Tippmix eredmények - 2019. augusztus 5-11.

2019-08-05
Tippmix eredmények - 2019. augusztus 5-11.
2019.08.11.
3x3 kosárlabda (3x3 Series, női, Bukarest)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Oroszország 08.11 13:15    
Franciaország - Olaszország 08.11 15:20    
Kanada - Spanyolország 08.11 14:30    
Olaszország - Kanada 08.11 12:25    
Olaszország - Oroszország 08.11 17:50    
Románia - Franciaország 08.11 12:50    
Spanyolország - Lengyelország 08.11 12:05    
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - British Columbia 08.11 01:00 35 - 34  
Amerikai foci (NFL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Cincinnati 08.11 02:00 38 - 17  
Oakland - LA Rams 08.11 02:00 14 - 3  
San Francisco - Dallas 08.11 03:00 17 - 9  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Richmond - Carlton 08.11 07:20 73 - 45  
St. Kilda - Fremantle 08.11 05:10 72 - 69  
West Coast Eagles - Adelaide Crows 08.11 09:20 90 - 80  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiwoom Heroes - Doosan Bears 08.11 10:00 7 - 12  
KT Wiz - Hanwha Eagles 08.11 10:00 4 - 6  
LG Twins - SK Wyverns 08.11 10:00 4 - 3  
NC Dinos - Lotte Giants 08.11 10:00 9 - 1  
Samsung Lions - KIA Tigers 08.11 10:00 5 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 08.11 10:00 2 - 4  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 08.11 06:00 2 - 0  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 08.11 11:00 8 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 08.11 11:00 6 - 5  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 08.11 11:00 8 - 10  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 08.11 07:00 7 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Leon - Guerreros de Oaxaca 08.11 01:15    
Generales de Durango - Rieleros de Aguascaliente 08.11 00:00 2 - 24  
Generales de Durango - Rieleros de Aguascaliente 08.11 22:00 14 - 10  
Pericos de Puebla - Diablos Rojos del Mexico 08.11 20:00 6 - 11  
Piratas de Campeche - Leones de Yucatan 08.11 23:00 6 - 4  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Sultanes de Monterrey 08.11 02:30 1 - 4  
Tigres de Quintana Roo - Olmecas de Tabasco 08.11 02:00 6 - 0  
Toros de Tijuana - Acereros de Monclova 08.11 04:35 1 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Houston 08.11 01:05 2 - 23  
Baltimore - Houston (19:05) 08.11 19:05 8 - 7  
Boston - LA Angels 08.11 19:05 4 - 5  
Chicago WS - Oakland 08.11 01:10 3 - 2  
Chicago WS - Oakland (20:10) 08.11 20:10 0 - 2  
Cincinnati - Chicago Cubs 08.11 01:10 10 - 1  
Cincinnati - Chicago Cubs (19:10) 08.11 19:10 3 - 6  
Detroit - Kansas City 08.11 00:10 0 - 7  
Detroit - Kansas City (19:10) 08.11 19:10 2 - 10  
LA Dodgers - Arizona 08.11 03:10 4 - 0  
LA Dodgers - Arizona (22:10) 08.11 22:10 9 - 3  
Miami - Atlanta 08.11 00:10 7 - 6  
Miami - Atlanta (19:10) 08.11 19:10 4 - 5  
Milwaukee - Texas 08.11 01:10 3 - 2  
Milwaukee - Texas (20:10) 08.11 20:10 0 - 1  
Minnesota - Cleveland 08.11 03:00 4 - 1  
Minnesota - Cleveland (20:10) 08.11 20:10 3 - 7  
NY Mets - Washington 08.11 01:10 4 - 3  
NY Mets - Washington (19:10) 08.11 19:10 4 - 7  
San Diego - Colorado 08.11 02:40 8 - 5  
San Diego - Colorado (21:40) 08.11 21:40 3 - 8  
Seattle - Tampa Bay 08.11 04:10 4 - 5  
Seattle - Tampa Bay (22:10) 08.11 22:10 0 - 1  
St. Louis - Pittsburgh 08.11 01:15 3 - 1  
St. Louis - Pittsburgh (20:15) 08.11 20:15 11 - 9  
Toronto - NY Yankees 08.11 19:07 0 - 1  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brave - Melbourne Mustangs 08.11 08:30 7 - 4  
Perth Thunder - Melbourne Ice 08.11 10:30 9 - 3  
Sydney Ice Dogs - Newcastle North Stars 08.11 08:45 4 - 4  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Vitkovice 08.11 17:00 1 - 4  
Traktor Cseljabinszk - Szeversztal Cserepovec 08.11 14:00 2 - 1  
Kerékpár (Országúti Eb - mezőnyverseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - T. Merlier 08.11 11:30 1 - 0  
A. Kristoff - L. Mezgec 08.11 11:30 1 - 0  
D. Auer - E.M. Grosu 08.11 11:30    
D. Grönewegen - P. Ackerman 08.11 11:30 0 - 1  
E. Baska - M. Cavendish 08.11 11:30 1 - 0  
M. Trentin - K. Asgreen 08.11 11:30 1 - 0  
Országúti Eb - mezőnyverseny 2019 08.11 15:20    
Országúti Eb - mezőnyverseny 2019 - Top 3 08.11 15:20    
Sam Bennett - E. Viviani 08.11 11:30 0 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - TNT KaTropa (4.m.) 08.11 12:35 106 - 101  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izland - U20Ukrajna 08.11 11:30 47 - 61  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Horvátország - U20Izrael 08.11 14:00 61 - 70  
U20Románia - U20Törökország 08.11 16:30 56 - 86  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bulgária - U20Finnország 08.11 19:00 80 - 75  
U20Írország - U20Nagy-Britannia 08.11 16:30 60 - 57  
Kosárlabda (U20 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Magyarország - U20Lengyelország 08.11 17:30 50 - 51  
U20Spanyolország - U20Szerbia 08.11 13:00 74 - 55  
Kosárlabda (U20 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Belgium 08.11 18:00 50 - 34  
U20Olaszország - U20Oroszország 08.11 20:15 70 - 67  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Irán 08.11 18:30 88 - 58  
Kína - Horvátország 08.11 10:00 89 - 73  
Lengyelország - Tunézia 08.11 18:00 64 - 75  
Németország - Svédország 08.11 17:45 78 - 46  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Chicago 08.11 23:00 84 - 81  
New York - Seattle 08.11 21:00 69 - 84  
Phoenix - Dallas 08.11 04:00 77 - 80  
Washington - Minnesota 08.11 21:00 101 - 78  
Kézilabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Wetzlar 08.11 16:45 30 - 33  
Kiel - Barcelona 08.11 15:45 33 - 29  
Kristianstad - Hamburg 08.11 14:30 29 - 32  
R-N. Löwen Kronau - Montpellier 08.11 15:30 24 - 25  
Kézilabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Spanyolország - U19Chile 08.11 16:30 31 - 21  
U19Szaúd-Arábia - U19Norvégia 08.11 20:30 23 - 35  
U19Szlovénia - U19Horvátország 08.11 18:30 21 - 31  
Kézilabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bahrein - U19Argentína 08.11 16:30 24 - 25  
U19Nigéria - U19Japán 08.11 18:30 30 - 35  
U19Észak-Macedónia - U19Dánia 08.11 20:30 26 - 29  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlabara FC - Al-Ahly (EGY) 08.11 17:00 0 - 4  
Buffles DU Borgou - ASC Kara 08.11 17:30 1 - 1  
Rayon Sports - Al-Hilal (SUD) 08.11 15:00 1 - 1  
SOA - Nouadhibou 08.11 17:30 0 - 0  
UMS De Loum - Vita Club 08.11 16:30 0 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokeren - Lommel 08.11 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Antwerpen 08.11 18:00 2 - 1  
Mouscron-Peruwelz - Gent 08.11 20:00 2 - 1  
St. Truiden - Standard Liege 08.11 14:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arda Kardzhali - Lokomotív Plovdiv 08.11 16:45 2 - 5  
Ludogorec Razgrad - CSZKA Szófia 08.11 19:30 0 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Oriente Petrolero 08.11 21:00 2 - 1  
Destroyers Santa Cruz - Real Potosi 08.11 01:30 1 - 1  
San Jose de Oruro - Jorge Wilstermann 08.11 23:15 1 - 2  
The Strongest - Royal Pari Santa Cruz 08.11 21:00 4 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Criciuma - Sport Recife 08.11 21:00 1 - 0  
Cuiaba - Sao Bento 08.11 00:00 3 - 2  
Ponte Preta - Guarani 08.11 16:00 1 - 0  
Vitória - Parana 08.11 00:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Confianca - Santa Cruz PE 08.11 23:00 1 - 1  
Globo RN - Botafogo PB 08.11 00:15 0 - 3  
Imperatriz MA - ABC 08.11 00:00 1 - 0  
Treze - Ferroviario CE 08.11 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Sao Jose RS 08.11 21:00 2 - 2  
Luverdense - Ypiranga RS 08.11 22:00 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Fluminense 08.11 02:00 2 - 1  
Avai - Cruzeiro 08.11 21:00 2 - 2  
Botafogo RJ - Atlético PR 08.11 21:00 2 - 1  
Flamengo - Gremio 08.11 00:00 3 - 1  
Internacional - Corinthians 08.11 16:00 0 - 0  
Palmeiras - Bahia 08.11 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Chile 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Copiapo - Dep. Magallanes 08.11 03:00 1 - 1  
Dep. Santa Cruz - Santiago Morning 08.11 18:00 2 - 0  
Melipilla - Nublense 08.11 21:30 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Huachipato 08.11 02:00 0 - 1  
O'Higgins - Colo Colo 08.11 21:00 1 - 0  
Palestino - Dep. Union La Calera 08.11 18:30 1 - 1  
Univ.Catolica de Santiago - Coquimbo Unido 08.11 23:30 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Bicentenario)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Grau - UTC de Cajamarca 08.11 20:30 2 - 2  
Dep. Coopsol - Univ. San Martin 08.11 18:00 1 - 1  
Los Caimanes - Universitario de Deportes 08.11 23:00 0 - 2  
Sport Loreto - Huancayo 08.11 03:00 0 - 4  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vlasim - Lisen 08.11 17:00 1 - 2  
Zizkov - Vitkovice 08.11 10:15 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Opava 08.11 16:30 2 - 1  
Mladá Boleslav - Sparta Praha 08.11 19:00 4 - 3  
Plzen - Slovacko 08.11 16:30 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Naestved 08.11 14:00 3 - 1  
Fremad Amager - Skive 08.11 13:45 0 - 0  
Kolding IF - Roskilde 08.11 15:00 4 - 3  
Nyköbing - Hvidovre 08.11 18:00 2 - 2  
Viborg - Köge 08.11 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarta - Brönshöj 08.11 13:00 0 - 0  
Slagelse BI - Skovshoved 08.11 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Thisted 08.11 15:00 3 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Esbjerg 08.11 14:00 4 - 0  
Hobro - Bröndby 08.11 18:00 0 - 2  
Horsens - Midtjylland 08.11 16:00 0 - 2  
Nordsjaelland - Silkeborg 08.11 12:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - VSK Aarhus 08.11 14:00 4 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Celtic - Lamontville Golden Arrows 08.11 15:00 5 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Jeonnam 08.11 13:00 4 - 2  
Busan I'Park - Daejeon Citizen 08.11 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Gangwon 08.11 13:00 0 - 0  
Pohang - Jeonbuk 08.11 13:00 1 - 2  
Ulsan - Daegu 08.11 12:30 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gualaceo - Independiente Juniors 08.11 23:00 1 - 0  
LDU Portoviejo - Santa Rita Vinces 08.11 02:30 0 - 0  
Porteno Guayaquil - Atl. Santo Domingo 08.11 22:30 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - LDU Quito 08.11 19:00 2 - 1  
Guayaquil City - Olmedo 08.11 00:00 3 - 0  
Tecnico Univ. Ambato - Dep. Cuenca 08.11 21:30 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Energetik-BGU Minszk 08.11 17:45 4 - 1  
Dinamo Minszk - FK Minszk 08.11 19:45 3 - 2  
Vityebszk - Gorodeja 08.11 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Galatasaray 08.11 21:00 4 - 1  
Roma - Real Madrid 08.11 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Argir - IF Fuglafjördur 08.11 16:00 3 - 1  
B36 Torshavn - EB Streymur 08.11 16:00 3 - 0  
FC Suduroy/Royn - Skala IF 08.11 16:00 0 - 2  
NSI Runavik - HB Torshavn 08.11 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klubi 04 - Mikkeli MP 08.11 17:30 0 - 4  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - KaPa 08.11 17:30 2 - 0  
Jazz Pori - EPS 08.11 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JBK Pietarsaari - Seinäjoen SK 2 08.11 17:30 2 - 1  
KuFu-98 - Hercules Oulu 08.11 17:30 6 - 0  
OLS Oulu - GBK Kokkola 08.11 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - Ilves 08.11 16:00 0 - 1  
Rovaniemi PS - Vaasa PS 08.11 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Aland Utd. 08.11 13:00 3 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Nantes 08.11 15:00 2 - 1  
Paris SG - Nimes 08.11 21:00 3 - 0  
Strasbourg - Metz 08.11 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - Sioni Bolnisi 08.11 15:30 2 - 2  
Torpedo Kutaisi - FC Rustavi 08.11 15:30 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Sittard - Heracles 08.11 12:15 1 - 1  
Heerenveen - Feyenoord 08.11 14:30 1 - 1  
PSV - ADO Den Haag 08.11 20:00 3 - 1  
RKC Waalwijk - AZ Alkmaar 08.11 14:30 0 - 2  
Utrecht - Zwolle 08.11 16:45 3 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Rijeka 08.11 20:00 2 - 0  
Slaven Belupo - Hajduk Split 08.11 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - KR 08.11 18:00 4 - 1  
KA Akureyri - Stjarnan 08.11 18:00 4 - 2  
Valur - FH 08.11 22:00 2 - 3  
Vikingur Reykjavik - ÍBV 08.11 18:00 3 - 1  
ÍA Akranes - Breidablik 08.11 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Avispa Fukuoka 08.11 11:00 0 - 2  
Tokyo Verdy - Kagoshima Utd. 08.11 12:00 3 - 3  
Yamagata - Albirex Niigata 08.11 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Sagan Tosu 08.11 11:00 1 - 2  
Jubilo Iwata - Shonan Bellmare 08.11 12:00 2 - 3  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Pacific Langford 08.11 00:00 3 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - FC Asztana 08.11 16:00 2 - 3  
Irtis Pavlodar - Tobol Kostanay 08.11 15:30 0 - 2  
Sahtar Karagandy - Ordabasy Shymkent 08.11 15:30 1 - 2  
Taraz - Kairat Almaty 08.11 15:30 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors de Cali - Tigres Bogota 08.11 22:30 2 - 0  
Bogota FC - Fortaleza Cota 08.11 22:00 2 - 0  
Cortulua - Barranquilla FC 08.11 22:30 2 - 0  
Real Cartagena - Atlético FC Cali 08.11 22:00 1 - 0  
Real San Andres - Valledupar 08.11 22:30 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Atl. Nacional Medellin 08.11 00:00 0 - 0  
Envigado - Dep. Tolima 08.11 01:00 2 - 1  
Independiente Medellin - América de Cali 08.11 03:00 4 - 1  
Independiente SF - Boyaca Patriotas 08.11 21:00 0 - 0  
Jaguares de Cordoba - Dep. Pasto 08.11 23:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hangzhou Greentown - Liaoning Hongyun 08.11 13:30 4 - 1  
Meizhou Hakka - Nantong Zhiyun 08.11 13:30 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Guangzhou Evergrande 08.11 13:35 1 - 3  
Chongqing Lifan - Tianjin Quanjian 08.11 13:35 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Stal Mielec 08.11 17:45 4 - 1  
Wigry Suwalki - Warta Poznan 08.11 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Korona Kielce 08.11 17:30 1 - 0  
LKS Lodz - Piast Gliwice 08.11 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Daugavpils 08.11 16:00 1 - 2  
Rigas FS - Riga FC 08.11 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Vilnius - Zalgiris Kaunas 08.11 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
UNA Strassen - Fola Esch 08.11 18:00 2 - 4  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Atl. San Luis 08.11 04:05 3 - 0  
Cruz Azul - Juarez 08.11 00:00 2 - 0  
Dep. Toluca - América 08.11 19:00 0 - 1  
Queretaro - Pachuca 08.11 00:00 2 - 1  
Tigres - Necaxa 08.11 02:00 3 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - New York City FC 08.11 21:55 2 - 1  
Chicago - Montreal 08.11 03:00 3 - 2  
Colorado Rapids - San Jose 08.11 03:00 2 - 1  
Columbus - FC Cincinnati 08.11 01:30 2 - 2  
Dallas - Minnesota 08.11 02:00 5 - 3  
Kansas City - Salt Lake 08.11 02:30 1 - 2  
Portland - Vancouver 08.11 05:00 3 - 1  
Toronto FC - Orlando 08.11 01:30 1 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Auto Tiraspol - Sheriff Tiraspol 08.11 17:00 0 - 3  
Zimbru Chisinau - Speranta Nisporeni 08.11 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Kisvárda 08.11 18:00 4 - 1  
Paks - Honvéd 08.11 18:00 3 - 1  
Puskás Akadémia - Fehérvár 08.11 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Kazincbarcika 08.11 19:00 0 - 2  
Budaörs - Vác 08.11 17:30 4 - 1  
Csákvár - Budafok 08.11 19:00 2 - 1  
Dorog - MTK 08.11 17:30 0 - 4  
Győr - Tiszakécske 08.11 19:00 2 - 1  
Siófok - Gyirmót 08.11 19:00 2 - 1  
Soroksár - Nyíregyháza 08.11 17:30 3 - 2  
Szeged GA - Haladás 08.11 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Strömmen 08.11 18:00 3 - 1  
Jerv - Ham-Kam 08.11 18:00 1 - 0  
Kongsvinger - Raufoss 08.11 15:00 1 - 0  
Notodden - Sogndal 08.11 18:00 1 - 3  
Tromsdalen - Skeid 08.11 18:00 1 - 0  
Ullensaker/Kisa - Nest-Sotra 08.11 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Kvik Halden 08.11 18:00 0 - 1  
Fredrikstad - Byasen 08.11 17:00 0 - 0  
Moss - Egersund 08.11 14:00 6 - 2  
Sola - Levanger 08.11 15:00 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Fram Larvik 08.11 15:00 1 - 1  
Baerum - Asker 08.11 16:00 0 - 1  
Senja - Grorud 08.11 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Viking Stavanger 08.11 18:00 2 - 1  
Haugesund - Ranheim 08.11 18:00 0 - 1  
Kristiansund - Odd Grenland 08.11 18:00 1 - 1  
Strömsgodset - Valerenga 08.11 20:00 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepp - Sandviken 08.11 15:00 2 - 3  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Houston 08.11 01:30 0 - 1  
Portland - North Carolina 08.11 21:00 2 - 1  
Seattle - Utah 08.11 22:00 1 - 3  
Washington - Chicago 08.11 01:00 0 - 1  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Hamburg 08.11 18:30 2 - 2  
Duisburg - Fürth 08.11 18:30 2 - 0  
Eichstatt - Hertha BSC 08.11 15:30 1 - 5  
Germania Halberstadt - Union Berlin 08.11 15:30 0 - 6  
Lübeck - St. Pauli 08.11 15:30 2 - 2  
Oberneuland - Darmstadt 08.11 15:30 1 - 6  
Osnabrück - RB Leipzig 08.11 15:30 2 - 3  
Rödinghausen - Paderborn 08.11 15:30 3 - 3  
Saarbrücken - Regensburg 08.11 15:30 3 - 2  
Salmrohr - Holstein Kiel 08.11 15:30 0 - 6  
Waldhof Mannheim - E. Frankfurt 08.11 15:30 3 - 5  
Wehen - 1. FC Köln 08.11 18:30 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Monza 08.11 20:30 3 - 4  
Chievo - Ravenna 08.11 18:30 1 - 1  
Cittadella - Padova 08.11 20:30 3 - 0  
Cosenza - Monopoli 08.11 19:00 0 - 1  
Cremonese - Virtus Francavilla 08.11 20:30 4 - 0  
Crotone - Arezzo 08.11 20:45 4 - 3  
Empoli - Reggina 08.11 20:30 2 - 1  
Entella - Südtirol 08.11 20:30 1 - 2  
Frosinone - Carrarese 08.11 20:30 4 - 0  
Juve Stabia - Imolese 08.11 20:45 1 - 1  
Livorno - Carpi 08.11 20:45 0 - 1  
Monopoli - Cosenza 08.11 20:30 1 - 0  
Perugia - Triestina 08.11 20:30 1 - 0  
Pescara - Mantova 08.11 20:30 3 - 2  
Pisa - Potenza 08.11 20:45 3 - 0  
Pordenone - Feralpisalo 08.11 20:30 1 - 2  
Salernitana - Catanzaro 08.11 20:45 3 - 1  
Spezia - Pro Patria 08.11 18:00 5 - 0  
Trapani - Piacenza 08.11 20:30 3 - 1  
Venezia - Catania 08.11 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Szpartak Moszkva 08.11 20:30 1 - 3  
Arszenál Tula - Ufa 08.11 13:00 1 - 0  
CSZKA Moszkva - Szocsi 08.11 18:00 0 - 0  
Lokomotív Moszkva - Ural Jekatyerinburg 08.11 15:30 4 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ried - Amstetten 08.11 10:30 4 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartberg - Sturm Graz 08.11 17:00 1 - 0  
Mattersburg - Austria Wien 08.11 17:00 1 - 5  
WSG Tirol - St. Pölten 08.11 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Sp. Luqueno 08.11 22:00 3 - 1  
Sol de America - Cerro Porteno 08.11 00:30 0 - 2  
Labdarúgás (Peru 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Huaral - Cultural Santa Rosa 08.11 22:30 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Leixoes 08.11 12:15 3 - 2  
Benfica B - Estoril 08.11 19:00 2 - 1  
Covilha - Porto B 08.11 19:00 2 - 0  
Feirense - Vilafranquense 08.11 17:00 2 - 0  
Penafiel - Viseu 08.11 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Aves 08.11 17:00 2 - 1  
Braga - Moreirense 08.11 22:00 3 - 1  
Marítimo - Sporting CP 08.11 19:30 1 - 1  
Rio Ave - Guimaraes 08.11 21:30    
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Wolverhampton 08.11 15:00 0 - 0  
Manchester Utd. - Chelsea 08.11 17:30 4 - 0  
Newcastle - Arsenal 08.11 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - Voluntari 08.11 20:00 1 - 3  
Univ. Craiova 1948 - Sepsi OSK 08.11 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Hibernian 08.11 16:00 6 - 1  
St. Mirren - Aberdeen 08.11 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaduz - Winterthur 08.11 16:00 0 - 1  
Wil - Stade Ouchy 08.11 14:30 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Xamax 08.11 16:00 2 - 2  
Lugano - Sion 08.11 16:00 0 - 1  
Luzern - Thun 08.11 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Öster 08.11 15:00 5 - 1  
GAIS - Mjällby 08.11 17:30 1 - 2  
Trelleborg - Brommapojkarna 08.11 15:00 1 - 1  
Västeras SK - Örgryte 08.11 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landskrona - Ljungskile 08.11 16:00 1 - 1  
Lund - Utsikten 08.11 14:00 2 - 1  
Oddevold - Atvidaberg 08.11 17:00 3 - 1  
Skövde - Oskarshamn 08.11 16:00 3 - 0  
Värnamo - Trollhättan 08.11 17:00 5 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlstad BK - Team TG 08.11 14:00 3 - 0  
Linköping City - Sandviken 08.11 17:00 1 - 3  
Sollentuna - Boden 08.11 14:00 2 - 3  
Umea FC - Sylvia Norrköping 08.11 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - AIK Stockholm 08.11 15:00 2 - 4  
Hammarby - Helsingborg 08.11 17:30 2 - 1  
Häcken - FF Malmö 08.11 15:00 1 - 1  
Norrköping - Elfsborg 08.11 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Napredak Krusevac - Partizan Belgrád 08.11 19:00 2 - 2  
Proleter Novi Sad - Spartak Subotica 08.11 20:00 0 - 1  
Radnik Surdulica - Vojvodina 08.11 20:00 0 - 4  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohronie - Trnava 08.11 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Celje 08.11 18:00 3 - 5  
Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana 08.11 20:10 0 - 3  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nakhon Ratchasima - Suphanburi 08.11 14:00 1 - 1  
