Tippmix eredmények - 2019. január 7-13.

2019-01-07
Tippmix eredmények - 2019. január 7-13.
2019.01.13.
Alpesi sí (Műlesiklás, Adelboden)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Yule - Mic. Matt 1 - 0  
L. Meillard - Ste. Gross 0 - 1  
M. Feller - C. Noel 0 - 1  
M. Hirscher - H. Kristoffersen 1 - 0  
M. Schwarz - A. Pinturault 0 - 1  
Műlesiklás, Adelboden 2019    
Műlesiklás, Adelboden 2019 - Top 3    
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Rams - Dallas 30 - 22  
New England - LA Chargers 41 - 28  
New Orleans - Philadelphia 20 - 14  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botnia Helsinki - Veitera Lappeenranta 2 - 11  
OLS - Narukera Pori 6 - 3  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Ulleval 6 - 5  
Hövik - Solberg 8 - 13  
Konnerud - Sarpsborg 5 - 6  
Mjöndalen - Ullern 4 - 5  
Stabaek - Ready Oslo 2 - 2  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajkal Irkutszk - Szibszelmas Novoszibirszk 5 - 3  
Dinamo Moszkva - Murman Murmanszk 5 - 2  
Jenyiszej Krasznojarszk - Kuzbassz Kemerovo 4 - 3  
Sztroitel Sziktivkar - Volga Uljanovszk 7 - 2  
Vodnyik Arhangelszk - Start Nyizsnyij Novgorod 7 - 3  
Zorkij Krasznogorszk - Rogyina Kirov 4 - 3  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tellus - Frillesas 2 - 3  
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BDO vb 2019    
S. Waites - G. Durrant 3 - 7  
Darts (BDO vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BDO vb, női 2019    
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno Bulldogs - Bohemians Praha 2 - 5  
Chodov - Mladá Boleslav 10 - 5  
Ostrava - SK Vinohrady 3 - 7  
Sparta Praha - Ceska Lipa 5 - 3  
Stresovice - Otrokovice 5 - 5  
Vitkovice - Liberec 8 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LaSB - Welhot Kuopio 7 - 6  
OLS Oulu - Happee Jyväskylä 4 - 6  
Steelers Hämeenlinna - Seinäjoki 5 - 10  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NOR 92 Mjöndalen - Greaker 1 - 8  
Sarpsborg - Gjellerasen 7 - 14  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köniz - Chur 5 - 2  
Malans - Grasshoppers 5 - 6  
Rychenberg Winterthur - St. Gallen 7 - 4  
Uster - Thun 3 - 2  
Wiler-Ersigen - Kloten-Bülach 10 - 6  
Zug - Langnau 8 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pixbo Wallenstam - Örebro 8 - 2  
Växjö - Mullsjö 1 - 2  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya - Oita 7 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rieti - Civitella Casanova 7 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Uhta 3 - 1  
Norilszkij Nikel - Dinamo Szamara 7 - 4  
Novaja Gener. Sziktivkar - KPRF Moszkva 1 - 6  
Szinara Jekatyerinburg - Tyumeny 10 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peniscola - Inter Movistar 2 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Cleveland 5 - 4  
Bridgeport - Hartford 2 - 4  
Charlotte - Wilkes-Barre/Scranton 5 - 3  
Colorado Eagles - Bakersfield 0 - 2  
Grand Rapids - Belleville 5 - 2  
Hershey - Lehigh Valley 5 - 4  
Lehigh Valley - Hershey 0 - 3  
Manitoba - Laval 5 - 5  
Milwaukee - San Diego 2 - 5  
Providence - Springfield 2 - 2  
San Antonio - Rockford 4 - 3  
Springfield - Providence 3 - 4  
Stockton - Ontario Reign 5 - 5  
Texas Stars - Iowa 4 - 2  
Tucson - Chicago Wolves 3 - 2  
Utica - Syracuse 3 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vipiteno/Sterzing - Fassa 6 - 0  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Nottingham 4 - 4  
Coventry - Guildford 5 - 5  
Dundee - Sheffield 6 - 1  
Glasgow - Milton Keynes 8 - 3  
Manchester - Fife 7 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Kadan 5 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Litvínov 3 - 5  
Chomutov - Mladá Boleslav 3 - 5  
Mountfield HK - Liberec 3 - 1  
Olomouc - Plzen 0 - 4  
Trinec - Sparta Praha 2 - 1  
Vítkovice - Karlovy Vary 4 - 1  
Zlín - Pardubice 5 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - FTC 1 - 8  
Dunaújváros - KMH Budapest 3 - 2  
Gyergyói HK - Debrecen 5 - 1  
Újpest - Csíkszereda 2 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Nice 1 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 4  
Amur Habarovszk - Szeversztal Cserepovec 2 - 2  
Avangard Omszk - Szpartak Moszkva 3 - 1  
Barisz Asztana - Szocsi 2 - 2  
CSZKA Moszkva - Dinamo Minszk 3 - 0  
Dinamo Riga - Traktor Cseljabinszk 1 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 5 - 2  
Red Star Kunlun - Jokerit 3 - 5  
Slovan Bratislava - Avtomobil. Jekatyerinburg 3 - 6  
Szibir Novoszibirszk - Szalavat Julajev Ufa 4 - 2  
SZKA Szentpétervár - Vityaz Podolszk 3 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Moszkva 1 - 3  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Kokschetau - Belfast (Helyszín: Belfast) 2 - 2  
Gomel - GKS Katowice 0 - 5  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podhale Nowy Targ - Jastrzebie 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Tampa Bay 3 - 5  
Carolina - Nashville 6 - 3  
Chicago - Las Vegas 3 - 3  
Dallas - St. Louis 1 - 3  
Edmonton - Arizona 2 - 3  
Los Angeles - Pittsburgh 5 - 2  
Minnesota - Detroit 2 - 5  
Montreal - Colorado 3 - 0  
San Jose - Ottawa 4 - 1  
Toronto - Boston 2 - 3  
Washington - Columbus 1 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Sparta Sarpsborg 4 - 2  
Manglerud - Stjernen 2 - 2  
Storhamar - Ringerike 9 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Bad Nauheim 3 - 0  
Deggendorf - Dresden 5 - 2  
Frankfurt Löwen - Ravensburg 8 - 1  
Freiburg - Bayreuth 4 - 2  
Kassel - Heilbronn 4 - 4  
Kaufbeuren - Crimmitschau 9 - 1  
Lausitzer Füchse - Tölzer Löwen 7 - 0  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Schwenningen 3 - 0  
Düsseldorf - München 2 - 5  
Ingolstadt - Iserlohn 3 - 2  
Mannheim - Straubing 6 - 3  
Nürnberg - Krefeld 4 - 3  
Wolfsburg - Eisbären Berlin 4 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Villach 3 - 1  
Innsbruck - Graz 1 - 3  
Klagenfurt - Dornbirn 6 - 6  
Salzburg - Linz 6 - 1  
Znojmo - Südtirol Bolzano 2 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Fribourg 2 - 5  
Zürich Lions - Davos 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Diósgyőr 2 - 2  
Liptovsky Mikulas - Zilina 4 - 0  
MAC - Zvolen 2 - 2  
Nitra - Kosice 3 - 4  
Poprad - Nove Zamky 2 - 5  
Trencin - Detva 5 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Izssztal Izsevszk 3 - 3  
Dizel Penza - Molot Perm 1 - 1  
Ermak Angarszk - Torpedo Kamenogorszk 2 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Szarjarka Karaganda 1 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Blades - Szahalin 3 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Zadar 89 - 81  
Olimpija Ljubljana - Mega Bemax 91 - 78  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Melbourne Utd. 81 - 81, h.u. 89 - 99  
Sydney Kings - Illawarra 84 - 96  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandenong - Townsville 68 - 81  
Sydney Flames - Canberra Capitals 79 - 99  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Svitavy 56 - 103  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovanka MB - Trutnov 59 - 79  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Incheon Elephants 59 - 61  
Jeonju KCC Egis - Busan Sonicboom 103 - 106  
Seoul Thunders - Changwon Sakers 69 - 91  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Cheongju Stars 63 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Strasbourg 80 - 55  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Bourges 60 - 60, h.u. 75 - 73  
Mondeville - Villeneuve d'Ascq Lille 56 - 67  
Nantes Reze - Lattes Montpellier 75 - 102  
Tarbes - Lyon 48 - 89  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - TNT KaTropa 90 - 79  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Promitheasz Patra - Olympiakosz 77 - 80  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dafni - Lefkada 55 - 57  
Eszperidesz Kallithea - Sporting Athén 60 - 58  
Iraklisz - Proteasz Voula 50 - 79  
Kalyvia Thorikosz - Eleftheria Moszhato 70 - 62  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel TA 91 - 96  
Maccabi Ashdod - Bnei Herzeliya 94 - 73  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krosno - Gliwice 101 - 89  
Legia Varsó - Starogard Gdanski 91 - 76  
Start Lublin - Rosa Radom 109 - 91  
Szczecin - Torun 95 - 98  
Trefl Sopot - Koszalin 90 - 100  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Torun 77 - 83  
Ostrow Wielkopolski - Lublin 67 - 88  
Siedlce - Gdynia 66 - 88  
Sleza Wroclaw - Poznan 83 - 59  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Zalgiris Kaunas 69 - 73  
Nevezis Kedainiai - Juventus Utena 97 - 93  
Prienai - Alytaus Dzukija 85 - 72  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Kecskemét 89 - 86  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Sopron 58 - 72  
Szekszárd - NKE-Csata 79 - 74  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Milwaukee 114 - 133  
Minnesota - New Orleans 110 - 106  
New York - Philadelphia 105 - 108  
Oklahoma City - San Antonio 122 - 112  
Orlando - Boston 105 - 103  
Phoenix - Denver 102 - 93  
Sacramento - Charlotte 104 - 97  
Utah - Chicago 110 - 102  
Washington - Toronto 124 - 124, h.u. 138 - 140  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Skyliners Frankfurt 80 - 71  
Bremerhaven - Ulm 78 - 88  
Ludwigsburg - Bayreuth 100 - 82  
Oldenburg - Alba Berlin 84 - 93  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakery Piacenza - Cento 90 - 75  
Ferrara - Treviso 72 - 98  
Forli - Cagliari 87 - 101  
Fortitudo Bologna - Verona 96 - 71  
GSA Udine - Imola 83 - 71  
Jesi - Montegranaro 79 - 83  
Ravenna - Assigeco Piacenza 76 - 74  
Roseto - Mantova 61 - 61, h.u. 73 - 68  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Axpo Legnano - Treviglio 75 - 87  
Biella - Rieti 72 - 72, h.u. 83 - 85  
Capo D'Orlando - Agrigento 82 - 55  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Pistoia 82 - 78  
Cremona - Reggio Emilia 98 - 81  
Trento - Brindisi 76 - 79  
Trieste - Olimpia Milano 73 - 77  
Varese - Virtus Bologna 79 - 86  
VL Pesaro - Torino 86 - 86, h.u. 102 - 98  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dike Napoli - Empoli 87 - 65  
Famila Schio - Vigarano 89 - 69  
GEAS San Giovanni - Broni 65 - 61  
Lucca - San Martino di Lupari 59 - 59, h.u. 68 - 70  
Torino - Battipaglia 67 - 86  
UR Venezia - Eirene Ragusa 72 - 60  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Novoszibirszk - Szpartak Noginszk 66 - 62  
MBA Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 88 - 64  
Szpartak Moszkva - Nagyezsda Orenburg 66 - 90  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberojet Palma - Castello 82 - 86  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Breogan Lugo 94 - 80  
Gipuzkoa - Manresa 74 - 74, h.u. 85 - 91  
Joventut Badalona - Baskonia Vitoria 67 - 68  
Murcia - Iberostar Tenerife 71 - 71, h.u. 91 - 96  
Real Madrid - Zaragoza 98 - 96  
Valencia - Gran Canaria 83 - 67  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SC Zaragoza - IDK Gipuzkoa 67 - 53  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zemun - Vrsac 99 - 92  
Novi Pazar - Dunav Stari Banovci 91 - 78  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahcesehir Koleji - Istanbul BB 103 - 86  
Fenerbahce - Sakaryaspor 89 - 64  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Mersin BB 60 - 64  
Galatasaray - Besiktas 52 - 65  
Ormanspor - Fenerbahce 73 - 90  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Parma Permszkij Kraj 93 - 76  
Tsmoki-Minszk - Kalev/Cramo 82 - 95  
VEF Riga - Zielona Gora 83 - 57  
Zenit Szentpétervár - Nyizsnyij Novgorod 103 - 78  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapla - Latvijas Univ. 77 - 74  
Kézilabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luxemburg - Nagy-Britannia 29 - 19  
Írország - Bulgária 28 - 35  
Kézilabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Málta (Helyszín: Málta) 27 - 24  
Ciprus - Grúzia 25 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magura Cisnadiei - Bietigheim 20 - 34  
Storhamar - Esbjerg 28 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning-Ikast - Sävehof 29 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Larvik 32 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Podravka Koprivnica 24 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Chambray Touraine 30 - 23  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fivosz Szikiesz - Edessza 26 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin 32 - 26  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Mosonmagyaróvár 30 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjerpen - Skrim Kongsberg 23 - 18  
Molde - Kristiansand 25 - 19  
Raelingen - Tertnes Bergen 23 - 25  
Kézilabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halle-Neustadt - Leverkusen 35 - 31  
Thüringer HC - Dortmund 24 - 19  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Dunarea Braila 22 - 26  
Gloria Buzau - Danubius Galati 23 - 18  
Slatina - Ramnicu Valcea 26 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Kristianstad 28 - 23  
VästerasIrsta - Skuru 21 - 31  
Kézilabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Japán 35 - 27  
Macedónia - Bahrein 28 - 23  
Spanyolország - Izland 32 - 25  
Kézilabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Katar - Egyiptom 28 - 23  
Magyarország - Angola 34 - 24  
Svédország - Argentína 31 - 16  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Chelsea 1 - 2  
Birmingham - Bristol City 0 - 1  
Brighton - Everton 0 - 0  
West Ham - Manchester City 1 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Western Sydney Wanderers 4 - 3  
Sydney FC - Adelaide Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Utd. - Adelaide Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Tubize 0 - 2  
Saint-Gilloise - Mechelen 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Ermisz Aradippou 2 - 2  
Apollon Limasszol - Omonia Nicosia 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Celtic - Lamontville Golden Arrows 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Montpellier 1 - 1  
Marseille - Monaco 1 - 1  
Nantes - Rennes 0 - 1  
Toulouse - Strasbourg 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Paris SG 1 - 3  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - PAOK 0 - 3  
Levadiakosz - Olympiakosz 0 - 2  
Panathinaikosz - Xanthi 2 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - PSV 2 2 - 2  
Almere City - Volendam 0 - 2  
Cambuur - Sparta Rotterdam 3 - 3  
Dordrecht - Den Bosch 2 - 6  
FC Eindhoven - Nijmegen 3 - 2  
Maastricht - Twente 0 - 2  
Oss - RKC Waalwijk 1 - 2  
Roda - Go Ahead Eagles 3 - 1  
Telstar - Helmond 1 - 1  
Utrecht 2 - AZ Alkmaar 2 1 - 3  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shilong Lajong - Indian Arrows 0 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Ironi Kiryat Shmona 0 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawkab Marrakesh - Olympique de Safi 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Chivas Guadalajara 0 - 1  
Dep. Toluca - Puebla 2 - 0  
Monterrey - Leon 2 - 2  
Necaxa - UNAM Pumas 2 - 1  
Pachuca - Queretaro 3 - 0  
Tijuana - Tigres 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Benevento 6 - 2  
Napoli - Sassuolo 2 - 0  
Torino - Fiorentina 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Varzim 2 - 0  
Arouca - Uniao Oliveirense 0 - 0  
Benfica B - Braga B 2 - 3  
Cova Piedade - Pacos Ferreira 0 - 3  
Mafra - Covilha 1 - 2  
Porto B - Guimaraes B 1 - 0  
Viseu - Farense 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Tondela 2 - 1  
Nacional Madeira - Belenenses 0 - 1  
Rio Ave - Setúbal 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Bournemouth 2 - 0  
Tottenham - Manchester Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Almería 0 - 0  
Cordoba - Majadahonda 1 - 1  
Elche - Gimnastic 1 - 0  
Lugo - UD Extremadura 1 - 1  
Zaragoza - Malaga 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Union Adarve 2 - 0  
Burgos - Ponferradina 2 - 0  
Coruxo - Navalcarnero 3 - 1  
Guijuelo - Celta Vigo B 1 - 0  
Las Palmas B - Real Madrid B 0 - 0  
Pontevedra - Unionistas de Salamanca 0 - 0  
Rapido de Bouzas - Cultural Leonesa 1 - 0  
Salmantino - Fuenlabrada 1 - 2  
San Sebastian Reyes - Valladolid B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - CD Vitoria 0 - 0  
Gimn. Torrelavega - Real Union Irun 1 - 1  
Mirandes - Izarra 1 - 1  
Oviedo B - Barakaldo 0 - 1  
Tudelano - Ath. Bilbao B 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Castellon 0 - 0  
Barcelona B - Alcoyano 2 - 0  
Conquense - Ejea 0 - 3  
Cornella - Olot 3 - 0  
Ebro - Valencia B 2 - 1  
Espanyol B - Badalona 2 - 0  
Ontinyent - Hercules 1 - 0  
Peralada - Sabadell 2 - 0  
Teruel - Levante B 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Villanovense 2 - 1  
