Tippmix eredmények - 2019. december 9-15.

2019-12-09
Tippmix eredmények - 2019. december 9-15.
2019.12.15.
Alpesi sí (Műlesiklás, Val d'Isere)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Myhrer - D. Ryding 12.15 09:30 1 - 0  
A. Pinturault - Mic. Matt 12.15 09:30 1 - 0  
H. Kristoffersen - C. Noel 12.15 09:30 1 - 0  
M. Mölgg - S. Foss-Solevaag 12.15 09:30 0 - 1  
M. Schwarz - C. Hirschbühl 12.15 09:30 0 - 1  
Műlesiklás, Val d'Isere 2019 12.15 12:30    
R. Zenhausern - Dan. Yule 12.15 09:30 0 - 1  
V. Muffat Jeandet - Ste. Gross 12.15 09:30 0 - 1  
Alpesi sí (Óriásműlesiklás, Val d'Isere)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Kristoffersen - A. Pinturault 12.15 09:30    
L.K. Nestvold-Haugen - T. Ligety 12.15 09:30    
Mat. Olsson - L. de Aliprandini 12.15 09:30    
S. Luitz - L. Meillard 12.15 09:30    
Tom. Ford - M. Odermatt 12.15 09:30    
V. Muffat Jeandet - G. Caviezel 12.15 09:30    
Z. Kranjec - M. Faivre 12.15 09:30    
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Cleveland 12.15 22:05 38 - 24  
Carolina - Seattle 12.15 19:00 24 - 30  
Cincinnati - New England 12.15 19:00 13 - 34  
Dallas - LA Rams 12.15 22:25 44 - 21  
Detroit - Tampa Bay 12.15 19:00 17 - 38  
Green Bay - Chicago 12.15 19:00 21 - 13  
Kansas City - Denver 12.15 19:00 23 - 3  
LA Chargers - Minnesota 12.15 22:05 10 - 39  
NY Giants - Miami 12.15 19:00 36 - 20  
Oakland - Jacksonville 12.15 22:05 16 - 20  
San Francisco - Atlanta 12.15 22:25 22 - 29  
Tennessee - Houston 12.15 19:00 21 - 24  
Washington - Philadelphia 12.15 19:00 27 - 37  
Asztalitenisz (World TGF, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Long Ma - Zhendong Fan 12.15 13:30 1 - 4  
Asztalitenisz (World TGF, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liao C-T / Lin Y-J - Fan Z / Xu X 12.15 06:00 1 - 3  
Asztalitenisz (World TGF, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manyu Wang - Meng Chen 12.15 06:50 1 - 4  
Asztalitenisz (World TGF, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kihara M / Nagasaki M - Jeon J / Yang H 12.15 12:30 3 - 0  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Mikkelin Kampparit 12.15 12:00 3 - 4  
LRK Tornio - JPS 12.15 12:00 2 - 7  
OLS - Narukera Pori 12.15 12:00 2 - 7  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Sarpsborg 12.15 18:00 6 - 0  
Hövik - Mjöndalen 12.15 18:00 1 - 14  
Solberg - Ready Oslo 12.15 18:00 2 - 6  
Ulleval - Ullern 12.15 18:00 3 - 5  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Heat - Geelong-Korea 12.15 09:00 7 - 3  
Baseball (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardenales de Lara - Tiburones de la Guaira 12.15 23:00 5 - 6  
Leones de Caracas - Caribes de Azoategui 12.15 18:00 3 - 2  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Boulton - D. Baggish 12.15 21:00 2 - 3  
A. Monk - J. Justicia 12.15 20:15 0 - 3  
B. Dolan - N. Kumar 12.15 15:55 3 - 0  
Ian White - D. Labanauskas 12.15 16:45 1 - 3  
Jam. Richardson - Mik. Suzuki 12.15 22:15 3 - 2  
Kyle Anderson - Xiao Chen Zong 12.15 13:45 3 - 2  
Mic. Smith - L. Woodhouse 12.15 23:30 1 - 3  
Ross Smith - C. Teehan 12.15 15:00 0 - 3  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Angels Praha - Stresovice 12.15 16:30 8 - 6  
Otrokovice - Bohemians Praha 12.15 18:00 2 - 7  
Sparta Praha - Hattrick Brno 12.15 17:00 7 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoki - Happee Jyväskylä 12.15 16:00 3 - 8  
Welhot Kuopio - Oilers Espoo 12.15 17:00 2 - 8  
Floorball (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Szlovákia 12.15 10:30 8 - 4  
Lettország - Németország 12.15 10:00 3 - 4  
Floorball (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Csehország 12.15 13:30 4 - 4  
Svédország - Svájc (Helyszín: Svájc) 12.15 16:30 2 - 2  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTZS Liberec - Helas Brno 12.15 19:30 2 - 2  
Interobal Plzen - Sparta Praha 12.15 20:00 2 - 6  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F-League Selection - Sendai 12.15 03:30 3 - 2  
Machida - Osaka 12.15 08:00 2 - 4  
Nagoya - Hokkaido 12.15 06:00 6 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uhta - Norilszkij Nikel 12.15 13:00 5 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portimonense - Sporting CP 12.15 15:20 5 - 7  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Coloma - Ribera Navarra 12.15 12:00 1 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Grand Rapids 12.15 04:00 2 - 1  
Binghamton - Utica 12.15 01:05 5 - 1  
Charlotte - Syracuse 12.15 00:00 4 - 5  
Chicago Wolves - Milwaukee 12.15 02:00 2 - 2  
Cleveland - Wilkes-Barre/Scranton 12.15 01:00 1 - 3  
Colorado Eagles - San Diego 12.15 03:05 3 - 1  
Hershey - Bridgeport 12.15 01:00 5 - 2  
Hershey - Lehigh Valley 12.15 23:00 3 - 1  
Lehigh Valley - Hartford 12.15 01:05 4 - 2  
Ontario Reign - Iowa 12.15 03:00 3 - 3  
Providence - Springfield 12.15 21:05 5 - 0  
San Antonio - Manitoba 12.15 02:00 2 - 4  
Springfield - Providence 12.15 01:05 4 - 4  
Texas Stars - Tucson 12.15 02:00 1 - 3  
Toronto Marlies - Rockford 12.15 22:00 2 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Glasgow 12.15 17:00 6 - 1  
Coventry - Dundee 12.15 18:30 6 - 3  
Fife - Guildford 12.15 18:30 2 - 5  
Nottingham - Manchester 12.15 17:00 2 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Odense 12.15 15:00 6 - 4  
Herlev Eagles - Sönderjyske 12.15 15:00 3 - 6  
Herning - Rungsted 12.15 15:00 3 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TUTO - Imatra Ketterä 12.15 16:00 4 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoczniowiec Gdansk - Podhale Nowy Targ 12.15 17:00 1 - 3  
Torun - Jastrzebie 12.15 17:00 2 - 1  
Unia Oswiecim - GKS Katowice 12.15 17:00 5 - 3  
Zaglebie Sosnowiec - Comarch Cracovia 12.15 17:00 1 - 5  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaz Cserepovec - Szpartak Moszkva 2 12.15 12:00 2 - 2  
Amurszkije Tigri Habarov. - Vityaz Podolszk 2 12.15 08:00 1 - 2  
Dinamo Moszkva 2 - SZKA-Varjagi 12.15 11:00 3 - 0  
Krilja Szovjetov Moszkva - Kapitan Sztupino 12.15 11:00 4 - 4  
SZKA-1946 - Dinamo Szentpétervár 2 12.15 11:00 2 - 2  
Tajfun Usszurijszk - Atlant Moszkva 12.15 08:00 4 - 6  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Finnország 12.15 14:00 2 - 0  
Svédország - Csehország 12.15 12:00 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - New Jersey 12.15 02:00 1 - 2  
Edmonton - Toronto 12.15 01:00 1 - 4  
Florida - Boston 12.15 01:00 2 - 4  
Minnesota - Philadelphia 12.15 01:00 4 - 1  
Montreal - Detroit 12.15 01:00 1 - 2  
Nashville - Dallas 12.15 00:30 1 - 4  
Pittsburgh - Los Angeles 12.15 01:00 4 - 4  
San Jose - Vancouver 12.15 04:00 4 - 2  
St. Louis - Chicago 12.15 02:00 4 - 3  
Tampa Bay - Washington 12.15 01:00 2 - 5  
Winnipeg - Philadelphia 12.15 23:00 7 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Ravensburg 12.15 17:00 5 - 3  
Crimmitschau - Kassel 12.15 17:00 1 - 4  
Freiburg - Bayreuth 12.15 18:30 4 - 1  
Kaufbeuren - Dresden 12.15 17:00 6 - 1  
Landshut - Heilbronn 12.15 17:00 6 - 3  
Tölzer Löwen - Lausitzer Füchse 12.15 18:30 2 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Iserlohn 12.15 16:30 3 - 2  
Krefeld - Straubing 12.15 19:00 3 - 3  
Köln - Ingolstadt 12.15 16:30 2 - 2  
München - Mannheim 12.15 14:00 2 - 4  
Schwenningen - Nürnberg 12.15 16:30 4 - 6  
Wolfsburg - Eisbären Berlin 12.15 17:00 5 - 5  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mississauga Steelheads - Kingston Frontenacs 12.15 20:00 5 - 2  
North Bay Battalion - Owen Sound Attack 12.15 20:00 1 - 3  
Saginaw Spirit - Flint Firebirds 12.15 01:05 5 - 3  
Sault Ste.Marie Greyhound - Erie Otters 12.15 20:07 2 - 5  
Sudbury Wolves - Owen Sound Attack 12.15 01:05 0 - 4  
Windsor Spitfires - London Knights 12.15 20:05 6 - 3  
Jégkorong (Olimpiai-selejtező, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Izland 12.15 18:00 10 - 1  
Jégkorong (Olimpiai-selejtező, M csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Szerbia 12.15 17:00 2 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Villach 12.15 17:30 1 - 3  
Graz - Znojmo 12.15 16:00 3 - 3  
Klagenfurt - Linz 12.15 17:30 4 - 5  
Salzburg - Fehérvár 12.15 16:00 2 - 5  
Südtirol Bolzano - Vienna Capitals 12.15 16:00 0 - 3  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlottetown Islanders - Cape Breton Eagles 12.15 00:00 2 - 2  
Gatineau Olympiques - Drummondville Voltigeurs 12.15 01:00 3 - 4  
Saint John Sea Dogs - Halifax Mooseheads 12.15 00:00 4 - 2  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Biel 12.15 17:30 4 - 3  
Rapperswil - Davos 12.15 14:45 1 - 4  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spisska Nova Ves - Martin 12.15 17:30 5 - 2  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ausztria - U20Szlovénia 12.15 10:30 4 - 1  
U20Dánia - U20Fehéroroszország (Helyszín: Minszk) 12.15 17:30 2 - 7  
U20Norvégia - U20Lettország 12.15 14:00 0 - 2  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I/B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Ukrajna (Helyszín: Ukrajna) 12.15 19:00 3 - 1  
U20Lengyelország - U20Magyarország 12.15 15:30 7 - 10  
U20Észtország - U20Olaszország 12.15 12:00 5 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Nyeftyanyik Almetyevszk 12.15 14:00 0 - 1  
Humo Taskent - Himik Voszkreszenszk 12.15 13:00 3 - 0  
KRS Beijing - Torpedo Kamenogorszk 12.15 08:00 1 - 6  
Lada Toljatti - Torosz Nyeftekamszk 12.15 14:00 2 - 1  
ORG Beijing - Nomad 12.15 08:00 6 - 3  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Franciaország 12.15 12:30 4 - 3  
Norvégia - Magyarország 12.15 12:30 1 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary Hitmen - Lethbridge Hurricanes 12.15 22:00 5 - 2  
Everett Silvertips - Vancouver Giants 12.15 04:05 3 - 2  
Lethbridge Hurricanes - Calgary Hitmen 12.15 03:00 3 - 0  
Medicine Hat Tigers - Edmonton Oil Kings 12.15 03:30 1 - 7  
Moose Jaw Warriors - Kelowna Rockets 12.15 02:00 4 - 4  
Prince Albert Raiders - Kamloops Blazers 12.15 02:00 2 - 4  
Red Deer Rebels - Swift Current Broncos 12.15 03:00 3 - 1  
Regina Pats - Winnipeg Ice 12.15 23:00 4 - 4  
Saskatoon Blades - Prince Albert Raiders 12.15 23:00 4 - 1  
Seattle Thunderbirds - Spokane Chiefs 12.15 03:05 2 - 5  
Tri-City Americans - Portland Winterhawks 12.15 04:05 1 - 8  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Primorska Koper 12.15 12:00 84 - 88  
Olimpija Ljubljana - Krka Novo Mesto 12.15 20:00 72 - 56  
Partizan Belgrád - Cibona Zágráb 12.15 20:00 102 - 66  
Zadar - Crvena zvezda 12.15 18:00 78 - 76  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hispano Americano - Regatas Corrientes 12.15 01:00 78 - 79  
Instituto Cordoba - Bahia Blanca 12.15 00:00 106 - 95  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Adelaide 12.15 05:00 96 - 99  
South East Melbourne - Cairns 12.15 07:00 95 - 95, h.u. 112 - 105  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Bendigo 12.15 03:35 91 - 75  
Canberra Capitals - Southside Flyers 12.15 07:00 65 - 70  
Perth - Melbourne Boomers 12.15 06:05 68 - 66  
Townsville - Sydney Flames 12.15 04:05 61 - 57  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheshire - Leicester 12.15 18:30 79 - 79, h.u. 95 - 91  
Manchester Giants - London Lions 12.15 18:00 73 - 103  
Plymouth - London City Royals 12.15 16:00 90 - 98  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Hradec Kralove 12.15 18:00 81 - 78  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovanka - Chomutov 12.15 17:00 56 - 56, h.u. 63 - 71  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Wonju Dongbu 12.15 09:00 73 - 82  
Incheon Elephants - Seoul Thunders 12.15 07:00 86 - 78  
Seoul Knights - Anyang 12.15 09:00 76 - 71  
Ulsan Mobis Phoebus - Jeonju KCC Egis 12.15 07:00 69 - 71  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Cheongju Stars 12.15 10:00 58 - 80  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Kouvot Kouvola 12.15 16:00 95 - 86  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Orleans 12.15 17:00 97 - 80  
Monaco - Paris Levallois 12.15 16:00 98 - 67  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TNT KaTropa - Meralco Bolts (1.m.) 12.15 11:30 103 - 94  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Periszteri - Panathinaikosz 12.15 18:00 82 - 78  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eleftheria Moszhato - Panathinaikosz 12.15 12:00 68 - 64  
Eszperidesz Kallithea - Lefkada 12.15 11:30 83 - 76  
Kronosz Agiosz Dimitriosz - OA Chania 12.15 14:00 63 - 86  
Melisszia - PAOK 12.15 13:00 66 - 83  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aris Leeuwarden - Feyenoord Rotterdam 12.15 16:00 74 - 75  
Den Helder - Donar Groningen 12.15 16:00 70 - 88  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Maccabi Rishon 12.15 18:00 75 - 96  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Haifa 12.15 19:40 95 - 81  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Nagoya Dolphins 12.15 06:05 72 - 58  
Hokkaido - Ryukyu Okinawa 12.15 07:05 69 - 84  
Kyoto - Tochigi Utsunomiya Brex 12.15 06:05 58 - 78  
Osaka - Chiba 12.15 07:05 80 - 80, h.u. 105 - 106  
Shimane - Toyama 12.15 05:35 80 - 59  
Tokyo Sunrockers - Shiga 12.15 05:05 79 - 92  
Toyohashi Neophoenix - Albirex Niigata 12.15 10:05 65 - 83  
Yokohama - Tokyo Alvark 12.15 06:05 69 - 82  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Sichuan 12.15 12:35 81 - 92  
Beijing Royal Fighters - Guangdong 12.15 12:35 126 - 111  
Qingdao - Shanxi 12.15 12:35 105 - 96  
Shenzhen - Fujian 12.15 12:35 77 - 114  
Tianjin - Jiangsu Dragons 12.15 12:35 113 - 114  
Xinjiang - Shandong 12.15 13:00 107 - 116  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Dabrowa Gornicza 12.15 15:00 95 - 68  
Start Lublin - Ostrow Wielkopolski 12.15 17:30 84 - 72  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorzow - Polkowice 12.15 18:00 84 - 82  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Siauliai 12.15 16:20 86 - 80  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - Diósgyőr 12.15 18:00 63 - 95  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - LA Clippers 12.15 02:00 109 - 106  
Dallas - Miami 12.15 02:30 112 - 112, h.u. 118 - 122  
Denver - Oklahoma City 12.15 03:00 110 - 102  
Houston - Detroit 12.15 03:00 107 - 115  
Indiana - Charlotte 12.15 23:00 107 - 85  
Memphis - Washington 12.15 02:00 128 - 111  
Milwaukee - Cleveland 12.15 02:30 125 - 108  
New Orleans - Orlando 12.15 21:30 119 - 130  
Toronto - Brooklyn 12.15 01:30 110 - 102  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Artland 12.15 16:00 81 - 74  
Nürnberg - Heidelberg 12.15 18:00 55 - 71  
Trier - Tübingen 12.15 17:00 87 - 64  
Kosárlabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Mitteldeutscher 12.15 15:00 82 - 77  
Telekom Bonn - Oldenburg 12.15 18:00 81 - 88  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AP Udine - Orzinuovi 12.15 18:00 84 - 63  
Assigeco Piacenza - San Severo 12.15 18:00 78 - 75  
Caserta - Urania Milano 12.15 18:00 70 - 70, h.u. 72 - 84  
Imola - Forli 12.15 18:00 77 - 99  
Ravenna - Montegranaro 12.15 18:00 87 - 81  
Roseto - Ferrara 12.15 18:00 82 - 68  
Verona - Mantova 12.15 18:00 56 - 69  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Tortona 12.15 18:00 74 - 63  
Bergamo - Treviglio 12.15 18:00 64 - 82  
Biella - Capo D'Orlando 12.15 18:00 88 - 74  
Eurobasket Roma - Napoli 12.15 18:00 85 - 82  
Latina - Scafati 12.15 18:00 76 - 77  
Rieti - Casale Monferrato 12.15 18:00 82 - 58  
Torino - Trapani 12.15 18:00 96 - 73  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Treviso 12.15 18:30 77 - 74  
Pistoia - Cremona 12.15 20:45 84 - 71  
Reggio Emilia - Trieste 12.15 17:30 87 - 86  
Sassari - Fortitudo Bologna 12.15 12:00 86 - 80  
Varese - VL Pesaro 12.15 18:00 103 - 87  
Venezia - Olimpia Milano 12.15 17:00 70 - 71  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Torino 12.15 18:00 75 - 77  
GEAS San Giovanni - Famila Schio 12.15 18:00 64 - 69  
Lucca - UR Venezia 12.15 18:00 72 - 88  
Vigarano - Broni 12.15 18:00 83 - 75  
Virtus Bologna - Palermo 12.15 16:00 57 - 46  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Nagyezsda Orenburg 12.15 12:00 77 - 63  
MBA Moszkva - Szpartak Moszkva 12.15 14:00 71 - 73  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallmann Vienna - Traiskirchen 12.15 17:30 100 - 67  
Klosterneuburg - UBSC Graz 12.15 17:30 92 - 84  
St. Pölten - Kapfenberg 12.15 17:30 89 - 69  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gipuzkoa - Oviedo 12.15 18:00 76 - 63  
Granada - Palencia 12.15 17:00 73 - 68  
Iberojet Palma - Breogan Lugo 12.15 19:00 102 - 84  
Leyma Coruna - Valladolid 12.15 18:00 83 - 81  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Unicaja Malaga 12.15 18:30 95 - 105  
Gran Canaria - Obradoiro Monbus 12.15 13:00 73 - 73, h.u. 102 - 100  
Murcia - Baskonia Vitoria 12.15 17:00 75 - 86  
Valencia - Estudiantes 12.15 20:00 79 - 63  
Zaragoza - Fuenlabrada 12.15 12:30 75 - 65  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Bembibre 12.15 18:00 62 - 48  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Farmakom - Dynamic Belgrád 12.15 19:30 78 - 84  
Novi Pazar - Mladost Zemun 12.15 18:00 91 - 86  
OKK Belgrád - Borac Cacak 12.15 12:00 81 - 86  
Vojvodina - Sloboda Uzice 12.15 12:00 87 - 91  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandirma - Afyon Bld. Spor 12.15 18:00 80 - 83  
Besiktas - Gaziantepspor 12.15 11:00 78 - 73  
ITU - Türk Telekom 12.15 15:30 85 - 101  
Karsiyaka - Darussafaka 12.15 13:15 84 - 78  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Antakya Hatay 12.15 14:30 81 - 53  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Asztana 12.15 11:00 104 - 91  
Himki Moszkva - Kalev/Cramo 12.15 12:00 118 - 81  
Zielona Gora - Tsmoki-Minszk 12.15 18:00 84 - 84, h.u. 102 - 96  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Latvijas Univ. - Kalev Tallinn 12.15 16:30 83 - 80  
Parnu - Valga 12.15 16:00 73 - 71  
Tartu Ulikool - Ogre 12.15 16:00 76 - 97  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pylea - Arisz Nikea 12.15 15:00 31 - 34  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - ÍBV 12.15 17:00 32 - 33  
KA Akureyri - Fjölnir 12.15 18:00 35 - 32  
Selfoss - Valur 12.15 20:30 31 - 33  
Stjarnan - Haukar 12.15 17:00 31 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Piotrkow Trybunalski 12.15 13:00 28 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orosháza - Budakalász 12.15 18:00 28 - 24  
Tatabánya - Dabas 12.15 18:00 28 - 19  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elbflorenz - Bietigheim 12.15 17:00 25 - 29  
Emsdetten - Aue 12.15 17:00 28 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Magdeburg 12.15 16:00 23 - 24  
DHfK Leipzig - Wetzlar 12.15 16:00 26 - 29  
Göppingen - Nordhorn-Lingen 12.15 16:00 28 - 26  
Minden - Erlangen 12.15 16:00 26 - 29  
Stuttgart - Kiel 12.15 13:30 21 - 29  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenz - Linz 12.15 19:00 33 - 28  
Fivers Margareten - Ferlach 12.15 17:00 35 - 30  
Krems - Bärnbach/Köflach 12.15 19:00 34 - 24  
SG Westwien - Graz 12.15 19:00 23 - 20  
Tirol Schwaz - Hard 12.15 17:00 23 - 26  
Kézilabda (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacau - Buzau 12.15 10:00 28 - 26  
CSM Botosani - Politehnica Timisoara 12.15 11:00 21 - 24  
Dinamo Bukarest - Potaissa Turda 12.15 14:30 36 - 28  
Kézilabda (Spanyol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Bidasoa Irun 12.15 17:00 30 - 22  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suhr Aarau - St. Gallen 12.15 16:00 23 - 19  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zeleznicar Nis - Dubocica 12.15 18:25 39 - 22  
Kézilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Spanyolország 12.15 12:30 30 - 29  
