Tippmix eredmények - 2019. augusztus 19-25.

2019-08-19
Tippmix eredmények - 2019. augusztus 19-25.
2019.08.25.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
British Columbia - Hamilton 08.25 04:00 10 - 13  
Saskatchewan - Ottawa 08.25 01:00 40 - 18  
Toronto - Montreal 08.25 18:00 22 - 28  
Amerikai foci (NFL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Houston 08.25 01:00 34 - 0  
Indianapolis - Chicago 08.25 01:00 17 - 27  
Kansas City - San Francisco 08.25 02:00 17 - 27  
LA Chargers - Seattle 08.25 04:00 15 - 23  
LA Rams - Denver 08.25 03:00 10 - 6  
NY Jets - New Orleans 08.25 01:30 13 - 28  
Asztalitenisz (Czech Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ovtcharov - H. Calderano 08.25 10:45 4 - 2  
Yun-Ju Lin - D. Ovtcharov 08.25 15:30 4 - 1  
Yun-Ju Lin - T. Boll 08.25 10:00 4 - 3  
Asztalitenisz (Czech Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kas. Ishikawa - Miu Hirano 08.25 11:30 1 - 4  
Miu Hirano - Xingtong Chen 08.25 16:20 3 - 4  
Yalan Feng - Xingtong Chen 08.25 12:15 1 - 4  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Adelaide - Fremantle 08.25 08:40 110 - 67  
Richmond - Brisbane Lions 08.25 07:20 82 - 55  
Western Bulldogs - Adelaide Crows 08.25 05:10 121 - 87  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Doosan Bears 08.25 10:00 2 - 3  
LG Twins - KT Wiz 08.25 10:00 3 - 7  
Lotte Giants - NC Dinos 08.25 11:00 5 - 4  
Samsung Lions - Kiwoom Heroes 08.25 10:00 8 - 21  
SK Wyverns - KIA Tigers 08.25 10:00 2 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 08.25 10:00 4 - 3  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 08.25 06:00 1 - 6  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 08.25 10:00 2 - 14  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 08.25 07:00 10 - 4  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 08.25 11:00 5 - 1  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 08.25 07:00 0 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Leon - Leones de Yucatan 08.25 01:15 3 - 5  
Bravos de Leon - Leones de Yucatan 08.25 20:15 5 - 4  
Pericos de Puebla - Olmecas de Tabasco 08.25 20:00 6 - 8  
Piratas de Campeche - Guerreros de Oaxaca 08.25 23:00 7 - 2  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Acereros de Monclova 08.25 02:30 0 - 1  
Tigres de Quintana Roo - Diablos Rojos del Mexico 08.25 02:00 4 - 9  
Toros de Tijuana - Sultanes de Monterrey 08.25 04:35 14 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Tampa Bay 08.25 01:05 7 - 1  
Baltimore - Tampa Bay (19:05) 08.25 19:05 8 - 3  
Chicago Cubs - Washington 08.25 20:20 5 - 7  
Chicago WS - Texas 08.25 01:10 0 - 4  
Chicago WS - Texas (20:10) 08.25 20:10 2 - 0  
Cleveland - Kansas City 08.25 01:10 4 - 2  
Cleveland - Kansas City (19:10) 08.25 19:10 8 - 9  
Houston - LA Angels 08.25 01:10 5 - 2  
Houston - LA Angels (20:10) 08.25 20:10 11 - 2  
Miami - Philadelphia 08.25 00:10 3 - 9  
Miami - Philadelphia (19:10) 08.25 19:10 3 - 2  
Milwaukee - Arizona 08.25 01:10 4 - 0  
Milwaukee - Arizona (20:10) 08.25 20:10 2 - 5  
Minnesota - Detroit 08.25 01:10 8 - 5  
Minnesota - Detroit (20:10) 08.25 20:10 7 - 4  
NY Mets - Atlanta 08.25 01:10 5 - 9  
NY Mets - Atlanta (19:10) 08.25 19:10 1 - 2  
Oakland - San Francisco 08.25 03:07 5 - 10  
Oakland - San Francisco (22:07) 08.25 22:07 4 - 5  
Pittsburgh - Cincinnati 08.25 01:05 14 - 0  
Pittsburgh - Cincinnati (19:35) 08.25 19:35 9 - 8  
San Diego - Boston 08.25 02:40 4 - 5  
San Diego - Boston (22:10) 08.25 22:10 3 - 1  
Seattle - Toronto 08.25 03:10 5 - 7  
Seattle - Toronto (22:10) 08.25 22:10 3 - 1  
St. Louis - Colorado 08.25 01:15 6 - 0  
St. Louis - Colorado (20:15) 08.25 22:50 11 - 4  
Cselgáncs (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernoviczki É. - P. Morand (női 48kg) 08.25 04:00 1 - 0  