Don Benito - Rec. Huelva 0 - 2  
El Ejido - Melilla 1 - 1  
Granada B - Cartagena 0 - 2  
Ibiza Eivissa - Sevilla B 2 - 0  
Linense - UCAM Murcia 0 - 2  
Marbella - Almería B 2 - 0  
Real Murcia - Atl. Sanluqueno 1 - 0  
San Fernando - Malaga B 1 - 2  
Talavera de la Reina - Jumilla 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Sevilla 2 - 0  
Atl. Madrid - Levante 1 - 0  
Barcelona - Eibar 3 - 0  
Betis - Real Madrid 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Huelva 4 - 0  
CDEF Logrono - Atl. Madrid 1 - 3  
Espanyol - Valencia 1 - 1  
Malaga - Real Sociedad 1 - 3  
Sevilla - Rayo Vallecano 2 - 0  
Tenerife - Betis 1 - 2  
Labdarúgás (Ázsia Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koreai NDK - Katar 0 - 6  
Labdarúgás (Ázsia Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omán - Japán 0 - 1  
Türkmenisztán - Üzbegisztán 0 - 4  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Southern Utd. 2 - 1  
Canterbury Utd. - Hawke's Bay Utd. 5 - 2  
Hamilton Wanderers - Tasman Utd. 2 - 3  
Team Wellington - Waitakere Utd. 1 - 2  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Castres 34 - 12  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Cardiff 33 - 24  
Lyon - Saracens 10 - 28  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Judas - Renata Campinas 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Cheonan Skywalkers 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Hwaseong IBK 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tourcoing - Nantes 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gosei Trefuerza - JTEKT Stings 3 - 2  
JT Thunders - Osaka Blazers 3 - 0  
Oita Miyoshi - Suntory Sunbirds 0 - 3  
Panasonic Panthers - Toray Arrows 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denso Airybees - Toray Arrows 0 - 3  
Hisamitsu Springs - JT Marvelous 3 - 0  
Hitachi Rivale - Ishikawa Blue Cats 3 - 1  
Okayama Seagulls - Kurobe Aqua Fairies 3 - 0  
Saitama Ageo Medics - Toyota Body Queenseis 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Cuprum Lubin 2 - 3  
Czarni Radom - Olsztyn 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rzeszow - Budowlani Lodz 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giesen - Düren 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - SW Erfurt 3 - 1  
Wiesbaden - VCO Berlin 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Argos Sora 3 - 2  
Revivre Milano - Modena 3 - 0  
Siena - Latina 2 - 3  
Verona - Castellana Grotte 3 - 1  
Vibo Valentia - Trentino 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Novara 1 - 3  
Brescia - Club Italia Roma 3 - 0  
Busto Arsizio - San Bernardo Cuneo 3 - 0  
Conegliano - Monza 3 - 1  
Scandicci - Chieri 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-LO - Zenit Kazany 0 - 3  
Jugra Szurgut - Dinamo Moszkva 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Leningradka Szentpétervár 3 - 2  
Lokomotív Kalinyingrád - Dinamo Moszkva 0 - 3  
Metar Cseljabinszk - Uralocska Jekatyerinburg 0 - 3  
Proton Szaratov - Mincsanka Minszk 2 - 3  
Szahalin - Zarecsje-Odincovo Moszkva 2 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Uriba Palma 0 - 3  
Teruel - Almería 3 - 0  
Vecindario Gran Canaria - Melilla 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Karayollari - Vakifbank Istanbul 0 - 3  
Beylikduzu Ihtisas - Halkbank Ankara 3 - 1  
Canakkale Bld. Spor - Galatasaray 0 - 3  
Eczacibasi Istanbul - Nilufer Bld. Spor 3 - 1  
THY Istanbul - Aydin Bld. Spor 3 - 1  
Rövp. gyorskorcsolya (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bácskai S.L. - C. Maffei (1000 m, női) 1 - 0  
Jászapáti P. - E. Efremenkova (1000 m, női) 0 - 1  
Liu Shaoang - S. Elistratov (1000 m) 0 - 1  
Liu Shaolin S. - V. Bykanov (1000 m) 1 - 0  
Magyarország - Franciaország (női 3000 m váltó) 1 - 0  
Magyarország - Oroszország (5000 m váltó) 1 - 0  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-K. Duda - J. van Foreest 0 - 1  
Liren Ding - S.G. Vidit 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - I. Nepomniachtchi 0.5 - 0.5  
Rapport R. - S. Shankland 0.5 - 0.5  
V. Anand - V. Fedoseev 0.5 - 0.5  
V. Kramnik - A. Giri 0 - 1  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - R. Day (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
M. Allen - L. Brecel (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
Sílövészet (4x6 km váltó, női, Oberhof)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
4x6 km váltó, női, Oberhof 2019    
4x6 km váltó, női, Oberhof 2019 - Top 3    
Franciaország - Németország 0 - 1  
Norvégia - Szlovákia 1 - 0  
Olaszország - Svédország 0 - 1  
Oroszország - Ukrajna 1 - 0  
USA - Ausztria 1 - 0  
Sílövészet (4x7,5 km váltó, Oberhof)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
4x7,5 km váltó, Oberhof 2019    
4x7,5 km váltó, Oberhof 2019 - Top 3    
Fehéroroszország - Szlovákia 0 - 1  
Norvégia - Oroszország 0 - 1  
Németország - Franciaország 0 - 1  
Olaszország - Svájc 1 - 0  
Svédország - Ausztria 0 - 1  
Ukrajna - Csehország 0 - 1  
Síugrás (Val di Fiemme, 2. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Stjernen - A. Wellinger 1 - 0  
J.A. Forfang - A. Semenic 1 - 0  
K. Stoch - M. Eisenbichler 1 - 0  
P. Zyla - T. Zajc 1 - 0  
S. Kraft - D. Kubacki 0 - 1  
S. Kraft - K. Stoch 1 - 0  
S. Leyhe - R. Koudelka 0 - 1  
Val di Fiemme, 2. verseny 2019    
Val di Fiemme, 2. verseny 2019 - Top 3    
Yuk. Sato - R. Freitag 0 - 1  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Torpegaard - J.J. Wolf 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan Lin - Kena Yew Loh 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goh V S / Tan W K - Yao C L / Han Y P 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fitriani - B. Ongbumrungpan 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Supajirakul/Taerattanach. - Li W / Zheng Y 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Puavaranukroh/Taerattanac 2 - 0  

 

 

2019.01.12.
Alpesi sí (Lesiklás, női, St. Anton)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lesiklás, női, St. Anton 2019    
Alpesi sí (Óriásműlesiklás, Adelboden)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Kristoffersen - A. Pinturault 1 - 0  
L. Meillard - Z. Kranjec 0 - 1  
M. Faivre - T. Ford 0 - 1  
M. Feller - T. Fanara 0 - 1  
M. Mölgg - L.K. Nestvold-Haugen 0 - 1  
Mat. Olsson - S. Luitz 1 - 0  
Óriásműlesiklás, Adelboden 2019    
Óriásműlesiklás, Adelboden 2019 - Top 3    
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Indianapolis 31 - 13  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botnia Helsinki - Akilles Porvoo 5 - 7  
HIFK - Mikkelin Kampparit 1 - 4  
JPS - Veitera Lappeenranta 7 - 3  
LRK Tornio - Narukera Pori 5 - 7  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falu BS - Villa Lidköping 3 - 12  
Hammarby - Motala 6 - 1  
Sirius - Vanersborg 7 - 2  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Heat - Geelong-Korea 19 - 1  
Sydney Blue Sox - Auckland Tuatara 2 - 1  
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jim Williams - G. Durrant 3 - 6  
S. Waites - M. Unterbuchner 6 - 1  
Darts (BDO vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Winstanley - Mik. Suzuki 0 - 3  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Sparta Praha 5 - 12  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Karhut Pori 6 - 3  
Happee Jyväskylä - LaSB 7 - 2  
OLS Oulu - Indians Espoo 3 - 5  
Viikingit Helsinki - Turku PS 6 - 5  
Welhot Kuopio - Seinäjoki 4 - 10  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Fredrikstad 4 - 4  
Harstad - Slevik 8 - 18  
Sandnes - Sveiva 5 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Lindas Hovas 15 - 2  
Höllviken - Jönköping 4 - 8  
Linköping - Helsingborg 4 - 4  
Sirius - Storvreta 6 - 7  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Sparta Praha 2 - 5  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuchu - Urayasu 3 - 3  
Hamamatsu - Machida 1 - 2  
Osaka - Sumida 2 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone Pescara - Latina 5 - 0  
Arzignano - Augusta 1 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BLIK Neftejuganszk - Szibirjak Novoszibirszk 3 - 3  
Jugra - Uhta 6 - 4  
Norilszkij Nikel - Dinamo Szamara 5 - 0  
Novaja Gener. Sziktivkar - KPRF Moszkva 4 - 5  
Szinara Jekatyerinburg - Tyumeny 3 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Antequera 5 - 2  
Jaen - Valdepenas 5 - 0  
Murcia - Magna Gurpea 4 - 4  
Segovia - Barcelona 2 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 5  
Colorado Eagles - Bakersfield 6 - 3  
Grand Rapids - Belleville 3 - 3  
Lehigh Valley - Binghamton 1 - 2  
Providence - Hartford 6 - 3  
Rochester - Toronto Marlies 1 - 5  
San Antonio - Iowa 3 - 1  
San Jose Barracuda - Ontario Reign 1 - 3  
Springfield - Hershey 6 - 2  
Syracuse - Cleveland 3 - 3  
Texas Stars - Rockford 3 - 3  
Toronto Marlies - Rochester 1 - 5  
Tucson - Chicago Wolves 3 - 6  
Utica - Bridgeport 3 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Zell am See 5 - 3  
Bregenzerwald - Klagenfurt 2 5 - 2  
Fassa - Renon/Ritten 0 - 10  
Feldkirch - Salzburg 2 0 - 7  
Gherdeina/Gröden - Jesenice 5 - 6  
Kitzbühel - Lustenau 6 - 4  
Milano - Cortina 2 - 5  
Olimpija Ljubljana - Val Pusteria 2 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow - Cardiff 2 - 4  
Guildford - Coventry 7 - 7  
Milton Keynes - Fife 5 - 5  
Nottingham - Manchester 0 - 3  
Sheffield - Dundee 3 - 6  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Zubr Prerov 0 - 1  
Jihlava - Slavia Praha 3 - 0  
Litomerice - Kladno 2 - 5  
Slavia Trebic - Havirov 5 - 2  
Vsetin - Motor Ceske Budejovice 3 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vítkovice - Trinec 3 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lida - Nyeman Grodno 0 - 2  
Sahtar Szoligorszk - Junoszt Minszk 1 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - IPK 3 - 4  
RoKi - Koovee 8 - 2  
SaPKo - Kokkolan Hermes 2 - 4  
TUTO - LeKi 7 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Ilves 1 - 2  
Jukurit - HIFK 3 - 5  
Kalpa - JYP 3 - 2  
Kookoo - Lahti Pelicans 0 - 5  
Kärpät - Lukko 3 - 0  
Tappara - Vaasan Sport 3 - 1  
Ässät - SaiPa 4 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gap - Chamonix-Morzine 6 - 4  
Mulhouse - Strasbourg 2 - 2  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Kokschetau - Gomel 8 - 2  
Belfast - GKS Katowice 4 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Liepaja 0 - 5  
Lido Riga - Zemgale/LLU 1 - 7  
Prizma Riga - Mogo Riga 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Pittsburgh 4 - 7  
Calgary - Florida 4 - 3  
Carolina - Buffalo 4 - 3  
New Jersey - Philadelphia 3 - 2  
NY Islanders - NY Rangers 1 - 2  
Winnipeg - Detroit 4 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Valerenga 2 - 6  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Düsseldorf 2 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Ajoie 0 - 4  
Langenthal - Kloten 0 - 1  
Visp - Biasca Ticino 4 - 0  
Winterthur - Olten 6 - 3  
Zug 2 - GCK Lions 1 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Zug 0 - 3  
Biel - Ambri 3 - 0  
Fribourg - Langnau Tigers 1 - 3  
Lausanne - Servette 3 - 3  
Rapperswil - Lugano 2 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Vita Hasten 0 - 2  
Leksand - Karlskoga 5 - 1  
Oskarshamn - Västeras 3 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Linköping 6 - 3  
Färjestad - Malmö 3 - 1  
Mora - Frölunda 2 - 3  
Rögle - HV 71 1 - 3  
Timra - Skelleftea 4 - 6  
Växjö - Brynäs 2 - 2  
Örebro - Lulea 1 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Gornyak Ucsali 2 - 2  
Dinamo Szentpétervár - Heilongjiang 5 - 0  
Rjazany - Juzsnij Ural Orszk 2 - 0  
Szarov - Zauralje Kurgan 3 - 3  
SZKA-Neva - Chengdu 1 - 3  
Tambov - Cselmet Cseljabinszk 1 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Blades - Szahalin 2 - 5  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Cibona Zagreb 89 - 68  
Igokea - Crvena zvezda 77 - 79  
Partizan Belgrád - Krka Novo Mesto 87 - 55  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Brisbane 90 - 102  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Melbourne Boomers 83 - 98  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Oostende 44 - 82  
Mechelen - Leuven 75 - 92  
Mons - Basic-Fit Brussels 67 - 79  
Okapi Aalstar - Charleroi Spirou 93 - 91  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Bauru 74 - 80  
Corinthians Paulista - Flamengo 68 - 91  
Franca - Cearense 82 - 74  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Brno 75 - 80  
Opava - Decin 61 - 77  
USK Praha - Pardubice 64 - 73  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - KP Brno 58 - 63  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Changwon Sakers 85 - 79  
Seoul Thunders - Ulsan Mobis Phoebus 88 - 86  
Wonju Dongbu - Seoul Knights 86 - 79  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon OK Savingbank - Incheon S-Birds 78 - 62  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Orleans 76 - 71  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Le Mans 83 - 77  
Chalon sur Saone - Limoges 73 - 77  
Cholet - Boulazac 77 - 92  
Monaco - Antibes 103 - 89  
Nanterre - ASVEL Lyon-Villeurbanne 79 - 78  
Pau Orthez - Fos-sur-Mer 84 - 77  
Reims - Paris Levallois 102 - 98  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landerneau Bretagne - Landes 53 - 54  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Agiasz - Ippokratisz Kosz 74 - 69  
Har. Trikoupisz Meszologi - Kardica 75 - 55  
Iraklisz - Diagorasz Egaleo 70 - 49  
Kasztoria - Apollon Patra 68 - 65  
Kavala - Ethnikosz Pireusz 90 - 62  
Korivosz Amaliada - Amintasz Dafni 63 - 70  
Pefkohori - Marouszi 69 - 62  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Koloszosz Rodosz 94 - 79  
Holargosz - Panioniosz 74 - 73  
Ifesztosz Limnosz - Lavrio 80 - 76  
PAOK - Periszteri 87 - 73  
Rethymno - Arisz 74 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel Holon 76 - 82  
Hapoel Jerusalem - Ironi Ness Ziona 90 - 82  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Anwil Wloclawek 73 - 80  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdansk - Wisla Krakkó 58 - 74  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 77 - 80  
Siauliai - Rytas Vilnius 75 - 82  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Körmend 88 - 59  
Jászberény - ZTE 71 - 69  
Sopron - Pécs 83 - 74  
Szombathely - Szolnok 78 - 77  
TF-Budapest - Atomerőmű 69 - 93  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Chicago 146 - 109  
Houston - Cleveland 141 - 113  
LA Clippers - Detroit 104 - 109  
Miami - Memphis 112 - 108  
Minnesota - Dallas 115 - 119  
New York - Indiana 106 - 121  
Philadelphia - Atlanta 121 - 123  
Portland - Charlotte 127 - 96  
Toronto - Brooklyn 122 - 105  
Utah - LA Lakers 113 - 95  
Washington - Milwaukee 113 - 106  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Vechta 67 - 85  
Mitteldeutscher - S. Oliver Würzburg 84 - 97  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azimut Bergamo - Scafati 89 - 74  
Cassino - Virtus Roma 92 - 86  
Eurobasket Roma - Trapani 63 - 84  
Latina - Casale Monferrato 86 - 101  
Siena - Tortona 76 - 77  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Venezia 72 - 70  
Cantu - Sassari 88 - 97  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ourense - Melilla 68 - 60  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Obradoiro Monbus 84 - 83  
MoraBanc Andorra - Burgos 97 - 88  
Unicaja Malaga - Estudiantes 82 - 76  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Araski AES 67 - 63  
Cadi La Seu d'Urgell - Univ. Ferrol 79 - 55  
Valencia - Gernika Bizkaia 64 - 70  
Zamarat - Ensino Lugo 59 - 77  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamic Belgrád - Tamis Pancevo 72 - 65  
OKK Belgrád - Sloboda Uzice 93 - 101  
Vojvodina - Beovuk Belgrád 94 - 91  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Samorin 65 - 52  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Olimpija Ljubljana 80 - 63  
Rogaska - Ilirija Ljubljana 106 - 99  
Sencur Kranj - Zlatorog Lasko 83 - 80  
Sentjur - Helios Domzale 75 - 81  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RH Gaziantepspor - Galatasaray 71 - 67  
Tofas Bursa - Besiktas 89 - 79  
Türk Telekom - Banvitspor 66 - 87  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Gundogdu - Izmit Bld. Spor 84 - 79  
Cukurova - Kayserispor 97 - 66  
Kircicegi Bodrum - Canik 73 - 77  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - UNIKSZ Kazany 79 - 83  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurmala/Fenikss - Ogre 90 - 84  
TTU Tallinn - Tartu Ulikool 86 - 94  
Valmiera - Parnu 77 - 75  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - EH Aalborg 28 - 22  
Kézilabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Luxemburg 17 - 36  
