Tippmix eredmények - 2019. július 22-28.

2019-07-22
Tippmix eredmények - 2019. július 22-28.
2019.07.28.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
British Columbia - Saskatchewan 18 - 45  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Suns - Essendon 96 - 106  
Sydney Swans - Geelong 80 - 107  
Western Bulldogs - Fremantle 113 - 66  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KIA Tigers    
Kiwoom Heroes - NC Dinos 0 - 11  
KT Wiz - LG Twins 1 - 10  
Lotte Giants - SK Wyverns 0 - 3  
Samsung Lions - Hanwha Eagles 13 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 4 - 2  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 5 - 12  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 16 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 4 - 3  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 9 - 2  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 8 - 7  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Sultanes de Monterrey 6 - 7  
Guerreros de Oaxaca - Bravos de Leon 2 - 7  
Olmecas de Tabasco - Tigres de Quintana Roo 3 - 1  
Pericos de Puebla - Diablos Rojos del Mexico 6 - 10  
Piratas de Campeche - Leones de Yucatan 2 - 6  
Saraperos de Saltillo - Rieleros de Aguascaliente 6 - 2  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Toros de Tijuana 3 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago WS - Minnesota 5 - 1  
Chicago WS - Minnesota (20:10) 1 - 11  
Cincinnati - Colorado 3 - 1  
Cincinnati - Colorado (19:10) 3 - 2  
Kansas City - Cleveland 1 - 9  
Kansas City - Cleveland (20:15) 9 - 6  
LA Angels - Baltimore 7 - 8  
LA Angels - Baltimore (22:07) 5 - 4  
Miami - Arizona 2 - 9  
Miami - Arizona (19:10) 5 - 1  
Milwaukee - Chicago Cubs 5 - 3  
Milwaukee - Chicago Cubs (20:10) 4 - 11  
NY Mets - Pittsburgh 3 - 0  
NY Mets - Pittsburgh (19:10) 8 - 7  
Oakland - Texas 5 - 4  
Oakland - Texas (22:07) 6 - 5  
Philadelphia - Atlanta 7 - 15  
Philadelphia - Atlanta (19:05) 9 - 4  
San Diego - San Francisco 5 - 1  
San Diego - San Francisco (22:10) 6 - 7  
Seattle - Detroit 3 - 2  
St. Louis - Houston 2 - 8  
St. Louis - Houston (20:15) 2 - 6  
Toronto - Tampa Bay 9 - 10  
Washington - LA Dodgers 11 - 4  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mic. Smith - Rob Cross 13 - 18  
World Matchplay 2019    
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assoeva Venancio Aires - Marreco Francisco Beltrao 7 - 2  
Golf (The Senior Open Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
The Senior Open Championship 2019    
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Ice - Canberra Brave 2 - 7  
Sydney Bears - Perth Thunder 3 - 4  
Jégkorong (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Auckland Admirals - Southern Stampede 1 - 5  
Kerékpár (Tour de France)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de France 2019    
Tour de France 2019 - Top 3    
Kerékpár (Tour de France - 21. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kristoff - Mic. Matthews 0 - 1  
D. Grönewegen - C. Ewan 0 - 1  
E. Boasson Hagen - A. Pasqualon 1 - 0  
E. Viviani - P. Sagan 0 - 1  
J. Debusschere - A. Greipel 0 - 1  
M. Trentin - J. Stuyven 1 - 0  
N. Bonifazio - S. Colbrelli 1 - 0  
Tour de France 2019 - 21. szakasz    
Tour de France 2019 - 21. szakasz - Top 3    
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TNT KaTropa - Ginebra SM (2.m.) 88 - 71  
Kosárlabda (U19 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Kína - U19Kanada 72 - 64  
U19Mali - U19Japán 65 - 62  
Kosárlabda (U19 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztrália - U19USA 66 - 66, h.u. 70 - 74  
U19Spanyolország - U19Belgium 58 - 52  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Irán 70 - 74  
Szlovákia - Dánia 74 - 70  
Kézilabda (U21 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21 vb 2019    
Kézilabda (U21 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dánia - U21Szlovénia 34 - 26  
U21Norvégia - U21Tunézia 36 - 37  
Kézilabda (U21 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Egyiptom - U21Portugália 37 - 27  
U21Franciaország - U21Horvátország 28 - 23  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - River Plate 1 - 1  
Defensa Justicia - Independiente 0 - 1  
Estudiantes LP - Aldosivi 1 - 0  
Newell's - Central Cordoba SDE 2 - 0  
Talleres Cordoba - Vélez Sarsfield 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Oostende 1 - 2  
Charleroi - Gent 1 - 1  
Eupen - Antwerpen 1 - 4  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Vraca - Lokomotív Plovdiv 1 - 4  
Slavia Szófia - CSZKA Szófia 1 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - Real Potosi 5 - 2  
Jorge Wilstermann - Always Ready La Paz 3 - 0  
Nacional Potosi - Aurora Cochabamba 3 - 2  
Sport Boys Warnes - San Jose de Oruro 1 - 1  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celik Zenica - FK Sarajevo 0 - 0  
Zrinjski Mostar - Velez Mostar 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuiaba - Brasil de Pelotas 1 - 1  
Vila Nova - Bragantino 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Treze - Globo RN 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético Acreano - Remo 0 - 2  
Juventude - Sao Jose RS 1 - 1  
Volta Redonda - Luverdense 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Bahia 0 - 0  
Cruzeiro - Atlético PR 0 - 2  
Flamengo - Botafogo RJ 3 - 2  
Fluminense - Sao Paulo 1 - 2  
Internacional - Ceara 1 - 0  
Santos - Avai 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iranduba - Internacional 3 - 0  
Kindermann - Flamengo 1 - 0  
Ponte Preta - Foz Cataratas 3 - 0  
Sao Francisco - Ferroviaria 0 - 5  
Vitória BA - Sao Jose dos Campos 0 - 0  
Vitória PE - Sport Recife 5 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürth - Erzgebirge Aue 0 - 2  
Hamburg - Darmstadt 1 - 1  
Regensburg - Bochum 3 - 1  
Wehen - Karlsruhe 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viktoria Köln - Chemnitz 3 - 2  
Zwickau - Magdeburg 0 - 0  
Labdarúgás (Chile 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santa Cruz - Nublense 1 - 1  
Dep. Temuco - Rangers de Talca 3 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Dep. Iquique 3 - 1  
Colo Colo - Everton Vina Del Mar 0 - 0  
Huachipato - Univ.Catolica de Santiago 0 - 1  
O'Higgins - Antofagasta 3 - 6  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varnsdorf - Trinec 2 - 2  
Vysehrad - Usti nad Labem 4 - 1  
Zizkov - Sokolov 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Slovacko 6 - 0  
Mladá Boleslav - Opava 4 - 1  
Slavia Praha - Olomouc 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Vendsyssel 1 - 2  
Kolding IF - Hvidovre 2 - 1  
Nyköbing - Köge 3 - 1  
Skive - Naestved 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Midtjylland 0 - 1  
Bröndby - OB Odense 3 - 2  
Hobro - Randers 2 - 2  
Nordsjaelland - Esbjerg 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Bucheon 2 - 2  
Jeonnam - Seoul E-Land 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gualaceo - Manta FC 2 - 0  
LDU Portoviejo - LDU Loja 6 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Independiente del Valle 4 - 1  
El Nacional Quito - Mushuc Runa 2 - 0  
Fuerza Amarilla - Univ. Catolica de Quito 1 - 2  
Tecnico Univ. Ambato - Emelec Guayaquil 2 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - El Zamalek 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Dzjarzsinszk - Energetik-BGU Minszk 0 - 6  
Belsina Bobrujszk - FK Minszk 1 - 3  
Kleck - Torpedo Minszk 2 - 7  
Lida - Szluck 3 - 3  
Oshmyany - Isloch Minszk 1 - 3  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Villarreal 1 - 3  
Bordeaux - Galatasaray 1 - 3  
Bremen - Eibar 4 - 0  
Feyenoord - Southampton 1 - 3  
Liverpool - Napoli 0 - 3  
Mönchengladbach - Ath. Bilbao 0 - 2  
Reading - Chelsea 3 - 4  
Sporting CP - Valencia 1 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Lyon 1 - 2  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B36 Torshavn - Vikingur Gota 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klubi 04 - JIPPO 1 - 1  
MiPK - Lahden Reipas 0 - 3  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaasa PS 2 - GBK Kokkola 0 - 8  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPV Kokkola - Kuopio PS 2 - 1  
Mariehamn - HIFK 1 - 3  
Rovaniemi PS - Inter Turku 0 - 2  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stallion Laguna - Green Archers Utd. 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Osijek 3 - 1  
Varazdin - Hajduk Split 0 - 3  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Semen Padang - Persebaya Surabaya 0 - 0  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Benfica 0 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - KR 1 - 4  
Grindavik - ÍBV 2 - 1  
KA Akureyri - FH 1 - 0  
ÍA Akranes - Valur 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KR - Fylkir 0 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Ironi Kiryat Shmona 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Sektzia Nes Tziona 2 - 1  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Forge Hamilton 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Taraz 4 - 0  
Ordabasy Shymkent - Irtis Pavlodar 1 - 0  
Tobol Kostanay - Kaisar Kyzylorda 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Atlético FC Cali 3 - 2  
Llaneros FC - Fortaleza Cota 2 - 0  
Real Cartagena - Valledupar 2 - 2  
Real San Andres - Dep. Pereira 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Millonarios 1 - 2  
Atl. Huila - Dep. Cali 2 - 2  
Dep. La Equidad - Union Magdalena 2 - 0  
Once Caldas - Dep. Pasto 3 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hangzhou Greentown - Shaanxi Changan 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Beijing Renhe 3 - 0  
Jiangsu - Shenzhen Hongzuan 2 - 0  
Tianjin Quanjian - Tianjin Teda 1 - 0  
Wuhan Zall - Shanghai SIPG 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Legia Varsó 1 - 2  
Lechia Gdansk - Wisla Krakkó 0 - 0  
Slask Wroclaw - Piast Gliwice 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Liepaja 2 - 3  
Rigas FS - Valmiera 1 - 0  
Ventspils - Daugavpils 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Dep. Toluca 1 - 1  
Leon - América 0 - 0  
Tijuana - Queretaro 1 - 1  
UNAM Pumas - Necaxa 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - D.C. United 0 - 0  
Dallas - Salt Lake 0 - 0  
Houston - Seattle 0 - 1  
Minnesota - Vancouver 0 - 0  
Montreal - Philadelphia 4 - 0  
New England - Orlando 4 - 1  
New York RB - Columbus 2 - 3  
Portland - Los Angeles Galaxy 4 - 0  
San Jose - Colorado Rapids 3 - 1  
Toronto FC - FC Cincinnati 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Nest-Sotra 2 - 0  
Ham-Kam - Sandefjord 1 - 0  
Jerv - Sogndal 1 - 1  
KFUM Oslo - Raufoss 2 - 1  
Kongsvinger - Skeid 0 - 2  
Notodden - Sandnes Ulf 0 - 4  
Tromsdalen - Strömmen 0 - 2  
Ullensaker/Kisa - Start 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Asker 1 - 1  
Mjölner - Grorud 1 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Chicago 0 - 4  
Utah - North Carolina 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Csertanovo Moszkva 1 - 2  
Jenyiszej Krasznojarszk - FK Krasznodar 2 0 - 1  
Kurszk - NyeftehimikNyizsnyekamszk 1 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Sinnyik Jaroszlavl 2 - 1  
Mordovija Szaranszk - Csajka Peszcsanokopszkoje 0 - 0  
Nyizsnyij Novgorod - Torpedo Moszkva 2 - 1  
Rotor Volgográd - Himki 1 - 1  
SZKA Habarovszk - Fakel Voronyezs 1 - 0  
Tom Tomszk - Teksztilsik Ivanovo 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Rosztov 2 - 3  
CSZKA Moszkva - Lokomotív Moszkva 1 - 0  
Orenburg - Zenit Szentpétervár 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - Grazer AK 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK Linz - Altach 2 - 0  
Mattersburg - Hartberg 2 - 1  
Sturm Graz - St. Pölten 3 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Sp. Luqueno 1 - 3  
Olimpia Asuncion - River Plate Asuncion 2 - 1  
Labdarúgás (Peru 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Atlético - Santos Nazca 0 - 1  
Cienciano - Sport Loreto 4 - 2  
Comerciantes Unidos - Dep. Coopsol 0 - 4  
Los Caimanes - Juan Aurich 1 - 2  
Union Huaral - Atl. Grau 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casa Pia - Vilafranquense 0 - 0  
Covilha - Varzim 0 - 0  
Leixoes - Cova Piedade 0 - 0  
Penafiel - Viseu 1 - 0  
Uniao Oliveirense - Mafra 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Craiova 1948 - Chindia Targoviste 1 - 0  
Viitorul Constanta - Hermannstadt 3 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Inverness CT 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queen's Park - Clyde 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaduz - Schaffhausen 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Thun 0 - 0  
Luzern - FC Zürich 0 - 0  
Xamax - Young Boys 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varberg - Örgryte 1 - 2  
Västeras SK - Dalkurd 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Häcken 2 - 0  
Göteborg - Norrköping 0 - 0  
Östersund - FF Malmö 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Eskilstuna Utd. 0 - 3  
Linköping - Pitea 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napredak Krusevac - Vojvodina 0 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Young Lions - Balestier Khalsa 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DAC - Pohronie 5 - 1  
Zilina - Trnava 4 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravo Ljubljana - Tabor Sezana 1 - 0  
Maribor - Olimpija Ljubljana 0 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Utd. - Nakhon Ratchasima 2 - 2  
Chiangrai Utd. - Chiangmai FC 2 - 1  
Port FC - Sukhothai 1 - 0  
PTT Rayong - Chainat Hornbill 1 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Németország 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vorszkla Poltava - Zorya Luganszk 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Sahtar Doneck 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud de Las Piedras - Boston River 1 - 0  
Nacional Montevideo - Progreso Montevideo 4 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Racing Montevideo 1 - 2  
Cerro Largo Melo - Liverpool Montevideo 1 - 0  
Fenix Montevideo - Montevideo Wanderers 3 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin Bold - Fresno 1 - 0  
Birmingham Legion - Charlotte Independence 1 - 0  
FC San Antonio - Real Monarchs 3 - 1  
Las Vegas - Rio Grande Valley 2 - 1  
Memphis - Ottawa 2 - 0  
Nashville SC - Indy Eleven 2 - 0  
North Carolina - Atlanta Utd. 2 4 - 2  
Orange County SC - Sacramento 0 - 0  
Reno - Colorado Springs 4 - 0  
St. Louis FC - Bethlehem Steel 3 - 0  
Tacoma Defiance - Oklahoma City Energy 0 - 2  
Tulsa - Phoenix Rising 0 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Carabobo 2 - 1  
Estudiantes de Merida - Llaneros de Guanare 3 - 0  
Mineros de Guayana - Lala Caroni 1 - 0  
Puerto Cabello - Aragua Maracay 1 - 2  
Trujillanos Valera - Dep. Tachira 3 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Da Nang - Saigon FC 4 - 1  
Nam Dinh - Song Lam Nghe An 2 - 0  
Sanna Khanh Hoa - Than Quang Ninh 1 - 1  
Thanh Hoa - Hoang Anh Gia Lai 2 - 3  
Viettel Hanoi - Quang Nam 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viljandi Tulevik - Levadia Tallinn 0 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Shamrock Rovers 1 - 1  
MMA (UFC 240, Edmonton)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pantoja - Dei. Figueiredo 0 - 1  
Ale. Davis - Viv. Araujo (női) 0 - 1  
Cri. Justino Venancio - Fel. Spencer (női) 1 - 0  
Erik Koch - Kyle Stewart 1 - 0  
Gav. Tucker - Seungwoo Choi 1 - 0  
Geo. Neal - Niko Price 1 - 0  
Gil. Robertson - S. Frota (női) 1 - 0  
H. Dawodu - Yos. Horie 1 - 0  
M-A. Barriault - K. Jotko 0 - 1  
Max Holloway - Fra. Edgar 1 - 0  
O. Aubin-Mercier - A. Tsarukyan 0 - 1  
T. Boser - G. Lemos    
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giovinazzi - A. Albon (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
C. Leclerc - M. Verstappen (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
C. Sainz Jr. - R. Grosjean (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
D. Kvyat - A. Albon (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
D. Ricciardo - Lan. Norris (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
Geo. Russell - R. Kubica (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
K. Magnussen - D. Ricciardo (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Räikkönen - C. Sainz Jr. (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
K. Räikkönen - N. Hülkenberg (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Räikkönen - R. Grosjean (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - C. Leclerc (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Stroll - Lan. Norris (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
