Tippmix eredmények - 2019. január 21-27.

2019-01-21
Tippmix eredmények - 2019. január 21-27.
2019.01.27.
Alpesi sí (Lesiklás, női, Garmisch-Part.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Stuhec - S. Venier 0 - 1  
L. Gut-Behrami - C. Hütter 1 - 0  
Lesiklás, női, Garmisch-Partenkirchen 2019    
Lesiklás, női, Garmisch-Partenkirchen 2019 - Top 3    
N. Fanchini - L. Ross 1 - 0  
N. Schmidhofer - S. Goggia 0 - 1  
R. Miradoli - F. Marsaglia 1 - 0  
R. Siebenhofer - C. Suter 0 - 1  
T. Weirather - R. Mowinckel 0 - 1  
Alpesi sí (Szuper-óriásműlesik.,Kitzbühel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Theaux - B. Roger 0 - 1  
A.S. Sejersted - J. Clarey 0 - 1  
B. Feuz - C. Innerhofer 0 - 1  
D. Paris - Mat. Mayer 1 - 0  
J. Ferstl - D. Danklmaier 1 - 0  
M. Caviezel - H. Reichelt 0 - 1  
Szuper-óriásműlesiklás, Kitzbühel 2019    
Szuper-óriásműlesiklás, Kitzbühel 2019 - Top 3    
V. Kriechmayr - A.A. Kilde 1 - 0  
Bandy (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Németország 10 - 13  
Norvégia - USA 6 - 3  
Baseball (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Heat - Sydney Blue Sox (3.m.) 11 - 6  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Chodov 2 - 2  
Brno Bulldogs - Vitkovice 4 - 6  
Liberec - Ostrava 2 - 4  
Otrokovice - SK Vinohrady 7 - 2  
Pardubice - Stresovice 0 - 7  
Sparta Praha - Znojmo 15 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Turku PS 2 - 0  
OLS Oulu - LaSB 6 - 5  
Welhot Kuopio - Indians Espoo 2 - 5  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NOR 92 Mjöndalen - Sarpsborg 3 - 6  
Tunet - Greaker 6 - 10  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten-Bülach - Uster 4 - 5  
Thun - Grasshoppers 3 - 11  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Jönköping 6 - 4  
Mullsjö - Linköping 4 - 5  
Storvreta - Örebro 15 - 5  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F-League Selection - Sumida 3 - 1  
Machida - Nagoya 3 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Murcia 1 - 3  
Peniscola - Barcelona 0 - 1  
Golf (Omega Dubai Desert Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omega Dubai Desert Classic 2019    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Toronto Marlies 2 - 2  
Binghamton - Wilkes-Barre/Scranton 4 - 4  
Bridgeport - Lehigh Valley 4 - 1  
Cleveland - Chicago Wolves 3 - 3  
Grand Rapids - San Jose Barracuda 2 - 2  
Hartford - Charlotte 2 - 5  
Hershey - Laval 4 - 2  
Ontario Reign - Colorado Eagles 5 - 3  
Providence - Springfield 3 - 2  
Rockford - Iowa 3 - 1  
San Antonio - Stockton 3 - 3  
Syracuse - Rochester 3 - 3  
Texas Stars - San Diego 1 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Dundee 4 - 4  
Glasgow - Guildford 2 - 2  
Manchester - Sheffield 4 - 4  
Milton Keynes - Belfast 2 - 9  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Zlín 4 - 2  
Karlovy Vary - Plzen 1 - 5  
Litvínov - Vítkovice 5 - 1  
Olomouc - Chomutov 3 - 1  
Sparta Praha - Liberec 1 - 2  
Trinec - Mladá Boleslav 2 - 5  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - KMH Budapest 1 - 1  
Gyergyói HK - Vienna Capitals 2 7 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglet - Angers 2 - 0  
Gap - Lyon 4 - 0  
Grenoble - Amiens 5 - 1  
Mulhouse - Bordeaux 1 - 1  
Nice - Chamonix-Morzine 5 - 2  
Rouen - Strasbourg 7 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Jaroszlavl - Szocsi 1 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 6 - 3  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 3 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Zaglebie Sosnowiec 3 - 4  
Nesta Torun - Podhale Nowy Targ 0 - 3  
Stoczniowiec Gdansk - Comarch Cracovia 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Frisk/Asker 4 - 2  
Stjernen - Lillehammer 2 - 6  
Storhamar - Sparta Sarpsborg 1 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Bayreuth 3 - 2  
Bietigheim/Bissingen - Freiburg 5 - 1  
Frankfurt Löwen - Crimmitschau 9 - 1  
Heilbronn - Deggendorf 9 - 1  
Lausitzer Füchse - Kassel 2 - 0  
Ravensburg - Kaufbeuren 6 - 1  
Tölzer Löwen - Dresden 4 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Eisbären Berlin 4 - 5  
Düsseldorf - Augsburg 4 - 3  
Iserlohn - Köln 3 - 3  
Mannheim - Krefeld 4 - 2  
München - Wolfsburg 3 - 1  
Nürnberg - Ingolstadt 1 - 2  
Schwenningen - Straubing 1 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Vienna Capitals 2 - 9  
Graz - Fehérvár 3 - 3  
Klagenfurt - Znojmo 5 - 0  
Salzburg - Villach 3 - 3  
Südtirol Bolzano - Linz 4 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Kloten 2 - 3  
GCK Lions - Winterthur 4 - 4  
Thurgau - Ajoie 2 - 5  
Visp - Chaux-de-Fonds 3 - 3  
Zug 2 - Langenthal 1 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Langnau Tigers 5 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Poprad 3 - 2  
MAC - Diósgyőr 0 - 2  
Nitra - Detva 8 - 2  
Trencin - Nove Zamky 1 - 2  
Zilina - Zvolen 0 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Zvezda Csehov 2 - 5  
Jugra Hanti-Manszijszk - Torosz Nyeftekamszk 1 - 4  
Metallurg Novokuznyeck - Lada Toljatti 6 - 2  
Rjazany - Himik Voszkreszenszk 0 - 3  
Rubin Tyumeny - Nyeftyanyik Almetyevszk 3 - 3  
Szokol Krasznojarszk - CSZK Szamara 4 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Tohoku Blades 4 - 1  
Kerékpár (Cadel Evans Great O. Road Race)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadel Evans Great Ocean Road Race 2019    
Cadel Evans Great Ocean Road Race 2019 - Top 3    
D. Impey - L.L. Sanchez Gil 1 - 0  
D. van Poppel - J. Philipsen 0 - 1  
E. Viviani - C. Ewan 1 - 0  
M. Valgren Andersen - D. Oss 1 - 0  
Mic. Freiberg - D. Ballerini 0 - 1  
R. Gibbons - J. McCarthy 1 - 0  
W. Poels - M. Woods 1 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Krka Novo Mesto 64 - 72  
Kosárlabda (Ausztrál bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Adelaide (1.m.) 60 - 76  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Brisbane 109 - 96  
Sydney Kings - Perth 68 - 88  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teamstore Brno - Ostrava 66 - 85  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Seoul Thunders 82 - 76  
Seoul Knights - Ulsan Mobis Phoebus 85 - 86  
Wonju Dongbu - Jeonju KCC Egis 86 - 86, h.u. 92 - 98  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Incheon S-Birds 53 - 68  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - ASVEL Lyon-Villeurbanne 94 - 77  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Villeneuve d'Ascq Lille 95 - 87  
Lyon - Lattes Montpellier 78 - 73  
Mondeville - Landes 57 - 51  
Nantes Reze - St-Amand Hainaut 88 - 71  
Roche Vendee - Tarbes 62 - 48  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - Columbian Dyip 107 - 97  
SM Beermen - TNT KaTropa 93 - 104  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Kymi 92 - 69  
Periszteri - Promitheasz Patra 79 - 86  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dafni - Panioniosz 79 - 59  
Eleftheria Moszhato - Lefkada 70 - 75  
Iraklisz - Sporting Athén 56 - 66  
PAOK - Proteasz Voula 77 - 65  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Split 79 - 78  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Maccabi Rishon 96 - 81  
Ironi Naharia - Hapoel Jerusalem 86 - 80  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Yokohama 71 - 77  
Albirex Niigata - Rizing Fukuoka 78 - 73  
Mikawa Kariya - Ryukyu Okinawa 76 - 74  
Nagoya Dolphins - Toyohashi Neophoenix 69 - 79  
Tokyo Alvark - Osaka 83 - 72  
Tokyo Sunrockers - Shiga 71 - 65  
Toyama - Chiba 68 - 86  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Nanjing Tongxi 98 - 87  
Beijing Dragons - Qingdao 102 - 117  
Fujian - Liaoning 110 - 116  
Jiangsu Dragons - Beijing Ducks 109 - 107  
Jilin - Shenzhen 125 - 120  
Shandong - Guangzhou 111 - 91  
Zhejiang Chouzhou - Tianjin 129 - 114  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Rosa Radom 100 - 73  
Trefl Sopot - Spojnia Stargard 96 - 98  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Gorzow 88 - 81  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Zalgiris Kaunas 80 - 98  
Prienai - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 82 - 91  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - PEAC-Pécs 86 - 75  
Győr - Sopron 53 - 82  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Golden State 111 - 115  
Chicago - Cleveland 101 - 104  
Denver - Philadelphia 126 - 110  
LA Clippers - Sacramento 122 - 108  
Memphis - Indiana 106 - 103  
New Orleans - San Antonio 114 - 126  
Portland - Atlanta 120 - 111  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baunach - Trier 90 - 90, h.u. 112 - 115  
Hamburg - Heidelberg 66 - 72  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Bayern München 90 - 93  
Braunschweig - Crailsheim 98 - 84  
Skyliners Frankfurt - Oldenburg 75 - 74  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakery Piacenza - Ferrara 82 - 70  
Fortitudo Bologna - Treviso 84 - 74  
Imola - Assigeco Piacenza 86 - 84  
Jesi - Forli 82 - 71  
Mantova - Verona 77 - 76  
Montegranaro - GSA Udine 76 - 68  
Roseto - Cento 75 - 50  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Eurobasket Roma 90 - 76  
Axpo Legnano - Azimut Bergamo 92 - 87  
Capo D'Orlando - Cassino 97 - 67  
Siena - Casale Monferrato 107 - 98  
Treviglio - Scafati 89 - 82  
Virtus Roma - Biella 90 - 78  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Cremona 62 - 70  
Olimpia Milano - Virtus Bologna 94 - 75  
Reggio Emilia - Brescia 79 - 82  
Trento - Cantu 92 - 97  
Trieste - Torino 101 - 101, h.u. 115 - 110  
Varese - Sassari 84 - 73  
Venezia - Pistoia 95 - 72  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eirene Ragusa - Broni 82 - 50  
GEAS San Giovanni - Empoli 86 - 54  
Lucca - Vigarano 64 - 62  
San Martino di Lupari - Battipaglia 80 - 66  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Dinamo Novoszibirszk 73 - 80  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Valladolid 88 - 83  
Bilbao - Lleida 81 - 70  
Caceres - Castello 81 - 86  
Iberojet Palma - Leyma Coruna 84 - 72  
Melilla - Real Canoe 82 - 59  
Ourense - Barcelona B 76 - 69  
Palencia - Oviedo 66 - 84  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Unicaja Malaga 94 - 83  
Baskonia Vitoria - Obradoiro Monbus 72 - 63  
Estudiantes - Iberostar Tenerife 79 - 79, h.u. 98 - 96  
Joventut Badalona - Gran Canaria 88 - 75  
Real Madrid - Fuenlabrada 89 - 79  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sant Adria - SC Zaragoza 67 - 52  
Valencia - IDK Gipuzkoa 73 - 59  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamic Belgrád - Zlatibor Cajetina 80 - 80, h.u. 95 - 94  
Novi Pazar - Sloboda Uzice 98 - 99  
OKK Belgrád - Spartak Subotica 88 - 66  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilirija Ljubljana - Primorska Koper 80 - 87  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Bahcesehir Koleji 70 - 80  
Anadolu Efes - Galatasaray 92 - 82  
Buyukcekmece - Banvitspor 71 - 100  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Fenerbahce 60 - 68  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - VEF Riga 90 - 77  
Parma Permszkij Kraj - Lok.Kubany Krasznodar 87 - 95  
Tsmoki-Minszk - CSZKA Moszkva 61 - 101  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latvijas Univ. - Tartu Ulikool 72 - 77  
Parnu - Liepajas Lauvas 96 - 83  
Valmiera - Kalev Tallinn 63 - 86  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Köbenhavn 29 - 27  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thüringer HC - FTC 32 - 35  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Dukla Praha 24 - 27  
Nove Veseli - Karvina 24 - 25  
Plzen - Zubri 26 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Esbjerg 27 - 32  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Kubany Krasznodar 26 - 25  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HAN Szaloniki - Pylea 30 - 38  
Olympiakosz - Edessza 20 - 16  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Koscierzyna 35 - 18  
Zaglebie Lubin - Elblag 27 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Skrim Kongsberg 34 - 18  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ufa Alisza - Univ. Izsevszk 25 - 32  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corona Brassó - Univ. Cluj 34 - 27  
Danubius Galati - Minaur Baia Mare 18 - 19  
Ramnicu Valcea - Gloria Buzau 29 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Kungalv 23 - 33  
VästerasIrsta - Skövde 22 - 28  
Kézilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Dánia (Helyszín: Dánia) 22 - 31  
Németország - Franciaország 25 - 26  
vb 2019    
vb 2019 - Dánia vagy Franciaország végez előrébb?    
vb 2019 - Gólkirály    
vb 2019 - Németország vagy Norvégia végez előrébb?    
vb 2019 - Spanyolország vagy Svédország végez előrébb?    
