Tippmix eredmények - 2019. július 8-14.

2019-07-08
Tippmix eredmények - 2019. július 8-14.
2019.07.14.
3x3 kosárlabda (3x3 Series, női, Lignano)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Magyarország    
Kína - Spanyolország    
Kína - Spanyolország    
Magyarország - Olaszország    
Románia - Olaszország    
Spanyolország - Hollandia    
Ukrajna - Kanada    
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Calgary 30 - 23  
Asztalitenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chuqin Wang - Long Ma 4 - 2  
P. Franziska - Xin Xu 3 - 4  
Xin Xu - Chuqin Wang 4 - 0  
Asztalitenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yingsha Sun - Ning Ding 4 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Adelaide - Brisbane Lions 49 - 97  
Richmond - Greater Western Sydney 94 - 67  
Western Bulldogs - Melbourne Demons 74 - 66  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Hanwha Eagles 10 - 7  
LG Twins - Samsung Lions 2 - 0  
Lotte Giants - Doosan Bears 2 - 8  
NC Dinos - KT Wiz 1 - 4  
SK Wyverns - Kiwoom Heroes 4 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Tigres de Quintana Roo 3 - 13  
Diablos Rojos del Mexico - Acereros de Monclova 5 - 1  
Generales de Durango - Piratas de Campeche 11 - 4  
Guerreros de Oaxaca - Sultanes de Monterrey 8 - 10  
Pericos de Puebla - Toros de Tijuana 7 - 5  
Rieleros de Aguascaliente - Olmecas de Tabasco    
Saraperos de Saltillo - Leones de Yucatan 8 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Tampa Bay (19:05) 1 - 4  
Boston - LA Dodgers 2 - 11  
Chicago Cubs - Pittsburgh 8 - 3  
Cleveland - Minnesota 2 - 6  
Cleveland - Minnesota (19:10) 4 - 3  
Colorado - Cincinnati 9 - 17  
Colorado - Cincinnati (21:10) 10 - 9  
Kansas City - Detroit 4 - 1  
Kansas City - Detroit (20:15) 8 - 12  
LA Angels - Seattle 9 - 2  
LA Angels - Seattle (22:07) 6 - 3  
Miami - NY Mets 2 - 4  
Miami - NY Mets (19:10) 2 - 6  
Milwaukee - San Francisco 5 - 4  
Milwaukee - San Francisco (20:10) 3 - 8  
NY Yankees - Toronto 4 - 2  
Oakland - Chicago WS 3 - 2  
Philadelphia - Washington 3 - 4  
Philadelphia - Washington (19:05) 4 - 3  
San Diego - Atlanta 5 - 7  
San Diego - Atlanta (22:10) 1 - 4  
St. Louis - Arizona 4 - 2  
St. Louis - Arizona (20:15) 5 - 2  
Texas - Houston 6 - 7  
Texas - Houston (21:05) 4 - 12  
Darts (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Wright - G. Clemens    
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brave - Melbourne Ice 5 - 1  
Melbourne Mustangs - Perth Thunder 3 - 4  
Sydney Bears - Adelaide Adrenaline 6 - 4  
Jégkorong (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Auckland Admirals - Botany Swarm 1 - 4  
Kerékpár (Tour de France - 9. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Martin - A. Valverde 1 - 0  
E. Bernal - Ger. Thomas 0 - 1  
G. van Avermaet - X. Meurisse 0 - 1  
J. Alaphilippe - T. Pinot 1 - 0  
J. Fuglsang - R. Bardet 1 - 0  
M. Trentin - J. Stuyven 0 - 1  
P. Sagan - Mic. Matthews 0 - 1  
Tour de France 2019 - 9. szakasz    
Tour de France 2019 - 9. szakasz - Top 3    
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Blackwater Elite 104 - 112  
Ginebra SM - Columbian Dyip 113 - 113, h.u. 127 - 123  
Kosárlabda (U20 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Montenegró - U20Törökország 58 - 71  
U20Nagy-Britannia - U20Franciaország 60 - 74  
Kosárlabda (U20 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izrael - U20Olaszország 85 - 75  
U20Ukrajna - U20Szerbia 68 - 63  
Kosárlabda (U20 Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Horvátország - U20Németország 80 - 69  
U20Lettország - U20Spanyolország 55 - 78  
Kosárlabda (U20 Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Görögország 46 - 88  
U20Szlovénia - U20Litvánia 84 - 72  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Oroszország - U20Izland 90 - 69  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Finnország - U20Bulgária 58 - 84  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Grúzia - U20Svédország 73 - 64  
U20Hollandia - U20Észtország 84 - 57  
U20Örményország - U20Koszovó 40 - 97  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Szlovákia - U20Belgium 69 - 85  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Los Angeles 64 - 64, h.u. 71 - 76  
Dallas - Chicago 79 - 89  
Indiana - Connecticut 63 - 76  
Washington - Las Vegas 81 - 85  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southland Sharks - Manawatu Jets 123 - 83  
Kézilabda (U19 Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Oroszország 24 - 30  
U19Szlovákia - U19Szlovénia 26 - 24  
Kézilabda (U19 Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hollandia - U19Horvátország 30 - 23  
U19Németország - U19Dánia 25 - 33  
Kézilabda (U19 Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Magyarország - U19Spanyolország 33 - 23  
U19Montenegró - U19Ausztria 18 - 23  
Kézilabda (U19 Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Norvégia - U19Románia 30 - 25  
U19Svédország - U19Portugália 19 - 24  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Nigéria 2 - 1  
Szenegál - Tunézia 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan - Godoy Cruz 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arda Kardzhali - Botev Plovdiv 0 - 0  
Cserno More Várna - Lokomotív Plovdiv 3 - 1  
Slavia Szófia - Vitosa Bistrica 3 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - Oriente Petrolero 3 - 2  
Destroyers Santa Cruz - Nacional Potosi 0 - 2  
Guabira Montero - Jorge Wilstermann 1 - 4  
San Jose de Oruro - Aurora Cochabamba 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Operario PR - Londrina 2 - 0  
Parana - Bragantino 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sampaio Correa - Globo RN 2 - 0  
Santa Cruz PE - Botafogo PB 1 - 1  
Treze - Imperatriz MA 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Internacional 1 - 0  
Bahia - Santos 0 - 1  
Corinthians - CSA 1 - 0  
Cruzeiro - Botafogo RJ 0 - 0  
Flamengo - Goiás 6 - 1  
Sao Paulo - Palmeiras 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviaria - Internacional 0 - 1  
Iranduba - Gremio Audax 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Union San Felipe 0 - 0  
Dep. Iquique - Cobresal 1 - 1  
Dep. Temuco - Universidad de Chile 0 - 1  
Dep. Union La Calera - Nublense 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Opava 0 - 1  
Mladá Boleslav - Karvina 1 - 0  
Sparta Praha - Slovacko 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Silkeborg 3 - 0  
Horsens - Nordsjaelland 0 - 3  
Lyngby - Aalborg 2 - 0  
OB Odense - FC Köbenhavn 2 - 3  
Sönderjyske - Randers 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Ansan Greeners 1 - 2  
Jeonnam - Daejeon Citizen 2 - 0  
Seoul E-Land - Gwangju 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Ulsan 1 - 1  
Sangju Sangmu - Suwon Bluewings 0 - 2  
Seongnam - Daegu 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Santo Domingo - LDU Loja 1 - 0  
Independiente Juniors - Manta FC 2 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - El Nacional Quito 0 - 0  
Barcelona Guayaquil - Macara Ambato 1 - 2  
LDU Quito - Univ. Catolica de Quito 1 - 5  
Tecnico Univ. Ambato - Independiente del Valle 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Dinamo Minszk 1 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Istanbul Basaksehir 2 - 1  
Bradford - Liverpool 1 - 3  
Lugano - Internazionale 1 - 2  
Rangers - Marseille 4 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka 2 - Tampere Utd. 2 - 1  
Jazz Pori - SalPa 2 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - Ilves 1 - 0  
Mariehamn - KPV Kokkola 3 - 0  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Global Makati - Green Archers Utd. 0 - 9  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barito Putera - Bali Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - KA Akureyri 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - JEF United Chiba 2 - 2  
Machida Zelvia - Avispa Fukuoka 0 - 2  
Zweigen Kanazawa - Tokyo Verdy 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Kawasaki Frontale 0 - 3  
Shonan Bellmare - Vissel Kobe 3 - 1  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacific Langford - Forge Hamilton 2 - 3  
York 9 Toronto - Edmonton 2 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kairat Almaty - Kaisar Kyzylorda 5 - 1  
Okzhetpes Kokshetau - Taraz 3 - 1  
Ordabasy Shymkent - Tobol Kostanay 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Independiente SF 0 - 0  
Jaguares de Cordoba - Union Magdalena 1 - 0  
Junior de Barranquilla - Dep. Tolima 1 - 0  
Once Caldas - Atl. Nacional Medellin 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Sport Univ. - Guangdong 5 - 0  
Changchun Yatai - Guizhou Zhicheng 2 - 1  
Liaoning Hongyun - Nantong Zhiyun 3 - 2  
Nei Mongol Zhongyou - Shijiazhuang 2 - 0  
Sichuan Annapurna - Shanghai Shenxin 1 - 1  
Xinjiang Tianshan - Meizhou Hakka 2 - 0  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Smiltenes Bjss - Liepaja 0 - 4  
Super Nova Riga - Riga FC 0 - 6  
Tukums 2000/Tss - Ventspils 4 - 1  
Valmiera - Rigas FS 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - FC Cincinnati 1 - 2  
Minnesota - Dallas 1 - 0  
Montreal - Toronto FC 0 - 2  
Orlando - Columbus 1 - 0  
Portland - Colorado Rapids 2 - 2  
Salt Lake - Philadelphia 4 - 0  
Seattle - Atlanta Utd. 2 - 1  
Vancouver - Kansas City 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryne - Stjördals/Blink 1 - 1  
Byasen - Vidar 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Tromsö 5 - 1  
Lilleström - Strömsgodset 2 - 1  
Mjöndalen - Odd Grenland 2 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Chicago 0 - 1  
North Carolina - Seattle 2 - 0  
Portland - Orlando 4 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - FK Krasznodar 1 - 0  
Krilja Szovjetov Szamara - CSZKA Moszkva 2 - 0  
Zenit Szentpétervár - Tambov 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
12 de Octubre Itaugua - Fulgencio Yegros 1 - 1  
Dep. Caaguazu - Rubio Nu 1 - 2  
General Caballero JLM - CS 2 de Mayo 1 - 0  
Independiente FBC - Sp. Trinidense 1 - 1  
Resistencia Asuncion - Ovetense 4 - 3  
Sp. Iteno - Guairena 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Olimpia Asuncion 1 - 4  
Sol de America - Nacional Asuncion 2 - 1  
Sp. San Lorenzo - Libertad Asuncion 0 - 1  
Labdarúgás (Peru 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comerciantes Unidos - Juan Aurich 1 - 0  
Cultural Santa Rosa - Santos Nazca 0 - 1  
Los Caimanes - Sport Loreto 1 - 0  
Sport Victoria - Dep. Coopsol 1 - 2  
Union Huaral - Cienciano 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Alianza Huanuco 2 - 1  
Dep. Municipal - Melgar 1 - 0  
Sport Boys Callao - Alianza Lima 1 - 2  
Universitario de Deportes - Union Comercio 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - Hermannstadt 4 - 3  
Univ. Craiova 1948 - Academica Clinceni 3 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Mirren - Dunfermline 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Dalkurd 1 - 5  
Norrby - Halmstad 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - FF Malmö 1 - 1  
Häcken - Örebro 3 - 0  
Östersund - Norrköping 2 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampines Rovers - Warriors FC 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravo Ljubljana - Olimpija Ljubljana 0 - 2  
Celje - Mura 2 - 2  
Domzale - Rudar Velenje 2 - 2  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Utd. - Trat 2 - 1  
Prachuap - Buriram Utd. 0 - 0  
Suphanburi - Sukhothai 1 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Olaszország - U19Portugália 0 - 3  
U19Örményország - U19Spanyolország 1 - 4  
Labdarúgás (Uruguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torque Montevideo - Bella Vista 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol Montevideo - Boston River 4 - 0  
River Plate Montevideo - Progreso Montevideo 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - Rampla Juniors 1 - 0  
Plaza Colonia - Montevideo Wanderers 2 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin Bold - Orange County SC 3 - 2  
Birmingham Legion - North Carolina 1 - 0  
Fresno - New Mexico Utd. 2 - 1  
Ottawa - Louisville City 1 - 1  
Pittsburgh - Tampa Bay 1 - 1  
Rio Grande Valley - Phoenix Rising 0 - 1  
Sacramento - Portland 2 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Sacramento)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fili - S. Da Silva Moraes 1 - 0  
D. Elkins - Ryan Hall 0 - 1  
G. De Randamie - A. Ladd (női) 1 - 0  
J. Pena - Nic. Montano (női) 1 - 0  
Josh Emmett - M. Bektic 1 - 0  
Karl Roberson - W. Turman 1 - 0  
M. Vettori - Cez. Ferreira 1 - 0  
Mike Rodriguez - John Allan 0 - 1  
Pingyuan Liu - Jon. Martinez 0 - 1  
U. Faber - Ric. Simon 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giovinazzi - R. Grosjean (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
C. Sainz Jr. - K. Räikkönen (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
D. Kvyat - A. Albon (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Magnussen - D. Kvyat (Brit Nagydíj, futam) 0 - 1  
K. Magnussen - R. Grosjean (Brit Nagydíj, futam) 0 - 1  
K. Räikkönen - A. Albon (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - C. Leclerc (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Birt Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Stroll - D. Kvyat (Brit Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Verstappen - C. Leclerc (Brit Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Verstappen - P. Gasly (Brit Nagydíj, futam) 0 - 1  
N. Hülkenberg - A. Albon (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
P. Gasly - Lan. Norris (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
R. Kubica - Geo. Russell (Brit Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Perez - A. Giovinazzi (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Perez - L. Stroll (Brit Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - C. Leclerc (Brit Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - M. Verstappen (Brit Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - V. Bottas (Brit Nagydíj, futam) 0 - 1  
V. Bottas - C. Leclerc (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - M. Verstappen (Brit Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Brit Nagydíj 2019    
Forma-1., Brit Nagydíj 2019 - Futamgyőztes konstruktőr    
Forma-1., Brit Nagydíj 2019 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma-1., Brit Nagydíj 2019 - Top 3    
Forma1,Brit ND(futam)2019-Hány versenyző ér el helyezést?    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Kentucky 2019    
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. George Illawarra - Canberra Raiders 14 - 36  
Sydney Roosters - North Queensland Cowboys 12 - 15  
Wests Tigers - Parramatta Eels 18 - 30  
Röplabda (Nemzetek Ligája, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Brazília 3 - 0  
