Tippmix eredmények - 2019. január 28-február 3.

2019-01-28
Tippmix eredmények - 2019. január 28. - február 3.
2019.02.03.
Alpesi sí (Óriásműlesiklás,Garmisch-Part.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Kristoffersen - A. Pinturault    
L.K. Nestvold-Haugen - T. Ligety    
M. Faivre - T. Tumler    
M. Mölgg - R. Tonetti    
S. Luitz - M. Feller    
T. Fanara - Z. Kranjec    
T. Ford - V. Muffat Jeandet    
Óriásműlesiklás, Garmisch-Partenkirchen 2019    
Óriásműlesiklás, Garmisch-Partenkirchen 2019 - Top 3    
Asztalitenisz (ITTF Europe Top 16, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Partyka - B. Szőcs 3 - 4  
P. Solja - B. Szőcs 4 - 3  
S. Polcanova - N. Partyka 4 - 2  
S. Polcanova - P. Solja 2 - 4  
Asztalitenisz (ITTF Europe Top 16,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Habesohn - V. Samsonov 2 - 4  
D. Ovtcharov - V. Samsonov 4 - 3  
T. Boll - D. Habesohn 4 - 3  
T. Boll - D. Ovtcharov 3 - 4  
Darts (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - S. Bunting 10 - 4  
J. Wade - P. Wright 11 - 9  
Joe Cullen - J. Wade 6 - 10  
M. van Gerwen - D. Chisnall 11 - 7  
M. van Gerwen - J. Wade    
M. van Gerwen - M. Suljovic 10 - 5  
Mic. Smith - P. Wright 6 - 10  
The Masters 2019    
Golf (Saudi International)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saudi International 2019    
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Belgium 1 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Belleville 2 - 2  
Charlotte - Providence 0 - 0  
Chicago Wolves - Manitoba 5 - 2  
Hartford - Rochester 1 - 4  
Hershey - Belleville 2 - 2  
Hershey - Lehigh Valley 2 - 1  
Milwaukee - Rockford 2 - 2  
Ontario Reign - Bakersfield 2 - 6  
San Diego - Iowa 4 - 1  
Springfield - Utica 3 - 4  
Syracuse - Cleveland 6 - 3  
Tucson - Colorado Eagles 4 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Bridgeport 1 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg 2 - Klagenfurt 2 4 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Nottingham 8 - 5  
Cardiff - Sheffield 7 - 3  
Coventry - Manchester 3 - 3  
Dundee - Guildford 4 - 5  
Milton Keynes - Glasgow 2 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Trinec 1 - 3  
Liberec - Chomutov 7 - 2  
Litvínov - Pardubice 2 - 1  
Mountfield HK - Zlín 3 - 3  
Sparta Praha - Plzen 4 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herlev Eagles - Odense 7 - 4  
Herning - Rödovre 6 - 3  
Rungsted - Esbjerg 4 - 3  
Sönderjyske - Frederikshavn 5 - 5  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Gyergyói HK 3 - 0  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Brassó 3 - 1  
FTC - Csíkszereda 5 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Nyeman Grodno 3 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Lida 3 - 0  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LeKi - Koovee 6 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Angers 2 - 3  
Anglet - Mulhouse 3 - 4  
Bordeaux - Rouen 1 - 2  
Chamonix-Morzine - Strasbourg 5 - 1  
Gap - Grenoble 1 - 4  
Lyon - Nice 3 - 6  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szocsi - Lokomotív Jaroszlavl 3 - 4  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unia Oswiecim - Zaglebie Sosnowiec (3.m.) 5 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Calgary 3 - 4  
Colorado - Vancouver 1 - 5  
Columbus - St. Louis 2 - 4  
Florida - Las Vegas 3 - 1  
Minnesota - Chicago 3 - 3  
Montreal - Edmonton 3 - 3  
Nashville - Dallas 1 - 3  
NY Islanders - Los Angeles 4 - 2  
NY Rangers - Tampa Bay 2 - 3  
Ottawa - Detroit 0 - 2  
San Jose - Arizona 2 - 2  
Toronto - Pittsburgh 3 - 2  
Washington - Boston 0 - 1  
Winnipeg - Anaheim 9 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Stavanger 1 - 2  
Sparta Sarpsborg - Ringerike 6 - 2  
Storhamar - Stjernen 9 - 5  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Tölzer Löwen 6 - 2  
Bayreuth - Ravensburg 5 - 3  
Crimmitschau - Deggendorf 6 - 3  
Freiburg - Kaufbeuren 4 - 1  
Heilbronn - Frankfurt Löwen 3 - 6  
Kassel - Bietigheim/Bissingen 4 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Iserlohn 2 - 3  
Eisbären Berlin - Augsburg 0 - 1  
Krefeld - Köln 1 - 3  
München - Düsseldorf 4 - 1  
Nürnberg - Straubing 2 - 2  
Schwenningen - Mannheim 0 - 4  
Wolfsburg - Ingolstadt 5 - 7  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Graz 5 - 5  
Fehérvár - Salzburg 6 - 3  
Innsbruck - Vienna Capitals 1 - 4  
Linz - Klagenfurt 1 - 2  
Villach - Südtirol Bolzano 6 - 4  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Zug 1 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Västeras - MODO 0 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Zvolen 2 - 3  
Liptovsky Mikulas - Nitra 1 - 7  
MAC - Zilina 5 - 2  
Nove Zamky - Diósgyőr 1 - 2  
Poprad - Detva 3 - 1  
Trencin - Kosice 3 - 6  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Ucsali - Chengdu 1 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Heilongjiang 3 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - FMP 71 - 76  
Mega Bemax - Zadar 85 - 97  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - NZ Breakers 96 - 96, h.u. 111 - 102  
Sydney Kings - Brisbane 107 - 91  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - KP Brno 57 - 86  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Seoul Thunders 84 - 78  
Seoul Knights - Goyang 86 - 91  
Wonju Dongbu - Anyang 71 - 102  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon OK Savingbank - Bucheon KEB 69 - 61  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Dijon 63 - 59  
Kosárlabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Roche Vendee 80 - 80, h.u. 99 - 89  
Landes - Tarbes 60 - 66  
Lyon - Villeneuve d'Ascq Lille 82 - 62  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - RS Elasto Painters 72 - 85  
TNT KaTropa - Magnolia Hotshots 72 - 72, h.u. 80 - 75  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ifesztosz Limnosz - Olympiakosz 53 - 73  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athinaikosz - Lefkada 65 - 92  
Dafni - Sporting Athén 58 - 61  
Eleftheria Moszhato - Proteasz Voula 66 - 66, h.u. 76 - 75  
Kalyvia Thorikosz - Olympiakosz 75 - 84  
PAOK - Panioniosz 71 - 59  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Split - Skrljevo 87 - 77  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Maccabi TA 100 - 95  
Ironi Ness Ziona - Hapoel Eilat 82 - 80  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Ryukyu Okinawa 87 - 79  
Kyoto - Kawasaki Brave Thunders 88 - 85  
Osaka - Mikawa Kariya 82 - 78  
Shiga - Hokkaido 63 - 78  
Tochigi - Chiba 82 - 64  
Tokyo Sunrockers - Akita 69 - 62  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Gliwice 82 - 85  
Krosno - Ostrow Wielkopolski 79 - 82  
Legia Varsó - Asseco Gdynia 78 - 85  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Gdansk 78 - 70  
Gorzow - Gdynia 88 - 79  
Siedlce - Ostrow Wielkopolski 74 - 77  
Torun - Widzew Lodz 105 - 71  
Wisla Krakkó - Lublin 81 - 60  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Nevezis Kedainiai 86 - 73  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Szekszárd 82 - 48  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Oklahoma City 134 - 129  
Charlotte - Chicago 125 - 118  
Cleveland - Dallas 98 - 111  
Golden State - LA Lakers 115 - 101  
Miami - Indiana 88 - 95  
Minnesota - Denver 106 - 107  
New York - Memphis 84 - 96  
Orlando - Brooklyn 102 - 89  
Phoenix - Atlanta 112 - 118  
Sacramento - Philadelphia 115 - 108  
San Antonio - New Orleans 113 - 108  
Toronto - LA Clippers 121 - 103  
Utah - Houston 98 - 125  
Washington - Milwaukee 115 - 131  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg - Nürnberg 71 - 79  
Trier - Hanau 55 - 95  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Göttingen 100 - 77  
Crailsheim - Skyliners Frankfurt 69 - 77  
Giessen - S. Oliver Würzburg 84 - 101  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - Verona 72 - 59  
Cagliari - Ferrara 85 - 86  
Imola - Mantova 81 - 81, h.u. 103 - 98  
Montegranaro - Forli 84 - 72  
Ravenna - GSA Udine 64 - 68  
Roseto - Bakery Piacenza 89 - 89, h.u. 101 - 100  
Treviso - Cento 92 - 49  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Azimut Bergamo 83 - 92  
Capo D'Orlando - Axpo Legnano 88 - 79  
Rieti - Casale Monferrato 79 - 73  
Scafati - Eurobasket Roma 108 - 82  
Siena - Cassino 67 - 65  
Tortona - Trapani 89 - 82  
Treviglio - Biella 80 - 81  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Trieste 77 - 85  
Cantu - Cremona 82 - 66  
Sassari - Brindisi 91 - 91, h.u. 98 - 103  
Torino - Reggio Emilia 77 - 58  
Virtus Bologna - Avellino 88 - 66  
VL Pesaro - Venezia 86 - 89  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Vigarano 67 - 74  
Empoli - Broni 50 - 75  
Lucca - Eirene Ragusa 61 - 74  
San Martino di Lupari - GEAS San Giovanni 65 - 55  
UR Venezia - Famila Schio 74 - 81  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Novoszibirszk - Jenyiszej Krasznojarszk 70 - 89  
Inventa Kurszk - MBA Moszkva 64 - 64, h.u. 81 - 80  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Gipuzkoa 96 - 73  
Gran Canaria - Baskonia Vitoria 83 - 101  
Manresa - Valencia 75 - 66  
Obradoiro Monbus - Murcia 91 - 79  
Unicaja Malaga - Real Madrid 95 - 95, h.u. 103 - 102  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Cadi La Seu d'Urgell 71 - 56  
Sant Adria - Bembibre 65 - 68  
SC Zaragoza - Valencia 59 - 68  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - OKK Belgrád 83 - 52  
Zlatibor Cajetina - Novi Pazar 100 - 86  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Rogaska 75 - 82  
Ilirija Ljubljana - Sentjur 78 - 82  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - RH Gaziantepspor 74 - 82  
Fenerbahce - Türk Telekom 87 - 64  
Sakaryaspor - Buyukcekmece 73 - 69  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Antakya Hatay 78 - 70  
Canik - Mersin BB 65 - 123  
Cukurova - Galatasaray 87 - 58  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Lok.Kubany Krasznodar 70 - 57  
Zenit Szentpétervár - Himki Moszkva 86 - 82  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TTU Tallinn - Rapla 82 - 78  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Koprivnice 31 - 33  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magura Cisnadiei - Esbjerg 19 - 32  
Storhamar - Bietigheim 29 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning-Ikast - Siófok 22 - 34  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Besancon 28 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bera Bera - Podravka Koprivnica 32 - 26  
Nyköbing F. - Municipal Craiova 20 - 20  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Nikea - Filipposz Veria 26 - 23  
Pylea - PAOK 24 - 29  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Zamet 34 - 33  
Rudar Rude - Porec 23 - 24  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grotta - FH 20 - 27  
KA Akureyri - Fram 24 - 18  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Wybrzeze Gdansk 26 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabas - Vecsés 33 - 19  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Runar Sandefjord 28 - 31  
Drammen - Baekkelaget 26 - 19  
Fyllingen - Haslum 24 - 23  
Naerbö - Falk Horten 30 - 21  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Byasen 21 - 21  
Oppsal - Gjerpen 23 - 18  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halle-Neustadt - Dortmund 31 - 31  
Oldenburg - Bensheim/Auerbach 36 - 27  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madeira SAD - Sporting CP 19 - 31  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzau - Politehnica Timisoara 25 - 23  
Dinamo Bukarest - Suceava 25 - 24  
Focsani - SM Dedeman Bacau 27 - 22  
Potaissa Turda - Fagaras 35 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minaur Baia Mare - Dunarea Braila 26 - 21  
Slatina - Univ. Cluj 36 - 31  
Zalau - Danubius Galati 35 - 25  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Tatran Presov 27 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Morrazo Cangas - Huesca 21 - 21  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amicitia Zürich - Kriens 30 - 18  
Gossau - Basel 29 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Winterthur 31 - 33  
Suhr Aarau - Schaffhausen 26 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Alingsas 22 - 32  
HIF Karlskrona - Ystad IF 24 - 30  
Lugi - Skövde 25 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Önnereds 33 - 22  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Pancevo - Crvena zvezda 32 - 27  
Labdarúgás (Angol FA Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Chelsea 0 - 2  
West Ham - Blackburn 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba SDE - Atl. Platense 1 - 0  
Guillermo Brown - Arsenal Sarandí 0 - 2  
Independiente de Mendoza - Mitre Santiago del Estero 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Godoy Cruz 2 - 0  
Racing Club - Huracan 3 - 1  
Rosario Central - Aldosivi 0 - 0  
Union SF - Newell's 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Melbourne City 2 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Sumqayit 1 - 0  
