Tippmix eredmények - 2019. június 17-23.

2019-06-17
Tippmix eredmények - 2019. június 17-23.
2019.06.23.
Asztalitenisz (Európa Játékok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Nuytinck - B. Olah 6 - 0  
D. Habesohn - B. Tokic 0 - 4  
L. Pitchford - P. Gionis 0 - 5  
M. Falck - A. Shibaev 0 - 4  
T. Apolonia - Yang Wang 0 - 4  
V. Samsonov - N. Stoyanov 1 - 3  
Asztalitenisz (Európa Játékok, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Szőcs - L. Gasnier 4 - 0  
Eli. Samara - Vik. Pavlovich 1 - 3  
Han Ying - S. de Nutte 4 - 0  
M. Pesotska - Xiaoxin Yang 1 - 3  
Mat. Ekholm - N. Partyka 3 - 1  
Póta G. - N. Bogdanova 4 - 0  
S. Polcanova - N. Marchetti 4 - 0  
Xialian Ni - A. Solja 4 - 0  
Asztalitenisz (Európa Játékok, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ionescu O / Szőcs B - Nuytinck C / Lung L 3 - 1  
Karakasevic A / Lupulesku - Robles A / Dvorak G 2 - 3  
Pistej L / Balazova B - Mladenovic L / Ni L X 3 - 0  
Platonov P / Bogdanova N - Szudi/Pergel 3 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Bulldogs - Collingwood 73 - 82  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Samsung Lions 5 - 10  
KT Wiz - NC Dinos 4 - 2  
LG Twins - KIA Tigers 0 - 7  
Lotte Giants - Kiwoom Heroes 2 - 1  
SK Wyverns - Doosan Bears 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hokkaido Nippon 8 - 4  
Hanshin Tigers - Saitama Seibu 3 - 7  
Hiroshima Carp - Orix Buffaloes 3 - 9  
Tokyo Yakult - Chiba Lotte 6 - 2  
Yokohama Baystars - Tohoku Rakuten 3 - 0  
Yomiuri Giants - Fukuoka S. Hawks 1 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Guerreros de Oaxaca 2 - 8  
Leones de Yucatan - Algodoneros Union Laguna 3 - 4  
Olmecas de Tabasco - Generales de Durango 0 - 2  
Piratas de Campeche - Rieleros de Aguascaliente 6 - 9  
Sultanes de Monterrey - Bravos de Leon 3 - 1  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Pericos de Puebla 8 - 9  
Tigres de Quintana Roo - Saraperos de Saltillo 0 - 2  
Toros de Tijuana - Diablos Rojos del Mexico 1 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 4 - 7  
Arizona - San Francisco (22:10) 3 - 2  
Boston - Toronto 1 - 6  
Chicago Cubs - NY Mets 5 - 3  
Cleveland - Detroit 8 - 3  
Kansas City - Minnesota 6 - 1  
LA Dodgers - Colorado 5 - 4  
LA Dodgers - Colorado (22:10) 6 - 3  
Milwaukee - Cincinnati 7 - 5  
NY Yankees - Houston 7 - 5  
NY Yankees - Houston (20:05) 4 - 9  
Oakland - Tampa Bay 2 - 8  
Philadelphia - Miami 4 - 6  
Pittsburgh - San Diego 11 - 10  
Seattle - Baltimore 13 - 3  
Texas - Chicago WS 6 - 5  
Texas - Chicago WS (21:05) 7 - 4  
Washington - Atlanta 9 - 13  
Darts (Players Championship 17)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Players Championship 17 2019    
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assoeva Venancio Aires - Joacaba 5 - 2  
Cascavel - Jaragua 2 - 1  
Minas Belo Horizonte - Joinville 1 - 5  
Tubarao - Copagril 5 - 5  
Golf (BMW International Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BMW International Open 2019    
Golf (Travelers Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Travelers Championship 2019    
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Argentína 4 - 1  
Nagy-Britannia - Új-Zéland 2 - 0  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Argentína 1 - 2  
Hollandia - Ausztrália 3 - 1  
Nagy-Britannia - Új-Zéland 3 - 1  
USA - Németország 2 - 3  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle North Stars - Perth Thunder 6 - 1  
Sydney Bears - Canberra Brave 3 - 6  
Kerékpár (Tour de Suisse)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de Suisse 2019    
Tour de Suisse 2019 - Top 3    
Kerékpár (Tour de Suisse, 9. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.A. Betancur Gomez - L. Kamna 1 - 0  
D. Pozzovivo - S. Spilak 0 - 1  
E. Bernal - R. Dennis 0 - 1  
J. Hirt - E. Mas Nicolau 1 - 0  
L.L. Sanchez Gil - G. Brambilla 1 - 0  
N. Roche - Ser.L. Henao 1 - 0  
P. Konrad - T. Benoot 0 - 1  
Tour de Suisse 2019, 9. szakasz    
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Instituto Cordoba (2.m.) 78 - 74  
Kosárlabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orleans - Rouen (3.m.) 80 - 62  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbian Dyip - RS Elasto Painters 81 - 81, h.u. 86 - 88  
Ginebra SM - NLEX Road Warriors 100 - 85  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Alba Berlin (3.m.) 76 - 76, h.u. 93 - 88  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Kína 73 - 70  
Spanyolország - Nagy-Britannia 67 - 65  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 73 - 89  
Las Vegas - Dallas 86 - 68  
Minnesota - New York 92 - 83  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manawatu Jets - Nelson Giants 92 - 98  
Wellington Saints - Canterbury Rams 84 - 80  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Kenya 2 - 0  
Szenegál - Tanzánia 2 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marokkó - Namíbia 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Confianca - Ferroviario CE 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luverdense - Atlético Acreano 4 - 0  
Remo - Paysandu 0 - 1  
Volta Redonda - Sao Jose RS 2 - 2  
Labdarúgás (Copa America, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Copa America, B csoport 2019    
Katar - Argentína 0 - 2  
Kolumbia - Paraguay 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Atlético - Sporting Cristal 0 - 2  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comerciantes Unidos - UTC de Cajamarca 0 - 1  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juan Aurich - Univ. San Martin 0 - 2  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Loreto - Alianza Huanuco 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Nazca - Ayacucho 2 - 2  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Santa Rosa - AD Cantolao 1 - 2  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melgar - Dep. Binacional 0 - 1  
Sport Victoria - Alianza Lima 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Jeonnam 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Pohang 5 - 4  
Jeonbuk - Suwon Bluewings 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gualaceo - Clan Juvenil 3 - 0  
Puerto Quito - Santa Rita Vinces 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Slavia Mozír 2 - 2  
Szluck - FK Minszk 1 - 0  
Vityebszk - Dnyapro Mogiljev 2 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Argir - Vikingur Gota 0 - 3  
EB Streymur - IF Fuglafjördur 0 - 0  
Skala IF - HB Torshavn 0 - 3  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Philippine Air Force FC - Green Archers Utd. 0 - 3  
Labdarúgás (Gold Cup, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Trinidad és Tobago 6 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dila Gori - Georgia Tbiliszi 2 - 0  
Dinamo Tbiliszi - Chikhura Sachkhere 1 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persib Bandung - Madura Utd. 1 - 1  
Pusamania Borneo - Persebaya Surabaya 1 - 2  
TIRA-Persikabo - Persipura Jayapura 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - KR 1 - 2  
KA Akureyri - Vikingur Reykjavik 3 - 4  
Stjarnan - Fylkir 5 - 1  
Valur - Grindavik 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thor Akureyri - KR 2 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Machida Zelvia - Okayama 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vegalta Sendai - FC Tokyo 2 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavalry - Forge Hamilton 0 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atirau - Aktobe 1 - 1  
Irtis Pavlodar - Sahtar Karagandy 0 - 0  
Kairat Almaty - Zhetysu Taldykorgan 0 - 0  
Kaisar Kyzylorda - Taraz 1 - 1  
Ordabasy Shymkent - FC Asztana 3 - 2  
Tobol Kostanay - Okzhetpes Kokshetau 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shaanxi Changan - Xinjiang Tianshan 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Yifang - Tianjin Quanjian 2 - 2  
Wuhan Zall - Chongqing Lifan 2 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Vilnius - Palanga 3 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Salt Lake 1 - 1  
Columbus - Kansas City 0 - 1  
Dallas - Toronto FC 3 - 0  
FC Cincinnati - Los Angeles Galaxy 0 - 2  
Portland - Houston 4 - 0  
Vancouver - Colorado Rapids 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KFUM Oslo - Ham-Kam 2 - 0  
Nest-Sotra - Jerv 4 - 1  
Raufoss - Aalesund 2 - 1  
Sandnes Ulf - Tromsdalen 3 - 2  
Sogndal - Skeid 4 - 2  
Strömmen - Kongsvinger 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Nardo 4 - 0  
Fredrikstad - Bryne 3 - 1  
Hödd - Sola 3 - 1  
Stjördals/Blink - Egersund 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Lilleström 1 - 0  
Kristiansund - Stabaek 0 - 1  
Odd Grenland - Haugesund 3 - 1  
Ranheim - Mjöndalen 1 - 1  
Tromsö - Rosenborg 1 - 0  
Valerenga - Sarpsborg 1 - 1  
Viking Stavanger - Bodö/Glimt 3 - 4  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sky Blue - Orlando 1 - 2  
Washington - Houston 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fulgencio Yegros - RI 3 Corrales 0 - 1  
Independiente FBC - CA 3 de Febrero 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mallorca - Deportivo 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hercules - Ponferradina 1 - 3  
Mirandes - Atl. Baleares 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Örgryte 0 - 0  
Halmstad - Frej Täby 4 - 1  
Jönköping Södra - Trelleborg 2 - 0  
Mjällby - Brage 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis IF - Gefle 3 - 0  
Boden - Rynninge 5 - 2  
Nyköping - Carlstad Utd. 2 - 1  
Sandviken - Karlstad BK 1 - 2  
Team TG - Linköping City 2 - 2  
Vasalund - Sylvia Norrköping 5 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warriors FC - Geylang 1 - 2  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chainat Hornbill - Chonburi FC 1 - 0  
Chiangrai Utd. - Suphanburi 3 - 1  
PTT Rayong - Bangkok Utd. 1 - 4  
Samut Prakan - Port FC 2 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ausztria - U21Németország 1 - 1  
U21Dánia - U21Szerbia 2 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham Legion - Hartford 2 - 2  
Charleston - Swope Park 1 - 1  
Colorado Springs - Real Monarchs 1 - 2  
El Paso - Las Vegas 0 - 1  
Indy Eleven - Atlanta Utd. 2 1 - 0  
Los Angeles Galaxy 2 - New Mexico Utd. 1 - 1  
Louisville City - Charlotte Independence 1 - 1  
Nashville SC - Ottawa 3 - 3  
Oklahoma City Energy - Phoenix Rising 1 - 4  
Orange County SC - Portland 2 0 - 2  
Pittsburgh - New York RB 2 3 - 0  
Sacramento - Tulsa 6 - 0  
St. Louis FC - North Carolina 2 - 2  
Labdarúgás (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Kamerun 3 - 0  
