Tippmix eredmények - 2019. február 18-24.

2019-02-18
Tippmix eredmények - 2019. február 18-24.
2019.02.24.
Alpesi sí (Kombináció, női, Crans-Montana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kombináció, női, Crans-Montana 2019    
Kombináció, női, Crans-Montana 2019 - Top 3    
M-M. Gagnon - R. Remme 0 - 1  
M. Bassino - Nic. Delago 1 - 0  
R. Mowinckel - R. Siebenhofer 1 - 0  
W. Holdener - F. Brignone 0 - 1  
Alpesi sí (Óriásműlesiklás, Bansko)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Kristoffersen - A. Pinturault 1 - 0  
L. Meillard - T. Fanara 0 - 1  
L.K. Nestvold-Haugen - L. de Aliprandini 1 - 0  
M. Feller - Mat. Olsson 0 - 1  
M. Hirscher - Z. Kranjec 1 - 0  
T. Ford - M. Faivre 1 - 0  
V. Muffat Jeandet - T. Ligety 1 - 0  
Óriásműlesiklás, Bansko 2019    
Óriásműlesiklás, Bansko 2019 - Top 3    
Amerikai foci (AAF)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Legends - Birmingham 12 - 28  
Orlando - Memphis 21 - 17  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Bajkal Irkutszk 2 - 3  
Dinamo Moszkva - SZKA Nyeftjanyik 8 - 6  
Kuzbassz Kemerovo - Vodnyik Arhangelszk 5 - 6  
Murman Murmanszk - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 4  
Rogyina Kirov - Start Nyizsnyij Novgorod 1 - 7  
Szibszelmas Novoszibirszk - Sztroitel Sziktivkar 10 - 4  
Ural Trubnyik - Zorkij Krasznogorszk 5 - 5  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno Bulldogs - Ceska Lipa 7 - 7  
Liberec - Mladá Boleslav 1 - 5  
Pardubice - Otrokovice 2 - 3  
SK Vinohrady - Bohemians Praha 7 - 8  
Sparta Praha - Chodov 2 - 2  
Vitkovice - Stresovice 3 - 2  
Znojmo - Ostrava 5 - 10  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karhut Pori - OLS Oulu 7 - 3  
Steelers Hämeenlinna - Welhot Kuopio 1 - 2  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sveiva - Akerselva 8 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Örebro 10 - 4  
Pixbo Wallenstam - Jönköping 4 - 4  
Sirius - Höllviken 6 - 3  
Växjö - Dalen 7 - 4  
Futsal (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya - Osaka 3 - 2  
Futsal (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berettyóújfalu - Veszprém 2 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novaja Gener. Sziktivkar - Tyumeny 2 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Sporting CP 1 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribera Navarra - Palma Futsal 3 - 2  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Hollandia 4 - 3  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Hollandia 1 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Utica 4 - 1  
Bridgeport - Hershey 5 - 1  
Bridgeport - Springfield 3 - 3  
Charlotte - Lehigh Valley 5 - 2  
Chicago Wolves - Grand Rapids 3 - 2  
Chicago Wolves - Texas Stars 4 - 2  
Cleveland - Milwaukee 5 - 5  
Hartford - Providence 2 - 2  
Hershey - Rockford 2 - 2  
Ontario Reign - Colorado Eagles 2 - 0  
Providence - Hartford 1 - 4  
Rochester - Belleville 3 - 5  
San Diego - San Antonio 5 - 4  
Syracuse - Toronto Marlies 2 - 2  
Tucson - Bakersfield 0 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Rockford 4 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Fife 2 - 3  
Guildford - Glasgow 4 - 2  
Manchester - Sheffield 5 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Mountfield HK 6 - 3  
Litvínov - Brno 3 - 4  
Mladá Boleslav - Chomutov 4 - 1  
Pardubice - Zlín 2 - 4  
Plzen - Olomouc 1 - 2  
Vítkovice - Karlovy Vary 4 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Aalborg 5 - 2  
Herlev Eagles - Rungsted 3 - 2  
Odense - Rödovre 2 - 5  
Sönderjyske - Esbjerg 3 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Gap 2 - 0  
Chamonix-Morzine - Bordeaux 2 - 2  
Nice - Grenoble 3 - 4  
Rouen - Mulhouse 10 - 3  
Strasbourg - Lyon 3 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Jastrzebie (4.m.) 8 - 2  
Unia Oswiecim - GKS Katowice (4.m.) 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Dallas 3 - 4  
Detroit - San Jose 3 - 5  
Edmonton - Anaheim 2 - 1  
Philadelphia - Pittsburgh 3 - 3  
Toronto - Montreal 6 - 3  
Vancouver - NY Islanders 0 - 4  
Washington - NY Rangers 5 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Valerenga 0 - 4  
Stjernen - Ringerike 4 - 4  
Storhamar - Frisk/Asker 4 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crimmitschau - Bayreuth 2 - 6  
Dresden - Freiburg 3 - 6  
Frankfurt Löwen - Bietigheim/Bissingen 4 - 4  
Heilbronn - Bad Nauheim 8 - 3  
Kaufbeuren - Kassel 2 - 1  
Lausitzer Füchse - Ravensburg 4 - 0  
Tölzer Löwen - Deggendorf 3 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Schwenningen 3 - 1  
Iserlohn - Eisbären Berlin 2 - 5  
Krefeld - Straubing 0 - 1  
München - Ingolstadt 3 - 2  
Nürnberg - Mannheim 1 - 4  
Wolfsburg - Bremerhaven 4 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villach - Dornbirn 2 - 1  
Znojmo - Linz 4 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Fehérvár 1 - 4  
Südtirol Bolzano - Klagenfurt 2 - 1  
Vienna Capitals - Graz 8 - 3  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten - Langenthal (2.m.) 0 - 3  
Thurgau - Ajoie (2.m.) 2 - 2  
Visp - Olten (2.m.) 3 - 3  
Zug 2 - Chaux-de-Fonds (2.m.) 2 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Södertälje 4 - 3  
Vita Hasten - Leksand 0 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nove Zamky 3 - 1  
Liptovsky Mikulas - Poprad 5 - 2  
MAC - Detva 4 - 3  
Nitra - Zvolen 4 - 2  
Trencin - Diósgyőr 3 - 0  
Zilina - Kosice 1 - 7  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - CSZK Szamara 3 - 5  
Cselmet Cseljabinszk - Izssztal Izsevszk 2 - 4  
Dinamo Szentpétervár - Metallurg Novokuznyeck 1 - 3  
Gornyak Ucsali - Torosz Nyeftekamszk 2 - 6  
Juzsnij Ural Orszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 0 - 1  
Rjazany - Lada Toljatti 5 - 3  
Rubin Tyumeny - Ermak Angarszk 4 - 1  
Szarov - Barsz Kazany B 1 - 2  
SZKA-Neva - Szokol Krasznojarszk 0 - 2  
Tambov - Dizel Penza 2 - 2  
Zauralje Kurgan - Molot Perm 9 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Szahalin 2 - 1  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teamstore Brno - Slovanka MB 65 - 80  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Incheon S-Birds 75 - 87  
Kosárlabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Svédország 73 - 60  
Kosárlabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Románia 75 - 79  
Kosárlabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Izland 90 - 62  
Kosárlabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Nagy-Britannia 75 - 78  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarbes - Flammes Carolo Ardennes 55 - 63  
Villeneuve d'Ascq Lille - Roche Vendee 75 - 69  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eszperidesz Kallithea - Eleftheria Moszhato 63 - 64  
Iraklisz - Dafni 71 - 74  
Kalyvia Thorikosz - Proteasz Voula 64 - 62  
Sporting Athén - Athinaikosz 77 - 56  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Polkowice 55 - 85  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Phoenix 120 - 112  
Charlotte - Brooklyn 115 - 117  
Chicago - Boston 126 - 116  
Cleveland - Memphis 112 - 107  
Denver - LA Clippers 123 - 96  
Golden State - Houston 112 - 118  
Miami - Detroit 96 - 119  
Milwaukee - Minnesota 140 - 128  
New Orleans - LA Lakers 128 - 115  
Oklahoma City - Sacramento 116 - 119  
Toronto - Orlando 98 - 113  
Utah - Dallas 125 - 109  
Washington - Indiana 112 - 119  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hagen - Artland 64 - 67  
Heidelberg - Ehingen 85 - 81  
Nürnberg - Hanau 94 - 63  
Schalke - Trier 64 - 66  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - Cento 63 - 61  
Forli - Ferrara 68 - 71  
Fortitudo Bologna - Montegranaro 95 - 95, h.u. 105 - 106  
Imola - Cagliari 96 - 72  
Jesi - Treviso 49 - 80  
Mantova - Ravenna 74 - 74, h.u. 88 - 81  
Roseto - GSA Udine 83 - 70  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Casale Monferrato 89 - 70  
Tortona - Cassino 99 - 82  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Broni 72 - 80  
Famila Schio - San Martino di Lupari 67 - 57  
Torino - Empoli 88 - 68  
Vigarano - Eirene Ragusa 70 - 94  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Palencia 68 - 79  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - IDK Gipuzkoa 50 - 60  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - Nitra 63 - 81  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botas Adana - Izmit Bld. Spor 76 - 53  
Galatasaray - Kayserispor 75 - 69  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jordánia - Új-Zéland 86 - 80  
Libanon - Dél-Korea 72 - 84  
Szíria - Kína 59 - 90  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Ausztrália 85 - 74  
Katar - Japán 48 - 96  
Kazahsztán - Fülöp-szigetek 75 - 93  
Kosárlabda (vb-selejtező, Afrika,F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elefántcsontpart - Mali 69 - 49  
Közép-afrikai Köztársaság - Ruanda 77 - 69  
Szenegál - Nigéria 84 - 63  
Kosárlabda (vb-selejtező, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Bulgária 87 - 67  
Franciaország - Csehország 82 - 66  
Oroszország - Finnország 91 - 76  
Kosárlabda (vb-selejtező, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Észtország 77 - 84  
Németország - Görögország 63 - 69  
Szerbia - Izrael 97 - 76  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Venezuela 95 - 55  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Barcelona 28 - 36  
Veszprém - Breszt Meskov 28 - 20  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Paris SG 32 - 36  
Motor Zaporozsje - Skjern 33 - 23  
RK Zagreb - Flensburg 21 - 22  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Odense 24 - 29  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Lovosice 36 - 34  
Nove Veseli - Tatran Litovel 29 - 25  
Plzen - Jicin 36 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Burgdorf-Hannover 28 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - GOG 37 - 23  
Kézilabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Amand - Bourg de Peage 31 - 27  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Olympiakosz 27 - 24  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - IR 31 - 26  
Haukar - Grotta 25 - 21  
KA Akureyri - Stjarnan 28 - 28  
ÍBV - Afturelding 27 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Naerbö 36 - 28  
Haslum - Elverum 27 - 42  
Runar Sandefjord - Fyllingen 33 - 35  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim-Metterzimmern - Ludwigshafen-Friesenheim 27 - 18  
Göppingen - Melsungen 27 - 30  
Lemgo - DHfK Leipzig 24 - 20  
Magdeburg - Stuttgart 37 - 30  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGU-Adjif - Ufa Alisza 26 - 21  
Dinamo Volgográd - Lucs Moszkva 38 - 16  
Sztavropol - Zvezda Zvenyigorod 25 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Focsani 23 - 21  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloria Buzau - Univ. Cluj 27 - 25  
Zalau - Ramnicu Valcea 24 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Sinfin 25 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Amicitia Zürich 31 - 30  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Bern 38 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Skövde 27 - 23  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Obilic Belgrád - Rudar Kostolac 32 - 26  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - Krka Novo Mesto 26 - 27  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luton - Coventry 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angol Liga-kupa 2018/19    
Chelsea - Manchester City 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Atl. Los Andes 1 - 1  
Dep. Moron - Quilmes 1 - 0  
Gimnasia Jujuy - Olimpo Bahia Blanca 1 - 1  
Gimnasia Mendoza - Atl. Platense 0 - 3  
Mitre Santiago del Estero - Brown de Adrogue 0 - 1  
Santamarina Tandil - Guillermo Brown 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Argentinos Juniors 0 - 0  
Estudiantes LP - Talleres Cordoba 0 - 1  
Independiente - Racing Club 1 - 3  
River Plate - San Martin de Tucuman 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Adelaide Utd. 0 - 0  
Western Sydney Wanderers - Perth Glory 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Sabayil 1 - 2  
Sumqayit - Zira 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - OH Leuven 1 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - FC Bruges 2 - 2  
Genk - Antwerpen 0 - 0  
St. Truiden - Charleroi 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Dunav Ruse 1 - 0  
Etar Veliko Tarnovo - Lokomotív Plovdiv 2 - 0  
Levszki Szófia - CSZKA Szófia 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Real Potosi 5 - 3  
Bolivar La Paz - Royal Pari Santa Cruz 3 - 0  
Jorge Wilstermann - Guabira Montero 0 - 2  
Nacional Potosi - Oriente Petrolero 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Leverkusen 3 - 2  
Hannover - E. Frankfurt 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Duisburg 0 - 0  
Magdeburg - Paderborn 1 - 1  
Regensburg - Hamburg 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaiserslautern - Zwickau 1 - 1  
Wehen - Würzburg 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Audax Italiano 1 - 2  
Curico Unido - Coquimbo Unido 0 - 0  
Palestino - Huachipato 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Paralimni 3 - 0  
Apollon Limasszol - APOEL Nicosia 1 - 2  
Nea Szalamina Famaguszta - Alki Oroklini 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Ostrava 3 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Midtjylland 1 - 2  
Bröndby - Randers 2 - 1  
Hobro - Esbjerg 2 - 0  
Horsens - OB Odense 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - Highlands Park 0 - 0  
Bloemfontein Celtic - Free State Stars 2 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Univ. Catolica de Quito 3 - 1  
Barcelona Guayaquil - Mushuc Runa 2 - 0  
Tecnico Univ. Ambato - Macara Ambato 0 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gouna - Al-Ahly (EGY) 1 - 2  
Pyramids FC - Al-Mokawloon Arab 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Lyon 2 - 0  
Montpellier - Reims 2 - 4  
Nantes - Bordeaux 1 - 0  
Rennes - Marseille 1 - 1  
Toulouse - Caen 1 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Pontosz - Volosz NFC 1 - 0  
Eginiakosz - Iraklisz 1 - 0  
Hania Kisszamikosz - Trikala 1 - 0  
Karaiszkakisz Arta - Irodotosz Alikarnasszosz 1 - 0  
Kerkyra - Aittitosz Szpata 0 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - Larissza 2 - 1  
Panioniosz - Panathinaikosz 2 - 0  
PAOK - Arisz 1 - 1  
Xanthi - Levadiakosz 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Rotterdam - Go Ahead Eagles 6 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Ajax 1 - 5  
Emmen - Vitesse 0 - 3  
PSV - Feyenoord 1 - 1  
Willem II - AZ Alkmaar 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Osijek 3 - 0  
Istra - Lokomotív Zagreb 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennai City - Mohun Bagan 3 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Delhi 1 - 3  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Zob Ahan 3 - 0  
Saipa Karaj - Tractor Tabriz 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Hapoel Beer Sheva 1 - 2  
Ironi Kiryat Shmona - Ashdod 0 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - JEF United Chiba 0 - 0  
Gifu - Yamagata 2 - 0  
Kagoshima Utd. - Tokushima 4 - 3  
Kyoto - Albirex Niigata 0 - 0  
Machida Zelvia - Tokyo Verdi 1 - 0  
Nagasaki - Yokohama FC 1 - 0  
