Tippmix eredmények - 2019. június 3-9.

2019-06-03
Tippmix eredmények - 2019. június 3-9.
2019.06.09.
Asztalitenisz (Hongkong Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaoyuan Lin - Tom. Harimoto 4 - 2  
Asztalitenisz (Hongkong Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liang J / Lin G - Jang W / Lim J 3 - 1  
Asztalitenisz (Hongkong Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yidi Wang - Mima Ito 4 - 0  
Asztalitenisz (Hongkong Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen K / Mu Z - Jeon J / Yoo E 3 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Swans - West Coast Eagles 116 - 71  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Kiwoom Heroes 0 - 4  
Hanwha Eagles - LG Twins 1 - 3  
KT Wiz - Lotte Giants 2 - 0  
NC Dinos - KIA Tigers 4 - 3  
SK Wyverns - Samsung Lions 0 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tohoku Rakuten 2 - 5  
Hanshin Tigers - Hokkaido Nippon 4 - 3  
Hiroshima Carp - Fukuoka S. Hawks 3 - 2  
Tokyo Yakult - Orix Buffaloes 9 - 4  
Yokohama Baystars - Saitama Seibu 6 - 4  
Yomiuri Giants - Chiba Lotte 11 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Sultanes de Monterrey 12 - 15  
Diablos Rojos del Mexico - Tigres de Quintana Roo 10 - 2  
Generales de Durango - Tecolotes de Nuevo Laredo 4 - 9  
Generales de Durango - Tecolotes de Nuevo Laredo 11 - 5  
Leones de Yucatan - Piratas de Campeche 3 - 6  
Olmecas de Tabasco - Guerreros de Oaxaca 1 - 3  
Pericos de Puebla - Bravos de Leon 8 - 5  
Saraperos de Saltillo - Rieleros de Aguascaliente 3 - 5  
Toros de Tijuana - Algodoneros Union Laguna 5 - 6  
Toros de Tijuana - Algodoneros Union Laguna 20 - 11  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Tampa Bay (19:05) 1 - 6  
Chicago Cubs - St. Louis 9 - 4  
Cleveland - NY Yankees (19:10) 6 - 7  
Detroit - Minnesota 2 - 12  
Houston - Baltimore 4 - 0  
Kansas City - Chicago WS 2 - 5  
LA Angels - Seattle 12 - 3  
LA Angels - Seattle (22:07) 3 - 9  
Miami - Atlanta 6 - 7  
Milwaukee - Pittsburgh 5 - 2  
NY Mets - Colorado 5 - 3  
NY Mets - Colorado (19:10) 6 - 1  
Philadelphia - Cincinnati 3 - 4  
San Diego - Washington 1 - 4  
San Diego - Washington (22:10) 2 - 5  
San Francisco - LA Dodgers 2 - 7  
San Francisco - LA Dodgers (22:05) 0 - 1  
Texas - Oakland (21:05) 8 - 9  
Toronto - Arizona 2 - 8  
Darts (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Hollandia 1 - 2  
Skócia - Belgium 2 - 0  
Skócia - Japán 2 - 0  
Világ Kupa 2019    
Írország - Ausztria 2 - 1  
Írország - Hollandia 2 - 1  
Új-Zéland - Japán 0 - 2  
Darts (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cody Harris - S. Asada 1 - 4  
D. Murschell - M. van Gerwen 4 - 2  
G. Anderson - K. Huybrechts 4 - 2  
G. Anderson - S. Asada 4 - 2  
Jim Long - J. Wattimena 2 - 4  
P. Haupai - H. Muramatsu 3 - 4  
P. Wright - D. van den Bergh 4 - 2  
P. Wright - H. Muramatsu 4 - 1  
Ste. Lennon - G. Anderson    
Ste. Lennon - M. van Gerwen 3 - 4  
Ste. Lennon - P. Wright    
Ste. Lennon - Z. Lerchbacher 4 - 1  
W. O'Connor - J. Wattimena 4 - 1  
W. O'Connor - M. Suljovic 0 - 4  
W. O'Connor - P. Wright    
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assoeva Venancio Aires - Blumenau 4 - 0  
Marreco Francisco Beltrao - Joinville 4 - 8  
Minas Belo Horizonte - Atlantico Erechim 4 - 2  
Pato Branco - ACBF Carlos Barbosa 2 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pesarofano - Acqua & Sapone Pescara (4.m.) 2 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Sporting CP (3.m.) 4 - 3  
Golf (Mastercard Japan Championship )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mastercard Japan Championship 2019    
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Belgium 4 - 3  
Nagy-Britannia - Ausztrália 2 - 2  
Németország - Új-Zéland 3 - 3  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Belgium 2 - 0  
Nagy-Britannia - Ausztrália 2 - 4  
Németország - Új-Zéland 2 - 1  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Charlotte (5.m.) 3 - 5  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Adrenaline - Melbourne Ice 1 - 3  
Canberra Brave - Melbourne Mustangs 11 - 4  
Newcastle North Stars - Sydney Ice Dogs 5 - 4  
Kerékpár (Criterium du Dauphine, 1.sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - A. Yates 1 - 0  
Criterium du Dauphine 2019, 1. szakasz    
D. Impey - E. Boasson Hagen 0 - 1  
Dan. Martin - B. Lambrecht 0 - 1  
J. Alaphilippe - M. Kwiatkowski 0 - 1  
J. Fuglsang - E. Buchmann 0 - 1  
S. Colbrelli - J. Keukeleire 1 - 0  
Sam Bennett - N. Bouhanni 1 - 0  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Instituto Cordoba - Ciclista Olimpico (1.m.) 84 - 69  
Kosárlabda (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Antwerpen (2.m.) 61 - 66  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Meralco Bolts 93 - 89  
Phoenix Fuelmasters - RS Elasto Painters 82 - 89  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Periszteri (1.m.) 66 - 67  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Anwil Wloclawek (5.m.) 74 - 70  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Alba Berlin (3.m.) 89 - 100  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Zaragoza (2.m.) 76 - 70  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Fenerbahce (1.m.) 56 - 73  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Ukrajna 107 - 75  
Oroszország - Olaszország 62 - 54  
Spanyolország - Belgium 73 - 61  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Connecticut 59 - 65  
Indiana - Phoenix 87 - 94  
New York - Las Vegas 88 - 78  
Washington - Dallas 86 - 62  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay Hawks - Manawatu Jets 106 - 79  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - GOG (3.m.) 38 - 32  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Flensburg 24 - 27  
Bietigheim-Metterzimmern - Gummersbach 25 - 25  
DHfK Leipzig - R-N. Löwen Kronau 28 - 26  
Füchse Berlin - Wetzlar 25 - 27  
Göppingen - Magdeburg 24 - 31  
Kiel - Burgdorf-Hannover 30 - 26  
Ludwigshafen-Friesenheim - Minden 31 - 30  
Melsungen - Lemgo 31 - 27  
Stuttgart - Erlangen 27 - 28  
Labdarúgás (Argentin 3.,ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - San Telmo 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRB - America MG 1 - 3  
Sport Recife - Vitória 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo PB - Globo RN 3 - 1  
Santa Cruz PE - Confianca 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético Acreano - Paysandu 1 - 1  
Tombense - Juventude 1 - 0  
Ypiranga RS - Luverdense 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Sao Paulo 0 - 0  
Ceara - Bahia 0 - 0  
Cruzeiro - Corinthians 0 - 0  
Gremio - Fortaleza 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Barnechea - Antofagasta 1 - 2  
Dep. Santa Cruz - O'Higgins 3 - 2  
Dep. Temuco - Huachipato 2 - 1  
Dep. Valdivia - Universidad de Concepcion 0 - 0  
Deportes Vallenar - Cobresal 1 - 0  
La Serena - Univ.Catolica de Santiago 1 - 0  
Nublense - Curico Unido 0 - 1  
Puerto Montt - Colo Colo 2 - 0  
Santiago Morning - Palestino 1 - 1  
Union San Felipe - Coquimbo Unido 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Odense 3 - 5  
B93 Köbenhavn - Farum 0 - 2  
Naesby - Vildbjerg 3 - 1  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gualaceo - Porteno Guayaquil 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kajaani - Haka 0 - 0  
Musan Salama - Ekenas IF 1 - 3  
Myllykoski PA - TPV 1 - 1  
Oulu - Jaro 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JäPS - JIPPO 0 - 0  
Lahden Reipas - Mikkeli MP 1 - 3  
NJS - Viikingit 0 - 1  
PEPO - Kiffen 0 - 1  
Vantaa JS - MiPK 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gnistan - FC Espoo 3 - 2  
KaaPo Kaarina - KaPa 4 - 0  
P-Iirot - SalPa 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GBK Kokkola - Kajaanin Haka 3 - 1  
PK-37 - OLS Oulu 0 - 2  
Vaasa PS 2 - Rovaniemi PS 2 0 - 5  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - Aland Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Kashiwa R. 3 - 1  
Kagoshima Utd. - Tokyo Verdy 3 - 1  
Mito - Avispa Fukuoka 4 - 2  
Tochigi - JEF United Chiba 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Dep. Pasto 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAR Rabat - Moghreb Tetouan 0 - 2  
Hassania Agadir - CRA de Hoceima 1 - 0  
Ittihad Tanger - FUS Rabat 1 - 3  
Kawkab Marrakesh - Wydad Casablanca 3 - 3  
Raja Casablanca - Difaa El Jadidi 2 - 0  
Youssoufia Berrechid - Olympique de Safi 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Rapids - Minnesota 1 - 0  
Philadelphia - New York RB 3 - 2  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A divízió)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Hollandia 1 - 0  
Svájc - Anglia 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Grorud 1 - 2  
Kjelsas - Fram Larvik 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Salernitana 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Triestina - Pisa 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Resistencia Asuncion 2 - 3  
Ovetense - CS 2 de Mayo 1 - 5  
Sp. Iteno - CA 3 de Febrero 0 - 1  
Sp. Trinidense - General Caballero JLM 1 - 1  
Labdarúgás (Peru 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Atlético - Cienciano 3 - 1  
Comerciantes Unidos - Sport Loreto 2 - 1  
Cultural Santa Rosa - Atl. Grau 2 - 1  
Los Caimanes - Union Huaral 1 - 2  
Santos Nazca - Sport Victoria 1 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Melgar 1 - 5  
Sport Boys Callao - Huancayo 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitatea Cluj - Hermannstadt 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnastic - Lugo 1 - 1  
Numancia - Las Palmas 1 - 1  
Tenerife - Zaragoza 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Ponferradina 1 - 2  
Hercules - UD Logrones 3 - 1  
Melilla - Atl. Baleares 0 - 0  
Mirandes - Rec. Huelva 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3.,ráj. bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Santander - Fuenlabrada 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Halmstad 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oddevold - Trollhättan 0 - 2  
Skövde - Lund 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Vasalund 1 - 1  
Sandviken - Carlstad Utd. 1 - 2  
Sylvia Norrköping - Umea FC 1 - 3  
Team TG - Karlstad BK 1 - 1  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Írország 0 - 1  
Mexikó - Kína 1 - 0  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Africain - Esperance de Tunis 2 - 1  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Albánia - U21Wales 2 - 1  
U21Csehország - U21Szlovákia 2 - 1  
U21Litvánia - U21Lettország 0 - 2  
Labdarúgás (Uruguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villa Teresa - Dep. Maldonado 1 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin Bold - Portland 2 2 - 2  
Charleston - Birmingham Legion 3 - 1  
Colorado Springs - Tacoma Defiance 3 - 0  
El Paso - Los Angeles Galaxy 2 3 - 0  
FC San Antonio - Reno 3 - 2  
Fresno - Oklahoma City Energy 1 - 1  
Hartford - St. Louis FC 2 - 1  
Las Vegas - Orange County SC 1 - 1  
Louisville City - Loudoun Utd. 2 - 1  
Memphis - Indy Eleven 0 - 3  
New Mexico Utd. - Sacramento 0 - 3  
Pittsburgh - Ottawa 2 - 2  
Real Monarchs - Rio Grande Valley 5 - 3  
Tampa Bay - North Carolina 1 - 3  
Labdarúgás (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Olaszország 1 - 2  
Brazília - Jamaika 3 - 0  
Labdarúgás (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Skócia 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulia Maracaibo - Mineros de Guayana 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Honduras 7 - 0  
Japán - Salvador 2 - 0  
Kamerun - Zambia 2 - 1  
Kongói DK - Burkina Faso 0 - 0  
Paraguay - Guatemala 2 - 0  
Peru - Kolumbia 0 - 3  
USA - Venezuela 0 - 3  
MMA (UFC 238, Chicago)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alj. Sterling - Ped. Munhoz 1 - 0  
Bev. Lewis - Dar. Stewart 0 - 1  
Gri. Popov - E. Wineland 0 - 1  
H. Cejudo - Mar. Moraes 1 - 0  
J. Rivera - Petr Yan 0 - 1  
K. Chookagain - J. Calderwood (női) 1 - 0  
K. Kowalkiewicz - Ale. Grasso (női) 0 - 1  
Ric. Lamas - C. Kattar 0 - 1  
T. Tuivasa - Bla. Ivanov 0 - 1  
Tat. Suarez - N. Ansaroff (női) 1 - 0  
Tony Ferguson - D. Cerrone 1 - 0  
Val. Shevchenko - Jes. Eye (női) 1 - 0  
Yan Xiaonan - Ang. Hill (női) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Kanadai Nagydíj, futam) 1 - 0  
D. Kvyat - A. Albon (Kanadai Nagydíj, futam) 1 - 0  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (Kanadai Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Magnussen - R. Grosjean (Kanadai Nagydíj, futam) 0 - 1  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Kanadai Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - C. Leclerc (Kanadai Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Kanadai Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Kanadai Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Kanadai Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - C. Leclerc (Kanadai Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Verstappen - P. Gasly (Kanadai Nagydíj, futam) 1 - 0  
R. Kubica - Geo. Russell (Kanadai Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Perez - L. Stroll (Kanadai Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - C. Leclerc (Kanadai Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - M. Verstappen (Kanadai Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas (Kanadai Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - C. Leclerc (Kanadai Nagydíj, futam) 0 - 1  
V. Bottas - M. Verstappen (Kanadai Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Kanadai Nagydíj 2019    