Franciaország - Brazília 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes de Merida - Mineros de Guayana 0 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Bekobod - Nasaf Qarshi 0 - 1  
Navbahor Namangan - Bukhoro 3 - 1  
Surkhon Termez - Bunyodkor 2 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Greenville)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ewell - A. Dos Santos 1 - 0  
A. Yoder - Syu. Kondo (női) 1 - 0  
Andrea Lee - M. De La Rosa (női) 1 - 0  
B. Barberena - Ran. Brown 0 - 1  
Dan Ige - Kev. Aguilar 1 - 0  
J. Lineker - R. Font    
Kev. Holland - A. di Chirico 1 - 0  
R. Moicano Carneiro - Chan Sung Jung 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
D. Kvyat - A. Albon (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (Francia Nagydíj, futam) 0 - 1  
K. Magnussen - R. Grosjean (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Räikkönen - S. Perez (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - C. Leclerc (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - C. Leclerc (Francia Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Verstappen - P. Gasly (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
P. Gasly - D. Ricciardo (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
R. Grosjean - D. Kvyat (Francia Nagydíj, futam) 0 - 1  
R. Kubica - Geo. Russell (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Perez - L. Stroll (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - C. Leclerc (Francia Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - M. Verstappen (Francia Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - V. Bottas (Francia Nagydíj, futam) 0 - 1  
V. Bottas - C. Leclerc (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - M. Verstappen (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Francia Nagydíj 2019    
Forma-1., Francia Nagydíj 2019 - Futamgyőztes konstruktőr    
Forma-1., Francia Nagydíj 2019 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma-1., Francia Nagydíj 2019 - Top 3    
Forma1,FranciaND(futam)2019-Hány versenyző ér el helyezést?    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Bowyer - Kurt Busch (Sonoma, futam) 1 - 0  
Cha. Elliott - Kyle Busch (Sonoma, futam) 0 - 1  
J. Logano - D. Hamlin (Sonoma, futam) 0 - 1  
K. Harvick - Cha. Elliott (Sonoma, futam) 1 - 0  
Kyle Larson - A. Almirola (Sonoma, futam) 0 - 1  
M. Truex Jr. - Cha. Elliott (Sonoma, futam) 1 - 0  
M. Truex Jr. - K. Harvick (Sonoma, futam) 1 - 0  
M. Truex Jr. - Kurt Busch (Sonoma, futam) 1 - 0  
Nascar, Sonoma 2019    
Nascar, Sonoma 2019 - Top 3    
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Szerbia 3 - 0  
Brazília - Németország 3 - 2  
Irán - Franciaország 0 - 3  
Kanada - Japán 3 - 2  
Németország - Bulgária 2 - 3  
Olaszország - Lengyelország 2 - 3  
Portugália - Ausztrália 0 - 3  
USA - Kanada 1 - 3  
USA - Kína 3 - 0  
Sakk (Netanya)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gelfand - D. Dubov 0.5 - 0.5  
M. Rodshtein - L. McShane 0 - 1  
P. Eljanov - E. Postny 0.5 - 0.5  
P. Svidler - L. Dominguez Perez 0.5 - 0.5  
T. Nabaty - I. Smirin 0.5 - 0.5  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sousa - L. Sonego 0 - 2  
M. Kecmanovic - J.A. Munar Clar 2 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Saville L / Thompson J 0 - 2  
Tenisz (Antalya-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gon. Oliveira - K. Krawietz 1 - 2  
J.C. Aragone - M-A. Hüsler 2 - 0  
S. Darcis - C. Gomez-Herrera 2 - 0  
V. Troicki - R. Ortega-Olmedo 2 - 1  
Tenisz (Balatonalmádi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madarász G. - C. O'Connell 0 - 2  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Görges - A. Barty 0 - 2  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A L / Schuurs - Hsieh S / Strycova B 1 - 2  
Tenisz (Blois, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Sousa - K. Coppejans 2 - 1  
Tenisz (Blois, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denolly C / Muller A - Galdos S / Siljestrom A 2 - 1  
Tenisz (Eastbourne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - H. Watson 2 - 0  
A. Kontaveit - H. Dart 2 - 1  
A. Sasnovich - R. Peterson 1 - 2  
A. Tomljanovic - E. Alexandrova 0 - 2  
D. Kasatkina - A. Petkovic 1 - 2  
D. Vekic - J. Konta    
D. Yastremska - J. Konta 0 - 2  
F. Ferro - A-L. Friedsam 0 - 2  
K. Swan - Shuai Zhang 1 - 2  
M. Gasparyan - K. Siniakova 2 - 0  
M. Puig - E. Mertens 0 - 2  
M. Sakkari - J. Pegula 2 - 0  
P. Parmentier - M. Linette 2 - 1  
Qiang Wang - M. Linette    
Tenisz (Eastbourne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Xu Y - Halep S / Olaru R 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - T. Sandgren 1 - 2  
A. Rublev - P. Jubb 1 - 2  
D. Kudla - Jam. Ward 0 - 2  
J.I. Londero - T. Fabbiano 0 - 2  
Tenisz (Fergana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ruusuvuori - R. Cid Subervi 2 - 0  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Federer - D. Goffin 2 - 0  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Klaasen R / Venus M 1 - 2  
Tenisz (Ilkley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Den. Novak - D. Köpfer 1 - 2  
Tenisz (Ilkley, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - M. Niculescu 1 - 2  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Lopez - Gil. Simon 2 - 1  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lopez F / Murray A - Ram R / Salisbury J 2 - 1  
Tenisz (Mallorca, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - S. Kenin 1 - 2  
Tenisz (Mallorca, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martinez Sanch/SorribesTo - Flipkens K / Larsson J 0 - 2  
Tenisz (Parma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Robredo - F. Gaio 2 - 1  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Gombos - Balázs A. 2 - 1  
Tenisz (Stare Splavy, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Krejcikova - D. Allertova 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Világ Liga 2019    
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Spanyolország 11 - 10  
Kanada - Kazahsztán 13 - 13  
Magyarország - Japán 15 - 13  
Szerbia - Horvátország 12 - 11  

 

 

2019.06.22.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - British Columbia 39 - 23  
Toronto - Hamilton 14 - 64  
Asztalitenisz (Európa Játékok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karakasevic - A. Putuntica 5 - 0  
A. Shibaev - M. Badowski 4 - 0  
B. Tokic - M. Stankevicius 2 - 2  
E. Oostwouder - F. Karabaxhaku 4 - 0  
L. Jancarik - Y. Prishchepa 0 - 6  
L. Pistej - H. Szőcs 4 - 1  
N. Stoyanov - F. Lambiet 4 - 0  
O. Ionescu - Lei Kou 1 - 3  
P. Sirucek - I. Sgouropoulos 0 - 6  
Sam. Walker - P. Platonov 4 - 1  
Asztalitenisz (Európa Játékok, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gacina - Ecseki N. 4 - 0  
K. Skachkov - Szudi Á. 4 - 1  
Asztalitenisz (Európa Játékok, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pergel Sz. - N. Marchetti 3 - 4  
Asztalitenisz (Európa Játékok, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cechova - Nad. Bogdanova 0 - 5  
G. Gaponova - I. Lupulesku 4 - 0  
Jieni Shao - A. Toliou 5 - 0  
L. Gasnier - Lisa Lung 4 - 0  
Maria Xiao - Vik. Pavlovich 1 - 4  
N. Partyka - A. Todorovic 3 - 1  
R. Moret - E. Hadziahmetovic 4 - 0  
S. Loeuillette - M. Jeger 5 - 0  
T.T. Ho - A. Kirichenko 4 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Demons - Fremantle 85 - 71  
Port Adelaide - Geelong 67 - 56  
St. Kilda - Brisbane Lions 59 - 115  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Samsung Lions 5 - 0  
KT Wiz - NC Dinos 6 - 7  
LG Twins - KIA Tigers 2 - 3  
Lotte Giants - Kiwoom Heroes 4 - 1  
SK Wyverns - Doosan Bears 3 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hokkaido Nippon 6 - 1  
Hanshin Tigers - Saitama Seibu 6 - 2  
Hiroshima Carp - Orix Buffaloes 2 - 3  
Tokyo Yakult - Chiba Lotte 4 - 8  
Yokohama Baystars - Tohoku Rakuten 9 - 11  
Yomiuri Giants - Fukuoka S. Hawks 7 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Guerreros de Oaxaca 4 - 3  
Leones de Yucatan - Algodoneros Union Laguna 5 - 1  
Olmecas de Tabasco - Generales de Durango 1 - 0  
Piratas de Campeche - Rieleros de Aguascaliente 10 - 4  
Sultanes de Monterrey - Bravos de Leon 5 - 2  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Pericos de Puebla 8 - 7  
Tigres de Quintana Roo - Saraperos de Saltillo 2 - 7  
Toros de Tijuana - Diablos Rojos del Mexico 6 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 5 - 11  
Boston - Toronto 7 - 5  
Boston - Toronto (22:05) 7 - 8  
Chicago Cubs - NY Mets 2 - 10  
Cleveland - Detroit 7 - 6  
Cleveland - Detroit (22:10) 2 - 0  
Kansas City - Minnesota 7 - 8  
Kansas City - Minnesota (20:15) 3 - 5  
LA Dodgers - Colorado 4 - 2  
Milwaukee - Cincinnati 7 - 11  
Milwaukee - Cincinnati (22:10) 6 - 5  
NY Yankees - Houston 4 - 1  
Oakland - Tampa Bay 3 - 5  
Oakland - Tampa Bay (22:07) 4 - 2  
Philadelphia - Miami 1 - 2  
Philadelphia - Miami (22:05) 3 - 5  
Pittsburgh - San Diego 2 - 1  
Pittsburgh - San Diego (22:05) 6 - 3  
Seattle - Baltimore 10 - 9  
Seattle - Baltimore (22:10) 4 - 8  
St. Louis - LA Angels 5 - 1  
St. Louis - LA Angels (20:15) 4 - 2  
Texas - Chicago WS 4 - 5  
Washington - Atlanta 4 - 3  
Cselgáncs (Európa Játékok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernoviczki É. - D. Bilodid (női 48 kg)    
Csernoviczki É. - S. Rishony (női 48 kg) 1 - 0  
Karakas H. - Női 57 kg    
Karakas H. - S. Coban (női 57 kg)    
Pupp R. - F. Kocher (női 52 kg) 0 - 1  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Jose - Corinthians 0 - 0  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Murcia (5.m.) 3 - 2  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Ausztrália 1 - 4  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Ice - Melbourne Mustangs 3 - 2  
Newcastle North Stars - Canberra Brave 2 - 6  
Sydney Bears - Perth Thunder 4 - 4  
Jégkorong (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botany Swarm - Dunedin Thunder 7 - 1  
Southern Stampede - West Auckland Admirals 3 - 2  
Kerékpár (Tour de Suisse, 8. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Bernal - P. Konrad 1 - 0  
E. Mas Nicolau - S. Spilak 0 - 1  
K. Asgreen - Mic. Matthews 1 - 0  
L. Kamna - F. Felline 1 - 0  
R. Dennis - M. Bodnar 1 - 0  
S. Kung - S. Kragh Andersen 0 - 1  
Tour de Suisse 2019, 8. szakasz    
Y. Lampaert - P. Bevin 1 - 0  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - ASVEL Lyon-Villeurbanne (4.m.) 89 - 81  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - Phoenix Fuelmasters 99 - 96  
