Tippmix eredmények - 2019. július 15-21.

2019-07-15
Tippmix eredmények - 2019. július 15-21.
2019.07.21.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saskatchewan - British Columbia 38 - 25  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Samba - Dem. Gaye (400 m síkfutás, London)    
B. Reese - M. Mihambo (női távolugrás, London) 0 - 1  
D. Stahl - F. Dacres (diszkoszvetés, London) 1 - 0  
M.E. Barshim - A. Protsenko (magasugrás, London) 1 - 0  
N. Goule - L. Sharp (női 800 m, London) 0 - 1  
N. Mitchell-Blake - Alo. Edward (200 m, London) 1 - 0  
O. McLeod - R. Levy (110 m gátfutás, London) 1 - 0  
S-A. Fraser-Pryce-D. Asher-Smith (női 100 m síkfutás,London) 1 - 0  
S. Hassan - M.C. Kipkemboi (női 5000 m, London) 1 - 0  
Z. Hejnova - T-A. Belle (női 400 m gátfutás, London) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - Hawthorn 61 - 85  
Melbourne Demons - West Coast Eagles 78 - 91  
St. Kilda - Western Bulldogs 116 - 89  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 4 - 9  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 10 - 3  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 2 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 5 - 2  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 2 - 1  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 5 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Generales de Durango - Algodoneros Union Laguna 10 - 16  
Leones de Yucatan - Piratas de Campeche 9 - 4  
Sultanes de Monterrey - Acereros de Monclova 2 - 3  
Tigres de Quintana Roo - Olmecas de Tabasco 7 - 2  
Toros de Tijuana - Tecolotes de Nuevo Laredo 4 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Milwaukee 3 - 8  
Arizona - Milwaukee (22:10) 4 - 7  
Atlanta - Washington 3 - 5  
Baltimore - Boston 6 - 17  
Baltimore - Boston (19:05) 5 - 0  
Chicago Cubs - San Diego (20:20) 1 - 5  
Cincinnati - St. Louis 3 - 2  
Cincinnati - St. Louis (19:10) 1 - 3  
Cleveland - Kansas City 0 - 1  
Cleveland - Kansas City (19:10) 5 - 4  
Detroit - Toronto 5 - 7  
Detroit - Toronto (19:10) 4 - 3  
Houston - Texas 6 - 1  
Houston - Texas (20:10) 5 - 3  
LA Dodgers - Miami 10 - 6  
LA Dodgers - Miami (22:10) 9 - 0  
Minnesota - Oakland 4 - 5  
Minnesota - Oakland (20:10) 7 - 6  
NY Yankees - Colorado 4 - 8  
Pittsburgh - Philadelphia 5 - 1  
Pittsburgh - Philadelphia (19:35) 1 - 2  
San Francisco - NY Mets 3 - 2  
Seattle - LA Angels (22:10) 3 - 9  
Tampa Bay - Chicago WS 1 - 2  
Tampa Bay - Chicago WS (19:10) 4 - 2  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - Glen Durrant 4 - 10  
D. Chisnall - M. Hopp 9 - 11  
Dar. Webster - K. Ratajski 5 - 10  
Ian White - Joe Cullen 10 - 0  
J. Wade - J. de Zwaan 13 - 12  
M. Suljovic - J. Wattimena 10 - 1  
M. van Gerwen - S. Beaton 10 - 6  
Mic. Smith - Jam. Hughes 10 - 7  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Mustangs - Sydney Bears 4 - 8  
Newcastle North Stars - Canberra Brave 2 - 4  
Perth Thunder - Sydney Ice Dogs 5 - 0  
Jégkorong (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botany Swarm - Southern Stampede 3 - 7  
Canterbury Red Devils - Dunedin Thunder 4 - 5  
Kerékpár (Tour de France - 15. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Bernal - M. Landa Meana 0 - 1  
G. Bennett - A. Valverde 0 - 1  
Ger. Thomas - R. Uran 1 - 0  
J. Haig - S. Yates 0 - 1  
S. Kruijswijk - E. Buchmann 0 - 1  
T. Pinot - J. Alaphilippe 1 - 0  
Tour De France 2019 - 15. szakasz    
Tour De France 2019 - 15. szakasz - Top 3    
V. Nibali - I. Zakarin 0 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NorthPort Batang Pier - SM Beermen (1.m.) 84 - 98  
TNT KaTropa - Alaska Aces (1.m.) 72 - 108  
Kosárlabda (U19 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Kanada - U19Mozambik 60 - 59  
U19Thaiföld - U19Lettország 57 - 74  
Kosárlabda (U19 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Belgium 43 - 69  
U19Kína - U19Mali 72 - 62  
Kosárlabda (U19 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztrália - U19Magyarország 81 - 71  
U19Dél-Korea - U19USA 67 - 89  
Kosárlabda (U19 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Németország - U19Kolumbia 60 - 67  
U19Spanyolország - U19Japán 79 - 65  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Oroszország - U20Belgium 80 - 88  
U20Portugália - U20Csehország 73 - 57  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bulgária - U20Hollandia 92 - 84  
U20Grúzia - U20Izland 90 - 94  
Kosárlabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Horvátország - U20Nagy-Britannia 82 - 63  
U20Litvánia - U20Törökország 89 - 73  
Kosárlabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Németország 65 - 73  
U20Izrael - U20Spanyolország 92 - 84  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Phoenix 66 - 70  
Washington - Atlanta 93 - 65  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Saints - Bay Hawks 78 - 68  
Kézilabda (U19 Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hollandia - U19Magyarország (Helyszín: Magyarország) 20 - 27  
U19Norvégia - U19Oroszország 29 - 26  
Kézilabda (U19 Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Románia 26 - 34  
U19Spanyolország - U19Franciaország 27 - 26  
Kézilabda (U21 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Spanyolország - U21Japán 28 - 22  
U21Szerbia - U21Szlovénia 28 - 30  
U21USA - U21Tunézia 23 - 30  
Kézilabda (U21 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Horvátország - U21Bahrein 32 - 23  
U21Koszovó - U21Brazília 23 - 36  
U21Magyarország - U21Portugália 28 - 36  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Independiente de Mendoza 1 - 0  
Racing Club - Boca Unidos 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Dunav Ruse 3 - 1  
Etar Veliko Tarnovo - Levszki Szófia 0 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - Bolivar La Paz 3 - 2  
Nacional Potosi - Blooming Santa Cruz    
The Strongest - San Jose de Oruro 1 - 1  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Sarajevo - Zrinjski Mostar 1 - 0  
Sloboda Tuzla - Radnik Bijeljina 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Guarani 0 - 0  
Operario PR - CRB 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Confianca - Imperatriz MA 3 - 1  
Nautico - Treze 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Juventude 2 - 0  
Luverdense - Tombense 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Fortaleza 2 - 2  
Botafogo RJ - Santos 0 - 1  
Ceara - Palmeiras 2 - 0  
Corinthians - Flamengo 1 - 1  
CSA - Atlético PR 0 - 4  
Internacional - Gremio 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Flamengo (női) 1 - 0  
Minas Icesp - Kindermann 1 - 0  
Ponte Preta - Iranduba 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Waldhof Mannheim 1 - 1  
Uerdingen - Hallescher FC 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Barnechea - Colo Colo 0 - 3  
Nublense - Dep. Union La Calera 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 3 - 0  
Teplice - Slavia Praha 1 - 5  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Sönderjyske 1 - 1  
Esbjerg - Hobro 1 - 1  
Midtjylland - Nordsjaelland 2 - 1  
Randers - Bröndby 2 - 2  
Silkeborg - Horsens 0 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Jeonnam 1 - 0  
Asan Mugunghwa - Seoul E-Land 3 - 2  
Daejeon Citizen - Suwon City 2 - 4  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sangju Sangmu - Daegu 2 - 0  
Suwon Bluewings - Seongnam 1 - 2  
Ulsan - Gangwon 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Rita Vinces - Atl. Santo Domingo 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Guayaquil City 2 - 2  
Mushuc Runa - Barcelona Guayaquil 5 - 1  
Univ. Catolica de Quito - Aucas Quito 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gouna - El Zamalek 2 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vityebszk - FK Minszk 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Getafe 2 - 1  
Standard Liege - Nice 2 - 1  
Triestina - Lazio 2 - 5  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampere Utd. - GrIFK 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Rovaniemi PS 1 - 0  
Inter Turku - Honka 3 - 1  
Kuopio PS - Mariehamn 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - Myran 2 - 1  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceres-Negros - Green Archers Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Istra 2 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhayangkara Jakarta - Persipura Jayapura 0 - 1  
Persebaya Surabaya - TIRA-Persikabo 1 - 1  
PSIS Semarang - Persib Bandung 0 - 1  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Fiorentina 3 - 0  
Bayern München - Real Madrid 3 - 1  
Juventus - Tottenham 2 - 3  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Keflavík 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - ÍBV 3 - 0  
KA Akureyri - ÍA Akranes 1 - 1  
KR - Stjarnan 2 - 2  
Vikingur Reykjavik - Valur 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel Beer Sheva 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Machida Zelvia - Tokushima 0 - 3  
Mito - Ryukyu 3 - 1  
Okayama - Yamagata 1 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavalry - York 9 Toronto 1 - 0  
Pacific Langford - HFX Wanderers 3 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atirau - Ordabasy Shymkent 1 - 0  
Taraz - Zhetysu Taldykorgan 2 - 0  
Tobol Kostanay - Kairat Almaty 3 - 5  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético FC Cali - Bogota FC 0 - 1  
Real San Andres - Boca Juniors de Cali 2 - 0  
Tigres Bogota - Cortulua 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Rionegro Aguilas 2 - 2  
Cucuta Deportivo - Independiente SF 1 - 0  
Dep. Cali - Jaguares de Cordoba 4 - 0  
Dep. Tolima - América de Cali 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Sichuan Annapurna 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Shanghai Shenhua 1 - 4  
Chongqing Lifan - Shanghai SIPG 2 - 2  
Hebei - Tianjin Quanjian 2 - 2  
Henan Jianye - Wuhan Zall 0 - 0  
Jiangsu - Beijing Guoan 1 - 0  
Shandong Luneng - Shenzhen Hongzuan 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Pogon Szczecin 1 - 2  
Zaglebie Lubin - Cracovia Krakkó 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Liepaja 0 - 0  
METTA/LU - Rigas FS 1 - 1  
Ventspils - Valmiera 2 - 2  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Felda Utd. - Kedah 5 - 1  
Perak - Kuala Lumpur 2 - 1  
Petaling Jaya CFC - PKNP 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Monterrey 4 - 2  
Atl. San Luis - UNAM Pumas 0 - 2  
Dep. Toluca - Queretaro 0 - 2  
Necaxa - Cruz Azul 0 - 0  
Pachuca - Leon 1 - 3  
Tigres - Monarcas Morelia 4 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - D.C. United 2 - 0  
Colorado Rapids - New York City FC 1 - 2  
Columbus - Montreal 2 - 1  
Kansas City - Dallas 0 - 2  
Philadelphia - Chicago 2 - 0  
Salt Lake - Minnesota 1 - 1  
Toronto FC - Houston 1 - 3  
Vancouver - San Jose 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KFUM Oslo - Aalesund 2 - 4  
Nest-Sotra - Notodden 2 - 1  
Raufoss - Jerv 4 - 2  
Sandefjord - Kongsvinger 1 - 0  
Sandnes Ulf - Ullensaker/Kisa 2 - 0  
Sogndal - Tromsdalen 5 - 2  
Start - Ham-Kam 4 - 1  
Strömmen - Skeid 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asker - Mjölner 2 - 2  
Fram Larvik - Baerum 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Stabaek 2 - 1  
Molde - Sarpsborg 2 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Sky Blue 1 - 0  
Washington - Houston 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Rubin Kazany 0 - 1  
Lokomotív Moszkva - Tambov 2 - 1  
Szocsi - Zenit Szentpétervár 0 - 2  
Ural Jekatyerinburg - Akhmat Groznij 3 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Allerheiligen - Rapid Wien 1 - 9  
Schwaz - Kapfenberg 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyra - CA 3 de Febrero 3 - 1  
RI 3 Corrales - General Caballero JLM 2 - 3  
Rubio Nu - 12 de Octubre Itaugua 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - General Diaz 1 - 1  
Libertad Asuncion - Guarani Asuncion 1 - 0  
River Plate Asuncion - Sol de America 2 - 2  
Labdarúgás (Peru 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Grau - Los Caimanes 3 - 2  
Cienciano - Sport Victoria 3 - 0  
Santos Nazca - Comerciantes Unidos 2 - 0  
Sport Loreto - Union Huaral 2 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Huanuco - Dep. Municipal 2 - 1  
C. Mannucci Trujillo - UTC de Cajamarca 2 - 1  
Melgar - Ayacucho 3 - 0  
Molinos El Pirata - Universitario de Deportes 0 - 1  
Union Comercio - Sport Boys Callao 1 - 1  
Univ. San Martin - Real Garcilaso 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Astra Giurgiu 1 - 0  
Dinamo Bukarest - Univ. Craiova 1948 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Johnstone - Ross County 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Airdrieonians 2 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Vaduz 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Lugano 0 - 4  
Young Boys - Servette 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjällby - Halmstad 2 - 0  
Öster - Trelleborg 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Sirius 1 - 1  
Göteborg - AFC Eskilstuna 1 - 0  
Norrköping - Östersund 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pitea - Örebro 0 - 3  
Rosengard - Växjö 5 - 0  
Vittsjö - Kopparbergs/Göteborg 2 - 4  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indija - Partizan Belgrád 0 - 1  
Radnicki Nis - Proleter Novi Sad 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Nitra 1 - 0  
Trnava - Sered 2 - 0  
Zlate Moravce - Dunajska Streda 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mura - Bravo Ljubljana 4 - 3  
Olimpija Ljubljana - Domzale 4 - 2  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buriram Utd. - Bangkok Utd. 1 - 1  
Muangthong Utd. - Chiangrai Utd. 1 - 0  
Sukhothai - Samut Prakan 1 - 2  
Trat - Nakhon Ratchasima 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Norvégia 1 - 0  
U19Írország - U19Csehország 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas de San Carlos - Villa Espanola 0 - 1  
Sud América - Cerrito Montevideo 0 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - River Plate Montevideo 0 - 0  
Danubio Montevideo - Nacional Montevideo 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool Montevideo - Fenix Montevideo 5 - 1  
Rampla Juniors - CA Cerro 0 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham Legion - Atlanta Utd. 2 4 - 0  
Colorado Springs - Oklahoma City Energy 1 - 0  
El Paso - Real Monarchs 0 - 0  
Fresno - Portland 2 2 - 1  
Indy Eleven - Loudoun Utd. 2 - 0  
Los Angeles Galaxy 2 - Reno 1 - 2  
Louisville City - Bethlehem Steel 0 - 1  
Memphis - New York RB 2 2 - 2  
Orange County SC - FC San Antonio 0 - 0  
Ottawa - Swope Park 4 - 0  
Pittsburgh - North Carolina 1 - 0  
Rio Grande Valley - Sacramento 2 - 1  
Tampa Bay - St. Louis FC 4 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - Quang Nam 1 - 1  
Da Nang - Nam Dinh 2 - 0  
Hai Phong - Than Quang Ninh 3 - 2  
Hoang Anh Gia Lai - Song Lam Nghe An 3 - 2  
Saigon FC - Hanoi FC 1 - 4  
Thanh Hoa - Ho Chi Minh FC 3 - 3  
Viettel Hanoi - Sanna Khanh Hoa 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trans Narva - Viljandi Tulevik 3 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - St. Patrick's 3 - 0  
Shamrock Rovers - UC Dublin 7 - 0  
MMA (UFC Fight Night, San Antonio)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arlovski - B. Rothwell 1 - 0  
A. Caceres - S. Peterson 1 - 0  
Ale. Hernandez - F. Trinaldo 1 - 0  
Ale. Oleinik - Walt Harris 0 - 1  
D. Pilarte - Fel. Colares 0 - 1  
G. Hardy - Juan Adams 1 - 0  
J. Vick - Dan. Hooker 0 - 1  
M. Bautista - Jin Soon Son 1 - 0  
R. dos Anjos - Leon Edwards 0 - 1  
R. Modafferi - J. Maia (női) 0 - 1  
R. Pennington - I. Aldana (női) 1 - 0  
Ray Borg - Gab. Silva 1 - 0  
S. Alvey - K. Farias de Abreu 0 - 1  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - D. Hamlin (New Hampshire, futam) 0 - 1  
C. Bowyer - Kurt Busch (New Hampshire, futam) 0 - 1  
D. Hamlin - J. Logano (New Hampshire, futam) 1 - 0  
Kurt Busch - A. Almirola (New Hampshire, futam) 0 - 1  
Kurt Busch - R. Blaney (New Hampshire, futam) 0 - 1  
Kyle Busch - K. Harvick (New Hampshire, futam) 0 - 1  
Kyle Busch - M. Truex Jr. (New Hampshire, futam) 0 - 1  
Nascar, New Hampshire 2019    
Nascar, New Hampshire 2019 - Top 3    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Warrington 27 - 18  
Leeds Rhinos - Hull FC 24 - 26  
London Broncos - St. Helens 32 - 12  
Salford - Catalan Dragons 40 - 14  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - Melbourne Storm 18 - 38  
Manly-Warringah SeaEagles - Parramatta Eels 36 - 24  
Röplabda (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Japán - U20Oroszország 3 - 2  
U20Olaszország - U20Törökország 3 - 2  
Röplabda (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Brazília - U20Lengyelország 2 - 3  
U20USA - U20Kína 0 - 3  
Sakk (Dortmund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Fridman - I. Nepomniachtchi 0 - 1  
K. Kulaots - T. Radjabov 0.5 - 0.5  
L-D. Nisipeanu - Rapport R. 0.5 - 0.5  
R. Wojtaszek - L. Dominguez Perez 0.5 - 0.5  
Strandfoci (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Észtország 5 - 3  
Oroszország - Magyarország 5 - 1  
Strandfoci (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Azerbajdzsán 10 - 5  
Strandfoci (vb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Litvánia 3 - 3  
Svájc - Törökország    
Strandröplabda (Edmonton)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Slick S / Allen W 2 - 0  
O' Gorman G / Saxton B - Beeler N / Krattiger M 1 - 2  
Ranghieri A / Caminati M - Slick S / Allen W 0 - 2  
Strandröplabda (Edmonton, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Futami A / Hasegawa A - Laird N / Palmer B 2 - 0  
Nishibori T / Shiratori A - Futami A / Hasegawa A 1 - 2  
Strandröplabda (Espinho)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerutti A / Morais Filho - Loyola Stein A / Souto Ma 2 - 1  
Grimalt E / Grimalt M - Loyola Stein A / Souto Ma 0 - 2  
Plavins M / Tocs E - Cerutti A / Morais Filho 0 - 2  
Plavins M / Tocs E - Grimalt E / Grimalt M 2 - 0  
Tenisz (Amersfoort, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Moraing - K. Coppejans 2 - 1  
Tenisz (Amersfoort, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Jong J / Nijboer R - Heliovaara H / Ruusuvuori 0 - 2  
Tenisz (Atlanta-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Don. Young - Jas. Jung 0 - 2  
K. Majchrzak - T. Bryde 2 - 0  
Kev. King - Ryan Harrison    
M. Mmoh - Tom. Paul 1 - 2  
Soon Woo Kwon - P. Gojowczyk 2 - 0  
Tenisz (Baja, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Sherif - Jani R-L. 1 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Jarry - J.I. Londero 2 - 0  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Delbonis F / Zeballos H 2 - 1  
Tenisz (Berkeley, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Brengle - Mayo Hibi 2 - 0  
Tenisz (Biarritz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Tomova - D. Kovinic 2 - 1  
Tenisz (Bukarest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P.M. Tig - E. Rybakina 0 - 2  
Tenisz (Bukarest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cristian J A / Ruse E G - Kuzmova V / Pliskova KR 0 - 2  
Tenisz (Gatineau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kubler - E. Couacaud 2 - 0  
Tenisz (Gstaad-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Den. Novak - V. Galovic 2 - 0  
F. Baldi - G. Garcia-Lopez 2 - 1  
Jak. Paul - D.E. Galan Riveros 1 - 2  
M. Trungelliti - G.M. Moroni 0 - 2  
Tenisz (Hamburg-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - S. Nagal 0 - 2  
G. Mager - J. Lenz 1 - 2  
H. Dellien - A. Vatutin 2 - 0  
T. Monteiro - C. Berlocq 2 - 0  
Tenisz (Hamburg-selejtező, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lenz J / Masur D - Podlipnik-Castillo H / Vega Hernandez D 2 - 0  
Tenisz (Jurmala-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Amanmuradova - M. Benoit 0 - 2  
A. Gamiz - N. Bains 1 - 2  
B. Eraydin - K. Aleshina 2 - 0  
B. Haas - F. Jones 2 - 0  
D. Vismane - U. Eikeri    
J. Jebawy - Har. Tan 0 - 2  
K. Bartone - J. Grabher 0 - 2  
K. Kawa - A. Danilina 2 - 1  
N. Stojanovic - M. Melnikova 2 - 0  
P. Ormaechea - D. Radanovic 2 - 1  
V. Ivakhnenko - G. Voskoboeva 2 - 0  
Z. Kruger - I. Shinikova 0 - 2  
Tenisz (Lausanne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - F. Ferro 1 - 2  
Tenisz (Lausanne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Han X - Potapova A / Sizikova Y 0 - 2  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Isner - A. Bublik 2 - 0  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ArevaloGonzalez/ReyesVare - Granollers M / Stakhovsky 1 - 2  
Tenisz (Nurszultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Donskoy - S. Korda 2 - 1  
Tenisz (Nurszultan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bouzkova - N. Kostic 2 - 0  
Tenisz (Palermo-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Cocciaretto - Stollár F. 2 - 1  
G. Ce - Shilin Xu 2 - 0  
J. Fourlis - G. Garcia Perez 2 - 0  
L. Pigossi - J. Pieri 1 - 2  
Lud. Samsonova - A. Hesse 0 - 2  
T. Mrdeza - K. von Deichmann 2 - 1  
Tenisz (Pöstyén, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Klein - Marozsán F. 2 - 1  
Tenisz (San Benedetto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - R. Olivo 1 - 2  
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balázs A. - D. Lajovic 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tien Chen Chou - A. Antonsen 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Ahsan M / Setiawan H 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - S. Pusarla Venkata 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsutomo Mi/ Takahashi A - Fukushima Y / Hirota S 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zheng S / Huang Y - Wang Y / Huang D 2 - 0  
Tollaslabda (Russia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kean Yew Loh - S.H. Rhustavito 0 - 2  
Tollaslabda (Russia Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsui K / Takeuchi Y - Boe M / Conrad-Petersen M 0 - 2  
Tollaslabda (Russia Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Gilmour - Yu Po Pai 1 - 2  
Tollaslabda (Russia Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashihara M / Kato M - Istarani N K M / Kusumah 0 - 2  
Tollaslabda (Russia Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dimova E / Dremin E - Bandaso M C / Maulana A 1 - 2  
Vívás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Magyarország (kardcsapat) 45 - 44  
Magyarország - Irán (kardcsapat) 45 - 29  
Magyarország - Kardcsapat    
Magyarország - Női tőrcsapat    
Magyarország - Olaszország (kardcsapat) 45 - 38  
Magyarország - Párbajtőrcsapat    
Vízilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Kazahsztán 4 - 17  
Új-Zéland - Brazília 8 - 12  
Vízilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Németország 5 - 25  
Görögország - USA 11 - 9  
Montenegró - Ausztrália 9 - 9  
Spanyolország - Japán 15 - 7  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Plant - Mike Lee 1 - 0  