Port FC - Muangthong Utd. 08.11 13:00 2 - 0  
Samut Prakan - Chiangrai Utd. 08.11 13:00 0 - 3  
Trat - Buriram Utd. 08.11 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro-1 - Deszna Csernigov 08.11 16:00 0 - 1  
Kolosz Kovalivka - Zorya Luganszk 08.11 16:00 1 - 3  
Kárpáti Lviv - Mariupol 08.11 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Montevideo - Torque Montevideo 08.11 20:00 1 - 4  
Dep. Maldonado - Bella Vista 08.11 20:00 2 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor Montevideo - Penarol Montevideo 08.11 23:00 2 - 2  
Progreso Montevideo - Danubio Montevideo 08.11 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plaza Colonia - CA Cerro 08.11 20:00 0 - 0  
Racing Montevideo - Fenix Montevideo 08.11 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin Bold - Los Angeles Galaxy 2 08.11 03:00 1 - 3  
Colorado Springs - Rio Grande Valley 08.11 02:00 3 - 3  
Louisville City - Atlanta Utd. 2 08.11 21:00 5 - 1  
Memphis - North Carolina 08.11 02:30 1 - 2  
Nashville SC - Bethlehem Steel 08.11 02:00 0 - 0  
Oklahoma City Energy - Fresno 08.11 03:00 1 - 2  
Phoenix Rising - El Paso 08.11 04:30 2 - 1  
Pittsburgh - Swope Park 08.11 01:00 3 - 2  
Real Monarchs - Tulsa 08.11 04:00 4 - 1  
Reno - FC San Antonio 08.11 04:30 1 - 4  
St. Louis FC - Charleston 08.11 02:30 1 - 1  
Tampa Bay - Birmingham Legion 08.11 01:30 0 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Lala Caroni 08.11 22:00 1 - 1  
Estudiantes de Merida - Zamora Barinas 08.11 22:00 0 - 0  
Mineros de Guayana - Llaneros de Guanare 08.11 22:00 1 - 1  
Trujillanos Valera - Puerto Cabello 08.11 22:00 2 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanoi FC - Thanh Hoa 08.11 14:00 5 - 0  
Saigon FC - Binh Duong 08.11 14:00 0 - 1  
Song Lam Nghe An - Hai Phong 08.11 12:00 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar Skopje - Makedonije GP 08.11 17:30 0 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Viljandi Tulevik - Paide Linnameeskond 08.11 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Collinstown - Galway United 08.11 15:00 1 - 2  
Maynooth Univ. - Waterford FC 08.11 16:00 0 - 2  
UC Dublin - Letterkenny 08.11 15:00 5 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lori Vanadzor - Alashkert Jereván 08.11 15:00 2 - 1  
Urartu - Pjunyik Jereván 08.11 17:30 0 - 3  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Bekobod - Andijan 08.11 17:00 0 - 2  
Nasaf Qarshi - Bunyodkor 08.11 17:00 3 - 1  
Sogdiana - Qizilqum Zarafshon 08.11 17:00 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night - Montevideo)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gane - R. Pessoa Nunes 08.11 01:15 1 - 0  
E. Barzola - B. Moffett 08.11 02:00 1 - 0  
G. Burns - A. Kunchenko 08.11 01:30 1 - 0  
L. Garagorri - H. Bandenay 08.11 03:35 1 - 0  
R. Bontorin - R. Paiva 08.11 00:20 1 - 0  
Rod. Vieira - O. Piechota 08.11 02:40 1 - 0  
Tec. Torres - Mar. Rodriguez (női) 08.11 00:40 0 - 1  
V. Oezdemir - I. Latifi 08.11 03:10 1 - 0  
Val. Shevchenko - L. Carmouche (női) 08.11 04:40 1 - 0  
Vic. Luque - Mike Perry 08.11 04:10 1 - 0  
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex Marquez - B. Binder (Osztrák Nagydíj, futam) 08.11 12:20 0 - 1  
E. Bastianini - T. Lüthi (Osztrák Nagydíj, futam) 08.11 12:20 0 - 1  
L. Baldassarri - Aug. Fernandez (Osztrák Nagydíj, futam) 08.11 12:20 1 - 0  
Tet. Nagashima - Jor. Navarro (Osztrák Nagydíj, futam) 08.11 08:50 0 - 1  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2,Osztrák Nagydíj 2019 08.11 12:20    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Canet - N. Antonelli (Osztrák Nagydíj, futam) 08.11 11:00 0 - 1  
J. Masia - J. McPhee (Osztrák Nagydíj, futam) 08.11 11:00 0 - 1  
R. Fenati - C. Vietti (Osztrák Nagydíj, futam) 08.11 11:00 1 - 0  
T. Arbolino - L. Dalla Porta (Osztrák Nagydíj, futam) 08.11 11:00 1 - 0  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Osztrák Nagydíj 2019 08.11 11:00    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - D. Petrucci (Osztrák Nagydíj, futam) 08.11 14:00 1 - 0  
C. Crutchlow - V. Rossi (Osztrák Nagydíj, futam) 08.11 14:00 0 - 1  
Jack Miller - A. Rins (Osztrák Nagydíj, futam) 08.11 14:00 0 - 1  
M. Vinales - F. Quartararo (Osztrák Nagydíj, futam) 08.11 14:00 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Osztrák Nagydíj 2019 08.11 14:00    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - J. Logano (Michigan) 08.11 21:00 0 - 1  
K. Harvick - B. Keselowski (Michigan) 08.11 21:00 1 - 0  
K. Harvick - M. Truex Jr. (Michigan) 08.11 21:00 1 - 0  
Kyle Busch - J. Logano (Michigan) 08.11 21:00 1 - 0  
Kyle Busch - M. Truex Jr. (Michigan) 08.11 21:00 0 - 1  
Michigan 2019 08.11 21:00    
Michigan 2019 - Top 3 08.11 21:00    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford - Huddersfield 08.11 16:00 32 - 12  
Wakefield - Hull FC 08.11 16:00 16 - 26  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay of Plenty - Otago 08.11 04:05 50 - 7  
Manawatu - Hawke's Bay 08.11 06:35 13 - 31  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Sydney Roosters 08.11 06:00 18 - 22  
South Sydney Rabbitohs - Melbourne Storm 08.11 08:05 16 - 26  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Wales 08.11 15:00 33 - 19  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Brazília 08.11 19:30 2 - 3  
Egyiptom - Puerto Rico 08.11 16:00 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Belgium 08.11 19:00 0 - 3  
Hollandia - USA 08.11 16:00 1 - 3  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Ausztrália 08.11 18:00 0 - 3  
Szerbia - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 08.11 21:15 0 - 3  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Tunézia 08.11 12:00 3 - 1  
Lengyelország - Szlovénia 08.11 15:00 3 - 1  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuba - Mexikó 08.11 15:00 3 - 0  
Oroszország - Irán 08.11 18:00 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Finnország 08.11 09:00 3 - 0  
Kína - Argentína 08.11 13:30 2 - 3  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Murphy - J. Trump (10 nyert frame-ig) 08.11 08:00 3 - 10  
Strandröplabda (Budapest)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Regza H / Smedins T - Retterholt L T / Bergerud 08.11 10:00 0 - 2  
Regza H / Smedins T - Shoji K / Kurasaka M 08.11 14:00 2 - 0  
Windisch J / Cottafava S - Shoji K / Kurasaka M 08.11 11:00 2 - 0  
Strandröplabda (Budapest, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mastikova D / Tsyganova P - Suzuki C / Sakaguchi Y 08.11 15:00 1 - 2  
Van Driel E / Schoon R - Macdonald O / Kirwan F 08.11 13:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Losiak B / Kantor P - Ermacora M / Pristauz-Tel 08.11 16:45    
Mol A B / Sorum C S - Losiak B / Kantor P 08.11 11:00 2 - 1  
Mol A B / Sorum C S - Semenov K / Leshukov I 08.11 18:00 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Ermacora M / Pristauz-Tel 08.11 12:00 2 - 0  
Strandröplabda (Miguel Pereira)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andrew Lima /Andrew Lima - Arthur Lanci / Adrielson 08.11 19:00 2 - 0  
Sabino Mor./Rezende Costa - Laurindo Gomes J / Gomes 08.11 16:00 2 - 1  
Strandröplabda (Miguel Pereira, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves J / Felisberta Da S - Rodrigues V D S / Leao V 08.11 14:30 1 - 2  
Cavalcanti Ram/B. Romariz - Amaral Santos I/Lebioda A 08.11 14:30 2 - 0  
Strandröplabda (Vaduz Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouter J / Penninga R - Kuvichka D / Kislytsyn A 08.11 13:00 0 - 2  
Kindl M F / Seiser M - Ertl F / Kratz J 08.11 12:00 2 - 0  
Kuvichka D / Kislytsyn A - Kindl M F / Seiser M 08.11 17:00 1 - 2  
Strandröplabda (Vaduz Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mizoe S / Hashimoto S - Piersma E / Ypma P 08.11 10:00 1 - 2  
Piersma E / Ypma P - Sakaguchi K / Murakami R 08.11 16:00 2 - 0  
Wouters J / Stam K - Sakaguchi K / Murakami R 08.11 11:00 1 - 2  
Strandröplabda (Zinnowitz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Poniewaz B / Poniewaz D - Binder M / Maurer L 08.11 09:15 2 - 0  
Poniewaz B / Poniewaz D - Santos Pereira J/WinterS 08.11 12:15 2 - 0  
Santos Pereira J/WinterS - Bockermann M / Karpa M-J 08.11 09:15 2 - 0  
Strandröplabda (Zinnowitz, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behlen A / Krohn A - Kortzinger L/Schneider S 08.11 13:30 2 - 0  
Behlen A / Krohn A - Matthes A / Rubensam K 08.11 10:30 2 - 1  
Kortzinger L/Schneider S - Klinke L / Kotzan L-S 08.11 10:30 2 - 0  
Tenisz (Aptos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Köpfer - Ste. Johnson 08.11 23:00 0 - 2  
Tenisz (Aptos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ArevaloGonzalez/ReyesVare - Pasha N / Schnur M 08.11 21:00 2 - 1  
Pasha N / Schnur M - Hoyt E / Saraiva B 08.11 00:20 2 - 0  
Tenisz (Augsburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ruusuvuori - Y. Hanfmann 08.11 14:00 1 - 2  
Tenisz (Augsburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasilevski A / Zelenay I - Sabanov I / Sabanov M 08.11 12:00 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - M. Cecchinato 08.11 20:00 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auger-Aliassim/Berrettini - Kontinen H / Peers J 08.11 20:00 1 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Mektic N / Skugor F 08.11 22:30 2 - 1  
Tenisz (Cincinnati-selejt.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - D. Kudla 08.11 16:00 1 - 2  
C. Ruud - F. Delbonis 08.11 16:00 2 - 1  
J. Sousa - Y. Nishioka 08.11 18:00 1 - 2  
M. Kecmanovic - F. Lopez 08.11 19:00 2 - 0  
M. Kukushkin - A. Rublev 08.11 22:00 1 - 2  
P. Carreno-Busta - J.J. Wolf 08.11 17:00 2 - 1  
P. Kohlschreiber - I. Karlovic 08.11 20:30 1 - 2  
Tenisz (Cincinnati-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - O. Jabeur 08.11 16:00 0 - 2  
A. Sharma - B. Mattek-Sands 08.11 18:00 2 - 0  
B. Strycova - R. Peterson 08.11 16:00 0 - 2  
Kri. Pliskova - Lau. Davis 08.11 18:00 0 - 2  
M. Linette - J. Brady 08.11 17:30 1 - 2  
M. Puig - V. Kudermetova 08.11 16:00 0 - 2  
Yafan Wang - C. Vandeweghe 08.11 00:00 2 - 0  
Yafan Wang - I. Swiatek 08.11 19:40 1 - 2  
Z. Diyas - J. Pegula 08.11 19:15 2 - 1  
Tenisz (Hechingen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Danilovic - B. Haas 08.11 13:30 0 - 2  
Tenisz (Landisville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Brengle - Lin Zhu 08.11 19:05 2 - 0  
Tenisz (Manerbio, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Lorenzi - F. Gaio 08.11 16:15 0 - 2  
Tenisz (Manerbio, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neis F / Romboli F - Doumbia S / Reboul F 08.11 14:00 2 - 0  
Tenisz (Montreal, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP - Montreal 2019 08.11 22:00    
R. Nadal - D. Medvedev 08.11 22:00 2 - 0  
Tenisz (Montreal, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haase R / Koolhof W - Bopanna R / Shapovalov D 08.11 00:05 2 - 0  
Haase R / Koolhof W - Granollers M / Zeballos H 08.11 19:30 0 - 2  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B.V. Andreescu - S. Williams 08.11 19:30    
M. Bouzkova - S. Williams 08.11 00:00 1 - 2  
WTA - Toronto 2019 08.11 22:00    
Tenisz (Toronto, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A L / Schuurs - Dabrowski G / Xu Y 08.11 02:05 2 - 0  
Krejcikova/Siniakova - Groenefeld A L / Schuurs 08.11 20:45 2 - 0  
Tenisz (Varsó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Komardina - M. Chwalinska 08.11 11:00 0 - 2  
Tenisz (Yokkaichi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Yui. Sugita - J. Duckworth 08.11 07:40 2 - 1  
Tenisz (Yokkaichi, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Zhang Ze - Nam J S / Song M-K 08.11 06:00 1 - 2  
Tenisz (Újvidék, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Miladinovic - Nagy P. 08.11 10:00 0 - 2  
Tollaslabda (Hyderabad Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kean Yew Loh - Sou. Verma 08.11 09:30 1 - 2  
Tollaslabda (Hyderabad Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fikri M S / Maulana B - Na S S / Wang C 08.11 08:30 2 - 0  
Tollaslabda (Hyderabad Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jia Min Yeo - Se Young An 08.11 09:10 2 - 1  
Tollaslabda (Hyderabad Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponnappa A / Reddy N S - Baek H N / Jung K E 08.11 09:50 0 - 2  
Tollaslabda (Hyderabad Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandaso M C / Maulana A - Hoo P R / Cheah Y S 08.11 08:50 1 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Ortiz - A. Orozco 08.11 05:00 1 - 0  
 
2019.08.10.
3x3 kosárlabda (3x3 Series, női, Bukarest)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Lengyelország 08.10 12:35    
Kanada - Csehország 08.10 13:25    
Olaszország - Csehország 08.10 11:45    
Oroszország - Kanada 08.10 11:00    
Oroszország - Olaszország 08.10 14:15    
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Ottawa 08.10 04:00 16 - 12  
Montreal - Saskatchewan 08.10 01:00    
Amerikai foci (NFL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New Orleans - Minnesota 08.10 02:00 25 - 34  
Pittsburgh - Tampa Bay 08.10 01:30 30 - 28  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Gold Coast Suns 08.10 08:35 144 - 53  
Essendon - Western Bulldogs 08.10 11:25 33 - 137  
Geelong - North Melbourne Kangaroos 08.10 11:25 69 - 14  
Melbourne Demons - Collingwood 08.10 05:45 53 - 70  
Port Adelaide - Sydney Swans 08.10 06:10 103 - 56  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiwoom Heroes - Doosan Bears 08.10 11:00 10 - 2  
KT Wiz - Hanwha Eagles 08.10 11:00 5 - 4  
LG Twins - SK Wyverns 08.10 11:00 0 - 2  
NC Dinos - Lotte Giants 08.10 11:00 7 - 4  
Samsung Lions - KIA Tigers 08.10 11:00 2 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 08.10 10:00 3 - 8  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 08.10 06:00 8 - 4  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 08.10 11:00 4 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 08.10 11:00 6 - 5  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 08.10 11:00 5 - 4  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 08.10 07:00 8 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Saraperos de Saltillo 08.10 02:30 9 - 8  
Bravos de Leon - Guerreros de Oaxaca 08.10 02:15 10 - 8  
Generales de Durango - Rieleros de Aguascaliente 08.10 02:30 11 - 3  
Piratas de Campeche - Leones de Yucatan 08.10 03:00 11 - 2  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Sultanes de Monterrey 08.10 02:00 9 - 2  
Tigres de Quintana Roo - Olmecas de Tabasco 08.10 03:00 5 - 2  
Toros de Tijuana - Acereros de Monclova 08.10 04:35 2 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Houston 08.10 01:05 2 - 3  
Boston - LA Angels 08.10 01:10 16 - 4  
Cincinnati - Chicago Cubs 08.10 01:10 5 - 2  
Detroit - Kansas City 08.10 01:10 5 - 2  
LA Dodgers - Arizona 08.10 04:10 2 - 3  
Miami - Atlanta 08.10 01:10 4 - 8  
Milwaukee - Texas 08.10 02:10 6 - 5  
Minnesota - Cleveland 08.10 02:10 2 - 6  
NY Mets - Washington 08.10 01:10 7 - 6  
San Diego - Colorado 08.10 04:10 7 - 1  
San Francisco - Philadelphia 08.10 04:15 6 - 9  
Seattle - Tampa Bay 08.10 04:10 3 - 5  
St. Louis - Pittsburgh 08.10 02:15 6 - 2  
Toronto - NY Yankees 08.10 01:07 8 - 2  
Darts (Brisbane Masters )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Masters 2019 08.10 12:30    
D. Gurney - M. van Gerwen 08.10 13:10 8 - 5  
D. Heta - G. Anderson 08.10 11:45 8 - 6  
Kyle Anderson - S. Whitlock 08.10 11:15 0 - 8  
Rob Cross - D. Gurney 08.10 14:45 8 - 3  
Rob Cross - R. van Barneveld 08.10 12:35 8 - 4  
S. Whitlock - D. Heta 08.10 13:50 6 - 8  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brave - Sydney Ice Dogs 08.10 09:30 12 - 5  
Sydney Bears - Melbourne Mustangs 08.10 09:00 1 - 4  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szalavat Julajev Ufa 08.10 09:00 1 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Zug 08.10 16:00 1 - 4  
Lugano - Rapperswil 08.10 17:30 2 - 6  
Szeversztal Cserepovec - Metallurg Magnyitogorszk 08.10 10:00 1 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Minszk 08.10 16:00 6 - 2  
Kosárlabda (Eb-előselejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Albánia 08.10 15:30 95 - 73  
Kosárlabda (Eb-előselejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Szlovákia 08.10 18:00 85 - 68  
Kosárlabda (Eb-előselejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Svájc 08.10 15:00 83 - 82  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Finnország - U20Nagy-Britannia 08.10 19:00 86 - 68  
U20Írország - U20Bulgária 08.10 16:30 58 - 68  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Horvátország - U20Románia 08.10 16:30 67 - 67, h.u. 72 - 69  
U20Törökország - U20Izrael 08.10 19:00 80 - 83  
Kosárlabda (U20 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Oroszország - U20Belgium 08.10 18:00 51 - 50  
Kosárlabda (U20 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Spanyolország - U20Magyarország 08.10 13:00 80 - 66  
U20Szerbia - U20Lengyelország 08.10 15:15 70 - 47  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szenegál - Oroszország 08.10 18:00 56 - 73  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Chicago 08.10 04:30 84 - 87  
Minnesota - Connecticut 08.10 02:00 89 - 57  
Kézilabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Tajvan 08.10 16:30 32 - 23  
U19Magyarország - U19Svédország 08.10 18:30 28 - 29  
Kézilabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Németország - U19Brazília 08.10 16:30 28 - 22  
U19Portugália - U19Tunézia 08.10 20:30    
U19Szerbia - U19Izland 08.10 18:30 22 - 26  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Big Bullets - Platinum Zvishavane 08.10 14:30 0 - 0  
Green Eagles - Orlando Pirates 08.10 15:00 1 - 0  
Kmkm - Primeiro de Agosto 08.10 15:15 0 - 2  
Stade Malien de Bamako - Horoya Conakry 08.10 18:30 1 - 1  
Young Africans - Township Rollers 08.10 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Coventry 08.10 16:00 0 - 0  
Bristol Rovers - Wycombe 08.10 16:00 0 - 0  
Fleetwood - Wimbledon 08.10 16:00 2 - 1  
Gillingham - Burton 08.10 16:00 1 - 2  
Ipswich - Sunderland 08.10 16:00 1 - 1  
Milton Keynes Dons - Shrewsbury 08.10 16:00 1 - 0  
Oxford Utd. - Peterborough 08.10 16:00 1 - 0  
Portsmouth - Tranmere 08.10 16:00 2 - 0  
Rochdale - Doncaster 08.10 16:00 1 - 1  
Rotherham - Lincoln 08.10 16:00 0 - 2  
Southend - Blackpool 08.10 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Newport 08.10 16:00 0 - 0  
Cheltenham - Scunthorpe 08.10 16:00 4 - 1  
Crawley - Salford City 08.10 16:00 2 - 0  
Grimsby - Bradford 08.10 14:00 1 - 1  
Macclesfield - Leyton 08.10 16:00 3 - 0  
Mansfield - Morecambe 08.10 16:00 2 - 2  
Oldham - Crewe 08.10 16:00 1 - 2  
Plymouth - Colchester 08.10 16:00 1 - 0  
Port Vale - Northampton 08.10 16:00 1 - 1  
Stevenage - Exeter 08.10 16:00 0 - 1  
Swindon - Carlisle 08.10 16:00 3 - 2  
Walsall - Forest Green 08.10 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Bristol City 08.10 16:00 1 - 1  
Cardiff - Luton 08.10 16:00 2 - 1  
Charlton - Stoke 08.10 16:00 3 - 1  
Derby County - Swansea 08.10 16:00 0 - 0  
Fulham - Blackburn 08.10 16:00 2 - 0  
Hull City - Reading 08.10 16:00 2 - 1  
Leeds - Nottingham 08.10 13:30 1 - 1  
Middlesbrough - Brentford 08.10 16:00 0 - 1  
Preston - Wigan 08.10 16:00 3 - 0  
QPR - Huddersfield 08.10 16:00 1 - 1  
Sheffield Wed. - Barnsley 08.10 16:00 2 - 0  
West Bromwich - Millwall 08.10 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Eastleigh 08.10 16:00 2 - 0  
Boreham - Chesterfield 08.10 16:00 2 - 2  
Bromley - Torquay 08.10 16:00 3 - 3  
Dover - Wrexham 08.10 16:00 2 - 1  
Fylde - Ebbsfleet Utd. 08.10 16:00 1 - 0  
Halifax - Dag & Red 08.10 16:00 1 - 0  
Maidenhead Utd. - Hartlepool 08.10 16:00 0 - 1  
Notts County - Barnet 08.10 18:20 1 - 2  
Solihull Moors - Aldershot 08.10 16:00 2 - 1  
Sutton Utd. - Chorley 08.10 16:00 2 - 2  
Woking - Harrogate Town 08.10 16:00 1 - 0  
Yeovil - Stockport 08.10 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Beerschot Wilrijk 08.10 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Kortrijk 08.10 20:00    
Eupen - Waasland Beveren 08.10 20:00    
Genk - Zulte Waregem 08.10 20:30    
Oostende - FC Bruges 08.10 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarajevo - Tel-Aviv University 08.10 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gintra Univ. - Wexford Youths 08.10 17:00 1 - 2  
Vllaznia - Birkirkara 08.10 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Cluj - Breznica (Helyszín: Montenegró) 08.10 18:00 2 - 3  
Labdarúgás (BL, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Cardiff Met Univ. 08.10 11:00 2 - 1  
Labdarúgás (BL, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - ZNK Split 08.10 10:00 2 - 1  
Labdarúgás (BL, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartak Subotica - Slovan Bratislava (Helyszín: Pozsony) 08.10 17:30 7 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BIIK-Kazygurt - Flora Tallinn (Helyszín: Tallinn) 08.10 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LSK Kvinner - Anderlecht (Helyszín: Belgium) 08.10 14:00 2 - 3  
PAOK - Linfield 08.10 18:30 2 - 3  
