Tippmix eredmények - 2019. február 4-10.

2019-02-04
Tippmix eredmények - 2019. február 4-10.
2019.02.10.
Alpesi sí (vb, lesiklás, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Suter - S. Venier 1 - 0  
L. Vonn - K. Weidle 1 - 0  
N. Fanchini - R. Mowinckel 0 - 1  
R. Siebenhofer - I. Stuhec 0 - 1  
S. Goggia - N. Schmidhofer 0 - 1  
T. Weirather - J. Flury 1 - 0  
V. Rebensburg - L. Gut-Behrami 0 - 1  
vb, lesiklás, női 2019    
vb, lesiklás, női 2019 - Top 3    
Amerikai foci (AAF)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Memphis 26 - 0  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LRK Tornio - Botnia Helsinki 3 - 4  
Narukera Pori - Veitera Lappeenranta 4 - 7  
OLS - Mikkelin Kampparit 4 - 12  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Ostrava 3 - 4  
Brno Bulldogs - Stresovice 1 - 6  
Ceska Lipa - Pardubice 4 - 3  
Mladá Boleslav - Otrokovice 16 - 2  
Sparta Praha - Vitkovice 4 - 4  
Znojmo - Chodov 2 - 14  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karhut Pori - Steelers Hämeenlinna 5 - 5  
Seinäjoki - OLS Oulu 15 - 5  
Welhot Kuopio - Oilers Espoo 3 - 3  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Akerselva 3 - 3  
NOR 92 Mjöndalen - Tunet 5 - 10  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langnau - Chur 6 - 8  
St. Gallen - Grasshoppers 2 - 1  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Örebro 8 - 5  
Helsingborg - Mullsjö 2 - 5  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya - Osaka 4 - 1  
Sumida - Fuchu 3 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Szinara Jekatyerinburg 4 - 3  
Norilszkij Nikel - BLIK Neftejuganszk 9 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quinta dos Lombos - Sporting CP 1 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Jaen 4 - 2  
Ribera Navarra - Murcia 3 - 3  
Segovia - Peniscola 2 - 3  
Golf (Isps Handa Vic Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isps Handa Vic Open 2019    
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Németország 4 - 2  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Németország 2 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Diego 7 - 1  
Belleville - Laval 6 - 3  
Bridgeport - Providence 4 - 2  
Bridgeport - Utica 4 - 4  
Cleveland - Binghamton 2 - 3  
Cleveland - Binghamton (21:00) 3 - 3  
Colorado Eagles - Stockton 2 - 6  
Grand Rapids - Chicago Wolves 1 - 4  
Grand Rapids - Wilkes-Barre/Scranton 4 - 1  
Hershey - Charlotte 2 - 2  
Hershey - Charlotte (23:00) 2 - 1  
Iowa - San Antonio 2 - 2  
Lehigh Valley - Hartford 1 - 2  
Lehigh Valley - Hartford (21:05) 5 - 2  
Manitoba - Texas Stars 3 - 2  
Manitoba - Texas Stars (21:00) 2 - 0  
Ontario Reign - San Jose Barracuda 4 - 3  
Providence - Syracuse 4 - 0  
Rockford - Tucson 3 - 5  
Toronto Marlies - Belleville 3 - 3  
Utica - Rochester 5 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Sheffield 2 - 4  
Dundee - Glasgow 3 - 3  
Fife - Manchester 2 - 1  
Guildford - Cardiff 3 - 3  
Nottingham - Belfast 2 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Ceske Budejovice - Havirov 9 - 2  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Csehország 3 - 1  
Svédország - Finnország 4 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Colorado 1 - 1  
Buffalo - Winnipeg 1 - 3  
Chicago - Detroit 5 - 2  
Edmonton - San Jose 2 - 5  
Las Vegas - Columbus 3 - 4  
Montreal - Toronto 3 - 3  
Nashville - St. Louis 4 - 4  
New Jersey - Carolina 3 - 2  
NY Islanders - Minnesota 2 - 1  
Tampa Bay - Pittsburgh 5 - 4  
Vancouver - Calgary 3 - 3  
Washington - Florida 4 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Frankfurt Löwen 4 - 4  
Bayreuth - Deggendorf 6 - 7  
Crimmitschau - Dresden 6 - 1  
Freiburg - Kassel 1 - 1  
Heilbronn - Ravensburg 3 - 3  
Lausitzer Füchse - Kaufbeuren 6 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Rapperswil 1 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tingsryd - Pantern Malmö 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 5  
CSZK Szamara - Dinamo Szentpétervár 2 - 1  
Dizel Penza - Rubin Tyumeny 3 - 1  
Himik Voszkreszenszk - Gornyak Ucsali 3 - 2  
Izssztal Izsevszk - Burany Voronyezs 4 - 1  
Lada Toljatti - SZKA-Neva 3 - 0  
Molot Perm - Rjazany 1 - 3  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Tambov 3 - 1  
Szarjarka Karaganda - Zauralje Kurgan 5 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Szarov 3 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Cselmet Cseljabinszk 7 - 3  
Zvezda Csehov - Juzsnij Ural Orszk 2 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - FMP 87 - 85  
Partizan Belgrád - Buducnost Podgorica 76 - 67  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Melbourne Utd. 87 - 89  
Perth - Sydney Kings 77 - 77, h.u. 95 - 86  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Incheon Elephants 82 - 94  
Seoul Thunders - Anyang 78 - 86  
Wonju Dongbu - Seoul Knights 69 - 69, h.u. 89 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Suwon OK Savingbank 69 - 69, h.u. 89 - 81  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Pau Orthez 78 - 82  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Roche Vendee 82 - 55  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - SM Beermen 92 - 113  
Phoenix Fuelmasters - RS Elasto Painters 87 - 87, h.u. 94 - 98  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eszperidesz Kallithea - Dafni 75 - 85  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Albirex Niigata 60 - 84  
Kawasaki Brave Thunders - Toyohashi Neophoenix 84 - 75  
Mikawa Kariya - Akita 85 - 58  
Nagoya Dolphins - Kyoto 92 - 83  
Rizing Fukuoka - Yokohama 80 - 74  
Ryukyu Okinawa - Chiba 79 - 67  
Tochigi - Tokyo Sunrockers 92 - 79  
Tokyo Alvark - Shiga 70 - 65  
Toyama - Osaka 100 - 72  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jilin - Zhejiang Guangsha 131 - 114  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krosno - Asseco Gdynia 72 - 96  
Szczecin - Legia Varsó 80 - 72  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Zalgiris Kaunas 75 - 90  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Charlotte 120 - 129  
Boston - LA Clippers 112 - 123  
Chicago - Washington 125 - 134  
Dallas - Portland 102 - 101  
Houston - Oklahoma City 112 - 117  
Indiana - Cleveland 105 - 90  
Memphis - New Orleans 99 - 90  
Milwaukee - Orlando 83 - 103  
New York - Toronto 99 - 104  
Philadelphia - LA Lakers 143 - 120  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg - Kirchheim 79 - 74  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Göttingen 80 - 68  
Bayreuth - Vechta 81 - 86  
Bremerhaven - Oldenburg 83 - 88  
Skyliners Frankfurt - Ludwigsburg 94 - 96  
Telekom Bonn - Alba Berlin 81 - 93  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakery Piacenza - Montegranaro 72 - 75  
Cento - Cagliari 81 - 82  
Ferrara - Imola 105 - 91  
Forli - Ravenna 93 - 73  
GSA Udine - Assigeco Piacenza 76 - 68  
Verona - Treviso 75 - 70  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azimut Bergamo - Capo D'Orlando 77 - 82  
Biella - Axpo Legnano 78 - 74  
Casale Monferrato - Virtus Roma 76 - 77  
Cassino - Agrigento 69 - 75  
Latina - Scafati 87 - 92  
Rieti - Tortona 66 - 66, h.u. 78 - 77  
Trapani - Siena 96 - 82  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Brescia 79 - 67  
Brindisi - Pistoia 80 - 70  
Olimpia Milano - VL Pesaro 111 - 74  
Torino - Sassari 102 - 83  
Trieste - Varese 96 - 104  
Venezia - Trento 73 - 73, h.u. 77 - 81  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Empoli 60 - 60, h.u. 63 - 71  
Eirene Ragusa - San Martino di Lupari 69 - 64  
GEAS San Giovanni - Lucca 75 - 66  
Vigarano - UR Venezia 73 - 81  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Szpartak Moszkva 93 - 75  
Szpartak Noginszk - Dinamo Moszkva 80 - 69  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breogan Lugo - Murcia 77 - 73  
Estudiantes - MoraBanc Andorra 91 - 90  
Gran Canaria - Gipuzkoa 85 - 90  
Joventut Badalona - Zaragoza 88 - 73  
Real Madrid - Baskonia Vitoria 82 - 76  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Gernika Bizkaia 71 - 48  
Valencia - Sant Adria 72 - 60  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beovuk Belgrád - Zlatibor Cajetina 79 - 85  
Dynamic Belgrád - Vrsac 79 - 62  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - B. Bystrica 55 - 50  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogaska - Krka Novo Mesto 80 - 76  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Buyukcekmece 107 - 70  
Tofas Bursa - Afyon Bld. Spor 95 - 74  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Gundogdu - Kayserispor 77 - 83  
Antakya Hatay - Izmit Bld. Spor 86 - 72  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tsmoki-Minszk - Zenit Szentpétervár 68 - 79  
Zielona Gora - Avtodor Szaratov 108 - 100  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latvijas Univ. - Valga 76 - 84  
Ogre - TTU Tallinn 88 - 88, h.u. 97 - 102  
Parnu - Ventspils 72 - 82  
Valmiera - Rapla 69 - 82  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Szeged 28 - 29  
Motor Zaporozsje - Flensburg 28 - 26  
RK Zagreb - Skjern 32 - 29  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Brest 28 - 27  
Metz - Köbenhavn 36 - 24  
Odense - Rosztov 26 - 30  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thüringer HC - CSM Bukarest 30 - 38  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - KP Brno 30 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Holstebro 25 - 20  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - St. Raphael 33 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Kiel 22 - 33  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Magura Cisnadiei 29 - 17  
Kézilabda (EHF Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siófok - Metzingen 32 - 25  
Sävehof - Herning-Ikast 23 - 33  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Viborg 26 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Craiova - Bera Bera 26 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury Loiret - Chambray Touraine 26 - 26  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - CPB Rennes 36 - 31  
Nantes - Nimes 23 - 21  
Tremblay - Paris SG 32 - 34  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Doukasz 25 - 19  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Akureyri Handboltafelag 30 - 22  
Fram - Haukar 23 - 26  
Grotta - KA Akureyri 29 - 25  
Stjarnan - FH 20 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spojnia Gdynia - Pogon Szczecin 27 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falk Horten - Fyllingen 23 - 27  
Runar Sandefjord - Naerbö 31 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Skrim Kongsberg 38 - 27  
Fredrikstad - Oppsal 33 - 23  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coburg - Rhein Vikings Neuss 37 - 22  
Emsdetten - Rimpar 27 - 30  
Hamburg - Balingen-Weilstetten 23 - 28  
Lübeck-Schwartau - Ferndorf 22 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim-Metterzimmern - DHfK Leipzig 15 - 24  
Erlangen - Minden 25 - 29  
Magdeburg - Melsungen 32 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - SZGAU-Szaratov 33 - 24  
Dinamo Asztrahany - Dinamo Cseljabinszk 30 - 29  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corona Brassó - Slatina 29 - 24  
Dunarea Braila - Zalau 27 - 21  
Ramnicu Valcea - Minaur Baia Mare 26 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Morrazo Cangas 24 - 27  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amicitia Zürich - Gossau 24 - 25  
Kriens - Basel 30 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Schaffhausen 28 - 29  
Winterthur - Bern 32 - 34  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Önnereds 26 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skara - Kungalv 28 - 26  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Metaloplastika Sabac 27 - 30  
Obilic Belgrád - Mokra Gora 29 - 22  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Brighton 0 - 0  
Manchester City - Chelsea 2 - 2  
Labdarúgás (Angol FA Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yeovil - Birmingham 1 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norwich - Ipswich 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Olimpo Bahia Blanca 2 - 0  
Atl. Platense - Club Almagro 3 - 1  
Atl. Temperley - Sarmiento 2 - 1  
Gimnasia Jujuy - Nueva Chicago 1 - 2  
Instituto Cordoba - Brown de Adrogue 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Godoy Cruz - San Martin de Tucuman 3 - 2  
Newell's - Rosario Central 0 - 0  
River Plate - Racing Club 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Perth Glory 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Sydney FC 1 - 2  
Melbourne Victory - Perth Glory 2 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Keshla 2 - 0  
Sabayil - Zira 0 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Saint-Gilloise 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Zulte Waregem 0 - 0  
Cercle Bruges - FC Bruges 2 - 2  
Gent - Mouscron-Peruwelz 1 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - Blooming Santa Cruz 3 - 0  
Aurora Cochabamba - Nacional Potosi 0 - 0  
Oriente Petrolero - Jorge Wilstermann 2 - 0  
The Strongest - Sport Boys Warnes 5 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Augsburg 4 - 0  
Düsseldorf - VfB Stuttgart 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - Heidenheim 1 - 2  
Erzgebirge Aue - Ingolstadt 0 - 3  
Magdeburg - Holstein Kiel 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Meppen 1 - 2  
Braunschweig - Wehen 2 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Alki Oroklini 2 - 0  
Omonia Nicosia - Doxa Katokopia 2 - 2  
Paralimni - APOEL Nicosia 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Bohemians 1905 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Randers 0 - 3  
FC Köbenhavn - OB Odense 6 - 1  
Hobro - Horsens 0 - 0  
Nordsjaelland - Bröndby 3 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Bloemfontein Celtic 2 - 2  
Lamontville Golden Arrows - Supersport Utd. 2 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Emelec Guayaquil 0 - 2  
Barcelona Guayaquil - El Nacional Quito 5 - 2  
Dep. Cuenca - Independiente del Valle 3 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Wahda 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wadi Degla - Al-Ittihad (EGY) 1 - 3  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - Lahti 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Lille 0 - 2  
Montpellier - Monaco 2 - 2  
Nantes - Nimes 2 - 4  
Nice - Lyon 1 - 0  
Rennes - St-Etienne 3 - 0  
Toulouse - Reims 1 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aittitosz Szpata - Plataniasz 0 - 0  
