Tippmix eredmények - 2019. február 25. - március 3.

2019-02-25
Tippmix eredmények - 2019. február 25. - március 3.
2019.03.03.
Alpesi sí (Szuper-óriásm., Kvitfjell)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Sejersted - B. Roger 0 - 1  
C. Innerhofer - J. Ferstl 1 - 0  
D. Paris - V. Kriechmayr 1 - 0  
H. Reichelt - M. Odermatt 0 - 1  
M. Caviezel - J. Clarey 1 - 0  
Mat. Mayer - K. Jansrud 0 - 1  
R. Cochran-Siegle - S. Nyman 0 - 1  
Szuper-óriásműlesiklás, Kvitfjell 2019    
Szuper-óriásműlesiklás, Kvitfjell 2019 - Top 3    
Alpesi sí (Szuper-órml., női, Rosa Khutor)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Suter - L. Gut-Behrami (1. verseny)    
J. Flury - N. Fanchini (1. verseny)    
R. Mowinckel - F. Brignone (1. verseny)    
R. Siebenhofer - R. Miradoli (1. verseny)    
S. Goggia - N. Schmidhofer (1. verseny)    
Szuper-óriásműlesiklás, női, Rosa Khutor, 1. verseny - Top 3    
Szuper-óriásműlesiklás, női, Rosa Khutor, 1. verseny 2019    
T. Tippler - J. Haehlen (1. verseny)    
T. Weirather - S. Venier (1. verseny)    
Amerikai foci (AAF)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - San Antonio 11 - 12  
Salt Lake - Orlando 11 - 20  
Atlétika (Fedettpályás Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kramer - A. De Arriba (800 m) 0 - 1  
A. Sidorova - K. Stefanidi (női rúdugrás) 1 - 0  
C. Roleder - N. Visser (női 60 m gátfutás) 0 - 1  
I. Spanovic - M. Mihambo (női távolugrás) 1 - 0  
J. Ingebrigtsen - M. Lewandowski (1500 m) 0 - 1  
Kerekes G. - N. Neziri (női 60 m gátfutás) 1 - 0  
Kerekes G. - Női 60 m gátfutás    
Kozák L. - E. Herman (női 60 m gátfutás) 0 - 1  
Kozák L. - Női 60 m gátfutás    
M. Lasitskene - Más (női magasugrás) 1 - 0  
M. Tentoglou - S. Nykyforov (távolugrás) 1 - 0  
Márton A. - A. Dubitskaya (női súlylökés) 1 - 0  
Márton A. - Női súlylökés    
N. Evora - M. Hess (hármasugrás) 1 - 0  
O. Ortega - P. Martinot-Lagarde (60 m gátfutás) 0 - 1  
O. Saladukha - P. Papachristou (női hármasugrás) 0 - 1  
S. Oskan-Clarke - R. Lamote (női 800 m) 1 - 0  
Szűcs V. - 60 m gátfutás    
Szűcs V. - D. Czykier (60 m gátfutás) 1 - 0  
Bandy (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikkelin Kampparit - JPS (5.m.) 3 - 5  
Bandy (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falu BS - Nässjö 2 - 2  
Frillesas - AIK Stockholm 6 - 5  
Darts (UK Open Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Price - N. Aspinall 9 - 11  
Mic. Smith - S. Beaton 10 - 1  
N. Aspinall - R. Cross    
N. Aspinall - Ross Smith 10 - 6  
R. Cross - J. Payne 10 - 7  
R. Cross - Mic. Smith 11 - 7  
Sim. Stevenson - G. Price 5 - 10  
UK Open Finals 2019    
Floorball (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Bohemians Praha (1.m.) 4 - 4  
Floorball (Svájci bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langnau - Kloten-Bülach (2.m.) 11 - 5  
St. Gallen - Thun (3.m.) 3 - 3  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chur - Malans (2.m.) 5 - 9  
Uster - Wiler-Ersigen (2.m.) 3 - 5  
Zug - Köniz (2.m.) 6 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Storvreta 4 - 8  
Sirius - Linköping 8 - 4  
Örebro - Höllviken 5 - 8  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Dinamo Szamara 2 - 3  
Futsal (Spanyol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Barcelona 1 - 2  
Golf (Oman Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oman Open 2019    
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Hollandia 1 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Jose Barracuda 5 - 2  
Belleville - Manitoba 4 - 0  
Charlotte - Binghamton 8 - 1  
Colorado Eagles - Tucson 2 - 2  
Colorado Eagles - Tucson (23:05) 2 - 1  
Hartford - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 3  
Hershey - Bridgeport 1 - 4  
Lehigh Valley - Bridgeport 1 - 3  
Lehigh Valley - Utica 3 - 1  
Ontario Reign - Iowa 4 - 4  
Providence - Springfield 5 - 2  
Rochester - Syracuse 1 - 4  
San Antonio - Milwaukee 4 - 4  
Springfield - Providence 4 - 2  
Stockton - San Diego 0 - 3  
Syracuse - Rochester 3 - 5  
Texas Stars - Chicago Wolves 4 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Manchester 5 - 2  
Cardiff - Sheffield 6 - 0  
Dundee - Coventry 4 - 3  
Guildford - Glasgow 1 - 1  
Nottingham - Fife 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Karlovy Vary 1 - 1  
Liberec - Brno 2 - 2  
Mladá Boleslav - Zlín 3 - 1  
Olomouc - Pardubice 3 - 2  
Plzen - Trinec 1 - 2  
Sparta Praha - Litvínov 5 - 3  
Vítkovice - Mountfield HK 2 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyergyói HK - Debrecen (4.m.) 7 - 0  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Avangard Omszk (4.m.) 2 - 3  
Dinamo Moszkva - Jokerit (4.m.) 3 - 0  
Szalavat Julajev Ufa - Metallurg Magnyitogorszk (4.m.) 1 - 1  
Szocsi - Lokomotív Jaroszlavl (4.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nesta Torun - Podhale Nowy Targ (6.m.) 1 - 4  
Stoczniowiec Gdansk - GKS Tychy (6.m.) 0 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Colorado 2 - 1  
Arizona - Detroit 3 - 1  
Boston - New Jersey 1 - 0  
Calgary - Minnesota 2 - 4  
Florida - Carolina 3 - 3  
Florida - Ottawa 2 - 3  
Las Vegas - Vancouver 3 - 0  
Montreal - Pittsburgh 1 - 5  
NY Islanders - Philadelphia 1 - 4  
NY Rangers - Washington 2 - 2  
St. Louis - Dallas 1 - 4  
Tampa Bay - Ottawa 5 - 1  
Toronto - Buffalo 5 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Sparta Sarpsborg 2 - 5  
Ringerike - Lillehammer 4 - 10  
Stjernen - Valerenga 2 - 5  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Bad Nauheim 4 - 7  
Crimmitschau - Frankfurt Löwen 4 - 4  
Deggendorf - Heilbronn 7 - 4  
Dresden - Tölzer Löwen 6 - 2  
Freiburg - Bietigheim/Bissingen 2 - 0  
Kassel - Lausitzer Füchse 3 - 2  
Kaufbeuren - Ravensburg 3 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Düsseldorf 2 - 0  
Ingolstadt - Straubing 6 - 4  
Krefeld - Augsburg 4 - 4  
Mannheim - Köln 2 - 2  
München - Bremerhaven 1 - 4  
Nürnberg - Schwenningen 3 - 3  
Wolfsburg - Iserlohn 4 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Dornbirn 3 - 3  
Villach - Innsbruck 3 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Klagenfurt 0 - 0  
Südtirol Bolzano - Salzburg 3 - 4  
Vienna Capitals - Fehérvár 6 - 2  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Thurgau (5.m.) 2 - 2  
Langenthal - Kloten (5.m.) 4 - 1  
Kerékpár (Kuurne-Brüsszel-Kuurne)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Grönewegen - A. Greipel 1 - 0  
I. Stannard - N. Terpstra 0 - 1  
J. Debusschere - J. De Buyst 0 - 1  
Kuurne-Brüsszel-Kuurne 2019    
Kuurne-Brüsszel-Kuurne 2019 - Top 3    
M. Trentin - S. Colbrelli    
N. Bouhanni - J. Philipsen    
Y. Lampaert - O. Naesen 1 - 0  
Z. Stybar - B. Jungels 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Mega Bemax 89 - 71  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád 70 - 68  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Kings - Melbourne Utd. (2.m.) 76 - 90  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Seoul Knights 78 - 87  
Jeonju KCC Egis - Ulsan Mobis Phoebus 87 - 98  
Seoul Thunders - Incheon Elephants 77 - 82  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Bucheon KEB 71 - 65  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Limoges 86 - 65  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Ginebra SM 104 - 78  
TNT KaTropa - RS Elasto Painters 100 - 92  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rethymno - Panathinaikosz 75 - 87  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athinaikosz - Eszperidesz Kallithea 56 - 73  
Dafni - Kalyvia Thorikosz 64 - 61  
Proteasz Voula - Panioniosz 62 - 58  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Hermes Zagreb 83 - 79  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Ironi Naharia 85 - 75  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Osaka 73 - 88  
Albirex Niigata - Nagoya Dolphins 86 - 86, h.u. 106 - 100  
Chiba - Rizing Fukuoka 87 - 64  
Kawasaki Brave Thunders - Tokyo Sunrockers 85 - 76  
Kyoto - Shiga 90 - 85  
Mikawa Kariya - Yokohama 83 - 93  
Ryukyu Okinawa - Hokkaido 88 - 54  
Tokyo Alvark - Toyama 87 - 73  
Toyohashi Neophoenix - Tochigi 66 - 82  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Tianjin 103 - 92  
Fujian - Qingdao 136 - 118  
Jilin - Guangdong 111 - 132  
Nanjing Tongxi - Shanghai Sharks 110 - 104  
Shenzhen - Guangzhou 97 - 117  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Asseco Gdynia 62 - 82  
Koszalin - Starogard Gdanski 68 - 68, h.u. 77 - 74  
Rosa Radom - Torun 78 - 78, h.u. 85 - 87  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Torun 70 - 85  
Gorzow - Sleza Wroclaw 63 - 69  
Lublin - Poznan 78 - 63  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Juventus Utena 74 - 89  
Neptunas Klaipeda - Zalgiris Kaunas 81 - 71  
Nevezis Kedainiai - Siauliai 76 - 85  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Houston 104 - 115  
Charlotte - Portland 108 - 118  
Chicago - Atlanta 118 - 123  
Dallas - Memphis 81 - 111  
Denver - New Orleans 112 - 120  
Indiana - Orlando 112 - 117  
LA Clippers - New York 128 - 107  
Miami - Brooklyn 117 - 88  
Philadelphia - Golden State 117 - 120  
Phoenix - LA Lakers 118 - 109  
San Antonio - Oklahoma City 116 - 102  
Utah - Milwaukee 115 - 111  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hagen - Trier 90 - 92  
Hamburg - Artland 89 - 76  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Bremerhaven 91 - 80  
Bayreuth - Ludwigsburg 81 - 109  
Göttingen - Vechta 79 - 82  
Jena - Oldenburg 80 - 83  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rieti - Axpo Legnano 77 - 82  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Milano - Torino 110 - 91  
Pistoia - Trieste 77 - 90  
Sassari - Cremona 89 - 89, h.u. 100 - 105  
Trento - Avellino 97 - 79  
Varese - Reggio Emilia 92 - 80  
VL Pesaro - Brescia 86 - 92  
Kosárlabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eirene Ragusa - GEAS San Giovanni 77 - 61  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Saenz Horeca Araberri 72 - 71  
Bilbao - Betis 98 - 68  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Unicaja Malaga 112 - 95  
Burgos - Gran Canaria 89 - 87  
Fuenlabrada - Joventut Badalona 74 - 106  
Manresa - Estudiantes 101 - 91  
MoraBanc Andorra - Real Madrid 66 - 87  
Murcia - Barcelona 71 - 70  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beovuk Belgrád - Borac Cacak 61 - 112  
Dunav Stari Banovci - Mladost Zemun 79 - 73  
Dynamic Belgrád - OKK Belgrád 95 - 84  
Novi Pazar - Metalac Farmakom 77 - 71  
Sloboda Uzice - Spartak Subotica 92 - 94  
Tamis Pancevo - Vrsac 83 - 89  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Nitra 38 - 73  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogaska - Helios Domzale 90 - 83  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Fenerbahce 67 - 65  
Istanbul BB - Afyon Bld. Spor 75 - 70  
Karsiyaka - Galatasaray 78 - 75  
Tofas Bursa - Darussafaka 80 - 72  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Tsmoki-Minszk 108 - 83  
Zielona Gora - VEF Riga 78 - 92  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latvijas Univ. - Jurmala/Fenikss 55 - 62  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - Wisla Plock 20 - 27  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Motor Zaporozsje 31 - 25  
Skjern - Celje 35 - 32  
Szeged - RK Zagreb 26 - 26  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Rosztov 20 - 23  
Metz - Brest 39 - 26  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thüringer HC - Kristiansand 21 - 29  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Nove Veseli 35 - 27  
Karvina - KP Brno 30 - 18  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Logrono La Rioja 29 - 27  
St. Raphael - Balatonfüred 27 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Tatabánya 27 - 27  
Eurofarm Rabotnik - Nexe Nasice 29 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciudad Encantada - Dobrogea Constanta 26 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Kiel 22 - 26  
Granollers - Azoty Pulawy 30 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Esbjerg 24 - 37  
Nyköbing F. - Viborg 20 - 28  
Storhamar - Siófok 24 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambray Touraine - Issy Paris 27 - 26  
Fleury Loiret - Toulon 30 - 23  
Nantes - Dijon 33 - 25  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doukasz - Pylea 24 - 25  
Fivosz Szikiesz - Filipposz Veria 19 - 19  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Sesvete 28 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Wybrzeze Gdansk 30 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piotrcovia Piotrkow - Jelenia Gora 27 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Baekkelaget 36 - 32  
Elverum - Kolstad 28 - 20  
Fyllingen - Drammen 28 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjerpen - Fredrikstad 21 - 22  
Raelingen - Skrim Kongsberg 27 - 27  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dessau-Rosslauer - Hamburg 32 - 28  
Nordhorn-Lingen - Grosswallstadt 30 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Magdeburg 23 - 27  
DHfK Leipzig - Gummersbach 28 - 18  
Flensburg - Lemgo 33 - 24  
Stuttgart - Göppingen 26 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Halle-Neustadt 25 - 32  
Oldenburg - Göppingen 26 - 27  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa Hora - Horta 34 - 23  
Sporting CP - Belenenses 33 - 27  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Focsani 29 - 23  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunarea Braila - Danubius Galati 24 - 20  
Magura Cisnadiei - Minaur Baia Mare 27 - 26  
Slatina - Gloria Buzau 23 - 19  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porrino - Elche 24 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Suhr Aarau 28 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - IFK Ystad 36 - 29  
HIF Karlskrona - Lugi 24 - 29  
Skövde - Redbergslids 34 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Heid 27 - 21  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MC Oran - Belouizdad 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Platense - Villa Dalmine 0 - 0  
Ferro Carril Oeste - Mitre Santiago del Estero 2 - 0  
Guillermo Brown - Instituto Cordoba 1 - 0  
Nueva Chicago - Atl. Temperley 4 - 1  
Olimpo Bahia Blanca - Santamarina Tandil 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Patronato Parana - Huracan 1 - 0  
Racing Club - Estudiantes LP 1 - 0  
River Plate - Newell's 4 - 2  
Talleres Cordoba - Colón 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Perth Glory 2 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keshla - Qarabag Baku 0 - 1  
Zira - Gabala 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Mechelen 1 - 1  
OH Leuven - Beerschot Wilrijk 2 - 2  
Roeselare - Westerlo 1 - 1  
Saint-Gilloise - Tubize 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Eupen 2 - 1  
Lokeren - Anderlecht 1 - 2  
Zulte Waregem - Gent 1 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Botev Vraca 2 - 0  
Slavia Szófia - Levszki Szófia 0 - 3  
Vitosa Bistritsa - Etar Veliko Tarnovo 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VfB Stuttgart - Hannover 5 - 1  
Wolfsburg - Bremen 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Darmstadt 1 - 0  
Dynamo Dresden - Bochum 2 - 2  
Ingolstadt - 1. FC Köln 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Rostock 1 - 2  
Jena - Braunschweig 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coquimbo Unido - Everton Vina Del Mar 4 - 0  
Curico Unido - Colo Colo 3 - 4  
Universidad de Chile - Huachipato 3 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Anorthoszisz Famaguszta 2 - 1  
Pafosz - Alki Oroklini 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Sokolov 2 - 0  
Varnsdorf - Pardubice 0 - 0  
Vlasim - Ceske Budejovice 0 - 1  
Zizkov - Prostejov 4 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Slavia Praha 0 - 3  
Teplice - Opava 3 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Nyköbing 0 - 2  
Hvidovre - Lyngby 0 - 1  
Köge - Fredericia 3 - 3  
Naestved - Viborg 1 - 0  
Silkeborg - Roskilde 3 - 1  
Thisted - Helsingör 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Vejle 2 - 0  
OB Odense - Bröndby 2 - 0  
Sönderjyske - Randers 3 - 0  
Vendsyssel - Aarhus GF 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Polokwane City 1 - 3  
Chippa Utd. - Supersport Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Daejeon Citizen 1 - 2  
Seoul E-Land - Gwangju 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Pohang 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - Tecnico Univ. Ambato 1 - 0  
Independiente del Valle - Barcelona Guayaquil 3 - 0  
Mushuc Runa - El Nacional Quito 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gaish Talaea - Al-Masry 0 - 1  
ENPPI - Wadi Degla 1 - 2  
Misr Lel Makasa - El Entag El Harby 3 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - HIFK 3 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rovaniemi PS - Kuopio PS 3 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris FC - Lens 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Nantes 0 - 0  
Lille - Dijon 1 - 0  
Lyon - Toulouse 5 - 1  
Marseille - St-Etienne 2 - 0  
Nice - Strasbourg 1 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dila Gori - Georgia Tbiliszi 0 - 1  
Dinamo Tbiliszi - Chikhura Sachkhere 2 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aittitosz Szpata - Eginiakosz 1 - 0  
Iraklisz - Panahaiki 0 - 0  
Karaiszkakisz Arta - Kerkyra 1 - 1  
Szparti - Apollon Larissza 0 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Panetolikosz 3 - 0  
Atromitosz Periszteri - Panioniosz 3 - 0  
Levadiakosz - Lamia 1 - 1  
OFI - Larissza 0 - 0  
Panathinaikosz - PAOK 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - F. Sittard 4 - 2  
Feyenoord - Emmen 4 - 0  
Groningen - Venlo 3 - 2  
Heerenveen - Willem II 4 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Hajduk Split 1 - 3  
Osijek - Slaven Belupo 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minerva Punjab - East Bengal 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Delhi 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Raanana - Hapoel Hadera 1 - 0  
Hapoel TA - Maccabi Petah Tikva 6 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Tokyo Verdy 1 - 0  
JEF United Chiba - Albirex Niigata 1 - 4  
Mito - Tochigi 3 - 0  
Okayama - Zweigen Kanazawa 2 - 1  
Tokushima - Gifu 1 - 0  
Yokohama FC - Yamagata 0 - 2  
Labdarúgás (Kazah Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kairat Almaty - FC Asztana 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Millonarios 1 - 1  
Dep. La Equidad - Cucuta Deportivo 2 - 1  
Independiente SF - Rionegro Aguilas 2 - 2  
Union Magdalena - Dep. Pasto 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Henan Jianye - Dalian Yifang 1 - 1  
Jiangsu - Tianjin Teda 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigry Suwalki - GKS Katowice 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Arka Gdynia 1 - 0  
Wisla Krakkó - Pogon Szczecin 2 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Riteriai Vilnius 2 - 1  
Zalgiris Vilnius - Palanga 5 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melaka Utd. - Kuala Lumpur 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRA de Hoceima - Ittihad Tanger 2 - 3  
FAR Rabat - Youssoufia Berrechid 3 - 4  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Monterrey 0 - 2  
Cruz Azul - Necaxa 2 - 1  
Dep. Toluca - Veracruz 3 - 1  
Leon - Santos Laguna 3 - 0  
Lobos BUAP - UNAM Pumas 2 - 1  
Tigres - Pachuca 3 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Rapids - Portland 3 - 3  
Houston - Salt Lake 1 - 1  
Los Angeles Galaxy - Chicago 2 - 1  
San Jose - Montreal 1 - 2  
Seattle - FC Cincinnati 4 - 1  
Vancouver - Minnesota 2 - 3  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Vác 2 - 3  
Cegléd - Balmazújváros 0 - 1  
Csákvár - Győr 1 - 4  
Gyirmót - Budafok 2 - 1  
Kazincbarcika - Soroksár 2 - 1  
Monor - Kaposvár 2 - 2  
Mosonmagyaróvár - Dorog 1 - 3  
Siófok - Békéscsaba 1 - 0  
Vasas - Nyíregyháza 5 - 1  
ZTE - Tiszakécske 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Fiorentina 3 - 1  