Golf (Scandinavian Invitation)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Scandinavian Invitation 2019 08.25 17:00    
Gyeplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Fehéroroszország 08.25 11:15 3 - 1  
Írország - Oroszország 08.25 09:00 3 - 2  
Gyeplabda (Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Spanyolország 08.25 13:30 1 - 1  
Hollandia - Németország 08.25 16:00 2 - 0  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Ice - Perth Thunder 08.25 06:00 3 - 7  
Sydney Ice Dogs - Melbourne Mustangs 08.25 08:45 3 - 3  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 08.25 10:00 5 - 4  
Dinamo Minszk - Lokomotív Jaroszlavl 08.25 12:00 3 - 5  
Dinamo Moszkva - CSZKA Moszkva 08.25 18:15 1 - 2  
Dinamo Riga - Barsz Kazany 08.25 16:00 3 - 2  
Ingolstadt - Lugano 08.25 14:00 5 - 1  
Mannheim - Sparta Praha 08.25 13:30 1 - 4  
Metallurg Magnyitogorszk - Traktor Cseljabinszk 08.25 14:00 1 - 2  
Mountfield HK - Eisbären Berlin 08.25 16:00 1 - 2  
Nürnberg - Dornbirn 08.25 18:00 9 - 1  
Poprad - Kosice 08.25 15:00 0 - 6  
Red Star Kunlun - Szibir Novoszibirszk 08.25 10:00 1 - 2  
Schwenningen - Rapperswil 08.25 14:30 5 - 4  
Straubing - Davos 08.25 14:30 5 - 4  
SZKA Szentpétervár - Jokerit 08.25 18:30 4 - 1  
Szocsi - Szeversztal Cserepovec 08.25 14:00 2 - 3  
Szpartak Moszkva - Vityaz Podolszk 08.25 14:30 1 - 2  
Südtirol Bolzano - Köln 08.25 18:00 5 - 2  
Kajak-kenu (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Balla/Takács - Női C2 500 m 08.25 11:30    
Kammerer/Gál - K2 1000 m 08.25 11:55    
Kammerer/Gál - Wood/Fitzsimmons (K2 1000 m) 08.25 11:55 0 - 1  
Kozák D. - L. Carrington (női K1 500 m) 08.25 11:40 0 - 1  
Kozák D. - Női K1 500 m 08.25 11:40    
Magyar K4 - K4 500 m 08.25 13:20    
Magyar női K4 - Női K4 500 m 08.25 13:10    
Magyarország - Fehéroroszország (női K4 500 m) 08.25 13:10 1 - 0  
Magyarország - Portugália (K4 500 m) 08.25 13:20 1 - 0  
Kerékpár (Euroeyes Cyclassics)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kristoff - D. van Poppel 08.25 11:45 1 - 0  
E. Viviani - A. Demare 08.25 11:45 1 - 0  
Euroeyes Cyclassics 2019 08.25 11:45    
Euroeyes Cyclassics 2019 - Top 3 08.25 11:45    
I.G. Cortina - B. Swift 08.25 11:45 0 - 1  
M. Teunissen - Mads Pedersen 08.25 11:45 1 - 0  
P. Ackerman - C. Ewan 08.25 11:45 0 - 1  
P. Sagan - J. Philipsen 08.25 11:45 1 - 0  
S. Colbrelli - M. Trentin 08.25 11:45 0 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Aranburu - Phi. Gilbert 08.25 12:20 1 - 0  
A. Valverde - S. Higuita 08.25 12:20 0 - 1  
M.A. Lopez Moreno - J. Izaguirre Insausti 08.25 12:20 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - S. Kruijswijk 08.25 12:20 1 - 0  
P-R. Latour - T.G. Hart 08.25 12:20 1 - 0  
Sam Bennett - L. Mezgec 08.25 12:20 0 - 1  
T. Pogacar - P. Roglic 08.25 12:20 0 - 1  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Csehország 08.25 08:00 89 - 97  
Japán - Tunézia 08.25 08:00 76 - 78  
Kína - Brazília 08.25 13:30 70 - 73  
Kína - Dominikai Köztársaság 08.25 13:30 72 - 87  
Litvánia - Angola 08.25 10:30 91 - 56  
Olaszország - Franciaország 08.25 09:30 80 - 82  
Szenegál - Puerto Rico 08.25 13:30 90 - 61  
Új-Zéland - Szerbia 08.25 13:30 78 - 88  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Atlanta 08.25 22:00 73 - 77  
Los Angeles - Connecticut 08.25 23:00 84 - 72  
Washington - New York 08.25 21:00 101 - 72  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors-Thy - Bjerringbro-Silkeborg 08.25 14:00 26 - 33  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Aarhus Utd. 08.25 17:00 26 - 30  
Kézilabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Szeged 08.25 17:00 27 - 25  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Balatonfüred 08.25 18:00 40 - 28  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Hamm-Westfalen 08.25 17:00 18 - 27  