Oroszország - Norvégia 12.15 09:30 33 - 28  
vb, női 2019 12.15 12:30    
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Arsenal 12.15 13:30 1 - 3  
Liverpool - Chelsea 12.15 15:00 1 - 1  
Manchester City - Brighton 12.15 13:30 5 - 0  
Reading - Tottenham 12.15 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Melbourne City 12.15 08:30 0 - 4  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Sydney FC 12.15 06:00 0 - 2  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Sabah 12.15 12:00 3 - 0  
Sabayil - Zira 12.15 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Lokeren 12.15 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Mechelen 12.15 18:00 3 - 0  
Oostende - Gent 12.15 20:00 2 - 1  
Standard Liege - Anderlecht 12.15 14:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Levszki Szófia 12.15 13:15 0 - 0  
Slavia Szófia - Ludogorec Razgrad 12.15 15:30 1 - 1  
Vitosa Bistrica - Botev Plovdiv 12.15 11:00 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Destroyers Santa Cruz - Guabira Montero 12.15 20:00 0 - 0  
Jorge Wilstermann - The Strongest 12.15 22:15 1 - 1  
Real Potosi - San Jose de Oruro 12.15 20:00 1 - 4  
Royal Pari Santa Cruz - Sport Boys Warnes 12.15 22:15 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schalke - E. Frankfurt 12.15 18:00 1 - 0  
Wolfsburg - Mönchengladbach 12.15 15:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Holstein Kiel 12.15 13:30 2 - 2  
Osnabrück - Dynamo Dresden 12.15 13:30 3 - 0  
Sandhausen - Hamburg 12.15 13:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sonnenhof Grossaspach - Jena 12.15 13:00 1 - 2  
Unterhaching - Duisburg 12.15 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nea Szalamina Famaguszta - Omonia Nicosia 12.15 18:00 0 - 3  
Paralimni - AEL Limasszol 12.15 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Teplice 12.15 14:30 1 - 1  
Slavia Praha - Ceske Budejovice 12.15 17:00 4 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Hobro 12.15 16:00 1 - 1  
Horsens - Sönderjyske 12.15 12:00 2 - 1  
Lyngby - Silkeborg 12.15 14:00 1 - 0  
Midtjylland - Aarhus GF 12.15 18:00 1 - 3  
Randers - Esbjerg 12.15 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - LDU Quito 12.15 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Ain 12.15 15:00 1 - 4  
Al-Dhafra - Al-Ittihad (UAE) 12.15 15:00 1 - 1  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Fujairah 12.15 15:00 1 - 0  
Al-Nasr (UAE) - Al-Sharjah 12.15 17:30 1 - 3  
Bani Yas - Hatta 12.15 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Haras El Hodood 12.15 18:30 1 - 0  
FC Masr - Ismaily 12.15 13:30 0 - 1  
Smouha - Aswan 12.15 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Strasbourg 12.15 15:00 0 - 1  
Lyon - Rennes 12.15 17:00 0 - 1  
St-Etienne - Paris SG 12.15 21:00 0 - 4  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Montpellier 12.15 14:45 0 - 3  
Paris FC - Paris SG 12.15 14:45 0 - 3  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Larissza - Apollon Szmirnisz 12.15 13:45 1 - 0  
Apollon Pontosz - Panahaiki 12.15 14:00 0 - 3  
Karaiszkakisz Arta - Plataniasz 12.15 13:00 4 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Olympiakosz 12.15 18:30 0 - 5  
Larissza - Atromitosz Periszteri 12.15 14:00 1 - 2  
Panetolikosz - PAOK 12.15 18:30 0 - 3  
Volosz NFC - Panioniosz 12.15 16:15 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Ajax 12.15 16:45 1 - 0  
Emmen - Sparta Rotterdam 12.15 12:15 2 - 0  
Feyenoord - PSV 12.15 14:30 3 - 1  
Heracles - Utrecht 12.15 16:45 1 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Istra 12.15 17:30 2 - 1  
Osijek - Slaven Belupo 12.15 15:00 3 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Mumbai City 12.15 15:00 2 - 3  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PSM Makassar - PSS Sleman 12.15 12:30 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Hadera 12.15 18:00 0 - 2  
Maccabi Netanya - Hapoel TA 12.15 19:15 4 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Lechia Gdansk 12.15 17:30 3 - 0  
Korona Kielce - Cracovia Krakkó 12.15 15:00 1 - 0  
Piast Gliwice - LKS Lodz 12.15 12:30 2 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapide Oued Zem - Raja Casablanca 12.15 15:00 0 - 0  
Wydad Casablanca - FAR Rabat 12.15 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grbalj Radanovici - Buducnost Podgorica 12.15 13:00 0 - 4  
Labdarúgás (Montenegrói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iskra Danilovgrad - FK Podgorica 12.15 13:00 1 - 1  
OFK Petrovac - Titograd Podgorica 12.15 13:00 2 - 0  
Sutjeska Niksic - Zeta Golubovci 12.15 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamrun - Valletta 12.15 16:00 0 - 1  
Sliema Wanderers - Floriana 12.15 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - FTC 12.15 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Tiszakécske 12.15 17:00 1 - 0  
Budaörs - MTK 12.15 13:00 1 - 2  
Békéscsaba - Kazincbarcika 12.15 13:00 0 - 1  
Dorog - Nyíregyháza 12.15 13:00 0 - 3  
Siófok - Haladás 12.15 13:00 2 - 0  
Soroksár - Vasas 12.15 13:00 5 - 3  
Szolnok - Budafok 12.15 13:00 0 - 1  
Vác - Csákvár 12.15 13:00 0 - 3  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamawa Utd. - Sunshine Stars 12.15 15:45 0 - 3  
Akwa Starlets - Enyimba 12.15 16:00 2 - 1  
Jigawa Golden Stars - Warri Wolves 12.15 16:00 2 - 1  
Lobi Stars - Abia Warriors 12.15 16:00 1 - 0  
Plateau Utd. - Ifeanyi Ubah 12.15 16:00 5 - 1  
Rivers Utd. - Katsina Utd. 12.15 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Hoffenheim 12.15 14:00 0 - 1  
Essen-Schönebeck - Sand 12.15 14:00 5 - 2  
Freiburg - Leverkusen 12.15 14:00 1 - 1  
Jena - Potsdam 12.15 14:00 1 - 6  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Atalanta 12.15 15:00 2 - 1  
Fiorentina - Internazionale 12.15 20:45 1 - 1  
Hellas Verona - Torino 12.15 12:30 3 - 3  
Juventus - Udinese 12.15 15:00 3 - 1  
Milan - Sassuolo 12.15 15:00 0 - 0  
Roma - SPAL Ferrara 12.15 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cosenza - Pordenone 12.15 15:00 1 - 2  
Cremonese - Perugia 12.15 15:00 2 - 1  
Salernitana - Crotone 12.15 21:00 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Vercelli 12.15 15:15 2 - 1  
Como - Albinoleffe 12.15 17:45 0 - 0  
Giana Erminio - Pro Patria 12.15 15:15 0 - 3  
Gozzano - Pergolettese 12.15 17:45 0 - 1  
Novara - Siena 12.15 15:15 4 - 0  
Olbia - U23Juventus 12.15 15:15 1 - 1  
Pistoiese - Lecco 12.15 17:45 0 - 0  
Pontedera - Monza 12.15 17:45 2 - 2  
Renate - Arezzo 12.15 15:15 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzignano - Cesena 12.15 15:15 0 - 1  
Carpi - Sambenedettese 12.15 17:45 1 - 0  
Fano - Virtus Verona 12.15 17:45 0 - 1  
Feralpisalo - Pesaro 12.15 15:15 1 - 1  
Gubbio - Fermana 12.15 15:15 0 - 1  
Imolese - Vicenza 12.15 17:45 0 - 3  
Rimini - Triestina 12.15 15:15 0 - 1  
Südtirol - Piacenza 12.15 15:15 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Vibonese 12.15 17:45 1 - 1  
Casertana - Bari 12.15 17:45 0 - 3  
Catanzaro - Picerno 12.15 17:45 1 - 0  
Monopoli - Avellino 12.15 17:45 0 - 2  
Potenza - Paganese 12.15 17:45 1 - 0  
Rende - Rieti 12.15 15:15 1 - 0  
Sicula Leonzio - Reggina 12.15 17:45 1 - 2  
Teramo - Catania 12.15 15:15 1 - 1  
Viterbese - Virtus Francavilla 12.15 15:15 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Wolfsberg 12.15 14:30 1 - 1  
LASK - Sturm Graz 12.15 17:00 3 - 3  
WSG Tirol - Mattersburg 12.15 14:30 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - General Diaz 12.15 22:00 2 - 4  
Dep. Capiata - Libertad Asuncion 12.15 22:00 1 - 1  
Dep. Santani - Sp. Luqueno 12.15 22:00 2 - 3  
Guarani Asuncion - Nacional Asuncion 12.15 22:00 0 - 5  
Sp. San Lorenzo - River Plate Asuncion 12.15 22:00 2 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Dep. Binacional 12.15 21:30 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Académica 12.15 16:00 1 - 2  
Farense - Feirense 12.15 16:00 1 - 0  
Uniao Oliveirense - Penafiel 12.15 12:15 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Pacos Ferreira 12.15 21:00 0 - 1  
Gil Vicente - Guimaraes 12.15 18:30 2 - 2  
Moreirense - Belenenses 12.15 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Manchester City 12.15 17:30 0 - 3  
Manchester Utd. - Everton 12.15 15:00 1 - 1  
Wolverhampton - Tottenham 12.15 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chindia Targoviste - Hermannstadt 12.15 17:00 1 - 1  
Viitorul Constanta - FCS Bukarest 12.15 19:30 0 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Hibernian 12.15 16:00 2 - 0  
Motherwell - Rangers 12.15 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Las Palmas 12.15 18:00 2 - 3  
Fuenlabrada - Almería 12.15 20:00 2 - 2  
Lugo - Sp. Gijón 12.15 18:00 1 - 2  
Oviedo - Cadiz 12.15 16:00 0 - 2  
Rayo Vallecano - Albacete 12.15 20:00    
UD Extremadura - Malaga 12.15 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Celta Vigo B 12.15 12:00 3 - 1  
Coruxo - Las Palmas B 12.15 11:00 4 - 1  
Ibiza Eivissa - Marino Luanco 12.15 12:00 3 - 1  
Internacional de Madrid - San Sebastian Reyes 12.15 12:00 3 - 3  
Oviedo B - Melilla 12.15 11:30 1 - 1  
Real Madrid B - Getafe B 12.15 12:00 3 - 0  
Sp. Gijón B - Pena Deportiva 12.15 12:00 6 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Izarra 12.15 17:00 1 - 1  
Real Union Irun - Real Sociedad B 12.15 17:00 2 - 2  
Tudelano - Cultural Leonesa 12.15 12:00 2 - 3  
UD Logrones - Leioa 12.15 12:00 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - La Nucia 12.15 18:00 3 - 1  
Cornella - Lleida 12.15 20:00 1 - 0  
Levante B - Gimnastic 12.15 17:00 1 - 0  
Sabadell - Prat 12.15 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - San Fernando 12.15 16:30 0 - 0  
Don Benito - Talavera de la Reina 12.15 12:00 1 - 0  
Linense - Cordoba 12.15 12:30 0 - 1  
Merida - Villarrobledo 12.15 17:00 0 - 0  
Real Murcia - Yeclano Deportivo 12.15 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Mallorca 12.15 14:00 2 - 2  
Espanyol - Betis 12.15 16:00 2 - 2  
Getafe - Valladolid 12.15 12:00 2 - 0  
Sevilla - Villarreal 12.15 18:30 1 - 2  
Valencia - Real Madrid 12.15 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Sevilla 12.15 11:00 0 - 0  
Madrid CFF - Deportivo 12.15 12:00 2 - 2  
Rayo Vallecano - Tacon 12.15 12:00 1 - 1  
Tenerife - Atl. Madrid 12.15 18:30 0 - 2  
Valencia - Levante 12.15 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Chiasso 12.15 15:00 3 - 3  
Vaduz - Kriens 12.15 16:00 1 - 2  
Wil - Winterthur 12.15 14:30 4 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Young Boys 12.15 16:00 0 - 0  
Luzern - Basel 12.15 16:00 2 - 1  
Sion - Xamax 12.15 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Cukaricki 12.15 15:00 3 - 1  
Radnik Surdulica - Partizan Belgrád 12.15 13:00 1 - 2  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Africain - CS Sfaxien 12.15 18:00 1 - 0  
CS Chebba - Ben Guerdane 12.15 14:00 3 - 1  
Hammam-Lif - US Tataouine 12.15 14:00 2 - 1  
JS Kairouanaise - CA Bizertin 12.15 14:00 3 - 0  
Stade Tunisien - Etoile du Sahel 12.15 14:00 3 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Bursaspor 12.15 17:00 0 - 0  
Balikesirspor - Akhisar 12.15 14:30 0 - 0  
Keciörengücü - Hatayspor 12.15 12:00 0 - 1  
Ümraniyespor - Osmanlispor 12.15 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Yeni Malatyaspor 12.15 17:00 0 - 2  
Gazisehir Gaziantep - Kayserispor 12.15 12:00 3 - 0  
Sivasspor - Fenerbahce 12.15 14:30 3 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deszna Csernigov - Dinamo Kijev 12.15 13:00 0 - 1  
Dnipro-1 - Olekszandria 12.15 16:00 1 - 2  
Vorszkla Poltava - Kárpáti Lviv 12.15 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajn., bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Montevideo - Penarol Montevideo 12.15 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Mexikó 12.15 22:30 4 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawke's Bay Utd. - Waitakere Utd. 12.15 02:00 4 - 2  
Tasman Utd. - Hamilton Wanderers 12.15 02:00 2 - 3  
Team Wellington - Southern Utd. 12.15 02:00 6 - 1  
MMA (UFC 245, Las Vegas)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ama. Nunes - G. de Randamie (női) 12.15 05:20 1 - 0  
Bra. Moreno - K. Kara-France 12.15 01:10 1 - 0  
D. Teymur - Cha. Hooper 12.15 01:35 0 - 1  
I. Heinisch - O. Akhmedov 12.15 02:30 0 - 1  
Jes. Eye - Viv. Araujo (női) 12.15 00:35 1 - 0  
K. Usman - C. Covington 12.15 07:00 1 - 0  
K. Vieira - I. Aldana (női) 12.15 03:05 0 - 1  
Mar. Moraes - Jose Aldo 12.15 04:40 1 - 0  
Matt Brown - Ben Saunders 12.15 02:00 1 - 0  
Max Holloway - A. Volkanovski 12.15 06:10 0 - 1  
Mike Perry - Geo. Neal 12.15 03:25 0 - 1  
P. Soriano - O. Piechota 12.15 00:15 1 - 0  
Petr Yan - U. Faber 12.15 04:00 1 - 0  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Sale 12.15 14:00 35 - 10  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Bath 12.15 16:15 52 - 26  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kanada 12.15 15:32 5 - 22  
Dél-Afrika - Franciaország 12.15 13:39 21 - 14  
Dél-Afrika - Kenya 12.15 10:18 17 - 5  
Dél-Afrika - Új-Zéland 12.15 17:56 5 - 7  
Fidzsi-szigetek - Új-Zéland 12.15 14:01 7 - 24  
Franciaország - Argentína 12.15 10:40 19 - 10  
Franciaország - Fidzsi-szigetek 12.15 16:59 24 - 24  
Szamoa - Spanyolország 12.15 15:10 38 - 7  
USA - Anglia 12.15 15:54 17 - 12  
Wales - Japán 12.15 14:48 15 - 19  
Írország - Fidzsi-szigetek 12.15 11:02 12 - 31  
Új-Zéland - Skócia 12.15 11:24 35 - 19  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Sesc RJ 12.15 01:30 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Deajeon Blue Fangs 12.15 06:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Suwon Hyundai 12.15 08:00 1 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ethnikosz Alexandroupoli - OFI Irakleio 12.15 19:00 1 - 3  
Panathinaikosz - Olympiakosz 12.15 15:45 2 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pannaxiakosz - Panathinaikosz 12.15 18:00 2 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JT Thunders - Suntory Sunbirds 12.15 08:00 3 - 0  
JTEKT Stings - Osaka Blazers 12.15 05:00 3 - 0  
Oita Miyoshi - FC Tokyo 12.15 07:00 3 - 0  
Toray Arrows - Nagano Tridents 12.15 04:00 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hisamitsu Springs - Denso Airybees 12.15 05:00 0 - 3  
Hitachi Rivale - Himeji Victorina 12.15 07:00 3 - 2  
JT Marvelous - Ishikawa Blue Cats 12.15 07:00 3 - 0  
Toyota Body Queenseis - Toray Arrows 12.15 04:00 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - Cuprum Lubin 12.15 20:30 3 - 2  
Czarni Radom - Belchatow 12.15 17:30 1 - 3  
Resovia Rzeszow - Zawiercie 12.15 14:45 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Wroclaw 12.15 17:00 3 - 0  
Bydgoszcz - Legionowo 12.15 17:00 1 - 3  
Röplabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Kazincbarcika 12.15 17:00 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
United Frankfurt - Herrsching 12.15 16:00 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Trentino 12.15 18:00 0 - 3  
Padova - Cucine Lube Civitanova 12.15 18:00 0 - 3  
Perugia - Modena 12.15 18:00 3 - 1  
Revivre Milano - Latina 12.15 18:00 3 - 1  
Vibo Valentia - Monza 12.15 18:00 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Chieri 12.15 17:00 3 - 0  
Filottrano - Bisonte Firenze 12.15 17:00 3 - 0  
Monza - Busto Arsizio 12.15 17:00 1 - 3  
Novara - Perugia 12.15 17:00 3 - 1  
Scandicci - Caserta 12.15 17:00 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Jenyiszej Krasznojarszk 12.15 16:30 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Szahalin 12.15 15:00 3 - 0  
Leningradka Szentpétervár - Zarecsje-Odincovo Moszkva 12.15 15:00 3 - 2  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cajasol Juvasa - Sant Cugat 12.15 12:00 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arhavi Bld. Spor - Galatasaray 12.15 15:00 0 - 3  
Arkas Izmir - Maliye Piyango Ankara 12.15 13:00 3 - 2  
Halkbank Ankara - Tokat Plevne 12.15 13:00 3 - 0  
Inegol Bld. Spor - Fenerbahce 12.15 14:00 2 - 3  
Sorgun Genclik - Ziraat Bankasi Ankara 12.15 17:00 1 - 3  
Sakk (Jeruzsálem)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Andreikin - M. Vachier-Lagrave 12.15 14:00 0.5 - 0.5  
D. Navara - D. Jakovenko 12.15 14:00 1 - 0  
I. Nepomniachtchi - Wes. So 12.15 14:00 0.5 - 0.5  
Yi Wei - S. Karjakin 12.15 14:00 0.5 - 0.5  
Snooker (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Lisowski - M. Selby (9 nyert frame-ig) 12.15 14:00 6 - 9  
Scottish Open 2019 12.15 21:00    
Sífutás (10 km, női, Davos)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, női, Davos 2019 12.15 10:45    
C. Kalla - K. Parmakoski 12.15 10:45 0 - 1  
C. Kalla - N. Nepryaeva 12.15 10:45 1 - 0  
Heidi Weng - J. Diggins 12.15 10:45 1 - 0  
T. Stadlober - S. Björnsen 12.15 10:45 1 - 0  
Sífutás (15 km, Davos)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Davos 2019 12.15 14:55    
A. Bolshunov - H.C. Holund 12.15 14:55 1 - 0  
A. Melnichenko - D. Cologna 12.15 14:55 0 - 1  
E. Belov - J. Burman 12.15 14:55    
S. Ustiugov - M. Manificat 12.15 14:55 1 - 0  
S.H. Krüger - S. Röthe 12.15 14:55 1 - 0  
Sílövészet (10 km, üldöz., női, Hochfilzen)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, üldözéses, női, Hochfilzen 2019 12.15 12:00    
D. Wierer - I. Landmark Tandrevold 12.15 12:00 0 - 1  
L. Vittozzi - J. Braisaz 12.15 12:00 0 - 1  
M. Olsbu Roeiseland - H. Öberg 12.15 12:00 0 - 1  
P. Fialkova - S. Mironova 12.15 12:00 1 - 0  
T. Eckhoff - K. Mäkäräinen 12.15 12:00 1 - 0  
Sílövészet (4x7,5 km váltó, Hochfilzen)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4x7,5 km váltó, Hochfilzen 2019 12.15 14:15    
Bulgária - Fehéroroszország 12.15 14:15 0 - 1  
Csehország - Ausztria 12.15 14:15 1 - 0  
Franciaország - Németország 12.15 14:15 0 - 1  
Franciaország - Oroszország 12.15 14:15 1 - 0  
Norvégia - Franciaország 12.15 14:15 1 - 0  
Olaszország - Svédország 12.15 14:15 1 - 0  
Oroszország - Németország 12.15 14:15 0 - 1  
Ukrajna - Svájc 12.15 14:15 1 - 0  
Síugrás (Klingenthal)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Schlierenzauer - Jun. Kobayashi 12.15 14:45 1 - 0  
J.A. Forfang - Dan. Huber 12.15 14:45 1 - 0  
K. Geiger - D. Kubacki 12.15 14:45 1 - 0  
K. Stoch - P. Prevc 12.15 14:45 0 - 1  
Klingenthal 2019 12.15 17:15    
P. Aschenwald - Rob. Johansson 12.15 14:45 1 - 0  
Ryo. Kobayashi - S. Kraft 12.15 14:45 1 - 0  
T. Zajc - T.A. Markeng 12.15 14:45 0 - 1  
Tenisz (AUS Open Wildcard Playoff, fe)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Purcell - J-P. Smith 12.15 02:50 0 - 3  
Tenisz (AUS Open Wildcard Playoff, ne)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ari. Rodionova - Sto. Sanders 12.15 01:00 2 - 0  
Tollaslabda (World TF, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ken. Momota - A.S. Ginting 12.15 06:30 2 - 1  
Tollaslabda (World TF, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Endo H / Watanabe Y - Ahsan M / Setiawan H 12.15 08:00 0 - 2  
Tollaslabda (World TF, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yufei Chen - Tzu Ying Tai 12.15 07:30 2 - 1  
Tollaslabda (World TF, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Chen Q / Jia Y F 12.15 07:00 0 - 2  
Tollaslabda (World TF, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wang Y / Huang D - Zheng S / Huang Y 12.15 06:00 0 - 2  
Vízilabda (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Brazília - U20Ausztrália 12.15 07:30 6 - 9  
U20Montenegró - U20Olaszország 12.15 16:50 12 - 12  
U20Oroszország - U20Magyarország 12.15 14:10 9 - 12  
U20Szerbia - U20Horvátország 12.15 15:30 11 - 6  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Commey - Teo. Lopez 12.15 03:00 0 - 1  
T. Crawford - E. Kavaliauskas 12.15 04:00 1 - 0  

 

2019.12.14.