L. Nery - J.C. Payano 1 - 0  
M. Pacquiao - K. Thurman 1 - 0  
Omar Figueroa Jr. - Y. Ugas 0 - 1  
S. Lipinets - John Molina Jr.    
Úszás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - USA (női 4x100 m gyorsváltó) 1 - 0  
K. Ledecky - A. Titmus (női 400 m gyors) 0 - 1  
Kapás B. - A. Egorova (női 400 m gyors) 1 - 0  
Kapás B. - Női 400 m gyors    
Késely A. - Jianjiahe Wang (női 400 m gyors) 1 - 0  
Késely A. - Női 400 m gyors    
Magyarország - Olaszország (4x100 m gyorsváltó) 0 - 1  
USA - Oroszország (4x100 m gyorsváltó) 1 - 0  
Yang Sun - D. Rapsys (400 m gyors) 1 - 0  

 

2019.07.20.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Edmonton 20 - 10  
Winnipeg - Ottawa 31 - 1  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sidorova - K. Stefanidi (női rúdugrás, London) 1 - 0  
C. Hussong - T. Khaladovich (női gerelyhajítás, London) 0 - 1  
Chr. Taylor - P. Pichardo (hármasugrás, London) 0 - 1  
Ela. Thompson - M-J. Ta Lou (női 200 m, London) 1 - 0  
H. Gebrhiwet - J. Ingebrigtsen (5000 m, London) 1 - 0  
J.M. Echevarria - L. Manyonga (távolugrás, London)    
K. McMaster - Byr. Robinson (400 m gátfutás, London) 0 - 1  
L. Muir - R. Arafi (női 1500 m, London) 1 - 0  
N. Amos - E.K. Korir (800 m, London) 0 - 1  
Que. Claye - Nia Ali (női 100 m gátfutás, London) 0 - 1  
S.E. Naser - She. Jackson (női 400 m síkfutás, London)    
Z. Hughes - A. de Grasse (100 m síkfutás, London) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - North Melbourne Kangaroos 87 - 75  
Carlton - Gold Coast Suns 99 - 75  
Fremantle - Sydney Swans 52 - 51  
Greater Western Sydney - Collingwood 122 - 75  
Richmond - Port Adelaide 101 - 63  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 4 - 0  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 1 - 3  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 1 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 4 - 3  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 4 - 2  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 4 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diablos Rojos del Mexico - Pericos de Puebla 1 - 5  
Leones de Yucatan - Piratas de Campeche 3 - 5  
Sultanes de Monterrey - Acereros de Monclova 2 - 12  
Tigres de Quintana Roo - Olmecas de Tabasco 3 - 2  
Toros de Tijuana - Tecolotes de Nuevo Laredo 8 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Milwaukee 10 - 7  
Atlanta - Washington 4 - 3  
Baltimore - Boston 11 - 2  
Chicago Cubs - San Diego 6 - 5  
Cincinnati - St. Louis 11 - 12  
Cleveland - Kansas City 10 - 5  
Detroit - Toronto 1 - 12  
Houston - Texas 4 - 3  
LA Dodgers - Miami 2 - 1  
Minnesota - Oakland 3 - 5  
NY Yankees - Colorado 8 - 2  
NY Yankees - Colorado 11 - 5  
Pittsburgh - Philadelphia 1 - 6  
San Francisco - NY Mets 1 - 0  
San Francisco - NY Mets (22:05) 4 - 11  
Seattle - LA Angels 10 - 0  
Tampa Bay - Chicago WS 2 - 9  
Darts (World Matchplay)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - D. Noppert 10 - 6  
G. Price - S. Bunting 12 - 13  
N. Aspinall - Mer. King 5 - 10  
Rob Cross - C. Dobey 10 - 3  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brave - Newcastle North Stars 3 - 2  
Melbourne Ice - Sydney Bears 4 - 5  
Jégkorong (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botany Swarm - Southern Stampede 1 - 2  
Canterbury Red Devils - Dunedin Thunder 5 - 1  
Kerékpár (Tour de France - 14. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Martin - R. Bardet 1 - 0  
E. Bernal - Ger. Thomas 1 - 0  
J. Alaphilippe - W. Barguil 1 - 0  
M. Landa Meana - R. Porte 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - J. Fuglsang 0 - 1  
S. Kruijswijk - E. Mas Nicolau 1 - 0  
T. Pinot - A. Yates 1 - 0  
Tour De France 2019 - 14. szakasz    
Tour De France 2019 - 14. szakasz - Top 3    
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - RS Elasto Painters (1.m.) 80 - 83  
Ginebra SM - Magnolia Hotshots (1.m.) 85 - 79  
Kosárlabda (U19 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lettország - U19Kanada 65 - 54  
U19Mozambik - U19Thaiföld (Helyszín: Thaiföld) 66 - 39  
Kosárlabda (U19 vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Belgium - U19Kína 64 - 52  
U19Mali - U19Argentína 52 - 55  
Kosárlabda (U19 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Magyarország - U19Dél-Korea 92 - 68  
U19USA - U19Ausztrália 79 - 56  
Kosárlabda (U19 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Japán - U19Németország 74 - 67  
U19Kolumbia - U19Spanyolország 38 - 75  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Belgium 82 - 64  
U20Oroszország - U20Portugália (Helyszín: Portugália) 69 - 76  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bulgária - U20Grúzia 86 - 75  
U20Izland - U20Hollandia 68 - 87  
Kosárlabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Izrael (Helyszín: Izrael) 70 - 81  
U20Spanyolország - U20Németország 80 - 62  
Kosárlabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Horvátország - U20Litvánia 93 - 94  
U20Törökország - U20Nagy-Britannia 104 - 87  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Atlanta 98 - 69  
Indiana - Washington 81 - 81, h.u. 88 - 95  
New York - Los Angeles 83 - 78  
Seattle - Las Vegas 69 - 66  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay Hawks - Canterbury Rams 74 - 68  
Wellington Saints - Southland Sharks 95 - 89  
Kézilabda (U19 Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Montenegró - U19Ausztria 15 - 22  
U19Németország - U19Horvátország 23 - 22  
Kézilabda (U21 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ausztrália - U21Nigéria 21 - 35  
U21Egyiptom - U21Dél-Korea 38 - 36  
U21Svédország - U21Franciaország 27 - 23  
Kézilabda (U21 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Chile - U21Argentína 25 - 22  
U21Izland - U21Dánia 25 - 22  
U21Norvégia - U21Németország 20 - 29  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afrikai Nemzetek Kupája 2019    
Afrikai Nemzetek Kupája 2019 - Gólkirály    
Afrikai Nemzetek Kupája 2019 - Top 3    
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - Defensa Justicia 1 - 1  
Mitre Santiago del Estero - Estudiantes LP 0 - 2  
Labdarúgás (Belga Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Mechelen 3 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Ludogorec Razgrad 2 - 4  
CSZKA Szófia - Cserno More Várna 1 - 3  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Velez Mostar - Mladost Doboj Kakanj 1 - 3  
Zeljeznicar Sarajevo - Borac Banja Luka 0 - 0  
Zvijezda Ugljevik - Tuzla City 1 - 5  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - Londrina 1 - 1  
Oeste - Bragantino 0 - 0  
Vila Nova - America MG 1 - 1  
Vitória - Criciuma 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo PB - ABC 1 - 1  
Globo RN - Ferroviario CE 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Jose RS - Atlético Acreano 3 - 0  
Ypiranga RS - Remo 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Cruzeiro 0 - 0  
Vasco da Gama - Fluminense 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Sonnenhof Grossaspach 4 - 1  
Kaiserslautern - Unterhaching 1 - 1  
Magdeburg - Braunschweig 2 - 4  
Meppen - Zwickau 0 - 2  
Rostock - Viktoria Köln 3 - 3  
Würzburg - Bayern München Amatőr 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Dep. Iquique 3 - 1  
O'Higgins - Everton Vina Del Mar 1 - 1  
Union San Felipe - Audax Italiano 0 - 1  
Universidad de Chile - Dep. Temuco 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Trinec 2 - 3  
Lisen - Varnsdorf 2 - 2  
Pardubice - Zizkov 2 - 1  
Prostejov - Vysehrad 1 - 0  
Sokolov - FC Hradec Kralove 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Zlín 1 - 0  
Opava - Pribram 1 - 0  
Slovacko - Ceske Budejovice 0 - 2  
Sparta Praha - Jablonec 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Gwangju 7 - 1  
Busan I'Park - Bucheon 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Jeonbuk 2 - 4  
Gyeongnam - Jeju 2 - 2  
Pohang - Incheon 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clan Juvenil - Porteno Guayaquil 1 - 1  
LDU Loja - Gualaceo 0 - 0  
Orense Machala - LDU Portoviejo 2 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - El Nacional Quito 1 - 1  
Emelec Guayaquil - Dep. Cuenca 0 - 1  
Olmedo - Fuerza Amarilla 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Torpedo Zogyino 4 - 1  
Gorodeja - Isloch Minszk 1 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - 1. FC Köln    
Düsseldorf - Istanbul Basaksehir 1 - 1  
Liverpool - Dortmund 2 - 3  
Lyon - Genoa 3 - 4  
Monaco - Valencia 1 - 0  
Numancia - Atl. Madrid 0 - 3  
Nürnberg - Paris SG 1 - 1  
Reims - Gent 1 - 1  
Villarreal - Levante 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekenas IF - Kajaani 0 - 2  
Turku PS - Haka 2 - 3  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EPS - FC Espoo 0 - 0  
Honka 2 - P-Iirot 1 - 1  
KaaPo Kaarina - Gnistan 0 - 1  
KaPa - SalPa 3 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Vaajakoski - JBK Pietarsaari 0 - 3  
Hercules Oulu - Vaasa PS 2 5 - 1  
Kajaanin Haka - KuFu-98 1 - 4  
Seinäjoen SK 2 - OLS Oulu 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Helsinki JK 1 - 1  
KPV Kokkola - Seinäjoen JK 1 - 2  
Vaasa PS - Lahti 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aland Utd. - Helsinki JK 1 - 1  
Honka - Ilves 5 - 1  
ONS Oulu - JyPK 2 - 3  
TiPS - TPS 1 - 0  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mendiola - Stallion Laguna 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Inter Zapresic 1 - 1  
Rijeka - Varazdin 2 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madura Utd. - Arema Malang 1 - 0  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Chivas Guadalajara 3 - 0  
Manchester Utd. - Internazionale 1 - 0  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Thor Akureyri 1 - 2  
Grotta - Vikingur Olafsvik 2 - 2  
Haukar - Fjölnir 1 - 5  
Magni - Leiknir R. 0 - 3  
Njardvik - Throttur Reykjavik 2 - 3  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjardabyggd - Selfoss 1 - 3  
IR Reykjavik - Tindastoll 2 - 0  
Vestri - Völsungur Husavik 1 - 0  
Vidir Gardur - Leiknir F. 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KR - Thor Akureyri 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Bnei Yehuda TA 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Avispa Fukuoka 3 - 0  
Kashiwa R. - Zweigen Kanazawa 1 - 0  
Kyoto - Omiya Ardija 3 - 2  
Nagasaki - Kofu 1 - 0  
Tokyo Verdy - Ehime 3 - 2  
Yamaguchi - Albirex Niigata 2 - 2  
Yokohama FC - Tochigi 2 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Vegalta Sendai 0 - 0  
Jubilo Iwata - Urawa RD 1 - 3  
Kashima A. - Sagan Tosu 2 - 1  
Matsumoto Yamaga - Sanfrecce Hiroshima 2 - 2  
Nagoya GE - Gamba Osaka 2 - 2  
Sapporo - Shonan Bellmare 5 - 2  
Shimizu SP - FC Tokyo 0 - 2  
Vissel Kobe - Yokohama FM 0 - 2  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forge Hamilton - Valour Winnipeg 3 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaisar Kyzylorda - Aktobe 0 - 1  
Sahtar Karagandy - Okzhetpes Kokshetau 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranquilla FC - Llaneros FC 1 - 0  
Orsomarso Palmira - Real Cartagena 1 - 2  
Valledupar - Itagui Leones 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Envigado - Dep. Pasto 1 - 1  
Union Magdalena - Atl. Huila 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guizhou Zhicheng - Meizhou Hakka 2 - 0  
Heilongjiang Lava Spring - Shanghai Shenxin 3 - 1  
Nantong Zhiyun - Changchun Yatai 0 - 1  
Nei Mongol Zhongyou - Beijing Sport Univ. 1 - 0  
Shaanxi Changan - Liaoning Hongyun 3 - 0  
Shijiazhuang - Hangzhou Greentown 2 - 1  
Xinjiang Tianshan - Qingdao Huanghai 2 - 5  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Guangzhou Evergrande 0 - 5  
Tianjin Teda - Dalian Yifang 3 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Lech Poznan 1 - 1  
Rakow Czestochowa - Korona Kielce 0 - 1  
Wisla Krakkó - Slask Wroclaw 0 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Daugavpils 4 - 0  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pahang - Melaka Utd. 4 - 1  
PKNS - Selangor 2 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Juarez 1 - 0  
Puebla - Tijuana 1 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC 3 - 2  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - West Ham 1 - 0  
Wolverhampton - Manchester City 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Florö 3 - 0  
Grorud - Odd Grenland 2 2 - 0  
Kjelsas - Elverum 1 - 1  
Oppsal - Senja 1 - 0  
Sotra - Asane 3 - 3  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utah - Portland 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - NyeftehimikNyizsnyekamszk 0 - 2  
Baltika Kalinyingrád - Csajka Peszcsanokopszkoje 0 - 1  
Fakel Voronyezs - Csertanovo Moszkva 0 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Rotor Volgográd 0 - 3  
Kurszk - FK Krasznodar 2 1 - 1  
Lucs Vlagyivosztok - Tom Tomszk 1 - 1  
Mordovija Szaranszk - Szpartak Moszkva 2 1 - 0  
SZKA Habarovszk - Torpedo Moszkva 0 - 1  
Teksztilsik Ivanovo - Himki 1 - 4  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Orenburg 2 - 1  
Krilja Szovjetov Szamara - Arszenál Tula 2 - 3  
Rosztov - Szpartak Moszkva 2 - 2  
Ufa - FK Krasznodar 2 - 3  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edelweiss Linz - Admira Wacker 0 - 5  
Gloggnitz - St. Pölten 1 - 2  
Kufstein - Altach 1 - 6  
Köttmannsdorf - Austria Wien 0 - 9  
Leobendorf - BW Linz 0 - 5  
Neusiedl am See - Grazer AK 1 - 6  
Pinkafeld - Mattersburg 0 - 10  
SAK Klagenfurt - Wolfsberg 0 - 9  
Stadl-Paura - Austria Lustenau 0 - 5  
Traiskirchen - Horn 1 - 5  
Vöcklamarkt - LASK Linz 2 - 6  
Wiener Viktoria - Hartberg 2 - 2  
Wolfurt - FAC Wien 0 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Dep. Capiata 3 - 0  
Nacional Asuncion - Olimpia Asuncion 1 - 3  
Labdarúgás (Peru 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Coopsol - Cultural Santa Rosa 0 - 1  
Juan Aurich - Alianza Atlético 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Sporting Cristal 2 - 1  
Dep. Binacional - AD Cantolao 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica Clinceni - CFR Cluj 1 - 4  
Botosani - Voluntari 4 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Fife - Stenhousemuir 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montrose - Forfar 1 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elgin - Stirling 3 - 0  
Hibernian - Alloa 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Peterhead 0 - 0  
Inverness CT - Raith Rovers 4 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Queen of South 1 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Partick Thistle 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Falkirk 2 - 1  
Stranraer - Berwick 6 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Kilbride - St. Mirren 0 - 0  
Edinburgh City - Dunfermline 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Wil 0 - 1  
Grasshoppers - Stade Ouchy 2 - 1  
Schaffhausen - Lausanne 2 - 2  
Winterthur - Aarau 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Luzern 0 - 2  
Thun - Xamax 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Norrby 3 - 1  
Dalkurd - Varberg 1 - 0  
Degerfors - GAIS 0 - 1  
Frej Täby - Örgryte 1 - 1  
Syrianska FC - Brage 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Helsingborg 2 - 0  
Sundsvall - Häcken 0 - 1  
Örebro - Falkenberg 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kungsbacka - Kristianstad 0 - 5  
Limhamn Bunkeflo - Djurgarden 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Javor Ivanjica 2 - 0  
Cukaricki - Napredak Krusevac 1 - 0  
Mladost Lucani - Radnik Surdulica 2 - 1  
Spartak Subotica - Rad Belgrád 2 - 1  
Vojvodina - Macva Sabac 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohronie - Slovan Bratislava 1 - 3  
Senica - Trencin 3 - 1  
Zemplin Michalovce - Zilina 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Velenje - Maribor 1 - 1  
Tabor Sezana - Celje 1 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chainat Hornbill - Prachuap 1 - 1  
Chonburi FC - Suphanburi 0 - 0  
PTT Rayong - Port FC 1 - 0  
Ratchaburi Mitr Phol - Chiangmai FC 4 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Portugália - U19Örményország (Helyszín: Örményország) 4 - 0  
U19Spanyolország - U19Olaszország 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Montevideo - Tacuarembo 3 - 1  
Central Espanol - Bella Vista 1 - 2  
Dep. Maldonado - Torque Montevideo 2 - 0  
Villa Teresa - CA Rentistas 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor Montevideo - Juventud de Las Piedras 1 - 1  
Progreso Montevideo - Penarol Montevideo 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montevideo Wanderers - Cerro Largo Melo 1 - 2  
Racing Montevideo - Plaza Colonia 0 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartford - Charleston 2 - 3  
Phoenix Rising - Austin Bold 6 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tammeka Tartu - Kalev Tallinn 2 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Wexford Youths 1 - 1  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Új-Zéland 16 - 20  
Dél-Afrika - Ausztrália 35 - 17  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Wests Tigers 20 - 12  
North Queensland Cowboys - South Sydney Rabbitohs 18 - 30  
Sydney Roosters - Newcastle Knights 48 - 10  
Röplabda (U20 vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Brazília - U20USA 3 - 1  
U20Lengyelország - U20Kína 3 - 2  
