Tippmix eredmények - 2019. augusztus 26. - szeptember 1.

2019-08-26
Tippmix eredmények - 2019. augusztus 26. - szeptember 1.
2019.09.01.
3x3 kosárlabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Ausztria 09.01 15:55    
Franciaország - Spanyolország 09.01 18:20    
Magyarország - Litvánia 09.01 14:25    
Spanyolország - Lengyelország 09.01 16:20    
Szerbia - Franciaország 09.01 20:25    
Szerbia - Litvánia 09.01 17:55    
Szerbia - Ukrajna 09.01 14:00    
3x3 kosárlabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Hollandia 09.01 15:05    
Franciaország - Lettország 09.01 16:55    
Franciaország - Spanyolország 09.01 20:00    
Hollandia - Lettország 09.01 18:55    
Hollandia - Spanyolország 09.01 17:20    
Magyarország - Spanyolország 09.01 15:30    
Oroszország - Franciaország 09.01 13:15    
Ukrajna - Lettország 09.01 13:35    
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saskatchewan - Winnipeg 09.01 21:00 19 - 17  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Samsung Lions 09.01 07:00 4 - 1  
Hanwha Eagles - KT Wiz 09.01 07:00 6 - 1  
KIA Tigers - Lotte Giants 09.01 07:00 4 - 2  
NC Dinos - Kiwoom Heroes 09.01 07:00 4 - 2  
SK Wyverns - LG Twins 09.01 07:00 9 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 09.01 07:00 1 - 3  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 09.01 11:00 2 - 0  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 09.01 11:00 2 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 09.01 10:00 8 - 6  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 09.01 10:00 1 - 4  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 09.01 08:00 2 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 09.01 02:10 6 - 5  
Arizona - LA Dodgers (22:10) 09.01 22:10 3 - 4  
Atlanta - Chicago WS 09.01 01:20 11 - 5  
Atlanta - Chicago WS (23:10) 09.01 23:10 5 - 3  
Chicago Cubs - Milwaukee 09.01 20:20 0 - 4  
Colorado - Pittsburgh 09.01 02:10 4 - 11  
Colorado - Pittsburgh (21:10) 09.01 21:10 2 - 6  
Detroit - Minnesota 09.01 00:10 10 - 7  
Detroit - Minnesota (19:10) 09.01 19:10 3 - 8  
Kansas City - Baltimore 09.01 01:15 7 - 5  
Kansas City - Baltimore (20:15) 09.01 20:15 6 - 4  
LA Angels - Boston 09.01 03:07 10 - 4  
LA Angels - Boston (22:07) 09.01 22:07 3 - 4  
NY Yankees - Oakland 09.01 19:05 5 - 4  
San Francisco - San Diego 09.01 03:05 1 - 4  
San Francisco - San Diego (22:05) 09.01 22:05 4 - 8  
Tampa Bay - Cleveland 09.01 00:10 9 - 6  
Tampa Bay - Cleveland (19:10) 09.01 19:10 8 - 2  
Texas - Seattle 09.01 02:05 3 - 2  
Texas - Seattle 09.01 21:05 3 - 11  
Toronto - Houston 09.01 19:07 0 - 2  
Washington - Miami 09.01 01:05 7 - 0  
Washington - Miami (19:35) 09.01 19:35 9 - 3  
Darts (Austrian Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - C. Menzies 09.01 13:25 2 - 6  
Austrian Championship 2019 09.01 23:00    
D. Chisnall - Ric. Evans 09.01 16:10 3 - 6  
G. Price - V. van der Voort 09.01 13:00 1 - 6  
Ian White - Kee. Brown 09.01 14:25 6 - 2  
M. Suljovic - Ian White 09.01 19:45 6 - 4  
M. Suljovic - Jam. Wilson 09.01 13:50 6 - 2  
M. Suljovic - M. van Gerwen 09.01 22:50    
M. van Gerwen - J. de Zwaan 09.01 16:40 6 - 3  
P. Wright - Joe Cullen 09.01 15:30 6 - 5  
P. Wright - M. van Gerwen 09.01 21:55    
Ric. Evans - M. van Gerwen 09.01 20:45 0 - 6  
Ro.-Jo. Rodriguez - M. de Decker 09.01 14:55 6 - 5  
Ro.-Jo. Rodriguez - P. Wright 09.01 20:15 5 - 6  
V. van der Voort - C. Menzies 09.01 19:15 6 - 4  
V. van der Voort - M. Suljovic 09.01 21:15 4 - 7  
Darts (BDO World Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jim Williams - J. Chaney 09.01 13:00 6 - 5  
M. McGrath - Jim Williams 09.01 20:00 2 - 7  
M. McGrath - W. Harms 09.01 13:00 6 - 5  
R. Veenstra - Dan. Day 09.01 13:00 6 - 5  
R. Veenstra - S. Steyer 09.01 20:00 7 - 4  
Rog. Janssen - S. Steyer 09.01 13:00 4 - 6  
Darts (BDO World Trophy, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Graaf - Mik. Suzuki 09.01 13:00 4 - 2  
A. Dobromyslova - L. Winstanley 09.01 19:00 5 - 0  
L. Ashton - A. de Graaf 09.01 19:00 5 - 4  
L. Ashton - C. Gallagher 09.01 13:00 4 - 2  
L. Winstanley - L. Turner 09.01 13:00 4 - 0  
M. O'Brien - A. Dobromyslova 09.01 13:00 1 - 4  
Futsal (Interkontinentális Kupa, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Corinthians 09.01 10:00 2 - 4  
Boca Juniors - Magnus Sorocaba 09.01 13:00 2 - 2  
Golf (Omega European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Omega European Masters 2019 09.01 20:00    
Golf (The Sinclair Invitational)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
The Sinclair Invitational 2019 09.01 17:00    
Jégkorong (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Trinec 09.01 15:00 2 - 0  
Lahti Pelicans - Lausanne 09.01 18:00 4 - 4  
Jégkorong (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Bern 09.01 18:00 2 - 2  
Skelleftea - Grenoble 09.01 16:00 1 - 2  
Jégkorong (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Mannheim 09.01 17:00 2 - 2  
Vienna Capitals - Djurgarden 09.01 19:30 1 - 2  
Jégkorong (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Graz 09.01 17:00 3 - 3  
Frölunda - Mountfield HK 09.01 16:00 2 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsburg - Eisbären Berlin 09.01 15:00 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Avangard Omszk 09.01 14:30 1 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
East Hokkaido Cranes - Nikko 09.01 08:00 4 - 2  
Tohoku Blades - Oji Eagles 09.01 08:30 0 - 6  
Kerékpár (Bretagne Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Jungels - M. Mohoric 09.01 10:30 0 - 1  
Bretagne Classic 2019 09.01 18:30    
Bretagne Classic 2019 - Top 3 09.01 18:30    
E. Viviani - A. Demare 09.01 10:30 0 - 1  
J. De Buyst - I.G. Cortina 09.01 10:30 0 - 1  
M. Trentin - Mic. Matthews 09.01 10:30 0 - 1  
O. Naesen - G. van Avermaet 09.01 10:30 0 - 1  
T. Gallopin - B. Cosnefroy 09.01 10:30 0 - 1  
T. Wellens - M. Valgren 09.01 10:30 0 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 9. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - P. Roglic 09.01 14:50 0 - 1  
C.F. Hagen - D.F. Martinez 09.01 14:50 1 - 0  
J.E. Chaves Rubio - F. Aru 09.01 14:50 1 - 0  
M. Soler Gimenez - S. Kuss 09.01 14:50 1 - 0  
M.A. Lopez Moreno - N.A. Quintana Rojas 09.01 14:50 0 - 1  
T. Pogacar - R. Majka 09.01 14:50 1 - 0  
Vuelta a Espana 2019 - 9. szakasz 09.01 17:30    
Vuelta a Espana 2019 - 9. szakasz - Top 3 09.01 17:30    
W. Poels - T.G. Hart 09.01 14:50 0 - 1  
Kosárlabda (vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - USA 09.01 14:30 67 - 88  
Törökország - Japán 09.01 10:30 86 - 67  
Kosárlabda (vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Montenegró 09.01 14:00 85 - 60  
Új-Zéland - Brazília 09.01 10:00 94 - 102  
Kosárlabda (vb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Jordánia 09.01 10:30 80 - 76  
Franciaország - Németország 09.01 14:30 78 - 74  
Kosárlabda (vb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Ausztrália 09.01 09:30 92 - 108  
Szenegál - Litvánia 09.01 13:30 47 - 101  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Washington 09.01 02:00 85 - 91  
Las Vegas - Los Angeles 09.01 04:30 92 - 86  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Plzen 09.01 20:00 20 - 25  
HC Vise BM - FH 09.01 16:00 27 - 27  
Porec - Volendam 09.01 20:00 29 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury Loiret - Nantes 09.01 18:00 27 - 23  
Issy Paris - Bourg de Peage 09.01 16:00 28 - 25  
Metz - Dijon 09.01 17:00 35 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalisz - Piotrkow Trybunalski 09.01 17:30 27 - 26  
Wybrzeze Gdansk - Chrobry Glogow 09.01 16:00 26 - 33  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Siófok 09.01 16:30 27 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aker Oslo - Molde 09.01 18:00 29 - 27  
Byasen - Fredrikstad 09.01 18:00 31 - 28  
Fana Bergen - Tertnes Bergen 09.01 18:00 24 - 26  
Kristiansand - Oppsal 09.01 18:00 28 - 22  
Storhamar - Sola 09.01 17:00 30 - 22  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Coburg 09.01 17:00 33 - 25  
Emsdetten - Lübbecke 09.01 17:00 19 - 26  
Hamburg - Dormagen 09.01 17:00 26 - 22  
Krefeld - Rimpar 09.01 16:00 19 - 20  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Nordhorn-Lingen 09.01 13:30 25 - 23  
Füchse Berlin - Erlangen 09.01 16:00 30 - 23  
Lemgo - Magdeburg 09.01 16:00 24 - 32  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Cseljabinszk - Néva Szentpétervár 09.01 14:00 21 - 36  
Fakel Taganrog - Csehovszkije Medvegyi 09.01 15:00 26 - 30  
Kausztik Volgográd - Dinamo-Viktor Sztavropol 09.01 15:00 23 - 28  
Permszkije Medvegyi - Dinamo Asztrahany 09.01 12:00 22 - 28  
SZGAU-Szaratov - SZKIF Krasznodar 09.01 11:00 32 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AGU-Adjif - Sztavropol 09.01 14:00 30 - 36  
CSKA Moscow - Zvezda Zvenyigorod 09.01 16:00 22 - 14  
Kubany Krasznodar - Asztrahanocska 09.01 15:00 30 - 27  
Ufa Alisza - Rosztov 09.01 09:00 18 - 44  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Municipal Craiova 09.01 10:00 22 - 24  
Zalau - CSM Bukarest 09.01 14:30 25 - 24  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amicitia Zürich - Suhr Aarau 09.01 16:00 18 - 23  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kukesi - KF Laci 09.01 16:00 1 - 1  
Partizan Tirana - Flamurtari Vlore 09.01 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
USM Alger - Ain M'Lila 09.01 22:00 3 - 2  
Labdarúgás (Arab Bajnokok Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jaish - Nouadhibou 09.01 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes Rio Cuarto - Independiente de Mendoza 09.01 19:30 3 - 1  
Guillermo Brown - Atl. Temperley 09.01 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almirante Brown - Tristan Suarez 09.01 19:00 0 - 0  
Argentino de Quilmes - Justo Jose de Urquiza 09.01 17:00 0 - 0  
Defensores Unidos - Atl. Los Andes 09.01 16:35 1 - 1  
Talleres RE - Dep. Flandria 09.01 19:00 1 - 1  
UAI Urquiza - San Telmo 09.01 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Arsenal Sarandí 09.01 16:00 1 - 0  
Colón - Rosario Central 09.01 16:00 1 - 1  
Newell's - Huracan 09.01 18:15 4 - 1  
Racing Club - Godoy Cruz 09.01 01:00 3 - 1  
River Plate - Boca Juniors 09.01 22:00 0 - 0  
Talleres Cordoba - Aldosivi 09.01 18:15 2 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Sumqayit 09.01 17:00 2 - 1  
Sabayil - Qarabag Baku 09.01 19:00 0 - 4  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Virton - Westerlo 09.01 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Standard Liege 09.01 18:00 1 - 0  
FC Bruges - Genk 09.01 14:30 1 - 1  
Gent - Cercle Bruges 09.01 20:00 3 - 2  
Zulte Waregem - Antwerpen 09.01 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Vraca - Ludogorec Razgrad 09.01 19:30 0 - 1  
CSZKA Szófia - Levszki Szófia 09.01 16:45 2 - 2  
Vitosa Bistrica - Carszko Szelo Szófia 09.01 14:00 3 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - Sport Boys Warnes 09.01 02:00 3 - 2  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Banja Luka - Celik Zenica 09.01 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Operario PR 09.01 00:00 0 - 0  
Bragantino - Brasil de Pelotas 09.01 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paysandu - Nautico 09.01 23:00 0 - 0  
Sao Jose RS - Sampaio Correa 09.01 00:15 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Ceara 09.01 00:00 1 - 0  
Chapecoense - Santos 09.01 00:00 0 - 1  
Flamengo - Palmeiras 09.01 21:00 3 - 0  
Fortaleza - Goiás 09.01 21:00 2 - 0  
Internacional - Botafogo RJ 09.01 02:00 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Augsburg 09.01 15:30 3 - 2  
E. Frankfurt - Düsseldorf 09.01 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Hannover 09.01 13:30 3 - 0  
Holstein Kiel - Erzgebirge Aue 09.01 13:30 1 - 1  
Osnabrück - Karlsruhe 09.01 13:30 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaiserslautern - Waldhof Mannheim 09.01 13:00 1 - 1  
Uerdingen - Braunschweig 09.01 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santa Cruz - Dep. Magallanes 09.01 00:00 3 - 0  
Dep. Temuco - Santiago Morning 09.01 21:00 0 - 0  
Dep. Valdivia - Santiago Wanderers 09.01 22:00 0 - 1  
Rangers de Talca - La Serena 09.01 22:00 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Univ.Catolica de Santiago 09.01 21:00 1 - 2  
Audax Italiano - Union Espanola 09.01 02:00 3 - 2  
O'Higgins - Huachipato 09.01 23:30 0 - 3  
Universidad de Concepcion - Palestino 09.01 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz Nicosia - Doxa Katokopia 09.01 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Varnsdorf - Usti nad Labem 09.01 17:00 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Zlín 09.01 16:30 2 - 0  
Jablonec - Ostrava 09.01 16:30 2 - 1  
Opava - Slavia Praha 09.01 16:30 1 - 1  
Sparta Praha - Olomouc 09.01 19:00 3 - 3  
Teplice - Karvina 09.01 16:30 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Roskilde - Fredericia 09.01 13:45 1 - 2  
Vendsyssel - Hvidovre 09.01 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarta - Frem 09.01 13:00 0 - 0  
Holbaek - FA 2000 09.01 13:00 4 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Naesby 09.01 15:00 2 - 0  
Thisted - Dalum 09.01 13:00 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - FC Köbenhavn 09.01 16:00 1 - 0  
Aarhus GF - Esbjerg 09.01 12:00 1 - 0  
Horsens - Lyngby 09.01 14:00 2 - 1  
Midtjylland - Bröndby 09.01 18:00 1 - 0  
Randers - Silkeborg 09.01 14:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai MTN Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Supersport Utd. - Mamelodi Sundowns 09.01 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Gwangju 09.01 12:00 2 - 1  
Asan Mugunghwa - Bucheon 09.01 12:00 2 - 3  
Suwon City - Jeonnam 09.01 12:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Jeonbuk 09.01 12:00 0 - 2  
Gangwon - Gyeongnam 09.01 12:00 2 - 0  
Incheon - Ulsan 09.01 12:00 3 - 3  
Sangju Sangmu - Daegu 09.01 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Szerbia 09.01 12:00 0 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porteno Guayaquil - Gualaceo 09.01 22:30 1 - 0  
Santa Rita Vinces - Orense Machala 09.01 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - Guayaquil City 09.01 23:15 2 - 1  
Olmedo - Delfin Manta 09.01 21:00 2 - 2  
Univ. Catolica de Quito - Independiente del Valle 09.01 00:30 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Al-Ittihad (EGY) 09.01 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Energetik-BGU Minszk - Sahtar Szoligorszk 09.01 16:45 1 - 2  
FK Minszk - BATE Boriszov 09.01 18:45 3 - 2  
Nyeman Grodno - Dinamo Minszk 09.01 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B36 Torshavn - Skala IF 09.01 16:00 1 - 0  
KI Klaksvik - HB Torshavn 09.01 16:00 3 - 1  
NSI Runavik - EB Streymur 09.01 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampere Utd. - Jazz Pori 09.01 17:30 3 - 4  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hercules Oulu - VIFK 09.01 17:30 1 - 1  
PK-37 - KuFu-98 09.01 17:30 1 - 2  
Vaasa PS 2 - OLS Oulu 09.01 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Rovaniemi PS 09.01 17:30 2 - 2  
Lahti - Mariehamn 09.01 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - St-Etienne 09.01 21:00 1 - 0  
Reims - Lille 09.01 15:00 2 - 0  
Rennes - Nice 09.01 15:00 1 - 2  
Strasbourg - Monaco 09.01 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saburtalo Tbiliszi - Chikhura Sachkhere 09.01 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - AEK Athén 09.01 20:30 2 - 3  
Lamia - Atromitosz Periszteri 09.01 19:00 2 - 2  
Larissza - Olympiakosz 09.01 18:15 0 - 1  
PAOK - Panioniosz 09.01 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maastricht - Roda 09.01 14:30 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RKC Waalwijk - PSV 09.01 20:00 1 - 3  
Sparta Rotterdam - Ajax 09.01 14:30 1 - 4  
Twente - Utrecht 09.01 12:15 3 - 1  
Vitesse - AZ Alkmaar 09.01 16:45 2 - 1  
Willem II - Feyenoord 09.01 16:45 0 - 1  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee Man Warriors - Pegasus Kowloon 09.01 08:30 4 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rijeka - Inter Zapresic 09.01 20:00 1 - 1  
Varazdin - HNK Gorica 09.01 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Madura Utd. - Kalteng Putra 09.01 15:30 2 - 1  
Persija Jakarta - Perseru Badak Lampung 09.01 10:30 0 - 1  
PSM Makassar - Persela Lamongan 09.01 13:00 2 - 1  
Semen Padang - Barito Putera 09.01 10:30 2 - 3  
TIRA-Persikabo - Pusamania Borneo 09.01 13:30 2 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Fylkir 09.01 21:15 4 - 3  
HK Kopavogs - Vikingur Reykjavik 09.01 18:00 1 - 3  
KR - ÍA Akranes 09.01 19:00 2 - 0  
ÍBV - Valur 09.01 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ramat Gan - Umm al-Fahm 09.01 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Hadera 09.01 18:50 3 - 0  
Hapoel Raanana - Beitar Jerusalem 09.01 19:00 2 - 1  
Maccabi TA - Bnei Yehuda TA 09.01 19:15 0 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Machida Zelvia - JEF United Chiba 09.01 11:00 1 - 1  
Tochigi - Mito 09.01 11:00 0 - 3  
Yamaguchi - Okayama 09.01 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Kawasaki Frontale 09.01 11:00 2 - 1  
Shimizu SP - Kashima A. 09.01 11:00 0 - 4  
Shonan Bellmare - Urawa RD 09.01 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Nagano Parceiro 09.01 09:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético FC Cali - Valledupar 09.01 22:30 0 - 0  
Cortulua - Bogota FC 09.01 22:30 1 - 0  
Real San Andres - Barranquilla FC 09.01 22:30 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Dep. Pasto 09.01 23:00 3 - 1  
Envigado - Rionegro Aguilas 09.01 03:00 3 - 3  
Jaguares de Cordoba - Boyaca Patriotas 09.01 01:00 1 - 1  
Once Caldas - América de Cali 09.01 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Belchatow - Chrobry Glogow 09.01 17:00 1 - 2  
Miedz Legnica - Wigry Suwalki 09.01 15:00 2 - 1  
Puszcza Niepolomice - Stal Mielec 09.01 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Cracovia Krakkó 09.01 17:30 1 - 2  
Legia Varsó - Rakow Czestochowa 09.01 20:00 3 - 1  
Slask Wroclaw - Pogon Szczecin 09.01 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Tukums 09.01 17:00 4 - 0  
Labdarúgás (Marokkói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CRA de Hoceima - Ittihad Tanger 09.01 17:30 1 - 3  
FUS Rabat - Mouloudia Oujda 09.01 20:00 1 - 0  
Moghreb Tetouan - Chabab Mohammedia 09.01 22:00 1 - 0  
Olympique Dcheira - Olympique de Khouribga 09.01 17:30 1 - 1  
Racing de Casablanca - Raja de Beni Mellal 09.01 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Chivas Guadalajara 09.01 04:05 1 - 1  
Necaxa - Tijuana 09.01 00:00 3 - 2  
Pachuca - Atl. San Luis 09.01 02:00 0 - 2  
Tigres UANL - Leon 09.01 02:00 1 - 1  
UNAM Pumas - Dep. Toluca 09.01 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Chicago 09.01 01:30 1 - 1  
Dallas - FC Cincinnati 09.01 02:00 3 - 1  
Kansas City - Houston 09.01 02:30 1 - 0  
Montreal - D.C. United 09.01 01:30 0 - 3  
New England - Toronto FC 09.01 01:30 1 - 1  
New York RB - Colorado Rapids 09.01 01:00 0 - 2  
Philadelphia - Atlanta Utd. 09.01 01:30 3 - 1  
Portland - Salt Lake 09.01 04:30 1 - 0  
San Jose - Orlando 09.01 04:30 3 - 0  
Vancouver - New York City FC 09.01 04:00 1 - 3  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Speranta Nisporeni - Petrocub Hincesti 09.01 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Diósgyőr 09.01 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajka - Vác 09.01 17:00 5 - 1  
Békéscsaba - Budafok 09.01 17:00 0 - 3  
Csákvár - Siófok 09.01 17:00 2 - 1  
Dorog - Haladás 09.01 16:30 1 - 1  
Gyirmót - Budaörs 09.01 19:00 1 - 0  
Kazincbarcika - Nyíregyháza 09.01 16:30 2 - 2  
Szolnok - Szeged GA 09.01 17:00 1 - 1  
Tiszakécske - MTK 09.01 16:30 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Jerv 09.01 18:00 4 - 0  
Notodden - KFUM Oslo 09.01 18:00 1 - 1  
Raufoss - Nest-Sotra 09.01 18:00 2 - 1  
Sandefjord - Sandnes Ulf 09.01 15:00 3 - 1  
Tromsdalen - Ham-Kam 09.01 17:00 2 - 5  
Ullensaker/Kisa - Strömmen 09.01 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryne - Arendal 09.01 18:00 2 - 1  
Hödd - Vidar 09.01 16:00 3 - 1  
Kvik Halden - Stjördals/Blink 09.01 15:30 1 - 1  
Nardo - Sola 09.01 16:00 1 - 4  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asker - Fram Larvik 09.01 16:00 0 - 2  
Mjölner - Senja 09.01 15:00 0 - 1  
Sotra - Alta 09.01 13:00 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Brann Bergen 09.01 18:00 1 - 3  
Mjöndalen - Molde 09.01 18:00 1 - 3  
Ranheim - Kristiansund 09.01 18:00 1 - 2  
Sarpsborg - Viking Stavanger 09.01 18:00 2 - 2  
Tromsö - Haugesund 09.01 18:00 2 - 2  
Valerenga - Rosenborg 09.01 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Washington 09.01 01:30    
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Torino 09.01 20:45 2 - 3  
Cagliari - Internazionale 09.01 20:45 1 - 2  
Genoa - Fiorentina 09.01 20:45 2 - 1  
Lazio - Roma 09.01 18:00 1 - 1  
Lecce - Hellas Verona 09.01 20:45 0 - 1  
Sassuolo - Sampdoria 09.01 20:45 4 - 1  
Udinese - Parma 09.01 20:45 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frosinone - Ascoli 09.01 21:00 2 - 1  
Juve Stabia - Pisa 09.01 18:00 0 - 2  
Pescara - Pordenone 09.01 18:00 4 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Pro Patria 09.01 17:30 1 - 1  
Carrarese - Alessandria 09.01 15:00 1 - 1  
Gozzano - Como 09.01 15:00 0 - 2  
Lecco - Vercelli 09.01 17:30 2 - 0  
Monza - Novara 09.01 17:30 2 - 0  
Olbia - Giana Erminio 09.01 15:00 2 - 1  
Pergolettese - Pistoiese 09.01 15:00 0 - 2  
Renate - Pontedera 09.01 15:00 4 - 0  
U23Juventus - Siena 09.01 15:00 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feralpisalo - Rimini 09.01 15:00 2 - 2  
Gubbio - Virtus Verona 09.01 15:00 2 - 2  
Imolese - Arzignano 09.01 17:30 0 - 0  
Padova - Fano 09.01 15:00 6 - 1  
Ravenna - Reggio Audace 09.01 17:30 1 - 2  