Forma-1., Kanadai Nagydíj 2019 - Futamgyőztes konstruktőr    
Forma-1., Kanadai Nagydíj 2019 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma-1., Kanadai Nagydíj 2019 - Top 3    
Forma1,KanadaiND(futam)2019-Hány versenyző ér el helyezést?    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull KR - Wigan 18 - 19  
London Broncos - St. Helens 22 - 22  
Rögbi (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Lyon 33 - 13  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Gold Coast Titans 18 - 26  
Penrith Panthers - Sydney Roosters 19 - 10  
Röplabda (EL, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Spanyolország 3 - 2  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Bosznia-Hercegovina 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Franciaország 3 - 1  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Brazília 2 - 3  
Ausztrália - Németország 3 - 0  
Bulgária - Franciaország 3 - 2  
Japán - Irán 0 - 3  
Kanada - Németország 3 - 2  
Kanada - Szerbia 2 - 3  
Kína - Lengyelország 0 - 3  
Oroszország - Olaszország 3 - 0  
Portugália - USA 1 - 3  
Sakk (Norway Chess, Stavanger)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liren Ding - L. Aronian 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - A. Grischuk 0.5 - 0.5  
Wes. So - V. Anand 0.5 - 0.5  
Yangyi Yu - F. Caruana 0.5 - 0.5  
Strandfoci (Euro Winners Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Lodz 6 - 0  
Delta Szaratov - Levante 6 - 7  
Strandröplabda (Baden)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doppler C / Horst A - Sekerci S / Urlu S 2 - 1  
HuertaPastor/MenendezOrt-Ermacora/Pristauz-Tel 2 - 0  
Miszczuk M / Prudel M - Dressler C / Huber A 0 - 2  
Sivolap M / Yarzutkin A - Regza H / Smedins T 2 - 0  
Strandröplabda (Baden, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andriukaityte U / Vitkaus - Strauss N / Strauss T 0 - 2  
Cools S / Van Den Vonder - Olivova S / Rehackova K 2 - 0  
Cools S / Van Den Vonder - Strauss N / Strauss T 1 - 2  
Plesiutsching/Schutzenhof - Cools S / Van Den Vonder 2 - 0  
Plesiutsching/Schutzenhof - Pischke T / Bukovec S 2 - 1  
Plesiutsching/Schutzenhof - Wouters J / Stam K 2 - 0  
Wouters J / Stam K - Nezir M / Gokalp B 2 - 0  
Wouters J / Stam K - Strauss N / Strauss T 2 - 1  
Strandröplabda (Nanjing, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suzuki C / Sakaguchi Y - Traballi G / Zuccarelli A 2 - 0  
Traballi G / Zuccarelli A - Lavalle A / Horta Maximo 0 - 2  
Wen S H / Wang J - Lavalle A / Horta Maximo 2 - 0  
Wen S H / Wang J - Suzuki C / Sakaguchi Y 2 - 0  
Tenisz (Almaty, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Giustino - F. Coria 2 - 0  
Tenisz (Bol, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Zidansek - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
Tenisz (Brescia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Paolini - D. Marcinkevica 2 - 0  
Tenisz (Little Rock, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Sela - Duck Hee Lee    
Tenisz (Little Rock, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huey T / Schnur M - Descotte M / Luz O 1 - 2  
Tenisz (Nottingham-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Dolehide - V. Cepede Royg 0 - 2  
C. Paquet - M. Bolkvadze 2 - 0  
Dan. Lao - J. Ponchet 2 - 1  
Dan. Lao - S.B. Grey 2 - 0  
E.G. Ruse - J. Cepelova 2 - 0  
Ell. Perez - A. Raina 2 - 1  
F. Christie - V. Savinykh 1 - 2  
K. Birrell - Ell. Perez 0 - 2  
K. McPhee - J. Ponchet 1 - 2  
Kai Lin Zhang - A. Raina    
Lud. Samsonova - Shuyue Ma 2 - 0  
M. Frech - Eden Silva 2 - 0  
M. Frech - V. Cepede Royg 2 - 0  
Shilin Xu - G. Gatto-Monticone 0 - 2  
T. Martincova - Tara Moore 0 - 2  
Tara Moore - G. Gatto-Monticone    
Tenisz (Poznan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Molleker - T. Robredo 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP - Roland Garros 2019    
D. Thiem - R. Nadal 1 - 3  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WTA - Roland Garros 2019    
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duan Y-Y / Zheng S - Babos/Mladenovic 0 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch-selejt. ffi e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - A. Davidovich Fokina 0 - 2  
D. Brands - Tom. Paul 0 - 2  
M. Giron - S. Caruso 1 - 2  
T. Fabbiano - J. Sinner 0 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch-selejt. női e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - E. Rybakina 0 - 2  
F. Ferro - G. Minnen 0 - 2  
P. Badosa Gibert - Stollár F. 2 - 0  
Pri. Hon - M. Melnikova 2 - 0  
V. Lepchenko - A. Kalinskaya 2 - 0  
Y. Bonaventure - A. Lottner 2 - 1  
Tenisz (Stuttgart-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dus. Brown - G. Barrere 2 - 0  
M. Viola - A. Popyrin 0 - 2  
V. Galovic - S. Stakhovsky 2 - 1  
Tenisz (Surbiton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Troicki - Dan. Evans 0 - 2  
Tenisz (Surbiton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers M / Mclachlan - Kwon S / Ramanathan R 2 - 1  
Tenisz (Surbiton, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - M. Rybarikova 2 - 1  
Tenisz (Torun, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Sramkova - M. Kostyuk 2 - 0  
Tollaslabda (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jon. Christie - A.S. Ginting 2 - 1  
Tollaslabda (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamura T / Sonoda K - Ko S H / Shin B C 0 - 2  
Tollaslabda (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Noz. Okuhara - Yufei Chen 0 - 2  
Tollaslabda (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Fukushima Y / Hirota S 0 - 2  
Tollaslabda (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wang Y / Huang D - Jordan P / Oktavianti M D 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Oroszország 7 - 10  
Kína - Kanada 10 - 13  
Magyarország - Ausztrália 7 - 12  
USA - Olaszország 10 - 9  
Világ Liga, női 2019    
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Valdez - Jas. Sanchez 1 - 0  

 

2019.06.08.
Asztalitenisz (Hongkong Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaoyuan Lin - Chuqin Wang 4 - 2  
Gaoyuan Lin - Jingkun Liang 4 - 1  
Jun Mizutani - Tom. Harimoto 1 - 4  
M. Falck - Jingkun Liang 0 - 4  
T. Boll - Yu Zhou 3 - 4  
Yu Zhou - Tom. Harimoto 1 - 4  
Asztalitenisz (Hongkong Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyowon Suh - I-Ching Cheng 1 - 4  
Miu Hirano - Mima Ito 2 - 4  
Miu Hirano - Tianwei Feng 4 - 1  
S. Polcanova - Mima Ito 1 - 4  
Yidi Wang - I-Ching Cheng 4 - 0  
Yidi Wang - Saki Shibata 4 - 2  
Asztalitenisz (Hongkong Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lin Y J / Cheng I C - Lee S / Choi H 3 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Greater Western Sydney 82 - 61  
Carlton - Brisbane Lions 78 - 63  
Gold Coast Suns - North Melbourne Kangaroos 72 - 99  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Kiwoom Heroes 4 - 5  
Hanwha Eagles - LG Twins 2 - 3  
KT Wiz - Lotte Giants 6 - 2  
NC Dinos - KIA Tigers 5 - 4  
SK Wyverns - Samsung Lions 8 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tohoku Rakuten 1 - 2  
Hanshin Tigers - Hokkaido Nippon 5 - 10  
Hiroshima Carp - Fukuoka S. Hawks 2 - 4  
Tokyo Yakult - Orix Buffaloes 4 - 5  
Yokohama Baystars - Saitama Seibu 7 - 3  
Yomiuri Giants - Chiba Lotte 5 - 6  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diablos Rojos del Mexico - Tigres de Quintana Roo (23:00) 3 - 9  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Tampa Bay 1 - 5  
Cleveland - NY Yankees 5 - 2  
Cleveland - NY Yankees (22:05) 8 - 4  
Detroit - Minnesota 3 - 6  
Detroit - Minnesota (22:10) 9 - 3  
Houston - Baltimore 4 - 3  
Houston - Baltimore (22:10) 1 - 4  
Kansas City - Chicago WS 6 - 4  
Kansas City - Chicago WS (20:15) 0 - 2  
LA Angels - Seattle 2 - 6  
Miami - Atlanta 1 - 7  
Miami - Atlanta (22:10) 0 - 1  
Milwaukee - Pittsburgh 10 - 4  
Milwaukee - Pittsburgh (22:10) 5 - 3  
NY Mets - Colorado 1 - 5  
Philadelphia - Cincinnati 4 - 2  
Philadelphia - Cincinnati (22:05) 4 - 1  
San Diego - Washington 5 - 4  
San Francisco - LA Dodgers 2 - 1  
Texas - Oakland 3 - 5  
Toronto - Arizona 2 - 8  
Toronto - Arizona (21:07) 0 - 6  
Darts (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Írország 0 - 2  
Ausztria - USA 2 - 0  
Ausztrália - Kanada 0 - 2  
Belgium - Németország (Helyszín: Németország) 2 - 0  
Dél-Afrika - Új-Zéland 1 - 2  
Hollandia - Lengyelország 2 - 0  
Skócia - Svédország 2 - 0  
Szingapúr - Japán 0 - 2  
Darts (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. van den Bergh - M. Hopp 4 - 0  
Dev. Petersen - P. Haupai 4 - 0  
G. Anderson - M. Caris 4 - 0  
Har. Lim - H. Muramatsu 2 - 4  
J. Wattimena - T. Kanik 4 - 1  
K. Huybrechts - M. Schindler 4 - 3  
Kyle Anderson - Jim Long 3 - 4  
M. Suljovic - C. Puleo 4 - 0  
M. van Gerwen - K. Ratajski 4 - 2  
Mic. Smith - Ste. Lennon 3 - 4  
P. Wright - Den. Nilsson 4 - 2  
Paul Lim - S. Asada 3 - 4  
Rob Cross - W. O'Connor 1 - 4  
S. Whitlock - D. Murschell 3 - 4  
Z. Lerchbacher - Dar. Young 4 - 1  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Jose - Copagril 5 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Murcia (1.m.) 7 - 2  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Hollandia 0 - 4  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Hollandia 1 - 2  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brave - Sydney Bears 5 - 2  
Perth Thunder - Melbourne Ice 5 - 2  
Jégkorong (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botany Swarm - West Auckland Admirals 4 - 6  
Canterbury Red Devils - Southern Stampede 1 - 5  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franca - Flamengo (5.m.) 72 - 81  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - Blackwater Elite 106 - 132  
TNT KaTropa - SM Beermen 110 - 97  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Toronto (4.m.) 92 - 105  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Vechta (3.m.) 95 - 80  
Kosárlabda (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oliveirense - Benfica (1.m.) 85 - 75  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Valencia (2.m.) 79 - 66  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Olaszország 49 - 60  
Spanyolország - Oroszország 61 - 70  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Dallas 79 - 64  
Minnesota - Los Angeles 85 - 89  
New York - Washington 85 - 94  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manawatu Jets - Taranaki Mountainairs 92 - 75  
Southern Huskies - Canterbury Rams 66 - 68  
Southland Sharks - Super City Rangers 115 - 83  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Lübbecke 28 - 27  
Coburg - Dessau-Rosslauer 25 - 19  
Dormagen - Rhein Vikings Neuss 36 - 28  
Emsdetten - Elbflorenz 37 - 28  
Grosswallstadt - Balingen-Weilstetten 21 - 31  
Hagen - Ferndorf 35 - 38  
Hüttenberg - Rimpar 32 - 26  
Lübeck-Schwartau - Hamm-Westfalen 37 - 35  
TUSEM Essen - Hamburg 31 - 27  
Wilhelmshaven - Nordhorn-Lingen 31 - 30  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krems - Hard (5.m.) 27 - 22  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Horta 31 - 15  
Arsenal da Devesa - Fafe 33 - 34  
Avanca - Fermentoes 33 - 21  
Maia - Boa Hora 32 - 28  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belouizdad - JSM Bejaia 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2, ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarmiento - Central Cordoba SDE 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Operario PR 1 - 0  
Coritiba - Parana 2 - 3  
Criciuma - Vila Nova 1 - 1  
Londrina - Cuiaba 1 - 0  
Oeste - Figueirense 0 - 0  
Ponte Preta - Botafogo SP 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Imperatriz MA 2 - 4  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Remo - Volta Redonda 2 - 1  
Sao Jose RS - Boa 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Atlético PR 1 - 0  
Vasco da Gama - Internacional 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Magallanes - Dep. Union La Calera 0 - 2  
Melipilla - Union Espanola 0 - 0  
Rangers de Talca - Universidad de Chile 0 - 2  
Santiago Wanderers - Audax Italiano 1 - 2  
Trasandino de Los Andes - Everton Vina Del Mar 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hilleröd - Tarup-Paarup 0 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Németország 0 - 2  
Észtország - Észak-Írország 1 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Magyarország 1 - 3  
Horvátország - Wales 2 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Albánia 1 - 0  
Moldova - Andorra 1 - 0  
Törökország - Franciaország 2 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Kazahsztán 3 - 0  
Oroszország - San Marino 9 - 0  
Skócia - Ciprus 2 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Bosznia-Hercegovina 2 - 0  
Görögország - Olaszország 0 - 3  
Örményország - Liechtenstein 3 - 0  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Loja - Santa Rita Vinces 0 - 0  
LDU Portoviejo - Independiente Juniors 2 - 0  
Orense Machala - Clan Juvenil 5 - 0  
Puerto Quito - Manta FC 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Myran - JyPK 1 - 2  
ONS Oulu - Honka 0 - 3  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mendiola - Philippine Air Force FC 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Albirex Niigata 1 - 3  
Kofu - Yamagata 2 - 2  
Nagasaki - Okayama 2 - 3  
Omiya Ardija - Kyoto 3 - 1  
Ryukyu - Zweigen Kanazawa 1 - 1  
Tokushima - Machida Zelvia 1 - 0  
