Tippmix eredmények - 2019. január 14-20.

2019-01-14
Tippmix eredmények - 2019. január 14-20.
2019.01.20.
Alpesi sí (Műlesiklás, Wengen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Noel - A. Pinturault 1 - 0  
D. Ryding - L. Meillard 1 - 0  
F. Neureuther - A. Myhrer 0 - 1  
H. Kristoffersen - M. Schwarz 1 - 0  
Mic. Matt - M. Feller 0 - 1  
Műlesiklás, Wengen 2019    
Műlesiklás, Wengen 2019 - Top 3    
R. Zenhausern - Dan. Yule 0 - 1  
S. Foss-Solevaag - M. Mölgg 0 - 1  
V. Muffat Jeandet - J-B. Grange 0 - 1  
Alpesi sí (Szuper-óriásm., női, Cortina)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Brignone - T. Worley    
L. Gut-Behrami - L. Vonn    
M. Shiffrin - I. Stuhec 1 - 0  
N. Fanchini - E. Curtoni 0 - 1  
R. Siebenhofer - N. Schmidhofer 0 - 1  
Szuper-óriásm., női, Cortina 2019    
Szuper-óriásm., női, Cortina 2019 - Top 3    
T. Weirather - R. Mowinckel 1 - 0  
V. Rebensburg - S. Venier    
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Orleans - LA Rams 23 - 23  
Asztalitenisz (Hungarian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chuqin Wang - Gaoyuan Lin 0 - 4  
Gaoyuan Lin - Xin Xu 4 - 0  
Zhendong Fan - Chuqin Wang 3 - 4  
Asztalitenisz (Hungarian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yuling Zhu - Meng Chen 2 - 4  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botnia Helsinki - WP-35 0 - 4  
JPS - Narukera Pori 8 - 2  
Mikkelin Kampparit - LRK Tornio 10 - 3  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broberg/Söderhamn - Västeräs 6 - 5  
Falu BS - Edsbyn 3 - 2  
Frillesas - Hammarby 2 - 5  
Motala - Villa Lidköping 3 - 3  
Sandviken - Vanersborg 5 - 3  
Sirius - Vetlanda 2 - 5  
Tellus - Bollnäs 2 - 5  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Cavalry - Perth Heat 5 - 4  
Geelong-Korea - Brisbane Bandits 3 - 4  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Otrokovice - Sparta Praha 4 - 5  
Stresovice - Bohemians Praha 9 - 6  
Vitkovice - Znojmo 10 - 5  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benlose - Frederikshavn 5 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Welhot Kuopio 6 - 6  
LaSB - Steelers Hämeenlinna 9 - 3  
OLS Oulu - Classic Tampere 5 - 7  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Harstad 3 - 3  
Greaker - Sarpsborg 10 - 8  
Slevik - Sandnes 8 - 4  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chur - St. Gallen 5 - 3  
Kloten-Bülach - Thun 5 - 4  
Köniz - Langnau 3 - 3  
Rychenberg Winterthur - Malans 6 - 8  
Uster - Zug 2 - 4  
Wiler-Ersigen - Grasshoppers 6 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Mullsjö 3 - 6  
Storvreta - Dalen 7 - 4  
Växjö - Linköping 11 - 4  
Örebro - Lindas Hovas 6 - 6  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuchu - Hokkaido 3 - 2  
Sendai - Oita 3 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Modicus Sandim 3 - 0  
Burinhosa - Sporting CP 2 - 4  
Fundao - Benfica 0 - 7  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Palma Futsal 3 - 6  
Golf (MitsubishiElectricChampionship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitsubishi Electric Championship 2019    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Providence 3 - 3  
Charlotte - Toronto Marlies 3 - 3  
Charlotte - Toronto Marlies (19:00) 0 - 5  
Chicago Wolves - Milwaukee 0 - 4  
Chicago Wolves - Rockford 2 - 2  
Colorado Eagles - Tucson 0 - 2  
Grand Rapids - Milwaukee 3 - 0  
Hartford - Springfield 0 - 3  
Iowa - Ontario Reign 4 - 2  
Lehigh Valley - Rochester 2 - 2  
Manitoba - San Antonio 4 - 2  
San Diego - Bakersfield 2 - 6  
Stockton - Texas Stars 4 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Belfast 5 - 2  
Dundee - Guildford 1 - 1  
Fife - Nottingham 2 - 2  
Manchester - Coventry 3 - 3  
Sheffield - Milton Keynes 2 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zubr Prerov - Slovan Ustecti Lvi 4 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Liberec 1 - 2  
Karlovy Vary - Chomutov 2 - 3  
Litvínov - Sparta Praha 1 - 4  
Mountfield HK - Vítkovice 3 - 1  
Pardubice - Olomouc 6 - 2  
Trinec - Plzen 5 - 5  
Zlín - Mladá Boleslav 4 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Herning 1 - 1  
Herlev Eagles - Esbjerg 4 - 4  
Odense - Aalborg 1 - 7  
Rödovre - Sönderjyske 5 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - KMH Budapest 1 - 3  
Csíkszereda - Vienna Capitals 2 5 - 5  
Dunaújváros - Debrecen 3 - 6  
Fehérvári Titánok - Újpest 4 - 7  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gap - Grenoble 1 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - GKS Tychy 1 - 6  
GKS Katowice - Podhale Nowy Targ 0 - 2  
Jastrzebie - Zaglebie Sosnowiec 10 - 1  
Unia Oswiecim - Nesta Torun 0 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Rangers 2 - 3  
Chicago - Washington 8 - 5  
Dallas - Winnipeg 4 - 2  
Edmonton - Calgary 2 - 5  
Las Vegas - Pittsburgh 7 - 3  
Minnesota - Columbus 2 - 1  
Montreal - Philadelphia 2 - 5  
Nashville - Florida 2 - 4  
NY Islanders - Anaheim 3 - 0  
St. Louis - Ottawa 3 - 2  
Tampa Bay - San Jose 6 - 3  
Vancouver - Detroit 3 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Lillehammer 4 - 4  
Storhamar - Valerenga 2 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Heilbronn 9 - 5  
Bayreuth - Crimmitschau 5 - 2  
Bietigheim/Bissingen - Frankfurt Löwen 3 - 3  
Deggendorf - Tölzer Löwen 2 - 4  
Freiburg - Dresden 3 - 3  
Kassel - Kaufbeuren 2 - 3  
Ravensburg - Lausitzer Füchse 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Bremerhaven 2 - 2  
Düsseldorf - Schwenningen 3 - 3  
Ingolstadt - Köln 3 - 2  
Krefeld - Nürnberg 2 - 4  
Mannheim - Iserlohn 4 - 3  
Straubing - München 5 - 6  
Wolfsburg - Eisbären Berlin 3 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Fehérvár 4 - 4  
Graz - Südtirol Bolzano 1 - 2  
Innsbruck - Znojmo 3 - 6  
Linz - Villach 5 - 0  
Vienna Capitals - Klagenfurt 2 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Kloten 5 - 0  
GCK Lions - Langenthal 6 - 8  
Thurgau - Biasca Ticino 4 - 1  
Visp - Olten 3 - 2  
Winterthur - Zug 2 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tingsryd - Karlskoga 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Zvolen 3 - 3  
Liptovsky Mikulas - B. Bystrica 5 - 3  
MAC - Nove Zamky 0 - 5  
Nitra - Diósgyőr 1 - 1  
Trencin - Poprad 1 - 1  
Zilina - Detva 4 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - CSZK Szamara 1 - 4  
Dizel Penza - Lada Toljatti 1 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang High1 - Tohoku Blades 2 - 2  
Kerékpár (Tour Down Under)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour Down Under 2019    
Kerékpár (Tour Down Under)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour Down Under 2019 - Top 3    
Kerékpár (Tour Down Under - 6. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hamilton - D. Pozzovivo 1 - 0  
D. Devenyns - D. Ulissi 0 - 1  
D. Impey - L.L. Sanchez Gil 1 - 0  
J. Hindley - B. O'Connor 1 - 0  
R. Porte - M. Woods 1 - 0  
T. Pogacar - J. Polanc 1 - 0  
Tour Down Under 2019 - 6. szakasz    
W. Poels - G. Bennett 1 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Olimpija Ljubljana 87 - 70  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Melbourne Utd. 84 - 79  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Liege 79 - 71  
Limburg - Mons 85 - 82  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Slavia Praha 83 - 68  
Trutnov - Zabiny Brno 61 - 89  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Suwon OK Savingbank 88 - 72  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Pau Orthez 81 - 68  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Lyon 63 - 67  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - NorthPort Batang Pier 90 - 95  
SM Beermen - Ginebra SM 99 - 91  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Periszteri 96 - 70  
Holargosz - Olympiakosz 61 - 61, h.u. 68 - 73  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athinaikosz - Eleftheria Moszhato 46 - 56  
Eszperidesz Kallithea - Kalyvia Thorikosz 73 - 82  
Proteasz Voula - Dafni 52 - 42  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Split - Hermes Zagreb 73 - 73, h.u. 86 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Hapoel Beer Sheva 86 - 78  
Hapoel TA - Maccabi TA 88 - 88, h.u. 104 - 94  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Zhejiang Chouzhou 99 - 100  
Fujian - Guangzhou 127 - 114  
Jilin - Xinjiang 110 - 98  
Shanxi - Jiangsu Dragons 114 - 110  
Tianjin - Shenzhen 93 - 107  
Zhejiang Guangsha - Qingdao 106 - 99  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krosno - Starogard Gdanski 100 - 92  
Rosa Radom - Ostrow Wielkopolski 80 - 84  
Szczecin - Spojnia Stargard 91 - 62  
Torun - Trefl Sopot 90 - 83  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Siauliai 96 - 67  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Boston 105 - 113  
Chicago - Miami 103 - 117  
Denver - Cleveland 124 - 102  
Detroit - Sacramento 101 - 103  
Houston - LA Lakers 120 - 120, h.u. 138 - 134  
Indiana - Dallas 111 - 99  
Orlando - Milwaukee 108 - 118  
Toronto - Memphis 119 - 90  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehingen - Karlsruhe 93 - 72  
Heidelberg - Tübingen 88 - 73  
Kosárlabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Telekom Bonn 90 - 87  
Skyliners Frankfurt - Alba Berlin 70 - 105  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - Jesi 96 - 65  
Cagliari - Roseto 87 - 77  
Cento - Ferrara 89 - 80  
Imola - Fortitudo Bologna 84 - 100  
Mantova - GSA Udine 82 - 64  
Montegranaro - Ravenna 74 - 65  
Verona - Forli 77 - 87  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Biella 77 - 76  
Casale Monferrato - Cassino 89 - 62  
Rieti - Siena 53 - 42  
Scafati - Axpo Legnano 95 - 87  
Tortona - Eurobasket Roma 88 - 81  
Trapani - Latina 97 - 83  
Treviglio - Capo D'Orlando 92 - 88  
Virtus Roma - Azimut Bergamo 70 - 70, h.u. 82 - 78  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Varese 78 - 73  
Brindisi - Olimpia Milano 101 - 92  
Cremona - Trento 84 - 89  
Pistoia - VL Pesaro 77 - 81  
Sassari - Reggio Emilia 82 - 71  
Torino - Venezia 66 - 73  
Virtus Bologna - Trieste 82 - 74  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Dike Napoli 56 - 67  
Broni - Lucca 73 - 71  
Eirene Ragusa - Famila Schio 80 - 74  
Empoli - San Martino di Lupari 61 - 52  
Vigarano - GEAS San Giovanni 93 - 74  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Inventa Kurszk 52 - 84  
Jenyiszej Krasznojarszk - Nagyezsda Orenburg 72 - 90  
Szpartak Noginszk - Szpartak Moszkva 68 - 80  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Oviedo 72 - 81  
Iberojet Palma - Lleida 85 - 57  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Barcelona 73 - 82  
Breogan Lugo - Valencia 65 - 77  
Burgos - Joventut Badalona 65 - 87  
Estudiantes - Gipuzkoa 86 - 62  
Gran Canaria - Murcia 90 - 82  
Iberostar Tenerife - Fuenlabrada 96 - 65  
Manresa - Real Madrid 78 - 83  
Obradoiro Monbus - Unicaja Malaga 89 - 86  
Zaragoza - MoraBanc Andorra 77 - 97  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Valencia 71 - 61  
SC Zaragoza - Bembibre 60 - 45  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zemun - Vojvodina 90 - 74  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Sentjur 86 - 65  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botas Adana - Antakya Hatay 71 - 72  
Canik - Istanbul Univ. 66 - 66, h.u. 79 - 72  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Tsmoki-Minszk 70 - 50  
Jenyiszej Krasznojarszk - Asztana 93 - 84  
Zenit Szentpétervár - CSZKA Moszkva 93 - 86  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Lauvas - TTU Tallinn 91 - 98  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning-Ikast - Metzingen 31 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Larvik 32 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury Loiret - Saint-Amand 27 - 24  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doukasz - Olympiakosz 20 - 25  
Pylea - AEK Athén 19 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Koszalin 23 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Gjerpen 33 - 19  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunarea Braila - Gloria Buzau 26 - 26  
Ramnicu Valcea - Bistrita 28 - 23  
Kézilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Angola 29 - 32  
Korea - Szaúd-Arábia 26 - 27  
Kézilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Chile 32 - 30  
Oroszország - Katar 28 - 34  
Kézilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Ausztria 27 - 29  
Szerbia - Argentína 28 - 30  
Kézilabda (vb, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Horvátország 29 - 26  
Izland - Franciaország 22 - 31  
Kézilabda (vb, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Tunézia 26 - 21  
Norvégia - Egyiptom 32 - 28  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Defensa Justicia 0 - 1  
San Lorenzo - Huracan 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Brisbane Roar 1 - 1  
Melbourne Victory - Wellington Phoenix 3 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Newcastle Jets 4 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - OH Leuven 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Charleroi 0 - 1  
Gent - Anderlecht 1 - 0  
Mouscron-Peruwelz - Oostende 2 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Destroyers Santa Cruz - Blooming Santa Cruz 1 - 0  
Jorge Wilstermann - Bolivar La Paz 0 - 2  
San Jose de Oruro - Nacional Potosi 2 - 2  
The Strongest - Aurora Cochabamba 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Hertha BSC 1 - 3  
Schalke - Wolfsburg 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - APOEL Nicosia 0 - 1  
Alki Oroklini - Pafosz 3 - 3  
Anorthoszisz Famaguszta - Paralimni 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polokwane City - Bidvest Wits 3 - 3  
Supersport Utd. - Bloemfontein Celtic 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Nantes 1 - 0  
Bordeaux - Dijon 1 - 0  
Caen - Marseille 0 - 1  
Rennes - Montpellier 0 - 0  
St-Etienne - Lyon 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Aszterasz Tripolisz 3 - 0  
Larissza - Arisz 0 - 0  
OFI - Panetolikosz 3 - 0  
Xanthi - Atromitosz Periszteri 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Heerenveen 4 - 4  
De Graafschap - F. Sittard 5 - 1  
Emmen - PSV 2 - 2  
Willem II - NAC Breda 2 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Katamon 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Pachuca 3 - 0  
Lobos BUAP - Necaxa 2 - 3  
Queretaro - Monterrey 1 - 2  
Tigres - Cruz Azul 0 - 1  
UNAM Pumas - Atlas de Guadalajara 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Empoli 2 - 2  
Fiorentina - Sampdoria 3 - 3  
Frosinone - Atalanta 0 - 5  
Napoli - Lazio 2 - 1  
SPAL Ferrara - Bologna 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cosenza - Ascoli 0 - 0  
Padova - Hellas Verona 3 - 0  
Pescara - Cremonese 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzachena - Entella 1 - 4  
Lucchese - Pistoiese 1 - 0  
Pontedera - Piacenza 1 - 1  
Pro Patria - Olbia 3 - 2  
U23Juventus - Carrarese 0 - 1  
Vercelli - Arezzo 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Reggina 0 - 1  
Casertana - Rieti 2 - 1  
Catanzaro - Rende 3 - 0  
Monopoli - Potenza 1 - 1  
Siracusa - Catania 2 - 1  
Trapani - Vibonese 2 - 1  
Virtus Francavilla - Cavese 2 - 0  
Viterbese - Juve Stabia 0 - 4  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Uniao Oliveirense 1 - 0  
Arouca - Penafiel 2 - 0  
Leixoes - Benfica B 2 - 1  
Mafra - Varzim 2 - 0  
Viseu - Covilha 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Setúbal 2 - 1  
Boavista - Portimonense 0 - 2  
Rio Ave - Feirense 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fulham - Tottenham 1 - 2  
Huddersfield - Manchester City 0 - 3  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Livingston 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Albacete 2 - 0  
Osasuna - Mallorca 2 - 0  
Sp. Gijón - Alcorcon 2 - 0  
Tenerife - Gimnastic 2 - 0  
UD Extremadura - Oviedo 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Deportivo B 2 - 0  
Cultural Leonesa - Pontevedra 2 - 1  
Fuenlabrada - Guijuelo 3 - 0  
Internacional de Madrid - San Sebastian Reyes 3 - 6  
Navalcarnero - Rapido de Bouzas 0 - 1  
Ponferradina - Salmantino 0 - 1  
Real Madrid B - Atl. Madrid B 1 - 3  
Union Adarve - Burgos 1 - 0  