Sambenedettese - Triestina 09.01 17:30 0 - 0  
Südtirol - Carpi 09.01 15:00 2 - 3  
Vicenza - Fermana 09.01 17:30 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Viterbese 09.01 17:30 1 - 3  
Bisceglie - Catanzaro 09.01 17:30 1 - 1  
Casertana - Rende 09.01 17:30 2 - 0  
Catania - Virtus Francavilla 09.01 17:30 2 - 1  
Picerno - Rieti 09.01 15:00 2 - 1  
Reggina - Cavese 09.01 17:30 5 - 1  
Ternana - Potenza 09.01 15:00 1 - 0  
Vibonese - Avellino 09.01 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - CSZKA Moszkva 09.01 15:30 1 - 2  
Szpartak Moszkva - Zenit Szentpétervár 09.01 18:00 0 - 1  
Ural Jekatyerinburg - FK Krasznodar 09.01 13:00 2 - 4  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - FAC Wien 09.01 10:30 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Sturm Graz 09.01 17:00 1 - 2  
Austria Wien - Rapid Wien 09.01 17:00 1 - 3  
St. Pölten - Hartberg 09.01 17:00 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Nacional Asuncion 09.01 00:00 3 - 1  
Sp. San Lorenzo - Sol de America 09.01 22:00 1 - 2  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Comerciantes Unidos - Los Caimanes 09.01 22:30 2 - 1  
Cultural Santa Rosa - Union Huaral 09.01 22:30 2 - 2  
Santos Nazca - Sport Loreto 09.01 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Sport Boys Callao 09.01 00:45 1 - 2  
Dep. Municipal - Alianza Lima 09.01 23:00 2 - 2  
Molinos El Pirata - C. Mannucci Trujillo 09.01 20:15 0 - 0  
Universitario de Deportes - Melgar 09.01 03:00 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Penafiel 09.01 19:15 2 - 1  
Estoril - Varzim 09.01 12:15 3 - 1  
Mafra - Académica 09.01 17:00 1 - 0  
Uniao Oliveirense - Farense 09.01 17:00 0 - 1  
Viseu - Covilha 09.01 19:15 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Benfica 09.01 22:00 0 - 4  
Porto - Guimaraes 09.01 19:30 3 - 0  
Tondela - Santa Clara 09.01 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Tottenham 09.01 17:30 2 - 2  
Everton - Wolverhampton 09.01 15:00 3 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - Viitorul Constanta 09.01 20:00 2 - 1  
Hermannstadt - Chindia Targoviste 09.01 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Celtic 09.01 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - UD Extremadura 09.01 21:00 2 - 1  
Girona - Malaga 09.01 19:00 1 - 0  
Lugo - Alcorcon 09.01 18:00 2 - 4  
Ponferradina - Tenerife 09.01 20:00 4 - 0  
Rayo Vallecano - Deportivo 09.01 18:00 3 - 1  
Sp. Gijón - Albacete 09.01 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Las Palmas B 09.01 12:00 1 - 0  
Atl. Madrid B - Pena Deportiva 09.01 12:00 1 - 3  
Coruxo - Internacional de Madrid 09.01 18:00 0 - 2  
Getafe B - Las Rozas 09.01 11:30 0 - 0  
Ibiza Eivissa - Rayo Majadahonda 09.01 12:00 2 - 0  
Oviedo B - Langreo 09.01 12:00 2 - 1  
Sp. Gijón B - San Sebastian Reyes 09.01 12:00 5 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Alavés B 09.01 17:00 1 - 1  
Guijuelo - Barakaldo 09.01 18:30 1 - 2  
Izarra - Leioa 09.01 18:30 2 - 0  
Osasuna B - Valladolid B 09.01 11:30 1 - 0  
Real Union Irun - Cultural Leonesa 09.01 18:00 1 - 1  
UD Logrones - Haro Deportivo 09.01 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Gimnastic 09.01 19:00 2 - 2  
Castellon - Valencia B 09.01 19:30 2 - 2  
Ebro - Espanyol B 09.01 12:00 0 - 0  
FC Andorra - Badalona 09.01 12:00 2 - 0  
Hercules - Villarreal B 09.01 19:45 1 - 2  
Levante B - Sabadell 09.01 19:00 1 - 2  
Lleida - La Nucia 09.01 19:00 0 - 2  
Orihuela - Prat 09.01 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Merida 09.01 19:00 3 - 0  
Don Benito - Cartagena 09.01 19:30 1 - 2  
Granada B - San Fernando 09.01 11:30 0 - 0  
Linense - UCAM Murcia 09.01 19:00 1 - 0  
Marbella - Villarrobledo 09.01 11:00 2 - 1  
Real Murcia - Algeciras 09.01 18:30 1 - 1  
Rec. Huelva - Talavera de la Reina 09.01 20:00 3 - 1  
Yeclano Deportivo - Cadiz B 09.01 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Eibar 09.01 19:00 3 - 2  
Espanyol - Granada 09.01 19:00 0 - 3  
Valencia - Mallorca 09.01 17:00 2 - 0  
Villarreal - Real Madrid 09.01 21:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaduz - Grasshoppers 09.01 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Lugano 09.01 16:00 2 - 1  
Luzern - Young Boys 09.01 16:00 2 - 2  
Thun - Sion 09.01 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Norrby 09.01 17:30 3 - 1  
Jönköping Södra - Örgryte 09.01 15:00 5 - 2  
Trelleborg - Västeras SK 09.01 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Landskrona - Atvidaberg 09.01 16:00 1 - 0  
Lindome - Trollhättan 09.01 13:00 0 - 0  
Ljungskile - Oskarshamn 09.01 16:00 9 - 0  
Skövde - Kristianstad 09.01 17:00 4 - 0  
Torn - Lund 09.01 16:00 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Akropolis IF 09.01 14:00 0 - 2  
Linköping City - Carlstad Utd. 09.01 16:00 1 - 0  
Nyköping - Sollentuna 09.01 16:00 0 - 0  
Vasalund - Team TG 09.01 15:00 5 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Djurgarden 09.01 15:00 1 - 0  
Häcken - Falkenberg 09.01 17:30 4 - 1  
Kalmar - FF Malmö 09.01 15:00 0 - 5  
Norrköping - Hammarby 09.01 17:30 2 - 0  
Sundsvall - Göteborg 09.01 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Radnicki Nis 09.01 20:00 1 - 0  
Indija - Proleter Novi Sad 09.01 17:00 1 - 2  
Mladost Lucani - Javor Ivanjica 09.01 20:00 3 - 3  
Napredak Krusevac - Rad Belgrád 09.01 20:00 4 - 0  
Partizan Belgrád - Topolya SC 09.01 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balestier Khalsa - DPMM Brunei 09.01 11:30 1 - 4  
Hougang Utd. - Home Utd. 09.01 11:30 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
DAC - Slovan Bratislava 09.01 18:00 5 - 2  
Trencin - Nitra 09.01 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Rudar Velenje 09.01 18:00 3 - 0  
Domzale - Maribor 09.01 20:10 0 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Etoile du Sahel - US Monastir 09.01 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Keciörengücü 09.01 20:45 0 - 0  
Eskisehirspor - Bursaspor 09.01 20:45 0 - 2  
Giresunspor - Hatayspor 09.01 18:15 2 - 2  
Karagümrük - Menemen Bld. Spor 09.01 18:15 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Trabzonspor 09.01 20:45 1 - 1  
Genclerbirligi - Istanbul Basaksehir 09.01 18:15 1 - 2  
Sivasspor - Gazisehir Gaziantep 09.01 18:15 1 - 1  
Yeni Malatyaspor - Alanyaspor 09.01 20:45 2 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpik Doneck - Sahtar Doneck 09.01 16:00 0 - 4  
Zorya Luganszk - Dinamo Kijev 09.01 18:30 2 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio Montevideo - River Plate Montevideo 09.01 20:00 0 - 1  
Nacional Montevideo - Penarol Montevideo 09.01 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Springs - Phoenix Rising 09.01 02:00 0 - 3  
Los Angeles Galaxy 2 - Sacramento 09.01 04:00 1 - 0  
Loudoun Utd. - North Carolina 09.01 01:30 4 - 0  
Reno - Portland 2 09.01 04:00 1 - 3  
Tampa Bay - Nashville SC 09.01 01:30 1 - 2  
Tulsa - Fresno 09.01 02:30 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Zamora Barinas 09.01 22:00 0 - 2  
Caracas FC - Zulia Maracaibo 09.01 23:00 1 - 2  
Estudiantes de Merida - Trujillanos Valera 09.01 22:00 1 - 2  
Lala Caroni - Metropolitanos Caracas 09.01 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Chile 09.01 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Maardu Linnameeskond 09.01 18:00 3 - 1  
Paide Linnameeskond - Flora Tallinn 09.01 14:00 1 - 1  
Viljandi Tulevik - Kuressaare 09.01 12:00 3 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Belga Nagydíj, futam) 09.01 15:10 0 - 1  
D. Kvyat - P. Gasly (Belga Nagydíj, futam) 09.01 15:10 1 - 0  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (Belga, Nagydíj, futam) 09.01 15:10 0 - 1  
Geo. Russell - R. Kubica (Belga, Nagydíj, futam) 09.01 14:43 1 - 0  
K. Magnussen - R. Grosjean (Belga Nagydíj, futam) 09.01 15:10 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Belga Nagydíj, futam) 09.01 15:10 1 - 0  
L. Hamilton - C. Leclerc (Belga Nagydíj, futam) 09.01 15:10 0 - 1  
L. Hamilton - M. Verstappen (Belga Nagydíj, futam) 09.01 15:10 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Belga Nagydíj, futam) 09.01 15:10 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Belga Nagydíj, futam) 09.01 15:10 1 - 0  
M. Verstappen - A. Albon (Belga Nagydíj, futam) 09.01 15:10 0 - 1  
S. Perez - L. Stroll (Belga Nagydíj, futam) 09.01 15:10 1 - 0  
S. Vettel - C. Leclerc (Belga Nagydíj, futam) 09.01 15:10 0 - 1  
S. Vettel - M. Verstappen (Belga Nagydíj, futam) 09.01 15:10 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas (Belga Nagydíj, futam) 09.01 15:10 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Belga Nagydíj 2019 09.01 15:10    
Forma-1., Belga Nagydíj 2019 - Futamgyőztes konstruktőr 09.01 15:10    
Forma-1., Belga Nagydíj 2019 - Leggyorsabb kör (futam) 09.01 15:10    
Forma-1., Belga Nagydíj 2019 - Top 3 09.01 15:10    
Forma1,Belga ND(futam)2019-Hány versenyző ér el helyezést? 09.01 15:10    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
London Broncos - Leeds Rhinos 09.01 16:00 10 - 36  
Wakefield - Wigan 09.01 16:00 16 - 24  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Toulouse 09.01 17:05 22 - 12  
Racing-Metro - Castres 09.01 12:30 23 - 14  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Harbour - Bay of Plenty 09.01 04:05 19 - 27  
Taranaki - Tasman 09.01 06:35 18 - 28  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Canberra Raiders 09.01 06:00 14 - 14  
St. George Illawarra - Wests Tigers 09.01 08:05 14 - 42  
Röplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Bulgária 09.01 18:30 0 - 3  
Hollandia - Görögország 09.01 16:00 3 - 0  
Lengyelország - Spanyolország 09.01 20:30 3 - 0  
Németország - Szlovénia 09.01 18:00 3 - 0  
Olaszország - Szlovákia (Helyszín: Szlovákia) 09.01 18:00 3 - 0  
Oroszország - Belgium 09.01 15:30 3 - 1  
Szerbia - Románia 09.01 16:00 3 - 0  
Törökország - Horvátország 09.01 18:30 3 - 2  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Argentína 09.01 02:30 3 - 1  
Strandröplabda (Oslo Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mol A B / Ringoen N G - Retterholt L T / Bergerud 09.01 11:00 2 - 1  
Mol A B / Ringoen N G - Soerum C S / Mol M 09.01 14:00 2 - 0  
Mol H N / Berntsen M - Soerum C S / Mol M 09.01 10:00 0 - 2  
Strandröplabda (Timmendorfer Strand)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergmann P A / Harms Y - Poniewaz B / Poniewaz D 09.01 09:00 1 - 2  
Erdmann J / Winter S - Becker P / Schröder J 09.01 09:00 2 - 1  
Poniewaz B / Poniewaz D - Erdmann J / Winter S 09.01 13:30 2 - 1  
Strandröplabda (Timmendorfer Strand, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behrens K / Tillmann C - Ittlinger S / Laboureur C 09.01 10:00 2 - 0  
Ludwig L / Kozuch M - Borger K / Sude J 09.01 12:15 1 - 2  
Tenisz (Baotou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Duckworth - S.K. Mukund 09.01 06:00 2 - 0  
Tenisz (Baotou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabashvili T / Mukund S K - Nam J S / Song M-K 09.01 08:00 0 - 2  
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - F. Mena 09.01 16:05 1 - 2  
Tenisz (Como, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Mergea F - Neis F / Sousa P 09.01 14:00 2 - 1  
Tenisz (Jinan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Xiaodi You - K. McPhee 09.01 04:10 2 - 0  
Tenisz (Manacor, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ruusuvuori - M. Viola 09.01 19:30 2 - 0  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - N. Kyrgios 09.01 02:30 3 - 0  
D. Köpfer - D. Medvedev 09.01 23:15 1 - 3  
D.S. Schwartzman - T. Sandgren 09.01 00:25 3 - 0  
G. Dimitrov - A. De Minaur 09.01 18:50 3 - 0  
G. Monfils - D. Shapovalov 09.01 01:00 3 - 2  
R. Federer - D. Goffin 09.01 18:00 3 - 0  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo M / O'Mara J - Krawietz K / Mies A 09.01 17:00 1 - 2  
Bambridge L / Mclachlan B - Chardy J / Martin F 09.01 18:40 2 - 0  
Bopanna R / Shapovalov D - Cecchinato M / Seppi A 09.01 17:00    
Bopanna R / Shapovalov D - Murray J / Skupski N 09.01 21:00 0 - 2  
Carballes Baena/Delbonis - Bryan B / Bryan M 09.01 05:05 1 - 2  
Carreno Busta P/Lopez F - Haase R / Koolhof W 09.01 22:50 0 - 2  
Granollers M / Zeballos H - Ram R / Salisbury J 09.01 23:50 2 - 1  
Marach/J.Melzer - Copil M / Kyrgios N 09.01 21:00    
Mayer L / Sousa J - Kubot L / Melo M 09.01 22:00 2 - 0  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - B. Bencic 09.01 03:00    
J. Konta - Kar. Pliskova 09.01 18:40 2 - 1  
N. Osaka - C. Gauff 09.01 01:00 2 - 0  
Qiang Wang - A. Barty 09.01 17:00 2 - 0  
S. Williams - P. Martic 09.01 19:45 2 - 0  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Chan L - Pavlyuchenkova A / Sevast 09.01 19:00 1 - 2  
Dabrowski G / Xu Y - Friedsam AL / Siegemund L 09.01 21:10 2 - 1  
Golubic V / Sorribes Torm - Mertens E / Sabalenka A 09.01 19:05 0 - 2  
Guarachi A / Pera B - Dolehide C / King V 09.01 17:00 0 - 2  
Kalinskaya A / Putintseva - Peng S / Rosolska A 09.01 21:20 2 - 1  
Kasatkina D / Kontaveit A - Golubic V / Sorribes Tormo S 09.01 17:00    
Kichenok L / Ostapenko J - Olaru R / Yang Z 09.01 17:00 2 - 0  
Kuzmova V / Sasnovich A - Collins D / Perez E 09.01 20:50 2 - 1  
Kuzmova V / Sasnovich A - Osuigwe W / Townsend T 09.01 00:05 2 - 0  
Melichar N / Peschke K - Gauff/Mcnally 09.01 21:20 0 - 2  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Venus M - Krawczyk D / Salisbury J 09.01 00:30 2 - 0  
Chan L / Dodig I - Olaru R / Skugor F 09.01 23:00 2 - 0  
Christian K / Cerretani J - Stosur S / Ram R 09.01 00:30 0 - 2  
Collins D / Monroe N - Carter H / Withrow J 09.01 00:50 0 - 2  
Mattek-Sands B / Murray J - Zhang S / Peers J 09.01 01:20 2 - 1  
Rosolska A / Mektic N - Spears A / Bopanna R 09.01 00:00 0 - 2  
Schuurs D / Kontinen H - Brady J / Kudla D 09.01 19:00 2 - 1  
Schuurs D / Kontinen H - Muhammad A / Krajicek A 09.01 01:00 2 - 0  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CN Barcelona - Steaua Bukarest 09.01 13:00 7 - 8  
Dinamo Moszkva - Apollon Szmirnisz 09.01 10:00 16 - 15  
Galatasaray - Oradea 09.01 11:45 5 - 13  
Pays d'Aix Natation - Szintez Kazany 09.01 11:30 10 - 12  
Sabac - Crvena zvezda 09.01 13:30 10 - 11  
Vízilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Szombathely 09.01 12:30 12 - 9  
Kaposvár - Honvéd 09.01 10:30 11 - 16  
Kaposvár - Szeged 09.01 16:00 13 - 11  
Pécs - Debrecen 09.01 10:00 14 - 8  
Szeged - Vasas 09.01 12:00 13 - 13  
Szentes - BVSC 09.01 19:00 7 - 7  
Szentes - UVSE 09.01 11:00 11 - 11  
Szombathely - UVSE 09.01 20:30 9 - 11  
Tatabánya - Debrecen 09.01 19:30 10 - 8  
Vasas - Honvéd 09.01 17:30 10 - 10  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eri. Lara - Ram. Alvarez 09.01 02:00 1 - 0  
S. Fundora - Jam. Clark 09.01 02:00 1 - 1  

 

2019.08.31.
3x3 kosárlabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Ausztria 08.31 17:40    
Lettország - Litvánia 08.31 17:40    
Litvánia - Ausztria 08.31 17:40    
Magyarország - Franciaország 08.31 17:55    
Magyarország - Oroszország 08.31 17:55    
Oroszország - Franciaország 08.31 17:55    
3x3 kosárlabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Lettország 08.31 17:00    
Hollandia - Dánia 08.31 17:15    
Románia - Fehéroroszország 08.31 17:00    
Románia - Lettország 08.31 17:00    
Ukrajna - Dánia 08.31 17:15    
Ukrajna - Hollandia 08.31 17:15    
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Samsung Lions 08.31 11:00 5 - 3  
Hanwha Eagles - KT Wiz 08.31 11:00 1 - 6  
KIA Tigers - Lotte Giants 08.31 11:00 4 - 2  
NC Dinos - Kiwoom Heroes 08.31 11:00 3 - 9  
SK Wyverns - LG Twins 08.31 11:00 4 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 08.31 07:00 2 - 5  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 08.31 11:00 4 - 2  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 08.31 11:00 4 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 08.31 10:00 1 - 2  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 08.31 11:00 10 - 5  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 08.31 11:00 1 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 08.31 03:40 5 - 4  
Atlanta - Chicago WS 08.31 01:20 10 - 7  
Chicago Cubs - Milwaukee 08.31 20:20 0 - 2  
Colorado - Pittsburgh 08.31 02:40 4 - 9  
Detroit - Minnesota 08.31 01:10 5 - 13  
Kansas City - Baltimore 08.31 02:15 2 - 14  
LA Angels - Boston 08.31 04:07 6 - 7  
NY Yankees - Oakland 08.31 01:05 2 - 8  
NY Yankees - Oakland (19:05) 08.31 19:05 4 - 3  
Philadelphia - NY Mets 08.31 01:05 5 - 11  
Philadelphia - NY Mets (22:05) 08.31 22:05 3 - 6  
San Francisco - San Diego 08.31 04:15 8 - 3  
St. Louis - Cincinnati 08.31 02:15    
Tampa Bay - Cleveland 08.31 01:10 4 - 0  
Texas - Seattle 08.31 02:05 6 - 3  
Toronto - Houston 08.31 01:07 4 - 7  
Toronto - Houston (21:07) 08.31 21:07 6 - 4  
Washington - Miami 08.31 01:05 7 - 6  
Cselgáncs (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Souza - Szigetvári M. (női +78 kg) 08.31 07:40 1 - 0  
Szigetvári M. - Y. Kalanina (női +78kg) 08.31 06:00 1 - 0  
Darts (Austrian Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - C. Bunse 08.31 16:15 6 - 4  
D. Chisnall - D. Burger 08.31 14:30 6 - 2  
D. Gurney - Ro.-Jo. Rodriguez 08.31 19:45 4 - 6  
Dar. Webster - J. de Zwaan 08.31 22:55 4 - 6  
G. Price - B. Dolan 08.31 14:00 6 - 4  
Ian White - Ru.-Ja. Rodriguez 08.31 15:45 6 - 1  
J. Clayton - M. de Decker 08.31 20:15 3 - 6  
Joe Cullen - L. Humphries 08.31 22:05 6 - 2  
M. Suljovic - A. Gawlas 08.31 21:30 6 - 2  
M. van Gerwen - Kyle Anderson 08.31 22:30 6 - 2  
Mic. Smith - C. Menzies 08.31 15:20 2 - 6  
N. Aspinall - Kee. Brown 08.31 19:15 4 - 6  
P. Wright - D. van den Bergh 08.31 20:50 6 - 5  
Ric. Evans - K. Shepherd 08.31 14:55 6 - 1  
S. Beaton - Jam. Wilson 08.31 13:00 5 - 6  
S. Whitlock - V. van der Voort 08.31 13:30 4 - 6  
Darts (BDO World Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Chaney - W. Mandingers 08.31 19:20 5 - 0  
M. McGrath - M. Kleermaker 08.31 14:20 5 - 0  
R. Veenstra - N. Kenny 08.31 16:20 5 - 4  
Rog. Janssen - M. Vandenbogaerde 08.31 13:20 5 - 3  
S. Steyer - Sco. Mitchell 08.31 20:20 5 - 4  
Sco. Taylor - Jim Williams 08.31 22:20 4 - 5  
W. Harms - Andy Hamilton 08.31 21:20 5 - 3  
Way. Warren - Dan. Day 08.31 15:20 4 - 5  
Darts (BDO World Trophy, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Graaf - P. Steenbergen 08.31 15:00 4 - 0  
A. Dobromyslova - S. Prins 08.31 13:00 4 - 0  
D. Hedman - M. O'Brien 08.31 22:00 3 - 4  
F. Sherrock - Mik. Suzuki 08.31 16:00 3 - 4  
L. Ashton - C. Hammond 08.31 19:00 4 - 0  
L. Turner - P. Jacklin 08.31 21:00 4 - 1  
L. Winstanley - Kir. Hutchinson 08.31 20:00 4 - 3  
T. Gulliver - C. Gallagher 08.31 14:00 0 - 4  
Futsal (BL-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Encamp - Cardiff Univ. 08.31 17:30 1 - 4  
Futsal (BL-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Csíkszereda 08.31 19:00 3 - 4  
Blue Magic Dublin - Minerva Bern 08.31 16:30 4 - 4  
Futsal (BL-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Belfast - Racing Luxembourg 08.31 18:00 4 - 8  
Futsal (BL-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentino - Dinamo Chisinau 08.31 11:00 2 - 9  
Sjarmtrollan - St. Andrews 08.31 13:30 3 - 8  
Futsal (BL-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Varna City - Georgians Tbiliszi 08.31 18:00 3 - 4  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantico Erechim - Joinville 08.31 18:15 4 - 3  
Futsal (Interkontinentális Kupa, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Barcelona 08.31 10:00 0 - 0  
Magnus Sorocaba - Corinthians 08.31 13:00 1 - 1  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osaka - Sendai 08.31 06:00 2 - 3  
Jégkorong (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Tappara 08.31 19:45 1 - 0  
Klagenfurt - Frisk/Asker 08.31 19:30 3 - 0  
Jégkorong (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Rungsted 08.31 17:45 9 - 3  
Zug - Hämeenlinna 08.31 17:00 3 - 3  
Jégkorong (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Augsburg 08.31 20:30 2 - 2  
Lulea - Liberec 08.31 15:30 4 - 1  
Jégkorong (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Ambri 08.31 15:30 2 - 1  
München - B. Bystrica 08.31 16:00 3 - 0  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lida - Nyeman Grodno 08.31 12:00 1 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Lukko 08.31 18:00 1 - 4  
Jégkorong (Magyar Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Fehérvár 08.31 17:00 3 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
East Hokkaido Cranes - Nikko 08.31 08:00 2 - 3  
Tohoku Blades - Oji Eagles 08.31 10:00 2 - 2  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 8. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - P. Roglic 08.31 13:10 0 - 1  
M. Nieve Iturralde - Oscar Rodriguez 08.31 13:10 1 - 0  
M.A. Lopez Moreno - N.A. Quintana Rojas 08.31 13:10 1 - 0  
Phi. Gilbert - Q. Jauregui 08.31 13:10 0 - 1  
Sam Bennett - L. Mezgec 08.31 13:10 0 - 1  
T. de Gendt - A. Madrazo 08.31 13:10 1 - 0  
Vuelta a Espana 2019 - 8. szakasz 08.31 17:20    
Vuelta a Espana 2019 - 8. szakasz - Top 3 08.31 17:20    
Z. Stybar - A. Aranburu 08.31 13:10 0 - 1  
Kosárlabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elefántcsontpart - Kína (Helyszín: Kína) 08.31 14:00 55 - 70  
Lengyelország - Venezuela 08.31 10:00 80 - 69  
Kosárlabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Dél-Korea 08.31 14:30 95 - 69  
Oroszország - Nigéria 08.31 10:30 82 - 77  
Kosárlabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Puerto Rico 08.31 10:30 81 - 83  
Spanyolország - Tunézia 08.31 14:30 101 - 62  
Kosárlabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Szerbia 08.31 09:30 59 - 105  
Fülöp-szigetek - Olaszország 08.31 13:30 62 - 108  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - Connecticut 08.31 01:30 84 - 94  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Horsens 08.31 15:30 24 - 23  