Yamaguchi - Yokohama FC 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hangzhou Greentown - Shanghai Shenxin 5 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wuhan Zall - Henan Jianye 0 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapide Oued Zem - Olympique de Khouribga 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose - Dallas 2 - 2  
Toronto FC - Kansas City 2 - 2  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Curacao - Vietnám 1 - 1  
India - Thaiföld (Helyszín: Thaiföld) 1 - 0  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akwa Utd. - Enugu Rangers 3 - 3  
Kano Pillars - Ifeanyi Ubah 2 - 1  
Lobi Stars - Enyimba 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Oppsal 5 - 0  
Mjölner - Florö 0 - 1  
Senja - Baerum 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Lucchese 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Trapani 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvezda-2005 Perm - Csertanovo Moszkva 2 - 2  
Labdarúgás (Peru 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Coopsol - Juan Aurich 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vallejo Trujillo - Alianza Huanuco 1 - 0  
Dep. Municipal - C. Mannucci Trujillo 1 - 1  
Sporting Cristal - Dep. Binacional 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Albacete 3 - 0  
Deportivo - Cordoba 2 - 0  
Granada - Alcorcon 2 - 1  
Malaga - Elche 3 - 0  
Osasuna - Oviedo 1 - 0  
Sp. Gijón - Cadiz 1 - 0  
UD Extremadura - Mallorca 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Mjällby 1 - 1  
Trelleborg - Degerfors    
Västeras SK - Frej Täby 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilsminne - Värnamo 1 - 2  
Kristianstad - Utsikten 2 - 1  
Ljungskile - Landskrona 3 - 0  
Torn - Assyriska Turabdin IK 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis IF - Nyköping 2 - 0  
Forward Örebro - Rynninge 3 - 2  
Gefle - Sollentuna 0 - 0  
Karlslund - Linköping City 0 - 0  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Katar 5 - 0  
Franciaország - Guatemala 2 - 1  
Labdarúgás (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dél-Korea - U20Szenegál 2 - 2  
U20USA - U20Ecuador 1 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Fehéroroszország - U21Gibraltár 10 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolos Kovalyovka - Csernomorec Odessza 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas de San Carlos - Central Espanol 3 - 2  
CA Rentistas - Bella Vista 2 - 0  
Cerrito Montevideo - Torque Montevideo 1 - 2  
Sud América - Albion Montevideo 0 - 1  
Villa Espanola - Tacuarembo 0 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - New York RB 2 1 - 3  
Phoenix Rising - Tulsa 5 - 0  
Swope Park - Charlotte Independence 0 - 0  
Labdarúgás (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Nigéria 3 - 0  
Labdarúgás (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Kína 1 - 0  
Spanyolország - Dél-Afrika 3 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Nicaragua 5 - 1  
Uruguay - Panama 3 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Shelbourne 0 - 1  
Cabinteely - Cobh Ramblers 2 - 2  
Drogheda Utd. - Athlone 4 - 2  
Limerick - Galway United 2 - 1  
Longford Town - Wexford Youths 1 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn Harps - Dundalk 0 - 3  
Shamrock Rovers - Derry City 2 - 2  
Sligo - St. Patrick's 1 - 1  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Kanadai Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
D. Kvyat - A. Albon (Kanadai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
D. Kvyat - L. Stroll (Kanadai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (Kanadai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
D. Ricciardo - R. Grosjean (Kanadai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
Geo. Russell - R. Kubica (Kanadai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
K. Magnussen - C. Sainz Jr. (Kanadai Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Kanadai Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
K. Räikkönen - Lan. Norris (Kanadai Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Kanadai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
M. Verstappen - P. Gasly (Kanadai Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
N. Hülkenberg - S. Perez (Kanadai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Kanadai Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Perez - L. Stroll (Kanadai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - C. Leclerc (Kanadai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas (Kanadai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
V. Bottas - C. Leclerc (Kanadai Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrington - Catalan Dragons 34 - 4  
Rögbi (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulouse - La Rochelle 20 - 6  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Parramatta Eels 42 - 22  
New Zealand Warriors - Melbourne Storm 10 - 32  
North Queensland Cowboys - Manly-Warringah SeaEagles 20 - 22  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buenos Aires Jaguares - Durban Sharks 34 - 7  
Canterbury Crusaders - Melbourne Rebels 66 - 0  
Cape Town Stormers - Tokyo Sunwolves 31 - 18  
Johannesburg Lions - Wellington Hurricanes 17 - 37  
Sydney Waratahs - Canberra Brumbies 24 - 35  
Rögbi (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Fidzsi-szigetek 41 - 14  
U20Franciaország - U20Wales 32 - 13  
Rögbi (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Olaszország 24 - 23  
U20Ausztrália - U20Írország 45 - 17  
Rögbi (U20 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dél-Afrika - U20Grúzia 48 - 20  
U20Új-Zéland - U20Skócia 52 - 33  
Röplabda (EL, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Lettország 1 - 3  
Törökország - Szlovákia 3 - 0  
Röplabda (EL, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Horvátország 3 - 2  
Röplabda (EL, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Fehéroroszország 3 - 1  
Ukrajna - Finnország 3 - 0  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Görögország 1 - 3  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Dánia 0 - 3  
Románia - Azerbajdzsán 3 - 1  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Szlovákia 1 - 3  
Ukrajna - Csehország 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Horvátország 2 - 3  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Fehéroroszország 1 - 3  
Spanyolország - Finnország 3 - 1  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Ciprus 0 - 3  
Románia - Izrael 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Szlovénia 3 - 2  
Észtország - Görögország 1 - 3  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Irán 1 - 3  
Japán - Brazília 0 - 3  
Kanada - Ausztrália 3 - 0  
Kína - Franciaország 0 - 3  
Lengyelország - Bulgária 3 - 1  
Olaszország - Portugália 3 - 0  
Oroszország - USA 3 - 0  
Szerbia - Ausztrália 3 - 2  
Sakk (Norway Chess, Stavanger)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - Yangyi Yu 0 - 1  
F. Caruana - Wes. So 0.5 - 0.5  
L. Aronian - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
V. Anand - Liren Ding 0.5 - 0.5  
Strandfoci (Euro Winners Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Delta Szaratov 8 - 3  
Lodz - Levante 2 - 1  
Strandröplabda (Baden)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doppler C / Horst A - Bakhnar P / Bogatov Y 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Miszczuk M / Prudel M 2 - 0  
Dressler C / Huber A - Huerta Pastor A / Menendez Ortego C 2 - 0  
Dressler C / Huber A - Pokersnik D / Bedrac J P 2 - 0  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Lenc D / Habr F 2 - 1  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Windisch J / Cottafava S 2 - 0  
Lenc D / Habr F - Regza H / Smedins T 0 - 2  
Sekerci S / Urlu S - Dollinger A / Kulzer S 2 - 0  
Sivolap M / Yarzutkin A - Sekerci S / Urlu S 2 - 1  
Strandröplabda (Baden, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andriukaityte U / Vitkaus - Klinger D / Klinger R 2 - 1  
Cools S / Van Den Vonder - Lovsin N / Lovsin T 2 - 1  
Driessen A / Meertens I - Strauss N / Strauss T 0 - 2  
Maros P / Mitter J - Vaida B / Ordean I-A 1 - 2  
Nezir M / Gokalp B - Driessen A / Meertens I 2 - 1  
Pischke T / Bukovec S - Strauss N / Strauss T 0 - 2  
Plesiutsching/Schutzenhof - Cools S / Van Den Vonder 2 - 0  
Plesiutsching/Schutzenhof - Nezir M / Gokalp B 2 - 0  
Vaida B / Ordean I-A - Pischke T / Bukovec S 0 - 2  
Wahlen S / Yoken T - Andriukaityte U / Vitkaus 0 - 2  
Wahlen S / Yoken T - Maros P / Mitter J 2 - 1  
Wouters J / Stam K - Klinger D / Klinger R 2 - 0  
Strandröplabda (Nanjing, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bell P / Ngauamo J - Lavalle A / Horta Maximo 0 - 2  
Suzuki C / Sakaguchi Y - Kortzinger L / Schneider S 2 - 1  
Traballi G / Zuccarelli A - Tsopoulou K / Manavi D 2 - 0  
Wen S H / Wang J - Dabizha K / Rudykh D 2 - 1  
Tenisz (Almaty, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Giustino - M. Vilella Martinez 2 - 1  
Y. Hanfmann - F. Coria 0 - 2  
Tenisz (Almaty, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oliveira G / Vasilevski A - Martin A / Podlipnik-Cast 1 - 2  
Tenisz (Bol, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-K. Schmiedlova - S. Sorribes Tormo 0 - 2  
T. Zidansek - K. Juvan 2 - 1  
Tenisz (Bol, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lister C / Voracova R - Bacsinszky T / Minella M 1 - 2  
Tenisz (Brescia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chiesa - D. Marcinkevica 1 - 2  
J. Paolini - M. Trevisan 2 - 0  
Tenisz (Little Rock, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Altamirano - R. Sarmiento 0 - 2  
D. Sela - T-S. Kwiatkowski 2 - 0  
Dar. King - R. Sarmiento 2 - 1  
Dar. King - Zhe Li 2 - 0  
Duck Hee Lee - Dar. King 2 - 0  
Duck Hee Lee - M. Krueger 2 - 1  
R. Shane - D. Sela 0 - 2  
T-S. Kwiatkowski - Chr. Eubanks 2 - 0  
Tenisz (Little Rock, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fruttero J / Nam J - Descotte M / Luz O 1 - 2  
Huey T / Schnur M - Hach Verdugo H / Young D 2 - 1  
Tenisz (Poznan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hurkacz - R. Molleker 0 - 2  
T. Robredo - A. Vavassori 2 - 0  
Tenisz (Poznan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vavassori A / Vega Hernan - Martinez P / Vervoort M 2 - 1  
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Andujar - Balázs A. 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Martin F - Krawietz K / Mies A 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - M. Vondrousova 2 - 0  
Tenisz (s-Hertogenbosch-selejt. ffi e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - D. Brands 0 - 2  
B. Klahn - A. Arnaboldi 1 - 2  
E. Gerasimov - Tom. Paul 0 - 2  
F. Horansky - S. Caruso 0 - 2  
J. Sinner - L. Lacko 2 - 1  
Jas. Jung - M. Giron 1 - 2  
N. Mahut - A. Davidovich Fokina 0 - 2  
T. Fabbiano - E. Ruusuvuori 2 - 1  
Tenisz (s-Hertogenbosch-selejt. női e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Stefkova - E. Rybakina 0 - 2  
C. McHale - R. van der Hoek 2 - 0  
F. Ferro - N. Liauw A Fong 2 - 0  
L. Kerkhove - A. Lottner 0 - 2  
M. Honcova - A. Kalinskaya 1 - 2  
M. Melnikova - G. Garcia Perez    
P. Badosa Gibert - K. Kawa 2 - 1  
Pri. Hon - Gálfi D. 2 - 0  
S. Lisicki - G. Minnen 1 - 2  
Stollár F. - T. Korpatsch 2 - 1  
V. Lepchenko - I. de Vroome 2 - 0  
Y. Bonaventure - A. Hartono 2 - 1  
Tenisz (Stuttgart-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - Hir. Moriya 2 - 0  
A. Menendez-Maceiras - S. Stakhovsky 0 - 2  
B. Schnur - V. Galovic 1 - 2  
D. Istomin - Dus. Brown 0 - 2  
M. Banes - A. Popyrin 1 - 2  
P. Gunneswaran - M. Viola    
S.K. Mukund - G. Barrere 0 - 2  
T. Puetz - F. Lopez 0 - 2  
Tenisz (Surbiton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Evans - M. Copil 2 - 1  
M. Bachinger - D. Kudla 0 - 2  
V. Troicki - D. Kudla 2 - 1  
V. Troicki - I. Karlovic 2 - 1  
Tenisz (Surbiton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers M / Mclachlan - Bambridge L / Daniell M 2 - 0  
Kwon S / Ramanathan R - Evans D / Glasspool L 2 - 1  
Tenisz (Surbiton, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - K. Dunne 2 - 1  
A. van Uytvanck - C. McNally 0 - 2  
C. McNally - A. Riske 0 - 2  
M. Rybarikova - H. Watson 2 - 0  
M. Rybarikova - T. Maria 2 - 0  
Y. Wickmayer - T. Maria 1 - 2  
Tenisz (Torun, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kostyuk - A. Kiick 2 - 1  
R. Sramkova - I.M. Bara    
Tollaslabda (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tien Chen Chou - Jon. Christie 1 - 2  
Tzu Wei Wang - A.S. Ginting 0 - 2  
Tollaslabda (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamura T / Sonoda K - Choi S / Seo S J 2 - 1  
Ko S H / Shin B C - Junhui L / Yuchen L 2 - 1  
Tollaslabda (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nit. Jindapol - Yufei Chen 1 - 2  
Noz. Okuhara - R. Intanon 2 - 0  
Tollaslabda (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsutomo Mi/ Takahashi A - Fukushima Y / Hirota S 1 - 2  
Polii G / Rahayu A - Chen Q / Jia Y F 1 - 2  
Tollaslabda (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jordan P / Oktavianti M D - Higashino A / Watanabe Y 2 - 1  
Wang Y / Huang D - Tang C M / Tse Y S 2 - 0  
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BL 2018/19    
Brescia - Jug Dubrovnik 12 - 13  
Olympiakosz - FTC 10 - 10  
Recco - Barceloneta 8 - 7  
Waspo Hannover - Sport Management 8 - 10  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kanada 15 - 9  
Hollandia - USA 6 - 8  
Magyarország - Kína 15 - 14  
Oroszország - Olaszország 9 - 9  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gago - Jes. Sanchez 1 - 0  
K. Lejarraga - L. Solis 1 - 0  
K. Lerena - V. Ducar 1 - 0  

 

2019.06.07.