Okayama - Mito 0 - 1  
Omiya Ardija - Kofu 0 - 0  
Ryukyu - Avispa Fukuoka 3 - 1  
Tochigi - Zweigen Kanazawa 0 - 0  
Yamaguchi - Kashiwa R. 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Alianza Petrolera 3 - 0  
Independiente Medellin - Dep. Cali 1 - 1  
Once Caldas - Dep. Tolima 2 - 1  
Rionegro Aguilas - América de Cali 1 - 2  
Union Magdalena - Atl. Nacional Medellin 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Jagiellonia Bialystok 1 - 0  
Miedz Legnica - Wisla Plock 2 - 1  
Labdarúgás (Litván Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - VMFD Zalgiris 2 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Haladás 1 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pahang - Selangor 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique de Safi - Mouloudia Oujda 1 - 3  
Wydad Casablanca - Rapide Oued Zem 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Lobos BUAP 3 - 0  
Monterrey - Puebla 0 - 0  
Necaxa - Tijuana 1 - 2  
Pachuca - Chivas Guadalajara 3 - 1  
Queretaro - Monarcas Morelia 3 - 0  
UNAM Pumas - Leon 1 - 3  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Budaörs 2 - 1  
Budafok - Csákvár 2 - 2  
Békéscsaba - Vasas 2 - 1  
Cegléd - Tiszakécske 1 - 1  
Dorog - Kazincbarcika 1 - 2  
Győr - Siófok 1 - 0  
Kaposvár - ZTE 1 - 0  
Nyíregyháza - Monor 2 - 1  
Soroksár - Gyirmót 4 - 2  
Vác - Mosonmagyaróvár 2 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Bayern München 0 - 1  
Sand - Frankfurt 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Juventus 0 - 1  
Chievo - Genoa 0 - 0  
Fiorentina - Internazionale 3 - 3  
Parma - Napoli 0 - 4  
Sampdoria - Cagliari 1 - 0  
Sassuolo - SPAL Ferrara 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livorno - Venezia 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Olbia 1 - 0  
Arzachena - Cuneo 0 - 0  
Carrarese - Pontedera 1 - 0  
Entella - Piacenza 3 - 1  
Pro Patria - Albissola 2 - 0  
U23Juventus - Lucchese 1 - 0  
Vercelli - Pisa 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catanzaro - Monopoli 1 - 0  
Juve Stabia - Reggina 1 - 0  
Paganese - Bisceglie 0 - 0  
Rende - Virtus Francavilla 3 - 1  
Trapani - Cavese 2 - 2  
Vibonese - Casertana 1 - 1  
Viterbese - Catania 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - FK Krasznodar 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ried - Vorwärts Steyr 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartberg - St. Pölten 1 - 1  
Mattersburg - Sturm Graz 1 - 1  
Rapid Wien - Salzburg 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - General Diaz 1 - 1  
Libertad Asuncion - Olimpia Asuncion 2 - 3  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Municipal - Alianza Huanuco 0 - 0  
Sport Boys Callao - Union Comercio 0 - 1  
Sporting Cristal - Alianza Lima 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Porto B 1 - 0  
Benfica B - Cova Piedade 1 - 2  
Estoril - Académica 1 - 0  
Farense - Pacos Ferreira 1 - 2  
Guimaraes B - Varzim 0 - 0  
Viseu - Braga B 4 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Rio Ave 1 - 0  
Santa Clara - Nacional Madeira 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Southampton 2 - 0  
Manchester Utd. - Liverpool 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Gaz Metan Medias 1 - 1  
Dunarea Calarasi - Dinamo Bukarest 0 - 0  
FCS Bukarest - Univ. Craiova 1948 3 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Motherwell 4 - 1  
Hamilton - Rangers 0 - 5  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Cordoba 3 - 1  
Lugo - Elche 2 - 2  
Malaga - Deportivo 0 - 0  
Sp. Gijón - Majadahonda 2 - 3  
UD Extremadura - Numancia 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Internacional de Madrid 1 - 0  
Coruxo - Burgos 3 - 1  
Cultural Leonesa - Union Adarve 3 - 0  
Las Palmas B - Celta Vigo B 1 - 2  
Pontevedra - Fuenlabrada 3 - 0  
Rapido de Bouzas - Ponferradina 2 - 2  
San Sebastian Reyes - Salmantino 0 - 1  
Unionistas de Salamanca - Navalcarnero 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika - Gimn. Torrelavega 0 - 0  
Izarra - Langreo 0 - 0  
Oviedo B - Tudelano 2 - 1  
Real Sociedad B - Real Union Irun 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Barcelona B 1 - 0  
Badalona - Olot 0 - 0  
Cornella - Castellon 2 - 2  
Ebro - Ejea 0 - 0  
Espanyol B - Sabadell 3 - 0  
Levante B - Hercules 1 - 1  
Ontinyent - Conquense 1 - 2  
Teruel - Alcoyano 4 - 1  
Valencia B - Lleida 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Malaga B 3 - 1  
Don Benito - Melilla 0 - 0  
El Ejido - Ibiza Eivissa 0 - 0  
Jumilla - Rec. Huelva 0 - 1  
Linense - Atl. Sanluqueno 1 - 0  
Marbella - Badajoz 0 - 0  
San Fernando - Real Murcia 2 - 1  
Talavera de la Reina - Villanovense 1 - 0  
UCAM Murcia - Almería B 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Villarreal 2 - 0  
Leganes - Valencia 1 - 1  
Levante - Real Madrid 1 - 2  
Valladolid - Betis 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Barcelona 0 - 3  
CDEF Logrono - Sevilla 1 - 2  
Huelva - Rayo Vallecano 0 - 1  
Real Sociedad - Madrid CCF 3 - 0  
Tenerife - Malaga 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaduz - Aarau 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Luzern 1 - 1  
Lugano - Young Boys 0 - 1  
Thun - Grasshoppers 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrby - AIK Stockholm 1 - 1  
Örgryte - Jönköping Södra 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Varberg 1 - 0  
Eskilsminne - Hammarby 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Brage 4 - 2  
Rosengaard - Häcken 0 - 4  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköping - Örebro 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Vozdovac 3 - 0  
Rad Belgrád - Dinamo Vranje 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Rudar Velenje 6 - 2  
Krsko - Olimpija Ljubljana 1 - 4  
Triglav Kranj - Aluminij Kidricevo 3 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiangrai Utd. - Port FC 0 - 0  
Muangthong Utd. - Prachuap 0 - 1  
Sukhothai - Bangkok Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Osmanlispor 0 - 2  
Gazisehir Gaziantep - Eskisehirspor 1 - 1  
Giresunspor - Altay Izmir 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Erzurum Bld. Spor 2 - 1  
Galatasaray - Akhisar 1 - 0  
Istanbul Basaksehir - Bursaspor 3 - 0  
Konyaspor - Kayserispor 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzenal Kijev - Deszna Csernigov 0 - 2  
Vorszkla Poltava - Kárpáti Lviv 0 - 4  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - Cerro Largo 0 - 3  
Fenix Montevideo - Liverpool Montevideo 4 - 4  
Penarol - Rampla Juniors 5 - 0  
Progreso - Juventud 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Estudiantes de Caracas 3 - 0  
Dep. Lara - Dep. Anzoategui 3 - 0  
Llaneros FC - Atl. Venezuela 2 - 2  
Puerto Cabello - Caracas FC 1 - 0  
Trujillanos Valera - Zulia Maracaibo 1 - 2  
Zamora Barinas - Mineros de Guayana 3 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Da Nang - Viettel Hanoi 3 - 1  
Ho Chi Minh FC - Hai Phong 1 - 0  
Nam Dinh - Saigon FC 3 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern Utd. - Wellington Phoenix 2 2 - 2  
Waitakere Utd. - Hawke's Bay Utd. 7 - 2  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - Cha. Elliott (Atlanta) 1 - 0  
D. Hamlin - A. Almirola (Atlanta) 0 - 1  
J. Logano - Kyle Larson (Atlanta) 0 - 1  
K. Harvick - C. Bowyer (Atlanta) 1 - 0  
K. Harvick - Kyle Busch (Atlanta) 1 - 0  
Kurt Busch - Erik Jones (Atlanta) 1 - 0  
M. Truex Jr. - B. Keselowski (Atlanta) 0 - 1  
Nascar, Atlanta 2019    
Nascar, Atlanta 2019 - Top 3    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Worcester - Leicester 17 - 13  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Hull FC 22 - 22  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Racing-Metro 18 - 9  
Lyon - Clermont 19 - 13  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Írország 16 - 26  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llanelli Scarlets - Bloemfontein Cheetahs 43 - 21  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Taubate Funvic - Sesi SP 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Seoul Woori 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Suwon Hyundai 1 - 3  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pénzügyőr - Kaposvár 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Oita Miyoshi 3 - 0  
JTEKT Stings - Gosei Trefuerza 1 - 3  
Osaka Blazers - Nagano Tridents 3 - 0  
Panasonic Panthers - Toray Arrows 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shandong - Jiangsu (2.m.) 1 - 3  
Shanghai - Beijing (2.m.) 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Zawiercie 3 - 2  
Olsztyn - Resovia Rzeszow 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rzeszow - MKS Kalisz 3 - 0  
Röplabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lüneburg - Friedrichshafen 0 - 3  
Röplabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwerin - Stuttgart 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellana Grotte - Latina 3 - 2  
Modena - Vibo Valentia 3 - 1  
Monza - Perugia 0 - 3  
Ravenna - Argos Sora 1 - 3  
Siena - Cucine Lube Civitanova 1 - 3  
Verona - Revivre Milano 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - San Bernardo Cuneo 3 - 0  
Brescia - Casalmaggiore 0 - 3  
Club Italia Roma - Conegliano 1 - 3  
Filottrano - Bergamo 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nova Novokujbisevszk - Zenit Kazany 1 - 3  
Ural Ufa - Jaroszlavl 3 - 0  
Zenit Szentpétervár - Lokomotív Novoszibirszk 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arhavi Bld. Spor - Inegol Bld. Spor 1 - 3  
Plevne - Jeopark Kula 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Karayollari - Canakkale Bld. Spor 3 - 2  
Besiktas - THY Istanbul 1 - 3  
Snooker (Shoot-Out)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Duffy - A. McManus 1 - 0  
A. Duffy - S. Baird 0 - 1  
B. Pinches - M. Holt 0 - 1  
D. Dale - All. Taylor 1 - 0  
D. Dale - S. Bingham 0 - 1  
D. Wells - L. Simmonds 1 - 0  
D. Wells - R. Lawler 0 - 1  
G. Wilson - S. Hallworth 0 - 1  
J. White - R. McLeod 0 - 1  
J.R. Clarke - O. Lines 1 - 0  
J.R. Clarke - S. Hallworth 1 - 0  
L. Brecel - M. White 0 - 1  
L. Rawat - S. Baird 0 - 1  
Li Hang - L. Kleckers 1 - 0  
M. Holt - R. Davies 1 - 0  
M. White - Jak Jones 1 - 0  
M. White - S. Baird 1 - 0  
R. Davies - A. Songsermsawad 1 - 0  
R. Lawler - G. Dott 1 - 0  
R. Lawler - J.R. Clarke 0 - 1  
R. McLeod - T. Un-Nooh 0 - 1  
S. Bingham - K. Wilson 1 - 0  
T. Un-Nooh - M. Dunn 1 - 0  
Tian Pengfei - Li Hang 0 - 1  
Zhang Anda - Tian Pengfei 0 - 1  
Zhao Xintong - L. Brecel 0 - 1  
Strandröplabda (Phnom Penh, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arvaniti V / Karagkouni P - Suzuki C / Sakaguchi Y 2 - 0  
Dowdy A / Quiggle C - Arvaniti V / Karagkouni P 0 - 2  
Udomchavee T / Numwong R - Dowdy A / Quiggle C 0 - 2  
Udomchavee T / Numwong R - Suzuki C / Sakaguchi Y 1 - 2  
Sífutás (vb, sprintváltó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Olaszország 0 - 1  
Norvégia - Oroszország 1 - 0  
USA - Németország 1 - 0  
vb, sprintváltó 2019    
vb, sprintváltó 2019 - Top 3    
Sífutás (vb, sprintváltó, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Svédország 0 - 1  
Németország - Finnország 1 - 0  
Oroszország - USA 1 - 0  
Svájc - Szlovénia 0 - 1  
vb, sprintváltó, női 2019    
vb, sprintváltó, női 2019 - Top 3    
Síugrás (vb, csapatverseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Norvégia 1 - 0  
Lengyelország - Japán 0 - 1  
Németország - Ausztria 1 - 0  
Oroszország - Finnország 1 - 0  
Szlovénia - Svájc 1 - 0  
vb, csapatverseny 2019    
vb, csapatverseny 2019 - Top 3    
Tenisz (Acapulco-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Sanchez - K. von Deichmann 2 - 0  
C. McHale - K. Swan 2 - 0  
C. Perrin - M.J. Portillo Ramirez 2 - 0  
G. Olmos - B. Haddad Maia 1 - 2  
I.M. Bara - T. Martincova 2 - 1  
K.K. Thandi - T. Martincova 0 - 2  
N. Podoroska - M. Trevisan 0 - 2  
S. Zhuk - Jani R-L. 2 - 0  
S. Zhuk - V. Flink 1 - 2  
V. Flink - A. Sharma 2 - 1  
V. Rodriguez - Dan. Lao 2 - 1  
Y. Bonaventure - K. Zavatska 2 - 0  
Tenisz (Acapulco-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - F. Gaio 0 - 2  
B. Tomic - Luc. Gomez 2 - 1  
G. Garcia-Lopez - R. Cid Subervi 2 - 0  
Jor. Thompson - D.E. Galan Riveros    
R. Ortega-Olmedo - A. Popyrin    
Ryan Harrison - J.A. Hernandez 2 - 0  
Tenisz (Bangkok II, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Duckworth - A. Davidovich Fokina 2 - 0  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sinner - R. Marcora 2 - 0  
Tenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - M. Vondrousova 2 - 1  
WTA - Budapest 2019    
Tenisz (Budapest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alexandrova E / Zvonareva - Stollár F / Watson H 2 - 1  
Tenisz (Delray Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. McDonald - R. Albot 1 - 2  
R. Albot - Dan. Evans 2 - 1  
Tenisz (Delray Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Nishioka Y - Skupski/Skupski 0 - 2  
Bryan B / Bryan M - Skupski/Skupski 2 - 0  
Tenisz (Dubai-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Ivashka - C. Moutet 0 - 2  
J. Vesely - E. Gerasimov 0 - 2  
R. Berankis - M. Basic 2 - 0  
T. Fabbiano - Ant. Hoang 2 - 0  
Tenisz (Dubai-selejtező, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hurkacz H / Kudla D - Nedunchezhiyan J / Raja P 0 - 2  
Tenisz (Kyoto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kai Lin Zhang - Y. In-Albon 0 - 2  
Tenisz (Marseille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Tsitsipas - M. Kukushkin 2 - 0  
Tenisz (Marseille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mclachlan B / Middelkoop - Chardy J / Martin F 1 - 2  
Tenisz (Morelos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M.F. Descotte - Evan King 2 - 1  
M.F. Descotte - G. Escobar 2 - 0  
Tenisz (Morelos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goransson A / Huesler M - Escobar G / Martinez L D 2 - 1  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Djere - F. Auger Alliassime 2 - 0  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bellucci T / Dutra Silva - Gonzalez M / Jarry N 1 - 2  
Tenisz (Sao Paulo-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - K. Coppejans 2 - 0  
C. Berlocq - Ped. Sakamoto 0 - 2  
F. Bagnis - And. Martin 2 - 0  
F. Coria - F. Arguello 2 - 0  
P. Martinez Portero - F. Coria 2 - 0  
Tollaslabda (Spain Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vik. Axelsen - A. Antonsen 2 - 0  
Tollaslabda (Spain Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee Y / Wang C L - Kim W H / Seo S J 2 - 0  
Tollaslabda (Spain Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Kjaersfeldt - M. Blichfeldt 0 - 2  
Tollaslabda (Spain Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kim S Y / Kong H Y - Matsuyama N / Shida C 2 - 1  
Tollaslabda (Spain Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wang C L / Cheng C Y - Seo S J / Chae Y 0 - 2  
Északi összetett (vb, csapat (nagysánc/2x7,5km))
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Finnország 1 - 0  
Finnország - Japán 0 - 1  
Norvégia - Ausztria 1 - 0  
Németország - Norvégia 1 - 0  
vb, csapat (nagysánc/2x7,5km) 2019    
vb, csapat (nagysánc/2x7,5km) 2019 - Top 3    
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Dirrell - A. Yildirim 1 - 0  
Bra. Rios - Hum. Soto 0 - 1  

 

2019.02.23.