Alpesi sí (Sz-Óműlesiklás,nő,St.Moritz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Suter - S. Venier 12.14 10:30 1 - 0  
K.V. Lie - M. Gisin 12.14 10:30 1 - 0  
M. Shiffrin - V. Rebensburg 12.14 10:30 1 - 0  
N. Schmidhofer - T. Tippler 12.14 10:30 1 - 0  
Nic. Delago - M. Puchner 12.14 10:30 1 - 0  
S. Goggia - L. Gut-Behrami 12.14 10:30 1 - 0  
Szuper-óriásműlesiklás, női, St. Moritz 2019 12.14 10:30    
T. Weirather - F. Brignone 12.14 10:30 0 - 1  
Asztalitenisz (World TGF, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaoyuan Lin - Zhendong Fan 12.14 13:40 2 - 4  
H. Calderano - Zhendong Fan 12.14 06:50 1 - 4  
Jingkun Liang - Long Ma 12.14 06:00 3 - 4  
Xin Xu - Long Ma 12.14 14:30 2 - 4  
Asztalitenisz (World TGF, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meng Chen - Mima Ito 12.14 12:00 4 - 1  
Yidi Wang - Manyu Wang 12.14 12:50 0 - 4  
Asztalitenisz (World TGF, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mizutani J / Ito M - Xu X / Liu S 12.14 07:40 2 - 3  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LRK Tornio - Narukera Pori 12.14 14:00 4 - 7  
OLS - JPS 12.14 14:00 4 - 14  
Veitera Lappeenranta - Botnia Helsinki 12.14 14:00 9 - 2  
WP-35 - Akilles Porvoo 12.14 16:00 0 - 6  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Ural Trubnyik 12.14 11:00 5 - 2  
Murman Murmanszk - Jenyiszej Krasznojarszk 12.14 11:00 2 - 7  
Rogyina Kirov - Start Nyizsnyij Novgorod 12.14 11:00 4 - 5  
Sztroitel Sziktivkar - Kuzbassz Kemerovo 12.14 10:00 3 - 3  
Vodnyik Arhangelszk - Bajkal Irkutszk 12.14 11:00 7 - 3  
Volga Uljanovszk - SZKA Nyeftjanyik 12.14 10:00 7 - 8  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broberg/Söderhamn - Frillesas 12.14 15:00 4 - 2  
Vanersborg - Edsbyn 12.14 17:00 0 - 9  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Giants - Melbourne Aces 12.14 09:30 1 - 5  
Canberra Cavalry - Sydney Blue Sox 12.14 09:00 9 - 12  
Perth Heat - Geelong-Korea 12.14 12:00 9 - 7  
Baseball (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardenales de Lara - Tiburones de la Guaira 12.14 21:00 4 - 0  
Leones de Caracas - Caribes de Azoategui 12.14 22:00 2 - 4  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Labanauskas - Mat. Edgar 12.14 13:40 3 - 0  
J. Wattimena - L. Humphries 12.14 16:40 2 - 3  
Jam. Hughes - Z. Lerchbacher 12.14 21:15 2 - 3  
L. Woodhouse - Paul Lim 12.14 15:45 3 - 0  
M. McGeeney - Mat. Campbell 12.14 20:10 3 - 1  
R. Meikle - Yuki Yamada 12.14 14:25 1 - 3  
R. van Barneveld - Dar. Young 12.14 22:40 1 - 3  
Rob Cross - K. Huybrechts 12.14 23:50 0 - 3  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Angels Praha - Liberec 12.14 16:00 2 - 11  
Chodov - Pardubice 12.14 19:30 17 - 4  
Mladá Boleslav - Stresovice 12.14 19:00 15 - 1  
SK Vinohrady - Ostrava 12.14 19:30 2 - 7  
Vitkovice - Ceska Lipa 12.14 17:00 12 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Viikingit Helsinki 12.14 17:30 4 - 9  
Steelers Hämeenlinna - LaSB 12.14 16:00 4 - 6  
Tiikerit - Classic Tampere 12.14 16:00 3 - 9  
Turku PS - Indians Espoo 12.14 17:30 3 - 2  
Floorball (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Lengyelország 12.14 11:30 1 - 6  
Németország - Szlovákia 12.14 10:00 1 - 6  
Floorball (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Csehország 12.14 17:45 6 - 6  
Svédország - Finnország 12.14 14:30 5 - 4  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sumida - Shonan Bellmare 12.14 09:00 4 - 7  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MOKS Bialystok - Chorzow 12.14 18:00 3 - 6  
Pniewy - Bielsko-Biala 12.14 18:00 3 - 7  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Pescara 12.14 18:30 5 - 0  
Aniene - Kaos Mantova 12.14 18:00 4 - 6  
Came Dosson - Meta Catania 12.14 18:30 7 - 3  
Petrarca Padova - Arzignano 12.14 19:00 4 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Berkut Groznij 12.14 12:00 7 - 6  
Tyumeny - Dinamo Szamara 12.14 12:00 2 - 4  
Uhta - Norilszkij Nikel 12.14 15:00 0 - 3  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azemeis - Braga 12.14 18:30 1 - 0  
Belenenses - Candoso 12.14 16:00 8 - 2  
Benfica - Electrico 12.14 15:00 5 - 3  
Leoes Porto Salvo - Modicus Sandim 12.14 21:00 4 - 0  
Quinta dos Lombos - Burinhosa 12.14 17:00 4 - 1  
Viseu - Fundao 12.14 22:30 3 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Cordoba 12.14 12:00 6 - 1  
Inter Movistar - Zaragoza 12.14 18:30 3 - 1  
Levante - Parrulo Ferrol 12.14 13:00 4 - 4  
Jégkorong (6 Nations Tournament, Women)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Csehország 12.14 12:30 1 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Grand Rapids 12.14 04:00 5 - 5  
Belleville - Rockford 12.14 01:00 5 - 2  
Charlotte - Syracuse 12.14 01:00 3 - 2  
Cleveland - Wilkes-Barre/Scranton 12.14 01:00 4 - 0  
Colorado Eagles - San Diego 12.14 03:05 1 - 1  
Hartford - Lehigh Valley 12.14 01:15 4 - 0  
Laval - Rochester 12.14 01:30 2 - 3  
Laval - Rochester (21:00) 12.14 21:00 0 - 5  
Milwaukee - Chicago Wolves 12.14 02:00 4 - 1  
San Antonio - Tucson 12.14 02:00 1 - 1  
San Jose Barracuda - Stockton 12.14 22:15 2 - 3  
Springfield - Binghamton 12.14 01:05 5 - 3  
Texas Stars - Manitoba 12.14 02:00 3 - 2  
Toronto Marlies - Belleville 12.14 22:00 1 - 4  
Utica - Bridgeport 12.14 01:00 3 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Kitzbühel 12.14 19:30 4 - 3  
Cortina - Val Pusteria 12.14 20:30 2 - 4  
Feldkirch - Gherdeina/Gröden 12.14 19:30 4 - 3  
Vipiteno/Sterzing - Renon/Ritten 12.14 19:30 3 - 3  
Zell am See - Asiago 12.14 19:30 1 - 6  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Nottingham 12.14 20:00 2 - 2  
Glasgow - Guildford 12.14 20:00 1 - 3  
Manchester - Coventry 12.14 20:00 3 - 4  
Sheffield - Fife 12.14 20:00 6 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rödovre - Esbjerg 12.14 19:00 3 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Kiekko-Vantaa 12.14 16:00 4 - 3  
Kajaanin Hokki - Heinolan Peliitat 12.14 16:00 4 - 3  
Koovee - SaPKo 12.14 16:00 5 - 3  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimp Riga - Kurbads Riga 12.14 18:30 3 - 1  
Prizma Riga - Dinaburga Daugavpils 12.14 12:00 1 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaz Cserepovec - Szpartak Moszkva 2 12.14 12:00 1 - 0  
Altaj Kamenogorszk - Sztalnyije Liszi Magnyit. 12.14 09:00 3 - 3  
Kuznyeckije Medvegyi - Avtomob. Jekatyerinburg 2 12.14 07:00 3 - 14  
Omszkije Jasztrebi - Szarmati Orenburg 12.14 08:00 3 - 1  
Rubin Tyumeny 2 - Lada Toljatti 2 12.14 09:00 2 - 1  
Szibirszkije Sznajperi - Tolpar Ufa 12.14 07:00 1 - 3  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Svédország 12.14 09:00 5 - 1  
Oroszország - Csehország 12.14 13:00 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - NY Rangers 12.14 22:00 3 - 3  
Calgary - Carolina 12.14 22:00 0 - 4  
Colorado - New Jersey 12.14 03:00 3 - 1  
Dallas - Las Vegas 12.14 02:00 2 - 2  
NY Islanders - Buffalo 12.14 19:00 2 - 2  
Ottawa - Columbus 12.14 19:00 3 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Frankfurt Löwen 12.14 20:30 2 - 2  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flint Firebirds - Saginaw Spirit 12.14 01:00 4 - 5  
Guelph Storm - Kitchener Rangers 12.14 20:00 1 - 6  
Guelph Storm - Windsor Spitfires 12.14 01:30 6 - 3  
Hamilton Bulldogs - Kingston Frontenacs 12.14 22:00 5 - 2  
Kingston Frontenacs - Barrie Colts 12.14 01:00 6 - 3  
Kitchener Rangers - Hamilton Bulldogs 12.14 01:30 9 - 6  
London Knights - Sarnia Sting 12.14 01:30 3 - 5  
Mississauga Steelheads - North Bay Battalion 12.14 01:00 4 - 2  
Oshawa Generals - Peterborough Petes 12.14 01:35 2 - 3  
Ottawa 67's - Barrie Colts 12.14 20:00 7 - 2  
Sarnia Sting - Mississauga Steelheads 12.14 22:05 7 - 6  
Sault Ste.Marie Greyhound - Owen Sound Attack 12.14 01:07 4 - 2  
Sudbury Wolves - Erie Otters 12.14 01:05 4 - 7  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acadie-Bathurst Titans - Saint John Sea Dogs 12.14 00:00 3 - 6  
Baie-Comeau Drakkar - Sagueneens Chicoutimi 12.14 22:00 1 - 2  
Blainville-Boisbriand Arm - Gatineau Olympiques 12.14 01:30 7 - 4  
Halifax Mooseheads - Charlottetown Islanders 12.14 00:00 0 - 5  
Moncton Wildcats - Acadie-Bathurst Titans 12.14 21:00 3 - 0  
Moncton Wildcats - Cape Breton Eagles 12.14 00:00 4 - 0  
Rimouski Oceanic - Victoriaville Tigres 12.14 01:30 2 - 5  
Rouyn-Noranda Huskies - Val-d'Or Foreurs 12.14 01:30 4 - 4  
Sagueneens Chicoutimi - Baie-Comeau Drakkar 12.14 01:30 6 - 3  
Shawinigan Cataractes - Quebec Remparts 12.14 01:30 4 - 3  
Shawinigan Cataractes - Sherbrooke Phoenix 12.14 22:00 2 - 3  
Sherbrooke Phoenix - Drummondville Voltigeurs 12.14 01:00 2 - 4  
Val-d'Or Foreurs - Rouyn-Noranda Huskies 12.14 22:00 1 - 1  
Victoriaville Tigres - Blainville-Boisbriand Arm 12.14 22:00 4 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Almtuna 12.14 18:00 1 - 0  
Mora - Västeras 12.14 15:15 1 - 4  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I/B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Olaszország 12.14 15:30 4 - 1  
U20Lengyelország - U20Ukrajna (Helyszín: Ukrajna) 12.14 19:00 0 - 3  
U20Magyarország - U20Észtország 12.14 12:00 4 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tver - Rubin Tyumeny 12.14 15:00 1 - 1  
Humo Taskent - Himik Voszkreszenszk 12.14 13:00 2 - 4  
Rosztov - Juzsnij Ural Orszk 12.14 11:00 4 - 2  
SZKA-Néva - Jugra Hanti-Manszijszk 12.14 15:00 5 - 3  
Tambov - Zauralje Kurgan 12.14 15:00 1 - 1  
Tsen Tou Jilin - Metallurg Novokuznyeck 12.14 11:00 1 - 4  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Japán 12.14 16:00 5 - 2  
Fehéroroszország - Franciaország 12.14 19:30 3 - 2  
Magyarország - Ukrajna 12.14 12:30 4 - 2  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Csehország 12.14 12:30 1 - 6  
Németország - Finnország 12.14 17:30 2 - 3  
Oroszország - Dánia 12.14 16:00 6 - 0  
Svájc - Svédország 12.14 14:00 4 - 0  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Moose Jaw Warriors 12.14 02:30 11 - 1  
Edmonton Oil Kings - Swift Current Broncos 12.14 03:00 5 - 1  
Portland Winterhawks - Everett Silvertips 12.14 04:00 2 - 2  
Prince Albert Raiders - Winnipeg Ice 12.14 02:00 3 - 1  
Prince George Cougars - Victoria Royals 12.14 04:00 2 - 2  
Red Deer Rebels - Medicine Hat Tigers 12.14 03:00 6 - 4  
Regina Pats - Kelowna Rockets 12.14 02:00 4 - 3  
Saskatoon Blades - Kamloops Blazers 12.14 02:00 2 - 5  
Seattle Thunderbirds - Tri-City Americans 12.14 04:35 5 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Buducnost Podgorica 12.14 20:00 89 - 79  
Mornar - Mega Bemax 12.14 18:00 85 - 68  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
La Union Formosa - Boca Juniors 12.14 02:00 86 - 74  
San Lorenzo - Argentino Junin 12.14 17:00 97 - 73  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Sydney Kings 12.14 07:30 81 - 104  
Perth - Brisbane 12.14 10:00 86 - 78  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balkan Botevgrad - Academic Szófia 12.14 17:00 101 - 78  
Rilski Sportist - Csernomorec Burgasz 12.14 18:30 115 - 68  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paulistano - Sao Paulo 12.14 16:50 85 - 85, h.u. 92 - 98  
Rio Claro - Franca 12.14 01:10 98 - 84  
Unifacisa - Minas 12.14 20:00 84 - 92  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Worcester 12.14 20:30 81 - 66  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Pardubice 12.14 19:00 80 - 75  
Opava - Decin 12.14 18:00 87 - 70  
Svitavy - Ostrava 12.14 18:00 108 - 86  
USK Praha - Olomoucko 12.14 17:30 84 - 77  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - KP Brno 12.14 17:00 64 - 88  
Zabiny Brno - Ostrava 12.14 17:00 86 - 65  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Busan Sonicboom 12.14 09:00 73 - 74  
Jeonju KCC Egis - Seoul Thunders 12.14 07:00 83 - 75  
Wonju Dongbu - Anyang 12.14 09:00 82 - 82, h.u. 88 - 98  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - Ura Kaarina 12.14 16:00 84 - 81  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Souffelweyersheim 12.14 20:15 67 - 69  
Quimper - Lille 12.14 20:00 80 - 66  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Pau Orthez 12.14 20:00 83 - 84  
Chalon sur Saone - Le Portel 12.14 20:00 95 - 84  
Dijon - Limoges 12.14 20:00 79 - 73  
Le Mans - Cholet 12.14 20:00 81 - 75  
Nanterre - Bourg 12.14 20:30 85 - 70  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NorthPort Batang Pier - Ginebra SM (1.m.) 12.14 11:30 124 - 90  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrinio - Diagorasz Egaleo 12.14 16:00 85 - 90  
Anatolia - Eleftheroupoli 12.14 16:00 88 - 70  
Dafni Dafniou Haidari - Iakasz Nafplio 12.14 16:00 64 - 84  
Kardica - Olympiakosz 12.14 16:00 58 - 49  
Korivosz Amaliada - Har. Trikoupisz Meszologi 12.14 16:00 68 - 84  
Pszihiko - Amintasz Dafni 12.14 16:00 76 - 59  
Triton Szepolia - Filipposz Veria 12.14 16:00 78 - 71  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ifesztosz Limnosz - Kolosszosz Rodosz 12.14 14:30 72 - 64  
Iraklisz - Promitheasz Patra 12.14 14:45 70 - 72  
Lavrio - PAOK 12.14 16:45 92 - 88  
Panioniosz - Larissza 12.14 14:45 74 - 71  
Rethymno - Ionikosz Nikea 12.14 14:45 90 - 76  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BA Limburg - Apollo Amsterdam 12.14 20:00 75 - 73  
ZZ Leiden - Den Bosch 12.14 20:00 88 - 78  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Split 12.14 17:30 81 - 87  
Hermes Zágráb - GKK Sibenik 12.14 18:00 62 - 88  
Puntamika Zadar - Alkar Sinj 12.14 18:00 64 - 74  
Vrijednosnice Osijek - Cibona Zágráb 12.14 17:00 87 - 99  
Zabok - Dubrava Zágráb 12.14 19:00 99 - 66  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Ironi Ness Ziona 12.14 17:00 99 - 80  
Hapoel TA - Maccabi TA 12.14 19:00 84 - 91  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Nagoya Dolphins 12.14 06:05 67 - 77  
Hokkaido - Ryukyu Okinawa 12.14 07:05 69 - 82  
Kyoto - Tochigi Utsunomiya Brex 12.14 10:05 67 - 87  
Osaka - Chiba 12.14 07:05 84 - 69  
Shimane - Toyama 12.14 10:35 75 - 78  
Tokyo Sunrockers - Shiga 12.14 09:05 84 - 76  
Yokohama - Tokyo Alvark 12.14 07:05 58 - 78  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Jilin 12.14 12:35 115 - 105  
Nanjing Tongxi - Guangzhou 12.14 12:35 128 - 98  
Shanghai Sharks - Beijing Ducks 12.14 12:35 87 - 88  
Zhejiang Chouzhou - Zhejiang Guangsha 12.14 12:35 121 - 91  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Great Wall - Jiangsu Phoenixs 12.14 12:30 75 - 62  
Hebei - Inner Mongolia BC 12.14 12:30 78 - 66  
Henan - Heilongjiang 12.14 12:30 90 - 103  
Shaanxi Tianze - Shanxi XR 12.14 12:30 82 - 95  
Shandong - Bayi Kylin 12.14 12:30 73 - 93  
Shanghai - Tianjin 12.14 12:30 79 - 72  
Sichuan - Xinjiang 12.14 12:30 92 - 101  
Zhejiang - Wuhan 12.14 12:30 93 - 77  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slask Wroclaw - Torun 12.14 14:00 86 - 108  
Trefl Sopot - Bydgoszcz 12.14 17:30 87 - 78  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Gdynia 12.14 19:10 64 - 71  
Politechnika Gdansk - Sleza Wroclaw 12.14 18:00 54 - 67  
Poznan - Lublin 12.14 18:30 74 - 78  
Torun - Univ. Gdansk 12.14 18:00 79 - 54  
Widzew Lodz - Wisla Krakkó 12.14 18:00 61 - 71  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Lietkabelis 12.14 17:30 54 - 63  
Juventus Utena - Neptunas Klaipeda 12.14 16:00 80 - 76  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Rytas Vilnius 12.14 15:30 72 - 93  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Szolnok 12.14 19:00 75 - 84  
Kaposvár - Kecskemét 12.14 19:00 87 - 62  
Körmend - Szombathely 12.14 13:00 83 - 70  
ZTE - Fehérvár 12.14 16:30 88 - 86  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szekszárd - Győr 12.14 17:00 102 - 69  
ZTE - Vasas 12.14 19:00 96 - 84  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Indiana 12.14 01:30 100 - 110  
Chicago - Charlotte 12.14 02:00 73 - 83  
Memphis - Milwaukee 12.14 02:00 114 - 127  
Miami - LA Lakers 12.14 01:00 110 - 113  
Minnesota - LA Clippers 12.14 03:30 117 - 124  
Orlando - Houston 12.14 01:00 107 - 130  
Philadelphia - New Orleans 12.14 01:00 116 - 109  
Phoenix - San Antonio 12.14 23:00 109 - 109, h.u. 119 - 121  
Sacramento - New York 12.14 04:00 101 - 103  
Utah - Golden State 12.14 03:00 114 - 106  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schalke - Ehingen 12.14 19:30 72 - 73  
Kosárlabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Brose Bamberg 12.14 18:00 69 - 80  
Ulm - Göttingen 12.14 20:30 86 - 80  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Virtus Roma 12.14 20:00 82 - 88  
Virtus Bologna - Brindisi 12.14 20:30 99 - 87  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Costa Masnaga - Empoli 12.14 21:00 71 - 67  
San Martino di Lupari - Eirene Ragusa 12.14 20:30 64 - 79  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Dinamo Novoszibirszk 12.14 14:00 85 - 58  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oberwart - Gmunden 12.14 20:00 85 - 90  
Vienna Timberwolves - Wels 12.14 17:30 61 - 83  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galitos Barreiro - Barreirense 12.14 19:00 86 - 83  
Illiabum - Porto 12.14 16:00 63 - 84  
Lusitania - Benfica 12.14 17:00 60 - 103  
Maia - Esgueira 12.14 17:30 87 - 84  
Terceira - Oliveirense 12.14 17:00 71 - 110  
Vitoria Guimaraes - Ovarense 12.14 15:30 75 - 71  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Constanta - Targu Jiu 12.14 17:00 68 - 67  
CSM Oradea - U-Banca Cluj 12.14 19:30 82 - 74  
CSU Sibiu - Dinamo Bukarest 12.14 17:30 76 - 76, h.u. 89 - 88  
Galati - Csíkszereda 12.14 18:00 95 - 77  
Gaz Metan Medias - Voluntari 12.14 17:00 83 - 85  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marin Peixegalego - Almansa 12.14 19:00 74 - 79  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Real Madrid 12.14 20:30 64 - 84  
Burgos - Bilbao 12.14 18:00 93 - 95  
Joventut Badalona - Manresa 12.14 20:30 91 - 91, h.u. 104 - 106  
MoraBanc Andorra - Iberostar Tenerife 12.14 20:30 76 - 86  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Zaragoza 12.14 18:30 65 - 60  
Ensino Lugo - Ciudad de Los Adelantados 12.14 19:00 64 - 52  
IDK Gipuzkoa - Valencia 12.14 18:00 57 - 58  
P. Avenida - Gernika Bizkaia 12.14 18:00 63 - 59  
Zamarat - Cadi La Seu d'Urgell 12.14 17:00 60 - 76  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolubara Lazarevac - Dunav Stari Banovci 12.14 19:30 100 - 80  
Vrsac - Zlatibor Cajetina 12.14 18:00 69 - 79  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubcek Bratislava - Piestanske Cajky 12.14 18:00 44 - 102  
Samorin - Kosice 12.14 18:00 83 - 63  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Sentjur 12.14 19:00 76 - 73  
Polzela - Rogaska 12.14 19:00 86 - 87  
Sencur Kranj - Zlatorog Lasko 12.14 19:00 95 - 62  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Fenerbahce 12.14 15:30 79 - 66  
Bursaspor - Bahcesehir Koleji 12.14 18:00 79 - 78  
Buyukcekmece - Galatasaray 12.14 11:00 77 - 87  
Ormanspor - Tofas Bursa 12.14 13:15 76 - 94  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cankaya Univ. - Cukurova 12.14 16:30 71 - 70  
Elazig Özel Idare - Ormanspor 12.14 12:00 105 - 76  
Galatasaray - Adanaspor 12.14 12:00 101 - 83  
Izmit Bld. Spor - Fenerbahce 12.14 13:15 66 - 85  
Kayserispor - Canik 12.14 14:00 73 - 58  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Nyizsnyij Novgorod 12.14 14:00 92 - 90  
Lok.Kubany Krasznodar - Parma Permszkij Kraj 12.14 15:00 83 - 75  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurmala/Fenikss - Valmiera 12.14 16:00 92 - 100  
TTU Tallinn - Ventspils 12.14 16:00 83 - 95  
VEF Riga - Rapla 12.14 16:00 91 - 85  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Hranice 12.14 16:30 33 - 24  
Jicin - Nove Veseli 12.14 18:00 26 - 25  
Koprivnice - Karvina 12.14 18:00 30 - 34  
KP Brno - Lovosice 12.14 17:00 23 - 20  
Malomerice - Plzen 12.14 11:00 21 - 32  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Mors-Thy 12.14 16:00 26 - 25  
Nordsjaelland - Skanderborg 12.14 15:00 29 - 30  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Massy Essonne - Cherbourg Manche 12.14 20:30 28 - 32  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drama - Ionikosz 12.14 17:00 32 - 28  
Edessza - Doukasz 12.14 17:00 24 - 21  
PAOK - Feakasz Kerkyra 12.14 15:30 30 - 26  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjelovar - Gorica 12.14 19:14 27 - 29  
Porec - Sesvete 12.14 19:00 24 - 19  
Umag - Dubrava 12.14 19:00 34 - 32  
Vinkovci - Dubrovnik 12.14 19:00 31 - 30  
Zamet - Varazdin 12.14 19:00 26 - 25  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Afturelding 12.14 17:00 22 - 23  
Kopavogur - IR 12.14 17:00 26 - 34  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Tarnow 12.14 18:00 34 - 27  
Wybrzeze Gdansk - Stal Mielec 12.14 17:00 19 - 24  
Zaglebie Lubin - Azoty Pulawy 12.14 19:00 28 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Balatonfüred 12.14 18:00 26 - 25  
Mezőkövesd - Gyöngyös 12.14 18:00 26 - 24  
Vác - Eger 12.14 18:00 23 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Baekkelaget 12.14 18:00 34 - 30  
Follo - Kolstad 12.14 16:00 25 - 26  
Fyllingen - Haslum 12.14 15:00 40 - 29  
Halden - Drammen 12.14 17:00 22 - 23  
Hallvard - Naerbö 12.14 16:00 27 - 35  
Runar Sandefjord - Elverum 12.14 16:00 30 - 41  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coburg - Rimpar 12.14 19:30 28 - 20  
Ferndorf - Lübeck-Schwartau 12.14 19:30 23 - 19  
Gummersbach - Eisenach 12.14 18:30 30 - 25  
Hüttenberg - Hamm-Westfalen 12.14 19:30 22 - 24  
Krefeld - Konstanz 12.14 19:00 18 - 28  
Lübbecke - Hamburg 12.14 20:00 24 - 22  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - Dinamo-Viktor Sztavropol 12.14 11:00 22 - 26  
Dinamo Cseljabinszk - Akbuzat Ufa 12.14 10:00 28 - 23  
SZKIF Krasznodar - Fakel Taganrog 12.14 14:00 25 - 25  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Maia 12.14 19:00 42 - 34  
Avanca - Sporting CP 12.14 19:00 21 - 31  
Belenenses - Boavista 12.14 22:00 37 - 26  
Gaia - Porto 12.14 19:00 21 - 35  
Madeira SAD - Benfica 12.14 16:00 27 - 29  
Vitoria - Boa Hora 12.14 19:00 22 - 22  
Kézilabda (Spanyol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Valladolid - Bidasoa Irun 12.14 21:00 28 - 28  
Barcelona - Ademar Leon 12.14 19:00 39 - 30  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amicitia Zürich - Winterthur 12.14 18:00 16 - 30  
Basel - Bern 12.14 19:00 36 - 33  
Endingen - Schaffhausen 12.14 18:00 26 - 36  
Kriens - Thun 12.14 20:00 28 - 33  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Novi Pazar 12.14 18:30 32 - 28  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hlohovec - Nove Zamky 12.14 18:00 21 - 30  
Povazska Bystrica - SKP Bratislava 12.14 18:00 28 - 19  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Loka 12.14 18:00 40 - 21  
Gorenje Velenje - Maribor 12.14 19:00 36 - 21  
Koper - Krka Novo Mesto 12.14 19:00 27 - 21  
Ormoz - Dobova 12.14 19:00 31 - 27  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamurtari Vlore - Bylis Ballsh 12.14 13:00 2 - 2  
KF Laci - Luftetari Gjirokaster 12.14 13:00 4 - 0  
Kukesi - Teuta Durres 12.14 16:00 4 - 0  
Skenderbeu - Vllaznia 12.14 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Portsmouth 12.14 16:00 4 - 1  
Fleetwood - Gillingham 12.14 16:00 1 - 1  
Ipswich - Bristol Rovers 12.14 16:00 1 - 2  
Lincoln - Tranmere 12.14 16:00 1 - 0  
Milton Keynes Dons - Oxford Utd. 12.14 16:00 1 - 0  
Peterborough - Bolton 12.14 16:00 1 - 0  
Shrewsbury - Coventry 12.14 16:00 2 - 1  
Southend - Rotherham 12.14 16:00 2 - 2  
Sunderland - Blackpool 12.14 16:00 1 - 1  
Wimbledon - Doncaster 12.14 16:00 2 - 1  
Wycombe - Burton 12.14 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Grimsby 12.14 16:00 0 - 0  
Cheltenham - Cambridge Utd. 12.14 16:00 1 - 1  
Crawley - Port Vale 12.14 16:00 0 - 0  
Crewe - Mansfield 12.14 16:00 1 - 1  
Leyton - Bradford 12.14 16:00 0 - 0  
Newport - Stevenage 12.14 16:00 1 - 1  
Northampton - Forest Green 12.14 16:00 1 - 0  
Plymouth - Morecambe 12.14 16:00 3 - 0  
Salford City - Exeter 12.14 16:00 0 - 1  
