Tippmix eredmények - 2019. június 24-30.

2019-06-24
Tippmix eredmények - 2019. június 24-30.
2019.06.30.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - British Columbia 36 - 32  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajee Wilson - H. Alemu (női 800 m, Eugene) 1 - 0  
B. Chepkoech - N. Jeruto (női 3000 m akadály, Eugene)    
C. Coleman - J. Gatlin (100 m, Eugene) 1 - 0  
D. Schippers - J. Prandini (női 200 m, Eugene) 0 - 1  
E. Kinsey - Y. Levchenko (női magasugrás, Eugene) 0 - 1  
H. Obiri - G. Dibaba (női 3000 m síkfutás, Eugene) 0 - 1  
L. Muir - G. Tsegay (női 1500 m, Eugene) 1 - 0  
Lijiao Gong - Ch. Ealey (női súlylökés, Eugene) 1 - 0  
M. Norman - F. Kerley (400 m síkfutás, Eugene) 1 - 0  
Márton A. - P. Guba (női súlylökés, Eugene) 0 - 1  
O. McLeod - O. Ortega (110 gát, Eugene) 0 - 1  
Rai Benjamin - K. McMaster (400 m gát, Eugene)    
S. Kendricks - A. Duplantis (rúdugrás, Eugene) 0 - 1  
S. Richardson - S-A. Fraser-Pryce (női 100 m sík, Eugene) 1 - 0  
T. Walsh - R. Crouser (súlylökés, Eugene) 0 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Melbourne Demons 107 - 74  
Fremantle - Carlton 75 - 79  
St. Kilda - Richmond 70 - 103  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Lotte Giants 0 - 4  
Hanwha Eagles - Kiwoom Heroes    
KT Wiz - KIA Tigers 4 - 3  
NC Dinos - LG Twins 9 - 1  
Samsung Lions - SK Wyverns 7 - 14  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 3 - 4  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 11 - 3  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 1 - 0  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 3 - 4  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 2 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Olmecas de Tabasco 12 - 6  
Bravos de Leon - Toros de Tijuana 8 - 13  
Bravos de Leon - Toros de Tijuana (20:15) 0 - 11  
Diablos Rojos del Mexico - Sultanes de Monterrey 8 - 6  
Generales de Durango - Leones de Yucatan 4 - 11  
Generales de Durango - Leones de Yucatan (22:00) 5 - 10  
Guerreros de Oaxaca - Tecolotes de Nuevo Laredo 11 - 3  
Pericos de Puebla - Acereros de Monclova 12 - 11  
Rieleros de Aguascaliente - Tigres de Quintana Roo 9 - 10  
Saraperos de Saltillo - Piratas de Campeche 10 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Cleveland 0 - 2  
Boston - NY Yankees 8 - 12  
Chicago WS - Minnesota 4 - 3  
Cincinnati - Chicago Cubs 8 - 6  
Colorado - LA Dodgers 5 - 3  
Colorado - LA Dodgers (21:10) 5 - 10  
Detroit - Washington 1 - 2  
Houston - Seattle 6 - 5  
Houston - Seattle (20:10) 6 - 1  
LA Angels - Oakland 0 - 4  
LA Angels - Oakland (22:07) 3 - 12  
Miami - Philadelphia 6 - 13  
Milwaukee - Pittsburgh 3 - 1  
Milwaukee - Pittsburgh (20:10) 2 - 1  
San Diego - St. Louis 12 - 2  
San Diego - St. Louis (22:10) 3 - 5  
San Francisco - Arizona 3 - 4  
San Francisco - Arizona (22:05) 10 - 4  
Tampa Bay - Texas 6 - 2  
Toronto - Kansas City 6 - 7  
Birkózás (Európa Játékok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lőrincz V. - N. Dobrev (kötöttfogás 87 kg) 1 - 0  
Darts (Czech Darts Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czech Darts Open 2019    
D. Gurney - J. Wattimena 6 - 1  
G. Price - S. Whitlock 3 - 6  
Ian White - A. Gilding 6 - 1  
Ian White - Jam. Hughes 5 - 6  
Jam. Hughes - R. Meulenkamp 6 - 3  
Jam. Hughes - S. Whitlock 7 - 3  
Kee. Brown - D. Noppert 6 - 4  
Kee. Brown - M. Suljovic 6 - 2  
Kee. Brown - S. Bunting 4 - 7  
M. Suljovic - T. Evetts 6 - 3  
Mer. King - C. Cadby 6 - 4  
Mer. King - S. Whitlock 4 - 6  
S. Bunting - C. Dobey 6 - 5  
S. Bunting - D. Gurney 6 - 3  
S. Bunting - Jam. Hughes 3 - 8  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cascavel - Tubarao 4 - 3  
Joinville - Blumenau 5 - 1  
Golf (Andalucia Valderrama Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andalucia Valderrama Masters 2019    
Golf (U.S. Senior Open Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U.S. Senior Open Championship 2019    
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Belgium 3 - 2  
Nagy-Britannia - Hollandia (Helyszín: Hollandia) 3 - 5  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Mustangs - Canberra Brave 2 - 4  
Perth Thunder - Adelaide Adrenaline 5 - 2  
Sydney Ice Dogs - Melbourne Ice 4 - 6  
Jégkorong (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Red Devils - Botany Swarm 1 - 5  
West Auckland Admirals - Dunedin Thunder 5 - 2  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Instituto Cordoba (5.m.) 96 - 80  
Kosárlabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb, női, A csoport 2019    
Lettország - Spanyolország 56 - 59  
Ukrajna - Nagy-Britannia 54 - 68  
Kosárlabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Montenegró 57 - 70  
Eb, női, B csoport 2019    
Svédország - Franciaország 65 - 71  
Kosárlabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eb, női, C csoport 2019    
Magyarország - Törökország 58 - 59  
Olaszország - Szlovénia 75 - 57  
Kosárlabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Szerbia (Helyszín: Szerbia) 66 - 70  
Eb, női, D csoport 2019    
Fehéroroszország - Oroszország 62 - 76  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Alaska Aces 118 - 106  
SM Beermen - Columbian Dyip 118 - 118, h.u. 132 - 134  
Kosárlabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Litvánia - U19USA 84 - 102  
U19Új-Zéland - U19Szenegál 66 - 64  
Kosárlabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Kanada - U19Mali 70 - 71  
U19Lettország - U19Ausztrália 52 - 81  
Kosárlabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Fülöp-szigetek - U19Argentína 72 - 77  
U19Oroszország - U19Görögország (Helyszín: Görögország) 83 - 75  
Kosárlabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Kína 119 - 56  
U19Szerbia - U19Puerto Rico 75 - 74  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - New York 58 - 74  
Dallas - Minnesota 89 - 86  
Las Vegas - Indiana 84 - 84, h.u. 102 - 97  
Los Angeles - Chicago 94 - 69  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Rams - Super City Rangers 116 - 65  
Wellington Saints - Manawatu Jets 111 - 72  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afrikai Nemzetek Kupája, A csoport 2019    
Uganda - Egyiptom 0 - 2  
Zimbabwe - Kongói DK 0 - 4  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afrikai Nemzetek Kupája, B csoport 2019    
Burundi - Guinea 0 - 2  
Madagaszkár - Nigéria 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviario CE - Botafogo PB 0 - 0  
Sampaio Correa - Confianca 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Remo 2 - 2  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Grau - Sporting Cristal 1 - 3  
Universidad Cesar Vallejo - Alianza Atlético 3 - 1  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Coopsol - Universitario de Deportes 3 - 0  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Caimanes - Univ. San Martin 2 - 2  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Comercio - Sport Loreto 4 - 0  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Nazca - Dep. Municipal 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Cienciano 2 - 0  
Cultural Santa Rosa - Real Garcilaso 0 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Suwon City 2 - 0  
Busan I'Park - Asan Mugunghwa 2 - 4  
Jeonnam - Bucheon 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Ulsan 2 - 2  
Incheon - Gangwon 1 - 2  
Pohang - Jeonbuk 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Loja - LDU Portoviejo 1 - 2  
Santa Rita Vinces - Gualaceo 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Vityebszk 3 - 0  
Dnyapro Mogiljev - Dinamo Minszk 0 - 2  
Slavia Mozír - Sahtar Szoligorszk 0 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Slavia Praha 3 - 2  
Szpartak Moszkva - CSZKA Moszkva 3 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JBK Pietarsaari - GBK Kokkola 3 - 2  
OLS Oulu - KuFu-98 2 - 1  
Rovaniemi PS 2 - Kajaanin Haka 5 - 1  
Vaasa PS 2 - Seinäjoen SK 2 0 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - HIFK 0 - 0  
Mariehamn - Honka 2 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Myran - Ilves 2 - 2  
TPS - JyPK 1 - 0  
Labdarúgás (Gold Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haiti - Kanada 3 - 2  
Jamaika - Panama 1 - 0  
Mexikó - Costa Rica 1 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perseru Badak Lampung - Bali Utd. 0 - 3  
PSIS Semarang - Barito Putera 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - KA Akureyri 3 - 2  
HK Kopavogs - Valur 1 - 2  
ÍBV - Stjarnan 0 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Yamaguchi 2 - 4  
Gifu - Tokyo Verdy 1 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Kawasaki Frontale 1 - 3  
Kashima A. - Sanfrecce Hiroshima 2 - 2  
Oita Trinita - Urawa RD 2 - 0  
Sagan Tosu - Shimizu SP 4 - 2  
Shonan Bellmare - Cerezo Osaka 0 - 2  
Vegalta Sendai - Sapporo 2 - 1  
Vissel Kobe - Nagoya GE 5 - 3  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Irtis Pavlodar 2 - 1  
FC Asztana - Kairat Almaty 0 - 2  
Okzhetpes Kokshetau - Atirau 3 - 0  
Ordabasy Shymkent - Kaisar Kyzylorda 1 - 2  
Sahtar Karagandy - Taraz 1 - 0  
Zhetysu Taldykorgan - Tobol Kostanay 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Hangzhou Greentown 2 - 2  
Liaoning Hongyun - Nei Mongol Zhongyou 0 - 1  
Sichuan Annapurna - Shaanxi Changan 0 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shandong Luneng - Beijing Guoan 2 - 0  
Shenzhen Hongzuan - Shanghai SIPG 0 - 1  
Tianjin Quanjian - Jiangsu 2 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Ventspils 1 - 2  
METTA/LU - Riga FC 0 - 4  
Valmiera - Daugavpils 1 - 1  
Labdarúgás (Malajziai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Felda Utd. - Kedah 3 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Montreal 2 - 1  
Columbus - Orlando 0 - 2  
D.C. United - Toronto FC 1 - 1  
New England - Houston 2 - 1  
New York City FC - Philadelphia 4 - 2  
Salt Lake - Kansas City 2 - 0  
San Jose - Los Angeles Galaxy 3 - 0  
Seattle - Vancouver 1 - 0  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milsami Orhei - Sfintul Gheorghe 0 - 2  
Zimbru Chisinau - Petrocub Hincesti 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Sandnes Ulf 3 - 1  
Jerv - Sandefjord 0 - 2  
Kongsvinger - Sogndal 3 - 0  
Notodden - Strömmen 3 - 0  
Skeid - Nest-Sotra 1 - 2  
Tromsdalen - Start 1 - 3  
Ullensaker/Kisa - KFUM Oslo 4 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryne - Hödd 1 - 1  
Levanger - Vidar 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Odd Grenland 3 - 0  
Haugesund - Valerenga 1 - 4  
Lilleström - Tromsö 4 - 0  
Mjöndalen - Viking Stavanger 1 - 1  
Molde - Brann Bergen 1 - 1  
Stabaek - Ranheim 0 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Portland 1 - 2  
Orlando - Chicago 2 - 3  
Washington - North Carolina 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
12 de Octubre Itaugua - Guairena 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Mirandes 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sylvia Norrköping - Boden 4 - 2  
Team TG - Nyköping 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - FF Malmö 0 - 0  
Norrköping - Sirius 0 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata Singapore - Warriors FC 1 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chonburi FC - Buriram Utd. 1 - 0  
Port FC - Chiangrai Utd. 1 - 4  
Prachuap - Muangthong Utd. 1 - 2  
Trat - Ratchaburi Mitr Phol 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21 Eb 2019    
U21 Eb 2019 - Gólkirály    
U21Spanyolország - U21Németország 2 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin Bold - Colorado Springs 5 - 0  
Charleston - New York RB 2 1 - 1  
Charlotte Independence - Memphis 1 - 0  
Fresno - El Paso 3 - 0  
Indy Eleven - Louisville City 1 - 1  
Las Vegas - Oklahoma City Energy 0 - 1  
North Carolina - Nashville SC 1 - 0  
Orange County SC - Los Angeles Galaxy 2 1 - 2  
Phoenix Rising - Portland 2 4 - 2  
Pittsburgh - Birmingham Legion 4 - 1  
Reno - Sacramento 2 - 0  
Swope Park - St. Louis FC 2 - 1  
Tampa Bay - Ottawa 2 - 1  
Tulsa - Real Monarchs 1 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Guayana - Estudiantes de Merida 0 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - XM Fico Tay Ninh 5 - 0  
Hanoi FC - Hong Linh HA Tinh 3 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Paide Linnameeskond 4 - 1  
Viljandi Tulevik - Kalev Tallinn 1 - 2  
MMA (UFC Fight Night, Minneapolis)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menifield - Paul Craig 1 - 0  
D. Dober - Polo Reyes 1 - 0  
D. Lungiambula - Deq. Townsend 1 - 0  
D. Maia - Tony Martin 1 - 0  
E. Whitmire - A. Ribas (női) 0 - 1  
Eryk Anders - Vin. Castro 1 - 0  
F. Ngannou - J. Dos Santos 1 - 0  
J. Formiga - J. Benavidez 0 - 1  
J. Newson - R.L. Ramos 0 - 1  
Jar. Gordon - D. Moret 1 - 0  
Mau. Green - J. Albini 1 - 0  
Roo. Roberts - V. Pichel 0 - 1  
Vin. Murdock - Jor. Griffin    
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giovinazzi - K. Magnussen (Osztrák Nagydíj, futam) 1 - 0  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Osztrák Nagydíj, futam) 0 - 1  
C. Sainz Jr. - N. Hülkenberg (Osztrák Nagydíj, futam) 1 - 0  
D. Kvyat - A. Albon (Osztrák Nagydíj, futam) 0 - 1  
D. Kvyat - R. Grosjean (Osztrák Nagydíj, futam) 0 - 1  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (Osztrák Nagydíj, futam) 1 - 0  
D. Ricciardo - R. Grosjean (Osztrák Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Magnussen - D. Ricciardo (Osztrák Nagydíj, futam) 0 - 1  
K. Magnussen - R. Grosjean (Osztrák Nagydíj, futam) 0 - 1  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Osztrák Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Räikkönen - P. Gasly (Osztrák Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Osztrák Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Stroll - A. Albon (Osztrák Nagydíj, futam) 1 - 0  
Lan. Norris - K. Räikkönen (Osztrák Nagydíj, futam) 1 - 0  
Lan. Norris - P. Gasly (Osztrák Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - P. Gasly (Osztrák Nagydíj, futam) 1 - 0  
N. Hülkenberg - S. Perez (Osztrák Nagydíj, futam) 0 - 1  
R. Grosjean - C. Sainz Jr. (Osztrák Nagydíj, futam) 0 - 1  
R. Kubica - Geo. Russell (Osztrák Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Perez - D. Kvyat (Osztrák Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Perez - L. Stroll (Osztrák Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - C. Leclerc (Osztrák Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Osztrák Nagydíj 2019    
Forma-1., Osztrák Nagydíj 2019 - Futamgyőztes konstruktőr    
Forma-1., Osztrák Nagydíj 2019 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma-1., Osztrák Nagydíj 2019 - Top 3    
Forma1,OsztrákND(futam)2019-Hány versenyző ér el helyezést?    