Unionistas de Salamanca - Las Palmas B 3 - 0  
Valladolid B - Coruxo 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - UD Logrones 0 - 1  
Calahorra - Leioa 0 - 1  
CD Vitoria - Tudelano 1 - 1  
Langreo - Oviedo B 1 - 0  
R. Santander - Mirandes 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Atl. Baleares 0 - 0  
Badalona - Ebro 0 - 1  
Castellon - Ontinyent 2 - 0  
Ejea - Barcelona B 1 - 0  
Levante B - Cornella 0 - 0  
Lleida - Espanyol B 2 - 3  
Olot - Peralada 2 - 1  
Sabadell - Conquense 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - Talavera de la Reina 2 - 2  
Atl. Sanluqueno - Ibiza Eivissa 0 - 1  
Cartagena - Don Benito 4 - 0  
Jumilla - Linense 2 - 1  
Malaga B - Marbella 0 - 1  
Melilla - San Fernando 3 - 1  
Rec. Huelva - Badajoz 2 - 1  
Sevilla B - El Ejido 1 - 0  
UCAM Murcia - Granada B 3 - 0  
Villanovense - Real Murcia 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Leganes 3 - 1  
Betis - Girona 3 - 2  
Levante - Valladolid 2 - 0  
Rayo Vallecano - Real Sociedad 2 - 2  
Villarreal - Ath. Bilbao 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Balikesirspor 1 - 0  
Eskisehirspor - Giresunspor 0 - 0  
Hatayspor - Genclerbirligi 3 - 1  
Ümraniyespor - Altay Izmir 2 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Sivasspor 2 - 0  
Trabzonspor - Istanbul Basaksehir 2 - 4  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Paraguay - U20Argentína 1 - 1  
U20Uruguay - U20Ecuador 3 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Írország 1 - 0  
Portugália - Ukrajna 3 - 0  
Labdarúgás (Ázsia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Omán 2 - 0  
Jordánia - Vietnám 1 - 1  
Thaiföld - Kína 1 - 2  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawke's Bay Utd. - Auckland City 1 - 4  
Tasman Utd. - Team Wellington 2 - 2  
Waitakere Utd. - Wellington Phoenix 2 0 - 2  
MMA (UFC Fight Night, New York)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Crowder - G. Hardy 1 - 0  
A. Menifield - Vin. Castro 1 - 0  
Ale. Hernandez - D. Cerrone 0 - 1  
Bel. Muhammad - G. Neal 0 - 1  
C. Sandhagen - Mar. Bautista 1 - 0  
D. Bermudez - Tej. Edwards 1 - 0  
G. Gillespie - Yan. Medeiros 1 - 0  
Glo. Teixeira - I. Cutelaba    
Glo. Teixeira - Karl Roberson 1 - 0  
H. Cejudo - T.J. Dillashaw 1 - 0  
J. Benavidez - Dus. Ortiz 1 - 0  
J. Calderwood - A. Lipski (női) 1 - 0  
J. Lineker - C. Sandhagen    
K. Stewart - C. Rencountre 0 - 1  
P. Vanzant - R. Ostovich-Berdon (női) 1 - 0  
Ran. Brown - C. Rencountre    
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Leinster 19 - 37  
Toulouse - Bath 20 - 17  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians-Guarulhos - Taubate Funvic 0 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Újpest 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tours - Ajaccio GFC 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Oita Miyoshi 3 - 2  
Panasonic Panthers - Gosei Trefuerza 3 - 1  
Suntory Sunbirds - Osaka Blazers 3 - 2  
Toray Arrows - Nagano Tridents 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hisamitsu Springs - Hitachi Rivale 3 - 2  
Ishikawa Blue Cats - Okayama Seagulls 1 - 3  
Saitama Ageo Medics - NEC Red Rockets 3 - 2  
Toyota Body Queenseis - Toray Arrows 2 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai - Jiangsu (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Resovia Rzeszow 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Ostrowiec Swietokrzyski 3 - 0  
Impel Wroclaw - MKS Kalisz 3 - 2  
Rzeszow - Chemik Police 3 - 1  
Röplabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Békéscsaba 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Giesen 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potsdam - Wiesbaden 2 - 3  
Stuttgart - Vilsbiburg 3 - 0  
VCO Berlin - Suhl Thüringen 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Verona 1 - 3  
Modena - Latina 3 - 0  
Siena - Perugia 0 - 3  
Trentino - Cucine Lube Civitanova 1 - 3  
Vibo Valentia - Ravenna 3 - 1  
Röplabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Monza 3 - 1  
Novara - San Bernardo Cuneo 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Proton Szaratov - Leningradka Szentpétervár 0 - 3  
Szahalin - Mincsanka Minszk 1 - 3  
Uralocska Jekatyerinburg - Lokomotív Kalinyingrád 0 - 3  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Metar Cseljabinszk 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cajasol Juvasa - Alcobendas 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BB - Ziraat Bankasi Ankara 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Karayollari - Aydin Bld. Spor 2 - 3  
THY Istanbul - Halkbank Ankara 3 - 1  
Vakifbank Istanbul - Fenerbahce 3 - 0  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-K. Duda - V. Kramnik 1 - 0  
J. van Foreest - T. Radjabov 0.5 - 0.5  
Liren Ding - I. Nepomniachtchi 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - Rapport R. 1 - 0  
S.G. Vidit - A. Giri 0.5 - 0.5  
V. Anand - S. Mamedyarov 1 - 0  
V. Fedoseev - S. Shankland 1 - 0  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. O'Sullivan - J. Trump (10 nyert frame-ig) 4 - 10  
Sífutás (10 km, női, Otepää)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, női, Otepää 2019    
10 km, női, Otepää 2019 - Top 3    
Ebba Andersson - C. Kalla 1 - 0  
Ebba Andersson - K. Parmakoski 1 - 0  
I.F. Östberg - C. Kalla 1 - 0  
K. Parmakoski - I.F. Östberg 1 - 0  
T. Johaug - I.F. Östberg 1 - 0  
Sífutás (15 km, Otepää)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Otepää 2019    
15 km, Otepää 2019 - Top 3    
A. Bessmertnykh - And. Larkov 1 - 0  
D. Tönseth - F. de Fabiani 1 - 0  
I. Niskanen - A. Bolshunov 1 - 0  
I. Niskanen - D. Tönseth 1 - 0  
Sílövészet (12,5 km, női, Ruhpolding)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
12,5 km, női, Ruhpolding 2019    
12,5 km, női, Ruhpolding 2019 - Top 3    
A. Kuzmina - M. Olsbu Roeiseland 0 - 1  
F. Preuss - P. Fialkova 1 - 0  
H. Öberg - A. Bescond 1 - 0  
I. Kryuko - E. Yurlova-Percht 1 - 0  
J. Braisaz - L. Haecki 0 - 1  
K. Mäkäräinen - D. Herrmann 0 - 1  
L. Dahlmeier - A. Chevalier 0 - 1  
L. Vittozzi - D. Wierer 1 - 0  
Sílövészet (15 km, Ruhpolding)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Ruhpolding 2019    
15 km, Ruhpolding 2019 - Top 3    
A. Loginov - T. Bö 0 - 1  
A. Peiffer - S. Desthieux 0 - 1  
B. Doll - L. Hofer 1 - 0  
D. Landertinger - H. L'Abeé-Lund 1 - 0  
J. Eberhard - E.O. Bjöntegaard 1 - 0  
J.T. Bö - M. Fourcade 1 - 0  
S. Eder - Q. Fillon Maillet 0 - 1  
Síugrás (Zakopane)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Stjernen - E. Klimov 0 - 1  
Dan. Huber - M. Hayböck 1 - 0  
R. Koudelka - K. Stoch 1 - 0  
Rob. Johansson - J.A. Forfang 1 - 0  
Ryo. Kobayashi - M. Eisenbichler 1 - 0  
S. Kraft - D. Kubacki 1 - 0  
S. Leyhe - K. Geiger 1 - 0  
Zakopane 2019    
Zakopane 2019 - Top 3    
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Tiafoe - G. Dimitrov 3 - 1  
M. Cilic - R. Bautista-Agut 2 - 3  
S. Tsitsipas - R. Federer 3 - 1  
T. Berdych - R. Nadal 0 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CarrenoBusta/Garcia-Lopez - Bryan B / Bryan M 0 - 2  
Demoliner M / Nielsen F - Klaasen R / Venus M 0 - 2  
Ellis B / Popyrin A - Arevalo M / Cerretani J 2 - 1  
Gonzalez M / Jarry N - Mayer L / Sousa J 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Albot R / Jaziri M 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - M. Sharapova 2 - 1  
D.R. Collins - A. Kerber 2 - 0  
P. Kvitova - A. Anisimova 2 - 0  
S. Stephens - A. Pavlyuchenkova 1 - 2  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bara I / Niculescu M - Atawo R / Srebotnik K 1 - 2  
Chan H-C / Chan L - Sasnovich A / Townsend T 2 - 0  
Christian K / Muhammad A - Klepac A / Martinez S 0 - 2  
Strycova B / Vondrousova - Hibino N / Krawczyk D 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I C / Tecau H - Melichar N / Soares B 0 - 2  
Dabrowski G / Pavic M - Hon P / Popyrin A 2 - 0  
Krejcikova B / Ram R - Bacsinszky T / Mahut N 2 - 1  
Mattek-Sands B / Murray J - Buzarnescu M / Marach O    
Mladenovic K / Lindstedt - Larsson J / Inglot D 2 - 0  
Rosolska A / Mektic N - Swiatek I / Kubot L 1 - 2  
Srebotnik K / Skugor F - Martinez Sanchez M J / Skupski N 0 - 2  
Tenisz (Daytona Beach, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Abanda - Bondár A. 1 - 2  
Tenisz (Koblenz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Mager - R. Ortega-Olmedo 2 - 1  
Tenisz (Koblenz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melzer J / Polasek F - Kolar Z / Pavlasek A 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Long Chen - Wan Ho Son 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Ong Y S / Teo E Y 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Intanon - C. Marin 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Y / Hirota S - Polii G / Rahayu A 2 - 1  
Tollaslabda (Malaysia Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Higashino A / Watanabe Y - Puavaranukroh/Taerattanac 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad. Jack - M. Browne 0 - 1  
J. Tepora - Hugo Ruiz    
M. Pacquiao - A. Broner 1 - 0  
N. Oubaali - Rau. Warren 1 - 0  

 

2019.01.19.
Alpesi sí (Lesiklás, Wengen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.A. Kilde - C. Innerhofer 1 - 0  
A.L. Svindal - Mat. Mayer 1 - 0  
D. Paris - V. Kriechmayr 0 - 1  
J. Clarey - S. Nyman 1 - 0  
K. Jansrud - C. Janka 0 - 1  
Lesiklás, Wengen 2019    
Lesiklás, Wengen 2019 - Top 3    
M. Caviezel - B. Bennett 0 - 1  
Max Franz - H. Reichelt 0 - 1  
Alpesi sí (Lesiklás,női,Cortina 2.verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hütter - E. Ledecka 1 - 0  
C. Suter - S. Venier 0 - 1  
I. Stuhec - R. Siebenhofer 0 - 1  
L. Vonn - K. Weidle 0 - 1  
Lesiklás, női, Cortina 2. verseny 2019    
Lesiklás, női, Cortina 2. verseny 2019 - Top 3    
N. Fanchini - M. Gisin 0 - 1  
N. Schmidhofer - R. Mowinckel 1 - 0  
T. Weirather - N. Delago 0 - 1  
Asztalitenisz (Hungarian Open 2019, XD)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szudi/Pergel - Xu X / Liu S 0 - 3  
Asztalitenisz (Hungarian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chuqin Wang - H. Calderano 4 - 2  
Gaoyuan Lin - V. Samsonov 4 - 2  
Jonghoon Lim - Xin Xu 0 - 4  
Zhendong Fan - A. Shibaev 4 - 1  
Asztalitenisz (Hungarian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liang J / Xu X - Fan Z / Lin G 3 - 2  
Asztalitenisz (Hungarian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manyu Wang - Meng Chen 1 - 4  
Yuling Zhu - Shiwen Liu 4 - 3  
Asztalitenisz (Hungarian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhu Y / Wang M - Chen M / Sun Y 3 - 1  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akilles Porvoo - Narukera Pori 8 - 2  
Mikkelin Kampparit - OLS 12 - 2  
Veitera Lappeenranta - LRK Tornio 11 - 4  
WP-35 - HIFK 3 - 4  
Bandy (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Sarpsborg (1.m.) 4 - 3  
Solberg - Ulleval (1.m.) 6 - 1  
Ullern - Ready Oslo (1.m.) 6 - 5  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuzbassz Kemerovo - Dinamo Moszkva 6 - 3  
Rogyina Kirov - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 5  
Start Nyizsnyij Novgorod - Bajkal Irkutszk 6 - 3  
Szibszelmas Novoszibirszk - Dinamo Kazany 7 - 7  
Sztroitel Sziktivkar - Vodnyik Arhangelszk 4 - 9  
Ural Trubnyik - Murman Murmanszk 8 - 4  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong-Korea - Brisbane Bandits 2 - 9  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chodov - Brno Bulldogs 10 - 7  
Ostrava - Pardubice 3 - 2  
SK Vinohrady - Mladá Boleslav 1 - 9  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karhut Pori - Welhot Kuopio 5 - 5  
Viikingit Helsinki - Seinäjoki 3 - 5  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akerselva - Sandnes 6 - 6  
Baekkelaget - Slevik 4 - 10  
Fredrikstad - NOR 92 Mjöndalen 1 - 1  
Gjellerasen - Tunet 3 - 7  
Sveiva - Harstad 16 - 2  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Langnau 5 - 5  
Köniz - Kloten-Bülach 8 - 4  
St. Gallen - Uster 3 - 5  
Thun - Malans 4 - 9  
Zug - Wiler-Ersigen 8 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Sirius 6 - 8  
Kalmarsund - Höllviken 8 - 3  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - FTZS Liberec 9 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Civitella Casanova - Feldi Eboli 5 - 4  
Dosson - Acqua & Sapone Pescara 2 - 6  
Napoli - Augusta 6 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azemeis - Leoes Porto Salvo 4 - 5  
Electrico FC - Braga 5 - 5  
Rio Ave - Pinheirense 3 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Jaen 6 - 2  
Ribera Navarra - Peniscola 2 - 2  
Valdepenas - Murcia 3 - 3  
Golf (Abu Dhabi HSBC Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abu Dhabi HSBC Championship 2019    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Stockton 4 - 4  
Binghamton - Syracuse    
Colorado Eagles - Tucson 7 - 3  
Hartford - Lehigh Valley 5 - 5  
Iowa - Ontario Reign 5 - 6  
Laval - Cleveland 1 - 0  
Laval - Cleveland (21:00) 4 - 4  
Manitoba - San Antonio 4 - 1  
Providence - Springfield 1 - 1  
Rockford - Grand Rapids 1 - 3  
San Jose Barracuda - Texas Stars 2 - 1  
Syracuse - Belleville 5 - 3  
Utica - Belleville 2 - 5  
Utica - Binghamton 5 - 3  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey 3 - 5  
Wilkes-Barre/Scranton - Rochester 4 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Bregenzerwald 6 - 1  
Cortina - Val Pusteria 1 - 1  
Jesenice - Salzburg 2 5 - 6  
Kitzbühel - Olimpija Ljubljana 2 - 7  
Renon/Ritten - Lustenau 7 - 3  
Vipiteno/Sterzing - Feldkirch 2 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Belfast 4 - 2  
Coventry - Manchester 2 - 6  
Glasgow - Nottingham 4 - 1  
Guildford - Fife 3 - 3  
Milton Keynes - Sheffield 1 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Kadan 4 - 2  
Frydek Mistek - Slovan Ustecti Lvi 4 - 0  
Jihlava - Prostejov 2 - 3  
Litomerice - Slavia Trebic 4 - 2  
Poruba - Havirov 1 - 1  
Slavia Praha - Motor Ceske Budejovice 3 - 2  
Vsetin - Kladno 6 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Gyergyói HK 4 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Nyeman Grodno 2 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - IPK 3 - 7  
KeuPa - Koovee 4 - 1  
Kokkolan Hermes - Heinolan Peliitat 3 - 4  
LeKi - Jokipojat 3 - 2  
RoKi - TUTO 1 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Hämeenlinna 5 - 5  
Kookoo - Vaasan Sport 4 - 0  
Kärpät - Ässät 4 - 3  
Lukko - Ilves 5 - 2  
Tappara - JYP 2 - 4  
Turku PS - Jukurit 4 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mulhouse - Nice 4 - 3  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Mogo Riga 0 - 6  
Zemgale/LLU - Prizma Riga 5 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Pittsburgh 2 - 2  
Calgary - Detroit 6 - 4  
Carolina - Ottawa 1 - 4  
Colorado - Los Angeles 7 - 1  
Columbus - Montreal 1 - 4  
Florida - Toronto 3 - 1  
New Jersey - Anaheim 2 - 3  
Vancouver - Buffalo 4 - 3  
Washington - NY Islanders 0 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Frisk/Asker 2 - 3  
Stavanger - Ringerike 5 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Znojmo 4 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Lugano 3 - 0  
Biel - Davos 4 - 2  
Fribourg - Zug 0 - 3  
Rapperswil - Ambri 4 - 2  
Zürich Lions - Langnau Tigers 4 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Oskarshamn 3 - 3  
Karlskrona - Västervik 5 - 2  
Leksand - MODO 1 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Brynäs 3 - 0  
HV 71 - Skelleftea 1 - 3  
Lulea - Färjestad 4 - 4  
Rögle - Linköping 1 - 3  
Timra - Malmö 3 - 3  
Växjö - Frölunda 3 - 3  
Örebro - Mora 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Burany Voronyezs 1 - 3  
Heilongjiang - Rjazany 2 - 6  
Himik Voszkreszenszk - SZKA-Neva 4 - 5  
Izssztal Izsevszk - Metallurg Novokuznyeck 3 - 4  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Szokol Krasznojarszk 3 - 2  
Szarjarka Karaganda - Jugra Hanti-Manszijszk 6 - 0  
Torosz Nyeftekamszk - Ermak Angarszk 2 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Rubin Tyumeny 2 - 2  
Zvezda Csehov - Dinamo Szentpétervár 3 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang High1 - Tohoku Blades 5 - 2  
Nippon Cranes - Anyang 2 - 2  
Kerékpár (Tour Down Under - 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. van Poppel - J. Philipsen 0 - 1  