Scunthorpe - Colchester 12.14 16:00 2 - 2  
Swindon - Oldham 12.14 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - QPR 12.14 16:00 5 - 3  
Birmingham - West Bromwich 12.14 13:30 2 - 3  
Brentford - Fulham 12.14 16:00 1 - 0  
Bristol City - Blackburn 12.14 16:00 0 - 2  
Derby County - Millwall 12.14 16:00 0 - 1  
Leeds - Cardiff 12.14 16:00 3 - 3  
Nottingham - Sheffield Wed. 12.14 16:00 0 - 4  
Preston - Luton 12.14 16:00 2 - 1  
Stoke - Reading 12.14 16:00 0 - 0  
Swansea - Middlesbrough 12.14 16:00 3 - 1  
Wigan - Huddersfield 12.14 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba SDE - River Plate 12.14 01:10 0 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Wellington Phoenix 12.14 07:00 0 - 0  
Perth Glory - Western Sydney Wanderers 12.14 11:45 2 - 0  
Sydney FC - Central Coast Mariners 12.14 09:30 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Adelaide Utd. 12.14 07:30 3 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Virton - Lommel 12.14 17:00 3 - 1  
Westerlo - Beerschot Wilrijk 12.14 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Eupen 12.14 18:00 1 - 0  
Charleroi - Cercle Bruges 12.14 20:00 3 - 0  
Genk - Waasland Beveren 12.14 20:30 4 - 1  
Zulte Waregem - St. Truiden 12.14 20:00 5 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Carszko Szelo Szófia 12.14 11:00 2 - 0  
Cserno More Várna - Arda Kardzhali 12.14 13:15 1 - 1  
CSZKA Szófia - Dunav Ruse 12.14 15:30 4 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - Blooming Santa Cruz 12.14 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Leverkusen 12.14 15:30 2 - 0  
Bayern München - Bremen 12.14 15:30 6 - 1  
Düsseldorf - RB Leipzig 12.14 18:30 0 - 3  
Hertha BSC - Freiburg 12.14 15:30 1 - 0  
Mainz - Dortmund 12.14 15:30 0 - 4  
Paderborn - Union Berlin 12.14 15:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidenheim - Bielefeld 12.14 13:00 0 - 0  
Karlsruhe - Fürth 12.14 13:00 1 - 5  
St. Pauli - Wehen 12.14 13:00 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München Amatőr - Kaiserslautern 12.14 14:00 1 - 3  
Braunschweig - Meppen 12.14 14:00 1 - 2  
Hallescher FC - Würzburg 12.14 14:00 2 - 5  
Rostock - Chemnitz 12.14 14:00 1 - 2  
Viktoria Köln - Uerdingen 12.14 14:00 0 - 1  
Zwickau - Waldhof Mannheim 12.14 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Pafosz 12.14 16:00 1 - 0  
Apollon Limasszol - Anorthoszisz Famaguszta 12.14 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Karvina 12.14 14:30 3 - 0  
Olomouc - Bohemians 1905 12.14 14:30 1 - 1  
Ostrava - Sparta Praha 12.14 17:00 0 - 0  
Pribram - Slovacko 12.14 14:30 1 - 4  
Zlín - Opava 12.14 14:30 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maritzburg Utd. - Mamelodi Sundowns 12.14 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuador 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orense Machala - LDU Portoviejo 12.14 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Lens 12.14 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau - Le Puy 12.14 19:00 2 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Dijon 12.14 20:00 1 - 1  
Angers - Monaco 12.14 20:00 0 - 0  
Brest - Nice 12.14 20:00 0 - 0  
Metz - Marseille 12.14 17:30 1 - 1  
Nimes - Nantes 12.14 20:00 0 - 1  
Toulouse - Reims 12.14 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Reims 12.14 14:30 1 - 1  
Marseille - Bordeaux 12.14 14:30 1 - 4  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Drama - Ergotelisz Iraklio 12.14 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OFI - Arisz 12.14 16:15 3 - 1  
Panathinaikosz - Lamia 12.14 18:30 2 - 0  
Xanthi - AEK Athén 12.14 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Groningen 12.14 18:30 1 - 1  
F. Sittard - RKC Waalwijk 12.14 19:45 3 - 2  
Twente - Vitesse 12.14 20:45 0 - 3  
Venlo - Zwolle 12.14 19:45 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zágráb - Lokomotív Zágráb 12.14 17:30 1 - 0  
Rijeka - Varazdin 12.14 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
East Bengal - TRAU FC 12.14 12:30 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Atl. Kolkata 12.14 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Shahin Bushehr 12.14 15:00 4 - 1  
Gol Gohar Sirjan - Zob Ahan 12.14 13:30 0 - 0  
Pars Jonoubi Jam - Naft Masjed Soleyman 12.14 13:00 1 - 1  
Saipa Karaj - Persepolis 12.14 12:30 0 - 2  
Sanat Naft Abadan - Machine Sazi Tabriz 12.14 14:10 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Hapoel Kfar Saba 12.14 17:30 0 - 2  
Hapoel Raanana - Maccabi Haifa 12.14 18:50 0 - 0  
Ironi Kiryat Shmona - Bnei Yehuda TA 12.14 16:30 2 - 1  
Maccabi TA - Sektzia Nes Tziona 12.14 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shonan Bellmare - Tokushima 12.14 05:00 1 - 1  
Labdarúgás (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Esperance de Tunis 12.14 15:00 1 - 0  
Monterrey - Al-Sadd 12.14 18:30 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Wisla Plock 12.14 20:00 3 - 1  
Rakow Czestochowa - Gornik Zabrze 12.14 15:00 2 - 1  
Slask Wroclaw - Lech Poznan 12.14 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RSB Berkane - Difaa El Jadidi 12.14 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - Újpest 12.14 19:30 0 - 0  
Kaposvár - Debrecen 12.14 17:00 4 - 1  
Kisvárda - Fehérvár 12.14 17:00 0 - 2  
Paks - Mezőkövesd 12.14 17:00 1 - 0  
Puskás Akadémia - ZTE 12.14 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Lecce 12.14 15:00 3 - 0  
Genoa - Sampdoria 12.14 20:45 0 - 1  
Napoli - Parma 12.14 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Cittadella 12.14 15:00 1 - 0  
Entella - Empoli 12.14 15:00 2 - 0  
Frosinone - Pescara 12.14 15:00 2 - 0  
Livorno - Benevento 12.14 18:00 0 - 2  
Venezia - Spezia 12.14 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrarese - Pianese 12.14 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Ravenna 12.14 15:15 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavese - Ternana 12.14 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Rapid Wien 12.14 17:00 0 - 3  
Hartberg - Salzburg 12.14 17:00 2 - 2  
St. Pölten - Altach 12.14 17:00 0 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Olimpia Asuncion 12.14 22:00 0 - 4  
Labdarúgás (Perui 2,rájátsz. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Grau - Deportivo Llacuabamba 12.14 21:15 0 - 0  
Dep. Coopsol - Sport Chavelines Juniors 12.14 19:00 4 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Casa Pia - Mafra 12.14 16:00 0 - 1  
Estoril - Nacional Madeira 12.14 12:00 1 - 2  
Vilafranquense - Leixoes 12.14 18:15 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Famalicao 12.14 19:00 4 - 0  
Marítimo - Boavista 12.14 16:30 1 - 0  
Setúbal - Aves 12.14 21:30 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Newcastle 12.14 16:00 1 - 0  
Chelsea - Bournemouth 12.14 16:00 0 - 1  
Leicester - Norwich 12.14 16:00 1 - 1  
Liverpool - Watford 12.14 13:30 2 - 0  
Sheffield Utd. - Aston Villa 12.14 16:00 2 - 0  
Southampton - West Ham 12.14 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica Clinceni - Botosani 12.14 12:00 1 - 1  
CSM Politechnika Iasi - Gaz Metan Medias 12.14 14:00 1 - 2  
Univ. Craiova 1948 - Voluntari 12.14 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Hamilton 12.14 16:00 1 - 0  
Hearts - St. Johnstone 12.14 16:00 0 - 1  
Ross County - Kilmarnock 12.14 16:00 1 - 0  
St. Mirren - Livingston 12.14 16:00 3 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Peterhead 12.14 16:00 2 - 1  
Falkirk - Raith Rovers 12.14 16:00 1 - 1  
Forfar - Dumbarton 12.14 16:00 3 - 4  
Montrose - Clyde 12.14 16:00 4 - 0  
Stranraer - East Fife 12.14 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Edinburgh City 12.14 16:00 0 - 2  
Brechin - Cowdenbeath 12.14 16:00 2 - 1  
Cove Rangers - Stenhousemuir 12.14 16:00 2 - 1  
Elgin - Albion Rovers 12.14 16:00 2 - 2  
Queen's Park - Stirling Albion 12.14 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Dundee Utd. 12.14 16:00 0 - 1  
Ayr Utd. - Alloa 12.14 16:00 2 - 1  
Dundee - Dunfermline 12.14 16:00 4 - 3  
Partick Thistle - Inverness CT 12.14 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirandes - Huesca 12.14 16:00 2 - 0  
Ponferradina - Deportivo 12.14 18:00 2 - 0  
Tenerife - Alcorcon 12.14 18:00 0 - 0  
Zaragoza - R. Santander 12.14 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Las Rozas 12.14 12:00 2 - 0  
Ferrol - Langreo 12.14 17:00 3 - 0  
Pontevedra - Rayo Majadahonda 12.14 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Alavés B 12.14 16:30 1 - 1  
Arenas de Getxo - Haro Deportivo 12.14 18:00 2 - 0  
Ath. Bilbao B - Barakaldo 12.14 15:30 0 - 1  
Osasuna B - Calahorra 12.14 16:00 3 - 0  
Unionistas de Salamanca - Guijuelo 12.14 16:00 2 - 1  
Valladolid B - Salamanca UDS 12.14 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebro - Castellon 12.14 12:00 2 - 1  
FC Andorra - Valencia B 12.14 12:00 4 - 3  
Hercules - Badalona 12.14 19:00 1 - 2  
Orihuela - Espanyol B 12.14 17:00 1 - 3  
UE Llagostera - Olot 12.14 17:00 1 - 0  
Villarreal B - Ejea 12.14 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - UCAM Murcia 12.14 18:00 2 - 1  
Granada B - Sevilla B 12.14 18:30 0 - 0  
Marbella - Algeciras 12.14 17:00 0 - 0  
Rec. Huelva - Cadiz B 12.14 18:30 1 - 0  
Villarrubia - Badajoz 12.14 17:30 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Eibar 12.14 18:30 0 - 0  
Atl. Madrid - Osasuna 12.14 21:00 2 - 0  
Granada - Levante 12.14 13:00 1 - 2  
Real Sociedad - Barcelona 12.14 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Huelva 12.14 18:30 1 - 1  
Real Sociedad - EDF Logrono 12.14 12:00 5 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade Ouchy - Schaffhausen 12.14 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Thun 12.14 19:00 2 - 1  
St. Gallen - FC Zürich 12.14 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Faisaly 12.14 17:45 1 - 2  
Damac - Al-Fayha 12.14 13:35 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Proleter Novi Sad - Radnicki Nis 12.14 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
US Monastir - Soliman 12.14 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Menemen Bld. Spor 12.14 17:00 1 - 3  
Boluspor - Karagümrük 12.14 12:00 0 - 2  
Erzurum Bld. Spor - Giresunspor 12.14 12:00 2 - 0  
Istanbulspor - Eskisehirspor 12.14 14:30 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Ankaragücü 12.14 18:00 2 - 2  
Genclerbirligi - Göztepe Izmír 12.14 15:00 3 - 1  
Rizespor - Kasimpasa 12.14 13:00 0 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Lviv - Kolosz Kovalivka 12.14 13:00 3 - 2  
Olimpik Doneck - Mariupol 12.14 18:30 1 - 2  
Zorya Luganszk - Sahtar Doneck 12.14 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguay 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Rentistas - Villa Espanola 12.14 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Walesi 2., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flint Town - Colwyn Bay 12.14 15:30 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met Univ. - Aberystwyth 12.14 15:30 1 - 2  
Newtown - Carmarthen 12.14 15:30 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundela - Ards 12.14 16:00 0 - 3  
HW Welders - Knockbreda 12.14 15:00 2 - 3  
Loughgall - Queens Univ. 12.14 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Dungannon 12.14 16:00 3 - 2  
Glentoran - Crusaders 12.14 16:00 1 - 1  
Institute - Glenavon 12.14 16:00 1 - 4  
Larne - Coleraine 12.14 16:00 2 - 2  
Warrenpoint - Linfield 12.14 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Eastern Suburbs 12.14 04:30 0 - 0  
Wellington Phoenix 2 - Canterbury Utd. 12.14 01:00 3 - 3  
MMA (EFC 83, Pretoria)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kanyeba - S. Delafield 12.14 20:25 1 - 0  
A. Tshitamba - S. Chipfumbu 12.14 19:10 0 - 1  
Ama. Lino - M. Fiorot (női) 12.14 21:10 0 - 1  
C. Saaiman - C. Blom 12.14 15:00 1 - 0  
D. du Plessis - B. Lesar 12.14 21:55 1 - 0  
M. Cutendana - D. Cronje 12.14 19:45 0 - 1  
N. Simoes - War. Richards 12.14 15:00 1 - 0  
R. Roets - S. Kasanda 12.14 15:00 1 - 0  
S. De La Rey - A. Kabeya 12.14 15:00 1 - 0  
T. Strydom - E. Ngwalangwala 12.14 15:00 0 - 1  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Lyon 12.14 13:45 25 - 22  
Leinster - Northampton Saints 12.14 18:15 50 - 21  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - La Rochelle 12.14 18:15 7 - 12  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saracens - Munster 12.14 16:00 15 - 6  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Gloucester 12.14 13:45 27 - 24  
Montpellier - Toulouse 12.14 16:00 18 - 26  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Llanelli Scarlets - Bayonne 12.14 20:45 46 - 5  
London Irish - Toulon 12.14 16:00 20 - 26  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Agen 12.14 14:00 33 - 6  
London Wasps - Edinburgh 12.14 16:00 7 - 9  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade de France - Bristol 12.14 21:00 16 - 18  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calvisano - Leicester 12.14 14:30 13 - 20  
Section Paloise - Cardiff 12.14 13:00 34 - 29  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Franciaország 12.14 17:13 12 - 33  
Anglia - Spanyolország 12.14 11:23 33 - 7  
Argentína - Wales 12.14 11:45 45 - 0  
Ausztrália - Kenya 12.14 09:57 7 - 12  
Dél-Afrika - Fidzsi-szigetek 12.14 12:51 26 - 14  
Dél-Afrika - USA 12.14 19:03 21 - 15  
Fidzsi-szigetek - Japán 12.14 18:35 54 - 7  
Franciaország - Skócia 12.14 11:01 24 - 19  
Kanada - Wales 12.14 17:35 17 - 14  
Spanyolország - Skócia 12.14 16:51 19 - 22  
Szamoa - Ausztrália 12.14 16:09 14 - 24  
Szamoa - Írország 12.14 10:19 14 - 28  
USA - Japán 12.14 12:29 42 - 0  
Írország - Kenya 12.14 15:47 24 - 24  
Új-Zéland - Argentína 12.14 18:05 19 - 14  
Új-Zéland - Kanada 12.14 12:07 33 - 5  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America Volei - Itapetininga 12.14 23:00 2 - 3  
Barao Blumenau - Sada Cruzeiro 12.14 20:00 0 - 3  
Caramuru - Renata Campinas 12.14 22:00 0 - 3  
Ribeirao Preto - Maringa 12.14 21:00 3 - 2  
Taubate Funvic - Minas 12.14 01:30 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Caetano - Fluminense 12.14 21:00 2 - 3  
Valinhos - Sao Paulo/Barueri 12.14 23:00 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Cheonan Skywalkers 12.14 06:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong IBK - Seoul Caltex 12.14 08:00 3 - 1  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Békéscsaba 12.14 18:00 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Nice 12.14 17:00 3 - 0  
Chaumont - Tourcoing 12.14 20:00 3 - 1  
Montpellier - Ajaccio GFC 12.14 20:00 3 - 0  
Nantes - Rennes 12.14 20:00 1 - 3  
Paris Volley - Toulouse 12.14 18:00 3 - 2  
Poitevin Poitiers - Tours 12.14 19:30 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamalieres - Cannes 12.14 20:00 1 - 3  
Le Cannet - Nantes 12.14 20:00 3 - 0  
Marcq-en-Baroeul - Paris SC 12.14 19:30 1 - 3  
St-Raphael - Mougins 12.14 19:00 3 - 1  
Terville Florange - Beziers 12.14 20:00 2 - 3  
Venelles - Mulhouse 12.14 20:00 1 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finikasz Szyrosz - Elpida Ampelokipon 12.14 17:00 3 - 0  
Kifiszia - Pamvohaikosz 12.14 17:30 3 - 1  
Röplabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Easz Evozmosz 12.14 19:00 3 - 0  
Markopoulo - Olympiakosz 12.14 17:00 1 - 3  
Porfyrasz Pireusz - PAOK 12.14 19:00 1 - 3  
Thetisz Voula - Ilisziakosz 12.14 18:00 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Nagano Tridents 12.14 04:00 3 - 1  
JT Thunders - Osaka Blazers 12.14 08:00 3 - 0  
JTEKT Stings - Suntory Sunbirds 12.14 05:00 3 - 2  
Oita Miyoshi - Toray Arrows 12.14 07:00 0 - 3  
Panasonic Panthers - Nagoya Wolfdogs 12.14 06:00 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denso Airybees - Himeji Victorina 12.14 05:00 3 - 0  
Hitachi Rivale - Hisamitsu Springs 12.14 07:00 2 - 3  
NEC Red Rockets - Okayama Seagulls 12.14 05:00 1 - 3  
Saitama Ageo Medics - Kurobe Aqua Fairies 12.14 07:00 3 - 0  
Toray Arrows - Ishikawa Blue Cats 12.14 07:00 3 - 1  
Toyota Body Queenseis - JT Marvelous 12.14 04:00 0 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női,E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Shanghai 12.14 09:00 1 - 3  
Shangdong - Beijing 12.14 09:00 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, női,G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sichuan - Henan 12.14 09:00 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság, női,H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Fujian 12.14 12:30 0 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság,női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Guangdong 12.14 09:00 2 - 3  
Liaoning - Tianjin 12.14 09:00 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - GKS Katowice 12.14 14:45 3 - 2  
Kedzierzyn-Kozle - Olsztyn 12.14 17:30 3 - 1  
ONICO Varsó - Trefl Gdansk 12.14 20:30 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - LKS Lodz 12.14 18:00 3 - 1  
Chemik Police - MKS Kalisz 12.14 16:00 3 - 0  
Rzeszow - Radomka Radom 12.14 15:00 3 - 0  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - OK Maribor 12.14 18:00 3 - 0  
Mladost Zágráb - Waldviertel 12.14 17:00 1 - 3  
Posojilnica Aich/Dob - Mladost Brcko 12.14 19:00 2 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calcit Kamnik - Jedinstvo Brcko 12.14 19:00 1 - 3  
Mladost Zágráb - HIT Gorica 12.14 19:30 3 - 0  
ZOK Kastela - Branik Maribor 12.14 17:00 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bühl - Düren 12.14 20:00 3 - 2  
Friedrichshafen - Berlin RV 12.14 18:00 2 - 3  
Giesen - Haching 12.14 19:00 1 - 3  
Lüneburg - Eltmann 12.14 19:00 3 - 2  
Netzhoppers Bestensee - Rottenburg 12.14 18:00 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Straubing 12.14 17:30 3 - 0  
Schwerin - Potsdam 12.14 19:00 3 - 2  
SW Erfurt - Aachen 12.14 18:00 3 - 2  
Vilsbiburg - Stuttgart 12.14 19:00 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Ravenna 12.14 18:00 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Brescia 12.14 20:30 3 - 1  
Casalmaggiore - Cuneo 12.14 20:30 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-LO - Lokomotív Novoszibirszk 12.14 18:00 0 - 3  
Fakel Novij Urengoj - Jugra Szurgut 12.14 15:00 3 - 1  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Kuzbassz Kemerovo 12.14 13:00 1 - 3  
Nova Novokujbisevszk - Belogorje Belgorod 12.14 14:00 0 - 3  
Nyizsnyij Novgorod - Zenit Kazany 12.14 16:00 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo Krasznodar 12.14 11:00 0 - 3  
Lokomotív Kalinyingrád - Metar Cseljabinszk 12.14 17:30 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Conectabalear Manacor - Teruel 12.14 19:00 0 - 3  
Emeve Lugo - Rio Duero Soria 12.14 17:30 3 - 0  
L'Illa Grau - Almería 12.14 17:00 2 - 3  
Melilla - Almoradi 12.14 19:30 3 - 1  
Uriba Palma - Santanderina 12.14 19:00 3 - 0  
Vecindario Gran Canaria - Ushuaia Ibiza 12.14 20:30 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarca de Menorca - Haris La Laguna 12.14 19:00 3 - 1  
IBSA Las Palmas - Haro Rioja 12.14 16:00 3 - 0  
Kiele Socuellamos - Algar Surmenor 12.14 18:00 3 - 0  
Logrono - Alcobendas 12.14 19:00 3 - 0  
Madrid Chamberi - Barcelona 12.14 19:30 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Vakifbank Istanbul 12.14 16:30 0 - 3  
Sakk (Jeruzsálem)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Jakovenko - D. Navara 12.14 14:00 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - D. Andreikin 12.14 14:00 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - Yi Wei 12.14 14:00 0.5 - 0.5  
Wes. So - I. Nepomniachtchi 12.14 14:00 0.5 - 0.5  
Snooker (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Selby - D.B. Gilbert (6 nyert frame-ig) 12.14 14:00 6 - 1  
Mark Allen - J. Lisowski (6 nyert frame-ig) 12.14 20:00 5 - 6  
Sífutás (Sprint, Davos)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emil Iversen - E. Valnes 12.14 12:05 0 - 1  
G. Retivykh - P. Golberg 12.14 12:05 1 - 0  
J.H. Klaebo - F. Pellegrino 12.14 12:05 1 - 0  
R. Jouve - L. Chanavat 12.14 12:05 0 - 1  
S.B. Skar - H.S. Taugboel 12.14 12:05 0 - 1  
Sprint, Davos 2019 12.14 14:00    
Sífutás (Sprint, női, Davos)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Diggins - S. Caldwell 12.14 11:30 0 - 1  
J. Sundling - M. Dahlqvist 12.14 11:30 1 - 0  
Sprint, női, Davos 2019 12.14 14:00    
Sti. Nilsson - M.C. Falla 12.14 11:30 0 - 1  
Sílövészet (12,5 km, üldözéses, Hochfilzen)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
12,5 km, üldözéses, Hochfilzen 2019 12.14 14:55    
E.O. Bjöntegaard - A. Guigonnat 12.14 14:55 1 - 0  
J. Fak - F. Leitner 12.14 14:55 1 - 0  
J.T. Bö - S. Desthieux 12.14 14:55 1 - 0  
L. Hofer - D. Windisch 12.14 14:55 1 - 0  
M. Eliseev - D. Pidruchnyi 12.14 14:55 1 - 0  
M. Fourcade - Q. Fillon Maillet 12.14 14:55 0 - 1  
T. Bö - A. Loginov 12.14 14:55 0 - 1  
Sílövészet (4x6 km, női váltó, Hochfilzen)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4x6 km váltó, női, Hochfilzen 2019 12.14 11:30    
Franciaország - Oroszország 12.14 11:30 0 - 1  
Norvégia - Svédország 12.14 11:30 1 - 0  
Németország - Ukrajna 12.14 11:30 0 - 1  
Olaszország - Csehország 12.14 11:30 0 - 1  
Svájc - Ausztria 12.14 11:30 1 - 0  
Síugrás (Csapatverseny, Klingenthal)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Lengyelország 12.14 14:45 0 - 1  
Ausztria - Németország 12.14 14:45 1 - 0  
Ausztria - Szlovénia 12.14 14:45 1 - 0  
Csapatverseny, Klingenthal 2019 12.14 16:00    
Japán - Lengyelország 12.14 14:45 0 - 1  
Norvégia - Lengyelország 12.14 14:45 0 - 1  
Norvégia - Németország 12.14 14:45 1 - 0  
Norvégia - Szlovénia 12.14 14:45 1 - 0  
Tenisz (AUS Open Wildcard Playoff, ne)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Woolcock - Ari. Rodionova 12.14 01:00 1 - 2  
Sto. Sanders - A. Myers 12.14 03:20 2 - 0  
Tenisz (Diriyah Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - F. Fognini 12.14 15:50 2 - 0  
J-L. Struff - J. Isner 12.14 14:00 1 - 2  
Tenisz (Dubai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Snigur - A. Bogdan 12.14 11:50 0 - 2  
Tollaslabda (World TF, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ken. Momota - Tzu Wei Wang 12.14 11:00 2 - 0  
Long Chen - A.S. Ginting 12.14 05:20 0 - 2  
Tollaslabda (World TF, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Lee Y / Wang C L 12.14 12:20 2 - 0  
Endo H / Watanabe Y - Gideon M F / Sukamuljo K 12.14 11:40 2 - 1  
Tollaslabda (World TF, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tzu Ying Tai - Noz. Okuhara 12.14 04:20 2 - 0  
Yufei Chen - Aka. Yamaguchi 12.14 05:00 2 - 0  
Tollaslabda (World TF, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Lee S H / Shin S C 12.14 11:20 2 - 0  
Fukushima Y / Hirota S - Matsumoto Ma / Nagahara W 12.14 12:00 1 - 2  
Tollaslabda (World TF, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zheng S / Huang Y - Higashino A / Watanabe Y 12.14 04:00 2 - 1  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OSC - FTC 12.14 19:00 10 - 10  
Vízilabda (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ausztrália - U20Új-Zéland 12.14 10:10 8 - 7  
U20USA - U20Montenegró 12.14 15:30 11 - 9  

 

2019.12.13.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - NY Jets 12.13 02:20 42 - 21  
Asztalitenisz (World TGF, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaoyuan Lin - D. Ovtcharov 12.13 04:40 4 - 2  
Gaoyuan Lin - Yun-Ju Lin 12.13 12:15 4 - 0  
H. Calderano - Jun Mizutani 12.13 04:40 4 - 1  
P. Franziska - Tom. Harimoto 12.13 05:30 0 - 4  
Xin Xu - Tom. Harimoto 12.13 13:40 4 - 3  
Youngsik Jeoung - Long Ma 12.13 05:30 2 - 4  
Asztalitenisz (World TGF, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liang J / Lin G - Fan Z / Xu X 12.13 08:40 0 - 3  
Liao C-T / Lin Y-J - Boll T / Franziska P 12.13 08:40 3 - 2  
Asztalitenisz (World TGF, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hitomi Sato - Mima Ito 12.13 12:00 0 - 4  
I-Ching Cheng - Mima Ito 12.13 03:00 3 - 4  
Meng Chen - Shiwen Liu 12.13 12:00 4 - 3  
Meng Chen - Tianyi Qian 12.13 03:50 4 - 3  
