Tippmix eredmények - 2019. július 1-7.

2019-07-01
Tippmix eredmények - 2019. július 1-7.
2019.07.07.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saskatchewan - Calgary 10 - 37  
Toronto - British Columbia 17 - 18  
Asztalitenisz (Korea Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chuqin Wang - Xin Xu 2 - 4  
Long Ma - Xin Xu 1 - 4  
Youngsik Jeoung - Long Ma 1 - 4  
Asztalitenisz (Korea Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manyu Wang - Meng Chen 3 - 4  
Ning Ding - Meng Chen 1 - 4  
Ning Ding - Yingsha Sun 4 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Melbourne Demons 100 - 105  
Greater Western Sydney - Brisbane Lions 74 - 94  
North Melbourne Kangaroos - St. Kilda 112 - 73  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SK Wyverns 5 - 4  
Hanwha Eagles - KT Wiz 3 - 4  
KIA Tigers - LG Twins 9 - 10  
Kiwoom Heroes - Lotte Giants 5 - 2  
NC Dinos - Samsung Lions 2 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 7 - 1  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 1 - 0  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 4 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 8 - 2  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 5 - 2  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 3 - 6  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Diablos Rojos del Mexico 13 - 6  
Leones de Yucatan - Generales de Durango 3 - 5  
Olmecas de Tabasco - Algodoneros Union Laguna 6 - 3  
Sultanes de Monterrey - Guerreros de Oaxaca 2 - 4  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Bravos de Leon 10 - 7  
Tigres de Quintana Roo - Rieleros de Aguascaliente 6 - 0  
Toros de Tijuana - Pericos de Puebla 1 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 4 - 2  
Arizona - Colorado (22:10) 5 - 3  
Atlanta - Miami 4 - 3  
Chicago WS - Chicago Cubs 3 - 6  
Chicago WS - Chicago Cubs (20:10) 3 - 1  
Cincinnati - Cleveland 1 - 11  
Detroit - Boston 3 - 6  
Detroit - Boston (22:10) 6 - 10  
Houston - LA Angels 4 - 0  
Houston - LA Angels (20:10) 11 - 10  
LA Dodgers - San Diego 1 - 3  
LA Dodgers - San Diego (22:10) 3 - 5  
Minnesota - Texas 1 - 4  
NY Mets - Philadelphia 6 - 5  
NY Mets - Philadelphia (19:10) 3 - 8  
Pittsburgh - Milwaukee 6 - 5  
Pittsburgh - Milwaukee (22:05) 12 - 2  
San Francisco - St. Louis 8 - 4  
San Francisco - St. Louis (22:05) 1 - 0  
Seattle - Oakland 6 - 3  
Seattle - Oakland (22:10) 4 - 7  
Tampa Bay - NY Yankees 2 - 1  
Toronto - Baltimore 6 - 1  
Washington - Kansas City 5 - 2  
Darts (US Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
US Masters 2019    
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assoeva Venancio Aires - Cascavel 4 - 1  
Foz Cataratas - Intelli Paraiso 3 - 2  
Marreco Francisco Beltrao - Sao Jose 5 - 3  
Minas Belo Horizonte - ACMF Campo Mourao 3 - 3  
Golf (3M Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
3M Open 2019    
Golf (Irish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irish Open 2019    
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Adrenaline - Perth Thunder 1 - 7  
Melbourne Mustangs - Newcastle North Stars 1 - 4  
Sydney Ice Dogs - Canberra Brave 1 - 7  
Kerékpár (Tour de France - 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrain-Merida - Astana 1 - 0  
Bora-Hansgrohe - Movistar 1 - 0  
CCC - Katusha 0 - 1  
Deceuninck Quick-Step - Mitchelton-Scott 1 - 0  
Groupama-FDJ - Trek-Segafredo 1 - 0  
Ineos - Jumbo-Visma 0 - 1  
Sunweb - EF 1 - 0  
Tour de France 2019 - 2. szakasz    
Tour de France 2019 - 2. szakasz - Top 3    
Kosárlabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Franciaország 86 - 66  
Szerbia - Nagy-Britannia 81 - 55  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - Ginebra SM 81 - 102  
TNT KaTropa - Blackwater Elite 115 - 97  
Kosárlabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Fülöp-szigetek - U19Új-Zéland 70 - 76  
U19Kína - U19Szenegál 73 - 90  
Kosárlabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Oroszország - U19Puerto Rico 77 - 74  
U19Szerbia - U19Kanada 110 - 92  
Kosárlabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztrália - U19Görögország (Helyszín: Görögország) 71 - 52  
U19Lettország - U19Argentína 68 - 74  
Kosárlabda (U19 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Litvánia - U19Franciaország 68 - 73  
U19USA - U19Mali 93 - 79  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Washington 98 - 81  
New York - Las Vegas 58 - 90  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Super City Rangers - Bay Hawks 89 - 112  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Guinea 3 - 0  
Madagaszkár - Kongói DK 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo PB - Sampaio Correa 1 - 2  
Confianca - Globo RN 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volta Redonda - Boa 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton Vina Del Mar - Trasandino de Los Andes 1 - 0  
Huachipato - Dep. Temuco 1 - 1  
Labdarúgás (Copa America)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Peru 3 - 1  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Atlético - Atl. Grau 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitario de Deportes - C. Mannucci Trujillo 2 - 0  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juan Aurich - Los Caimanes 2 - 3  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Huanuco - Union Comercio 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huancayo - Santos Nazca 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Jeonnam 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Seongnam 3 - 1  
Suwon Bluewings - Jeju 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - Fuerza Amarilla 1 - 0  
El Nacional Quito - Barcelona Guayaquil 1 - 0  
Olmedo - LDU Quito 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Gorodeja 0 - 0  
Isloch Minszk - Slavia Mozír 2 - 1  
Szluck - Torpedo Minszk 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV - Nice 2 - 3  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sudet - Vantaa JS 4 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GBK Kokkola - FC Vaajakoski 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Seinäjoen JK 3 - 0  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Philippine Air Force FC - Mendiola 1 - 3  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalteng Putra - PSS Sleman 0 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - HK Kopavogs 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Yamagata 0 - 0  
Kashiwa R. - Kofu 4 - 2  
Kyoto - Nagasaki 1 - 0  
Okayama - Kagoshima Utd. 2 - 1  
Tokushima - JEF United Chiba 1 - 1  
Yamaguchi - Machida Zelvia 3 - 0  
Zweigen Kanazawa - Mito 2 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Gamba Osaka 3 - 1  
Kawasaki Frontale - Sagan Tosu 0 - 0  
Nagoya GE - Shonan Bellmare 0 - 2  
Sapporo - Matsumoto Yamaga 1 - 1  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacific Langford - Cavalry 2 - 3  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Shanghai Shenxin 1 - 1  
Liaoning Hongyun - Guizhou Zhicheng 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Shandong Luneng 0 - 2  
Dalian Yifang - Henan Jianye 3 - 1  
Hebei - Shenzhen Hongzuan 1 - 1  
Tianjin Teda - Jiangsu 2 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Felda Utd. - Selangor 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - New York RB 3 - 3  
Columbus - Seattle 1 - 2  
FC Cincinnati - Houston 3 - 2  
Kansas City - Chicago 1 - 0  
Los Angeles FC - Vancouver 6 - 1  
Montreal - Minnesota 2 - 3  
Philadelphia - Orlando    
San Jose - Salt Lake 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Byasen 2 - 0  
Fredrikstad - Egersund 1 - 1  
Hödd - Levanger 0 - 2  
Moss - Bryne 2 - 3  
Vidar - Sola 1 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Sky Blue 1 - 2  
Orlando - Washington 4 - 3  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Szpartak Moszkva 2 0 - 1  
Csajka Peszcsanokopszkoje - Csertanovo Moszkva 0 - 1  
Fakel Voronyezs - Torpedo Moszkva 0 - 1  
Kurszk - Rotor Volgográd 0 - 3  
Lucs Vlagyivosztok - Himki 2 - 5  
Mordovija Szaranszk - NyeftehimikNyizsnyekamszk 0 - 1  
Nyizsnyij Novgorod - Tom Tomszk 0 - 2  
SZKA Habarovszk - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 2  
Teksztilsik Ivanovo - Jenyiszej Krasznojarszk 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyra - Independiente FBC 0 - 1  
Fulgencio Yegros - Dep. Caaguazu 2 - 0  
Guairena - Resistencia Asuncion 4 - 1  
Ovetense - 12 de Octubre Itaugua 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - Oddevold 0 - 0  
Värnamo - Eskilsminne 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Linköping City 0 - 4  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Falkenberg 6 - 2  
Norrköping - Häcken 2 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampines Rovers - Balestier Khalsa 4 - 2  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buriram Utd. - Suphanburi 0 - 0  
Chiangrai Utd. - Nakhon Ratchasima 1 - 1  
Muangthong Utd. - Bangkok Utd. 3 - 2  
Samut Prakan - Chonburi FC 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Montevideo - Cerrito Montevideo 2 - 2  
Central Espanol - Torque Montevideo 0 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Louisville City - Nashville SC 2 - 1  
Memphis - Hartford 4 - 1  
Oklahoma City Energy - El Paso 1 - 1  
Portland 2 - Tulsa 1 - 1  
Real Monarchs - New Mexico Utd. 1 - 0  
Rio Grande Valley - Tacoma Defiance 0 - 0  
St. Louis FC - Loudoun Utd. 2 - 2  
Swope Park - Tampa Bay 1 - 3  
Labdarúgás (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Hollandia 2 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoang Anh Gia Lai - Quang Nam 1 - 2  
Sanna Khanh Hoa - Thanh Hoa 1 - 3  
Song Lam Nghe An - Da Nang 0 - 0  
Viettel Hanoi - Ho Chi Minh FC 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Maardu Linnameeskond 1 - 4  
MMA (UFC 239, Las Vegas)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Nunes - Hol. Holm (női) 1 - 0  
Ale. Perez - Song Yadong 0 - 1  
C. Gadelha - R. Markos (női) 1 - 0  
Die. Sanchez - M. Chiesa 0 - 1  
E. Shahbazyan - J. Marshman 1 - 0  
G. Melendez - Arn. Allen 0 - 1  
I. Naurdiev - C. Rencountre 0 - 1  
J. Avila - P. Kianzad (női) 1 - 0  
J. Masvidal - B. Askren 1 - 0  
Jan Blachowicz - L. Rockhold 1 - 0  
Jon Jones - Thi. Santos 1 - 0  
Mar. Vera - Noh. Hernandez 1 - 0  
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex Marquez - M. Schrötter (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
B. Binder - T. Lüthi (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
I. Lecuona - F. di Giannantonio (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
Jor. Navarro - Remy Gardner (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Baldassarri - Aug. Fernandez (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Marini - M. Schrötter (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Német Nagydíj 2019    
Moto2, Német Nagydíj 2019 - Top 3    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Canet - T. Arbolino (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
Gab. Rodrigo - Tat. Suzuki (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
J. Kornfeil - J. McPhee (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
Kai. Toba - Ayu. Sasaki (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Dalla Porta - Mar. Ramirez (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Német Nagydíj 2019    
Moto3, Német Nagydíj 2019 - Top 3    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Crutchlow - F. Morbidelli (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
F. Bagnaia - J. Zarco (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
Jack Miller - J. Mir (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Vinales - A. Rins (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
Pol Espargaro - Tak. Nakagami (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Bradl - Ale. Espargaro (Német Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Rossi - A. Dovizioso (Német Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Német Nagydíj 2019    
MotoGP, Német Nagydíj 2019 - Top 3    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - J. Logano (Daytona 2.) 0 - 1  
D. Hamlin - Cha. Elliott (Daytona 2.) 1 - 0  
Kyle Busch - D. Hamlin (Daytona 2.) 1 - 0  
Nascar, Daytona 2. 2019    
Nascar, Daytona 2. 2019 - Top 3    
