Tippmix eredmények - 2019. július 29. - augusztus 4.

2019-07-29
Tippmix eredmények - 2019. július 29. - augusztus 4.
2019.08.04.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Edmonton 08.04 01:00 24 - 18  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Western Bulldogs 08.04 08:40 98 - 80  
Carlton - West Coast Eagles 08.04 07:20 75 - 99  
Collingwood - Gold Coast Suns 08.04 05:10 120 - 51  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - SK Wyverns 08.04 10:00 8 - 2  
KIA Tigers - NC Dinos 08.04 10:00 1 - 0  
Kiwoom Heroes - KT Wiz 08.04 10:00 3 - 5  
LG Twins - Samsung Lions 08.04 10:00 1 - 2  
Lotte Giants - Doosan Bears 08.04 11:00 9 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 08.04 07:00 4 - 3  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 08.04 06:00 4 - 5  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 08.04 10:00 2 - 11  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 08.04 11:00 10 - 5  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 08.04 11:00 7 - 2  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 08.04 11:00 3 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Algodoneros Union Laguna 08.04 02:45 10 - 5  
Diablos Rojos del Mexico - Piratas de Campeche 08.04 20:00 8 - 11  
Leones de Yucatan - Tigres de Quintana Roo 08.04 01:00 1 - 6  
Olmecas de Tabasco - Bravos de Leon 08.04 02:00 3 - 8  
Rieleros de Aguascaliente - Tecolotes de Nuevo Laredo 08.04 01:00 7 - 16  
Saraperos de Saltillo - Toros de Tijuana 08.04 00:00 4 - 8  
Sultanes de Monterrey - Generales de Durango 08.04 01:00 6 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Washington 08.04 02:10 18 - 7  
Arizona - Washington (22:10) 08.04 22:10 7 - 5  
Atlanta - Cincinnati 08.04 01:20 5 - 4  
Atlanta - Cincinnati (19:20) 08.04 19:20 4 - 6  
Baltimore - Toronto 08.04 01:05 6 - 4  
Baltimore - Toronto (19:05) 08.04 19:05 6 - 5  
Chicago Cubs - Milwaukee 08.04 20:20 7 - 2  
Cleveland - LA Angels 08.04 01:10 7 - 2  
Cleveland - LA Angels (19:10) 08.04 19:10 6 - 2  
Colorado - San Francisco 08.04 02:10 5 - 6  
Colorado - San Francisco (21:10) 08.04 21:10 6 - 2  
Houston - Seattle 08.04 01:10 9 - 0  
Houston - Seattle (20:10) 08.04 20:10 3 - 1  
LA Dodgers - San Diego 08.04 03:10 4 - 1  
LA Dodgers - San Diego (22:10) 08.04 22:10 11 - 10  
Minnesota - Kansas City 08.04 03:00 11 - 3  
Minnesota - Kansas City (20:10) 08.04 20:10 3 - 0  
Oakland - St. Louis 08.04 03:07 8 - 3  
Oakland - St. Louis (22:07) 08.04 22:07 4 - 2  
Philadelphia - Chicago WS 08.04 01:05 3 - 2  
Philadelphia - Chicago WS (19:05) 08.04 19:05 5 - 10  
Pittsburgh - NY Mets 08.04 01:05 5 - 7  
Pittsburgh - NY Mets (19:35) 08.04 19:35 2 - 13  
Tampa Bay - Miami 08.04 00:10 8 - 6  
Tampa Bay - Miami (19:10) 08.04 19:10 7 - 2  
Texas - Detroit 08.04 02:05 5 - 4  
Texas - Detroit (21:05) 08.04 21:05 9 - 4  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osaka - Machida 08.04 08:00 3 - 2  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Mustangs - Sydney Bears 08.04 06:00 6 - 2  
Perth Thunder - Newcastle North Stars 08.04 10:30 3 - 7  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Szpartak Moszkva 08.04 18:00 1 - 1  
Slovan Bratislava - Pardubice 08.04 14:00 3 - 0  
Kerékpár (RideLondon-Surrey Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kristoff - D. Cimolai 08.04 15:10 1 - 0  
C. Ewan - Sam Bennett 08.04 15:10 0 - 1  
C. Lawless - G. Cullaigh 08.04 15:10 1 - 0  
D. Impey - O. Naesen 08.04 15:10 0 - 1  
E. Viviani - A. Demare 08.04 15:10 1 - 0  
Mic. Matthews - S. Colbrelli 08.04 15:10 0 - 1  
N. Bonifazio - G. Nizzolo 08.04 15:10 0 - 1  
Kerékpár (Tour de Pologne - 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Wouters - A. Peron 08.04 14:55 1 - 0  
F. Gaviria - M. Walscheid 08.04 14:55 1 - 0  
J. Degenkolb - C. Venturini 08.04 14:55 0 - 1  
M. Sarreau - D. van Poppel 08.04 14:55 0 - 1  
P. Ackerman - Fab. Jakobsen 08.04 14:55 1 - 0  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TNT KaTropa - SM Beermen (1.m.) 08.04 12:30 109 - 96  
Kosárlabda (U20 Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lettország - U20Portugália 08.04 20:15 46 - 46, h.u. 51 - 53  
U20Spanyolország - U20Szerbia 08.04 13:00 70 - 60  
Kosárlabda (U20 Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Litvánia - U20Fehéroroszország 08.04 15:45 55 - 48  
U20Magyarország - U20Belgium 08.04 20:15 58 - 64  
Kosárlabda (U20 Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Oroszország - U20Lengyelország 08.04 13:30 65 - 43  
Kosárlabda (U20 Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Németország - U20Hollandia 08.04 15:15 59 - 70  
U20Olaszország - U20Franciaország 08.04 18:00 34 - 52  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Horvátország - U20Izrael 08.04 19:00 58 - 49  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Írország - U20Nagy-Britannia 08.04 19:00 72 - 58  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Törökország - U20Románia 08.04 16:30 80 - 69  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Görögország - U20Bulgária 08.04 16:30 58 - 64  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Finnország 08.04 18:30 80 - 60  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Chicago 08.04 01:00 75 - 87  
Dallas - Las Vegas 08.04 02:00 70 - 75  
Indiana - Minnesota 08.04 01:00 86 - 75  
Los Angeles - Seattle 08.04 23:00 83 - 75  
New York - Connecticut 08.04 21:00 79 - 94  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Leeds 08.04 17:30 1 - 3  
Labdarúgás (Angol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Manchester City 08.04 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Armenio - Defensores Unidos 08.04 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Estudiantes LP 08.04 20:30 1 - 0  
Gimnasia LP - San Lorenzo 08.04 18:15 0 - 1  
River Plate - Lanus 08.04 22:45 3 - 0  
Union SF - Defensa Justicia 08.04 16:00 2 - 1  
Vélez Sarsfield - Racing Club 08.04 01:00 2 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Roeselare 08.04 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Waasland Beveren 08.04 20:00 4 - 1  
Gent - Eupen 08.04 14:30 6 - 1  
Mouscron-Peruwelz - Anderlecht 08.04 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Botev Vraca 08.04 17:45 1 - 0  
Lokomotív Plovdiv - Ludogorec Razgrad 08.04 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Sport Boys Warnes 08.04 21:00 0 - 0  
Guabira Montero - Real Potosi 08.04 01:30 0 - 1  
San Jose de Oruro - Royal Pari Santa Cruz 08.04 23:15 3 - 1  
The Strongest - Nacional Potosi 08.04 21:00 3 - 2  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Siroki Brijeg - Radnik Bijeljina 08.04 20:30 3 - 0  
Zeljeznicar Sarajevo - Zrinjski Mostar 08.04 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CRB - Cuiaba 08.04 00:00 0 - 1  
Vila Nova - Figueirense 08.04 00:15 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo PB - Confianca 08.04 23:00 2 - 0  
Sampaio Correa - Treze 08.04 23:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético Acreano - Juventude 08.04 00:15 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Botafogo RJ 08.04 21:00 0 - 2  
Bahia - Flamengo 08.04 21:00 3 - 0  
Ceara - Fortaleza 08.04 00:00 2 - 1  
Fluminense - Internacional 08.04 00:00 2 - 1  
Santos - Goiás 08.04 16:00 6 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Vitória BA 08.04 19:00 2 - 1  
Ferroviaria - Vitória PE 08.04 19:00 7 - 0  
Foz Cataratas - Minas Icesp 08.04 19:00 1 - 1  
Gremio Audax - Ponte Preta 08.04 19:00 2 - 0  
Internacional - Kindermann 08.04 19:00 0 - 0  
Sao Jose dos Campos - Santos 08.04 19:00 2 - 0  
Sport Recife - Iranduba 08.04 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - Holstein Kiel 08.04 15:30 2 - 0  
Erzgebirge Aue - Wehen 08.04 15:30 3 - 2  
Heidenheim - VfB Stuttgart 08.04 13:30 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Duisburg 08.04 13:00 0 - 3  
Zwickau - Jena 08.04 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Chile 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobreloa - La Serena 08.04 21:30 3 - 1  
Dep. Valdivia - Dep. Copiapo 08.04 21:30 1 - 1  
Nublense - San Luis de Quillota 08.04 21:30 0 - 0  
Santiago Wanderers - Union San Felipe 08.04 22:00 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Everton Vina Del Mar 08.04 21:00 1 - 1  
Colo Colo - Curico Unido 08.04 23:30 0 - 1  
Universidad de Chile - Audax Italiano 08.04 02:00 1 - 1  
Universidad de Concepcion - Univ.Catolica de Santiago 08.04 18:30 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Zizkov 08.04 10:15 2 - 0  
Varnsdorf - Chrudim 08.04 17:00 3 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Jablonec 08.04 16:30 1 - 1  
Karvina - Slavia Praha 08.04 16:30 0 - 0  
Sparta Praha - Pribram 08.04 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Fredericia 08.04 14:00 1 - 3  
Naestved - Kolding IF 08.04 13:45 0 - 2  
Roskilde - Skive 08.04 13:45 1 - 1  
Vejle - Nyköbing 08.04 15:00 2 - 4  
Vendsyssel - Fremad Amager 08.04 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holbaek - Brönshöj 08.04 13:00 1 - 1  
Slagelse BI - Vanlöse 08.04 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thisted - VSK Aarhus 08.04 13:00 1 - 4  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Horsens 08.04 16:00 1 - 2  
Esbjerg - OB Odense 08.04 14:00 0 - 1  
Midtjylland - Aalborg 08.04 18:00 1 - 0  
Randers - Nordsjaelland 08.04 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - Polokwane City 08.04 15:00 0 - 1  
Highlands Park - Kaizer Chiefs 08.04 15:00 2 - 3  
Lamontville Golden Arrows - Maritzburg Utd. 08.04 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Busan I'Park 08.04 13:00 0 - 1  
Seoul E-Land - Bucheon 08.04 13:00 1 - 0  
Suwon City - Anyang 08.04 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Jeonbuk 08.04 13:00 3 - 3  
Incheon - Seongnam 08.04 13:00 0 - 1  
Suwon Bluewings - Pohang 08.04 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manta FC - LDU Portoviejo 08.04 18:00 1 - 1  
Santa Rita Vinces - Porteno Guayaquil 08.04 22:30 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - Macara Ambato 08.04 21:00 1 - 1  
Univ. Catolica de Quito - Barcelona Guayaquil 08.04 23:15 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyapro Mogiljev - Szluck 08.04 15:00 2 - 1  
Lokomotív Gomel - Sahtar Szoligorszk 08.04 17:00 1 - 2  
Naftan - Torpedo Zogyino 08.04 14:00 1 - 4  
Slavia Mozír - Vityebszk 08.04 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Arsenal 08.04 20:00 2 - 1  
Bordeaux - Genoa 08.04 20:45 2 - 3  
Brescia - Besiktas 08.04 17:00 2 - 0  
Leverkusen - Valencia 08.04 14:00 1 - 2  
Marseille - Napoli 08.04 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EB Streymur - FC Suduroy/Royn 08.04 16:00 0 - 2  
Skala IF - AB Argir 08.04 16:00 0 - 1  
Vikingur Gota - NSI Runavik 08.04 16:00 2 - 3  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikkeli MP - JIPPO 08.04 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Rovaniemi PS 08.04 16:00 2 - 2  
Inter Turku - Mariehamn 08.04 17:00 1 - 0  
Kuopio PS - HIFK 08.04 16:00 1 - 1  
Lahti - KPV Kokkola 08.04 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Green Archers Utd. - Philippine Air Force FC 08.04 11:00 4 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Batumi - Dila Gori 08.04 19:00 0 - 0  
Lokomotív Tbiliszi - Dinamo Tbiliszi 08.04 19:00 0 - 6  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Utrecht 08.04 16:45 2 - 4  
AZ Alkmaar - F. Sittard 08.04 20:00 4 - 0  
Feyenoord - Sparta Rotterdam 08.04 14:30 2 - 2  
Heracles - Heerenveen 08.04 12:15 0 - 4  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Lokomotív Zagreb 08.04 18:00 3 - 0  
Osijek - Inter Zapresic 08.04 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barito Putera - Persib Bandung 08.04 13:30 1 - 0  
Pusamania Borneo - PSS Sleman 08.04 10:30 2 - 2  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tottenham - Internazionale 08.04 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Ironi Kiryat Shmona 08.04 18:30 4 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Beitar Jerusalem 08.04 19:30 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Tokushima 08.04 11:00 4 - 0  
Avispa Fukuoka - Yokohama FC 08.04 11:00 0 - 2  
Ehime - Okayama 08.04 12:00 2 - 0  
Kagoshima Utd. - JEF United Chiba 08.04 12:00 2 - 1  
Kashiwa R. - Ryukyu 08.04 12:00 5 - 1  
Kofu - Machida Zelvia 08.04 11:00 3 - 0  
Kyoto - Tokyo Verdy 08.04 11:00 4 - 0  
Nagasaki - Gifu 08.04 11:00 1 - 3  
Omiya Ardija - Yamagata 08.04 12:00 3 - 2  
Yamaguchi - Mito 08.04 12:00 1 - 0  
Zweigen Kanazawa - Tochigi 08.04 11:00 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Frontale - Matsumoto Yamaga 08.04 12:00 0 - 0  
Sagan Tosu - Oita Trinita 08.04 12:30 2 - 2  
Urawa RD - Nagoya GE 08.04 12:00 2 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atirau - Tobol Kostanay 08.04 16:00 0 - 1  
Irtis Pavlodar - Kairat Almaty 08.04 15:00 0 - 2  
Sahtar Karagandy - FC Asztana 08.04 15:30 1 - 0  
Taraz - Ordabasy Shymkent 08.04 15:30 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético FC Cali - Itagui Leones 08.04 22:00 1 - 1  
Dep. Pereira - Llaneros FC 08.04 22:30 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Envigado 08.04 22:45 1 - 0  
Cucuta Deportivo - Once Caldas 08.04 01:00 1 - 1  
Dep. Cali - Dep. La Equidad 08.04 00:00 2 - 0  
Millonarios - Jaguares de Cordoba 08.04 03:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Meizhou Hakka 08.04 09:30 5 - 1  
Guangdong - Shanghai Shenxin 08.04 13:30 1 - 0  
Guizhou Zhicheng - Qingdao Huanghai 08.04 13:30 1 - 0  
Liaoning Hongyun - Xinjiang Tianshan 08.04 13:30 1 - 1  
Shaanxi Changan - Nei Mongol Zhongyou 08.04 13:00 0 - 1  
Shijiazhuang - Beijing Sport Univ. 08.04 13:30 0 - 5  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-B. 08.04 17:45 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Slask Wroclaw 08.04 17:30 0 - 0  
Piast Gliwice - Pogon Szczecin 08.04 17:30 0 - 0  
Wisla Plock - Lechia Gdansk 08.04 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valmiera - Liepaja 08.04 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Zalgiris Vilnius 08.04 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rodange - UNA Strassen 08.04 16:00 1 - 2  
Racing Luxembourg - Union Titus Petange 08.04 16:00 2 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Tijuana 08.04 02:00 3 - 1  
Monterrey - Leon 08.04 04:06 3 - 2  
Necaxa - Veracruz 08.04 04:05 7 - 0  
Pachuca - Monarcas Morelia 08.04 02:00 1 - 2  
Queretaro - Cruz Azul 08.04 00:00 3 - 0  
UNAM Pumas - Tigres 08.04 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Rapids - Montreal 08.04 03:00 6 - 3  
FC Cincinnati - Vancouver 08.04 02:00 1 - 2  
Houston - Chicago 08.04 03:00 0 - 1  
Minnesota - Portland 08.04 22:00 1 - 0  
New England - Los Angeles FC 08.04 01:30 0 - 2  
New York RB - Toronto FC 08.04 00:00 2 - 0  
Orlando - Dallas 08.04 01:30 2 - 0  
Salt Lake - New York City FC 08.04 04:00 3 - 1  
San Jose - Columbus 08.04 04:00 1 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheriff Tiraspol - Zimbru Chisinau 08.04 19:00 3 - 0  
Speranta Nisporeni - Sfintul Gheorghe 08.04 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Honvéd 08.04 18:00 2 - 1  
Fehérvár - Kaposvár 08.04 18:00 4 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Győr 08.04 19:00 0 - 1  
Budaörs - Nyíregyháza 08.04 17:30 0 - 2  
Békéscsaba - Tiszakécske 08.04 19:00 0 - 1  
Csákvár - MTK 08.04 19:00 3 - 2  
Dorog - Vasas 08.04 17:25 2 - 1  
Soroksár - Kazincbarcika 08.04 17:30 1 - 1  
Szeged GA - Budafok 08.04 17:30 0 - 3  
Szolnok - Vác 08.04 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nest-Sotra - KFUM Oslo 08.04 18:00 2 - 2  
Raufoss - Notodden 08.04 18:00 1 - 4  
Sandefjord - Tromsdalen 08.04 18:00 1 - 0  
Sandnes Ulf - Ham-Kam 08.04 18:00 0 - 2  
Sogndal - Ullensaker/Kisa 08.04 18:00 3 - 0  
Start - Kongsvinger 08.04 15:00 3 - 1  
Strömmen - Jerv 08.04 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Baerum 08.04 14:00 1 - 2  
Asker - Senja 08.04 16:00 2 - 0  
Kjelsas - Mjölner 08.04 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ranheim - Brann Bergen 08.04 18:00 0 - 3  
Stabaek - Haugesund 08.04 18:00 1 - 1  
Tromsö - Mjöndalen 08.04 18:00 2 - 2  
Valerenga - Kristiansund 08.04 20:00 1 - 1  
Viking Stavanger - Molde 08.04 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Röa - Valerenga 08.04 15:00 2 - 6  
Sandviken - Lyn 08.04 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Utah 08.04 02:00 2 - 0  
Portland - Sky Blue 08.04 05:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adriese 1906 - Feralpisalo 08.04 17:30 0 - 1  
Arezzo - Turris 08.04 20:45 1 - 0  
Carrarese - Fermana 08.04 17:30 1 - 1  
Catania - Cavenago Fanfulla 08.04 20:30 3 - 0  
Catanzaro - Casertana 08.04 19:00 1 - 1  
Feralpisalo - Adriese 1906 08.04 20:00 1 - 0  
Imolese - Sambenedettese 08.04 20:30 2 - 2  
Monopoli - Ponsacco 1920 08.04 20:30 4 - 1  
Monza - Alessandria 08.04 18:30 2 - 0  
Piacenza - Viterbese 08.04 18:00 0 - 0  
Potenza - Lanusei 08.04 21:00 2 - 0  
Pro Patria - Matelica 08.04 18:30 1 - 0  
Ravenna - Sanremese 08.04 17:30 1 - 0  
Siena - Mantova 08.04 20:30 0 - 2  
Südtirol - Citta di Fasano 08.04 16:00 4 - 2  
Triestina - Cavese 08.04 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Moszkva - Armavir 08.04 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Kazany - CSZKA Moszkva 08.04 18:00 0 - 1  
Szocsi - Ufa 08.04 20:30 0 - 0  
Tambov - Arszenál Tula 08.04 15:30 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Liefering 08.04 17:00 4 - 4  
Wacker Innsbruck - Dornbirn 1913 08.04 10:30 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Mattersburg 08.04 17:00 4 - 1  
St. Pölten - Rapid Wien 08.04 17:00 2 - 2  
Wolfsberg - Sturm Graz 08.04 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate Asuncion - Nacional Asuncion 08.04 00:00 0 - 1  
Sp. Luqueno - Sol de America 08.04 21:30 0 - 0  
Labdarúgás (Peru 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Grau - Cienciano 08.04 20:00 2 - 1  
Cultural Santa Rosa - Comerciantes Unidos 08.04 22:30 3 - 1  
Juan Aurich - Union Huaral 08.04 22:00 2 - 1  
Santos Nazca - Los Caimanes 08.04 20:00 1 - 0  
Sport Loreto - Sport Victoria 08.04 22:30 3 - 3  
Labdarúgás (Portugál Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Sporting CP 08.04 21:45 5 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermannstadt - Univ. Craiova 1948 08.04 17:00 2 - 1  
Sepsi OSK - Viitorul Constanta 08.04 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Hearts 08.04 16:00 3 - 2  
Kilmarnock - Rangers 08.04 14:30 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade Ouchy - Vaduz 08.04 16:00 3 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Luzern 08.04 16:00 1 - 0  
Xamax - St. Gallen 08.04 16:00 1 - 1  
Young Boys - Lugano 08.04 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - Västeras SK 08.04 15:00 1 - 1  
Syrianska FC - Trelleborg 08.04 15:00 2 - 2  
Öster - GAIS 08.04 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ljungskile - Skövde 08.04 17:00 3 - 0  
Torn - Kristianstad 08.04 16:00 2 - 0  
Trollhättan - Assyriska Turabdin IK 08.04 16:00 2 - 4  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlstad Utd. - Gefle 08.04 16:00 2 - 1  
Sandviken - Forward Örebro 08.04 17:00 1 - 0  
Sollentuna - Akropolis IF 08.04 16:00 0 - 2  
Team TG - Boden 08.04 15:00 0 - 0  
Vasalund - Umea FC 08.04 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Häcken - Sirius 08.04 17:30 4 - 1  
Kalmar - Hammarby 08.04 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Örebro 08.04 14:00 2 - 0  
Kungsbacka - Växjö 08.04 15:00 0 - 3  
Limhamn Bunkeflo - Vittsjö 08.04 15:00 0 - 3  
Linköping - Kopparbergs/Göteborg 08.04 13:00 1 - 0  
Pitea - Eskilstuna Utd. 08.04 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Radnik Surdulica 08.04 20:00 1 - 0  
Partizan Belgrád - Macva Sabac 08.04 20:00 4 - 0  