Xingtong Chen - Manyu Wang 12.13 13:40 1 - 4  
Xingtong Chen - Tianwei Feng 12.13 03:00 4 - 0  
Yingsha Sun - Yidi Wang 12.13 12:50 1 - 4  
Yingsha Sun - Zhuojia He 12.13 03:50 4 - 2  
Asztalitenisz (World TGF, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen S-Y / Cheng H-T - Jeon J / Yang H 12.13 08:00 1 - 3  
Kihara M / Nagasaki M - Sun Y / Wang M 12.13 08:00 3 - 2  
Asztalitenisz (World TGF, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wong C T / Doo H K - Mizutani J / Ito M 12.13 07:00 0 - 3  
Xu X / Liu S - Lin Y J/Cheng I C 12.13 07:00 3 - 0  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akilles Porvoo - Mikkelin Kampparit 12.13 18:00 6 - 2  
WP-35 - HIFK 12.13 18:00 4 - 5  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Aaby/Tjureda 12.13 19:00 8 - 3  
Hammarby - Vetlanda 12.13 19:00 5 - 3  
Sandviken - Bollnäs 12.13 19:00 6 - 3  
Sirius - Motala 12.13 19:00 1 - 4  
Västeräs - Villa Lidköping 12.13 19:00 3 - 6  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Giants - Melbourne Aces 12.13 09:50 4 - 3  
Brisbane Bandits - Auckland Tuatara 12.13 09:00 4 - 7  
Canberra Cavalry - Sydney Blue Sox 12.13 09:00 1 - 2  
Perth Heat - Geelong-Korea 12.13 12:00 4 - 8  
Baseball (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones de Caracas - Tigres de Aragua 12.13 23:00 1 - 15  
Navegantes del Magallanes - Tiburones de la Guaira 12.13 23:00 8 - 6  
Darts (PDC vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Klaasen - K. Burness 12.13 20:15 3 - 1  
K. Huybrechts - G. Nentjes 12.13 21:10 3 - 2  
L. Humphries - Dev. Petersen 12.13 22:25 3 - 1  
M. van Gerwen - J. Klaasen 12.13 23:20 3 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Classic Tampere 12.13 17:30 3 - 7  
Oilers Espoo - Turku PS 12.13 17:30 8 - 6  
Tiikerit - Adalens 12.13 18:00 2 - 3  
Floorball (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Lengyelország 12.13 16:00 11 - 4  
Floorball (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Norvégia 12.13 13:00 2 - 3  
Szingapúr - Ausztrália 12.13 10:00 1 - 3  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Chrudim 12.13 20:30 1 - 7  
Nejzbach Vysoke Myto - Tango Brno 12.13 20:00 10 - 3  
Slavia Praha - Svarog Teplice 12.13 20:00 6 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pesarofano - Feldi Eboli 12.13 20:30 5 - 1  
Sandro Abate Avellino - Rieti 12.13 20:00 2 - 2  
Signor Prestito CMB - Lido di Ostia 12.13 20:00 4 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Berkut Groznij 12.13 17:00 6 - 1  
Tyumeny - Dinamo Szamara 12.13 15:00 3 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burela - Palma Futsal 12.13 20:30 2 - 4  
Murcia - Peniscola 12.13 21:00 3 - 2  
Osasuna Magna - Jaen 12.13 20:30 5 - 4  
Valdepenas - Barcelona 12.13 21:00 4 - 3  
Jégkorong (6 Nations Tournament, Women)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Franciaország 12.13 12:30 2 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Belfast 12.13 20:30 2 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Herlev Eagles 12.13 19:00 5 - 3  
Odense - Sönderjyske 12.13 19:30 1 - 2  
Rungsted - Aalborg 12.13 19:30 3 - 5  
Rödovre - Frederikshavn 12.13 19:00 1 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - Kiekko-Vantaa 12.13 17:30 2 - 2  
KeuPa - Imatra Ketterä 12.13 17:30 3 - 6  
Kokkolan Hermes - Kajaanin Hokki 12.13 17:30 4 - 4  
RoKi - Heinolan Peliitat 12.13 17:30 3 - 2  
SaPKo - TUTO 12.13 17:30 4 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - SaiPa 12.13 17:30 3 - 1  
Kookoo - Lahti Pelicans 12.13 17:30 4 - 0  
Lukko - Kalpa 12.13 17:30 5 - 2  
Tappara - Ilves 12.13 17:30 3 - 4  
Turku PS - JYP 12.13 17:30 3 - 3  
Vaasan Sport - Kärpät 12.13 17:30 2 - 1  
Ässät - HIFK 12.13 17:30 2 - 0  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoczniowiec Gdansk - GKS Katowice 12.13 18:30 1 - 0  
Torun - Podhale Nowy Targ 12.13 18:30 2 - 2  
Unia Oswiecim - Comarch Cracovia 12.13 18:00 6 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - GKS Tychy 12.13 19:00 0 - 5  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altaj Kamenogorszk - Sztalnyije Liszi Magnyit. 12.13 13:30 2 - 3  
Barisz 2 - Belije Medvegyi Cseljab. 12.13 14:00 2 - 4  
Csajka Nyizsnyij Novgorod - Reaktor Nyizsnyekamszk 12.13 16:00 6 - 4  
Irbisz Kazany - Szputnyik Almetyevszk 12.13 15:00 2 - 0  
Kuznyeckije Medvegyi - Avtomob. Jekatyerinburg 2 12.13 12:30 0 - 6  
Omszkije Jasztrebi - Szarmati Orenburg 12.13 14:00 2 - 2  
Rubin Tyumeny 2 - Lada Toljatti 2 12.13 15:00 3 - 1  
Szibirszkije Sznajperi - Tolpar Ufa 12.13 12:30 1 - 6  
Tajfun Usszurijszk - Krasznaja Armija 12.13 08:00 1 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Los Angeles 12.13 04:00 1 - 2  
Arizona - Chicago 12.13 03:00 5 - 2  
Buffalo - Nashville 12.13 01:00 4 - 3  
Calgary - Toronto 12.13 03:00 4 - 2  
Detroit - Winnipeg 12.13 01:30 5 - 2  
Florida - NY Islanders 12.13 01:00 1 - 3  
Minnesota - Edmonton 12.13 02:00 6 - 5  
Pittsburgh - Columbus 12.13 01:00 0 - 0  
San Jose - NY Rangers 12.13 04:30 3 - 6  
St. Louis - Las Vegas 12.13 02:00 4 - 2  
Tampa Bay - Boston 12.13 01:00 3 - 2  
Vancouver - Carolina 12.13 04:00 0 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Freiburg 12.13 20:00 3 - 0  
Dresden - Kaufbeuren 12.13 19:30 5 - 1  
Heilbronn - Landshut 12.13 20:00 3 - 3  
Kassel - Crimmitschau 12.13 19:30 2 - 6  
Lausitzer Füchse - Tölzer Löwen 12.13 19:30 6 - 3  
Ravensburg - Bietigheim/Bissingen 12.13 20:00 5 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Köln 12.13 19:30 5 - 1  
Ingolstadt - Nürnberg 12.13 19:30 3 - 3  
Iserlohn - München 12.13 19:30 1 - 0  
Mannheim - Schwenningen 12.13 19:30 3 - 0  
Straubing - Wolfsburg 12.13 19:30 5 - 3  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Niagara Icedogs - London Knights 12.13 01:00    
North Bay Battalion - Erie Otters 12.13 01:00 4 - 3  
Peterborough Petes - Hamilton Bulldogs 12.13 01:05 7 - 4  
Windsor Spitfires - Saginaw Spirit 12.13 01:05 3 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Fehérvár 12.13 19:15 2 - 6  
Innsbruck - Klagenfurt 12.13 19:15 4 - 1  
Linz - Südtirol Bolzano 12.13 19:15 6 - 4  
Vienna Capitals - Graz 12.13 19:15 0 - 3  
Villach - Salzburg 12.13 19:15 2 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Tingsryd 12.13 19:00 2 - 0  
Södertälje - MODO 12.13 19:00 4 - 6  
Timra - Karlskrona 12.13 19:00 5 - 1  
Västervik - Kristianstad 12.13 19:00 0 - 4  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubnica - Martin 12.13 18:00 1 - 3  
Povazska Bystrica - Trnava 12.13 18:00 6 - 2  
Skalica - HC Bratislava 12.13 17:00 0 - 3  
Spisska Nova Ves - Levice 12.13 17:30 3 - 3  
Topolcany - Zilina 12.13 18:00 2 - 2  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Fehéroroszország - U20Szlovénia 12.13 17:30 4 - 1  
U20Lettország - U20Ausztria 12.13 10:30 1 - 2  
U20Norvégia - U20Dánia 12.13 14:00 0 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Izssztal Izsevszk 12.13 16:00 0 - 3  
Dizel Penza - Torosz Nyeftekamszk 12.13 17:00 2 - 1  
Lada Toljatti - Nyeftyanyik Almetyevszk 12.13 16:00 0 - 2  
ORG Beijing - Torpedo Kamenogorszk 12.13 12:30 3 - 3  
Szarjarka Karaganda - Torpedo Gorkij 12.13 14:00 1 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Franciaország 12.13 19:30 2 - 5  
Svájc - Oroszország B 12.13 19:45 8 - 2  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Franciaország (női) 12.13 12:30 2 - 1  
Norvégia - Dánia 12.13 16:00 2 - 0  
Németország - Svájc 12.13 18:30 4 - 4  
Svédország - Finnország 12.13 15:00 4 - 1  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciclista Olimpico - Estudiantes Concordia 12.13 23:00 92 - 67  
Gimnasia CR - CA Platense 12.13 01:30 103 - 68  
Obras Sanitarias - Argentino Junin 12.13 01:00 89 - 90  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - South East Melbourne 12.13 09:30 113 - 111  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southside Flyers - Townsville 12.13 09:30 81 - 62  
Kosárlabda (Belga bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mons - Antwerpen 12.13 20:30 76 - 59  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academic Bultex Plovdiv - Szpartak Pleven 12.13 17:30 79 - 70  
Levszki Szófia - Cserno More Várna 12.13 18:00 100 - 60  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Minas 12.13 00:00 79 - 82  
Kosárlabda (Brit Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London City Royals - Bristol 12.13 20:30 82 - 84  
Worcester - Leicester 12.13 20:30 63 - 66  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Ulsan Mobis Phoebus 12.13 11:00 70 - 57  
Seoul Knights - Goyang 12.13 11:00 89 - 72  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Yongin Blue Minx 12.13 11:00 70 - 59  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Olimpia Milano 12.13 20:45 89 - 82  
Barcelona - Panathinaikosz 12.13 21:00 98 - 86  
Bayern München - Zenit Szentpétervár 12.13 20:30 77 - 69  
Zalgiris Kaunas - Valencia 12.13 19:00 82 - 86  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP Kotka - Korihait Uusikaupunki 12.13 17:30 99 - 84  
Nokia - Helsinki Seagulls 12.13 17:30 83 - 90  
Salon Vilpas - Lapuan Kobrat 12.13 17:30 105 - 91  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Rouen 12.13 20:00 68 - 93  
Antibes - Evreux 12.13 20:30 102 - 74  
Fos-sur-Mer - St-Chamond 12.13 20:00 73 - 77  
Gries-Oberhoffen - Denain 12.13 20:00 76 - 98  
Nantes - Paris BC 12.13 20:30 79 - 56  
St-Quentin - Poitiers 12.13 20:00 78 - 59  
Vichy-Clermont - Blois 12.13 20:00 93 - 99  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Strasbourg 12.13 20:00 73 - 91  
Reims - Roanne 12.13 20:00 74 - 76  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Arisz 12.13 18:00 92 - 79  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skrljevo - Zadar 12.13 18:00 72 - 79  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shenzhen - Tianjin 12.13 12:35 92 - 87  
Sichuan - Jiangsu Dragons 12.13 12:35 108 - 105  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Szczecin 12.13 17:30 110 - 82  
Starogard Gdanski - Rosa Radom 12.13 19:00 78 - 86  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Jászberény 12.13 18:00 83 - 66  
Pécs - Sopron 12.13 18:00 73 - 91  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Philadelphia 12.13 02:00 109 - 115  
Denver - Portland 12.13 04:30 114 - 99  
Detroit - Dallas 12.13 03:00 111 - 122  
San Antonio - Cleveland 12.13 02:30 103 - 103, h.u. 109 - 117  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Focsani - Sighetu Marmatiei 12.13 16:00    
Timisoara - Steaua Bukarest 12.13 17:00 84 - 79  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caceres - Alicante 12.13 21:00 63 - 65  
Huesca - Castello 12.13 21:00 76 - 90  
Melilla - Ourense 12.13 20:15 80 - 75  
Real Canoe - Lleida 12.13 20:00 89 - 71  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Campus Promete - Al-Qazeres Extremadura 12.13 20:45 49 - 51  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Napredak Aleksinac - Tamis Pancevo 12.13 18:00 80 - 63  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakvere Tarvas - Ventspils 12.13 18:00 87 - 78  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Aarhus 12.13 19:30 28 - 26  
Bjerringbro-Silkeborg - Lemvig 12.13 19:00 31 - 30  
Kolding - Sönderjyske 12.13 19:00 24 - 33  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Pontault-Combault 12.13 20:15 27 - 30  
Cavigal Nice - Valence 12.13 20:30 36 - 28  
Limoges - Dijon 12.13 20:30 23 - 19  
Nancy - Billere 12.13 20:30 25 - 24  
Selestat - Cesson 12.13 20:30 24 - 32  
Strasbourg Schiltigheim - Saran 12.13 20:30 25 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalisz - Gornik Zabrze 12.13 19:00 17 - 28  
Kielce - Gwardia Opole 12.13 18:00 38 - 21  
Wisla Plock - Pogon Szczecin 12.13 18:00 26 - 25  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - FTC 12.13 16:00 38 - 25  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dormagen - TUSEM Essen 12.13 19:30 31 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kausztik Volgográd - Csehovszkije Medvegyi 12.13 15:00 21 - 37  
SZGAU-Szaratov - Szpartak Moszkva 12.13 15:30 31 - 31  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bärnbach/Köflach - Ferlach 12.13 19:00 19 - 24  
Fivers Margareten - SG Westwien 12.13 19:00 33 - 34  
Graz - Bregenz 12.13 19:00 25 - 26  
Hard - Krems 12.13 19:00 26 - 21  
Linz - Tirol Schwaz 12.13 19:00 25 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallby - Varberg 12.13 19:00 34 - 18  
Önnered - IFK Ystad 12.13 19:00 24 - 27  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sala - Topolcany 12.13 20:00 32 - 18  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gradec - Izola 12.13 19:00 28 - 25  
Ribnica - Trebnje 12.13 20:00 29 - 28  
Kézilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Spanyolország 12.13 12:30 22 - 28  
Oroszország - Hollandia 12.13 09:30 32 - 33  
Kézilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Svédország 12.13 06:30 24 - 35  
Szerbia - Montenegró 12.13 03:30 26 - 28  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Tirana - KF Tirana 12.13 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlton - Hull City 12.13 20:45 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Colón 12.13 01:00 2 - 1  
Independiente - Newell's 12.13 21:10 2 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Western Utd. 12.13 09:30 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Canberra Utd. 12.13 12:15 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - OH Leuven 12.13 20:30 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Mouscron-Peruwelz 12.13 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Botev Vraca 12.13 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Jorge Wilstermann 12.13 01:30 0 - 2  
Guabira Montero - Sport Boys Warnes 12.13 01:00 0 - 0  
The Strongest - Oriente Petrolero 12.13 01:30 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Augsburg 12.13 20:30 2 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Hannover 12.13 18:30 2 - 1  
Erzgebirge Aue - Regensburg 12.13 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Magdeburg 12.13 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Katokopia - Olympiakosz Nicosia 12.13 18:00 2 - 6  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Jablonec 12.13 18:00 2 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Nordsjaelland 12.13 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambly - Niort 12.13 20:00 3 - 2  
Clermont - Le Havre 12.13 20:00 2 - 1  
Le Mans - Orleans 12.13 20:00 3 - 2  
Lorient - Auxerre 12.13 20:00 1 - 0  
Nancy - Chateauroux 12.13 20:00 2 - 1  
Rodez Aveyron - Caen 12.13 20:00 2 - 1  
Sochaux - Grenoble 12.13 20:00 1 - 1  
Valenciennes - Paris FC 12.13 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg-Peronnas - Cholet 12.13 20:00 3 - 1  
Creteil - Concarneau 12.13 20:00 4 - 2  
Dunkerque - Boulogne 12.13 18:00 1 - 1  
Laval - Avranches 12.13 20:00 3 - 0  
Red Star 93 - Quevilly Rouen 12.13 20:00 1 - 0  
Toulon - Lyon Duchere 12.13 20:00 1 - 1  
Villefranche sur Saone - Bastia-Borgo 12.13 20:00 4 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Montpellier 12.13 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerkyra - Giannina 12.13 16:00 0 - 4  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Ajax 2 12.13 20:00 0 - 2  
De Graafschap - Telstar 12.13 20:00 2 - 2  
Helmond - Go Ahead Eagles 12.13 20:00 1 - 2  
NAC Breda - Den Bosch 12.13 20:00 1 - 2  
Nijmegen - Almere City 12.13 20:00 2 - 3  
Oss - Excelsior 12.13 20:00 0 - 2  
PSV 2 - Dordrecht 12.13 20:00 0 - 1  
Roda - AZ Alkmaar 2 12.13 20:00 2 - 2  
Utrecht 2 - FC Eindhoven 12.13 20:00 2 - 2  
Volendam - Maastricht 12.13 20:00 4 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - Willem II 12.13 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Inter Zapresic 12.13 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala Blasters - Jamshedpur 12.13 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persija Jakarta - Madura Utd. 12.13 12:30 4 - 0  
PSIS Semarang - Semen Padang 12.13 12:30 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nassaji Mazandaran - Shahr Khodro Mashhad 12.13 12:30 0 - 0  
Sepahan - Paykan 12.13 14:10 2 - 0  
Tractor Tabriz - Foolad Khuzestan 12.13 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Ashkelon 12.13 14:00 1 - 0  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Bnei Lod 12.13 14:00 1 - 0  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Ramat Hasharon 12.13 14:00 2 - 2  
Hapoel Rishon Lezion - Umm al-Fahm 12.13 14:00 2 - 1  
Kfar Qasem - Maccabi Ahi Nazareth 12.13 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Zaglebie Lubin 12.13 18:00 2 - 1  
Wisla Krakkó - Pogon Szczecin 12.13 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja de Beni Mellal - Hassania Agadir 12.13 17:00 1 - 3  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birkirkara - Sirens FC 12.13 14:00 2 - 0  
Hibernians Paola - Gzira 12.13 16:00 2 - 0  
St. Lucia - Balzan 12.13 14:00 0 - 3  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt - Bayern München 12.13 19:15 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Juve Stabia 12.13 21:00 2 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Varzim 12.13 19:00 3 - 3  
Porto B - Chaves 12.13 18:15 1 - 1  
Viseu - Cova Piedade 12.13 16:00 4 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portimonense - Rio Ave 12.13 21:30 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Sepsi OSK 12.13 19:30 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Numancia - Girona 12.13 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Leganes 12.13 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Lausanne 12.13 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ettifaq - Al-Fateh 12.13 15:30 1 - 0  
Al-Nassr - Al-Taawoun 12.13 17:45 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altay Izmir - Adana Demirspor 12.13 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Antalyaspor 12.13 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Mexikó 12.13 01:00 6 - 0  
Labdarúgás (Walesi 2., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Llanelli - Goytre Utd. 12.13 20:30 2 - 2  
Swansea Univ. - Taffs Well 12.13 20:30 3 - 2  
Labdarúgás (Walesi 2., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Llangefni Town - Rhyl 12.13 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - TNS 12.13 21:00 1 - 4  
Caernarfon - Airbus 12.13 20:45 5 - 0  
Cefn Druids - Connah's Quay 12.13 20:45 2 - 0  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - Ulster 12.13 20:45 10 - 34  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing-Metro - Ospreys 12.13 20:45 40 - 27  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Jenyiszej Krasznojarszk 12.13 18:00 22 - 10  
Newport Dragons - Worcester 12.13 21:00 25 - 16  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - Zebre 12.13 20:00 24 - 10  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Skócia 12.13 16:43 24 - 26  
Argentína - Kanada 12.13 17:35 33 - 21  
Ausztrália - Írország 12.13 15:37 21 - 26  
Dél-Afrika - Japán 12.13 19:03 49 - 0  
Franciaország - Spanyolország 12.13 16:21 40 - 7  
Szamoa - Kenya 12.13 15:59 19 - 24  
USA - Fidzsi-szigetek 12.13 18:35 14 - 28  
Új-Zéland - Wales 12.13 18:05 43 - 7  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Osasco 12.13 23:00 2 - 3  
Pinheiros - Curitiba 12.13 23:00 0 - 3  
Praia - Sesi Bauru 12.13 22:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Ansan Rush&Cash 12.13 11:00 0 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - Kaposvár 12.13 17:00 1 - 3  
Vasas - MTK 12.13 19:00 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arago de Sete - Narbonne 12.13 19:30 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slepsk Suwalki - Bydgoszcz 12.13 20:30 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Varsó - Pila 12.13 17:30 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Proton Szaratov 12.13 16:00 3 - 0  
Mincsanka Minszk - Uralocska Jekatyerinburg 12.13 13:00 1 - 3  
Snooker (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - J. Trump (5 nyert frame-ig) 12.13 20:00 5 - 2  
J. Lisowski - T. Un-Nooh (5 nyert frame-ig) 12.13 20:00 5 - 3  
Mark Allen - Sco. Donaldson (5 nyert frame-ig) 12.13 13:00 5 - 1  
R. O'Sullivan - M. Selby (5 nyert frame-ig) 12.13 15:40 4 - 5  
Sílövészet (10 km, Hochfilzen)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, Hochfilzen 2019 12.13 14:20    
A. Loginov - Q. Fillon Maillet 12.13 14:20 1 - 0  
A. Peiffer - J. Dale 12.13 14:20 0 - 1  
J. Eberhard - A. Guigonnat 12.13 14:20 0 - 1  
J. Kühn - B. Doll 12.13 14:20 0 - 1  
J.T. Bö - M. Fourcade 12.13 14:20 1 - 0  
S. Samuelsson - L. Hofer 12.13 14:20 0 - 1  
T. Bö - S. Desthieux 12.13 14:20 0 - 1  
Sílövészet (7,5 km, női, Hochfilzen)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
7,5 km, női, Hochfilzen 2019 12.13 11:30    
D. Wierer - L. Vittozzi 12.13 11:30 1 - 0  
Jul. Simon - J. Braisaz 12.13 11:30 1 - 0  
K. Mäkäräinen - Linn Persson 12.13 11:30 1 - 0  
M. Davidova - H. Öberg 12.13 11:30 0 - 1  
M. Olsbu Roeiseland - D. Herrmann 12.13 11:30 1 - 0  
P. Fialkova - I. Landmark Tandrevold 12.13 11:30 0 - 1  
T. Eckhoff - L. Haecki 12.13 11:30 1 - 0  
Tenisz (AUS Open Wildcard Playoff, fe)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - M. Purcell 12.13 02:30 0 - 3  
J-P. Smith - M. Banes 12.13 04:35 3 - 0  
Tenisz (Diriyah Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - D. Goffin 12.13 16:35 2 - 0  
F. Fognini - G. Monfils 12.13 15:00 2 - 0  
J-L. Struff - L. Pouille 12.13 12:45    
J. Isner - S. Wawrinka 12.13 11:00 2 - 0  
Tenisz (Dubai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Minnen - A. Bogdan 12.13 10:30 1 - 2  
K. Mladenovic - D. Snigur 12.13 12:50 0 - 2  
Tollaslabda (World TF, férfi egyes, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Tzu Wei Wang 12.13 12:00 2 - 1  
Ken. Momota - Jon. Christie 12.13 12:00 2 - 0  
Tollaslabda (World TF, férfi egyes, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tien Chen Chou - Long Chen 12.13 04:40 0 - 2  
Vik. Axelsen - A.S. Ginting 12.13 05:20    
Tollaslabda (World TF, férfi páros, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Kamura T / Sonoda K 12.13 12:20 2 - 0  
Junhui L / Yuchen L - Endo H / Watanabe Y 12.13 12:20 0 - 2  
Tollaslabda (World TF, férfi páros, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Lee Y / Wang C L 12.13 04:20 0 - 2  
Yao C L / Han Y P - Chia A / Soh W Y 12.13 04:00 1 - 2  
Tollaslabda (World TF, női egyes, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bing Jiao He - S. Pusarla Venkata 12.13 11:20 0 - 2  
Yufei Chen - Aka. Yamaguchi 12.13 11:00 2 - 0  
Tollaslabda (World TF, női egyes, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Intanon - Noz. Okuhara 12.13 04:00 0 - 2  
Tzu Ying Tai - B. Ongbumrungpan 12.13 04:20 2 - 0  
Tollaslabda (World TF, női páros, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Y / Hirota S - Chen Q / Jia Y F 12.13 05:20 2 - 0  
Polii G / Rahayu A - Du Y / Li Y H 12.13 05:00 1 - 2  
Tollaslabda (World TF, női páros, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee S H / Shin S C - Kititharakul/Prajongjai 12.13 11:00 2 - 0  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Kim S Y / Kong H Y 12.13 11:40 2 - 0  
Tollaslabda (World TF, vegyes páros, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Seo S J / Chae Y 12.13 11:40 0 - 2  
Puavaranukroh/Taerattanac - Wang Y / Huang D 12.13 11:20 0 - 2  
Tollaslabda (World TF, vegyes páros, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Higashino A / Watanabe Y - Faizal H / Widjaja G E 12.13 04:40 2 - 0  
Zheng S / Huang Y - Jordan P / Oktavianti M D 12.13 05:00 2 - 1  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Barceloneta 12.13 19:00 5 - 13  
Spandau Berlin - Szolnok 12.13 19:00 10 - 14  
Vízilabda (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Oroszország - U20Kanada 12.13 07:50 10 - 12  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Chudinov - H. Ndam Njikam 12.13 17:00 1 - 0  

 

2019.12.12.