Genoa - Frosinone 0 - 0  
Napoli - Juventus 1 - 2  
SPAL Ferrara - Sampdoria 1 - 2  
Torino - Chievo 3 - 0  
Udinese - Bologna 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellas Verona - Venezia 1 - 0  
Perugia - Salernitana 3 - 1  
Pescara - Spezia 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feralpisalo - Südtirol 1 - 1  
Giana Erminio - Triestina 1 - 1  
Pesaro - Virtus Verona 0 - 0  
Pordenone - Sambenedettese 1 - 1  
Renate - Ravenna 0 - 1  
Rimini - Gubbio 1 - 1  
Teramo - Fermana 0 - 1  
Ternana - Monza 0 - 1  
Vicenza - Imolese 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Catanzaro 1 - 0  
Casertana - Juve Stabia 0 - 0  
Catania - Potenza 1 - 1  
Cavese - Siracusa 2 - 0  
Rieti - Viterbese 1 - 0  
Sicula Leonzio - Paganese 1 - 1  
Virtus Francavilla - Vibonese 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - Tom Tomszk 0 - 0  
Baltika Kalinyingrád - Kurszk 2 - 1  
FK Krasznodar 2 - Lucs Vlagyivosztok 2 - 1  
Himki - Fakel Voronyezs 1 - 1  
Mordovija Szaranszk - Tambov 1 - 3  
Nyizsnyij Novgorod - Szocsi 0 - 0  
Rotor Volgográd - Szpartak Moszkva 2 0 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Tyumeny 2 - 0  
SZKA Habarovszk - Csertanovo Moszkva 1 - 3  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Rosztov 1 - 1  
Szpartak Moszkva - FK Krasznodar 1 - 1  
Ufa - Dinamo Moszkva 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - BW Linz 5 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Hartberg 4 - 2  
Sturm Graz - LASK Linz 0 - 3  
Wacker Innsbruck - Mattersburg 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Sp. Luqueno 2 - 0  
Dep. Capiata - Nacional Asuncion 1 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Huanuco - Ayacucho 1 - 0  
Alianza Lima - C. Vallejo Trujillo 3 - 1  
Sport Boys Callao - Sporting Cristal 0 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cova Piedade - Farense 1 - 0  
Covilha - Benfica B 2 - 0  
Leixoes - Viseu 0 - 2  
Porto B - Famalicao 1 - 1  
Varzim - Estoril 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Feirense 4 - 0  
Chaves - Santa Clara 0 - 0  
Rio Ave - Braga 1 - 2  
Sporting CP - Portimonense 3 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Liverpool 0 - 0  
Fulham - Chelsea 1 - 2  
Watford - Leicester 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Sepsi OSK 1 - 0  
Hermannstadt - CSM Politechnika Iasi 2 - 0  
Viitorul Constanta - Botosani 1 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Rangers 1 - 1  
Dundee Utd. - Inverness CT 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Palmas - UD Extremadura 1 - 1  
Majadahonda - Granada 0 - 3  
Mallorca - Elche 1 - 1  
Numancia - Sp. Gijón 1 - 2  
Oviedo - Lugo 1 - 1  
Zaragoza - Almería 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Rapido de Bouzas 1 - 0  
Celta Vigo B - Atl. Madrid B 0 - 3  
Fuenlabrada - Las Palmas B 1 - 0  
Guijuelo - San Sebastian Reyes 3 - 0  
Internacional de Madrid - Real Madrid B 2 - 1  
Navalcarnero - Cultural Leonesa 0 - 1  
Ponferradina - Pontevedra 1 - 0  
Salmantino - Coruxo 0 - 0  
Union Adarve - Deportivo B 1 - 0  
Valladolid B - Unionistas de Salamanca 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Durango 1 - 0  
Calahorra - Arenas de Getxo 1 - 1  
CD Vitoria - Leioa 3 - 1  
Gimn. Torrelavega - Oviedo B 2 - 1  
Langreo - R. Santander 2 - 1  
Real Union Irun - Mirandes 0 - 0  
Tudelano - UD Logrones 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Cornella 0 - 2  
Castellon - Levante B 1 - 1  
Conquense - Villarreal B 1 - 1  
Ejea - Teruel 0 - 0  
Lleida - Badalona 0 - 0  
Olot - Atl. Baleares 0 - 0  
Peralada - Espanyol B 2 - 2  
Sabadell - Ebro 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - Jumilla 0 - 1  
Atl. Sanluqueno - Granada B 1 - 1  
Ibiza Eivissa - San Fernando 1 - 1  
Malaga B - UCAM Murcia 0 - 3  
Melilla - Cartagena 1 - 2  
Real Murcia - Marbella 1 - 1  
Rec. Huelva - El Ejido 2 - 0  
Sevilla B - Don Benito 1 - 1  
Villanovense - Linense 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Getafe 1 - 2  
Eibar - Celta Vigo 1 - 0  
Real Sociedad - Atl. Madrid 0 - 2  
Valencia - Ath. Bilbao 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Kriens 2 - 2  
Winterthur - Lausanne 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Thun 3 - 1  
FC Zürich - Lugano 0 - 1  
St. Gallen - Xamax 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Karlstad BK 1 - 1  
Östersund - Sirius 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Elfsborg 3 - 2  
Frej Täby - Hässleholms IF 7 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Nyköping 4 - 3  
Örebro - Göteborg 3 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Zemun 2 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Home Utd. - DPMM Brunei 0 - 1  
Hougang Utd. - Tampines Rovers 1 - 5  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Trnava 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Maribor 0 - 1  
ND Gorica - Triglav Kranj 1 - 2  
Rudar Velenje - Krsko 1 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nakhon Ratchasima - Chiangrai Utd. 1 - 2  
Port FC - Ratchaburi Mitr Phol 1 - 0  
Trat - Chainat Hornbill 2 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afjet Afyonspor - Genclerbirligi 0 - 0  
Altinordu - Hatayspor 2 - 2  
Boluspor - Istanbulspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzurum Bld. Spor - Galatasaray 1 - 1  
Konyaspor - Göztepe Izmír 1 - 1  
Yeni Malatyaspor - Istanbul Basaksehir 0 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - FC Lviv 0 - 1  
Olekszandria - Mariupol 1 - 1  
Olimpik Doneck - Arzenal Kijev 0 - 1  
Zorya Luganszk - Vorszkla Poltava 3 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - River Plate Montevideo 2 - 0  
Danubio Montevideo - CA Cerro 1 - 0  
Penarol Montevideo - Juventud de Las Piedras 4 - 1  
Rampla Juniors - Defensor Montevideo 0 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Dep. Lara 0 - 0  
Estudiantes de Caracas - Llaneros de Guanare 3 - 2  
Estudiantes de Merida - Puerto Cabello 1 - 1  
Mineros de Guayana - Dep. Tachira 1 - 0  
Monagas Maturin - Aragua Maracay 0 - 1  
Zulia Maracaibo - Metropolitanos Caracas 0 - 2  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - Da Nang 3 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Dél-Korea 4 - 1  
Új-Zéland - Argentína 2 - 0  
Labdarúgás (Észt Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Levadia Tallinn (Helyszín:Nemzeti Stadion) 3 - 2  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawke's Bay Utd. - Tasman Utd. 2 - 2  
MMA (UFC 235, Las Vegas)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garbrandt - Ped. Munhoz 0 - 1  
C. Stamann - Ale. Perez 1 - 0  
Die. Sanchez - Mic. Gall 1 - 0  
E. Shahbazyan - Cha. Byrd 1 - 0  
G. Mazany - M. Chiasson (női) 0 - 1  
Jer. Stephens - Z. Magomedsharipov 0 - 1  
Jon Jones - Ant. Smith 1 - 0  
M. Cirkunov - Joh. Walker 0 - 1  
P. Viana - H. Cifers (női) 0 - 1  
R. Lawler - B. Askren 0 - 1  
T. Woodley - K. Usman 0 - 1  
Tec. Torres - Weili Zhang (női) 0 - 1  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dillon - Erik Jones (Las Vegas 1.) 0 - 1  
J. Logano - Kyle Larson (Las Vegas 1.) 1 - 0  
K. Harvick - Kyle Larson (Las Vegas 1.) 1 - 0  
Kurt Busch - D. Hamlin (Las Vegas 1.) 1 - 0  
Kyle Busch - B. Keselowski (Las Vegas 1.) 0 - 1  
Nascar, Las Vegas 1. 2019    
Nascar, Las Vegas 1. 2019 - Top 3    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Worcester 17 - 6  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Hull FC 8 - 28  
London Broncos - Wigan 18 - 16  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perpignan - Toulon 11 - 24  
Stade de France - Toulouse 9 - 28  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport Dragons - Ulster 15 - 28  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Anglia 14 - 33  
Fidzsi-szigetek - Dél-Afrika 14 - 12  
Kanada - Franciaország 28 - 12  
Skócia - Chile 17 - 5  
Spanyolország - Kenya 24 - 7  
Szamoa - Argentína 33 - 19  
Wales - Japán 31 - 14  
Wales - Kanada 12 - 21  
Új-Zéland - USA (Helyszín: USA) 19 - 24  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Incheon Air Jumbos 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Seoul Caltex 3 - 2  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tours - Rennes 3 - 1  
Röplabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SC - Mulhouse (Helyszín: Mulhouse) 0 - 3  
St-Raphael - Nantes 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denso Airybees - Hitachi Rivale 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuprum Lubin - Olsztyn 1 - 3  
Zawiercie - Kedzierzyn-Kozle 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giesen - Lüneburg 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Cucine Lube Civitanova 0 - 3  
Modena - Monza 1 - 3  
Padova - Verona 3 - 0  
Ravenna - Perugia 0 - 3  
Revivre Milano - Trentino 1 - 3  
Vibo Valentia - Argos Sora 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Chieri 2 - 3  
Casalmaggiore - Monza 1 - 3  
Conegliano - Scandicci 3 - 0  
San Bernardo Cuneo - Filottrano 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Novij Urengoj - Belogorje Belgorod 3 - 1  
Zenit Szentpétervár - Ural Ufa 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metar Cseljabinszk - Lokomotív Kalinyingrád 0 - 3  
Proton Szaratov - Uralocska Jekatyerinburg 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Rio Duero Soria 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - Plevne 3 - 2  
Maliye Piyango Ankara - Arkas Izmir 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beylikduzu Ihtisas - Aydin Bld. Spor 3 - 1  
Canakkale Bld. Spor - Besiktas 1 - 3  
Eczacibasi Istanbul - Galatasaray 3 - 1  
Fenerbahce - Ankara Karayollari 3 - 0  
THY Istanbul - Vakifbank Istanbul 0 - 3  
Snooker (Indian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - M. Selt (4 nyert frame-ig)    
Lyu Haotian - Ant. Hamilton (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. Selt - Lyu Haotian (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
Strandfoci (Klubcsapat vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Braga 6 - 7  
Strandröplabda (Visakhapatnam Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dollinger A / Kulzer S - Murakami H / Tsuchiya T 2 - 0  
Grabovskyy S / Wheelan C - Murakami H / Tsuchiya T 2 - 0  
Wang CJ / Hsieh Y J - Dollinger A / Kulzer S    
Wang CJ / Hsieh Y J - Grabovskyy S / Wheelan C 2 - 0  
Strandröplabda (Visakhapatnam Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pata M / Toko S - Bonnerova M / Maixnerova 0 - 2  
Strauss N / Strauss T - Pata M / Toko S 2 - 0  
Suzuki C / Sakaguchi Y - Bonnerova M / Maixnerova 1 - 2  
Sífutás (vb, 50 km)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Melnichenko - H.C. Holund 0 - 1  
D. Cologna - A. Musgrave 1 - 0  
D. Spitsov - M. Manificat 1 - 0  
J. Burman - Dan. Rickardsson 1 - 0  
M.J. Sundby - S. Röthe 0 - 1  
S.H. Krüger - A. Harvey 1 - 0  
vb, 50 km 2019    
vb, 50 km 2019 - Top 3    
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Kyrgios - A. Zverev 2 - 0  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krajicek A / Sitak A - Zverev A / Zverev M 1 - 2  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yafan Wang - S. Kenin 2 - 1  
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawczyk D / Olmos G - Azarenka V / Zheng S 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - Dan. Evans 2 - 0  
K. Edmund - A. Rublev 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Golubic - J. Brady 2 - 1  
Tenisz (Jokohama, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Soon Woo Kwon - O. Otte 2 - 0  
Tenisz (Jokohama, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Purcell M / Saville L - Echargui M / Mansouri S 1 - 2  
Tenisz (Pau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - N. Gombos 2 - 1  
Tenisz (Pau, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clayton S / Shamasdin A - Arends/Weissborn 2 - 1  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - G. Pella 0 - 2  
Tollaslabda (German Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ken. Momota - Ken. Nishimoto 2 - 0  
Tollaslabda (German Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamura T / Sonoda K - Endo H / Watanabe Y 1 - 2  
Tollaslabda (German Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Intanon - Aka. Yamaguchi 1 - 2  
Tollaslabda (German Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Du Y / Li Y H - Matsutomo Mi/ Takahashi A 2 - 0  
Tollaslabda (German Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Faizal H / Widjaja G E - Seo S J / Chae Y 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. De Garcia - Edu. Ramirez 0 - 1  
Bri. Castano - Eri. Lara 1 - 1  
Luis Ortiz - C. Hammer 1 - 0  

 

2019.03.02.
Alpesi sí (Lesiklás, Kvitfjell)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Theaux - D. Danklmaier (2. verseny) 0 - 1  
A.A. Kilde - M. Caviezel (2. verseny) 0 - 1  
B. Thomsen - B. Roger (2. verseny) 0 - 1  
C. Innerhofer - J. Clarey (2. verseny) 0 - 1  
K. Jansrud - D. Paris (2. verseny) 0 - 1  
Lesiklás, Kvitfjell, 2. verseny 2019    
Lesiklás, Kvitfjell, 2. verseny 2019 - Top 3    
Mat. Mayer - H. Reichelt (2. verseny) 1 - 0  
V. Kriechmayr - B. Feuz (2. verseny) 0 - 1  
Alpesi sí (Lesiklás, női, Rosa Khutor)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lesiklás, női, Rosa Khutor 2019    
Amerikai foci (AAF)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis - San Diego 26 - 23  
Atlétika (Fedettpályás Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Swoboda - D. Schippers (női 60 m síkfutás) 1 - 0  
E.Z. Barnes - R. Kilty (60 m síkfutás) 1 - 0  
J. Ingebrigtsen - H. Ingebrigtsen (3000 m) 1 - 0  
L. Sprunger - J. Swiety-Ersetic (női 400 m) 1 - 0  
M. Przybylko - G. Tamberi (magasugrás) 0 - 1  
O. Husillos - L. Janezic (400 m) 1 - 0  
P. Lisek - P. Wojciechowski (rúdugrás) 0 - 1  
Sorok K. - S. Buksa (női 60 m síkfutás) 1 - 0  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Jenyiszej Krasznojarszk 5 - 5  
Dinamo Moszkva - Bajkal Irkutszk 4 - 5  
Kuzbassz Kemerovo - Sztroitel Sziktivkar 13 - 4  
Start Nyizsnyij Novgorod - Volga Uljanovszk 9 - 7  
Szibszelmas Novoszibirszk - Zorkij Krasznogorszk 14 - 8  
Ural Trubnyik - Vodnyik Arhangelszk 6 - 3  
Bandy (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandviken - Hammarby (5.m.) 3 - 5  
Darts (UK Open Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - M. Schindler 10 - 5  
D. Chisnall - Sim. Stevenson 9 - 10  
J. Wade - M. Hopp 10 - 7  
J. Wade - Ross Smith 7 - 10  
J. Wattimena - L. Woodhouse 10 - 8  
Jam. Hughes - G. Price 7 - 10  
Jam. Lewis - J. Payne 7 - 10  
K. Ratajski - G. Price 3 - 10  
K. Ratajski - J. Clayton 10 - 7  
M. Razma - N. Aspinall 2 - 10  
M. Suljovic - D. van den Bergh 9 - 10  
Mer. King - R. Cross 5 - 10  
Mic. Mansell - Ste. Lennon 8 - 10  
Mic. Smith - D. Gurney 10 - 9  
Mic. Smith - J. Wattimena 10 - 3  
N. Aspinall - Ste. Lennon 10 - 8  
R. Cross - C. Reyes 10 - 6  
Ric. North - C. Reyes 7 - 10  
Ross Smith - Ste. West 10 - 5  
S. Beaton - D. van den Bergh 10 - 8  
S. Beaton - Kee. Brown 10 - 8  
S. Whitlock - G. Clemens 10 - 8  
S. Whitlock - J. Payne 7 - 10  
Sim. Stevenson - K. Huybrechts 10 - 6  
Floorball (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chodov - Ostrava (1.m.) 4 - 3  
Mladá Boleslav - Otrokovice (1.m.) 5 - 2  
Vitkovice - Stresovice (1.m.) 8 - 3  
Floorball (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rödovre - SFC Copenhagen (1.m.) 5 - 9  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Karhut Pori 10 - 5  
Indians Espoo - Steelers Hämeenlinna 4 - 2  
Oilers Espoo - Classic Tampere 1 - 9  
OLS Oulu - Nokian KrP 6 - 6  
Seinäjoki - Koovee Tampere 11 - 4  
Turku PS - Welhot Kuopio 8 - 3  
Viikingit Helsinki - LaSB 5 - 3  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akerselva - NOR 92 Mjöndalen 8 - 8  
Gjellerasen - Sveiva 3 - 6  
Greaker - Slevik 8 - 3  
Sandnes - Harstad 11 - 10  
Sarpsborg - Fredrikstad 16 - 5  
Tunet - Baekkelaget 19 - 5  
Floorball (Svájci bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten-Bülach - Langnau (1.m.) 4 - 4  
Thun - St. Gallen (2.m.) 8 - 8  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Rychenberg Winterthur (1.m.) 2 - 1  
Köniz - Zug (1.m.) 10 - 5  
Malans - Chur (1.m.) 10 - 5  
Wiler-Ersigen - Uster (1.m.) 9 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Växjö 6 - 9  
Lindas Hovas - Helsingborg 3 - 5  
Mullsjö - Dalen 5 - 5  
Pixbo Wallenstam - Kalmarsund 6 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Dinamo Szamara 3 - 2  
Futsal (Spanyol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Murcia 1 - 5  
Osasuna Magna - Barcelona 1 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Iowa 0 - 1  
Belleville - Manitoba 2 - 2  
Charlotte - Binghamton 4 - 2  
Cleveland - Laval 4 - 1  
Ontario Reign - San Jose Barracuda 8 - 4  
Providence - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 1  
Rockford - Grand Rapids 4 - 4  
San Antonio - Milwaukee 2 - 2  
Springfield - Hartford 5 - 1  
Stockton - San Diego 5 - 2  
Syracuse - Lehigh Valley 4 - 0  
Texas Stars - Chicago Wolves 1 - 1  
Toronto Marlies - Cleveland 3 - 2  
Utica - Hershey 2 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Feldkirch 2 - 2  
Fassa - Jesenice 0 - 10  
Kitzbühel - Val Pusteria 3 - 3  
Renon/Ritten - Asiago 4 - 5  
Salzburg 2 - Zell am See 11 - 1  
Vipiteno/Sterzing - Milano 2 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Cardiff 0 - 2  
Glasgow - Guildford 5 - 3  
Manchester - Dundee 4 - 2  
Milton Keynes - Nottingham 3 - 3  
Sheffield - Belfast 4 - 1  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Litomerice (2.m.) 1 - 4  
Kladno - Zubr Prerov (2.m.) 4 - 0  
Motor Ceske Budejovice - Havirov (2.m.) 0 - 3  
Vsetin - Prostejov (2.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyergyói HK - Debrecen (3.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - SaPKo 2 - 2  
KeuPa - Heinolan Peliitat 2 - 4  
Kiekko-Vantaa - Jokipojat 0 - 2  
Koovee - Kokkolan Hermes 3 - 2  
RoKi - LeKi 2 - 6  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Ilves 3 - 1  
Hämeenlinna - Kookoo 4 - 4  
Kalpa - Turku PS 2 - 0  
Kärpät - SaiPa 3 - 2  
Lahti Pelicans - JYP 7 - 2  
Tappara - Jukurit 2 - 0  
Ässät - Lukko 4 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Bordeaux (2.m.) 2 - 2  
Angers - Gap (2.m.) 2 - 1  
Grenoble - Nice (2.m.) 6 - 1  
Rouen - Chamonix-Morzine (2.m.) 9 - 0  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - SZKA Szentpétervár (3.m.) 2 - 5  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Barisz Asztana (3.m.) 3 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Avtomobil. Jekatyerinburg (3.m.) 1 - 1  
Vityaz Podolszk - CSZKA Moszkva (3.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unia Oswiecim - GKS Katowice (6.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Mogo Riga 2 - 6  
Prizma Riga - Zemgale/LLU 2 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Las Vegas 0 - 3  
Buffalo - Pittsburgh 3 - 3  
Carolina - St. Louis 5 - 2  
Columbus - Edmonton 0 - 4  
Los Angeles - Chicago 6 - 3  
New Jersey - Philadelphia 3 - 6  
NY Islanders - Washington 1 - 3  
NY Rangers - Montreal 2 - 4  
San Jose - Colorado 4 - 3  
Winnipeg - Nashville 5 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Frisk/Asker 4 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Lugano 3 - 1  
Langnau Tigers - Bern 4 - 2  
Lausanne - Fribourg 3 - 3  
Servette - Biel 4 - 1  
Zug - Ambri 3 - 1  
Zürich Lions - Rapperswil 6 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Mora 8 - 3  
HV 71 - Djurgarden 2 - 3  
Linköping - Malmö 2 - 3  
Rögle - Frölunda 5 - 7  
Skelleftea - Brynäs 2 - 2  
Timra - Lulea 0 - 2  
Örebro - Växjö 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Michalovce (4.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - MAC (2.m.) 2 - 2  
Nove Zamky - Detva (2.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Anyang (4.m.) 4 - 2  
Kerékpár (Abu Dhabi Tour)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abu Dhabi Tour 2019    
Abu Dhabi Tour 2019 - Top 3    
Kerékpár (Abu Dhabi Tour, 7. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abu Dhabi Tour 2019 - 7. szakasz    
