m.) 22 - 28  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dol TKI Hrastnik - Krka Novo Mesto 30 - 30  
SVIS Ivancna Gorica - Dobova 29 - 35  
Trebnje - Ormoz 32 - 26  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Ribnica 28 - 24  
Koper - Gorenje Velenje 21 - 31  
Loka - Maribor 30 - 28  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Sarmiento de Resistencia 5 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Charleroi 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeptemvri Szófia - Dunav Ruse 2 - 3  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Destroyers Santa Cruz - Nacional Potosi 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Figueirense 2 - 0  
Criciuma - Guarani 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - AEL Limasszol 0 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Union La Calera - Atlético MG 1 - 0  
Rionegro Aguilas - Independiente 3 - 2  
River Plate Montevideo - Colón 0 - 0  
Royal Pari Santa Cruz - Macara Ambato 1 - 0  
Union Espanola - Sporting Cristal 0 - 3  
Univ. Catolica de Quito - Melgar 6 - 0  
Zulia Maracaibo - Palestino 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Ostrava 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalum - Slagelse BI 2 - 2  
Hilleröd - Avarta 0 - 0  
Kjellerup - Vejgaard 0 - 3  
Marienlyst - Tarup-Paarup 2 - 1  
Odder - Sydvest 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - AB Gladsaxe 1 - 0  
Brabrand - Vanlöse 1 - 3  
Hellerup - Brönshöj 3 - 0  
Middelfart - Aarhus Fremad 1 - 1  
Ringköbing - Jammerbugt 1 - 1  
Skive - Kolding IF 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajn., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tshakhuma - Maritzburg Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ismaily - Al-Ahly (EGY) 1 - 1  
Pyramids FC - Nogoom El Mostakbal 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Zogyino - Sahtar Szoligorszk 0 - 1  
Vityebszk - Energetik-BGU Minszk 3 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TPV - Ekenas IF 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OFI - Plataniasz 3 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - Cambuur 2 - 0  
Den Bosch - Go Ahead Eagles 0 - 1  
Excelsior - RKC Waalwijk 1 - 1  
Sparta Rotterdam - Oss 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Rijeka 1 - 3  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persela Lamongan - Persipura Jayapura 2 - 2  
Pusamania Borneo - Arema Malang 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - Fylkir 3 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagasaki - Yokohama FM 3 - 1  
Shonan Bellmare - Sapporo 2 - 2  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashiwa R. - Vegalta Sendai 1 - 1  
Sagan Tosu - FC Tokyo 0 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Oita Trinita 2 - 0  
Vissel Kobe - Nagoya GE 1 - 3  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Shimizu SP 0 - 2  
Matsumoto Yamaga - Gamba Osaka 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ordabasy Shymkent - Atirau 1 - 1  
Tobol Kostanay - Kaisar Kyzylorda 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Ventspils 0 - 3  
Rigas FS - Valmiera 0 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Zalgiris Vilnius 1 - 0  
Zalgiris Kaunas - Stumbras Kaunas 4 - 3  
Labdarúgás (Moldáv Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheriff Tiraspol - Sfintul Gheorghe 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Odd Grenland 0 - 2  
Asker - KFUM Oslo 2 - 3  
Baerum - Notodden 2 - 1  
Brattvag - Kristiansund 1 - 1  
Egersund - Bryne 2 - 2  
Eidsvold Turn - Valerenga 0 - 5  
Florö - Aalesund 0 - 1  
Flöya - Alta 0 - 3  
Fram Larvik - Raufoss 1 - 1  
Fredrikstad - Sarpsborg 0 - 2  
Fyllingsdalen - Nest-Sotra 0 - 4  
Grorud - Ham-Kam 0 - 0  
Harstad - Tromsdalen 2 - 3  
Hödd - Sogndal 0 - 2  
Jerv - Sandefjord 1 - 2  
Kjelsas - Skeid 3 - 3  
Kvik Halden - Lilleström 1 - 4  
Levanger - Stjördals/Blink 3 - 0  
Lörenskog - Ullensaker/Kisa 1 - 3  
Melbo - Tromsö 1 - 2  
Moss - Kongsvinger 1 - 2  
Nardo - Ranheim 0 - 3  
Pors Grenland - Mjöndalen 2 - 4  
Sotra - Haugesund 1 - 3  
Strömmen - Bodö/Glimt 1 - 1  
Tiller - Rosenborg 0 - 3  
Vard Haugesund - Sandnes Ulf 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellas Verona - Pescara 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, ráj.a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Potenza 1 - 1  