vb 2019 - Top 3    
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Constantine - MO Bejaia 1 - 0  
Hussein Dey - Bordj Bou Arreridj 1 - 0  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Yeovil 2 - 1  
Chelsea - Birmingham 2 - 3  
Manchester City - Brighton 3 - 0  
Reading - Arsenal 0 - 3  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Sheffield Wed. 3 - 0  
Crystal Palace - Tottenham 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Racing Club 1 - 3  
Belgrano de Cordoba - Union SF 0 - 0  
Independiente - Talleres Cordoba 1 - 1  
River Plate - Patronato Parana 1 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Central Coast Mariners 2 - 1  
Perth Glory - Newcastle Jets 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Sydney FC 2 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - OH Leuven 2 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Eupen 2 - 1  
Kortrijk - Gent 1 - 2  
Oostende - FC Bruges 1 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Sport Boys Warnes 0 - 2  
Bolivar La Paz - Destroyers Santa Cruz 2 - 0  
Real Potosi - Oriente Petrolero 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - VfB Stuttgart 4 - 1  
Düsseldorf - RB Leipzig 0 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Rostock 2 - 0  
Uerdingen - Würzburg 0 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Anorthoszisz Famaguszta 3 - 0  
Paralimni - AEL Limasszol 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Super Eagles - Bloemfontein Celtic 1 - 2  
Witbank Spurs - Maritzburg Utd. 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Lyon 0 - 1  
Montpellier - Caen 2 - 0  
Paris SG - Rennes 4 - 1  
Toulouse - Angers 0 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L'Entente Sannois - Nantes    
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Olympiakosz 0 - 2  
Lamia - Atromitosz Periszteri 2 - 1  
Levadiakosz - Arisz 1 - 0  
Panathinaikosz - Larissza 1 - 1  
PAOK - OFI 4 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Sittard - Vitesse 2 - 1  
Feyenoord - Ajax 6 - 2  
Heerenveen - AZ Alkmaar 0 - 2  
Utrecht - Willem II 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mohun Bagan - East Bengal 0 - 2  
NEROCA - Aizawl 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Bengaluru 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi Petah Tikva 0 - 1  
Maccabi Netanya - Maccabi Haifa 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajn., Szuperdöntő)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Junior de Barranquilla 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Once Caldas 0 - 0  
Cucuta Deportivo - Rionegro Aguilas 3 - 0  
Dep. Cali - Atl. Bucaramanga 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FUS Rabat - Ittihad Tanger 0 - 2  
Moghreb Tetouan - FAR Rabat 0 - 0  
Rapide Oued Zem - RSB Berkane 2 - 1  
Wydad Casablanca - Kawkab Marrakesh 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Tijuana 1 - 0  
Dep. Toluca - Tigres 0 - 1  
Monterrey - América 3 - 2  
Necaxa - Monarcas Morelia 0 - 0  
Pachuca - UNAM Pumas 1 - 0  
Queretaro - Leon 0 - 4  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Roma 3 - 3  
Bologna - Frosinone 0 - 4  
Chievo - Fiorentina 3 - 4  
Lazio - Juventus 1 - 2  
Parma - SPAL Ferrara 2 - 3  
Torino - Internazionale 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Spezia 4 - 4  
Livorno - Pescara 0 - 0  
Venezia - Padova 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzachena - Arezzo 0 - 1  
Entella - Cuneo 3 - 1  
Lucchese - Alessandria 2 - 2  
Pisa - Piacenza 2 - 2  
Pontedera - Robur Siena 3 - 3  
Pro Patria - Carrarese 3 - 1  
U23Juventus - Novara 1 - 1  
Vercelli - Albissola 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Viterbese 0 - 1  
Catania - Rende 1 - 0  
Catanzaro - Casertana 3 - 2  
Juve Stabia - Paganese 1 - 0  
Monopoli - Reggina 1 - 1  
Siracusa - Trapani 1 - 2  
Virtus Francavilla - Sicula Leonzio 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Cerro Porteno 1 - 0  
Olimpia Asuncion - San Lorenzo 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livingston - Rangers 0 - 3  
St. Mirren - Hibernian 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Cordoba 2 - 1  
Gimnastic - Las Palmas 0 - 0  
Granada - UD Extremadura 0 - 0  
Sp. Gijón - Deportivo 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Unionistas de Salamanca 3 - 2  
Deportivo B - Fuenlabrada 0 - 1  
Las Palmas B - Cultural Leonesa 1 - 1  
Pontevedra - Navalcarnero 2 - 0  
Rapido de Bouzas - Valladolid B 0 - 0  
Salmantino - Burgos 0 - 1  
San Sebastian Reyes - Celta Vigo B 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika - Calahorra 3 - 1  
Gimn. Torrelavega - Tudelano 0 - 1  
Izarra - CD Vitoria 1 - 1  
Mirandes - Durango 1 - 0  
UD Logrones - Langreo 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Ejea 4 - 1  
Conquense - Peralada 1 - 0  
Cornella - Valencia B 3 - 1  
Ebro - Lleida 0 - 0  
Espanyol B - Hercules 1 - 2  
Levante B - Olot 1 - 0  
Ontinyent - Alcoyano 0 - 0  
Teruel - Badalona 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Rec. Huelva 0 - 0  
Don Benito - UCAM Murcia 1 - 1  
El Ejido - Atl. Sanluqueno 0 - 2  
Granada B - Jumilla 0 - 1  
Ibiza Eivissa - Villanovense 0 - 0  
Linense - Almería B 0 - 0  
Marbella - Melilla 2 - 0  
Real Murcia - Badajoz 0 - 0  
San Fernando - Sevilla B 3 - 0  
Talavera de la Reina - Malaga B 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Betis 1 - 0  
Espanyol - Real Madrid 2 - 4  
Girona - Barcelona 0 - 2  
Real Sociedad - Huesca 0 - 0  
Valladolid - Celta Vigo 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Sevilla 1 - 2  
Barcelona - Ath. Bilbao 2 - 1  
Betis - Espanyol 2 - 0  
Huelva - Madrid CCF 0 - 2  
Real Sociedad - Tenerife 1 - 1  
Valencia - CDEF Logrono 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Qadisiyah 2 - 0  
Al-Fayha - Al-Hilal (KSA) 1 - 5  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altay Izmir - Afjet Afyonspor 1 - 1  
Balikesirspor - Eskisehirspor 3 - 1  
Giresunspor - Osmanlispor 0 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konyaspor - Antalyaspor 2 - 0  
Rizespor - Akhisar 3 - 1  
Sivasspor - Trabzonspor 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Lara - Caracas FC 0 - 1  
Dep. Tachira - Trujillanos Valera 2 - 1  
Metropolitanos Caracas - Estudiantes de Caracas 1 - 2  
Zamora Barinas - Zulia Maracaibo 4 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Utd. - Wellington Phoenix 2 2 - 1  
Hamilton Wanderers - Hawke's Bay Utd. 4 - 4  
Southern Utd. - Team Wellington 0 - 0  
MMA (Bellator 214, Los Angeles)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pico - H. Corrales 0 - 1  
F. Emelianenko - R. Bader 0 - 1  
J. Archuleta - R. Bandejas 1 - 0  
J. Hager - J.W. Kiser 1 - 0  
Motorsport (WRC Rali)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WRC Rali, Monte-carlói verseny 2019    
WRC Rali, Monte-carlói verseny 2019 - Top 3    
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - Stade de France 33 - 30  
Toulouse - Grenoble 29 - 16  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fidzsi-szigetek - USA 38 - 0  
USA - Skócia 19 - 14  
Új-Zéland - Ausztrália 24 - 17  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Seoul Woori 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Suwon Hyundai 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Újpest 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JT Thunders - Oita Miyoshi 3 - 0  
Nagano Tridents - JTEKT Stings 0 - 3  
Panasonic Panthers - FC Tokyo 3 - 0  
Suntory Sunbirds - Gosei Trefuerza 2 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denso Airybees - Hitachi Rivale 3 - 0  
NEC Red Rockets - Hisamitsu Springs 2 - 3  
Okayama Seagulls - Toyota Body Queenseis 3 - 0  
Toray Arrows - Ishikawa Blue Cats 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Shanghai (2.m.) 1 - 3  
Shandong - Beijing (2.m.) 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Impel Wroclaw - Bielsko-Biala 2 - 3  
LKS Lodz - Rzeszow 0 - 3  
Ostrowiec Swietokrzyski - Budowlani Lodz 0 - 3  
Röplabda (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedzierzyn-Kozle - Jastrzebski Wegiel 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haching - Rottenburg 3 - 0  
VCO Berlin - Düren 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Schwerin 1 - 3  
VCO Berlin - Potsdam 1 - 3  
Wiesbaden - Stuttgart 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Monza 3 - 0  
Latina - Trentino 0 - 3  
Padova - Modena 2 - 3  
Perugia - Vibo Valentia 3 - 0  
Verona - Siena 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Bergamo 3 - 2  
Chieri - Monza 1 - 3  
Club Italia Roma - Scandicci 0 - 3  
San Bernardo Cuneo - Casalmaggiore 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Zenit Szentpétervár 1 - 3  
Lokomotív Novoszibirszk - Jugra Szurgut 3 - 0  
Ural Ufa - Nova Novokujbisevszk 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Krasznodar - Zarecsje-Odincovo Moszkva 0 - 3  
Dinamo Moszkva - Uralocska Jekatyerinburg 3 - 1  
Lokomotív Kalinyingrád - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 1  
Metar Cseljabinszk - Proton Szaratov 3 - 1  
Mincsanka Minszk - Dinamo Kazany 0 - 3  
Szahalin - Leningradka Szentpétervár 3 - 2  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Ushuaia Ibiza 0 - 3  
Rio Duero Soria - Santanderina 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madrid Chamberi - IBSA Las Palmas 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aydin Bld. Spor - Besiktas 1 - 3  
Beylikduzu Ihtisas - THY Istanbul 3 - 0  
Fenerbahce - Eczacibasi Istanbul 0 - 3  
Galatasaray - Vakifbank Istanbul 0 - 3  
Halkbank Ankara - Canakkale Bld. Spor 1 - 3  
Nilufer Bld. Spor - Ankara Karayollari 3 - 2  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - T. Radjabov 0.5 - 0.5  
J-K. Duda - Liren Ding 0.5 - 0.5  
Rapport R. - J. van Foreest 1 - 0  
S. Mamedyarov - V. Fedoseev 0.5 - 0.5  
V. Anand - S.G. Vidit 0.5 - 0.5  
V. Kramnik - S. Shankland 0 - 1  
Sífutás (4x5 km váltó, női, Ulricehamn)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
4x5 km váltó, női, Ulricehamn 2019    
4x5 km váltó, női, Ulricehamn 2019 - Top 3    
Norvégia - Svédország 1 - 0  
Oroszország - USA 1 - 0  
Sífutás (4x7,5 km váltó, Ulricehamn)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
4x7,5 km váltó, Ulricehamn 2019    
4x7,5 km váltó, Ulricehamn 2019 - Top 3    
Norvégia - Oroszország 0 - 1  
Oroszország 2 - Svédország 1 - 0  
Sílövészet (12,5 km, női, Antholz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
12,5 km, női, Antholz 2019    
12,5 km, női, Antholz 2019 - Top 3    
D. Wierer - L. Vittozzi 1 - 0  
K. Mäkäräinen - A. Kuzmina 1 - 0  
L. Dahlmeier - M. Olsbu Roeiseland 1 - 0  
L. Haecki - C. Egan 0 - 1  
L.T. Hauser - I. Starykh 0 - 1  
P. Fialkova - H. Öberg 0 - 1  
T. Eckhoff - D. Herrmann 1 - 0  
Sílövészet (15 km, Antholz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Antholz 2019    
15 km, Antholz 2019 - Top 3    
A. Loginov - A. Peiffer 0 - 1  
B. Doll - J. Eberhard 0 - 1  
D. Windisch - A. Rastorgujevs 1 - 0  
J.T. Bö - M. Fourcade 1 - 0  
L. Hofer - A. Guigonnat 0 - 1  
Q. Fillon Maillet - S. Desthieux 1 - 0  
T. Bö - S. Eder 0 - 1  
Síugrás (Szapporó, 2. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Huber - T. Zajc 0 - 1  
K. Stoch - Rob. Johansson 1 - 0  
P. Zyla - A. Wellinger 1 - 0  
R. Koudelka - M. Eisenbichler 1 - 0  
Ryo. Kobayashi - S. Kraft 0 - 1  
S. Hula - K. Geiger 1 - 0  
S. Leyhe - D. Kubacki 1 - 0  
Szapporó, 2. verseny 2019    
Szapporó, 2. verseny 2019 - Top 3    
Tenisz (Andrezieux-Boutheon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Sramkova - A. Albie 2 - 1  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP - Australian Open 2019    
N. Djokovic - R. Nadal 3 - 0  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Herbert P-H / Mahut N 0 - 2  
Tenisz (Burnie, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Diez - M. Banes 2 - 0  
Tenisz (Burnie, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harris L G M / Sela D - Basic M / Brkic T 2 - 1  
Tenisz (Burnie, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Badosa Gibert - B. Woolcock 0 - 2  
Tenisz (Hua Hin-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - En Shuo Liang 2 - 0  
C. Perrin - A. Raina 2 - 0  
J. Brady - K. Nara 2 - 0  
P. Hon - Aya. Shimizu 2 - 0  
Xinyun Han - Ying-Ying Duan 1 - 2  
Zhaoxuan Yang - C. Paquet 0 - 2  
Tenisz (Newport Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T.H. Fritz - B. Schnur 2 - 0  
Tenisz (Newport Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Vasilevski A - Galloway R / Lammons N 0 - 2  
Tenisz (Newport Beach, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Pegula - B.V. Andreescu 1 - 2  
Tenisz (Plantation, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondár A. - U. Eikeri 2 - 0  
Tenisz (Punta del Este, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bagnis - F. Arguello 0 - 2  
T. Monteiro - F. Arguello 2 - 1  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hoang - R. Berankis 0 - 2  
Tenisz (Rennes, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends/Weissborn - Pel D / Sancic A 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár-selejtező, női e)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - N. Vikhlyantseva 0 - 2  
A. Zarycka - A. Kalinskaya 0 - 2  
B. Bencic - V. Kudermetova 0 - 2  
J. Fett - E. Alexandrova 0 - 2  
K. Zavatska - K. Boulter 1 - 2  
Lud. Samsonova - M. Gasparyan 0 - 2  
M. Frech - T. Martincova 0 - 2  
V. Kuzmova - Y. Bonaventure 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ken. Momota - A. Antonsen 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Ahsan M / Setiawan H 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Nehwal - C. Marin    
Tollaslabda (Indonesia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kim S Y / Kong H Y - Matsutomo Mi/ Takahashi A 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zheng S / Huang Y - Ahmad T / Natsir L 2 - 1  
Vízilabda (Euroliga-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Olympiakosz 9 - 9  
Rapallo - Vouliagmeni 5 - 13  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Melian - E. Ortega 1 - 0  
J.M. Rojas Diaz - Xu Can 0 - 1  
T. Nyambayar - C. Marrero 1 - 0  

 

2019.01.26.
Alpesi sí (Műlesiklás, Kitzbühel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ryding - F. Neureuther 0 - 1  
Dan. Yule - A. Pinturault 0 - 1  
L. Meillard - A. Myhrer 0 - 1  
M. Feller - M. Schwarz 0 - 1  
Mic. Matt - R. Zenhausern 0 - 1  
Műlesiklás, Kitzbühel 2019    
Műlesiklás, Kitzbühel 2019 - Top 3    
V. Muffat Jeandet - C. Hirschbühl 0 - 1  
Alpesi sí (Szuper-óriásműl.,női,Garmisch)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Brignone - M-M. Gagnon 1 - 0  
L. Gut-Behrami - J. Flury 1 - 0  
N. Schmidhofer - R. Mowinckel 1 - 0  
R. Siebenhofer - S. Venier 0 - 1  
S. Goggia - C. Suter 1 - 0  
Szuper-óriásműlesiklás, női, Garmisch-Partenkirchen 2019    
Szuper-óriásműlesiklás,női,Garmisch-Partenkirchen 2019-Top 3    
T. Weirather - I. Stuhec 1 - 0  
T. Weirather - N. Schmidhofer 0 - 1  
Bandy (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Kazahsztán 9 - 0  
Svédország - Oroszország 6 - 4  
Baseball (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Bandits - Canberra Cavalry (2.m.) 6 - 8  
Perth Heat - Sydney Blue Sox (2.m.) 3 - 1  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Ceska Lipa 7 - 2  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sunds - Benlose 4 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Koovee Tampere 12 - 3  
Karhut Pori - Indians Espoo 3 - 7  
OLS Oulu - Viikingit Helsinki 4 - 3  
Seinäjoki - LaSB 7 - 5  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Sveiva 2 - 21  
Harstad - Akerselva 10 - 5  
Sandnes - Gjellerasen 4 - 5  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chur - Malans 1 - 1  
Rychenberg Winterthur - Wiler-Ersigen 4 - 5  
Zug - Köniz 3 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalmarsund - Växjö 7 - 6  
Sirius - Dalen 10 - 9  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BLIK Neftejuganszk - Novaja Gener. Sziktivkar 6 - 6  
Tyumeny - Jugra 5 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Valdepenas 3 - 1  
Jaen - Ribera Navarra 2 - 2  
Parrulo Ferrol - Antequera 4 - 2  
Santa Coloma - Zaragoza 4 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Toronto Marlies 6 - 2  
Binghamton - Hartford 2 - 2  
Grand Rapids - San Jose Barracuda 0 - 4  
Lehigh Valley - Laval 3 - 2  
Milwaukee - Iowa 0 - 3  
Milwaukee - Manitoba 8 - 2  
Ontario Reign - Colorado Eagles 0 - 4  
Providence - Charlotte 5 - 3  
Rochester - Utica 2 - 2  
Rockford - Manitoba 3 - 3  
San Antonio - San Diego 4 - 0  
Syracuse - Springfield 6 - 1  
Texas Stars - Stockton 5 - 4  
Tucson - Bakersfield 1 - 3  
Tucson - Bakersfield (23:05) 1 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesenice - Zell am See 6 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Fife 2 - 1  
Dundee - Manchester 3 - 1  
Guildford - Coventry 4 - 3  
Nottingham - Cardiff 2 - 1  
Sheffield - Glasgow 0 - 6  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Havirov 2 - 3  
Frydek Mistek - Litomerice 5 - 2  
Jihlava - Kladno 4 - 4  
Poruba - Slavia Trebic 3 - 3  
Slavia Praha - Kadan 5 - 2  
Vsetin - Slovan Ustecti Lvi 10 - 1  
Zubr Prerov - Prostejov 4 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Pardubice 2 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Debrecen 3 - 2  
FTC - Újpest 2 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Junoszt Minszk 1 - 3  
Metallurg Zslobin - Sahtar Szoligorszk 4 - 2  
Nyeman Grodno - Dinamo Molodecsno 3 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Heinolan Peliitat 4 - 2  
IPK - SaPKo 4 - 5  
Jokipojat - TUTO 2 - 1  
KeuPa - Kiekko-Vantaa 7 - 2  
LeKi - RoKi 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kookoo 4 - 0  
Ilves - JYP 3 - 1  
Kalpa - Jukurit 3 - 3  
Kärpät - Hämeenlinna 1 - 3  
Lahti Pelicans - SaiPa 2 - 2  
Lukko - Vaasan Sport 1 - 1  
Turku PS - Ässät 4 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szibir Novoszibirszk 3 - 5  
Amur Habarovszk - Szalavat Julajev Ufa 3 - 0  
Barsz Kazany - Traktor Cseljabinszk 1 - 2  
CSZKA Moszkva - Barisz Asztana 2 - 5  
Red Star Kunlun - Avangard Omszk 3 - 6  
Slovan Bratislava - Dinamo Minszk 2 - 4  
SZKA Szentpétervár - Dinamo Riga 7 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Zemgale/LLU 2 - 9  
Liepaja - Mogo Riga 5 - 4  
Prizma Riga - Kurbads Riga 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Valerenga 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Zürich Lions 1 - 3  
Biel - Rapperswil 4 - 1  