Röplabda (U21 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Kína - U21Bahrein 3 - 1  
U21Puerto Rico - U21Marokkó 3 - 1  
Röplabda (U21 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dél-Korea - U21Argentína 1 - 3  
U21Kuba - U21Egyiptom 3 - 2  
Röplabda (U21 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Irán - U21Csehország 3 - 0  
U21Tunézia - U21Oroszország 0 - 3  
Röplabda (U21 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Brazília - U21Olaszország 0 - 3  
U21Lengyelország - U21Kanada 3 - 1  
Sakk (Dortmund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Nepomniachtchi - L-D. Nisipeanu 1 - 0  
L. Dominguez Perez - K. Kulaots 0.5 - 0.5  
Rapport R. - R. Wojtaszek 0.5 - 0.5  
T. Radjabov - D. Fridman 0.5 - 0.5  
Strandfoci (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Magyarország 2 - 3  
Észtország - Oroszország (Helyszín: Oroszország) 2 - 7  
Strandfoci (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Moldova 6 - 2  
Portugália - Norvégia 12 - 1  
Strandfoci (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Kazahsztán 3 - 2  
Olaszország - Csehország 10 - 1  
Strandfoci (vb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Törökország 6 - 3  
Litvánia - Svájc 1 - 8  
Strandröplabda (Edmonton)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mol H N / Berntsen M - Ranghieri A / Caminati M 0 - 2  
Nolvak K / Tiisaar M - Beeler N / Krattiger M 0 - 2  
O' Gorman G / Saxton B - Budinger C / Patterson C 2 - 0  
Popov S / Gordieiev I - Slick S / Allen W 0 - 2  
Strandröplabda (Edmonton, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Humana-Paredes/Pavan - Brzostek M / Gromadowska A 2 - 0  
Placette L / Richard A - Day E / Flint B 0 - 2  
Reeves K / Dicello K - Laird N / Palmer B 1 - 2  
Strandröplabda (Espinho)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 1  
Brunner T / Reid Priddy W - Grimalt E / Grimalt M 0 - 2  
Cerutti A / Morais Filho - Gibb J / Crabb Taylor 2 - 0  
Cerutti A / Morais Filho - Lupo D / Nicolai P 2 - 0  
Erdmann J / Winter S - Guehrer M / Schubert Z 1 - 2  
Goncalves O/Oscar Schmidt - BarbosaSantos/Carvalhaes 2 - 0  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Plavins M / Tocs E 0 - 2  
Grimalt E / Grimalt M - Abbiati A / Andreatta T 2 - 0  
Grimalt E / Grimalt M - Pedlow S / Schachter S 2 - 0  
Heidrich A / Gerson M - Van De Velde S / Varenhorst C 1 - 2  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Plavins M / Tocs E 0 - 2  
Loyola Stein A / Souto Ma - Guehrer M / Schubert Z 2 - 0  
Loyola Stein A / Souto Ma - Semenov K / Leshukov I 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Van De Velde S / Varenhorst C 2 - 1  
Perusic O / Schweiner D - Pedlow S / Schachter S 0 - 2  
Plavins M / Tocs E - Solberg P / Felipe V G 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Samoilovs A / Smedins J 2 - 1  
Sivolap M / Yarzutkin A - Samoilovs A / Smedins J 0 - 2  
Thole J / Wickler C - Cerutti A / Morais Filho 0 - 2  
Tijan A / Younousse C - Pedlow S / Schachter S 1 - 2  
Strandröplabda (Espinho, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Bednarczuk/Santos Lisboa 2 - 1  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Sponcil S / Claes K 0 - 2  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Makroguzova N / Kholomina 0 - 2  
Sponcil S / Claes K - Makroguzova N / Kholomina 0 - 2  
Tenisz (Amersfoort, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - K. Coppejans 0 - 2  
M. Moraing - I. Sijsling 2 - 0  
Tenisz (Amersfoort, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Jong J / Nijboer R - Prashanth N V S / Vardhan 2 - 0  
Tenisz (Atlanta-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - Jas. Jung 0 - 2  
D. Köpfer - Don. Young 1 - 2  
G. Andreozzi - Kev. King 1 - 2  
M. Torpegaard - P. Gojowczyk    
V. Troicki - Ryan Harrison    
Tenisz (Baja, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gálfi D. - M. Sherif 0 - 2  
L. Salden - Jani R-L. 0 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.I. Londero - A. Ramos-Vinolas 2 - 0  
N. Jarry - F. Delbonis 2 - 0  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delbonis F / Zeballos H - Carreno-Busta P / Sousa J 2 - 1  
Tenisz (Berkeley, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Brengle - Kri. Ahn 2 - 0  
Mayo Hibi - S. Vickery 2 - 0  
Tenisz (Biarritz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kovinic - J. Ponchet 2 - 1  
V. Cepede Royg - V. Tomova 1 - 2  
Tenisz (Bukarest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. di Giuseppe - E. Rybakina 0 - 2  
P.M. Tig - L. Siegemund 2 - 0  
Tenisz (Bukarest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Olaru R - Cristian J A / Ruse E G 1 - 2  
Tenisz (Gatineau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dar. King - E. Couacaud 0 - 2  
J. Kubler - Joao Menezes 2 - 0  
Tenisz (Gatineau, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lawson A / Polmans M - Hach Verdugo H / Novikov D 2 - 1  
Tenisz (Gstaad-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Den. Novak - Ste. Robert 2 - 0  
E. Benchetrit - D.E. Galan Riveros 0 - 2  
F. Baldi - J. Nikles 2 - 0  
G.M. Moroni - F. Arguello    
Gon. Escobar - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
M. Trungelliti - R. Baltensperger 2 - 1  
V. Galovic - S. Napolitano 2 - 0  
Tenisz (Hamburg-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - J. Haerteis 2 - 0  
A. Vatutin - P. Martinez Portero 2 - 0  
C. Berlocq - J. Kovalik 2 - 0  
G. Mager - T. Kamke 2 - 0  
H. Dellien - D. Masur 2 - 1  
J. Lenz - Joao Domingues 2 - 1  
S. Nagal - S. Ofner 2 - 0  
Tenisz (Lausanne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Ferro - B. Pera 2 - 0  
T. Korpatsch - A. Cornet 0 - 2  
Tenisz (Lausanne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Han X - Lister C / Voracova R 2 - 1  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Isner - U. Humbert 2 - 1  
M. Granollers - A. Bublik 1 - 2  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ArevaloGonzalez/ReyesVare - Mclachlan B / Smith J-P 2 - 1  
Daniell M / Paes L - Granollers M / Stakhovsky 1 - 2  
Tenisz (Nurszultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vukic - S. Korda 0 - 2  
E. Donskoy - K. Sultanov 2 - 1  
Tenisz (Nurszultan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chung Y / Nam J - Golubev A / Nedovyesov A 0 - 2  
Tenisz (Nurszultan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bolkvadze - N. Kostic    
M. Bouzkova - I. Shymanovich 2 - 0  
Tenisz (Palermo-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bai - Shilin Xu 0 - 2  
A. Grymalska - K. von Deichmann 0 - 2  
Bondár A. - J. Fourlis 1 - 2  
C. Ferrando - Stollár F. 0 - 2  
C. Perrin - E. Cocciaretto 1 - 2  
D. Chiesa - A. Hesse 1 - 2  
Fed. Rossi - G. Garcia Perez 1 - 2  
J. Pieri - D. Seguel 2 - 0  
K. Zavatska - G. Ce 1 - 2  
L. Pigossi - D. Spiteri 2 - 0  
Lud. Samsonova - N. Podoroska 2 - 0  
M. di Giuseppe - D. Spiteri    
T. Mrdeza - F. Bilardo 2 - 0  
Tenisz (Pöstyén, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dubrivnyy - Marozsán F. 1 - 2  
Tenisz (San Benedetto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - A. Giannessi 1 - 2  
F. Gaio - R. Olivo 0 - 2  
Tenisz (San Benedetto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabanov I / Sabanov M - Galdos S / Varillas J P 2 - 1  
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balázs A. - L. Djere 2 - 0  
D. Lajovic - S. Caruso    
Tenisz (Umag, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach/J.Melzer - Haase R / Oswald P 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Wangcharoen - Tien Chen Chou 1 - 2  
Wing Ki Vincent Wong - A. Antonsen 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Hoki T / Kobayashi Y 2 - 1  
Gideon M F / Sukamuljo K - Junhui L / Yuchen L 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Pusarla Venkata - Yufei Chen 2 - 0  
Tzu Ying Tai - Aka. Yamaguchi 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Fukushima Y / Hirota S 0 - 2  
Lee S H / Shin S C - Matsutomo Mi/ Takahashi A 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Tan K M / Lai P J 2 - 0  
Tollaslabda (Russia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I.M. Mustofa - S.H. Rhustavito 0 - 2  
Kod. Naraoka - Kean Yew Loh 0 - 2  
Tollaslabda (Russia Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boe M / Conrad-Petersen M - Lee Y D / Yoo Y S 2 - 1  
Ivanov V / Sozonov I - Matsui K / Takeuchi Y 1 - 2  
Tollaslabda (Russia Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Gilmour - Iris Wang 2 - 0  
S. Jaquet - Yu Po Pai 1 - 2  
Tollaslabda (Russia Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istarani N K M / Kusumah - Honda E / Shimizu N 2 - 1  
Tollaslabda (Russia Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandaso M C / Maulana A - Kapila D / Jakkampudi M 2 - 0  
Dimova E / Dremin E - Chrisnanta D B / Tan W H 2 - 0  
Vívás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dósa D. - L. Klein (tőr) 15 - 12  
Dósa D. - T. Arslanov (tőr) 12 - 15  
F.Z. Kose - Márton A. (női kard) 4 - 15  
Katona R. - M. Brunet (női kard) 10 - 15  
Katona R. - Sin Ying Au (női kard) 15 - 12  
M. Kozaczuk - Márton A. (női kard) 12 - 15  
Magyarország - Női párbajtőrcsapat    
Márton A. - Női kard    
Pusztai L. - A.J. Benitez Romero (női kard) 15 - 12  
Pusztai L. - M. Zagunis (női kard) 12 - 15  
Pusztai L. - Női kard    
R. Gregorio - Márton A. (női kard) 8 - 15  
S. Velikaya - Márton A. (női kard) 15 - 7  
Yin Fei Chan - Mikulik J. (női kard) 15 - 13  
Vízilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Dél-Korea 26 - 3  
Kuba - Japán 9 - 21  
Vízilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Kína 12 - 8  
Hollandia - Kanada 5 - 4  
Kazahsztán - Ausztrália 3 - 13  
Új-Zéland - Magyarország 6 - 17  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisora - A. Szpilka 1 - 0  
Dil. Whyte - Osc. Rivas 1 - 0  
K. Lele Sadjo - W.G. Sequeira 1 - 0  
R. Riakporhe - C. Billam-Smith 1 - 0  
Teo. Lopez - M. Nakatani 1 - 0  
 

 

2019.07.19.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Toronto 26 - 16  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Essendon 75 - 96  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult    
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 7 - 6  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 5 - 3  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 5 - 4  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 5 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Pericos de Puebla 7 - 5  
Leones de Yucatan - Saraperos de Saltillo 3 - 2  
Olmecas de Tabasco - Rieleros de Aguascaliente 2 - 7  
Piratas de Campeche - Generales de Durango 5 - 0  
Sultanes de Monterrey - Diablos Rojos del Mexico 7 - 9  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Guerreros de Oaxaca 2 - 13  
Tigres de Quintana Roo - Algodoneros Union Laguna 12 - 0  
Toros de Tijuana - Bravos de Leon 7 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Milwaukee 1 - 5  
Atlanta - Washington 4 - 13  
Chicago Cubs - San Diego 6 - 5  
Cincinnati - St. Louis 4 - 7  
Cleveland - Detroit 6 - 3  
LA Angels - Houston 2 - 6  
Minnesota - Oakland 6 - 3  
San Francisco - NY Mets 3 - 2  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Mustangs - Melbourne Ice 5 - 1  
Kerékpár (Tour de France - 13. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Asgreen - Y. Lampaert 1 - 0  
R. Porte - J. Alaphilippe 0 - 1  
S. Kragh Andersen - M. Schachmann 1 - 0  
T. Pinot - E. Bernal 1 - 0  
T. Scully - C. Haga 0 - 1  
Tony Martin - S. Kung 0 - 1  
Tour de France 2019 - 13. szakasz (egyéni időfutam)    
Tour de France 2019 - 13. szakasz - Top 3 (egyéni időfutam)    
W. van Aert - Ger. Thomas 0 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Meralco Bolts 96 - 96, h.u. 108 - 103  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Izland 77 - 67  
U20Hollandia - U20Belgium 70 - 75  
U20Oroszország - U20Bulgária 105 - 66  
U20Portugália - U20Grúzia 96 - 85  
Kézilabda (U19 Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztria - U19Horvátország 21 - 21  
U19Németország - U19Montenegró 22 - 13  
Kézilabda (U19 Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hollandia - U19Norvégia 31 - 29  
U19Magyarország - U19Oroszország 29 - 27  
Kézilabda (U19 Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Spanyolország 27 - 23  
U19Románia - U19Franciaország 37 - 27  
Kézilabda (U21 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Spanyolország - U21Szerbia 29 - 26  
U21Szlovénia - U21USA 43 - 16  
U21Tunézia - U21Japán 26 - 25  
Kézilabda (U21 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Egyiptom - U21Svédország 32 - 22  
U21Franciaország - U21Ausztrália 50 - 11  
U21Nigéria - U21Dél-Korea 30 - 42  
Kézilabda (U21 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Brazília - U21Bahrein 27 - 26  
U21Horvátország - U21Magyarország 37 - 32  
U21Portugália - U21Koszovó 32 - 21  
Kézilabda (U21 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Argentína - U21Dánia 23 - 31  
U21Izland - U21Norvégia 19 - 29  
U21Németország - U21Chile 39 - 22  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szenegál - Algéria 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carszko Szelo Szófia - Arda Kardzhali 0 - 0  
Lokomotív Plovdiv - Slavia Szófia 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Parana 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sampaio Correa - Santa Cruz PE 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - Gremio Audax 5 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Münster 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Colón 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitkovice - Chrudim 0 - 1  
Vlasim - Brno 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Plzen 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Aarhus GF 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manta FC - Independiente Juniors 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - America de Quito 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Energetik-BGU Minszk - Szluck 0 - 1  
Nyeman Grodno - Gomel 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Lille 0 - 2  
Everton - Monaco 1 - 0  
FC Bruges - Sporting CP 2 - 2  
Kawasaki Frontale - Chelsea 1 - 0  
Marseille - Bordeaux 2 - 1  
Montpellier - St-Etienne 2 - 4  
Porto - Betis 1 - 1  
RB Leipzig - Galatasaray 3 - 2  
Schalke - Norwich 1 - 2  
Strasbourg - Toulouse 3 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VIFK - Rovaniemi PS 2 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Lokomotív Zagreb 3 - 0  
Osijek - Slaven Belupo 2 - 0  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalvik/Reynir - KFG Gardabaer 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HK/Vikingur - Keflavík 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - Selfoss 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Jagiellonia Bialystok 0 - 3  
LKS Lodz - Lechia Gdansk 0 - 0  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johor DT - Terengganu 3 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Cincinnati - D.C. United 1 - 4  
Portland - Orlando 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 3  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Gleichenberg - Vorwärts Steyr 2 - 3  
Bruck/Leitha - Ried 0 - 4  
Ebreichsdorf - Lafnitz 1 - 1  
Kitzbühel - Wacker Innsbruck 0 - 7  
Langenegg - Austria Klagenfurt 1 - 4  
Parndorf - Salzburg 1 - 7  
Seekirchen - Amstetten 1 - 4  
SV Hall - FC Juniors OÖ 1 - 5  
Treibach - WSG Tirol 1 - 2  
USK Anif - Sturm Graz 1 - 4  
Wiener SK - Dornbirn 1913 2 - 6  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chindia Targoviste - Viitorul Constanta 0 - 1  
Hermannstadt - Gaz Metan Medias 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Cowdenbeath 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motherwell - Greenock Morton 4 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sion - Basel 1 - 4  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vozdovac - Backa Topola 1 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hougang Utd. - DPMM Brunei 3 - 1  
Warriors FC - Balestier Khalsa 3 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Triglav Kranj 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hollandia - U19Franciaország 1 - 3  
U19Skócia - U19Norvégia 0 - 4  
Labdarúgás (U19 Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anglia - U19Spanyolország 0 - 1  
U19Belgium - U19Németország 0 - 5  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Paide Linnameeskond 1 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Shelbourne 1 - 2  
Cabinteely - Longford Town 2 - 0  
Galway United - Bray 2 - 2  
Limerick - Drogheda Utd. 1 - 4  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Sligo 3 - 0  
Waterford FC - Finn Harps 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull KR - Huddersfield 12 - 18  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Zealand Warriors - Cronulla Sharks 19 - 18  
Penrith Panthers - St. George Illawarra 40 - 18  
Röplabda (U20 vb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Japán 1 - 3  
U20USA - U20Törökország 0 - 3  
Röplabda (U20 vb, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Mexikó - U20Szerbia 3 - 1  
Röplabda (U20 vb, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Peru - U20Dominikai Köztársaság 3 - 1  
Röplabda (U21 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Kína - U21Puerto Rico 3 - 0  