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Brisbane Broncos 22 - 24  
Röplabda (Challenger Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuba - Szlovénia (Helyszín: Szlovénia) 0 - 3  
Törökország - Fehéroroszország 1 - 3  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - USA 2 - 3  
Törökország - Kína (Helyszín: Kína) 1 - 3  
Sakk (Danzhou)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Amin - V. Artemiev 0.5 - 0.5  
E. Inarkiev - Yangyi Yu 0.5 - 0.5  
S.G. Vidit - Hao Wang 1 - 0  
Yi Wei - Rapport R. 0.5 - 0.5  
Sakk (Zágráb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - V. Anand 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - A. Giri 0 - 1  
L. Aronian - Wes. So 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - M. Vachier-Lagrave 1 - 0  
S. Karjakin - F. Caruana 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - Liren Ding 0.5 - 0.5  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Svájc 6 - 6  
Ukrajna - Lengyelország 1 - 0  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Törökország 2 - 6  
Spanyolország - Oroszország 2 - 1  
Strandröplabda (Qidong)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dressler C / Huber A - Eglseer P / Schnetzer F 2 - 0  
Dressler C / Huber A - Sivolap M / Yarzutkin A 2 - 1  
Eglseer P / Schnetzer F - Jongklang S / Khaolumtarn 2 - 1  
Sivolap M / Yarzutkin A - Jongklang S / Khaolumtarn 0 - 2  
Strandröplabda (Qidong, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suzuki C / Sakaguchi Y - Kou N-H / Liu P H 2 - 0  
Wen S H / Wang J - Kubickova M / Kvapilova M 2 - 1  
Strandröplabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mol A / Sorum C S - Crabb T / Bourne T 2 - 1  
Thole J / Wickler C - Krasilnikov/Stoyanovskiy 1 - 2  
Tenisz (Belgrád, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Miladinovic - Marozsán F. 2 - 0  
Tenisz (Braunschweig, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Muller - T. Griekspoor 0 - 2  
C-M. Stebe - J. Haerteis 1 - 2  
C. Taberner - P. Heller 2 - 0  
E. Benchetrit - T. Kamke    
J. Kovalik - Ben. Hassan 2 - 1  
K-M. Maamoun - D. Altmaier 0 - 2  
L. Miedler - T. de Bakker 2 - 0  
P. Cachin - T. van Rijthoven 2 - 0  
S. Diez - A. Vatutin 2 - 1  
Tenisz (Ludwigshafen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Horansky - Y. Hanfmann 0 - 2  
Tenisz (Ludwigshafen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lammons N / Romboli F - Domingues J / Sousa P 2 - 0  
Tenisz (Recanati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Marcora - E. Gerasimov 0 - 2  
Tenisz (Recanati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oliveira G / Ramanathan R - Vavassori A / Vega Hernan 2 - 0  
Tollaslabda (Canada Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Parupalli - Shifeng Li 1 - 2  
Tollaslabda (Canada Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Okamura H / Onodera M - Boe M / Conrad-Petersen M 0 - 2  
Tollaslabda (Canada Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Se Young An - Zhiyi Wang 2 - 0  
Tollaslabda (Canada Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Kim H R - Mapasa S / Somerville G 0 - 2  
Tollaslabda (Canada Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guo X / Zhang S - Ko S H / Eom H W 0 - 2  
 
2019.07.06.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa - Winnipeg 14 - 29  
Asztalitenisz (Korea Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jingkun Liang - Xin Xu 2 - 4  
Kri. Karlsson - Long Ma 2 - 4  
Tom. Harimoto - Chuqin Wang 2 - 4  
Zhendong Fan - Youngsik Jeoung 2 - 4  
Asztalitenisz (Korea Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jung Y / Lee S - Fan Z / Xu X 0 - 3  
Asztalitenisz (Korea Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kas. Ishikawa - Yingsha Sun 3 - 4  
Manyu Wang - Mima Ito 4 - 0  
Ning Ding - Jihee Jeon 4 - 0  
Yuling Zhu - Meng Chen 0 - 4  
Asztalitenisz (Korea Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen M / Wang M - Choi H / Yang H 3 - 0  
Asztalitenisz (Korea Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xu X / Liu S - Wong C T / Doo H K 1 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Port Adelaide 44 - 101  
Essendon - Sydney Swans 76 - 66  
Fremantle - West Coast Eagles 31 - 122  
Gold Coast Suns - Richmond 58 - 150  
Western Bulldogs - Geelong 71 - 55  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SK Wyverns 2 - 4  
Hanwha Eagles - KT Wiz 9 - 8  
KIA Tigers - LG Twins 7 - 0  
Kiwoom Heroes - Lotte Giants 6 - 4  
NC Dinos - Samsung Lions 2 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 0 - 5  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 5 - 6  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 0 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 1 - 3  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 8 - 5  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 4 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Diablos Rojos del Mexico 5 - 8  
Leones de Yucatan - Generales de Durango 9 - 0  
Olmecas de Tabasco - Algodoneros Union Laguna 6 - 2  
Piratas de Campeche - Saraperos de Saltillo    
Sultanes de Monterrey - Guerreros de Oaxaca 8 - 3  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Bravos de Leon 5 - 4  
Tigres de Quintana Roo - Rieleros de Aguascaliente 4 - 1  
Toros de Tijuana - Pericos de Puebla 12 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 8 - 0  
Atlanta - Miami 1 - 0  
Atlanta - Miami (22:10) 4 - 5  
Cincinnati - Cleveland 2 - 7  
Detroit - Boston 6 - 9  
Houston - LA Angels 4 - 5  
LA Dodgers - San Diego 2 - 3  
Minnesota - Texas 15 - 6  
Minnesota - Texas (20:10) 7 - 4  
NY Mets - Philadelphia 2 - 7  
Pittsburgh - Milwaukee 6 - 7  
San Francisco - St. Louis 4 - 9  
Seattle - Oakland 2 - 5  
Tampa Bay - NY Yankees 4 - 8  
Tampa Bay - NY Yankees (22:10) 4 - 3  
Toronto - Baltimore 1 - 4  
Toronto - Baltimore (21:07) 1 - 8  
Washington - Kansas City 4 - 7  
Washington - Kansas City (22:05) 6 - 0  
Darts (US Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mic. Smith - G. Price    
Mic. Smith - N. Aspinall    
N. Aspinall - P. Wright    
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Copagril - Corinthians 2 - 3  
Jaragua - Joinville 1 - 3  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Adrenaline - Perth Thunder 2 - 4  
Melbourne Ice - Newcastle North Stars 4 - 3  
Sydney Bears - Sydney Ice Dogs 6 - 4  
Jégkorong (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botany Swarm - Canterbury Red Devils 11 - 5  
Dunedin Thunder - Southern Stampede 0 - 7  
Kerékpár (Tour de France - 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kristoff - C. Laporte 1 - 0  
E. Bernal - Ger. Thomas 1 - 0  
E. Viviani - D. Grönewegen 1 - 0  
J. Fuglsang - A. Yates 0 - 1  
M. Trentin - J. Stuyven 1 - 0  
Mic. Matthews - S. Colbrelli 0 - 1  
P. Sagan - C. Ewan 1 - 0  
Tour de France - 1. szakasz 2019    
Kosárlabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Nagy-Britannia 63 - 56  
Spanyolország - Szerbia (Helyszín: Szerbia) 71 - 66  
Kosárlabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Magyarország 72 - 56  
Oroszország - Svédország 52 - 57  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - RS Elasto Painters 84 - 86  
Phoenix Fuelmasters - Columbian Dyip 98 - 100  
Kosárlabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Görögország (Helyszín: Görögország) 66 - 72  
U19Lettország - U19Ausztrália 80 - 94  
Kosárlabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Kína - U19Fülöp-szigetek 72 - 86  
U19Új-Zéland - U19Szenegál 87 - 71  
Kosárlabda (U19 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Mali - U19Franciaország 76 - 73  
U19USA - U19Litvánia 102 - 67  
Kosárlabda (U19 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Oroszország - U19Szerbia 83 - 79  
U19Puerto Rico - U19Kanada 98 - 81  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Minnesota 71 - 74  
Dallas - Indiana 56 - 76  
Las Vegas - Washington    
Phoenix - New York 76 - 80  
Seattle - Atlanta 66 - 77  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nelson Giants - Southern Huskies 89 - 97  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Dél-Afrika 0 - 1  
Nigéria - Kamerun 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Treze 2 - 0  
Santa Cruz PE - Ferroviario CE 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luverdense - Sao Jose RS 0 - 0  
Remo - Juventude 0 - 0  
Ypiranga RS - Atlético Acreano 2 - 0  
Labdarúgás (Copa America)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Chile 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting Cristal - Universidad Cesar Vallejo 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Huaral - Dep. Coopsol 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Municipal - Ayacucho 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melgar - Sport Victoria 4 - 0  
Labdarúgás (Cseh-Szlovák Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trnava - Slavia Praha 0 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Seoul E-Land 3 - 1  
Gwangju - Ansan Greeners 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Gyeongnam 1 - 1  
FC Seoul - Gangwon 2 - 2  
Sangju Sangmu - Pohang 1 - 1  
Ulsan - Incheon 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mushuc Runa - America de Quito 2 - 1  
Univ. Catolica de Quito - Tecnico Univ. Ambato 6 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Energetik-BGU Minszk - Nyeman Grodno 2 - 4  
Sahtar Szoligorszk - FK Minszk 3 - 2  
Vityebszk - Dinamo Breszt 0 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - FC Bruges 5 - 2  
Wuppertal - Leverkusen 0 - 4  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - KTP 3 - 2  
Kajaani - Turku PS 0 - 1  
Musan Salama - Haka 1 - 5  
Myllykoski PA - Ekenas IF 0 - 3  
Oulu - TPV 3 - 3  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JIPPO - Viikingit 1 - 1  
JäPS - PEPO 2 - 1  
Kiffen - Klubi 04 1 - 3  
Lahden Reipas - NJS 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hercules Oulu - PK-37 3 - 0  
KuFu-98 - JBK Pietarsaari 4 - 1  
Seinäjoen SK 2 - Rovaniemi PS 2 5 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Kuopio PS 1 - 2  
KPV Kokkola - Vaasa PS 2 - 1  
Rovaniemi PS - Mariehamn 1 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aland Utd. - ONS Oulu 2 - 0  
Kuopio PS - TPS 4 - 0  
Myran - Helsinki JK 0 - 1  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Green Archers Utd. - Kaya Iloilo 0 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSIS Semarang - Persela Lamongan 2 - 0  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Throttur Reykjavik - Magni 7 - 0  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Völsungur Husavik - Selfoss 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍA Akranes - Fylkir 2 - 0  
ÍBV - KR 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Omiya Ardija 2 - 1  
Avispa Fukuoka - Gifu 1 - 3  
Ryukyu - Tochigi 3 - 0  
Tokyo Verdy - Yokohama FC 2 - 3  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Jubilo Iwata 2 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Cerezo Osaka 1 - 1  
Shimizu SP - Vissel Kobe 2 - 1  
Urawa RD - Vegalta Sendai 1 - 0  
Yokohama FM - Oita Trinita 1 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forge Hamilton - Edmonton 1 - 2  
HFX Wanderers - York 9 Toronto 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atirau - Zhetysu Taldykorgan 2 - 1  
Irtis Pavlodar - Okzhetpes Kokshetau 2 - 1  
Kaisar Kyzylorda - Sahtar Karagandy 2 - 2  
Taraz - Aktobe 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Sport Univ. - Meizhou Hakka 3 - 1  
Heilongjiang Lava Spring - Shaanxi Changan 0 - 0  
Nantong Zhiyun - Shijiazhuang 2 - 2  
Nei Mongol Zhongyou - Sichuan Annapurna 1 - 0  
Qingdao Huanghai - Hangzhou Greentown 1 - 1  
Xinjiang Tianshan - Guangdong 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Wuhan Zall 3 - 0  
Guangzhou R&F - Chongqing Lifan 4 - 2  
Shanghai SIPG - Shanghai Shenhua 3 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Jelgava 2 - 0  
Ventspils - METTA/LU 2 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pahang - Kuala Lumpur 2 - 0  
Perak - Johor DT 0 - 3  
Petaling Jaya CFC - Melaka Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brattvag - Nardo 1 - 0  
Stjördals/Blink - Kvik Halden 3 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Houston 5 - 2  