Fribourg - Bern 0 - 2  
Langnau Tigers - Servette 0 - 3  
Zug - Lugano 3 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Vita Hasten 2 - 1  
Leksand - Södertälje 4 - 3  
Tingsryd - MODO 2 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Linköping 4 - 1  
Frölunda - Djurgarden 1 - 6  
HV 71 - Växjö 4 - 2  
Malmö - Mora 5 - 1  
Rögle - Lulea 2 - 2  
Skelleftea - Örebro 2 - 2  
Timra - Färjestad 2 - 5  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liptovsky Mikulas - Kosice 1 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juzsnij Ural Orszk - Gornyak Ucsali 3 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Tohoku Blades 5 - 3  
Nikko - Nippon Cranes 2 - 6  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Crvena zvezda 84 - 68  
FMP - Igokea 87 - 78  
Partizan Belgrád - Mega Bemax 98 - 86  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Cairns 82 - 81  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogi das Cruzes - Flamengo 74 - 81  
Pinheiros - Botafogo 69 - 67  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - USK Praha 79 - 76  
Opava - Pardubice 82 - 89  
Sokoli Hradec Kralove - Olomoucko 52 - 85  
Svitavy - Ostrava 106 - 86  
Usti nad Labem - Brno 86 - 78  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Hradec Kralove 94 - 85  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Wonju Dongbu 73 - 82  
Goyang - Anyang 83 - 69  
Incheon Elephants - Ulsan Mobis Phoebus 66 - 66, h.u. 78 - 72  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Suwon OK Savingbank 71 - 57  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poitiers - Quimper 85 - 90  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Fos-sur-Mer 75 - 93  
Chalon sur Saone - Le Portel 92 - 70  
Cholet - Le Mans 70 - 64  
Limoges - Antibes 86 - 63  
Monaco - Gravelines 94 - 74  
Pau Orthez - Strasbourg 98 - 57  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landerneau Bretagne - Bourges 55 - 83  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - RS Elasto Painters 80 - 83  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Agiasz - Diagorasz Egaleo 72 - 71  
Har. Trikoupisz Meszologi - Apollon Patra 71 - 71, h.u. 86 - 83  
Ippokratisz Kosz - Amintasz Dafni 54 - 68  
Kavala - Kardica 72 - 75  
Korivosz Amaliada - Pszihiko 64 - 66  
Pefkohori - Kasztoria 68 - 76  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koloszosz Rodosz - Holargosz 75 - 75, h.u. 75 - 81  
Lavrio - Rethymno 82 - 82, h.u. 93 - 94  
Panioniosz - Ifesztosz Limnosz 76 - 93  
PAOK - AEK Athén 88 - 79  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosco Zagreb - Gorica 73 - 96  
GKK Sibenik - Cibona Zagreb 72 - 86  
Hermes Zagreb - Alkar Sinj 92 - 86  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel Gilboa Galil 105 - 77  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Yokohama 67 - 65  
Albirex Niigata - Rizing Fukuoka 74 - 74, h.u. 87 - 85  
Hokkaido - Kyoto 69 - 76  
Mikawa Kariya - Ryukyu Okinawa 73 - 77  
Nagoya Dolphins - Toyohashi Neophoenix 86 - 105  
Tochigi - Kawasaki Brave Thunders 68 - 57  
Tokyo Alvark - Osaka 85 - 70  
Toyama - Chiba 82 - 89  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sichuan - Zhejiang Guangsha 115 - 119  
Xinjiang - Shanghai Sharks 103 - 97  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Legia Varsó 84 - 62  
Start Lublin - Krosno 83 - 75  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siedlce - Widzew Lodz 86 - 92  
Sleza Wroclaw - Gdansk 66 - 64  
Torun - Polkowice 63 - 76  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Neptunas Klaipeda 93 - 93, h.u. 103 - 106  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Jászberény 74 - 79  
Pécs - Kecskemét 85 - 78  
Sopron - Körmend 65 - 65, h.u. 80 - 79  
Szeged - ZTE 75 - 85  
Szolnok - Kaposvár 96 - 78  
Szombathely - Atomerőmű 83 - 72  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - New York 109 - 99  
Chicago - LA Clippers 101 - 106  
Cleveland - Miami 94 - 100  
Dallas - Detroit 106 - 101  
Denver - Phoenix 132 - 95  
Houston - Toronto 121 - 119  
Memphis - Sacramento 96 - 99  
Milwaukee - Charlotte 108 - 99  
Orlando - Washington 91 - 95  
Utah - Minnesota 106 - 102  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanau - Paderborn 78 - 83  
Tübingen - Ehingen 94 - 87  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Vechta 77 - 84  
Göttingen - Alba Berlin 91 - 85  
Mitteldeutscher - Ulm 81 - 94  
Telekom Bonn - Giessen 97 - 105  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravenna - Cagliari 90 - 94  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tortona - Latina 90 - 95  
Trapani - Rieti 74 - 83  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VL Pesaro - Brindisi 80 - 101  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Nagyezsda Orenburg 62 - 40  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Saenz Horeca Araberri 86 - 59  
Prat Joventut - Huesca 56 - 83  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breogan Lugo - Manresa 71 - 80  
Gipuzkoa - Zaragoza 65 - 65, h.u. 73 - 78  
Murcia - MoraBanc Andorra 67 - 77  
Valencia - Burgos 94 - 92  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Univ. Ferrol 68 - 53  
Bembibre - Ensino Lugo 77 - 61  
Cadi La Seu d'Urgell - Gernika Bizkaia 82 - 62  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beovuk Belgrád - Tamis Pancevo 99 - 103  
Metalac Farmakom - Vrsac 80 - 66  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Poprad 60 - 57  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sencur Kranj - Helios Domzale 90 - 101  
Sentjur - Polzela 84 - 64  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Fenerbahce 58 - 79  
Tofas Bursa - Karsiyaka 81 - 81, h.u. 93 - 91  
Türk Telekom - Sakaryaspor 76 - 53  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mersin BB - Botas Adana 61 - 75  
Ormanspor - Kayserispor 91 - 96  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - UNIKSZ Kazany 91 - 85  
Zielona Gora - Jenyiszej Krasznojarszk 72 - 83  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ogre - Valga 86 - 73  
Rapla - Liepajas Lauvas 99 - 96  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Rosztov 29 - 25  
Odense - Brest 28 - 24  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - CSM Bukarest 36 - 27  
Krim Ljubljana - Kristiansand 24 - 25  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koprivnice - KP Brno 26 - 26  
Tatran Litovel - Lovosice 28 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Ringköbing 30 - 17  
Ajax Köbenhavn - Holstebro 24 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Magura Cisnadiei 28 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metzingen - Herning-Ikast 25 - 28  
Sävehof - Siófok 24 - 30  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Besancon 29 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bera Bera - Nyköbing F. 28 - 36  
Podravka Koprivnica - Municipal Craiova 23 - 18  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Issy Paris - Toulon 28 - 33  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Doukasz 30 - 24  
Diomidisz Argosz - Filipposz Veria 26 - 15  
Drama - Fivosz Szikiesz 29 - 20  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kobierzyce - Ruch Chorzow 26 - 21  
Piotrcovia Piotrkow - Koszalin 21 - 21  
Pogon Szczecin - Kielce 29 - 25  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Békéscsaba 34 - 26  
MTK - Kisvárda 23 - 24  
Érd - Dunaújváros 29 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neckarsulm - Buxtehude 26 - 29  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal da Devesa - Fafe 20 - 35  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canyamelar Valencia - Morvedre 27 - 19  
Elche - Atl. Guardes 23 - 22  
Granollers - Castellon 30 - 20  
Porrino - Rocasa Gran Canaria 20 - 25  
Zuazo Barakaldo - Malaga 25 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Skuru 23 - 30  
Skara - Lugi 26 - 24  
Önnereds - Kristianstad 29 - 27  
Kézilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Svédország 28 - 34  
Spanyolország - Egyiptom 36 - 31  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medea - Paradou 0 - 1  
USM Alger - JS Saoura 2 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Derby County 0 - 1  
Brighton - West Bromwich 0 - 0  
Doncaster - Oldham 2 - 1  
Manchester City - Burnley 5 - 0  
Middlesbrough - Newport 1 - 1  
Millwall - Everton 3 - 2  
Newcastle - Watford 0 - 2  
Portsmouth - QPR 1 - 1  
Shrewsbury - Wolverhampton 2 - 2  
Swansea - Gillingham 4 - 1  
Wimbledon - West Ham 4 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Rochdale 2 - 1  
Burton - Bradford 1 - 1  
Coventry - Blackpool 0 - 2  
Fleetwood - Scunthorpe 0 - 1  
Peterborough - Charlton 0 - 0  
Southend - Luton 0 - 1  
Wycombe - Plymouth 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Lincoln 3 - 3  
Cheltenham - Macclesfield 3 - 2  
Crewe - Colchester 2 - 1  
Exeter - Cambridge Utd. 1 - 0  
Grimsby - Milton Keynes Dons 1 - 0  
Mansfield - Tranmere 3 - 0  
Northampton - Morecambe 1 - 1  
Port Vale - Carlisle 0 - 1  
Stevenage - Forest Green 0 - 2  
Swindon - Crawley 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Ipswich 2 - 1  
Blackburn - Hull City 3 - 0  
Norwich - Sheffield Utd. 2 - 2  
Nottingham - Wigan 3 - 1  
Rotherham - Leeds 1 - 2  
Stoke - Preston 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bromley - Eastleigh 0 - 1  
Chesterfield - Barrow 0 - 0  
Dag & Red - Aldershot 1 - 1  
Gateshead - Boreham 1 - 1  
Halifax - Salford City 0 - 0  
Hartlepool - Braintree 2 - 1  
Havant & Waterlooville - Dover 0 - 0  
Leyton - Maidstone Utd. 3 - 0  
Solihull Moors - Fylde 1 - 2  
Sutton Utd. - Ebbsfleet Utd. 1 - 0  
Wrexham - Maidenhead Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Gimnasia LP 4 - 1  
Defensa Justicia - San Lorenzo 1 - 0  
Huracan - Rosario Central 2 - 1  
Tigre - San Martin de Tucuman 2 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Sydney FC 2 - 1  
Wellington Phoenix - Melbourne City 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Mechelen 0 - 0  
Westerlo - Saint-Gilloise 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - St. Truiden 1 - 2  
Charleroi - Waasland Beveren 2 - 2  
Genk - Mouscron-Peruwelz 1 - 2  
Lokeren - Zulte Waregem 0 - 3  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready - Jorge Wilstermann 2 - 2  
Guabira Montero - Nacional Potosi 0 - 0  
Royal Pari Santa Cruz - The Strongest 5 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - E. Frankfurt 2 - 2  
Dortmund - Hannover 5 - 1  
Freiburg - Hoffenheim 2 - 4  
Mainz - Nürnberg 2 - 1  
Mönchengladbach - Augsburg 2 - 0  
Wolfsburg - Leverkusen 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cottbus - Wehen 2 - 3  
Fortuna Köln - Hallescher FC 0 - 1  
Jena - Münster 0 - 0  
Kaiserslautern - Sonnenhof Grossaspach 2 - 0  
Osnabrück - Meppen 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - Doxa Katokopia 2 - 0  
Nea Szalamina Famaguszta - Ermisz Aradippou 1 - 0  
Pafosz - Omonia Nicosia 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - Orlando Pirates 1 - 1  
Cape Town City - Supersport Utd. 2 - 0  
Chippa Utd. - Mamelodi Sundowns 2 - 1  
Free State Stars - Richards Bay 1 - 2  
Tjakastad Junior Shepard - Lamontville Golden Arrows 0 - 3  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Sparta Praha 2 - 3  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Lahti 0 - 1  
Inter Turku - Mariehamn 2 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Rovaniemi PS 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Sochaux 1 - 0  
Orleans - Niort 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marignane - Chambly 0 - 2  
Pau - Lyon Duchere 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Monaco 2 - 0  
Guingamp - Reims 0 - 1  
Nantes - St-Etienne    
Nice - Nimes 2 - 0  
Strasbourg - Bordeaux 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Apollon Szmirnisz 1 - 0  
Panetolikosz - Xanthi 0 - 0  
Panioniosz - AEK Athén 0 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Twente 1 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - De Graafschap 2 - 0  
Heracles - Zwolle 0 - 2  
PSV - Groningen 2 - 1  
Venlo - Emmen 2 - 3  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Churchill Brothers - Indian Arrows 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Chennaiyin 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Ashdod 4 - 1  
Hapoel Haifa - Ironi Kiryat Shmona 1 - 1  
Hapoel Raanana - Hapoel Beer Sheva 3 - 1  
Hapoel TA - Bnei Yehuda TA 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Independiente Medellin 2 - 1  
Dep. La Equidad - Atl. Huila 2 - 0  
Magdalena Santa Marta - Jaguares de Cordoba 3 - 4  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouloudia Oujda - Olympique de Khouribga 1 - 0  
Olympique de Safi - Youssoufia Berrechid 0 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Lobos BUAP 3 - 1  
Veracruz - Puebla 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Napoli 0 - 0  
Sampdoria - Udinese 4 - 0  
Sassuolo - Cagliari 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Perugia 0 - 3  
Cittadella - Carpi 3 - 1  
Cremonese - Palermo 2 - 0  
Salernitana - Lecce 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fermana - Renate 1 - 1  
Gubbio - Teramo 0 - 0  
Imolese - Fano 1 - 0  
Monza - Ravenna 2 - 1  
Pordenone - Rimini 1 - 2  
Sambenedettese - Giana Erminio 1 - 1  
Südtirol - Virtus Verona 1 - 1  
Ternana - Pesaro 0 - 2  
Triestina - Albinoleffe 1 - 1  
Vicenza - Feralpisalo 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Guarani Asuncion 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Sporting CP 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Kilmarnock 0 - 0  
Celtic - Hamilton 3 - 0  
Dundee - Motherwell 0 - 1  
Hearts - St. Johnstone 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Forfar 0 - 2  
Brechin - Raith Rovers 2 - 1  
Dumbarton - Montrose 1 - 1  
Stenhousemuir - Airdrieonians 1 - 0  
Stranraer - East Fife 3 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Stirling 0 - 5  
Annan - Peterhead 3 - 0  
Clyde - Cowdenbeath 1 - 0  
Elgin - Edinburgh City 3 - 3  
Queens Park - Berwick 7 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkirk - Inverness CT 2 - 2  
Greenock Morton - Dunfermline 0 - 0  
Partick Thistle - Queen of South 2 - 1  
Ross County - Alloa 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Osasuna 0 - 1  
Cadiz - Mallorca 1 - 1  
Elche - Numancia 1 - 1  
Lugo - Majadahonda 3 - 2  
Tenerife - Malaga 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Internacional de Madrid 1 - 0  
Guijuelo - Ponferradina 2 - 2  
Real Madrid B - Union Adarve 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Ath. Bilbao B 3 - 2  
Arenas de Getxo - R. Santander 0 - 1  
Leioa - Real Union Irun 0 - 1  
Real Sociedad B - Barakaldo 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Sabadell 5 - 1  
Villarreal B - Castellon 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Getafe 2 - 0  
Leganes - Eibar 2 - 2  
Sevilla - Levante 5 - 0  
Valencia - Villarreal 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Malaga 4 - 1  
Rayo Vallecano - Levante 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Elazigspor 3 - 0  
Denizlispor - Adana Demirspor 5 - 1  
Istanbulspor - Gazisehir Gaziantep 2 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göztepe Izmír - Galatasaray 0 - 1  
Kayserispor - Bursaspor 1 - 1  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Peru 1 - 0  
U20Uruguay - U20Paraguay 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Puerto Cabello 2 - 1  
Dep. La Guaira - Monagas Maturin 2 - 3  
Lala FC - Mineros de Guayana 0 - 5  
Portuguesa Acarigua - Dep. Anzoategui 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Cardiff Met Univ. 1 - 3  
Airbus - TNS 2 - 5  
Bangor City - Caernarfon 1 - 2  
Barry Town - Cefn Druids 3 - 2  
Carmarthen - Connah's Quay 1 - 3  
Haverfordwest - Bala Town 0 - 0  
Llangefni Town - Llandudno FC 1 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HW Welders - Ballinamallard Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Ards 4 - 1  
Cliftonville - Glenavon 1 - 1  
Coleraine - Dungannon 1 - 2  
Institute - Crusaders 1 - 3  
Newry City - Warrenpoint 0 - 2  
Műkorcsolya (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jav. Fernandez - Ale. Samarin (egyéni, összetett) 1 - 0  
Rögbi (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Exeter 10 - 12  
Harlequin - Saracens 12 - 32  
Northampton Saints - Leicester 47 - 20  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Agen 25 - 17  
Castres - Clermont 24 - 16  
La Rochelle - Montpellier 27 - 25  
Lyon - Racing-Metro 32 - 11  
Perpignan - Section Paloise 24 - 30  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Zebre 61 - 28  
Cardiff - Connacht 8 - 7  
Newport Dragons - Munster 7 - 8  
Port Elizabeth S. Kings - Edinburgh 25 - 21  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Franciaország 21 - 5  
Argentína - Japán 35 - 0  
Argentína - Wales 36 - 7  
Dél-Afrika - Szamoa 28 - 19  
Fidzsi-szigetek - Ausztrália 26 - 19  
Fidzsi-szigetek - Kanada 33 - 7  
Kanada - Japán 26 - 0  
Kenya - Tonga 19 - 12  
Spanyolország - Kanada 12 - 12  
Spanyolország - Wales 19 - 10  
Új-Zéland - Japán 52 - 0  
Új-Zéland - Spanyolország 24 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pinheiros - Barueri 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Ansan Rush&Cash 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Hwaseong IBK 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Nice 2 - 3  
Arago de Sete - Tours 0 - 3  
Chaumont - Narbonne 1 - 3  
Poitevin Poitiers - Nantes 3 - 2  
Toulouse - Rennes 3 - 0  
Tourcoing - Montpellier 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Mougins 3 - 0  
Cannes - Nantes 2 - 3  
Quimper - Le Cannet 2 - 3  
St-Raphael - Mulhouse 0 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gosei Trefuerza - JT Thunders 0 - 3  
Nagano Tridents - FC Tokyo 0 - 3  
Osaka Blazers - Toray Arrows 3 - 0  
Panasonic Panthers - JTEKT Stings 3 - 0  
Suntory Sunbirds - Oita Miyoshi 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hisamitsu Springs - Saitama Ageo Medics 1 - 3  
JT Marvelous - Toray Arrows 3 - 1  
NEC Red Rockets - Hitachi Rivale 3 - 2  
Okayama Seagulls - Kurobe Aqua Fairies 3 - 0  
Toyota Body Queenseis - Ishikawa Blue Cats 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Hebei 3 - 0  
Sichuan - Henan 1 - 3  
Yunnan - Zhejiang 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Pila 3 - 0  
Röplabda (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - ONICO Varsó 3 - 0  