Elbflorenz - Eisenach 08.25 17:00 28 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Minden 08.25 16:00 36 - 30  
DHfK Leipzig - Füchse Berlin 08.25 13:30 24 - 23  
Kiel - Göppingen 08.25 16:00 31 - 24  
Ludwigshafen-Friesenheim - R-N. Löwen Kronau 08.25 16:00 23 - 26  
Melsungen - Flensburg 08.25 16:00 19 - 24  
Kézilabda (Portugál Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Aguas Santas 08.25 19:30 28 - 22  
Kézilabda (Román Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Politehnica Timisoara 08.25 13:30 26 - 24  
Kézilabda (Román Szuper Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ramnicu Valcea - CSM Bukarest 08.25 16:30 23 - 29  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (SUD) - Rayon Sports 08.25 19:30 0 - 0  
Asante Kotoko - Kano Pillars 08.25 17:00 2 - 0  
Enyimba - Rahimo FC 08.25 17:00 5 - 0  
Gor Mahia Nairobi - Aigle Noir 08.25 15:00 5 - 1  
Mekelle 70 Enderta FC - Cano Sport Academy 08.25 14:00 1 - 1  
Nouadhibou - SOA 08.25 19:00 1 - 0  
Petro Atletico - Matlama FC 08.25 17:00 2 - 0  
Simba - UD Songo 08.25 15:00 1 - 1  
USM Alger - SONIDEP Niamey 08.25 21:45 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Swansea - Birmingham 08.25 13:00 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Belgrano de Cordoba 08.25 19:00 1 - 0  
Atl. Platense - Estudiantes Rio Cuarto 08.25 21:00 3 - 1  
Independiente de Mendoza - Ferro Carril Oeste 08.25 01:05 3 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Brown de Adrogue 08.25 20:30 0 - 3  
Club Almagro - Gimnasia Mendoza 08.25 20:30 0 - 1  
San Martin de Tucuman - Villa Dalmine 08.25 21:00 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Armenio - UAI Urquiza 08.25 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba SDE - Racing Club 08.25 20:30 0 - 0  
Godoy Cruz - Estudiantes LP 08.25 16:00 2 - 1  
Independiente - Colón 08.25 01:00 2 - 0  
River Plate - Talleres Cordoba 08.25 22:45 0 - 1  
Union SF - Lanus 08.25 18:15 1 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Gabala 08.25 19:00 3 - 0  
Sabah - Keshla 08.25 16:45 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Gent 08.25 14:30    
Mouscron-Peruwelz - Eupen 08.25 20:00 2 - 0  
Standard Liege - Kortrijk 08.25 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - CSZKA Szófia 08.25 17:00 1 - 1  
Ludogorec Razgrad - Slavia Szófia 08.25 19:30 0 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Bolivar La Paz 08.25 21:00 0 - 1  
Guabira Montero - Destroyers Santa Cruz 08.25 01:30 1 - 1  
Nacional Potosi - Oriente Petrolero 08.25 23:15 2 - 3  
The Strongest - Jorge Wilstermann 08.25 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Guarani 08.25 16:00 3 - 2  
Figueirense - CRB 08.25 00:00 2 - 2  
Ponte Preta - Sport Recife 08.25 00:00 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético Acreano - Luverdense 08.25 23:00 3 - 2  
Juventude - Ypiranga RS 08.25 23:00 0 - 1  
Paysandu - Remo 08.25 23:00 1 - 1  
Sao Jose RS - Volta Redonda 08.25 23:00 4 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Goiás - Internacional 08.25 21:00 2 - 1  
Santos - Fortaleza 08.25 21:00 3 - 3  
Vasco da Gama - Sao Paulo 08.25 21:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kindermann - Gremio Audax 08.25 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Wolfsburg 08.25 18:00 0 - 3  
RB Leipzig - E. Frankfurt 08.25 15:30 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidenheim - Sandhausen 08.25 13:30 0 - 2  
Karlsruhe - Hamburg 08.25 13:30 2 - 4  
Nürnberg - Osnabrück 08.25 13:30 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Unterhaching - Hallescher FC 08.25 14:00 0 - 3  