Portland - Seattle 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Zenit Szentpétervár 3 - 2  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fernando de la Mora - CA 3 de Febrero 3 - 0  
Rubio Nu - General Caballero JLM 0 - 1  
Sp. Trinidense - Sp. Iteno 0 - 1  
Labdarúgás (Román Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Viitorul Constanta 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Ljungskile 2 - 3  
Tvaaker - Landskrona 1 - 2  
Utsikten - Atvidaberg 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis IF - Sandviken 1 - 3  
Forward Örebro - Carlstad Utd. 2 - 2  
Gefle - Karlstad BK 0 - 5  
Karlslund - Team TG 1 - 1  
Rynninge - Sylvia Norrköping 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Örebro 2 - 1  
Göteborg - Sundsvall 2 - 1  
Kalmar - AIK Stockholm 0 - 1  
Sirius - Östersund 1 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warriors FC - DPMM Brunei 3 - 3  
Young Lions - Albirex Niigata Singapore 1 - 2  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chainat Hornbill - Trat 3 - 2  
PTT Rayong - Prachuap 3 - 1  
Ratchaburi Mitr Phol - Port FC 1 - 1  
Sukhothai - Chiangmai FC 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas de San Carlos - CA Rentistas 1 - 2  
Bella Vista - Tacuarembo 1 - 1  
Dep. Maldonado - Villa Espanola 1 - 1  
Sud América - Villa Teresa 0 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York RB 2 - Ottawa 1 - 1  
Labdarúgás (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Svédország 1 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Flora Tallinn 1 - 2  
Viljandi Tulevik - Tammeka Tartu 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Wakefield 44 - 10  
London Broncos - Warrington 6 - 36  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Knights - New Zealand Warriors 20 - 24  
Rögbi (Super Rugby, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Buenos Aires Jaguares 19 - 3  
Röplabda (Challenger Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuba - Törökország 3 - 2  
Szlovénia - Fehéroroszország 3 - 1  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Brazília 0 - 3  
USA - Kína (Helyszín: Kína) 3 - 1  
Sakk (Danzhou)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hao Wang - E. Inarkiev 0.5 - 0.5  
Rapport R. - S.G. Vidit 0.5 - 0.5  
V. Artemiev - Yi Wei 0.5 - 0.5  
Yangyi Yu - B. Amin 0.5 - 0.5  
Sakk (Zágráb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
F. Caruana - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
Liren Ding - L. Aronian 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - I. Nepomniachtchi 0.5 - 0.5  
V. Anand - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
Wes. So - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Ukrajna 3 - 1  
Svájc - Lengyelország 6 - 6  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Törökország 5 - 2  
Spanyolország - Azerbajdzsán 6 - 0  
Strandröplabda (Qidong)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dressler C / Huber A - Rumsevicius A / Kazdailis 2 - 1  
HSU C W / WU S S - Dumek J / Bercik V 0 - 2  
Jongklang S / Khaolumtarn - Ha L / Wu J 2 - 0  
Juchnevic R / Vasiljev A - Li Z / Zhou C 0 - 2  
Mandilaris A / Mandilaris - Ha L / Wu J 0 - 2  
Murakami H / Tsuchiya T - Sivolap M / Yarzutkin A 0 - 2  
Nurminen J / Siren S - Inkiew N / Padsawud S 2 - 0  
Pokersnik D / Pokersnik J - Eglseer P / Schnetzer F 0 - 2  
Pokersnik D / Pokersnik J - Nurminen J / Siren S 2 - 1  
Yan T / Li J - Sivolap M / Yarzutkin A 1 - 2  
Strandröplabda (Qidong, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Futami A / Hasegawa A - Gruszczynska J / Wachowic 2 - 1  
Kou N-H / Liu P H - Kubickova M / Kvapilova M 1 - 2  
Radarong V / Hongpak K - Suzuki C / Sakaguchi Y 1 - 2  
Syrtseva E / Moiseeva A - Kou N-H / Liu P H 0 - 2  
Wen S H / Wang J - Angelopoulou M / Gusarova D 2 - 0  
Wen S H / Wang J - Nishibori T / Shiratori A 2 - 1  
Wen S H / Wang J - Suzuki C / Sakaguchi Y 2 - 0  
Strandröplabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crabb T / Bourne T - Loyola Stein A / Souto Ma 2 - 1  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Crabb T / Bourne T 2 - 1  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Rossi E / Carambula Rauri 2 - 0  
Mol A / Sorum C S - Lupo D / Nicolai P 2 - 0  
Mol A / Sorum C S - Thole J / Wickler C 1 - 2  
Thole J / Wickler C - Dalhausser P / Lucena N 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huberli T / Betschart N - Artacho M / Clancy T 0 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Ross A / Klineman A 2 - 0  
Tenisz (Belgrád, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marozsán F. - Madarász G. 2 - 1  
Tenisz (Biella, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Sherif - Jani R-L. 2 - 1  
Tenisz (Ludwigshafen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Horansky - A. Molcan 2 - 0  
Y. Hanfmann - S. Travaglia 2 - 1  
Tenisz (Ludwigshafen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown D / Hach Verdugo H - Domingues J / Sousa P 1 - 2  
Tenisz (Recanati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Lacko - E. Gerasimov 1 - 2  
R. Marcora - M. Moraing 2 - 1  
Tenisz (Recanati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bortolotti M / Varillas J - Vavassori A / Vega Hernan 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-L. Struff - M. Kukushkin 1 - 3  
J-W. Tsonga - R. Nadal 0 - 3  
J. Sousa - Dan. Evans 3 - 2  
K. Nishikori - Ste. Johnson 3 - 0  
L. Pouille - R. Federer 0 - 3  
M. Berrettini - D.S. Schwartzman 3 - 2  
S. Querrey - J. Millman 3 - 0  
T. Sandgren - F. Fognini 3 - 0  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ArevaloGonzalez/ReyesVare - Bryan B / Bryan M 1 - 3  
Carreno Busta P/Lopez F - Gonzalez M / Zeballos H 0 - 3  
Daniell M / Koolhof W - Munar J / Norrie C 3 - 2  
Dodig I / Polasek F - Monroe N / Zverev M 3 - 0  
Herbert P-H / Murray A - Mektic N / Skugor F 1 - 3  
Marach/J.Melzer - Jebavy R / Oswald P 1 - 3  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - H. Dart 2 - 0  
A. Riske - B. Bencic 2 - 1  
C. Suarez Navarro - Lau. Davis 2 - 0  
E. Mertens - Qiang Wang 2 - 1  
K. Bertens - B. Strycova 0 - 2  
M. Linette - P. Kvitova 0 - 2  
S. Stephens - J. Konta 1 - 2  
S. Williams - J. Görges 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Kichenok L - Friedsam AL / Siegemund L 1 - 2  
Babos/Mladenovic - Brady J / Riske A 2 - 0  
Blinkova A / Wang Y - Sakkari M / Tomljanovic A 2 - 0  
Cirstea S / Voskoboeva G - Cornet A / Martic P 0 - 2  
Han X / Kalashnikova O - Begu I-C / Niculescu M 1 - 2  
Hsieh S / Strycova B - Alexandrova E / Golubic V 2 - 0  
Peterson R / Zidansek T - Azarenka V / Barty A 0 - 2  
Stosur S / Zhang S - Collins D / Mattek-Sands B 1 - 2  
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / Muhammad A - Klepac A / Roger-Vasselin E 0 - 2  
Bopanna R / Sabalenka A - Siegemund L / Sitak A 0 - 2  
Gonzalez S / Han X - Qureshi A U H / Kichenok N 0 - 2  
Lindstedt R / Ostapenko J - Clarke J / Gauff C 2 - 0  
Melichar N / Soares B - Molchanov D / Voskoboeva G 2 - 1  
Murray A / Williams S - Mies A / Guarachi A 2 - 0  
Peschke K / Koolhof W - Oswald P / Adamczak M 2 - 0  
Sharan D / Duan Y - Hoyt E / Silva E 0 - 2  
Skupski N / Chan H - Middelkoop M / Yang Z 0 - 2  
Vliegen J / Zheng S - Schuurs D / Rojer J 2 - 0  
Zhang S / Peers J - Watson H / Kontinen H 2 - 1  
Tollaslabda (Canada Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Parupalli - Tzu Wei Wang 2 - 1  
Koki Watanabe - Shifeng Li 1 - 2  
L. Claerbout - K. Parupalli 1 - 2  
R. Ouseph - Koki Watanabe 0 - 2  
Shifeng Li - Sou. Verma 2 - 0  
Tzu Wei Wang - Kwang Hee Heo 2 - 0  
Tollaslabda (Canada Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsui K / Takeuchi Y - Okamura H / Onodera M 1 - 2  
Okamura H / Onodera M - Kaneko M / Kubota Y 2 - 1  
Yao C L / Han Y P - Boe M / Conrad-Petersen M 0 - 2  
Tollaslabda (Canada Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Deprez - P. Buranaprasertsuk 2 - 0  
Hyo Min Kim - Ayu. Mine 2 - 1  
Hyo Min Kim - Zhiyi Wang 0 - 2  
Michelle Li - Se Young An 1 - 2  
Se Young An - F. Deprez 2 - 0  
Zhiyi Wang - Nat. Oie 2 - 1  
Tollaslabda (Canada Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Jung K E - Chang Y N / Kim H R 1 - 2  
Boeje A / Poulsen M - Huang J / Yu X H 0 - 2  
Delrue D / Palermo L - Chang Y N / Kim H R 0 - 2  
Mapasa S / Somerville G - Huang J / Yu X H 2 - 0  
Tollaslabda (Canada Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guo X / Zhang S - Lee J H / Hsu Y C 2 - 0  
Hurlburt-Yu J / Wu J - Lee J H / Hsu Y C 0 - 2  
Ko S H / Eom H W - Gicquel T / Delrue D 2 - 0  
Lane B / Pugh J - Guo X / Zhang S 1 - 2  
Lu C Y / Lee C H - Ko S H / Eom H W 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Fowler - Bri. Rose    
I. Mikhalkin - T. Nikarkhoev 1 - 0  
S. Formella - T. Mbenge 1 - 0  

 

2019.07.05.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Hamilton 36 - 29  
Asztalitenisz (Korea Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chuqin Wang - M. Freitas 4 - 1  
Jingkun Liang - Seungmin Cho 4 - 2  
Jonghoon Lim - Long Ma 3 - 4  
M. Falck - Kri. Karlsson 2 - 4  
Q. Aruna - Xin Xu 1 - 4  
Tom. Harimoto - Chun Ting Wong 4 - 2  
Youngsik Jeoung - Woojin Jang 4 - 0  
Asztalitenisz (Korea Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fan Z / Xu X - Ho K K / Wong C T 3 - 1  
Jung Y / Lee S - Harimoto T / Niwa K 3 - 1  
Kallberg A / Karlsson K - Jang W / Lim J 0 - 3  
Yoshimura M / Morizono M - Duda B / Qiu D 3 - 1  
Yoshimura M / Morizono M - Fan Z / Xu X 1 - 3  
Asztalitenisz (Korea Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hitomi Sato - Mima Ito 0 - 4  
Jihee Jeon - I-Ching Cheng 4 - 1  
Kas. Ishikawa - Saki Shibata 4 - 1  
Manyu Wang - Miyu Nagasaki 4 - 2  
Miu Hirano - Meng Chen 2 - 4  
Ning Ding - Tianwei Feng 4 - 1  
Yingsha Sun - Shiwen Liu 4 - 2  
Yuling Zhu - Hoi Kem Doo 4 - 0  
Asztalitenisz (Korea Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen M / Wang M - Ding N / Liu S 3 - 2  
Chen M / Wang M - Hirano M / Shibata S 3 - 0  
Choi H / Yang H - Balazova B / Matelova H 3 - 1  
Ding N / Liu S - Yu M / Zeng J 3 - 0  
Jeon J / Lee Z - Choi H / Yang H 1 - 3  
Jeon J / Lee Z - Nakamori H / Odo S 3 - 1  
Asztalitenisz (Korea Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flore T / Gasnier L - Mizutani J / Ito M 1 - 3  
Ho K K / Lee H C - Wong C T / Doo H K 0 - 3  
Pistej L / Balazova B - Wong C T / Doo H K 1 - 3  
Szudi/Pergel - Ho K K / Lee H C 0 - 3  
Xu X / Liu S - Lim J / Yoo E 3 - 0  
Xu X / Liu S - Mizutani J / Ito M 3 - 1  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Grasse - Aar. Brown (200 m, Lausanne) 1 - 0  
A. Duplantis - S. Kendricks (rúdugrás, Lausanne) 0 - 1  
C. Hussong - B. Spotakova (női gerelyhajítás, Lausanne) 1 - 0  
Cha. Ealey - D. Thomas-Dodd (női súlylökés, Lausanne) 0 - 1  
D. Asher-Smith - M-J. Ta Lou (női 100 m síkfutás, Lausanne) 1 - 0  
E. Kinsey - Y. Levchenko (női magasugrás, Lausanne) 0 - 1  
E.K. Korir - B. McBride (800 m, Lausanne) 1 - 0  
J. Gatlin - M. Rodgers (100 m síkfutás, Lausanne) 1 - 0  
J.M. Echevarria - L. Manyonga (távolugrás, Lausanne) 1 - 0  
O. Ortega - Dan. Roberts (110 m gátfutás, Lausanne) 1 - 0  
S. Barega - H. Gebrhiwet (5000 m, Lausanne) 1 - 0  
S.E. Naser - She. Jackson (női 400 m síkfutás, Lausanne) 1 - 0  
Sha. Little - Ash. Spencer (női 400 m gátfutás, Lausanne) 1 - 0  
Tim. Cheruiyot - A. Souleiman (1500 m, Lausanne) 1 - 0  
Yul. Rojas - C. Ibarguen (női hármasugrás, Lausanne) 0 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawthorn - Collingwood 67 - 63  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SK Wyverns 6 - 8  
Hanwha Eagles - KT Wiz 3 - 10  
KIA Tigers - LG Twins 6 - 1  
Kiwoom Heroes - Lotte Giants 14 - 1  
NC Dinos - Samsung Lions 7 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult    
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 3 - 1  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 8 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 4 - 2  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 2 - 6  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 2 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Bravos de Leon 11 - 2  
Leones de Yucatan - Rieleros de Aguascaliente 10 - 1  
Olmecas de Tabasco - Saraperos de Saltillo 0 - 4  
Piratas de Campeche - Algodoneros Union Laguna    
Sultanes de Monterrey - Pericos de Puebla 4 - 6  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Diablos Rojos del Mexico 4 - 2  