Asztalitenisz (World TGF, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jingkun Liang - Chun Ting Wong 12.12 14:00 4 - 0  
M. Falck - Yun-Ju Lin 12.12 11:30 0 - 4  
T. Boll - Zhendong Fan 12.12 11:30 0 - 4  
Xin Xu - Zihao Zhao 12.12 14:00 4 - 2  
Asztalitenisz (World TGF, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duda B / Qiu D - Boll T / Franziska P 12.12 08:00 2 - 3  
Ho K K / Wong C T - Fan Z / Xu X 12.12 08:40 0 - 3  
Jeoung Y / Lee S - Liao C-T / Lin Y-J 12.12 08:40 1 - 3  
Liang J / Lin G - Chen C-A / Chuang C-Y 12.12 08:00 3 - 1  
Asztalitenisz (World TGF, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kas. Ishikawa - Shiwen Liu 12.12 12:20 0 - 4  
Miu Hirano - Yidi Wang 12.12 13:10 1 - 4  
Ning Ding - Hitomi Sato 12.12 13:10 2 - 4  
Yuling Zhu - Manyu Wang 12.12 12:20 0 - 4  
Asztalitenisz (World TGF, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen S-Y / Cheng H-T - Hirano M / Shibata S 12.12 07:20 3 - 1  
Doo H K / Lee H C - Jeon J / Yang H 12.12 09:20 1 - 3  
Kihara M / Nagasaki M - Balazova B / Matelova H 12.12 09:15 3 - 2  
Ng W N / Soo W Y M - Sun Y / Wang M 12.12 07:20 0 - 3  
Asztalitenisz (World TGF, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flore T / Gasnier L - Mizutani J / Ito M 12.12 06:40 0 - 3  
Szudi/Pergel - Lin Y J/Cheng I C 12.12 06:40 0 - 3  
Wong C T / Doo H K - Pistej L / Balazova B 12.12 06:00 3 - 0  
Xu X / Liu S - Cho D / Shin Y 12.12 06:00 3 - 0  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Bandits - Auckland Tuatara 12.12 09:00 4 - 2  
Canberra Cavalry - Sydney Blue Sox 12.12 09:00 3 - 5  
Perth Heat - Geelong-Korea 12.12 12:00 12 - 9  
Baseball (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tiburones de la Guaira - Leones de Caracas 12.12 01:50 5 - 6  
Tiburones de la Guaira - Navegantes del Magallanes 12.12 23:00 7 - 6  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Mladá Boleslav 12.12 10:00 5 - 7  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarnen - Zug 12.12 20:00 2 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Dalen 12.12 18:30 5 - 4  
Warberg - Visby 12.12 19:00 8 - 7  
Floorball (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Szlovákia 12.12 16:00 8 - 6  
Svájc - Lettország 12.12 19:00 10 - 4  
Floorball (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Észtország 12.12 13:00 4 - 3  
Thaiföld - USA 12.12 10:00 10 - 6  
Floorball (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Norvégia 12.12 15:00 2 - 7  
Dánia - Szingapúr 12.12 12:00 9 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Genova 12.12 20:45 3 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szinara Jekatyerinburg - Novaja Gener. Sziktivkar 12.12 15:00 5 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartford - Binghamton 12.12 01:00 3 - 1  
Ontario Reign - Stockton 12.12 04:00 2 - 2  
Providence - Syracuse 12.12 00:05 1 - 4  
Rochester - Wilkes-Barre/Scranton 12.12 01:05 4 - 2  
San Diego - Grand Rapids 12.12 04:00 3 - 4  
San Jose Barracuda - Bakersfield 12.12 04:00 6 - 2  
Texas Stars - Manitoba 12.12 02:00 3 - 1  
Utica - Toronto Marlies 12.12 01:00 6 - 4  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Koksetau - Almaty 12.12 14:00 1 - 3  
Gornyak Rudnyij - Kulager Petropavlovszk 12.12 14:00 1 - 5  
HC Asztana - Humo Taskent 2 12.12 14:00 3 - 5  
Jertisz Pavlodar - Bejbarisz Atirau 12.12 14:00 8 - 1  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz 2 - Belije Medvegyi Cseljab. 12.12 14:00 3 - 7  
Csajka Nyizsnyij Novgorod - Reaktor Nyizsnyekamszk 12.12 16:00 3 - 0  
Irbisz Kazany - Szputnyik Almetyevszk 12.12 15:00 1 - 3  
Tajfun Usszurijszk - Krasznaja Armija 12.12 08:00 2 - 2  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Finnország 12.12 18:30 3 - 3  
Oroszország - Svédország 12.12 18:00 3 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Philadelphia 12.12 03:30 3 - 1  
Montreal - Ottawa 12.12 01:30 2 - 2  
Washington - Boston 12.12 01:00 3 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Düsseldorf 12.12 19:30 3 - 1  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sault Ste.Marie Greyhound - Sudbury Wolves 12.12 01:07 6 - 3  
Jégkorong (Olimpiai-selejtező, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Kirgizisztán 12.12 14:00 9 - 4  
Izrael - Románia (Helyszín: Románia) 12.12 18:00 0 - 15  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acadie-Bathurst Titans - Cape Breton Eagles 12.12 00:00 5 - 1  
Charlottetown Islanders - Halifax Mooseheads 12.12 00:00 1 - 4  
Gatineau Olympiques - Blainville-Boisbriand Arm 12.12 01:30 2 - 3  
Saint John Sea Dogs - Moncton Wildcats 12.12 00:00 3 - 1  
Victoriaville Tigres - Sherbrooke Phoenix 12.12 01:00 3 - 4  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dánia - U20Ausztria 12.12 14:00 2 - 4  
U20Fehéroroszország - U20Norvégia 12.12 17:30 2 - 2  
U20Szlovénia - U20Lettország 12.12 10:30 1 - 9  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I/B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Olaszország - U20Lengyelország 12.12 12:00 3 - 15  
U20Ukrajna - U20Magyarország 12.12 19:00 1 - 5  
U20Észtország - U20Franciaország 12.12 15:30 1 - 6  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Zauralje Kurgan 12.12 17:00 2 - 2  
Dinamo Szentpétervár - Ermak Angarszk 12.12 17:30 5 - 0  
Dinamo Tver - Szokol Krasznojarszk 12.12 15:00 0 - 3  
KRS Beijing - Metallurg Novokuznyeck 12.12 12:30 3 - 6  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Dél-Korea 12.12 16:00 5 - 5  
Magyarország - Japán 12.12 19:30 1 - 2  
Oroszország B - Szlovákia 12.12 16:15 2 - 2  
Svájc - Norvégia 12.12 19:45 5 - 0  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Magyarország 12.12 12:30 4 - 1  
Finnország - Svájc 12.12 19:30 4 - 4  
Németország - Svédország 12.12 16:00 3 - 2  
Oroszország - Norvégia 12.12 16:00 4 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton Oil Kings - Swift Current Broncos 12.12 03:00 3 - 1  
Lethbridge Hurricanes - Red Deer Rebels 12.12 03:00 4 - 2  
Prince Albert Raiders - Medicine Hat Tigers 12.12 02:00 4 - 8  
Regina Pats - Kamloops Blazers 12.12 02:00 2 - 4  
Winnipeg Ice - Kelowna Rockets 12.12 02:30 3 - 1  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Instituto Cordoba - Hispano Americano 12.12 01:00 77 - 72  
La Union Formosa - San Lorenzo 12.12 02:00 86 - 83  
Penarol Mar del Plata - Comunicaciones Mercedes 12.12 01:00 81 - 89  
Quimsa - Estudiantes Concordia 12.12 02:00 79 - 68  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Perth 12.12 09:30 84 - 88  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unifacisa - Mogi das Cruzes 12.12 00:00 99 - 83  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Changwon Sakers 12.12 11:00 72 - 79  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Incheon S-Birds 12.12 11:00 81 - 53  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Baskonia Vitoria 12.12 19:00 64 - 72  
Fenerbahce - Anadolu Efes 12.12 18:45 73 - 81  
Himki Moszkva - Alba Berlin 12.12 18:00 104 - 87  
Maccabi TA - CSZKA Moszkva 12.12 20:05 90 - 80  
Real Madrid - Olympiakosz 12.12 21:00 93 - 77  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Lattes Montpellier 12.12 20:15 56 - 55  
Sopron - Famila Schio 12.12 18:00 59 - 51  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kauhajoen Karhu - Joensuun Kataja 12.12 17:00 89 - 74  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord Rotterdam - BA Limburg 12.12 19:45 70 - 84  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Royal Fighters - Guangzhou 12.12 12:35 122 - 105  
Fujian - Beijing Ducks 12.12 12:35 111 - 107  
Guangdong - Zhejiang Chouzhou 12.12 12:35 108 - 106  
Jilin - Nanjing Tongxi 12.12 12:00 124 - 108  
Liaoning - Shanghai Sharks 12.12 12:35 111 - 94  
Shandong - Shanxi 12.12 12:35 106 - 97  
Zhejiang Guangsha - Bayi Rockets 12.12 12:35 95 - 76  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Shanxi XR 12.12 12:30 57 - 73  
Inner Mongolia BC - Xinjiang 12.12 12:30 80 - 94  
Jiangsu Phoenixs - Shandong 12.12 12:30 76 - 58  
Shaanxi Tianze - Shanghai 12.12 12:30 76 - 103  
Sichuan - Henan 12.12 12:30 98 - 63  
Tianjin - Beijing Great Wall 12.12 12:30 83 - 100  
Zhejiang - Fujian 12.12 12:30 92 - 89  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Oroszlány 12.12 18:00 91 - 84  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Charlotte 12.12 01:30 108 - 113  
Chicago - Atlanta 12.12 02:00 136 - 102  
Cleveland - Houston 12.12 01:00 110 - 116  
Golden State - New York 12.12 04:30 112 - 112, h.u. 122 - 124  
Indiana - Boston 12.12 01:00 122 - 117  
Milwaukee - New Orleans 12.12 03:30 127 - 112  
Minnesota - Utah 12.12 02:00 116 - 127  
Orlando - LA Lakers 12.12 01:00 87 - 96  
Phoenix - Memphis 12.12 03:00 108 - 115  
Sacramento - Oklahoma City 12.12 04:00 94 - 93  
Toronto - LA Clippers 12.12 01:00 92 - 112  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Holstebro 12.12 20:00 33 - 36  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Pays d'Aix 12.12 20:45 25 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Balingen-Weilstetten 12.12 19:00 32 - 25  
Füchse Berlin - Kiel 12.12 19:00 29 - 28  
Lemgo - R-N. Löwen Kronau 12.12 19:00 30 - 25  
Ludwigshafen-Friesenheim - Burgdorf-Hannover 12.12 19:00 24 - 26  
Stuttgart - Melsungen 12.12 19:00 31 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzau - Resita 12.12 16:00 25 - 20  
Calarasi - Bacau 12.12 17:00 32 - 27  
CSM Bukarest - Potaissa Turda 12.12 16:00 30 - 26  
Dobrogea Constanta - Baia Mare 12.12 17:25 32 - 28  
Focsani - Fagaras 12.12 17:30 29 - 31  
Politehnica Timisoara - Steaua Bukarest 12.12 15:00 34 - 29  
Vaslui - Dinamo Bukarest 12.12 17:00 33 - 36  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Redbergslids 12.12 19:00 25 - 27  
Kristianstad - Helsingborg 12.12 19:00 29 - 25  
Skövde - Malmö 12.12 19:00 32 - 26  
Sävehof - Lugi 12.12 19:00 27 - 25  
Ystad IF - Guif 12.12 19:00 36 - 28  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Melbourne Victory 12.12 09:30 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Potosi - Royal Pari Santa Cruz 12.12 20:00 5 - 2  
San Jose de Oruro - Bolivar La Paz 12.12 01:30 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamontville Golden Arrows - Bidvest Wits 12.12 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - Delfin Manta 12.12 01:30 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - Tanta 12.12 13:30 0 - 0  
Al-Masry - Al-Mokawloon Arab 12.12 16:00 0 - 1  
El Zamalek - Pyramids FC 12.12 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Sevilla 12.12 18:55 1 - 0  
EL, A csoport 2019/20 12.12 20:00    
Qarabag Baku - Dudelange 12.12 18:55 1 - 1  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Lugano 12.12 18:55 1 - 1  
EL, B csoport 2019/20 12.12 20:00    
FC Köbenhavn - FF Malmö 12.12 18:55 0 - 1  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Trabzonspor 12.12 18:55 2 - 0  
EL, C csoport 2019/20 12.12 20:00    
Getafe - FK Krasznodar 12.12 18:55 3 - 0  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EL, D csoport 2019/20 12.12 20:00    
LASK - Sporting CP 12.12 18:55 3 - 0  
PSV - Rosenborg 12.12 18:55 1 - 1  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Celtic 12.12 18:55 2 - 0  
EL, E csoport 2019/20 12.12 20:00    
Rennes - Lazio 12.12 18:55 2 - 0  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Guimaraes 12.12 18:55 2 - 3  
EL, F csoport 2019/20 12.12 20:00    
Standard Liege - Arsenal 12.12 18:55 2 - 2  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EL, G csoport 2019/20 12.12 21:00    
Porto - Feyenoord 12.12 21:00 3 - 2  
Rangers - Young Boys 12.12 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EL, H csoport - FTC hány gólt szerez? 12.12 21:00    
EL, H csoport - FTC hány gólt szerez? 12.12 21:00    
EL, H csoport - FTC hány pontot szerez? 12.12 21:00    
EL, H csoport - FTC továbbjut a H csoportból? 12.12 21:00    
Espanyol - CSZKA Moszkva 12.12 21:00 0 - 1  
Ludogorec Razgrad - FTC 12.12 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EL, I csoport 2019/20 12.12 21:00    
Gent - Olekszandria 12.12 21:00 2 - 1  
Wolfsburg - St-Etienne 12.12 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EL, J csoport 2019/20 12.12 21:00    
Mönchengladbach - Istanbul Basaksehir 12.12 21:00 1 - 2  
Roma - Wolfsberg 12.12 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EL, K csoport 2019/20 12.12 21:00    
Slovan Bratislava - Braga 12.12 21:00 2 - 4  
Wolverhampton - Besiktas 12.12 21:00 4 - 0  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
EL, L csoport 2019/20 12.12 21:00    
Manchester Utd. - AZ Alkmaar 12.12 21:00 4 - 0  
Partizan Belgrád - FC Asztana 12.12 21:00 4 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bali Utd. - TIRA-Persikabo 12.12 11:45 0 - 1  
Kalteng Putra - Persipura Jayapura 12.12 12:30 0 - 0  
Persebaya Surabaya - Arema Malang 12.12 09:30 4 - 1  
Perseru Badak Lampung - Bhayangkara Jakarta 12.12 12:30 2 - 3  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Enyimba - Rivers Utd. 12.12 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Perui 2,rájátsz. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Chavelines Juniors - Atl. Grau 12.12 02:00 0 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hazem - Abha 12.12 13:20 2 - 3  
Al-Shabab (KSA) - Al-Raed 12.12 15:45 3 - 4  
Al-Wehda (KSA) - Al-Adalh 12.12 17:45 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajn., bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol Montevideo - Nacional Montevideo 12.12 00:30 0 - 2  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Cucine Lube Civitanova 12.12 18:00 1 - 3  
Trentino - Fenerbahce 12.12 20:30 3 - 2  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Osasco 12.12 00:00 2 - 3  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Modena 12.12 17:00 2 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Nitra 12.12 19:00 3 - 2  
Luboteni Ferizaj - Maliye Piyango Ankara 12.12 19:00 0 - 3  
Parnu - Mladost Kastela 12.12 18:00 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Uijeongbu KB Stars 12.12 11:00 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Incheon Heungkuk 12.12 11:00 1 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Jászberény 12.12 20:00 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - Resovia Rzeszow 12.12 20:30 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Chieri 12.12 20:30 1 - 3  
Perugia - Conegliano 12.12 20:30 3 - 2  
Snooker (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - Xiao Guodong 12.12 14:00 4 - 3  
G. Dott - Ding Junhui 12.12 14:00 4 - 0  
G. Dott - J. Trump (4 nyert frame-ig) 12.12 21:50 2 - 4  
J. Higgins - And. Higginson 12.12 11:00 4 - 3  
J. Higgins - J. Lisowski (4 nyert frame-ig) 12.12 20:00 2 - 4  
J. Lisowski - Mike Dunn 12.12 11:00 4 - 1  
Jam.Wattana-J.Trump (4 nyert frame-ig) 12.12 15:30 1 - 4  
Jim. Robertson - K. Maflin 12.12 14:00 4 - 3  
Joe Perry - Joe O'Connor 12.12 11:00 4 - 2  
L. Highfield - M. Selby (4 nyert frame-ig) 12.12 16:25 0 - 4  
Lu Ning - C. Wakelin 12.12 14:00 0 - 4  
Mark Allen - C. Wakelin (4 nyert frame-ig) 12.12 21:40 4 - 1  
Mark Allen - E. Slessor (4 nyert frame-ig) 12.12 11:00 4 - 1  
P. Ebdon - Neil Robertson (4 nyert frame-ig) 12.12 11:00 0 - 4  
R. O'Sullivan - Joe Perry (4 nyert frame-ig) 12.12 20:00 4 - 2  
R. O'Sullivan - Mar. Gould (4 nyert frame-ig) 12.12 14:00 4 - 0  
S. Murphy - D.B. Gilbert (4 nyert frame-ig) 12.12 20:00 2 - 4  
S. Murphy - Ric. Walden (4 nyert frame-ig) 12.12 14:00 4 - 2  
Sco. Donaldson - Kyr. Wilson 12.12 11:00 4 - 2  
T. Un-Nooh - M. Fu 12.12 11:00 4 - 2  
T. Un-Nooh - Neil Robertson 12.12 20:00 4 - 0  
Tom Ford - Zhang Jiankang 12.12 11:00 3 - 4  
Zhang Jiankang - Sco. Donaldson 12.12 20:00 2 - 4  
Tenisz (AUS Open Wildcard Playoff, ne)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Myers - G. da Silva Fick 12.12 03:10 2 - 1  
Ari. Rodionova - O. Tjandramulia 12.12 00:00 2 - 0  
M. Inglis - B. Woolcock 12.12 01:25 0 - 2  
Sto. Sanders - D. Aiava 12.12 05:25 2 - 0  
Tenisz (Diriyah Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - L. Pouille 12.12 19:15 2 - 0  
D. Medvedev - J-L. Struff 12.12 18:00 2 - 0  
F. Fognini - J. Isner 12.12 14:00 2 - 0  
G. Monfils - S. Wawrinka 12.12 15:40 2 - 0  
Tenisz (Dubai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Minnen - B. Haas 12.12 10:00 2 - 0  
K. Kawa - A. Bogdan 12.12 11:25 0 - 2  
K. Mladenovic - S. Sorribes Tormo 12.12 08:00 2 - 1  
M. Frech - D. Snigur 12.12 08:00 0 - 2  
Tollaslabda (World TF, férfi egyes, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jon. Christie - Tzu Wei Wang 12.12 12:00 0 - 2  
Ken. Momota - A. Antonsen 12.12 14:40 2 - 1  
Tollaslabda (World TF, férfi egyes, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Long Chen - A.S. Ginting 12.12 05:20 0 - 2  
Tien Chen Chou - Vik. Axelsen 12.12 06:40 2 - 1  
Tollaslabda (World TF, férfi páros, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Endo H / Watanabe Y 12.12 13:00 1 - 2  
Kamura T / Sonoda K - Junhui L / Yuchen L 12.12 14:00 1 - 2  
Tollaslabda (World TF, férfi páros, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Yao C L / Han Y P 12.12 04:40 2 - 1  
Lee Y / Wang C L - Chia A / Soh W Y 12.12 04:00 2 - 1  
Tollaslabda (World TF, női egyes, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - Bing Jiao He 12.12 12:30 2 - 1  
Yufei Chen - S. Pusarla Venkata 12.12 12:20 2 - 1  
Tollaslabda (World TF, női egyes, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Noz. Okuhara - B. Ongbumrungpan 12.12 05:30 2 - 0  
R. Intanon - Tzu Ying Tai 12.12 06:00 1 - 2  
Tollaslabda (World TF, női páros, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Polii G / Rahayu A 12.12 11:40 2 - 1  
Fukushima Y / Hirota S - Du Y / Li Y H 12.12 11:00 2 - 1  
Tollaslabda (World TF, női páros, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kim S Y / Kong H Y - Kititharakul/Prajongjai 12.12 04:00 2 - 0  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Lee S H / Shin S C 12.12 04:40 1 - 2  
Tollaslabda (World TF, vegyes páros, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puavaranukroh/Taerattanac - Chan P S / Goh L Y 12.12 11:30 2 - 0  
Wang Y / Huang D - Seo S J / Chae Y 12.12 11:00 2 - 1  
Tollaslabda (World TF, vegyes páros, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jordan P / Oktavianti M D - Higashino A / Watanabe Y 12.12 05:00 1 - 2  
Zheng S / Huang Y - Faizal H / Widjaja G E 12.12 06:00 2 - 1  
Vízilabda (U20 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Spanyolország - U20Magyarország 12.12 17:20 9 - 7  
U20USA - U20Olaszország 12.12 16:00 11 - 18  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Martin - Joe Hughes 12.12 18:30 1 - 0  

 

2019.12.11.