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Locatelli - Jor. Martin (Holland Nagydíj) 1 - 0  
Alex Marquez - T. Lüthi (Holland Nagydíj) 0 - 1  
Jor. Navarro - F. di Giannantonio (Holland Nagydíj) 0 - 1  
L. Baldassarri - Aug. Fernandez (Holland Nagydíj) 0 - 1  
M. Schrötter - L. Marini (Holland Nagydíj) 0 - 1  
Remy Gardner - B. Binder (Holland Nagydíj) 0 - 1  
S. Lowes - X. Vierge (Holland Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Holland Nagydíj 2019    
Moto2, Holland Nagydíj 2019 - Top 3    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Canet - L. Dalla Porta (Holland Nagydíj) 0 - 1  
Ai Ogura - J. Kornfeil (Holland Nagydíj) 0 - 1  
Ayu. Sasaki - Kaz. Masaki (Holland Nagydíj) 0 - 1  
J. Masia - Mar. Ramirez (Holland Nagydíj) 0 - 1  
N. Antonelli - C. Vietti (Holland Nagydíj) 1 - 0  
R. Fenati - J. McPhee (Holland Nagydíj) 0 - 1  
T. Arbolino - Kai. Toba (Holland Nagydíj) 1 - 0  
Tat. Suzuki - Gab. Rodrigo (Holland Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Holland Nagydíj 2019    
Moto3, Holland Nagydíj 2019 - Top 3    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - D. Petrucci (Holland Nagydíj) 1 - 0  
A. Iannone - Ale. Espargaro (Holland Nagydíj) 1 - 0  
C. Crutchlow - V. Rossi (Holland Nagydíj) 1 - 0  
F. Bagnaia - Pol Espargaro (Holland Nagydíj) 0 - 1  
J. Mir - Tak. Nakagami (Holland Nagydíj) 1 - 0  
Jack Miller - F. Morbidelli (Holland Nagydíj) 0 - 1  
M. Vinales - F. Quartararo (Holland Nagydíj) 1 - 0  
Marc Marquez - A. Rins (Holland Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Holland Nagydíj 2019    
MotoGP, Holland Nagydíj 2019 - Top 3    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex Bowman - Jim. Johnson (Chicagoland, futam) 1 - 0  
B. Keselowski - Cha. Elliott (Chicagoland, futam) 1 - 0  
C. Bowyer - D. Hamlin (Chicagoland, futam) 0 - 1  
J. Logano - B. Keselowski (Chicagoland, futam) 1 - 0  
K. Harvick - B. Keselowski (Chicagoland, futam) 0 - 1  
K. Harvick - Cha. Elliott (Chicagoland, futam) 0 - 1  
K. Harvick - Kyle Busch (Chicagoland, futam) 1 - 0  
K. Harvick - M. Truex Jr. (Chicagoland, futam) 0 - 1  
Kyle Busch - B. Keselowski (Chicagoland, futam) 0 - 1  
Kyle Busch - Cha. Elliott (Chicagoland, futam) 0 - 1  
Kyle Busch - M. Truex Jr. (Chicagoland, futam) 0 - 1  
Kyle Larson - Cha. Elliott (Chicagoland, futam) 1 - 0  
M. Truex Jr. - B. Keselowski (Chicagoland, futam) 0 - 1  
M. Truex Jr. - Cha. Elliott (Chicagoland, futam) 1 - 0  
Nascar, Chicagoland 2019    
Nascar, Chicagoland 2019 - Top 3    
Pool biliárd (World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Spanyolország    
Fülöp-szigetek - Ausztria    
Hollandia - Fülöp-szigetek    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - London Broncos 42 - 10  
Leeds Rhinos - Catalan Dragons 31 - 12  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Cronulla Sharks 14 - 12  
New Zealand Warriors - Penrith Panthers 18 - 18  
Röplabda (Challenger Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Horvátország 3 - 0  
Csehország - Argentína 3 - 0  
Kanada - Horvátország 3 - 0  
Röplabda (EL, Ezüst Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Görögország 3 - 0  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Argentína 0 - 3  
Brazília - Kanada 3 - 0  
Irán - USA 0 - 3  
Kanada - Franciaország 0 - 3  
Kína - Oroszország 0 - 3  
Lengyelország - Portugália 3 - 0  
Németország - Japán 2 - 3  
Szerbia - Bulgária (Helyszín: Bulgária) 3 - 0  
Sakk (Netanya)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Postny - B. Gelfand 0.5 - 0.5  
I. Smirin - P. Svidler 1 - 0  
L. McShane - L. Dominguez Perez 1 - 0  
P. Eljanov - D. Dubov 1 - 0  
T. Nabaty - M. Rodshtein 0 - 1  
Sakk (Zágráb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - Liren Ding 0 - 1  
F. Caruana - Wes. So 0.5 - 0.5  
H. Nakamura - I. Nepomniachtchi 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - L. Aronian 0.5 - 0.5  
V. Anand - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
Snooker (Csapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Kína B (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Csapat vb 2019    
Kína - Skócia (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Skócia - Kína B (4 nyert frame-ig)    
Strandröplabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mol A / Sorum C S - Erdmann J / Winter S 2 - 0  
Strandröplabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryl M / Fijalek G - Bergmann P A / Harms Y 2 - 1  
Plavins M / Tocs E - Elgraoui Z / Abicha M 2 - 0  
Strandröplabda (vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Semenov K / Leshukov I - Slick S / Allen W 1 - 2  
Strandröplabda (vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Capogrosso N / Azaad J A 0 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - O' Gorman G / Saxton B 0 - 2  
Strandröplabda (vb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibb J / Crabb Taylor - Hudyakov M / Velichko I 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Vieyto Acosta/Cairu Lucar 2 - 0  
Strandröplabda (vb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lupo D / Nicolai P - Seidl R / Waller P 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bansley H / Wilkerson B - Heidrich/Verge-Depre 1 - 2  
Strandröplabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Bieneck V / Schneider I 2 - 1  
Strandröplabda (vb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ross A / Klineman A - Wang X X / Xue C 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Murakami M / Ishii M 2 - 0  
Wang F / Xia X - Tamayo M D / Martinez Ort    
Strandröplabda (vb, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artacho M / Clancy T - Stubbe J / Van Iersel M 0 - 2  
Strandröplabda (vb, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keizer S / Meppelink M - Laird N / Palmer B 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Humana-Paredes/Pavan - Birlova E / Ukolova E 2 - 1  
Strandröplabda (vb, női, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Ludwig L / Kozuch M 2 - 1  
Tenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lukács V. - C. Skamlova 2 - 1  
Tenisz (Milánó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dellien - Dan. Petrovic 2 - 0  
Tollaslabda (Európa Játékok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - A. Antonsen 1 - 2  
Tollaslabda (Európa Játékok, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Gilmour - M. Blichfeldt 0 - 2  
Tollaslabda (Európa Játékok, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Ellis M / Smith L 0 - 2  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Hollandia 11 - 7  
Magyarország - Franciaország 14 - 6  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cus. Clayton - Joh. Perez 1 - 0  
D. Andrade - M. Sulecki 1 - 0  
Edu. Ramirez - Cla. Marrero 0 - 1  
Eri. Lubin - Z. Attou 1 - 0  
Jermall Charlo - Bra. Adams 1 - 0  
Jermell Charlo - Bra. Adams    
K.S. Yafai - Nor. Jimenez 1 - 0  

 

2019.06.29.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Montreal 41 - 10  
Asztalitenisz (European Games, Doubles)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apolonia T / Monteiro J - Lind A / Rasmussen T 3 - 0  
Boll T / Franziska P - Karlsson K / Persson J 3 - 1  
Asztalitenisz (Európa Játékok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ovtcharov - M. Falck 3 - 1  
J. Monteiro - And. Lind 3 - 1  
M. Freitas - J. Groth 1 - 3  
M. Freitas - Tob. Rasmussen 3 - 1  
P. Franziska - Jon Persson 3 - 2  
Asztalitenisz (Európa Játékok, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Bajor - Póta G. 1 - 3  
N. Partyka - Madarász D. 3 - 2  
Qian Li - Pergel Sz. 3 - 1  
Qian Li - Póta G. 3 - 1  
Xiaona Shan - D. Monteiro Dodean 3 - 1  
Ying Han - B. Szőcs 3 - 1  
Asztalitenisz (Európa Játékok, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajor N / Partyka N - Madarász/Pergel 2 - 3  
Mittelham N / Shan X - Monteiro Dodean/Samara 3 - 2  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - North Melbourne Kangaroos 37 - 81  
Hawthorn - West Coast Eagles 71 - 77  
Port Adelaide - Western Bulldogs 41 - 66  
Sydney Swans - Gold Coast Suns 93 - 51  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Lotte Giants 0 - 4  
Hanwha Eagles - Kiwoom Heroes    
KT Wiz - KIA Tigers 5 - 3  
NC Dinos - LG Twins    
Samsung Lions - SK Wyverns    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 6 - 1  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 2 - 6  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 2 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 4 - 5  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 7 - 0  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 2 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Olmecas de Tabasco 3 - 9  
Bravos de Leon - Toros de Tijuana 4 - 10  
Diablos Rojos del Mexico - Sultanes de Monterrey 13 - 12  
Diablos Rojos del Mexico - Sultanes de Monterrey 14 - 5  
Generales de Durango - Leones de Yucatan 6 - 1  
Guerreros de Oaxaca - Tecolotes de Nuevo Laredo 11 - 10  
Pericos de Puebla - Acereros de Monclova 15 - 5  
Pericos de Puebla - Acereros de Monclova 5 - 10  
Rieleros de Aguascaliente - Tigres de Quintana Roo 6 - 9  
Saraperos de Saltillo - Piratas de Campeche 8 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Cleveland 13 - 0  
Baltimore - Cleveland (22:05) 13 - 0  
Boston - NY Yankees 13 - 17  
Chicago WS - Minnesota 6 - 4  
Chicago WS - Minnesota (22:12) 3 - 10  
Cincinnati - Chicago Cubs 6 - 3  
Cincinnati - Chicago Cubs (22:10) 0 - 6  
Colorado - LA Dodgers 13 - 9  
Detroit - Washington 1 - 3  
Detroit - Washington (22:10) 7 - 5  
Houston - Seattle 2 - 1  
LA Angels - Oakland 2 - 7  
Miami - Philadelphia 6 - 2  
Miami - Philadelphia (22:10) 9 - 6  
Milwaukee - Pittsburgh 2 - 3  
NY Mets - Atlanta 2 - 6  
NY Mets - Atlanta (22:10) 4 - 5  
San Diego - St. Louis 3 - 1  
San Francisco - Arizona 6 - 3  
Tampa Bay - Texas 0 - 5  
Tampa Bay - Texas (22:10) 5 - 2  
Toronto - Kansas City 6 - 2  
Toronto - Kansas City (22:07) 7 - 5  
Birkózás (Európa Játékok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiss B. - Kötöttfogás 97 kg    
Kiss B. - M. Kajala (kötöttfogás 97 kg) 0 - 1  
Lőrincz T. - I. Beshleaga (kötöttfogás 77 kg) 1 - 0  
Lőrincz V. - R. Betschart (kötöttfogás 87 kg) 1 - 0  
S. Maryanyan - Torba E. (kötöttfogás 60 kg) 1 - 0  
Darts (Czech Darts Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - Jam. Hughes 0 - 6  
D. Gurney - W. O'Connor 6 - 4  
Dar. Webster - D. Noppert 4 - 6  
G. Price - Glen Durrant 6 - 4  
Ian White - K. Sedlacek 6 - 4  
J. Clayton - J. Wattimena 2 - 6  
J. Wade - Mer. King 2 - 6  
Joe Cullen - C. Dobey 3 - 6  
M. Suljovic - John Henderson 6 - 0  
M. van Gerwen - Kee. Brown 5 - 6  
Mic. Smith - C. Cadby 5 - 6  
N. Aspinall - A. Gilding 4 - 6  
P. Wright - S. Bunting 4 - 6  
Ric. Evans - T. Evetts 3 - 6  
S. Beaton - R. Meulenkamp 4 - 6  
S. Whitlock - Jus. Pipe 6 - 5  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACBF Carlos Barbosa - Magnus Sorocaba 5 - 3  
Atlantico Erechim - Joacaba 2 - 1  
Copagril - Pato Branco 0 - 2  
Corinthians - Jaragua 7 - 2  
Intelli Paraiso - Marreco Francisco Beltrao 2 - 1  
Sao Jose - Assoeva Venancio Aires 5 - 2  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Ausztrália 2 - 2  
Németország - Argentína 1 - 1  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Mustangs - Canberra Brave 2 - 4  
Newcastle North Stars - Sydney Ice Dogs 4 - 4  
Perth Thunder - Adelaide Adrenaline 7 - 3  
Sydney Bears - Melbourne Ice 6 - 4  
Jégkorong (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Red Devils - Botany Swarm 2 - 7  
West Auckland Admirals - Dunedin Thunder 6 - 2  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - Meralco Bolts 99 - 88  
Kosárlabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szenegál - U19Litvánia 52 - 76  
U19USA - U19Új-Zéland 111 - 71  
Kosárlabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztrália - U19Kanada 76 - 81  
U19Mali - U19Lettország 93 - 79  
Kosárlabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Oroszország 76 - 76, h.u. 86 - 84  
U19Görögország - U19Fülöp-szigetek 85 - 69  
Kosárlabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Kína - U19Szerbia 57 - 106  
U19Puerto Rico - U19Franciaország 68 - 91  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - Dallas 69 - 68  
Phoenix - Indiana 91 - 69  
Seattle - Chicago 79 - 76  
Washington - Connecticut 102 - 59  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay Hawks - Southland Sharks 102 - 97  
Southern Huskies - Taranaki Mountainairs 127 - 74  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mauritánia - Angola 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benin - Bissau-Guinea 0 - 0  
Kamerun - Ghána 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globo RN - Imperatriz MA 1 - 1  
Nautico - ABC 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paysandu - Ypiranga RS 0 - 0  
Sao Jose RS - Tombense 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - Flamengo 0 - 2  
Labdarúgás (Copa America)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Copa America 2019 - Ecuador bejut az elődöntőbe?    
Copa America 2019 - Japán bejut az elődöntőbe?    
Kolumbia - Chile 0 - 0  
Uruguay - Peru 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Boys Callao - Comerciantes Unidos 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molinos El Pirata - Juan Aurich 1 - 3  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Victoria - Dep. Binacional 3 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Seoul E-Land 1 - 0  
Daejeon Citizen - Gwangju 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Daegu 1 - 1  
Suwon Bluewings - Gyeongnam 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clan Juvenil - Independiente Juniors 2 - 5  
Manta FC - Porteno Guayaquil 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Isloch Minszk 5 - 1  
FK Minszk - Gomel 3 - 2  
Gorodeja - Szluck 1 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikingur Gota - FC Suduroy/Royn 3 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Oulu 2 - 1  
Jaro - Musan Salama 3 - 3  
Kajaani - Myllykoski PA 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NJS - Sudet 2 - 0  
PEPO - Lahden Reipas 1 - 1  
Viikingit - Kiffen 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Espoo - Jazz Pori 1 - 4  
Gnistan - KaPa 3 - 3  
P-Iirot - EPS 1 - 1  
SalPa - Ilves 2 4 - 0  
Tampere Utd. - KaaPo Kaarina 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Vaajakoski - Hercules Oulu 1 - 2  
PK-37 - VIFK 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Kuopio PS 1 - 1  
Rovaniemi PS - KPV Kokkola 0 - 0  
Vaasa PS - Ilves 1 - 2  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stallion Laguna - Global Makati 5 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema Malang - TIRA-Persikabo 1 - 2  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Thor Akureyri 4 - 0  
Magni - Vikingur Olafsvik 0 - 0  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KFG Gardabaer - Vestri 5 - 1  
Labdarúgás (Izlandi Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - HK/Vikingur 2 - 0  
Thor Akureyri - Valur 3 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Machida Zelvia 1 - 2  
Kagoshima Utd. - Albirex Niigata 1 - 3  
Kofu - Tokushima 0 - 1  
Kyoto - Mito 2 - 2  
Nagasaki - Ryukyu 3 - 2  
Omiya Ardija - Zweigen Kanazawa 0 - 0  
Tochigi - Ehime 1 - 2  
Yamagata - Kashiwa R. 0 - 1  
Yokohama FC - Okayama 5 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Yokohama FM 4 - 2  
Matsumoto Yamaga - Gamba Osaka 1 - 3  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Heilongjiang Lava Spring 1 - 1  
Guizhou Zhicheng - Beijing Sport Univ. 2 - 0  
Nantong Zhiyun - Qingdao Huanghai 1 - 1  
Shanghai Shenxin - Meizhou Hakka 1 - 7  
Xinjiang Tianshan - Shijiazhuang 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Dalian Yifang 1 - 3  
Chongqing Lifan - Tianjin Teda 1 - 0  
Guangzhou R&F - Henan Jianye 2 - 0  
Hebei - Wuhan Zall 0 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartaks Jurmala - Rigas FS 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panevezys - Zalgiris Vilnius 0 - 2  
Suduva Marijampole - Atlantas Klaipeda 4 - 1  
Zalgiris Kaunas - Palanga 4 - 0  
Labdarúgás (Malajziai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perak - Pahang 3 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Rapids - Los Angeles FC 1 - 0  
Minnesota - FC Cincinnati 7 - 1  
New York RB - Chicago 3 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Auto Tiraspol - Codru Lozova 4 - 0  
Sheriff Tiraspol - Speranta Nisporeni 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ham-Kam - Raufoss 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egersund - Byasen 5 - 0  
Kvik Halden - Brattvag 2 - 1  
Moss - Stjördals/Blink 1 - 3  
Nardo - Fredrikstad 0 - 1  
Sola - Arendal 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosenborg - Kristiansund 1 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utah - Seattle 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponferradina - Hercules 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Kristianstad 1 - 2  
Eskilsminne - Tvaaker 0 - 3  
Landskrona - Utsikten 1 - 0  
Torn - Oskarshamn 2 - 2  
Trollhättan - Lund 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Forward Örebro 1 - 0  
Karlstad BK - Rynninge 3 - 2  
Linköping City - Akropolis IF 2 - 3  
Sandviken - Umea FC 0 - 0  
Sollentuna - Vasalund 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Elfsborg 2 - 1  
Sundsvall - AFC Eskilstuna 0 - 0  
Östersund - Göteborg 0 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geylang - Young Lions 1 - 2  
Home Utd. - Hougang Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Utd. - Sukhothai 2 - 2  
Chiangmai FC - Samut Prakan 2 - 2  
Nakhon Ratchasima - PTT Rayong 0 - 1  
Suphanburi - Chainat Hornbill 1 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartford - Bethlehem Steel 0 - 3  
Loudoun Utd. - Atlanta Utd. 2 2 - 1  
Labdarúgás (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Svédország 1 - 2  
Olaszország - Hollandia 0 - 2  
Labdarúgás (Vietnámi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saigon FC - An Giang 4 - 2  
Song Lam Nghe An - Quang Nam 2 - 2  
Thanh Hoa - Hai Phong 1 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuressaare - Trans Narva 1 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Cobh Ramblers 1 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bukhoro - Andijan 1 - 0  
Kokand - Pakhtakor 1 - 2  
Lokomotív Taskent - Sogdiana 2 - 0  
Nasaf Qarshi - Surkhon Termez 2 - 0  
MMA (EFC 80, Durban)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. McLellan - B. Lesar 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giovinazzi - S. Perez (Osztrák Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
D. Ricciardo - Lan. Norris (Osztrák Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
K. Magnussen - D. Kvyat (Osztrák Nagydíj, idömérő) 1 - 0  
K. Magnussen - R. Grosjean (Osztrák Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Osztrák Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
K. Räikkönen - N. Hülkenberg (Osztrák Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - C. Leclerc (Osztrák Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
L. Hamilton - S. Vettel (Osztrák Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Perez - L. Stroll (Osztrák Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - C. Leclerc (Osztrák Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Osztrák Nagydíj, időmérő 2019    
Pool biliárd (World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fülöp-szigetek - Kanada    
Görögország - Ausztria    
Kína - Hollandia    
Spanyolország - Nagy-Britannia    
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - Manly-Warringah SeaEagles 12 - 30  
Newcastle Knights - Brisbane Broncos 26 - 12  
Parramatta Eels - Canberra Raiders 22 - 16  
Rögbi (Super Rugby, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buenos Aires Jaguares - Canberra Brumbies 39 - 7  
Canterbury Crusaders - Wellington Hurricanes 30 - 26  
Röplabda (Challenger Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kanada 0 - 3  
Peru - Csehország 1 - 3  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Oroszország 2 - 3  
Ausztrália - Kína 3 - 1  
Brazília - Franciaország 3 - 1  
Bulgária - Irán 0 - 3  
Franciaország - Olaszország 3 - 1  
Németország - Lengyelország 1 - 3  
Portugália - Japán 1 - 3  
USA - Szerbia 3 - 1  
Sakk (Zágráb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Nepomniachtchi - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
L. Aronian - F. Caruana 0.5 - 0.5  
Liren Ding - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - A. Giri 0.5 - 0.5  
Wes. So - V. Anand 0.5 - 0.5  
Snooker (Csapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Thaiföld (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
Belgium - Kína B (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Kína - Hongkong (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Wales - Skócia (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Strandfoci (Európa Játékok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Románia 5 - 2  
Olaszország - Oroszország 4 - 3  
Strandfoci (Európa Játékok, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Portugália 3 - 8  
Svájc - Ukrajna 5 - 4  
Strandröplabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doppler C / Horst A - Ageba Y / Ishijima Y 2 - 0  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Ranghieri A / Caminati M 2 - 0  
Strandröplabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koekelkoren D / Van Walle - Rossi E / Carambula Rauri 1 - 2  
Tijan A / Younousse C - Perusic O / Schweiner D 2 - 1  
Strandröplabda (vb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibb J/Crabb T.-Vieyto Acosta/Cairu Lucarelli 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Hudyakov M / Velichko I 2 - 0  
Strandröplabda (vb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Loyola Stein A / Souto Ma - Seidl R / Waller P 2 - 1  
Lupo D / Nicolai P - Soares D / Nguvo A 2 - 0  
Strandröplabda (vb, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Schumann D / Durant C 2 - 1  
Herrera Alepuz/Gavria Collado - Rangel C / Gomez J G 2 - 0  
Strandröplabda (vb, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grimalt E / Grimalt M - Ehlers N / Fluggen L 0 - 2  
Liamin N / Myskiv T - Virgen J / Ontiveros L 0 - 2  
Strandröplabda (vb, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pedlow S / Schachter S - Heidrich A / Gerson M 0 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Zavala Vuletich I A / Romo G L 2 - 0  
Strandröplabda (vb, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crabb T / Bourne T - Vakili A / Salemiinjehbor 2 - 1  
Thole J / Wickler C - Kavalo P / Ntagengwa O 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittlinger S / Laboureur C - McNamara M / McNamara N 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kociolek K / Wojtasik K - Kortzinger L / Schneider S 1 - 2  
Plesiutsching/Schutzenhof - Graudina T / Kravcenoka A 0 - 2  
Strandröplabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bansley H / Wilkerson B - Bausero C / Rotti Giordano M F 2 - 0  
Behrens K / Tillmann C - Heidrich/Verge-Depre 0 - 2  
Strandröplabda (vb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borger K / Sude J - Wang X X / Xue C 2 - 0  
Ross A / Klineman A - Mendoza Reyes S V / Rodríguez Saunders 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Humana-Paredes/Pavan - Rios D / Ayala Y 2 - 0  