Tigres de Quintana Roo - Generales de Durango 4 - 5  
Toros de Tijuana - Guerreros de Oaxaca 2 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 12 - 6  
LA Dodgers - San Diego 5 - 1  
Texas - LA Angels 9 - 3  
Toronto - Boston 7 - 8  
Darts (US Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - P. Wright 6 - 8  
G. Anderson - Ell. Milk 6 - 4  
G. Anderson - G. Price 6 - 8  
M. van Gerwen - Dar. Young 6 - 4  
M. van Gerwen - Mic. Smith 6 - 8  
P. Wright - Jeff Smith 6 - 5  
Rob Cross - N. Aspinall 5 - 8  
Jégkorong (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunedin Thunder - Southern Stampede 3 - 6  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Instituto Cordoba (7.m.) 79 - 71  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Magnolia Hotshots 84 - 84, h.u. 104 - 99  
NLEX Road Warriors - SM Beermen 105 - 109  
Kosárlabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztrália - U19Fülöp-szigetek 82 - 60  
U19Lettország - U19Kína 87 - 84  
U19Szenegál - U19Görögország (Helyszín: Görögország) 85 - 85, h.u. 97 - 102  
U19Új-Zéland - U19Argentína 79 - 84  
Kosárlabda (U19 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Kanada - U19Franciaország 80 - 85  
U19Litvánia - U19Szerbia 77 - 77, h.u. 92 - 85  
U19Mali - U19Puerto Rico 84 - 74  
U19USA - U19Oroszország 95 - 80  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Rams - Wellington Saints 69 - 76  
Southland Sharks - Southern Huskies 103 - 88  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marokkó - Benin 1 - 1  
Uganda - Szenegál 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tombense - Paysandu 0 - 1  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UTC de Cajamarca - Sport Boys Callao 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. San Martin - Molinos El Pirata 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Garcilaso - AD Cantolao 3 - 1  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Binacional - Alianza Lima 4 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Dep. Cuenca 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guayaquil City - Aucas Quito 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - BATE Boriszov 1 - 2  
Torpedo Zogyino - Dnyapro Mogiljev 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK Linz - Sparta Praha 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VIFK - Vaasa PS 2 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Lahti 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - TiPS 1 - 1  
Ilves - JyPK 3 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persebaya Surabaya - Persib Bandung 4 - 0  
Perseru Badak Lampung - Barito Putera 3 - 3  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grotta - Njardvik 3 - 1  
Thor Akureyri - Fram 3 - 0  
Vikingur Olafsvik - Afturelding 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - Grindavik 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kairat Almaty - Ordabasy Shymkent 0 - 1  
Tobol Kostanay - FC Asztana 0 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tianjin Quanjian - Guangzhou Evergrande 1 - 3  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Spartaks Jurmala 2 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Vilnius - Riteriai Vilnius 2 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedah - PKNP 1 - 1  
PKNS - Terengganu 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Rapids - New England 1 - 2  
Dallas - D.C. United 2 - 0  
Los Angeles Galaxy - Toronto FC 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Mjöndalen 0 - 0  
Kristiansund - Lilleström 5 - 2  
Odd Grenland - Molde 2 - 2  
Strömsgodset - Stabaek 0 - 2  
Tromsö - Sarpsborg 2 - 0  
Valerenga - Bodö/Glimt 6 - 0  
Viking Stavanger - Haugesund 0 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geylang - Hougang Utd. 2 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Springs - Orange County SC 1 - 2  
Las Vegas - Los Angeles Galaxy 2 2 - 2  
North Carolina - Charlotte Independence 1 - 1  
Pittsburgh - Bethlehem Steel 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paide Linnameeskond - Kuressaare 6 - 1  
Trans Narva - Nomme Kalju 1 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Wexford Youths 3 - 1  
Cabinteely - Bray 2 - 1  
Drogheda Utd. - Cobh Ramblers 4 - 2  
Galway United - Shelbourne 0 - 3  
Limerick - Longford Town 3 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Bohemians 0 - 0  
Derry City - Dundalk 2 - 2  
Shamrock Rovers - Sligo 0 - 0  
UC Dublin - Finn Harps 1 - 0  
Waterford FC - St. Patrick's 1 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Leeds Rhinos 10 - 18  
Hull FC - St. Helens 12 - 40  
Wigan - Hull KR 52 - 10  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wests Tigers - Sydney Roosters 16 - 24  
Röplabda (Challenger Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Törökország 3 - 1  
Röplabda (Challenger Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Kuba 2 - 3  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Olaszország 3 - 1  
USA - Brazília 3 - 1  
Sakk (Danzhou)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Amin - Hao Wang 0.5 - 0.5  
E. Inarkiev - Rapport R. 0 - 1  
S.G. Vidit - Yi Wei 0.5 - 0.5  
Yangyi Yu - V. Artemiev 0.5 - 0.5  
Sakk (Zágráb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - Liren Ding 0.5 - 0.5  
H. Nakamura - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - Wes. So 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - L. Aronian 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - A. Giri 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - V. Anand 1 - 0  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Portugália 1 - 3  
Svájc - Ukrajna 5 - 7  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Azerbajdzsán 3 - 3  
Törökország - Spanyolország 2 - 6  
Strandröplabda (Qidong)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dressler C / Huber A - Yan T / Li J 2 - 0  
Ha L / Wu J - Rumsevicius A / Kazdailis 2 - 0  
Jongklang S / Khaolumtarn - Eglseer P / Schnetzer F 0 - 2  
Nu E / Yang C - Dziadkou A / Piatrushka P 0 - 2  
Strandröplabda (Qidong, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angelopoulou M / Gusarova - Cao S / Dong J 2 - 1  
Cannon T / Pollock I - Bai B / Yuan L 2 - 1  
Jancar T / Kotnik T - Klinger D / Wiesmeyr S 2 - 0  
Radarong V / Hongpak K - Kou N-H / Liu P H 2 - 0  
Strandröplabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerutti A / Morais Filho - Thole J / Wickler C 0 - 2  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Gibb J / Crabb Taylor 2 - 0  
Liamin N / Myskiv T - Dalhausser P / Lucena N 0 - 2  
Loyola Stein A / Souto Ma - Bryl M / Fijalek G 2 - 1  
Mol A / Sorum C S - Plavins M / Tocs E 2 - 0  
Rossi E / Carambula Rauri - Seidl R / Waller P 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Crabb T / Bourne T 0 - 2  
Slick S / Allen W - Lupo D / Nicolai P 1 - 2  
Strandröplabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artacho M / Clancy T - Makroguzova N / Kholomina 2 - 0  
Artacho M / Clancy T - Ross A / Klineman A 0 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Huberli T / Betschart N 2 - 1  
Menegatti M/Tóth O. - Humana-Paredes/Pavan 0 - 2  
Ross S / Hughes S - Ross A / Klineman A 0 - 2  
Seixas De Freitas/Alves - Huberli T / Betschart N 1 - 2  
Tenisz (Ludwigshafen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - F. Bagnis 2 - 0  
B. Zapata Miralles - S. Travaglia 0 - 2  
C. Lestienne - F. Horansky 1 - 2  
Y. Hanfmann - E. Ymer 2 - 0  
Tenisz (Ludwigshafen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lammons N / Romboli F - Horansky F / Miedler L 2 - 0  
Tenisz (Recanati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gerasimov - K. de Schepper 2 - 0  
L. Lacko - V. Galovic 2 - 0  
M. Moraing - R. Ramanathan 2 - 0  
R. Marcora - Jur. Rodionov 2 - 1  
Tenisz (Recanati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalla Valle E / Fonio G - Vavassori A / Vega Hernan 0 - 2  
Podlipnik-Cast./Weissborn - Oliveira G / Ramanathan R 1 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - J. Vesely 3 - 1  
D. Medvedev - D. Goffin 2 - 3  
F. Auger Alliassime - U. Humbert 0 - 3  
F. Verdasco - T. Fabbiano 3 - 0  
K. Khachanov - R. Bautista-Agut 0 - 3  
Kev. Anderson - G. Pella 0 - 3  
N. Djokovic - H. Hurkacz 3 - 1  
R. Opelka - M. Raonic 0 - 3  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bublik A / Kukushkin M - Cabal J S / Farah R 1 - 3  
Ebden M / Pospisil V - Ram R / Salisbury J 0 - 3  
Gille S / Vliegen J - Demoliner M / Sharan D 1 - 3  
Haase R / Nielsen F - Skupski K / Smith J-P 3 - 0  
Hewitt L / Thompson J - Klaasen R / Venus M 0 - 3  
Kontinen H / Peers J - Lindstedt R / Puetz T 3 - 2  
Kubot L / Melo M - De Minaur A / Reid M 3 - 1  
Mahut/Roger-Vasselin - Mayer L / Sousa J 3 - 1  
Pavic M / Soares B - Gonzalez S / Qureshi A 2 - 3  
Rojer J-J / Tecau H - Martin F / Nys H 3 - 0  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - Shuai Zhang 0 - 2  
D. Yastremska - V. Golubic 2 - 0  
E. Svitolina - M. Sakkari 2 - 1  
K. Muchova - A. Kontaveit 2 - 0  
P. Hercog - C. Gauff 1 - 2  
P. Martic - D.R. Collins 2 - 1  
S. Halep - V. Azarenka 2 - 0  
Su-Wei Hsieh - Kar. Pliskova 1 - 2  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Krunic A - Mertens E / Sabalenka A 1 - 2  
Chan H-C / Chan L - Minnen G / Van Uytvanck A 2 - 0  
Duan Y-Y / Zheng S - Ninomiya M / Voracova R 2 - 1  
Flipkens K / Larsson J - Kichenok N / Spears A 0 - 2  
Groenefeld A L / Schuurs - Rosolska A / Sharma A 2 - 0  
Kozlova K / Rodionova Ar - Dabrowski G / Xu Y 0 - 2  
Krawczyk D / Olmos G - Melichar N / Peschke K 0 - 2  
Sasnovich A / Tsurenko L - Krejcikova/Siniakova    
Tenisz (Wimbledon, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clayton S / Grey S - Tiafoe F / Williams V 0 - 2  
Demoliner M / Spears A - Watson H / Kontinen H 0 - 2  
Krawietz K / Santamaria S - Oswald P / Adamczak M 0 - 2  
Krawietz K / Santamaria S - Paire B / Knoll X    
Kyrgios N / Krawczyk D - Daniell M / Brady J 1 - 2  
Mattek-Sands B / Murray J - Salisbury J / Dunne K 2 - 0  
Mclachlan B / Kato M - Hsieh C-P / Hsieh S-W 0 - 2  
Molchanov D / Voskoboeva - Melzer J / Pavlyuchenkova A 2 - 1  
Nielsen F / Christian K - Vliegen J / Zheng S 0 - 2  
O'Mara J / Broady N - Middelkoop M / Yang Z 0 - 2  
Ram R / Riske A - Bambridge L / Muhammad A 0 - 2  
Rungkat C / Aoyama S - Mahut N / Cornet A 2 - 1  
Siegemund L / Sitak A - Skupski K / Jurak D 2 - 1  
Stosur S / Paes L - Hoyt E / Silva E 1 - 2  
Tollaslabda (Canada Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hai Chao Liu - Shifeng Li 1 - 2  
Kwang Hee Heo - Lin Chun-Yi 2 - 1  
Sheng Po Yu - L. Claerbout 0 - 2  
Sou. Verma - Feixiang Sun 2 - 1  
Tzu Wei Wang - V. Svendsen 2 - 0  
Tollaslabda (Canada Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boe M / Conrad-Petersen M - Lee Y / Wang C L 2 - 0  
Kaneko M / Kubota Y - Dunn A / Hall A 2 - 0  
Kang M H / Kim J H - Yao C L / Han Y P 1 - 2  
Ko S H / Shin B C - Koga A / Saito T 2 - 0  
Lane B / Vendy S - Lee Y / Wang C L 0 - 2  
Lee J-H / Yang P-H - Yao C L / Han Y P 1 - 2  
Liao M C / Su C H - Matsui K / Takeuchi Y 1 - 2  
Matsui K / Takeuchi Y - Ko S H / Shin B C 2 - 0  
Tollaslabda (Canada Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayu. Mine - Yiman Zhang 2 - 1  
Michelle Li - Hsiang Ti Lin 2 - 0  
Nat. Oie - Sae. Kawakami 2 - 0  
Su Yu Chen - Hyo Min Kim 0 - 2  
Yi-Ting Hung - Zhi Yi Wang 0 - 2  
Tollaslabda (Canada Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Jung K E - Ozaki S / Watanabe A 2 - 0  
Boeje A / Poulsen M - Hsu Y C / Hu L F 2 - 0  
Cheng C Y / Lee C C - Honderich R / Tsai K 0 - 2  
Delrue D / Palermo L - O'Donoghue K / Tai Y 2 - 0  
Huang J / Yu X H - Liu X / Xia Y 2 - 1  
Li Z Q / Teng C H - Mapasa S / Somerville G 0 - 2  
Mapasa S / Somerville G - Honderich R / Tsai K    
Matsuyama N / Shida C - Baek H N / Jung K E 0 - 2  
Tollaslabda (Canada Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christiansen M / Boeje A - Gicquel T / Delrue D 0 - 2  
Guo X / Zhang S - Hall A / Macpherson J 2 - 1  
Hurlburt-Yu J / Wu J - Yang P-H / Hu L F 2 - 1  
Jomkoh S / Paewsampran S - Lu C Y / Lee C H 1 - 2  
Ko S H / Eom H W - Wang C L / Cheng C Y 2 - 0  
Lee J H / Hsu Y C - Jansen J R / Ostermeyer K 2 - 1  
Leung S W H / Somerville - Christiansen M / Boeje A 0 - 2  

 

2019.07.04.