Qarabag Baku - Neftcsi Baku 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - Beerschot Wilrijk 1 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Gent 1 - 1  
St. Truiden - Eupen 4 - 1  
Standard Liege - Anderlecht 2 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready - San Jose de Oruro 3 - 3  
Bolivar La Paz - Nacional Potosi 1 - 1  
Guabira Montero - Blooming Santa Cruz 2 - 2  
Oriente Petrolero - The Strongest 2 - 1  
Real Potosi - Sport Boys Warnes 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Mainz 3 - 0  
VfB Stuttgart - Freiburg 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstein Kiel - Regensburg 2 - 0  
Sandhausen - Bochum 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wehen - Rostock 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - AEK Larnaka 0 - 0  
Alki Oroklini - Paralimni 1 - 2  
Doxa Katokopia - Nea Szalamina Famaguszta 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Chippa Utd. 1 - 1  
Bloemfontein Celtic - Black Leopards 3 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gaish Talaea - Smouha 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Paris SG 2 - 1  
Nimes - Montpellier 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - PAOK 1 - 1  
Apollon Szmirnisz - Aszterasz Tripolisz 0 - 2  
Arisz - Giannina 1 - 0  
Larissza - Atromitosz Periszteri 0 - 1  
Levadiakosz - Panathinaikosz 0 - 0  
OFI - Xanthi 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Heracles 2 - 0  
Excelsior - Feyenoord 2 - 1  
PSV - F. Sittard 5 - 0  
Zwolle - Utrecht 4 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Hajduk Split 0 - 1  
Rijeka - HNK Gorica 1 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Jamshedpur 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Bnei Sakhnin 2 - 2  
Maccabi TA - Hapoel Haifa 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Jaguares de Cordoba 1 - 0  
Cucuta Deportivo - Envigado 1 - 1  
Dep. Pasto - Once Caldas 1 - 2  
Junior de Barranquilla - Independiente Medellin 3 - 2  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Selangor - Felda United 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - FAR Rabat 1 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Queretaro 2 - 0  
Leon - Cruz Azul 2 - 0  
Lobos BUAP - Pachuca 1 - 1  
Tigres - Santos Laguna 2 - 1  
Tijuana - Dep. Toluca 2 - 0  
UNAM Pumas - Monterrey 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Nyíregyháza 3 - 2  
Cegléd - Békéscsaba 0 - 4  
Dorog - Budafok 2 - 1  
Gyirmót - Balmazújváros 4 - 0  
Kazincbarcika - Tiszakécske 5 - 0  
Monor - Csákvár 2 - 2  
Mosonmagyaróvár - Kaposvár 0 - 1  
Soroksár - Vác 3 - 0  
Vasas - Siófok 0 - 2  
ZTE - Győr    
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genoa - Sassuolo 1 - 1  
Internazionale - Bologna 0 - 1  
Roma - Milan 1 - 1  
SPAL Ferrara - Torino 0 - 0  
Udinese - Fiorentina 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Venezia 3 - 0  
Crotone - Livorno 1 - 1  
Pescara - Brescia 1 - 5  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albissola - Arzachena 2 - 1  
Alessandria - Pisa 1 - 1  
Arezzo - Robur Siena 3 - 3  
Carrarese - Vercelli 0 - 1  
Novara - Piacenza 0 - 0  
Olbia - Pontedera 1 - 1  
Pistoiese - Entella 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Virtus Francavilla 1 - 0  
Paganese - Potenza 3 - 4  
Reggina - Catanzaro 3 - 4  
Rende - Juve Stabia 0 - 1  
Sicula Leonzio - Cavese 2 - 3  
Trapani - Monopoli 4 - 2  
Vibonese - Catania 0 - 0  
Viterbese - Siracusa 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Dep. Capiata 1 - 0  
San Lorenzo - Nacional Asuncion 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Viseu 2 - 0  
Braga B - Farense 1 - 0  
Cova Piedade - Uniao Oliveirense 0 - 1  
Leixoes - Estoril 2 - 0  
Porto B - Penafiel 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Porto 0 - 0  
Nacional Madeira - Setúbal 0 - 0  
Santa Clara - Portimonense 2 - 1  
Sporting CP - Benfica 2 - 4  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Manchester Utd. 0 - 1  
Manchester City - Arsenal 3 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - Univ. Craiova 1948 0 - 0  
Voluntari - Sepsi OSK 4 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Johnstone - Celtic 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mallorca - Alcorcon 2 - 0  
Osasuna - Granada 1 - 0  
Oviedo - Cadiz 2 - 1  
UD Extremadura - Sp. Gijón 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Guijuelo 0 - 0  
Celta Vigo B - Coruxo 2 - 2  
Cultural Leonesa - Atl. Madrid B 1 - 1  
Fuenlabrada - San Sebastian Reyes 1 - 1  
Internacional de Madrid - Rapido de Bouzas 1 - 0  
Navalcarnero - Las Palmas B 0 - 1  
Ponferradina - Deportivo B 3 - 0  
Union Adarve - Salmantino 0 - 1  
Unionistas de Salamanca - Real Madrid B 1 - 4  
Valladolid B - Pontevedra 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Leioa 2 - 1  
Barakaldo - Mirandes 1 - 1  
Calahorra - Oviedo B 1 - 0  
CD Vitoria - Gimn. Torrelavega 2 - 0  
Langreo - Real Sociedad B 1 - 0  
R. Santander - Izarra 2 - 1  
Sp. Gijón B - UD Logrones 0 - 2  
Tudelano - Amorebieta 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Villarreal B 2 - 2  
Badalona - Cornella 1 - 0  
Castellon - Espanyol B 1 - 2  
Hercules - Ebro 2 - 3  
Lleida - Teruel 0 - 2  
Olot - Conquense 2 - 0  
Peralada - Barcelona B 2 - 0  
Sabadell - Atl. Baleares 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - Granada B 0 - 0  
Atl. Sanluqueno - San Fernando 1 - 2  
Badajoz - Ibiza Eivissa 1 - 0  
Jumilla - Don Benito 0 - 2  
Malaga B - Linense 0 - 1  
Melilla - Talavera de la Reina 1 - 0  
Rec. Huelva - Real Murcia 2 - 0  
Sevilla B - Marbella 1 - 1  
UCAM Murcia - Cartagena 1 - 3  
Villanovense - El Ejido 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Atl. Madrid 1 - 0  
Eibar - Girona 3 - 0  
Real Madrid - Alavés 3 - 0  
Villarreal - Espanyol 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Rayo Vallecano 1 - 0  
CDEF Logrono - Espanyol 2 - 0  
Levante - Huelva 1 - 1  
Madrid CCF - Betis 1 - 3  
Tenerife - Atl. Madrid 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Basel 0 - 4  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Hazm 1 - 2  
Ohud Medina - Al-Ittifaq (KSA) 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afjet Afyonspor - Adanaspor 0 - 3  
Elazigspor - Giresunspor 0 - 0  
Hatayspor - Denizlispor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Istanbul Basaksehir 0 - 3  
Antalyaspor - Besiktas 2 - 6  
Erzurum Bld. Spor - Rizespor 0 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Portuguesa Acarigua 1 - 1  
Estudiantes de Caracas - Carabobo 0 - 1  
Estudiantes de Merida - Dep. Lara 1 - 1  
Mineros de Guayana - Dep. La Guaira 2 - 1  
Monagas Maturin - Llaneros FC 3 - 0  
Puerto Cabello - Metropolitanos Caracas 1 - 1  
Trujillanos Valera - Aragua Maracay 2 - 1  
Zulia Maracaibo - Dep. Tachira 1 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Hamilton Wanderers 5 - 1  
Hawke's Bay Utd. - Team Wellington 3 - 6  
Southern Utd. - Waitakere Utd. 2 - 1  
Wellington Phoenix 2 - Tasman Utd. 1 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Castelao)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cha. Oliveira - D. Teymur 1 - 0  
D. Maia - Lym. Good 1 - 0  
J. Albini - J. Rozenstruik 0 - 1  
J. Aldo - R. Carneiro 1 - 0  
Joh. Walker - J. Ledet 1 - 0  
L.R. Souza - S. Frota (női) 1 - 0  
M.R. Borella - Tai. Santos (női) 1 - 0  
Mar. Perez - Ant. Hernandez 1 - 0  
R. Assuncao - Mar. Moraes 0 - 1  
Thi. Alves - Max Griffin 1 - 0  
Rögbi (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sale - Newcastle 12 - 28  
Worcester - London Wasps 35 - 23  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Broncos - Wakefield 42 - 24  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Szamoa 36 - 12  
Ausztrália - Dél-Afrika 10 - 12  
Dél-Afrika - Anglia 5 - 26  
Fidzsi-szigetek - Anglia 17 - 19  
Fidzsi-szigetek - Ausztrália (Helyszín: Ausztrália) 22 - 17  
Japán - Argentína 7 - 10  
Japán - Tonga 31 - 19  
Kanada - Skócia 35 - 21  
Tonga - Szamoa 5 - 25  
USA - Spanyolország 38 - 10  
Wales - Kenya 19 - 14  
Új-Zéland - Franciaország 28 - 5  
Új-Zéland - USA 21 - 5  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Cheonan Skywalkers 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Daejeon KGC 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quimper - Paris SC 1 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osaka Blazers - FC Tokyo 3 - 0  
Panasonic Panthers - JT Thunders 3 - 1  
Suntory Sunbirds - Nagano Tridents 3 - 0  
Toray Arrows - JTEKT Stings 0 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denso Airybees - Hisamitsu Springs 2 - 3  
JT Marvelous - Hitachi Rivale 3 - 1  
NEC Red Rockets - Toray Arrows 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Trefl Gdansk 0 - 3  
Jastrzebski Wegiel - Bedzin 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rzeszow - Radomka Radom 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - VCO Berlin 3 - 0  
Münster - Potsdam 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Cucine Lube Civitanova 0 - 3  
Modena - Perugia 1 - 3  
Monza - Revivre Milano 0 - 3  
Trentino - Castellana Grotte 3 - 0  
Vibo Valentia - Latina 1 - 3  
Röplabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Conegliano 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Zenit Szentpétervár 0 - 3  
Nova Novokujbisevszk - Jugra Szurgut 2 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metar Cseljabinszk - Szahalin 0 - 3  
Proton Szaratov - Dinamo Krasznodar 2 - 3  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Lokomotív Kalinyingrád 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cajasol Juvasa - Granadas de Elche 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aydin Bld. Spor - Galatasaray 1 - 3  
Beylikduzu Ihtisas - Ankara Karayollari 3 - 1  
Fenerbahce - THY Istanbul 3 - 0  
Halkbank Ankara - Besiktas 1 - 3  
Nilufer Bld. Spor - Vakifbank Istanbul 0 - 3  
Rövp. gyorskorcsolya (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burján Cs. - Q. Fercoq (500 m, Drezda) 0 - 1  
Jászapáti P. - E. Efremenkova (női 500 m, Drezda) 0 - 1  
Liu Shaolin S. - Kyung Hwan Hong (1000 m, 2.verseny, Drezda 1 - 0  
Liu Shaolin S. - V. Bykanov (1000 m, 2.verseny, Drezda) 0 - 1  
Magyarország - Japán (5000 m váltó, Drezda) 0 - 1  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
German Masters 2019    
K. Wilson - D.B. Gilbert (9 nyert frame-ig) 9 - 7  
Síugrás (Oberstdorf, 3. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Stjernen - A. Wellinger 1 - 0  
D. Prevc - M. Hayböck 0 - 1  
H.E. Granerud - D.A. Tande 0 - 1  
K. Stoch - P. Zyla 1 - 0  
M. Eisenbichler - Ryo. Kobayashi 0 - 1  
Oberstdorf, 3. verseny 2019    
Oberstdorf, 3. verseny 2019 - Top 3    
Rob. Johansson - J.A. Forfang 0 - 1  
S. Kraft - T. Zajc 1 - 0  
Tenisz (Cleveland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cressy - M. Torpegaard 2 - 1  
Tenisz (Cleveland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Vasilevski A - Galloway R / Lammons N 2 - 0  
Tenisz (Cordoba-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Coria - F. Bagnis 0 - 2  
H. Dellien - And. Martin 1 - 2  
P. Cachin - G. Quinzi 2 - 0  
P. Lorenzi - A. Giannessi 1 - 2  
Tenisz (Hua Hin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Yastremska - A. Tomljanovic 2 - 1  
Tenisz (Hua Hin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blinkova A / Wang Y - Begu I-C / Niculescu M 1 - 2  
Tenisz (Launceston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L.G.M. Harris - L. Giustino 2 - 0  
Tenisz (Launceston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Rybakina - I. Khromacheva    
Tenisz (Midland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McNally - J. Pegula 2 - 0  
R. Peterson - C. McNally 0 - 2  
Tenisz (Montpellier-selej.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - B. Bonzi 2 - 0  
A. Vatutin - C. Lestienne 2 - 1  
J. Eysseric - M. Bachinger 0 - 2  
K. de Schepper - Q. Halys 1 - 2  
M. Baghdatis - A. Cornut-Chauvinc 2 - 1  
R. Bemelmans - M. Donati 2 - 0  
R. Berankis - N. Mahut 0 - 2  
S. Gutierrez-Ferrol - Ant. Hoang 0 - 2  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Barrere - Dan. Evans 2 - 1  
Tenisz (Quimper, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pel D / Sancic A - Martin F / Nys H 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vekic - K. Bertens 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalinskaya A / Kuzmova V - Gasparyan M / Makarova E 0 - 2  
Tenisz (Szófia-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - E. Gerasimov 0 - 2  
D. Brands - K. Majchrzak 2 - 0  
F. Skugor - S. Caruso 2 - 1  
L. Lacko - A. Lazarov 0 - 2  
R. Molleker - L. Vanni 1 - 2  
S. Stakhovsky - G. Donev 2 - 0  
S. Travaglia - J. Ward 2 - 1  
Y. Maden - D. Gimeno-Traver 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Alvarez - S. Kovalev 0 - 1  
O. Valdez - C. Tommasone 1 - 0  
P. Day - I. Iliev 1 - 0  
R. Commey - I. Chaniev 1 - 0  
Teo. Lopez - D. Magdaleno 1 - 0  

 

2019.02.02.
