Tippmix eredmények - 2019. december 2-8.

2019-12-02
Tippmix eredmények - 2019. december 2-8.
2019.12.08.
Alpesi sí (Szuper-óriásműles,női,L.Louise)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Suter - E. Ledecka 12.08 19:00 1 - 0  
E. Curtoni - M-M. Gagnon 12.08 19:00 1 - 0  
I. Stuhec - F. Brignone 12.08 19:00 0 - 1  
M. Shiffrin - S. Goggia 12.08 19:00 1 - 0  
N. Schmidhofer - V. Rebensburg 12.08 19:00 0 - 1  
S. Venier - L. Gut-Behrami 12.08 19:00 1 - 0  
Szuper-óriásműlesiklás, női, Lake Louise 2019 12.08 19:00    
T. Weirather - K.V. Lie 12.08 19:00 1 - 0  
Alpesi sí (Óriásműlesiklás, Beaver Creek)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pinturault - H. Kristoffersen 12.08 17:45 0 - 1  
L. de Aliprandini - G. Caviezel 12.08 17:45 0 - 1  
M. Odermatt - L. Meillard 12.08 17:45 0 - 1  
R. Windingstad - V. Muffat Jeandet 12.08 17:45 0 - 1  
S. Luitz - Mat. Olsson 12.08 17:45 0 - 1  
T. Ligety - Tom. Ford 12.08 17:45 0 - 1  
Z. Kranjec - M. Faivre 12.08 17:45 1 - 0  
Óriásműlesiklás, Beaver Creek 2019 12.08 20:45    
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Pittsburgh 12.08 22:25 17 - 23  
Atlanta - Carolina 12.08 19:00 40 - 20  
Buffalo - Baltimore 12.08 19:00 17 - 24  
Cleveland - Cincinnati 12.08 19:00 27 - 19  
Green Bay - Washington 12.08 19:00 20 - 15  
Houston - Denver 12.08 19:00 24 - 38  
Jacksonville - LA Chargers 12.08 22:05 10 - 45  
Minnesota - Detroit 12.08 19:00 20 - 7  
New England - Kansas City 12.08 22:25 16 - 23  
New Orleans - San Francisco 12.08 19:00 46 - 48  
NY Jets - Miami 12.08 19:00 22 - 21  
Oakland - Tennessee 12.08 22:25 21 - 42  
Tampa Bay - Indianapolis 12.08 19:00 38 - 35  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hövik - Solberg 12.08 18:00 4 - 5  
Mjöndalen - Ulleval 12.08 18:00 7 - 0  
Ready Oslo - Stabaek 12.08 18:00 6 - 3  
Ullern - Drammen 12.08 18:00 4 - 2  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Edsbyn 12.08 13:15 2 - 2  
Baseball (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardenales de Lara - Leones de Caracas 12.08 21:00 4 - 9  
Tigres de Aragua - Aguilas del Zulia 12.08 23:00 4 - 5  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hattrick Brno - Otrokovice 12.08 17:00 2 - 4  
Liberec - Ceska Lipa 12.08 18:00 7 - 5  
Ostrava - Vitkovice 12.08 17:00 6 - 11  
Pardubice - Black Angels Praha 12.08 17:00 9 - 10  
SK Vinohrady - Sparta Praha 12.08 18:00 4 - 4  
Stresovice - Chodov 12.08 17:00 6 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Happee Jyväskylä 12.08 16:00 7 - 5  
OLS Oulu - Seinäjoki 12.08 17:00 4 - 9  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Greaker - NOR 92 Mjöndalen 12.08 16:00 13 - 3  
Tunet - Sveiva 12.08 16:00 6 - 6  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug - Chur 12.08 18:00 10 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Falun 12.08 17:00 2 - 7  
Jönköping - Mullsjö 12.08 17:00 4 - 9  
Linköping - Sirius 12.08 13:00 9 - 2  
Pixbo Wallenstam - Kalmarsund 12.08 15:00 8 - 2  
Växjö - Visby 12.08 16:30 12 - 4  
Floorball (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Svájc 12.08 13:30 4 - 7  
Lengyelország - Németország 12.08 16:30 4 - 1  
Floorball (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Csehország 12.08 10:30 2 - 14  
Floorball (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Norvégia 12.08 18:00 4 - 5  
Japán - Észtország 12.08 15:00 4 - 6  
Floorball (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thaiföld - Szingapúr 12.08 12:00 1 - 3  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnus Sorocaba - Pato Branco 12.08 15:00 0 - 6  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya - Fuchu 12.08 06:00 5 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lido di Ostia - Pesarofano 12.08 16:30 4 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Modicus Sandim 12.08 15:20 5 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Inter Movistar 12.08 16:30 5 - 3  
Golf (Afrasia Bank Mauritius Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afrasia Bank Mauritius Open 2019 12.08 14:00    
Golf (Hero World Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hero World Challenge 2019 12.08 00:40    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Cleveland 12.08 01:00 7 - 1  
Hartford - Binghamton 12.08 01:30 5 - 2  
Hershey - Lehigh Valley 12.08 01:00 1 - 0  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 12.08 23:00 2 - 2  
Iowa - Tucson 12.08 02:00 1 - 4  
Manitoba - Chicago Wolves 12.08 01:00 2 - 4  
Ontario Reign - San Jose Barracuda 12.08 03:00 4 - 4  
Providence - Hartford 12.08 21:05 1 - 4  
Providence - Utica 12.08 01:05 2 - 2  
Rochester - Charlotte 12.08 01:05 1 - 3  
Rockford - Milwaukee 12.08 01:00 2 - 5  
San Diego - Colorado Eagles 12.08 04:00 3 - 3  
Springfield - Laval 12.08 01:05 3 - 4  
Stockton - Bakersfield 12.08 03:00 7 - 3  
Syracuse - Bridgeport 12.08 01:00 5 - 2  
Toronto Marlies - San Antonio 12.08 22:00 4 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Texas Stars 12.08 01:05 3 - 5  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Coventry 12.08 18:00 3 - 5  
Fife - Cardiff 12.08 18:30 4 - 6  
Nottingham - Guildford 12.08 17:00 2 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Liberec 12.08 16:20 2 - 2  
Litvínov - Kladno 12.08 15:30 4 - 1  
Mladá Boleslav - Zlín 12.08 16:00 3 - 6  
Mountfield HK - Vitkovice 12.08 16:00 0 - 2  
Pardubice - Brno 12.08 17:00 6 - 2  
Sparta Praha - Olomouc 12.08 16:00 1 - 2  
Trinec - Plzen 12.08 15:00 5 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rungsted - Odense 12.08 15:00 5 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - FTC 12.08 18:30 0 - 1  
Újpest - Csíkszereda 12.08 18:30 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Angers 12.08 16:00 3 - 2  
Grenoble - Bordeaux 12.08 17:00 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Barsz Kazany 12.08 15:00 3 - 0  
Dinamo Minszk - CSZKA Moszkva 12.08 15:10 2 - 5  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szalavat Julajev Ufa 12.08 15:00 1 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Lokomotív Jaroszlavl 12.08 15:00 2 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Stoczniowiec Gdansk 12.08 18:30 6 - 2  
GKS Katowice - Torun 12.08 17:00 7 - 1  
GKS Tychy - Unia Oswiecim 12.08 17:00 1 - 0  
Naprzod Janow - Zaglebie Sosnowiec 12.08 17:00 1 - 9  
Podhale Nowy Targ - Jastrzebie 12.08 18:00 2 - 1  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlant Moszkva - Tajfun Usszurijszk 12.08 11:00 1 - 0  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Altaj Kamenogorszk 12.08 09:00 10 - 0  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Irbisz Kazany 12.08 09:00 0 - 0  
Krasznaja Armija - Szahalinszkije Akulj 12.08 11:00 2 - 2  
Lada Toljatti 2 - Kuznyeckije Medvegyi 12.08 11:00 3 - 4  
Szarmati Orenburg - Szibirszkije Sznajperi 12.08 13:00 3 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Lokomotív Jaroszlavl 2 12.08 11:00 2 - 4  
Szputnyik Almetyevszk - Rubin Tyumeny 2 12.08 11:00 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Colorado 12.08 01:00 1 - 4  
Calgary - Los Angeles 12.08 04:00 4 - 3  
Carolina - Minnesota 12.08 01:00 6 - 2  
Dallas - NY Islanders 12.08 03:00 3 - 1  
Detroit - Pittsburgh 12.08 01:00 3 - 5  
Florida - Columbus 12.08 01:00 4 - 1  
Florida - San Jose 12.08 23:00 5 - 1  
Nashville - New Jersey 12.08 02:00 6 - 4  
St. Louis - Toronto 12.08 01:00 2 - 5  
Tampa Bay - San Jose 12.08 01:00 7 - 1  
Winnipeg - Anaheim 12.08 21:00 3 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Narvik 12.08 14:00 4 - 3  
Sparta Sarpsborg - Lillehammer 12.08 16:30 3 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt Löwen - Crimmitschau 12.08 18:30 1 - 4  
Freiburg - Bad Nauheim 12.08 18:30 1 - 0  
Heilbronn - Lausitzer Füchse 12.08 17:00 7 - 1  
Kassel - Tölzer Löwen 12.08 18:30 6 - 3  
Kaufbeuren - Bietigheim/Bissingen 12.08 17:00 5 - 1  
Landshut - Bayreuth 12.08 17:00 4 - 3  
Ravensburg - Dresden 12.08 18:30 4 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Iserlohn 12.08 14:00 1 - 0  
Ingolstadt - Bremerhaven 12.08 14:00 4 - 3  
München - Mannheim 12.08 17:00 2 - 2  
Schwenningen - Eisbären Berlin 12.08 19:00 5 - 4  
Straubing - Düsseldorf 12.08 16:30 2 - 1  
Wolfsburg - Krefeld 12.08 14:00 3 - 2  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erie Otters - Sarnia Sting 12.08 20:00 3 - 6  
Guelph Storm - London Knights 12.08 20:00 1 - 3  
Mississauga Steelheads - Sault Ste.Marie Greyhound 12.08 20:00 3 - 6  
Niagara Icedogs - Sarnia Sting 12.08 01:00 6 - 5  
North Bay Battalion - Flint Firebirds 12.08 20:00 3 - 5  
Owen Sound Attack - Kitchener Rangers 12.08 01:30 2 - 2  
Peterborough Petes - Kingston Frontenacs 12.08 01:05 3 - 1  
Saginaw Spirit - Windsor Spitfires 12.08 01:05 0 - 3  
Sudbury Wolves - Barrie Colts 12.08 20:05 5 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Znojmo 12.08 17:30 2 - 4  
Fehérvár - Graz 12.08 17:30 4 - 1  
Salzburg - Linz 12.08 17:30 4 - 1  
Südtirol Bolzano - Klagenfurt 12.08 16:00 0 - 3  
Villach - Vienna Capitals 12.08 17:30 1 - 4  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blainville-Boisbriand Arm - Sherbrooke Phoenix 12.08 21:00 2 - 6  
Cape Breton Eagles - Halifax Mooseheads 12.08 00:00 5 - 1  
Drummondville Voltigeurs - Moncton Wildcats 12.08 01:00 6 - 3  
Quebec Remparts - Acadie-Bathurst Titans 12.08 21:00 8 - 5  
Rouyn-Noranda Huskies - Rimouski Oceanic 12.08 01:00 6 - 6  
Shawinigan Cataractes - Sagueneens Chicoutimi 12.08 22:00 4 - 6  
Sherbrooke Phoenix - Saint John Sea Dogs 12.08 00:00 7 - 3  
Val-d'Or Foreurs - Rimouski Oceanic 12.08 21:00 4 - 1  
Victoriaville Tigres - Charlottetown Islanders 12.08 22:00 4 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Zug 12.08 15:45 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Kristianstad 12.08 15:00 7 - 3  
Karlskrona - Södertälje 12.08 17:30 3 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Poprad 12.08 16:00 1 - 2  
Diósgyőr - Nove Zamky 12.08 17:30 4 - 4  
Kosice - Detva 12.08 15:30 3 - 2  
Liptovsky Mikulas - MAC 12.08 17:00 1 - 2  
Michalovce - Slovan Bratislava 12.08 17:30 2 - 5  
Trencin - Nitra 12.08 18:00 2 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tver - Ermak Angarszk 12.08 15:00 4 - 4  
Gornyak Ucsali - Cselmet Cseljabinszk 12.08 11:00 5 - 1  
SZKA-Néva - Szokol Krasznojarszk 12.08 15:00 2 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Tsen Tou Jilin 12.08 13:00 4 - 3  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton Oil Kings - Calgary Hitmen 12.08 03:00 2 - 2  
Medicine Hat Tigers - Everett Silvertips 12.08 03:30 0 - 5  
Moose Jaw Warriors - Prince Albert Raiders 12.08 02:00 1 - 5  
Portland Winterhawks - Prince George Cougars 12.08 03:00 3 - 0  
Regina Pats - Red Deer Rebels 12.08 02:00 3 - 2  
Saskatoon Blades - Kelowna Rockets 12.08 02:00 3 - 3  
Spokane Chiefs - Tri-City Americans 12.08 04:05 4 - 3  
Swift Current Broncos - Lethbridge Hurricanes 12.08 02:00 3 - 5  
Winnipeg Ice - Kamloops Blazers 12.08 02:30 4 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Daemyung 12.08 07:10 9 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - FMP 12.08 18:00 77 - 77, h.u. 95 - 89  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Hispano Americano 12.08 01:00 81 - 62  
Estudiantes Concordia - La Union Formosa 12.08 01:30 89 - 80  
Ferro Carril Oeste - San Lorenzo 12.08 17:00 77 - 83  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
South East Melbourne - Perth 12.08 05:00 98 - 108  
Sydney Kings - Cairns 12.08 07:00 98 - 109  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Flames - Adelaide 12.08 04:35 81 - 69  
Townsville - Bendigo 12.08 06:05 94 - 80  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Beroe Stara Zagora 12.08 18:00 85 - 76  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Sao Paulo 12.08 22:00 70 - 73  
Botafogo - Rio Claro 12.08 14:00 92 - 72  
Unifacisa - BC Brasilia 12.08 20:00 91 - 72  
Kosárlabda (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Lions - Glasgow 12.08 17:00 88 - 72  
Manchester Giants - Cheshire 12.08 18:00 69 - 77  
Plymouth - Newcastle 12.08 16:00 103 - 110  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Brno 12.08 18:00 88 - 79  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Ulsan Mobis Phoebus 12.08 07:00 83 - 72  
Goyang - Anyang 12.08 07:00 69 - 85  
Jeonju KCC Egis - Incheon Elephants 12.08 09:00 89 - 81  
Seoul Thunders - Changwon Sakers 12.08 09:00 72 - 75  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Suwon OK Savingbank 12.08 09:00 93 - 75  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris BC - Gries-Oberhoffen 12.08 17:00 92 - 83  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Levallois - ASVEL Lyon-Villeurbanne 12.08 16:00 76 - 86  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Roche Vendee 12.08 15:30 89 - 63  
Lyon - St-Amand Hainaut 12.08 16:30 79 - 66  
Nantes Reze - Landes 12.08 15:30 58 - 79  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Panioniosz 12.08 16:00 80 - 86  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dafni - Eleftheria Moszhato 12.08 15:45 78 - 69  
OA Chania - Giannina 12.08 13:00 71 - 61  
Panathinaikosz - Melisszia 12.08 13:30 76 - 39  
PAOK - Kronosz Agiosz Dimitriosz 12.08 11:00 79 - 69  
Sporting Athén - Eszperidesz Kallithea 12.08 12:00 58 - 65  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landstede Zwolle - Feyenoord Rotterdam 12.08 14:00 103 - 63  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermes Zágráb - Alkar Sinj 12.08 12:00 76 - 79  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Haifa 12.08 18:00 75 - 77  
Maccabi TA - Hapoel Holon 12.08 20:00 94 - 76  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Tokyo Alvark 12.08 06:05 85 - 74  
Albirex Niigata - Yokohama 12.08 06:05 63 - 67  
Hokkaido - Toyohashi Neophoenix 12.08 07:05 78 - 55  
Kawasaki Brave Thunders - Ryukyu Okinawa 12.08 08:05 98 - 75  
Kyoto - Osaka 12.08 06:05 80 - 86  
Shiga - Mikawa Kariya 12.08 06:05 82 - 73  
Shimane - Tokyo Sunrockers 12.08 05:35 85 - 92  
Tochigi Utsunomiya Brex - Nagoya Dolphins 12.08 07:05 87 - 71  
Toyama - Chiba 12.08 05:05 64 - 64, h.u. 72 - 73  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Jiangsu Dragons 12.08 12:35 103 - 118  
Beijing Ducks - Shenzhen 12.08 12:35 102 - 100  
Jilin - Xinjiang 12.08 12:35 124 - 107  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Asseco Gdynia 12.08 17:30 68 - 85  
Szczecin - Dabrowa Gornicza 12.08 17:30 97 - 44  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Poznan 12.08 17:00 72 - 45  
Widzew Lodz - Gorzow 12.08 19:00 77 - 93  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 12.08 15:00 74 - 75  
Zalgiris Kaunas - Rytas Vilnius 12.08 16:20 78 - 72  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Jászberény 12.08 18:00 68 - 69  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Diósgyőr 12.08 18:00 89 - 52  
Szekszárd - Cegléd 12.08 17:00 97 - 52  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Denver 12.08 21:00 105 - 102  
Charlotte - Atlanta 12.08 23:00 107 - 122  
Houston - Phoenix 12.08 02:00 115 - 109  
New York - Indiana 12.08 01:30 103 - 104  
Philadelphia - Cleveland 12.08 01:30 141 - 94  
Utah - Memphis 12.08 04:00 126 - 112  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Schwenningen 12.08 16:00 90 - 81  
Schalke - Paderborn 12.08 18:00 75 - 77  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Göttingen 12.08 15:00 82 - 81  
Bayreuth - Alba Berlin 12.08 15:00 78 - 82  
Oldenburg - Ulm 12.08 18:00 91 - 104  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrara - Caserta 12.08 18:00 94 - 78  
Forli - Assigeco Piacenza 12.08 18:00 81 - 67  
Mantova - Ravenna 12.08 18:00 74 - 75  
Montegranaro - Verona 12.08 18:00 86 - 89  
Orzinuovi - Imola 12.08 18:00 72 - 79  
San Severo - AP Udine 12.08 18:00 80 - 83  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Bergamo 12.08 18:00 67 - 54  
Casale Monferrato - Torino 12.08 19:00 63 - 85  
Napoli - Agrigento 12.08 18:00 64 - 74  
Scafati - Biella 12.08 17:00 59 - 53  
Tortona - Latina 12.08 18:00 83 - 77  
Trapani - Rieti 12.08 18:00 77 - 66  
Treviglio - Eurobasket Roma 12.08 17:00 75 - 71  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Pistoia 12.08 12:00 86 - 74  
Brindisi - Sassari 12.08 17:00 77 - 83  
Cantu - Varese 12.08 17:00 74 - 67  
Cremona - Virtus Bologna 12.08 18:00 78 - 66  
Treviso - Reggio Emilia 12.08 19:00 91 - 83  
Virtus Roma - Trieste 12.08 20:45 82 - 72  
VL Pesaro - Olimpia Milano 12.08 16:30 65 - 71  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Famila Schio 12.08 18:00 53 - 75  
Empoli - Lucca 12.08 19:30 56 - 68  
Palermo - Battipaglia 12.08 18:00 80 - 57  
San Martino di Lupari - Vigarano 12.08 18:00 85 - 74  
Torino - GEAS San Giovanni 12.08 18:00 53 - 71  
UR Venezia - Virtus Bologna 12.08 18:00 78 - 55  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagyezsda Orenburg - Szpartak Noginszk 12.08 13:00 95 - 52  
Szpartak Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 12.08 14:00 74 - 70  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gmunden - Vienna Timberwolves 12.08 17:30 91 - 66  
UBSC Graz - St. Pölten 12.08 17:30 75 - 98  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oliveirense - Illiabum 12.08 15:30 78 - 83  
Porto - Sporting CP 12.08 16:00 78 - 89  
Vitoria Guimaraes - Galitos Barreiro 12.08 18:00 93 - 81  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sighetu Marmatiei - Gaz Metan Medias 12.08 16:00 67 - 83  
Steaua Bukarest - CSU Sibiu 12.08 16:15 72 - 74  