Alpesi sí (Lesiklás, női, Crans-Montana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Suter - L. Gut-Behrami 0 - 1  
I. Stuhec - R. Mowinckel 0 - 1  
Lesiklás, női, Crans-Montana 2019    
Lesiklás, női, Crans-Montana 2019 - Top 3    
N. Fanchini - T. Weirather 1 - 0  
N. Schmidhofer - R. Siebenhofer 1 - 0  
S. Venier - Nic. Delago 1 - 0  
Alpesi sí (Szuper-óriásműlesiklás, Bansko)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Theaux - M. Caviezel    
B. Roger - A.S. Sejersted    
C. Innerhofer - J. Ferstl    
D. Paris - V. Kriechmayr    
J. Clarey - Mat. Mayer    
K. Jansrud - A.A. Kilde    
M. Odermatt - S. Nyman    
Szuper-óriásműlesiklás, Bansko 2019    
Szuper-óriásműlesiklás, Bansko 2019 - Top 3    
Amerikai foci (AAF)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salt Lake - Arizona Hotshots 23 - 15  
Bandy (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akilles Porvoo - Veitera Lappeenranta (2.m.) 3 - 5  
JPS - Mikkelin Kampparit (2.m.) 3 - 1  
Bandy (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - Solberg 6 - 0  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Sunds 10 - 9  
Rödovre - Benlose 2 - 11  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - OLS Oulu 4 - 6  
LaSB - Nokian KrP 5 - 5  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Sarpsborg 4 - 10  
Harstad - Tunet 8 - 22  
Sandnes - NOR 92 Mjöndalen 9 - 6  
Slevik - Gjellerasen 4 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Helsingborg 11 - 2  
Kalmarsund - Storvreta 5 - 8  
Linköping - Lindas Hovas 8 - 0  
Futsal (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya - Osaka 2 - 3  
Futsal (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berettyóújfalu - Haladás 4 - 2  
Dunaújváros - Veszprém 0 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzignano - Dosson 1 - 1  
Augusta - Latina 6 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPRF Moszkva - BLIK Neftejuganszk 3 - 2  
Novaja Gener. Sziktivkar - Tyumeny 3 - 7  
Szinara Jekatyerinburg - Szibirjak Novoszibirszk 8 - 1  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azemeis - Fundao 4 - 4  
Benfica - Belenenses 3 - 1  
Burinhosa - Modicus Sandim 6 - 1  
Electrico FC - Rio Ave 7 - 4  
Leoes Porto Salvo - Viseu 6 - 3  
Quinta dos Lombos - Pinheirense 4 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Parrulo Ferrol 6 - 0  
Levante - Jaen 2 - 3  
Segovia - Murcia 1 - 8  
Valdepenas - Santa Coloma 3 - 3  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Németország    
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Nagy-Britannia 2 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Belleville 3 - 5  
Charlotte - Lehigh Valley 2 - 1  
Cleveland - Milwaukee 2 - 2  
Grand Rapids - Texas Stars 3 - 3  
Hartford - Springfield 3 - 2  
Iowa - San Jose Barracuda 2 - 2  
Laval - Manitoba 3 - 0  
Laval - Manitoba (21:00) 3 - 1  
Ontario Reign - San Antonio 2 - 4  
Providence - Bridgeport 4 - 4  
Syracuse - Toronto Marlies 0 - 0  
Utica - Rochester 3 - 3  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey 2 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Asiago 2 - 3  
Jesenice - Lustenau 1 - 3  
Kitzbühel - Cortina 1 - 5  
Milano - Klagenfurt 2 4 - 7  
Renon/Ritten - Salzburg 2 2 - 6  
Val Pusteria - Feldkirch 6 - 0  
Vipiteno/Sterzing - Olimpija Ljubljana 3 - 0  
Zell am See - Fassa 5 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Cardiff 1 - 1  
Fife - Dundee 4 - 3  
Milton Keynes - Manchester 4 - 3  
Nottingham - Glasgow 6 - 3  
Sheffield - Coventry 4 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slavia Praha 3 - 5  
Frydek Mistek - Prostejov 4 - 1  
Litomerice - Kadan 14 - 0  
Poruba - Motor Ceske Budejovice 3 - 4  
Slavia Trebic - Kladno 5 - 3  
Slovan Ustecti Lvi - Havirov 4 - 4  
Vsetin - Zubr Prerov 4 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - FTC 4 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Lida 1 - 4  
Junoszt Minszk - Dinamo Molodecsno 5 - 4  
Metallurg Zslobin - Nyeman Grodno 0 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - TUTO 1 - 1  
Jokipojat - Koovee 5 - 3  
KeuPa - IPK 2 - 2  
Kiekko-Vantaa - SaPKo 2 - 5  
Kokkolan Hermes - Imatra Ketterä 1 - 6  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - JYP 2 - 2  
Jukurit - Lahti Pelicans 3 - 3  
Kookoo - Kärpät 3 - 1  
Tappara - SaiPa 5 - 0  
Turku PS - Kalpa 2 - 0  
Ässät - HIFK 2 - 6  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Anglet 5 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Liepaja 2 - 5  
Mogo Riga - Prizma Riga 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Washington 5 - 2  
Calgary - Anaheim 2 - 1  
Chicago - Colorado 3 - 5  
Columbus - San Jose 4 - 0  
Dallas - Carolina 0 - 3  
Detroit - Minnesota 2 - 3  
Florida - Los Angeles 6 - 1  
Las Vegas - Winnipeg 3 - 6  
Nashville - Colorado 0 - 5  
NY Rangers - New Jersey 5 - 2  
Ottawa - Columbus 0 - 3  
St. Louis - Boston 1 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Lillehammer 3 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Biel 1 - 3  
Davos - Zürich Lions 4 - 4  
Langnau Tigers - Fribourg 0 - 1  
Lugano - Rapperswil 8 - 5  
Zug - Bern 4 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Karlskrona 2 - 5  
Västeras - Karlskoga 4 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Timra 0 - 0  
Linköping - Djurgarden 2 - 3  
Lulea - Frölunda 3 - 1  
Malmö - Skelleftea 0 - 2  
Rögle - Mora 5 - 1  
Växjö - HV 71 3 - 2  
Örebro - Brynäs 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Torpedo Kamenogorszk 4 - 4  
Heilongjiang - Szarjarka Karaganda 2 - 4  
Zvezda Csehov - Himik Voszkreszenszk 2 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Szahalin (1.m.) 2 - 3  
Nippon Cranes - Daemyung (1.m.) 1 - 1  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Vasco da Gama 79 - 74  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Trutnov 69 - 61  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Cheongju Stars 59 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Amand Hainaut - Landerneau Bretagne 52 - 77  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Iraklisz 62 - 82  
Har. Trikoupisz Meszologi - Ionikosz Nikea 53 - 70  
Kardica - Diagorasz Egaleo 79 - 77  
Kasztoria - Korivosz Amaliada 60 - 53  
Pefkohori - Kavala 76 - 66  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panioniosz - Lefkada 53 - 63  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Bydgoszcz 58 - 70  
Poznan - Gdansk 82 - 89  
Siedlce - Sleza Wroclaw 57 - 94  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NKE-Csata - ZTE 80 - 63  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Detroit 122 - 125  
Charlotte - Washington 123 - 110  
Dallas - Denver 104 - 114  
Indiana - New Orleans 126 - 111  
Memphis - LA Clippers 106 - 112  
New York - Minnesota 104 - 115  
Oklahoma City - Utah 129 - 129, h.u. 148 - 147  
Orlando - Chicago 109 - 110  
Philadelphia - Portland 115 - 130  
Toronto - San Antonio 120 - 117  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kirchheim - Karlsruhe 87 - 79  
Paderborn - Rostock 81 - 92  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Bakery Piacenza 82 - 53  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurobasket Roma - Azimut Bergamo 96 - 70  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Real Canoe 64 - 61  
Oviedo - Granada 76 - 56  
Saenz Horeca Araberri - Iberojet Palma 76 - 79  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Valencia 69 - 83  
Cadi La Seu d'Urgell - Sant Adria 82 - 69  
Ensino Lugo - Girona 65 - 82  
Univ. Ferrol - Gernika Bizkaia 71 - 81  
Zamarat - SC Zaragoza 71 - 65  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mersin BB - Fenerbahce 93 - 83  
Kosárlabda (vb-selejtező, Afrika,F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elefántcsontpart - Ruanda 87 - 60  
Közép-afrikai Köztársaság - Nigéria 59 - 72  
Szenegál - Mali 62 - 38  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Uruguay 88 - 77  
Puerto Rico - Argentína 82 - 82, h.u. 87 - 86  
USA - Panama 111 - 80  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekabpils - Liepajas Lauvas 71 - 63  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Dinamo Bukarest 32 - 31  
Wisla Plock - Bjerringbro-Silkeborg 22 - 26  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Vardar Pro Skopje 30 - 32  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Szeged 29 - 26  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Buducnost Podgorica 31 - 20  
Rosztov - Metz 18 - 26  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Győr 25 - 27  
FTC - Thüringer HC 30 - 29  
Kristiansand - Krim Ljubljana 29 - 21  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koprivnice - Hranice 40 - 29  
KP Brno - Dukla Praha 23 - 29  
Zubri - Karvina 29 - 34  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors-Thy - Aarhus 30 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EH Aalborg - Ajax Köbenhavn 20 - 24  
Holstebro - Randers 32 - 26  
Skanderborg - Viborg 20 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - St. Raphael 27 - 32  
Logrono La Rioja - Füchse Berlin 29 - 34  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Eurofarm Rabotnik 23 - 18  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Porto 31 - 33  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Granollers 34 - 34  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Massy Essonne - Cavigal Nice 36 - 23  
Kézilabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury Loiret - Nice 19 - 27  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Nikea - Doukasz 16 - 25  
Diomidisz Argosz - Pylea 25 - 25  
Filipposz Veria - Edessza 26 - 29  
HAN Szaloniki - Drama 24 - 25  
PAOK - Fivosz Szikiesz 31 - 20  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Dubrava 32 - 33  
Vinkovci - Varazdin 34 - 25  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akureyri Handboltafelag - Fram 26 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Stal Mielec 25 - 24  
Pogon Szczecin - Zaglebie Lubin 27 - 21  
Wybrzeze Gdansk - Kalisz 33 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Kielce 33 - 19  
Jelenia Gora - Koszalin 19 - 37  
Kobierzyce - Lublin 16 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Mezőkövesd 25 - 25  
Dabas - Komló 30 - 28  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Békéscsaba 30 - 28  
MTK - Érd 21 - 24  
Vác - Siófok 25 - 24  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Elbflorenz 30 - 23  
Coburg - Aue 26 - 25  
Emsdetten - Hüttenberg 24 - 27  
Grosswallstadt - Dessau-Rosslauer 31 - 33  
Hamm-Westfalen - Ferndorf 32 - 22  
Lübeck-Schwartau - Rimpar 26 - 19  
Wilhelmshaven - Dormagen 34 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Metzingen 30 - 21  
Blomberg-Lippe - Nellingen 30 - 25  
Buxtehude - Oldenburg 20 - 27  
Halle-Neustadt - Göppingen 22 - 30  
Neckarsulm - Bad Wildungen 28 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szungul Sznyezsinszk - Kausztik Volgográd 34 - 32  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Madeira SAD 23 - 19  
Aguas Santas - Maia 33 - 34  
Arsenal da Devesa - Boa Hora 22 - 27  
Fafe - Benfica 21 - 26  
Horta - Fermentoes 23 - 18  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Slatina 25 - 24  
Danubius Galati - Corona Brassó 22 - 24  
Municipal Craiova - Magura Cisnadiei 19 - 17  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Valladolid - Morrazo Cangas 28 - 20  
Teucro - Anaitasuna 28 - 32  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Morvedre 23 - 23  
Elche - Valladolid 28 - 27  
Granollers - Porrino 20 - 24  
Malaga - Gijon 23 - 30  
Zuazo Barakaldo - Castellon 32 - 19  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Gossau 23 - 22  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Thun 33 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIF Karlskrona - Guif 27 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skuru - Kungalv 37 - 26  
VästerasIrsta - Höör 18 - 27  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád 29 - 30  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Loka 32 - 23  
Koper - Ormoz 27 - 19  
Maribor - Dol TKI Hrastnik 31 - 15  
Ribnica - Trebnje 29 - 26  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ismaily - Constantine 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Southend 1 - 1  
Blackpool - Oxford Utd. 0 - 1  
Bristol Rovers - Sunderland 0 - 2  
Burton - Fleetwood 0 - 1  
Peterborough - Shrewsbury 1 - 2  
Plymouth - Rochdale 5 - 1  
Portsmouth - Barnsley 0 - 0  
Scunthorpe - Doncaster 1 - 1  
Walsall - Bradford 3 - 2  
Wimbledon - Charlton 1 - 2  
Wycombe - Gillingham 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Oldham 3 - 1  
Cheltenham - Port Vale 1 - 0  
Colchester - Carlisle 1 - 1  
Crawley - Macclesfield 1 - 1  
Crewe - Exeter 1 - 2  
Mansfield - Forest Green 1 - 0  
Milton Keynes Dons - Newport 2 - 0  
Morecambe - Lincoln 0 - 2  
Stevenage - Northampton 1 - 2  
Swindon - Grimsby 1 - 1  
Tranmere - Notts County 1 - 0  
Yeovil - Cambridge Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Blackburn 2 - 2  
Brentford - Hull City 5 - 1  
Leeds - Bolton 2 - 1  
Middlesbrough - QPR 2 - 0  
Millwall - Preston 1 - 3  
Norwich - Bristol City 3 - 2  
Reading - Rotherham 1 - 1  
Sheffield Wed. - Swansea 3 - 1  
Stoke - Aston Villa 1 - 1  
West Bromwich - Sheffield Utd. 0 - 1  
Wigan - Ipswich 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Manchester City 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Ebbsfleet Utd. 0 - 0  
Braintree - Aldershot 0 - 1  
Chesterfield - Harrogate Town 0 - 1  
Dag & Red - Sutton Utd. 1 - 0  
Gateshead - Wrexham 1 - 1  
Halifax - Havant & Waterlooville 0 - 0  
Hartlepool - Bromley 1 - 2  
Maidenhead Utd. - Dover 1 - 0  
Salford City - Eastleigh 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Central Cordoba SDE 1 - 1  
Chacarita Juniors - Sarmiento 1 - 3  
Defensores de Belgrano - Atl. Rafaela 0 - 3  
Instituto Cordoba - Nueva Chicago 2 - 3  
Villa Dalmine - Club Almagro 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - San Lorenzo 0 - 0  
Colón - Banfield 0 - 1  
Godoy Cruz - Vélez Sarsfield 0 - 2  
Huracan - Union SF 1 - 3  
Lanus - Rosario Central 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Melbourne City 1 - 1  
Wellington Phoenix - Sydney FC 0 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Keshla 0 - 0  
Sabah - Qarabag Baku 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Roeselare 1 - 1  
Mechelen - Saint-Gilloise 0 - 5  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Oostende 2 - 2  
Eupen - Zulte Waregem 2 - 3  
Mouscron-Peruwelz - Lokeren 1 - 0  
Waasland Beveren - Kortrijk 2 - 6  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Vereja 4 - 0  
Botev Vraca - Slavia Szófia 1 - 3  
Cserno More Várna - Ludogorec Razgrad 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - Aurora Cochabamba 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Hertha BSC 1 - 0  
Düsseldorf - Nürnberg 2 - 1  
Freiburg - Augsburg 5 - 1  
Mainz - Schalke 3 - 0  
Mönchengladbach - Wolfsburg 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Sandhausen 3 - 1  
Bochum - Holstein Kiel 1 - 3  
Darmstadt - Dynamo Dresden 2 - 0  
St. Pauli - Ingolstadt 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Unterhaching 1 - 0  
Cottbus - 1860 München 1 - 2  
Jena - Fortuna Köln 0 - 1  
Lotte - Karlsruhe 0 - 0  
Osnabrück - Hallescher FC 2 - 0  
Rostock - Meppen 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Universidad de Concepcion 1 - 0  
Everton Vina Del Mar - Dep. Union La Calera 1 - 2  
O'Higgins - Universidad de Chile 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Anorthoszisz Famaguszta 2 - 3  
Omonia Nicosia - AEL Limasszol 2 - 0  
Pafosz - Doxa Katokopia 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Teplice 1 - 1  
Mladá Boleslav - Jablonec 1 - 0  
Olomouc - Pribram 2 - 0  
Zlín - Bohemians 1905 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Nordsjaelland 1 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidvest Wits - Mamelodi Sundowns 1 - 1  
Cape Town City - Maritzburg Utd. 3 - 2  
Orlando Pirates - AmaZulu 4 - 1  
Polokwane City - Kaizer Chiefs 1 - 1  
Supersport Utd. - Baroka 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America de Quito - LDU Quito 0 - 1  
Dep. Cuenca - Emelec Guayaquil 1 - 0  
Fuerza Amarilla - Olmedo 1 - 4  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Fujairah 3 - 0  
Al-Ain - Al-Nasr (UAE) 2 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Inter Turku 1 - 3  
Honka - Mariehamn 0 - 0  
Lahti - Helsinki JK 1 - 4  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Vaasa PS 3 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Nice 1 - 0  
Guingamp - Angers 1 - 0  
Paris SG - Nimes 3 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Drama - Plataniasz 2 - 2  
Ergotelisz Iraklio - Szparti 1 - 1  
Panahaiki - Apollon Larissza 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Apollon Szmirnisz 2 - 1  
Aszterasz Tripolisz - Atromitosz Periszteri 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Sittard - Heerenveen 2 - 4  
NAC Breda - Groningen 0 - 0  
Utrecht - Excelsior 0 - 0  
Zwolle - De Graafschap 0 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - HNK Gorica 0 - 0  
Slaven Belupo - Inter Zapresic 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minerva Punjab - NEROCA 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Jamshedpur 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Masjed Soleyman - Persepolis 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Raanana 2 - 0  
Hapoel Bnei Sakhnin - Bnei Yehuda TA 2 - 1  
Hapoel TA - Maccabi Netanya 1 - 2  
Maccabi TA - Maccabi Petah Tikva 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Yokohama FM 2 - 3  
Jubilo Iwata - Matsumoto Yamaga 1 - 1  
Kashima A. - Oita Trinita 1 - 2  
Kawasaki Frontale - FC Tokyo 0 - 0  
Sagan Tosu - Nagoya GE 0 - 4  
Sanfrecce Hiroshima - Shimizu SP 1 - 1  
Shonan Bellmare - Sapporo 2 - 0  
Vegalta Sendai - Urawa RD 0 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Al-Duhail 0 - 0  
Al-Rayyan - Al-Sadd 0 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Dep. Pasto 2 - 0  
Dep. La Equidad - Millonarios 0 - 1  
Envigado - Boyaca Patriotas 0 - 0  
Jaguares de Cordoba - Cucuta Deportivo 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai SIPG - Beijing Guoan 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Zaglebie Sosnowiec 2 - 1  