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Ready Oslo 12.11 19:30 3 - 8  
Sarpsborg - Solberg 12.11 19:00 2 - 7  
Stabaek - Mjöndalen 12.11 19:00 3 - 4  
Ulleval - Hövik 12.11 19:00 6 - 6  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Jenyiszej Krasznojarszk 12.11 17:00 3 - 5  
Dinamo Moszkva - Kuzbassz Kemerovo 12.11 10:15 6 - 4  
Murman Murmanszk - Ural Trubnyik 12.11 16:30 3 - 4  
Sztroitel Sziktivkar - Szibszelmas Novoszibirszk 12.11 10:00 5 - 3  
Vodnyik Arhangelszk - SZKA Nyeftjanyik 12.11 17:00 1 - 4  
Volga Uljanovszk - Bajkal Irkutszk 12.11 15:30 4 - 6  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aaby/Tjureda - Sirius 12.11 19:00 2 - 8  
Bollnäs - Vanersborg 12.11 19:00 6 - 3  
Hammarby - Västeräs 12.11 19:00 4 - 5  
Motala - Vetlanda 12.11 19:00 4 - 4  
Villa Lidköping - Broberg/Söderhamn 12.11 19:00 5 - 4  
Baseball (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguilas del Zulia - Cardenales de Lara 12.11 23:00 3 - 7  
Bravos de Margarita - Caribes de Azoategui 12.11 23:00 3 - 12  
Navegantes del Magallanes - Tigres de Aragua 12.11 23:00 6 - 4  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Chur 12.11 20:00 8 - 3  
Köniz - Thun 12.11 19:30 10 - 3  
St. Gallen - Malans 12.11 20:00 5 - 8  
Uster - Rychenberg Winterthur 12.11 20:00 1 - 1  
Wiler-Ersigen - Langnau 12.11 19:30 7 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Linköping 12.11 18:30 10 - 5  
Höllviken - Kalmarsund 12.11 19:00 6 - 6  
Pixbo Wallenstam - Växjö 12.11 18:30 8 - 6  
Storvreta - Mullsjö 12.11 19:00 4 - 3  
Floorball (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Ausztrália 12.11 19:00 10 - 3  
Lettország - Norvégia 12.11 12:00 6 - 4  
Németország - Szingapúr 12.11 13:00 7 - 6  
Szlovákia - Dánia 12.11 16:00 6 - 3  
Floorball (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thaiföld - Japán 12.11 10:00 3 - 6  
Észtország - USA 12.11 15:00 3 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szinara Jekatyerinburg - Novaja Gener. Sziktivkar 12.11 15:00 8 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Tucson 12.11 02:00 0 - 2  
Laval - Cleveland 12.11 01:00 2 - 2  
Rockford - Milwaukee 12.11 02:00 1 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - KeuPa 12.11 17:30 1 - 1  
Imatra Ketterä - Jokipojat 12.11 17:30 5 - 3  
Kiekko-Vantaa - Koovee 12.11 17:30 5 - 3  
RoKi - Kokkolan Hermes 12.11 17:30 0 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Jukurit 12.11 17:30 3 - 2  
Kärpät - Hämeenlinna 12.11 17:30 1 - 1  
Tappara - Kookoo 12.11 17:30 3 - 2  
Turku PS - Kalpa 12.11 17:30 2 - 2  
Vaasan Sport - Ilves 12.11 17:30 2 - 3  
Ässät - Lahti Pelicans 12.11 17:30 1 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Temirtau 12.11 15:00 3 - 1  
Arlan Koksetau - Almaty 12.11 14:00 3 - 3  
Gornyak Rudnyij - Kulager Petropavlovszk 12.11 14:00 2 - 4  
HC Asztana - Humo Taskent 2 12.11 14:00 1 - 6  
Jertisz Pavlodar - Bejbarisz Atirau 12.11 14:00 3 - 0  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA-Varjagi - SZKA-1946 12.11 17:00 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Calgary 12.11 03:00 2 - 5  
Buffalo - St. Louis 12.11 01:30 5 - 2  
Dallas - New Jersey 12.11 02:30 2 - 0  
Edmonton - Carolina 12.11 03:00 3 - 6  
Florida - Tampa Bay 12.11 01:00 1 - 2  
Las Vegas - Chicago 12.11 04:00 5 - 1  
Los Angeles - NY Rangers 12.11 04:30 3 - 1  
Minnesota - Anaheim 12.11 02:00 2 - 2  
Nashville - San Jose 12.11 02:00 3 - 1  
Pittsburgh - Montreal 12.11 01:00 1 - 4  
Vancouver - Toronto 12.11 04:00 1 - 4  
Winnipeg - Detroit 12.11 02:00 5 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krefeld - Bremerhaven 12.11 19:30 2 - 3  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitchener Rangers - London Knights 12.11 01:00 4 - 0  
Owen Sound Attack - Guelph Storm 12.11 01:00 3 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Kristianstad 12.11 19:00 2 - 0  
Almtuna - Västervik 12.11 19:00 4 - 1  
MODO - Mora 12.11 19:00 4 - 3  
Tingsryd - Timra 12.11 19:00 1 - 1  
Vita Hästen - Karlskoga 12.11 19:00 4 - 1  
Västeras - Björklöven 12.11 19:00 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levice - Topolcany 12.11 18:00 3 - 3  
Martin - HC Bratislava 12.11 18:00 4 - 3  
Skalica - Povazska Bystrica 12.11 17:00 0 - 3  
Trnava - Spisska Nova Ves 12.11 17:30 2 - 1  
Zilina - Dubnica 12.11 18:00 5 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Molot Perm 12.11 16:00 3 - 3  
Dizel Penza - Nyeftyanyik Almetyevszk 12.11 17:00 2 - 1  
Humo Taskent - Zvezda Csehov 12.11 15:30 1 - 1  
Lada Toljatti - Izssztal Izsevszk 12.11 16:00 4 - 1  
Nomad - Torpedo Gorkij 12.11 14:00 3 - 3  
Szarjarka Karaganda - Barsz Kazany 2 12.11 14:00 3 - 5  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Japán 12.11 16:00 4 - 2  
Ukrajna - Fehéroroszország 12.11 19:30    
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Kelowna Rockets 12.11 02:00 1 - 1  
Moose Jaw Warriors - Kamloops Blazers 12.11 02:00 4 - 4  
Saskatoon Blades - Medicine Hat Tigers 12.11 02:00 3 - 11  
Seattle Thunderbirds - Spokane Chiefs 12.11 04:05 2 - 4  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferro Carril Oeste - Argentino Junin 12.11 01:00 89 - 69  
San Martin Corrientes - Regatas Corrientes 12.11 01:00 78 - 68  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Strasbourg 12.11 20:00 64 - 71  
Torun - Manresa 12.11 18:00 102 - 121  
Türk Telekom - Hapoel Holon 12.11 18:30 85 - 71  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - VEF Riga 12.11 18:30 88 - 88, h.u. 106 - 99  
Periszteri - Gaziantepspor 12.11 18:00 87 - 79  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Neptunas Klaipeda 12.11 20:30 96 - 82  
Zaragoza - Telekom Bonn 12.11 20:30 72 - 77  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Rio Claro 12.11 00:00 91 - 78  
Franca - Sao Paulo 12.11 00:00 77 - 77, h.u. 87 - 88  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - USK Praha 12.11 20:00 94 - 82  
Decin - Kolin 12.11 17:30 106 - 72  
Olomoucko - Usti nad Labem 12.11 17:00 104 - 61  
Ostrava - Pardubice 12.11 17:30 66 - 115  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Busan Sonicboom 12.11 11:00 68 - 81  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon OK Savingbank - Bucheon KEB 12.11 11:00 58 - 71  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Nagyezsda Orenburg 12.11 20:00 66 - 57  
Cukurova - Jekatyerinburg 12.11 16:00 56 - 112  
TTT Riga - UR Venezia 12.11 18:00 60 - 68  
USK Praha - Castors Braine 12.11 19:10 102 - 62  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Lyon 12.11 17:30 82 - 67  
Gdynia - Dinamo Kurszk 12.11 18:00 78 - 78, h.u. 86 - 92  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MoraBanc Andorra - Maccabi Rishon 12.11 20:00 84 - 61  
Ulm - Monaco 12.11 19:30 63 - 78  
Virtus Bologna - Promitheasz Patra 12.11 20:30 88 - 75  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Partizan Belgrád 12.11 18:00 83 - 76  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joventut Badalona - UNIKSZ Kazany 12.11 20:45 90 - 73  
Nanterre - Olimpija Ljubljana 12.11 20:45 90 - 87  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Trento 12.11 20:00 78 - 85  
Buducnost Podgorica - Galatasaray 12.11 19:00 94 - 78  
Kosárlabda (FIBA Kupa, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Bayreuth 12.11 18:30 110 - 92  
Benfica - Charleroi Spirou 12.11 22:00 89 - 62  
Kosárlabda (FIBA Kupa, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Tsmoki-Minszk 12.11 18:30 84 - 75  
U-Banca Cluj - CSM Oradea 12.11 18:00 81 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Ventspils 12.11 19:00 76 - 96  
Landstede Zwolle - BC Kijev 12.11 19:30 68 - 77  
Kosárlabda (FIBA Kupa, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Bahcesehir Koleji 12.11 13:30 105 - 90  
ZZ Leiden - Karsiyaka 12.11 20:00 65 - 105  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Toyama 12.11 11:05 72 - 82  
Chiba - Hokkaido 12.11 11:05 84 - 47  
Kawasaki Brave Thunders - Yokohama 12.11 11:05 97 - 70  
Nagoya Dolphins - Shimane 12.11 11:05 78 - 70  
Ryukyu Okinawa - Kyoto 12.11 11:35 80 - 60  
Shiga - Osaka 12.11 11:15 67 - 57  
Tochigi Utsunomiya Brex - Akita 12.11 11:25 81 - 63  
Tokyo Alvark - Tokyo Sunrockers 12.11 11:05 74 - 72  
Toyohashi Neophoenix - Mikawa Kariya 12.11 11:05 61 - 66  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sichuan - Tianjin 12.11 12:35 94 - 98  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spojnia Stargard - Zielona Gora 12.11 19:00 76 - 96  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Torun 12.11 18:00 92 - 60  
Lublin - Widzew Lodz 12.11 19:00 85 - 52  
Poznan - Gorzow 12.11 18:30 69 - 74  
Sleza Wroclaw - Polkowice 12.11 18:30 76 - 70  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Washington 12.11 01:00 114 - 107  
Miami - Atlanta 12.11 02:00 117 - 117, h.u. 135 - 121  
Philadelphia - Denver 12.11 02:00 97 - 92  
Portland - New York 12.11 04:00 115 - 87  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Artland - Chemnitz 12.11 19:30 83 - 99  
Karlsruhe - Heidelberg 12.11 19:30 76 - 80  
Paderborn - Leverkusen 12.11 20:00 94 - 83  
Schwenningen - Schalke 12.11 20:30 82 - 79  
Trier - Jena 12.11 19:30 100 - 79  
Tübingen - Kirchheim 12.11 20:00 97 - 103  
Kosárlabda (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basket Flames - UBSC Graz 12.11 20:30 71 - 75  
Gmunden - Wels 12.11 19:00 88 - 87  
Jennersdorf - Traiskirchen 12.11 19:30 70 - 69  
Kapfenberg - Oberwart 12.11 19:00 83 - 83, h.u. 92 - 91  
Mistelbach - St. Pölten 12.11 19:00 65 - 87  
Vienna Timberwolves - Hallmann Vienna 12.11 19:00 80 - 79  
Wörthersee Piraten - Klosterneuburg 12.11 19:00 76 - 114  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Ruzomberok 12.11 18:00 71 - 76  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Primorska Koper 12.11 18:45 80 - 81  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Chambery 12.11 20:30 22 - 23  
Ivry - Chartres 12.11 20:30 26 - 28  
Nimes - Istres 12.11 20:30 34 - 22  
St. Raphael - Creteil 12.11 20:30 32 - 29  
Toulouse - Montpellier 12.11 20:45 25 - 33  
Tremblay - Paris SG 12.11 20:30 32 - 41  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Kwidzyn 12.11 18:00 35 - 27  
Chrobry Glogow - Zaglebie Lubin 12.11 18:00 26 - 26  
Piotrkow Trybunalski - Wybrzeze Gdansk 12.11 18:30 32 - 29  
Pogon Szczecin - Kalisz 12.11 18:00 22 - 19  
Stal Mielec - Wisla Plock 12.11 18:30 22 - 36  
Tarnow - Gwardia Opole 12.11 19:15 31 - 26  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyöngyös - Mezőkövesd 12.11 18:00 26 - 28  
Komló - Budakalász 12.11 18:00 41 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Halden 12.11 18:30 33 - 29  
Follo - Runar Sandefjord 12.11 19:00 23 - 28  
Kolstad - Hallvard 12.11 18:00 37 - 22  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Sporting CP 12.11 22:00 22 - 26  
Benfica - Avanca 12.11 20:30 38 - 26  
Boa Hora - Aguas Santas 12.11 21:00 18 - 28  
Boavista - Vitoria 12.11 21:00 26 - 26  
Horta - Gaia 12.11 22:00 23 - 26  
Maia - Madeira SAD 12.11 20:00 28 - 29  
Porto - Belenenses 12.11 21:30 35 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Ademar Leon 12.11 21:00 24 - 32  
Atl. Valladolid - Morrazo Cangas 12.11 20:30 29 - 24  
AX Puente Genil - Barcelona 12.11 19:30 27 - 33  
Benidorm - Ciudad Encantada 12.11 20:45 26 - 25  
Bidasoa Irun - Sinfin 12.11 20:15 35 - 28  
Huesca - Nava 12.11 20:30 19 - 23  
Quabit Guadalajara - Puerto Sagunto 12.11 20:30 24 - 24  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Kriens 12.11 19:45 25 - 27  
Endingen - Suhr Aarau 12.11 20:15 22 - 23  
Schaffhausen - Amicitia Zürich 12.11 20:00 26 - 26  
Thun - St. Gallen 12.11 19:30 44 - 34  
Winterthur - Basel 12.11 19:30 27 - 24  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Loka 12.11 20:00 23 - 23  
Kézilabda (vb, női, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Dél-Korea 12.11 07:00 40 - 33  
Norvégia - Németország 12.11 12:30 32 - 29  
Szerbia - Dánia 12.11 10:00 26 - 26  
Kézilabda (vb, női, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Svédország 12.11 12:30 26 - 23  
Románia - Japán (Helyszín: Japán) 12.11 10:00 20 - 37  
Spanyolország - Oroszország 12.11 07:00 26 - 36  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Reading 12.11 20:45 1 - 1  
Birmingham - QPR 12.11 20:45 0 - 2  
Brentford - Cardiff 12.11 20:45 2 - 1  
Derby County - Sheffield Wed. 12.11 20:45 1 - 1  
Swansea - Blackburn 12.11 20:45 1 - 1  
Wigan - West Bromwich 12.11 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Real Madrid 12.11 21:00 1 - 3  
Paris SG - Galatasaray 12.11 21:00 5 - 0  
Labdarúgás (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Tottenham 12.11 21:00 3 - 1  
Olympiakosz - Crvena zvezda 12.11 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zágráb - Manchester City 12.11 18:55 1 - 4  
Sahtar Doneck - Atalanta 12.11 18:55 0 - 3  
Labdarúgás (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Lokomotív Moszkva 12.11 21:00 2 - 0  
Leverkusen - Juventus 12.11 21:00 0 - 2  
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BL, E csoport 2019/20 12.11 20:00    
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BL, G csoport 2019/20 12.11 20:00    
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BL, H csoport 2019/20 12.11 20:00    
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Real Potosi 12.11 23:15 2 - 0  
Destroyers Santa Cruz - Always Ready La Paz 12.11 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - Stellenbosch 12.11 18:30 3 - 1  
Labdarúgás (Ecuador 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Portoviejo - Orense Machala 12.11 21:30 1 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Nasr (UAE) 12.11 17:30 2 - 2  
Al-Wasl - Al-Fujairah 12.11 17:30 3 - 2  
Hatta - Al-Jazeera (UAE) 12.11 15:00 0 - 2  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Wahda 12.11 15:00 4 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haras El Hodood - FC Masr 12.11 16:00 0 - 0  
Ismaily - Misr Lel Makasa 12.11 16:00 2 - 0  
Wadi Degla - Al-Ahly (EGY) 12.11 18:30 0 - 3  
Labdarúgás (Grúz bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rustavi - Kakheti Telavi 12.11 10:30 1 - 2  
FC Samtredia - Sioni Bolnisi 12.11 10:30 4 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mohun Bagan - TRAU FC 12.11 12:30 4 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odisha - Hyderabad FC 12.11 15:00 3 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barito Putera - PSM Makassar 12.11 12:30 3 - 2  
Persela Lamongan - PSS Sleman 12.11 09:30 1 - 0  
Pusamania Borneo - Persib Bandung 12.11 11:45 0 - 1  
Labdarúgás (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Hienghene 12.11 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dorog - Debrecen 12.11 12:00 1 - 1  
Vác - Újpest 12.11 12:00 0 - 3  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique de Khouribga - Wydad Casablanca 12.11 17:00 0 - 4  
Raja Casablanca - Moghreb Tetouan 12.11 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Rudar Pljevlja 12.11 17:00 2 - 0  
Grbalj Radanovici - Iskra Danilovgrad 12.11 13:00 3 - 1  
Kom Podgorica - Zeta Golubovci 12.11 13:00 1 - 0  
OFK Petrovac - FK Podgorica 12.11 13:00 1 - 1  
Titograd Podgorica - Sutjeska Niksic 12.11 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Start 12.11 19:00 4 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pontedera - Lecco 12.11 18:00 4 - 1  
U23Juventus - Gozzano 12.11 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paganese - Catania 12.11 14:30 3 - 1  
Vibonese - Catanzaro 12.11 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Perui 2,rájátsz. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo Llacuabamba - Dep. Coopsol 12.11 23:45    
Labdarúgás (San Marinó-i Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Domagnano - Tre Fiori 12.11 21:15 1 - 4  
Tre Penne - Cailungo 12.11 21:15 6 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UD Logrones - Marino Luanco 12.11 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Etoile du Sahel - Hammam-Lif 12.11 14:00 4 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19FC Bruges - U19Real Madrid 12.11 14:00 2 - 2  
U19Paris SG - U19Galatasaray 12.11 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bayern München - U19Tottenham 12.11 16:00 3 - 0  
U19Olympiakosz - U19Crvena zvezda 12.11 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dinamo Zágráb - U19Manchester City 12.11 13:00 1 - 0  
U19Sahtar Doneck - U19Atalanta 12.11 11:00 1 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Atl. Madrid - U19Lokomotív Moszkva 12.11 16:00 3 - 0  
U19Leverkusen - U19Juventus 12.11 14:00 0 - 5  
Labdarúgás (Venezuelai bajn., Szuperdöntő)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes de Merida - Caracas FC 12.11 20:30 1 - 1  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Kuzbassz Kemerovo 12.11 18:00 3 - 2  
Fakel Novij Urengoj - Berlin RV 12.11 15:00 3 - 0  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - Halkbank Ankara 12.11 18:00 3 - 0  
Noliko Maaseik - Zenit Kazany 12.11 20:30 3 - 2  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tours - Perugia 12.11 20:00 0 - 3  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barkom-Kazhany Lviv - PAOK 12.11 18:00 1 - 3  
Dinamo Bukarest - Arkas Izmir 12.11 16:00 0 - 3  
Draisma Apeldoorn - London Polonia 12.11 20:00 3 - 0  
Galatasaray - Liberec 12.11 17:00 3 - 1  
Haching - Valepa Sastamala 12.11 19:00 3 - 0  
Lausanne - Mladost Brcko 12.11 19:30 1 - 3  
Lokomotív Novoszibirszk - Chaumont 12.11 13:00 3 - 0  
Neftocsimik Burgasz - Zenit Szentpétervár 12.11 18:00 0 - 3  
Orion Doetinchem - Lindemans Aalst 12.11 20:00 0 - 3  
Savo Kuopio - Arcada Galati 12.11 18:00 0 - 3  
United Frankfurt - Sahtar Szoligorszk 12.11 19:30 2 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düdingen - Luka Bar 12.11 20:00 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Holding Graz 12.11 20:30 3 - 0  
Gentofte - Municipal Zalau 12.11 19:00 3 - 2  
Kamnik - Sporting CP 12.11 20:00 3 - 1  
Kaposvár - Groningen 12.11 18:00 1 - 3  
Luzern - Montpellier 12.11 19:30 0 - 3  
Omonia Nicosia - Pénzügyőr (Helyszín: Budapest) 12.11 19:00 0 - 3  
Rennes - Schönenwerd 12.11 20:00 3 - 0  
Saaremaa - Hapoel Kfar Saba 12.11 18:00 3 - 1  
Zawiercie - Hebar Pazardzsik 12.11 17:30 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Deajeon Blue Fangs 12.11 11:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Seoul Caltex 12.11 11:00 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mougins - Terville Florange 12.11 20:00 1 - 3  
Venelles - Marcq-en-Baroeul 12.11 20:00 3 - 2  
Röplabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Easz Evozmosz - Thira 12.11 18:30 0 - 3  
Ilisziakosz - Markopoulo 12.11 18:00 1 - 3  
Olympiakosz - Arisz 12.11 14:00 3 - 1  
Panathinaikosz - Porfyrasz Pireusz 12.11 18:00 3 - 0  
Pannaxiakosz - Ilioupoli 12.11 18:00 3 - 0  
PAOK - Thetisz Voula 12.11 16:00 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Budowlani Lodz 12.11 18:00 1 - 3  
Legionowo - Wroclaw 12.11 19:00 3 - 1  
LKS Lodz - Chemik Police 12.11 20:30 2 - 3  
MKS Kalisz - Rzeszow 12.11 18:30 0 - 3  
Radomka Radom - Wisla Varsó 12.11 18:00 3 - 2  
Röplabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Újpest 12.11 18:00 3 - 2  
Röplabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Suhl Thüringen 12.11 18:30 3 - 1  
Stuttgart - Schwerin 12.11 18:10 3 - 2  
Snooker (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - M. Selby (4 nyert frame-ig) 12.11 15:35 1 - 4  
A. McGill - E. Slessor (4 nyert frame-ig) 12.11 12:40 2 - 4  
A. McManus - Jam. Wattana 12.11 20:00 0 - 4  
All. Carter - Lu Ning 12.11 20:00 3 - 4  
And. Higginson - Si Jiahui 12.11 11:00 4 - 2  
B. Woollaston - G. Dott 12.11 20:00 1 - 4  
B.J. Castle - Sco. Donaldson 12.11 15:00 2 - 4  
D.B. Gilbert - Chang Bingyu 12.11 20:00 4 - 2  
Gary Wilson - C. Wakelin 12.11 11:00 1 - 4  
Ian Burns - Neil Robertson (4 nyert frame-ig) 12.11 17:45 1 - 4  
J. Higgins - A. Ursenbacher (4 nyert frame-ig) 12.11 14:00 4 - 1  
J. Lisowski - Dav. Grace 12.11 14:00 4 - 0  
Joe Perry - K. Hirani 12.11 11:00 4 - 3  
K. Maflin - Mat. Stevens (4 nyert frame-ig) 12.11 21:10 4 - 3  
L. Highfield - Li Hang 12.11 20:00 4 - 3  
M. Fu - S. Maguire 12.11 17:20 4 - 2  
M. O'Donnell - Jim. Robertson 12.11 20:00 2 - 4  
Mar. Gould - K. Filipiak 12.11 14:00 4 - 3  
Mark Allen - L. Heathcote (4 nyert frame-ig) 12.11 11:00 4 - 1  
Mark King - Tom Ford 12.11 11:00 2 - 4  
Mei Xiwen - Ding Junhui (4 nyert frame-ig) 12.11 21:00 0 - 4  
Pet. Lines - Kyr. Wilson 12.11 15:30 1 - 4  
R. Milkins - T. Un-Nooh 12.11 14:00 1 - 4  
R.O'Sullivan-Jam.Cahill (4 nyert frame-ig) 12.11 20:00 4 - 0  
Ric. Walden - S. Carrington 12.11 14:05 4 - 3  
Ryan Day - Mike Dunn 12.11 11:00 3 - 4  
S. Murphy - Mark Davis (4 nyert frame-ig) 12.11 20:00 4 - 0  
Tian Pengfei - P. Ebdon 12.11 11:00 3 - 4  
Xiao Guodong - Chun Wai Lee 12.11 13:10 4 - 0  
Yan Bingtao - Joe O'Connor 12.11 12:50 2 - 4  
Yuan Sijun - J. Trump 12.11 16:00 0 - 4  
Zhang Jiankang - J. Astley 12.11 11:00 4 - 1  
Tenisz (AUS Open Wildcard Playoff, fe)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - L. Saville 12.11 03:10 3 - 1  
J-P. Smith - A. Vukic 12.11 00:00 3 - 1  
M. Banes - T. Schoolkate 12.11 03:15 3 - 2  
M. Purcell - H. Bourchier 12.11 05:40 3 - 0  
Tenisz (Dubai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - M. Frech 12.11 08:30 1 - 2  
A. Bogdan - V. Kuzmova 12.11 11:30 2 - 0  
B. Haas - V. Gracheva 12.11 09:00 2 - 0  
D. Snigur - A. Potapova 12.11 10:05 2 - 0  
K. Mladenovic - S. Vögele 12.11 08:00 2 - 0  
M. Bolkvadze - S. Sorribes Tormo 12.11 10:25    
T. Maria - K. Kawa 12.11 12:00 0 - 2  
V. Diatchenko - G. Minnen 12.11 08:25 0 - 2  
Tollaslabda (World TF, férfi egyes, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jon. Christie - A. Antonsen 12.11 13:00 2 - 0  
Ken. Momota - Tzu Wei Wang 12.11 12:00 2 - 0  
Tollaslabda (World TF, férfi egyes, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Long Chen - Vik. Axelsen 12.11 05:30 2 - 1  
Tien Chen Chou - A.S. Ginting 12.11 06:00 2 - 1  
Tollaslabda (World TF, férfi páros, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Li J H / Liu Y C 12.11 11:00 2 - 1  
Kamura T / Sonoda K - Endo H / Watanabe Y 12.11 04:30 0 - 2  
Tollaslabda (World TF, férfi páros, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Chia A / Soh W Y 12.11 05:30 2 - 0  
Lee Y / Wang C L - Yao C L / Han Y P 12.11 04:30 2 - 0  
Tollaslabda (World TF, női egyes, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - S. Pusarla Venkata 12.11 13:00 2 - 1  
Yufei Chen - Bing Jiao He 12.11 12:30 2 - 0  
Tollaslabda (World TF, női egyes, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Noz. Okuhara - Tzu Ying Tai 12.11 11:30 2 - 1  
R. Intanon - B. Ongbumrungpan 12.11 06:00 2 - 0  
Tollaslabda (World TF, női páros, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Du Y / Li Y H 12.11 11:30 2 - 1  
Fukushima Y / Hirota S - Polii G / Rahayu A 12.11 12:00 2 - 1  
Tollaslabda (World TF, női páros, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kim S Y / Kong H Y - Lee S H / Shin S C 12.11 04:00 1 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Kititharakul/Prajongjai 12.11 05:00 2 - 1  
Tollaslabda (World TF, vegyes páros, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puavaranukroh/Taerattanac - Seo S J / Chae Y 12.11 04:00 2 - 0  
Wang Y / Huang D - Chan P S / Goh L Y 12.11 05:00 2 - 0  
Tollaslabda (World TF, vegyes páros, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jordan P / Oktavianti M D - Faizal H / Widjaja G E 12.11 11:00 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Higashino A / Watanabe Y 12.11 12:30 0 - 2  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Oroszország 12.11 20:30 14 - 9  

 

2019.12.10.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - NY Giants 12.10 02:15 17 - 17  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edsbyn - AIK Stockholm 12.10 19:00 4 - 3  
Frillesas - Sandviken 12.10 19:00 0 - 4  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Liberec 12.10 10:00 5 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viikingit Helsinki - Tiikerit 12.10 17:30 10 - 5  
Floorball (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Svájc (Helyszín: Svájc) 12.10 19:30 0 - 11  
Floorball (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Szlovákia 12.10 16:30 19 - 3  
Svédország - Lettország 12.10 19:30 16 - 1  
Floorball (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Észtország 12.10 13:30 8 - 3  
Floorball (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szingapúr - Ausztrália 12.10 10:30 4 - 3  