Spartak Subotica - Backa Topola 08.04 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balestier Khalsa - Hougang Utd. 08.04 11:30 3 - 4  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sered - DAC 08.04 19:00 3 - 1  
Trnava - Nitra 08.04 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Triglav Kranj 08.04 20:15 4 - 2  
Tabor Sezana - Domzale 08.04 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chainat Hornbill - Chiangmai FC 08.04 13:00 2 - 2  
Chiangrai Utd. - Ratchaburi Mitr Phol 08.04 14:00 1 - 1  
Prachuap - Port FC 08.04 13:00 1 - 1  
PTT Rayong - Buriram Utd. 08.04 14:00 0 - 1  
Suphanburi - Bangkok Utd. 08.04 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpik Doneck - Kolosz Kovalivka 08.04 16:00 0 - 1  
Sahtar Doneck - Kárpáti Lviv 08.04 18:30 3 - 0  
Zorya Luganszk - Dnipro-1 08.04 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleston - Tampa Bay 08.04 01:30 0 - 5  
Charlotte Independence - Louisville City 08.04 01:00 0 - 1  
FC San Antonio - Sacramento 08.04 02:30 2 - 3  
Fresno - Las Vegas 08.04 04:30 2 - 1  
Los Angeles Galaxy 2 - Phoenix Rising 08.04 04:00 2 - 3  
New Mexico Utd. - Austin Bold 08.04 03:30 2 - 2  
North Carolina - Indy Eleven 08.04 01:00 1 - 2  
Oklahoma City Energy - Tulsa 08.04 03:00 1 - 1  
Pittsburgh - Memphis 08.04 01:00 4 - 0  
Rio Grande Valley - Reno 08.04 02:30 1 - 2  
Swope Park - Nashville SC 08.04 02:00 0 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Mineros de Guayana 08.04 22:00 1 - 1  
Dep. Lara - Estudiantes de Merida 08.04 22:00 2 - 1  
Dep. Tachira - Zulia Maracaibo 08.04 23:00 2 - 0  
Llaneros de Guanare - Monagas Maturin 08.04 21:30 0 - 1  
Zamora Barinas - Caracas FC 08.04 23:00 0 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho Chi Minh FC - Sanna Khanh Hoa 08.04 14:00 1 - 2  
Nam Dinh - Hoang Anh Gia Lai 08.04 12:00 2 - 2  
Than Quang Ninh - Da Nang 08.04 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gresford Athletic - Colwyn Bay 08.04 15:30 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Magyar Nagydíj, futam) 08.04 15:10 1 - 0  
D. Kvyat - A. Albon (Magyar Nagydíj, futam) 08.04 15:10 0 - 1  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (Magyar Nagydíj, futam) 08.04 15:10 0 - 1  
Geo. Russell - R. Kubica (Magyar Nagydíj, futam) 08.04 15:10 1 - 0  
K. Magnussen - R. Grosjean (Magyar Nagydíj, futam) 08.04 15:10 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Magyar Nagydíj, futam) 08.04 15:10 1 - 0  
L. Hamilton - C. Leclerc (Magyar Nagydíj, futam) 08.04 15:10 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Magyar Nagydíj, futam) 08.04 15:10 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Magyar Nagydíj, futam) 08.04 15:10 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Magyar Nagydíj, futam) 08.04 15:10 1 - 0  
M. Verstappen - C. Leclerc (Magyar Nagydíj, futam) 08.04 15:10 1 - 0  
M. Verstappen - P. Gasly (Magyar Nagydíj, futam) 08.04 15:10 1 - 0  
M. Verstappen - S. Vettel (Magyar Nagydíj, futam) 08.04 15:10 1 - 0  
M. Verstappen - V. Bottas (Magyar Nagydíj, futam) 08.04 15:10 1 - 0  
S. Perez - L. Stroll (Magyar Nagydíj, futam) 08.04 15:10 1 - 0  
S. Vettel - C. Leclerc (Magyar Nagydíj, futam) 08.04 15:10 1 - 0  
V. Bottas - C. Leclerc (Magyar Nagydíj, futam) 08.04 15:10 0 - 1  
V. Bottas - S. Vettel (Magyar Nagydíj, futam) 08.04 15:10 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Magyar Nagydíj 2019 08.04 15:10    
Forma-1., Magyar Nagydíj 2019 - Futamgyőztes konstruktőr 08.04 15:10    
Forma-1., Magyar Nagydíj 2019 - Leggyorsabb kör (futam) 08.04 15:10    
Forma-1., Magyar Nagydíj 2019 - Top 3 08.04 15:10    
Forma1,Magyar ND(futam)2019-Hány versenyző ér el helyezést? 08.04 15:10    
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. di Giannantonio - M. Schrötter (Cseh Nagydíj, futam) 08.04 09:10 1 - 0  
Jor. Navarro - S. Lowes (Cseh Nagydíj, futam) 08.04 09:10 1 - 0  
L. Baldassarri - Aug. Fernandez (Cseh Nagydíj, futam) 08.04 09:10 0 - 1  
N. Bulega - Tet. Nagashima (Cseh Nagydíj, futam) 08.04 09:10 1 - 0  
T. Lüthi - B. Binder (Cseh Nagydíj, futam) 08.04 09:10 0 - 1  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Cseh Nagydíj 2019 08.04 12:20    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kornfeil - Mar. Ramirez (Cseh Nagydíj, futam) 08.04 08:40 1 - 0  
J. McPhee - R. Fenati (Cseh Nagydíj, futam) 08.04 08:40 0 - 1  
L. Dalla Porta - A. Canet (Cseh Nagydíj, futam) 08.04 08:40 0 - 1  
N. Antonelli - Tat. Suzuki (Cseh Nagydíj, futam) 08.04 08:40 1 - 0  
T. Arbolino - J. Masia (Cseh Nagydíj, futam) 08.04 08:40 1 - 0  
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - M. Vinales (Cseh Nagydíj, futam) 08.04 09:40 1 - 0  
A. Rins - Jack Miller (Cseh Nagydíj, futam) 08.04 09:40 0 - 1  
D. Petrucci - V. Rossi (Cseh Nagydíj, futam) 08.04 09:40 0 - 1  
F. Morbidelli - J. Mir (Cseh Nagydíj, futam) 08.04 09:40    
F. Quartararo - C. Crutchlow (Cseh Nagydíj, futam) 08.04 09:40 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Cseh Nagydíj 2019 08.04 14:00    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - Kurt Busch (Watkins Glen) 08.04 21:18 1 - 0  
Cha. Elliott - D. Hamlin (Watkins Glen) 08.04 21:18 1 - 0  
D. Hamlin - C. Bowyer (Watkins Glen) 08.04 21:18 1 - 0  
D. Hamlin - K. Harvick (Watkins Glen) 08.04 21:18 1 - 0  
Kyle Busch - M. Truex Jr.(Watkins Glen) 08.04 21:18 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull KR - Castleford 08.04 16:00 26 - 26  
London Broncos - Salford 08.04 16:00 28 - 58  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. George Illawarra - Parramatta Eels 08.04 08:05 4 - 12  
Sydney Roosters - Gold Coast Titans 08.04 06:00 58 - 6  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Rico - Thaiföld 08.04 17:00 1 - 3  
Szerbia - Lengyelország (Helyszín: Lengyelország) 08.04 20:30 3 - 1  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Németország 08.04 09:00 0 - 3  
Kína - Törökország 08.04 14:00 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Argentína 08.04 03:00 1 - 3  
Kazahsztán - Bulgária 08.04 23:00 0 - 3  
USA - Argentína 08.04 20:00 3 - 0  
USA - Bulgária 08.04 00:00 3 - 2  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Kanada 08.04 16:00 0 - 3  
Oroszország - Dél-Korea 08.04 19:00 3 - 2  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 08.04 21:15 0 - 3  
Kenya - Belgium 08.04 18:00 0 - 3  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - Zhao Jianbo 08.04 03:30 6 - 3  
A. Songsermsawad - Li Yingdong 08.04 03:30 6 - 4  
All. Carter - A. McManus (6 nyert frame-ig) 08.04 08:30 6 - 5  
C. Wakelin - Joe Perry 08.04 13:30 2 - 6  
Dan. Wells - B. Hawkins (6 nyert frame-ig) 08.04 08:30 6 - 2  
Ding Junhui - S. Lichtenberg (6 nyert frame-ig) 08.04 13:30 6 - 5  
E. Slessor - L. Heathcote 08.04 03:30 6 - 4  
G. Dott - Mic. White 08.04 03:30 6 - 1  
Gary Wilson - P. Ebdon 08.04 13:30 6 - 1  
J. Higgins - Wu Yize (6 nyert frame-ig) 08.04 13:30 6 - 5  
J. Trump - Jor. Brown (6 nyert frame-ig) 08.04 08:30 6 - 3  
Jim. Robertson - Mat. Stevens 08.04 13:30 6 - 4  
K. Doherty - D.B. Gilbert 08.04 13:30 2 - 6  
Mark Allen - Pet. Lines (6 nyert frame-ig) 08.04 03:30 6 - 1  
Mark Davis - Mat. Selt 08.04 03:30 6 - 3  
Nig. Bond - Neil Robertson (6 nyert frame-ig) 08.04 03:30 2 - 6  
Ryan Day - K. Maflin (6 nyert frame-ig) 08.04 08:30 4 - 6  
S. Bingham - Mark Joyce 08.04 08:30 6 - 1  
S. Carrington - S. Maguire 08.04 13:30 0 - 6  
Sam Craigie - Pang Junxu 08.04 03:30 6 - 2  
Sco. Donaldson - Mar. Gould 08.04 13:30 6 - 4  
T. Un-Nooh - Ric. Walden 08.04 08:30 2 - 6  
Yan Bingtao - A. Burden (6 nyert frame-ig) 08.04 08:30 6 - 1  
Zhou Yuelong - R. Milkins 08.04 08:30 3 - 6  
Strandröplabda (Fehmarn)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
John D / Stadie E - Glucklederer F / Kuhlborn 08.04 10:30 2 - 1  
John D / Stadie E - Poniewaz B / Poniewaz D 08.04 13:30 0 - 2  
Poniewaz B / Poniewaz D - Becker P / Schröder J 08.04 10:30 2 - 0  
Strandröplabda (Fehmarn, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoja A / Huettermann S - Aulenbrock C / Ferger S 08.04 09:15 2 - 0  
Hoja A / Huettermann S - Gernert M / Niemczyk N 08.04 12:15 0 - 2  
Strandröplabda (Ljubljana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bozenk T / Jakopin V - Ertl F / Kratz J 08.04 18:00 2 - 1  
Zemljak N / Pokersnik J - Blom M / De Groot Y 08.04 17:00 2 - 1  
Zemljak N / Pokersnik J - Bozenk T / Jakopin V 08.04 22:00 1 - 2  
Strandröplabda (Ljubljana, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Makhno In / Makhno Ir - Tveit Hjortland/Kjolberg 08.04 21:00 2 - 1  
Sakaguchi K / Murakami R - Tveit Hjortland/Kjolberg 08.04 16:00 1 - 2  
Wouters J / Stam K - Makhno In / Makhno Ir 08.04 15:00 1 - 2  
Strandröplabda (Malbork)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiniewicz M / Korycki M - Kadziola M / Ociepski M 08.04 11:00 0 - 2  
Knasas A / Stankevicius P - Kadziola M / Ociepski M 08.04 15:30 0 - 2  
Miszczuk M / Prudel M - Chiniewicz M / Korycki M 08.04 14:00 2 - 0  
Miszczuk M / Prudel M - Knasas A / Stankevicius P 08.04 10:00 0 - 2  
Strandröplabda (Vienna Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalhausser P / Lucena N - Cerutti A / Morais Filho 08.04 13:00 0 - 2  
Mol A B / Sorum C S - Bryl M / Fijalek G 08.04 14:15 2 - 0  
Mol A B / Sorum C S - Cerutti A / Morais Filho 08.04 18:00 2 - 0  
Strandröplabda (Vienna Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Humana-Paredes/Pavan 08.04 11:30 0 - 2  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yui. Sugita - Hyeon Chung 08.04 05:30 0 - 2  
Tenisz (Karlsruhe, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P.M. Tig - A. van Uytvanck 08.04 15:30 2 - 1  
Tenisz (Karlsruhe, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Voracova - Han X / Yuan Y 08.04 13:00 2 - 1  
Tenisz (Lexington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sinner - A. Bolt 08.04 19:00 2 - 1  
Tenisz (Lexington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maytin R / Withrow J - Hidalgo D / Redlicki M 08.04 01:00 0 - 2  
Tenisz (Lexington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dab. Kim - Ann Li 08.04 19:10 2 - 0  
Tenisz (Liberec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Dutra da Silva - N. Milojevic 08.04 12:00 1 - 2  
Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T.H. Fritz - D.S. Schwartzman 08.04 05:15 0 - 2  
Tenisz (Los Cabos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Krajicek A - Arneodo R / Nys H 08.04 03:00 1 - 2  
Tenisz (Montreal-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Evans - M. Granollers 08.04 17:00 2 - 0  
F. Lopez - I. Karlovic 08.04 19:00    
J. Millman - Soon Woo Kwon 08.04 20:05 1 - 2  
M. Polmans - B. Tomic 08.04 20:35 0 - 2  
R. Berankis - Tom. Paul 08.04 18:35 1 - 2  
S. Diez - B. Klahn 08.04 21:05 0 - 2  
Y. Nishioka - I. Ivashka 08.04 19:00 0 - 2  
Tenisz (San Jose, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vekic - A. Sabalenka 08.04 04:10 0 - 2  
Tenisz (San Jose, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Shibahara E - Krawczyk D / Rosolska A 08.04 01:15 2 - 1  
Melichar N / Peschke K - Aoyama S / Shibahara E 08.04 23:00 2 - 0  
Melichar N / Peschke K - Liang E-S / Zheng S 08.04 03:00 2 - 1  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Kotov - N. Kuhn 08.04 18:00 0 - 2  
Tenisz (Sopot, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Travaglia - F. Horansky 08.04 13:55 2 - 1  
Tenisz (Sopot, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Mergea F - Drzewiecki K / Kowalczyk 08.04 12:15 2 - 1  
Tenisz (Toronto-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - V. Lepchenko 08.04 16:00 2 - 0  
A. Tomljanovic - C. McHale 08.04 16:00 2 - 0  
E. Alexandrova - Babos T. 08.04 17:50 2 - 0  
I. Swiatek - H. Watson 08.04 19:45 2 - 0  
M. Buzarnescu - Mis. Doi 08.04 17:45 0 - 2  
M. Puig - J. Brady 08.04 16:00 0 - 2  
Nao Hibino - T. Maria 08.04 20:05 0 - 2  
O. Jabeur - F. di Lorenzo 08.04 21:25 1 - 2  
P. Hercog - A. Petkovic 08.04 19:50 2 - 0  
R. Peterson - Xiyu Wang 08.04 18:05 0 - 2  
S. Vickery - M. Bouzkova 08.04 17:40 0 - 2  
Shuai Zhang - A. Potapova 08.04 16:00    
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - P. Gojowczyk 08.04 03:25 2 - 0  
N. Kyrgios - D. Medvedev 08.04 23:00 2 - 0  
S. Tsitsipas - N. Kyrgios 08.04 01:00 1 - 2  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rojer J-J / Tecau H - Klaasen R / Venus M 08.04 18:00 1 - 2  
Tenisz (Washington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Giorgi - J. Pegula 08.04 20:00 0 - 2  
Tenisz (Washington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gauff/Mcnally - Sanchez M / Stollár F 08.04 00:00 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ng Ka Long Angus - Tien Chen Chou 08.04 08:40 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junhui L / Yuchen L - Rankireddy S / Shetty C 08.04 08:20 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yufei Chen - R. Intanon 08.04 09:20 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Du Y / Li Y H - Tanaka S / Yonemoto K 08.04 08:00 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Higashino A / Watanabe Y - Wang Y / Huang D 08.04 09:30 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kownacki - Chr. Arreola 08.04 02:00 1 - 0  
C. Stevens - W. Omotoso 08.04 02:00 0 - 1  
M. Browne - J. Pascal 08.04 02:00 0 - 1  

 

2019.08.03.
3x3 kosárlabda (3x3 Series, női, Prága)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Spanyolország 08.03 09:00    
Oroszország - Kanada 08.03 09:35    
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Ottawa 08.03 01:00 27 - 27  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - St. Kilda 08.03 11:40 92 - 70  
Essendon - Port Adelaide 08.03 05:45 67 - 126  
Fremantle - Geelong 08.03 08:35 95 - 61  
Greater Western Sydney - Sydney Swans 08.03 06:10 83 - 81  
Melbourne Demons - Richmond 08.03 11:25 60 - 93  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - SK Wyverns 08.03 11:00 0 - 3  
KIA Tigers - NC Dinos 08.03 11:00 5 - 1  
Kiwoom Heroes - KT Wiz 08.03 11:00 1 - 7  
LG Twins - Samsung Lions 08.03 11:00 13 - 10  
Lotte Giants - Doosan Bears 08.03 11:00 2 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 08.03 07:00 3 - 6  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 08.03 07:00 4 - 1  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 08.03 11:00 0 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 08.03 11:00 1 - 4  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 08.03 11:00 4 - 6  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 08.03 11:00 6 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diablos Rojos del Mexico - Piratas de Campeche 08.03 02:00 7 - 6  
Diablos Rojos del Mexico - Piratas de Campeche (23:00) 08.03 23:00 4 - 0  
Guerreros de Oaxaca - Pericos de Puebla 08.03 02:00    
Leones de Yucatan - Tigres de Quintana Roo 08.03 03:00 5 - 2  
Olmecas de Tabasco - Bravos de Leon 08.03 03:00 2 - 8  
Rieleros de Aguascaliente - Tecolotes de Nuevo Laredo 08.03 02:30 8 - 7  
Saraperos de Saltillo - Toros de Tijuana 08.03 02:30 9 - 8  
Sultanes de Monterrey - Generales de Durango 08.03 02:30 18 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Washington 08.03 03:40 0 - 3  
Atlanta - Cincinnati 08.03 01:20 2 - 5  
Baltimore - Toronto 08.03 01:05 2 - 5  
Chicago Cubs - Milwaukee 08.03 20:20 4 - 1  
Cleveland - LA Angels 08.03 01:10 7 - 3  
Colorado - San Francisco 08.03 02:40 5 - 4  
Houston - Seattle 08.03 02:10 10 - 2  
LA Dodgers - San Diego 08.03 04:10 2 - 5  
Minnesota - Kansas City 08.03 02:10 11 - 9  
NY Yankees - Boston 08.03 01:05 4 - 2  
Philadelphia - Chicago WS 08.03 01:05 3 - 4  
Pittsburgh - NY Mets 08.03 01:05 8 - 4  
Texas - Detroit 08.03 02:05 5 - 4  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blumenau - Jaragua 08.03 01:15 2 - 4  
Sao Jose - Intelli Paraiso 08.03 01:15 0 - 1  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Ice - Sydney Bears 08.03 09:00 3 - 6  
Perth Thunder - Newcastle North Stars 08.03 10:30 5 - 3  
Kerékpár (Clasica Ciclista San Sebastian)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Roux - Jul. Simon 08.03 11:49 0 - 1  
B. Mollema - M. Landa Meana 08.03 11:49 1 - 0  
Dan. Martin - A. Yates 08.03 11:49 1 - 0  
E. Bernal - S. Yates 08.03 11:49    
G. van Avermaet - T. Gallopin 08.03 11:49 1 - 0  
J. Alaphilippe - A. Valverde 08.03 11:49 0 - 1  
Mic. Woods - G. Muhlberger 08.03 11:49 1 - 0  
Kerékpár (Tour de Pologne - 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Battaglin - M. Mohoric 08.03 15:30 0 - 1  
F. Gaviria - M. Walscheid 08.03 15:30 1 - 0  
J. Degenkolb - F. Fortin 08.03 15:30 1 - 0  
J. Mareczko - S. Modolo 08.03 15:30 1 - 0  
M. Sarreau - D. van Poppel 08.03 15:30 0 - 1  
P. Ackerman - Fab. Jakobsen 08.03 15:30 1 - 0  
Kosárlabda (U20 Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Portugália - U20Spanyolország 08.03 13:30 34 - 75  
U20Szerbia - U20Lettország 08.03 18:00 61 - 51  
Kosárlabda (U20 Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Belgium - U20Litvánia 08.03 20:15 66 - 46  
U20Fehéroroszország - U20Magyarország 08.03 13:00 50 - 82  
Kosárlabda (U20 Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Oroszország 08.03 18:00 43 - 58  
U20Lengyelország - U20Svédország 08.03 15:45 58 - 30  
Kosárlabda (U20 Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Németország 08.03 20:15 77 - 50  
U20Hollandia - U20Olaszország 08.03 15:15 75 - 72  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izland - U20Horvátország 08.03 16:30 55 - 76  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ukrajna - U20Írország 08.03 16:30 53 - 63  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Finnország - U20Görögország 08.03 19:00 81 - 57  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Washington 08.03 04:00 79 - 99  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Bristol Rovers 08.03 16:00 2 - 0  
Burton - Ipswich 08.03 16:00 0 - 1  
Coventry - Southend 08.03 16:00 1 - 0  
Doncaster - Gillingham 08.03 16:00 1 - 1  
Lincoln - Accrington 08.03 16:00 2 - 0  
Peterborough - Fleetwood 08.03 16:00 1 - 3  
Shrewsbury - Portsmouth 08.03 16:00 1 - 0  
Sunderland - Oxford Utd. 08.03 16:00 1 - 1  
Tranmere - Rochdale 08.03 16:00 2 - 3  
Wimbledon - Rotherham 08.03 16:00 1 - 2  
Wycombe - Bolton 08.03 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Cambridge Utd. 08.03 16:00 0 - 0  
Carlisle - Crawley 08.03 16:00 2 - 1  
Colchester - Port Vale 08.03 16:00 1 - 1  
Crewe - Plymouth 08.03 16:00 0 - 3  
Exeter - Macclesfield 08.03 16:00 1 - 0  
Forest Green - Oldham 08.03 16:00 1 - 0  
Leyton - Cheltenham 08.03 16:00 1 - 0  
Morecambe - Grimsby 08.03 16:00 0 - 2  
Newport - Mansfield 08.03 16:00 2 - 2  
Northampton - Walsall 08.03 16:00 0 - 1  
Salford City - Stevenage 08.03 13:30 2 - 0  
Scunthorpe - Swindon 08.03 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Fulham 08.03 16:00 1 - 0  
Blackburn - Charlton 08.03 16:00 1 - 2  
Brentford - Birmingham 08.03 16:00 0 - 1  
Millwall - Preston 08.03 16:00 1 - 0  
Nottingham - West Bromwich 08.03 18:30 1 - 2  
Reading - Sheffield Wed. 08.03 16:00 1 - 3  
Stoke - QPR 08.03 16:00 1 - 2  
Swansea - Hull City 08.03 16:00 2 - 1  
Wigan - Cardiff 08.03 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Fylde 08.03 16:00 1 - 2  
Barnet - Yeovil 08.03 16:00 1 - 0  
Chesterfield - Dover 08.03 16:00 1 - 2  
Chorley - Bromley 08.03 16:00 0 - 0  
Dag & Red - Woking 08.03 16:00 0 - 2  
Eastleigh - Notts County 08.03 16:00 1 - 0  
Ebbsfleet Utd. - Halifax 08.03 16:00 1 - 4  
Harrogate Town - Solihull Moors 08.03 16:00 2 - 2  
Hartlepool - Sutton Utd. 08.03 16:00 1 - 3  
Stockport - Maidenhead Utd. 08.03 13:30 0 - 1  
Torquay - Boreham 08.03 16:00 2 - 1  
Wrexham - Barrow 08.03 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Argentinos Juniors 08.03 18:15 0 - 0  
Central Cordoba SDE - Atl. Tucuman 08.03 22:45 1 - 0  