Lengyelország - Oroszország 1 - 3  
USA - Brazília 3 - 2  
Röplabda (U20 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Mexikó - U20USA 0 - 3  
U20USA - U20Kuba 3 - 0  
Röplabda (U20 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Egyiptom - U20Kína 0 - 3  
U20Lengyelország - U20Peru 3 - 0  
Röplabda (U20 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Oroszország - U20Törökország 3 - 2  
U20Szerbia - U20Argentína 3 - 2  
Röplabda (U20 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Brazília - U20Ruanda 3 - 0  
U20Japán - U20Brazília 3 - 0  
Sakk (Dortmund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Nepomniachtchi - K. Kulaots 1 - 0  
L-D. Nisipeanu - T. Radjabov 0 - 1  
R. Wojtaszek - D. Fridman 1 - 0  
Rapport R. - L. Dominguez Perez 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Alba Adriatica, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Traballi G / Zuccarelli A - Makhno In / Makhno Ir 2 - 0  
Traballi G / Zuccarelli A - Van Driel E / Schoon R 0 - 2  
Tveit Hjortland/Kjolberg - Frasca F / Barboni A 0 - 2  
Van Driel E / Schoon R - Frasca F / Barboni A 2 - 1  
Van Driel E / Schoon R - Van Driel M / Reinders I 2 - 0  
Wouters J / Stam K - Frasca F / Barboni A 2 - 0  
Wouters J / Stam K - Tsopoulou K / Manavi D 2 - 1  
Strandröplabda (Daegu, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiberger E / Teufl V - Juliana D / Utami P 1 - 2  
Sakaguchi K / Murakami R - Juliana D / Utami P 2 - 1  
Syrtseva E / Moiseeva A - Freiberger E / Teufl V 2 - 0  
Syrtseva E / Moiseeva A - Sakaguchi K / Murakami R 2 - 1  
Strandröplabda (Gstaad, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Barbosa Silva/Silva Ramos 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Barbosa Silva/Silva Ramos 0 - 2  
Huberli T / Betschart N - Ross A / Klineman A 0 - 2  
Ross A / Klineman A - Antonelli/Solberg Salgado 2 - 1  
Tenisz (Bastad-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Arguello - Mar. Eriksson 2 - 0  
F. Horansky - B. Zapata Miralles 0 - 2  
J. Hallquist Lithen - C. Lestienne 0 - 2  
J. Ocleppo - A. Vatutin 0 - 2  
Joao Domingues - L. Grigelis 1 - 2  
M-A. Hüsler - S. Diez 0 - 2  
P. Carreno-Busta - C. Söderlund 2 - 1  
Y. Mertens - R. Quiroz 0 - 2  
Tenisz (Bukarest-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Dinu - Shilin Xu 0 - 2  
D. Seguel - M. di Giuseppe 0 - 2  
T. Mrdeza - M.B. Bulgaru 2 - 0  
Tenisz (Contrexeville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U. Eikeri - K. Zavatska 0 - 2  
Tenisz (Honolulu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Loeb - U.M. Arconada 0 - 2  
Tenisz (Lausanne-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiick - E. Shibahara 2 - 0  
A. Potapova - P. Ormaechea 2 - 0  
B. Haas - P. Wuarin 2 - 0  
J. Paolini - Xinyun Han 2 - 0  
K. Kucova - G. Gatto-Monticone 0 - 2  
V. Gracheva - J. Grabher 2 - 0  
Tenisz (Newport-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - E. Karlovskiy 2 - 0  
A. Weintraub - N. Rubin 0 - 2  
B. Fratangelo - T-S. Kwiatkowski 2 - 0  
K. Poling - V. Troicki 0 - 2  
R. Ramanathan - M. Cressy 2 - 0  
T. Smyczek - M. Krueger 2 - 0  
Tat. Ito - J-P. Smith 1 - 2  
Yui. Sugita - Q. Halys 2 - 0  
Tenisz (Perugia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - G. Garcia-Lopez 2 - 1  
Tenisz (Perugia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dutra Silva R / Walkow S - Brkic T / Pavic A 0 - 2  
Tenisz (Umag-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Altmaier - C. Berlocq 2 - 0  
F. Baldi - P. Torebko 0 - 2  
J. Barranco Cosano - S. Napolitano 1 - 2  
M. Trungelliti - A. Zhurbin 2 - 0  
M. Zekic - T. Robredo 0 - 2  
R. Molleker - F. Ornago 2 - 1  
S. Caruso - N. Razborsek 2 - 0  
Tenisz (Versmold, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Hobgarski - N. Stojanovic 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP - Wimbledon 2019    
N. Djokovic - R. Federer 3 - 2  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WTA - Wimbledon 2019    
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh S / Strycova B - Dabrowski G / Xu Y 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lindstedt R / Ostapenko J - Chan L / Dodig I 0 - 2  
Tenisz (Winnetka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - J. Kubler 2 - 0  
T. Kokkinakis - J. Kubler    
Tenisz (Winnetka, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istomin D / Karlovskiy E - Eubanks C / Kwiatkowski T    
Jung J / King E - Aragone J / Klahn B    
Tenisz (Winnipeg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Gombos - B. Schnur 2 - 0  
Tollaslabda (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lin Chun-Yi - T. Saensomboonsuk 2 - 0  
Tollaslabda (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee Y D / Yoo Y S - Lee Y / Wang C L 1 - 2  
Okamura H / Onodera M - Ko S H / Shin B C 1 - 2  
Tollaslabda (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ga Eun Kim - Zhiyi Wang 0 - 2  
Tollaslabda (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsuyama N / Shida C - Baek H N / Jung K E 2 - 0  
Tollaslabda (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee J H / Hsu Y C - Gicquel T / Delrue D 2 - 0  
Vízilabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Hollandia 0 - 33  
Új-Zéland - USA 3 - 22  
Vízilabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Oroszország 10 - 18  
Magyarország - Dél-Korea (Helyszín: Dél-Korea) 64 - 0  
Vízilabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Spanyolország 4 - 14  
Kuba - Kazahsztán 6 - 9  
Vízilabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Kína 6 - 8  
Olaszország - Ausztrália 10 - 9  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. De La Hoya - R. Rios 0 - 1  
J. Greer Jr. - Ni. Potapov 1 - 0  
Rey Vargas - T. Kameda 1 - 0  
Úszás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olasz A. - Che. Gubecka (női 10 km)    
Olasz A. - Női 10 km    

 

2019.07.13.
3x3 kosárlabda (3x3 Series, női, Lignano)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Hollandia    
Kína - Románia    
Magyarország - Kanada    
Magyarország - Ukrajna    
Olaszország - Kína    
Olaszország - Spanyolország    
Spanyolország - Románia    
Ukrajna - Hollandia    
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa - Montreal 19 - 36  
Winnipeg - Toronto 48 - 21  
Asztalitenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chuqin Wang - Jingkun Liang 4 - 1  
H. Calderano - Xin Xu 2 - 4  
Long Ma - Gaoyuan Lin 4 - 0  
P. Franziska - M. Falck 4 - 3  
Asztalitenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jung Y / Lee S - Lin G / Ma L 3 - 0  
Asztalitenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kas. Ishikawa - Yingsha Sun 0 - 4  
Ning Ding - Mima Ito 3 - 1  
Asztalitenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen M / Wang M - Jeon J / Yang H 3 - 1  
Asztalitenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mizutani J / Ito M - Wong C T / Doo H K 1 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - North Melbourne Kangaroos 86 - 81  
Geelong - St. Kilda 84 - 57  
Gold Coast Suns - Adelaide Crows 56 - 151  
Hawthorn - Fremantle 84 - 53  
Sydney Swans - Carlton 62 - 69  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Hanwha Eagles 5 - 10  
LG Twins - Samsung Lions 5 - 3  
Lotte Giants - Doosan Bears 3 - 4  
NC Dinos - KT Wiz 3 - 13  
SK Wyverns - Kiwoom Heroes 4 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Tigres de Quintana Roo 7 - 12  
Diablos Rojos del Mexico - Acereros de Monclova (23:00) 4 - 17  
Generales de Durango - Piratas de Campeche    
Pericos de Puebla - Toros de Tijuana (23:00) 2 - 5  
Rieleros de Aguascaliente - Olmecas de Tabasco    
Saraperos de Saltillo - Leones de Yucatan 8 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Tampa Bay 4 - 16  
Boston - LA Dodgers 8 - 1  
Chicago Cubs - Pittsburgh 10 - 4  
Cleveland - Minnesota 3 - 5  
Colorado - Cincinnati 3 - 2  
Kansas City - Detroit 8 - 5  
LA Angels - Seattle 13 - 0  
Miami - NY Mets 8 - 4  
Milwaukee - San Francisco 7 - 10  
NY Yankees - Toronto 4 - 0  
NY Yankees - Toronto (19:05) 1 - 2  
Oakland - Chicago WS 5 - 1  
Oakland - Chicago WS (22:07) 13 - 2  
Philadelphia - Washington 0 - 4  
San Diego - Atlanta 3 - 5  
St. Louis - Arizona 2 - 4  
Texas - Houston 9 - 8  
Darts (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - J. Wade 0 - 8  
M. Schindler - M. Suljovic 2 - 8  
M. Suljovic - G. Clemens    
P. Wright - J. Wade    
P. Wright - N. Kurz 8 - 6  
Rob Cross - G. Clemens 5 - 8  
Rob Cross - M. Hopp 6 - 4  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantico Erechim - Blumenau 3 - 2  
Intelli Paraiso - Minas Belo Horizonte 1 - 5  
Pato Branco - Magnus Sorocaba 2 - 2  
Tubarao - Assoeva Venancio Aires 1 - 1  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brave - Melbourne Ice 8 - 4  
Melbourne Mustangs - Perth Thunder 6 - 3  
Sydney Ice Dogs - Adelaide Adrenaline 10 - 1  
Jégkorong (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern Stampede - Canterbury Red Devils 7 - 2  
West Auckland Admirals - Botany Swarm 5 - 5  
Kerékpár (Tour de France - 8. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. van Avermaet - A. Bettiol 1 - 0  
J. Alaphilippe - X. Meurisse 1 - 0  
M. Trentin - W. van Aert 1 - 0  
P. Sagan - Mic. Matthews 0 - 1  
T. Benoot - Jes. Herrada Lopez 0 - 1  
T. Pinot - A. Yates 1 - 0  
T. Wellens - T. de Gendt 0 - 1  
Tour de France 2019 - 8. szakasz    
Tour de France 2019 - 8. szakasz - Top 3    
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RS Elasto Painters - SM Beermen 87 - 89  
Kosárlabda (U20 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Montenegró 71 - 61  
U20Törökország - U20Nagy-Britannia 69 - 56  
Kosárlabda (U20 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Olaszország - U20Ukrajna 85 - 58  
U20Szerbia - U20Izrael (Helyszín: Izrael) 92 - 81  
Kosárlabda (U20 Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Németország - U20Lettország 92 - 66  
U20Spanyolország - U20Horvátország 85 - 73  
Kosárlabda (U20 Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Görögország - U20Szlovénia 90 - 79  
U20Litvánia - U20Lengyelország 101 - 71  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Magyarország - U20Fehéroroszország 63 - 51  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Románia 88 - 67  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Svédország - U20Észtország 56 - 59  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Portugália - U20Észak-Macedónia 73 - 39  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Minnesota 60 - 53  
Chicago - New York 99 - 83  
Connecticut - Phoenix 79 - 64  
Indiana - Los Angeles 84 - 90  
Seattle - Dallas 95 - 81  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern Huskies - Bay Hawks 112 - 70  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Carszko Szelo Szófia 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Figueirense 0 - 4  
Atlético GO - Vila Nova 2 - 0  
Botafogo SP - Brasil de Pelotas 2 - 3  
CRB - Guarani 2 - 1  
Ponte Preta - Oeste 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Confianca 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventude - Paysandu 1 - 1  
Remo - Luverdense 2 - 2  
Sao Jose RS - Ypiranga RS 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza - Avai 2 - 0  
Gremio - Vasco da Gama 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Minas Icesp 6 - 3  
Ponte Preta - Vitória BA 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton Vina Del Mar - O'Higgins 1 - 0  
Union Espanola - Dep. Valdivia 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Liberec 1 - 2  
Plzen - Olomouc 3 - 1  
Pribram - Teplice 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Asan Mugunghwa 4 - 1  
Suwon City - Busan I'Park 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - FC Seoul 0 - 2  
Jeju - Pohang 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gualaceo - Orense Machala 1 - 0  
LDU Portoviejo - Clan Juvenil 4 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cuenca - Mushuc Runa 3 - 1  
Fuerza Amarilla - Emelec Guayaquil 1 - 4  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Torpedo Zogyino 4 - 1  
Nyeman Grodno - Szluck 0 - 0  
Torpedo Minszk - Gomel 1 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Rennes 0 - 0  
Leverkusen - F. Sittard 0 - 1  
Lyon - Servette 1 - 2  
Napoli - Benevento 1 - 2  
Perth Glory - Manchester Utd. 0 - 2  
Reims - Lille 1 - 1  
Sevilla - Reading 2 - 1  
St. Patrick's - Chelsea 0 - 4  
Standard Liege - Strasbourg 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekenas IF - TPV 3 - 1  
Haka - Jaro 2 - 0  
KTP - Kajaani 0 - 2  
Musan Salama - Myllykoski PA 4 - 0  
Turku PS - Oulu 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JäPS - NJS 5 - 0  
Lahden Reipas - Vantaa JS 1 - 0  
Mikkeli MP - Viikingit 1 - 1  
PEPO - Klubi 04 4 - 0  
Sudet - MiPK 0 - 4  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EPS - Gnistan 0 - 1  
Ilves 2 - GrIFK 3 - 1  
KaPa - FC Espoo 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - HIFK 3 - 0  
Seinäjoen JK - Vaasa PS 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - ONS Oulu 2 - 4  
JyPK - Kuopio PS 2 - 1  
TiPS - Myran 5 - 1  
TPS - Aland Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Rijeka 1 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSM Makassar - Bhayangkara Jakarta 2 - 1  
PSS Sleman - Persebaya Surabaya 2 - 1  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Throttur Vogar - Völsungur Husavik 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - FH 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Yokohama FC 0 - 2  
Kofu - Ehime 1 - 0  
Mito - Nagasaki 2 - 1  
Omiya Ardija - Kagoshima Utd. 6 - 0  
Ryukyu - Okayama 0 - 2  
Tochigi - Yamaguchi 2 - 1  
Tokushima - Kashiwa R. 1 - 2  
Yamagata - Kyoto 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Nagoya GE 3 - 0  
Gamba Osaka - Shimizu SP 1 - 0  
Matsumoto Yamaga - Jubilo Iwata 0 - 1  
Oita Trinita - Sapporo 2 - 1  
Sagan Tosu - Sanfrecce Hiroshima 0 - 2  
Vegalta Sendai - Kashima A. 0 - 4  
Yokohama FM - Urawa RD 3 - 1  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HFX Wanderers - Cavalry 0 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Sahtar Karagandy 2 - 2  
Zhetysu Taldykorgan - Irtis Pavlodar 4 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Dep. La Equidad 3 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heilongjiang Lava Spring - Hangzhou Greentown 1 - 1  
Qingdao Huanghai - Shaanxi Changan 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Wuhan Zall 0 - 2  
Jiangsu - Shanghai SIPG 0 - 3  
Tianjin Quanjian - Shenzhen Hongzuan 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Lechia Gdansk 1 - 3  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedah - Perak 4 - 2  
Kuala Lumpur - Johor DT 0 - 4  
PKNP - Felda Utd. 1 - 1  
Selangor - Petaling Jaya CFC 3 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - New England 2 - 2  
Houston - Los Angeles FC 1 - 3  