Labdarúgás (BL, női, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Twente - Besiktas 08.10 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Carszko Szelo Szófia 08.10 17:00 0 - 2  
Levszki Szófia - Beroe Stara Zagora 08.10 19:30    
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celik Zenica - Zeljeznicar Sarajevo 08.10 19:00 0 - 2  
Mladost Doboj Kakanj - Tuzla City 08.10 17:30 0 - 1  
Radnik Bijeljina - Borac Banja Luka 08.10 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Botafogo SP 08.10 02:30 0 - 0  
Operario PR - Vila Nova 08.10 00:15 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Volta Redonda - Remo 08.10 01:00 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Dep. Iquique 08.10 18:30 0 - 1  
Curico Unido - Universidad de Concepcion 08.10 01:30 4 - 2  
Labdarúgás (Copa Bicentenario)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Dep. Binacional 08.10 18:00 3 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Trinec 08.10 10:15 1 - 0  
Prostejov - Pardubice 08.10 17:00 0 - 0  
Vysehrad - Sokolov 08.10 10:15 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Karvina 08.10 17:00 1 - 1  
Ostrava - Bohemians 1905 08.10 15:00 4 - 2  
Pribram - Ceske Budejovice 08.10 17:00 2 - 0  
Slavia Praha - Liberec 08.10 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vendsyssel - Vejle 08.10 16:15 0 - 3  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FA 2000 - Helsingör 08.10 13:45 1 - 1  
Hilleröd - Frem 08.10 14:00 1 - 0  
Vanlöse - Holbaek 08.10 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Fremad - Dalum 08.10 14:00 1 - 1  
Brabrand - Ringköbing 08.10 14:00 2 - 0  
Sydvest - Naesby 08.10 14:00 3 - 2  
VSK Aarhus - Vejgaard 08.10 13:30 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Odense 08.10 13:00 4 - 2  
Thy-Thisted - Ballerup 08.10 15:00 3 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town City - Stellenbosch 08.10 18:00 1 - 0  
Kaizer Chiefs - Black Leopards 08.10 20:15    
Polokwane City - AmaZulu 08.10 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Gwangju 08.10 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Seongnam 08.10 12:30 2 - 0  
Jeju - Sangju Sangmu 08.10 12:30 1 - 4  
Suwon Bluewings - Incheon 08.10 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuador 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Loja - Clan Juvenil 08.10 02:30 1 - 2  
Orense Machala - Manta FC 08.10 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Mushuc Runa 08.10 19:15 2 - 3  
Macara Ambato - America de Quito 08.10 02:15 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyapro Mogiljev - Dinamo Breszt 08.10 17:45 0 - 1  
Gomel - Szluck 08.10 16:00 3 - 4  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Panathinaikosz 08.10 19:00 2 - 2  
Bologna - Villarreal 08.10 20:45    
Brescia - Valladolid 08.10 18:30 2 - 1  
Celta Vigo - Lazio 08.10 20:00    
Getafe - Atalanta 08.10 21:00    
Parma - Sampdoria 08.10 20:30    
Real Sociedad - Eibar 08.10 20:30    
UD Extremadura - Sevilla 08.10 21:00    
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kajaani - Jaro 08.10 16:00 1 - 2  
Musan Salama - Turku PS 08.10 16:00 1 - 3  
Oulu - Ekenas IF 08.10 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JIPPO - Sudet 08.10 16:00 4 - 1  
Vantaa JS - NJS 08.10 16:00 2 - 1  
Viikingit - JäPS 08.10 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Espoo - Tampere Utd. 08.10 16:00 6 - 0  
Gnistan - P-Iirot 08.10 16:00 3 - 1  
Ilves 2 - KaaPo Kaarina 08.10 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kajaanin Haka - VIFK 08.10 16:00 2 - 0  
Rovaniemi PS 2 - FC Vaajakoski 08.10 16:00 2 - 2  
Vaasa PS 2 - PK-37 08.10 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Lahti 08.10 16:00 4 - 0  
Honka - Seinäjoen JK 08.10 16:00 0 - 0  
Kuopio PS - Inter Turku 08.10 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - JyPK 08.10 12:00 1 - 1  
IK Myran - TPS 08.10 14:00 1 - 1  
Ilves - Kuopio PS 08.10 14:00 3 - 0  
ONS Oulu - TiPS 08.10 14:00 2 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Lens 08.10 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Bordeaux 08.10 20:00    
Brest - Toulouse 08.10 20:00    
Dijon - St-Etienne 08.10 20:00    
Marseille - Reims 08.10 17:30 0 - 2  
Montpellier - Rennes 08.10 20:00    
Nice - Amiens 08.10 20:00    
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dila Gori - Lokomotív Tbiliszi 08.10 17:00 0 - 1  
Georgia Tbiliszi - Dinamo Batumi 08.10 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - Utrecht 2 08.10 19:45 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Emmen 08.10 19:45 5 - 0  
Groningen - Twente 08.10 18:30 1 - 3  
Willem II - Vitesse 08.10 20:45    
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Varazdin 08.10 19:00 2 - 2  
Lokomotív Zagreb - Istra 08.10 21:00    
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persebaya Surabaya - Madura Utd. 08.10 10:30 2 - 2  
Persija Jakarta - Bhayangkara Jakarta 08.10 10:30 1 - 1  
Pusamania Borneo - PSM Makassar 08.10 10:30 2 - 0  
Labdarúgás (International Champions Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Juventus 08.10 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Magni 08.10 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjardabyggd - Kari Akranes 08.10 16:00 7 - 4  
IR Reykjavik - Völsungur Husavik 08.10 16:00 1 - 0  
KFG Gardabaer - Leiknir F. 08.10 15:30 2 - 3  
Throttur Vogar - Vestri 08.10 16:00 2 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Ehime 08.10 11:00 2 - 3  
Kashiwa R. - Yamaguchi 08.10 12:00 4 - 1  
Kyoto - Tochigi 08.10 12:00 2 - 2  
Machida Zelvia - Zweigen Kanazawa 08.10 12:00 2 - 3  
Okayama - Omiya Ardija 08.10 12:00 0 - 1  
Ryukyu - Nagasaki 08.10 12:00 3 - 2  
Tokushima - Kofu 08.10 12:00 0 - 2  
Yokohama FC - Mito 08.10 11:00 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Vegalta Sendai 08.10 12:00 1 - 0  
Gamba Osaka - Sanfrecce Hiroshima 08.10 12:00 1 - 1  
Kashima A. - Yokohama FM 08.10 11:30 2 - 1  
Nagoya GE - Kawasaki Frontale 08.10 12:00 3 - 0  
Oita Trinita - Vissel Kobe 08.10 12:00 1 - 1  
Sapporo - Urawa RD 08.10 07:00 1 - 1  
Shimizu SP - Matsumoto Yamaga 08.10 11:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HFX Wanderers - Cavalry 08.10 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atirau - Kaisar Kyzylorda 08.10 16:00 1 - 3  
Okzhetpes Kokshetau - Zhetysu Taldykorgan 08.10 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Once Caldas - Alianza Petrolera 08.10 02:30 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Sport Univ. - Sichuan Annapurna 08.10 13:30 5 - 3  
Changchun Yatai - Guangdong 08.10 13:30 2 - 0  
Qingdao Huanghai - Nei Mongol Zhongyou 08.10 13:30 4 - 0  
Shaanxi Changan - Shijiazhuang 08.10 13:00 3 - 4  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Shandong Luneng 08.10 13:35 0 - 3  
Tianjin Teda - Wuhan Zall 08.10 13:35 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Belchatow - Radomiak Radom 08.10 19:00 3 - 0  
GKS Tychy - Odra Opole 08.10 18:00 4 - 1  
Miedz Legnica - Chrobry Glogow 08.10 17:45 2 - 1  
Puszcza Niepolomice - Sandecja Nowy Sacz 08.10 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Rakow Czestochowa 08.10 20:00    
Pogon Szczecin - Wisla Krakkó 08.10 15:00 1 - 0  
Zaglebie Lubin - Arka Gdynia 08.10 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - METTA/LU 08.10 17:00 1 - 0  
Spartaks Jurmala - Valmiera 08.10 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riteriai Vilnius - Atlantas Klaipeda 08.10 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Monterrey 08.10 02:00 0 - 1  
Tijuana - UNAM Pumas 08.10 04:06 1 - 0  
Veracruz - Atlas de Guadalajara 08.10 04:00 1 - 2  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milsami Orhei - Petrocub Hincesti 08.10 19:00 0 - 3  
Sfintul Gheorghe - Codru Lozova 08.10 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Podgorica - Buducnost Podgorica 08.10 17:30 1 - 3  
Iskra Danilovgrad - Titograd Podgorica 08.10 17:30 0 - 0  
Kom Podgorica - OFK Petrovac 08.10 17:30 3 - 2  
Rudar Pljevlja - Grbalj Radanovici 08.10 17:30 1 - 3  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Újpest 08.10 19:30 1 - 2  
Kaposvár - Mezőkövesd 08.10 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KFUM Oslo - Sandnes Ulf 08.10 15:30 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brattvag - Hödd 08.10 15:00 2 - 1  
Stjördals/Blink - Nardo 08.10 16:00 1 - 0  
Vidar - Bryne 08.10 14:00 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Oppsal 08.10 16:00 2 - 0  
Elverum - Sotra 08.10 16:00 1 - 2  
Florö - Kjelsas 08.10 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosenborg - Tromsö 08.10 15:30 5 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Fart 08.10 15:00 3 - 1  
Stabaek - Avaldsnes 08.10 15:00 0 - 0  
Trondheims-Örn - Röa 08.10 16:00 0 - 1  
Valerenga - Kolbotn 08.10 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Leverkusen 08.10 15:30 1 - 4  
Atlas Delmenhorst - Bremen 08.10 20:45    
Baunatal - Bochum 08.10 18:30 2 - 3  
Dassendorf - Dynamo Dresden 08.10 15:30 0 - 3  
Drochtersen/Assel - Schalke 08.10 15:30 0 - 5  
Kaiserslautern - Mainz 08.10 15:30 2 - 0  
Magdeburg - Freiburg 08.10 15:30 0 - 0  
SSV Ulm - Heidenheim 08.10 18:30 0 - 2  
Verl - Augsburg 08.10 15:30 2 - 1  
Viktoria Berlin - Bielefeld 08.10 15:30 0 - 1  
Villingen - Düsseldorf 08.10 15:30 1 - 1  
Wacker Nordhausen - Erzgebirge Aue 08.10 15:30 1 - 4  
Würzburg - Hoffenheim 08.10 18:30 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Vercelli 08.10 18:30 5 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - Csajka Peszcsanokopszkoje 08.10 18:00 2 - 1  
Himki - FK Krasznodar 2 08.10 17:00 3 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - NyeftehimikNyizsnyekamszk 08.10 12:00 2 - 2  
Kurszk - Szpartak Moszkva 2 08.10 17:00 2 - 2  
Lucs Vlagyivosztok - Torpedo Moszkva 08.10 09:00 0 - 1  
Mordovija Szaranszk - Baltika Kalinyingrád 08.10 16:00 0 - 3  
Nyizsnyij Novgorod - Fakel Voronyezs 08.10 16:00 2 - 1  
SZKA Habarovszk - Csertanovo Moszkva 08.10 09:00 0 - 0  
Teksztilsik Ivanovo - Sinnyik Jaroszlavl 08.10 16:00 1 - 1  
Tom Tomszk - Rotor Volgográd 08.10 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Zenit Szentpétervár 08.10 18:00 0 - 2  
FK Krasznodar - Rubin Kazany 08.10 18:00 1 - 0  
Orenburg - Tambov 08.10 13:00 2 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - LASK Linz 08.10 17:00 0 - 1  
Rapid Wien - Altach 08.10 17:00 2 - 1  
Salzburg - Wolfsberg 08.10 17:00 5 - 2  
Labdarúgás (Paraguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubio Nu - Independiente FBC 08.10 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - River Plate Asuncion 08.10 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Farense - Casa Pia 08.10 19:00 3 - 1  
Mafra - Cova Piedade 08.10 19:00 3 - 2  
Nacional Madeira - Chaves 08.10 12:00 3 - 0  
Varzim - Uniao Oliveirense 08.10 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gil Vicente - Porto 08.10 20:00    
Santa Clara - Famalicao 08.10 17:30 0 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Sheffield Utd. 08.10 16:00 1 - 1  
Burnley - Southampton 08.10 16:00 3 - 0  
Crystal Palace - Everton 08.10 16:00 0 - 0  
Tottenham - Aston Villa 08.10 18:30 3 - 1  
Watford - Brighton 08.10 16:00 0 - 3  
West Ham - Manchester City 08.10 13:30 0 - 5  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Hermannstadt 08.10 20:00    
Gaz Metan Medias - Astra Giurgiu 08.10 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Kilmarnock 08.10 16:00 2 - 0  
Hearts - Ross County 08.10 16:00 0 - 0  
Motherwell - Celtic 08.10 13:00 2 - 5  
St. Johnstone - Livingston 08.10 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
East Fife - Peterhead 08.10 16:00 1 - 1  
Falkirk - Dumbarton 08.10 16:00 6 - 0  
Forfar - Stranraer 08.10 16:00 1 - 0  
Montrose - Airdrieonians 08.10 16:00 0 - 1  
Raith Rovers - Clyde 08.10 16:00 5 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Cove Rangers 08.10 16:00 4 - 4  
Annan - Elgin 08.10 16:00 1 - 1  
Cowdenbeath - Stirling 08.10 16:00 1 - 0  
Edinburgh City - Brechin 08.10 16:00 2 - 1  
Queen's Park - Stenhousemuir 08.10 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Ayr Utd. 08.10 16:00 1 - 0  
Greenock Morton - Alloa 08.10 16:00 4 - 1  
Inverness CT - Arbroath 08.10 16:00 2 - 1  
Queen of South - Dunfermline 08.10 16:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Kriens 08.10 19:00 4 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Servette 08.10 19:00 3 - 1  
St. Gallen - Young Boys 08.10 19:00 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Dalkurd 08.10 16:00 2 - 0  
Norrby - Degerfors 08.10 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska Turabdin IK - Torn 08.10 16:00 1 - 0  
Tvaaker - Lindome 08.10 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis IF - Karlslund 08.10 16:00 4 - 3  
Carlstad Utd. - Nyköping 08.10 15:00 2 - 1  
Gefle - Vasalund 08.10 15:00 3 - 3  
Rynninge - Forward Örebro 08.10 14:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Sirius 08.10 16:00 4 - 0  
Sundsvall - Östersund 08.10 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Kristianstad 08.10 17:00 0 - 0  
Rosengard - Eskilstuna Utd. 08.10 15:00 2 - 1  
Vittsjö - Limhamn Bunkeflo 08.10 14:00 4 - 0  
Örebro - Pitea 08.10 13:45 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Topolya SC - Cukaricki 08.10 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Sered 08.10 19:00 3 - 2  
Ruzomberok - Zilina 08.10 18:00 2 - 3  
Slovan Bratislava - Zlate Moravce 08.10 19:00 4 - 0  
Trencin - DAC 08.10 19:00 2 - 1  
Zemplin Michalovce - Senica 08.10 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Tabor Sezana 08.10 20:15    
Triglav Kranj - Mura 08.10 17:30 1 - 3  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Utd. - Chainat Hornbill 08.10 15:00 2 - 0  
Chiangmai FC - Chonburi FC 08.10 12:45 2 - 1  
Ratchaburi Mitr Phol - PTT Rayong 08.10 13:00 1 - 1  
Sukhothai - Prachuap 08.10 14:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Sahtar Doneck 08.10 16:00 1 - 2  
Olekszandria - Olimpik Doneck 08.10 18:30 2 - 1  
Vorszkla Poltava - FC Lviv 08.10 18:30 3 - 2  
Labdarúgás (Uruguay 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas de San Carlos - Tacuarembo 08.10 16:00 1 - 2  
CA Rentistas - Central Espanol 08.10 15:05 2 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartford - New York RB 2 08.10 19:00 1 - 5  
Loudoun Utd. - Charlotte Independence 08.10 01:30 3 - 3  
Tacoma Defiance - Orange County SC 08.10 04:00 2 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quang Nam - Ho Chi Minh FC 08.10 12:00 2 - 0  
Sanna Khanh Hoa - Da Nang 08.10 14:00 1 - 0  
Than Quang Ninh - Nam Dinh 08.10 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Llanfair United 08.10 15:30 4 - 0  
Briton Ferry - Llanelli 08.10 15:30 1 - 1  
Carmarthen - Cwmamman United 08.10 15:30 4 - 1  
Flint Town United - Porthmadog 08.10 15:30 5 - 1  
Haverfordwest - Barry Town 08.10 15:30 1 - 1  
Llantwit Major - Cardiff Met Univ. 08.10 15:30 1 - 2  
Rhyl - Connah's Quay 08.10 15:30 0 - 2  
STM Sports - Cwmbran Celtic 08.10 15:30 4 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coleraine - Cliftonville 08.10 16:00 1 - 1  
Crusaders - Carrick 08.10 16:00 3 - 0  
Dungannon - Ballymena Utd. 08.10 16:00 2 - 2  
Larne - Warrenpoint 08.10 16:00 6 - 0  
Linfield - Institute 08.10 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trans Narva - Levadia Tallinn 08.10 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Athlone 08.10 20:30    
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat-Armenia - Gandzasar Kapan 08.10 17:30 3 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Surkhon Termez - Lokomotív Taskent 08.10 15:00 1 - 1  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Counties Manukau - Taranaki 08.10 06:35 29 - 34  
Tasman - Wellington 08.10 04:05 45 - 8  
Waikato - Canterbury 08.10 09:35 31 - 28  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Új-Zéland 08.10 11:45 47 - 26  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Wests Tigers 08.10 11:35 18 - 16  
Parramatta Eels - Newcastle Knights 08.10 09:30 20 - 14  
St. George Illawarra - Gold Coast Titans 08.10 07:00 40 - 28  
Rögbi (Pacific Nations Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fidzsi-szigetek - Szamoa 08.10 09:15 10 - 3  
USA - Japán 08.10 06:35 20 - 34  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Írország - Olaszország 08.10 15:00 29 - 10  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Egyiptom 08.10 16:00 3 - 0  
Puerto Rico - Bulgária (Helyszín: Bulgária) 08.10 19:30 0 - 3  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Hollandia (Helyszín: Hollandia) 08.10 16:00 0 - 3  
USA - Dél-Korea 08.10 19:00 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 08.10 21:15    
Szerbia - Kamerun 08.10 18:00 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Franciaország 08.10 15:00 3 - 0  
Tunézia - Szlovénia 08.10 18:30 0 - 3  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Mexikó 08.10 15:00 3 - 0  
Oroszország - Kuba 08.10 18:00 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Argentína 08.10 09:00 1 - 3  
Kína - Kanada 08.10 13:30 2 - 3  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mark Allen - S. Murphy (9 nyert frame-ig) 08.10 08:00 6 - 9  
Strandröplabda (Budapest)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajós A / Benkő B - Kaczmarek S / Sdebel A 08.10 11:30    
Klasnic D / Milic M - Mandilaris A / Mandilaris 08.10 11:30 2 - 0  
Korycki M / Lech J - Myslivecek M / Pihera M 08.10 09:50 2 - 1  
Nishimura K / Shibata D - Bozenk T / Jakopin V 08.10 09:00 0 - 2  
Oláh B / Stréli B - Regza H / Smedins T 08.10 10:40 0 - 2  
Retterholt L T / Bergerud - Boehle D / Boermans S 08.10 15:40 2 - 0  
Retterholt L T / Bergerud - Klasnic D / Milic M 08.10 19:00 2 - 0  
Samoilovs M / Solovejs A - Boehle D / Boermans S 08.10 09:50 2 - 0  
Samoilovs M / Solovejs A - Regza H / Smedins T 08.10 19:00 0 - 2  
Shoji K / Kurasaka M - Bozenk T / Jakopin V 08.10 20:00 2 - 1  
Shoji K / Kurasaka M - Hajós A / Benkő B 08.10 16:30 2 - 0  
Shoji K / Kurasaka M - Windisch J / Cottafava S 08.10 10:40 0 - 2  
Soós I / Rozgonyi B - Retterholt L T / Bergerud 08.10 09:00 0 - 2  
Windisch J / Cottafava S - Mandilaris A / Mandilaris 08.10 20:00 2 - 1  
Strandröplabda (Budapest, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klinger D / Klinger R - Suzuki C / Sakaguchi Y 08.10 18:10 1 - 2  
Lovsin N / Lovsin T - Matic M / Savovic N 08.10 14:00 2 - 1  
Macdonald O / Kirwan F - Scampoli C / They C 08.10 18:10 2 - 1  
Scampoli C / They C - Buser L / Lutz A 08.10 14:50 2 - 0  
Van Driel E / Schoon R - Lovsin N / Lovsin T 08.10 17:20 2 - 0  
Vasvári Zs / Vécsey F - Morioka M / Tsujimura R 08.10 14:00 0 - 2  
Virbickaite/Grudzinskaite - Klinger D / Klinger R 08.10 14:50 1 - 2  
Strandröplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Losiak B / Kantor P 08.10 11:15 1 - 2  
Mol A B / Sorum C S - Thole J / Wickler C 08.10 12:15 2 - 0  
Perusic O / Schweiner D - Ermacora M / Pristauz-Tel 08.10 15:00 0 - 2  
Semenov K / Leshukov I - Lupo D / Nicolai P 08.10 16:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Stein - Graudina T / Kravcenoka A 08.10 09:00 1 - 2  
Baquerizo/Fernandez Stein - Heidrich/Verge-Depre 08.10 17:30 2 - 1  
Graudina T / Kravcenoka A - Kociolek K / Wojtasik K 08.10 18:45 2 - 0  
Kociolek K / Wojtasik K - Heidrich/Verge-Depre 08.10 10:00 2 - 1  
Strandröplabda (Miguel Pereira)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arthur Lanci / Adrielson - Marques Silva H / Ferreira De Pau 08.10 13:30 2 - 0  
Dybfest H E / Loevli R O - Henriksveen E / Loekken V 08.10 14:20 2 - 1  
Henriquez J / Villafane J - Andrew Lima De Carvalho RE / And 08.10 18:00 0 - 2  
Henriquez J / Villafane J - Pereira Da Silva/De Paula 08.10 14:20 2 - 0  
Laurindo Gomes J / Gomes - Macneil J / Hoey W 08.10 13:30 2 - 0  
Strandröplabda (Miguel Pereira, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves J / Felisberta Da S - Nourse A / Nourse N 08.10 18:50 2 - 0  
Dostalova M / Dostalova N - Bethancourt G./Giron Boes 08.10 16:00 1 - 2  
Fares R G / Cezar F M S - Amaral Santos I/Lebioda A 08.10 19:40 1 - 2  
Nourse A / Nourse N - Manhica L / Muianga V 08.10 15:10 2 - 0  
Silva Bigi/Lopes Pereira - Dunn D / Mcbain M 08.10 15:10 0 - 2  
Strandröplabda (Vaduz Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blom M / De Groot Y - Van Steenis T / Vismans S 08.10 12:20 0 - 2  
Bobrikov V / Mikhalev V - Solhaug S O / Tomter J 08.10 10:30    
Bolgov A / Ermilov V - Ertl F / Kratz J 08.10 21:00 0 - 2  
Bolgov A / Ermilov V - Kufa R / Melmuka M 08.10 13:10 2 - 0  
Bouter J / Penninga R - Bobrikov V / Mikhalev V 08.10 18:00 2 - 0  
Hartles T / Nicklin A - Kuvichka D / Kislytsyn A 08.10 11:30 1 - 2  
Kindl M F / Seiser M - Van Steenis T / Vismans S 08.10 20:00 2 - 1  
Kuvichka D / Kislytsyn A - Miszczuk M / Prudel M 08.10 19:00 2 - 0  
Strandröplabda (Vaduz Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mizoe S / Hashimoto S - Caballero Pena/Valiente A 08.10 14:00 2 - 0  
Piersma E / Ypma P - Konstantinou/Angelopoulou 08.10 15:00 2 - 0  
Starikov S / Dave A - Sakaguchi K / Murakami R 08.10 17:00 0 - 2  
Wouters J / Stam K - Galindo A / Galindo C 08.10 16:00 2 - 0  
Strandröplabda (Zinnowitz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Binder M / Maurer L - Glucklederer F / Kuhlborn 08.10 09:50 2 - 0  