Huracan - Colón 08.03 02:00 2 - 0  
Rosario Central - Talleres Cordoba 08.03 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villa Mitre - San Martin SJ 08.03 18:10 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Westerlo 08.03 20:30 0 - 2  
OH Leuven - Virton 08.03 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Charleroi 08.03 20:00 1 - 1  
Mechelen - Genk 08.03 20:30 3 - 1  
Oostende - Cercle Bruges 08.03 20:00 3 - 1  
Standard Liege - Zulte Waregem 08.03 18:00 4 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Dunav Ruse 08.03 20:00 2 - 0  
Etar Veliko Tarnovo - Botev Plovdiv 08.03 17:45 2 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - Bolivar La Paz 08.03 21:00 0 - 1  
Destroyers Santa Cruz - Jorge Wilstermann 08.03 23:15 1 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Sarajevo - Sloboda Tuzla 08.03 20:30 3 - 0  
Tuzla City - Borac Banja Luka 08.03 20:00 2 - 1  
Velez Mostar - Celik Zenica 08.03 17:30 1 - 2  
Zvijezda Ugljevik - Mladost Doboj Kakanj 08.03 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Oeste 08.03 01:30 3 - 2  
Brasil de Pelotas - Vitória 08.03 16:00 1 - 0  
Criciuma - Operario PR 08.03 21:30 1 - 2  
Guarani - Bragantino 08.03 02:30 1 - 0  
Londrina - Atlético GO 08.03 00:15 1 - 1  
Parana - America MG 08.03 22:00 0 - 0  
Sao Bento - Ponte Preta 08.03 21:30 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Cruz PE - Imperatriz MA 08.03 01:00 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Jose RS - Paysandu 08.03 22:00 1 - 1  
Ypiranga RS - Volta Redonda 08.03 20:30 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Regensburg 08.03 15:30 1 - 1  
Karlsruhe - Dynamo Dresden 08.03 13:00 4 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München Amatőr - Viktoria Köln 08.03 14:00 2 - 5  
Hallescher FC - Chemnitz 08.03 14:00 3 - 1  
Meppen - Magdeburg 08.03 14:00 1 - 3  
Münster - Kaiserslautern 08.03 14:00 3 - 2  
Sonnenhof Grossaspach - Uerdingen 08.03 14:00 2 - 2  
Unterhaching - Rostock 08.03 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Chile 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Barnechea - Melipilla 08.03 02:00 0 - 1  
Dep. Magallanes - Dep. Temuco 08.03 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - O'Higgins 08.03 21:00 2 - 1  
Dep. Iquique - Coquimbo Unido 08.03 18:30 0 - 1  
Huachipato - Palestino 08.03 23:30 0 - 2  
Union Espanola - Dep. Union La Calera 08.03 01:30 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lisen - FC Hradec Kralove 08.03 17:00 3 - 3  
Pardubice - Vlasim 08.03 10:15 1 - 0  
Sokolov - Brno 08.03 10:15 0 - 2  
Trinec - Jihlava 08.03 10:15 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Plzen 08.03 19:30 0 - 0  
Liberec - Olomouc 08.03 17:00 0 - 1  
Slovacko - Zlín 08.03 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Viborg 08.03 13:15 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - Hilleröd 08.03 15:00 1 - 5  
Frem - FA 2000 08.03 14:00 2 - 2  
Hellerup - Avarta 08.03 12:00 1 - 1  
Skovshoved - Helsingör 08.03 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalum - Brabrand 08.03 14:00 1 - 2  
Naesby - Aarhus Fremad 08.03 14:00 0 - 3  
Sydvest - AB Gladsaxe 08.03 14:00 0 - 1  
Vejgaard - Middelfart 08.03 13:00 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - FC Köbenhavn 08.03 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - FC Nordsjaelland 08.03 13:00 6 - 1  
Kolding - Thy-Thisted 08.03 12:55 2 - 1  
Odense - Ballerup 08.03 13:00 3 - 0  
VSK Aarhus - Hjörring 08.03 13:00 1 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Bidvest Wits 08.03 20:15 0 - 3  
Baroka - Cape Town City 08.03 15:00 2 - 2  
Chippa Utd. - Stellenbosch 08.03 15:00 0 - 0  
Mamelodi Sundowns - Supersport Utd. 08.03 15:00 2 - 0  
Orlando Pirates - Bloemfontein Celtic 08.03 18:00 3 - 1  
Stellenbosch - Chippa Utd. 08.03 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Daejeon Citizen 08.03 13:00 0 - 2  
Jeonnam - Gwangju 08.03 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Ulsan 08.03 12:30 0 - 5  
Sangju Sangmu - Gyeongnam 08.03 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Santo Domingo - Independiente Juniors 08.03 22:30 0 - 0  
Clan Juvenil - Gualaceo 08.03 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America de Quito - Independiente del Valle 08.03 18:00 1 - 1  
Dep. Cuenca - El Nacional Quito 08.03 03:00 2 - 2  
Fuerza Amarilla - Guayaquil City 08.03 22:30 0 - 1  
Mushuc Runa - Aucas Quito 08.03 20:15 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Torpedo Minszk 08.03 17:00 8 - 1  
Dinamo Breszt - FK Minszk 08.03 18:00 3 - 1  
Dinamo Minszk - Gomel 08.03 16:00 1 - 1  
Energetik-BGU Minszk - Isloch Minszk 08.03 15:00 2 - 3  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Leganes 08.03 21:00 0 - 1  
Atl. San Luis - Atl. Madrid 08.03 19:00 1 - 2  
Augsburg - Bologna 08.03 15:30 2 - 3  
Bournemouth - Lyon 08.03 16:30 3 - 0  
Bremen - Everton 08.03 15:00 0 - 0  
Brest - Levante 08.03 18:30 1 - 1  
Burnley - Parma 08.03 16:00 2 - 0  
Crystal Palace - Hertha BSC 08.03 16:00 0 - 4  
Düsseldorf - Eibar 08.03 15:00 3 - 2  
Galatasaray - Panathinaikosz 08.03 20:00 2 - 1  
Hoffenheim - Sevilla 08.03 15:30 1 - 2  
Lille - Roma 08.03 18:00 2 - 3  
Monaco - Sampdoria 08.03 19:30 1 - 0  
Mönchengladbach - Chelsea 08.03 17:00 2 - 2  
Newcastle - St-Etienne 08.03 16:00 2 - 1  
Nimes - Dijon 08.03 18:00 0 - 2  
Norwich - Toulouse 08.03 17:00 1 - 0  
Paderborn - Lazio 08.03 16:00 2 - 4  
RB Leipzig - Aston Villa 08.03 15:30 1 - 3  
Southampton - 1. FC Köln 08.03 16:00 2 - 0  
Union Berlin - Celta Vigo 08.03 16:00 0 - 3  
Watford - Real Sociedad 08.03 16:00 2 - 1  
West Ham - Ath. Bilbao 08.03 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekenas IF - Musan Salama 08.03 16:00 5 - 1  
Haka - Kajaani 08.03 16:00 4 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JäPS - MiPK 08.03 16:00 2 - 0  
Lahden Reipas - Viikingit 08.03 16:00 1 - 0  
NJS - Klubi 04 08.03 16:00 3 - 1  
Sudet - Kiffen 08.03 16:00 1 - 4  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EPS - Ilves 2 08.03 16:00 1 - 5  
KaPa - Jazz Pori 08.03 16:00 0 - 1  
P-Iirot - GrIFK 08.03 16:00 0 - 0  
Tampere Utd. - Gnistan 08.03 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Vaajakoski - Vaasa PS 2 08.03 16:00 2 - 1  
GBK Kokkola - Rovaniemi PS 2 08.03 16:00 0 - 0  
Hercules Oulu - OLS Oulu 08.03 16:00 2 - 1  
PK-37 - JBK Pietarsaari 08.03 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaasa PS - Honka 08.03 16:00 2 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Guingamp 08.03 16:30 2 - 0  
Labdarúgás (Francia Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Rennes 08.03 13:30 2 - 1  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceres-Negros - Kaya Iloilo 08.03 13:00 1 - 0  
Mendiola - Global Makati 08.03 10:00 4 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sioni Bolnisi - Georgia Tbiliszi 08.03 15:30 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emmen - Groningen 08.03 18:30 0 - 1  
Twente - PSV 08.03 20:45 1 - 1  
Venlo - RKC Waalwijk 08.03 20:45 3 - 1  
Vitesse - Ajax 08.03 18:30 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Varazdin 08.03 19:00 3 - 1  
Rijeka - Slaven Belupo 08.03 21:00 3 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persija Jakarta - Arema Malang 08.03 10:30 2 - 2  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Milan 08.03 18:30 2 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - HK Kopavogs 08.03 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Netanya - Hapoel Kfar Saba 08.03 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Sektzia Nes Tziona 08.03 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Cerezo Osaka 08.03 12:00 3 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Sapporo 08.03 12:00 1 - 0  
Shonan Bellmare - Kashima A. 08.03 12:00 3 - 2  
Vegalta Sendai - Jubilo Iwata 08.03 12:00 2 - 1  
Yokohama FM - Shimizu SP 08.03 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Zhetysu Taldykorgan 08.03 16:00 1 - 2  
Kaisar Kyzylorda - Okzhetpes Kokshetau 08.03 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranquilla FC - Bogota FC 08.03 22:00 0 - 2  
Fortaleza Cota - Boyaca Chico 08.03 21:30 3 - 0  
Orsomarso Palmira - Real San Andres 08.03 22:00 0 - 1  
Tigres Bogota - Real Cartagena 08.03 02:45 0 - 1  
Valledupar - Boca Juniors de Cali 08.03 22:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Magdalena - Independiente Medellin 08.03 23:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantong Zhiyun - Heilongjiang Lava Spring 08.03 13:35 0 - 2  
Sichuan Annapurna - Hangzhou Greentown 08.03 13:35 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shandong Luneng - Guangzhou Evergrande 08.03 13:35 0 - 3  
Shanghai SIPG - Tianjin Quanjian 08.03 14:00 0 - 0  
Tianjin Teda - Henan Jianye 08.03 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Jastrzebie - GKS Tychy 08.03 20:00 2 - 1  
Radomiak Radom - Olsztyn 08.03 18:00 2 - 1  
Warta Poznan - GKS Belchatow 08.03 17:00 1 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - Olimpia Grudziadz 08.03 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Lech Poznan 08.03 20:00 1 - 2  
Rakow Czestochowa - Cracovia Krakkó 08.03 17:30 1 - 3  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Spartaks Jurmala 08.03 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riteriai Vilnius - Palanga 08.03 16:00 1 - 0  
Zalgiris Kaunas - Panevezys 08.03 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Santos Laguna 08.03 04:00 1 - 2  
Puebla - Chivas Guadalajara 08.03 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Los Angeles Galaxy 08.03 23:00 3 - 0  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Codru Lozova - Milsami Orhei 08.03 17:00 0 - 2  
Petrocub Hincesti - Dinamo-Auto Tiraspol 08.03 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grbalj Radanovici - Iskra Danilovgrad 08.03 17:30 2 - 3  
Kom Podgorica - Zeta Golubovci 08.03 17:30 0 - 0  
OFK Petrovac - FK Podgorica 08.03 20:00 1 - 1  
Titograd Podgorica - Sutjeska Niksic 08.03 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - Paks 08.03 19:30 1 - 0  
Mezőkövesd - ZTE 08.03 19:30 1 - 0  
Újpest - Puskás Akadémia 08.03 19:30 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skeid - Aalesund 08.03 15:30 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grorud - Elverum 08.03 16:00 2 - 3  
Oppsal - Asane 08.03 14:30 2 - 5  
Sotra - Florö 08.03 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odd Grenland - Lilleström 08.03 18:00 2 - 1  
Sarpsborg - Rosenborg 08.03 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Arna-Björnar 08.03 15:00 2 - 1  
Fart - Stabaek 08.03 15:00 1 - 0  
Kolbotn - Trondheims-Örn 08.03 15:00 1 - 2  
LSK Kvinner - Klepp 08.03 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Seattle 08.03 01:00 0 - 1  
North Carolina - Washington 08.03 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Német Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Bayern München 08.03 20:30 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vercelli - Rende 08.03 18:30 0 - 0  
Virtus Francavilla - Novara 08.03 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csajka Peszcsanokopszkoje - Nyizsnyij Novgorod 08.03 18:00 0 - 0  
Csertanovo Moszkva - Himki 08.03 14:00 0 - 0  
Fakel Voronyezs - Mordovija Szaranszk 08.03 17:00 2 - 1  
FK Krasznodar 2 - Rotor Volgográd 08.03 17:30 0 - 1  
Lucs Vlagyivosztok - Szpartak Moszkva 2 08.03 09:00 2 - 4  
NyeftehimikNyizsnyekamszk - Teksztilsik Ivanovo 08.03 17:00 1 - 2  
Sinnyik Jaroszlavl - Kurszk 08.03 16:00 1 - 3  
SZKA Habarovszk - Baltika Kalinyingrád 08.03 09:00 2 - 0  
Tom Tomszk - Jenyiszej Krasznojarszk 08.03 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - Lokomotív Moszkva 08.03 15:30 1 - 2  
Szpartak Moszkva - Dinamo Moszkva 08.03 18:00 0 - 0  
Ural Jekatyerinburg - Rosztov 08.03 13:00 2 - 2  
Zenit Szentpétervár - FK Krasznodar 08.03 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Kubanocska Krasznodar 08.03 17:00 2 - 0  
Lokomotív Moszkva - Zvezda-2005 Perm 08.03 18:00 0 - 1  
Torpedo Izsevszk - Rjazany 08.03 16:00 0 - 5  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - WSG Tirol 08.03 17:00 3 - 2  
Austria Wien - LASK Linz 08.03 17:00 0 - 3  
Hartberg - Admira Wacker 08.03 17:00 4 - 1  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubio Nu - Sp. Iteno 08.03 00:00 3 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - General Diaz 08.03 01:00 0 - 2  
Dep. Santani - Sp. San Lorenzo 08.03 21:30 1 - 1  
Labdarúgás (Peru 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Coopsol - Alianza Atlético 08.03 22:30 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Santa Clara 08.03 18:00 0 - 1  
Casa Pia - Boavista 08.03 17:00 2 - 0  
Famalicao - Covilha 08.03 19:00 0 - 2  
Gil Vicente - Aves 08.03 19:00 3 - 2  
Leixoes - Marítimo 08.03 17:00 1 - 2  
Nacional Madeira - Chaves 08.03 17:00 2 - 2  
Pacos Ferreira - Estoril 08.03 19:00 1 - 1  
Penafiel - Tondela 08.03 17:00 1 - 0  
Portimonense - Académica 08.03 19:00 2 - 0  
Rio Ave - Uniao Oliveirense 08.03 19:00 6 - 1  
Setúbal - Moreirense 08.03 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Gaz Metan Medias 08.03 14:30 1 - 1  
Chindia Targoviste - CFR Cluj 08.03 20:00 1 - 4  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - St. Johnstone 08.03 16:00 7 - 0  
Hibernian - St. Mirren 08.03 16:00 1 - 0  
Livingston - Motherwell 08.03 16:00 0 - 0  
Ross County - Hamilton 08.03 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Forfar 08.03 16:00 0 - 2  
Clyde - East Fife 08.03 16:00 1 - 1  
Dumbarton - Raith Rovers 08.03 16:00 0 - 1  
Peterhead - Falkirk 08.03 16:00 0 - 0  
Stranraer - Montrose 08.03 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Annan 08.03 16:00 0 - 1  
Cove Rangers - Edinburgh City 08.03 16:00 5 - 0  
Elgin - Cowdenbeath 08.03 16:00 3 - 0  
Stenhousemuir - Albion Rovers 08.03 16:00 2 - 3  
Stirling - Queen's Park 08.03 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Partick Thistle 08.03 16:00 1 - 1  
Arbroath - Queen of South 08.03 16:00 0 - 0  
Ayr Utd. - Greenock Morton 08.03 16:00 4 - 2  
Dundee Utd. - Inverness CT 08.03 16:00 4 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Chiasso 08.03 17:30 2 - 0  
Schaffhausen - Wil 08.03 19:00 3 - 3  
Winterthur - Lausanne 08.03 18:00 0 - 6  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sion - FC Zürich 08.03 19:00 3 - 1  
Thun - Basel 08.03 19:00 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Brage 08.03 18:00 1 - 2  
Dalkurd - Jönköping Södra 08.03 16:00 0 - 2  
Degerfors - Varberg 08.03 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Värnamo 08.03 16:00 0 - 2  
Oskarshamn - Tvaaker 08.03 16:00 0 - 2  
Utsikten - Landskrona 08.03 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlstad BK - Nyköping 08.03 16:00 2 - 1  
Sylvia Norrköping - Karlslund 08.03 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Helsingborg 08.03 18:00 1 - 1  
Östersund - AFC Eskilstuna 08.03 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indija - Napredak Krusevac 08.03 17:00 1 - 0  
Radnicki Nis - Javor Ivanjica 08.03 20:00 2 - 1  
Vojvodina - Rad Belgrád 08.03 20:00 5 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampines Rovers - Home Utd. 08.03 11:30 3 - 0  
Warriors FC - Young Lions 08.03 11:30 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Pohronie 08.03 19:00 0 - 1  
Senica - Slovan Bratislava 08.03 18:00 0 - 3  
Zilina - Trencin 08.03 19:00 2 - 1  
Zlate Moravce - Zemplin Michalovce 08.03 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Rudar Velenje 08.03 18:00 1 - 1  
Mura - Maribor 08.03 20:10 1 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chonburi FC - Sukhothai 08.03 15:00 2 - 2  
Muangthong Utd. - Nakhon Ratchasima 08.03 14:00 2 - 0  
Samut Prakan - Trat 08.03 12:45 2 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deszna Csernigov - Vorszkla Poltava 08.03 18:30 2 - 0  
FC Lviv - Dinamo Kijev 08.03 18:30 0 - 3  
Mariupol - Olekszandria 08.03 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Loudoun Utd. 08.03 01:30 4 - 2  
New York RB 2 - St. Louis FC 08.03 01:00 2 - 0  
Ottawa - Birmingham Legion 08.03 01:00 0 - 0  
Real Monarchs - Colorado Springs 08.03 04:00 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Trujillanos Valera 08.03 23:00 0 - 1  
Carabobo - Estudiantes de Caracas 08.03 21:40 1 - 3  
Metropolitanos Caracas - Puerto Cabello 08.03 22:00 2 - 3  
Portuguesa Acarigua - Atl. Venezuela 08.03 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hai Phong - Saigon FC 08.03 12:00 1 - 2  
Hanoi FC - Binh Duong 08.03 14:00 2 - 1  
Quang Nam - Thanh Hoa 08.03 12:00 3 - 0  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afan Lido - Cwmbran Celtic 08.03 15:30 0 - 1  
Ammanford - Penrhyncoch 08.03 15:30 2 - 1  
Buckley Town - Rhyl 08.03 15:30 0 - 2  
Guilsfield Athletic - Ruthin Town 08.03 15:30 3 - 0  
Prestatyn - Llanrhaedr Mochnant 08.03 15:30 4 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Knockbreda 08.03 16:00 0 - 1  
PSNI - Ards 08.03 16:00 0 - 4  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Kuressaare 08.03 18:00 7 - 2  
Paide Linnameeskond - Trans Narva 08.03 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Shelbourne 08.03 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gandzasar Kapan - Noah 08.03 17:00 1 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Newark)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Shevchenko - L. Pudilova (női) 08.03 19:50 1 - 0  
C. Covington - R. Lawler 08.03 23:20 1 - 0  
Cla. Silva - Co. Williams 08.03 18:45 1 - 0  
D. Stosic - K. Nzechukwu 08.03 20:50 0 - 1  
J. Espinosa - M. Schnell 08.03 19:30 0 - 1  
Jim Miller - C. Guida 08.03 22:55 1 - 0  
Joa. Silva - N. Haqparast 08.03 22:30 0 - 1  
Lau. Murphy - M.R. Borella (női) 08.03 19:00 1 - 0  
M. Granger - H. Goldy (női) 08.03 18:00 1 - 0  
Mic. Gall - S. Touhari 08.03 20:20 1 - 0  
S. Holtzman - Dong Hyun Ma 08.03 21:20 1 - 0  
Tre. Giles - G. Meerschaert 08.03 21:55 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Warrington 08.03 18:00 30 - 10  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Penrith Panthers 08.03 09:30 16 - 8  
Cronulla Sharks - South Sydney Rabbitohs 08.03 11:35 39 - 24  
Manly-Warringah SeaEagles - Newcastle Knights 08.03 07:00 30 - 6  
Rögbi (Pacific Nations Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fidzsi-szigetek - Kanada 08.03 07:15 38 - 13  
Tonga - Japán 08.03 12:10 7 - 41  
USA - Szamoa 08.03 04:30 13 - 10  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Puerto Rico 08.03 17:00 3 - 0  
Thaiföld - Lengyelország (Helyszín: Lengyelország) 08.03 20:30 2 - 3  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Németország 08.03 14:00 3 - 1  
Törökország - Csehország 08.03 09:00 3 - 1  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Kazahsztán 08.03 01:00 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Kamerun 08.03 17:30 3 - 0  
Brazília - Dominikai Köztársaság 08.03 15:00 3 - 2  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Mexikó 08.03 16:00 3 - 0  
Oroszország - Kanada 08.03 19:00 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 08.03 21:15 0 - 3  
Hollandia - Kenya 08.03 18:00 3 - 0  
Strandröplabda (Fehmarn)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Erdmann J / Winter S 08.03 17:30 2 - 1  
Becker P / Schröder J - John D / Stadie E 08.03 11:30 2 - 1  
Dollinger A / Kulzer S - Bockermann M / Karpa M-J 08.03 11:30 2 - 0  
Dollinger A / Kulzer S - Glucklederer F / Kuhlborn 08.03 18:00 1 - 2  
Erdmann J / Winter S - Rudolf N / Wernitz D 08.03 10:40 0 - 2  
Maurer L / Westphal D - Harms M / Peemuller R 08.03 11:30 2 - 0  
Poniewaz B / Poniewaz D - Glucklederer F / Kuhlborn 08.03 10:40 2 - 1  
Poniewaz B / Poniewaz D - Popp M / Sievers M 08.03 16:45 2 - 0  
Rudolf N / Wernitz D - John D / Stadie E 08.03 17:00 0 - 2  