Los Angeles Galaxy - San Jose 1 - 3  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Young Boys - Crystal Palace 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egersund - Brattvag 5 - 0  
Kvik Halden - Hödd 7 - 1  
Nardo - Moss 4 - 0  
Sola - Fredrikstad 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Ranheim 5 - 1  
Rosenborg - Viking Stavanger 5 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sky Blue - Utah 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 2 - 1  
Fakel Voronyezs - Csajka Peszcsanokopszkoje 0 - 0  
FK Krasznodar 2 - Lucs Vlagyivosztok 1 - 2  
Himki - Kurszk 3 - 0  
NyeftehimikNyizsnyekamszk - Nyizsnyij Novgorod 1 - 1  
Rotor Volgográd - Teksztilsik Ivanovo 3 - 2  
Sinnyik Jaroszlavl - Mordovija Szaranszk 1 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - SZKA Habarovszk 2 - 2  
Tom Tomszk - Armavir 2 - 0  
Torpedo Moszkva - Baltika Kalinyingrád 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Orenburg 2 - 1  
Szpartak Moszkva - Szocsi 1 - 0  
Ural Jekatyerinburg - Ufa 3 - 2  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA 3 de Febrero - RI 3 Corrales 1 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Cerro Porteno 0 - 2  
Guarani Asuncion - River Plate Asuncion 1 - 3  
Labdarúgás (Peru 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Atlético - Atl. Grau 2 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vallejo Trujillo - Dep. Binacional 1 - 1  
Sporting Cristal - Huancayo 3 - 0  
UTC de Cajamarca - Univ. San Martin 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Botosani 2 - 2  
CFR Cluj - CSM Politechnika Iasi 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cowdenbeath - East Fife 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forfar - Brechin 3 - 0  
Ross County - Montrose 4 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Elgin 2 - 1  
Stirling - Hibernian 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peterhead - Cove Rangers 2 - 1  
Raith Rovers - Dundee 0 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Dumbarton 0 - 1  
Queen of South - Motherwell 0 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Queens Park 0 - 0  
Partick Thistle - Airdrieonians 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Ayr Utd. 0 - 7  
Falkirk - Livingston 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Kilbride - Albion Rovers 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Brommapojkarna 3 - 1  
Frej Täby - Mjällby 1 - 2  
Trelleborg - Syrianska FC 1 - 2  
Örgryte - Öster 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Kalmar 3 - 1  
AIK Stockholm - Elfsborg 3 - 0  
Falkenberg - Göteborg 1 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata Singapore - Hougang Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Triglav Kranj 1 - 2  
Tabor Sezana - Aluminij Kidricevo 0 - 2  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiangrai Utd. - Chainat Hornbill 1 - 0  
Nakhon Ratchasima - Ratchaburi Mitr Phol 3 - 3  
Port FC - Chonburi FC 2 - 2  
Samut Prakan - PTT Rayong 0 - 3  
Labdarúgás (Uruguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Rentistas - Sud América 1 - 2  
Cerrito Montevideo - Atenas de San Carlos 2 - 0  
Villa Espanola - Albion Montevideo 1 - 0  
Villa Teresa - Central Espanol 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud de Las Piedras - Danubio Montevideo 2 - 2  
Nacional Montevideo - Defensor Montevideo 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Liverpool Montevideo 0 - 2  
Cerro Largo Melo - Racing Montevideo 3 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartford - Indy Eleven 2 - 1  
New York RB 2 - Atlanta Utd. 2 8 - 1  
Real Monarchs - Tacoma Defiance 5 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Da Nang - Hai Phong 1 - 1  
Hanoi FC - Sanna Khanh Hoa 2 - 2  
Than Quang Ninh - Hoang Anh Gia Lai 3 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Athlone 2 - 1  
Longford Town - Drogheda Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Waterford FC 0 - 0  
MMA (Bellator 224, Oklahoma)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Bruna - E. Kallionidou (női) 1 - 0  
Ed Ruth - K. Kunimoto 1 - 0  
Jul. Budd - Olga Rubin (női) 1 - 0  
Jul. Velasquez - Kri. Williams (női) 1 - 0  
Les. Smith - S. Kavanagh (női) 1 - 0  
Raf. Carvalho - C. Njokuani 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Sacramento)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben. Lopez - Vin. Morales 1 - 0  
L.R. Souza - B. van Buren (női) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Brit Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
D. Kvyat - A. Albon (Brit Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (Brit Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Brit Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Brit Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
M. Verstappen - P. Gasly (Brit Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Brit Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Perez - L. Stroll (Brit Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - C. Leclerc (Brit Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Brit Nagydíj, időmérő 2019    
Forma-1., Brit Nagydíj, időmérő 2019 - Top 3    
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - New Zealand Warriors 18 - 18  
Melbourne Storm - Cronulla Sharks 40 - 16  
South Sydney Rabbitohs - Manly-Warringah SeaEagles 21 - 20  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Irán 3 - 2  
USA - Oroszország 3 - 0  
Röplabda (U20 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kuba - U20Olaszország 0 - 3  
U20Mexikó - U20Kuba 3 - 1  
Röplabda (U20 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kína - U20Lengyelország 3 - 2  
U20Peru - U20Egyiptom 3 - 0  
Röplabda (U20 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Oroszország - U20Szerbia 3 - 1  
U20Törökország - U20Argentína 3 - 2  
Röplabda (U20 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Brazília - U20Dominikai Köztársaság 3 - 0  
Sakk (Dortmund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Fridman - K. Kulaots 1 - 0  
L. Dominguez Perez - L-D. Nisipeanu 1 - 0  
Rapport R. - I. Nepomniachtchi 1 - 0  
T. Radjabov - R. Wojtaszek 0.5 - 0.5  
Sakk (Riga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
A. Grischuk - N. Vitiugov 0.5 - 0.5  
D. Dubov - S. Mamedyarov 0 - 1  
D. Navara - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
J-K. Duda - P. Svidler 0.5 - 0.5  
P. Harikrishna - Wes. So 0.5 - 0.5  
V. Topalov - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
Yangyi Yu - L. Aronian 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Alba Adriatica, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bianchin M / Tóth O.R. - Thurin K / Thurin S 2 - 0  
Gradini A / They C - Tsopoulou K / Manavi D 1 - 2  
Macdonald O / Kirwan F - Oegren S / Nilsson C 2 - 0  
Macdonald O / Kirwan F - Traballi G / Zuccarelli A 0 - 2  
Macdonald O / Kirwan F - Van Driel / Reinders I 1 - 2  
Makhno In / Makhno Ir - Kotzan L-S / Klinke L 2 - 1  
Oegren S / Nilsson C - Frasca F / barboni A 1 - 2  
Sawame M / Sakamoto M - Gradini A / They C 0 - 2  
Traballi G / Zuccarelli A - Bianchin M / Tóth O.R. 2 - 0  
Traballi G / Zuccarelli A - Wouters J / Stam K 1 - 2  
Tsopoulou K / Manavi D - Annibalini E / Luca J J 2 - 0  
Tsopoulou K / Manavi D - Makhno In / Makhno Ir 0 - 2  
Tveit Hjortland/Kjolberg - Kotzan L-S / Klinke L 2 - 1  
Tveit Hjortland/Kjolberg - Sawame M / Sakamoto M 2 - 0  
Tveit Hjortland/Kjolberg - Van Driel E / Schoon R 0 - 2  
Van Driel / Reinders I - Bianchin M / Tóth O.R. 2 - 1  
Van Driel / Reinders I - Frasca F / barboni A 0 - 2  
Van Driel E / Schoon R - Gradini A / They C 2 - 1  
Wouters J / Stam K - Thurin K / Thurin S 2 - 0  
Strandröplabda (Daegu, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Back C / Kwak Y-H - Lau E S / NG S 2 - 0  
Doerfler A / Wiesmeyr S - Khanok C / Pakham Y 0 - 2  
Freiberger E / Teufl V - Au Yeung W Y / Koo Y Y 2 - 1  
Freiberger E / Teufl V - Starikov S / Dave A 2 - 1  
Freiberger E / Teufl V - Yu Y-H / Pan T-Y 2 - 1  
Fujii S / Kumada M - Condotta L / Dunn-Suen A 2 - 0  
Sakaguchi K / Murakami R - Vaida B / Ordean I-A 2 - 0  
Shin J / Park M - Fujii S / Kumada M 0 - 2  
Syrtseva E / Moiseeva A - Fujii S / Kumada M 2 - 0  
Vaida B / Ordean I-A - Back C / Kwak Y-H 2 - 0  
Strandröplabda (Gstaad)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Lupo D / Nicolai P 2 - 0  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Lupo D / Nicolai P 2 - 1  
Mol A / Sorum C S - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 0  
Mol A / Sorum C S - Goncalves O/Oscar Schmidt 2 - 0  
Strandröplabda (Gstaad, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Keizer S / Meppelink M 2 - 0  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Humana-Paredes/Pavan 2 - 1  
Huberli T / Betschart N - Dubovcova N / Strbova A 2 - 1  
Sweat B / Walsh Jennings - Ross A / Klineman A 0 - 2  
Tenisz (Bastad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mis. Doi - D. Kovinic 2 - 0  
Tenisz (Bastad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doi M / Vikhlyantseva N - Guarachi A / Kovinic D 2 - 1  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Monteiro - H. Laaksonen 2 - 0  
T. Monteiro - T. Kamke 2 - 0  
Tenisz (Braunschweig, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Duran G - Lammons N / Sancic A 2 - 0  
Tenisz (Bukarest-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grymalska - I. Shinikova 0 - 2  
Bondár A. - L-I. Paar 2 - 0  
E. Gorgodze - C. Dinu 0 - 2  
F. Jones - M. di Giuseppe 0 - 2  
I. Fetecau - A. Cadantu 1 - 2  
J. Fourlis - G. Talaba 2 - 0  
L. Chirico - B. Eraydin 0 - 2  
M. Melnikova - A. Zaja    
N. Bains - Shilin Xu 1 - 2  
N. Dascalu - J. Jebawy 2 - 0  
P.M. Tig - O.G. Simion 2 - 0  
R.G. Serban - M.B. Bulgaru 1 - 2  
S. Lansere - D. Seguel 1 - 2  
T. Martincova - S. Errani    
T. Mrdeza - Bukta Á. 2 - 0  
Tenisz (Contrexeville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Zavatska - S. Vögele 2 - 1  
M. Trevisan - U. Eikeri 1 - 2  
Tenisz (Honolulu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Dolehide - N. Gibbs 1 - 2  
Q. Gleason - N. Gibbs 0 - 2  
W. Osuigwe - J. Loeb 1 - 2  
Tenisz (Lausanne-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bai - G. Gatto-Monticone 0 - 2  
A. Kiick - Z. Kruger 2 - 0  
A. Potapova - E. Routliffe 2 - 0  
A. Potapova - K. Zavatska    
B. Haas - G. Poznikhirenko 2 - 0  
C. Paquet - V. Gracheva 0 - 2  
D. Marcinkevica - P. Ormaechea 1 - 2  
J. Grabher - J. Cepelova 2 - 1  
J. Paolini - J. Zuger 2 - 0  
K. Kucova - K. von Deichmann 2 - 1  
Le. Kung - Xinyun Han 1 - 2  
P. Wuarin - V. Grammatikopoulou 2 - 1  
R. Voracova - Kur. Nara    
Tenisz (Perugia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos-Vinolas - G. Garcia-Lopez 1 - 2  
F. Delbonis - D.E. Galan Riveros 2 - 0  
Tenisz (Perugia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Pavic A - Huesler M-A / Martinez L D 2 - 0  
Dutra Silva R / Walkow S - Vavassori A / Vega Hernan 2 - 0  
Tenisz (Versmold, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schoofs - K. Hobgarski 0 - 2  
N. Stojanovic - J. Niemeier 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mahut/Roger-Vasselin - Cabal J S / Farah R 2 - 3  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Williams - S. Halep 0 - 2  
Tenisz (Winnetka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - D. Istomin 2 - 0  
Jas. Jung - T. Kokkinakis 0 - 2  
Tenisz (Winnetka, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone J / Klahn B - Arconada J / Dougaz A 2 - 0  
Tenisz (Winnipeg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - D. Nguyen 2 - 0  
N. Gombos - Hir. Moriya 2 - 0  
Tenisz (Winnipeg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reese H / Shamasdin A - King D / Polansky P 0 - 2  
Reese H / Shamasdin A - Li Z / Moriya H 2 - 0  
Tollaslabda (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dong Keun Lee - Lin Chun-Yi 0 - 2  
Lin Chun-Yi - Yu Hsien Lin 2 - 1  
Sou. Verma - H.S. Prannoy 2 - 0  
T. Saensomboonsuk - Feixiang Sun 2 - 1  
T. Saensomboonsuk - Sou. Verma 2 - 0  
Yu Hsien Lin - L. Corvee 2 - 0  
Tollaslabda (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaneko M / Kubota Y - Lee Y / Wang C L 0 - 2  
Lee J-H / Yang P-H - Lee Y D / Yoo Y S 1 - 2  
Okamura H / Onodera M - Lane B / Vendy S 2 - 1  
Yao C L / Han Y P - Ko S H / Shin B C 1 - 2  
Tollaslabda (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayu. Mine - Yu Jin Sim 2 - 1  
Ayu. Mine - Zhiyi Wang 0 - 2  
Ga Eun Kim - Se Young An 2 - 0  
Hsiang Ti Lin - Zhiyi Wang 0 - 2  
Michelle Li - Ga Eun Kim 0 - 2  
Michelle Li - Hyo Min Kim 2 - 0  
Tollaslabda (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Jung K E - Cheng C Y / Lee C C 2 - 0  
Boeje A / Poulsen M - Chen X F / Zhang S X 1 - 2  
Cheng C Y / Lee C C - Lefel E / Tran A 2 - 1  
Matsuyama N / Shida C - Chang Y N / Kim H R 2 - 0  
Matsuyama N / Shida C - Chen X F / Zhang S X 2 - 1  
Tollaslabda (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dong W / Chen X - Gicquel T / Delrue D 0 - 2  
Gicquel T / Delrue D - Yang P-H / Hu L F 2 - 0  
Ko S H / Eom H W - Lee J H / Hsu Y C 1 - 2  
Lane B / Pugh J - Lu C Y / Lee C H 2 - 0  
Lee J H / Hsu Y C - Lane B / Pugh J 2 - 1  
Yang P-H / Hu L F - Seidel M E / Linda E 2 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Dubois - N. Gorman 1 - 0  
Joe Joyce - Bry. Jennings 1 - 0  
Liam Williams - K. Achour 1 - 0  
Úszás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rasovszky K. - 5 km    

 

2019.07.12.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
British Columbia - Edmonton 6 - 33  
Asztalitenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chuqin Wang - L. Pitchford 4 - 0  
H. Calderano - M. Freitas 4 - 2  
J. Groth - Jingkun Liang 1 - 4  
Long Ma - D. Ovtcharov 4 - 0  
Sangsu Lee - Gaoyuan Lin 3 - 4  
Woojin Jang - M. Falck 3 - 4  
Yun-Ju Lin - Xin Xu 0 - 4  
Zhendong Fan - P. Franziska 2 - 4  
Asztalitenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anthony A / Gnanasekaran - Jang W / Lim J 3 - 1  
Falck M / Karlsson K - Lin G / Ma L 0 - 3  
Fan Z / Xu X - Ho K K / Wong C T 3 - 1  
Jung Y / Lee S - Anthony A / Gnanasekaran S 3 - 0  
Jung Y / Lee S - Franziska P / Walther R 3 - 0  
Lin G / Ma L - Fan Z / Xu X 3 - 1  
Asztalitenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hitomi Sato - Kas. Ishikawa 0 - 4  
Hyowon Suh - Qiang Zhang 0 - 4  
Jiayi Li - Jihee Jeon 4 - 1  
Meng Chen - Kas. Ishikawa 3 - 4  
Meng Chen - Zi Mu 4 - 1  
Mima Ito - Jiayi Li 4 - 2  
Mima Ito - Miu Hirano 4 - 2  
Ning Ding - Hyojoo Choi 4 - 0  
Ning Ding - Qiang Zhang 4 - 1  
Yingsha Sun - Mingyang Sun 4 - 1  
Yingsha Sun - S. Matsudaira 4 - 0  
Yui Hamamoto - Mingyang Sun 0 - 4  
Asztalitenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen M / Wang M - Hirano M / Shibata S 3 - 2  
Chen M / Wang M - Kihara M / Nagasaki M 3 - 0  
Choi H / Lee E - Jeon J / Yang H 0 - 3  