Univ. Craiova - Timisoara 12.08 18:00 69 - 84  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberojet Palma - Leyma Coruna 12.08 18:00 99 - 71  
Ourense - Real Canoe 12.08 18:15 77 - 73  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Joventut Badalona 12.08 17:00 87 - 86  
Estudiantes - Zaragoza 12.08 12:30 67 - 85  
Manresa - Barcelona 12.08 18:30 75 - 84  
Obradoiro Monbus - Betis 12.08 12:30 82 - 73  
Real Madrid - Burgos 12.08 20:00 104 - 93  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciudad de Los Adelantados - Girona 12.08 13:00 61 - 79  
IDK Gipuzkoa - P. Avenida 12.08 12:10 58 - 82  
Zaragoza - Ensino Lugo 12.08 12:15 71 - 68  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamic Belgrád - Vojvodina 12.08 19:00 77 - 74  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubcek Bratislava - Kosice 12.08 11:00 55 - 80  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahcesehir Koleji - Buyukcekmece 12.08 13:15 96 - 81  
Fenerbahce - Ormanspor 12.08 11:00 85 - 52  
Türk Telekom - Bursaspor 12.08 15:30 80 - 62  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Elazig Özel Idare 12.08 15:00 80 - 79  
Botas Adana - Cankaya Univ. 12.08 14:00 61 - 71  
Fenerbahce - Galatasaray 12.08 13:15 69 - 66  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma Permszkij Kraj - CSZKA Moszkva 12.08 13:30 70 - 89  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Parnu 12.08 18:00 87 - 87, h.u. 102 - 99  
Liepajas Lauvas - Valmiera 12.08 13:00 78 - 78, h.u. 93 - 101  
Tartu Ulikool - Jurmala/Fenikss 12.08 16:00 77 - 80  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Koprivnice 12.08 17:00 16 - 28  
Plzen - KP Brno 12.08 10:30 34 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Mors-Thy 12.08 14:00 22 - 26  
Sönderjyske - Bjerringbro-Silkeborg 12.08 15:00 28 - 30  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Edessza 12.08 12:00 25 - 23  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Umag 12.08 19:00 42 - 33  
Sesvete - Zamet 12.08 19:00 31 - 24  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Kopavogur 12.08 18:30 29 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Gornik Zabrze 12.08 13:00 19 - 20  
Wisla Plock - Piotrkow Trybunalski 12.08 18:30 35 - 22  
Zaglebie Lubin - Tarnow 12.08 16:00 28 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Follo 12.08 18:00 32 - 22  
Drammen - Fyllingen 12.08 18:00 33 - 30  
Haslum - Arendal 12.08 18:00 28 - 26  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Emsdetten 12.08 17:00 37 - 17  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Füchse Berlin 12.08 13:30 31 - 28  
Erlangen - DHfK Leipzig 12.08 16:00 25 - 22  
Kiel - Minden 12.08 16:00 29 - 27  
Nordhorn-Lingen - Lemgo 12.08 16:00 24 - 29  
R-N. Löwen Kronau - Göppingen 12.08 16:00 28 - 21  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Dinamo Cseljabinszk 12.08 14:00 30 - 20  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Permszkije Medvegyi 12.08 15:00 28 - 24  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Bern 12.08 17:00 31 - 32  
Suhr Aarau - Thun 12.08 16:00 20 - 19  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Önnered 12.08 15:00 30 - 19  
Redbergslids - Hallby 12.08 15:00 29 - 20  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubocica - Crvena zvezda 12.08 18:00 26 - 24  
Proleter Zrenjanin - Partizan Belgrád 12.08 18:00 26 - 29  
Kézilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Kína 12.08 04:30 29 - 23  
Kuba - Ausztrália 12.08 02:00 45 - 25  
Kézilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szenegál - Kongói DK 12.08 10:00 28 - 23  
Szlovénia - Brazília 12.08 07:00 19 - 32  
Kézilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Franciaország 12.08 04:30 17 - 28  
Magyarország - Argentína 12.08 04:30 34 - 26  
Kézilabda (vb, női, I. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Németország 12.08 10:00 23 - 25  
Norvégia - Dánia 12.08 12:30 22 - 19  
Szerbia - Dél-Korea 12.08 07:00 36 - 33  
Kézilabda (vb, női, II. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Japán (Helyszín: Japán) 12.08 10:00 30 - 26  
Románia - Oroszország 12.08 07:00 18 - 27  
Spanyolország - Svédország 12.08 12:30 28 - 28  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Laci - Flamurtari Vlore 12.08 13:30 3 - 0  
Teuta Durres - Skenderbeu 12.08 16:30 1 - 0  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Birmingham 12.08 16:00 0 - 2  
Chelsea - Manchester City 12.08 13:00 2 - 1  
Liverpool - West Ham 12.08 15:00 1 - 1  
Manchester Utd. - Everton 12.08 13:00 3 - 1  
Reading - Arsenal 12.08 15:30 0 - 3  
Tottenham - Brighton 12.08 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
West Bromwich - Swansea 12.08 13:00 5 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes Buenos Aires - Guillermo Brown 12.08 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comunicaciones - Atl. Los Andes 12.08 21:00 1 - 0  
Defensores Unidos - Tristan Suarez 12.08 21:00 1 - 1  
San Miguel - Justo Jose de Urquiza 12.08 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Godoy Cruz 12.08 21:35 2 - 0  
Gimnasia LP - Central Cordoba SDE 12.08 21:35 2 - 1  
Lanus - Racing Club 12.08 01:45 1 - 0  
Rosario Central - Boca Juniors 12.08 23:40 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Newcastle Jets 12.08 08:00 2 - 1  
Western Utd. - Melbourne Victory 12.08 06:00 3 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Melbourne City 12.08 06:00 1 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabah - Neftcsi Baku 12.08 14:00 0 - 2  
Sumqayit - Gabala 12.08 12:00 1 - 1  
Zira - Sabayil 12.08 12:00 4 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Westerlo - Saint-Gilloise 12.08 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Charleroi 12.08 18:00 0 - 0  
Eupen - Oostende 12.08 20:00 1 - 0  
Mouscron-Peruwelz - Standard Liege 12.08 14:30 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arda Kardzhali - CSZKA Szófia 12.08 13:15 0 - 0  
Botev Vraca - Slavia Szófia 12.08 11:00 0 - 2  
Levszki Szófia - Vitosa Bistrica 12.08 15:30 2 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - Guabira Montero 12.08 20:00 4 - 0  
Bolivar La Paz - Blooming Santa Cruz 12.08 21:00 6 - 0  
Jorge Wilstermann - San Jose de Oruro 12.08 22:15 1 - 1  
Real Potosi - Destroyers Santa Cruz 12.08 20:00 5 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - Sloboda Tuzla 12.08 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Atlético PR 12.08 20:00 0 - 0  
Botafogo RJ - Ceara 12.08 20:00 1 - 1  
Corinthians - Fluminense 12.08 20:00 1 - 2  
CSA - Sao Paulo 12.08 20:00 1 - 2  
Fortaleza - Bahia 12.08 20:00 2 - 1  
Goiás - Gremio 12.08 20:00 3 - 2  
Internacional - Atlético MG 12.08 20:00 2 - 1  
Santos - Flamengo 12.08 20:00 4 - 0  
Vasco da Gama - Chapecoense 12.08 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Paderborn 12.08 18:00 0 - 1  
Union Berlin - 1. FC Köln 12.08 15:30 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Sandhausen 12.08 13:30 1 - 1  
Regensburg - St. Pauli 12.08 13:30 1 - 0  
Wehen - Darmstadt 12.08 13:30 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Bayern München Amatőr 12.08 14:00 3 - 2  
Waldhof Mannheim - Braunschweig 12.08 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - AEK Larnaka 12.08 17:00 3 - 1  
Omonia Nicosia - Doxa Katokopia 12.08 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Pribram 12.08 14:30 2 - 0  
Karvina - Olomouc 12.08 14:30 1 - 1  
Sparta Praha - Mladá Boleslav 12.08 17:00 5 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Lyngby 12.08 14:00 1 - 1  
Bröndby - Midtjylland 12.08 18:00 1 - 2  
Nordsjaelland - FC Köbenhavn 12.08 16:00 0 - 1  
Silkeborg - Randers 12.08 12:00 2 - 1  
Sönderjyske - Esbjerg 12.08 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Polokwane City - Maritzburg Utd. 12.08 14:30 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Busan I'Park 12.08 06:00 0 - 2  
Labdarúgás (Ecuador 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Juniors - LDU Portoviejo 12.08 21:30 0 - 0  
Orense Machala - Manta FC 12.08 21:30 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - Aucas Quito 12.08 01:00 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aswan - Tanta 12.08 13:30 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajn., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyapro Mogiljev - Ruh Breszt 12.08 12:00 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Bordeaux 12.08 21:00 3 - 1  
Nantes - Dijon 12.08 17:00 1 - 0  
Reims - St-Etienne 12.08 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dieppe - Lens 12.08 13:45 2 - 1  
Les Herbiers - Le Mans 12.08 15:00 1 - 1  
Nanterre - Bastia-Borgo 12.08 13:30 1 - 2  
Olympique de Valence - Paris FC 12.08 14:00 0 - 0  
Reims St-Anne - Dunkerque 12.08 13:30 1 - 0  
Tourcoing - Valenciennes 12.08 15:00 1 - 2  
Vauban Strasbourg - Nancy 12.08 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Grúz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saburtalo Tbiliszi - Lokomotív Tbiliszi 12.08 12:30 3 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Larissza - Apollon Pontosz 12.08 14:00 4 - 0  
Apollon Szmirnisz - Karaiszkakisz Arta 12.08 14:00 1 - 2  
Giannina - Doxa Drama 12.08 16:30 1 - 0  
Plataniasz - Kerkyra 12.08 14:00 4 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Larissza 12.08 16:15 1 - 1  
Atromitosz Periszteri - Arisz 12.08 18:30 2 - 2  
Lamia - OFI 12.08 14:00 2 - 1  
Volosz NFC - Panathinaikosz 12.08 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - Utrecht 12.08 14:30 0 - 1  
RKC Waalwijk - Heerenveen 12.08 14:30 1 - 3  
Sparta Rotterdam - Heracles 12.08 16:45 0 - 0  
Vitesse - Feyenoord 12.08 12:15 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Lokomotív Zágráb 12.08 15:00 4 - 0  
Rijeka - Istra 12.08 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mohun Bagan - Churchill Brothers 12.08 12:30 2 - 4  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyderabad FC - Goa 12.08 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bali Utd. - Persipura Jayapura 12.08 14:30 1 - 1  
Persebaya Surabaya - Bhayangkara Jakarta 12.08 09:30 4 - 0  
Perseru Badak Lampung - Persija Jakarta 12.08 12:15 2 - 0  
PSIS Semarang - Arema Malang 12.08 09:30 5 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Beitar Jerusalem 12.08 19:15 2 - 2  
Hapoel Hadera - Hapoel TA 12.08 18:45 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokushima - Yamagata 12.08 05:05 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Rakow Czestochowa 12.08 12:30 3 - 0  
Pogon Szczecin - Piast Gliwice 12.08 15:00 1 - 0  
Slask Wroclaw - Legia Varsó 12.08 17:30 0 - 3  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - Raja de Beni Mellal 12.08 19:00 1 - 0  
Mouloudia Oujda - FAR Rabat 12.08 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Necaxa - Monterrey 12.08 03:30 0 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarxien - Sirens FC 12.08 14:00 0 - 3  
Valletta - Hibernians Paola 12.08 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Puskás Akadémia 12.08 15:45 2 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Szeged GA 12.08 13:00 1 - 0  
Győr - Ajka 12.08 13:00 2 - 1  
Haladás - Gyirmót 12.08 17:00 0 - 1  
Kazincbarcika - Soroksár 12.08 13:00 0 - 1  
Nyíregyháza - Budaörs 12.08 13:00 4 - 0  
Tiszakécske - Békéscsaba 12.08 17:00 0 - 1  
Vasas - Dorog 12.08 17:00 2 - 0  
Vác - Szolnok 12.08 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abia Warriors - Akwa Starlets 12.08 16:00 1 - 1  
Akwa Utd. - Adamawa Utd. 12.08 16:00 4 - 0  
Heartland Owerri - Plateau Utd. 12.08 16:00 1 - 0  
Ifeanyi Ubah - Wikki Tourists 12.08 16:00 2 - 0  
Kano Pillars - Delta Force FC 12.08 16:00 6 - 1  
Katsina Utd. - MFM Lagos 12.08 16:00 1 - 0  
Sunshine Stars - Nasarawa Utd. 12.08 16:00 4 - 2  
Warri Wolves - Lobi Stars 12.08 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Viking Stavanger 12.08 13:15 0 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Essen-Schönebeck 12.08 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Milan 12.08 20:45 2 - 3  
Lecce - Genoa 12.08 12:30 2 - 2  
Sampdoria - Parma 12.08 18:00 0 - 1  
Sassuolo - Cagliari 12.08 15:00 2 - 2  
SPAL Ferrara - Brescia 12.08 15:00 0 - 1  
Torino - Fiorentina 12.08 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juve Stabia - Frosinone 12.08 15:00 0 - 2  
Pisa - Entella 12.08 15:00 0 - 2  
Pordenone - Crotone 12.08 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Renate 12.08 17:30 1 - 2  
Arezzo - Gozzano 12.08 15:00 1 - 0  
Lecco - Olbia 12.08 15:00 2 - 0  
Monza - Giana Erminio 12.08 17:30 3 - 0  
Pergolettese - Alessandria 12.08 17:30 2 - 1  
Pro Patria - Novara 12.08 15:00 1 - 2  
U23Juventus - Carrarese 12.08 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fermana - Arzignano 12.08 17:30 1 - 1  
Padova - Imolese 12.08 15:00 2 - 0  
Pesaro - Carpi 12.08 17:30 0 - 1  
Piacenza - Rimini 12.08 15:00 3 - 0  
Ravenna - Südtirol 12.08 15:00 0 - 2  
Triestina - Modena 12.08 17:30 0 - 1  
Vicenza - Feralpisalo 12.08 17:30 3 - 1  
Virtus Verona - Reggio Audace 12.08 17:30 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Sicula Leonzio 12.08 14:30 3 - 1  
Bari - Potenza 12.08 17:30 2 - 1  
Catania - Rende 12.08 15:00 1 - 0  
Picerno - Monopoli 12.08 15:00 0 - 1  
Reggina - Viterbese 12.08 15:00 1 - 0  
Rieti - Bisceglie 12.08 15:00 2 - 2  
Ternana - Casertana 12.08 17:30 0 - 1  
Vibonese - Teramo 12.08 15:00 0 - 0  
Virtus Francavilla - Cavese 12.08 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - Ural Jekatyerinburg 12.08 12:00 2 - 3  
Szocsi - Rubin Kazany 12.08 14:30 1 - 1  
Szpartak Moszkva - Rosztov 12.08 17:00 1 - 4  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattersburg - Admira Wacker 12.08 14:30 1 - 2  
Rapid Wien - Austria Wien 12.08 17:00 2 - 2  
Sturm Graz - Altach 12.08 14:30 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Dep. Santani 12.08 23:00 2 - 0  
Olimpia Asuncion - Guarani Asuncion 12.08 23:00 2 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Binacional - Alianza Lima 12.08 21:00 4 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Casa Pia 12.08 16:00 3 - 1  
Feirense - Benfica B 12.08 12:15 1 - 1  
Leixoes - Viseu 12.08 16:00 0 - 1  
Mafra - Estoril 12.08 16:00 3 - 1  
Varzim - Covilha 12.08 18:15 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Porto 12.08 21:00 1 - 1  
Guimaraes - Portimonense 12.08 16:00 2 - 0  
Pacos Ferreira - Setúbal 12.08 16:00 2 - 3  
Sporting CP - Moreirense 12.08 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Leicester 12.08 15:00 1 - 4  
Brighton - Wolverhampton 12.08 17:30 2 - 2  
Newcastle - Southampton 12.08 15:00 2 - 1  
Norwich - Sheffield Utd. 12.08 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Univ. Craiova 1948 12.08 19:30 1 - 0  
Botosani - CFR Cluj 12.08 16:30 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Celtic 12.08 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Elche 12.08 21:00 0 - 0  
Deportivo - Zaragoza 12.08 16:00 1 - 3  
Girona - Lugo 12.08 12:00 3 - 1  
Las Palmas - Numancia 12.08 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Oviedo B 12.08 12:00 3 - 1  
Getafe B - Atl. Madrid B 12.08 11:30 0 - 2  
Langreo - Coruxo 12.08 12:00 3 - 2  
Las Palmas B - Pontevedra 12.08 13:00 1 - 2  
Las Rozas - Ibiza Eivissa 12.08 12:00 1 - 1  
Melilla - Atl. Baleares 12.08 11:30 0 - 0  
Pena Deportiva - Ferrol 12.08 11:30 1 - 1  
Rayo Majadahonda - San Sebastian Reyes 12.08 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Real Union Irun 12.08 17:00 2 - 1  
Calahorra - Tudelano 12.08 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Levante B 12.08 17:00 1 - 0  
Castellon - FC Andorra 12.08 17:00 3 - 1  
Ejea - Prat 12.08 12:00 3 - 0  
Espanyol B - Hercules 12.08 12:00 3 - 2  
Gimnastic - Villarreal B 12.08 12:00 0 - 1  
La Nucia - UE Llagostera 12.08 17:00 0 - 0  
Lleida - Ebro 12.08 17:00 0 - 0  
Olot - Orihuela 12.08 12:00 0 - 1  
Valencia B - Barcelona B 12.08 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Linense 12.08 17:00 2 - 0  
Badajoz - Granada B 12.08 17:00 4 - 0  
Cadiz B - Marbella 12.08 16:00 0 - 1  
Cordoba - Atl. Sanluqueno 12.08 17:00 3 - 1  
Real Murcia - Cartagena 12.08 18:00 2 - 0  
San Fernando - Don Benito 12.08 17:00 0 - 1  
Talavera de la Reina - Merida 12.08 17:00 2 - 1  
Villarrobledo - UCAM Murcia 12.08 19:00 2 - 1  
Yeclano Deportivo - Villarrubia 12.08 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Ath. Bilbao 12.08 14:00 3 - 2  
Eibar - Getafe 12.08 12:00 0 - 1  
Leganes - Celta Vigo 12.08 18:30 3 - 2  
Osasuna - Sevilla 12.08 21:00 1 - 1  
Valladolid - Real Sociedad 12.08 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Ath. Bilbao 12.08 12:00 2 - 2  
Levante - Deportivo 12.08 18:30 1 - 0  
Rayo Vallecano - Tenerife 12.08 11:00 3 - 1  
Sevilla - Madrid CFF 12.08 13:00 1 - 0  
Tacon - Espanyol 12.08 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Vaduz 12.08 15:00 0 - 2  
Winterthur - Stade Ouchy 12.08 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Sion 12.08 16:00 4 - 0  
FC Zürich - Servette 12.08 16:00 0 - 5  
Thun - St. Gallen 12.08 16:00 1 - 4  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Ivanjica - Vozdovac 12.08 15:00 1 - 2  
Napredak Krusevac - Macva Sabac 12.08 15:00 2 - 1  
Proleter Novi Sad - Cukaricki 12.08 15:00 2 - 1  
Rad Belgrád - Partizan Belgrád 12.08 13:30 1 - 2  
Radnicki Nis - Mladost Lucani 12.08 15:00 3 - 0  
Radnik Surdulica - Indija 12.08 15:00 2 - 0  
Topolya SC - Vojvodina 12.08 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Senica - Zilina 12.08 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CS Sfaxien - Stade Tunisien 12.08 18:00 1 - 2  