Asztalitenisz (Korea Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Robles - S. Gnanasekaran 4 - 0  
Fei Xue - Woojin Jang 2 - 4  
Jingkun Liang - Kaz. Yoshimura 4 - 2  
Jonghoon Lim - Chih-Yuan Chuang 4 - 3  
Kri. Karlsson - Jun Mizutani 4 - 2  
M. Falck - S.K. Achanta 4 - 3  
M. Freitas - Sangsu Lee 4 - 3  
Q. Aruna - B. Duda 4 - 1  
Seungmin Cho - Koki Niwa 4 - 1  
Takuya Jin - Long Ma 0 - 4  
Tom. Harimoto - Jon Persson 4 - 1  
Yang Wang - Chun Ting Wong 1 - 4  
Youngsik Jeoung - K. Skachkov 4 - 1  
Yuki Hirano - Xin Xu 0 - 4  
Yun-Ju Lin - Chuqin Wang 0 - 4  
Zhendong Fan - Chenhao Xu 4 - 3  
Asztalitenisz (Korea Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afanador B / Gonzalez D - Jang W / Lim J 0 - 3  
An J / Cho D - Harimoto T / Niwa K 2 - 3  
Duda B / Qiu D - Lam S H / Ng P N 3 - 0  
Fan Z / Xu X - Akkuzu C / Flore T 3 - 0  
Jung Y / Lee S - Chew Z Y C / Poh S F E 3 - 0  
Kallberg A / Karlsson K - Chua J S H / Pang Y E K 3 - 0  
Moregard T / Persson J - Ho K K / Wong C T 2 - 3  
Yoshimura M / Morizono M - Jancarik L / Sirucek P 3 - 0  
Asztalitenisz (Korea Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Har. Ojio - I-Ching Cheng 0 - 4  
Hayeong Kim - Tianwei Feng 2 - 4  
Hina Hayata - Shiwen Liu 2 - 4  
Hitomi Sato - Hon. Hashimoto 4 - 0  
Hon. Nakamori - Meng Chen 0 - 4  
Jihee Jeon - Miyu Kato 4 - 1  
Kas. Ishikawa - Miy. Kihara 4 - 1  
Manyu Wang - M. Batra 4 - 0  
Miu Hirano - Ho Ching Lee 4 - 0  
Miyu Nagasaki - Hyowon Suh 4 - 1  
N. Mittelham - Hoi Kem Doo 0 - 4  
Ning Ding - Zhuojia He 4 - 1  
Sak. Mori - Saki Shibata 1 - 4  
Yingsha Sun - Tianyi Qian 4 - 3  
Yuling Zhu - Weishan Liu 4 - 0  
Yum. Soma - Mima Ito 1 - 4  
Asztalitenisz (Korea Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Choi H / Yang H - Gasnier L / Zarif A 3 - 1  
Jeon J / Lee Z - Mak T W / Zhu C 3 - 1  
Mittelham N / Shan X - Hirano M / Shibata S 1 - 3  
Mukherjee S / Patkar M - Balazova B / Matelova H 2 - 3  
Yu M / Zeng J - Lee H C / Soo W Y M 3 - 1  
Asztalitenisz (Korea Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achanta S K / Batra M - Wong C T / Doo H K 2 - 3  
Chew Z Y C / Zeng J - Ho K K / Lee H C 2 - 3  
Flore T / Gasnier L - Wang Y / Kukulkova T 3 - 1  
Lim J / Yoo E - Lee S / Jeon J 3 - 2  
Mizutani J / Ito M - Lin Y J/Cheng I C 3 - 1  
Pistej L / Balazova B - Gnanasekaran S / Kamath A G 3 - 2  
Xu X / Liu S - Afanador B / Diaz A 3 - 0  
Yoshimura M / Ishikawa K - Szudi/Pergel 1 - 3  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sidorova - K. Stefanidi (női rúdugrás, Lausanne) 1 - 0  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - NC Dinos 3 - 9  
Kiwoom Heroes - Doosan Bears 1 - 4  
KT Wiz - Samsung Lions 5 - 3  
LG Twins - Hanwha Eagles 4 - 3  
SK Wyverns - Lotte Giants 9 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 2 - 7  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 7 - 2  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 5 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 6 - 3  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 2 - 8  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 4 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Bravos de Leon 1 - 2  
Leones de Yucatan - Rieleros de Aguascaliente 4 - 2  
Olmecas de Tabasco - Saraperos de Saltillo 7 - 2  
Piratas de Campeche - Algodoneros Union Laguna 5 - 10  
Sultanes de Monterrey - Pericos de Puebla 12 - 9  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Diablos Rojos del Mexico 5 - 6  
Tigres de Quintana Roo - Generales de Durango 6 - 2  
Toros de Tijuana - Guerreros de Oaxaca 0 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 9 - 2  
Chicago WS - Detroit 5 - 11  
Cincinnati - Milwaukee 3 - 0  
Cincinnati - Milwaukee (20:10) 1 - 0  
Colorado - Houston 2 - 4  
Kansas City - Cleveland 0 - 4  
Kansas City - Cleveland (19:15) 4 - 8  
LA Dodgers - Arizona 5 - 4  
NY Mets - NY Yankees 1 - 5  
Oakland - Minnesota 3 - 4  
Oakland - Minnesota (22:07) 7 - 2  
Pittsburgh - Chicago Cubs 6 - 5  
Pittsburgh - Chicago Cubs (22:05) 3 - 11  
San Diego - San Francisco 5 - 7  
Seattle - St. Louis 2 - 5  
Seattle - St. Louis 4 - 5  
Tampa Bay - Baltimore 6 - 9  
Tampa Bay - NY Yankees (23:10) 4 - 8  
Texas - LA Angels 2 - 6  
Toronto - Boston 6 - 3  
Washington - Miami 3 - 1  
Washington - Miami (17:05) 5 - 2  
Darts (US Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - D. Baggish 6 - 1  
G. Price - G. Mawson 6 - 4  
Mic. Smith - Jim Long 6 - 4  
N. Aspinall - S. Brenneman 6 - 2  
Rob Cross - Leo. Gates 6 - 0  
Kosárlabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Belgium 68 - 68, h.u. 84 - 80  
Magyarország - Nagy-Britannia 59 - 62  
Spanyolország - Oroszország 78 - 54  
Szerbia - Svédország 87 - 49  
Kosárlabda (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Taranaki Mountainairs - Manawatu Jets 113 - 93  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nautico - Botafogo PB 2 - 1  
Labdarúgás (Copa America)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Peru 0 - 3  
Copa America 2019 - Argentína bejut a döntőbe?    
Copa America 2019 - Brazília bejut a döntőbe?    
Copa America 2019 - Chile bejut a döntőbe?    
Copa America 2019 - Kolumbia bejut a döntőbe?    
Copa America 2019 - Uruguay bejut a döntőbe?    
Labdarúgás (EL-előselejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met Univ. - Progres Niederkorn 2 - 1  
Cliftonville - Barry Town 4 - 0  
College Europa - Sant Julia 4 - 0  
NSI Runavik - Ballymena Utd. 0 - 0  
Tre Fiori - KI Klaksvik 0 - 4  
UE Engordany - La Fiorita 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikkeli MP - MiPK 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kajaanin Haka - OLS Oulu 1 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Helsinki JK 0 - 2  
Labdarúgás (Gold Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamaika - USA (Helyszín: USA) 1 - 3  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema Malang - Persipura Jayapura 3 - 1  
Bhayangkara Jakarta - TIRA-Persikabo 1 - 1  
Madura Utd. - PSM Makassar 2 - 0  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavík - Haukar 1 - 1  
Leiknir R. - Fjölnir 0 - 2  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IR Reykjavik - Dalvik/Reynir 3 - 3  
Kari Akranes - Tindastoll 4 - 0  
Vidir Gardur - Throttur Vogar 0 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - KA Akureyri 3 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Valmiera 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palanga - Panevezys 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Atlanta Utd. 5 - 1  
Houston - New York RB 4 - 0  
Kansas City - Los Angeles FC 1 - 5  
Minnesota - San Jose 3 - 1  
New York City FC - Seattle 3 - 0  
Orlando - Philadelphia 1 - 3  
Salt Lake - Columbus 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ranheim - Rosenborg 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lund - Trollhättan 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköping - Vasalund 2 - 3  
Umea FC - Sollentuna 2 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC San Antonio - Austin Bold 3 - 0  
Reno - Rio Grande Valley 4 - 0  
Sacramento - Fresno 0 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nam Dinh - Hanoi FC 3 - 4  
Saigon FC - Binh Duong 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford - Huddersfield 18 - 36  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. George Illawarra - Melbourne Storm 14 - 16  
Röplabda (Challenger Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Chile 3 - 0  
Röplabda (Challenger Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuba - Fehéroroszország 3 - 1  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Lengyelország 3 - 2  
Olaszország - Törökország 0 - 3  
Sakk (Zágráb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - S. Mamedyarov 1 - 0  
L. Aronian - I. Nepomniachtchi 0.5 - 0.5  
Liren Ding - M. Carlsen 0 - 1  
M. Vachier-Lagrave - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
V. Anand - F. Caruana 0.5 - 0.5  
Wes. So - H. Nakamura 1 - 0  
Strandröplabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Thole J / Wickler C 0 - 2  
Cerutti A / Morais Filho - Pedlow S / Schachter S 2 - 0  
Crabb T / Bourne T - Ehlers N / Fluggen L 2 - 1  
Dalhausser P / Lucena N - Tijan A / Younousse C 2 - 0  
Gibb J / Crabb Taylor - HerreraAlepuz/Gav.Collado 2 - 0  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Slick S / Allen W 0 - 2  
Heidrich A / Gerson M - Rossi E / Carambula Rauri 0 - 2  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Perusic O / Schweiner D 2 - 0  
Liamin N / Myskiv T - Doppler C / Horst A 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Semenov K / Leshukov I 0 - 2  
Mol A / Sorum C S - Bergmann P A / Harms Y 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Loyola Stein A / Souto Ma 1 - 2  
Schumann D / Durant C - Bryl M / Fijalek G 0 - 2  
Seidl R / Waller P - O' Gorman G / Saxton B 2 - 1  
Solberg P / Felipe V G - Plavins M / Tocs E 0 - 2  
Vakili A / Salemiinjehbor - Lupo D / Nicolai P 1 - 2  
Strandröplabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borger K / Sude J - Seixas De Freitas/Alves 1 - 2  
Heidrich/Verge-Depre - Artacho M / Clancy T 1 - 2  
Huberli T / Betschart N - Barbosa Silva/Silva Ramos 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Keizer S / Meppelink M 2 - 1  
Makroguzova N / Kholomina - Bednarczuk/Santos Lisboa 2 - 1  
Menegatti M/Tóth O. - Sponcil S / Claes K 2 - 0  
Ross A / Klineman A - Graudina T / Kravcenoka A 2 - 0  
Stubbe J / Van Iersel M - Ross S / Hughes S 0 - 2  
Tenisz (Ludwigshafen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben. Hassan - A. Molcan 0 - 2  
D. Gimeno-Traver - S. Travaglia 0 - 2  
D.E. Galan Riveros - E. Ymer 0 - 2  
Dus. Brown - B. Zapata Miralles 0 - 2  
F. Bagnis - And. Martin 2 - 0  
F. Horansky - O. Otte    
G. Mager - Y. Hanfmann 0 - 2  
H. Laaksonen - C. Lestienne 0 - 2  
Tenisz (Ludwigshafen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domingues J / Sousa P - Heller P / Puodziunas S 2 - 0  
Lammons N / Romboli F - Grigelis L / Kolar Z 2 - 0  
Reese H / Shamasdin A - Horansky F / Miedler L 0 - 2  
Siljestrom A / Ymer E - Brown D / Hach Verdugo H 1 - 2  
Tenisz (Recanati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - M. Moraing 0 - 2  
A. Vavassori - E. Gerasimov 1 - 2  
Jur. Rodionov - R. Brancaccio 2 - 1  
L. Lacko - Emi. Gomez 2 - 1  
M. Bachinger - R. Marcora 1 - 2  
R. Ramanathan - M. Viola 2 - 0  
V. Galovic - S. Stakhovsky 2 - 1  
Yos. Watanuki - K. de Schepper 0 - 2  
Tenisz (Recanati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bortolotti M / Varillas J - Gomez E / Quiroz R 2 - 0  
Maggioli E / Ramazzotti S - Dalla Valle E / Fonio G 1 - 2  
Oliveira G / Ramanathan R - Lopez Perez E/Menendez-Maceiras 2 - 1  
Podlipnik-Cast./Weissborn - Marchenko I / Rodionov J 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Köpfer - D.S. Schwartzman 0 - 3  
Dan. Evans - N. Basilashvili 3 - 0  
Fucsovics M. - F. Fognini 2 - 3  
Gil. Simon - T. Sandgren 2 - 3  
J-L. Struff - T.H. Fritz 3 - 1  
J. Millman - L. Djere 3 - 0  
Jay Clarke - R. Federer 0 - 3  
K. Nishikori - C. Norrie 3 - 0  
L. Pouille - G. Barrere 3 - 0  
M. Berrettini - M. Baghdatis 3 - 0  
M. Cilic - J. Sousa 0 - 3  
M. Kukushkin - J. Isner 3 - 2  
N. Kyrgios - R. Nadal 1 - 3  
R. Berankis - J-W. Tsonga 0 - 3  
S. Querrey - A. Rublev 3 - 0  
Ste. Johnson - A. De Minaur 3 - 2  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andujar P / Verdasco F - Hoyt E / Johnson L    
Carballes Baena R / Soneg - Martin F / Nys H 0 - 3  
Carreno Busta P/Lopez F - Garin C / Jarry N 3 - 1  
Copil M / Humbert U - Herbert P-H / Murray A 1 - 3  
Daniell M / Koolhof W - Bopanna R / Cuevas P 3 - 1  
Djere L / Tipsarevic J - Gonzalez S / Qureshi A 1 - 3  
Evans D / Glasspool L - Mayer L / Sousa J 1 - 3  
Haase R / Nielsen F - Arneodo R / Dzumhur D 3 - 0  
Harris L / Ruud C - ArevaloGonzalez/ReyesVare 1 - 3  
Jebavy R / Oswald P - Dellien H / Pella G    
Kontinen H / Peers J - Granollers/Granollers 3 - 0  
Lindstedt R / Puetz T - Kudla D / Querrey S    
Lindstedt R / Puetz T - Purcell M / Saville L 3 - 1  
Mahut/Roger-Vasselin - Broady L / Clayton S 3 - 0  
Molchanov D / Zelenay I - Bryan B / Bryan M 0 - 3  
Monroe N / Zverev M - Hoyt E / Johnson L 3 - 0  
Murray J / Skupski N - Dodig I / Polasek F    
Rojer J-J / Tecau H - Cecchinato M / Seppi A 3 - 0  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - M. Linette 0 - 2  
A. Barty - A. van Uytvanck 2 - 0  
A. Riske - I. Jorovic 2 - 1  
C. Suarez Navarro - P. Parmentier 2 - 0  
E. Mertens - M. Niculescu 2 - 0  
H. Dart - B. Haddad Maia 2 - 1  
K. Bertens - T. Townsend 2 - 1  
K. Kanepi - B. Bencic 0 - 2  
K. Mladenovic - P. Kvitova 0 - 2  
K. Siniakova - J. Konta 0 - 2  
L. Siegemund - B. Strycova 0 - 2  
Lau. Davis - A. Kerber 2 - 1  