Asztalitenisz (Hongkong Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Duda - Jingkun Liang 1 - 4  
Chuqin Wang - S. Gauzy 4 - 1  
Gaoyuan Lin - Te Ma 4 - 0  
Koki Niwa - Jun Mizutani 2 - 4  
M. Falck - Chun Ting Wong 4 - 3  
Q. Aruna - Tom. Harimoto 0 - 4  
T. Boll - Mah. Yoshimura 4 - 3  
Yu Zhou - Woojin Jang 4 - 0  
Asztalitenisz (Hongkong Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Devos R / Olah B - Liao C-T / Lin Y-J 0 - 3  
Ho K K / Wong C T - Gárdos R / Habesohn D 3 - 1  
Ho K K / Wong C T - Liang J / Lin G 1 - 3  
Jang W / Lim J - Liao C-T / Lin Y-J 3 - 1  
Jang W / Lim J - Yoshimura M / Morizono M 3 - 0  
Liang J / Lin G - Achanta S K / Gnanasekaran S 3 - 1  
Asztalitenisz (Hongkong Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hitomi Sato - Saki Shibata 1 - 4  
Hoi Kem Doo - S. Polcanova 1 - 4  
Hyowon Suh - B. Szőcs 4 - 1  
Kas. Ishikawa - Yidi Wang 1 - 4  
Mingyang Sun - Mima Ito 0 - 4  
Miu Hirano - Yalan Feng 4 - 0  
Xiaona Shan - Tianwei Feng 2 - 4  
Zhuojia He - I-Ching Cheng 3 - 4  
Asztalitenisz (Hongkong Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen K / Mu Z - Paranang O / Sawettabut S    
Doo H K / Lee H C - Kihara M / Nagasaki M 1 - 3  
Hamamoto Y / Polcanova S - Ng W N / Soo W Y M 2 - 3  
Jeon J / Yoo E - Lin Y / Zeng J 3 - 1  
Jeon J / Yoo E - Ng W N / Soo W Y M 3 - 1  
Kihara M / Nagasaki M - Chen K / Mu Z 1 - 3  
Asztalitenisz (Hongkong Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee S / Choi H - Ma T / Wu Y 3 - 1  
Lin Y J / Cheng I C - Ho K K / Lee H C 3 - 2  
Wong C T / Doo H K - Flore T / Gasnier L 3 - 0  
Wong C T / Doo H K - Lin Y J / Cheng I C 2 - 3  
Zhou Y / Chen X - Fegerl S / Polcanova S 3 - 1  
Zhou Y / Chen X - Lee S / Choi H 1 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Richmond - Geelong 37 - 104  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Kiwoom Heroes 7 - 1  
Hanwha Eagles - LG Twins 3 - 2  
KT Wiz - Lotte Giants 2 - 1  
NC Dinos - KIA Tigers 2 - 1  
SK Wyverns - Samsung Lions 4 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tohoku Rakuten 13 - 3  
Hanshin Tigers - Hokkaido Nippon 2 - 3  
Hiroshima Carp - Fukuoka S. Hawks 3 - 6  
Tokyo Yakult - Orix Buffaloes    
Yokohama Baystars - Saitama Seibu 2 - 6  
Yomiuri Giants - Chiba Lotte 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - St. Louis 3 - 1  
Cleveland - Minnesota 4 - 5  
LA Angels - Oakland 4 - 7  
San Diego - Washington 5 - 4  
Texas - Baltimore 4 - 3  
Toronto - NY Yankees 2 - 6  
Darts (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Fülöp-szigetek 5 - 1  
Ausztria - Oroszország 5 - 3  
Ausztrália - Finnország 5 - 4  
Hollandia - Spanyolország 5 - 0  
Kína - USA 1 - 5  
Lengyelország - Csehország 5 - 2  
Olaszország - Kanada 3 - 5  
Írország - Görögország 5 - 1  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foz Cataratas - ACBF Carlos Barbosa 0 - 3  
Intelli Paraiso - Jaragua 6 - 6  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Németország 3 - 4  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Charlotte (4.m.) 3 - 5  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - St. Louis (5.m.) 1 - 2  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comunicaciones Mercedes - Ferro Carril Oeste (5.m.) 69 - 72  
San Lorenzo - Boca Juniors (5.m.) 72 - 63  
Kosárlabda (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Oostende (1.m.) 67 - 73  
Kosárlabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orleans - St-Chamond (1.m.) 76 - 66  
Rouen - Gries-Oberhoffen (1.m.) 96 - 84  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - ASVEL Lyon-Villeurbanne (3.m.) 56 - 99  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Phoenix Fuelmasters 101 - 95  
RS Elasto Painters - Ginebra SM 104 - 81  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Promitheasz Patra (5.m.) 76 - 76, h.u. 84 - 85  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Pécs (3.m.) 72 - 87  
Szombathely - Szolnok (3.m.) 102 - 75  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremona - Venezia (5.m.) 69 - 79  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Zaragoza (1.m.) 101 - 59  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - FMP (3.m.) 97 - 59  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Himki Moszkva (2.m.) 103 - 92  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Törökország 47 - 62  
Szlovénia - Nagy-Britannia 97 - 87  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Las Vegas 69 - 92  
Connecticut - Los Angeles 89 - 77  
Minnesota - Phoenix 58 - 56  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nelson Giants - Super City Rangers 102 - 81  
Kézilabda (Román bajnokság,női,osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mioveni - Targu Mures 33 - 19  
Slatina - Univ. Cluj 21 - 26  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Guarani 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos - Atlético MG 1 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Bulgária 2 - 1  
Montenegró - Koszovó 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Luxemburg 1 - 1  
Ukrajna - Szerbia 5 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Írország 1 - 1  
Grúzia - Gibraltár 3 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Spanyolország 1 - 4  
Norvégia - Románia 2 - 2  
Svédország - Málta 3 - 0  
Labdarúgás (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Szlovénia 1 - 0  
Lettország - Izrael 0 - 3  
Észak-Macedónia - Lengyelország 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampere Utd. - Ilves 2 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Vaajakoski - KuFu-98 1 - 2  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Magni 4 - 1  
Grotta - Fjölnir 0 - 0  
Haukar - Thor Akureyri 0 - 3  
Throttur Reykjavik - Leiknir R. 3 - 0  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kari Akranes - Vidir Gardur 0 - 4  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HK/Vikingur - ÍBV 1 - 3  
Valur - Fylkir 6 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York City FC - FC Cincinnati 5 - 2  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kano Pillars - Enyimba 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Rjazany 4 - 0  
Lokomotív Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 4 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Union Comercio 1 - 1  
Real Garcilaso - Universitario de Deportes 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Oskarshamn 2 - 0  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Anglia 2 - 1  
Portugália - Japán 1 - 0  
Labdarúgás (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kolumbia - U20Ukrajna 0 - 1  
U20Olaszország - U20Mali 4 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Törökország - U21Albánia 2 - 2  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Svájc - U21Szlovénia 1 - 2  
U21Svédország - U21Norvégia 3 - 1  
Labdarúgás (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Dél-Korea 4 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malajzia - Kelet-Timor 7 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Haiti 2 - 1  
Dél-Korea - Ausztrália 1 - 0  
Elefántcsontpart - Comore-szigetek 3 - 1  
Kenya - Madagaszkár 1 - 0  
Kína - Fülöp-szigetek 2 - 0  
Szlovákia - Jordánia 5 - 1  
Tadzsikisztán - Afganisztán 1 - 1  
Tunézia - Irak 2 - 0  
Üzbegisztán - Koreai NDK 4 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Huddersfield 26 - 26  
Hull FC - Salford 35 - 32  
Wakefield - Leeds Rhinos 0 - 10  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - Newcastle Knights 12 - 20  
Wests Tigers - Canberra Raiders 0 - 28  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunedin Highlanders - Bulls 24 - 24  
Queensland Reds - Auckland Blues 29 - 28  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Irán 3 - 2  
Franciaország - Lengyelország 3 - 1  
Japán - Argentína 3 - 0  
Kína - Bulgária 3 - 0  
Németország - Szerbia 3 - 2  
Olaszország - USA 3 - 1  
Oroszország - Portugália 3 - 0  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Brazília 1 - 3  
Strandfoci (Euro Winners Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delta Szaratov - Catania 8 - 6  
Levante - Lokomotív Moszkva 3 - 2  
Lodz - Euroformat-Bodon 5 - 0  
Szpartak Moszkva - Braga 3 - 5  
Strandröplabda (Baden-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakhnar P / Bogatov Y - Oláh B / Stréli B 2 - 0  
Gala J / Sramek M - Poznanski D / Kruk M 2 - 1  
Horl J / Winter T - Windisch J / Cottafava S 0 - 2  
Kindl M F / Leitner L - Aahman D / Hellvig J 2 - 1  
Myslivecek M / Pihera M - Bakhnar P / Bogatov Y 0 - 2  
Oláh B / Stréli B - Juchnevic R / Vasiljev A 2 - 0  
Pokersnik D / Bedrac J P - Huerta Pastor A / Menendez Ortego 1 - 2  
Pokersnik D / Bedrac J P - Kufa D / Samec D 2 - 1  
Shustrov P / Gusev A - Kindl M F / Leitner L 2 - 0  
Shustrov P / Gusev A - Mandilaris A / Mandilaris 2 - 0  
Vandecaveye L / Vandecave - Huerta Pastor A / Menendez Orteg 0 - 2  
Windisch J / Cottafava S - Gala J / Sramek M 2 - 1  
Strandröplabda (Baden-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Allegretti D / Annibalini - OlsenKoellner/NorageBisga 0 - 2  
Apostolaki M / Spiliotopo - Lovsin N / Lovsin T 0 - 2  
Chabai L / Siakretava V - Angelova S / Mishonova I 2 - 0  
Chabai L / Siakretava V - OlsenKoellner/NorageBisga 2 - 1  
Dostalova M / Dostalova N - Bulc K / Zdesar N 2 - 1  
Fuller L / Melville K - Cools S / Van Den Vonder 0 - 2  
Piersma E / Ypma P - Cools S / Van Den Vonder 0 - 2  
Vaida B / Ordean I-A - Benedik Bevc N / Hrovat N 2 - 0  
Vaida B / Ordean I-A - Dostalova M / Dostalova N 2 - 0  
Yurtsever S / Celebi M - Győri P / Harmat B 2 - 0  
Yurtsever S / Celebi M - Lovsin N / Lovsin T 0 - 2  
Strandröplabda (Nanjing, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barboni A / Puccinelli C - Doerfler A / Wiesmeyr S 2 - 0  
Bell P / Ngauamo J - Caluori L / Gerson D 1 - 2  
Cao S / Dong J - Brzostek M / Wachowicz A 0 - 2  
Chen H / Wang J - Traballi G / Zuccarelli A 0 - 2  
Dabizha K / Rudykh D - Kubickova M / Kvapilova M 0 - 2  
Jancar T / Kotnik T - Gordon J / Marcelle S 0 - 2  
Lavalle A / Horta Maximo - Tamayo M D / Martinez Ort 2 - 0  
Wen S H / Wang J - Dumbauskaite I / Zobnina 2 - 0  
Tenisz (Almaty, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tabilo - L. Giustino 1 - 2  
N. Milojevic - M. Vilella Martinez 0 - 2  
O. Nedovyesov - F. Coria 0 - 2  
Y. Hanfmann - And. Martin 2 - 1  
Tenisz (Almaty, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin A / Podlipnik-Cast - Giustino L / Sakharov G 2 - 0  
Oliveira G / Vasilevski A - Behar A / Escobar G 2 - 0  
Tenisz (Bol, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - K. Juvan 0 - 2  
J.B. Teichmann - A-K. Schmiedlova 0 - 2  
L. Siegemund - S. Sorribes Tormo 0 - 2  
T. Zidansek - T. Bacsinszky 2 - 0  
Tenisz (Bol, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogdan A / Skamlova C - Bacsinszky T / Minella M 1 - 2  
Lister C / Voracova R - Gumulya B / Rompies J 2 - 1  
Tenisz (Brescia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haas - D. Chiesa 0 - 2  
D. Marcinkevica - Z. Hives 2 - 1  
J. Paolini - K. von Deichmann 2 - 1  
M. Trevisan - L. Chirico 2 - 0  
Tenisz (Little Rock, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ritschard - D. Sela 1 - 2  
Joao Menezes - M. Krueger 1 - 2  
N. Rubin - T-S. Kwiatkowski 0 - 2  
R. Shane - D. Nguyen 2 - 1  
T. Smyczek - Chr. Eubanks 0 - 2  
Zhizhen Zhang - Duck Hee Lee 1 - 2  
Tenisz (Little Rock, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Li Z / Sela D - Hach Verdugo H / Young D 0 - 2  
Tenisz (Poznan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vavassori - A. Giannessi 2 - 0  
G. Mager - T. Robredo 1 - 2  
H. Hurkacz - P. Sousa 2 - 0  
R. Molleker - Q. Halys 2 - 1  
Tenisz (Poznan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dembek M / Mergea F - Vavassori A / Vega Hernan 0 - 2  
Martinez P / Vervoort M - Siljestrom A / Ymer E 2 - 1  
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - P. Andujar 0 - 2  
Tenisz (Prostejov, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oswald P / Polasek F - Lehecka J / Vesely J 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - D. Thiem    
R. Federer - R. Nadal 0 - 3  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - A. Anisimova 2 - 1  
J. Konta - M. Vondrousova 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flipkens K / Larsson J - Duan Y-Y / Zheng S 0 - 2  
Mertens/Sabalenka - Babos/Mladenovic 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan L / Dodig I - Dabrowski G / Pavic M 2 - 0  
Tenisz (Surbiton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Copil - M. Ebden 2 - 0  
M. Granollers - Dan. Evans 0 - 2  
Tenisz (Torun, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kovinic - A. Kiick 0 - 2  
I.M. Bara - N. Dascalu 2 - 0  
M. Kostyuk - A. Kalinina 2 - 1  
R. Sramkova - A. Zarycka 2 - 0  
Tollaslabda (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jon. Christie - Dan Lin 2 - 0  
T. Sugiarto - A.S. Ginting    
Tien Chen Chou - Joo Ven Soong 2 - 0  
Tzu Wei Wang - Kaz. Sakai 2 - 0  
Tollaslabda (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Choi S / Seo S J - Han C / Zhou H 2 - 1  
Kamura T / Sonoda K - He J / Tan Q 2 - 0  
Ko S H / Shin B C - Ahsan M / Setiawan H 2 - 0  
Liao M C / Su C H - Junhui L / Yuchen L 0 - 2  
Tollaslabda (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Nit. Jindapol 0 - 2  
Michelle Li - Yufei Chen 0 - 2  
Noz. Okuhara - Jia Min Yeo 2 - 0  
R. Intanon - Ji Hyun Sung 2 - 0  
Tollaslabda (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Lee S H / Shin S C 2 - 1  
Kim S Y / Kong H Y - Matsutomo Mi/ Takahashi A 0 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Polii G / Rahayu A 0 - 2  
Takahata Y / Sakuramoto A - Fukushima Y / Hirota S 0 - 2  
Tollaslabda (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Faizal H / Widjaja G E - Tang C M / Tse Y S 0 - 2  
Jordan P / Oktavianti M D - Chan P S / Goh L Y 2 - 0  
Ko S H / Eom H W - Higashino A / Watanabe Y 1 - 2  
Wang Y / Huang D - Adcock C / Adcock G 2 - 0  
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Barceloneta 9 - 7  
Jug Dubrovnik - Sport Management 11 - 8  
Recco - Olympiakosz 11 - 12  
Waspo Hannover - Brescia 8 - 11  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Oroszország 8 - 9  
Kína - USA 6 - 21  
Magyarország - Hollandia 10 - 12  
Olaszország - Kanada 15 - 10  

 

2019.06.06.