E. Viviani - C. Ewan 1 - 0  
M. Walscheid - J. Mareczko 1 - 0  
P. Sagan - P. Bauhauss 1 - 0  
Tour Down Under 2019 - 5. szakasz    
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - FMP 79 - 62  
Mega Bemax - Mornar 82 - 80  
Zadar - Partizan Belgrád 82 - 82, h.u. 92 - 97  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Cairns 99 - 68  
Sydney Kings - Adelaide 99 - 119  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandenong - Melbourne Boomers 78 - 89  
Perth - Adelaide 72 - 72, h.u. 81 - 82  
Townsville - Sydney Flames 90 - 82  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Antwerpen 60 - 72  
Leuven - Okapi Aalstar 69 - 84  
Oostende - Mechelen 80 - 82  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Franca 69 - 71  
Flamengo - Sao Jose dos Campos 96 - 83  
Joinville/AABJ - Minas 80 - 89  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Kolin 94 - 74  
Olomoucko - Usti nad Labem 101 - 79  
Ostrava - Pardubice 100 - 92  
Svitavy - Sokoli Hradec Kralove 102 - 77  
USK Praha - Opava 85 - 80  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Nymburk 62 - 55  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Yongin Blue Minx 67 - 69  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Poitiers 76 - 73  
Orleans - Rouen 66 - 86  
Quimper - Aix Maurienne 65 - 57  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Cholet 68 - 76  
Fos-sur-Mer - Gravelines 62 - 88  
Le Mans - Dijon 81 - 57  
Le Portel - Monaco 83 - 82  
Nanterre - Chalon sur Saone 81 - 78  
Strasbourg - Bourg 76 - 71  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Roche Vendee 69 - 64  
Lattes Montpellier - Flammes Carolo Ardennes 77 - 80  
St-Amand Hainaut - Mondeville 76 - 62  
Tarbes - Landerneau Bretagne 67 - 63  
Villeneuve d'Ascq Lille - Nantes Reze 72 - 61  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Blackwater Elite 99 - 94  
TNT KaTropa - Phoenix Fuelmasters 79 - 79, h.u. 84 - 93  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amintasz Dafni - Iraklisz 65 - 83  
Apollon Patra - Pefkohori 66 - 56  
Diagorasz Egaleo - Ippokratisz Kosz 96 - 68  
Ethnikosz Pireusz - Korivosz Amaliada 62 - 79  
Kasztoria - Ermisz Agiasz 60 - 68  
Marouszi - Har. Trikoupisz Meszologi 71 - 76  
Pszihiko - Kavala 75 - 69  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Lavrio 84 - 70  
Kymi - Panioniosz 92 - 82  
Promitheasz Patra - Koloszosz Rodosz 101 - 95  
Rethymno - PAOK 78 - 88  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - GKK Sibenik 86 - 87  
Zabok - Alkar Sinj 97 - 77  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Gilboa Galil 94 - 81  
Ironi Ness Ziona - Ironi Naharia 103 - 93  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Sichuan 126 - 86  
Nanjing Tongxi - Shandong 97 - 112  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shaanxi Tianze - Heilongjiang Daqing 92 - 78  
Shanxi XR - Beijing Great Wall 74 - 87  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Asseco Gdynia 66 - 83  
Dabrowa Gornicza - Gliwice 79 - 86  
Legia Varsó - Start Lublin 83 - 78  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Prienai 85 - 68  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Alytaus Dzukija 90 - 90, h.u. 110 - 107  
Rytas Vilnius - Lietkabelis 75 - 96  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Szeged 80 - 80, h.u. 87 - 94  
Jászberény - Debrecen 92 - 82  
Kaposvár - Szombathely 90 - 84  
Szolnok - Sopron 83 - 74  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NKE-Csata - Diósgyőr 64 - 76  
ZTE - Győr 75 - 69  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Memphis 122 - 116  
Charlotte - Phoenix 135 - 115  
Detroit - Miami 98 - 93  
LA Clippers - Golden State 94 - 112  
Minnesota - San Antonio 113 - 116  
Orlando - Brooklyn 115 - 117  
Philadelphia - Oklahoma City 115 - 117  
Portland - New Orleans 128 - 112  
Utah - Cleveland 115 - 99  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baunach - Chemnitz 73 - 76  
Kirchheim - Nürnberg 68 - 62  
Rostock - Schalke 70 - 70, h.u. 84 - 82  
Trier - Artland 91 - 78  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crailsheim - S. Oliver Würzburg 69 - 87  
Giessen - Braunschweig 99 - 97  
Vechta - Ludwigsburg 112 - 92  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Treviso - Bakery Piacenza 96 - 71  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Avellino 83 - 73  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ourense - Granada 80 - 83  
Prat Joventut - Castello 72 - 82  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika Bizkaia - Al-Qazeres Extremadura 79 - 71  
IDK Gipuzkoa - Sant Adria 74 - 54  
P. Avenida - Cadi La Seu d'Urgell 71 - 48  
Univ. Ferrol - Zamarat 62 - 61  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Stari Banovci - Beovuk Belgrád 91 - 87  
Sloboda Uzice - Dynamic Belgrád 88 - 80  
Spartak Subotica - Metalac Farmakom 66 - 86  
Vrsac - Borac Cacak 88 - 107  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Primorska Koper 84 - 77  
Ilirija Ljubljana - Polzela 73 - 104  
Zlatorog Lasko - Rogaska 93 - 78  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izmit Bld. Spor - Galatasaray 77 - 77, h.u. 84 - 86  
Kayserispor - Mersin BB 74 - 89  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Lok.Kubany Krasznodar 95 - 102  
UNIKSZ Kazany - Kalev/Cramo 76 - 74  
VEF Riga - Nyizsnyij Novgorod 65 - 67  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurmala/Fenikss - Valga 66 - 85  
Kalev Tallinn - Latvijas Univ. 84 - 88  
Ventspils - TTU Tallinn 88 - 67  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Aarhus Utd. 21 - 19  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Bietigheim 28 - 27  
Magura Cisnadiei - Storhamar 18 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siófok - Sävehof 34 - 21  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Viborg 27 - 31  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Bera Bera 31 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Issy Paris 27 - 26  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Nikea - HAN Szaloniki 27 - 26  
Edessza - Drama 34 - 25  
Filipposz Veria - PAOK 20 - 26  
Fivosz Szikiesz - Diomidisz Argosz 22 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Kobierzyce 28 - 25  
Koscierzyna - Piotrcovia Piotrkow 31 - 32  
Pogon Szczecin - Jelenia Gora 30 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - FTC 30 - 33  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bensheim/Auerbach - Nellingen 32 - 26  
Blomberg-Lippe - Leverkusen 19 - 19  
Buxtehude - Bad Wildungen 35 - 19  
Neckarsulm - Göppingen 26 - 33  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ufa Alisza - Lucs Moszkva 26 - 30  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Belenenses 26 - 26  
Avanca - Benfica 22 - 38  
Boa Hora - Maia 27 - 28  
Fermentoes - Madeira SAD 21 - 29  
Horta - Aguas Santas 14 - 33  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - VästerasIrsta 26 - 28  
Kungalv - Höör 13 - 21  
Skuru - Önnereds 33 - 24  
Kézilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korea - Japán 27 - 25  
Szaúd-Arábia - Angola 34 - 29  
Kézilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Katar 27 - 37  
Oroszország - Macedónia 30 - 28  
Kézilabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Argentína 22 - 24  
Szerbia - Bahrein 32 - 27  
Kézilabda (vb, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Spanyolország 33 - 30  
Németország - Izland 24 - 19  
Kézilabda (vb, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Magyarország 25 - 22  
Tunézia - Svédország 23 - 35  
Labdarúgás (Afrikai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - Wydad Casablanca 2 - 1  
Mimosas Abidjan - Lobi Stars 1 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Constantine - TP Mazembe 3 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vita Club - Simba 5 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain M'Lila - Medea 0 - 0  
Bel-Abbes - JS Kabylie 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Shrewsbury 0 - 0  
Bradford - Southend 0 - 4  
Bristol Rovers - Wycombe 0 - 1  
Charlton - Accrington 1 - 0  
Doncaster - Burton 2 - 2  
Gillingham - Walsall 0 - 3  
Luton - Peterborough 4 - 0  
Oxford Utd. - Portsmouth 2 - 1  
Plymouth - Coventry 2 - 1  
Rochdale - Fleetwood 1 - 1  
Scunthorpe - Sunderland 1 - 1  
Wimbledon - Barnsley 1 - 4  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Northampton 3 - 2  
Carlisle - Cheltenham 2 - 0  
Colchester - Mansfield 2 - 3  
Crawley - Port Vale 0 - 1  
Forest Green - Bury 1 - 2  
Lincoln - Grimsby 1 - 0  
Macclesfield - Oldham 2 - 1  
Milton Keynes Dons - Crewe 0 - 1  
Morecambe - Stevenage 1 - 2  
Newport - Exeter 1 - 0  
Tranmere - Swindon 1 - 2  
Yeovil - Notts County 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Hull City 2 - 2  
Blackburn - Ipswich 2 - 0  
Derby County - Reading 2 - 1  
Middlesbrough - Millwall 1 - 1  
Nottingham - Bristol City 0 - 1  
QPR - Preston 1 - 4  
Rotherham - Brentford 2 - 4  
Sheffield Wed. - Wigan 1 - 0  
Stoke - Leeds 2 - 1  
Swansea - Sheffield Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Chesterfield 0 - 2  
Barrow - Halifax 0 - 0  
Boreham - Havant & Waterlooville 1 - 3  
Braintree - Barnet 4 - 0  
Dover - Bromley 1 - 1  
Eastleigh - Sutton Utd. 3 - 2  
Ebbsfleet Utd. - Leyton 2 - 0  
Fylde - Wrexham 2 - 0  
Harrogate Town - Hartlepool 3 - 1  
Maidenhead Utd. - Solihull Moors 1 - 2  
Maidstone Utd. - Dag & Red 0 - 3  
Salford City - Gateshead 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Perth Glory 0 - 0  
Sydney FC - Newcastle Jets 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Western Sydney Wanderers 1 - 4  
Brisbane Roar - Sydney FC 1 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Westerlo 1 - 1  
Tubize - Lommel 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Lokeren 4 - 1  
Standard Liege - Kortrijk 2 - 1  
Waasland Beveren - Cercle Bruges 1 - 1  
Zulte Waregem - Antwerpen 1 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Potosi - Guabira Montero 3 - 1  
Sport Boys Warnes - Always Ready 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Düsseldorf 1 - 2  
E. Frankfurt - Freiburg 3 - 1  
Hannover - Bremen 0 - 1  
Leverkusen - Mönchengladbach 0 - 1  
RB Leipzig - Dortmund 0 - 1  
VfB Stuttgart - Mainz 2 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Apollon Limasszol 0 - 3  
Omonia Nicosia - Nea Szalamina Famaguszta 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - Lamontville Golden Arrows 1 - 1  
Chippa Utd. - Maritzburg Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - Nogoom El Mostakbal 2 - 2  
Pyramids FC - El Gaish Talaea 3 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Nancy 2 - 1  
Niort - Grenoble 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Strasbourg 1 - 5  
Nimes - Toulouse 0 - 1  
Paris SG - Guingamp 9 - 0  
Reims - Nice 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Levadiakosz 0 - 0  
Giannina - Olympiakosz 1 - 2  
PAOK - Panioniosz 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Venlo 2 - 4  
AZ Alkmaar - Utrecht 3 - 0  
Groningen - Heracles 3 - 0  
Zwolle - Feyenoord 3 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Churchill Brothers - NEROCA 2 - 1  
Minerva Punjab - Gokulam Kerala 1 - 1  
Shilong Lajong - Real Kashmir 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Maccabi Netanya 0 - 0  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Haifa 0 - 4  
Maccabi Haifa - Hapoel Raanana 0 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Beer Sheva 1 - 3  
Labdarúgás (Katari Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Khor 5 - 1  
Qatar SC - Al-Sadd 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Veracruz 2 - 0  
Puebla - Santos Laguna 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Sassuolo 0 - 0  
Roma - Torino 3 - 2  
Udinese - Parma 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Foggia 0 - 2  
Crotone - Cittadella 0 - 0  
Lecce - Benevento 1 - 1  
Perugia - Brescia 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gozzano - Cuneo 4 - 0  
Pisa - Robur Siena 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fermana - Feralpisalo 1 - 0  
Gubbio - Pesaro 1 - 0  
Imolese - Giana Erminio 5 - 0  
Monza - Virtus Verona 1 - 0  
Pordenone - Albinoleffe 1 - 0  
Sambenedettese - Teramo 2 - 1  
Südtirol - Ravenna 1 - 1  
Ternana - Fano 0 - 1  
Triestina - Rimini 2 - 0  
Vicenza - Renate 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga B - Pacos Ferreira 3 - 1  
Cova Piedade - Guimaraes B 1 - 0  
Famalicao - Farense 0 - 0  
Porto B - Estoril 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Tondela 2 - 2  
Santa Clara - Marítimo 0 - 1  
Sporting CP - Moreirense 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Chelsea 2 - 0  
Bournemouth - West Ham 2 - 0  
Liverpool - Crystal Palace 4 - 3  
Manchester Utd. - Brighton 2 - 1  
Newcastle - Cardiff 3 - 0  
Southampton - Everton 2 - 1  
Watford - Burnley 0 - 0  
Wolverhampton - Leicester 4 - 3  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Stenhousemuir 1 - 1  
Auchinleck Talbot - Ayr Utd. 1 - 0  
Celtic - Airdrieonians 3 - 0  
Dundee - Queen of South 1 - 1  
East Fife - Greenock Morton 2 - 1  
Hibernian - Elgin 4 - 0  
Inverness CT - East Kilbride 4 - 0  
Kilmarnock - Forfar 2 - 0  
Montrose - Dundee Utd. 0 - 4  
Motherwell - Ross County 1 - 2  
Partick Thistle - Stranraer 4 - 1  
Raith Rovers - Dunfermline 3 - 0  
St. Johnstone - Hamilton 2 - 0  
St. Mirren - Alloa 3 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh City - Annan 1 - 2  
Peterhead - Berwick 2 - 0  
Stirling - Queens Park 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Cadiz 0 - 0  
Majadahonda - Zaragoza 2 - 2  
Malaga - Lugo 2 - 1  
Numancia - Cordoba 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Gimn. Torrelavega 1 - 0  
Durango - Real Sociedad B 1 - 3  
Izarra - Arenas de Getxo 1 - 0  
Real Union Irun - Amorebieta 1 - 1  
Sp. Gijón B - Gernika 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hercules - Villarreal B 2 - 1  
Valencia B - Teruel 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Valencia 1 - 2  
Huesca - Atl. Madrid 0 - 3  
Real Madrid - Sevilla 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afjet Afyonspor - Istanbulspor 1 - 1  
Gazisehir Gaziantep - Denizlispor 0 - 1  
Osmanlispor - Boluspor 3 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Kayserispor 0 - 0  
Erzurum Bld. Spor - Konyaspor 1 - 2  
Galatasaray - Ankaragücü 6 - 0  
Yeni Malatyaspor - Göztepe Izmír 3 - 2  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Chile - U20Venezuela 1 - 2  
U20Kolumbia - U20Brazília 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - USA 3 - 1  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met Univ. - Cambrian&Clydach Vale 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crusaders - Linfield 0 - 1  
Dungannon - Cliftonville 3 - 1  
Glenavon - Ballymena Utd. 0 - 2  
Glentoran - Newry City 2 - 1  
Warrenpoint - Institute 4 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Canterbury Utd. 5 - 1  
Southern Utd. - Hamilton Wanderers 3 - 1  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Gloucester 24 - 22  
Munster - Exeter 9 - 7  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Lyon 33 - 14  
Saracens - Glasgow Warriors 38 - 19  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Ulster 13 - 14  
Racing-Metro - Llanelli Scarlets 46 - 33  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Section Paloise - Ospreys 26 - 21  
Worcester - Stade de France 36 - 31  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Connacht 27 - 33  
Sale - Perpignan 39 - 10  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zebre - La Rochelle 10 - 22  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caramuru - Sesc RJ 0 - 3  
Maringa - Sesi SP 1 - 3  
Renata Campinas - Minas 0 - 3  
Ribeirao Preto - Sada Cruzeiro 0 - 3  
Sao Judas - Itapetininga 1 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barueri - Sesi Volleyball Bauru 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arago de Sete - Chaumont 0 - 3  
Narbonne - Tourcoing 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Cannet - Cannes 1 - 3  
Nantes - St-Raphael 2 - 3  
Paris SC - Mulhouse 1 - 3  
Vandoeuvre-Nancy - Quimper 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gosei Trefuerza - Suntory Sunbirds 3 - 1  