Catanzaro - Feralpisalo 2 - 2  
Imolese - Monza 1 - 3  
Pisa - Carrarese 2 - 1  
Viterbo - Arezzo 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Ural Jekatyerinburg 1 - 0  
Orosz Kupa 2018/19    
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - CSM Politechnika Iasi 0 - 0  
Dunarea Calarasi - Concordia Chiajna 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Sion 0 - 3  
Luzern - FC Zürich 3 - 0  
St. Gallen - Young Boys 4 - 1  
Thun - Basel 1 - 2  
Xamax - Lugano 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indija - Dinamo Vranje 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Rudar Velenje 0 - 2  
Maribor - Krsko 2 - 0  
ND Gorica - Aluminij Kidricevo 0 - 0  
Olimpija Ljubljana - Mura 1 - 0  
Triglav Kranj - Domzale 1 - 4  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Gabes - Hammam-Lif 0 - 0  
Ben Guerdane - US Monastir 1 - 1  
CA Bizertin - Stade Gabesien 2 - 1  
CS Sfaxien - Etoile du Sahel 0 - 0  
Metlaoui - Club Africain 1 - 0  
US Tataouine - Stade Tunisien 2 - 2  
Labdarúgás (Török 2., ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Hatayspor 0 - 0  
Gazisehir Gaziantep - Osmanlispor 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Lviv - Zorya Luganszk 0 - 0  
Mariupol - Olekszandria 1 - 1  
Sahtar Doneck - Dinamo Kijev 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Johor DT 2 - 0  
Kashima A. - Shandong Luneng 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Daegu 1 - 0  
Melbourne Victory - Sanfrecce Hiroshima 1 - 3  
Labdarúgás (Észak-Macedón Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Makedonije GP - Akademija Pandev 2 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tammeka Tartu - Flora Tallinn 0 - 2  
Trans Narva - Maardu Linnameeskond 5 - 1  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Kína 3 - 0  
Bulgária - Belgium 2 - 3  
Hollandia - Törökország 1 - 3  
Japán - USA 1 - 3  
Kína - Oroszország 1 - 3  
Lengyelország - Németország 3 - 1  
Szerbia - Dél-Korea 3 - 1  
Thaiföld - Olaszország 0 - 3  
Strandröplabda (Jinjang-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehlers N / Fluggen L - Mol H N / Berntsen M 1 - 2  
Rowlandson E / Barthelemy - Li Z / Zhou C 1 - 2  
Sivolap M / Yarzutkin A - Aye Q / Gauthier-Rat A 0 - 2  
Strandröplabda (Jinjang-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arvaniti V / Karagkouni P - Kou N-H / Liu P H 2 - 0  
Boebner E / Verge-Depre Z - Bell P / Ngauamo J 0 - 2  
Futami A / Hasegawa A - Sakaguchi K / Murakami R 1 - 2  
Harnett A / Lapointe M-C - Udomchavee T / Numwong R 0 - 2  
Kortzinger L / Schneider - Caluori L / Gerson D 1 - 2  
Kusano A / Nishibori T - Barboni A / Puccinelli C 2 - 0  
Lehtonen R / Ahtiainen N - Khanok C / Pakham Y 2 - 0  
Lunina D / Samoday M - Revuelta M / Orellana Z 2 - 0  
Mcnamara M / Mcnamara N - Lin L / Li J 2 - 0  
Radarong V / Hongpak K - Brzostek M / Wachowicz A 2 - 1  
Strauss N / Strauss T - Laird N / Palmer B 1 - 2  
Tveit Hjortland/Kjolberg - Lin M M / Zeng J 2 - 0  
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - S. Wawrinka 2 - 1  
Fucsovics M. - F. Delbonis 0 - 2  
J. Sousa - A. Ramos-Vinolas 0 - 2  
N. Jarry - D. Kudla 2 - 0  
R. Albot - J.I. Londero 2 - 1  
Taro Daniel - C. Garin 2 - 1  
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garin C / Londero J I - Ebden M / Lindstedt R    
Hsieh C-P/ Rungkat C - Arevalo-Gonzalez/ReyesVar 2 - 1  
Martin F / Mies A - Delbonis F / Mayer L    
Oswald P / Sharan D - Daniel T / Fucsovics M 2 - 1  
Tenisz (Jeruzsálem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vavassori - S. Myneni 0 - 2  
B. Klein - F. Peliwo    
D. Sela - Dan. Petrovic 0 - 2  
E. Leshem - C. Altamirano 2 - 1  
E. Ruusuvuori - P. Kotov 2 - 0  
Gon. Oliveira - D. Kuzmanov 0 - 2  
J. Ocleppo - J-P. Smith 0 - 2  
S. Griekspoor - Evan King 2 - 0  
S.K. Mukund - Gon. Escobar 2 - 0  
T. Gabashvili - G. Sakharov 2 - 0  
Tak Khunn Wang - Zhizhen Zhang 2 - 0  
Tsung-Hua Yang - V. Durasovic 0 - 2  
Tenisz (Jeruzsálem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Shamasdin A - Drzewiecki K / Walkow S 1 - 2  
Leshem E / Sakharov G - Heliovaara H / Lawson A 2 - 1  
Oliel Y / Ram-Harel O - Peliwo F / Schnur B 0 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - R. Bautista-Agut 1 - 2  
N. Basilashvili - T. Lamasine 2 - 0  
P. Cuevas - B. Paire 0 - 2  
R. Gasquet - T.H. Fritz    
S. Diez - J-W. Tsonga 1 - 2  