Waldhof Mannheim - Duisburg 08.25 13:00 4 - 3  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobreloa - Union San Felipe 08.25 21:30 1 - 0  
Dep. Copiapo - Dep. Temuco 08.25 03:00 1 - 1  
La Serena - AC Barnechea 08.25 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Curico Unido - Audax Italiano 08.25 02:30 2 - 2  
Dep. Iquique - Universidad de Concepcion 08.25 18:00 2 - 2  
Everton Vina Del Mar - Coquimbo Unido 08.25 00:00 0 - 2  
Huachipato - Antofagasta 08.25 23:30 4 - 3  
Universidad de Chile - Univ.Catolica de Santiago 08.25 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Anorthoszisz Famaguszta 08.25 18:00 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vlasim - Usti nad Labem 08.25 17:00 0 - 1  
Zizkov - Varnsdorf 08.25 10:15 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Sparta Praha 08.25 19:00 3 - 1  
Mladá Boleslav - Ceske Budejovice 08.25 16:30 4 - 2  
Plzen - Opava 08.25 16:30 4 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Kolding IF 08.25 14:00 4 - 3  
Hvidovre - Roskilde 08.25 13:45 3 - 2  
Köge - Fremad Amager 08.25 14:00 3 - 1  
Vejle - Skive 08.25 15:00 2 - 1  
Viborg - Nyköbing 08.25 15:00 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Vejgaard 08.25 14:00 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Aarhus GF 08.25 18:00 0 - 3  
Esbjerg - Silkeborg 08.25 14:00 2 - 2  
FC Köbenhavn - Nordsjaelland 08.25 20:00 3 - 1  
Lyngby - Randers 08.25 12:00 2 - 0  
Sönderjyske - Midtjylland 08.25 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hjörring - Kolding 08.25 13:30 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Bloemfontein Celtic 08.25 15:00 0 - 0  
Stellenbosch - Maritzburg Utd. 08.25 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Anyang 08.25 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - FC Seoul 08.25 12:00 1 - 1  
Pohang - Incheon 08.25 12:00 5 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gualaceo - Atl. Santo Domingo 08.25 23:00 0 - 0  
LDU Loja - Santa Rita Vinces 08.25 17:00 2 - 1  
LDU Portoviejo - Independiente Juniors 08.25 22:00 2 - 1  
Porteno Guayaquil - Manta FC 08.25 22:30 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - America de Quito 08.25 02:30 4 - 0  
El Nacional Quito - Univ. Catolica de Quito 08.25 19:15 0 - 1  
Guayaquil City - Mushuc Runa 08.25 21:45 4 - 2  
Tecnico Univ. Ambato - LDU Quito 08.25 00:15 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Slavia Mozír 08.25 19:45 4 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Gomel 08.25 17:45 3 - 1  
Torpedo Zogyino - Gorodeja 08.25 15:45 1 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HB Torshavn - Vikingur Gota 08.25 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Klubi 04 - Sudet 08.25 17:30 5 - 0  
MiPK - Vantaa JS 08.25 17:30 4 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
GrIFK - EPS 08.25 17:30 2 - 1  
KaPa - KaaPo Kaarina 08.25 17:30 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JBK Pietarsaari - VIFK 08.25 17:30 1 - 0  
Kajaanin Haka - GBK Kokkola 08.25 17:30 2 - 2  
KuFu-98 - FC Vaajakoski 08.25 14:00 2 - 3  
OLS Oulu - PK-37 08.25 17:30 4 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - Seinäjoen JK 08.25 17:30 1 - 0  
Rovaniemi PS - Lahti 08.25 17:30 3 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Nimes 08.25 15:00 2 - 2  
Paris SG - Toulouse 08.25 21:00 4 - 0  
Strasbourg - Rennes 08.25 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Soyaux 08.25 14:45 7 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tbiliszi - FC Rustavi 08.25 19:00 2 - 2  
Georgia Tbiliszi - Saburtalo Tbiliszi 08.25 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Xanthi 08.25 21:00 1 - 2  
Atromitosz Periszteri - Larissza 08.25 17:45 1 - 1  
Panioniosz - Volosz NFC 08.25 18:15 1 - 2  