Wust L / Wust M - Brand/Reinhardt 08.03 10:40 0 - 2  
Strandröplabda (Fehmarn, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aulenbrock C / Ferger S - Bieneck C / Stautz A 08.03 16:00 2 - 0  
Behlen A / Krohn A - Aulenbrock C / Ferger S 08.03 09:50 0 - 2  
Behlen A / Krohn A - Claassen L / Interwies N 08.03 12:30 0 - 2  
Gernert M / Niemczyk N - Claassen L / Interwies N 08.03 16:00 2 - 0  
Gernert M / Niemczyk N - Krebs A / Welsch L 08.03 09:00 2 - 0  
Hoffmann J / Schulz S - Overlaender/Overlaender 08.03 12:30 0 - 2  
Hoja A / Huettermann S - Ottens L / Ziemer H 08.03 12:30 2 - 0  
Hoppner M / Laggner J - Claassen L / Interwies N 08.03 09:50 1 - 2  
Kortzinger L / Schneider - Hoffmann J / Schulz S 08.03 09:00 2 - 0  
Kortzinger L / Schneider - Hoja A / Huettermann S 08.03 16:00 0 - 2  
Kunst L S / Schieder H M - Overlaender/Overlaender 08.03 09:00 0 - 2  
Strandröplabda (Ljubljana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basta S / Lozic I - Blom M / De Groot Y 08.03 17:00 0 - 2  
Bozenk T / Jakopin V - Baldauf S / Reiter J 08.03 21:00 2 - 0  
Ertl F / Kratz J - Pokersnik D / Bedrac J P 08.03 18:00 2 - 1  
Hartles T / Nicklin A - Bouter J / Penninga R 08.03 10:00 1 - 2  
Myslivecek M / Pihera M - Basta S / Lozic I 08.03 09:00 0 - 2  
Zemljak N / Pokersnik J - Bouter J / Penninga R 08.03 22:00 2 - 1  
Strandröplabda (Ljubljana, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legieta K / Lodej M - Tveit Hjortland/Kjolberg 08.03 16:00 0 - 2  
Lovsin N / Lovsin T - Jancar T / Kotnik T 08.03 11:00 0 - 2  
Macdonald O / Kirwan F - Legieta K / Lodej M 08.03 10:00 0 - 2  
Mizoe S / Hashimoto S - Makhno In / Makhno Ir 08.03 19:00 0 - 2  
Olivova S / Rehackova K - Mizoe S / Hashimoto S 08.03 12:00 0 - 2  
Piersma E / Ypma P - Galindo A / Galindo C 08.03 09:00 2 - 0  
Sakaguchi K / Murakami R - Piersma E / Ypma P 08.03 15:00 2 - 0  
Wouters J / Stam K - Jancar T / Kotnik T 08.03 20:00 2 - 0  
Strandröplabda (Malbork)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfieri M / Sacripanti M - Mandilaris A / Mandilaris 08.03 08:30 2 - 0  
Chiniewicz M / Korycki M - Alfieri M / Sacripanti M 08.03 17:30 2 - 1  
Dziadkou A / Piatrushka P - Poznanski D / Kruk M 08.03 09:20 2 - 0  
Dziadkou A / Piatrushka P - Regza H / Smedins T 08.03 12:50 1 - 2  
Kaczmarek S / Sdebel A - Alfieri M / Sacripanti M 08.03 13:40 1 - 2  
Miszczuk M / Prudel M - Juchnevic R / Vasiljev A 08.03 15:30 2 - 1  
Nishimura K / Shibata D - Murakami H / Shimizu K 08.03 10:10 2 - 0  
Pfretzschner L / Sowa R - Denysenko D / Iemelianchy 08.03 11:00    
Regza H / Smedins T - Knasas A / Stankevicius P 08.03 16:30 0 - 2  
Weiss J / Tichy M - Nishimura K / Shibata D 08.03 14:30 2 - 0  
Strandröplabda (Vienna Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerutti A / Morais Filho - Krasilnikov/Stoyanovskiy 08.03 10:15 2 - 1  
Dalhausser P / Lucena N - Ehlers N / Fluggen L 08.03 14:00 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Bryl M / Fijalek G 08.03 10:15 0 - 2  
Mol A B / Sorum C S - Heidrich A / Gerson M 08.03 15:15 2 - 0  
Strandröplabda (Vienna Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antunes T D R / Lima T - Antonelli/Solberg Salgado 08.03 11:30 1 - 2  
Antunes T D R / Lima T - Bednarczuk/Santos Lisboa 08.03 16:45 0 - 2  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Humana-Paredes/Pavan 08.03 12:45 0 - 2  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tat. Ito - Hyeon Chung 08.03 07:30 0 - 2  
Yui. Sugita - Yan Bai 08.03 07:20 2 - 0  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kadhe A / Myneni S - Nam J S / Song M-K 08.03 06:00 2 - 1  
Tenisz (Karlsruhe, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Badosa Gibert - A. van Uytvanck 08.03 14:00 0 - 2  
P.M. Tig - J. Paolini 08.03 16:15 2 - 0  
Tenisz (Karlsruhe, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnen G / Van Uytvanck A - Han X / Yuan Y 08.03 17:30 0 - 2  
Tenisz (Kitzbühel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - A. Ramos-Vinolas 08.03 15:00 2 - 0  
Tenisz (Kitzbühel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Oswald P / Polasek F 08.03 12:30 0 - 2  
Tenisz (Lexington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sinner - Duck Hee Lee 08.03 01:40 2 - 1  
J.C. Aragone - J. Sinner 08.03 21:10 0 - 2  
L. Glasspool - A. Bolt 08.03 20:00 0 - 2  
Tenisz (Lexington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone J / Broady L - Altamirano C / Ritschard 08.03 00:20 2 - 0  
Tenisz (Lexington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dab. Kim - Na-Lae Han 08.03 20:00    
Rob. Anderson - Ann Li 08.03 22:15 0 - 2  
Tenisz (Liberec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Milojevic - P. Nejedly 08.03 13:00 2 - 1  
T. Machac - R. Dutra da Silva 08.03 11:30 0 - 2  
Tenisz (Liberec, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forejtek J / Vrbensky M - Cacic N / Sancic A 08.03 17:25 2 - 0  
Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - G. Pella 08.03 04:00 2 - 1  
T.H. Fritz - R. Albot 08.03 06:30 2 - 0  
Tenisz (Los Cabos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Qureshi A - Arneodo R / Nys H 08.03 02:00 1 - 2  
Inglot D / Krajicek A - Erlich J / Sharan D 08.03 03:00 2 - 1  
Tenisz (Montreal-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - S. Diez 08.03 21:00 0 - 2  
Dan. Evans - T-S. Kwiatkowski 08.03 17:00 2 - 0  
E. Donskoy - I. Karlovic 08.03 18:30 1 - 2  
E. Gulbis - B. Tomic 08.03 22:55 0 - 2  
F. Lopez - G. Barrere 08.03 21:35 2 - 0  
H. Hurkacz - M. Polmans 08.03 21:40    
I. Ivashka - L.G.M. Harris 08.03 19:05 2 - 1  
J. Millman - F. Peliwo 08.03 22:50 2 - 0  
M. Granollers - M. Copil 08.03 17:00 2 - 0  
R. Berankis - A. Galarneau 08.03 17:00 2 - 0  
Soon Woo Kwon - R. Haase 08.03 22:00 2 - 0  
Tom. Paul - A. Popyrin 08.03 19:00 2 - 1  
V. Troicki - B. Klahn 08.03 21:30 0 - 2  
Y. Nishioka - M. Jaziri 08.03 20:30 2 - 0  
Tenisz (San Jose, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - Saisai Zheng 08.03 04:00 1 - 2  
D. Vekic - Kri. Ahn 08.03 02:00 2 - 0  
M. Sakkari - Saisai Zheng 08.03 23:00 0 - 2  
Tenisz (San Jose, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Sanders S - Krawczyk D / Rosolska A 08.03 07:10 1 - 2  
Aoyama S / Shibahara E - Kichenok / Kichenok 08.03 02:30 2 - 0  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Grenier - P. Kotov 08.03 16:00 0 - 2  
N. Kuhn - Mar. Eriksson 08.03 17:55 2 - 0  
Tenisz (Segovia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Pel D - Luz O / Meligeni Rodrigue 08.03 19:25 2 - 0  
Tenisz (Sopot, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - F. Horansky 08.03 12:50 1 - 2  
S. Travaglia - T. Lamasine 08.03 11:00 2 - 0  
Tenisz (Sopot, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Mergea F - Bortolotti M / O'Connell C 08.03 16:30 2 - 0  
Drzewiecki K / Kowalczyk - Gakhov I / Karatsev A 08.03 18:00 2 - 1  
Tenisz (Toronto-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arseneault - C. McHale 08.03 16:00 0 - 2  
A. Riske - Carol Zhao 08.03 16:00 2 - 0  
A. Tomljanovic - J. Cepelova 08.03 16:00 2 - 0  
Babos T. - B. Krejcikova 08.03 17:15 2 - 0  
D. Jurak - Mis. Doi 08.03 18:50 0 - 2  
E. Alexandrova - Lou. Kwong 08.03 17:50 2 - 0  
F. di Lorenzo - A. Sharma 08.03 21:05 2 - 0  
G. Dabrowski - A. Potapova 08.03 17:20 1 - 2  
Hir. Kuwata - H. Watson 08.03 21:50 1 - 2  
I. Swiatek - S. Rogers 08.03 20:55 2 - 0  
J. Jaksic - M. Bouzkova 08.03 17:50 0 - 2  
Kat. Kozlova - S. Vickery 08.03 18:20 0 - 2  
L. Hradecka - V. Lepchenko 08.03 16:00 0 - 2  
L. Sleeth - T. Maria 08.03 19:55 0 - 2  
M. Buzarnescu - C. Branstine 08.03 19:50 2 - 0  
M. Linette - Nao Hibino 08.03 20:00 0 - 2  
M. Puig - D. Aiava 08.03 16:00 2 - 0  
N. Gibbs - A. Petkovic 08.03 20:00 1 - 2  
O. Jabeur - F. Abanda 08.03 21:50 2 - 0  
P. Hercog - A. Kiick 08.03 19:35 2 - 0  
R. Peterson - C. Leduc 08.03 18:55 2 - 0  
Shuai Peng - J. Brady 08.03 16:00 0 - 2  
Shuai Zhang - Pri. Hon 08.03 17:45 2 - 1  
Xiyu Wang - Y. Bonaventure 08.03 19:25 2 - 1  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Gombos - N. Kyrgios 08.03 02:35 0 - 2  
S. Tsitsipas - B. Paire 08.03 01:00 2 - 0  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
De Minaur A / Peers J - Rojer J-J / Tecau H 08.03 19:00 0 - 2  
Klaasen R / Venus M - Kubot L / Melo M 08.03 20:30 2 - 0  
Tenisz (Washington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Giorgi - C. McNally 08.03 21:05 2 - 0  
C. Giorgi - Z. Diyas 08.03 02:10 2 - 0  
J. Pegula - A. Kalinskaya 08.03 19:00 2 - 1  
Su-Wei Hsieh - C. McNally 08.03 00:30 0 - 2  
Tenisz (Washington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gauff/Mcnally - Kalinskaya A / Kato M 08.03 02:20 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Tsuneyama - Ng Ka Long Angus 08.03 10:00 0 - 2  
Tien Chen Chou - Zii Jia Lee 08.03 09:20 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endo H / Watanabe Y - Junhui L / Yuchen L 08.03 08:00 0 - 2  
Ko S H / Shin B C - Rankireddy S / Shetty C 08.03 08:40 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Intanon - P. Chochuwong 08.03 09:00 2 - 1  
Yufei Chen - Say. Takahashi 08.03 11:00 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Du Y / Li Y H - Lee S H / Shin S C 08.03 08:20 2 - 1  
Tanaka S / Yonemoto K - Chang Y N / Kim H R 08.03 08:30 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puavaranukroh/Taerattanac - Wang Y / Huang D 08.03 10:20 1 - 2  
Tang C M / Tse Y S - Higashino A / Watanabe Y 08.03 09:40 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Wahlström - R. Jeffrey (női) 08.03 04:00 1 - 1  
L. Keeler - L. Arias 08.03 21:00 1 - 0  
M.J. Conlan - D.A. Ruiz 08.03 23:00 1 - 0  
P. Gallagher - Chr. Jenkins 08.03 22:00 0 - 1  

 

2019.08.02.
3x3 kosárlabda (3x3 Series, női, Prága)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Oroszország 08.02 20:05    
Fehéroroszország - Kanada 08.02 18:15    
Kanada - Magyarország 08.02 20:25    
Lengyelország - Csehország 08.02 18:00    
Magyarország - Fehéroroszország 08.02 16:45    
Magyarország - Spanyolország 08.02 18:55    
Oroszország - Lengyelország 08.02 16:30    
Oroszország - Ukrajna 08.02 18:35    
Spanyolország - Fehéroroszország 08.02 19:45    
Spanyolország - Kanada 08.02 17:25    
Ukrajna - Csehország 08.02 17:05    
Ukrajna - Lengyelország 08.02 19:30    
3x3 kosárlabda (3x3 Series, női, Voiron)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - USA 08.02 16:15    
Románia - Franciaország (Helyszín: Franciao.) 08.02 16:35    
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saskatchewan - Hamilton 08.02 03:30 24 - 19  
Toronto - Winnipeg 08.02 01:00 28 - 27  
Amerikai foci (NFL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Denver 08.02 02:00 10 - 14  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Melbourne Kangaroos - Hawthorn 08.02 11:50 86 - 64  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 08.02 11:00 7 - 0  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 08.02 11:00 4 - 5  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 08.02 11:00 4 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 08.02 11:00 0 - 2  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 08.02 11:00 9 - 8  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 08.02 11:00 5 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Leon - Pericos de Puebla 08.02 02:15 2 - 14  
Generales de Durango - Saraperos de Saltillo 08.02 02:30 12 - 6  
Leones de Yucatan - Olmecas de Tabasco 08.02 03:00 10 - 6  
Rieleros de Aguascaliente - Algodoneros Union Laguna 08.02 02:30 12 - 7  
Sultanes de Monterrey - Tecolotes de Nuevo Laredo 08.02 02:30 11 - 0  
Tigres de Quintana Roo - Piratas de Campeche 08.02 03:00 1 - 9  
Toros de Tijuana - Acereros de Monclova 08.02 04:35 13 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Cincinnati 08.02 01:20 4 - 1  
Baltimore - Toronto 08.02 01:05 2 - 11  
Boston - Tampa Bay 08.02 01:10 4 - 9  
Cleveland - Houston 08.02 01:10 1 - 7  
LA Dodgers - San Diego 08.02 04:10 8 - 2  
St. Louis - Chicago Cubs 08.02 01:15 8 - 0  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - ACBF Carlos Barbosa 08.02 01:15 2 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokerit - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 08.02 17:30 3 - 2  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - RS Elasto Painters (4.m.) 08.02 13:00 98 - 95  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Phoenix 08.02 01:00 68 - 62  
Dallas - New York 08.02 02:00 87 - 64  
Los Angeles - Las Vegas 08.02 04:00 76 - 68  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Luton - Middlesbrough 08.02 20:45    
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - St. Truiden 08.02 20:30    
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Slavia Szófia 08.02 20:00 0 - 0  
Vitosa Bistrica - Arda Kardzhali 08.02 17:45 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Recife - Coritiba 08.02 02:30 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Remo - Tombense 08.02 01:00 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Bielefeld 08.02 18:30 3 - 3  
Sandhausen - Osnabrück 08.02 18:30 0 - 1  
St. Pauli - Fürth 08.02 20:30    
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Würzburg 08.02 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montevideo Wanderers - Corinthians 08.02 02:30 1 - 2  
Univ. Catolica de Quito - Independiente 08.02 02:30 3 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Prostejov 08.02 18:00 3 - 1  
Vitkovice - Vysehrad 08.02 17:00 4 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Ostrava 08.02 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Jammerbugt 08.02 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Hobro 08.02 19:00 2 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Daegu 08.02 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Udinese 08.02 19:00 0 - 2  
Bournemouth - Lazio 08.02 20:45    
Brighton - Valencia 08.02 20:00    
Granada - Valladolid 08.02 19:30 2 - 1  
Leicester - Atalanta 08.02 20:30    
Nantes - Genoa 08.02 20:00    
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TPV - Myllykoski PA 08.02 17:30 3 - 1  
Turku PS - KTP 08.02 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KaaPo Kaarina - SalPa 08.02 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Le Mans 08.02 20:00 2 - 0  
Chateauroux - Rodez Aveyron 08.02 20:00 0 - 0  
Grenoble - AC Ajaccio 08.02 20:00 0 - 1  
Le Havre - Niort 08.02 20:00 1 - 1  
Orleans - Chambly 08.02 20:00 0 - 1  
Paris FC - Sochaux 08.02 20:00 1 - 1  
Troyes - Clermont 08.02 20:00 1 - 2  
Valenciennes - Nancy 08.02 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg-Peronnas - Quevilly Rouen 08.02 20:00 0 - 0  
Concarneau - Avranches 08.02 20:00 2 - 0  
Creteil - Bastia-Borgo 08.02 20:00 0 - 0  
Dunkerque - Lyon Duchere 08.02 20:00 3 - 0  
Laval - Le Puy 08.02 20:00 1 - 0  
Pau - Cholet 08.02 20:00 1 - 1  
Toulon - Beziers 08.02 20:00 0 - 0  
Villefranche sur Saone - Boulogne 08.02 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zwolle - Willem II 08.02 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - HNK Gorica 08.02 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalteng Putra - Semen Padang 08.02 10:30 2 - 0  
Persebaya Surabaya - Persipura Jayapura 08.02 13:30 1 - 0  
PSIS Semarang - TIRA-Persikabo 08.02 10:30 0 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vissel Kobe - Gamba Osaka 08.02 12:00 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Hebei 08.02 14:00 2 - 0  
Chongqing Lifan - Dalian Yifang 08.02 13:35 1 - 3  
Guangzhou R&F - Jiangsu 08.02 14:00 2 - 2  
Shanghai Shenhua - Wuhan Zall 08.02 13:35 2 - 2  
Shenzhen Hongzuan - Beijing Renhe 08.02 13:35 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - TBB Nieciecza 08.02 19:00 0 - 1  
Odra Opole - Puszcza Niepolomice 08.02 19:45 0 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - Miedz Legnica 08.02 19:10 1 - 2  
Stal Mielec - Wigry Suwalki 08.02 19:39 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Korona Kielce 08.02 18:00 1 - 1  
Zaglebie Lubin - Jagiellonia Bialystok 08.02 20:30    
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Gremio 08.02 02:30 0 - 3  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyirmót - Haladás 08.02 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Austria Wien Amatőr 08.02 19:10 3 - 2  
Austria Lustenau - Ried 08.02 19:10 1 - 1  
FC Juniors OÖ - Vorwärts Steyr 08.02 19:10 3 - 1  
Horn - FAC Wien 08.02 19:10 2 - 2  
Kapfenberg - Lafnitz 08.02 19:10 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Academica Clinceni 08.02 20:00 4 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunfermline - Dundee 08.02 20:05 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Grasshoppers 08.02 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping City - Rynninge 08.02 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - Proleter Novi Sad 08.02 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DPMM Brunei - Geylang 08.02 14:15 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Bravo Ljubljana 08.02 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Song Lam Nghe An - The Cong Hanoi 08.02 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tammeka Tartu - Maardu Linnameeskond 08.02 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Longford Town 08.02 20:45    
Cabinteely - Limerick 08.02 20:45    
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - St. Patrick's 08.02 21:00    
Finn Harps - Bohemians 08.02 21:00    
UC Dublin - Derry City 08.02 20:45    
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat Jereván - FC Yerevan 08.02 17:30 1 - 0  
Shirak Gyumri - Banants Jereván 08.02 15:00 3 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Leeds Rhinos 08.02 20:45    
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Melbourne Storm 08.02 11:55 4 - 40  
New Zealand Warriors - Canberra Raiders 08.02 10:00 12 - 46  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Puerto Rico 08.02 20:30    
Szerbia - Thaiföld 08.02 17:00 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Csehország 08.02 09:00 3 - 0  
Törökország - Németország 08.02 14:00 3 - 1  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Azerbajdzsán 08.02 19:15 3 - 2  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Kanada 08.02 16:00 3 - 1  
Oroszország - Mexikó 08.02 19:00 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Hollandia 08.02 18:00 0 - 3  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Belgium 08.02 19:00 3 - 0  
Strandröplabda (Fehmarn)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Klein M / Sagstetter B 08.02 18:10 2 - 1  
Bockermann M / Karpa M-J - Harms M / Peemuller R 08.02 17:20 2 - 0  
Glucklederer F / Kuhlborn - Wolf G / Wolf P 08.02 17:20 2 - 0  
John D / Stadie E - Popp M / Sievers M 08.02 18:10 2 - 0  
Poniewaz B / Poniewaz D - Doranth B / Kroha L 08.02 17:20 2 - 0  
Strandröplabda (Fehmarn, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aulenbrock C / Ferger S - Ottens L / Ziemer H 08.02 14:50 2 - 0  
Hoja A / Huettermann S - Hoppner M / Laggner J 08.02 15:40 2 - 1  
Overlaender/Overlaender - Krebs A / Welsch L 08.02 14:50 1 - 2  
Strandröplabda (Ljubljana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boag M / Brewster T - Myslivecek M / Pihera M 08.02 14:00 1 - 2  
Bouter J / Penninga R - Baldauf S / Reiter J 08.02 09:50 2 - 0  
Bouter J / Penninga R - Pokersnik D / Bedrac J P 08.02 13:10 1 - 2  
Bozenk T / Jakopin V - Basta S / Lozic I 08.02 14:00 2 - 0  
Hartles T / Nicklin A - Bosnjak C / Plahutnik G 08.02 15:00 2 - 0  
Hartles T / Nicklin A - Trummer M / Murauer M 08.02 10:40 0 - 2  
Lenc D / Habr F - Myslivecek M / Pihera M 08.02 09:00 2 - 1  
Shoji K / Kurasaka M - Pokersnik D / Bedrac J P 08.02 09:50 0 - 2  
Zemljak N / Pokersnik J - Boag M / Brewster T 08.02 09:00 2 - 0  