Sponcil S / Claes K - Birlova E / Ukolova E 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Makroguzova N / Kholomina - Lin M M / Zeng J 2 - 0  
Ross S / Hughes S - Gallay A / Pereyra F 2 - 1  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kecmanovic - L. Sonego 1 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Sitak A - Dodig I / Polasek F 2 - 0  
Tenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lukács V. - Ipek Oz 2 - 0  
Tenisz (Davis Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NG, Hao Yuan - S. Khaledan 1 - 2  
Ngwohoh, Nkwenti Blaise - D. Oringa 1 - 1  
Nortey, Isaac Nortie - O. Havugimana 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T.H. Fritz - S. Querrey 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - Kar. Pliskova 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flipkens K / Mattek-Sands - Chan H-C / Chan L 1 - 2  
Tenisz (Milánó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Petrovic - S. Nagal 2 - 0  
H. Dellien - L. Musetti 2 - 0  
Tenisz (Milánó, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasilevski A / Vavassori - Brkic T / Pavic A 0 - 2  
Tenisz (Tarvisio, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jani R-L. - B. Turati 1 - 2  
Tollaslabda (Európa Játékok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Zilberman - A. Antonsen 0 - 2  
R. Must - B. Leverdez 0 - 2  
Tollaslabda (Európa Játékok, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Ellis M / Langridge C 0 - 2  
Tollaslabda (Európa Játékok, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Kosetskaya - M. Blichfeldt 0 - 2  
L. Kjaersfeldt - K. Gilmour 1 - 2  
Tollaslabda (Európa Játékok, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birch C / Smith L - Piek S / Seinen C 1 - 2  
Tollaslabda (Európa Játékok, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Magee S / Magee C 2 - 0  
Gicquel T / Delrue D - Ellis M / Smith L 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Adames - Pat. Day 1 - 0  
R. Commey - R. Beltran 1 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M.E. Dicaire - Mar. Lindberg 1 - 0  

 

2019.06.28.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winnipeg - Edmonton 28 - 21  
Asztalitenisz (Európa Játékok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ovtcharov - M. Freitas    
Asztalitenisz (Európa Játékok, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madarász D. - Eli. Samara 3 - 2  
N. Mittelham - Qian Li 3 - 2  
Póta G. - B. Szőcs 0 - 3  
Asztalitenisz (Európa Játékok, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madarász/Pergel - Monteiro Dodean/Samara 3 - 2  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - Adelaide Crows 96 - 69  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Lotte Giants 3 - 2  
Hanwha Eagles - Kiwoom Heroes 5 - 6  
KT Wiz - KIA Tigers 9 - 1  
NC Dinos - LG Twins 2 - 6  
Samsung Lions - SK Wyverns 9 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 13 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 5 - 7  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 0 - 4  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 5 - 6  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Piratas de Campeche 5 - 9  
Bravos de Leon - Sultanes de Monterrey 3 - 9  
Diablos Rojos del Mexico - Toros de Tijuana 8 - 13  
Generales de Durango - Tigres de Quintana Roo 10 - 11  
Guerreros de Oaxaca - Acereros de Monclova 9 - 7  
Pericos de Puebla - Tecolotes de Nuevo Laredo 3 - 7  
Rieleros de Aguascaliente - Leones de Yucatan 2 - 4  
Saraperos de Saltillo - Olmecas de Tabasco 0 - 9  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - LA Dodgers 8 - 12  
LA Angels - Oakland 8 - 3  
Miami - Washington 5 - 8  
San Francisco - Arizona 1 - 5  
Birkózás (Európa Játékok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lőrincz T. - K. Chalyan (kötöttfogás 77 kg) 0 - 1  
Torba E. - D. Chkhartishvili (kötöttfogás 60 kg) 1 - 0  
Darts (Czech Darts Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gilding - Ro.-Jo. Rodriguez 6 - 3  
C. Dobey - S. Steyer 6 - 2  
D. Noppert - S. Bellmont 6 - 2  
Glen Durrant - Dan. Larsson 6 - 1  
J. Wattimena - Kev. Garcia 6 - 0  
Jam. Hughes - Dev. Petersen 6 - 4  
K. Ratajski - T. Evetts 3 - 6  
K. Sedlacek - B. Dolan 6 - 5  
M. Razma - Jus. Pipe 4 - 6  
Mer. King - Ste. West 6 - 5  
O. Plsek - Kee. Brown 0 - 6  
R. Meulenkamp - J. Hlavacek 6 - 2  
S. Bunting - R. Thornton 6 - 3  
V. Schieferdecker - W. O'Connor 0 - 6  
W. Borland - John Henderson 3 - 6  
W. Nijman - C. Cadby 0 - 6  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Nagy-Britannia 6 - 1  
Belgium - Hollandia 3 - 1  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Instituto Cordoba - San Lorenzo (4.m.) 83 - 80  
Kosárlabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Ukrajna 82 - 74  
Spanyolország - Nagy-Britannia 67 - 59  
Kosárlabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svédország 71 - 64  
Montenegró - Franciaország 53 - 88  
Kosárlabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Magyarország 51 - 59  
Szlovénia - Törökország 62 - 55  
Kosárlabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Fehéroroszország 61 - 69  
Szerbia - Oroszország 77 - 63  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - RS Elasto Painters 100 - 97  
Phoenix Fuelmasters - Ginebra SM 111 - 103  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Las Vegas 86 - 74  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Namíbia 1 - 0  
Marokkó - Elefántcsontpart 1 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tunézia - Mali 1 - 1  
Labdarúgás (BL-előselejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Feronikeli - FC Santa Coloma 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Treze - Santa Cruz PE 2 - 0  
Labdarúgás (Copa America)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Paraguay 0 - 0  
Venezuela - Argentína 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seongnam - Sangju Sangmu 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orense Machala - Atl. Santo Domingo 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Minszk - Nyeman Grodno 0 - 3  
Torpedo Zogyino - Energetik-BGU Minszk 3 - 3  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EB Streymur - Skala IF 0 - 1  
HB Torshavn - AB Argir 5 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Ekenas IF 4 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - Honka 2 1 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persipura Jayapura - Semen Padang 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalvik/Reynir - Fjardabyggd 0 - 0  
Selfoss - Throttur Vogar 2 - 2  
Vidir Gardur - IR Reykjavik 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IA Akranes - Fylkir 0 - 6  
KR - Tindastoll 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska Turabdin IK - Värnamo 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlstad Utd. - Karlslund 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örebro - Helsingborg 0 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DPMM Brunei - Balestier Khalsa 2 - 1  
Labdarúgás (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - USA 1 - 2  
Labdarúgás (Vietnámi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nam Dinh - Binh Phuoc 3 - 0  
Than Quang Ninh - Hoang Anh Gia Lai 2 - 2  
Viettel Hanoi - Ho Chi Minh FC 3 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tammeka Tartu - Nomme Kalju 0 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Wexford Youths 2 - 0  
Drogheda Utd. - Bray 1 - 0  
Galway United - Athlone 1 - 1  
Limerick - Shelbourne 0 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Derry City 1 - 4  
Finn Harps - Sligo 2 - 0  
Shamrock Rovers - Dundalk 0 - 1  
UC Dublin - St. Patrick's 0 - 1  
Waterford FC - Bohemians 1 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Metallurg Bekobod 1 - 1  
Dinamo Szamarkand - Bunyodkor 1 - 2  
Qizilqum Zarafshon - Navbahor Namangan 1 - 2  
Pool biliárd (World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fülöp-szigetek - Albánia    
Hongkong - Ausztria    
Kanada - Észtország    
Nagy-Britannia - Lengyelország    
Spanyolország - Finnország    
Tajvan - Görögország    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wakefield - Huddersfield 36 - 10  
Warrington - St. Helens 10 - 21  
Wigan - Salford 28 - 12  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. George Illawarra - North Queensland Cowboys 22 - 14  
Sydney Roosters - Melbourne Storm 12 - 14  
Röplabda (Challenger Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Csehország 1 - 3  
Kanada - Tajvan 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Szlovénia 3 - 0  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Oroszország 0 - 3  
Bulgária - USA 3 - 1  
Irán - Szerbia 3 - 1  
Kína - Argentína 1 - 3  
Lengyelország - Japán 3 - 1  
Németország - Portugália 3 - 1  
Olaszország - Kanada 1 - 3  
Sakk (Netanya)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dubov - L. McShane 0.5 - 0.5  
L. Dominguez Perez - E. Postny 1 - 0  
M. Rodshtein - P. Eljanov 1 - 0  
P. Svidler - T. Nabaty 0.5 - 0.5  
Sakk (Zágráb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - Wes. So 0.5 - 0.5  
F. Caruana - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - Liren Ding 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - I. Nepomniachtchi 0 - 1  
V. Anand - L. Aronian 0.5 - 0.5  
Snooker (Csapat vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Németország 3 - 2  
Csapat vb 2019, A csoport    
Kína - Thaiföld 2 - 3  
Lengyelország - Norvégia 4 - 1  
Snooker (Csapat vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csapat vb 2019, B csoport    
Irán - Hongkong 2 - 3  
Észak-Írország - Anglia 2 - 3  
Írország - Szaúd-Arábia 3 - 2  
Snooker (Csapat vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csapat vb 2019, C csoport    
Izrael - Ciprus 2 - 3  
Malajzia - Egyesült Arab Emirátusok 2 - 3  
Skócia - Belgium 2 - 3  
Snooker (Csapat vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csapat vb 2019, D csoport    
Málta - India 1 - 4  
Svájc - Ausztrália 2 - 3  
Wales - Kína B 4 - 1  
Strandfoci (Európa Játékok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Oroszország 5 - 5  
Olaszország - Románia 10 - 3  
Strandfoci (Európa Játékok, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Ukrajna 2 - 2  
Spanyolország - Svájc 5 - 3  
Strandröplabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mol A / Sorum C S - Gonzalez Bayard/Reyes Rod 2 - 0  
Solberg P / Felipe V G - Erdmann J / Winter S 2 - 0  
Strandröplabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryl M / Fijalek G - Elgraoui Z / Abicha M 2 - 0  
Plavins M / Tocs E - Bergmann P A / Harms Y 2 - 0  
Strandröplabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doppler C / Horst A - Ranghieri A / Caminati M 2 - 0  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Ageba Y / Ishijima Y 2 - 0  
Strandröplabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koekelkoren D / Van Walle - Perusic O / Schweiner D 0 - 2  
Tijan A / Younousse C - Rossi E / Carambula Rauri 2 - 1  
Strandröplabda (vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerutti A / Morais Filho - Slick S / Allen W 2 - 1  
Semenov K / Leshukov I - Abdelrasoul T / Mahmoud A A 2 - 0  
Strandröplabda (vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - O'Gorman G / Saxton B 2 - 1  
Dalhausser P / Lucena N - Capogrosso N / Azaad J A 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittlinger S / Laboureur C - Caballero Pena/Valiente Amarilla 2 - 0  
Menegatti M/Tóth O. - McNamara/McNamara 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermannova B / Slukova M - Kortzinger L / Schneider S    