Lech Poznan - Legia Varsó 2 - 0  
Lechia Gdansk - Wisla Krakkó 1 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Győr 7 - 0  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johor DT - Melaka Utd. 2 - 1  
Perak - Felda Utd. 1 - 1  
PKNS - PKNP 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - Difaa El Jadidi 0 - 2  
Kawkab Marrakesh - Moghreb Tetouan 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Tigres 0 - 1  
Veracruz - Cruz Azul 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Puskás Akadémia 4 - 0  
Honvéd - MTK 2 - 1  
Mezőkövesd - Kisvárda 2 - 2  
Paks - Debrecen 2 - 1  
Vidi - Haladás 1 - 0  
Újpest - Diósgyőr 5 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Freiburg 1 - 6  
Leverkusen - Mönchengladbach 3 - 0  
Potsdam - Essen-Schönebeck 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frosinone - Roma 2 - 3  
Torino - Atalanta 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Crotone 2 - 0  
Carpi - Spezia 3 - 2  
Cittadella - Lecce 4 - 1  
Cremonese - Ascoli 0 - 1  
Foggia - Benevento 1 - 1  
Perugia - Cosenza 0 - 1  
Pescara - Padova 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gozzano - Alessandria 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Giana Erminio 2 - 0  
Fermana - Pordenone 0 - 1  
Gubbio - Feralpisalo 0 - 3  
Imolese - Pesaro 2 - 0  
Monza - Fano 1 - 0  
Ravenna - Teramo 1 - 3  
Sambenedettese - Ternana 2 - 0  
Südtirol - Rimini 1 - 0  
Triestina - Renate 2 - 0  
Virtus Verona - Vicenza 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Austria Klagenfurt 1 - 1  
Wacker Innsbruck Amatőr - FC Juniors Pasching 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Wacker Innsbruck 3 - 0  
Wolfsberg - Altach 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Nacional Asuncion 1 - 1  
Dep. Capiata - River Plate Asuncion 3 - 3  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Dep. Binacional 0 - 4  
Ayacucho - Melgar 1 - 1  
C. Vallejo Trujillo - Huancayo 2 - 2  
Universitario de Deportes - Molinos El Pirata 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famalicao - Mafra 2 - 1  
Penafiel - Covilha 0 - 0  
Uniao Oliveirense - Leixoes 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Moreirense 1 - 3  
Portimonense - Aves 1 - 1  
Setúbal - Guimaraes 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Wolverhampton 1 - 1  
Burnley - Tottenham 2 - 1  
Leicester - Crystal Palace 1 - 4  
Newcastle - Huddersfield 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Hermannstadt 1 - 0  
CSM Politechnika Iasi - CFR Cluj 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - St. Mirren 1 - 1  
Livingston - Kilmarnock 1 - 0  
St. Johnstone - Aberdeen 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Airdrieonians 3 - 2  
Brechin - Stranraer 1 - 2  
East Fife - Dumbarton 3 - 4  
Forfar - Stenhousemuir 2 - 1  
Raith Rovers - Montrose 4 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Albion Rovers 4 - 0  
Berwick - Elgin 0 - 3  
Edinburgh City - Cowdenbeath 2 - 0  
Queens Park - Clyde 1 - 1  
Stirling - Peterhead 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Dunfermline 0 - 1  
Falkirk - Dundee Utd. 1 - 1  
Inverness CT - Greenock Morton 1 - 0  
Partick Thistle - Ross County 2 - 4  
Queen of South - Alloa 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Oviedo 0 - 0  
Alcorcon - Las Palmas 2 - 0  
Gimnastic - Cadiz 2 - 3  
Osasuna - Zaragoza 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo B - Guijuelo 0 - 1  
Real Madrid B - Valladolid B 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Sp. Gijón B 1 - 1  
Durango - CD Vitoria 1 - 1  
Leioa - Amorebieta 0 - 0  
Mirandes - Calahorra 4 - 1  
R. Santander - Barakaldo 1 - 0  
UD Logrones - Ath. Bilbao B 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villarreal B - Peralada 3 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada B - Sevilla B 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Celta Vigo 0 - 0  
Ath. Bilbao - Eibar 1 - 0  
Getafe - Rayo Vallecano 2 - 1  
Sevilla - Barcelona 2 - 4  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Albacete 6 - 1  
Espanyol - Levante 2 - 1  
Valencia - Ath. Bilbao 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Winterthur 1 - 1  
Kriens - Servette 0 - 3  
Rapperswil - Schaffhausen 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sion - St. Gallen 2 - 2  
Xamax - Basel 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Värnamo 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Degerfors 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlstad BK - Östersund 3 - 2  
Sirius - Halmstad 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Frej Täby 1 - 1  
Hässleholms IF - Djurgarden 0 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Fayha 1 - 0  
Al-Raed - Al-Faisaly 0 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - Bacska Palanka 5 - 0  
Napredak Krusevac - Spartak Subotica 0 - 0  
Partizan Belgrád - Proleter Novi Sad 3 - 0  
Radnik Surdulica - Crvena zvezda 0 - 1  
Zemun - Macsva Sabacs 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Ruzomberok 0 - 1  
Senica - Zilina 0 - 1  
Sered - Slovan Bratislava 0 - 1  
Trnava - Dunajska Streda 3 - 1  
Zemplin Michalovce - Nitra 0 - 0  
Zlate Moravce - Trencin 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - ND Gorica 4 - 3  
Maribor - Mura 1 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buriram Utd. - Chonburi FC 2 - 2  
Chainat Hornbill - Suphanburi 0 - 0  
PTT Rayong - Nakhon Ratchasima 0 - 1  
Samut Prakan - Chiangmai FC 3 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Altinordu 3 - 0  
Boluspor - Adanaspor 0 - 1  
Genclerbirligi - Ümraniyespor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Kasimpasa 3 - 0  
Sivasspor - Antalyaspor 1 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Lviv - Csernomorec Odessza 0 - 1  
Mariupol - Olimpik Doneck 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Racing Montevideo 4 - 1  
CA Cerro - Boston River 0 - 1  
Plaza Colonia - Danubio 0 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Estudiantes de Merida 0 - 0  
Lala FC - Carabobo 1 - 2  
Metropolitanos Caracas - Portuguesa Acarigua 0 - 3  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanoi FC - Than Quang Ninh 5 - 0  
Sanna Khanh Hoa - Hoang Anh Gia Lai 1 - 4  
Song Lam Nghe An - Quang Nam 2 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Cardiff Met Univ. 2 - 0  
Carmarthen - Cefn Druids 0 - 1  
Llandudno FC - Llanelli 4 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Connah's Quay 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Newry City 3 - 1  
Coleraine - Glentoran 2 - 0  
Institute - Dungannon 2 - 0  
Linfield - Ballymena Utd. 1 - 0  
Warrenpoint - Cliftonville 0 - 2  
MMA (UFC Fight Night, Prága)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Pedersoli Jr. - Dwi. Grant 0 - 1  
D. Ismagulov - Joel Alvarez 1 - 0  
D. Teymur - C. Fishgold 0 - 1  
Dam. Hadzovic - Polo Reyes 1 - 0  
G. Villante - M. Oleksiejczuk 0 - 1  
J. Dodson - Petr Yan 0 - 1  
Jan Blachowicz - Thi. Santos 0 - 1  
L. Carmouche - L. Pudilova (női) 1 - 0  
M. Ankalaev - K. Farias 1 - 0  
M. Prazeres - I. Naurdiev 0 - 1  
R. Khabilov - Die. Ferreira 0 - 1  
S. Struve - M.R. de Lima 1 - 0  
Ver. Macedo - Gil. Robertson (női) 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Newcastle 35 - 17  
Harlequin - Bristol 36 - 26  
London Wasps - Sale 18 - 24  
Northampton Saints - Bath 27 - 26  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull KR - Salford 22 - 24  
London Broncos - Castleford 6 - 40  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Grenoble 47 - 31  
La Rochelle - Stade de France 14 - 27  
Perpignan - Agen 13 - 20  
Toulon - Section Paloise 38 - 11  
Toulouse - Montpellier 27 - 14  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Skócia 27 - 10  
Wales - Anglia 21 - 13  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Newport Dragons 57 - 7  
Edinburgh - Cardiff 17 - 19  
Ulster - Zebre 54 - 7  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buenos Aires Jaguares - Pretoria Bulls 27 - 12  
Canberra Brumbies - Waikato Chiefs 54 - 17  
Canterbury Crusaders - Wellington Hurricanes 38 - 22  
Cape Town Stormers - Johannesburg Lions 19 - 17  
Durban Sharks - Auckland Blues 26 - 7  
Tokyo Sunwolves - Sydney Waratahs 30 - 31  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians-Guarulhos - Caramuru 3 - 1  
Renata Campinas - Maringa 3 - 0  
Sao Judas - Ribeirao Preto 1 - 3  
Sesc RJ - Itapetininga 1 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Curitiba 3 - 0  
Osasco Nestle - Sesc RJ 3 - 2  
Pinheiros - BRB/Brasilia 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Suwon Kepco 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Seoul Caltex 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Nantes 3 - 0  
Narbonne - Cannes 3 - 0  
Rennes - Arago de Sete 3 - 0  
Tourcoing - Chaumont 3 - 2  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - St-Raphael 3 - 2  
Mulhouse - Vandoeuvre-Nancy 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gosei Trefuerza - FC Tokyo 3 - 0  
JT Thunders - Suntory Sunbirds 3 - 1  
JTEKT Stings - Oita Miyoshi 3 - 1  
Panasonic Panthers - Osaka Blazers 0 - 3  
Toray Arrows - Nagano Tridents 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JT Marvelous - Ishikawa Blue Cats 3 - 2  
Saitama Ageo Medics - Denso Airybees 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedzierzyn-Kozle - ONICO Varsó 1 - 3  
Trefl Gdansk - Cuprum Lubin 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Ostrowiec Swietokrzyski 3 - 1  
Legionowo - Pila 0 - 3  
LKS Lodz - Budowlani Lodz 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trentino - Padova 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Novara 3 - 1  
Scandicci - Busto Arsizio 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Kuzbassz Kemerovo 0 - 3  
Dinamo-LO - Jugra Szurgut 0 - 3  
Fakel Novij Urengoj - Dinamo Moszkva 3 - 2  
Jenyiszej Krasznojarszk - Jugra Nyizsnyevartovszk 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Krasznodar - Metar Cseljabinszk 3 - 1  
Dinamo Moszkva - Szahalin 3 - 1  
Lokomotív Kalinyingrád - Leningradka Szentpétervár 3 - 0  
Mincsanka Minszk - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 3  
Proton Szaratov - Dinamo Kazany 0 - 3  
Uralocska Jekatyerinburg - Zarecsje-Odincovo Moszkva 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Rio Duero Soria 3 - 1  
Conectabalear Manacor - Vecindario Gran Canaria 3 - 1  
L'Illa Grau - Barcelona 3 - 1  
San Sadurnino - Uriba Palma 0 - 3  
Santanderina - Teruel 0 - 3  
Ushuaia Ibiza - Melilla 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Halkbank Ankara 1 - 3  
Fenerbahce - Afyon Bld. Spor 3 - 1  
Istanbul BB - Maliye Piyango Ankara 3 - 0  
Ziraat Bankasi Ankara - Galatasaray 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aydin Bld. Spor - Halkbank Ankara 3 - 0  
Galatasaray - Beylikduzu Ihtisas 3 - 1  
Nilufer Bld. Spor - Fenerbahce 0 - 3  
Vakifbank Istanbul - Eczacibasi Istanbul 3 - 0  
Snooker (Shoot-Out)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - Zhao Xintong 0 - 1  
A. Duffy - D.B. Gilbert 1 - 0  
A. Hicks - M. Holt 0 - 1  
A. McManus - Jim. Robertson 1 - 0  
A. Songsermsawad - B.J. Castle 1 - 0  
B. Woollaston - B. Pinches 0 - 1  
D. Dale - R.T. Chuan Leong 1 - 0  
D. Wells - C. Steadman 1 - 0  
H. Vafaei Ayouri - All. Taylor 0 - 1  
J. Astley - J. White 0 - 1  
J. Swail - M. Dunn 0 - 1  
J.R. Clarke - M. Mann 1 - 0  
K. Doherty - L. Kleckers 0 - 1  
K. Hirani - L. Rawat 0 - 1  
K. Maflin - G. Wilson 0 - 1  
K. Wilson - E. Slessor 1 - 0  
L. Simmonds - H. Akbar 1 - 0  
Li Hang - M. Georgiou 1 - 0  
M. Selt - Tian Pengfei 0 - 1  
M. White - J. Walker 1 - 0  
O. Lines - M. Gould 1 - 0  
P. Devlin - R. McLeod 0 - 1  
P. Lines - Jak Jones 0 - 1  
R. Davies - B. Mertens 1 - 0  
R. Lawler - Chen Feilong 1 - 0  
R. Walden - L. Brecel 0 - 1  
S. Bateman - S. Baird 0 - 1  
S. Hallworth - T. Ford 1 - 0  
S. Murphy - S. Bingham 0 - 1  
T. Un-Nooh - Mei Xiwen 1 - 0  
Xiao Guodong - G. Dott 0 - 1  
Zhang Anda - B. Hawkins 1 - 0  
Strandröplabda (Phnom Penh, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonnerova M / Maixnerova - Fujii S / Kumada M 2 - 0  
Bonnerova M / Maixnerova - Udomchavee T / Numwong R 1 - 2  
Dowdy A / Quiggle C - Harnett A / Lapointe M-C 2 - 1  
Dowdy A / Quiggle C - Wopat C / Hochevar B 2 - 0  
Harnett A / Lapointe M-C - Andriukaityte U / Vitkaus 2 - 1  
Kou N-H / Liu P H - Udomchavee T / Numwong R 0 - 2  
Kubickova M / Kvapilova M - Arvaniti V / Karagkouni P 1 - 2  
Mizoe S / Hashimoto S - Suzuki C / Sakaguchi Y 0 - 2  
Radarong V / Hongpak K - Kusano A / Nishibori T 2 - 1  
Suzuki C / Sakaguchi Y - Radarong V / Hongpak K 2 - 1  
Urango G / Ledoux C - Arvaniti V / Karagkouni P 0 - 2  
Urango G / Ledoux C - Gordon J / Marcelle S 2 - 1  
Sífutás (vb, 15 km (7,5+7,5), női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Kalla - Ebba Andersson    
C. Kalla - I.F. Östberg 0 - 1  
Heidi Weng - A. Sedova 1 - 0  
K. Parmakoski - A.U. Jacobsen 0 - 1  
vb, 15 km (7,5+7,5), női 2019    
vb, 15 km (7,5+7,5), női 2019 - Top 3    
Sífutás (vb, 30 km (15+15))
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Harvey - D. Cologna 1 - 0  
Emil Iversen - S. Röthe 0 - 1  
S. Röthe - M.J. Sundby 1 - 0  
S. Ustiugov - J.H. Klaebo 1 - 0  
vb, 30 km (15+15) 2019    
vb, 30 km (15+15) 2019 - Top 3    
Síugrás (vb, nagysánc)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kubacki - Rob. Johansson 0 - 1  
K. Geiger - K. Peier 1 - 0  
K. Stoch - S. Kraft 1 - 0  
M. Hayböck - P. Aschenwald 0 - 1  
R. Freitag - E. Klimov 1 - 0  
R. Koudelka - P. Prevc 0 - 1  
Ryo. Kobayashi - M. Eisenbichler 0 - 1  
vb, nagysánc 2019    
vb, nagysánc 2019- Top 3    
Tenisz (Acapulco-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haddad Maia - K. Birrell 2 - 0  
I. Khromacheva - G. Olmos 0 - 2  
V. Cepede Royg - I.M. Bara 0 - 2  
Tenisz (Acapulco-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Krawietz - M. Granollers 0 - 2  
L. Patino - A. Menendez-Maceiras 0 - 2  
Tenisz (Bangkok II, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - D. Sela 2 - 1  
P. Gunneswaran - J. Duckworth 1 - 2  
Tenisz (Bangkok II, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Zhang Ze - Lopez Perez E / Moriya H    
Lopez Perez E / Moriya H - Li Z / Oliveira G 0 - 2  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Greef - R. Marcora 1 - 2  
T. Lamasine - J. Sinner 0 - 2  
Tenisz (Bergamo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grigelis L / Kolar Z - Brkic T / Brown D 2 - 0  
Tenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Potapova - M. Vondrousova 0 - 2  
A. van Uytvanck - E. Alexandrova 2 - 1  
Tenisz (Budapest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alexandrova E / Zvonareva - Blinkova A / Potapova A 2 - 1  
Tenisz (Delray Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Evans - J. Isner 2 - 1  
J.M. Del Potro - M. McDonald 1 - 2  
S. Johnson - R. Albot 1 - 2  
Tenisz (Delray Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Arevalo M / Cerretani J 2 - 0  
Tenisz (Dubai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - P. Kvitova 2 - 1  
WTA - Dubai 2019    
Tenisz (Dubai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradecka L / Makarova E - Hsieh S / Strycova B 0 - 2  
Tenisz (Dubai-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gaber - Ant. Hoang 0 - 2  
I. Ivashka - A. Vatutin 2 - 1  
J. Vesely - Jam. Ward 2 - 0  
K-M. Maamoun - C. Moutet 0 - 2  
O. Nedovyesov - E. Gerasimov 0 - 2  
R. Berankis - C. Lestienne 2 - 1  
S. Carr - M. Basic 0 - 2  
T. Fabbiano - R. Molleker 2 - 0  
Tenisz (Kyoto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nao Hibino - Kai Lin Zhang 0 - 2  
Rob. Anderson - Y. In-Albon 1 - 2  
Tenisz (Marseille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kukushkin - U. Humbert 2 - 0  
S. Tsitsipas - D. Goffin 2 - 0  
Tenisz (Marseille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Martin F - Arends/Weissborn 2 - 0  
Tenisz (Morelos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Evan King - R. Olivo 2 - 1  
G. Escobar - S. Diez 2 - 0  
M.F. Descotte - R. Ortega-Olmedo 2 - 1  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos-Vinolas - P. Cuevas 1 - 2  
L. Djere - A. Bedene    
P. Cuevas - F. Auger Alliassime 1 - 2  
Tenisz (Sao Paulo-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - J. Souza 2 - 0  
And. Martin - D. Gimeno-Traver 2 - 0  
C. Berlocq - G.M. Moroni 2 - 1  
F. Bagnis - A. Avidzba 2 - 0  
Joao Domingues - K. Coppejans 1 - 2  
P. Martinez Portero - J. Menezes 2 - 0  
Ped. Sakamoto - M. Donati 2 - 0  
Tollaslabda (Spain Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Junpeng Zhao 2 - 1  
Vik. Axelsen - P. Ren    
Tollaslabda (Spain Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee Y / Wang C L - Bö M / Mogensen C 2 - 0  
Yao C L / Han Y P - Kim W H / Seo S J 1 - 2  
Tollaslabda (Spain Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yanyan Cai - M. Blichfeldt 1 - 2  
Yue Han - L. Kjaersfeldt 1 - 2  
Tollaslabda (Spain Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Kim H R - Matsuyama N / Shida C 0 - 2  
Stoeva G / Stoeva S - Kim S Y / Kong H Y 1 - 2  
Tollaslabda (Spain Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seo S J / Chae Y - Ellis M / Smith L 2 - 1  
Wang C L / Cheng C Y - Choi S / Kim S Y 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Mladost Zagreb 12 - 13  
Partizan Belgrád - Jug Dubrovnik 10 - 14  
Primorac Kotor - Sabac 16 - 10  
Vízilabda (Euroliga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekipe Orizzonte Catania - Sabadell 9 - 12  
Kirishi - Vouliagmeni 11 - 10  
Sant Andreu - Olympiakosz 7 - 16  
UVSE - Padova 6 - 6  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - BVSC 7 - 7  
Szombathely - Szentes 5 - 5  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Szolnok 10 - 8  
Kaposvár - Tatabánya 8 - 9  
Miskolc - OSC 9 - 12  
Vasas - UVSE 7 - 5  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Savona 6 - 7  
Catania - Lazio 8 - 7  
Ortigia - Sport Management 9 - 10  
Posillipo Napoli - Florentia 7 - 7  
Roma - Canottieri Napoli 10 - 8  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Degale - C. Eubank Jr. 0 - 1  

 

2019.02.21.