Strandröplabda (Ljubljana, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fabjan K / Kregar K - Olivova S / Rehackova K 08.02 17:00 0 - 2  
Galindo A / Galindo C - Wouters J / Stam K 08.02 11:30 0 - 2  
Grawender N / Simonsson S - Lovsin N / Lovsin T 08.02 18:00 1 - 2  
Jancar T / Kotnik T - Legieta K / Lodej M 08.02 12:20 2 - 0  
Jancar T / Kotnik T - Sakaguchi K / Murakami R 08.02 17:00 0 - 2  
Macdonald O / Kirwan F - Lovsin N / Lovsin T 08.02 13:10 2 - 1  
Makhno In / Makhno Ir - Grawender N / Simonsson S 08.02 12:20 2 - 0  
Makhno In / Makhno Ir - Macdonald O / Kirwan F 08.02 18:00 2 - 1  
Mizoe S / Hashimoto S - Bulc K / Zdesar N 08.02 10:40 2 - 0  
Mizoe S / Hashimoto S - Wouters J / Stam K 08.02 16:00 0 - 2  
Tveit Hjortland/Kjolberg - Fabjan K / Kregar K 08.02 11:30 2 - 0  
Strandröplabda (Malbork)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiniewicz M / Korycki M - Weiss J / Tichy M 08.02 18:10 2 - 0  
Denysenko D / Iemelianchy - Weiss J / Tichy M 08.02 14:50 0 - 2  
Dziadkou A / Piatrushka P - Kadziola M / Ociepski M 08.02 10:40 1 - 2  
Juchnevic R / Vasiljev A - Poznanski D / Kruk M 08.02 11:30 2 - 0  
Kadziola M / Ociepski M - Juchnevic R / Vasiljev A 08.02 16:30 2 - 1  
Knasas A / Stankevicius P - Kaczmarek S / Sdebel A 08.02 17:20 2 - 0  
Mandilaris A / Mandilaris - Regza H / Smedins T 08.02 09:50 0 - 2  
Miszczuk M / Prudel M - Regza H / Smedins T 08.02 15:40 2 - 0  
Murakami H / Shimizu K - Kaczmarek S / Sdebel A 08.02 13:10 0 - 2  
Nishimura K / Shibata D - Knasas A / Stankevicius P 08.02 12:20 1 - 2  
Pfretzschner L / Sowa R - Chiniewicz M / Korycki M 08.02 14:00 0 - 2  
Strandröplabda (Vienna Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Dalhausser P / Lucena N 08.02 17:45 1 - 2  
Bryl M / Fijalek G - Goncalves O/Oscar Schmidt 08.02 19:00 2 - 1  
Bryl M / Fijalek G - Thole J / Wickler C 08.02 12:45 2 - 1  
Cerutti A / Morais Filho - Tijan A / Younousse C 08.02 19:00 2 - 0  
Ehlers N / Fluggen L - Crabb Trevor / Bourne T 08.02 11:30    
Gibb J / Crabb Taylor - Krasilnikov/Stoyanovskiy 08.02 17:45 0 - 2  
Gibb J / Crabb Taylor - Semenov K / Leshukov I 08.02 12:45 2 - 0  
Grimalt E / Grimalt M - Ehlers N / Fluggen L 08.02 16:30 1 - 2  
Heidrich A / Gerson M - Van De Velde S / Varenhor 08.02 16:30 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Loyola Stein A / Souto Ma 08.02 17:45 2 - 1  
Liamin N / Myskiv T - Van De Velde S / Varenhor 08.02 11:30 0 - 2  
Loyola Stein A / Souto Ma - Plavins M / Tocs E 08.02 11:30 2 - 1  
Mol A B / Sorum C S - Lupo D / Nicolai P 08.02 16:30 2 - 1  
Pedlow S / Schachter S - Lupo D / Nicolai P 08.02 11:30 0 - 2  
Rossi E / Carambula Rauri - Dalhausser P / Lucena N 08.02 12:45 0 - 2  
Tijan A / Younousse C - Ermacora M / Pristauz-Tel 08.02 12:45 2 - 0  
Strandröplabda (Vienna Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Larsen K / Stockman E 08.02 14:00 2 - 1  
Antonelli/Solberg Salgado - Stubbe J / Van Iersel M 08.02 09:30 2 - 1  
Antunes T D R / Lima T - Wang F / Xia X 08.02 09:30 2 - 1  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Bednarczuk/Santos Lisboa 08.02 10:30 0 - 2  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Ludwig L / Kozuch M 08.02 15:15 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Antunes T D R / Lima T 08.02 14:00 0 - 2  
Huberli T / Betschart N - Humana-Paredes/Pavan 08.02 15:15 0 - 2  
Huberli T / Betschart N - Kociolek K / Wojtasik K 08.02 10:30 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Plesiutsching/Schutzenhof 08.02 10:30 2 - 0  
Ross A / Klineman A - Hermannova B / Slukova M 08.02 09:30 1 - 2  
Seixas De Freitas/Alves - Ludwig L / Kozuch M 08.02 10:30 0 - 2  
Sponcil S / Claes K - Larsen K / Stockman E 08.02 09:30 1 - 2  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Duckworth - Yui. Sugita 08.02 05:00 1 - 2  
Ji Sung Nam - Hyeon Chung 08.02 06:00 1 - 2  
Shu. Sekiguchi - Tat. Ito 08.02 11:15 0 - 2  
Yan Bai - Zhizhen Zhang 08.02 09:55 2 - 1  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heliovaara H / Matsui T - Nam J S / Song M-K 08.02 13:00 0 - 2  
Kadhe A / Myneni S - Hua R / Wu D 08.02 10:30 2 - 0  
Tenisz (Karlsruhe, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gorgodze - P.M. Tig 08.02 11:00 0 - 2  
S. Wagner - J. Paolini 08.02 15:00 0 - 2  
T. Korpatsch - P. Badosa Gibert 08.02 16:45 0 - 2  
T. Mrdeza - A. van Uytvanck 08.02 12:30 0 - 2  
Tenisz (Karlsruhe, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Voracova - Cristian J A / Ruse E G 08.02 18:30 2 - 1  
Tenisz (Kitzbühel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - A. Ramos-Vinolas 08.02 13:30 0 - 2  
D. Thiem - L. Sonego 08.02 17:00 2 - 0  
Tenisz (Kitzbühel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jebavy R / Middelkoop M - Oswald P / Polasek F 08.02 11:30 1 - 2  
Nielsen F / Puetz T - Gille S / Vliegen J 08.02 17:10 0 - 2  
Tenisz (Lexington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.C. Aragone - A. Santillan 08.02 18:35 2 - 0  
L. Glasspool - L. Broady 08.02 17:00 2 - 0  
Roy Smith - A. Bolt 08.02 01:50 1 - 2  
Tenisz (Lexington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hidalgo D / Redlicki M - Glasspool L / Pervolaraki 08.02 00:25 2 - 1  
Maytin R / Withrow J - Cressy M / Smith K 08.02 02:30 2 - 1  
Quigley E / Witten J - Goransson A / Verbeek S 08.02 04:00 0 - 2  
Tenisz (Lexington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Loeb - Ann Li 08.02 17:00 1 - 2  
Na-Lae Han - Z. Hives 08.02 19:05 2 - 1  
Yuxuan Zhang - K. Swan 08.02 01:00 0 - 2  
Tenisz (Liberec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - T. Machac 08.02 12:00 0 - 2  
Joao Domingues - P. Nejedly 08.02 13:30 1 - 2  
N. Milojevic - J. Vesely 08.02 16:25 2 - 1  
R. Dutra da Silva - N. Serdarusic 08.02 12:00    
Tenisz (Liberec, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Draganja T / Puodziunas S - Cacic N / Sancic A 08.02 14:20 0 - 2  
Vasilevski A / Weissborn - Forejtek J / Vrbensky M 08.02 18:00 0 - 2  
Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fognini - T.H. Fritz 08.02 06:00 0 - 2  
M. Kukushkin - D.S. Schwartzman 08.02 02:00 0 - 2  
Soon Woo Kwon - G. Pella 08.02 03:20 1 - 2  
T. Kokkinakis - R. Albot 08.02 04:00 0 - 2  
Tenisz (Los Cabos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Nys H - Pella G / Schwartzman D S 08.02 05:45 2 - 1  
Barrere G / Pouille L - Gonzalez S / Qureshi A 08.02 19:00    
Erlich J / Sharan D - Hach Verdugo H / Novikov D 08.02 02:30 2 - 0  
Inglot D / Krajicek A - Kukushkin M / Romboli F 08.02 04:30 2 - 0  
Tenisz (San Jose, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - M. Brengle 08.02 00:00 2 - 0  
C. Suarez Navarro - A. Sabalenka 08.02 21:00    
D. Vekic - V. Azarenka 08.02 04:00 2 - 0  
Tenisz (San Jose, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liang E-S / Zheng S - Perez E / Watson H 08.02 01:30 2 - 1  
Melichar N / Peschke K - Hozumi E / Ninomiya M 08.02 05:45 2 - 0  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - H. Grenier 08.02 20:15    
C. Lestienne - P. Kotov 08.02 15:35 1 - 2  
Mar. Eriksson - A. Escoffier 08.02 13:10 2 - 1  
N. Kuhn - A. Celikbilek 08.02 18:45 2 - 0  
Tenisz (Segovia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Pel D - Cervantes H./Roca Batalla 08.02 16:05 2 - 0  
Granollers G / Ocleppo J - Luz O / Meligeni Rodrigue 08.02 14:30 0 - 2  
Tenisz (Sopot, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - P. Lorenzi 08.02 17:15 2 - 1  
F. Horansky - J. Choinski 08.02 15:05 2 - 0  
J. Zopp - P. Lorenzi 08.02 12:20 1 - 2  
S. Travaglia - M. Safwat 08.02 11:00 2 - 0  
T. Lamasine - A. Vatutin 08.02 11:00 2 - 1  
Tenisz (Sopot, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jahn J / Martinez P - Bortolotti M / O'Connell C 08.02 13:25 0 - 2  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - J. Isner 08.02 02:00 2 - 0  
F. Tiafoe - D. Medvedev 08.02 00:25 0 - 2  
N. Kyrgios - Y. Nishioka 08.02 03:00 2 - 0  
P. Gojowczyk - K. Edmund 08.02 20:00    
S. Tsitsipas - Jor. Thompson 08.02 01:00 2 - 0  
Tenisz (Washington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Pegula - Lau. Davis 08.02 20:00    
Su-Wei Hsieh - V. Gracheva 08.02 02:20 2 - 1  
Tenisz (Washington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pegula J / Rogers S - Wang Yaf / Yang Z 08.02 00:00 0 - 2  
Sanchez M / Stollár F - Wang Yaf / Yang Z 08.02 20:00 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - K. Tsuneyama 08.02 10:45 0 - 2  
Ken. Nishimoto - Tien Chen Chou 08.02 11:00 0 - 2  
Ng Ka Long Angus - K. Phetpradab 08.02 11:30 2 - 1  
Zii Jia Lee - S.H. Rhustavito 08.02 10:15 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Endo H / Watanabe Y 08.02 09:00 1 - 2  
Huang K X / Liu C - Ko S H / Shin B C 08.02 08:45 1 - 2  
Junhui L / Yuchen L - Goh V S / Tan W K 08.02 09:15 2 - 0  
Rankireddy S / Shetty C - Choi S / Seo S J 08.02 08:30 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fitriani - Say. Takahashi 08.02 08:45 1 - 2  
P. Chochuwong - Ngan Yi Cheung 08.02 09:45 2 - 1  
R. Intanon - Xiaoxin Chen 08.02 10:00 2 - 0  
Yufei Chen - S.S.Y. Cheah 08.02 09:30 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Li W / Zheng Y - Lee S H / Shin S C 08.02 09:15 1 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Du Y / Li Y H 08.02 08:00 1 - 2  
Polii G / Rahayu A - Chang Y N / Kim H R 08.02 08:15 1 - 2  
Tanaka S / Yonemoto K - Matsutomo Mi/ Takahashi A 08.02 08:15 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Higashino A / Watanabe Y - Ponnappa A / Rankireddy S 08.02 11:15 2 - 0  
Jiting H / Yue D - Puavaranukroh/Taerattanac 08.02 10:30 1 - 2  
Kaneko Y / Matsutomo M - Tang C M / Tse Y S 08.02 09:45 1 - 2  
Seo S J / Chae Y - Wang Y / Huang D 08.02 10:15 0 - 2

 

2019.08.01.
3x3 kosárlabda (3x3 Series, női, Voiron)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Olaszország 08.01 18:35    
Kína - USA 08.01 16:15    
Olaszország - Mongólia 08.01 16:55    
Svájc - Románia 08.01 17:40    
USA - Mongólia 08.01 17:55    
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KT Wiz - Hanwha Eagles 08.01 11:30 1 - 3  
LG Twins - Kiwoom Heroes 08.01 11:30 11 - 5  
NC Dinos - Doosan Bears 08.01 11:30 2 - 3  
Samsung Lions - Lotte Giants 08.01 11:30 4 - 9  
SK Wyverns - KIA Tigers 08.01 11:30 10 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 08.01 11:00 3 - 2  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 08.01 10:45 2 - 4  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 08.01 11:00 2 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 08.01 11:15 7 - 6  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 08.01 11:00 1 - 3  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 08.01 11:00 10 - 11  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Leon - Pericos de Puebla 08.01 02:15 5 - 9  
Diablos Rojos del Mexico - Guerreros de Oaxaca 08.01 02:00 16 - 6  
Diablos Rojos del Mexico - Guerreros de Oaxaca (23:00) 08.01 23:00 9 - 6  
Generales de Durango - Saraperos de Saltillo 08.01 02:30 8 - 9  
Leones de Yucatan - Olmecas de Tabasco 08.01 03:00 10 - 4  
Rieleros de Aguascaliente - Algodoneros Union Laguna 08.01 02:30 19 - 18  
Sultanes de Monterrey - Tecolotes de Nuevo Laredo 08.01 02:30 4 - 6  
Tigres de Quintana Roo - Piratas de Campeche 08.01 03:00 2 - 4  
Toros de Tijuana - Acereros de Monclova 08.01 04:35 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Tampa Bay 08.01 01:10 5 - 8  
Chicago WS - NY Mets 08.01 02:10 2 - 4  
Chicago WS - NY Mets (20:10) 08.01 20:10 0 - 4  
Cleveland - Houston 08.01 01:10 10 - 4  
Miami - Minnesota 08.01 01:10 4 - 7  
Miami - Minnesota (18:10) 08.01 18:10 5 - 4  
Oakland - Milwaukee 08.01 04:07 2 - 4  
Oakland - Milwaukee (21:37) 08.01 21:37 5 - 3  
Philadelphia - San Francisco 08.01 01:05 1 - 5  
Philadelphia - San Francisco (19:05) 08.01 19:05 10 - 2  
St. Louis - Chicago Cubs 08.01 02:15 0 - 2  
Texas - Seattle 08.01 02:05 9 - 7  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Foz Cataratas - Assoeva Venancio Aires 08.01 01:15 5 - 0  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Avtomobil. Jekatyerinburg 08.01 17:00 2 - 4  
Liptovsky Mikulas - Poprad 08.01 17:00 3 - 2  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TNT KaTropa - Ginebra SM (4.m.) 08.01 13:00 103 - 92  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Atlanta 08.01 01:00 61 - 59  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - The Strongest 08.01 02:30 2 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Botafogo RJ 08.01 02:30 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tecnico Univ. Ambato - Macara Ambato 08.01 02:00 2 - 0  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Chikhura Sachkhere 08.01 20:45 5 - 0  
AEL Limasszol - Arisz 08.01 19:00 0 - 1  
Apollon Limasszol - Shamrock Rovers 08.01 19:00 2 - 1  
Atromitosz Periszteri - DAC 08.01 19:00 3 - 2  
Bröndby - Lechia Gdansk 08.01 19:30 2 - 1  
Crusaders - Wolverhampton 08.01 21:00 1 - 4  
Debrecen - Torino 08.01 18:30 1 - 4  
Dinamo Tbiliszi - Gabala 08.01 19:00 3 - 0  
E. Frankfurt - Flora Tallinn 08.01 20:30 2 - 1  
Esbjerg - Sahtar Szoligorszk 08.01 19:45 0 - 0  
FC Asztana - FC Santa Coloma 08.01 16:00 4 - 1  
FCS Bukarest - Alashkert Jereván 08.01 20:30 2 - 3  
Fehérvár - Vaduz (Ki jut tovább?) 08.01 19:00 0 - 1  
FF Malmö - Domzale 08.01 19:00 3 - 2  
Guimaraes - Jeunesse Esch 08.01 21:00 4 - 0  
Gzira - Ventspils 08.01 20:00 2 - 2  
Honvéd - Univ. Craiova 1948 (Ki jut tovább?) 08.01 18:15 0 - 1  
Häcken - AZ Alkmaar 08.01 18:30 0 - 3  
Jablonec - Pjunyik Jereván 08.01 19:00 0 - 0  
Kairat Almaty - Hapoel Beer Sheva 08.01 16:30 1 - 1  
KI Klaksvik - Luzern 08.01 19:00 0 - 1  
Kuopio PS - Legia Varsó 08.01 18:00 0 - 0  
Levszki Szófia - AEK Larnaka 08.01 18:30 0 - 4  
Liepaja - Norrköping 08.01 19:00 0 - 1  
Linfield - HB Torshavn 08.01 20:45 1 - 0  
Ludogorec Razgrad - Valur 08.01 19:30 4 - 0  
Maccabi Haifa - Strasbourg 08.01 19:00 2 - 1  
Neftcsi Baku - Arszenál Tula 08.01 19:00 3 - 0  
Olimpija Ljubljana - Yeni Malatyaspor 08.01 20:00 0 - 1  
Ordabasy Shymkent - Mladá Boleslav 08.01 16:00 2 - 3  
Osijek - CSZKA Szófia 08.01 20:45 1 - 0  
Partizan Belgrád - Connah's Quay 08.01 21:00 3 - 0  
Progres Niederkorn - Rangers 08.01 19:30 0 - 0  
Riga FC - Piast Gliwice 08.01 18:30 2 - 1  
Sheriff Tiraspol - Partizan Tirana 08.01 19:00 1 - 1  
Stjarnan - Espanyol 08.01 21:15 1 - 3  
Sturm Graz - Haugesund 08.01 20:30 2 - 1  
Torino - Debrecen (Ki jut tovább?) 08.01 18:30    
Trnava - Lokomotív Plovdiv 08.01 20:45 3 - 1  
Univ. Craiova 1948 - Honvéd 08.01 18:15 0 - 0  
Vaduz - Fehérvár 08.01 19:00 1 - 0  
Viitorul Constanta - Gent 08.01 17:00 2 - 1  
Zorya Luganszk - Buducnost Podgorica 08.01 18:00 1 - 0  
Zrinjski Mostar - Utrecht 08.01 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka 2 - FC Espoo 08.01 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bali Utd. - PSM Makassar 08.01 13:30 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Thor Akureyri 08.01 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - HFX Wanderers 08.01 03:00 2 - 0  
Valour Winnipeg - Pacific Langford 08.01 02:00 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Real San Andres 08.01 02:30 1 - 0  
Dep. La Equidad - Dep. Pasto 08.01 02:30 3 - 2  
Once Caldas - América de Cali 08.01 02:30 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Atlético PR 08.01 02:30 2 - 0  
Cerro Porteno - San Lorenzo 08.01 00:15 2 - 1  
Flamengo - Emelec Guayaquil 08.01 02:30 2 - 0  
Internacional - Nacional Montevideo 08.01 00:15 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Leones Negros UdeG 08.01 04:00 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Alebrijes de Oaxaca 08.01 02:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UNAM Pumas - Atl. San Luis 08.01 04:00 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandviken - Grei-KE 08.01 18:00 9 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjällby - Norrby 08.01 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bethlehem Steel - Hartford 08.01 23:00 0 - 3  
New Mexico Utd. - El Paso 08.01 03:00 3 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Wigan 08.01 20:45 14 - 15  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wests Tigers - North Queensland Cowboys 08.01 11:50 28 - 4  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, női, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Kamerun 08.01 19:15 3 - 0  
Dominikai Köztársaság - Azerbajdzsán 08.01 21:45 3 - 0  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Belgium 08.01 21:00 3 - 0  
Strandröplabda (Ljubljana-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basti A / Zauli G - Baldauf S / Reiter J 08.01 13:20 0 - 2  
Brozyniak J / Janiak P - Windisch J / Cottafava S 08.01 13:20    
Dulai A / Grunvald M - Boag M / Brewster T 08.01 12:30 1 - 2  
Goldschmidt G/Williams L - Boag M / Brewster T 08.01 15:50 0 - 2  
Kindl M F / Seiser M - Baldauf S / Reiter J 08.01 16:40 0 - 2  
Trummer M / Murauer M - Pusonjic D / Rajkovic V 08.01 12:30 2 - 0  
Trummer M / Murauer M - Windisch J / Cottafava S 08.01 16:40 2 - 0  
Strandröplabda (Ljubljana-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chabai L / Siakretava V - Kotlasova T / Resova D 08.01 10:50 2 - 1  
Fujii S / Kumada M - Almer K / Radl J 08.01 10:00 2 - 1  
Fujii S / Kumada M - Konstantinou M / Angelopoulou M 08.01 15:00 1 - 2  
Grawender N / Simonsson S - Boebner E / Verge-Depre Z 08.01 11:40 2 - 1  
Grimson J / Palmer V - Konstantinou M / Angelopoulou M 08.01 10:00 1 - 2  
Huber K / Hubscher M - Scampoli C / Varrassi D 08.01 11:40 2 - 1  
Legieta K / Lodej M - Starikov S / Dave A 08.01 10:50 2 - 0  
Lenarduzzi R / May D - Legieta K / Lodej M 08.01 13:00 0 - 2  
Lenarduzzi R / May D - Vuorinen A / Prihti V 08.01 10:00 2 - 0  
Piersma E / Ypma P - Betschart M / Baumann C 08.01 10:50 2 - 0  
Strandröplabda (Malbork-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfieri M / Sacripanti M - Gala J / Sedlak J 08.01 15:40 2 - 1  
Bello/Bello - Berk M / Grut A 08.01 12:20 2 - 0  
Bello/Bello - Knasas A / Stankevicius P 08.01 17:20 0 - 2  
Broch N / Gysin T - Knasas A / Stankevicius P 08.01 13:10 0 - 2  
Dybfest H E / Loevli R O - Pala T / Sotola O 08.01 14:00 2 - 1  
Florczyk M / Nowak J - Weiss J / Tichy M 08.01 11:30 0 - 2  
Kadziola M / Ociepski M - Klasnic D / Milic M 08.01 14:50 2 - 1  
Pascariuc P / Kopschar A - Weiss J / Tichy M 08.01 16:30 0 - 2  
Vala J / Samec D - Pascariuc P / Kopschar A 08.01 10:40 1 - 2  
Strandröplabda (Vienna Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Semenov K / Leshukov I 08.01 17:30 0 - 2  
Beeler N / Krattiger M - Dalhausser P / Lucena N 08.01 16:30 0 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Gibb J / Crabb Taylor 08.01 17:30 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Seidl R / Waller P 08.01 11:30 2 - 0  
Brunner T / Reid Priddy W - Plavins M / Tocs E 08.01 15:30 1 - 2  
Bryl M / Fijalek G - BarbosaSantos/Carvalhaes 08.01 11:30 2 - 0  
Bryl M / Fijalek G - HerreraAlepuz/Gav.Collado 08.01 17:30 0 - 2  
Cerutti A / Morais Filho - Brunner T / Reid Priddy W 08.01 09:30 2 - 0  
Cerutti A / Morais Filho - Pedlow S / Schachter S 08.01 15:30 2 - 0  
Crabb Trevor / Bourne T - Gibb J / Crabb Taylor 08.01 11:30 0 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Tijan A / Younousse C 08.01 10:30 0 - 2  
Doppler C / Horst A - Heidrich A / Gerson M 08.01 12:30 1 - 2  
Doppler C / Horst A - Thole J / Wickler C 08.01 18:45 0 - 2  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Losiak B / Kantor P 08.01 16:30 2 - 1  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Beeler N / Krattiger M 08.01 10:30 2 - 1  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Tijan A / Younousse C 08.01 16:30 2 - 0  
Grimalt E / Grimalt M - Loyola Stein A / Souto Ma 08.01 18:45 2 - 0  
Heidrich A / Gerson M - Ehlers N / Fluggen L 08.01 18:45 2 - 1  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Rossi E / Carambula Rauri 08.01 15:30 2 - 0  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Van De Velde S / Varenhor 08.01 09:30 2 - 0  