U. Humbert - D. Shapovalov 1 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duran G / Gonzalez M - Dodig I / Roger-Vasselin 0 - 2  
Klaasen R / Venus M - Paes L / Paire B    
Nedunchezhiyan J / Raja P - Bambridge L / O'Mara J 0 - 2  
Tenisz (Nürnberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - A. Petkovic 2 - 0  
E. Alexandrova - V. Kudermetova 0 - 2  
J. Larsson - K. Siniakova 1 - 2  
L-I. Paar - S. Cirstea 1 - 2  
M. Brengle - Kri. Pliskova 2 - 0  
M. Minella - K. Siniakova 1 - 2  
N. Stojanovic - S. Sorribes Tormo 2 - 1  
S. Cirstea - K. Flipkens 2 - 0  
S. Kuznetsova - J. Larsson 0 - 2  
T. Zidansek - A. Tomljanovic 2 - 0  
Y. Putintseva - M. Barthel 2 - 0  
Tenisz (Nürnberg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Sizikova Y - Kania P / Knoll X 2 - 0  
Atawo R / Srebotnik K - Hobgarski K / Niemeier J 2 - 1  
Dabrowski G / Xu Y - Lister C / Voracova R 2 - 0  
Fichman S / Melichar N - Mitu A / Panova A 2 - 1  
Stefani L / Stojanovic N - Amanmuradova A / Ivakhnenko V 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros-sel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - G. Blancaneaux 1 - 2  
A. Vatutin - H. Gaston 2 - 0  
B. Rola - R. Quiroz 2 - 0  
D.E. Galan Riveros - A. Menendez-Maceiras 2 - 1  
Dus. Brown - Emi. Gomez 2 - 0  
E. Benchetrit - B. Fratangelo 2 - 0  
E. Couacaud - A. de Greef 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - P. Krstin 2 - 1  
G. Quinzi - M. Guinard 0 - 2  
H. Laaksonen - F. Arguello 2 - 1  
J.S. Tatlot - M. Ymer 1 - 2  
Joao Domingues - A. Davidovich Fokina 0 - 2  
L. Miedler - Balázs A. 2 - 0  
M. Bachinger - R. Molleker 1 - 2  
M. Basic - P. Martinez Portero 0 - 2  
M. Bourgue - N. Milojevic 2 - 1  
M. Giron - L. Rosol 0 - 2  
M. Martineau - K. Coppejans 1 - 2  
P. Polansky - Ale. Muller 1 - 2  
S. Bolelli - D. Köpfer 2 - 1  
S. Darcis - C. Denolly 2 - 1  
S. Napolitano - O. Otte 0 - 2  
S. Ofner - Y. Hanfmann 0 - 2  
S. Stakhovsky - U. Ignatik 2 - 0  
S. Travaglia - N. Serdarusic 2 - 0  
San. Giraldo - G. Mager    
T. de Bakker - Go Soeda 1 - 2  
T. Monteiro - A. Cornut-Chauvinc 2 - 1  
T. Sandgren - M. Moraing 2 - 0  
V. Troicki - J. Kubler 2 - 0  
Y. Maden - M. Torpegaard 2 - 1  
Ze Zhang - S. Caruso 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros-sel, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - F. di Lorenzo 0 - 2  
C. Perrin - Ari. Rodionova 2 - 0  
D. Allertova - K. Kucova 0 - 2  
E. Gorgodze - Jia-Jing Lu 2 - 1  
En Shuo Liang - E. Rybakina 0 - 2  
H. Watson - B. Schoofs 2 - 1  
J. Glushko - V. Tomova 2 - 0  
J.B. Teichmann - K. Swan 0 - 2  
K. Zavatska - B. Haddad Maia    
R. Marino - T. Andrianjafitrimo 2 - 1  
Rob. Anderson - B. Krejcikova    
T. Korpatsch - P. Badosa Gibert 2 - 1  
V. Cepede Royg - A. Bogdan 0 - 2  
V. Flink - G. Gatto-Monticone 0 - 2  
V. Grammatikopoulou - K. Birrell 2 - 1  
Xiyu Wang - Dan. Lao 2 - 0  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sharma - M. Puig 0 - 2  
Car. Garcia - R. Peterson 2 - 0  
D. Gavrilova - A. Hesse 2 - 1  
D. Marcinkevica - D. Gavrilova 0 - 2  
D. Yastremska - S. Stosur 2 - 0  
F. Ferro - Qiang Wang 2 - 1  
L. Siegemund - A. Sabalenka 0 - 2  
M. Kostyuk - Saisai Zheng 2 - 0  
Xinyun Han - C. Paquet 0 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duan Y Y / Han X - Wang Y / Zheng S 2 - 0  
Kalashnikova O / Kichenok - Jurak D / Olaru R 0 - 2  
Maria T / Parmentier P - Kato M / Sanders S 0 - 2  
Tollaslabda (BWF Sudirman Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - Vik. Axelsen 0 - 2  
Ken. Momota - T. Sitthikom 2 - 0  
Tollaslabda (BWF Sudirman Cup, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Astrup K / Boe M 2 - 0  
Kamura T / Sonoda K - Kedren K / Phuangphuapet 2 - 0  
Tollaslabda (BWF Sudirman Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - P. Chochuwong 1 - 2  
F. Fitriani - M. Blichfeldt 0 - 2  
Tollaslabda (BWF Sudirman Cup, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsutomo Mi/ Takahashi A - Kititharakul/Prajongjai 2 - 0  
Polii G / Rahayu A - Fruergaard M / Thygesen S 2 - 0  
Tollaslabda (BWF Sudirman Cup, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Faizal H / Widjaja G E - Christiansen M / Thygesen S 0 - 2  
Vízilabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Waspo Hannover - Spandau Berlin (1.m.) 9 - 10  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB I 2018/19    
OB I 2018/19 - FTC vagy OSC végez előrébb?    