JT Thunders - JTEKT Stings 3 - 2  
Oita Miyoshi - Nagano Tridents 3 - 1  
Panasonic Panthers - Osaka Blazers 3 - 0  
Toray Arrows - FC Tokyo 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hisamitsu Springs - Toyota Body Queenseis 3 - 0  
Ishikawa Blue Cats - Denso Airybees 0 - 3  
Saitama Ageo Medics - JT Marvelous 3 - 2  
Toray Arrows - Hitachi Rivale 3 - 2  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Zhejiang 3 - 0  
Henan - Yunnan 1 - 3  
Sichuan - Hebei 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Liaoning 3 - 0  
Shangdong - Fujian 3 - 1  
Shanghai - Tianjin 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Kedzierzyn-Kozle 0 - 3  
Zawiercie - ONICO Varsó 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - Budowlani Lodz 0 - 3  
Radomka Radom - LKS Lodz 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Rottenburg 3 - 0  
Haching - Netzhoppers Bestensee 3 - 0  
Herrsching - Bühl 2 - 3  
United Frankfurt - Lüneburg 3 - 2  
VCO Berlin - Giesen 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - SW Erfurt 3 - 0  
Dresden - Münster 3 - 0  
Schwerin - Straubing 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Padova 1 - 3  
Röplabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Scandicci - Bisonte Firenze 2 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Dinamo Moszkva 3 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo Krasznodar 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Conectabalear Manacor 1 - 3  
Melilla - Teruel 0 - 3  
San Sadurnino - Barcelona 1 - 3  
Santanderina - L'Illa Grau 3 - 2  
Uriba Palma - Vecindario Gran Canaria 3 - 0  
Ushuaia Ibiza - Rio Duero Soria 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haris Dimurol - Barcelona 0 - 3  
Haro Rioja - Avarca de Menorca 1 - 3  
Madrid Chamberi - Emeve Lugo 3 - 1  
Sant Cugat - Granadas de Elche 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Arhavi Bld. Spor 3 - 0  
Halkbank Ankara - Galatasaray 3 - 0  
Jeopark Kula - Inegol Bld. Spor 1 - 3  
Maliye Piyango Ankara - Fenerbahce 3 - 2  
Plevne - Afyon Bld. Spor 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Galatasaray 0 - 3  
Eczacibasi Istanbul - Beylikduzu Ihtisas 3 - 1  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - Liren Ding 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - J-K. Duda 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - Rapport R. 0.5 - 0.5  
S. Shankland - J. van Foreest 1 - 0  
T. Radjabov - S.G. Vidit 1 - 0  
V. Fedoseev - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
V. Kramnik - V. Anand 0 - 1  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ding Junhui - R. O'Sullivan (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
J. Trump - Neil Robertson (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
Sífutás (10 km, női, Otepää)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Stadlober - S. Björnsen    
Sífutás (Sprint, női, Otepää)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Parmakoski - I. Ingemarsdotter 0 - 1  
K. Visnar - A. Lampic 1 - 0  
M.C. Falla - Sti. Nilsson 1 - 0  
Sprint, női, Otepää 2019    
Sprint, női, Otepää 2019 - Top 3    
Sti. Nilsson - N. Nepryaeva 0 - 1  
Sífutás (Sprint, Otepää)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Pellegrino - S.B. Skar 0 - 1  
G. Retivykh - E. Brandsdal 0 - 1  
J.H. Klaebo - A. Bolshunov 1 - 0  
J.H. Klaebo - E. Brandsdal 1 - 0  
P. Golberg - A. Bolshunov 0 - 1  
P. Troan Aune - E. Valnes 0 - 1  
S.T. Fossli - G. Retivykh 1 - 0  
Sprint, Otepää 2019    
Sprint, Otepää 2019 - Top 3    
Sílövészet (4x6 km váltó, női, Ruhpolding)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
4x6 km váltó, női, Ruhpolding 2019    
4x6 km váltó, női, Ruhpolding 2019 - Top 3    
Ausztria - Svájc 1 - 0  
Fehéroroszország - Lengyelország 1 - 0  
Németország - Franciaország 0 - 1  
Olaszország - USA 1 - 0  
Oroszország - Szlovákia 1 - 0  
Svédország - Norvégia 0 - 1  
Síugrás (Csapatverseny, Zakopane)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Szlovénia 1 - 0  
Csapatverseny, Zakopane 2019    
Csapatverseny, Zakopane 2019 - Top 3    
Japán - Ausztria 0 - 1  
Japán - Szlovénia 0 - 1  
Norvégia - Németország 0 - 1  
Németország - Japán 1 - 0  
Németország - Lengyelország 1 - 0  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - A. Bolt 3 - 0  
B. Coric - F. Krajinovic 3 - 1  
D. Goffin - D. Medvedev 0 - 3  
F. Fognini - P. Carreno-Busta 1 - 3  
J. Sousa - K. Nishikori 0 - 3  
L. Pouille - A. Popyrin 3 - 2  
N. Djokovic - D. Shapovalov 3 - 1  
P-H. Herbert - M. Raonic 0 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Verdasco F - Ram R / Salisbury J 0 - 2  
Daniell M / Koolhof W - Klaasen R / Venus M 0 - 2  
Fritz T / Norrie C - Sock J / Withrow J 1 - 2  
Inglot D / Skugor F - Demoliner M / Nielsen F 0 - 2  
Johnson S / Kudla D - Albot R / Jaziri M 1 - 2  
Kubot L / Zeballos H - Chardy J / Martin F 2 - 1  
Murray J / Soares B - Bambridge L / O'Mara J 2 - 1  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Giorgi - Kar. Pliskova 1 - 2  
D. Yastremska - S. Williams 0 - 2  
E. Mertens - M. Keys 0 - 2  
N. Osaka - Su-Wei Hsieh 2 - 1  
Qiang Wang - A. Sevastova 0 - 2  
S. Halep - V. Williams 2 - 0  
Shuai Zhang - E. Svitolina 1 - 2  
T. Bacsinszky - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azarenka V / Barty A - Brady J / Riske A    
Bai A / Hives Z - Hibino N / Krawczyk D 0 - 2  
Begu I-C / Buzarnescu M - Cornet A / Martic P 1 - 2  
Gasparyan M / Gavrilova D - Atawo R / Srebotnik K 0 - 2  
Han X / Jurak D - Babos/Mladenovic 1 - 2  
Sasnovich A / Townsend T - Hozumi E / Rosolska A 2 - 0  
Strycova B / Vondrousova - Diyas Z / Putintseva Y 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collins D / Venus M - Chan H-C / Rojer J-J 0 - 2  
Makarova E / Sitak A - Klepac A / Roger-Vasselin E 0 - 2  
Moore J / Whittington A - Ninomiya M / Mclachlan B 2 - 1  
Schuurs D / Middelkoop M - Adamczak M / Reid M 2 - 0  
Spears A / Cabal J-S - Chan L / Dodig I 2 - 0  
Stosur S / Paes L - Peschke K / Koolhof W 2 - 0  
Yang Z / Bopanna R - Groenefeld A-L / Farah R 1 - 2  
Zhang S / Peers J - Babos T / Fucsovics M 1 - 2  
Tenisz (Daytona Beach, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondár A. - G. Min 2 - 0  
Tenisz (Koblenz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Kotov - R. Ortega-Olmedo 1 - 2  
T. Griekspoor - G. Mager 1 - 2  
Tenisz (Koblenz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovskiy E / Khabibulin - Kolar Z / Pavlasek A 0 - 2  
Melzer J / Polasek F - Neis F / Raja P 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Axelsen - Long Chen 0 - 2  
Wan Ho Son - D. Liew    
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia A / Soh W Y - Ong Y S / Teo E Y 1 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Goh V S / Tan W K 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - S. Nehwal 2 - 0  
R. Intanon - Jin Wei Goh 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Y / Hirota S - Matsumoto Ma / Nagahara W 2 - 0  
Polii G / Rahayu A - Matsutomo Mi/ Takahashi A 2 - 1  
Tollaslabda (Malaysia Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Higashino A / Watanabe Y - Chan P S / Goh L Y 2 - 1  
Piek S / Tabeling R - Puavaranukroh/Taerattanac 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Mladost Zagreb 7 - 12  
Partizan Belgrád - Mornar 13 - 13  
VK Posk - Jadran Split 7 - 17  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Eger 14 - 10  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Posillipo Napoli 8 - 13  
Florentia - Savona 9 - 3  
Lazio - Ortigia 9 - 8  
Trieste - Quinto 10 - 9  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bry. Jennings - O. Rivas 0 - 1  
J. Linares - P.C. Cano 0 - 1  
TJ Doheny - Ryo. Takahashi 1 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Serrano - E. Voraberger 1 - 0  

 

2019.01.18.
Alpesi sí (Kombináció, Wengen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.A. Kilde - A. Theaux    
D. Paris - M. Caviezel 0 - 1  
Kombináció, Wengen 2019    
Kombináció, Wengen 2019 - Top 3    
M. Schwarz - P. Trikhichev 1 - 0  
Mat. Mayer - K. Jansrud 0 - 1  
V. Kriechmayr - C. Innerhofer 1 - 0  
V. Muffat Jeandet - A. Pinturault 1 - 0  
Alpesi sí (Lesiklás,női,Cortina 1.verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Stuhec - L. Vonn 1 - 0  
Lesiklás, női, Cortina 1. verseny 2019    
Lesiklás, női, Cortina 1. verseny 2019 - Top 3    
N. Fanchini - M. Wenig 1 - 0  
N. Schmidhofer - T. Weirather 1 - 0  
R. Mowinckel - C. Hütter 0 - 1  
R. Siebenhofer - C. Suter 1 - 0  
S. Venier - K. Weidle 1 - 0  
Asztalitenisz (Hungarian Open 2019, XD)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flore T / Gasnier L - Szudi/Pergel 1 - 3  
Shibaev A / Mikhailova P - LIN Y J / Cheng I C 3 - 0  
Asztalitenisz (Hungarian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Shibaev - Chun Ting Wong 4 - 2  
Chuqin Wang - S. Gauzy 4 - 2  
Gaoyuan Lin - Bo Fang 4 - 2  
Jingkun Liang - Xin Xu 3 - 4  
Kri. Karlsson - H. Calderano 1 - 4  
L. Pitchford - Jonghoon Lim 3 - 4  
V. Samsonov - P. Franziska    
Zhendong Fan - Chih-Yuan Chuang 4 - 2  
Asztalitenisz (Hungarian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen C-A / Chuang C-Y - Fan Z / Lin G 0 - 3  
Flore T / Lebesson E - Duda B / Filus R 3 - 1  
Lam S H / Wong C T - Fan Z / Lin G 2 - 3  
Lam S H / Wong C T - Kou L / Wei S 3 - 2  
Liang J / Xu X - Flore T / Lebesson E 3 - 0  
Liao C-T / Lin Y-J - Liang J / Xu X 1 - 3  
Asztalitenisz (Hungarian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Szőcs - Meng Chen 2 - 4  
Eli. Samara - Shiwen Liu    
Gaoyang Liu - Yingsha Sun 2 - 4  
Jie Li - Xingtong Chen 0 - 4  
M. Batra - Meng Chen 0 - 4  
Manyu Wang - Mingyang Sun 4 - 1  
Manyu Wang - Yu Fu 4 - 1  
Xiaona Shan - B. Szőcs 0 - 4  
Yingsha Sun - Shiwen Liu 0 - 4  
Yu Fu - P. Solja 4 - 3  
Yuling Zhu - Szu-Yu Chen 4 - 0  
Asztalitenisz (Hungarian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen M / Sun Y - Balazova B / Matelova H 3 - 0  
Chen M / Sun Y - Doo H K / Lee H C    
Ekholm/Póta - Doo H K / Lee H C 1 - 3  
Samara E / Szőcs B - Ng W N / Soo W Y M 3 - 1  
Zhu Y / Wang M - Lin Y / Yu M 3 - 1  
Zhu Y / Wang M - Samara E / Szőcs B    
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bollnäs - Västeräs 5 - 3  
Motala - Broberg/Söderhamn 2 - 1  
Vanersborg - Tellus 6 - 3  
Vetlanda - Falu BS 8 - 2  
Villa Lidköping - Sirius 9 - 5  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Bite - Sydney Blue Sox 2 - 12  
Canberra Cavalry - Perth Heat 5 - 2  
Geelong-Korea - Brisbane Bandits 3 - 7  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Koovee Tampere 9 - 5  
Oilers Espoo - Karhut Pori 8 - 2  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chur - Rychenberg Winterthur 6 - 2  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helas Brno - Interobal Plzen 1 - 9  
Melnik - VSB Ostrava 9 - 1  
Sparta Praha - Svarog Teplice 7 - 1  
Uherske Hradiste - Ceska Lipa 3 - 6  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sumida - Machida 0 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Rieti 2 - 3  
Lazio - Arzignano 3 - 2  
Meta Catania - Pesarofano 1 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Levante 4 - 2  
Magna Gurpea - Cartagena 4 - 2  
Santa Coloma - Parrulo Ferrol 2 - 2  
Zaragoza - Segovia 2 - 6  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Nottingham 4 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Zlín 1 - 4  
Karlovy Vary - Sparta Praha 1 - 4  
Liberec - Litvínov 2 - 3  
Mladá Boleslav - Olomouc 1 - 4  
Pardubice - Trinec 2 - 5  
Plzen - Mountfield HK 4 - 0  
Vítkovice - Brno 4 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Odense 4 - 1  
Herlev Eagles - Rödovre 0 - 4  
Sönderjyske - Aalborg 6 - 0  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Vienna Capitals 2 8 - 4  
Csíkszereda - KMH Budapest 2 - 2  
FTC - Gyergyói HK 4 - 3  
Újpest - Dunaújváros 5 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Gomel 3 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Metallurg Zslobin 3 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - TUTO 4 - 2  
Kiekko-Vantaa - LeKi 4 - 6  
Koovee - Jokipojat 3 - 8  
SaPKo - Imatra Ketterä 2 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - HIFK 3 - 1  
Kookoo - Vaasan Sport 5 - 2  
Lahti Pelicans - Turku PS 3 - 0  
SaiPa - Tappara 4 - 7  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Bordeaux 5 - 2  
Grenoble - Gap 2 - 4  
Rouen - Amiens 6 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Jastrzebie 3 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - Unia Oswiecim 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - St. Louis 5 - 2  
Dallas - Los Angeles 1 - 2  
Minnesota - Anaheim 0 - 3  
Nashville - Winnipeg 1 - 5  
NY Islanders - New Jersey 4 - 1  
NY Rangers - Chicago 4 - 3  
Tampa Bay - Toronto 2 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crimmitschau - Bad Nauheim 3 - 4  
Dresden - Kassel 6 - 1  
Frankfurt Löwen - Bayreuth 3 - 4  
Heilbronn - Freiburg 3 - 0  
Kaufbeuren - Deggendorf 6 - 3  
Lausitzer Füchse - Bietigheim/Bissingen 3 - 2  
Tölzer Löwen - Ravensburg 1 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Ingolstadt 5 - 5  
Eisbären Berlin - Mannheim 0 - 7  
Iserlohn - Krefeld 5 - 2  
München - Augsburg 4 - 1  
Nürnberg - Wolfsburg 0 - 7  
Schwenningen - Köln 2 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Salzburg 5 - 4  
Klagenfurt - Fehérvár 1 - 3  
Linz - Innsbruck 4 - 2  
Vienna Capitals - Villach 5 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Winterthur 0 - 5  
Chaux-de-Fonds - Thurgau 3 - 2  
Kloten - GCK Lions 7 - 2  
Langenthal - Visp 4 - 4  
Olten - Ajoie 1 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Lausanne 3 - 0  
Davos - Rapperswil 4 - 2  
Langnau Tigers - Zürich Lions 1 - 0  
Lugano - Fribourg 3 - 2  
Zug - Biel 4 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Vita Hasten 5 - 1  
Almtuna - Södertälje 2 - 4  
Pantern Malmö - Västeras 2 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Djurgarden 1 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Diósgyőr 3 - 1  
MAC - B. Bystrica 3 - 4  
Nitra - Poprad 3 - 5  
Trencin - Liptovsky Mikulas 6 - 1  
Zilina - Nove Zamky 2 - 2  
Zvolen - Detva 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Lada Toljatti 2 - 2  
Dizel Penza - CSZK Szamara 3 - 3  
Zauralje Kurgan - Cselmet Cseljabinszk 4 - 4  
Kerékpár (Tour Down Under - 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Impey - P. Bevin 1 - 0  
D. Pozzovivo - G. Bennett 0 - 1  
L.L. Sanchez Gil - J. McCarthy 1 - 0  
R. Porte - B. O'Connor 1 - 0  
Tour Down Under 2019 - 4. szakasz    
W. Poels - M. Woods 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Igokea 69 - 71  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - NZ Breakers 107 - 96  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Suwon OK Savingbank 60 - 64  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Darussafaka 82 - 68  
Baskonia Vitoria - Olimpia Milano 80 - 75  
Buducnost Podgorica - Real Madrid 73 - 60  
Zalgiris Kaunas - Panathinaikosz 82 - 69  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Gries-Oberhoffen 72 - 85  
Chartres - Vichy-Clermont 103 - 104  
Denain - Evreux 87 - 60  
Roanne - Paris BC 75 - 79  
St-Chamond - Lille 99 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Paris Levallois 62 - 67  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbian Dyip - SM Beermen 124 - 118  
RS Elasto Painters - NLEX Road Warriors 96 - 87  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vrijednosnice Osijek - Cedevita Zagreb 83 - 78  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Beijing Dragons 104 - 91  
Beijing Ducks - Zhejiang Guangsha 120 - 98  
Fujian - Shenzhen 103 - 115  
Guangdong - Guangzhou 131 - 106  
Tianjin - Shanghai Sharks 128 - 102  
Zhejiang Chouzhou - Qingdao 107 - 97  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Alba Fehérvár 94 - 79  
Körmend - Pécs 86 - 77  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Sacramento 114 - 95  
Denver - Chicago 135 - 105  
Indiana - Philadelphia 96 - 120  
Oklahoma City - LA Lakers 122 - 122, h.u. 128 - 138  
Toronto - Phoenix 111 - 109  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Jena 103 - 62  
Ulm - Mitteldeutscher 105 - 94  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Huesca 84 - 65  
Caceres - Barcelona B 70 - 49  
Melilla - Saenz Horeca Araberri 77 - 82  