NorthPort Batang Pier - Blackwater Elite 127 - 99  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Sassari (7.m.) 87 - 61  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Olaszország 76 - 65  
Lettország - Szlovénia 79 - 80  
Svédország - Nagy-Britannia 56 - 64  
Szerbia - Törökország 80 - 46  
Szlovákia - Horvátország 86 - 73  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Indiana 69 - 76  
Connecticut - Atlanta 86 - 76  
Seattle - Los Angeles 84 - 62  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay Hawks - Wellington Saints 74 - 99  
Southland Sharks - Taranaki Mountainairs 118 - 74  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongói DK - Uganda 0 - 2  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guinea - Madagaszkár 2 - 2  
Nigéria - Burundi 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Globo RN 1 - 1  
Santa Cruz PE - Nautico 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tombense - Boa 3 - 1  
Labdarúgás (Copa America, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolívia - Venezuela 1 - 3  
Copa America, A csoport 2019    
Peru - Brazília (Helyszín: Brazília) 0 - 5  
Labdarúgás (Copa America, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ecuador - Chile 1 - 2  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Grau - Universidad Cesar Vallejo 2 - 0  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Coopsol - C. Mannucci Trujillo 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Caimanes - Molinos El Pirata 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huancayo - Dep. Municipal 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarta - Kjellerup 6 - 0  
Frem - Tarup-Paarup 3 - 1  
Hilleröd - Skovshoved 1 - 1  
Marienlyst - Dalum 1 - 2  
Slagelse BI - Sydvest 1 - 2  
Vejgaard - Odder 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Busan I'Park 0 - 0  
Asan Mugunghwa - Daejeon Citizen 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - FC Seoul 1 - 2  
Gyeongnam - Incheon 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orense Machala - LDU Loja 4 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Torpedo Zogyino 0 - 3  
Isloch Minszk - BATE Boriszov 0 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Dinamo Breszt 0 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B36 Torshavn - NSI Runavik 1 - 1  
FC Suduroy/Royn - KI Klaksvik 1 - 0  
Labdarúgás (Gold Cup, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honduras - Curacao 0 - 1  
Salvador - Jamaika 0 - 0  
Labdarúgás (Gold Cup, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guyana - Panama 2 - 4  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Tbiliszi - FC Rustavi 1 - 1  
Saburtalo Tbiliszi - Dinamo Batumi 0 - 0  
Torpedo Kutaisi - Sioni Bolnisi 7 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bali Utd. - PSIS Semarang 1 - 0  
Barito Putera - Kalteng Putra 1 - 2  
Persela Lamongan - Persija Jakarta 0 - 0  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grotta - Magni 4 - 1  
Thor Akureyri - Keflavík 0 - 0  
Vikingur Olafsvik - Fram 0 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - ÍBV 3 - 1  
ÍA Akranes - HK Kopavogs 0 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Kyoto 0 - 2  
Kagoshima Utd. - Tochigi 2 - 0  
Kashiwa R. - JEF United Chiba 2 - 0  
Mito - Yokohama FC 1 - 1  
Nagasaki - Yamagata 1 - 2  
Ryukyu - Kofu 2 - 5  
Tokushima - Avispa Fukuoka 2 - 1  
Tokyo Verdy - Omiya Ardija 0 - 0  
Yamaguchi - Gifu 4 - 0  
Zweigen Kanazawa - Albirex Niigata 2 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Jubilo Iwata 2 - 0  
Gamba Osaka - Shonan Bellmare 1 - 0  
Nagoya GE - Shimizu SP 1 - 2  
Sapporo - Sagan Tosu 3 - 1  
Vissel Kobe - Oita Trinita 2 - 2  
Yokohama FM - Matsumoto Yamaga 1 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
York 9 Toronto - HFX Wanderers 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Sport Univ. - Nantong Zhiyun 0 - 1  
Hangzhou Greentown - Changchun Yatai 2 - 2  
Heilongjiang Lava Spring - Guangdong 2 - 1  
Meizhou Hakka - Liaoning Hongyun 2 - 0  
Nei Mongol Zhongyou - Guizhou Zhicheng 1 - 0  
Qingdao Huanghai - Shanghai Shenxin 9 - 2  
Shijiazhuang - Sichuan Annapurna 6 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Guangzhou R&F 3 - 2  
Guangzhou Evergrande - Hebei 2 - 1  
Henan Jianye - Shenzhen Hongzuan 1 - 0  
Shanghai SIPG - Beijing Renhe 3 - 0  
Tianjin Teda - Shandong Luneng 2 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Zalgiris Kaunas 1 - 1  
Suduva Marijampole - Riteriai Vilnius 1 - 2  
Labdarúgás (Malajziai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedah - Felda Utd. 1 - 0  
Pahang - Perak 3 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zimbru Chisinau - Codru Lozova 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandefjord - Ullensaker/Kisa 3 - 2  
Start - Notodden 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brattvag - Levanger 1 - 2  
Byasen - Kvik Halden 1 - 6  
Vidar - Moss 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Asker 1 - 1  
Baerum - Sotra 2 - 2  
Elverum - Oppsal 4 - 0  
Florö - Grorud 1 - 2  
Mjölner - Fram Larvik 2 - 2  
Senja - Kjelsas 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strömsgodset - Molde 0 - 4  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Utah 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyra - Resistencia Asuncion 2 - 5  
Fernando de la Mora - Sp. Iteno 1 - 1  
Rubio Nu - CS 2 de Mayo 1 - 2  
Sp. Trinidense - 12 de Octubre Itaugua 0 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampines Rovers - DPMM Brunei 3 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buriram Utd. - Chiangmai FC 4 - 0  
Muangthong Utd. - Trat 3 - 0  
Ratchaburi Mitr Phol - Prachuap 0 - 1  
Sukhothai - Nakhon Ratchasima 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21 Eb 2019, A csoport    
U21Belgium - U21Olaszország (Helyszín: Olaszország) 1 - 3  
U21Spanyolország - U21Lengyelország 5 - 0  
Labdarúgás (Uruguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Montevideo - Villa Teresa 0 - 4  
Atenas de San Carlos - Sud América 2 - 0  
Bella Vista - Cerrito Montevideo 0 - 1  
Central Espanol - Tacuarembo 1 - 0  
Dep. Maldonado - CA Rentistas 1 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bethlehem Steel - Tampa Bay 1 - 2  
Fresno - FC San Antonio 3 - 2  
Labdarúgás (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Ausztrália 1 - 1  
Németország - Nigéria 3 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Kuressaare 5 - 0  
Maardu Linnameeskond - Paide Linnameeskond 1 - 4  
Nomme Kalju - Viljandi Tulevik 2 - 1  
Trans Narva - Tammeka Tartu 2 - 5  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andijan - AGMK Olmaliq 1 - 2  
Sogdiana - Kokand 2 - 2  
MMA (Bellator, London)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chalmers - F. Freeman 1 - 0  
C. Bungard - C. Leary 0 - 1  
C. Ward - Ju. Moore 1 - 0  
D. Kielholtz - Br. Tyrell (női) 1 - 0  
Fab. Edwards - J. Bosuku 1 - 0  
G. Bofando - K. Mccabe 1 - 0  
G. Mousasi - R. Lovato 0 - 1  
Jam. Gallagher - J. Labiano 1 - 0  
Ka. Jackson - L. Ovchynnikova (női) 1 - 0  
M. Manhoef - K. Kauppinen 1 - 0  
M. Shipman - C. van Steenis 0 - 1  
N. Greyson - F. Mlambo 0 - 1  
P. Daley - Erick Silva 1 - 0  
T. Brazier - A. Botti 1 - 0  
W. Gahadza - O. Enkamp 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Greenville)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Crowder - J. Rozenstruik 0 - 1  
A. Lipski - M. McCann (női) 0 - 1  
D. Winn - E. Spicely 1 - 0  
M. Wiman - Luis Pena 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Albon - R. Grosjean (Francia Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
A. Giovinazzi - L. Stroll (Francia Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Francia Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
C. Sainz Jr. - N. Hülkenberg (Francia Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
D. Ricciardo - Lan. Norris (Francia Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
Geo. Russell - R. Kubica (Francia Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
K. Magnussen - C. Sainz Jr. (Francia Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Francia Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
K. Räikkönen - S. Perez (Francia Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Francia Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
M. Verstappen - C. Leclerc (Francia Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
M. Verstappen - P. Gasly (Francia Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
N. Hülkenberg - D. Ricciardo (Francia Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
R. Grosjean - K. Magnussen (Francia Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Perez - L. Stroll (Francia Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - C. Leclerc (Francia Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Vettel - M. Verstappen (Francia Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Vettel - V. Bottas (Francia Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
V. Bottas - C. Leclerc (Francia Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Francia Nagydíj, időmérő 2019    
Forma-1., Francia Nagydíj, időmérő 2019 - Top 3    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Hull FC 10 - 50  
Rögbi (Super Rugby, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buenos Aires Jaguares - Waikato Chiefs 21 - 16  
Canberra Brumbies - Durban Sharks 38 - 13  
Wellington Hurricanes - Bulls 35 - 28  
Rögbi (U20 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Dél-Afrika 16 - 41  
U20Ausztrália - U20Franciaország 23 - 24  
Rögbi (U20 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Wales 45 - 26  
U20Írország - U20Új-Zéland 17 - 40  
Rögbi (U20 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Olaszország - U20Grúzia 29 - 17  
U20Skócia - U20Fidzsi-szigetek 34 - 59  
Röplabda (EL, Arany Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Törökország 0 - 3  
Hollandia - Észtország (Helyszín: Észtország) 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Arany Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Horvátország (Helyszín: Horvátország) 3 - 1  
Fehéroroszország - Spanyolország 3 - 0  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Bulgária 3 - 1  
Bulgária - Oroszország 0 - 3  
Franciaország - Portugália 3 - 0  
Irán - Ausztrália 3 - 0  
Kanada - Kína 3 - 1  
Kína - Japán 0 - 3  
Lengyelország - Szerbia 3 - 2  
Olaszország - Argentína 1 - 3  
USA - Japán 3 - 0  
Tenisz (Antalya-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - M-A. Hüsler 1 - 2  
A. Setkic - K. Krawietz 0 - 2  
C. Gomez-Herrera - M.T. Barrios Vera 2 - 0  