Soliman - CS Chebba 12.08 14:00 4 - 2  
US Tataouine - JS Kairouanaise 12.08 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Erzurum Bld. Spor 12.08 17:00 1 - 0  
Altinordu - Adanaspor 12.08 14:30 1 - 0  
Bursaspor - Giresunspor 12.08 14:30 2 - 3  
Osmanlispor - Altay Izmir 12.08 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Trabzonspor 12.08 14:30 1 - 3  
Denizlispor - Istanbul Basaksehir 12.08 14:30 1 - 1  
Kasimpasa - Besiktas 12.08 17:00 2 - 3  
Konyaspor - Gazisehir Gaziantep 12.08 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Zorya Luganszk 12.08 16:00 1 - 2  
Kárpáti Lviv - Deszna Csernigov 12.08 13:00 2 - 6  
Mariupol - FC Lviv 12.08 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Renova - Rabotnicki Szkopje 12.08 13:00 4 - 3  
Shkupi Szkopje - Makedonije GP 12.08 13:00 2 - 3  
Struga Trim-Lum - Borec Veles 12.08 13:00 1 - 1  
Vardar Szkopje - Shkendija Tetovo 12.08 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Öböl Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Szaúd-Arábia 12.08 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Utd. - Auckland City 12.08 02:00 0 - 3  
Eastern Suburbs - Team Wellington 12.08 04:00 2 - 3  
Hamilton Wanderers - Waitakere Utd. 12.08 02:00    
Tasman Utd. - Wellington Phoenix 2 12.08 02:00 1 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Washington)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ladd - Y. Kunitskaya (női) 12.08 04:15 1 - 0  
A. Overeem - J. Rozenstruik 12.08 06:05 0 - 1  
B. Mitchell - M. Sayles 12.08 01:40 1 - 0  
B. Quarantillo - J. Kilburn 12.08 02:00 1 - 0  
C. Stamann - Song Yadong 12.08 03:40 1 - 1  
J. Solecki - M. Wiman 12.08 00:55 1 - 0  
Mar. Rodriguez - C. Calvillo (női) 12.08 05:30 1 - 1  
R. Font - Ric. Simon 12.08 03:00 1 - 0  
S. Struve - B. Rothwell 12.08 04:50 0 - 1  
Thi. Alves - T. Means 12.08 02:30 0 - 1  
V. Jandiroba - Ma. Martin 12.08 00:35 1 - 0  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sale - Exeter 12.08 16:15 20 - 22  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Connacht 12.08 14:00 26 - 17  
Toulouse - Montpellier 12.08 16:15 23 - 9  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America Volei - Barao Blumenau 12.08 00:00 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Suwon Kepco 12.08 06:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Incheon Heungkuk 12.08 06:15 0 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Kifiszia 12.08 16:00 2 - 3  
PAOK - Ethnikosz Alexandroupoli 12.08 18:00 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Nagoya Wolfdogs 12.08 07:00 3 - 2  
JT Thunders - Oita Miyoshi 12.08 03:30 3 - 0  
Nagano Tridents - JTEKT Stings 12.08 07:00 0 - 3  
Panasonic Panthers - Toray Arrows 12.08 04:00 3 - 2  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hisamitsu Springs - Saitama Ageo Medics 12.08 08:05 0 - 3  
Hitachi Rivale - Kurobe Aqua Fairies 12.08 07:00 3 - 0  
Ishikawa Blue Cats - NEC Red Rockets 12.08 07:00 1 - 3  
JT Marvelous - Himeji Victorina 12.08 04:00 3 - 0  
Okayama Seagulls - Toyota Body Queenseis 12.08 05:05 3 - 0  
Toray Arrows - Denso Airybees 12.08 04:00 2 - 3  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Tianjin 12.08 03:00 3 - 0  
Praia - Minas 12.08 07:00 2 - 3  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Eczacibasi Istanbul 12.08 13:00 3 - 1  
Vakifbank Istanbul - Novara 12.08 10:00 3 - 0  
Röplabda (Klubcsapat vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Rayyan - Zenit Kazany 12.08 13:30 0 - 3  
Cucine Lube Civitanova - Sada Cruzeiro (Helyszín: Brazília) 12.08 16:30 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Zawiercie 12.08 14:45 3 - 0  
Trefl Gdansk - Kedzierzyn-Kozle 12.08 12:30 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Legionowo 12.08 17:30 1 - 3  
Röplabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MAFC-BME - Kazincbarcika 12.08 18:30 3 - 1  
Röplabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Herrsching 12.08 15:00 3 - 0  
Düren - Rottenburg 12.08 14:30 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Vibo Valentia 12.08 18:00 2 - 3  
Modena - Verona 12.08 15:00 2 - 3  
Ravenna - Padova 12.08 18:00 3 - 0  
Revivre Milano - Piacenza 12.08 18:00 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Casalmaggiore 12.08 17:00 3 - 0  
Caserta - Bergamo 12.08 17:00 2 - 3  
Chieri - Monza 12.08 17:00 0 - 3  
Cuneo - Filottrano 12.08 17:00 3 - 1  
Perugia - Scandicci 12.08 17:00 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nova Novokujbisevszk - Fakel Novij Urengoj 12.08 14:00 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Mincsanka Minszk 12.08 15:00 3 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Uralocska Jekatyerinburg 12.08 11:00 1 - 3  
Lokomotív Kalinyingrád - Leningradka Szentpétervár 12.08 17:30 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - IBSA Las Palmas 12.08 10:00 0 - 3  
Cajasol Juvasa - Madrid Chamberi 12.08 12:00 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Arhavi Bld. Spor 12.08 12:00 3 - 0  
Galatasaray - Istanbul BBSK 12.08 16:30 3 - 0  
Halkbank Ankara - Arkas Izmir 12.08 17:00 0 - 3  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ding Junhui - S. Maguire (10 nyert frame-ig) 12.08 14:00 10 - 6  
Sífutás (4x5 km, női, Lillehammer)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4x5 km, női, Lillehammer 2019 12.08 10:15    
Finnország - Oroszország 12.08 10:15 1 - 0  
Svédország - USA 12.08 10:15 0 - 1  
Sífutás (4x7,5 km, Lillehammer)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4x7,5 km, Lillehammer 2019 12.08 11:45    
Finnország - Svédország 12.08 11:45 0 - 1  
Norvégia - Oroszország 12.08 11:45 0 - 1  
Sílövészet (4x6 km, női, Östersund)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
4x6 km, női, Östersund 2019 12.08 15:30    
Csehország - Ausztria 12.08 15:30 0 - 1  
Fehéroroszország - USA 12.08 15:30 0 - 1  
Lengyelország - Észtország 12.08 15:30 1 - 0  
Norvégia - Svédország 12.08 15:30 1 - 0  
Németország - Franciaország 12.08 15:30 1 - 0  
Olaszország - Oroszország 12.08 15:30 0 - 1  
Ukrajna - Svájc 12.08 15:30 0 - 1  
Síugrás (Nyizsnyij Tagil, 2. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kubacki - M. Lindvik 12.08 14:00 1 - 0  
D.A. Tande - Rob. Johansson 12.08 14:00 1 - 0  
J.A. Forfang - S. Kraft 12.08 14:00 0 - 1  
K. Geiger - P. Aschenwald 12.08 14:00 1 - 0  
Nyizsnyij Tagil, 2. verseny 2019 12.08 15:30    
P. Prevc - P. Zyla 12.08 14:00 1 - 0  
Ryo. Kobayashi - K. Stoch 12.08 14:00 1 - 0  
Yuk. Sato - G. Schlierenzauer 12.08 14:00 1 - 0  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marozsán F. - R. Slobodchikov 12.08 08:00 2 - 0  
Vízilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyar Kupa 2019 12.08 16:00    
OSC - FTC 12.08 16:10 7 - 8  
Vízilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyar Kupa, női 2019 12.08 14:30    
UVSE - Dunaújváros 12.08 14:30 9 - 9  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Eubank Jr. - M. Korobov 12.08 03:00 1 - 0  
E. Navarrete - F. Horta 12.08 03:00 1 - 0  
J. Ancajas - M.A. Gonzalez 12.08 03:00 1 - 0  
Jermall Charlo - Den. Hogan 12.08 03:00 1 - 0  
Ryo. Iwasa - M. Tapales 12.08 02:00 1 - 0  
Úszás (Rövidpályás Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Késely A. - S. Quadarella (női 400 m gyors) 12.08 18:45 0 - 1  

 

2019.12.07.
Alpesi sí (Lesiklás, Beaver Creek)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.A. Kilde - M. Caviezel 12.07 19:00 1 - 0  
B. Feuz - Mat. Mayer 12.07 19:00 1 - 0  
D. Paris - T. Dressen 12.07 19:00 1 - 0  
H. Reichelt - D. Danklmaier 12.07 19:00 1 - 0  
K. Jansrud - S. Nyman 12.07 19:00 1 - 0  
Lesiklás, Beaver Creek 2019 12.07 19:00    
P. Fill - O. Striedinger 12.07 19:00 0 - 1  
R. Cochran-Siegle - C. Janka 12.07 19:00 1 - 0  
V. Kriechmayr - M. Odermatt 12.07 19:00 1 - 0  
Alpesi sí (Lesiklás,női,Lake Louise,2.v.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ledecka - C. Suter 12.07 20:30 1 - 0  
I. Stuhec - M. Gisin 12.07 20:30 0 - 1  
K.V. Lie - V. Rebensburg 12.07 20:30 0 - 1  
Lesiklás, női, Lake Louise, 2. verseny 2019 12.07 20:30    
N. Schmidhofer - S. Venier 12.07 20:30 1 - 0  
Nic. Delago - K. Weidle 12.07 20:30 0 - 1  
S. Goggia - M. Shiffrin 12.07 20:30 0 - 1  
T. Weirather - L. Gut-Behrami 12.07 20:30 1 - 0  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botnia Helsinki - WP-35 12.07 14:00 3 - 4  
JPS - Mikkelin Kampparit 12.07 14:00 5 - 3  
Narukera Pori - Akilles Porvoo 12.07 12:00 5 - 1  
Veitera Lappeenranta - HIFK 12.07 14:00 5 - 2  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Sztroitel Sziktivkar 12.07 11:00 10 - 6  
Jenyiszej Krasznojarszk - Vodnyik Arhangelszk 12.07 11:00 6 - 5  
Murman Murmanszk - Dinamo Moszkva 12.07 11:00 6 - 6  
Szibszelmas Novoszibirszk - Rogyina Kirov 12.07 07:00 5 - 3  
Ural Trubnyik - Volga Uljanovszk 12.07 09:00 8 - 3  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Hammarby 12.07 14:00 3 - 2  
Vetlanda - Frillesas 12.07 16:00 12 - 2  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong-Korea - Adelaide Giants 12.07 09:00    
Baseball (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardenales de Lara - Leones de Caracas 12.07 23:00 1 - 3  
Tigres de Aragua - Aguilas del Zulia 12.07 21:00 4 - 10  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adalens - Happee Jyväskylä 12.07 15:00 5 - 12  
LaSB - Oilers Espoo 12.07 16:00 4 - 3  
Tiikerit - Welhot Kuopio 12.07 16:00 6 - 2  
Turku PS - Nokian KrP 12.07 16:00 8 - 4  
Viikingit Helsinki - Steelers Hämeenlinna 12.07 16:00 6 - 4  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Harstad - Fredrikstad 12.07 14:00 5 - 5  
Sandnes - Akerselva 12.07 14:30 3 - 6  
Sarpsborg - Valerenga 12.07 15:00 12 - 4  
Slevik - Gjellerasen 12.07 16:00 8 - 6  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Köniz - Uster 12.07 18:00 9 - 1  
Rychenberg Winterthur - Langnau 12.07 18:00 6 - 4  
Sarnen - Malans 12.07 20:00 5 - 9  
Thun - St. Gallen 12.07 19:00 5 - 9  
Wiler-Ersigen - Grasshoppers 12.07 19:00 3 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Höllviken - Helsingborg 12.07 16:00 6 - 9  
Floorball (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Lengyelország 12.07 12:00 14 - 3  
Svájc - Németország 12.07 15:15 12 - 1  
Floorball (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Svédország 12.07 18:15 1 - 23  
Floorball (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Dánia 12.07 12:00 0 - 5  
Észtország - Norvégia 12.07 15:15 4 - 7  
Floorball (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - USA 12.07 18:15 5 - 4  
Futsal (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - MOKS Bialystok 12.07 18:00 8 - 2  
Chorzow - Lubawa 12.07 17:00 4 - 4  
Leszno - Orzel Jelcz-Laskowice 12.07 18:00 1 - 1  
Piast Gliwice - Pniewy 12.07 18:30 6 - 3  
Zdunska Wola - GSF Gliwice 12.07 18:00 4 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaos Mantova - Petrarca Padova 12.07 18:30 3 - 2  
Pescara - Latina 12.07 18:30 5 - 2  
Futsal (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Novaja Gener. Sziktivkar 12.07 13:00 4 - 1  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azemeis - Electrico 12.07 17:00 1 - 3  
Belenenses - Braga 12.07 17:00 0 - 3  
Benfica - Burinhosa 12.07 19:00 5 - 3  
Portimonense - Candoso 12.07 17:00 9 - 3  
Quinta dos Lombos - Fundao 12.07 17:00 2 - 1  
Viseu - Leoes Porto Salvo 12.07 17:00 4 - 7  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Cartagena 12.07 18:00 6 - 3  
Peniscola - Valdepenas 12.07 18:00 4 - 5  
Ribera Navarra - Burela 12.07 18:30 5 - 6  
Zaragoza - Levante 12.07 18:00 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Cleveland 12.07 01:00 2 - 6  
Grand Rapids - Rockford 12.07 01:00 1 - 1  
Lehigh Valley - Hershey 12.07 01:05 1 - 2  
Manitoba - Chicago Wolves 12.07 02:00 3 - 1  
Milwaukee - Iowa 12.07 02:00 7 - 1  
Ontario Reign - San Jose Barracuda 12.07 04:00 2 - 9  
Providence - Binghamton 12.07 01:05 6 - 2  
Rochester - Charlotte 12.07 01:05 4 - 0  
Springfield - Hartford 12.07 01:05 2 - 5  
Syracuse - Laval 12.07 01:00 5 - 2  
Toronto Marlies - San Antonio 12.07 22:00 3 - 2  
Utica - Bridgeport 12.07 01:00 4 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Texas Stars 12.07 01:05 3 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Fassa 12.07 19:30 1 - 2  
Cortina - Kitzbühel 12.07 20:30 6 - 3  
Feldkirch - Vipiteno/Sterzing 12.07 19:30 2 - 3  
Gherdeina/Gröden - Val Pusteria 12.07 20:30 4 - 10  
Renon/Ritten - Lustenau 12.07 20:00 4 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Sheffield 12.07 20:00 0 - 4  
Coventry - Nottingham 12.07 20:00 3 - 6  
Dundee - Fife 12.07 20:00 1 - 5  
Glasgow - Cardiff 12.07 20:00 2 - 5  
Guildford - Manchester 12.07 19:00 4 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slovan Ustecti Lvi 12.07 17:00 1 - 3  
Chomutov - Havirov 12.07 16:00 3 - 2  
Jihlava - Slavia Trebic 12.07 17:30 3 - 1  
Litomerice - Vsetin 12.07 17:00 2 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Prostejov 12.07 17:00 6 - 0  
Poruba - Frydek Mistek 12.07 16:00 0 - 3  
Slavia Praha - Kadan 12.07 15:00 4 - 3  
Zubr Prerov - Sokolov 12.07 17:00 3 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Sparta Praha 12.07 15:00 4 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - KMH Budapest 12.07 17:30 4 - 4  
Gyergyói HK - Dunaújváros 12.07 17:30 5 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Dinamo Molodecsno 12.07 15:00 1 - 1  
Metallurg Zslobin - Sahtar Szoligorszk 12.07 15:00 1 - 1  
Nyeman Grodno - Junoszt Minszk 12.07 15:00 1 - 0  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Kokkolan Hermes 12.07 16:00 4 - 3  
IPK - RoKi 12.07 16:00 6 - 3  
Kiekko-Vantaa - KeuPa 12.07 16:00 3 - 1  
SaPKo - Kajaanin Hokki 12.07 14:00 3 - 3  
TUTO - Jokipojat 12.07 16:00 2 - 6  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Tappara 12.07 15:00 3 - 1  
Ilves - Ässät 12.07 16:00 2 - 0  
Jukurit - Kalpa 12.07 16:00 0 - 6  
JYP - Vaasan Sport 12.07 16:00 2 - 3  
Kärpät - HIFK 12.07 16:00 1 - 4  
Lukko - Kookoo 12.07 17:30 3 - 3  
SaiPa - Turku PS 12.07 17:30 2 - 2  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bejbarisz Atirau - Temirtau 12.07 13:00 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Red Star Kunlun 12.07 08:00 4 - 4  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Dinamo Riga 12.07 13:00 5 - 4  
Metallurg Magnyitogorszk - Traktor Cseljabinszk 12.07 13:00 0 - 1  
Szocsi - Barisz 12.07 15:30 1 - 4  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinaburga Daugavpils - Mogo Riga 12.07 16:00 4 - 5  
HS Riga - Kurbads Riga 12.07 12:00 2 - 6  
Prizma Riga - Olimp Riga 12.07 12:00 3 - 6  
Zemgale/LLU - Liepaja 12.07 15:00 3 - 4  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Irbisz Kazany 12.07 09:00 3 - 1  
Lada Toljatti 2 - Kuznyeckije Medvegyi 12.07 11:00 8 - 1  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Omszkije Jasztrebi 12.07 10:30 5 - 5  
Szarmati Orenburg - Szibirszkije Sznajperi 12.07 13:00 1 - 1  
Szputnyik Almetyevszk - Rubin Tyumeny 2 12.07 11:00 7 - 0  
Tolpar Ufa - Barisz 2 12.07 09:00 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Washington 12.07 04:00 2 - 3  
Edmonton - Los Angeles 12.07 03:00 2 - 1  
New Jersey - Chicago 12.07 01:00 1 - 1  
NY Rangers - Montreal 12.07 01:00 1 - 2  
Philadelphia - Ottawa 12.07 19:00 4 - 3  
Pittsburgh - Arizona 12.07 01:00 2 - 0  
Vancouver - Buffalo 12.07 22:00 5 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grüner - Storhamar 12.07 16:00 2 - 9  
Stjernen - Manglerud 12.07 16:00 5 - 2  
Valerenga - Stavanger 12.07 16:00 1 - 2  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erie Otters - Sault Ste.Marie Greyhound 12.07 01:00 1 - 2  
Guelph Storm - Barrie Colts 12.07 01:30 4 - 0  
Hamilton Bulldogs - Mississauga Steelheads 12.07 22:00 0 - 3  
Kingston Frontenacs - Peterborough Petes 12.07 01:00 7 - 2  
Kitchener Rangers - Oshawa Generals 12.07 01:30 6 - 4  
London Knights - Owen Sound Attack 12.07 01:30 3 - 6  
Mississauga Steelheads - Hamilton Bulldogs 12.07 01:00 4 - 6  
Sarnia Sting - Saginaw Spirit 12.07 01:05 8 - 11  
Sudbury Wolves - Flint Firebirds 12.07 01:05 8 - 5  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baie-Comeau Drakkar - Charlottetown Islanders 12.07 01:30 4 - 1  
Blainville-Boisbriand Arm - Shawinigan Cataractes 12.07 01:30 4 - 2  
Drummondville Voltigeurs - Saint John Sea Dogs 12.07 01:30 2 - 5  
Halifax Mooseheads - Cape Breton Eagles 12.07 00:00 6 - 5  
Sagueneens Chicoutimi - Acadie-Bathurst Titans 12.07 01:30 4 - 2  
Sagueneens Chicoutimi - Charlottetown Islanders 12.07 22:00 1 - 2  
Shawinigan Cataractes - Victoriaville Tigres 12.07 22:00 2 - 2  
Sherbrooke Phoenix - Moncton Wildcats 12.07 01:00 6 - 3  
Val-d'Or Foreurs - Rimouski Oceanic 12.07 01:00 8 - 10  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Kloten 12.07 20:00 1 - 3  
Biasca Ticino - Chaux-de-Fonds 12.07 16:00 1 - 8  
GCK Lions - Thurgau 12.07 17:00 1 - 2  
Langenthal - Visp 12.07 17:30 2 - 3  
Olten - Zug 2 12.07 17:30 10 - 5  
Sierre - Winterthur 12.07 18:00 7 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Fribourg 12.07 19:45 4 - 2  
Davos - Lausanne 12.07 19:45 1 - 1  
Lugano - Zürich Lions 12.07 19:45 3 - 1  
Rapperswil - Servette 12.07 19:45 4 - 1  
Zug - Langnau Tigers 12.07 19:45 5 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - MODO 12.07 15:15 3 - 3  
Västervik - Västeras 12.07 18:00 4 - 6  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Växjö 12.07 18:00 3 - 3  
Frölunda - HV 71 12.07 15:15 2 - 4  
Lulea - Färjestad 12.07 18:00 3 - 4  
Malmö - Linköping 12.07 18:00 0 - 0  
Oskarshamn - Örebro 12.07 15:15 0 - 2  