Kociolek K / Wojtasik K - Graudina T / Kravcenoka A 0 - 2  
Plesiutsching/Schutzenhof - Kortzinger L / Schneider S 2 - 1  
Strandröplabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Steiner - Bieneck V / Schneider I 2 - 1  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Nzayisenga C / Hakizimana J 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Tamayo/Martinez Ortega 2 - 0  
Wang F / Xia X - Murakami M / Ishii M 2 - 1  
Strandröplabda (vb, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artacho M / Clancy T - Cousin M / Letendrie M N J 2 - 0  
Sweat B / Walsh Jennings - Stubbe J / Van Iersel M 1 - 2  
Strandröplabda (vb, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huberli T / Betschart N - Laird N / Palmer B 2 - 0  
Keizer S / Meppelink M - Radwan R / Elghobashy D 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Nnoruga T / Ikhiede F 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Ludwig L / Kozuch M 0 - 2  
Strandröplabda (vb, női, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti T / Parkkinen A - Dubovcova N / Strbova A 0 - 2  
Seixas De Freitas/Alves - Revuelta M / Orellana Z 2 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kecmanovic - Jor. Thompson 2 - 1  
P. Carreno-Busta - L. Sonego    
Tenisz (Davis Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Godamanna - NG, Hao Yuan 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Querrey - T. Fabbiano 2 - 1  
T.H. Fritz - K. Edmund 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Gonzalez M / Zeballos H 2 - 1  
Tenisz (Eastbourne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Bertens - Kar. Pliskova 0 - 2  
O. Jabeur - A. Kerber    
Tenisz (Eastbourne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzarnescu M / Friedsam A - Sabalenka A / Yastremska D 2 - 0  
Chan H-C / Chan L - Buzarnescu M / Friedsam A-L 2 - 0  
Halep S / Olaru R - Flipkens K / Mattek-Sands B 1 - 2  
Tenisz (Milánó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Petrovic - F.F. Silva 2 - 0  
H. Dellien - T. Robredo 2 - 0  
L. Musetti - M. Arevalo 2 - 0  
S. Nagal - A. Karatsev 2 - 0  
Tenisz (Milánó, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ArevaloGonzalez/ReyesVare - Vasilevski A / Vavassori 0 - 2  
Behar A / Escobar G - Brkic T / Pavic A 0 - 2  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Hollandia 8 - 7  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Patera - P. Hyland Jr. 1 - 0  
Oha. Davies - M. Vazquez 1 - 0  
Ryan Walsh - L. Paulin 1 - 0  

 

2019.06.27.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - Greater Western Sydney 77 - 71  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiwoom Heroes - KIA Tigers 8 - 2  
LG Twins - SK Wyverns 6 - 4  
Lotte Giants - KT Wiz 2 - 10  
NC Dinos - Hanwha Eagles 10 - 5  
Samsung Lions - Doosan Bears 1 - 9  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Piratas de Campeche 7 - 8  
Bravos de Leon - Sultanes de Monterrey 3 - 6  
Diablos Rojos del Mexico - Toros de Tijuana 5 - 6  
Generales de Durango - Tigres de Quintana Roo 2 - 7  
Guerreros de Oaxaca - Acereros de Monclova 5 - 8  
Rieleros de Aguascaliente - Leones de Yucatan 14 - 3  
Saraperos de Saltillo - Olmecas de Tabasco 5 - 12  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Atlanta 3 - 5  
Chicago Cubs - Atlanta (20:20) 9 - 7  
Detroit - Texas 1 - 4  
Detroit - Texas (19:10) 1 - 3  
Houston - Pittsburgh 2 - 14  
Houston - Pittsburgh (20:10) 0 - 10  
LA Angels - Cincinnati 5 - 1  
Miami - Washington 5 - 7  
Milwaukee - Seattle 2 - 4  
Milwaukee - Seattle (20:10) 4 - 2  
Minnesota - Tampa Bay 6 - 4  
Minnesota - Tampa Bay (19:10) 2 - 5  
Philadelphia - NY Mets 5 - 4  
Philadelphia - NY Mets (19:05) 6 - 3  
St. Louis - Oakland 0 - 2  
Birkózás (Európa Játékok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dénes M. - M. Rueda Flores (női szabadfogás 53 kg) 1 - 0  
Dénes M. - S. Orshush (női 53 kg) 0 - 1  
Németh Zs. - E. Mae (női szabadfogás 76 kg) 0 - 1  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Ausztrália 1 - 1  
Hollandia - Németország 2 - 1  
Kajak-kenu (Európa Játékok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balla/Takács - Női C2 500 m    
Birkás B. - K1 200 m    
Birkás B. - M. Rizza (K1 200 m) 1 - 0  
Kozák D. - M. Walczykiewicz (női K1 200 m) 1 - 0  
Kozák D. - Női K1 200 m    
Kozák D. - Női K1 500 m    
Magyar K4 - K4 500 m    
Magyar női K4 - Női K4 500 m    
Magyarország - Szlovákia (K4 500 m) 0 - 1  
Nagy B. - G. Ladicova (női C1 200 m) 1 - 0  
Nagy B. - Női C1 200 m    
Kosárlabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Lettország (Helyszín: Lettország) 74 - 60  
Ukrajna - Spanyolország 77 - 95  
Kosárlabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Csehország 74 - 61  
Svédország - Montenegró 67 - 51  
Kosárlabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Szlovénia 88 - 84  
Törökország - Olaszország 54 - 57  
Kosárlabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Szerbia (Helyszín: Szerbia) 53 - 55  
Oroszország - Belgium 54 - 67  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Connecticut 74 - 73  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manawatu Jets - Southland Sharks 79 - 122  
Nelson Giants - Canterbury Rams 74 - 97  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madagaszkár - Burundi 1 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kenya - Tanzánia 3 - 2  
Szenegál - Algéria 0 - 1  
Labdarúgás (EL-előselejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - NSI Runavik 2 - 0  
Barry Town - Cliftonville 0 - 0  
KI Klaksvik - Tre Fiori 5 - 1  
La Fiorita - UE Engordany 0 - 1  
Prishtina - St. Joseph's 1 - 1  
Progres Niederkorn - Cardiff Met Univ. 1 - 0  
Sant Julia - College Europa 3 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MiPK - JIPPO 3 - 4  
Labdarúgás (Gold Cup, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panama - USA (Helyszín: USA) 0 - 1  
Trinidad és Tobago - Guyana 1 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rustavi - Georgia Tbiliszi 1 - 0  
Sioni Bolnisi - Dinamo Tbiliszi 0 - 3  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Grotta 0 - 3  
Keflavík - Leiknir R. 1 - 3  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Fylkir 2 - 2  
FH - Grindavik 7 - 1  
KR - Njardvik 3 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Forge Hamilton 1 - 0  
HFX Wanderers - Valour Winnipeg 2 - 0  
York 9 Toronto - Cavalry 0 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Orlando 1 - 0  
Dallas - Vancouver 2 - 2  
Montreal - Portland 2 - 1  
New England - Philadelphia 1 - 1  
San Jose - Houston 2 - 0  
Toronto FC - Atlanta Utd. 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lindome - Skövde 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Németország - U21Románia 4 - 2  
U21Spanyolország - U21Franciaország 4 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC San Antonio - El Paso 0 - 0  
Indy Eleven - Birmingham Legion 3 - 0  
Nashville SC - New York RB 2    
Ottawa - Charleston 3 - 2  
Portland 2 - Reno 1 - 2  
Labdarúgás (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Anglia 0 - 3  
Pool biliárd (World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Horvátország    
Finnország - Szingapúr    
Hollandia - USA    
Kína - Chile    
Lengyelország - Olaszország    
Spanyolország - Ausztrália    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull KR - Hull FC 18 - 10  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wests Tigers - South Sydney Rabbitohs 14 - 9  
Sakk (Netanya)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Postny - L. McShane 1 - 0  
I. Smirin - L. Dominguez Perez 0.5 - 0.5  
M. Rodshtein - D. Dubov 0 - 1  
P. Eljanov - P. Svidler 0.5 - 0.5  
T. Nabaty - B. Gelfand 0.5 - 0.5  
Sakk (Zágráb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - F. Caruana 1 - 0  
L. Aronian - A. Giri 0.5 - 0.5  
Liren Ding - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - V. Anand 0.5 - 0.5  
Wes. So - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
Snooker (Csapat vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Norvégia 1 - 4  
Kína - Lengyelország 5 - 0  
Thaiföld - Németország 4 - 1  
Snooker (Csapat vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Szaúd-Arábia 5 - 0  
Észak-Írország - Irán 1 - 4  
Írország - Hongkong 1 - 4  
Snooker (Csapat vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Ciprus 4 - 1  
Izrael - Egyesült Arab Emirátusok 4 - 1  
Skócia - Malajzia 4 - 1  
Snooker (Csapat vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína B - India 5 - 0  
Málta - Ausztrália 3 - 2  
Wales - Svájc 5 - 0  
Strandfoci (Európa Játékok, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Portugália 3 - 7  
Svájc - Románia 10 - 0  
Strandfoci (Európa Játékok, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Spanyolország 5 - 6  
Oroszország - Ukrajna 5 - 1  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - P. Carreno-Busta 1 - 2  
Jor. Thompson - D. Dzumhur    
L. Sonego - A. Mannarino 2 - 1  
V. Troicki - M. Kecmanovic 0 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Polasek F - Molchanov D / Zelenay I 2 - 1  
Erlich J / Sitak A - Jebavy R / Oswald P 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Verdasco - S. Querrey 0 - 2  
Gil. Simon - T. Fabbiano 0 - 2  
K. Edmund - Dan. Evans 2 - 1  
T.H. Fritz - H. Hurkacz 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Inglot D / Krajicek A 2 - 0  
Martin F / Roger-Vasselin - Gonzalez M / Zeballos H 1 - 2  
Tenisz (Eastbourne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - S. Halep 2 - 0  
A. Sabalenka - K. Bertens 1 - 2  
E. Alexandrova - Kar. Pliskova 0 - 2  
O. Jabeur - A. Cornet 2 - 1  
Tenisz (Eastbourne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Zvonareva V - Chan H-C / Chan L    
Sabalenka A / Yastremska - Stosur S / Zhang S 2 - 1  
Tenisz (Milánó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - S. Fanselow 2 - 0  
Dan. Petrovic - N. Serdarusic 2 - 0  
F.F. Silva - P. Sousa 2 - 0  
H. Dellien - R. Olivo 2 - 1  
L. Musetti - J. Hernandez-Fernandez    
M. Arevalo - Ale. Muller 2 - 0  
R. Balzerani - T. Robredo 0 - 2  
S. Nagal - M. Cuevas    
Tenisz (Milánó, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ArevaloGonzalez/ReyesVare - Marrero D / Maytin R 2 - 1  
Behar A / Escobar G - Neis F / Romboli F 2 - 0  
Bonadio R / Heyman C - Brkic T / Pavic A 0 - 2  
Vasilevski A / Vavassori - Hach Verdugo H / Pasha N 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - E. Karlovskiy 3 - 2  
A. Popyrin - B. Fratangelo 3 - 1  
B. Schnur - S. Caruso 0 - 3  
C. Moutet - And. Harris 3 - 0  
D. Brands - Soon Woo Kwon 1 - 3  
Den. Novak - M. Ymer 3 - 1  
G. Barrere - L. Broady 3 - 2  
J. Kubler - Yas. Uchiyama 2 - 3  
J. Vesely - Tom. Paul 3 - 0  
K. Majchrzak - E. Couacaud 3 - 0  
M. Giron - V. Galovic 3 - 1  
M. Granollers - Balázs A. 3 - 0  
N. Rubin - Y. Hanfmann 3 - 1  
R. Bemelmans - Don. Young 3 - 0  
T. Monteiro - Yos. Watanuki 3 - 1  
Yui. Sugita - L. Rosol 3 - 0  
Tenisz (Wimbledon-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - T. Martincova 1 - 2  
A. Lottner - A. Kalinskaya 0 - 2  
Ari. Rodionova - Dan. Lao 2 - 1  
C. Gauff - G. Minnen 2 - 0  
C. McHale - K. Juvan 0 - 2  
E. Rybakina - V. Flink 1 - 2  
J. Cepelova - C. McNally 0 - 2  
K. Kawa - E.G. Ruse 0 - 2  
L. Kerkhove - S. Lisicki 2 - 1  
Lau. Davis - Kri. Ahn 0 - 2  
M. Bouzkova - A. Bogdan 0 - 2  
O. Danilovic - B. Haddad Maia 0 - 2  
O. Dodin - G. Gatto-Monticone 1 - 2  
Sam. Murray - P. Badosa Gibert 1 - 2  
Y. Bonaventure - A. Rus 2 - 1  
Y. Wickmayer - Lud. Samsonova 2 - 0  
Tollaslabda (Európa Játékok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krausz G. - M. Zilberman 0 - 2  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Olaszország 7 - 8  

 

2019.06.26.