Gon. Oliveira - L. Saville 2 - 0  
J.C. Aragone - A. Tabilo    
R. Ortega-Olmedo - S.K. Mukund 2 - 0  
S. Darcis - S. Agabigun 2 - 0  
V. Troicki - Y. Erel 2 - 0  
Tenisz (Balatonalmádi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madarász G. - A. Dubrivnyy 2 - 1  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - A. Barty 0 - 2  
J. Görges - P. Martic 2 - 0  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty A / Georges J - Groenefeld A L / Schuurs    
Ostapenko J / Voskoboeva - Hsieh S / Strycova B 0 - 2  
Tenisz (Blois, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Coppejans - F. Arguello 2 - 1  
P. Sousa - L. Giustino 2 - 0  
Tenisz (Blois, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denolly C / Muller A - Barrientos N / Mena F 2 - 1  
Tenisz (Eastbourne-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - S. Diez 2 - 1  
A. Rublev - M. Purcell 2 - 1  
D. Kudla - D. Masur 2 - 0  
J.I. Londero - G. Andreozzi 2 - 0  
Jam. Ward - L.G.M. Harris 2 - 1  
K. de Schepper - T. Fabbiano 1 - 2  
P. Jubb - D. Istomin 2 - 1  
T-S. Kwiatkowski - T. Sandgren 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gavrilova - F. Ferro 0 - 2  
D. Yastremska - V. Golubic 2 - 0  
J. Pegula - M. Minella    
P. Hercog - P. Parmentier 2 - 1  
S. Stosur - M. Linette 2 - 0  
V. Kudermetova - Z. Diyas 2 - 0  
Tenisz (Fergana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - R. Cid Subervi 1 - 2  
E. Ruusuvuori - K. Sultanov 2 - 1  
Tenisz (Fergana, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
King E / Reese H - Cacic N / Yang T-H 2 - 1  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Berrettini - D. Goffin 0 - 2  
R. Federer - P-H. Herbert 2 - 0  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Mclachlan B / Struff J-L 2 - 0  
Tenisz (Ilkley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Soeda - D. Köpfer 0 - 2  
K. Majchrzak - Den. Novak 1 - 2  
Tenisz (Ilkley, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Qureshi A - Daniell M / Paes L 2 - 0  
Tenisz (Ilkley, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - B. Schoofs 2 - 0  
J. Cepelova - M. Niculescu 1 - 2  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - Gil. Simon 1 - 2  
F. Auger Alliassime - F. Lopez 1 - 2  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Ram R / Salisbury J 0 - 2  
Lopez F / Murray A - Kontinen H / Peers J 2 - 1  
Tenisz (Mallorca, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - B. Bencic 1 - 2  
S. Kenin - A. Sevastova 2 - 1  
Tenisz (Mallorca, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Krunic A - Flipkens K / Larsson J 1 - 2  
Tenisz (Parma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Gaio - G. Zeppieri 2 - 1  
T. Robredo - J. Lenz    
Tenisz (Parma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grigelis L / Pellegrino A - Behar A / Escobar G 2 - 1  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Nagal - N. Gombos 1 - 2  
Tenisz (Pozsony, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Klein L / Molcan A 2 - 0  
Tenisz (Stare Splavy, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - D. Allertova 1 - 2  
B. Krejcikova - L-I. Paar 2 - 0  
Vívás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Németország (kard) 43 - 45  
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Spanyolország 10 - 8  
Japán - Kazahsztán 13 - 12  
Magyarország - Kanada 15 - 8  
Szerbia - Ausztrália 16 - 11  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Acosta - E. Soto 0 - 1  
A. Cancio - Alb. Machado 1 - 0  
Kieran Smith - I. Montero 1 - 0  
R.T. Giron - M. Rivera 0 - 1  
S. Fundora - H.M. Zepeda 1 - 0  

 

2019.06.21.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa - Saskatchewan 44 - 41  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Swans - Hawthorn 82 - 63  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Samsung Lions 2 - 5  
KT Wiz - NC Dinos 5 - 0  
LG Twins - KIA Tigers 9 - 8  
Lotte Giants - Kiwoom Heroes 4 - 7  
SK Wyverns - Doosan Bears 14 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hokkaido Nippon 4 - 2  
Hanshin Tigers - Saitama Seibu 5 - 3  
Hiroshima Carp - Orix Buffaloes 4 - 5  
Tokyo Yakult - Chiba Lotte 3 - 12  
Yokohama Baystars - Tohoku Rakuten 3 - 2  
Yomiuri Giants - Fukuoka S. Hawks 3 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - NY Mets 7 - 4  
Chicago Cubs - NY Mets (20:20) 4 - 5  
Kansas City - Minnesota 4 - 1  
LA Dodgers - San Francisco 9 - 8  
Milwaukee - Cincinnati 1 - 7  
NY Yankees - Houston 10 - 6  
Oakland - Tampa Bay 5 - 4  
Seattle - Baltimore 5 - 2  
St. Louis - Miami 6 - 7  
Toronto - LA Angels 7 - 5  
Washington - Philadelphia 7 - 4  
Jégkorong (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern Stampede - West Auckland Admirals 3 - 1  
Kerékpár (Tour de Suisse, 7. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Pozzovivo - J. Hirt 1 - 0  
E. Bernal - P. Schelling 1 - 0  
E. Mas Nicolau - F. Aru 1 - 0  
M. Hirschi - R. Thalmann 0 - 1  
P. Konrad - M. Soler Gimenez 1 - 0  
S. Spilak - H. Carthy 1 - 0  
T. Benoot - R. Dennis 0 - 1  
Tour de Suisse 2019, 7. szakasz    
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Instituto Cordoba (1.m.) 71 - 69  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Alaska Aces 119 - 107  
TNT KaTropa - Columbian Dyip 109 - 102  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NB I 2018/19    
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Szombathely (3.m.) 89 - 96  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyol bajnokság 2018/19    
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Real Madrid (4.m.) 68 - 74  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Török bajnokság 2018/19    
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Fenerbahce (7.m.) 89 - 74  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Olaszország 79 - 76  
Spanyolország - Svédország 62 - 29  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Phoenix 69 - 54  
Las Vegas - Washington 72 - 95  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Rams - Taranaki Mountainairs 89 - 67  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Zimbabwe 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ypiranga RS - Juventude 4 - 1  
Labdarúgás (Copa America, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uruguay - Japán 2 - 2  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cienciano - Real Garcilaso 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Seongnam 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Energetik-BGU Minszk - Torpedo Minszk 2 - 1  
Nyeman Grodno - Gorodeja 1 - 3  
Labdarúgás (Gold Cup, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Rica - Bermuda-szigetek 2 - 1  
Nicaragua - Haiti 0 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSS Sleman - Bhayangkara Jakarta 1 - 1  
Semen Padang - Perseru Badak Lampung 1 - 2  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valour Winnipeg - Pacific Langford 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Shanghai Shenhua 0 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Jelgava 0 - 2  
Riga FC - Spartaks Jurmala 6 - 1  
Valmiera - METTA/LU 0 - 2  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheriff Tiraspol - Petrocub Hincesti 2 - 0  
Speranta Nisporeni - Milsami Orhei 0 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balestier Khalsa - Albirex Niigata Singapore 1 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Anglia - U21Románia 2 - 4  
U21Franciaország - U21Horvátország 1 - 0  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles FC - San Jose 3 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Flora Tallinn 0 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamarkand - Lokomotív Taskent 2 - 1  
Pakhtakor - Qizilqum Zarafshon 8 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Wigan 22 - 38  
Salford - Castleford 26 - 16  
St. Helens - Leeds Rhinos 36 - 10  
Warrington - Wakefield 30 - 6  
Rögbi (Super Rugby, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Dunedin Highlanders 38 - 14  
Röplabda (EL, Arany Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Fehéroroszország 1 - 3  
Törökország - Észtország (Helyszín: Észtország) 3 - 1  
Röplabda (EL, női, Arany Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Fehéroroszország 3 - 1  
Horvátország - Spanyolország 3 - 1  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Ausztrália 3 - 0  
Irán - Portugália 3 - 1  
Lengyelország - Argentína 3 - 2  
Németország - Oroszország 1 - 3  
Olaszország - Szerbia 3 - 0  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - Kri. Pliskova 2 - 0  
P. Martic - J. Ostapenko 2 - 1  
V. Williams - A. Barty 0 - 2  
Y. Putintseva - J. Görges 0 - 2  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A L / Schuurs - Kichenok N / Spears A 2 - 0  
Tenisz (Blois, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Arguello - J.S. Tatlot 2 - 0  
L. Giustino - D.E. Galan Riveros 2 - 0  
O. Roca Batalla - K. Coppejans 1 - 2  
P. Sousa - T. Lamasine 2 - 0  
Tenisz (Blois, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galdos S / Siljestrom A - Sels J / Van Rijthoven T 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barnett - Z. Diyas 0 - 2  
D. Gavrilova - V. Lapko 2 - 0  
D. Yastremska - F. Christie 2 - 0  
F. Ferro - E. Bouchard 2 - 0  
I. Swiatek - S. Stosur 0 - 2  
J. Pegula - S. Vögele 2 - 0  
L. Cabrera - P. Parmentier 0 - 2  
M. Minella - A. Sharma 2 - 1  
P. Hercog - J.B. Teichmann 2 - 0  
T. Bacsinszky - V. Golubic 0 - 2  
U. Radwanska - M. Linette 0 - 2  
V. Kudermetova - B. Pera 2 - 1  
Tenisz (Fergana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vukic - C. Ilkel 0 - 2  
E. Ruusuvuori - P. Kotov    
K. Sultanov - Evan King 2 - 0  
R. Cid Subervi - G. Sakharov 2 - 0  
Tenisz (Fergana, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ArtunedoMartin/Ruusuvuori - Cacic N / Yang T-H 0 - 2  
King E / Reese H - Khabibulin T / Manafov V 2 - 1  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - P-H. Herbert    
D. Goffin - A. Zverev 2 - 1  
M. Berrettini - K. Khachanov 2 - 0  
R. Federer - R. Bautista-Agut 2 - 1  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mektic N / Skugor F - Klaasen R / Venus M 0 - 2  
Tenisz (Ilkley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hoang - K. Majchrzak 1 - 2  
D. Köpfer - U. Humbert 2 - 0  
L. Rosol - Den. Novak 1 - 2  
M. Granollers - Go Soeda 0 - 2  
Tenisz (Ilkley, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Qureshi A - Copil M / Humbert U 2 - 1  
Nedunchezhiyan J / Raja P - Daniell M / Paes L 0 - 2  
Tenisz (Ilkley, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - B. Schoofs 1 - 2  