Alpesi sí (Műlesiklás, női, Maribor)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Danioth - K. Lysdahl 0 - 1  
C. Costazza - I. Curtoni 1 - 0  
F. Hansdötter - A. Swenn-Larsson 0 - 1  
F. Hansdötter - B. Schild 1 - 0  
Műlesiklás, női, Maribor 2019    
Műlesiklás, női, Maribor 2019 - Top 3    
P. Vlhova - M. Shiffrin 0 - 1  
W. Holdener - K. Liensberger 1 - 0  
Asztalitenisz (ITTF Europe Top 16, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Balazova - B. Szőcs 0 - 4  
B. Eerland - B. Balazova 0 - 4  
H. Matelova - B. Szőcs 2 - 4  
Jie Li - N. Partyka 3 - 4  
N. Mittelham - Mat. Ekholm 4 - 1  
N. Partyka - Póta G. 4 - 1  
P. Mikhaylova - Eli. Samara 0 - 4  
P. Solja - Eli. Samara 4 - 1  
P. Solja - Qian Li 4 - 3  
S. Polcanova - N. Mittelham 4 - 2  
S. Polcanova - R. Moret 4 - 3  
X.L. Ni - Póta G. 0 - 4  
Asztalitenisz (ITTF Europe Top 16,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Habesohn - M. Freitas 4 - 3  
E. Lebesson - Kri. Karlsson 1 - 4  
J. Groth - D. Ovtcharov 1 - 4  
J. Groth - L. Weber 4 - 0  
L. Pitchford - S. Gauzy 0 - 4  
Lei Kou - D. Ovtcharov 0 - 4  
P. Gionis - M. Falck 4 - 2  
S. Gauzy - D. Habesohn 2 - 4  
T. Boll - Kri. Karlsson 4 - 1  
T. Boll - T. Apolonia 4 - 0  
V. Samsonov - O. Ionescu 4 - 1  
V. Samsonov - P. Gionis 4 - 1  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botnia Helsinki - Narukera Pori 3 - 3  
Bandy (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Oroszország 5 - 5  
Baseball (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Bandits - Perth Heat (2.m.) 9 - 4  
Darts (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Price - J. Wade 7 - 10  
Mic. Smith - Ian White 10 - 5  
P. Wright - Adr. Lewis 10 - 9  
R. Cross - Joe Cullen 6 - 10  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Iowa 4 - 2  
Binghamton - Rochester 2 - 3  
Bridgeport - Lehigh Valley 5 - 7  
Charlotte - Providence 1 - 1  
Milwaukee - Manitoba 2 - 2  
Rockford - Chicago Wolves 5 - 2  
San Antonio - Grand Rapids 2 - 0  
San Diego - Ontario Reign 6 - 1  
San Jose Barracuda - Stockton 4 - 2  
Springfield - Hartford 5 - 2  
Stockton - San Jose Barracuda 4 - 6  
Syracuse - Utica 4 - 0  
Toronto Marlies - Laval 0 - 0  
Toronto Marlies - Laval (22:00) 3 - 0  
Tucson - Colorado Eagles 1 - 3  
Wilkes-Barre/Scranton - Cleveland 7 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Gherdeina/Gröden 5 - 2  
Val Pusteria - Klagenfurt 2 4 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Coventry 6 - 5  
Fife - Glasgow 2 - 2  
Manchester - Cardiff 3 - 1  
Nottingham - Milton Keynes 2 - 1  
Sheffield - Guildford 3 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Vsetin 4 - 3  
Havirov - Zubr Prerov 1 - 2  
Kadan - Prostejov 2 - 7  
Kladno - Motor Ceske Budejovice 4 - 2  
Litomerice - Benatky nad Jizerou 6 - 2  
Slavia Trebic - Jihlava 3 - 6  
Slovan Ustecti Lvi - Slavia Praha 5 - 4  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Vasas 4 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Metallurg Zslobin 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - Kiekko-Vantaa 5 - 2  
Kokkolan Hermes - Imatra Ketterä 1 - 6  
Koovee - Heinolan Peliitat 5 - 0  
SaPKo - Jokipojat 5 - 5  
TUTO - KeuPa 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Jukurit 3 - 3  
JYP - Hämeenlinna 1 - 0  
Kärpät - Vaasan Sport 7 - 1  
Lahti Pelicans - Tappara 7 - 1  
SaiPa - Kookoo 2 - 1  
Ässät - Kalpa 3 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Vityaz Podolszk 1 - 1  
Barisz Asztana - Jokerit 8 - 2  
Dinamo Minszk - Dinamo Riga 3 - 1  
Dinamo Moszkva - Admiral Vlagyivosztok 0 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Amur Habarovszk 3 - 1  
Szeversztal Cserepovec - CSZKA Moszkva 0 - 4  
Szibir Novoszibirszk - SZKA Szentpétervár 1 - 0  
Szpartak Moszkva - Barsz Kazany 3 - 5  
Traktor Cseljabinszk - Metallurg Magnyitogorszk 3 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Zemgale/LLU 1 - 4  
Kurbads Riga - Prizma Riga 7 - 3  
Liepaja - Mogo Riga 1 - 7  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Chicago 3 - 7  
Carolina - Las Vegas 5 - 2  
Dallas - Minnesota 3 - 1  
Detroit - Toronto 2 - 2  
Florida - Nashville 1 - 4  
Montreal - New Jersey 2 - 2  
NY Islanders - Tampa Bay 0 - 0  
Philadelphia - Edmonton 4 - 4  
Pittsburgh - Ottawa 5 - 3  
Washington - Calgary 4 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Lillehammer 4 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Winterthur 6 - 3  
Biasca Ticino - GCK Lions 0 - 4  
Chaux-de-Fonds - Langenthal 3 - 1  
Olten - Kloten 5 - 2  
Thurgau - Zug 2 2 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Fribourg 1 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Björklöven 7 - 2  
Karlskoga - Vita Hasten 4 - 1  
Tingsryd - Södertälje 5 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Malmö 4 - 1  
Färjestad - Mora 3 - 2  
HV 71 - Frölunda 5 - 3  
Lulea - Djurgarden 2 - 1  
Skelleftea - Linköping 2 - 4  
Växjö - Rögle 5 - 3  
Örebro - Timra 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Izssztal Izsevszk 2 - 0  
Ermak Angarszk - Dizel Penza 5 - 1  
Szarov - Szarjarka Karaganda 2 - 3  
SZKA-Neva - Molot Perm 4 - 0  
Szokol Krasznojarszk - Barsz Kazany B 3 - 3  
Tambov - Torpedo Kamenogorszk 3 - 0  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Oji Eagles 2 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Partizan Belgrád 59 - 83  
Crvena zvezda - Olimpija Ljubljana 89 - 61  
Igokea - Cedevita Zagreb 75 - 78  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Adelaide 91 - 100  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Charleroi Spirou 77 - 87  
Mons - Antwerpen 69 - 74  
Okapi Aalstar - Oostende 72 - 65  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Paulistano 95 - 87  
Franca - Bauru 88 - 71  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Sokoli Hradec Kralove 89 - 77  
Decin - Usti nad Labem 82 - 82, h.u. 106 - 109  
Olomoucko - Svitavy 65 - 81  
Ostrava - Opava 108 - 120  
Pardubice - Kolin 78 - 84  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trutnov - Nymburk 82 - 79  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Jeonju KCC Egis 97 - 91  
Ulsan Mobis Phoebus - Busan Sonicboom 95 - 72  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Cheongju Stars 62 - 73  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Vichy-Clermont 74 - 89  
Nancy - Roanne 86 - 70  
Quimper - Evreux 68 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Paris Levallois 81 - 75  
Fos-sur-Mer - Limoges 87 - 72  
Le Mans - Reims 89 - 74  
Nanterre - Monaco 77 - 82  
Strasbourg - Cholet 96 - 82  
Kosárlabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avenir Basket Chartres - Bourges 45 - 104  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Columbian Dyip 97 - 85  
NLEX Road Warriors - Meralco Bolts 87 - 83  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diagorasz Egaleo - Amintasz Dafni 80 - 78  
Ermisz Agiasz - Pefkohori 79 - 71  
Har. Trikoupisz Meszologi - Kasztoria 59 - 55  
Iraklisz - Pszihiko 79 - 64  
Kavala - Marouszi 70 - 68  
Korivosz Amaliada - Kardica 75 - 72  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Rethymno 82 - 62  
Arisz - Panioniosz 79 - 56  
Holargosz - Periszteri 75 - 76  
Kymi - Koloszosz Rodosz 91 - 86  
Promitheasz Patra - PAOK 82 - 59  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alkar Sinj - Cedevita Zagreb 79 - 96  
Zabok - Hermes Zagreb 96 - 84  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel TA 68 - 88  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Ashdod 104 - 94  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Ryukyu Okinawa 79 - 69  
Kyoto - Kawasaki Brave Thunders 73 - 69  
Nagoya Dolphins - Toyama 94 - 83  
Osaka - Mikawa Kariya 78 - 98  
Rizing Fukuoka - Tokyo Alvark 74 - 84  
Shiga - Hokkaido 72 - 89  
Tochigi - Chiba 65 - 68  
Tokyo Sunrockers - Akita 75 - 63  
Yokohama - Toyohashi Neophoenix 83 - 82  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Trefl Sopot 97 - 85  
Rosa Radom - Szczecin 61 - 79  
Spojnia Stargard - Torun 75 - 85  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polkowice - Poznan 117 - 46  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Siauliai 95 - 83  
Neptunas Klaipeda - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 89 - 103  
Rytas Vilnius - Juventus Utena 93 - 82  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Szolnok 63 - 76  
Jászberény - Pécs 95 - 94  
Kaposvár - Sopron 90 - 67  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Cegléd 91 - 86  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Memphis 100 - 92  
Denver - Houston 136 - 122  
Detroit - LA Clippers 101 - 111  
Miami - Oklahoma City 102 - 118  
New York - Boston 99 - 113  
Utah - Atlanta 128 - 112  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hagen - Tübingen 89 - 101  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Bayreuth 86 - 68  
Bayern München - Jena 103 - 71  
Ludwigsburg - Telekom Bonn 78 - 83  
Oldenburg - Braunschweig 103 - 89  
Ulm - Bremerhaven 78 - 69  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Varese 74 - 71  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Melilla 60 - 78  
Huesca - Bilbao 61 - 74  
Oviedo - Ourense 78 - 81  
Saenz Horeca Araberri - Betis 55 - 81  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Estudiantes 93 - 92  
Iberostar Tenerife - Barcelona 63 - 57  
MoraBanc Andorra - Joventut Badalona 102 - 89  
Zaragoza - Breogan Lugo 83 - 69  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika Bizkaia - Zamarat 75 - 49  
IDK Gipuzkoa - Al-Qazeres Extremadura 57 - 60  
Univ. Ferrol - Ensino Lugo 66 - 66, h.u. 70 - 77  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sloboda Uzice - Beovuk Belgrád 93 - 84  
Spartak Subotica - Dynamic Belgrád 70 - 90  
Tamis Pancevo - Dunav Stari Banovci 99 - 77  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Samorin 75 - 54  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polzela - Primorska Koper 83 - 93  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Bahcesehir Koleji 88 - 73  
Istanbul BB - Tofas Bursa 82 - 87  
Karsiyaka - Besiktas 77 - 77, h.u. 89 - 87  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayserispor - Botas Adana 72 - 86  
Ormanspor - Adana Gundogdu 84 - 74  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Asztana 64 - 88  
Parma Permszkij Kraj - Nyizsnyij Novgorod 80 - 85  
Tsmoki-Minszk - UNIKSZ Kazany 57 - 99  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Jurmala/Fenikss 85 - 85, h.u. 96 - 99  
Tartu Ulikool - Valmiera 70 - 76  
Ventspils - Ogre 99 - 79  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Metz 21 - 32  
Rosztov - Buducnost Podgorica 24 - 22  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Krim Ljubljana 32 - 26  
FTC - Győr 32 - 32  
Kristiansand - Thüringer HC 31 - 24  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Hranice 28 - 22  
Jicin - Tatran Litovel 34 - 26  
KP Brno - Plzen 27 - 31  
Lovosice - Nove Veseli 22 - 22  
Zubri - Frydek-Mistek 27 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - GOG 21 - 21  
Aarhus - Ribe-Esbjerg 25 - 23  
Sönderjyske - Skanderborg 21 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metzingen - Sävehof 29 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Larvik 26 - 23  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drama - Diomidisz Argosz 25 - 24  
Edessza - AEK Athén 15 - 22  
Fivosz Szikiesz - Olympiakosz 23 - 29  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladi Rudar Labin - Vinkovci 25 - 21  
Sesvete - Gorica 35 - 24  
Varazdin - Umag 28 - 26  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akureyri Handboltafelag - Haukar 26 - 27  
Valur - Stjarnan 33 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Stal Mielec 35 - 20  
Kielce - Spojnia Gdynia 38 - 25  
Piotrkow Trybunalski - Gwardia Opole 23 - 25  
Pogon Szczecin - Gornik Zabrze 22 - 26  
Wisla Plock - Chrobry Glogow 29 - 21  
Zaglebie Lubin - Kalisz 22 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Piotrcovia Piotrkow 27 - 27  
Koscierzyna - Kobierzyce 28 - 33  
Koszalin - Lublin 16 - 30  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Tatabánya 26 - 30  
Budakalász - Szeged 28 - 33  
Csurgó - Veszprém 24 - 31  
Eger - FTC 26 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Békéscsaba 25 - 35  
Dunaújváros - Vác 35 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Halden 28 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neckarsulm - Leverkusen 24 - 27  
Nellingen - Buxtehude 24 - 35  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Néva Szentpétervár 31 - 26  
Dinamo Cseljabinszk - Permszkije Medvegyi 23 - 30  
SZKIF Krasznodar - Kausztik Volgográd 24 - 19  
UGNTU Ufa - Dinamo Asztrahany 25 - 29  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Boa Hora 37 - 30  
Fafe - Aguas Santas 23 - 29  
Fermentoes - Avanca 23 - 26  
Porto - ABC Braga 36 - 22  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calarasi - Dobrogea Constanta 27 - 30  
Steaua Bukarest - Baia Mare 31 - 25  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izvidac Ljubuski - Zeleznicar Nis 29 - 24  
Metalurg Skopje - RK Zagreb 24 - 36  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Bidasoa Irun 19 - 27  
Atl. Valladolid - Ciudad Encantada 25 - 29  
Benidorm - AX Puente Genil 28 - 28  
Logrono La Rioja - Ademar Leon 36 - 30  
Quabit Guadalajara - Granollers 25 - 29  
Sinfin - Teucro 32 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Gijon 23 - 23  
Zuazo Barakaldo - Morvedre 21 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Ystad - Sävehof 30 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kungalv - VästerasIrsta 24 - 23  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dol TKI Hrastnik - Dobova 27 - 24  
Gorenje Velenje - Celje 26 - 30  
Loka - Ormoz 33 - 25  
Ribnica - Maribor 26 - 24  
SVIS Ivancna Gorica - Krka Novo Mesto 33 - 36  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lobi Stars - Wydad Casablanca 0 - 1  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando Pirates - Esperance de Tunis 0 - 0  
Platinum - Horoya Conakry 0 - 1  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TP Mazembe - Club Africain 8 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Simba 5 - 0  
Vita Club - JS Saoura 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Scunthorpe 2 - 0  
Burton - Oxford Utd. 0 - 0  
Coventry - Gillingham 1 - 1  
Fleetwood - Charlton 1 - 0  
Peterborough - Plymouth 0 - 1  
Portsmouth - Doncaster 1 - 1  
Shrewsbury - Luton 0 - 3  
Southend - Bristol Rovers 1 - 2  