Herning-Ikast - Ajax Köbenhavn 08.31 15:00 30 - 16  
Odense - Esbjerg 08.31 16:10 25 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles Bocholt - SG Westwien 08.31 20:15 26 - 22  
Metaloplastika Sabac - Besiktas (Helyszín: Isztambul) 08.31 16:00 24 - 24  
Olympiakosz - Borac Banja Luka 08.31 18:00 30 - 21  
Ribnica - Polva Serviti 08.31 20:00 32 - 22  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Nice 08.31 20:00 24 - 21  
Merignac - Brest 08.31 20:00 25 - 31  
Toulon - Chambray Touraine 08.31 20:30 23 - 22  
Kézilabda (Francia Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Montpellier 08.31 18:00 34 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Tarnow 08.31 18:00 23 - 22  
Gwardia Opole - Pogon Szczecin 08.31 18:30 33 - 24  
Kielce - Stal Mielec 08.31 16:00 33 - 20  
Kwidzyn - Zaglebie Lubin 08.31 17:00 28 - 23  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Balatonfüred 08.31 18:00 23 - 25  
Dabas - Mezőkövesd 08.31 18:00 32 - 22  
Eger - Tatabánya 08.31 18:00 28 - 30  
FTC - Komló 08.31 11:00 26 - 25  
Gyöngyös - Orosháza 08.31 18:00 32 - 24  
Szeged - Csurgó 08.31 18:00 29 - 21  
Veszprém - Vác 08.31 18:00 40 - 26  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Dunaújváros 08.31 18:00 27 - 29  
Vác - MTK 08.31 18:00 31 - 21  
Érd - FTC 08.31 17:15 28 - 31  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamm-Westfalen - Elbflorenz 08.31 19:15 36 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Burgdorf-Hannover 08.31 20:30 24 - 27  
Kézilabda (Német Szuper Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Thüringer HC 08.31 19:30 27 - 26  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferlach - Graz 08.31 19:00 25 - 23  
Tirol Schwaz - Bregenz 08.31 18:10 27 - 26  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Belenenses 08.31 18:30 28 - 28  
Boa Hora - Sporting CP 08.31 17:00 23 - 29  
Boavista - Avanca 08.31 19:00 27 - 26  
Gaia - Vitoria 08.31 18:00 38 - 23  
Maia - Benfica 08.31 20:00 25 - 27  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Magura Cisnadiei 08.31 10:00 25 - 25  
Gloria Buzau - Univ. Cluj 08.31 17:00 32 - 22  
Ramnicu Valcea - Dunarea Braila 08.31 11:30 24 - 18  
Rapid Bukarest - Corona Brassó 08.31 11:30 20 - 30  
Slobozia - Slatina 08.31 11:00 25 - 25  
Kézilabda (Super Globe)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Barcelona 08.31 16:20 32 - 34  
Vardar Pro Skopje - Al-Wehda 08.31 13:30 30 - 26  
Kézilabda (Super Globe,alsóház,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Taubate - Mudhar 08.31 09:00 31 - 27  
Kézilabda (Super Globe,alsóház,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Zamalek 08.31 11:15 26 - 33  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - St. Gallen 08.31 18:00 27 - 36  
Endingen - Kriens 08.31 18:00 25 - 28  
Schaffhausen - Thun 08.31 18:00 36 - 30  
Kézilabda (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Slovan Modra 08.31 18:00 26 - 16  
Sala - Hlohovec 08.31 18:00 23 - 23  
SKP Bratislava - Nove Zamky 08.31 18:00 20 - 21  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordj Bou Arreridj - ES Setif 08.31 21:30 1 - 0  
Hussein Dey - Belouizdad 08.31 22:00 1 - 2  
JS Saoura - MC Alger 08.31 22:00 0 - 1  
MC Oran - Constantine 08.31 21:30 1 - 0  
Paradou - JS Kabylie 08.31 21:30 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Milton Keynes Dons 08.31 16:00 2 - 1  
Blackpool - Portsmouth 08.31 16:00 1 - 1  
Burton - Bristol Rovers 08.31 16:00 2 - 0  
Gillingham - Bolton 08.31 16:00 5 - 0  
Ipswich - Shrewsbury 08.31 16:00 3 - 0  
Lincoln - Fleetwood 08.31 16:00 2 - 0  
Oxford Utd. - Coventry 08.31 16:00 3 - 3  
Peterborough - Sunderland 08.31 16:00 3 - 0  
Rotherham - Tranmere 08.31 16:00 1 - 1  
Southend - Rochdale 08.31 16:00 0 - 3  
Wimbledon - Wycombe 08.31 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crawley - Cheltenham 08.31 16:00 1 - 0  
Crewe - Bradford 08.31 16:00 2 - 1  
Exeter - Mansfield 08.31 16:00 1 - 0  
Forest Green - Newport 08.31 16:00 0 - 2  
Northampton - Plymouth 08.31 16:00 3 - 1  
Oldham - Colchester 08.31 16:00 0 - 1  
Port Vale - Cambridge Utd. 08.31 16:00 1 - 0  
Salford City - Leyton 08.31 16:00 1 - 1  
Scunthorpe - Carlisle 08.31 16:00 0 - 1  
Stevenage - Macclesfield 08.31 16:00 2 - 2  
Swindon - Morecambe 08.31 16:00 3 - 1  
Walsall - Grimsby 08.31 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Stoke 08.31 16:00 2 - 1  
Brentford - Derby County 08.31 16:00 3 - 0  
Bristol City - Middlesbrough 08.31 13:30 2 - 2  
Leeds - Swansea 08.31 16:00 0 - 1  
Luton - Huddersfield 08.31 16:00 2 - 1  
Millwall - Hull City 08.31 16:00 1 - 1  
Nottingham - Preston 08.31 16:00 1 - 1  
Reading - Charlton 08.31 16:00 0 - 2  
Sheffield Wed. - QPR 08.31 16:00 1 - 2  
West Bromwich - Blackburn 08.31 16:00 3 - 2  
Wigan - Barnsley 08.31 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bromley - Fylde 08.31 16:00 2 - 2  
Chesterfield - Dag & Red 08.31 16:00 1 - 1  
Chorley - Boreham 08.31 18:20 1 - 3  
Eastleigh - Barnet 08.31 16:00 1 - 2  
Ebbsfleet Utd. - Aldershot 08.31 16:00 1 - 2  
Halifax - Solihull Moors 08.31 16:00 2 - 1  
Harrogate Town - Dover 08.31 16:00 0 - 2  
Sutton Utd. - Maidenhead Utd. 08.31 16:00 0 - 3  
Torquay - Hartlepool 08.31 16:00 1 - 2  
Woking - Barrow 08.31 16:00 3 - 2  
Wrexham - Stockport 08.31 16:00 1 - 2  
Yeovil - Notts County 08.31 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Arab Bajnokok Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahed - Al-Ittihad (KSA) 08.31 18:00 0 - 0  
Al-Merrikh - Wydad Casablanca 08.31 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Barracas Central 08.31 02:05 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Gimnasia Jujuy 08.31 20:30 0 - 1  
Chacarita Juniors - Santamarina Tandil 08.31 16:35 0 - 3  
Defensores de Belgrano - Atl. Rafaela 08.31 20:30 2 - 2  
Sarmiento - San Martin de Tucuman 08.31 20:30 3 - 1  
Tigre - Atl. All Boys 08.31 18:05 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Acassuso - San Miguel 08.31 20:30 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Gimnasia LP 08.31 18:15 1 - 0  
Defensa Justicia - Banfield 08.31 02:10 0 - 0  
Estudiantes LP - Vélez Sarsfield 08.31 02:10 0 - 1  
Lanus - Central Cordoba SDE 08.31 00:00 1 - 0  
Patronato Parana - Independiente 08.31 22:45 1 - 0  
San Lorenzo - Union SF 08.31 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Keshla 08.31 16:30 0 - 4  
Zira - Sabah 08.31 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokeren - OH Leuven 08.31 17:00 0 - 2  
Roeselare - Lommel 08.31 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - St. Truiden 08.31 18:00 0 - 2  
Kortrijk - Oostende 08.31 20:00 2 - 2  
Waasland Beveren - Charleroi 08.31 20:30 0 - 4  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Beroe Stara Zagora 08.31 19:30 2 - 1  
Lokomotív Plovdiv - Botev Plovdiv 08.31 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - The Strongest 08.31 21:30 1 - 1  
Jorge Wilstermann - Nacional Potosi 08.31 23:30 1 - 1  
Royal Pari Santa Cruz - Guabira Montero 08.31 01:30 2 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Doboj Kakanj - Zrinjski Mostar 08.31 16:30 0 - 2  
Tuzla City - Sloboda Tuzla 08.31 20:30 2 - 1  
Velez Mostar - Radnik Bijeljina 08.31 17:00 0 - 1  
Zeljeznicar Sarajevo - FK Sarajevo 08.31 20:00 5 - 2  
Zvijezda Ugljevik - Siroki Brijeg 08.31 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Sao Bento 08.31 21:30 1 - 0  
Cuiaba - Criciuma 08.31 02:30 0 - 0  
Figueirense - Guarani 08.31 21:30 0 - 1  
Londrina - CRB 08.31 21:30 0 - 1  
Oeste - Sport Recife 08.31 16:00 0 - 0  
Parana - Vila Nova 08.31 00:15 1 - 1  
Ponte Preta - Coritiba 08.31 21:30 1 - 0  
Vitória - Botafogo SP 08.31 02:30 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Confianca - Ypiranga RS 08.31 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - CSA 08.31 22:00 1 - 0  
Sao Paulo - Gremio 08.31 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Mainz 08.31 15:30 6 - 1  
Freiburg - 1. FC Köln 08.31 15:30 1 - 2  
Leverkusen - Hoffenheim 08.31 15:30 0 - 0  
Schalke - Hertha BSC 08.31 15:30 3 - 0  
Union Berlin - Dortmund 08.31 18:30 3 - 1  
Wolfsburg - Paderborn 08.31 15:30 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Fürth 08.31 13:00 2 - 2  
Dynamo Dresden - St. Pauli 08.31 13:00 3 - 3  
Wehen - Regensburg 08.31 13:00 0 - 5  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München Amatőr - Unterhaching 08.31 14:00 1 - 2  
Hallescher FC - Sonnenhof Grossaspach 08.31 14:00 4 - 0  
Rostock - Münster 08.31 14:00 1 - 0  
Viktoria Köln - Ingolstadt 08.31 14:00 3 - 0  
Würzburg - Zwickau 08.31 14:00 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Barnechea - San Luis de Quillota 08.31 02:00 3 - 2  
Cobreloa - Melipilla 08.31 23:30 0 - 1  
Union San Felipe - Puerto Montt 08.31 21:30 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coquimbo Unido - Universidad de Chile 08.31 21:00 2 - 2  
Curico Unido - Dep. Iquique 08.31 18:30 1 - 2  
Dep. Union La Calera - Everton Vina Del Mar 08.31 01:30 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Paralimni 08.31 19:00 2 - 0  
Omonia Nicosia - Nea Szalamina Famaguszta 08.31 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Vysehrad 08.31 10:15 3 - 2  
Dukla Praha - Vlasim 08.31 10:15 4 - 0  
Lisen - Zizkov 08.31 17:00 3 - 3  
Sokolov - Prostejov 08.31 10:15 1 - 1  
Trinec - Brno 08.31 10:15 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Liberec 08.31 15:00 2 - 1  
Pribram - Plzen 08.31 19:30 1 - 2  
Slovacko - Mladá Boleslav 08.31 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brönshöj - B93 Köbenhavn 08.31 15:00 1 - 3  
Hilleröd - Slagelse BI 08.31 14:00 3 - 1  
Vanlöse - Skovshoved 08.31 13:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydvest - Middelfart 08.31 14:00 0 - 1  
VSK Aarhus - Brabrand 08.31 13:30 0 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Hobro 08.31 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai MTN Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Polokwane City - Highlands Park 08.31 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Daejeon Citizen 08.31 12:00 0 - 0  
Seoul E-Land - Busan I'Park 08.31 12:00 3 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohang - Seongnam 08.31 12:00 1 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khaleej Khor Fakkan - Al-Nasr (UAE) 08.31 17:00 0 - 0  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Jazeera (UAE) 08.31 19:30 4 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sharjah - Al-Wahda 08.31 17:00 1 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Santo Domingo - LDU Portoviejo 08.31 22:30 0 - 0  
Clan Juvenil - Manta FC 08.31 22:30 0 - 1  
Independiente Juniors - LDU Loja 08.31 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America de Quito - Tecnico Univ. Ambato 08.31 20:00 2 - 0  
Dep. Cuenca - Barcelona Guayaquil 08.31 03:00 1 - 1  
Fuerza Amarilla - Aucas Quito 08.31 22:15 3 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Isloch Minszk 08.31 17:45 2 - 2  
Slavia Mozír - Dinamo Breszt 08.31 14:00 2 - 4  
Szluck - Vityebszk 08.31 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Musan Salama - Jaro 08.31 16:00 2 - 1  
Myllykoski PA - Kajaani 08.31 16:00 2 - 2  
Oulu - Haka 08.31 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JäPS - Mikkeli MP 08.31 14:00 2 - 2  
Lahden Reipas - Sudet 08.31 16:00 4 - 1  
NJS - Kiffen 08.31 16:00 0 - 0  
Vantaa JS - Viikingit 08.31 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Espoo - GrIFK 08.31 16:00 5 - 1  
Gnistan - SalPa 08.31 17:30 2 - 1  
KaaPo Kaarina - EPS 08.31 13:00 1 - 1  
P-Iirot - Ilves 2 08.31 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Vaajakoski - Kajaanin Haka 08.31 16:00 5 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Inter Turku 08.31 16:00 0 - 1  
KPV Kokkola - Honka 08.31 14:00 0 - 1  
Seinäjoen JK - Kuopio PS 08.31 15:00 1 - 3  
Vaasa PS - HIFK 08.31 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Guingamp 08.31 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Dijon 08.31 20:00 2 - 0  
Lyon - Bordeaux 08.31 17:30 1 - 1  
Nantes - Montpellier 08.31 20:00 1 - 0  
Nimes - Brest 08.31 20:00 3 - 0  
Toulouse - Amiens 08.31 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Global Makati - Philippine Air Force FC 08.31 10:00 1 - 1  
Green Archers Utd. - Stallion Laguna 08.31 13:00 0 - 7  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rustavi - Dinamo Batumi 08.31 18:00 0 - 2  
Torpedo Kutaisi - Georgia Tbiliszi 08.31 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - OFI 08.31 18:15 1 - 3  
Panetolikosz - Xanthi 08.31 18:00 1 - 2  
Volosz NFC - Arisz 08.31 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Venlo 08.31 20:45 1 - 0  
Groningen - Heracles 08.31 19:45 1 - 2  
Heerenveen - F. Sittard 08.31 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern District - Hongkong Rangers 08.31 14:00 3 - 1  
Tai Po - Guangzhou R&F 2 08.31 08:30 1 - 4  
Yuen Long - Eastern SC 08.31 11:30 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Dinamo Zagreb 08.31 18:30 1 - 0  
Istra - Osijek 08.31 21:00 0 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema Malang - PSIS Semarang 08.31 13:30 1 - 1  
Bhayangkara Jakarta - Persebaya Surabaya 08.31 10:30 0 - 2  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Njardvik 08.31 16:00 2 - 2  
Keflavík - Thor Akureyri 08.31 18:00 2 - 0  
Magni - Grotta 08.31 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalvik/Reynir - Vestri 08.31 16:00 1 - 2  
IR Reykjavik - Throttur Vogar 08.31 18:00 1 - 1  
Tindastoll - Selfoss 08.31 18:00 1 - 4  
Vidir Gardur - Fjardabyggd 08.31 16:00 4 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindavik - KA Akureyri 08.31 18:00 0 - 2  
Stjarnan - FH 08.31 21:15 1 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel TA 08.31 17:00 2 - 1  
Hapoel Haifa - Maccabi Haifa 08.31 19:30 0 - 0  
Maccabi Netanya - Sektzia Nes Tziona 08.31 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Ehime 08.31 12:00 3 - 0  
Kashiwa R. - Albirex Niigata 08.31 12:00 1 - 1  
Kofu - Omiya Ardija 08.31 11:00 1 - 0  
Nagasaki - Tokyo Verdy 08.31 11:00 2 - 1  
Ryukyu - Gifu 08.31 12:00 1 - 2  
Tokushima - Kyoto 08.31 12:00 2 - 1  
Yamagata - Yokohama FC 08.31 12:00 0 - 0  
Zweigen Kanazawa - Kagoshima Utd. 08.31 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Sanfrecce Hiroshima 08.31 12:00 0 - 2  
Matsumoto Yamaga - Oita Trinita 08.31 12:00 0 - 0  
Sagan Tosu - Vegalta Sendai 08.31 12:30 2 - 1  
Vissel Kobe - Sapporo 08.31 12:00 2 - 3  
Yokohama FM - Gamba Osaka 08.31 12:00 3 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beleza Inagi - Iga Kunoichi 08.31 11:00 3 - 0  
Kobe Leonessa - Vegalta Sendai 08.31 05:00 1 - 2  
Nojima Sagamihara - JEF United Chiba 08.31 10:00 1 - 2  
Urawa RD - Nippon Sport Univ. 08.31 10:00 6 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Sailiya 08.31 16:10 3 - 0  
Al-Shahaniya - Al-Sadd 08.31 18:20 1 - 7  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atirau - Irtis Pavlodar 08.31 15:30 0 - 3  
Kaisar Kyzylorda - Aktobe 08.31 15:00 1 - 3  
Sahtar Karagandy - Kairat Almaty 08.31 13:00 0 - 4  
Taraz - Tobol Kostanay 08.31 14:00 0 - 5  
Zhetysu Taldykorgan - Ordabasy Shymkent 08.31 12:00 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Itagui Leones - Boyaca Chico 08.31 22:00 1 - 0  
Orsomarso Palmira - Dep. Quindio 08.31 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Alianza Petrolera 08.31 21:00 1 - 2  
Union Magdalena - Cucuta Deportivo 08.31 23:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Sport Univ. - Xinjiang Tianshan 08.31 13:30 3 - 1  
Hangzhou Greentown - Nei Mongol Zhongyou 08.31 13:30 2 - 0  
Meizhou Hakka - Shaanxi Changan 08.31 13:30 1 - 0  
Nantong Zhiyun - Guizhou Zhicheng 08.31 13:35 1 - 2  
Qingdao Huanghai - Guangdong 08.31 13:30 3 - 2  
Shanghai Shenxin - Liaoning Hongyun 08.31 13:30 1 - 4  
Shijiazhuang - Changchun Yatai 08.31 13:30 3 - 2  
Sichuan Annapurna - Heilongjiang Lava Spring 08.31 13:35 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Jastrzebie - Odra Opole 08.31 19:00 2 - 0  
Olimpia Grudziadz - Warta Poznan 08.31 17:00 2 - 1  
Radomiak Radom - Sandecja Nowy Sacz 08.31 17:30 1 - 0  
TBB Nieciecza - Podbeskidzie Bielsko-B. 08.31 20:00 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Lechia Gdansk 08.31 17:30 1 - 2  
Wisla Krakkó - Zaglebie Lubin 08.31 20:00 4 - 2  
Wisla Plock - LKS Lodz 08.31 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartaks Jurmala - Ventspils 08.31 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palanga - Zalgiris Vilnius 08.31 14:00 0 - 4  
Zalgiris Kaunas - Atlantas Klaipeda 08.31 16:00 1 - 0  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rodange - Jeunesse Esch 08.31 19:00 3 - 3  
Labdarúgás (Marokkói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chabab Atlas Khenifra - RSB Berkane 08.31 18:00 2 - 2  
Hassania Agadir - Youssoufia Berrechid 08.31 20:00 1 - 0  
Raja Casablanca - Renaissance Ezzmamra 08.31 19:00 2 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - América 08.31 04:10 3 - 0  
Monarcas Morelia - Veracruz 08.31 02:00 1 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Grbalj Radanovici 08.31 16:30 3 - 2  
FK Podgorica - Iskra Danilovgrad 08.31 16:00 0 - 0  
Kom Podgorica - Sutjeska Niksic 08.31 16:30 1 - 1  
OFK Petrovac - Titograd Podgorica 08.31 19:00 0 - 3  
Zeta Golubovci - Rudar Pljevlja 08.31 16:30 2 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Kaposvár 08.31 19:30 0 - 1  
Fehérvár - Kisvárda 08.31 19:30 3 - 0  
Mezőkövesd - Paks 08.31 19:30 0 - 2  
ZTE - Puskás Akadémia 08.31 19:30 1 - 1  
Újpest - Honvéd 08.31 19:30 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skeid - Kongsvinger 08.31 15:30 0 - 2  
Start - Sogndal 08.31 15:30 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brattvag - Moss 08.31 16:00 2 - 2  
Byasen - Levanger 08.31 16:00 1 - 3  
Egersund - Fredrikstad 08.31 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Florö 08.31 15:00 3 - 2  
Grorud - Asane 08.31 16:00 4 - 3  
Oppsal - Baerum 08.31 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - Strömsgodset 08.31 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Napoli 08.31 20:45 4 - 3  
Milan - Brescia 08.31 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Cittadella 08.31 18:00 4 - 1  
Cosenza - Salernitana 08.31 21:00 0 - 1  
Cremonese - Entella 08.31 21:00 0 - 1  
Livorno - Perugia 08.31 21:00 0 - 1  
Spezia - Crotone 08.31 18:00 1 - 2  
Trapani - Venezia 08.31 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pianese - Arezzo 08.31 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Modena 08.31 20:45 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paganese - Monopoli 08.31 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - Mordovija Szaranszk 08.31 18:00 0 - 0  
FK Krasznodar 2 - Sinnyik Jaroszlavl 08.31 17:00 2 - 2  
Himki - Szpartak Moszkva 2 08.31 17:00 1 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Csajka Peszcsanokopszkoje 08.31 12:00 1 - 3  
Kurszk - Baltika Kalinyingrád 08.31 15:00 0 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - SZKA Habarovszk 08.31 09:00 0 - 2  
Nyizsnyij Novgorod - Csertanovo Moszkva 08.31 14:00 0 - 0  
Rotor Volgográd - Torpedo Moszkva 08.31 17:00 0 - 2  
Teksztilsik Ivanovo - Fakel Voronyezs 08.31 16:00 1 - 4  
Tom Tomszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 08.31 14:00 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Tambov 08.31 18:00 1 - 1  
Lokomotív Moszkva - Rosztov 08.31 15:30 1 - 2  
Rubin Kazany - Szocsi 08.31 13:00 0 - 3  
Ufa - Orenburg 08.31 10:30 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vorwärts Steyr - Dornbirn 1913 08.31 14:30 3 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Mattersburg 08.31 17:00 1 - 3  
LASK Linz - Wolfsberg 08.31 17:00 0 - 1  
WSG Tirol - Salzburg 08.31 17:00 1 - 5  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Olimpia Asuncion 08.31 00:45 0 - 6  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Coopsol - Cienciano 08.31 22:30 2 - 1  
Juan Aurich - Atl. Grau 08.31 20:15 2 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vallejo Trujillo - Sporting Cristal 08.31 03:00 2 - 3  
Univ. San Martin - Union Comercio 08.31 18:00 1 - 2  
UTC de Cajamarca - Dep. Binacional 08.31 22:30 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cova Piedade - Benfica B 08.31 19:15 2 - 0  
Leixoes - Feirense 08.31 12:00 2 - 2  
Porto B - Casa Pia 08.31 17:00 0 - 0  
Vilafranquense - Nacional Madeira 08.31 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Famalicao 08.31 17:30 2 - 3  
Gil Vicente - Setúbal 08.31 22:30 0 - 0  
Pacos Ferreira - Marítimo 08.31 17:30 0 - 1  
Sporting CP - Rio Ave 08.31 20:00 2 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Liverpool 08.31 18:30 0 - 3  
Chelsea - Sheffield Utd. 08.31 16:00 2 - 2  
Crystal Palace - Aston Villa 08.31 16:00 1 - 0  
Leicester - Bournemouth 08.31 16:00 3 - 1  
Manchester City - Brighton 08.31 16:00 4 - 0  
Newcastle - Watford 08.31 16:00 1 - 1  
Southampton - Manchester Utd. 08.31 13:30 1 - 1  
West Ham - Norwich 08.31 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - CFR Cluj 08.31 20:00 3 - 2  
Gaz Metan Medias - CSM Politechnika Iasi 08.31 14:30 3 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Ross County 08.31 16:00 3 - 0  
Hearts - Hamilton 08.31 16:00 2 - 2  
Livingston - St. Mirren 08.31 16:00 2 - 1  
Motherwell - Hibernian 08.31 16:00 3 - 0  
St. Johnstone - Kilmarnock 08.31 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Falkirk 08.31 16:00 0 - 0  
East Fife - Raith Rovers 08.31 16:00 4 - 2  
Forfar - Clyde 08.31 16:00 0 - 0  
Montrose - Dumbarton 08.31 16:00 1 - 2  
Stranraer - Peterhead 08.31 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Stirling 08.31 16:00 2 - 1  
Annan - Stenhousemuir 08.31 16:00 1 - 1  
Cove Rangers - Queen's Park 08.31 16:00 3 - 0  
Cowdenbeath - Brechin 08.31 16:00 2 - 1  