Jee M / Lay J F - Kihara M / Nagasaki M 0 - 3  
Lin Y / Yu M - Jeon J / Yang H 0 - 3  
Szocs B / Xiao M - Choi H / Lee E 2 - 3  
Asztalitenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flore T / Gasnier L - Lin Y J/Cheng I C 0 - 3  
Ho K K / Lee H C - Wong C T / Doo H K 1 - 3  
Lee S / Jeon J - Pistej L / Balazova B 3 - 1  
Lee S / Jeon J - Wong C T / Doo H K 0 - 3  
Mizutani J / Ito M - HU H / Tapper M 3 - 0  
Mizutani J / Ito M - Lin Y J/Cheng I C 3 - 0  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Duplantis - S. Kendricks (rúdugrás, Monaco) 1 - 0  
A. Hofmann - T. Röhler (gerelyhajítás, Monaco) 1 - 0  
Ajee Wilson - Rae. Rogers (női 800 m, Monaco) 1 - 0  
Chr. Taylor - W. Claye (hármasugrás, Monaco) 1 - 0  
Hill. Bor - L.K. Bett (3000 m akadályfutás, Monaco) 1 - 0  
Ken. Harrison - Chr. Clemons (női 100 m gátfutás, Monaco) 1 - 0  
M. Demireva - E. Kinsey (női magasugrás, Monaco) 1 - 0  
N. Amos - F.C. Rotich (800 m, Monaco) 1 - 0  
N. Lyles - J. Gatlin (100 m síkfutás, Monaco) 0 - 1  
S. Gardiner - A. Samba (400 m síkfutás, Monaco) 1 - 0  
S. McLaughlin - Ash. Spencer (női 400 m gátfutás, Monaco) 1 - 0  
S. Miller-Uibo - Ela. Thompson (női 200 m, Monaco) 1 - 0  
Tim. Cheruiyot - J. Ingebrigtsen (1500 m, Monaco) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Coast Eagles - Collingwood 77 - 78  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Hanwha Eagles 5 - 0  
LG Twins - Samsung Lions 3 - 6  
Lotte Giants - Doosan Bears 2 - 1  
NC Dinos - KT Wiz 9 - 8  
SK Wyverns - Kiwoom Heroes 2 - 6  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Leones de Yucatan 3 - 14  
Bravos de Leon - Acereros de Monclova 7 - 6  
Generales de Durango - Olmecas de Tabasco    
Guerreros de Oaxaca - Toros de Tijuana 9 - 15  
Rieleros de Aguascaliente - Piratas de Campeche 12 - 10  
Saraperos de Saltillo - Tigres de Quintana Roo 8 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Pittsburgh 4 - 3  
Texas - Houston 5 - 0  
Darts (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - C. Bunse 6 - 2  
G. Anderson - N. Kurz 4 - 6  
J. Wade - K. Munch 6 - 2  
M. Suljovic - M. Langendorf 6 - 2  
M. van Gerwen - M. Schindler 5 - 6  
P. Wright - R. Marijanovic 6 - 4  
R. van Barneveld - G. Clemens 3 - 6  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Bears - Newcastle North Stars 1 - 3  
Jégkorong (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern Stampede - Canterbury Red Devils 4 - 1  
Kerékpár (Tour de France - 7. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kristoff - G. Nizzolo 0 - 1  
E. Bernal - Ger. Thomas 1 - 0  
E. Viviani - D. Grönewegen 0 - 1  
J. Fuglsang - S. Kruijswijk 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - E. Buchmann 1 - 0  
P. Sagan - C. Ewan 0 - 1  
S. Colbrelli - Mic. Matthews 1 - 0  
Tour de France 2019 - 7. szakasz    
Tour de France 2019 - 7. szakasz - Top 3    
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - NorthPort Batang Pier 92 - 93  
Phoenix Fuelmasters - NLEX Road Warriors 85 - 87  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Fehéroroszország - U20Izland 79 - 74  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Albánia - U20Finnország 48 - 87  
U20Románia - U20Bulgária 58 - 67  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Hollandia - U20Grúzia 73 - 85  
U20Észtország - U20Koszovó 86 - 37  
U20Örményország - U20Svédország 26 - 149  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Luxemburg - U20Szlovákia 53 - 96  
U20Észak-Macedónia - U20Belgium 56 - 95  
Kézilabda (U19 Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szlovákia - U19Oroszország 13 - 46  
U19Szlovénia - U19Franciaország 16 - 28  
Kézilabda (U19 Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hollandia - U19Dánia 24 - 20  
U19Horvátország - U19Németország 16 - 26  
Kézilabda (U19 Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztria - U19Magyarország (Helyszín: Magyarország) 31 - 39  
U19Montenegró - U19Spanyolország 21 - 21  
Kézilabda (U19 Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Portugália - U19Norvégia 27 - 30  
U19Svédország - U19Románia 20 - 30  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Vraca - Beroe Stara Zagora 1 - 3  
CSZKA Szófia - Etar Veliko Tarnovo 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tombense - Volta Redonda 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio Audax - Sao Jose dos Campos 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Atlético MG 3 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Argentinos Juniors 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Bohemians 1905 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Esbjerg 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Gyeongnam 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyapro Mogiljev - Energetik-BGU Minszk 3 - 4  
FK Minszk - Isloch Minszk 3 - 3  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Sheffield Utd. 0 - 1  
RB Leipzig - FC Zürich 1 - 4  
Salzburg - Feyenoord 3 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KaaPo Kaarina - P-Iirot 1 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Semen Padang - Arema Malang 0 - 1  
TIRA-Persikabo - Madura Utd. 2 - 2  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KFG Gardabaer - IR Reykjavik 2 - 3  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Yifang - Guangzhou R&F 3 - 2  
Hebei - Shanghai Shenhua 2 - 1  
Henan Jianye - Shandong Luneng 3 - 2  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Terengganu - Pahang 1 - 1  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - E. Frankfurt 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levanger - Arendal 4 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Dinamo Moszkva 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Sp. Luqueno 1 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - C. Mannucci Trujillo 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Sepsi OSK 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Dundee Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geylang - Home Utd. 2 - 3  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiangmai FC - Muangthong Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho Chi Minh FC - Binh Duong 2 - 0  
Nam Dinh - Viettel Hanoi 2 - 0  
Quang Nam - Saigon FC 3 - 1  
Thanh Hoa - Song Lam Nghe An 2 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Limerick 1 - 0  
Shelbourne - Cabinteely 1 - 1  
Wexford Youths - Galway United 0 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - UC Dublin 0 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Catalan Dragons 28 - 32  
Leeds Rhinos - Hull KR 16 - 32  
St. Helens - Wigan 32 - 10  
Wakefield - Castleford 16 - 36  
Warrington - Salford 12 - 22  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Knights - Canterbury Bulldogs 14 - 20  
Penrith Panthers - Gold Coast Titans 24 - 2  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Lengyelország 1 - 3  
Oroszország - Franciaország 3 - 0  
Röplabda (U20 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20USA - U20Olaszország 1 - 3  
Röplabda (U20 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kína - U20Peru 2 - 3  
U20Lengyelország - U20Egyiptom 3 - 0  
Sakk (Riga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - V. Topalov 0.5 - 0.5  
L. Aronian - Yangyi Yu 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - D. Navara 1 - 0  
N. Vitiugov - A. Grischuk 0.5 - 0.5  
P. Svidler - J-K. Duda 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - A. Giri 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - D. Dubov 0.5 - 0.5  
Wes. So - P. Harikrishna 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Alba Adriatica-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betschart M / Baumann C - Virbickaite K / Grudzinskaite G 1 - 2  
Chabai L / Siakretava V - Sawame M / Sakamoto M 1 - 2  
Leonardi S / Toti G - Kotzan L-S / Klinke L 0 - 2  
Lindstrom F / Malmstrom S - Annibalini E / Luca J J 0 - 2  
Lindstrom F / Malmstrom S - Koleva S / Duleva N 2 - 0  
Lunde Fossdal L J / Krahn - Knoblochova M / Zolnercikova D 1 - 2  
Sawame M / Sakamoto M - Knoblochova M / Zolnercikova D 2 - 0  
Van Driel / Reinders I - Cools S / Van Den Vonder 2 - 0  
Virbickaite K / Grudzinsk - Van Driel / Reinders I 0 - 2  
Strandröplabda (Daegu, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Condotta L / Dunn-Suen A - Sakaguchi K / Murakami R 0 - 2  
Doerfler A / Wiesmeyr S - Starikov S / Dave A 0 - 2  
Jang E / Kim H - Condotta L / Dunn-Suen A    
Juliana D / Utami P - Vaida B / Ordean I-A 2 - 0  
Sakaguchi K / Murakami R - Khanok C / Pakham Y 2 - 0  
Syrtseva E / Moiseeva A - Yu Y-H / Pan T-Y 2 - 0  
Strandröplabda (Gstaad)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Perusic O / Schweiner D 2 - 1  
Bryl M / Fijalek G - Losiak B / Kantor P 1 - 2  
Cerutti A / Morais Filho - Lupo D / Nicolai P 0 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Brouwer A / Meeuwsen R 0 - 2  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Liamin N / Myskiv T    
Goncalves O/Oscar Schmidt - Tijan A / Younousse C 2 - 1  
Heidrich A / Gerson M - BarbosaSantos/Carvalhaes 1 - 2  
Losiak B / Kantor P - Lupo D / Nicolai P 0 - 2  
Mol A / Sorum C S - BarbosaSantos/Carvalhaes 2 - 0  
Mol A / Sorum C S - Gibb J / Crabb Taylor 2 - 1  
Pedlow S / Schachter S - Perusic O / Schweiner D 1 - 2  
Tijan A / Younousse C - Plavins M / Tocs E 2 - 0  
Strandröplabda (Gstaad, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Wang F / Xia X 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Stubbe J / Van Iersel M 2 - 0  
Baquerizo/Fernandez Stein - Antonelli/Solberg Salgado 1 - 2  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Bansley H / Wilkerson B 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Dubovcova N / Strbova A 1 - 2  
Graudina T / Kravcenoka A - Bieneck V / Schneider I 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Seixas De Freitas/Alves 0 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Ross A / Klineman A 0 - 2  
Huberli T / Betschart N - Seixas De Freitas/Alves 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Graudina T / Kravcenoka A 2 - 0  
Ittlinger S / Laboureur C - Dubovcova N / Strbova A 0 - 2  
Keizer S / Meppelink M - Makroguzova N / Kholomina 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Makroguzova N / Kholomina 0 - 2  
Menegatti M/Tóth O. - Antunes T D R / Lima T 0 - 2  
Ross A / Klineman A - Birlova E / Ukolova E 2 - 1  
Sweat B / Walsh Jennings - Antunes T D R / Lima T 2 - 0  
Tenisz (Bastad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - Mis. Doi 0 - 2  
D. Kovinic - K. Kawa 2 - 1  
Tenisz (Bastad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogdan E / Van Der Hoek R - Guarachi A / Kovinic D 0 - 2  
Doi M / Vikhlyantseva N - Lister C / Voracova R 2 - 0  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Kamke - J. Barranco Cosano 2 - 0  
Tenisz (Braunschweig, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Duran G - Neis F / Romboli F 2 - 0  
Tenisz (Contrexeville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Bucsa - K. Zavatska 1 - 2  
G. Garcia Perez - M. Trevisan 1 - 2  
S. Cakarevic - S. Vögele 0 - 2  
T. Andrianjafitrimo - U. Eikeri 1 - 2  
Tenisz (Honolulu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Parks - N. Gibbs 0 - 2  
D. Khazaniuk - Q. Gleason 1 - 2  
K. Day - C. Dolehide 1 - 2  
Mayo Hibi - U.M. Arconada 0 - 2  
Risa Ozaki - K. Day 0 - 2  
Tenisz (Perugia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - A. Ramos-Vinolas    
D.E. Galan Riveros - G.M. Moroni 2 - 1  
F. Delbonis - F. Gaio 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - G. Quinzi 2 - 1  
Tenisz (Perugia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dutra Silva R / Walkow S - Gaio F / Pellegrino A 2 - 0  
Garcia-Lopez G / Ocleppo - Brkic T / Pavic A 0 - 2  
Vavassori A / Vega Hernan - Kolar Z / Vervoort M 2 - 0  
Tenisz (Versmold, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schoofs - L. Hradecka 2 - 1  
K. Hobgarski - L. Chirico 2 - 1  
T. Pereira - N. Stojanovic 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - R. Bautista-Agut 3 - 1  
R. Nadal - R. Federer 1 - 3  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Mladenovic - Hsieh S / Strycova B 0 - 2  
Dabrowski G / Xu Y - Krejcikova/Siniakova 2 - 1  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Middelkoop M / Yang Z - Lindstedt R / Ostapenko J 0 - 2  
Peschke K / Koolhof W - Chan L / Dodig I 0 - 2  
Tenisz (Winnetka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - B. Fratangelo 2 - 0  
Chr. Eubanks - E. Escobedo 2 - 0  
D. Istomin - R. Ramanathan 2 - 0  
J. Kubler - Chr. Eubanks 2 - 0  
Tenisz (Winnetka, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eubanks C / Kwiatkowski T - Purcell M / Saville L    
Fratangelo B / Krueger M - Istomin D / Karlovskiy E    
Halys Q / Ramanathan R - Aragone J / Klahn B    
Jung J / King E - Fawcett T / Reed A 2 - 0  
Tenisz (Winnipeg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Nguyen - Ant. Hoang 2 - 1  
Hir. Moriya - C. Ilkel 2 - 0  
M. Cressy - B. Schnur 0 - 2  
Zhe Li - N. Gombos 0 - 2  
Tenisz (Winnipeg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulais J / Peck J - King D / Polansky P 0 - 2  
Hach Verdugo H / Novikov - Diallo G / Muamba N 2 - 0  
Li Z / Moriya H - Grills J / Imai S 2 - 1  
Reese H / Shamasdin A - Barrios Vera M T / Menezes J 2 - 1  
Tollaslabda (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dong Keun Lee - Koki Watanabe 2 - 1  
Kwang Hee Heo - H.S. Prannoy 1 - 2  
L. Corvee - Xiaodong Sheng 2 - 0  
Shifeng Li - Lin Chun-Yi 1 - 2  
Tollaslabda (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boe M / Conrad-Petersen M - Lee Y D / Yoo Y S 0 - 2  
Dong W / Guo X - Lee Y / Wang C L 0 - 2  
Ho-Shue J A / Yakura N - Lane B / Vendy S 0 - 2  
Lee J-H / Yang P-H - Chang K C / Lu C P 2 - 0  
Liao M C / Su C H - Okamura H / Onodera M 1 - 2  
Yao C L / Han Y P - Kan C Y / Liao C-H 2 - 0  
Tollaslabda (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyo Min Kim - Bri. Tam 2 - 0  
Michelle Li - Cry. Pan 2 - 0  
Se Young An - Yi-Ting Hung 2 - 0  
Su Yu Chen - Ayu. Mine 0 - 2  
Zhiyi Wang - Sae. Kawakami 2 - 0  
Tollaslabda (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araki A / Imai R - Baek H N / Jung K E 0 - 2  
Chang Y N / Kim H R - Mapasa S / Somerville G 2 - 0  
Chen X F / Zhang S X - Chen L Z / He X Y 2 - 0  
Delrue D / Palermo L - Boeje A / Poulsen M 0 - 2  
Gozali J / Taruno M - Honderich R / Tsai K    
Li Z Q / Teng C H - Cheng C Y / Lee C C 1 - 2  
Macpherson J / Moore J - Lefel E / Tran A 0 - 2  
Matsuyama N / Shida C - Chang C H / Yang C T 2 - 0  
Tollaslabda (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamsfuss M / Herttrich I - Ko S H / Eom H W 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amir Khan - B. Dib 1 - 0  
D. Penalosa - L. Dlamini 0 - 1  
P. Patel - M. Banquez 0 - 1  
Rob Brant - R. Murata 0 - 1  

 

2019.07.11.
Asztalitenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chenhao Xu - Jingkun Liang 1 - 4  
D. Jorgic - Xin Xu 1 - 4  
Daeseong Cho - L. Pitchford 2 - 4  
H. Calderano - Seungmin Cho 4 - 1  
Jonghoon Lim - M. Falck 0 - 4  
Jun Mizutani - J. Groth 2 - 4  
Kaz. Yoshimura - P. Franziska 0 - 4  
Koki Niwa - Yun-Ju Lin 3 - 4  
Long Ma - Miz. Oikawa 4 - 2  
M. Freitas - Heming Hu 4 - 0  
Sangsu Lee - Yang Wang 4 - 1  
Sun Wen - Gaoyuan Lin 0 - 4  
Tom. Harimoto - Chuqin Wang 0 - 4  
Woojin Jang - Peifeng Zheng 4 - 0  
Yuk. Uda - D. Ovtcharov 2 - 4  
Zhendong Fan - Kri. Karlsson 4 - 3  
Asztalitenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akkuzu C / Flore T - Ho K K / Wong C T 0 - 3  
Falck M / Karlsson K - Duda B / Qiu D 3 - 0  
Fan Z / Xu X - Lam S H / Ng P N 3 - 1  
Harimoto T / Niwa K - Franziska P / Walther R 2 - 3  
Jorgic D / Lambiet F - Jang W / Lim J 2 - 3  
Jung Y / Lee S - Jancarik L / Sirucek P 3 - 0  
Powell D / Townsend K - Anthony A / Gnanasekaran S 0 - 3  
Togami S / Uda Y - Lin G / Ma L 2 - 3  
Asztalitenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Balazova - Jihee Jeon 0 - 4  
Hitomi Sato - N. Mittelham 4 - 1  
Hyojoo Choi - Tianwei Feng 4 - 2  
Hyowon Suh - Ho Ching Lee 4 - 3  
Jian Fang Lay - Yui Hamamoto 3 - 4  
Manyu Wang - Yingsha Sun 1 - 4  
Meng Chen - Szu-Yu Chen 4 - 0  
Mima Ito - W.Y.M. Soo 4 - 0  
Mingyang Sun - Yuling Zhu 4 - 1  
Ning Ding - Weishan Liu 4 - 3  
Qiang Zhang - I-Ching Cheng 4 - 2  
S. Matsudaira - B. Szőcs 4 - 3  
Saki Shibata - Jiayi Li 0 - 4  
Tianyi Qian - Miu Hirano 2 - 4  
Zi Mu - Hoi Kem Doo 4 - 0  
Asztalitenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gasnier L / Zarif A - Hirano M / Shibata S 1 - 3  
Jee M / Lay J F - Chen T-T / Huang Y-C 3 - 2  
Lee H C / Soo W Y M - Szocs B / Xiao M 0 - 3  
Sawettabut S/Sawettabut J - Jeon J / Yang H 0 - 3  
Asztalitenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flore T / Gasnier L - Townsend K / Jee M 3 - 0  
Gnanasekaran S / Kamath A - Lin Y J/Cheng I C 0 - 3  
Ho K K / Lee H C - Achanta S K / Batra M 3 - 0  
Lee S / Jeon J - Lim J / Yoo E 3 - 1  
Robles A / Xiao M - Wong C T / Doo H K 2 - 3  
Wang Y / Kukulkova T - Pistej L / Balazova B 0 - 3  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ibarguen - Yul. Rojas (női hármasugrás, Monaco) 0 - 1  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - SK Wyverns 1 - 5  
KT Wiz - Kiwoom Heroes 2 - 4  
LG Twins - Doosan Bears 4 - 8  
Lotte Giants - NC Dinos 0 - 4  
Samsung Lions - KIA Tigers 4 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Leones de Yucatan 6 - 8  
Bravos de Leon - Acereros de Monclova 2 - 13  
Diablos Rojos del Mexico - Tecolotes de Nuevo Laredo 12 - 3  
Diablos Rojos del Mexico - Tecolotes de Nuevo Laredo 7 - 6  
Generales de Durango - Olmecas de Tabasco 13 - 11  
Guerreros de Oaxaca - Toros de Tijuana 3 - 5  
Pericos de Puebla - Sultanes de Monterrey    
Rieleros de Aguascaliente - Piratas de Campeche 3 - 2  
Saraperos de Saltillo - Tigres de Quintana Roo 3 - 4  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACBF Carlos Barbosa - Joinville 2 - 2  
Kerékpár (Tour de France - 6. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - Mic. Woods 0 - 1  
E. Bernal - T. Pinot 0 - 1  
E. Mas Nicolau - M. Landa Meana 0 - 1  
Ger. Thomas - Dan. Martin 1 - 0  
J. Alaphilippe - T. Benoot 1 - 0  
J. Fuglsang - A. Yates 1 - 0  
S. Kruijswijk - N.A. Quintana Rojas 0 - 1  
Tour de France 2019 - 6. szakasz    
Tour de France 2019 - 6. szakasz - Top 3    
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Minnesota 72 - 73  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay Hawks - Canterbury Rams 77 - 71  
Taranaki Mountainairs - Nelson Giants 82 - 94  
Kézilabda (U19 Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Szlovákia 28 - 21  
U19Oroszország - U19Szlovénia 36 - 21  
Kézilabda (U19 Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Horvátország 24 - 18  
U19Németország - U19Hollandia 30 - 31  
Kézilabda (U19 Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Magyarország - U19Montenegró 27 - 18  
U19Spanyolország - U19Ausztria 33 - 22  
Kézilabda (U19 Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Románia - U19Portugália 28 - 26  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elefántcsontpart - Algéria 1 - 1  
Madagaszkár - Tunézia 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Flamengo 1 - 1  
Gremio - Bahia 1 - 1  
Palmeiras - Internacional 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Espanola - Melipilla 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Santa Rita Vinces 1 - 0  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Rovaniemi PS 2 - 1  
AEK Larnaka - Petrocub Hincesti 1 - 0  
Akademija Pandev - Zrinjski Mostar 0 - 3  
Alashkert Jereván - Makedonije GP 3 - 1  
Balzan - Domzale 3 - 4  
Brann Bergen - Shamrock Rovers 2 - 2  
Breidablik - Vaduz 0 - 0  
Bröndby - Inter Turku 4 - 1  
Cliftonville - Haugesund 0 - 1  
College Europa - Legia Varsó 0 - 0  
Connah's Quay - Kilmarnock 1 - 2  
Cork City - Progres Niederkorn 0 - 2  
Crusaders - B36 Torshavn 2 - 0  
Cukaricki - Banants Jereván 3 - 0  
Debrecen - Kukesi 3 - 0  
Dinamo Tbiliszi - UE Engordany 6 - 0  
Dunajska Streda - Cracovia Krakkó 1 - 1  
FCS Bukarest - Milsami Orhei 2 - 0  
FF Malmö - Ballymena Utd. 7 - 0  
Flora Tallinn - Radnicki Nis 2 - 0  
Fola Esch - Chikhura Sachkhere 1 - 2  
Honvéd - Zalgiris Vilnius 3 - 1  
KF Laci - Hapoel Beer Sheva 1 - 1  
Kuopio PS - Vityebszk 2 - 0  
Liepaja - Dinamo Minszk 1 - 1  
Maccabi Haifa - Mura 2 - 0  
Molde - KR 7 - 1  
Olimpija Ljubljana - Rigas FS 2 - 3  
Ordabasy Shymkent - Torpedo Kutaisi 1 - 0  
Pjunyik Jereván - Shkupi Skopje 3 - 3  
Radnik Bijeljina - Trnava 2 - 0  
Riteriai Vilnius - KI Klaksvik 1 - 1  
Ruzomberok - Levszki Szófia 0 - 2  
Sabayil - Univ. Craiova 1948 2 - 3  
Sahtar Szoligorszk - Hibernians Paola 1 - 0  
Siroki Brijeg - Kairat Almaty 1 - 2  
Speranta Nisporeni - Neftcsi Baku 0 - 3  
St. Patrick's - Norrköping 0 - 2  
Stjarnan - Levadia Tallinn 2 - 1  
Trans Narva - Buducnost Podgorica 0 - 2  
Ventspils - Teuta Durres 3 - 0  
Zalgiris Kaunas - Apollon Limasszol 0 - 2  
Zeta Golubovci - Fehérvár 1 - 5  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Marseille 2 - 1  
Tranmere - Liverpool 0 - 6  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JIPPO - Kiffen 3 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persela Lamongan - Kalteng Putra 3 - 0  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Throttur Reykjavik 1 - 1  
Fjölnir - Keflavík 1 - 1  
Fram - Leiknir R. 2 - 1  
Haukar - Grotta 2 - 2  
Magni - Thor Akureyri 1 - 1  
Njardvik - Vikingur Olafsvik 3 - 0  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leiknir F. - Fjardabyggd 2 - 2  
Selfoss - Kari Akranes 4 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavalry - Vancouver 0 - 0  
HFX Wanderers - Ottawa 2 - 3  
York 9 Toronto - Montreal 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tianjin Teda - Guangzhou Evergrande 0 - 3  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - St. Louis FC 2 - 0  
Los Angeles FC - Portland 0 - 1  
Minnesota - New Mexico Utd. 6 - 1  
Orlando - New York City FC 1 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bethlehem Steel - New York RB 2 3 - 4  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - London Broncos 35 - 22  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Franciaország 3 - 1  
Strandröplabda (Daegu-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chong E / Lee G - Condotta L / Dunn-Suen A 0 - 2  
Eka Y / Ratnasari D - Urata K / Tsubouchi S 2 - 1  
Juliana D / Utami P - Kritsana P / Sow S 2 - 0  
Khanok C / Pakham Y - Morioka M / Tsujimura R 2 - 0  
Starikov S / Dave A - Eka Y / Ratnasari D 2 - 0  
Tangkaeo S / Duanggaew J - Juliana D / Utami P 0 - 2  
Strandröplabda (Gstaad)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Rossi E / Carambula Rauri 2 - 1  
Beeler N / Krattiger M - Losiak B / Kantor P 1 - 2  
Budinger C / Patterson C - Plavins M / Tocs E 0 - 2  
Doppler C / Horst A - Perusic O / Schweiner D 0 - 2  
Ehlers N / Fluggen L - Grimalt E / Grimalt M 1 - 2  
Gao P / Li Y - Samoilovs A / Smedins J 1 - 2  
Gibb J / Crabb Taylor - O' Gorman G / Saxton B 2 - 1  
Haussener Y / Metral Q - Perusic O / Schweiner D 0 - 2  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Plavins M / Tocs E 1 - 2  
Koekelkoren D / Van Walle - Brouwer A / Meeuwsen R 1 - 2  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - BarbosaSantos/Carvalhaes 0 - 2  
Liamin N / Myskiv T - Grimalt E / Grimalt M 2 - 1  
Loyola Stein A / Souto Ma - Brouwer A / Meeuwsen R 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Samoilovs A / Smedins J 2 - 0  
O' Gorman G / Saxton B - Crabb T / Bourne T 2 - 1  
Semenov K / Leshukov I - Losiak B / Kantor P 0 - 2  
Strandröplabda (Gstaad, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antunes T D R / Lima T - Lahti T / Parkkinen A 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Keizer S / Meppelink M 0 - 2  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Ittlinger S / Laboureur C 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Larsen K / Stockman E 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Borger K / Sude J 2 - 0  
Caluori L / Gerson D - Dubovcova N / Strbova A 1 - 2  
Dabizha K / Rudykh D - Wang F / Xia X 1 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Heidrich/Verge-Depre 2 - 1  
Huberli T / Betschart N - Menegatti M/Tóth O. 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Antonelli/Solberg Salgado 2 - 1  
Kociolek K / Wojtasik K - Stubbe J / Van Iersel M 1 - 2  
Ludwig L / Kozuch M - Makroguzova N / Kholomina 0 - 2  
Plesiutsching/Schutzenhof - Birlova E / Ukolova E 1 - 2  
Ross A / Klineman A - Baquerizo/Fernandez Stein 0 - 2  
Sweat B / Walsh Jennings - Graudina T / Kravcenoka A 2 - 0  
Wang X X / Xue C - Seixas De Freitas/Alves 0 - 2  
Tenisz (Bastad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Ferro - K. Kawa 0 - 2  
J. Larsson - A. Krunic 1 - 2  
M. Barthel - Mis. Doi 1 - 2  
N. Vikhlyantseva - D. Kovinic 0 - 2  
Tenisz (Bastad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bai A / Lechemia E - Doi M / Vikhlyantseva N 1 - 2  
Bogdan E / Van Der Hoek R - Barthel M / Knoll X 2 - 1  
Marchetti G / Pigossi L - Guarachi A / Kovinic D 1 - 2  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - T. Monteiro 1 - 2  
H. Laaksonen - L. Rosol 2 - 1  
J. Kovalik - J. Barranco Cosano 0 - 2  
Tenisz (Braunschweig, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Duran G - Diez S / Domingues J 2 - 0  
Lammons N / Sancic A - Kuhn N / Masur D 2 - 0  
Neis F / Romboli F - Siljestrom A / Ymer E 2 - 1  
Tenisz (Contrexeville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - S. Vögele 1 - 2  
C. Paquet - C. Bucsa 1 - 2  
K. Zavatska - M. Minella 2 - 0  
Kur. Nara - G. Garcia Perez 1 - 2  
M. Trevisan - J. Fett 2 - 0  
S. Cakarevic - M.F. Herazo Gonzalez 2 - 0  
U. Eikeri - D. Seguel 2 - 1  
V. Lepchenko - T. Andrianjafitrimo 1 - 2  
Tenisz (Honolulu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Parks - V. Babic 2 - 0  
Ari. Rodionova - Mayo Hibi 0 - 2  
C. Dolehide - Aya. Shimizu 2 - 1  
H. Baptiste - U.M. Arconada 0 - 2  
M. Manasse - G. Olmos 2 - 0  
M. Manasse - U.M. Arconada 1 - 2  
Mai Hontama - J. Loeb 0 - 2  
N. Subhash - C. Dolehide 0 - 2  
S. Whittle - N. Gibbs 1 - 2  
W. Osuigwe - E. Bektas    
Tenisz (Perugia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - F. Bagnis    
F. Coria - G.M. Moroni 1 - 2  
F. Delbonis - Emi. Gomez 2 - 0  
F. Gaio - R. Quiroz 2 - 0  
G. Quinzi - G. Clezar 2 - 1  
P. Lorenzi - D.E. Galan Riveros 0 - 2  
P. Sousa - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
S. Napolitano - A. Ramos-Vinolas 1 - 2  
Tenisz (Perugia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacic N / Margaroli L - Huesler M-A / Martinez L D 1 - 2  
De Bernardis A / Trusendi - Garcia-Lopez G / Ocleppo J 0 - 2  
Gaio F / Pellegrino A - Galovic V / Napolitano S 2 - 0  
Tenisz (Versmold, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raina - K. Hobgarski 0 - 2  
B. Schoofs - M. Benoit 2 - 0  
I.M. Bara - E. Kostova    
J. Niemeier - J.M.J. Steur    
L. Chirico - V. Grammatikopoulou 2 - 1  
L. Hradecka - Bondár A. 2 - 1  
N. Stojanovic - C. Ferrando 2 - 0  
T. Pereira - O. Govortsova 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Venus M - Cabal J S / Farah R 1 - 3  