Írország - Nagy-Britannia 26 - 32  
Kézilabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Grúzia 25 - 30  
Málta - Ciprus 20 - 38  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metzingen - Siófok 26 - 33  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Besancon 35 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bera Bera - Municipal Craiova 32 - 21  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg de Peage - Toulon 32 - 29  
Dijon - Brest 22 - 32  
Nantes - Fleury Loiret 30 - 29  
Saint-Amand - Nice 24 - 27  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drama - Doukasz 28 - 30  
HAN Szaloniki - Filipposz Veria 20 - 22  
Olympiakosz - Pylea 39 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelenia Gora - Kielce 31 - 28  
Lublin - Elblag 22 - 17  
Piotrcovia Piotrkow - Ruch Chorzow 41 - 33  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Debrecen 24 - 25  
FTC - Érd 35 - 30  
Győr - MTK 36 - 29  
Vác - BUDAORS KEZILABDA SPORT K 27 - 22  
Vác - Budaörs 27 - 22  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horta - Belenenses 21 - 29  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minaur Baia Mare - Zalau 23 - 21  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Zuazo Barakaldo 19 - 27  
Atl. Guardes - Granollers 31 - 29  
Castellon - Porrino 21 - 24  
Morvedre - Elche 24 - 29  
Rocasa Gran Canaria - Valladolid 26 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Skara 26 - 27  
Höör - Lugi 33 - 28  
Kézilabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Szerbia 32 - 21  
Németország - Brazília 34 - 21  
Oroszország - Korea 34 - 27  
Kézilabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Chile 24 - 32  
Dánia - Tunézia 36 - 22  
Norvégia - Szaúd-Arábia 40 - 21  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Platinum - Orlando Pirates 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TP Mazembe - Ismaily 2 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Vita Club 2 - 0  
Simba - JS Saoura 3 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belouizdad - Paradou 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Bristol Rovers 0 - 0  
Barnsley - Bradford 3 - 0  
Burton - Gillingham 2 - 3  
Coventry - Wimbledon 1 - 1  
Fleetwood - Oxford Utd. 2 - 2  
Peterborough - Rochdale 2 - 1  
Portsmouth - Blackpool 0 - 1  
Shrewsbury - Charlton 0 - 3  
Southend - Plymouth 2 - 3  
Sunderland - Luton 1 - 1  
Walsall - Scunthorpe 1 - 2  
Wycombe - Doncaster 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Milton Keynes Dons 4 - 3  
Cheltenham - Tranmere 1 - 3  
Crewe - Newport 3 - 2  
Exeter - Morecambe 0 - 0  
Grimsby - Macclesfield 0 - 2  
Mansfield - Yeovil 0 - 1  
Northampton - Carlisle 3 - 0  
Notts County - Cambridge Utd. 0 - 1  
Oldham - Forest Green 0 - 0  
Port Vale - Colchester 0 - 3  
Stevenage - Crawley 2 - 1  
Swindon - Lincoln 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Middlesbrough 1 - 2  
Brentford - Stoke 3 - 1  
Bristol City - Bolton 2 - 1  
Hull City - Sheffield Wed. 3 - 0  
Ipswich - Rotherham 1 - 0  
Millwall - Blackburn 0 - 2  
Preston - Swansea 1 - 1  
Reading - Nottingham 2 - 0  
Sheffield Utd. - QPR 1 - 0  
West Bromwich - Norwich 1 - 1  
Wigan - Aston Villa 3 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Newcastle Jets 2 - 1  
Wellington Phoenix - Central Coast Mariners 3 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Perth Glory 3 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Beerschot Wilrijk 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Anorthoszisz Famaguszta 4 - 0  
Pafosz - Nea Szalamina Famaguszta 1 - 3  
Paralimni - Doxa Katokopia 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Highlands Park 0 - 0  
Black Leopards - Supersport Utd. 2 - 0  
Cape Town City - Baroka 2 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RB Leipzig - Galatasaray 1 - 1  
Wolfsburg - Rijeka 3 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Troyes 1 - 1  
Grenoble - Le Havre 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Laval - Boulogne 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Paris SG 0 - 3  
Guingamp - St-Etienne 0 - 1  
Nice - Bordeaux 1 - 0  
Nimes - Angers    
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Dijon 1 - 0  
Metz - Guingamp 2 - 1  
Montpellier - Soyaux 2 - 0  
Paris FC - Fleury 91 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Panetolikosz 2 - 2  
Larissza - Apollon Szmirnisz 3 - 0  
OFI - Panioniosz 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mohun Bagan - NEROCA 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Haifa 0 - 2  
Hapoel Hadera - Hapoel Bnei Sakhnin 2 - 1  
Hapoel Haifa - Maccabi Petah Tikva 4 - 2  
Hapoel Raanana - Bnei Yehuda TA 0 - 0  
Maccabi Netanya - Ashdod 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique de Khouribga - Rapide Oued Zem 2 - 2  
Youssoufia Berrechid - CRA de Hoceima 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - América 1 - 2  
Veracruz - Lobos BUAP 0 - 1  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - E. Frankfurt 1 - 0  
Sao Paulo - Ajax 2 - 4  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Juventus 0 - 2  
Lazio - Novara 4 - 1  
Sampdoria - Milan 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leixoes - Penafiel 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Marítimo 0 - 1  
Sporting CP - Porto 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Liverpool 0 - 1  
Burnley - Fulham 2 - 1  
Cardiff - Huddersfield 0 - 0  
Chelsea - Newcastle 2 - 1  
Crystal Palace - Watford 1 - 2  
Leicester - Southampton 1 - 2  
West Ham - Arsenal 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Raith Rovers 1 - 1  
Brechin - Dumbarton 1 - 0  
Forfar - Stranraer 2 - 1  
Montrose - East Fife 0 - 2  
Stenhousemuir - Arbroath 1 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Peterhead 0 - 2  
Berwick - Clyde 0 - 3  
Elgin - Cowdenbeath 1 - 4  
Queens Park - Edinburgh City 0 - 4  
Stirling - Annan 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Greenock Morton 2 - 1  
Dundee Utd. - Dunfermline 1 - 0  
Inverness CT - Ayr Utd. 1 - 0  
Partick Thistle - Falkirk 1 - 1  
Queen of South - Ross County 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Sp. Gijón 1 - 1  
Las Palmas - Osasuna 4 - 1  
Mallorca - Deportivo 1 - 0  
Oviedo - Tenerife 1 - 0  
Reus - Numancia 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo B - Internacional de Madrid 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Calahorra 0 - 0  
Gernika - Langreo 1 - 1  
Leioa - Sp. Gijón B 2 - 0  
Real Sociedad B - R. Santander 0 - 1  
UD Logrones - Durango 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villarreal B - Lleida 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Alavés 1 - 1  
Leganes - Huesca 1 - 0  
Valencia - Valladolid 1 - 1  
Villarreal - Getafe 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Barcelona 0 - 1  
Madrid CCF - Albacete 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Caernarfon 1 - 3  
Barry Town - Aberystwyth 2 - 1  
Carmarthen - Connah's Quay 3 - 2  
Llandudno FC - Cardiff Met Univ. 0 - 3  
Newtown - Cefn Druids 1 - 1  
TNS - Llanelli 5 - 0  
Labdarúgás (Ázsia Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jemen - Irak 0 - 3  
Vietnám - Irán 0 - 2  
Labdarúgás (Ázsia Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libanon - Szaúd-Arábia 0 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Dungannon 2 - 2  
Cliftonville - Ards 4 - 1  
Coleraine - Glenavon 1 - 1  
Institute - Glentoran 0 - 2  
Linfield - Warrenpoint 4 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Phoenix 2 - Eastern Suburbs 0 - 4  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - London Wasps 18 - 16  
Leinster - Toulouse 29 - 13  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llanelli Scarlets - Leicester 33 - 10  
Ulster - Racing-Metro 26 - 22  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Newcastle 45 - 8  
Toulon - Edinburgh 17 - 28  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Northampton Saints 48 - 40  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ospreys - Worcester 18 - 20  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Sale 20 - 18  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Bristol 9 - 65  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Agen 38 - 24  
Harlequin - Grenoble 38 - 20  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sada Cruzeiro - Itapetininga 3 - 1  
Sesc RJ - Maringa 1 - 3  
Sesi SP - Ribeirao Preto 3 - 0  
Taubate Funvic - Caramuru 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Curitiba Volei 3 - 0  
Sesc RJ - Praia 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Seoul Woori 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Gimcheon Expressway 2 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Nyíregyháza 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Poitevin Poitiers 3 - 0  
Rennes - Tours 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mulhouse - Nantes 3 - 0  
Paris SC - Le Cannet 1 - 3  
Quimper - Mougins 3 - 1  
St-Raphael - Beziers 2 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Nagano Tridents 3 - 1  
JT Thunders - Gosei Trefuerza 3 - 1  
JTEKT Stings - Osaka Blazers 1 - 3  
Oita Miyoshi - Panasonic Panthers 1 - 3  
Toray Arrows - Suntory Sunbirds 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hisamitsu Springs - Kurobe Aqua Fairies 3 - 1  
JT Marvelous - Denso Airybees 3 - 1  
Okayama Seagulls - Toray Arrows 3 - 2  
Saitama Ageo Medics - Hitachi Rivale 3 - 1  
Toyota Body Queenseis - NEC Red Rockets 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Sichuan 3 - 0  
Yunnan - Hebei 3 - 0  
Zhejiang - Henan 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Jiangsu 0 - 3  
Liaoning - Shangdong 3 - 2  
Shanghai - Beijing 2 - 3  
Tianjin - Guangdong 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ONICO Varsó - Resovia Rzeszow 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Bydgoszcz 3 - 0  
Pila - Bielsko-Biala    
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Lüneburg 2 - 3  
Herrsching - Rottenburg 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - VCO Berlin 3 - 0  
Straubing - Aachen 0 - 3  
Stuttgart - Suhl Thüringen 3 - 0  
Vilsbiburg - Potsdam 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Cucine Lube Civitanova 3 - 1  
Ravenna - Monza 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Bisonte Firenze 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Jaroszlavl 3 - 1  
Kuzbassz Kemerovo - Ural Ufa 3 - 0  
Lokomotív Novoszibirszk - Fakel Novij Urengoj 3 - 2  
Nova Novokujbisevszk - Belogorje Belgorod 0 - 3  
Zenit Szentpétervár - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Krasznodar - Dinamo Kazany 2 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conectabalear Manacor - Santanderina 3 - 2  
L'Illa Grau - Ushuaia Ibiza 3 - 1  
Rio Duero Soria - San Sadurnino 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarca de Menorca - Madrid Chamberi 3 - 0  
Barcelona - Sant Cugat 3 - 2  
Emeve Lugo - IBSA Las Palmas 0 - 3  
Granadas de Elche - Haro Rioja 3 - 1  
Logrono - Cajasol Juvasa 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Inegol Bld. Spor 3 - 0  
Arhavi Bld. Spor - Istanbul BB 3 - 2  
Fenerbahce - Halkbank Ankara 1 - 3  
Plevne - Arkas Izmir 1 - 3  
Ziraat Bankasi Ankara - Maliye Piyango Ankara 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Fenerbahce 2 - 3  
Rövp. gyorskorcsolya (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bácskai S.L. - A. Sighel (1500 m, női) 0 - 1  
Bácskai S.L. - N. Mazur (500 m, női) 1 - 0  
Jászapáti P. - E. Konstantinova (1500 m, női) 1 - 0  
Jászapáti P. - Y. van Kerkhof (500 m, női) 1 - 0  
Liu Shaoang - I. De Laat (500 m) 1 - 0  
Liu Shaoang - S. Elistratov (1500 m) 1 - 0  
Liu Shaolin S. - D. Hoogerwerf (500 m) 1 - 0  
Liu Shaolin S. - V. Bykanov (1500 m) 1 - 0  
Magyarország - Hollandia (5000 m váltó, elődöntő) 1 - 0  
Magyarország - Lengyelország (női 3000 m váltó, elődöntő) 1 - 0  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - I. Nepomniachtchi 0 - 1  
J. van Foreest - V. Anand 0 - 1  
Liren Ding - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
S. Shankland - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
S.G. Vidit - J-K. Duda 0.5 - 0.5  
T. Radjabov - V. Kramnik 0.5 - 0.5  
V. Fedoseev - Rapport R. 0.5 - 0.5  
Sífutás (Sprint, Drezda)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bap. Gros - Sim. Hamilton    
E. Brandsdal - G. Retivykh 0 - 1  
F. Pellegrino - L. Chanavat 0 - 1  
Joni Maki - E. Valnes    
R. Jouve - L. Chanavat 1 - 0  
Ren. Jay - J. Hediger 1 - 0  
S.B. Skar - F. Pellegrino 1 - 0  
Sprint, Drezda 2019    
Sprint, Drezda 2019 - Top 3    
Sífutás (Sprint, női, Drezda)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cebasek - A. Lampic    
G. Laurent - N. Faehndrich 0 - 1  
H. Falk - M. Dahlqvist 0 - 1  
L. van der Graaff - K. Visnar 0 - 1  
M.C. Falla - I. Ingemarsdotter 0 - 1  
S. Caldwell - Sti. Nilsson 0 - 1  
Sprint, női, Drezda 2019    
Sprint, női, Drezda 2019 - Top3    
Sti. Nilsson - H. Falk 1 - 0  
Sílövészet (10 km, üldözéses, női, Oberhof)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, üldözéses, női, Oberhof 2019    
10 km, üldözéses, női, Oberhof 2019 - Top 3    
A. Chevalier - L. Vittozzi 0 - 1  
A. Kuzmina - A. Bescond 1 - 0  
D. Wierer - P. Fialkova 1 - 0  
H. Öberg - M. Olsbu Roeiseland 1 - 0  
I. Kryuko - Vita Semerenko 1 - 0  
K. Mäkäräinen - F. Hildebrand 1 - 0  
Sílövészet (12,5 km, üldözéses, Oberhof)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
12,5 km, üldözéses, Oberhof 2019    
12,5 km, üldözéses, Oberhof 2019 - Top 3    
B. Doll - J. Eberhard 1 - 0  
E. Lesser - D. Landertinger    
J.T. Bö - A. Loginov 1 - 0  
M. Fourcade - T. Bö 1 - 0  
S. Desthieux - L. Hofer 0 - 1  
S. Eder - O. Moravec 1 - 0  
S. Samuelsson - A. Peiffer 0 - 1  
Síugrás (Val di Fiemme, 1. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Stjernen - K. Peier 0 - 1  
R. Koudelka - K. Geiger 1 - 0  
Rob. Johansson - K. Stoch 0 - 1  
S. Kraft - D. Kubacki 0 - 1  
S. Leyhe - J.A. Forfang 1 - 0  
Val di Fiemme, 1. verseny 2019    
Val di Fiemme, 1. verseny 2019 - Top 3    
Y. Sato - A. Wellinger 1 - 0  
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - T. Sandgren 0 - 2  
Tenisz (Auckland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mclachlan B / Struff J-L - Klaasen R / Venus M 2 - 0  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Ivashka - H. Hurkacz 1 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - M. Torpegaard 0 - 2  
S. Griekspoor - J.J. Wolf 0 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cressy M / Saraiva B - Galloway R / Lammons N 2 - 0  
Tenisz (Da Nang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Granollers - M. Viola 2 - 0  
Tenisz (Da Nang, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paes L / Reyes-Varela M - Hsieh C-P/ Rungkat C 1 - 2  
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Kenin - A-Ka. Schmiedlova 2 - 0  
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan L - Flipkens K / Larsson J 2 - 1  
Tenisz (Sydney, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - A. De Minaur 0 - 2  
Gil. Simon - A. De Minaur 0 - 2  
Tenisz (Sydney, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Murray J / Soares B 0 - 2  
Tenisz (Sydney, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - P. Kvitova 1 - 2  
Tenisz (Sydney, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krunic A / Siniakova K - Hozumi E / Rosolska A 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - Kena Yew Loh 1 - 2  
Dan Lin - Guangzu Lu 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goh S F / Izzuddin N - Yao C L / Han Y P 1 - 2  
Goh V S / Tan W K - Koga A / Saito T 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - P. Chochuwong 2 - 0  
F. Fitriani - Joy Xuan Deng 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piek S / Seinen C - Li W / Zheng Y 0 - 2  
Supajirakul/Taerattanach. - Bolotova E / Davletova A 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Tang C M / Ng T Y 2 - 0  
Puangpuapech N / Amitrapa - Puavaranukroh/Taerattanac 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorac Kotor - Mladost Zagreb 8 - 13  
VK Posk - Jadran Herceg Novi 7 - 13  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szentes - Honvéd 10 - 9  
Szombathely - BVSC 6 - 10  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Miskolc 5 - 11  
UVSE - Debrecen 9 - 6  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - Savona 7 - 7  
Catania - Bogliasco 15 - 9  
Roma - Posillipo Napoli 3 - 6  
Sport Management - Florentia 11 - 7  
Trieste - Ortigia 13 - 14  
Vízilabda (Világ Liga-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Magyarország 10 - 10  

 

2019.01.11.