B. Haddad Maia - Babos T. 1 - 2  
J. Cepelova - V. Cepede Royg 2 - 0  
M. Niculescu - T. Smitkova 2 - 0  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - D. Medvedev 0 - 2  
F. Lopez - M. Raonic 2 - 1  
N. Mahut - Gil. Simon 1 - 2  
S. Tsitsipas - F. Auger Alliassime 0 - 2  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Martin F - Bryan B / Bryan M 0 - 2  
Evans D / Skupski K - Auger-Aliassime F / De Minaur A 2 - 0  
Kontinen H / Peers J - Murray J / Skupski N 2 - 0  
Lopez F / Murray A - Evans D / Skupski K    
Ram R / Salisbury J - Pavic M / Soares B 2 - 0  
Tenisz (Mallorca, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - Car. Garcia 2 - 0  
B. Bencic - A. Anisimova 2 - 0  
S. Kenin - E. Mertens 2 - 1  
Yafan Wang - A. Sevastova 0 - 2  
Tenisz (Mallorca, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Kalashnikov - Flipkens K / Larsson J 0 - 2  
Bencic B / Kuzmova V - Martinez Sanch/SorribesTo 0 - 2  
Tenisz (Parma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - T. Robredo 0 - 2  
F. Gaio - S. Travaglia 2 - 1  
J. Berrettini - J. Lenz 0 - 2  
M. Cuevas - G. Zeppieri 1 - 2  
Tenisz (Parma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basso A / Dalla Valle E - Grigelis L / Pellegrino A 0 - 2  
Berrettini J / Brancaccio - Behar A / Escobar G 0 - 2  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - M. Safwat 2 - 0  
J. Kovalik - N. Gombos 0 - 2  
S. Nagal - And. Martin 2 - 0  
Tenisz (Pozsony, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jebavy R / Zelenay I - Gille S / Vliegen J 0 - 2  
Lammons N / Sancic A - Klein L / Molcan A 0 - 2  
Tenisz (Stare Splavy, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - L. Hradecka 2 - 0  
A. Kalinina - L-I. Paar 0 - 2  
B. Krejcikova - P. Ormaechea 2 - 1  
O. Govortsova - D. Allertova 0 - 2  
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Horvátország 13 - 20  
Magyarország - Ausztrália 10 - 10  
Spanyolország - Kazahsztán 19 - 10  
Szerbia - Kanada 20 - 5  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Benn - J. Koivula 1 - 0  
G. De Carolis - K. Gevor 1 - 0  
M. Magnesi - Eman. Lopez 1 - 0  
Ste. Ward - Liam Conroy 1 - 0  
T. Cheeseman - K. Conway 1 - 1  
T. McKenna - D. Foley 1 - 0  

 

2019.06.20.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Coast Eagles - Essendon 106 - 71  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos 14 - 2  
Hanwha Eagles - Lotte Giants 10 - 7  
KIA Tigers - SK Wyverns 8 - 5  
Kiwoom Heroes - KT Wiz 3 - 1  
Samsung Lions - LG Twins 3 - 11  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Saitama Seibu 1 - 2  
Hanshin Tigers - Tohoku Rakuten 2 - 3  
Hiroshima Carp - Chiba Lotte 7 - 6  
Tokyo Yakult - Fukuoka S. Hawks 5 - 6  
Yokohama Baystars - Hokkaido Nippon 4 - 8  
Yomiuri Giants - Orix Buffaloes 4 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 4 - 6  
Arizona - Colorado (21:40) 4 - 6  
Atlanta - NY Mets 7 - 2  
Chicago Cubs - Chicago WS 7 - 3  
LA Dodgers - San Francisco 9 - 2  
Minnesota - Boston 4 - 9  
Pittsburgh - Detroit 8 - 7  
Seattle - Kansas City 8 - 2  
St. Louis - Miami 2 - 1  
Texas - Cleveland 4 - 10  
Texas - Cleveland (20:05) 4 - 2  
Toronto - LA Angels 6 - 11  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foz Cataratas - Blumenau 1 - 4  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Argentína 2 - 1  
Kerékpár (Tour de Suisse, 6. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.A. Betancur Gomez - Ser.L. Henao 0 - 1  
E. Bernal - D. Pozzovivo 1 - 0  
E. Mas Nicolau - H. Carthy 1 - 0  
J. Hirt - M. Kudus Ghebremedhin 1 - 0  
P. Konrad - M. Soler Gimenez 1 - 0  
R. Kreuziger - F. Aru 0 - 1  
S. Spilak - Mat. Frank 1 - 0  
Tour de Suisse 2019, 6. szakasz    
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - ASVEL Lyon-Villeurbanne (3.m.) 97 - 62  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Venezia (6.m.) 87 - 77  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Kína 74 - 56  
Szlovákia - Csehország 58 - 78  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - Chicago 83 - 91  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Super City Rangers - Manawatu Jets 110 - 93  
Labdarúgás (Argentin 3.,ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Telmo - Atl. All Boys 2 - 1  
Labdarúgás (Copa America, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Paraguay 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oulu - KTP 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MiPK - Viikingit 1 - 2  
NJS - JIPPO 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka 2 - EPS 2 - 2  
Tampere Utd. - KaPa 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen SK 2 - VIFK 3 - 0  
Labdarúgás (Gold Cup, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuba - Martinique 0 - 3  
Mexikó - Kanada 3 - 1  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Leiknir R. 1 - 2  
Njardvik - Afturelding 0 - 2  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kari Akranes - KFG Gardabaer 5 - 0  
Throttur Vogar - IR Reykjavik 0 - 2  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HFX Wanderers - Cavalry 1 - 2  
York 9 Toronto - Edmonton 0 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Ventspils 4 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Stabaek 1 - 4  
Kongsvinger - Tromsö 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Mallorca 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ljungskile - Lund 3 - 2  
Oskarshamn - Lindome 4 - 0  
Skövde - Atvidaberg 4 - 0  
Tvaaker - Trollhättan 1 - 2  
Utsikten - Assyriska Turabdin IK 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forward Örebro - Karlslund 2 - 0  
Sollentuna - Umea FC 3 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dánia - U21Ausztria 3 - 1  
U21Németország - U21Szerbia 6 - 1  
Labdarúgás (Uruguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torque Montevideo - Villa Espanola 3 - 1  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - New York City FC 1 - 2  
Dallas - New Mexico Utd. 1 - 2  
Orlando - New England 0 - 0  
Portland - Los Angeles Galaxy 4 - 0  
St. Louis FC - FC Cincinnati 1 - 0  
Labdarúgás (vb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Kanada 2 - 1  
Kamerun - Új-Zéland 2 - 1  
vb, női, E csoport 2019    
Labdarúgás (vb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - USA 0 - 2  
Thaiföld - Chile 0 - 2  
vb, női, F csoport 2019    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Broncos - Hull KR 26 - 24  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Olaszország 3 - 2  
Dél-Korea - Lengyelország 3 - 1  
Japán - Dominikai Köztársaság 2 - 3  
Kína - Szerbia 3 - 0  
Németország - Bulgária 3 - 0  
Oroszország - Hollandia 0 - 3  
Thaiföld - USA 0 - 3  
Törökország - Brazília 3 - 2  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Rodina - J. Görges 0 - 2  
J. Brady - A. Barty 0 - 2  
N. Osaka - Y. Putintseva 0 - 2  
Qiang Wang - V. Williams 0 - 2  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Kichenok L - Hsieh S / Strycova B    
Ostapenko J / Voskoboeva - Melichar N / Peschke K 2 - 0  
Tenisz (Blois, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - K. Coppejans 1 - 2  
C. Lestienne - D.E. Galan Riveros 0 - 2  
G. Blancaneaux - F. Arguello 1 - 2  
J.S. Tatlot - P. Martinez Portero 2 - 1  
O. Roca Batalla - P. Cachin 2 - 1  
P. Sousa - D. Dutra da Silva 2 - 0  
T. Lamasine - F. Coria 2 - 0  
Tenisz (Blois, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrientos N / Mena F - Cornut Chauvinc/Martineau 2 - 0  
Denolly C / Muller A - Guinard M / Rinderknech A 2 - 0  
MartinezPorte/ZapataMiral - Galdos S / Siljestrom A 0 - 2  
Sels J / Van Rijthoven T - Eysseric J / Lamasine T 2 - 0  
Tenisz (Fergana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Celikbilek - R. Cid Subervi 1 - 2  
A. Setkic - C. Ilkel 1 - 2  
Di Wu - G. Sakharov 0 - 2  
E. Ruusuvuori - E. Leshem 2 - 0  
Evan King - M.T. Barrios Vera 2 - 0  
I. Gakhov - P. Kotov 1 - 2  
K. Sultanov - B. Crepatte 2 - 1  
Tsung-Hua Yang - A. Vukic 0 - 2  
Tenisz (Fergana, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ArtunedoMartin/Ruusuvuori - Fruttero J / Gakhov I 2 - 0  
Kadhe A / Prashanth N V S - Cacic N / Yang T-H 0 - 2  
Khabibulin T / Manafov V - Fayziev S / Sultonov K 2 - 1  
King E / Reese H - Barrios Vera/Cid Subervi    
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Berrettini - A. Seppi 2 - 1  
R. Federer - J-W. Tsonga 2 - 1  
R. Gasquet - R. Bautista-Agut 0 - 2  
Ste. Johnson - A. Zverev 0 - 2  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berrettini M / Rojer J-J - Mektic N / Skugor F 0 - 2  
Brown D / Puetz T - Mclachlan B / Struff J-L 0 - 2  
Kubot L / Melo M - Goffin D / Herbert P-H 2 - 1  
Marach/J.Melzer - Klaasen R / Venus M 0 - 2  
Tenisz (Ilkley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Köpfer - Jas. Jung 2 - 0  
Den. Novak - P. Jubb 2 - 0  
Go Soeda - M. Copil 2 - 0  
K. Majchrzak - J. Vesely 2 - 0  
L. Rosol - M. Ymer 2 - 0  
M. Granollers - G. Barrere 2 - 1  
R. Bemelmans - Ant. Hoang 0 - 2  
Soon Woo Kwon - U. Humbert 0 - 2  
Tenisz (Ilkley, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Pel D - Nedunchezhiyan J / Raja P 1 - 2  
Bolt A / Purcell M - Copil M / Humbert U 0 - 2  
Gonzalez S / Qureshi A - Monroe N / Vega Hernandez 2 - 1  
Reid M / Smith J-P - Daniell M / Paes L 1 - 2  
Tenisz (Ilkley, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - M. di Giuseppe 2 - 1  
Babos T. - Lin Zhu 2 - 0  
J. Cepelova - V. Flink 2 - 0  
M. Niculescu - Rob. Anderson 2 - 1  
M. Rybarikova - B. Haddad Maia 0 - 2  
T. Smitkova - K. Swan 2 - 1  
V. Cepede Royg - M. Linette 2 - 0  
Y. Wickmayer - B. Schoofs 0 - 2  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - M. Raonic 0 - 2  
G. Dimitrov - F. Auger Alliassime 0 - 2  
Gil. Simon - Kev. Anderson 2 - 1  
L. Pouille - D. Medvedev 1 - 2  
M. Cilic - D.S. Schwartzman 0 - 2  
N. Kyrgios - F. Auger Alliassime 1 - 2  
N. Kyrgios - R. Carballes Baena 2 - 0  
S. Tsitsipas - J. Chardy 2 - 1  
S. Wawrinka - N. Mahut 1 - 2  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Lopez F / Murray A 0 - 2  
Chardy J / Martin F - Cilic M / Dodig I 2 - 0  
Kontinen H / Peers J - Del Potro J M / Zeballos    
Kontinen H / Peers J - Lindstedt R / Sitak A 2 - 1  
Murray J / Skupski N - Mahut/Roger-Vasselin 2 - 1  
Pouille L / Wawrinka S - Pavic M / Soares B 1 - 2  
Tenisz (Mallorca, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - A. Anisimova 0 - 2  
A. Kerber - M. Sharapova 2 - 0  
B. Bencic - S. Rogers    
P. Badosa Gibert - Car. Garcia 1 - 2  
Tenisz (Mallorca, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarachi A / Santamaria S - Aoyama S / Krunic A 0 - 2  