Elgin - Edinburgh City 08.31 16:00 3 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Dunfermline 08.31 16:00 1 - 0  
Partick Thistle - Ayr Utd. 08.31 16:00 2 - 3  
Queen of South - Alloa 08.31 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Huesca 08.31 20:00 1 - 0  
Fuenlabrada - Oviedo 08.31 18:00 2 - 1  
Las Palmas - R. Santander 08.31 21:00 2 - 2  
Numancia - Mirandes 08.31 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrol - Pontevedra 08.31 20:00 4 - 1  
Real Madrid B - Marino Luanco 08.31 20:00 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Salamanca UDS 08.31 16:30 2 - 3  
Arenas de Getxo - Tudelano 08.31 16:00 1 - 1  
Ath. Bilbao B - Calahorra 08.31 18:00 0 - 0  
Unionistas de Salamanca - Real Sociedad B 08.31 18:30 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cornella - Olot 08.31 20:00 1 - 1  
UE Llagostera - Ejea 08.31 19:15 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Sevilla B 08.31 20:45 1 - 0  
Villarrubia - Cordoba 08.31 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Leganes 08.31 21:00 2 - 1  
Getafe - Alavés 08.31 19:00 1 - 1  
Levante - Valladolid 08.31 19:00 2 - 0  
Osasuna - Barcelona 08.31 17:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Wil 08.31 19:00 1 - 0  
Kriens - Winterthur 08.31 17:30 3 - 2  
Schaffhausen - Chiasso 08.31 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Xamax 08.31 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Halmstad 08.31 13:30 2 - 1  
Mjällby - Frej Täby 08.31 16:00 2 - 1  
Varberg - Öster 08.31 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska Turabdin IK - Tvaaker 08.31 16:00 0 - 1  
Utsikten - Eskilsminne 08.31 15:00 2 - 0  
Värnamo - Oddevold 08.31 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rynninge - Karlstad BK 08.31 14:00 2 - 1  
Sylvia Norrköping - Gefle 08.31 16:00 1 - 0  
Umea FC - Sandviken 08.31 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Sirius 08.31 13:30 1 - 1  
Örebro - AFC Eskilstuna 08.31 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ettifaq - Al-Ahli (KSA) 08.31 17:40 1 - 2  
Al-Raed - Al-Hilal (KSA) 08.31 18:05 0 - 5  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Macva Sabac - Radnik Surdulica 08.31 20:00 1 - 1  
Spartak Subotica - Vozdovac 08.31 20:00 2 - 1  
Vojvodina - Crvena zvezda 08.31 18:45 1 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Warriors FC - Albirex Niigata Singapore 08.31 11:30 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sered - Pohronie 08.31 19:00 3 - 3  
Trnava - Zemplin Michalovce 08.31 18:00 2 - 1  
Zilina - Senica 08.31 19:00 5 - 0  
Zlate Moravce - Ruzomberok 08.31 19:00 4 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Mura 08.31 20:15 2 - 0  
Tabor Sezana - Olimpija Ljubljana 08.31 17:00 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Altinordu 08.31 20:45 0 - 0  
Altay Izmir - Balikesirspor 08.31 20:45 1 - 0  
Erzurum Bld. Spor - Boluspor 08.31 18:15 1 - 0  
Ümraniyespor - Istanbulspor 08.31 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Rizespor 08.31 20:45 1 - 1  
Göztepe Izmír - Denizlispor 08.31 20:45 0 - 0  
Konyaspor - Antalyaspor 08.31 18:15 2 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro-1 - Kolosz Kovalivka 08.31 16:00 2 - 1  
FC Lviv - Mariupol 08.31 18:30 0 - 1  
Vorszkla Poltava - Olekszandria 08.31 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bella Vista - Sud América 08.31 20:00 0 - 1  
Central Espanol - Albion Montevideo 08.31 20:00 0 - 0  
Dep. Maldonado - Atenas de San Carlos 08.31 20:00 1 - 3  
Torque Montevideo - Villa Teresa 08.31 15:05 2 - 0  
Villa Espanola - Cerrito Montevideo 08.31 15:10 3 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor Montevideo - Boston River 08.31 20:00 2 - 2  
Progreso Montevideo - Juventud de Las Piedras 08.31 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Largo Melo - Fenix Montevideo 08.31 20:00 1 - 0  
Liverpool Montevideo - Plaza Colonia 08.31 20:00 3 - 0  
Montevideo Wanderers - CA Cerro 08.31 22:15 0 - 1  
Racing Montevideo - Rampla Juniors 08.31 20:00 2 - 4  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte Independence - Charleston 08.31 01:00 0 - 0  
Louisville City - Indy Eleven 08.31 01:00 1 - 1  
Ottawa - Pittsburgh 08.31 01:00 0 - 4  
Real Monarchs - Oklahoma City Energy 08.31 04:00 2 - 2  
Tacoma Defiance - FC San Antonio 08.31 04:00 5 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Llaneros de Guanare 08.31 22:00 3 - 1  
Estudiantes de Caracas - Dep. Lara 08.31 22:00 0 - 0  
Mineros de Guayana - Aragua Maracay 08.31 23:00 2 - 0  
Portuguesa Acarigua - Dep. La Guaira 08.31 22:00 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Spanyolország 08.31 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TNS - Penybont 08.31 15:30 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crusaders - Dungannon 08.31 16:00 3 - 0  
Warrenpoint - Cliftonville 08.31 16:00 1 - 5  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Trans Narva 08.31 15:00 0 - 3  
Tammeka Tartu - Nomme Kalju 08.31 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Cabinteely 08.31 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert Jereván - Shirak Gyumri 08.31 15:00 1 - 2  
Gandzasar Kapan - Ararat Jereván 08.31 16:00 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Shenzhen)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Batgerel Danaa - Heili Alateng 08.31 09:50 0 - 1  
D. Ismagulov - T. Moises 08.31 10:15 1 - 0  
Da Un Jung - Kha. Ibragimov 08.31 10:50 1 - 0  
Jes. Andrade - Zhang Weili (női) 08.31 14:20 0 - 1  
Jun Yong Park - Ant. Hernandez 08.31 11:40 0 - 1  
K. Kara-France - M. De La Rosa 08.31 13:15 1 - 0  
Kar. Rosa - L. Procopio (női) 08.31 09:00 1 - 0  
Li Jingliang - E. Zaleski dos Santos 08.31 13:45 1 - 0  
Lu Zhenhong - Mov. Evloev 08.31 12:20    
Song Kenan - D. Krantz 08.31 12:40 1 - 0  
Su Mudaerji - A. Soukhamthath 08.31 11:15 1 - 0  
Wu Yanan - Miz. Inoue (női) 08.31 12:15 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Belga Nagydíj, időmérő) 08.31 15:00 0 - 1  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (Belga Nagydíj, időmérő) 08.31 15:00 1 - 0  
Geo. Russell - R. Kubica (Belga Nagydíj, időmérő) 08.31 15:00 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Belga Nagydíj, időmérő) 08.31 15:00 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Belga Nagydíj, időmérő) 08.31 12:00 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Belga Nagydíj, időmérő) 08.31 15:00 0 - 1  
S. Perez - L. Stroll (Belga Nagydíj, időmérő) 08.31 12:00 1 - 0  
S. Vettel - C. Leclerc (Belga Nagydíj, időmérő) 08.31 15:00 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Belga Nagydíj 2019, időmérő 08.31 15:00    
Forma-1., Belga Nagydíj 2019, időmérő - Top 3 08.31 15:00    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Hull KR 08.31 18:00 6 - 24  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Brive 08.31 18:00 16 - 10  
Bayonne - Clermont 08.31 15:30 30 - 34  
Bordeaux - Toulon 08.31 20:45 34 - 12  
La Rochelle - Stade de France 08.31 18:00 28 - 26  
Montpellier - Section Paloise 08.31 18:00 43 - 22  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury - Southland 08.31 04:35 80 - 0  
Northland - Hawke's Bay 08.31 07:05 28 - 43  
Waikato - Auckland 08.31 09:35 20 - 20  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - Melbourne Storm 08.31 09:30 6 - 36  
Newcastle Knights - Gold Coast Titans 08.31 07:00 38 - 4  
Sydney Roosters - Penrith Panthers 08.31 11:35 22 - 6  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fidzsi-szigetek - Tonga 08.31 06:30 29 - 19  
Grúzia - Skócia 08.31 18:00 10 - 44  
Wales - Írország 08.31 15:30 17 - 22  
Strandröplabda (Montpellier)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aye Q / Gauthier-Rat A - Boehle D / Boermans S 08.31 17:00 0 - 2  
Kopschar A / Murauer M - Boehle D / Boermans S 08.31 13:00 0 - 2  
Leitner L / Schnetzer F - Aye Q / Gauthier-Rat A 08.31 12:00 0 - 2  
Strandröplabda (Oslo Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aahman D / Hellvig J - Pokersnik D / Bedrac J P 08.31 12:00 2 - 0  
Henriksveen E / Loekken V - Solhaug S O / Tomter J 08.31 14:00 1 - 2  
Mol A B / Ringoen N G - Solhaug S O / Tomter J 08.31 18:00 2 - 0  
Mol H N / Berntsen M - Aahman D / Hellvig J 08.31 16:00 2 - 1  
Murakami H / Shimizu K - Overgaard M / Trans Hanse 08.31 11:00 0 - 2  
Overgaard M / Trans Hanse - Retterholt L T / Bergerud 08.31 15:00 1 - 2  
Rosager M / Brinck J S - Ikeda J / Koshikawa Y 08.31 13:00 2 - 0  
Rosager M / Brinck J S - Soerum C S / Mol M 08.31 17:00 0 - 2  
Strandröplabda (Timmendorfer Strand)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Popp M / Sievers M 08.31 18:00 2 - 0  
Bergmann P A / Harms Y - Brand/Reinhardt 08.31 11:10 2 - 0  
Ehlers N / Fluggen L - Erdmann J / Winter S 08.31 14:45 0 - 2  
Erdmann J / Winter S - Rudolf N / Wernitz D 08.31 10:20 2 - 0  
John D / Stadie E - Glucklederer F / Kuhlborn 08.31 10:20 2 - 1  
Pfretzschner L / Sowa R - Popp M / Sievers M 08.31 11:10 0 - 2  
Poniewaz B / Poniewaz D - John D / Stadie E 08.31 16:00 2 - 0  
Strandröplabda (Timmendorfer Strand, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Borger K / Sude J - Kortzinger L/Schneider S 08.31 10:20 2 - 0  
Gernert M / Kiesling E - Ludwig L / Kozuch M 08.31 09:30 1 - 2  
Ittlinger S / Laboureur C - Borger K / Sude J 08.31 17:15 0 - 2  
Karnbaum S / Niemczyk N - Bieneck C / Stautz A 08.31 09:30 2 - 0  
Ludwig L / Kozuch M - Behrens K / Tillmann C 08.31 16:30 2 - 1  
Overlaender/Overlaender - Behlen A / Krohn A 08.31 09:30 1 - 2  
Tenisz (Baotou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Duckworth - F.F. Silva 08.31 05:00 2 - 0  
Tung-Lin Wu - S.K. Mukund 08.31 06:35 0 - 2  
Tenisz (Baotou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oliveira G / Saville L - Gabashvili T / Mukund S K 08.31 09:50 1 - 2  
Sun F / Wu D - Nam J S / Song M-K 08.31 08:15 0 - 2  
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Mena - A. Giannessi 08.31 14:10 2 - 1  
S. Travaglia - And. Martin 08.31 16:15 0 - 2  
Tenisz (Como, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnaboldi A / Arnaboldi F - Begemann A / Mergea F 08.31 17:45 0 - 2  
Doumbia S / Reboul F - Neis F / Sousa P 08.31 12:00 1 - 2  
Tenisz (Jinan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. McPhee - C. Muramatsu 08.31 04:00 2 - 1  
Xiaodi You - J. Jaksic 08.31 06:50 2 - 1  
Tenisz (Manacor, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - E. Ruusuvuori 08.31 20:10 0 - 2  
M. Viola - D. Masur 08.31 17:30 2 - 1  
Tenisz (Manacor, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Pel D - Drzewiecki K / Walkow S 08.31 21:50 2 - 0  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Steur - Bondár A. 08.31 11:00 2 - 0  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - A. Bedene 08.31 20:25 3 - 1  
F. Lopez - D. Medvedev 08.31 02:25 1 - 3  
Hyeon Chung - R. Nadal 08.31 19:55 0 - 3  
J. Isner - M. Cilic 08.31 20:40 1 - 3  
M. Berrettini - A. Popyrin 08.31 23:05 3 - 1  
N. Djokovic - D. Kudla 08.31 02:45 3 - 0  
P. Andujar - A. Bublik 08.31 19:55 3 - 0  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Jaziri M - Chardy J / Martin F 08.31 19:00 0 - 2  
Berankis R / Londero J I - Murray J / Skupski N 08.31 18:20 0 - 2  
Cabal J S / Farah R - Evans D / Norrie C 08.31 20:25 2 - 1  
Carreno Busta P/Lopez F - Hsieh C-P/ Rungkat C 08.31 23:05 2 - 0  
Damm M / Kodat T A - Krawietz K / Mies A 08.31 17:00 0 - 2  
De Minaur A / Reid M - Ram R / Salisbury J 08.31 21:15 0 - 2  
Granollers M / Zeballos H - King E / Reese H 08.31 17:00 2 - 0  
Kecmanovic M / Ruud C - Klaasen R / Venus M 08.31 19:10 2 - 1  
Kontinen H / Peers J - Mayer L / Sousa J 08.31 18:20 1 - 2  
Kovalik J / Ramos-Vinolas - Kubot L / Melo M 08.31 17:00 0 - 2  
Mektic N / Skugor F - Bambridge L / Mclachlan B 08.31 17:00 1 - 2  
Pavic M / Soares B - Arevalo M / O'Mara J 08.31 20:40 0 - 2  
Sock J / Withrow J - Krajicek/Roger-Vasselin 08.31 19:00 2 - 1  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - B.V. Andreescu 08.31 18:00 0 - 2  
E. Mertens - A. Petkovic 08.31 17:00 2 - 0  
E. Svitolina - D. Yastremska 08.31 01:00 2 - 0  
J. Görges - K. Bertens 08.31 18:45 2 - 0  
Kri. Ahn - J. Ostapenko 08.31 18:35 2 - 0  
S. Kenin - M. Keys 08.31 01:00 0 - 2  
T. Townsend - S. Cirstea 08.31 17:00 2 - 0  
Y. Putintseva - D. Vekic 08.31 18:40 0 - 2  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Han X - Pavlyuchenkova A / Sevast 08.31 00:05 0 - 2  
Aoyama S / Krunic A - Collins D / Perez E 08.31 20:30 0 - 2  
Babos/Mladenovic - Alexandrova E / Kalashnik 08.31 17:00 2 - 0  
Chan H-C / Chan L - Kenin S / Maria T 08.31 20:30 2 - 0  
Dabrowski G / Xu Y - Ahn K / Mchale C 08.31 22:50 2 - 1  
Dolehide C / King V - Jabeur O / Stollár F 08.31 18:35 2 - 0  
Groenefeld A L / Schuurs - Cornet A / Ferro F 08.31 00:50 2 - 0  
Groenefeld A L / Schuurs - Guarachi A / Pera B 08.31 20:35 0 - 2  
Jakupovic D / Santamaria - Duan Y-Y / Zheng S 08.31 17:00 1 - 2  
Kichenok N / Spears A - Azarenka V / Barty A 08.31 19:40 1 - 2  
Linette M / Swiatek I - Hsieh S / Strycova B 08.31 17:00 0 - 2  
Muchova K / Teichmann J - Mertens E / Sabalenka A 08.31 22:25 0 - 2  
Puig M / Yastremska D - Kalinskaya A / Putintseva Y 08.31 22:30 1 - 2  
Sakkari M / Tomljanovic A - Friedsam AL / Siegemund L 08.31 19:00 0 - 2  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brady J / Kudla D - Vliegen J / Zheng S 08.31 22:20 2 - 0  
Chan L / Dodig I - Martinez Sanchez M J / Skupski N 08.31 00:35 2 - 0  
Daniell M / Jurak D - Dabrowski G / Pavic M 08.31 02:00 0 - 2  
Duan Y / Demoliner M - Peschke K / Koolhof W 08.31 22:30 1 - 2  
Hradecka L / Sitak A - Olaru R / Skugor F 08.31 21:25 0 - 2  
Roger-Vasselin E / Flipke - Vandeweghe C / Cressy M 08.31 00:00 2 - 0  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Galatasaray 08.31 18:45 17 - 8  
CN Barcelona - Pays d'Aix Natation 08.31 12:50 12 - 11  
Crvena zvezda - Dinamo Moszkva 08.31 17:00 12 - 10  
Sabac - Oradea 08.31 20:30 10 - 8  
Steaua Bukarest - ENKA Isztambul 08.31 11:30 12 - 7  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Jarvis - E. Saulong 08.31 11:00 1 - 0  
Cha. Edwards - J.C. Martinez Aguilar 08.31 19:00    
Hug. Fury - A. Povetkin 08.31 22:00 0 - 1  
J. Tennyson - A. Shafiq 08.31 17:30 1 - 0  
Jeff Horn - M. Zerafa 08.31 11:00 0 - 1  
V. Lomachenko - Luke Campbell 08.31 23:00 1 - 0  

 

2019.08.30.
3x3 kosárlabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Spanyolország 08.30 17:55    
Hollandia - Ukrajna 08.30 17:55    
Lengyelország - Németország 08.30 17:40    
Szerbia - Lengyelország 08.30 17:40    
Szerbia - Németország 08.30 17:40    
Ukrajna - Spanyolország 08.30 17:55    
3x3 kosárlabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Lengyelország 08.30 17:15    
Magyarország - Franciaország 08.30 17:15    
Magyarország - Lengyelország 08.30 17:15    
Olaszország - Spanyolország 08.30 17:00    
Oroszország - Olaszország 08.30 17:00    
Oroszország - Spanyolország 08.30 17:00    
Amerikai foci (NFL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Minnesota 08.30 01:00 27 - 23  
Carolina - Pittsburgh 08.30 01:00 25 - 19  
Chicago - Tennessee 08.30 02:00 15 - 19  
Cincinnati - Indianapolis 08.30 01:00 6 - 13  
Cleveland - Detroit 08.30 01:30 20 - 16  
Dallas - Tampa Bay 08.30 02:00 15 - 17  
Denver - Arizona 08.30 03:00 20 - 7  
Green Bay - Kansas City 08.30 02:00 27 - 20  
Houston - LA Rams 08.30 02:00 10 - 22  
Jacksonville - Atlanta 08.30 01:00 12 - 31  
New England - NY Giants 08.30 01:30 29 - 31  
New Orleans - Miami 08.30 02:00 13 - 16  
NY Jets - Philadelphia 08.30 01:00 6 - 0  
San Francisco - LA Chargers 08.30 04:00 24 - 27  
Seattle - Oakland 08.30 04:00 17 - 15  
Washington - Baltimore 08.30 01:30 7 - 20  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiwoom Heroes - Lotte Giants 08.30 11:30 5 - 2  
KT Wiz - Doosan Bears 08.30 11:30 1 - 3  
LG Twins - Hanwha Eagles 08.30 11:30 0 - 1  
NC Dinos - KIA Tigers 08.30 12:00 2 - 8  
Samsung Lions - SK Wyverns 08.30 11:30 0 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 08.30 11:30 4 - 10  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 08.30 11:00 4 - 2  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 08.30 11:00 7 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 08.30 11:00 7 - 1  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 08.30 11:00 1 - 4  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 08.30 11:00 4 - 6  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Toros de Tijuana 08.30 02:30 6 - 1  
Diablos Rojos del Mexico - Pericos de Puebla 08.30 02:00 3 - 2  
Guerreros de Oaxaca - Piratas de Campeche 08.30 02:00 13 - 9  
Leones de Yucatan - Bravos de Leon 08.30 03:00 3 - 1  
Olmecas de Tabasco - Tigres de Quintana Roo 08.30 03:00 2 - 7  
Rieleros de Aguascaliente - Generales de Durango 08.30 02:30 2 - 3  
Saraperos de Saltillo - Tecolotes de Nuevo Laredo 08.30 02:30 11 - 9  
Sultanes de Monterrey - Algodoneros Union Laguna 08.30 02:30 12 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 08.30 03:40 11 - 5  
Chicago Cubs - Milwaukee 08.30 20:20 7 - 1  
Colorado - Pittsburgh 08.30 02:40 8 - 11  
Miami - Cincinnati 08.30 01:10 4 - 3  
NY Mets - Chicago Cubs 08.30 01:10 1 - 4  
San Francisco - San Diego 08.30 03:45 3 - 5  
Texas - Seattle 08.30 02:05 3 - 5  
Darts (Austrian Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gawlas - Ross Smith 08.30 14:10 6 - 5  
A. Steinbauer - K. Shepherd 08.30 19:15 4 - 6  
C. Menzies - K. Munch 08.30 15:12 6 - 1  
D. Burger - C. Dekker 08.30 15:40 6 - 3  
H. Schnier - Kee. Brown 08.30 20:50 5 - 6  
J. de Zwaan - C. Goedl 08.30 22:45 6 - 3  
J. Wattimena - C. Bunse 08.30 16:40 5 - 6  
Jam. Wilson - G. Carlin 08.30 13:35 6 - 2  
Jus. Pipe - V. van der Voort 08.30 16:05 4 - 6  
Kyle Anderson - S. Bunting 08.30 23:10 6 - 4  
L. Humphries - Jam. Hughes 08.30 20:15 6 - 5  
M. de Decker - C. Dobey 08.30 21:35 6 - 5  
M. Webster - D. van den Bergh 08.30 19:50 3 - 6  
Ro.-Jo. Rodriguez - Josh Payne 08.30 22:05 6 - 5  
T. Evetts - Ru.-Ja. Rodriguez 08.30 14:35 3 - 6  
W. O'Connor - B. Dolan 08.30 13:00 4 - 6  
Darts (BDO World Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Andy Hamilton - A. Smith-Neale 08.30 15:00 5 - 0  
C. Landman - M. McGrath 08.30 19:30 3 - 5  
D. Parletti - M. Kleermaker 08.30 22:30 1 - 5  
Gary Robson - J. Chaney 08.30 16:30 2 - 5  
Jim Williams - Wes Newton 08.30 22:00 5 - 1  
K. McKinstry - N. Kenny 08.30 15:30 0 - 5  
M. Unterbuchner - Rog. Janssen 08.30 21:30 4 - 5  
M. Vandenbogaerde - B. Lokken 08.30 14:00 5 - 3  
R. Veenstra - Jus. Thompson 08.30 13:00 5 - 2  
Ross Montgomery - S. Steyer 08.30 14:30 3 - 5  
S. Waites - Dan. Day 08.30 20:30 1 - 5  
W. Harms - Paul Hogan 08.30 19:00 5 - 2  
Futsal (BL-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Omonia Nicosia - Pinerola Bratislava 08.30 18:00 5 - 5  
Futsal (BL-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hovocubo - Helvecia London 08.30 20:00 4 - 1  
Perth Saltires - Lynx 08.30 17:30 5 - 1  
Futsal (BL-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Titograd Podgorica - Leo Jereván 08.30 20:30 1 - 4  
Futsal (Portugál Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Sporting CP 08.30 21:45 2 - 6  
Jégkorong (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Lausanne 08.30 18:00 2 - 2  
Lahti Pelicans - Trinec 08.30 18:00 1 - 0  
Jégkorong (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Grenoble 08.30 18:00 3 - 1  
Skelleftea - Bern 08.30 18:00 2 - 2  
Jégkorong (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Djurgarden 08.30 20:00 2 - 6  
Vienna Capitals - Mannheim 08.30 19:30 1 - 6  
Jégkorong (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Mountfield HK 08.30 20:30 3 - 2  
Frölunda - Graz 08.30 18:00 5 - 5  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Gomel 08.30 18:00 3 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Metallurg Zslobin 08.30 18:00 7 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Pardubice 08.30 19:30 5 - 4  
Kosice - Michalovce 08.30 16:00 4 - 0  
Südtirol Bolzano - Kladno 08.30 20:00 7 - 3  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 7. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ghebreigzabhier Werkil - C. Martin Rodriguez 08.30 12:30 0 - 1  
A. Valverde - N.A. Quintana Rojas 08.30 12:30 1 - 0  
G. Bennett - M. Soler Gimenez 08.30 12:30 1 - 0  
M.A. Lopez Moreno - P. Roglic 08.30 12:30 0 - 1  
N. Eg - M. Bizkarra 08.30 12:30 1 - 0  
T. Pogacar - J.E. Chaves Rubio 08.30 12:30 1 - 0  
Vuelta a Espana 2019 - 7. szakasz 08.30 17:20    
Vuelta a Espana 2019 - 7. szakasz - Top 3 08.30 17:20    
W. Kelderman - Oscar Rodriguez 08.30 12:30 0 - 1  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Phoenix 08.30 01:00 58 - 65  
Chicago - Dallas 08.30 02:00 83 - 88  
Indiana - Los Angeles 08.30 01:00 83 - 87  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Nordsjaelland 08.30 19:30 34 - 25  
Lemvig - Ribe-Esbjerg 08.30 19:30 23 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Köbenhavn 08.30 20:00 28 - 26  
Silkeborg - Randers 08.30 19:00 29 - 25  
Skanderborg - Viborg 08.30 19:30 13 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Metaloplastika Sabac 08.30 18:00 25 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Azoty Pulawy 08.30 18:00 25 - 17  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Mosonmagyaróvár 08.30 18:30 29 - 27  
Kisvárda - Szombathely 08.30 18:00 25 - 23  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisenach - Hüttenberg 08.30 20:00 30 - 25  
Konstanz - Bietigheim 08.30 20:00 23 - 25  
Lübeck-Schwartau - Gummersbach 08.30 19:30 22 - 20  
TUSEM Essen - Ferndorf 08.30 19:30 35 - 22  
Kézilabda (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krems - Fivers Margareten 08.30 19:00 29 - 33  
Kézilabda (Super Globe,alsóház,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mudhar - Sydney Univ. 08.30 13:30 31 - 24  