Lan. Norris - D. Kvyat (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Verstappen - P. Gasly (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - S. Vettel (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
N. Hülkenberg - K. Magnussen (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
R. Grosjean - K. Magnussen (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Perez - K. Magnussen (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Perez - L. Stroll (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Perez - N. Hülkenberg (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - C. Leclerc (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - P. Gasly (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - C. Leclerc (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - M. Verstappen (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Német Nagydíj 2019    
Forma-1., Német Nagydíj 2019 - Futamgyőztes konstruktőr    
Forma-1., Német Nagydíj 2019 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma-1., Német Nagydíj 2019 - Top 3    
Forma1,Német ND(futam)2019-Hány versenyző ér el helyezést?    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Almirola - Dan. Suarez (Pocono 2., futam) 1 - 0  
B. Keselowski - M. Truex Jr. (Pocono 2., futam) 0 - 1  
D. Hamlin - Cha. Elliott (Pocono 2., futam) 1 - 0  
J. Logano - Kurt Busch (Pocono 2., futam) 1 - 0  
Jim. Johnson - W. Byron (Pocono 2., futam) 0 - 1  
Kyle Busch - K. Harvick (Pocono 2., futam) 0 - 1  
Kyle Larson - Erik Jones (Pocono 2., futam) 0 - 1  
Nascar, Pocono 2. 2019    
Nascar, Pocono 2. 2019 - Top 3    
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Sydney Roosters 12 - 20  
Penrith Panthers - Canberra Raiders 18 - 30  
Rögbi (Pacific Nations Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Kanada 47 - 19  
Snooker (Riga Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Maflin - Luo Honghao (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Mark Joyce - K. Maflin (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
Mat. Selt - Mark King (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Riga Masters 2019    
S. Carrington - Mark Joyce (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Yan Bingtao - Li Hang (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
Yan Bingtao - Mark Joyce (5 nyert frame-ig)    
Yan Bingtao - Mat. Selt (5 nyert frame-ig)    
Strandröplabda (Emilia Romagna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ertl F / Kratz J - Sivolap M / Yarzutkin A 2 - 1  
Goldschmidt G/Williams L - Sivolap M / Yarzutkin A 0 - 2  
Hudyakov M / Velichko I - Ertl F / Kratz J 2 - 1  
Hudyakov M / Velichko I - Goldschmidt G/Williams L 2 - 0  
Strandröplabda (St. Peter-Ording)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Poniewaz B / Poniewaz D 1 - 2  
Brand/Reinhardt - Glucklederer F / Kuhlborn 2 - 1  
Brand/Reinhardt - Poniewaz B / Poniewaz D 0 - 2  
Strandröplabda (St. Peter-Ording, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behrens K / Tillmann C - Hoja A / Huettermann S 2 - 0  
Karnbaum S / Niemczyk N - Brzostek M / Gromadowska 2 - 1  
Strandröplabda (Tokió)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Cerutti A / Morais Filho 2 - 0  
Mol A B / Sorum C S - Ehlers N / Fluggen L 2 - 0  
Strandröplabda (Tokió, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borger K / Sude J - Bansley H / Wilkerson B 0 - 2  
Ross A / Klineman A - Bednarczuk/Santos Lisboa 0 - 2  
Tenisz (Ashland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ell. Perez - Z. Hives    
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - T.H. Fritz 2 - 0  
C. Norrie - T.H. Fritz 1 - 2  
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Albot R / Sitak A 2 - 0  
Tenisz (Binghamton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yui. Sugita - Joao Menezes 2 - 1  
Tenisz (Binghamton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Purcell M / Saville L - Aragone JC / Lawson A 2 - 1  
Tenisz (Granby, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Escobedo - Yas. Uchiyama 2 - 0  
Tenisz (Granby, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L.A. Fernandez - L. Cabrera 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C-M. Stebe - A. Ramos-Vinolas 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oswald P / Polasek F - Gille S / Vliegen J 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - N. Basilashvili 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haase R / Koolhof W - Marach/J.Melzer 0 - 2  
Tenisz (Jurmala, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - K. Kawa 2 - 1  
Tenisz (Jurmala, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostapenko J / Voskoboeva - Fichman S / Stojanovic N 1 - 2  
Tenisz (Kitzbühel-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Garcia-Lopez - E. Benchetrit 2 - 0  
H. Dellien - S. Kopp 2 - 1  
L. Miedler - C. Berlocq 2 - 1  
M. Bachinger - Y. Hanfmann 2 - 0  
Tenisz (Los Cabos-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Köpfer - J-P. Smith 2 - 0  
Dan. Petrovic - S. Stakhovsky 2 - 0  
E. Gerasimov - D. Novikov 2 - 1  
J. Grills - L. Lacko 2 - 0  
J.I. Batalla Diez - M. Janvier 0 - 2  
Jas. Jung - G. Lopez Villasenor 2 - 1  
M. Arevalo - M. Giron 2 - 0  
Soon Woo Kwon - L. Patino 2 - 0  
Tenisz (Palermo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Bertens - J.B. Teichmann 0 - 2  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chun Hsin Tseng - M. Vilella Martinez 0 - 2  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Korpatsch - D. Allertova 2 - 0  
Tenisz (San Jose-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - En Shuo Liang    
Dan. Lao - Kri. Ahn 0 - 2  
Dan. Lao - Mai Hontama 2 - 1  
Mayo Hibi - J. Jaksic 2 - 0  
Pri. Hon - Har. Tan 1 - 2  
Xiyu Wang - Mayo Hibi 1 - 2  
Tenisz (Tampere, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Griekspoor - M. Ymer 1 - 2  
Tenisz (Tampere, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Pel D - Nedelko I / Zhurbin A 2 - 0  
Tenisz (Washington-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - G. Sakharov 2 - 1  
I. Ivashka - M. Torpegaard 1 - 2  
N. Gombos - T. Smyczek 1 - 2  
N. Mahut - M. Polmans 1 - 2  
P. Gojowczyk - Don. Young 1 - 2  
V. Troicki - T-S. Kwiatkowski 1 - 2  
Tenisz (Washington-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - Stollár F. 2 - 0  
C. Gauff - Hir. Kuwata 2 - 0  
F. di Lorenzo - V. Gracheva 0 - 2  
S. Vickery - D. Aiava 2 - 1  
Tollaslabda (Japan Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ken. Momota - Jon. Christie 2 - 0  
Tollaslabda (Japan Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Ahsan M / Setiawan H 2 - 0  
Tollaslabda (Japan Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Noz. Okuhara - Aka. Yamaguchi 0 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Kim S Y / Kong H Y 0 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jordan P / Oktavianti M D - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lad. Miller - Jez. Corrales 1 - 0  
Mau. Hooker - Jose Ramirez 0 - 1  
Tev. Farmer - G. Frenois 1 - 0  
Tra. Williams - V. Yenifel 1 - 0  
Y. Gamboa - Rom. Martinez 1 - 0  
Úszás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - USA (női 4x100 m vegyesváltó) 0 - 1  
Bernek P. - 400 m vegyes    
Bernek P. - J. Pons (400 m vegyes) 0 - 1  
G. Paltrinieri - F. Wellbrock (1500 m gyors) 0 - 1  
Hosszú K. - Női 400 m vegyes    
Jakabos Zs. - E. Overholt (női 400 m vegyes) 0 - 1  
K. Kolesnikov - R. Glinta (50 m hát) 1 - 0  
L. King - Y. Efimova (női 50 m mell) 1 - 0  
M. Litchfield - J. Litherland (400 m vegyes) 0 - 1  
S. Pickrem - Ye Shiwen (női 400 m vegyes) 0 - 1  
S. Sjöström - Cate Campbell (női 50 m gyors) 1 - 0  
USA - Oroszország (4x100 m vegyesváltó) 1 - 0  
Verrasztó D. - 400 m vegyes    

 

2019.07.27.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Winnipeg 23 - 15  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Adelaide Crows 87 - 60  
Hawthorn - Brisbane Lions 60 - 87  
Port Adelaide - Greater Western Sydney 55 - 56  
St. Kilda - Melbourne Demons 104 - 85  
West Coast Eagles - North Melbourne Kangaroos 121 - 72  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KIA Tigers 12 - 1  
Kiwoom Heroes - NC Dinos 4 - 1  
KT Wiz - LG Twins 2 - 5  
Lotte Giants - SK Wyverns 0 - 4  
Samsung Lions - Hanwha Eagles 7 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 3 - 12  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 2 - 3  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 2 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 9 - 7  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 3 - 5  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 6 - 10  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Sultanes de Monterrey 7 - 4  
Algodoneros Union Laguna - Generales de Durango 5 - 3  
Guerreros de Oaxaca - Bravos de Leon 5 - 4  
Olmecas de Tabasco - Tigres de Quintana Roo 0 - 3  
Pericos de Puebla - Diablos Rojos del Mexico 4 - 6  
Pericos de Puebla - Diablos Rojos del Mexico 6 - 2  
Piratas de Campeche - Leones de Yucatan 2 - 7  
Saraperos de Saltillo - Rieleros de Aguascaliente 10 - 3  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Toros de Tijuana 1 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Yankees 10 - 5  
Boston - NY Yankees (22:05) 9 - 5  
Chicago WS - Minnesota 2 - 6  
Cincinnati - Colorado 2 - 12  
Kansas City - Cleveland 3 - 8  
LA Angels - Baltimore 3 - 9  
Miami - Arizona 3 - 2  
Milwaukee - Chicago Cubs 3 - 2  
NY Mets - Pittsburgh 6 - 3  
Oakland - Texas 2 - 5  
Philadelphia - Atlanta 2 - 9  
San Diego - San Francisco 1 - 2  
Seattle - Detroit 3 - 2  
Seattle - Detroit (22:10) 8 - 1  
St. Louis - Houston 5 - 3  
Toronto - Tampa Bay 1 - 3  
Toronto - Tampa Bay (21:07) 10 - 9  
Washington - LA Dodgers 2 - 4  
Washington - LA Dodgers (22:05) 3 - 9  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glen Durrant - Mic. Smith 10 - 17  
Rob Cross - D. Gurney 17 - 15  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Blumenau 3 - 1  
Magnus Sorocaba - Jaragua 5 - 0  
Sao Jose - ACMF Campo Mourao 1 - 1  
Tubarao - Foz Cataratas 4 - 3  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Ice - Canberra Brave 2 - 2  
Newcastle North Stars - Sydney Bears 0 - 5  
Sydney Ice Dogs - Perth Thunder 7 - 5  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Amur Habarovszk 0 - 6  
Litvínov - Szpartak Moszkva 1 - 2  
Jégkorong (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunedin Thunder - Botany Swarm 5 - 4  
West Auckland Admirals - Southern Stampede 1 - 1  
Kerékpár (Tour de France - 20. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - J. Alaphilippe 1 - 0  
E. Bernal - Ger. Thomas 1 - 0  
E. Buchmann - S. Kruijswijk 1 - 0  
M. Landa Meana - R. Porte 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - R. Bardet 1 - 0  
S. Yates - V. Nibali 0 - 1  
Tour de France 2019 - 20. szakasz    
Tour de France 2019 - 20. szakasz - Top 3    
W. Barguil - R. Uran 0 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RS Elasto Painters - SM Beermen (1.m.) 105 - 111  
Kosárlabda (U19 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztrália - U19Spanyolország 64 - 55  
U19USA - U19Belgium 67 - 59  
Kosárlabda (U19 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Kanada - U19Japán 62 - 59  
U19Mali - U19Kína 54 - 67  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Szlovákia 71 - 76  
Kézilabda (U21 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Norvégia - U21Dánia 34 - 40  
U21Szlovénia - U21Tunézia 31 - 27  
Kézilabda (U21 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Egyiptom - U21Franciaország 33 - 35  
U21Portugália - U21Horvátország 28 - 31  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Patronato Parana 0 - 1  
Lanus - Gimnasia LP 1 - 1  
Racing Club - Union SF 0 - 0  
San Lorenzo - Godoy Cruz 3 - 2  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Real Pilar 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Standard Liege 0 - 2  
St. Truiden - Mouscron-Peruwelz 0 - 1  
Waasland Beveren - FC Bruges 1 - 3  
Zulte Waregem - Mechelen 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arda Kardzhali - Beroe Stara Zagora 3 - 1  
Cserno More Várna - Etar Veliko Tarnovo 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
The Strongest - Guabira Montero 4 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Doboj Kakanj - Zeljeznicar Sarajevo 0 - 2  
Radnik Bijeljina - Tuzla City 3 - 0  
Sloboda Tuzla - Siroki Brijeg 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Atlético GO 0 - 1  
Botafogo SP - CRB 0 - 2  
Criciuma - Figueirense 1 - 1  
Guarani - Sao Bento 2 - 1  
Oeste - Londrina 1 - 0  
Operario PR - Coritiba 1 - 1  
Parana - Sport Recife 0 - 1  
Vitória - Ponte Preta 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Santa Cruz PE 0 - 0  
Nautico - Confianca 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tombense - Ypiranga RS 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Vasco da Gama 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas Icesp - Corinthians 0 - 4  
Santos - Gremio Audax 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Nürnberg 0 - 1  
Holstein Kiel - Sandhausen 1 - 1  
Osnabrück - Heidenheim 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - 1860 München 2 - 1  
Hallescher FC - Rostock 1 - 0  
Ingolstadt - Duisburg 3 - 2  
Münster - Jena 2 - 0  
Sonnenhof Grossaspach - Kaiserslautern 1 - 3  
Unterhaching - Würzburg 5 - 4  
Waldhof Mannheim - Meppen 0 - 0  
Labdarúgás (Chile 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Copiapo - Cobreloa 2 - 1  
Puerto Montt - Dep. Valdivia 4 - 1  
Union San Felipe - AC Barnechea 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coquimbo Unido - Universidad de Concepcion 2 - 2  
Palestino - Universidad de Chile 1 - 1  
Union Espanola - Cobresal 1 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Lisen 1 - 3  
Jihlava - Vitkovice 3 - 0  
Prostejov - Vlasim 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Karvina 3 - 2  
Pribram - Bohemians 1905 3 - 2  
Zlín - Liberec 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Vejle 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - FC Köbenhavn 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Busan I'Park 2 - 0  
Daejeon Citizen - Asan Mugunghwa 0 - 1  
Gwangju - Suwon City 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Santo Domingo - Clan Juvenil 0 - 2  
Independiente Juniors - Santa Rita Vinces 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Delfin Manta 4 - 2  
Guayaquil City - LDU Quito 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krumkacsi Minszk - Slavia Mozír 1 - 1  
Lokomotív Gomel - Gorodeja 3 - 0  
Ruh Breszt - Dinamo Breszt 0 - 1  
Szmorgon - Gomel 1 - 4  
Volna Pinszk - Dnyapro Mogiljev 1 - 3  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Eibar 0 - 2  
Celta Vigo - Lille 1 - 0  
Dijon - Reims 1 - 3  
Dortmund - Udinese 4 - 1  
Metz - Amiens 1 - 1  
Paris SG - Internazionale 1 - 1  
Parma - Trabzonspor 2 - 2  
Porto - Monaco 0 - 1  
Vissel Kobe - Barcelona 0 - 2  
Yokohama FM - Manchester City 1 - 3  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Argir - EB Streymur 1 - 1  
HB Torshavn - FC Suduroy/Royn 3 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Ekenas IF 6 - 2  
Jaro - Turku PS 1 - 2  
Kajaani - TPV 3 - 0  
Musan Salama - KTP 2 - 1  
Myllykoski PA - Oulu 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NJS - PEPO 0 - 2  
Vantaa JS - JäPS 0 - 1  
Viikingit - Sudet 3 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Espoo - KaaPo Kaarina 2 - 1  
SalPa - EPS 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KuFu-98 - Seinäjoen SK 2 1 - 1  
OLS Oulu - VIFK 0 - 0  
PK-37 - FC Vaajakoski 0 - 2  
Rovaniemi PS 2 - Hercules Oulu 5 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Vaasa PS 1 - 1  
Honka - Ilves 1 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - TiPS 0 - 4  
JyPK - Aland Utd. 0 - 0  
Kuopio PS - Helsinki JK 0 - 4  
Myran - Honka 1 - 2  
TPS - ONS Oulu 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Lens 1 - 2  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaya Iloilo - Mendiola 5 - 0  
Philippine Air Force FC - Global Makati 3 - 2  
Labdarúgás (Holland Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - PSV 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Rijeka 0 - 1  
Slaven Belupo - Dinamo Zagreb 0 - 3  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madura Utd. - Perseru Badak Lampung 5 - 1  
PSS Sleman - Barito Putera 2 - 2  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Atl. Madrid 3 - 7  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magni - Fjölnir 1 - 3  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalvik/Reynir - Throttur Vogar 4 - 1  
Tindastoll - Fjardabyggd 2 - 2  