U21Marokkó - U21Bahrein (Helyszín: Bahrein) 2 - 3  
Röplabda (U21 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dél-Korea - U21Egyiptom 3 - 0  
U21Kuba - U21Argentína 3 - 2  
Röplabda (U21 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Irán - U21Oroszország 2 - 3  
U21Tunézia - U21Csehország 0 - 3  
Röplabda (U21 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Brazília - U21Kanada 3 - 0  
U21Lengyelország - U21Olaszország 0 - 3  
Sakk (Dortmund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Fridman - L. Dominguez Perez 0.5 - 0.5  
K. Kulaots - Rapport R. 0.5 - 0.5  
R. Wojtaszek - L-D. Nisipeanu 0.5 - 0.5  
T. Radjabov - I. Nepomniachtchi 0.5 - 0.5  
Sakk (Riga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - M. Vachier-Lagrave 0 - 1  
Wes. So - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
Strandfoci (vb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Észtország 1 - 1  
Oroszország - Németország 6 - 2  
Strandfoci (vb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Norvégia 5 - 2  
Moldova - Portugália 3 - 13  
Strandfoci (vb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Olaszország 2 - 5  
Lengyelország - Csehország 3 - 2  
Strandfoci (vb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Spanyolország 2 - 8  
Strandröplabda (Edmonton)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Bergmann P A / Harms Y 2 - 0  
Bergmann P A / Harms Y - Nurminen J / Siren S 2 - 0  
Breer F / Metral Q - Nolvak K / Tiisaar M 0 - 2  
Budinger C / Patterson C - Popov S / Gordieiev I 2 - 0  
Bykanov R / Hudyakov M - Takahashi T / Hasegawa Y 2 - 1  
Ehlers N / Fluggen L - Bykanov R / Hudyakov M 2 - 1  
Friedl F / Trummer M - Dumek J / Bercik V 0 - 2  
Grabovskyy S / Wheelan C - Hartles T / Nicklin A 1 - 2  
Hyden J / Doherty R - Mol H N / Berntsen M 2 - 1  
Jongklang S / Khaolumtarn - Dumek J / Bercik V 0 - 2  
Macneil J / Hoey W - Takahashi T / Hasegawa Y 0 - 2  
Marques Silva H / Ferreir - Ranghieri A / Caminati M 1 - 2  
Mol H N / Berntsen M - Hartles T / Nicklin A 2 - 0  
O' Gorman G / Saxton B - Breer F / Metral Q 2 - 0  
Pfretzschner L / Sowa R - Zemljak N / Pokersnik J 2 - 1  
Popov S / Gordieiev I - Pfretzschner L / Sowa R 2 - 0  
Rudol M / Miszczuk M - Evans M / Kolinske W 2 - 0  
Rudol M / Miszczuk M - Horl J / Winter T 1 - 2  
Samoilovs M / Solovejs A - Ranghieri A / Caminati M 1 - 2  
Slick S / Allen W - Jongklang S / Khaolumtarn 2 - 0  
Strandröplabda (Edmonton, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boebner E / Verge-Depre Z - Alves J / Felisberta Da S 0 - 2  
Brzostek M / Gromadowska - Nishibori T / Shiratori A 2 - 1  
Caluori L / Gerson D - Tsopoulou K / Manavi D 2 - 1  
Cannon T / Pollock I - Gordon J / Marcelle S 2 - 1  
Day E / Flint B - Pischke T / Bukovec S 2 - 0  
Dowdy A / Quiggle C - Cannon T / Pollock I 0 - 2  
Dowdy A / Quiggle C - Placette L / Richard A 0 - 2  
Freiberger E / Teufl V - Laird N / Palmer B 1 - 2  
Futami A / Hasegawa A - Harnett A / Lapointe M-C 2 - 1  
Gruszczynska J / Wachowic - Traballi G / Zuccarelli A 0 - 2  
Huber K / Hubscher M - Traballi G / Zuccarelli A 0 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Reeves K / Dicello K 2 - 0  
Ishitsubo S / Shiba A - Ceynowa A / Kloda M 2 - 1  
Kortzinger L / Schneider - Futami A / Hasegawa A 1 - 2  
Kortzinger L / Schneider - Olivova S / Rehackova K 2 - 0  
Kubickova M / Kvapilova M - Jupiter A / Chamereau A 0 - 2  
McNamara M / McNamara N - Bonnerova M / Maixnerova 2 - 0  
Olivova S / Rehackova K - Harnett A / Lapointe M-C 2 - 0  
Pischke T / Bukovec S - Suzuki C / Sakaguchi Y 0 - 2  
Placette L / Richard A - Gordon J / Marcelle S 1 - 2  
Reeves K / Dicello K - Caluori L / Gerson D 2 - 0  
Strauss N / Strauss T - Gruszczynska J / Wachowic 2 - 0  
Suzuki C / Sakaguchi Y - Tveit Hjortland/Kjolberg 2 - 0  
Strandröplabda (Espinho)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abbiati A / Andreatta T - Schumann D / Durant C 2 - 0  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Solberg P / Felipe V G 2 - 1  
Bouter J / Penninga R - Koekelkoren D / Van Walle 0 - 2  
Cerutti A / Morais Filho - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 1  
Dalhausser P / Lucena N - Gibb J / Crabb Taylor 0 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Sivolap M / Yarzutkin A 0 - 2  
Erdmann J / Winter S - Perusic O / Schweiner D 0 - 2  
Gibb J / Crabb Taylor - Brunner T / Reid Priddy W 0 - 2  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Heidrich A / Gerson M 2 - 0  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Silva Reis R M / Silva F 2 - 0  
Guehrer M / Schubert Z - Gao P / Li Y 2 - 1  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Schumann D / Durant C 2 - 0  
Huerta Pastor A / Menende - Solberg P / Felipe V G 1 - 2  
Kissling G / Zandbergen M - Pedlow S / Schachter S 0 - 2  
Loyola Stein A / Souto Major - Bouter J / Penninga R 2 - 1  
Lupo D / Nicolai P - BarbosaSantos/Carvalhaes 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Huerta Pastor A / Menendez Ortego C 2 - 0  
Pedlow S / Schachter S - Grimalt E / Grimalt M 0 - 2  
Pedrosa J / Campos H - Erdmann J / Winter S 0 - 2  
Pedrosa J / Campos H - Van De Velde S / Varenhorst C 0 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Van De Velde S / Varenhorst C 2 - 0  
Plavins M / Tocs E - Gao P / Li Y 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Heidrich A / Gerson M 0 - 2  
Semenov K / Leshukov I - Grimalt E / Grimalt M 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Kissling G / Zandbergen M 2 - 0  
Silva Reis R M / Silva F - Samoilovs A / Smedins J 0 - 2  
Sivolap M / Yarzutkin A - Brunner T / Reid Priddy W 1 - 2  
Thole J / Wickler C - Guehrer M / Schubert Z 2 - 0  
Thole J / Wickler C - Plavins M / Tocs E 2 - 1  
Tijan A / Younousse C - Abbiati A / Andreatta T 2 - 0  
Tijan A / Younousse C - HerreraAlepuz/Gav.Collado 0 - 2  
Strandröplabda (Espinho, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arvaniti V / Karagkouni P - Sponcil S / Claes K 0 - 2  
Baquerizo/Fernandez Stein - Lahti T / Parkkinen A 2 - 0  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Wang F / Xia X 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Voronina M / Bocharova M 2 - 1  
Dubovcova N / Strbova A - Sponcil S / Claes K 0 - 2  
Gallay A / Pereyra F - Behrens K / Tillmann C 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Lahti T / Parkkinen A 0 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Dabizha K / Rudykh D 2 - 0  
Ittlinger S / Laboureur C - Menegatti M/Tóth O. 2 - 1  
Kociolek K / Wojtasik K - Birlova E / Ukolova E 0 - 2  
Makroguzova N / Kholomina - Baquerizo/Fernandez Stein 2 - 1  
Makroguzova N / Kholomina - Birlova E / Ukolova E 2 - 0  
Sweat B / Walsh Jennings - Ittlinger S / Laboureur C 2 - 0  
Wang F / Xia X - Lehtonen R / Ahtiainen N 2 - 1  
Wang X X / Xue C - Sponcil S / Claes K 0 - 2  
Tenisz (Amersfoort, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Masur - K. Coppejans 1 - 2  
I. Sijsling - D. Gimeno-Traver 2 - 0  
P. Martinez Portero - M. Moraing 0 - 2  
Z. Kolar - B. Rola 0 - 2  
Tenisz (Amersfoort, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Jong J / Nijboer R - Ignatik U / Rola B 2 - 0  
Heliovaara H / Ruusuvuori - Begemann A / Lenz J 2 - 1  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - J. Sousa 2 - 0  
J. Chardy - N. Jarry 0 - 2  
J.I. Londero - R. Gasquet 2 - 1  
R. Carballes Baena - A. Ramos-Vinolas 1 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jebavy R / Middelkoop M - Gille S / Vliegen J 1 - 2  
Tenisz (Berkeley, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ari. Rodionova - Kri. Ahn 1 - 2  
C. Dolehide - S. Vickery 0 - 2  
H. Baptiste - C. Dolehide 0 - 2  
M. Brengle - G. Brodsky 2 - 0  
Na-Lae Han - Mayo Hibi 0 - 2  
U.M. Arconada - Kri. Ahn 0 - 2  
Tenisz (Biarritz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Ramialison - D. Kovinic 0 - 2  
J. Ponchet - B. Schoofs 2 - 0  
V. Cepede Royg - E. Kostova 2 - 1  
V. Tomova - A. Zarycka 2 - 1  
Tenisz (Bukarest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Krejcikova - M. di Giuseppe 0 - 2  
E. Rybakina - V. Kuzmova 2 - 0  
I-C. Begu - L. Siegemund 0 - 2  
P.M. Tig - Kri. Pliskova 2 - 1  
Tenisz (Bukarest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena-Vecino L / M - Cristian J A / Ruse E G 1 - 2  
Tenisz (Gatineau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Galarneau - Duck Hee Lee 0 - 2  
Dar. King - M. Janvier 2 - 1  
Duck Hee Lee - J. Kubler 0 - 2  
Joao Menezes - N. Gombos 2 - 1  
M. Polmans - E. Couacaud 0 - 2  
Tenisz (Gatineau, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoyt E / Mansouri S - Hach Verdugo H / Novikov D 0 - 2  
Maytin R / Withrow J - Lawson A / Polmans M 0 - 2  
Tenisz (Lausanne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - N. Vikhlyantseva 2 - 1  
J.B. Teichmann - T. Korpatsch 1 - 2  
S. Stosur - F. Ferro 0 - 2  
Xinyun Han - B. Pera 1 - 2  
Tenisz (Lausanne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalashnikova/Shibahara - Potapova A / Sizikova Y 0 - 2  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - T. Sandgren 2 - 1  
J. Isner - M. Ebden 2 - 1  
U. Humbert - I. Ivashka 2 - 1  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebden M / Lindstedt R - Daniell M / Paes L 1 - 2  
Gong M-X / Zhang Ze - Granollers M / Stakhovsky 0 - 2  
Mclachlan B / Smith J-P - Monroe N / Zverev M 2 - 0  
Tenisz (Nurszultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Donskoy - Gas. Elias 2 - 0  
E. Gerasimov - K. Sultanov 1 - 2  
M. Viola - S. Korda 0 - 2  
Yunseong Chung - A. Vukic 0 - 2  
Tenisz (Nurszultan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrientos N / Mena F - Golubev A / Nedovyesov A 0 - 2  
Marchenko I / Oliveira G - Chung Y / Nam J 1 - 2  
Tenisz (Nurszultan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Shymanovich - V. Heisen 2 - 1  
M. Bouzkova - C. Buyukakcay 2 - 0  
N. Kostic - An. Zakharova 2 - 1  
Xinyu Wang - M. Bolkvadze 0 - 2  
Tenisz (San Benedetto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - A. Arnaboldi 2 - 1  
And. Martin - O. Roca Batalla 2 - 0  
J. Satral - R. Olivo 0 - 2  
R. Marcora - F. Gaio 0 - 2  
Tenisz (San Benedetto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galdos S / Varillas J P - Siljestrom A / Walkow S 2 - 1  
Pellegrino A / Vavassori - Sabanov I / Sabanov M 1 - 2  
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - D. Lajovic 1 - 2  
F. Bagnis - S. Caruso 0 - 2  
L. Djere - L. Mayer 2 - 1  
S. Travaglia - Balázs A. 1 - 2  
Tenisz (Umag, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach/J.Melzer - Mayer L / Molteni A 2 - 0  
Molchanov D / Zelenay I - Haase R / Oswald P 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ng Ka Long Angus - Wing Ki Vincent Wong 0 - 2  
Tien Chen Chou - Jon. Christie 2 - 1  
Yuxiang Huang - K. Wangcharoen 0 - 2  
Zii Jia Lee - A. Antonsen 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Hoki T / Kobayashi Y 0 - 2  
Endo H / Watanabe Y - Ahsan M / Setiawan H 1 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - OU X Y / Zhang N 2 - 0  
Junhui L / Yuchen L - He J / Tan Q 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - Nit. Jindapol 2 - 0  
Beiwen Zhang - Yufei Chen 1 - 2  
S. Pusarla Venkata - Noz. Okuhara 2 - 0  
Tzu Ying Tai - R. Intanon 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Du Y / Li Y H - Chen Q / Jia Y F 0 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Lee S H / Shin S C 0 - 2  
Matsutomo Mi/ Takahashi A - Kim S Y / Kong H Y 2 - 0  
Tanaka S / Yonemoto K - Fukushima Y / Hirota S 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Tan K M / Lai P J 1 - 2  
Chan P S / Goh L Y - Ahmad T / Kandow W O 2 - 1  
Goh S H / Lai S J - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Ellis M / Smith L 2 - 0  
Tollaslabda (Russia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kean Yew Loh - C.A. Dwi Wardoyo 2 - 0  
Kod. Naraoka - N. Nguyen 2 - 0  
P. Abian - S.H. Rhustavito 0 - 2  
Sir. Verma - I.M. Mustofa 0 - 2  
Tollaslabda (Russia Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivanov V / Sozonov I - Grachev D / Kotsarenko P    
Jansen J R / Kaesbauer P - Boe M / Conrad-Petersen M 0 - 2  
Lee Y D / Yoo Y S - Oshima K / Tsukamoto Y 2 - 0  
Matsui K / Takeuchi Y - Khakimov N / Zinchenko A 2 - 0  
Tollaslabda (Russia Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iris Wang - Sárosi L. 2 - 0  
K. Gilmour - R. Das 2 - 1  
Moto Hayashi - S. Jaquet 1 - 2  
Yu Po Pai - M. Mitsova 2 - 0  
Tollaslabda (Russia Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honda E / Shimizu N - Balan A / Sawant P 2 - 0  
Istarani N K M / Kusumah - Vislova N / Vorobeva V 2 - 1  
Jakkampudi M / Ram P S - Kozyreva V / Sukhova M 2 - 0  
Kashihara M / Kato M - Ramadhanti S F S / Sugiarto R 2 - 0  
Tollaslabda (Russia Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrisnanta D B / Tan W H - Kusharjanto/Kusumawati 2 - 0  
Dimova E / Dremin E - Garaga K P / Ram P S 2 - 0  
Vívás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ivanova - Kreiss F. (női tőr) 10 - 14  
A. Santarelli - Siklósi G. (párbajtőr) 9 - 15  
B. Verwijlen - Rédli A. (párbajtőr) 8 - 7  
Fr. Limardo - Siklósi G. (párbajtőr) 10 - 15  
Kondricz K. - A. Errigo (női tőr) 11 - 15  
Kondricz K. - Y. Alborova (női tőr) 15 - 8  
Kreiss F. - Al. Hernandez (női tőr) 15 - 5  
Kreiss F. - P. Ranvier (női tőr) 13 - 15  
L. Ebert - Mohamed A. (női tőr) 15 - 3  
Mohamed A. - K. Beardmore (női tőr) 15 - 12  
Rédli A. - M. Niggeler (párbajtőr) 15 - 11  
Rédli A. - Párbajtőr    
Rédli A. - R. Limardo Gascon (párbajtőr) 12 - 11  
Sangyoung Park - Siklósi G. (párbajtőr) 9 - 10  
Siklósi G. - B. Verwijlen (párbajtőr) 15 - 8  
Siklósi G. - M. Yamada (párbajtőr) 10 - 9  
Siklósi G. - S. Bida (párbajtőr) 15 - 14  
Vízilabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Montenegró 6 - 24  
Szerbia - Görögország 9 - 3  
Vízilabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Kazahsztán 21 - 5  
USA - Ausztrália 12 - 11  
Vízilabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Magyarország 5 - 23  
Új-Zéland - Spanyolország 3 - 23  
Vízilabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Japán 9 - 11  
Németország - Olaszország 7 - 8  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ja. Quigley - Tur. Johnson 0 - 1  
Úszás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olasz A. - Női 25 km    
Rasovszky K. - 25 km    

 

2019.07.18.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KT Wiz 4 - 7  
Hanwha Eagles - NC Dinos 4 - 7  
KIA Tigers - Lotte Giants 3 - 6  
Kiwoom Heroes - Samsung Lions 5 - 1  
SK Wyverns - LG Twins 5 - 12  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 3 - 7  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Pericos de Puebla 3 - 2  
Leones de Yucatan - Saraperos de Saltillo 4 - 12  
Olmecas de Tabasco - Rieleros de Aguascaliente 12 - 4  
Sultanes de Monterrey - Diablos Rojos del Mexico 5 - 4  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Guerreros de Oaxaca 5 - 4  
Tigres de Quintana Roo - Algodoneros Union Laguna 5 - 1  
Toros de Tijuana - Bravos de Leon 5 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Washington 9 - 2  
Boston - Toronto 5 - 4  
Boston - Toronto (19:05) 5 - 0  
Cleveland - Detroit 7 - 2  
Kansas City - Chicago WS 7 - 5  
Kansas City - Chicago WS (19:15) 6 - 5  
LA Angels - Houston 2 - 11  
Miami - San Diego 2 - 3  
Miami - San Diego (18:10) 4 - 3  
NY Yankees - Tampa Bay    
Philadelphia - LA Dodgers 2 - 7  
Philadelphia - LA Dodgers (18:35) 7 - 6  
Texas - Arizona 4 - 19  
Kerékpár (Tour de France - 12. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Bernal - Ger. Thomas 0 - 1  
E. Buchmann - N.A. Quintana Rojas 0 - 1  
J. Alaphilippe - W. Barguil 1 - 0  
J. Fuglsang - R. Uran 1 - 0  
S. Kruijswijk - E. Mas Nicolau 0 - 1  
T. Pinot - R. Bardet 1 - 0  
Tour De France 2019 - 12. szakasz    
Tour De France 2019 - 12. szakasz - Top 3    
Kosárlabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Horvátország 71 - 63  
U20Izrael - U20Litvánia 94 - 78  
U20Montenegró - U20Lettország 79 - 62  
U20Nagy-Britannia - U20Németország 56 - 81  
U20Szerbia - U20Görögország    
U20Törökország - U20Spanyolország 69 - 70  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Dallas 69 - 64  
Minnesota - Seattle 79 - 90  
Kézilabda (U21 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Japán - U21Szlovénia 22 - 29  
U21Tunézia - U21Spanyolország (Helyszín: Spanyolország) 20 - 26  
U21USA - U21Szerbia 19 - 36  
Kézilabda (U21 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bahrein - U21Portugália 27 - 29  
U21Brazília - U21Horvátország 29 - 33  
U21Koszovó - U21Magyarország 21 - 36  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviaria - Corinthians 0 - 2  
Flamengo - Foz Cataratas 5 - 0  
Sport Recife - Sao Jose dos Campos 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Cruzeiro 2 - 0  
Bahia - Gremio 0 - 1  
Flamengo - Atlético PR 1 - 1  
Internacional - Palmeiras 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Caracas FC 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macara Ambato - Tecnico Univ. Ambato 2 - 1  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - Zalgiris Kaunas 4 - 0  
B36 Torshavn - Crusaders 2 - 3  
Ballymena Utd. - FF Malmö 0 - 4  
Buducnost Podgorica - Trans Narva 4 - 1  
Cracovia Krakkó - Dunajska Streda 1 - 1  
Debrecen - Kukesi (Ki jut tovább?)    