Asztalitenisz (Európa Játékok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Groth - Lei Kou 4 - 0  
T. Boll - J. Groth 4 - 2  
T. Boll - T. Pucar 4 - 1  
T. Pucar - Lei Kou 4 - 1  
Asztalitenisz (Európa Játékok, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xialian Ni - Xiaoxin Yang 4 - 2  
Xialian Ni - Yu Fu 2 - 4  
Xiaoxin Yang - Ying Han 3 - 4  
Yu Fu - Ying Han 4 - 2  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiwoom Heroes - KIA Tigers 6 - 13  
LG Twins - SK Wyverns 4 - 7  
Lotte Giants - KT Wiz    
NC Dinos - Hanwha Eagles    
Samsung Lions - Doosan Bears    
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Piratas de Campeche 0 - 1  
Bravos de Leon - Sultanes de Monterrey 6 - 5  
Diablos Rojos del Mexico - Toros de Tijuana 4 - 6  
Generales de Durango - Tigres de Quintana Roo 7 - 6  
Guerreros de Oaxaca - Acereros de Monclova 3 - 13  
Pericos de Puebla - Tecolotes de Nuevo Laredo    
Rieleros de Aguascaliente - Leones de Yucatan 8 - 12  
Saraperos de Saltillo - Olmecas de Tabasco 6 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 2 - 3  
Arizona - LA Dodgers (21:40) 8 - 2  
Baltimore - San Diego 3 - 8  
Baltimore - San Diego (21:05) 5 - 10  
Boston - Chicago WS 6 - 3  
Boston - Chicago WS (19:05) 7 - 8  
Chicago Cubs - Atlanta 2 - 3  
Cleveland - Kansas City 6 - 8  
Cleveland - Kansas City (19:10) 5 - 3  
Detroit - Texas 3 - 5  
Houston - Pittsburgh 5 - 1  
LA Angels - Cincinnati 5 - 1  
Miami - Washington 1 - 6  
Milwaukee - Seattle 3 - 8  
Minnesota - Tampa Bay 9 - 4  
NY Yankees - Toronto 4 - 3  
NY Yankees - Toronto (19:05) 8 - 7  
Philadelphia - NY Mets 7 - 5  
San Francisco - Colorado 4 - 2  
San Francisco - Colorado (21:45) 3 - 6  
St. Louis - Oakland 3 - 7  
Birkózás (Európa Játékok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dénes M. - T. Debien (női szabadfogás 53 kg) 4 - 1  
Kajak-kenu (Európa Játékok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiss B./Dóri - C2 1000 m    
Kiss T. - C1 1000 m    
Kopasz B. - K1 1000 m    
Kárász/Kozák - Női K2 500 m    
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Instituto Cordoba - San Lorenzo (3.m.) 64 - 64, h.u. 75 - 66  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Fuelmasters - NorthPort Batang Pier 97 - 87  
SM Beermen - Magnolia Hotshots 82 - 118  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Washington 74 - 81  
Indiana - Minnesota 74 - 78  
Las Vegas - Seattle 60 - 56  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Kongói DK 2 - 0  
Uganda - Zimbabwe 1 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nigéria - Guinea 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granit Mikasevicsi - Dinamo Minszk 0 - 2  
Kommunalnik Szlonyim - Vityebszk 1 - 3  
Szmolevicsi - Sahtar Szoligorszk 0 - 2  
Szputnyik Recsica - BATE Boriszov 2 - 5  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JäPS - Sudet 6 - 1  
Lahden Reipas - Klubi 04 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hercules Oulu - JBK Pietarsaari 1 - 1  
Rovaniemi PS 2 - OLS Oulu 6 - 3  
Vaasa PS 2 - KuFu-98 0 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - TPS 1 - 3  
JyPK - Myran 0 - 0  
Labdarúgás (Gold Cup, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Cup, C csoport 2019    
Honduras - Salvador 4 - 0  
Jamaika - Curacao 1 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - Dila Gori 4 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhayangkara Jakarta - Persela Lamongan 3 - 1  
Kalteng Putra - Bali Utd. 2 - 2  
Perseru Badak Lampung - PSIS Semarang 0 - 1  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Throttur Reykjavik 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - Vikingur Reykjavik 2 - 3  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - FC Tokyo 1 - 1  
Gamba Osaka - Nagasaki 0 - 2  
Sapporo - Jubilo Iwata 2 - 1  
Vegalta Sendai - Nagoya GE 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - METTA/LU 0 - 0  
Riga FC - Jelgava 0 - 1  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FA Siauliai - Panevezys 1 - 1  
Sveikata - Nevezis 0 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedah - Petaling Jaya CFC 3 - 2  
Melaka Utd. - Johor DT 1 - 2  
Terengganu - Kuala Lumpur 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram Larvik - Baerum 3 - 1  
Haugesund - Strömmen 0 - 0  
KFUM Oslo - Tromsdalen 2 - 1  
Kongsvinger - Mjöndalen 0 - 3  
Kristiansund - Odd Grenland 1 - 1  
Ranheim - Brann Bergen 4 - 0  
Rosenborg - Aalesund 1 - 1  
Viking Stavanger - Stabaek 5 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköping - Vasalund 2 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Shanghai SIPG 1 - 1  
Ulsan - Urawa RD 0 - 3  
Pool biliárd (World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Új-Zéland    
Japán - Hongkong    
Kanada - Franciaország    
Nagy-Britannia - Málta    
Németország - Észtország    
Tajvan - Románia    
Röplabda (EL, Ezüst Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Románia 2 - 3  
Sakk (Netanya)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gelfand - P. Eljanov 0.5 - 0.5  
D. Dubov - E. Postny 1 - 0  
L. Dominguez Perez - T. Nabaty 1 - 0  
L. McShane - I. Smirin 0.5 - 0.5  
P. Svidler - M. Rodshtein 0 - 1  
Sakk (Zágráb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - M. Carlsen 0 - 1  
F. Caruana - H. Nakamura 1 - 0  
M. Vachier-Lagrave - L. Aronian 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
V. Anand - I. Nepomniachtchi 0 - 1  
Wes. So - Liren Ding 1 - 0  
Snooker (Csapat vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Ausztria 4 - 1  
Norvégia - Németország 2 - 3  
Thaiföld - Lengyelország 3 - 2  
Snooker (Csapat vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Irán 3 - 2  
Hongkong - Szaúd-Arábia 4 - 1  
Észak-Írország - Írország 1 - 4  
Snooker (Csapat vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Malajzia 4 - 1  
Egyesült Arab Emirátusok - Ciprus 3 - 2  
Skócia - Izrael 5 - 0  
Snooker (Csapat vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - India 2 - 3  
Kína B - Svájc 5 - 0  
Wales - Málta 4 - 1  
Sportlövészet (Európa Játékok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Péni I. - F. Nepejchal (kisöbű szabadpuska 3x40) 1 - 0  
Strandfoci (Európa Játékok, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Svájc 5 - 5  
Portugália - Románia 8 - 2  
Strandfoci (Európa Játékok, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Oroszország 4 - 2  
Spanyolország - Ukrajna 4 - 6  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - V. Troicki 0 - 2  
B. Tomic - P. Gojowczyk 2 - 0  
K. Krawietz - P. Carreno-Busta 0 - 2  
M. Kecmanovic - U. Humbert 2 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Sitak A - Lindstedt R / Puetz T 2 - 1  
Jebavy R / Oswald P - Paes L / Paire B 2 - 0  
Molchanov D / Zelenay I - Demoliner M / Sharan D 2 - 0  
Saville L / Thompson J - Dodig I / Polasek F 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Verdasco - J.I. Londero 2 - 1  
G. Pella - T.H. Fritz 1 - 2  
Gil. Simon - N. Jarry 2 - 0  
K. Edmund - C. Norrie 2 - 0  
P-H. Herbert - Dan. Evans 0 - 2  
S. Querrey - D. Lajovic 2 - 0  
Ste. Johnson - H. Hurkacz 0 - 2  
T. Fabbiano - L. Djere 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Cuevas P - Gonzalez M / Zeballos H 0 - 2  
Cabal J S / Farah R - Evans D / Glasspool L 2 - 1  
Inglot D / Krajicek A - Daniell M / Koolhof W 2 - 1  
Mclachlan B / Nielsen F - Martin F / Roger-Vasselin 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - K. Bertens 0 - 2  
A. Kerber - R. Peterson 2 - 0  
A. Sabalenka - C. Wozniacki 2 - 1  
E. Mertens - Kar. Pliskova 0 - 2  
J. Ostapenko - E. Alexandrova    
O. Jabeur - J. Konta 2 - 0  
P. Hercog - S. Halep 1 - 2  
Shuai Zhang - A. Cornet 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzarnescu M / Friedsam A - Kichenok N / Spears A 2 - 0  
Halep S / Olaru R - Rosolska A / Yang Z 2 - 1  
Kudermetova V / Ostapenko - Kichenok N / Spears A    
Melichar N / Peschke K - Flipkens K / Mattek-Sands B 0 - 2  
Tenisz (Milánó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - T. Robredo 0 - 2  
Ale. Muller - E. Benchetrit 2 - 0  
Duck Hee Lee - Dan. Petrovic 0 - 2  
F. Peliwo - F.F. Silva 0 - 2  
G.M. Moroni - A. Karatsev 0 - 2  
H. Dellien - R. Bonadio 2 - 0  
J. Ocleppo - P. Sousa 0 - 2  
M. Banes - M. Arevalo 0 - 2  
N. Serdarusic - T. Lamasine 2 - 0  
R. Balzerani - D. Kuzmanov 2 - 1  
R. Olivo - S. Griekspoor 2 - 0  
S. Fanselow - P. Lorenzi 2 - 0  
Tenisz (Milánó, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Pavic A - Podlipnik-Cast./Weissborn 2 - 0  
King E / Reese H - Neis F / Romboli F 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - M. di Giuseppe 2 - 0  
A. Raina - S. Lisicki 0 - 2  
A. Zaja - B. Haddad Maia 1 - 2  
B. Eraydin - K. Juvan 1 - 2  
C. Bucsa - Sam. Murray 0 - 2  
C. Dolehide - T. Martincova 0 - 2  
C. Gauff - V. Ivakhnenko 2 - 0  
C. McHale - S. Sharipova 2 - 1  
C. McNally - Pri. Hon 2 - 0  
Dan. Lao - D. Kovinic 2 - 0  
E. Gorgodze - A. Rus 0 - 2  
E. Rybakina - R. Hogenkamp 2 - 0  
E.G. Ruse - I.M. Bara 2 - 1  
En Shuo Liang - G. Minnen 1 - 2  
Fangzhou Liu - P. Badosa Gibert 0 - 2  
G. Gatto-Monticone - Xiyu Wang 2 - 0  
I-C. Begu - O. Dodin 1 - 2  
I. Shinikova - J. Cepelova 0 - 2  
J. Ponchet - V. Flink 0 - 2  
K. McPhee - Lud. Samsonova 0 - 2  
Kri. Ahn - T. Korpatsch 2 - 0  
Lau. Davis - F. di Lorenzo 2 - 0  
M. Bouzkova - A. Kalinina 2 - 0  
Mis. Doi - Ari. Rodionova 0 - 2  
N. Vikhlyantseva - A. Lottner 0 - 2  
O. Danilovic - A. Hesse 2 - 1  
P. Ozgen - A. Bogdan 0 - 2  
Stollár F. - K. Kawa 0 - 2  
T. Mrdeza - A. Kalinskaya 0 - 2  
T. Smitkova - Y. Wickmayer 1 - 2  
V. Lepchenko - L. Kerkhove 1 - 2  
Y. Bonaventure - Gab. Taylor 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon-selejtező,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - M. Moraing 2 - 1  
And. Harris - S. Stakhovsky 2 - 1  
Ant. Hoang - M. Giron 0 - 2  
B. Rola - D. Brands 1 - 2  
B. Schnur - S. Diez 2 - 0  
C. Moutet - T. Smyczek 2 - 0  
Den. Novak - A. Bolt 2 - 0  
Don. Young - D.E. Galan Riveros 2 - 0  
Dus. Brown - M. Ymer 0 - 2  
E. Couacaud - G. Mager 2 - 0  
E. Karlovskiy - P. Martinez Portero 2 - 0  
G. Barrere - R. Dutra da Silva 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - L. Rosol 1 - 2  
Go Soeda - Yos. Watanuki 0 - 2  
Hir. Moriya - A. Arnaboldi 1 - 2  
I. Marchenko - Balázs A. 1 - 2  
J-P. Smith - S. Caruso 1 - 2  
J. Duckworth - V. Galovic 1 - 2  
J. Kubler - N. Gombos 2 - 0  
J. Vesely - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
K. Majchrzak - R. Ramanathan 2 - 0  
M. Granollers - B. Kavcic 2 - 0  
M. Polmans - Soon Woo Kwon 0 - 2  
M. Torpegaard - Tom. Paul 1 - 2  
Q. Halys - B. Fratangelo 1 - 2  
R. Bemelmans - A. Santillan 2 - 1  
R. Quiroz - N. Rubin 1 - 2  
S. Napolitano - Yui. Sugita 1 - 2  
T. Griekspoor - L. Broady 1 - 2  
T. Monteiro - Chr. Eubanks 2 - 0  
Y. Hanfmann - O. Otte 2 - 0  
Yas. Uchiyama - E. Donskoy 2 - 0  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Olaszország 10 - 8  

 

2019.06.25.