Binder M / Maurer L - Pfretzschner L / Sowa R 08.10 16:00 2 - 0  
Dollinger A / Kulzer S - Santos Pereira J / Winter S 08.10 16:45 1 - 2  
Klein M / Sagstetter B - Bockermann M / Karpa M-J 08.10 09:00 0 - 2  
Kroha R / Schlegel H - Brand/Reinhardt 08.10 09:00 0 - 2  
Pfretzschner L / Sowa R - Dollinger A / Kulzer S 08.10 09:50 1 - 2  
Poniewaz B / Poniewaz D - Klein M / Sagstetter B 08.10 16:00 2 - 0  
Poniewaz B / Poniewaz D - Rudolf N / Wernitz D 08.10 09:00 2 - 0  
Strandröplabda (Zinnowitz, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aulenbrock C / Ferger S - Arnholdt L / Zautys T 08.10 14:45 2 - 1  
Aulenbrock C / Ferger S - Krebs A / Welsch L 08.10 11:30 0 - 2  
Gernert M / Kiesling E - Hoffmann J / Schulz S 08.10 10:40 2 - 0  
Hoja A / Huettermann S - Klinke L / Kotzan L-S 08.10 10:40 1 - 2  
Kortzinger L/Schneider S - Aulenbrock C / Ferger S 08.10 17:30 2 - 1  
Kortzinger L/Schneider S - Overlaender/Overlaender 08.10 11:30 2 - 0  
Overlaender/Overlaender - Matthes A / Rubensam K 08.10 14:45 0 - 2  
Tenisz (Aptos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gerasimov - Taro Daniel 08.10 03:00 2 - 0  
Tenisz (Aptos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ArevaloGonzalez/ReyesVare - Lammons N / Lawson A 08.10 20:00    
Bemelmans R / Lindstedt R - Pasha N / Schnur M 08.10 01:00 0 - 2  
Tenisz (Augsburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ruusuvuori - J. Lenz 08.10 16:00 2 - 0  
F. Mena - Y. Hanfmann 08.10 17:45 0 - 2  
Tenisz (Augsburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabanov I / Sabanov M - Balaji N S / Vardhan V 08.10 12:00 2 - 0  
Vasilevski A / Zelenay I - Garcia-Lopez G / Marrero 08.10 13:30    
Tenisz (Chiswick, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Kerkhove - Arn G. 08.10 12:30 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati-selejt.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - A. Rublev 08.10 20:00    
C. Ruud - B. Klahn 08.10 16:00 2 - 0  
D. Kudla - C. Norrie 08.10 18:00 2 - 0  
Fucsovics M. - A. Popyrin 08.10 17:55 0 - 2  
J. McNally - F. Delbonis 08.10 16:00 1 - 2  
J. Sousa - S. Korda 08.10 16:00 2 - 0  
J.J. Wolf - A. Bublik 08.10 17:50 2 - 0  
L.G.M. Harris - F. Lopez 08.10 19:15 1 - 2  
M. Kecmanovic - Ant. Hoang 08.10 19:15 2 - 0  
P. Carreno-Busta - M. Copil 08.10 19:00 2 - 0  
Y. Nishioka - J. Millman 08.10 16:00 2 - 0  
Tenisz (Cincinnati-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - A. Petkovic 08.10 17:00 0 - 2  
B. Strycova - K. Kanepi 08.10 17:25 2 - 1  
D. Aiava - V. Kudermetova 08.10 16:00 1 - 2  
J. Brady - J.B. Teichmann 08.10 18:50 2 - 1  
K. Mladenovic - M. Linette 08.10 18:10 0 - 2  
M. Puig - A. Potapova 08.10 16:00 2 - 1  
R. Peterson - M. Gasparyan 08.10 18:35 2 - 0  
S. Rogers - O. Jabeur 08.10 16:00 1 - 2  
Tenisz (Hechingen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haas - L. Boskovic 08.10 16:30 2 - 1  
O. Danilovic - M. Melnikova 08.10 13:30 2 - 0  
Tenisz (Landisville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Brengle - V. Duval 08.10 18:15 2 - 0  
S. Whittle - Lin Zhu 08.10 17:10 0 - 2  
Tenisz (Manerbio, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Coria - F. Gaio 08.10 13:30 1 - 2  
P. Lorenzi - T. Gabashvili 08.10 15:40 2 - 0  
Tenisz (Manerbio, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrientos N / Cacic N - Doumbia S / Reboul F 08.10 15:25 1 - 2  
Bolelli S / Molteni A - Neis F / Romboli F 08.10 13:15 1 - 2  
Doumbia S / Reboul F - Oliveira G / Pellegrino A 08.10 12:00 2 - 0  
Tenisz (Montreal, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Nadal - F. Fognini 08.10 00:30 2 - 1  
Tenisz (Montreal, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Shapovalov D - Paire B / Wawrinka S 08.10 00:30    
Granollers M / Zeballos H - Ram R / Salisbury J 08.10 18:00    
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bouzkova - S. Halep 08.10 02:35    
S. Kenin - B.V. Andreescu 08.10 19:00 0 - 2  
S. Williams - N. Osaka 08.10 01:00 2 - 0  
Tenisz (Varsó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Komardina - Yue Yuan 08.10 11:00 2 - 0  
V. Kan - M. Chwalinska 08.10 13:00 0 - 2  
Tenisz (Yokkaichi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Shimabukuro - Yui. Sugita 08.10 07:50 0 - 2  
Tat. Ito - J. Duckworth 08.10 06:25 0 - 2  
Tenisz (Yokkaichi, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Zhang Ze - Ratiwatana / Ratiwatana 08.10 04:00 2 - 0  
Nam J S / Song M-K - Imai S / Takahashi Y 08.10 05:05 2 - 0  
Tenisz (Újvidék, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kekez - Nagy P. 08.10 10:00 1 - 2  
Tollaslabda (Hyderabad Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwang Hee Heo - Kean Yew Loh 08.10 12:00 1 - 2  
Sou. Verma - I.Z. Zainuddin 08.10 11:30 2 - 0  
Tollaslabda (Hyderabad Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fikri M S / Maulana B - Lee J-H / Yang P-H 08.10 10:50 2 - 0  
Kang M H / Kim J H - Na S S / Wang C 08.10 10:40 0 - 2  
Tollaslabda (Hyderabad Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jia Min Yeo - P. Chaiwan 08.10 11:10 2 - 1  
P. Buranaprasertsuk - Se Young An 08.10 11:00 0 - 2  
Tollaslabda (Hyderabad Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Jung K E - Araki A / Imai R 08.10 11:20 2 - 0  
Ponnappa A / Reddy N S - Fan K Y / Wu Y T 08.10 10:30 2 - 0  
Tollaslabda (Hyderabad Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandaso M C / Maulana A - Christiansen M / Boeje A 08.10 11:50 2 - 1  
Hoo P R / Cheah Y S - Makkasasithorn/Aimsaa 08.10 11:40 2 - 1

 

2019.08.09.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Winnipeg - Calgary 08.09 02:30 26 - 24  
Amerikai foci (NFL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Chargers 08.09 04:00 17 - 13  
Baltimore - Jacksonville 08.09 01:30 29 - 0  
Buffalo - Indianapolis 08.09 01:00 24 - 16  
Chicago - Carolina 08.09 02:00 13 - 23  
Cleveland - Washington 08.09 01:30 30 - 10  
Detroit - New England 08.09 01:30 3 - 31  
Green Bay - Houston 08.09 02:00 28 - 26  
Miami - Atlanta 08.09 01:30 34 - 27  
NY Giants - NY Jets 08.09 01:00 31 - 22  
Philadelphia - Tennessee 08.09 01:30 10 - 27  
Seattle - Denver 08.09 04:00 22 - 14  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Greater Western Sydney - Hawthorn 08.09 11:50 29 - 85  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KT Wiz 08.09 11:30 3 - 1  
KIA Tigers - Hanwha Eagles 08.09 11:30 10 - 4  
Kiwoom Heroes - SK Wyverns 08.09 11:30 5 - 4  
NC Dinos - LG Twins 08.09 12:00 2 - 5  
Samsung Lions - Lotte Giants 08.09 11:30 3 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 08.09 11:00 5 - 11  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 08.09 11:00 10 - 6  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 08.09 11:00 10 - 9  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Sultanes de Monterrey 08.09 02:30 2 - 11  
Bravos de Leon - Rieleros de Aguascaliente 08.09 02:15 7 - 5  
Generales de Durango - Acereros de Monclova 08.09 02:30 7 - 11  
Pericos de Puebla - Guerreros de Oaxaca 08.09 02:00 9 - 8  
Piratas de Campeche - Olmecas de Tabasco 08.09 03:00 5 - 4  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Saraperos de Saltillo 08.09 03:00 3 - 15  
Tigres de Quintana Roo - Leones de Yucatan 08.09 03:00 11 - 3  
Toros de Tijuana - Diablos Rojos del Mexico 08.09 04:35 6 - 9  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - LA Angels 08.09 01:10 3 - 0  
Chicago WS - Oakland 08.09 21:10 0 - 7  
Cincinnati - Chicago Cubs 08.09 01:10 5 - 12  
Detroit - Kansas City 08.09 01:10 10 - 8  
Miami - Atlanta 08.09 01:10 9 - 2  
Minnesota - Cleveland 08.09 02:10 5 - 7  
San Diego - Colorado 08.09 04:10 9 - 3  
San Francisco - Philadelphia 08.09 03:45 5 - 0  
Toronto - NY Yankees 08.09 01:07 6 - 12  
Darts (Brisbane Masters )
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - K. Kokiri 08.09 11:45 6 - 4  
G. Anderson - C. Cadby 08.09 15:00 6 - 1  
J. Wade - D. Heta 08.09 12:30 5 - 6  
M. van Gerwen - B. Robb 08.09 14:35 6 - 0  
P. Wright - Kyle Anderson 08.09 15:30 5 - 6  
R. van Barneveld - P. Haupai 08.09 11:10 6 - 2  
Rob Cross - Jam. Bailey 08.09 13:50 6 - 5  
S. Whitlock - B. Mccausland 08.09 13:20 6 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 08.09 11:00 5 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Avtomobil. Jekatyerinburg 08.09 15:30 2 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Vityaz Podolszk 08.09 17:30 3 - 4  
Kalpa - Kärpät 08.09 17:30 1 - 7  
Oskarshamn - Växjö 08.09 19:00 2 - 1  
Jégkorong (Új-zélandi bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
West Auckland Admirals - Southern Stampede (1.m.) 08.09 06:45 4 - 8  
Kerékpár (Tour de Pologne - 7. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Jungels - M. Mohoric 08.09 12:20 0 - 1  
B. Swift - P. Vakoc 08.09 12:20 1 - 0  
D. Formolo - T.G. Hart 08.09 12:20 1 - 0  
J. Knox - J. Izaguirre Insausti 08.09 12:20 0 - 1  
J. Vingegaard - D. Pozzovivo 08.09 12:20 0 - 1  
P. Sivakov - J. Hindley 08.09 12:20 1 - 0  
R. Majka - S. Higuita 08.09 12:20 0 - 1  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TNT KaTropa - SM Beermen (3.m.) 08.09 13:00 115 - 105  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Görögország - U20Ukrajna 08.09 19:00 45 - 52  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Tunézia 08.09 17:00 80 - 66  
Görögország - Magyarország 08.09 20:00 83 - 59  
Lengyelország - Jordánia 08.09 20:00 92 - 51  
Olaszország - Oroszország 08.09 20:30 70 - 72  
Spanyolország - Elefántcsontpart 08.09 22:00 79 - 62  
Szenegál - Venezuela 08.09 18:00 75 - 69  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Phoenix 08.09 04:00 84 - 74  
Seattle - Dallas 08.09 04:00 69 - 57  
Washington - Indiana 08.09 01:00 91 - 78  
Kézilabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Horvátország - U19Szaúd-Arábia 08.09 16:30 36 - 17  
U19Norvégia - U19Chile 08.09 20:30 38 - 23  
U19Spanyolország - U19Szlovénia 08.09 18:30 24 - 21  
Kézilabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Egyiptom - U19Tajvan 08.09 14:30 36 - 25  
U19Franciaország - U19Magyarország 08.09 12:30 25 - 26  
U19Svédország - U19Kanada 08.09 10:30 38 - 16  
Kézilabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bahrein - U19Észak-Macedónia (Helyszín: Észak-Macedónia) 08.09 20:30 25 - 27  
U19Dánia - U19Nigéria 08.09 16:30 35 - 22  
U19Japán - U19Argentína 08.09 18:30 29 - 26  
Kézilabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Izland - U19Portugália 08.09 10:30 24 - 28  
U19Németország - U19Szerbia 08.09 12:30 30 - 22  
U19Tunézia - U19Brazília 08.09 14:30 26 - 25  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JS Kabylie - Al-Merrikh 08.09 21:45 1 - 0  
SONIDEP Niamey - USM Alger 08.09 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Westerlo - OH Leuven 08.09 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Mechelen 08.09 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Vraca - Cserno More Várna 08.09 17:00 1 - 1  
Slavia Szófia - Etar Veliko Tarnovo 08.09 19:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - San Jose de Oruro 08.09 02:30 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oeste - Brasil de Pelotas 08.09 02:30 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventude - Tombense 08.09 01:00 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Usti nad Labem 08.09 19:00 2 - 2  
FC Hradec Kralove - Varnsdorf 08.09 18:00 8 - 0  
Jihlava - Dukla Praha 08.09 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlín - Teplice 08.09 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellerup - B93 Köbenhavn 08.09 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Lyngby 08.09 18:00 2 - 0  
OB Odense - Randers 08.09 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maritzburg Utd. - Highlands Park 08.09 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - CSD Alianza 08.09 02:00 5 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Zogyino - Slavia Mozír 08.09 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Sevilla 08.09 21:00 2 - 1  
Real Sociedad - Osasuna 08.09 19:30 2 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KI Klaksvik - Vikingur Gota 08.09 19:15 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Myllykoski PA - Haka 08.09 17:30 0 - 4  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MiPK - PEPO 08.09 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SalPa - Honka 2 08.09 17:30 2 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - KPV Kokkola 08.09 17:30 3 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Caen 08.09 20:00 1 - 2  
Chambly - Grenoble 08.09 20:00 0 - 0  
Guingamp - Orleans 08.09 20:00 1 - 0  
Le Mans - Valenciennes 08.09 20:00 1 - 2  
Nancy - Lorient 08.09 20:00 1 - 1  
Niort - Chateauroux 08.09 20:00 3 - 0  
Rodez Aveyron - Paris FC 08.09 20:00 2 - 1  
Sochaux - Auxerre 08.09 20:00 1 - 0  
Troyes - Le Havre 08.09 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Avranches 08.09 20:00 0 - 1  
Bastia-Borgo - Concarneau 08.09 20:00 2 - 0  
Beziers - Bourg-Peronnas 08.09 20:00 2 - 1  
Boulogne - Laval 08.09 20:00 1 - 1  
Cholet - Villefranche sur Saone 08.09 20:00 1 - 1  
Le Puy - Creteil 08.09 20:00 2 - 3  
Lyon Duchere - Pau 08.09 20:00 0 - 0  
Quevilly Rouen - Dunkerque 08.09 20:00 1 - 3  
Red Star 93 - Toulon 08.09 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Lyon 08.09 20:45 0 - 3  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - Cambuur 08.09 20:00 2 - 0  
Dordrecht - NAC Breda 08.09 20:00 0 - 2  
Go Ahead Eagles - Maastricht 08.09 20:00 3 - 2  
Helmond - Volendam 08.09 20:00 1 - 1  
Nijmegen - FC Eindhoven 08.09 20:00 1 - 2  
Oss - Ajax 2 08.09 20:00 2 - 1  
Roda - Almere City 08.09 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Rotterdam - Venlo 08.09 20:00 4 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Dinamo Zagreb 08.09 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bali Utd. - Semen Padang 08.09 13:30 4 - 1  
Barito Putera - TIRA-Persikabo 08.09 13:30 2 - 4  
Perseru Badak Lampung - PSS Sleman 08.09 10:30 0 - 2  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Fram 08.09 21:15 3 - 0  
Grotta - Keflavík 08.09 21:15 4 - 3  
Njardvik - Fjölnir 08.09 21:15 1 - 1  
Throttur Reykjavik - Thor Akureyri 08.09 19:30 1 - 3  
Vikingur Olafsvik - Leiknir R. 08.09 21:15 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - Stjarnan 08.09 21:15 3 - 1  
ÍBV - KR 08.09 20:00 2 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Atl. Bucaramanga 08.09 02:30 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Yifang - Jiangsu 08.09 13:35 2 - 2  
Guangzhou R&F - Shanghai SIPG 08.09 13:35 2 - 2  
Henan Jianye - Beijing Renhe 08.09 14:35 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Grudziadz - Chojniczanka Chojnice 08.09 19:00 3 - 5  
Olsztyn - GKS Jastrzebie 08.09 19:45 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Slask Wroclaw 08.09 20:30 1 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New York City FC - Houston 08.09 01:00 3 - 2  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zeta Golubovci - Sutjeska Niksic 08.09 17:30 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandefjord - Start 08.09 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Nürnberg 08.09 20:45 0 - 1  
Sandhausen - Mönchengladbach 08.09 21:30 0 - 1  
Uerdingen - Dortmund 08.09 20:45 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien Amatőr - Austria Lustenau 08.09 19:10 0 - 2  
Dornbirn 1913 - Austria Klagenfurt 08.09 19:10 0 - 0  
FAC Wien - Wacker Innsbruck 08.09 19:10 2 - 0  
FC Juniors OÖ - Kapfenberg 08.09 19:10 1 - 0  
Grazer AK - Horn 08.09 19:10 0 - 0  
Lafnitz - Liefering 08.09 19:10 2 - 0  
Vorwärts Steyr - BW Linz 08.09 19:10 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Libertad Asuncion 08.09 23:30 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portimonense - Belenenses 08.09 21:30 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Norwich 08.09 21:00 4 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica Clinceni - Chindia Targoviste 08.09 17:00 3 - 1  
CSM Politechnika Iasi - Dinamo Bukarest 08.09 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Partick Thistle - Dundee Utd. 08.09 20:05 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Schaffhausen 08.09 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Varberg - Frej Täby 08.09 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Djurgarden 08.09 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Mladost Lucani 08.09 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravo Ljubljana - Aluminij Kidricevo 08.09 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoang Anh Gia Lai - The Cong Hanoi 08.09 12:00 2 - 3  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Gresford Athletic 08.09 20:45 7 - 0  
Penybont - Goytre Utd. 08.09 20:45 4 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glenavon - Glentoran 08.09 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Tammeka Tartu 08.09 18:30 0 - 1  
Kuressaare - Kalev Tallinn 08.09 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Shelbourne 08.09 20:45 3 - 2  
Cabinteely - Cork City 08.09 20:45 1 - 1  
Cobh Wanderers - Limerick 08.09 20:00 0 - 1  
Derry City - Wexford Youths 08.09 20:45 1 - 0  
Drogheda Utd. - Avondale Utd. 08.09 20:45 2 - 1  
Glebe North - Sligo 08.09 20:45 0 - 8  
Shamrock Rovers - Finn Harps 08.09 21:00 1 - 0  
St. Patrick's - Bray 08.09 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat Jereván - Shirak Gyumri 08.09 17:30 2 - 1  
FC Jereván - Noah 08.09 15:00 0 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - Catalan Dragons 08.09 20:45 48 - 8  
Wigan - Hull KR 08.09 20:45 36 - 18  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland - North Harbour 08.09 09:35 28 - 28  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New Zealand Warriors - Manly-Warringah SeaEagles 08.09 10:00 24 - 16  
Penrith Panthers - Cronulla Sharks 08.09 11:55 26 - 20  
Rögbi (Pacific Nations Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tonga - Kanada 08.09 05:00 33 - 23  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Puerto Rico 08.09 16:00 3 - 0  
Egyiptom - Bulgária (Helyszín: Bulgária) 08.09 19:30 1 - 3  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - USA 08.09 19:00 1 - 3  
Hollandia - Dél-Korea 08.09 16:00 3 - 2  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Szerbia 08.09 18:00 1 - 3  
Olaszország - Kamerun 08.09 21:15 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Szlovénia 08.09 20:30 3 - 0  
Lengyelország - Tunézia 08.09 17:00 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Kuba 08.09 15:00 3 - 2  
Oroszország - Mexikó 08.09 18:00 3 - 0  
Röplabda (Olimpiai-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Argentína 08.09 13:30 1 - 3  
Kína - Finnország 08.09 09:00 3 - 1  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Selby - J. Trump (9 nyert frame-ig) 08.09 08:00 4 - 9  
Strandröplabda (Budapest)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajós A / Benkő B - Klasnic D / Milic M 08.09 17:00 1 - 2  
Mandilaris A / Mandilaris - Kaczmarek S / Sdebel A 08.09 17:00 2 - 0  
Myslivecek M / Pihera M - Boehle D / Boermans S 08.09 15:20 0 - 2  
Nishimura K / Shibata D - Soós I / Rozgonyi B 08.09 14:30 2 - 0  
Regza H / Smedins T - Windisch J / Cottafava S 08.09 16:10 0 - 2  
Retterholt L T / Bergerud - Bozenk T / Jakopin V 08.09 14:30 1 - 2  
Samoilovs M / Solovejs A - Korycki M / Lech J 08.09 15:20 2 - 0  
Shoji K / Kurasaka M - Oláh B / Stréli B 08.09 16:10 2 - 0  
Strandröplabda (Budapest, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buser L / Lutz A - Háfra D / Szabó D 08.09 17:50 2 - 1  
Driessen A / Meertens I - Scampoli C / They C 08.09 10:50 1 - 2  
Klinger D / Klinger R - Matic M / Savovic N 08.09 12:30 1 - 2  
Lovsin N / Lovsin T - Virbickaite/Grudzinskaite 08.09 11:40 1 - 2  
Lutter E/Szombathelyi S - Mastikova D / Tsyganova P 08.09 12:30 1 - 2  
Lutter E/Szombathelyi Sz - Klinger D / Klinger R 08.09 20:20 0 - 2  
Lutter L / Szombathelyi K - Lovsin N / Lovsin T 08.09 19:30 0 - 2  
Macdonald O / Kirwan F - Virbickaite/Grudzinskaite 08.09 19:30 2 - 1  
Mastikova D / Tsyganova P - Matic M / Savovic N 08.09 20:20 2 - 0  
Suzuki C / Sakaguchi Y - Morioka M / Tsujimura R 08.09 17:50 2 - 0  
Van Driel E / Schoon R - Scampoli C / They C 08.09 18:40 2 - 0  
Vasvári Zs / Vécsey F - Driessen A / Meertens I 08.09 18:40 2 - 0  
Strandröplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Van De Velde S / Varenhor 08.09 11:30 0 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Bryl M / Fijalek G 08.09 15:45    
Dressler C / Huber A - Bryl M / Fijalek G 08.09 10:30 0 - 2  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Koekelkoren D / Van Walle 08.09 10:30 2 - 0  
Giginoglu M / Goegtepe V - Doppler C / Horst A 08.09 10:30 0 - 2  
Heidrich A / Gerson M - Seidl R / Waller P 08.09 10:30 2 - 1  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Lupo D / Nicolai P 08.09 17:00 1 - 2  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Ermacora M / Pristauz-Tel 08.09 14:45 0 - 2  
Liamin N / Myskiv T - Losiak B / Kantor P 08.09 15:45 0 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Plavins M / Tocs E 08.09 11:30    
Mol A B / Sorum C S - Heidrich A / Gerson M 08.09 15:45 2 - 0  