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WP-35 - JPS 5 - 6  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broberg/Söderhamn - Bollnäs 3 - 3  
Sandviken - Edsbyn 4 - 1  
Västeräs - Vetlanda 5 - 4  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Bandits - Canberra Cavalry 1 - 4  
Melbourne Aces - Adelaide Bite 4 - 0  
Perth Heat - Geelong-Korea 2 - 0  
Sydney Blue Sox - Auckland Tuatara    
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Whitehead - S. Waites 3 - 5  
Jim Williams - Sco. Mitchell 5 - 3  
K. McKinstry - G. Durrant 2 - 5  
M. Unterbuchner - W. Mandingers 5 - 4  
Darts (BDO vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Winstanley - A. Dobromyslova 2 - 1  
M. O'Brien - Mik. Suzuki 0 - 2  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno Bulldogs - Mladá Boleslav 4 - 10  
Liberec - Bohemians Praha 7 - 11  
Ostrava - Stresovice 8 - 1  
Otrokovice - Znojmo 6 - 4  
SK Vinohrady - Vitkovice 5 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Turku PS 6 - 7  
Oilers Espoo - Koovee Tampere 9 - 4  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Interobal Plzen - Melnik 14 - 0  
Svarog Teplice - Helas Brno 4 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldi Eboli - Lazio 10 - 0  
Pesarofano - Dosson 5 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BLIK Neftejuganszk - Szibirjak Novoszibirszk 9 - 9  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Ribera Navarra 3 - 3  
Palma Futsal - Santa Coloma 5 - 2  
Zaragoza - Parrulo Ferrol 5 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manitoba - Laval 4 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Klagenfurt 2 2 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Karlovy Vary 3 - 1  
Liberec - Olomouc 5 - 1  
Litvínov - Mountfield HK 1 - 2  
Pardubice - Chomutov 2 - 2  
Plzen - Mladá Boleslav 2 - 2  
Sparta Praha - Zlín 3 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herlev Eagles - Aalborg 2 - 3  
Herning - Odense 7 - 2  
Rungsted - Frederikshavn 2 - 4  
Rödovre - Sönderjyske 2 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Debrecen 6 - 3  
Fehérvári Titánok - Vienna Capitals 2 5 - 2  
Gyergyói HK - FTC 1 - 4  
KMH Budapest - Újpest 1 - 1  
Vasas - Csíkszereda 2 - 5  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - SaPKo 7 - 2  
IPK - Koovee 6 - 2  
Jokipojat - Kokkolan Hermes 1 - 1  
Kiekko-Vantaa - TUTO 3 - 3  
LeKi - KeuPa 4 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Hämeenlinna 2 - 3  
Ilves - Ässät 1 - 2  
JYP - Jukurit 2 - 2  
Lahti Pelicans - Kalpa 3 - 2  
Turku PS - Tappara 2 - 4  
Vaasan Sport - Kärpät 2 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglet - Bordeaux 4 - 3  
Grenoble - Angers 3 - 1  
Lyon - Amiens 0 - 4  
Nice - Rouen 1 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Dinamo Moszkva 2 - 3  
CSZKA Moszkva - Traktor Cseljabinszk 6 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Dinamo Minszk 4 - 3  
Slovan Bratislava - Vityaz Podolszk 1 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Szocsi 4 - 4  
Szibir Novoszibirszk - Szeversztal Cserepovec 4 - 5  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Avtomobil. Jekatyerinburg 3 - 2  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Gomel 5 - 0  
GKS Katowice - Arlan Kokschetau 2 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoczniowiec Gdansk - Zaglebie Sosnowiec 3 - 2  
Unia Oswiecim - Podhale Nowy Targ 3 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Washington 2 - 4  
Columbus - Nashville 3 - 3  
Edmonton - Florida 3 - 3  
Las Vegas - San Jose 2 - 3  
Los Angeles - Ottawa 1 - 4  
Minnesota - Winnipeg 3 - 2  
New Jersey - Toronto 2 - 4  
NY Rangers - NY Islanders 3 - 4  
Philadelphia - Dallas 2 - 1  
St. Louis - Montreal 4 - 1  
Tampa Bay - Carolina 3 - 1  
Vancouver - Arizona 3 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Deggendorf 5 - 1  
Bayreuth - Kassel 4 - 1  
Crimmitschau - Freiburg 5 - 4  
Dresden - Kaufbeuren 6 - 3  
Heilbronn - Lausitzer Füchse 5 - 4  
Ravensburg - Bietigheim/Bissingen 2 - 4  
Tölzer Löwen - Frankfurt Löwen 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iserlohn - Augsburg 2 - 4  
Krefeld - München 2 - 5  
Schwenningen - Ingolstadt 5 - 1  
Straubing - Bremerhaven 1 - 2  
Wolfsburg - Nürnberg 0 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Linz 5 - 1  
Innsbruck - Fehérvár 4 - 4  
Südtirol Bolzano - Klagenfurt 1 - 1  
Vienna Capitals - Salzburg 3 - 3  
Villach - Znojmo 4 - 6  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Bern 0 - 1  
Langnau Tigers - Biel 4 - 0  
Lugano - Zürich Lions 1 - 3  
Servette - Rapperswil 2 - 2  
Zug - Lausanne 4 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Västervik 5 - 2  
Almtuna - MODO 5 - 6  
Karlskrona - Tingsryd 3 - 1  
Pantern Malmö - Södertälje 3 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - B. Bystrica 1 - 4  
Diósgyőr - Poprad 3 - 2  
Kosice - MAC 4 - 4  
Nove Zamky - Liptovsky Mikulas 2 - 5  
Zilina - Nitra 4 - 6  
Zvolen - Trencin 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Nyeftyanyik Almetyevszk 1 - 6  
CSZK Szamara - Izssztal Izsevszk 9 - 0  
Dizel Penza - Torosz Nyeftekamszk 0 - 3  
Ermak Angarszk - Himik Voszkreszenszk 3 - 1  
Lada Toljatti - Molot Perm 2 - 3  
Metallurg Novokuznyeck - Szarjarka Karaganda 0 - 5  
Szokol Krasznojarszk - Torpedo Kamenogorszk 0 - 7  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Cairns 79 - 81  
Sydney Kings - NZ Breakers 100 - 92  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Townsville - Canberra Capitals 68 - 80  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege - Limburg 69 - 92  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BC Brasilia - Paulistano 71 - 97  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Anyang 85 - 76  
Jeonju KCC Egis - Goyang 86 - 87  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Bucheon KEB 78 - 72  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Panathinaikosz 79 - 68  
Baskonia Vitoria - Gran Canaria 83 - 66  
Bayern München - Olimpia Milano 93 - 87  
Buducnost Podgorica - Darussafaka 75 - 74  
CSZKA Moszkva - Maccabi TA 76 - 93  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Paris BC 71 - 84  
Blois - Gries-Oberhoffen 79 - 72  
Caen - Nantes 69 - 81  
Chartres - Denain 84 - 87  
Evreux - St-Chamond 67 - 79  
Poitiers - Rouen 81 - 62  
Roanne - Lille 90 - 81  
Vichy-Clermont - Quimper 93 - 71  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Kylins - Beijing Great Wall 99 - 81  
Jiangsu Phoenix - Zhejiang 82 - 59  
Liaoning - Heilongjiang Daqing 55 - 69  
Shaanxi Tianze - Henan Elephants 76 - 71  
Shanghai - Wuhan Shengfan 116 - 77  
Sichuan Jinqiang - Shandong 67 - 65  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - LA Clippers 121 - 100  
Miami - Boston 115 - 99  
Sacramento - Detroit 112 - 102  
San Antonio - Oklahoma City 130 - 130, h.u. 154 - 147  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artland - Paderborn 68 - 65  
Chemnitz - Trier 89 - 81  
Hamburg - Kirchheim 80 - 74  
Hanau - Heidelberg 74 - 64  
Karlsruhe - Hagen 87 - 85  
Nürnberg - Ehingen 67 - 88  
Tübingen - Rostock 83 - 84  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giessen - Göttingen 85 - 104  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Lleida 77 - 68  
Bilbao - Barcelona B 82 - 85  
Caceres - Real Canoe 65 - 63  
Leyma Coruna - Saenz Horeca Araberri 96 - 82  
Palencia - Granada 76 - 79  
Prat Joventut - Oviedo 79 - 78  
Valladolid - Huesca 84 - 50  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Farmakom - Zlatibor Cajetina 66 - 66, h.u. 80 - 72  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Köbenhavn 21 - 26  
Kézilabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luxemburg - Írország 35 - 18  
Nagy-Britannia - Bulgária 20 - 24  
Kézilabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Azerbajdzsán 25 - 17  
Grúzia - Málta (Helyszín: Málta) 48 - 21  
Kézilabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Franciaország 22 - 24  
Szerbia - Oroszország 30 - 30  
Kézilabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Spanyolország 23 - 33  
Izland - Horvátország 27 - 31  
Japán - Macedónia 29 - 38  
Kézilabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szaúd-Arábia - Ausztria 22 - 29  
Tunézia - Norvégia 24 - 34  
Kézilabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Katar 24 - 23  
Argentína - Magyarország 25 - 25  
Egyiptom - Svédország 24 - 27  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lobi Stars - Mamelodi Sundowns 2 - 1  
Wydad Casablanca - Mimosas Abidjan 5 - 2  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horoya Conakry - Esperance de Tunis 1 - 1  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Africain - Constantine 0 - 1  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JS Kabylie - MO Bejaia 1 - 0  
MC Alger - Tadjenanet 4 - 1  
Medea - Bel-Abbes 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds - Derby County 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Brisbane Roar 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Brisbane Roar 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Westerlo 2 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Feyenoord 2 - 1  
Mönchengladbach - Standard Liege 0 - 2  
Schalke - Genk 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Beziers 2 - 1  
Ajaccio GFC - Auxerre 0 - 4  
Clermont - Niort 3 - 2  
Lorient - Chateauroux 2 - 1  
Nancy - Paris FC 1 - 2  
Orleans - Metz 0 - 1  
Valenciennes - Sochaux 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Le Mans 0 - 2  
Chambly - Pau 1 - 0  
Cholet - Rodez Aveyron 0 - 0  
Dunkerque - Concarneau 3 - 0  
Jeanne D'Arc de Drancy - Bourg-Peronnas 1 - 1  
L'Entente Sannois - Tours 0 - 0  
Lyon Duchere - Quevilly Rouen 0 - 1  
Marignane - Villefranche sur Saone 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Lille 1 - 3  
Lyon - Reims 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aizawl - Real Kashmir 0 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Rishon Lezion 1 - 0  
Hapoel Katamon - Hapoel Acre 0 - 0  
Hapoel Marmorek - Hapoel Afula 0 - 1  
Hapoel Nazareth Illit - Maccabi Ahi Nazareth 0 - 0  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Petah Tikva 1 - 2  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Flamengo 2 - 2  
E. Frankfurt - Sao Paulo 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Feirense 1 - 1  
Guimaraes - Moreirense 1 - 0  
Santa Clara - Benfica 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Granada 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rayo Vallecano - Celta Vigo 4 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Ohud Medina 5 - 1  
Al-Baten - Al-Ittifaq (KSA) 0 - 0  
Al-Hilal (KSA) - Al-Raed 1 - 1  
Al-Shabab (KSA) - Al-Fayha 4 - 1  
Labdarúgás (Ázsia Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palesztína - Ausztrália 0 - 3  
Labdarúgás (Ázsia Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fülöp-szigetek - Kína 0 - 3  
Kirgizisztán - Dél-Korea 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newry City - Crusaders 0 - 1  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Munster 15 - 41  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport Dragons - Timisoara Saracens 59 - 3  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade de France - Section Paloise 35 - 14  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perpignan - Bordeaux 27 - 34  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Rochelle - Zebre 32 - 12  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Corinthians-Guarulhos 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balneario Camboriu - Pinheiros 3 - 1  
Barueri - Sao Caetano 3 - 0  
BRB/Brasilia - Osasco Nestle 0 - 3  
Fluminense - Sesi Volleyball Bauru 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Deajeon Blue Fangs 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Arago de Sete 3 - 1  
Nice - Narbonne 3 - 0  
Toulouse - Chaumont 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marcq-en-Baroeul - Chamalieres 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - Belchatow 0 - 3  
GKS Katowice - Trefl Gdansk 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Impel Wroclaw 3 - 1  
MKS Kalisz - Legionowo 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Bühl 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Jeopark Kula 3 - 2  
Sílövészet (10 km, Oberhof)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, Oberhof 2019    
10 km, Oberhof 2019 - Top 3    
A. Guigonnat - S. Desthieux 0 - 1  
A. Loginov - B. Doll 1 - 0  
E.O. Bjöntegaard - E. Lesser 0 - 1  
J. Eberhard - B. Weger 1 - 0  
J.T. Bö - M. Fourcade 1 - 0  
L. Hofer - S. Schempp 1 - 0  
T. Bö - A. Peiffer 0 - 1  
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - J-L. Struff 2 - 1  
T. Sandgren - P. Kohlschreiber 2 - 0  
Tenisz (Auckland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Venus M - Bryan B / Bryan M 2 - 0  
Marach O / Pavic M - Mclachlan B / Struff J-L 1 - 2  
Tenisz (Australian Open-sel, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Eubanks - P. Martinez Portero 2 - 0  
Dar. King - V. Troicki 1 - 2  
H. Laaksonen - J. Domingues 2 - 0  
Hir. Moriya - L. Vanni 0 - 2  
K. Coppejans - S. Travaglia 0 - 2  
L. Sonego - Tat. Ito 1 - 2  
L.G.M. Harris - Dus. Brown 2 - 0  
M. Kecmanovic - T. Monteiro 2 - 0  
M. Moraing - K. Majchrzak 0 - 2  
M. Trungelliti - M. Krueger 1 - 2  
O. Otte - R. Molleker 1 - 2  
P. Gunneswaran - Yos. Watanuki 2 - 1  
P. Lorenzi - Dan. Evans 0 - 2  
P. Polansky - T. Kokkinakis 0 - 2  
T. Smyczek - G. Sakharov 1 - 2  
Ze Zhang - B. Fratangelo 1 - 2  
Tenisz (Australian Open-sel, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - A. Kalinskaya 0 - 2  
A. Sharma - I. Khromacheva 2 - 1  
B.V. Andreescu - T. Smitkova    
C. McHale - V. Lepchenko 1 - 2  
D. Kovinic - N. Vikhlyantseva 0 - 2  
I. Jorovic - H. Dart 1 - 2  
I. Swiatek - Dan. Lao 2 - 0  
J. Brady - B. Haddad Maia 0 - 2  
J. Loeb - K. Muchova 0 - 2  
J. Ponchet - N. Bains 2 - 0  
Lin Zhu - M. Trevisan 2 - 1  
M. Kostyuk - P. Badosa Gibert 0 - 2  
O. Govortsova - Mis. Doi 0 - 2  
R. Hogenkamp - Y. Bonaventure 0 - 2  
V. Golubic - N. Gibbs 2 - 0  
V. Kudermetova - T. Martincova 2 - 1  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Vesely - H. Hurkacz 0 - 2  
R. Olivo - I. Ivashka 0 - 2  
Tenisz (Canberra, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goransson A / Verbeek S - Behar A / Blancaneaux G 2 - 0  
Molchanov D / Zelenay I - Demoliner M / Nys H 1 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Choinski - J.J. Wolf 0 - 2  
L. Miedler - B. Zapata Miralles 0 - 2  
M. Torpegaard - V. Millot 2 - 1  
S. Griekspoor - U. Ignatik 2 - 1  
Tenisz (Columbus, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cressy M / Saraiva B - Hach Verdugo H / Pavic A 2 - 1  
Martinez L D / Siljestrom - Galloway R / Lammons N 1 - 2  
Tenisz (Da Nang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Granollers - D. Yevseyev    
T-S. Kwiatkowski - M. Viola 1 - 2  
Tenisz (Da Nang, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paes L / Reyes-Varela M - Khabibulin T / Yang T-H 2 - 1  
Ratiwatana / Ratiwatana - Hsieh C-P/ Rungkat C 1 - 2  
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - B. Bencic 2 - 1  
S. Kenin - A. Cornet 2 - 0  
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan L - Niculescu M / Yang Z 2 - 0  
Flipkens K / Larsson J - Potapova A / Yastremska D 2 - 0  
Tenisz (Sydney, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - D.S. Schwartzman 2 - 0  
Tenisz (Sydney, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Hewitt L / Thompson J 2 - 0  
Skupski/Skupski - Murray J / Soares B 1 - 2  
Tenisz (Sydney, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - K. Bertens 2 - 1  
A. Sasnovich - P. Kvitova 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - Zii Jia Lee 2 - 0  
Dan Lin - June Wei Cheam 2 - 1  
F.A. Kholik - Guangzu Lu 0 - 2  
Tzu Wei Wang - Kena Yew Loh 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arif M A A L / Azriyn N M - Goh S F / Izzuddin N 0 - 2  
Goh V S / Tan W K - Ong Y S / Teo E Y 2 - 0  
Koga A / Saito T - Zijian D / Chang W 2 - 1  
Yao C L / Han Y P - Matsui K / Takeuchi Y 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Sae. Kawakami 2 - 1  
F. Fitriani - Jia Min Yeo 2 - 1  
Michelle Li - Joy Xuan Deng 0 - 2  
P. Chochuwong - P. Buranaprasertsuk 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kititharakul J / Prajongj - Supajirakul/Taerattanach. 0 - 2  
Li W / Zheng Y - Matsuyama N / Shida C 2 - 0  
Ng W Y / Yeung Ng T - Bolotova E / Davletova A 0 - 2  
Piek S / Seinen C - Chayanit C / Muenwong P 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cahyono A B / Kandow W O - Tang C M / Ng T Y 0 - 2  
Chan P S / Goh L Y - Prasetya A E / Islami M G 2 - 0  
Piek S / Tabeling R - Puavaranukroh/Taerattanac 0 - 2  
Puangpuapech N / Amitrapa - Thongnuam P / Dubthuk K 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Sabac 7 - 5  
Partizan Belgrád - Jadran Split 3 - 9  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Steaua Bukarest 16 - 4  

 

2019.01.10.