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - OSC (3.m.) 8 - 8  
Vízilabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - CN Barcelona (1.m.) 14 - 5  

 

2019.05.21.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Lotte Giants 10 - 6  
Kiwoom Heroes - NC Dinos 1 - 3  
KT Wiz - Doosan Bears 12 - 7  
LG Twins - SK Wyverns 2 - 4  
Samsung Lions - Hanwha Eagles 9 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 3 - 13  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 4 - 8  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 7 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 3 - 2  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 3 - 2  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars    
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - NY Yankees 7 - 10  
Chicago Cubs - Philadelphia 4 - 5  
Cleveland - Oakland 4 - 6  
Houston - Chicago WS 3 - 0  
LA Angels - Minnesota 1 - 3  
NY Mets - Washington 5 - 3  
San Diego - Arizona 2 - 1  
San Francisco - Atlanta 1 - 4  
Texas - Seattle 10 - 9  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Tyumeny (4.m.) 2 - 5  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Németország 2 - 4  
Kanada - USA    
Szlovákia - Dánia 1 - 1  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svájc 5 - 4  
Norvégia - Lettország 1 - 4  
Svédország - Oroszország    
Kerékpár (Giro d'Italia, 10. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - C. Ewan 1 - 0  
B. Jungels - P. Roglic 1 - 0  
D. Cimolai - M. Belletti 1 - 0  
G. Nizzolo - S. Consonni 1 - 0  
Giro d'Italia 2019, 10. szakasz    
Giro d1Italia 2019, 10. szakasz - Top 3    
M. Moschetti - J. Mareczko 0 - 1  
P. Ackerman - E. Viviani 0 - 1  
S. Yates - V. Nibali 1 - 0  
Kosárlabda (Argentin bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas Cordoba - Quilmes (2.m.) 99 - 65  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia Blanca - Instituto Cordoba (3.m.) 66 - 86  
Ciclista Olimpico - Obras Sanitarias (3.m.) 71 - 80  
Estudiantes Concordia - Boca Juniors (3.m.) 73 - 69  
La Union Formosa - Gimnasia CR (3.m.) 90 - 64  
San Martin Corrientes - Regatas Corrientes (3.m.) 85 - 89  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Balkan Botevgrad (1.m.)    
Kosárlabda (Holland bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landstede Zwolle - Donar Groningen (1.m.) 69 - 72  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Asseco Gdynia (3.m.) 87 - 79  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Lietkabelis (1.m.) 78 - 58  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Szolnok (2.m.) 97 - 103  
Jászberény - Pécs (2.m.) 68 - 76  
Kecskemét - Szombathely (2.m.) 56 - 85  
Sopron - Körmend (2.m.) 89 - 90  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NBA 2018/19 - Golden State vagy Portland jut tovább?    
Portland - Golden State (4.m.) 111 - 111, h.u. 117 - 119  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Telekom Bonn - Oldenburg (2.m.)    
Ulm - Alba Berlin (2.m.) 83 - 98  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremona - Trieste (2.m.)    