Palencia - Real Canoe 85 - 85, h.u. 94 - 96  
Valladolid - Leyma Coruna 75 - 65  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ensino Lugo - Araski AES 72 - 74  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tamis Pancevo - Novi Pazar 79 - 84  
Zlatibor Cajetina - OKK Belgrád 50 - 62  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Parma Permszkij Kraj 88 - 63  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu - Ogre 79 - 86  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Craiova - Podravka Koprivnica 23 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Chambray Touraine 30 - 21  
Toulon - Dijon 26 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Minaur Baia Mare 30 - 21  
Zalau - Corona Brassó 34 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Skara 28 - 23  
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - Platinum 2 - 0  
Orlando Pirates - Horoya Conakry 3 - 0  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ismaily - Club Africain    
Labdarúgás (Afrikai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JS Saoura - Al-Ahly (EGY) 1 - 1  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordj Bou Arreridj - USM Alger 1 - 1  
MO Bejaia - MC Oran 0 - 3  
Paradou - ES Setif 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norwich - Birmingham 3 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney Wanderers - Adelaide Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Roeselare 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Truiden - Genk 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Bayern München 1 - 3  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Kuopio PS 4 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Orleans 3 - 0  
Beziers - Troyes 0 - 0  
Chateauroux - Valenciennes 1 - 1  
Lorient - Ajaccio GFC 0 - 1  
Metz - Clermont 1 - 2  
Sochaux - AC Ajaccio 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Lyon Duchere 1 - 1  
Concarneau - Jeanne D'Arc de Drancy 0 - 0  
Le Mans - Dunkerque 1 - 1  
Pau - Avranches 2 - 0  
Quevilly Rouen - Cholet 1 - 2  
Rodez Aveyron - L'Entente Sannois 1 - 0  
Tours - Marignane 1 - 0  
Villefranche sur Saone - Chambly 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Amiens 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar 2 - Dordrecht 0 - 1  
Den Bosch - Oss 3 - 0  
Go Ahead Eagles - Almere City 2 - 1  
Helmond - Cambuur 0 - 1  
Nijmegen - Telstar 1 - 1  
RKC Waalwijk - Ajax 2 4 - 1  
Sparta Rotterdam - Roda 2 - 2  
Twente - Utrecht 2 1 - 0  
Volendam - FC Eindhoven 1 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitesse - Excelsior 3 - 2  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennai City - Aizawl 4 - 3  
East Bengal - Indian Arrows 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Bnei Lod 1 - 0  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Ashkelon 1 - 1  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Iksal 4 - 1  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Marmorek 0 - 2  
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Ramat Gan 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palermo - Salernitana 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Porto 1 - 4  
Guimaraes - Benfica 0 - 1  
Nacional Madeira - Braga 0 - 3  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cowdenbeath - Rangers    
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe - Alavés 4 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittifaq (KSA) - AL Amgad FC 9 - 1  
Al-Nojoom - Al-Ahli (KSA) 0 - 1  
Al-Taawon - Al-Nahdha 6 - 0  
Jeddah Club - Al-Shabab (KSA) 0 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Besiktas 1 - 3  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ecuador - U20Paraguay 3 - 0  
U20Uruguay - U20Peru 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Coleraine 1 - 2  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Montpellier 19 - 10  
Newcastle - Toulon 24 - 27  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport Dragons - Clermont 7 - 49  
Northampton Saints - Timisoara Saracens 111 - 3  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Harlequin 17 - 33  
Grenoble - Benetton Treviso 7 - 39  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Elizabeth S. Kings - Bloemfontein Cheetahs 17 - 24  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Curitiba Volei - Sesc RJ 1 - 3  
Minas - BRB/Brasilia 3 - 0  
Osasco Nestle - Sao Caetano 3 - 1  
Praia - Balneario Camboriu 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Ansan Rush&Cash 3 - 1  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Pénzügyőr 0 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Békéscsaba 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Toulouse 3 - 1  
Nantes - Cannes 3 - 0  
Nice - Rennes 3 - 2  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Chamalieres 3 - 1  
Mougins - Marcq-en-Baroeul 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Radom - Cuprum Lubin 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VCO Berlin - Wiesbaden 0 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-K. Duda - A. Giri 0 - 1  
J. van Foreest - V. Fedoseev 1 - 0  
Liren Ding - T. Radjabov 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - S. Mamedyarov 1 - 0  
Rapport R. - V. Kramnik 0.5 - 0.5  
S.G. Vidit - S. Shankland 0.5 - 0.5  
V. Anand - I. Nepomniachtchi 0.5 - 0.5  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - Neil Robertson (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
M. Selby - J. Trump (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
Sílövészet (4x7,5 km váltó, Ruhpolding)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
4x7,5 km váltó, Ruhpolding 2019    
4x7,5 km váltó, Ruhpolding 2019 - Top 3    
Ausztria - Svédország 1 - 0  
Csehország - Olaszország 1 - 0  
Norvégia - Franciaország 1 - 0  
Németország - Oroszország 1 - 0  
USA - Kanada 0 - 1  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - R. Nadal 0 - 3  
F. Tiafoe - A. Seppi 3 - 2  
G. Dimitrov - T. Fabbiano 3 - 0  
M. Cilic - F. Verdasco 3 - 2  
R. Bautista-Agut - K. Khachanov 3 - 0  
S. Tsitsipas - N. Basilashvili 3 - 1  
T. Berdych - D.S. Schwartzman 3 - 1  
T.H. Fritz - R. Federer 0 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carballes Baena R / Ruble - Mayer L / Sousa J 0 - 2  
CarrenoBusta/Garcia-Lopez - Gong M-X / Zhang Ze 2 - 1  
Duran G / Schwartzman D S - Ellis B / Popyrin A 0 - 2  
Harrison R / Querrey S - Krajicek A / Sitak A 2 - 0  
Herbert P-H / Mahut N - Molchanov D / Zelenay I 2 - 1  
Inglot D / Skugor F - Daniel T / Millman J 2 - 0  
Kontinen H / Peers J - Skupski/Skupski 2 - 0  
Krawietz K / Mektic N - Dodig I / Roger-Vasselin 2 - 0  
Mannarino A / Mies A - Bryan B / Bryan M 1 - 2  
Marach O / Pavic M - Gonzalez M / Jarry N 0 - 2  
Mcdonald M / Sandgren T - Chardy J / Martin F 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - A. Sabalenka 2 - 0  
A. Barty - M. Sakkari 2 - 0  
A. Sasnovich - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
D.R. Collins - Car. Garcia 2 - 0  
K. Birrell - A. Kerber 0 - 2  
M. Sharapova - C. Wozniacki 2 - 1  
P. Kvitova - B. Bencic 2 - 0  
S. Stephens - P. Martic 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Marozava L - Christian K / Muhammad A 0 - 2  
Chan H-C / Chan L - Jiang X / Wang Q 2 - 0  
Cirstea S / Ostapenko J - Klepac A / Martinez S 0 - 2  
Flipkens K / Larsson J - Dart H / Kontaveit A 2 - 0  
Hradecka L / Makarova E - Bara I / Niculescu M 0 - 2  
Kichenok N / Wang Y - Melichar N / Peschke K 0 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Adamczak M / Moore J 2 - 0  
Kudermetova V / Santamari - Mertens E / Sabalenka A 0 - 2  
Stosur S / Zhang S - Hsieh S-W / Spears A 2 - 0  
Tenisz (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sharma A / Smith J P - Inglis M / Kubler J 2 - 0  
Tenisz (Koblenz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - G. Mager    
C. Taberner - P. Kotov 1 - 2  
M. Ymer - R. Ortega-Olmedo 1 - 2  
T. Griekspoor - Kai. Uchida 2 - 0  
Tenisz (Koblenz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gengel M / Haerteis J - Kolar Z / Pavlasek A 1 - 2  
Neis F / Raja P - De Bakker T / Vervoort M 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Liew - Yuqi Shi 2 - 1  
Long Chen - A.S. Ginting 2 - 0  
Sri. Kidambi - Wan Ho Son 1 - 2  
Zii Jia Lee - V. Axelsen 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia A / Soh W Y - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 2 - 0  
Endo H / Watanabe Y - Goh V S / Tan W K 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Inoue T / Kaneko Y 2 - 1  
Ong Y S / Teo E Y - Kamura T / Sonoda K 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji Hyun Sung - C. Marin 0 - 2  
Jin Wei Goh - Bing Jiao He 2 - 0  
S. Nehwal - Noz. Okuhara 2 - 0  
Tzu Ying Tai - R. Intanon 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barkah Y / Sugiarto J F - Polii G / Rahayu A 1 - 2  
Fukushima Y / Hirota S - Chang Y N / Jung K E 2 - 1  
Istarani N K M / Pradipta - Matsutomo Mi/ Takahashi A 0 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Takahata Y / Sakuramoto A 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Goh S H / Lai S J 2 - 0  
Higashino A / Watanabe Y - Seo S J / Chae Y 2 - 0  
Jordan P / Oktavianti M D - Puavaranukroh/Taerattanac 1 - 2  
Piek S / Tabeling R - Adcock C / Adcock G 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorac Kotor - Jadran Herceg Novi 5 - 9  

 

2019.01.17.
Asztalitenisz (Hungarian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Duda - Xin Xu 3 - 4  
Bo Fang - M. Freitas 4 - 2  
Chien-An Chen - H. Calderano 2 - 4  
E. Lebesson - Chun Ting Wong 2 - 4  
Gaoyuan Lin - Zihao Zhao 4 - 3  
J. Groth - Jingkun Liang 1 - 4  
Kri. Karlsson - P. Gionis 4 - 0  
L. Pitchford - Ziyang Yu 4 - 0  
M. Falck - Chuqin Wang 0 - 4  
Majoros B. - A. Shibaev 0 - 4  
Qihao Zhou - P. Franziska 2 - 4  
Shihao Wei - S. Gauzy 3 - 4  
T. Moregard - Jonghoon Lim 0 - 4  
V. Samsonov - Dang Qiu    
Zhendong Fan - K. Gerassimenko 4 - 2  
Asztalitenisz (Hungarian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gárdos R / Habesohn D - Flore T / Lebesson E 1 - 3  
Kou L / Wei S - Ecseki N / Szudi Á 3 - 0  
Kozul D / Tokic B - Fan Z / Lin G    
Lam S H / Wong C T - Ionescu O / Robles A 3 - 1  
Liao C-T / Lin Y-J - Achanta S K / Gnanasekaran S 3 - 0  
Polansky T / Sirucek P - Liang J / Xu X 0 - 3  
Asztalitenisz (Hungarian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eli. Samara - Jian Zeng 4 - 2  
H. Matelova - Xingtong Chen 1 - 4  
Hoi Kem Doo - Xiaona Shan 2 - 4  
Hsien-Tzu Cheng - B. Szőcs 3 - 4  
Jie Li - Yidi Wang 4 - 3  
L. Gasnier - Szu-Yu Chen 2 - 4  
Madarász D. - Yu Fu 2 - 4  
Manyu Wang - Ke Chen 4 - 0  
Men. Yu - Meng Chen 0 - 4  
Mingyang Sun - Mo Zhang 4 - 1  
P. Solja - S. Polcanova 4 - 0  
Póta G. - M. Batra 3 - 4  
Rui Zhang - Shiwen Liu 0 - 4  
Tianwei Feng - Gaoyang Liu 1 - 4  
Yingsha Sun - Jihee Jeon 4 - 1  
Yuling Zhu - Zhuojia He 4 - 0  
Asztalitenisz (Hungarian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bálint B / Nagyváradi M - Doo H K / Lee H C 0 - 3  
Chen M / Sun Y - Noskova Y / Polcanova S 3 - 1  
Ekholm/Póta - Diaconu A / Ciobanu I 3 - 1  
Shan X / Winter S - Lin Y / Yu M 1 - 3  
Wu Y / Zhang L - Ng W N / Soo W Y M 0 - 3  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edsbyn - Hammarby 10 - 1  
Frillesas - Sandviken 3 - 6  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Bite - Sydney Blue Sox 3 - 0  
Canberra Cavalry - Perth Heat    
Geelong-Korea - Brisbane Bandits 5 - 21  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Stockton 4 - 2  
Binghamton - Hershey 0 - 0  
Charlotte - Bridgeport 6 - 4  
Chicago Wolves - Grand Rapids 5 - 2  
Laval - Belleville 4 - 2  
Lehigh Valley - Springfield 3 - 1  
Manitoba - Milwaukee 4 - 2  
San Diego - Texas Stars 2 - 1  
Utica - Syracuse 5 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Fassa 8 - 0  
Klagenfurt 2 - Gherdeina/Gröden 4 - 3  
Lustenau - Bregenzerwald 1 - 4  
Milano - Val Pusteria 0 - 5  
Renon/Ritten - Kitzbühel 6 - 2  
Zell am See - Olimpija Ljubljana 1 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Fehérvári Titánok 1 - 4  
Vasas - FTC 1 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Lida 4 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lukko 2 - 2  
Hämeenlinna - SaiPa 2 - 1  
Ilves - Kärpät 1 - 4  
Ässät - Jukurit 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szeversztal Cserepovec 2 - 4  
Amur Habarovszk - Jokerit 4 - 4  
Avangard Omszk - Szocsi 2 - 4  
Barisz Asztana - Szalavat Julajev Ufa 0 - 0  
CSZKA Moszkva - Avtomobil. Jekatyerinburg 3 - 0  
Dinamo Riga - Metallurg Magnyitogorszk 0 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Vityaz Podolszk 1 - 2  
Red Star Kunlun - Lokomotív Jaroszlavl 1 - 5  
Szibir Novoszibirszk - Szpartak Moszkva 3 - 3  
SZKA Szentpétervár - Dinamo Moszkva 3 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 3 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Comarch Cracovia 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Jose 6 - 3  
Calgary - Buffalo 3 - 3  
Ottawa - Colorado 5 - 2  
Philadelphia - Boston 4 - 3  
Vancouver - Edmonton 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Storhamar 3 - 3  
Ringerike - Manglerud 2 - 3  
Stjernen - Stavanger 1 - 6  
Valerenga - Sparta Sarpsborg 6 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Straubing 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Färjestad 0 - 3  
HV 71 - Lulea 0 - 4  
Linköping - Örebro 4 - 4  
Mora - Rögle 4 - 1  
Skelleftea - Växjö 3 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Rjazany 2 - 4  
Heilongjiang - Burany Voronyezs 4 - 1  
Himik Voszkreszenszk - Rubin Tyumeny 3 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Metallurg Novokuznyeck 4 - 5  
Torosz Nyeftekamszk - Szokol Krasznojarszk 0 - 0  
Zvezda Csehov - Jugra Hanti-Manszijszk 4 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nikko - Szahalin 2 - 2  
Oji Eagles - Anyang 4 - 3  
Kerékpár (Tour Down Under - 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ewan - E. Viviani 0 - 1  
D. Impey - J. McCarthy 1 - 0  
D. Ulissi - T.J. Slagter 1 - 0  
L.L. Sanchez Gil - N. Haas 1 - 0  
P. Sagan - P. Bevin 1 - 0  
Tour Down Under 2019 - 3. szakasz    
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Perth 97 - 84  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Mogi das Cruzes 60 - 73  
Vasco da Gama - Franca 78 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Bucheon KEB 77 - 57  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Bayern München 77 - 70  
Gran Canaria - Fenerbahce 64 - 82  
Maccabi TA - Barcelona 99 - 83  
Olympiakosz - Himki Moszkva 71 - 57  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TTT Riga - Antakya Hatay 87 - 36  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Skrljevo 101 - 92  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu Dragons - Shandong 110 - 90  
Jilin - Liaoning 107 - 107, h.u. 150 - 153  
Shanxi - Nanjing Tongxi 92 - 86  
Sichuan - Xinjiang 91 - 111  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto 117 - 108  
Dallas - San Antonio 101 - 105  
Detroit - Orlando 109 - 109, h.u. 120 - 115  
Golden State - New Orleans 147 - 140  
Houston - Brooklyn 131 - 131, h.u. 142 - 145  
LA Clippers - Utah 109 - 129  
Memphis - Milwaukee 101 - 111  
Portland - Cleveland 129 - 112  
Washington - New York 101 - 100  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Ajax Köbenhavn 33 - 20  
Kézilabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Korea 35 - 26  
Franciaország - Oroszország 23 - 22  
Németország - Szerbia 31 - 23  
vb, A csoport 2019    
Kézilabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Japán 23 - 22  
Macedónia - Izland 22 - 24  
Spanyolország - Horvátország 19 - 23  
vb, B csoport 2019    
Kézilabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Tunézia 27 - 32  
Chile - Szaúd-Arábia 32 - 27  
Dánia - Norvégia 30 - 26  
vb, C csoport 2019    
Kézilabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Angola 33 - 28  
Katar - Argentína 26 - 25  
Svédország - Magyarország 33 - 30  
vb, D csoport - Magyarország hány gólt szerez?    
vb, D csoport - Magyarország hány gólt szerez?    
vb, D csoport - Magyarország hány pontot szerez?    
vb, D csoport - Magyarország hány pontot szerez?    
vb, D csoport - Magyarország továbbjut a D csoportból?    