Sunderland - Wimbledon 1 - 0  
Walsall - Rochdale 1 - 2  
Wycombe - Bradford 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Crawley 1 - 1  
Exeter - Milton Keynes Dons 3 - 1  
Grimsby - Newport 3 - 0  
Mansfield - Macclesfield 3 - 1  
Northampton - Colchester 0 - 4  
Notts County - Lincoln 1 - 1  
Stevenage - Yeovil 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Nottingham 2 - 0  
Brentford - Blackburn 5 - 2  
Bristol City - Swansea 2 - 0  
Hull City - Stoke 2 - 0  
Ipswich - Sheffield Wed. 0 - 1  
Leeds - Norwich 1 - 3  
Millwall - Rotherham 0 - 0  
Reading - Aston Villa 0 - 0  
Sheffield Utd. - Bolton 2 - 0  
West Bromwich - Middlesbrough 2 - 3  
Wigan - QPR 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dover - Gateshead 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Gimnasia Mendoza 2 - 2  
Atl. Rafaela - Villa Dalmine 0 - 1  
Brown de Adrogue - Santamarina Tandil 1 - 1  
Dep. Moron - Chacarita Juniors 0 - 0  
Ferro Carril Oeste - Gimnasia Jujuy 1 - 2  
Nueva Chicago - Defensores de Belgrano 0 - 0  
Quilmes - Atl. Temperley 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Belgrano de Cordoba 0 - 0  
Lanus - Colón 1 - 0  
San Lorenzo - Independiente 0 - 0  
San Martin de Tucuman - Defensa Justicia 1 - 2  
Talleres Cordoba - Banfield 3 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Brisbane Roar 4 - 3  
Central Coast Mariners - Melbourne Victory 2 - 3  
Perth Glory - Wellington Phoenix 3 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Western Sydney Wanderers 4 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keshla - Sabayil 0 - 3  
Zira - Sabah 0 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Westerlo 3 - 0  
Saint-Gilloise - Lommel    
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Lokeren 2 - 1  
Oostende - Antwerpen 0 - 2  
Waasland Beveren - Genk 1 - 2  
Zulte Waregem - Cercle Bruges 3 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Destroyers Santa Cruz 2 - 0  
Royal Pari Santa Cruz - Jorge Wilstermann 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Dortmund 1 - 1  
Hertha BSC - Wolfsburg 0 - 1  
Hoffenheim - Düsseldorf 1 - 1  
Leverkusen - Bayern München 3 - 1  
Nürnberg - Bremen 1 - 1  
Schalke - Mönchengladbach 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Hamburg 2 - 0  
Heidenheim - Dynamo Dresden 1 - 0  
Paderborn - Fürth 6 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Osnabrück 1 - 2  
Hallescher FC - Jena 0 - 0  
Karlsruhe - Fortuna Köln 3 - 1  
Meppen - Uerdingen 3 - 2  
Sonnenhof Grossaspach - Lotte 0 - 1  
Würzburg - Aalen 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Apollon Limasszol 1 - 0  
APOEL Nicosia - Pafosz 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamontville Golden Arrows - Highlands Park 2 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Mariehamn 2 - 2  
Lahti - HIFK 2 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Seinäjoen JK 2 - 1  
Vaasa PS - Kuopio PS 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Dijon 1 - 0  
Bordeaux - Guingamp    
Monaco - Toulouse 2 - 1  
Reims - Marseille 2 - 1  
Rennes - Amiens 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Lille 1 - 0  
Guingamp - Rodez Aveyron 3 - 0  
Paris SG - Montpellier 4 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L'Entente Sannois - Nantes 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - Panetolikosz 0 - 2  
Olympiakosz - Panioniosz 4 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Venlo 6 - 0  
AZ Alkmaar - Emmen 5 - 0  
Vitesse - Heerenveen 2 - 2  
Willem II - Groningen 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Rudes 7 - 2  
Istra - Slaven Belupo 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Pune 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Hadera 2 - 3  
Bnei Yehuda TA - Beitar Jerusalem 0 - 2  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Netanya 1 - 1  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Raanana 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Atl. Huila 1 - 1  
Union Magdalena - Dep. La Equidad 1 - 0  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johor DT - Perak 1 - 0  
Melaka Utd. - Petaling Jaya CFC 2 - 1  
PKNP - Kedah 0 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FUS Rabat - Kawkab Marrakesh 1 - 0  
Moghreb Tetouan - Olympique de Khouribga 0 - 2  
Rapide Oued Zem - Ittihad Tanger 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Atlas de Guadalajara 1 - 2  
Puebla - Necaxa 1 - 4  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Újpest 0 - 0  
Diósgyőr - Mezőkövesd 1 - 1  
FTC - Honvéd 1 - 0  
Haladás - Kisvárda 0 - 1  
MTK - Paks 1 - 2  
Vidi - Puskás Akadémia 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Chievo 2 - 2  
Juventus - Parma 3 - 3  
Napoli - Sampdoria 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Hellas Verona 1 - 1  
Cosenza - Cittadella 2 - 0  
Padova - Salernitana 0 - 0  
Spezia - Cremonese 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Südtirol 2 - 4  
Fano - Gubbio 1 - 1  
Monza - Sambenedettese 3 - 2  
Pesaro - Vicenza 1 - 2  
Pordenone - Imolese 2 - 0  
Ravenna - Fermana 1 - 0  
Renate - Ternana 1 - 1  
Rimini - Giana Erminio 0 - 0  
Teramo - Feralpisalo 1 - 2  
Virtus Verona - Triestina 3 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - River Plate Asuncion 1 - 1  
Guarani Asuncion - Libertad Asuncion 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Guimaraes B 1 - 1  
Covilha - Varzim 1 - 0  
Mafra - Benfica B 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Braga 0 - 2  
Boavista - Feirense 2 - 0  
Chaves - Marítimo 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Watford 0 - 0  
Burnley - Southampton 1 - 1  
Cardiff - Bournemouth 2 - 0  
Chelsea - Huddersfield 5 - 0  
Crystal Palace - Fulham 2 - 0  
Everton - Wolverhampton 1 - 3  
Tottenham - Newcastle 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Hermannstadt 1 - 1  
Dunarea Calarasi - FCS Bukarest 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Dundee 1 - 1  
Hibernian - Aberdeen 1 - 2  
Motherwell - Livingston 3 - 0  
Rangers - St. Mirren 4 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Dumbarton 2 - 2  
Montrose - Brechin 5 - 2  
Raith Rovers - Forfar 1 - 1  
Stranraer - Stenhousemuir    
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh City - Albion Rovers 3 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Ayr Utd. 1 - 3  
Dundee Utd. - Greenock Morton 2 - 1  
Dunfermline - Ross County 1 - 2  
Falkirk - Queen of South 3 - 0  
Inverness CT - Partick Thistle 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Albacete 1 - 3  
Deportivo - Tenerife 0 - 0  
Majadahonda - Gimnastic 1 - 0  
Numancia - Lugo 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Durango - Arenas de Getxo 0 - 1  
Real Union Irun - Gernika 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ejea - Ontinyent 2 - 1  
Valencia B - Levante B 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Valencia 2 - 2  
Celta Vigo - Sevilla 1 - 0  
Levante - Getafe 0 - 0  
Real Sociedad - Ath. Bilbao 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Valencia 1 - 4  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Chiasso 0 - 2  
Servette - Vaduz 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Thun    
Young Boys - Xamax 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Ahli (KSA) 1 - 2  
Al-Qadisiyah - Al-Fayha 2 - 0  
Al-Taawon - Al-Nassr 3 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Gazisehir Gaziantep 3 - 2  
Eskisehirspor - Genclerbirligi 3 - 2  
Ümraniyespor - Boluspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Galatasaray 1 - 1  
Kasimpasa - Sivasspor 1 - 3  
Trabzonspor - Ankaragücü 1 - 0  
Yeni Malatyaspor - Kayserispor 1 - 1  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Venezuela - U20Brazília 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Zamora Barinas 3 - 0  
Dep. Anzoategui - Lala FC 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - Cardiff Met Univ. 1 - 0  
Cefn Druids - Llanelli 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caernarfon - Barry Town 2 - 0  
Newtown - Connah's Quay 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coleraine - Dergview 3 - 0  
Larne - Crumlin Star 3 - 1  
Linfield - Crusaders 0 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Utd. - Auckland City 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Castelao)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ger. de Freitas - Fel. Colares 1 - 0  
R. Bontorin - M. Bibulatov 1 - 0  
R.L. Ramos - S. Nurmagomedov 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrington - Leeds Rhinos 26 - 6  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Olaszország 33 - 20  
Írország - Anglia 20 - 32  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Port Elizabeth S. Kings 40 - 36  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Japán 36 - 0  
Argentína - Tonga 34 - 12  
Ausztrália - Argentína 14 - 29  
Dél-Afrika - Ausztrália (Helyszín: Ausztrália) 21 - 29  
Dél-Afrika - Tonga 45 - 5  
Fidzsi-szigetek - Japán 29 - 5  
Fidzsi-szigetek - Szamoa 22 - 12  
Kenya - Franciaország 17 - 40  
Spanyolország - Wales 21 - 5  
Szamoa - Anglia 12 - 24  
USA - Franciaország 7 - 0  
USA - Kanada 36 - 14  
Új-Zéland - Skócia 42 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caramuru - Sada Cruzeiro 0 - 3  
Corinthians-Guarulhos - Sesi SP 0 - 3  
Maringa - Ribeirao Preto 3 - 1  
Minas - Itapetininga 3 - 0  
Renata Campinas - Sesc RJ 3 - 2  
Sao Judas - Taubate Funvic 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Seoul Woori 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Gimcheon Expressway 0 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Vasas 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Cannes 3 - 0  
Nantes - Chaumont 3 - 1  
Narbonne - Ajaccio GFC 0 - 3  
Rennes - Tourcoing 3 - 2  
Tours - Poitevin Poitiers 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Le Cannet 1 - 3  
Cannes - Venelles 3 - 1  
Chamalieres - Nantes 0 - 3  
Marcq-en-Baroeul - Mulhouse 0 - 3  
St-Raphael - Institut Federal De Volley-Ball 3 - 0  
Vandoeuvre-Nancy - Mougins 0 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gosei Trefuerza - Oita Miyoshi 3 - 0  
JT Thunders - Nagano Tridents 3 - 0  
Osaka Blazers - JTEKT Stings 3 - 0  
Suntory Sunbirds - Panasonic Panthers 2 - 3  
Toray Arrows - FC Tokyo 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denso Airybees - Okayama Seagulls 0 - 3  
Ishikawa Blue Cats - Saitama Ageo Medics 1 - 3  
JT Marvelous - NEC Red Rockets 2 - 3  
Toray Arrows - Hitachi Rivale 3 - 0  
Toyota Body Queenseis - Kurobe Aqua Fairies 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olsztyn - Belchatow 3 - 1  
ONICO Varsó - Czarni Radom 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Impel Wroclaw 3 - 1  
MKS Kalisz - Chemik Police 2 - 3  
Pila - LKS Lodz 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bühl - Friedrichshafen 0 - 3  
Düren - Berlin RV 2 - 3  
Giesen - Herrsching 3 - 2  
Lüneburg - Haching 1 - 3  
Netzhoppers Bestensee - VCO Berlin 3 - 0  
Rottenburg - United Frankfurt 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Schwerin 0 - 3  
Münster - VCO Berlin 3 - 1  
Straubing - Stuttgart 0 - 3  
SW Erfurt - Suhl Thüringen 1 - 3  
Vilsbiburg - Dresden 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravenna - Verona 0 - 3  
Siena - Padova 2 - 3  
Röplabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Busto Arsizio 3 - 0  
Scandicci - Conegliano 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Jaroszlavl 3 - 0  
Dinamo-LO - Fakel Novij Urengoj 1 - 3  
Kuzbassz Kemerovo - Zenit Kazany 0 - 3  
Lokomotív Novoszibirszk - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 1  
Ural Ufa - Jugra Nyizsnyevartovszk 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo Moszkva 0 - 3  
Leningradka Szentpétervár - Mincsanka Minszk 2 - 3  
Uralocska Jekatyerinburg - Dinamo Kazany 1 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - L'Illa Grau 3 - 1  
Conectabalear Manacor - Rio Duero Soria 3 - 1  
San Sadurnino - Teruel 1 - 3  
Santanderina - Barcelona 3 - 0  
Uriba Palma - Melilla 3 - 0  
Ushuaia Ibiza - Vecindario Gran Canaria 3 - 2  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - IBSA Las Palmas 3 - 0  
Haris Dimurol - Avarca de Menorca 3 - 2  
Haro Rioja - Madrid Chamberi 1 - 3  
Logrono - Barcelona 3 - 1  
Sant Cugat - Emeve Lugo 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arhavi Bld. Spor - Afyon Bld. Spor 0 - 3  
Arkas Izmir - Fenerbahce 3 - 2  
Halkbank Ankara - Jeopark Kula 3 - 0  
Istanbul BB - Galatasaray 0 - 3  
Maliye Piyango Ankara - Inegol Bld. Spor 3 - 1  
Plevne - Ziraat Bankasi Ankara 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Canakkale Bld. Spor 3 - 0  
Rövp. gyorskorcsolya (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burján Cs. - S. Lepape (1500 m, Drezda) 0 - 1  
Jászapáti P. - A. Krestova (női 1500 m, Drezda) 1 - 0  
Jászapáti P. - H. Desmet (női 1500 m, Drezda) 0 - 1  
Liu Shaolin S. - Ji Won Park (1000 m, 1.verseny, Drezda) 0 - 1  
Magyarország - Hollandia (5000 m váltó, elődöntő, Drezda) 1 - 0  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dua. Jones - D.B. Gilbert (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
K. Wilson - S. Maguire (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
Síugrás (Oberstdorf, 2. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kubacki - P. Zyla 0 - 1  
D.A. Tande - A. Stjernen 1 - 0  
H.E. Granerud - Dan. Huber 1 - 0  
M. Eisenbichler - T. Zajc 1 - 0  
Oberstdorf, 2. verseny 2019    
Oberstdorf, 2. verseny 2019 - Top 3    
Rob. Johansson - Ryo. Kobayashi 0 - 1  
S. Kraft - J.A. Forfang 1 - 0  
Tenisz (Cleveland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dar. King - M. Torpegaard 1 - 2  
Dar. King - N. Rubin 2 - 0  
M. Giron - M. Cressy 1 - 2  
Tenisz (Cleveland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Vasilevski A - Dempster I / Kelly R 2 - 0  
King E / Reese H - Galloway R / Lammons N 1 - 2  
Tenisz (Cordoba-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - G. Quinzi 1 - 2  
C. Ruud - F. Coria 0 - 2  
F. Diaz Acosta - A. Giannessi    
F. Gaio - And. Martin 0 - 2  
H. Dellien - F. Cerundolo 2 - 0  
M. Arevalo - F. Bagnis 0 - 2  
M. Trungelliti - P. Cachin 0 - 2  
P. Lorenzi - F. Arguello 2 - 1  
Tenisz (Davis Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - D. Lajovic 2 - 0  
Den. Novak - N. Jarry 1 - 2  
F. Horansky - F. Auger Alliassime    
J. Lehecka - R. Haase 1 - 2  
J. Rodionov - C. Garin 0 - 2  
J. Vesely - R. Haase    
M. Klizan - D. Shapovalov 0 - 2  
M. Kukushkin - J. Sousa 2 - 0  