C. Ewan - M. Walscheid 1 - 0  
E. Baska - A. Kristoff 0 - 1  
F. Gaviria - E. Viviani 1 - 0  
J. Mareczko - M. Moschetti 0 - 1  
K. Halvorsen - P. Bauhauss 0 - 1  
M. Kittel - Sam Bennett 0 - 1  
S. Dumoulin - A. Peron 1 - 0  
Kerékpár (Omloop Het Nieuwsblad)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. van Avermaet - A. Lutsenko 1 - 0  
M. Trentin - S. Colbrelli 1 - 0  
M. Valgren Andersen - N. Terpstra 0 - 1  
Omloop Het Nieuwsblad 2019    
Omloop Het Niewsblad 2019 - Top 3    
Phil. Gilbert - Z. Stybar 0 - 1  
S. Vanmarcke - O. Naesen 0 - 1  
T. Benoot - T. Wellens 0 - 1  
Y. Lampaert - M. Mohoric    
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Mornar 81 - 60  
Krka Novo Mesto - Cedevita Zagreb 82 - 71  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Perth (2.m.) 79 - 84  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Mechelen 84 - 62  
Leuven - Limburg 88 - 79  
Okapi Aalstar - Liege 87 - 66  
Oostende - Mons 73 - 51  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Flamengo 67 - 73  
Franca - Pinheiros 93 - 78  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Sokoli Hradec Kralove 85 - 76  
USK Praha - Ostrava 95 - 65  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Usti nad Labem 72 - 81  
Olomoucko - Nymburk 94 - 98  
Opava - Decin 70 - 58  
Svitavy - Pardubice 71 - 63  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Zabiny Brno 63 - 71  
Ostrava - Slovanka MB 100 - 56  
Slavia Praha - Nymburk 74 - 70  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Anyang 79 - 65  
Incheon Elephants - Wonju Dongbu 104 - 72  
Seoul Thunders - Busan Sonicboom 71 - 100  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon OK Savingbank - Incheon S-Birds 58 - 75  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Dijon 90 - 88  
Strasbourg - Le Mans 77 - 75  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Magnolia Hotshots 86 - 92  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amintasz Dafni - Kardica 62 - 71  
Diagorasz Egaleo - Marouszi 84 - 68  
Ethnikosz Pireusz - Pszihiko 63 - 83  
Ippokratisz Kosz - Apollon Patra 84 - 71  
Iraklisz - Kasztoria 72 - 56  
Kavala - Har. Trikoupisz Meszologi 69 - 60  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Promitheasz Patra 83 - 62  
Koloszosz Rodosz - Ifesztosz Limnosz 60 - 78  
Panioniosz - Lavrio 101 - 91  
PAOK - Holargosz 80 - 73  
Periszteri - Kymi 80 - 80, h.u. 94 - 93  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosco Zagreb - Vrijednosnice Osijek 66 - 71  
GKK Sibenik - Split 83 - 76  
Gorica - Zabok 82 - 69  
Skrljevo - Alkar Sinj 93 - 62  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel Holon 75 - 75, h.u. 82 - 85  
Hapoel TA - Hapoel Jerusalem 86 - 90  
Maccabi TA - Ironi Ness Ziona 87 - 82  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Osaka 70 - 55  
Albirex Niigata - Nagoya Dolphins 85 - 72  
Chiba - Rizing Fukuoka 102 - 63  
Kawasaki Brave Thunders - Tokyo Sunrockers 71 - 71, h.u. 89 - 80  
Kyoto - Shiga 88 - 83  
Mikawa Kariya - Yokohama 73 - 70  
Ryukyu Okinawa - Hokkaido 72 - 57  
Tokyo Alvark - Toyama 86 - 78  
Toyohashi Neophoenix - Tochigi 53 - 73  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Zhejiang Guangsha 98 - 93  
Shanxi - Sichuan 127 - 115  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gliwice - Start Lublin 91 - 102  
Krosno - Szczecin 86 - 92  
Legia Varsó - Trefl Sopot 75 - 58  
Spojnia Stargard - Anwil Wloclawek 75 - 91  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Krakkó - Widzew Lodz 89 - 57  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Rytas Vilnius 83 - 99  
Prienai - Alytaus Dzukija 76 - 76, h.u. 83 - 82  
Kosárlabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szekszárd - Sopron 72 - 81  
ZTE - Diósgyőr 59 - 79  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Szombathely 80 - 75  
Atomerőmű - Sopron 105 - 85  
Debrecen - Szolnok 96 - 90  
ZTE - Kaposvár 85 - 96  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Chicago 124 - 124, h.u. 161 - 168  
Boston - Washington 107 - 96  
Brooklyn - Charlotte 112 - 123  
Cleveland - Detroit 93 - 129  
LA Lakers - Milwaukee 120 - 131  
Phoenix - New Orleans 116 - 130  
Sacramento - LA Clippers 109 - 116  
Toronto - Portland 119 - 117  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - S. Oliver Würzburg 87 - 78  
Giessen - Brose Bamberg 90 - 97  
Skyliners Frankfurt - Alba Berlin 86 - 99  
Telekom Bonn - Ulm 78 - 76  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Virtus Bologna - Venezia 76 - 77  
Kosárlabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eirene Ragusa - Famila Schio 70 - 68  
UR Venezia - GEAS San Giovanni 74 - 78  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Castello 70 - 59  
Ourense - Huesca 78 - 62  
Prat Joventut - Iberojet Palma 73 - 73, h.u. 85 - 83  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gipuzkoa - Valencia 66 - 67  
Obradoiro Monbus - Breogan Lugo 75 - 73  
Zaragoza - Iberostar Tenerife 87 - 87, h.u. 102 - 93  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Zlatibor Cajetina 95 - 86  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Poprad 48 - 55  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Piestanske Cajky 57 - 48  
Samorin - Kosice 80 - 61  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polzela - Primorska Koper 63 - 81  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahcesehir Koleji - Sakaryaspor 87 - 83  
Besiktas - Buyukcekmece 90 - 84  
RH Gaziantepspor - Türk Telekom 85 - 79  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Jenyiszej Krasznojarszk 79 - 67  
Parma Permszkij Kraj - Avtodor Szaratov 93 - 105  
UNIKSZ Kazany - Asztana 95 - 98  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapla - Ventspils 72 - 93  
Tartu Ulikool - Liepajas Lauvas 86 - 68  
TTU Tallinn - Parnu 91 - 84  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - R-N. Löwen Kronau 30 - 25  
Breszt Meskov - Kristianstad 32 - 23  
Kielce - Veszprém 35 - 36  
Vardar Pro Skopje - Montpellier 33 - 27  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Köbenhavn 25 - 23  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - FTC 32 - 32  
Krim Ljubljana - CSM Bukarest 23 - 22  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hranice - Plzen 25 - 30  
Jicin - Frydek-Mistek 28 - 19  
Tatran Litovel - Koprivnice 24 - 33  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Mors-Thy 25 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Holstebro 32 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Ivry 33 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Amand - Bourg de Peage 23 - 22  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drama - PAOK 25 - 36  
Edessza - Arisz Nikea 27 - 20  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladi Rudar Labin - Gorica 27 - 28  
Porec - Vinkovci 23 - 24  
Rudar Rude - Varazdin 31 - 30  
Zamet - Umag 30 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalisz - Gwardia Opole 26 - 31  
Piotrkow Trybunalski - Pogon Szczecin 29 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Kobierzyce 23 - 23  
Lublin - Zaglebie Lubin 28 - 23  
Ruch Chorzow - Elblag 25 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabas - Cegléd 30 - 25  
Gyöngyös - Csurgó 27 - 24  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferndorf - Balingen-Weilstetten 23 - 23  
Hüttenberg - Wilhelmshaven 30 - 25  
Lübbecke - Emsdetten 31 - 31  
Rimpar - Hagen 27 - 16  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigshafen-Friesenheim - Wetzlar 25 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Bietigheim 18 - 23  
Bensheim/Auerbach - Blomberg-Lippe 25 - 30  
Metzingen - Dortmund 33 - 18  
Nellingen - Neckarsulm 35 - 35  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - SZKIF Krasznodar 27 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ufa Alisza - Dinamo Volgográd 26 - 30  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fermentoes - ABC Braga 12 - 32  
Madeira SAD - Aguas Santas 29 - 28  
Maia - Fafe 26 - 25  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Cluj - Municipal Craiova 27 - 29  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Zeleznicar Nis 24 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - AX Puente Genil 28 - 24  
Benidorm - Atl. Valladolid 31 - 29  
Quabit Guadalajara - Alcobendas 34 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Guardes - Alcobendas 24 - 25  
Gijon - Granollers 27 - 22  
Valladolid - Canyamelar Valencia 29 - 21  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amicitia Zürich - Basel 36 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - St. Gallen 17 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnereds - Guif 24 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kungalv - Kristianstad 21 - 27  
Skövde - Skuru 25 - 31  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metaloplastika Sabac - Kikinda 29 - 25  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dol TKI Hrastnik - Ribnica 27 - 26  
Krka Novo Mesto - Koper 30 - 31  
Loka - Dobova 33 - 29  
SVIS Ivancna Gorica - Maribor 29 - 29  
Trebnje - Gorenje Velenje 20 - 22  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Constantine - Ismaily 3 - 2  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordj Bou Arreridj - Bel-Abbes 3 - 1  
JS Kabylie - ES Setif 1 - 0  
JS Saoura - MO Bejaia 0 - 0  
Tadjenanet - Medea 1 - 0  
USM Alger - Paradou 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Coventry 0 - 1  
Bristol Rovers - Blackpool 4 - 0  
Burton - Walsall 0 - 0  
Doncaster - Charlton 1 - 1  
Fleetwood - Gillingham 1 - 1  
Luton - Rochdale 2 - 0  
Oxford Utd. - Scunthorpe 2 - 1  
Peterborough - Wycombe 4 - 2  
Portsmouth - Bradford 5 - 1  
Shrewsbury - Wimbledon 0 - 0  
Southend - Barnsley 0 - 3  
Sunderland - Plymouth 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Macclesfield 3 - 0  
Crewe - Northampton 0 - 2  
Exeter - Tranmere 0 - 1  
Forest Green - Lincoln 1 - 2  
Grimsby - Cambridge Utd. 0 - 2  
Mansfield - Cheltenham 4 - 2  
Milton Keynes Dons - Crawley 1 - 0  
Newport - Carlisle 2 - 0  
Notts County - Port Vale 0 - 0  
Oldham - Stevenage 1 - 1  
Swindon - Colchester 3 - 0  
Yeovil - Morecambe 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Derby County 4 - 0  
Brentford - QPR 3 - 0  
Hull City - Birmingham 2 - 0  
Ipswich - Reading 1 - 2  
Millwall - Norwich 1 - 3  
Preston - Bristol City 1 - 1  
Rotherham - Blackburn 3 - 2  
Stoke - Nottingham 2 - 0  
Swansea - Bolton 2 - 0  
Wigan - Middlesbrough 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Gateshead 0 - 2  
Barnet - Barrow 3 - 1  
Bromley - Boreham 0 - 2  
Dover - Braintree 3 - 0  
Eastleigh - Halifax 0 - 1  
Ebbsfleet Utd. - Salford City 0 - 1  
Fylde - Maidenhead Utd. 2 - 1  
Harrogate Town - Dag & Red 1 - 1  
Havant & Waterlooville - Leyton 1 - 2  
Solihull Moors - Maidstone Utd. 5 - 0  
Sutton Utd. - Hartlepool 2 - 2  
Wrexham - Chesterfield 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Defensores de Belgrano 1 - 1  
Atl. Rafaela - Gimnasia Jujuy 2 - 1  
Brown de Adrogue - Chacarita Juniors 3 - 0  
Central Cordoba SDE - Arsenal Sarandí 1 - 1  
Quilmes - Independiente de Mendoza 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosario Central - Belgrano de Cordoba 0 - 0  
San Martin de Tucuman - Lanus 1 - 2  
San Martin SJ - Godoy Cruz 0 - 0  
Union SF - Boca Juniors 1 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Newcastle Jets 0 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Sabah 3 - 0  
Sabayil - Sumqayit 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Genk 1 - 1  
FC Bruges - St. Truiden 1 - 0  
Kortrijk - Cercle Bruges 2 - 1  
Oostende - Waasland Beveren 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Szeptemvri Szófia 5 - 1  
Dunav Ruse - Botev Plovdiv 1 - 1  
Lokomotív Plovdiv - Beroe Stara Zagora 4 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - Blooming Santa Cruz 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Hoffenheim 3 - 2  
Hertha BSC - Mainz 2 - 1  
Leverkusen - Freiburg 2 - 0  
Mönchengladbach - Bayern München 1 - 5  
Nürnberg - RB Leipzig 0 - 1  
Schalke - Düsseldorf 0 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidenheim - Regensburg 1 - 2  
Paderborn - St. Pauli 0 - 1  
Sandhausen - Erzgebirge Aue 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortuna Köln - Kaiserslautern 2 - 2  
Karlsruhe - Osnabrück 2 - 1  
Meppen - Wehen 1 - 1  
Münster - Aalen 4 - 0  
Sonnenhof Grossaspach - Cottbus 0 - 0  
Zwickau - Lotte 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Univ.Catolica de Santiago 0 - 2  
Dep. Iquique - O'Higgins 1 - 3  
Union Espanola - Palestino 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - AEL Limasszol 1 - 0  
Apollon Limasszol - Omonia Nicosia 3 - 1  
Nea Szalamina Famaguszta - APOEL Nicosia 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Brno 1 - 2  
Trinec - Usti nad Labem 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Olomouc 0 - 4  
Liberec - Sparta Praha 0 - 1  
Plzen - Jablonec 1 - 0  
Pribram - Karvina 2 - 1  
Slovacko - Mladá Boleslav 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Horsens 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidvest Wits - Cape Town City 2 - 3  
Free State Stars - Black Leopards 2 - 2  
Kaizer Chiefs - Highlands Park 3 - 2  
Lamontville Golden Arrows - Orlando Pirates 0 - 1  
Mamelodi Sundowns - Bloemfontein Celtic 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Suwon City 1 - 0  
Busan I'Park - Anyang 1 - 4  
Jeonnam - Asan Mugunghwa 0 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Jeju 1 - 1  
Sangju Sangmu - Gangwon 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - Aucas Quito 4 - 2  
Dep. Cuenca - America de Quito 2 - 0  
LDU Quito - Guayaquil City 4 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - El Daklyeh 1 - 1  
Nogoom El Mostakbal - Haras El Hodood 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Dinamo Breszt 1 - 3  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Inter Turku 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Orleans 1 - 3  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Rodez Aveyron 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Monaco 2 - 2  
Caen - Paris SG 1 - 2  
Reims - Amiens 2 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Tbiliszi - FC Rustavi 4 - 1  
Torpedo Kutaisi - Sioni Bolnisi 3 - 2  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irodotosz Alikarnasszosz - Doxa Drama 0 - 0  
Plataniasz - Apollon Pontosz 3 - 1  
Trikala - Ergotelisz Iraklio 1 - 1  
Volosz NFC - Hania Kisszamikosz 1 - 4  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - AEK Athén 2 - 0  
Giannina - Xanthi 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - PSV 0 - 2  
Heracles - Utrecht 1 - 5  
Vitesse - NAC Breda 4 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Rudes 3 - 1  
Lokomotív Zagreb - Dinamo Zagreb 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Mumbai City 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Maccabi TA 0 - 2  
Bnei Yehuda TA - Ironi Kiryat Shmona 0 - 1  
Maccabi Haifa - Hapoel Bnei Sakhnin 2 - 0  
Maccabi Netanya - Beitar Jerusalem 3 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Nagasaki 0 - 0  
Kashiwa R. - Machida Zelvia 1 - 0  
Kyoto - Kagoshima Utd. 2 - 1  
Omiya Ardija - Ryukyu 3 - 4  
Yamaguchi - Kofu 2 - 5  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya GE - Cerezo Osaka 2 - 0  
Oita Trinita - Matsumoto Yamaga 0 - 1  
Shimizu SP - Gamba Osaka 2 - 4  
Shonan Bellmare - FC Tokyo 2 - 3  
Urawa RD - Sapporo 0 - 2  
Vissel Kobe - Sagan Tosu 1 - 0  
Yokohama FM - Vegalta Sendai 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Boyaca Patriotas 0 - 1  
Jaguares de Cordoba - Dep. Tolima 0 - 4  
Once Caldas - Junior de Barranquilla 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Guangzhou R&F 2 - 2  
Shenzhen Hongzuan - Hebei 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Warta Poznan 0 - 0  
GKS Jastrzebie - Odra Opole 3 - 1  
LKS Lodz - Garbarnia Krakkó 3 - 0  
Olsztyn - GKS Tychy 2 - 0  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Stal Mielec 0 - 2  
Puszcza Niepolomice - Chojniczanka Chojnice 0 - 2  
Sandecja Nowy Sacz - TBB Nieciecza 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Gornik Zabrze 2 - 2  
Wisla Plock - Cracovia Krakkó 3 - 2  
Zaglebie Sosnowiec - Korona Kielce 4 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Zalgiris Kaunas 2 - 0  
Stumbras Kaunas - Panevezys 1 - 0  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Felda Utd. - Petaling Jaya CFC 1 - 0  
Kedah - PKNS 0 - 0  
PKNP - Pahang 0 - 3  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - Kawkab Marrakesh 1 - 1  
Rapide Oued Zem - FUS Rabat 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - América 2 - 2  
Tijuana - Atlas de Guadalajara 3 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - New York RB 1 - 1  
Dallas - New England 1 - 1  
Orlando - New York City FC 2 - 2  
Philadelphia - Toronto FC 1 - 3  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Diósgyőr 7 - 0  
Honvéd - Haladás 1 - 3  
Mezőkövesd - Paks 2 - 0  
Puskás Akadémia - Debrecen 2 - 0  
Vidi - Kisvárda 2 - 1  
Újpest - MTK 0 - 0  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Japán 1 - 3  
USA - Anglia 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Parma 3 - 3  
Lazio - Roma 3 - 0  
Milan - Sassuolo 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Cittadella 0 - 1  
Carpi - Ascoli 1 - 1  
Padova - Crotone 0 - 0  
Palermo - Lecce 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albissola - Carrarese 0 - 3  
Alessandria - Pistoiese 1 - 0  
Cuneo - Arezzo 1 - 0  
Novara - Vercelli 2 - 1  
Olbia - Arzachena 0 - 1  
Piacenza - U23Juventus 2 - 1  
Pisa - Entella 0 - 0  
Pontedera - Pro Patria 1 - 0  
Robur Siena - Gozzano 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Albinoleffe 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - CSZKA Moszkva 2 - 0  
Lokomotív Moszkva - Krilja Szovjetov Szamara 2 - 2  
Rubin Kazany - Akhmat Groznij 1 - 0  
Ural Jekatyerinburg - Zenit Szentpétervár 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Juniors Pasching - Lafnitz 2 - 1  
Wiener Neustadt - Austria Lustenau 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Admira Wacker 0 - 1  
Salzburg - Wolfsberg 3 - 0  
St. Pölten - Rapid Wien 0 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Olimpia Asuncion 0 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Mannucci Trujillo - Real Garcilaso 0 - 1  
Dep. Binacional - Dep. Municipal 3 - 0  
Univ. San Martin - Universitario de Deportes 2 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Penafiel 2 - 1  
Braga B - Uniao Oliveirense 1 - 0  
Mafra - Arouca 1 - 1  
Pacos Ferreira - Guimaraes B 4 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreirense - Setúbal 1 - 1  
Nacional Madeira - Tondela 3 - 2  
Porto - Benfica 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Manchester City 0 - 1  
Brighton - Huddersfield 1 - 0  
Burnley - Crystal Palace 1 - 3  
Manchester Utd. - Southampton 3 - 2  
Tottenham - Arsenal 1 - 1  
West Ham - Newcastle 2 - 0  
Wolverhampton - Cardiff 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Dunarea Calarasi 0 - 0  
Voluntari - FCS Bukarest 2 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kilmarnock - Motherwell 0 - 0  
St. Mirren - Livingston 1 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Celtic 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Montrose 1 - 0  
Dumbarton - Arbroath 2 - 0  
Forfar - East Fife 3 - 0  
Stenhousemuir - Brechin 1 - 1  
Stranraer - Raith Rovers 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Berwick 1 - 1  
Annan - Queens Park 2 - 1  
Clyde - Edinburgh City 1 - 0  
Cowdenbeath - Stirling 1 - 2  
Peterhead - Elgin 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunfermline - Queen of South 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Albacete 1 - 0  
Cordoba - Malaga 1 - 1  
Osasuna - Gimnastic 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Gernika 3 - 1  
Ath. Bilbao B - Real Sociedad B 2 - 2  
Sp. Gijón B - Izarra 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Ontinyent 3 - 0  