Vestri - Selfoss 2 - 0  
Völsungur Husavik - Kari Akranes 3 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Keflavík 5 - 2  
Thor Akureyri - ÍBV 5 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Netanya - Hapoel Haifa 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Raanana 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Ryukyu 4 - 0  
Avispa Fukuoka - Mito 1 - 1  
Ehime - Zweigen Kanazawa 0 - 2  
JEF United Chiba - Yokohama FC 1 - 3  
Kagoshima Utd. - Nagasaki 1 - 2  
Kofu - Okayama 1 - 2  
Kyoto - Gifu 2 - 1  
Omiya Ardija - Yamaguchi 1 - 0  
Tochigi - Kashiwa R. 1 - 2  
Tokyo Verdy - Machida Zelvia 1 - 0  
Yamagata - Tokushima 3 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Frontale - Oita Trinita 3 - 1  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valour Winnipeg - Cavalry 1 - 1  
York 9 Toronto - HFX Wanderers 6 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Okzhetpes Kokshetau - Aktobe 4 - 0  
Zhetysu Taldykorgan - Sahtar Karagandy 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Itagui Leones - Tigres Bogota 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Envigado - Cucuta Deportivo 4 - 1  
Rionegro Aguilas - Dep. Tolima 0 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Sport Univ. - Liaoning Hongyun 3 - 1  
Guizhou Zhicheng - Guangdong 1 - 0  
Heilongjiang Lava Spring - Qingdao Huanghai 1 - 0  
Meizhou Hakka - Sichuan Annapurna 0 - 0  
Nei Mongol Zhongyou - Changchun Yatai 1 - 3  
Shanghai Shenxin - Shijiazhuang 0 - 2  
Xinjiang Tianshan - Nantong Zhiyun 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Yifang - Shandong Luneng 1 - 0  
Hebei - Chongqing Lifan 3 - 0  
Henan Jianye - Beijing Guoan 1 - 0  
Shanghai Shenhua - Guangzhou R&F 5 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Belchatow - Olsztyn 3 - 0  
Miedz Legnica - Odra Opole 0 - 0  
Puszcza Niepolomice - GKS Jastrzebie 0 - 0  
Radomiak Radom - GKS Tychy 2 - 1  
TBB Nieciecza - Sandecja Nowy Sacz 3 - 0  
Wigry Suwalki - Chojniczanka Chojnice 1 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-B. 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - LKS Lodz 1 - 2  
Jagiellonia Bialystok - Rakow Czestochowa 0 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartaks Jurmala - Jelgava 1 - 2  
Labdarúgás (Malajziai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perak - Kedah 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Atlas de Guadalajara 0 - 1  
Veracruz - Pachuca 3 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles FC - Atlanta Utd. 4 - 3  
New York City FC - Kansas City 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Alta 3 - 1  
Baerum - Oppsal 5 - 5  
Florö - Fram Larvik 2 - 0  
Odd Grenland 2 - Kjelsas 1 - 2  
Senja - Sotra 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Sandviken 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Szocsi 3 - 0  
Tambov - Szpartak Moszkva 2 - 0  
Ufa - Krilja Szovjetov Szamara 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - Rjazany 0 - 1  
Kubanocska Krasznodar - Lokomotív Moszkva 1 - 0  
Zvezda-2005 Perm - CSZKA Moszkva 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Wolfsberg 0 - 3  
WSG Tirol - Austria Wien 3 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Dep. Santani 3 - 1  
General Diaz - Nacional Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Peru 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Victoria - Cultural Santa Rosa 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Farense 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Dinamo Bukarest 1 - 0  
Gaz Metan Medias - Sepsi OSK 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Fife - Hearts 1 - 1  
Stenhousemuir - Cowdenbeath 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Montrose 1 - 1  
Forfar - St. Johnstone 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Alloa 2 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cove Rangers - Raith Rovers 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - Queen of South 3 - 3  
Motherwell - Annan 4 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Hamilton 2 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Stranraer 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Edinburgh City 2 - 1  
Dunfermline - East Kilbride 4 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Kriens 4 - 1  
Lausanne - Chiasso 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - St. Gallen 1 - 2  
Servette - Sion 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Mjällby 1 - 2  
GAIS - Syrianska FC 0 - 1  
Jönköping Södra - Degerfors 1 - 1  
Norrby - Öster 3 - 1  
Trelleborg - Frej Täby 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Hammarby 1 - 6  
Falkenberg - Sundsvall 2 - 0  
Sirius - AIK Stockholm 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kopparbergs/Göteborg - Örebro 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Backa Topola - Mladost Lucani 5 - 1  
Crvena zvezda - Radnicki Nis 2 - 0  
Macva Sabac - Indija 2 - 2  
Proleter Novi Sad - Vozdovac 2 - 2  
Radnik Surdulica - Spartak Subotica 4 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Home Utd. - DPMM Brunei 1 - 0  
Hougang Utd. - Tampines Rovers 2 - 4  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Zlate Moravce 0 - 1  
Sered - Senica 2 - 1  
Slovan Bratislava - Zemplin Michalovce 3 - 0  
Trencin - Ruzomberok 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Triglav Kranj - Rudar Velenje 3 - 2  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Muangthong Utd. - Ratchaburi Mitr Phol 2 - 1  
Prachuap - Chonburi FC 0 - 2  
Samut Prakan - Buriram Utd. 1 - 4  
Suphanburi - Trat 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Portugália - U19Spanyolország 0 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol Montevideo - Danubio Montevideo 2 - 0  
River Plate Montevideo - Defensor Montevideo 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plaza Colonia - Rampla Juniors 1 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartford - Pittsburgh 2 - 4  
New York RB 2 - Tampa Bay 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes de Caracas - Metropolitanos Caracas 0 - 2  
Monagas Maturin - Dep. La Guaira 2 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maardu Linnameeskond - Trans Narva 1 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Galway United 4 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Bohemians 1 - 1  
St. Patrick's - Dundalk    
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andijan - Bukhoro 2 - 0  
Bunyodkor - Dinamo Szamarkand 4 - 2  
Metallurg Bekobod - AGMK Olmaliq 2 - 1  
Surkhon Termez - Nasaf Qarshi 1 - 3  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Argentína 16 - 10  
Új-Zéland - Dél-Afrika 16 - 16  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - Brisbane Broncos 12 - 34  
Melbourne Storm - Manly-Warringah SeaEagles 10 - 10  
Parramatta Eels - New Zealand Warriors 24 - 22  
Rögbi (Pacific Nations Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fidzsi-szigetek - Japán 21 - 34  
Tonga - Szamoa (Helyszín: Szamoa) 17 - 25  
Röplabda (U21 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bahrein - U21Dél-Korea 1 - 3  
U21Kína - U21Argentína 1 - 3  
Röplabda (U21 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Olaszország - U21Irán 2 - 3  
U21Oroszország - U21Brazília 0 - 3  
Snooker (Riga Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Woollaston - Chen Zifan 0 - 4  
C. Keogan - Xiao Guodong (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Chen Zifan - Yan Bingtao(4 nyert frame-ig)    
Dan. Wells - J. Lisowski (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
I. Preece - T. Un-Nooh (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Jak Jones - M. Holt (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
Joe Perry - S. Carrington (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Luo Honghao - M.J. Williams (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Lyu Haotian - K. Maflin (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
M. Selby - G. Dott (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
M. Selby - S. Carrington (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Mark Joyce - J. Lisowski (4 nyert frame-ig)    
Mark Joyce - L. Highfield (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Mark King - C. Keogan (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Mark King - Zhou Yuelong (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Mat. Selt - Jak Jones(4 nyert frame-ig)    
Mei Xiwen - L. Kleckers (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Mei Xiwen - Li Hang (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Sam Craigie - Mat. Selt (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
T. Un-Nooh - K. Maflin (4 nyert frame-ig)    
Tom Ford - Gary Wilson (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Yan Bingtao - A. McManus (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
Yuan Sijun - Li Hang 3 - 4  
Strandfoci (vb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Svájc 6 - 2  
Olaszország - Oroszország (Helyszín: Oroszország) 1 - 7  
Strandfoci (vb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Azerbajdzsán 13 - 3  
Portugália - Spanyolország 4 - 4  
Strandröplabda (Emilia Romagna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bello/Bello - Bonifazi C / Manni F 2 - 1  
Boag M / Brewster T - Di Silvestre A / Marchett 0 - 2  
Ertl F / Kratz J - Di Silvestre A / Marchett 2 - 0  
Gala J / Sramek M - Sivolap M / Yarzutkin A 0 - 2  
Goldschmidt G/Williams L - Ingrosso M / Windisch J 2 - 1  
Goldschmidt G/Williams L - Kruk M / Prudel M 2 - 1  
Hudyakov M / Velichko I - Bello/Bello 2 - 0  
Morichelli F / Galli M - Gala J / Sramek M 0 - 2  
Strandröplabda (St. Peter-Ording)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Maurer L / Westphal D 2 - 0  
Becker P / Schröder J - Wolf G / Wolf P 2 - 1  
John D / Stadie E - Brand/Reinhardt 0 - 2  
Klein M / Sagstetter B - Poniewaz B / Poniewaz D 0 - 2  
Klein M / Sagstetter B - Rudolf N / Wernitz D 2 - 1  
Maurer L / Westphal D - Bockermann M / Karpa M-J 2 - 1  
Maurer L / Westphal D - Glucklederer F / Kuhlborn 1 - 2  
Poniewaz B / Poniewaz D - John D / Stadie E 0 - 2  
Rudolf N / Wernitz D - Brand/Reinhardt 1 - 2  
Strandröplabda (St. Peter-Ording, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aulenbrock C / Ferger S - Hoja A / Huettermann S 0 - 2  
Behlen A / Krohn A - Brzostek M / Gromadowska 0 - 2  
Behrens K / Tillmann C - Claassen L / Interwies N 2 - 0  
Behrens K / Tillmann C - Overlaender/Overlaender 2 - 0  
Gernert M / Kiesling E - Karnbaum S / Niemczyk N 0 - 2  
Gernert M / Kiesling E - Kotzan L-S / Klinke L 2 - 0  
Strandröplabda (Tokió)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerutti A / Morais Filho - Goncalves O/Oscar Schmidt 2 - 1  
Dalhausser P / Lucena N - Brouwer A / Meeuwsen R 0 - 2  
Ehlers N / Fluggen L - Cerutti A / Morais Filho 2 - 1  
Ehlers N / Fluggen L - Loyola Stein A / Souto Ma 2 - 1  
Mol A B / Sorum C S - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 0  
Mol A B / Sorum C S - Crabb T / Bourne T 2 - 1  
Strandröplabda (Tokió, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Sweat B / Walsh Jennings 1 - 2  
Antunes T D R / Lima T - Bansley H / Wilkerson B 0 - 2  
Bansley H / Wilkerson B - Sponcil S / Claes K 2 - 1  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Bansley H / Wilkerson B 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Sweat B / Walsh Jennings 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Sponcil S / Claes K 1 - 2  
Borger K / Sude J - Keizer S / Meppelink M 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Keizer S / Meppelink M 1 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Barbosa Silva/Silva Ramos 2 - 1  
Larsen K / Stockman E - Bednarczuk/Santos Lisboa 0 - 2  
Ross A / Klineman A - Borger K / Sude J 2 - 0  
Ross A / Klineman A - Humana-Paredes/Pavan 2 - 0  
Ross A / Klineman A - Wang F / Xia X 2 - 1  
Seixas De Freitas/Alves - Borger K / Sude J 1 - 2  
Tenisz (Ashland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ell. Perez - K. Swan 2 - 1  
Z. Hives - Rob. Anderson 2 - 1  
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kecmanovic - T.H. Fritz 0 - 2  
R. Opelka - A. De Minaur 1 - 2  
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Erlich J / Sharan D 2 - 1  
Sock J / Withrow J - Inglot D / Krajicek A 0 - 2  
Tenisz (Binghamton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joao Menezes - E. Karlovskiy 2 - 0  
Yui. Sugita - M. Krueger 2 - 1  
Tenisz (Binghamton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangoura S / Gabashvili T - Aragone JC / Lawson A 1 - 2  
Purcell M / Saville L - Hidalgo D / Redlicki M 2 - 0  
Tenisz (Granby, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gojo - E. Escobedo 1 - 2  
S. Diez - P. Polansky 0 - 2  
Yas. Uchiyama - P. Polansky 2 - 0  
Tenisz (Granby, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Cabrera - K. Sebov 2 - 1  
L.A. Fernandez - F. Abanda 2 - 1  
L.A. Fernandez - M. Inglis 2 - 0  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sousa - C-M. Stebe 1 - 2  
P. Andujar - A. Ramos-Vinolas 0 - 2  
T. Fabbiano - C-M. Stebe 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - P. Carreno-Busta 2 - 1  
N. Basilashvili - A. Zverev 2 - 1  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach/J.Melzer - Cuevas P / Jarry N 2 - 0  
Tenisz (Jurmala, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - A. Potapova 2 - 0  
B. Pera - K. Kawa 0 - 2  
Tenisz (Jurmala, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fichman S / Stojanovic N - Eikeri U / Lechemia E 2 - 1  
Ostapenko J / Voskoboeva - Bara I / Jakupovic D 2 - 0  
Tenisz (Kitzbühel-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C-P. Hsieh - Y. Hanfmann 0 - 2  
D. Istomin - L. Miedler 0 - 2  
G. Garcia-Lopez - I. Zelenay 2 - 0  
H. Dellien - P. Krstin 2 - 0  
M. Bachinger - M-A. Hüsler 2 - 0  
M. Thiem - E. Benchetrit 0 - 2  
M. Zekic - C. Berlocq 0 - 2  
S. Kopp - V. Galovic 2 - 1  
Tenisz (Palermo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Bertens - P. Badosa Gibert 2 - 0  
Lud. Samsonova - J.B. Teichmann 0 - 2  
Tenisz (Palermo, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lister C / Voracova R - Gorgodze E / Rus A 2 - 0  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chun Hsin Tseng - F.F. Silva 2 - 0  
M. Vilella Martinez - C. Taberner 2 - 0  
Tenisz (Prága, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Escobar G - Golubev A / Nedovyesov A 2 - 1  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Allertova - A. Zarycka 2 - 0  
R. Hogenkamp - T. Korpatsch    
Tenisz (San Jose-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - K. Scott 2 - 1  
K. Volynets - Kri. Ahn 0 - 2  
N. Kichenok - En Shuo Liang 0 - 2  
Pri. Hon - S. Aoyama 2 - 0  
Xiyu Wang - A. Kratzer 2 - 0  
Tenisz (Tampere, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Ymer - B. Rola 2 - 1  
P. Sousa - T. Griekspoor    
Tenisz (Tampere, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Pel D - Heliovaara H / Niklas-Sal 2 - 1  
Tenisz (Washington-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Galarneau - M. Torpegaard 1 - 2  
G. Sakharov - M. Mmoh 2 - 0  
J. Cerretani - M. Polmans 0 - 2  
N. Mahut - R. Maciag 2 - 0  
N.A. Reyes - Don. Young 0 - 2  
T-S. Kwiatkowski - N. Rubin 2 - 1  
T. Smyczek - R. Ramanathan 2 - 0  
V. Troicki - A. Fenty 2 - 1  
Tenisz (Washington-sel., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Paire B - Pasha N / Schnur M 2 - 0  
Tenisz (Washington-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - N. Kukharchuk 2 - 0  
C. Gauff - M. Manasse 2 - 0  
C. Morra - V. Gracheva 0 - 2  
F. di Lorenzo - V. Duval 2 - 0  
Mar. Sanchez - Hir. Kuwata 1 - 2  
R. Montgomery - D. Aiava 1 - 2  
S. Vickery - N. Broady 2 - 0  
Xiaodi You - Stollár F. 1 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.O. Jörgensen - Jon. Christie 0 - 2  
Ken. Momota - B. Sai Praneeth 2 - 0  
Tollaslabda (Japan Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Kamura T / Sonoda K 2 - 0  
Gideon M F / Sukamuljo K - Junhui L / Yuchen L 2 - 1  
Tollaslabda (Japan Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - Yufei Chen 2 - 0  
Michelle Li - Noz. Okuhara 0 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kim S Y / Kong H Y - Li W / Zheng Y 2 - 0  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Matsutomo Mi/ Takahashi A 2 - 0  
Tollaslabda (Japan Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Faizal H / Widjaja G E - Jordan P / Oktavianti M D 0 - 2  
Vízilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
vb 2019    
Vízilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Magyarország 10 - 7  
Spanyolország - Olaszország 5 - 10  
vb 2019 - Magyarország vagy Horvátország végez előrébb?    
Vízilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Görögország 6 - 11  
Szerbia - Ausztrália 13 - 9  
Úszás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Minakov - C. Le Clos (100 m pillangó) 1 - 0  
B. Proud - B. Fratus (50 m gyors) 0 - 1  
Hosszú K. - M. Atherton (női 200 m hát) 0 - 1  
Hosszú K. - Női 200 m hát    
K. Ledecky - A. Titmus (női 800 m gyors) 1 - 0  
K. Masse - M. Panziera (női 200 m hát) 1 - 0  
Milák K. - 100 m pillangó    
Milák K. - 100 m pillangó    
R. Kromowidjojo - K. Dahlia (női 50 m pillangó) 1 - 0  
USA - Ausztrália (4 x 100 m vegyes gyorsváltó) 1 - 0  

 

2019.07.26.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Toronto 26 - 0  
Ottawa - Calgary 16 - 17  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Richmond 66 - 98  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KIA Tigers    
Kiwoom Heroes - NC Dinos 5 - 4  
KT Wiz - LG Twins    
Lotte Giants - SK Wyverns 6 - 8  
Samsung Lions - Hanwha Eagles 9 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 1 - 2  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 3 - 12  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 2 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 3 - 6  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 2 - 6  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 7 - 12  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Toros de Tijuana 8 - 5  
Algodoneros Union Laguna - Rieleros de Aguascaliente 10 - 5  
Guerreros de Oaxaca - Diablos Rojos del Mexico 2 - 3  
Olmecas de Tabasco - Leones de Yucatan 0 - 12  
Piratas de Campeche - Tigres de Quintana Roo    
Saraperos de Saltillo - Generales de Durango 8 - 7  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Sultanes de Monterrey 4 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Yankees 19 - 3  
Chicago WS - Minnesota 3 - 10  
Kansas City - Cleveland 4 - 5  
LA Angels - Baltimore 8 - 10  
Oakland - Texas 3 - 11  
Seattle - Detroit 10 - 2  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Wright - D. Gurney 13 - 16  
Rob Cross - S. Bunting 16 - 14  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Copagril - Joacaba 1 - 1  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Ice Dogs - Newcastle North Stars 7 - 4  
Jégkorong (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunedin Thunder - Botany Swarm 2 - 5  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - TNT KaTropa (1.m.) 92 - 95  
Kosárlabda (U19 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Belgium - U19Japán 63 - 43  
U19Kanada - U19USA 46 - 81  
U19Kína - U19Spanyolország 52 - 55  
U19Mali - U19Ausztrália 51 - 63  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Kortrijk 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Carszko Szelo Szófia 3 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Sport Boys Warnes 4 - 1  
Destroyers Santa Cruz - Royal Pari Santa Cruz 0 - 2  
Real Potosi - Jorge Wilstermann 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviario CE - Sampaio Correa 0 - 1  
Imperatriz MA - Botafogo PB 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VfB Stuttgart - Hannover 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München Amatőr - Uerdingen 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Montevideo Wanderers 2 - 0  
Independiente - Univ. Catolica de Quito 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Pardubice 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Teplice 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Roskilde 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Sönderjyske 0 - 3  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Villarreal 2 - 6  
Bologna - 1. FC Köln 1 - 3  
Nantes - Brest 0 - 1  
RB Leipzig - Rennes    
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gnistan - Honka 2 1 - 1  
Jazz Pori - Ilves 2 1 - 4  
P-Iirot - Tampere Utd. 3 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen JK - Lahti 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Le Havre 2 - 2  
Chambly - Valenciennes 1 - 0  
Clermont - Chateauroux 3 - 0  
Guingamp - Grenoble 3 - 3  
Nancy - Orleans 0 - 0  
Niort - Troyes 0 - 2  
Rodez Aveyron - Auxerre 2 - 0  
Sochaux - Caen 0 - 0  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg-Peronnas - Quevilly Rouen 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Istra 0 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema Malang - Bhayangkara Jakarta 3 - 2  
Persib Bandung - Bali Utd. 0 - 2  
TIRA-Persikabo - Kalteng Putra 5 - 2  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grotta - Thor Akureyri 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Boyaca Patriotas 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Grudziadz - Chrobry Glogow 5 - 0  
Stal Mielec - Warta Poznan 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin 1 - 0  
Lech Poznan - Wisla Plock 4 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Libertad Asuncion 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Ural Jekatyerinburg 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien Amatőr - Horn 1 - 5  
BW Linz - Kapfenberg 1 - 1  
Dornbirn 1913 - Austria Lustenau 1 - 3  
Lafnitz - FC Juniors OÖ 0 - 0  
Liefering - Amstetten 2 - 3  
Ried - Austria Klagenfurt 1 - 3  
Vorwärts Steyr - Wacker Innsbruck 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Salzburg 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Academica Clinceni 2 - 0  
Voluntari - Astra Giurgiu 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elgin - Hibernian 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Grasshoppers 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Vittsjö 0 - 3  
Växjö - Limhamn Bunkeflo 3 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geylang - Albirex Niigata Singapore 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Aluminij Kidricevo 0 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulia Maracaibo - Zamora Barinas 1 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - Hai Phong 2 - 0  
Ho Chi Minh FC - Hanoi FC 2 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paide Linnameeskond - Tammeka Tartu 2 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Athlone 3 - 0  
Drogheda Utd. - Cabinteely 0 - 0  
Limerick - Cobh Ramblers 3 - 4  
Shelbourne - Wexford Youths 5 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn Harps - Derry City 1 - 0  
UC Dublin - Waterford FC 1 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Navbahor Namangan - Qizilqum Zarafshon 0 - 1  
Pakhtakor - Kokand 3 - 1  
Sogdiana - Lokomotív Taskent 1 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Knights - Wests Tigers 26 - 28  
South Sydney Rabbitohs - St. George Illawarra 20 - 16  
Röplabda (U21 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Brazília - U21Irán 0 - 3  
U21Olaszország - U21Oroszország 3 - 1  
Röplabda (U21 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Argentína - U21Dél-Korea 3 - 0  
U21Kína - U21Bahrein (Helyszín: Bahrein) 3 - 0  
Snooker (Riga Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petrov - Chen Zifan (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
A. Stefanow - L. Highfield (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
All. Carter - Jak Jones (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
B. Sargeant - S. Carrington (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Bai Langning - A. McManus    
C. Steadman - Dan. Wells (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Dav. Grace - Luo Honghao (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Dua. Jones - R. Judin    
I. Preece - Ger. Greene (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
J. O'Neill - Sam Craigie    
Jac. Page - Gary Wilson (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Jam. Cahill - M.J. Williams (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Joe O'Connor - K. Maflin    
Joe Perry - Ant. Hamilton (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
K. Filipiak - Tom Ford (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
K. Hirani - A. Petrov (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
L. Brecel - Lyu Haotian (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
L. Kleckers - Zhang Anda (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
Lee Walker - G. Dott (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
M. Holt - A. Ursenbacher (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
M. Selby - Har. Chandler    
M.J. Williams - Jor. Brown (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Mark King - All. Taylor (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Mat. Selt - Lu Ning (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Mei Xiwen - Chang Bingyu    
Mike Dunn - Li Hang (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Neil Robertson - R. Milkins (4 nyert frame-ig)    
O. Lines - T. Un-Nooh (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
R. Judin - J. Lisowski (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Ric. Walden - Yuan Sijun (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
S. Vahedi - C. Keogan    
Sco. Donaldson - Mark Joyce (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Xiao Guodong - Kyr. Wilson    
Yan Bingtao - R. Lawler (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Zhou Yuelong - L. Heathcote    
Strandfoci (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Svájc 2 - 3  
Spanyolország - Oroszország (Helyszín: Oroszország) 1 - 6  
Strandfoci (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Fehéroroszország 4 - 3  
Olaszország - Portugália 4 - 3  
Strandröplabda (Emilia Romagna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonifazi C / Manni F - Myslivecek M / Pihera M 2 - 0  
Di Silvestre A / Marchett - Molin J / Tholse L 2 - 0  
Goldschmidt G/Williams L - Gala J / Sramek M 2 - 0  
Hudyakov M / Velichko I - Goldschmidt G/Williams L 2 - 0  
Hudyakov M / Velichko I - Monduzzi E / Zauli G 2 - 0  
Ingrosso M / Windisch J - Boag M / Brewster T 2 - 1  
Ingrosso M / Windisch J - Bonifazi C / Manni F 2 - 1  
Kruk M / Prudel M - Lenc D / Habr F 2 - 0  
Kruk M / Prudel M - Morichelli F / Galli M 1 - 2  
Lenc D / Habr F - Ertl F / Kratz J 0 - 2  
Molin J / Tholse L - Bello/Bello 0 - 2  
Monduzzi E / Zauli G - Gala J / Sramek M 0 - 2  
Morichelli F / Galli M - Ertl F / Kratz J 0 - 2  
Myslivecek M / Pihera M - Boag M / Brewster T 0 - 2  
Sivolap M / Yarzutkin A - Bello/Bello 2 - 0  
Sivolap M / Yarzutkin A - Di Silvestre A / Marchett 2 - 0  
Strandröplabda (St. Peter-Ording)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Kroha R / Schlegel H 2 - 0  
Betzien M / Itzigehl P - Glucklederer F / Kuhlborn    
Bockermann M / Karpa M-J - Klein M / Sagstetter B 0 - 2  
Maurer L / Westphal D - Brand/Reinhardt 2 - 0  
Poniewaz B / Poniewaz D - Schneider R / Schupritt J 2 - 0  
Rudolf N / Wernitz D - Harms M / Peemuller R 2 - 0  
Wolf G / Wolf P - Dollinger A / Kulzer S 2 - 0  
Strandröplabda (St. Peter-Ording, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behlen A / Krohn A - Hoppner M / Laggner J 2 - 0  
Hoja A / Huettermann S - Krebs A / Welsch L 2 - 0  
Karnbaum S / Niemczyk N - Brzostek M / Gromadowska 0 - 2  
Strandröplabda (Tokió)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aye Q / Gauthier-Rat A - Dalhausser P / Lucena N 0 - 2  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Ha L / Wu J 2 - 0  
Brunner T / Reid Priddy W - Horl J / Winter T 1 - 2  
Bryl M / Fijalek G - Brouwer A / Meeuwsen R 0 - 2  
Bryl M / Fijalek G - Cerutti A / Morais Filho 0 - 2  
Crabb T / Bourne T - Bergmann P A / Harms Y 2 - 0  
Ehlers N / Fluggen L - Nishimura K / Shibata D 2 - 0  
Gao P / Li Y - Tijan A / Younousse C 0 - 2  
Koekelkoren D / Van Walle - Aye Q / Gauthier-Rat A 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - Brouwer A / Meeuwsen R 1 - 2  
Loyola Stein A / Souto Ma - BarbosaSantos/Carvalhaes 2 - 0  
Mol A B / Sorum C S - Dalhausser P / Lucena N    
Pedlow S / Schachter S - Ishijima Gottsu Y / Shiratori K 2 - 0  
Takahashi T / Hasegawa Y - Crabb T / Bourne T 1 - 2  
Strandröplabda (Tokió, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Wang F / Xia X 2 - 0  
Antunes T D R / Lima T - Kusano A / Nishibori T 2 - 0  
Antunes T D R / Lima T - Nishibori T / Shiratori A 2 - 0  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Larsen K / Stockman E 1 - 2  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Keizer S / Meppelink M 1 - 2  
Bieneck V / Schneider I - Jupiter A / Chamereau A 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Mizoe S / Hashimoto S 2 - 0  
Borger K / Sude J - Jupiter A / Chamereau A 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Suzuki C / Sakaguchi Y 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Sponcil S / Claes K 0 - 2  
Murakami M / Ishii M - Sweat B / Walsh Jennings 0 - 2  
Ross A / Klineman A - Bansley H / Wilkerson B 2 - 1  
Seixas De Freitas/Alves - Radarong V / Hongpak K 2 - 0  
Wang F / Xia X - Kociolek K / Wojtasik K 2 - 0  
Wang X X / Xue C - Kociolek K / Wojtasik K 0 - 2  
Tenisz (Ashland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ann Li - K. Swan 1 - 2  
M. Manasse - Ell. Perez 0 - 2  
Rob. Anderson - A. Glatch 2 - 0  
Z. Hives - Hanna Chang 2 - 0  
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - B. Tomic    
C. Norrie - A. Popyrin 2 - 0  
Kev. King - T.H. Fritz 0 - 2  
R. Opelka - Dan. Evans 2 - 0  
U. Humbert - M. Kecmanovic 0 - 2  
Tenisz (Binghamton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Sela - M. Krueger 1 - 2  
Duck Hee Lee - Joao Menezes 0 - 2  
M. Cressy - E. Karlovskiy 1 - 2  
M. Purcell - Yui. Sugita 0 - 2  
Tenisz (Binghamton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangoura S / Gabashvili T - Fruttero J P / Gonzales R 2 - 0  
Karlovskiy E / Vukic A - Aragone JC / Lawson A 0 - 2  
Pasha N / Schnur M - Hidalgo D / Redlicki M 1 - 2  
Purcell M / Saville L - Altamirano C / Ritschard 2 - 1  
Purcell M / Saville L - Leshem E / Sarmiento R 2 - 0  
Tenisz (Granby, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Galarneau - P. Polansky 0 - 2  
E. Escobedo - E. Couacaud 2 - 0  
Hir. Moriya - B. Gojo 0 - 2  
Zhe Li - Yas. Uchiyama 1 - 2  
Tenisz (Granby, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goransson A / Verbeek S - Draxl L / Muamba N 2 - 0  
Li Z / Nys H - Harris A / Santillan A 2 - 0  
Tenisz (Granby, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Abanda - Mayo Hibi 2 - 0  
K. Sebov - L. Sleeth 2 - 0  
L. Cabrera - F. di Lorenzo 2 - 0  
S. Vickery - F. Abanda 1 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Andujar - D. Lajovic 2 - 0  
R. Bautista-Agut - J. Sousa 1 - 2  
R. Carballes Baena - A. Ramos-Vinolas 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Huesler M-A / Paul J 2 - 0  
Oswald P / Polasek F - Duran G / Molteni A 2 - 0  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - A. Rublev 0 - 2  
F. Fognini - P. Carreno-Busta 1 - 2  
F. Krajinovic - A. Zverev 1 - 2  
J. Chardy - N. Basilashvili 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Pavic M - Haase R / Koolhof W 1 - 2  
Tenisz (Jurmala, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - I.M. Bara 2 - 0  
B. Pera - N. Stojanovic 2 - 1  
K. Kawa - C. Paquet 2 - 0  
P.M. Tig - A. Potapova 1 - 2  
Tenisz (Jurmala, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bara I / Jakupovic D - Kawa K / Raina A 2 - 0  
Ostapenko J / Voskoboeva - Potapova A / Sizikova Y 2 - 0  
Tenisz (Palermo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - P. Badosa Gibert 0 - 2  
F. Ferro - Lud. Samsonova 1 - 2  
J.B. Teichmann - A-L. Friedsam    
K. Bertens - J. Paolini 2 - 1  
Tenisz (Palermo, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bai A / Geuer N - Gorgodze E / Rus A 0 - 2  
Lister C / Voracova R - Gavrilova D / Peng S 2 - 1  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - L. Rosol 2 - 0  
Chun Hsin Tseng - B. Zapata Miralles 2 - 1  
L. Klein - F.F. Silva 1 - 2  
M. Vilella Martinez - L. Giustino 2 - 0  
Tenisz (Prága, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Mergea F - Golubev A / Nedovyesov A 0 - 2  
Jomby T / Meligeni Rodrig - Behar A / Escobar G 1 - 2  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zarycka - T. Martincova 2 - 1  
D. Allertova - V. Cepede Royg 2 - 0  
T. Korpatsch - R.G. Serban 2 - 0  
V. Tomova - R. Hogenkamp 1 - 2  
Tenisz (Tampere, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - E. Ymer 2 - 0  
K. Coppejans - T. Griekspoor 0 - 2  
P. Krstin - M. Ymer 1 - 2  
P. Sousa - F. Coria 2 - 0  
Tenisz (Tampere, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heliovaara H / Niklas-Sal - Kaukovalta P / Vasa E 2 - 0  
Nedelko I / Zhurbin A - Elias G / Sousa P    
Tollaslabda (Japan Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jon. Christie - A. Antonsen 2 - 0  
Ken. Momota - A.S. Ginting 2 - 1  
R. Gemke - J.O. Jörgensen 1 - 2  
T. Sugiarto - B. Sai Praneeth 0 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Chia A / Soh W Y 2 - 1  
Junhui L / Yuchen L - Endo H / Watanabe Y 2 - 1  
Ko S H / Shin B C - Ahsan M / Setiawan H 1 - 2  
Rankireddy S / Shetty C - Kamura T / Sonoda K 0 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Yufei Chen 1 - 2  
Noz. Okuhara - Nit. Jindapol 2 - 1  
S. Pusarla Venkata - Aka. Yamaguchi 0 - 2  
Tzu Ying Tai - Michelle Li 1 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Li W / Zheng Y - Fukushima Y / Hirota S 2 - 0  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Matsuyama N / Shida C 2 - 0  
Matsutomo Mi/ Takahashi A - Du Y / Li Y H 2 - 0  
Polii G / Rahayu A - Kim S Y / Kong H Y 0 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Higashino A / Watanabe Y 2 - 0  