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajkal Irkutszk - Kuzbassz Kemerovo 3 - 4  
Dinamo Kazany - Dinamo Moszkva 2 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Ural Trubnyik 8 - 1  
Sztroitel Sziktivkar - Rogyina Kirov 5 - 2  
Vodnyik Arhangelszk - Volga Uljanovszk 7 - 1  
Zorkij Krasznogorszk - Start Nyizsnyij Novgorod 3 - 2  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Bandits - Canberra Cavalry 6 - 11  
Perth Heat - Geelong-Korea 15 - 7  
Sydney Blue Sox - Auckland Tuatara 0 - 6  
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dav. Cameron - K. McKinstry 3 - 4  
G. Durrant - Sco. Baker 4 - 3  
Sco. Mitchell - K. Kciuk 4 - 0  
Darts (BDO vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dobromyslova - A. de Graaf 2 - 0  
L. Winstanley - T. Gulliver 2 - 0  
M. O'Brien - F. Sherrock 2 - 0  
Mik. Suzuki - S. Prins 2 - 0  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Chodov 7 - 7  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steelers Hämeenlinna - Viikingit Helsinki 4 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Cleveland 3 - 2  
Binghamton - Syracuse 4 - 0  
Milwaukee - Grand Rapids 1 - 3  
San Antonio - Iowa 5 - 4  
San Jose Barracuda - Ontario Reign 3 - 1  
Stockton - San Diego 4 - 7  
Texas Stars - Bakersfield 3 - 2  
Toronto Marlies - Utica 6 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Vipiteno/Sterzing 2 - 3  
Gherdeina/Gröden - Asiago 1 - 2  
Salzburg 2 - Kitzbühel 5 - 1  
Val Pusteria - Bregenzerwald 4 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Sahtar Szoligorszk 1 - 0  
Lida - Metallurg Zslobin 4 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lukko - SaiPa 4 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Amur Habarovszk 3 - 1  
Barisz Asztana - Red Star Kunlun 1 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - SZKA Szentpétervár 0 - 4  
Szalavat Julajev Ufa - Dinamo Riga 2 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebie - Comarch Cracovia 2 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Ottawa 1 - 1  
Calgary - Colorado 5 - 3  
Chicago - Nashville 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Ringerike 2 - 2  
Sparta Sarpsborg - Stjernen 5 - 1  
Storhamar - Stavanger 4 - 0  
Valerenga - Lillehammer 5 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - Eisbären Berlin 6 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Frölunda 1 - 1  
HV 71 - Färjestad 3 - 2  
Linköping - Mora 2 - 4  
Lulea - Örebro 4 - 2  
Rögle - Malmö 6 - 4  
Skelleftea - Djurgarden 1 - 3  
Växjö - Timra 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Juzsnij Ural Orszk 5 - 2  
Dinamo Szentpétervár - Chengdu 2 - 0  
Rjazany - Gornyak Ucsali 3 - 3  
Szarov - Cselmet Cseljabinszk 3 - 0  
SZKA-Neva - Heilongjiang 7 - 1  
Tambov - Zauralje Kurgan 3 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Adelaide 96 - 102  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Adelaide 76 - 76, h.u. 81 - 92  
Perth - Melbourne Boomers 74 - 60  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Paulistano 65 - 77  
Joinville/AABJ - Mogi das Cruzes 77 - 77, h.u. 84 - 90  
Pinheiros - Minas 87 - 75  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Opava 67 - 59  
Svitavy - Nymburk 64 - 68  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Ulsan Mobis Phoebus 87 - 68  
Seoul Thunders - Seoul Knights 89 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Yongin Blue Minx 60 - 83  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Himki Moszkva 81 - 72  
Fenerbahce - Zalgiris Kaunas 78 - 61  
Real Madrid - Olympiakosz 94 - 78  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Castors Braine 76 - 48  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Flammes Carolo Ardennes 80 - 52  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botas Adana - MBA Moszkva 59 - 60  
Bydgoszcz - Nymburk 93 - 66  
Galatasaray - Gernika Bizkaia 76 - 58  
Jenyiszej Krasznojarszk - Ruzomberok 74 - 72  
Lyon - Szpartak Moszkva 82 - 52  
Ormanspor - Besiktas 80 - 59  
Torun - Nantes Reze 81 - 77  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanjing Tongxi - Beijing Ducks 86 - 86, h.u. 96 - 97  
Shanghai Sharks - Shanxi 103 - 120  
Shenzhen - Jilin 129 - 118  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Koszalin 89 - 65  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Indiana 135 - 108  
Brooklyn - Atlanta 116 - 100  
Dallas - Phoenix 104 - 94  
Houston - Milwaukee 109 - 116  
LA Lakers - Detroit 113 - 100  
Memphis - San Antonio 96 - 86  
New Orleans - Cleveland 140 - 124  
Portland - Chicago 124 - 112  
Utah - Orlando 106 - 93  
Washington - Philadelphia 123 - 106  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Poprad 40 - 41  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Gloria Buzau 27 - 26  
Danubius Galati - Bistrita 26 - 31  
Dunarea Braila - Slatina 19 - 21  
Ramnicu Valcea - Univ. Cluj 30 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gijon - Bera Bera 17 - 26  
Kézilabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korea - Németország (Helyszín: Németország) 19 - 30  
Kézilabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Dánia (Helyszín: Dánia) 16 - 39  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Brighton 7 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Western Sydney Wanderers 3 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - Panathinaikosz 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Churchill Brothers - Gokulam Kerala 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampico Madero - Puebla 3 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - Necaxa 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - Alebrijes de Oaxaca 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portimonense - Braga 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Sevilla 1 - 3  
Betis - Real Sociedad 0 - 0  
Levante - Barcelona 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Nassr 2 - 2  
Al-Qadisiyah - Al-Ittihad (KSA) 0 - 1  
Al-Taawon - Al-Hazm 1 - 1  
Al-Wehda - Al-Fateh 1 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ciprus - U19Izrael 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsia Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Thaiföld 0 - 1  
India - Egyesült Arab Emirátusok (Helyszín: EAE) 0 - 2  
Labdarúgás (Ázsia Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jordánia - Szíria 2 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Incheon Air Jumbos 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Busto Arsizio 2 - 3  
Snooker (Championship League, 4.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
A. Carter - M. Selby (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
A. Carter - S. Bingham (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
G. Dott - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
G. Dott - M. Selby (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
L. Brecel - S. Bingham (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
M. Selby - A. Carter (3 nyert frame-ig)    
M. Selby - S. Bingham (3 nyert frame-ig)    
R. Day - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
R. Day - L. Brecel (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
R. Day - M. Selby (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
S. Bingham - B. Hawkins (3 nyert frame-ig)    
Sílövészet (7,5 km, női, Oberhof)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
7,5 km, női, Oberhof 2019    
7,5 km, női, Oberhof 2019 - Top 3    
J. Dzhyma - V. Vitkova 0 - 1  
K. Mäkäräinen - A. Kuzmina 0 - 1  
M. Olsbu Roeiseland - H. Öberg 0 - 1  
P. Fialkova - L. Vittozzi 0 - 1  
T. Eckhoff - J. Braisaz 1 - 0  
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Mayer - T. Sandgren 0 - 2  
P. Carreno-Busta - J-L. Struff 1 - 2  
P. Kohlschreiber - F. Fognini 2 - 0  
T.H. Fritz - C. Norrie 0 - 2  
Tenisz (Auckland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krajicek A / Sitak A - Bryan B / Bryan M 1 - 2  
Mclachlan B / Struff J-L - Daniell M / Koolhof W 2 - 0  
Pella G / Sousa J - Klaasen R / Venus M 0 - 2  
Tenisz (Australian Open-sel, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hemery - G. Sakharov 1 - 2  
C. Ilkel - J. Domingues 1 - 2  
Dar. King - A. Vatutin 2 - 1  
F. Auger Alliassime - C. Eubanks 0 - 2  
F. Baldi - M. Moraing 1 - 2  
G. Barrere - T. Monteiro 0 - 2  
Go Soeda - S. Travaglia 1 - 2  
H. Laaksonen - T. Kamke 2 - 1  
J. Rodionov - Dan. Evans 1 - 2  
J.I. Londero - O. Otte 0 - 2  
Jas. Jung - Hir. Moriya 0 - 2  
K. Coppejans - A. Davidovich Fokina 2 - 1  
K. Majchrzak - N. Rubin 2 - 0  
L. Sonego - Yui. Sugita 2 - 0  
L. Vanni - S. Stakhovsky 2 - 0  
L.G.M. Harris - D. Köpfer 2 - 0  
M. Arevalo - Dus. Brown 1 - 2  
M. Kecmanovic - M. Janvier 2 - 0  
M. Krueger - A. Menendez-Maceiras 2 - 1  
M. Trungelliti - J. Ward 2 - 1  
N. Kuhn - Tat. Ito 0 - 2  
P. Gunneswaran - E. Lopez-Perez 2 - 0  
P. Lorenzi - Tom. Paul 2 - 1  
P. Martinez Portero - O. Nedovyesov 2 - 1  
P. Polansky - B. Rola 2 - 1  
R. Berankis - Ze Zhang 1 - 2  
R. Molleker - R. Ramanathan 2 - 1  
S. Napolitano - B. Fratangelo 1 - 2  
S. Ofner - T. Kokkinakis 0 - 2  
T. Smyczek - P. Krstin 2 - 0  
V. Troicki - L. Rosol 2 - 0  
Yos. Watanuki - M. Bachinger 2 - 1  
Tenisz (Australian Open-sel, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - J. Loeb 0 - 2  
A. Kalinskaya - V. Diatchenko 2 - 0  
A. Lottner - N. Podoroska 2 - 0  
A. Raina - P. Badosa Gibert 1 - 2  
A. Sharma - V. Flink 2 - 1  
B. Haddad Maia - K. Juvan 2 - 0  
B. Krejcikova - J. Ponchet 0 - 2  
B. Schoofs - N. Vikhlyantseva 0 - 2  
B.V. Andreescu - V. Grammatikopoulou 2 - 0  
Dan. Lao - C. Dolehide 2 - 1  
I. Jorovic - Asia Muhammad 2 - 1  
I. Swiatek - A. Bolsova Zadoinov 2 - 0  
J. Brady - C. Perrin 2 - 0  
K. McPhee - Mis. Doi 1 - 2  
L. Hradecka - T. Smitkova 0 - 2  
L. Samsonova - K. Muchova 0 - 2  
Lin Zhu - A. Kiick 2 - 0  
M. Kostyuk - A. Hesse 2 - 0  
M. Minella - O. Govortsova 1 - 2  
M. Trevisan - S. Sharipova 2 - 0  
N. Bains - K. Nara 2 - 0  
O. Rogowska - I. Khromacheva 0 - 2  
P. Ormaechea - N. Gibbs 0 - 2  
R. Hogenkamp - Isa. Wallace 2 - 0  
S. Zhuk - C. McHale 0 - 2  
Shilin Xu - H. Dart 0 - 2  
Stollár F. - D. Kovinic 0 - 2  
T. Martincova - Xiyu Wang 2 - 0  
T. Mrdeza - V. Lepchenko 0 - 2  
V. Golubic - K. Ahn 2 - 0  
V. Kudermetova - A. Zaja 2 - 0  
Y. Bonaventure - L. Cabrera 2 - 0  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mousley - J. Vesely 0 - 2  
I. Ivashka - E. Benchetrit 2 - 0  
R. Olivo - S. Doumbia 2 - 1  
T. Lamasine - H. Hurkacz 0 - 2  
Tenisz (Canberra, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Blancaneaux G - Mies A / Podlipnik-Castil 2 - 1  
Demoliner M / Nys H - Fruttero J P / Huesler M A 2 - 1  
Goransson A / Verbeek S - Brkic T / Olivo R 2 - 0  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - M. Giron 2 - 0  
E. Couacaud - U. Ignatik 1 - 2  
G. Elias - V. Millot 1 - 2  
J. Choinski - L. Grigelis 2 - 1  
J.J. Wolf - F. Peliwo 2 - 0  
L. Miedler - M. Vilella Martinez 2 - 0  
N. Gombos - M. Torpegaard 0 - 2  
S. Giraldo - S. Griekspoor 0 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Vasilevski A - Cressy M / Saraiva B 0 - 2  
Hach Verdugo H / Pavic A - Bonzi B / Eysseric J 2 - 0  
King E / Reese H - Galloway R / Lammons N 0 - 2  
King K / Lawson A - Hach Verdugo H / Pavic A 0 - 2  
Martinez L D / Siljestrom - Oliveira G / Vavassori A 2 - 0  
Tenisz (Da Nang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Yevseyev - G. Granollers 2 - 1  
M. Granollers - A. Avidzba 2 - 1  
Tsung-Hua Yang - T-S. Kwiatkowski 0 - 2  
Yan Bai - M. Viola 0 - 2  
Tenisz (Da Nang, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bega A / Viola M - Ratiwatana / Ratiwatana 0 - 2  
Paes L / Reyes-Varela M - Escoffier A / Takahashi Y 2 - 0  
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - I-C. Begu 2 - 0  
D. Yastremska - B. Bencic 0 - 2  
G. Minnen - A. Cornet 0 - 2  
S. Kenin - K. Flipkens 2 - 0  
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan L - Jakupovic D / Santamaria S    
Tenisz (Sydney, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - Jor. Thompson 2 - 0  
D.S. Schwartzman - Y. Nishioka 2 - 1  
J. Millman - Gil. Simon 1 - 2  
S. Tsitsipas - A. Seppi 1 - 2  
Tenisz (Sydney, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hewitt L / Thompson J - Klizan M / Monroe N 2 - 0  
Tenisz (Sydney, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - E. Mertens 2 - 0  
A. Sasnovich - T. Bacsinszky 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - K. Bertens    
P. Kvitova - A. Kerber 2 - 0  
Y. Putintseva - K. Bertens 0 - 2  
Tenisz (Sydney, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Xu Y - Krunic A / Siniakova K 0 - 2  
Klepac A / Martinez S - Hozumi E / Rosolska A 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan Lin - Cheuk Yiu Lee 2 - 1  
Guangzu Lu - Koki Watanabe 2 - 0  
June Wei Cheam - P. Thongnuam 2 - 1  
Kena Yew Loh - Junpeng Zhao 2 - 0  
L. Corvee - Tzu Wei Wang 1 - 2  
Sub. Dey - B. Leverdez 0 - 2  
T. Sitthikom - F.A. Kholik 0 - 2  
Zii Jia Lee - Wing Ki Vincent Wong 2 - 1  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goh V S / Tan W K - Takano M / Tsukamoto Y 2 - 0  
Gutama S K / Putra F W - Yao C L / Han Y P 1 - 2  
Lin C Y / Yang M T - Goh S F / Izzuddin N 0 - 2  
Maas J / Tabeling R - Zijian D / Chang W 0 - 2  
Matsui K / Takeuchi Y - Chia A / Soh W Y 2 - 0  
Ong Y S / Teo E Y - Isriyanate T / Puangpuapech N 2 - 0  
Wahyu N A P / Ade Y S - Koga A / Saito T 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jia Min Yeo - Yvonne Li 2 - 0  
Lia. Tan - P. Chochuwong 0 - 2  
Michelle Li - Ayu. Mine 2 - 1  
Ngan Yi Cheung - Joy Xuan Deng 1 - 2  
Nit. Jindapol - F. Fitriani 1 - 2  
R. Hartawan - B. Ongbumrungpan 0 - 2  
Sae. Kawakami - Yanyan Cai 2 - 0  
Y.Y. Susanto - P. Buranaprasertsuk 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barkah Y / Sugiarto J F - Piek S / Seinen C 0 - 2  
Bolotova E / Davletova A - Chen Y / Zhang S 2 - 1  
Haris D D / Putri V - Supajirakul/Taerattanach. 0 - 2  
Lefel E / Tran A - Ng W Y / Yeung Ng T 0 - 2  
Pai Y P / Wu T J - Chayanit C / Muenwong P 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cahyono A B / Kandow W O - Magee S / Magee C 2 - 0  
Chan P S / Goh L Y - Alimov R / Davletova A 2 - 0  
Chen T J / Peck Y W - Prasetya A E / Islami M G 1 - 2  
Lane B / Pugh J - Puavaranukroh/Taerattanac 0 - 2  
Piek S / Tabeling R - Ronald R / Saufika A 2 - 0  
Tang C M / Ng T Y - Chang T C / Ng W Y 2 - 0  
Wu T J / Yang M-T - Thongnuam P / Dubthuk K 0 - 2  
 
2019.01.09.