vb, D csoport 2019    
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MC Alger - Belouizdad 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg-Peronnas - Laval 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Hadera 1 - 2  
Kfar Qasem - Ironi Kiryat Shmona 1 - 0  
Maccabi TA - Hapoel Acre 4 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja Casablanca - Moghreb Tetouan 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Dorados de Sinaloa 1 - 3  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Leon 2 - 3  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones Negros UDG - UNAM Pumas 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Levante 3 - 0  
Espanyol - Villarreal 3 - 1  
Real Sociedad - Betis 2 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hazm - Al-Jeel 0 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Kasimpasa 0 - 0  
Ümraniyespor - Fenerbahce 1 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ciprus - U19Dánia 1 - 1  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajn.,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Chile - U20Bolívia 1 - 1  
U20Venezuela - U20Kolumbia 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Skócia 3 - 1  
Portugália - Ukrajna 1 - 1  
Spanyolország - Belgium 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsia Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libanon - Koreai NDK 4 - 1  
Szaúd-Arábia - Katar 0 - 2  
Ázsia Kupa, E csoport 2019    
Labdarúgás (Ázsia Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Üzbegisztán 2 - 1  
Omán - Türkmenisztán 3 - 1  
Ázsia Kupa, F csoport 2019    
Motorsport (Dakar Rali, autó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dakar Rali, autó 2019    
Motorsport (Dakar Rali, motor)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dakar Rali, motor 2019    
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Tours 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Pinheiros 1 - 3  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftocsimik Burgasz - Viking Bergen 3 - 1  
Olsztyn - Kuzbassz Kemerovo 1 - 3  
Olympiakosz - Istanbul BB 3 - 1  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Draisma Apeldoorn - Fonte Bastardo 1 - 3  
Hapoel Kfar Saba - VC Haasrode Leuven 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Uijeongbu KB Stars 3 - 0  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Brecel - Ding Junhui (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
R. Day - R. O'Sullivan (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
Sílövészet (10 km, Ruhpolding)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, Ruhpolding 2019    
10 km, Ruhpolding 2019 - Top 3    
A. Guigonnat - L. Hofer 0 - 1  
A. Loginov - A. Peiffer 1 - 0  
H. L'Abeé-Lund - Q. Fillon Maillet 0 - 1  
J. Eberhard - B. Doll 0 - 1  
J.T. Bö - M. Fourcade 1 - 0  
T. Bö - S. Desthieux 1 - 0  
Sílövészet (7,5 km, női, Ruhpolding)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
7,5 km, női, Ruhpolding 2019    
7,5 km, női, Ruhpolding 2019 - Top 3    
E. Yurlova-Percht - I. Kryuko 1 - 0  
K. Mäkäräinen - A. Kuzmina 0 - 1  
L. Dahlmeier - D. Wierer 0 - 1  
M. Olsbu Roeiseland - A. Chevalier 1 - 0  
P. Fialkova - L. Vittozzi 0 - 1  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - Gil. Simon 3 - 2  
A. Popyrin - D. Thiem    
A. Zverev - J. Chardy 3 - 2  
B. Coric - Fucsovics M. 3 - 0  
D. Goffin - M. Copil 3 - 1  
E. Donskoy - F. Krajinovic 0 - 3  
F. Fognini - L. Mayer 3 - 0  
Hyeon Chung - P-H. Herbert 1 - 3  
I. Ivashka - P. Carreno-Busta 0 - 3  
I. Karlovic - K. Nishikori 2 - 3  
L. Pouille - M. Marterer 3 - 1  
N. Djokovic - J-W. Tsonga 3 - 0  
P. Kohlschreiber - J. Sousa 2 - 3  
Ryan Harrison - D. Medvedev 0 - 3  
S. Wawrinka - M. Raonic 1 - 3  
Taro Daniel - D. Shapovalov 0 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Jaziri M - Mclachlan B / Struff J-L 2 - 1  
Duckworth J / Thompson J - Skupski/Skupski 0 - 2  
Ebden M / Lindstedt R - Johnson S / Kudla D 0 - 2  
Fritz T / Norrie C - Basic M / Dzumhur D 2 - 0  
Hewitt L / Smith J-P - Daniell M / Koolhof W 1 - 2  
Marach O / Pavic M - Bolelli S / Seppi A 2 - 1  
Murray J / Soares B - Jebavy R / Molteni A 2 - 0  
Oswald P / Puetz T - Cuevas P / Verdasco F 0 - 2  
Pella G / Podlipnik-Casti - Ram R / Salisbury J 0 - 2  
Sock J / Withrow J - Cabal J S / Farah R 2 - 1  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - V. Williams 1 - 2  
A. Potapova - M. Keys 0 - 2  
B.V. Andreescu - A. Sevastova 1 - 2  
C. Giorgi - I. Swiatek 2 - 0  
C. Suarez Navarro - D. Yastremska 1 - 2  
E. Bouchard - S. Williams 0 - 2  
E. Mertens - M. Gasparyan 2 - 0  
J. Konta - G. Muguruza Blanco 1 - 2  
L. Siegemund - Su-Wei Hsieh 0 - 2  
M. Brengle - Kar. Pliskova 1 - 2  
N. Osaka - T. Zidansek 2 - 0  
Qiang Wang - A. Krunic 2 - 0  
S. Halep - S. Kenin 2 - 1  
Shuai Zhang - Kri. Pliskova 2 - 0  
T. Bacsinszky - N. Vikhlyantseva 2 - 0  
V. Kuzmova - E. Svitolina 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anisimova A / Collins D - Atawo R / Srebotnik K 0 - 2  
Begu I-C / Buzarnescu M - Cabrera L / Fourlis J 2 - 1  
Birrell K / Hon P - Dart H / Kontaveit A 1 - 2  
Chan H-C / Chan L - Perez E / Rodionova Ar 2 - 0  
Cirstea S / Ostapenko J - Duan Y / Lapko V 2 - 1  
Dabrowski G / Xu Y - Strycova B / Vondrousova M 1 - 2  
Flipkens K / Larsson J - Bacsinszky T / Zvonareva 2 - 0  
Guarachi A / Van Uytvanck - Sasnovich A / Townsend T 0 - 2  
Jakupovic/Khromacheva - Diyas/Putintseva 0 - 2  
Kasatkina D / Zanevska M - Bai A / Hives Z    
Kudermetova V / Santamari - Bencic B / Vekic D 2 - 0  
Kumkhum L / Rodina E - Bai A / Hives Z 1 - 2  
Mertens E / Sabalenka A - Mattek-Sands B / Schuurs 2 - 1  
Olaru R / Voskoboeva G - Babos/Mladenovic 0 - 2  
Parmentier P / Sakkari M - Jiang X / Wang Q 0 - 2  
Pavlyuchenkova A / Sevast - Han X / Jurak D 1 - 2  
Peng S / Yang Z - Azarenka V / Barty A 1 - 2  
Pera B / Peterson R - Hsieh S-W / Spears A 0 - 2  
Petkovic A / Puig M - Hozumi E / Rosolska A 0 - 2  
Sharma A / Wallace I - Brady J / Riske A 1 - 2  
Tenisz (Koblenz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - Kai. Uchida 1 - 2  
A. Vatutin - U. Ignatik 2 - 1  
C. Ruud - T. Griekspoor 1 - 2  
C. Taberner - K. de Schepper 2 - 0  
F. Horansky - G. Mager 0 - 2  
M. Ymer - R. Safiullin 2 - 1  
R. Ortega-Olmedo - Y. Maden 2 - 1  
T. de Bakker - P. Kotov 0 - 2  
Tenisz (Koblenz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heller P / Torebko P - Karlovskiy E / Khabibulin T 0 - 2  
Kolar Z / Pavlasek A - Begemann A / Junaid R 2 - 0  
Melzer J / Polasek F - Clayton S / Shamasdin A 2 - 0  
Neis F / Raja P - Margaroli L / Vega Hernan 2 - 1  
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - K. Parupalli 2 - 0  
K. Wangcharoen - Wan Ho Son 1 - 2  
Ken. Nishimoto - Zii Jia Lee 0 - 2  
Long Chen - Jon. Christie 2 - 0  
S. Avihingsanon - Yuqi Shi 0 - 2  
V. Axelsen - H-K. Vittinghus 2 - 0  
V. Svendsen - D. Liew 0 - 2  
Wing Ki Vincent Wong - Sri. Kidambi 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Goh V S / Tan W K 0 - 2  
Chia A / Soh W Y - Alfian F / Ardianto M R 2 - 0  
Daugaard D / Sogaard F - Ong Y S / Teo E Y 1 - 2  
Endo H / Watanabe Y - Angriawan B / Hardianto H 2 - 0  
Gideon M F / Sukamuljo K - Kittinupong K / Dechapol    
Hoki T / Kobayashi Y - Kamura T / Sonoda K 0 - 2  
Inoue T / Kaneko Y - Wahyu N A P / Ade Y S 2 - 1  
Kah M C / Low J S - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - Noz. Okuhara 1 - 2  
Bing Jiao He - F. Fitriani 2 - 0  
E. Kosetskaya - Ji Hyun Sung 0 - 2  
Fangjie Gao - C. Marin    
Jin Wei Goh - Yiman Zhang 2 - 0  
Pui Yin Yip - S. Nehwal 0 - 2  
R. Intanon - C. Birch 2 - 0  
Tzu Ying Tai - L. Kjaersfeldt 2 - 1  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barkah Y / Sugiarto J F - Hoo V / Yap C W 2 - 0  
Fukushima Y / Hirota S - Kim S Y / Kong H Y 2 - 0  
Haris D D / Putri V - Takahata Y / Sakuramoto A 0 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Delrue D / Palermo L 2 - 0  
Ponnappa A / Reddy N S - Istarani N K M / Pradipta 0 - 2  
Stoeva G / Stoeva S - Chang Y N / Jung K E 0 - 2  
Supajirakul/Taerattanach. - Polii G / Rahayu A 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Lu K / Lu C 2 - 1  
Goh S H / Lai S J - Hoki T / Nagahara W 2 - 0  
Higashino A / Watanabe Y - Lane B / Pugh J 2 - 0  
Jordan P / Oktavianti M D - Faizal H / Widjaja G E 2 - 0  
Lamsfuss M / Herttrich I - Puavaranukroh/Taerattanac 1 - 2  
Piek S / Tabeling R - Ahmad T / Susanto D 2 - 0  
Puangpuapech N / Amitrapa - Adcock C / Adcock G 0 - 2  
Seo S J / Chae Y - Kaneko Y / Matsumoto M 2 - 1  

 

2019.01.16.
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akilles Porvoo - Mikkelin Kampparit 3 - 7  
HIFK - JPS 2 - 3  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ready Oslo - Stabaek 3 - 7  
Sarpsborg - Konnerud 8 - 2  
Solberg - Hövik 11 - 3  
Ullern - Mjöndalen 8 - 1  
Ulleval - Drammen 2 - 5  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuzbassz Kemerovo - Dinamo Kazany 4 - 2  
Start Nyizsnyij Novgorod - Jenyiszej Krasznojarszk 4 - 4  
Szibszelmas Novoszibirszk - Murman Murmanszk 4 - 3  
Ural Trubnyik - Dinamo Moszkva 5 - 2  
Vodnyik Arhangelszk - Zorkij Krasznogorszk 7 - 0  
Volga Uljanovszk - Bajkal Irkutszk 7 - 7  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjellerasen - NOR 92 Mjöndalen 4 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Pixbo Wallenstam 5 - 5  
Helsingborg - Kalmarsund 4 - 4  
Lindas Hovas - Sirius 4 - 11  
Mullsjö - Höllviken 9 - 5  
Storvreta - Falun 7 - 7  
Futsal (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaen - Palma Futsal 3 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Bridgeport 1 - 0  
San Antonio - Rockford 2 - 1  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - München 1 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester - Guildford 3 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Frydek Mistek 2 - 4  
Kadan - Vsetin 1 - 5  
Kladno - Poruba 3 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Jihlava 4 - 2  
Prostejov - Benatky nad Jizerou 1 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Litomerice 2 - 5  
Zubr Prerov - Slavia Praha 2 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Metallurg Zslobin 6 - 2  
Sahtar Szoligorszk - Gomel 2 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - KeuPa 2 - 1  
Jokipojat - Imatra Ketterä 2 - 3  
Kokkolan Hermes - TUTO 2 - 1  
Koovee - Kiekko-Vantaa 4 - 2  
SaPKo - RoKi 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Ilves 3 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Jastrzebie 5 - 3  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - HS Riga 5 - 1  
Lido Riga - Prizma Riga 1 - 7  
Zemgale/LLU - Liepaja 4 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - New Jersey 4 - 1  
Dallas - Tampa Bay 0 - 2  
Detroit - Anaheim 3 - 1  
Minnesota - Los Angeles 2 - 2  
Montreal - Florida 5 - 1  
Nashville - Washington 7 - 2  
NY Islanders - St. Louis 1 - 1  
NY Rangers - Carolina 6 - 2  
San Jose - Pittsburgh 5 - 2  
Winnipeg - Las Vegas 4 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten - Winterthur 5 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Karlskrona 5 - 3  
Leksand - Västervik 3 - 2  
MODO - AIK 1 - 6  
Oskarshamn - Pantern Malmö 5 - 1  
Södertälje - Björklöven 1 - 1  
Vita Hasten - Almtuna 6 - 3  
Västeras - Tingsryd 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szarov - Gornyak Ucsali 5 - 3  
Tambov - Juzsnij Ural Orszk 1 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nikko - Szahalin 1 - 1  
Oji Eagles - Anyang 1 - 5  
Kerékpár (Tour Down Under - 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Impey - J. McCarthy 1 - 0  
E. Viviani - C. Ewan 0 - 1  
J. Philipsen - R. Gibbons 1 - 0  
M. Walscheid - P. Bauhauss 0 - 1  
P. Sagan - D. van Poppel 1 - 0  
Tour Down Under 2019 - 2. szakasz    
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Ludwigsburg 74 - 87  
Avellino - Murcia 57 - 63  
Nyizsnyij Novgorod - Banvitspor 72 - 75  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - PAOK 79 - 70  
Opava - Hapoel Holon 64 - 97  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Dijon 80 - 56  
Lietkabelis - Brose Bamberg 84 - 67  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Virtus Bologna 83 - 93  
Olimpija Ljubljana - Oostende 69 - 71  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians Paulista - Pinheiros 77 - 80  
Minas - Sao Jose dos Campos 75 - 80  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Ulsan Mobis Phoebus 72 - 80  
Busan Sonicboom - Seoul Thunders 64 - 73  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Asan Woori Wibee 53 - 72  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagyezsda Orenburg - Bourges 72 - 65  
Polkowice - Jekatyerinburg 64 - 69  
USK Praha - Famila Schio 77 - 80  
Villeneuve d'Ascq Lille - Castors Braine 73 - 61  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - P. Avenida 64 - 62  
Flammes Carolo Ardennes - Dinamo Kurszk 62 - 86  
Olympiakosz - Sopron 63 - 52  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rytas Vilnius - Alba Berlin 79 - 79, h.u. 86 - 94  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skyliners Frankfurt - ASVEL Lyon-Villeurbanne 58 - 70  
Ulm - Lok.Kubany Krasznodar 81 - 84  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Crvena zvezda 92 - 76  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - Cedevita Zagreb 105 - 70  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - NorthPort Batang Pier 91 - 117  
Phoenix Fuelmasters - Meralco Bolts 83 - 83, h.u. 93 - 92  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Tokyo Alvark 72 - 81  
Chiba - Tochigi 80 - 71  
Kawasaki Brave Thunders - Toyama 87 - 67  
Mikawa Kariya - Albirex Niigata 63 - 86  
Osaka - Kyoto 58 - 67  
Rizing Fukuoka - Ryukyu Okinawa 64 - 74  
Shiga - Nagoya Dolphins 68 - 74  
Tokyo Sunrockers - Hokkaido 85 - 80  
Toyohashi Neophoenix - Yokohama 81 - 81, h.u. 97 - 91  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Zhejiang Guangsha 87 - 119  
Beijing Ducks - Shanghai Sharks 108 - 108, h.u. 120 - 118  
Guangzhou - Beijing Dragons 133 - 92  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Great Wall - Sichuan Jinqiang 69 - 76  