Mahut/Roger-Vasselin - Dodig I / Polasek F 3 - 0  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - S. Halep 0 - 2  
S. Williams - B. Strycova 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan L / Dodig I - Hoyt E / Silva E 2 - 0  
Lindstedt R / Ostapenko J - Olaru R / Skugor F 2 - 1  
Melichar N / Soares B - Middelkoop M / Yang Z 0 - 2  
Peschke K / Koolhof W - Siegemund L / Sitak A 2 - 0  
Tenisz (Winnetka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - Don. Young 2 - 0  
D. Istomin - C. Altamirano 2 - 0  
J.C. Aragone - R. Ramanathan 0 - 2  
Jas. Jung - M. Pervolarakis 2 - 0  
Roy Smith - B. Fratangelo 0 - 2  
S. Bangoura - Don. Young 0 - 2  
Ste. Kozlov - J. Kubler 0 - 2  
T. Kokkinakis - G. Andreozzi    
Tenisz (Winnetka, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiltzik A / Hiltzik J - Purcell M / Saville L 0 - 2  
Tenisz (Winnipeg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Harris - N. Gombos 1 - 2  
B. Tomic - Zhe Li 1 - 2  
C. Ilkel - R. Ortega-Olmedo 2 - 0  
D. Nguyen - E. Couacaud 2 - 1  
Go Soeda - D. Nguyen    
J. Boulais - B. Schnur 1 - 2  
L. Catarina - Ant. Hoang 1 - 2  
M. Cressy - Dar. King 2 - 0  
P. Polansky - Hir. Moriya 1 - 2  
Tenisz (Winnipeg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulais J / Peck J - Lin J M / Sigouin B 2 - 0  
Couacaud E / Harris A - King D / Polansky P 0 - 2  
Diallo G / Muamba N - Fruttero J P / Gonzales R 2 - 1  
Gojo B / Ilkel C - Grills J / Imai S 1 - 2  
Hach Verdugo H / Novikov - Cressy M / Saraiva B 2 - 0  
Li Z / Moriya H - Matsui T / Uchida K 2 - 0  
Pasha N / Schnur M - Barrios Vera M T / Menezes J 1 - 2  
Reese H / Shamasdin A - Klein B / Tabilo A 2 - 1  
Tollaslabda (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feixiang Sun - Tzu Wei Wang 2 - 0  
K. Schaefer - Xiaodong Sheng 0 - 2  
Lakshya Sen - K. Parupalli 2 - 0  
P. Abian - Kwang Hee Heo 0 - 2  
Sou. Verma - Lakshya Sen 2 - 1  
Sou. Verma - T. Penty 2 - 1  
T. Rouxel - Shifeng Li 1 - 2  
T. Saensomboonsuk - Kaz. Sakai 2 - 0  
T. Saensomboonsuk - L. Claerbout 2 - 1  
V. Svendsen - Koki Watanabe 0 - 2  
Y. de Oliveira - Lin Chun-Yi 0 - 2  
Yu Hsien Lin - Chia Hao Lee 2 - 1  
Yu Igarashi - H.S. Prannoy 1 - 2  
Tollaslabda (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geiss B / Volker J C - Kaneko M / Kubota Y 0 - 2  
Ho-Shue J A / Yakura N - Dunn A / Hall A 2 - 0  
Hurlburt-Yu J / Yao D - Geiss B / Volker J C 1 - 2  
Ko S H / Shin B C - Kang M H / Kim J H 2 - 1  
Ko S H / Shin B C - Koga A / Saito T 2 - 1  
Liang W / Yichen S - Boe M / Conrad-Petersen M 1 - 2  
Tollaslabda (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Deprez - C. Azurmendi 2 - 1  
Ga Eun Kim - F. Deprez 2 - 0  
Hsiang Ti Lin - P. Buranaprasertsuk 2 - 0  
Hyo Min Kim - L. Lam 2 - 0  
Isa. Zhong - Bri. Tam 0 - 2  
Shuting Ji - Yu Jin Sim 0 - 2  
Ying Li Chiang - Sae. Kawakami 0 - 2  
Tollaslabda (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiu P C / Hung Y-T - Mapasa S / Somerville G 1 - 2  
Gozali J / Taruno M - Lee E / Obanana P L 2 - 1  
Kang Y / Xie Z T - Honderich R / Tsai K 0 - 2  
Liu X / Xia Y - Chen X F / Zhang S X 1 - 2  
Tollaslabda (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jomkoh S / Paewsampran S - Yang P-H / Hu L F 0 - 2  
Labar R / Tran A - Lee J H / Hsu Y C 0 - 2  
Lane B / Pugh J - KAN C Y / Honderich R 2 - 0  
Lee Y / Yang C T - Seidel M E / Linda E 1 - 2  
Leung S W H / Somerville - Dong W / Chen X 0 - 2  
LU C P / Lee C C - Gicquel T / Delrue D 1 - 2  
Lu C Y / Lee C H - Hall A / Macpherson J 2 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Blandamura - M. Morrison 0 - 1  
S. Demchenko - H. Zoulikha 1 - 0  

 

2019.07.10.
3x3 kosárlabda (3x3 Series,női,Jekatyerinburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Magyarország    
Franciaország - USA    
Mongólia - Csehország    
Oroszország - Magyarország    
Románia - Oroszország    
USA - Franciaország    
Asztalitenisz (Australian Open-sel.,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chenhao Xu - A. Gacina 4 - 0  
Chuqin Wang - Mah. Yoshimura 3 - 1  
J. Groth - Fei Xue 4 - 1  
Jaehyun An - Sun Wen 3 - 2  
Jonghoon Lim - S.K. Achanta 2 - 2  
Kaz. Yoshimura - Minha Hwang 5 - 0  
Kri. Karlsson - P. Sirucek 5 - 0  
M. Freitas - O. Assar 4 - 0  
Peifeng Zheng - Chih-Yuan Chuang 4 - 1  
R. Gárdos - Seungmin Cho 0 - 4  
Yang Wang - S. Gnanasekaran 4 - 0  
Yuk. Uda - F. Lambiet 4 - 0  
Asztalitenisz (Australian Open-sel.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miyu Nagasaki - Qiang Zhang 0 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - SK Wyverns    
KT Wiz - Kiwoom Heroes    
LG Twins - Doosan Bears    
Lotte Giants - NC Dinos    
Samsung Lions - KIA Tigers    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 2 - 1  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 1 - 4  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 7 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 5 - 0  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 3 - 7  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 6 - 7  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Leones de Yucatan 5 - 11  
Bravos de Leon - Acereros de Monclova 3 - 0  
Diablos Rojos del Mexico - Tecolotes de Nuevo Laredo 17 - 2  
Generales de Durango - Olmecas de Tabasco 4 - 5  
Guerreros de Oaxaca - Toros de Tijuana 5 - 3  
Pericos de Puebla - Sultanes de Monterrey 7 - 1  
Rieleros de Aguascaliente - Piratas de Campeche 5 - 10  
Saraperos de Saltillo - Tigres de Quintana Roo 11 - 14  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foz Cataratas - Sao Jose 5 - 1  
Kerékpár (Tour de France - 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lutsenko - F. Felline 1 - 0  
E. Bernal - Ger. Thomas 0 - 1  
G. van Avermaet - W. van Aert 0 - 1  
J. Alaphilippe - M. Schachmann 1 - 0  
P. Sagan - Mic. Matthews 1 - 0  
R. Uran - A. Yates 0 - 1  
S. Kruijswijk - J. Fuglsang 0 - 1  
Tour de France 2019 - 5. szakasz    
Tour de France 2019 - 5. szakasz - Top 3    
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RS Elasto Painters - Magnolia Hotshots 86 - 82  
SM Beermen - Phoenix Fuelmasters 128 - 108  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Connecticut 78 - 75  
Indiana - Las Vegas 71 - 74  
Washington - Phoenix 68 - 91  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nigéria - Dél-Afrika 2 - 1  
Szenegál - Benin 1 - 0  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Piast Gliwice 1 - 1  
Dundalk - Riga FC 0 - 0  
FTC - Ludogorec Razgrad 2 - 1  
Linfield - Rosenborg 0 - 2  
Partizan Tirana - Qarabag Baku 0 - 0  
Sheriff Tiraspol - Saburtalo Tbiliszi 0 - 3  
Slovan Bratislava - Sutjeska Niksic 1 - 1  
Valur - Maribor 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Criciuma - Coritiba 2 - 1  
Vitória - Cuiaba 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas Icesp - Ponte Preta 1 - 0  
Sao Francisco - Kindermann 0 - 3  
Sport Recife - Ferroviaria 0 - 2  
Vitória BA - Santos 1 - 3  
Vitória PE - Iranduba 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ.Catolica de Santiago - La Serena 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Independiente del Valle 0 - 0  
Royal Pari Santa Cruz - Dep. La Equidad 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Jeonbuk 1 - 4  
Incheon - Suwon Bluewings 2 - 3  
Jeju - FC Seoul 4 - 2  
Pohang - Seongnam 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America de Quito - Emelec Guayaquil 0 - 2  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeunesse Esch - Tobol Kostanay 0 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Anderlecht 1 - 2  
Bordeaux - Partizan Belgrád 1 - 2  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceres-Negros - Kaya Iloilo 2 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persija Jakarta - Persib Bandung 1 - 1  
Persipura Jayapura - Perseru Badak Lampung 1 - 1  
Pusamania Borneo - PSIS Semarang 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thor Akureyri - HK/Vikingur 6 - 0  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Wakayama 1 - 1  
Tokyo Verdy - Hosei University 0 - 2  
Yokohama FC - Sendai University 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Chongqing Lifan 4 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johor DT - Petaling Jaya CFC    
Kuala Lumpur - Felda Utd. 0 - 2  
Perak - Selangor 3 - 2  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Young Boys - E. Frankfurt 5 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odd Grenland - Stabaek 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varberg - Degerfors 1 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hougang Utd. - Young Lions 0 - 1  
MMA (Dana White's Contender Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ch. Ocon - H. Azure 0 - 1  
J. Pearce - J. Rosales 1 - 0  
J. Wallace - J. Solecki 0 - 1  
K. Bergh - A. Trocoli 0 - 1  
M. Pitolo - J. Sumter 1 - 0  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Lengyelország 2 - 3  
Strandröplabda (Gstaad)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryl M / Fijalek G - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 0  
Bryl M / Fijalek G - Lupo D / Nicolai P 2 - 0  
Cerutti A / Morais Filho - Losiak B / Kantor P 2 - 1  
Crabb T / Bourne T - Doppler C / Horst A 0 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Budinger C / Patterson C 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Gibb J / Crabb Taylor 2 - 0  
Gibb J / Crabb Taylor - Plavins M / Tocs E 2 - 1  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Loyola Stein A / Souto Ma 2 - 0  
Goncalves Oliveira/Oscar Schmidt - Gao P / Li Y 2 - 0  
Heidrich A / Gerson M - Doppler C / Horst A 2 - 0  
Heidrich A / Gerson M - O' Gorman G / Saxton B 2 - 1  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - BarbosaSantos/Carvalhaes 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Pedlow S / Schachter S 1 - 2  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Beeler N / Krattiger M 2 - 0  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Cerutti A / Morais Filho 1 - 2  
Liamin N / Myskiv T - Perusic O / Schweiner D 2 - 0  
Loyola Stein A / Souto Ma - Samoilovs A / Smedins J 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 0  
Mol A / Sorum C S - Haussener Y / Metral Q 2 - 0  
Mol A / Sorum C S - Liamin N / Myskiv T 2 - 1  
Rossi E / Carambula Rauri - Pedlow S / Schachter S 0 - 2  
Semenov K / Leshukov I - Ehlers N / Fluggen L 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Tijan A / Younousse C 1 - 2  
Tijan A / Younousse C - Grimalt E / Grimalt M 2 - 0  
Strandröplabda (Gstaad, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Dubovcova N / Strbova A 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Antunes T D R / Lima T 2 - 1  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Ludwig L / Kozuch M 2 - 1  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Plesiutsching/Schutzenhof 2 - 0  
Borger K / Sude J - Heidrich/Verge-Depre 1 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Bieneck V / Schneider I 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Dabizha K / Rudykh D 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Caluori L / Gerson D 2 - 1  
Keizer S / Meppelink M - Lahti T / Parkkinen A 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Birlova E / Ukolova E 2 - 0  
Makroguzova N / Kholomina - Ittlinger S / Laboureur C 1 - 2  
Menegatti M/Tóth O. - Wang F / Xia X 2 - 0  
Ross A / Klineman A - Kociolek K / Wojtasik K 2 - 1  
Seixas De Freitas/Alves - Graudina T / Kravcenoka A 0 - 2  
Stubbe J / Van Iersel M - Baquerizo/Fernandez Stein 0 - 2  
Sweat B / Walsh Jennings - Wang X X / Xue C 2 - 0  
Tenisz (Bastad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Eraydin - A. Krunic 0 - 2  
D. Kovinic - A. Bolsova Zadoinov 2 - 0  
F. Ferro - M. Björklund 2 - 1  
J. Larsson - A. Rus 2 - 0  
K. Kawa - A. Kalinina 2 - 1  
M. Barthel - T. Mrdeza 2 - 0  
Mis. Doi - E. Rybakina 2 - 1  
N. Vikhlyantseva - E. Gorgodze 2 - 0  
Tenisz (Bastad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amanmuradova A / Rus A - Bogdan E / Van Der Hoek R 0 - 2  
Fomina A / Mrdeza T - Guarachi A / Kovinic D 0 - 2  
Lister C / Voracova R - Gumulya B / Rompies J 2 - 1  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - D. Altmaier 2 - 0  
G. Mager - T. Monteiro 1 - 2  
H. Laaksonen - M. Moraing 2 - 1  
J. Haerteis - T. Kamke 0 - 2  
J. Kovalik - B. van de Zandschulp 2 - 0  
L. Rosol - K. Majchrzak 2 - 1  