Asztalitenisz (Európa Játékok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Nuytinck - Lei Kou 2 - 4  
E. Lebesson - T. Pucar 1 - 4  
J. Groth - Yang Wang 4 - 3  
T. Boll - V. Samsonov 4 - 1  
Asztalitenisz (Európa Játékok, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jie Li - Ying Han 1 - 4  
Xialian Ni - L. Bergström 4 - 1  
Yu Fu - P. Solja 4 - 3  
Asztalitenisz (Európa Játékok, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Mikhaylova - Xiaoxin Yang 0 - 4  
Asztalitenisz (Európa Játékok, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flore T / Gasnier L - Ionescu O / Szőcs B 2 - 3  
Flore T / Gasnier L - Pistej L / Balazova B 3 - 1  
Franziska P / Solja P - Ionescu O / Szőcs B 3 - 0  
Pistej L / Balazova B - Franziska P / Solja P 1 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiwoom Heroes - KIA Tigers 7 - 3  
LG Twins - SK Wyverns 3 - 8  
Lotte Giants - KT Wiz 8 - 8  
NC Dinos - Hanwha Eagles 3 - 14  
Samsung Lions - Doosan Bears 11 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Rakuten - Hiroshima Carp 0 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 8 - 5  
Boston - Chicago WS 6 - 5  
Chicago Cubs - Atlanta 8 - 3  
Cleveland - Kansas City 3 - 2  
NY Yankees - Toronto 10 - 8  
Philadelphia - NY Mets 13 - 7  
San Francisco - Colorado 0 - 2  
Birkózás (Európa Játékok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ligeti D. - N. Matuhin (szabadfogás 125 kg) 1 - 0  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marreco Francisco Beltrao - Magnus Sorocaba 6 - 3  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Francia bajnokság 2018/19    
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Monaco (5.m.) 66 - 55  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ghána - Benin 2 - 2  
Kamerun - Bissau-Guinea 2 - 0  
Labdarúgás (BL-előselejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Feronikeli - Lincoln Red Imps 1 - 0  
Tre Penne - FC Santa Coloma 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo PB - Treze 4 - 2  
Imperatriz MA - Sampaio Correa 3 - 0  
Labdarúgás (Copa America, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Uruguay 0 - 1  
Copa America, C csoport 2019    
Ecuador - Japán 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Portoviejo - Manta FC 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Musan Salama - TPV 1 - 0  
Myllykoski PA - Jaro 0 - 5  
Oulu - Kajaani 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PEPO - Mikkeli MP 0 - 4  
Vantaa JS - Kiffen 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Espoo - SalPa 0 - 2  
Gnistan - Ilves 2 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Vaajakoski - Seinäjoen SK 2 0 - 2  
GBK Kokkola - VIFK 2 - 2  
PK-37 - Kajaanin Haka 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Rovaniemi PS 1 - 0  
Ilves - KPV Kokkola 4 - 2  
Inter Turku - Vaasa PS 1 - 1  
Kuopio PS - Lahti 5 - 1  
Mariehamn - Helsinki JK 0 - 2  
Labdarúgás (Gold Cup, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bermuda-szigetek - Nicaragua 2 - 0  
Gold Cup, B csoport 2019    
Haiti - Costa Rica 2 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi 2 - 2  
Lokomotív Tbiliszi - Saburtalo Tbiliszi 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Liepaja 1 - 2  
Ventspils - Spartaks Jurmala 2 - 2  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minija 2017 - Zalgiris Kaunas 1 - 2  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Felda Utd. - Perak 2 - 3  
PKNP - PKNS 2 - 2  
Selangor - Pahang 5 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Csertanovo Moszkva 3 - 1  
Kubanocska Krasznodar - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 0  
Rjazany - Zvezda-2005 Perm 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Västeras SK 1 - 6  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Norrköping 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eneby BK - Oskarshamn 0 - 3  
Grebbestad - Trollhättan 0 - 4  
Hässleholms IF - Torn 2 - 6  
Lulea - Umea FC 3 - 3  
Labdarúgás (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Japán 2 - 1  
Olaszország - Kína 2 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanfrecce Hiroshima - Kashima A. 3 - 2  
Shandong Luneng - Guangzhou Evergrande 2 - 1  
Pool biliárd (World Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fülöp-szigetek - Csehország    
Hollandia - Dél-Afrika    
Kína - Svédország    
Nagy-Britannia B - Chile    
Oroszország - Albánia    
USA - Brazília    
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Románia 3 - 1  
Sakk (Netanya)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Smirin - E. Postny 1 - 0  
M. Rodshtein - B. Gelfand 0.5 - 0.5  
P. Eljanov - L. Dominguez Perez 0.5 - 0.5  
P. Svidler - D. Dubov 0.5 - 0.5  
T. Nabaty - L. McShane 1 - 0  
Snooker (Csapat vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Norvégia 4 - 1  
Lengyelország - Németország 3 - 2  
Thaiföld - Ausztria 3 - 2  
Snooker (Csapat vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Írország 3 - 2  
Irán - Szaúd-Arábia 2 - 3  
Észak-Írország - Hongkong 3 - 2  
Snooker (Csapat vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Izrael 4 - 1  
Malajzia - Ciprus 3 - 2  
Skócia - Egyesült Arab Emirátusok 4 - 1  
Snooker (Csapat vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína B - Málta 3 - 2  
Svájc - India 3 - 2  
Wales - Ausztrália 4 - 1  
Strandfoci (Európa Játékok, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Svájc 1 - 1  
Románia - Fehéroroszország (Helyszín: Minszk) 1 - 6  
Strandfoci (Európa Játékok, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Oroszország 4 - 4  
Ukrajna - Olaszország 4 - 4  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Celikbilek - D. Dzumhur 1 - 2  
Jor. Thompson - B. Klahn 2 - 0  
K. Krawietz - C. Ilkel 2 - 0  
L. Sonego - P. Gunneswaran 2 - 1  
R. Carballes Baena - A. Mannarino 1 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Middelkoop M - Paes L / Paire B 0 - 2  
Dodig I / Polasek F - Gonzalez S / Qureshi A 2 - 0  
Dzumhur D / Ebden M - Lindstedt R / Puetz T 0 - 2  
Jebavy R / Oswald P - Agabigun S / Erel Y 2 - 0  
Molchanov D / Zelenay I - Molteni A / Vliegen J 2 - 1  
Tenisz (Eastbourne, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - J. Chardy 2 - 0  
Dan. Evans - R. Albot 2 - 0  
Gil. Simon - T. Sandgren 2 - 0  
Jam. Ward - T. Fabbiano 1 - 2  
Jay Clarke - J.I. Londero 1 - 2  
Jay Clarke - L. Mayer    
N. Jarry - P. Cuevas 2 - 0  
P-H. Herbert - D. Kudla 2 - 1  
P-H. Herbert - F. Lopez    
Tenisz (Eastbourne, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Melo M / Murray A 2 - 0  
Cecchinato M / Lajovic D - Bopanna R / Cuevas P 0 - 2  
Clayton S / Ward J - Martin F / Roger-Vasselin 0 - 2  
Inglot D / Krajicek A - Jarry N / Mayer L    
Inglot D / Krajicek A - Monroe N / Verdasco F 2 - 0  
Londero J / Norrie C - Mclachlan B / Nielsen F 1 - 2  
Skupski/Skupski - Daniell M / Koolhof W 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - S. Stosur 2 - 0  
A. Kontaveit - A-L. Friedsam 0 - 2  
A. Petkovic - C. Wozniacki 0 - 2  
A. Sabalenka - T. Zidansek 2 - 0  
D. Gavrilova - Shuai Zhang 0 - 2  
E. Alexandrova - B. Bencic 2 - 1  
M. Minella - O. Jabeur 1 - 2  
M. Sakkari - J. Konta 0 - 2  
M. Vondrousova - E. Mertens 1 - 2  
P. Hercog - B. Strycova    
P. Parmentier - P. Hercog 1 - 2  
R. Peterson - L. Tsurenko 2 - 0  
S. Stephens - J. Ostapenko 1 - 2  
S. Stosur - S. Kenin 2 - 0  
Su-Wei Hsieh - S. Halep 0 - 2  
V. Kudermetova - B. Bencic 0 - 2  
Y. Putintseva - K. Bertens 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan L - Groenefeld A L / Schuurs 2 - 0  
Flipkens K / Mattek-Sands - Duan Y-Y / Zheng S    
Flipkens K / Mattek-Sands - Jurak D / Srebotnik K 2 - 0  
Melichar N / Peschke K - Dart H / Watson H 2 - 1  
Tenisz (Milánó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - Evan King 2 - 0  
A. Molcan - G. Zeppieri 2 - 0  
Ale. Muller - Ste. Robert 2 - 1  
C. Denolly - D. Kuzmanov 0 - 2  
F. Forti - J. Hernandez-Fernandez 0 - 2  
M. Cuevas - M. Vilella Martinez 2 - 1  
R. Olivo - R. Cid Subervi 2 - 0  
S. Nagal - L. Grigelis 2 - 0  
Taro Daniel - L. Musetti 0 - 2  
Tenisz (Milánó, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ArevaloGonzalez/ReyesVare - Balzerani R / Maggioli E 2 - 0  
Behar A / Escobar G - Goransson A / Verbeek S 2 - 0  
Bonadio R / Heyman C - Annovazzi C / Olivero G 2 - 0  
Bortolotti M / Puodziunas - Hach Verdugo H / Pasha N 1 - 2  
Cerretani J / Lammons N - Vasilevski A / Vavassori 1 - 2  
Ocleppo J / Pellegrino A - Marrero D / Maytin R 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - Z. Hives 2 - 0  
A. Bolsova Zadoinov - C. Gauff 0 - 2  
A. Cadantu - C. Dolehide 1 - 2  
A. Kalinina - M. Bolkvadze 2 - 0  
A. Lottner - C. Perrin 2 - 0  
A. Zaja - M. Georges 2 - 1  
Ann Li - J. Cepelova 0 - 2  
Ari. Rodionova - Asia Muhammad 2 - 1  
C. Buyukakcay - A. Raina 0 - 2  
C. McHale - Aya. Shimizu 2 - 0  
C. McNally - Kur. Nara 2 - 0  
Claire Liu - T. Mrdeza 0 - 2  
D. Kovinic - S. Vickery 2 - 0  
D. Radanovic - O. Dodin 0 - 2  
E. Gorgodze - Bondár A. 2 - 0  
E. Raducanu - En Shuo Liang 0 - 2  
E. Rybakina - Ell. Perez 2 - 0  
E.G. Ruse - S. Karatantcheva 2 - 0  
Fang Ying Xun - L. Kerkhove 0 - 2  
Fangzhou Liu - D. Khazaniuk 2 - 0  
G. Garcia Perez - Xiyu Wang 0 - 2  
G. Gatto-Monticone - R.G. Serban 2 - 1  
Gab. Taylor - C. Paquet 2 - 0  
I-C. Begu - Jia-Jing Lu 2 - 0  
I.M. Bara - A. Kiick 2 - 1  
J. Glushko - G. Minnen 0 - 2  
J. Larsson - I. Shinikova 0 - 2  
J. Paolini - V. Flink 0 - 2  
K. Kawa - F. Jones 2 - 1  
K. Zavatska - Pri. Hon 0 - 2  
K. Zimmermann - B. Eraydin 1 - 2  
Lau. Davis - B. Schoofs 2 - 1  
M. Bouzkova - V. Cepede Royg 2 - 0  
M. di Giuseppe - D. Aiava 2 - 0  
M. Frech - A. Rus 0 - 2  
M. Kostyuk - A. Kalinskaya 0 - 2  
M. Lumsden - K. McPhee 0 - 2  
M. Trevisan - J. Ponchet 0 - 2  
M. Zanevska - F. di Lorenzo 0 - 2  
Mis. Doi - K. Birrell 2 - 1  
N. Bains - Dan. Lao 0 - 2  
N. Broady - Kri. Ahn 0 - 2  
N. Vikhlyantseva - A. Zarycka 2 - 1  
Nao Hibino - Stollár F. 1 - 2  
O. Danilovic - Eden Silva 2 - 0  
P. Ormaechea - B. Haddad Maia 1 - 2  
P. Ozgen - Yuxuan Zhang 2 - 0  
P.M. Tig - P. Badosa Gibert 1 - 2  
R. Hogenkamp - V. Tomova 2 - 0  
R. Sramkova - A. Hesse 0 - 2  
Rob. Anderson - T. Korpatsch 1 - 2  
S. Lisicki - Babos T. 2 - 1  
S. Sharipova - K. Kucova 2 - 1  
Shilin Xu - T. Martincova 1 - 2  
Shuai Peng - Sam. Murray 1 - 2  
Shuyue Ma - V. Ivakhnenko 0 - 2  
T. Smitkova - B. Haas 2 - 1  
V. Grammatikopoulou - K. Juvan 1 - 2  
V. Lepchenko - S. Zhuk 2 - 1  
V. Savinykh - Y. Wickmayer 1 - 2  
W. Osuigwe - C. Bucsa 1 - 2  
Xinyun Han - Lud. Samsonova 1 - 2  
Y. Bonaventure - J. Loeb 2 - 1  
Y. In-Albon - A. Bogdan 0 - 2  

 

2019.06.24.