Hercules - Valencia B 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Talavera de la Reina 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Valladolid 3 - 1  
Huesca - Sevilla 2 - 1  
Real Madrid - Barcelona 0 - 1  
Villarreal - Alavés 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Wil 4 - 0  
Schaffhausen - Vaduz 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Luzern 1 - 3  
Young Boys - Sion 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Örgryte 1 - 0  
Jönköping Södra - Norrby 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrköping - AFC Eskilstuna 1 - 1  
Värnamo - Assyriska Turabdin 3 - 4  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Öster 1 - 3  
FF Malmö - Falkenberg 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Häcken - Brommapojkarna 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Wehda 1 - 1  
Al-Hazm - Al-Fayha 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád 1 - 1  
Dinamo Vranje - Napredak Krusevac 4 - 0  
Proleter Novi Sad - Mladost Lucani 2 - 0  
Radnicki Nis - Radnik Surdulica 4 - 1  
Spartak Subotica - Cukaricki 1 - 2  
Vozdovac - Vojvodina 1 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geylang - Albirex Niigata Singapore 1 - 0  
Young Lions - Balestier Khalsa 1 - 4  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Senica 1 - 0  
Nitra - Sered 0 - 2  
Ruzomberok - Zemplin Michalovce 0 - 0  
Trencin - Podbrezova 1 - 1  
Zilina - Zlate Moravce 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mura - Domzale 0 - 0  
Olimpija Ljubljana - Celje 2 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Utd. - Muangthong Utd. 1 - 0  
Chiangmai FC - Sukhothai 0 - 0  
Chonburi FC - Samut Prakan 0 - 2  
Prachuap - PTT Rayong 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elazigspor - Denizlispor 1 - 2  
Eskisehirspor - Adana Demirspor 1 - 2  
Osmanlispor - Gazisehir Gaziantep 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Sivasspor 3 - 2  
Fenerbahce - Rizespor 3 - 2  
Kayserispor - Besiktas 2 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Sahtar Doneck 0 - 1  
Deszna Csernigov - Dinamo Kijev 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Largo Melo - Plaza Colonia 1 - 0  
Liverpool Montevideo - Progreso Montevideo 3 - 5  
Racing Montevideo - Nacional Montevideo 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Dep. La Guaira 3 - 1  
Caracas FC - Trujillanos Valera 1 - 0  
Dep. Anzoategui - Zamora Barinas 0 - 0  
Portuguesa Acarigua - Lala Caroni 0 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quang Nam - Hanoi FC 1 - 1  
Than Quang Ninh - Song Lam Nghe An 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Szlovénia 1 - 3  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Cardiff Met Univ. 0 - 0  
Barry Town - Cambrian&Clydach Vale 3 - 2  
Llandudno FC - TNS 1 - 8  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glenavon - Cliftonville 0 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crusaders - Ballymena Utd. 3 - 0  
Dungannon - Ballinamallard Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Athlone 0 - 1  
Longford Town - Drogheda Utd. 3 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Waitakere Utd. 5 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Harlequin 29 - 31  
Leicester - London Wasps 19 - 14  
Sale - Exeter 14 - 20  
Saracens - Northampton Saints 36 - 17  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Warrington 23 - 22  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Grenoble 52 - 17  
Lyon - Castres 15 - 23  
Montpellier - Bordeaux 37 - 10  
Racing-Metro - La Rochelle 50 - 14  
Section Paloise - Agen 27 - 17  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Edinburgh 18 - 10  
Cardiff - Port Elizabeth S. Kings 26 - 19  
Connacht - Ospreys 46 - 5  
Llanelli Scarlets - Munster 10 - 6  
Zebre - Glasgow Warriors 10 - 42  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buenos Aires Jaguares - Auckland Blues 23 - 19  
Durban Sharks - Cape Town Stormers 11 - 16  
Johannesburg Lions - Pretoria Bulls 12 - 30  
Queensland Reds - Canterbury Crusaders 12 - 22  
Waikato Chiefs - Tokyo Sunwolves 15 - 30  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Chile 22 - 0  
Anglia - Dél-Afrika 12 - 29  
Argentína - Kenya 19 - 24  
Ausztrália - Wales 26 - 0  
Dél-Afrika - Japán 26 - 0  
Fidzsi-szigetek - Ausztrália 15 - 26  
Fidzsi-szigetek - Skócia 36 - 12  
Franciaország - Argentína 15 - 17  
Japán - Chile 19 - 7  
Kanada - Szamoa 19 - 26  
Spanyolország - Kanada 12 - 12  
USA - Franciaország 19 - 10  
USA - Kenya 26 - 10  
Wales - Skócia 14 - 19  
Új-Zéland - Spanyolország 19 - 7  
Új-Zéland - Szamoa 33 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Deajeon Blue Fangs 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Incheon Heungkuk 0 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Békéscsaba 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Ajaccio GFC 2 - 3  
Chaumont - Toulouse 3 - 0  
Poitevin Poitiers - Tourcoing 0 - 3  
Röplabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mulhouse - Nantes 1 - 3  
Paris SC - St-Raphael 1 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, rájátsz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai - Jiangsu (1.m.) 3 - 0  
Tianjin - Beijing (1.m.) 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Radom - Belchatow 2 - 3  
ONICO Varsó - Trefl Gdansk 3 - 0  
Resovia Rzeszow - Jastrzebski Wegiel 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Legionowo 3 - 0  
Ostrowiec Swietokrzyski - LKS Lodz 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Netzhoppers Bestensee 3 - 0  
Bühl - Rottenburg 3 - 2  
Düren - United Frankfurt 3 - 0  
Friedrichshafen - Haching 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Straubing - Vilsbiburg 0 - 3  
Stuttgart - Aachen 3 - 0  
Suhl Thüringen - Schwerin 0 - 3  
VCO Berlin - Dresden 1 - 3  
Wiesbaden - SW Erfurt 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellana Grotte - Siena 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Brescia 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-LO - Jugra Nyizsnyevartovszk 3 - 2  
Jugra Szurgut - Zenit Kazany 1 - 3  
Lokomotív Novoszibirszk - Kuzbassz Kemerovo 2 - 3  
Nova Novokujbisevszk - Dinamo Moszkva 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Szahalin 3 - 0  
Dinamo Krasznodar - Mincsanka Minszk 3 - 0  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 2  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melilla - Santanderina 0 - 3  
San Sadurnino - Almería 1 - 3  
Teruel - Conectabalear Manacor 3 - 1  
Uriba Palma - Ushuaia Ibiza 1 - 3  
Vecindario Gran Canaria - L'Illa Grau 1 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarca de Menorca - Alcobendas 0 - 3  
Emeve Lugo - Logrono 0 - 3  
Granadas de Elche - Barcelona 0 - 3  
Madrid Chamberi - Cajasol Juvasa 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Istanbul BB 3 - 1  
Galatasaray - Fenerbahce 2 - 3  
Inegol Bld. Spor - Ziraat Bankasi Ankara 3 - 1  
Jeopark Kula - Arhavi Bld. Spor 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - Nilufer Bld. Spor 2 - 3  
Snooker (Indian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hicks - Lyu Haotian 1 - 4  
Ant. Hamilton - C. Wakelin 4 - 2  
G. Dott - Mark Davis 3 - 4  
J. Higgins - J. Cahill (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
J. Higgins - Li Hang (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
L. Brecel - Sco. Donaldson (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Li Hang - S. Craigie 4 - 2  
Lu Ning - M. Selt 3 - 4  
Lyu Haotian - Mark Davis 4 - 2  
M. Selt - O. Lines 4 - 3  
S. Bingham - Lu Ning 3 - 4  
Sco. Donaldson - Ant. Hamilton (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Strandfoci (Klubcsapat vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Flamengo 4 - 0  
Szpartak Moszkva - Catania 4 - 4  
Strandröplabda (Visakhapatnam Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dhawaskar R / Pereira A - Rosager M / Brinck J S 0 - 2  
Dhawasker P / Shirobkar A - Sramek M / Samec D 1 - 2  
Dollinger A / Kulzer S - Pokersnik D / Plahutnik G 2 - 0  
Macneil J / Hoey W - Dollinger A / Kulzer S 0 - 2  
Naresh T / Krishnam Raju - Shoji K / Kurasaka M 0 - 2  
Rosager M / Brinck J S - Murakami H / Tsuchiya T    
Sdebel A / Ilewicz P - Rosager M / Brinck J S 0 - 2  
Shen F Y M / Tay K - Pokersnik D / Plahutnik G 0 - 2  
Shoji K / Kurasaka M - Grabovskyy S / Wheelan C 0 - 2  
Strandröplabda (Visakhapatnam Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aljoe T / Fuchs M - Bonnerova M / Maixnerova 0 - 2  
Aljoe T / Fuchs M - Ng S / Chong E 2 - 0  
Ishitsubo S / Shiba A - Filina E / Zazhigina E 2 - 0  
Maor N / Chorin N - Strauss N / Strauss T 0 - 2  
Pata M / Toko S - Nourse A / Nourse N 2 - 1  
Sondergard H / Okholm Han - Maor N / Chorin N 0 - 2  
Starikov S / Dave A - Nourse A / Nourse N 0 - 2  
Sífutás (vb, 30 km, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Nechaevskaya - N. von Siebenthal 0 - 1  
C. Kalla - Ebba Andersson 1 - 0  
J. Diggins - A.U. Jacobsen 1 - 0  
K. Parmakoski - I.F. Östberg 0 - 1  
R. Haga - A. Sedova 1 - 0  
T. Johaug - Fri. Karlsson 1 - 0  
vb, 30 km, női 2019    
vb, 30 km, női 2019 - Top 3    
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - A. Zverev 0 - 2  
N. Kyrgios - J. Isner 2 - 1  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers M / Mektic N - Krajicek A / Sitak A 1 - 2  
Lopez F / Lopez M - Zverev A / Zverev M 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.V. Andreescu - S. Kenin 1 - 2  
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azarenka V / Zheng S - Fichman S / Sanchez M 2 - 1  
Lister C / Voracova R - Krawczyk D / Olmos G 0 - 2  
Tenisz (Dubai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Tsitsipas - R. Federer 0 - 2  
Tenisz (Dubai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mclachlan B / Struff J-L - Ram R / Salisbury J 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Edmund - L.G.M. Harris 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone J / Giron M - Kecmanovic M / Koepfer D 2 - 1  
Aragone J / Giron M - King D / Reese H 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qiang Wang - V. Golubic 0 - 2  
Z. Diyas - J. Brady 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibbs N / Muhammad A - Pliskova K / Rodina E 0 - 2  
Pliskova K / Rodina E - Townsend T / Wickmayer Y 2 - 0  
Tenisz (Jokohama, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Harris - O. Otte 0 - 2  
Soon Woo Kwon - Yui. Sugita 2 - 0  
Tenisz (Jokohama, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Echargui M / Mansouri S - Ratiwatana / Ratiwatana 2 - 1  
Purcell M / Saville L - Chung Y / Kwon S W 2 - 0  
Tenisz (Pau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Barrere - A. Bublik 0 - 2  
N. Gombos - S. Darcis    
Tenisz (Pau, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends/Weissborn - Siljestrom A / Walkow S 2 - 0  
Musialek A / Perchicot M - Clayton S / Shamasdin A 0 - 2  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - C. Garin 0 - 2  
G. Pella - L. Djere 2 - 0  
Tenisz (Sao Paulo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Bellucci T / Dutra Silva R 2 - 1  
Delbonis F / Gonzalez M - Bambridge L / O'Mara J 2 - 0  
Tollaslabda (German Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ken. Momota - H-K. Vittinghus 2 - 1  
Ken. Nishimoto - Tien Chen Chou 2 - 1  
Tollaslabda (German Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goh S F / Izzuddin N - Endo H / Watanabe Y 0 - 2  
Kamura T / Sonoda K - Isara B / Jongjit M    
Tollaslabda (German Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jin Wei Goh - Aka. Yamaguchi 0 - 2  
Noz. Okuhara - R. Intanon 0 - 2  
Tollaslabda (German Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Y / Hirota S - Du Y / Li Y H 1 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Matsutomo Mi/ Takahashi A 1 - 2  
Tollaslabda (German Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goh S H / Lai S J - Seo S J / Chae Y 0 - 2  
Piek S / Tabeling R - Faizal H / Widjaja G E 1 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Mornar 17 - 5  
Sabac - Jadran Split 6 - 9  
Vízilabda (OB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Kaposvár 7 - 4  
UVSE - Szombathely 9 - 9  
Vízilabda (OB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Miskolc 11 - 10  
Szolnok - BVSC 12 - 9  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - BVSC (Helyszín: Szőnyi út) 8 - 7  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - Catania 8 - 7  
Florentia - Roma 8 - 9  
Ortigia - Quinto 8 - 7  
Savona - Posillipo Napoli 9 - 7  
Sport Management - Trieste 18 - 6  
Vízilabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekipe Orizzonte Catania - Padova 9 - 7  
Északi összetett (vb, csapat (normálsánc/4x5km))
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Finnország 1 - 0  
Norvégia - Ausztria 1 - 0  
Németország - Ausztria 1 - 0  
Németország - Norvégia 0 - 1  
Olaszország - Franciaország 0 - 1  
vb, csapat (normálsánc/4x5km) 2019    
vb, csapat (normálsánc/4x5km) 2019 - Top 3    
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kabayel - A. Rudenko 1 - 0  
Jor. Gill - Emm. Dominguez 1 - 0  
Lei. Wood - A.O. Bonsu 1 - 0  
R. Riakporhe - Tom. McCarthy 1 - 0  

 

 
2019.03.01.
Atlétika (Fedettpályás Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krizsán X. - Női ötpróba    
L. Muir - K. Klosterhalfen (női 3000 m) 1 - 0  
M. Haratyk - T. Stanek (súlylökés) 1 - 0  
Bandy (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JPS - Mikkelin Kampparit (4.m.) 4 - 2  
Bandy (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Falu BS 6 - 3  
Nässjö - Frillesas 2 - 5  
Darts (UK Open Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Alcinas - N. Aspinall 3 - 6  
A. Boulton - C. Kist 4 - 6  
A. Huckvale - B. Dolan 2 - 6  
A. Huckvale - M. Barilli 6 - 3  
A. Monk - R. Thornton 6 - 5  
A. Norris - Ross Smith 5 - 10  
Adr. Gray - Ian McFarlane 6 - 1  
Adr. Lewis - Jam. Lewis 9 - 10  
Andy Jenkins - M. Robbe 5 - 6  
B. Dolan - Ric. North 4 - 10  
B. Lynn - M. Rasztovits 4 - 6  
B. van de Pas - G. Clemens 3 - 10  
C. Bunse - John Michael 4 - 6  
C. Menzies - J. Bain    
C. Reyes - R. Joyce 10 - 2  
C. Whitehead - M. Burgoine 6 - 3  
C. Wilkinson - Y. Meeuwisse 4 - 6  
Cody Harris - J. Davey 6 - 5  
D. Beveridge - L. Woodhouse 2 - 6  
D. Chisnall - L. Humphries 10 - 8  
D. Gurney - Ree. Robinson 10 - 1  
D. Murschell - Ross Smith 3 - 6  
D. Portela - B. Bates 6 - 4  
D. Portela - Jam. Hughes 1 - 6  
D. van Baelen - M. Schindler 4 - 6  
D. van den Bergh - K. Shepherd 6 - 0  
D. van Duijvenbode - Matt Clark 6 - 3  
Dan. Day - M. Kuivenhoven 1 - 6  
Den. Nilsson - M. Razma 2 - 6  
Dev. Petersen - Jam. Hughes 2 - 6  
G. Carlin - G. Durrant 6 - 2  
G. Carlin - John Michael 6 - 2  
G. Clemens - Z. Lerchbacher 6 - 2  
G. Durrant - M. Kuivenhoven 6 - 1  
G. Nentjes - Dav. Evans 6 - 5  
G. Nentjes - J. Pipe 6 - 0  
G. Nentjes - Jar. Cole 6 - 3  
G. Nentjes - M. Hopp 3 - 10  
H. Ward - J. Dekker 4 - 6  
H. Ward - L. Browning 6 - 3  
J. Clayton - A. Monk 10 - 3  
J. de Zwaan - J. Wattimena 2 - 10  
J. Dekker - S. Whitlock 3 - 10  
J. Justicia - K. Thoburn 6 - 2  
J. Klaasen - M. Razma 4 - 10  
J. Murnan - K. Ratajski 4 - 10  
J. Murnan - M. Frost 6 - 3  
J. Murnan - R. Meikle 6 - 4  
J. Payne - K. Anderson 10 - 2  
J.O. de Sousa - B. Raman 6 - 4  
Jam. Hughes - C. Rydz 6 - 3  
Jam. Hughes - Ian White 10 - 5  
Jam. Richardson - Ste. Lennon 0 - 6  
Jam. Wilson - J. Wade 1 - 10  
Jar. Cole - M. Barnard 6 - 4  
Jas. Cullen - Ree. Robinson 3 - 6  
Joe Cullen - G. Price 6 - 10  
John Henderson - Mic. Smith 5 - 10  
K. Shepherd - B. Brooks 6 - 4  
K. Shepherd - J. Worsley 6 - 2  
K. Thoburn - M. Dennant 6 - 5  
L. Browning - Lee Harris 6 - 4  
L. Humphries - V. van der Voort 6 - 1  
L. Woodhouse - C. Dobey 6 - 4  
L. Woodhouse - G. Carlin 10 - 7  
M. Atkins - J. Bain 3 - 6  
M. Dudbridge - W. O'Connor 5 - 6  
M. Edgar - G. Eastwood 6 - 4  
M. Edgar - R. Searle 3 - 6  
M. Kantele - C. Lacey 6 - 2  
M. McGeeney - D. Pallett 6 - 3  
M. Rasztovits - C. Whitehead 6 - 5  
M. Rasztovits - Pet. Hudson 2 - 6  
M. Razma - M. McGeeney 6 - 3  
M. Robbe - J. de Zwaan 2 - 6  
M. Schindler - A. Hunt 10 - 7  
M. Suljovic - P. Wright 10 - 8  
M. van Duivenbode - T. Evetts 2 - 6  
M. van Gerwen - Mer. King 6 - 10  
Mark Wilson - M. Dudbridge 4 - 6  
Matt Clark - N. Zonneveld 6 - 3  
Mic. Mansell - D. Noppert 6 - 1  
Mic. Mansell - Sco. Taylor 10 - 9  
N. Aspinall - C. Kist 10 - 9  
N. Derry - Kee. Brown 5 - 6  
N. Derry - Lee Budgen 6 - 4  
N. Derry - V. van der Meer 6 - 4  
Pet. Hudson - J. Goldie 6 - 3  
Pet. Hudson - K. Huybrechts 3 - 10  
R. Cross - D. Webster 10 - 4  
R. Marijanovic - D. van Baelen 3 - 6  
R. Owen - M. Kantele 6 - 4  
R. Searle - Ste. West 4 - 10  
R. van Barneveld - Sim. Stevenson 7 - 10  
Ree. Robinson - D. van Duijvenbode 6 - 4  
Ric. Evans - D. van den Bergh 5 - 10  
Ric. Evans - J. Justicia 6 - 5  
Ric. North - R. Huybrechts 6 - 5  
Rob Collins - A. Boulton 3 - 6  
Rob Collins - Ro.-Jo. Rodriguez 6 - 1  
S. Beaton - G. Anderson 10 - 8  
S. Bunting - Ste. Lennon 6 - 10  
Sco. Baker - K. Ratajski 4 - 6  
Sco. Baker - R. Harrington 6 - 2  
Sco. Taylor - D. Labanauskas 6 - 4  
Sco. Taylor - K. Burness 6 - 3  
Sha. Fox - Andy Jenkins 1 - 6  
Sim. Preston - A. Monk 3 - 6  
Sim. Stevenson - M. Webster 6 - 3  
T. Evetts - G. Killington 3 - 6  
T. Kanik - Y. Meeuwisse 0 - 6  
T. Newell - A. Huckvale 4 - 6  
T. Temple - Sim. Preston 5 - 6  
V. Kamphuis - Sco. Taylor 3 - 6  
V. van der Meer - E. Dootson 6 - 1  
W. O'Connor - Kee. Brown 4 - 10  
Way. Jones - V. Kamphuis 2 - 6  
Wes Newton - C. Menzies 4 - 6  
Y. Meeuwisse - Ross Smith 3 - 6  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTZS Liberec - Interobal Plzen 2 - 10  
Futsal (Spanyol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Jaen 3 - 0  
Peniscola - Osasuna Magna 1 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Laval 4 - 5  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fife - Milton Keynes 5 - 2  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Litomerice (1.m.) 5 - 2  
Kladno - Zubr Prerov (1.m.) 4 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Havirov (1.m.) 5 - 2  
Vsetin - Prostejov (1.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Vítkovice 3 - 1  
Litvínov - Liberec 6 - 3  
Mountfield HK - Plzen 1 - 2  
Olomouc - Mladá Boleslav 3 - 1  
Pardubice - Trinec 2 - 4  
Sparta Praha - Karlovy Vary 3 - 3  
Zlín - Chomutov 2 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Herlev Eagles (2.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Brassó (2.m.) 7 - 1  
FTC - Vienna Capitals 2 (2.m.) 4 - 1  
Újpest - Fehérvári Titánok (2.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Kiekko-Vantaa 2 - 3  
IPK - RoKi 5 - 1  
Kokkolan Hermes - LeKi 6 - 2  
SaPKo - KeuPa 2 - 2  
TUTO - Jokipojat 4 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Kalpa 4 - 1  
Jukurit - Turku PS 2 - 2  
JYP - Tappara 2 - 2  
Kookoo - Ässät 5 - 1  
Lukko - HIFK 1 - 2  
Vaasan Sport - SaiPa 1 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Bordeaux (1.m.) 0 - 0  
Angers - Gap (1.m.) 1 - 4  
Grenoble - Nice (1.m.) 5 - 1  
Rouen - Chamonix-Morzine (1.m.) 12 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Avangard Omszk (3.m.) 1 - 4  
Dinamo Moszkva - Jokerit (3.m.) 2 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Metallurg Magnyitogorszk (3.m.) 5 - 1  
Szocsi - Lokomotív Jaroszlavl (3.m.) 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Vancouver 5 - 2  
Boston - Tampa Bay 4 - 1  
Columbus - Philadelphia 3 - 3  
Las Vegas - Florida 5 - 5  
Los Angeles - Dallas 3 - 3  
NY Islanders - Toronto 6 - 1  
Ottawa - Edmonton 2 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Kaufbeuren 0 - 3  
Bietigheim/Bissingen - Bayreuth 6 - 3  
Frankfurt Löwen - Deggendorf 5 - 4  
Heilbronn - Dresden 3 - 3  
Lausitzer Füchse - Crimmitschau 3 - 4  
Ravensburg - Kassel 3 - 1  
Tölzer Löwen - Freiburg 7 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Mannheim 2 - 6  
Bremerhaven - Nürnberg 4 - 2  
Düsseldorf - Krefeld 1 - 2  
Eisbären Berlin - Köln 5 - 4  
Iserlohn - Ingolstadt 1 - 2  