P. Gunneswaran - A. Seppi 0 - 2  
S. Fayziev - F. Krajinovic 1 - 2  
T. Monteiro - K. Coppejans 0 - 2  
Yibing Wu - Y. Nishioka 0 - 2  
Ze Zhang - Y. Nishioka    
Zhe Li - Taro Daniel 1 - 2  
Tenisz (Davis Kupa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puetz T / Struff J-L - Borsos G / Nagy P 2 - 0  
Tenisz (Hua Hin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tomljanovic - T. Zidansek 2 - 0  
D. Yastremska - M. Linette 2 - 0  
Tenisz (Hua Hin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Han X / Jurak D - Begu I-C / Niculescu M 0 - 2  
Tenisz (Launceston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Saville - L. Giustino 1 - 2  
L.G.M. Harris - D. Sela 2 - 0  
Tenisz (Launceston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Purcell M / Saville L - Moriya H / Safwat M 2 - 0  
Tenisz (Launceston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Rybakina - M. Zanevska 2 - 1  
I. Khromacheva - Ari. Rodionova 2 - 0  
Tenisz (Midland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Pegula - R. Anderson 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Evans - U. Humbert 2 - 0  
G. Barrere - M. Bourgue 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - K. Bertens 0 - 2  
D. Vekic - V. Zvonareva 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gasparyan M / Makarova E - Arruabarrena L / Panova A 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Jadran Split 10 - 13  
Jug Dubrovnik - Jadran Herceg Novi 14 - 7  
Primorac Kotor - Mornar 11 - 12  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - Pécs 10 - 9  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Kaposvár 13 - 11  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UVSE - BVSC 13 - 9  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - Quinto 8 - 6  
Florentia - Ortigia 9 - 11  
Lazio - Bogliasco 6 - 5  
Trieste - Posillipo Napoli 9 - 12  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Cheeseman - Se. Garcia 0 - 1  

 

2019.02.01.
Alpesi sí (Óriásműlesiklás, női, Maribor)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Brignone - W. Holdener 0 - 1  
M. Bassino - R. Haaser 1 - 0  
M. Hrovat - F. Hansdötter 0 - 1  
M. Shiffrin - P. Vlhova    
M. Shiffrin - T. Worley 1 - 0  
S. Hector - K. Lysdahl 1 - 0  
V. Rebensburg - T. Worley 0 - 1  
Óriásműlesiklás, női, Maribor 2019    
Óriásműlesiklás, női, Maribor 2019 - Top 3    
Bandy (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - USA 9 - 3  
Németország - Hollandia 12 - 6  
Bandy (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Finnország 6 - 2  
Darts (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - D. Chisnall 8 - 10  
G. Anderson - D. Webster    
M. Suljovic - S. Whitlock 10 - 1  
M. van Gerwen - J. Clayton 10 - 5  
S. Bunting - D. Webster 10 - 9  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Texas Stars - Grand Rapids 3 - 5  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow - Fife 2 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Mountfield HK 1 - 3  
Mladá Boleslav - Karlovy Vary 3 - 2  
Olomouc - Trinec 5 - 2  
Pardubice - Liberec 0 - 1  
Plzen - Brno 5 - 2  
Sparta Praha - Vítkovice 3 - 0  
Zlín - Litvínov 1 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Herlev Eagles 0 - 3  
Esbjerg - Herning 3 - 1  
Odense - Sönderjyske 1 - 1  
Rungsted - Frederikshavn 6 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KMH Budapest - Gyergyói HK 1 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Brassó 5 - 3  
Újpest - Csíkszereda 1 - 0  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Lida 2 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Nyeman Grodno 0 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Kiekko-Vantaa 4 - 4  
KeuPa - Kokkolan Hermes 4 - 3  
RoKi - Imatra Ketterä 0 - 6  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Lahti Pelicans 5 - 3  
Jukurit - JYP 0 - 0  
Lukko - Ässät 2 - 0  
Tappara - Ilves 1 - 4  
Turku PS - HIFK 3 - 3  
Vaasan Sport - Kalpa 3 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Chamonix-Morzine 6 - 3  
Anglet - Strasbourg 4 - 4  
Grenoble - Lyon 5 - 1  
Mulhouse - Gap 2 - 1  
Nice - Bordeaux 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Sosnowiec - Unia Oswiecim (2.m.) 5 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Philadelphia 2 - 2  
New Jersey - NY Rangers 3 - 4  
Winnipeg - Columbus 4 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Dresden 6 - 3  
Deggendorf - Kassel 2 - 3  
Frankfurt Löwen - Freiburg 4 - 1  
Kaufbeuren - Bayreuth 3 - 4  
Lausitzer Füchse - Bad Nauheim 2 - 4  
Ravensburg - Crimmitschau 5 - 5  
Tölzer Löwen - Heilbronn 2 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Nürnberg 2 - 2  
Düsseldorf - Mannheim 1 - 2  
Ingolstadt - Krefeld 4 - 0  
Iserlohn - Schwenningen 5 - 4  
Wolfsburg - Köln 2 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Südtirol Bolzano 5 - 1  
Innsbruck - Klagenfurt 2 - 2  
Vienna Capitals - Graz 3 - 5  
Villach - Dornbirn 2 - 2  
Znojmo - Salzburg 5 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GCK Lions - Ajoie 1 - 4  
Kloten - Thurgau 3 - 3  
Winterthur - Langenthal 2 - 2  
Zug 2 - Visp 0 - 6  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Zug 3 - 3  
Bern - Langnau Tigers 2 - 2  
Fribourg - Servette 5 - 3  
Lausanne - Biel 5 - 2  
Lugano - Davos 4 - 0  
Rapperswil - Zürich Lions 4 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Västeras 3 - 2  
Karlskrona - Oskarshamn 1 - 1  
Leksand - Pantern Malmö 4 - 2  
Västervik - MODO 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nitra 3 - 2  
Diósgyőr - Zvolen 3 - 3  
Liptovsky Mikulas - Detva 2 - 3  
Nove Zamky - Kosice 2 - 2  
Poprad - Zilina 4 - 4  
Trencin - MAC 8 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Ucsali - Heilongjiang 3 - 3  
Juzsnij Ural Orszk - Chengdu 3 - 0  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Sydney Kings 93 - 95  
NZ Breakers - Melbourne Utd. 87 - 107  
Perth - Illawarra 104 - 90  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limburg - Basic-Fit Brussels 83 - 86  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Incheon Elephants 89 - 95  
Seoul Thunders - Wonju Dongbu 74 - 79  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Asan Woori Wibee 69 - 91  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Buducnost Podgorica 99 - 69  
Darussafaka - Real Madrid 82 - 86  
Gran Canaria - Olimpia Milano 89 - 89, h.u. 104 - 106  
Panathinaikosz - Anadolu Efes 88 - 75  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Orleans 58 - 74  
Chartres - Nantes 71 - 81  
Denain - Aix Maurienne 68 - 67  
Gries-Oberhoffen - Poitiers 95 - 88  
Lille - Rouen 63 - 73  
St-Chamond - Paris BC 75 - 66  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Le Portel 78 - 63  
Bourg - Boulazac 93 - 75  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Phoenix Fuelmasters 95 - 114  
SM Beermen - RS Elasto Painters 98 - 108  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Zadar 77 - 85  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya Dolphins - Toyama 71 - 71, h.u. 80 - 82  
Rizing Fukuoka - Tokyo Alvark 59 - 69  
Yokohama - Toyohashi Neophoenix 69 - 80  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jilin - Fujian 95 - 106  
Liaoning - Guangzhou 110 - 94  
Nanjing Tongxi - Beijing Dragons 106 - 101  
Shandong - Shenzhen 121 - 99  
Shanghai Sharks - Qingdao 121 - 86  
Shanxi - Guangdong 95 - 122  
Zhejiang Chouzhou - Jiangsu Dragons 116 - 112  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Start Lublin 85 - 93  
Zielona Gora - Starogard Gdanski 96 - 80  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Körmend 88 - 85  
ZTE - Szombathely 95 - 95, h.u. 103 - 100  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Dallas 93 - 89  
Golden State - Philadelphia 104 - 113  
LA Clippers - LA Lakers 112 - 112, h.u. 120 - 123  
Orlando - Indiana 107 - 100  
San Antonio - Brooklyn 117 - 114  
Toronto - Milwaukee 92 - 105  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vechta - Mitteldeutscher 89 - 79  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castello - Palencia 66 - 72  
Leyma Coruna - Prat Joventut 85 - 67  
Lleida - Caceres 93 - 70  
Real Canoe - Granada 53 - 66  
Valladolid - Iberojet Palma 80 - 76  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zemun - Metalac Farmakom 77 - 71  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - Ringsted 32 - 26  
Holstebro - Mors-Thy 25 - 21  
Lemvig - Skjern 25 - 36  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Saran 34 - 28  
Grenoble - Limoges 24 - 23  
Nancy - Chartres 24 - 30  
Strasbourg Schiltigheim - Creteil 22 - 21  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambray Touraine - Bourg de Peage 27 - 27  
Nice - Fleury Loiret 14 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Jelenia Gora 35 - 25  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Mezőkövesd 20 - 20  
Komló - Gyöngyös 23 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosonmagyaróvár - Kisvárda 29 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Alcobendas 38 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porrino - Valladolid 16 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Redbergslids 26 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Heid 22 - 24  
Skövde - Höör 23 - 34  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trebnje - Koper 25 - 25  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - Mimosas Abidjan 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Preston - Derby County 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - Tigre 3 - 1  
San Martin SJ - Boca Juniors 0 - 4  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney Wanderers - Newcastle Jets 1 - 5  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Brisbane Roar 1 - 0  
Perth Glory - Melbourne Victory 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Roeselare 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouscron-Peruwelz - Charleroi 3 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Potosi - Blooming Santa Cruz 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - RB Leipzig 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Darmstadt 3 - 2  
Ingolstadt - Magdeburg 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Kaiserslautern 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidvest Wits - Maritzburg Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Red Star 93 0 - 0  
Chateauroux - Grenoble 2 - 2  
Le Havre - Brest 1 - 1  
Lorient - AC Ajaccio 1 - 0  
Metz - Troyes 1 - 1  
Niort - Nancy 1 - 1  
Paris FC - Orleans 0 - 0  
Sochaux - Clermont 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Boulogne 1 - 1  
Dunkerque - Pau 1 - 2  
Laval - Jeanne D'Arc de Drancy 4 - 3  
Marignane - Rodez Aveyron 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Nice 4 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dordrecht - Ajax 2 3 - 3  
Go Ahead Eagles - FC Eindhoven 0 - 1  
Maastricht - Telstar 2 - 0  
Nijmegen - Utrecht 2 4 - 1  
RKC Waalwijk - Den Bosch 2 - 1  
Roda - Almere City 1 - 2  
Twente - Helmond 4 - 1  
Volendam - Sparta Rotterdam 2 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - NAC Breda 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Ajax 0 - 4  
ADO Den Haag - Heerenveen 4 - 1  
Excelsior/Barendrecht - VV Alkmaar 0 - 2  
PSV - Zwolle 4 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Inter Zapresic 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indian Arrows - NEROCA 2 - 3  
Minerva Punjab - Aizawl 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Goa 0 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Hapoel Iksal 3 - 1  
Hapoel Afula - Hapoel Katamon 1 - 1  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ashkelon 0 - 2  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Nazareth Illit 2 - 0  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Bnei Lod 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Dep. Tolima 3 - 1  
Once Caldas - Millonarios 1 - 0  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuala Lumpur - Pahang 1 - 3  
Terengganu - PKNS 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - General Diaz 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Ave - Tondela 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Botosani 0 - 1  
Gaz Metan Medias - Astra Giurgiu 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kilmarnock - Hearts 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Almería 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Valladolid 4 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Wil 3 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osmanlispor - Balikesirspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Göztepe Izmír 2 - 0  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Kolumbia 1 - 0  
U20Ecuador - U20Uruguay 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Llandudno FC 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Katar 1 - 3  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Catalan Dragons 20 - 4  
Huddersfield - Salford 14 - 34  
Hull KR - Hull FC 18 - 16  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Wales 19 - 24  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Kenya 24 - 14  
Skócia - Spanyolország 7 - 10  
Új-Zéland - Wales 27 - 14  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Ansan Rush&Cash 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Toulouse 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuprum Lubin - GKS Katowice 3 - 1  
Resovia Rzeszow - Zawiercie 0 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Posojilnica Aich/Dob - Kamnik 3 - 2  
Waldviertel - Kazincbarcika 3 - 2  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - M. Selby (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
M.J. Williams - K. Wilson (5 nyert frame-ig) 0 - 5  
Neil Robertson - S. Bingham (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
S. Maguire - J. Trump (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
Xiao Guodong - Ding Junhui (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
Yuan Sijun - Dua. Jones (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
Síugrás (Oberstdorf, 1. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Stjernen - J.A. Forfang 0 - 1  
D. Kubacki - S. Leyhe 1 - 0  
M. Eisenbichler - H.E. Granerud 1 - 0  
M. Hayböck - S. Ammann    
Oberstdorf, 1. verseny 2019    
Oberstdorf, 1. verseny 2019 - Top 3    
P. Zyla - K. Geiger 1 - 0  
Ryo. Kobayashi - K. Stoch 0 - 1  
S. Kraft - Rob. Johansson 1 - 0  