Asztalitenisz (Hongkong Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Jorgic - Woojin Jang 3 - 4  
Dang Qiu - Jun Mizutani 3 - 4  
Gaoyuan Lin - R. Walther 4 - 2  
Jon Persson - Tom. Harimoto 2 - 4  
Jonghoon Lim - Chuqin Wang 1 - 4  
Koki Niwa - S. Gnanasekaran 4 - 1  
Kwan Kit Ho - B. Duda 1 - 4  
M. Falck - K. Yoshimura 4 - 0  
Mah. Yoshimura - P. Franziska 4 - 0  
Q. Aruna - Peifeng Zheng 4 - 3  
S. Gauzy - Sangsu Lee 4 - 3  
T. Boll - S.K. Achanta 4 - 3  
T. Moregard - Jingkun Liang 1 - 4  
T. Pucar - Chun Ting Wong 3 - 4  
Te Ma - L. Pitchford 4 - 2  
Yun-Ju Lin - Yu Zhou 1 - 4  
Asztalitenisz (Hongkong Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achanta S K / Gnanasekara - Ionescu O / Robles A 3 - 1  
Anthony A / Thakkar M V - Gárdos R / Habesohn D 0 - 3  
Apolonia T / Monteiro J - Liao C-T / Lin Y-J 2 - 3  
Chen C-A / Chuang C-Y - Devos R / Olah B    
Ho K K / Wong C T - Flore T / Lebesson E 3 - 1  
Jang W / Lim J - Karlsson K / Persson J    
Liang J / Lin G - Drinkhall P / Walker S 3 - 0  
Polansky T / Sirucek P - Yoshimura M / Morizono M 0 - 3  
Asztalitenisz (Hongkong Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hitomi Sato - Zi Mu 4 - 3  
Hoi Kem Doo - S. de Nutte 4 - 0  
Hyowon Suh - Yu Fu 4 - 0  
Jie Li - Tianwei Feng 1 - 4  
Jihee Jeon - Mingyang Sun 2 - 4  
Joohyun Park - I-Ching Cheng 0 - 4  
Kas. Ishikawa - Mo Zhang 4 - 0  
Mengyu Yu - Mima Ito 0 - 4  
Miu Hirano - H. Matelova 4 - 1  
S. Sawettabut - B. Szőcs 0 - 4  
W.Y.M. Soo - S. Polcanova 1 - 4  
Xiaona Shan - Szu-Yu Chen 4 - 3  
Y. Noskova - Saki Shibata 0 - 4  
Yalan Feng - Xingtong Chen 4 - 0  
Yidi Wang - Ho Ching Lee 4 - 0  
Zhuojia He - Miyu Kato 4 - 1  
Asztalitenisz (Hongkong Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen K / Mu Z - Vorobeva O / Noskova Y 3 - 0  
Cheng H-T / Chen S-Y - Hamamoto Y / Polcanova S 2 - 3  
Doo H K / Lee H C - Batra M / Kamath A G 3 - 0  
Jeon J / Yoo E - Ciobanu I / Szőcs B 3 - 0  
Kihara M / Nagasaki M - Hirano M / Ishikawa K 3 - 1  
Paranang O / Sawettabut S - Balazova B / Matelova H 3 - 1  
Piccolin G / Vivarelli D - Ng W N / Soo W Y M 0 - 3  
Xiao M / Zhang M - Lin Y / Zeng J 2 - 3  
Asztalitenisz (Hongkong Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flore T / Gasnier L - Szudi/Pergel 3 - 0  
Jang W / Jeon J - Zhou Y / Chen X 2 - 3  
Lebesson E / Yuan J N - Ho K K / Lee H C 2 - 3  
Lee S / Choi H - Ionescu O / Szőcs B 3 - 1  
Lin Y J / Cheng I C - Karakasevic A / Lupulesku I 3 - 0  
Ma T / Wu Y - Pistej L / Balazova B 3 - 0  
Skachkov K / Vorobeva O - Fegerl S / Polcanova S 0 - 3  
Wong C T / Doo H K - Harimoto T / Hayata H 3 - 1  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Asher-Smith - M-J. Ta Lou (női 100 m síkfutás, Róma)    
D. Muhammad - S. Little (női 400 m gátfutás, Róma)    
G. Dibaba - L. Muir (női 1500 m, Róma)    
G. Tamberi - M. Przybylko (magasugrás, Róma)    
I. Spanovic - M. Mihambo (női távolugrás, Róma)    
M. Haratyk - K. Bukowiecki (súlylökés, Róma)    
M. Norman - R. Guliyev (200 m, Róma)    
N. Amos - D. Brazier (800 m, Róma)    
P. Pichardo - O. Craddock (hármasugrás, Róma)    
S. Barega - H. Gebrhiwet (5000 m, Róma)    
S. Morris - J. Suhr (női rúdugrás, Róma)    
S. Shubenkov - O. Ortega (110 m gátfutás, Róma)    
S.E. Naser - She. Jackson (női 400 m síkfutás, Róma)    
Shiying Liu - B. Spotakova (női gerelyhajítás, Róma) 0 - 1  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Doosan Bears 12 - 3  
Kiwoom Heroes - SK Wyverns 6 - 2  
LG Twins - KT Wiz 8 - 7  
Lotte Giants - Hanwha Eagles 3 - 4  
Samsung Lions - NC Dinos 6 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hanshin Tigers 3 - 4  
Fukuoka S. Hawks - Chunichi Dragons 6 - 4  
Hokkaido Nippon - Tokyo Yakult 3 - 1  
Orix Buffaloes - Yokohama Baystars 3 - 2  
Saitama Seibu - Hiroshima Carp 9 - 2  
Tohoku Rakuten - Yomiuri Giants 1 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Tecolotes de Nuevo Laredo 4 - 7  
Diablos Rojos del Mexico - Bravos de Leon 29 - 0  
Generales de Durango - Rieleros de Aguascaliente 14 - 5  
Leones de Yucatan - Tigres de Quintana Roo 2 - 5  
Olmecas de Tabasco - Piratas de Campeche 9 - 17  
Pericos de Puebla - Guerreros de Oaxaca 6 - 5  
Saraperos de Saltillo - Algodoneros Union Laguna 5 - 7  
Toros de Tijuana - Sultanes de Monterrey 5 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Colorado 9 - 8  
Chicago Cubs - Colorado (20:20) 1 - 3  
Cleveland - Minnesota 9 - 7  
Detroit - Tampa Bay 0 - 4  
Detroit - Tampa Bay (19:10) 1 - 6  
Kansas City - Boston 0 - 8  
Kansas City - Boston (19:15) 5 - 7  
LA Angels - Oakland 10 - 9  
Milwaukee - Miami 3 - 8  
Milwaukee - Miami (20:10) 5 - 1  
NY Mets - San Francisco 7 - 0  
NY Mets - San Francisco (18:10) 7 - 3  
Pittsburgh - Atlanta 7 - 4  
Pittsburgh - Atlanta (18:35) 6 - 1  
Seattle - Houston 14 - 1  
Seattle - Houston (21:40) 7 - 8  
St. Louis - Cincinnati    
St. Louis - Cincinnati (19:15) 3 - 1  
Texas - Baltimore 2 - 1  
Toronto - NY Yankees 11 - 7  
Darts (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Hongkong 5 - 1  
Brazília - Svédország 1 - 5  
Gibraltár - Japán 4 - 5  
Magyarország - Németország 1 - 5  
Skócia - Dánia 5 - 0  
Wales - Szingapúr 3 - 5  
Észak-Írország - Dél-Afrika 4 - 5  
Új-Zéland - Litvánia 5 - 1  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pato Branco - Minas Belo Horizonte 2 - 1  
Futsal (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berettyóújfalu - Haladás (3.m.) 4 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Benfica (2.m.) 3 - 6  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Németország 3 - 4  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Charlotte (3.m.) 1 - 4  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Instituto Cordoba - Regatas Corrientes (5.m.) 78 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Monaco (3.m.) 78 - 81  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Torun (4.m.) 82 - 83  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Toronto (3.m.) 109 - 123  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Valencia (1.m.) 94 - 72  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tofas Bursa - Fenerbahce (3.m.) 71 - 76  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Svédország 81 - 73  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - Chicago 103 - 85  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern Huskies - Canterbury Rams 70 - 81  
Wellington Saints - Taranaki Mountainairs 83 - 74  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Aalborg (2.m.) 31 - 32  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Nimes 28 - 27  
Dunkerque - Nantes 25 - 28  
Istres - Ivry 35 - 30  
Montpellier - Pontault-Combault 32 - 23  
Paris SG - Cesson 29 - 20  
Toulouse - Pays d'Aix 29 - 24  
Tremblay - St. Raphael 33 - 32  
Kézilabda (Román bajnokság,női,osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slatina - Mioveni 25 - 24  
Univ. Cluj - Targu Mures 33 - 24  
Kézilabda (vb-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Spanyolország 32 - 31  
Lengyelország - Szerbia 30 - 27  
Szlovákia - Svédország 24 - 45  
Szlovénia - Észak-Macedónia 38 - 27  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Fortaleza 1 - 0  
Cruzeiro - Fluminense 2 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TPS - Ilves 1 - 0  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Njardvik - Fram 0 - 1  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Völsungur Husavik - Dalvik/Reynir 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KR - Keflavík 0 - 4  
Stjarnan - Breidablik 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Dep. Pereira 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai baj.,felsőház, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Junior de Barranquilla 2 - 3  
Dep. Cali - Dep. Tolima 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Seattle 2 - 1  
Labdarúgás (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Haladás (3.m.) 1 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A divízió)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Anglia 1 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akwa Utd. - Ifeanyi Ubah 2 - 1  
Enugu Rangers - Lobi Stars 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tromsdalen - Jerv 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Vidar 2 - 2  
Nardo - Bryne 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lindome - Tvaaker 1 - 3  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Bahrein 4 - 1  
Írország - Mexikó 0 - 0  
Labdarúgás (Tunéziai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CS Sfaxien - Esperance de Tunis 1 - 1  
Stade Gabesien - Etoile du Sahel 1 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Liechtenstein - U21Azerbajdzsán 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Andorra - U21Koszovó 0 - 4  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Feröer-szigetek - U21Kazahsztán 1 - 3  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Görögország - U21Grúzia 3 - 0  
U21Szlovákia - U21Örményország 6 - 0  
U21Észak-Macedónia - U21Finnország 1 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Mexico Utd. - Oklahoma City Energy 1 - 1  
Swope Park - Loudoun Utd. 2 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, Ázsia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhután - Guam 1 - 0  
Kambodzsa - Pakisztán 2 - 0  
Laosz - Banglades 0 - 1  
Makaó - Sri Lanka 1 - 0  
Mongólia - Brunei 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Katar 2 - 0  
Irán - Szíria 5 - 0  
Mexikó - Venezuela 3 - 1  
Paraguay - Honduras 1 - 1  
Peru - Costa Rica 1 - 0  
Tajvan - Nepál 1 - 1  
USA - Jamaika 0 - 1  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Szerbia 3 - 0  
Bulgária - Dominikai Köztársaság 1 - 3  
Japán - Hollandia 3 - 0  
Kína - Olaszország 3 - 2  
Lengyelország - Oroszország 3 - 2  
Németország - Dél-Korea 3 - 0  
Thaiföld - Törökország 0 - 3  
USA - Németország 3 - 0  
Sakk (Norway Chess, Stavanger)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liren Ding - F. Caruana 1 - 0  
M. Carlsen - A. Grischuk 1 - 0  
M. Vachier-Lagrave - V. Anand 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - L. Aronian 0 - 1  
Wes. So - Yangyi Yu 1 - 0  
Strandfoci (Euro Winners Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Szpartak Moszkva 1 - 6  
Braga - Grande Motte Pyramide 7 - 3  
BSC Vybor - Lodz 1 - 5  
Catania - Artur Music Kijev 4 - 3  
Jászfényszaru - Delta Szaratov 1 - 9  
Kristall - Euroformat-Bodon 2 - 2  
Sporting CP - Levante 2 - 2  
Strandröplabda (Nanjing-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbauskaite I / Zobnina - Wang Y / Xie H 2 - 1  
Gordon J / Marcelle S - Yu Y-H / Pan T-Y 2 - 1  
Ishitsubo S / Shiba A - Gromadowska/Gruszczynska 2 - 0  
Ishitsubo S / Shiba A - Vuorinen A / Prihti V 2 - 0  
Jancar T / Kotnik T - Filina E / Zayonchkovskay 2 - 0  
Jancar T / Kotnik T - Sakaguchi K / Murakami R 2 - 1  
Kendall B / Weiler S - Dumbauskaite I / Zobnina 1 - 2  
Kendall B / Weiler S - Maestri C / Santisteban C 2 - 0  
Krebs A / Welsch L - Friedl F / Pfeffer E 2 - 1  
Suzuki C / Sakaguchi Y - Krebs A / Welsch L 2 - 0  
Tsopoulou K / Manavi D - Fujii S / Kumada M 2 - 0  
Yu Y-H / Pan T-Y - Fabjan K / Kregar K 2 - 0  
Tenisz (Almaty, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Coria - D. Istomin 2 - 0  
Gon. Oliveira - And. Martin 0 - 2  
M-A. Hüsler - M. Vilella Martinez 0 - 2  
N. Kuhn - A. Tabilo 0 - 2  
N. Milojevic - D. Gimeno-Traver 2 - 1  
O. Nedovyesov - E. Karlovskiy 2 - 0  
San. Giraldo - L. Giustino 0 - 2  
Y. Hanfmann - P. Kotov 2 - 0  
Tenisz (Almaty, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Escobar G - Karlovskiy E / Pavlioutchenkov A 2 - 0  
Giustino L / Sakharov G - Brkic T / Pavic A 2 - 1  
Khabibulin T / Manafov V - Martin A / Podlipnik-Cast 1 - 2  
Oliveira G / Vasilevski A - Bonadio R / Mansouri S 2 - 0  
Tenisz (Bol, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - A-K. Schmiedlova 1 - 2  
A. Krunic - A. Bogdan 2 - 0  
J.B. Teichmann - Y. Bonaventure 2 - 0  
K. Juvan - A. Sharma 2 - 0  
L. Siegemund - T. Mrdeza 2 - 1  
Nao Hibino - T. Bacsinszky 0 - 2  
T. Zidansek - S. Vögele 2 - 1  
V. Flink - S. Sorribes Tormo 0 - 2  
Tenisz (Bol, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amanmuradova A / Hibino N - Gumulya B / Rompies J 0 - 2  
Danilovic O / Zidansek T - Bacsinszky T / Minella M 1 - 2  
Fomina A / Mrdeza T - Bogdan A / Skamlova C 1 - 2  
Tenisz (Brescia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haas - P. Ozgen 2 - 0  
Bondár A. - K. von Deichmann 0 - 2  