Asztalitenisz (Európa Játékok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gacina - C. Nuytinck 0 - 6  
D. Ovtcharov - J. Groth 0 - 4  
K. Skachkov - V. Samsonov 2 - 2  
Kri. Karlsson - E. Lebesson 0 - 6  
Lei Kou - A. Shibaev 5 - 0  
T. Boll - M. Freitas 4 - 0  
T. Pucar - P. Gionis 2 - 2  
Yang Wang - B. Tokic 2 - 2  
Asztalitenisz (Európa Játékok, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Szőcs - Xialian Ni 0 - 6  
Jie Li - Jieni Shao 1 - 4  
L. Bergström - Póta G. 4 - 0  
Mat. Ekholm - P. Mikhaylova 2 - 2  
Qian Li - P. Solja 3 - 1  
Xiaoxin Yang - Vik. Pavlovich 4 - 0  
Ying Han - S. Polcanova 4 - 0  
Yu Fu - G. Gaponova 5 - 0  
Asztalitenisz (Európa Játékok, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flore T / Gasnier L - Platonov P / Bogdanova N 3 - 2  
Ionescu O / Szőcs B - Shibaev A / Mikhailova P 3 - 0  
Pistej L / Balazova B - Robles A / Dvorak G 3 - 0  
Stoyanov N / Piccolin G - Franziska P / Solja P 0 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Rakuten - Hiroshima Carp    
Tokyo Yakult - Orix Buffaloes 2 - 6  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Guerreros de Oaxaca 4 - 3  
Leones de Yucatan - Algodoneros Union Laguna 19 - 6  
Olmecas de Tabasco - Generales de Durango 1 - 3  
Piratas de Campeche - Rieleros de Aguascaliente 2 - 4  
Sultanes de Monterrey - Bravos de Leon 7 - 9  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Pericos de Puebla 6 - 5  
Tigres de Quintana Roo - Saraperos de Saltillo 3 - 1  
Toros de Tijuana - Diablos Rojos del Mexico 5 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Louis - LA Angels 4 - 6  
Cselgáncs (Európa Játékok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ohát Z. - M. Horak (100 kg) 1 - 0  
Tóth K. - 90 kg    
Tóth K. - L. Kochman (90 kg) 0 - 1  
Z. Kumric - Ohát Z. (100 kg) 1 - 0  
Darts (Players Championship 18)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Players Championship 18 2019    
Golf (American Family Insurance Cham)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
American Family Insurance Championship 2019    
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Connecticut 93 - 75  
Phoenix - Los Angeles 82 - 72  
Seattle - Indiana 65 - 61  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elefántcsontpart - Dél-Afrika 1 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mali - Mauritánia 4 - 1  
Tunézia - Angola 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Huaral - Universitario de Deportes 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Seoul E-Land 3 - 2  
Suwon City - Gwangju 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP - Haka 0 - 1  
Labdarúgás (Gold Cup, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Cup, A csoport 2019    
Kanada - Kuba 7 - 0  
Martinique - Mexikó 2 - 3  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Njardvik - Haukar 1 - 5  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - Selfoss 1 - 1  
Keflavík - Stjarnan 5 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacific Langford - Edmonton 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odd Grenland 2 - Alta 5 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Seattle 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Degerfors 0 - 3  
Norrby - Syrianska FC 3 - 2  
Öster - Varberg 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilsminne - Landskrona 2 - 1  
Oddevold - Värnamo 3 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Franciaország - U21Románia 0 - 0  
U21Horvátország - U21Anglia 3 - 3  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Grande Valley - Austin Bold 0 - 1  
Labdarúgás (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - USA 1 - 2  
Svédország - Kanada 1 - 0  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Oroszország 3 - 0  
Sakk (Netanya)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gelfand - P. Svidler 0.5 - 0.5  
D. Dubov - I. Smirin 0.5 - 0.5  
E. Postny - T. Nabaty 0 - 1  
L. Dominguez Perez - M. Rodshtein 1 - 0  
L. McShane - P. Eljanov 1 - 0  
Snooker (Csapat vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Németország 4 - 1  
Lengyelország - Ausztria 2 - 3  
Thaiföld - Norvégia 2 - 3  
Snooker (Csapat vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Hongkong 3 - 2  
Irán - Írország 3 - 2  
Észak-Írország - Szaúd-Arábia 4 - 1  
Snooker (Csapat vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Egyesült Arab Emirátusok 4 - 1  
Malajzia - Izrael 1 - 4  
Skócia - Ciprus 4 - 1  
Snooker (Csapat vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína B - Ausztrália 5 - 0  
Svájc - Málta 3 - 2  
Wales - India 4 - 1  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - B. Tomic 1 - 2  
B. Klahn - S. Darcis 2 - 0  
E. Gulbis - A. Celikbilek 1 - 2  
E. Kirkin - P. Gojowczyk 1 - 2  
F. Delbonis - U. Humbert 0 - 2  
J.C. Aragone - R. Carballes Baena 0 - 2  
M. Ebden - D. Dzumhur 0 - 2  
P. Gunneswaran - J. Tipsarevic 2 - 0  
V. Troicki - J. Kovalik 2 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altuna T / Ilkel C - Demoliner M / Sharan D 0 - 2  
Krawietz K / Mies A - Erlich J / Sitak A 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Verdasco - J. Millman 2 - 1  
H. Hurkacz - M. Cecchinato 2 - 0  
M. Kukushkin - S. Querrey 0 - 2  
P. Jubb - T.H. Fritz 0 - 2  
Ste. Johnson - R. Opelka 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Pella G - Gonzalez M / Zeballos H 0 - 2  
Bambridge L / O'Mara J - Evans D / Glasspool L 1 - 2  
Tenisz (Eastbourne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - E. Svitolina    
A. Sevastova - D. Gavrilova    
C. Giorgi - Su-Wei Hsieh 1 - 2  
D.R. Collins - Y. Putintseva    
E. Rodina - O. Jabeur 1 - 2  
K. Flipkens - C. Wozniacki 0 - 2  
L. Tsurenko - J. Görges    
L. Tsurenko - Z. Diyas    
M. Buzarnescu - J. Ostapenko 0 - 2  
M. Gasparyan - Kar. Pliskova 0 - 2  
M. Vondrousova - Saisai Zheng 2 - 0  
T. Zidansek - C. Suarez Navarro 2 - 1  
V. Golubic - D. Gavrilova 1 - 2  
Tenisz (Eastbourne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Zvonareva V - Kasatkina D / Kontaveit A    
Rosolska A / Yang Z - Hradecka L / Klepac A 2 - 1  
Tenisz (Milánó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - F.F. Silva 1 - 2  
Dan. Petrovic - J. Sels 2 - 1  
F. Forti - T. Brkic 2 - 0  
Gon. Escobar - M. Cuevas 0 - 2  
J.S. Tatlot - L. Grigelis    
L. Musetti - P. Kotov 2 - 0  
M. Arevalo - O. Roca Batalla 2 - 0  
N. Serdarusic - G. Clezar 2 - 0  
R. Bonadio - B. Gojo 2 - 1  
R. Brancaccio - J. Ocleppo 1 - 2  
S. Fanselow - C. Heyman 2 - 0  
Tenisz (Milánó-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - A. Bega 2 - 0  
A. Molcan - R. Balzerani 2 - 1  
Tenisz (Wimbledon-selejtező,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Greef - M. Giron 0 - 2  
A. McHugh - M. Ymer 0 - 2  
A. Menendez-Maceiras - D. Sela 2 - 1  
A. Popyrin - F. Coria 2 - 0  
A. Vatutin - B. Fratangelo 0 - 2  
Ant. Hoang - Kai. Uchida 2 - 0  
B. Kavcic - F. Arguello 2 - 0  
B. Schnur - M. Janvier 2 - 0  
Balázs A. - P. Polansky 2 - 0  
C. Berlocq - Yui. Sugita 0 - 2  
C. Moutet - L. Miedler 2 - 1  
Chr. Eubanks - L. Vanni 2 - 1  
Chun Hsin Tseng - Tom. Paul 0 - 2  
D. Brands - M. Whitehouse 2 - 0  
D.E. Galan Riveros - L. Giustino 2 - 0  
Dar. King - S. Stakhovsky 0 - 2  
Den. Novak - T. de Bakker 2 - 0  
Don. Young - E. Gerasimov 2 - 0  
E. Couacaud - S. Ofner 2 - 1  
E. Hoyt - R. Dutra da Silva 0 - 2  
E. Karlovskiy - K. Coppejans 2 - 0  
E. Lopez-Perez - And. Harris 0 - 2  
E. Ymer - R. Bemelmans 1 - 2  
F. Horansky - P. Martinez Portero 0 - 2  
G. Barrere - Emi. Gomez 2 - 1  
G. Garcia-Lopez - S. Myneni 2 - 1  
Go Soeda - F. Baldi 2 - 1  
H. Laaksonen - J. Kubler 1 - 2  
I. Marchenko - M. Trungelliti 2 - 0  
J-P. Smith - N. Mahut 2 - 0  
J. Draper - Yas. Uchiyama 0 - 2  
J. Duckworth - J. Choinski 2 - 0  
J. Sinner - A. Bolt 1 - 2  
J. Vesely - S. Bolelli 2 - 0  
J. Zopp - Q. Halys 0 - 2  
Jas. Jung - R. Quiroz 0 - 2  
Joao Domingues - Soon Woo Kwon 0 - 2  
Jur. Rodionov - A. Santillan 0 - 2  
K. Majchrzak - C. Lestienne 2 - 0  
L. Broady - And. Martin 2 - 0  
M. Bachinger - S. Napolitano 1 - 2  
M. Basic - E. Donskoy 0 - 2  
M. Granollers - P. Krstin 2 - 0  
M. Krueger - T. Smyczek 0 - 2  
M. Mmoh - N. Rubin 0 - 2  
M. Moraing - F. Gaio 2 - 0  
M. Polmans - M. Safwat 2 - 0  
N. Gombos - Z. Kolar 2 - 0  
N. Milojevic - M. Torpegaard 1 - 2  
O. Nedovyesov - G. Mager 1 - 2  
R. Peniston - A. Arnaboldi 1 - 2  
R. Ramanathan - L. Lacko 2 - 0  
S. Diez - Tat. Ito 2 - 0  
S. Gutierrez-Ferrol - L. Rosol 0 - 2  
S. Travaglia - B. Rola 1 - 2  
San. Giraldo - O. Otte 0 - 2  
T. Griekspoor - P. Cachin 2 - 1  
T. Monteiro - R. Marcora 2 - 0  
V. Galovic - F. Bagnis 2 - 0  
Y. Hanfmann - A. Giannessi 2 - 0  
Y. Maden - Hir. Moriya 1 - 2  
Yos. Watanuki - A. Davidovich Fokina 2 - 1  
Ze Zhang - S. Caruso 1 - 2  
Zhe Li - Dus. Brown 0 - 2  
Tollaslabda (Európa Játékok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Roovers - Krausz G. 0 - 2  
Tollaslabda (Európa Játékok, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Darragh - Kőrösi Á. 0 - 2  
Tollaslabda (Európa Játékok, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bukoviczki N / Gonda D - Fomkinaite/Voitechovskaja 2 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Rigondeux - J. Ceja 1 - 0  
Címkék: tippmix,