PAOK - Panetolikosz 08.25 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
RKC Waalwijk - ADO Den Haag 08.25 12:15 0 - 3  
Utrecht - Venlo 08.25 14:30 1 - 2  
Zwolle - Sparta Rotterdam 08.25 16:45 2 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
VV Alkmaar - Ajax 08.25 14:30 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Istra 08.25 18:00 1 - 1  
Osijek - Hajduk Split 08.25 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalteng Putra - Bhayangkara Jakarta 08.25 10:00 3 - 2  
Persela Lamongan - TIRA-Persikabo 08.25 13:00 6 - 1  
Perseru Badak Lampung - Persib Bandung 08.25 15:30 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalvik/Reynir - Kari Akranes 08.25 17:00 1 - 3  
Fjardabyggd - IR Reykjavik 08.25 15:00 3 - 3  
Selfoss - Leiknir F. 08.25 16:00 2 - 0  
Völsungur Husavik - KFG Gardabaer 08.25 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KA Akureyri - KR 08.25 18:00 0 - 0  
Vikingur Reykjavik - Grindavik 08.25 21:15 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Stjarnan 08.25 16:00 2 - 0  
Fylkir - Valur 08.25 16:00 1 - 5  
Keflavík - KR 08.25 16:00 1 - 2  
Thor Akureyri - Selfoss 08.25 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Beer Sheva 08.25 19:15 0 - 0  
Bnei Yehuda TA - Ironi Kiryat Shmona 08.25 19:00 2 - 1  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Haifa 08.25 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Omiya Ardija 08.25 12:00 5 - 1  
Gifu - Kashiwa R. 08.25 11:00 0 - 4  
Okayama - Machida Zelvia 08.25 12:00 0 - 3  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Forge Hamilton - Cavalry 08.25 21:30 1 - 0  
Pacific Langford - Valour Winnipeg 08.25 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Irtis Pavlodar 08.25 16:00 1 - 1  
FC Asztana - Taraz 08.25 15:00 5 - 0  
Kairat Almaty - Okzhetpes Kokshetau 08.25 16:00 0 - 1  
Kaisar Kyzylorda - Zhetysu Taldykorgan 08.25 15:00 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranquilla FC - Boca Juniors de Cali 08.25 22:00 3 - 1  
Fortaleza Cota - Real Cartagena 08.25 21:30 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Atl. Huila 08.25 22:45 1 - 0  
Boyaca Patriotas - Atl. Bucaramanga 08.25 20:45 0 - 1  
Cucuta Deportivo - Dep. La Equidad 08.25 00:30 2 - 1  
Junior de Barranquilla - Once Caldas 08.25 00:00 0 - 1  
Millonarios - Dep. Cali 08.25 02:45 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Puszcza Niepolomice 08.25 18:00 0 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - GKS Belchatow 08.25 17:00 2 - 1  
Warta Poznan - GKS Jastrzebie 08.25 16:00 1 - 1  
Wigry Suwalki - TBB Nieciecza 08.25 19:00 1 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - GKS Tychy 08.25 14:45 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Korona Kielce 08.25 15:00 3 - 0  
LKS Lodz - Legia Varsó 08.25 17:30 2 - 3  
Zaglebie Lubin - Piast Gliwice 08.25 17:30 0 - 3  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Daugavpils 08.25 15:00 2 - 2  
METTA/LU - Valmiera 08.25 18:30 0 - 0  
Spartaks Jurmala - Riga FC 08.25 17:00 2 - 4  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Palanga - Atlantas Klaipeda 08.25 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeunesse Esch - Victoria Rosport 08.25 16:00 2 - 1  
UNA Strassen - Differdange 08.25 18:00 1 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Puebla 08.25 02:00 1 - 1  
Dep. Toluca - Tijuana 08.25 19:00 2 - 0  
Pachuca - Atlas de Guadalajara 08.25 02:00 3 - 1  
Queretaro - Leon 08.25 00:00 0 - 4  
Tigres - América 08.25 04:05 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - Chicago 08.25 01:30 2 - 1  
New York City FC - New York RB 08.25 01:00 2 - 1  
Philadelphia - D.C. United 08.25 01:30 3 - 1  
Salt Lake - Colorado Rapids 08.25 04:00 2 - 0  
San Jose - Vancouver 08.25 04:00 3 - 1  