Tenisz (Cleveland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gojo - M. Cressy 0 - 2  
B. Schnur - M. Torpegaard 0 - 2  
M. Giron - J. Hiltzik 2 - 0  
U. Blanch - N. Rubin    
Tenisz (Cleveland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pavic A / Vavassori A - Galloway R / Lammons N    
Tenisz (Davis Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - J. Sousa 2 - 1  
A. De Minaur - M. Basic 2 - 0  
A. Zverev - Nagy P. 2 - 0  
D. Istomin - F. Krajinovic 0 - 2  
D.E. Galan Riveros - M. Ymer 2 - 0  
Den. Novak - C. Garin 2 - 0  
F. Horansky - D. Shapovalov 0 - 2  
H. Laaksonen - D. Medvedev 1 - 2  
J. Millman - D. Dzumhur 2 - 0  
J. Rodionov - N. Jarry 0 - 2  
J. Vesely - T. Griekspoor 2 - 1  
L. Rosol - R. Haase 0 - 2  
M-A. Hüsler - K. Khachanov 0 - 2  
M. Klizan - F. Auger Alliassime 2 - 0  
M. Kukushkin - P. Sousa 2 - 0  
P. Gunneswaran - M. Berrettini 0 - 2  
P. Kohlschreiber - Piros Zs. 2 - 1  
R. Dutra da Silva - K. Coppejans 0 - 2  
R. Ramanathan - A. Seppi 0 - 2  
S. Fayziev - D. Lajovic 0 - 2  
S. Giraldo - E. Ymer 2 - 0  
T. Monteiro - A. de Greef 2 - 0  
Ze Zhang - Taro Daniel 0 - 2  
Zhe Li - Y. Nishioka 2 - 0  
Tenisz (Hua Hin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tomljanovic - Saisai Zheng 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - D. Yastremska 0 - 2  
M. Linette - Yafan Wang 2 - 0  
V. Golubic - T. Zidansek 1 - 2  
Tenisz (Hua Hin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blinkova A / Wang Y - Peng S / Yang Z 2 - 0  
Han X / Jurak D - Barthel M / Sorribes Torm 2 - 1  
Tenisz (Launceston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Sela - M. Purcell 2 - 0  
L. Giustino - J. Clarke    
L. Saville - T. Lamasine 2 - 0  
L.G.M. Harris - N. Kuhn 2 - 0  
Tenisz (Launceston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banes M / Ellis B - Moriya H / Safwat M 0 - 2  
Purcell M / Saville L - Reid M / Verbeek S 2 - 1  
Tenisz (Launceston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Myers - I. Khromacheva 1 - 2  
Ari. Rodionova - N. Hibino 2 - 0  
E. Rybakina - Kai-Chen Chang 2 - 0  
M. Zanevska - N. Podoroska 2 - 0  
Tenisz (Midland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - J. Pegula 1 - 2  
M. Brengle - C. McNally 0 - 2  
R. Peterson - K. Ahn 2 - 1  
Y. Wickmayer - R. Anderson 0 - 2  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Evans - R. Safiullin 2 - 1  
G. Barrere - J. Zopp 2 - 0  
M. Bourgue - M. Bachinger 2 - 1  
T. Kamke - U. Humbert 1 - 2  
Tenisz (Quimper, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends/Weissborn - Martin F / Nys H 0 - 2  
Pel D / Sancic A - Hurkacz H / Walkow S 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - K. Bertens 1 - 2  
D. Kasatkina - V. Zvonareva 0 - 2  
E. Alexandrova - A. Sabalenka 0 - 2  
P. Kvitova - D. Vekic 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flipkens K / Van Uytvanck - Kalinskaya A / Kuzmova V 1 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabac - Mladost Zagreb 6 - 7  
VK Posk - Partizan Belgrád 5 - 10  

 

2019.01.31.
Bandy (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - USA 10 - 1  
Kazahsztán - Norvégia 4 - 1  
Baseball (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Heat - Brisbane Bandits (1.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fassa - Gherdeina/Gröden 1 - 10  
Klagenfurt 2 - Jesenice 3 - 6  
Milano - Lustenau 4 - 6  
Olimpija Ljubljana - Cortina 4 - 1  
Val Pusteria - Kitzbühel 3 - 3  
Zell am See - Vipiteno/Sterzing 2 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals 2 - Vasas 4 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Csíkszereda 3 - 2  
Újpest - Brassó 7 - 0  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Gomel 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - SaiPa 3 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Red Star Kunlun 2 - 2  
Barisz Asztana - SZKA Szentpétervár 2 - 3  
CSZKA Moszkva - Barsz Kazany 5 - 4  
Dinamo Minszk - Admiral Vlagyivosztok 2 - 2  
Dinamo Moszkva - Metallurg Magnyitogorszk 4 - 2  
Dinamo Riga - Szpartak Moszkva 1 - 1  
Slovan Bratislava - Szocsi 2 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Jokerit 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Buffalo 1 - 0  
Pittsburgh - Tampa Bay 4 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringerike - Valerenga 2 - 4  
Sparta Sarpsborg - Stavanger 2 - 2  
Stjernen - Frisk/Asker 1 - 1  
Storhamar - Manglerud 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Straubing - Bremerhaven 5 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Örebro 7 - 1  
Linköping - Skelleftea 1 - 3  
Lulea - Brynäs 2 - 3  
Mora - HV 71 2 - 3  
Rögle - Växjö 1 - 1  
Timra - Djurgarden 4 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Torpedo Kamenogorszk 4 - 3  
Dinamo Szentpétervár - Nyeftyanyik Almetyevszk 1 - 2  
Ermak Angarszk - Lada Toljatti 1 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - Izssztal Izsevszk 6 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Barsz Kazany B 1 - 2  
Rjazany - Szarjarka Karaganda 2 - 2  
Rubin Tyumeny - Molot Perm 2 - 2  
Szarov - Zvezda Csehov 2 - 3  
SZKA-Neva - Torosz Nyeftekamszk 2 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Dizel Penza 3 - 0  
Tambov - Himik Voszkreszenszk 2 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Melbourne Boomers (2.m.) 100 - 92  
Perth - Canberra Capitals (2.m.) 75 - 91  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BC Brasilia - Corinthians Paulista 84 - 82  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Anyang 85 - 82  
Seoul Knights - Jeonju KCC Egis 90 - 86  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon OK Savingbank - Yongin Blue Minx 84 - 94  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Maccabi TA 97 - 73  
Bayern München - Fenerbahce 66 - 66, h.u. 90 - 86  
Himki Moszkva - Zalgiris Kaunas 74 - 64  
Olympiakosz - Barcelona 55 - 76  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - P. Avenida 66 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Galatasaray 65 - 69  
Gorzow - Lyon 67 - 81  
Lattes Montpellier - UR Venezia 83 - 60  
Tarbes - Ruzomberok 62 - 48  
Wisla Krakkó - Nantes Reze 64 - 56  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Sichuan 119 - 92  
Tianjin - Zhejiang Guangsha 100 - 115  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Szeged 83 - 71  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Charlotte 126 - 94  
Miami - Chicago 89 - 105  
Minnesota - Memphis 93 - 93, h.u. 99 - 97  
New Orleans - Denver 99 - 105  
New York - Dallas 90 - 114  
Portland - Utah 132 - 105  
Sacramento - Atlanta 135 - 113  
Washington - Indiana 107 - 89  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cento - Ravenna 50 - 64  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Axpo Legnano - Agrigento 71 - 74  
Azimut Bergamo - Treviglio 73 - 86  
Biella - Capo D'Orlando 96 - 75  
Eurobasket Roma - Virtus Roma 73 - 94  
Latina - Siena 89 - 84  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Sencur Kranj 77 - 85  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VEF Riga - TTU Tallinn 86 - 72  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EH Aalborg - Randers 26 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fana Bergen - Fredrikstad 23 - 34  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Kausztik Volgográd 35 - 32  
SZGAU-Szaratov - Szpartak Moszkva 23 - 28  
Szungul Sznyezsinszk - Dinamo Asztrahany 25 - 31  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Maia 26 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Politehnica Timisoara - Dinamo Bukarest 27 - 26  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Vardar Pro Skopje 23 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Thun 27 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Guif 31 - 23  
Malmö - Lugi 27 - 25  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hussein Dey - Tadjenanet 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Godoy Cruz - River Plate 0 - 4  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Melbourne City 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - Aurora Cochabamba 2 - 1  
Oriente Petrolero - Guabira Montero 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Berlin - 1. FC Köln 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Concarneau 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OFI - Atromitosz Periszteri 1 - 1  
Xanthi - Arisz 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Churchill Brothers - Real Kashmir 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Kerala Blasters 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepidrood Rasht - Persepolis 0 - 1  
Labdarúgás (Katari Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Al-Duhail (Helyszín: Al-Duhail-stadion) 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Atl. Nacional Medellin 0 - 1  
Independiente SF - Cucuta Deportivo 1 - 2  
Jaguares de Cordoba - Dep. Cali 1 - 0  
Junior de Barranquilla - Boyaca Patriotas 3 - 1  
Rionegro Aguilas - Alianza Petrolera 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - Bolivar La Paz 2 - 3  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - América 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alebrijes de Oaxaca - Leon 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lobos BUAP - Veracruz 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Lazio 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Real Madrid 1 - 3  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Törökország - U19Szlovénia 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Helens - Wigan 22 - 12  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Karlovarsko 3 - 0  
Kedzierzyn-Kozle - Modena 3 - 1  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - ACH Ljubljana 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maringa - Sada Cruzeiro 0 - 3  
Taubate Funvic - Renata Campinas 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Deajeon Blue Fangs 3 - 0  
Röplabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Kaposvár 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Bisonte Firenze 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Nilufer Bld. Spor 2 - 3  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - B. Woollaston (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
F. O'Brien - Ding Junhui (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
J. Higgins - Yuan Sijun (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
J. Lisowski - Dua. Jones (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
M.J. Williams - J. Perry (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
Neil Robertson - K. Maflin (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
P. Ebdon - K. Wilson (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
R. Milkins - S. Maguire (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
R. Walden - M. Selby (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
S. Bingham - Jim. Robertson (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
Xiao Guodong - R. Day (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
Yan Bingtao - J. Trump (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
Tenisz (Cleveland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gojo - F. Peliwo 2 - 0  
B. Schnur - Dus. Brown 2 - 0  
Dar. King - Roy Smith    
J. Hiltzik - R. Quiroz 2 - 0  
J.J. Wolf - M. Giron 1 - 2  
M. Cressy - T. Smyczek 2 - 0  
M. Torpegaard - M. Kecmanovic 2 - 1  
T. Bellucci - J. Hiltzik 1 - 2  
Tenisz (Cleveland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Vasilevski A - Brown D / Oliveira G 2 - 1  
Brouwer G / Descotte M F - Dempster I / Kelly R 0 - 2  
Brown D / Oliveira G - Roelofse R / Rubin N 2 - 1  
Cressy M / Saraiva B - King E / Reese H 1 - 2  
Gonzales R / Pasha N - Brouwer G / Descotte M F 0 - 2  
King E / Reese H - Balaji N.s / Hach Verdugo H 2 - 0  
Tenisz (Hua Hin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Niculescu - M. Linette 1 - 2  
T. Zidansek - J. Brady 2 - 1  
Yafan Wang - Shuai Zhang    
Ying-Ying Duan - V. Golubic 0 - 2  
Tenisz (Hua Hin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barthel M / Sorribes Torm - Christian K / Duan Y 2 - 0  
Blinkova A / Wang Y - Kalashnikova/Kovinic 2 - 0  
Peng S / Yang Z - Kumkhum L / Lister C 2 - 0  
Tenisz (Launceston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Clarke - Tat. Ito 2 - 1  
L. Saville - Go Soeda 2 - 0  
L.G.M. Harris - H. Bourchier 2 - 0  
M. Banes - L. Giustino 0 - 2  
M. Purcell - Yus. Takahashi 2 - 0  
N. Kuhn - S. Ofner 2 - 0  
P. Martinez Portero - D. Sela    
Tsung-Hua Yang - T. Lamasine 0 - 2  
Tenisz (Launceston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Purcell M / Saville L - Lamasine T / Robert S 2 - 0  
Reid M / Verbeek S - Goransson A / Heliovaara H 2 - 1  
Tenisz (Launceston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Birrell - N. Hibino 1 - 2  
Kai-Chen Chang - G. Garcia Perez 2 - 0  
L. Siegemund - E. Rybakina 1 - 2  
L.A. Fernandez - Ari. Rodionova 1 - 2  
M. Inglis - I. Khromacheva 0 - 2  
M. Kostyuk - M. Zanevska 1 - 2  
N. Podoroska - V. Tomova 2 - 0  
P. Badosa Gibert - A. Myers    
Tenisz (Midland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - V. Cepede Royg 2 - 0  
F. di Lorenzo - J. Pegula 0 - 2  
F. di Lorenzo - Lau. Davis 2 - 0  
K. Ahn - M. Bouzkova 2 - 0  
M. Brengle - J. Loeb 2 - 0  
R. Anderson - O. Govortsova 2 - 0  
R. Marino - C. McNally 0 - 2  
R. Peterson - C. Gauff 2 - 0  
Y. Wickmayer - Ann Li 2 - 1  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Muller - R. Safiullin 0 - 2  
D. Brands - M. Bachinger 1 - 2  
Dan. Evans - C. Lestienne 2 - 1  
H. Hurkacz - G. Barrere 1 - 2  
J. Zopp - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
O. Otte - U. Humbert 0 - 2  
P. Kotov - M. Bourgue 0 - 2  
S. Stakhovsky - T. Kamke 1 - 2  
Tenisz (Quimper, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benchetrit E / Blancaneau - Arends/Weissborn 1 - 2  
Hurkacz H / Walkow S - Menendez-Maceiras A / Sta 2 - 0  
Neis F / Vega Hernandez D - Martin F / Nys H 0 - 2  
Pel D / Sancic A - Baldi F / Margaroli L 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - A. Sabalenka 0 - 2  
E. Alexandrova - T. Martincova 2 - 0  
J. Ostapenko - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
Y. Bonaventure - K. Bertens 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gasparyan M / Makarova E - Danilovic O / Krunic A 2 - 0  
Kalinskaya A / Kuzmova V - Mishina D / Shalimova E 2 - 0  
Kudermetova V / Lapko V - Flipkens K / Van Uytvanck 1 - 2  
Mitu C-A / Olaru R - Arruabarrena L / Panova A 1 - 2  

 

2019.01.30.