USA - Thaiföld 12.10 16:30 5 - 10  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandro Abate Avellino - Pesarofano 12.10 20:30 5 - 5  
Futsal (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Levante 12.10 21:00 2 - 6  
Tenerife Iberia Toscal - Santa Coloma 12.10 22:15 0 - 10  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Utica 12.10 01:00 3 - 6  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Frölunda 12.10 19:45 3 - 4  
Lulea - Lausanne 12.10 18:00 5 - 2  
München - Djurgarden 12.10 20:00 0 - 3  
Zug - Mountfield HK 12.10 19:45 0 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Rungsted 12.10 19:00 8 - 2  
Herlev Eagles - Aalborg 12.10 19:00 2 - 5  
Herning - Esbjerg 12.10 19:00 6 - 2  
Sönderjyske - Rödovre 12.10 19:00 5 - 5  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Temirtau 12.10 15:00 3 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebie - Comarch Cracovia 12.10 18:00 2 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz 2 - Sztalnyije Liszi Magnyit. 12.10 14:00 1 - 3  
Dinamo Szentpétervár 2 - Dinamo Moszkva 2 12.10 11:00 6 - 4  
Kapitan Sztupino - Amurszkije Tigri Habarov. 12.10 17:00 5 - 2  
Vityaz Podolszk 2 - Krilja Szovjetov Moszkva 12.10 16:00 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Calgary 12.10 03:00 4 - 4  
Ottawa - Boston 12.10 01:30 5 - 2  
Tampa Bay - NY Islanders 12.10 01:00 1 - 5  
Washington - Columbus 12.10 01:00 2 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Südtirol Bolzano 12.10 19:15 2 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Zug 2 12.10 20:00 5 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Ambri 12.10 19:45 1 - 2  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ausztria - U20Norvégia 12.10 14:00 5 - 2  
U20Lettország - U20Fehéroroszország (Helyszín: Minszk) 12.10 17:30 2 - 2  
U20Szlovénia - U20Dánia 12.10 10:30 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Szokol Krasznojarszk 12.10 17:30 3 - 2  
Humo Taskent - Zvezda Csehov 12.10 15:30 2 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Cselmet Cseljabinszk 12.10 14:30 2 - 1  
ORG Beijing - Metallurg Novokuznyeck 12.10 12:30 3 - 3  
SZKA-Néva - Ermak Angarszk 12.10 17:00 3 - 5  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas Cordoba - Hispano Americano 12.10 01:30 90 - 94  
Bahia Blanca - Comunicaciones Mercedes 12.10 01:00 106 - 98  
Gimnasia CR - Obras Sanitarias 12.10 01:30 88 - 82  
Libertad Sunchales - Ciclista Olimpico 12.10 01:30 78 - 78, h.u. 90 - 88  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Sassari 12.10 18:00 82 - 86  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Burgos 12.10 20:00 60 - 65  
Anwil Wloclawek - Vechta 12.10 18:30 103 - 92  
Hapoel Jerusalem - Bandirma 12.10 18:30 83 - 72  
Pau Orthez - AEK Athén 12.10 20:30 67 - 79  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Nymburk 12.10 20:00 80 - 84  
Nyizsnyij Novgorod - Iberostar Tenerife 12.10 17:00 75 - 72  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - PAOK 12.10 18:00 98 - 83  
Szombathely - Dijon 12.10 18:00 71 - 71, h.u. 82 - 81  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians Paulista - Pinheiros 12.10 00:00 81 - 82  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Wonju Dongbu 12.10 11:00 93 - 80  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Venezia 12.10 20:00 71 - 78  
Rytas Vilnius - Tofas Bursa 12.10 18:00 99 - 83  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Brescia 12.10 18:15 61 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicaja Malaga - Oldenburg 12.10 20:45 108 - 68  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Guangzhou 12.10 12:35 112 - 104  
Guangdong - Zhejiang Guangsha 12.10 12:35 112 - 97  
Jilin - Shanghai Sharks 12.10 12:00 130 - 118  
Liaoning - Nanjing Tongxi 12.10 12:35 117 - 104  
Qingdao - Shenzhen 12.10 12:35 94 - 73  
Shandong - Jiangsu Dragons 12.10 12:35 107 - 92  
Shanxi - Xinjiang 12.10 12:35 110 - 114  
Zhejiang Chouzhou - Bayi Rockets 12.10 12:35 120 - 103  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Shaanxi Tianze 12.10 12:30 77 - 84  
Guangdong - Shandong 12.10 12:30 109 - 69  
Inner Mongolia BC - Beijing Great Wall 12.10 12:30 75 - 75, h.u. 83 - 80  
Jiangsu Phoenixs - Sichuan 12.10 12:30 88 - 52  
Tianjin - Heilongjiang 12.10 12:30 90 - 101  
Wuhan - Hebei 12.10 12:30 50 - 61  
Xinjiang - Bayi Kylin 12.10 13:00 92 - 108  
Zhejiang - Henan 12.10 12:30 81 - 61  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gliwice - Legia Varsó 12.10 20:15 86 - 86, h.u. 95 - 94  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Cleveland 12.10 01:30 110 - 88  
Chicago - Toronto 12.10 02:00 92 - 93  
Golden State - Memphis 12.10 04:30 102 - 110  
Houston - Sacramento 12.10 02:00 118 - 119  
Indiana - LA Clippers 12.10 01:00 99 - 110  
Milwaukee - Orlando 12.10 02:00 110 - 101  
New Orleans - Detroit 12.10 02:00 103 - 105  
Phoenix - Minnesota 12.10 03:00 125 - 109  
Utah - Oklahoma City 12.10 03:00 90 - 104  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehingen - Nürnberg 12.10 19:00 79 - 83  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galati - Voluntari 12.10 18:00 83 - 78  
Kosárlabda (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Podcetrtek - Sentjur 12.10 19:00 74 - 83  
Zlatorog Lasko - Polzela 12.10 18:00 57 - 84  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Nordsjaelland 12.10 18:30 30 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Kielce 12.10 18:00 27 - 34  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Eger 12.10 18:00 37 - 23  
Orosháza - Tatabánya 12.10 19:00 23 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Logrono La Rioja 12.10 20:00 40 - 35  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Varberg 12.10 19:00 27 - 25  
Kézilabda (vb, női, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Spanyolország 12.10 10:00 31 - 33  
Oroszország - Montenegró 12.10 07:00 35 - 28  
Svédország - Románia 12.10 12:30 34 - 22  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Bolton 12.10 20:45 2 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Forest Green 12.10 20:45 1 - 0  
Crewe - Eastleigh 12.10 20:45 3 - 1  
Hartlepool - Exeter 12.10 20:45 0 - 0  
Ipswich - Coventry 12.10 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Millwall 12.10 20:45 1 - 2  
Charlton - Huddersfield 12.10 20:55 0 - 1  
Leeds - Hull City 12.10 20:45 2 - 0  
Nottingham - Middlesbrough 12.10 20:45 1 - 1  
Preston - Fulham 12.10 20:45 2 - 1  
Stoke - Luton 12.10 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chesterfield - Yeovil 12.10 20:45 1 - 2  
Fylde - Sutton Utd. 12.10 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Talleres RE - Sacachispas 12.10 01:10 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Estudiantes LP 12.10 01:10 1 - 1  
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Genk 12.10 18:55 4 - 0  
Salzburg - Liverpool 12.10 18:55 0 - 2  
Labdarúgás (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Slavia Praha 12.10 21:00 2 - 1  
Internazionale - Barcelona 12.10 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Zenit Szentpétervár 12.10 21:00 3 - 0  
Lyon - RB Leipzig 12.10 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Valencia 12.10 21:00 0 - 1  
Chelsea - Lille 12.10 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - Aurora Cochabamba 12.10 01:30 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (UAE) - Ajman 12.10 15:00 6 - 2  
Al-Khaleej Khor Fakkan - Al-Dhafra 12.10 15:00 0 - 2  
Al-Sharjah - Bani Yas 12.10 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Entag El Harby - Smouha 12.10 18:30 1 - 1  
El Gouna - ENPPI 12.10 16:00 1 - 4  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minerva Punjab - Chennai City 12.10 09:30 3 - 1  
NEROCA - East Bengal 12.10 09:30 1 - 4  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Masjed Soleyman - Saipa Karaj 12.10 14:05 2 - 1  
Persepolis - Gol Gohar Sirjan 12.10 15:00 2 - 1  
Shahin Bushehr - Sanat Naft Abadan 12.10 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - Academica Clinceni 12.10 15:00    
Labdarúgás (San Marinó-i Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertas - Folgore/Falciano 12.10 21:15 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Arbroath 12.10 20:45 1 - 1  
Greenock Morton - Dundee Utd. 12.10 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Napoli - U19Genk 12.10 13:00 0 - 0  
U19Salzburg - U19Liverpool 12.10 14:00 2 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dortmund - U19Slavia Praha 12.10 16:00 5 - 1  
U19Internazionale - U19Barcelona 12.10 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Benfica - U19Zenit Szentpétervár 12.10 16:00 1 - 0  
U19Lyon - U19RB Leipzig 12.10 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ajax - U19Valencia 12.10 14:00 1 - 1  
U19Chelsea - U19Lille 12.10 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glenavon - Carrick 12.10 20:45 1 - 0  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - ONICO Varsó 12.10 18:15 3 - 1  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Kedzierzyn-Kozle 12.10 20:30 0 - 3  
Vojvodina - Friedrichshafen 12.10 18:00 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesc RJ - Pinheiros 12.10 23:30 3 - 1  
Sesi Bauru - Sao Caetano 12.10 23:30 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Amriswil 12.10 20:00 3 - 0  
Kakanj - Budvanszka Rivijera Budva 12.10 19:00 1 - 3  
Ostrava - Zadruga Aich/Dob 12.10 18:00 2 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Craiova - Kladno 12.10 17:00 2 - 3  
Karlovarsko - Sztroitel Minszk 12.10 18:00 3 - 1  
Pénzügyőr - Omonia Nicosia 12.10 19:00 3 - 0  
Tokat Plevne - Haasrode Leuven 12.10 17:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Seoul Woori 12.10 11:00 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Hwaseong IBK 12.10 11:00 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - St-Raphael 12.10 20:00 3 - 0  
Nantes - Chamalieres 12.10 20:00 3 - 0  
Paris SC - Beziers 12.10 20:00 0 - 3  
Vandoeuvre-Nancy - Le Cannet 12.10 20:00 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, női,E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Shangdong 12.10 12:30 2 - 3  
Beijing - Shanghai 12.10 12:30 2 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női,G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Henan - Yunnan 12.10 12:30 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság, női,H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Zhejiang 12.10 12:30 0 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság,női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Liaoning 12.10 12:30 3 - 2  
Jiangsu - Tianjin 12.10 12:30 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pila - Bydgoszcz 12.10 17:30 0 - 3  
Röplabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - Kaposvár 12.10 18:00 1 - 3  
Snooker (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - S. Vahedi 12.10 14:55 4 - 2  
A. McManus - Zhao Xintong 12.10 15:10 4 - 1  
All. Carter - Fan Zhengyi (4 nyert frame-ig) 12.10 22:35 4 - 3  
Bai Langning - Joe O'Connor 12.10 11:00 2 - 4  
Chen Feilong - Zhang Jiankang (4 nyert frame-ig) 12.10 11:00 3 - 4  
Chen Zifan - B. Woollaston 12.10 20:00 3 - 4  
D.B. Gilbert - E. Sharav (4 nyert frame-ig) 12.10 18:20 4 - 0  
Ding Junhui - Mic. White (4 nyert frame-ig) 12.10 14:00 4 - 1  
Fra. Patrick - Chang Bingyu 12.10 15:50 2 - 4  
J. Lisowski - Zhang Anda 12.10 14:00 4 - 1  
Jac. Page - M. O'Donnell 12.10 20:00 3 - 4  
Jam. Cahill - Sunny Akani 12.10 20:00 4 - 2  
Jim. Robertson - Har. Chandler (4 nyert frame-ig) 12.10 20:15 4 - 1  
K. Hirani - Dav. Lilley (4 nyert frame-ig) 12.10 11:00 4 - 2  
K. Maflin - Alex Borg (4 nyert frame-ig) 12.10 11:00 4 - 1  
Kyr. Wilson - H. Vafaei Ayouri (4 nyert frame-ig) 12.10 14:20 4 - 3  
L. Highfield - Jor. Brown (4 nyert frame-ig) 12.10 11:00 4 - 3  
Mark Davis - S. Baird 12.10 20:00 4 - 3  
Mat. Selt - Li Hang (4 nyert frame-ig) 12.10 17:45 1 - 4  
Mei Xiwen - G. Thomson 12.10 11:00 4 - 3  
N. Saengkham - Jam. Wattana 12.10 20:00 2 - 4  
R. O'Sullivan - Dom. Dale (4 nyert frame-ig) 12.10 15:30 4 - 3  
Ric. Walden - Luo Honghao (4 nyert frame-ig) 12.10 11:00 4 - 3  
S. Bingham - Mat. Stevens (4 nyert frame-ig) 12.10 17:35 2 - 4  
S. Carrington - Xu Si 12.10 15:35 4 - 3  
S. Maguire - Jim. White (4 nyert frame-ig) 12.10 21:20 4 - 0  
S. Murphy - Dan. Wells (4 nyert frame-ig) 12.10 21:45 4 - 1  
Tian Pengfei - O. Lines 12.10 13:20 4 - 2  
Tom Ford - Lee Walker 12.10 13:00 4 - 1  
Xiao Guodong - Dua. Jones 12.10 13:25 4 - 0  
Yan Bingtao - B. Pinches (4 nyert frame-ig) 12.10 11:00 4 - 1  
Yuan Sijun - M. Mann 12.10 20:00 4 - 2  
Zhou Yuelong - P. Ebdon 12.10 14:20 3 - 4  
Tenisz (Dubai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Amanmuradova - K. Kawa 12.10 14:10 0 - 2  
A. Kalinina - A. Potapova 12.10 11:30    
A. Krunic - V. Kuzmova 12.10 12:05 0 - 2  
B. Haas - A. Shoshyna 12.10 12:05 2 - 0  
B. Krejcikova - S. Vögele 12.10 10:30 0 - 2  
D. Snigur - Y. Wickmayer 12.10 13:50 2 - 0  
G. Garcia Perez - M. Bolkvadze 12.10 12:00 1 - 2  
G. Minnen - E. Molinaro 12.10 12:45 2 - 0  
T. Maria - P.M. Tig 12.10 14:35 2 - 1  
U. Radwanska - S. Sorribes Tormo 12.10 10:30 0 - 2  
V. Ivakhnenko - M. Frech 12.10 14:00 0 - 2  

 

2019.12.09.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Rams - Seattle 12.09 02:20 28 - 12  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - Övrevoll/Hosle 12.09 19:00 9 - 4  
Baseball (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caribes de Azoategui - Navegantes del Magallanes 12.09 23:00 3 - 11  
Leones de Caracas - Bravos de Margarita 12.09 23:00 3 - 0  
Tigres de Aragua - Tiburones de la Guaira 12.09 23:00 3 - 4  
Floorball (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Finnország 12.09 18:00 0 - 17  
Floorball (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Csehország 12.09 19:30 10 - 2  
Szlovákia - Lettország 12.09 13:30 7 - 5  
Floorball (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Japán 12.09 16:30 2 - 1  
Floorball (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Thaiföld 12.09 10:30 4 - 1  
USA - Szingapúr 12.09 15:00 2 - 7  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Chojnice 12.09 20:00 8 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Red Star Kunlun 12.09 10:00 2 - 3  
Avangard Omszk - Barisz 12.09 17:30 2 - 3  
Dinamo Moszkva - SZKA Szentpétervár 12.09 17:30 2 - 2  
Jokerit - Szpartak Moszkva 12.09 17:30 3 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Dinamo Riga 12.09 15:00 5 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Szibir Novoszibirszk 12.09 15:00 1 - 2  
Vityaz Podolszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 12.09 17:30 3 - 2  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlant Moszkva - Tajfun Usszurijszk 12.09 17:00 3 - 1  
Barisz 2 - Sztalnyije Liszi Magnyit. 12.09 09:00 1 - 4  
Dinamo Szentpétervár 2 - Dinamo Moszkva 2 12.09 16:30 7 - 3  
Kapitan Sztupino - Amurszkije Tigri Habarov. 12.09 17:00 3 - 3  
Krasznaja Armija - Szahalinszkije Akulj 12.09 15:00 4 - 1  
SZKA-Varjagi - SZKA-1946 12.09 17:00 2 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Lokomotív Jaroszlavl 2 12.09 15:00 2 - 4  
Vityaz Podolszk 2 - Krilja Szovjetov Moszkva 12.09 11:00 1 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Arizona 12.09 01:00 3 - 3  
Edmonton - Buffalo 12.09 02:00 2 - 2  
Las Vegas - NY Rangers 12.09 01:00 0 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Znojmo 12.09 19:15 2 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Almtuna 12.09 19:00 2 - 3  
Västervik - Södertälje 12.09 19:00 0 - 3  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HC Bratislava - Topolcany 12.09 18:30 2 - 0  
Jégkorong (U20 vb, Divízió I/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dánia - U20Lettország 12.09 14:00 0 - 3  
U20Fehéroroszország - U20Ausztria 12.09 17:30 4 - 3  
U20Norvégia - U20Szlovénia 12.09 10:30 6 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Izssztal Izsevszk 12.09 17:00 2 - 4  
Lada Toljatti - Molot Perm 12.09 16:00 3 - 1  
Nomad - Barsz Kazany 2 12.09 14:00 4 - 7  
Rubin Tyumeny - Tambov 12.09 15:00 3 - 2  
Szarjarka Karaganda - Rjazany 12.09 14:00 1 - 2  
Torpedo Kamenogorszk - Torpedo Gorkij 12.09 13:30 6 - 0  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary Hitmen - Everett Silvertips 12.09 00:00 3 - 6  
Vancouver Giants - Tri-City Americans 12.09 01:00 4 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Zadar 12.09 18:00 83 - 78  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Platense - Quimsa 12.09 01:00 78 - 90  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Brisbane 12.09 07:30 96 - 85  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Academic Szófia 12.09 17:00 85 - 64  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Mogi das Cruzes 12.09 23:30 67 - 71  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Incheon S-Birds 12.09 11:00 65 - 71  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kouvot Kouvola - Joensuun Kataja 12.09 17:30 84 - 88  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel TA 12.09 18:30 71 - 84  
Ironi Naharia - Maccabi Ashdod 12.09 18:45 84 - 68  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shimane - Tokyo Sunrockers 12.09 11:05 71 - 79  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Beijing Royal Fighters 12.09 12:35 100 - 105  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanxi XR - Shanghai 12.09 12:30 96 - 55  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Sacramento 12.09 01:00 106 - 110  
LA Lakers - Minnesota 12.09 03:30 142 - 125  
Miami - Chicago 12.09 00:00 97 - 97, h.u. 110 - 105  
Philadelphia - Toronto 12.09 00:00 110 - 104  
Portland - Oklahoma City 12.09 03:00 96 - 108  
Washington - LA Clippers 12.09 00:00 119 - 135  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MBA Moszkva - Dinamo Novoszibirszk 12.09 17:00 90 - 73  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Anadolu Efes 12.09 18:00 84 - 88  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Besiktas 12.09 16:00 72 - 76  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Himki Moszkva 12.09 17:30 101 - 108  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Ribe-Esbjerg 12.09 20:00 27 - 27  
Skanderborg - Kolding 12.09 18:30 35 - 29  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - FH 12.09 20:30 29 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Mezőkövesd 12.09 18:00 37 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Néva Szentpétervár - SZGAU-Szaratov 12.09 17:30 31 - 23  
SZKIF Krasznodar - Dinamo Asztrahany 12.09 17:00 32 - 29  
Szpartak Moszkva - Kausztik Volgográd 12.09 17:30 34 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Alingsas 12.09 19:00 24 - 39  
Helsingborg - Ystad IF 12.09 19:00 29 - 28  
Malmö - Kristianstad 12.09 19:00 18 - 22  
Kézilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Argentína 12.09 07:00 30 - 27  
Franciaország - Magyarország 12.09 10:00 26 - 21  
Kézilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kína 12.09 04:30 15 - 33  
Kuba - Kazahsztán 12.09 04:30 29 - 29  
Kézilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Szenegál 12.09 10:00 22 - 18  
Szlovénia - Kongói DK 12.09 07:00 29 - 27  
Kézilabda (vb, női, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Hollandia 12.09 10:00 27 - 24  
Dél-Korea - Norvégia 12.09 12:30 25 - 36  
Németország - Szerbia 12.09 07:00 28 - 29  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Patronato Parana - Vélez Sarsfield 12.09 23:00 0 - 1  
River Plate - San Lorenzo 12.09 01:45 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Lokomotív Plovdiv 12.09 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Pari Santa Cruz - The Strongest 12.09 00:30 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
VfB Stuttgart - Nürnberg 12.09 20:30 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Meppen - Münster 12.09 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ethnikosz Ahnasz - Paralimni 12.09 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Aalborg 12.09 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panahaiki - Hania Kisszamikosz 12.09 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Roda 12.09 20:00 2 - 0  
AZ Alkmaar 2 - Helmond 12.09 20:00 4 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indian Arrows - Aizawl 12.09 14:30 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamshedpur - Chennaiyin 12.09 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Pars Jonoubi Jam 12.09 14:05 1 - 0  
Machine Sazi Tabriz - Tractor Tabriz 12.09 12:45 2 - 0  
Paykan - Esteghlal T. 12.09 15:00 2 - 2  
Shahr Khodro Mashhad - Sepahan 12.09 12:00 1 - 1  
Zob Ahan - Nassaji Mazandaran 12.09 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Ramat Gan 12.09 18:00 1 - 0  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Rishon Lezion 12.09 18:00 1 - 2  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Bnei Sakhnin 12.09 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Haifa 12.09 19:15 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Monarcas Morelia 12.09 01:30 2 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Csákvár 12.09 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Cosenza 12.09 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sambenedettese - Gubbio 12.09 20:45 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Sol de America 12.09 23:30 0 - 3  
Nacional Asuncion - Sp. San Lorenzo 12.09 23:30 4 - 2  
River Plate Asuncion - Dep. Capiata 12.09 23:30 1 - 1  
Sp. Luqueno - Cerro Porteno 12.09 23:30 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Ave - Gil Vicente 12.09 21:15 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
West Ham - Arsenal 12.09 21:00 1 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Viitorul Constanta 12.09 19:30 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Menemen Bld. Spor - Keciörengücü 12.09 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayserispor - Rizespor 12.09 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tachira - Caracas FC 12.09 00:00 2 - 2  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Renata Campinas - Taubate Funvic 12.09 00:00 0 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elpida Ampelokipon - Panathinaikosz 12.09 18:00 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursa BBSK - Sorgun Genclik 12.09 17:00 3 - 0  
Snooker (Scottish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - H. Miah(4 nyert frame-ig) 12.09 11:00 4 - 2  
A. Stefanow - Dav. Grace 12.09 15:00 3 - 4  
A. Ursenbacher - M. Holt 12.09 14:00 4 - 0  
Ant. Hamilton - L. Heathcote(4 nyert frame-ig) 12.09 11:00 1 - 4  
B. Hawkins - J. Astley (4 nyert frame-ig) 12.09 14:35 0 - 4  
B.J. Castle - A. Carty 12.09 11:00 4 - 2  
Chun Wai Lee - F. O'Brien 12.09 11:00 4 - 2  
G. Dott - I. Figueiredo (4 nyert frame-ig) 12.09 20:00 4 - 0  
Gary Wilson - R. Lawler 12.09 13:45 4 - 0  
Ger. Greene - E. Slessor(4 nyert frame-ig) 12.09 11:00 2 - 4  
Ian Burns - C. Steadman 12.09 20:00 4 - 3  
J. Higgins - J. O'Neill (4 nyert frame-ig) 12.09 16:35 4 - 1  
J.R. Clarke - Mike Dunn 12.09 15:50 1 - 4  
Jak Jones - Mark King 12.09 20:00 1 - 4  
Joe Perry - M. Collumb 12.09 17:55 4 - 1  
K. Filipiak - M. Georgiou 12.09 20:00 4 - 3  
L. Brecel - Mar. Gould 12.09 20:00 1 - 4  
Lyu Haotian - And. Higginson 12.09 13:55 1 - 4  
M. Selby - Mark Joyce (4 nyert frame-ig) 12.09 20:00 4 - 2  
Mark Allen - A. Hicks (4 nyert frame-ig) 12.09 14:00 4 - 2  
Neil Robertson - K. Doherty (4 nyert frame-ig) 12.09 22:10 4 - 1  
R. Milkins - Nig. Bond 12.09 14:00 4 - 1  
R. Parsons - Lu Ning 12.09 13:30 3 - 4  
Rob. Williams - C. Wakelin 12.09 11:00 3 - 4  
Ryan Day - R.T. Chuan Leong (4 nyert frame-ig) 12.09 21:00 4 - 2  
S. Lichtenberg - Pet. Lines 12.09 11:00 2 - 4  
Sam Craigie - M. Fu 12.09 20:00 0 - 4  
Sco. Donaldson - Lei Peifan(4 nyert frame-ig) 12.09 11:00 4 - 2  
Si Jiahui - B. Sargeant 12.09 14:00 4 - 1  
T. Un-Nooh - Liang Wenbo (4 nyert frame-ig) 12.09 15:45 4 - 1  
Tenisz (Dubai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Pera - A-L. Friedsam 12.09 13:20 0 - 2  
Gálfi D. - A. Bogdan 12.09 13:35 1 - 2  
K. Mladenovic - M.S.A. Abdelaziz 12.09 11:35 2 - 0  
V. Diatchenko - E.G. Ruse 12.09 11:35 2 - 0  
V. Gracheva - T. Zidansek 12.09 13:15 2 - 0  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Szintez Kazany 12.09 19:00 12 - 9  
Olympiakosz - Jug Dubrovnik 12.09 17:30 6 - 5  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zágráb - Marseille 12.09 20:30 12 - 11  
Recco - Tbiliszi 12.09 20:30 24 - 9  
Waspo Hannover - Terrassa 12.09 17:30 8 - 9  
Címkék: eredmények, tippmix,