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gmunden - Oberwart (3.m.) 70 - 81  
Klosterneuburg - Kapfenberg (3.m.) 54 - 54, h.u. 57 - 58  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Primorska Koper (2.m.) 75 - 76  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - RH Gaziantepspor (1.m.) 79 - 61  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning-Ikast - Esbjerg (2.m.) 19 - 20  
Kézilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Olympiakosz (2.m.) 25 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Koszalin 33 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Gwardia Opole    
Kézilabda (Norvég bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Kristiansand (2.m.) 23 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Univ. Izsevszk (2.m.) 40 - 22  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Lada Toljatti (2.m.) 29 - 26  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madeira SAD - Porto 20 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Alingsas (2.m.) 16 - 22  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain M'Lila - Paradou 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2, ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba SDE - Club Almagro 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Ludogorec Razgrad 0 - 2  
Cserno More Várna - Beroe Stara Zagora    
Levszki Szófia - CSZKA Szófia 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRB - Coritiba 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviario CE - Globo RN 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Remo - Ypiranga RS 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skovshoved - Frem 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guayaquil City - Aucas Quito 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Atl. Madrid 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahden Reipas - MiPK 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris FC - Lens    
Labdarúgás (Holland bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utrecht - Heracles 3 - 0  
Vitesse - Groningen    
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bali Utd. - Bhayangkara Jakarta 1 - 0  
Persebaya Surabaya - Kalteng Putra 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Itagui Leones - Real Cartagena 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Dep. Quindio 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Spartaks Jurmala 0 - 3  
METTA/LU - Liepaja 1 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Palanga 2 - 1  
Riteriai Vilnius - Panevezys 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Stabaek 1 - 6  
Labdarúgás (Olasz B, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - Benevento    
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Dep. Capiata 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermannstadt - Botosani 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Dalkurd 1 - 2  
GAIS - Västeras SK 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFÖ Bromölla - Lund 0 - 4  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzenal Kijev - Olimpik Doneck 1 - 1  
Csernomorec Odessza - Kárpáti Lviv 3 - 1  
Deszna Csernigov - Vorszkla Poltava 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wasl - Al-Zawraa    
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Taskent - Al-Rayyan 3 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Buriram Utd. 0 - 0  
Urawa RD - Beijing Guoan 3 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai SIPG - Ulsan 5 - 0  
Sydney FC - Kawasaki Frontale 0 - 4  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Nomme Kalju 0 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Patrick's - Derry City    
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - USA 0 - 3  
Bulgária - Japán    
Dél-Korea - Törökország 0 - 3  
Lengyelország - Olaszország    
Szerbia - Hollandia 3 - 0  
Thaiföld - Németország 3 - 0  
Sakk (Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dubov - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - Yi Wei 0.5 - 0.5  
R. Wojtaszek - P. Svidler 1 - 0  
Wes. So - A. Grischuk 0.5 - 0.5  
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos-Vinolas - A. Mannarino 2 - 1  
A. Zverev - E. Gulbis 2 - 0  
F. Lopez - D. Dzumhur 1 - 2  
G. Dimitrov - F. Delbonis 1 - 2  
J. Sousa - L. Mayer 2 - 1  
J. Tipsarevic - H. Dellien    
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniel T / Fucsovics M - Daniell M / Mclachlan B 2 - 0  
Garin C / Londero J I - Nikles J / Zimonjic N 2 - 0  
Gonzalez S / Qureshi A - Martin F / Mies A 0 - 2  
Huesler M-A / Mergea F - Oswald P / Sharan D 0 - 2  
Marach O / Pavic M - Berankis R / Nishioka Y 2 - 0  
Tenisz (Jeruzsálem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rinderknech - T-S. Kwiatkowski 2 - 0  
B. Crepatte - R. Ortega-Olmedo    
B. Schnur - C. Boluda-Purkiss 2 - 0  
F.F. Silva - D. Kuzmanov 0 - 2  
J. Menezes - T. Gabashvili 1 - 2  
S. Verbeek - A. Bega 0 - 2  
T. Jomby - E. Leshem 0 - 2  
Y. Oliel - J. Ocleppo 0 - 2  