Eginiakosz - Panahaiki 0 - 0  
Hania Kisszamikosz - Szparti 4 - 1  
Irodotosz Alikarnasszosz - Iraklisz 1 - 1  
Karaiszkakisz Arta - Volosz NFC 0 - 1  
Kerkyra - Apollon Larissza 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - OFI 1 - 0  
Atromitosz Periszteri - Levadiakosz 1 - 0  
PAOK - Olympiakosz 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emmen - ADO Den Haag 3 - 2  
F. Sittard - Excelsior 4 - 1  
Groningen - Vitesse 2 - 1  
Utrecht - PSV 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Lokomotív Zagreb 2 - 1  
Inter Zapresic - Rijeka 0 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Atl. Kolkata 2 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Persepolis 2 - 1  
Machine Sazi Tabriz - Sanat Naft Abadan 1 - 0  
Nassaji Mazandaran - Tractor Tabriz 1 - 1  
Padideh Mashhad - Esteghlal K. 1 - 0  
Sepahan - Sepidrood Rasht 3 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Maccabi Haifa 1 - 1  
Hapoel Hadera - Bnei Yehuda TA 0 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Dep. Cali 0 - 0  
Envigado - Alianza Petrolera 1 - 0  
Independiente Medellin - Union Magdalena 1 - 1  
Independiente SF - Dep. Tolima 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Korona Kielce 1 - 2  
Wisla Plock - Legia Varsó 0 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Felda Utd. - PKNP 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - Mouloudia Oujda 3 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Leon 0 - 3  
Dep. Toluca - Cruz Azul 1 - 1  
Monterrey - Lobos BUAP 4 - 0  
Necaxa - Chivas Guadalajara 3 - 3  
Pachuca - Monarcas Morelia 2 - 0  
Queretaro - UNAM Pumas 0 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Kazincbarcika 1 - 0  
Budafok - Siófok 2 - 1  
Békéscsaba - ZTE 1 - 2  
Csákvár - Vasas 2 - 3  
Dorog - Soroksár 0 - 2  
Győr - Monor 2 - 1  
Kaposvár - Budaörs 0 - 2  
Nyíregyháza - Cegléd 4 - 1  
Tiszakécske - Mosonmagyaróvár 1 - 1  
Vác - Gyirmót 1 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Frankfurt 0 - 1  
Sand - Potsdam 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - SPAL Ferrara 2 - 1  
Bologna - Genoa 1 - 1  
Milan - Cagliari 3 - 0  
Sampdoria - Frosinone 0 - 1  
Sassuolo - Juventus 0 - 3  
Torino - Udinese 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foggia - Pescara 1 - 1  
Hellas Verona - Crotone 1 - 1  
Livorno - Cosenza 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucchese - Gozzano 0 - 0  
Novara - Carrarese 1 - 2  
Olbia - Cuneo 1 - 2  
Piacenza - Albissola 1 - 1  
Pisa - Pistoiese 2 - 1  
Robur Siena - Alessandria 3 - 1  
U23Juventus - Arzachena 1 - 0  
Vercelli - Pro Patria 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Trapani 0 - 0  
Catania - Casertana 3 - 0  
Catanzaro - Paganese 4 - 1  
Cavese - Vibonese 0 - 0  
Monopoli - Viterbese 0 - 2  
Potenza - Rende 0 - 0  
Rieti - Sicula Leonzio 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Nacional Asuncion 1 - 2  
Sol de America - Olimpia Asuncion 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Famalicao 2 - 1  
Estoril - Cova Piedade 2 - 0  
Pacos Ferreira - Varzim 1 - 0  
Uniao Oliveirense - Mafra 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Nacional Madeira 10 - 0  
Boavista - Santa Clara 1 - 0  
Braga - Chaves 2 - 1  
Feirense - Sporting CP 1 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Chelsea 6 - 0  
Tottenham - Leicester 3 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Gaz Metan Medias 1 - 0  
Dunarea Calarasi - Concordia Chiajna 2 - 1  
Univ. Craiova 1948 - CFR Cluj 2 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Queen of South 4 - 1  
Celtic - St. Johnstone 5 - 0  
Hearts - Auchinleck Talbot 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Mallorca 2 - 0  
Alcorcon - Cadiz 1 - 2  
Almería - Numancia 1 - 0  
Granada - Deportivo 0 - 1  
Malaga - Las Palmas 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Navalcarnero 3 - 0  
Coruxo - Fuenlabrada 1 - 1  
Deportivo B - Burgos 2 - 0  
Guijuelo - Salmantino 1 - 0  
Las Palmas B - Valladolid B 0 - 1  
Pontevedra - Internacional de Madrid 2 - 2  
Rapido de Bouzas - Celta Vigo B 0 - 1  
Real Madrid B - Cultural Leonesa 2 - 2  
San Sebastian Reyes - Ponferradina 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izarra - Durango 1 - 1  
Mirandes - Langreo 1 - 0  
Oviedo B - Real Union Irun 1 - 1  
R. Santander - CD Vitoria 4 - 0  
UD Logrones - Calahorra 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Peralada 1 - 0  
Cornella - Lleida 0 - 0  
Ebro - Castellon 0 - 0  
Espanyol B - Alcoyano 0 - 1  
Levante B - Badalona 1 - 2  
Ontinyent - Sabadell 3 - 1  
Teruel - Hercules 0 - 0  
Valencia B - Olot 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Jumilla 1 - 0  
Don Benito - Almería B 1 - 0  
El Ejido - Badajoz 0 - 2  
Granada B - Malaga B 0 - 0  
Ibiza Eivissa - Real Murcia 3 - 2  
Linense - Melilla 1 - 2  
Marbella - Atl. Sanluqueno 1 - 0  
San Fernando - Villanovense 2 - 0  
Talavera de la Reina - Sevilla B 2 - 1  
UCAM Murcia - Rec. Huelva 1 - 5  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Barcelona 0 - 0  
Leganes - Betis 3 - 0  
Sevilla - Eibar 2 - 2  
Valencia - Real Sociedad 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CDEF Logrono - Tenerife 0 - 1  
Espanyol - Malaga 1 - 1  
Huelva - Albacete 0 - 0  
Rayo Vallecano - Barcelona 0 - 4  
Real Sociedad - Ath. Bilbao 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Servette 2 - 1  
Wil - Schaffhausen 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sion - Lugano 2 - 2  
Thun - Young Boys 1 - 1  
Xamax - Luzern 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Altay Izmir 2 - 3  
Balikesirspor - Elazigspor 3 - 1  
Boluspor - Afjet Afyonspor 1 - 1  
Denizlispor - Altinordu 1 - 0  
Istanbulspor - Adana Demirspor 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Trabzonspor 3 - 1  
Göztepe Izmír - Alanyaspor 3 - 2  
Konyaspor - Yeni Malatyaspor 1 - 1  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Kolumbia - U20Uruguay 0 - 0  
U20Venezuela - U20Ecuador 0 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Dep. Anzoategui 1 - 0  
Dep. Tachira - Caracas FC 2 - 1  
Llaneros FC - Mineros de Guayana 3 - 3  
Puerto Cabello - Trujillanos Valera 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met Univ. - Cefn Druids 3 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Wellington Phoenix 2 2 - 1  
Hamilton Wanderers - Canterbury Utd. 2 - 4  
Team Wellington - Eastern Suburbs 3 - 1  
MMA (UFC 234, Melbourne)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Potter - Jal. Turner 0 - 1  
D. Smith - Dong Hyun Ma 1 - 0  
I. Adesanya - An. Silva 1 - 0  
J. Crute - S. Alvey 1 - 0  
K. Kara-France - R. Paiva 1 - 0  
L. Vannata - M. Rosa Mariano 1 - 0  
M. De La Rosa - N. Kassem (női) 1 - 0  
R. Whittaker - K. Gastelum    
R. Yahya - R. Simon 0 - 1  
Shane Young - A. Arnett 1 - 0  
T. Ishihara - K.H. Kang 0 - 1  
W. Buren - J. Martinez 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford - London Broncos 24 - 0  
Wakefield - St. Helens 18 - 24  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Franciaország 44 - 8  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Suwon Kepco 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Hwaseong IBK 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pénzügyőr - Kazincbarcika 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oita Miyoshi - Nagano Tridents 3 - 0  
Panasonic Panthers - Gosei Trefuerza 1 - 3  
Suntory Sunbirds - Osaka Blazers 3 - 1  
Toray Arrows - JT Thunders 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hisamitsu Springs - Okayama Seagulls 3 - 1  
Kurobe Aqua Fairies - JT Marvelous 0 - 3  
Toyota Body Queenseis - Ishikawa Blue Cats 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olsztyn - Trefl Gdansk 2 - 3  
Resovia Rzeszow - Belchatow 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Impel Wroclaw - Ostrowiec Swietokrzyski 3 - 1  
LKS Lodz - MKS Kalisz 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bühl - Netzhoppers Bestensee 3 - 2  
Düren - Friedrichshafen 2 - 3  
Haching - VCO Berlin 3 - 0  
Rottenburg - Lüneburg 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - Münster 3 - 0  
VCO Berlin - SW Erfurt 2 - 3  
Wiesbaden - Straubing 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Busto Arsizio 3 - 1  
Casalmaggiore - Scandicci 3 - 1  
Conegliano - Chieri 3 - 0  
Filottrano - Novara 0 - 3  
Monza - San Bernardo Cuneo 3 - 2  
Röplabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Cucine Lube Civitanova 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-LO - Nova Novokujbisevszk 2 - 3  
Jugra Szurgut - Jugra Nyizsnyevartovszk 3 - 0  
Kuzbassz Kemerovo - Dinamo Moszkva 3 - 0  
Ural Ufa - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 1  
Zenit Kazany - Fakel Novij Urengoj 2 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mincsanka Minszk - Uralocska Jekatyerinburg 2 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Alcobendas 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Karayollari - Eczacibasi Istanbul 0 - 3  
Aydin Bld. Spor - Fenerbahce 2 - 3  
Besiktas - Beylikduzu Ihtisas 2 - 3  
Canakkale Bld. Spor - THY Istanbul 0 - 3  
Vakifbank Istanbul - Halkbank Ankara 3 - 0  
Rövp. gyorskorcsolya (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burján Cs. - Haidong Jia (500 m, 2.verseny, Torinó) 1 - 0  
Bácskai S.L. - E. Konstantinova (női 1000 m, Torinó) 1 - 0  
Jászapáti P. - E. Malagich (női 500 m, 2. verseny, Torinó) 1 - 0  
Liu Shaolin S. - Ji Won Park (1000 m, Torinó) 0 - 1  
Snooker (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - J. Trump (10 nyert frame-ig) 6 - 10  
World Grand Prix 2019    
Sífutás (sprintváltó, Lahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Olaszország 1 - 0  
Finnország - Svédország 1 - 0  
Norvégia - Finnország 1 - 0  
Norvégia - Olaszország 1 - 0  
Sprintváltó, Lahti 2019    
Sprintváltó, Lahti 2019 - Top 3    
Svédország - Olaszország 1 - 0  
Svédország 2 - Norvégia 2 0 - 1  
Sífutás (sprintváltó, női, Lahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Svédország 0 - 1  
Norvégia - USA 1 - 0  
Sprintváltó, női, Lahti 2019    
Sprintváltó, női, Lahti 2019 - Top 3    
Svédország - USA 1 - 0  
USA - Svédország 2 0 - 1  
Sílövészet (10 km, Canmore)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, Canmore 2019    
10 km, Canmore 2019 - Top 3    
A. Guigonnat - J. Eberhard    
A. Loginov - J.T. Bö    
A. Peiffer - S. Desthieux    
B. Weger - L. Hofer    
E. Garanichev - D. Windisch    
H. L'Abeé-Lund - Q. Fillon Maillet    
V.S. Christiansen - E.O. Bjöntegaard    
Sílövészet (7,5 km, női, Canmore)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
7,5 km, női, Canmore 2019    
7,5 km, női, Canmore 2019 - Top 3    
A. Kuzmina - K. Mäkäräinen    
A. Kuzmina - M. Olsbu Roeiseland    
F. Hildebrand - V. Hinz    
L. Dahlmeier - D. Herrmann    
L. Vittozzi - D. Wierer    
T. Eckhoff - D. Herrmann    
T. Eckhoff - K. Mäkäräinen    
Síugrás (Lahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Wellinger - R. Freitag 0 - 1  
D. Kubacki - P. Zyla 0 - 1  
J.A. Forfang - Rob. Johansson 0 - 1  
K. Geiger - Yuk. Sato 1 - 0  
K. Stoch - H.E. Granerud 1 - 0  
Lahti 2019    
Lahti 2019 - Top 3    
S. Kraft - Ryo. Kobayashi 0 - 1  
S. Leyhe - Jun. Kobayashi 1 - 0  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Marcora - A. Bublik 0 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawietz K / Polasek F - Baldi F / Margaroli L 2 - 0  
Tenisz (Buenos Aires-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - R. Dutra da Silva 1 - 2  
E. Ymer - M. Arevalo 1 - 2  
F. Bagnis - H. Dellien 2 - 0  
L. Sonego - A. Giannessi    
Tenisz (Chennai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Harris - C. Moutet 0 - 2  
Tenisz (Cordoba, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Pella - J.I. Londero 1 - 2  
P. Cuevas - G. Pella 1 - 2  
Tenisz (Cordoba, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez M / Zeballos H - Jebavy R / Molteni A 0 - 2  
Tenisz (Dallas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. McDonald - M. Krueger 1 - 2  
M. McDonald - R. Opelka 2 - 0  
Tenisz (Dallas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pavic A / Roelofse R - Giron M / Novikov D 0 - 2  
Pavic A / Roelofse R - Gonzales R / Lawson A 2 - 1  
Tenisz (Doha-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - B. Pera 2 - 0  
A. Riske - J. Brady 2 - 0  
A. Tomljanovic - S. Aoyama 2 - 1  
K. Muchova - Kri. Pliskova 2 - 1  
Lin Zhu - M. Brengle 2 - 0  
Lud. Samsonova - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
S. Sharipova - P. Hercog 0 - 2  
S. Stosur - T. Mrdeza 2 - 0  
Tenisz (Fed Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - B.V. Andreescu 0 - 2  
A. Sevastova - R. Sramkova 2 - 0  
B. Bencic - C. Giorgi 2 - 0  
D.R. Collins - D. Gavrilova 2 - 1  
E. Mertens - Car. Garcia 0 - 2  
K. Nara - S. Soler-Espinosa 2 - 0  
K. Siniakova - M. Buzarnescu 2 - 0  
Kar. Pliskova - S. Halep 1 - 2  
L. Siegemund - A. Sabalenka 0 - 2  
M. Keys - A. Barty 0 - 2  
Mis. Doi - S. Sorribes Tormo    
N. Hibino - G. Garcia Perez 1 - 2  
S. Kenin - K. Birrell    
T. Maria - A. Sabalenka    
Tenisz (Fed Kupa, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collins D R / Melichar N - Barty A / Hon P 0 - 2  
Kato M / Ninomiya M - Garcia Perez G / Martinez Sanchez M 0 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Begu I-C / Niculescu M 1 - 2  
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-W. Tsonga - P-H. Herbert 2 - 0  
Tenisz (Montpellier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Roger-Vasselin - Bonzi B / Hoang A 2 - 0  
Tenisz (New York-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - T. Puetz 2 - 0  
A. Popyrin - Jam. Ward 2 - 0  
Can. Kingsley - B. Schnur 0 - 2  
Chr. Eubanks - A. El Mihdawy 2 - 0  
E. Escobedo - Yas. Uchiyama 2 - 1  
R. Ramanathan - Roy Smith 2 - 1  
T. Smyczek - R. Quiroz 2 - 1  
Yos. Watanuki - A. Arnaboldi 1 - 2  
Tenisz (Rotterdam-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gil. Simon - E. Gulbis 2 - 0  
M. Copil - T. Fabbiano 1 - 2  
P. Gojowczyk - A. Rublev 2 - 1  
R. Nijboer - F. Skugor 1 - 2  
Tenisz (Rotterdam-sel., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krajicek A / Sitak A - Arends S / Pel D 0 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - D. Medvedev 0 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Mektic N / Melzer J 1 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alb. Machado - A. Cancio 0 - 1  
Eri. Lubin - Ishe Smith 1 - 0  
Rey Vargas - F. Manzanilla 1 - 0  
S. Bogere - J. Fortuna 0 - 1  

 

2019.02.09.