Guangdong - Henan Elephants 81 - 68  
Heilongjiang Daqing - Jiangsu Phoenix 67 - 89  
Liaoning - Shanghai 73 - 73, h.u. 78 - 80  
Shandong - Shanxi XR 79 - 79, h.u. 90 - 86  
Tianjin - Fujian 66 - 78  
Xinjiang - Zhejiang 79 - 67  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Oklahoma City 142 - 126  
Denver - Golden State 111 - 142  
Indiana - Phoenix 131 - 97  
LA Lakers - Chicago 107 - 100  
Milwaukee - Miami 124 - 86  
Philadelphia - Minnesota 149 - 107  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baunach - Schalke 72 - 71  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crailsheim - Braunschweig 86 - 86, h.u. 99 - 94  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Virtus Roma - Latina 81 - 76  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekabpils - Jurmala/Fenikss 72 - 77  
Tartu Ulikool - VEF Riga 75 - 81  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EH Aalborg - Esbjerg 22 - 35  
Herning-Ikast - Randers 29 - 13  
Ringköbing - Nyköbing F. 17 - 24  
Silkeborg - Holstebro 25 - 29  
Viborg - Odense 27 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Issy Paris - Besancon 28 - 33  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diomidisz Argosz - PAOK 20 - 31  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - MTK 36 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Byasen 28 - 20  
Larvik - Oppsal 31 - 18  
Skrim Kongsberg - Raelingen 20 - 28  
Storhamar - Molde 23 - 24  
Tertnes Bergen - Fana Bergen 29 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thüringer HC - Metzingen 28 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Rosztov 29 - 32  
Lucs Moszkva - Zvezda Zvenyigorod 27 - 28  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Horta 41 - 18  
Belenenses - Madeira SAD 27 - 33  
Benfica - Boa Hora 33 - 17  
Maia - Fermentoes 22 - 21  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magura Cisnadiei - Univ. Cluj 32 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Sävehof 21 - 29  
Kézilabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Bahrein 32 - 20  
Japán - Izland 21 - 25  
Macedónia - Spanyolország 21 - 32  
Kézilabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Argentína 26 - 33  
Katar - Svédország 22 - 23  
Magyarország - Egyiptom 30 - 30  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southampton - Derby County 2 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Melbourne City 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Paralimni 2 - 3  
Arisz Limasszol - Pafosz 2 - 1  
Asil Lysis - Ermisz Aradippou 0 - 4  
Nea Szalamina Famaguszta - AEK Larnaka 1 - 2  
Omonia Nicosia - Apollon Limasszol 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Kaizer Chiefs 2 - 3  
Cape Town City - Free State Stars 5 - 0  
Mamelodi Sundowns - Maritzburg Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Rennes 2 - 1  
Monaco - Nice 1 - 1  
Nimes - Nantes 1 - 0  
St-Etienne - Marseille 2 - 1  
Toulouse - Lyon 2 - 2  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Strasbourg 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Levadiakosz    
Lamia - Apollon Szmirnisz    
OFI - Atromitosz Periszteri    
Olympiakosz - Larissza    
Panetolikosz - Panathinaikosz    
Panioniosz - Aszterasz Tripolisz    
PAOK - Giannina    
Xanthi - Arisz    
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Nazareth Illit 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - Atlante 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Necaxa - América 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Zacatecas - Veracruz 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Cafetaleros de Tapachula 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viterbese - Reggina 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Milan 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Viseu 4 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Sporting CP 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Girona 3 - 3  
Leganes - Real Madrid 1 - 0  
Sevilla - Ath. Bilbao 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Raed - Al-Ain (KSA) 1 - 1  
Al-Washm - Al-Ittihad (KSA) 1 - 2  
Hajer Al-Ahsa - Al-Hilal (KSA) 0 - 3  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Hatayspor 1 - 0  
Trabzonspor - Balikesirspor 2 - 1  
Yeni Malatyaspor - Bodrumspor 3 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Olaszország - U19Spanyolország 3 - 0  
Labdarúgás (Ázsia Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Kína 2 - 0  
Kirgizisztán - Fülöp-szigetek 3 - 1  
Ázsia Kupa, C csoport 2019    
Labdarúgás (Ázsia Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Irak 0 - 0  
Vietnám - Jemen 2 - 0  
Ázsia Kupa, D csoport 2019    
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - Zenit Kazany 1 - 3  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Karlovarsko 3 - 0  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Zenit Szentpétervár 0 - 3  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Belchatow 0 - 3  
Trefl Gdansk - Noliko Maaseik 3 - 1  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haching - Trentino 1 - 3  
Mladost Brcko - Amriswil 1 - 3  
Teruel - Lindemans Aalst 1 - 3  
Valepa Sastamala - Kladno 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamnik - Savo Kuopio 3 - 0  
Municipal Zalau - Benfica 1 - 3  
Perungan Rovaniemi - Poitevin Poitiers 0 - 3  
Sporting CP - Maliye Piyango Ankara 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Incheon Heungkuk 0 - 3  
Hwaseong IBK - Seoul Caltex 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Zawiercie 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Bielsko-Biala 0 - 3  
Bydgoszcz - Rzeszow 2 - 3  
Chemik Police - Radomka Radom 3 - 0  
Impel Wroclaw - Pila 1 - 3  
Legionowo - LKS Lodz 0 - 3  
Ostrowiec Swietokrzyski - MKS Kalisz    
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Branik Maribor - Slavia Bratislava 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Münster 3 - 0  
Dresden - Straubing 2 - 3  
Potsdam - Stuttgart 2 - 3  
Suhl Thüringen - Wiesbaden 3 - 1  
SW Erfurt - Vilsbiburg 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellana Grotte - Revivre Milano 2 - 3  
Röplabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Busto Arsizio 1 - 3  
Monza - Conegliano 0 - 3  
San Bernardo Cuneo - Novara 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Krasznodar - Uralocska Jekatyerinburg 0 - 3  
Lokomotív Kalinyingrád - Dinamo Kazany 3 - 2  
Metar Cseljabinszk - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 3  
Szahalin - Proton Szaratov 3 - 1  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Leningradka Szentpétervár 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Haris Dimurol 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aydin Bld. Spor - Canakkale Bld. Spor 2 - 3  
Fenerbahce - Beylikduzu Ihtisas 3 - 0  
Galatasaray - Ankara Karayollari 3 - 0  
Halkbank Ankara - Eczacibasi Istanbul 0 - 3  
Nilufer Bld. Spor - THY Istanbul 3 - 0  
Vakifbank Istanbul - Besiktas 3 - 2  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - V. Anand 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - Rapport R. 0.5 - 0.5  
J. van Foreest - M. Carlsen 0 - 1  
S. Shankland - Liren Ding 0 - 1  
T. Radjabov - J-K. Duda 0.5 - 0.5  
V. Fedoseev - S.G. Vidit 0.5 - 0.5  
V. Kramnik - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - K. Wilson (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
M. Selby - S. Maguire (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - H. Laaksonen 3 - 2  
D. Kudla - D.S. Schwartzman 2 - 3  
Dan. Evans - R. Federer 0 - 3  
G. Dimitrov - P. Cuevas 3 - 1  
G. Monfils - T.H. Fritz 1 - 3  
Jor. Thompson - A. Seppi 0 - 3  
Kev. Anderson - F. Tiafoe 1 - 3  
M. Cilic - M. McDonald 3 - 1  
M. Ebden - R. Nadal 0 - 3  
R. Albot - F. Verdasco 0 - 3  
R. Bautista-Agut - J. Millman 3 - 2  
S. Travaglia - N. Basilashvili 2 - 3  
S. Tsitsipas - V. Troicki 3 - 1  
T. Berdych - R. Haase 3 - 0  
T. Fabbiano - R. Opelka 3 - 2  
Y. Nishioka - K. Khachanov 0 - 3  
Tenisz (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo M / Cerretani J - Rojer J-J / Tecau H 2 - 1  
Bambridge L / O'Mara J - Copil M / Fucsovics M 2 - 0  
Bolt A / Polmans M - Bryan B / Bryan M 0 - 2  
Bopanna R / Sharan D - CarrenoBusta/Garcia-Lopez 1 - 2  
Demoliner M / Nielsen F - Granollers/Granollers 2 - 1  
Gojowczyk/Ramos-Vinolas - Mannarino A / Mies A 0 - 2  
Gong M-X / Zhang Ze - Klizan M / Matkowski M 2 - 1  
Haase R / Middelkoop M - Harrison R / Querrey S 1 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Marrero D / Zverev M 2 - 0  
Ivashka I / Medvedev D - Nys H / Paire B    
Klahn B / Kukushkin M - Klaasen R / Venus M 1 - 2  
Kontinen H / Peers J - Gonzalez S / Qureshi A    
Krajicek A / Sitak A - Paes L / Reyes-Varela M 2 - 0  
Krawietz K / Mektic N - Monroe N / Nedunchezhiyan J 2 - 1  
Kubot L / Zeballos H - Bedene A / Marterer M 2 - 1  
Kyrgios N / Reid M - Dodig I / Roger-Vasselin 0 - 2  
Mayer L / Sousa J - Lopez F / Lopez M 2 - 1  
Molchanov D / Zelenay I - Berrettini M / Cecchinato M 2 - 1  
Purcell M / Saville L - Gonzalez M / Jarry N 1 - 2  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - Yafan Wang 2 - 0  
A. Kontaveit - A. Sasnovich 0 - 2  
A. Pavlyuchenkova - K. Bertens 2 - 1  
A. Sharma - M. Sakkari 0 - 2  
B. Bencic - Y. Putintseva 2 - 1  
B. Haddad Maia - A. Kerber 0 - 2  
D. Vekic - K. Birrell 1 - 2  
D.R. Collins - S. Vickery 2 - 0  
J. Larsson - C. Wozniacki 0 - 2  
K. Boulter - A. Sabalenka 0 - 2  
L. Tsurenko - A. Anisimova 0 - 2  
M. Sharapova - R. Peterson 2 - 0  
M. Vondrousova - P. Martic 0 - 2  
P. Kvitova - I-C. Begu 2 - 0  
S. Stephens - Babos T. 2 - 0  
Z. Hives - Car. Garcia 0 - 2  
Tenisz (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aiava D / Bains N - Klepac A / Martinez S 0 - 2  
Bara I / Niculescu M - Arruabarrena/Parra Santon 2 - 0  
Chang K-C / Hsu C-W - Christian K / Muhammad A 0 - 2  
Cornet A / Martic P - Linette M / Tomljanovic A 2 - 1  
Groenefeld A L / King V - Aoyama S / Marozava L 0 - 2  
Hibino N / Krawczyk D - Kato M / Ninomiya M 2 - 1  
Hradecka L / Makarova E - Barthel M / Kenin S 2 - 0  
Kichenok N / Wang Y - Kalashnikova O / Yastremska D 2 - 0  
Krejcikova/Siniakova - Bogdan A / Rodionova A 2 - 0  
Krunic A / Zheng S - Adamczak M / Moore J 0 - 2  
Kuzmova V / Rybarikova M - Stosur S / Zhang S 0 - 2  
Maria T / Watson H - Melichar N / Peschke K 1 - 2  
Panova A / Siegemund L - Gasparyan M / Gavrilova D 0 - 2  
Tenisz (Koblenz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - Gon. Oliveira 2 - 1  
C. Ruud - R. Brancaccio 2 - 1  
G. Mager - J. Ward 2 - 1  
Kai. Uchida - A. de Greef 2 - 0  
M. Przysiezny - T. Griekspoor 1 - 2  
M. Ymer - Piros Zs. 2 - 1  
P. Torebko - U. Ignatik 0 - 2  
R. Bonadio - Y. Maden 0 - 2  
R. Safiullin - T. Kamke 2 - 1  
T. de Bakker - Ben. Hassan 2 - 0  
Tenisz (Koblenz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends/Weissborn - Melzer J / Polasek F 0 - 2  
Brands D / Masur D - Hassan B / Lenz J    
Karlovskiy E / Khabibulin - Oliveira G / Pel D 2 - 1  
Pavlioutchenkov A / Walko - Gengel M / Haerteis J 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Wan Ho Son 0 - 2  
A.S. Ginting - K. Phetpradab 2 - 1  
B. Leverdez - Yuqi Shi 1 - 2  
D. Liew - T. Sugiarto 2 - 0  
H-K. Vittinghus - K. Tsuneyama 2 - 0  
Jon. Christie - J.O. Jörgensen 2 - 0  
K. Wangcharoen - R. Ouseph 2 - 0  
Ken. Momota - Ken. Nishimoto 1 - 2  
Long Chen - Cheuk Yiu Lee 2 - 0  
M. Caljouw - Wing Ki Vincent Wong 0 - 2  
Ng Ka Long Angus - Sri. Kidambi 0 - 2  
R. Gemke - K. Parupalli 1 - 2  
S. Avihingsanon - Tzu Wei Wang 2 - 1  
V. Axelsen - Kaz. Sakai 2 - 0  
V. Svendsen - Hyun Il Lee    
Zii Jia Lee - T. Saensomboonsuk 2 - 1  
Tollaslabda (Malaysia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Kim G J / Lee Y D 2 - 0  
Angriawan B / Hardianto H - Maas J / Tabeling R 2 - 0  
Ellis M / Langridge C - Chia A / Soh W Y 0 - 2  
Endo H / Watanabe Y - Choi S / Seo S J 2 - 0  
Gideon M F / Sukamuljo K - Gutama S K / Putra F W 2 - 0  
Goh V S / Tan W K - Zijian D / Chang W 2 - 1  
Hoki T / Kobayashi Y - Bö M / Mogensen C 2 - 0  
Huang K / Wang Z - Alfian F / Ardianto M R 0 - 2  
Inoue T / Kaneko Y - Kolding M P / Nohr N 2 - 0  
Ivanov V / Sozonov I - Wahyu N A P / Ade Y S 1 - 2  
Kang M H / Ho K W - Kittinupong K / Dechapol 1 - 2  
Lamsfuss M / Seidel M E - Kah M C / Low J S 1 - 2  
Lane B / Vendy S - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 0 - 2  
Ong Y S / Teo E Y - Liao M C / Su C H 2 - 0  
Yao C L / Han Y P - Kamura T / Sonoda K 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - Ga Eun Kim 2 - 0  
Aka. Yamaguchi - Jin Wei Goh 0 - 2  
Bing Jiao He - B. Ongbumrungpan 2 - 0  
C. Birch - S. Jaquet 2 - 1  
F. Fitriani - Y.Y. Susanto 2 - 0  
Joy Xuan Deng - S. Nehwal 1 - 2  
L. Kjaersfeldt - L.A. Mainaky 2 - 0  
Michelle Li - Ji Hyun Sung 0 - 2  
Nit. Jindapol - C. Marin 0 - 2  
R. Hartawan - Pui Yin Yip 1 - 2  
R. Intanon - G. Mariska 2 - 0  
S.S.Y. Cheah - Fangjie Gao 1 - 2  
Say. Takahashi - Noz. Okuhara 0 - 2  
Tzu Ying Tai - Ngan Yi Cheung 2 - 0  
Yiman Zhang - Jia Min Yeo 2 - 1  
Ying Ying Lee - E. Kosetskaya 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barkah Y / Sugiarto J F - Efler L / Herttrich I 2 - 1  
Chayanit C / Muenwong P - Hoo V / Yap C W 1 - 2  
Delrue D / Palermo L - Lefel E / Tran A 2 - 1  
Goliszewski J / Kaepplein - Piek S / Seinen C 0 - 2  
Imanuela A / Ramadhanti S - Supajirakul/Taerattanach. 0 - 2  
Istarani N K M / Pradipta - Tanaka S / Yonemoto K 2 - 1  
Kim S Y / Kong H Y - Dong W / Feng X 2 - 0  
Kititharakul J / Prajongj - Haris D D / Putri V 1 - 2  
Liu X / Xia Y - Chang Y N / Jung K E 0 - 2  
Ng T Y / Yuen S Y - Ponnappa A / Reddy N S 0 - 2  
Ng W Y / Yeung Ng T - Polii G / Rahayu A 1 - 2  
Stoeva G / Stoeva S - Mapasa S / Somerville G 2 - 0  
Takahata Y / Sakuramoto A - Chow M K / Lee M Y 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Gicquel T / Delrue D 2 - 0  
Lee C H / Lu C Y - Faizal H / Widjaja G E 0 - 2  
Piek S / Tabeling R - Chopra P J / Siki Reddy N 2 - 0  

 

2019.01.15.