Bandy (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Oroszország 2 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Helsingborg 10 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Renon/Ritten 4 - 8  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guildford - Sheffield 1 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slavia Trebic 3 - 3  
Jihlava - Slovan Ustecti Lvi 7 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Kadan 4 - 1  
Poruba - Frydek Mistek 2 - 5  
Slavia Praha - Havirov 4 - 5  
Vsetin - Litomerice 3 - 6  
Zubr Prerov - Kladno 6 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Plzen 4 - 0  
Trinec - Zlín 2 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Sönderjyske 1 - 4  
Herlev Eagles - Rödovre 1 - 3  
Odense - Frederikshavn 4 - 6  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Vienna Capitals 2 2 - 4  
Fehérvári Titánok - Gyergyói HK 3 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Lida 5 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - TUTO 4 - 1  
Kiekko-Vantaa - Heinolan Peliitat 5 - 1  
Kokkolan Hermes - KeuPa 4 - 2  
Koovee - LeKi 4 - 6  
RoKi - IPK 4 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - SaiPa 1 - 2  
Kookoo - Turku PS 3 - 3  
Lahti Pelicans - Kärpät 2 - 6  
Vaasan Sport - Ilves 6 - 1  
Ässät - Tappara 0 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeversztal Cserepovec - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 4  
Traktor Cseljabinszk - Vityaz Podolszk 2 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unia Oswiecim - Zaglebie Sosnowiec (1.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - Mogo Riga 3 - 3  
Lido Riga - Liepaja 2 - 12  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Winnipeg 3 - 3  
Columbus - Buffalo 4 - 5  
NY Rangers - Philadelphia 0 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Visp 5 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Almtuna 2 - 1  
MODO - Karlskoga 5 - 2  
Oskarshamn - Leksand 1 - 2  
Pantern Malmö - AIK 1 - 7  
Södertälje - Karlskrona 0 - 1  
Vita Hasten - Tingsryd 4 - 1  
Västeras - Västervik 3 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Chengdu 2 - 5  
Zauralje Kurgan - Heilongjiang 4 - 4  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Banvitspor 80 - 80, h.u. 84 - 95  
Avellino - Le Mans 68 - 81  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - PAOK 64 - 84  
Iberostar Tenerife - Opava 97 - 38  
Nanterre - Venezia 74 - 74, h.u. 80 - 89  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Brose Bamberg 103 - 89  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Olimpija Ljubljana 82 - 71  
Promitheasz Patra - Neptunas Klaipeda 69 - 82  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Paulistano 88 - 85  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Wonju Dongbu 95 - 95, h.u. 110 - 105  
Ulsan Mobis Phoebus - Goyang 74 - 77  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Incheon S-Birds 90 - 52  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Famila Schio 70 - 75  
Nagyezsda Orenburg - Castors Braine 85 - 56  
Polkowice - Villeneuve d'Ascq Lille 86 - 66  
USK Praha - Jekatyerinburg 82 - 73  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Dinamo Kurszk 71 - 75  
Flammes Carolo Ardennes - TTT Riga 100 - 75  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Rytas Vilnius 77 - 78  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Lok.Kubany Krasznodar 72 - 61  
Skyliners Frankfurt - Ulm 68 - 83  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicaja Malaga - Valencia 69 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MoraBanc Andorra - Cedevita Zagreb 87 - 81  
Zenit Szentpétervár - UNIKSZ Kazany 67 - 82  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukurova - Besiktas 83 - 80  
Girona - MBA Moszkva 73 - 63  
Szekszárd - Bydgoszcz 86 - 60  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Oliver Würzburg - Karsiyaka 104 - 91  
Szolnok - KB Prishtina 89 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Alba Fehérvár 84 - 80  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donar Groningen - AEK Larnaka 70 - 80  
Varese - Sassari 69 - 79  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - ZZ Leiden 105 - 81  
Bakken Aarhus - Joensuun Kataja 102 - 58  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RS Elasto Painters - Blackwater Elite 99 - 111  
TNT KaTropa - Meralco Bolts 77 - 88  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Tochigi 74 - 78  
Chiba - Tokyo Sunrockers 106 - 71  
Kawasaki Brave Thunders - Albirex Niigata 71 - 66  
Kyoto - Ryukyu Okinawa 82 - 76  
Osaka - Nagoya Dolphins 62 - 73  
Shiga - Rizing Fukuoka 83 - 72  
Tokyo Alvark - Hokkaido 82 - 52  
Toyohashi Neophoenix - Toyama 87 - 76  
Yokohama - Mikawa Kariya 57 - 91  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu Dragons - Beijing Dragons 113 - 79  
Jilin - Guangzhou 122 - 99  
Zhejiang Chouzhou - Nanjing Tongxi 121 - 102  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Chicago 122 - 117  
Cleveland - Washington 116 - 113  
Detroit - Milwaukee 105 - 115  
Houston - New Orleans 116 - 121  
LA Lakers - Philadelphia 105 - 121  
Orlando - Oklahoma City 117 - 126  
San Antonio - Phoenix 126 - 124  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - Mantova 61 - 71  
Ferrara - Montegranaro 85 - 85, h.u. 95 - 99  
Forli - Roseto 68 - 68, h.u. 76 - 84  
GSA Udine - Fortitudo Bologna 72 - 68  
Jesi - Bakery Piacenza 96 - 87  
Treviso - Cagliari 94 - 52  
Verona - Imola 97 - 104  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casale Monferrato - Trapani 96 - 75  
Cassino - Rieti 75 - 85  
Scafati - Tortona 88 - 82  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beovuk Belgrád - Novi Pazar 81 - 91  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Zielona Gora 102 - 78  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Tartu Ulikool 104 - 71  
Valga - Valmiera 74 - 69  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning-Ikast - Ajax Köbenhavn 29 - 18  
Holstebro - Nyköbing F. 17 - 25  
Ringköbing - Esbjerg 24 - 29  
Skanderborg - Odense 27 - 28  
Viborg - Köbenhavn 31 - 33  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Nantes 26 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Kwidzyn 27 - 21  
Gornik Zabrze - Kielce 24 - 32  
Gwardia Opole - Pogon Szczecin 28 - 22  
Kalisz - Azoty Pulawy 24 - 25  
Spojnia Gdynia - Zaglebie Lubin 21 - 28  
Stal Mielec - Wisla Plock 20 - 32  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Siófok 25 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Elverum 25 - 24  
Baekkelaget - Kolstad 27 - 25  
Halden - Drammen 30 - 32  
Naerbö - Fyllingen 28 - 19  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skrim Kongsberg - Larvik 24 - 21  
Tertnes Bergen - Storhamar 29 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Thüringer HC 28 - 31  
Göppingen - Bietigheim 27 - 33  
Metzingen - Blomberg-Lippe 36 - 23  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Dinamo Volgográd 26 - 23  
Kubany Krasznodar - Sztavropol 33 - 23  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Fafe 27 - 28  
Aguas Santas - Belenenses 28 - 25  
Avanca - Madeira SAD 24 - 27  
Boa Hora - Fermentoes 33 - 27  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Calarasi 31 - 32  
Fagaras - CSM Bukarest 29 - 24  
SM Dedeman Bacau - Steaua Bukarest 26 - 30  
Suceava - Potaissa Turda 21 - 22  
Universitatea Cluj - Focsani 18 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Magura Cisnadiei 29 - 25  
Dunarea Braila - Municipal Craiova 28 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Rocasa Gran Canaria 26 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Önnereds 34 - 26  
Sävehof - HIF Karlskrona 35 - 19  
Ystad IF - AIK 31 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skuru - Skara 43 - 18  
Sävehof - Boden 26 - 21  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ES Setif - Ain M'Lila 4 - 0  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Gent 2 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Destroyers Santa Cruz - Always Ready 2 - 0  
Sport Boys Warnes - Royal Pari Santa Cruz 2 - 2  
The Strongest - Real Potosi 4 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Bielefeld 3 - 4  
Hamburg - Sandhausen 2 - 1  
Heidenheim - Holstein Kiel 2 - 2  
Regensburg - Paderborn 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Nea Szalamina Famaguszta 2 - 0  
AEL Limasszol - Thoi Lakatamias 8 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaizer Chiefs - Cape Town City 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - Petrojet 1 - 0  
ENPPI - Al-Mokawloon Arab 0 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Austria Wien 3 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - St-Etienne 1 - 1  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Bordeaux 3 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Levadiakosz 1 - 0  
Lamia - Apollon Szmirnisz 2 - 1  
Olympiakosz - Larissza 4 - 0  
Panetolikosz - Panathinaikosz 0 - 1  
Panioniosz - Aszterasz Tripolisz 1 - 0  
PAOK - Giannina 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slaven Belupo - Rijeka 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mohun Bagan - Gokulam Kerala 2 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Northeast Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Magdalena Santa Marta 1 - 1  
Dep. Pasto - Envigado 1 - 1  
Independiente Medellin - Dep. La Equidad 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Delfin Manta 1 - 2  
Real Garcilaso - Dep. La Guaira 2 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - Raja Casablanca 2 - 4  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Atlante 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Cimarrones de Sonora 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - UNAM Pumas 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Juventus 3 - 0  
Fiorentina - Roma 7 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Arouca 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Belenenses 3 - 0  
Setúbal - Sporting CP 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Chelsea 4 - 0  
Liverpool - Leicester 1 - 1  
Southampton - Crystal Palace 1 - 1  
Tottenham - Watford 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - St. Johnstone 2 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cowdenbeath - Rangers 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Sevilla 6 - 1  
Betis - Espanyol 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Atl. Madrid 0 - 2  
Levante - Sevilla 1 - 1  
Madrid CCF - Barcelona 0 - 3  
Real Sociedad - Rayo Vallecano 4 - 0  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Venezuela - U20Uruguay 1 - 1  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - United Frankfurt 3 - 1  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Chaumont 2 - 3  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Noliko Maaseik 2 - 3  
Berlin RV - Trefl Gdansk 0 - 3  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Tours 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Itapetininga - Ribeirao Preto 3 - 1  
Sesc RJ - Corinthians-Guarulhos 3 - 2  
Sesi SP - Caramuru 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amriswil - Trentino 0 - 3  
Galatasaray - Lindemans Aalst 3 - 1  
Neftocsimik Burgasz - Olympiakosz 3 - 1  
Valepa Sastamala - Kuzbassz Kemerovo 0 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Benfica 3 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Poitevin Poitiers 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Suwon Hyundai 2 - 3  
Hwaseong IBK - Daejeon KGC 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Shanghai (3.m.) 0 - 3  
Shandong - Beijing (3.m.) 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zawiercie - Bydgoszcz 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radomka Radom - Ostrowiec Swietokrzyski 3 - 0  
Röplabda (Lengyel Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Legionowo 3 - 0  
Chemik Police - Bydgoszcz 3 - 1  
Solna Wieliczka - Rzeszow 1 - 3  
Wisla Warszawa - LKS Lodz 2 - 3  
Röplabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Vasas 3 - 0  
Nyíregyháza - Jászberény 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Aachen 2 - 3  
Potsdam - Straubing 3 - 0  
Schwerin - SW Erfurt 3 - 1  
Stuttgart - VCO Berlin 3 - 0  
Suhl Thüringen - Münster 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Chieri 3 - 0  
Club Italia Roma - Novara 1 - 3  
Filottrano - Casalmaggiore 0 - 3  
San Bernardo Cuneo - Brescia 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Karayollari - Halkbank Ankara 3 - 2  
Canakkale Bld. Spor - Beylikduzu Ihtisas 1 - 3  