Toronto FC - Montreal 08.25 01:30 2 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Codru Lozova - Petrocub Hincesti 08.25 17:00 0 - 1  
Dinamo-Auto Tiraspol - Speranta Nisporeni 08.25 17:00 3 - 4  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Zeta Golubovci 08.25 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puskás Akadémia - FTC 08.25 18:00 4 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - MTK 08.25 19:00 3 - 3  
Csákvár - Haladás 08.25 19:00 3 - 1  
Dorog - Budafok 08.25 17:30 1 - 2  
Győr - Kazincbarcika 08.25 19:00 1 - 1  
Soroksár - Vác 08.25 17:30 1 - 0  
Szeged GA - Siófok 08.25 17:30 1 - 3  
Szolnok - Gyirmót 08.25 19:00 0 - 3  
Tiszakécske - Vasas 08.25 17:30 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ham-Kam - Notodden 08.25 15:00 1 - 2  
Jerv - Skeid 08.25 18:00 5 - 1  
KFUM Oslo - Ullensaker/Kisa 08.25 18:00 5 - 1  
Nest-Sotra - Sandefjord 08.25 18:00 1 - 1  
Raufoss - Start 08.25 18:00 1 - 2  
Sogndal - Kongsvinger 08.25 18:00 2 - 1  
Strömmen - Tromsdalen 08.25 18:00 0 - 4  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Egersund 08.25 16:00 1 - 2  
Brattvag - Kvik Halden 08.25 16:00 1 - 2  
Fredrikstad - Levanger 08.25 17:00 3 - 0  
Moss - Hödd 08.25 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Asker 08.25 15:00 3 - 2  
Senja - Oppsal 08.25 15:00 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Tromsö 08.25 18:00 2 - 3  
Haugesund - Lilleström 08.25 18:00 0 - 2  
Kristiansund - Mjöndalen 08.25 18:00 4 - 0  
Molde - Odd Grenland 08.25 18:00 2 - 2  
Strömsgodset - Sarpsborg 08.25 20:00 2 - 1  
Viking Stavanger - Ranheim 08.25 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - LSK Kvinner 08.25 15:00 1 - 3  
Lyn - Valerenga 08.25 13:00 1 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Sky Blue 08.25 02:30 1 - 2  
North Carolina - Seattle 08.25 01:00 1 - 0  
Portland - Chicago 08.25 21:00 3 - 0  
Washington - Orlando 08.25 01:30 2 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Freiburg 08.25 14:00 1 - 0  
Sand - Essen-Schönebeck 08.25 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Brescia 08.25 20:45 0 - 1  
Hellas Verona - Bologna 08.25 20:45 1 - 1  
Roma - Genoa 08.25 20:45 3 - 3  
Sampdoria - Lazio 08.25 20:45 0 - 3  
SPAL Ferrara - Atalanta 08.25 20:45 2 - 3  
Torino - Sassuolo 08.25 20:45 2 - 1  
Udinese - Milan 08.25 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Juve Stabia 08.25 18:00 2 - 1  
Perugia - Chievo 08.25 21:00 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Gozzano 08.25 17:30 2 - 2  
Arezzo - Lecco 08.25 17:30 3 - 1  
Como - Pergolettese 08.25 17:30 2 - 0  
Giana Erminio - Renate 08.25 17:30 0 - 2  
Pistoiese - Albinoleffe 08.25 15:00 1 - 2  
Pro Patria - Monza 08.25 17:30 1 - 2  
Siena - Olbia 08.25 15:00 1 - 2  
Vercelli - Pianese 08.25 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzignano - Piacenza 08.25 15:00 0 - 0  
Carpi - Cesena 08.25 15:00 4 - 1  
Fano - Sambenedettese 08.25 17:30 1 - 3  
Fermana - Ravenna 08.25 17:30 2 - 1  
Modena - Vicenza 08.25 17:30 0 - 0  
Pesaro - Südtirol 08.25 15:00 1 - 2  
Rimini - Imolese 08.25 17:30 2 - 1  
Triestina - Gubbio 08.25 16:30 2 - 1  
Virtus Verona - Padova 08.25 17:30 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Catania 08.25 15:00 3 - 6  
Catanzaro - Teramo 08.25 16:30 2 - 1  
Cavese - Picerno 08.25 20:45 1 - 1  
Monopoli - Vibonese 08.25 18:30 1 - 0  
Potenza - Casertana 08.25 17:30 1 - 0  
Rende - Bisceglie 08.25 17:30 0 - 1  
Sicula Leonzio - Bari 08.25 17:30 0 - 2  
Virtus Francavilla - Reggina 08.25 16:30 1 - 1  
Viterbese - Paganese 08.25 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Lucs Vlagyivosztok 08.25 18:00 0 - 0  
Csajka Peszcsanokopszkoje - Teksztilsik Ivanovo 08.25 18:00 3 - 0  