Kedzierzyn-Kozle - Zawiercie 3 - 1  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Waldviertel - Kamnik 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Giesen 3 - 0  
Herrsching - Berlin RV 1 - 3  
Netzhoppers Bestensee - Düren 3 - 0  
United Frankfurt - Bühl 3 - 0  
VCO Berlin - Lüneburg 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Straubing - Suhl Thüringen 0 - 3  
SW Erfurt - Dresden 1 - 3  
Vilsbiburg - Aachen 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellana Grotte - Ravenna 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Filottrano 3 - 0  
Novara - Conegliano 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Dinamo-LO 3 - 0  
Fakel Novij Urengoj - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 0  
Jaroszlavl - Kuzbassz Kemerovo 1 - 3  
Zenit Kazany - Dinamo Moszkva 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L'Illa Grau - Conectabalear Manacor 3 - 1  
Melilla - Almería 1 - 3  
Teruel - Uriba Palma 3 - 0  
Vecindario Gran Canaria - San Sadurnino 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Logrono 1 - 3  
Avarca de Menorca - Sant Cugat 3 - 2  
Barcelona - Cajasol Juvasa 3 - 1  
Emeve Lugo - Haro Rioja 1 - 3  
Granadas de Elche - Haris Dimurol 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Jeopark Kula 3 - 2  
Arhavi Bld. Spor - Plevne 3 - 2  
Fenerbahce - Istanbul BB 3 - 2  
Galatasaray - Maliye Piyango Ankara 1 - 3  
Inegol Bld. Spor - Halkbank Ankara 2 - 3  
Ziraat Bankasi Ankara - Arkas Izmir 1 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. van Foreest - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
Liren Ding - V. Anand 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - J-K. Duda 1 - 0  
S. Shankland - I. Nepomniachtchi 1 - 0  
S.G. Vidit - Rapport R. 0.5 - 0.5  
T. Radjabov - A. Giri 0.5 - 0.5  
V. Fedoseev - V. Kramnik 0 - 1  
Sífutás (10 km, női, Ulricehamn)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, női, Ulricehamn 2019    
10 km, női, Ulricehamn 2019 - Top 3    
Ebba Andersson - T. Johaug 0 - 1  
I.F. Östberg - C. Kalla 1 - 0  
J. Diggins - K. Parmakoski 1 - 0  
K. Oyre Slind - N. von Siebenthal 1 - 0  
Sífutás (15 km, Ulricehamn)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Ulricehamn 2019    
15 km, Ulricehamn 2019 - Top 3    
C. Jespersen - D. Tönseth 0 - 1  
E. Belov - D. Spitsov 1 - 0  
M. Manificat - S. Röthe 1 - 0  
S.H. Krüger - A. Melnichenko 1 - 0  
Sílövészet (10 km, üldözéses, női, Antholz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, üldözéses, női, Antholz 2019    
10 km, üldözéses, női, Antholz 2019 - Top 3    
A. Chevalier - I. Kryuko 0 - 1  
A. Kuzmina - M. Hojnisz    
D. Herrmann - T. Eckhoff 0 - 1  
D. Wierer - L. Vittozzi 1 - 0  
Jul. Simon - A. Bescond 1 - 0  
M. Davidova - S. Mironova 1 - 0  
M. Olsbu Roeiseland - K. Mäkäräinen 1 - 0  
Sílövészet (12,5 km, üldözéses, Antholz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
12,5 km, üldözéses, Antholz 2019    
12,5 km, üldözéses, Antholz 2019 - Top 3    
A. Loginov - E. Garanichev 1 - 0  
B. Weger - O. Moravec    
M. Fourcade - Q. Fillon Maillet 0 - 1  
M. Krcmar - A. Rastorgujevs 1 - 0  
S. Desthieux - A. Guigonnat 0 - 1  
S. Eder - A. Peiffer 0 - 1  
Síugrás (Szapporó, 1. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Wellinger - A. Lanisek 1 - 0  
K. Stoch - D. Kubacki 1 - 0  
M. Eisenbichler - S. Leyhe 0 - 1  
P. Zyla - K. Geiger 1 - 0  
Rob. Johansson - R. Koudelka 1 - 0  
Ryo. Kobayashi - S. Kraft 0 - 1  
Szapporó, 1. verseny 2019    
Szapporó, 1. verseny 2019 - Top 3    
Yuk. Sato - H.E. Granerud 0 - 1  
Tenisz (Andrezieux-Boutheon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Albie - I. Shinikova 2 - 1  
P. Hercog - R. Sramkova    
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Osaka - P. Kvitova 2 - 1  
WTA - Australian Open 2019    
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krejcikova B / Ram R - Sharma A / Smith J P 2 - 0  
Tenisz (Burnie, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Clarke - S. Diez 0 - 2  
K. Majchrzak - M. Banes 1 - 2  
Tenisz (Burnie, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fruttero J-P / Perez Sanz - Basic M / Brkic T 0 - 2  
Purcell M / Saville L - Harris L G M / Sela D 0 - 2  
Tenisz (Burnie, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Woolcock - E. Gorgodze 2 - 1  
S. Sorribes Tormo - P. Badosa Gibert 0 - 2  
Tenisz (Hua Hin-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - N. Luangnam 2 - 1  
C. Dolehide - Zhaoxuan Yang 1 - 2  
C. Paquet - K.K. Thandi 2 - 0  
En Shuo Liang - D. Kovinic 2 - 0  
Xinyun Han - Y. Wisitwarapron 2 - 0  
Tenisz (Kazany, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gasanova - Gálfi D. 2 - 0  
Tenisz (Newport Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - Don. Young 2 - 1  
T.H. Fritz - E. Couacaud 2 - 0  
Tenisz (Newport Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecmanovic M / King D - Arneodo R / Vasilevski A 0 - 2  
Tenisz (Newport Beach, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.V. Andreescu - E. Bouchard 2 - 0  
B.V. Andreescu - T. Maria 2 - 1  
J. Pegula - L. Davis 2 - 0  
Tenisz (Newport Beach, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarachi A / Olmos G - Townsend T / Wickmayer Y 0 - 2  
Townsend T / Wickmayer Y - Carter H / Shibahara E 0 - 2  
Tenisz (Punta del Este, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emi. Gomez - T. Monteiro 0 - 2  
F. Arguello - J.I. Londero 2 - 1  
Tenisz (Punta del Este, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Andreozzi G / Duran G 1 - 2  
Gille S / Vliegen J - Gonzalez A / Olivo R 2 - 0  
Marrero D / Monteiro T - Andreozzi G / Duran G 1 - 2  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hoang - C. Moutet 2 - 1  
R. Berankis - Y. Maden 2 - 0  
Tenisz (Rennes, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neis F / Raja P - Pel D / Sancic A 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár-selejtező, női e)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - A. Konjuh 2 - 0  
A. Petkovic - V. Diatchenko 2 - 1  
B. Bencic - A. Kalinina 2 - 0  
J. Paolini - Lud. Samsonova 1 - 2  
K. Boulter - B. Pera 2 - 1  
K. Zavatska - T. Smitkova 2 - 1  
Mis. Doi - M. Gasparyan 0 - 2  
N. Vikhlyantseva - D. Mishina 2 - 0  
O. Selekhmeteva - M. Frech 1 - 2  
T. Lukas - Y. Bonaventure 0 - 2  
T. Martincova - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 1  
V. Grammatikopoulou - J. Fett 0 - 2  
V. Ivakhnenko - E. Alexandrova    
V. Lapko - A. Zarycka 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Jon. Christie 2 - 0  
Ken. Momota - V. Axelsen 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 2 - 0  
Han C / Zhou H - Ahsan M / Setiawan H 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bing Jiao He - S. Nehwal 1 - 2  
Yufei Chen - C. Marin 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kim S Y / Kong H Y - Matsumoto Ma / Nagahara W 2 - 1  
Polii G / Rahayu A - Matsutomo Mi/ Takahashi A 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Chan P S / Goh L Y 2 - 0  
Zheng S / Huang Y - Higashino A / Watanabe Y 2 - 1  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Crvena zvezda 10 - 7  
Jadran Split - Primorac Kotor 19 - 8  
Mladost Zagreb - Jug Dubrovnik 9 - 9  
Mornar - VK Posk 13 - 8  
Partizan Belgrád - Sabac 6 - 7  
Vízilabda (Euroliga-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ethnikosz Pireusz - Dinamo Uralocska 10 - 17  
Padova - Mataro 11 - 7  
Sant Andreu - Kirishi 6 - 15  
Vouliagmeni - Sabadell 7 - 12  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Szentes 9 - 4  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Debrecen 10 - 9  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Trieste 9 - 8  
Ortigia - Canottieri Napoli 10 - 7  
Quinto - Lazio 8 - 11  
Roma - Catania 15 - 9  

 

2019.01.25.
Alpesi sí (Lesiklás, Kitzbühel)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.A. Kilde - B. Bennett 0 - 1  
B. Feuz - D. Paris 0 - 1  
B. Thomsen - D. Danklmaier 0 - 1  
J. Clarey - B. Roger 1 - 0  
Lesiklás, Kitzbühel 2019    
Lesiklás, Kitzbühel 2019 - Top 3    
M. Caviezel - J. Ferstl 0 - 1  
Mat. Mayer - C. Innerhofer 0 - 1  
V. Kriechmayr - H. Reichelt 0 - 1  
Baseball (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Bandits - Canberra Cavalry (1.m.) 18 - 1  
Perth Heat - Sydney Blue Sox (1.m.) 0 - 7  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Classic Tampere 5 - 9  
Oilers Espoo - Happee Jyväskylä 12 - 7  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Langnau 3 - 2  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Interobal Plzen - Sparta Praha 4 - 5  
Svarog Teplice - Slavia Praha 5 - 0  
Uherske Hradiste - FTZS Liberec 2 - 4  
VSB Ostrava - Helas Brno 4 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BLIK Neftejuganszk - Novaja Gener. Sziktivkar 2 - 5  
Dinamo Szamara - Szinara Jekatyerinburg 2 - 2  
Norilszkij Nikel - KPRF Moszkva 3 - 1  
Tyumeny - Jugra 1 - 0  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viseu - Quinta dos Lombos 5 - 7  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Segovia 6 - 2  
Palma Futsal - Magna Gurpea 2 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Chicago Wolves 1 - 5  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Fife 6 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Mountfield HK 8 - 5  
Pardubice - Karlovy Vary 2 - 2  
Plzen - Litvínov 7 - 1  
Vítkovice - Liberec 1 - 1  
Zlín - Olomouc 1 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyergyói HK - Dunaújváros 7 - 2  
KMH Budapest - Vasas 3 - 3  
Vienna Capitals 2 - Fehérvári Titánok 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Imatra Ketterä 3 - 3  
Kokkolan Hermes - Kiekko-Vantaa 6 - 1  
Koovee - RoKi 6 - 2  
SaPKo - TUTO 7 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Kärpät 1 - 5  
Jukurit - Kalpa 2 - 3  
JYP - Ilves 3 - 1  
Kookoo - HIFK 3 - 3  
SaiPa - Lahti Pelicans 2 - 2  
Ässät - Turku PS 1 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Mulhouse 1 - 3  
Angers - Rouen 0 - 3  
Bordeaux - Gap 3 - 2  
Chamonix-Morzine - Grenoble 3 - 5  
Lyon - Anglet 2 - 3  
Strasbourg - Nice 2 - 6  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Szpartak Moszkva 3 - 1  
Jokerit - Torp. Nyizsnyij Novgorod 4 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 0 - 3  
Vityaz Podolszk - Szeversztal Cserepovec 5 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Nesta Torun 3 - 1  
GKS Katowice - GKS Tychy 2 - 1  
Jastrzebie - Stoczniowiec Gdansk 0 - 1  
Podhale Nowy Targ - Zaglebie Sosnowiec 5 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Tölzer Löwen 2 - 2  
Crimmitschau - Heilbronn 6 - 3  
Deggendorf - Bietigheim/Bissingen 2 - 0  
Dresden - Ravensburg 3 - 2  
Freiburg - Lausitzer Füchse 1 - 2  
Kassel - Bad Nauheim 3 - 6  
Kaufbeuren - Frankfurt Löwen 6 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Ingolstadt 4 - 2  
München - Iserlohn 5 - 1  
Nürnberg - Eisbären Berlin 6 - 4  
Schwenningen - Krefeld 2 - 1  
Straubing - Mannheim 3 - 3  
Wolfsburg - Düsseldorf 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Dornbirn 4 - 1  
Salzburg - Klagenfurt 1 - 0  
Südtirol Bolzano - Vienna Capitals 4 - 1  
Villach - Innsbruck 2 - 4  
Znojmo - Graz 1 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Zug 2 5 - 0  
Kloten - Visp 7 - 3  
Langenthal - Biasca Ticino 12 - 1  
Olten - Thurgau 3 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Biel 3 - 0  
Lugano - Lausanne 1 - 2  
Zürich Lions - Zug 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Oskarshamn 5 - 4  
Almtuna - Pantern Malmö 2 - 2  
Björklöven - Västeras 3 - 2  
Karlskoga - Västervik 0 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Trencin 1 - 1  
Detva - Kosice 4 - 2  
Diósgyőr - Zilina 6 - 4  
Nove Zamky - Nitra 2 - 1  
Poprad - MAC 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Himik Voszkreszenszk 2 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 1  
Metallurg Novokuznyeck - CSZK Szamara 4 - 4  
Molot Perm - Ermak Angarszk 2 - 4  
Rjazany - Zvezda Csehov 2 - 3  
Rubin Tyumeny - Torosz Nyeftekamszk 1 - 2  
Szarjarka Karaganda - Dinamo Szentpétervár 4 - 0  
Torpedo Kamenogorszk - SZKA-Neva 1 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Goyang High1 5 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Perth (1.m.) 95 - 76  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Sydney Kings 81 - 87  
Perth - Adelaide 100 - 81  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege - Okapi Aalstar 83 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Changwon Sakers 76 - 86  
Seoul Thunders - Jeonju KCC Egis 84 - 91  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Asan Woori Wibee 84 - 77  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - CSZKA Moszkva 76 - 84  
Buducnost Podgorica - Gran Canaria 75 - 70  
Darussafaka - Baskonia Vitoria 80 - 75  
Himki Moszkva - Bayern München 60 - 71  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Roanne 62 - 74  
Evreux - Blois 67 - 69  
Gries-Oberhoffen - St-Chamond 82 - 81  
Lille - Denain 81 - 74  
Nantes - Nancy 68 - 79  
Rouen - Caen 79 - 70  
Vichy-Clermont - Orleans 82 - 82, h.u. 96 - 97  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Levallois - Boulazac 66 - 69  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbian Dyip - NorthPort Batang Pier 110 - 100  
Meralco Bolts - SM Beermen 93 - 105  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skrljevo - Vrijednosnice Osijek 79 - 66  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Kyoto 74 - 85  
Tochigi - Kawasaki Brave Thunders 79 - 78  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Beijing Ducks 71 - 85  
Beijing Dragons - Jiangsu Dragons 103 - 113  
Guangzhou - Liaoning 91 - 101  
Nanjing Tongxi - Jilin 100 - 112  
Shandong - Fujian 120 - 111  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Anwil Wloclawek 80 - 89  
Kosárlabda (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rytas Vilnius - Juventus Utena 87 - 85  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Lakers - Minnesota 105 - 120  
Oklahoma City - New Orleans 122 - 116  
Phoenix - Portland 106 - 120  
Washington - Golden State 118 - 126  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Brose Bamberg 85 - 90  
S. Oliver Würzburg - Ludwigsburg 82 - 79  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Dunav Stari Banovci 89 - 75  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogaska - Olimpija Ljubljana 87 - 66  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hranice - Jicin 25 - 27  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Vác 33 - 21  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Dinamo Cseljabinszk 26 - 21  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valladolid - Gijon 27 - 29  
Kézilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Franciaország 38 - 30  
Németország - Norvégia 25 - 31  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JS Kabylie - Ain M'Lila 1 - 1  
MC Oran - Bel-Abbes 2 - 2  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Manchester Utd. 1 - 3  
Bristol City - Bolton 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - San Martin SJ 1 - 1  
Godoy Cruz - Lanus 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Western Sydney Wanderers 2 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Newcastle Jets 1 - 2  
Brisbane Roar - Canberra Utd. 4 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Tubize 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Standard Liege 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Schalke 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lotte - 1860 München 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Highlands Park 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - Al-Mokawloon Arab 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Dinamo Zagreb 2 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPV Kokkola - Kuopio PS 1 - 1  
Seinäjoen JK - Vaasa PS 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Metz 0 - 0  
Grenoble - Ajaccio GFC 1 - 1  
Nancy - Auxerre 1 - 0  
Red Star 93 - Chateauroux 1 - 3  
Valenciennes - Lorient 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concarneau - Avranches 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Lille 1 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Eindhoven - Den Bosch 2 - 0  
Maastricht - Helmond 3 - 0  
Oss - Nijmegen 1 - 1  
Roda - AZ Alkmaar 2 6 - 2  
Telstar - Sparta Rotterdam 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NAC Breda - ADO Den Haag 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minerva Punjab - Shilong Lajong 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala Blasters - Atl. Kolkata 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Maccabi Ahi Nazareth 3 - 0  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Acre 1 - 1  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Marmorek 0 - 1  
Hapoel Iksal - Hapoel Petah Tikva 0 - 0  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Kfar Saba 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foggia - Crotone 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Dundee Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - Oviedo 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genclerbirligi - Altinordu 0 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Erzurum Bld. Spor 1 - 1  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Brazília - U20Bolívia 1 - 0  
U20Chile - U20Kolumbia 0 - 1  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Uruguay - U20Argentína 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Katar 0 - 1  
Egyesült Arab Emirátusok - Ausztrália 1 - 0  
Műkorcsolya (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zagitova - S. Samodurova (női egyéni, összetett) 0 - 1  
Tóth I. - J. Sauter (női egyéni, összetett) 1 - 0  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Ospreys 9 - 3  
Leinster - Llanelli Scarlets 22 - 17  
Ulster - Benetton Treviso 17 - 17  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Szamoa 10 - 12  
Ausztrália - Argentína 17 - 12  
Dél-Afrika - Kenya 29 - 10  
Fidzsi-szigetek - Wales 54 - 7  
Skócia - Franciaország 26 - 21  
USA - Tonga 29 - 7  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balneario Camboriu - Fluminense 2 - 3  
BRB/Brasilia - Sesc RJ 0 - 3  
Curitiba Volei - Praia 0 - 3  
Sao Caetano - Minas 1 - 3  
Sesi Volleyball Bauru - Osasco Nestle 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Incheon Air Jumbos 3 - 2  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Vasas 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamalieres - Vandoeuvre-Nancy 2 - 3  
Venelles - Paris SC 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - MKS Kalisz 1 - 3  