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - SZKA Nyeftjanyik 3 - 11  
Murman Murmanszk - Vodnyik Arhangelszk 2 - 5  
Start Nyizsnyij Novgorod - Kuzbassz Kemerovo 10 - 5  
Sztroitel Sziktivkar - Dinamo Moszkva 4 - 7  
Ural Trubnyik - Rogyina Kirov 6 - 3  
Volga Uljanovszk - Szibszelmas Novoszibirszk 5 - 8  
Zorkij Krasznogorszk - Dinamo Kazany 2 - 9  
Bandy (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Sandviken (2.m.) 5 - 3  
Vanersborg - Västeräs (2.m.) 5 - 5  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Price - J. Wade 6 - 6  
M. Suljovic - R. van Barneveld 6 - 6  
M. van Gerwen - R. Cross 7 - 2  
Mic. Smith - D. Gurney 5 - 7  
Ste. Lennon - P. Wright 5 - 7  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Seinäjoki 8 - 9  
Steelers Hämeenlinna - Happee Jyväskylä 2 - 10  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Falun 7 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Jugra 1 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Texas Stars 3 - 1  
Grand Rapids - Rockford 2 - 2  
Ontario Reign - Stockton 4 - 3  
Rochester - Cleveland 4 - 2  
San Diego - Tucson 5 - 2  
Syracuse - Laval 4 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Jesenice 2 - 2  
Cortina - Bregenzerwald 6 - 1  
Vipiteno/Sterzing - Val Pusteria 0 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - FTC 4 - 1  
Debrecen - Újpest 6 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Nyeman Grodno 0 - 3  
Metallurg Zslobin - Lida 3 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Dinamo Molodecsno 4 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Unia Oswiecim (3.m.) 6 - 3  
Jastrzebie - Comarch Cracovia (3.m.) 0 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - NY Islanders 4 - 2  
Colorado - Winnipeg 7 - 1  
Detroit - Chicago 4 - 4  
Las Vegas - Boston 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Sparta Sarpsborg 9 - 4  
Lillehammer - Manglerud 2 - 2  
Ringerike - Stavanger 3 - 5  
Valerenga - Storhamar 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - AIK 1 - 3  
Leksand - Västeras 3 - 6  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - HV 71 2 - 4  
Frölunda - Mora 4 - 2  
Skelleftea - Lulea 1 - 2  
Timra - Växjö 1 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Szarjarka Karaganda 2 - 2  
Heilongjiang - Torpedo Kamenogorszk 3 - 2  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Zabiny Brno 62 - 70  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Bucheon KEB 86 - 82  
Kosárlabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Dánia 79 - 74  
Kosárlabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Észak Macedónia 65 - 53  
Kosárlabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Portugália 91 - 67  
Kosárlabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Ciprus 84 - 47  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Olympiakosz 75 - 65  
Barcelona - Baskonia Vitoria 77 - 67  
CSZKA Moszkva - Gran Canaria 107 - 85  
Olimpia Milano - Maccabi TA 87 - 83  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukurova - Wisla Krakkó 86 - 78  
Lattes Montpellier - Galatasaray 70 - 57  
Tarbes - Lyon 44 - 65  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MBA Moszkva - Szpartak Moszkva 91 - 70  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - B. Bystrica 33 - 38  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Japán 89 - 97  
Katar - Fülöp-szigetek 46 - 84  
Kazahsztán - Ausztrália 60 - 81  
Kosárlabda (vb-selejtező, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Oroszország 60 - 104  
Csehország - Bosznia-Hercegovina 69 - 64  
Finnország - Franciaország 76 - 69  
Kosárlabda (vb-selejtező, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Grúzia 81 - 69  
Izrael - Németország 81 - 77  
Észtország - Szerbia 71 - 70  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Aalborg 29 - 36  
Ribe-Esbjerg - Skanderborg 25 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Köbenhavn 25 - 33  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Chambery 24 - 22  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Tatabánya 25 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Füchse Berlin 26 - 25  
Erlangen - Bergischer HC 26 - 18  
Gummersbach - Kiel 22 - 35  
Wetzlar - Minden 31 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Cseljabinszk - SZGAU-Szaratov 30 - 32  
Dinamo-Viktor Sztavropol - UGNTU Ufa 28 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Focsani - Potaissa Turda 21 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciudad Encantada - Benidorm 27 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suhr Aarau - Winterthur 24 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ystad IF - Hammarby 38 - 26  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Atl. Tucuman 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Etar Veliko Tarnovo 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Bolivar La Paz 3 - 3  
Royal Pari Santa Cruz - Blooming Santa Cruz 1 - 3  
Sport Boys Warnes - Jorge Wilstermann 1 - 3  
The Strongest - Destroyers Santa Cruz 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Avenida 4 - 2  
Criciuma - Oeste 0 - 0  
Santa Cruz PE - Nautico 1 - 1  
Serra ES - Vasco da Gama 0 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza San Salvador - Monterrey 0 - 0  
Atl. Pantoja - New York RB 0 - 2  
CD Marathón - Santos Laguna 2 - 6  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Botafogo RJ 0 - 3  
Liverpool Montevideo - Bahia 0 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wasl - Al-Wahda 1 - 0  
Bani Yas - Al-Jazeera (UAE) 2 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrojet - El Entag El Harby 1 - 0  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - BATE Boriszov 3 - 0  
BATE Boriszov - Arsenal (Ki jut tovább?)    
Benfica - Galatasaray 0 - 0  
Betis - Rennes 1 - 3  
Celtic - Valencia (Ki jut tovább?)    
Chelsea - FF Malmö 3 - 0  
Dinamo Kijev - Olympiakosz 1 - 0  
Dinamo Zagreb - Plzen 3 - 0  
E. Frankfurt - Sahtar Doneck 4 - 1  
FC Bruges - Salzburg (Ki jut tovább?)    
FC Zürich - Napoli (Ki jut tovább?)    
Fenerbahce - Zenit Szentpétervár (Ki jut tovább?)    
FF Malmö - Chelsea (Ki jut tovább?)    
FK Krasznodar - Leverkusen (Ki jut tovább?)    
Galatasaray - Benfica (Ki jut tovább?)    
Genk - Slavia Praha 1 - 4  
Internazionale - Rapid Wien 4 - 0  
Leverkusen - FK Krasznodar 1 - 1  
Napoli - FC Zürich 2 - 0  
Olympiakosz - Dinamo Kijev (Ki jut tovább?)    
Plzen - Dinamo Zagreb (Ki jut tovább?)    
Rapid Wien - Internazionale (Ki jut tovább?)    
Rennes - Betis (Ki jut tovább?)    
Sahtar Doneck - E. Frankfurt (Ki jut tovább?)    
Salzburg - FC Bruges 4 - 0  
Slavia Praha - Genk (Ki jut tovább?)    
Sporting CP - Villarreal (Ki jut tovább?)    
Valencia - Celtic 1 - 0  
Villarreal - Sporting CP 1 - 1  
Zenit Szentpétervár - Fenerbahce 3 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Chambly 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Goa 3 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Sailiya 0 - 1  
Al-Arabi (QAT) - Al-Shahaniya 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Junior de Barranquilla 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - Atlético MG 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Puebla 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dorados de Sinaloa - Queretaro 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cafetaleros de Tapachula - Chivas Guadalajara 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNAM Pumas - Leones Negros UDG 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hazm - Al-Ittifaq (KSA) 1 - 1  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Hilal (KSA) 0 - 2  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thanh Hoa - Binh Duong 1 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wakefield - Catalan Dragons 22 - 12  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mincsanka Minszk - Cannes 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Itapetininga - Caramuru 2 - 3  
Ribeirao Preto - Renata Campinas 1 - 3  
Sada Cruzeiro - Sao Judas 3 - 0  
Sesi SP - Minas 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Uijeongbu KB Stars 1 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Mladost Zagreb 3 - 0  
Snooker (Shoot-Out)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - R.T. Chuan Leong    
A. Carty - S. Hallworth 0 - 1  
A. Higginson - M. White 0 - 1  
A. Hugill - A. Carter 0 - 1  
A. Songsermsawad - Lyu Haotian 1 - 0  
B. Mertens - J. Wattana 1 - 0  
C. Steadman - Jor. Brown 1 - 0  
C. Totten - M. Mann 0 - 1  
C. Wakelin - O. Lines 0 - 1  
Chen Feilong - Lu Ning 1 - 0  
E. Slessor - Dua. Jones 1 - 0  
H. Chandler - G. Wilson 0 - 1  
I. Burns - K. Wilson 0 - 1  
J. Cahill - Mei Xiwen 0 - 1  
J. Perry - R. McLeod 0 - 1  
J. Swail - K. Johal 1 - 0  
K. Doherty - A. Stefanow 1 - 0  
K. Maflin - L. Walker 1 - 0  
L. Kleckers - J. O'Neill 1 - 0  
L. Simmonds - Zhang Yong 1 - 0  
M. Judge - T. Ford 0 - 1  
N. Saengkham - D. Wells 0 - 1  
P. Ebdon - M. Georgiou 0 - 1  
R. Evans - J. White 0 - 1  
R. Walden - Li. Davies 1 - 0  
S. Lam - A. McManus 0 - 1  
S. Lichtenberg - B. Hawkins 0 - 1  
S. O'Sullivan - J.R. Clarke 0 - 1  
Tian Pengfei - Chun Wai Lee 1 - 0  
Xu Si - B.J. Castle 0 - 1  
Zhang Jiankang - Jim. Robertson 0 - 1  
Zhao Xintong - J. O'Connor 1 - 0  
Strandröplabda (Phnom Penh-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andriukaityte U / Vitkaus - Filina E / Zazhigina E 2 - 0  
Arvaniti V / Karagkouni P - Khanok C / Pakham Y 2 - 0  
Barboni A / Puccinelli C - Gaffney J / Turner M 2 - 0  
Cruickshank C / Dunn-Suen - Huber K / Hubscher M 1 - 2  
Fujii S / Kumada M - Pata M / Toko S 2 - 0  
Ishitsubo S / Shiba A - Klinke L / Ottens L 2 - 0  
Kotlasova T / Resova D - Laird N / Palmer B 0 - 2  
Pata M / Toko S - Maor N / Chorin N 2 - 0  
Strauss N / Strauss T - Barboni A / Puccinelli C 2 - 0  
Strauss N / Strauss T - Sittig S / Pierangeli L 2 - 0  
Yu Y-H / Pan T-Y - Kauschus D / Munkwitz A 2 - 0  
Sífutás (vb, sprint)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bap. Gros - Sim. Hamilton 0 - 1  
C. Halfvarsson - A. Harvey 0 - 1  
Emil Iversen - G. Retivykh 0 - 1  
F. Pellegrino - S. Ustiugov 1 - 0  
F.H. Krogh - S.B. Skar 0 - 1  
J.H. Klaebo - F. Pellegrino 1 - 0  
L. Chanavat - R. Jouve 0 - 1  
vb, sprint 2019    
vb, sprint 2019 - Top 3    
Sífutás (vb, sprint, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Diggins - J. Sundling 0 - 1  
K.S. Skistad - S. Caldwell 1 - 0  
M. Dahlqvist - H. Falk 1 - 0  
M.C. Falla - J. Diggins 1 - 0  
S. Ringwald - N. Faehndrich 0 - 1  
Sti. Nilsson - M. Dahlqvist 1 - 0  
vb, sprint, női 2019    
vb, sprint, női 2019 - Top 3    
Y. Belorukova - N. Nepryaeva 0 - 1  
Tenisz (Bangkok II, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - Yui. Sugita 2 - 0  
D. Kuzmanov - J. Duckworth 0 - 2  
D. Sela - J.C. Aragone 2 - 0  
G. Mager - Ze Zhang 2 - 1  
Go Soeda - T. de Bakker 2 - 1  
Hir. Moriya - V. Troicki 2 - 1  
P. Gunneswaran - Soon Woo Kwon 2 - 0  
Zhe Li - M. Polmans 2 - 0  
Tenisz (Bangkok II, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcantara F C / Saraiva B - Li Z / Oliveira G 0 - 2  
Gonzales R / Lawson A - Purcell M / Reid M 0 - 2  
Lopez Perez E / Moriya H - Ratiwatana / Ratiwatana 2 - 0  
Rakpuangchon V / Srirat T - Gakhov I / Mager G 0 - 2  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Greef - B. Crepatte 2 - 0  
A. Vavassori - R. Marcora 0 - 2  
E. Donskoy - S. Napolitano 0 - 2  
G. Quinzi - E. Benchetrit 2 - 0  
J. Clarke - J. Choinski 1 - 2  
J. Sinner - V. Galovic 2 - 1  
L. Vanni - L. Giustino 2 - 0  
T. Lamasine - R. Brancaccio 2 - 0  
Tenisz (Bergamo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Brown D - Ocleppo J / Vavassori A 2 - 1  
Clayton S / Shamasdin A - Draganja T / Siljestrom A 2 - 0  
Grigelis L / Kolar Z - Caruana L / Sinner J 2 - 0  
Martos Gornes S / Voljacq - Cacic N / Vervoort M 1 - 2  
Tenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - E. Alexandrova 0 - 2  
A. van Uytvanck - I. Swiatek 2 - 0  
I-C. Begu - E. Rodina 2 - 0  
M. Brengle - Kat. Kozlova 0 - 2  
M. Vondrousova - A. Blinkova 2 - 1  
Tenisz (Budapest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blinkova A / Potapova A - Garcia Perez G / Voracova R 2 - 1  
Broady N / Sanders S - Alexandrova E / Zvonareva V 0 - 2  
Kania P / Sizikova Y - Stollár F / Watson H 1 - 2  
Kovinic D / Routliffe E - Begu I-C / Voskoboeva G 0 - 2  
Tenisz (Delray Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Lacko - J. Isner 0 - 2  
R. Albot - N. Kyrgios 2 - 1  
S. Johnson - P. Lorenzi 2 - 0  
Tenisz (Delray Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Krawietz K / Mies A 2 - 0  
Bryan B / Bryan M - Mannarino A / Nys H 2 - 0  
Lindstedt R / Puetz T - Arevalo M / Cerretani J 0 - 2  
Tenisz (Dubai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Suarez Navarro - E. Svitolina 0 - 2  
S. Halep - B. Bencic 1 - 2  
Su-Wei Hsieh - Kar. Pliskova 2 - 1  
V. Kuzmova - P. Kvitova 0 - 2  
Tenisz (Dubai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena-V/Christian - Ostapenko J / Siniakova K 2 - 1  
Chan H-C / Chan L - Jurak D / Olaru R 2 - 0  
Dabrowski G / Xu Y - Hradecka L / Makarova E 1 - 2  
Groenefeld A L / Schuurs - Hsieh S / Strycova B 0 - 2  
Tenisz (Kyoto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyo. Okamura - Fangzhou Liu 2 - 1  
Mai Hontama - Kur. Nara 1 - 2  
Mih. Imanishi - H. Kaji 2 - 0  
Mom. Kobori - Kai Lin Zhang 0 - 2  
Naho Sato - Rob. Anderson 0 - 2  
Nao Hibino - N. Bains 2 - 0  
Pea. Plipuech - G. Minnen 1 - 2  
Y. In-Albon - Aki. Omae 2 - 1  
Tenisz (Marseille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - B. Paire 2 - 0  
F. Verdasco - M. Bachinger 0 - 2  
M. Berrettini - A. Rublev 0 - 2  
S. Stakhovsky - G. Barrere 2 - 0  
U. Humbert - B. Coric 2 - 0  
Tenisz (Marseille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends/Weissborn - Eysseric J / Simon G 2 - 1  
Chardy J / Martin F - Molchanov D / Zelenay I 2 - 0  
Mclachlan B / Middelkoop - Hsieh C-P/ Rungkat C 2 - 0  
Nedunchezhiyan J / Raja P - Melzer J / Oswald P 1 - 2  
Tenisz (Morelos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chr. Harrison - G. Escobar 0 - 2  
D. Novikov - M. Sanchez Montemayor 2 - 0  
D. Novikov - R. Olivo 0 - 2  
E. Escobedo - G. Lopez Villasenor 0 - 2  
F. Mena - D.E. Galan Riveros 2 - 0  
M.T. Barrios Vera - M.F. Descotte 1 - 2  
R. Ortega-Olmedo - J. Menezes 2 - 0  
S. Giraldo - S. Diez 1 - 2  
S. Kozlov - R. Quiroz 0 - 2  
Tenisz (Morelos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diez S / Ortega-Olmedo R - Escobar G / Martinez L D 0 - 2  
Gomez E / Quiroz R - Galdos S / Zeballos F 2 - 0  
Goransson A / Huesler M - Galan D / Giraldo S 2 - 0  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - F. Auger Alliassime 0 - 2  
C. Ruud - J. Sousa 2 - 1  
F. Delbonis - A. Ramos-Vinolas 1 - 2  
J.I. Londero - P. Cuevas 0 - 2  
L. Djere - Taro Daniel 2 - 0  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Cabal J S / Farah R 0 - 2  
Bellucci T / Dutra Silva - Norrie C / Sousa J 2 - 1  
Cuevas P / Lopez M - Demoliner M / Nielsen F 0 - 2  
Gonzalez M / Jarry N - Mektic N / Zeballos H 2 - 1  
Melo M / Soares B - Alves M / Seyboth Wild T 2 - 1  
Tollaslabda (Spain Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H-K. Vittinghus - P. Abian 1 - 2  
I. Heino - Tzu Wei Wang 0 - 2  
Kena Yew Loh - K. Parupalli 2 - 1  
T. Saensomboonsuk - R. Ouseph 1 - 2  
Vik. Axelsen - A. Jayaram 2 - 0  
Tollaslabda (Spain Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alimov R / Kargaev R - Kim W H / Seo S J 0 - 2  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Ho-Shue J A / Yakura N 2 - 0  
Bö M / Mogensen C - Garaga K P / Kapila D 2 - 0  
Daugaard D / Sogaard F - Ellis M / Langridge C 0 - 2  
Gutama S K / Putra F W - Yao C L / Han Y P 0 - 2  
Kolding M P / Nohr N - Lamsfuss M / Seidel M E 1 - 2  
Lee Y / Wang C L - Kaixiang H / Zekang W 2 - 1  
Lin C Y / Yang M T - Goh S F / Izzuddin N 1 - 2  
Tollaslabda (Spain Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia Hsin Lee - L.A. Mainaky 0 - 2  
F. Fitriani - Yanyan Cai 0 - 2  
L. Kjaersfeldt - Ying Li Chiang 2 - 0  
M. Agrey - Chi, Natalie 2 - 1  
Shuo Yun Sung - Joy Xuan Deng 0 - 2  
Su Yu Chen - M. Blichfeldt 0 - 2  
Xuerui Li - Jia Min Yeo 0 - 2  
Yue Han - R. Hartawan 2 - 1  
Tollaslabda (Spain Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Kim H R - Boje A / Soby R 2 - 0  
Bolotova E / Davletova A - Wenjing D / Xueying F 0 - 2  
Cao T / Yu X - Hsu Y C / Hu L F 0 - 2  
Hoo V / Yap C W - Matsuyama N / Shida C 1 - 2  
Kim S Y / Kong H Y - Cheng C Y / Lee C C 2 - 0  
Pai Y P / Wu T J - Lefel E / Tran A 0 - 2  
Stoeva G / Stoeva S - Chang C H / Yang C T 2 - 1  
Tollaslabda (Spain Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Kandow W O - Mak H C / Chau H W 2 - 1  
Choi S / Kim S Y - Wang Z / Cao T W 2 - 1  
Gicquel T / Delrue D - Alimov R / Davletova A 0 - 2  
Lane B / Pugh J - Seo S J / Chae Y 0 - 2  
Magee S / Magee C - Ellis M / Smith L 0 - 2  
Rivaldy R / Mentari P H - Yakura N / Tsai K    
Wang C L / Cheng C Y - Yang M-T / Wu T J 2 - 0  
Yang P-H / HU L F - Puangpuapech N / Amitrapa 2 - 0  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - FTC 5 - 9  

 

2019.02.20.