Lamsfuss M / Herttrich I - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Puavaranukroh/Taerattanac - Jordan P / Oktavianti M D 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Faizal H / Widjaja G E 1 - 2  
Vízilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Hollandia 9 - 11  
Oroszország - Olaszország 10 - 9  
vb, női 2019    
Vízilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Magyarország 10 - 9  
USA - Spanyolország 11 - 6  
Úszás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chupkov - Mat. Wilson (200 m mell) 1 - 0  
Cate Campbell - S. Sjöström (női 100 m gyors) 1 - 0  
E. Rylov - R. Murphy (200 m hát) 1 - 0  
S. Pickrem - T. Schoenmaker (női 200 m mell) 0 - 1  
Telegdy Á. - 200 m hát    
Telegdy Á. - M. Thormeyer (200 m hát) 1 - 0  
USA - Ausztrália (4x200 m gyorsváltó) 0 - 1  

 

2019.07.25.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 0 - 6  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 11 - 4  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 1 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 4 - 7  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 1 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Toros de Tijuana 3 - 12  
Algodoneros Union Laguna - Rieleros de Aguascaliente 2 - 9  
Guerreros de Oaxaca - Diablos Rojos del Mexico 9 - 6  
Olmecas de Tabasco - Leones de Yucatan 2 - 3  
Piratas de Campeche - Tigres de Quintana Roo 2 - 16  
Saraperos de Saltillo - Generales de Durango 5 - 4  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Sultanes de Monterrey 0 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Kansas City 0 - 2  
Chicago WS - Miami 0 - 2  
LA Dodgers - LA Angels 2 - 3  
Minnesota - NY Yankees 7 - 10  
NY Mets - San Diego 2 - 7  
NY Mets - San Diego (18:10) 4 - 0  
Pittsburgh - St. Louis 8 - 14  
Pittsburgh - St. Louis (18:35) 3 - 6  
Toronto - Cleveland 0 - 4  
Washington - Colorado (22:05) 7 - 8  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glen Durrant - J. Wade 16 - 7  
Mic. Smith - Mer. King 16 - 11  
Kerékpár (Tour de France - 18. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - J. Alaphilippe 0 - 1  
Dan. Martin - F. Aru 0 - 1  
E. Bernal - Ger. Thomas 1 - 0  
I. Zakarin - V. Nibali 0 - 1  
R. Porte - R. Uran 0 - 1  
S. Yates - A. Yates 0 - 1  
T. Pinot - M. Landa Meana 1 - 0  
Tour de France 2019 - 18. szakasz    
Tour de France 2019 - 18. szakasz - Top 3    
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - RS Elasto Painters (3.m.) 83 - 85  
Kézilabda (U21 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Egyiptom - U21Norvégia 29 - 27  
U21Franciaország - U21Dánia 35 - 32  
U21Szlovénia - U21Portugália 25 - 26  
U21Tunézia - U21Horvátország 24 - 27  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - Oriente Petrolero 3 - 0  
San Jose de Oruro - Nacional Potosi 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Atlético MG 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cuenca - Independiente Juniors 1 - 1  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Levszki Szófia 3 - 0  
Alashkert Jereván - FCS Bukarest 0 - 3  
Arisz - AEL Limasszol 0 - 0  
Arszenál Tula - Neftcsi Baku 0 - 1  
AZ Alkmaar - Häcken 0 - 0  
Buducnost Podgorica - Zorya Luganszk 1 - 3  
Chikhura Sachkhere - Aberdeen 1 - 1  
Connah's Quay - Partizan Belgrád 0 - 1  
CSZKA Szófia - Osijek 1 - 0  
Domzale - FF Malmö 2 - 2  
Dunajska Streda - Atromitosz Periszteri 1 - 2  
Espanyol - Stjarnan 4 - 0  
Fehérvár - Vaduz 1 - 0  
Flora Tallinn - E. Frankfurt 1 - 2  
Gabala - Dinamo Tbiliszi 0 - 2  
Gent - Viitorul Constanta 6 - 3  
Hapoel Beer Sheva - Kairat Almaty 2 - 0  
Haugesund - Sturm Graz 2 - 0  
Honvéd - Univ. Craiova 1948 0 - 0  
Jeunesse Esch - Guimaraes 0 - 1  
Lechia Gdansk - Bröndby 2 - 1  
Legia Varsó - Kuopio PS 1 - 0  
Lokomotív Plovdiv - Trnava 2 - 0  
Luzern - KI Klaksvik 1 - 0  
Mladá Boleslav - Ordabasy Shymkent 1 - 1  
Molde - Cukaricki 0 - 0  
Norrköping - Liepaja 2 - 0  
Partizan Tirana - Sheriff Tiraspol 0 - 1  
Piast Gliwice - Riga FC 3 - 2  
Pjunyik Jereván - Jablonec 2 - 1  
Rangers - Progres Niederkorn 2 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Esbjerg 2 - 0  
Shamrock Rovers - Apollon Limasszol 2 - 1  
Strasbourg - Maccabi Haifa 3 - 1  
Torino - Debrecen 3 - 0  
Utrecht - Zrinjski Mostar 1 - 1  
Valur - Ludogorec Razgrad 1 - 1  
Ventspils - Gzira 4 - 0  
Wolverhampton - Crusaders 2 - 0  
Yeni Malatyaspor - Olimpija Ljubljana 2 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Galatasaray 4 - 1  
D.C. United - Marseille 1 - 8  
Hertha BSC - Fenerbahce 2 - 1  
Liverpool - Sporting CP 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JBK Pietarsaari - Kajaanin Haka 1 - 2  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Benfica 1 - 2  
Tottenham - Manchester Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Keflavík 1 - 0  
Haukar - Fram 2 - 1  
Njardvik - Leiknir R. 0 - 2  
Vikingur Olafsvik - Throttur Reykjavik 0 - 0  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KFG Gardabaer - Vidir Gardur 3 - 1  
Leiknir F. - IR Reykjavik 3 - 1  
Labdarúgás (Kanadai Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - York 9 Toronto 1 - 0  
Ottawa - HFX Wanderers 2 - 2  
Vancouver - Cavalry 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Independiente SF 3 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Boca Juniors 0 - 1  
Emelec Guayaquil - Flamengo 2 - 0  
Nacional Montevideo - Internacional 0 - 1  
San Lorenzo - Cerro Porteno 0 - 0  
Labdarúgás (Ligák Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - América 1 - 1  
Salt Lake - Tigres 0 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Houston 5 - 0  
Sky Blue - Washington 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Brommapojkarna 2 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Spanyolország 0 - 0  
U19Németország - U19Hollandia 3 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Charlotte Independence 2 - 2  
Sacramento - New Mexico Utd. 1 - 2  
Tacoma Defiance - Las Vegas 4 - 1  
Tulsa - Los Angeles Galaxy 2 1 - 3  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - North Queensland Cowboys 16 - 14  
Strandfoci (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Azerbajdzsán 6 - 0  
Svájc - Spanyolország 9 - 6  
Strandfoci (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Fehéroroszország 3 - 3  
Portugália - Lengyelország 8 - 3  
Strandröplabda (Emilia Romagna-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boag M / Brewster T - Gorbenko S / Ivanov V 2 - 0  
Bonifazi C / Manni F - Gala J / Sramek M 2 - 0  
Bozenk T / Jakopin V - Goldschmidt G/Williams L 0 - 2  
Ertl F / Kratz J - Helland C / Gamlemoen J O 2 - 1  
Hajós A / Benkő B - Bozenk T / Jakopin V 0 - 2  
Miszczuk M / Poznanski D - Vandecaveye L / Vandecave 0 - 2  
Van Steenis T / Vismans S - Goldschmidt G/Williams L 1 - 2  
Vandecaveye L / Vandecave - Ertl F / Kratz J 1 - 2  
Weiss J / Tichy M - Boag M / Brewster T 1 - 2  
Weiss J / Tichy M - Oláh B / Stréli B 2 - 0  
Strandröplabda (Tokió)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Ishijima Gottsu Y / Shiratori K 2 - 1  
Brouwer A / Meeuwsen R - Pedlow S / Schachter S 2 - 0  
Bryl M / Fijalek G - Ishijima Gottsu Y / Shiratori K 2 - 1  
Bryl M / Fijalek G - Pedlow S / Schachter S 2 - 1  
Cerutti A / Morais Filho - Aye Q / Gauthier-Rat A 1 - 2  
Cerutti A / Morais Filho - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 0  
Crabb T / Bourne T - BarbosaSantos/Carvalhaes 0 - 2  
Crabb T / Bourne T - Ha L / Wu J 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Brunner T / Reid Priddy W 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Horl J / Winter T 2 - 1  
Gibb J / Crabb Taylor - Bergmann P A / Harms Y 1 - 2  
Gibb J / Crabb Taylor - Gao P / Li Y 1 - 2  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Bergmann P A / Harms Y 2 - 0  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Gao P / Li Y 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Ehlers N / Fluggen L 0 - 2  
Loyola Stein A / Souto Ma - Ehlers N / Fluggen L 2 - 0  
Loyola Stein A / Souto Major - Nishimura K / Shibata D 2 - 0  
Mol A B / Sorum C S - Brunner T / Reid Priddy W 2 - 0  
Mol A B / Sorum C S - Horl J / Winter T 2 - 0  
Takahashi T / Hasegawa Y - BarbosaSantos/Carvalhaes 0 - 2  
Takahashi T / Hasegawa Y - Ha L / Wu J 0 - 2  
Tijan A / Younousse C - Aye Q / Gauthier-Rat A 0 - 2  
Tijan A / Younousse C - Koekelkoren D / Van Walle 0 - 2  
Strandröplabda (Tokió, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Radarong V / Hongpak K 2 - 0  
Antonelli/Solberg Salgado - Seixas De Freitas/Alves 1 - 2  
Bansley H / Wilkerson B - Bieneck V / Schneider I 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Mizoe S / Hashimoto S 2 - 1  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Kociolek K / Wojtasik K 2 - 0  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Wang X X / Xue C 2 - 1  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Antunes T D R / Lima T 0 - 2  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Nishibori T / Shiratori A 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Hermannova B / Slukova M 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Suzuki C / Sakaguchi Y 2 - 0  
Keizer S / Meppelink M - Antunes T D R / Lima T 2 - 1  
Keizer S / Meppelink M - Nishibori T / Shiratori A 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Kociolek K / Wojtasik K 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Wang X X / Xue C 2 - 0  
Murakami M / Ishii M - Borger K / Sude J 0 - 2  
Murakami M / Ishii M - Jupiter A / Chamereau A 1 - 2  
Ross A / Klineman A - Bieneck V / Schneider I 2 - 1  
Ross A / Klineman A - Mizoe S / Hashimoto S 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Wang F / Xia X 2 - 1  
Sponcil S / Claes K - Hermannova B / Slukova M 2 - 0  
Sponcil S / Claes K - Suzuki C / Sakaguchi Y 2 - 0  
Sweat B / Walsh Jennings - Borger K / Sude J 2 - 0  
Sweat B / Walsh Jennings - Jupiter A / Chamereau A 2 - 0  
Wang F / Xia X - Radarong V / Hongpak K 2 - 0  
Tenisz (Ashland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ann Li - Mar. Sanchez 2 - 0  
C. Harrison - Ell. Perez 1 - 2  
Hanna Chang - Na-Lae Han 2 - 1  
K. Swan - G. Brodsky 2 - 0  
M. Brengle - M. Manasse    
Rob. Anderson - Xiaodi You 2 - 0  
V. Babic - A. Glatch 0 - 2  
Z. Hives - A. Myers 2 - 0  
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - B. Klahn 2 - 0  
J. Isner - R. Opelka 1 - 2  
M. Ebden - B. Tomic 0 - 2  
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Sitak A - ArevaloGonzalez/ReyesVare 2 - 0  
Evans D / Thompson J - Sock J / Withrow J 0 - 2  
Fritz T / Norrie C - Inglot D / Krajicek A 1 - 2  
Sock J / Withrow J - Mclachlan B / Smith J-P 2 - 0  
Tenisz (Binghamton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tabilo - M. Purcell 0 - 2  
D. Sela - C. Altamirano 2 - 0  
E. Karlovskiy - J. McNally 2 - 1  
J. Sinner - M. Krueger 1 - 2  
Joao Menezes - A. Rybakov 2 - 0  
Joao Menezes - L. Saville 2 - 0  
N. Rubin - T. Gabashvili 1 - 2  
S. Bangoura - M. Cressy 1 - 2  
T. Gabashvili - Duck Hee Lee 0 - 2  
Yui. Sugita - E. Leshem 2 - 0  
Tenisz (Binghamton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altamirano C / Ritschard - Cressy M / Saraiva B 2 - 1  
Bangoura S / Gabashvili T - Barrios Vera M T / Tabilo A 2 - 0  
Gomez-Herrera C / Ortega - Fruttero J P / Gonzales R    
Gonzalez A / Uzhylovskyi - Karlovskiy E / Vukic A 1 - 2  
Hidalgo D / Redlicki M - Kirchheimer S / Ponwith N 2 - 0  
Pasha N / Schnur M - Glasspool L / Pervolarakis M 2 - 0  
Tenisz (Granby, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Harris - S. Diez 0 - 2  
C. Ilkel - Zhe Li 1 - 2  
Dan. Petrovic - Yas. Uchiyama 0 - 2  
G. Sakharov - E. Couacaud 0 - 2  
M. Neuchrist - B. Gojo    
N. Gombos - Hir. Moriya 0 - 2  
V. Pospisil - E. Escobedo 1 - 2  
V. Pospisil - J. Peck 2 - 0  
Tenisz (Granby, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Draxl L / Muamba N - Reese H / Shamasdin A 2 - 1  
Harris A / Santillan A - Diez S / Uchida K 2 - 0  
Klein B / Maytin R - Goransson A / Verbeek S 0 - 2  
Li Z / Nys H - Hoyt E / Mansouri S 2 - 0  
Tenisz (Granby, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arseneault - R. Marino    
E. Halbauer - M. Inglis 1 - 2  
Jun. Namigata - Mayo Hibi 0 - 2  
K. Sebov - Carol Zhao 2 - 0  
L. Sleeth - A. Arseneault 2 - 1  
Mai Hontama - F. di Lorenzo 0 - 2  
Nao Hibino - L.A. Fernandez 0 - 2  
Yuu. Tanaka - L. Cabrera 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - D. Lajovic 1 - 2  
G.M. Moroni - J. Sousa 0 - 2  
P. Andujar - Taro Daniel 2 - 1  
R. Bautista-Agut - J.A. Munar Clar 2 - 0  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huey T C / Nielsen F - Gille S / Vliegen J 0 - 2  
Oswald P / Polasek F - Bolelli S /Sousa J 2 - 0  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - A. Zverev 0 - 2  
F. Fognini - R. Molleker 2 - 0  
F. Krajinovic - M. Klizan 2 - 1  
P. Carreno-Busta - J-L. Struff 2 - 0  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Carreno Busta - Marach/J.Melzer 0 - 2  
Cuevas P / Jarry N - Krawietz K / Mies A 2 - 1  
Dodig I / Pavic M - Puetz T / Struff J-L 2 - 0  
Haase R / Koolhof W - Lenz J / Masur D 2 - 0  
Tenisz (Jurmala, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Pera - E. Rybakina 2 - 1  
D. Marcinkevica - A. Potapova 1 - 2  
P. Ormaechea - N. Stojanovic 0 - 2  
V. Ivakhnenko - I.M. Bara 1 - 2  
Tenisz (Jurmala, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzalamidze N / Kania P - Eikeri U / Lechemia E 0 - 2  
Fichman S / Stojanovic N - Kalashnikova/Shibahara 2 - 1  
Gumulya B / Rompies J - Kawa K / Raina A 1 - 2  
Tenisz (Palermo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I-C. Begu - J. Paolini 1 - 2  
K. Bertens - A. Krunic 2 - 0  
Stollár F. - P. Badosa Gibert 0 - 2  
V. Kuzmova - A. Rus 0 - 2  
Tenisz (Palermo, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
di Giuseppe M / Gatto-Mon - Cocciaretto E / Rossi F    
Gavrilova D / Peng S - Cocciaretto E / Rossi F 2 - 1  
Gorgodze E / Rus A - Bilardo F / Spiteri D 2 - 0  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - L. Klein 0 - 2  
B. Zapata Miralles - C. Lestienne 2 - 1  
Chun Hsin Tseng - P. Heller 2 - 1  
F.F. Silva - M. Moraing 2 - 0  
M. Safwat - L. Rosol 1 - 2  
M. Vilella Martinez - Balázs A. 2 - 0  
N. Milojevic - C. Taberner 0 - 2  
V. Safranek - L. Giustino 0 - 2  
Tenisz (Prága, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Escobar G - Draganja T / Milojevic N 2 - 0  
Drzewiecki K / Walkow S - Begemann A / Mergea F 0 - 2  
Golubev A / Nedovyesov A - Puodziunas S / Sels J 2 - 0  
Jomby T/Meligeni Rodrigues - Maamoun K-M / Merino A 2 - 0  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zarycka - Jani R-L. 2 - 0  
B. Krejcikova - V. Tomova    
J. Markova - T. Martincova 1 - 2  
K. Hobgarski - J. Maleckova    
N. Dascalu - R. Hogenkamp 1 - 2  
R.G. Serban - A. Cadantu 2 - 0  
S. Cakarevic - D. Allertova 0 - 2  
S. Wagner - V. Cepede Royg 1 - 2  
T. Korpatsch - Q. Lemoine 2 - 0  
V. Tomova - B. Miklova 2 - 0  
Tenisz (Tampere, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - Gas. Elias 2 - 0  
E. Ruusuvuori - E. Ymer 1 - 2  
G. Clezar - P. Krstin 0 - 2  
K. Coppejans - J. Vanneste 2 - 1  
P. Niklas-Salminen - M. Ymer 1 - 2  
P. Sousa - I. Nedelko 2 - 0  
S. Doumbia - F. Coria 0 - 2  
T. Griekspoor - F. Horansky 2 - 1  
Tenisz (Tampere, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Pel D - Altuna T / Eriksson M 2 - 0  
Elias G / Sousa P - Kolar Z / Oliveira G 2 - 1  
Nedelko I / Zhurbin A - Siljestrom A / Ymer E 2 - 1  
Tollaslabda (Japan Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Cheuk Yiu Lee 2 - 1  
A.S. Ginting - T. Sitthikom 2 - 1  
J.O. Jörgensen - Tien Chen Chou 2 - 1  
K. Tsuneyama - B. Sai Praneeth 0 - 2  
Ken. Momota - K. Wangcharoen 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - Jon. Christie 0 - 2  
R. Gemke - H.S. Prannoy 2 - 0  
Wing Ki Vincent Wong - T. Sugiarto 0 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Endo H / Watanabe Y - Goh S F / Izzuddin N 2 - 0  
Gideon M F / Sukamuljo K - Hoki T / Kobayashi Y 2 - 0  
Han C / Zhou H - Chia A / Soh W Y 1 - 2  
Junhui L / Yuchen L - Isara B / Jongjit M 2 - 0  
Ko S H / Shin B C - Alfian F / Ardianto M R 2 - 1  
Lee Y / Wang C L - Kamura T / Sonoda K 0 - 2  
Rankireddy S / Shetty C - Huang K X / Liu C 2 - 1  
Wahyu N A P / Ade Y S - Ahsan M / Setiawan H 1 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aya Ohori - S. Pusarla Venkata 1 - 2  
Bing Jiao He - Nit. Jindapol 0 - 2  
Chen Xiao Xin - Aka. Yamaguchi 0 - 2  
Ga Eun Kim - Michelle Li 1 - 2  
Ji Hyun Sung - B. Ongbumrungpan 0 - 2  
Noz. Okuhara - M. Blichfeldt 2 - 0  
S.S.Y. Cheah - Yufei Chen 0 - 2  
Tzu Ying Tai - G. Mariska 2 - 0  
Tollaslabda (Japan Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delrue D / Palermo L - Fukushima Y / Hirota S 0 - 2  
Du Y / Li Y H - Baek H N / Jung K E 2 - 0  
Kim S Y / Kong H Y - Chen Q / Jia Y F 2 - 1  
Li W / Zheng Y - Lee S H / Shin S C 2 - 1  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Chow M K / Lee M Y 2 - 0  
Matsutomo Mi/ Takahashi A - Chang Y N / Kim H R 2 - 0  
Matsuyama N / Shida C - Kititharakul/Prajongjai 2 - 1  
Wenjing D / Xueying F - Polii G / Rahayu A 0 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christiansen M / Boeje A - Higashino A / Watanabe Y 0 - 2  
Faizal H / Widjaja G E - Ellis M / Smith L 2 - 1  
Gicquel T / Delrue D - Chan P S / Goh L Y 0 - 2  
Jordan P / Oktavianti M D - Chang T C / Ng W Y 2 - 0  
Lamsfuss M / Herttrich I - Piek S / Tabeling R 2 - 1  
Puavaranukroh/Taerattanac - Ponnappa A / Rankireddy S 2 - 0  
Zheng S / Huang Y - Lu K / Lu C 2 - 0  
Vízilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Olaszország 10 - 12  
Spanyolország - Horvátország 6 - 5  
vb 2019 - Magyarország vagy Olaszország végez előrébb?    
Vízilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Dél-Afrika 15 - 5  
Montenegró - USA 14 - 15  
Vízilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Görögország 9 - 8  
Szerbia - Németország 12 - 12  
Úszás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Dressel - K. Chalmers (100 m gyors) 1 - 0  
C. Kalisz - D. Seto (200 m vegyes) 0 - 1  
E. Medeiros - G. Davies (női 50 m hát) 1 - 0  
H. Flickinger - K. Drabot (női 200 m pillangó) 1 - 0  
Kapás B. - K. Drabot (női 200 m pillangó) 1 - 0  
Kapás B. - Női 200 m pillangó    
Magyarország - Japán (női 4x200 m gyorsváltó) 1 - 0  
Németh N. - 100 m gyors    
Németh N. - C. Mignon (100 m gyors) 1 - 0  
Szilágyi L. - F. Hentke (női 200 m pillangó) 0 - 1  
Szilágyi L. - Női 200 m pillangó    
USA - Ausztrália (női 4x200 m gyorsváltó) 0 - 1  
2019.07.24.
3x3 kosárlabda (3x3 Series, női, La Rochelle)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Kína    
Hollandia - Lengyelország    
Olaszország - Spanyolország    
Oroszország - Franciaország    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 1 - 3  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 2 - 0  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 4 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 5 - 4  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 4 - 5  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 4 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Toros de Tijuana 3 - 2  
Algodoneros Union Laguna - Rieleros de Aguascaliente 8 - 2  
Guerreros de Oaxaca - Diablos Rojos del Mexico 9 - 4  
Olmecas de Tabasco - Leones de Yucatan 2 - 7  
Pericos de Puebla - Bravos de Leon    
Piratas de Campeche - Tigres de Quintana Roo 8 - 7  
Saraperos de Saltillo - Generales de Durango 8 - 4  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Sultanes de Monterrey 1 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Baltimore 2 - 7  
Atlanta - Kansas City 4 - 5  
Chicago WS - Miami 1 - 5  
Detroit - Philadelphia 2 - 3  
Houston - Oakland 3 - 4  
LA Dodgers - LA Angels 4 - 5  
Milwaukee - Cincinnati 6 - 14  
Minnesota - NY Yankees 12 - 14  
NY Mets - San Diego 5 - 2  
Pittsburgh - St. Louis 3 - 4  
San Francisco - Chicago Cubs 5 - 4  
Seattle - Texas 2 - 7  
Tampa Bay - Boston 4 - 5  
Tampa Bay - Boston (18:10)    
Toronto - Cleveland 2 - 1  
Washington - Colorado 11 - 1  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - Kee. Brown 11 - 9  
Kerékpár (Tour de France - 17. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lutsenko - S. Geschke 1 - 0  
E. Bernal - Ger. Thomas 0 - 1  
J. Alaphilippe - T. Pinot 1 - 0  
J. Stuyven - O. Naesen 1 - 0  
M. Mohoric - D. Teuns 0 - 1  
M. Trentin - G. van Avermaet 1 - 0  
P. Sagan - Mic. Matthews 1 - 0  
Tour De France 2019 - 17. szakasz    
Tour De France 2019 - 17. szakasz - Top 3    
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - TNT KaTropa (2.m.) 93 - 104  
SM Beermen - NorthPort Batang Pier (2.m.) 90 - 88  
Kosárlabda (U19 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztrália - U19Kolumbia 62 - 53  
U19Dél-Korea - U19Spanyolország 51 - 60  
U19Kanada - U19Argentína 82 - 50  
U19Lettország - U19Mali 34 - 67  
U19Magyarország - U19Japán 68 - 76  
U19Mozambik - U19Kína 28 - 71  
U19Thaiföld - U19Belgium 47 - 88  
U19USA - U19Németország 79 - 61  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Los Angeles 66 - 78  
Connecticut - New York 70 - 63  
Las Vegas - Seattle 79 - 62  
Minnesota - Washington 71 - 79  
Phoenix - Indiana 95 - 77  
Kézilabda (U21 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dánia - U21Magyarország 30 - 29  
U21Egyiptom - U21Szerbia 30 - 29  
U21Horvátország - U21Izland 29 - 16  
U21Norvégia - U21Brazília 29 - 28  
U21Portugália - U21Németország 30 - 30  
U21Szlovénia - U21Dél-Korea 32 - 28  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Rosenborg 2 - 1  
Celtic - Nomme Kalju    
CFR Cluj - Maccabi TA    
Crvena zvezda - Helsinki JK    
Dundalk - Qarabag Baku    
FTC - Valletta    
Maribor - AIK Stockholm    
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Oeste 0 - 0  
Atlético GO - Botafogo SP 1 - 2  
Bragantino - Ponte Preta 2 - 1  
Coritiba - Vila Nova 2 - 0  
CRB - Criciuma 2 - 0  
Figueirense - Parana 0 - 1  
Guarani - Cuiaba 0 - 1  
Londrina - Vitória 3 - 1  
Sao Bento - Operario PR 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol Montevideo - Fluminense 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan - Sangju Sangmu 2 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - Orense Machala    
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - Al-Ahly (EGY)    
El Zamalek - Ismaily    
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - KF Feronikeli 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baranovicsi - Torpedo Zogyino 1 - 7  
Naftan - Nyeman Grodno 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Angers    
Lazio - Entella 5 - 0  
Napoli - Cremonese 3 - 3  
Reims - Metz 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - Oulu 4 - 3  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Green Archers Utd. - Mendiola 2 - 5  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Milan 1 - 0  
Chivas Guadalajara - Atl. Madrid 0 - 0  
Juventus - Internazionale 1 - 1  
Real Madrid - Arsenal 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pereira - Fortaleza Cota 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Shanghai SIPG 0 - 2  
Shandong Luneng - Beijing Guoan 1 - 1  
Tianjin Quanjian - Dalian Yifang 0 - 4  
Tianjin Teda - Shanghai Shenhua 1 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Godoy Cruz - Palmeiras 2 - 2  
LDU Quito - Olimpia Asuncion 3 - 1  
River Plate - Cruzeiro 0 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Debrecen    
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sogndal - Start 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csajka Peszcsanokopszkoje - SZKA Habarovszk 0 - 2  
Csertanovo Moszkva - Rotor Volgográd 1 - 0  
Fakel Voronyezs - Baltika Kalinyingrád 1 - 2  
FK Krasznodar 2 - Teksztilsik Ivanovo 1 - 1  
Himki - Jenyiszej Krasznojarszk 4 - 0  
NyeftehimikNyizsnyekamszk - Lucs Vlagyivosztok 1 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Armavir 1 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Nyizsnyij Novgorod 2 - 0  
Tom Tomszk - Kurszk 2 - 0  
Torpedo Moszkva - Mordovija Szaranszk 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Queens Park    
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Norrby 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Spanyolország    
U19Portugália - U19Írország 4 - 0  
MMA (Dana White's Contender Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Quarantillo - K. Kirk 1 - 0  
C. Lohsen - J.J. Okanovich 0 - 1  
J. Hill - A. Poppeck 1 - 0  
R. Kuramagomedov - Jor. Williams 1 - 0  
T. Mckinney - S. Woodson 0 - 1  
Röplabda (U21 vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dél-Korea - U21Brazília 0 - 3  
U21Oroszország - U21Kína 3 - 0  
Röplabda (U21 vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bahrein - U21Irán    
U21Olaszország - U21Argentína 3 - 0  
Röplabda (U21 vb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Csehország - U21Puerto Rico 3 - 1  
U21Egyiptom - U21Kanada 3 - 1  
Röplabda (U21 vb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Lengyelország - U21Kuba 1 - 3  
U21Marokkó - U21Tunézia 2 - 3  
Strandfoci (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Spanyolország 3 - 9  
Strandfoci (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Portugália 3 - 2  
Lengyelország - Olaszország 1 - 3  
Strandröplabda (Tokió-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aye Q / Gauthier-Rat A - Schumann D / Durant C 2 - 1  
Aye Q / Gauthier-Rat A - Shoji K / Kurasaka M 2 - 0  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Inkiew N / Padsawud S 2 - 0  
Bergmann P A / Harms Y - Rachmawan A C / Ashfiya M 2 - 1  
Brunner T / Reid Priddy W - Zemljak N / Pokersnik J 2 - 0  
Gao P / Li Y - Shimizu K / Nagai Y 2 - 0  
Horl J / Winter T - Murakami H / Tsuchiya T 2 - 0  
Horl J / Winter T - Solberg P / Felipe V G 2 - 0  
Jongklang S / Khaolumtarn - Ehlers N / Fluggen L 0 - 2  
Jongklang S / Khaolumtarn - Sato R / Taira N 2 - 0  
Overgaard M / Thomsen D - Ha L / Wu J 1 - 2  
Rachmawan A C / Ashfiya M - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 0  
Strandröplabda (Tokió-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli M / Solberg Sal - Lin M M / Zeng J 2 - 0  
Antunes T D R / Lima T - Lobato Herrero/Fernandez 2 - 1  
Bell P / Ngauamo J - Suzuki C / Sakaguchi Y 1 - 2  
Bieneck V / Schneider I - Pata M / Toko S 2 - 0  
Futami A / Hasegawa A - Jupiter A / Chamereau A 0 - 2  
Kou N-H / Liu P H - Wang X X / Xue C 0 - 2  
Lin M M / Zeng J - Ishitsubo S / Shiba A 2 - 1  
Radarong V / Hongpak K - Kortzinger L / Schneider S 2 - 0  
Sakaguchi K / Murakami R - Lobato Herrero/Fernandez 1 - 2  
Udomchavee T / Numwong R - Suzuki Y / Nagata Y 2 - 0  
Tenisz (Ashland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Glatch - A. Kalinskaya 2 - 0  
A. Okuno - C. Harrison 0 - 2  
A.E. Nefedova - Ell. Perez 0 - 2  
G. Talaba - Hanna Chang 1 - 2  
J. Loeb - V. Babic 0 - 2  
K. Swan - M. Frech    
L.M. Guillermo - M. Manasse 0 - 2  
M. Brengle - J. Elie    
Rob. Anderson - E. Bektas    
V. Duval - Na-Lae Han 1 - 2  
Yuxuan Zhang - A. Myers 1 - 2  
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - P-H. Herbert 2 - 0  
C. Norrie - Soon Woo Kwon 2 - 0  
G. Dimitrov - Kev. King 0 - 2  
M. Kecmanovic - J. Sock 2 - 0  
U. Humbert - C. Gromley 2 - 0  
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo Gonzalez/Reyes Varela - Monroe N / Tiafoe F 2 - 0  
Kecmanovic M / Lindstedt - Erlich J / Sharan D    
Mclachlan B / Smith J-P - Gonzalez S / Qureshi A 2 - 0  
Tenisz (Binghamton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Altamirano - J.J. Wolf 2 - 0  
C. Gomez-Herrera - M. Krueger 1 - 2  
D. Sela - S. Kirchheimer 2 - 0  
E. Leshem - M. Polmans 2 - 0  
J. McNally - N. Pasha 2 - 0  
J. Sinner - M.T. Barrios Vera 2 - 1  
J.P. Fruttero - A. Tabilo 0 - 2  
R. Sarmiento - M. Purcell 1 - 2  
T-S. Kwiatkowski - S. Bangoura 0 - 2  
Tenisz (Binghamton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee D / Sugita Y - Aragone JC / Lawson A 1 - 2  
Tenisz (Granby, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - M. Neuchrist 1 - 2  
And. Harris - Y. Mertens 2 - 0  
B. Sigouin - Hir. Moriya 1 - 2  
E. Zhu - E. Couacaud 1 - 2  
J. Arconada - P. Polansky 1 - 2  
M. Banes - A. Galarneau 0 - 2  
Yos. Watanuki - G. Sakharov 0 - 2  
Tenisz (Granby, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Draxl L / Muamba N - Baadi T / Boulais J 2 - 0  
Tenisz (Granby, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Morgina - Mai Hontama 0 - 2  
C. Branstine - N. Hanatani    
E. Halbauer - Hir. Kuwata 2 - 0  
E. Routliffe - F. di Lorenzo 0 - 2  
K. Sebov - Har. Kaji 2 - 0  
L. Cabrera - S. Bandecchi 2 - 0  
L.A. Fernandez - P. Januskova    
S. Vickery - N. Kukharchuk 2 - 0  
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos-Vinolas - F. Verdasco 2 - 0  
J. Vesely - C-M. Stebe 1 - 2  
L. Sonego - T. Fabbiano 1 - 2  
R. Carballes Baena - S. Travaglia 2 - 0  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andujar P / Granollers-Pu - Gille S / Vliegen J 1 - 2  
Bolelli S /Sousa J - Cacic N / Lajovic D 2 - 0  
Duran G / Molteni A - Carballes Baena R / Munar 2 - 1  
Huesler M-A / Paul J - Nedunchezhiyan J / Raja P 2 - 0  
Oswald P / Polasek F - Ehrat S / Margaroli L 2 - 0  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - A. Rublev 1 - 2  
D. Thiem - Fucsovics M. 2 - 0  
J. Chardy - R. Gasquet 2 - 0  
J.I. Londero - N. Basilashvili 1 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altmaier D / Haerteis J - Puetz T / Struff J-L 0 - 2  
Bopanna R / Carreno Busta - Molleker R / Zimonjic N 2 - 1  
Cecchinato M / Paire B - Marach/J.Melzer 0 - 2  
Cuevas P / Jarry N - Mayer L / Zeballos H 2 - 0  
Dodig I / Pavic M - Chardy J / Gasquet R 2 - 0  
Jebavy R / Middelkoop M - Krawietz K / Mies A 1 - 2  
Lenz J / Masur D - Zverev A / Zverev M 2 - 1  
Tenisz (Jurmala, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - P.M. Tig 0 - 2  
A. Sevastova - D. Jakupovic 2 - 1  
B. Haas - A. Potapova 0 - 2  
C. Paquet - Car. Garcia 2 - 1  
Tenisz (Jurmala, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzalamidze N / Kania P - Pepelyaeva V / Tikhonova A 2 - 0  
Eikeri U / Lechemia E - Adamczak M / Han X 2 - 0  
Gumulya B / Rompies J - Flink V / Kalinina A    
Ostapenko J / Voskoboeva - Heisen V / Marcinkevica D 2 - 1  
Tenisz (Palermo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - A. Cornet    
J.B. Teichmann - G. Ce 2 - 0  
Lud. Samsonova - T. Zidansek 2 - 0  
Tenisz (Palermo, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bai A / Geuer N - Grymalska A / Van Der Hoek R    
Lister C / Voracova R - Arruabarrena L / Badosa P 2 - 0  
Thombare P G / Wacanno E - Gorgodze E / Rus A 0 - 2  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - A. Collarini 0 - 2  
And. Martin - Chun Hsin Tseng 1 - 2  
C. Taberner - L. Vanni 2 - 0  
J. Satral - Balázs A. 0 - 2  
L. Klein - D. Gimeno-Traver 2 - 1  
M. Safwat - R. Bonadio 2 - 0  
N. Milojevic - J. Choinski 2 - 0  
N. Serdarusic - M. Moraing 0 - 2  
O. Nedovyesov - M. Vilella Martinez 0 - 2  
P. Heller - U. Ignatik 2 - 0  
R. Dutra da Silva - F.F. Silva 0 - 2  
Tenisz (Prága, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Mergea F - Balaji N S / Vardhan V 2 - 1  
Behar A / Escobar G - Blancaneaux G / De Schepper K 2 - 0  
Gimeno-Traver / Zapata - Drzewiecki K / Walkow S 0 - 2  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Laboutkova - S. Wagner 1 - 2  
A. Pribylova - V. Cepede Royg 0 - 2  
A. Zarycka - M. Partaud 2 - 0  
J. Markova - D. Hindova 2 - 0  
Jani R-L. - L-I. Paar 2 - 0  
K. Zimmermann - D. Allertova 0 - 2  
L. Hradecka - T. Martincova 0 - 2  
L. Stefanini - R. Hogenkamp 0 - 2  