Kézilabda (Super Globe,alsóház,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamalek - New York 08.30 15:30 38 - 24  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NC Magra - Bel-Abbes 08.30 21:00 2 - 1  
US Biskra - ASO Chlef 08.30 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Fulham 08.30 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Arab Bajnokok Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nejmeh Bejrút - Esperance de Tunis 08.30 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alvarado - Dep. Moron 08.30 00:15 2 - 4  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Saint-Gilloise 08.30 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Mouscron-Peruwelz 08.30 20:30 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Dunav Ruse 08.30 17:00 1 - 1  
Slavia Szófia - Arda Kardzhali 08.30 19:30 2 - 3  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - San Jose de Oruro 08.30 21:00 2 - 4  
Real Potosi - Aurora Cochabamba 08.30 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mönchengladbach - RB Leipzig 08.30 20:30 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Heidenheim 08.30 18:30 2 - 2  
Sandhausen - Darmstadt 08.30 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - 1860 München 08.30 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pafosz - AEK Larnaka 08.30 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Corinthians 08.30 02:30 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Jihlava 08.30 18:00 4 - 2  
Vitkovice - Pardubice 08.30 17:00 1 - 3  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Naestved 08.30 19:00 1 - 0  
Nyköbing - Kolding IF 08.30 19:00 3 - 2  
Skive - Köge 08.30 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellerup - Helsingör 08.30 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Fremad - Ringköbing 08.30 18:00 4 - 0  
Vejgaard - Jammerbugt 08.30 18:00 3 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Sönderjyske 08.30 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Bluewings - Jeju 08.30 13:00 1 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (UAE) - Al-Dhafra 08.30 17:00 2 - 3  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fujairah - Ajman 08.30 19:30 2 - 2  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Törökország 08.30 20:00 2 - 0  
Szlovénia - Oroszország 08.30 20:00 0 - 1  
Észtország - Hollandia 08.30 18:00 0 - 7  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Grúzia 08.30 17:00 7 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Észak-Írország - Norvégia 08.30 20:45 0 - 6  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moldova - Csehország 08.30 18:00 0 - 7  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Ciprus 08.30 20:35 8 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pyramids FC - Haras El Hodood 08.30 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeja - Dnyapro Mogiljev 08.30 18:45 3 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - TPV 08.30 17:30 3 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
MiPK - Klubi 04 08.30 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka 2 - KaPa 08.30 17:30 4 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - AC Ajaccio 08.30 20:00 3 - 1  
Caen - Le Havre 08.30 20:00 0 - 3  
Chateauroux - Troyes 08.30 20:00 0 - 1  
Le Mans - Sochaux 08.30 20:00 2 - 0  
Nancy - Rodez Aveyron 08.30 20:00 1 - 1  
Orleans - Niort 08.30 20:00 0 - 1  
Valenciennes - Clermont 08.30 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Boulogne 08.30 20:00 0 - 1  
Bastia-Borgo - Le Puy 08.30 20:00 2 - 6  
Bourg-Peronnas - Ajaccio GFC 08.30 20:00 2 - 2  
Concarneau - Cholet 08.30 20:00 2 - 2  
Creteil - Lyon Duchere 08.30 20:00 0 - 1  
Dunkerque - Toulon 08.30 20:00 2 - 1  
Laval - Quevilly Rouen 08.30 18:00 1 - 1  
Pau - Red Star 93 08.30 20:00 3 - 0  
Villefranche sur Saone - Beziers 08.30 20:00 5 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Paris SG 08.30 20:45 0 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Tbiliszi - Sioni Bolnisi 08.30 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Almere City 08.30 20:00 3 - 2  
AZ Alkmaar 2 - Dordrecht 08.30 20:00 1 - 1  
Cambuur - Den Bosch 08.30 20:00 3 - 2  
Excelsior - Helmond 08.30 20:00 3 - 1  
FC Eindhoven - Go Ahead Eagles 08.30 20:00 2 - 1  
Nijmegen - Telstar 08.30 20:00 4 - 2  
Oss - De Graafschap 08.30 20:00 0 - 0  
Utrecht 2 - PSV 2 08.30 20:00 3 - 0  
Volendam - NAC Breda 08.30 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emmen - Zwolle 08.30 20:00 1 - 3  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitchee Kowloon - Happy Valley 08.30 14:00 5 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Slaven Belupo 08.30 20:00 6 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Persib Bandung - PSS Sleman 08.30 13:30 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nassaji Mazandaran - Paykan 08.30 17:30 4 - 3  
Pars Jonoubi Jam - Zob Ahan 08.30 17:30 0 - 0  
Saipa Karaj - Gol Gohar Sirjan 08.30 16:30 0 - 0  
Tractor Tabriz - Persepolis 08.30 15:15 1 - 0  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Throttur Reykjavik 08.30 20:00 6 - 0  
Fram - Vikingur Olafsvik 08.30 20:00 0 - 0  
Leiknir R. - Haukar 08.30 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KFG Gardabaer - Kari Akranes 08.30 21:15 1 - 3  
Leiknir F. - Völsungur Husavik 08.30 21:15 2 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya GE - FC Tokyo 08.30 12:30 1 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Umm-Salal 08.30 16:10 1 - 0  
Al-Rayyan - Al-Gharafa 08.30 18:20 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Tolima 08.30 01:00 0 - 1  
Dep. Cali - Junior de Barranquilla 08.30 03:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - GKS Tychy 08.30 20:00 1 - 1  
Olsztyn - Zaglebie Sosnowiec 08.30 17:30 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Gornik Zabrze 08.30 18:00 1 - 0  
Korona Kielce - Jagiellonia Bialystok 08.30 20:30 0 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Rigas FS 08.30 19:00 3 - 3  
METTA/LU - Daugavpils 08.30 16:30 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - River Plate 08.30 00:15 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique de Safi - Difaa El Jadidi 08.30 22:00 0 - 1  
Rapide Oued Zem - Chabab Kasba Tadla 08.30 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - UNAM Pumas 08.30 04:00 2 - 0  
Puebla - Juarez 08.30 02:00 2 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamrun - Gudja 08.30 20:30 2 - 2  
Mosta - Sirens FC 08.30 19:00 3 - 4  
St. Lucia - Gzira 08.30 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odd Grenland - Bodö/Glimt 08.30 19:00 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - SPAL Ferrara 08.30 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Empoli 08.30 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - Dinamo Moszkva 08.30 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Horn 08.30 19:10 2 - 4  
BW Linz - Wacker Innsbruck 08.30 19:10 1 - 0  
Grazer AK - FC Juniors OÖ 08.30 19:10 2 - 1  
Kapfenberg - Ried 08.30 19:10 2 - 3  
Lafnitz - Austria Klagenfurt 08.30 19:10 0 - 3  
Liefering - Austria Wien Amatőr 08.30 19:10 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Libertad Asuncion 08.30 22:30 1 - 5  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - Huancayo 08.30 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Boavista 08.30 22:15 0 - 1  
Moreirense - Portimonense 08.30 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Academica Clinceni 08.30 17:00 2 - 2  
Voluntari - Univ. Craiova 1948 08.30 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Dundee 08.30 20:45 6 - 2  
Inverness CT - Greenock Morton 08.30 20:05 5 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - Elche 08.30 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Real Sociedad 08.30 22:00 2 - 0  
Sevilla - Celta Vigo 08.30 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade Ouchy - Lausanne 08.30 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - GAIS 08.30 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlslund - Forward Örebro 08.30 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Östersund 08.30 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Nassr 08.30 19:40 0 - 1  
Al-Shabab (KSA) - Al-Faisaly 08.30 17:55 0 - 0  
Al-Wehda (KSA) - Abha 08.30 19:40 1 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Young Lions - Geylang 08.30 13:45 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravo Ljubljana - Triglav Kranj 08.30 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osmanlispor - Adanaspor 08.30 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasimpasa - Ankaragücü 08.30 19:30 0 - 1  
Kayserispor - Galatasaray 08.30 19:30 2 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Deszna Csernigov - Kárpáti Lviv 08.30 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Argentína 08.30 02:30 5 - 0  
Costa Rica - Chile 08.30 00:00 0 - 1  
USA - Portugália 08.30 01:00 4 - 0  
Labdarúgás (Walesi 2., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cwmamman Utd. - Swansea Univ. 08.30 20:30 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Airbus - Caernarfon 08.30 21:00 2 - 3  
Bala Town - Connah's Quay 08.30 20:45 0 - 1  
Cardiff Met Univ. - Newtown 08.30 20:45 1 - 0  
Carmarthen - Barry Town 08.30 20:45 0 - 1  
Cefn Druids - Aberystwyth 08.30 20:45 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Portadown 08.30 20:45 2 - 4  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Ballymena Utd. 08.30 20:45 0 - 1  
Glenavon - Coleraine 08.30 21:00 0 - 4  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Drogheda Utd. 08.30 20:45 0 - 2  
Shelbourne - Bray 08.30 20:45 0 - 0  
Wexford Youths - Longford Town 08.30 20:45 0 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Sligo 08.30 20:45 2 - 4  
Finn Harps - St. Patrick's 08.30 21:00    
Shamrock Rovers - Bohemians 08.30 21:00 1 - 0  
UC Dublin - Dundalk 08.30 20:45 0 - 5  
Waterford FC - Derry City 08.30 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pjunyik Jereván - FC Jereván 08.30 16:00 4 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Huddersfield 08.30 20:45 12 - 22  
St. Helens - Castleford 08.30 20:45 4 - 0  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Otago - Manawatu 08.30 09:35 37 - 20  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Parramatta Eels 08.30 11:55 16 - 16  
New Zealand Warriors - South Sydney Rabbitohs 08.30 10:00 10 - 31  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Olaszország 08.30 21:10 47 - 19  
Röplabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bulgária - U19Fehéroroszország 08.30 10:00 3 - 1  
U19Irán - U19Japán 08.30 12:50 3 - 1  
Röplabda (U19 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Egyiptom 08.30 15:40 3 - 1  
U19Oroszország - U19Olaszország 08.30 21:00 1 - 3  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Argentína 08.30 19:10 3 - 0  
Bulgária - Belgium 08.30 20:15 1 - 3  
Finnország - Észtország 08.30 15:30 1 - 3  
Románia - Ausztria 08.30 16:00 3 - 1  
Strandröplabda (Montpellier)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aye Q / Gauthier-Rat A - Kindl M F / Seiser M 08.30 18:30 2 - 1  
Caravano A / Di Giantomma - Aye Q / Gauthier-Rat A 08.30 12:50 0 - 2  
Gosselin F / Ullmann J - Van Steenis T / Vismans S 08.30 12:00 0 - 2  
Jongklang S / Khaolumtarn - Bello/Bello 08.30 13:40 0 - 2  
Kopschar A / Murauer M - Bello/Bello 08.30 16:40 2 - 0  
Leitner L / Schnetzer F - Inkiew N / Padsawud S 08.30 17:35 2 - 0  
Shoji K / Kurasaka M - Inkiew N / Padsawud S 08.30 14:30 0 - 2  
Van Steenis T / Vismans S - Boehle D / Boermans S 08.30 15:45 0 - 2  
Strandröplabda (Oslo Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Henriksveen E / Loekken V - Didyk A / Karvatskyi S 08.30 14:00 2 - 0  
Koestler G / Klaffinger M - Ikeda J / Koshikawa Y 08.30 11:00 1 - 2  
Mol A B / Ringoen N G - Aahman D / Hellvig J 08.30 18:00 2 - 0  
Mol H N / Berntsen M - Solhaug S O / Tomter J 08.30 16:00 2 - 0  
Pusonjic D / Rajkovic V - Murakami H / Shimizu K 08.30 13:00 0 - 2  
Retterholt L T / Bergerud - Rosager M / Brinck J S 08.30 15:00 2 - 0  
Soerum C S / Mol M - Overgaard M / Trans Hanse 08.30 17:00 2 - 0  
Strandröplabda (Timmendorfer Strand)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergmann P A / Harms Y - Becker P / Schröder J 08.30 18:00 0 - 2  
Bergmann P A / Harms Y - Wolf G / Wolf P 08.30 13:00 2 - 0  
Ehlers N / Fluggen L - John D / Stadie E 08.30 18:00 2 - 1  
Ehlers N / Fluggen L - Popp M / Sievers M 08.30 13:00 2 - 0  
Erdmann J / Winter S - Maurer L / Westphal D 08.30 12:00 2 - 0  
Harms M / Peemuller R - Glucklederer F / Kuhlborn 08.30 17:00 0 - 2  
John D / Stadie E - Dollinger A / Kulzer S 08.30 13:00 2 - 1  
Poniewaz B / Poniewaz D - Brand/Reinhardt 08.30 12:00 2 - 1  
Poniewaz B / Poniewaz D - Erdmann J / Winter S 08.30 17:00 2 - 1  
Popp M / Sievers M - Dollinger A / Kulzer S 08.30 18:00 2 - 0  
Thole J / Wickler C - Harms M / Peemuller R 08.30 12:00 2 - 0  
Thole J / Wickler C - Pfretzschner L / Sowa R 08.30 17:00 2 - 0  
Strandröplabda (Timmendorfer Strand, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Behrens K / Tillmann C - Aulenbrock C / Ferger S 08.30 10:00 2 - 1  
Bieneck C / Stautz A - Hoja A / Huettermann S 08.30 14:30 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Gernert M / Kiesling E 08.30 15:30 2 - 1  
Bieneck V / Schneider I - Hoffmann J / Schulz S 08.30 11:00 2 - 0  
Borger K / Sude J - Bieneck C / Stautz A 08.30 10:00 2 - 0  
Borger K / Sude J - Klinke L / Kotzan L-S 08.30 14:30 1 - 2  
Ittlinger S / Laboureur C - Claassen L / Interwies N 08.30 11:00 2 - 0  
Ittlinger S / Laboureur C - Karnbaum S / Niemczyk N 08.30 15:30 2 - 0  
Kortzinger L/Schneider S - Karnbaum S / Niemczyk N 08.30 11:00 0 - 2  
Ludwig L / Kozuch M - Aulenbrock C / Ferger S 08.30 15:30 2 - 0  
Ludwig L / Kozuch M - Overlaender/Overlaender 08.30 10:00 1 - 2  
Overlaender/Overlaender - Behrens K / Tillmann C 08.30 14:30 0 - 2  
Tenisz (Baotou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Duckworth - Gon. Oliveira 08.30 05:00    
P. Krstin - F.F. Silva 08.30 08:00    
S.K. Mukund - H. Bourchier 08.30 07:00 2 - 1  
Tung-Lin Wu - Yan Bai 08.30 06:10 2 - 0  
Tenisz (Baotou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabashvili T / Mukund S K - Tseng C H / Wu T-L 08.30 11:30 2 - 1  
Nedelko I / Takeuchi K - Sun F / Wu D 08.30 09:40 0 - 2  
Oliveira G / Saville L - Bai Y / Yang T-H 08.30 09:30 2 - 1  
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - D. Popko 08.30 15:20 2 - 1  
D. Altmaier - And. Martin 08.30 15:25    
F. Mena - P. Sousa 08.30 14:00 2 - 0  
S. Travaglia - J. Sels 08.30 18:15 2 - 0  
Tenisz (Como, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagnis F / Romboli F - Begemann A / Mergea F 08.30 12:00 1 - 2  
Doumbia S / Reboul F - Bolelli S / Pellegrino A 08.30 13:30 2 - 0  
Neis F / Sousa P - Behar A / Escobar G 08.30 17:25 2 - 1  
Sancic A / Weissborn T - Arnaboldi A / Arnaboldi F 08.30 12:00 0 - 2  
Tenisz (Jinan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Muramatsu - A. Sutjiadi 08.30 04:00 2 - 0  
J. Jaksic - Wus. Zheng 08.30 04:00 2 - 1  
Mei Xu Wu - K. McPhee 08.30 04:00 0 - 2  
Xiaodi You - A. Naydenova 08.30 04:00 2 - 1  
Tenisz (Manacor, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - M. Viola 08.30 19:55 0 - 2  
E. Ruusuvuori - P. Martinez Portero 08.30 13:15 2 - 0  
I. Marchenko - D. Masur 08.30 14:45 0 - 2  
Jur. Rodionov - A. Davidovich Fokina 08.30 17:30 1 - 2  
Tenisz (Manacor, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Pel D - Martinez L / Meligeni Rod 08.30 11:30 2 - 0  
Drzewiecki K / Walkow S - Ignatik U / Safiullin R 08.30 15:30 2 - 1  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - K. Nishikori 08.30 17:00 3 - 1  
Ant. Hoang - N. Kyrgios 08.30 00:10 0 - 3  
C-M. Stebe - M. Cilic 08.30 03:35 1 - 3  
D. Köpfer - N. Basilashvili 08.30 23:40 3 - 1  
F. Verdasco - Hyeon Chung 08.30 00:55 2 - 3  
G. Dimitrov - K. Majchrzak 08.30 23:25 3 - 0  
G. Monfils - M. Copil 08.30 00:30 3 - 0  
P. Carreno-Busta - D. Goffin 08.30 19:45 0 - 3  
R. Federer - Dan. Evans 08.30 18:00 3 - 0  
S. Wawrinka - P. Lorenzi 08.30 21:15 3 - 0  
T. Kokkinakis - R. Nadal 08.30 02:15    
T. Sandgren - V. Pospisil 08.30 00:25 3 - 1  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo M / O'Mara J - Paire B / Zverev M 08.30 18:15 2 - 1  
Bambridge L / Mclachlan B - Kwiatkowski T / Rubin N 08.30 00:50 2 - 1  
Berankis R / Londero J I - Cressy M / Smith K 08.30 17:00 2 - 1  
Bublik A / Millman J - King E / Reese H 08.30 20:10 1 - 2  
Cabal J S / Farah R - Cuevas P / Johnson S 08.30 19:10 2 - 0  
Cecchinato M / Seppi A - Andujar P / Verdasco F 08.30 22:10 2 - 0  
Chardy J / Martin F - Rojer J-J / Tecau H 08.30 20:25 2 - 0  
Daniell M / Skupski K - Copil M / Kyrgios N 08.30 21:50 1 - 2  
Demoliner M / Inglot D - Krawietz K / Mies A 08.30 02:00 0 - 2  
Dodig I / Polasek F - Sock J / Withrow J 08.30 03:55 0 - 2  
Duran G / Paes L - Kecmanovic M / Ruud C 08.30 18:30 0 - 2  
Evans D / Norrie C - Puetz T / Struff J-L 08.30 23:15 2 - 1  
Granollers M / Zeballos H - Gille S / Vliegen J 08.30 01:00 2 - 0  
Harrison R / Querrey S - Ram R / Salisbury J 08.30 00:25 0 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Bopanna R / Shapovalov D 08.30 20:30 0 - 2  
Hurkacz H / Pospisil V - Bryan B / Bryan M 08.30 20:55 0 - 2  
Jebavy R / Middelkoop M - Haase R / Koolhof W 08.30 00:45 0 - 2  
Krueger M / Smyczek T - Damm M / Kodat T A 08.30 01:35 0 - 2  
Mannarino A / Simon G - Klaasen R / Venus M 08.30 22:10 0 - 2  
Marach/J.Melzer - Kukushkin M / Rublev A 08.30 20:20 2 - 1  
Mektic N / Skugor F - Smith J P / Thompson J 08.30 17:00 2 - 1  
Molchanov D / Sitak A - Kubot L / Melo M 08.30 17:00 0 - 2  
Monroe N / Sandgren T - Albot R / Jaziri M 08.30 20:35 1 - 2  
Pavic M / Soares B - Garin C / Jarry N 08.30 18:20 2 - 1  
Pella G / Schwartzman D S - De Minaur A / Reid M 08.30 22:30    
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gauff - Babos T. 08.30 01:00 2 - 1  
C. Wozniacki - D.R. Collins 08.30 01:00 2 - 1  
F. Ferro - Qiang Wang 08.30 21:45 0 - 2  
J. Konta - Shuai Zhang 08.30 20:10 2 - 0  
M. Sakkari - A. Barty 08.30 19:25 0 - 2  
O. Jabeur - Kar. Pliskova 08.30 17:00 1 - 2  
P. Martic - A. Sevastova 08.30 18:35 2 - 0  
S. Williams - K. Muchova 08.30 19:40 2 - 0  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahn K / Mchale C - Baptiste H / Navarro E 08.30 18:35 2 - 1  
Andreescu B / Fichman S - Osuigwe W / Townsend T 08.30 19:10 0 - 2  
Aoyama S / Krunic A - Peterson R / Zidansek T 08.30 17:00 2 - 0  
Arconada U M / Carter H - Kichenok N / Spears A 08.30 01:40 0 - 2  
Arruabarrena-V/Christian - Duan Y-Y / Zheng S 08.30 01:55 0 - 2  
Atawo R / Muhammad A - Kasatkina D / Kontaveit A 08.30 20:05 1 - 2  
Babos/Mladenovic - Moore J / Olmos G 08.30 20:20 2 - 0  
Blinkova A / Wang Y - Mertens E / Sabalenka A 08.30 17:00 0 - 2  
Brady J / Riske A - Olaru R / Yang Z 08.30 18:30 1 - 2  
Brengle M / Shibahara E - Alexandrova E / Kalashnikova O 08.30 17:00 1 - 2  
Collins D / Perez E - Stosur S / Zhang S 08.30 23:45 2 - 1  
Dabrowski G / Xu Y - Marozava L / Srebotnik K 08.30 18:45 2 - 0  
Davis L / Sanchez M - Hsieh S / Strycova B 08.30 17:00 0 - 2  
Dzalamidze N / Rybakina E - Sakkari M / Tomljanovic A 08.30 23:00 1 - 2  
Flipkens K / Larsson J - Kuzmova V / Sasnovich A 08.30 17:00 0 - 2  
Forbes A / Noel A - Golubic V / Sorribes Tormo S 08.30 02:25 0 - 2  
Friedsam AL / Siegemund L - Kudermetova V/VoskoboevaG 08.30 17:00 2 - 0  
Gasparyan M / Niculescu M - Azarenka V / Barty A 08.30 22:45 1 - 2  
Gauff/Mcnally - Görges J / Siniakova K 08.30 20:25 2 - 0  
Jabeur O / Stollár F - Hradecka L / Klepac A 08.30 21:40 2 - 0  
Jakupovic D / Santamaria - Di Lorenzo F / Li A 08.30 18:45 2 - 0  
Kichenok L / Ostapenko J - Kozlova K / Potapova A 08.30 22:00 2 - 0  
Krawczyk D / Pegula J - Dolehide C / King V 08.30 00:45 1 - 2  
Mattek-Sands / Vandeweghe - Linette M / Swiatek I 08.30 17:00 1 - 2  
Muchova K / Teichmann J - Lister C / Voracova R 08.30 23:50 2 - 0  
Peng S / Rosolska A - Jurak / Martinez Sanchez 08.30 17:00 2 - 0  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Venus M - Klepac A /Skupski K 08.30 01:30 2 - 0  
Duan Y / Demoliner M - Siegemund L / Mies A 08.30 20:15 2 - 0  
Halep S / Tecau H - Dabrowski G / Pavic M 08.30 23:00    
Krawczyk D / Salisbury J - Baptiste H / Brooksby J 08.30 23:15 2 - 0  
Martin F / Atawo R - Groenefeld A-L / Marach O 08.30 01:35 2 - 1  
Mchale C / Harrison R - Peschke K / Koolhof W 08.30 22:45 1 - 2  
Melichar N / Soares B - Hsieh S-W / Hsieh C-P 08.30 22:55 2 - 0  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CN Barcelona - Szintez Kazany 08.30 19:30 11 - 9  
Crvena zvezda - Apollon Szmirnisz 08.30 18:45 11 - 7  
Oradea - Dinamo Moszkva 08.30 17:00 8 - 9  
Pays d'Aix Natation - ENKA Isztambul 08.30 21:00 11 - 8  
Pays d'Aix Natation - Steaua Bukarest 08.30 12:30 8 - 4  
Sabac - Apollon Szmirnisz 08.30 13:00 10 - 9  

 

2019.08.29.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Hofmann - M. Kirt (gerelyhajítás, Zürich) 08.29 20:55 0 - 1  
D. Muhammad - S. McLaughlin (női 400 m gátfutás, Zürich) 08.29 21:00 0 - 1  
E. Coburn - B. Chepkoech (női 3000 m akadály, Zürich) 08.29 20:20 0 - 1  
G. Dibaba - S. Hassan (női 1500 m, Zürich) 08.29 20:45 0 - 1  
Huihui Lyu - K-L. Barber (női gerelyhajítás, Zürich) 08.29 19:05 1 - 0  
J. Gatlin - N. Lyles (100 m síkfutás, Zürich) 08.29 21:10 0 - 1  
K. Warholm - Rai Benjamin (400 m gátfutás, Zürich) 08.29 21:40 1 - 0  
L. Manyonga - J.M. Echevarria (távolugrás, Zürich) 08.29 20:45 0 - 1  
Lijiao Gong - Cha. Ealey (női súlylökés, Zürich) 08.29 19:35 1 - 0  
M.E. Barshim - M.E. Ghazal (magasugrás, Zürich) 08.29 18:30    
N. Amos - D. Brazier (800 m, Zürich) 08.29 20:10 0 - 1  
S. Kendricks - A. Duplantis (rúdugrás, Zürich) 08.29 18:50 1 - 0  
S. Miller-Uibo - Ela. Thompson (női 200 m, Zürich) 08.29 20:40 1 - 0  
S. Wimbley - Ken. Ellis (női 400 m síkfutás, Zürich) 08.29 20:00 1 - 0  