Perusic O / Schweiner D - Rossi E / Carambula Rauri 08.09 17:00    
Popov S / Gordieiev I - Losiak B / Kantor P 08.09 11:30 0 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Rossi E / Carambula Rauri 08.09 11:30 1 - 2  
Semenov K / Leshukov I - Van De Velde S / Varenhor 08.09 17:00 2 - 1  
Thole J / Wickler C - Doppler C / Horst A 08.09 15:45 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arvaniti V / Karagkouni P - Bonnerova M / Maixnerova 08.09 08:30 2 - 0  
Borger K / Sude J - Placette L / Richard A 08.09 08:30 1 - 2  
Dubovcova N / Strbova A - Behrens K / Tillmann C 08.09 09:30 0 - 2  
Graudina T / Kravcenoka A - Arvaniti V / Karagkouni P 08.09 13:30 2 - 1  
Heidrich/Verge-Depre - Behrens K / Tillmann C 08.09 14:30 2 - 1  
Ittlinger S / Laboureur C - Graudina T / Kravcenoka A 08.09 18:00 1 - 2  
Jupiter A / Chamereau A - Kubickova M / Kvapilova M 08.09 14:30 0 - 2  
Kociolek K / Wojtasik K - Frolova A / Ganenko A 08.09 09:30 2 - 0  
Kociolek K / Wojtasik K - Stubbe J / Van Iersel M 08.09 19:15 2 - 1  
Kubickova M / Kvapilova M - Heidrich/Verge-Depre 08.09 20:15 1 - 2  
Lehtonen R / Ahtiainen N - Kubickova M / Kvapilova M 08.09 09:30 0 - 2  
Ludwig L / Kozuch M - Lobato Herrero/Fernandez 08.09 09:30 2 - 1  
Makroguzova N / Kholomina - Birlova E / Ukolova E 08.09 08:30    
Menegatti M/Tóth O. - Baquerizo/Fernandez Stein 08.09 17:00 1 - 2  
Plesiutsching/Schutzenhof - Huberli T / Betschart N 08.09 08:30 2 - 1  
Stubbe J / Van Iersel M - Ludwig L / Kozuch M 08.09 13:30 2 - 0  
Voronina M / Bocharova M - Kociolek K / Wojtasik K 08.09 13:30 1 - 2  
Strandröplabda (Miguel Pereira)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arthur Lanci / Adrielson - Henriksveen E / Loekken V 08.09 15:40 2 - 1  
Laurindo Gomes J / Gomes - Acacio C / Tovela J 08.09 14:00 2 - 0  
Strandröplabda (Vaduz Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bobrikov V / Mikhalev V - Taira N / Shimizu K 08.09 15:00 2 - 0  
Gahr M / Von Deichmann M - Hartles T / Nicklin A 08.09 17:00 0 - 2  
Kufa R / Melmuka M - Pokersnik D / Bedrac J P 08.09 14:00 0 - 2  
Van Steenis T / Vismans S - Ikeda J / Koshikawa Y 08.09 16:00 2 - 0  
Strandröplabda (Vaduz Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin E / Evans A - Kotlasova T / Resova D 08.09 13:00 0 - 2  
Beattie L / Coutts M - Huber K / Hubscher M 08.09 11:00 2 - 1  
Doerfler A / Wiesmeyr S - Piersma E / Ypma P 08.09 19:00 0 - 2  
Galindo A / Galindo C - Beattie L / Coutts M 08.09 20:00 2 - 0  
Grimson J / Palmer V - Caballero Pena/Valiente A 08.09 18:00 0 - 2  
Kaiser R / Marxer L - Grimson J / Palmer V 08.09 12:00 0 - 2  
Lind K / Radstrom A - Doerfler A / Wiesmeyr S 08.09 10:00 0 - 2  
Starikov S / Dave A - Kotlasova T / Resova D 08.09 21:00 2 - 0  
Strandröplabda (Zinnowitz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bockermann M / Karpa M-J - Popp M / Sievers M 08.09 15:40 2 - 1  
Brand/Reinhardt - Dollinger A / Kulzer S 08.09 14:50 1 - 2  
Pfretzschner L / Sowa R - Kroha R / Schlegel H 08.09 14:50 2 - 1  
Santos Pereira J / Winter - Klein M / Sagstetter B 08.09 15:40 1 - 2  
Strandröplabda (Zinnowitz, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aulenbrock C / Ferger S - Ottens L / Ziemer H 08.09 16:30 2 - 0  
Behlen A / Krohn A - Krebs A / Welsch L 08.09 17:20 0 - 2  
Gernert M / Kiesling E - Matthes A / Rubensam K 08.09 16:30 2 - 0  
Hoffmann J / Schulz S - Bieneck C / Stautz A 08.09 16:30 2 - 1  
Hoja A / Huettermann S - Hoppner M / Laggner J 08.09 18:10 2 - 0  
Kortzinger L/Schneider S - Bartholome A / Christ C 08.09 17:20 2 - 0  
Overlaender/Overlaender - Claassen L / Interwies N 08.09 17:20 2 - 0  
Tenisz (Aptos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - E. Escobedo 08.09 20:25 1 - 2  
D. Köpfer - M. Giron 08.09 19:00 2 - 0  
E. Escobedo - B. Fratangelo 08.09 00:10 2 - 1  
E. Gerasimov - Emi. Gomez 08.09 01:30 2 - 0  
Go Soeda - Ste. Johnson 08.09 22:25 0 - 2  
L. Broady - Ste. Johnson 08.09 03:10 0 - 2  
Tenisz (Aptos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Erlich J - Lammons N / Lawson A 08.09 03:05 0 - 2  
Hach Verdugo H / Verbeek - Paes L / Purcell M 08.09 02:00    
Tenisz (Augsburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ruusuvuori - P. Martinez Portero 08.09 13:40 2 - 0  
F. Mena - D. Altmaier 08.09 15:20 2 - 0  
J. Lenz - G. Garcia-Lopez 08.09 12:00 2 - 1  
J. Vanneste - Y. Hanfmann 08.09 18:00 0 - 2  
Tenisz (Augsburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia-Lopez G / Marrero - Begemann A / Mergea F 08.09 17:20 2 - 0  
Lemstra K / Strombachs R - Sabanov I / Sabanov M 08.09 16:00 1 - 2  
Prashanth N V S / Puodziu - Balaji N S / Vardhan V 08.09 12:00 1 - 2  
Vasilevski A / Zelenay I - Altmaier D / Haerteis J 08.09 18:40 2 - 1  
Tenisz (Hechingen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Garcia Perez - L. Boskovic 08.09 14:00 0 - 2  
L. Schaeder - B. Haas 08.09 17:00 0 - 2  
M. Melnikova - L-I. Paar 08.09 12:30 2 - 1  
T. Korpatsch - O. Danilovic 08.09 15:00 0 - 2  
Tenisz (Landisville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Brengle - En Shuo Liang 08.09 23:30 2 - 0  
S. Whittle - K. Zavatska 08.09 17:00 2 - 0  
V. Duval - P. Ormaechea 08.09 17:30 2 - 0  
Y. Wickmayer - Lin Zhu 08.09 18:45 0 - 2  
Tenisz (Manerbio, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - S. Doumbia 08.09 11:40 1 - 2  
F. Gaio - L. Giustino 08.09 15:00    
F. Gaio - N. Serdarusic 08.09 10:00 2 - 1  
P. Kotov - L. Giustino 08.09 10:00 1 - 2  
P. Lorenzi - A. Collarini 08.09 13:05 2 - 0  
P. Lorenzi - S. Doumbia 08.09 17:00 2 - 1  
Piros Zs. - F. Coria 08.09 17:10 0 - 2  
T. Gabashvili - A. Arnaboldi 08.09 14:05 2 - 1  
T. Gabashvili - Evan King 08.09 10:00 2 - 0  
Tenisz (Manerbio, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrientos N / Cacic N - Brkic T / Pavic A 08.09 12:30 2 - 1  
Bolelli S / Molteni A - King E / Martinez L D 08.09 16:00 2 - 0  
Neis F / Romboli F - Bega A / Berrettini J 08.09 14:35 2 - 0  
Tenisz (Montreal, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - F. Fognini 08.09 00:30 0 - 2  
D. Medvedev - D. Thiem 08.09 18:00 2 - 0  
H. Hurkacz - G. Monfils 08.09 02:35 0 - 2  
K. Khachanov - A. Zverev 08.09 20:00 2 - 0  
R. Bautista-Agut - R. Gasquet 08.09 02:35 2 - 0  
R. Nadal - G. Pella 08.09 00:30 2 - 0  
Tenisz (Montreal, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers M / Zeballos H - Rublev A / Zverev A 08.09 00:30 2 - 0  
Haase R / Koolhof W - Bryan B / Bryan M 08.09 21:00 2 - 1  
Ram R / Salisbury J - Chardy J / Martin F 08.09 18:00 2 - 1  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Swiatek - N. Osaka 08.09 02:50 0 - 2  
Kar. Pliskova - B.V. Andreescu 08.09 20:35 1 - 2  
M. Bouzkova - J. Ostapenko 08.09 01:00 2 - 0  
S. Kenin - E. Svitolina 08.09 18:30 2 - 0  
S. Williams - E. Alexandrova 08.09 01:00 2 - 0  
Tenisz (Toronto, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Kontaveit A - Dabrowski G / Xu Y 08.09 21:35 1 - 2  
Flipkens K / Hsieh S-W - Azarenka V / Barty A 08.09 20:00 1 - 2  
Tenisz (Varsó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Detiuc - A. Komardina 08.09 11:30 1 - 2  
D. Chiesa - Yue Yuan 08.09 11:30 1 - 2  
M. Chwalinska - E. Gorgodze 08.09 14:15 2 - 1  
T. Andrianjafitrimo - V. Kan 08.09 14:45 1 - 2  
Tenisz (Yokkaichi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyeon Chung - Yui. Sugita 08.09 08:05    
S. Myneni - Tat. Ito 08.09 06:30 0 - 2  
S. Shimabukuro - Ji Sung Nam 08.09 06:30 2 - 1  
Tung-Lin Wu - J. Duckworth 08.09 05:00 0 - 2  
Tenisz (Yokkaichi, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Imai S / Takahashi Y - Bourchier H / Myneni S 08.09 09:30 2 - 0  
Tollaslabda (Hyderabad Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kean Yew Loh - Sub. Dey 08.09 11:30 2 - 0  
Kwang Hee Heo - K. Koljonen 08.09 13:30 2 - 0  
Sou. Verma - A. Jayaram 08.09 13:30 2 - 0  
Yupeng Bai - I.Z. Zainuddin 08.09 11:30 1 - 2  
Tollaslabda (Hyderabad Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huang K X / Liu C - Kang M H / Kim J H 08.09 10:50 0 - 2  
Kim W H / Park K H - Fikri M S / Maulana B 08.09 13:50 1 - 2  
Lee J-H / Yang P-H - Arjun M R / Shlok R 08.09 13:50 2 - 0  
Na S S / Wang C - Attri M / Sumeeth R B 08.09 10:30 2 - 1  
Tollaslabda (Hyderabad Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Aimsaard - Se Young An 08.09 11:10 0 - 2  
Jia Min Yeo - Yu Po Pai 08.09 11:10 2 - 1  
N. Perminova - P. Buranaprasertsuk 08.09 10:30 0 - 2  
Yiman Zhang - P. Chaiwan 08.09 11:10 1 - 2  
Tollaslabda (Hyderabad Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Araki A / Imai R - Jang E S / Jeong N E 08.09 10:50 2 - 1  
Chang Y N / Kim H R - Baek H N / Jung K E 08.09 11:30 1 - 2  
Choi C / Wu J - Fan K Y / Wu Y T 08.09 10:50 0 - 2  
Tollaslabda (Hyderabad Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kusharjanto/Kusumawati - Christiansen M / Boeje A 08.09 14:10 1 - 2  
Makkasasithorn/Aimsaa - Jomkoh S / Paewsampran S 08.09 14:10 2 - 0  
Ramadiansyah/Romadhini - Bandaso M C / Maulana A 08.09 13:30 0 - 2  
Viriyangkura/Sudjaiprapar - Hoo P R / Cheah Y S 08.09 13:50 1 - 2  

 

2019.08.08.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KT Wiz 08.08 11:30 7 - 2  
KIA Tigers - Hanwha Eagles 08.08 11:30 5 - 2  
Kiwoom Heroes - SK Wyverns 08.08 11:30 1 - 6  
NC Dinos - LG Twins 08.08 11:30 13 - 2  
Samsung Lions - Lotte Giants 08.08 11:30 0 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 08.08 11:00 3 - 3  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 08.08 11:00 4 - 1  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 08.08 11:00 3 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 08.08 11:15 3 - 5  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 08.08 11:00 2 - 5  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 08.08 11:00 7 - 11  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Sultanes de Monterrey 08.08 02:30 6 - 5  
Bravos de Leon - Rieleros de Aguascaliente 08.08 02:15 5 - 9  
Generales de Durango - Acereros de Monclova 08.08 02:30 5 - 11  
Pericos de Puebla - Guerreros de Oaxaca 08.08 02:00 7 - 6  
Piratas de Campeche - Olmecas de Tabasco 08.08 03:00 5 - 2  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Saraperos de Saltillo 08.08 02:00 8 - 4  
Tigres de Quintana Roo - Leones de Yucatan 08.08 03:00 3 - 2  
Toros de Tijuana - Diablos Rojos del Mexico 08.08 04:35 4 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Philadelphia 08.08 03:40 6 - 1  
Baltimore - NY Yankees 08.08 01:05 2 - 14  
Boston - Kansas City 08.08 01:10    
Pittsburgh - Milwaukee 08.08 01:05 3 - 8  
Seattle - San Diego 08.08 00:40 3 - 2  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnus Sorocaba - Copagril 08.08 01:15 6 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Dinamo Moszkva 08.08 14:00 1 - 4  
Frölunda - HV 71 08.08 19:00 3 - 3  
JYP - Vaasan Sport 08.08 17:30 1 - 3  
Litvínov - Mladá Boleslav 08.08 17:30 3 - 3  
Plzen - Kladno 08.08 17:30 5 - 2  
Sparta Praha - Karlovy Vary 08.08 18:00 8 - 1  
Turku PS - Lukko 08.08 17:30 1 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 08.08 15:30 5 - 3  
Barsz Kazany - Szalavat Julajev Ufa 08.08 11:00 2 - 1  
Kerékpár (Tour de Pologne - 6. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Jungels - M. Mohoric 08.08 14:15 0 - 1  
Chr. Hamilton - J. Izaguirre Insausti 08.08 14:15 1 - 0  
D. Formolo - M.A. Lopez Moreno 08.08 14:15 1 - 0  
D. Pozzovivo - P. Sivakov 08.08 14:15 0 - 1  
D. Ulissi - P-R. Latour 08.08 14:15 0 - 1  
E. Prades - P. Vakoc 08.08 14:15 0 - 1  
R. Majka - S. Higuita 08.08 14:15 0 - 1  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Nagy-Britannia - U20Izrael 08.08 16:30 67 - 47  
U20Írország - U20Horvátország 08.08 19:00 66 - 53  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bulgária - U20Románia 08.08 16:30 82 - 73  
U20Finnország - U20Törökország 08.08 19:00 62 - 53  
Kosárlabda (U20 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Belgium - U20Lengyelország 08.08 15:15 72 - 54  
U20Magyarország - U20Franciaország 08.08 20:15 33 - 76  
U20Spanyolország - U20Olaszország 08.08 18:00 62 - 71  
U20Szerbia - U20Oroszország 08.08 13:00 51 - 64  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Szenegál 08.08 20:30 111 - 54  
Oroszország - Venezuela 08.08 18:00 69 - 54  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - New York 08.08 02:00 101 - 92  
Kézilabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Chile - U19Horvátország 08.08 18:30 21 - 43  
U19Norvégia - U19Spanyolország 08.08 16:30 28 - 28  
U19Szaúd-Arábia - U19Szlovénia 08.08 20:30 22 - 30  
Kézilabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Dánia 08.08 18:30 19 - 29  
U19Japán - U19Bahrein 08.08 16:30 27 - 24  
U19Nigéria - U19Észak-Macedónia (Helyszín: Észak-Macedónia) 08.08 20:30 34 - 37  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - Blooming Santa Cruz 08.08 02:30 2 - 0  
Nacional Potosi - Guabira Montero 08.08 00:15 2 - 1  
Royal Pari Santa Cruz - Aurora Cochabamba 08.08 21:00 2 - 2  
Sport Boys Warnes - The Strongest 08.08 02:30 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Goiás 08.08 00:15 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Internacional 08.08 02:30 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ.Catolica de Santiago - Santiago Morning 08.08 02:00 3 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulia Maracaibo - Colón 08.08 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarta - Skovshoved 08.08 18:00 4 - 2  
Lystrup - Skive 08.08 18:00 1 - 16  
Nordfalster - Roskilde 08.08 18:00 1 - 7  
Skagen - Thisted 08.08 18:00 0 - 8  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - America de Quito 08.08 02:00 2 - 2  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Gent 08.08 17:30 1 - 1  
Antwerpen - Plzen 08.08 19:30 1 - 0  
Austria Wien - Apollon Limasszol 08.08 20:30 1 - 2  
Bröndby - Braga 08.08 18:30 2 - 4  
CSZKA Szófia - Zorya Luganszk 08.08 19:30 1 - 1  
Dudelange - Nomme Kalju 08.08 20:00 3 - 1  
FC Asztana - Valletta 08.08 16:00 5 - 1  
FCS Bukarest - Mladá Boleslav 08.08 20:30 0 - 0  
Feyenoord - Dinamo Tbiliszi 08.08 19:30 4 - 0  
FF Malmö - Zrinjski Mostar 08.08 19:00 3 - 0  
FK Sarajevo - BATE Boriszov 08.08 19:45 1 - 2  
Haugesund - PSV 08.08 19:00 0 - 1  
Legia Varsó - Atromitosz Periszteri 08.08 21:00 0 - 0  
Lokomotív Plovdiv - Strasbourg 08.08 19:30 0 - 1  
Ludogorec Razgrad - TNS 08.08 19:30 5 - 0  
Luzern - Espanyol 08.08 21:00 0 - 3  
Maccabi TA - Suduva Marijampole 08.08 19:30 1 - 2  
Mariupol - AZ Alkmaar 08.08 19:00 0 - 0  
Midtjylland - Rangers 08.08 20:00 2 - 4  
Molde - Arisz 08.08 19:00 3 - 0  
Neftcsi Baku - Bnei Yehuda TA 08.08 19:00 2 - 2  
Norrköping - Hapoel Beer Sheva 08.08 20:00 1 - 1  
Partizan Belgrád - Yeni Malatyaspor 08.08 21:00 3 - 1  
Pjunyik Jereván - Wolverhampton 08.08 18:00 0 - 4  
Rijeka - Aberdeen 08.08 20:00 2 - 0  
Sheriff Tiraspol - AIK Stockholm 08.08 19:00 1 - 2  
Sparta Praha - Trabzonspor 08.08 18:00 2 - 2  
Thun - Szpartak Moszkva 08.08 19:00 2 - 3  
Torino - Sahtar Szoligorszk 08.08 21:00 5 - 0  
Univ. Craiova 1948 - AEK Athén 08.08 18:15 0 - 2  
Vaduz - E. Frankfurt 08.08 20:30 0 - 5  
Ventspils - Guimaraes 08.08 18:45 0 - 3  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Napoli 08.08 01:30 2 - 1  
Osasuna - Eibar 08.08 19:30 0 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persela Lamongan - Persib Bandung 08.08 13:30 2 - 2  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalvik/Reynir - Tindastoll 08.08 21:15 3 - 2  
Vidir Gardur - Selfoss 08.08 21:15 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavík - Selfoss 08.08 21:15 0 - 2  
Labdarúgás (Kanadai Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Cavalry 08.08 01:30 2 - 1  
Ottawa - Toronto FC 08.08 01:30 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Millonarios 08.08 02:30 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Santos Laguna 08.08 02:00 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - Potros UAEM 08.08 04:00 3 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Portland 08.08 04:00 1 - 0  
Utah - Sky Blue 08.08 04:00 3 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - CS 2 de Mayo 08.08 00:30 1 - 1  
Olimpia Asuncion - CA Colegiales 08.08 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Aarau 08.08 20:00 4 - 2  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Portland 08.08 02:00 2 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Springs - Portland 2 08.08 03:00 2 - 2  
Nashville SC - Hartford 08.08 02:00 4 - 0  
Sacramento - Las Vegas 08.08 05:00 0 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrington - St. Helens 08.08 20:45 12 - 30  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southland - Northland 08.08 09:35 17 - 27  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Queensland Cowboys - Brisbane Broncos 08.08 11:50 14 - 18  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dott - S. Murphy (6 nyert frame-ig) 08.08 13:30 4 - 6  
Gary Wilson - M. Selby (6 nyert frame-ig) 08.08 08:30 5 - 6  
Mark Allen - Ding Junhui (6 nyert frame-ig) 08.08 13:30 6 - 3  
Tom Ford - J. Trump (6 nyert frame-ig) 08.08 08:30 3 - 6  
Strandröplabda (Budapest-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abramov M / Salmanov A - Kufa D / Samec D 08.08 14:10 0 - 2  
Apostolou D / Siapanis S - Nijeboer T / Van Der Ham 08.08 14:10 0 - 2  
Bozenk T / Jakopin V - Batrane I / Smith P 08.08 17:50 2 - 0  
Dulai A / Grunvald M - Batrane I / Smith P 08.08 12:30 0 - 2  
Helland C / Gamlemoen J O - Pusonjic D / Rajkovic V 08.08 12:30 1 - 2  
Kaczmarek S / Sdebel A - Kufa D / Samec D 08.08 18:40 2 - 0  
Kaczmarek S / Sdebel A - Monduzzi E / Zauli G 08.08 13:20 2 - 0  
Koestler G / Klaffinger M - Windisch J / Cottafava S 08.08 15:00 0 - 2  
Korycki M / Lech J - Weiss J / Tichy M 08.08 13:20 2 - 0  
Nijeboer T / Van Der Ham - Windisch J / Cottafava S 08.08 18:40 0 - 2  
Pusonjic D / Rajkovic V - Korycki M / Lech J 08.08 17:50 0 - 2  
Strandröplabda (Budapest-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buser L / Lutz A - Elekova E / Harmanova K 08.08 16:50 2 - 0  
Mastikova D / Tsyganova P - Chechelnytska/Romaniuk 08.08 16:50 2 - 0  
Simanicova/Vandakova - Matic M / Savovic N 08.08 16:00 0 - 2  
Virbickaite K / Grudzinsk - Győri P / Kovács E 08.08 16:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bykanov R / Samoday V - Dressler C / Huber A 08.08 10:30 1 - 2  
Mol A B / Sorum C S - Plavins M / Tocs E 08.08 10:30    
Strandröplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Heidrich A / Gerson M 08.08 19:00    
Van De Velde S / Varenhor - Bergmann P A / Harms Y 08.08 17:00 2 - 1  
Strandröplabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basta S / Kolaric L - Seidl R / Waller P 08.08 17:00 0 - 2  
Semenov K / Leshukov I - Samoilovs A / Smedins J 08.08 20:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abbiati A / Andreatta T - Giginoglu M / Goegtepe V 08.08 17:00 1 - 2  
Bryl M / Fijalek G - Liamin N / Myskiv T 08.08 17:00 0 - 2  
Strandröplabda (Eb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doppler C / Horst A - Gorbenko S / Likholetov A 08.08 18:00 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Brouwer A / Meeuwsen R 08.08 19:00 0 - 2  
Strandröplabda (Eb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Rossi E / Carambula Rauri 08.08 11:30 2 - 0  
Hudyakov M / Velichko I - Beeler N / Krattiger M 08.08 11:30 1 - 2  
Strandröplabda (Eb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Nolvak K / Tiisaar M 08.08 10:30 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Perusic O / Schweiner D 08.08 10:30 1 - 2  
Strandröplabda (Eb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thole J / Wickler C - Koekelkoren D / Van Walle 08.08 11:30 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arvaniti V / Karagkouni P - Placette L / Richard A 08.08 09:30 1 - 2  
Ceynowa A / Kloda M - Menegatti M/Tóth O. 08.08 09:30 1 - 2  
Strandröplabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti T / Parkkinen A - Heidrich/Verge-Depre 08.08 12:30    
Ludwig L / Kozuch M - Frolova A / Ganenko A 08.08 12:30 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tveit Hjortland/Kjolberg - Plesiutsching/Schutzenhof 08.08 08:30 1 - 2  
Voronina M / Bocharova M - Bonnerova M / Maixnerova 08.08 08:30 2 - 1  
Strandröplabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Graudina T / Kravcenoka A - Caluori L / Gerson D 08.08 16:00 2 - 1  
Kociolek K / Wojtasik K - Birlova E / Ukolova E 08.08 16:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behrens K / Tillmann C - Lehtonen R / Ahtiainen N 08.08 08:30 1 - 2  
Ittlinger S / Laboureur C - Gutierrez P S / Belen Car 08.08 08:30 0 - 2  
Strandröplabda (Eb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borger K / Sude J - Stubbe J / Van Iersel M 08.08 15:00 1 - 2  
Dabizha K / Rudykh D - Kubickova M / Kvapilova M 08.08 15:00 1 - 2  
Strandröplabda (Eb, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huberli T / Betschart N - Dubovcova N / Strbova A 08.08 12:30 2 - 0  
Jupiter A / Chamereau A - Freiberger E / Teufl V 08.08 12:30 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lunina D / Samoday M - Lobato Herrero/Fernandez 08.08 09:30 0 - 2  
Makroguzova N / Kholomina - Baquerizo/Fernandez Stein 08.08 09:30    