Bandy (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikkelin Kampparit - JPS (1.m.) 8 - 1  
Veitera Lappeenranta - Akilles Porvoo (1.m.) 6 - 3  
Bandy (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edsbyn - Bollnäs (1.m.) 5 - 1  
Villa Lidköping - Motala (1.m.) 13 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Kalmarsund 4 - 2  
Helsingborg - Pixbo Wallenstam 4 - 8  
Lindas Hovas - Växjö 5 - 8  
Linköping - Örebro 13 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Texas Stars 1 - 1  
Toronto Marlies - Manitoba 4 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guildford - Milton Keynes 5 - 1  
Manchester - Dundee 3 - 2  
Nottingham - Coventry 1 - 3  
Sheffield - Glasgow 1 - 6  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Benatky nad Jizerou 8 - 2  
Kadan - Slavia Trebic 3 - 8  
Kladno - Slovan Ustecti Lvi 3 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Frydek Mistek 5 - 2  
Prostejov - Litomerice 4 - 2  
Slavia Praha - Vsetin 3 - 5  
Zubr Prerov - Poruba 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Zlín 9 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KMH Budapest - Fehérvári Titánok 3 - 5  
Vasas - Dunaújváros 5 - 2  
Vienna Capitals 2 - Gyergyói HK 2 - 5  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - Imatra Ketterä 5 - 2  
Jokipojat - KeuPa 2 - 2  
LeKi - Heinolan Peliitat 6 - 4  
RoKi - Kokkolan Hermes 6 - 3  
SaPKo - Kiekko-Vantaa 3 - 3  
TUTO - Koovee 6 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Jukurit 4 - 3  
Kalpa - Tappara 2 - 5  
Kookoo - Ilves 1 - 1  
Kärpät - Turku PS 6 - 1  
Vaasan Sport - HIFK 3 - 3  
Ässät - JYP 3 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Barisz Asztana 2 - 0  
CSZKA Moszkva - Lokomotív Jaroszlavl 1 - 1  
Dinamo Moszkva - Metallurg Magnyitogorszk 1 - 2  
Jokerit - Slovan Bratislava 7 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - SZKA Szentpétervár 0 - 4  
Red Star Kunlun - Admiral Vlagyivosztok 6 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Barsz Kazany 2 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Dinamo Riga 4 - 4  
Szibir Novoszibirszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 3 - 4  
Szocsi - Szpartak Moszkva 2 - 0  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Traktor Cseljabinszk 2 - 0  
Vityaz Podolszk - Dinamo Minszk 4 - 3  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - Liepaja 5 - 1  
Zemgale/LLU - Mogo Riga 3 - 6  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - NY Rangers 1 - 2  
Dallas - Nashville 3 - 5  
Edmonton - Arizona 2 - 2  
Florida - Buffalo 4 - 2  
Minnesota - Anaheim 0 - 4  
Montreal - Columbus 3 - 2  
New Jersey - Pittsburgh 3 - 4  
Philadelphia - Tampa Bay 2 - 5  
St. Louis - Toronto 2 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iserlohn - Düsseldorf 4 - 2  
Wolfsburg - Augsburg 2 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Björklöven 4 - 1  
MODO - Oskarshamn 4 - 2  
Tingsryd - Almtuna 0 - 3  
Vita Hasten - Södertälje 2 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Malmö 2 - 1  
Rögle - Färjestad 1 - 6  
Örebro - Linköping 4 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Barsz Kazany B 2 - 4  
Cselmet Cseljabinszk - Torosz Nyeftekamszk 3 - 5  
Gornyak Ucsali - Izssztal Izsevszk 3 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Metallurg Novokuznyeck 4 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Molot Perm 4 - 1  
Rjazany - Dizel Penza 4 - 3  
Rubin Tyumeny - Szokol Krasznojarszk 2 - 3  
Szarov - CSZK Szamara 6 - 4  
SZKA-Neva - Ermak Angarszk 0 - 1  
Tambov - Lada Toljatti 1 - 4  
Zauralje Kurgan - Nyeftyanyik Almetyevszk 4 - 2  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Incheon S-Birds 85 - 61  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Nagyezsda Orenburg 82 - 50  
Polkowice - USK Praha 74 - 79  
Villeneuve d'Ascq Lille - Bourges 74 - 78  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Dinamo Kurszk 62 - 87  
Flammes Carolo Ardennes - Fenerbahce 78 - 78, h.u. 94 - 92  
P. Avenida - Olympiakosz 72 - 48  
TTT Riga - Sopron 71 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Szekszárd 73 - 67  
Kosárlabda (Kínai bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Great Wall - Xinjiang (4.m.) 87 - 79  
Shandong - Jiangsu Phoenix (4.m.) 57 - 71  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Widzew Lodz - Poznan 80 - 61  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - NKE-Csata 72 - 66  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mantova - Fortitudo Bologna 60 - 69  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valga - Jekabpils 59 - 70  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Kielce 30 - 29  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Karvina 27 - 28  
Jicin - Koprivnice 20 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - Lemvig 33 - 27  
GOG - Kolding 33 - 26  
Skjern - Sönderjyske 35 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Odense 19 - 25  
Ringköbing - Herning-Ikast 18 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Nimes 23 - 30  
Dunkerque - St. Raphael 29 - 27  
Nantes - Istres 39 - 31  
Pays d'Aix - Tremblay 33 - 26  
Pontault-Combault - Ivry 28 - 29  
Toulouse - Paris SG 30 - 35  
Kézilabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Metz 21 - 29  
Chambray Touraine - Brest 23 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wybrzeze Gdansk - Piotrkow Trybunalski 17 - 20  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Arendal 23 - 27  
Halden - Falk Horten 34 - 23  
Kolstad - Drammen 26 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Storhamar 28 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Dinamo Asztrahany 34 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Lada Toljatti 28 - 22  
Zvezda Zvenyigorod - Kubany Krasznodar 31 - 33  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Porto 29 - 33  
Sporting CP - Avanca 38 - 27  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Steaua Bukarest 25 - 28  
Fagaras - Calarasi 22 - 24  
Suceava - Baia Mare 29 - 24  
Universitatea Cluj - Buzau 25 - 31  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Zeleznicar Nis 27 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Logrono La Rioja 27 - 29  
Granollers - Ademar Leon 21 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Guif 19 - 23  
Kristianstad - Alingsas 32 - 25  
Sävehof - Redbergslids 28 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnereds - Sävehof 25 - 31  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - SVIS Ivancna Gorica 40 - 30  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Birmingham 2 - 1  
Chelsea - Bristol City 6 - 0  
Manchester City - Everton 3 - 1  
Reading - West Ham 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derby County - Millwall 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quilmes - Chacarita Juniors 2 - 1  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Juventus 2 - 0  
Schalke - Manchester City 2 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Vereja 1 - 0  
Lokomotív Plovdiv - Szeptemvri Szófia 0 - 2  
Vitosa Bistritsa - Levszki Szófia 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabira Montero - Always Ready La Paz 1 - 1  
Real Potosi - Nacional Potosi 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luverdense - Figueirense 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Ermisz Aradippou 4 - 0  
Doxa Katokopia - APOEL Nicosia 0 - 3  
Pafosz - Paralimni 2 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Independiente - Toronto FC 4 - 0  
Dep. Saprissa - Tigres 1 - 0  
Deportivo Guastatoya - Houston 0 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Dep. Union La Calera 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Supersport Utd. - Orlando Pirates 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - El Daklyeh 3 - 1  
El Gaish Talaea - El Zamalek 2 - 2  
Smouha - Al-Mokawloon Arab 1 - 2  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Sevilla (Ki jut tovább?)    
Sevilla - Lazio 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Guingamp 0 - 0  
Paris SG - Montpellier 5 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris FC - Lyon 1 - 4  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Pune 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Pars Jonoubi Jam 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Union Magdalena 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melgar - Caracas FC 2 - 0  
Talleres Cordoba - Palestino 2 - 2  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Kaposvár 2 - 1  
FTC - Kisvárda 2 - 0  
Mezőkövesd - Haladás 0 - 0  
Puskás Akadémia - Paks 1 - 2  
Soroksár - Andráshida 3 - 2  
Taksony - Vidi 0 - 1  
Tiszakécske - Honvéd 0 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouloudia Oujda - RSB Berkane 1 - 0  
Olympique de Safi - Raja Casablanca 0 - 1  
Youssoufia Berrechid - Wydad Casablanca 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tijuana - Pachuca 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Necaxa - Atl. San Luis 2 - 3  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Alebrijes de Oaxaca 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Correcaminos UAT - Monarcas Morelia 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Mineros de Zacatecas 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuneo - Lucchese 0 - 1  
Entella - Pistoiese 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siracusa - Viterbese 1 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Kilmarnock 5 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Rapperswil 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Ahli (KSA) 2 - 1  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dinamo Kijev - U19Juventus 3 - 0  
U19Midtjylland - U19Roma 1 - 1  
U19Montpellier - U19Benfica 2 - 1  
U19Olomouc - U19Lyon 0 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Atl. Venezuela 1 - 0  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marica Plovdiv - Beziers 3 - 1  
Stuttgart - Vakifbank Istanbul 0 - 3  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uralocska Jekatyerinburg - Eczacibasi Istanbul 2 - 3  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Scandicci - Conegliano 3 - 2  
Röplabda (BL, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Chemik Police 2 - 3  
Fenerbahce - Dinamo Moszkva 2 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maringa - Corinthians-Guarulhos 3 - 0  
Sesc RJ - Taubate Funvic 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Daejeon KGC 3 - 1  
Suwon Hyundai - Hwaseong IBK 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Kazincbarcika 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuprum Lubin - Kedzierzyn-Kozle 0 - 3  
GKS Katowice - Bydgoszcz 3 - 1  
Jastrzebski Wegiel - Olsztyn 2 - 3  
ONICO Varsó - Belchatow 2 - 3  
Resovia Rzeszow - Trefl Gdansk 3 - 1  
Zawiercie - Bedzin 3 - 1  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Posojilnica Aich/Dob 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Haching 3 - 0  
VCO Berlin - Rottenburg 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Suhl Thüringen 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Lokomotív Novoszibirszk 1 - 3  
Jaroszlavl - Jugra Szurgut 1 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo-LO 2 - 3  
Kuzbassz Kemerovo - Fakel Novij Urengoj 3 - 2  
Zenit Kazany - Ural Ufa 3 - 0  
Zenit Szentpétervár - Nova Novokujbisevszk 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Maliye Piyango Ankara 3 - 2  
Galatasaray - Arhavi Bld. Spor 3 - 1  
Halkbank Ankara - Istanbul BB 3 - 2  
Inegol Bld. Spor - Plevne 3 - 0  
Snooker (China Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - Dua. Jones 6 - 4  
Ant. Hamilton - J. Wattana 3 - 6  
B. Woollaston - Li Yuan 6 - 1  
D.B. Gilbert - S. O'Sullivan (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
G. Wilson - J. White (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
Jim. Robertson - A. Carty 3 - 6  
K. Doherty - P.S. Davison 6 - 3  
K. Wilson - Chen Feilong (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
Li Hang - Jor. Brown 6 - 0  
Lyu Haotian - R. Muir 6 - 4  
M. Dunn - E. Slessor 4 - 6  
M. Gould - R. Lawler 0 - 6  
M. Holt - J. Swail (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
M. Joyce - N. Bond 4 - 6  
R. Walden - J. Cahill (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
S. Murphy - A. Stefanow (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
Sco. Donaldson - B.J. Castle 6 - 1  
T. Ford - O. Lines 2 - 6  
Tenisz (Bangkok II, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Sela - E. Couacaud 2 - 0  
Go Soeda - O. Roca Batalla 2 - 0  
Gon. Oliveira - Soon Woo Kwon 1 - 2  
H. Laaksonen - D. Kuzmanov    
Hir. Moriya - I. Gakhov 2 - 0  
Kev. King - Ze Zhang 0 - 2  
P. Gunneswaran - D. Yevseyev 2 - 1  
T. de Bakker - O. Nedovyesov 2 - 1  
Tenisz (Bangkok II, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcantara F C / Saraiva B - Erlich J / Myneni S 2 - 0  
Gonzales R / Lawson A - Isaro P / Sookton-Eng C 2 - 0  
Heliovaara H / Matsui T - Purcell M / Reid M 1 - 2  
Khabibulin T / Yang T-H - Li Z / Oliveira G 0 - 2  
Ratiwatana / Ratiwatana - Naen-Udorn C / Saimongkol P 2 - 0  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Greef - Dan. Petrovic 2 - 0  
A. Vavassori - R. Bonadio 2 - 1  
B. Crepatte - A. Bublik    
C. Ilkel - S. Napolitano 0 - 2  
E. Donskoy - B. Zapata Miralles 2 - 0  
F. Baldi - R. Bonadio    
F. Horansky - T. Lamasine 0 - 2  
R. Brancaccio - Q. Halys 2 - 0  
R. Marcora - M. Safwat 2 - 0  
Tenisz (Bergamo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonzi B / Halys Q - Caruana L / Sinner J    
Bublik A / Travaglia S - Brkic T / Brown D    
Cacic N / Vervoort M - Margaroli L / Vega Hernan 2 - 0  
Clayton S / Shamasdin A - Trusendi W / Viola M 2 - 1  
Drzewiecki K / Walkow S - Brkic T / Brown D 0 - 2  
Musetti L / Zeppieri G - Martos Gornes S / Voljacques H 1 - 2  
Pel D / Sancic A - Grigelis L / Kolar Z 1 - 2  
Tenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - A. Potapova 0 - 2  
A. van Uytvanck - V. Zvonareva 2 - 0  
Arn G. - E. Alexandrova 1 - 2  
M. Barthel - I-C. Begu 1 - 2  
M. Vondrousova - G. Garcia Perez 2 - 0  
P. Parmentier - T. Smitkova 2 - 0  
S. Cirstea - A. Krunic 2 - 0  
Stollár F. - M. Brengle 0 - 2  
Tenisz (Budapest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flipkens K / Larsson J - Broady N / Sanders S    
Jani R-L / Lister C - Kania P / Sizikova Y 1 - 2  
Moore J / Panova A - Blinkova A / Potapova A 1 - 2  
Tenisz (Delray Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - D. Istomin 2 - 0  
A. Seppi - Jor. Thompson 2 - 1  
Dan. Evans - F. Tiafoe 2 - 1  
J.M. Del Potro - Y. Nishioka 2 - 0  
L.G.M. Harris - Dan. Evans 0 - 2  
Tenisz (Delray Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Nishioka Y - Kyrgios N / Withrow J 2 - 0  
Lindstedt R / Puetz T - Maytin R / Pasha N 2 - 0  
Lorenzi P / Seppi A - Skupski/Skupski 0 - 2  
Mannarino A / Nys H - Johnson S / Sandgren T 2 - 0  
Tenisz (Dubai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - Su-Wei Hsieh 1 - 2  
A. Riske - Kar. Pliskova 0 - 2  
B. Bencic - A. Sabalenka 2 - 1  
G. Muguruza Blanco - E. Svitolina 0 - 2  
J. Brady - P. Kvitova 1 - 2  
K. Mladenovic - C. Suarez Navarro 0 - 2  
S. Halep - L. Tsurenko 2 - 0  
V. Kuzmova - S. Kenin 2 - 1  
Tenisz (Dubai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Mladenovic - Arruabarrena-V/Christian 1 - 2  
Bouchard E / Kenin S - Ostapenko J / Siniakova K    