S. Stephens - Yafan Wang 2 - 0  
S. Williams - K. Juvan 2 - 1  
T. Zidansek - Qiang Wang 0 - 2  
V. Flink - J. Görges 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alexandrova E / Golubic V - Muhammad A / Townsend T 2 - 1  
Aoyama S / Krunic A - Christian K / Jakupovic D 2 - 0  
Atawo R / Kichenok L - Minella M / Watson H 2 - 1  
Brengle M / Routliffe E - Han X / Kalashnikova O 1 - 2  
Cornet A / Martic P - Kudermetova V / Ostapenko J 2 - 1  
Diatchenko V / Putintseva - Rosolska A / Sharma A 0 - 2  
Duan Y-Y / Zheng S - Rybarikova M / Voegele S 2 - 0  
Gavrilova D / Wang Q - Han X / Kalashnikova O    
Hsieh S / Strycova B - Barthel M / Knoll X 2 - 0  
Kasatkina D / Kontaveit A - Begu I-C / Niculescu M 1 - 2  
Kichenok N / Spears A - Kenin S / Petkovic A 2 - 1  
Mitu C-A / Parmentier P - Collins D / Mattek-Sands B 0 - 2  
Peterson R / Zidansek T - Buzarnescu M / Olaru R 2 - 0  
Potapova A / Yastremska D - Brady J / Riske A 0 - 2  
Puig M / Rogers S - Ninomiya M / Voracova R 1 - 2  
Sakkari M / Tomljanovic A - Hradecka L / Klepac A 2 - 0  
Stosur S / Zhang S - Gasparyan M / Panova A 2 - 1  
Tollaslabda (Canada Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hong Yang Weng - R. Ouseph 0 - 2  
Lan Xi Lei - Koki Watanabe 1 - 2  
Tollaslabda (Canada Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho-Shue J A / Yakura N - Kaneko M / Kubota Y 1 - 2  
Lane B / Vendy S - Castillo J / Munoz L    
Lee J-H / Yang P-H - Lee Y D / Yoo Y S 2 - 0  
Tollaslabda (Canada Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Deprez - Hsuan-Yu Wendy Chen 2 - 1  
P. Buranaprasertsuk - Cry. Pan 2 - 0  
Se Young An - Hir. Mizui 2 - 1  
Tollaslabda (Canada Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Kim H R - Chen J Y / Chen Y Y 2 - 1  
Gao Z Y / Peng Q - Huang J / Yu X H 1 - 2  
Liu X / Xia Y - Lefel E / Tran A 2 - 0  
Matsuyama N / Shida C - Janssens E / Ostermeyer K 2 - 0  
Tollaslabda (Canada Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chew P / Lee A - Chew R / Lee S 1 - 2  
Hall A / Macpherson J - Volker J C / Janssens E 2 - 0  
Hemming C / Moore J - Gicquel T / Delrue D 0 - 2  
Hurlburt-Yu J / Wu J - Dong W / Chen X 2 - 0  
Jansen J R / Ostermeyer K - Chiu V / Chi B 2 - 0  
Jomkoh S / Paewsampran S - Kim J H / Kim H R 2 - 0  
Labar R / Tran A - Lee J H / Hsu Y C 0 - 2  
Lane B / Pugh J - Yu S P / Li Z Q 2 - 0  
Lee Y / Yang C T - Lu C Y / Lee C H 0 - 2  
Leung S W H / Somerville - Nguyen N / Mocanu A 2 - 0  
Lindeman T A / Honderich - Christiansen M / Boeje A 0 - 2  
Yang P-H / Hu L F - Yao D / Lai C    

 

2019.07.03.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - NC Dinos 4 - 8  
Kiwoom Heroes - Doosan Bears 1 - 3  
KT Wiz - Samsung Lions 3 - 0  
LG Twins - Hanwha Eagles 6 - 1  
SK Wyverns - Lotte Giants 8 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 2 - 6  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 3 - 4  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 7 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 4 - 1  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 5 - 3  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 6 - 12  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Bravos de Leon 14 - 12  
Leones de Yucatan - Rieleros de Aguascaliente 3 - 11  
Olmecas de Tabasco - Saraperos de Saltillo 0 - 2  
Piratas de Campeche - Algodoneros Union Laguna 12 - 5  
Sultanes de Monterrey - Pericos de Puebla 2 - 0  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Diablos Rojos del Mexico 2 - 7  
Tigres de Quintana Roo - Generales de Durango 4 - 9  
Toros de Tijuana - Guerreros de Oaxaca 6 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 0 - 2  
Chicago WS - Detroit    
Cincinnati - Milwaukee 5 - 4  
Colorado - Houston 8 - 9  
Kansas City - Cleveland 5 - 9  
LA Dodgers - Arizona 5 - 4  
NY Mets - NY Yankees 4 - 2  
Oakland - Minnesota 8 - 6  
Pittsburgh - Chicago Cubs 5 - 1  
San Diego - San Francisco 4 - 10  
Seattle - St. Louis 5 - 4  
Tampa Bay - Baltimore 6 - 3  
Toronto - Boston 6 - 10  
Washington - Miami 3 - 2  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbian Dyip - NorthPort Batang Pier 108 - 110  
RS Elasto Painters - TNT KaTropa 81 - 102  
Kosárlabda (U19 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Puerto Rico 57 - 77  
U19Fülöp-szigetek - U19Szerbia 60 - 87  
U19Görögország - U19Franciaország 46 - 77  
U19Litvánia - U19Ausztrália 91 - 74  
U19Oroszország - U19Kína 96 - 83  
U19Szenegál - U19Kanada 79 - 90  
U19USA - U19Lettország 116 - 66  
U19Új-Zéland - U19Mali 62 - 77  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Atlanta 85 - 68  
Labdarúgás (Bolgár Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Lokomotív Plovdiv 2 - 0  
Labdarúgás (Copa America)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Argentína 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Korail - Gangwon 2 - 0  
Gyeongnam - Hwaseong 1 - 2  
Suwon Bluewings - Gyeongju KHNP 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - PAOK 1 - 0  
Lechia Gdansk - Olympiakosz 1 - 1  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Green Archers Utd. - Ceres-Negros 3 - 4  
Labdarúgás (Gold Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haiti - Mexikó 0 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dila Gori - Sioni Bolnisi 2 - 0  
Dinamo Tbiliszi - Dinamo Batumi 2 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalteng Putra - Pusamania Borneo 0 - 1  
Persija Jakarta - PSS Sleman 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - Thor Akureyri    
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Kagoshima Utd. 1 - 1  
FC Tokyo - Toin Univ. 1 - 0  
Gamba Osaka - Kamatamare Sanuki 7 - 1  
JEF United Chiba - Okayama 0 - 3  
Jubilo Iwata - Honda Lock 5 - 2  
Kashiwa R. - Grulla Morioka 4 - 0  
Kawasaki Frontale - Meiji Univ. 1 - 0  
Kofu - Gifu 2 - 2  
Machida Zelvia - Kataller Toyama 0 - 1  
Matsumoto Yamaga - Vanraure Hachinohe 1 - 1  
Mito - Kyoto 1 - 0  
Nagasaki - Kochi Utd. 1 - 1  
Oita Trinita - Gainare Tottori 4 - 1  
Omiya Ardija - Thespakusatsu Gunma 1 - 1  
Sagan Tosu - Roasso Kumamoto 1 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Okinawa SV 4 - 0  
Sapporo - Honda FC 2 - 4  
Shimizu SP - Nagano Parceiro 1 - 0  
Shonan Bellmare - Veertien Mie 0 - 4  
Tokushima - Ehime 0 - 0  
Urawa RD - Ryutsu Keizai Univ. 2 - 1  
Vegalta Sendai - FC Osaka 4 - 1  
Vissel Kobe - Kitakyushu 4 - 0  
Yamagata - Tochigi 1 - 2  
Yamaguchi - Ryukyu 2 - 1  
Yokohama FM - Ritsumeikan Univ. 2 - 1  
Zweigen Kanazawa - Albirex Niigata 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Zalgiris Kaunas 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Torn 2 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Young Lions - Home Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hai Phong - Ho Chi Minh FC 0 - 0  
Quang Nam - Hoang Anh Gia Lai 0 - 0  
Röplabda (Challenger Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Chile    
Röplabda (Challenger Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Fehéroroszország 2 - 3  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Törökország 1 - 3  
USA - Lengyelország 3 - 1  
Sakk (Danzhou)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hao Wang - Yangyi Yu 0.5 - 0.5  
Rapport R. - B. Amin 1 - 0  
V. Artemiev - S.G. Vidit 1 - 0  
Yi Wei - E. Inarkiev 0.5 - 0.5  
Sakk (Zágráb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - A. Giri 0.5 - 0.5  
H. Nakamura - L. Aronian 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - M. Carlsen 0 - 1  
S. Karjakin - Wes. So 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
V. Anand - Liren Ding 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergmann P A / Harms Y - Ranghieri A / Caminati M 2 - 0  
Schumann D / Durant C - Vieyto Acosta/CairusLucar 2 - 1  
Virgen J / Ontiveros L - Dalhausser P / Lucena N 0 - 2  
Strandröplabda (vb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lupo D/Nicolai P - Loyola Stein/Souto Major 2 - 1  
Strandröplabda (vb, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Goncalves O/Oscar Schmidt 0 - 2  
Schumann D / Durant C - Rangel C / Gomez J G 2 - 0  
Strandröplabda (vb, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grimalt E / Grimalt M - Liamin N / Myskiv T 0 - 2  
Virgen J / Ontiveros L - Ehlers N / Fluggen L 0 - 2  
Strandröplabda (vb, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidrich A / Gerson M - Zavala Vuletich I A / Romo G L 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Pedlow S / Schachter S 0 - 2  
Strandröplabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artacho M / Clancy T - Bansley H / Wilkerson B 2 - 0  
Birlova E / Ukolova E - Graudina T / Kravcenoka A 0 - 2  
Borger K / Sude J - Behrens K / Tillmann C 2 - 1  
Heidrich/Verge-Depre - Kortzinger L / Schneider S 2 - 1  
Huberli T / Betschart N - Dubovcova N / Strbova A 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Wang F / Xia X 2 - 0  
Ittlinger S / Laboureur C - Sponcil S / Claes K 1 - 2  
Larsen K / Stockman E - Keizer S / Meppelink M 1 - 2  
Makroguzova N / Kholomina - Baquerizo/Fernandez Stein 2 - 0  
Menegatti M/Tóth O. - Gallay A / Pereyra F 2 - 1  
Plesiutsching/Schutzenhof - Seixas De Freitas/Alves 0 - 2  
Ross A / Klineman A - Antonelli/Solberg Salgado 2 - 1  
Ross S / Hughes S - Ludwig L / Kozuch M 2 - 0  
Stubbe J / Van Iersel M - Bieneck V / Schneider I 2 - 0  
Sweat B / Walsh Jennings - Bednarczuk/Santos Lisboa 0 - 2  
Wang X X / Xue C - Barbosa Silva/Silva Ramos 0 - 2  
Tenisz (Ludwigshafen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Metreveli - O. Otte 0 - 2  
D.E. Galan Riveros - P. Heller 2 - 0  
Dus. Brown - S. Fanselow 2 - 0  
F. Bagnis - Piros Zs. 2 - 1  
F. Horansky - D. Altmaier 2 - 0  
G. Mager - P. Cachin 2 - 1  
G.M. Moroni - E. Ymer 0 - 2  
H. Laaksonen - L. Miedler 2 - 0  
J. Haerteis - Y. Hanfmann 0 - 2  
N. Kuhn - And. Martin 1 - 2  
San. Giraldo - S. Travaglia 0 - 2  
T. de Bakker - C. Lestienne 0 - 2  
Tenisz (Ludwigshafen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altmaier D / Masur D - Domingues J / Sousa P 0 - 2  
Dutra Silva R / Neis F - Reese H / Shamasdin A 0 - 2  
Grigelis L / Kolar Z - Barranco Cosano J / Denolly C 2 - 0  
Heller P / Puodziunas S - Junaid R / Pel D 2 - 0  
Lammons N / Romboli F - Haerteis J / Hassan B 2 - 1  
Tenisz (Recanati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Giustino - A. Bega 0 - 2  
L. Lacko - A. Avidzba 2 - 0  
M. Viola - I. Ivashka 2 - 1  
R. Ramanathan - N. Cacic 2 - 0  
S. Ramazzotti - M. Moraing 0 - 2  
T. Seyboth Wild - Emi. Gomez    
V. Galovic - P. Kotov 2 - 0  
Tenisz (Recanati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bortolotti M / Varillas J - Brancaccio R / Martos Gornes S 2 - 0  
De Schepper K / Sakharov - Vavassori A / Vega Hernan 0 - 2  
Gomez E / Quiroz R - Cacic N / Margaroli L 2 - 0  
Lopez Perez E / Menendez- - Huesler M-A / Martinez L D 2 - 1  
Marchenko I / Rodionov J - Gerasimov E / Ivashka I 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - G. Pella 2 - 3  
B. Paire - M. Kecmanovic    
D. Medvedev - A. Popyrin 3 - 1  
F. Auger Alliassime - C. Moutet 3 - 1  
I. Karlovic - T. Fabbiano 2 - 3  
J. Chardy - D. Goffin 0 - 3  
K. Edmund - F. Verdasco 2 - 3  
K. Khachanov - F. Lopez 3 - 1  
Kev. Anderson - J. Tipsarevic 3 - 1  
L. Mayer - H. Hurkacz 1 - 3  
M. Granollers - U. Humbert 0 - 3  
N. Djokovic - D. Kudla 3 - 0  
P. Cuevas - J. Vesely 1 - 3  
R. Haase - M. Raonic 0 - 3  
S. Darcis - R. Bautista-Agut    
S. Wawrinka - R. Opelka 2 - 3  
Tenisz (Wimbledon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Jaziri M - Ram R / Salisbury J 0 - 3  
Bambridge L / O'Mara J - Klaasen R / Venus M 0 - 3  
Berankis R / Fucsovics M - Mektic N / Skugor F 0 - 3  
De Minaur A / Reid M - Delbonis F / Molteni A 3 - 0  
Demoliner M / Sharan D - Krawietz K / Mies A 3 - 0  
Draper J / Jubb P - Cabal J S / Farah R 0 - 3  
Erlich J / Sitak A - Gonzalez M / Zeballos H 0 - 3  
Gille S / Vliegen J - Duran G / Londero J I 3 - 1  
Krajinovic F / Lajovic D - Ebden M / Pospisil V 0 - 3  
Kubot L / Melo M - Mclachlan B / Struff J-L 3 - 1  
Marach/J.Melzer - Hsieh C-P/ Rungkat C 3 - 2  
Munar J / Norrie C - Inglot D / Krajicek A 3 - 2  
Nedunchezhiyan J / Raja P - Hewitt L / Thompson J 0 - 3  
Paes L / Paire B - Bublik A / Kukushkin M    
Pavic M / Soares B - Arends S / Middelkoop M 3 - 2  
Skupski K / Smith J-P - Clarke J / Ward J 3 - 0  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - V. Kudermetova 2 - 0  
D.R. Collins - A. Sevastova    
E. Svitolina - M. Gasparyan    
H. Watson - A. Kontaveit 0 - 2  
M. Bouzkova - M. Sakkari 0 - 2  
M. Brengle - K. Muchova 0 - 2  
M. Keys - P. Hercog    
M. Puig - Kar. Pliskova 0 - 2  
P. Martic - A. Potapova 2 - 1  
S. Halep - M. Buzarnescu 2 - 1  
S. Kenin - D. Yastremska 1 - 2  
Su-Wei Hsieh - K. Flipkens 2 - 0  
V. Azarenka - A. Tomljanovic 2 - 0  