Galatasaray - Fenerbahce 2 - 3  
THY Istanbul - Eczacibasi Istanbul 0 - 3  
Vakifbank Istanbul - Aydin Bld. Spor 3 - 1  
Snooker (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - R. Milkins (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
Li Hang - J. Trump (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
M.J. Williams - Zhou Yuelong (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
P. Ebdon - S. Murphy (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
R. McLeod - K. Wilson 3 - 5  
S. Baird - J. Perry (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
S. Maguire - M. Georgiou 5 - 1  
Yan Bingtao - M. Stevens (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
Tenisz (Cleveland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - S. Kozlov 2 - 0  
D. Köpfer - B. Gojo 1 - 2  
Dar. King - Dan. Petrovic 2 - 0  
G. Escobar - M. Cressy 0 - 2  
Gon. Oliveira - M. Giron 1 - 2  
J. Choinski - Dus. Brown 1 - 2  
Jas. Jung - J.J. Wolf 0 - 2  
Kev. King - R. Quiroz 1 - 2  
L. Broady - T. Smyczek 0 - 2  
M. Vilella Martinez - F. Peliwo 0 - 2  
Roy Smith - Don. Young 2 - 1  
Tenisz (Cleveland, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Vasilevski A - Quiroz R / Romboli F 2 - 0  
Dempster I / Kelly R - Gota P / Mostardi N 2 - 0  
Escobar G / Maytin R - Balaji N.s / Hach Verdugo H 0 - 2  
Kozlov S / Lawson A - Pavic A / Vavassori A 0 - 2  
Martinez L D / Siljestrom - Galloway R / Lammons N 0 - 2  
Tenisz (Hua Hin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tomljanovic - Kat. Kozlova 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - M. Barthel 2 - 0  
I-C. Begu - Saisai Zheng 0 - 2  
Shuai Peng - D. Yastremska 0 - 2  
Tenisz (Hua Hin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golubic V / Rus A - Kalashnikova/Kovinic 1 - 2  
Kato M / Ninomiya M - Blinkova A / Wang Y 0 - 2  
Kumkhum L / Lister C - Hon P / Zidansek T 2 - 0  
Nara K / Zheng S - Begu I-C / Niculescu M 0 - 2  
Tenisz (Launceston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Perez Sanz - Go Soeda 1 - 2  
J. Clarke - Yuta Shimizu 2 - 0  
J. Grills - Tat. Ito 0 - 2  
M. Safwat - L. Saville 0 - 2  
S. Napolitano - M. Purcell 0 - 2  
S. Robert - M. Banes 0 - 2  
Yunseong Chung - L. Giustino 1 - 2  
Yus. Takahashi - Hir. Moriya 2 - 0  
Tenisz (Launceston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goransson A / Heliovaara - Draganja T / Yang T 2 - 1  
Harris A / Santillan A - Behar A / Lopez-Perez E    
Kelly D / Vukic A - Fruttero J-P / Perez Sanz D 0 - 2  
Moriya H / Safwat M - Martinez P / Mousley B 2 - 0  
Reid M / Verbeek S - Bourchier H / O Connell C 2 - 0  
Tenisz (Launceston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bai - A. Myers 0 - 2  
B. Woolcock - V. Tomova 1 - 2  
E. Gorgodze - K. Birrell 1 - 2  
E. Rybakina - N. Bains 2 - 1  
I.M. Bara - L.A. Fernandez 0 - 2  
Isa. Wallace - Kai-Chen Chang 0 - 2  
J. Fourlis - G. Garcia Perez 0 - 2  
M. Inglis - Asia Muhammad 2 - 0  
P. Badosa Gibert - Gab. Taylor 2 - 1  
Z. Hives - N. Hibino 1 - 2  
Tenisz (Midland, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McNally - N. Gibbs 2 - 0  
Dan. Lao - R. Anderson 0 - 2  
F. Abanda - J. Pegula 0 - 2  
G. Min - J. Loeb 1 - 2  
J. Jaksic - Ann Li 1 - 2  
J.B. Teichmann - C. McHale 1 - 2  
M. Brengle - U. Radwanska 2 - 0  
O. Govortsova - T. Maria 2 - 1  
R. Peterson - C. Muramatsu 2 - 0  
V. Savinykh - K. Ahn 0 - 2  
Y. Wickmayer - Jia-Jing Lu 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Jacq - A. Menendez-Maceiras 0 - 2  
J. Zopp - J. Barranco Cosano 2 - 0  
M. Guinard - C. Lestienne 0 - 2  
Q. Halys - Dan. Evans 1 - 2  
R. Safiullin - R. Berankis 2 - 0  
S. Caruso - D. Brands 0 - 2  
S. Stakhovsky - L. Miedler 2 - 1  
T. Kamke - F. Ornago 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baldi F / Margaroli L - Jacq G / Voljacques H 2 - 0  
Barranco Cosano/Brancaccio-Arends/Weissborn 1 - 2  
Begemann A / Junaid R - Hurkacz H / Walkow S 0 - 2  
Benchetrit E / Blancaneau - Clayton S / Shamasdin A 2 - 0  
Furness E / Guinard M - Martin F / Nys H 0 - 2  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Pel D / Sancic A 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cibulkova - E. Alexandrova    
D. Kasatkina - M. Sharapova    
K. Boulter - E. Alexandrova 1 - 2  
P. Kvitova - V. Azarenka 2 - 0  
V. Kudermetova - D. Vekic 0 - 2  
V. Zvonareva - J. Görges 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danilovic O / Krunic A - Aoyama S / Marozava L 2 - 0  
Flipkens K / Van Uytvanck - Kania P / Sizikova Y 2 - 1  
Gasparyan M / Makarova E - Azarenka V / Gavrilova D 2 - 1  
Ostapenko J / Voracova R - Mitu C-A / Olaru R 0 - 2  

 

2019.01.28.
Bandy (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Finnország 6 - 0  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stresovice - Liberec 7 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lindas Hovas - Pixbo Wallenstam 4 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Jihlava 5 - 1  
Kadan - Zubr Prerov 1 - 6  
Kladno - Slavia Praha 3 - 3  
Litomerice - Poruba 6 - 3  
Prostejov - Motor Ceske Budejovice 2 - 2  
Slavia Trebic - Vsetin 6 - 0  
Slovan Ustecti Lvi - Benatky nad Jizerou 3 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Debrecen 4 - 1  
Újpest - FTC 4 - 5  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Gomel 3 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Amur Habarovszk 0 - 7  
CSZKA Moszkva - Dinamo Minszk 2 - 2  
Dinamo Moszkva - Dinamo Riga 3 - 2  
Red Star Kunlun - Avangard Omszk 5 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Vityaz Podolszk 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Heilongjiang 0 - 0  
Zauralje Kurgan - Chengdu 3 - 0  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - Oji Eagles 2 - 2  
Szahalin - Goyang High1 3 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Cibona Zagreb 91 - 78  
Olimpija Ljubljana - Buducnost Podgorica 72 - 77  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Melbourne Utd. 91 - 114  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Jose dos Campos - Botafogo 79 - 72  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Yongin Blue Minx 74 - 68  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Nanterre 77 - 102  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Arisz 85 - 65  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Bnei Herzeliya 87 - 74  
Maccabi Ashdod - Maccabi TA 83 - 83, h.u. 100 - 104  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Sunrockers - Shiga 89 - 57  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Toronto 120 - 123  
Houston - Orlando 103 - 98  
LA Lakers - Phoenix 116 - 102  
Minnesota - Utah 111 - 125  
New York - Miami 97 - 106  
Oklahoma City - Milwaukee 118 - 112  
San Antonio - Washington 132 - 119  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RH Gaziantepspor - Darussafaka 62 - 65  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Himki Moszkva 92 - 100  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGU-Adjif - Sztavropol 28 - 28  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - West Ham 1 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Brentford 3 - 3  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Argentinos Juniors 2 - 0  
Newell's - Boca Juniors 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - San Jose de Oruro 5 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Alki Oroklini 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ismaily - Al-Ittihad (EGY) 2 - 0  
Wadi Degla - Al-Ahly (EGY) 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Paris FC 0 - 1  
Clermont - Le Havre 0 - 0  
Troyes - Lens 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Volendam 1 - 3  
Cambuur - Go Ahead Eagles 1 - 1  
Dordrecht - PSV 2 1 - 3  
Utrecht 2 - RKC Waalwijk 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Kashmir - Chennai City 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Jamshedpur 0 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Katamon - Sektzia Nes Tziona 1 - 0  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Rishon Lezion 4 - 1  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Afula 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Maccabi TA 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - América de Cali 1 - 2  
Envigado - Millonarios 0 - 1  
Independiente SF - Dep. Pasto 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRA de Hoceima - Hassania Agadir 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Chivas Guadalajara 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Genoa 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellas Verona - Cosenza 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gozzano - Pistoiese 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavese - Rieti 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Sol de America 3 - 2  
General Diaz - Dep. Santani 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes B - Mafra 1 - 2  
Pacos Ferreira - Académica 2 - 0  
Penafiel - Famalicao 1 - 2  
Uniao Oliveirense - Viseu 5 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Guimaraes 1 - 2  
Marítimo - Rio Ave 0 - 2  
Moreirense - Nacional Madeira 2 - 1  
Tondela - Aves 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Rayo Vallecano 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Faisaly 2 - 0  
Al-Nassr - Ohud Medina 4 - 0  
Al-Taawon - Al-Ahli (KSA) 3 - 4  
Al-Wehda - Al-Hazm 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Ümraniyespor 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Alanyaspor 0 - 2  
Fenerbahce - Yeni Malatyaspor 3 - 2  
Istanbul Basaksehir - Kasimpasa 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llaneros FC - Estudiantes de Merida 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Panama 3 - 0  
Labdarúgás (Ázsia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Japán 0 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linfield - Glentoran 4 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Uijeongbu KB Stars 2 - 3  
Tenisz (Cleveland, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - B. Bonzi 0 - 2  
Dan. Petrovic - A. Pavic 2 - 1  
L. Wessels - S. Kozlov 1 - 2  
R. Marcora - D. Novikov 2 - 1  
Roy Smith - G. Brouwer 2 - 0  
U. Blanch - Evan Song 2 - 0  
V. Millot - M. Torpegaard 0 - 2  
Tenisz (Hua Hin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - D. Yastremska 0 - 2  
A. Tomljanovic - S. Vögele 2 - 0  
C. Perrin - Kat. Kozlova 1 - 2  
I-C. Begu - E. Rodina 2 - 0  
M. Barthel - F. Ferro 2 - 1  
P. Hon - M. Linette 1 - 2  
Shuai Peng - C. Paquet 2 - 0  
Su-Wei Hsieh - M. Niculescu 0 - 2  
Tenisz (Hua Hin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lisicki S / Tomljanovic A - Han X / Jurak D 1 - 2  
Luangnam N / Plipuech P - Nara K / Zheng S 0 - 2  
Tenisz (Launceston, Australia, Qualify)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Doumbia - Yuta Shimizu 1 - 2  
Tenisz (Launceston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vukic - Tsung-Hua Yang 0 - 2  
And. Harris - Rin. Hijikata 2 - 1  
B. Ellis - C. O'Connell 2 - 0  
B. Mousley - H. Bourchier    
D. Altmaier - Yus. Takahashi 1 - 2  
D. Nguyen - Day. Kelly 2 - 1  
E. Lopez-Perez - S. Fanselow 2 - 0  
J. Samper-Montana - D. Perez Sanz 0 - 2  
L. Saville - A. Zhurbin 2 - 0  
N. Kuhn - A. Whittington 2 - 0  
T. Lamasine - Ren. Tokuda 2 - 0  
Yunseong Chung - R.J. Statham 2 - 0  
Tenisz (Plantation, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondár A. - H. Baptiste 1 - 2  
Tenisz (Quimper, France, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Jacq - F. Reboul 2 - 0  
M. Guinard - Q. Gueydan 2 - 0  
Tenisz (Quimper, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - E. Benchetrit 2 - 0  
C. Bittoun Kouzmine - Dan. Evans 0 - 2  
C. Hemery - E. Furness 2 - 0  
D. Brands - H. Gaston 2 - 0  
D. Gimeno-Traver - T. Kamke 0 - 2  
M. Bourgue - R. Ortega-Olmedo 2 - 1  
M. Donati - L. Miedler 0 - 2  
M. Janvier - Ale. Muller 1 - 2  
O. Otte - B. Zapata Miralles 2 - 1  
P. Kotov - Z. Kolar 2 - 1  
R. Brancaccio - C. Taberner 2 - 0  
T. de Bakker - A. Karatsev 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - K. Flipkens 2 - 0  
D. Gavrilova - M. Sharapova 0 - 2  
E. Makarova - V. Zvonareva 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Moore J - Mishina D / Shalimova E 0 - 2  
Arruabarrena L / Panova A - Mladenovic K / Voskoboeva G 2 - 1  
Tenisz (Szentpétervár-selejtező, női e)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - E. Alexandrova 0 - 2  
N. Vikhlyantseva - T. Martincova 0 - 2  
V. Kudermetova - M. Gasparyan 0 - 2  
Y. Bonaventure - K. Boulter 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,