D. Chiesa - F. di Lorenzo 2 - 0  
D. Marcinkevica - D. Spiteri 2 - 0  
E. Cocciaretto - J. Paolini 0 - 2  
L. Chirico - O. Dodin 2 - 0  
M. Trevisan - M. di Giuseppe 2 - 0  
Z. Hives - J. Grabher 2 - 0  
Tenisz (Little Rock, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Cerundolo - Chr. Eubanks 1 - 2  
Tenisz (Little Rock, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Descotte M / Luz O - Martinez L D / Quiroz R 2 - 0  
Huey T / Schnur M - Lee D / Peliwo F 2 - 0  
Johnson H / Johnson Y - Fruttero J / Nam J 1 - 2  
Tenisz (Poznan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - D. Masur 2 - 1  
A. Vavassori - O. Otte 2 - 0  
G. Mager - F. Baldi 2 - 0  
H. Hurkacz - E. Lopez-Perez 2 - 0  
Joao Domingues - P. Sousa 1 - 2  
Q. Halys - S. Ofner 2 - 1  
T. Robredo - Den. Novak 2 - 1  
Z. Kolar - R. Molleker 1 - 2  
Tenisz (Poznan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranco Cosano J / Branc - Martinez P / Vervoort M 0 - 2  
Dembek M / Mergea F - Bolelli S / Mager G 2 - 1  
Siljestrom A / Ymer E - Lammons N / Romboli F 2 - 0  
Vavassori A / Vega Hernan - Domingues J / Vatutin A 2 - 0  
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - F. Gaio 2 - 1  
M. Arevalo - P. Torebko 1 - 2  
P. Andujar - Ben. Hassan 2 - 0  
Tenisz (Prostejov, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Oswald P / Polasek F 0 - 2  
Lehecka J / Vesely J - Molchanov D / Zelenay I 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - K. Khachanov 3 - 0  
N. Djokovic - A. Zverev 3 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Martin F - Cabal J S / Farah R 2 - 0  
Krawietz K / Mies A - Pella G / Schwartzman D S 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Keys - A. Barty 0 - 2  
S. Halep - A. Anisimova 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mertens E / Sabalenka A - Kichenok L / Ostapenko J 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melichar N / Soares B - Chan L / Dodig I 0 - 2  
Qureshi A U H / Kichenok - Dabrowski G / Pavic M 1 - 2  
Tenisz (Surbiton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - Dan. Evans 1 - 2  
B. Tomic - M. Granollers 0 - 2  
F. Lopez - I. Karlovic 1 - 2  
Jam. Ward - D. Kudla 1 - 2  
L. Lacko - M. Ebden 0 - 2  
M. Copil - B. Schnur 2 - 0  
Soon Woo Kwon - M. Bachinger 1 - 2  
V. Troicki - P. Polansky 2 - 0  
Tenisz (Surbiton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / Daniell M - Saville L / Smith J-P 2 - 1  
Granollers M / Mclachlan - Broady L / Clayton S 2 - 0  
Kokkinakis T / Kyrgios N - Evans D / Glasspool L 1 - 2  
Kwon S / Ramanathan R - Erlich J / Sitak A 2 - 0  
Tenisz (Surbiton, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - G. Minnen 2 - 0  
A. van Uytvanck - C. Dolehide 2 - 1  
K. Dunne - T. Smitkova 2 - 0  
Lin Zhu - C. McNally 0 - 2  
M. Brengle - H. Watson 0 - 2  
M. Rybarikova - A. Kalinskaya 2 - 1  
V. Golubic - Y. Wickmayer 0 - 2  
V. Lapko - T. Maria 0 - 2  
Tenisz (Torun, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Alves - A. Kalinina 0 - 2  
D. Kovinic - G. Talaba 2 - 1  
I.M. Bara - S. Rogozinska Dzik 2 - 0  
J. Fourlis - A. Zarycka 1 - 2  
M. Chwalinska - A. Kiick 0 - 2  
N. Dascalu - R. Vicens Mas 2 - 0  
P. Ormaechea - M. Kostyuk 1 - 2  
R. Sramkova - M. Benoit 2 - 0  
Tollaslabda (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - A.S. Ginting 0 - 2  
Dan Lin - K. Parupalli 2 - 1  
Jon. Christie - T. Saensomboonsuk 2 - 0  
Kaz. Sakai - K. Wangcharoen 2 - 1  
Kean Yew Loh - T. Sugiarto 1 - 2  
T. Sitthikom - Joo Ven Soong 0 - 2  
Tien Chen Chou - D. Liew 2 - 0  
Tzu Wei Wang - Sam. Verma 2 - 1  
Tollaslabda (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angriawan B / Hardianto H - Ko S H / Shin B C 0 - 2  
Choi S / Seo S J - Wahyu N A P / Ade Y S 2 - 1  
Han C / Zhou H - Goh S F / Izzuddin N 2 - 0  
He J / Tan Q - Ho-Shue J A / Yakura N 2 - 0  
Kamura T / Sonoda K - Hoki T / Kobayashi Y 2 - 1  
Koga A / Saito T - Liao M C / Su C H 0 - 2  
Lee Y / Wang C L - Ahsan M / Setiawan H 0 - 2  
Rankireddy S / Shetty C - Junhui L / Yuchen L 0 - 2  
Tollaslabda (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aya Ohori - Michelle Li 1 - 2  
B. Ongbumrungpan - Xuerui Li 2 - 1  
Beiwen Zhang - Jia Min Yeo 0 - 2  
Ji Hyun Sung - Ngan Yi Cheung 2 - 1  
Nit. Jindapol - S. Pusarla Venkata 2 - 0  
Noz. Okuhara - Shuting Ji 2 - 0  
R. Intanon - S.S.Y. Cheah 2 - 1  
Yiman Zhang - Yufei Chen 0 - 2  
Tollaslabda (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Jung K E - Fukushima Y / Hirota S 1 - 2  
Kim S Y / Kong H Y - Du Y / Li Y H 2 - 0  
Kititharakul/Prajongjai - Matsutomo Mi/ Takahashi A 0 - 2  
Lee S H / Shin S C - Hsu Y C / Hu L F 2 - 0  
Liu X / Xia Y - Takahata Y / Sakuramoto A 0 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Matsuyama N / Shida C 2 - 0  
Polii G / Rahayu A - Baek H N / Kim H R 2 - 0  
Tollaslabda (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Cahyono A B / Saufika A 2 - 0  
Faizal H / Widjaja G E - Chang T C / Ng W Y 2 - 1  
Lee Y / Yang C T - Higashino A / Watanabe Y 0 - 2  
Ren X / Zhou C - Chan P S / Goh L Y 0 - 2  
Tang C M / Tse Y S - Tan K M / Lai P J 2 - 1  
Wang C L / Cheng C Y - Jordan P / Oktavianti M D 1 - 2  
Wang Y / Huang D - Hoki T / Nagahara W 2 - 0  
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - Sport Management 12 - 7  
Brescia - Olympiakosz 7 - 8  
FTC - Jug Dubrovnik 10 - 9  
Recco - Waspo Hannover (Helyszín: Hannover) 14 - 10  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Ausztrália 8 - 7  
Kína - Olaszország 7 - 10  
Magyarország - Kanada 16 - 14  
Oroszország - USA 7 - 12  

 

2019.06.05.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Doosan Bears 4 - 5  
Kiwoom Heroes - SK Wyverns 2 - 6  
LG Twins - KT Wiz 9 - 2  
Lotte Giants - Hanwha Eagles 3 - 6  
Samsung Lions - NC Dinos 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hanshin Tigers 5 - 4  
Fukuoka S. Hawks - Chunichi Dragons 5 - 2  
Hokkaido Nippon - Tokyo Yakult 0 - 5  
Orix Buffaloes - Yokohama Baystars 5 - 0  
Saitama Seibu - Hiroshima Carp 1 - 9  
Tohoku Rakuten - Yomiuri Giants 4 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 0 - 9  
Arizona - LA Dodgers (21:40) 3 - 2  
Chicago Cubs - Colorado 6 - 3  
Cleveland - Minnesota 5 - 2  
Detroit - Tampa Bay 9 - 6  
Kansas City - Boston 3 - 8  
LA Angels - Oakland 2 - 4  
Milwaukee - Miami 0 - 16  
NY Mets - San Francisco 3 - 9  
Pittsburgh - Atlanta 5 - 12  
San Diego - Philadelphia 6 - 9  
San Diego - Philadelphia (21:40) 5 - 7  
Seattle - Houston 5 - 11  
St. Louis - Cincinnati 1 - 4  
Texas - Baltimore 11 - 12  
Toronto - NY Yankees 4 - 3  
Washington - Chicago WS 9 - 5  
Washington - Chicago WS (19:05) 6 - 4  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - San Lorenzo (4.m.) 71 - 58  
Ferro Carril Oeste - Comunicaciones Mercedes (4.m.) 80 - 85  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - Alaska Aces 80 - 103  
SM Beermen - NorthPort Batang Pier 88 - 121  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Promitheasz Patra - AEK Athén (4.m.) 70 - 54  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Oldenburg (2.m.) 79 - 68  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Cremona (4.m.) 78 - 75  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gmunden - Kapfenberg (3.m.) 65 - 71  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Partizan Belgrád (2.m.) 88 - 85  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Anadolu Efes (3.m.) 72 - 78  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Himki Moszkva (1.m.) 106 - 85  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Minnesota 84 - 77  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Bjerringbro-Silkeborg (2.m.) 32 - 28  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fafe - Avanca 24 - 26  
Fermentoes - ABC Braga 19 - 27  
Horta - Maia 28 - 27  
Kézilabda (Román bajnokság,női,osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slatina - Targu Mures 28 - 22  
Univ. Cluj - Mioveni 23 - 23  
Kézilabda (vb-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Ausztria 28 - 19  
Montenegró - Csehország 25 - 23  
Norvégia - Fehéroroszország 31 - 28  
Németország - Horvátország 25 - 21  
Svájc - Dánia 14 - 26  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Sao Bento 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Corinthians 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - Santiago Morning 4 - 3  
Labdarúgás (Dán 3., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Fremad - Brabrand 1 - 1  
Brönshöj - Vanlöse 0 - 2  
Hellerup - B93 Köbenhavn 0 - 3  
Jammerbugt - Skive 1 - 4  
Kolding IF - Ringköbing 1 - 0  
Middelfart - AB Gladsaxe 2 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - Thor Akureyri 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai baj.,felsőház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Union Magdalena 3 - 0  
Millonarios - América de Cali 1 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRA de Hoceima - Youssoufia Berrechid 2 - 1  
FUS Rabat - RSB Berkane 0 - 0  
Moghreb Tetouan - Raja Casablanca 3 - 1  
Mouloudia Oujda - FAR Rabat 1 - 1  
Olympique de Safi - Kawkab Marrakesh 1 - 0  
Wydad Casablanca - Olympique de Khouribga 4 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A divízió)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Svájc 3 - 1  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Curacao - India 3 - 1  
Thaiföld - Vietnám 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sotra - Mjölner 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz B, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salernitana - Venezia 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pisa - Triestina 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Izsevszk - Kubanocska Krasznodar 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Velebit - Qviding 0 - 2  
Newroz - Sollentuna 2 - 6  
Norrtälje - Akropolis IF 0 - 4  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Brazília 0 - 4  
Katar - Guatemala 0 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21San Marino - U21Litvánia 0 - 3  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ciprus - U21Bulgária 0 - 0  
U21Málta - U21Bosznia-Hercegovina 0 - 0  
U21Oroszország - U21Csehország 0 - 1  
U21Ukrajna - U21Izrael 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool Montevideo - CA Cerro 2 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Trinidad és Tobago 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajn.,osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sileks Kratovo - Tikves Kavadarci 3 - 2  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Lengyelország 1 - 3  
Bulgária - Törökország 0 - 3  
Dél-Korea - Brazília 0 - 3  
Hollandia - Kína (Helyszín: Hongkong) 0 - 3  
Olaszország - Japán 3 - 0  
Oroszország - Szerbia 1 - 3  
Thaiföld - Dominikai Köztársaság 2 - 3  
USA - Dél-Korea 3 - 1  
Sakk (Norway Chess, Stavanger)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - Wes. So 0.5 - 0.5  
F. Caruana - M. Vachier-Lagrave 1 - 0  
L. Aronian - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
V. Anand - S. Mamedyarov 0 - 1  
Yangyi Yu - Liren Ding 0.5 - 0.5  
Strandfoci (Euro Winners Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Djoker Chisinau 14 - 0  
Casa Benfica - Grande Motte Pyramide 3 - 7  
Catania - Baggio Helsinki 10 - 2  
Euroformat Kyiv - La Nucia 2 - 0  
Kristall - Cartel Waterloo 11 - 2  
Sporting CP - Bosnia Teplice 10 - 4  
Szpartak Moszkva - ACD Sotao 6 - 2  
Tenisz (Almaty, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - M-A. Hüsler 1 - 2  
A. Tabilo - S. Diez 2 - 0  
A. Zhurbin - D. Istomin 0 - 2  
Di Wu - And. Martin 0 - 2  
F. Coria - I. Gakhov 2 - 1  
Gon. Oliveira - V. Manafov 2 - 0  
M. Jaziri - N. Kuhn 0 - 2  
M. Vilella Martinez - M. Polmans 2 - 0  
Tenisz (Almaty, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcantara F / Lomakin G - Karlovskiy E / Pavlioutchenkov A 0 - 2  
Bonadio R / Mansouri S - Goransson A / Huesler M 2 - 0  
Gakhov I / King E - Khabibulin T / Manafov V 1 - 2  
Giustino L / Sakharov G - Safiullin R / Yevseyev D 2 - 1  
Golubev A / Nedovyesov A - Brkic T / Pavic A 1 - 2  
Tenisz (Bol, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - L. Boskovic 2 - 0  
A. Krunic - O. Danilovic 2 - 0  
E. Gorgodze - V. Flink 0 - 2  
J. Fett - S. Vögele 0 - 2  
K. Juvan - D. Jakupovic 2 - 0  
L. Siegemund - T. Lukas 2 - 0  
T. Zidansek - M. Minella 2 - 0  
Y. Bonaventure - P. Badosa Gibert 2 - 0  
Tenisz (Bol, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fomina A / Mrdeza T - Sharma A / Strakhova V 2 - 1  