M. Arcangioli - V. Tomova 0 - 2  
M. Kilnarova - B. Miklova 0 - 2  
N. Dascalu - C. Buyukakcay 2 - 1  
Q. Lemoine - M. Pantuckova 2 - 1  
S. Cakarevic - J. Maleckova 2 - 0  
T. Korpatsch - T. Pereira 2 - 1  
Tenisz (Tampere, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van de Zandschulp - M. Ymer 1 - 2  
C. O'Connell - P. Krstin 1 - 2  
E. Ruusuvuori - V. Durasovic 2 - 1  
E. Vasa - E. Ymer 0 - 2  
F. Gaio - G. Clezar 0 - 2  
I. Nedelko - J. Zopp 2 - 1  
J. Vanneste - Gon. Oliveira 2 - 0  
K. Coppejans - Ben. Hassan 2 - 0  
M. Viola - P. Niklas-Salminen 1 - 2  
P. Sousa - A. Zhurbin 2 - 1  
R. Olivo - F. Coria 1 - 2  
Z. Kolar - S. Doumbia 1 - 2  
Tenisz (Tampere, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Pel D - Johnson H / Johnson Y 2 - 0  
Bega A / Karatsev A - Kolar Z / Oliveira G 0 - 2  
Pellegrino A / Vavassori - Heliovaara H / Niklas-Sal 1 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Sam. Verma 2 - 0  
Dan Lin - J.O. Jörgensen 1 - 2  
Dong Keun Lee - Tien Chen Chou 0 - 2  
H.S. Prannoy - Sri. Kidambi 2 - 1  
K. Phetpradab - Ng Ka Long Angus 0 - 2  
S. Avihingsanon - Jon. Christie 0 - 2  
Tzu Wei Wang - R. Gemke 1 - 2  
Zii Jia Lee - Cheuk Yiu Lee 1 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abdul Latif M A / Ayub N - Kamura T / Sonoda K 1 - 2  
Choi S / Seo S J - Huang K X / Liu C 1 - 2  
Ellis M / Langridge C - Rankireddy S / Shetty C 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - He J / Tan Q 2 - 0  
Hoki T / Kobayashi Y - Ou X Y / Zhang N 2 - 0  
Inoue T / Kaneko Y - Lee Y / Wang C L 0 - 2  
Lamsfuss M / Seidel M E - Ahsan M / Setiawan H 0 - 2  
Wahyu N A P / Ade Y S - Goh V S / Tan W K 2 - 0  
Tollaslabda (Japan Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Pui Yin Yip 2 - 0  
Chen Xiao Xin - Jia Min Yeo 2 - 0  
E. Kosetskaya - Aka. Yamaguchi 0 - 2  
F. Fitriani - Yufei Chen 0 - 2  
K. Gilmour - Aya Ohori 0 - 2  
P. Chochuwong - Ji Hyun Sung 1 - 2  
Xuerui Li - S.S.Y. Cheah 1 - 2  
Yue Han - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Kim H R - Takahata Y / Sakuramoto A 2 - 0  
Chayanit C / Muenwong P - Delrue D / Palermo L 0 - 2  
Fruergaard M / Thygesen S - Lee S H / Shin S C 0 - 2  
Matsutomo Mi/ Takahashi A - Birch C / Smith L 2 - 0  
Ponnappa A / Reddy N S - Kim S Y / Kong H Y 0 - 2  
Supajirakul/Taerattanach. - Li W / Zheng Y 1 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christiansen M / Boeje A - Rivaldy R / Mentari P H 2 - 1  
Magee S / Magee C - Alimov R / Davletova A 0 - 2  
Piek S / Tabeling R - Tang C M / Tse Y S 2 - 0  
Puangpuapech N / Amitrapa - Lu K / Lu C 1 - 2  
Seo S J / Chae Y - Higashino A / Watanabe Y 0 - 2  
Tan K M / Lai P J - Lamsfuss M / Herttrich I 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Chopra P J / Siki Reddy N 2 - 0  
Vízilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Magyarország 16 - 10  
USA - Ausztrália 7 - 2  
vb, női 2019-Magyarország vagy Spanyolország végez előrébb?    
Vízilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Kazahsztán 24 - 7  
Kína - Új-Zéland 14 - 12  
Vízilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Oroszország 4 - 13  
Hollandia - Olaszország 5 - 10  
Úszás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Titmus - S. Sjöström (női 200 m gyors) 1 - 0  
D. Seto - Z. Harting (200 m pillangó) 1 - 0  
F. Lima - I. Shymanovich (50 m mell) 1 - 0  
G. Detti - G. Paltrinieri (800 m gyors) 0 - 1  
Kenderesi T. - 200 m pillangó    
Kenderesi T. - An. Ivanov (200 m pillangó) 1 - 0  
Kenderesi T. - L. de Deus (200 m pillangó) 0 - 1  
Milák K. - 200 m pillangó    
USA - Ausztrália (4 x 100 m vegyes vegyesváltó) 0 - 1

 

2019.07.23.
3x3 kosárlabda (3x3 Series, női, La Rochelle)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Hollandia    
Franciaország - Lengyelország    
Hollandia - Oroszország    
Kína - Olaszország    
Kína - Spanyolország    
Lengyelország - Oroszország    
Olaszország - Csehország    
Spanyolország - Csehország    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 6 - 6  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 6 - 5  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 6 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 11 - 7  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 2 - 5  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu    
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Baltimore 6 - 3  
Chicago WS - Miami 9 - 1  
Houston - Oakland 11 - 1  
Milwaukee - Cincinnati 5 - 6  
Minnesota - NY Yankees 8 - 6  
Pittsburgh - St. Louis 5 - 6  
San Francisco - Chicago Cubs 5 - 4  
Seattle - Texas 7 - 3  
Tampa Bay - Boston 4 - 9  
Toronto - Cleveland 3 - 7  
Washington - Colorado    
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - Mer. King 8 - 11  
J. Wade - M. Suljovic 13 - 11  
M. van Gerwen - Glen Durrant 11 - 13  
Mic. Smith - M. Hopp 12 - 10  
Kerékpár (Tour de France - 16. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kristoff - S. Colbrelli 1 - 0  
D. Grönewegen - C. Ewan 0 - 1  
E. Bernal - Ger. Thomas 0 - 1  
E. Boasson Hagen - A. Greipel 1 - 0  
E. Viviani - P. Sagan 1 - 0  
J. Alaphilippe - T. Pinot 1 - 0  
J. Debusschere - N. Bonifazio 0 - 1  
Tour De France 2019 - 16. szakasz    
Tour De France 2019 - 16. szakasz - Top 3    
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - Ginebra SM (2.m.) 80 - 106  
RS Elasto Painters - Blackwater Elite (2.m.) 96 - 100  
Kosárlabda (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Tunézia 74 - 50  
Lettország - Horvátország 50 - 75  
Kosárlabda (U19 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Kanada - U19Thaiföld 75 - 49  
U19Mozambik - U19Lettország 54 - 68  
Kosárlabda (U19 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Kína - U19Argentína 74 - 49  
U19Mali - U19Belgium 40 - 69  
Kosárlabda (U19 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dél-Korea - U19Ausztrália 59 - 78  
U19USA - U19Magyarország 95 - 50  
Kosárlabda (U19 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Kolumbia - U19Japán 58 - 69  
U19Németország - U19Spanyolország 49 - 56  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Olympiakosz 0 - 0  
PSV - Basel 3 - 2  
Saburtalo Tbiliszi - Dinamo Zagreb 0 - 2  
Sutjeska Niksic - APOEL Nicosia 0 - 1  
TNS - FC Köbenhavn 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Recife - Brasil de Pelotas 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paysandu - Volta Redonda 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Paulo - Chapecoense 4 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulia Maracaibo - Sporting Cristal 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macara Ambato - Tecnico Univ. Ambato 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mushuc Runa - Delfin Manta 1 - 0  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat-Armenia - Lincoln Red Imps 2 - 0  
FC Santa Coloma - FC Asztana 0 - 0  
HB Torshavn - Linfield 2 - 2  
Shkendija Tetovo - Dudelange 1 - 2  
Tre Penne - Suduva Marijampole 0 - 5  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Chelsea 1 - 2  
Brest - Rennes 1 - 0  
Sion - Valencia 0 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Selfoss 2 - 1  
Fylkir - Thor Akureyri 3 - 0  
HK/Vikingur - Stjarnan 2 - 5  
Valur - KR 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Quindio - Boyaca Chico 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Independiente Medellin 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Sp. San Lorenzo 1 - 3  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huancayo - C. Vallejo Trujillo 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - East Fife 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Stirling 2 - 1  
Hibernian - Arbroath 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inverness CT - Cove Rangers 3 - 2  
Raith Rovers - Peterhead 3 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Greenock Morton 0 - 5  
Dumbarton - Motherwell 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Falkirk 0 - 3  
Stranraer - Livingston 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - St. Mirren 0 - 0  
Edinburgh City - East Kilbride 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - Västeras SK 2 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Home Utd. - Tampines Rovers 2 - 4  
Röplabda (U21 vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dél-Korea - U21Kína 0 - 3  
U21Oroszország - U21Brazília 1 - 3  
Röplabda (U21 vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bahrein - U21Argentína 1 - 3  
U21Olaszország - U21Irán 3 - 1  
Röplabda (U21 vb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Csehország - U21Kanada 2 - 3  
U21Egyiptom - U21Puerto Rico 3 - 2  
Röplabda (U21 vb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Lengyelország - U21Tunézia 3 - 0  
U21Marokkó - U21Kuba 0 - 3  
Sakk (Riga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Vachier-Lagrave - S. Mamedyarov 1 - 0  
Strandfoci (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Magyarország 3 - 3  
Franciaország - Fehéroroszország 1 - 4  
Lengyelország - Németország 2 - 2  
Olaszország - Kazahsztán 12 - 4  
Oroszország - Moldova 8 - 0  
Portugália - Litvánia 10 - 1  
Spanyolország - Lettország 14 - 2  
Svájc - Törökország 8 - 2  
Tenisz (Ashland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ann Li - H. Carter 2 - 0  
G. Brodsky - En Shuo Liang 2 - 0  
Xiaodi You - P. Stearns 2 - 0  
Z. Hives - K. Day    
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - F. Tiafoe 2 - 1  
Dan. Evans - Jas. Jung 2 - 0  
M. Ebden - K. Majchrzak 2 - 0  
R. Opelka - A. Bublik 2 - 0  
Soon Woo Kwon - P. Gunneswaran 2 - 1  
T. Sandgren - R. Albot 0 - 2  
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Sitak A - Kyrgios N / Paul T 2 - 0  
Copil M / Paes L - Fritz T / Norrie C 0 - 2  
Tenisz (Binghamton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ritschard - M. Pervolarakis 2 - 1  
A. Rybakov - B. Saraiva 2 - 1  
A. Zakharov - M.T. Barrios Vera 0 - 2  
E. Leshem - D. Hidalgo 2 - 0  
L. Glasspool - C. Altamirano 0 - 2  
Mar. Redlicki - L. Saville 1 - 2  
N. Ponwith - A. Vukic 0 - 2  
Pre. Brown - M. Cressy 0 - 2  
R. Ortega-Olmedo - Ste. Kozlov    
R. Shane - A. Tabilo 0 - 2  
Roy Smith - C. Gomez-Herrera 0 - 2  
S. Bangoura - A. Fenty 2 - 0  
S. Kirchheimer - Ale. Gonzalez 2 - 0  
V. Uzhylovskyi - R. Sarmiento 1 - 2  
Tenisz (Granby, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Galarneau - H. Reese 2 - 0  
Bran. Holt - L. Draxl 2 - 0  
Dan. Petrovic - A. Sarkissian 2 - 0  
J. Peck - Tob. Simon 2 - 0  
M. Janvier - C. Ilkel 0 - 2  
M. Neuchrist - D. Novikov 2 - 0  
M. Sanchez Montemayor - Yas. Uchiyama    
N. Gombos - S. Mansouri 2 - 0  
T. Baadi - B. Sigouin 1 - 2  
T. Garanganga - Zhe Li 0 - 2  
Y. Mertens - K. Ghasemi 2 - 0  
Tenisz (Granby, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diez S / Uchida K - Arconada J / Zhu E 2 - 0  
Escobedo E / Polansky P - Klein B / Maytin R 0 - 2  
Hach Verdugo H / Novikov - Harris A / Santillan A 0 - 2  
Hoyt E / Mansouri S - Gojo B / Petrovic D 2 - 1  
Tenisz (Granby, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nao Hibino - E. Webley-Smith 2 - 0  
O. Tjandramulia - Jun. Namigata 0 - 2  
Q. Gleason - Carol Zhao 1 - 2  
Risa Ozaki - Y. Tanaka    
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - M-A. Hüsler 2 - 0  
F. Baldi - Taro Daniel 0 - 2  
G.M. Moroni - T. Robredo 2 - 0  
H. Laaksonen - A. Ramos-Vinolas 0 - 2  
J.A. Munar Clar - M. Jaziri 2 - 1  
S. Darcis - J. Sousa 0 - 2  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carballes Baena R / Munar - Cerretani J / Fabbiano T 2 - 0  
Duran G / Molteni A - Lorenzi P / Sonego L 2 - 1  
Nedunchezhiyan J / Raja P - Molchanov D / Zelenay I 2 - 0  
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - J.I. Londero 0 - 2  
C. Ruud - R. Haase 2 - 1  
D. Thiem - P. Cuevas 2 - 0  
F. Fognini - J. Lenz 2 - 0  
H. Dellien - N. Basilashvili 0 - 2  
L. Djere - F. Krajinovic 0 - 2  
M. Cecchinato - F. Delbonis 1 - 2  
N. Jarry - A. Zverev 0 - 2  
P. Carreno-Busta - Y. Hanfmann 2 - 0  
S. Caruso - J.I. Londero    
S. Nagal - R. Gasquet 0 - 2  
T. Monteiro - J-L. Struff 0 - 2  
Tenisz (Hamburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haase R / Koolhof W - Dellien H / Monteiro T 2 - 1  
Tenisz (Jurmala, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raina - P.M. Tig 0 - 2  
A. Sevastova - V. Flink 2 - 0  
C. Paquet - B. Eraydin 2 - 0  
E. Rybakina - Xinyun Han 2 - 0  
J. Ostapenko - B. Pera 0 - 2  
K. Kawa - Y. Bonaventure 2 - 1  
Kri. Pliskova - Car. Garcia 1 - 2  
N. Stojanovic - A. Sasnovich 2 - 1  
P. Ormaechea - K. Kucova    
S. Cirstea - V. Ivakhnenko 0 - 2  
T. Maria - J. Fett 1 - 2  
Tenisz (Jurmala, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bara I / Jakupovic D - Gamiz A / Ormaechea P 2 - 1  
Bogdan A / Shinikova I - Kalashnikova/Shibahara 0 - 2  
Danilina A / Ivakhnenko V - Potapova A / Sizikova Y 1 - 2  
Tenisz (Palermo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - S. Vögele 2 - 0  
J. Paolini - L. Siegemund 2 - 0  
J.B. Teichmann - D. Gavrilova 2 - 0  
K. Bertens - E. Gorgodze 2 - 0  
M. Trevisan - A. Cornet 1 - 2  
S. Errani - M. di Giuseppe    
S. Errani - Stollár F. 1 - 2  
S. Sorribes Tormo - F. Ferro 0 - 2  
T. Mrdeza - I-C. Begu 0 - 2  
V. Kuzmova - E. Cocciaretto 2 - 1  
Tenisz (Palermo, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bai A / Geuer N - Ce G / Goncalves P 2 - 1  
Bilardo F / Spiteri D - Garcia-Perez/Stollár 2 - 1  
Grymalska A / Van Der Hoe - Marchetti G / Pigossi L 2 - 0  
Paolini J / Sorribes Tormo - Arruabarrena L / Badosa P 0 - 2  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - A. Pavlasek 2 - 1  
J. Forejtek - C. Taberner 0 - 2  
J. Satral - P. Nejedly 2 - 1  
K-M. Maamoun - R. Bonadio 1 - 2  
K. de Schepper - L. Rosol 1 - 2  
M. Vrbensky - L. Klein 1 - 2  
P. Heller - V. Kopriva 2 - 0  
Ped. Sakamoto - C. Lestienne 0 - 2  