Strandröplabda (Miguel Pereira-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Da Silva Mar/Fel. Cavazin - Neuert M / Bouchard R 08.08 21:00 2 - 0  
Maia T.De Faria/D.Marinho - Ben Hassouna B / Lerner A 08.08 20:00 2 - 0  
Strandröplabda (Vaduz Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blom M / De Groot Y - Bobrikov V / Mikhalev V 08.08 13:40 2 - 0  
Blom M / De Groot Y - Ertl F / Kratz J 08.08 19:00 1 - 2  
Bouter J / Penninga R - Kufa R / Melmuka M 08.08 12:50 2 - 0  
Bouter J / Penninga R - Kuvichka D / Kislytsyn A 08.08 18:00 2 - 0  
Gahr M / Von Deichmann M - Solhaug S O / Tomter J 08.08 15:20 1 - 2  
Hartles T / Nicklin A - Kindl M F / Seiser M 08.08 15:20 0 - 2  
Miszczuk M / Prudel M - Bolgov A / Ermilov V 08.08 20:00 2 - 0  
Miszczuk M / Prudel M - Van Steenis T / Vismans S 08.08 14:30 2 - 1  
Pokersnik D / Bedrac J P - Kuvichka D / Kislytsyn A 08.08 12:50 0 - 2  
Solhaug S O / Tomter J - Kindl M F / Seiser M 08.08 21:00 0 - 2  
Taira N / Shimizu K - Ertl F / Kratz J 08.08 13:40 0 - 2  
Strandröplabda (Vaduz Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caballero Pena/Valiente A - Huber K / Hubscher M 08.08 10:20 2 - 1  
Doerfler A / Wiesmeyr S - Starikov S / Dave A 08.08 09:30 1 - 2  
Galindo A / Galindo C - Grimson J / Palmer V 08.08 12:00 2 - 0  
Kaiser R / Marxer L - Konstantinou/Angelopoulou 08.08 12:00 0 - 2  
Konstantinou/Angelopoulou - Galindo A / Galindo C 08.08 17:00 2 - 0  
Mizoe S / Hashimoto S - Lind K / Radstrom A 08.08 09:30 2 - 0  
Mizoe S / Hashimoto S - Starikov S / Dave A 08.08 16:10 2 - 0  
Piersma E / Ypma P - Kotlasova T / Resova D 08.08 11:10 2 - 1  
Sakaguchi K / Murakami R - Beattie L / Coutts M 08.08 10:20 2 - 0  
Sakaguchi K / Murakami R - Caballero Pena/Valiente A 08.08 16:10 2 - 1  
Wouters J / Stam K - Austin E / Evans A 08.08 11:10 2 - 0  
Wouters J / Stam K - Piersma E / Ypma P 08.08 17:00 2 - 0  
Tenisz (Aptos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gojo - M. Giron 08.08 21:05 1 - 2  
D. Dzumhur - L. Lacko 08.08 21:35 2 - 1  
D. Köpfer - A. Sarkissian 08.08 23:40 2 - 0  
J. Sinner - B. Fratangelo 08.08 03:00 0 - 2  
M. Purcell - Go Soeda 08.08 19:00 0 - 2  
Mic. Redlicki - Taro Daniel 08.08 19:00 1 - 2  
Tenisz (Aptos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone J / Holt B - Lammons N / Lawson A 08.08 00:00 1 - 2  
ArevaloGonzalez/ReyesVare - Goransson A / Reese H 08.08 01:10 2 - 0  
Cerretani J / Erlich J - Cressy M / Smith K 08.08 01:30 2 - 0  
Hoyt E / Saraiva B - Gerasimov E / LI Z 08.08 02:00 2 - 1  
Tenisz (Augsburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben. Hassan - F. Mena 08.08 11:00 1 - 2  
C. Taberner - G. Garcia-Lopez 08.08 12:15 1 - 2  
D. Altmaier - F. Baldi 08.08 14:30 2 - 0  
H. Laaksonen - E. Ruusuvuori 08.08 15:15 0 - 2  
J. Lenz - M. Vilella Martinez 08.08 12:35 2 - 0  
M. Guinard - J. Vanneste 08.08 17:35 1 - 2  
S. Ofner - P. Martinez Portero 08.08 16:35 0 - 2  
Y. Hanfmann - M. Bachinger 08.08 18:00 2 - 1  
Tenisz (Augsburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altmaier D / Haerteis J - Dima D / Olivo R 08.08 18:40 2 - 1  
Draganja T / Vervoort M - Prashanth N V S / Puodziunas S 08.08 11:00 1 - 2  
Garcia-Lopez G / Marrero - Mena F / Merino A 08.08 16:40 2 - 1  
Sabanov I / Sabanov M - Drzewiecki K / Walkow S 08.08 13:20 2 - 0  
Vasilevski A / Zelenay I - Brancaccio R / Esteve Lobato E 08.08 14:50 2 - 0  
Tenisz (Hechingen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vecic - B. Haas 08.08 12:00 0 - 2  
B. Schoofs - M. Melnikova 08.08 15:00 1 - 2  
C. Schultheiss - K. Bartone 08.08 12:00    
G. Garcia Perez - E. Kordolaimi 08.08 11:00 2 - 0  
G. Garcia Perez - M. Stokke 08.08 17:15 2 - 0  
J. Grabher - K. Gerlach 08.08 10:00 0 - 2  
J. Niemeier - B. Haas 08.08 17:00 0 - 2  
J. Niemeier - C. Werner 08.08 12:00 2 - 0  
J. Wachaczyk - T. Morderger 08.08 10:00 0 - 2  
K. Gerlach - L. Schaeder 08.08 15:30 1 - 2  
M. Melnikova - M. Bayerlova 08.08 10:00 2 - 0  
O. Danilovic - J. Maleckova 08.08 14:30 2 - 0  
T. Korpatsch - K. Bartone 08.08 18:00 2 - 0  
T. Korpatsch - S. Wagner 08.08 12:00 2 - 0  
T. Morderger - L. Boskovic 08.08 16:30 0 - 2  
T. Pereira - M. Stokke 08.08 11:00 0 - 2  
Y. Sizikova - A. Gabric 08.08 10:00 2 - 1  
Y. Sizikova - L-I. Paar 08.08 15:00 0 - 2  
Tenisz (Landisville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bai - S. Whittle 08.08 16:00 0 - 2  
A. Okuno - Lin Zhu 08.08 17:35 0 - 2  
E. Bolton - K. Zavatska 08.08 17:10 0 - 2  
Ell. Perez - S. Whittle 08.08 20:30 0 - 2  
En Shuo Liang - Rob. Anderson 08.08 16:00    
H. Dart - V. Duval 08.08 23:30 0 - 2  
J. Glushko - K. Zavatska 08.08 21:30 0 - 2  
J. Ponchet - En Shuo Liang 08.08 18:35 0 - 2  
M. Brengle - A. Gabueva 08.08 19:30 2 - 0  
M. Frech - Claire Liu 08.08 16:45 2 - 1  
M. Frech - Lin Zhu 08.08 21:30 1 - 2  
Mar. Sanchez - P. Ormaechea 08.08 16:35 1 - 2  
R. Kingsley - Kri. Ahn 08.08 16:00    
V. Gracheva - P. Ormaechea 08.08 22:00 1 - 2  
Y. Wickmayer - Aya. Shimizu 08.08 19:30 2 - 0  
Tenisz (Manerbio, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Cerundolo - A. Arnaboldi 08.08 17:20 0 - 2  
Piros Zs. - Chun Hsin Tseng 08.08 18:55 2 - 1  
Tenisz (Manerbio, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas M / Gomez-Herrera - King E / Martinez L D 08.08 10:00    
Oliveira G / Pellegrino A - Behar A / Weissborn T 08.08 18:55 2 - 0  
Tenisz (Montreal, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - A. Mannarino 08.08 02:20 0 - 2  
D. Medvedev - C. Garin 08.08 19:00 2 - 0  
F. Auger Alliassime - M. Raonic 08.08 00:55    
I. Ivashka - G. Monfils 08.08 00:55 0 - 2  
K. Khachanov - F. Auger Alliassime 08.08 20:30 2 - 1  
K. Khachanov - S. Wawrinka 08.08 01:10 2 - 1  
M. Cilic - D. Thiem 08.08 18:00 0 - 2  
N. Basilashvili - A. Zverev 08.08 20:25 1 - 2  
S. Tsitsipas - H. Hurkacz 08.08 00:10 1 - 2  
Tom. Paul - F. Fognini 08.08 03:15 0 - 2  
Tenisz (Montreal, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basilashvili N / Struff J - Edmund K / Fritz T 08.08 02:00 0 - 2  
Bopanna R / Shapovalov D - Edmund K / Fritz T 08.08 21:30 2 - 0  
Chardy J / Martin F - Lopez F / Murray A 08.08 03:50 2 - 1  
Kontinen H / Peers J - Granollers M / Zeballos H 08.08 03:45 0 - 2  
Krajicek A / Venus M - Bryan B / Bryan M 08.08 22:50 0 - 2  
Paire B / Wawrinka S - Krawietz K / Mies A 08.08 20:00 2 - 1  
Pella G / Schwartzman D S - Bryan B / Bryan M 08.08 03:05 0 - 2  
Polansky P / Schnur B - Rublev A / Zverev A 08.08 00:05 1 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Dimitrov G / Nishikori K 08.08 00:25    
Rojer J-J / Tecau H - Garin C / Norrie C 08.08 02:00 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Ram R / Salisbury J 08.08 20:00 0 - 2  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - E. Svitolina 08.08 18:15 0 - 2  
B.V. Andreescu - K. Bertens 08.08 18:35 2 - 1  
C. Wozniacki - I. Swiatek 08.08 02:55 1 - 2  
D. Vekic - S. Kuznetsova 08.08 01:00 0 - 2  
Kar. Pliskova - A. Kontaveit 08.08 17:00 2 - 0  
S. Kenin - D. Yastremska 08.08 17:00 2 - 0  
S. Kuznetsova - S. Halep 08.08 22:40 0 - 2  
S. Williams - E. Mertens 08.08 01:05 2 - 0  
Tenisz (Toronto, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Kontaveit A - Jurak D / Martinez Sanche 08.08 21:35 2 - 0  
Görges J / Pliskova Ka - Azarenka V / Barty A 08.08 20:00 0 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Kichenok N / Spears A 08.08 21:35 2 - 0  
Melichar N / Peschke K - Groenefeld A L / Schuurs 08.08 22:50 0 - 2  
Tenisz (Varsó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Detiuc - N. Dascalu 08.08 11:00 2 - 1  
A. Komardina - E. Kostova 08.08 11:00 2 - 1  
A. Shoshyna - E. Gorgodze 08.08 14:20 1 - 2  
D. Chiesa - V. Juhaszova 08.08 14:30    
K. Piter - Yue Yuan 08.08 12:00 0 - 2  
T. Andrianjafitrimo - P. Kania 08.08 11:30    
V. Ivakhnenko - M. Chwalinska 08.08 12:45 0 - 2  
V. Kan - I. Shymanovich 08.08 11:00 2 - 1  
Tenisz (Yokkaichi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyeon Chung - Yus. Takahashi 08.08 08:05 2 - 1  
Ji Sung Nam - Hir. Moriya 08.08 05:20 2 - 1  
S. Shimabukuro - T. Matsui 08.08 05:00    
Shi. Hazawa - Tat. Ito 08.08 10:10 0 - 2  
Shi. Imai - J. Duckworth 08.08 06:05 0 - 2  
Shu. Sekiguchi - Tung-Lin Wu 08.08 06:30    
Tsung-Hua Yang - Yui. Sugita 08.08 04:00 0 - 2  
Yunseong Chung - S. Myneni 08.08 04:00 1 - 2  
Tenisz (Yokkaichi, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourchier H / Myneni S - Heliovaara H / Yang T-H 08.08 08:00 2 - 0  
Chung Y / Wu T-L - Nam J S / Song M-K 08.08 10:00 1 - 2  
Fancutt T / Kelly D - Matsui T / Uesugi K 08.08 07:30    
Ratiwatana / Ratiwatana - Sekiguchi S / Shimabukuro 08.08 09:00 2 - 1  
Tollaslabda (Hyderabad Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - Jia Wei Tan 08.08 10:45 2 - 0  
Feixiang Sun - Sou. Verma 08.08 11:20 0 - 2  
I.Z. Zainuddin - I.L.I. Rumbay 08.08 10:45 2 - 0  
K. Parupalli - Kean Yew Loh 08.08 13:00 1 - 2  
Kwang Hee Heo - M. Manjunath 08.08 09:15 2 - 1  
S.H. Rhustavito - K. Koljonen 08.08 08:30 0 - 2  
Sub. Dey - C.A. Dwi Wardoyo 08.08 14:30 2 - 0  
Yupeng Bai - F.A. Kholik 08.08 13:00 2 - 1  
Tollaslabda (Hyderabad Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apisuk I / Viriyangkura T - Attri M / Sumeeth R B 08.08 11:30 0 - 2  
Arjun M R / Shlok R - Chia W J / Man W C 08.08 13:00 2 - 1  
Fikri M S / Maulana B - Devlekar V / Rambhiya D 08.08 10:00 2 - 0  
Hee Y K T / Loh K H - Huang K X / Liu C 08.08 15:10 0 - 2  
Lee J-H / Yang P-H - Lim T J / Low J S 08.08 10:45 2 - 0  
Low H Y / Ng E C - Kang M H / Kim J H 08.08 13:00 0 - 2  
Na S S / Wang C - Ou X Y / Zhang N 08.08 10:45 2 - 1  
Vaibhaav / Raj P - Kim W H / Park K H 08.08 10:00 0 - 2  
Tollaslabda (Hyderabad Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bri. Tam - P. Chaiwan 08.08 09:15 0 - 2  
Jia Min Yeo - Shuting Ji 08.08 08:20 2 - 1  
N. Perminova - Ying Ying Lee 08.08 09:15 2 - 0  
S.U. Rao Chukka - B. Aimsaard 08.08 11:30 1 - 2  
Xuefei Qi - P. Buranaprasertsuk 08.08 09:15 0 - 2  
Yiman Zhang - Y.Y. Susanto 08.08 12:15 2 - 0  
Yu Po Pai - Yu Jin Sim 08.08 08:30 2 - 1  
Tollaslabda (Hyderabad Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jakkampudi M / Ram P S - Hendahewa T P / Sirimannage K I 08.08 12:00 2 - 0  
Jang E S / Jeong N E - Ramadhanti S F S / Sugiar 08.08 10:00 2 - 1  
Santosh S / Dandu P - Fan K Y / Wu Y T 08.08 12:00 1 - 2  
Tollaslabda (Hyderabad Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arora U / Wadkar K - Yeung S C / Fan K Y 08.08 05:30 0 - 2  
Bandaso M C / Maulana A - Kim W H / Kim H R 08.08 12:15 2 - 1  
Chiu V / Chi B - Viriyangkura/Sudjaiprapar 08.08 07:45 0 - 2  
Chopra P J / Siki Reddy N - Ramadiansyah/Romadhini 08.08 16:45 1 - 2  
Christiansen M / Boeje A - NA S S / Jang E S 08.08 15:10 2 - 1  
Devlekar V / Sawant P - Jomkoh S / Paewsampran S 08.08 15:15 1 - 2  
Devlekar V / Sawant P - Shlok R / Panda R 08.08 06:15 2 - 0  
Garaga K P / Ram P S - Ramadiansyah/Romadhini 08.08 06:40 1 - 2  
Hoo P R / Cheah Y S - Chen T J / Peck Y W 08.08 15:15 2 - 0  
Hurlburt-Yu J / Wu J - Arjun M R / Maneesha K 08.08 06:15 2 - 1  
Hurlburt-Yu J / Wu J - Kusharjanto/Kusumawati 08.08 16:45 1 - 2  
Jomkoh S / Paewsampran S - Ponnappa A / Rankireddy S 08.08 05:30    
Law C H / Wu Y T - Hoo P R / Cheah Y S 08.08 06:15 0 - 2  
Makkasasithorn/Aimsaa - Kapoor R / Garg K 08.08 14:30 2 - 0  
Makkasasithorn/Aimsaa - Park K H / Baek H N 08.08 07:45 2 - 1  
MAN W C / Tan P K L - Christiansen M / Boeje A 08.08 07:45 0 - 2  
Phakjarung W / Korepap C - Kusharjanto/Kusumawati 08.08 07:45 1 - 2  
Sharma S / Parikh A - Bandaso M C / Maulana A 08.08 05:30 0 - 2  
Sunjith JR S / Sruthi K P - Chen T J / Peck Y W 08.08 06:15 0 - 2  
Yeung S C / Fan K Y - Viriyangkura/Sudjaiprapar 08.08 16:45 1 - 2  

 

2019.08.07.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Hanwha Eagles 08.07 11:30 5 - 7  
KIA Tigers - LG Twins 08.07 11:30 10 - 5  
Lotte Giants - Kiwoom Heroes 08.07 11:30 4 - 16  
NC Dinos - Samsung Lions 08.07 11:30 2 - 1  
SK Wyverns - KT Wiz 08.07 11:30 5 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 08.07 11:00 3 - 9  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 08.07 11:00 0 - 4  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 08.07 11:00 11 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 08.07 11:15 5 - 3  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 08.07 11:00 4 - 6  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 08.07 11:00 4 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Sultanes de Monterrey 08.07 02:30 9 - 5  
Bravos de Leon - Rieleros de Aguascaliente 08.07 02:15 5 - 6  
Generales de Durango - Acereros de Monclova 08.07 02:30 14 - 13  
Pericos de Puebla - Guerreros de Oaxaca 08.07 02:00 4 - 6  
Piratas de Campeche - Olmecas de Tabasco 08.07 03:00 9 - 10  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Saraperos de Saltillo 08.07 03:00 8 - 14  
Tigres de Quintana Roo - Leones de Yucatan 08.07 03:00 1 - 6  
Toros de Tijuana - Diablos Rojos del Mexico 08.07 04:35 1 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Philadelphia 08.07 03:40 8 - 4  
Baltimore - NY Yankees 08.07 02:15 4 - 9  
Boston - Kansas City 08.07 01:10 2 - 6  
Chicago Cubs - Oakland 08.07 02:05 4 - 11  
Chicago Cubs - Oakland (20:20) 08.07 20:20 10 - 1  
Cincinnati - LA Angels 08.07 01:10 8 - 4  
Cleveland - Texas 08.07 01:10    
Detroit - Chicago WS (19:10) 08.07 19:10 1 - 8  
Houston - Colorado 08.07 02:10 11 - 6  
Houston - Colorado (20:10) 08.07 20:10 14 - 3  
LA Dodgers - St. Louis 08.07 04:10 3 - 1  
LA Dodgers - St. Louis (21:10) 08.07 21:10 2 - 1  
Minnesota - Atlanta 08.07 02:10 7 - 12  
Minnesota - Atlanta (19:10) 08.07 19:10 7 - 11  
NY Mets - Miami 08.07 01:10 5 - 0  
NY Mets - Miami (18:10) 08.07 18:10 7 - 2  
Pittsburgh - Milwaukee 08.07 01:05 3 - 4  
San Francisco - Washington 08.07 03:45 3 - 5  
San Francisco - Washington (21:45) 08.07 21:45 1 - 4  
Seattle - San Diego 08.07 04:10 4 - 9  
Tampa Bay - Toronto 08.07 01:10 7 - 6  
Tampa Bay - Toronto (19:10) 08.07 19:10 3 - 4  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joinville - Joacaba 08.07 01:15 1 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokerit - Szibir Novoszibirszk 08.07 17:30 4 - 3  
Jukurit - Kalpa 08.07 17:30 5 - 2  
Mountfield HK - Pardubice 08.07 18:00 4 - 2  
Szpartak Moszkva - Slovan Bratislava 08.07 12:00 5 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Moszkva 08.07 18:00 2 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Barsz Kazany 08.07 15:30 6 - 1  
Kerékpár (Tour de Pologne - 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Swift - C. Venturini 08.07 12:45 1 - 0  
D. Ulissi - S. Higuita 08.07 12:45 1 - 0  
E. Battaglin - E. Gasparotto 08.07 12:45 1 - 0  
M. Mohoric - E. Prades 08.07 12:45 0 - 1  
P. Ackerman - D. van Poppel 08.07 12:45 1 - 0  
Kosárlabda (Eb-előselejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Dánia 08.07 18:00 78 - 81  
Kosárlabda (Eb-előselejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Románia 08.07 18:00 70 - 85  
Kosárlabda (Eb-előselejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Nagy-Britannia 08.07 20:30 63 - 71  
Kosárlabda (Eb-előselejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Izland 08.07 19:30 80 - 79  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commis. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - TNT KaTropa (2.m.) 08.07 13:00 106 - 106, h.u. 127 - 125  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Horvátország - U20Nagy-Britannia 08.07 19:00 67 - 89  
U20Izrael - U20Írország 08.07 16:30 61 - 55  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Románia - U20Finnország 08.07 16:30 45 - 91  
U20Törökország - U20Bulgária 08.07 19:00 58 - 70  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izland - U20Görögország 08.07 14:00 67 - 55  
Kosárlabda (U20 Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Belgium - U20Lettország 08.07 15:15 48 - 42  
U20Csehország - U20Olaszország 08.07 18:00 59 - 64  
U20Hollandia - U20Lengyelország 08.07 13:00 48 - 59  
U20Magyarország - U20Portugália 08.07 18:00 65 - 53  
U20Oroszország - U20Németország 08.07 13:30 53 - 47  
U20Szerbia - U20Litvánia 08.07 15:45 66 - 62  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Tunézia 08.07 20:30 94 - 56  
Szerbia - Finnország 08.07 21:00 95 - 75  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Minnesota 08.07 01:00 69 - 85  
Kézilabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Flensburg 08.07 19:00 25 - 28  
Kézilabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Egyiptom - U19Franciaország 08.07 16:30 24 - 28  
U19Tajvan - U19Svédország 08.07 18:30 18 - 48  
Kézilabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Brazília - U19Izland 08.07 18:30 26 - 30  
U19Portugália - U19Szerbia 08.07 20:30 22 - 21  
U19Tunézia - U19Németország 08.07 16:30 15 - 36  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Strikers - Wellington Phoenix 08.07 11:30 2 - 2  
Melbourne Knights - Adelaide Utd. 08.07 11:30 2 - 5  
Melbourne Victory - Newcastle Jets 08.07 11:30 2 - 2  
Perth Glory - Western Sydney Wanderers 08.07 12:30 0 - 0  
Sydney FC - Brisbane Roar 08.07 11:30 0 - 2  
Labdarúgás (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tel-Aviv University - Breidablik 08.07 11:00 1 - 4  
Labdarúgás (BL, női, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gintra Univ. - Birkirkara 08.07 17:00 1 - 0  
Wexford Youths - Vllaznia 08.07 12:00 1 - 3  
Labdarúgás (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breznica - NSA Szófia 08.07 20:00 4 - 4  
Olimpia Cluj - Mitrovica 08.07 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (BL, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met Univ. - ZNK Pomurje (Helyszín: Pomurje-stadion) 08.07 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ZNK Split - Harkiv (Helyszín: Harkiv) 08.07 16:00 2 - 3  
Labdarúgás (BL, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - FTC 08.07 17:30 1 - 3  
Spartak Subotica - Agarista Anenii Noi 08.07 13:00 12 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BIIK-Kazygurt - EB Streymur 08.07 14:00 9 - 0  
Flora Tallinn - PK-35 08.07 18:00 2 - 3  
Labdarúgás (BL, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Sturm Graz 08.07 12:30 2 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - PAOK 08.07 18:30 5 - 0  
Labdarúgás (BL, női, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Gornik Leczna 08.07 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - LASK Linz 08.07 20:00 1 - 2  
CFR Cluj - Celtic 08.07 20:00 1 - 1  
FK Krasznodar - Porto 08.07 19:00 0 - 1  
Istanbul Basaksehir - Olympiakosz 08.07 19:45 0 - 1  
Maribor - Rosenborg 08.07 20:15 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Londrina 08.07 02:30 4 - 3  
Atlético GO - CRB 08.07 00:15 0 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Independiente del Valle 08.07 02:30 2 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Allesö - Vejle 08.07 18:00 0 - 6  
Avedöre - Slagelse BI 08.07 18:00 0 - 1  
Dalum - Kolding IF 08.07 18:00 0 - 3  
Hatting/Torsted - Fredericia 08.07 18:00 0 - 5  
Holbaek - Nyköbing 08.07 18:00 1 - 2  
OKS Odense - Sydvest 08.07 18:00 1 - 2  
Ringköbing - VSK Aarhus 08.07 18:00 0 - 1  
Rudersdal - Hilleröd 08.07 18:00 0 - 5  
Skjold - Fremad Amager 08.07 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldham - U21Liverpool 08.07 20:00 3 - 2  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Dundalk 08.07 20:15 1 - 0  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Cagliari 08.07 19:30 2 - 2  
Getafe - Mallorca 08.07 19:30 0 - 0  
Roma - Ath. Bilbao 08.07 20:00 2 - 2  
Salzburg - Real Madrid 08.07 19:00 0 - 1  
Shonan Bellmare - Atlético PR 08.07 12:00 0 - 4  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalteng Putra - Arema Malang 08.07 13:30 4 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - KA Akureyri 08.07 20:00 4 - 0  
Stjarnan - Vikingur Reykjavik 08.07 21:15 2 - 1  
Valur - Fylkir 08.07 21:15 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Haifa 08.07 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Ashdod 08.07 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Atl. Huila 08.07 02:45 4 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Orsomarso Palmira 08.07 22:45 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Puebla 08.07 04:00 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cafetaleros de Chiapas - Monterrey 08.07 02:00    
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Venados Merida 08.07 04:00 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Zacatecas - Queretaro 08.07 04:00 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zacatepec - Atlas de Guadalajara 08.07 02:00 3 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Szolnok 08.07 19:00 3 - 0  
Csákvár - Vác 08.07 19:00 2 - 1  
Győr - Gyirmót 08.07 19:00 3 - 0  
Haladás - Siófok 08.07 19:00 1 - 1  
Kazincbarcika - Békéscsaba 08.07 17:30 1 - 2  
MTK - Budaörs 08.07 19:00 1 - 1  
Nyíregyháza - Dorog 08.07 17:30 0 - 1  
Tiszakécske - Ajka 08.07 17:30 2 - 1  
Vasas - Soroksár 08.07 19:00 5 - 2  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Klepp 08.07 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilsminne - Lund 08.07 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Török Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Akhisar 08.07 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Atlanta Utd. 08.07 01:30 0 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Louis FC - Memphis 08.07 02:30 0 - 0  