Chan H-C / Chan L - Kuzmova V / Tomljanovic A 2 - 1  
Groenefeld A L / Schuurs - Bara I / Jakupovic D 2 - 0  
Tenisz (Kyoto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Hozumi - Mai Hontama 0 - 2  
G. Minnen - En Shuo Liang 2 - 0  
Kyo. Okamura - M. Uchijima 2 - 1  
Nao Hibino - M. Nishimoto 2 - 0  
Pea. Plipuech - Ling Zhang 2 - 0  
Rob. Anderson - M. Melnikova 2 - 0  
Su Jeong Jang - Kur. Nara 1 - 2  
Ya-Hsuan Lee - Aki. Omae 0 - 2  
Tenisz (Marseille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gulbis - U. Humbert 0 - 2  
J. Vesely - G. Barrere 0 - 2  
J. Vesely - G. Monfils    
M. Bachinger - S. Darcis 2 - 1  
M. Kukushkin - D. Shapovalov 2 - 0  
P. Gojowczyk - Gil. Simon 1 - 2  
S. Tsitsipas - H. Hurkacz 2 - 0  
Tenisz (Marseille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Junaid R - Chardy J / Martin F 0 - 2  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Kudla D / Marrero D 2 - 0  
Melzer J / Oswald P - Berrettini M / Bolelli S    
Tenisz (Morelos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Gonzalez - Evan King 0 - 2  
Chr. Harrison - M. Guinard 2 - 1  
Emi. Gomez - D.E. Galan Riveros 1 - 2  
G. Escobar - T-S. Kwiatkowski 2 - 1  
R. Olivo - R. Cid Subervi 2 - 0  
S. Diez - A. Pavic    
S. Giraldo - M. Redlicki 2 - 0  
U. Blanch - F. Mena 1 - 2  
Tenisz (Morelos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cid Subervi R / Krstin P - Escobar G / Martinez L D    
Diez S / Ortega-Olmedo R - Descotte M / Ugo Carabelli C 2 - 0  
Galan D / Giraldo S - Menezes J / Souza J 2 - 0  
Gomez L / Kwiatkowski T - Hach Verdugo H / Pavic A 0 - 2  
King E / Reese H - Gomez E / Quiroz R 1 - 2  
Olivo R / Patino L - Galdos S / Zeballos F    
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - T. Monteiro 2 - 0  
C. Norrie - J.A. Munar Clar 1 - 2  
D. Thiem - L. Djere 0 - 2  
H. Dellien - R. Carballes Baena 2 - 0  
P. Cuevas - D.S. Schwartzman    
T. Seyboth Wild - Taro Daniel 1 - 2  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cecchinato M / Lajovic D - Gonzalez M / Jarry N 0 - 2  
Jaziri M / Mayer L - Jebavy R / Molteni A 1 - 2  
Krajicek A / Sitak A - Mektic N / Zeballos H 0 - 2  
Melo M / Soares B - Fognini F / Londero J I    
Pella G / Schwartzman D S - Cabal J S / Farah R    
Tollaslabda (Spain Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheuk Yiu Lee - A. Antonsen 0 - 2  
H-K. Vittinghus - Chr. Popov 2 - 1  
I. Heino - Sub. Dey 2 - 1  
J.O. Jörgensen - Kena Yew Loh 0 - 2  
June Wei Cheam - A. Jayaram 1 - 2  
Junpeng Zhao - L. Claerbout 2 - 0  
K. Parupalli - Wing Ki Vincent Wong 2 - 0  
L.E. Penalver - Sou. Verma 0 - 2  
M. Zilberman - R. Ouseph 1 - 2  
P. Abian - K. Schaefer 2 - 0  
T. Rouxel - Tzu Wei Wang 1 - 2  
T. Saensomboonsuk - T.J. Popov 2 - 0  
Vik. Axelsen - Chia Hung Lu 2 - 0  
Tollaslabda (Spain Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alimov R / Kargaev R - Graalmann H / Jansen J R 2 - 0  
Apisuk I / Viriyangkura T - Daugaard D / Sogaard F 0 - 2  
Arjun M R / Shlok R - Kim W H / Seo S J 0 - 2  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Chang K-C / Po L-W 2 - 0  
Bay-Smidt M / Moelhede L - Lamsfuss M / Seidel M E    
Briggs P / Mairs G - Goh S F / Izzuddin N 1 - 2  
Bö M / Mogensen C - Alfayate P / Morales J 2 - 0  
Grachev D / Kotsarenko P - Ellis M / Langridge C 0 - 2  
Ho-Shue J A / Yakura N - Amaya B / Gallardo M 2 - 0  
Kolding M P / Nohr N - Lee J-H / Yang P-H 2 - 1  
Lane B / Vendy S - Gutama S K / Putra F W 0 - 2  
Lee Y / Wang C L - Chew P / Chew R 2 - 0  
Lin C Y / Yang M T - Belarbi M A / Hamek A 2 - 0  
Popov C / Popov T J - Garaga K P / Kapila D 0 - 2  
Tollaslabda (Spain Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia Hsin Lee - C. Birch 2 - 0  
Ga Eun Kim - Jia Min Yeo 0 - 2  
Hyo Min Kim - F. Fitriani 1 - 2  
Joy Xuan Deng - K. Gilmour 2 - 1  
L. Kjaersfeldt - E. Kosetskaya 2 - 0  
L.A. Mainaky - Xiaoxin Chen    
M. Agrey - S. de Visch Eijbergen 2 - 0  
R. Hartawan - Bri. Tam 2 - 1  
S. Jaquet - M. Blichfeldt 0 - 2  
Shuo Yun Sung - Xuefei Qi 2 - 1  
Su Yu Chen - Yvonne Li 2 - 1  
Xuerui Li - K. Polikarpova 2 - 0  
Ying Li Chiang - L. Zetchiri 2 - 0  
Tollaslabda (Spain Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boje A / Soby R - Chen S Y / Sung S Y 2 - 0  
Bolotova E / Davletova A - Birch C / Smith L 2 - 0  
Cheng C Y / Lee C C - Honderich R / Tsai K 2 - 0  
Efler L / Herttrich I - Chang C H / Yang C T 1 - 2  
Fankhauser N / Tabeling I - Lefel E / Tran A 0 - 2  
Goliszewski J / Kaepplein - Matsuyama N / Shida C 1 - 2  
Hsu Y C / Hu L F - Janssens E / Ostermeyer K 2 - 1  
Kim S Y / Kong H Y - Delrue D / Palermo L 2 - 0  
Santosh S / Dandu P - Cao T / Yu X 1 - 2  
Stoeva G / Stoeva S - Haris D D / Kusumah T O 2 - 0  
Tollaslabda (Spain Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mak H C / Chau H W - Lee C H / Lu C Y 2 - 0  
Po L-W / Chang C H - Yang P-H / HU L F 0 - 2  
Volker J C / Janssens E - Puangpuapech N / Amitrapa 0 - 2  
Yang M-T / Wu T J - Kargaev R / Vorobeva V 2 - 0  
Vízilabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapallo - Roma 7 - 8  

 

2019.02.19.
Bandy (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandviken - Hammarby (1.m.) 0 - 3  
Västeräs - Vanersborg (1.m.) 7 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Höllviken 6 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gherdeina/Gröden - Feldkirch 2 - 3  
Renon/Ritten - Cortina 1 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Mountfield HK 0 - 3  
Liberec - Karlovy Vary 3 - 1  
Litvínov - Trinec 0 - 5  
Pardubice - Mladá Boleslav 2 - 5  
Sparta Praha - Olomouc 1 - 3  
Vítkovice - Chomutov 9 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Esbjerg 3 - 6  
Frederikshavn - Rödovre 4 - 1  
Herning - Sönderjyske 5 - 0  
Odense - Rungsted 4 - 6  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Nyeman Grodno 1 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Gap 1 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nesta Torun - Podhale Nowy Targ (2.m.) 2 - 1  
Stoczniowiec Gdansk - GKS Tychy (2.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prizma Riga - Liepaja 2 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Ottawa 8 - 7  
Colorado - Las Vegas 3 - 0  
Columbus - Tampa Bay 1 - 5  
Los Angeles - Washington 2 - 3  
San Jose - Boston 5 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Ringerike 1 - 2  
Sparta Sarpsborg - Valerenga 4 - 5  
Stavanger - Stjernen 8 - 4  
Storhamar - Lillehammer 1 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Schwenningen 4 - 1  
Krefeld - München 2 - 2  
Köln - Nürnberg 6 - 3  
Mannheim - Bremerhaven 6 - 5  
Straubing - Eisbären Berlin 7 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Bern 3 - 4  
Lausanne - Lugano 0 - 7  
Zug - Ambri 3 - 6  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Västeras 3 - 5  
Västervik - Pantern Malmö 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heilongjiang - Zvezda Csehov 0 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nippon Cranes - Oji Eagles (3.m.) 0 - 0  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joinville/AABJ - Botafogo 54 - 59  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Virtus Roma - Capo D'Orlando 73 - 74  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Farmakom - Vojvodina 92 - 81  
Sloboda Uzice - Tamis Pancevo 88 - 95  
Spartak Subotica - Beovuk Belgrád 99 - 90  
Vrsac - Novi Pazar 77 - 89  
Zlatibor Cajetina - Dunav Stari Banovci 80 - 66  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Lauvas - Valmiera 73 - 71  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drama - AEK Athén 17 - 29  
Kézilabda (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - FH 26 - 29  
ÍBV - IR 31 - 33  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Wisla Plock 23 - 23  
Gwardia Opole - Azoty Pulawy 26 - 30  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Veszprém 29 - 32  
Eger - Szeged 21 - 40  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madeira SAD - Horta 28 - 17  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Politehnica Timisoara - Dobrogea Constanta 27 - 30  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Dunarea Braila 25 - 23  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Vojvodina 35 - 19  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Barcelona 17 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - HIF Karlskrona 31 - 25  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belouizdad - Hussein Dey 0 - 1  
USM Annaba - ES Setif 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Oxford Utd. 4 - 2  
Barnsley - Burton 0 - 0  
Portsmouth - Bristol Rovers 1 - 1  
Rochdale - Wimbledon 3 - 4  
Sunderland - Gillingham 4 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheltenham - Cambridge Utd. 2 - 0  
Notts County - Newport 1 - 4  
Oldham - Morecambe 1 - 2  
Port Vale - Tranmere 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
QPR - West Bromwich 2 - 3  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Wrexham 0 - 2  
Ebbsfleet Utd. - Hartlepool 0 - 0  
Fylde - Havant & Waterlooville 6 - 2  
Maidstone Utd. - Halifax 0 - 1  
Sutton Utd. - Barnet 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Club - Godoy Cruz 3 - 0  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Bayern München 0 - 0  
Lyon - Barcelona 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Botev Vraca 2 - 1  
Ludogorec Razgrad - Botev Plovdiv 1 - 1  
Slavia Szófia - Cserno More Várna 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Londrina - Parana 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - Polokwane City 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Tecnico Univ. Ambato 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gouna - Pyramids FC 2 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Honka 2 - 3  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Debrecen 2 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Sol de America 0 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Huanuco - AD Cantolao 0 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inverness CT - Ross County 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cowdenbeath - Albion Rovers 1 - 0  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Chelsea - U19Monaco 3 - 1  
U19Dinamo Zagreb - U19Lokomotív Moszkva 1 - 1  
U19Hertha BSC - U19Paris SG 2 - 1  
U19PAOK - U19Tottenham 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Zob Ahan 2 - 3  
Al-Nasr (UAE) - Pakhtakor 1 - 2  
Al-Nassr - AGMK Olmaliq 4 - 0  
Al-Rayyan - Saipa Karaj 3 - 1  
Kashima A. - Newcastle Jets 4 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Chiangrai Utd. 0 - 0  
Shandong Luneng - Hanoi FC 4 - 1  
Ulsan - Perak 5 - 1  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Dinamo Kazany 0 - 3  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Novara 0 - 3  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwerin - LKS Lodz 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Deajeon Blue Fangs 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Tourcoing 3 - 1  
Arago de Sete - Narbonne 3 - 2  
Cannes - Toulouse 3 - 0  
Chaumont - Nice 1 - 3  
Poitevin Poitiers - Rennes 1 - 3  
Tours - Nantes 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, rájátsz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Tianjin (3.m.) 3 - 0  
Shanghai - Beijing (3.m.) 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
United Frankfurt - Friedrichshafen 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Belogorje Belgorod 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Ziraat Bankasi Ankara 3 - 1  
Jeopark Kula - Arkas Izmir 0 - 3  
Snooker (China Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - S. Lichtenberg 6 - 3  
C. Wakelin - P. Lines 6 - 4  
F. O'Brien - S. Baird 5 - 6  
G. Dott - G. Greene 5 - 6  
H. Vafaei Ayouri - H. Miah 6 - 4  
J. Higgins - C. Totten (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
J. Lisowski - A. Burden (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
J. Trump - Jak Jones (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
L. Brecel - Chun Wai Lee (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
L. Highfield - J. O'Connor 3 - 6  
M. White - R.T. Chuan Leong 1 - 6  
Neil Robertson - H. Akbar (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
P. Ebdon - S. Lam 6 - 0  
R. Milkins - E. Sharav 6 - 1  
R. Williams - Tian Pengfei 6 - 2  
S. Bingham - Chen Zifan 6 - 2  
S. Carrington - L. Kleckers 6 - 1  
S. Maguire - Zhang Yong (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
Yan Bingtao - Fan Zhengyi 6 - 0  
Zhou Yuelong - L. Walker 6 - 1  
Tenisz (Bangkok II, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - Duck Hee Lee 2 - 0  
D. Yevseyev - Yan Bai 2 - 0  
Di Wu - Yui. Sugita 0 - 2  
G. Mager - Yunseong Chung 2 - 0  
Gas. Elias - I. Gakhov 0 - 2  
J.C. Aragone - Tat. Ito    
Kai. Uchida - M. Polmans 0 - 2  
S. Myneni - J. Duckworth 0 - 2  
S.K. Mukund - Kev. King 1 - 2  
Ste. Robert - V. Troicki 0 - 2  
T. de Bakker - J. Tipsarevic    
T. de Bakker - M. Echargui 2 - 1  
T. Kamke - Zhe Li 0 - 2  
Tenisz (Bangkok II, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Kadhe A - Lopez Perez E / Moriya H 1 - 2  
Gong M-X / Zhang Ze - Perez Sanz D / Roca Batalla O 2 - 0  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Crepatte - Dus. Brown 2 - 1  
C. Ilkel - J. Barranco Cosano 2 - 1  
E. Benchetrit - T. Griekspoor 2 - 0  
G. Quinzi - R. Safiullin 2 - 1  
J. Choinski - F. Arnaboldi 2 - 0  
J. Choinski - S. Travaglia    
J. Clarke - U. Ignatik 2 - 0  
L. Vanni - C. Taberner 2 - 0  
N. Serdarusic - R. Brancaccio 1 - 2  
S. Caruso - J. Sinner 1 - 2  
T. Brkic - R. Bonadio 0 - 2  
V. Galovic - D. Brands 2 - 0  
Z. Kolar - L. Giustino 0 - 2  
Tenisz (Bergamo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarek T / Safwat M - Draganja T / Siljestrom A 0 - 2  
Gonzalez W / Heller P - Ocleppo J / Vavassori A 0 - 2  
Tenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - N. Vikhlyantseva 2 - 1  
E. Rodina - K. Flipkens    
Kat. Kozlova - J. Larsson 2 - 0  
O. Danilovic - I. Swiatek 0 - 2  
S. Cirstea - Bondár A. 2 - 1  
T. Smitkova - Y. Bonaventure 2 - 1  
Tenisz (Budapest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alexandrova E / Zvonareva - Stefkova B / Vondrousova M 2 - 1  
Brengle M / Schoofs B - Stollár F / Watson H 0 - 2  
Garcia Perez G / Voracova - Hon P / Rodionova Ar 2 - 1  
Tenisz (Delray Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - B. Schnur 2 - 0  
A. Seppi - B. Tomic 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - J. Donaldson 2 - 1  
Jor. Thompson - M. Granollers 2 - 0  
L.G.M. Harris - Dar. King 2 - 0  
M. McDonald - T.H. Fritz 2 - 1  
N. Kyrgios - J. Millman 2 - 1  
P. Polansky - J. Isner 0 - 2  
R. Albot - I. Karlovic 2 - 0  
S. Johnson - Jas. Jung 2 - 0  
T. Sandgren - R. Opelka 0 - 2  
T. Smyczek - P. Lorenzi 0 - 2  
Tenisz (Delray Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyrgios N / Withrow J - Gonzalez S / Qureshi A 2 - 0  
Millman J / Popyrin A - Skupski/Skupski 0 - 2  
Ramanathan R / Smyczek T - Arevalo M / Cerretani J 0 - 2  
Tenisz (Dubai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - D. Jakupovic 2 - 0  
A. Riske - A. Cornet 2 - 0  
A. Sasnovich - Su-Wei Hsieh 0 - 2  
C. Suarez Navarro - Shuai Zhang 2 - 0  
Car. Garcia - J. Brady 0 - 2  
D. Cibulkova - Kar. Pliskova 1 - 2  
G. Muguruza Blanco - Saisai Zheng 2 - 0  
I. Jorovic - A. Sabalenka 0 - 2  
K. Bertens - V. Kuzmova 1 - 2  
K. Siniakova - P. Kvitova 1 - 2  
L. Tsurenko - Lin Zhu 2 - 1  