Alpesi sí (Óriásműlesiklás,női,Kronplatz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Lysdahl - K. Liensberger 1 - 0  
M. Bassino - F. Hansdötter 1 - 0  
M. Shiffrin - P. Vlhova 1 - 0  
T. Worley - R. Mowinckel 1 - 0  
V. Rebensburg - F. Brignone 1 - 0  
W. Holdener - R. Haaser 0 - 1  
Óriásműlesiklás, női, Kronplatz 2019    
Óriásműlesiklás, női, Kronplatz 2019 - Top 3    
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Växjö 8 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - San Diego 2 - 2  
Manitoba - Milwaukee 2 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitzbühel - Feldkirch 4 - 0  
Salzburg 2 - Jesenice 4 - 0  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Frölunda 1 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Karlovy Vary 3 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Frederikshavn 0 - 2  
Rungsted - Herning 4 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kalpa 1 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Lyon 2 - 1  
Angers - Grenoble 5 - 10  
Bordeaux - Anglet 7 - 2  
Chamonix-Morzine - Gap 0 - 3  
Rouen - Nice 4 - 2  
Strasbourg - Mulhouse 3 - 7  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Jokerit 4 - 1  
Amur Habarovszk - Lokomotív Jaroszlavl 0 - 2  
Avangard Omszk - Szalavat Julajev Ufa 4 - 4  
Barisz Asztana - Szpartak Moszkva 4 - 5  
CSZKA Moszkva - Metallurg Magnyitogorszk 3 - 0  
Dinamo Minszk - Vityaz Podolszk 2 - 2  
Dinamo Riga - Avtomobil. Jekatyerinburg 1 - 1  
Red Star Kunlun - Szeversztal Cserepovec 1 - 4  
Slovan Bratislava - Traktor Cseljabinszk 0 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Szocsi 5 - 4  
SZKA Szentpétervár - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Podhale Nowy Targ 5 - 3  
Unia Oswiecim - GKS Tychy 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Montreal 2 - 2  
Edmonton - Buffalo 7 - 2  
New Jersey - Chicago 8 - 5  
Philadelphia - Minnesota 7 - 4  
Toronto - Colorado 3 - 6  
Washington - St. Louis 1 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Langenthal 5 - 5  
Biasca Ticino - Chaux-de-Fonds 0 - 0  
Olten - Zug 2 3 - 0  
Thurgau - Visp 5 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Langnau Tigers 4 - 0  
Servette - Bern 4 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - MAC 3 - 7  
Diósgyőr - Trencin 4 - 4  
Kosice - Zilina 4 - 4  
Liptovsky Mikulas - Poprad 0 - 1  
Nove Zamky - B. Bystrica 3 - 2  
Zvolen - Nitra 1 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Molot Perm 3 - 1  
Dizel Penza - Izssztal Izsevszk 7 - 3  
Ermak Angarszk - Szarjarka Karaganda 3 - 1  
Himik Voszkreszenszk - Jugra Hanti-Manszijszk 3 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Metallurg Novokuznyeck 2 - 0  
Zvezda Csehov - Rubin Tyumeny 0 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang High1 - Daemyung 1 - 2  
Kerékpár (Tour Down Under - 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ewan - E. Viviani 0 - 1  
D. Ballerini - J. Sütterlin 1 - 0  
J. Philipsen - J. Mareczko 0 - 1  
M. Walscheid - K. Halvorsen 1 - 0  
N. Haas - J. McCarthy 1 - 0  
P. Sagan - P. Bauhauss 0 - 1  
R. Gibbons - D. Hoelgaard 1 - 0  
Tour Down Under 2019 - 1. szakasz    
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ventspils - Le Mans 88 - 77  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Venezia 78 - 80  
Telekom Bonn - Fribourg 63 - 70  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Nymburk 85 - 72  
Hapoel Jerusalem - Fuenlabrada 91 - 77  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Promitheasz Patra 96 - 74  
Strasbourg - Neptunas Klaipeda 80 - 90  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Cearense 82 - 71  
BC Brasilia - Mogi das Cruzes 76 - 80  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Changwon Sakers 81 - 97  
Incheon Elephants - Wonju Dongbu 79 - 76  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Monaco 68 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicaja Malaga - Limoges 79 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - MoraBanc Andorra 71 - 80  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Evreux - Vichy-Clermont 83 - 83, h.u. 91 - 95  
Gries-Oberhoffen - Nancy 81 - 84  
Lille - Aix Maurienne 80 - 67  
Nantes - Orleans 99 - 100  
Paris BC - Denain 83 - 80  
Poitiers - Blois 63 - 71  
Quimper - Caen 79 - 85  
Rouen - Chartres 89 - 77  
St-Chamond - Roanne 76 - 83  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Guangdong 100 - 139  
Jiangsu Dragons - Tianjin 128 - 106  
Qingdao - Liaoning 113 - 140  
Shandong - Xinjiang 126 - 109  
Shenzhen - Nanjing Tongxi 110 - 91  
Sichuan - Jilin 94 - 105  
Zhejiang Chouzhou - Shanxi 113 - 91  
Kosárlabda (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Zalgiris Kaunas 61 - 104  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Boston 109 - 102  
Houston - Memphis 112 - 94  
LA Clippers - New Orleans 117 - 121  
Sacramento - Portland 115 - 107  
San Antonio - Charlotte 93 - 108  
Utah - Detroit 100 - 94  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Chemnitz 66 - 71  
Kosárlabda (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Primorska Koper 62 - 75  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - Győr 28 - 30  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Craiova - CSM Bukarest 22 - 28  
Kézilabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korea - Szerbia 29 - 31  
Németország - Franciaország 25 - 25  
Oroszország - Brazília 23 - 25  
Kézilabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Dánia (Helyszín: Dánia) 17 - 28  
Norvégia - Chile 41 - 20  
Szaúd-Arábia - Tunézia 20 - 24  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Constantine - Bordj Bou Arreridj 1 - 0  
USM Alger - Hussein Dey 4 - 1  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A Bou Saada - ES Setif 0 - 1  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Newcastle 2 - 2  
Luton - Sheffield Wed. 0 - 1  
Stoke - Shrewsbury 2 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mansfield - Crawley 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maidstone Utd. - Maidenhead Utd. 2 - 4  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Melbourne Victory 0 - 5  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Entag El Harby - Pyramids FC 1 - 1  
Misr Lel Makasa - Al-Mokawloon Arab 2 - 1  
Nogoom El Mostakbal - Smouha 4 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Valenciennes 4 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Bordeaux 1 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Iksal - Beitar TA Ramla 4 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Ashdod 3 - 1  
Maccabi Netanya - Hapoel Beer Sheva 0 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Hakoah Ramat Gan 4 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Braga 1 - 2  
Guimaraes - Benfica 0 - 1  
Leixoes - Porto 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Sp. Gijón 3 - 0  
Valladolid - Getafe 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khaleej - Al-Faisaly 1 - 1  
Al-Nassr - Al-Ansar Medina 5 - 0  
Wajj - Al-Fayha 0 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Göztepe Izmír 3 - 3  
Kayserispor - Akhisar 1 - 2  
Labdarúgás (Ázsia Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Szíria 3 - 2  
Palesztina - Jordánia 0 - 0  
Ázsia Kupa, B csoport 2019    
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
United Rhein-Main - Roeselare 2 - 3  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedzierzyn-Kozle - Cucine Lube Civitanova 0 - 3  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaumont - ACH Ljubljana 3 - 1  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Perugia 1 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barueri - Minas 3 - 2  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Liberec 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Crvena zvezda 3 - 1  
Omonia Nicosia - Belogorje Belgorod 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Deajeon Blue Fangs 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venelles - Vandoeuvre-Nancy 3 - 1  
Röplabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Mulhouse 2 - 3  
Chamalieres - St-Raphael 0 - 3  
Marcq-en-Baroeul - Paris SC 2 - 3  
Nantes - Beziers 3 - 2  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Mladost Zagreb 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rottenburg - VCO Berlin 3 - 1  
Röplabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Scandicci 1 - 3  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-K. Duda - S. Shankland 0.5 - 0.5  
Liren Ding - V. Fedoseev 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - V. Kramnik 0.5 - 0.5  
Rapport R. - A. Giri 0 - 1  
S. Mamedyarov - I. Nepomniachtchi 0.5 - 0.5  
S.G. Vidit - J. van Foreest 1 - 0  
V. Anand - T. Radjabov 0.5 - 0.5  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - S. Murphy (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
M.J. Williams - Neil Robertson (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - J. Sock 3 - 1  
A. Popyrin - M. Zverev 3 - 0  
A. Ramos-Vinolas - Fucsovics M. 1 - 3  
A. Zverev - A. Bedene 3 - 0  
B. Coric - S. Darcis 3 - 0  
B. Fratangelo - Gil. Simon 0 - 3  
B. Paire - D. Thiem 2 - 3  
D. Goffin - C. Garin 3 - 0  
F. Fognini - J.A. Munar Clar    
F. Krajinovic - M. Cecchinato 3 - 2  
G. Pella - J. Sousa 2 - 3  
Hyeon Chung - B. Klahn 3 - 2  
I. Ivashka - M. Jaziri    
I. Karlovic - H. Hurkacz 3 - 1  
J-W. Tsonga - M. Klizan 3 - 0  
J. Chardy - U. Humbert 3 - 2  
J. Vesely - Ryan Harrison 0 - 3  
K. Majchrzak - K. Nishikori    
L. Djere - E. Donskoy 1 - 3  
L. Pouille - M. Kukushkin 3 - 0  
L. Vanni - P. Carreno-Busta 2 - 3  
L.G.M. Harris - D. Medvedev 0 - 3  
M. Granollers - M. Copil 0 - 3  
M. Marterer - G. Sakharov 3 - 0  
N. Djokovic - M. Krueger 3 - 0  
N. Jarry - L. Mayer 1 - 3  
N. Kyrgios - M. Raonic 0 - 3  
P. Andujar - D. Shapovalov 0 - 3  
P. Kohlschreiber - Zhe Li 3 - 0  
S. Querrey - P-H. Herbert 1 - 3  
S. Wawrinka - E. Gulbis    
Taro Daniel - T. Kokkinakis    
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
B.V. Andreescu - W. Osuigwe 2 - 1  
C. Giorgi - D. Jakupovic 2 - 0  
C. Suarez Navarro - C. Burel 2 - 0  
D. Aiava - M. Keys 0 - 2  
D. Cibulkova - Shuai Zhang 1 - 2  
D. Kasatkina - T. Bacsinszky 0 - 2  
E. Bouchard - Shuai Peng 2 - 0  
E. Mertens - A-Ka. Schmiedlova 2 - 0  
I. Swiatek - A. Bogdan 2 - 1  
J. Konta - A. Tomljanovic 2 - 1  
K. Muchova - Kar. Pliskova 0 - 2  
Kri. Pliskova - A. Blinkova 2 - 1  
L. Siegemund - V. Azarenka 2 - 1  
Lin Zhu - M. Gasparyan 1 - 2  
M. Barthel - A. Sevastova 0 - 2  
M. Brengle - Mis. Doi 2 - 0  
N. Osaka - M. Linette 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - V. Lepchenko 2 - 1  
P. Parmentier - A. Potapova 0 - 2  
Qiang Wang - F. Ferro 2 - 0  
S. Halep - K. Kanepi 2 - 1  
S. Kenin - V. Kudermetova 2 - 1  
S. Stosur - D. Yastremska 0 - 2  
S. Vögele - Su-Wei Hsieh 0 - 2  
Saisai Zheng - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
T. Maria - S. Williams 0 - 2  
T. Zidansek - D. Gavrilova 2 - 0  
V. Golubic - E. Svitolina 0 - 2  
V. Kuzmova - Kat. Kozlova 2 - 1  
V. Williams - M. Buzarnescu 2 - 1  
Z. Diyas - A. Krunic 1 - 2  
Tenisz (Koblenz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - Tak Khunn Wang 2 - 1  
D. Brands - C. Taberner 0 - 2  
F. Horansky - J. Haerteis 2 - 0  
Gon. Oliveira - B. Presuhn 2 - 0  
Gon. Oliveira - M. Viola    
J. Hernandez-Fernandez - K. de Schepper 0 - 2  
Kai. Uchida - B. Zapata Miralles 2 - 1  
N. Serdarusic - Ben. Hassan 0 - 2  
P. Kotov - A. Arnaboldi 2 - 0  
P. Torebko - K. Lemstra 2 - 1  
Piros Zs. - S. Griekspoor 2 - 1  
R. Brancaccio - L. Wessels 2 - 0  
Z. Kolar - R. Ortega-Olmedo 0 - 2  
Tenisz (Koblenz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranco Cosano J / Branc - Clayton S / Shamasdin A 1 - 2  
Heller P / Torebko P - De Greef A / Griekspoor T 2 - 1  
Tollaslabda (Malaysia Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Susanto D - Ellis M / Smith L 2 - 0  
Chen T J / Peck Y W - Kaneko Y / Matsumoto M 0 - 2  
Goh S H / Lai S J - Chang T C / Ng W Y 2 - 0  
Higashino A / Watanabe Y - Magee S / Magee C 2 - 1  
Lane B / Pugh J - Gondo K / Kurihara A 2 - 1  
Lu K / Lu C - Labar R / Mittelheisser A 2 - 0  
Prasetya A E / Islami M G - Puavaranukroh/Taerattanac 0 - 2  
Puangpuapech N / Amitrapa - Dimova E / Dremin E 2 - 0  
Rivaldy R / Mentari P H - Hoki T / Nagahara W 1 - 2  
Ronald R / Saufika A - Lamsfuss M / Herttrich I 1 - 2  
Seo S J / Chae Y - Seidel M E / Linda E 2 - 1  
Tan K M / Lai P J - Adcock C / Adcock G 1 - 2  
Vízilabda (Világ Liga-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Magyarország 5 - 12  
Olaszország - Hollandia 9 - 6  
Oroszország - Görögország 17 - 13  

 

2019.01.14.
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Pardubice 8 - 9  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Oilers Espoo 6 - 8  
Golf (Sony Open in Hawaii)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sony Open in Hawaii 2019    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - Stockton 2 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Motor Ceske Budejovice 2 - 3  
Frydek Mistek - Kladno 5 - 1  
Jihlava - Zubr Prerov 1 - 0  
Litomerice - Havirov 5 - 1  
Poruba - Kadan 8 - 1  
Slavia Trebic - Slovan Ustecti Lvi 2 - 2  
Vsetin - Prostejov 4 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Gyergyói HK 5 - 2  
Vasas - Fehérvári Titánok 1 - 1  
Vienna Capitals 2 - Csíkszereda 2 - 6  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nesta Torun - Stoczniowiec Gdansk 1 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Arizona 7 - 1  
Columbus - NY Rangers 7 - 5  
NY Islanders - Tampa Bay 5 - 1  
Vancouver - Florida 5 - 1  
Winnipeg - Anaheim 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szarov - Juzsnij Ural Orszk 1 - 2  
SZKA-Neva - Dinamo Szentpétervár 4 - 2  
Tambov - Gornyak Ucsali 3 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Buducnost Podgorica 70 - 87  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joinville/AABJ - Vasco da Gama 81 - 92  
Pinheiros - Flamengo 81 - 73  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Suwon OK Savingbank 69 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Le Portel 86 - 71  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kymi - Panathinaikosz 62 - 87  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi TA 76 - 99  
Ironi Naharia - Maccabi Rishon 75 - 89  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heilongjiang Daqing - Shanghai 70 - 76  
Shaanxi Tianze - Zhejiang 74 - 69  
Shandong - Liaoning 81 - 67  
Sichuan Jinqiang - Shanxi XR 72 - 70  
Xinjiang - Henan Elephants 67 - 60  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Spojnia Stargard 89 - 88  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Golden State 114 - 119  
Denver - Portland 116 - 113  
LA Lakers - Cleveland 95 - 101  
Orlando - Houston 116 - 109  
Kosárlabda (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Sentjur 96 - 65  
Olimpija Ljubljana - Rogaska 79 - 81  
Polzela - Plama Pur 92 - 62  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Afyon Bld. Spor 97 - 78  
Buyukcekmece - Darussafaka 76 - 69  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Himki Moszkva 75 - 65  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGU-Adjif - Univ. Izsevszk 27 - 27  
Kézilabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Korea 34 - 23  
Oroszország - Németország (Helyszín: Németország) 22 - 22  
Szerbia - Brazília 22 - 24  
Kézilabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Macedónia 31 - 22  
Izland - Bahrein 36 - 18  
Spanyolország - Japán 26 - 22  
Kézilabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Szaúd-Arábia 34 - 22  
Norvégia - Ausztria 34 - 24  
Tunézia - Chile 36 - 30  
Kézilabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Egyiptom 20 - 22  
Magyarország - Katar 32 - 26  
Svédország - Angola 37 - 19  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alki Oroklini - AEL Limasszol 1 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Daklyeh - Haras El Hodood 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Star 93 - Lens 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Lamia 1 - 0  
Giannina - AEK Athén 0 - 4  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennai City - East Bengal 2 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Lod - Sektzia Nes Tziona 1 - 0  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Kfar Saba 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Maccabi TA 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAR Rabat - Mouloudia Oujda 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Monarcas Morelia 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Atalanta 0 - 2  
Roma - Entella 4 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famalicao - Estoril 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Wolverhampton 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Sociedad - Espanyol 3 - 2  
Labdarúgás (Ázsia Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - Thaiföld 1 - 1  
India - Bahrein 0 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Ansan Rush&Cash 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - Zawiercie 3 - 1  
Sakk (Wijk aan Zee)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - V. Kramnik 1 - 0  
J. van Foreest - Liren Ding 0 - 1  
S. Shankland - V. Anand 0.5 - 0.5  
S.G. Vidit - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
T. Radjabov - Rapport R. 0.5 - 0.5  
V. Fedoseev - J-K. Duda 0 - 1  
Snooker (The Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ding Junhui - J. Lisowski (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
R. O'Sullivan - S. Bingham (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
Tenisz (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - P. Sousa 3 - 0  
A. Rublev - M. McDonald 1 - 3  
A. Seppi - S. Johnson 3 - 1  
C. Eubanks - N. Basilashvili 1 - 3  
C. Norrie - T.H. Fritz 0 - 3  
D. Istomin - R. Federer 0 - 3  
F. Delbonis - J. Millman 1 - 3  
F. Lopez - Jor. Thompson 0 - 3  
F. Tiafoe - P. Gunneswaran 3 - 0  
G. Dimitrov - J. Tipsarevic 3 - 1  
G. Garcia-Lopez - R. Haase 0 - 3  
G. Monfils - D. Dzumhur 3 - 0  
J. Duckworth - R. Nadal 0 - 3  
J. Kubler - T. Fabbiano 1 - 3  
K. Edmund - T. Berdych 0 - 3  
Kev. Anderson - A. Mannarino 3 - 1  
M. Basic - H. Laaksonen 1 - 3  
M. Cilic - B. Tomic 3 - 0  
M. Ebden - J-L. Struff 3 - 1  
M. Kecmanovic - F. Verdasco 0 - 3  
M. Mmoh - R. Albot 1 - 3  
M. Polmans - D. Kudla 2 - 3  
P. Cuevas - D. Lajovic 3 - 0  
P. Gojowczyk - K. Khachanov 1 - 3  
R. Bautista-Agut - A. Murray 3 - 2  
R. Molleker - D.S. Schwartzman 1 - 3  
R. Opelka - J. Isner 3 - 1  
S. Travaglia - G. Andreozzi 3 - 1  
S. Tsitsipas - M. Berrettini 3 - 1  
Tat. Ito - Dan. Evans 0 - 3  
V. Troicki - R. Carballes Baena 3 - 2  
Y. Nishioka - T. Sandgren 3 - 1  
Tenisz (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - L. Kumkhum 2 - 0  
A. Kalinskaya - A. Sabalenka 0 - 2  
A. Kontaveit - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
A. Riske - K. Bertens 0 - 2  
A. Sharma - P. Hon 2 - 1  
A. van Uytvanck - C. Wozniacki 0 - 2  
B. Bencic - K. Siniakova 2 - 1  
B. Haddad Maia - B. Pera 2 - 1  
B. Mattek-Sands - Z. Hives 0 - 2  
D. Vekic - K. Mladenovic 2 - 0  
Ell. Perez - Yafan Wang 0 - 2  
H. Watson - P. Martic 0 - 2  
I-C. Begu - A. Petkovic    
J. Görges - D.R. Collins 1 - 2  
J. Ponchet - Car. Garcia 0 - 2  
K. Boulter - E. Makarova 2 - 1  
K. Flipkens - A. Sasnovich 0 - 2  
L. Tsurenko - E. Alexandrova 2 - 0  
M. Niculescu - A. Anisimova 0 - 2  
M. Puig - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
M. Sakkari - J. Ostapenko 2 - 1  
M. Sharapova - H. Dart 2 - 0  
M. Vondrousova - E. Rodina 2 - 0  
O. Jabeur - Babos T. 0 - 2  
P. Badosa Gibert - K. Birrell 0 - 2  
P. Hercog - A. Kerber 0 - 2  
P. Kvitova - M. Rybarikova 2 - 0  
S. Cirstea - R. Peterson 0 - 2  
S. Stephens - T. Townsend 2 - 0  
V. Lapko - J. Larsson    
Y. Bonaventure - S. Vickery 1 - 2  
Y. Putintseva - B. Strycova 2 - 0  
Tenisz (Koblenz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - J. Lenz 2 - 1  
E. Karlovskiy - J. Hernandez-Fernandez 1 - 2  
G. Mager - P. Heller 2 - 0  
J. Haerteis - V. Safranek 2 - 1  
L. Grigelis - P. Kotov 0 - 2  
M. Gengel - R. Ortega-Olmedo 0 - 2  
M. Przysiezny - J. Barranco Cosano 2 - 1  
R. Bonadio - R. Marcora 2 - 0  
R. Safiullin - S. Nagal 2 - 0  
Tak Khunn Wang - D. Masur 2 - 0  
Tenisz (Koblenz, Germany, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Wessels - B. Presuhn 2 - 1  
P. Torebko - R. Bonadio 2 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Figueroa - M. Flores 1 - 0  
J. Uzcategui - C. Plant 0 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,