Zhizhen Zhang - E. Dalla Valle 2 - 0  
Tenisz (Jeruzsálem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Escobar G - Smith J / Verbeek S 2 - 0  
Cerretani J / Martinez L - Marrero D / Romboli F 2 - 0  
Jomby T / Rinderknech A - Altuna T / Petrovic D 0 - 2  
Lock B / Lock C J - Margaroli L / Vavassori A 0 - 2  
Myneni S / Oliveira G - King E / Ocleppo J 0 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - M. McDonald 2 - 1  
C. Moutet - R. Opelka 2 - 1  
F. Auger Alliassime - J. Millman 2 - 0  
H. Hurkacz - P. Cuevas 0 - 2  
Ste. Johnson - P-H. Herbert 2 - 1  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Harris L - Nedunchezhiyan J / Raja P 1 - 2  
Jebavy R / Molteni A - Duran G / Gonzalez M 1 - 2  
Klaasen R / Venus M - Hoang A / Jacq G 2 - 0  
Skupski/Skupski - Middelkoop M / Puetz T 2 - 1  
Tenisz (Nürnberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - I-C. Begu 2 - 1  
C. Buyukakcay - A. Petkovic 0 - 2  
Kri. Pliskova - J. Niemeier    
Q. Lemoine - L-I. Paar 0 - 2  
S. Lisicki - A. Tomljanovic    
T. Zidansek - Mis. Doi 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros-sel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Greef - I. Marchenko 2 - 1  
A. Menendez-Maceiras - A. Bolt 2 - 0  
Balázs A. - Soon Woo Kwon 2 - 0  
Chr. Eubanks - P. Martinez Portero 0 - 2  
D.E. Galan Riveros - C. Berlocq 2 - 1  
E. Gerasimov - N. Milojevic 0 - 2  
G. Blancaneaux - A. Arnaboldi 2 - 1  
Go Soeda - F. Bagnis 2 - 0  
Kai. Uchida - M. Basic 0 - 2  
L. Miedler - E. Karlovskiy 2 - 0  
M. Bourgue - M. Viola 2 - 1  
M. Moraing - And. Martin 2 - 1  
P. Lorenzi - E. Couacaud 1 - 2  
Ryan Harrison - A. Pavlasek 1 - 2  
T. de Bakker - Yas. Uchiyama 2 - 0  
T. Sandgren - Y. Watanuki 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros-sel, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - L. Bencheikh 2 - 0  
A. Kalinina - I.M. Bara 2 - 1  
A. Kalinskaya - V. Lepchenko 0 - 2  
A. Raina - C. Gauff 0 - 2  
Aya. Shimizu - Fangzhou Liu 2 - 1  
B. Eraydin - E. Jacquemot 0 - 2  
B. Pera - A. Lim 2 - 0  
Claire Liu - S. Vickery    
D. Kovinic - Babos T. 0 - 2  
G. Minnen - M. Yerolymos 2 - 1  
J. Paolini - A. Zaja 2 - 0  
K. Ahn - A. Bolsova Zadoinov 0 - 2  
K. Kawa - Kur. Nara 1 - 2  
K. von Deichmann - L. Kerkhove 2 - 1  
Kai Lin Zhang - T. Mrdeza 2 - 0  
Lud. Samsonova - M. di Giuseppe 2 - 1  
M. Bouzkova - T. Martincova 2 - 0  
M. Frech - R. Hogenkamp 1 - 2  
M. Trevisan - T. Smitkova 2 - 1  
N. Vikhlyantseva - Y. Wickmayer 2 - 0  
Na-Lae Han - G. Garcia Perez 0 - 2  
Nao Hibino - M. Leonard 2 - 0  
O. Dodin - A. Kiick 0 - 2  
R. Sramkova - Shuai Peng 2 - 1  
S. Celik - K. Juvan 0 - 2  
S. Sharipova - O. Danilovic 1 - 2  
S. Vögele - Shilin Xu 1 - 2  
S. Zhuk - A. Rus 2 - 0  
T. Bacsinszky - Stollár F. 2 - 0  
W. Osuigwe - M. Georges 2 - 1  
Y. Bonaventure - A. Lottner 0 - 2  
Y. In-Albon - R. Oprandi 0 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - D. Gavrilova    
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hesse A / Tan H - Olmos G / Sanchez M 2 - 0  
Tollaslabda (BWF Sudirman Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Wangcharoen - V. Malkov 0 - 2  
M. Caljouw - B. Leverdez 2 - 1  
Tollaslabda (BWF Sudirman Cup, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends J / Jille R - Gicquel T / Labar R 1 - 2  
Kedren K / Phuangphuapet - Ivanov V / Sozonov I 1 - 2  
Tollaslabda (BWF Sudirman Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Mahulette - M. Batomene 1 - 2  
R. Intanon - E. Kosetskaya 2 - 0  
Tollaslabda (BWF Sudirman Cup, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kititharakul/Prajongjai - Bolotova E / Davletova A 2 - 0  
Piek S / Seinen C - Delrue D / Palermo L 0 - 2  
Tollaslabda (BWF Sudirman Cup, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puavaranukroh/Taerattanac - Dimova E / Dremin E 2 - 0  
Tabeling R / Seinen C - Labar R / Tran A    
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miskolc - BVSC (3.m.) 6 - 2

 

2019.05.20.
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Tigres de Quintana Roo 13 - 2  
Guerreros de Oaxaca - Generales de Durango 6 - 4  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Rieleros de Aguascaliente 13 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Boston 2 - 12  
Washington - Chicago Cubs 5 - 6  
Futsal (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orzel Jelcz-Laskowice - Torun 7 - 3  
Futsal (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Haladás 0 - 5  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Tyumeny (3.m.) 3 - 5  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Nagy-Britannia 3 - 3  
Kanada - Dánia 5 - 0  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Olaszország 3 - 3  
Svédország - Lettország 5 - 4  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Rilski Sportist (1.m.) 94 - 78  
Kosárlabda (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kouvot Kouvola - Kauhajoen Karhu (2.m.) 88 - 74  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel Beer Sheva 68 - 92  