Alpesi sí (vb, lesiklás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.A. Kilde - B. Roger 1 - 0  
A.L. Svindal - C. Innerhofer 1 - 0  
B. Feuz - Mat. Mayer 1 - 0  
C. Janka - H. Reichelt 0 - 1  
D. Paris - V. Kriechmayr 0 - 1  
K. Jansrud - J. Clarey 1 - 0  
T. Ganong - A. Theaux 0 - 1  
vb, lesiklás 2019    
vb, lesiklás 2019 - Top 3    
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JPS - HIFK 1 - 1  
LRK Tornio - Mikkelin Kampparit 2 - 9  
Narukera Pori - WP-35 4 - 5  
OLS - Botnia Helsinki 5 - 2  
Veitera Lappeenranta - Akilles Porvoo 9 - 2  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajkal Irkutszk - Vodnyik Arhangelszk 5 - 2  
Dinamo Kazany - Start Nyizsnyij Novgorod 5 - 3  
Dinamo Moszkva - Volga Uljanovszk 7 - 3  
Kuzbassz Kemerovo - Szibszelmas Novoszibirszk 7 - 3  
Murman Murmanszk - Rogyina Kirov 8 - 2  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SFC Copenhagen - Frederikshavn 8 - 9  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Nokian KrP 7 - 4  
Karhut Pori - Turku PS 3 - 12  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Gjellerasen 2 - 10  
Harstad - Greaker 6 - 8  
Sandnes - Sarpsborg 8 - 7  
Slevik - Sveiva 3 - 8  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - St. Gallen 9 - 4  
Malans - Kloten-Bülach 8 - 5  
Rychenberg Winterthur - Köniz 4 - 0  
Thun - Zug 3 - 5  
Uster - Wiler-Ersigen 3 - 9  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Pixbo Wallenstam 8 - 3  
Höllviken - Växjö 7 - 5  
Lindas Hovas - Storvreta 2 - 6  
Linköping - Kalmarsund 3 - 5  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Interobal Plzen 3 - 3  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sumida - Hokkaido 3 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone Pescara - Meta Catania 4 - 2  
Arzignano - Civitella Casanova 1 - 2  
Augusta - Lazio 6 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - KPRF Moszkva 1 - 3  
Jugra - Szinara Jekatyerinburg 2 - 0  
Norilszkij Nikel - BLIK Neftejuganszk 5 - 0  
Novaja Gener. Sziktivkar - Uhta 0 - 4  
Szibirjak Novoszibirszk - Tyumeny 1 - 10  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azemeis - Rio Ave 5 - 2  
Benfica - Viseu 8 - 1  
Braga - Fundao 2 - 0  
Burinhosa - Belenenses 1 - 2  
Leoes Porto Salvo - Electrico FC 3 - 3  
Modicus Sandim - Pinheirense 4 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Cartagena 7 - 1  
Valdepenas - Palma Futsal 3 - 2  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kína 4 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Jose Barracuda 3 - 1  
Colorado Eagles - Stockton 4 - 2  
Hartford - Syracuse 0 - 6  
Iowa - San Antonio 4 - 4  
Laval - Belleville 2 - 5  
Milwaukee - Chicago Wolves 2 - 2  
Milwaukee - Wilkes-Barre/Scranton 2 - 5  
Ontario Reign - San Diego 4 - 6  
Providence - Bridgeport 2 - 1  
Rochester - Springfield 7 - 1  
Rockford - Tucson 3 - 1  
Toronto Marlies - Springfield 4 - 2  
Utica - Lehigh Valley 5 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Bregenzerwald 4 - 3  
Lustenau - Kitzbühel 5 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Guildford 7 - 2  
Cardiff - Coventry 6 - 5  
Glasgow - Manchester 6 - 4  
Milton Keynes - Dundee 3 - 3  
Sheffield - Nottingham 3 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Metallurg Zslobin 1 - 1  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Csehország 1 - 3  
Svédország - Oroszország 4 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Dallas 3 - 2  
Boston - Los Angeles 4 - 4  
Buffalo - Detroit 3 - 1  
New Jersey - Minnesota 2 - 4  
NY Islanders - Colorado 3 - 3  
NY Rangers - Carolina 0 - 3  
Ottawa - Winnipeg 5 - 2  
Philadelphia - Anaheim 6 - 2  
St. Louis - Nashville 3 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - GCK Lions 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Servette 0 - 0  
Biel - Bern 2 - 4  
Langnau Tigers - Davos 4 - 4  
Zug - Zürich Lions 3 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Björklöven 4 - 1  
Västervik - Södertälje 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Heilongjiang 3 - 0  
Ermak Angarszk - Szokol Krasznojarszk 3 - 2  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Norvégia 2 - 0  
Franciaország - Dánia 1 - 4  
Olaszország - Magyarország 0 - 0  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Magyarország 1 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Crvena zvezda 57 - 90  
Zadar - Cibona Zagreb 95 - 91  
Kosárlabda (Ausztrál bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Adelaide (1.m.) 88 - 67  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Brisbane 79 - 68  
Illawarra - NZ Breakers 81 - 96  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Okapi Aalstar 104 - 74  
Leuven - Mons 71 - 75  
Oostende - Limburg 92 - 91  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Hradec Kralove 64 - 49  
Slavia Praha - Trutnov 67 - 73  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Ulsan Mobis Phoebus 78 - 85  
Goyang - Busan Sonicboom 95 - 83  
Seoul Knights - Changwon Sakers 84 - 72  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Asan Woori Wibee 81 - 80  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orleans - Gries-Oberhoffen 91 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Bourg 89 - 82  
Dijon - Nanterre 87 - 81  
Le Mans - Paris Levallois 80 - 69  
Limoges - Strasbourg 90 - 76  
Monaco - Fos-sur-Mer 78 - 69  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Nantes Reze 93 - 70  
Lattes Montpellier - Landerneau Bretagne 85 - 56  
St-Amand Hainaut - Flammes Carolo Ardennes 59 - 82  
Tarbes - Mondeville 67 - 60  
Villeneuve d'Ascq Lille - Lyon 69 - 76  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Blackwater Elite 85 - 67  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amintasz Dafni - Ermisz Agiasz 67 - 83  
Kardica - Iraklisz 66 - 78  
Marouszi - Korivosz Amaliada 75 - 70  
Pefkohori - Har. Trikoupisz Meszologi 73 - 71  
Pszihiko - Ippokratisz Kosz 59 - 61  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panioniosz - Eleftheria Moszhato 63 - 65  
Sporting Athén - PAOK 54 - 55  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Albirex Niigata 64 - 79  
Kawasaki Brave Thunders - Toyohashi Neophoenix 83 - 81  
Nagoya Dolphins - Kyoto 82 - 89  
Rizing Fukuoka - Yokohama 77 - 85  
Ryukyu Okinawa - Chiba 62 - 76  
Tochigi - Tokyo Sunrockers 91 - 71  
Tokyo Alvark - Shiga 83 - 70  
Toyama - Osaka 85 - 50  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Dabrowa Gornicza 76 - 82  
Spojnia Stargard - Koszalin 76 - 73  
Starogard Gdanski - Gliwice 96 - 80  
Trefl Sopot - Rosa Radom 97 - 93  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Wisla Krakkó 76 - 71  
Lublin - Sleza Wroclaw 77 - 77, h.u. 88 - 82  
Ostrow Wielkopolski - Widzew Lodz 58 - 77  
Siedlce - Gorzow 69 - 97  
Torun - Poznan 90 - 51  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Neptunas Klaipeda 88 - 89  
Lietkabelis - Prienai 92 - 74  
Siauliai - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 76 - 91  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Atomerőmű 88 - 77  
Körmend - Jászberény 90 - 72  
Sopron - Kecskemét 72 - 73  
Szolnok - ZTE 85 - 79  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Győr 76 - 76, h.u. 87 - 78  
Szekszárd - ZTE 64 - 58  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Chicago 106 - 125  
Dallas - Milwaukee 107 - 122  
Detroit - New York 120 - 103  
New Orleans - Minnesota 122 - 117  
Philadelphia - Denver 117 - 110  
Phoenix - Golden State 107 - 117  
Sacramento - Miami 102 - 96  
Utah - San Antonio 125 - 105  
Washington - Cleveland 119 - 106  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baunach - Rostock 64 - 78  
Hamburg - Karlsruhe 80 - 72  
Hanau - Ehingen 71 - 88  
Paderborn - Trier 93 - 90  
Tübingen - Schalke 95 - 66  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giessen - Ulm 99 - 90  
Jena - Braunschweig 85 - 83  
S. Oliver Würzburg - Crailsheim 87 - 75  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurobasket Roma - Treviglio 85 - 90  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremona - Virtus Bologna 87 - 70  
Reggio Emilia - Cantu 89 - 99  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Fuenlabrada 106 - 76  
Iberostar Tenerife - Burgos 83 - 88  
Unicaja Malaga - Manresa 99 - 97  
Valencia - Obradoiro Monbus 87 - 94  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - Univ. Ferrol 79 - 68  
Cadi La Seu d'Urgell - IDK Gipuzkoa 77 - 57  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Stari Banovci - Sloboda Uzice 79 - 78  
Metalac Farmakom - Borac Cacak 81 - 70  
OKK Belgrád - Mladost Zemun 81 - 82  
Vojvodina - Tamis Pancevo 77 - 95  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Poprad 56 - 59  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piestanske Cajky - Kosice 60 - 45  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Sentjur 92 - 76  
Sencur Kranj - Polzela 80 - 85  
Zlatorog Lasko - Helios Domzale 80 - 80, h.u. 91 - 86  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Türk Telekom 85 - 67  
Karsiyaka - Istanbul BB 86 - 93  
RH Gaziantepspor - Sakaryaspor 83 - 58  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Ormanspor 74 - 71  
Mersin BB - Besiktas 92 - 75  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurmala/Fenikss - TTU Tallinn 82 - 85  
Kalev Tallinn - Ventspils 65 - 84  
Ogre - Tartu Ulikool 99 - 89  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Kielce 33 - 34  
Montpellier - Breszt Meskov 29 - 23  
Veszprém - Barcelona 29 - 26  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Kristiansand 33 - 29  
Krim Ljubljana - FTC 23 - 25  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koprivnice - Lovosice 30 - 23  
Nove Veseli - Jicin 23 - 22  
Tatran Litovel - Hranice 21 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors-Thy - Aalborg 25 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Skanderborg 31 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Logrono La Rioja - Balatonfüred 29 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Eurofarm Rabotnik 24 - 21  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Dobrogea Constanta 29 - 25  
Porto - Ciudad Encantada 37 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - GOG 28 - 31  
Kézilabda (EHF Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Storhamar 25 - 20  
Kézilabda (EHF Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Kubany Krasznodar 23 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podravka Koprivnica - Nyköbing F. 25 - 28  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chartres - Grenoble 34 - 26  
Massy Essonne - Saran 30 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg de Peage - Dijon 34 - 32  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diomidisz Argosz - Arisz Nikea 21 - 18  
Filipposz Veria - Pylea 26 - 24  
HAN Szaloniki - Edessza 21 - 33  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Varazdin 30 - 23  