Liamin N / Myskiv T - Losiak B / Kantor P 08.01 10:30 2 - 0  
Loyola Stein A / Souto Ma - O' Gorman G / Saxton B 08.01 12:30 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Grimalt E / Grimalt M 08.01 12:30 1 - 2  
Lupo D / Nicolai P - O' Gorman G / Saxton B 08.01 18:45 2 - 1  
Mol A B / Sorum C S - Ermacora M / Pristauz-Tel 08.01 10:30 2 - 0  
Mol A B / Sorum C S - Liamin N / Myskiv T 08.01 16:30 2 - 0  
Perusic O / Schweiner D - Rossi E / Carambula Rauri 08.01 09:30 0 - 2  
Plavins M / Tocs E - Pedlow S / Schachter S 08.01 09:30 0 - 2  
Seidl R / Waller P - Crabb Trevor / Bourne T 08.01 17:30 1 - 2  
Semenov K / Leshukov I - HerreraAlepuz/Gav.Collado 08.01 11:30 0 - 2  
Thole J / Wickler C - Ehlers N / Fluggen L 08.01 12:30 0 - 2  
Van De Velde S / Varenhor - Perusic O / Schweiner D 08.01 15:30 2 - 1  
Strandröplabda (Vienna Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bansley H / Wilkerson B - Ludwig L / Kozuch M 08.01 14:30 0 - 2  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Baquerizo/Fernandez Stein 08.01 13:30 2 - 0  
Borger K / Sude J - Hermannova B / Slukova M 08.01 13:30 0 - 2  
Dubovcova N / Strbova A - Plesiutsching/Schutzenhof 08.01 14:30 1 - 2  
Kociolek K / Wojtasik K - Gutierrez P S / Belen Car 08.01 14:30 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Graudina T / Kravcenoka A 08.01 13:30 2 - 0  
Sweat B / Walsh Jennings - Stubbe J / Van Iersel M 08.01 14:30 1 - 2  
Wang F / Xia X - Heidrich/Verge-Depre 08.01 13:30 2 - 1  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Day. Kelly - Ji Sung Nam 08.01 05:00 0 - 2  
Di Wu - Hyeon Chung 08.01 05:00 1 - 2  
Gon. Oliveira - Shu. Sekiguchi 08.01 09:45 1 - 2  
H. Heliovaara - Yui. Sugita 08.01 05:00    
J. Duckworth - T. Fancutt 08.01 06:55 2 - 0  
M.C. Romios - Tat. Ito 08.01 08:15 0 - 2  
Ze Zhang - Yan Bai 08.01 08:00 1 - 2  
Zhizhen Zhang - S. Myneni 08.01 07:00 2 - 1  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Zhang Ze - Kadhe A / Myneni S 08.01 13:15 0 - 2  
Hua R / Wu D - Orlov V / Zhu E 08.01 11:00 2 - 0  
Nam J S / Song M-K - Fruttero J P / Gonzales R 08.01 09:40 2 - 0  
Wang C / Zhang Z - Heliovaara H / Matsui T 08.01 12:10 0 - 2  
Tenisz (Karlsruhe, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I-C. Begu - T. Mrdeza 08.01 11:00    
L-I. Paar - A. van Uytvanck 08.01 12:20 0 - 2  
P. Badosa Gibert - L. Siegemund 08.01 18:00 2 - 0  
S. Vögele - T. Korpatsch 08.01 15:00 0 - 2  
Tenisz (Kitzbühel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos-Vinolas - J. Chardy 08.01 12:30 2 - 0  
C. Ruud - P. Cuevas 08.01 13:10 2 - 0  
D. Thiem - P. Andujar 08.01 17:10 2 - 0  
F. Verdasco - L. Sonego 08.01 15:10 0 - 2  
Tenisz (Kitzbühel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Duran G - Oswald P / Polasek F 08.01 15:40 1 - 2  
Marach/J.Melzer - Nielsen F / Puetz T 08.01 11:30 0 - 2  
Tenisz (Lexington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ritschard - M. Banes 08.01 19:55 2 - 0  
B. Gojo - A. Santillan 08.01 17:25 1 - 2  
B. Sigouin - J.C. Aragone 08.01 16:00 0 - 2  
E. Karlovskiy - Duck Hee Lee 08.01 16:00 1 - 2  
J. Sinner - M. Cressy 08.01 21:20 2 - 1  
L. Broady - Die. Hidalgo 08.01 18:55 2 - 1  
L. Draxl - A. Bolt 08.01 01:00 1 - 2  
L. Glasspool - S. Verbeek 08.01 21:35 2 - 0  
Tenisz (Lexington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altamirano C / Ritschard - Lee D / Uchida K 08.01 23:10    
Aragone J / Broady L - Kirchheimer S / Shane R 08.01 23:55 2 - 1  
Banes M / Vukic A - Goransson A / Verbeek S 08.01 02:15 0 - 2  
Cressy M / Smith K - Gabashvili T / Uzhylovskyi V 08.01 01:00 2 - 0  
Hidalgo D / Redlicki M - Santillan A / Sarmiento R 08.01 00:45 2 - 0  
Maytin R / Withrow J - Hoyt E / Saraiva B 08.01 03:30 2 - 0  
Tenisz (Lexington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gabueva - Z. Hives 08.01 19:50 1 - 2  
B. Woolcock - K. Swan 08.01 01:00 0 - 2  
D. Khazaniuk - Jun. Namigata 08.01 22:30 2 - 0  
Dab. Kim - S. Marand 08.01 20:00 2 - 1  
M. Frech - J. Loeb 08.01 17:00 1 - 2  
Na-Lae Han - Hanna Chang 08.01 23:50 2 - 0  
P. Stearns - Ann Li 08.01 18:00 0 - 2  
Sop. Chang - Rob. Anderson 08.01 16:10 0 - 2  
Tenisz (Liberec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - M. Guinard 08.01 12:50 2 - 1  
D. Gimeno-Traver - P. Nejedly 08.01 15:15 1 - 2  
F. Baldi - R. Dutra da Silva 08.01 11:00 0 - 2  
F. Coria - N. Milojevic 08.01 16:00 0 - 2  
Joao Domingues - R. Marcora 08.01 13:00 2 - 1  
N. Serdarusic - Jay Clarke 08.01 11:00 2 - 1  
T. Kamke - J. Vesely 08.01 13:00 0 - 2  
T. Machac - J. Pospisil 08.01 11:00 2 - 0  
Tenisz (Liberec, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Forejtek J / Vrbensky M 08.01 17:40 0 - 2  
Kopriva V / Pospisil J - Draganja T / Puodziunas S 08.01 15:25 1 - 2  
Lehecka J / Vesely J - Cacic N / Sancic A 08.01 17:55    
Vasilevski A / Weissborn - Sabanov I / Sabanov M 08.01 17:20 2 - 1  
Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gulbis - D.S. Schwartzman 08.01 02:00 0 - 2  
F. Fognini - M. Granollers 08.01 05:15 2 - 1  
G. Dimitrov - G. Pella 08.01 03:50 0 - 2  
J.I. Londero - Soon Woo Kwon 08.01 02:00 1 - 2  
L. Pouille - T. Kokkinakis 08.01 04:30 1 - 2  
M. Kukushkin - C. Norrie 08.01 02:00 2 - 0  
P. Gunneswaran - T.H. Fritz 08.01 03:50 1 - 2  
Taro Daniel - R. Albot 08.01 02:00 0 - 2  
Tenisz (Los Cabos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Sitak A - Gonzalez S / Qureshi A 08.01 06:45 0 - 2  
Arneodo R / Nys H - Purcell M / Saville L 08.01 03:25 2 - 1  
Inglot D / Krajicek A - Garin C / Londero J I 08.01 05:45    
Kukushkin M / Romboli F - Behar A / Lammons N 08.01 06:00 2 - 0  
Tenisz (San Jose, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Suarez Navarro - B. Mattek-Sands 08.01 04:00 2 - 1  
C. Vandeweghe - A. Sabalenka 08.01 00:20 0 - 2  
Kri. Ahn - E. Mertens 08.01 21:20 2 - 0  
Saisai Zheng - D.R. Collins 08.01 20:00 2 - 0  
Tenisz (San Jose, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahn K / Brengle M - Adamczak M / Sanders S 08.01 01:30 0 - 2  
Routliffe E / Santamaria - Perez E / Watson H 08.01 06:10 1 - 2  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Basso - H. Grenier 08.01 15:40 1 - 2  
A. Celikbilek - C. Gomez-Herrera 08.01 12:00 2 - 1  
A. Escoffier - C. Boluda-Purkiss 08.01 14:05 2 - 0  
B. Rola - B. Crepatte 08.01 18:35 2 - 0  
C. Lestienne - Tob. Simon 08.01 16:05 2 - 0  
Mar. Eriksson - R. Ortega-Olmedo 08.01 12:00 2 - 1  
N. Kuhn - I. Marchenko 08.01 19:55 2 - 0  
P. Kotov - M. Viola 08.01 14:40 2 - 0  
Tenisz (Segovia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Pel D - Celikbilek A / Eriksson M 08.01 16:50 2 - 0  
Boluda-Purkiss C / Ortega - Cervantes H./Roca Batalla 08.01 17:35 0 - 2  
Gil F / He Y - Granollers G / Ocleppo J 08.01 13:55 0 - 2  
Luz O / Meligeni Rodrigue - Siljestrom A / Vavassori A 08.01 15:25 2 - 0  
Tenisz (Sopot, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - C. O'Connell 08.01 12:30 2 - 0  
A. Metreveli - F. Horansky 08.01 13:55 0 - 2  
A. Vatutin - K. Coppejans 08.01 14:15 2 - 0  
J. Choinski - J. Jahn 08.01 16:10 2 - 1  
M. Safwat - P. Martinez Portero 08.01 16:00 2 - 0  
M. Ymer - T. Lamasine 08.01 11:00 1 - 2  
S. Travaglia - Gas. Elias 08.01 14:25 2 - 0  
Tenisz (Sopot, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranco Cosano/Merino - Drzewiecki K / Kowalczyk 08.01 15:30 1 - 2  
Brkic T / Pavic A - Begemann A / Mergea F 08.01 12:30 1 - 2  
Johnson H / Johnson Y - Gakhov I / Karatsev A 08.01 17:15 1 - 2  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gil. Simon - N. Kyrgios 08.01 00:35 0 - 2  
Jor. Thompson - J-L. Struff 08.01 02:25 2 - 1  
K. Edmund - J-W. Tsonga 08.01 20:00 2 - 1  
M. Cilic - F. Auger Alliassime 08.01 22:30 2 - 0  
M. Raonic - P. Gojowczyk 08.01 22:40 0 - 2  
N. Gombos - M. Kecmanovic 08.01 23:40 2 - 1  
P. Gojowczyk - A. De Minaur 08.01 00:30 2 - 0  
S. Tsitsipas - Tom. Paul 08.01 01:00 2 - 0  
Y. Nishioka - D. Goffin 08.01 02:25 2 - 1  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Huey T / Kudla D 08.01 04:30 2 - 1  
Cabal J S / Farah R - De Minaur A / Peers J 08.01 21:35 1 - 2  
Ebden M / Monroe N - Kubot L / Melo M 08.01 01:55 1 - 2  
Krawietz K / Mies A - Klaasen R / Venus M 08.01 00:20 1 - 2  
Tenisz (Washington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McNally - C. McHale 08.01 20:00 2 - 1  
K. Mladenovic - H. Baptiste 08.01 03:00 2 - 1  
M. Puig - A. Kalinskaya 08.01 00:30 1 - 2  
R. Peterson - C. Giorgi 08.01 19:00 1 - 2  
Z. Diyas - L. Tsurenko 08.01 21:35 2 - 0  
Tenisz (Washington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bai A / Lechemia E - Wang Yaf / Yang Z 08.01 03:40 0 - 2  
Hsieh S-Y / You X - Gauff C / Mcnally C 08.01 03:25 0 - 2  
Kalinskaya A / Kato M - Broady N / Fichman S 08.01 20:00 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan Lin - S.H. Rhustavito 08.01 11:50 1 - 2  
H.S. Prannoy - Ken. Nishimoto 08.01 15:20 0 - 2  
K. Parupalli - Tien Chen Chou 08.01 12:00 0 - 2  
K. Tsuneyama - T. Sitthikom 08.01 12:40 2 - 1  
Sri. Kidambi - K. Phetpradab 08.01 11:00 1 - 2  
Sub. Dey - B. Sai Praneeth 08.01 13:30 0 - 2  
T. Sugiarto - Zii Jia Lee 08.01 13:40 1 - 2  
Tzu Wei Wang - Ng Ka Long Angus 08.01 12:50 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endo H / Watanabe Y - Maas J / Tabeling R 08.01 08:55 2 - 0  
Gideon M F / Sukamuljo K - Ou X Y / Zhang N 08.01 09:30 2 - 1  
Han C / Zhou H - Goh V S / Tan W K 08.01 10:25 1 - 2  
Huang K X / Liu C - Chia A / Soh W Y 08.01 11:50 2 - 0  
Junhui L / Yuchen L - Yao C L / Han Y P 08.01 11:00 2 - 1  
Ko S H / Shin B C - Ong Y S / Teo E Y 08.01 08:55 2 - 0  
Lee Y / Wang C L - Choi S / Seo S J 08.01 09:30 0 - 2  
Rankireddy S / Shetty C - Alfian F / Ardianto M R 08.01 08:45 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bing Jiao He - S.S.Y. Cheah 08.01 09:40 0 - 2  
Chen Xiao Xin - Yue Han 08.01 13:30 2 - 0  
L.A. Mainaky - F. Fitriani 08.01 10:25 0 - 2  
Ngan Yi Cheung - Beiwen Zhang 08.01 14:20 2 - 1  
Nit. Jindapol - R. Intanon 08.01 14:30 1 - 2  
P. Chochuwong - Ji Hyun Sung 08.01 15:10 2 - 0  
S. Nehwal - Say. Takahashi 08.01 10:15 1 - 2  
Yufei Chen - Ga Eun Kim 08.01 08:00 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Kim H R - Fukushima Y / Hirota S 08.01 08:45 2 - 0  
Delrue D / Palermo L - Polii G / Rahayu A 08.01 08:10 0 - 2  
Du Y / Li Y H - Kim S Y / Kong H Y 08.01 08:00 2 - 0  
Hsu Y C / Hu L F - Matsutomo Mi/ Takahashi A 08.01 08:10 0 - 2  
Lee S H / Shin S C - Kititharakul/Prajongjai 08.01 12:00 2 - 0  
Liu X / Xia Y - Li W / Zheng Y 08.01 11:10 0 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Baek H N / Jung K E 08.01 10:15 2 - 0  
Takahata Y / Sakuramoto A - Tanaka S / Yonemoto K 08.01 09:40 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Higashino A / Watanabe Y - Lee Y / Yang C T 08.01 13:40 2 - 0  
Kaneko Y / Matsutomo M - Alimov R / Davletova A 08.01 12:40 2 - 0  
Lu K / Lu C - Puavaranukroh/Taerattanac 08.01 14:30 0 - 2  
Ponnappa A / Rankireddy S - Prasetya A E / Islami M G 08.01 15:10 2 - 0  
Seo S J / Chae Y - Jordan P / Oktavianti M D 08.01 14:20 2 - 1  
Tang C M / Tse Y S - Chopra P J / Siki Reddy N 08.01 12:50 2 - 0  

 

2019.07.31.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KT Wiz - Hanwha Eagles 07.31 11:30 2 - 5  
LG Twins - Kiwoom Heroes 07.31 11:30 0 - 8  
NC Dinos - Doosan Bears 07.31 11:30 8 - 4  
Samsung Lions - Lotte Giants 07.31 11:30 4 - 8  
SK Wyverns - KIA Tigers 07.31 11:30 2 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 07.31 11:00 2 - 3  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 07.31 10:45 4 - 3  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 07.31 11:00 2 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 07.31 11:15 4 - 8  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 07.31 11:00 4 - 3  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 07.31 11:00 2 - 0  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Leon - Pericos de Puebla 07.31 02:15 6 - 15  
Diablos Rojos del Mexico - Guerreros de Oaxaca 07.31 02:00 2 - 4  
Generales de Durango - Saraperos de Saltillo 07.31 02:30 12 - 2  
Leones de Yucatan - Olmecas de Tabasco 07.31 03:00 3 - 1  
Rieleros de Aguascaliente - Algodoneros Union Laguna 07.31 02:30 15 - 4  
Sultanes de Monterrey - Tecolotes de Nuevo Laredo 07.31 02:30 2 - 3  
Tigres de Quintana Roo - Piratas de Campeche 07.31 03:00 1 - 11  
Toros de Tijuana - Acereros de Monclova 07.31 04:35 6 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Tampa Bay 07.31 01:10 5 - 6  
Chicago WS - NY Mets 07.31 02:10 2 - 5  
Cincinnati - Pittsburgh 07.31 01:10 4 - 11  
Cincinnati - Pittsburgh (18:35) 07.31 18:35 4 - 1  
Cleveland - Houston 07.31 01:10 0 - 2  
Colorado - LA Dodgers 07.31 02:40 4 - 9  
Colorado - LA Dodgers (21:10) 07.31 21:10 1 - 5  
Kansas City - Toronto 07.31 02:15 2 - 9  
Kansas City - Toronto (19:15) 07.31 19:15 1 - 4  
LA Angels - Detroit 07.31 04:07 6 - 1  
LA Angels - Detroit (22:07) 07.31 22:07 1 - 9  
Miami - Minnesota 07.31 01:10 1 - 2  
NY Yankees - Arizona 07.31 01:05 2 - 4  
NY Yankees - Arizona (19:05) 07.31 19:05 7 - 5  
Oakland - Milwaukee 07.31 04:07 3 - 2  
Philadelphia - San Francisco 07.31 01:05 4 - 2  
St. Louis - Chicago Cubs 07.31 02:15 2 - 1  
Texas - Seattle 07.31 02:05 5 - 8  
Washington - Atlanta 07.31 01:05 8 - 11  
Washington - Atlanta (18:05) 07.31 18:05 4 - 5  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szalavat Julajev Ufa 07.31 15:00 2 - 4  
Vityaz Podolszk - Metallurg Magnyitogorszk 07.31 16:00 4 - 3  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RS Elasto Painters - SM Beermen (3.m.) 07.31 13:00 112 - 104  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Chicago 07.31 01:00 100 - 94  
Las Vegas - Dallas 07.31 04:00 86 - 54  
Washington - Phoenix 07.31 01:00 99 - 93  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Campbelltown City SC - Melbourne City 07.31 11:30 1 - 3  
Maitland FC - Central Coast Mariners 07.31 11:30 0 - 2  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Maribor 07.31 19:00 2 - 1  
FC Köbenhavn - TNS 07.31 19:45 1 - 0  
Helsinki JK - Crvena zvezda 07.31 18:00 2 - 1  
Qarabag Baku - Dundalk 07.31 19:00 3 - 0  
Rosenborg - BATE Boriszov 07.31 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Boys Warnes - Destroyers Santa Cruz 07.31 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Operario PR 07.31 01:30 4 - 2  
Bragantino - Cuiaba 07.31 02:30 2 - 2  
Brasil de Pelotas - Vila Nova 07.31 00:15 0 - 2  
CRB - Oeste 07.31 01:30 2 - 2  
Figueirense - Vitória 07.31 00:15 1 - 1  
Londrina - Parana 07.31 00:15 3 - 0  
Ponte Preta - America MG 07.31 01:30 0 - 1  
Sao Bento - Criciuma 07.31 01:30 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Zwickau 07.31 19:00 3 - 0  
Chemnitz - Meppen 07.31 19:00 2 - 4  
Duisburg - Münster 07.31 19:00 2 - 0  
Magdeburg - Waldhof Mannheim 07.31 19:00 1 - 1  
Viktoria Köln - Hallescher FC 07.31 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Penarol Montevideo 07.31 02:30 3 - 1  
Sporting Cristal - Zulia Maracaibo 07.31 00:15 3 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Pohang 07.31 13:00 2 - 1  
Jeonbuk - Jeju 07.31 12:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Guayaquil City 07.31 02:00 0 - 0  
Santa Rita Vinces - Barcelona Guayaquil 07.31 22:30 2 - 1  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Molde 07.31 20:45 1 - 3  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Istanbul Basaksehir 07.31 19:30 0 - 0  
Angers - Arsenal 07.31 19:30 1 - 1  
Hertha BSC - West Ham 07.31 18:00 3 - 5  
Liverpool - Lyon 07.31 19:00 3 - 1  
Perugia - Roma 07.31 20:30 1 - 3  
Real Sociedad - Alavés 07.31 19:00 1 - 0  
Salzburg - Chelsea 07.31 20:00 3 - 5  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Fenerbahce 07.31 18:00 5 - 3  
Tottenham - Bayern München (Helyszín: München) 07.31 20:30 2 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Madura Utd. - PSS Sleman 07.31 13:30 0 - 1  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Afturelding 07.31 21:15 1 - 1  
Fram - Magni 07.31 20:00 4 - 1  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kari Akranes - Vestri 07.31 20:00 1 - 0  
Leiknir F. - Dalvik/Reynir 07.31 20:00 2 - 0  
Selfoss - IR Reykjavik 07.31 21:15 2 - 4  
Throttur Vogar - KFG Gardabaer 07.31 21:15 5 - 0  
Tindastoll - Vidir Gardur 07.31 21:15 0 - 3  
Völsungur Husavik - Fjardabyggd 07.31 21:15 2 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - ÍBV 07.31 20:00 3 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Hadera 07.31 18:30 2 - 2  
Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Netanya 07.31 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Raanana - Beitar Jerusalem 07.31 19:30 0 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Omiya Ardija 07.31 12:00 0 - 0  
Machida Zelvia - Albirex Niigata 07.31 12:00 3 - 3  
Mito - Kofu 07.31 12:00 1 - 1  
Nagasaki - Ehime 07.31 12:00 1 - 4  
Okayama - Kashiwa R. 07.31 12:00 0 - 4  
Ryukyu - JEF United Chiba 07.31 12:00 0 - 2  
Tochigi - Tokyo Verdy 07.31 12:00 0 - 0  
Tokushima - Kagoshima Utd. 07.31 12:00 5 - 2  
Yamagata - Avispa Fukuoka 07.31 12:30 1 - 2  
Yokohama FC - Yamaguchi 07.31 12:30 4 - 1  
Zweigen Kanazawa - Kyoto 07.31 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanfrecce Hiroshima - Kawasaki Frontale 07.31 12:00 3 - 2  
Urawa RD - Kashima A. 07.31 12:30 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogota FC - Dep. Quindio 07.31 02:45 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rionegro Aguilas - Dep. Pereira 07.31 23:00 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - River Plate 07.31 00:15 0 - 0  
Olimpia Asuncion - LDU Quito 07.31 02:30 1 - 1  
Palmeiras - Godoy Cruz 07.31 02:30 4 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - Queretaro 07.31 04:00 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Correcaminos UAT 07.31 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Pachuca 07.31 04:06 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Stabaek 07.31 18:00 2 - 2  
Kolbotn - Grand Bodö 07.31 17:00 11 - 0  
LSK Kvinner - Grimstad 07.31 18:00 4 - 0  
Medkila - Röa 07.31 19:00 0 - 3  
Trondheims-Örn - Flöya 07.31 15:00 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Syrianska FC - Öster 07.31 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Kungsbacka 07.31 19:00 3 - 0  
Kopparbergs/Göteborg - Pitea 07.31 19:00 1 - 1  
Limhamn Bunkeflo - Linköping 07.31 19:00 0 - 4  
Vittsjö - Rosengard 07.31 19:00 0 - 0  
Växjö - Kristianstad 07.31 19:00 2 - 2  
Örebro - Djurgarden 07.31 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiangrai Utd. - Buriram Utd. 07.31 14:00 4 - 0  
Chonburi FC - Bangkok Utd. 07.31 14:00 2 - 1  
Muangthong Utd. - Chainat Hornbill 07.31 12:45 3 - 0  
Nakhon Ratchasima - Prachuap 07.31 12:45 3 - 1  
Ratchaburi Mitr Phol - Samut Prakan 07.31 15:00 5 - 2  
Sukhothai - PTT Rayong 07.31 14:00 3 - 1  
Trat - Port FC 07.31 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro-1 - Olimpik Doneck 07.31 18:00 2 - 0  
Kárpáti Lviv - Dinamo Kijev 07.31 18:30 0 - 2  
Olekszandria - Sahtar Doneck 07.31 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Andijan 07.31 16:00 2 - 2  
Bukhoro - Navbahor Namangan 07.31 17:00 0 - 0  
Bunyodkor - Surkhon Termez 07.31 15:00 3 - 0  
Nasaf Qarshi - Metallurg Bekobod 07.31 17:00 1 - 2  
MMA (Dana White's Contender Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Camur - F. Cherant 07.31 03:55 1 - 0  
Dan. Rodriguez - R. Farrington 07.31 02:30 1 - 0  
R. Nascimento - M. Martinek 07.31 02:00 1 - 0  
S. Nguyen - A. Cruz 07.31 03:30 0 - 1  
T. Cortez - M. Agapova (női) 07.31 03:00 1 - 0  
Strandröplabda (Vienna Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Bansley H / Wilkerson B 07.31 15:30 2 - 0  
Antonelli/Solberg Salgado - Bieneck V / Schneider I 07.31 09:30 2 - 0  