Csertanovo Moszkva - Tom Tomszk 08.25 13:00 1 - 1  
Fakel Voronyezs - Kurszk 08.25 17:00 0 - 0  
Mordovija Szaranszk - Nyizsnyij Novgorod 08.25 16:00 0 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - FK Krasznodar 2 08.25 15:00 1 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Himki 08.25 16:00 0 - 1  
SZKA Habarovszk - Armavir 08.25 09:00 3 - 0  
Torpedo Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 08.25 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Orenburg 08.25 20:30 2 - 1  
CSZKA Moszkva - Akhmat Groznij 08.25 15:30 3 - 0  
Krilja Szovjetov Szamara - Szpartak Moszkva 08.25 18:00 1 - 2  
Rosztov - Rubin Kazany 08.25 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - BW Linz 08.25 10:30 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartberg - Austria Wien 08.25 17:00 2 - 2  
Salzburg - Admira Wacker 08.25 17:00 5 - 0  
Sturm Graz - WSG Tirol 08.25 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Libertad Asuncion 08.25 22:00 1 - 0  
Guarani Asuncion - Sp. San Lorenzo 08.25 00:30 3 - 1  
Labdarúgás (Perui 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Santa Rosa - Los Caimanes 08.25 22:30 3 - 1  
Dep. Coopsol - Union Huaral 08.25 22:30 0 - 0  
Santos Nazca - Cienciano 08.25 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Huanuco - UTC de Cajamarca 08.25 22:30 2 - 1  
Alianza Lima - AD Cantolao 08.25 03:00 3 - 2  
C. Mannucci Trujillo - Universitario de Deportes 08.25 23:00 1 - 0  
Huancayo - Dep. Municipal 08.25 00:45 4 - 2  
Union Comercio - Sporting Cristal 08.25 20:30 2 - 1  
Univ. San Martin - Molinos El Pirata 08.25 18:15 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Casa Pia - Estoril 08.25 19:15 0 - 1  
Farense - Porto B 08.25 12:15 1 - 3  
Nacional Madeira - Mafra 08.25 17:00 0 - 0  
Varzim - Leixoes 08.25 19:15 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gil Vicente - Braga 08.25 21:30 1 - 1  
Guimaraes - Famalicao 08.25 22:00 1 - 1  
Marítimo - Tondela 08.25 17:00 2 - 3  
Portimonense - Sporting CP 08.25 19:30 1 - 3  
Santa Clara - Belenenses 08.25 17:00 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Manchester City 08.25 15:00 1 - 3  
Tottenham - Newcastle 08.25 17:30 0 - 1  
Wolverhampton - Burnley 08.25 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - FCS Bukarest 08.25 20:00 4 - 0  
Viitorul Constanta - Voluntari 08.25 17:00 4 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Hearts 08.25 16:00 3 - 1  
St. Mirren - Rangers 08.25 13:15 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Deportivo 08.25 19:00 3 - 1  
Ponferradina - Zaragoza 08.25 18:00 1 - 1  
Sp. Gijón - Rayo Vallecano 08.25 18:00 1 - 1  
Tenerife - Numancia 08.25 20:00 3 - 2  
UD Extremadura - Fuenlabrada 08.25 21:00 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional de Madrid - Celta Vigo B 08.25 11:00 2 - 2  
Langreo - Atl. Baleares 08.25 12:00 0 - 1  
Las Palmas B - Ibiza Eivissa 08.25 13:00 3 - 2  
Las Rozas - Real Madrid B 08.25 12:00 1 - 1  
Melilla - Getafe B 08.25 12:00 1 - 0  
Pena Deportiva - Oviedo B 08.25 12:00 4 - 3  
San Sebastian Reyes - Ferrol 08.25 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés B - UD Logrones 08.25 12:00 1 - 1  
Haro Deportivo - Ath. Bilbao B 08.25 18:00 1 - 4  
Salamanca UDS - Arenas de Getxo 08.25 19:00 3 - 1  
Tudelano - Osasuna B 08.25 18:30 2 - 1  
Valladolid B - Izarra 08.25 18:30 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Barcelona B 08.25 18:00 0 - 2  
Ejea - Orihuela 08.25 12:00 4 - 0  
Espanyol B - FC Andorra 08.25 12:00 2 - 0  
Gimnastic - UE Llagostera 08.25 19:00 1 - 3  
La Nucia - Cornella 08.25 19:00 1 - 0  
Olot - Ebro 08.25 18:00 1 - 0  
Sabadell - Castellon 08.25 19:00 0 - 2  
Valencia B - Lleida 08.25 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algeciras - Villarrubia 08.25 20:00 0 - 0  