N. Osaka - K. Mladenovic 0 - 2  
O. Jabeur - E. Svitolina    
S. Halep - E. Bouchard 2 - 0  
S. Kenin - D. Kasatkina 2 - 1  
S. Vögele - B. Bencic 0 - 2  
Tenisz (Dubai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Xu Y - Grey S B / Silva E 2 - 0  
Jabeur O / Riske A - Hradecka L / Makarova E    
Jurak D / Olaru R - Melichar N / Peschke K 2 - 0  
Kato M / Ninomiya M - Hsieh S / Strycova B 0 - 2  
Stosur S / Zhang S - Mertens E / Sabalenka A    
Tenisz (Kyoto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Myers - Mom. Kobori 1 - 2  
Aya. Shimizu - Mih. Imanishi 0 - 2  
Fang Ying Xun - Na. Sato 0 - 2  
H. Kaji - K. Kawa 2 - 1  
H. Kuwata - Fangzhou Liu 0 - 2  
Mai Minokoshi - Kai Lin Zhang 1 - 2  
N. Bains - Jun. Namigata 2 - 1  
Y. In-Albon - Risa Ozaki 2 - 0  
Tenisz (Marseille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lestienne - S. Stakhovsky 1 - 2  
F. Verdasco - E. Gerasimov 2 - 1  
J-W. Tsonga - A. Rublev 1 - 2  
J. Chardy - M. Berrettini 0 - 2  
P. Gojowczyk - D. Dzumhur 2 - 0  
S. Bolelli - B. Paire 0 - 2  
Tenisz (Marseille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eysseric J / Simon G - Klaasen R / Venus M 2 - 1  
Marach O / Pavic M - Nedunchezhiyan J / Raja P 0 - 2  
Tsitsipas P / Tsitsipas S - Arends/Weissborn 0 - 2  
Tenisz (Morelos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - S. Kozlov    
Ale. Gonzalez - J. Haerteis 2 - 0  
J. Menezes - M. Torpegaard 2 - 0  
J. Souza - R. Quiroz 0 - 2  
Luc. Gomez - M.T. Barrios Vera 0 - 2  
M. Guinard - A. Collarini 2 - 0  
M. Sanchez Montemayor - G. Villanueva 2 - 0  
M.F. Descotte - S. Fanselow 2 - 0  
P. Krstin - M.T. Barrios Vera 0 - 2  
R. Olivo - J.A. Hernandez Serrano 2 - 0  
R. Ortega-Olmedo - C. Boluda-Purkiss 2 - 0  
S. Diez - V. Estrella Burgos 2 - 0  
Tenisz (Morelos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goransson A / Huesler M - Collarini A / Pellegrino A 2 - 0  
Harrison C / Novikov D - LopezVillasenor/SanchMont 2 - 0  
Tenisz (Rio de Janeiro, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - M. Marterer 2 - 0  
C. Ruud - P. Andujar    
D. Lajovic - C. Norrie 0 - 2  
E. Ymer - J.I. Londero 1 - 2  
F. Auger Alliassime - F. Fognini 2 - 0  
G. Andreozzi - H. Dellien 0 - 2  
G. Pella - J. Sousa 1 - 2  
J.A. Munar Clar - L. Mayer 2 - 0  
L. Sonego - A. Ramos-Vinolas 0 - 2  
M. Cecchinato - A. Bedene 0 - 2  
M. Jaziri - F. Delbonis 0 - 2  
P. Sousa - T. Monteiro 0 - 2  
R. Carballes Baena - N. Jarry 2 - 1  
Tollaslabda (Spain Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Kandow W O - Jansen J R / Ostermeyer K 2 - 0  
Alimov R / Davletova A - Chang K-C / Lee C C 2 - 1  
Christiansen M / Pedersen - Gicquel T / Delrue D 0 - 2  
Lamsfuss M / Herttrich I - Choi S / Kim S Y 1 - 2  
Lane B / Pugh J - Grachev D / Bolotova E 2 - 1  
Lee Y / Yang C T - Ellis M / Smith L 0 - 2  
Magee S / Magee C - Bay-Smidt M / Soby R 2 - 0  
Prasetya A E / Islami M G - Seo S J / Chae Y 0 - 2  
Seidel M E / Linda E - Wang C L / Cheng C Y 0 - 2  
Zilberman M / Zilberman S - Rivaldy R / Mentari P H 0 - 2  
Vízilabda (Világ Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Oroszország 10 - 8  

 

2019.02.18.
Amerikai foci (AAF)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Diego - Atlanta Legends 24 - 12  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajkal Irkutszk - Jenyiszej Krasznojarszk 5 - 3  
Rogyina Kirov - Szibszelmas Novoszibirszk 1 - 8  
Start Nyizsnyij Novgorod - Ural Trubnyik 5 - 2  
Sztroitel Sziktivkar - Murman Murmanszk 5 - 1  
Vodnyik Arhangelszk - Dinamo Kazany 9 - 2  
Volga Uljanovszk - Kuzbassz Kemerovo 3 - 8  
Zorkij Krasznogorszk - Dinamo Moszkva 2 - 7  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - Nokian KrP 4 - 8  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Uherske Hradiste 6 - 0  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pesarofano - Acqua & Sapone Pescara 4 - 3  
Golf (Chubb Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chubb Classic 2019    
Golf (Genesis Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genesis Open 2019    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Laval 3 - 3  
Manitoba - Milwaukee 3 - 2  
San Jose Barracuda - San Diego 5 - 2  
Stockton - Colorado Eagles 6 - 3  
Toronto Marlies - Syracuse 5 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Zubr Prerov 2 - 4  
Havirov - Kladno 0 - 2  
Litomerice - Motor Ceske Budejovice 3 - 3  
Poruba - Slavia Praha 3 - 2  
Slavia Trebic - Prostejov 1 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Kadan 4 - 0  
Vsetin - Jihlava 2 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - KMH Budapest 3 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Debrecen 3 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Barisz Asztana 2 - 1  
Amur Habarovszk - Red Star Kunlun 7 - 2  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 5 - 3  
Barsz Kazany - Metallurg Magnyitogorszk 5 - 4  
CSZKA Moszkva - Vityaz Podolszk 6 - 1  
Dinamo Moszkva - Traktor Cseljabinszk 0 - 1  
Dinamo Riga - Slovan Bratislava 5 - 0  
Jokerit - Szpartak Moszkva 5 - 4  
SZKA Szentpétervár - Lokomotív Jaroszlavl 4 - 0  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Jastrzebie (2.m.) 3 - 1  
Unia Oswiecim - GKS Katowice (2.m.) 5 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Washington 5 - 2  
Calgary - Arizona 5 - 2  
Detroit - Philadelphia 1 - 3  
Florida - Montreal 6 - 3  
New Jersey - Buffalo 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Timra 6 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Dizel Penza 3 - 1  
Cselmet Cseljabinszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 1 - 1  
Dinamo Szentpétervár - Ermak Angarszk 1 - 0  
Gornyak Ucsali - Molot Perm 8 - 0  
Jugra Hanti-Manszijszk - Szokol Krasznojarszk 2 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Izssztal Izsevszk 3 - 0  
Rjazany - Barsz Kazany B 3 - 3  
Rubin Tyumeny - Metallurg Novokuznyeck 2 - 4  
Szarov - Lada Toljatti 0 - 2  
Tambov - CSZK Szamara 6 - 2  
Zauralje Kurgan - Torosz Nyeftekamszk 3 - 0  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Yongin Blue Minx 74 - 75  
Kosárlabda (Kínai bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Great Wall - Xinjiang (3.m.) 75 - 67  
Shandong - Jiangsu Phoenix (3.m.) 66 - 62  
Shanghai - Bayi Kylins (3.m.) 70 - 94  
Shanxi XR - Guangdong (3.m.) 68 - 80  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamic Belgrád - Borac Cacak 61 - 50  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Nordsjaelland 25 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Silkeborg 31 - 24  
Kézilabda (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - Valur 24 - 31  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Permszkije Medvegyi - SZGAU-Szaratov 30 - 30  
SZKIF Krasznodar - UGNTU Ufa 25 - 23  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Moszkva - Kubany Krasznodar 19 - 40  
Sztavropol - Lada Toljatti 18 - 26  
Univ. Izsevszk - Asztrahanocska 27 - 25  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Manchester Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpo Bahia Blanca - Defensores de Belgrano 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Estudiantes LP 2 - 1  
Banfield - River Plate 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Destroyers Santa Cruz - Oriente Petrolero 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Dortmund 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Aalen 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Antofagasta 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Sparta Praha 2 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Aalborg 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - Bidvest Wits 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - Guayaquil City 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Misr Lel Makasa - Wadi Degla 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Beziers 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - PAOK 1 - 5  
OFI - Lamia 1 - 3  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV 2 - Twente 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shilong Lajong - Chennai City 2 - 4  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Kerala Blasters 3 - 0  
Labdarúgás (Iráni Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persepolis - Padideh Mashhad 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Ashkelon 4 - 1  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Nazareth Illit 0 - 0  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Ramat Gan 3 - 4  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Beitar Jerusalem 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Dep. La Equidad 1 - 1  
Boyaca Patriotas - Independiente SF 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Krakkó - Slask Wroclaw 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hassania Agadir - FAR Rabat 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roma - Bologna 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Pescara 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rieti - Trapani 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Dep. Capiata 1 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molinos El Pirata - Real Garcilaso 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Benfica 0 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - FCS Bukarest 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Ath. Bilbao 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilsminne - Dalkurd 0 - 2  
Hammarby - Varberg 3 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Denizlispor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Istanbul Basaksehir 0 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monagas Maturin - Zamora Barinas 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glentoran - Glenavon 1 - 2  
MMA (UFC Fight Night, Phoenix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Caceres - K. Gracie 0 - 1  
A. Evans-Smith - Andrea Lee (női) 0 - 1  
A. Fili - M. Jury 1 - 0  
Ben. Lopez - M. Bermudez 0 - 1  
C. Casey-Sanchez - C. Calvillo (női) 0 - 1  
F. Ngannou - C. Velasquez 1 - 0  
J. Rivera - A. Sterling 0 - 1  
J. Vick - P. Felder 0 - 1  
R. Barao - Luke Sanders 0 - 1  
S. Holtzman - N. Lentz 0 - 1  
V. Luque - B. Barberena 1 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Incheon Air Jumbos 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MKS Kalisz - Radomka Radom 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Trentino 3 - 2  
Snooker (China Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - All. Taylor (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
A. McManus - Luo Honghao 6 - 3  
A. Songsermsawad - S. Craigie 2 - 6  
B. Hawkins - R. Hull (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
D. Dale - Rh. Clark    
D. Wells - K. Hirani 4 - 6  
K. Maflin - A. Hugill 6 - 4  
Liang Wenbo - Zhao Xintong (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
M. Fu - Niu Zhuang (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
M. Georgiou - J. Astley 5 - 6  
M. O'Donnell - Mei Xiwen 4 - 6  
M. Selt - D. Lilley 6 - 1  
M. Stevens - A. Ursenbacher 5 - 6  
N. Saengkham - J.R. Clarke 4 - 6  
R. Day - Zhang Anda (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
R. McLeod - Lu Ning 4 - 6  
T. Un-Nooh - Xu Si (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
Yuan Sijun - I. Burns 6 - 4  
Tenisz (Bangkok II, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duck Hee Lee - T. Chanta 2 - 0  
E. Lopez-Perez - J.C. Aragone 0 - 2  
J. Hernandez-Fernandez - E. Couacaud 0 - 2  
M. Banes - Gon. Oliveira 1 - 2  
M. Purcell - Kai. Uchida 0 - 2  
O. Roca Batalla - D. Perez Sanz    
P. Kovapitukted - Di Wu 0 - 2  
R.J. Statham - D. Kuzmanov    
Ste. Robert - P. Isarow 2 - 1  
Tsung-Hua Yang - S. Myneni 0 - 2  
W. Trongcharoenchaikul - Zhe Li 1 - 2  
Yunseong Chung - P. Cachin 2 - 0  
Tenisz (Bangkok II-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Gakhov - C. Congcar 2 - 0  
Yan Bai - M. Echargui 2 - 1  
Tenisz (Bergamo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bonzi - J. Choinski    
C. Taberner - S. Griekspoor 2 - 0  
D. Masur - B. Zapata Miralles 1 - 2  
E. Benchetrit - M. Vilella Martinez 2 - 1  
J. Sinner - L. Miedler 2 - 0  
L. Grigelis - R. Marcora 0 - 2  
L. Musetti - R. Safiullin 0 - 2  
M. Viola - U. Ignatik 0 - 2  
P. Heller - Dan. Petrovic 1 - 2  
T. Lamasine - J. Ocleppo 2 - 0  
V. Galovic - G. Zeppieri 2 - 1  
Z. Kolar - L. Caruana 2 - 0  
Tenisz (Budapest, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - A. Bogdan 2 - 0  
A. Potapova - H. Watson 2 - 1  
A. Rus - F. Ferro 2 - 0  
P. Parmentier - A. Konjuh 2 - 0  
T. Korpatsch - A. Krunic 0 - 2  
Tenisz (Budapest, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondár A / Gálfi D - Begu I-C / Voskoboeva G 1 - 2  
Knoll X / Mitu C-A - Kovinic D / Routliffe E 1 - 2  
Tenisz (Budapest-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Garcia Perez - J. Paolini 2 - 1  
I. Swiatek - V. Tomova 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - Ari. Rodionova 2 - 1  
P. Badosa Gibert - Arn G. 0 - 2  
T. Smitkova - T. Martincova 2 - 0  
Y. Bonaventure - J.B. Teichmann 2 - 0  
Tenisz (Delray Beach, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - F. Lopez 2 - 0  
L. Lacko - Yos. Watanuki 2 - 0  
S. Johnson - B. Klahn    
Tenisz (Delray Beach, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers M / Tomic B - Albot R / Nishioka Y 0 - 2  
Smith J P / Thompson J - Lorenzi P / Seppi A 1 - 2  
Tenisz (Dubai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - C. Suarez Navarro 0 - 2  
C. Wozniacki - S. Stosur    
C. Wozniacki - S. Vögele    
Car. Garcia - A. Pavlyuchenkova 2 - 0  
D. Jakupovic - Z. Diyas 2 - 1  
J. Brady - J. Ostapenko 2 - 0  
J. Görges - A. Riske 0 - 2  
K. Siniakova - P. Martic 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - D. Cibulkova 1 - 2  
Lin Zhu - E. Mertens 2 - 1  
O. Jabeur - D. Vekic 2 - 0  
S. Kenin - M. Buzarnescu 2 - 0  
Shuai Zhang - A. Kontaveit 2 - 0  
Tenisz (Dubai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Marozava L - Kuzmova V / Tomljanovic A 0 - 2  
Bencic B / Kasatkina D - Bara I / Jakupovic D 1 - 2  
Bouchard E / Kenin S - Spears A / Yang Z 2 - 1  
Chan H-C / Chan L - Mertens E / Sabalenka A    
Chan H-C / Chan L - Spears A / Yang Z    
Chan H-C / Chan L - Thombare P G / Wacanno E 2 - 0  
Groenefeld A L / Schuurs - Buzarnescu M / Rosolska A 2 - 0  
Kichenok N / Kudermetova - Grey S B / Silva E 1 - 2  
Klepac A / Zheng S - Jabeur O / Riske A 0 - 2  
Tenisz (Marseille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hoang - Gil. Simon 1 - 2  
D. Kudla - M. Kukushkin 0 - 2  
H. Hurkacz - F. Krajinovic 2 - 0  
Tenisz (Marseille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers G / Paire B - Molchanov D / Zelenay I 0 - 2  
Mclachlan B / Middelkoop - Arneodo R / Dzumhur D 2 - 1  
Tenisz (Marseille-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - M. Bachinger 0 - 2  
G. Barrere - E. Gerasimov 0 - 2  
M. Janvier - S. Bolelli 0 - 2  
S. Stakhovsky - C. Lestienne 1 - 2  
Tenisz (Morelos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - Emi. Gomez 1 - 2  
C. Boluda-Purkiss - P.S. Varillas 2 - 0  
Evan Song - S. Kozlov 0 - 2  
F. Mena - M-A. Hüsler 2 - 0  
G. Escobar - Ren. Tokuda 2 - 0  
G. Lopez Villasenor - D. Nguyen 2 - 0  
J. Menezes - J. Sels 2 - 0  
J. Souza - L. Patino 2 - 0  
M. Redlicki - Tak Khunn Wang 2 - 1  
M.F. Descotte - C. Ugo Carabelli 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,