Porec - Dubrava 30 - 26  
Umag - Rudar Rude 32 - 30  
Vinkovci - Sesvete 25 - 24  
Zamet - Mladi Rudar Labin 26 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Kwidzyn 24 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelenia Gora - Ruch Chorzow 30 - 22  
Kobierzyce - Koszalin 17 - 18  
Pogon Szczecin - Elblag 20 - 24  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Érd - Kisvárda 29 - 21  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Komló 30 - 20  
Gyöngyös - Dabas 28 - 27  
Mezőkövesd - Csurgó 21 - 36  
Vecsés - Cegléd 24 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolstad - Elverum 17 - 22  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dormagen - Aue 25 - 25  
Grosswallstadt - Hamm-Westfalen 26 - 30  
Hagen - Elbflorenz 28 - 30  
Hüttenberg - Nordhorn-Lingen 25 - 28  
Wilhelmshaven - Lübbecke 24 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Bergischer HC 26 - 20  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Benfica 25 - 30  
Avanca - Boa Hora 27 - 19  
Fafe - Belenenses 23 - 27  
Horta - Maia 28 - 27  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Universitatea Cluj 50 - 38  
Focsani - Steaua Bukarest 23 - 18  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Cluj - Bistrita 27 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Anaitasuna 29 - 24  
AX Puente Genil - Sinfin 26 - 27  
Huesca - Benidorm 28 - 23  
Teucro - Quabit Guadalajara 30 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - IFK Ystad 37 - 29  
Ystad IF - Lugi 27 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Skövde 26 - 27  
Skuru - Lugi 39 - 19  
Önnereds - Höör 23 - 24  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kikinda - Novi Pazar 24 - 26  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - SVIS Ivancna Gorica 32 - 30  
Koper - Dol TKI Hrastnik 26 - 24  
Krka Novo Mesto - Ormoz 36 - 25  
Maribor - Gorenje Velenje 20 - 21  
Ribnica - Loka 31 - 27  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JS Kabylie - MC Alger 1 - 1  
Medea - Belouizdad 0 - 1  
Tadjenanet - ES Setif 2 - 0  
USM Alger - Bel-Abbes 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Walsall 2 - 0  
Bradford - Fleetwood 0 - 1  
Bristol Rovers - Shrewsbury 1 - 1  
Charlton - Southend 1 - 1  
Doncaster - Peterborough 3 - 1  
Gillingham - Barnsley 1 - 4  
Luton - Wycombe 3 - 0  
Oxford Utd. - Sunderland 1 - 1  
Plymouth - Portsmouth 1 - 1  
Rochdale - Coventry 0 - 1  
Scunthorpe - Accrington 2 - 0  
Wimbledon - Burton 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Port Vale 1 - 0  
Carlisle - Exeter 1 - 1  
Colchester - Cheltenham 3 - 0  
Crawley - Oldham 0 - 3  
Forest Green - Notts County 1 - 2  
Lincoln - Northampton 1 - 1  
Macclesfield - Crewe 3 - 3  
Milton Keynes Dons - Swindon 2 - 3  
Morecambe - Bury 2 - 3  
Newport - Mansfield 1 - 0  
Tranmere - Stevenage 2 - 0  
Yeovil - Grimsby 1 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Bristol City 0 - 1  
Bolton - Preston 1 - 2  
Derby County - Hull City 2 - 0  
Middlesbrough - Leeds 1 - 1  
Nottingham - Brentford 2 - 1  
QPR - Birmingham 3 - 4  
Rotherham - Wigan 1 - 1  
Sheffield Wed. - Reading 0 - 0  
Stoke - West Bromwich 0 - 1  
Swansea - Millwall 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Eastleigh 1 - 3  
Barnet - Sutton Utd. 0 - 1  
Barrow - Bromley 1 - 1  
Braintree - Salford City 1 - 0  
Chesterfield - Halifax 1 - 0  
Dover - Harrogate Town 2 - 3  
Ebbsfleet Utd. - Solihull Moors 0 - 1  
Gateshead - Havant & Waterlooville 0 - 0  
Hartlepool - Leyton 1 - 1  
Maidenhead Utd. - Boreham 1 - 0  
Maidstone Utd. - Fylde 1 - 1  
Wrexham - Dag & Red 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Independiente de Mendoza 0 - 2  
Defensores de Belgrano - Guillermo Brown 1 - 0  
Gimnasia Mendoza - Central Cordoba SDE 2 - 0  
Santamarina Tandil - Ferro Carril Oeste 3 - 1  
Villa Dalmine - Atl. Los Andes 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Talleres Cordoba 0 - 0  
Estudiantes LP - Patronato Parana 1 - 0  
Huracan - Vélez Sarsfield 1 - 1  
Independiente - Union SF 2 - 1  
Lanus - Gimnasia LP 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Adelaide Utd. 1 - 1  
Western Sydney Wanderers - Central Coast Mariners 2 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabah - Gabala 0 - 1  
Sumqayit - Qarabag Baku 0 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - OH Leuven 2 - 1  
Roeselare - Lommel 4 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Oostende 1 - 1  
Eupen - Kortrijk 0 - 1  
Lokeren - Antwerpen 2 - 1  
St. Truiden - Waasland Beveren 2 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabira Montero - Bolivar La Paz 0 - 1  
Royal Pari Santa Cruz - San Jose de Oruro 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Schalke 3 - 1  
Dortmund - Hoffenheim 3 - 3  
Freiburg - Wolfsburg 3 - 3  
Hannover - Nürnberg 2 - 0  
Mönchengladbach - Hertha BSC 0 - 3  
RB Leipzig - E. Frankfurt 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Paderborn 1 - 2  
Fürth - Duisburg 1 - 0  
Union Berlin - Sandhausen 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cottbus - Würzburg 1 - 2  
Fortuna Köln - Zwickau 1 - 0  
Jena - Karlsruhe 1 - 1  
Kaiserslautern - Hallescher FC 0 - 0  
Rostock - Unterhaching 2 - 0  
Uerdingen - 1860 München 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - AEL Limasszol 0 - 0  
Nea Szalamina Famaguszta - Anorthoszisz Famaguszta 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Opava 1 - 1  
Liberec - Pribram 4 - 0  
Mladá Boleslav - Plzen 1 - 1  
Slavia Praha - Teplice 2 - 0  
Zlín - Slovacko 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Sönderjyske 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Cape Town City 1 - 0  
Free State Stars - Chippa Utd. 0 - 2  
Highlands Park - Bidvest Wits 2 - 1  
Kaizer Chiefs - Orlando Pirates 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuerza Amarilla - Delfin Manta 0 - 2  
LDU Quito - Olmedo 3 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nogoom El Mostakbal - El Zamalek 0 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Slovan Bratislava 1 - 3  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Honka 1 - 2  
Inter Turku - Helsinki JK 1 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - Seinäjoen JK (Helyszín: Seinäjoki) 2 - 2  
Vaasa PS - Rovaniemi PS 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Metz 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeanne D'Arc de Drancy - Lyon Duchere 2 - 0  
Villefranche sur Saone - Dunkerque 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Caen 1 - 0  
Paris SG - Bordeaux 1 - 0  
Strasbourg - Angers 1 - 2  
Labdarúgás (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Grenoble 0 - 0  
Lyon - Paris SG 1 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Drama - Trikala 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannina - Panathinaikosz 1 - 0  
Panioniosz - Apollon Szmirnisz 0 - 1  
Xanthi - Lamia 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - De Graafschap 4 - 0  
Heerenveen - Zwolle 1 - 1  
Heracles - Ajax 1 - 0  
Venlo - Willem II 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Istra 1 - 0  
Slaven Belupo - HNK Gorica 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Churchill Brothers - Mohun Bagan 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Bengaluru 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Ashdod 0 - 1  
Hapoel TA - Hapoel Beer Sheva 1 - 0  
Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Petah Tikva 0 - 2  
Maccabi Netanya - Hapoel Raanana 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Dep. Pasto 1 - 0  
Jaguares de Cordoba - Millonarios 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Piast Gliwice 2 - 1  
Lechia Gdansk - Pogon Szczecin 2 - 1  
Slask Wroclaw - Zaglebie Sosnowiec 2 - 0  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pahang - Terengganu 3 - 0  
Petaling Jaya CFC - Selangor 1 - 1  
PKNS - Melaka Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAR Rabat - CRA de Hoceima 3 - 0  
Kawkab Marrakesh - Rapide Oued Zem 2 - 0  
Olympique de Khouribga - Difaa El Jadidi 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Puebla 1 - 2  
Veracruz - Tigres 0 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - Puskás Akadémia 2 - 1  
Kisvárda - Debrecen 3 - 0  
Mezőkövesd - MTK 2 - 3  
Paks - Haladás 1 - 1  
Vidi - Diósgyőr 1 - 2  
Újpest - FTC 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Napoli 0 - 0  
Parma - Internazionale 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Carpi 3 - 1  
Cittadella - Spezia 0 - 1  
Cremonese - Padova 0 - 0  
Perugia - Palermo 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pontedera - Arezzo 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feralpisalo - Albinoleffe 1 - 0  
Giana Erminio - Fano 1 - 0  
Gubbio - Imolese 2 - 3  
Pesaro - Renate 0 - 1  
Sambenedettese - Ravenna 0 - 1  
Südtirol - Fermana 2 - 0  
Teramo - Rimini 1 - 0  
Ternana - Virtus Verona 2 - 2  
Triestina - Monza 3 - 1  
Vicenza - Pordenone 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - General Diaz 4 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Académica 0 - 1  
Farense - Leixoes 1 - 1  
Penafiel - Braga B 3 - 0  
Viseu - Porto B 3 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Aves 0 - 1  
Portimonense - Rio Ave 0 - 1  
Tondela - Guimaraes 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Burnley 1 - 3  
Crystal Palace - West Ham 1 - 1  
Fulham - Manchester Utd. 0 - 3  
Huddersfield - Arsenal 1 - 2  
Liverpool - Bournemouth 3 - 0  
Southampton - Cardiff 1 - 2  
Watford - Everton 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - Dinamo Bukarest 0 - 1  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Fife - Partick Thistle 0 - 1  
Hibernian - Raith Rovers 3 - 1  
Kilmarnock - Rangers 0 - 0  
St. Mirren - Dundee Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forfar - Airdrieonians 2 - 0  
Stenhousemuir - Montrose 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Elgin 0 - 3  
Annan - Clyde 1 - 1  
Berwick - Stirling 1 - 2  
Peterhead - Edinburgh City 0 - 0  
Queens Park - Cowdenbeath 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Falkirk 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Oviedo 1 - 2  
Lugo - Zaragoza 1 - 2  
Tenerife - Cordoba 0 - 2  
UD Extremadura - Majadahonda 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unionistas de Salamanca - Union Adarve 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Gimn. Torrelavega 1 - 1  
Arenas de Getxo - Barakaldo 2 - 1  
Gernika - Ath. Bilbao B 2 - 1  
Leioa - Tudelano 1 - 2  
Real Sociedad B - Sp. Gijón B 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Conquense 1 - 2  
Villarreal B - Ejea 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Real Madrid 1 - 3  
Espanyol - Rayo Vallecano 2 - 1  
Getafe - Celta Vigo 3 - 1  
Girona - Huesca 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Sevilla 3 - 0  