Dinamo Minszk - Liepaja 1 - 2  
Domzale - Balzan 1 - 0  
Fehérvár - Zeta Golubovci 0 - 0  
Hajduk Split - Gzira 1 - 3  
Hapoel Beer Sheva - KF Laci 1 - 0  
Haugesund - Cliftonville 5 - 1  
Hibernians Paola - Sahtar Szoligorszk 0 - 1  
Honvéd - Zalgiris Vilnius (Ki jut tovább?)    
Inter Turku - Bröndby 2 - 0  
Kairat Almaty - Siroki Brijeg 2 - 1  
Kilmarnock - Connah's Quay 0 - 2  
KR - Molde 0 - 0  
Kukesi - Debrecen 1 - 1  
Legia Varsó - College Europa 3 - 0  
Levadia Tallinn - Stjarnan 2 - 1  
Levszki Szófia - Ruzomberok 2 - 0  
Makedonije GP - Alashkert Jereván 0 - 3  
Milsami Orhei - FCS Bukarest 1 - 2  
Mura - Maccabi Haifa 2 - 3  
Neftcsi Baku - Speranta Nisporeni 6 - 0  
Norrköping - St. Patrick's 2 - 1  
Petrocub Hincesti - AEK Larnaka 0 - 1  
Progres Niederkorn - Cork City 1 - 2  
Radnicki Nis - Flora Tallinn 2 - 2  
Rangers - St. Joseph's 6 - 0  
Rigas FS - Olimpija Ljubljana 0 - 2  
Rovaniemi PS - Aberdeen 1 - 2  
Shamrock Rovers - Brann Bergen 2 - 1  
Shkupi Skopje - Pjunyik Jereván 1 - 2  
Teuta Durres - Ventspils 1 - 0  
Tobol Kostanay - Jeunesse Esch 1 - 1  
Torpedo Kutaisi - Ordabasy Shymkent 0 - 2  
Trnava - Radnik Bijeljina 2 - 0  
UE Engordany - Dinamo Tbiliszi 0 - 1  
Univ. Craiova 1948 - Sabayil 3 - 2  
Vaduz - Breidablik 2 - 1  
Vityebszk - Kuopio PS 1 - 1  
Zalgiris Vilnius - Honvéd 1 - 1  
Zeta Golubovci - Fehérvár (Ki jut tovább?)    
Zrinjski Mostar - Akademija Pandev 3 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Watford 2 - 1  
Dallas - Sevilla 1 - 3  
Seattle - Dortmund 1 - 3  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oulu - Musan Salama 1 - 2  
TPV - Jaro 0 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persela Lamongan - Bali Utd. 2 - 0  
Pusamania Borneo - Barito Putera 4 - 3  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Bayern München 2 - 1  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kari Akranes - Throttur Vogar 3 - 4  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Valour Winnipeg 0 - 0  
Forge Hamilton - HFX Wanderers 2 - 0  
York 9 Toronto - Pacific Langford 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Houston 5 - 0  
Chicago - Columbus 2 - 2  
New England - Vancouver 4 - 0  
Toronto FC - New York RB 3 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Home Utd. - Albirex Niigata Singapore 3 - 3  
Young Lions - Tampines Rovers 1 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Norvégia 0 - 0  
U19Írország - U19Franciaország 0 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Paso - FC San Antonio 1 - 3  
Memphis - Nashville SC 0 - 2  
North Carolina - Loudoun Utd. 3 - 0  
Oklahoma City Energy - Reno 2 - 3  
Swope Park - Hartford 4 - 3  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Wakefield 46 - 16  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Canterbury Bulldogs 28 - 6  
Röplabda (U20 vb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kína - U20Brazília 3 - 2  
U20Olaszország - U20Oroszország 2 - 3  
Röplabda (U20 vb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Japán - U20Törökország 3 - 2  
U20Lengyelország - U20USA 3 - 0  
Röplabda (U20 vb, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Egyiptom - U20Ruanda 3 - 0  
U20Mexikó - U20Egyiptom 3 - 0  
Röplabda (U20 vb, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kuba - U20Argentína 1 - 3  
U20Peru - U20Kuba 3 - 0  
Röplabda (U21 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bahrein - U21Puerto Rico 3 - 0  
U21Marokkó - U21Kína 0 - 3  
Röplabda (U21 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Argentína - U21Egyiptom 3 - 1  
U21Kuba - U21Dél-Korea 1 - 3  
Röplabda (U21 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Irán - U21Tunézia 3 - 0  
U21Oroszország - U21Csehország 3 - 1  
Röplabda (U21 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Lengyelország - U21Brazília 1 - 3  
U21Olaszország - U21Kanada 3 - 0  
Sakk (Riga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Vachier-Lagrave - A. Grischuk 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - Wes. So 1 - 0  
Strandröplabda (Edmonton)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Plantinga M / Nusbaum A 2 - 1  
Bergmann P A / Harms Y - Rudol M / Miszczuk M 0 - 2  
Budinger C / Patterson C - Grabovskyy S / Wheelan C 2 - 0  
Bykanov R / Hudyakov M - Zemljak N / Pokersnik J 2 - 0  
Dressler C / Huber A - Aye Q / Gauthier-Rat A 0 - 2  
Ehlers N / Fluggen L - Pfretzschner L / Sowa R 2 - 0  
Evans M / Kolinske W - Rumsevicius A / Kazdailis 1 - 2  
Hyden J / Doherty R - Friedl F / Trummer M 2 - 1  
Jongklang S / Khaolumtarn - Takahashi T / Hasegawa Y 2 - 0  
Mol H N / Berntsen M - Dumek J / Bercik V 2 - 0  
Nolvak K / Tiisaar M - Samoilovs M / Solovejs A 1 - 2  
Nurminen J / Siren S - Horl J / Winter T 1 - 2  
O' Gorman G / Saxton B - Marques Silva H / Ferreira De Paula 2 - 1  
Popov S / Gordieiev I - Hartles T / Nicklin A 2 - 0  
Ranghieri A / Caminati M - Breer F / Metral Q 1 - 2  
Slick S / Allen W - Macneil J / Hoey W 2 - 0  
Strandröplabda (Edmonton, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonnerova M / Maixnerova - Gruszczynska J / Wachowicz 0 - 2  
Caluori L / Gerson D - Brzostek M / Gromadowska A 0 - 2  
Day E / Flint B - Boebner E / Verge-Depre Z 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Huber K / Hubscher M 2 - 0  
Jupiter A / Chamereau A - Ceynowa A / Kloda M 2 - 0  
Kubickova M / Kvapilova M - Ishitsubo S / Shiba A 2 - 0  
Laird N / Palmer B - Tveit Hjortland/Kjolberg 2 - 1  
McNamara M / McNamara N - Strauss N / Strauss T 1 - 2  
Nishibori T / Shiratori A - Tsopoulou K / Manavi D 2 - 0  
Pischke T / Bukovec S - Alves J / Felisberta Da S 2 - 0  
Reeves K / Dicello K - Traballi G / Zuccarelli A 2 - 0  
Suzuki C / Sakaguchi Y - Freiberger E / Teufl V 0 - 2  
Strandröplabda (Espinho, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antunes J / Oliveira T - Birlova E / Ukolova E 1 - 2  
Arvaniti V / Karagkouni P - Kociolek K / Wojtasik K 2 - 0  
Baquerizo/Fernandez Stein - Behrens K / Tillmann C 2 - 0  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Ittlinger S / Laboureur C 2 - 1  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Lin M M / Zeng J 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Wang X X / Xue C 0 - 2  
Birlova E / Ukolova E - Ittlinger S / Laboureur C 0 - 2  
Dabizha K / Rudykh D - Bieneck V / Schneider I 2 - 0  
Dubovcova N / Strbova A - Ludwig L / Kozuch M 2 - 1  
Gallay A / Pereyra F - Larsen K / Stockman E 0 - 2  
Heidrich/Verge-Depre - Bieneck V / Schneider I 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Baquerizo/Fernandez Steiner 0 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Suzuki Y / Nagata Y 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Voronina M / Bocharova M 2 - 0  
Lin M M / Zeng J - Menegatti M/Tóth O. 0 - 2  
Makroguzova N / Kholomina - Dabizha K / Rudykh D 2 - 0  
Makroguzova N / Kholomina - Heidrich/Verge-Depre 2 - 0  
Menegatti M/Tóth O. - Wang X X / Xue C 1 - 2  
Mizoe S / Hashimoto S - Lahti T / Parkkinen A 0 - 2  
Paquete V / Pinheiro B - Gallay A / Pereyra F 0 - 2  
Paquete V / Pinheiro B - Voronina M / Bocharova M 0 - 2  
Seixas De Freitas/Alves - Dubovcova N / Strbova A 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Lehtonen R / Ahtiainen N 2 - 0  
Sponcil S / Claes K - Arvaniti V / Karagkouni P 1 - 2  
Sponcil S / Claes K - Stubbe J / Van Iersel M 2 - 1  
Stubbe J / Van Iersel M - Kociolek K / Wojtasik K 0 - 2  
Suzuki Y / Nagata Y - Behrens K / Tillmann C 0 - 2  
Sweat B / Walsh Jennings - Mizoe S / Hashimoto S 2 - 0  
Sweat B / Walsh Jennings - Wang F / Xia X 2 - 1  
Wang F / Xia X - Lahti T / Parkkinen A 2 - 0  
Strandröplabda (Espinho-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakhnar P / Bogatov Y - Boehle D / Boermans S 0 - 2  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Boehle D / Boermans S 2 - 0  
Barros F / Silva J - Gonzalez Bayard/Reyes Rod 0 - 2  
Bouter J / Penninga R - Denysenko D / Iemelianchy 2 - 1  
Fruehbauer S / Murauer M - Kaczmarek S / Sdebel A 1 - 2  
Guehrer M / Schubert Z - Andrys A / Andrys R 2 - 0  
Guehrer M / Schubert Z - Lundgren P / Wijk Tegenrot J 2 - 1  
Ha L / Wu J - Kissling G / Zandbergen M 0 - 2  
Huerta Pastor A / Menende - Bialokoz F / Garcia-Kidd 2 - 0  
Huerta Pastor A / Menende - Ermacora M / Pristauz-Tel 2 - 1  
Kaczmarek S / Sdebel A - Erdmann J / Winter S 0 - 2  
Kissling G / Zandbergen M - Rosager M / Brinck J S 2 - 1  
Kufa R / Melmuka M - Denysenko D / Iemelianchy 0 - 2  
Lundgren P / Wijk Tegenro - Kunert T / Mullner D 2 - 0  
Poblacion A / Rodriguez G - Ermacora M / Pristauz-Tel 0 - 2  
Retterholt L T / Bergerud - Bello/Bello 2 - 0  
Retterholt L T / Bergerud - Schumann D / Durant C 0 - 2  
Sivolap M / Yarzutkin A - Duque Grijalvo F / Huerta Pastor J 2 - 0  
Sivolap M / Yarzutkin A - Gonzalez Bayard/Reyes Rod 2 - 1  
Tenisz (Amersfoort, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - M. Safwat 2 - 0  
E. Benchetrit - D. Masur 0 - 2  
I. Gakhov - Z. Kolar 0 - 2  
J. Choinski - K. Coppejans 0 - 2  
J. Sels - M. Moraing 0 - 2  
P. Martinez Portero - G. Clezar 2 - 0  
S. Fanselow - I. Sijsling 0 - 2  
U. Ignatik - B. Rola 1 - 2  
Tenisz (Amersfoort, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Lenz J - Griekspoor S / Van Rijthoven T 2 - 0  
Benchetrit E / Tatlot J - Heliovaara H / Ruusuvuori 0 - 2  
Prashanth N V S / Vardhan - Brouwer G / Sels J 2 - 1  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Den. Novak - R. Gasquet 1 - 2  
E. Ymer - J. Sousa 1 - 2  
J.I. Londero - H. Dellien 2 - 1  
P. Cuevas - F. Delbonis 0 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carreno-Busta P / Sousa J - Demoliner M / Jarry N 2 - 0  
Eriksson M / Goransson A - Delbonis F / Zeballos H 0 - 2  
Jebavy R / Middelkoop M - Carballes Baena R / Munar 2 - 0  
Tenisz (Berkeley, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ari. Rodionova - J. Jaksic 2 - 1  
G. Brodsky - Hir. Kuwata 2 - 1  
Hanna Chang - S. Vickery 0 - 2  
J. Jaksic - N. Subhash 2 - 0  
K. Volynets - C. Dolehide 1 - 2  
M. Brengle - A. Parks 2 - 1  
Mayo Hibi - Xiaodi You 2 - 1  
Na-Lae Han - Aya. Shimizu 2 - 1  
Xiaodi You - V. Duval 2 - 0  
Tenisz (Biarritz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Parry - I. Ramialison 0 - 2  
G. Sanesi - B. Schoofs 0 - 2  
J. Ponchet - A. Lim 2 - 0  
N. Podoroska - D. Kovinic 1 - 2  
O. Saez Larra - A. Zarycka 0 - 2  
S. Shapatava - E. Kostova 0 - 2  
V. Cepede Royg - M. Yerolymos 2 - 1  
V. Tomova - G. Ce 2 - 0  
Tenisz (Bukarest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolsova Zadoinov - B. Krejcikova    
A. Sevastova - P.M. Tig 0 - 2  
J.A. Cristian - E. Rybakina 0 - 2  
M. di Giuseppe - V. Kudermetova    
Tenisz (Bukarest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Olaru R - Bara I M / Tig P M    
Fichman S / Stojanovic N - Kuzmova V / Pliskova KR 1 - 2  
Tenisz (Gatineau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klein - M. Neuchrist 0 - 2  
C. Ilkel - M. Polmans 1 - 2  
E. Couacaud - Soon Woo Kwon 2 - 0  
J. Kubler - D. Sela 2 - 0  
M. Janvier - M. Mmoh 2 - 1  
M. Neuchrist - N. Gombos 0 - 2  
P. Polansky - Joao Menezes 1 - 2  
V. Pospisil - M. Neuchrist    
Yas. Uchiyama - Dar. King 1 - 2  
Tenisz (Gatineau, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hach Verdugo H / Novikov - Reese H / Shamasdin A 2 - 1  
Hoyt E / Mansouri S - Fruttero J P / Gonzales R 2 - 0  
Lawson A / Polmans M - Harris A / Li Z 2 - 0  
Maytin R / Withrow J - Collard S / Holt B 2 - 1  
Tenisz (Lausanne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiick - S. Stosur 0 - 2  
A. Potapova - T. Korpatsch 1 - 2  
F. Ferro - M. Buzarnescu 2 - 1  
S. Waltert - J.B. Teichmann 0 - 2  
Tenisz (Lausanne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Han X - Bai A / Geuer N 2 - 0  
Barthel M / Knoll X - Lister C / Voracova R 0 - 2  
Lechemia E / Wacanno E - Kalashnikova/Shibahara 0 - 2  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Zverev - M. Granollers    
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klahn B / Kudla D - ArevaloGonzalez/ReyesVare 0 - 2  
Tenisz (Nurszultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rinderknech - S. Korda 1 - 2  
A. Vukic - S. Ofner 2 - 1  
E. Donskoy - Ji Sung Nam 2 - 1  
E. Gerasimov - S. Sekiguchi 2 - 0  
Gas. Elias - M. Basic 2 - 1  
K. Sultanov - L. Miedler 2 - 0  
O. Nedovyesov - M. Viola 0 - 2  
Yunseong Chung - Gon. Oliveira 2 - 1  
Tenisz (Nurszultan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chung Y / Nam J - Bourchier H / Kotov P 2 - 0  
Crepatte B / Rinderknech - Barrientos N / Mena F 0 - 2  
Gabashvili T / Gerasimov - Golubev A / Nedovyesov A    
Miedler L / Viola M - Marchenko I / Oliveira G 1 - 2  
Tenisz (Nurszultan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aki. Omae - M. Bolkvadze 0 - 2  
An. Zakharova - K. Palkina 2 - 0  
Kyo. Okamura - C. Buyukakcay 0 - 2  
M. Bouzkova - Z. Kulambayeva 2 - 0  
N. Kostic - V. Ekshibarova 2 - 0  
S. Sharipova - I. Shymanovich 1 - 2  
V. Heisen - G. Ainitdinova 2 - 1  
Xinyu Wang - O. Doroshina 2 - 1  
Tenisz (San Benedetto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - M. Guinard 2 - 1  
And. Martin - Ale. Muller 2 - 0  
J. Hernandez-Fernandez - F. Gaio 0 - 2  
J. Satral - R. Dutra da Silva 2 - 1  
O. Roca Batalla - A. Vavassori 2 - 0  
R. Marcora - A. Pellegrino 2 - 0  
R. Olivo - F. Forti 2 - 0  
San. Giraldo - A. Arnaboldi 1 - 2  
Tenisz (San Benedetto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bega A / Durasovic V - Siljestrom A / Walkow S 0 - 2  
Pellegrino A / Vavassori - Galan D / Giraldo S 2 - 0  
Sabanov I / Sabanov M - Cid R/Hernandez-Fernandez 2 - 0  
Safranek V / Satral J - Galdos S / Varillas J P 0 - 2  
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - J. Sinner 2 - 0  
A. Rublev - D. Lajovic 0 - 2  
F. Bagnis - N. Serdarusic 2 - 0  
S. Caruso - B. Coric 2 - 1  
Tenisz (Umag, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Fognini F - Haase R / Oswald P    
Mayer L / Molteni A - Brkic T / Pavic A 2 - 0  
Sancic A / Serdarusic N - Molchanov D / Zelenay I 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Yuqi Shi    
A.S. Ginting - K. Wangcharoen 1 - 2  
Cheuk Yiu Lee - Wing Ki Vincent Wong 1 - 2  
Jon. Christie - H-K. Vittinghus 2 - 0  
Ken. Momota - Yuxiang Huang 1 - 2  
Ng Ka Long Angus - Sri. Kidambi 2 - 0  
Tien Chen Chou - Dan Lin 2 - 1  
Zii Jia Lee - Long Chen 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Choi S / Seo S J - OU X Y / Zhang N 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Rankireddy S / Shetty C 2 - 0  
Han C / Zhou H - He J / Tan Q 0 - 2  
Hoki T / Kobayashi Y - Kamura T / Sonoda K 2 - 0  
Junhui L / Yuchen L - Karandasuwardi/Pratama 2 - 0  
Lamsfuss M / Seidel M E - Ahsan M / Setiawan H 0 - 2  
Liao M C / Su C H - Alfian F / Ardianto M R 0 - 2  
Wahyu N A P / Ade Y S - Endo H / Watanabe Y 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - Ngan Yi Cheung 2 - 0  
Beiwen Zhang - Bing Jiao He 2 - 1  
M. Blichfeldt - S. Pusarla Venkata 1 - 2  
Nit. Jindapol - Michelle Li 2 - 0  
R. Intanon - G. Mariska 2 - 1  
S.S.Y. Cheah - Noz. Okuhara 0 - 2  
Say. Takahashi - Yufei Chen 1 - 2  
Tzu Ying Tai - B. Ongbumrungpan 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee S H / Shin S C - Hoo V / Yap C W 2 - 1  
Liu X / Xia Y - Fukushima Y / Hirota S 0 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Melati N / Nuraidah T R 2 - 0  
Matsutomo Mi/ Takahashi A - Chow M K / Lee M Y 2 - 0  
Polii G / Rahayu A - Kim S Y / Kong H Y 1 - 2  
Supajirakul/Taerattanach. - Tanaka S / Yonemoto K 0 - 2  
Wenjing D / Xueying F - Du Y / Li Y H 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Magee S / Magee C 2 - 0  
Ahmad T / Kandow W O - Puangpuapech N / Amitrapa 2 - 0  
Goh S H / Lai S J - Faizal H / Widjaja G E 2 - 0  
Lamsfuss M / Herttrich I - Ellis M / Smith L 0 - 2  
Seo S J / Chae Y - Chan P S / Goh L Y 0 - 2  
Tang C M / Tse Y S - Tan K M / Lai P J 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Chopra P J / Siki Reddy N 2 - 0  
Tollaslabda (Russia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pochtarev - I.M. Mustofa 1 - 2  