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veitera Lappeenranta - Botnia Helsinki 4 - 2  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konnerud - Hövik 7 - 5  
Mjöndalen - Ready Oslo 3 - 2  
Solberg - Ullern 3 - 7  
Stabaek - Drammen 9 - 1  
Ulleval - Sarpsborg 3 - 2  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edsbyn - Broberg/Söderhamn 5 - 1  
Frillesas - Sirius 4 - 6  
Hammarby - Sandviken 0 - 6  
Motala - Falu BS 8 - 1  
Vanersborg - Bollnäs 2 - 2  
Vetlanda - Tellus 9 - 2  
Villa Lidköping - Västeräs 7 - 0  
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jim Williams - Dean Reynolds 4 - 0  
M. McGeeney - C. Whitehead 0 - 4  
M. Unterbuchner - Way. Warren 4 - 0  
R. Veenstra - S. Waites 1 - 4  
W. Harms - W. Mandingers 2 - 4  
Darts (BDO vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Gulliver - K. Podgorska 2 - 1  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjellerasen - Greaker 4 - 9  
NOR 92 Mjöndalen - Baekkelaget 3 - 6  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köniz - St. Gallen 5 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalmarsund - Linköping 1 - 1  
Pixbo Wallenstam - Falun 7 - 9  
Storvreta - Lindas Hovas 11 - 8  
Växjö - Höllviken 6 - 6  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Fassa 7 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Slovan Ustecti Lvi 9 - 1  
Kadan - Litomerice 1 - 2  
Kladno - Slavia Trebic 4 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Poruba 0 - 4  
Prostejov - Frydek Mistek 2 - 2  
Slavia Praha - Benatky nad Jizerou 4 - 4  
Zubr Prerov - Vsetin 2 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vítkovice - Pardubice 4 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Vasas 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Jokipojat 3 - 3  
Imatra Ketterä - Kiekko-Vantaa 1 - 4  
Kokkolan Hermes - SaPKo 6 - 7  
RoKi - KeuPa 2 - 6  
TUTO - Koovee 4 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Kookoo 5 - 1  
Tappara - Hämeenlinna 4 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Vityaz Podolszk 2 - 2  
Szpartak Moszkva - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Barsz Kazany 1 - 0  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - Zemgale/LLU 2 - 5  
Liepaja - Prizma Riga 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Minnesota 4 - 0  
Buffalo - New Jersey 5 - 1  
Detroit - Montreal 2 - 3  
Las Vegas - NY Rangers 4 - 2  
NY Islanders - Carolina 3 - 4  
Pittsburgh - Florida 5 - 1  
San Jose - Edmonton 7 - 2  
St. Louis - Dallas 1 - 3  
Tampa Bay - Columbus 4 - 0  
Washington - Philadelphia 5 - 3  
Winnipeg - Colorado 7 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thurgau - Winterthur 2 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - AIK 3 - 3  
MODO - Björklöven 2 - 2  
Pantern Malmö - Vita Hasten 2 - 2  
Södertälje - Oskarshamn 4 - 2  
Tingsryd - Leksand 5 - 3  
Västeras - Karlskrona 2 - 2  
Västervik - Almtuna 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Torosz Nyeftekamszk 0 - 2  
CSZK Szamara - Molot Perm 3 - 2  
Dizel Penza - Nyeftyanyik Almetyevszk 1 - 2  
Ermak Angarszk - Zvezda Csehov 3 - 3  
Lada Toljatti - Izssztal Izsevszk 1 - 1  
Metallurg Novokuznyeck - Torpedo Kamenogorszk 2 - 4  
Szokol Krasznojarszk - Himik Voszkreszenszk 2 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang High1 - Anyang 2 - 0  
Nippon Cranes - Daemyung 2 - 6  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Ventspils 78 - 63  
Ludwigsburg - Le Mans 68 - 73  
Murcia - Nyizsnyij Novgorod 73 - 73, h.u. 94 - 90  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Telekom Bonn 103 - 56  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Antwerpen 92 - 72  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Oostende 77 - 79  
Promitheasz Patra - Bayreuth 95 - 83  
Virtus Bologna - Olimpija Ljubljana 87 - 84  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasco da Gama - Bauru 82 - 88  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Pardubice 72 - 68  
Olomoucko - Kolin 111 - 82  
Ostrava - USK Praha 90 - 85  
Sokoli Hradec Kralove - Usti nad Labem 73 - 91  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Busan Sonicboom 88 - 73  
Wonju Dongbu - Goyang 92 - 98  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon OK Savingbank - Asan Woori Wibee 64 - 69  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - CSZKA Moszkva 65 - 80  
Maccabi TA - Buducnost Podgorica 81 - 76  
Olimpia Milano - Barcelona 85 - 90  
Panathinaikosz - Bayern München 77 - 67  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Polkowice 76 - 65  
USK Praha - Nagyezsda Orenburg 71 - 71, h.u. 86 - 90  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - TTT Riga 73 - 70  
Fenerbahce - Olympiakosz 76 - 68  
P. Avenida - Antakya Hatay 65 - 73  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Rytas Vilnius 75 - 70  
Partizan Belgrád - Alba Berlin 78 - 66  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Valencia 74 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MoraBanc Andorra - UNIKSZ Kazany 86 - 80  
Zenit Szentpétervár - Cedevita Zagreb 98 - 84  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UR Venezia - Landes 78 - 58  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - KB Prishtina 107 - 85  
S. Oliver Würzburg - Szolnok 118 - 71  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balkan Botevgrad - Levszki Szófia 81 - 57  
Ironi Ness Ziona - Alba Fehérvár 70 - 93  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Sassari 89 - 96  
Donar Groningen - Varese 67 - 73  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Bakken Aarhus 71 - 60  
ZZ Leiden - Joensuun Kataja 87 - 72  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou - Jiangsu Dragons 103 - 110  
Shandong - Sichuan 104 - 90  
Xinjiang - Guangdong 89 - 115  
Zhejiang Chouzhou - Fujian 111 - 105  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krosno - Zielona Gora 73 - 87  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Debrecen 113 - 82  
Szeged - Kaposvár 67 - 67, h.u. 81 - 73  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Indiana 115 - 123  
Golden State - New York 122 - 95  
LA Clippers - Charlotte 128 - 109  
Miami - Denver 99 - 103  
Oklahoma City - Minnesota 117 - 119  
Philadelphia - Washington 132 - 115  
Phoenix - Sacramento 115 - 111  
Toronto - Atlanta 104 - 101  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurmala/Fenikss - Liepajas Lauvas 91 - 91, h.u. 101 - 96  
Ogre - Kalev Tallinn 94 - 77  
Parnu - Latvijas Univ. 82 - 64  
Valga - Rapla 70 - 85  
VEF Riga - Kalev/Cramo 84 - 66  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Viborg 32 - 22  
Nyköbing F. - Skanderborg 31 - 24  
Odense - Herning-Ikast 31 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Dijon 31 - 30  
Toulon - Metz 21 - 22  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siófok - Fehérvár 41 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Fredrikstad 25 - 27  
Oppsal - Storhamar 28 - 34  
Kézilabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Buxtehude 24 - 22  
Neckarsulm - Metzingen 19 - 25  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvezda Zvenyigorod - Lucs Moszkva 25 - 19  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minaur Baia Mare - Corona Brassó 27 - 24  
Zalau - Municipal Craiova 28 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Kungalv 24 - 18  
Önnereds - Heid 21 - 17  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Chelsea - Peterborough 1 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Burton 9 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Birmingham 2 - 1  
Chelsea - Reading 4 - 0  
Manchester Utd. - West Ham 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Melbourne Victory 2 - 0  
Perth Glory - Sydney FC 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Apollon Limasszol 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidvest Wits - Kaizer Chiefs 0 - 2  
Maritzburg Utd. - Free State Stars 1 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ENPPI - El Gaish Talaea 1 - 0  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Le Havre 1 - 0  
Monaco - Rennes 1 - 1  
Paris SG - Guingamp 1 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Atromitosz Periszteri 0 - 3  
Kisszamikosz - AEK Athén 1 - 1  
Larissza - Aszterasz Tripolisz 3 - 2  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mohun Bagan - Minerva Punjab 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlante - Pachuca 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potros UAEM - Monarcas Morelia 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lobos BUAP - Mineros de Zacatecas 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cimarrones de Sonora - Chivas Guadalajara 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga B - Porto B 0 - 1  
Estoril - Arouca 1 - 1  
Guimaraes B - Benfica B 2 - 1  
Pacos Ferreira - Leixoes 1 - 0  
Penafiel - Viseu 2 - 0  
Varzim - Cova Piedade 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe - Valladolid 1 - 0  
Girona - Atl. Madrid 1 - 1  
Real Madrid - Leganes 3 - 0  
Villarreal - Espanyol 2 - 2  
Labdarúgás (Ázsia Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Katar - Libanon 2 - 0  
Labdarúgás (Ázsia Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Türkmenisztán 3 - 2  
Üzbegisztán - Omán 2 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Gimcheon Expressway 2 - 3  
Seoul Caltex - Daejeon KGC 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Románia 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Izrael 3 - 1  
Röplabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Szlovákia 0 - 3  
Montenegró - Moldova 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Portugália 1 - 3  
Horvátország - Ausztria 1 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Spanyolország 0 - 3  
Norvégia - Fehéroroszország 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Magyarország 3 - 0  
Svájc - Ukrajna 2 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luxemburg - Görögország 0 - 3  
Svédország - Azerbajdzsán 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Belgium 0 - 3  
Izrael - Szlovénia 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Horvátország 0 - 3  
Svájc - Ausztria 2 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Görögország 0 - 3  
Norvégia - Ukrajna 1 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Franciaország 1 - 3  
Portugália - Grúzia 3 - 0  
Röplabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Észtország 1 - 3  
Svédország - Csehország 0 - 3  
Röplabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Románia 2 - 3  
Spanyolország - Lettország 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Jiangsu 3 - 0  
Henan - Shanghai 1 - 3  
Sichuan - Bayi 3 - 2  
Zhejiang - Shandong 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
United Rhein-Main - Netzhoppers Bestensee 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vilsbiburg - Stuttgart 0 - 3  
Wiesbaden - Schwerin 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Casalmaggiore 3 - 2  
Bisonte Firenze - Brescia 3 - 0  
Filottrano - Club Italia Roma 3 - 0  
Novara - Scandicci 2 - 3  
San Bernardo Cuneo - Chieri 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-LO - Dinamo Moszkva 1 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Kuzbassz Kemerovo 0 - 3  
Jugra Szurgut - Belogorje Belgorod 1 - 3  
Ural Ufa - Fakel Novij Urengoj 3 - 2  
Zenit Szentpétervár - Jaroszlavl 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Metar Cseljabinszk 3 - 0  
Dinamo Moszkva - Dinamo Krasznodar 3 - 1  
Mincsanka Minszk - Lokomotív Kalinyingrád 0 - 3  
Szahalin - Jenyiszej Krasznojarszk 2 - 3  
Uralocska Jekatyerinburg - Leningradka Szentpétervár 3 - 0  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Proton Szaratov 3 - 0  
Snooker (Championship League, 4.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - G. Dott (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
A. Carter - L. Brecel 1 - 3  
B. Hawkins - L. Brecel 1 - 3  
B. Hawkins - S. Bingham 3 - 0  
G. Dott - L. Brecel (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
G. Dott - S. Bingham (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
L. Brecel - M. Selby (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
M. Selby - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
M. Selby - S. Bingham (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
R. Day - A. Carter 1 - 3  
R. Day - G. Dott 3 - 2  
S. Bingham - R. Day 3 - 1  
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - J. Sousa 2 - 0  
J-L. Struff - R.J. Statham 2 - 0  
J. Isner - T.H. Fritz 0 - 2  
L. Mayer - M. Berrettini 2 - 1  
P. Carreno-Busta - D. Ferrer    
P. Gojowczyk - F. Fognini 1 - 2  
T. Sandgren - M. Cecchinato 2 - 0  
U. Humbert - P. Kohlschreiber 0 - 2  
Tenisz (Auckland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Mayer L - Daniell M / Koolhof W    
Marach O / Pavic M - Kontinen H / Nielsen F 2 - 0  
Tenisz (Australian Open-sel, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - J. Rodionov 1 - 2  
A. Davidovich Fokina - D. Gimeno-Traver 2 - 0  
A. Santillan - N. Rubin 0 - 2  
And. Martin - S. Travaglia 0 - 2  
B. Schnur - K. Majchrzak 0 - 2  
Chr. Harrison - A. Menendez-Maceiras 1 - 2  
Dan. Evans - R. Dutra da Silva 2 - 0  
Don. Young - E. Lopez-Perez 1 - 2  
F. Gaio - M. Krueger 1 - 2  
F. Horansky - A. Vatutin 0 - 2  
J-P. Smith - M. Bachinger 0 - 2  
L. Giustino - Yui. Sugita 1 - 2  
L. Sonego - J. Clarke 2 - 0  
M. Baghdatis - Dar. King 1 - 2  
M. Banes - J. Ward 1 - 2  
M. Moraing - L. Saville 2 - 0  
M. Trungelliti - K. Krawietz 2 - 0  
N. Mahut - V. Troicki 0 - 2  
P. Gunneswaran - V. Galovic 2 - 0  
P. Lorenzi - D.E. Galan Riveros 2 - 0  
R. Bemelmans - K. Coppejans 0 - 2  
R. Berankis - M. Purcell 2 - 0  
S. Korda - Go Soeda 0 - 2  
S. Napolitano - M. Donati 2 - 0  
S. Robert - N. Kuhn 0 - 2  
T. Bellucci - L. Rosol 1 - 2  
T. Griekspoor - B. Fratangelo 0 - 2  
Tat. Ito - S. Bolelli 2 - 1  
Tom. Paul - R. Cid Subervi 2 - 0  
Y. Maden - F. Baldi 0 - 2  
Yos. Watanuki - Soon Woo Kwon 2 - 0  
Ze Zhang - D. Brands 2 - 0  
Tenisz (Australian Open-sel, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - M. Di Giuseppe 2 - 1  
A. Kalinskaya - Q. Lemoine 2 - 0  
A. Myers - J. Loeb 0 - 2  
Ale. Bozovic - S. Sharipova 0 - 2  
Ari. Rodionova - K. Muchova 0 - 2  
Aya. Shimizu - T. Smitkova 0 - 2  
B. Haas - I. Khromacheva 0 - 2  
B. Schoofs - En Shuo Liang 2 - 1  
B.V. Andreescu - K. Swan    
D. Kovinic - Fangzhou Liu 2 - 0  
D. Radanovic - V. Diatchenko 1 - 2  
G. Gatto-Monticone - A. Kiick 0 - 2  
K. McPhee - K. von Deichmann 2 - 0  
K. Nara - V. Cepede Royg 2 - 0  
K. Sebov - J. Ponchet 0 - 2  
L. Hradecka - E. Gorgodze 2 - 0  
L. Samsonova - G. Da Silva Fick 2 - 1  
Lin Zhu - E. Rybakina 2 - 0  
M. Bouzkova - B. Krejcikova 1 - 2  
M. Inglis - N. Bains 1 - 2  
M. Minella - P. Ozgen 2 - 1  
M. Trevisan - A. Zarycka 2 - 1  
M. Zanevska - N. Podoroska 1 - 2  
N. Hibino - A. Lottner 0 - 2  
O. Doroshina - M. Doi 0 - 2  
O. Rogowska - K. Zavatska 2 - 0  
S. Soler-Espinosa - O. Govortsova 1 - 2  
Stollár F. - Yuxuan Zhang 2 - 1  
V. Flink - A. Grymalska 2 - 0  
V. Grammatikopoulou - I.M. Bara 2 - 0  
V. Zvonareva - A. Sharma 0 - 2  
Ying-Ying Duan - N. Vikhlyantseva 1 - 2  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Harris - E. Benchetrit 0 - 2  
B. Klein - B. Mousley 1 - 2  
H. Bourchier - R. Olivo 0 - 2  
H. Grenier - J. Vesely 0 - 2  
I. Ivashka - M.T. Barrios Vera 2 - 0  
T. Brkic - S. Doumbia 0 - 2  
Tak Khunn Wang - H. Hurkacz 0 - 2  
Zhe Li - T. Lamasine 0 - 2  
Tenisz (Canberra, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Olivo R - Marrero D / Martin F 2 - 1  