Schwenningen - München 5 - 3  
Straubing - Wolfsburg 5 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Villach 2 - 1  
Linz - Znojmo 3 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Salzburg 2 - 3  
Graz - Vienna Capitals 3 - 4  
Klagenfurt - Südtirol Bolzano 5 - 2  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten - Langenthal (4.m.) 0 - 6  
Thurgau - Ajoie (4.m.) 4 - 1  
Visp - Olten (4.m.) 1 - 4  
Zug 2 - Chaux-de-Fonds (4.m.) 1 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Davos 5 - 2  
Bern - Zürich Lions 5 - 4  
Biel - Lausanne 4 - 2  
Fribourg - Servette 2 - 3  
Lugano - Zug 5 - 3  
Rapperswil - Langnau Tigers 5 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - AIK 1 - 4  
MODO - Björklöven 4 - 1  
Södertälje - Oskarshamn 2 - 1  
Tingsryd - Leksand 0 - 4  
Vita Hasten - Pantern Malmö 0 - 3  
Västeras - Karlskrona 4 - 0  
Västervik - Almtuna 3 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mora - Färjestad 3 - 0  
Jégkorong (Szlovák 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Michalovce (3.m.) 2 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - MAC (1.m.) 1 - 3  
Nove Zamky - Detva (1.m.) 4 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Hanti-Manszijszk - Szarjarka Karaganda (2.m.) 1 - 1  
Lada Toljatti - Szokol Krasznojarszk (2.m.) 1 - 4  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Chengdu (2.m.) 5 - 4  
Rubin Tyumeny - Rjazany (2.m.) 1 - 0  
SZKA-Neva - Juzsnij Ural Orszk (2.m.) 4 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Dinamo Szentpétervár (2.m.) 2 - 2  
Zauralje Kurgan - Himik Voszkreszenszk (2.m.) 0 - 0  
Zvezda Csehov - Metallurg Novokuznyeck (2.m.) 3 - 2  
Kerékpár (Abu Dhabi Tour, 6. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - Dan. Martin 0 - 1  
Abu Dhabi Tour 2019 - 6. szakasz    
B. Mollema - W. Kelderman 0 - 1  
D. Formolo - T. Dumoulin 0 - 1  
D. Ulissi - M. Schachmann 0 - 1  
M. Kwiatkowski - G. Moscon 1 - 0  
P. Roglic - E. Buchmann 1 - 0  
T. Gallopin - B. Lambrecht 0 - 1  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Basic-Fit Brussels 89 - 80  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Pinheiros 68 - 75  
BC Brasilia - Joinville/AABJ 98 - 90  
Corinthians Paulista - Mogi das Cruzes 90 - 79  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Jeonju KCC Egis 76 - 92  
Ulsan Mobis Phoebus - Goyang 81 - 69  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Bucheon KEB 75 - 67  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Real Madrid 77 - 70  
Buducnost Podgorica - Bayern München 75 - 89  
Olympiakosz - CSZKA Moszkva 81 - 97  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Orleans 56 - 79  
Chartres - Roanne 66 - 67  
Denain - Poitiers 78 - 80  
Lille - Evreux 94 - 83  
Nancy - Caen 67 - 53  
Paris BC - Blois 84 - 82  
Quimper - St-Chamond 63 - 82  
Rouen - Gries-Oberhoffen 98 - 87  
Vichy-Clermont - Nantes 85 - 77  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Le Portel 91 - 73  
Fos-sur-Mer - Chalon sur Saone 76 - 73  
Gravelines - Antibes 88 - 71  
Paris Levallois - Reims 83 - 78  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Phoenix Fuelmasters 80 - 94  
Columbian Dyip - Blackwater Elite 100 - 106  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou - Qingdao 119 - 109  
Jiangsu Dragons - Jilin 117 - 90  
Zhejiang Chouzhou - Shanghai Sharks 131 - 101  
Kosárlabda (Kínai bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Kylins - Jiangsu Phoenix (2.m.) 75 - 75, h.u. 90 - 83  
Guangdong - Beijing Great Wall (2.m.) 96 - 82  
Kosárlabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Diósgyőr 72 - 51  
ZTE - Szekszárd 64 - 74  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Jászberény 67 - 72  
Szeged - Pécs 78 - 86  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Utah 104 - 111  
Houston - Miami 121 - 118  
Indiana - Minnesota 122 - 115  
New York - Cleveland 118 - 125  
Oklahoma City - Philadelphia 104 - 108  
Orlando - Golden State 103 - 96  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Nürnberg 95 - 97  
Hanau - Tübingen 81 - 81, h.u. 85 - 90  
Paderborn - Hagen 71 - 83  
Schalke - Hamburg 79 - 79, h.u. 99 - 90  
Trier - Kirchheim 84 - 77  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Jena 103 - 78  
Mitteldeutscher - Crailsheim 82 - 87  
Kosárlabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - GEAS San Giovanni 56 - 58  
Eirene Ragusa - Vigarano 83 - 68  
Famila Schio - Lucca 62 - 52  
URVenezia-SanMartino di Lupari(Helyszín:SanMartino di Lupar) 55 - 49  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekatyerinburg - Dinamo Kurszk 74 - 79  
MBA Moszkva - Dinamo Novoszibirszk 71 - 69  
Szpartak Moszkva - Inventa Kurszk 62 - 85  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caceres - Valladolid 66 - 74  
Melilla - Lleida 83 - 72  
Palencia - Leyma Coruna 81 - 81, h.u. 93 - 84  
Real Canoe - Oviedo 59 - 70  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - Zenit Szentpétervár 74 - 74, h.u. 85 - 83  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EH Aalborg - Skanderborg 23 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning-Ikast - Podravka Koprivnica 34 - 26  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Chartres 31 - 36  
Dijon - Vernon St-Marcel 25 - 22  
Limoges - Cherbourg Manche 34 - 24  
Saran - Nancy 30 - 33  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Valur 26 - 26  
Selfoss - FH 26 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Chrobry Glogow 21 - 28  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - TUSEM Essen 32 - 33  
Dormagen - Coburg 21 - 27  
Rhein Vikings Neuss - Lübeck-Schwartau 27 - 33  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Teucro 44 - 23  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Gossau 32 - 25  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Pancevo - Spartak Vojput 25 - 21  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Kanada 0 - 1  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Spanyolország 3 - 0  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Norvégia 1 - 3  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Svédország 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds - West Bromwich 4 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Almagro - Agropecuario Argentino 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Argentinos Juniors 2 - 3  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigre - Estudiantes Buenos Aires 0 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Adelaide Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - Mouscron-Peruwelz 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vereja - Cserno More Várna 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
The Strongest - Nacional Potosi 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventude - America MG 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Dortmund 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Magdeburg 1 - 0  
Holstein Kiel - Union Berlin 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallescher FC - Uerdingen 4 - 0  
Labdarúgás (Ciprus Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Koreai NDK 1 - 4  
Finnország - Csehország 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprus Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Olaszország 0 - 3  
Thaiföld - Mexikó 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprus Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Belgium 0 - 0  
Szlovákia - Nigéria 3 - 4  
Labdarúgás (CONCACAF BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Herediano 4 - 0  
Dep. Toluca - Kansas City 0 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabira Montero - Macara Ambato 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Zlín 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Hobro 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maritzburg Utd. - AmaZulu 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Seongnam 2 - 1  
Jeonbuk - Daegu 1 - 1  
Ulsan - Suwon Bluewings 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Dibba Al-Fujairah 2 - 1  
Al-Fujairah - Al-Sharjah 0 - 1  
Al-Jazeera (UAE) - Ajman 3 - 0  
Emirates Ras Al-Khaimah - Al-Wasl 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Clermont 0 - 3  
Auxerre - Troyes 0 - 2  
Chateauroux - Brest 2 - 2  
Grenoble - Red Star 93 2 - 0  
Niort - Beziers 0 - 0  
Sochaux - Nancy 0 - 4  
Valenciennes - AC Ajaccio 4 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Boulogne 2 - 1  
Chambly - Bourg-Peronnas 3 - 0  
Cholet - Lyon Duchere 2 - 1  
Dunkerque - Quevilly Rouen 0 - 0  
L'Entente Sannois - Laval 1 - 2  
Marignane - Jeanne D'Arc de Drancy 2 - 1  
Pau - Tours 0 - 2  
Villefranche sur Saone - Concarneau 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Montpellier    
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saburtalo Tbiliszi - Dinamo Batumi 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Den Bosch 2 - 2  
Almere City - FC Eindhoven 2 - 0  
Cambuur - Oss 0 - 0  
Dordrecht - Nijmegen 2 - 2  
Go Ahead Eagles - Maastricht 2 - 0  
Helmond - PSV 2 0 - 2  
Roda - Twente 1 - 1  
Sparta Rotterdam - RKC Waalwijk 2 - 1  
Utrecht 2 - Telstar 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - ADO Den Haag 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rijeka - Istra 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Churchill Brothers - Chennai City 3 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala Blasters - Northeast Utd. 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Masjed Soleyman - Nassaji Mazandaran 2 - 2  
Paykan - Padideh Mashhad 0 - 0  
Sepidrood Rasht - Esteghlal K. 1 - 2  
Tractor Tabriz - Sepahan 2 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Hapoel Petah Tikva 1 - 2  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Rishon Lezion 1 - 1  
Hapoel Marmorek - Hapoel Iksal 4 - 2  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Ramat Hasharon 1 - 1  
Sektzia Nes Tziona - Beitar TA Ramla 2 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Frontale - Kashima A. 1 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Jubilo Iwata 0 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Umm-Salal 1 - 0  
Al-Sailiya - Al-Arabi (QAT) 2 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Independiente SF 0 - 0  
Millonarios - Union Magdalena 4 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Tianjin Quanjian 3 - 0  
Shandong Luneng - Beijing Renhe 1 - 0  
Shanghai Shenhua - Shanghai SIPG 0 - 4  
Wuhan Zall - Beijing Guoan 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakow Czestochowa - Chrobry Glogow 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Miedz Legnica 2 - 0  
Piast Gliwice - Slask Wroclaw 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Libertad Asuncion 1 - 0  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Selangor - Johor DT 2 - 4  
Terengganu - Perak 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Internazionale 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foggia - Cosenza 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orenburg - Anzsi Mahacskala 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Wacker Innsbruck Amatőr 0 - 0  
Horn - Austria Wien Amatőr 2 - 1  
Kapfenberg - FAC Wien 0 - 1  
Vorwärts Steyr - Liefering 2 - 2  
WSG Wattens - Ried 0 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Boavista 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Concordia Chiajna 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - Falkirk 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rayo Vallecano - Girona 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Servette 3 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Ittihad (KSA) 1 - 1  
Al-Hilal (KSA) - Al-Faisaly 2 - 1  
Al-Raed - Al-Qadisiyah 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macsva Sabacs - Rad Belgrád 0 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suphanburi - Buriram Utd. 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Giresunspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Ankaragücü 2 - 4  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hai Phong - Nam Dinh 2 - 1  
Hoang Anh Gia Lai - Ho Chi Minh FC 1 - 2  
Saigon FC - Sanna Khanh Hoa 2 - 1  
Viettel Hanoi - Thanh Hoa 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caernarfon - Connah's Quay 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larne - Coleraine 3 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Limerick 2 - 0  
Shelbourne - Cabinteely 2 - 3  
Wexford Youths - Galway 0 - 4  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Derry City 0 - 0  
Finn Harps - Sligo 1 - 2  
Shamrock Rovers - Dundalk 0 - 0  
UC Dublin - St. Patrick's 1 - 1  
Waterford FC - Bohemians 0 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Gloucester 28 - 24  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Hull KR 32 - 16  
Leeds Rhinos - Wakefield 18 - 35  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Bloemfontein Cheetahs 19 - 7  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Rebels - Dunedin Highlanders 24 - 19  
Wellington Hurricanes - Canberra Brumbies 43 - 13  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caramuru - Renata Campinas 3 - 2  
Itapetininga - Corinthians-Guarulhos 3 - 1  
Sesi SP - Sesc RJ 3 - 1  
Taubate Funvic - Ribeirao Preto 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Ansan Rush&Cash 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Suwon Hyundai 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arago de Sete - Montpellier 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Bedzin 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Radomka Radom 2 - 3  
Impel Wroclaw - Chemik Police 1 - 3  
MKS Kalisz - Pila 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giesen - VCO Berlin 3 - 0  
Snooker (Indian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hicks - E. Sharav 4 - 2  
Ant. Hamilton - Zhao Xintong 4 - 2  
C. Steadman - Sco. Donaldson 1 - 4  
C. Wakelin - S. Murphy 4 - 2  
J. Cahill - E. Slessor 4 - 2  
J. Higgins - H. Vafaei Ayouri 4 - 3  
L. Brecel - A. Higginson (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
L. Simmonds - Lyu Haotian 3 - 4  
Li Hang - J. Perry (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. Selt - J. Swail 4 - 0  
Mark Davis - Yuan Sijun 4 - 2  
O. Lines - S. Vahedi 4 - 3  
P. Ebdon - S. Craigie 1 - 4  
S. Bingham - J. Astley (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
T. Un-Nooh - G. Dott (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Yan Bingtao - Lu Ning 0 - 4  
Strandfoci (Klubcsapat vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Szpartak Moszkva (Helyszín: Moszkva) 3 - 6  
Sporting CP - Flamengo 3 - 6  
Strandfoci (Klubcsapat vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Levante 9 - 5  
Lokomotív Moszkva - Braga 6 - 7  
Strandröplabda (Visakhapatnam Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grabovskyy S / Wheelan C - Sdebel A / Ilewicz P 2 - 0  
Naresh T / Krishnam Raju - Goldschmidt G / Williams 0 - 2  
Strandröplabda (Visakhapatnam Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aljoe T / Fuchs M - Pata M / Toko S 0 - 2  
Dias C / Fernandez S S - Ng S / Chong E 0 - 2  
Nourse A / Nourse N - Sittig S / Pierangeli L 2 - 0  
Strauss N / Strauss T - Ishitsubo S / Shiba A 2 - 1  
Yogeshwari P / Jenifer G - Filina E / Zazhigina E 0 - 2  
Sífutás (vb, 4x10 km váltó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Oroszország 1 - 0  
Németország - Svájc 1 - 0  
Svédország - Olaszország 1 - 0  
vb, 4x10 km váltó 2019    
vb, 4x10 km váltó 2019 - Top 3    
Síugrás (vb, normálsánc)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kubacki - S. Kraft 1 - 0  
Dan. Huber - R. Freitag 0 - 1  
E. Klimov - M. Hayböck 0 - 1  
K. Peier - S. Leyhe 0 - 1  
M. Eisenbichler - K. Geiger 1 - 0  
P. Zyla - T. Zajc 1 - 0  
Ryo. Kobayashi - K. Stoch 0 - 1  
vb, normálsánc 2019    
vb, normálsánc 2019 - Top 3    
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - A. Zverev 0 - 2  
J. Isner - J. Millman 2 - 1  
M. McDonald - C. Norrie 0 - 2  
N. Kyrgios - S. Wawrinka 2 - 1  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Krajicek A / Sitak A 0 - 2  
Lindstedt R / Tiafoe F - Granollers M / Mektic N 0 - 2  
Lopez F / Lopez M - Gonzalez S / Qureshi A 2 - 1  
Zverev A / Zverev M - Bryan B / Bryan M 2 - 1  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vekic - J. Konta 2 - 0  
S. Kenin - V. Azarenka 2 - 1  
Saisai Zheng - B.V. Andreescu 0 - 2  
Yafan Wang - D. Vekic 2 - 1  
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fichman S / Sanchez M - Jakupovic D / Khromacheva 2 - 1  
Krawczyk D / Olmos G - Pigossi L / Wang Y 2 - 0  
Maria T / Mchale C - Lister C / Voracova R 0 - 2  
Tenisz (Dubai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - R. Federer 0 - 2  
S. Tsitsipas - G. Monfils 2 - 1  
Tenisz (Dubai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mclachlan B / Struff J-L - Nedunchezhiyan J / Raja P 2 - 1  
Ram R / Salisbury J - Rojer J-J / Tecau H 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - A. Bolt 2 - 0  
Dan. Evans - Jas. Jung 2 - 0  
K. Edmund - Y. Maden 2 - 1  
S. Caruso - L.G.M. Harris 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolt A / Verbeek S - Aragone J / Giron M 0 - 2  
King D / Reese H - Reid M / Smith J-P 2 - 1  
Majchrzak K / Zopp J - Reid M / Smith J-P 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Gibbs - J. Brady 0 - 2  
Qiang Wang - Kri. Pliskova 2 - 0  
V. Golubic - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
Z. Diyas - F. di Lorenzo 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lapko V / Minella M - Carter H / Shibahara E 2 - 0  
Lapko V / Minella M - Townsend T / Wickmayer Y 0 - 2  
Townsend T / Wickmayer Y - Hibino/Kalashnikova 2 - 0  
Tenisz (Jokohama, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duck Hee Lee - Soon Woo Kwon 0 - 2  
G. Mager - O. Otte 0 - 2  
Tsung-Hua Yang - And. Harris 0 - 2  
Yui. Sugita - D. Sela 2 - 1  
Tenisz (Jokohama, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Echargui M / Mansouri S - Gakhov I / Pavlioutchenkov A 2 - 0  
Fruttero J-P / Perez Sanz - Ratiwatana / Ratiwatana 0 - 2  
Matsui T / Uesugi K - Chung Y / Kwon S W 1 - 2  
Purcell M / Saville L - Imai S / Saraiva B 2 - 0  
Tenisz (Pau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - M. Janvier 2 - 0  
G. Barrere - R. Safiullin 2 - 0  
Q. Halys - S. Darcis 0 - 2  
S. Ofner - N. Gombos 0 - 2  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - H. Dellien 2 - 0  
F. Auger Alliassime - L. Djere 1 - 2  
L. Mayer - C. Garin 1 - 2  
M. Trungelliti - G. Pella 0 - 2  
Tenisz (Sao Paulo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Zeballos H - Delbonis F / Gonzalez M 0 - 2  
Delbonis F / Gonzalez M - Jebavy R / Molteni A 2 - 0  
Tollaslabda (German Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H-K. Vittinghus - Joo Ven Soong 2 - 1  
K. Wangcharoen - Ken. Nishimoto 0 - 2  
Ken. Momota - K. Tsuneyama 2 - 0  
Zii Jia Lee - Tien Chen Chou 0 - 2  
Tollaslabda (German Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia A / Soh W Y - Goh S F / Izzuddin N 0 - 2  
Isara B / Jongjit M - He J / Tan Q 2 - 0  
Kamura T / Sonoda K - Kim W H / Seo S J 2 - 0  
Ong Y S / Teo E Y - Endo H / Watanabe Y 0 - 2  
Tollaslabda (German Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jin Wei Goh - Beiwen Zhang 2 - 1  
Noz. Okuhara - A. Ohori 2 - 0  
R. Intanon - Jia Min Yeo 2 - 0  
Say. Takahashi - Aka. Yamaguchi 0 - 2  
Tollaslabda (German Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Kim H R - Matsutomo Mi/ Takahashi A 1 - 2  
Fukushima Y / Hirota S - Chen Q / Jia Y F 2 - 0  
Polii G / Rahayu A - Du Y / Li Y H 0 - 2  
Stoeva G / Stoeva S - Matsumoto Ma / Nagahara W 1 - 2  
Tollaslabda (German Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goh S H / Lai S J - Jiting H / Yue D 2 - 0  
Higashino A / Watanabe Y - Piek S / Tabeling R 1 - 2  
Seo S J / Chae Y - Puavaranukroh/Taerattanac 2 - 1  
Wang C L / Cheng C Y - Faizal H / Widjaja G E 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Primorac Kotor 13 - 8  

 

2019.02.28.