Hapoel Gilboa Galil - Ironi Ness Ziona 90 - 91  
Hapoel TA - Hapoel Jerusalem 92 - 91  
Ironi Naharia - Maccabi TA 71 - 77  
Maccabi Ashdod - Hapoel Holon 100 - 89  
Maccabi Rishon - Hapoel Eilat 81 - 77  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Milwaukee (3.m.) 96 - 96, h.u. 118 - 112  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Milano - Avellino (2.m.) 76 - 61  
Sassari - Brindisi (2.m.) 106 - 97  
Kosárlabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Oradea - U-Banca Cluj (4.m.) 91 - 86  
Kosárlabda (Észt bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Kalev/Cramo (2.m.) 73 - 101  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKIF Krasznodar - Permszkije Medvegyi (3.m.) 27 - 20  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Volgográd - Sztavropol (2.m.) 22 - 23  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Acassuso - Justo Jose de Urquiza 0 - 0  
Dep. Riestra - Atl. Colegiales 0 - 1  
San Telmo - Atl. All Boys 2 - 2  
UAI Urquiza - Almirante Brown 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Szófia - Etar Veliko Tarnovo 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Sport Boys Warnes 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético Acreano - Sao Jose RS 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Gremio 2 - 1  
Vasco da Gama - Avai 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Midtjylland 4 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Busan I'Park 1 - 3  
Gwangju - Seoul E-Land 3 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olmedo - Mushuc Runa 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP - Jaro 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen SK 2 - KuFu-98 3 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Mariehamn 0 - 0  
KPV Kokkola - HIFK 1 - 1  
Lahti - Helsinki JK 3 - 0  
Vaasa PS - Rovaniemi PS 0 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rustavi - Torpedo Kutaisi 2 - 4  
Saburtalo Tbiliszi - Dinamo Tbiliszi 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudes - Slaven Belupo 0 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barito Putera - Persija Jakarta 1 - 1  
PSM Makassar - Semen Padang 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Valur 3 - 2  
Grindavik - Fylkir 1 - 0  
KR - HK Kopavogs 3 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Nazareth Illit 0 - 1  
Hapoel Afula - Hapoel Kfar Saba 2 - 3  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Katamon 4 - 1  
Hapoel Ramat Gan - Sektzia Nes Tziona 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranquilla FC - Cortulua 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai baj.,felsőház, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Cali 1 - 3  
Junior de Barranquilla - Dep. Tolima 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - América 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Los Angeles FC 1 - 1  
Los Angeles Galaxy - Colorado Rapids 0 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendel Insurance - Sunshine Stars 1 - 0  
Enugu Rangers - Rivers Utd. 1 - 0  
Enyimba - Niger Tornadoes 2 - 0  
Kwara Utd. - Remo Stars 2 - 1  
Lobi Stars - Wikki Tourists 2 - 1  
MFM Lagos - Katsina Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akwa Utd. - Abia Warriors 2 - 2  
El Kanemi Warriors - Ifeanyi Ubah 0 - 1  
Gombe Utd. - Heartland Owerri 1 - 0  
Kano Pillars - Kada City 3 - 0  
Nasarawa Utd. - Go Round FC 2 - 2  
Plateau Utd. - Yobe Desert Stars 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odd Grenland 2 - Asane 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Viking Stavanger 5 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Chicago 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Bologna 3 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Kazany - Anzsi Mahacskala 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - Zvezda-2005 Perm 3 - 2  
Jenyiszej Krasznojarszk - Lokomotív Moszkva 0 - 3  
Kubanocska Krasznodar - Torpedo Izsevszk 1 - 1  
Rjazany - CSZKA Moszkva 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Cerro Porteno 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Sepsi OSK 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Granada 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Syrianska FC 1 - 0  
Brommapojkarna - Jönköping Södra 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Falkenberg 2 - 0  
Göteborg - Hammarby 0 - 0  
Norrköping - Sundsvall 2 - 0  
Östersund - Örebro 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Växjö 3 - 0  
Linköping - Rosengard 0 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hazm - Al-Khaleej 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Sivasspor 3 - 1  
Erzurum Bld. Spor - Fenerbahce 0 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bethlehem Steel - Ottawa 0 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Kolumbia 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Esteghlal T. 1 - 2  
Al-Duhail - Al-Hilal (KSA) 2 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Pakhtakor 2 - 1  