Legionowo - Radomka Radom 0 - 3  
Röplabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Nyíregyháza 1 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - S. Shankland 1 - 0  
I. Nepomniachtchi - V. Fedoseev 1 - 0  
Rapport R. - Liren Ding 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - S.G. Vidit 0 - 1  
T. Radjabov - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
V. Anand - J-K. Duda 0.5 - 0.5  
V. Kramnik - J. van Foreest 1 - 0  
Sílövészet (10 km, Antholz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, Antholz 2019    
10 km, Antholz 2019 - Top 3    
A. Loginov - B. Doll 1 - 0  
H. L'Abeé-Lund - Q. Fillon Maillet 0 - 1  
J. Eberhard - A. Peiffer 0 - 1  
J.T. Bö - M. Fourcade 1 - 0  
L. Hofer - A. Rastorgujevs 1 - 0  
S. Samuelsson - A. Guigonnat    
T. Bö - S. Desthieux 0 - 1  
Tenisz (Andrezieux-Boutheon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Albie - G. Gatto-Monticone 2 - 1  
B. Schoofs - I. Shinikova 0 - 2  
P. Hercog - M. Georges 2 - 1  
R. Sramkova - J. Gervais 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - L. Pouille 3 - 0  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stosur S / Zhang S - Babos/Mladenovic 2 - 0  
Tenisz (Burnie, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Bourchier - S. Diez 0 - 2  
J. Clarke - S. Napolitano 2 - 1  
K. Majchrzak - S. Fanselow 2 - 0  
S. Robert - M. Banes 1 - 2  
Tenisz (Burnie, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Lopez-Perez E - Harris L G M / Sela D 0 - 2  
Purcell M / Saville L - Banes M / Bourchier H 2 - 0  
Tenisz (Burnie, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Woolcock - L. Cabrera 2 - 0  
E. Gorgodze - S. Soler-Espinosa 2 - 1  
S. Sorribes Tormo - G. Garcia Perez 2 - 0  
Xiyu Wang - P. Badosa Gibert 1 - 2  
Tenisz (Newport Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Don. Young - C. Altamirano 2 - 0  
E. Couacaud - Dar. King 2 - 1  
Jas. Jung - B. Schnur 0 - 2  
T.H. Fritz - M. Kecmanovic 2 - 1  
Tenisz (Newport Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone J / Giron M - King E / Reese H 1 - 2  
Arneodo R / Vasilevski A - Balaji N S / Jung J 2 - 0  
Galloway R / Lammons N - King E / Reese H 2 - 1  
Tenisz (Newport Beach, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Davis - T. Townsend 2 - 1  
N. Gibbs - T. Maria 0 - 2  
R. Peterson - J. Pegula 0 - 2  
Tenisz (Newport Beach, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cako J / Davis L - Carter H / Shibahara E 0 - 2  
Tenisz (Punta del Este, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emi. Gomez - K. Coppejans 2 - 1  
F. Bagnis - H. Dellien 2 - 1  
T. Monteiro - G. Quinzi 2 - 0  
Tenisz (Punta del Este, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas M / Dellien H - Gonzalez A / Olivo R 1 - 2  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hoang - M. Baghdatis 2 - 1  
C. Moutet - Q. Halys 2 - 0  
E. Ymer - R. Berankis 0 - 2  
Y. Maden - B. Paire    
Tenisz (Rennes, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melzer J / Polasek F - Arends/Weissborn 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Zii Jia Lee 2 - 0  
Ken. Momota - A.S. Ginting 2 - 0  
Long Chen - V. Axelsen 0 - 2  
Sri. Kidambi - Jon. Christie 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Junhui L / Yuchen L 2 - 0  
Gideon M F / Sukamuljo K - Alfian F / Ardianto M R 2 - 1  
Han C / Zhou H - Endo H / Watanabe Y 2 - 0  
Kamura T / Sonoda K - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - S. Pusarla Venkata 2 - 0  
P. Chochuwong - S. Nehwal 0 - 2  
R. Intanon - Yufei Chen 1 - 2  
Xiaoxin Chen - Bing Jiao He 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Jung K E - Kim S Y / Kong H Y 0 - 2  
Du Y / Li Y H - Matsutomo Mi/ Takahashi A 0 - 2  
Kititharakul J / Prajongj - Polii G / Rahayu A 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Ellis M / Smith L 2 - 0  
Higashino A / Watanabe Y - Lu K / Lu C 2 - 0  
Hoki T / Nagahara W - Ahmad T / Natsir L 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Goh S H / Lai S J 2 - 0  
Vízilabda (Euroliga-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Vouliagmeni 11 - 13  
Ekipe Orizzonte Catania - UVSE 6 - 9  
Ethnikosz Pireusz - Ekipe Orizzonte Catania 5 - 15  
Mataro - Olympiakosz 5 - 12  
Rapallo - Sabadell 9 - 17  
Sabadell - Dunaújváros 13 - 7  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Eger 4 - 13  
 
2019.01.24.
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murman Murmanszk - Sztroitel Sziktivkar 3 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Szinara Jekatyerinburg 3 - 5  
Norilszkij Nikel - KPRF Moszkva 2 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Colorado Eagles 7 - 2  
Cleveland - Toronto Marlies 5 - 5  
Grand Rapids - Manitoba 1 - 1  
Hartford - Springfield 4 - 7  
Lehigh Valley - Hershey 1 - 1  
Rochester - Binghamton 7 - 5  
Tucson - Texas Stars 4 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Klagenfurt 2 6 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milton Keynes - Glasgow 0 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Trinec 0 - 4  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Brassó 3 - 0  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Sahtar Szoligorszk 2 - 2  
Lida - Dinamo Molodecsno 0 - 1  
Metallurg Zslobin - Junoszt Minszk 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - Lukko 2 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szibir Novoszibirszk 4 - 2  
Amur Habarovszk - Avangard Omszk 0 - 3  
Dinamo Riga - Dinamo Minszk 2 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Slovan Bratislava 7 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Traktor Cseljabinszk 2 - 0  
Red Star Kunlun - Szalavat Julajev Ufa 1 - 2  
SZKA Szentpétervár - Barisz Asztana 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - St. Louis 1 - 5  
Colorado - Minnesota 2 - 5  
Las Vegas - Nashville 1 - 2  
Montreal - Arizona 2 - 1  
Toronto - Washington 6 - 3  
Vancouver - Carolina 2 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Storhamar 3 - 3  
Lillehammer - Stavanger 3 - 2  
Ringerike - Stjernen 3 - 3  
Valerenga - Manglerud 5 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Bremerhaven 4 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Fribourg 3 - 0  
Servette - Ambri 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - HV 71 2 - 3  
Djurgarden - Malmö 2 - 3  
Linköping - Frölunda 2 - 3  
Lulea - Skelleftea 2 - 3  
Mora - Timra 0 - 5  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liptovsky Mikulas - Zvolen 0 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Ucsali - Cselmet Cseljabinszk 3 - 0  
Juzsnij Ural Orszk - Zauralje Kurgan 3 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nikko - Nippon Cranes 0 - 4  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Cairns 113 - 106  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joinville/AABJ - Flamengo 50 - 89  
Vasco da Gama - Cearense 77 - 79  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Ulsan Mobis Phoebus 66 - 83  
Wonju Dongbu - Anyang 96 - 79  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon OK Savingbank - Incheon S-Birds 72 - 69  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Olympiakosz 90 - 75  
Maccabi TA - Panathinaikosz 84 - 75  
Olimpia Milano - Zalgiris Kaunas 80 - 70  
Real Madrid - Anadolu Efes 92 - 84  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Villeneuve d'Ascq Lille 75 - 81  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Flammes Carolo Ardennes 74 - 66  
Sopron - Fenerbahce 80 - 84  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Cukurova 65 - 73  
Bydgoszcz - Szekszárd 77 - 60  
Galatasaray - Diósgyőr 77 - 76  
Lyon - Gorzow 90 - 82  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Zabok 90 - 66  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Ashdod - Hapoel TA 81 - 78  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shenzhen - Shanxi 121 - 114  
Sichuan - Shanghai Sharks 94 - 104  
Xinjiang - Zhejiang Chouzhou 118 - 116  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Starogard Gdanski - Dabrowa Gornicza 99 - 105  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Cleveland 123 - 103  
Brooklyn - Orlando 114 - 110  
Chicago - Atlanta 101 - 121  
Indiana - Toronto 110 - 106  
Memphis - Charlotte 107 - 118  
Miami - LA Clippers 99 - 111  
New Orleans - Detroit 94 - 98  
New York - Houston 110 - 114  
Philadelphia - San Antonio 122 - 120  
Utah - Denver 114 - 108  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Slovan Bratislava 56 - 35  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Nexe Nasice 19 - 31  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Tottenham 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Union SF 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney Wanderers - Perth Glory 1 - 5  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Oostende 2 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Pyramids FC 3 - 3  
Misr Lel Makasa - Al-Ahly (EGY) 0 - 3  
Petrojet - Ismaily 0 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Lyon 0 - 2  
Bastia - Noisy Le Grand 2 - 1  
Vitre - Le Havre 3 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OFI - Ergotelisz 1 - 1  
Panathinaikosz - Lamia 1 - 0  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Heerenveen 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajn., Szuperdöntő)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Dep. Tolima 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - Defensor 2 - 4  
Dep. La Guaira - Real Garcilaso 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - Wydad Casablanca 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Tijuana 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zacatepec - Queretaro 0 - 4  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Atl. San Luis 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alebrijes de Oaxaca - Cruz Azul 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Correcaminos UAT 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albissola - Pontedera 1 - 2  
Novara - Arzachena 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Cerro Porteno 0 - 1  
Sp. Luqueno - General Diaz 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Betis 1 - 1  
Real Madrid - Girona 4 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Ümraniyespor 0 - 1  
Hatayspor - Istanbul Basaksehir 4 - 1  
Kasimpasa - Alanyaspor 0 - 0  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Peru - U20Ecuador 1 - 3  
Labdarúgás (Ázsia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Irán 0 - 3  
Vietnám - Japán 0 - 1  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uralocska Jekatyerinburg - Hämeenlinna 3 - 0  
Röplabda (BL, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Dinamo Moszkva 2 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Holding Graz 3 - 1  
Békéscsaba - Aesch Pfeffingen 3 - 1  
Olomouc - Kieldrecht 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Suwon Kepco 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Daejeon KGC 3 - 2  
Röplabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Monza 3 - 2  
Modena - Revivre Milano 3 - 1  
Snooker (Championship League, 6.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - D.B. Gilbert (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
B. Hawkins - M. Gould (3 nyert frame-ig)    
B. Hawkins - S. Maguire (3 nyert frame-ig)    
M. Gould - B. Hawkins 0 - 3  
M. Gould - D.B. Gilbert (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
M. Gould - S. Maguire (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
Mark Davis - B. Hawkins 1 - 3  
Mark Davis - M. Gould (3 nyert frame-ig)    
Mark Davis - S. Maguire (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
Xiao Guodong - A. Carter (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
Xiao Guodong - B. Hawkins 1 - 3  
Xiao Guodong - S. Maguire 3 - 0  
Sílövészet (7,5 km, női, Antholz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
7,5 km, női, Antholz 2019    
7,5 km, női, Antholz 2019 - Top 3    
A. Chevalier - L. Dahlmeier 0 - 1  
F. Hildebrand - F. Preuss    
I. Landmark Tandrevold - J. Braisaz 1 - 0  
K. Mäkäräinen - A. Kuzmina 1 - 0  
L. Vittozzi - D. Wierer 1 - 0  
M. Olsbu Roeiseland - H. Öberg 1 - 0  
T. Eckhoff - D. Herrmann 0 - 1  
Tenisz (Andrezieux-Boutheon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - A. Albie 0 - 2  
B. Schoofs - C. Bucsa 2 - 1  
C. Burel - M. Georges 0 - 2  
G. Gatto-Monticone - Y. Bonaventure 2 - 1  
I. Shinikova - T. Korpatsch 2 - 0  
J. Gervais - M. Melnikova 2 - 0  
P. Hercog - Mar. Sanchez 2 - 0  
V. Diatchenko - R. Sramkova 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Tsitsipas - R. Nadal 0 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Harrison R / Querrey S 2 - 0  
Mayer L / Sousa J - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kar. Pliskova - N. Osaka 1 - 2  
P. Kvitova - D.R. Collins 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martinez Sanchez M J / Sk - Krejcikova B / Ram R 0 - 2  
Sharma A / Smith J P - Melichar N / Soares B 2 - 0  
Tenisz (Burnie, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Bourchier - L. Giustino 2 - 0  
J. Beale - M. Banes    
K. Majchrzak - Go Soeda 2 - 0  
M. Basic - J. Clarke 0 - 2  
S. Diez - M. Safwat 2 - 0  
S. Fanselow - M. Polmans 2 - 1  
S. Napolitano - M. Purcell 2 - 0  
Zhe Li - S. Robert 0 - 2  
Tenisz (Burnie, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic M / Brkic T - Nedunchezhiyan J / Verbeek S 2 - 1  
Harris A / Santillan A - Fruttero J-P / Perez Sanz D 1 - 2  
Tenisz (Burnie, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asia Muhammad - E. Gorgodze 0 - 2  
I.M. Bara - P. Badosa Gibert 1 - 2  
L. Cabrera - D. Aiava 2 - 1  
M. Kostyuk - Xiyu Wang 0 - 2  
S. Soler-Espinosa - Ari. Rodionova 2 - 1  
S. Sorribes Tormo - K. Swan 2 - 1  
V. Tomova - B. Woolcock 1 - 2  
Z. Hives - G. Garcia Perez 1 - 2  
Tenisz (Newport Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - M. McDonald 2 - 0  
C. Altamirano - Dus. Brown 2 - 0  
Dar. King - Kai. Uchida 2 - 1  
F. Peliwo - E. Couacaud 1 - 2  
J.C. Aragone - Don. Young 0 - 2  
Jas. Jung - D. Novikov 2 - 1  
T. Bellucci - M. Kecmanovic 1 - 2  
T.H. Fritz - R. Quiroz 2 - 0  
Tenisz (Newport Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone J / Giron M - Lorenzi P / Martinez L D 2 - 0  
Arevalo M / Cerretani J - Fritz T / Mcdonald M 2 - 0  
Arevalo M / Cerretani J - Kecmanovic M / King D 0 - 2  
Escobar G / Maytin R - Galloway R / Lammons N 0 - 2  
Tenisz (Newport Beach, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiick - J. Pegula 0 - 2  
B.V. Andreescu - M. Bouzkova 2 - 0  
C. McHale - T. Maria 0 - 2  
H. Tan - T. Townsend 0 - 2  
J.B. Teichmann - E. Bouchard 0 - 2  
K. Sebov - N. Gibbs 0 - 2  
R. Peterson - Claire Liu 2 - 0  
R. Zarazua - L. Davis 0 - 2  
Tenisz (Newport Beach, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brodsky G / Di Lorenzo F - Danilina A / Neel I 2 - 1  
Cako J / Davis L - Brodsky G / Di Lorenzo F 2 - 0  
Carter H / Shibahara E - Santamaria S / Savinykh V 2 - 0  
Guarachi A / Olmos G - Manasse M /Pegula J 2 - 1  
Manasse M /Pegula J - Ahn K / Routliffe E 2 - 0  
Marand S / Webley-Smith E - Santamaria S / Savinykh V 0 - 2  
Townsend T / Wickmayer Y - Gleason Q / Stefani L 2 - 0  
Tenisz (Punta del Este, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - G. Quinzi 1 - 2  
Emi. Gomez - A. Collarini 2 - 1  
F. Bagnis - N. Serdarusic 2 - 0  
G. Andreozzi - Emi. Gomez 0 - 2  
J.P. Ficovich - H. Dellien 0 - 2  
K. Coppejans - M.T. Barrios Vera 2 - 0  
R. Dutra da Silva - F. Arguello 0 - 2  
T. Lipovsek Puches - J.I. Londero 0 - 2  
T. Monteiro - G. Lama 2 - 0  
Tenisz (Punta del Este, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arguello F / Galdos S - Andreozzi G / Duran G 0 - 2  
Descotte M F / Zukas M - Kestelboim M / Souza J 2 - 0  
Descotte M F / Zukas M - Marrero D / Monteiro T 1 - 2  
Gille S / Vliegen J - Coppejans K / Serdarusic N 2 - 0  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Karatsev - C. Moutet 0 - 2  
E. Ymer - Y. Mertens 2 - 0  
J. Rodionov - Ant. Hoang 1 - 2  
L. Rosol - B. Paire 0 - 2  
R. Brancaccio - Q. Halys 1 - 2  
S. Caruso - R. Berankis 0 - 2  
S. Stakhovsky - M. Baghdatis 0 - 2  
Y. Maden - A. Arnaboldi 2 - 0  
Tenisz (Rennes, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends/Weissborn - Junaid R / Shamasdin A 2 - 0  
Jacq G / Voljacques H - Neis F / Raja P 0 - 2  
Margaroli L / Vega Hernan - Pel D / Sancic A 0 - 2  
Melzer J / Polasek F - Eysseric J / Halys Q 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - Junpeng Zhao 2 - 0  
Jon. Christie - Yuqi Shi 2 - 0  
Ken. Momota - H-K. Vittinghus 2 - 0  
Ken. Nishimoto - Sri. Kidambi 0 - 2  
Long Chen - K. Wangcharoen 2 - 0  
S.H. Rhustavito - A. Antonsen 0 - 2  
T. Sitthikom - Zii Jia Lee 0 - 2  
V. Axelsen - K. Tsuneyama 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Angriawan B / Hardianto H 2 - 0  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Attri M / Sumeeth R B 2 - 1  
Gideon M F / Sukamuljo K - Wahyu N A P / Ade Y S 2 - 0  
Kamura T / Sonoda K - Choi S / Seo S J 2 - 0  
Kim G J / Lee Y D - Han C / Zhou H 1 - 2  
Kittinupong K / Dechapol - Endo H / Watanabe Y 0 - 2  
Ong Y S / Teo E Y - Junhui L / Yuchen L 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - P. Chochuwong 0 - 2  
B. Ongbumrungpan - R. Intanon 0 - 2  
Bing Jiao He - Nit. Jindapol 2 - 0  
G. Mariska - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Ga Eun Kim - C. Marin 1 - 2  
S. Nehwal - F. Fitriani 2 - 0  
Say. Takahashi - Yufei Chen 0 - 2  
Xiaoxin Chen - R. Hartawan 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chow M K / Lee M Y - Kititharakul J / Prajongj 1 - 2  
Du Y / Li Y H - Birch C / Smith L 2 - 0  
Hoo V / Yap C W - Matsutomo Mi/ Takahashi A 0 - 2  
Hsu Y C / Hu L F - Polii G / Rahayu A 0 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Liu X / Xia Y 2 - 0  
Tanaka S / Yonemoto K - Kim S Y / Kong H Y 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Goh S H / Lai S J 1 - 2  
Faizal H / Widjaja G E - Ahmad T / Natsir L 0 - 2  
Higashino A / Watanabe Y - Lamsfuss M / Herttrich I 2 - 0  
Lane B / Pugh J - Chan P S / Goh L Y 0 - 2  
Puavaranukroh/Taerattanac - Lu K / Lu C 1 - 2  
Rivaldy R / Mentari P H - Hoki T / Nagahara W 1 - 2  
Seo S J / Chae Y - Ellis M / Smith L 1 - 2  
Zheng S / Huang Y - Jordan P / Oktavianti M D 2 - 0  
Vízilabda (Euroliga-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Uralocska - Ekipe Orizzonte Catania 6 - 15  
Dunaújváros - Rapallo 9 - 8  
Ethnikosz Pireusz - Lille 14 - 5  
Sant Andreu - BVSC 8 - 7  
 
2019.01.23.