Bandy (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Sandviken (4.m.) 2 - 5  
Vanersborg - Västeräs (4.m.) 2 - 6  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - R. Cross 1 - 7  
L. Humphries - G. Price 6 - 6  
M. Suljovic - P. Wright 7 - 4  
M. van Gerwen - J. Wade 3 - 7  
Mic. Smith - R. van Barneveld 7 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Falun 2 - 12  
Storvreta - Växjö 5 - 3  
Futsal (Spanyol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Palma Futsal 3 - 2  
Murcia - Levante (Helyszín: Levante-csarnok) 4 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Eagles - San Antonio 6 - 0  
Hartford - Hershey 1 - 4  
Texas Stars - Milwaukee 4 - 2  
Utica - Rochester 1 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Fassa 5 - 5  
Salzburg 2 - Renon/Ritten 3 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Brassó (1.m.) 3 - 0  
FTC - Vienna Capitals 2 (1.m.) 2 - 0  
Újpest - Fehérvári Titánok (1.m.) 4 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lida - Gomel 1 - 1  
Nyeman Grodno - Metallurg Zslobin 3 - 1  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Traktor Cseljabinszk (2.m.) 4 - 2  
Barisz Asztana - Torp. Nyizsnyij Novgorod (2.m.) 4 - 4  
CSZKA Moszkva - Vityaz Podolszk (2.m.) 6 - 2  
SZKA Szentpétervár - Szpartak Moszkva (2.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Stoczniowiec Gdansk (5.m.) 1 - 2  
Podhale Nowy Targ - Nesta Torun (5.m.) 4 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Chicago 3 - 4  
Colorado - Vancouver 2 - 2  
New Jersey - Calgary 1 - 2  
NY Rangers - Tampa Bay 3 - 3  
Toronto - Edmonton 6 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Manglerud 4 - 2  
Lillehammer - Stjernen 5 - 2  
Sparta Sarpsborg - Storhamar 1 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Skelleftea 3 - 3  
Djurgarden - Lulea 1 - 3  
Frölunda - Örebro 4 - 1  
Linköping - Växjö 2 - 4  
Malmö - HV 71 4 - 3  
Rögle - Timra 2 - 5  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Hanti-Manszijszk - Szarjarka Karaganda (1.m.) 2 - 3  
Lada Toljatti - Szokol Krasznojarszk (1.m.) 2 - 0  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Chengdu (1.m.) 2 - 1  
Rubin Tyumeny - Rjazany (1.m.) 2 - 2  
SZKA-Neva - Juzsnij Ural Orszk (1.m.) 3 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Dinamo Szentpétervár (1.m.) 2 - 1  
Zauralje Kurgan - Himik Voszkreszenszk (1.m.) 1 - 0  
Zvezda Csehov - Metallurg Novokuznyeck (1.m.) 0 - 0  
Jégkorong (Ázsia Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - Nippon Cranes (3.m.) 3 - 4  
Szahalin - Anyang (3.m.) 1 - 0  
Kerékpár (Abu Dhabi Tour, 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abu Dhabi Tour 2019 - 5. szakasz    
C. Ewan - M. Walscheid 0 - 1  
F. Gaviria - E. Viviani 0 - 1  
K. Halvorsen - P. Bauhauss 0 - 1  
M. Cavendish - S. Dumoulin 0 - 1  
M. Kittel - Sam Bennett 1 - 0  
P. Roglic - T. Dumoulin 1 - 0  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Sydney Kings (1.m.) 95 - 73  
Perth - Brisbane (1.m.) 89 - 59  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paulistano - Vasco da Gama 109 - 65  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Changwon Sakers 84 - 92  
Wonju Dongbu - Busan Sonicboom 81 - 86  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Yongin Blue Minx 78 - 67  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Zalgiris Kaunas 80 - 73  
Fenerbahce - Anadolu Efes 84 - 66  
Gran Canaria - Panathinaikosz 80 - 99  
Himki Moszkva - Olimpia Milano 88 - 90  
Maccabi TA - Darussafaka 77 - 58  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Cibona Zagreb 79 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Hapoel Eilat 75 - 93  
Ironi Ness Ziona - Hapoel TA 85 - 89  
Maccabi Ashdod - Hapoel Gilboa Galil 79 - 80  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Shanxi 91 - 100  
Beijing Dragons - Tianjin 125 - 126  
Liaoning - Shenzhen 111 - 100  
Shandong - Zhejiang Guangsha 113 - 104  
Xinjiang - Beijing Ducks 109 - 96  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Ostrow Wielkopolski 83 - 76  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Lietkabelis 80 - 97  
Kosárlabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Sopron 55 - 69  
NKE-Csata - Szekszárd 54 - 84  
PEAC-Pécs - Diósgyőr 81 - 87  
ZTE - BEAC 76 - 63  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Minnesota 118 - 118, h.u. 131 - 123  
Boston - Portland 92 - 97  
Brooklyn - Washington 116 - 125  
Charlotte - Houston 113 - 118  
Dallas - Indiana 110 - 101  
LA Lakers - New Orleans 125 - 119  
Memphis - Chicago 107 - 109  
Miami - Golden State 126 - 125  
Sacramento - Milwaukee 126 - 126, h.u. 140 - 141  
San Antonio - Detroit 105 - 93  
Utah - LA Clippers 111 - 105  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 87 - 116  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novi Pazar - Mladost Zemun 92 - 67  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Sporting CP 26 - 27  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lovosice - Zubri 26 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Nyköbing F. 23 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - Dunkerque 27 - 25  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grotta - Fram 18 - 24  
IR - KA Akureyri 25 - 24  
Stjarnan - Haukar 28 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - R-N. Löwen Kronau 23 - 23  
Füchse Berlin - Bietigheim-Metterzimmern 30 - 26  
Melsungen - Kiel 25 - 29  
Minden - Burgdorf-Hannover 29 - 32  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZGAU-Szaratov - SZKIF Krasznodar 27 - 23  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobrogea Constanta - Suceava 29 - 19  
Potaissa Turda - CSM Bukarest 19 - 19  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sinfin - Ciudad Encantada 21 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Schaffhausen 35 - 28  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Potosi - Bolivar La Paz 2 - 2  
Sport Boys Warnes - San Jose de Oruro 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Cuiaba 3 - 0  
Tombense - Botafogo PB 2 - 2  
URT MG - Vila Nova 2 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Alianza San Salvador 1 - 0  
New York RB - Atl. Pantoja 3 - 0  
Santos Laguna - CD Marathón 5 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Club - Corinthians 1 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vendsyssel - Bröndby 0 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Ain 2 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gouna - Petrojet 2 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rovaniemi PS - KPV Kokkola 0 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Lamia 0 - 1  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Willem II - AZ Alkmaar 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gokulam Kerala - Aizawl 1 - 3  
Mohun Bagan - Indian Arrows 1 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Chennaiyin 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Esteghlal T. 1 - 3  
Pars Jonoubi Jam - Saipa Karaj 0 - 0  
Persepolis - Sanat Naft Abadan 1 - 0  
Zob Ahan - Machine Sazi Tabriz 0 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Ahli (QAT) 6 - 0  
Al-Sadd - Qatar SC 8 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Atl. Bucaramanga 0 - 0  
Junior de Barranquilla - Envigado 0 - 0  
Rionegro Aguilas - Independiente Medellin 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Defensor Montevideo 0 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moghreb Tetouan - Olympique de Safi 0 - 0  
Mouloudia Oujda - Wydad Casablanca 2 - 3  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Atl. San Luis 2 - 1  
Juarez - Leon 0 - 0  
UNAM Pumas - Zacatepec 3 - 0  
Veracruz - Mineros de Zacatecas 2 - 1  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Japán 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Guarani Asuncion 1 - 1  
Olimpia Asuncion - Dep. Capiata 3 - 0  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Univ. Craiova 1948 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Betis 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Kriens 2 - 1  
Thun - Lugano 3 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shabab (KSA) - Al-Nassr 0 - 1  
Al-Taawon - Al-Ittifaq (KSA) 4 - 1  
Ohud Medina - Al-Fateh 0 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasimpasa - Akhisar 1 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szerbia - U19Szlovénia 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Dél-Korea 0 - 5  
Ausztrália - Új-Zéland 2 - 0  
Franciaország - Németország 0 - 1  
Horvátország - Szlovénia 0 - 0  
Wales - Írország 0 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford - St. Helens 4 - 26  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maringa - Sao Judas 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Suwon Kepco 3 - 1  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Pénzügyőr 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Narbonne 3 - 1  
Snooker (Indian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hicks - Li Yuan 4 - 2  
A. Ursenbacher - G. Dott (4 nyert frame-ig)    
C. Steadman - Zhang Yong 4 - 3  
C. Wakelin - S. Carrington 4 - 3  
D. Kadian - A. Higginson (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
D.B. Gilbert - E. Slessor (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
H. Vafaei Ayouri - D. Dale 4 - 3  
J. Higgins - Dua. Jones (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
J. Swail - J. Lisowski (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
Jim. Robertson - Sco. Donaldson (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
L. Brecel - I. Burns (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
L. Simmonds - Mei Xiwen 4 - 0  
L. Walker - S. Murphy (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
P. Ebdon - B. Woollaston (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
P.S. Davison - Mark Davis 0 - 4  
R. McLeod - Ant. Hamilton 2 - 4  
S. Baird - Zhao Xintong (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
T. Un-Nooh - M. Holt (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Yuan Sijun - R.T. Chuan Leong 4 - 1  
Zhou Yuelong - Lyu Haotian 3 - 4  
Strandfoci (Klubcsapat vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - BATE Boriszov 6 - 3  
Szpartak Moszkva - Sporting CP 4 - 3  
Strandfoci (Klubcsapat vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Levante 4 - 1  
Lokomotív Moszkva - Catania 6 - 6  
Strandröplabda (Visakhapatnam Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dybfest H E / Loevli R O - Rosager M / Brinck J S 0 - 2  
Goldschmidt G / Williams - Chaitanya P K / Rajesh K 2 - 0  
Sífutás (vb, 4x5 km váltó, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Oroszország 0 - 1  
Finnország - USA 0 - 1  
Norvégia - Svédország 0 - 1  
Svédország - Oroszország 1 - 0  
USA - Németország 0 - 1  
vb, 4x5 km váltó, női 2019    
vb, 4x5 km váltó, női 2019 - Top 3    
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - F. Lopez    
C. Norrie - D.S. Schwartzman 2 - 1  
D. Ferrer - A. Zverev 0 - 2  
F. Tiafoe - M. McDonald 1 - 2  
R. Nadal - N. Kyrgios 1 - 2  
S. Wawrinka - S. Johnson 2 - 0  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Qureshi A - Kubot L / Melo M 2 - 0  
Granollers M / Mektic N - Isner J / Querrey S    
Krajicek A / Sitak A - Gojowczyk P / Krawietz K 2 - 0  
Millman J / Skupski N - Bryan B / Bryan M 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haddad Maia - Yafan Wang 0 - 2  
B.V. Andreescu - M. Buzarnescu 2 - 0  
S. Kenin - K. Boulter    
T. Maria - V. Azarenka 0 - 2  
V. Flink - J. Konta 0 - 2  
Yafan Wang - M. Puig    
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bara I M / Buzarnescu M - Maria T / Mchale C 1 - 2  
Konta J / Siegemund L - Azarenka V / Zheng S 1 - 2  
Krawczyk D / Olmos G - Bonaventure Y / Christian K 2 - 0  
Tenisz (Dubai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - N. Basilashvili 2 - 1  
Fucsovics M. - R. Federer 0 - 2  
G. Monfils - R. Berankis 2 - 1  
H. Hurkacz - S. Tsitsipas 1 - 2  
Tenisz (Dubai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nedunchezhiyan J / Raja P - Kohlschreiber P / Verdasco F 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - E. Donskoy 2 - 1  
A. Rublev - P. Polansky 2 - 0  
Dan. Evans - S. Giraldo 2 - 0  
Don. Young - L.G.M. Harris 0 - 2  
Jas. Jung - F. Krajinovic 2 - 0  
K. Edmund - L. Rosol 2 - 0  
K. Majchrzak - Y. Maden 0 - 2  
M. Redlicki - S. Caruso 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone J / Giron M - Istomin D / Krstin P 2 - 1  
Eubanks C / Kwiatkowski T - Bemelmans R / Maden Y 2 - 1  
Eubanks C / Kwiatkowski T - King D / Reese H 1 - 2  
Kecmanovic M / Koepfer D - Harris L G M / Roelofse R 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McNally - V. Golubic 0 - 2  
F. di Lorenzo - T. Bacsinszky 2 - 1  
J. Brady - A. Riske 2 - 0  
J. Pegula - S. Sorribes Tormo 0 - 2  
K. Kanepi - Z. Diyas 0 - 2  
Kri. Pliskova - K. Ahn 2 - 0  
N. Gibbs - T. Townsend 2 - 0  
Qiang Wang - Claire Liu 2 - 0  
Xinyun Han - Z. Diyas 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carter H / Shibahara E - Danilovic O / Kichenok N 2 - 1  
Danilina A / Neel I - Gibbs N / Muhammad A 1 - 2  
Han X / Hon P - Pliskova K / Rodina E 1 - 2  
Stollár F / Watson H - Danilina A / Neel I 1 - 2  
Tenisz (Jokohama, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - D. Sela 0 - 2  
Gas. Elias - And. Harris 1 - 2  
Go Soeda - G. Mager 1 - 2  
J. Rodionov - Tsung-Hua Yang 0 - 2  
M. Purcell - O. Otte 1 - 2  
Soon Woo Kwon - M. Moraing 2 - 0  
Tat. Ito - Duck Hee Lee 1 - 2  
Yui. Sugita - F. Peliwo 2 - 0  
Tenisz (Pau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - J. Choinski 2 - 0  
G. Barrere - M. Ymer 2 - 0  
M. Janvier - L. Miedler 2 - 0  
Q. Halys - T. Kamke 2 - 0  
R. Safiullin - N. Kuhn 2 - 0  
S. Darcis - M. Bourgue 2 - 1  
S. Ofner - T. Lamasine 2 - 1  
Z. Kolar - N. Gombos 1 - 2  
Tenisz (Pau, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonzi B / Halys Q - Musialek A / Perchicot M 1 - 2  
Clayton S / Shamasdin A - Margaroli L / Vavassori A 2 - 1  
Granollers G / Miedler L - Arends/Weissborn 1 - 2  
Siljestrom A / Walkow S - Begemann A / Junaid R 2 - 1  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Auger Alliassime - A. Ramos-Vinolas 2 - 0  
H. Dellien - J.I. Londero 2 - 0  
J. Sousa - C. Ruud 0 - 2  
L. Djere - M. Jaziri 2 - 1  
M. Trungelliti - T. Seyboth Wild 2 - 0  
Tollaslabda (German Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheuk Yiu Lee - Tien Chen Chou 1 - 2  
Dan Lin - H-K. Vittinghus 1 - 2  
Joo Ven Soong - Chia Hung Lu 2 - 1  
K. Tsuneyama - Junpeng Zhao 2 - 0  
Ken. Momota - B. Leverdez 2 - 1  
M. Zilberman - K. Wangcharoen 0 - 2  
T. Sitthikom - Ken. Nishimoto 0 - 2  
Zii Jia Lee - Ng Ka Long Angus 2 - 1  
Tollaslabda (German Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goh S F / Izzuddin N - Han C / Zhou H 2 - 1  
He J / Tan Q - Ivanov V / Sozonov I 2 - 1  
Isara B / Jongjit M - Lee Y / Wang C L 2 - 0  
Kamura T / Sonoda K - Ko S H / Shin B C 2 - 1  
Lamsfuss M / Seidel M E - Ong Y S / Teo E Y 0 - 2  
Liu C / Zhang N - Kim W H / Seo S J 1 - 2  
Maas J / Tabeling R - Chia A / Soh W Y 0 - 2  
Yao C L / Han Y P - Endo H / Watanabe Y 0 - 2  
Tollaslabda (German Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - Yvonne Li 2 - 0  
B. Ongbumrungpan - Beiwen Zhang 0 - 2  
F. Fitriani - Say. Takahashi 1 - 2  
Jin Wei Goh - Ga Eun Kim 2 - 1  
Ngan Yi Cheung - Aka. Yamaguchi 0 - 2  
Noz. Okuhara - M. Blichfeldt 2 - 1  
R. Hartawan - Jia Min Yeo 0 - 2  
R. Intanon - Nit. Jindapol 2 - 0  
Tollaslabda (German Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Wenjing D / Xueying F 2 - 0  
Chow M K / Lee M Y - Baek H N / Kim H R 1 - 2  
Du Y / Li Y H - Piek S / Seinen C 2 - 0  
Fukushima Y / Hirota S - Istarani N K M / Pradipta 2 - 0  
Ng T Y / Yuen S Y - Matsumoto Ma / Nagahara W 0 - 2  
Ng W Y / Yeung Ng T - Stoeva G / Stoeva S 1 - 2  
Polii G / Rahayu A - Li W / Zheng Y 2 - 0  
Supajirakul/Taerattanach. - Matsutomo Mi/ Takahashi A    
Tollaslabda (German Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alimov R / Davletova A - Goh S H / Lai S J    
Dimova E / Dremin E - Wang C L / Cheng C Y 1 - 2  
Faizal H / Widjaja G E - Ahmad T / Kandow W O 2 - 0  
Higashino A / Watanabe Y - Mikkelsen M / Surrow M 2 - 0  
Piek S / Tabeling R - Kaneko Y / Matsumoto M 2 - 0  
Prasetya A E / Islami M G - Seo S J / Chae Y 0 - 2  
Rivaldy R / Mentari P H - Puavaranukroh/Taerattanac 0 - 2  
Északi összetett (vb, egyéni (normálsánc/10km))
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F-J. Rehrl - M. Seidl 1 - 0  
F. Riessle - J. Rydzek 0 - 1  
J. Graabak - B. Gruber 0 - 1  
J.M. Riiber - E. Frenzel 1 - 0  
J.M. Riiber - F. Riessle 1 - 0  
V. Geiger - A. Watabe 0 - 1  
V. Geiger - I. Herola 0 - 1  
vb, egyéni (normálsánc/10km) 2019    
vb, egyéni (normálsánc/10km) 2019- Top 3    

 

2019.02.27.
Bandy (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikkelin Kampparit - JPS (3.m.) 5 - 5  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - SZKA Nyeftjanyik 2 - 4  
Dinamo Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 2  
Kuzbassz Kemerovo - Zorkij Krasznogorszk 12 - 4  
Murman Murmanszk - Bajkal Irkutszk 2 - 5  
Szibszelmas Novoszibirszk - Vodnyik Arhangelszk 6 - 2  
Ural Trubnyik - Sztroitel Sziktivkar 9 - 4  
Volga Uljanovszk - Rogyina Kirov 5 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Sirius 5 - 5  
Höllviken - Pixbo Wallenstam 5 - 10  
Kalmarsund - Örebro 6 - 3  
Lindas Hovas - Mullsjö 5 - 8  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Ceska Lipa 11 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Syracuse 0 - 4  
Chicago Wolves - Rockford 1 - 0  
Colorado Eagles - San Antonio 5 - 3  
San Jose Barracuda - Iowa 5 - 3  
Toronto Marlies - Manitoba 2 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Asiago 0 - 6  
Gherdeina/Gröden - Kitzbühel 1 - 5  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Glasgow 5 - 2  
Fife - Belfast 1 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Trinec 2 - 3  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Gyergyói HK (2.m.) 1 - 0  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - KeuPa 5 - 2  
Kiekko-Vantaa - Koovee 1 - 3  
LeKi - TUTO 2 - 4  
RoKi - SaPKo 6 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Kookoo 3 - 4  
Kärpät - Hämeenlinna 3 - 2  
SaiPa - Ilves 2 - 3  
Tappara - Vaasan Sport 2 - 4  
Turku PS - Lahti Pelicans 3 - 6  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Barsz Kazany (2.m.) 6 - 3  
Jokerit - Dinamo Moszkva (2.m.) 2 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - Szocsi (2.m.) 3 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Szalavat Julajev Ufa (2.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Unia Oswiecim (5.m.) 0 - 3  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zemgale/LLU - Kurbads Riga 5 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Florida 3 - 3  
Boston - San Jose 4 - 1  
Carolina - Los Angeles 6 - 1  
Columbus - Pittsburgh 2 - 5  
Detroit - Montreal 1 - 8  
Las Vegas - Dallas 4 - 1  
NY Islanders - Calgary 1 - 3  
Philadelphia - Buffalo 5 - 2  
St. Louis - Nashville 2 - 0  
Washington - Ottawa 7 - 2  
Winnipeg - Minnesota 2 - 3  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Thurgau (3.m.) 3 - 2  
Chaux-de-Fonds - Zug 2 (3.m.) 2 - 2  
Langenthal - Kloten (3.m.) 3 - 2  
Olten - Visp (3.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Karlskrona 2 - 2  
Björklöven - Tingsryd 1 - 1  
Leksand - AIK 2 - 4  
MODO - Södertälje 1 - 4  
Pantern Malmö - Karlskoga 0 - 3  
Västeras - Vita Hasten 4 - 1  
Västervik - Oskarshamn 2 - 2  
Kerékpár (Abu Dhabi Tour, 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - M. Kwiatkowski 1 - 0  
Abu Dhabi Tour 2019 - 4. szakasz    
C. Ewan - E. Viviani 1 - 0  
D. Ulissi - R. Faria da Costa 1 - 0  
G. Izaguirre Insausti - T. Gallopin 0 - 1  
P. Bevin - Sim. Clarke 1 - 0  
P. Roglic - Dan. Martin 1 - 0  
R.J. van Rensburg - S. Dumoulin 1 - 0  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Basic-Fit Brussels 84 - 68  
Liege - Leuven 83 - 84  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Joinville/AABJ 88 - 77  
Sao Jose dos Campos - Vasco da Gama 82 - 68  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovanka MB - KP Brno 62 - 82  
Trutnov - Ostrava 89 - 77  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Asan Woori Wibee 75 - 94  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Columbian Dyip 85 - 86  
NorthPort Batang Pier - Phoenix Fuelmasters 96 - 98  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Maccabi Rishon 85 - 81  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Beer Sheva 89 - 79  
Kosárlabda (Kínai bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Kylins - Jiangsu Phoenix (1.m.) 76 - 66  
Guangdong - Beijing Great Wall (1.m.) 88 - 77  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Siedlce 90 - 54  
Polkowice - Gdynia 61 - 52  
Torun - Lublin 79 - 75  
Widzew Lodz - Gdansk 72 - 78  
Wisla Krakkó - Gorzow 84 - 81  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Oklahoma City 121 - 112  
New York - Orlando 108 - 103  
Toronto - Boston 118 - 95  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Telekom Bonn - Bremerhaven 108 - 75  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OKK Belgrád - Vojvodina 95 - 78  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Olimpija Ljubljana 65 - 70  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma Permszkij Kraj - Asztana 80 - 85  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ogre - Latvijas Univ. 62 - 67  
Tartu Ulikool - Rapla 85 - 76  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Nantes 29 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Skjern 29 - 28  
Sönderjyske - GOG 33 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Holstebro 37 - 26  
Odense - Aarhus Utd. 24 - 27  
Viborg - Ringköbing 30 - 22  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Pontault-Combault 28 - 18  
Istres - Pays d'Aix 25 - 24  
St. Raphael - Montpellier 24 - 32  
Toulouse - Cesson 36 - 26  
Tremblay - Paris SG 23 - 34  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Chambray Touraine 33 - 32  
Bourg de Peage - Nantes 21 - 24  
Brest - Fleury Loiret 42 - 31  
Dijon - Issy Paris 28 - 28  
Toulon - Nice 23 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Gornik Zabrze 29 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mezőkövesd - Balatonfüred 20 - 32  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Győr 31 - 35  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Haslum 30 - 28  
Falk Horten - Baekkelaget 28 - 28  
Naerbö - Bodö 32 - 30  
Runar Sandefjord - Halden 39 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Byasen 20 - 28  
Kristiansand - Molde 33 - 19  
Skrim Kongsberg - Gjerpen 19 - 32  
Storhamar - Oppsal 22 - 23  
Tertnes Bergen - Raelingen 31 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buxtehude - Thüringer HC 27 - 33  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Néva Szentpétervár 28 - 25  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avanca - Fafe 32 - 24  
Benfica - Porto 25 - 27  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Fagaras 31 - 26  
Buzau - SM Dedeman Bacau 27 - 23  
Steaua Bukarest - Politehnica Timisoara 24 - 22  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corona Brassó - Magura Cisnadiei 29 - 26  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar Pro Skopje - RK Zagreb 28 - 26  
Zeleznicar Nis - Metalurg Skopje 27 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Logrono La Rioja - Huesca 34 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Morvedre - Malaga 30 - 37  
Rocasa Gran Canaria - Zuazo Barakaldo 32 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Ystad IF 27 - 20  
Hammarby - Skövde 25 - 27  
HIF Karlskrona - AIK 25 - 23  
IFK Ystad - Lugi 20 - 20  
Kristianstad - Sävehof 32 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Önnereds 28 - 31  
Sävehof - VästerasIrsta 24 - 24  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ormoz - Celje 31 - 29  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Izland 0 - 0  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Hollandia 2 - 0  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Dánia 2 - 1  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Svájc 4 - 1  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ES Setif - USM Annaba 4 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Juv. Unida Gualeguaychu 3 - 0  
Rosario Central - Sol de Mayo 2 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - Destroyers Santa Cruz 3 - 3  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Cearense - Atlético GO 0 - 4  
Foz do Iguacu - Ceara 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - 1. FC Köln 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Unterhaching 4 - 1  
Labdarúgás (Ciprus Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Finnország 2 - 2  
Koreai NDK - Csehország 4 - 2  
Labdarúgás (Ciprus Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Olaszország 0 - 5  
Thaiföld - Magyarország 4 - 0  
Labdarúgás (Ciprus Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Szlovákia 3 - 0  
Nigéria - Ausztria 1 - 4  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - AEK Larnaka 1 - 1  
Ermisz Aradippou - AEL Limasszol 2 - 3  
Karmiotissza Polemidion - Apollon Limasszol 1 - 5  
Paralimni - Pafosz 1 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Deportivo Guastatoya 2 - 1  
Tigres - Dep. Saprissa 5 - 1  
Toronto FC - Atl. Independiente 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Antofagasta 0 - 0  
Monagas Maturin - Royal Pari Santa Cruz 2 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Esbjerg 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - Cape Town City 3 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nasr (UAE) - Al-Ittihad (UAE) 1 - 1  
Al-Wahda - Bani Yas 4 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Caen 3 - 1  
Rennes - Orleans 2 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Ergotelisz Iraklio 4 - 1  
PAOK - Panioniosz 2 - 1  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Ajax 0 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamshedpur - Bengaluru 5 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Kfar Qasem 1 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Maccabi Netanya 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Kharaitiyat - Al-Gharafa 3 - 0  
Al-Shahaniya - Al-Rayyan 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Jaguares de Cordoba 1 - 1  
Boyaca Patriotas - Once Caldas 1 - 0  
Cucuta Deportivo - Atl. Huila 2 - 0  
Dep. Pasto - Dep. La Equidad 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigry Suwalki - Odra Opole 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Lechia Gdansk 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Melgar 2 - 1  
Palestino - Talleres Cordoba 2 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andráshida - Soroksár 0 - 1  
Budaörs - Kaposvár (Ki jut tovább?)    