C.A. Dwi Wardoyo - L. Wraber 2 - 0  
Kean Yew Loh - Dai Watanabe 2 - 0  
M. Ivanic - Sir. Verma 0 - 2  
R. Yadav Chittaboina - P. Abian 1 - 2  
Ru. Yan - N. Nguyen 1 - 2  
Sub. Dey - Kod. Naraoka 0 - 2  
Tollaslabda (Russia Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fikri M S / Maulana B - Khakimov N / Zinchenko A 0 - 2  
Lee Y D / Yoo Y S - Garaga K P / Kapila D 2 - 0  
Oshima K / Tsukamoto Y - Chew P / Chew R 2 - 0  
Tollaslabda (Russia Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iris Wang - N. Perminova 2 - 0  
K. Gilmour - A. Mikkela 2 - 0  
K. Polikarpova - R. Das 0 - 2  
M. Mitsova - N. Shimoda 2 - 1  
S. Jaquet - Thuy Linh Nguyen 2 - 1  
V. Gummadi - Yu Po Pai 1 - 2  
Tollaslabda (Russia Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jakkampudi M / Ram P S - Kurdyukova A / Shapovalova A 2 - 1  
Slobodyanyuk V / Tarasova - Istarani N K M / Kusumah 0 - 2  
Tollaslabda (Russia Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kholkin E / Sukhova M - Bandaso M C / Maulana A 0 - 2  
Kusharjanto/Kusumawati - Kotsarenko P / Vislova N 2 - 0  
Vívás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Dershwitz - Gémesi Cs. (kard) 15 - 8  
E. Dershwitz - Szatmári A. (kard) 12 - 15  
Gémesi Cs. - A. De Ridder (kard) 1 - 0  
Gémesi Cs. - A. Montano (kard) 1 - 0  
M. Amer - Decsi T. (kard) 1 - 0  
Muhari E. - K. Lehis (női párbajtőr) 0 - 1  
Muhari E. - P. Brunner (női párbajtőr) 1 - 0  
Nagy K. - Injeong Choi (női párbajtőr) 1 - 0  
Sheng Lin - Nagy K. (női párbajtőr) 15 - 7  
Szatmári A. - Junho Kim (kard) 1 - 0  
Szatmári A. - M. Abedini (kard) 15 - 8  
Szatmári A. - M. Mardaleishvili (kard) 1 - 0  
Szatmári A. - Sanguk Oh (kard) 12 - 15  
Szilágyi Á. - K. Yoshida (kard) 0 - 1  
Szilágyi Á. - Kard    
U. Balaganskaya - Nagy K. (női párbajtőr) 0 - 1  
V. Reshetnikov - Szatmári A. (kard) 12 - 15  
Vízilabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - USA 1 - 26  
Új-Zéland - Hollandia 6 - 15  
Vízilabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Oroszország 12 - 17  
Vízilabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Kazahsztán 13 - 7  
Kuba - Spanyolország 6 - 19  
Vízilabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Ausztrália 7 - 9  
Olaszország - Kína 14 - 6  
Úszás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - 5 km vegyes váltó    

 

2019.07.17.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KT Wiz 4 - 6  
Hanwha Eagles - NC Dinos 1 - 14  
KIA Tigers - Lotte Giants 3 - 1  
Kiwoom Heroes - Samsung Lions 10 - 6  
SK Wyverns - LG Twins 8 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 6 - 4  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 5 - 4  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 3 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 0 - 4  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 3 - 7  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 4 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Pericos de Puebla 2 - 5  
Leones de Yucatan - Saraperos de Saltillo 12 - 0  
Olmecas de Tabasco - Rieleros de Aguascaliente 5 - 2  
Sultanes de Monterrey - Diablos Rojos del Mexico 7 - 4  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Guerreros de Oaxaca 9 - 7  
Tigres de Quintana Roo - Algodoneros Union Laguna 19 - 6  
Toros de Tijuana - Bravos de Leon 12 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Washington 1 - 8  
Boston - Toronto 4 - 10  
Chicago Cubs - Cincinnati 4 - 3  
Chicago Cubs - Cincinnati (20:20) 5 - 2  
Cleveland - Detroit 8 - 0  
Colorado - San Francisco 4 - 8  
Colorado - San Francisco (21:10) 8 - 11  
Kansas City - Chicago WS 11 - 0  
LA Angels - Houston 7 - 2  
Miami - San Diego 12 - 7  
Milwaukee - Atlanta 13 - 1  
Milwaukee - Atlanta (20:10) 5 - 4  
Minnesota - NY Mets 2 - 3  
Minnesota - NY Mets (19:10) 4 - 14  
NY Yankees - Tampa Bay 8 - 3  
Oakland - Seattle 9 - 2  
Oakland - Seattle (21:37) 10 - 2  
Philadelphia - LA Dodgers 9 - 8  
St. Louis - Pittsburgh 1 - 3  
St. Louis - Pittsburgh (19:15) 6 - 5  
Texas - Arizona 2 - 9  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaragua - Copagril 0 - 6  
Kerékpár (Tour de France - 11. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - N. Bonifazio 0 - 1  
A. Kristoff - G. Nizzolo 1 - 0  
E. Bernal - Ger. Thomas 1 - 0  
E. Viviani - D. Grönewegen 0 - 1  
P. Sagan - C. Ewan 0 - 1  
S. Colbrelli - Mic. Matthews 1 - 0  
Tour De France 2019 - 11. szakasz    
Tour De France 2019 - 11. szakasz - Top 3    
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - TNT KaTropa 83 - 98  
SM Beermen - Meralco Bolts 91 - 95  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izland - U20Magyarország 78 - 41  
U20Oroszország - U20Fehéroroszország 83 - 70  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bulgária - U20Csehország 79 - 79, h.u. 89 - 93  
U20Finnország - U20Románia 73 - 69  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Grúzia - U20Észtország 67 - 78  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Belgium - U20Portugália (Helyszín: Portugália) 53 - 81  
U20Szlovákia - U20Észak-Macedónia 64 - 46  
Kosárlabda (U20 Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Ukrajna 68 - 40  
U20Görögország - U20Németország 54 - 82  
U20Horvátország - U20Lengyelország 89 - 75  
U20Izrael - U20Montenegró 88 - 69  
U20Litvánia - U20Lettország 114 - 75  
U20Spanyolország - U20Szlovénia 71 - 53  
U20Szerbia - U20Nagy-Britannia 72 - 77  
U20Törökország - U20Olaszország 82 - 80  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Atlanta 77 - 76  
Phoenix - Dallas 69 - 64  
Kézilabda (U19 Eb, női, alsóház 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Horvátország - U19Szlovákia 38 - 24  
U19Németország - U19Szlovénia 32 - 16  
Kézilabda (U19 Eb, női, alsóház 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Portugália - U19Montenegró 19 - 22  
U19Svédország - U19Ausztria 32 - 23  
Kézilabda (U19 Eb, női, felsőház 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Oroszország 23 - 30  
U19Hollandia - U19Franciaország 28 - 31  
Kézilabda (U19 Eb, női, felsőház 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Norvégia - U19Spanyolország 23 - 21  
U19Románia - U19Magyarország (Helyszín: Magyarország) 21 - 31  
Kézilabda (U21 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dél-Korea - U21Franciaország 32 - 46  
U21Nigéria - U21Egyiptom 30 - 47  
Kézilabda (U21 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Argentína - U21Izland 22 - 26  
U21Chile - U21Norvégia 25 - 36  
U21Dánia - U21Németország 30 - 25  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tunézia - Nigéria 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia Mendoza - River Plate 1 - 1  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Ararat-Armenia 3 - 1  
Celtic - FK Sarajevo 2 - 1  
CFR Cluj - FC Asztana 3 - 1  
FTC - Ludogorec Razgrad (Ki jut tovább?)    
Ludogorec Razgrad - FTC 2 - 3  
Maribor - Valur 2 - 0  
Piast Gliwice - BATE Boriszov 1 - 2  
Qarabag Baku - Partizan Tirana 2 - 0  
Riga FC - Dundalk 0 - 0  
Rosenborg - Linfield 4 - 0  
Sutjeska Niksic - Slovan Bratislava 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Sao Bento 2 - 1  
Ponte Preta - Atlético GO 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kindermann - Ponte Preta 1 - 0  
Sao Francisco - Minas Icesp 1 - 1  
Vitória PE - Vitória BA 0 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Royal Pari Santa Cruz 2 - 1  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - Fola Esch 2 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - AZ Alkmaar 2 - 0  
Manchester Utd. - Leeds 4 - 0  
Mönchengladbach - Istanbul Basaksehir 5 - 1  
PSV - Wolfsburg 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GBK Kokkola - PK-37 1 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSM Makassar - Persebaya Surabaya 2 - 1  
PSS Sleman - PSIS Semarang 1 - 3  
Semen Padang - Bhayangkara Jakarta 2 - 3  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Chivas Guadalajara 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Dep. Cali 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Beijing Renhe 2 - 1  
Shandong Luneng - Tianjin Quanjian 2 - 1  
Shanghai SIPG - Hebei 3 - 0  
Shenzhen Hongzuan - Chongqing Lifan 0 - 2  
Wuhan Zall - Jiangsu 1 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pahang - Felda Utd. 3 - 1  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - West Ham 4 - 1  
Newcastle - Wolverhampton 0 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stirling - Arbroath 1 - 6  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cove Rangers - Dundee 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Hamilton 1 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunfermline - Albion Rovers 6 - 0  
St. Mirren - Edinburgh City 1 - 0  
Labdarúgás (Thai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Utd. - Police Tero 3 - 1  
Bankhai United - Trat 1 - 4  
MOF Customs United - Chiangrai Utd. 1 - 4  
Muangthong Utd. - Port FC 0 - 2  
Nakhon Ratchasima - Surat Thani 4 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Portugália - U19Spanyolország 1 - 1  
U19Örményország - U19Olaszország 0 - 4  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanoi FC - Hoang Anh Gia Lai 1 - 1  
Ho Chi Minh FC - Da Nang 3 - 2  
Nam Dinh - Thanh Hoa 4 - 2  
Quang Nam - Hai Phong 1 - 2  
Sanna Khanh Hoa - Binh Duong 1 - 0  
Than Quang Ninh - Viettel Hanoi 1 - 0  
MMA (Dana White's Contender Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Syler - L. Lawrence 1 - 0  
M. Dontale - R. Prasel 1 - 0  
O. Osbourne - A. Villarreal 1 - 0  
S. Regman - A. Arroyo 0 - 1  
Röplabda (U20 vb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Olaszország - U20Kína 3 - 0  
U20Oroszország - U20Brazília 0 - 3  
Röplabda (U20 vb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lengyelország - U20Törökország 1 - 3  
U20USA - U20Japán 0 - 3  
Röplabda (U20 vb, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Szerbia - U20Ruanda 3 - 0  
Röplabda (U20 vb, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dominikai Köztársaság - U20Argentína 0 - 3  
U20Kuba - U20Dominikai Köztársaság 2 - 3  
Sakk (Dortmund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Nepomniachtchi - R. Wojtaszek 0.5 - 0.5  
L-D. Nisipeanu - K. Kulaots 0.5 - 0.5  
L. Dominguez Perez - T. Radjabov 0.5 - 0.5  
Rapport R. - D. Fridman 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Edmonton-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burlacu G / Kopp L - Shoji K / Kurasaka M 0 - 2  
Dunbavin S / Walrond S - Marques Silva H / Ferreira De Paula 0 - 2  
Evans M / Kolinske W - Shoji K / Kurasaka M 2 - 0  
Fecteau-Boutin S / Reka I - Herrmann A / Simonsson L 0 - 2  
Friedl F / Trummer M - Abell K / Trans Hansen M 2 - 0  
Herrmann A / Simonsson L - Samoilovs M / Solovejs A 0 - 2  
Macneil J / Hoey W - Kazhamiaka F / Donovan M 2 - 0  
Pfretzschner L / Sowa R - Inkiew N / Padsawud S 2 - 0  
Rudol M / Miszczuk M - Prudel M / Poznanski D 2 - 0  
Rumsevicius A / Kazdailis - Appelgren M / Annerstedt 2 - 0  
Thompson A / Rosso-Bonnea - Appelgren M / Annerstedt 0 - 2  
Strandröplabda (Edmonton-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doerfler A / Wiesmeyr S - Huber K / Hubscher M 1 - 2  
Driessen A / Meertens I - Olivova S / Rehackova K 1 - 2  
Dunn D / May D - Cannon T / Pollock I 0 - 2  
Gruszczynska J / Wachowic - Monkhouse L / Mcbain M 2 - 1  
Ishitsubo S / Shiba A - Rancourt H / Meunier-Bedard S-J 2 - 0  
Klinger D / Klinger R - Boebner E / Verge-Depre Z 0 - 2  
Nagy M / Saxton C - Brzostek M / Gromadowska A 1 - 2  
Strauss N / Strauss T - Krebs A / Welsch L 2 - 0  
Strandröplabda (Espinho-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alvarez Mendoza D / Moren - Lunina D / Samoday M 2 - 1  
Bieneck V / Schneider I - Sakaguchi K / Murakami R 2 - 0  
Bloem L / Sinnema J - Ludwig L / Kozuch M 0 - 2  
Bloem L / Sinnema J - Oegren S / Nilsson C 2 - 0  
Fujii S / Kumada M - Lobato Herrero/Fernandez 1 - 2  
Gallay A / Pereyra F - Lobato Herrero/Fernandez 2 - 1  
Gutierrez P S / Belen Car - Arvaniti V / Karagkouni P 0 - 2  
Gutierrez P S / Belen Car - Wouters J / Stam K 2 - 1  
Lehtonen R / Ahtiainen N - Alvarez Mendoza D / Moren 2 - 0  
Lehtonen R / Ahtiainen N - Ceracchi F / Fiore E 2 - 0  
Lin M M / Zeng J - Van Driel E / Schoon R 2 - 0  
Radarong V / Hongpak K - Cools S / Van Den Vonder 2 - 0  
Sakaguchi K / Murakami R - Udomchavee T / Numwong R 2 - 0  
Suzuki Y / Nagata Y - Macdonald O / Kirwan F 2 - 1  
Vuorinen A / Prihti V - Dabizha K / Rudykh D 0 - 2  
Tenisz (Amersfoort, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - E. Ruusuvuori 2 - 0  
E. Benchetrit - K. de Schepper 2 - 0  
G. Clezar - T. Kamke 2 - 0  
H.V.N. Rune - D. Masur 1 - 2  
I. Sijsling - J.S. Tatlot 2 - 0  
Jes. de Jong - Z. Kolar 0 - 2  
N. Kuhn - I. Gakhov 1 - 2  
P. Martinez Portero - K-M. Maamoun 2 - 1  
T. Bellucci - J. Sels 0 - 2  
T. Griekspoor - S. Fanselow 1 - 2  
Tenisz (Amersfoort, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Lenz J - Johnson H / Johnson Y 2 - 1  
Escobar G / Verbeek S - De Jong J / Nijboer R 0 - 2  
Ignatik U / Rola B - Blancaneaux G / Martos Gornes S 2 - 0  
Prashanth N V S / Vardhan - Denolly C / Puodziunas S 2 - 0  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos-Vinolas - F. Verdasco 2 - 0  
C. Garin - J. Chardy 0 - 2  
D. Dzumhur - R. Carballes Baena 0 - 2  
M. Ymer - N. Jarry 0 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Duran G - Demoliner M / Jarry N 1 - 2  
Eriksson M / Goransson A - Ymer E / Ymer M 2 - 1  
Garin C / Vega Hernandez - Delbonis F / Zeballos H 0 - 2  
Huey T C / Nielsen F - Gille S / Vliegen J 0 - 2  
Jebavy R / Middelkoop M - Dellien H / Londero J I 2 - 0  
Tenisz (Berkeley, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Khazaniuk - U.M. Arconada 0 - 2  
F. di Lorenzo - Ari. Rodionova 0 - 2  
G. Brodsky - A. Myers 2 - 0  
G. Olmos - A. Parks 0 - 2  
K. Day - Hanna Chang 1 - 2  
K. Swan - H. Baptiste 0 - 2  
L. Cabrera - Aya. Shimizu 0 - 2  
M. Brengle - C. Ma 2 - 0  
M. Manasse - S. Vickery 0 - 2  
Na-Lae Han - Jun. Namigata 2 - 0  
Tara Moore - Kri. Ahn 0 - 2  
Tenisz (Biarritz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lim - K. Le Bihan 2 - 0  
G. Garcia Perez - D. Parry 0 - 2  
G. Sanesi - L. Bencheikh 2 - 0  
I. Ramialison - S. Cakarevic 2 - 0  
K. Zimmermann - O. Saez Larra 1 - 2  
L. Cortez Llorca - B. Schoofs 0 - 2  
S. Janicijevic - S. Shapatava 1 - 2  
T. Andrianjafitrimo - M. Yerolymos 0 - 2  
V. Rodriguez - D. Kovinic 1 - 2  
V. Tomova - I.l. Rosca 2 - 0  
Tenisz (Bukarest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Fourlis - V. Kuzmova 0 - 2  
K. Juvan - I-C. Begu 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - L. Siegemund 0 - 2  
Y. Bonaventure - Kri. Pliskova 0 - 2  
Tenisz (Bukarest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bara I M / Tig P M - Bucsa C / Thombare P 2 - 0  
Begu I-C / Olaru R - Marchetti G / Pigossi L 2 - 0  
Bogdan A / Shinikova I - Krunic A / Mattek-Sands B    
Bogdan E / Cadantu A - Cristian J A / Ruse E G 0 - 2  
Tenisz (Gatineau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kubler - Hir. Moriya 2 - 0  
Joao Menezes - And. Harris 2 - 1  
L. Draxl - Dar. King 1 - 2  
L. Draxl - J. Arconada 2 - 0  
Mic. Redlicki - D. Sela 0 - 2  
P. Polansky - Kai. Uchida 2 - 1  
S. Mansouri - N. Gombos 0 - 2  
Yas. Uchiyama - Yos. Watanuki 2 - 0  
Tenisz (Gatineau, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Couacaud E / Sakharov G - Harris A / Li Z 0 - 2  
Gombos N / Ilkel C - Reese H / Shamasdin A 0 - 2  
Hach Verdugo H / Novikov - Banes M / Santillan A 2 - 0  
Hoyt E / Mansouri S - Galarneau A / Sigouin B 2 - 0  
Janvier M / Matsui T - Fruttero J P / Gonzales R 0 - 2  
Lawson A / Polmans M - Imai S / Saraiva B 2 - 0  
Maytin R / Withrow J - King D / Polansky P 2 - 0  
Neuchrist M / Pasha N - Collard S / Holt B 1 - 2  
Tenisz (Lausanne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - J. Paolini 2 - 0  
B. Pera - Car. Garcia 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - D. Gavrilova 2 - 0  