Betis - Levante 0 - 0  
Valencia - Madrid CCF 5 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Winterthur 2 - 0  
Rapperswil - Aarau 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - St. Gallen 1 - 1  
FC Zürich - Grasshoppers 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kopparbergs/Göteborg - Växjö 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosengard - Limhamn Bunkeflo 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Örebro 4 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Shabab (KSA) 1 - 0  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Taawon 0 - 0  
Al-Raed - Al-Wehda 1 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genclerbirligi - Osmanlispor 0 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Bursaspor 2 - 0  
Istanbul Basaksehir - Erzurum Bld. Spor 1 - 1  
Rizespor - Antalyaspor 1 - 1  
Labdarúgás (U20AfrikaiNemzetekKupája,B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Mali - U20Ghána 1 - 0  
U20Szenegál - U20Burkina Faso 5 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Zulia Maracaibo 0 - 0  
Dep. Lara - Monagas Maturin 2 - 0  
Lala FC - Atl. Venezuela 2 - 3  
Metropolitanos Caracas - Carabobo 2 - 1  
Portuguesa Acarigua - Estudiantes de Caracas 1 - 2  
Zamora Barinas - Estudiantes de Merida 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llandudno FC - Carmarthen 3 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Bala Town    
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - HW Welders 7 - 2  
PSNI - Loughgall 1 - 4  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Newry City 1 - 0  
Dungannon - Crusaders 1 - 0  
Glenavon - Ards 2 - 0  
Institute - Ballymena Utd. 1 - 2  
Linfield - Coleraine 3 - 2  
Warrenpoint - Glentoran 0 - 5  
Labdarúgás (Ír Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Dundalk 1 - 2  
MMA (Bellator, Newcastle)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chalmers - C. Browning 0 - 1  
Fab. Edwards - L. Chadwick 1 - 0  
Patricky Freire - R. Scope 1 - 0  
T. Brazier - C. Bungard 0 - 1  
Rögbi (Angol Liga-kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton Saints - Newcastle 59 - 33  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Huddersfield 27 - 10  
Warrington - Hull KR 28 - 14  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Wales 15 - 26  
Skócia - Írország 13 - 22  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Itapetininga - Maringa 3 - 1  
Ribeirao Preto - Caramuru 3 - 2  
Sada Cruzeiro - Corinthians-Guarulhos 3 - 2  
Sesc RJ - Sao Judas 3 - 2  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasco Nestle - Barueri 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Ansan Rush&Cash 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Seoul Caltex 1 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Nyíregyháza 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaumont - Montpellier 3 - 1  
Poitevin Poitiers - Narbonne 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Cannet - Marcq-en-Baroeul 3 - 0  
Mougins - Chamalieres 2 - 3  
Mulhouse - Cannes 3 - 0  
Nantes - Vandoeuvre-Nancy 3 - 1  
Paris SC - St-Raphael 1 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gosei Trefuerza - Nagano Tridents 3 - 0  
JT Thunders - Osaka Blazers 1 - 3  
Oita Miyoshi - Panasonic Panthers 0 - 3  
Toray Arrows - Suntory Sunbirds 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denso Airybees - Okayama Seagulls 0 - 3  
JT Marvelous - Toyota Body Queenseis 3 - 0  
Kurobe Aqua Fairies - Hisamitsu Springs 0 - 3  
NEC Red Rockets - Hitachi Rivale 3 - 0  
Toray Arrows - Saitama Ageo Medics 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuprum Lubin - Bedzin 3 - 0  
Jastrzebski Wegiel - Kedzierzyn-Kozle 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Bielsko-Biala 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bühl - VCO Berlin 3 - 1  
Herrsching - United Frankfurt 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potsdam - SW Erfurt 3 - 1  
Suhl Thüringen - Aachen 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Brescia 3 - 1  
Röplabda (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Modena 3 - 0  
Trentino - Cucine Lube Civitanova 2 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Zenit Szentpétervár 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 1  
Dinamo Moszkva - Zarecsje-Odincovo Moszkva 3 - 1  
Lokomotív Kalinyingrád - Proton Szaratov 3 - 0  
Metar Cseljabinszk - Leningradka Szentpétervár 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarca de Menorca - Cajasol Juvasa 3 - 0  
Emeve Lugo - Haris Dimurol 0 - 3  
Granadas de Elche - Logrono 0 - 3  
Haro Rioja - IBSA Las Palmas 3 - 1  
Madrid Chamberi - Sant Cugat 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Halkbank Ankara 1 - 3  
Galatasaray - Arkas Izmir 3 - 2  
Inegol Bld. Spor - Istanbul BB 1 - 3  
Jeopark Kula - Maliye Piyango Ankara 2 - 3  
Ziraat Bankasi Ankara - Arhavi Bld. Spor 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Nilufer Bld. Spor 3 - 1  
Rövp. gyorskorcsolya (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burján Cs. - S. Lepape (1500m, Torinó) 0 - 1  
Jászapáti P. - Y. van Kerkhof (női 500m, 1.verseny, Torinó) 0 - 1  
Liu Shaolin S. - S. Girard (500m, 1.verseny, Torinó) 1 - 0  
Snooker (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - B. Hawkins (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
Sífutás (Sprint, Lahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bap. Gros - Sim. Hamilton    
E. Brandsdal - G. Retivykh 1 - 0  
Emil Iversen - H.S. Taugboel 1 - 0  
F.H. Krogh - S.B. Skar 1 - 0  
J.H. Klaebo - F. Pellegrino 1 - 0  
J.H. Klaebo - L. Chanavat 1 - 0  
L. Chanavat - R. Jouve 0 - 1  
Sprint, Lahti 2019    
Sprint, Lahti 2019 - Top 3    
Sífutás (Sprint, női, Lahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Visnar - L. van der Graaff 0 - 1  
Lotte Udnes Weng - Tiril Udnes Weng    
M. Dahlqvist - H. Falk 1 - 0  
M. Dahlqvist - J. Sundling    
M.C. Falla - S. Caldwell 1 - 0  
Sprint, női, Lahti 2019    
Sprint, női, Lahti 2019 - Top 3    
Y. Belorukova - N. Nepryaeva    
Síugrás (Lahti, csapatverseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Németország 1 - 0  
Japán - Szlovénia 1 - 0  
Lahti, csapatverseny 2019    
Lahti, csapatverseny 2019 - Top 3    
Lengyelország - Ausztria 0 - 1  
Lengyelország - Norvégia 1 - 0  
Norvégia - Németország 0 - 1  
Svájc - Csehország 1 - 0  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Horansky - A. Bublik 0 - 2  
R. Marcora - O. Otte 2 - 0  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clayton S / Shamasdin A - Baldi F / Margaroli L 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - M. Trungelliti 2 - 0  
C. Norrie - And. Martin 2 - 1  
E. Ymer - J.P. Ficovich 2 - 1  
J.B. Otegui - H. Dellien 0 - 2  
L. Sonego - F. Gaio 2 - 0  
M. Arevalo - C. Berlocq 2 - 0  
R. Dutra da Silva - C. Ruud 2 - 1  
T. Monteiro - F. Bagnis 1 - 2  
Tenisz (Chennai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Gunneswaran - And. Harris 1 - 2  
S.K. Mukund - C. Moutet 1 - 2  
Tenisz (Chennai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reid M / Saville L - Mager G / Pellegrino A 0 - 2  
Tenisz (Cordoba, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - P. Cuevas 0 - 2  
D.S. Schwartzman - G. Pella 0 - 2  
J.I. Londero - F. Delbonis 2 - 0  
Tenisz (Cordoba, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez M / Zeballos H - Gille S / Vliegen J 2 - 1  
Tenisz (Dallas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. McDonald - B. Schnur 2 - 0  
Tenisz (Dallas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Hach Verdugo - Giron M / Novikov D 0 - 2  
Giron M / Novikov D - Arneodo R / Vasilevski A 2 - 1  
Isner J / Kuznetsov A - Pavic A / Roelofse R 1 - 2  
Tenisz (Doha-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dulgheru - Lin Zhu 1 - 2  
A. Riske - A. Kalinskaya 2 - 0  
E. Webley-Smith - A. Blinkova 0 - 2  
H-C. Chan - Kri. Pliskova 0 - 2  
J. Brady - A. Kalinina 2 - 0  
M. Brengle - E. Bouchard 2 - 1  
M. Ramirez Nieto - L. Arruabarrena-Vecino 0 - 2  
S. Stosur - Shilin Xu 2 - 0  
T. Zidansek - Lud. Samsonova 1 - 2  
V. Kudermetova - B. Pera 1 - 2  
V. Lepchenko - T. Mrdeza 1 - 2  
Tenisz (Fed Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Husaric - F. Jorge 1 - 2  
A. Pavlyuchenkova - R. Peterson 2 - 0  
A. Petkovic - A. Sabalenka 0 - 2  
A. Raina - Sun. Jeong 2 - 0  
A. Rus - F. Abanda 1 - 2  
A. Sevastova - A-Ka. Schmiedlova 2 - 0  
A. van Uytvanck - Car. Garcia 1 - 2  
B. Bencic - S. Errani 2 - 0  
B. Gumulya - Pea. Plipuech 1 - 2  
B. Haas - M. Tahan 2 - 0  
D. Jakupovic - E. Gorgodze 2 - 0  
E. Mertens - A. Cornet 0 - 2  
I. Swiatek - D. Yastremska 0 - 2  
J. Konta - A. Krunic 2 - 1  
Jani R-L. - J. Fett    
K. Barritza - A. Kontaveit 0 - 2  
K. Boulter - I. Jorovic 2 - 0  
K. Siniakova - S. Halep 0 - 2  
Kar. Pliskova - M. Buzarnescu 2 - 0  
M. Keys - K. Birrell 2 - 0  
M. Klaffner - L. Glushko 2 - 0  
M. Minella - O. Jabeur 2 - 0  
M.F. Herazo Gonzalez - M. Puig 0 - 2  
Mis. Doi - G. Garcia Perez 1 - 2  
N. Hibino - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
Nagy A. - T. Lukas 2 - 1  
R. Hogenkamp - B.V. Andreescu 0 - 2  
S. Kenin - A. Barty 0 - 2  
Shuai Zhang - Y. Putintseva 2 - 1  
T. Maria - A. Sasnovich 0 - 2  
V. Cepede Royg - B. Haddad Maia 0 - 2  
V. Golubic - C. Giorgi 2 - 1  
V. Grammatikopoulou - B. Cengiz    
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P-H. Herbert - T. Berdych 2 - 0  
R. Albot - J-W. Tsonga 0 - 2  
Tenisz (Montpellier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonzi B / Hoang A - Bambridge L / O'Mara J 2 - 0  
Tenisz (Rotterdam-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - D. Kudla 2 - 1  
F. Skugor - I. Ivashka 2 - 0  
J-L. Struff - R. Nijboer 0 - 2  
J. Sels - T. Fabbiano 0 - 2  
M. Copil - S. Griekspoor 2 - 1  
P. Gojowczyk - E. Donskoy 2 - 0  
S. Stakhovsky - E. Gulbis 0 - 2  
Tenisz (Rotterdam-sel., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basilashvili N / Ebden M - Arends S / Pel D 1 - 2  
Krajicek A / Sitak A - Martin F / Simon G 2 - 1  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - G. Monfils 2 - 0  
M. Berrettini - Fucsovics M. 1 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Bopanna R / Sharan D 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Jug Dubrovnik 7 - 12  
Partizan Belgrád - Primorac Kotor 9 - 7  
VK Posk - Sabac 7 - 11  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - FTC 7 - 11  
Honvéd - Eger 8 - 10  
KSI - Szentes 7 - 10  
Pécs - Szombathely 18 - 7  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OSC - Szolnok 8 - 7  
UVSE - Tatabánya 8 - 7  
Vasas - Kaposvár 12 - 15  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Canottieri Napoli 12 - 10  
Brescia - Sport Management 8 - 3  
Ortigia - Savona 3 - 4  
Posillipo Napoli - Lazio 8 - 6  
Quinto - Florentia 9 - 8  
Roma - Trieste 15 - 6  

 

2019.02.08.