Martinez Sanch/SorribesTo - Krawczyk D / Olmos G 2 - 1  
Mertens E / Zhang S - Bencic B / Kuzmova V 0 - 2  
Puig M / Sevastova A - Flipkens K / Larsson J 0 - 2  
Tenisz (Parma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - S. Travaglia 1 - 2  
A. Vavassori - A. Collarini 0 - 2  
F. Gaio - G. Quinzi 2 - 0  
F. Peliwo - J. Lenz 0 - 2  
J. Grills - J. Berrettini 0 - 2  
M. Cuevas - M. Banes 2 - 0  
N. Fatic - G. Zeppieri 0 - 2  
R. Brancaccio - T. Robredo 0 - 2  
Tenisz (Parma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bega A / Collarini A - Berrettini J / Brancaccio 1 - 2  
Bonadio R / Heyman C - Behar A / Escobar G 0 - 2  
Goransson A / Verbeek S - Grigelis L / Pellegrino A 1 - 2  
Romboli F / Vavassori A - Basso A / Dalla Valle E 1 - 2  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - And. Martin 1 - 2  
B. Rola - A. Vatutin 2 - 1  
F.F. Silva - V. Safranek 0 - 2  
J. Kovalik - U. Ignatik 2 - 1  
L. Miedler - N. Gombos 1 - 2  
M. Klizan - S. Nagal 1 - 2  
M. Safwat - M. Arevalo 2 - 1  
Tenisz (Pozsony, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Brkic T / Pavic A 2 - 0  
Jahn J / Karatsev A - Lammons N / Sancic A 0 - 2  
Jebavy R / Zelenay I - Klec I / Sproch D 2 - 0  
Klein L / Molcan A - ArevaloGonzalez/ReyesVare 2 - 1  
Tenisz (Stare Splavy, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - P. Kania 2 - 0  
A. Kalinina - S. Lansere 2 - 0  
B. Krejcikova - M. Chwalinska 2 - 1  
D. Allertova - R. Sramkova 2 - 0  
D. Seguel - O. Govortsova 0 - 2  
L-I. Paar - D. Radanovic 2 - 0  
L. Chirico - P. Ormaechea 0 - 2  
L. Hradecka - K. Kucova 2 - 0  
Vívás (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Oroszország (női kard) 0 - 1  
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Ausztrália 11 - 9  
Kanada - Spanyolország 5 - 12  
Magyarország - Japán 13 - 9  
Szerbia - Kazahsztán 20 - 6  

 

2019.06.19.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos 1 - 0  
Hanwha Eagles - Lotte Giants 5 - 7  
KIA Tigers - SK Wyverns 1 - 7  
Kiwoom Heroes - KT Wiz 8 - 2  
Samsung Lions - LG Twins 6 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Saitama Seibu 2 - 5  
Hanshin Tigers - Tohoku Rakuten 4 - 9  
Hiroshima Carp - Chiba Lotte 3 - 6  
Tokyo Yakult - Fukuoka S. Hawks 3 - 2  
Yokohama Baystars - Hokkaido Nippon 7 - 6  
Yomiuri Giants - Orix Buffaloes 3 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 1 - 8  
Atlanta - NY Mets 2 - 10  
Chicago Cubs - Chicago WS 1 - 3  
Cincinnati - Houston 4 - 3  
Cincinnati - Houston (18:35) 3 - 2  
LA Dodgers - San Francisco 9 - 0  
Minnesota - Boston 4 - 3  
NY Yankees - Tampa Bay 6 - 3  
NY Yankees - Tampa Bay (19:05) 12 - 1  
Oakland - Baltimore 16 - 2  
Oakland - Baltimore (21:37) 8 - 3  
Pittsburgh - Detroit 4 - 5  
San Diego - Milwaukee 4 - 1  
San Diego - Milwaukee (21:40) 8 - 7  
Seattle - Kansas City 0 - 9  
St. Louis - Miami 0 - 6  
Texas - Cleveland 3 - 10  
Toronto - LA Angels 1 - 3  
Washington - Philadelphia    
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Ausztrália 0 - 2  
Hollandia - Argentína 2 - 2  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Ausztrália 1 - 0  
Kerékpár (Tour de Suisse, 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Swift - C. Barbero 1 - 0  
F. Lienhard - T. Boudat 1 - 0  
G. van Avermaet - S. Vanmarcke 0 - 1  
I.G. Cortina - R.J. van Rensburg 0 - 1  
J. Degenkolb - A. Kristoff 0 - 1  
Mic. Matthews - M. Trentin 0 - 1  
P. Sagan - E. Viviani 0 - 1  
Tour de Suisse 2019, 5. szakasz    
Kosárlabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Orleans (2.m.) 78 - 63  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - NLEX Road Warriors 91 - 100  
RS Elasto Painters - NorthPort Batang Pier 100 - 100, h.u. 105 - 107  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Bayern München (2.m.) 77 - 82  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Real Madrid (3.m.) 78 - 77  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Anadolu Efes (6.m.) 85 - 69  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Indiana 88 - 78  
Los Angeles - Washington 52 - 81  
Labdarúgás (Copa America, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Venezuela 0 - 0  
Labdarúgás (Copa America, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Katar 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Catolica de Quito - Independiente Juniors 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - Ekenas IF 3 - 0  
Kajaani - Musan Salama 1 - 3  
Myllykoski PA - Turku PS 3 - 1  
TPV - Haka 1 - 3  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sudet - Klubi 04 0 - 0  
Vantaa JS - Mikkeli MP 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KaaPo Kaarina - GrIFK 4 - 0  
P-Iirot - Jazz Pori 2 - 2  
SalPa - Gnistan 2 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Honka 0 - 1  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Global Makati - Philippine Air Force FC 3 - 1  
Green Archers Utd. - Stallion Laguna 0 - 0  
Mendiola - Kaya Iloilo 3 - 6  
Labdarúgás (Gold Cup, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panama - Trinidad és Tobago 2 - 0  
USA - Guyana 4 - 0  
Labdarúgás (Grúz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rustavi - Sioni Bolnisi 2 - 0  
Gagra - Torpedo Kutaisi 2 - 3  
Kakheti Telavi - Lokomotív Tbiliszi 0 - 1  
Norchi Dinamo Tbiliszi - Dinamo Tbiliszi 0 - 0  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Throttur Reykjavik - Fjölnir 0 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KR - Valur 3 - 2  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Cerezo Osaka 1 - 0  
Jubilo Iwata - Sapporo 1 - 2  
Nagasaki - Gamba Osaka 1 - 4  
Nagoya GE - Vegalta Sendai 2 - 0  
Labdarúgás (Kazah Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atirau - Ordabasy Shymkent 0 - 0  
Kaisar Kyzylorda - Tobol Kostanay 3 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johor DT - Selangor 3 - 2  
Kuala Lumpur - Melaka Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Molde 4 - 0  
Baerum - Valerenga 5 - 3  
Bryne - Haugesund 2 - 6  
Fram Larvik - Strömsgodset 2 - 1  
Grorud - Mjöndalen 0 - 1  
Levanger - Kristiansund 1 - 3  
Nest-Sotra - KFUM Oslo 0 - 4  
Sandefjord - Odd Grenland 1 - 1  
Sandnes Ulf - Viking Stavanger 1 - 2  
Skeid - Ranheim 0 - 3  
Sogndal - Brann Bergen 1 - 2  
Strömmen - Lilleström 1 - 0  
Tromsdalen - Sarpsborg 1 - 0  
Ullensaker/Kisa - Rosenborg 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - Varberg 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Torn 0 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Olaszország - U21Lengyelország 0 - 1  
U21Spanyolország - U21Belgium 2 - 1  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Atlanta Utd. 2 - 3  
Houston - Minnesota 2 - 3  
Labdarúgás (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Anglia 0 - 2  
Skócia - Argentína 3 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elefántcsontpart - Zambia 4 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai SIPG - Jeonbuk 1 - 1  
Urawa RD - Ulsan 1 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Trans Narva 2 - 0  
Paide Linnameeskond - Kuressaare 7 - 0  
MMA (Dana White's Contender Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Algeo - B. Loughnane 0 - 1  
P. Soriano - J. Pickett 1 - 0  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Brazília 0 - 3  
Dél-Korea - Japán 3 - 0  
Hollandia - USA 2 - 3  
Kína - Bulgária 3 - 0  
Lengyelország - Dominikai Köztársaság 3 - 2  
Olaszország - Törökország (Helyszín: Törökország) 3 - 2  
Oroszország - Thaiföld 1 - 3  
Szerbia - Németország 1 - 3  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vekic - A. Barty 0 - 2  
J. Brady - L. Tsurenko 2 - 0  
J. Ostapenko - J. Konta 2 - 0  
Kri. Pliskova - Kar. Pliskova 2 - 1  
M. Gasparyan - P. Martic 0 - 2  
Qiang Wang - Lau. Davis 2 - 0  
Su-Wei Hsieh - B. Strycova 0 - 2  
V. Williams - A. Sasnovich 2 - 0  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A L / Schuurs - Chan H-C / Chan L 2 - 1  
Rosolska A / Yang Z - Melichar N / Peschke K 0 - 2  
Wang Q / Yastremska D - Barty A / Georges J 0 - 2  
Tenisz (Blois, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - B. van de Zandschulp 2 - 1  
C. Berlocq - O. Roca Batalla 0 - 2  
C. Lestienne - H.V.N. Rune 2 - 0  
D. Dutra da Silva - Kai. Uchida 2 - 0  
J. Eysseric - K. Coppejans 0 - 2  
L. Giustino - Ale. Muller 2 - 1  
M. Guinard - S. Diez 0 - 2  
M. Martineau - D.E. Galan Riveros 0 - 2  
P. Sousa - P.S. Varillas 2 - 0  
S. Galdos - G. Blancaneaux 0 - 2  
Tenisz (Blois, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arguello F / Vervoort M - Barrientos N / Mena F 0 - 2  
Diez S / Olivo R - Eysseric J / Lamasine T 0 - 2  
Guinard M / Rinderknech A - Dutra Da Silva D/Sakamoto 2 - 0  
HernandFernand/Sousa - MartinezPorte/ZapataMiral 1 - 2  
Tenisz (Fergana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - S. Saidkarimov 2 - 0  
D. Yevseyev - I. Gakhov 0 - 2  
Di Wu - A. Zhurbin 2 - 0  
E. Leshem - A. Tabilo 2 - 0  
M. Neuchrist - G. Sakharov 0 - 2  
P. Krstin - E. Ruusuvuori 1 - 2  
S. Korda - C. Ilkel 1 - 2  
S. Rawat - P. Kotov 0 - 2  
Tenisz (Fergana, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ArtunedoMartin/Ruusuvuori - Celikbilek A / Ilkel C 2 - 0  
Barrios Vera M T / Cid Su - Neuchrist M / Sakharov G 2 - 1  
Kadhe A / Prashanth N V S - Kotov P / Pavlioutchenkov A 2 - 0  
Kravchuk K / Nedelko I - Fruttero J / Gakhov I    
Leshem E / Vukic A - Fruttero J / Gakhov I 1 - 2  
Matsui T / Uesugi K - Fayziev S / Sultonov K 0 - 2  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - J. Sousa 2 - 1  
D. Goffin - R. Albot 2 - 1  
J-L. Struff - K. Khachanov 1 - 2  
S. Stakhovsky - P-H. Herbert 1 - 2  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berrettini M / Rojer J-J - Albot R / Khachanov K 2 - 0  
Inglot D / Krajicek A - Klaasen R / Venus M 0 - 2  
Kubot L / Melo M - Koolhof W / Middelkoop M 2 - 0  
Tenisz (Ilkley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - Jas. Jung 0 - 2  
B. Fratangelo - J. Vesely 0 - 2  
B. Klein - M. Ymer 0 - 2  
D. Istomin - L. Rosol 1 - 2  
E. Karlovskiy - R. Bemelmans 0 - 2  
G. Mager - Soon Woo Kwon 1 - 2  
L. Lacko - Ant. Hoang 0 - 2  
M. Krueger - M. Copil 0 - 2  
S. Caruso - Go Soeda 1 - 2  
S. Napolitano - U. Humbert 1 - 2  
Y. Maden - D. Köpfer 0 - 2  
Tenisz (Ilkley, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N / Cerretani J - Copil M / Humbert U 0 - 2  
Choinski J / Hoyt E - Daniell M / Paes L 1 - 2  
Gonzalez S / Qureshi A - Jung J / Monteiro T 2 - 0  
Monroe N / Vega Hernandez - Gong M-X / Zhang Ze 2 - 1  
Reid M / Smith J-P - Jubb P / Peniston R 2 - 0  