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Veitera Lappeenranta 2 - 7  
Baseball (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Aces - Canberra Cavalry 0 - 5  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Liberec 6 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Classic Tampere 2 - 10  
Turku PS - Steelers Hämeenlinna 3 - 2  
Viikingit Helsinki - Nokian KrP 11 - 3  
Welhot Kuopio - Koovee Tampere 7 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Falun 4 - 4  
Höllviken - Helsingborg 10 - 5  
Linköping - Jönköping 6 - 4  
Sirius - Örebro 7 - 6  
Futsal (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Barcelona 2 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Wilkes-Barre/Scranton 2 - 5  
Milwaukee - San Antonio 7 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield - Cardiff 2 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Vsetin 5 - 2  
Kadan - Jihlava 2 - 5  
Kladno - Benatky nad Jizerou 5 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Zubr Prerov 1 - 1  
Prostejov - Slavia Praha 6 - 1  
Slavia Trebic - Frydek Mistek 2 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Poruba 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vítkovice - Olomouc 6 - 6  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Dunaújváros 1 - 0  
KMH Budapest - Vienna Capitals 2 3 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Jokipojat 4 - 4  
IPK - Kokkolan Hermes 1 - 4  
Kiekko-Vantaa - Imatra Ketterä 0 - 0  
SaPKo - Koovee 1 - 1  
TUTO - LeKi 2 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - HIFK 5 - 5  
Lukko - Hämeenlinna 0 - 4  
SaiPa - Jukurit 4 - 2  
Vaasan Sport - Lahti Pelicans 4 - 7  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokerit - Barsz Kazany 2 - 3  
Szocsi - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 0 - 1  
Szpartak Moszkva - Szeversztal Cserepovec 4 - 3  
Vityaz Podolszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 0 - 6  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Kurbads Riga 2 - 1  
Mogo Riga - Zemgale/LLU 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Carolina 2 - 2  
Chicago - NY Islanders 2 - 2  
Edmonton - Detroit 2 - 3  
Ottawa - Arizona 2 - 3  
Washington - San Jose 6 - 6  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Nürnberg 1 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug 2 - Chaux-de-Fonds 1 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Karlskrona 4 - 1  
Oskarshamn - Almtuna 7 - 2  
Pantern Malmö - Björklöven 2 - 2  
Södertälje - AIK 3 - 3  
Vita Hasten - Leksand 2 - 3  
Västeras - Karlskoga 3 - 2  
Västervik - Tingsryd 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Rögle 4 - 6  
Örebro - Växjö 4 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Dizel Penza 5 - 1  
Chengdu - Szarov 2 - 2  
Heilongjiang - Tambov 1 - 3  
Izssztal Izsevszk - Ermak Angarszk 1 - 0  
Molot Perm - Szokol Krasznojarszk 1 - 3  
Szarjarka Karaganda - SZKA-Neva 2 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Dinamo Szentpétervár 2 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - Tohoku Blades 3 - 0  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Illawarra 113 - 89  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Nanterre 81 - 92  
Hapoel Holon - Iberostar Tenerife 77 - 88  
PAOK - Opava 93 - 43  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Antwerpen 82 - 78  
Dijon - Lietkabelis 99 - 91  
Fuenlabrada - AEK Athén 82 - 90  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Olimpija Ljubljana 82 - 74  
Virtus Bologna - Besiktas 70 - 71  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paulistano - Pinheiros 85 - 91  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokoli Hradec Kralove - Ostrava 88 - 75  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Seoul Knights 77 - 76  
Jeonju KCC Egis - Incheon Elephants 92 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Bucheon KEB 77 - 61  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - USK Praha 81 - 70  
Castors Braine - Polkowice 71 - 94  
Jekatyerinburg - Nagyezsda Orenburg 77 - 52  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Olympiakosz 75 - 58  
P. Avenida - TTT Riga 61 - 82  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Ulm 88 - 76  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Valencia 81 - 82  
Limoges - Unicaja Malaga 77 - 78  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - UNIKSZ Kazany 83 - 100  
MoraBanc Andorra - Zenit Szentpétervár 86 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MBA Moszkva - Girona 71 - 69  
Nantes Reze - Wisla Krakkó 67 - 87  
Ruzomberok - Tarbes 68 - 65  
UR Venezia - Lattes Montpellier 83 - 64  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Szolnok 102 - 95  
KB Prishtina - S. Oliver Würzburg 78 - 91  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Levszki Szófia 109 - 96  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Varese 59 - 74  
Sassari - Donar Groningen 97 - 74  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Avtodor Szaratov 88 - 80  
ZZ Leiden - Bakken Aarhus 89 - 85  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris BC - Chartres 90 - 82  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Portel - Antibes 72 - 79  
Paris Levallois - Reims 82 - 69  
Pau Orthez - Chalon sur Saone 88 - 92  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - TNT KaTropa 80 - 85  
Phoenix Fuelmasters - Columbian Dyip 108 - 98  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Toyama 80 - 71  
Chiba - Tokyo Alvark 81 - 79  
Hokkaido - Akita 69 - 76  
Kyoto - Nagoya Dolphins 83 - 89  
Rizing Fukuoka - Osaka 71 - 67  
Ryukyu Okinawa - Shiga 55 - 65  
Tochigi - Tokyo Sunrockers 81 - 62  
Toyohashi Neophoenix - Mikawa Kariya 89 - 94  
Yokohama - Kawasaki Brave Thunders 70 - 79  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Fujian 111 - 128  
Guangzhou - Bayi Rockets 108 - 89  
Nanjing Tongxi - Beijing Ducks 79 - 94  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gliwice - Zielona Gora 74 - 79  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - LA Clippers 106 - 98  
Oklahoma City - Portland 123 - 114  
Phoenix - Minnesota 91 - 118  
Toronto - Sacramento 120 - 105  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Hamburg 89 - 83  
Schalke - Hagen 72 - 86  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castello - Bilbao 74 - 62  
Granada - Melilla 76 - 85  
Huesca - Iberojet Palma 64 - 70  
Lleida - Prat Joventut 80 - 58  
Oviedo - Caceres 82 - 62  
Real Canoe - Ourense 62 - 90  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Zlatorog Lasko 79 - 68  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurmala/Fenikss - Kalev/Cramo 66 - 78  
Kalev Tallinn - VEF Riga 83 - 93  
Valmiera - Latvijas Univ. 87 - 63  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Herning-Ikast 26 - 29  
Nyköbing F. - Silkeborg 24 - 23  
Odense - EH Aalborg 34 - 27  
Randers - Viborg 26 - 21  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Siófok 23 - 31  
Mosonmagyaróvár - Dunaújváros 23 - 22  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Fana Bergen 40 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Thüringer HC 27 - 24  
Dortmund - Oldenburg 28 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Volgográd - Asztrahanocska 28 - 25  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - ABC Braga 27 - 21  
Fafe - Horta 21 - 22  
Madeira SAD - Boa Hora 29 - 27  
Maia - Avanca 26 - 29  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magura Cisnadiei - Slatina 22 - 19  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Sävehof 29 - 23  
Lugi - Boden 29 - 27  
Kézilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
vb 2019 - Hogyan szerepel Magyarország?    
vb 2019 - Magyarország vagy Egyiptom végez előrébb?    
vb 2019 - Magyarország vagy Horvátország végez előrébb?    
Kézilabda (vb, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Izland 32 - 29  
Franciaország - Horvátország 20 - 23  
Németország - Spanyolország 31 - 30  
vb 2019, I. csoport    
Kézilabda (vb, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Svédország 30 - 26  
Norvégia - Magyarország 35 - 26  
Tunézia - Egyiptom 23 - 30  
vb 2019, II. csoport    
vb, II.csop-Magyaro. hány gólt szerez a csoportban(5meccs)?    
vb, II.csop-Magyaro. hány gólt szerez a csoportban(5meccs)?    
vb,II.csop-Magyaro-nak hány pontja lesz a csoportban(5meccs)    
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hussein Dey - MC Alger 1 - 0  
Rouisset - Constantine 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burton - Manchester City 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Central Coast Mariners 1 - 0  
Perth Glory - Adelaide Utd. 0 - 0  
Wellington Phoenix - Sydney FC 0 - 1  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Saint-Gilloise 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pafosz - Arisz Limasszol 4 - 1  
Paralimni - Anorthoszisz Famaguszta 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polokwane City - Tshakhuma 1 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Entag El Harby - El Daklyeh 2 - 2  
Haras El Hodood - El Gouna 1 - 2  
Smouha - ENPPI 0 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - FCS Bukarest 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - Angers 3 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergerac Perigord - Orleans 2 - 2  
L'Entente Sannois - Nantes    
Marignane - Croix 0 - 0  
Paris SG - Strasbourg 2 - 0  
St-Etienne - Dijon 3 - 6  
St. Pryve - Rennes 0 - 2  
Viry-Chatillon - Caen 0 - 6  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Kisszamikosz 5 - 0  
Aszterasz Tripolisz - Larissza 5 - 3  
Atromitosz Periszteri - Apollon Szmirnisz 2 - 1  
Olympiakosz - Xanthi 3 - 1  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - F. Sittard 4 - 1  
Twente - Willem II 2 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - Nacional Asuncion 3 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hassania Agadir - Difaa El Jadidi 0 - 0  
Raja Casablanca - FAR Rabat 2 - 1  
RSB Berkane - FUS Rabat 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Juarez 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Lobos BUAP 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Leones Negros UDG 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Pisa 1 - 0  
Carrarese - Lucchese 3 - 1  
Cuneo - U23Juventus 2 - 1  
Olbia - Entella 2 - 1  
Piacenza - Gozzano 2 - 1  
Robur Siena - Pro Patria 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Bisceglie 3 - 0  
Paganese - Siracusa 1 - 1  
Potenza - Juve Stabia 0 - 0  
Reggina - Viterbese 3 - 1  
Rende - Monopoli 2 - 4  
Rieti - Virtus Francavilla 0 - 2  
Sicula Leonzio - Trapani 0 - 0  
Vibonese - Catanzaro 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Dep. Capiata 0 - 0  
Sol de America - Libertad Asuncion 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Sporting CP 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - St. Mirren 4 - 0  
Hamilton - Aberdeen 0 - 3  
Hearts - Dundee 1 - 2  
Kilmarnock - Rangers 2 - 1  
Motherwell - Hibernian 1 - 0  
St. Johnstone - Livingston 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sevilla - Barcelona 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Wehda 1 - 1  
Al-Taawon - Al-Shabab (KSA) 3 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Trabzonspor 1 - 3  
Bodrumspor - Yeni Malatyaspor 1 - 2  
Göztepe Izmír - Antalyaspor 3 - 0  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bolívia - U20Venezuela 0 - 1  
U20Chile - U20Brazília 1 - 0  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Vakifbank Istanbul 0 - 3  
Stuttgart - Marica Plovdiv 3 - 1  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Mincsanka Minszk 3 - 0  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Scandicci - Schwerin 3 - 0  
Röplabda (BL, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - CSM Bukarest 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - Mulhouse 0 - 3  
St-Raphael - Jedinstvo Brcko 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Calcit Ljubljana 3 - 2  
Hapoel Kfar Saba - Liberec 3 - 1  
Hermes Oostende - Aydin Bld. Spor 2 - 3  
HIT Gorica - Vasas 3 - 1  
Monza - Gent 3 - 2  
Schaffhausen - NUC Neuchatel 3 - 1  
Röplabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tours - Toulouse 3 - 2  
Röplabda (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Jastrzebski Wegiel 0 - 3  
Czarni Radom - Zawiercie 1 - 3  
Kedzierzyn-Kozle - Belchatow 3 - 0  
Stal Nysa - ONICO Varsó 1 - 3  
Röplabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Kecskemét 3 - 2  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Waldviertel 3 - 1  
Kamnik - Kazincbarcika 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Friedrichshafen 0 - 3  
Bühl - Haching 2 - 3  
Düren - Herrsching 2 - 3  
Giesen - United Frankfurt 3 - 1  
Lüneburg - Netzhoppers Bestensee 3 - 0  
Röplabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Padova 3 - 1  
Trentino - Verona 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Novij Urengoj - Nova Novokujbisevszk 3 - 0  
Jaroszlavl - Zenit Kazany 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BB - Plevne 2 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-K. Duda - Rapport R. 0 - 1  
J. van Foreest - I. Nepomniachtchi 1 - 0  
Liren Ding - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - V. Anand 1 - 0  
S. Shankland - T. Radjabov 0.5 - 0.5  
S.G. Vidit - V. Kramnik 1 - 0  
V. Fedoseev - A. Giri 0 - 1  
Snooker (Championship League, 6.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - S. Maguire (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
B. Hawkins - A. Carter 3 - 1  
B. Hawkins - D.B. Gilbert 3 - 1  
D.B. Gilbert - Xiao Guodong 3 - 0  
M. Gould - A. Carter (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
M. Gould - Mark Davis 1 - 3  
Mark Davis - A. Carter (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
Mark Davis - D.B. Gilbert (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
S. Maguire - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
S. Maguire - D.B. Gilbert 3 - 2  
Xiao Guodong - M. Gould 0 - 3  
Xiao Guodong - Mark Davis (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
Tenisz (Andrezieux-Boutheon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schoofs - A. Hesse 2 - 0  
C. Burel - K. Dunne 2 - 0  
J. Gervais - G. Desperrier 2 - 1  
K. Hobgarski - A. Albie 1 - 2  
K. Zavatska - A. Lottner 0 - 2  
L. Gjorcheska - G. Gatto-Monticone 0 - 2  
M. Georges - M. Di Giuseppe 2 - 0  
M. Melnikova - A. Bolsova Zadoinov 2 - 1  
O. Doroshina - R. Sramkova 1 - 2  
O. Saez Larra - C. Bucsa 1 - 2  
P. Hercog - E.G. Ruse 2 - 0  
T. Andrianjafitrimo - Mar. Sanchez 1 - 2  
V. Diatchenko - F. Di Sarra 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Raonic - L. Pouille 1 - 3  
N. Djokovic - K. Nishikori    
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Bryan B / Bryan M 2 - 0  
Kubot L / Zeballos H - Harrison R / Querrey S 1 - 2  
Murray J / Soares B - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Osaka - E. Svitolina 2 - 0  
S. Williams - Kar. Pliskova 1 - 2  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brady J / Riske A - Babos/Mladenovic 0 - 2  
Stosur S / Zhang S - Strycova B / Vondrousova M 2 - 1  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Pavic M - Martinez Sanchez M J / Skupski N 1 - 2  
Krejcikova B / Ram R - Groenefeld A-L / Farah R 2 - 0  
Sharma A / Smith J P - Mattek-Sands B / Murray J 2 - 0  
Spears A / Cabal J-S - Melichar N / Soares B 0 - 2  
Tenisz (Burnie, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - J. Clarke 0 - 2  
A. Zhurbin - S. Robert 1 - 2  
C. O'Connell - Go Soeda 0 - 2  
G. Clezar - J. Beale 0 - 2  
Hir. Moriya - Zhe Li 0 - 2  
K. Majchrzak - D. Sela 2 - 1  
M. Banes - L.G.M. Harris 2 - 0  
M. Basic - L. Saville 2 - 1  
Tenisz (Burnie, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banes M / Bourchier H - Grills J / Vukic A 2 - 1  
Behar A / Lopez-Perez E - Diez S / Zhurbin A 2 - 0  
Draganja T / Yang T - Harris L G M / Sela D 0 - 2  
Fruttero J-P / Perez Sanz - Ratiwatana / Ratiwatana 2 - 0  
Purcell M / Saville L - Polmans M / Reid M 2 - 0  
Tenisz (Burnie, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bai - L. Cabrera 0 - 2  
Ari. Rodionova - N. Hibino 2 - 0  
B. Woolcock - N. Bains 2 - 0  
Ell. Perez - Xiyu Wang 1 - 2  
G. Da Silva Fick - P. Badosa Gibert 0 - 2  
Gab. Taylor - I.M. Bara    
I. Khromacheva - Asia Muhammad 0 - 2  
J. Elie - K. Swan 0 - 2  
J. Fourlis - S. Soler-Espinosa 0 - 2  
M. Kostyuk - Kai-Chen Chang 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - N. Podoroska 2 - 0  
Z. Hives - E. Rybakina 2 - 0  
Tenisz (Newport Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - M. Cressy 2 - 0  
C. Altamirano - V. Estrella Burgos 2 - 0  
Chr. Harrison - R. Quiroz 0 - 2  
Dar. King - B. Bonzi 2 - 0  
Dus. Brown - B. Klahn    
Dus. Brown - O.A.D. Ayeni 2 - 1  
E. Couacaud - E. Escobedo 2 - 0  
Kai. Uchida - P. Polansky 2 - 1  