Alpesi sí (vb, kombináció, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Brignone - M-M. Gagnon 1 - 0  
L. Gut-Behrami - I. Stuhec 0 - 1  
R. Haaser - R. Mowinckel 0 - 1  
vb, kombináció, női 2019    
vb, kombináció, női 2019 - Top 3    
W. Holdener - P. Vlhova 1 - 0  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akilles Porvoo - WP-35 1 - 6  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broberg/Söderhamn - Tellus 8 - 3  
Edsbyn - Villa Lidköping 2 - 4  
Falu BS - Vanersborg 0 - 7  
Hammarby - Vetlanda 7 - 2  
Motala - Frillesas 6 - 2  
Sandviken - Bollnäs 5 - 4  
Sirius - Västeräs 4 - 13  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Otrokovice 4 - 4  
Chodov - Pardubice 5 - 5  
Ostrava - Mladá Boleslav 4 - 4  
Vitkovice - Bohemians Praha 7 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - Classic Tampere 4 - 11  
Turku PS - Seinäjoki 7 - 3  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTZS Liberec - Svarog Teplice 4 - 9  
Melnik - Ceska Lipa 3 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldi Eboli - Latina 7 - 2  
Pesarofano - Napoli 5 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - KPRF Moszkva 1 - 5  
Novaja Gener. Sziktivkar - Uhta 4 - 2  
Szibirjak Novoszibirszk - Tyumeny 4 - 13  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Santa Coloma 3 - 2  
Magna Gurpea - Parrulo Ferrol 6 - 1  
Zaragoza - Levante 3 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Guildford 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kärpät 0 - 2  
Jukurit - Ässät 4 - 1  
Kalpa - Ilves 4 - 4  
SaiPa - Lukko 2 - 2  
Tappara - Kookoo 5 - 1  
Turku PS - Hämeenlinna 4 - 2  
Vaasan Sport - JYP 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Columbus 2 - 4  
Buffalo - Carolina 5 - 5  
Calgary - San Jose 2 - 5  
Chicago - Vancouver 3 - 3  
Detroit - Las Vegas 3 - 4  
Florida - Pittsburgh 2 - 2  
Minnesota - Edmonton 1 - 4  
Montreal - Winnipeg 5 - 2  
Nashville - Dallas 2 - 2  
New Jersey - NY Islanders 1 - 1  
Ottawa - Anaheim 4 - 0  
Philadelphia - Los Angeles 2 - 2  
Tampa Bay - St. Louis 0 - 0  
Washington - Colorado 3 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Heilbronn 3 - 3  
Deggendorf - Freiburg 2 - 2  
Dresden - Bayreuth 5 - 4  
Frankfurt Löwen - Lausitzer Füchse 5 - 1  
Kassel - Crimmitschau 4 - 8  
Kaufbeuren - Tölzer Löwen 3 - 3  
Ravensburg - Bad Nauheim 4 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Fribourg 1 - 4  
Davos - Lausanne 1 - 3  
Lugano - Zug 3 - 0  
Rapperswil - Biel 2 - 6  
Servette - Langnau Tigers 3 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Oskarshamn 2 - 1  
Leksand - Almtuna 5 - 1  
MODO - Vita Hasten 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Rubin Tyumeny 7 - 2  
CSZK Szamara - SZKA-Neva 2 - 5  
Dizel Penza - Jugra Hanti-Manszijszk 1 - 4  
Himik Voszkreszenszk - Juzsnij Ural Orszk 4 - 2  
Izssztal Izsevszk - Rjazany 2 - 1  
Lada Toljatti - Dinamo Szentpétervár 2 - 1  
Molot Perm - Burany Voronyezs 3 - 5  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Szarov 2 - 1  
Szarjarka Karaganda - Cselmet Cseljabinszk 4 - 0  
Torosz Nyeftekamszk - Tambov 1 - 3  
Torpedo Kamenogorszk - Zauralje Kurgan 3 - 4  
Zvezda Csehov - Gornyak Ucsali 3 - 4  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Franciaország 3 - 2  
Dánia - Norvégia    
Dél-Korea - Japán 2 - 0  
Szlovénia - Olaszország 2 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Magyarország 2 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Bemax - Krka Novo Mesto 80 - 72  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Kings - Melbourne Utd. 97 - 85  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Mechelen 92 - 65  
Charleroi Spirou - Liege 85 - 55  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USK Praha - Kolin 92 - 92, h.u. 110 - 99  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wonju Dongbu - Incheon Elephants 74 - 80  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Bucheon KEB 78 - 78, h.u. 88 - 94  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Bayern München 76 - 68  
CSZKA Moszkva - Real Madrid 82 - 78  
Fenerbahce - Panathinaikosz 85 - 66  
Olimpia Milano - Darussafaka 90 - 78  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Nancy 77 - 86  
Blois - St-Chamond 91 - 79  
Evreux - Rouen 76 - 88  
Nantes - Quimper 87 - 79  
Paris BC - Caen 64 - 78  
Poitiers - Chartres 94 - 79  
Roanne - Denain 99 - 68  
Vichy-Clermont - Lille 87 - 79  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - ASVEL Lyon-Villeurbanne 73 - 78  
Le Portel - Gravelines 75 - 75, h.u. 82 - 87  
Reims - Antibes 91 - 80  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Fuelmasters - NLEX Road Warriors 83 - 82  
RS Elasto Painters - NorthPort Batang Pier 107 - 100  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Rytas Vilnius 74 - 75  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Alba Fehérvár 61 - 61, h.u. 68 - 78  
Szombathely - Debrecen 103 - 96  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Toronto 101 - 119  
Boston - LA Lakers 128 - 129  
Indiana - LA Clippers 116 - 92  
Oklahoma City - Memphis 117 - 95  
Orlando - Minnesota 122 - 112  
Portland - San Antonio 127 - 118  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitteldeutscher - Brose Bamberg 89 - 96  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - SC Zaragoza 67 - 63  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Kolding 22 - 20  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Nexe Nasice 27 - 28  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Cherbourg Manche 27 - 20  
Selestat - Limoges 28 - 27  
Strasbourg Schiltigheim - Cavigal Nice 28 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Kalisz 19 - 24  
Wybrzeze Gdansk - Wisla Plock 21 - 26  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Békéscsaba 35 - 25  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TUSEM Essen - Dessau-Rosslauer 33 - 22  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kausztik Volgográd - Dinamo Cseljabinszk 25 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Atl. Valladolid 28 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Redbergslids 25 - 30  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Constantine - Ain M'Lila 0 - 0  
MC Oran - Paradou 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Sheffield Utd. 3 - 3  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigre - Banfield 4 - 4  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Sydney FC 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Westerlo - Tubize 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Standard Liege 2 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Potosi - Always Ready 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviario CE - Corinthians 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz - Leverkusen 1 - 5  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - St. Pauli 4 - 1  
Regensburg - Bielefeld 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osnabrück - Sonnenhof Grossaspach 0 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Once Caldas 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Ostrava 1 - 1  
Olomouc - Jablonec 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Esbjerg 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maritzburg Utd. - Polokwane City 3 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Haras El Hodood 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Dinamo Kijev 0 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPV Kokkola - Ilves 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Niort 1 - 0  
Beziers - Sochaux 0 - 0  
Clermont - Valenciennes 0 - 1  
Grenoble - Lorient 0 - 1  
Nancy - Chateauroux 0 - 1  
Orleans - Le Havre 1 - 1  
Red Star 93 - Ajaccio GFC 1 - 1  
Troyes - Paris FC 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - L'Entente Sannois 0 - 0  
Bourg-Peronnas - Cholet 2 - 1  
Concarneau - Laval 1 - 0  
Pau - Le Mans 0 - 1  
Quevilly Rouen - Marignane 3 - 1  
Tours - Avranches 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Marseille 1 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - AZ Alkmaar 2 2 - 0  
Cambuur - Nijmegen 1 - 1  
Den Bosch - Volendam 1 - 1  
FC Eindhoven - PSV 2 1 - 2  
Helmond - Dordrecht 1 - 2  
Oss - Maastricht 1 - 3  
Sparta Rotterdam - Twente 0 - 3  
Telstar - RKC Waalwijk 0 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NAC Breda - AZ Alkmaar 0 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - PSV 2 - 0  
Heerenveen - Excelsior/Barendrecht 1 - 0  
Zwolle - ADO Den Haag 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudes - Osijek 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indian Arrows - Chennai City 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamshedpur - Mumbai City 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Petah Tikva    
Hapoel Ashkelon - Sektzia Nes Tziona 2 - 2  
Hapoel Katamon - Hapoel Marmorek 0 - 3  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Bnei Lod 0 - 0  
Hapoel Rishon Lezion - Maccabi Ahi Nazareth 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Zaglebie Lubin 1 - 2  
Miedz Legnica - Jagiellonia Bialystok 0 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Atl. Nacional Medellin 0 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johor DT - Kuala Lumpur 4 - 1  
Perak - Kedah 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RSB Berkane - Moghreb Tetouan 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Roma 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salernitana - Benevento 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreirense - Porto 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Viitorul Constanta 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Gijón - Osasuna 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valladolid - Villarreal 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaduz - Lausanne 2 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Hilal (KSA) 2 - 3  
Al-Fayha - Al-Ittifaq (KSA) 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayserispor - Fenerbahce 1 - 0  
Labdarúgás (U20AfrikaiNemzetekKupája,A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dél-Afrika - U20Burundi 1 - 0  
U20Niger - U20Nigéria 0 - 1  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Venezuela - U20Kolumbia 0 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llanelli - Aberystwyth 2 - 4  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Caernarfon 6 - 2  
TNS - Newtown 5 - 0  
Rögbi (Angol Liga-kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Worcester - Saracens 22 - 38  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Leeds Rhinos 34 - 16  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesi SP - Renata Campinas 3 - 2  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balneario Camboriu - BRB/Brasilia 1 - 3  
Minas - Fluminense 3 - 0  
Praia - Sesi Bauru 3 - 0  
Sao Caetano - Curitiba 3 - 0  
Sesc RJ - Pinheiros 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Deajeon Blue Fangs 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Rennes 3 - 0  
Arago de Sete - Nantes 3 - 1  
Cannes - Nice 0 - 3  
Tourcoing - Toulouse 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venelles - Quimper 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JTEKT Stings - FC Tokyo 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - Rzeszow 0 - 3  
Radomka Radom - Pila 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Siena 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Krasznodar - Szahalin 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Plevne 3 - 2  
Snooker (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - Xiao Guodong (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
K. Wilson - B. Hawkins (5 nyert frame-ig) 2 - 5  
M. Selby - J. Trump (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
Sílövészet (4x6 km váltó, női, Canmore)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
4x6 km váltó, női, Canmore 2019    
4x6 km váltó, női, Canmore 2019 - Top 3    
Franciaország - Olaszország 1 - 0  
Lengyelország - USA    
Németország - Norvégia 1 - 0  
Svájc - Oroszország 1 - 0  
Sílövészet (4x7,5 km váltó, Canmore)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
4x7,5 km váltó, Canmore 2019    
4x7,5 km váltó, Canmore 2019 - Top 3    
Norvégia - Franciaország 1 - 0  
Németország - Olaszország 1 - 0  
Oroszország - Ausztria 1 - 0  
Szlovákia - USA 1 - 0  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - V. Galovic 2 - 1  
F. Horansky - A. Molcan 2 - 0  
M. Bourgue - O. Otte 0 - 2  
Z. Kolar - R. Marcora 1 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawietz K / Polasek F - Cacic N / Milojevic N 2 - 0  
Tenisz (Chennai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Harris - A. Davidovich Fokina 2 - 1  
B. Klein - S.K. Mukund 1 - 2  
N. Kuhn - C. Moutet 1 - 2  
P. Gunneswaran - J. Duckworth 2 - 0  
Tenisz (Chennai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mager G / Pellegrino A - Draganja T / Yang T 2 - 0  
Reid M / Saville L - Goransson A / Heliovaara H 2 - 0  
Tenisz (Cordoba, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos-Vinolas - G. Pella 0 - 2  
D.S. Schwartzman - A. Giannessi 2 - 1  
F. Delbonis - J.A. Munar Clar 2 - 0  
J.I. Londero - P. Cachin 2 - 0  
Tenisz (Cordoba, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedene A / Marterer M - Bagnis F / Duran G 0 - 2  
Jebavy R / Molteni A - Bagnis F / Duran G 2 - 0  
Tenisz (Dallas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - Jas. Jung 2 - 1  
M. Giron - M. Krueger 1 - 2  
M. McDonald - Dus. Brown 2 - 0  
R. Opelka - D. Köpfer 2 - 1  
Tenisz (Dallas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harrison R / Withrow J - Isner J / Kuznetsov A    
Martinez L D / Vavassori - Arneodo R / Vasilevski A 0 - 2  
Tenisz (Fed Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - D. Vekic 1 - 2  
C. Pella - C. Alves 0 - 2  
J. Konta - Bondár A. 2 - 1  
K. Boulter - Gálfi D. 2 - 1  
Kat. Kozlova - E. Malygina 2 - 0  
M. Linette - K. Barritza 2 - 0  
M. Sakkari - D. Jakupovic 2 - 1  
M. Tahan - M. Minella 0 - 2  
Mon. Gonzalez - G. Olmos 2 - 0  
O. Danilovic - J. Fett 2 - 1  
P. Ozgen - E. Gorgodze 2 - 0  
Saisai Zheng - B. Gumulya 2 - 1  
V. Bosio - B. Haddad Maia 2 - 1  
V. Cepede Royg - R. Zarazua 2 - 0  
V. Tomova - J. Larsson 0 - 2  
Y. Putintseva - A. Raina 2 - 0  
Z. Diyas - K.K. Thandi 2 - 0  
Zhaoxuan Yang - A. Sutjiadi    
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-W. Tsonga - J. Chardy 2 - 1  
M. Baghdatis - R. Albot 0 - 2  
P-H. Herbert - D. Shapovalov 2 - 0  
T. Berdych - F. Krajinovic 2 - 1  
Tenisz (Montpellier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Roger-Vasselin - Paes L / Paire B 2 - 0  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - S. Tsitsipas 2 - 0  
M. Berrettini - F. Verdasco 2 - 1  
M. Klizan - D. Medvedev 0 - 2  
R. Bautista-Agut - Fucsovics M.    
Tenisz (Szófia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Sharan D - Donski A / Lazarov A 2 - 0  
Nedunchezhiyan J / Raja P - Mektic N / Melzer J 1 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Mladost Zagreb 13 - 10  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - UVSE 9 - 12  

 

2019.02.07.