Xinyun Han - Lud. Samsonova 2 - 0  
Tenisz (Lausanne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barthel M / Knoll X - Sugnaux T / Waltert S 2 - 0  
Lechemia E / Wacanno E - Pera B / Teichmann J 2 - 1  
Potapova A / Sizikova Y - In-Albon Y / Perrin C 2 - 1  
Raina A / Van Der Hoek R - Kalashnikova/Shibahara 1 - 2  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - V. Troicki 2 - 1  
G. Andreozzi - M. Zverev 0 - 2  
I. Ivashka - Chr. Eubanks 2 - 0  
J. Isner - K. Majchrzak 2 - 1  
M. Ebden - D. Kudla 2 - 0  
M. Granollers - Jor. Thompson 2 - 0  
T. Sandgren - A. Mannarino 2 - 0  
U. Humbert - R. Ramanathan 2 - 0  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebden M / Lindstedt R - Bublik A / Istomin D 2 - 0  
Gonzalez S / Qureshi A - Klahn B / Kudla D 1 - 2  
Granollers M / Stakhovsky - Erlich J / Sitak A 2 - 1  
Tenisz (Nurszultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vukic - Tsung-Hua Yang 2 - 1  
D. Yevseyev - L. Miedler 0 - 2  
Jur. Rodionov - K. Sultanov 1 - 2  
N. Sanchez-Izquierdo - M. Basic 1 - 2  
O. Nedovyesov - F. Mena 2 - 0  
S. Rawat - M. Viola 1 - 2  
S.K. Mukund - A. Rinderknech 0 - 2  
Yunseong Chung - E. Leshem 2 - 1  
Tenisz (Nurszultan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrientos N / Mena F - Kadhe A / Yevseyev D 2 - 0  
Chung Y / Nam J - Fayziev S / Sultonov K 2 - 0  
Galiev B / Ilhan M - Marchenko I / Oliveira G 0 - 2  
Golubev A / Nedovyesov A - Khabibulin T / Manafov V 2 - 0  
Ofner S / Setkic A - Crepatte B / Rinderknech 0 - 2  
Tenisz (Nurszultan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aki. Omae - V. Koval 2 - 0  
Arn G. - I. Shymanovich 1 - 2  
E. Yashina - Z. Kulambayeva 1 - 2  
G. Ainitdinova - A. Gasanova 2 - 0  
Ipek Öz - M. Bolkvadze 1 - 2  
K. Palkina - V. Savinykh    
Kyo. Okamura - S. Talbi 2 - 0  
M. Bouzkova - A. Danilina 2 - 0  
M. Zakarlyuk - V. Ekshibarova 1 - 2  
N. Abduraimova - O. Doroshina 0 - 2  
N. Kostic - D. Detkovskaya 2 - 0  
S. Sharipova - P. Monova 2 - 0  
Xinyu Wang - B. Cengiz 2 - 1  
Y. Dmitrichenko - An. Zakharova 0 - 2  
Tenisz (San Benedetto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - C. O'Connell 2 - 0  
D.E. Galan Riveros - R. Dutra da Silva 1 - 2  
G. Quinzi - R. Olivo    
G. Zeppieri - Ale. Muller 0 - 2  
J. Hernandez-Fernandez - T. Seyboth Wild 2 - 1  
M. Guinard - Tung-Lin Wu 2 - 0  
Ped. Sakamoto - F. Gaio 1 - 2  
R. Bonadio - A. Arnaboldi 1 - 2  
R. Marcora - A. Collarini 2 - 0  
Tenisz (San Benedetto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balzerani R / Forti F - Cid R/Hernandez-Fernandez 1 - 2  
Basso A / Trusendi W - Siljestrom A / Walkow S 0 - 2  
Bonadio R / Vanneste J - Galdos S / Varillas J P 1 - 2  
Gomez E / Martinez L D - Sabanov I / Sabanov M    
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balázs A. - F. Krajinovic 2 - 1  
F. Fognini - S. Travaglia    
J. Vesely - L. Mayer 1 - 2  
L. Djere - P. Lorenzi 2 - 1  
Tenisz (Umag, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altmaier D / Molleker R - Sancic A / Serdarusic N 0 - 2  
Andujar P / Granollers-Pu - Molchanov D / Zelenay I 0 - 2  
Krajinovic F / Zimonjic N - Sancic A / Serdarusic N    
Marach/J.Melzer - Cacic N / Lajovic D 2 - 0  
Mayer L / Molteni A - Neis F / Stebe C-M 2 - 0  
Podlipnik-Cast./Weissborn - Brkic T / Pavic A 0 - 2  
Rublev A / Vasilevski A - Haase R / Oswald P 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - Ng Ka Long Angus 0 - 2  
B. Sai Praneeth - Wing Ki Vincent Wong 1 - 2  
H.S. Prannoy - Yuqi Shi 1 - 2  
K. Phetpradab - Zii Jia Lee 0 - 2  
Ken. Nishimoto - Sri. Kidambi 0 - 2  
T. Sitthikom - A. Antonsen 0 - 2  
T. Sugiarto - Long Chen 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis M / Langridge C - Ahsan M / Setiawan H 0 - 2  
Goh V S / Tan W K - Kamura T / Sonoda K 1 - 2  
Hoki T / Kobayashi Y - Ho-Shue J A / Yakura N 2 - 0  
Huang K X / Liu C - Alfian F / Ardianto M R 1 - 2  
Kah M C / Low J S - Wahyu N A P / Ade Y S 0 - 2  
Lamsfuss M / Seidel M E - Isara B / Jongjit M 2 - 1  
Lee Y / Wang C L - Karandasuwardi/Pratama 1 - 2  
Liao M C / Su C H - Attri M / Sumeeth R B 2 - 0  
Ong Y S / Teo E Y - Endo H / Watanabe Y 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aya Ohori - S. Pusarla Venkata 1 - 2  
Beiwen Zhang - L.A. Mainaky 2 - 1  
Chen Xiao Xin - Bing Jiao He 1 - 2  
F. Fitriani - Yufei Chen 0 - 2  
Joy Xuan Deng - Noz. Okuhara 0 - 2  
M. Blichfeldt - Pui Yin Yip 2 - 1  
S.S.Y. Cheah - Cai Yan Yan 2 - 0  
Yue Han - Say. Takahashi 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolotova E / Davletova A - Du Y / Li Y H 0 - 2  
Chang C H / Yang C T - Wenjing D / Xueying F 0 - 2  
Haris D D / Pradipta R A - Li W / Zheng Y 2 - 1  
Hsu Y C / Hu L F - Tanaka S / Yonemoto K 0 - 2  
Imanuela A / Putri V - Liu X / Xia Y 1 - 2  
Supajirakul/Taerattanach. - Birch C / Smith L 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Kandow W O - Ponnappa A / Rankireddy S 2 - 0  
Goh S H / Lai S J - Gondo K / Kurihara A 2 - 0  
Prasetya A E / Islami M G - Ou X / Feng X 1 - 2  
Puangpuapech N / Amitrapa - Puavaranukroh/Taerattanac 2 - 1  
Rivaldy R / Mentari P H - Faizal H / Widjaja G E 1 - 2  
Ronald R / Saufika A - Chan P S / Goh L Y 1 - 2  
Seo S J / Chae Y - Kaneko Y / Matsutomo M 2 - 1  
Tollaslabda (Russia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Kurdyukov - N. Nguyen 0 - 2  
G. Karpov - S.H. Rhustavito 0 - 2  
Kean Yew Loh - R. Maruo 2 - 0  
L. Wraber - P. Kotsarenko 2 - 0  
M. Makalov - A. Derbenev 2 - 0  
R. Yadav Chittaboina - An. Ivanov 2 - 0  
Sir. Verma - S. Sirant 2 - 1  
T.Z. Soo - Ru. Yan 1 - 2  
Vinh Quang Ho Nguyen - P. Abian 0 - 2  
Tollaslabda (Russia Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hassan F M / Lung C K - Goncharov I / Manuylov M 2 - 1  
Higashino K / Watanabe D - Riyanto K P / Yacob Y E Y 1 - 2  
Khakimov N / Zinchenko A - Nikulov V / Serpionov A 2 - 0  
Klimenko D / Shipilenko V - Lam J / Wong H S 2 - 1  
Tollaslabda (Russia Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Shapovalova - S. Jaquet 0 - 2  
C. Choirunnisa - Yu Po Pai 1 - 2  
E. Pyatina - Sárosi L. 0 - 2  
K. Gilmour - M. Ulitina 2 - 0  
K. Polikarpova - P. Makkoveeva 2 - 0  
M. Riya - Thuy Linh Nguyen 0 - 2  
Moto Hayashi - A. Semenova 2 - 0  
N. Shimoda - Yvonne Li 2 - 0  
R. Das - H.Z.G. Chua 2 - 0  
V. Kozyreva - I. Budarin 2 - 0  
V. Vorobeva - M. Mitsova 0 - 2  
Tollaslabda (Russia Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kholkin E / Sukhova M - Kargaev R / Morozova O 2 - 1  
Vízilabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Montenegró 10 - 10  
Szerbia - Dél-Korea (Helyszín: Dél-Korea) 22 - 2  
Vízilabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kazahsztán 17 - 8  
USA - Horvátország 7 - 17  
Vízilabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Új-Zéland 8 - 8  
Magyarország - Spanyolország 13 - 11  
Vízilabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Németország 8 - 15  
Japán - Olaszország 7 - 9  
Úszás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olasz A. - Női 5 km    

 

2019.07.16.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KT Wiz 2 - 7  
Hanwha Eagles - NC Dinos 2 - 3  
KIA Tigers - Lotte Giants    
Kiwoom Heroes - Samsung Lions 6 - 0  
SK Wyverns - LG Twins 10 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 3 - 2  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 3 - 6  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 8 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 2 - 3  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 1 - 0  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 5 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto 10 - 8  
Chicago Cubs - Cincinnati 3 - 6  
Cleveland - Detroit 8 - 6  
Kansas City - Chicago WS 5 - 2  
LA Angels - Houston 9 - 6  
Milwaukee - Atlanta 2 - 4  
NY Yankees - Tampa Bay 4 - 5  
Philadelphia - LA Dodgers 2 - 16  
St. Louis - Pittsburgh 7 - 0  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas Belo Horizonte - Sao Jose 1 - 3  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Fehéroroszország - U20Írország 81 - 59  
U20Magyarország - U20Oroszország 55 - 90  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Finnország 105 - 79  
U20Románia - U20Albánia 68 - 73  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Svédország - U20Hollandia 61 - 66  
Kosárlabda (U20 Eb, Div. B, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Portugália - U20Szlovákia 76 - 61  
U20Észak-Macedónia - U20Luxemburg 93 - 64  
Kézilabda (U19 Eb, női, alsóház 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szlovákia - U19Németország 18 - 39  
U19Szlovénia - U19Horvátország 22 - 33  
Kézilabda (U19 Eb, női, alsóház 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztria - U19Portugália 28 - 24  
U19Montenegró - U19Svédország 20 - 19  
Kézilabda (U19 Eb, női, felsőház 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Dánia 22 - 23  
U19Oroszország - U19Hollandia 28 - 31  
Kézilabda (U19 Eb, női, felsőház 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Magyarország - U19Norvégia 28 - 24  
U19Spanyolország - U19Románia 24 - 29  
Kézilabda (U21 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Spanyolország - U21USA 34 - 13  
U21Szerbia - U21Japán 21 - 19  
U21Szlovénia - U21Tunézia 32 - 25  
Kézilabda (U21 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Egyiptom - U21Ausztrália 44 - 17  
U21Franciaország - U21Nigéria 48 - 19  
U21Svédország - U21Dél-Korea 34 - 28  
Kézilabda (U21 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Horvátország - U21Koszovó 23 - 17  
U21Magyarország - U21Bahrein 34 - 30  
U21Portugália - U21Brazília 30 - 35  
Kézilabda (U21 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Izland - U21Chile 26 - 19  
U21Norvégia - U21Dánia 31 - 32  
U21Németország - U21Argentína 43 - 25  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Suduva Marijampole 2 - 1  
HB Torshavn - Helsinki JK 2 - 2  
KF Feronikeli - TNS 0 - 1  
Saburtalo Tbiliszi - Sheriff Tiraspol 1 - 3  
Shkendija Tetovo - Nomme Kalju 1 - 2  
Valletta - Dudelange 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Boys Warnes - Always Ready La Paz 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuiaba - Sport Recife 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviario CE - Nautico 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Ceara 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santiago Morning - Univ.Catolica de Santiago 0 - 2  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porteno Guayaquil - Santa Rita Vinces 0 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America de Quito - Olmedo 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSD Alianza - LDU Quito 0 - 0  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banants Jereván - Cukaricki 0 - 5  
KI Klaksvik - Riteriai Vilnius 0 - 0  
Titograd Podgorica - CSZKA Szófia 0 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Rapids - Arsenal 0 - 3  
Dynamo Dresden - Paris SG 1 - 6  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema Malang - Perseru Badak Lampung 4 - 1  
Persib Bandung - Kalteng Putra 2 - 0  
Persipura Jayapura - Madura Utd. 1 - 0  
TIRA-Persikabo - Persija Jakarta 5 - 3  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Fram 3 - 1  
Keflavík - Magni 0 - 3  
Leiknir R. - Afturelding 3 - 2  
Thor Akureyri - Njardvik 2 - 1  
Throttur Reykjavik - Grotta 0 - 1  
Vikingur Olafsvik - Haukar 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - ÍBV 9 - 2  
KR - HK/Vikingur 4 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rionegro Aguilas - Cucuta Deportivo 1 - 3  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Dalian Yifang 4 - 1  
Guangzhou R&F - Tianjin Teda 2 - 1  
Shanghai Shenhua - Henan Jianye 3 - 2  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johor DT - Petaling Jaya CFC 0 - 1  
Melaka Utd. - PKNS 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cowdenbeath - Hearts 0 - 2  
Stenhousemuir - Dundee Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Ross County 0 - 4  
Montrose - St. Johnstone 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Elgin 3 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peterhead - Inverness CT 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - Dumbarton 6 - 1  
Queen of South - Annan 3 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queens Park - Partick Thistle 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkirk - Stranraer 1 - 0  
Livingston - Ayr Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Västeras SK - Jönköping Södra 2 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Norvégia - U19Hollandia 0 - 5  
U19Skócia - U19Franciaország 1 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anglia - U19Németország 1 - 2  
U19Spanyolország - U19Belgium 2 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Song Lam Nghe An - Saigon FC 2 - 2  
Röplabda (U20 vb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kína - U20Oroszország 0 - 3  
U20Olaszország - U20Brazília 3 - 0  
Röplabda (U20 vb, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Egyiptom - U20Szerbia 0 - 3  
Röplabda (U20 vb, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Peru - U20Argentína 0 - 3  
Sakk (Dortmund)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Dominguez Perez - I. Nepomniachtchi 1 - 0  
T. Radjabov - Rapport R. 0.5 - 0.5  
Sakk (Riga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Vachier-Lagrave - V. Topalov 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - J-K. Duda 0.5 - 0.5  
Wes. So - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
Yangyi Yu - A. Grischuk 0.5 - 0.5  
Tenisz (Amersfoort, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Metreveli - M. Moraing 0 - 2  
A. Pavlasek - B. Rola 1 - 2  
C. Heyman - M. Safwat 0 - 2  
D. Kuzmanov - K. Coppejans 1 - 2  
E. Ruusuvuori - S. Verbeek 2 - 0  
H.V.N. Rune - G. Brouwer 2 - 0  
J. Lenz - I. Sijsling 0 - 2  
S. Griekspoor - Jes. de Jong 1 - 2  
Ste. Robert - I. Gakhov 1 - 2  
T. de Bakker - J. Choinski 1 - 2  
U. Ignatik - T. van Rijthoven 2 - 0  
Tenisz (Amersfoort, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benchetrit E / Tatlot J - Draganja T / Metreveli A 2 - 1  
Griekspoor S / Van Rijtho - Kolar Z / Vervoort M 2 - 0  
Maamoun K-M / Merino A - Heliovaara H / Ruusuvuori 0 - 2  
Masur D / Moraing M - Brouwer G / Sels J 1 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lestienne - A. Ramos-Vinolas 0 - 2  
C. Ruud - D. Dzumhur 0 - 2  
Den. Novak - S. Darcis 2 - 0  
F. Delbonis - B. Zapata Miralles 2 - 1  
H. Dellien - E. Gulbis    
H. Laaksonen - N. Jarry 0 - 2  
J. Chardy - P. Carreno-Busta 2 - 1  
J. Kovalik - J. Sousa 0 - 2  
J.I. Londero - F. Arguello 2 - 0  
T. Monteiro - E. Ymer 1 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carballes Baena R / Munar - Cerretani J / Romboli F 2 - 0  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Huey T C / Nielsen F 0 - 2  
Tenisz (Berkeley, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hir. Kuwata - Z. Hives 2 - 0  
Yuxuan Zhang - Mayo Hibi 0 - 2  
Tenisz (Biarritz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - N. Podoroska 1 - 2  
G. Ce - Har. Tan 2 - 0  
J. Pieri - A. Zarycka 0 - 2  
J. Ponchet - S. Wagner 2 - 0  
Stollár F. - E. Kostova 0 - 2  
V. Cepede Royg - A. Albie 2 - 0  
Tenisz (Bukarest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - Kri. Pliskova 0 - 2  
A. Rus - V. Kudermetova 0 - 2  
A. Sevastova - A. Bogdan 2 - 1  
Bondár A. - P.M. Tig 0 - 2  
E.G. Ruse - B. Krejcikova 1 - 2  
I-C. Begu - A. Krunic 2 - 0  
I. Jorovic - K. Juvan    
I. Shinikova - K. Juvan 1 - 2  
J. Fourlis - I.M. Bara 2 - 0  
S. Cirstea - J.A. Cristian 1 - 2  
Shilin Xu - L. Arruabarrena-Vecino 1 - 2  
V. Lepchenko - M. di Giuseppe    
Tenisz (Bukarest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amanmuradova A / Dinu C - Bolsova Zadoinov A / Mrdeza T 1 - 2  
Bains N / Grymalska A - Kuzmova V / Pliskova KR 1 - 2  
Fichman S / Stojanovic N - Benoit M / Bonaventure Y 2 - 1  
Tenisz (Gatineau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Galarneau - M.T. Barrios Vera 2 - 1  