Y. Kejelcha - S. Barega (5000 m, Zürich) 08.29 21:20 0 - 1  
Yul. Rojas - L. Povea (női hármasugrás, Zürich) 08.29 18:15 1 - 0  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiwoom Heroes - Lotte Giants 08.29 11:30 4 - 0  
KT Wiz - Doosan Bears 08.29 11:30 11 - 8  
LG Twins - Hanwha Eagles 08.29 11:30    
NC Dinos - KIA Tigers 08.29 11:30 4 - 3  
Samsung Lions - SK Wyverns 08.29 11:30 5 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 08.29 11:00    
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 08.29 11:00 4 - 2  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 08.29 11:00 12 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 08.29 06:00 2 - 5  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 08.29 11:00 4 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Toros de Tijuana 08.29 02:30 4 - 7  
Diablos Rojos del Mexico - Pericos de Puebla 08.29 02:00 3 - 2  
Guerreros de Oaxaca - Piratas de Campeche 08.29 02:00 8 - 6  
Leones de Yucatan - Bravos de Leon 08.29 03:00 2 - 1  
Olmecas de Tabasco - Tigres de Quintana Roo 08.29 03:00 1 - 9  
Rieleros de Aguascaliente - Generales de Durango 08.29 02:30 10 - 4  
Saraperos de Saltillo - Tecolotes de Nuevo Laredo 08.29 02:30 2 - 5  
Sultanes de Monterrey - Algodoneros Union Laguna 08.29 02:30 7 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago WS - Minnesota 08.29 02:10 2 - 8  
Chicago WS - Minnesota (20:10) 08.29 20:10 5 - 10  
Colorado - Boston 08.29 02:40 4 - 7  
Detroit - Cleveland 08.29 01:10 2 - 4  
Detroit - Cleveland (19:10) 08.29 19:10 0 - 2  
Houston - Tampa Bay 08.29 02:10 8 - 6  
Houston - Tampa Bay (20:10) 08.29 20:10 8 - 9  
Kansas City - Oakland 08.29 02:15 6 - 4  
Kansas City - Oakland (19:15) 08.29 19:15 8 - 9  
LA Angels - Texas 08.29 04:07 0 - 3  
Miami - Cincinnati 08.29 01:10 0 - 5  
NY Mets - Chicago Cubs 08.29 01:10 7 - 10  
Philadelphia - Pittsburgh 08.29 00:05 12 - 3  
San Diego - LA Dodgers 08.29 03:10 4 - 6  
Toronto - Atlanta 08.29 01:07 4 - 9  
Washington - Baltimore 08.29 01:05 8 - 4  
Cselgáncs (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tóth K. - 90 kg 08.29 12:00    
Tóth K. - D. Yamamoto Servan (90 kg) 08.29 07:40 1 - 0  
Tóth K. - I.F. Silva Morales (90 kg) 08.29 12:00 1 - 0  
Tóth K. - M. Kuusik (90 kg) 08.29 08:40 1 - 0  
Tóth K. - M. Nyman (90 kg) 08.29 09:20 0 - 1  
Tóth K. - Z. Burt (90 kg) 08.29 05:00 1 - 0  
Futsal (BL-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - Kampuksen Dynamo 08.29 15:30 8 - 2  
Viimsi Smsraha - KF Tirana 08.29 18:30 7 - 2  
Futsal (BL-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shkupi Skopje - Encamp 08.29 20:00 11 - 1  
Futsal (BL-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Blue Magic Dublin 08.29 19:00 4 - 4  
Minerva Bern - Csíkszereda 08.29 16:30 3 - 6  
Futsal (BL-selejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Luxembourg - Weilimdorf 08.29 18:00 3 - 9  
Wiener Neustadt - Sparta Belfast 08.29 20:30 9 - 4  
Futsal (BL-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Chisinau - St. Andrews 08.29 17:00 3 - 5  
Sjarmtrollan - Fiorentino 08.29 19:30 2 - 0  
Futsal (BL-selejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Nahalat - Varna City (Helyszín: Várna) 08.29 18:00 3 - 2  
Futsal (BL-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leo Jereván - Gentofte 08.29 20:30 3 - 2  
Futsal (Interkontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chonburi Bluewave - Shenzhen Nanling 08.29 11:00 7 - 0  
Jégkorong (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Frisk/Asker 08.29 19:45 2 - 1  
Klagenfurt - Tappara 08.29 19:30 3 - 2  
Jégkorong (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Hämeenlinna 08.29 17:00 4 - 4  
Zug - Rungsted 08.29 19:45 5 - 2  
Jégkorong (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Liberec 08.29 20:30 5 - 4  
Lulea - Augsburg 08.29 18:00 2 - 2  
Jégkorong (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - B. Bystrica 08.29 18:00 6 - 1  
München - Ambri 08.29 19:30 3 - 0  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogiljev - Lida 08.29 18:00 4 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Slovan Bratislava 08.29 18:00 4 - 1  
Fribourg - Lukko 08.29 20:15 3 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Szeversztal Cserepovec 08.29 17:00 3 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Amur Habarovszk 08.29 17:30 0 - 4  
Olomouc - Zlín 08.29 17:00 2 - 0  
Rögle - Växjö 08.29 19:00 2 - 3  
Sparta Praha - Mladá Boleslav 08.29 17:00 3 - 1  
Vityaz Podolszk - Dinamo Moszkva 08.29 12:00 5 - 4  
Znojmo - MAC 08.29 18:15 5 - 1  
Örebro - Leksand 08.29 19:00 1 - 3  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 6. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ghebreigzabhier Werkil - M. Bizkarra 08.29 12:00 0 - 1  
A. Valverde - P. Roglic 08.29 12:00 1 - 0  
D. de la Cruz Melgarejo - D.F. Martinez 08.29 12:00 1 - 0  
J.E. Chaves Rubio - R. Majka 08.29 12:00 0 - 1  
M.A. Lopez Moreno - N.A. Quintana Rojas 08.29 12:00 0 - 1  
R. Uran - N. Roche 08.29 12:00    
T. Pogacar - P-R. Latour 08.29 12:00 1 - 0  
Vuelta a Espana 2019 - 6. szakasz 08.29 17:15    
Vuelta a Espana 2019 - 6. szakasz - Top 3 08.29 17:15    
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Mors-Thy 08.29 20:00 31 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - EH Aalborg 08.29 18:00 24 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Gjerpen 08.29 18:30 36 - 27  
Storhamar - Follo 08.29 18:00 34 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Melsungen 08.29 19:00 24 - 24  
Erlangen - Stuttgart 08.29 19:00 29 - 24  
Flensburg - R-N. Löwen Kronau 08.29 19:00 30 - 27  
Ludwigshafen-Friesenheim - Wetzlar 08.29 19:00 25 - 31  
Minden - DHfK Leipzig 08.29 19:00 21 - 25  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacau - Calarasi 08.29 17:00 25 - 24  
Dinamo Bukarest - Vaslui 08.29 17:00 34 - 30  
Fagaras - Focsani 08.29 17:00 17 - 20  
Potaissa Turda - CSM Bukarest 08.29 17:00 28 - 27  
Resita - Buzau 08.29 16:00 23 - 23  
Kézilabda (Super Globe)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wehda - Barcelona 08.29 19:00 24 - 34  
Vardar Pro Skopje - Kiel 08.29 16:20 30 - 34  
Kézilabda (Super Globe,alsóház,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Univ. - Taubate 08.29 11:15 22 - 35  
Kézilabda (Super Globe,alsóház,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - Al-Duhail 08.29 13:30 19 - 24  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Bern 08.29 19:00 31 - 31  
Labdarúgás (Arab Bajnokok Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Quwa Al-Jawiya - Al-Salmiyah 08.29 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Estudiantes Buenos Aires 08.29 00:10 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani - Londrina 08.29 00:15 1 - 0  
Sao Bento - America MG 08.29 00:15 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Viborg 08.29 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Olaszország 08.29 17:30 2 - 3  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Wales 08.29 18:00 0 - 6  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Magyarország 08.29 20:45 4 - 1  
Labdarúgás (Eb-selejtező, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Horvátország 08.29 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tecnico Univ. Ambato - Emelec Guayaquil 08.29 02:30 1 - 0  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Celtic 08.29 19:00 1 - 4  
Antwerpen - AZ Alkmaar 08.29 19:30 1 - 1  
Apollon Limasszol - PSV 08.29 19:00 0 - 4  
BATE Boriszov - FC Asztana 08.29 19:00 2 - 0  
Bnei Yehuda TA - FF Malmö 08.29 19:00 0 - 1  
Dudelange - Ararat-Armenia 08.29 20:00 2 - 1  
E. Frankfurt - Strasbourg 08.29 20:30 3 - 0  
FTC - Suduva Marijampole 08.29 20:00 4 - 2  
Guimaraes - FCS Bukarest 08.29 21:00 1 - 0  
Hapoel Beer Sheva - Feyenoord 08.29 19:30 0 - 3  
Maribor - Ludogorec Razgrad 08.29 20:15 2 - 2  
Molde - Partizan Belgrád 08.29 19:00 1 - 1  
PAOK - Slovan Bratislava 08.29 19:00 3 - 2  
Qarabag Baku - Linfield 08.29 18:00 2 - 1  
Rangers - Legia Varsó 08.29 20:45 1 - 0  
Riga FC - FC Köbenhavn 08.29 18:45 1 - 0  
Rijeka - Gent 08.29 20:00 1 - 1  
Suduva Marijampole - FTC (Ki jut tovább?) 08.29 20:00    
Szpartak Moszkva - Braga 08.29 19:15 1 - 2  
Trabzonspor - AEK Athén 08.29 19:30 0 - 2  
Wolverhampton - Torino 08.29 20:45 2 - 1  
Zorya Luganszk - Espanyol 08.29 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PEPO - JIPPO 08.29 17:30 1 - 3  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GBK Kokkola - Seinäjoen SK 2 08.29 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tbiliszi - Dila Gori 08.29 18:00 5 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Foolad Khuzestan 08.29 16:30 1 - 1  
Padideh Mashhad - Shahin Bushehr 08.29 16:00 2 - 1  
Sanat Naft Abadan - Naft Masjed Soleyman 08.29 17:45 1 - 1  
Sepahan - Machine Sazi Tabriz 08.29 17:30 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Bat Yam - Hapoel Ashkelon 08.29 18:00 1 - 3  
Hapoel Acre - Maccabi Ahi Nazareth 08.29 18:00 3 - 3  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Afula 08.29 18:00 3 - 0  
Hapoel Nof Hagalil - Kfar Qasem 08.29 18:00 2 - 2  
Hapoel Rishon Lezion - Maccabi Petah Tikva 08.29 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavalry - Pacific Langford 08.29 03:00 1 - 1  
Valour Winnipeg - HFX Wanderers 08.29 02:00 2 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Arabi (QAT) 08.29 18:20 1 - 1  
Al-Wakrah - Qatar SC 08.29 16:10 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Dep. Pereira 08.29 21:00 4 - 0  
Once Caldas - Independiente Medellin 08.29 02:30 2 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - LDU Quito 08.29 00:15 0 - 0  
Internacional - Flamengo 08.29 02:30 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - Santos Laguna 08.29 02:00 2 - 2  
Necaxa - Dep. Toluca 08.29 04:00 1 - 1  
Tijuana - Cruz Azul 08.29 04:06 3 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Vancouver 08.29 02:00 2 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Floriana - Balzan 08.29 18:30 1 - 0  
Sliema Wanderers - Valletta 08.29 20:30 1 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Adalh - Damac 08.29 17:45 4 - 0  
Al-Fayha - Al-Hazem 08.29 19:20 2 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiangmai FC - Suphanburi 08.29 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben Guerdane - JS Kairouanaise 08.29 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Memphis 08.29 01:30 1 - 2  
Loudoun Utd. - Birmingham Legion 08.29 01:30 1 - 1  
Tulsa - Las Vegas 08.29 02:30 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Cabello - Zulia Maracaibo 08.29 00:00 3 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Anglia 08.29 19:30 3 - 3  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Noah Jereván - Urartu 08.29 15:00 2 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford - Warrington 08.29 20:45 22 - 6  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington - Counties Manukau 08.29 09:35 29 - 22  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
North Queensland Cowboys - Canterbury Bulldogs 08.29 11:50 15 - 8  
Röplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Finnország 08.29 16:00 3 - 0  
Törökország - Szerbia 08.29 18:30 1 - 3  
Röplabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Olaszország 08.29 20:30 3 - 2  
Portugália - Ukrajna 08.29 18:00 0 - 3  
Röplabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Hollandia 08.29 18:00 0 - 3  
Románia - Azerbajdzsán 08.29 15:30 0 - 3  
Röplabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Fehéroroszország 08.29 18:00 3 - 1  
Szlovákia - Oroszország 08.29 15:30 0 - 3  
Röplabda (U19 vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Irán - U19Bulgária 08.29 11:00 3 - 0  
U19Japán - U19Fehéroroszország 08.29 14:00 3 - 1  
Röplabda (U19 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Olaszország - U19Egyiptom 08.29 20:00 3 - 0  
U19Oroszország - U19Argentína 08.29 17:00 3 - 0  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Észtország 08.29 15:30 3 - 2  
Franciaország - Csehország 08.29 20:00 3 - 2  
Románia - Ausztria 08.29 17:25 3 - 0  
Strandröplabda (Montpellier)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aye Q / Gauthier-Rat A - Boehle D / Boermans S 08.29 18:30 1 - 2  
Batrane I / Balokoz F - Caravano A / Di Giantomma 08.29 17:35 1 - 2  
Gosselin F / Ullmann J - Kopschar A / Murauer M 08.29 13:00 0 - 2  
Inkiew N / Padsawud S - Kindl M F / Seiser M 08.29 14:50 0 - 2  
Jongklang S / Khaolumtarn - Leitner L / Schnetzer F 08.29 15:45 0 - 2  
Mohajer S / Lovli R O L - Bello/Bello 08.29 16:40 0 - 2  
Nishimura K / Shibata D - Shoji K / Kurasaka M 08.29 13:55    
Strandröplabda (Oslo Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aahman D / Hellvig J - Ikeda J / Koshikawa Y 08.29 13:00 2 - 0  
Mol A B / Ringoen N G - Koestler G / Klaffinger M 08.29 18:00 2 - 0  
Mol H N / Berntsen M - Pusonjic D / Rajkovic V 08.29 16:00 2 - 0  
Murakami H / Shimizu K - Solhaug S O / Tomter J 08.29 14:00 0 - 2  
Pokersnik D / Bedrac J P - Overgaard M / Trans Hanse 08.29 12:00 0 - 2  
Retterholt L T / Bergerud - Henriksveen E / Loekken V 08.29 15:00 2 - 0  
Soerum C S / Mol M - Piippo P / Topio P 08.29 17:00 2 - 1  
Tenisz (Baotou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vukic - Gon. Oliveira 08.29 07:35 1 - 2  
F.F. Silva - R. Ortega-Olmedo 08.29 04:00 2 - 0  
H. Bourchier - Chun Hsin Tseng 08.29 09:30 2 - 1  
J. Duckworth - Tsung-Hua Yang 08.29 06:50 2 - 1  
Ji Sung Nam - Yan Bai 08.29 04:00 1 - 2  
Kai. Uchida - S.K. Mukund 08.29 06:00 0 - 2  
P. Krstin - Runhao Hua 08.29 10:55 2 - 0  
Tung-Lin Wu - Zhizhen Zhang 08.29 09:25 2 - 0  
Tenisz (Baotou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Castelnuovo L / Crepatte - Nam J S / Song M-K 08.29 11:55 0 - 2  
Fruttero J P / Kadhe A - Gabashvili T / Mukund S K 08.29 13:20 0 - 2  
Ortega-Olmedo R / Song E - Sun F / Wu D 08.29 12:30 0 - 2  
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - S. Ofner 08.29 15:25 2 - 0  
A. Tabilo - A. Molcan 08.29 10:00 2 - 0  
A. Tabilo - P. Sousa 08.29 14:35 1 - 2  
B. Rola - D. Altmaier 08.29 12:00 1 - 2  
C. O'Connell - And. Martin 08.29 14:15 0 - 2  
D. Popko - J. Choinski 08.29 17:00 2 - 1  
F. Mena - F. Bagnis 08.29 10:00 2 - 1  
F. Reboul - P. Sousa 08.29 10:00 0 - 2  
J. Choinski - S. Caruso 08.29 12:20 2 - 0  
J. Sels - S. Doumbia 08.29 13:30 2 - 0  
S. Travaglia - V. Galovic 08.29 18:25 2 - 1  
T. Bellucci - D. Popko 08.29 11:10 0 - 2  
Tenisz (Como, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Ocleppo J - Behar A / Escobar G 08.29 13:30 1 - 2  
Balzerani R / Forti F - Baldi F / Travaglia S 08.29 14:50    
Balzerani R / Forti F - Doumbia S / Reboul F 08.29 17:00 0 - 2  
Bolelli S / Pellegrino A - Vavassori A / Vega Hernan 08.29 17:05 2 - 0  
Pavic A / Rola B - Arnaboldi A / Arnaboldi F 08.29 15:40 0 - 2  
Tenisz (Jinan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sutjiadi - Shuyue Ma 08.29 04:00    
Hanyu Guo - A. Naydenova 08.29 04:00 1 - 2  
J. Jaksic - Mai Hontama 08.29 05:15 2 - 0  
Jia-Jing Lu - Xiaodi You 08.29 05:30 0 - 2  
Y. Hatouka - Mei Xu Wu 08.29 07:25 0 - 2  
Tenisz (Manacor, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - A. Davidovich Fokina 08.29 12:55    
Jur. Rodionov - B. van de Zandschulp 08.29 10:00 2 - 1  
L. Miedler - D. Masur 08.29 11:00 1 - 2  
M. Viola - A. Murray 08.29 19:20 2 - 1  
P. Martinez Portero - T. van Rijthoven 08.29 13:55 2 - 0  
R. Safiullin - I. Marchenko 08.29 15:05 0 - 2  
S. Stakhovsky - B. Kavcic 08.29 16:20 0 - 2  
Y. Maden - E. Ruusuvuori 08.29 13:30 0 - 2  
Tenisz (Manacor, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Pel D - Clayton S / Glasspool L 08.29 16:30 2 - 0  
Ignatik U / Safiullin R - Stakhovsky S / Vasilevski A 08.29 18:45 2 - 0  
Martinez L / Meligeni Rod - Heliovaara H / Ruusuvuori 08.29 17:00 2 - 1  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - B. Paire 08.29 18:40 3 - 2  
A. Bublik - T. Fabbiano 08.29 21:55 3 - 2  
A. Popyrin - M. Kukushkin 08.29 20:30 3 - 1  
A. Rublev - Gil. Simon 08.29 23:10    
A. Zverev - F. Tiafoe 08.29 18:00 3 - 2  
B. Coric - G. Dimitrov 08.29 02:15    
C. Garin - A. De Minaur 08.29 17:00 0 - 3  
D. Kudla - D. Lajovic 08.29 17:00 3 - 1  
D.S. Schwartzman - E. Gerasimov 08.29 23:35 3 - 0  
Dan. Evans - L. Pouille 08.29 17:00 3 - 1  
F. Lopez - Y. Nishioka 08.29 19:25 3 - 1  
G. Barrere - D. Goffin 08.29 17:00 0 - 3  
H. Dellien - D. Medvedev 08.29 19:05 1 - 3  
H. Laaksonen - D. Shapovalov 08.29 23:00 0 - 3  
J. Brooksby - N. Basilashvili 08.29 19:40 1 - 3  
J. Isner - J-L. Struff 08.29 20:30 3 - 0  
M. Berrettini - Jor. Thompson 08.29 19:15 3 - 1  
M. Kecmanovic - P. Lorenzi 08.29 18:30 2 - 3  
N. Djokovic - J.I. Londero 08.29 01:00 3 - 0  
P. Andujar - L. Sonego 08.29 22:35 3 - 0  
P. Carreno-Busta - R. Berankis 08.29 18:55 3 - 1  
P. Cuevas - K. Majchrzak 08.29 17:00 2 - 3  
R. Opelka - D. Köpfer 08.29 03:35 0 - 3  
S. Wawrinka - J. Chardy 08.29 18:50 3 - 1  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Galloway R / Lammons N - Murray J / Skupski N 08.29 23:25 0 - 2  
Kontinen H / Peers J - Gonzalez S / Qureshi A 08.29 23:00 2 - 1  
Kovalik J / Ramos-Vinolas - Lindstedt R / Oswald P 08.29 19:25 2 - 1  
Krajicek/Roger-Vasselin - Djere L / Tipsarevic J 08.29 17:00 2 - 1  
Molteni A / Zelenay I - Mayer L / Sousa J 08.29 22:10 0 - 2  
Nys H / Sharan D - Carballes Baena/Delbonis 08.29 21:30 0 - 2  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - B. Bencic 08.29 21:55 1 - 2  
A. Kalinskaya - Kri. Ahn 08.29 23:00 0 - 2  
A. Kontaveit - A. Tomljanovic 08.29 19:15 2 - 1  
A. Pavlyuchenkova - K. Bertens 08.29 22:30 0 - 2  
A. Petkovic - P. Kvitova 08.29 17:00 2 - 0  
A. Sabalenka - Y. Putintseva 08.29 21:20 0 - 2  
A. van Uytvanck - Qiang Wang 08.29 17:00 0 - 2  
E. Alexandrova - Shuai Zhang 08.29 19:50 1 - 2  
E. Mertens - Kri. Pliskova 08.29 20:00 2 - 0  
I. Swiatek - A. Sevastova 08.29 17:00 1 - 2  
J. Görges - F. di Lorenzo 08.29 22:45 2 - 0  
J. Konta - M. Gasparyan 08.29 19:25 2 - 0  
J. Ostapenko - A. Riske 08.29 22:10 2 - 0  
K. Flipkens - B.V. Andreescu 08.29 20:35 0 - 2  
K. Kanepi - D. Vekic 08.29 23:00 0 - 2  
K. Mladenovic - F. Ferro 08.29 17:00 1 - 2  
K. Muchova - Su-Wei Hsieh 08.29 17:00 2 - 1  
Lau. Davis - A. Barty 08.29 01:00 0 - 2  
M. Sakkari - Shuai Peng 08.29 17:00 2 - 1  
N. Osaka - M. Linette 08.29 18:55 2 - 0  
O. Jabeur - A. Sasnovich 08.29 17:00 2 - 1  
P. Martic - A. Bogdan 08.29 17:00 2 - 0  
R. Peterson - D. Yastremska 08.29 17:00 0 - 2  
S. Cirstea - A. Bolsova Zadoinov 08.29 20:40 2 - 1  
S. Halep - T. Townsend 08.29 21:30 1 - 2  
S. Kenin - L. Siegemund 08.29 17:00 2 - 0  
S. Williams - C. McNally 08.29 03:45 2 - 1  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hozumi E / Ninomiya M - Guarachi A / Pera B 08.29 23:35 1 - 2  
Melichar N / Peschke K - Hibino N / Kato M 08.29 23:30 2 - 0  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CN Barcelona - ENKA Isztambul 08.29 19:00 14 - 9  
Crvena zvezda - Galatasaray 08.29 18:45 13 - 2  
Oradea - Apollon Szmirnisz 08.29 17:00 7 - 6  
Sabac - Dinamo Moszkva 08.29 20:30 9 - 8  
Steaua Bukarest - Szintez Kazany 08.29 17:30 9 - 17  
2019.08.28.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Stefanidi - S. Morris (női rúdugrás, Zürich) 08.28 18:30 0 - 1  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SK Wyverns 08.28 11:30 4 - 2  
Hanwha Eagles - Kiwoom Heroes 08.28 11:30 2 - 1  
KIA Tigers - Samsung Lions 08.28 11:30 5 - 1  
Lotte Giants - LG Twins 08.28 11:30 4 - 3  
NC Dinos - KT Wiz 08.28 11:30 2 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 08.28 06:00 8 - 10  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 08.28 11:00    
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 08.28 11:00 4 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 08.28 11:00 0 - 1  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 08.28 11:00 7 - 6  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 08.28 11:00 6 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Toros de Tijuana 08.28 02:30 6 - 7  
Diablos Rojos del Mexico - Pericos de Puebla 08.28 02:00 6 - 7  
Guerreros de Oaxaca - Piratas de Campeche 08.28 02:00 7 - 6  
Leones de Yucatan - Bravos de Leon 08.28 03:00 1 - 9  
Olmecas de Tabasco - Tigres de Quintana Roo 08.28 03:00 2 - 5  
Rieleros de Aguascaliente - Generales de Durango 08.28 02:30 7 - 0  
Saraperos de Saltillo - Tecolotes de Nuevo Laredo 08.28 02:30 6 - 3  
Sultanes de Monterrey - Algodoneros Union Laguna 08.28 02:30 8 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago WS - Minnesota 08.28 02:10 1 - 3  
Colorado - Boston 08.28 02:40 6 - 10  
Detroit - Cleveland 08.28 01:10 1 - 10  
Houston - Tampa Bay 08.28 02:10 15 - 1  
Kansas City - Oakland 08.28 02:15 1 - 2  
LA Angels - Texas 08.28 04:07 5 - 2  
Miami - Cincinnati 08.28 01:10 5 - 8  
Milwaukee - St. Louis 08.28 01:40 3 - 6  
NY Mets - Chicago Cubs 08.28 01:10 2 - 5  
Philadelphia - Pittsburgh 08.28 01:05 4 - 5  
San Diego - LA Dodgers 08.28 04:10 0 - 9  
San Francisco - Arizona 08.28 03:45 2 - 3  
Seattle - NY Yankees 08.28 04:10 0 - 7  
Toronto - Atlanta 08.28 01:07 3 - 1  
Washington - Baltimore 08.28 01:05 0 - 2  
Futsal (BL-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kampuksen Dynamo - KF Tirana 08.28 15:30 1 - 0  
Futsal (BL-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Univ. - Shkupi Skopje (Helyszín: Skopje) 08.28 20:00 0 - 5  
LDZ Daugavpils - Encamp 08.28 17:30 7 - 3  
Futsal (BL-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minerva - AEK Athén (Helyszín: Athén) 08.28 19:00 4 - 3  
Futsal (BL-selejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Chisinau - Sjarmtrollan (Helyszín: Tromsö) 08.28 19:30 2 - 2  
Futsal (BL-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hovocubo - Perth Saltires 08.28 20:00 10 - 1  
Lynx - Helvecia London 08.28 17:30 4 - 9  
Futsal (Interkontinentális Kupa, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Chonburi Bluewave (Helyszín: Thaiföld) 08.28 11:00 5 - 3  