Skelleftea - Leksand 12.07 15:15 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Molot Perm 12.07 15:00 2 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Tambov 12.07 13:00 2 - 3  
Nomad - Rjazany 12.07 12:00 0 - 0  
Rubin Tyumeny - Burany Voronyezs 12.07 13:00 3 - 0  
Torpedo Kamenogorszk - Barsz Kazany 2 12.07 12:00 2 - 5  
Zvezda Csehov - Himik Voszkreszenszk 12.07 15:00 2 - 1  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Kamloops Blazers 12.07 02:30 4 - 4  
Calgary Hitmen - Edmonton Oil Kings 12.07 03:00 2 - 4  
Lethbridge Hurricanes - Medicine Hat Tigers 12.07 03:00 3 - 3  
Moose Jaw Warriors - Red Deer Rebels 12.07 02:00 3 - 7  
Prince Albert Raiders - Kelowna Rockets 12.07 02:00 1 - 2  
Swift Current Broncos - Everett Silvertips 12.07 02:00 1 - 5  
Vancouver Giants - Spokane Chiefs 12.07 04:30 1 - 2  
Victoria Royals - Seattle Thunderbirds 12.07 04:05 1 - 4  
Winnipeg Ice - Regina Pats 12.07 02:30 2 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Daemyung 12.07 07:10 6 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Olimpija Ljubljana 12.07 18:00 93 - 80  
Krka Novo Mesto - Mornar 12.07 20:00 67 - 76   
2019.12.06.
Alpesi sí (Szuper-óriásműl., Beaver Creek)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Theaux - T. Ganong 12.06 18:45 0 - 1  
A.A. Kilde - Max Franz 12.06 18:45 1 - 0  
B. Feuz - M. Casse 12.06 18:45 0 - 1  
D. Paris - Mat. Mayer 12.06 18:45 0 - 1  
J. Ferstl - A. Pinturault 12.06 18:45 0 - 1  
K. Jansrud - T. Dressen 12.06 18:45 1 - 0  
Szuper-óriásműlesiklás, Beaver Creek 2019 12.06 18:45    
V. Kriechmayr - M. Caviezel 12.06 18:45 0 - 1  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Dallas 12.06 02:20 31 - 24  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botnia Helsinki - HIFK 12.06 12:00 2 - 3  
WP-35 - Mikkelin Kampparit 12.06 14:00 0 - 5  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Broberg/Söderhamn - Bollnäs 12.06 19:00 8 - 4  
Sandviken - Villa Lidköping 12.06 19:00 4 - 4  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong-Korea - Adelaide Giants 12.06 08:30 4 - 25  
Melbourne Aces - Perth Heat 12.06 09:00 3 - 1  
Sydney Blue Sox - Brisbane Bandits 12.06 09:30 1 - 0  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Sparta Praha 12.06 18:00 5 - 6  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sendai - Machida 12.06 11:30 7 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldi Eboli - Came Dosson 12.06 16:00 1 - 1  
Meta Catania - Acqua & Sapone 12.06 18:00 0 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaen - Santa Coloma 12.06 18:30 6 - 4  
Parrulo Ferrol - Osasuna Magna 12.06 19:00 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Vitkovice 12.06 17:30 9 - 1  
Kladno - Mladá Boleslav 12.06 18:00 3 - 1  
Liberec - Trinec 12.06 18:00 5 - 0  
Olomouc - Litvínov 12.06 18:00 3 - 1  
Plzen - Brno 12.06 17:30 4 - 2  
Zlín - Mountfield HK 12.06 17:30 0 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Dunaújváros 12.06 17:30 2 - 0  
FTC - Csíkszereda 12.06 18:00 4 - 1  
Gyergyói HK - KMH Budapest 12.06 17:30 2 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Novopolock - Breszt 12.06 17:00 3 - 3  
Lokomotív Orsa - Lida 12.06 17:00 4 - 0  
Mogiljev - Pinszkije Jasztrebi 12.06 17:00 9 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Kokkolan Hermes 12.06 16:00 4 - 0  
Koovee - Jokipojat 12.06 16:00 2 - 2  
RoKi - IPK 12.06 16:00 1 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Amiens 12.06 20:00    
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Arlan Koksetau 12.06 15:00 2 - 3  
Almaty - Torpedo Kamenogorszk 2 12.06 14:30 0 - 2  
Bejbarisz Atirau - Temirtau 12.06 15:00 5 - 1  
Humo Taskent 2 - Jertisz Pavlodar 12.06 10:00 3 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Vityaz Podolszk 12.06 10:30 3 - 1  
Dinamo Minszk - Szeversztal Cserepovec 12.06 17:10 3 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Moszkva 12.06 17:00 0 - 4  
Szibir Novoszibirszk - Jokerit 12.06 13:30 3 - 4  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Barsz Kazany 12.06 17:00 3 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebie - GKS Katowice 12.06 18:00 1 - 2  
Stoczniowiec Gdansk - GKS Tychy 12.06 18:30 2 - 2  
Unia Oswiecim - Zaglebie Sosnowiec 12.06 18:00 4 - 5  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Altaj Kamenogorszk 12.06 14:30 2 - 0  
Belije Medvegyi Cseljab. - Sztalnyije Liszi Magnyit. 12.06 14:00 4 - 2  
Dinamo Szentpétervár 2 - SZKA-1946 12.06 16:30 4 - 3  
Kapitan Sztupino - Krilja Szovjetov Moszkva 12.06 17:00 2 - 4  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Omszkije Jasztrebi 12.06 16:00 0 - 6  
SZKA-Varjagi - Dinamo Moszkva 2 12.06 17:00 1 - 4  
Tolpar Ufa - Barisz 2 12.06 13:00 5 - 2  
Vityaz Podolszk 2 - Amurszkije Tigri Habarov. 12.06 16:00 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Chicago 12.06 01:00 3 - 3  
Calgary - Buffalo 12.06 03:00 4 - 3  
Carolina - San Jose 12.06 01:00 2 - 2  
Columbus - NY Rangers 12.06 01:00 2 - 3  
Dallas - Winnipeg 12.06 02:30 2 - 2  
Montreal - Colorado 12.06 01:00 2 - 3  
NY Islanders - Las Vegas 12.06 01:00 2 - 2  
Philadelphia - Arizona 12.06 01:00 1 - 3  
Tampa Bay - Minnesota 12.06 01:00 4 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Köln 12.06 19:30    
Krefeld - München 12.06 19:30    
Mannheim - Ingolstadt 12.06 19:30    
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrie Colts - Flint Firebirds 12.06 01:30 2 - 5  
Niagara Icedogs - Sault Ste.Marie Greyhound 12.06 01:00 1 - 5  
Oshawa Generals - Kingston Frontenacs 12.06 01:05 4 - 4  
Peterborough Petes - London Knights 12.06 01:05 3 - 2  
Windsor Spitfires - Kitchener Rangers 12.06 01:05 3 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Südtirol Bolzano 12.06 19:15 4 - 1  
Innsbruck - Vienna Capitals 12.06 19:15 1 - 3  
Klagenfurt - Salzburg 12.06 19:15 2 - 0  
Znojmo - Villach 12.06 18:30 3 - 0  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Victoriaville Tigres - Moncton Wildcats 12.06 01:00 2 - 6  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Rapperswil 12.06 19:45    
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mora - Karlskrona 12.06 19:00 2 - 2  
Timra - Södertälje 12.06 19:00 6 - 3  
Tingsryd - Vita Hästen 12.06 19:00 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubnica - Levice 12.06 18:00 1 - 0  
Martin - Zilina 12.06 18:00 4 - 1  
Povazska Bystrica - HC Bratislava 12.06 18:00 2 - 5  
Spisska Nova Ves - Skalica 12.06 17:30 3 - 4  
Topolcany - Trnava 12.06 18:00 7 - 6  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Slovan Bratislava 12.06 18:00 1 - 1  
Kosice - Zvolen 12.06 17:30 4 - 1  
MAC - Trencin 12.06 18:00 2 - 8  
Michalovce - Diósgyőr 12.06 17:30    
Nitra - Nove Zamky 12.06 18:00 2 - 1  
Poprad - Detva 12.06 18:00 3 - 0  
Trencin - MAC 12.06 18:00 8 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Novokuznyeck - Torpedo Gorkij 12.06 13:00 2 - 1  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Tsen Tou Jilin 12.06 16:30 3 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - KRS Beijing 12.06 15:00 3 - 2  
Zauralje Kurgan - Juzsnij Ural Orszk 12.06 14:30 5 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zágráb - Igokea 12.06 17:00 66 - 91  
Mega Bemax - Partizan Belgrád 12.06 20:00    
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Platense - Ferro Carril Oeste 12.06 01:00 71 - 64  
Comunicaciones Mercedes - La Union Formosa 12.06 01:00 96 - 78  
San Lorenzo - Obras Sanitarias 12.06 01:00 106 - 94  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - NZ Breakers 12.06 09:30 108 - 90  
Perth - Sydney Kings 12.06 11:30 96 - 77  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Perth 12.06 09:05 79 - 69  
Bendigo - Canberra Capitals 12.06 09:00 66 - 91  
Kosárlabda (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Burgasz - Balkan Botevgrad 12.06 17:00 79 - 88  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Flamengo 12.06 00:00 66 - 79  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Ulsan Mobis Phoebus 12.06 11:00 65 - 60  
Seoul Thunders - Busan Sonicboom 12.06 11:00 87 - 100  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Yongin Blue Minx 12.06 11:00 69 - 67  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Alba Berlin 12.06 18:45 88 - 88, h.u. 107 - 102  
Himki Moszkva - Barcelona 12.06 18:00 94 - 102  
Panathinaikosz - Olympiakosz 12.06 20:30    
Zenit Szentpétervár - ASVEL Lyon-Villeurbanne 12.06 18:00 75 - 70  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lapuan Kobrat - Kouvot Kouvola 12.06 14:00 88 - 77  
Ura Kaarina - Joensuun Kataja 12.06 15:00 85 - 73  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zabok - Zadar 12.06 18:00 59 - 80  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Royal Fighters - Shandong 12.06 12:35 90 - 95  
Fujian - Shanghai Sharks 12.06 12:35 124 - 90  
Nanjing Tongxi - Zhejiang Chouzhou 12.06 12:35 119 - 116  
Zhejiang Guangsha - Tianjin 12.06 12:35 102 - 93  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Szolnok 12.06 18:00 69 - 90  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New Orleans - Phoenix 12.06 02:00 125 - 125, h.u. 132 - 139  
New York - Denver 12.06 01:30 92 - 129  
Toronto - Houston 12.06 01:30 109 - 119  
Washington - Philadelphia 12.06 01:00 119 - 113  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Targu Jiu - Focsani 12.06 17:30 89 - 77  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almansa - Huesca 12.06 17:00 86 - 76  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Jenyiszej Krasznojarszk 12.06 18:00 94 - 87  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakvere Tarvas - Ogre 12.06 18:00 79 - 102  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Orosháza 12.06 18:00 37 - 29  
Budakalász - Mezőkövesd 12.06 18:00 25 - 25  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Ferndorf 12.06 19:30 30 - 29  
Lübeck-Schwartau - Coburg 12.06 19:30 29 - 27  
Rimpar - Aue 12.06 20:00    
TUSEM Essen - Krefeld 12.06 19:30 33 - 22  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenz - Fivers Margareten 12.06 19:00 28 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Baia Mare 12.06 16:30 29 - 24  
Politehnica Timisoara - Bacau 12.06 15:00 25 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Sävehof 12.06 19:00 31 - 31  
Helsingborg - Malmö 12.06 19:00 25 - 28  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - Celje 12.06 19:00 24 - 32  
Trebnje - Gradec 12.06 19:00 26 - 22  
Kézilabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
vb, női 2019 - Magyarország hányadik helyen végez? 12.06 12:30    
vb, női 2019 - Magyarország vagy Dánia végez előrébb? 12.06 12:30    
vb, női 2019 - Magyarország vagy Montenegró végez előrébb? 12.06 12:30    
vb, női 2019 - Magyarország vagy Svédország végez előrébb? 12.06 12:30    
Kézilabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Kuba 12.06 10:00 40 - 30  
Hollandia - Norvégia 12.06 12:30 30 - 28  
Szerbia - Szlovénia 12.06 07:00 29 - 27  
vb, női, A csoport 2019 12.06 12:30    
Kézilabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Ausztrália 12.06 07:00 31 - 9  
Franciaország - Dánia 12.06 12:30 18 - 20  
Németország - Dél-Korea 12.06 11:00 27 - 27  
vb, női, B csoport 2019 12.06 12:30    
Kézilabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Spanyolország 12.06 07:00 26 - 27  
Románia - Magyarország 12.06 11:00 28 - 27  
Szenegál - Kazahsztán 12.06 07:00 30 - 20  
vb, női, C csoport - Magyarország hány gólt szerez? 12.06 11:00    
vb, női, C csoport - Magyarország hány pontot szerez? 12.06 11:00    
vb, női, C csoport - Magyarország továbbjut a C csoportból? 12.06 07:00    
vb, női, C csoport 2019 12.06 11:00    
Kézilabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kongói DK 12.06 10:00 25 - 16  
Japán - Kína 12.06 07:00 35 - 18  
Oroszország - Svédország 12.06 12:30 30 - 22  
vb, női, D csoport 2019 12.06 12:30    
Labdarúgás (Afrikai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Al-Hilal (SUD) 12.06 20:00    
Labdarúgás (Afrikai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - JS Kabylie 12.06 20:00    
Vita Club - Raja Casablanca 12.06 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Millwall - Nottingham 12.06 20:45    
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Perth Glory 12.06 09:30 0 - 3  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Keshla 12.06 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waasland Beveren - Antwerpen 12.06 20:30    
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carszko Szelo Szófia - Etar Veliko Tarnovo 12.06 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Jorge Wilstermann 12.06 01:30 0 - 3  
San Jose de Oruro - Oriente Petrolero 12.06 01:30 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Avai 12.06 00:00 6 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Hertha BSC 12.06 20:30    
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Karlsruhe 12.06 18:30 2 - 2  
Hamburg - Heidenheim 12.06 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Zwickau 12.06 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pafosz - Nea Szalamina Famaguszta 12.06 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Ostrava 12.06 17:30 0 - 2  
Liberec - Slavia Praha 12.06 19:30 0 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Horsens 12.06 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Supersport Utd. - Highlands Park 12.06 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Sharjah 12.06 15:00 2 - 1  
Al-Fujairah - Al-Nasr (UAE) 12.06 15:00 0 - 1  
Al-Wahda - Al-Jazeera (UAE) 12.06 17:30 0 - 4  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Wasl 12.06 17:30 5 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ENPPI - Tersana 12.06 16:00 0 - 0  
Smouha - AL Obour 12.06 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Brest 12.06 19:00 1 - 0  
Nimes - Lyon 12.06 20:45    
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadiakosz - Ergotelisz Iraklio 12.06 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - De Graafschap 12.06 20:00    
Excelsior - Nijmegen 12.06 20:00    
FC Eindhoven - Volendam 12.06 20:00    
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Willem II 12.06 20:15    
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zágráb - Varazdin 12.06 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indian Arrows - Gokulam Kerala 12.06 12:30 0 - 1  
NEROCA - Aizawl 12.06 09:30 1 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barito Putera - Semen Padang 12.06 12:30 0 - 3  
Kalteng Putra - Madura Utd. 12.06 12:30 1 - 4  
Pusamania Borneo - TIRA-Persikabo 12.06 09:30 4 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Lod - Beitar TA Bat Yam 12.06 14:00 1 - 2  
Hapoel Katamon - Hapoel Acre 12.06 14:00 0 - 0  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Petah Tikva 12.06 14:00 1 - 1  
Maccabi Petah Tikva - Kfar Qasem 12.06 14:00 4 - 2  
Umm al-Fahm - Hapoel Nof Hagalil 12.06 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Katari Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Wakrah 12.06 16:10 6 - 0  
Al-Rayyan - Al-Sadd 12.06 16:10 0 - 6  
Umm-Salal - Al-Shahaniya 12.06 16:10 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Shenhua - Shandong Luneng 12.06 12:35 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Wisla Krakkó 12.06 20:30    
Korona Kielce - Arka Gdynia 12.06 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - América 12.06 03:30 2 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balzan - Hamrun 12.06 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Freiburg 12.06 19:15 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Trapani 12.06 21:00    
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Lokomotív Moszkva 12.06 17:30 4 - 0  
Zenit Szentpétervár - Dinamo Moszkva 12.06 17:30 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - Gaz Metan Medias 12.06 19:30 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - UD Extremadura 12.06 12:00 1 - 1  
Alcorcon - Oviedo 12.06 18:30 1 - 3  
Malaga - Tenerife 12.06 21:00    
R. Santander - Fuenlabrada 12.06 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marino Luanco - Sp. Gijón B 12.06 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés B - Arenas de Getxo 12.06 16:00 0 - 2  
Cultural Leonesa - Salamanca UDS 12.06 17:30 3 - 1  
Haro Deportivo - Osasuna B 12.06 17:00 1 - 0  
Izarra - UD Logrones 12.06 12:00 2 - 2  
Leioa - Ath. Bilbao B 12.06 17:30 1 - 0  
Unionistas de Salamanca - Valladolid B 12.06 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain (KSA) - Al-Taawoun 12.06 13:35 0 - 2  
Al-Ettifaq - Al-Tai 12.06 15:25 2 - 1  
Al-Nassr - AL Bukayriyah FC 12.06 17:45 4 - 1  
Al-Nojoom - Al-Ahli (KSA) 12.06 15:25 1 - 3  
Al-Raed - AL Majzel 12.06 13:15 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Ümraniyespor 12.06 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Genclerbirligi 12.06 18:30 5 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Olimpik Doneck 12.06 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor Montevideo - Progreso Montevideo 12.06 00:30 2 - 4  
Juventud de Las Piedras - Nacional Montevideo 12.06 00:30 0 - 3  
Penarol Montevideo - Cerro Largo Melo 12.06 00:30 2 - 1  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Clermont 12.06 20:45    
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Castres 12.06 15:00 12 - 28  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Kenya 12.06 10:26 12 - 5  
Argentína - Japán 12.06 15:40 33 - 7  
Ausztrália - Írország 12.06 08:58 45 - 21  
Dél-Afrika - Anglia 12.06 16:54 19 - 14  
Dél-Afrika - Spanyolország 12.06 10:48 35 - 5  