Demoliner M / Nys H - Gille S / Vliegen J 2 - 0  
Goransson A / Verbeek S - Fancutt T / Grills J 2 - 0  
Molchanov D / Zelenay I - Harris A / Li Z 2 - 0  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - Gon. Oliveira 2 - 1  
G. Brouwer - U. Ignatik 1 - 2  
J. Menezes - M. Vilella Martinez 0 - 2  
J.S. Tatlot - E. Couacaud 0 - 2  
M. Giron - Kev. King 2 - 0  
S. Giraldo - Evan King 2 - 0  
S. Griekspoor - N. Serdarusic 2 - 1  
T. de Bakker - L. Miedler 0 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Vasilevski A - Escobar G / Maytin R 2 - 1  
Cacic N / Romboli F - Galloway R / Lammons N 0 - 2  
Cressy M / Saraiva B - Jomby T / Reboul F 2 - 0  
Gonzales R / Pasha N - King K / Lawson A 1 - 2  
Joyce M / Tubert H - Martinez L D / Siljestrom 1 - 2  
Kobelt A / Trotter J K - King E / Reese H 1 - 2  
Mcnally J / Seelig K - Oliveira G / Vavassori A 0 - 2  
Tenisz (Da Nang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben. Hassan - M. Viola 0 - 2  
G. Granollers - S. Fanselow    
M. Granollers - C. Boluda-Purkiss 2 - 0  
R. Bonadio - A. Avidzba 1 - 2  
S.K. Mukund - D. Yevseyev 0 - 2  
Tsung-Hua Yang - S. Nagal 2 - 1  
V. Durasovic - T-S. Kwiatkowski 0 - 2  
Yan Bai - Cheong-Eui Kim 2 - 1  
Tenisz (Da Nang, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayeni A / Vujic S - Hsieh C-P/ Rungkat C 0 - 2  
Escoffier A / Takahashi Y - Granollers G / Kwiatkowski T 2 - 0  
Fanselow S / Song E - Ratiwatana / Ratiwatana    
Khabibulin T / Yang T-H - Matsui T / Uesugi K 2 - 0  
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - A-Ka. Schmiedlova 0 - 2  
I-C. Begu - A. Blinkova 2 - 1  
M. Linette - G. Minnen 1 - 2  
P. Parmentier - A. Cornet 0 - 2  
S. Kenin - O. Jabeur 2 - 0  
V. Kuzmova - K. Flipkens 1 - 2  
V. Lapko - D. Yastremska 0 - 2  
Z. Hives - B. Bencic 0 - 2  
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurak D / Krawczyk D - Flipkens K / Larsson J 0 - 2  
Niculescu M / Yang Z - Olaru R / Voskoboeva G 2 - 0  
Potapova A / Yastremska D - Begu I-C / Buzarnescu M 2 - 0  
Tenisz (Sydney, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - R. Opelka 2 - 0  
D.S. Schwartzman - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
Fucsovics M. - J. Millman 0 - 2  
M. Klizan - A. Seppi 0 - 2  
S. Querrey - Gil. Simon 1 - 2  
S. Tsitsipas - G. Andreozzi 2 - 0  
Y. Nishioka - A. Rublev 2 - 0  
Tenisz (Sydney, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolt A / Reid M - Skupski/Skupski 0 - 2  
Cabal J S / Farah R - Ebden M / Lindstedt R 2 - 0  
Dodig I / Roger-Vasselin - Murray J / Soares B 0 - 2  
Jaziri M / Lopez M - Klizan M / Monroe N    
Ram R / Salisbury J - Hewitt L / Thompson J 0 - 2  
Tenisz (Sydney, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - E. Mertens 0 - 2  
A. Kontaveit - M. Puig 2 - 1  
A. Sasnovich - P. Hon 2 - 1  
P. Kvitova - Su-Wei Hsieh 2 - 0  
S. Halep - A. Barty 0 - 2  
S. Stephens - Y. Putintseva 1 - 2  
S. Stosur - T. Bacsinszky 1 - 2  
Tenisz (Sydney, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacsinszky T / Martic P - Krunic A / Siniakova K 0 - 2  
Hozumi E / Rosolska A - Groenefeld A L / King V 2 - 1  
Kichenok N / Strycova B - Kato M / Ninomiya M 1 - 2  
Mattek-Sands B / Schuurs - Klepac A / Martinez S 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan Lin - K. Vitidsarn 2 - 1  
Guangzu Lu - C.A. Dwi Wardoyo 2 - 0  
Joo Ven Soong - Koki Watanabe 1 - 2  
June Wei Cheam - I.M. Mustofa 2 - 1  
Junpeng Zhao - K. Phetpradab 2 - 1  
K. Wangcharoen - T. Sitthikom 0 - 2  
L. Claerbout - Tzu Wei Wang 0 - 2  
L. Corvee - Cao Cuong Pham    
M. Zilberman - Sub. Dey 0 - 2  
S.D. Kuncoro - Zii Jia Lee 0 - 2  
T. Rouxel - P. Thongnuam 1 - 2  
Wing Ki Vincent Wong - S. Avihingsanon 2 - 0  
Y. de Oliveira - B. Leverdez 0 - 2  
Yu Igarashi - F.A. Kholik 1 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apisuk I / Viriyangkura T - Yao C L / Han Y P 0 - 2  
Gicquel T / Labar R - Matsui K / Takeuchi Y 1 - 2  
Goh S F / Izzuddin N - Fikri M S / Maulana B 2 - 1  
Goh V S / Tan W K - Kittinupong K / Dechapol 2 - 0  
Gutama S K / Putra F W - Cahyono A B / Isfahani M 2 - 0  
Kah M C / Low J S - Chia A / Soh W Y 1 - 2  
Kaneko M / Kubota Y - Lin C Y / Yang M T 0 - 2  
Kona T / Lim K W - Isriyanate T / Puangpuapech N 0 - 2  
Maas J / Tabeling R - Liang W / Yichen S 2 - 1  
Mak H C / Tang C M - Koga A / Saito T    
Okamura H / Onodera M - Kan C Y / Liao C-H 2 - 0  
Ong Y S / Teo E Y - Do T D / Pham H N 2 - 0  
Takano M / Tsukamoto Y - Lane B / Vendy S 2 - 0  
Wahyu N A P / Ade Y S - Kuna-Anuvit P / Trinkajee 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bri. Tam - P. Buranaprasertsuk 0 - 2  
F. Fitriani - Ying Ying Lee 2 - 1  
J.D. Jakobsen - Yvonne Li 0 - 2  
K. Polikarpova - B. Ongbumrungpan 0 - 2  
Lia. Tan - L.A. Mainaky 2 - 0  
Michelle Li - Pui Yin Yip 2 - 0  
Nit. Jindapol - Ying Chun Lin 2 - 0  
P. Chaiwan - Jia Min Yeo 0 - 2  
R. Hartawan - Ying Li Chiang 2 - 1  
S. Jaquet - Ayu. Mine 0 - 2  
S.K. Priya Kudaravalli - Joy Xuan Deng 0 - 2  
V.R. Jakka - Sae. Kawakami 0 - 2  
Y.Y. Susanto - C. Jucharoen 2 - 0  
Yin Fun Lim - P. Chochuwong 0 - 2  
Yu Po Pai - Yanyan Cai 0 - 2  
Tollaslabda (Thailand Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolotova E / Davletova A - Chaikittiwat S / Paewsampran S 2 - 0  
Bowonwitthanakul/Silprakob-Haris D D/Putri V 0 - 2  
Chochuwong P / Sapniti A - Pai Y P / Wu T J 0 - 2  
Choeikeewong P / Suwatano - Barkah Y / Sugiarto J F 0 - 2  
Delrue D / Palermo L - Matsuyama N / Shida C 1 - 2  
Hsu Y C / Hu L F - Chayanit C / Muenwong P 1 - 2  
Kanchanasaka S / Sukklad - Kaweenuntavong/Khantaruan 2 - 1  
Kititharakul J / Prajongj - Imanuela A / Ramadhanti S 2 - 0  
Lefel E / Tran A - Khongdee K / Kwandaeng N 2 - 0  
Ng T Y / Yuen S Y - Li W / Zheng Y 0 - 2  
Ng W Y / Yeung Ng T - Cao T W / Yan C 2 - 1  
Supajirakul/Taerattanach. - Istarani N K M / Pradipta 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jomkoh S / Paewsampran S - Alimov R / Davletova A 0 - 2  
Kubota Y / Matsuyama N - Lane B / Pugh J 0 - 2  
Mak H C / Chau H W - Piek S / Tabeling R 1 - 2  
Yeung M N / Yeung N T - Puavaranukroh/Taerattanac 0 - 2  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - Brescia 8 - 8  
Crvena zvezda - FTC 6 - 15  
Recco - Eger 17 - 7  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Mladost Zagreb 14 - 11  
Olympiakosz - Jadran Split 13 - 7  
Sport Management - Spandau Berlin 8 - 6  
Szolnok - Waspo Hannover 10 - 10  

 

2019.01.08.
Alpesi sí (Műlesiklás, női, Flachau)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Swenn-Larsson - M. Gisin 0 - 1  
B. Schild - K. Liensberger 0 - 1  
C. Costazza - R. Remme 1 - 0  
I. Curtoni - C. Geiger    
K. Truppe - E. Mielzynski 1 - 0  
M. Shiffrin - P. Vlhova 0 - 1  
Műlesiklás, női, Flachau 2019    
Műlesiklás, női, Flachau2019 - Top 3    
W. Holdener - F. Hansdötter 1 - 0  
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Landman - K. McKinstry 2 - 3  
D. Parletti - K. Kciuk 1 - 3  
G. Durrant - M. McGrath 3 - 0  
Gary Robson - Dav. Cameron 1 - 3  
Ross Montgomery - Sco. Baker 0 - 3  
Sco. Mitchell - O. Ferenc 3 - 0  
Darts (BDO vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Graaf - P. Jacklin 2 - 0  
L. Winstanley - C. Gallagher 2 - 1  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akerselva - Sarpsborg 5 - 8  
Sveiva - Tunet 4 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Helsingborg 9 - 4  
Örebro - Dalen 4 - 4  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Plzen 6 - 3  
München - Salzburg 0 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Olomouc 3 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Rungsted 3 - 2  
Frederikshavn - Sönderjyske 1 - 4  
Odense - Herlev Eagles 1 - 7  
Rödovre - Herning 6 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Debrecen 3 - 3  
Gyergyói HK - Csíkszereda 3 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Junoszt Minszk 2 - 2  
Lida - Gomel 6 - 1  
Nyeman Grodno - Metallurg Zslobin 4 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Nice 5 - 2  
Bordeaux - Lyon 3 - 3  
Chamonix-Morzine - Mulhouse 7 - 4  
Rouen - Anglet 2 - 0  
Strasbourg - Grenoble 0 - 9  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - SZKA Szentpétervár 0 - 6  
Barisz Asztana - Amur Habarovszk 4 - 2  
Dinamo Minszk - Slovan Bratislava 5 - 3  
Jokerit - Dinamo Moszkva 2 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - CSZKA Moszkva 1 - 0  
Szalavat Julajev Ufa - Red Star Kunlun 7 - 4  
Szeversztal Cserepovec - Dinamo Riga 2 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Unia Oswiecim 4 - 4  
GKS Tychy - Stoczniowiec Gdansk 6 - 2  
Zaglebie Sosnowiec - Nesta Torun 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Calgary 3 - 4  
Montreal - Minnesota 0 - 1  
Philadelphia - St. Louis 0 - 3  
San Jose - Los Angeles 3 - 1  
Toronto - Nashville 0 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Frisk/Asker 5 - 4  
Ringerike - Sparta Sarpsborg 3 - 6  
Stavanger - Manglerud 1 - 1  
Stjernen - Storhamar 0 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Zug 2 1 - 2  
GCK Lions - Visp 2 - 3  
Kloten - Chaux-de-Fonds 3 - 1  
Olten - Langenthal 6 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Davos 5 - 3  
Zürich Lions - Lugano 7 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Diósgyőr 1 - 1  
Kosice - Poprad 3 - 5  
MAC - Liptovsky Mikulas 6 - 5  
Nitra - Trencin 3 - 1  
Zilina - B. Bystrica 4 - 4  
Zvolen - Nove Zamky 1 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Zauralje Kurgan 2 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - Heilongjiang 6 - 2  
Rjazany - Cselmet Cseljabinszk 2 - 2  
Rubin Tyumeny - Chengdu 5 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nippon Cranes - Daemyung 1 - 1  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Avellino 62 - 72  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Iberostar Tenerife 66 - 72  
PAOK - Hapoel Holon 92 - 77  
Venezia - Opava 102 - 81  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - AEK Athén 77 - 73  
Fuenlabrada - Dijon 59 - 73  
Nymburk - Lietkabelis 78 - 71  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Besiktas 64 - 69  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians Paulista - Minas 97 - 82  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Jeonju KCC Egis 89 - 78  
Ulsan Mobis Phoebus - Seoul Knights 83 - 63  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Real Madrid 67 - 75  
Himki Moszkva - Fenerbahce 72 - 72, h.u. 84 - 78  
Olympiakosz - Baskonia Vitoria 80 - 80, h.u. 91 - 87  
Zalgiris Kaunas - Anadolu Efes 58 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Ulm 93 - 89  
Skyliners Frankfurt - Lok.Kubany Krasznodar 69 - 92  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicaja Malaga - Crvena zvezda 79 - 74  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Zhejiang Guangsha 77 - 125  
Qingdao - Tianjin 128 - 123  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Kylins - Shanxi XR 85 - 73  
Fujian - Sichuan Jinqiang 61 - 74  
Guangdong - Beijing Great Wall 80 - 71  
Heilongjiang Daqing - Shandong 65 - 88  
Henan Elephants - Jiangsu Phoenix 73 - 75  
Shaanxi Tianze - Hebei 86 - 77  
Wuhan Shengfan - Liaoning 56 - 49  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Brooklyn 116 - 95  
Dallas - LA Lakers 97 - 107  
Detroit - San Antonio 107 - 119  
Houston - Denver 125 - 113  
Milwaukee - Utah 114 - 102  
New Orleans - Memphis 114 - 95  
Portland - New York 111 - 101  
Sacramento - Orlando 111 - 95  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schalke - Baunach 80 - 77  
Kosárlabda (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Krka Novo Mesto 83 - 55  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Ringköbing 34 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skara - Skövde 21 - 22  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Argentína 26 - 26  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Bury 2 - 4  
Cheltenham - Oxford Utd. 1 - 1  
Northampton - Bristol Rovers 1 - 2  
Port Vale - Shrewsbury 1 - 1  
Rochdale - U21Manchester City 2 - 4  
Southend - Portsmouth 0 - 2  
Sunderland - U21Newcastle 4 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tottenham - Chelsea 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bromley - Wrexham 2 - 0  
Gateshead - Solihull Moors 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney Wanderers - Wellington Phoenix 2 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando Pirates - Chippa Utd. 4 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - Pyramids FC 3 - 3  
Smouha - Al-Ahly (EGY) 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Angers 0 - 0  
Nantes - Montpellier 2 - 0  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Strasbourg 1 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ergotelisz - OFI 1 - 1  
Giannina - Panioniosz 1 - 1  
Panahaiki - PAOK 2 - 1  
Xanthi - Olympiakosz 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indian Arrows - East Bengal 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Gijón - Valencia 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsia Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irak - Vietnám 3 - 2  
Labdarúgás (Ázsia Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szaúd-Arábia - Koreai NDK 4 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balneario Camboriu - Sesc RJ 0 - 3  
BRB/Brasilia - Barueri 0 - 3  
Curitiba Volei - Osasco Nestle 0 - 3  
Fluminense - Minas 1 - 3  
Sesi Volleyball Bauru - Praia 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Uijeongbu KB Stars 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Henan 3 - 2  
Yunnan - Sichuan 2 - 3  
Zhejiang - Hebei 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Liaoning 3 - 2  
Guangdong - Jiangsu 2 - 3  
Shanghai - Shangdong 3 - 0  
Tianjin - Fujian 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Zenit Kazany 1 - 3  
Nova Novokujbisevszk - Lokomotív Novoszibirszk 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - Ziraat Bankasi Ankara 2 - 3  
Snooker (Championship League, 3.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - J. Trump (3 nyert frame-ig)    
B. Hawkins - Jim. Robertson (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
B. Hawkins - K. Wilson (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
B. Hawkins - L. Brecel (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
B. Hawkins - M. Selby (3 nyert frame-ig)    
J. Trump - Jim. Robertson 3 - 1  
M. Selby - J. Trump (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
M. Selby - K. Wilson (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
M. Selby - L. Brecel (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
S. Bingham - J. Trump (3 nyert frame-ig)    
S. Bingham - K. Wilson (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
S. Bingham - L. Brecel (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - U. Humbert    
G. Pella - P. Gojowczyk 1 - 2  
P. Cuevas - U. Humbert 0 - 2  
R. Haase - D. Ferrer 0 - 2  
R.J. Statham - Hyeon Chung 2 - 0  
S. Johnson - L. Mayer 0 - 2  
Tenisz (Auckland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haase R / Middelkoop M - Kontinen H / Nielsen F 1 - 2  
Inglot D / Skugor F - Klaasen R / Venus M 0 - 2  
Kubot L / Zeballos H - Mclachlan B / Struff J-L 1 - 2  
Marach O / Pavic M - Berrettini M / Fognini F 2 - 1  
Pella G / Sousa J - Norrie C / Statham R 2 - 0  
Tenisz (Australian Open-sel, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - P. Martinez Portero 0 - 2  
A. Giannessi - L. Vanni 0 - 2  
A. Pavlasek - B. Rola 0 - 2  
A. Vukic - T. Monteiro 1 - 2  
C. Eubanks - C. Moutet 2 - 1  
C. Hemery - A. Crnokrak 2 - 0  
C. Ilkel - E. Gerasimov 2 - 1  
C. Ruud - H. Laaksonen 0 - 2  