MMA (Dana White's Contender Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Muniz - T. Johnson 08.07 02:40 1 - 0  
Dw. Joseph - Jas. Perrin 08.07 02:00 1 - 0  
H. Burns - D. Minner 08.07 02:55 1 - 0  
Ma. Santos - L. Ria (női) 08.07 03:15 0 - 1  
O. Morales - Harvey Park 08.07 03:45 1 - 0  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - M. Selby (6 nyert frame-ig) 08.07 08:30 5 - 6  
Ding Junhui - Liang Wenbo (6 nyert frame-ig) 08.07 13:30 6 - 5  
J. Higgins - G. Dott (6nyert frame-ig) 08.07 13:30 2 - 6  
Jak Jones - Gary Wilson (6nyert frame-ig) 08.07 08:30 3 - 6  
Joe Perry - J. Trump (6 nyert frame-ig) 08.07 08:30 2 - 6  
Mark Allen - All. Carter (6nyert frame-ig) 08.07 13:30 6 - 2  
S. Murphy - Neil Robertson (6 nyert frame-ig) 08.07 13:30 6 - 5  
Tom Ford - And. Higginson (6 nyert frame-ig) 08.07 08:30 6 - 4  
Strandröplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mol A B / Sorum C S - Bykanov R / Samoday V 08.07 11:00 2 - 0  
Plavins M / Tocs E - Dressler C / Huber A 08.07 11:00 0 - 2  
Strandröplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidrich A / Gerson M - Bergmann P A / Harms Y 08.07 16:00 2 - 0  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Van De Velde S / Varenhor 08.07 19:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Samoilovs A / Smedins J - Seidl R / Waller P 08.07 17:00 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Basta S / Kolaric L 08.07 20:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryl M / Fijalek G - Abbiati A / Andreatta T 08.07 17:00 2 - 1  
Liamin N / Myskiv T - Giginoglu M / Goegtepe V 08.07 17:00 2 - 1  
Strandröplabda (Eb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Gorbenko S / Likholetov A 08.07 18:00 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Doppler C / Horst A 08.07 16:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Hudyakov M / Velichko I 08.07 12:00 2 - 0  
Rossi E / Carambula Rauri - Beeler N / Krattiger M 08.07 12:00 1 - 2  
Strandröplabda (Eb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Losiak B / Kantor P - Ermacora M / Pristauz-Tel 08.07 11:00 1 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Nolvak K / Tiisaar M 08.07 11:00 2 - 1  
Strandröplabda (Eb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koekelkoren D / Van Walle - Walkenhorst A / Winter S 08.07 12:00    
Thole J / Wickler C - Popov S / Gordieiev I 08.07 12:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceynowa A / Kloda M - Arvaniti V / Karagkouni P 08.07 10:00 0 - 2  
Menegatti M/Tóth O. - Placette L / Richard A 08.07 10:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidrich/Verge-Depre - Frolova A / Ganenko A 08.07 13:00 0 - 2  
Lahti T / Parkkinen A - Ludwig L / Kozuch M 08.07 13:00    
Strandröplabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plesiutsching/Schutzenhof - Bonnerova M / Maixnerova 08.07 09:00 2 - 0  
Tveit Hjortland/Kjolberg - Voronina M / Bocharova M 08.07 09:00 1 - 2  
Strandröplabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birlova E / Ukolova E - Caluori L / Gerson D 08.07 16:00 2 - 0  
Kociolek K / Wojtasik K - Graudina T / Kravcenoka A 08.07 16:00 0 - 2  
Strandröplabda (Eb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behrens K / Tillmann C - Gutierrez P S / Belen Car 08.07 09:00 2 - 0  
Ittlinger S / Laboureur C - Lehtonen R / Ahtiainen N 08.07 09:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borger K / Sude J - Dabizha K / Rudykh D 08.07 15:00 2 - 1  
Stubbe J / Van Iersel M - Kubickova M / Kvapilova M 08.07 15:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubovcova N / Strbova A - Freiberger E / Teufl V 08.07 15:00 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Jupiter A / Chamereau A 08.07 15:00 1 - 2  
Strandröplabda (Eb, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Stein - Lunina D / Samoday M 08.07 10:00 2 - 0  
Makroguzova N / Kholomina - Lobato Herrero/Fernandez 08.07 10:00 2 - 0  
Strandröplabda (Vaduz Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bobrikov V / Mikhalev V - Poznanski D / Kruk M 08.07 21:00 2 - 0  
Ertl F / Kratz J - Opsahl S / Ruud C J 08.07 18:00 2 - 1  
Gala J / Sramek M - Kufa R / Melmuka M 08.07 20:00 0 - 2  
Gala J / Sramek M - Malinauskas M / Navickas M 08.07 14:30 2 - 1  
Kufa R / Melmuka M - Broch N / Gysin T 08.07 14:30 2 - 1  
Morichelli F / Galli M - Boag M / Brewster T 08.07 13:40 1 - 2  
Pala T / Sotola O - Bobrikov V / Mikhalev V 08.07 15:20 0 - 2  
Van Steenis T / Vismans S - Boag M / Brewster T 08.07 19:00 2 - 0  
Van Steenis T / Vismans S - Pascariuc P / Kopschar A 08.07 13:40 2 - 1  
Strandröplabda (Vaduz Open-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulc K / Zdesar N - Starikov S / Dave A 08.07 16:10 1 - 2  
Einarsdottir E / Jonsdott - Austin E / Evans A 08.07 16:10 0 - 2  
Kotlasova T / Resova D - Huber K / Hubscher M 08.07 17:00 1 - 2  
Lind K / Radstrom A - Betschart M / Baumann C 08.07 17:00 2 - 1  
Tenisz (Aptos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - Emi. Gomez 08.07 19:00 0 - 2  
D. Dzumhur - Ke. Smith 08.07 20:55 2 - 0  
E. Gerasimov - T. Kokkinakis 08.07 23:25 2 - 0  
L. Lacko - Chr. Eubanks 08.07 19:00 2 - 0  
M. Krueger - E. Escobedo 08.07 20:55 1 - 2  
M. Mmoh - M. Purcell 08.07 01:35 1 - 2  
Mic. Redlicki - M. Janvier 08.07 00:10 2 - 0  
R. Quiroz - Ste. Johnson 08.07 22:15 0 - 2  
R. Ramanathan - L. Broady 08.07 20:30 0 - 2  
S. Riffice - Taro Daniel 08.07 03:00 0 - 2  
Tenisz (Aptos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gerasimov E / LI Z - O'Mara J / Reid M 08.07 01:05 2 - 0  
Gomez A / Ore J A - Bemelmans R / Lindstedt R 08.07 22:20 1 - 2  
Hoyt E / Saraiva B - Giron M / Koepfer D 08.07 03:35 2 - 1  
Monroe N / Withrow J - Goransson A / Reese H 08.07 02:10 0 - 2  
Tenisz (Augsburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ruusuvuori - B. Zapata Miralles 08.07 11:00 2 - 1  
G. Blancaneaux - F. Baldi 08.07 17:20    
H. Laaksonen - L. Wessels 08.07 11:00 2 - 0  
J. Vanneste - Jay Clarke 08.07 13:10 2 - 0  
L. Miedler - D. Altmaier 08.07 13:00 0 - 2  
M. Moraing - M. Guinard 08.07 11:00    
N.S. Balaji - M. Bachinger 08.07 16:40 0 - 2  
Y. Hanfmann - A. Molcan 08.07 12:30 2 - 1  
Tenisz (Landisville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dart - C. Harrison 08.07 17:20 2 - 1  
J. Glushko - Xiaodi You 08.07 17:50 2 - 1  
M. Brengle - L. Cabrera 08.07 16:00 2 - 1  
R. Kingsley - V. Duval 08.07 17:55 0 - 2  
V. Gracheva - Shilin Xu 08.07 16:00 2 - 1  
Z. Hives - J. Ponchet 08.07 16:00 1 - 2  
Tenisz (Manerbio, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Gaio - F. Reboul 08.07 15:35 2 - 1  
F.F. Silva - F. Cerundolo 08.07 10:00 1 - 2  
Gon. Oliveira - A. Pellegrino 08.07 10:00 0 - 2  
I. Gakhov - N. Serdarusic 08.07 12:10 0 - 2  
K. Coppejans - T. Gabashvili 08.07 12:35 1 - 2  
M. Cuevas - L. Giustino 08.07 12:50 1 - 2  
N. Cacic - Piros Zs. 08.07 16:00 1 - 2  
N. Milojevic - Piros Zs. 08.07 13:10    
P. Kotov - V. Durasovic 08.07 10:00 2 - 1  
P. Lorenzi - P. Torebko 08.07 17:05    
Tenisz (Manerbio, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrientos N / Cacic N - Taylor A / Taylor J 08.07 11:25 2 - 0  
Bega A / Berrettini J - Dalla Valle E / Kotov P 08.07 13:50 2 - 1  
Bolelli S / Molteni A - Ferreira Silva F / Setkic 08.07 15:35 2 - 0  
Tenisz (Montreal, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - J. Isner 08.07 23:15 2 - 0  
C. Norrie - A. Zverev 08.07 03:25 0 - 2  
D. Medvedev - K. Edmund 08.07 23:55 2 - 0  
D. Shapovalov - D. Thiem 08.07 22:45 1 - 2  
M. Cilic - J. Millman 08.07 18:00 2 - 0  
N. Basilashvili - J-L. Struff 08.07 01:00 2 - 1  
N. Kyrgios - K. Edmund 08.07 00:30 0 - 2  
R. Albot - G. Pella 08.07 18:00 1 - 2  
R. Bautista-Agut - D.S. Schwartzman 08.07 22:10 2 - 0  
R. Gasquet - K. Nishikori 08.07 18:00 2 - 1  
R. Nadal - Dan. Evans 08.07 18:00 2 - 0  
Tenisz (Montreal, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haase R / Koolhof W - De Minaur A / Thompson J 08.07 22:50 2 - 0  
Lopez F / Murray A - Kubot L / Melo M 08.07 00:30 2 - 1  
Marach/J.Melzer - Krajicek A / Venus M 08.07 18:00 1 - 2  
Polansky P / Schnur B - Daniell M / Djere L 08.07 00:25 2 - 0  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - A. Sabalenka 08.07 02:15 2 - 1  
B. Bencic - J. Görges 08.07 18:40 2 - 1  
C. Suarez Navarro - A. Kontaveit 08.07 17:00    
D. Kasatkina - B.V. Andreescu 08.07 22:10 1 - 2  
E. Alexandrova - Shuai Zhang 08.07 21:40 2 - 0  
E. Bouchard - B.V. Andreescu 08.07 01:00 1 - 2  
F. di Lorenzo - K. Bertens 08.07 00:45 0 - 2  
J. Brady - S. Halep 08.07 19:20 1 - 2  
J. Ostapenko - A. Pavlyuchenkova 08.07 21:30 2 - 1  
K. Siniakova - E. Svitolina 08.07 19:10 1 - 2  
Kar. Pliskova - A. Riske 08.07 17:00 2 - 1  
S. Stephens - M. Bouzkova 08.07 03:30 0 - 2  
T. Maria - N. Osaka 08.07 23:30    
V. Azarenka - D. Yastremska 08.07 17:00 0 - 2  
Tenisz (Toronto, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Christian K - Groenefeld A L / Schuurs 08.07 17:00 0 - 2  
Flipkens K / Hsieh S-W - Hozumi E / Ninomiya M 08.07 18:20 2 - 0  
Kato M / Santamaria S - Dabrowski G / Xu Y 08.07 23:40 0 - 2  
Kichenok N / Spears A - Chan H-C / Chan L 08.07 20:10 2 - 0  
Krejcikova/Siniakova - Olaru R / Yang Z 08.07 23:00    
Melichar N / Peschke K - Brady J / Srebotnik K 08.07 23:00 2 - 0  
Olaru R / Yang Z - Kenin S / Sevastova A 08.07 01:00 2 - 1  
Tenisz (Varsó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ghitescu - V. Kan 08.07 12:05 0 - 2  
C. Rosatello - M. Chwalinska 08.07 11:05 1 - 2  
I. Shymanovich - U. Eikeri 08.07 13:50 2 - 0  
J. Markova - E. Gorgodze 08.07 16:05 0 - 2  
K. Piter - M. Chernyshova 08.07 10:00 2 - 0  
L. Bronzetti - E. Kostova 08.07 10:00 0 - 2  
N. Dascalu - K. Rakhimova 08.07 12:45 2 - 1  
P. Kania - D. Radanovic 08.07 10:00    
R. Sramkova - A. Detiuc 08.07 11:45 0 - 2  
S. Rogozinska Dzik - Yue Yuan 08.07 14:00 1 - 2  
T. Mihalikova - A. Shoshyna 08.07 16:50 0 - 2  
V. Juhaszova - S. Lansere 08.07 10:00 2 - 1  
Tenisz (Yokkaichi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyeon Chung - M.C. Romios 08.07 05:55 2 - 0  
K. Nishiwaki - Yus. Takahashi 08.07 04:00 1 - 2  
Ken. Takeuchi - Tat. Ito 08.07 10:15 0 - 2  
L. Catarina - J. Duckworth 08.07 06:40 0 - 2  
Ren. Tokuda - Shi. Hazawa 08.07 07:15 1 - 2  
T. Matsui - Mak. Ochi 08.07 04:00 2 - 0  
Y. Hashikawa - S. Myneni 08.07 04:00 0 - 2  
Yuya Ito - Yui. Sugita 08.07 05:35 1 - 2  
Ze Zhang - Shu. Sekiguchi 08.07 07:30 1 - 2  
Tenisz (Yokkaichi, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chung Y / Wu T-L - Lock B / Lock C J 08.07 08:00 2 - 0  
Nam J S / Song M-K - Fruttero J P / Gonzales R 08.07 09:05 2 - 0  
Yamasaki J / Zhu E - Sekiguchi S / Shimabukuro 08.07 12:05 0 - 2  
Tollaslabda (Hyderabad Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Namkul - Sou. Verma 08.07 12:50 0 - 2  
A. Tandon - I.Z. Zainuddin 08.07 16:10 1 - 2  
A. Tandon - K. Arokia Walter 08.07 05:30 2 - 0  
B. Kajla - Yupeng Bai 08.07 06:10 1 - 2  
B.M. Rahul Bharadwaj - M. Manjunath 08.07 13:30 0 - 2  
C.A. Dwi Wardoyo - June Wei Cheam 08.07 11:30 2 - 0  
Donghun Kim - Sir. Verma 08.07 05:30 2 - 1  
Feixiang Sun - Giap Chin Goh 08.07 12:00 2 - 0  
I.L.I. Rumbay - B. Sai Praneeth 08.07 14:50 2 - 1  
I.M. Mustofa - F.A. Kholik 08.07 15:30 0 - 2  
Jia Wei Tan - H.S. Prannoy 08.07 14:10 2 - 0  
K. Koljonen - A. Marteen 08.07 07:30 2 - 1  
K. Parupalli - Donghun Kim 08.07 15:30 2 - 1  
M. Manjunath - Yee Han Chong 08.07 05:30 2 - 0  
S.D. Kuncoro - Kean Yew Loh 08.07 16:10    
S.H. Rhustavito - K.G. Kumar 08.07 08:10 2 - 0  
Sam. Verma - Kwang Hee Heo 08.07 12:10 0 - 2  
T.Z. Soo - A. Jayaram 08.07 13:30 1 - 2  
Yupeng Bai - R. Yadav Chittaboina 08.07 14:50 2 - 1  
Tollaslabda (Hyderabad Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chopra P J / Kapoor R - Fikri M S / Maulana B 08.07 07:30 1 - 2  
Devlekar V / Rambhiya D - Govindarasu S V / Rehan R M 08.07 08:10 2 - 0  
Elumalai M / Vasudevan V - Lim T J / Low J S 08.07 09:30 1 - 2  
Garaga K P / Kapila D - Ou X Y / Zhang N 08.07 14:50 1 - 2  
Hanumaiah Raganatha/Surya - Hee Y K T / Loh K H 08.07 06:50 1 - 2  
Haryanto K A / Saputro R - Attri M / Sumeeth R B 08.07 16:10 1 - 2  
Isriyanet T / Kedren K - KIM W H / Park K H 08.07 06:50 0 - 2  
Jomkoh S / Sothon W - Apisuk I / Viriyangkura T 08.07 15:30 1 - 2  
Kang M H / Kim J H - Isara B / Jongjit M 08.07 11:30 2 - 1  
Low H Y / Ng E C - Chrisnanta D B / Kwek J L A 08.07 09:30 2 - 1  
Na S S / Wang C - Arora U / Sharma S 08.07 14:10 2 - 0  
Riyanto K P / Yacob Y E Y - Huang K X / Liu C 08.07 08:50 0 - 2  
Tollaslabda (Hyderabad Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kashyap - J. Hart 08.07 09:30 2 - 0  
A. Prabhudesai - N. Perminova 08.07 07:30 0 - 2  
B. Aimsaard - C. Choirunnisa 08.07 08:50 2 - 1  
Bri. Tam - C. Jucharoen 08.07 09:55 2 - 1  
Jia Min Yeo - S. Katethong 08.07 06:10 2 - 0  
R. Das - P. Buranaprasertsuk 08.07 13:30 0 - 2  
V. Gummadi - P. Chaiwan 08.07 10:50 0 - 2  
Xuefei Qi - S.K. Priya Kudaravalli 08.07 12:50 2 - 0  
Y.Y. Susanto - M. Agrey 08.07 08:10 2 - 0  
Yiman Zhang - M. Riya 08.07 06:10 2 - 0  
Ying Li Chiang - Yu Jin Sim 08.07 16:10 1 - 2  
Ying Ying Lee - A. Chaliha 08.07 10:10 2 - 1  
Yu Po Pai - Jen. Gai 08.07 14:10 2 - 0  
Tollaslabda (Hyderabad Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Kim H R - Istarani N K M / Kusumah 08.07 12:50 2 - 0  
Dandu P / Santosh S - Panda R / Sunil A S 08.07 09:30    
Garg K / Parikh A - Gao Z Y / Peng Q 08.07 10:50 0 - 2  
Korepap/Sudjaipraparat - Hazarika N B / Ramesh T 08.07 12:50 2 - 0  
Laisuan R / Mingchua S - Balan A / Sawant P 08.07 13:30 2 - 0  
Ng W Y / Yeung Ng T - Mookerjee R / Prabhudesai A 08.07 12:10 2 - 0  
Ponnappa A / Reddy N S - TAN P K L / Thinaah M 08.07 11:30 2 - 1  
Ramadhanti S F S / Sugiar - Lefel E / Tran A 08.07 15:30 2 - 0  
Singhi S / Thaker R - Jang E S / Jeong N E 08.07 16:50 0 - 2  
Veludurthi H / Warang A - Choi C / Wu J 08.07 08:50 0 - 2  

 

2019.08.06.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Hanwha Eagles 08.06 11:30 8 - 3  
KIA Tigers - LG Twins 08.06 11:30 4 - 17  
Lotte Giants - Kiwoom Heroes 08.06 11:30    
NC Dinos - Samsung Lions 08.06 11:30    
SK Wyverns - KT Wiz 08.06 11:30 0 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 08.06 11:00 6 - 0  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 08.06 11:00 8 - 4  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 08.06 11:00 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 08.06 11:15 4 - 2  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 08.06 11:00 0 - 5  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 08.06 11:00 0 - 10  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Philadelphia 08.06 03:40 3 - 7  
Baltimore - NY Yankees 08.06 01:05 6 - 9  
Boston - Kansas City 08.06 01:10 7 - 5  
Chicago Cubs - Oakland 08.06 02:05 6 - 5  
Cincinnati - LA Angels 08.06 01:10 7 - 4  
Cleveland - Texas 08.06 01:10 0 - 1  
Detroit - Chicago WS 08.06 01:10 4 - 7  
LA Dodgers - St. Louis 08.06 04:10 8 - 0  
Minnesota - Atlanta 08.06 02:10 5 - 3  
Pittsburgh - Milwaukee 08.06 01:05 7 - 9  
San Francisco - Washington 08.06 03:45 0 - 4  
Tampa Bay - Toronto 08.06 01:10 0 - 2  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Newton - M. Whyers 08.06 10:00 0 - 2  
G. Harlow - C. Newton 08.06 09:00 2 - 0  
M. Whyers - G. Harlow 08.06 11:00 0 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Trencin 08.06 18:00 4 - 1  
Kladno - Litvínov 08.06 17:30 2 - 5  
Nove Zamky - Zvolen 08.06 18:00 1 - 2  
Poprad - Liptovsky Mikulas 08.06 18:00 4 - 2  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Tunézia 08.06 19:00 64 - 54  
Kézilabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Horvátország - U19Norvégia 08.06 10:30 32 - 22  
U19Spanyolország - U19Szaúd-Arábia 08.06 12:30 36 - 21  
U19Szlovénia - U19Chile 08.06 14:30 35 - 30  
Kézilabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Kanada 08.06 18:30 44 - 16  
U19Magyarország - U19Tajvan 08.06 20:30 38 - 20  
U19Svédország - U19Egyiptom 08.06 16:30 29 - 32  
Kézilabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bahrein - U19Nigéria 08.06 18:30 36 - 28  
U19Dánia - U19Japán 08.06 16:30 30 - 23  
U19Észak-Macedónia - U19Argentína 08.06 20:30 20 - 23  
Kézilabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Izland - U19Tunézia 08.06 10:30 25 - 20  
U19Németország - U19Portugália 08.06 12:30 26 - 33  
U19Szerbia - U19Brazília 08.06 14:30 30 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portsmouth - Birmingham 08.06 20:45 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Harrogate Town 08.06 20:45 0 - 3  
Boreham - Wrexham 08.06 20:45 2 - 2  
Bromley - Ebbsfleet Utd. 08.06 20:45 3 - 1  
Dover - Dag & Red 08.06 20:45 1 - 2  
Fylde - Chorley 08.06 20:45 0 - 0  
Halifax - Hartlepool 08.06 20:45 2 - 0  
Maidenhead Utd. - Chesterfield 08.06 20:45 1 - 1  
Notts County - Stockport 08.06 20:45 1 - 1  
Solihull Moors - Torquay 08.06 20:45 3 - 0  
Sutton Utd. - Barnet 08.06 20:45 1 - 1  
Woking - Aldershot 08.06 20:45 0 - 1  
Yeovil - Eastleigh 08.06 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Godoy Cruz - Arsenal Sarandí 08.06 02:10 0 - 2  
Independiente - Newell's 08.06 02:10    
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Qarabag Baku 08.06 19:00 1 - 2  
Crvena zvezda - FC Köbenhavn 08.06 20:45 1 - 1  
Dinamo Zagreb - FTC 08.06 20:00 1 - 1  
FC Bruges - Dinamo Kijev 08.06 20:30 1 - 0  
PAOK - Ajax 08.06 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - Destroyers Santa Cruz 08.06 21:30 3 - 0  
Real Potosi - Always Ready La Paz 08.06 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviario CE - ABC 08.06 01:00 1 - 2  
Globo RN - Nautico 08.06 01:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Luverdense 08.06 00:15 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Chapecoense 08.06 01:00 3 - 3  
Labdarúgás (Chile 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers de Talca - Dep. Santa Cruz 08.06 01:30 0 - 3  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Fremad - Brabrand 08.06 18:00 1 - 1  
BK Union - B93 Köbenhavn 08.06 18:00 1 - 0  
FC Sunshine - Frem 08.06 18:00 0 - 3  
Helsingör - AB Gladsaxe 08.06 18:15 0 - 2  
Jaegersborg - Hellerup 08.06 18:30 1 - 1  
Jammerbugt - Viborg 08.06 18:30 1 - 1  
SFB Oure - Middelfart 08.06 18:30 0 - 0  
Vildbjerg - Vejgaard 08.06 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidvest Wits - Baroka 08.06 19:30 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olmedo - Tecnico Univ. Ambato 08.06 02:15 0 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Swindon - U21Chelsea 08.06 20:45 2 - 3  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rotherham - Manchester United U21 08.06 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat-Armenia - Saburtalo Tbiliszi 08.06 17:00 1 - 2  
Riga FC - Helsinki JK 08.06 18:00 1 - 1  
Sutjeska Niksic - Linfield 08.06 20:15 1 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rustavi - Chikhura Sachkhere 08.06 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PSIS Semarang - Persipura Jayapura 08.06 13:30 1 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - ÍA Akranes 08.06 21:15 1 - 0  
KR - Grindavik 08.06 21:15 5 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Maccabi Netanya 08.06 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Raanana 08.06 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Quindio - Cortulua 08.06 02:45 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggina - Vicenza 08.06 20:30 3 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Olimpia Asuncion 08.06 01:15 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - U21Hearts 08.06 20:45 1 - 4  
Queen's Park - U21Celtic 08.06 20:45 2 - 2  
U21Hibernian - Elgin 08.06 20:45 3 - 4  
U21St. Johnstone - Cove Rangers 08.06 20:45 1 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - Halmstad 08.06 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Hilal (KSA) 08.06 18:40 2 - 4  
Al-Duhail - Al-Sadd 08.06 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - HW Welders 08.06 20:45 1 - 0  
Dergview - Ballinamallard Utd. 08.06 20:45 2 - 0  
Knockbreda - Dundela 08.06 20:00 0 - 2  
Newry City - Loughgall 08.06 20:45 3 - 4  
Portadown - Ballyclare Comrades 08.06 20:45 5 - 0  
Queens Univ. - PSNI 08.06 20:00 5 - 1  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - D.B. Gilbert 08.06 08:30 1 - 6  
All. Carter - K. Maflin 08.06 08:30 6 - 3  
And. Higginson - Jim. Robertson (6 nyert frame-ig) 08.06 13:30 6 - 4  
B. Woollaston - M. Selby (6 nyert frame-ig) 08.06 13:30 3 - 6  
J. Higgins - E. Slessor (6 nyert frame-ig) 08.06 13:30 6 - 3  
Jak Jones - R. Milkins (6 nyert frame-ig) 08.06 08:30 6 - 3  
Joe Perry - S. Maguire 08.06 08:30 6 - 2  
Kyr. Wilson - Tom Ford 08.06 13:30 5 - 6  
L. Brecel - Gary Wilson 08.06 13:30 2 - 6  
Liang Wenbo - Dan. Wells 08.06 13:30 6 - 4  
Mark Allen - Mark Davis (6 nyert frame-ig) 08.06 08:30 6 - 1  
Ric. Walden - Neil Robertson (6 nyert frame-ig) 08.06 13:30 5 - 6  
S. Bingham - G. Dott (6 nyert frame-ig) 08.06 08:30 3 - 6  
Sco. Donaldson - J. Trump (6 nyert frame-ig) 08.06 08:30 4 - 6  