Fidzsi-szigetek - Argentína 12.06 10:04 21 - 24  
Fidzsi-szigetek - Franciaország 12.06 16:02 24 - 14  
Franciaország - Japán 12.06 09:42 41 - 5  
Kanada - Wales 12.06 14:06 31 - 14  
Skócia - Írország 12.06 14:50 29 - 31  
Spanyolország - Kenya 12.06 16:32 22 - 19  
Szamoa - Wales 12.06 08:14 31 - 12  
USA - Ausztrália 12.06 15:12 12 - 24  
USA - Skócia 12.06 09:20 31 - 21  
Új-Zéland - Kanada 12.06 08:36 31 - 7  
Új-Zéland - Szamoa 12.06 14:28 40 - 7  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Incheon Air Jumbos 12.06 11:00 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Paris Volley 12.06 20:00    
Röplabda (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sada Cruzeiro - Al-Rayyan 12.06 00:30 3 - 0  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Minas 12.06 03:00 3 - 2  
Eczacibasi Istanbul - Guangdong (Helyszín: Kína) 12.06 10:00 3 - 0  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Praia 12.06 07:00 3 - 0  
Tianjin - Vakifbank Istanbul 12.06 13:00 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuprum Lubin - Bydgoszcz 12.06 17:30 3 - 0  
Resovia Rzeszow - Jastrzebski Wegiel 12.06 20:30    
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokat Plevne - Inegol Bld. Spor 12.06 16:30 0 - 3  
Sakk (London)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liren Ding - M. Vachier-Lagrave 12.06 17:00    
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ding Junhui - Liang Wenbo (6 nyert frame-ig) 12.06 14:00 6 - 2  
J. Higgins - Yan Bingtao (6 nyert frame-ig) 12.06 14:00 3 - 6  
Mark Allen - Nig. Bond (6 nyert frame-ig) 12.06 20:00    
S. Maguire - Mat. Stevens (6 nyert frame-ig) 12.06 20:00    
Vízilabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plebiscito Padova - NC Milano 12.06 19:00 8 - 5  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ballard - Y. Falcao Florentino 12.06 03:00 1 - 1  
T. Broadhurst - Dav. Light 12.06 09:00 0 - 1  
T. Tszyu - J. Brubaker 12.06 11:00 1 - 0  
Y. Ulysse Jr. - I. Barroso 12.06 04:00 0 - 1  
Úszás (Rövidpályás Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalmár Á. - D. Aubry (1500 m gyors) 12.06 19:35 0 - 1  
Lobanovszkij M. - P. Juraszek (50 m gyors) 12.06 20:00 1 - 0

 

2019.12.05.
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vanersborg - Motala 12.05 19:00 4 - 1  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Tuatara - Canberra Cavalry 12.05 07:00 5 - 7  
Geelong-Korea - Adelaide Giants 12.05 08:30 8 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Viikingit Helsinki 12.05 17:30 9 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Jönköping 12.05 19:40 11 - 2  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Ceske Budejovice - Melnik 12.05 20:15 4 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Rapids - Chicago Wolves 12.05 01:00 2 - 5  
Laval - Cleveland 12.05 01:00 3 - 2  
Rochester - Toronto Marlies 12.05 01:05 4 - 0  
Springfield - Lehigh Valley 12.05 01:05 3 - 1  
Stockton - Ontario Reign 12.05 04:00 2 - 3  
Syracuse - Charlotte 12.05 01:00 1 - 5  
Tucson - Colorado Eagles 12.05 03:05 2 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Renon/Ritten 12.05 20:30 3 - 5  
Cortina - Bregenzerwald 12.05 20:30 2 - 4  
Fassa - Gherdeina/Gröden 12.05 20:30 4 - 3  
Val Pusteria - Zell am See 12.05 20:00 8 - 6  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Csíkszereda 12.05 18:30 1 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Nyeman Grodno 12.05 17:00 4 - 4  
Gomel - Metallurg Zslobin 12.05 17:00 2 - 5  
Sahtar Szoligorszk - Junoszt Minszk 12.05 17:00 1 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Ilves 12.05 17:30 2 - 4  
Hämeenlinna - Turku PS 12.05 17:30 4 - 2  
Kärpät - Kookoo 12.05 17:30 6 - 3  
Lahti Pelicans - JYP 12.05 17:30 2 - 6  
SaiPa - Lukko 12.05 17:30 2 - 3  
Vaasan Sport - Tappara 12.05 17:30 1 - 1  
Ässät - Jukurit 12.05 17:30 5 - 1  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Arlan Koksetau 12.05 15:00 0 - 5  
Almaty - Torpedo Kamenogorszk 2 12.05 14:30 4 - 1  
Humo Taskent 2 - Jertisz Pavlodar 12.05 10:00 0 - 4  
Kulager Petropavlovszk - HC Asztana 12.05 14:00 8 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Traktor Cseljabinszk 12.05 17:30 6 - 4  
Szalavat Julajev Ufa - Metallurg Magnyitogorszk 12.05 15:00 1 - 1  
Szocsi - Avtomobil. Jekatyerinburg 12.05 17:30 1 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Zemgale/LLU 12.05 18:15 3 - 1  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belije Medvegyi Cseljab. - Sztalnyije Liszi Magnyit. 12.05 14:00 3 - 1  
Dinamo Szentpétervár 2 - SZKA-1946 12.05 16:30 0 - 1  
Kapitan Sztupino - Krilja Szovjetov Moszkva 12.05 17:00 7 - 1  
Krasznaja Armija - Tajfun Usszurijszk 12.05 15:00 2 - 2  
Lada Toljatti 2 - Szibirszkije Sznajperi 12.05 14:00 4 - 5  
SZKA-Varjagi - Dinamo Moszkva 2 12.05 17:00 1 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Almaz Cserepovec 12.05 15:00 4 - 0  
Vityaz Podolszk 2 - Amurszkije Tigri Habarov. 12.05 16:00 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Ottawa 12.05 03:30 2 - 5  
Los Angeles - Washington 12.05 04:00 1 - 3  
Pittsburgh - St. Louis 12.05 02:00 3 - 0  
Toronto - Colorado 12.05 01:00 1 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Valerenga 12.05 18:30 4 - 3  
Manglerud - Grüner 12.05 18:30 7 - 1  
Narvik - Sparta Sarpsborg 12.05 18:30 5 - 1  
Stavanger - Stjernen 12.05 18:00 5 - 1  
Storhamar - Frisk/Asker 12.05 19:00 4 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Schwenningen 12.05 19:30 4 - 1  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Owen Sound Attack - Niagara Icedogs 12.05 01:00 5 - 5  
Saginaw Spirit - Guelph Storm 12.05 01:05 2 - 2  
Jégkorong (QMJHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baie-Comeau Drakkar - Acadie-Bathurst Titans 12.05 01:30 3 - 5  
Drummondville Voltigeurs - Quebec Remparts 12.05 01:00 7 - 2  
Gatineau Olympiques - Saint John Sea Dogs 12.05 01:30 4 - 8  
Rouyn-Noranda Huskies - Rimouski Oceanic 12.05 01:00 1 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Djurgarden 12.05 19:00 2 - 1  
HV 71 - Lulea 12.05 19:00 0 - 4  
Leksand - Oskarshamn 12.05 19:00 4 - 1  
Linköping - Skelleftea 12.05 19:00 5 - 3  
Malmö - Färjestad 12.05 19:00 3 - 4  
Rögle - Brynäs 12.05 19:00 4 - 2  
Växjö - Örebro 12.05 19:00 2 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tver - Dinamo Szentpétervár 12.05 17:00 2 - 0  
Humo Taskent - CSZK Szamara 12.05 15:30 3 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk - Burany Voronyezs 12.05 15:00 2 - 2  
Rubin Tyumeny - Rosztov 12.05 15:00 3 - 2  
Torpedo Kamenogorszk - Rjazany 12.05 13:30 1 - 3  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lethbridge Hurricanes - Everett Silvertips 12.05 03:00 1 - 3  
Prince George Cougars - Portland Winterhawks 12.05 04:00 4 - 4  
Red Deer Rebels - Moose Jaw Warriors 12.05 03:00 5 - 2  
Victoria Royals - Vancouver Giants 12.05 04:05 3 - 1  
Winnipeg Ice - Swift Current Broncos 12.05 02:30 4 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Daemyung 12.05 09:10 3 - 4  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martin Corrientes - Instituto Cordoba 12.05 01:00 80 - 83  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogi das Cruzes - Minas 12.05 00:00 91 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Goyang 12.05 11:00 62 - 60  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon OK Savingbank - Asan Woori Wibee 12.05 11:00 75 - 70  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Zalgiris Kaunas 12.05 18:00 69 - 69, h.u. 85 - 82  
Maccabi TA - Bayern München 12.05 20:05 77 - 55  
Olimpia Milano - Crvena zvezda 12.05 20:45 67 - 77  
Real Madrid - Valencia 12.05 21:00 111 - 99  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Girona 12.05 20:30 58 - 55  
Lyon - Gdynia 12.05 20:00 71 - 87  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botas Adana - Gorzow 12.05 17:00 49 - 83  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - MBA Moszkva 12.05 16:00 80 - 60  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Jenyiszej Krasznojarszk 12.05 16:00 92 - 86  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi - Lulea 12.05 18:00 64 - 48  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Olympiakosz 12.05 18:30 54 - 78  
Namur - Valencia 12.05 20:30 45 - 50  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keltern - Szekszárd 12.05 19:00 63 - 90  
Sint Katelijne Waver - Herne 12.05 20:30 73 - 64  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Flammes Carolo Ardennes 12.05 19:30 59 - 98  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Maccabi Haifa 12.05 18:00 88 - 81  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Guangdong 12.05 12:35 97 - 116  
Shenzhen - Sichuan 12.05 12:35 98 - 95  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heilongjiang - Shanxi XR 12.05 12:30 64 - 108  
Jiangsu Phoenixs - Bayi Kylin 12.05 12:30 80 - 73  
Shaanxi Tianze - Guangdong 12.05 12:30 76 - 104  
Shandong - Xinjiang 12.05 12:30 75 - 80  
Shanghai - Fujian 12.05 12:30 68 - 64  
Sichuan - Inner Mongolia BC 12.05 12:30 90 - 96  
Tianjin - Zhejiang 12.05 12:30 70 - 107  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Trefl Sopot 12.05 20:30 71 - 92  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Sopron 12.05 18:00 90 - 80  
Pécs - Atomerőmű 12.05 18:00 78 - 103  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Brooklyn 12.05 01:30 118 - 130  
Boston - Miami 12.05 01:30 112 - 93  
Charlotte - Golden State 12.05 01:00 106 - 91  
Chicago - Memphis 12.05 02:00 106 - 99  
Dallas - Minnesota 12.05 02:30 121 - 114  
Detroit - Milwaukee 12.05 01:00 103 - 127  
Oklahoma City - Indiana 12.05 02:00 100 - 107  
Orlando - Phoenix 12.05 01:00 128 - 114  
Portland - Sacramento 12.05 04:00 127 - 116  
Utah - LA Lakers 12.05 03:00 96 - 121  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Treviglio - Agrigento 12.05 21:00 84 - 75  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palencia - Caceres 12.05 21:00 77 - 77, h.u. 87 - 86  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Montpellier 12.05 20:45 34 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Bergischer HC 12.05 19:00 29 - 27  
Magdeburg - Flensburg 12.05 19:00 26 - 25  
Melsungen - Ludwigshafen-Friesenheim 12.05 19:00 26 - 25  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calarasi - Resita 12.05 17:00 31 - 26  
Fagaras - Buzau 12.05 17:00 24 - 21  
Focsani - Dinamo Bukarest 12.05 16:30 29 - 33  
Vaslui - Potaissa Turda 12.05 17:00 32 - 35  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ystad IF - Alingsas 12.05 19:00 25 - 31  
Kézilabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuba - Szlovénia 12.05 07:00 26 - 39  
Norvégia - Angola 12.05 12:30 30 - 24  
Szerbia - Hollandia 12.05 10:00 23 - 36  
Kézilabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Oroszország 12.05 10:00 23 - 33  
Kongói DK - Kína 12.05 07:00 25 - 24  
Svédország - Argentína 12.05 12:30 30 - 23  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Utd. - Brisbane Roar 12.05 09:30 1 - 2  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouscron-Peruwelz - Anderlecht 12.05 20:45 2 - 3  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arda Kardzhali - CSZKA Szófia 12.05 12:30 0 - 1  
Lokomotív Plovdiv - Liteksz Lovecs 12.05 16:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - Real Potosi 12.05 20:00 5 - 1  
Aurora Cochabamba - Royal Pari Santa Cruz 12.05 23:15 2 - 0  
Destroyers Santa Cruz - Bolivar La Paz 12.05 20:00 2 - 3  
The Strongest - Sport Boys Warnes 12.05 01:30 7 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Vasco da Gama 12.05 23:15 1 - 1  
Chapecoense - CSA 12.05 01:00 3 - 0  
Fluminense - Fortaleza 12.05 01:30 0 - 0  
Gremio - Cruzeiro 12.05 23:15 2 - 0  
Palmeiras - Goiás 12.05 23:15 5 - 1  
Sao Paulo - Internacional 12.05 01:30 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Gyeongnam 12.05 11:00 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - Qena Sporting Club 12.05 16:00 4 - 0  
El Entag El Harby - Abu Qair Semad 12.05 13:30 1 - 1  
Pyramids FC - Nogoom El Mostakbal 12.05 18:30 6 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kakheti Telavi - FC Rustavi 12.05 11:00 1 - 0  
Sioni Bolnisi - FC Samtredia 12.05 11:00 0 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - Eolikosz 12.05 14:00 3 - 0  
Panathinaikosz - Panahaiki 12.05 18:30 2 - 0  
Volosz NFC - Panszerraikosz 12.05 16:15 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Kerala Blasters 12.05 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Shahr Khodro Mashhad 12.05 12:30 1 - 0  
Gol Gohar Sirjan - Naft Masjed Soleyman 12.05 13:30 0 - 0  
Nassaji Mazandaran - Sepahan 12.05 13:30 2 - 2  
Sanat Naft Abadan - Paykan 12.05 13:45 3 - 2  
Tractor Tabriz - Shahin Bushehr 12.05 13:00 0 - 0  
Zob Ahan - Persepolis 12.05 15:00 0 - 3  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blekitni Stargard - Stal Mielec 12.05 12:15 1 - 2  
Cracovia Krakkó - Rakow Czestochowa 12.05 20:45 0 - 0  
Miedz Legnica - Olsztyn 12.05 17:45 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Necaxa 12.05 04:06 2 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Iskra Danilovgrad 12.05 19:00 1 - 0  
Grbalj Radanovici - Sutjeska Niksic 12.05 13:00 1 - 1  
Kom Podgorica - FK Podgorica 12.05 13:00 1 - 1  
OFK Petrovac - Rudar Pljevlja 12.05 13:00 1 - 4  
Zeta Golubovci - Titograd Podgorica 12.05 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Sampdoria 12.05 21:00 2 - 1  
Parma - Frosinone 12.05 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Dep. Capiata 12.05 23:00 0 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting Cristal - Alianza Lima 12.05 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Casa Pia - Porto 12.05 21:15 0 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Brighton 12.05 21:15 1 - 2  
Sheffield Utd. - Newcastle 12.05 20:30 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Craiova 1948 - Botosani 12.05 17:00 3 - 1  
Viitorul Constanta - Astra Giurgiu 12.05 19:30 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Adalh - Al-Rawdhah 12.05 12:55 8 - 0  
Al-Fayha - Al-Drae 12.05 13:10 5 - 0  
Damac - Al-Jeel 12.05 13:20 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mura - Bravo Ljubljana 12.05 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Denizlispor 12.05 14:30 3 - 5  
Besiktas - Erzincanspor 12.05 18:45 3 - 0  
Kayserispor - Manisa FK 12.05 12:30 3 - 2  
Kirklarelispor - Gazisehir Gaziantep 12.05 11:00 2 - 1  
Rizespor - Samsunspor 12.05 16:30 3 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Danubio Montevideo 12.05 21:00 3 - 1  
Liverpool Montevideo - River Plate Montevideo 12.05 21:00 0 - 1  
Montevideo Wanderers - CA Cerro 12.05 21:00 0 - 2  
Racing Montevideo - Plaza Colonia 12.05 21:00 3 - 2  
Rampla Juniors - Fenix Montevideo 12.05 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Öböl Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Irak - Bahrein 12.05 15:00 2 - 2  
Szaúd-Arábia - Katar (Helyszín: Katar) 12.05 18:00 1 - 0  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Spanyolország 12.05 16:32 36 - 7  
Ausztrália - Skócia 12.05 14:50 43 - 14  
Dél-Afrika - Kenya 12.05 16:54 17 - 12  
Fidzsi-szigetek - Japán 12.05 16:02 24 - 17  
Franciaország - Argentína 12.05 15:40 12 - 10  
Szamoa - Kanada 12.05 14:06 19 - 12  
USA - Írország 12.05 15:12 24 - 19  
Új-Zéland - Wales 12.05 14:28 36 - 7  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Ceske Budejovice 12.05 16:00 2 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Taubate Funvic - Maringa 12.05 01:00 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banja Luka - Jedinstvo Brcko 12.05 19:00 3 - 2  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sempeter - Linz 12.05 18:00 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Cheonan Skywalkers 12.05 11:00 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Suwon Hyundai 12.05 11:00 2 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Haladás 12.05 18:00 3 - 0  
Röplabda (Görög Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Olympiakosz 12.05 17:00 3 - 0  
Röplabda (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Zenit Kazany 12.05 22:00 2 - 3  
Sada Cruzeiro - Cucine Lube Civitanova 12.05 00:30 0 - 3  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Vakifbank Istanbul 12.05 10:00 3 - 2  
Tianjin - Praia 12.05 13:00 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Düren - Eltmann 12.05 19:10 3 - 1  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gary Wilson - Nig. Bond (6 nyert frame-ig) 12.05 14:00 5 - 6  
Mat. Stevens - M. Selby (6 nyert frame-ig) 12.05 20:00 6 - 5  
Mic. White - S. Maguire (6 nyert frame-ig) 12.05 20:00 4 - 6  
R. O'Sullivan - Ding Junhui (6 nyert frame-ig) 12.05 14:00 4 - 6  
Sílövészet (15 km, női, Östersund)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, női, Östersund 2019 12.05 16:20    
D. Wierer - L. Vittozzi 12.05 16:20 1 - 0  
H. Öberg - F. Preuss 12.05 16:20 1 - 0  
M. Davidova - K. Mäkäräinen 12.05 16:20 1 - 0  
M. Olsbu Roeiseland - D. Herrmann 12.05 16:20 0 - 1  
P. Fialkova - F. Hildebrand 12.05 16:20    
S. Mironova - L. Haecki 12.05 16:20 0 - 1  
T. Eckhoff - C. Aymonier 12.05 16:20 1 - 0  
Vízilabda (Olasz Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapallo - NC Milano 12.05 20:30 7 - 10  
Úszás (Rövidpályás Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyurta G. - I. Borodin (400 m vegyes) 12.05 18:35 0 - 1  
Holló B. - D. Pasynkov (400 m vegyes) 12.05 18:35 0 - 1  
Késely A. - S. Quadarella (női 800 m gyors) 12.05 19:35 0 - 1  

 

2019.12.04.