D. Köpfer - B. Ellis 2 - 1  
Dus. Brown - C. Berlocq 2 - 1  
F. Arguello - M. Janvier    
F. Auger Alliassime - A. de Greef 2 - 0  
F. Bagnis - T. Kamke 0 - 2  
G. Barrere - Duck Hee Lee 2 - 0  
G. Clezar - R. Molleker 0 - 2  
G. Sakharov - Q. Halys 2 - 0  
Hir. Moriya - R. Hijikata 2 - 1  
J. Domingues - C. Lestienne 2 - 0  
J.I. Londero - T. Robredo 2 - 0  
Jas. Jung - G.M. Moroni 2 - 1  
K. de Schepper - S. Stakhovsky 1 - 2  
L. Lacko - T. Smyczek 1 - 2  
L.G.M. Harris - Z. Kolar 2 - 0  
M. Arevalo - Ant. Hoang 2 - 0  
M. Kecmanovic - G. Quinzi 2 - 1  
M. Safwat - T. Kokkinakis 0 - 2  
O. Nedovyesov - Den. Novak 2 - 0  
P. Krstin - N. Milojevic 2 - 1  
P. Polansky - E. Escobedo 2 - 1  
S. Caruso - O. Otte 0 - 2  
S. Gutierrez-Ferrol - R. Ramanathan 0 - 2  
S. Ofner - Yas. Uchiyama 2 - 0  
Tenisz (Australian Open-sel, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolsova Zadoinov - V. Ivakhnenko 2 - 1  
A. Hesse - L. Kerkhove 2 - 1  
A. Rus - R. Hogenkamp 0 - 2  
A. Zaja - M. Frech 2 - 0  
C. McHale - J. Fourlis 2 - 0  
C. Paquet - H. Dart 1 - 2  
C. Perrin - C. Witthöft    
D. Allertova - P. Badosa Gibert 0 - 2  
Dan. Lao - Jia-Jing Lu 2 - 0  
E. Kostova - N. Gibbs 0 - 2  
I. Jorovic - Xinyun Han 2 - 0  
Isa. Wallace - S. Lisicki 2 - 0  
J. Brady - K.K. Thandi 2 - 0  
K. Ahn - Gab. Taylor 2 - 0  
K. Juvan - Y. Wickmayer 2 - 1  
K. Zimmermann - T. Mrdeza 0 - 2  
L. Cabrera - G. Garcia Perez 2 - 0  
L. Davis - B. Haddad Maia 0 - 2  
M. Georges - A. Raina 0 - 2  
M. Kostyuk - J. Cepelova 2 - 0  
N. Broady - Y. Bonaventure 1 - 2  
Na-Lae Han - P. Ormaechea 0 - 2  
O. Danilovic - I. Swiatek 1 - 2  
R. Marino - C. Dolehide 0 - 2  
S. Karatantcheva - Asia Muhammad 1 - 2  
S. Zhuk - J. Fett 2 - 1  
Shilin Xu - R.G. Serban 2 - 1  
T. Martincova - Fang Ying Xun 2 - 1  
V. Golubic - J.B. Teichmann 2 - 0  
V. Kudermetova - J. Paolini 2 - 1  
V. Tomova - V. Lepchenko 1 - 2  
Xiyu Wang - Claire Liu 2 - 0  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chun Hsin Tseng - H. Hurkacz 0 - 2  
M. Look - T. Lamasine 0 - 2  
R. Carballes Baena - H. Bourchier 1 - 2  
S. Doumbia - M. Polmans 2 - 0  
T. Brkic - H. Nys 2 - 1  
Tak Khunn Wang - M. Romios 2 - 0  
Zhe Li - M-A. Hüsler 2 - 0  
Tenisz (Canberra, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Blancaneaux G - Doumbia S / Zhurbin A 2 - 0  
Bortolotti M / Puodziunas - Mies A / Podlipnik-Castil 0 - 2  
Molchanov D / Zelenay I - Klein B / Mousley B 2 - 1  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bonzi - J. Choinski 0 - 2  
C. Taberner - M. Giron 1 - 2  
F. Reboul - J. Menezes 1 - 2  
G. Elias - J. Sels 2 - 1  
G. Mager - J.J. Wolf 1 - 2  
J. Souza - Gon. Oliveira 0 - 2  
L. Grigelis - M. Bourgue 2 - 1  
M. Torpegaard - J. Hernandez-Fernandez 2 - 0  
N. Gombos - R. Ortega-Olmedo 2 - 1  
R. Ojeda Lara - F. Peliwo 1 - 2  
R. Ortega-Olmedo - J. McNally 2 - 0  
U. Blanch - G. Brouwer 0 - 2  
V. Millot - D. Novikov 2 - 0  
Tenisz (Da Nang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Avidzba - Yus. Takahashi 2 - 0  
A. Muller - R. Bonadio 1 - 2  
H.N. Ly - S. Fanselow 1 - 2  
M. Granollers - A. Rinderknech 2 - 1  
N.S. Balaji - S. Nagal 0 - 2  
O.A.D. Ayeni - C. Boluda-Purkiss 1 - 2  
Piros Zs. - G. Granollers 0 - 2  
Tsung-Hua Yang - D. Nguyen 2 - 0  
Tenisz (Da Nang, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonadio R / Samper-Montan - Hsieh C-P/ Rungkat C 1 - 2  
Khabibulin T / Yang T-H - Gabashvili T / Yevseyev D 2 - 1  
Nguyen D / Trinh L G - Bega A / Viola M 1 - 2  
Paes L / Reyes-Varela M - Balaji N S / Kadhe A 2 - 0  
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bai - A. Cornet 0 - 2  
A. Blinkova - Shuai Zhang 2 - 1  
A. van Uytvanck - M. Barthel    
B. Bencic - M. Buzarnescu 2 - 1  
Babos T. - V. Kuzmova 0 - 2  
Car. Garcia - S. Kenin 0 - 2  
D. Jakupovic - K. Flipkens 0 - 2  
J. Larsson - Z. Hives 0 - 2  
M. Sakkari - M. Linette 1 - 2  
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bai A / Poulos A - Potapova A / Yastremska D 0 - 2  
Chan H-C / Chan L - Adamczak M / Moore J 2 - 0  
Christian K / Guarachi A - Begu I-C / Buzarnescu M 1 - 2  
Lapko V / Routliffe E - Jakupovic D / Santamaria S 1 - 2  
Niculescu M / Yang Z - Jiang X / Zhang S 2 - 0  
Olaru R / Voskoboeva G - Panova A / Siegemund L 2 - 0  
Tenisz (Sydney, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - L. Pouille 2 - 0  
D. Kudla - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
Fucsovics M. - J. Duckworth 2 - 1  
J. Chardy - A. Seppi 1 - 2  
J. Millman - F. Tiafoe 2 - 1  
Jor. Thompson - D. Medvedev    
Jor. Thompson - Taro Daniel 2 - 1  
Tenisz (Sydney, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolt A / Reid M - Lajovic D / Seppi A 2 - 0  
Cabal J S / Farah R - Jebavy R / Molteni A 2 - 0  
Dodig I / Roger-Vasselin - Bopanna R / Sharan D 2 - 0  
Ebden M / Lindstedt R - Gonzalez M / Jarry N    
Gonzalez S / Qureshi A - Murray J / Soares B 0 - 2  
Tenisz (Sydney, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - E. Mertens    
C. Giorgi - A. Kerber 0 - 2  
D. Kasatkina - A. Sasnovich 0 - 2  
J. Ostapenko - A. Barty 0 - 2  
K. Siniakova - E. Mertens 1 - 2  
L. Tsurenko - Kar. Pliskova    
P. Kvitova - A. Sabalenka 2 - 0  
S. Stephens - E. Alexandrova 2 - 1  
Su-Wei Hsieh - D.R. Collins 2 - 0  
T. Maria - P. Hon 0 - 2  
Tenisz (Sydney, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Xu Y - Atawo R / Srebotnik K 2 - 1  
Groenefeld A L / King V - Melichar N / Peschke K 2 - 1  
Hon P / Tomljanovic A - Klepac A / Martinez S 1 - 2  
Kalashnikova O / Maria T - Hozumi E / Rosolska A 0 - 2  
Kato M / Ninomiya M - Aoyama S / Marozava L 2 - 0  
Tollaslabda (Thailand Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cahyono A B / Kandow W O - Putra A P R / Nuraidah T R 2 - 0  
Chan P S / Goh L Y - Isriyanet T / Korepap C 2 - 0  
Chang T C / Ng W Y - Gicquel T / Delrue D 2 - 0  
Chen T J / Peck Y W - Hsu Y C / Lin C Y 2 - 1  
Chung Y / Yuen S Y - Thongnuam P / Dubthuk K 0 - 2  
Do T D / Pham N T - Wu T J / Yang M-T 0 - 2  
Hoo P R / Cheah Y S - Puangpuapech N / Amitrapa 1 - 2  
Labar R / Mittelheisser A - Ronald R / Saufika A 0 - 2  
Sunjith JR S / Sruthi K P - Magee S / Magee C 0 - 2  
Tang C M / Ng T Y - Kusharjanto R N / Ramadha 2 - 0  
Zilberman M / Zilberman S - Prasad V / Dewangan J 0 - 2  

 

2019.01.07.
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajkal Irkutszk - Ural Trubnyik 5 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Szibszelmas Novoszibirszk 15 - 3  
Murman Murmanszk - Dinamo Kazany 4 - 4  
Sztroitel Sziktivkar - Start Nyizsnyij Novgorod 2 - 3  
Vodnyik Arhangelszk - Rogyina Kirov 6 - 3  
Zorkij Krasznogorszk - Volga Uljanovszk 5 - 5  
Darts (BDO vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Day - Dean Reynolds 1 - 3  
Dav. Cameron - Andy Hamilton 3 - 0  
Jim Williams - Rog. Janssen 3 - 2  
M. Unterbuchner - Jus. Thompson 3 - 2  
O. Ferenc - R. Hogarth 3 - 1  
W. Mandingers - Paul Hogan 3 - 0  
Darts (BDO vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dobromyslova - L. Turner 2 - 0  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Otrokovice - Ostrava 5 - 3  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helas Brno - Chrudim 0 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Santa Coloma 5 - 2  
Inter Movistar - Levante 3 - 1  
Golf (Sentry Tournament of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sentry Tournament of Champions 2019    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ontario Reign - San Diego 1 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Jihlava 1 - 1  
Frydek Mistek - Motor Ceske Budejovice 3 - 5  
Litomerice - Prostejov 5 - 1  
Poruba - Zubr Prerov 1 - 1  
Slavia Trebic - Kadan 4 - 3  
Slovan Ustecti Lvi - Kladno 2 - 3  
Vsetin - Slavia Praha 2 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Brassó 2 - 2  
KMH Budapest - Vasas 0 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Magnyitogorszk - Admiral Vlagyivosztok 3 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 3 - 3  
Szocsi - Szibir Novoszibirszk 5 - 3  
Szpartak Moszkva - Avangard Omszk 0 - 4  
Vityaz Podolszk - Barsz Kazany 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Edmonton 0 - 4  
Pittsburgh - Chicago 3 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Västeras - Leksand 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Torosz Nyeftekamszk 4 - 4  
Lada Toljatti - Nyeftyanyik Almetyevszk 4 - 7  
Metallurg Novokuznyeck - Himik Voszkreszenszk 1 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Zvezda Csehov 1 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Sydney Kings 82 - 86  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogi das Cruzes - Sao Jose dos Campos 88 - 82  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Ironi Naharia 61 - 63  
Hapoel TA - Hapoel Beer Sheva 68 - 73  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Dabrowa Gornicza 78 - 78, h.u. 85 - 89  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 106 - 82  
Oklahoma City - Washington 98 - 116  
Phoenix - Charlotte 113 - 119  
Toronto - Indiana 121 - 105  
Kosárlabda (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogaska - Olimpija Ljubljana 92 - 95  
Sentjur - Helios Domzale 84 - 60  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Türk Telekom 94 - 87  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Silkeborg 15 - 15  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Piotrcovia Piotrkow 31 - 17  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Szlovénia 29 - 21  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolverhampton - Liverpool 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Paralimni 0 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Sochaux 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Katamon 2 - 1  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Ramat Hasharon 1 - 2  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Afula 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Maccabi Netanya 4 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RSB Berkane - Ittihad Tanger 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreirense - Aves 1 - 0  
Porto - Nacional Madeira 3 - 1  
Tondela - Sporting CP 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Majadahonda - Las Palmas 0 - 0  
Numancia - Oviedo 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Fuenlabrada 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirandes - Arenas de Getxo 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teruel - Cornella 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Atl. Sanluqueno 4 - 0  
Granada B - Don Benito 0 - 1  
Linense - Cartagena 0 - 1  
Marbella - Jumilla 0 - 3  
Real Murcia - Sevilla B 0 - 0  
San Fernando - Almería B 1 - 0  
Villanovense - Rec. Huelva 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Ath. Bilbao 1 - 2  
Labdarúgás (Ázsia Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Fülöp-szigetek 1 - 0  
Kína - Kirgizisztán 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsia Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Jemen 5 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Seoul Woori 3 - 2  
Snooker (Championship League, 3.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - J. Trump (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
B. Hawkins - S. Bingham (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
J. Trump - K. Wilson (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
Jim. Robertson - M. Selby (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
K. Wilson - Jim. Robertson (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
K. Wilson - L. Brecel (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
L. Brecel - J. Trump (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
L. Brecel - Jim. Robertson (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
M. Selby - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
M. Selby - S. Bingham (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
S. Bingham - J. Trump (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
S. Bingham - Jim. Robertson (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
Tenisz (Auckland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - B. Paire 2 - 0  
J-L. Struff - L. Djere    
J-L. Struff - S. Johnson    
J. Sousa - D. Shapovalov 2 - 1  
M. Copil - T.H. Fritz 1 - 2  
M. Marterer - T. Sandgren 0 - 2  
M. McDonald - M. Berrettini 0 - 2  
P. Kohlschreiber - B. Klahn 2 - 0  
R. Bautista-Agut - L. Mayer    
Tenisz (Auckland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krajicek A / Sitak A - Rai A / Stoupe G 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Bryan B / Bryan M 1 - 2  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Di Wu - A. Harris 0 - 2  
Fab. Martin - Chun Hsin Tseng 0 - 2  
H. Grenier - Tob. Simon 2 - 1  
I. Ivashka - J. Frawley 2 - 1  
L. Vuradin - H. Nys 0 - 2  
M. Bortolotti - J. Vesely 0 - 2  
M. Chazal - B. Mousley 1 - 2  
M. Romios - S. Gille 2 - 0  
M.T. Barrios Vera - Roy Smith 2 - 0  
S. Doumbia - C. Sinclair 2 - 0  
S. Verbeek - Xin Gao 2 - 1  
T. Fancutt - E. Benchetrit 0 - 2  
Yunseong Chung - B. Klein 1 - 2  
Tenisz (Canberra, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourchier H / Kelly D - Harris A / Li Z 1 - 2  
Taylor A / Taylor J - Fruttero J P / Huesler M A 0 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - E. Couacaud 0 - 2  
A. Pavic - M. Torpegaard 0 - 2  
F. Coria - Evan King 0 - 2  
J. Choinski - Ale. Gonzalez 2 - 0  
J. Choinski - Ale. Gonzalez 2 - 0  
J.J. Wolf - S. Kozlov 2 - 0  
K. Seelig - J. Sels 0 - 2  
L. Grigelis - L. Broady 2 - 1  
M. Joyce - R. Ojeda Lara 1 - 2  
T. Jomby - L. Miedler 1 - 2  
V. Millot - Kai. Uchida 2 - 0  
V. Safranek - S. Griekspoor 0 - 2  
Tenisz (Da Nang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - V. Durasovic 0 - 2  
A. Kadhe - D. Yevseyev 0 - 2  
Cheong-Eui Kim - Ren. Tokuda 2 - 0  
Evan Song - Yan Bai 0 - 2  
G. Granollers - M. Sureshkumar 2 - 0  
K. Uesugi - A. Rinderknech 0 - 2  
Mak. Ochi - Ben. Hassan 1 - 2  
S.K. Mukund - S. Hazawa 2 - 0  
Sonchat Ratiwatana - O.A.D. Ayeni 0 - 2  
T. Gabashvili - D. Nguyen 0 - 2  
W. Trongcharoenchaikul - M. Viola 1 - 2  
You. Hossam - T-S. Kwiatkowski 0 - 2  
Tenisz (Da Nang, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denolly C / Muller A - Matsui T / Uesugi K 1 - 2  
Le Q-K / LY H N - Ayeni A / Vujic S 1 - 2  
Tenisz (Hobart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - E. Rodina 2 - 1  
A. Bogdan - O. Jabeur 0 - 2  
A. Pavlyuchenkova - V. Lapko 1 - 2  
G. Minnen - Kat. Kozlova 2 - 0  
H. Watson - I-C. Begu 0 - 2  
L. Siegemund - D. Yastremska 0 - 2  
P. Parmentier - Ell. Perez 2 - 1  
Yafan Wang - I-C. Begu    
Tenisz (Hobart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena/Sorribes Tor - Flipkens K / Larsson J 0 - 2  
Hives Z / Perez E - Jurak D / Krawczyk D 1 - 2  
Tenisz (Sydney, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - D. Lajovic 2 - 0  
M. Ebden - G. Andreozzi 1 - 2  
M. Ebden - N. Jarry    
M. Jaziri - S. Querrey    
R. Opelka - A. Ramos-Vinolas 2 - 0  
Ryan Harrison - Y. Nishioka 0 - 2  
Tenisz (Sydney, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - K. Bertens    
A. Tomljanovic - C. Giorgi 0 - 2  
B. Pera - K. Bertens 0 - 2  
C. Suarez Navarro - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
D. Cibulkova - S. Stosur 1 - 2  
J. Konta - K. Bertens    
T. Bacsinszky - A. Sevastova 2 - 1  
T. Bacsinszky - N. Osaka    
Y. Putintseva - D. Gavrilova 2 - 0  
Tenisz (Sydney, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kichenok N / Strycova B - Ostapenko J / Stephens S 2 - 1  
Mattek-Sands B / Schuurs - Hsieh S-W / Spears A 2 - 1  
Címkék: tippmix,