Futsal (Interkontinentális Kupa, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Barcelona 08.28 13:00 1 - 1  
Futsal (Interkontinentális Kupa, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Magnus Sorocaba 08.28 09:00 2 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Metallurg Zslobin 08.28 18:00 6 - 5  
Sahtar Szoligorszk - Gomel 08.28 18:00 4 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Örebro 08.28 19:00 2 - 4  
Szalavat Julajev Ufa - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 08.28 10:00 2 - 2  
Szpartak Moszkva - Admiral Vlagyivosztok 08.28 16:00 3 - 3  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - S. Higuita 08.28 12:50 1 - 0  
D. Formolo - M. Nieve Iturralde 08.28 12:50 1 - 0  
J.E. Chaves Rubio - R. Majka 08.28 12:50 1 - 0  
M.A. Lopez Moreno - N.A. Quintana Rojas 08.28 12:50 1 - 0  
P. Roglic - R. Uran 08.28 12:50 1 - 0  
T. Pogacar - F. Aru 08.28 12:50 1 - 0  
Vuelta a Espana 2019 - 5. szakasz 08.28 17:50    
Vuelta a Espana 2019 - 5. szakasz - Top 3 08.28 17:50    
W. Kelderman - P-R. Latour 08.28 12:50 0 - 1  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Ausztrália 08.28 14:00 74 - 64  
Oroszország - Spanyolország 08.28 13:30 74 - 55  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Las Vegas 08.28 01:00 86 - 71  
Minnesota - Chicago 08.28 02:00 93 - 85  
New York - Phoenix 08.28 01:00 82 - 95  
Seattle - Connecticut 08.28 04:00 70 - 89  
Washington - Los Angeles 08.28 01:00 95 - 66  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Metz 08.28 20:30 27 - 32  
Nice - Merignac 08.28 19:00 29 - 24  
Kézilabda (Orosz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Szpartak Moszkva (Helyszín: Moszkva) 08.28 18:30 35 - 25  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Madeira SAD 08.28 19:00 32 - 18  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Politehnica Timisoara 08.28 17:00 26 - 24  
Kézilabda (Super Globe)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wehda - Taubate 08.28 11:15 30 - 26  
Barcelona - Al-Duhail 08.28 16:20 38 - 26  
Vardar Pro Skopje - Mudhar 08.28 19:00 34 - 27  
Zamalek - Kiel 08.28 13:30 28 - 32  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bylis Ballsh - Vllaznia 08.28 16:00 0 - 0  
Flamurtari Vlore - Kukesi 08.28 19:00 0 - 3  
KF Laci - Skenderbeu 08.28 16:00 1 - 2  
Luftetari Gjirokaster - Partizan Tirana 08.28 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Sunderland 08.28 20:45    
Lincoln - Everton 08.28 20:45    
QPR - Portsmouth 08.28 20:45    
Rotherham - Sheffield Wed. 08.28 20:45    
Swansea - Cambridge Utd. 08.28 20:45    
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Argentino de Quilmes 08.28 02:05 4 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de Mayo - Colón 08.28 19:40 0 - 4  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Central Coast Mariners 08.28 11:30 2 - 2  
Sydney Utd. - Western Sydney Wanderers 08.28 11:30 1 - 7  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - APOEL Nicosia 08.28 21:00    
FC Bruges - LASK Linz 08.28 21:00    
Slavia Praha - CFR Cluj 08.28 21:00    
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zrinjski Mostar - Zvijezda Ugljevik 08.28 19:00 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Parana 08.28 00:15 0 - 1  
Brasil de Pelotas - Ponte Preta 08.28 00:15 1 - 0  
Coritiba - Vitória 08.28 00:15 1 - 1  
Criciuma - Oeste 08.28 01:30 3 - 1  
Operario PR - Figueirense 08.28 01:30 1 - 0  
Sport Recife - Atlético GO 08.28 02:30 1 - 1  
Vila Nova - Cuiaba 08.28 00:15 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Atlético MG 08.28 02:30 1 - 3  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chlumec NC - Pribram 08.28 17:00 2 - 1  
FC Olesnice - Opava 08.28 17:00 0 - 6  
Frydek Mistek - Karvina 08.28 17:00 1 - 3  
Kraluv Dvur - Dukla Praha 08.28 17:00 0 - 2  
Loko Vltavin - Vlasim 08.28 17:00 2 - 1  
Marianske Lazne - Liberec 08.28 17:00 2 - 5  
Motorlet - Vysehrad 08.28 17:00 0 - 5  
Petrkovice - Brno 08.28 17:00 3 - 3  
Pisek - Teplice 08.28 17:00 1 - 3  
Prepere - Chrudim 08.28 17:00 0 - 1  
Slovan Velvary - Zizkov 08.28 17:00 0 - 1  
Sokol Lanzhot - Ostrava 08.28 17:00 1 - 3  
Stechovice - Sokolov 08.28 17:30 1 - 4  
Unicov - Zlín 08.28 17:00 1 - 4  
Usti nad Orlici - Ceske Budejovice 08.28 17:00 0 - 2  
Zapy - Bohemians 1905 08.28 17:00 2 - 3  
Zdirec nad Doubravou - Lisen 08.28 17:00 0 - 4  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brönshöj - Hvidovre 08.28 19:00 1 - 1  
Kjellerup - Vendsyssel 08.28 17:30 0 - 9  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Supersport Utd. 08.28 19:30 0 - 2  
Bidvest Wits - Stellenbosch 08.28 19:30 2 - 1  
Bloemfontein Celtic - Mamelodi Sundowns 08.28 19:30 1 - 2  
Chippa Utd. - Polokwane City 08.28 19:30 0 - 0  
Maritzburg Utd. - Black Leopards 08.28 19:30 0 - 1  
Orlando Pirates - Lamontville Golden Arrows 08.28 19:30 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Misr Lel Makasa 08.28 20:00    
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - St-Etienne 08.28 19:00 3 - 0  
Nice - Marseille 08.28 21:00    
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stallion Laguna - Mendiola 08.28 09:30 0 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bali Utd. - Pusamania Borneo 08.28 15:30 2 - 1  
Madura Utd. - Semen Padang 08.28 13:00 1 - 1  
Persija Jakarta - PSM Makassar 08.28 10:30 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Quindio - Real San Andres 08.28 02:30 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Gremio 08.28 02:30 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Pachuca 08.28 04:00 1 - 1  
Atl. San Luis - Monarcas Morelia 08.28 02:00 1 - 1  
Atlas de Guadalajara - Tigres UANL 08.28 02:00 1 - 1  
Veracruz - Queretaro 08.28 02:00 0 - 5  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sutjeska Niksic - Iskra Danilovgrad 08.28 18:30 4 - 2  
Labdarúgás (Montenegrói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grbalj Radanovici - Arsenal Tivat 08.28 16:30 4 - 0  
Jedinstvo Bijelo Polje - Kom Podgorica 08.28 16:30 1 - 0  
Zeta Golubovci - Decic Tuzi 08.28 16:30 2 - 2  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Senglea - Birkirkara 08.28 18:30 1 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Soroksár 08.28 19:00 1 - 0  
Gyirmót - Csákvár 08.28 19:00 3 - 0  
Haladás - Budaörs 08.28 19:00 0 - 0  
MTK - Ajka 08.28 19:00 4 - 4  
Nyíregyháza - Tiszakécske 08.28 17:30 1 - 2  
Siófok - Szolnok 08.28 19:00 2 - 1  
Szeged GA - Győr 08.28 17:30 0 - 0  
Vasas - Kazincbarcika 08.28 19:00 1 - 1  
Vác - Békéscsaba 08.28 17:30 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Ham-Kam 08.28 18:00 5 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rad Belgrád - Cukaricki 08.28 20:00 2 - 3  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CS Sfaxien - Metlaoui 08.28 19:00 1 - 0  
Soliman - US Tataouine 08.28 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Minnesota 08.28 02:00 2 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tacoma Defiance - Phoenix Rising 08.28 04:00 2 - 4  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Kashima A. 08.28 14:00 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Macedón Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sasa Makedonska Kamenica - Vardar Skopje 08.28 17:00 0 - 5  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Nomme Kalju 08.28 18:30 1 - 1  
Kalev Tallinn - Paide Linnameeskond 08.28 18:00 0 - 2  
Maardu Linnameeskond - Viljandi Tulevik 08.28 17:30 2 - 2  
Trans Narva - Kuressaare 08.28 17:30 4 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Surkhon Termez - Qizilqum Zarafshon 08.28 14:00 2 - 0  
MMA (Dana White's Contender Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sosoli - Du. Joynson 08.28 02:20    
Dus. Todorovic - Teddy Ash 08.28 04:00 1 - 0  
Kai. Hill - I. Kasanganay 08.28 03:35 0 - 1  
Sang Hoon Yoo - Pet. Barrett 08.28 02:40 0 - 1  
T.J. Brown - D. Lockard 08.28 02:00 1 - 0  
Röplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Törökország (Helyszín: Törökország) 08.28 18:30 0 - 3  
Szerbia - Görögország 08.28 16:00 3 - 0  
Röplabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Lengyelország (Helyszín: Lengyelország) 08.28 17:30 3 - 2  
Ukrajna - Szlovénia 08.28 20:00    
Röplabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Észtország 08.28 15:30 3 - 2  
Horvátország - Magyarország (Helyszín: Magyarország) 08.28 18:00 3 - 0  
Röplabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Fehéroroszország 08.28 20:00 3 - 0  
Oroszország - Spanyolország 08.28 17:30 3 - 0  
Röplabda (U19 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Bulgária 08.28 20:00    
U19Fehéroroszország - U19Egyiptom 08.28 14:00 0 - 3  
U19Olaszország - U19Japán 08.28 11:00 3 - 0  
U19Oroszország - U19Irán 08.28 17:00 3 - 1  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Anand - H. Nakamura 08.28 20:00 0.5 - 0.5  
Wes. So - L. Aronian 08.28 20:00 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Montpellier)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aye Q / Gauthier-Rat A - Mohajer S / Lovli R O L 08.28 18:30 2 - 0  
Boehle D / Boermans S - Bello/Bello 08.28 16:40 2 - 1  
Inkiew N / Padsawud S - Canet A / Rotar T 08.28 12:05 2 - 0  
Jongklang S / Khaolumtarn - Batrane I / Balokoz F 08.28 15:45 2 - 0  
Kindl M F / Seiser M - Van Steenis T / Vismans S 08.28 13:55 2 - 0  
Leitner L / Schnetzer F - Caravano A / Di Giantomma 08.28 17:35 2 - 1  
Shoji K / Kurasaka M - Kopschar A / Murauer M 08.28 14:50 0 - 2  
Strandröplabda (Oslo-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunbavin S / Walrond S - Henriksveen E / Loekken V 08.28 13:00 0 - 2  
Helland C / Gamlemoen J O - Piippo P / Topio P 08.28 14:00 1 - 2  
Solhaug S O / Tomter J - Drysdale-Anderson J / Jones H 08.28 16:00 2 - 0  
Tenisz (Baotou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vukic - Mak. Ochi 08.28 06:10 2 - 0  
F.F. Silva - Yus. Takahashi 08.28 06:40 2 - 0  
J. Duckworth - Min-Kyu Song 08.28 10:35 2 - 0  
Jum. Yamasaki - S.K. Mukund 08.28 09:35 0 - 2  
Kai. Uchida - Chuhan Wang 08.28 11:45 2 - 0  
L. Castelnuovo - Gon. Oliveira 08.28 07:55 0 - 2  
M. Hamou - R. Ortega-Olmedo 08.28 04:00 0 - 2  
M. Zekic - Tsung-Hua Yang 08.28 10:35 1 - 2  
P. Krstin - Evan Song 08.28 04:00 2 - 1  
Runhao Hua - T. Gabashvili 08.28 07:45 2 - 1  
Tenisz (Baotou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourchier H / Purcell R - Tseng C H / Wu T-L 08.28 14:15 0 - 2  
Grills J / Vukic A - Castelnuovo L / Crepatte B 08.28 12:35 1 - 2  
Nedelko I / Takeuchi K - Liu H / Wang C 08.28 13:25 2 - 0  
Oliveira G / Saville L - Hua R / Zhang Z 08.28 15:00 2 - 0  
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - J.S. Tatlot 08.28 10:00 2 - 1  
B. Rola - G. Zeppieri 08.28 17:00 2 - 0  
Gon. Escobar - S. Ofner 08.28 10:00 0 - 2  
R. Bonadio - And. Martin 08.28 18:00 0 - 2  
S. Doumbia - F. Baldi 08.28 10:00 2 - 1  
T. Robredo - J. Sels 08.28 17:40 1 - 2  
Tenisz (Jinan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Sema - Yue Yuan 08.28 08:05 0 - 2  
J. Jaksic - Sam. Murray 08.28 04:00 2 - 0  
Risa Ozaki - K. McPhee 08.28 08:45 1 - 2  
U. Radwanska - Meiling Wang 08.28 08:40 1 - 2  
Tenisz (Manacor, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - U. Ignatik 08.28 13:15 2 - 0  
B. van de Zandschulp - M. Vilella Martinez 08.28 10:00    
C. Berlocq - L. Miedler 08.28 10:00 1 - 2  
D. Masur - M. Bachinger 08.28 11:15 2 - 1  
I. Marchenko - D. Sela 08.28 18:05 2 - 0  
L. Rosol - R. Safiullin 08.28 19:35 0 - 2  
P. Gojowczyk - Jur. Rodionov 08.28 12:55 0 - 2  
P. Heller - A. Davidovich Fokina 08.28 14:35 0 - 2  
P. Martinez Portero - A. Bega 08.28 16:10 2 - 0  
T. Seyboth Wild - E. Ruusuvuori 08.28 12:30 0 - 2  
T. van Rijthoven - F. Gaio 08.28 10:00 2 - 1  
Y. Maden - A. Celikbilek 08.28 14:10 2 - 1  
Tenisz (Manacor, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Pel D - Gojowczyk P / Masur D 08.28 16:20    
Cervantes I / Granollers- - Stakhovsky S / Vasilevski A 08.28 14:55 0 - 2  
Davidovich Fokina/LopezPe - Drzewiecki K / Walkow S 08.28 17:30    
Heliovaara H / Ruusuvuori - Celikbilek A / Ilkel C 08.28 18:45 2 - 0  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hoang - L. Mayer 08.28 00:00 3 - 2  
B. Klahn - K. Nishikori 08.28 17:00 1 - 3  
D. Shapovalov - F. Auger Alliassime 08.28 00:15 3 - 0  
G. Monfils - A. Ramos-Vinolas 08.28 00:55 3 - 0  
H. Laaksonen - M. Cecchinato 08.28 00:50 3 - 2  
J. Millman - R. Nadal 08.28 01:00 0 - 3  
R. Federer - D. Dzumhur 08.28 19:25    
Ste. Johnson - N. Kyrgios 08.28 04:55 0 - 3  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolsova Zadoinov - B. Strycova 08.28 01:15 2 - 1  
A. Sabalenka - V. Azarenka 08.28 01:45 2 - 1  
E. Svitolina - V. Williams 08.28 20:05    
Kri. Ahn - S. Kuznetsova 08.28 01:05 2 - 0  
Kri. Pliskova - D. Parry 08.28 01:00 2 - 0  
M. Bolkvadze - Kar. Pliskova 08.28 18:00 0 - 2  
R. Hogenkamp - D. Vekic 08.28 01:50 0 - 2  
S. Cirstea - K. Siniakova 08.28 01:00 2 - 0  
S. Stephens - A. Kalinskaya 08.28 03:35 0 - 2  
Y. Putintseva - M. Brengle 08.28 02:30 2 - 0

 

2019.08.27.
3x3 kosárlabda (3 x 3 Series, női, Debrecen)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Fehéroroszország 08.27 19:00    
Ukrajna - Svájc 08.27 18:40    
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SK Wyverns 08.27 11:30 4 - 2  
Hanwha Eagles - Kiwoom Heroes 08.27 11:30 0 - 15  
KIA Tigers - Samsung Lions 08.27 11:30 1 - 10  
Lotte Giants - LG Twins 08.27 11:30 1 - 2  
NC Dinos - KT Wiz 08.27 11:30 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 08.27 06:00 2 - 8  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 08.27 11:00    
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 08.27 11:00 5 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 08.27 11:00    
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 08.27 11:00 5 - 3  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 08.27 11:00 0 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Oakland 08.27 02:15 4 - 19  
Miami - Cincinnati 08.27 01:10 3 - 6  
Milwaukee - St. Louis 08.27 01:05 2 - 12  
Philadelphia - Pittsburgh 08.27 01:05 6 - 5  
San Diego - LA Dodgers 08.27 04:10 4 - 3  
San Francisco - Arizona 08.27 03:45 4 - 6  
Seattle - NY Yankees 08.27 04:10 4 - 5  
Cselgáncs (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C.Nguyen Tan - Szabó F. (73 kg) 08.27 03:00 0 - 1  
E. Araujo - Ungvári M. (73 kg) 08.27 03:00 0 - 1  
Karakas H. - I. Ilieva (női 57kg) 08.27 03:00 0 - 1  
Karakas H. - Női 57 kg 08.27 12:00    
Futsal (BL-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gazi Universitesi Spor Kl - Omonia Nicosia (Helyszín:Ciprus) 08.27 18:00 2 - 8  
Pinerola Bratislava - Vaengir 08.27 15:30 8 - 0  
Futsal (BL-selejtező, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Helvecia London - Perth Saltires 08.27 17:30 7 - 3  
Hovocubo - Lynx FC 08.27 20:00 6 - 1  
Futsal (Interkontinentális Kupa, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Settat - Boca Juniors 08.27 11:00 0 - 3  
Futsal (Interkontinentális Kupa, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shenzhen Nanling - Corinthians 08.27 13:00 1 - 3  
Futsal (Interkontinentális Kupa, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sungun Varzaghan - Murcia 08.27 09:00 0 - 7  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Lida 08.27 18:00 8 - 0  
Mogiljev - Nyeman Grodno 08.27 18:00 3 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Karlovy Vary 08.27 17:00 3 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Avtomobil. Jekatyerinburg 08.27 16:00 4 - 4  
Vaasan Sport - JYP 08.27 17:30 2 - 1  
Vitkovice - Trencin 08.27 17:00 5 - 0  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - S. Higuita 08.27 13:15 1 - 0  
C. Venturini - C. Barthe 08.27 13:15 1 - 0  
Fab. Jakobsen - L. Mezgec 08.27 13:15 1 - 0  
J. Aberasturi Izaga - E. Boasson Hagen 08.27 13:15 0 - 1  
M.A. Richeze - J. Koch 08.27 13:15 1 - 0  
P. Bauhaus - M. Walscheid 08.27 13:15 1 - 0  
Sam Bennett - F. Gaviria 08.27 13:15 1 - 0  
Vuelta a Espana 2019 - 4. szakasz 08.27 17:30    
Vuelta a Espana 2019 - 4. szakasz - Top 3 08.27 17:30    
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Angola 08.27 08:30 91 - 76  
Franciaország - Szerbia 08.27 13:30 56 - 61  
Litvánia - Csehország 08.27 11:00 82 - 79  
Spanyolország - Argentína 08.27 13:30 84 - 76  
Venezuela - Görögország 08.27 13:30 51 - 74  
Kézilabda (Dán Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - GOG 08.27 18:30 30 - 25  
Kézilabda (Dán Szuper Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Nyköbing F. 08.27 20:30 33 - 22  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Eger 08.27 18:00 51 - 30  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Dobrogea Constanta 08.27 17:00 25 - 23  
Kézilabda (Super Globe)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mudhar - New York 08.27 19:00 33 - 13  
Sydney Univ. - Kiel 08.27 15:15 27 - 41  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Tirana - Teuta Durres 08.27 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Brighton 08.27 20:45 1 - 2  
Burton - Morecambe 08.27 20:45 4 - 0  
Cardiff - Luton 08.27 20:45 0 - 3  
Crawley - Norwich 08.27 20:45 1 - 0  
Crewe - Aston Villa 08.27 20:45 1 - 6  
Crystal Palace - Colchester 08.27 20:45 0 - 0  
Fulham - Southampton 08.27 20:45 0 - 1  
Grimsby - Macclesfield 08.27 20:45    
Leeds - Stoke 08.27 20:45 2 - 2  
Newport - West Ham 08.27 20:45 0 - 2  
Nottingham - Derby County 08.27 20:45 3 - 0  
Oxford Utd. - Millwall 08.27 20:45 2 - 2  
Plymouth - Reading 08.27 20:45 2 - 4  
Preston - Hull City 08.27 20:45 2 - 2  
Rochdale - Carlisle 08.27 20:45 2 - 1  
Sheffield Utd. - Blackburn 08.27 20:45 2 - 1  
Southend - Milton Keynes Dons 08.27 20:45 1 - 4  
Watford - Coventry 08.27 20:45 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quilmes - Defensores de Belgrano 08.27 02:05 1 - 0  
Santamarina Tandil - Dep. Riestra 08.27 01:30 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Justo Jose de Urquiza - Atl. Acassuso 08.27 20:30 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Atl. Tucuman 08.27 00:00 3 - 0  
Huracan - Argentinos Juniors 08.27 02:10 0 - 0  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Young Boys 08.27 21:00 1 - 1  
FK Krasznodar - Olympiakosz 08.27 21:00 1 - 2  
Rosenborg - Dinamo Zagreb 08.27 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CRB - Bragantino 08.27 21:30 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Chapecoense 08.27 01:00 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santiago Wanderers - Dep. Santa Cruz 08.27 01:30 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dolni Benesov - Prostejov 08.27 17:00 2 - 3  
Slovan Rosice - Olomouc 08.27 17:00 1 - 5  
Valasske Mezirici - Trinec 08.27 17:00 0 - 5  
Vrchovina - Slovacko 08.27 17:00 0 - 5  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town City - Kaizer Chiefs 08.27 19:30 1 - 2  
Highlands Park - AmaZulu 08.27 19:30 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Fuerza Amarilla 08.27 02:15 2 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton - U21Arsenal 08.27 20:30 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mansfield - U21Everton 08.27 20:45 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - HIFK 08.27 17:30 3 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Lyon 08.27 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Paris FC 08.27 20:00 1 - 1  
Bourg-Peronnas - Beziers 08.27 20:00 1 - 1  
Le Mans - Orleans 08.27 20:00 2 - 2  
Lens - Clermont 08.27 21:05 2 - 2  
Nancy - AC Ajaccio 08.27 18:45 1 - 0  
Niort - Grenoble 08.27 20:00 0 - 0  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Throttur Vogar - Tindastoll 08.27 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Cortulua 08.27 02:30 3 - 2  
Dep. Pereira - Bogota FC 08.27 01:00 1 - 0  
Llaneros FC - Itagui Leones 08.27 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Jaguares de Cordoba 08.27 03:00 2 - 0  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banga Gargzdai - Zalgiris Kaunas 08.27 17:30 1 - 1  
Nevezis - Zalgiris Vilnius 08.27 16:30 1 - 5  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Cerro Porteno 08.27 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Boys Callao - C. Vallejo Trujillo 08.27 03:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Jönköping Södra 08.27 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hougang Utd. - Albirex Niigata Singapore 08.27 13:45 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi 2., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ammanford - Swansea Univ. 08.27 20:30 2 - 4  
Llanelli - Briton Ferry 08.27 20:30 3 - 2  
STM Sports - Undy Athletic 08.27 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi 2., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flint Town - Conwy Borough 08.27 20:30 5 - 3  
Llandudno FC - Rhyl 08.27 20:30 2 - 0  
Prestatyn - Gresford 08.27 20:30 5 - 1  
Ruthin Town - Guilsfield 08.27 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Hilal (KSA) 08.27 19:45 0 - 0  
Shanghai SIPG - Urawa RD 08.27 13:30 2 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Newington YC 08.27 20:45 3 - 0  
Bangor - Carrick 08.27 20:45 2 - 2  
Coleraine - Annagh Utd. 08.27 20:45 4 - 0  
Dundela - Tobermore Utd. 08.27 20:45 6 - 0  
Glentoran - Ballyclare Comrades 08.27 20:45 5 - 1  
Limavady Utd. - Ards 08.27 20:45 4 - 2  
Warrenpoint - HW Welders 08.27 20:45 2 - 4  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tammeka Tartu - Levadia Tallinn 08.27 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shamrock Rovers - Waterford FC 08.27 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamarkand - Bukhoro 08.27 14:00 0 - 3  
Kokand - Nasaf Qarshi 08.27 14:00 1 - 0  
Pakhtakor - Andijan 08.27 16:15 5 - 1  
Sogdiana - AGMK Olmaliq 08.27 16:15 1 - 0  
Röplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Franciaország 08.27 16:00 3 - 1  
Görögország - Bulgária 08.27 18:30 0 - 3  
Röplabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Szlovénia 08.27 21:00 3 - 0  
Portugália - Belgium 08.27 18:00 1 - 3  
Röplabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Észtország 08.27 18:00 3 - 0  
Románia - Horvátország 08.27 20:30 1 - 3  
Röplabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Szlovákia 08.27 20:00 3 - 1  
Spanyolország - Svájc 08.27 17:30 3 - 2  
Röplabda (U19 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Brazília - U19Bulgária 08.27 20:00 2 - 3  
U19Csehország - U19Fehéroroszország 08.27 14:00 0 - 3  
U19Egyiptom - U19Nigéria 08.27 14:00 3 - 0  
U19Japán - U19Dél-Korea 08.27 11:00 3 - 1  
U19Kuba - U19Irán 08.27 17:00 0 - 3  
U19Olaszország - U19Tajvan 08.27 11:00 3 - 0  
U19Oroszország - U19Németország 08.27 17:00 3 - 0  
U19USA - U19Argentína 08.27 20:00 0 - 3  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - A. Giri 08.27 20:00 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - M. Vachier-Lagrave 08.27 20:00 0 - 1  
L. Aronian - Liren Ding 08.27 20:00 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - Wes. So 08.27 20:00 1 - 0  
S. Karjakin - V. Anand 08.27 20:00 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - F. Caruana 08.27 20:00 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Montpellier Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Berk M / Grut A - Mohajer S / Lovli R O L 08.27 14:00 1 - 2  
Delon G / Bole Y - Pavlovsky M / Stocek A M 08.27 12:00 0 - 2  
Mueller P / Blum T - Mocellini L / Freire S 08.27 13:00 2 - 0  
Van Steenis T / Vismans S - Pavlovsky M / Stocek A M 08.27 17:00 2 - 1  
Strandröplabda (Salalah)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jalbubi N / Alhashmi M - Janiak P / Ilewicz P 08.27 14:00 1 - 2  
Tenisz (Baotou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fajing Sun - Yan Bai 08.27 05:40 0 - 2  
H. Bourchier - S. Rawat 08.27 12:00 2 - 0  
I. Nedelko - Chun Hsin Tseng 08.27 10:50 0 - 2  
J.P. Fruttero - Runhao Hua 08.27 04:00 0 - 2  
Ji Sung Nam - A. Kadhe 08.27 07:40 2 - 0  
Ken. Takeuchi - M. Zekic 08.27 05:30 1 - 2  
Ren. Tokuda - L. Castelnuovo 08.27 10:45 0 - 2  
Tung-Lin Wu - Di Wu 08.27 09:05 2 - 1  
Yus. Takahashi - R. Purcell 08.27 09:05 2 - 0  
Zhizhen Zhang - B. Crepatte 08.27 07:40 2 - 0  
Tenisz (Baotou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cui J / Wang C - Bai Y / Yang T-H 08.27 12:20 0 - 2  
Gao Y / Wang H - Nam J S / Song M-K 08.27 13:20 0 - 2  
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - D. Gimeno-Traver 08.27 12:00    
A. Pellegrino - F. Bagnis 08.27 11:55 1 - 2  
C. O'Connell - G. Quinzi 08.27 15:35    
D. Altmaier - A. Karatsev 08.27 14:30 2 - 1  
D. Popko - M. Guinard 08.27 10:00 2 - 0  
F. Reboul - D. Gimeno-Traver 08.27 12:00 2 - 1  
G. Zeppieri - K. Sultanov 08.27 10:00 2 - 0  
G.M. Moroni - Gon. Escobar 08.27 10:00 0 - 2  
L. Giustino - F. Mena 08.27 14:00 0 - 2  
R. Brancaccio - V. Galovic 08.27 14:15 0 - 2  
S. Doumbia - A. Arnaboldi 08.27 12:00 2 - 0  
S. Travaglia - L. Musetti 08.27 18:00 2 - 1  
Tenisz (Como, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesler M-A / Podlipnik-C - Bagnis F / Romboli F 08.27 17:10 0 - 2  
Neis F / Sousa P - Galdos S / Martin A 08.27 15:55 2 - 0  
Sancic A / Weissborn T - Gimeno-Traver D/Robert S 08.27 17:05 2 - 0  
Tenisz (Jinan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengyiyi Yuan - Xiaodi You 08.27 07:30 0 - 2  
Fangzhou Liu - Y. Hatouka 08.27 07:15 0 - 2  
N. Luangnam - Yuxuan Zhang 08.27 09:00 2 - 1  
Pea. Plipuech - Mai Hontama 08.27 08:20 0 - 2  
Siqi Cao - Mei Xu Wu 08.27 07:00 1 - 2  
Tenisz (Manacor, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Murray - N. Gombos 08.27 21:55 2 - 0  
B. Kavcic - Q. Halys 08.27 16:30 2 - 0  
D. Masur - C. Ilkel 08.27 18:00 2 - 0  
E. Lopez-Perez - M. Viola 08.27 16:30 1 - 2  
H. Grenier - A. Celikbilek 08.27 18:25 1 - 2  
P. Cachin - A. Bega 08.27 16:30 1 - 2  
P. Heller - I. Cervantes-Huegun 08.27 14:00 2 - 1  
S. Stakhovsky - Dan. Petrovic 08.27 19:20    
Tenisz (Manacor, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Halys Q / Sakharov G - Ignatik U / Safiullin R 08.27 18:45 0 - 2  
Martinez L / Meligeni Rod - Menendez-Maceiras A / Sela D 08.27 17:00 2 - 0  
Martos Gornes/VivesMarcos - Clayton S / Glasspool L 08.27 19:15 1 - 2  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - San. Giraldo 08.27 17:00 3 - 2  
A. Popyrin - F. Delbonis 08.27 17:00 3 - 0  
A. Zverev - R. Albot 08.27 20:15 3 - 2  
B. Fratangelo - Gil. Simon 08.27 17:00 1 - 3  
B. Schnur - B. Paire 08.27 23:25 0 - 3  
D.S. Schwartzman - R. Haase 08.27 22:45 3 - 0  
F. Krajinovic - C-M. Stebe 08.27 20:40 1 - 3  
F. Verdasco - T. Kamke 08.27 18:30 3 - 1  
G. Pella - P. Carreno-Busta 08.27 00:00 1 - 3  
Hyeon Chung - E. Escobedo 08.27 21:05 3 - 2  
I. Karlovic - F. Tiafoe 08.27 23:45    
J-L. Struff - C. Ruud 08.27 20:35 3 - 0  
J-W. Tsonga - T. Sandgren 08.27 20:50 2 - 3  
J. Isner - G. Garcia-Lopez 08.27 19:25 3 - 0  
J. Kovalik - A. Bedene 08.27 23:00 0 - 3  
J. Sousa - Jor. Thompson 08.27 18:45 0 - 3  
K. Edmund - P. Andujar 08.27 18:55 2 - 3  
L. Sonego - M. Granollers 08.27 17:00 3 - 0  
L.G.M. Harris - E. Gerasimov 08.27 23:35 0 - 3  
M. Berrettini - R. Gasquet 08.27 17:00 3 - 1  
M. Klizan - M. Cilic 08.27 18:25 0 - 3  
M. Kukushkin - R. Bautista-Agut 08.27 17:00 3 - 2  
N. Jarry - K. Majchrzak 08.27 00:35 2 - 3  
R. Berankis - J. Vesely 08.27 01:15 3 - 2  
R. Federer - S. Nagal 08.27 03:00 3 - 1  
S. Tsitsipas - A. Rublev 08.27 17:00 1 - 3  
S. Wawrinka - J. Sinner 08.27 01:00 3 - 1  
T. Fabbiano - D. Thiem 08.27 20:50 3 - 1  
T. Kokkinakis - I. Ivashka 08.27 22:20 3 - 1  
T.H. Fritz - F. Lopez 08.27 00:15 1 - 3  
U. Humbert - M. Copil 08.27 21:30 2 - 3  
V. Pospisil - K. Khachanov 08.27 21:40 3 - 2  
Y. Nishioka - M. Giron 08.27 00:30 3 - 1  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - J. Pegula 08.27 17:00 2 - 0  
A. Kontaveit - S. Sorribes Tormo 08.27 21:10 2 - 0  
A. Krunic - J. Ostapenko 08.27 17:00 0 - 2  
A. Petkovic - M. Buzarnescu 08.27 17:00 2 - 0  
A. Potapova - C. Gauff 08.27 23:25 1 - 2  
A. Riske - G. Muguruza Blanco 08.27 17:00 2 - 1  
A. Sharma - M. Linette 08.27 18:40 0 - 2  
A. Tomljanovic - M. Bouzkova 08.27 22:25 2 - 1  
Babos T. - C. Suarez Navarro 08.27 23:50    
C. Dolehide - Qiang Wang 08.27 02:25 0 - 2  
C. McNally - T. Bacsinszky 08.27 00:45 2 - 0  
C. Wozniacki - Yafan Wang 08.27 21:45 2 - 1  
D. Allertova - P. Kvitova 08.27 17:00 0 - 2  
D.R. Collins - P. Hercog 08.27 20:05 2 - 1  
E. Mertens - J.B. Teichmann 08.27 22:35 2 - 0  
F. di Lorenzo - V. Kudermetova 08.27 17:00 2 - 0  
J. Görges - N. Vikhlyantseva 08.27 17:00 2 - 1  
K. Kanepi - T. Maria 08.27 19:45 2 - 1  
K. Volynets - B.V. Andreescu 08.27 19:20 0 - 2  
L. Tsurenko - K. Flipkens 08.27 19:00    
L. Tsurenko - M. Barthel 08.27 19:00    
Lin Zhu - Xinyu Wang 08.27 00:35 2 - 0  
M. Minella - B. Bencic 08.27 17:00 0 - 2  
Mis. Doi - M. Keys 08.27 04:20 0 - 2  
N. Osaka - A. Blinkova 08.27 18:00 2 - 1  
P. Badosa Gibert - K. Bertens 08.27 18:40 0 - 2  
P. Parmentier - A. Pavlyuchenkova 08.27 20:40 0 - 2  
S. Halep - N. Gibbs 08.27 21:15 2 - 1  
S. Williams - M. Sharapova 08.27 01:00 2 - 0  
T. Townsend - Kat. Kozlova 08.27 21:10 2 - 1  
Xiyu Wang - K. Flipkens 08.27 19:20 1 - 2  

 

2019.08.26.
3x3 kosárlabda (3 x 3 Series, női, Debrecen)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Ukrajna 08.26 16:15    
Franciaország - Magyarország 08.26 16:35    
Magyarország - Románia 08.26 16:35    
Magyarország - Svájc 08.26 16:35    
Olaszország - Fehéroroszország 08.26 16:15    
Olaszország - Spanyolország 08.26 16:15    
Románia - Franciaország 08.26 16:35    
Spanyolország - Fehéroroszország 08.26 16:15    
Spanyolország - Ukrajna 08.26 16:15    
Svájc - Románia 08.26 16:35    
Ukrajna - Olaszország 08.26 16:15    
Amerikai foci (NFL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tennessee - Pittsburgh 08.26 02:00 6 - 18  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Rieleros de Aguascaliente 08.26 01:00 7 - 6  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Acereros de Monclova 08.26 03:00 10 - 4  
Tigres de Quintana Roo - Diablos Rojos del Mexico 08.26 00:00 4 - 2  
Toros de Tijuana - Sultanes de Monterrey 08.26 02:05 1 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Atlanta 08.26 21:10 3 - 1  
LA Dodgers - NY Yankees 08.26 01:05 1 - 5  
Cselgáncs (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Shishime - Pupp R. (női 52 kg) 08.26 08:15 1 - 0  
Pupp R. - A. Chitu (női 52kg) 08.26 03:00 1 - 0  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Joacaba - Blumenau 08.26 00:00 2 - 2  
Futsal (Interkontinentális Kupa, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Shenzhen Nanling 08.26 13:00 4 - 1  
Golf (Albertsons Boise Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albertsons Boise Open 2019 08.26 01:00    
Golf (Boeing Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boeing Classic 2019 08.26 05:00    
Golf (PGA Tour Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PGA Tour Championship 2019 08.26 01:45    
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szalavat Julajev Ufa - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 08.26 16:00 4 - 1  
SZKA Szentpétervár - Avangard Omszk 08.26 18:30 2 - 1  
Szocsi - Jokerit 08.26 14:00 3 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - P-R. Latour 08.26 12:50 1 - 0  
Fab. Jakobsen - J. Degenkolb 08.26 12:50 1 - 0  
L. Mezgec - E. Boasson Hagen 08.26 12:50 1 - 0  
M. Sarreau - S. Sajnok 08.26 12:50 0 - 1  
P. Bauhaus - M. Walscheid 08.26 12:50 1 - 0  
P. Roglic - R. Uran 08.26 12:50 1 - 0  
Sam Bennett - F. Gaviria 08.26 12:50 1 - 0  
Vuelta a Espana 2019 - 3. szakasz 08.26 17:50    
Vuelta a Espana 2019 - 3. szakasz - Top 3 08.26 17:50    
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Dominikai Köztársaság 08.26 13:30 87 - 75  
Olaszország - Új-Zéland 08.26 13:30 82 - 88  
Oroszország - Argentína 08.26 13:30 64 - 85  
USA - Kanada 08.26 11:30 84 - 68  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Las Vegas 08.26 01:00 98 - 77  
Phoenix - Chicago 08.26 00:00 86 - 94  
Seattle - Indiana 08.26 01:00 54 - 63  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringsted - Sönderjyske 08.26 19:30 30 - 26  
Tonder - Aarhus 08.26 19:00 25 - 37  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Sutton Utd. 08.26 16:00 1 - 1  
Barnet - Torquay 08.26 16:00 2 - 2  
Barrow - Halifax 08.26 16:00 1 - 2  
Boreham - Ebbsfleet Utd. 08.26 16:00 1 - 2  
Dag & Red - Yeovil 08.26 16:00 3 - 2  
Dover - Woking 08.26 16:00 1 - 2  
Fylde - Harrogate Town 08.26 16:00 0 - 0  
Hartlepool - Wrexham 08.26 16:00 4 - 2  
Maidenhead Utd. - Bromley 08.26 16:00 1 - 2  
Notts County - Chorley 08.26 16:00 5 - 1  
Solihull Moors - Eastleigh 08.26 20:45 1 - 2  
Stockport - Chesterfield 08.26 16:00 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Miguel - Villa San Carlos 08.26 20:30 0 - 1  
San Telmo - Talleres RE 08.26 20:30 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Boca Juniors 08.26 01:00 0 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zira - Neftcsi Baku 08.26 17:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Vraca - Etar Veliko Tarnovo 08.26 19:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Always Ready La Paz 08.26 01:30 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Corinthians 08.26 00:00 1 - 1  
Ceara - Flamengo 08.26 00:00 0 - 3  
CSA - Cruzeiro 08.26 00:00 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Pauli - Holstein Kiel 08.26 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zwickau - Kaiserslautern 08.26 19:00 3 - 5  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Luis de Quillota - Dep. Valdivia 08.26 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paralimni - Ethnikosz Ahnasz 08.26 18:00 3 - 4  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Aalborg 08.26 19:00 0 - 5  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Suwon City 08.26 13:00 1 - 1  
Gwangju - Daejeon Citizen 08.26 12:30 0 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hatta - Al-Wasl 08.26 17:15 3 - 4  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Macara Ambato - Emelec Guayaquil 08.26 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rovaniemi PS 2 - Vaasa PS 2 08.26 17:30 7 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - KPV Kokkola 08.26 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Valenciennes 08.26 20:45 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV 2 - Maastricht 08.26 20:00 0 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Breidablik 08.26 20:00 2 - 4  
Fylkir - HK Kopavogs 08.26 21:15 3 - 2  
Valur - Stjarnan 08.26 21:15 2 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Petah Tikva 08.26 18:00 1 - 1  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Ramat Gan 08.26 18:00 0 - 0  
Hapoel Katamon - Hapoel Rishon Lezion 08.26 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Maccabi Netanya 08.26 19:15 0 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - York 9 Toronto 08.26 00:00 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres Bogota - Valledupar 08.26 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Envigado 08.26 02:45 1 - 0  
Atl. Nacional Medellin - Independiente Medellin 08.26 00:00 5 - 2  
Rionegro Aguilas - Independiente SF 08.26 00:45 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Miedz Legnica 08.26 19:39 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Wisla Plock 08.26 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Progres Niederkorn - Dudelange 08.26 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Necaxa 08.26 00:00 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Houston 08.26 02:00 5 - 1  
FC Cincinnati - Columbus 08.26 00:00 1 - 3  
Los Angeles FC - Los Angeles Galaxy 08.26 04:30 3 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Odd Grenland 2 - Grorud 08.26 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Valerenga 08.26 19:00 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Lecce 08.26 20:45 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pordenone - Frosinone 08.26 21:00 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - U23Juventus 08.26 20:45 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva 2 - Rotor Volgográd 08.26 15:00 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Jekatyerinburg - Szocsi 08.26 17:00 3 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Dep. Santani 08.26 00:30 4 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Hermannstadt 08.26 20:00 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrby - Brage 08.26 19:00 1 - 3  
Trelleborg - Varberg 08.26 19:00 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Trollhättan - Ljungskile 08.26 19:00 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Hammarby 08.26 19:00 0 - 2  
Göteborg - Kalmar 08.26 19:00 4 - 0  
Sundsvall - Elfsborg 08.26 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Aluminij Kidricevo 08.26 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbulspor - Altay Izmir 08.26 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gazisehir Gaziantep - Genclerbirligi 08.26 19:00 4 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro-1 - FC Lviv 08.26 18:00 2 - 3  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bethlehem Steel - Birmingham Legion 08.26 00:00 2 - 3  
Indy Eleven - Charlotte Independence 08.26 00:00 3 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - TNS 08.26 15:30 1 - 10  
Barry Town - Bala Town 08.26 15:30 2 - 2  
Caernarfon - Cefn Druids 08.26 15:30 1 - 1  
Cardiff Met Univ. - Airbus 08.26 15:30 1 - 0  
Connah's Quay - Carmarthen 08.26 15:30 1 - 1  
Newtown - Penybont 08.26 15:30 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Sadd 08.26 19:45 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - UC Dublin 08.26 20:45 3 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat Jereván - Alashkert Jereván 08.26 17:15 1 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bunyodkor - Lokomotív Taskent 08.26 16:15 1 - 1  
Metallurg Bekobod - Navbahor Namangan 08.26 16:15 1 - 0  
Röplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Szerbia 08.26 16:00 1 - 3  
Törökország - Bulgária 08.26 18:30 3 - 1  
Röplabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Ukrajna 08.26 20:30 3 - 1  
Olaszország - Belgium 08.26 18:00 3 - 0  
Röplabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Horvátország 08.26 18:00 3 - 0  
Magyarország - Azerbajdzsán 08.26 20:30 0 - 3  
Röplabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Oroszország 08.26 17:30 3 - 2  
Szlovákia - Fehéroroszország 08.26 20:00 3 - 2  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Aronian - M. Carlsen 08.26 20:00 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - H. Nakamura 08.26 20:00 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Salalah)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alamri A / AL Jalaboubi H - Abdelrasoul T / Messelmani D 08.26 08:30 0 - 2  
Alexandr B / Aleinik P - Abdelrasoul T / Messelmani D 08.26 14:30 2 - 0  
Appelgren M / Annerstedt - Shoushtarizadeh/Sadeghi M 08.26 11:50 0 - 2  
Elmajid S A / Ziad B Z - Janiak P / Ilewicz P 08.26 07:40 0 - 2  
Groszek P / Witkos M - Janiak P / Ilewicz P 08.26 13:40 1 - 2  
Pokersnik D / Bedrac J P - Al-Jalbubi N / Alhashmi M 08.26 12:50    
Shoushtarizadeh/Sadeghi M - Oláh/Benkő 08.26 09:30 2 - 0  
Tenisz (Baotou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chukang Wang - Zhizhen Zhang 08.26 09:15 0 - 2  
Chun Hsin Tseng - Chuhan Wang 08.26 08:00    
Hanyi Liu - Fajing Sun 08.26 05:55 0 - 2  
Hong Chung - I. Nedelko 08.26 04:00 0 - 2  
Huixin Wang - A. Kadhe 08.26 05:20 0 - 2  
J. Grills - Di Wu 08.26 04:00 0 - 2  
Jie Cui - S. Rawat 08.26 07:00 0 - 2  
L. Catarina - M. Hamou 08.26 07:25 1 - 2  
Min-Kyu Song - L. Saville 08.26 09:00 2 - 0  
Tenisz (Como, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - S. Ehrat 08.26 14:35 2 - 0  
F. Cerundolo - D. Altmaier 08.26 17:30 0 - 2  
F. Forti - A. Pellegrino 08.26 13:35 0 - 2  
F. Iannaccone - R. Brancaccio 08.26 12:05 0 - 2  
G. Quinzi - Mar. Eriksson 08.26 15:30 2 - 0  
J. Ocleppo - L. Musetti 08.26 18:00 0 - 2  
J. Sels - J. Lenz 08.26 15:30 2 - 1  
M-A. Hüsler - J.S. Tatlot 08.26 17:05 1 - 2  
M.T. Barrios Vera - J. Choinski 08.26 14:00 0 - 2  
P. Torebko - F. Mena 08.26 12:10 1 - 2  
R. Bonadio - Ale. Muller 08.26 11:00 2 - 1  
Tenisz (Como, Italy, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Sultanov - R. Balzerani 08.26 10:00 2 - 0  
Tenisz (Manacor, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cohen - Dan. Petrovic 08.26 11:00 0 - 2  
C. Gimeno Valero - U. Ignatik 08.26 13:55 0 - 2  
F. Gil - M. Viola 08.26 17:00 0 - 2  
F.MeligeniRodriguesAlves - I. Marchenko 08.26 12:55 0 - 2  
G. Granollers - B. Kavcic 08.26 11:00 0 - 2  
H. Heliovaara - T. Seyboth Wild 08.26 11:00 0 - 2  
I. Sibille - A. Murray 08.26 19:00 0 - 2  
J. Jahn - B. van de Zandschulp 08.26 14:35 1 - 2  
Jur. Rodionov - C. Alcaraz Garfia 08.26 15:15 2 - 0  
L. Miedler - L.D. Martinez 08.26 13:35 2 - 0  
R. Safiullin - P. Vives Marcos 08.26 12:15 2 - 0  
T. van Rijthoven - G. Sakharov 08.26 12:30    
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - Dan. Evans 08.26 18:40 1 - 3  
A. Seppi - G. Dimitrov 08.26 20:55 1 - 3  
B. Coric - E. Donskoy 08.26 22:25 3 - 0  
C. Garin - Chr. Eubanks 08.26 17:00 3 - 2  
C. Moutet - D. Goffin 08.26 21:30 1 - 3  
D. Kudla - J. Tipsarevic 08.26 17:00 3 - 1  
D. Köpfer - J.A. Munar Clar 08.26 22:00 3 - 1  
E. Benchetrit - D. Dzumhur 08.26 22:20 1 - 3  
F. Fognini - R. Opelka 08.26 19:25 1 - 3  
Fucsovics M. - N. Basilashvili 08.26 17:00 2 - 3  
G. Barrere - C. Norrie 08.26 22:00 3 - 2  
H. Hurkacz - J. Chardy 08.26 22:30 2 - 3  
J. Sock - P. Cuevas 08.26 23:15 0 - 3  
L. Djere - M. Kecmanovic 08.26 20:15 0 - 3  
M. Trungelliti - K. Nishikori 08.26 17:00    
N. Djokovic - R. Carballes Baena 08.26 20:05 3 - 0  
N. Jarry - M. Raonic 08.26 21:30    
P-H. Herbert - A. De Minaur 08.26 18:35 1 - 3  
P. Gunneswaran - D. Medvedev 08.26 19:05 0 - 3  
P. Kohlschreiber - L. Pouille 08.26 22:15 1 - 3  
S. Darcis - D. Lajovic 08.26 17:00 0 - 3  
S. Querrey - J.I. Londero 08.26 21:10 1 - 3  
Soon Woo Kwon - H. Dellien 08.26 19:45    
T. Berdych - J. Brooksby 08.26 17:00 1 - 3  
T. Monteiro - B. Klahn 08.26 17:00 0 - 3  
Z. Svajda - Kev. Anderson 08.26 20:15    
Z. Svajda - P. Lorenzi 08.26 19:55 2 - 3  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - H. Dart 08.26 17:00 2 - 0  
A. Kerber - K. Mladenovic 08.26 18:20 1 - 2  
A. Sasnovich - J. Brady 08.26 20:00 2 - 1  
Car. Garcia - O. Jabeur 08.26 17:00 0 - 2  
E. Alexandrova - S. Stosur 08.26 18:35 2 - 0  
E. Bouchard - A. Sevastova 08.26 17:00 0 - 2  
E. Rybakina - K. Muchova 08.26 20:45 0 - 2  
E. Svitolina - W. Osuigwe 08.26 22:40 2 - 0  
F. Ferro - D. Gavrilova 08.26 19:05 2 - 0  
I. Jorovic - I. Swiatek 08.26 20:55 0 - 2  
J. Cepelova - Su-Wei Hsieh 08.26 19:35 1 - 2  
J. Konta - D. Kasatkina 08.26 17:00 2 - 1  
Lau. Davis - J. Larsson 08.26 19:05 2 - 0  
M. Bolkvadze - B. Pera 08.26 17:00 2 - 1  
M. Frech - L. Siegemund 08.26 23:55 1 - 2  
M. Gasparyan - Pri. Hon 08.26 18:30 2 - 0  
M. Niculescu - D. Yastremska 08.26 19:15 1 - 2  
M. Puig - R. Peterson 08.26 17:00 0 - 2  
M. Sakkari - C. Giorgi 08.26 22:00 2 - 0  
P. Martic - T. Zidansek 08.26 17:00 2 - 1  
S. Kenin - C. Vandeweghe 08.26 23:50 2 - 0  
Saisai Zheng - V. Williams 08.26 20:50 0 - 2  
Shuai Peng - V. Lepchenko 08.26 22:05 2 - 0  
Shuai Zhang - L. Siegemund 08.26 17:00    
T. Martincova - Kar. Pliskova 08.26 17:00 0 - 2  
V. Golubic - M. Vondrousova 08.26 17:00    
V. Golubic - Shuai Zhang 08.26 23:00 0 - 2  
V. Kuzmova - A. van Uytvanck 08.26 20:45 0 - 2  
Z. Diyas - A. Barty 08.26 18:00 1 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,