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Drammen 12.04 19:00 4 - 3  
Solberg - Ulleval 12.04 19:00 6 - 2  
Ullern - Sarpsborg 12.04 19:00 5 - 1  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Dinamo Moszkva 12.04 17:00 1 - 3  
Kuzbassz Kemerovo - Rogyina Kirov 12.04 12:30 9 - 4  
Murman Murmanszk - Sztroitel Sziktivkar 12.04 16:30 4 - 3  
Szibszelmas Novoszibirszk - Start Nyizsnyij Novgorod 12.04 13:00 6 - 5  
SZKA Nyeftjanyik - Bajkal Irkutszk 12.04 10:00 5 - 3  
Ural Trubnyik - Vodnyik Arhangelszk 12.04 15:00 3 - 3  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bollnäs - Västeräs 12.04 19:00 2 - 4  
Frillesas - AIK Stockholm 12.04 19:00 3 - 7  
Villa Lidköping - Sirius 12.04 19:00 9 - 1  
Baseball (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguilas del Zulia - Bravos de Margarita 12.04 23:00 10 - 2  
Caribes de Azoategui - Cardenales de Lara 12.04 23:00 6 - 1  
Leones de Caracas - Tiburones de la Guaira 12.04 23:00 1 - 4  
Tigres de Aragua - Navegantes del Magallanes 12.04 23:00 2 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Växjö 12.04 19:00 4 - 3  
Mullsjö - Linköping 12.04 19:15 4 - 3  
Pixbo Wallenstam - Warberg 12.04 18:30 8 - 4  
Storvreta - Dalen 12.04 19:00 2 - 5  
Visby - Höllviken 12.04 19:00 4 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rockford - Manitoba 12.04 02:00 4 - 2  
San Antonio - Iowa 12.04 17:30 5 - 1  
Texas Stars - Milwaukee 12.04 02:00 5 - 1  
Tucson - Colorado Eagles 12.04 03:05 6 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nottingham - Manchester 12.04 20:30 5 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Chomutov 12.04 18:00 3 - 2  
Havirov - Zubr Prerov 12.04 18:00 1 - 2  
Kadan - Benatky nad Jizerou 12.04 18:00 5 - 4  
Prostejov - Jihlava 12.04 18:00 3 - 3  
Slavia Trebic - Slavia Praha 12.04 17:30 4 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Litomerice 12.04 18:00 4 - 2  
Sokolov - Motor Ceske Budejovice 12.04 18:00 1 - 6  
Vsetin - Poruba 12.04 17:30 3 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Novopolock - Lida 12.04 17:00 3 - 2  
Lokomotív Orsa - Pinszkije Jasztrebi 12.04 17:00 3 - 1  
Mogiljev - Breszt 12.04 17:00 2 - 7  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Kiekko-Vantaa 12.04 17:30 1 - 1  
Jokipojat - Kajaanin Hokki 12.04 17:30 2 - 1  
Kokkolan Hermes - SaPKo 12.04 17:30 3 - 0  
Koovee - KeuPa 12.04 17:30 3 - 3  
TUTO - Heinolan Peliitat 12.04 17:30 2 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Vityaz Podolszk 12.04 10:00 2 - 2  
Barisz - Jokerit 12.04 14:30 2 - 4  
CSZKA Moszkva - Dinamo Moszkva 12.04 17:30 2 - 1  
Dinamo Riga - Szeversztal Cserepovec 12.04 18:30 0 - 1  
Red Star Kunlun - Szpartak Moszkva 12.04 12:30 3 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Avangard Omszk 12.04 13:30 5 - 2  
SZKA Szentpétervár - Barsz Kazany 12.04 17:30 1 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinaburga Daugavpils - Kurbads Riga 12.04 18:00 1 - 6  
Olimp Riga - Mogo Riga 12.04 18:00 5 - 1  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlant Moszkva - Szahalinszkije Akulj 12.04 17:00 1 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Csajka Nyizsnyij Novgorod 12.04 15:00 2 - 3  
Krasznaja Armija - Tajfun Usszurijszk 12.04 15:00 0 - 0  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Rubin Tyumeny 2 12.04 16:00 6 - 4  
Szarmati Orenburg - Kuznyeckije Medvegyi 12.04 14:30 1 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Almaz Cserepovec 12.04 11:00 0 - 3  
Szputnyik Almetyevszk - Omszkije Jasztrebi 12.04 11:00 3 - 5  
Tolpar Ufa - Altaj Kamenogorszk 12.04 13:00 6 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Carolina 12.04 01:00 2 - 0  
Columbus - Arizona 12.04 01:00 2 - 4  
Florida - Minnesota 12.04 01:00 2 - 4  
Montreal - NY Islanders 12.04 01:00 4 - 2  
Nashville - Tampa Bay 12.04 02:00 2 - 2  
New Jersey - Las Vegas 12.04 01:00 3 - 4  
Philadelphia - Toronto 12.04 01:00 6 - 1  
San Jose - Washington 12.04 04:30 2 - 5  
Vancouver - Ottawa 12.04 04:00 5 - 2  
Winnipeg - Dallas 12.04 02:00 5 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Olten 12.04 19:45 1 - 7  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Karlskoga 12.04 19:00 3 - 5  
Karlskrona - Björklöven 12.04 19:00 3 - 0  
Kristianstad - Tingsryd 12.04 19:00 0 - 3  
MODO - Västervik 12.04 19:00 1 - 4  
Södertälje - Mora 12.04 19:00 3 - 1  
Västeras - AIK 12.04 19:00 3 - 3  
Jégkorong (Szlovák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin - Povazska Bystrica 12.04 18:00 11 - 2  
Skalica - Topolcany 12.04 17:00 0 - 2  
Spisska Nova Ves - HC Bratislava 12.04 17:30 4 - 4  
Trnava - Dubnica 12.04 17:30 3 - 3  
Zilina - Levice 12.04 18:00 4 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Szarjarka Karaganda 12.04 14:30 1 - 5  
Ermak Angarszk - Tambov 12.04 12:00 4 - 1  
Izssztal Izsevszk - Tsen Tou Jilin 12.04 16:00 6 - 3  
Metallurg Novokuznyeck - Barsz Kazany 2 12.04 13:00 3 - 1  
Nyeftyanyik Almetyevszk - KRS Beijing 12.04 16:30 3 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - ORG Beijing 12.04 15:00 5 - 3  
Zauralje Kurgan - Gornyak Ucsali 12.04 14:30 3 - 2  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brandon Wheat Kings - Swift Current Broncos 12.04 02:00 7 - 3  
Edmonton Oil Kings - Moose Jaw Warriors 12.04 03:00 3 - 1  
Medicine Hat Tigers - Lethbridge Hurricanes 12.04 03:00 8 - 3  
Prince George Cougars - Portland Winterhawks 12.04 04:00 0 - 3  
Spokane Chiefs - Seattle Thunderbirds 12.04 04:05 4 - 1  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Sunchales - Boca Juniors 12.04 01:30 67 - 91  
Quimsa - Gimnasia CR 12.04 02:00 64 - 61  
Kosárlabda (Belga bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Leuven 12.04 21:15 84 - 94  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Türk Telekom - Strasbourg 12.04 18:00 75 - 83  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - AEK Athén 12.04 18:30 77 - 79  
Hapoel Jerusalem - Antwerpen 12.04 18:00 94 - 72  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Gaziantepspor 12.04 20:00 84 - 77  
Nyizsnyij Novgorod - VEF Riga 12.04 17:00 80 - 78  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Neptunas Klaipeda 12.04 18:00 97 - 73  
Telekom Bonn - PAOK 12.04 20:00 83 - 85  
Zaragoza - Brindisi 12.04 20:30 71 - 71, h.u. 96 - 93  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paulistano - Rio Claro 12.04 00:00 87 - 90  
Sao Paulo - Unifacisa 12.04 00:00 79 - 89  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wonju Dongbu - Incheon Elephants 12.04 11:00 89 - 95  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Yongin Blue Minx 12.04 11:00 77 - 72  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castors Braine - Cukurova 12.04 18:15 90 - 59  
Jekatyerinburg - Bourges 12.04 15:00 86 - 47  
Nagyezsda Orenburg - TTT Riga 12.04 15:00 69 - 61  
UR Venezia - USK Praha 12.04 19:30 50 - 77  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Sopron 12.04 17:00 78 - 47  
Lattes Montpellier - Fenerbahce 12.04 20:00 76 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Elitzur Ramla 12.04 19:10 72 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ormanspor - Kayserispor 12.04 17:30 69 - 62  
Polkowice - Udominate Umea 12.04 17:30 83 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Tsmoki-Minszk 12.04 17:00 56 - 62  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Bydgoszcz 12.04 17:30 85 - 76  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika Bizkaia - Olivais Coimbra 12.04 20:00 96 - 34  
Győr - P. Avenida 12.04 18:00 35 - 67  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Diósgyőr 12.04 20:00 81 - 66  
PEAC-Pécs - Cadi La Seu d'Urgell 12.04 20:00 55 - 71  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege - Roche Vendee 12.04 20:30 58 - 74  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki Seagulls - Kauhajoen Karhu 12.04 17:30 72 - 66  
Kouvot Kouvola - Lahti 12.04 17:30 71 - 71, h.u. 84 - 83  
Lapuan Kobrat - Tampere Pyrintö 12.04 17:30 97 - 92  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - ASVEL Lyon-Villeurbanne 12.04 20:45 66 - 91  
Kosárlabda (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ZZ Leiden - Aris Leeuwarden 12.04 20:00 73 - 62  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Ashdod - Ironi Ness Ziona 12.04 17:50 69 - 93  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu Dragons - Xinjiang 12.04 12:35 106 - 116  
Jilin - Fujian 12.04 12:00 125 - 105  
Shanghai Sharks - Qingdao 12.04 12:35 113 - 112  
Shanxi - Zhejiang Guangsha 12.04 12:35 107 - 88  
Tianjin - Beijing Royal Fighters 12.04 12:35 90 - 105  
Zhejiang Chouzhou - Liaoning 12.04 12:35 115 - 104  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Starogard Gdanski 12.04 19:00 93 - 84  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Rytas Vilnius 12.04 18:00 81 - 86  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Detroit 12.04 01:00 94 - 127  
Denver - LA Lakers 12.04 03:00 96 - 105  
LA Clippers - Portland 12.04 04:00 117 - 97  
New Orleans - Dallas 12.04 01:30 97 - 118  
San Antonio - Houston 12.04 02:30 115 - 115, h.u. 135 - 133  
Toronto - Miami 12.04 01:30 108 - 108, h.u. 110 - 121  
Washington - Orlando 12.04 01:00 120 - 127  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Napoli 12.04 20:30 77 - 59  
Kosárlabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Ovarense 12.04 22:00 74 - 70  
Vitoria Guimaraes - Illiabum 12.04 22:00 89 - 81  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSU Sibiu - Univ. Craiova 12.04 18:00 72 - 60  
U-Banca Cluj - BCMU Pitesti 12.04 18:00 89 - 80  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Podcetrtek - Krka Novo Mesto 12.04 19:00 60 - 88  
Zlatorog Lasko - Primorska Koper 12.04 19:00 56 - 102  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Latvijas Univ. - TTU Tallinn 12.04 18:30 71 - 63  
Liepajas Lauvas - Tartu Ulikool 12.04 18:30 93 - 87  
Rapla - Parnu 12.04 18:00 86 - 68  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koprivnice - Plzen 12.04 18:00 35 - 42  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - Aarhus 12.04 18:30 29 - 32  
GOG - Nordsjaelland 12.04 19:00 34 - 21  
Kolding - Aalborg 12.04 19:00 29 - 32  
Mors-Thy - Lemvig 12.04 19:30 29 - 27  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Nantes 12.04 20:30 20 - 22  
Istres - Chambery 12.04 19:30 25 - 28  
Nimes - Toulouse 12.04 20:30 37 - 40  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Wybrzeze Gdansk 12.04 18:00 29 - 29  
Piotrkow Trybunalski - Kalisz 12.04 18:30 23 - 26  
Pogon Szczecin - Gwardia Opole 12.04 19:15 26 - 23  
Stal Mielec - Kielce 12.04 18:30 20 - 36  
Tarnow - Gornik Zabrze 12.04 18:00 23 - 33  
Zaglebie Lubin - Kwidzyn 12.04 18:30 27 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Fyllingen 12.04 18:00 43 - 28  
Kolstad - Baekkelaget 12.04 18:00 27 - 25  
Runar Sandefjord - Halden 12.04 19:00 22 - 29  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Burgdorf-Hannover 12.04 20:00 30 - 31  
Kézilabda (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Csehovszkije Medvegyi 12.04 17:00 27 - 32  
Permszkije Medvegyi - Néva Szentpétervár 12.04 15:00 29 - 28  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Benfica 12.04 22:00 28 - 27  
Boavista - Madeira SAD 12.04 20:30 22 - 22  
Gaia - Belenenses 12.04 22:00 29 - 35  
Horta - Vitoria 12.04 22:00 24 - 21  
Maia - Sporting CP 12.04 22:00 29 - 42  
Porto - Aguas Santas 12.04 21:30 36 - 23  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobrogea Constanta - Steaua Bukarest 12.04 17:25 31 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Nava 12.04 20:00 27 - 22  
Atl. Valladolid - Puerto Sagunto 12.04 20:30 28 - 23  
AX Puente Genil - Sinfin 12.04 20:30 32 - 23  
Bidasoa Irun - Morrazo Cangas 12.04 20:15 32 - 19  
Ciudad Encantada - Barcelona 12.04 19:30 28 - 39  
Granollers - Quabit Guadalajara 12.04 21:00 27 - 23  
Huesca - Logrono La Rioja 12.04 20:30 28 - 29  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Kriens 12.04 19:30 29 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - IFK Ystad 12.04 19:00 25 - 20  
Skövde - Lugi 12.04 19:00 30 - 28  
Önnered - Varberg 12.04 19:00 24 - 25  
Kézilabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Dél-Korea 12.04 07:00 17 - 34  
Dánia - Brazília 12.04 12:30 24 - 18  
Németország - Franciaország 12.04 11:00 25 - 27  
Kézilabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Spanyolország 12.04 07:00 16 - 43  
Magyarország - Szenegál 12.04 11:00 30 - 20  
Montenegró - Románia 12.04 07:00 27 - 26  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Tottenham 12.04 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Leyton 12.04 20:45 1 - 1  
Doncaster - U21Leicester 12.04 20:45 0 - 3  
Exeter - Oxford Utd. 12.04 20:00 0 - 0  
Peterborough - Ipswich 12.04 20:30 1 - 1  
Tranmere - U21Manchester Utd. 12.04 20:45 3 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Ferro Carril Oeste 12.04 01:10 0 - 1  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabah - Agsu 12.04 12:00 5 - 0  
Sumqayit - PFK Simurq 12.04 14:00 2 - 0  
Zira - Qaradag Lokbatan 12.04 11:00 4 - 0  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Gent 12.04 20:45 1 - 0  
Kortrijk - Eupen 12.04 20:00 2 - 1  
Oostende - FC Bruges 12.04 20:30 1 - 1  
Saint-Gilloise - Westerlo 12.04 20:00 0 - 0  
Standard Liege - RUS Rebecquoise 12.04 20:00 3 - 0  
Zulte Waregem - St. Truiden 12.04 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Gulubovo - Vitosa Bistrica 12.04 14:00 2 - 1  
Botev Vraca - Kariana Erden 12.04 15:00 4 - 0  
Levszki Szófia - Cserno More Várna 12.04 16:30 1 - 0  
Szeptemvri Szófia - Ludogorec Razgrad 12.04 12:30 0 - 3  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabira Montero - Nacional Potosi 12.04 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Botafogo RJ 12.04 23:30 2 - 0  
Atlético PR - Santos 12.04 23:00 1 - 0  
Ceara - Corinthians 12.04 23:30 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akritas Chlorakas - Doxa Katokopia 12.04 13:30 0 - 7  
Othellosz Athienou - Paralimni 12.04 13:30 2 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haras El Hodood - Al-Ittihad (EGY) 12.04 18:30 0 - 1  
Ismaily - Tanta 12.04 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - Al-Jazeera Matrouh 12.04 13:30 2 - 0  
El Zamalek - EL Sharkia SC 12.04 18:30 3 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Montpellier 12.04 19:00 2 - 2  
Metz - Rennes 12.04 19:00 0 - 1  
Paris SG - Nantes 12.04 21:05 2 - 0  
St-Etienne - Nice 12.04 19:00 4 - 1  
Toulouse - Monaco 12.04 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Plataniasz 12.04 14:00 0 - 1  
Larissza - Kalamata 12.04 18:30 1 - 0  
OFI - Kavala 12.04 14:00 4 - 0  
Panioniosz - Olympiakosz Volosz 12.04 16:15 6 - 0  
Veria - Giannina 12.04 18:30 1 - 2  
Xanthi - Apollon Larissza 12.04 16:15 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Slaven Belupo 12.04 19:00 1 - 2  
Inter Zapresic - Osijek 12.04 16:30 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
East Bengal - Real Kashmir 12.04 12:30 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odisha - Bengaluru 12.04 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhayangkara Jakarta - Persija Jakarta 12.04 12:30 3 - 0  
Persipura Jayapura - PSIS Semarang 12.04 09:30 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pars Jonoubi Jam - Machine Sazi Tabriz 12.04 12:30 1 - 1  
Saipa Karaj - Foolad Khuzestan 12.04 12:45 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Hadera 12.04 19:00 2 - 0  
Hapoel TA - Maccabi TA 12.04 19:15 0 - 3  
Maccabi Haifa - Ashdod 12.04 19:10 3 - 3  
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Haifa 12.04 18:45 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - LKS Lodz 12.04 20:45 2 - 0  
Lechia Gdansk - Zaglebie Lubin 12.04 17:45 3 - 2  
Stal Stalowa Wola - Lech Poznan 12.04 12:15 0 - 2  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - FTC 12.04 20:00 2 - 0  
Dabas-Gyón - Puskás Akadémia 12.04 12:00 0 - 3  
Dorog - Debrecen 12.04 12:00    
Dunaújváros - Siófok 12.04 18:00 2 - 1  
Győr - Mezőkövesd 12.04 18:00 1 - 1  
Haladás - Budafok 12.04 15:30 2 - 1  
III. kerületi TVE - Vasas 12.04 12:00 1 - 1  
Lipót - Gyirmót 12.04 12:00 1 - 1  
Monor - Honvéd 12.04 12:00 1 - 3  