Antunes T D R / Lima T - Sweat B / Walsh Jennings 07.31 18:45 2 - 1  
Bansley H / Wilkerson B - Hermannova B / Slukova M 07.31 09:30 2 - 0  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Gutierrez P S / Belen Car 07.31 09:30 2 - 0  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Larsen K / Stockman E 07.31 15:30 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Dabizha K / Rudykh D 07.31 10:30 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Sponcil S / Claes K 07.31 16:30 1 - 2  
Bieneck V / Schneider I - Hermannova B / Slukova M 07.31 15:30 0 - 2  
Borger K / Sude J - Baquerizo/Fernandez Stein 07.31 10:30 2 - 1  
Dabizha K / Rudykh D - Heidrich/Verge-Depre 07.31 16:30 1 - 2  
Dubovcova N / Strbova A - Graudina T / Kravcenoka A 07.31 11:30 2 - 1  
Freiberger E / Teufl V - Baquerizo/Fernandez Stein 07.31 16:30 0 - 2  
Gutierrez P S / Belen Car - Menegatti M/Tóth O. 07.31 15:30 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Ludwig L / Kozuch M 07.31 11:30 2 - 1  
Huberli T / Betschart N - Wang F / Xia X 07.31 17:30 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Borger K / Sude J 07.31 16:30 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Freiberger E / Teufl V 07.31 10:30 2 - 1  
Keizer S / Meppelink M - Wang F / Xia X 07.31 11:30 0 - 2  
Kociolek K / Wojtasik K - Seixas De Freitas/Alves 07.31 18:45 1 - 2  
Larsen K / Stockman E - Menegatti M/Tóth O. 07.31 09:30 2 - 0  
Ludwig L / Kozuch M - Keizer S / Meppelink M 07.31 17:30 2 - 1  
Makroguzova N / Kholomina - Kociolek K / Wojtasik K 07.31 12:30 0 - 2  
Makroguzova N / Kholomina - Stubbe J / Van Iersel M 07.31 18:45 0 - 2  
Plesiutsching/Schutzenhof - Ittlinger S / Laboureur C 07.31 18:45 2 - 0  
Plesiutsching/Schutzenhof - Lima T / Da Rocha Antunes 07.31 12:30 0 - 2  
Ross A / Klineman A - Dubovcova N / Strbova A 07.31 17:30 2 - 0  
Ross A / Klineman A - Strauss N / Strauss T 07.31 11:30 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Stubbe J / Van Iersel M 07.31 12:30 2 - 0  
Sponcil S / Claes K - Heidrich/Verge-Depre 07.31 10:30 2 - 1  
Strauss N / Strauss T - Graudina T / Kravcenoka A 07.31 17:30 0 - 2  
Sweat B / Walsh Jennings - Ittlinger S / Laboureur C 07.31 12:30 2 - 0  
Strandröplabda (Vienna Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Erdmann J / Winter S 07.31 13:30 2 - 0  
Brunner T / Reid Priddy W - Horl J / Winter T 07.31 13:30 2 - 0  
Dressler C / Huber A - Pedlow S / Schachter S 07.31 14:30 1 - 2  
Koekelkoren D / Van Walle - BarbosaSantos/Carvalhaes 07.31 14:30 0 - 2  
O' Gorman G / Saxton B - Popov S / Gordieiev I 07.31 14:30 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Van De Velde S / Varenhor 07.31 13:30 1 - 2  
Schumann D / Durant C - Beeler N / Krattiger M 07.31 13:30 0 - 2  
Szalankiewicz J / Rudol M - Ehlers N / Fluggen L 07.31 14:30 1 - 2  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gon. Oliveira - A. Kadhe 07.31 09:00 2 - 0  
J. Duckworth - Runhao Hua 07.31 04:00 2 - 1  
Jie Cui - Yui. Sugita 07.31 04:00 0 - 2  
M-X. Gong - Ji Sung Nam 07.31 05:50 0 - 2  
Shu. Sekiguchi - Tsung-Hua Yang 07.31 10:55 2 - 0  
T. Fancutt - Zihao Xia 07.31 04:00 2 - 0  
T. Matsui - S. Myneni 07.31 07:50    
Tung-Lin Wu - H. Heliovaara 07.31 05:25 1 - 2  
Yunseong Chung - Day. Kelly 07.31 06:55 1 - 2  
Zhizhen Zhang - H. Bourchier 07.31 07:10 2 - 1  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chung Y / Wu T-L - Wang C / Zhang Z 07.31 12:30 0 - 2  
Gong M-X / Zhang Ze - Bourchier H / Fancutt T 07.31 11:45 2 - 0  
Lock B / Lock C J - Heliovaara H / Matsui T 07.31 10:30 0 - 2  
Orlov V / Zhu E - CUI J / Xia Z 07.31 09:00 2 - 0  
Ratiwatana / Ratiwatana - Hua R / Wu D 07.31 09:45 0 - 2  
Tenisz (Karlsruhe, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gorgodze - B. Schoofs 07.31 11:00 2 - 0  
E.G. Ruse - P.M. Tig 07.31 11:00 0 - 2  
J. Paolini - T. Martincova 07.31 13:10    
T. Korpatsch - A-L. Friedsam 07.31 15:00    
T. Korpatsch - Cammilleri Liana 07.31 16:00 2 - 0  
T. Maria - S. Wagner 07.31 18:50 1 - 2  
Tenisz (Karlsruhe, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cristian J A / Ruse E G - Lisicki S / Schoofs B 07.31 16:55 2 - 1  
Geuer N / Jakupovic D - Minnen G / Van Uytvanck A 07.31 12:55 0 - 2  
Han X / Yuan Y - Dzalamidze N / Sizikova Y 07.31 15:00 2 - 1  
Tenisz (Kitzbühel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos-Vinolas - J.A. Munar Clar 07.31 13:00 2 - 0  
C. Ruud - M. Bachinger 07.31 11:00 2 - 0  
D. Thiem - S. Ofner 07.31 19:30 2 - 0  
Den. Novak - P. Cuevas 07.31 13:30 1 - 2  
F. Verdasco - J. Kovalik 07.31 17:05 2 - 0  
J. Chardy - D. Lajovic 07.31 11:00 2 - 1  
P. Kohlschreiber - P. Andujar 07.31 19:00 0 - 2  
R. Carballes Baena - L. Sonego 07.31 15:55 1 - 2  
Tenisz (Kitzbühel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fabbiano T / Podlipnik-Ca - Jebavy R / Middelkoop M 07.31 12:00 0 - 2  
Gille S / Vliegen J - Dellien H / Vega Hernandez D 07.31 13:20 2 - 1  
Tenisz (Lexington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vukic - B. Gojo 07.31 17:40 0 - 2  
C. Altamirano - Roy Smith 07.31 21:20 1 - 2  
Die. Hidalgo - And. Harris 07.31 17:45 2 - 0  
E. Hoyt - M. Cressy 07.31 17:25 1 - 2  
E. Wallart - Oli. Crawford 07.31 01:40 2 - 0  
E. Wallart - S. Verbeek 07.31 20:35 0 - 2  
J. McNally - M. Banes 07.31 20:45 1 - 2  
Kai. Uchida - L. Glasspool 07.31 19:15 0 - 2  
Ke. Smith - L. Draxl 07.31 01:00 0 - 2  
P. Polansky - B. Sigouin 07.31 23:05 0 - 2  
S. Korda - J.C. Aragone 07.31 19:30 0 - 2  
V. Kirkov - A. Santillan 07.31 19:50 0 - 2  
Tenisz (Lexington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasspool L / Pervolaraki - Lawson A / Reese H 07.31 23:30 2 - 0  
Quigley E / Witten J - Bushamuka W / Halpin M 07.31 02:25 2 - 0  
Tenisz (Lexington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gabueva - L. Cabrera 07.31 17:45 2 - 0  
A. Myers - P. Stearns 07.31 16:15    
A. Parks - J. Loeb 07.31 19:50 0 - 2  
A.E. Nefedova - Z. Hives 07.31 16:10 0 - 2  
D. Khazaniuk - Emma Navarro 07.31 21:30 2 - 1  
E. Halbauer - Yuxuan Zhang 07.31 21:30    
G. Brodsky - Jun. Namigata 07.31 16:00    
J. Ponchet - Da. Kim 07.31 18:45    
K. Fahey - Rob. Anderson 07.31 18:55 1 - 2  
M. Frech - J. Mikulskyte 07.31 16:00 2 - 0  
Na-Lae Han - V. Meliss 07.31 20:35 2 - 0  
S. Marand - Har. Arakawa 07.31 17:40 2 - 0  
Sop. Chang - J. Elie 07.31 19:40 2 - 0  
Tenisz (Liberec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - A. Molcan 07.31 11:00 1 - 2  
C. Taberner - N. Milojevic 07.31 11:50 1 - 2  
D. Gimeno-Traver - L. Wessels 07.31 14:35 2 - 1  
F. Coria - M. Vrbensky 07.31 12:35 2 - 0  
J. Pospisil - F. Gaio 07.31 10:00 2 - 1  
M. Guinard - M. Trungelliti 07.31 10:00 2 - 0  
O. Nedovyesov - T. Machac 07.31 12:55 0 - 2  
P. Nejedly - Balázs A. 07.31 18:10 2 - 1  
Piros Zs. - J. Vesely 07.31 16:35 0 - 2  
T. Kamke - K-M. Maamoun 07.31 17:10 2 - 0  
Tenisz (Liberec, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Doumbia S / Reboul F 07.31 16:00 2 - 1  
Sabanov I / Sabanov M - Domingues J / Milojevic N 07.31 18:35    
Vasilevski A / Weissborn - Taylor A / Taylor J 07.31 18:20 2 - 0  
Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C-M. Stebe - Soon Woo Kwon 07.31 03:20 0 - 2  
C. Garin - J.I. Londero 07.31 02:00 1 - 2  
D. Köpfer - T.H. Fritz 07.31 06:50 0 - 2  
G. Barrere - C. Norrie 07.31 04:20 0 - 2  
G. Dimitrov - Ste. Johnson 07.31 03:55 2 - 1  
J. Tipsarevic - R. Albot 07.31 02:00 1 - 2  
Taro Daniel - T. Sandgren 07.31 02:00 2 - 0  
Tenisz (Los Cabos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hach Verdugo H / Novikov - ArevaloGonzalez/ReyesVare 07.31 06:00 2 - 0  
Mclachlan B / Smith J-P - Erlich J / Sharan D 07.31 04:45 0 - 2  
Tenisz (San Jose, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - D. Kasatkina 07.31 22:55 2 - 0  
Har. Tan - V. Azarenka 07.31 01:40 0 - 2  
M. Brengle - A. Petkovic 07.31 06:40 2 - 0  
Mayo Hibi - M. Sakkari 07.31 20:00 1 - 2  
V. Williams - B. Mattek-Sands 07.31 04:00 1 - 2  
Tenisz (San Jose, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouzkova M / Hon P - Kichenok / Kichenok 07.31 23:00 0 - 2  
Buzarnescu M / Zhang S - Liang E-S / Zheng S 07.31 03:15 1 - 2  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vavassori - A. Celikbilek 07.31 11:45 1 - 2  
B. Rola - K. Kravchuk 07.31 17:50 2 - 0  
C. Boluda-Purkiss - T. Griekspoor 07.31 12:05 2 - 1  
C. Gomez-Herrera - A. Arnaboldi 07.31 10:00 2 - 1  
F. Gil - B. Crepatte 07.31 10:00 0 - 2  
H. Grenier - L. Vanni 07.31 20:55 2 - 0  
J. Ocleppo - R. Ortega-Olmedo 07.31 12:35 1 - 2  
K. de Schepper - Mar. Eriksson 07.31 10:00 1 - 2  
K. Sultanov - A. Escoffier 07.31 15:10 1 - 2  
O. Roca Batalla - A. Basso 07.31 19:30 0 - 2  
Tenisz (Segovia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Pel D - Gomez-Herrera C / Marchenko I 07.31 13:50 2 - 0  
Artunedo Martinavarro A / - Siljestrom A / Vavassori A 07.31 16:30 0 - 2  
Barrientos N / Martinez L - Boluda-Purkiss C / Ortega 07.31 17:00 1 - 2  
Kotov P / Setkic A - LUZ O / Meligeni Rodrigues Alves F 07.31 14:25 0 - 2  
Tenisz (Sopot, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - Chun Hsin Tseng 07.31 11:15 2 - 0  
A. Zhurbin - K. Coppejans 07.31 10:00 0 - 2  
C. O'Connell - T. Robredo 07.31 11:35 2 - 0  
Gas. Elias - Z. Kolar 07.31 13:00 2 - 1  
J. Choinski - T. Brkic 07.31 15:40 2 - 1  
J. Jahn - K. Majchrzak 07.31 14:00 2 - 1  
J. Zopp - I. Nedelko 07.31 13:00 2 - 0  
M. Cuevas - P. Lorenzi 07.31 10:00 0 - 2  
M. Ymer - I. Gakhov 07.31 11:15 2 - 0  
S. Travaglia - D. Michalski 07.31 17:00 2 - 0  
Tenisz (Sopot, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranco Cosano J / Merin - Nedelko I / Tiurnev E 07.31 17:50    
Barranco Cosano J / Merino - Marek W / Przysiezny M 07.31 10:00    
Berrettini J / Bonadio R - Johnson H / Johnson Y 07.31 10:00 0 - 2  
Bortolotti M / O'Connell - Metreveli A / Vatutin A 07.31 17:50 2 - 0  
Cuevas M / Mena F - Begemann A / Mergea F 07.31 14:25 1 - 2  
Gakhov I / Karatsev A - Pellegrino A / Vervoort M 07.31 16:15 2 - 0  
Matkowski M / Walkow S - Jahn J / Martinez P 07.31 18:25 0 - 2  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - P. Gojowczyk 07.31 00:00 1 - 2  
B. Paire - M. Polmans 07.31 21:40 2 - 1  
H. Hurkacz - J. Isner 07.31 20:00 0 - 2  
J-W. Tsonga - K. Khachanov 07.31 01:00 2 - 1  
Kev. Anderson - A. Mannarino 07.31 19:00    
M. Cilic - M. Copil 07.31 01:10 2 - 0  
M. Kecmanovic - P-H. Herbert 07.31 19:00 2 - 1  
M. Raonic - T. Smyczek 07.31 23:10 2 - 0  
N. Gombos - A. Mannarino 07.31 19:00 2 - 0  
R. Opelka - F. Auger Alliassime 07.31 21:05 1 - 2  
T-S. Kwiatkowski - N. Kyrgios 07.31 03:25 0 - 2  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Murray A / Murray J - Mahut/Roger-Vasselin 07.31 22:30 2 - 1  
Pavic M / Soares B - Rojer J-J / Tecau H 07.31 19:00 1 - 2  
Tenisz (Washington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Baptiste - M. Keys 07.31 00:15 2 - 0  
J. Pegula - I. Swiatek 07.31 19:00 2 - 1  
Lau. Davis - S. Kenin 07.31 21:40 2 - 1  
Lin Zhu - C. McNally 07.31 02:05 0 - 2  
Su-Wei Hsieh - K. Flipkens 07.31 02:50 2 - 0  
Tenisz (Washington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady N / Fichman S - Gumulya B / Rompies J 07.31 21:00 2 - 1  
Gleason Q / Neel I - Sanchez M / Stollár F 07.31 22:35 1 - 2  
Pegula J / Rogers S - Bogdan E / Van Der Hoek R 07.31 00:10 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan Lin - S. Avihingsanon 07.31 11:10    
Dong Keun Lee - Tien Chen Chou 07.31 10:20 0 - 2  
H.S. Prannoy - Wing Ki Vincent Wong 07.31 08:55 2 - 0  
K. Parupalli - M. Zilberman 07.31 09:40 2 - 1  
K. Phetpradab - Cheuk Yiu Lee 07.31 08:45 2 - 0  
K. Tsuneyama - Sou. Verma 07.31 06:30 2 - 1  
K. Wangcharoen - B. Sai Praneeth 07.31 12:50 1 - 2  
L. Claerbout - S.H. Rhustavito 07.31 12:00 1 - 2  
Long Chen - Tzu Wei Wang 07.31 07:25 0 - 2  
Ng Ka Long Angus - D. Liew 07.31 08:00 2 - 0  
S.D. Kuncoro - Ken. Nishimoto 07.31 09:30 0 - 2  
Sri. Kidambi - P. Ren 07.31 08:10 2 - 1  
T. Sitthikom - M. Caljouw 07.31 06:30 2 - 0  
Zii Jia Lee - Sam. Verma 07.31 11:20 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Choi S / Seo S J - Kamura T / Sonoda K 07.31 05:55 2 - 1  
Endo H / Watanabe Y - Gutama S K / Putra F W 07.31 05:00 2 - 0  
Isara B / Jongjit M - Huang K X / Liu C 07.31 05:45 1 - 2  
Kim G J / Kim S R - Yao C L / Han Y P 07.31 05:10 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beiwen Zhang - P. Buranaprasertsuk 07.31 15:20 2 - 0  
Bing Jiao He - Xuerui Li 07.31 08:10 2 - 0  
Cai Yan Yan - Ngan Yi Cheung 07.31 14:30 0 - 2  
F. Fitriani - Pui Yin Yip 07.31 09:40 2 - 1  
G. Mariska - Ji Hyun Sung 07.31 13:50 0 - 2  
L.A. Mainaky - Kosetskaya, Evgeniya 07.31 08:45 2 - 1  
Nit. Jindapol - B. Ongbumrungpan 07.31 12:10 2 - 1  
P. Chochuwong - Aya Ohori 07.31 14:40 2 - 0  
S. Katethong - S.S.Y. Cheah 07.31 08:55 1 - 2  
S. Nehwal - P. Chaiwan 07.31 10:30 2 - 0  
S.U. Rao Chukka - Chen Xiao Xin 07.31 06:40 0 - 2  
Say. Takahashi - Rus. Hartawan 07.31 11:10 2 - 0  
Y.Y. Susanto - Ga Eun Kim 07.31 07:15 0 - 2  
Yue Han - Thuy Linh Nguyen 07.31 07:25 2 - 0  
Yufei Chen - Se Young An 07.31 06:40 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aimsaard B / Aimsaard N - Hsu Y C / Hu L F 07.31 05:10 0 - 2  
Korepap/Sudjaipraparat - Delrue D / Palermo L 07.31 05:45 0 - 2  
Lee S H / Shin S C - Chen L / YU X H 07.31 05:00 2 - 0  
Ramadhanti S F S / Sugiar - Polii G / Rahayu A 07.31 05:55 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alimov R / Davletova A - Gicquel T / Delrue D 07.31 12:00 2 - 1  
Chan P S / Goh L Y - Ponnappa A / Rankireddy S 07.31 07:15 1 - 2  
Christiansen M / Boeje A - Kaneko Y / Matsutomo M 07.31 11:20 1 - 2  
Goh S H / Lai S J - Faizal H / Widjaja G E 07.31 13:00 1 - 2  
Gondo K / Kurihara A - Chopra P J / Siki Reddy N 07.31 09:30 0 - 2  
Higashino A / Watanabe Y - Labar R / Tran A 07.31 12:50 2 - 0  
Lee Y / Yang C T - Chang T C / Ng W Y 07.31 13:40 2 - 1  
Lu K / Lu C - Ahmad T / Kandow W O 07.31 13:40 2 - 1  
Ou X / Feng X - Puavaranukroh/Taerattanac 07.31 14:30 0 - 2  
Prasetya A E / Islami M G - Puangpuapech N / Amitrapa 07.31 08:00 2 - 0  
Rivaldy R / Mentari P H - Lamsfuss M / Herttrich I 07.31 15:30 2 - 1  
Seo S J / Chae Y - Ronald R / Saufika A 07.31 14:40 2 - 0  
Tan K M / Lai P J - Jordan P / Oktavianti M D 07.31 15:20 0 - 2  
Tang C M / Tse Y S - Seidel M E / Linda E 07.31 10:20 2 - 0  

 

2019.07.30.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KT Wiz - Hanwha Eagles 07.30 11:30 3 - 2  
LG Twins - Kiwoom Heroes 07.30 11:30 2 - 4  
NC Dinos - Doosan Bears 07.30 11:30 1 - 9  
Samsung Lions - Lotte Giants 07.30 11:30 5 - 2  
SK Wyverns - KIA Tigers 07.30 11:30 0 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 07.30 11:00 7 - 6  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 07.30 10:45 6 - 2  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 07.30 11:00 8 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 07.30 11:15 4 - 1  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 07.30 11:00 0 - 2  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 07.30 11:00 5 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cincinnati - Pittsburgh 07.30 01:10 11 - 6  
Colorado - LA Dodgers 07.30 02:40 9 - 1  
Kansas City - Toronto 07.30 02:15 3 - 7  
LA Angels - Detroit 07.30 04:07 2 - 7  
Miami - Arizona 07.30 01:10 11 - 6  
San Diego - Baltimore 07.30 04:10 8 - 1  
San Diego - Baltimore (21:40) 07.30 21:40 5 - 8  
Washington - Atlanta 07.30 01:05 6 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvínov - Kladno 07.30 17:30 4 - 4  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - TNT KaTropa (3.m.) 07.30 13:00 80 - 72  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Banfield 07.30 00:00 1 - 0  
Atl. Tucuman - Rosario Central 07.30 02:10 1 - 2  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Sutjeska Niksic 07.30 19:00 3 - 0  
Basel - PSV 07.30 20:00 2 - 1  
Dinamo Zagreb - Saburtalo Tbiliszi 07.30 20:00 3 - 0  
FTC - Valletta (Ki jut tovább?) 07.30 20:00    
Maccabi TA - CFR Cluj 07.30 19:00 2 - 2  
Nomme Kalju - Celtic 07.30 19:00 0 - 2  
Olympiakosz - Plzen 07.30 20:30 4 - 0  
Valletta - FTC 07.30 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Pari Santa Cruz - Blooming Santa Cruz 07.30 02:00 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Botafogo SP 07.30 01:00 3 - 2  
Sport Recife - Guarani 07.30 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paysandu - Boa 07.30 01:00 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSA - Gremio 07.30 01:00 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Braunschweig 07.30 19:00 0 - 2  
Kaiserslautern - Ingolstadt 07.30 19:00 0 - 0  
Rostock - Bayern München Amatőr 07.30 19:00 2 - 1  
Uerdingen - Unterhaching 07.30 19:00 2 - 2  
Würzburg - Sonnenhof Grossaspach 07.30 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (Chile 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melipilla - Santiago Wanderers 07.30 01:30 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Suwon Bluewings 07.30 12:30 0 - 2  
Incheon - Gyeongnam 07.30 12:30 1 - 1  
Seongnam - Sangju Sangmu 07.30 12:30 1 - 0  
Ulsan - FC Seoul 07.30 12:30 3 - 1  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dudelange - Shkendija Tetovo 07.30 17:55 1 - 1  
KF Feronikeli - Slovan Bratislava 07.30 18:00 0 - 2  
Lincoln Red Imps - Ararat-Armenia 07.30 17:45 1 - 2  
Suduva Marijampole - Tre Penne 07.30 17:45 5 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Nice 07.30 20:45 6 - 1  
Kristiansund - Manchester Utd. 07.30 19:00 0 - 1  
Norwich - Atalanta 07.30 20:00 1 - 4  
Paris SG - Sydney FC 07.30 14:00 3 - 0  
St. Gallen - Dortmund 07.30 19:30 1 - 4  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Fenerbahce 07.30 20:30 6 - 1  
Real Madrid - Tottenham 07.30 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiffen - Mikkeli MP 07.30 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - Jazz Pori 07.30 17:30 2 - 1  
Ilves 2 - KaPa 07.30 17:30 4 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema Malang - Persib Bandung 07.30 13:30 5 - 1  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavík - Njardvik 07.30 21:15 1 - 0  
Leiknir R. - Grotta 07.30 21:15 2 - 2  
Thor Akureyri - Vikingur Olafsvik 07.30 21:15 1 - 1  
Throttur Reykjavik - Haukar 07.30 21:15 4 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - HK/Vikingur 07.30 21:15 2 - 0  
Stjarnan - Valur 07.30 21:15 1 - 5  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel TA 07.30 19:30 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors de Cali - Orsomarso Palmira 07.30 22:30 2 - 1  
Boyaca Chico - Barranquilla FC 07.30 02:45 4 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade Ouchy - Winterthur 07.30 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deszna Csernigov - FC Lviv 07.30 18:00 1 - 2  
Kolosz Kovalivka - Mariupol 07.30 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kokand - Sogdiana 07.30 15:00 1 - 2  
Lokomotív Taskent - Dinamo Szamarkand 07.30 16:00 2 - 0  
Qizilqum Zarafshon - Pakhtakor 07.30 17:00 0 - 5  
Strandröplabda (Vienna Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abbiati A / Andreatta T - Erdmann J / Winter S 07.30 14:00 1 - 2  
Barthelemy O / Silvestre - BarbosaSantos/Carvalhaes 07.30 15:00 0 - 2  
Brunner T / Reid Priddy W - Eglseer P / Schnetzer F 07.30 14:00 2 - 0  
Gao P / Li Y - Szalankiewicz J / Rudol M 07.30 16:00 1 - 2  
Giginoglu M / Goegtepe V - Beeler N / Krattiger M 07.30 13:00 0 - 2  
Goldschmidt G/Williams L - Ehlers N / Fluggen L 07.30 16:00 0 - 2  
Guehrer M / Schubert Z - Popov S / Gordieiev I 07.30 16:00 1 - 2  
Ha L / Wu J - Van De Velde S / Varenhor 07.30 14:00 0 - 2  
Horl J / Winter T - Bergmann P A / Harms Y 07.30 13:00 2 - 0  
Koekelkoren D / Van Walle - Hudyakov M / Velichko I 07.30 15:00 2 - 0  
Nolvak K / Tiisaar M - Dressler C / Huber A 07.30 15:00 0 - 2  