V. Golubic - Y. Putintseva 2 - 0  
Y. Wickmayer - Shuai Zhang 0 - 2  
Tenisz (Wimbledon, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Mladenovic - Pegula J / Sanchez M 2 - 1  
Bacsinszky T / Pera B - Sasnovich A / Tsurenko L 1 - 2  
Bains N / Broady N - Krejcikova/Siniakova 0 - 2  
Bara I / Linette M - Melichar N / Peschke K 0 - 2  
Blinkova A / Wang Y - Hibino N / Kato M 2 - 1  
Chan H-C / Chan L - Dart H / Dunne K 2 - 0  
Christie F / Swan K - Minnen G / Van Uytvanck A 0 - 2  
Cirstea S / Voskoboeva G - Grey S B / Silva E 2 - 0  
Dzalamidze N / Lister C - Mertens E / Sabalenka A 0 - 2  
Flipkens K / Larsson J - Bencic B / Kuzmova V 2 - 0  
Groenefeld A L / Schuurs - Adamczak M / Perez E    
Jabeur O / Stollár F - Dabrowski G / Xu Y 0 - 2  
Kozlova K / Rodionova Ar - Jurak D / Srebotnik K 2 - 1  
Krawczyk D / Olmos G - Guarachi A / Santamaria S 2 - 1  
Marozava L / Sanders S - Azarenka V / Barty A 0 - 2  
Peng S / Yang Z - Friedsam AL / Siegemund L 1 - 2  
Tollaslabda (Canada Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brian Yang - Shifeng Li 0 - 2  
Hai Chao Liu - Zeqi Zhou 2 - 0  
K. Parupalli - L. Corvee 2 - 0  
K.R. Rajarajan - Lino Munoz 2 - 0  
Kaz. Sakai - Kwang Hee Heo 0 - 2  
Koki Watanabe - J.A. Ho-Shue 2 - 0  
Kwang Hee Heo - Chia Hao Lee 2 - 0  
L. Claerbout - Xiaodong Sheng 2 - 1  
L.E. Penalver - L. Corvee 0 - 2  
Y. de Oliveira - T. Rouxel 2 - 1  
Yu Igarashi - Lin Chun-Yi 0 - 2  
Tollaslabda (Canada Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends J / Jille R - Kang M H / Kim J H 1 - 2  
Hurlburt-Yu J / Yao D - Yao C L / Han Y P 0 - 2  
Jansen J R / Kaesbauer P - Matsui K / Takeuchi Y 0 - 2  
Koga A / Saito T - Leung S W H / Wheller M 2 - 1  
Liao M C / Su C H - Gicquel T / Labar R 2 - 0  
Tollaslabda (Canada Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Azurmendi - Hsuan-Yu Wendy Chen 0 - 2  
C. Pan - K. Ho-Shue 2 - 0  
Ga Eun Kim - F. Deprez 1 - 2  
Hsiang Ti Lin - K. Kuuba 2 - 0  
Michelle Li - Yu Jin Sim 2 - 1  
Oie, Natsuki - J.D. Jakobsen 2 - 0  
Zhi Yi Wang - K. Kuuba    
Tollaslabda (Canada Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delrue D / Palermo L - Chen L / Chen S Y 2 - 0

 

2019.07.02.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saskatchewan - Toronto 32 - 7  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - NC Dinos 5 - 3  
Kiwoom Heroes - Doosan Bears 6 - 3  
KT Wiz - Samsung Lions 5 - 3  
LG Twins - Hanwha Eagles 9 - 2  
SK Wyverns - Lotte Giants 10 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 1 - 3  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 4 - 0  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 6 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 8 - 6  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 9 - 1  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 6 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cincinnati - Milwaukee 6 - 8  
Pittsburgh - Chicago Cubs 18 - 5  
San Diego - San Francisco 2 - 13  
Tampa Bay - Baltimore 6 - 3  
Texas - LA Angels    
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACMF Campo Mourao - Foz Cataratas 3 - 2  
Kosárlabda (Argentin bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Instituto Cordoba - San Lorenzo (6.m.) 96 - 78  
Kosárlabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Szlovénia 72 - 67  
Olaszország - Oroszország 54 - 63  
Kosárlabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szenegál - U19USA 58 - 87  
U19Új-Zéland - U19Litvánia 77 - 75  
Kosárlabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Kanada - U19Lettország 78 - 76  
U19Mali - U19Ausztrália 79 - 82  
Kosárlabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Görögország (Helyszín: Görögország) 73 - 68  
U19Fülöp-szigetek - U19Oroszország 64 - 92  
Kosárlabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Szerbia 76 - 85  
U19Kína - U19Puerto Rico 99 - 94  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Chicago 90 - 82  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afrikai Nemzetek Kupája, E csoport 2019    
Angola - Mali 0 - 1  
Mauritánia - Tunézia 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afrikai Nemzetek Kupája, F csoport 2019    
Benin - Kamerun 0 - 0  
Bissau-Guinea - Ghána 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventude - Luverdense 2 - 0  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Mannucci Trujillo - Union Huaral 3 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon City - Sangju Sangmu 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orense Machala - El Nacional Quito 1 - 1  
Labdarúgás (EL-előselejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Joseph's - Prishtina 2 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Slavia Praha 2 - 3  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekenas IF - KTP 1 - 4  
TPV - Turku PS 1 - 4  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Georgia Tbiliszi - Chikhura Sachkhere 0 - 0  
Saburtalo Tbiliszi - FC Rustavi 2 - 2  
Torpedo Kutaisi - Lokomotív Tbiliszi 0 - 2  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pacific Langford - Cavalry 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska Turabdin IK - Lindome 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlstad Utd. - Rynninge 5 - 0  
IFK Mora - Sandviken 0 - 2  
Vinbergs IF - Tvaaker 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Rentistas - Albion Montevideo 2 - 0  
Cerrito Montevideo - Dep. Maldonado 2 - 1  
Sud América - Central Espanol 1 - 0  
Villa Espanola - Bella Vista 1 - 3  
Villa Teresa - Atenas de San Carlos 0 - 1  
Labdarúgás (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - USA 1 - 2  
vb, női 2019 - Anglia bejut a döntőbe?    
vb, női 2019 - Ausztrália bejut az elődöntőbe?    
vb, női 2019 - Brazília bejut az elődöntőbe?    
vb, női 2019 - Franciaország bejut a döntőbe?    
vb, női 2019 - Hollandia bejut az elődöntőbe?    
vb, női 2019 - Japán bejut az elődöntőbe?    
vb, női 2019 - Kanada bejut az elődöntőbe?    
vb, női 2019 - Norvégia bejut a döntőbe?    
vb, női 2019 - Norvégia bejut az elődöntőbe?    
vb, női 2019 - Németország bejut a döntőbe?    
vb, női 2019 - Olaszország bejut a döntőbe?    
vb, női 2019 - Olaszország bejut az elődöntőbe?    
vb, női 2019 - Spanyolország bejut az elődöntőbe?    
vb, női 2019 - Svédország bejut az elődöntőbe?    
vb, női 2019 - USA bejut a döntőbe?    
Sakk (Danzhou)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Amin - Yi Wei 0 - 1  
E. Inarkiev - S.G. Vidit 0 - 1  
Hao Wang - V. Artemiev 1 - 0  
Yangyi Yu - Rapport R. 0.5 - 0.5  
Sakk (Netanya)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Postny - M. Rodshtein 0.5 - 0.5  
I. Smirin - P. Eljanov 0 - 1  
L. Dominguez Perez - B. Gelfand 0.5 - 0.5  
L. McShane - P. Svidler 0 - 1  
T. Nabaty - D. Dubov 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erdmann J/Winter S-Gonzalez Bayard/Reyes Rodriguez 2 - 0  
Mol A / Sorum C S - Solberg P / Felipe V G 2 - 0  
Strandröplabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergmann P A / Harms Y - Elgraoui Z / Abicha M 2 - 0  
Bryl M / Fijalek G - Plavins M / Tocs E 2 - 1  
Strandröplabda (vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Semenov K / Leshukov I - Cerutti A / Morais Filho 0 - 2  
Slick S / Allen W - Abdelrasoul T / Mahmoud A A 2 - 0  
Strandröplabda (vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalhausser P / Lucena N - Brouwer A / Meeuwsen R 0 - 2  
O' Gorman G / Saxton B - Capogrosso N / Azaad J A 2 - 0  
Strandröplabda (vb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibb J / Crabb Taylor - Losiak B / Kantor P 0 - 2  
Hudyako/Velichko-Vieyto Acosta/Cairus Lucarelli 1 - 2  
Strandröplabda (vb, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thole J / Wickler C - Crabb T / Bourne T 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birlova E / Ukolova E - Laird N / Palmer B 2 - 1  
Gallay A / Pereyra F - Lahti T / Parkkinen A 2 - 1  
Kortzinger L / Schneider - McNamara M / McNamara N 2 - 0  
Koshikawa M / Murakami M - Wang X X / Xue C 0 - 2  
Strandröplabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bansley H / Wilkerson B - Behrens K / Tillmann C 2 - 1  
Strandröplabda (vb, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keizer S / Meppelink M - Huberli T / Betschart N 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birlova E / Ukolova E - Rios D / Ayala Y 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Sponcil S / Claes K 2 - 1  
Strandröplabda (vb, női, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Larsen K / Stockman E 1 - 2  
Strandröplabda (vb, női, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lin M M / Zeng J - Gallay A / Pereyra F 2 - 0  
Ross S / Hughes S - Makroguzova N / Kholomina 0 - 2  
Strandröplabda (vb, női, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubovcova N / Strbova A - Revuelta M / Orellana Z 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Lahti T / Parkkinen A 2 - 0  
Tenisz (Ludwigshafen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Metreveli - R. Olivo 2 - 0  
A. Molcan - T. van Rijthoven 2 - 1  
B. Bonzi - San. Giraldo    
B. Zapata Miralles - D. Masur 2 - 1  
D.E. Galan Riveros - C. Heyman 2 - 0  
F. Bagnis - L. Grigelis 2 - 0  
G. Quinzi - N. Kuhn 1 - 2  
J. Barranco Cosano - C. Lestienne 0 - 2  
J. Haerteis - J. Lenz 2 - 1  
P. Heller - C. Denolly 2 - 0  
P. Sousa - Ben. Hassan 0 - 2  
R. Dutra da Silva - D. Gimeno-Traver 1 - 2  
S. Ehrat - T. de Bakker 0 - 2  
Y. Hanfmann - Joao Domingues 2 - 1  
Tenisz (Ludwigshafen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gengel M / Schneider V T - Brown D / Hach Verdugo H 0 - 2  
Horansky F / Miedler L - Drzewiecki K / Walkow S 2 - 0  
Siljestrom A / Ymer E - Begemann A / Kamke T    
Tenisz (Recanati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - E. Dalla Valle 2 - 1  
A. Karatsev - T. Seyboth Wild 0 - 2  
A. Rinderknech - N. Cacic 0 - 2  
E. Lopez-Perez - Yos. Watanuki 0 - 2  
F. Baldi - A. Vavassori 1 - 2  
K. de Schepper - E. Donskoy 2 - 0  
M-A. Hüsler - E. Gerasimov 0 - 2  
M. Bachinger - Zhizhen Zhang 2 - 0  
P. Kotov - P.S. Varillas 2 - 1  
R. Brancaccio - A. Menendez-Maceiras 2 - 1  
R. Marcora - M. Basic 2 - 0  
S. Napolitano - Jur. Rodionov 0 - 2  
S. Ramazzotti - V. Durasovic 2 - 0  
Tenisz (Recanati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oliveira G / Ramanathan R - Bega A / Durasovic V 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - G. Barrere 1 - 3  
B. Coric - A. Bedene    
B. Schnur - M. Baghdatis 0 - 3  
B. Tomic - J-W. Tsonga 0 - 3  
C. Garin - A. Rublev 1 - 3  
C. Ruud - J. Isner 0 - 3  
D. Istomin - C. Norrie 0 - 3  
D. Köpfer - F. Krajinovic 3 - 1  
D. Shapovalov - R. Berankis 0 - 3  
D. Thiem - S. Querrey 1 - 3  
F. Delbonis - Dan. Evans 0 - 3  
F. Tiafoe - F. Fognini 2 - 3  
Fucsovics M. - Den. Novak 3 - 1  
G. Andreozzi - L. Djere 1 - 3  
Gil. Simon - S. Caruso 3 - 0  
H. Dellien - J. Millman 0 - 3  
J-L. Struff - M. Baghdatis    
J-L. Struff - R. Albot 3 - 0  
J. Sousa - P. Jubb 3 - 1  
Jam. Ward - N. Basilashvili 2 - 3  
Jay Clarke - N. Rubin 3 - 1  
K. Nishikori - T. Monteiro 3 - 0  
L. Pouille - R. Gasquet 3 - 0  
L.G.M. Harris - R. Federer 1 - 3  
M. Berrettini - A. Bedene 3 - 1  
M. Berrettini - R. Albot    
M. Cecchinato - A. De Minaur 0 - 3  
M. Cilic - A. Mannarino 3 - 0  
M. Ebden - D.S. Schwartzman 1 - 3  
N. Kyrgios - Jor. Thompson 3 - 2  
P. Andujar - M. Kukushkin 0 - 3  
Ste. Johnson - A. Ramos-Vinolas 3 - 0  
T.H. Fritz - T. Berdych 3 - 0  
Yas. Uchiyama - T. Sandgren 1 - 3  
Yui. Sugita - R. Nadal 0 - 3  
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - S. Cirstea 2 - 0  
A. Barty - Saisai Zheng 2 - 0  
A. Bogdan - J. Konta 0 - 2  
A. Pavlyuchenkova - B. Bencic 0 - 2  
A. Petkovic - M. Niculescu 1 - 2  
Ari. Rodionova - T. Townsend 0 - 2  
B. Haddad Maia - G. Muguruza Blanco 2 - 0  
B. Strycova - L. Tsurenko 2 - 0  
C. Suarez Navarro - S. Stosur 2 - 0  
D. Vekic - A. Riske 1 - 2  
E. Alexandrova - K. Siniakova 1 - 2  
E. Mertens - F. Ferro 2 - 0  
E.G. Ruse - J. Görges 0 - 2  
H. Dart - C. McHale 2 - 1  
K. Bertens - M. Minella 2 - 0  
K. Juvan - Kri. Pliskova 2 - 1  
Kat. Kozlova - Lau. Davis 0 - 2  
L. Kerkhove - I. Jorovic 0 - 2  
L. Siegemund - K. Swan 2 - 0  
M. Linette - A. Kalinskaya 2 - 0  
M. Sharapova - P. Parmentier    
O. Jabeur - P. Kvitova 0 - 2  
P. Badosa Gibert - V. Flink 0 - 2  
S. Kuznetsova - A. van Uytvanck 1 - 2  
S. Stephens - T. Bacsinszky 2 - 0  
S. Vögele - K. Kanepi 1 - 2  
S. Williams - G. Gatto-Monticone 2 - 0  
T. Maria - A. Kerber 0 - 2  
T. Zidansek - E. Bouchard 2 - 1  
V. Diatchenko - K. Mladenovic 1 - 2  
V. Lapko - Qiang Wang 0 - 2  
Yafan Wang - T. Martincova 2 - 0  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Franciaország 11 - 12  
Magyarország - Görögország 8 - 7  

 

2019.07.01.