Gumulya B / Rompies J - Fett J / Teichmann J 2 - 1  
Lister C / Voracova R - Bonaventure Y / Schoofs B 2 - 0  
Tenisz (Brescia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Radanovic - P. Ozgen 1 - 2  
J. Grabher - C. Perrin 2 - 1  
L. Chirico - L. Bronzetti 2 - 1  
M. di Giuseppe - J. Pieri 2 - 0  
M. Trevisan - F. Di Sarra 2 - 0  
O. Dodin - Xinyun Han 2 - 0  
P.C. Goncalves - Bondár A. 0 - 2  
R. Hogenkamp - B. Haas 1 - 2  
Shuyue Ma - D. Spiteri 0 - 2  
Xiyu Wang - E. Cocciaretto 0 - 2  
Tenisz (Little Rock, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Gonzalez - A. Ritschard 0 - 2  
D. Nguyen - F. Peliwo 2 - 1  
Dar. King - Oli. Crawford 2 - 0  
Don. Young - Zhizhen Zhang 1 - 2  
Evan Song - D. Sela 0 - 2  
J. Arconada - Duck Hee Lee 0 - 2  
M. Mmoh - R. Shane 1 - 2  
M.F. Descotte - T-S. Kwiatkowski 0 - 2  
N. Rubin - O. Luz 2 - 0  
R. Quiroz - A. Ritschard 0 - 2  
Ste. Kozlov - Zhe Li 1 - 2  
Tenisz (Little Rock, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altamirano C / Kwiatkowsk - Hach Verdugo H / Young D 0 - 2  
Cressy M / Saraiva B - Martinez L D / Quiroz R 1 - 2  
Fruttero J / Nam J - Heliovaara H / Lawson A 2 - 0  
Johnson H / Johnson Y - Pasha N / Reed A 2 - 0  
Maytin R / Withrow J - Marchenko I / Zhang Z 2 - 0  
Tenisz (Poznan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - S. Ofner 1 - 2  
A. Giannessi - S. Nagal 2 - 1  
B. Rola - T. Robredo 0 - 2  
G. Mager - C. Heyman 2 - 0  
J. Hernandez-Fernandez - F. Baldi 1 - 2  
Joao Domingues - S. Bangoura 2 - 0  
P. Martinez Portero - A. Vavassori 0 - 2  
Q. Halys - N. Gombos 2 - 0  
Tenisz (Poznan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galdos S / Sousa P - Lammons N / Romboli F 0 - 2  
Gong M-X / Zhang Ze - Dembek M / Mergea F 1 - 2  
Martinez P / Vervoort M - Junaid R / Lopez Perez E 2 - 0  
Siljestrom A / Ymer E - Novak D / Ofner S 2 - 1  
Vavassori A / Vega Hernan - Gille S / Griekspoor T 2 - 1  
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - S. Ehrat 2 - 0  
C. Ruud - V. Safranek 2 - 0  
D.E. Galan Riveros - Ben. Hassan 1 - 2  
F. Gaio - J. Kovalik 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - M. Arevalo 1 - 2  
P. Andujar - M. Safwat 2 - 0  
V. Kopriva - P. Torebko 1 - 2  
Tenisz (Prostejov, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Gengel M / Kellovsky D 2 - 0  
Bortolotti M / Puodziunas - Molchanov D / Zelenay I 0 - 2  
Lock B / Lock C J - Lehecka J / Vesely J 0 - 2  
Oswald P / Polasek F - Margaroli L/Weissborn T-S 2 - 0  
Tenisz (Surbiton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - C. Ilkel 2 - 0  
A. Gray - Soon Woo Kwon 0 - 2  
B. Klein - B. Schnur 0 - 2  
B. Tomic - Tom. Paul 2 - 1  
D. Köpfer - M. Granollers 0 - 2  
F. Lopez - D. Brands 2 - 1  
J. Kubler - D. Kudla 0 - 2  
M. Copil - M. Basic 2 - 0  
R. Bemelmans - Dan. Evans 0 - 2  
R. Ramanathan - M. Bachinger 1 - 2  
S. Stakhovsky - Jam. Ward 1 - 2  
U. Humbert - V. Troicki 1 - 2  
Yui. Sugita - I. Karlovic 1 - 2  
Yunseong Chung - P. Polansky 0 - 2  
Tenisz (Surbiton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone J / Kudla D - Saville L / Smith J-P 0 - 2  
Bambridge L / Daniell M - Polansky P / Schnur B 2 - 0  
De Minaur A / Reid M - Broady L / Clayton S 1 - 2  
Evans D / Glasspool L - Demoliner M / Sharan D 2 - 1  
Granollers M / Mclachlan - Balaji N / Cerretani J 2 - 0  
Hewitt L / Thompson J - Erlich J / Sitak A 0 - 2  
Koepfer D / Paul T - Kokkinakis T / Kyrgios N 1 - 2  
Nedunchezhiyan J / Raja P - Kwon S / Ramanathan R 0 - 2  
Tenisz (Surbiton, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - Ann Li 2 - 0  
A. van Uytvanck - L. Cabrera 2 - 0  
C. Dolehide - Pri. Hon 2 - 0  
C. McNally - J. Brady 2 - 0  
H. Watson - E. Rodina 2 - 0  
I. Jorovic - A. Kalinskaya 0 - 2  
K. Dunne - A. Raina 2 - 0  
M. Brengle - M. Lumsden 2 - 0  
M. Rybarikova - En Shuo Liang 2 - 0  
T. Smitkova - V. Diatchenko 2 - 0  
V. Golubic - A. Blinkova 2 - 1  
Z. Diyas - T. Maria 1 - 2  
Tenisz (Torun, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zarycka - K. Kawa 2 - 1  
C. Alves - O. Saez Larra    
D. Kovinic - N. Stojanovic 2 - 1  
E. Rybakina - R. Sramkova 0 - 2  
G. Talaba - V. Meliss 2 - 0  
I.M. Bara - K. Zavatska 2 - 0  
M. Benoit - N. Tomanova 2 - 0  
M. Chwalinska - D. Seguel 2 - 0  
N. Dascalu - W. Falkowska 2 - 0  
P. Kania - J. Fourlis 0 - 2  
R. Vicens Mas - J. Cepelova 2 - 1  
Rob. Anderson - P. Ormaechea 0 - 2  
Tollaslabda (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - Dong Keun Lee 2 - 0  
Dan Lin - H.S. Prannoy 2 - 0  
Jon. Christie - Guangzu Lu 2 - 0  
June Wei Cheam - Tzu Wei Wang 0 - 2  
K. Tsuneyama - T. Sitthikom 0 - 2  
K. Wangcharoen - Ken. Nishimoto 2 - 1  
Kaz. Sakai - Cheuk Yiu Lee 2 - 0  
Kwang Hee Heo - A.S. Ginting 1 - 2  
Ng Ka Long Angus - T. Sugiarto 0 - 2  
S. Avihingsanon - K. Parupalli 0 - 2  
T. Saensomboonsuk - C.A. Dwi Wardoyo 2 - 0  
Wing Ki Vincent Wong - Joo Ven Soong 0 - 2  
Zii Jia Lee - Sam. Verma 1 - 2  
Tollaslabda (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Choi S / Seo S J 1 - 2  
Angriawan B / Hardianto H - Lee J-H / Yang P-H 2 - 0  
Cahyono A B / Isfahani M - He J / Tan Q 1 - 2  
Chia A / Soh W Y - Liao M C / Su C H 1 - 2  
Goh V S / Tan W K - Hoki T / Kobayashi Y 0 - 2  
Han C / Zhou H - Inoue T / Kaneko Y 2 - 1  
Isara B / Jongjit M - Lee Y / Wang C L 0 - 2  
Kaneko M / Kubota Y - Goh S F / Izzuddin N 0 - 2  
Ko S H / Shin B C - Endo H / Watanabe Y 2 - 1  
Lee Y D / Yoo Y S - Wahyu N A P / Ade Y S 1 - 2  
Leung S W H / Wheller M - Ho-Shue J A / Yakura N 0 - 2  
Okamura H / Onodera M - Koga A / Saito T 1 - 2  
Ong Y S / Teo E Y - Ahsan M / Setiawan H 0 - 2  
Rankireddy S / Shetty C - Attri M / Sumeeth R B 2 - 0  
Yao C L / Han Y P - Junhui L / Yuchen L 1 - 2  
Tollaslabda (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beiwen Zhang - Pui Yin Yip 2 - 0  
C. Choirunnisa - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
F. Fitriani - Yiman Zhang 0 - 2  
G. Mariska - Michelle Li 1 - 2  
Ga Eun Kim - Jia Min Yeo 1 - 2  
Ji Hyun Sung - Ayu. Mine 2 - 0  
Jin Wei Goh - S.S.Y. Cheah 0 - 2  
L.A. Mainaky - B. Ongbumrungpan 0 - 2  
Ngan Yi Cheung - Y.Y. Susanto 2 - 0  
P. Chochuwong - Nit. Jindapol 1 - 2  
R. Intanon - Joy Xuan Deng 2 - 0  
Rus. Hartawan - Aya Ohori 0 - 2  
Sae. Kawakami - Yufei Chen 0 - 2  
Say. Takahashi - Xuerui Li 1 - 2  
Shuting Ji - Hyo Min Kim 2 - 1  
Tollaslabda (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Kim H R - Ponnappa A / Reddy N S 2 - 0  
Barkah Y / Sugiarto J F - Du Y / Li Y H 0 - 2  
Chayanit C / Muenwong P - Hsieh P S / Lin X M 2 - 0  
Hoo V / Yap C W - Chang Y N / Jung K E 0 - 2  
Kim S Y / Kong H Y - Haris D D / Pradipta R A 2 - 0  
Kititharakul/Prajongjai - Mapasa S / Somerville G 2 - 0  
Lee C H / Lin J Y - Hsu Y C / Hu L F 1 - 2  
Lee S H / Shin S C - Li W / Zheng Y 2 - 1  
Liu X / Xia Y - Pai Y P / Wu T J 2 - 1  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Ng T Y / Yuen S Y 2 - 0  
Matsuyama N / Shida C - Wenjing D / Xueying F 2 - 0  
Ng W Y / Yeung Ng T - Fukushima Y / Hirota S 0 - 2  
Polii G / Rahayu A - Honderich R / Tsai K 2 - 0  
Takahata Y / Sakuramoto A - Tanaka S / Yonemoto K 2 - 1  
Tollaslabda (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Choi S / Shin S C - Ko S H / Eom H W 0 - 2  
Faizal H / Widjaja G E - Yang P-H / HU L F 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kína 10 - 8  
Hollandia - Olaszország 7 - 8  
Magyarország - Oroszország 9 - 14  
USA - Kanada 15 - 4  

 

2019.06.04.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Doosan Bears 2 - 7  
Kiwoom Heroes - SK Wyverns 1 - 2  
LG Twins - KT Wiz 8 - 4  
Lotte Giants - Hanwha Eagles 3 - 2  
Samsung Lions - NC Dinos 3 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hanshin Tigers 3 - 11  
Fukuoka S. Hawks - Chunichi Dragons 6 - 4  
Hokkaido Nippon - Tokyo Yakult 7 - 6  
Orix Buffaloes - Yokohama Baystars 1 - 3  
Saitama Seibu - Hiroshima Carp 5 - 4  
Tohoku Rakuten - Yomiuri Giants 2 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rieleros de Aguascaliente - Saraperos de Saltillo 7 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 1 - 3  
San Diego - Philadelphia 8 - 2  
Seattle - Houston 2 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pesarofano - Acqua & Sapone Pescara (3.m.) 3 - 3  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Új-Zéland 0 - 0  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Németország 2 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Louis - Boston (4.m.) 4 - 2  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Union Formosa - Ciclista Olimpico (4.m.) 75 - 89  
Regatas Corrientes - Instituto Cordoba (4.m.) 98 - 83  
Kosárlabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - St-Chamond (3.m.) 83 - 84  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Nanterre (2.m.) 82 - 70  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Torun (3.m.) 96 - 86  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Körmend (2.m.) 77 - 83  
Szolnok - Szombathely (2.m.) 71 - 87  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vechta - Bayern München (2.m.) 71 - 89  
Kosárlabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Oradea - CSU Atlassib Sibiu (4.m.) 75 - 66  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Unicaja Malaga (3.m.) 79 - 76  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Bemax - Crvena zvezda (2.m.) 91 - 96  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - Los Angeles 73 - 78  
Kézilabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hard - Krems (4.m.) 26 - 24  
Labdarúgás (Argentin 3.,ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Acassuso - Atl. All Boys 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Coritiba 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tombense - Remo 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Ekenas IF 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiffen - JäPS 2 - 1  
Mikkeli MP - Sudet 1 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói bajn., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lovcen Cetinje - Kom Podgorica 0 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Enyimba - Enugu Rangers 1 - 0  
Ifeanyi Ubah - Lobi Stars 1 - 3  
Kano Pillars - Akwa Utd. 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Malaga 1 - 2  
Cadiz - UD Extremadura 0 - 1  
Elche - Deportivo 0 - 0  
Lugo - Tenerife 0 - 0  
Mallorca - Granada 1 - 1  
Oviedo - Majadahonda 4 - 3  
Zaragoza - Numancia 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - Syrianska FC 2 - 0  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Portugália 2 - 3  
Japán - Chile 6 - 1  
Labdarúgás (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Mali 1 - 1  
U20Franciaország - U20USA 2 - 3  
U20Japán - U20Dél-Korea 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Kolos Kovalyovka 0 - 0  
Kárpáti Lviv - Volyn Lutszk 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Panama 3 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wales - Új-Zéland 1 - 0  
Rögbi (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Wales 25 - 30  
U20Franciaország - U20Fidzsi-szigetek 36 - 20  
Rögbi (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Írország 26 - 42  
U20Ausztrália - U20Olaszország 36 - 12  
Rögbi (U20 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dél-Afrika - U20Skócia 43 - 19  
U20Új-Zéland - U20Grúzia 45 - 13  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Grúzia 3 - 0  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Oroszország 3 - 0  
Brazília - Németország 2 - 3  
Dominikai Köztársaság - Törökország 1 - 3  
Hollandia - Olaszország 1 - 3  
Kína - Japán 3 - 0  
Szerbia - Lengyelország 3 - 0  
Thaiföld - Bulgária 3 - 1  
Sakk (Norway Chess, Stavanger)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Aronian - A. Grischuk 0.5 - 0.5  
Liren Ding - Wes. So 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - V. Anand 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - Yangyi Yu 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - F. Caruana 0.5 - 0.5  
Tenisz (Almaty, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - E. Karlovskiy 0 - 2  
A. Tabilo - T. Brkic 2 - 0  
D. Yevseyev - M-A. Hüsler 1 - 2  
I. Gakhov - R. Cid Subervi 2 - 0  
M.T. Barrios Vera - D. Gimeno-Traver 0 - 2  
N. Milojevic - Evan King 2 - 0  
N. Serdarusic - L. Giustino 1 - 2  
O. Nedovyesov - A. Collarini 2 - 0  
P. Kotov - P. Krstin 2 - 0  
San. Giraldo - Tung-Lin Wu 2 - 1  
V. Manafov - K. Sultanov 2 - 0  