M. Trungelliti - J. Barranco Cosano 0 - 2  
Tenisz (Braunschweig, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blancaneaux G / Coppejans - Kuhn N / Masur D 1 - 2  
Galdos S / Monroe N - Diez S / Domingues J 0 - 2  
Gille S / Verbeek S - Neis F / Romboli F 1 - 2  
Molleker R / Zimonjic N - Lammons N / Sancic A 0 - 2  
Tenisz (Contrexeville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - D. Marcinkevica 2 - 0  
C. Paquet - C. Werner 2 - 0  
J. Fett - J. Paolini 2 - 1  
K. Rakhimova - M.F. Herazo Gonzalez 1 - 2  
K. Zavatska - A. Danilina 2 - 0  
M. Yerolymos - S. Vögele 1 - 2  
N. Abduraimova - U. Eikeri 0 - 2  
S. Shapatava - S. Cakarevic 0 - 2  
V. Juhaszova - G. Garcia Perez 0 - 2  
Tenisz (Honolulu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ari. Rodionova - C. Harrison 2 - 0  
D. Khazaniuk - M. Ozeki 2 - 1  
G. Brodsky - Mai Hontama 0 - 2  
J. Loeb - Yuxuan Zhang 2 - 0  
Mayo Hibi - Jun. Namigata 2 - 0  
N. Subhash - C. Simmonds 2 - 0  
Q. Gleason - F. Al Nabhani 2 - 0  
Risa Ozaki - Ke. Chen 2 - 0  
Sop. Chang - K. Day 0 - 2  
W. Osuigwe - Tobita, Alyssa 2 - 0  
Xiaodi You - E. Bektas 1 - 2  
Tenisz (Perugia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - G. Zeppieri 2 - 1  
F. Horansky - G. Quinzi 1 - 2  
G. Clezar - D. Dzumhur 2 - 1  
G.M. Moroni - S. Caruso 2 - 0  
J. Hernandez-Fernandez - F. Bagnis 0 - 2  
P. Krstin - D.E. Galan Riveros 0 - 2  
P. Lorenzi - T. Lamasine 2 - 0  
R. Bonadio - A. Ramos-Vinolas 1 - 2  
S. Napolitano - O. Roca Batalla 2 - 0  
Tenisz (Perugia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Vasilevski A - Dutra Silva R / Walkow S 0 - 2  
Kolar Z / Vervoort M - Brancaccio R / Rondoni P 2 - 0  
Vavassori A / Vega Hernan - Gomez E / Quiroz R 2 - 0  
Tenisz (Versmold, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raina - N. Kostic 2 - 0  
A. Shoshyna - V. Grammatikopoulou 0 - 2  
C. Ferrando - R. Hogenkamp 2 - 0  
I.M. Bara - E. Makarova 2 - 0  
J. Niemeier - A. Detiuc 2 - 0  
J.M.J. Steur - B. Haas 2 - 0  
K. Gerlach - E. Kostova 0 - 2  
K. Hobgarski - K. von Deichmann 2 - 1  
O. Govortsova - A. Anshba 2 - 0  
S. Wagner - N. Stojanovic 1 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Pella - R. Bautista-Agut 1 - 3  
K. Nishikori - R. Federer 1 - 3  
N. Djokovic - D. Goffin 3 - 0  
S. Querrey - R. Nadal 0 - 3  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Klaasen R / Venus M 2 - 3  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collins D / Mattek-Sands - Azarenka V / Barty A    
Collins D / Mattek-Sands - Dabrowski G / Xu Y 0 - 2  
Groenefeld A L / Schuurs - Krejcikova/Siniakova 0 - 2  
Hsieh S / Strycova B - Mertens E / Sabalenka A 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan L / Dodig I - Klepac A / Roger-Vasselin E 2 - 1  
Melichar N / Soares B - Murray A / Williams S 2 - 1  
Middelkoop M / Yang Z - Daniell M / Brady J 2 - 1  
Peschke K / Koolhof W - Qureshi A U H / Kichenok N 2 - 0  
Siegemund L / Sitak A - Dabrowski G / Pavic M 2 - 1  
Zhang S / Peers J - Lindstedt R / Ostapenko J 1 - 2  
Tenisz (Winnetka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - M. Purcell 2 - 0  
E. Escobedo - M. Ebden    
J. McNally - G. Andreozzi 0 - 2  
Jas. Jung - M. Neuchrist 2 - 0  
M. Krueger - J.C. Aragone 1 - 2  
M. Mmoh - Roy Smith 0 - 2  
M. Pervolarakis - Q. Halys 2 - 0  
Mic. Redlicki - R. Ramanathan 0 - 2  
T. Kokkinakis - Ale. Gonzalez 2 - 0  
U. Blanch - B. Fratangelo    
Tenisz (Winnetka, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fawcett T / Reed A - Gonzalez A / Menendez-Maceiras A 2 - 0  
King K / Lawson A - Arconada J / Dougaz A 1 - 2  
Kubler J / Vukic A - Eubanks C / Kwiatkowski T    
Nedunchezhiyan J / Raja P - Jung J / King E 0 - 2  
Tenisz (Winnipeg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Galarneau - D. Nguyen 1 - 2  
And. Harris - A. Ritschard 2 - 0  
B. Klein - Dar. King 0 - 2  
B. Sigouin - N. Gombos 0 - 2  
B. Tomic - N. Muamba 2 - 0  
D. Novikov - B. Schnur 0 - 2  
F. Peliwo - L. Catarina    
J.J. Wolf - Hir. Moriya 0 - 2  
Joao Menezes - Zhe Li 0 - 2  
K. Kylar - L. Catarina 0 - 2  
Kai. Uchida - J. Boulais 1 - 2  
M. Janvier - C. Ilkel 0 - 2  
M. Torpegaard - M. Cressy 1 - 2  
P. Polansky - J.M. Lin 2 - 0  
R. Ortega-Olmedo - D. Sela 2 - 0  
Shi. Imai - Ant. Hoang 0 - 2  
T. Matsui - E. Couacaud 0 - 2  
Tollaslabda (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - Tzu Wei Wang 1 - 2  
Chia Hao Lee - J.A. Ho-Shue 2 - 1  
Feixiang Sun - L.E. Penalver 2 - 0  
M. Caljouw - Yu Hsien Lin 0 - 2  
R. Ouseph - L. Corvee 1 - 2  
Tollaslabda (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends J / Jille R - Koga A / Saito T 1 - 2  
Chang K C / Lu C P - Lamsfuss M / Seidel M E 2 - 1  
Gicquel T / Labar R - Lee Y / Wang C L 0 - 2  
Jomkoh S / Sothon W - Dong W / Guo X 1 - 2  
Yao C L / Han Y P - Jansen J R / Kaesbauer P 2 - 0  
Tollaslabda (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Prabhudesai - Hsiang Ti Lin 0 - 2  
Cry. Pan - D. Macias 2 - 0  
Hsuan-Yu Wendy Chen - Su Yu Chen 1 - 2  
J. Hart - P. Buranaprasertsuk 0 - 2  
Michelle Li - Jen. Gai 2 - 0  
Yi-Ting Hung - K. Kuuba 2 - 0  
Yu Jin Sim - Yi Man Zhang 2 - 0  
Tollaslabda (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araki A / Imai R - Janssens E / Ostermeyer K 2 - 1  
Cheng C Y / Lee C C - Hsu Y C / Hu L F 2 - 0  
Delrue D / Palermo L - Chen J Y / Chen Y Y 2 - 1  
Efler L / Herttrich I - Baek H N / Jung K E 0 - 2  
Gao Z Y / Peng Q - Chang C H / Yang C T 0 - 2  
Huang J / Yu X H - Li Z Q / Teng C H 1 - 2  
Matsuyama N / Shida C - Ozaki S / Watanabe A 2 - 0  
Tollaslabda (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang K C / Chang H T - Hall A / Macpherson J 0 - 2  
Dong W / Chen X - Christiansen M / Boeje A 2 - 1  
Ko S H / Eom H W - Jansen J R / Ostermeyer K 2 - 0  
Lee Y / Yang C T - Hemming C / Moore J 2 - 0  
Lu C Y / Lee C H - SHU H / Obanana P L 2 - 0  
Po L-W / Chang C H - Leung S W H / Somerville G 0 - 2  
Pongnairat S / Gozali J - Seidel M E / Linda E 1 - 2  
Wang C L / Cheng C Y - Gicquel T / Delrue D 0 - 2  
Yang P-H / Hu L F - Hurlburt-Yu J / Wu J 2 - 1  

 

2019.07.09.
3x3 kosárlabda (3x3 Series,női,Jekatyerinburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Fehéroroszország    
Franciaország - Oroszország (Helyszín: Oroszország)    
Franciaország - Románia    
Magyarország - Csehország    
Magyarország - Mongólia    
Mongólia - Fehéroroszország    
Oroszország - USA    
Románia - USA    
Asztalitenisz (Australian Open-sel.,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CHAMBERS, DILLON - Pak Nam Ng 0 - 4  
D. Jorgic - Te Ma 4 - 0  
F. Lambiet - Kenta Matsudaira 3 - 1  
Fei Xue - L. Pistej 2 - 2  
Ganghyeon Park - Jaehyun An 0 - 5  
J. Groth - A. Robinot 3 - 1  
Kri. Karlsson - D. Powell 4 - 0  
M. Freitas - A. Anthony 4 - 0  
Peifeng Zheng - Dang Qiu 2 - 2  
Peng Xiang - S. Gnanasekaran 0 - 4  
R. Gárdos - And. Lind 5 - 0  
R. Walther - Y. Uda 0 - 6  
S. Gauzy - Kai Zhou 2 - 2  
S. Togami - Fei Xue 0 - 6  
S. Wisutmaythangkoon - O. Assar 0 - 4  
Seungmin Cho - M.h. Kwan 5 - 0  
Seungmin Cho - V. Samsonov 3 - 1  
Sun Wen - Jin Ueda 6 - 0  
XU, NATHAN - A. Anthony 1 - 3  
Yang Wang - K. Townsend 3 - 0  
Yingbin Xu - T. Flore 3 - 1  
Yuki Hirano - LI, HON MING 4 - 0  
Asztalitenisz (Australian Open-sel.,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mukherjee - Miy. Kihara 0 - 4  
Hsien-Tzu Cheng - Tianyi Qian 1 - 3  
Jiayi Li - Hina Hayata 6 - 0  
Jihee Jeon - Eunchong Yoo 4 - 0  
M. Shiomi - Zion Lee 1 - 4  
Mingyang Sun - S. Sawettabut 4 - 0  
Minhyung Jee - Miyu Kato 0 - 4  
Miyu Nagasaki - Yu Chiao Huang 5 - 0  
Qia. Zhang - S. de Nutte 4 - 0  
S. Matsudaira - Yu Fu    
S. Mukherjee - L. Gasnier 0 - 5  
W.Y.M. Soo - C. Carey 4 - 0  
Wing Nam Ng - M. Patkar 3 - 1  
YANG, QIAN - A. Zarif 0 - 5  
Yui Hamamoto - D. Cechova 5 - 0  
Yum. Soma - Ying Han 1 - 3  
Atlétika (Gyulai Memorial)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pozzi - P. Martinot-Lagarde (110 m gátfutás) 1 - 0  
A. Tavernier - J. Fiodorow (női kalapácsvetés) 1 - 0  
Ash. Spencer - J. Russell (női 400 m gátfutás) 1 - 0  
C. Coleman - Aar. Brown (200 m) 1 - 0  
Cha. Ealey - D. Thomas-Dodd (női súlylökés) 0 - 1  
D. Stahl - F. Dacres (diszkoszvetés) 1 - 0  
Gyurátz R. - A. Kalamoyets (női kalapácsvetés)    
Halász B. - M. Lomnicky (kalapácsvetés) 1 - 0  
I. Spanovic - S. Proctor (női távolugrás) 1 - 0  
Ken. Harrison - S. Nelvis (női 100 m gátfutás) 1 - 0  
M. Przybylko - A. Protsenko (magasugrás) 0 - 1  
Márton A. - P. Guba (női súlylökés) 1 - 0  
P. Francis - S.A. McPherson (női 400 m síkfutás) 1 - 0  
S. Gardiner - K. Montgomery (400 m síkfutás) 1 - 0  
S. Miller-Uibo - M-J. Ta Lou (női 200 m) 1 - 0  
W. Claye - C. Taylor (hármasugrás) 0 - 1  
W. Nowicki - P. Fajdek (kalapácsvetés) 0 - 1  
Y. Copello - R. Magi (400m gátfutás) 1 - 0  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - SK Wyverns 1 - 0  
KT Wiz - Kiwoom Heroes 3 - 12  
LG Twins - Doosan Bears 4 - 11  
Lotte Giants - NC Dinos 4 - 1  
Samsung Lions - KIA Tigers 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 6 - 3  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 0 - 1  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 4 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 6 - 1  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 3 - 2  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 6 - 1  
Kerékpár (Tour de France - 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Viviani - D. Grönewegen 1 - 0  
G. Nizzolo - A. Kristoff 0 - 1  
M. Trentin - J. Stuyven 0 - 1  
M.A. Richeze - J. De Buyst 1 - 0  
P. Bevin - Jul. Simon 0 - 1  
P. Sagan - C. Ewan 0 - 1  
S. Colbrelli - Mic. Matthews 0 - 1  
Tour de France 2019 - 4. szakasz    
Tour de France 2019 - 4. szakasz - Top 3    
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Los Angeles 74 - 62  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat-Armenia - AIK Stockholm 2 - 1  
Dudelange - Valletta 2 - 2  
FC Asztana - CFR Cluj 1 - 0  
FK Sarajevo - Celtic 1 - 3  
Helsinki JK - HB Torshavn 3 - 0  
Nomme Kalju - Shkendija Tetovo 0 - 1  
Suduva Marijampole - Crvena zvezda 0 - 0  
TNS - KF Feronikeli 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Bento - Sport Recife 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imperatriz MA - Nautico 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Deportes Vallenar 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Sangju Sangmu 4 - 0  
Gyeongnam - Ulsan 1 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macara Ambato - Guayaquil City 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Juniors - Dep. Cuenca 1 - 1  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Titograd Podgorica 4 - 0  
Gzira - Hajduk Split 0 - 2  
St. Joseph's - Rangers 0 - 4  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Dunkerque 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JyPK - Ilves 2 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persebaya Surabaya - Barito Putera 2 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Fylkir 5 - 0  
KR - Stjarnan 1 - 0  
ÍBV - Selfoss 0 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melaka Utd. - PKNP 2 - 1  
Pahang - PKNS 3 - 2  
Terengganu - Kedah 2 - 2  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Crystal Palace 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - FK Krasznodar 2 2 - 1  
Strandröplabda (Gstaad-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abbiati A / Andreatta T - Erdmann J / Winter S 0 - 2  
Aye Q / Gauthier-Rat A - Bergmann P A / Harms Y 0 - 2  
Azaad J A / Capogrosso N - BarbosaSantos/Carvalhaes 0 - 2  
Bouter J / Penninga R - Ermacora M / Pristauz-Tel 0 - 2  
Budinger C / Patterson C - Bergmann P A / Harms Y 2 - 1  
Budinger C / Patterson C - Ranghieri A / Caminati M 2 - 0  
Ehlers N / Fluggen L - Mol H N / Berntsen M 2 - 1  
Ehlers N / Fluggen L - Seidl R / Waller P 2 - 1  
Erdmann J / Winter S - BarbosaSantos/Carvalhaes 0 - 2  
Gao P / Li Y - Szalankiewicz J / Rudol M 2 - 0  
Gao P / Li Y - Zemljak N / Pokersnik J 2 - 1  
Giginoglu M / Goegtepe V - Schubert Z / Schumann D 2 - 0  
Ha L / Wu J - Popov S / Gordieiev I 0 - 2  
Kissling G / Zandbergen M - Seidl R / Waller P 0 - 2  
Liamin N / Myskiv T - Popov S / Gordieiev I 2 - 0  
Nolvak K / Tiisaar M - Virgen J / Ontiveros L 0 - 2  
O' Gorman G / Saxton B - Ermacora M / Pristauz-Tel 2 - 0  