T. Lamasine - V. Safranek 0 - 2  
Tak Khunn Wang - L. Giustino 0 - 2  
Tenisz (Prága, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Draganja T / Milojevic N - Zielinski J / Zuk K 2 - 1  
Golubev A / Nedovyesov A - Grigelis L / Vervoort M 2 - 0  
Lammons N / Martinez D L - Jomby T / Meligeni Rodrigues Alve 0 - 2  
Puodziunas S / Sels J - Neis F / Romboli F    
Satral J / Stanek R - Maamoun K-M / Merino A 1 - 2  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R.G. Serban - M. Pradova 2 - 0  
S. Lansere - A. Cadantu 1 - 2  
Tenisz (Tampere, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - P. Niklas-Salminen 1 - 2  
A. Zhurbin - C. Heyman 2 - 0  
B. Patael - S. Doumbia    
B. Rola - D. Kuzmanov    
C. O'Connell - K. Sultanov 2 - 0  
F. Reboul - J. Vanneste 0 - 2  
Gas. Elias - R. Quiroz 2 - 1  
I. Nedelko - H. Heliovaara 2 - 1  
M. Guinard - F. Horansky 1 - 2  
R. Olivo - I. Gakhov 2 - 1  
T. Griekspoor - A. Karatsev 2 - 1  
Tenisz (Tampere, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altuna T / Eriksson M - Coria F / Cuevas M 2 - 0  
Chekhov A / Sultanov K - Siljestrom A / Ymer E 0 - 2  
Heyman CH / O'Connell CH - Elias G / Sousa P 1 - 2  
Kaukovalta P / Vasa E - Doumbia S / Reboul F 2 - 0  
Kuzmanov D / Zekic M - Siljestrom A / Ymer E    
Nedelko I / Zhurbin A - Rikkonen R / Vesanen I 2 - 1  
Tollaslabda (Japan Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - Guangzu Lu 2 - 0  
K. Wangcharoen - M. Caljouw 2 - 1  
Ken. Momota - H-K. Vittinghus 2 - 0  
T. Sitthikom - D. Liew 2 - 0  
Wing Ki Vincent Wong - Yuxiang Huang 2 - 0  
Tollaslabda (Japan Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angriawan B / Hardianto H - Isara B / Jongjit M 1 - 2  
Endo H / Watanabe Y - Liao M C / Su C H 2 - 0  
Goh S F / Izzuddin N - Attri M / Sumeeth R B 2 - 0  
Han C / Zhou H - Maas J / Tabeling R 2 - 0  
Ivanov V / Sozonov I - Ko S H / Shin B C 0 - 2  
Junhui L / Yuchen L - Ho-Shue J A / Yakura N 2 - 0  
Ong Y S / Teo E Y - Chia A / Soh W Y 1 - 2  
Yao C L / Han Y P - Alfian F / Ardianto M R 0 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Mariska - L. Kjaersfeldt 2 - 0  
M. Blichfeldt - Say. Takahashi 2 - 1  
Nit. Jindapol - Joy Xuan Deng 2 - 0  
Noz. Okuhara - Sae. Kawakami 2 - 0  
Tzu Ying Tai - Beiwen Zhang 2 - 0  
Tollaslabda (Japan Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Du Y / Li Y H - Haris D D / Pradipta R A 2 - 1  
Honderich R / Tsai K - Baek H N / Jung K E 1 - 2  
Kititharakul/Prajongjai - Hoo V / Yap C W 2 - 1  
Piek S / Seinen C - Polii G / Rahayu A 0 - 2  
Tanaka S / Yonemoto K - Matsuyama N / Shida C 0 - 2  
Wenjing D / Xueying F - Hsu Y C / Hu L F 2 - 0  
Tollaslabda (Japan Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Kandow W O - Gicquel T / Delrue D 0 - 2  
Ou X / Feng X - Chang T C / Ng W Y 0 - 2  
Ponnappa A / Rankireddy S - Seidel M E / Linda E 2 - 0  
Puavaranukroh/Taerattanac - Hoki T / Nagahara W 2 - 0  
Vívás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Oroszország (női kardcsapat) 40 - 45  
Magyarország - Női kardcsapat    
Olaszország - Magyarország (női kardcsapat) 45 - 38  
USA - Franciaország (tőrcsapat) 45 - 32  
Vízilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Németország 10 - 8  
Magyarország - Ausztrália 10 - 9  
Olaszország - Görögország 7 - 6  
Szerbia - Spanyolország 9 - 12  
vb 2019 - Magyarország vagy Szerbia végez előrébb?    
Vízilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Új-Zéland 12 - 12  
Kazahsztán - Brazília 8 - 9  
Vízilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Japán 14 - 7  
USA - Dél-Afrika 20 - 3  
Úszás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiayu Xu - R. Murphy (100 m hát) 1 - 0  
K. Ledecky - Más (női 1500 m gyors)    
K. Masse - K. Baker (női 100 m hát) 1 - 0  
Kozma D. - 200 m gyors    
Kozma D. - M. Malyutin (200 m gyors) 0 - 1  
Késely A. - Női 1500 m gyors    
Késely A. - S. Köhler (női 1500 m gyors) 0 - 1  
Késely A. - S. Quadarella (női 1500 m gyors) 0 - 1  
L. King - Y. Efimova (női 100 m mell) 1 - 0  
Yang Sun - D. Rapsys (200 m gyors) 1 - 0  

 

2019.07.22.
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones de Yucatan - Piratas de Campeche 2 - 3  
Sultanes de Monterrey - Acereros de Monclova 7 - 10  
Tigres de Quintana Roo - Olmecas de Tabasco 2 - 3  
Toros de Tijuana - Tecolotes de Nuevo Laredo 8 - 11  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 7 - 1  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - Ric. Evans 10 - 7  
J. Clayton - Kee. Brown 8 - 10  
P. Wright - V. van der Voort 10 - 5  
S. Whitlock - John Henderson 10 - 8  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joacaba - Jaragua 3 - 2  
Golf (Barbasol Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barbasol Championship 2019    
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Indiana 78 - 70  
Las Vegas - Minnesota 79 - 74  
Kézilabda (U21 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Japán - U21USA 21 - 20  
U21Szerbia - U21Tunézia 23 - 29  
U21Szlovénia - U21Spanyolország (Helyszín: Spanyolország) 22 - 21  
Kézilabda (U21 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dél-Korea - U21Ausztrália 38 - 20  
U21Franciaország - U21Egyiptom 32 - 37  
U21Svédország - U21Nigéria 41 - 25  
Kézilabda (U21 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bahrein - U21Koszovó 29 - 29  
U21Magyarország - U21Brazília 25 - 31  
U21Portugália - U21Horvátország 30 - 32  
Kézilabda (U21 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dánia - U21Chile 48 - 24  
U21Norvégia - U21Argentína 31 - 21  
U21Németország - U21Izland 26 - 17  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitosa Bistrica - Botev Vraca 0 - 2  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siroki Brijeg - Celik Zenica 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Goiás 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Jose dos Campos - Ferroviaria 0 - 0  
Vitória BA - Sao Francisco 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Ingolstadt 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Jihlava 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Ostrava 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Lyngby 4 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Montpellier 2 - 1  
Liverpool - Sevilla 1 - 2  
Marseille - St-Etienne 2 - 1  
Wolfsburg - Fenerbahce 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP - Myllykoski PA 2 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bali Utd. - PSS Sleman 3 - 1  
Barito Putera - Persela Lamongan 0 - 0  
Perseru Badak Lampung - Pusamania Borneo 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Grindavik 0 - 0  
HK Kopavogs - FH 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Atl. Bucaramanga 0 - 0  
Boyaca Patriotas - Junior de Barranquilla 2 - 0  
Millonarios - Once Caldas 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Gornik Zabrze 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Chivas Guadalajara 3 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Cincinnati - New England 0 - 2  
Orlando - New York RB 0 - 1  
Seattle - Portland 1 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - North Carolina 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - FCS Bukarest 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Elfsborg 5 - 2  
Kalmar - Djurgarden 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Linköping 2 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Norvégia 3 - 3  
U19Hollandia - U19Skócia (Helyszín: Skócia) 4 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Belgium - U19Anglia 0 - 1  
U19Németország - U19Spanyolország 0 - 0  
Röplabda (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Japán - U20Olaszország 3 - 2  
U20Oroszország - U20Törökország 3 - 1  
Röplabda (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Peru 3 - 1  
U20Szerbia - U20Mexikó 3 - 0  
Röplabda (U21 vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dél-Korea - U21Oroszország 0 - 3  
U21Kína - U21Brazília 0 - 3  
Röplabda (U21 vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Argentína - U21Irán 1 - 3  
U21Bahrein - U21Olaszország 0 - 3  
Röplabda (U21 vb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Egyiptom - U21Csehország 1 - 3  
U21Puerto Rico - U21Kanada 1 - 3  
Röplabda (U21 vb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Kuba - U21Tunézia 3 - 0  
U21Marokkó - U21Lengyelország 0 - 3  
Sakk (Riga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Mamedyarov - M. Vachier-Lagrave 1 - 0  
Strandfoci (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Moldova 1 - 1  
Portugália - Franciaország 3 - 1  
Strandfoci (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Kazahsztán 2 - 3  
Olaszország - Lengyelország 4 - 1  
Strandfoci (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Lettország 3 - 1  
Strandfoci (vb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Fehéroroszország 2 - 2  
Törökország - Litvánia 0 - 2  
Strandröplabda (Edmonton, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Humana-Paredes/Pavan - Day E / Flint B 2 - 0  
Tenisz (Atlanta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - D. Kudla 2 - 0  
B. Klahn - M. Copil 2 - 0  
Jor. Thompson - C. Norrie 1 - 2  
Tenisz (Atlanta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebden M / Sandgren T - Inglot D / Krajicek A 1 - 2  
Tenisz (Atlanta-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Majchrzak - Tom. Paul 2 - 0  
Tenisz (Granby, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - N. Muamba 2 - 0  
Ale. Lebedev - G. Sakharov 1 - 2  
B. Gojo - J. Boulais 2 - 0  
B. Klein - J. Arconada 0 - 2  
C. Ilkel - J. Grills 2 - 0  
E. Escobedo - S. Verbeek 2 - 1  
E. Hoyt - S. Mansouri 1 - 2  
E. Zhu - H. Nys 2 - 1  
I. Okamura - T. Garanganga 0 - 2  
P. Krainik - M. Sanchez Montemayor 1 - 2  
Tenisz (Granby-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Reese - M. Stakusic 2 - 0  
R. Maytin - K. Ghasemi    
Tenisz (Gstaad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C-M. Stebe - C. Moutet 2 - 0  
D.E. Galan Riveros - S. Travaglia 0 - 2  
J. Vesely - E. Gulbis 2 - 0  
P. Andujar - Den. Novak 2 - 1  
R. Carballes Baena - P. Lorenzi 2 - 1  
T. Fabbiano - S. Ehrat 2 - 0  
Tenisz (Gstaad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniel T / Jaziri M - Huesler M-A / Paul J 0 - 2  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Huey T C / Nielsen F 0 - 2  
Tenisz (Gstaad-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Taro Daniel - Jak. Paul    
Tenisz (Hamburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - C. Garin 2 - 0  
B. Paire - J. Chardy 1 - 2  
D. Altmaier - M. Klizan 0 - 2  
L. Mayer - R. Molleker 0 - 2  
P. Kohlschreiber - Fucsovics M. 0 - 2  
Tenisz (Jurmala, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - D. Jakupovic 0 - 2  
I.M. Bara - M. Gasparyan    
K. Rakhimova - D. Marcinkevica 0 - 2  
K. Siniakova - A. Kalinina    
Tenisz (Jurmala, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aleshina K / Bartone K - Fichman S / Stojanovic N 0 - 2  
Tenisz (Jurmala-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Eraydin - U. Eikeri 2 - 1  
B. Haas - J. Grabher 2 - 0  
K. Kawa - N. Bains 2 - 0  
N. Stojanovic - Har. Tan 2 - 0  
P. Ormaechea - I. Shinikova 2 - 0  
V. Ivakhnenko - M. Benoit 2 - 1  
Tenisz (Les Contamines-Montjoie, Singl)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton, Harriet - Bullani, Francesca 0 - 2  
Monnot , Amandine - Cavelli, Carola    
Tenisz (Palermo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - A. Hesse 2 - 0  
G. Ce - G. Garcia Perez 2 - 1  
G. Gatto-Monticone - A. Lottner    
J. Pieri - A. Krunic 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - T. Zidansek 0 - 2  
Lud. Samsonova - J. Fourlis 2 - 0  
P. Badosa Gibert - P. Parmentier 2 - 0  
Tenisz (Palermo, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gavrilova D / Peng S - Bogdan E / Dinu C 2 - 1  
Tenisz (Prága, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - C. Denolly 2 - 0  
Chun Hsin Tseng - Ale. Muller 2 - 1  
D. Yevseyev - N. Serdarusic 0 - 2  
J. Choinski - A. Setkic 2 - 1  
J. Sels - F.F. Silva 1 - 2  
L. Grigelis - A. Pavlasek 0 - 2  
M. Damm - M. Vilella Martinez 0 - 2  
R. Stanek - K. de Schepper 1 - 2  
T. Jomby - Ped. Sakamoto 0 - 2  
Tak Khunn Wang - J. Lehecka 2 - 1  
V. Safranek - G. Blancaneaux 2 - 0  
Tenisz (Tampere, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vavassori - A. Karatsev 0 - 2  
B. van de Zandschulp - M. Zekic 2 - 0  
D. Kuzmanov - A. Pellegrino 2 - 1  
E. Vasa - D. Dima 2 - 0  
G. Clezar - Piros Zs. 2 - 0  
M. Cuevas - Gas. Elias 0 - 2  
M. Guinard - Mar. Eriksson 2 - 0  
P. Virtanen - Ben. Hassan 0 - 2  
V. Durasovic - R. Rikkonen 2 - 1  
Tenisz (Tampere-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Reboul - A. Hjertquist 2 - 0  
Vívás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Magyarország (tőrcsapat) 42 - 45  
Franciaország - Ukrajna (párbajtőrcsapat) 45 - 37  
Olaszország - Oroszország (női tőrcsapat) 42 - 43  
Vízilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Magyarország 6 - 7  
Oroszország - Ausztrália 7 - 9  
Spanyolország - Hollandia 12 - 8  
USA - Görögország 15 - 5  
vb, női 2019 - Magyarország vagy Hollandia végez előrébb?    
vb, női 2019 - Magyarország vagy Olaszország végez előrébb?    
Vízilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Japán 2 - 21  
Dél-Korea - Kuba 0 - 30  
Vízilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Kína 10 - 10  
Új-Zéland - Kazahsztán 10 - 10  
Úszás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Dressel - A. Govorov (50 m pillangó) 1 - 0  
Hosszú K. - Női 200 m vegyes    
J. Wilby - Zibei Yan (100 m mell) 1 - 0  
S. Pickrem - M. Margalis (női 200 m vegyes) 1 - 0  
S. Sjöström - M. MacNeil (női 100 m pillangó) 0 - 1  
Szabó Sz. - 50 m pillangó    
Szabó Sz. - Mic. Andrew (50 m pillangó) 0 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,