O' Gorman G / Saxton B - Retterholt L T / Bergerud 07.30 16:00 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Huerta Pastor A / Menende 07.30 14:00 2 - 0  
Sato R / Taira N - Pedlow S / Schachter S 07.30 15:00 0 - 2  
Schumann D / Durant C - Dumek J / Bercik V 07.30 13:00 2 - 0  
Strandröplabda (Vienna Open-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli M / Horta Maxim - Caluori L / Gerson D 07.30 17:00 2 - 1  
Bloem L / Sinnema J - Kubickova M / Kvapilova M 07.30 11:00 1 - 2  
Dabizha K / Rudykh D - Brzostek M / Gromadowska 07.30 10:00 2 - 0  
Dabizha K / Rudykh D - Klinger D / Klinger R 07.30 17:00 2 - 1  
Friedl F / Pfeffer E - Larsen K / Stockman E 07.30 12:00 0 - 2  
Graudina T / Kravcenoka A - Doerfler A / Wiesmeyr S 07.30 11:00 2 - 0  
Graudina T / Kravcenoka A - Kubickova M / Kvapilova M 07.30 18:00 2 - 0  
Gruszczynska J / Wachowic - Lima T / Da Rocha Antunes 07.30 18:00 0 - 2  
Gutierrez P S / Belen Car - Murakami M / Ishii M 07.30 10:00 2 - 1  
Klinger D / Klinger R - Birlova E / Ukolova E 07.30 10:00 2 - 1  
Lahti T / Parkkinen A - Bieneck V / Schneider I 07.30 17:00 0 - 2  
Lahti T / Parkkinen A - Bonnerova M / Maixnerova 07.30 09:00 2 - 1  
Lehtonen R / Ahtiainen N - Larsen K / Stockman E 07.30 18:00 0 - 2  
Lehtonen R / Ahtiainen N - Radarong V / Hongpak K 07.30 12:00 2 - 0  
Lin M M / Zeng J - Bieneck V / Schneider I 07.30 09:00 0 - 2  
Lobato Herrero/Fernandez - Arvaniti V / Karagkouni P 07.30 12:00 0 - 2  
Ludwig L / Kozuch M - Arvaniti V / Karagkouni P 07.30 18:00 2 - 1  
Ludwig L / Kozuch M - Tsopoulou K / Manavi D 07.30 12:00 2 - 0  
Lunde Fossdal L J / Hella - Lima T / Da Rocha Antunes 07.30 11:00 0 - 2  
Lunina D / Samoday M - Caluori L / Gerson D 07.30 09:00 0 - 2  
McNamara M / McNamara N - Gruszczynska J / Wachowic 07.30 11:00 0 - 2  
Wang X X / Xue C - Gutierrez P S / Belen Car 07.30 17:00 1 - 2  
Wang X X / Xue C - Udomchavee T / Numwong R 07.30 10:00 2 - 0  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klein - M.C. Romios 07.30 07:15    
Di Wu - Chuhan Wang 07.30 08:55 2 - 0  
H. Bourchier - B. Lock 07.30 04:00 2 - 0  
H. Heliovaara - J.C. Lock 07.30 04:00 2 - 0  
Jie Cui - O.A.D. Ayeni 07.30 05:35 2 - 0  
Ken. Takeuchi - Hyeon Chung 07.30 10:10 0 - 2  
M-X. Gong - Min-Kyu Song 07.30 05:30 2 - 1  
M. Sureshkumar - T. Matsui 07.30 05:35 0 - 2  
Mak. Ochi - Tat. Ito 07.30 07:10 0 - 2  
Runhao Hua - V. Orlov 07.30 04:00 2 - 0  
Yus. Takahashi - Yan Bai 07.30 10:05 0 - 2  
Ze Zhang - L. Catarina 07.30 07:50 2 - 1  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis B / Klein B - Kadhe A / Myneni S 07.30 11:40    
Fruttero J P / Gonzales R - Oliveira G / Yang T-H 07.30 14:00 2 - 1  
Nam J S / Song M-K - Liu H / Wang C 07.30 12:00 2 - 0  
Tenisz (Karlsruhe, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - E.G. Ruse 07.30 10:30 0 - 2  
D. Jakupovic - L. Siegemund 07.30 18:00 0 - 2  
I-C. Begu - R. Voracova 07.30 11:00 2 - 1  
L. Arruabarrena-Vecino - P. Badosa Gibert 07.30 17:10 0 - 2  
P.M. Tig - B. Krejcikova 07.30 14:05 2 - 0  
R. Hogenkamp - T. Mrdeza 07.30 16:10 0 - 2  
T. Maria - Xinyun Han 07.30 16:15 2 - 0  
T. Martincova - D. Gavrilova 07.30 11:50 2 - 0  
T. Zidansek - E. Gorgodze 07.30 14:10    
Tenisz (Kitzbühel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - A. Ramos-Vinolas 07.30 15:05 1 - 2  
J. Kovalik - G. Garcia-Lopez 07.30 11:00 2 - 1  
P. Andujar - L. Mayer 07.30 11:00 2 - 1  
P. Carreno-Busta - C. Ruud 07.30 13:35 1 - 2  
P. Kohlschreiber - R. Gasquet 07.30 13:30 2 - 0  
S. Ofner - L. Miedler 07.30 14:55 2 - 0  
T. Fabbiano - J.A. Munar Clar 07.30 11:00 1 - 2  
Tenisz (Kitzbühel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carballes Baena R / Munar - Oswald P / Polasek F 07.30 18:35 0 - 2  
Fabbiano T / Podlipnik-C. - Bolelli S / Sonego L 07.30 15:25 2 - 1  
Gille S / Vliegen J - Klizan M / Zimonjic N 07.30 17:25 2 - 1  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Nielsen F / Puetz T 07.30 20:20 1 - 2  
Marach/J.Melzer - Mayer L / Molteni A 07.30 16:55 2 - 1  
Massu N / Thiem M - Dellien H / Vega Hernandez D 07.30 13:45 0 - 2  
Tenisz (Lexington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. McNally - C. Sinclair 07.30 01:00 2 - 1  
N. Moreno de Alboran - Duck Hee Lee 07.30 18:25 0 - 2  
R. Sarmiento - Mar. Redlicki 07.30 00:00 2 - 0  
R. Shane - V. Kirkov 07.30 16:30 1 - 2  
Roy Smith - E. Leshem 07.30 03:10 2 - 0  
T. Gabashvili - B. Gojo 07.30 16:30 1 - 2  
Yos. Watanuki - A. Ritschard 07.30 16:30    
Tenisz (Liberec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - J. Forejtek 07.30 12:10 2 - 1  
F. Baldi - D. Dima 07.30 12:20 2 - 1  
F. Reboul - N. Serdarusic 07.30 14:35 1 - 2  
G. Blancaneaux - Jay Clarke 07.30 12:25 0 - 2  
J. Lehecka - R. Marcora 07.30 14:25 1 - 2  
Joao Domingues - V. Safranek 07.30 17:15 2 - 0  
L. Majsajdr - P. Nejedly 07.30 10:00 0 - 2  
P. Nouza - R. Dutra da Silva 07.30 15:10 0 - 2  
Piros Zs. - M. Vilella Martinez 07.30 10:00 2 - 1  
Tak Khunn Wang - J. Pospisil 07.30 10:00 0 - 2  
Tenisz (Liberec, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altuna T / Prashanth N V - Lehecka J / Vesely J 07.30 18:30 0 - 2  
Baldi F / Collarini A - Draganja T / Puodziunas S 07.30 17:00 0 - 2  
Forejtek J / Vrbensky M - Cornea V V / Jecan M-A 07.30 17:15 2 - 0  
Majsajdr L / Zahradka M - Cacic N / Sancic A 07.30 18:45 0 - 2  
Tenisz (Los Cabos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gulbis - Jas. Jung 07.30 05:10 2 - 0  
Luc. Gomez - M. Granollers 07.30 06:05 0 - 2  
M. Janvier - T. Kokkinakis 07.30 03:30 0 - 2  
M. Kukushkin - D. Dzumhur 07.30 04:05 2 - 0  
P. Gunneswaran - J. Millman 07.30 02:00 2 - 1  
Tenisz (Los Cabos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lopez Villasenor G / Norr - Pella G / Schwartzman D S 07.30 02:00 1 - 2  
Nedunchezhiyan J / Raja P - Barrere G / Pouille L 07.30 03:00 0 - 2  
Tenisz (San Jose, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vekic - Mis. Doi 07.30 19:00 2 - 1  
E. Alexandrova - M. Sakkari 07.30 02:15 0 - 2  
H. Watson - Saisai Zheng 07.30 21:30 0 - 2  
M. Bouzkova - C. Vandeweghe 07.30 04:00 0 - 2  
M. Buzarnescu - D. Kasatkina 07.30 05:35 0 - 2  
Shuai Zhang - D.R. Collins 07.30 23:10 1 - 2  
Tenisz (San Jose, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Shibahara E - Sakkari M / Tomljanovic A 07.30 22:00 2 - 0  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - W. Trusendi 07.30 10:00 2 - 0  
C. Lestienne - A. Artunedo Martinavarro 07.30 16:20 2 - 0  
F.MeligeniRodriguesAlves - M. Viola 07.30 11:15 0 - 2  
G. Granollers - F. Gil 07.30 10:00 0 - 2  
I. Marchenko - S. Griekspoor 07.30 14:05 2 - 0  
K. Kravchuk - I. Cervantes-Huegun 07.30 11:40 2 - 1  
N. Kuhn - N. Barrientos 07.30 18:00 2 - 0  
O. Luz - C. Boluda-Purkiss 07.30 11:35 0 - 2  
P. Kotov - M. Martineau 07.30 14:00 2 - 1  
Tob. Simon - A. Setkic 07.30 10:00 2 - 0  
Tenisz (Segovia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Added D / Jomby T - Granollers G / Ocleppo J 07.30 16:25 1 - 2  
Celikbilek A / Eriksson M - Bega A / Viola M 07.30 17:35 2 - 0  
De Schepper K / Ojeda Lar - Cervantes H./Roca Batalla 07.30 15:00 0 - 2  
Tenisz (Sopot, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - A. Metreveli 07.30 15:25 1 - 2  
A. Golubev - Gas. Elias 07.30 11:40 0 - 2  
A. Pellegrino - T. Lamasine 07.30 15:55 1 - 2  
C. O'Connell - E. Dalla Valle 07.30 10:00 2 - 0  
F. Mena - P. Martinez Portero 07.30 10:00 0 - 2  
I. Nedelko - E. Tyurnev 07.30 10:00 2 - 0  
J. Barranco Cosano - F. Horansky 07.30 18:50 0 - 2  
L. Giustino - A. Karatsev 07.30 13:00 0 - 2  
M. Przysiezny - D. Michalski 07.30 15:35 0 - 2  
M. Safwat - F. Ornago 07.30 13:35 2 - 0  
R. Bonadio - A. Zhurbin 07.30 11:35 0 - 2  
T. Brkic - P. Cias 07.30 11:50 2 - 0  
V. Durasovic - Chun Hsin Tseng 07.30 13:50 0 - 2  
Tenisz (Sopot, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Pavic A - Zielinski J / Zuk K 07.30 17:35 2 - 1  
Drzewiecki K / Kowalczyk - Golubev A / Kolar Z 07.30 17:50 2 - 0  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - B. Klahn 07.30 00:55 2 - 0  
A. Mannarino - I. Ivashka 07.30 00:35 2 - 0  
A. Rublev - B. Tomic 07.30 23:00    
B. Fratangelo - D. Medvedev 07.30 23:40 0 - 2  
Dan. Evans - Y. Nishioka 07.30 19:00 0 - 2  
F. Tiafoe - A. Bublik 07.30 22:30 2 - 0  
H. Hurkacz - Don. Young 07.30 03:50 2 - 0  
J. Sock - Jor. Thompson 07.30 20:50 0 - 2  
K. Edmund - L.G.M. Harris 07.30 22:40 2 - 0  
M. Ebden - T. Smyczek 07.30 02:35 0 - 2  
M. Jaziri - M. Polmans 07.30 04:10 0 - 2  
M. Kecmanovic - A. Popyrin 07.30 19:00 2 - 0  
R. Opelka - Chr. Eubanks 07.30 20:25 2 - 0  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Kyrgios N / Tsitsipas S 07.30 01:10 2 - 1  
Mektic N / Skugor F - Ebden M / Monroe N 07.30 20:25 1 - 2  
Paes L / Sock J - De Minaur A / Peers J 07.30 23:15 0 - 2  
Tenisz (Washington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - Nao Hibino 07.30 02:45 2 - 0  
E. Bouchard - Lau. Davis 07.30 02:30 0 - 2  
J. Brady - S. Kenin 07.30 01:10 0 - 2  
K. Mladenovic - S. Rogers 07.30 20:45 2 - 0  
K. Siniakova - J. Pegula 07.30 02:35 0 - 2  
M. Puig - A. Kiick 07.30 19:00 2 - 0  
S. Stephens - R. Peterson 07.30 20:00 0 - 2  
S. Vickery - C. Giorgi 07.30 22:30 0 - 2  
Z. Diyas - C. Gauff 07.30 22:00 2 - 0  
Tenisz (Washington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blinkova A / Siniakova K - Hsieh S-Y / You X 07.30 19:00 1 - 2  
Kalinskaya A / Kato M - Bouchard E / Kenin S 07.30 22:00 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abdul Latif M A / Ayub N - Ko S H / Shin B C 07.30 14:20 0 - 2  
Angriawan B / Hardianto H - Goh V S / Tan W K 07.30 13:30 0 - 2  
Chia A / Soh W Y - Liao M C / Su C H 07.30 13:40 2 - 0  
Gideon M F / Sukamuljo K - Ivanov V / Sozonov I 07.30 16:00 2 - 0  
Han C / Zhou H - Lamsfuss M / Seidel M E 07.30 12:55 2 - 1  
Hoki T / Kobayashi Y - Alfian F / Ardianto M R 07.30 15:10 0 - 2  
Junhui L / Yuchen L - Inoue T / Kaneko Y 07.30 12:45 2 - 1  
Ong Y S / Teo E Y - Ahsan M / Setiawan H 07.30 16:10 2 - 1  
Rankireddy S / Shetty C - Attri M / Sumeeth R B 07.30 14:30 2 - 1  
Wahyu N A P / Ade Y S - Lee Y / Wang C L 07.30 15:20 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Jung K E - Ng T Y / Yuen S Y 07.30 12:10 2 - 0  
Chang Y N / Kim H R - Barkah Y / Sugiarto J F 07.30 15:20 2 - 1  
Du Y / Li Y H - Chayanit C / Muenwong P 07.30 12:45 2 - 0  
Haris D D / Pradipta R A - Tanaka S / Yonemoto K 07.30 14:30 0 - 2  
Hoo V / Yap C W - Kim S Y / Kong H Y 07.30 16:10 0 - 2  
Kititharakul/Prajongjai - Chow M K / Lee M Y 07.30 13:30 2 - 0  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Supajirakul/Taerattanach. 07.30 12:00 2 - 1  
Ng W Y / Yeung Ng T - Liu X / Xia Y 07.30 12:55 0 - 2  
Ponnappa A / Reddy N S - Li W / Zheng Y 07.30 13:40 0 - 2  
Wenjing D / Xueying F - Takahata Y / Sakuramoto A 07.30 14:20 1 - 2  

 

2019.07.29.
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Sultanes de Monterrey 07.29 02:45 6 - 3  
Guerreros de Oaxaca - Bravos de Leon 07.29 00:00 6 - 8  
Olmecas de Tabasco - Tigres de Quintana Roo 07.29 01:00 0 - 11  
Piratas de Campeche - Leones de Yucatan 07.29 02:00    
Saraperos de Saltillo - Rieleros de Aguascaliente 07.29 00:00 8 - 3  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Toros de Tijuana 07.29 02:30 9 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Yankees 07.29 01:05 6 - 9  
Golf (Barracuda Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barracuda Championship 2019 07.29 00:00    
Golf (WGC-Fedex St.Jude Invitational)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WGC-Fedex St.Jude Invitational 2019 07.29 00:00    
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - RS Elasto Painters (2.m.) 07.29 13:00 117 - 105  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Huracan 07.29 01:00 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Botev Plovdiv 07.29 17:45 3 - 1  
Ludogorec Razgrad - Vitosa Bistrica 07.29 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - Destroyers Santa Cruz 07.29 01:30 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza - Corinthians 07.29 00:00 1 - 3  
Goiás - Atlético MG 07.29 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - St. Pauli 07.29 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Union La Calera - Curico Unido 07.29 02:00 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Dukla Praha 07.29 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Sparta Praha 07.29 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Silkeborg 07.29 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porteno Guayaquil - Orense Machala 07.29 22:00 0 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Macara Ambato - Olmedo 07.29 01:30 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Schalke 07.29 18:00 3 - 2  
Trabzonspor - Hellas Verona 07.29 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Paris FC 07.29 20:45 3 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persela Lamongan - Pusamania Borneo 07.29 13:30 2 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - Stjarnan 07.29 21:15 1 - 1  
Vikingur Reykjavik - Breidablik 07.29 21:15 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Junior de Barranquilla 07.29 02:30 0 - 1  
Independiente SF - Alianza Petrolera 07.29 00:30 0 - 1  
Jaguares de Cordoba - Atl. Nacional Medellin 07.29 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Arka Gdynia 07.29 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - Monterrey 07.29 00:00 1 - 0  
Chivas Guadalajara - Tigres 07.29 02:00 2 - 0  
Santos Laguna - Juarez 07.29 01:45 3 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Sky Blue 07.29 02:30 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - Szpartak Moszkva 2 07.29 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Kazany - Akhmat Groznij 07.29 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Libertad Asuncion 07.29 23:00 0 - 1  
Sp. San Lorenzo - Cerro Porteno 07.29 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - Botosani 07.29 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Kalmar 07.29 19:00 2 - 1  
Helsingborg - Örebro 07.29 19:00 1 - 4  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Loudoun Utd. - Louisville City 07.29 01:30 3 - 0  
Portland 2 - Los Angeles Galaxy 2 07.29 03:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Waterford FC 07.29 20:45    
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Inglot D / Krajicek A 07.29 00:35 1 - 2  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ellis - A. Kadhe 07.29 12:20 1 - 2  
Chuhan Wang - L. Rochette 07.29 06:30 2 - 0  
Chukang Wang - Mak. Ochi 07.29 09:30    
Day. Kelly - W. Trongcharoenchaikul 07.29 07:55 2 - 0  
Evan Zhu - T. Fancutt 07.29 10:50 0 - 2  
Hanyi Liu - Ken. Takeuchi 07.29 06:35 1 - 2  
Iss. Okamura - Yus. Takahashi 07.29 12:45 0 - 2  
L. Catarina - Wenmao Li 07.29 11:25 2 - 0  
M.C. Romios - S. Rawat 07.29 10:50 2 - 0  
Weiqiang Zheng - Shu. Sekiguchi 07.29 12:30 0 - 2  
Tenisz (Chengdu-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Matsui - LI, Yang Xuan 07.29 06:30 2 - 0  
Tenisz (Karlsruhe, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Minnen - A. van Uytvanck 07.29 14:50 1 - 2  
J.A. Cristian - L-I. Paar 07.29 13:00 0 - 2  
K. Hobgarski - B. Schoofs 07.29 11:00 0 - 2  
S. Lisicki - J. Paolini 07.29 16:55 1 - 2  
S. Vögele - J. Niemeier 07.29 12:40 2 - 1  
S. Wagner - Yue Yuan 07.29 11:00 2 - 0  
Tenisz (Karlsruhe, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Voracova - Mrdeza T / Wacanno E 07.29 15:00 2 - 0  
Tenisz (Kitzbühel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den. Novak - Jur. Rodionov 07.29 18:10 2 - 0  
F. Delbonis - L. Sonego 07.29 11:00 1 - 2  
J. Chardy - M. Cecchinato 07.29 19:45 2 - 0  
M. Klizan - M. Bachinger 07.29 14:55 1 - 2  
R. Carballes Baena - H. Dellien 07.29 12:30 2 - 1  
Tenisz (Kitzbühel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Duran G - Miedler L / Ofner S 07.29 16:00 2 - 0  
Molchanov D / Zelenay I - Jebavy R / Middelkoop M 07.29 14:30 0 - 2  
Tenisz (Lexington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zakharov - T. Garanganga 07.29 16:00 2 - 0  
B. Sigouin - R. Hohmann 07.29 18:45 2 - 0  
Die. Hidalgo - Eze. Clark 07.29 20:05 2 - 0  
E. Hoyt - A. Rybakov 07.29 17:40 2 - 1  
M. Pervolarakis - S. Korda 07.29 22:25 0 - 2  
P. Krainik - A. Ritschard 07.29 21:40 0 - 2  
S. Bangoura - S. Kirchheimer 07.29 19:50 2 - 1  
T. van Rijthoven - N. Moreno de Alboran 07.29 19:00 0 - 2  
T.A. Kodat - L. Glasspool 07.29 17:40 0 - 2  
Tenisz (Liberec, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - M. Vrbensky 07.29 17:15 1 - 2  
A. Molcan - D. Poljak 07.29 13:20 2 - 0  
C. Denolly - L. Wessels 07.29 15:00 1 - 2  
D. Dima - S.K. Mukund 07.29 10:00 2 - 1  
G. Blancaneaux - P. Heller 07.29 12:25 2 - 0  
J. Lehecka - U. Ignatik 07.29 15:30 2 - 0  
K-M. Maamoun - A. Pavlasek 07.29 12:30 2 - 0  
M. Guinard - S. Doumbia 07.29 15:00 2 - 0  
N. Serdarusic - R. Olivo 07.29 17:05 2 - 1  
P. Nouza - G.M. Moroni 07.29 16:55    
T. Machac - J. Lenz 07.29 11:35 2 - 0  
V. Safranek - V. Kopriva 07.29 14:00 2 - 0  
Tenisz (Los Cabos-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Köpfer - J. Grills 07.29 02:00 2 - 0  
E. Gerasimov - M. Janvier 07.29 04:20 1 - 2  
Jas. Jung - Dan. Petrovic 07.29 03:40 2 - 0  
Soon Woo Kwon - M. Arevalo 07.29 02:00 2 - 1  
Tenisz (San Jose, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tomljanovic - Kri. Ahn 07.29 23:45 1 - 2  
Babos T. - Mayo Hibi 07.29 20:40 1 - 2  
C. Suarez Navarro - M. Linette 07.29 19:00 2 - 0  
Tenisz (San Jose, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattek-Sands B / Peng S - Hozumi E / Ninomiya M 07.29 22:00 0 - 2  
Tenisz (Segovia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - A. Artunedo Martinavarro 07.29 18:00 1 - 2  
A. Celikbilek - D.P. Singh 07.29 14:00 2 - 0  
A. Dubrivnyy - J. Ocleppo 07.29 11:50 1 - 2  
A. Rinderknech - M. Martineau 07.29 16:00 0 - 2  
B. van de Zandschulp - Tob. Simon 07.29 10:00 0 - 2  
H. Grenier - Yecong He 07.29 18:00 2 - 0  
M. Damas - I. Marchenko 07.29 12:30 1 - 2  
M. Gonzalez Fernandez - C. Gomez-Herrera 07.29 11:30 1 - 2  
Mar. Eriksson - T. Jomby 07.29 14:00 2 - 0  
N. Alvarez Varona - F.MeligeniRodriguesAlves 07.29 16:00 0 - 2  
N. Barrientos - D. Added 07.29 16:00 2 - 0  
R. Ojeda Lara - A. Basso 07.29 18:05 0 - 2  
Tenisz (Segovia-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Gil - Rodriguez Garcia, Mario 07.29 10:00 2 - 0  
Tenisz (Sopot, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - F.F. Silva 07.29 15:00 2 - 0  
F. Ornago - A. Avidzba 07.29 13:00 2 - 1  
I. Gakhov - J. Berrettini 07.29 13:25 2 - 0  
J. Barranco Cosano - A. Pavic 07.29 13:00 2 - 0  
K. Zuk - A. Metreveli 07.29 15:15 0 - 2  
M. Bortolotti - A. Pellegrino 07.29 15:50 0 - 2  
M. Cuevas - J. Haerteis 07.29 17:15 2 - 0  
M. Dembek - F. Mena 07.29 12:00 0 - 2  
Ped. Sakamoto - J. Jahn 07.29 17:00 0 - 2  
Tenisz (Sopot-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Cias - Pieczonka, Filip 07.29 11:00 2 - 0  
Tenisz (Washington, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - I. Karlovic 07.29 19:00 2 - 1  
B. Schnur - J-W. Tsonga 07.29 22:30 0 - 2  
D. Kudla - Tom. Paul 07.29 20:00 0 - 2  
L.G.M. Harris - R. Berankis 07.29 21:25 2 - 1  
M. Torpegaard - M. Copil 07.29 21:50 1 - 2  
Tenisz (Washington, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ram R / Salisbury J - Kubot L / Melo M 07.29 20:35 1 - 2  
Tenisz (Washington, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - V. Gracheva 07.29 22:20 1 - 2  
C. McHale - A. Pavlyuchenkova 07.29 19:00 2 - 1  
O. Jabeur - I. Swiatek 07.29 19:00 1 - 2  
Yafan Wang - L. Tsurenko 07.29 21:35 0 - 2  
Tenisz (Washington, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Morra C / Smith A - Kiick A / Vickery S 07.29 19:00 1 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,