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Dobey - M. Suljovic 6 - 6  
G. Anderson - M. Suljovic    
G. Price - D. Gurney 7 - 4  
J. Wade - R. van Barneveld 7 - 4  
M. van Gerwen - Mic. Smith 7 - 5  
P. Wright - R. Cross 6 - 6  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - SK Vinohrady 10 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Viikingit Helsinki 9 - 5  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sveiva - Fredrikstad 6 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Kalmarsund 9 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Cleveland 1 - 5  
Grand Rapids - Manitoba 2 - 1  
Milwaukee - Texas Stars 0 - 1  
Rochester - Syracuse 1 - 1  
Rockford - Wilkes-Barre/Scranton 2 - 1  
San Diego - Ontario Reign 3 - 6  
Springfield - Hershey 2 - 4  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svédország (Helyszín: Svédország) 5 - 2  
Oroszország - Finnország 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Rangers - Boston 3 - 3  
Toronto - Ottawa 5 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Novokuznyeck - Szokol Krasznojarszk 3 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Dánia 2 - 4  
Japán - Lettország 3 - 6  
Kazahsztán - Dél-Korea (Helyszín: Dél-Korea) 5 - 1  
Lengyelország - Ukrajna (Helyszín: Ukrajna) 1 - 1  
Norvégia - Franciaország 2 - 0  
Olaszország - Fehéroroszország 3 - 2  
Szlovákia - Fehéroroszország 1 - 1  
Szlovénia - Magyarország 4 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Magyarország 3 - 0  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Illawarra 84 - 84, h.u. 98 - 87  
NZ Breakers - Adelaide 107 - 114  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Goyang 80 - 88  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon OK Savingbank - Asan Woori Wibee 61 - 90  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Gran Canaria 93 - 74  
Barcelona - Zalgiris Kaunas 78 - 72  
Buducnost Podgorica - Himki Moszkva 90 - 98  
Maccabi TA - Olympiakosz 65 - 64  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Fenerbahce 50 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Denver 135 - 130  
Chicago - New Orleans 120 - 125  
Dallas - Charlotte 99 - 93  
Golden State - San Antonio 141 - 102  
Milwaukee - Washington 148 - 129  
Sacramento - Houston 101 - 127  
Utah - Phoenix 116 - 88  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Ilirija Ljubljana 86 - 65  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapla - Parnu 94 - 85  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Paris SG 31 - 35  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringsted - Skanderborg 23 - 27  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - St. Raphael 33 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Piotrkow Trybunalski 27 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Stuttgart 33 - 22  
Gummersbach - Ludwigshafen-Friesenheim 20 - 20  
Göppingen - Kiel 25 - 29  
Lemgo - Füchse Berlin 34 - 30  
Wetzlar - Flensburg 23 - 30  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Politehnica Timisoara - Calarasi 29 - 28  
Suceava - Buzau 23 - 24  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Suhr Aarau 24 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Guif 29 - 27  
Sävehof - Hammarby 28 - 26  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JS Saoura - Hussein Dey 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Manchester Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Wellington Phoenix 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Bolivar La Paz 2 - 1  
Jorge Wilstermann - Real Potosi 5 - 0  
San Jose de Oruro - Aurora Cochabamba 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Americano - Londrina 1 - 2  
Central PE - Ceara 1 - 1  
Corumbaense - Luverdense 0 - 0  
Itabaiana - Parana 2 - 5  
Juazeirense - Vasco da Gama 2 - 2  
Mixto Cuiaba - CSA 1 - 0  
Palmas TO - Juventude 0 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Liverpool Montevideo 0 - 1  
Botafogo RJ - Defensa Justicia 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gouna - El Entag El Harby 2 - 3  
Misr Lel Makasa - Ismaily 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rodez Aveyron - Chambly 2 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Lyon 1 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - AEK Athén 0 - 1  
Ergotelisz Iraklio - Aszterasz Tripolisz 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Bengal - NEROCA 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Delhi 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paykan - Esteghlal T. 0 - 4  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - Independiente Medellin 1 - 1  
Talleres Cordoba - Sao Paulo 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hassania Agadir - Youssoufia Berrechid 1 - 1  
Wydad Casablanca - Olympique de Safi 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlante - Tijuana 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Zacatepec 2 - 3  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - Cruz Azul 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Zacatecas - Lobos BUAP 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Empoli 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Sp. Luqueno 0 - 1  
San Lorenzo - Guarani Asuncion 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Valencia 2 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hazm - Al-Ahli (KSA) 2 - 4  
Ohud Medina - Al-Faisaly 4 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Kasimpasa 3 - 1  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Uruguay 2 - 1  
U20Ecuador - U20Brazília 0 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Castleford 18 - 26  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Mincsanka Minszk 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Taubate Funvic - Minas 3 - 2  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - St-Raphael 3 - 2  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - HIT Gorica 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Cheonan Skywalkers 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Kecskemét 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Radom - Zawiercie 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
United Frankfurt - Berlin RV 1 - 3  
Snooker (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - D.B. Gilbert (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
Ding Junhui - D.B. Gilbert (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
K. Wilson - S. Bingham (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
M. Allen - A. Carter (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
M. Selby - N. Saengkham (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Xiao Guodong - Yuan Sijun (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
Sílövészet (12,5 km, női, Canmore)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
12,5 km, női, Canmore 2019    
A. Bescond - F. Preuss 1 - 0  
A. Chevalier - L. Dahlmeier 0 - 1  
J. Dzhyma - V. Vitkova 1 - 0  
K. Mäkäräinen - A. Kuzmina 0 - 1  
L. Vittozzi - D. Wierer 1 - 0  
M. Hojnisz - L.T. Hauser 0 - 1  
M. Olsbu Roeiseland - P. Fialkova 1 - 0  
Sílövészet (15 km, Canmore)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Canmore 2019    
15 km, Canmore 2019 - Top 3    
A. Loginov - J.T. Bö 0 - 1  
D. Landertinger - E. Lesser 0 - 1  
E. Garanichev - M. Krcmar 1 - 0  
E.O. Bjöntegaard - A. Guigonnat 1 - 0  
L. Hofer - A. Peiffer 0 - 1  
S. Desthieux - Q. Fillon Maillet 1 - 0  
S. Eder - B. Weger 1 - 0  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - P. Kotov 2 - 1  
F. Baldi - F. Horansky 1 - 2  
M. Bourgue - B. Crepatte 2 - 0  
M. Janvier - A. Molcan 0 - 2  
N. Gombos - R. Marcora 0 - 2  
N. Milojevic - O. Otte 0 - 2  
U. Ignatik - Z. Kolar 1 - 2  
V. Galovic - B. Zapata Miralles 2 - 1  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baldi F / Margaroli L - Begemann A / Junaid R 2 - 0  
Janvier M / Vervoort M - Clayton S / Shamasdin A 0 - 2  
Krawietz K / Polasek F - Bednarek T / Kolar Z 2 - 0  
Pel D / Sancic A - Cacic N / Milojevic N 1 - 2  
Tenisz (Chennai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duck Hee Lee - N. Kuhn 0 - 2  
G. Elias - J. Duckworth 1 - 2  
G. Mager - And. Harris 0 - 2  
L. Grigelis - C. Moutet 0 - 2  
P. Gunneswaran - A. Kadhe 2 - 0  
S. Myneni - A. Davidovich Fokina 0 - 2  
S.K. Mukund - M. Safwat 2 - 0  
Soon Woo Kwon - B. Klein 1 - 2  
Tenisz (Chennai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goransson A / Heliovaara - Gakhov I / Pavlioutchenkov A 2 - 0  
Ly N H / Nagal S - Draganja T / Yang T    
Prashanth N V S / Statham - Mager G / Pellegrino A 0 - 2  
Reid M / Saville L - Rawat S / Sureshkumar M 2 - 0  
Tenisz (Cordoba, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Delbonis - R. Carballes Baena 2 - 1  
F. Fognini - A. Bedene 0 - 2  
J.A. Munar Clar - M. Cecchinato 2 - 1  
P. Cuevas - M. Jaziri 2 - 0  
Tenisz (Cordoba, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Arguello F / Cachin P 2 - 1  
Gonzalez M / Zeballos H - Carreno-Busta P / Granoll    
Monroe N / Reyes-Varela M - Jebavy R / Molteni A 0 - 2  
Tenisz (Dallas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - J. Hiltzik 2 - 0  
B. Gojo - Jas. Jung 0 - 2  
B. Schnur - M. Redlicki 2 - 0  
C. Eubanks - Emi. Gomez 0 - 2  
D. Köpfer - Evan King 2 - 0  
Emi. Gomez - M. Giron 0 - 2  
M. Krueger - M. Vilella Martinez 2 - 0  
M. Krueger - R. Cid Subervi 2 - 1  
M. Vilella Martinez - Ryan Harrison    
R. Opelka - T. Bellucci 2 - 0  
Tenisz (Dallas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cressy M / Saraiva B - Gonzales R / Lawson A    
Descotte M F / Souza J - Pavic A / Roelofse R    
Martinez L D / Vavassori - Brown D / Oliveira G 2 - 1  
Maytin R / Romboli F - Gonzales R / Lawson A 0 - 2  
Tenisz (Fed Kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - R. Peterson 2 - 0  
A. Krunic - P. Ozgen 2 - 1  
B. Haddad Maia - M. Puig 1 - 2  
Bondár A. - D. Jakupovic 2 - 1  
D. Herdzelas - O. Jabeur 0 - 2  
D. Kasatkina - K. Barritza 2 - 0  
Gálfi D. - K. Juvan 2 - 0  
J. Fett - E. Gorgodze 1 - 2  
J. Konta - M. Sakkari 2 - 1  
K. Boulter - V. Grammatikopoulou 2 - 1  
Kat. Kozlova - V. Tomova 0 - 2  
M. Minella - F. Jorge 2 - 0  
R. Zarazua - C. Roemer 2 - 0  
Saisai Zheng - Su Jeong Jang    
Shuai Zhang - Na-Lae Han 2 - 0  
V. Bosio - D. Seguel 0 - 2  
V. Cepede Royg - E. Arango 2 - 0  
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gulbis - R. Albot 1 - 2  
L. Pouille - M. Baghdatis 1 - 2  
M. Granollers - D. Shapovalov 0 - 2  
P-H. Herbert - I. Ivashka 2 - 1  
Tenisz (Montpellier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonzi B / Hoang A - Skupski/Skupski 2 - 0  
Dodig I / Roger-Vasselin - Matkowski M / Oswald P 2 - 1  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brands - M. Klizan 0 - 2  
G. Monfils - M. Kukushkin 2 - 0  
J-L. Struff - S. Tsitsipas 0 - 2  
M. Copil - F. Verdasco 1 - 2  
R. Haase - D. Medvedev 1 - 2  
Y. Maden - Fucsovics M. 1 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mektic N / Melzer J - Bolelli S / Seppi A 2 - 1  
Molchanov D / Zelenay I - Hsieh C-P/ Rungkat C 0 - 2  
Nedunchezhiyan J / Raja P - Haase R / Middelkoop M 2 - 0  

 

2019.02.05.
Alpesi sí (vb,szuper-óriásműlesiklás,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Suter - T. Tippler 1 - 0  
I. Stuhec - S. Venier 1 - 0  
L. Gut-Behrami - T. Weirather 1 - 0  
M. Shiffrin - V. Rebensburg 1 - 0  
R. Mowinckel - F. Brignone 1 - 0  
R. Siebenhofer - L. Vonn 1 - 0  
S. Goggia - N. Schmidhofer 1 - 0  
vb, szuper-óriásműlesiklás, női 2019    
vb, szuper-óriásműlesiklás, női 2019 - Top 3    
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikkelin Kampparit - Akilles Porvoo 4 - 6  
Bandy (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Sarpsborg (3.m.) 5 - 5  
Solberg - Ulleval (3.m.) 5 - 3  
Ullern - Ready Oslo (3.m.) 9 - 1  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Brno Bulldogs 9 - 4  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akerselva - Baekkelaget 7 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Lindas Hovas 9 - 1  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BL 2018/19    
Frölunda - München 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Torp. Nyizsnyij Novgorod 5 - 1  
Szpartak Moszkva - Szocsi 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Arizona 5 - 4  
NY Rangers - Los Angeles 3 - 3  
Philadelphia - Vancouver 2 - 1  
Toronto - Anaheim 6 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Ravensburg 2 - 3  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Anwil Wloclawek 76 - 76, h.u. 88 - 79  
Ludwigsburg - Nyizsnyij Novgorod 59 - 85  
Murcia - Banvitspor 86 - 71  
Ventspils - Avellino 90 - 90, h.u. 106 - 102  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Nanterre 62 - 74  
Opava - Telekom Bonn 73 - 71  
PAOK - Iberostar Tenerife 77 - 85  
Venezia - Fribourg 72 - 62  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BC Brasilia - Cearense 80 - 87  
Flamengo - Franca 79 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Incheon Elephants 69 - 78  
Goyang - Wonju Dongbu 77 - 79  
Seoul Thunders - Seoul Knights 72 - 85  
Kosárlabda (Európa Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Partizan Belgrád 97 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulm - ASVEL Lyon-Villeurbanne 86 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Unicaja Malaga 105 - 89  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Ironi Ness Ziona 80 - 96  
Levszki Szófia - Balkan Botevgrad 105 - 88  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Milwaukee 94 - 113  
Detroit - Denver 129 - 103  
New Orleans - Indiana 107 - 109  
Phoenix - Houston 110 - 118  
Sacramento - San Antonio 127 - 112  
Washington - Atlanta 129 - 137  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piestanske Cajky - Ruzomberok 69 - 59  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polzela - Krka Novo Mesto 84 - 67  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zubri - Dukla Praha 22 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - Holstebro 33 - 37  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Zaglebie Lubin 31 - 21  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Balatonfüred 33 - 22  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Dinamo-Viktor Sztavropol 39 - 29  
SZGAU-Szaratov - Néva Szentpétervár 24 - 29  
Szungul Sznyezsinszk - Szpartak Moszkva 21 - 30  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobrogea Constanta - Baia Mare 39 - 33  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Steaua Bukarest 35 - 21  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciudad Encantada - Barcelona 20 - 35  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnereds - Malmö 24 - 28  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belouizdad - ES Setif 1 - 0  
Bordj Bou Arreridj - Tadjenanet 1 - 0  
MC Alger - Medea 2 - 1  
MO Bejaia - USM Alger 0 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brentford - Barnet 3 - 1  
Newport - Middlesbrough 2 - 0  
QPR - Portsmouth 2 - 0  
Wolverhampton - Shrewsbury 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheltenham - Yeovil 1 - 0  
Tranmere - Northampton 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarmiento - Instituto Cordoba 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martin SJ - Estudiantes LP 3 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Utd. - Melbourne Victory 0 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Emirates Ras Al-Khaimah 0 - 0  
Al-Ittihad (UAE) - Al-Wahda 2 - 4  
Al-Sharjah - Al-Dhafra 2 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ENPPI - Al-Ahly (EGY) 1 - 2  
Petrojet - Wadi Degla 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Bordeaux 1 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia - Caen 1 - 1  
Croix - Dijon 0 - 3  
Metz - Orleans 0 - 1  
Nantes - Toulouse 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indian Arrows - Minerva Punjab 2 - 1  