Honvéd - Tiszakécske 1 - 1  
Kaposvár - Budaörs 0 - 0  
Vidi - Taksony 3 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAR Rabat - Raja Casablanca 2 - 1  
Olympique de Khouribga - Hassania Agadir 0 - 0  
RSB Berkane - CRA de Hoceima 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Pachuca 5 - 2  
Dorados de Sinaloa - Atlas de Guadalajara 0 - 0  
Monarcas Morelia - Puebla 1 - 1  
Tijuana - Alebrijes de Oaxaca 1 - 1  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Anglia 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spezia - Livorno 3 - 0  
Venezia - Perugia 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Atalanta 3 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate Asuncion - General Diaz 3 - 2  
Sp. Luqueno - Sol de America 3 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Bournemouth 5 - 1  
Chelsea - Tottenham 2 - 0  
Crystal Palace - Manchester Utd. 1 - 3  
Liverpool - Watford 5 - 0  
Manchester City - West Ham 1 - 0  
Southampton - Fulham 2 - 0  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunarea Calarasi - Astra Giurgiu 1 - 2  
Sepsi OSK - CFR Cluj 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Hamilton 0 - 2  
Hearts - Celtic 1 - 2  
Kilmarnock - Motherwell    
Rangers - Dundee 4 - 0  
St. Johnstone - Hibernian 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Barcelona 0 - 3  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sion - Basel 2 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göztepe Izmír - Yeni Malatyaspor 1 - 0  
Hatayspor - Galatasaray 4 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Montevideo - Montevideo Wanderers 1 - 4  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - United Frankfurt 3 - 1  
Zenit Kazany - Halkbank Ankara 3 - 0  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Kedzierzyn-Kozle 3 - 2  
Karlovarsko - Modena 0 - 3  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Chaumont 1 - 3  
Zenit Szentpétervár - Friedrichshafen 3 - 0  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Berlin RV 3 - 0  
Noliko Maaseik - Trefl Gdansk 0 - 3  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Arkas Izmir 3 - 1  
Tours - Dinamo Moszkva 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balneario Camboriu - Sesi Bauru 1 - 3  
Curitiba - Barueri 0 - 3  
Sao Caetano - Pinheiros 3 - 2  
Sesc RJ - Minas 2 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Poitevin Poitiers 3 - 0  
Monza - Sporting CP 2 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIT Gorica - Aydin Bld. Spor 2 - 3  
Le Cannet - Monza 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Daejeon KGC 3 - 0  
Hwaseong IBK - Incheon Heungkuk 2 - 3  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Kazincbarcika 1 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai - Beijing (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potsdam - Dresden 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Jaroszlavl 3 - 1  
Snooker (Indian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carty - J. Perry (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
B. Woollaston - S. Shrikrishna (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
D. Dale - A. Padhy 4 - 2  
E. Sharav - M. Georgiou 4 - 3  
F. O'Brien - O. Lines (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
G. Wilson - J. Astley 1 - 4  
H. Akbar - Li Hang    
J. Higgins - A. Hugill (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
J. Lisowski - H. Jain (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Lu Ning - L. Highfield 4 - 1  
M. Selt - T. Ford 4 - 2  
M. White - J. Cahill (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
R. Hull - S. Vahedi 3 - 4  
S. Bingham - P. Lines (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
S. Craigie - Liang Wenbo (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
S. Murphy - L. Vatnani (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Yan Bingtao - G. Greene (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
Zhou Yuelong - L. Rawat 4 - 1  
Strandfoci (Klubcsapat vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Sporting CP 4 - 4  
Szpartak Moszkva - Flamengo 2 - 1  
Strandfoci (Klubcsapat vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Catania 5 - 5  
Levante - Lokomotív Moszkva (Helyszín: Moszkva) 6 - 4  
Sífutás (vb, 15 km)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bessmertnykh - And. Larkov 1 - 0  
A. Poltoranin - S. Röthe    
C. Halfvarsson - Emil Iversen 0 - 1  
D. Cologna - F. de Fabiani 1 - 0  
D. Tönseth - M.J. Sundby 0 - 1  
Dan. Rickardsson - J. Burman 0 - 1  
I. Niskanen - A. Bolshunov 1 - 0  
J.H. Klaebo - S. Ustiugov    
vb, 15 km 2019    
vb, 15 km 2019 - Top 3    
Síugrás (vb, normálsánc, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Vogt - J. Seifriedsberger 1 - 0  
Mar. Lundby - K. Althaus 1 - 0  
R. Straub - D. Iraschko 0 - 1  
Sara Takanashi - J. Seyfarth 0 - 1  
U. Bogataj - N. Kriznar 0 - 1  
vb, normálsánc, női 2019    
vb, normálsánc, női 2019 - Top 3    
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - N. Jarry 2 - 0  
A. Popyrin - A. Zverev 0 - 2  
D. Lajovic - F. Lopez 1 - 2  
J. Isner - S. Querrey 2 - 0  
M. McDonald - E. Nava 2 - 0  
N. Kyrgios - A. Seppi 2 - 0  
P. Gojowczyk - J. Millman 0 - 2  
R. Nadal - M. Zverev 2 - 0  
S. Querrey - T.H. Fritz    
T. Sandgren - D. Ferrer 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murray J / Soares B - Lindstedt R / Tiafoe F 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - V. Flink    
Babos T. - D. Jakupovic 2 - 1  
D. Vekic - C. McHale 2 - 0  
J.B. Teichmann - B.V. Andreescu 0 - 2  
L. Siegemund - J. Konta 0 - 2  
S. Kenin - R. Peterson    
S. Stephens - B. Haddad Maia 0 - 2  
Saisai Zheng - Babos T. 2 - 1  
Saisai Zheng - R. Zarazua 2 - 1  
V. Azarenka - D.R. Collins 2 - 0  
Y. Bonaventure - C. McHale 1 - 2  
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fichman S / Sanchez M - Rodriguez V / Sanchez Pal 2 - 0  
Kania P / Sizikova Y - Jakupovic D / Khromacheva 0 - 2  
Tenisz (Dubai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - T. Berdych 2 - 1  
D. Kudla - R. Berankis 0 - 2  
E. Gerasimov - S. Tsitsipas 0 - 2  
F. Verdasco - R. Federer 1 - 2  
G. Monfils - M. Baghdatis 2 - 0  
J-L. Struff - Fucsovics M. 0 - 2  
K. Nishikori - H. Hurkacz 1 - 2  
R. Bautista-Agut - N. Basilashvili 1 - 2  
Tenisz (Dubai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Pavic M - Mclachlan B / Struff J-L 0 - 2  
Paes L / Paire B - Ram R / Salisbury J 0 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Basilashvili N / Ebden M 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chr. Eubanks - L.G.M. Harris 1 - 2  
D. Istomin - Dan. Evans 0 - 2  
E. Escobedo - Y. Maden 0 - 2  
J. Brooksby - U. Blanch 1 - 2  
J.C. Aragone - F. Krajinovic 1 - 2  
K. Edmund - T. Robredo 2 - 0  
M. Kecmanovic - K. Majchrzak 0 - 2  
R. Albot - U. Blanch    
S. Caruso - L. Lacko 2 - 1  
S. Giraldo - J. Donaldson 2 - 1  
Yos. Watanuki - L. Rosol 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donskoy E / Rublev A - Lacko L / Polansky P    
Galloway R / Lammons N - Bolt A / Verbeek S 1 - 2  
Harris L G M / Roelofse R - Krueger M / Withrow J 2 - 0  
Jung J / King E - Reid M / Smith J-P 0 - 2  
Martinez L / Rosol L - King D / Reese H 0 - 2  
Pasha N / Young D - Kecmanovic M / Koepfer D 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Claire Liu - M. Minella 2 - 1  
E. Rodina - N. Gibbs 0 - 2  
J. Loeb - V. Golubic 0 - 2  
J. Pegula - Asia Muhammad 2 - 0  
K. Ahn - S. Cirstea 2 - 1  
Lin Zhu - F. di Lorenzo 1 - 2  
Qiang Wang - N. Vikhlyantseva 2 - 1  
V. Lapko - C. McNally 0 - 2  
V. Lepchenko - S. Sorribes Tormo 0 - 2  
Y. Wickmayer - A. Riske 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cirstea S / Sorribes Torm - Han X / Hon P 1 - 2  
Errani S / Jurak D - Gibbs N / Muhammad A 0 - 2  
Marand S / Osuigwe W - Lapko V / Minella M 1 - 2  
Townsend T / Wickmayer Y - Bacsinszky T / Gleason Q 2 - 0  
Tenisz (Jokohama, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chun Hsin Tseng - G. Mager 0 - 2  
Duck Hee Lee - E. Couacaud 2 - 0  
Go Soeda - Cheong-Eui Kim 2 - 0  
I. Gakhov - F. Peliwo 0 - 2  
J. Rodionov - D. Perez Sanz 2 - 1  
Tat. Ito - M. Echargui 2 - 0  
Tsung-Hua Yang - P. Cachin 2 - 0  
V. Troicki - M. Purcell 0 - 2  
Yan Bai - O. Otte 0 - 2  
Tenisz (Jokohama, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chung Y / Kwon S W - Wang J / Yang T-H 2 - 1  
Fruttero J-P / Perez Sanz - Cachin P / Moriya H    
Fukuda M / Imamura M - Echargui M / Mansouri S 0 - 2  
Imai S / Saraiva B - Oliveira G / Uchida K 2 - 0  
Purcell M / Saville L - Clezar G / Elias G 2 - 0  
Tenisz (Pau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - J. Barranco Cosano 2 - 0  
A. de Greef - S. Darcis 0 - 2  
B. Zapata Miralles - T. Kamke 0 - 2  
F. Horansky - R. Safiullin 0 - 2  
J. Clarke - M. Janvier    
L. Miedler - L. Giustino 2 - 1  
M. Bourgue - S. Bolelli 2 - 0  
Q. Halys - A. Vavassori 2 - 0  
S. Ofner - L. Grigelis 2 - 0  
T. Griekspoor - Z. Kolar 1 - 2  
T. Lamasine - S. Napolitano 2 - 0  
Tenisz (Pau, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brands D / Brown D - Musialek A / Perchicot M 0 - 2  
Martin F / Vasilevski A - Clayton S / Shamasdin A 1 - 2  
Muller A / Serdarusic N - Arends/Weissborn 0 - 2  
Siljestrom A / Walkow S - Heller P / Safiullin R 2 - 0  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - L. Djere 1 - 2  
C. Garin - J.A. Munar Clar 2 - 1  
C. Ruud - T. Monteiro 2 - 0  
L. Mayer - L. Sonego 2 - 1  
P. Cuevas - F. Auger Alliassime 1 - 2  
R. Carballes Baena - G. Pella 0 - 2  
Tenisz (Sao Paulo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo M / Cerretani J - Bellucci T / Dutra Silva R 1 - 2  
Gille S / Vliegen J - Bambridge L / O'Mara J 0 - 2  
Jebavy R / Molteni A - Marterer M / Mies A 2 - 0  
Tollaslabda (German Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - Wing Ki Vincent Wong 2 - 1  
Cheuk Yiu Lee - Kaz. Sakai 2 - 0  
Chia Hung Lu - V. Svendsen 2 - 1  
Dan Lin - Guangzu Lu 2 - 0  
Junpeng Zhao - T.J. Popov 2 - 1  
K. Phetpradab - Joo Ven Soong 0 - 2  
K. Tsuneyama - A. Jayaram 2 - 0  
Ken. Momota - Tzu Wei Wang 2 - 0  
M. Caljouw - Zii Jia Lee 1 - 2  
R. Messerschmidt - M. Zilberman 0 - 2  
S. Avihingsanon - Ng Ka Long Angus 0 - 2  
Sub. Dey - K. Wangcharoen 0 - 2  
T. Rouxel - T. Sitthikom 0 - 2  
T. Saensomboonsuk - H-K. Vittinghus 0 - 2  
Y. de Oliveira - Ken. Nishimoto 0 - 2  
Zeqi Zhou - Tien Chen Chou 0 - 2  
Tollaslabda (German Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugaard D / Sogaard F - Goh S F / Izzuddin N 0 - 2  
He J / Tan Q - Isriyanate T / Namdash K 2 - 0  
Huang K / Wang Z - Endo H / Watanabe Y 0 - 2  
Inoue T / Kaneko Y - Isara B / Jongjit M 0 - 2  
Ivanov V / Sozonov I - Ho-Shue J A / Yakura N 2 - 0  
Kamura T / Sonoda K - Apisuk I / Viriyangkura T 2 - 0  
Kim W H / Seo S J - Arends J / Jille R 2 - 0  
Kittinupong K / Dechapol - Han C / Zhou H 0 - 2  
Ko S H / Shin B C - Gutama S K / Putra F W 2 - 0  
Liu C / Zhang N - Hoki T / Kobayashi Y 2 - 1  
Ong Y S / Teo E Y - Liao M C / Su C H 2 - 1  
Ren X / Xuanyi O - Lee Y / Wang C L 0 - 2  
Yao C L / Han Y P - Bay-Smidt M / Moelhede L 2 - 0  
Tollaslabda (German Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - A. Demirbag 2 - 0  
F. Fitriani - Pui Yin Yip 2 - 0  
G. Mariska - R. Hartawan 1 - 2  
Ga Eun Kim - Yue Han 2 - 1  
Hyo Min Kim - Nit. Jindapol 0 - 2  
Joy Xuan Deng - M. Blichfeldt 1 - 2  
Michelle Li - A. Ohori 0 - 2  
Ngan Yi Cheung - N. Yigit 2 - 0  
Noz. Okuhara - L. Kjaersfeldt 2 - 0  
P. Chochuwong - Say. Takahashi 0 - 2  
R. Intanon - Xiaoxin Chen    
S.S.Y. Cheah - Jia Min Yeo 0 - 2  
Xuerui Li - Aka. Yamaguchi 0 - 2  
Yanyan Cai - Beiwen Zhang 0 - 2  
Yiman Zhang - Jin Wei Goh 1 - 2  
Yvonne Li - L.A. Mainaky 2 - 0  
Tollaslabda (German Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Kim H R - Tanaka S / Yonemoto K 2 - 0  
Boje A / Soby R - Istarani N K M / Pradipta 0 - 2  
Chow M K / Lee M Y - Jakkampudi M / Ram P S 2 - 0  
Efler L / Herttrich I - Stoeva G / Stoeva S 0 - 2  
Fukushima Y / Hirota S - Haris D D / Kusumah T O 2 - 0  
Kim S Y / Kong H Y - Matsutomo Mi/ Takahashi A 1 - 2  
Ng T Y / Yuen S Y - Chang C H / Yang C T 2 - 1  
Ng W Y / Yeung Ng T - Goliszewski J / Kaepplein 2 - 0  
Piek S / Seinen C - Karlsson E / Magnusson J 2 - 1  
Polii G / Rahayu A - Hsu Y C / Hu L F 2 - 0  
Supajirakul/Taerattanach. - Hoo V / Yap C W 2 - 0  
Wenjing D / Xueying F - Bolotova E / Davletova A 2 - 1  
Tollaslabda (German Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang K-C / Lee C C - Seo S J / Chae Y 0 - 2  
Faizal H / Widjaja G E - Jille R / Van Der Aar I 2 - 0  
Jordan P / Oktavianti M D - Piek S / Tabeling R 0 - 2  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Barceloneta 14 - 8  
Eger - Recco 7 - 16  
FTC - Crvena zvezda 17 - 9  
Steaua Bukarest - Dinamo Moszkva 11 - 14  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zagreb - Jug Dubrovnik 5 - 11  
Spandau Berlin - Sport Management 8 - 13  
Waspo Hannover - Szolnok 9 - 13  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ortigia - Marseille 4 - 10  
OSC - Jadran Herceg Novi 12 - 13  

 

2019.02.26.
Bandy (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veitera Lappeenranta - Akilles Porvoo (3.m.) 12 - 2  
Bandy (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edsbyn - Bollnäs (3.m.) 5 - 1  
Villa Lidköping - Motala (3.m.) 5 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - LaSB 16 - 6  
Turku PS - Happee Jyväskylä 5 - 8  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Greaker 1 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Linköping 5 - 6  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Interobal Plzen - Svarog Teplice 4 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tucson - Bakersfield 1 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesenice - Milano 7 - 0  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Slavia Trebic 3 - 0  
Kadan - Frydek Mistek 3 - 6  
Kladno - Litomerice 4 - 4  
Motor Ceske Budejovice - Vsetin 3 - 4  
Prostejov - Poruba 2 - 3  
Slavia Praha - Jihlava 3 - 3  
Zubr Prerov - Benatky nad Jizerou 7 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Karlovy Vary 1 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herlev Eagles - Odense (1.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Gyergyói HK (1.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Sahtar Szoligorszk 2 - 7  
Lida - Metallurg Zslobin 2 - 1  
Nyeman Grodno - Gomel 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Lukko 3 - 6  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglet - Nice 5 - 2  
Bordeaux - Amiens 5 - 2  
Gap - Strasbourg 5 - 2  
Grenoble - Rouen 1 - 2  
Lyon - Chamonix-Morzine 5 - 1  
Mulhouse - Angers 1 - 1  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Traktor Cseljabinszk (1.m.) 3 - 0  
Barisz Asztana - Torp. Nyizsnyij Novgorod(1.m.) 4 - 1  
CSZKA Moszkva - Vityaz Podolszk (1.m.) 4 - 0  
SZKA Szentpétervár - Szpartak Moszkva (1.m.) 0 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Florida 3 - 3  
Nashville - Edmonton 2 - 2  
New Jersey - Montreal 2 - 1  
Tampa Bay - Los Angeles 3 - 3  
Toronto - Buffalo 5 - 3  
Vancouver - Anaheim 4 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Stavanger 1 - 6  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Köln 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Servette 4 - 3  
Biel - Zug 5 - 1  
Fribourg - Lugano 1 - 3  
Lausanne - Ambri 1 - 2  
Rapperswil - Davos 1 - 3  
Zürich Lions - Langnau Tigers 1 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Malmö 4 - 2  
HV 71 - Örebro 1 - 2  
Lulea - Rögle 0 - 0  
Mora - Brynäs 6 - 1  
Skelleftea - Färjestad 1 - 3  
Timra - Linköping 1 - 3  
Växjö - Djurgarden 2 - 0  
Jégkorong (Szlovák 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Michalovce - Martin (2.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Poprad 2 - 5  
Detva - Nitra 1 - 3  
Diósgyőr - MAC 2 - 2  
Kosice - Liptovsky Mikulas 4 - 0  
Nove Zamky - Trencin 0 - 3  
Zvolen - Zilina 8 - 3  
Kerékpár (Abu Dhabi Tour, 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - R. Porte 1 - 0  
Abu Dhabi Tour 2019 - 3. szakasz    
B. Mollema - W. Kelderman 1 - 0  
D. Formolo - E. Buchmann 0 - 1  
D. Gaudu - L. Meintjes 1 - 0  
D. Ulissi - R. Faria da Costa 1 - 0  
Dan. Martin - G. Izaguirre Insausti 1 - 0  
I. Zakarin - T. van Garderen 1 - 0  
M. Kwiatkowski - G. Moscon 1 - 0  
R. Kreuziger - B. Lambrecht 1 - 0  
T. Dumoulin - P. Roglic 0 - 1  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - San Antonio 101 - 85  
Charlotte - Golden State 110 - 121  
Chicago - Milwaukee 106 - 117  
Cleveland - Portland 110 - 123  
Detroit - Indiana 113 - 109  
Houston - Atlanta 119 - 111  
LA Clippers - Dallas 121 - 112  
Memphis - LA Lakers 110 - 105  
Miami - Phoenix 121 - 124  
Minnesota - Sacramento 112 - 105  
New Orleans - Philadelphia 110 - 111  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Novoszibirszk - Inventa Kurszk 69 - 78  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Panama 78 - 61  
Puerto Rico - Uruguay 65 - 61  
USA - Argentína 84 - 83  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Brazília 63 - 71  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lemvig - Holstebro 30 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Esbjerg 22 - 27  
Herning-Ikast - Silkeborg 24 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Kielce 22 - 39  
Wisla Plock - Spojnia Gdynia 36 - 17  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - FTC 39 - 30  
Veszprém - Eger 45 - 31  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Zvezda Zvenyigorod 27 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Bidasoa Irun 24 - 25  
Morrazo Cangas - Barcelona 23 - 42  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Malmö 32 - 29  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Portsmouth 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shrewsbury - Doncaster 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lincoln - Exeter 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Birmingham 1 - 2  
Hull City - Millwall 2 - 1  
QPR - Leeds 1 - 0  
Sheffield Wed. - Brentford 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Chesterfield 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Ferro Carril Oeste 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newell's - San Martin SJ 3 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose de Oruro - The Strongest 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos - River Plate Montevideo 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guayaquil City - Independiente del Valle 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - ENPPI 3 - 1  
Ismaily - El Gaish Talaea 0 - 0  
Wadi Degla - Nogoom El Mostakbal 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Villefranche sur Saone 0 - 0  
Boulogne - Bourg-Peronnas 2 - 0  
Chambly - Tours 3 - 0  
Jeanne D'Arc de Drancy - Rodez Aveyron 0 - 1  
L'Entente Sannois - Quevilly Rouen 1 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Dijon 3 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Atromitosz Periszteri 3 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Afula 1 - 1  
Maccabi TA - Hapoel Bnei Sakhnin 0 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Ajka 1 - 1  
FTC - Kisvárda (Ki jut tovább?)    