O' Gorman G / Saxton B - Kunert T / Mullner D 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Boehle D / Boermans S 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 0  
Szalankiewicz J / Rudol M - Van De Velde S / Varenhorst C 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - Plavins M / Tocs E 0 - 2  
Strandröplabda (Gstaad-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antunes T D R / Lima T - Placette L / Richard A 2 - 0  
Antunes T D R/Lima-OlsenKoellner/NorageBisgaard 2 - 0  
Arvaniti V / Karagkouni P - Graudina T / Kravcenoka A 1 - 2  
Arvaniti V / Karagkouni P - Lin M M / Zeng J 2 - 0  
Birlova E / Ukolova E - Jupiter A / Chamereau A 2 - 1  
Bloem L / Sinnema J - Koshikawa M / Murakami M 2 - 0  
Bonnerova M / Maixnerova - Bieneck V / Schneider I 0 - 2  
Dabizha K / Rudykh D - Bell P / Ngauamo J 2 - 0  
Huber K / Hubscher M - Xue C / Wang X 0 - 2  
Laird/Palmer-Lobato Herrero/Fernandez Navarro 0 - 2  
Lobato Herrero/Fernandez - Xue C / Wang X 1 - 2  
Ludwig L / Kozuch M - Bloem L / Sinnema J 2 - 0  
Ludwig L / Kozuch M - Suzuki Y / Nagata Y 2 - 0  
Lunina D / Samoday M - Radarong V / Hongpak K 0 - 2  
McNamara M / McNamara N - Bieneck V / Schneider I 0 - 2  
McNamara M / McNamara N - Revuelta M / Orellana Z 2 - 0  
Placette L / Richard A - Gallay A / Pereyra F 2 - 1  
Radarong V / Hongpak K - Antonelli/Solberg Salgado 0 - 2  
Sponcil S / Claes K - Dabizha K / Rudykh D 0 - 2  
Udomchavee T / Numwong R - Jupiter A / Chamereau A 0 - 2  
Tenisz (Bastad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bai - Mis. Doi 0 - 2  
A. Kalinina - J.B. Teichmann 2 - 0  
A. Kiick - A. Rus 0 - 2  
B. Eraydin - K. Zimmermann 2 - 0  
C. Tauson - E. Rybakina 0 - 2  
F. Ferro - S. Celik 2 - 1  
J. Cepelova - K. Kawa 1 - 2  
M. Björklund - A. Zaja 2 - 1  
N. Vikhlyantseva - S. Errani 2 - 0  
S. Cirstea - J. Larsson 0 - 2  
T. Mrdeza - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 1  
Tenisz (Bastad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzalamidze N / Kania P - Gumulya B / Rompies J 1 - 2  
Ferro F / Gálfi D - Marchetti G / Pigossi L 0 - 2  
Hennemann C / Ostlund F - Barthel M / Knoll X 0 - 2  
Lister C / Voracova R - Gamiz A / Ormaechea P 2 - 1  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Zandschulp - S. Ofner 2 - 1  
C. Ruud - Y. Hanfmann 2 - 1  
D. Altmaier - O. Otte    
H. Laaksonen - G. Blancaneaux 2 - 0  
J. Barranco Cosano - H. Dellien 2 - 0  
M. Moraing - E. Ruusuvuori 2 - 1  
M. Trungelliti - Gon. Escobar 2 - 0  
P. Martinez Portero - J. Kovalik 0 - 2  
R. Molleker - J. Haerteis 1 - 2  
T. Kamke - S. Travaglia 2 - 0  
Tenisz (Braunschweig, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Lenz J - Lammons N / Sancic A 0 - 2  
Blancaneaux G / Coppejans - Barranco Cosano J / Heller P 2 - 1  
Bolelli S / Duran G - Behar A / Escobar G 2 - 0  
Kuhn N / Masur D - Balaji N / Cerretani J 2 - 0  
Tenisz (Contrexeville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rame - T. Andrianjafitrimo 0 - 2  
C. Bucsa - A. Albie 2 - 0  
D. Seguel - T. Korpatsch 2 - 1  
Har. Tan - M. Minella 1 - 2  
M. Trevisan - V. Gracheva 2 - 1  
V. Lepchenko - Q. Lemoine 2 - 1  
Tenisz (Perugia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - P. Krstin 1 - 2  
A. Giannessi - M. Vilella Martinez 2 - 1  
A. Pellegrino - Emi. Gomez 0 - 2  
A. Setkic - G. Garcia-Lopez    
F. Coria - R. Dutra da Silva    
F. Gaio - T. Bellucci 2 - 0  
G. Clezar - P. Kotov 2 - 1  
G. Quinzi - R. Marcora 2 - 1  
Gon. Oliveira - G. Zeppieri 0 - 2  
J. Hernandez-Fernandez - M. Safwat 2 - 0  
O. Roca Batalla - L. Vanni 2 - 0  
P. Sousa - L. Musetti 2 - 0  
R. Quiroz - F. Baldi    
Tenisz (Perugia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bortolotti M / Puodziunas - Brkic T / Pavic A 0 - 2  
Cacic N / Margaroli L - Bonadio R / Safiullin R 2 - 0  
Huesler M-A / Martinez L - Podlipnik-Cast./Weissborn 2 - 1  
Tenisz (Versmold, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schoofs - M. di Giuseppe 2 - 1  
Chi. Scholl - Bondár A. 0 - 2  
J. Fourlis - M. Benoit 1 - 2  
J. Wachaczyk - L. Hradecka 0 - 2  
N. Dascalu - L. Chirico 0 - 2  
V. Tomova - T. Pereira 1 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Koolhof W - Dodig I / Polasek F 0 - 3  
Kubot L / Melo M - Mahut/Roger-Vasselin 1 - 3  
Rojer J-J / Tecau H - Cabal J S / Farah R 2 - 3  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - S. Williams 1 - 2  
B. Strycova - J. Konta 2 - 0  
E. Svitolina - K. Muchova 2 - 0  
S. Halep - Shuai Zhang 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Mladenovic - Cornet A / Martic P    
Babos/Mladenovic - Melichar N / Peschke K 2 - 1  
Chan H-C / Chan L - Mertens E / Sabalenka A 0 - 2  
Hsieh S / Strycova B - Begu I-C / Niculescu M 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoyt E / Silva E - Vliegen J / Zheng S 2 - 1  
Murray A / Williams S - Martin F / Atawo R 2 - 0  
Olaru R / Skugor F - Rosolska A / Mektic N 2 - 0  
Tenisz (Winnetka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - Ste. Kozlov    
A. Rybakov - M. Purcell 0 - 2  
A. Vukic - J. Kubler 0 - 2  
C. Altamirano - T-S. Kwiatkowski 2 - 0  
Chr. Eubanks - J. Hiltzik 2 - 0  
D. Istomin - A. Dougaz 2 - 1  
F. Corwin - M. Pervolarakis 0 - 2  
J. Hiltzik - T. Smyczek 2 - 1  
J. McNally - S. Riffice 2 - 1  
S. Bangoura - R. Shane 2 - 0  
U. Blanch - S. Dostanic 2 - 0  
Tenisz (Winnetka, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fratangelo B / Krueger M - Bangoura S / Pervolarakis M 2 - 1  
Istomin D / Karlovskiy E - Maytin R / Withrow J 2 - 1  
Tenisz (Winnipeg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ritschard - T. Garanganga 2 - 0  
Ale. Lebedev - T. Matsui 0 - 2  
B. Sigouin - C. Gomez-Herrera    
J.M. Lin - C. Doherty 2 - 0  
Joao Menezes - M.T. Barrios Vera 2 - 0  
L. Catarina - G. Diallo 2 - 0  
N. Muamba - H. Hach Verdugo 2 - 0  

 

2019.07.08.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 3 - 2  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 3 - 4  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 5 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 3 - 5  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 8 - 7  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 0 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Diablos Rojos del Mexico 8 - 10  
Leones de Yucatan - Generales de Durango 7 - 3  
Olmecas de Tabasco - Algodoneros Union Laguna 3 - 2  
Piratas de Campeche - Saraperos de Saltillo    
Sultanes de Monterrey - Guerreros de Oaxaca 8 - 7  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Bravos de Leon 5 - 4  
Tigres de Quintana Roo - Rieleros de Aguascaliente 5 - 3  
Toros de Tijuana - Pericos de Puebla 5 - 4  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joacaba - Pato Branco 1 - 3  
Kerékpár (Tour de France - 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Teuns - M. Schachmann 0 - 1  
Dan. Martin - T. Pinot 0 - 1  
J. Alaphilippe - A. Valverde 1 - 0  
P. Sagan - Mic. Matthews 0 - 1  
S. Colbrelli - A. Bettiol 1 - 0  
T. Benoot - W. Barguil 1 - 0  
Tour de France 2019 - 3. szakasz    
Tour de France 2019 - 3. szakasz - Top 3    
W. van Aert - G. van Avermaet 0 - 1  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Dallas 78 - 66  
Phoenix - Atlanta 65 - 63  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ghána - Tunézia 1 - 1  
Mali - Elefántcsontpart 0 - 1  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cienciano - Cultural Santa Rosa 5 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Daejeon Citizen 2 - 1  
Suwon City - Bucheon 0 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - Aucas Quito 2 - 1  
Labdarúgás (Gold Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Cup 2019    
Mexikó - USA (Helyszín: USA) 1 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Semen Padang - TIRA-Persikabo 1 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Vikingur Reykjavik 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavík - Valur 1 - 5  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York City FC - Portland 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Djurgarden 1 - 1  
Elfsborg - Helsingborg 1 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte Independence - Pittsburgh 1 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - Nam Dinh 1 - 1  
Hai Phong - Hanoi FC 1 - 2  
Saigon FC - Than Quang Ninh 2 - 2  
Tenisz (Bastad, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.W. Hennemann - A. Krunic 0 - 2  
E. Gorgodze - C. Lister 2 - 0  
Gálfi D. - D. Kovinic 1 - 2  
M. Barthel - A. Gamiz 2 - 1  
P. Ormaechea - A. Bolsova Zadoinov 0 - 2  
Tenisz (Bastad, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena-Vecino L / L - Bai A / Lechemia E 1 - 2  
Routliffe E / Shibahara E - Doi M / Vikhlyantseva N 1 - 2  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - K. Majchrzak 0 - 2  
D. Masur - G. Blancaneaux 0 - 2  
G. Mager - L. Miedler 2 - 0  
Gon. Escobar - Joao Domingues 2 - 0  
J. Lenz - Y. Hanfmann 0 - 2  
L. Rosol - T. Griekspoor 2 - 1  
M. Marterer - J. Barranco Cosano    
N. Guttau - T. Kamke 0 - 2  
N. Kuhn - M. Moraing 1 - 2  
P. Cachin - K. Coppejans 2 - 0  
R. Olivo - B. van de Zandschulp 0 - 2  
S. Diez - T. Monteiro 0 - 2  
Tenisz (Braunschweig, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molleker R / Zimonjic N - Brown D / Junaid R    
Molleker R / Zimonjic N - Miedler L / Moraing M 2 - 0  
Siljestrom A / Ymer E - Maamoun K-M / Merino A 2 - 1  
Tenisz (Perugia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - J. Ocleppo 2 - 0  
G.M. Moroni - P. Rondoni 2 - 1  
K. de Schepper - T. Bellucci 1 - 2  
M-A. Hüsler - A. Pellegrino 0 - 2  
M. Vilella Martinez - D. Gimeno-Traver 2 - 1  
R. Bonadio - R. Safiullin 2 - 0  
R. Brancaccio - R. Quiroz 0 - 2  
T. Lamasine - San. Giraldo 2 - 1  
V. Galovic - R. Dutra da Silva 0 - 2  
Z. Kolar - L. Musetti 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - F. Verdasco 3 - 1  
G. Pella - M. Raonic 3 - 2  
J. Sousa - R. Nadal 0 - 3  
K. Nishikori - M. Kukushkin 3 - 1  
M. Berrettini - R. Federer 0 - 3  
N. Djokovic - U. Humbert 3 - 0  
R. Bautista-Agut - B. Paire 3 - 0  
S. Querrey - T. Sandgren 3 - 1  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Polasek F - Mektic N / Skugor F 3 - 0  
Gonzalez S / Qureshi A - Daniell M / Koolhof W 1 - 3  
Haase R / Nielsen F - Klaasen R / Venus M 0 - 3  
Jebavy R / Oswald P - Cabal J S / Farah R 0 - 3  
Kontinen H / Peers J - Ram R / Salisbury J    
Kubot L / Melo M - Demoliner M / Sharan D 3 - 1  
Mahut/Roger-Vasselin - Bryan B / Bryan M 3 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Gonzalez M / Zeballos H    
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - A. Riske 1 - 2  
B. Strycova - E. Mertens 2 - 1  
E. Svitolina - P. Martic 2 - 0  
J. Konta - P. Kvitova 2 - 1  
K. Muchova - Kar. Pliskova 2 - 1  
S. Halep - C. Gauff 2 - 0  
S. Williams - C. Suarez Navarro 2 - 0  
Shuai Zhang - D. Yastremska 2 - 1  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duan Y-Y / Zheng S - Dabrowski G / Xu Y 0 - 2  
Friedsam AL / Siegemund L - Krejcikova/Siniakova 0 - 2  
Groenefeld A L / Schuurs - Blinkova A / Wang Y 2 - 0  
Kichenok N / Spears A - Melichar N / Peschke K 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan L / Dodig I - Hsieh C-P / Hsieh S-W 2 - 0  
Daniell M / Brady J - Gonzalez M / XU Y    
Lindstedt R / Ostapenko J - Molteni A / Ninomiya M 2 - 0  
Mattek-Sands B / Murray J - Dabrowski G / Pavic M    
Olaru R / Skugor F - Tiafoe F / Williams V 2 - 0  
Qureshi A U H / Kichenok - Srebotnik K / Venus M 2 - 0  
Rungkat C / Aoyama S - Rosolska A / Mektic N 0 - 2  
Tenisz (Winnetka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - A. Dougaz 0 - 2  
C. Altamirano - Mar. Redlicki 2 - 1  
J. Arconada - M. Neuchrist 0 - 2  
Kev. King - Ale. Gonzalez 0 - 2  
L. Saville - A. Vukic 1 - 2  
Mic. Redlicki - Evan King 2 - 0  
R. Sarmiento - Roy Smith 1 - 2  
S.K. Mukund - E. Escobedo 0 - 2  
Ste. Kozlov - E. Karlovskiy 2 - 0  
T. Gabashvili - J.C. Aragone 0 - 2  
Tenisz (Winnetka-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Fawcett - F. Corwin 0 - 2  
Tenisz (Winnipeg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gojo - C. Ilkel 1 - 2  
B. Klein - F.C. Jianu    
D. Novikov - J. Peck 2 - 0  
Evan Song - R. Ortega-Olmedo 0 - 2  
I. Okamura - J. Boulais 0 - 2  
M. Cressy - A. Tabilo 2 - 0  
S. Kirchheimer - J.J. Wolf 0 - 2  
Tenisz (Winnipeg-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Matsui - K. Kylar 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,