Shilong Lajong - Churchill Brothers 3 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanat Naft Abadan - Sepahan 0 - 0  
Sepidrood Rasht - Saipa Karaj 2 - 2  
Zob Ahan - Nassaji Mazandaran 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Bnei Yehuda TA 0 - 2  
Maccabi Netanya - Maccabi Petah Tikva 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Rionegro Aguilas 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - Atlético MG 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Veracruz 0 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Bremen 1 - 1  
Duisburg - Paderborn 1 - 3  
Hamburg - Nürnberg 1 - 0  
Heidenheim - Leverkusen 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate Asuncion - Sol de America 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famalicao - Pacos Ferreira 0 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trabzonspor - Ümraniyespor 0 - 0  
Labdarúgás (U20AfrikaiNemzetekKupája,A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Burundi - U20Niger (Helyszín: Niger) 3 - 3  
U20Dél-Afrika - U20Nigéria 0 - 0  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Venezuela - U20Argentína 0 - 3  
Labdarúgás (Ázsiai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wihdat - Al-Kuwait 2 - 3  
Home Utd. - Persija Jakarta 1 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dungannon - Coleraine 0 - 2  
Newry City - Glentoran 1 - 1  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Uralocska Jekatyerinburg 3 - 0  
Eczacibasi Istanbul - Hämeenlinna 3 - 0  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Budowlani Lodz 2 - 3  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Scandicci 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barueri - Balneario Camboriu 3 - 0  
BRB/Brasilia - Curitiba Volei 0 - 3  
Praia - Sao Caetano 1 - 3  
Sesi Volleyball Bauru - Sesc RJ 1 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stiinta Bacau - Olomouc 3 - 2  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Calcit Kamnik 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Uijeongbu KB Stars 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Seoul Caltex 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - Resovia Rzeszow 1 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - ACH Ljubljana 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaroszlavl - Fakel Novij Urengoj 1 - 3  
Snooker (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Lisowski - Ding Junhui (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
J. Perry - T. Ford (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
J. Trump - S. Carrington (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
Jim. Robertson - Mark Davis (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
M. O'Donnell - A. Carter (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
M.J. Williams - Yuan Sijun (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Neil Robertson - Xiao Guodong (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
S. Maguire - Mark King (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Basso - M. Bourgue 0 - 2  
B. Crepatte - K. Krawietz 2 - 1  
B. Zapata Miralles - L. Rosol 2 - 0  
F. Baldi - Ale. Muller 2 - 1  
L. Miedler - F. Horansky 0 - 2  
M. Janvier - V. Durasovic 2 - 1  
N. Gombos - A. Karatsev 2 - 0  
N. Milojevic - S. Griekspoor 2 - 1  
S. Diez - R. Bonadio 2 - 0  
Szintai D. - Dan. Petrovic 0 - 2  
U. Ignatik - A. Bega 2 - 0  
V. Galovic - S. Doumbia 2 - 0  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bublik A / Masur D - Begemann A / Junaid R 1 - 2  
Gonzalez W / Martos Gorne - Cacic N / Milojevic N 0 - 2  
Tenisz (Chennai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - N. Kuhn    
A. Pellegrino - M. Safwat 0 - 2  
A. Zhurbin - R. Ojeda Lara 2 - 0  
And. Harris - Tsung-Hua Yang 2 - 0  
Day. Kelly - I. Gakhov 0 - 2  
Day. Kelly - M.T. Barrios Vera    
Duck Hee Lee - S. Nagal 2 - 0  
K. Uesugi - C. Altamirano 1 - 2  
L. Saville - M. Echargui 2 - 0  
M. Sureshkumar - B. Klein 0 - 2  
Ren. Tokuda - A. Davidovich Fokina 1 - 2  
S.K. Mukund - S. Fanselow 2 - 0  
Tenisz (Chennai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ly N H / Nagal S - Nedelko I / Zhurbin A 2 - 0  
Mager G / Pellegrino A - Kadhe A / Myneni S 2 - 0  
Prashanth N V S / Statham - Klein B / Matsui T 2 - 0  
Rawat S / Sureshkumar M - Chandrasekar A / Shanmugam A 2 - 1  
Reid M / Saville L - Ellis B / Mousley B 2 - 0  
Tenisz (Cordoba, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - T. Seyboth Wild 2 - 1  
And. Martin - R. Carballes Baena 0 - 2  
C. Berlocq - M. Jaziri 1 - 2  
F. Bagnis - P. Cuevas 0 - 2  
G. Andreozzi - J.A. Munar Clar 0 - 2  
N. Jarry - J.I. Londero 0 - 2  
P. Sousa - G. Pella    
Tenisz (Cordoba, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedene A / Marterer M - Pella G / Podlipnik-Castillo H 2 - 1  
Carballes Baena R / Jazir - Arguello F / Cachin P 1 - 2  
Tenisz (Dallas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rybakov - S. Kozlov 2 - 0  
B. Gojo - G. Brouwer 2 - 0  
B. Schnur - M. Redlicki 2 - 0  
Chr. Harrison - M. Cressy 2 - 0  
D. Köpfer - V. Millot 2 - 0  
D. Novikov - A. Pavic    
D. Novikov - Emi. Gomez 0 - 2  
E. Karlovskiy - M. Redlicki 1 - 2  
E. Karlovskiy - N. Rubin    
Evan King - M. Kecmanovic    
Gon. Oliveira - M. Redlicki 1 - 2  
J. Choinski - E. Zhu 2 - 0  
J. Sels - T-S. Kwiatkowski 1 - 2  
M. Giron - L. Wessels 2 - 0  
R. Opelka - J. Choinski 2 - 1  
U. Blanch - R. Cid Subervi    
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hoang - S. Darcis 2 - 0  
B. Paire - E. Donskoy 2 - 0  
E. Gulbis - H. Hurkacz 2 - 0  
F. Krajinovic - N. Mahut 2 - 0  
P-H. Herbert - D. Kudla 2 - 0  
T. Berdych - M. Bachinger 2 - 1  
Tenisz (Montpellier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Granollers M - Humbert U / Mahut N 2 - 0  
Lestienne C / Pouille L - Bonzi B / Hoang A 0 - 2  
Lindstedt R / Puetz T - Skupski/Skupski 0 - 2  
Matkowski M / Oswald P - Darcis S / Goffin D 2 - 1  
Nys H / Shapovalov D - Chardy J / Martin F 2 - 1  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - M. Berrettini 0 - 2  
G. Monfils - V. Troicki 2 - 0  
J-L. Struff - S. Travaglia 2 - 0  
N. Basilashvili - D. Brands 0 - 2  
R. Haase - D. Kuzmanov 2 - 0  
Y. Maden - A. Mannarino 2 - 0  
Tenisz (Szófia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Seppi A - Inglot D / Skugor F 2 - 1  
Donski A / Lazarov A - Basilashvili N / Ebden M    
Hsieh C-P/ Rungkat C - Copil M / Fucsovics M 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Molchanov D / Zelenay I 0 - 2  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zagreb - Szolnok 8 - 11  

 

2019.02.04.
Amerikai foci (NFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Rams - New England 3 - 13  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helas Brno - Sparta Praha 1 - 4  
Golf (Waste Management Phoenix Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Waste Management Phoenix Open 2019    
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Kadan 11 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Zubr Prerov 3 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - SZKA Szentpétervár 2 - 0  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Metallurg Magnyitogorszk 2 - 3  
Dinamo Minszk - CSZKA Moszkva 0 - 3  
Slovan Bratislava - Dinamo Riga 2 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Barisz Asztana 2 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Amur Habarovszk 5 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Red Star Kunlun 3 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Jokerit 0 - 1  
Vityaz Podolszk - Admiral Vlagyivosztok 0 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pantern Malmö - Karlskrona 2 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Jugra Hanti-Manszijszk 1 - 3  
Dinamo Szentpétervár - Molot Perm 3 - 2  
Ermak Angarszk - Barsz Kazany B 3 - 1  
Himik Voszkreszenszk - Cselmet Cseljabinszk 1 - 1  
Lada Toljatti - Rubin Tyumeny 0 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Burany Voronyezs 5 - 1  
Szarov - Torpedo Kamenogorszk 1 - 4  
SZKA-Neva - Izssztal Izsevszk 2 - 1  
Tambov - Szarjarka Karaganda 1 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Rjazany 2 - 0  
Zvezda Csehov - Zauralje Kurgan 3 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Mornar 102 - 71  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Cairns 110 - 95  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Jose dos Campos - Pinheiros 67 - 83  
Vasco da Gama - Minas 81 - 92  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Jeonju KCC Egis 92 - 76  
Changwon Sakers - Ulsan Mobis Phoebus 88 - 89  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Incheon S-Birds 78 - 62  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Chalon sur Saone 66 - 91  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lavrio - Panathinaikosz 55 - 80  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vrijednosnice Osijek - GKK Sibenik 104 - 95  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Hapoel Gilboa Galil 87 - 89  
Maccabi Rishon - Hapoel Beer Sheva 71 - 66  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortitudo Bologna - Jesi 104 - 81  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pistoia - Olimpia Milano 81 - 91  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Zlatorog Lasko 72 - 83  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Anadolu Efes 79 - 79, h.u. 86 - 95  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - VEF Riga 75 - 85  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Odense 24 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Nordsjaelland 24 - 26  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Selfoss 28 - 29  
ÍBV - IR 24 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Volgográd - AGU-Adjif 28 - 17  
Lucs Moszkva - Ufa Alisza 32 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - AIK 21 - 25  
Redbergslids - Kristianstad 28 - 29  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain M'Lila - MC Oran 0 - 0  
Bel-Abbes - Constantine 0 - 4  
Paradou - JS Kabylie 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpo Bahia Blanca - Agropecuario Argentino 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Patronato Parana - Atl. Tucuman 3 - 0  
Vélez Sarsfield - River Plate 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Pauli - Union Berlin 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zwickau - Braunschweig 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Omonia Nicosia 0 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Nasr (UAE) 2 - 2  
Al-Jazeera (UAE) - Shabab Al-Ahli (UAE) 0 - 1  
Bani Yas - Al-Fujairah 4 - 0  
Dibba Al-Fujairah - Al-Wasl 1 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - Al-Masry 2 - 2  
El Daklyeh - Pyramids FC 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Valenciennes 0 - 0  
Lens - Beziers 3 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar 2 - Cambuur 2 - 1  
PSV 2 - Oss 3 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Goa 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Machine Sazi Tabriz 0 - 1  
Pars Jonoubi Jam - Foolad Khuzestan 0 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Marmorek - Hapoel Ramat Gan 0 - 2  
Hapoel Rishon Lezion - Beitar TA Ramla 1 - 0  
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Ramat Hasharon 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel TA 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - América de Cali 1 - 1  
Millonarios - Atl. Bucaramanga 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Atalanta 0 - 1  
Frosinone - Lazio 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palermo - Foggia 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pro Patria - U23Juventus 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Olimpia Asuncion 1 - 5  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Moreirense 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Ham - Liverpool 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - CSM Politechnika Iasi 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Palmas - Zaragoza 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rayo Vallecano - Leganes 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Fateh 4 - 1  
Al-Shabab (KSA) - Al-Raed 1 - 1  
Al-Wehda - Al-Ittihad (KSA) 0 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altay Izmir - Istanbulspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Konyaspor 0 - 0  
Labdarúgás (U20Dél-Amerika bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Brazília - U20Uruguay 2 - 3  
U20Ecuador - U20Kolumbia 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Penarol 1 - 1  
Rögbi (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Gloucester 52 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Suwon Kepco 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Hwaseong IBK 3 - 2  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - Békéscsaba 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Bydgoszcz 0 - 3  
Ostrowiec Swietokrzyski - Legionowo 0 - 3  
Snooker (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - R. Day (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. Allen - G. Wilson (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
R. O'Sullivan - M. Fu (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
S. Bingham - Zhao Xintong (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Avidzba - R. Bonadio    
A. Molcan - P. Heller 2 - 1  
B. Crepatte - Tak Khunn Wang 2 - 0  
B. Zapata Miralles - M-A. Hüsler 2 - 0  
D. Masur - S. Griekspoor 1 - 2  
E. Benchetrit - M. Torpegaard    
E. Benchetrit - S. Doumbia 0 - 2  
H. Grenier - Ale. Muller 0 - 2  
L. Miedler - Borsos G. 2 - 0  
M. Przysiezny - Piros Zs. 0 - 2  
N. Serdarusic - V. Durasovic 0 - 2  
P. Kotov - M. Viola 2 - 1  
R. Marcora - Nagy P. 2 - 0  
Tenisz (Budapest-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - Szintai D. 1 - 2  
S. Diez - A. Artunedo Martinavarr 2 - 0  
Tenisz (Chennai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - E. Tyurnev 2 - 0  
A. Kadhe - I. Nedelko 2 - 0  
A.S. Shanmugam - Ren. Tokuda 0 - 2  
And. Harris - A. Vukic 2 - 0  
B. Ellis - S. Vishwakarma 2 - 0  
B. Mousley - H.N. Ly 1 - 2  
C. Boluda-Purkiss - N.V.S. Prashanth 1 - 2  
D. Nguyen - D. Altmaier 0 - 2  
D. Perez Sanz - S. Nagal 0 - 2  
R.J. Statham - A. Pellegrino 0 - 2  
Tung-Lin Wu - S. Fanselow 0 - 2  
Tenisz (Cordoba, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - M. Marterer 2 - 0  
C. Norrie - P. Cachin 0 - 2  
P. Andujar - L. Sonego 0 - 2  
P. Lorenzi - G. Pella 0 - 2  
Tenisz (Cordoba, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carreno-Busta P / Granoll - Marrero D / Munar J 2 - 1  
Monroe N / Reyes-Varela M - Cuevas P / Schwartzman D 2 - 0  
Tenisz (Dallas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Karlovskiy - H. Adams 2 - 0  
Evan King - Evan Song 2 - 0  
F. Peliwo - M.F. Descotte 2 - 1  
J. Hiltzik - Kai. Uchida 2 - 1  
J. Souza - L. Broady 1 - 2  
M. Vilella Martinez - A. Sarkissian 2 - 0  
W. Blumberg - V. Millot 0 - 2  
Tenisz (Dallas, USA, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emi. Gomez - M. Cressy 0 - 2  
G. Brouwer - M. Redlicki 2 - 0  
Tenisz (Montpellier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Granollers - I. Karlovic 2 - 1  
M. Zverev - J. Chardy    
U. Humbert - J-W. Tsonga 1 - 2  
Tenisz (Montpellier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Krajicek A / Sitak A 2 - 0  
Paes L / Paire B - Eysseric J / Simon G 2 - 0  
Tenisz (Montpellier-selej.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - Ant. Hoang 0 - 2  
M. Baghdatis - Q. Halys 2 - 0  
N. Mahut - A. Vatutin 2 - 0  
R. Bemelmans - M. Bachinger 0 - 2  
Tenisz (Szófia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Andreev - M. Ebden 1 - 2  
M. Copil - S. Wawrinka 2 - 1  
Tenisz (Szófia-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lazarov - L. Vanni 2 - 1  
S. Stakhovsky - D. Brands 0 - 2  
S. Travaglia - E. Gerasimov 2 - 1  
Y. Maden - F. Skugor 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,