Mosonmagyaróvár - Paks 12.04 12:00 0 - 4  
Pécs - Kisvárda 12.04 12:00 1 - 0  
Vác - Újpest 12.04 12:00    
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - Olympique de Khouribga 12.04 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - U23Juventus 12.04 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imolese - Triestina 12.04 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassuolo - Perugia 12.04 15:00 1 - 2  
SPAL Ferrara - Lecce 12.04 18:00 5 - 1  
Udinese - Bologna 12.04 21:00 4 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - General Diaz 12.04 00:00 0 - 5  
Labdarúgás (Paraguayi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Guarani Asuncion 12.04 23:00 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Setúbal - Guimaraes 12.04 19:45 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gil Vicente - Sporting CP 12.04 21:45 0 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Aston Villa 12.04 20:30 2 - 1  
Leicester - Watford 12.04 20:30 2 - 0  
Liverpool - Everton 12.04 21:15 5 - 2  
Manchester Utd. - Tottenham 12.04 20:30 2 - 1  
Southampton - Norwich 12.04 20:30 2 - 1  
Wolverhampton - West Ham 12.04 20:30 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica Clinceni - Hermannstadt 12.04 13:00 1 - 1  
CFR Cluj - Sepsi OSK 12.04 17:00 1 - 0  
Dinamo Bukarest - Chindia Targoviste 12.04 19:30 4 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Rangers 12.04 20:45 2 - 2  
Celtic - Hamilton 12.04 20:45 2 - 1  
Hearts - Livingston 12.04 20:45 1 - 1  
Kilmarnock - St. Johnstone 12.04 20:45 0 - 0  
Ross County - Hibernian 12.04 20:45 2 - 1  
St. Mirren - Motherwell 12.04 20:45 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melilla - Coruxo 12.04 16:30 1 - 1  
Oviedo B - Atl. Madrid B 12.04 15:45 3 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shoulla - Al-Shabab (KSA) 12.04 15:45 1 - 1  
Jeddah Club - Al-Faisaly 12.04 16:20 1 - 2  
Najran - Al-Fateh 12.04 13:25 1 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Topolya SC 12.04 15:00 2 - 1  
Indija - Rad Belgrád 12.04 13:00 1 - 0  
Macva Sabac - Javor Ivanjica 12.04 17:00 2 - 1  
Mladost Lucani - Crvena zvezda 12.04 15:00 0 - 1  
Partizan Belgrád - Napredak Krusevac 12.04 17:00 2 - 3  
Spartak Subotica - Proleter Novi Sad 12.04 17:00 4 - 1  
Vojvodina - Radnik Surdulica 12.04 17:00 1 - 0  
Vozdovac - Radnicki Nis 12.04 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Zilina 12.04 18:30 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Triglav Kranj 12.04 15:45 8 - 1  
Olimpija Ljubljana - Domzale 12.04 20:15 0 - 1  
Rudar Velenje - Maribor 12.04 17:55 1 - 1  
Tabor Sezana - Celje 12.04 13:00 0 - 4  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altay Izmir - Trabzonspor 12.04 16:30 1 - 2  
Duzyurtspor - Istanbul Basaksehir 12.04 11:00 0 - 1  
Erzurum Bld. Spor - Bursaspor 12.04 14:30 4 - 2  
Eyüpspor - Antalyaspor 12.04 11:45 0 - 3  
Galatasaray - Tuzlaspor 12.04 18:45 0 - 2  
Kasimpasa - Van Bld. Spor 12.04 12:30 2 - 1  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Maccabi Petah Tikva - U19Rennes 12.04 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Macedón Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shkendija Tetovo - Rabotnicki Szkopje 12.04 13:00 1 - 1  
Shkupi Szkopje - Akademija Pandev 12.04 13:00 0 - 1  
Struga Trim-Lum - Renova 12.04 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Üzbég Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pakhtakor - AGMK Olmaliq 12.04 12:00 6 - 2  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuzbassz Kemerovo - Fakel Novij Urengoj 12.04 13:00 3 - 0  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - Noliko Maaseik 12.04 15:30 2 - 3  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ONICO Varsó - Tours 12.04 19:00 3 - 0  
Perugia - Benfica 12.04 20:30 3 - 1  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Roeselare 12.04 20:00 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caramuru - Itapetininga 12.04 23:00 3 - 2  
Ribeirao Preto - America Volei 12.04 23:30 3 - 2  
Sesc RJ - Barao Blumenau 12.04 23:30 3 - 0  
Sesi SP - Renata Campinas 12.04 22:00 1 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Caetano - Sesc RJ 12.04 01:30 0 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Olomouc 12.04 20:30 3 - 0  
Chemik Police - Galatasaray 12.04 18:00 3 - 1  
Haris La Laguna - Partizan Tirana 12.04 21:00 3 - 0  
HIT Gorica - Hermes Oostende 12.04 19:00 0 - 3  
Kieldrecht - Prostejov 12.04 20:30 3 - 2  
Mincsanka Minszk - NUC Neuchatel 12.04 17:00 3 - 0  
Potsdam - Dinamo Kazany 12.04 19:00 2 - 3  
Rzeszow - Mulhouse 12.04 18:00 3 - 2  
Sliedrecht - Schwerin 12.04 19:30 0 - 3  
Volejbal Brno - Hämeenlinna 12.04 18:00 3 - 2  
ZOK Kastela - Mladost Zágráb 12.04 18:30 0 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aesch Pfeffingen - Levszki Szófia 12.04 20:00 3 - 1  
Calcit Kamnik - Olymp Praha 12.04 20:00 3 - 1  
Dresden - Prometey Kamianske 12.04 19:00 3 - 0  
IBSA Las Palmas - THY Istanbul (Helyszín: Isztambul) 12.04 14:30 0 - 3  
Lugoj - Liberec 12.04 18:00 3 - 0  
Olympiakosz - Hapoel Kfar Saba 12.04 18:00 3 - 0  
Ponta Delgada - Stiinta Bacau 12.04 22:30 0 - 3  
Riga VS - Békéscsaba 12.04 18:00 1 - 3  
Slavia Bratislava - Beylikduzu Ihtisas 12.04 17:00 3 - 0  
Walfer - Beziers 12.04 19:30 0 - 3  
Újpest - Jenyiszej Krasznojarszk 12.04 18:00 1 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzeni - Partizani Tirana 12.04 19:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Seoul Woori 12.04 11:00 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Gimcheon Expressway 12.04 11:00 1 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Arisz 12.04 18:30 2 - 3  
Röplabda (Görög Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finikasz Szyrosz - Panathinaikosz 12.04 17:00 3 - 2  
Röplabda (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sada Cruzeiro - Zenit Kazany 12.04 00:30 3 - 0  
Zenit Kazany - Al-Rayyan 12.04 22:00 3 - 1  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Minas 12.04 10:00 3 - 0  
Guangdong - Conegliano 12.04 13:00 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zawiercie - Trefl Gdansk 12.04 18:00 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - SW Erfurt 12.04 19:10 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Revivre Milano - Vibo Valentia 12.04 20:30 3 - 1  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - S. Bingham (6 nyert frame-ig) 12.04 14:00 6 - 4  
Li Hang - Liang Wenbo (6 nyert frame-ig) 12.04 20:00 4 - 6  
Mark Allen - K. Maflin (6 nyert frame-ig) 12.04 14:00 6 - 5  
Yan Bingtao - Neil Robertson (6 nyert frame-ig) 12.04 20:00 6 - 1  
Sílövészet (20 km, Östersund)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
20 km, Östersund 2019 12.04 16:15    
J. Eberhard - B. Doll 12.04 16:15 0 - 1  
J. Fak - L.H. Birkeland 12.04 16:15 0 - 1  
J. Kühn - V. Iliev 12.04 16:15 1 - 0  
M. Eliseev - J. Dale 12.04 16:15 1 - 0  
M. Fourcade - J.T. Bö 12.04 16:15 1 - 0  
Q. Fillon Maillet - S. Samuelsson 12.04 16:15 1 - 0  
T. Bö - A. Loginov 12.04 16:15 1 - 0  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Mladost Zágráb 12.04 19:00 14 - 5  
Marseille - Terrassa 12.04 20:30 9 - 10  
OSC - Recco 12.04 18:30 10 - 14  
Tbiliszi - Waspo Hannover 12.04 15:30 10 - 11  
Úszás (Rövidpályás Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jakabos Zs. - I. Cusinato (női 400 m vegyes) 12.04 18:20 1 - 0  
Telegdy Á. - L. Mora (200 m hát) 12.04 18:10 1 - 0  

 

2019.12.03.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Minnesota 12.03 02:15 37 - 30  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aaby/Tjureda - Sandviken 12.03 19:00 2 - 7  
Edsbyn - Vetlanda 12.03 19:00 7 - 2  
Hammarby - Vanersborg 12.03 19:00 5 - 2  
Motala - Broberg/Söderhamn 12.03 19:00 3 - 2  
Futsal (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Oroszország 12.03 18:00 2 - 1  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - München 12.03 18:00 5 - 1  
Frölunda - Biel 12.03 18:00 2 - 3  
Lausanne - Lulea 12.03 20:15 1 - 2  
Mountfield HK - Zug 12.03 18:00 1 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Litvínov 12.03 17:30 4 - 6  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rungsted - Herning 12.03 19:00 1 - 4  
Rödovre - Odense 12.03 19:00 4 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Nyeman Grodno 12.03 17:00 2 - 4  
Metallurg Zslobin - Junoszt Minszk 12.03 17:00 1 - 3  
Sahtar Szoligorszk - Dinamo Molodecsno 12.03 17:00 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Hämeenlinna 12.03 17:30 3 - 2  
Jukurit - Ilves 12.03 17:30 2 - 5  
Kalpa - SaiPa 12.03 17:30 2 - 5  
Kookoo - JYP 12.03 17:30 4 - 2  
Tappara - Lahti Pelicans 12.03 17:30 6 - 3  
Turku PS - Kärpät 12.03 17:30 1 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Briancon 12.03 20:15 2 - 0  
Bordeaux - Anglet 12.03 20:15 3 - 1  
Chamonix - Mulhouse 12.03 20:00 4 - 5  
Gap - Rouen 12.03 20:30 1 - 4  
Grenoble - Angers 12.03 20:00 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Jaroszlavl - Metallurg Magnyitogorszk 12.03 17:00 2 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Traktor Cseljabinszk 12.03 15:00 5 - 2  
Szocsi - Dinamo Minszk 12.03 17:30 4 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Avtomobil. Jekatyerinburg 12.03 17:30 2 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Jastrzebie 12.03 18:30 2 - 3  
GKS Katowice - Podhale Nowy Targ 12.03 18:30 1 - 2  
GKS Tychy - Torun 12.03 18:00 3 - 3  
Zaglebie Sosnowiec - Stoczniowiec Gdansk 12.03 19:00 1 - 4  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlant Moszkva - Szahalinszkije Akulj 12.03 17:00 1 - 2  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Barisz 2 12.03 14:30 2 - 3  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Csajka Nyizsnyij Novgorod 12.03 09:00 3 - 0  
Lada Toljatti 2 - Szibirszkije Sznajperi 12.03 14:00 3 - 5  
Reaktor Nyizsnyekamszk - Rubin Tyumeny 2 12.03 16:00 2 - 0  
Szarmati Orenburg - Kuznyeckije Medvegyi 12.03 14:30 7 - 2  
Szputnyik Almetyevszk - Omszkije Jasztrebi 12.03 15:00 4 - 6  
Tolpar Ufa - Altaj Kamenogorszk 12.03 09:00 7 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Los Angeles 12.03 04:00 4 - 2  
Buffalo - New Jersey 12.03 01:00 7 - 1  
Chicago - St. Louis 12.03 02:30 0 - 4  
Detroit - NY Islanders 12.03 01:30 1 - 4  
NY Rangers - Las Vegas 12.03 01:00 1 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stavanger 12.03 19:00 1 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landshut - Bad Nauheim 12.03 19:30 6 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Graz 12.03 19:15 4 - 3  
Salzburg - Znojmo 12.03 19:15 1 - 4  
Südtirol Bolzano - Fehérvár 12.03 19:45 3 - 0  
Vienna Capitals - Klagenfurt 12.03 19:15 0 - 1  
Villach - Innsbruck 12.03 19:15 4 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten - Sierre 12.03 19:45 4 - 1  
Thurgau - Langenthal 12.03 20:00 3 - 0  
Visp - Ajoie 12.03 19:45 3 - 2  
Winterthur - GCK Lions 12.03 20:00 1 - 7  
Zug 2 - Biasca Ticino 12.03 19:45 6 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Langnau Tigers 12.03 19:45 5 - 3  
Fribourg - Lugano 12.03 19:45 1 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vita Hästen - Timra 12.03 19:00 1 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Michalovce 12.03 18:00 3 - 3  
Detva - Slovan Bratislava 12.03 18:00 1 - 1  
Diósgyőr - Nitra 12.03 18:00 2 - 5  
Nove Zamky - MAC 12.03 18:30 5 - 3  
Zvolen - Poprad 12.03 18:00 3 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tver - SZKA-Néva 12.03 17:00 3 - 4  
Himik Voszkreszenszk - CSZK Szamara 12.03 16:30 3 - 2  
Humo Taskent - Lada Toljatti 12.03 15:30 2 - 4  
Jugra Hanti-Manszijszk - Rosztov 12.03 15:00 4 - 3  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia Blanca - Obras Sanitarias 12.03 00:30 86 - 93  
Hispano Americano - San Lorenzo 12.03 01:00 72 - 67  
La Union Formosa - Instituto Cordoba 12.03 02:00 84 - 92  
Penarol Mar del Plata - CA Platense 12.03 01:00 67 - 74  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Hapoel Holon 12.03 20:00 78 - 72  
Oostende - Torun 12.03 20:00 84 - 84, h.u. 105 - 103  
Sassari - Manresa 12.03 20:30 73 - 74  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Bandirma 12.03 20:30 76 - 96  
Vechta - Burgos 12.03 20:00 87 - 93  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Brose Bamberg 12.03 20:30 82 - 64  
Periszteri - Nymburk 12.03 18:00 75 - 65  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Dijon 12.03 18:00 65 - 98  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franca - Botafogo 12.03 00:00 85 - 68  
Mogi das Cruzes - BC Brasilia 12.03 00:00 93 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Seoul Thunders 12.03 11:00 96 - 83  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Roanne 12.03 20:00 83 - 71  
Le Mans - Paris Levallois 12.03 20:00 104 - 83  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Maccabi TA 12.03 18:35 62 - 89  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou - Beijing Ducks 12.03 12:35 86 - 109  
Shandong - Nanjing Tongxi 12.03 12:35 132 - 122  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Great Wall - Zhejiang 12.03 12:30 98 - 70  
Fujian - Inner Mongolia BC 12.03 12:30 69 - 116  
Hebei - Shandong 12.03 12:30 70 - 73  
Heilongjiang - Sichuan 12.03 12:30 72 - 97  
Henan - Tianjin 12.03 12:30 56 - 78  
Jiangsu Phoenixs - Guangdong 12.03 12:30 86 - 86, h.u. 93 - 99  
Shaanxi Tianze - Xinjiang 12.03 12:30 78 - 94  
Shanghai - Bayi Kylin 12.03 12:30 66 - 84  
Shanxi XR - Wuhan 12.03 12:30 85 - 49  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Krakkó - Univ. Gdansk 12.03 18:00 65 - 40  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Golden State 12.03 01:30 104 - 79  
Charlotte - Phoenix 12.03 01:00 104 - 109  
Memphis - Indiana 12.03 02:00 104 - 117  
Milwaukee - New York 12.03 02:00 132 - 88  
Philadelphia - Utah 12.03 01:00 103 - 94  
Sacramento - Chicago 12.03 04:00 106 - 113  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lleida - Oviedo 12.03 20:30 83 - 89  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Parma Permszkij Kraj 12.03 18:00 80 - 86  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Veseli - Dukla Praha 12.03 20:00 23 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Holstebro 12.03 19:00 28 - 38  
Skjern - Skanderborg 12.03 20:00 29 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Wisla Plock 12.03 18:15 20 - 24  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigshafen-Friesenheim - Lemgo 12.03 19:00 23 - 26  
Melsungen - Füchse Berlin 12.03 19:00 33 - 30  
Stuttgart - Kiel 12.03 20:00 34 - 35  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krems - Bregenz 12.03 19:00 27 - 27  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Bacau 12.03 16:30 23 - 21  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benidorm - Ademar Leon 12.03 21:00 24 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Redbergslids - Sävehof 12.03 19:00 24 - 24  
Kézilabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Kuba 12.03 07:00 51 - 23  
Norvégia - Szerbia 12.03 12:30 28 - 25  
Szlovénia - Angola 12.03 10:00 24 - 33  
Kézilabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Németország 12.03 12:30 25 - 26  
Dél-Korea - Brazília 12.03 07:00 33 - 27  
Franciaország - Ausztrália 12.03 11:00 46 - 7  
Kézilabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Montenegró 12.03 07:00 24 - 25  
Románia - Kazahsztán 12.03 11:00 22 - 20  
Spanyolország - Szenegál 12.03 07:00 29 - 20  
Kézilabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Argentína 12.03 09:00 28 - 34  
Oroszország - Kongói DK 12.03 06:30 34 - 13  
Svédország - Japán (Helyszín: Japán) 12.03 11:30 34 - 26  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colchester - Stevenage 12.03 20:30 1 - 2  
Milton Keynes Dons - Coventry 12.03 20:45 2 - 0  
Port Vale - Mansfield 12.03 20:45 2 - 2  
Portsmouth - Northampton 12.03 20:45 2 - 1  
Salford City - U21Wolverhampton 12.03 20:45 3 - 0  
Shrewsbury - U21Manchester City 12.03 20:30 1 - 1  
U21Brighton - Newport 12.03 20:00 0 - 0  
Walsall - U21Chelsea 12.03 20:45 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burton - Southend 12.03 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastleigh - Wrexham 12.03 20:45 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Platense - Atl. Atlanta 12.03 01:10 2 - 1  