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Olmecas de Tabasco 6 - 17  
Guerreros de Oaxaca - Tecolotes de Nuevo Laredo 7 - 10  
Rieleros de Aguascaliente - Tigres de Quintana Roo 14 - 15  
Saraperos de Saltillo - Piratas de Campeche 7 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Mets - Atlanta 8 - 5  
Toronto - Kansas City 11 - 4  
Golf (Rocket Mortgage Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rocket Mortgage Classic 2019    
Kosárlabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Montenegró 92 - 71  
Svédország - Lettország (Helyszín: Lettország) 77 - 62  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Phoenix 67 - 69  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kenya - Szenegál 0 - 3  
Tanzánia - Algéria 0 - 3  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek Kupája, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afrikai Nemzetek Kupája, D csoport 2019    
Dél-Afrika - Marokkó 0 - 1  
Namíbia - Elefántcsontpart 1 - 4  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético Acreano - Volta Redonda 1 - 2  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - Huancayo 1 - 2  
Labdarúgás (Copa Bicentenario, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Melgar 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klubi 04 - JäPS 2 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen JK - Inter Turku 2 - 1  
Labdarúgás (Gold Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Curacao 1 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persebaya Surabaya - Persela Lamongan 3 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindavik - FH 0 - 0  
KR - Breidablik 2 - 0  
Vikingur Reykjavik - ÍA Akranes 0 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - HFX Wanderers 2 - 0  
Valour Winnipeg - York 9 Toronto 1 - 3  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Shenhua - Guangzhou Evergrande 0 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Dallas 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - Strömsgodset 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oddevold - Ljungskile 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Kalmar 2 - 0  
Häcken - Hammarby 2 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Derry City 0 - 0  
Dundalk - Waterford FC 3 - 0  
Finn Harps - Cork City 0 - 0  
Sligo - UC Dublin 5 - 1  
St. Patrick's - Shamrock Rovers 0 - 2  
Röplabda (Challenger Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Kanada 2 - 3  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Olaszország 3 - 1  
Sakk (Danzhou)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapport R. - Hao Wang 0.5 - 0.5  
S.G. Vidit - B. Amin 0.5 - 0.5  
V. Artemiev - E. Inarkiev 0.5 - 0.5  
Yi Wei - Yangyi Yu 0.5 - 0.5  
Sakk (Netanya)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gelfand - L. McShane 1 - 0  
D. Dubov - L. Dominguez Perez 0.5 - 0.5  
M. Rodshtein - I. Smirin 0.5 - 0.5  
P. Eljanov - T. Nabaty 1 - 0  
P. Svidler - E. Postny 1 - 0  
Sakk (Zágráb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - V. Anand 0.5 - 0.5  
L. Aronian - S. Karjakin 1 - 0  
Liren Ding - I. Nepomniachtchi 1 - 0  
M. Carlsen - H. Nakamura 1 - 0  
M. Vachier-Lagrave - F. Caruana 0 - 1  
Wes. So - S. Mamedyarov 1 - 0  
Strandröplabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Doppler C / Horst A 2 - 0  
Ranghieri A / Caminati M - Ageba Y / Ishijima Y 2 - 0  
Strandröplabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perusic O / Schweiner D - Rossi E / Carambula Rauri 0 - 2  
Tijan A / Younousse C - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 0  
Strandröplabda (vb, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goncalves O/Oscar Schmidt - Rangel C / Gomez J G 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Schumann D / Durant C 2 - 0  
Strandröplabda (vb, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grimalt E / Grimalt M - Virgen J / Ontiveros L 2 - 1  
Liamin N / Myskiv T - Ehlers N / Fluggen L 2 - 0  
Strandröplabda (vb, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pedlow S / Schachter S - Zavala Vuletich I A / Romo G L 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Heidrich A / Gerson M 2 - 0  
Strandröplabda (vb, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thole J / Wickler C - Vakili A / Salemiinjehbor 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittlinger S / Laboureur C - Menegatti M/Tóth O. 0 - 2  
McNamara M / McNamara N - Caballero Pena P C / Valiente Amar 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graudina T / Kravcenoka A - Kortzinger L / Schneider S 2 - 0  
Plesiutsching/Schutzenhof - Kociolek K / Wojtasik K 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Baquerizo/Fernandez Stein 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ross A / Klineman A - Borger K / Sude J 1 - 2  
Strandröplabda (vb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Wang F / Xia X 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artacho M / Clancy T - Sweat B / Walsh Jennings 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Makroguzova N / Kholomina - Gallay A / Pereyra F 1 - 2  
Ross S / Hughes S - Lin M M / Zeng J 2 - 0  
Strandröplabda (vb, női, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti T / Parkkinen A - Revuelta M / Orellana Z 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Dubovcova N / Strbova A 2 - 0  
Tenisz (Ludwigshafen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - V.T. Schneider 2 - 0  
A. Vatutin - S. Fanselow 1 - 2  
Ale. Muller - B. Zapata Miralles 1 - 2  
Ben. Hassan - Ste. Robert 2 - 0  
D. Altmaier - J. Choinski 2 - 0  
D. Gimeno-Traver - M. Gengel 2 - 0  
D. Masur - M. Trungelliti 2 - 1  
F. Horansky - R. Bonadio 2 - 1  
G.M. Moroni - G. Clezar 2 - 1  
L. Miedler - T. Kamke 2 - 0  
O. Nedovyesov - R. Dutra da Silva 1 - 2  
Piros Zs. - Z. Kolar 2 - 0  
S. Griekspoor - P. Cachin 0 - 2  
T. van Rijthoven - C. Berlocq 2 - 1  
Tenisz (Recanati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - K. de Schepper 0 - 2  
A. Vavassori - M. Bortolotti 2 - 0  
E. Tyurnev - Jur. Rodionov 0 - 2  
G. Fonio - Zhizhen Zhang 0 - 2  
G. Sakharov - M-A. Hüsler 0 - 2  
Gon. Oliveira - R. Brancaccio 0 - 2  
I. Marchenko - Kai. Uchida 2 - 1  
L. Vanni - A. Avidzba 0 - 2  
M. Viola - E. Maggioli 2 - 0  
R. Quiroz - R. Marcora 1 - 2  
Yos. Watanuki - L. Musetti 2 - 0  
Tenisz (Wimbledon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - I. Karlovic 0 - 3  
A. Seppi - N. Jarry 3 - 1  
B. Klahn - D. Goffin 0 - 3  
B. Paire - J.I. Londero 3 - 1  
C-M. Stebe - R. Opelka 0 - 3  
D. Kudla - M. Jaziri 3 - 0  
D. Medvedev - P. Lorenzi 3 - 0  
E. Gulbis - L. Mayer 0 - 3  
F. Auger Alliassime - V. Pospisil 3 - 1  
G. Dimitrov - C. Moutet 2 - 3  
H. Hurkacz - D. Lajovic 3 - 1  
J. Chardy - M. Klizan 3 - 1  
J. Kovalik - R. Haase 0 - 3  
J. Tipsarevic - Y. Nishioka 3 - 2  
J. Vesely - A. Zverev 3 - 1  
K. Edmund - J.A. Munar Clar 3 - 0  
K. Khachanov - Soon Woo Kwon 3 - 1  
K. Majchrzak - F. Verdasco 0 - 3  
Kev. Anderson - P-H. Herbert 3 - 0  
L. Sonego - M. Granollers 0 - 3  
M. Copil - G. Pella 1 - 3  
M. Giron - F. Lopez 0 - 3  
N. Djokovic - P. Kohlschreiber 3 - 0  
P. Carreno-Busta - A. Popyrin 0 - 3  
P. Cuevas - D. Dzumhur 3 - 2  
P. Gojowczyk - R. Bautista-Agut 0 - 3  
P. Gunneswaran - M. Raonic 0 - 3  
R. Carballes Baena - M. Kecmanovic 1 - 3  
S. Darcis - M. Zverev 3 - 0  
S. Wawrinka - R. Bemelmans 3 - 0  
T. Fabbiano - S. Tsitsipas 3 - 2  
U. Humbert - G. Monfils    
Tenisz (Wimbledon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-K. Schmiedlova - M. Puig 1 - 2  
A. Cornet - V. Azarenka 0 - 2  
A. Potapova - J.B. Teichmann 2 - 1  
A. Tomljanovic - D. Kasatkina 2 - 0  
B. Pera - M. Sakkari 0 - 2  
C. McNally - H. Watson 0 - 2  
C. Wozniacki - S. Sorribes Tormo    
D. Jakupovic - K. Flipkens 0 - 2  
D. Yastremska - C. Giorgi 2 - 0  
D.R. Collins - Z. Diyas 2 - 0  
E. Svitolina - D. Gavrilova 2 - 0  
I. Swiatek - V. Golubic 0 - 2  
K. Muchova - A. Krunic 2 - 0  
Kri. Ahn - A. Sevastova 0 - 2  
Lin Zhu - Kar. Pliskova 0 - 2  
M. Bouzkova - M. Barthel 2 - 0  
M. Buzarnescu - J. Pegula 2 - 0  
M. Gasparyan - A-L. Friedsam 2 - 0  
M. Keys - L. Kumkhum 2 - 0  
M. Rybarikova - A. Sabalenka 2 - 0  
M. Vondrousova - M. Brengle 0 - 2  
P. Hercog - V. Kuzmova 2 - 1  
P. Martic - J. Brady 2 - 1  
R. Peterson - Y. Wickmayer 0 - 2  
S. Halep - A. Sasnovich 2 - 0  
S. Kenin - A. Sharma 2 - 0  
S. Rogers - A. Kontaveit 1 - 2  
Shuai Zhang - Car. Garcia 2 - 0  
Su-Wei Hsieh - J. Ostapenko 2 - 0  
V. Kudermetova - Y. Bonaventure 2 - 0  
V. Williams - C. Gauff 0 - 2  
Y. Putintseva - N. Osaka 2 - 0  
Vízilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Franciaország 15 - 6  
Magyarország - Hollandia 13 - 8  
Címkék: eredmények, tippmix,