Tenisz (Ilkley, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - L. Kerkhove 2 - 0  
I. Jorovic - J. Cepelova 0 - 2  
M. Rybarikova - C. Perrin 2 - 0  
Nao Hibino - M. Linette 1 - 2  
O. Danilovic - M. di Giuseppe 1 - 2  
Rob. Anderson - M. Kostyuk 2 - 1  
V. Flink - M. Lumsden 2 - 0  
Xiyu Wang - V. Cepede Royg 1 - 2  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - A. Bedene 1 - 2  
Fucsovics M. - F. Lopez 1 - 2  
J. Chardy - M. Kukushkin 2 - 0  
J.M. Del Potro - D. Shapovalov 2 - 0  
J.M. Del Potro - F. Lopez    
Jay Clarke - L. Pouille 0 - 2  
M. Cecchinato - M. Raonic 0 - 2  
N. Kyrgios - A. Mannarino    
S. Tsitsipas - K. Edmund    
S. Wawrinka - Dan. Evans 2 - 0  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garin C / Schwartzman D S - Ram R / Salisbury J 0 - 2  
Tenisz (Mallorca, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tomljanovic - A. Sevastova 0 - 2  
A. van Uytvanck - Yafan Wang 0 - 2  
S. Kenin - O. Jabeur    
S. Stosur - E. Mertens 0 - 2  
Tenisz (Mallorca, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barthel M / Friedsam A-L - Bencic B / Kuzmova V 0 - 2  
Guarachi A / Santamaria S - Kato M / Knoll X 2 - 0  
Martinez Sanch/SorribesTo - Han X / Stollár F 2 - 0  
Mertens E / Zhang S - Bara I M / Mitu C-A 2 - 0  
Tenisz (Parma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - M. Cuevas 1 - 2  
A. Basso - M. Banes 0 - 2  
D. Gimeno-Traver - R. Brancaccio 0 - 2  
D. Kuzmanov - S. Travaglia 0 - 2  
F. Gaio - A. Bega 2 - 1  
F. Peliwo - G. di Nicola 2 - 0  
G. Clezar - A. Pellegrino 1 - 2  
J. Lenz - A. Giannessi 2 - 0  
M. Bortolotti - G. Quinzi 0 - 2  
S. Ehrat - T. Robredo 0 - 2  
Tenisz (Parma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basso A / Dalla Valle E - Draganja T / Ocleppo J 2 - 1  
Berrettini J / Brancaccio - Cuevas M / Maytin R 2 - 1  
Descotte M / Peliwo F - Cuevas M / Maytin R    
Goransson A / Verbeek S - Balzerani R / Forti F 2 - 0  
Grigelis L / Pellegrino A - Daniel T / Gimeno-Traver    
Grigelis L / Pellegrino A - Grills J / Schnur M J 2 - 0  
Romboli F / Vavassori A - Drzewiecki K / Walkow S 2 - 0  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - Ben. Hassan 2 - 0  
E. Benchetrit - A. Pavlasek 0 - 2  
G. Granollers - S. Nagal 0 - 2  
Gon. Oliveira - F.F. Silva 0 - 2  
J. Forejtek - U. Ignatik 0 - 2  
J. Jahn - And. Martin 1 - 2  
J. Kovalik - S. Bangoura 2 - 0  
M. Klizan - L. Gerch 2 - 0  
S. Fanselow - A. Vatutin 0 - 2  
V. Safranek - C. Moutet 2 - 1  
Tenisz (Pozsony, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jebavy R / Zelenay I - Miedler L / Rola B 2 - 0  
Junaid R / Shamasdin A - Arevalo-Gonzalez/ReyesVar 1 - 2  
Klein L / Molcan A - Rondoni P / Vanneste J 2 - 1  
Tenisz (Stare Splavy, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - T. Pereira 2 - 0  
A. Detiuc - L. Chirico 0 - 2  
A. Grymalska - K. Kucova 1 - 2  
A. Kalinina - A. Anshba 2 - 0  
A. Zarycka - D. Seguel 0 - 2  
B. Krejcikova - N. Tomanova 2 - 0  
D. Allertova - Kyo. Okamura 2 - 0  
G. Talaba - P. Ormaechea 0 - 2  
J. Maleckova - R. Sramkova 0 - 2  
M. Chwalinska - S. Errani 2 - 0  
M. Kilnarova - D. Radanovic 1 - 2  
N. Stojanovic - O. Govortsova 0 - 2  
P. Kania - G. Marchetti 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kazahsztán 14 - 5  
Japán - Kanada 17 - 7  
Magyarország - Spanyolország 11 - 11  
Szerbia - Horvátország 11 - 10  

 

2019.06.18.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos 10 - 7  
Hanwha Eagles - Lotte Giants 3 - 11  
KIA Tigers - SK Wyverns 4 - 2  
Kiwoom Heroes - KT Wiz 3 - 2  
Samsung Lions - LG Twins 12 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Saitama Seibu 2 - 16  
Hanshin Tigers - Tohoku Rakuten 3 - 5  
Hiroshima Carp - Chiba Lotte 2 - 6  
Tokyo Yakult - Fukuoka S. Hawks 4 - 6  
Yokohama Baystars - Hokkaido Nippon 3 - 0  
Yomiuri Giants - Orix Buffaloes 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - NY Mets 12 - 3  
Cincinnati - Houston 3 - 2  
LA Dodgers - San Francisco 2 - 3  
Minnesota - Boston 0 - 2  
NY Yankees - Tampa Bay 3 - 0  
Oakland - Baltimore 3 - 2  
San Diego - Milwaukee 2 - 0  
Seattle - Kansas City 4 - 6  
St. Louis - Miami 5 - 0  
Texas - Cleveland 7 - 2  
Toronto - LA Angels 5 - 10  
Washington - Philadelphia    
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Assoeva Venancio Aires 2 - 1  
Kerékpár (Tour de Suisse, 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. van Avermaet - O. Fraile Matarranz 1 - 0  
J. Degenkolb - A. Kristoff 1 - 0  
L.L. Sanchez Gil - T. Benoot 0 - 1  
M. Trentin - B. Swift 1 - 0  
Nat. Haas - K. Asgreen 0 - 1  
P. Sagan - Mic. Matthews 0 - 1  
Tour de Suisse 2019, 4. szakasz    
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Körmend (2.m.) 87 - 77  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Sassari (5.m.) 78 - 65  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globo RN - Santa Cruz PE 3 - 3  
Labdarúgás (Copa America, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolívia - Peru 1 - 3  
Labdarúgás (Copa America, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Chile 0 - 4  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porteno Guayaquil - LDU Portoviejo 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KuFu-98 - PK-37 3 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Seinäjoen JK 1 - 0  
Lahti - Rovaniemi PS 1 - 2  
Labdarúgás (Gold Cup, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Curacao - Salvador 0 - 1  
Jamaika - Honduras 3 - 2  
Labdarúgás (Grúz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Samtredia - Saburtalo Tbiliszi 1 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persib Bandung - TIRA-Persikabo 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - Breidablik 1 - 3  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babrungas Plunge - Palanga 0 - 4  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pahang - PKNP 2 - 0  
Perak - Terengganu 3 - 1  
Petaling Jaya CFC - Felda Utd. 1 - 0  
PKNS - Kedah 2 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Anglia - U21Franciaország 1 - 2  
U21Románia - U21Horvátország 4 - 1  
Labdarúgás (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamaika - Ausztrália 1 - 4  
Olaszország - Brazília 0 - 1  
vb, női, C csoport 2019    
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Shandong Luneng 2 - 1  
Kashima A. - Sanfrecce Hiroshima 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Nomme Kalju 0 - 1  
Tammeka Tartu - Kalev Tallinn 2 - 0  
Viljandi Tulevik - Maardu Linnameeskond 2 - 0  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Románia 0 - 3  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Olaszország 3 - 0  
Bulgária - Szerbia 3 - 1  
Dél-Korea - Dominikai Köztársaság 1 - 3  
Hollandia - Thaiföld 3 - 0  
Japán - Lengyelország 1 - 3  
Kína - Németország 3 - 0  
Oroszország - USA 0 - 3  
Törökország - Belgium 1 - 3  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Yastremska - J. Görges 1 - 2  
E. Alexandrova - P. Martic 0 - 2  
H. Dart - Y. Putintseva 0 - 2  
J. Ostapenko - I. Swiatek 2 - 0  
Kri. Pliskova - V. Tomova 2 - 0  
N. Osaka - M. Sakkari 2 - 1  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzarnescu M / Watson H - Atawo R / Kichenok L 0 - 2  
Jurak D / Srebotnik K - Hsieh S / Strycova B 1 - 2  
Tenisz (Blois, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rinderknech - F. Arguello 1 - 2  
Ale. Muller - J. Sels 2 - 1  
J. Hernandez-Fernandez - P. Martinez Portero 0 - 2  
J.S. Tatlot - M. Hamou 2 - 0  
M. Vervoort - J. Eysseric 0 - 2  
P. Torebko - F. Coria 0 - 2  
Ped. Sakamoto - G. Blancaneaux 1 - 2  
R. Ortega-Olmedo - P. Cachin 0 - 2  
T. Lamasine - S. Griekspoor 2 - 0  
Y. Iakovlev - M. Guinard 0 - 2  
Tenisz (Blois, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cornut Chauvinc/Martineau - Tatlot J / Wallart E 2 - 0  
Gonzales R / Vardhan V - Denolly C / Muller A 0 - 2  
OrteOlmedo/RamirezHidalgo - Galdos S / Siljestrom A    
Sels J / Van Rijthoven T - Doumbia S / Varillas J 2 - 0  
Tenisz (Fergana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Artunedo Martinavarro - R. Cid Subervi 0 - 2  
E. Ruusuvuori - Dim. Voronin 2 - 0  
Evan King - O. Nabiev 2 - 0  
K. Kravchuk - B. Crepatte 1 - 2  
M-A. Hüsler - K. Sultanov 0 - 2  
M. Neuchrist - A. Zakharov 2 - 0  
S. Fayziev - A. Vukic 1 - 2  
S. Korda - T. Khabibulin 2 - 0  
S. Sekiguchi - M.T. Barrios Vera    
S.K. Mukund - A. Celikbilek 1 - 2  
Tsung-Hua Yang - T. Gabashvili 2 - 0  
V. Manafov - S. Rawat 0 - 2  
Tenisz (Fergana, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fomin S / Yevseyev D - Cacic N / Yang T-H 0 - 2  
Khabibulin T / Manafov V - Gabashvili T / Setkic A 2 - 0  
King E / Reese H - Karimov A / Sultanbekov A 2 - 0  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - M. Moraing 2 - 0  
B. Coric - J.A. Munar Clar 2 - 0  
G. Pella - D. Goffin 0 - 2  
J-L. Struff - L. Djere 2 - 0  
J-W. Tsonga - B. Paire 2 - 0  
N. Basilashvili - M. Berrettini 0 - 2  
P. Gojowczyk - R. Gasquet 0 - 2  
R. Federer - J. Millman 2 - 0  
R. Molleker - S. Stakhovsky 1 - 2  
T.H. Fritz - R. Bautista-Agut 0 - 2  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haase R / Nielsen F - Mektic N / Skugor F 0 - 2  
Krawietz K / Mies A - Brown D / Puetz T 0 - 2  
Marach/J.Melzer - Demoliner M / Sharan D 2 - 0  
Pella G / Sousa J - Goffin D / Herbert P-H 0 - 2  
Zverev A / Zverev M - Mclachlan B / Struff J-L    
Tenisz (Ilkley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Den. Novak - J. Kubler 2 - 0  
E. Donskoy - A. Bolt 0 - 2  
Go Soeda - V. Galovic 2 - 0  
J. Choinski - B. Klein 1 - 2  
J. Duckworth - G. Barrere 0 - 2  
K. Majchrzak - Yui. Sugita 2 - 0  
L. Broady - S. Napolitano 0 - 2  
L. Lacko - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
L. Rosol - S. Ofner 2 - 1  
M. Granollers - M. Giron 2 - 0  
M. Krueger - Emi. Gomez 2 - 0  
M. Polmans - D. Köpfer 0 - 2  
P. Jubb - T. Monteiro 2 - 1  
Tat. Ito - R. Bemelmans 1 - 2  
Tenisz (Ilkley, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Pel D - Erlich J / Huey T    
Broady L / Clayton S - Nedunchezhiyan J / Raja P 0 - 2  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Bolt A / Purcell M 1 - 2  
Tenisz (Ilkley, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - I-C. Begu 2 - 0  
B. Haddad Maia - Ann Li 2 - 0  
B. Schoofs - M. Brengle 2 - 1  
Gab. Taylor - T. Smitkova 0 - 2  
K. Swan - P. Parmentier 2 - 0  
L. Kumkhum - M. Niculescu 1 - 2  
W. Osuigwe - Lin Zhu 0 - 2  
Y. Wickmayer - Shuai Peng 2 - 1  
Tenisz (Mallorca, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
A. Kerber - Y. Bonaventure 2 - 1  
K. Juvan - O. Jabeur 0 - 2  
P. Badosa Gibert - A. Riske 2 - 1  
S. Rogers - Shuai Zhang 2 - 0  