M. Krueger - M. McDonald 0 - 2  
T.H. Fritz - M. Giron 2 - 1  
Tenisz (Newport Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Jung J - Kwiatkowski T / Rubin N 2 - 0  
Gonzales R / Pasha N - Galloway R / Lammons N 0 - 2  
Kecmanovic M / King D - Blanch U / Redlicki M 2 - 1  
King E / Reese H - Monroe N / Reyes-Varela M 2 - 1  
Tenisz (Newport Beach, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.V. Andreescu - K. Volynets 2 - 0  
F. di Lorenzo - J. Pegula 0 - 2  
G. Olmos - N. Gibbs 0 - 2  
Hanna Chang - T. Townsend 0 - 2  
J.B. Teichmann - J. Jaksic 2 - 0  
L. Davis - V. Lepchenko 2 - 0  
M. Brengle - R. Zarazua 1 - 2  
M. Hibi - Claire Liu 0 - 2  
R. Peterson - K. Ahn 2 - 0  
S. Vickery - H. Tan    
S. Zhuk - K. Sebov 0 - 2  
Y. Wickmayer - A. Kiick 0 - 2  
Tenisz (Newport Beach, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarachi A / Olmos G - Marchetti G / Zarazua R 2 - 0  
Mchale C / Van Der Hoek R - Cako J / Davis L 0 - 2  
Tenisz (Punta del Este, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tabilo - F. Arguello 0 - 2  
And. Martin - J.P. Sorgi 2 - 0  
F. Bagnis - A. Muller 2 - 1  
G. Villanueva - N. Serdarusic 1 - 2  
K. Coppejans - C. Ugo Carabelli 2 - 0  
M. Cuevas - T. Lipovsek Puches 1 - 2  
M.F. Descotte - A. Collarini 0 - 2  
M.T. Barrios Vera - A. Giannessi 2 - 0  
P.S. Varillas - G. Quinzi 1 - 2  
R. Dutra da Silva - Ale. Gonzalez 2 - 0  
Tenisz (Punta del Este, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown P / Ornago F - Marrero D / Monteiro T 1 - 2  
Cacic N / Martin A - Cuevas M / Dellien H 0 - 2  
Lipovsek Puches/Londero - Coppejans K / Serdarusic N 1 - 2  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - C. Lestienne 2 - 1  
A. Mannarino - J. Rodionov 1 - 2  
Den. Novak - R. Brancaccio 1 - 2  
E. Karlovskiy - S. Travaglia    
E. Karlovskiy - Y. Mertens 0 - 2  
E. Ymer - F. Reboul 2 - 0  
J. Ward - B. Paire 0 - 2  
L. Rosol - G. Barrere 2 - 1  
Z. Kolar - Ant. Hoang 0 - 2  
Tenisz (Rennes, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranco Cosano J / Branc - Neis F / Raja P 0 - 2  
Eysseric J / Halys Q - Janvier M / Kuzmanov D 2 - 0  
Furness E / Guinard M - Junaid R / Shamasdin A 0 - 2  
Jacq G / Voljacques H - Auger-Aliassime F / Ocleppo J 2 - 1  
Margaroli L / Vega Hernan - Moutet C / Stakhovsky S 2 - 0  
Pel D / Sancic A - Martin F / Nys H 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Wan Ho Son 2 - 1  
A.S. Ginting - K. Parupalli 2 - 0  
Guangzu Lu - Yuqi Shi 0 - 2  
H-K. Vittinghus - K. Phetpradab 2 - 1  
Junpeng Zhao - Dan Lin 2 - 1  
K. Wangcharoen - S. Avihingsanon 2 - 1  
Ken. Momota - J.O. Jörgensen 2 - 0  
Long Chen - B. Sai Praneeth 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - Ken. Nishimoto 1 - 2  
R. Gemke - Jon. Christie    
S.D. Kuncoro - S.H. Rhustavito 1 - 2  
T. Saensomboonsuk - K. Tsuneyama 0 - 2  
T. Sitthikom - Kaz. Sakai 2 - 0  
V. Axelsen - Sub. Dey 2 - 1  
Zii Jia Lee - Tien Chen Chou 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - LEE J-H / Yang P-H 2 - 0  
Apisuk I / Viriyangkura T - Angriawan B / Hardianto H 0 - 2  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Inoue T / Kaneko Y 2 - 0  
Chia A / Soh W Y - Ahsan M / Setiawan H 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Lamsfuss M / Seidel M E 2 - 1  
He J / Tan Q - Ong Y S / Teo E Y 0 - 2  
Hoki T / Kobayashi Y - Choi S / Seo S J 0 - 2  
Isara B / Jongjit M - Han C / Zhou H 0 - 2  
Kamura T / Sonoda K - Goh V S / Tan W K 2 - 0  
Kim G J / Lee Y D - Bö M / Mogensen C 2 - 0  
Kittinupong K / Dechapol - Liao M C / Su C H 2 - 1  
Ko S H / Shin B C - Junhui L / Yuchen L 0 - 2  
Kolding M P / Nohr N - Attri M / Sumeeth R B 1 - 2  
Wahyu N A P / Ade Y S - Ivanov V / Sozonov I 2 - 1  
Yao C L / Han Y P - Endo H / Watanabe Y 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - Yue Han 2 - 1  
B. Ongbumrungpan - Yanyan Cai 2 - 0  
Bing Jiao He - Jin Wei Goh 2 - 1  
C. Birch - P. Chochuwong 1 - 2  
E. Kosetskaya - Nit. Jindapol 0 - 2  
F. Fitriani - L. Kjaersfeldt 2 - 0  
G. Mariska - A. Ohori 2 - 1  
Ga Eun Kim - Ji Hyun Sung 2 - 1  
L.A. Mainaky - Say. Takahashi 0 - 2  
Noz. Okuhara - Xiaoxin Chen 0 - 2  
S. Nehwal - D.D. Ayustine 2 - 1  
S.S.Y. Cheah - R. Intanon 0 - 2  
Xuerui Li - S. Pusarla Venkata 1 - 2  
Y.Y. Susanto - Yufei Chen 1 - 2  
Yiman Zhang - C. Marin 0 - 2  
Yu Po Pai - R. Hartawan 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chayanit C / Muenwong P - Pai Y P / Wu T J 0 - 2  
Chow M K / Lee M Y - Bolotova E / Davletova A 2 - 0  
Fukushima Y / Hirota S - Chang Y N / Jung K E 0 - 2  
Hoo V / Yap C W - Imanuela A / Ramadhanti S 2 - 0  
Hsu Y C / Hu L F - Barkah Y / Sugiarto J F 2 - 0  
Istarani N K M / Pradipta - Liu X / Xia Y 0 - 2  
Kusumah T O / Sukoco V A - Anjani D B / Cahyaning D D 1 - 2  
Lu C / Ya X - Birch C / Smith L 0 - 2  
Ponnappa A / Reddy N S - Kititharakul J / Prajongj 0 - 2  
Stoeva G / Stoeva S - Polii G / Rahayu A 0 - 2  
Supajirakul/Taerattanach. - Matsutomo Mi/ Takahashi A 0 - 2  
Takahata Y / Sakuramoto A - Du Y / Li Y H 0 - 2  
Tanaka S / Yonemoto K - Haris D D / Putri V 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Higashino A / Watanabe Y - Lee C H / Lu C Y 2 - 0  
Lane B / Pugh J - Hsu Y C / Lin C Y 2 - 1  
Puavaranukroh/Taerattanac - Kusharjanto R N / Ramadha 2 - 0  
Ramadiansyah A / Saufika - Seo S J / Chae Y 0 - 2  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - Steaua Bukarest 11 - 8  
Crvena zvezda - Eger 12 - 13  
Dinamo Moszkva - Recco 5 - 14  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Olympiakosz 10 - 6  
Spandau Berlin - Waspo Hannover 15 - 9  
Sport Management - Jadran Split 9 - 8  
Szolnok - Mladost Zagreb 11 - 8  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - OSC 11 - 10  
Marseille - Ortigia 7 - 4

 

2019.01.22.
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikkelin Kampparit - WP-35 5 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Kalmarsund 6 - 7  
Pixbo Wallenstam - Storvreta 6 - 9  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ontario Reign - San Diego 1 - 4  
San Jose Barracuda - Bakersfield 5 - 5  
Springfield - Laval 3 - 3  
Tucson - Texas Stars 6 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Trinec 4 - 3  
Plzen - Chomutov 3 - 2  
Sparta Praha - Brno 1 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Odense 3 - 3  
Esbjerg - Herlev Eagles 2 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Sahtar Szoligorszk 3 - 0  
Metallurg Zslobin - Gomel 3 - 2  
Nyeman Grodno - Lida 5 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - Kalpa 4 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglet - Rouen 2 - 5  
Gap - Amiens 2 - 2  
Grenoble - Strasbourg 6 - 2  
Lyon - Bordeaux 2 - 2  
Mulhouse - Chamonix-Morzine 3 - 3  
Nice - Angers 3 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Avangard Omszk 4 - 1  
Amur Habarovszk - Szibir Novoszibirszk 2 - 4  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Traktor Cseljabinszk 3 - 0  
Dinamo Riga - Slovan Bratislava 3 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - CSZKA Moszkva 2 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Barisz Asztana 1 - 3  
Red Star Kunlun - Szalavat Julajev Ufa 2 - 2  
SZKA Szentpétervár - Dinamo Minszk 5 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Podhale Nowy Targ 2 - 1  
Nesta Torun - Jastrzebie 2 - 5  
Stoczniowiec Gdansk - Unia Oswiecim 3 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Comarch Cracovia 5 - 4  
Jégkorong (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - FTC 0 - 3  
Fehérvár - MAC 6 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Florida - San Jose 6 - 2  
Las Vegas - Minnesota 2 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Heilbronn 6 - 3  
Crimmitschau - Tölzer Löwen 6 - 3  
Deggendorf - Lausitzer Füchse 4 - 0  
Dresden - Bad Nauheim 4 - 2  
Kassel - Frankfurt Löwen 4 - 1  
Kaufbeuren - Bietigheim/Bissingen 4 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Ajoie 2 - 3  
GCK Lions - Olten 0 - 11  
Thurgau - Langenthal 3 - 5  
Visp - Winterthur 3 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Davos 4 - 2  
Biel - Lugano 3 - 5  
Fribourg - Zürich Lions 7 - 2  
Langnau Tigers - Rapperswil 5 - 3  
Lausanne - Bern 2 - 5  
Zug - Servette 5 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Djurgarden 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Ucsali - Zauralje Kurgan 2 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Cselmet Cseljabinszk 6 - 0  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - Tohoku Blades 1 - 1  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Avellino 96 - 88  
Le Mans - Nyizsnyij Novgorod 89 - 74  
Ludwigsburg - Ventspils 81 - 99  
Murcia - Anwil Wloclawek 78 - 70  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Telekom Bonn 69 - 73  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Hapoel Jerusalem 80 - 111  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Bayreuth 82 - 62  
Promitheasz Patra - Strasbourg 77 - 64  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - BC Brasilia 75 - 76  
Botafogo - Cearense 78 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Rytas Vilnius 87 - 85  
Monaco - Partizan Belgrád 68 - 71  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Skyliners Frankfurt 75 - 52  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Balkan Botevgrad 65 - 64  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Rouen 88 - 92  
Sorgues - Nancy 77 - 92  
Souffelweyersheim - Aix Maurienne 79 - 60  
Vendee Challans - Gries-Oberhoffen 78 - 100  
Vichy-Clermont - Caen 86 - 73  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Xinjiang 117 - 103  
Qingdao - Sichuan 112 - 121  
Shanghai Sharks - Shandong 108 - 110  
Shanxi - Zhejiang Chouzhou 102 - 102, h.u. 115 - 110  
Shenzhen - Jiangsu Dragons 113 - 106  
Tianjin - Guangdong 119 - 124  
Zhejiang Guangsha - Jilin 118 - 107  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Miami 107 - 99  
LA Lakers - Golden State 111 - 130  
Philadelphia - Houston 121 - 93  
Utah - Portland 104 - 109  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göttingen - Bayern München 71 - 84  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Palencia 81 - 63  
Leyma Coruna - Betis 65 - 65, h.u. 70 - 78  
Saenz Horeca Araberri - Valladolid 78 - 82  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapla - VEF Riga 71 - 77  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Skanderborg 29 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Metz 23 - 36  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubius Galati - Municipal Craiova 19 - 22  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MC Oran - JS Saoura 1 - 1  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ES Setif - USM Alger 3 - 1  
Paradou - El Harrach 3 - 0  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Port Vale 3 - 0  
Bury - Oxford Utd. 5 - 2  
Portsmouth - Peterborough 1 - 0  
Sunderland - U21Manchester City 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plymouth - Walsall 2 - 1  
Wimbledon - Fleetwood 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forest Green - Grimsby 3 - 0  
Yeovil - Lincoln 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Western Sydney Wanderers 4 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Highlands Park - Mamelodi Sundowns 1 - 2  
Orlando Pirates - Baroka 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Hajduk Split 1 - 4  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andrezieux Boutheon - Lyon Duchere 1 - 2  
Monaco - Metz 1 - 3  
Nancy - Guingamp 1 - 1  
Sete - Lille 0 - 1  
Toulouse - Reims 3 - 3  
Villefranche sur Saone - Les Herbiers 2 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panioniosz - Giannina 2 - 0  
PAOK - Panahaiki 5 - 0  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Vitesse 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi Haifa 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Gubbio 1 - 2  
Fano - Südtirol 0 - 3  
Feralpisalo - Ternana 3 - 2  
Giana Erminio - Fermana 1 - 1  
Pesaro - Sambenedettese 1 - 1  
Ravenna - Triestina 2 - 2  
Renate - Monza 0 - 0  
Rimini - Vicenza 0 - 0  
Teramo - Imolese 0 - 2  
Virtus Verona - Pordenone 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - River Plate Asuncion 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Porto 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe - Valencia 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Kayserispor 0 - 0  
Boluspor - Galatasaray 0 - 1  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Ecuador 0 - 1  
U20Paraguay - U20Peru 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Norvégia 1 - 0  
Olaszország - Wales 2 - 0  
Spanyolország - USA 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Bahrein 1 - 1  
Katar - Irak 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newry City - Linfield 0 - 2  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Eczacibasi Istanbul 1 - 3  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Novara 0 - 3  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Conegliano 0 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 1  
Prostejov - Alba Blaj 0 - 3  
Sliedrecht - Stiinta Bacau 0 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Cannet - Beroe Stara Zagora 3 - 1  
Thira - Kuusamo 3 - 1  
Röplabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaumont - Nice 3 - 0  
Nantes - Narbonne 1 - 3  
Poitevin Poitiers - Rennes 1 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Yunnan 3 - 0  
Henan - Hebei 3 - 0  
Sichuan - Zhejiang 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Jiangsu 3 - 1  
Guangdong - Fujian 3 - 0  
Liaoning - Shanghai 3 - 2  
Shangdong - Tianjin 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Ural Ufa 2 - 3  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Lokomotív Novoszibirszk 0 - 3  
Kuzbassz Kemerovo - Jugra Szurgut 3 - 2  
Zenit Szentpétervár - Dinamo-LO 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Afyon Bld. Spor 3 - 0  
Inegol Bld. Spor - Galatasaray 0 - 3  
Maliye Piyango Ankara - Arhavi Bld. Spor 3 - 1  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - J. van Foreest 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - S.G. Vidit 1 - 0  
Rapport R. - V. Anand 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - J-K. Duda 0.5 - 0.5  
S. Shankland - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
T. Radjabov - V. Fedoseev 0 - 1  
V. Kramnik - Liren Ding 0.5 - 0.5  
Snooker (Championship League, 5.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - A. Carter 2 - 3  
A. McGill - B. Hawkins 3 - 1  
A. McGill - M. Selby 1 - 3  
B. Hawkins - M. Selby (3 nyert frame-ig)    
D.B. Gilbert - A. Carter 3 - 1  
D.B. Gilbert - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
J. Perry - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
J. Perry - M. Selby (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
L. Brecel - A. Carter    
S. Maguire - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
S. Maguire - D.B. Gilbert (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
S. Maguire - L. Brecel    
S. Maguire - M. Selby (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
S. Maguire - M. Selby (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
Tenisz (Andrezieux-Boutheon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zarycka - I. Shinikova 0 - 2  
J. Paolini - Y. Bonaventure 0 - 2  
S. Reix - T. Korpatsch 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Tiafoe - R. Nadal 0 - 3  
R. Bautista-Agut - S. Tsitsipas 1 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mayer L / Sousa J - Klaasen R / Venus M 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - D.R. Collins 1 - 2  
P. Kvitova - A. Barty 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Srebotnik K - Babos/Mladenovic 0 - 2  
Chan H-C / Chan L - Brady J / Riske A 0 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Stosur S / Zhang S 0 - 2  
Strycova B / Vondrousova - Klepac A / Martinez S 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Fucsovics M - Melichar N / Soares B 0 - 2  
Dabrowski G / Pavic M - Chan H-C / Rojer J-J 2 - 0  
Krejcikova B / Ram R - Swiatek I / Kubot L 2 - 1  
Stosur S / Paes L - Groenefeld A-L / Farah R 1 - 2  
Tenisz (Burnie, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mousley - J. Beale    
Di Wu - C. O'Connell 0 - 2  
F. Gaio - S. Diez 1 - 2  
G.M. Moroni - S. Fanselow 1 - 2  
J. Duckworth - M. Polmans 1 - 2  
J. Grills - M. Safwat 0 - 2  
M. Purcell - S. Ofner 2 - 0  
P. Martinez Portero - H. Bourchier 1 - 2  
S. Doumbia - L. Saville 0 - 2  
S. Napolitano - N. Kuhn 2 - 0  
T. Lamasine - D. Sela 1 - 2  
Yunseong Chung - L. Giustino 0 - 2  
Tenisz (Burnie, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic M / Brkic T - Martinez P / Mousley B 2 - 1  
Li Z / Soeda G - Harris A / Santillan A 0 - 2  
Moriya H / Safwat M - Nedunchezhiyan J / Verbeek S 1 - 2  
Tenisz (Burnie, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haddad Maia - G. Garcia Perez 0 - 2  