Y. Hanfmann - R. Safiullin 2 - 0  
Tenisz (Almaty, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Escobar G - Purcell M / Santillan A    
Diez S / Milojevic N - Martin A / Podlipnik-Cast 0 - 2  
Oliveira G / Vasilevski A - Skatov T / Vilella Martinez M 2 - 0  
Tenisz (Bol, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - M. Djakovic 2 - 0  
A. Danilina - A. Sharma 1 - 2  
A. Tatishvili - T. Bacsinszky 0 - 2  
B. Haddad Maia - S. Sorribes Tormo 0 - 2  
B. Schoofs - A-K. Schmiedlova 0 - 2  
D. Allertova - T. Mrdeza 0 - 2  
J.B. Teichmann - I-C. Begu 2 - 0  
V. Strakhova - Nao Hibino 0 - 2  
Tenisz (Bol, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogdan A / Skamlova C - Danilina A / Sizikova Y 2 - 1  
Bonaventure Y / Schoofs B - Jakupovic D / Lukas T 2 - 0  
Boskovic L / Djakovic M - Danilovic O / Zidansek T 0 - 2  
Tenisz (Brescia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chiesa - R. Oprandi    
J. Paolini - I. Shinikova 2 - 1  
K. von Deichmann - C. Paquet 2 - 0  
S. Errani - F. di Lorenzo 1 - 2  
S. Karatantcheva - Z. Hives 0 - 2  
V. Tomova - D. Marcinkevica 1 - 2  
Tenisz (Little Rock, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Altamirano - A. Sarkissian 2 - 0  
D. Nguyen - Kev. King 2 - 1  
F. Mena - M. Krueger 0 - 2  
Joao Menezes - Ji Sung Nam 2 - 1  
M. Redlicki - F. Cerundolo 1 - 2  
N. Alvarez - J. Arconada 1 - 2  
O. Luz - Mak. Ochi 2 - 1  
R. Sarmiento - M. Cressy 2 - 0  
Ste. Kozlov - Gar. Johns 2 - 0  
T. Smyczek - Roy Smith 2 - 1  
Tenisz (Little Rock, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kadhe A / Uzhylovskyi V - Li Z / Sela D 0 - 2  
King D / Rubin N - Descotte M / Luz O 0 - 2  
Tenisz (Poznan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - O. Otte 1 - 2  
A. Vatutin - P. Sousa 1 - 2  
C. Lestienne - S. Nagal 1 - 2  
D. Masur - R. Carballes Baena    
E. Ymer - Z. Kolar 1 - 2  
H. Hurkacz - D. Altmaier 2 - 0  
J. Berrettini - T. Robredo 1 - 2  
P. Rondoni - A. Arnaboldi 0 - 2  
P.S. Varillas - A. Vavassori 1 - 2  
R. Ortega-Olmedo - Den. Novak 0 - 2  
T. Griekspoor - E. Lopez-Perez 0 - 2  
V. Durasovic - R. Molleker 0 - 2  
W. Marek - S. Bangoura 0 - 2  
Tenisz (Poznan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drzewiecki K / Walkow S - Barranco Cosano J / Branc 0 - 2  
Martos Gornes S / Rondoni - Bolelli S / Mager G 1 - 2  
Moraing M / Otte O - Matkowski M / Zuk K    
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - H. Nys 2 - 0  
Ben. Hassan - L. Rosol 2 - 1  
C. Ruud - C. Denolly 2 - 1  
D.E. Galan Riveros - J. Lehecka 2 - 0  
F. Gaio - P. Nejedly 2 - 0  
P. Andujar - Tak Khunn Wang 2 - 0  
P. Torebko - A. Ramos-Vinolas 2 - 1  
S. Ehrat - J. Vesely 2 - 1  
V. Safranek - L. Miedler 2 - 0  
Tenisz (Prostejov, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Begemann A / Zimonjic N 2 - 0  
Cacic N / Vardhan V - Molchanov D / Zelenay I 1 - 2  
Darcis S / De Greef A - Gengel M / Kellovsky D    
Garcia-Lopez G / Marrero - Bortolotti M / Puodziunas 1 - 2  
Jebavy R / Monroe N - Oswald P / Polasek F 0 - 2  
Pavlasek A / Safranek V - Gengel M / Kellovsky D 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Nishikori - R. Nadal 0 - 3  
S. Wawrinka - R. Federer 1 - 3  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Martin F - Ram R / Salisbury J 2 - 0  
Lajovic D / Tipsarevic J - Krawietz K / Mies A 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Vondrousova - P. Martic 2 - 0  
S. Stephens - J. Konta 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Xu Y - Duan Y-Y / Zheng S 1 - 2  
Flipkens K / Larsson J - Melichar N / Peschke K 2 - 1  
Stosur S / Zhang S - Babos/Mladenovic 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonzi B / Hesse A - Chan L / Dodig I 0 - 2  
Zhang S / Peers J - Dabrowski G / Pavic M 1 - 2  
Tenisz (Surbiton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Watson - Yunseong Chung 0 - 2  
E. Donskoy - M. Ebden 0 - 2  
Hir. Moriya - M. Basic 0 - 2  
Jor. Thompson - Soon Woo Kwon    
Jur. Rodionov - V. Troicki 1 - 2  
L. Saville - C. Ilkel 0 - 2  
P. Gojowczyk - L. Lacko 0 - 2  
Tenisz (Surbiton, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.A. Burrage - V. Lapko 1 - 2  
N. Vikhlyantseva - Lin Zhu 1 - 2  
Y. Wickmayer - S. Vickery    
Tenisz (Torun, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - A. Kiick 0 - 2  
A. Hertel - A. Kalinina 0 - 2  
M. Kostyuk - N. Parrizas-Diaz 2 - 0  
S. Rogozinska Dzik - O. Rogowska 2 - 0  
Tollaslabda (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Lu K / Lu C 2 - 1  
Ahmad T / Kandow W O - Chang T C / Ng W Y 0 - 2  
Cahyono A B / Saufika A - Lu C Y / Lee C H 2 - 1  
Gondo K / Kurihara A - Jordan P / Oktavianti M D 0 - 2  
Hoki T / Nagahara W - Lee J H / Hsu Y C 2 - 0  
Ou X / Feng X - Lee Y / Yang C T 1 - 2  
Ponnappa A / Rankireddy S - Wang C L / Cheng C Y 1 - 2  
Seo S J / Chae Y - Tang C M / Tse Y S 0 - 2  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Olaszország 9 - 11  
Hollandia - Kína 15 - 7  
Magyarország - USA 9 - 12  
Oroszország - Kanada 15 - 15  

 

2019.06.03.
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Toros de Tijuana 13 - 10  
Guerreros de Oaxaca - Olmecas de Tabasco 8 - 9  
Rieleros de Aguascaliente - Saraperos de Saltillo    
Sultanes de Monterrey - Acereros de Monclova 6 - 4  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Generales de Durango 2 - 5  
Tigres de Quintana Roo - Diablos Rojos del Mexico 10 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - LA Angels 8 - 1  
NY Yankees - Boston 5 - 8  
San Diego - Miami 3 - 9  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svarog Teplice - Sparta Praha (3.m.) 0 - 6  
Futsal (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Berettyóújfalu (2.m.) 3 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Palma Futsal (3.m.) 1 - 1  
Golf (Principal Charity Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Principal Charity Classic 2019    
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Chicago Wolves (2.m.) 5 - 3  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - San Lorenzo (3.m.) 84 - 84, h.u. 99 - 94  
Ferro Carril Oeste - Comunicaciones Mercedes (3.m.) 87 - 66  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Dijon (2.m.) 84 - 75  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Promitheasz Patra (3.m.) 88 - 60  
Periszteri - Panathinaikosz (3.m.) 75 - 82  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Hapoel Eilat (4.m.) 90 - 98  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Zielona Gora 105 - 80  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Golden State (2.m.) 104 - 109  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Cremona (3.m.) 65 - 65, h.u. 73 - 75  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - FMP (1.m.) 93 - 75  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Tofas Bursa (2.m.) 68 - 64  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Connecticut 74 - 80  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - CSA 4 - 0  
Chapecoense - Palmeiras 1 - 2  
Internacional - Avai 2 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - Smouha 3 - 1  
El Entag El Harby - Wadi Degla 1 - 2  
Haras El Hodood - El Zamalek 1 - 1  
Petrojet - Al-Mokawloon Arab 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP - Musan Salama 3 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - Gnistan 1 - 3  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JBK Pietarsaari - Vaasa PS 2 2 - 1  
KuFu-98 - GBK Kokkola 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TiPS - Helsinki JK 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Sibenik 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2., rájátszás, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Llaneros FC 0 - 0  
Dep. Quindio - Dep. Pereira 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai baj.,felsőház, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Atl. Nacional Medellin 2 - 1  
Junior de Barranquilla - Dep. Cali 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Galaxy - New England 1 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Chicago 3 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitario de Deportes - UTC de Cajamarca 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Öster - Brage 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköping - Forward Örebro 1 - 3  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Írország 1 - 4  
Mexikó - Bahrein 2 - 0  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - JS Kairouanaise 4 - 0  
Labdarúgás (Tunéziai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etoile du Sahel - Club Africain 1 - 0  
Labdarúgás (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Szenegál - U20Nigéria 2 - 1  
U20Ukrajna - U20Panama 4 - 1  
U20Uruguay - U20Ecuador 1 - 3  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Franciaország - U21Belgium 3 - 0  
U21Izrael - U21Bulgária 1 - 1  
U21Ukrajna - U21Ciprus 3 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Zulia Maracaibo 1 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Galway United 2 - 1  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kanada 1 - 3  
Tenisz (Almaty, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - T. Skatov 2 - 0  
A. Lazarov - A. Zhurbin 0 - 2  
A. Vukic - Di Wu 1 - 2  
Evan King - Ale. Muller 2 - 1  
M. Vilella Martinez - Gon. Escobar 2 - 0  
M.T. Barrios Vera - K. Kravchuk 2 - 0  
N. Kuhn - A. Golubev 2 - 1  
N. Serdarusic - R. Bonadio 2 - 0  
R. Safiullin - M. Purcell 2 - 1  
S. Korda - P. Kotov 1 - 2  
S. Mansouri - A. Pavic 0 - 2  
Tung-Lin Wu - G. Sakharov 2 - 0  
Tenisz (Little Rock, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - Bran. Holt 2 - 1  
C. Gomez-Herrera - R. Sarmiento 0 - 2  
Evan Song - Piros Zs. 2 - 0  
F. Mena - A. Kovacevic 2 - 0  
J. Hiltzik - Zhizhen Zhang 1 - 2  
J. Kros - Roy Smith 0 - 2  
Ji Sung Nam - V. Estrella Burgos    
M. Redlicki - M.F. Descotte 0 - 2  
O. Crawford - I. Marchenko 2 - 0  
T. Seyboth Wild - R. Shane 1 - 2  
Tenisz (Little Rock, USA, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Adams - Gar. Johns    
Tenisz (Poznan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - M. Dembek 2 - 0  
C. Boluda-Purkiss - A. Vatutin 0 - 2  
D. Altmaier - T. Gabashvili 2 - 0  
D. Masur - K. Zuk 2 - 0  
F. Arguello - N. Gombos 1 - 2  
J. Grills - Z. Kolar 0 - 2  
M. Moraing - C. Heyman 0 - 2  
R. Brancaccio - J. Hernandez-Fernandez 0 - 2  
R. Ortega-Olmedo - J. Barranco Cosano 2 - 1  
T. Griekspoor - D. Michalski 2 - 1  
Ze Zhang - V. Durasovic 1 - 2  
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Greef - J. Haerteis 0 - 2  
A. Molcan - M. Safwat 1 - 2  
A. Rinderknech - J. Kovalik 0 - 2  
Ben. Hassan - M. Bortolotti 2 - 1  
G. Garcia-Lopez - K-M. Maamoun 2 - 0  
J. Satral - J. Lehecka 1 - 2  
K. de Schepper - H. Nys 0 - 2  
M. Arevalo - T. de Bakker 2 - 0  
M. Jaloviec - P. Nejedly 0 - 2  
S. Darcis - V. Kopriva 1 - 2  
V. Safranek - R. Jebavy 2 - 1  
Tenisz (Prostejov, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lehecka J / Vesely J - Granollers G / Molteni A 2 - 1  
Lock B / Lock C J - Arneodo R / Nys H 2 - 1  
Margaroli L/Weissborn T-S - Galan D / Miedler L 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - G. Monfils 3 - 0  
F. Fognini - A. Zverev 1 - 3  
K. Khachanov - J.M. Del Potro 3 - 1  
N. Djokovic - J-L. Struff 3 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Kukushkin M / Vliegen J 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Pella G / Schwartzman D S 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - A. Bolsova Zadoinov 2 - 0  
K. Siniakova - M. Keys 0 - 2  
S. Halep - I. Swiatek 2 - 0  
S. Kenin - A. Barty 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Xu Y - Ferro F / Parry D 2 - 0  
Hradecka L / Klepac A - Melichar N / Peschke K 0 - 2  
Mertens E / Sabalenka A - Krawczyk D / Pegula J 2 - 0  
Stosur S / Zhang S - Azarenka V / Barty A 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Chan H-C - Qureshi A U H / Kichenok N 0 - 2  
Melichar N / Soares B - Rosolska A / Mektic N 2 - 0  
Tenisz (Surbiton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Harris - J. Duckworth    
Dus. Brown - L. Lacko 0 - 2  
E. Hoyt - Yui. Sugita 0 - 2  
F. Horansky - Tom. Paul 1 - 2  
J-P. Smith - R. Bemelmans 1 - 2  
J. Kubler - L. Broady 2 - 1  
Jay Clarke - E. Donskoy 1 - 2  
L. Glasspool - D. Köpfer 0 - 2  
P. Jubb - Jam. Ward 1 - 2  
R. Peniston - D. Brands 1 - 2  
R. Ramanathan - T. Kamke 2 - 1  
Soon Woo Kwon - J.C. Aragone 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,