Saisai Zheng - S. Stosur 0 - 2  
T. Martincova - A. Anisimova 1 - 2  
V. Azarenka - Car. Garcia 1 - 2  
V. Kuzmova - M. Sharapova 0 - 2  
V. Lepchenko - A. Sevastova 0 - 2  
Tenisz (Mallorca, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolsova A / Wang Y - Aoyama S / Krunic A 0 - 2  
Marozava L / Sanders S - Adamczak M / Kalashnikov 1 - 2  
Ninomiya M / Voracova R - Krawczyk D / Olmos G 1 - 2  
Tenisz (Parma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Basso - F. Forti 2 - 1  
A. Collarini - L. Grigelis 2 - 0  
G. di Nicola - A. Escoffier 2 - 0  
G. Zeppieri - P. Lorenzi 2 - 1  
H. Dellien - A. Vavassori 0 - 2  
J. Berrettini - Dan. Petrovic 2 - 0  
M. Bortolotti - E. Maggioli 2 - 1  
R. Bonadio - J. Lenz 0 - 2  
Ste. Robert - N. Fatic 0 - 2  
Taro Daniel - J. Grills 1 - 2  
Tenisz (Parma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banes M / Clezar G - Bega A / Collarini A 0 - 2  
Bonadio R / Heyman C - Frigerio L / Virgili A 2 - 0  
Bortolotti M / Puodziunas - Behar A / Escobar G 0 - 2  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - Z. Kolar 0 - 2  
J. Forejtek - S. Mansouri    
J. Lehecka - L. Gerch 0 - 2  
L. Miedler - L. Klein 2 - 1  
M. Arevalo - H. Laaksonen 2 - 1  
M. Safwat - B. Patael 2 - 0  
P. Rondoni - Ben. Hassan 1 - 2  
R. Ojeda Lara - N. Gombos 0 - 2  
S. Bangoura - M. Vrbensky 2 - 0  
Tenisz (Pozsony, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Heller P / Martos Gornes 2 - 0  
Jahn J / Karatsev A - Safwat M / Weissborn T-S 2 - 1  
Klec I / Sproch D - Kopriva V / Vrbensky M 2 - 0  
Lammons N / Sancic A - Granollers G / Oliveira G 2 - 0  
Tenisz (Stare Splavy, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Hradecka - Gálfi D. 2 - 1  
M. Pantuckova - L-I. Paar 1 - 2  
S. Lansere - O. Rogowska 2 - 1  
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Kazahsztán 20 - 4  
Japán - Spanyolország 10 - 18  
Magyarország - Kanada 9 - 10  
Szerbia - Ausztrália 12 - 8  

 

2019.06.17.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Chunichi Dragons 4 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Dodgers - Chicago Cubs 3 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Barcelona (4.m.) 3 - 7  
Kerékpár (Tour de Suisse, 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kristoff - J. Degenkolb 0 - 1  
C. Barbero - I.G. Cortina 0 - 1  
Mic. Matthews - M. Trentin 1 - 0  
O. Fraile Matarranz - B. Swift 0 - 1  
P. Sagan - E. Viviani 1 - 0  
R.J. van Rensburg - T. Roosen 1 - 0  
T. Boudat - D. McLay 1 - 0  
Tour de Suisse 2019, 3. szakasz    
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferro Carril Oeste - San Lorenzo (4.m.) 55 - 77  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Monaco (2.m.) 73 - 67  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Treviso (3.m.) 65 - 76  
Kosárlabda (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Oliveirense (4.m.) 72 - 97  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Barcelona (2.m.) 81 - 80  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Crvena zvezda (4.m.) 75 - 76  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Fenerbahce (5.m.) 86 - 76  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Las Vegas 75 - 80  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético Acreano - Tombense 2 - 1  
Labdarúgás (Copa America, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uruguay - Ecuador 4 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skovshoved - Slagelse BI 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Busan I'Park 1 - 3  
Seoul E-Land - Jeonnam 0 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaasa PS - Kuopio PS 1 - 2  
Labdarúgás (Gold Cup, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Rica - Nicaragua 4 - 0  
Haiti - Bermuda-szigetek 2 - 1  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vikingur Olafsvik - Keflavík 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Florö - Odd Grenland 2 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - Tromsö 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - GAIS 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Németország - U21Dánia 3 - 1  
U21Szerbia - U21Ausztria 0 - 2  
Labdarúgás (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Norvégia 1 - 2  
Nigéria - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 0 - 1  
vb, női, A csoport 2019    
Labdarúgás (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Németország 0 - 4  
Kína - Spanyolország 0 - 0  
vb, női, B csoport 2019    
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Guayana - Zulia Maracaibo 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tunézia - Burundi 2 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Szlovákia 1 - 1  
Csehország - Oroszország 1 - 0  
Finnország - Izland 0 - 2  
Szerbia - Románia 3 - 2  
Rögbi (U20 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Ausztrália 13 - 34  
U20Dél-Afrika - U20Franciaország 7 - 20  
Rögbi (U20 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Írország - U20Anglia 23 - 30  
U20Új-Zéland - U20Wales 7 - 8  
Rögbi (U20 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Grúzia - U20Fidzsi-szigetek 12 - 8  
U20Skócia - U20Olaszország 19 - 26  
Snooker (International Champ-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Higginson - Xu Si (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
C. Wakelin - R. Bulman (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
F. O'Brien - Nig. Bond (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
H. Vafaei Ayouri - Dom. Dale (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
Kyr. Wilson - B. Sargeant (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
L. Highfield - Si Jiahui (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
Lu Ning - Zhang Anda (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
Mar. Gould - Har. Chandler (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
Mat. Stevens - K. Hirani (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
Rob. Williams - B.J. Castle (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
S. Carrington - K. Filipiak (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
S. Maguire - J. O'Neill (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
Sco. Donaldson - Ian Burns (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
Tom Ford - Fra. Patrick (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - J. Konta 0 - 2  
A. Sabalenka - Su-Wei Hsieh 1 - 2  
E. Svitolina - M. Gasparyan 1 - 2  
H. Watson - B. Strycova 1 - 2  
K. Mladenovic - E. Rodina 1 - 2  
M. Buzarnescu - Kar. Pliskova 0 - 2  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty A / Georges J - Christian K / Jakupovic D 2 - 0  
Dabrowski G / Xu Y - Wang Q / Yastremska D 0 - 2  
Kichenok N / Spears A - Dart H / Williams V 2 - 1  
Ostapenko J / Voskoboeva - Grey S B / Silva E 2 - 1  
Tenisz (Birmingham-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - V. Tomova 0 - 2  
A. Sharma - Lau. Davis 0 - 2  
I. Swiatek - B. Pera 2 - 1  
Kri. Pliskova - M. Bouzkova 2 - 1  
Tenisz (Blois, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornut-Chauvinc - P. Torebko 0 - 2  
A. Rinderknech - R. Olivo 2 - 0  
D. Dutra da Silva - C. Denolly 2 - 0  
E. Wallart - M. Martineau 1 - 2  
F. Mena - S. Griekspoor 0 - 2  
H.V.N. Rune - N. Barrientos 2 - 1  
J. Hernandez-Fernandez - M. Netuschil 2 - 1  
O. Roca Batalla - S. Brosset 2 - 0  
R. Ortega-Olmedo - K. de Schepper 2 - 0  
S. Doumbia - B. van de Zandschulp 0 - 2  
T. van Rijthoven - M. Hamou 0 - 2  
Tenisz (Fergana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chekhov - S. Fayziev 0 - 2  
A. Zhurbin - S. Fomin 2 - 1  
E. Leshem - A. Golubev 2 - 0  
I. Gakhov - S. Shofayziyev 2 - 0  
I. Urinov - T. Gabashvili 0 - 2  
K-M. Maamoun - S. Saidkarimov    
K. Sultanov - A. Kadhe 2 - 0  
N.V.S. Prashanth - A. Celikbilek 0 - 2  
O. Nabiev - I. Nedelko    
Ren. Tokuda - A. Artunedo Martinavarro 1 - 2  
S. Sekiguchi - Mak. Ochi 2 - 0  
T. Sottimov - K. Kravchuk 0 - 2  
Tenisz (Fergana-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Pervolarakis - A. Zakharov    
T. Khabibulin - Karimov, Adil    
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - K. Khachanov    
J. Sousa - H. Hurkacz 2 - 0  
M. Ebden - R. Albot 1 - 2  
M. Kecmanovic - K. Khachanov 0 - 2  
P-H. Herbert - G. Monfils 2 - 0  
R. Haase - A. Zverev 0 - 2  
Ste. Johnson - P. Kohlschreiber 2 - 0  
Tenisz (Ilkley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - R. Peniston 2 - 0  
E. Gerasimov - P. Jubb 1 - 2  
G. Garcia-Lopez - Yui. Sugita 0 - 2  
J. Duckworth - F. Horansky 2 - 0  
J. Kubler - O. Otte 2 - 0  
M. Giron - F. Baldi 2 - 0  
Soon Woo Kwon - E. Hoyt    
Tenisz (Ilkley-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Karlovskiy - B. Klein 1 - 2  
V. Galovic - A. Watson 2 - 0  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - Kev. Anderson 1 - 2  
D.S. Schwartzman - A. Bublik 2 - 0  
F. Verdasco - D. Medvedev 0 - 2  
Gil. Simon - Jam. Ward 2 - 1  
M. Cilic - C. Garin 2 - 0  
N. Mahut - F. Tiafoe 2 - 0  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Bryan B / Bryan M 0 - 2  
Tenisz (Mallorca, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - Yafan Wang 0 - 2  
A. Petkovic - E. Mertens 0 - 2  
B. Bencic - R. Peterson 2 - 0  
K. Siniakova - A. van Uytvanck 1 - 2  
M. Puig - A. Tomljanovic 0 - 2  
S. Kenin - K. Flipkens 2 - 0  
Tenisz (Mallorca-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolsova Zadoinov - T. Martincova 1 - 2  
F. Ferro - S. Rogers 1 - 2  
J.B. Teichmann - Y. Bonaventure 0 - 2  
Kur. Nara - V. Lepchenko 1 - 2  
S. Lisicki - K. Juvan 1 - 2  
S. Sorribes Tormo - J. Larsson 2 - 0  
Tenisz (Parma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - Gon. Escobar 2 - 0  
A. Collarini - C. Boluda-Purkiss 2 - 0  
A. Pellegrino - J. Ocleppo 2 - 0  
Ad. Virgili - A. Vavassori 0 - 2  
C. Heyman - J. Grills 0 - 2  
D. Kuzmanov - A. Avidzba 2 - 1  
E. Dalla Valle - G. Zeppieri    
J. Berrettini - L. Musetti 2 - 0  
J. Haerteis - S. Ehrat    
J. Satral - M. Cuevas 0 - 2  
N. Fatic - M.F. Descotte    
R. Brancaccio - F. Ornago 2 - 0  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - D. Dima 2 - 0  
D. Juras - B. Patael 0 - 2  
G. Granollers - R. Safiullin 2 - 0  
J. Jahn - Tob. Simon 2 - 1  
M. Arevalo - B. Gojo 2 - 1  
Makk P. - R. Ojeda Lara 0 - 2  
N. Serdarusic - A. Pavlasek 0 - 2  
P. Heller - J. Vanneste 0 - 2  
S. Fanselow - A. Molcan 2 - 0  
T. Brkic - F.F. Silva 1 - 2  
V. Kopriva - L. Klein 0 - 2  
V. Safranek - H. Grenier 2 - 0  
Tenisz (Pozsony-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Vrbensky - Vanko, Tomas 2 - 0  
Címkék: tippmix,