Persepolis - Al-Sadd 2 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Galway United 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Bohemians 2 - 1  
Finn Harps - Shamrock Rovers 0 - 3  
UC Dublin - Cork City 0 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lori Vanadzor - Pjunyik Jereván 2 - 2  
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - Taro Daniel 1 - 2  
D. Kudla - Jor. Thompson 2 - 1  
H. Dellien - A. Seppi 2 - 1  
M. Ebden - N. Jarry 0 - 2  
P. Gojowczyk - J. Tipsarevic 0 - 2  
R. Albot - L. Sonego 2 - 0  
Tenisz (Jeruzsálem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - S. Elbaz 2 - 0  
A. Zhurbin - B. Crepatte 0 - 2  
B. Patael - Dan. Petrovic 0 - 2  
J. Haerteis - Gon. Escobar 1 - 2  
M. Neuchrist - C. Boluda-Purkiss 0 - 2  
Mak. Ochi - Evan King 1 - 2  
O. Ram-Harel - A. Rinderknech 0 - 2  
R. Olivo - A. Vavassori 0 - 2  
S. Fayziev - E. Ruusuvuori    
S. Fomin - B. Klein 0 - 2  
V. Durasovic - Ben. Hassan    
V. Durasovic - Y. Sarouk 2 - 0  
Tenisz (La Bisbal d'Emporda, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gálfi D. - Xiyu Wang 1 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Chardy - P-H. Herbert 0 - 2  
M. Kukushkin - J. Sinner    
R. Gasquet - M. Janvier 2 - 1  
S. Diez - B. Tomic    
Ste. Johnson - L.G.M. Harris 2 - 0  
Ste. Johnson - M. Klizan    
T. Lamasine - J. Sinner 2 - 0  
T.H. Fritz - J. Vesely 2 - 0  
U. Humbert - C. Norrie 2 - 0  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Humbert U / Lamasine T - Paes L / Paire B 0 - 2  
Mcdonald M / Opelka R - Middelkoop M / Puetz T 0 - 2  
Skupski/Skupski - Arneodo R / Nys H 2 - 1  
Skupski/Skupski - Inglot D / Klizan M    
Tenisz (Nürnberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - N. Stojanovic    
E. Alexandrova - J. Cepelova    
M. Barthel - P. Ormaechea 2 - 1  
V. Diatchenko - V. Kudermetova    
Tenisz (Roland Garros-sel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornut-Chauvinc - Z. Kolar 2 - 1  
A. Vatutin - G. Melzer 2 - 1  
Ale. Muller - A. Giannessi 2 - 1  
C. Denolly - M. Mmoh 2 - 0  
D. Gimeno-Traver - Emi. Gomez 0 - 2  
D. Istomin - Dus. Brown 0 - 2  
D. Köpfer - M. Krueger 2 - 0  
Den. Novak - B. Rola 0 - 2  
E. Donskoy - B. Fratangelo 1 - 2  
E. Lopez-Perez - G. Mager 0 - 2  
E. Ymer - M. Martineau 1 - 2  
F. Arguello - F. Baldi 2 - 1  
F. Gaio - S. Napolitano 0 - 2  
G. Garcia-Lopez - T. Smyczek 2 - 0  
G. Quinzi - M. Polmans 2 - 1  
H. Gaston - M. Trungelliti 2 - 0  
H. Laaksonen - D. Brands 2 - 0  
Hir. Moriya - S. Darcis 0 - 2  
J. Kubler - R. Ramanathan 2 - 0  
Jam. Ward - O. Otte 0 - 2  
Jay Clarke - A. Davidovich Fokina 1 - 2  
K. Coppejans - R. Dutra da Silva 2 - 1  
K. Krawietz - V. Troicki 0 - 2  
K. Majchrzak - S. Bolelli 0 - 2  
M. Bachinger - S. Gutierrez-Ferrol 2 - 1  
M. Giron - Don. Young 2 - 0  
M. Guinard - L. Lacko 2 - 1  
M. Torpegaard - N. Rubin 2 - 0  
N. Gombos - S. Caruso 1 - 2  
N. Serdarusic - Zhe Li 2 - 0  
O. Nedovyesov - San. Giraldo 1 - 2  
P. Cachin - E. Benchetrit 1 - 2  
P. Krstin - L. Giustino 2 - 0  
P. Polansky - Dar. King 2 - 0  
R. Marcora - M. Ymer 1 - 2  
R. Molleker - T. Robredo 2 - 0  
S. Ofner - R. Bemelmans 2 - 0  
S. Stakhovsky - J. Duckworth    
S. Travaglia - Jur. Rodionov 2 - 1  
T. Griekspoor - R. Quiroz 1 - 2  
T. Kokkinakis - L. Rosol    
T. Monteiro - M. Safwat 2 - 0  
Tat. Ito - J.S. Tatlot 0 - 2  
U. Ignatik - M. Donati    
V. Galovic - Joao Domingues 0 - 2  
Y. Hanfmann - C. Lestienne 2 - 0  
Y. Maden - J. Zopp 2 - 0  
Ze Zhang - F. Horansky 2 - 0  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - Yafan Wang 2 - 0  
C. Paquet - S. Kenin 2 - 0  
Car. Garcia - S. Rogers    
D. Yastremska - P. Parmentier 2 - 0  
J. Pegula - S. Stosur 0 - 2  
L. Siegemund - R. Zarazua 2 - 0  
M. Benoit - M. Kostyuk 0 - 2  
M. Puig - T. Maria 2 - 0  
Shuai Zhang - A. Sharma 0 - 2  
Xinyun Han - A-K. Schmiedlova 2 - 0  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Moore J - Hozumi E / Ninomiya M 1 - 2  
Gavrilova D / Perez E - Ferro F / Parry D 2 - 0  
Kichenok N / Spears A - Kenin S / Linette M 2 - 0  
Tollaslabda (BWF Sudirman Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwang Hee Heo - Ng Ka Long Angus 1 - 2  
Vik. Axelsen - T. Penty 2 - 1  
Tollaslabda (BWF Sudirman Cup, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Ellis M / Langridge C 1 - 2  
Kang M H / Ho K W - Or C C / Tang C M 2 - 0  
Tollaslabda (BWF Sudirman Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Blichfeldt - C. Birch 2 - 1  
Se Young An - Ngan Yi Cheung 2 - 0  
Tollaslabda (BWF Sudirman Cup, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fruergaard M / Thygesen S - Birch C / Smith L 1 - 2  
Kim S Y / Kong H Y - Ng T Y / Yuen S Y 2 - 0  
Tollaslabda (BWF Sudirman Cup, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christiansen M / Thygesen - Ellis M / Smith L 1 - 2  
Vízilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Vouliagmeni (1.m.) 10 - 9  
Vízilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Szpartak Volgográd (1.m.) 10 - 7  
Címkék: eredmények, tippmix,