D. Aiava - Stollár F.    
E. Gorgodze - A. Zaja 2 - 1  
V. Tomova - M. Zanevska 2 - 0  
Tenisz (Newport Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - M. Cressy 0 - 2  
B. Fratangelo - J.C. Aragone 0 - 2  
Chr. Harrison - J. Choinski 2 - 1  
D. Köpfer - T. Bellucci 0 - 2  
D. Novikov - A. Pavic 2 - 0  
D. Novikov - C. Eubanks 2 - 1  
Dan. Petrovic - M. Kecmanovic 0 - 2  
Don. Young - N. Rubin 2 - 0  
Dus. Brown - M. Arevalo 2 - 1  
Evan Song - Kai. Uchida 0 - 2  
Jas. Jung - S. Giraldo 2 - 0  
P. Lorenzi - F. Peliwo 1 - 2  
T-S. Kwiatkowski - V. Estrella Burgos 0 - 2  
Tenisz (Newport Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Vasilevski A - Lawson A / Polansky P 2 - 1  
Oliveira G / Vavassori A - Escobar G / Maytin R 0 - 2  
Tenisz (Newport Beach, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Lao - K. Day 0 - 2  
G. Olmos - V. Savinykh 2 - 0  
K. Ahn - U. Radwanska 2 - 0  
K. Day - E. Bouchard 1 - 2  
M. Osaka - K. Volynets 0 - 2  
Mis. Doi - C. McHale 1 - 2  
O. Rogowska - M. Bouzkova 1 - 2  
R. Marino - R. Zarazua 0 - 2  
S. Karatantcheva - L. Davis 0 - 2  
V. Cepede Royg - T. Maria 0 - 2  
Tenisz (Newport Beach, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gleason Q / Stefani L - Brengle M / Teichmann J 2 - 0  
Townsend T / Wickmayer Y - Loeb J / Peterson R 2 - 1  
Tenisz (Punta del Este, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tabilo - S. Gille 2 - 0  
C. Boluda-Purkiss - J.I. Londero 0 - 2  
F. Coria - J.P. Ficovich 0 - 2  
F. Diaz Acosta - M.T. Barrios Vera 0 - 2  
G. Lama - P. Cachin 2 - 0  
M. Zukas - C. Ugo Carabelli 1 - 2  
M.F. Descotte - Ped. Sakamoto 2 - 0  
Mar.Eriksson - P.S. Varillas 0 - 2  
R. Olivo - H. Dellien 1 - 2  
T. Monteiro - J. Souza 2 - 0  
Tenisz (Punta del Este, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arguello F / Galdos S - Llanes F / Troche E 2 - 0  
Eriksson M / Romboli F - Andreozzi G / Duran G 0 - 2  
Gille S / Vliegen J - Agamenone F / Bagnis F 2 - 0  
Gonzalez A / Olivo R - Basso A / Giannessi A 2 - 1  
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Masur - Q. Halys 0 - 2  
E. Karlovskiy - R. Molleker 2 - 0  
F. Auger Alliassime - A. Karatsev 0 - 2  
F. Reboul - D. Gimeno-Traver 2 - 0  
G. Jacq - R. Brancaccio    
J. Barranco Cosano - Z. Kolar 0 - 2  
M. Guinard - R. Berankis 0 - 2  
N. Gombos - M. Baghdatis 1 - 2  
O. Otte - C. Moutet 0 - 2  
S. Caruso - V. Galovic 2 - 1  
S. Stakhovsky - E. Furness 2 - 1  
Y. Maden - A. Bublik 2 - 0  
Tenisz (Rennes, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends/Weissborn - Cornut-Chauvinc A / Paire B 2 - 0  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Melzer J / Polasek F 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Kaneko Y / Matsumoto M 2 - 0  
Cahyono A B / Kandow W O - Chan P S / Goh L Y 0 - 2  
Chopra P J / Siki Reddy N - Ahmad T / Natsir L 0 - 2  
Ellis M / Smith L - Prasetya A E / Islami M G 2 - 1  
Hoki T / Nagahara W - Gondo K / Kurihara A 2 - 0  
Jordan P / Oktavianti M D - Jiting H / Yue D 2 - 1  
Lamsfuss M / Herttrich I - Ronald R / Susanto D 2 - 0  
Puangpuapech N / Amitrapa - Lu K / Lu C 0 - 2  
Rivaldy R / Mentari P H - Dimova E / Dremin E 2 - 1  
Seidel M E / Linda E - Goh S H / Lai S J 1 - 2  
Tan K M / Lai P J - Faizal H / Widjaja G E 1 - 2  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Brescia 8 - 8  

 

2019.01.21.
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - New England 31 - 31  
Bandy (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Stabaek (2.m.) 2 - 5  
Ready Oslo - Ullern (2.m.) 0 - 4  
Sarpsborg - Drammen (2.m.) 4 - 6  
Ulleval - Solberg (2.m.) 4 - 6  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuzbassz Kemerovo - Murman Murmanszk 3 - 4  
Rogyina Kirov - Bajkal Irkutszk 3 - 13  
Start Nyizsnyij Novgorod - SZKA Nyeftjanyik 4 - 9  
Szibszelmas Novoszibirszk - Dinamo Moszkva 1 - 2  
Ural Trubnyik - Dinamo Kazany 7 - 3  
Volga Uljanovszk - Jenyiszej Krasznojarszk 4 - 9  
Zorkij Krasznogorszk - Sztroitel Sziktivkar 3 - 4  
Golf (Desert Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Desert Classic 2019    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Hershey 1 - 4  
Iowa - Rockford 4 - 1  
Providence - Hartford 5 - 2  
Stockton - Colorado Eagles 1 - 1  
Syracuse - Binghamton 2 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley 1 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Ceske Budejovice - Litomerice 5 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Csíkszereda 3 - 2  
Debrecen - Gyergyói HK 5 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Szeversztal Cserepovec 1 - 1  
Jokerit - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 1 - 2  
Szpartak Moszkva - Torp. Nyizsnyij Novgorod 6 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Nashville 1 - 4  
Edmonton - Carolina 4 - 7  
Los Angeles - St. Louis 4 - 3  
Toronto - Arizona 2 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pantern Malmö - Leksand 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Tambov 2 - 2  
Heilongjiang - Szarov 8 - 3  
Himik Voszkreszenszk - Dinamo Szentpétervár 3 - 1  
Izssztal Izsevszk - Szokol Krasznojarszk 1 - 2  
Molot Perm - Metallurg Novokuznyeck 2 - 4  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Ermak Angarszk 6 - 0  
Szarjarka Karaganda - Rubin Tyumeny 0 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Jugra Hanti-Manszijszk 5 - 2  
Zvezda Csehov - SZKA-Neva 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Cedevita Zagreb 80 - 78  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - NZ Breakers 91 - 91, h.u. 106 - 98  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogi das Cruzes - Minas 65 - 64  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Cheongju Stars 71 - 79  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Reims 98 - 86  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ifesztosz Limnosz - Panathinaikosz 62 - 84  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel Eilat 81 - 100  
Maccabi Rishon - Maccabi Ashdod 92 - 79  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Zielona Gora 72 - 81  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Orlando 103 - 122  
Brooklyn - Sacramento 123 - 94  
Cleveland - Chicago 88 - 104  
Indiana - Charlotte 120 - 95  
Memphis - New Orleans 85 - 105  
Milwaukee - Dallas 116 - 106  
Minnesota - Phoenix 116 - 114  
New York - Oklahoma City 109 - 127  
San Antonio - LA Clippers 95 - 103  
Washington - Detroit 101 - 87  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Sencur Kranj 82 - 70  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Izsevszk - Lucs Moszkva 17 - 27  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Zalau 44 - 36  
Kézilabda (vb, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Németország (Helyszín: Németország) 21 - 22  
Spanyolország - Brazília 36 - 24  
Kézilabda (vb, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Dánia (Helyszín: Dánia) 20 - 26  
Svédország - Norvégia 27 - 30  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belouizdad - SA Mohammadia 3 - 0  
USM Annaba - Bordj Bou Arreridj 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - West Bromwich 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - Royal Pari Santa Cruz 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Katokopia - AEK Larnaka 0 - 5  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Red Star 93 1 - 0  
Paris FC - Brest 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - Panathinaikosz 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV 2 - Maastricht 2 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Nazareth Illit 1 - 3  
Hapoel Acre - Hapoel Ramat Hasharon 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel TA 1 - 1  
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Hadera 3 - 1  
Maccabi TA - Beitar Jerusalem 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Dep. Toluca 1 - 0  
Leon - Tijuana 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genoa - Milan 0 - 2  
Juventus - Chievo 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spezia - Venezia 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albissola - Novara 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Elche 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Espanyol 3 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fayha - Al-Nassr 0 - 6  
Al-Hilal (KSA) - Al-Faisaly 3 - 2  
Al-Taqaddum - Al-Ittihad (KSA) 0 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elazigspor - Adanaspor 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Fenerbahce 1 - 1  
Kasimpasa - Rizespor 0 - 1  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Brazília - U20Venezuela 2 - 1  
U20Kolumbia - U20Bolívia 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Finnország 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Üzbegisztán 0 - 0  
Egyesült Arab Emirátusok - Kirgizisztán 2 - 2  
Japán - Szaúd-Arábia 1 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - Olsztyn 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pila - Bydgoszcz 2 - 3  
Röplabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pénzügyőr - Kazincbarcika 3 - 1  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zagreb - Posojilnica Aich/Dob 0 - 3  
Röplabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Casalmaggiore 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canakkale Bld. Spor - Nilufer Bld. Spor 1 - 3  
Snooker (Championship League, 5.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - S. Maguire (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
A. McGill - D.B. Gilbert 1 - 3  
A. McGill - J. Perry (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
A. McGill - L. Brecel    
B. Hawkins - A. Carter (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
B. Hawkins - M. Selby (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
D.B. Gilbert - B. Hawkins (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
J. Perry - A. Carter (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
J. Perry - D.B. Gilbert (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
J. Perry - L. Brecel    
L. Brecel - B. Hawkins    
M. Selby - A. Carter (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
M. Selby - D.B. Gilbert 2 - 3  
M. Selby - L. Brecel    
S. Maguire - A. McGill (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
S. Maguire - J. Perry (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - M. Raonic 0 - 3  
B. Coric - L. Pouille 1 - 3  
N. Djokovic - D. Medvedev 3 - 1  
P. Carreno-Busta - K. Nishikori 2 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harrison R / Querrey S - Sock J / Withrow J 2 - 1  
Herbert P-H / Mahut N - Ram R / Salisbury J 2 - 1  
Kubot L / Zeballos H - Ellis B / Popyrin A 2 - 0  
Murray J / Soares B - Krawietz K / Mektic N 2 - 1  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Muguruza Blanco - Kar. Pliskova 0 - 2  
M. Keys - E. Svitolina 1 - 2  
N. Osaka - A. Sevastova 2 - 1  
S. Halep - S. Williams 1 - 2  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brady J / Riske A - Melichar N / Peschke K 2 - 0  
Cornet A / Martic P - Stosur S / Zhang S 0 - 2  
Flipkens/Larsson - Babos/Mladenovic 0 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Mertens E / Sabalenka A 2 - 1  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepac A / Roger-Vasselin - Sharma A / Smith J P 0 - 2  
Martinez Sanchez M J / Sk - Moore J / Whittington A 2 - 0  
Mladenovic K / Lindstedt - Mattek-Sands B / Murray J 0 - 2  
Spears A / Cabal J-S - Schuurs D / Middelkoop M 2 - 0  
Tenisz (Burnie, Australia, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H.N. Ly - J. Beale 0 - 2  
Tenisz (Burnie, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - N. Kuhn 0 - 2  
A. Zhurbin - Day. Kelly 2 - 0  
D. Altmaier - S. Diez 1 - 2  
H. Bourchier - H. Heliovaara    
J. Duckworth - A. Vukic 2 - 0  
J. Grills - E. Lopez-Perez 2 - 0  
J. Samper-Montana - Yunseong Chung 0 - 2  
M. Banes - C. Ilkel 2 - 1  
M. Purcell - D. Perez Sanz 2 - 0  
S. Fanselow - Tsung-Hua Yang 2 - 0  
T. Brkic - A. Bega 0 - 2  
Zhe Li - A. Harris 2 - 1  
Tenisz (Newport Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Petrovic - D.E. Galan Riveros 2 - 1  
G. Elias - T. Bellucci 0 - 2  
Gon. Oliveira - M. Giron 1 - 2  
M. Krueger - Evan King 2 - 0  
M. Vilella Martinez - E. Couacaud 0 - 2  
P. Kypson - Don. Young 0 - 2  
R. Cid Subervi - F. Peliwo 1 - 2  
Roy Smith - B. Bonzi 0 - 2  
S. Giraldo - R. Marcora 2 - 0  
U. Blanch - J.C. Aragone 1 - 2  
Tenisz (Newport Beach, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Danilina - M. Hibi 0 - 2  
C. McHale - R. Anderson 2 - 0  
F. di Lorenzo - Jia-Jing Lu 2 - 0  
G. Brodsky - A. Kiick 1 - 2  
H. Tan - K. Gerlach 2 - 0  
J. Jaksic - E. Halbauer 2 - 1  
J. Loeb - O. Rogowska 0 - 2  
K. Sebov - H. Giavara 2 - 0  
L. Rüffer - Hanna Chang 1 - 2  
M. Manasse - V. Cepede Royg 0 - 2  
Tenisz (Punta del Este, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Basso - C. Boluda-Purkiss 1 - 2  
Ale. Gonzalez - J.I. Galarza 2 - 0  
Emi. Gomez - V. Durasovic 2 - 0  
G. Lama - J.O. Gutierrez 2 - 0  
J. Menezes - A. Muller 0 - 2  
J. Souza - Pre. Brown 2 - 0  
J.P. Ficovich - F. Llanes 2 - 0  
J.P. Sorgi - F. Ornago 2 - 0  
R. Olivo - H. Casanova 2 - 0  
T. Seyboth Wild - G. Villanueva 1 - 2  
T.M. Etcheverry - T. Lipovsek Puches    
Tenisz (Rennes, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - E. Gerasimov 2 - 1  
A. Bublik - H. Gaston 2 - 1  
A. Cornut-Chauvinc - G. Barrere 0 - 2  
A. Karatsev - R. Safiullin    
C. Hemery - J. Ward 1 - 2  
E. Furness - F. Baldi 2 - 0  
M. Guinard - D. Kuzmanov 2 - 1  
M. Janvier - V. Galovic 1 - 2  
M. Moraing - O. Otte 0 - 2  
N. Gombos - C. Taberner 2 - 1  
N. Milojevic - D. Masur 1 - 2  
T. de Bakker - J. Rodionov 0 - 2  
Tenisz (Rennes-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Reboul - Q. Gueydan 2 - 1  
G. Jacq - Y. Mertens 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,