Mitre Santiago del Estero - Independiente de Mendoza 12.03 01:30 0 - 0  
San Martin SJ - Alvarado 12.03 01:30 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Chacarita Juniors 12.03 01:00 2 - 0  
Gimnasia Mendoza - San Martin de Tucuman 12.03 01:30 0 - 3  
Quilmes - Brown de Adrogue 12.03 01:00 1 - 1  
Santamarina Tandil - Villa Dalmine 12.03 00:30 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Union SF - Huracan 12.03 01:10 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keshla - Kapaz 12.03 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Genk 12.03 20:45 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - CSZKA 1948 Szófia 12.03 13:30 3 - 4  
Slavia Szófia - Botev Plovdiv 12.03 16:30 1 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Pari Santa Cruz - San Jose de Oruro 12.03 00:30 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasco da Gama - Cruzeiro 12.03 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuador 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Portoviejo - Independiente Juniors 12.03 21:30 2 - 1  
Manta FC - Orense Machala 12.03 21:30 2 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Bani Sweif 12.03 18:30 3 - 1  
El Gouna - FC Masr 12.03 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Valenciennes 12.03 21:05 1 - 1  
Chateauroux - Sochaux 12.03 21:05 1 - 1  
Grenoble - Clermont 12.03 21:05 1 - 1  
Le Havre - Le Mans 12.03 21:05 2 - 0  
Lens - Chambly 12.03 21:05 3 - 0  
Niort - AC Ajaccio 12.03 21:05 0 - 1  
Orleans - Lorient 12.03 21:05 0 - 4  
Paris FC - Guingamp 12.03 21:05 0 - 3  
Troyes - Rodez Aveyron 12.03 21:05 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Marseille 12.03 19:00 0 - 2  
Bordeaux - Nimes 12.03 19:00 6 - 0  
Brest - Strasbourg 12.03 19:00 5 - 0  
Lyon - Lille 12.03 21:05 0 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ergotelisz Iraklio - Trikala 12.03 16:15 0 - 1  
Panetolikosz - Ialiszosz Rodosz 12.03 12:45 5 - 1  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sibenik - Lokomotív Zágráb 12.03 17:00 0 - 4  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persib Bandung - Persela Lamongan 12.03 12:30 0 - 2  
PSS Sleman - Perseru Badak Lampung 12.03 09:30 5 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Raanana 12.03 18:00 1 - 1  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Beer Sheva 12.03 19:15 0 - 1  
Maccabi Netanya - Ironi Kiryat Shmona 12.03 18:45 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Leczna - Legia Varsó 12.03 20:45 0 - 2  
Legia Varsó 2 - Piast Gliwice 12.03 17:45 0 - 2  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Diósgyőr 12.03 17:00 0 - 0  
Szeged GA - Fehérvár 12.03 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Empoli 12.03 15:00 1 - 0  
Fiorentina - Cittadella 12.03 21:00 2 - 0  
Genoa - Ascoli 12.03 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Benfica 12.03 21:15 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Manchester City 12.03 21:15 1 - 4  
Crystal Palace - Bournemouth 12.03 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - FCS Bukarest 12.03 19:30 1 - 2  
Gaz Metan Medias - Voluntari 12.03 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brora Rangers - Greenock Morton 12.03 20:45 1 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stenhousemuir - Elgin 12.03 20:45 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Dunfermline 12.03 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wehda (KSA) - Al-Khaleej Saihat 12.03 16:15 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Adanaspor 12.03 14:30 5 - 1  
Fenerbahce - Istanbulspor 12.03 18:45 4 - 0  
Karagümrük - Göztepe Izmír 12.03 11:00 1 - 2  
Kasimpasa Erokspor - Sivasspor 12.03 16:30 0 - 2  
Yeni Malatyaspor - Keciörengücü 12.03 12:30 3 - 1  
Labdarúgás (Walesi 2., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goytre Utd. - Swansea Univ. 12.03 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cefn Druids - Cardiff Met Univ. 12.03 20:45 2 - 1  
TNS - Carmarthen 12.03 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crusaders - Institute 12.03 20:45 2 - 0  
Linfield - Coleraine 12.03 20:45 0 - 3  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - ACH Ljubljana 12.03 19:30 3 - 0  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedzierzyn-Kozle - Vojvodina 12.03 18:00 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valinhos - Sesi Bauru 12.03 23:00 0 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Targoviste - Nyíregyháza 12.03 17:00 2 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Engelholm VS - Aachen 12.03 19:00 0 - 3  
Holte - Schaffhausen 12.03 18:30 0 - 3  
Lugano - Kuusamo 12.03 20:00 0 - 3  
THY Istanbul - IBSA Las Palmas 12.03 14:30 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Ansan Rush&Cash 12.03 11:00 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong IBK - Daejeon KGC 12.03 11:00 3 - 2  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Cannet - Chamalieres 12.03 20:00 3 - 0  
Röplabda (Klubcsapat vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Al-Rayyan 12.03 22:00 3 - 0  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Eczacibasi Istanbul 12.03 03:00 3 - 1  
Guangdong - Minas 12.03 10:00 3 - 1  
Röplabda (Klubcsapat vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tianjin - Novara 12.03 13:00 2 - 3  
Vakifbank Istanbul - Praia 12.03 07:00 3 - 0  
Sakk (London)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liren Ding - L. Aronian 12.03 17:00 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - M. Carlsen 12.03 17:00 0.5 - 0.5  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ding Junhui-All.Carter (6 nyert frame-ig) 12.03 14:00 6 - 4  
Gary Wilson - Joe Perry 12.03 20:00 6 - 1  
Liang Wenbo-E.Sharav (6 nyert frame-ig) 12.03 14:00 6 - 4  
M. O'Donnell - M. Selby (6 nyert frame-ig) 12.03 20:00 3 - 6  
Mic. White - Mark Davis 12.03 20:00 6 - 5  
R. O'Sullivan - N. Saengkham (6 nyert frame-ig) 12.03 14:00 6 - 2  
S. Maguire - G. Dott (6 nyert frame-ig) 12.03 14:00 6 - 2  
Yan Bingtao - J. Lisowski (6 nyert frame-ig) 12.03 20:00 6 - 3  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - Olympiakosz 12.03 19:15 11 - 11  
Jadran Split - Jadran Herceg Novi 12.03 20:30 6 - 12  
Jug Dubrovnik - Szolnok 12.03 19:00 14 - 11  
Szintez Kazany - Spandau Berlin 12.03 18:00 11 - 12  

 

 

2019.12.02.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - New England 12.02 02:20 28 - 22  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hattrick Brno - Black Angels Praha 12.02 19:30 7 - 3  
Futsal (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Oroszország 12.02 20:30 2 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Texas Stars - Milwaukee 12.02 00:00 1 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slavia Trebic 12.02 17:30 2 - 2  
Chomutov - Vsetin 12.02 17:30 6 - 2  
Jihlava - Sokolov 12.02 17:30 6 - 4  
Litomerice - Poruba 12.02 17:30 6 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Havirov 12.02 17:30 5 - 3  
Slavia Praha - Prostejov 12.02 18:00 3 - 1  
Zubr Prerov - Frydek Mistek 12.02 18:00 1 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Brassó 12.02 18:00 4 - 0  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Novopolock - Pinszkije Jasztrebi 12.02 17:00 1 - 0  
Lokomotív Orsa - Breszt 12.02 17:00 2 - 2  
Mogiljev - Lida 12.02 17:00 5 - 1  
Jégkorong (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almaty - Jertisz Pavlodar 12.02 12:00 2 - 3  
Bejbarisz Atirau - Arlan Koksetau 12.02 13:00 0 - 4  
Humo Taskent 2 - Torpedo Kamenogorszk 2 12.02 15:00 1 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szpartak Moszkva 12.02 10:00 0 - 2  
Amur Habarovszk - Avangard Omszk 12.02 10:00 1 - 2  
CSZKA Moszkva - SZKA Szentpétervár 12.02 17:30 2 - 4  
Red Star Kunlun - Vityaz Podolszk 12.02 12:30 1 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Jokerit 12.02 15:00 2 - 3  
Jégkorong (MHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Barisz 2 12.02 14:30 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Montreal 12.02 01:00 3 - 1  
Vancouver - Edmonton 12.02 04:00 2 - 3  
Jégkorong (OHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oshawa Generals - Kingston Frontenacs 12.02 00:05    
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Karlskrona 12.02 19:00 5 - 5  
Björklöven - Mora 12.02 19:00 3 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Nomad 12.02 14:30 1 - 1  
Ermak Angarszk - Burany Voronyezs 12.02 12:00 5 - 2  
Izssztal Izsevszk - KRS Beijing 12.02 16:00 5 - 1  
Juzsnij Ural Orszk - Szarjarka Karaganda 12.02 14:30 5 - 0  
Metallurg Novokuznyeck - Rjazany 12.02 13:00 2 - 3  
Molot Perm - Tsen Tou Jilin 12.02 15:00 2 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - ORG Beijing 12.02 16:30 4 - 3  
Szokol Krasznojarszk - Tambov 12.02 13:00 6 - 1  
Jégkorong (WHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary Hitmen - Red Deer Rebels 12.02 00:00 2 - 2  
Edmonton Oil Kings - Regina Pats 12.02 00:00 7 - 1  
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas Cordoba - Argentino Junin 12.02 01:30 83 - 79  
Ciclista Olimpico - Gimnasia CR 12.02 01:00 83 - 73  
Ferro Carril Oeste - Comunicaciones Mercedes 12.02 00:00 83 - 76  
San Martin Corrientes - Estudiantes Concordia 12.02 01:30 80 - 66  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Cheongju Stars 12.02 11:00 62 - 56  
Kosárlabda (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP Kotka - Joensuun Kataja 12.02 17:30 100 - 82  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Cholet 12.02 20:00 73 - 79  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Beer Sheva 12.02 20:00 89 - 89, h.u. 102 - 97  
Maccabi Rishon - Hapoel Eilat 12.02 19:10 80 - 74  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Clippers - Washington 12.02 04:30 150 - 125  
Orlando - Golden State 12.02 00:00 100 - 96  
Toronto - Utah 12.02 00:00 130 - 110  
Kosárlabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Oradea - Steaua Bukarest 12.02 18:00 94 - 71  
Focsani - Gaz Metan Medias 12.02 16:00 70 - 49  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OKK Belgrád - Sloboda Uzice 12.02 19:00 85 - 95  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Galatasaray 12.02 18:00 104 - 80  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Lok.Kubany Krasznodar 12.02 13:30 98 - 91  
Kalev/Cramo - Tsmoki-Minszk 12.02 18:00 79 - 84  
Nyizsnyij Novgorod - Himki Moszkva 12.02 17:00 87 - 113  
UNIKSZ Kazany - CSZKA Moszkva 12.02 17:00 94 - 86  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Sönderjyske 12.02 20:00 30 - 24  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - FH 12.02 20:30 31 - 37  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallby - Guif 12.02 19:00 28 - 26  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zeleznicar Nis - Proleter Zrenjanin 12.02 19:00 36 - 28  
Kézilabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Hollandia 12.02 07:00 28 - 35  
Kuba - Szerbia 12.02 04:30 27 - 46  
Szlovénia - Norvégia 12.02 12:30 20 - 36  
Kézilabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Oroszország 12.02 07:00 22 - 35  
Kongói DK - Japán (Helyszín: Japán) 12.02 10:00 16 - 28  
Kína - Svédország 12.02 12:30 19 - 32  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Solihull Moors - Rotherham 12.02 20:45 3 - 4  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Preston - West Bromwich 12.02 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Independiente 12.02 01:45 0 - 0  
Arsenal Sarandí - Lanus 12.02 23:00 1 - 1  
Central Cordoba SDE - Rosario Central 12.02 01:45 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabah - Qarabag Baku 12.02 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - Blooming Santa Cruz 12.02 00:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz - E. Frankfurt 12.02 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Zwickau 12.02 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Omonia Nicosia - APOEL Nicosia 12.02 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Silkeborg 12.02 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Smouha - El Gaish Talaea 12.02 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Misr Lel Makasa - Farco 12.02 18:30 2 - 0  
Wadi Degla - Biyala 12.02 13:30 4 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Nancy 12.02 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerkyra - Apollon Szmirnisz 12.02 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Utrecht 2 - Almere City 12.02 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamshedpur - Northeast Utd. 12.02 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Madura Utd. - Persebaya Surabaya 12.02 12:30 2 - 3  
PSM Makassar - Pusamania Borneo 12.02 09:30 2 - 2  
Semen Padang - Bali Utd. 12.02 10:00 0 - 2  
TIRA-Persikabo - Barito Putera 12.02 12:30 0 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Umm al-Fahm 12.02 18:00 0 - 1  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Afula 12.02 18:00 3 - 2  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Ramat Hasharon 12.02 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - América de Cali 12.02 01:00 0 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moghreb Tetouan - Rapide Oued Zem 12.02 19:00 1 - 0  
Youssoufia Berrechid - Olympique de Safi 12.02 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Monterrey 12.02 02:00 1 - 1  
Tigres UANL - América 12.02 04:00 2 - 4  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jigawa Golden Stars - Ifeanyi Ubah 12.02 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Sampdoria 12.02 20:45 4 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pisa - Pordenone 12.02 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rimini - Ravenna 12.02 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Arszenál Tula 12.02 17:30 0 - 1  
FK Krasznodar - Tambov 12.02 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Libertad Asuncion 12.02 00:00 1 - 3  
Dep. Capiata - Nacional Asuncion 12.02 22:00 0 - 0  
Sp. San Lorenzo - Olimpia Asuncion 12.02 00:00 1 - 4  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Rio Ave 12.02 19:45 2 - 0  
Porto - Pacos Ferreira 12.02 21:45 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Viitorul Constanta 12.02 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Hatayspor 12.02 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Kayserispor 12.02 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Dep. Tachira 12.02 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Öböl Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jemen - Irak 12.02 15:30 0 - 0  
Katar - Egyesült Arab Emirátusok 12.02 15:30 4 - 2  
Labdarúgás (Öböl Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuvait - Bahrein 12.02 18:00 2 - 4  
Omán - Szaúd-Arábia 12.02 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gandzasar Kapan - Shirak Gyumri 12.02 11:45 1 - 0  
Noah Jereván - Ararat Jereván 12.02 11:00 2 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribeirao Preto - Barao Blumenau 12.02 00:00 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - Trefl Gdansk 12.02 20:30 1 - 3  
Bydgoszcz - Olsztyn 12.02 17:30 2 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OK Maribor - Mladost Zágráb 12.02 20:00 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Ziraat Bankasi Ankara 12.02 17:00 3 - 0  
Sakk (London)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Aronian - Liren Ding 12.02 17:00 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - M. Vachier-Lagrave 12.02 17:00 0.5 - 0.5  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - K. Maflin (6 nyert frame-ig) 12.02 20:00 2 - 6  
J. Higgins - Ian Burns (6 nyert frame-ig) 12.02 20:00 6 - 1  
Li Hang - M. Fu (6 nyert frame-ig) 12.02 14:00 6 - 4  
Mark Allen - B. Woollaston (6 nyert frame-ig) 12.02 20:00 6 - 1  
Mark King-Neil Robertson (6 nyert frame-ig) 12.02 14:00 4 - 6  
Mat. Stevens - Ant. Hamilton (6 nyert frame-ig) 12.02 20:00 6 - 2  
Nig. Bond - J. Trump (6 nyert frame-ig) 12.02 14:00 6 - 3  
S.Bingham-Zhao Xintong (6 nyert frame-ig) 12.02 14:00 6 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,