Haladás - Mezőkövesd 0 - 1  
Kisvárda - FTC 1 - 1  
Mezőkövesd - Haladás (Ki jut tovább?)    
Paks - Puskás Akadémia 1 - 3  
Puskás Akadémia - Paks (Ki jut tovább?)    
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Foggia 2 - 2  
Benevento - Pescara 2 - 1  
Cosenza - Carpi 1 - 0  
Crotone - Palermo 3 - 0  
Lecce - Hellas Verona 2 - 1  
Padova - Brescia 1 - 1  
Salernitana - Cremonese 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Milan 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Cerro Porteno 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Braga 3 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Everton 0 - 3  
Huddersfield - Wolverhampton 1 - 0  
Leicester - Brighton 2 - 1  
Newcastle - Burnley 2 - 0  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermannstadt - Viitorul Constanta 2 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Raith Rovers 2 - 2  
East Fife - Arbroath 1 - 1  
Stranraer - Stenhousemuir 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Annan 1 - 2  
Elgin - Queens Park 2 - 2  
Peterhead - Cowdenbeath 1 - 0  
Stirling - Clyde 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Inverness CT 1 - 0  
Dunfermline - Partick Thistle 3 - 0  
Greenock Morton - Queen of South 1 - 0  
Ross County - Ayr Utd. 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - GAIS    
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ümraniyespor - Trabzonspor 3 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Ukrajna 0 - 4  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Bala Town 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Cliftonville 2 - 1  
Glentoran - Warrenpoint 3 - 1  
Newry City - Linfield 0 - 1  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marica Plovdiv - Stuttgart 1 - 3  
Vakifbank Istanbul - Beziers 3 - 0  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Dinamo Kazany 3 - 0  
Hämeenlinna - Uralocska Jekatyerinburg 2 - 3  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mincsanka Minszk - Budowlani Lodz 1 - 3  
Novara - Cannes 3 - 0  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - LKS Lodz 3 - 0  
Schwerin - Scandicci 3 - 1  
Röplabda (BL, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Fenerbahce 1 - 3  
Dinamo Moszkva - Chemik Police 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BRB/Brasilia - Fluminense 1 - 3  
Praia - Osasco Nestle 3 - 1  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuzbassz Kemerovo - Galatasaray 3 - 1  
Olympiakosz - Trentino 0 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Busto Arsizio 0 - 3  
Stiinta Bacau - Alba Blaj 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Cheonan Skywalkers 1 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, rájátsz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tianjin - Jiangsu (4.m.) 3 - 2  
Sífutás (vb, 10 km, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebba Andersson - C. Kalla 0 - 1  
Heidi Weng - A.U. Jacobsen 0 - 1  
I.F. Östberg - K. Parmakoski 1 - 0  
K. Parmakoski - C. Kalla 1 - 0  
N. Nepryaeva - Y. Belorukova 1 - 0  
T. Johaug - Ebba Andersson 1 - 0  
T. Stadlober - Fri. Karlsson 0 - 1  
vb, 10 km, női 2019    
vb, 10 km, női 2019 - Top 3    
Síugrás (vb, csapatverseny, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Japán 1 - 0  
Ausztria - Szlovénia 1 - 0  
Japán - Norvégia 0 - 1  
Norvégia - Oroszország 1 - 0  
Németország - Ausztria 1 - 0  
vb, csapatverseny, női 2019    
vb, csapatverseny, női 2019 - Top 3    
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - Y. Nishioka 2 - 1  
F. Gaio - P. Gojowczyk 1 - 2  
F. Tiafoe - Jor. Thompson 2 - 1  
J. Isner - A. Mannarino 2 - 1  
M. Copil - D.S. Schwartzman 1 - 2  
M. Granollers - J. Millman 0 - 2  
Ryan Harrison - S. Wawrinka 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Jarry N / Seppi A 2 - 0  
Lopez F / Lopez M - Daniell M / Koolhof W 2 - 0  
Monroe N / Reyes-Varela M - Zverev A / Zverev M 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haddad Maia - I.M. Bara 2 - 0  
D. Gavrilova - M. Buzarnescu 0 - 2  
D. Vekic - Mis. Doi 2 - 0  
K. Boulter - C. Perrin 2 - 0  
S. Stephens - P. Parmentier 2 - 0  
T. Maria - S. Vögele    
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azarenka V / Zheng S - Guarachi A / Santamaria S 2 - 0  
Bouzkova M / Zarazua R - Pigossi L / Wang Y 0 - 2  
Gavrilova D / Sharma A - Konta J / Siegemund L 0 - 2  
Tenisz (Dubai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - J. Vesely 2 - 1  
B. Coric - M. Kukushkin    
E. Gerasimov - R. Haase 2 - 0  
H. Hurkacz - C. Moutet 2 - 0  
K. Nishikori - B. Paire 2 - 0  
M. Berrettini - D. Kudla 1 - 2  
M. Cilic - G. Monfils 1 - 2  
M. Ebden - S. Tsitsipas 1 - 2  
M. Safwat - M. Baghdatis 1 - 2  
R. Berankis - D. Medvedev 2 - 0  
T. Berdych - A. Bedene    
T. Berdych - I. Ivashka 2 - 1  
Tenisz (Dubai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haase R / Middelkoop M - Kohlschreiber P / Verdasco F 1 - 2  
Inglot D / Skugor F - Mclachlan B / Struff J-L 0 - 2  
Khachanov K / Medvedev D - Ram R / Salisbury J 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Nedunchezhiyan J / Raja P 1 - 2  
Marach O / Pavic M - Dodig I / Dzumhur D 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Melzer J / Zimonjic N 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - P. Krstin 2 - 0  
A. Rublev - J-P. Smith 2 - 0  
Chr. Harrison - P. Polansky 1 - 2  
D. Köpfer - T. Robredo 1 - 2  
Dar. King - K. Majchrzak 0 - 2  
H. Laaksonen - Don. Young 1 - 2  
J. Zopp - E. Donskoy 0 - 2  
Jas. Jung - M. Krueger 2 - 0  
M. Cressy - Dan. Evans 0 - 2  
M. Redlicki - E. Escobedo 0 - 2  
S. Caruso - R. Quiroz 2 - 0  
S. Giraldo - D. Novikov 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiick - S. Errani 2 - 1  
C. McNally - S. Karatantcheva 2 - 1  
E. Shibahara - Claire Liu 0 - 2  
F. di Lorenzo - Nao Hibino 2 - 1  
H. Watson - Xinyun Han 0 - 2  
K. Day - Asia Muhammad 0 - 2  
K. Kanepi - A. Kiick 2 - 0  
Kat. Kozlova - V. Lepchenko 0 - 2  
Kri. Pliskova - O. Danilovic 2 - 1  
M. Brengle - J. Brady 0 - 2  
N. Gibbs - P. Hon 2 - 0  
S. Vickery - T. Townsend 0 - 2  
Stollár F. - J. Loeb 0 - 2  
T. Bacsinszky - K. Mladenovic 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golubic V / Loeb J - Hibino/Kalashnikova 0 - 2  
Pliskova K / Rodina E - Chang S / Mueller A 2 - 0  
Tenisz (Jokohama, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Harris - Hir. Moriya 2 - 0  
B. Rola - Kai. Uchida 2 - 0  
Cheong-Eui Kim - Nao. Kai 2 - 0  
Chun Hsin Tseng - S. Mansouri 2 - 1  
Duck Hee Lee - Zihao Xia 2 - 0  
G. Clezar - Gas. Elias 1 - 2  
Gon. Oliveira - I. Gakhov 0 - 2  
L. Saville - D. Sela 0 - 2  
Shi. Imai - D. Perez Sanz 0 - 2  
Soon Woo Kwon - Mas. Imamura 2 - 0  
Tak Khunn Wang - M. Moraing 0 - 2  
Yui. Sugita - D. Nguyen 2 - 1  
Tenisz (Jokohama, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis B / Rodionov J - Gakhov I / Pavlioutchenkov A 0 - 2  
Gonzales R / Lawson A - Matsui T / Uesugi K 0 - 2  
Hazawa S / Tajima N - Ratiwatana / Ratiwatana 1 - 2  
Tenisz (Pau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bonzi - A. Vavassori 0 - 2  
B. Bonzi - R. Marcora    
C. Taberner - L. Grigelis 1 - 2  
E. Furness - T. Lamasine 0 - 2  
G. Barrere - N. Serdarusic 2 - 1  
G. Jacq - Z. Kolar 0 - 2  
J. Choinski - A. Pavlasek 2 - 0  
M. Torpegaard - M. Ymer 1 - 2  
N. Gombos - S. Stakhovsky 2 - 1  
N. Kuhn - D. Brands 2 - 0  
R. Safiullin - Dus. Brown 2 - 1  
S. Darcis - Ale. Muller 2 - 0  
Tenisz (Pau, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eysseric J / Vega Hernand - Bonzi B / Halys Q 0 - 2  
Furness E / Jacq G - Begemann A / Junaid R 1 - 2  
Gonzalez W / Voljacques H - Margaroli L / Vavassori A    
Pel D / Sancic A - Granollers G / Miedler L 1 - 2  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bagnis - A. Ramos-Vinolas 0 - 2  
L. Sonego - F. Delbonis 2 - 0  
P. Lorenzi - J.I. Londero 0 - 2  
P. Martinez Portero - H. Dellien 0 - 2  
Ped. Sakamoto - J.A. Munar Clar 0 - 2  
T. Seyboth Wild - E. Ymer 2 - 1  
Tenisz (Sao Paulo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Nys H - Arevalo M / Cerretani J 0 - 2  
Bellucci T / Dutra Silva - Mayer L / Sousa J 2 - 1  
Cuevas P / Zeballos H - Demoliner M / Nielsen F 2 - 0  
Jebavy R / Molteni A - Carballes Baena R / Jaziri M 2 - 0  
Marrero D / Oswald P - Delbonis F / Gonzalez M 0 - 2  
Marterer M / Mies A - Ribeiro Marcondes I / Matos R 2 - 1  
Tollaslabda (German Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Kandow W O - Chen T J / Peck Y W 2 - 0  
Arends J / Seinen C - Alimov R / Davletova A 1 - 2  
Choi S / Kim S Y - Wang C L / Cheng C Y 0 - 2  
Higashino A / Watanabe Y - Puangpuapech / Amitrapai 2 - 0  
Hoki T / Nagahara W - Goh S H / Lai S J 0 - 2  
Kaneko Y / Matsumoto M - Gondo K / Kurihara A 2 - 0  
Lamsfuss M / Herttrich I - Puavaranukroh/Taerattanac 0 - 2  
Prasetya A E / Islami M G - Chang T C / Ng W Y 2 - 1  
Ren X / Zhou C - Magee S / Magee C 2 - 0  
Rivaldy R / Mentari P H - Tan K M / Lai P J 2 - 1  
Seidel M E / Linda E - Mikkelsen M / Surrow M 1 - 2  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Olympiakosz 3 - 8  

 

2019.02.25.
Amerikai foci (AAF)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Diego - San Antonio 31 - 11  
Bandy (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandviken - Hammarby (3.m.) 4 - 2  
Västeräs - Vanersborg (3.m.) 4 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - Viikingit Helsinki 4 - 7  
Nokian KrP - Seinäjoki 9 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone Pescara - Napoli 2 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stockton - San Jose Barracuda 4 - 1  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Barsz Kazany (1.m.) 6 - 0  
Jokerit - Dinamo Moszkva (1.m.) 2 - 4  
Lokomotív Jaroszlavl - Szocsi (1.m.) 3 - 3  
Metallurg Magnyitogorszk - Szalavat Julavat Ufa (1.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nesta Torun - Podhale Nowy Targ (4.m.) 1 - 3  
Stoczniowiec Gdansk - GKS Tychy (4.m.) 4 - 8  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogo Riga - HS Riga 6 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Winnipeg 4 - 1  
Minnesota - St. Louis 1 - 1  
Ottawa - Calgary 1 - 2  
Kerékpár (Abu Dhabi Tour, 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kristoff - E. Baska 0 - 1  
Abu Dhabi Tour 2019 - 2. szakasz    
C. Ewan - M. Walscheid 1 - 0  
E. Viviani - Sam Bennett 1 - 0  
J. Mareczko - M. Cavendish 1 - 0  
M. Kittel - F. Gaviria 0 - 1  
M. Sarreau - L. Mezgec 1 - 0  
P. Bauhauss - K. Halvorsen 0 - 1  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Suwon OK Savingbank 79 - 72  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Lyon 64 - 69  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koloszosz Rodosz - Panathinaikosz 78 - 88  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - San Antonio 130 - 118  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Latina 87 - 80  
Trapani - Virtus Roma 87 - 86  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Szpartak Moszkva 77 - 92  
Szpartak Noginszk - MBA Moszkva 49 - 79  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Farmakom - Dynamic Belgrád 68 - 111  
Mladost Zemun - Beovuk Belgrád 95 - 56  
Spartak Subotica - Tamis Pancevo 90 - 87  
Vrsac - Dunav Stari Banovci 68 - 69  
Zlatibor Cajetina - Sloboda Uzice 100 - 79  
Kosárlabda (vb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Lettország 74 - 80  
Spanyolország - Törökország 74 - 58  
Szlovénia - Ukrajna 76 - 76, h.u. 85 - 84  
Kosárlabda (vb-selejtező, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Hollandia 85 - 76  
Litvánia - Olaszország 86 - 73  
Magyarország - Horvátország 84 - 65  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Virgin-szigetek - Chile 64 - 59  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringsted - Nordsjaelland 24 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobrogea Constanta - Ciudad Encantada 34 - 26  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - Selfoss 25 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Permszkije Medvegyi 27 - 24  
UGNTU Ufa - Kausztik Volgográd 34 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Redbergslids - Önnereds 27 - 33  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nottingham - Derby County 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Gimnasia LP 0 - 0  
Defensa Justicia - Boca Juniors 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeptemvri Szófia - Vitosa Bistritsa 0 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Destroyers Santa Cruz - Sport Boys Warnes 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RB Leipzig - Hoffenheim 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uerdingen - Münster 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ.Catolica de Santiago - Dep. Iquique 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Plzen 1 - 2  
Slavia Praha - Slovacko 4 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Vendsyssel 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - Delfin Manta 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Daklyeh - Petrojet 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Niort 4 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - OFI 5 - 1  
Panetolikosz - Giannina 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utrecht 2 - Oss 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Bengal - Aizawl 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Katamon - Hapoel Ramat Gan 0 - 0  
Hapoel Nazareth Illit - Sektzia Nes Tziona 1 - 0  
Hapoel Petah Tikva - Maccabi Ahi Nazareth 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Maccabi Haifa 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Junior de Barranquilla 3 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Zaglebie Lubin 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Youssoufia Berrechid - FUS Rabat 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Dep. Toluca 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pistoiese - Robur Siena 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Sp. Luqueno 0 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Garcilaso - Univ. San Martin 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Chaves 4 - 0  
Marítimo - Sporting CP 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Voluntari 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Real Sociedad 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Öster - FF Malmö 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - GAIS    
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Fenerbahce 3 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Zorya Luganszk 5 - 0  
Sahtar Doneck - Olekszandria 2 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caernarfon - TNS 0 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Shamrock Rovers 1 - 0  
Derry City - Waterford FC 3 - 2  
Dundalk - UC Dublin 2 - 1  
Sligo - Cork City 1 - 2  
St. Patrick's - Finn Harps 0 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Uijeongbu KB Stars 3 - 1  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - Újpest 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - Czarni Radom 1 - 3  
Bydgoszcz - Jastrzebski Wegiel 0 - 3  
Tenisz (Acapulco, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Lopez Villasenor - S. Johnson 0 - 2  
Tenisz (Acapulco, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Puig - M. Sakkari 2 - 1  
Yafan Wang - M. Bouzkova 2 - 0  
Tenisz (Acapulco, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lister C / Voracova R - Babos/Jani 2 - 0  
Tenisz (Acapulco-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - A.S. Sanchez 2 - 0  
C. Perrin - V. Rodriguez 2 - 1  
Y. Bonaventure - M. Trevisan 2 - 1  
Tenisz (Acapulco-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - A. Popyrin    
Emi. Gomez - F. Gaio 1 - 2  
G. Garcia-Lopez - M. Granollers 1 - 2  
Ryan Harrison - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
Tenisz (Acapulco-selejtező,férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gojowczyk P / Krawietz K - Hach Verdugo H / Pavic A 2 - 0  
Tenisz (Dubai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - Fucsovics M. 0 - 2  
M. Raonic - J-L. Struff 1 - 2  
N. Basilashvili - K. Khachanov 2 - 0  
P. Kohlschreiber - R. Federer 1 - 2  
R. Bautista-Agut - R. Ramanathan 2 - 0  
T. Fabbiano - F. Verdasco 1 - 2  
Tenisz (Dubai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basilashvili N / Ebden M - Klaasen R / Venus M 2 - 1  
Paes L / Paire B - Bopanna R / Sharan D 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - J. Zopp 0 - 2  
B. Nakashima - J.C. Aragone 0 - 2  
Chr. Harrison - T. Smyczek 2 - 1  
J-P. Smith - N. Rubin 2 - 1  
M. Giron - Chr. Eubanks 0 - 2  
N. Milojevic - M. Krueger 0 - 2  
P. Krstin - R. Bemelmans 2 - 0  
T-S. Kwiatkowski - Don. Young 1 - 2  
Z. Khan - Yos. Watanuki 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Ferro - Y. Wickmayer 1 - 2  
K. Volynets - J. Brady 0 - 2  
Lau. Davis - N. Vikhlyantseva 1 - 2  
O. Danilovic - C. Dolehide 2 - 1  
S. Vickery - J. Glushko 2 - 0  
T. Bacsinszky - C. Gauff 2 - 1  
W. Osuigwe - K. Ahn 1 - 2  
Tenisz (Jokohama, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Harris - Yo Han Sung 2 - 0  
B. Ellis - D. Nguyen 1 - 2  
Di Wu - Gas. Elias 1 - 2  
Kai. Uchida - Roy Smith 2 - 0  
L. Saville - Kai. Uesugi 2 - 1  
M. Purcell - Kev. King 2 - 0  
Ren. Tokuda - Mas. Imamura 0 - 2  
Shi. Hazawa - Tak Khunn Wang 0 - 2  
Yan Bai - Mak. Ochi 2 - 1  
Yunseong Chung - Tsung-Hua Yang 0 - 2  
Yus. Takahashi - M. Echargui 1 - 2  
Zhe Li - Nao. Kai    
Tenisz (Pau, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - P. Heller 2 - 0  
E. Karlovskiy - M. Janvier 0 - 2  
J. Barranco Cosano - E. Benchetrit 2 - 1  
J. Choinski - S. Gutierrez-Ferrol 2 - 1  
L. Miedler - C. Ilkel 2 - 0  
M. Bourgue - D. Masur 2 - 0  
M. Torpegaard - M. Vilella Martinez 2 - 0  
M. Viola - N. Serdarusic 0 - 2  
N. Gombos - L. Mitjana 2 - 0  
R. Brancaccio - N. Kuhn 1 - 2  
Tenisz (Pau-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Yevseyev - G. Jacq 0 - 2  
S. Darcis - B. Crepatte 2 - 0  
Tenisz (Sao Paulo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Sousa - C. Garin 0 - 2  
R. Carballes Baena - M. Marterer 2 - 1  
Taro Daniel - M. Trungelliti 1 - 2  
Tenisz (Sao Paulo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dellien H / Pella G - Bambridge L / O'Mara J 0 - 2  
Gille S / Vliegen J - Duran G / Londero J I 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,