Ant. Hoang - A. Galarneau 1 - 2  
B. Gojo - B. Sigouin 2 - 1  
Bran. Holt - M. Mmoh 0 - 2  
E. Couacaud - C. Gomez-Herrera 2 - 0  
E. Escobedo - Duck Hee Lee 1 - 2  
E. Hoyt - Hir. Moriya 0 - 2  
J.J. Wolf - M. Polmans 1 - 2  
Joao Menezes - D. Novikov 2 - 0  
M. Janvier - B. Gojo 2 - 1  
M. Torpegaard - C. Ilkel 1 - 2  
Shi. Imai - Soon Woo Kwon 0 - 2  
Yos. Watanuki - J. Grills 2 - 1  
Tenisz (Lausanne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - M. Trevisan 2 - 0  
C. Perrin - N. Vikhlyantseva 1 - 2  
J. Görges - S. Waltert    
Lud. Samsonova - P. Parmentier 2 - 1  
S. Stosur - B. Haas 2 - 1  
S. Vögele - M. Buzarnescu 1 - 2  
T. Bacsinszky - J.B. Teichmann 1 - 2  
T. Maria - A. Kiick 0 - 2  
Tenisz (Lausanne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Han X - Gumulya B / Rompies J 2 - 0  
Dzalamidze N / Kania P - Potapova A / Sizikova Y 0 - 2  
Gavrilova D / Parmentier - Bai A / Geuer N    
Lister C / Voracova R - Guarachi Mathis/Routliffe 2 - 0  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - A. Bolt 2 - 1  
Chr. Eubanks - Ste. Johnson 2 - 0  
D. Kudla - B. Klahn 2 - 0  
M. Ebden - B. Schnur 2 - 1  
M. Zverev - T. Smyczek 2 - 0  
R. Ramanathan - S. Stakhovsky 2 - 1  
V. Troicki - Jas. Jung 2 - 1  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ArevaloGonzalez/ReyesVare - Sandgren T / Schnur M 2 - 0  
Mclachlan B / Smith J-P - Humbert U / Nys H 2 - 0  
Purcell M / Saville L - Daniell M / Paes L 1 - 2  
Tenisz (Nurszultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Golubev - E. Leshem 0 - 2  
A. Rinderknech - V. Manafov 2 - 0  
B. Crepatte - K. Sultanov 0 - 2  
E. Donskoy - O.A.D. Ayeni 2 - 0  
E. Gerasimov - K. Kravchuk 2 - 0  
H. Grenier - D. Yevseyev    
Hoang Nam Ly - Gon. Oliveira 0 - 2  
I. Marchenko - S. Ofner 1 - 2  
M. Vrbensky - D. Yevseyev 0 - 2  
N. Sanchez-Izquierdo - L. Margaroli 2 - 1  
P. Kotov - Gas. Elias 0 - 2  
S. Korda - L. Giustino 2 - 0  
S. Sekiguchi - Zhizhen Zhang 2 - 0  
T. Gabashvili - Ji Sung Nam 1 - 2  
Tsung-Hua Yang - A. Kadhe 2 - 1  
Tenisz (Nurszultan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourchier H / Kotov P - Lock B / Lock C J 2 - 0  
Margaroli L / Yang T-H - Miedler L / Viola M 0 - 2  
Mukund S / Zhang Z - Gabashvili T / Gerasimov 0 - 2  
Tenisz (Nurszultan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Rakhimova - C. Buyukakcay 1 - 2  
V. Heisen - Mai Minokoshi 2 - 0  
Tenisz (San Benedetto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - L. Vanni 2 - 0  
A. Vavassori - F. Coria 2 - 0  
And. Martin - J. Vanneste 2 - 0  
Emi. Gomez - J. Satral    
F. Forti - G. Mager 2 - 0  
G. Zeppieri - A. Basso 2 - 1  
I. Nedelko - R. Bonadio 0 - 2  
P. Krstin - O. Roca Batalla 0 - 2  
San. Giraldo - P.S. Varillas 2 - 0  
W. Trusendi - D.E. Galan Riveros 1 - 2  
Tenisz (San Benedetto, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bega A / Durasovic V - Guinard M / Muller A 2 - 0  
Galan D / Giraldo S - Descotte M F / Wu T-L    
Safranek V / Satral J - Igoshin A / Safiullin R    
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - R. Haase 2 - 0  
Balázs A. - V. Galovic 2 - 1  
C. Moutet - S. Caruso 0 - 2  
M. Klizan - F. Bagnis 1 - 2  
M. Trungelliti - N. Serdarusic 0 - 2  
P. Andujar - L. Mayer 0 - 2  
P. Torebko - P. Lorenzi 1 - 2  
S. Travaglia - T. Fabbiano 2 - 0  
Taro Daniel - F. Krajinovic 0 - 2  
Tenisz (Umag, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Lammons N - Cacic N / Lajovic D 1 - 2  
Fabbiano T / Lorenzi P - Bolelli S / Fognini F 1 - 2  
Marach/J.Melzer - Sousa P / Travaglia S 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - Guangzu Lu 2 - 1  
Dan Lin - J.A. Ho-Shue 2 - 1  
Jon. Christie - R. Gemke 2 - 0  
K. Wangcharoen - K. Tsuneyama 2 - 1  
Ken. Momota - D. Liew 2 - 0  
M. Caljouw - Yuxiang Huang 0 - 2  
Tien Chen Chou - S. Avihingsanon 2 - 0  
Tzu Wei Wang - H-K. Vittinghus 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Choi S / Seo S J - Angriawan B / Hardianto H 2 - 1  
Gideon M F / Sukamuljo K - Inoue T / Kaneko Y 2 - 1  
Han C / Zhou H - Yao C L / Han Y P 2 - 1  
He J / Tan Q - Zijian D / Chang W 2 - 0  
Junhui L / Yuchen L - Chia A / Soh W Y 2 - 1  
Maas J / Tabeling R - OU X Y / Zhang N 0 - 2  
Rankireddy S / Shetty C - Goh S F / Izzuddin N 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - Xuerui Li 2 - 1  
C. Birch - Nit. Jindapol 0 - 2  
E. Kosetskaya - B. Ongbumrungpan 0 - 2  
L. Kjaersfeldt - Ngan Yi Cheung 1 - 2  
Michelle Li - Ji Hyun Sung 2 - 1  
P. Chochuwong - G. Mariska 0 - 2  
R. Intanon - Rus. Hartawan 2 - 0  
Tzu Ying Tai - Jia Min Yeo 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chow M K / Lee M Y - Barkah Y / Sugiarto J F 2 - 0  
Hoo V / Yap C W - Ponnappa A / Reddy N S 2 - 1  
Kititharakul/Prajongjai - Kim S Y / Kong H Y 0 - 2  
Lee S H / Shin S C - Fruergaard M / Thygesen S 2 - 0  
Mapasa S / Somerville G - Melati N / Nuraidah T R 0 - 2  
Polii G / Rahayu A - Takahata Y / Sakuramoto A 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alimov R / Davletova A - Magee S / Magee C    
Chopra P J / Siki Reddy N - Piek S / Tabeling R 2 - 1  
Higashino A / Watanabe Y - Adcock C / Adcock G    
Jordan P / Oktavianti M D - Lamsfuss M / Herttrich I 0 - 2  
Lu K / Lu C - Tan K M / Lai P J 0 - 2  
Seidel M E / Linda E - Ellis M / Smith L 0 - 2  
Tang C M / Tse Y S - Hoki T / Nagahara W 2 - 0  
Zheng S / Huang Y - Jiting H / Yue D 2 - 0  
Tollaslabda (Russia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pochtarev - K. Laotrakul 2 - 0  
A. Savatyugin - A. Bakhshullaev 0 - 2  
M. Ivanic - Daniel Fan 2 - 0  
Ru. Yan - M. Manjunath 2 - 1  
Sir. Verma - H. Dani 2 - 0  
V. Shipilenko - Gabriel Ma 2 - 1  
Vízilabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Új-Zéland 4 - 17  
USA - Hollandia 12 - 9  
Vízilabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Magyarország 14 - 15  
Vízilabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuba - Görögország 4 - 20  
Spanyolország - Kazahsztán 18 - 6  
Vízilabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kína 14 - 12  
Japán - Olaszország 7 - 9  
Úszás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rasovszky K. - 10 km    
Rasovszky K. - F. Weertman (10 km)    

 

2019.07.15.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 1 - 5  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 2 - 6  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 5 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 4 - 2  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 4 - 7  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 5 - 8  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Tigres de Quintana Roo 2 - 7  
Guerreros de Oaxaca - Sultanes de Monterrey 5 - 2  
Saraperos de Saltillo - Leones de Yucatan 6 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - LA Dodgers 4 - 7  
Golf (Senior Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Senior Players Championship 2019    
Kerékpár (Tour de France - 10. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kristoff - G. Nizzolo 1 - 0  
E. Bernal - Ger. Thomas 0 - 1  
E. Viviani - D. Grönewegen 1 - 0  
J. Fuglsang - R. Uran 0 - 1  
P. Sagan - C. Ewan 0 - 1  
S. Colbrelli - Mic. Matthews 0 - 1  
T. Pinot - R. Bardet 0 - 1  
Tour de France 2019 - 10. szakasz    
Tour de France 2019 - 10. szakasz - Top 3    
Kosárlabda (U20 Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Montenegró - U20Nagy-Britannia 72 - 68  
U20Törökország - U20Franciaország 57 - 69  
Kosárlabda (U20 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Szerbia - U20Olaszország 73 - 69  
U20Ukrajna - U20Izrael (Helyszín: Izrael) 74 - 93  
Kosárlabda (U20 Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Lettország - U20Horvátország 78 - 90  
U20Spanyolország - U20Németország 78 - 66  
Kosárlabda (U20 Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Litvánia - U20Görögország 67 - 67, h.u. 88 - 86  
U20Szlovénia - U20Lengyelország 77 - 80  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Phoenix 75 - 62  
Seattle - New York 78 - 69  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Levszki Szófia 1 - 4  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - The Strongest 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético Acreano - Boa 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Atlético MG 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Jose dos Campos - Foz Cataratas 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - AC Barnechea 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlín - Slavia Praha 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Aarhus GF 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guayaquil City - Delfin Manta 1 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Honka 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindavik - ÍA Akranes 1 - 1  
Vikingur Reykjavik - Fylkir 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavík - Fylkir 2 - 0  
Selfoss - Stjarnan 3 - 0  
Thor Akureyri - Valur 0 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Alianza Petrolera 2 - 1  
Independiente Medellin - Boyaca Patriotas 3 - 0  
Millonarios - Envigado 1 - 2  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - METTA/LU 1 - 0  
Spartaks Jurmala - Daugavpils 0 - 1  
Labdarúgás (Mex.Kupagyőztesek SzuperKupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Necaxa 4 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Bajnokok SzuperKupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Tigres 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York RB - New York City FC 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - Sarpsborg 3 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Rubin Kazany 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Garcilaso - Molinos El Pirata 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Chindia Targoviste 2 - 2  
Viitorul Constanta - Dinamo Bukarest 5 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Sirius 1 - 0  
Sundsvall - Hammarby 2 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Franciaország 0 - 3  
U19Norvégia - U19Írország 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UC Dublin - Bohemians 1 - 0  
Röplabda (Nemzetek Ligája, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - USA (Helyszín: USA) 3 - 1  
Röplabda (U20 vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Olaszország - U20Mexikó 3 - 0  
Röplabda (U20 vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Oroszország 0 - 3  
U20Törökország - U20Szerbia 3 - 2  
Röplabda (U20 vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dominikai Köztársaság - U20Japán 0 - 3  
Sakk (Riga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - Yangyi Yu 0.5 - 0.5  
J-K. Duda - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - Wes. So 0.5 - 0.5  
V. Topalov - M. Vachier-Lagrave 0 - 1  
Tenisz (Amersfoort, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Avidzba - C. Heyman 0 - 2  
A. Deckers - K. de Schepper 0 - 2  
A. Metreveli - N. Lootsma 2 - 1  
C. Denolly - K-M. Maamoun 1 - 2  
F.F. Silva - G. Clezar 0 - 2  
G. Blancaneaux - D. Kuzmanov 0 - 2  
J. Sels - B. van de Zandschulp 2 - 1  
R. Nijbör - S. Fanselow 0 - 2  
R. Ojeda Lara - J. Choinski 0 - 2  
T. van Rijthoven - Gon. Escobar 2 - 1  
Tak Khunn Wang - A. Pavlasek 0 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - M. Ymer 1 - 2  
J.A. Munar Clar - R. Carballes Baena 1 - 2  
Tenisz (Bastad, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carreno-Busta P / Sousa J - Arneodo R / Dzumhur D 2 - 0  
Gille S / Vliegen J - Arends S / Pel D 2 - 1  
Tenisz (Bastad-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - A. Vatutin 2 - 0  
F. Arguello - S. Diez 2 - 1  
L. Grigelis - C. Lestienne 1 - 2  
P. Carreno-Busta - R. Quiroz 2 - 0  
Tenisz (Bukarest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolsova Zadoinov - V. Flink 2 - 0  
A. Kalinina - L. Siegemund 1 - 2  
B. Mattek-Sands - Y. Bonaventure    
D. Jakupovic - V. Kuzmova 0 - 2  
P. Badosa Gibert - E. Rybakina 0 - 2  
T. Mrdeza - Y. Bonaventure 0 - 2  
T. Zidansek - K. Juvan    
Tenisz (Bukarest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena-Vecino L / M - Craciun G / Fetecau I 2 - 0  
Jakupovic D / Jorovic I - Cristian J A / Ruse E G    
Tenisz (Bukarest-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondár A. - M. Benoit 2 - 1  
I. Shinikova - P.M. Tig 0 - 2  
N. Dascalu - A. Cadantu 1 - 2  
Shilin Xu - A. Cadantu 2 - 1  
T. Mrdeza - J. Fourlis 1 - 2  
Tenisz (Gatineau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - C. Gomez-Herrera 1 - 2  
C. Altamirano - Bran. Holt 0 - 2  
E. Escobedo - A. Sarkissian 2 - 0  
J.J. Wolf - G. Sakharov 2 - 0  
Kai. Uchida - Roy Smith 2 - 0  
M. Banes - C. Ilkel 0 - 2  
Mic. Redlicki - Dan. Petrovic 2 - 1  
R. Ortega-Olmedo - S. Mansouri 0 - 2  
Shi. Imai - A. Tabilo 2 - 1  
Zhe Li - And. Harris    
Zhe Li - M. Neuchrist 0 - 2  
Tenisz (Gatineau-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klein - D. Novikov 1 - 2  
J. Grills - J. Boulais    
Tenisz (Honolulu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U.M. Arconada - N. Gibbs 2 - 0  
Tenisz (Lausanne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - Car. Garcia 0 - 2  
B. Pera - G. Gatto-Monticone 2 - 0  
J. Paolini - T. Sugnaux 2 - 0  
K. Kucova - A. Potapova 0 - 2  
Kat. Kozlova - V. Gracheva    
M. Barthel - F. Ferro 0 - 2  
M. Minella - A. Potapova    
T. Korpatsch - E. Bouchard 2 - 1  
Xinyun Han - V. Gracheva 2 - 0  
Y. In-Albon - D. Gavrilova 1 - 2  
Tenisz (Lausanne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
In-Albon Y / Perrin C - Bacsinszky T / Buzarnescu 2 - 0  
Tenisz (Newport, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gray - K. Majchrzak 0 - 2  
B. Tomic - I. Ivashka 0 - 2  
D. Istomin - T. Sandgren 1 - 2  
I. Karlovic - G. Andreozzi 0 - 2  
M. Granollers - P. Gunneswaran 2 - 0  
Tenisz (Newport, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monroe N / Zverev M - Cressy M / Smith K 2 - 1  
Nedunchezhiyan J / Raja P - Gong M-X / Zhang Ze 0 - 2  
Tenisz (Newport-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - N. Rubin 2 - 0  
B. Fratangelo - V. Troicki 0 - 2  
J-P. Smith - T. Smyczek 1 - 2  
R. Ramanathan - Yui. Sugita 2 - 1  
Tenisz (Nurszultan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - Hoang Nam Ly 1 - 2  
G. Lomakin - F. Mena 0 - 2  
Gas. Elias - N. Barrientos 2 - 0  
I. Marchenko - M. Ilhan 2 - 0  
K. Kravchuk - H. Bourchier 2 - 0  
O.A.D. Ayeni - S. Fomin 2 - 0  
S. Korda - E. Tyurnev    
S. Rawat - S. Fayziev 2 - 0  
S. Sekiguchi - D. Tashbulatov 2 - 0  
T. Gabashvili - B. Patael 2 - 0  
Tenisz (Nurszultan-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Margaroli - B. Zhukayev 2 - 0  
V. Manafov - B. Lock 2 - 0  
Tenisz (San Benedetto, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - P. Rondoni 2 - 1  
A. Pellegrino - A. Bega 2 - 0  
A. Vavassori - S. Ramazzotti 2 - 0  
I. Cervantes-Huegun - P.S. Varillas 1 - 2  
J. Satral - R. Safiullin 2 - 0  
J. Vanneste - A. Molcan    
L. Musetti - M. Guinard 1 - 2  
O. Roca Batalla - V. Safranek 2 - 0  
Piros Zs. - F. Forti 1 - 2  
R. Olivo - V. Durasovic 2 - 0  
T. Seyboth Wild - C. Taberner 2 - 0  
Tenisz (Umag, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C-M. Stebe - J. Vesely 1 - 2  
M. Cecchinato - A. Bedene 0 - 2  
P. Sousa - J. Sinner 1 - 2  
Tenisz (Umag-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Trungelliti - S. Napolitano 2 - 1  
P. Torebko - D. Altmaier 2 - 0  
S. Caruso - T. Robredo 2 - 1  
Tollaslabda (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ko S H / Shin B C - Lee Y / Wang C L    
Vízilabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Görögország 3 - 26  
Szerbia - Montenegró 10 - 10  
Vízilabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Ausztrália 14 - 4  
USA - Kazahsztán 16 - 7  
Vízilabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Spanyolország 3 - 23  
Új-Zéland - Magyarország 4 - 24  
Vízilabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Olaszország 5 - 14  
Németország - Japán 9 - 9  
Címkék: eredmények, tippmix,