Xiao Guodong - Ding Junhui (6 nyert frame-ig) 08.06 13:30 1 - 6  
Yan Bingtao - S. Murphy (6 nyert frame-ig) 08.06 08:30 4 - 6  
Strandröplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mol A B / Sorum C S - Dressler C / Huber A 08.06 11:00 2 - 1  
Plavins M / Tocs E - Bykanov R / Samoday V 08.06 11:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidrich A / Gerson M - Van De Velde S / Varenhor 08.06 15:00 2 - 1  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Bergmann P A / Harms Y 08.06 19:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Samoilovs A / Smedins J - Basta S / Kolaric L 08.06 16:00 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Seidl R / Waller P 08.06 20:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryl M / Fijalek G - Giginoglu M / Goegtepe V 08.06 16:00 1 - 2  
Liamin N / Myskiv T - Abbiati A / Andreatta T 08.06 16:00 2 - 1  
Strandröplabda (Eb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Doppler C / Horst A 08.06 15:00 2 - 1  
Lupo D / Nicolai P - Gorbenko S / Likholetov A 08.06 15:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Beeler N / Krattiger M 08.06 12:00 2 - 0  
Rossi E / Carambula Rauri - Hudyakov M / Velichko I 08.06 12:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Losiak B / Kantor P - Nolvak K / Tiisaar M 08.06 11:00 2 - 0  
Perusic O / Schweiner D - Ermacora M / Pristauz-Tel 08.06 11:00 2 - 1  
Strandröplabda (Eb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koekelkoren D / Van Walle - Popov S / Gordieiev I 08.06 12:00 0 - 2  
Thole J / Wickler C - Walkenhorst A / Winter S 08.06 12:00    
Strandröplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermannova B / Slukova M - Placette L / Richard A 08.06 10:00    
Menegatti M/Tóth O. - Arvaniti V / Karagkouni P 08.06 10:00 2 - 1  
Strandröplabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidrich/Verge-Depre - Ludwig L / Kozuch M 08.06 09:00 2 - 0  
Lahti T / Parkkinen A - Frolova A / Ganenko A 08.06 09:00 1 - 2  
Strandröplabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birlova E / Ukolova E - Graudina T / Kravcenoka A 08.06 18:00 1 - 2  
Kociolek K / Wojtasik K - Caluori L / Gerson D 08.06 17:00 2 - 1  
Strandröplabda (Eb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behrens K / Tillmann C - Ittlinger S / Laboureur C 08.06 09:00 0 - 2  
Lehtonen R / Ahtiainen N - Gutierrez P S / Belen Car 08.06 09:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borger K / Sude J - Kubickova M / Kvapilova M 08.06 17:00 2 - 0  
Stubbe J / Van Iersel M - Dabizha K / Rudykh D 08.06 17:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubovcova N / Strbova A - Jupiter A / Chamereau A 08.06 13:00 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Freiberger E / Teufl V 08.06 13:00 2 - 0  
Strandröplabda (Eb, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Stein - Lobato Herrero/Fernandez 08.06 10:00 2 - 1  
Makroguzova N / Kholomina - Lunina D / Samoday M 08.06 10:00 2 - 1  
Tenisz (Aptos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - R. Bemelmans 08.06 23:25 2 - 1  
D. Köpfer - Zhe Li 08.06 20:25 2 - 0  
D. Novikov - L. Broady 08.06 01:30 1 - 2  
E. Couacaud - B. Gojo 08.06 20:20 1 - 2  
E. Escobedo - J. Brooksby 08.06 19:00 2 - 0  
E. Hoyt - Go Soeda 08.06 22:10 0 - 2  
J.C. Aragone - E. Hoyt 08.06 00:30 0 - 2  
Ke. Smith - Bran. Holt 08.06 19:00 2 - 0  
L. Glasspool - Mar. Redlicki 08.06 01:00 0 - 2  
M. Banes - J. Sinner 08.06 20:10    
Mar. Redlicki - M. Giron 08.06 22:05 0 - 2  
R. Quiroz - And. Harris 08.06 19:00 2 - 0  
Ryan Harrison - A. Sarkissian 08.06 03:00    
T. Kokkinakis - V. Uzhylovskyi 08.06 22:15    
Tenisz (Aptos, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ArevaloGonzalez/ReyesVare - Novikov D / Young D 08.06 23:30 2 - 1  
Tenisz (Augsburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - D. Dima 08.06 11:30 2 - 1  
C. Lestienne - C. Taberner 08.06 14:00 0 - 2  
F. Mena - R. Marcora 08.06 14:25    
G. Blancaneaux - A. Pavlasek 08.06 10:00 2 - 0  
J. Haerteis - L. Wessels 08.06 10:00 0 - 2  
J. Jahn - P. Martinez Portero 08.06 14:50 1 - 2  
L. Rosol - Ben. Hassan 08.06 16:30 0 - 2  
N.S. Balaji - R. Strombachs 08.06 10:00 2 - 0  
N.V.S. Prashanth - J. Lenz 08.06 18:00 0 - 2  
P. Heller - M. Vilella Martinez 08.06 14:55 0 - 2  
R. Olivo - G. Garcia-Lopez 08.06 12:35 0 - 2  
S. Ofner - J. Zopp 08.06 11:10 2 - 0  
S.K. Mukund - D. Altmaier 08.06 12:25 1 - 2  
Tenisz (Augsburg, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lemstra K / Strombachs R - Frantzen C / Wiedenmann L 08.06 17:55 2 - 1  
Metreveli A / Vilella Mar - Balaji N S / Vardhan V 08.06 17:15    
Tenisz (Hechingen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schoofs - I. Fetecau 08.06 17:05 2 - 0  
J. Maleckova - A. Cadantu 08.06 14:35 2 - 1  
L-I. Paar - K. Hobgarski 08.06 17:00 2 - 0  
L. Boskovic - D. Jakupovic 08.06 16:30 2 - 0  
O. Danilovic - L. Gjorcheska 08.06 14:55 2 - 0  
S. Shapatava - L. Schaeder 08.06 15:00 0 - 2  
Tenisz (Landisville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Fahey - Aya. Shimizu 08.06 20:10 1 - 2  
Tenisz (Manerbio, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tabilo - S. Griekspoor 08.06 13:20 0 - 2  
C. Boluda-Purkiss - A. Collarini 08.06 11:50 0 - 2  
Chun Hsin Tseng - M. Safwat 08.06 13:15 2 - 0  
G. Granollers - A. Arnaboldi 08.06 17:30 0 - 2  
G. Zeppieri - Evan King 08.06 14:50 0 - 2  
H.V.N. Rune - F. Cerundolo 08.06 10:00 0 - 2  
J. Berrettini - T. Gabashvili 08.06 11:30 1 - 2  
M. Bortolotti - M. Cuevas 08.06 10:00 0 - 2  
N. Barrientos - F. Reboul 08.06 10:00 0 - 2  
S. Doumbia - V. Galovic 08.06 11:45 2 - 0  
T.M. Etcheverry - F. Coria 08.06 17:30 1 - 2  
Tenisz (Manerbio, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosio G / Vincent Ruggeri - Brkic T / Pavic A 08.06 13:35 0 - 2  
Doumbia S / Reboul F - Bortolotti M / Jecan M-A 08.06 14:40 2 - 1  
Tenisz (Montreal, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - Dan. Evans 08.06 18:00 0 - 2  
B. Coric - P. Gojowczyk 08.06 22:35 2 - 1  
B. Paire - R. Gasquet 08.06 00:30 0 - 2  
F. Auger Alliassime - V. Pospisil 08.06 20:00 2 - 1  
G. Pella - D. Goffin 08.06 20:35 2 - 0  
H. Hurkacz - T.H. Fritz 08.06 22:50 2 - 0  
I. Ivashka - Soon Woo Kwon 08.06 00:05 2 - 0  
J. Millman - F. Lopez 08.06 20:15 2 - 1  
Jor. Thompson - J. Isner 08.06 18:00 1 - 2  
M. Berrettini - F. Lopez 08.06 19:20    
M. Cecchinato - D.S. Schwartzman 08.06 20:00 1 - 2  
M. Cilic - B. Klahn 08.06 18:00 2 - 0  
P-H. Herbert - D. Shapovalov 08.06 00:30 0 - 2  
P. Polansky - G. Monfils 08.06 02:35 1 - 2  
R. Albot - Gil. Simon 08.06 18:00 2 - 0  
Tenisz (Montreal, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Haase R / Koolhof W 08.06 02:15 0 - 2  
Granollers M / Zeballos H - Dodig I / Polasek F 08.06 23:40 2 - 1  
Kontinen H / Peers J - Albot R / Khachanov K 08.06 21:45 2 - 1  
Mahut/Roger-Vasselin - Bopanna R / Shapovalov D 08.06 23:05 1 - 2  
Murray J / Skupski N - Ram R / Salisbury J 08.06 18:00 0 - 2  
Paire B / Wawrinka S - Fognini F / Pouille L 08.06 19:45 2 - 0  
Rublev A / Zverev A - Pavic M / Soares B 08.06 02:30 2 - 0  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - S. Kenin 08.06 20:50 1 - 2  
A. Kerber - D. Kasatkina 08.06 03:55 1 - 2  
C. Suarez Navarro - V. Williams 08.06 17:00 2 - 0  
D.R. Collins - K. Siniakova 08.06 17:00 1 - 2  
I. Swiatek - A. Tomljanovic 08.06 21:15    
L. Tsurenko - A. Sevastova 08.06 17:00    
M. Keys - D. Vekic 08.06 23:30 1 - 2  
M. Sakkari - A. Riske 08.06 20:50 1 - 2  
M. Sharapova - A. Kontaveit 08.06 01:00 1 - 2  
Mis. Doi - E. Alexandrova 08.06 17:00 0 - 2  
S. Kuznetsova - Xiyu Wang 08.06 00:30 2 - 0  
Saisai Zheng - T. Maria 08.06 19:25 0 - 2  
Shuai Zhang - A. Sevastova 08.06 17:00 2 - 0  
V. Azarenka - C. Giorgi 08.06 19:15 2 - 0  
Tenisz (Toronto, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brady J / Srebotnik K - Krawczyk D / Rosolska A 08.06 17:00 2 - 0  
Guarachi A / Muhammad A - Aoyama S / Christian K 08.06 19:35 1 - 2  
Görges J / Pliskova Ka - Kichenok L / Ostapenko J 08.06 17:00 2 - 0  
Hozumi E / Ninomiya M - Potapova A / Voskoboeva G 08.06 21:20 2 - 1  
Hradecka L / Klepac A - Babos T / Kontaveit A 08.06 19:40 0 - 2  
Jurak D / Martinez Sanche - Duan Y-Y / Zheng S 08.06 23:30 2 - 1  
Melichar N / Peschke K - Fernandez L / Halep S 08.06 19:55 2 - 1  
Peng S / Zhang S - Chan H-C / Chan L 08.06 21:25 1 - 2  
Tenisz (Varsó, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Shinikova - D. Chiesa 08.06 13:45 0 - 2  
T. Andrianjafitrimo - O. Saez Larra 08.06 13:45 2 - 1  
V. Ivakhnenko - I. Soylu 08.06 13:00 2 - 0  
Z. Szczepanska - A. Komardina 08.06 14:00 0 - 2  
Tenisz (Yokkaichi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Evan Zhu - Hir. Moriya 08.06 04:40 0 - 2  
Hoang Nam Ly - Shi. Imai 08.06 04:50 1 - 2  
J.C. Lock - K. Nishiwaki 08.06 03:00 0 - 2  
Ji Sung Nam - J. Yamasaki 08.06 06:35 2 - 0  
Jie Cui - Tung-Lin Wu 08.06 07:10 0 - 2  
Kos. Ogura - Shu. Sekiguchi 08.06 03:00 0 - 2  
Ren Nakamura - L. Catarina 08.06 05:15 0 - 2  
T. Matsui - J.P. Fruttero 08.06 03:00 2 - 0  
Tsung-Hua Yang - Yuta Shimizu 08.06 06:50 2 - 1  
Yas. Uchiyama - S. Shimabukuro 08.06 08:30 1 - 2  
Yunseong Chung - O.A.D. Ayeni 08.06 09:20 2 - 0  
Tenisz (Yokkaichi, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis B / Moriya H - Imai S / Takahashi Y 08.06 09:00 1 - 2  
Gong M-X / Zhang Ze - Ochi M / Tokuda R 08.06 10:55 2 - 1  
Ratiwatana / Ratiwatana - Shimizu Y / Tajima N 08.06 11:00 2 - 0  
Tollaslabda (Hyderabad Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B.R. Sankeerth - I.M. Mustofa 08.06 16:50 0 - 2  
Chirag Sen - A. Marteen 08.06 15:30 1 - 2  
Feixiang Sun - Xiaodong Sheng 08.06 16:10 2 - 0  
I.L.I. Rumbay - K. Dharmamer 08.06 16:50 2 - 1  
Jia Wei Tan - R.M.V. Gurusaidatt 08.06 16:50    
K.G. Kumar - H. Dani 08.06 15:30 2 - 0  
Lakshya Sen - June Wei Cheam 08.06 16:10 0 - 2  
P. Thongnuam - A. Namkul 08.06 16:10 0 - 2  
S. Thakur - Kwang Hee Heo 08.06 15:30 0 - 2  
T.Z. Soo - S.P. Singh 08.06 16:10 2 - 0  

 

2019.08.05.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 08.05 11:00 1 - 8  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guerreros de Oaxaca - Pericos de Puebla 08.05 00:00 6 - 6  
Leones de Yucatan - Tigres de Quintana Roo 08.05 01:00 0 - 6  
Olmecas de Tabasco - Bravos de Leon 08.05 01:00 8 - 4  
Rieleros de Aguascaliente - Tecolotes de Nuevo Laredo 08.05 01:00 8 - 6  
Saraperos de Saltillo - Toros de Tijuana 08.05 00:00 1 - 2  
Sultanes de Monterrey - Generales de Durango 08.05 01:00 6 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Yankees - Boston 08.05 01:05 7 - 4  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Arkley - J. Greenslade 08.05 10:00 2 - 0  
J. Greenslade - W. Willgress 08.05 11:00 0 - 2  
W. Willgress - B. Arkley 08.05 09:00 2 - 1  
Golf (Wyndham Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wyndham Championship 2019 08.05 00:00    
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Slovan Bratislava 08.05 18:00 6 - 2  
Kerékpár (Tour de Pologne - 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fab. Jakobsen - M. Sarreau 08.05 14:55 0 - 1  
J. Degenkolb - C. Venturini 08.05 14:55 1 - 0  
J. Mareczko - M. Cavendish 08.05 14:55 0 - 1  
M. Walscheid - D. van Poppel 08.05 14:55 0 - 1  
P. Ackerman - F. Gaviria 08.05 14:55 1 - 0  
P. Franczak - E. Wouters 08.05 14:55 1 - 0  
S. Modolo - L. Mezgec 08.05 14:55 0 - 1  
Kosárlabda (U20 Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Spanyolország - U20Lettország 08.05 18:00 62 - 41  
U20Szerbia - U20Portugália 08.05 15:45 58 - 54  
Kosárlabda (U20 Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Belgium - U20Fehéroroszország 08.05 15:15 80 - 65  
U20Magyarország - U20Litvánia 08.05 20:15 62 - 47  
Kosárlabda (U20 Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Lengyelország 08.05 18:00 64 - 41  
U20Svédország - U20Oroszország 08.05 13:00 53 - 59  
Kosárlabda (U20 Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20Hollandia 08.05 20:15 86 - 35  
U20Olaszország - U20Németország 08.05 13:30 74 - 33  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Izrael - U20Izland 08.05 19:00 78 - 63  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Nagy-Britannia - U20Ukrajna 08.05 16:30 58 - 53  
Kosárlabda (U20 Eb, női, Div. B, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bulgária - U20Finnország 08.05 16:30 41 - 70  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Törökország 08.05 20:30 69 - 74  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix - Washington 08.05 00:00 103 - 82  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Derby County 08.05 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Justo Jose de Urquiza - Comunicaciones 08.05 20:30 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Patronato Parana - Boca Juniors 08.05 01:00 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carszko Szelo Szófia - Levszki Szófia 08.05 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Oriente Petrolero 08.05 01:30 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Cruzeiro 08.05 00:00 2 - 0  
Corinthians - Palmeiras 08.05 00:00 1 - 1  
Vasco da Gama - CSA 08.05 00:00 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Hamburg 08.05 20:30 0 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waldhof Mannheim - 1860 München 08.05 19:00 4 - 0  
Labdarúgás (Chile 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santiago Morning - Puerto Montt 08.05 02:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Aarhus GF 08.05 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - Delfin Manta 08.05 01:30 0 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HB Torshavn - B36 Torshavn 08.05 19:00 0 - 0  
IF Fuglafjördur - KI Klaksvik 08.05 20:00 0 - 3  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
VIFK - KuFu-98 08.05 17:30 4 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Lorient 08.05 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhayangkara Jakarta - Madura Utd. 08.05 13:30 1 - 1  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HFX Wanderers - Valour Winnipeg 08.05 21:30 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Rionegro Aguilas 08.05 00:45 2 - 0  
Dep. Pasto - Atl. Bucaramanga 08.05 22:00 1 - 1  
Dep. Tolima - Independiente SF 08.05 02:45 4 - 0  
Junior de Barranquilla - América de Cali 08.05 00:00 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Krakkó - Gornik Zabrze 08.05 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Rigas FS 08.05 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Progres Niederkorn - Jeunesse Esch 08.05 20:00 4 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Dep. Toluca 08.05 02:00 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Philadelphia 08.05 01:30 1 - 5  
Seattle - Kansas City 08.05 04:00 2 - 3  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Rudar Pljevlja 08.05 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram Larvik - Odd Grenland 2 08.05 18:00 1 - 4  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Strömsgodset - Bodö/Glimt 08.05 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Orenburg 08.05 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zorky Krasnogorsk - Zvezda Ryazan 08.05 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Guarani Asuncion 08.05 00:00 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Guimaraes 08.05 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - FCS Bukarest 08.05 20:00 2 - 1  
Voluntari - CSM Politechnika Iasi 08.05 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lindome - Oddevold 08.05 19:00 0 - 4  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Djurgarden 08.05 19:00 0 - 1  
Örebro - Göteborg 08.05 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Rosengard 08.05 19:00 0 - 3  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Zob Ahan 08.05 18:00 2 - 1  
Al-Nassr - Al-Wahda 08.05 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Waterford FC 08.05 20:00 2 - 2  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carty - Xiao Guodong (6 nyert frame-ig) 08.05 08:30 5 - 6  
B. Woollaston - Mark King 08.05 08:30 6 - 3  
Chang Bingyu - Yan Bingtao 08.05 08:30 3 - 6  
J. Higgins - Dav. Grace (6 nyert frame-ig) 08.05 13:30 6 - 4  
J. Lisowski - And. Higginson 08.05 13:30 5 - 6  
Kyr. Wilson - Rob. Williams (6 nyert frame-ig) 08.05 13:30 6 - 2  
L. Brecel - A. Songsermsawad (6 nyert frame-ig) 08.05 13:30 6 - 3  
L. Highfield - M. Selby (6 nyert frame-ig) 08.05 08:30 3 - 6  
Liang Wenbo - Dua. Jones 08.05 13:30 6 - 5  
M. Holt - A. McGill 08.05 13:30 3 - 6  
M.J. Williams - Jak Jones (6 nyert frame-ig) 08.05 08:30 2 - 6  
Mark Allen - Sam Craigie (6 nyert frame-ig) 08.05 08:30 6 - 1  
Tom Ford - H. Vafaei Ayouri 08.05 08:30    
Yuan Sijun - S. Murphy (6 nyert frame-ig) 08.05 08:30 5 - 6  
Zhang Anda - J. Trump (6 nyert frame-ig) 08.05 13:30 2 - 6  
Zhao Xintong - Ding Junhui (6 nyert frame-ig) 08.05 13:30 4 - 6  
Strandröplabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plesiutsching/Schutzenhof - Voronina M / Bocharova M 08.05 18:30 0 - 2  
Tveit Hjortland/Kjolberg - Bonnerova M / Maixnerova 08.05 19:30 1 - 2  
Tenisz (Aptos, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - T. van Rijthoven 08.05 22:10 2 - 0  
B. Gojo - M. Arevalo 08.05 20:35 2 - 0  
Don. Young - L. Lacko 08.05 22:20 0 - 2  
Jam. Ward - Zhe Li 08.05 19:00 0 - 2  
M. Janvier - Duck Hee Lee 08.05 21:55 2 - 1  
M. Purcell - M. Cressy 08.05 20:30 2 - 0  
S. Riffice - Yos. Watanuki 08.05 20:45 2 - 0  
Tenisz (Augsburg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Metreveli - J. Zopp 08.05 11:35 0 - 2  
A. Rinderknech - C. Taberner 08.05 11:50 0 - 2  
E. Ruusuvuori - Ped. Sakamoto 08.05 16:00 2 - 0  
F. Mena - K. Lemstra 08.05 14:25 2 - 0  
J. Barranco Cosano - J. Jahn 08.05 16:05 0 - 2  
J. Choinski - R. Olivo 08.05 11:00 0 - 2  
J. Lenz - E. Esteve Lobato 08.05 18:00 2 - 1  
M. Guinard - R. Brancaccio 08.05 15:45 2 - 0  
O. Roca Batalla - P. Heller 08.05 12:55 1 - 2  
Tak Khunn Wang - Ben. Hassan 08.05 13:05 0 - 2  
U. Ignatik - J. Vanneste 08.05 13:45 0 - 2  
Tenisz (Augsburg, Germany, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Blancaneaux - N. Guttau 08.05 10:00 2 - 0  
Tenisz (Manerbio, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - C. Gomez-Herrera 08.05 13:35 2 - 1  
A. Setkic - G. Zeppieri 08.05 16:30 0 - 2  
E. Dalla Valle - Chun Hsin Tseng 08.05 13:45 0 - 2  
F. Speziali - V. Durasovic 08.05 15:50 0 - 2  
G. Granollers - B. van de Zandschulp 08.05 13:35 2 - 1  
Gab. Bosio - S. Griekspoor 08.05 11:25 0 - 2  
I. Gakhov - L. Musetti 08.05 18:30 2 - 0  
P. Torebko - I. Cervantes-Huegun 08.05 15:50 2 - 1  
S. Doumbia - A. Pavic 08.05 10:00    
S. Vincent Ruggeri - C. Boluda-Purkiss 08.05 11:20 1 - 2  
T. Brkic - Piros Zs. 08.05 11:30 1 - 2  
T.M. Etcheverry - A. Bega 08.05 17:35 2 - 0  
Tenisz (Manerbio, Italy, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bortolotti - Mascarini, Riccardo 08.05 10:00 2 - 0  
Tenisz (Montreal, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - C. Norrie 08.05 18:00 1 - 2  
J-L. Struff - J-W. Tsonga 08.05 18:00 2 - 0  
L. Djere - C. Garin 08.05 18:00 0 - 2  
L. Pouille - M. Raonic 08.05 18:00 0 - 2  
M. Kukushkin - A. Mannarino 08.05 21:40 0 - 2  
M. Raonic - T.H. Fritz 08.05 18:00    
N. Basilashvili - D. Lajovic 08.05 20:25 2 - 1  
R. Bautista-Agut - B. Tomic 08.05 22:45 2 - 0  
S. Wawrinka - G. Dimitrov 08.05 20:55 2 - 0  
Tom. Paul - B. Schnur 08.05 19:25 2 - 0  
Tenisz (Montreal, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auger-Aliassime/Pospisil - Chardy J / Martin F 08.05 21:00 0 - 2  
De Minaur A / Thompson J - Hurkacz H / Isner J 08.05 19:55 2 - 0  
Krawietz K / Mies A - Mektic N / Skugor F 08.05 23:35 2 - 1  
Tenisz (San Jose, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saisai Zheng - A. Sabalenka 08.05 01:00 2 - 0  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - A. Sabalenka 08.05 17:00    
B. Bencic - A. Potapova 08.05 18:20 2 - 0  
C. Wozniacki - Y. Putintseva 08.05 20:00 2 - 0  
Car. Garcia - J. Ostapenko 08.05 23:00 0 - 2  
D. Yastremska - J. Konta 08.05 17:00 2 - 0  
E. Mertens - A. Sasnovich 08.05 17:00 2 - 1  
J. Brady - K. Mladenovic 08.05 17:00 2 - 0  
L.A. Fernandez - M. Bouzkova 08.05 18:35 0 - 2  
P. Hercog - J. Görges 08.05 19:40 1 - 2  
P. Martic - F. di Lorenzo 08.05 22:25 0 - 2  
S. Kenin - Su-Wei Hsieh 08.05 19:05 2 - 0  
Tenisz (Toronto, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Sanders S - Azarenka V / Barty A 08.05 18:00 0 - 2  
Bouchard E / Fichman S - Kichenok N / Spears A 08.05 20:40 0 - 2  
Kato M / Santamaria S - Abanda F / Branstine C 08.05 19:05 2 - 1  
Tenisz (Yokkaichi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Day. Kelly - O.A.D. Ayeni 08.05 08:40    
Evan Zhu - W. Trongcharoenchaikul 08.05 03:30    
H. Heliovaara - Y. Hashikawa 08.05 08:30    
Iss. Okamura - Jie Cui 08.05 08:20 0 - 2  
J. Yamasaki - B. Ellis 08.05 03:30 2 - 0  
M.C. Romios - B. Lock 08.05 05:25 2 - 1  
S. Fukuda - Ken. Takeuchi 08.05 05:10 0 - 2  
S. Shimabukuro - Y. Mochizuki 08.05 04:20 2 - 0  
Shi. Hazawa - T. Fancutt 08.05 05:40 2 - 0  
Shi. Imai - N. Tajima 08.05 07:05 2 - 0  
Yuta Shimizu - Min-Kyu Song 08.05 03:00 2 - 0  
Yuya Ito - H. Bourchier 08.05 07:10 2 - 0  
Címkék: tippmix,