Cadiz B - Real Murcia 08.25 18:30 2 - 1  
Cartagena - Badajoz 08.25 20:30 0 - 0  
Cordoba - Granada B 08.25 21:30 2 - 1  
Merida - Don Benito 08.25 20:00 1 - 1  
Talavera de la Reina - Marbella 08.25 20:00 1 - 1  
UCAM Murcia - Atl. Sanluqueno 08.25 19:30 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Espanyol 08.25 17:00 0 - 0  
Barcelona - Betis 08.25 21:00 5 - 2  
Leganes - Atl. Madrid 08.25 19:00 0 - 1  
Mallorca - Real Sociedad 08.25 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Vaduz 08.25 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sion - Luzern 08.25 16:00 2 - 1  
St. Gallen - Lugano 08.25 16:00 3 - 2  
Thun - Servette 08.25 16:00 0 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - Degerfors 08.25 13:00 2 - 3  
GAIS - Brommapojkarna 08.25 17:30 2 - 0  
Mjällby - Dalkurd 08.25 15:00 3 - 2  
Öster - Örgryte 08.25 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska Turabdin IK - Oskarshamn 08.25 15:00 0 - 0  
Landskrona - Värnamo 08.25 16:00 4 - 0  
Oddevold - Torn 08.25 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis IF - Sylvia Norrköping 08.25 15:00 4 - 1  
Karlstad BK - Linköping City 08.25 16:00 4 - 1  
Rynninge - Vasalund 08.25 14:00 2 - 7  
Team TG - Sandviken 08.25 16:00 3 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Häcken 08.25 15:00 0 - 2  
FF Malmö - Djurgarden 08.25 17:30 0 - 1  
Norrköping - Helsingborg 08.25 15:00 5 - 0  
Östersund - AIK Stockholm 08.25 15:00 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Djurgarden 08.25 15:00 2 - 0  
Pitea - Rosengard 08.25 14:00 1 - 1  
Vittsjö - Växjö 08.25 14:00 2 - 0  
Örebro - Limhamn Bunkeflo 08.25 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnicki Nis - Spartak Subotica 08.25 18:30 2 - 1  
Topolya SC - Indija 08.25 20:00 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - DAC 08.25 19:15 1 - 2  
Slovan Bratislava - Zilina 08.25 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Bravo Ljubljana 08.25 20:10 4 - 0  
Rudar Velenje - Tabor Sezana 08.25 18:00 2 - 2  
Triglav Kranj - Celje 08.25 16:00 0 - 6  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiangmai FC - Nakhon Ratchasima 08.25 14:00 5 - 1  
Chonburi FC - Chiangrai Utd. 08.25 14:00 0 - 2  
Muangthong Utd. - Suphanburi 08.25 13:00 4 - 1  
Ratchaburi Mitr Phol - Chainat Hornbill 08.25 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
US Monastir - CS Sfaxien 08.25 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Eskisehirspor 08.25 20:45 3 - 2  
Bursaspor - Akhisar 08.25 20:45 2 - 1  
Menemen Bld. Spor - Hatayspor 08.25 18:15 0 - 4  
Ümraniyespor - Giresunspor 08.25 16:00 4 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Denizlispor 08.25 20:45 0 - 2  
Galatasaray - Konyaspor 08.25 20:45 1 - 1  
Rizespor - Sivasspor 08.25 18:15 2 - 1  
Trabzonspor - Yeni Malatyaspor 08.25 18:15 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Zorya Luganszk 08.25 16:00 0 - 1  
Sahtar Doneck - Mariupol 08.25 18:30 5 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor Montevideo - Danubio Montevideo 08.25 22:30 3 - 1  
Juventud de Las Piedras - Nacional Montevideo 08.25 20:00 0 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Fenix Montevideo 08.25 20:00 0 - 1  
Rampla Juniors - Liverpool Montevideo 08.25 20:00 1 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC San Antonio - New Mexico Utd. 08.25 02:30 5 - 0  
Fresno - Colorado Springs 08.25 04:30 2 - 1  
Las Vegas - Portland 2 08.25 04:30 1 - 0  
Nashville SC - Charleston 08.25 02:00 2 - 1  
Oklahoma City Energy - Austin Bold 08.25 03:00 4 - 2  
Orange County SC - Real Monarchs 08.25 04:00 3 - 1  
Rio Grande Valley - El Paso 08.25 02:30 1 - 0  
Swope Park - New York RB 2 08.25 02:00 1 - 5  
Tampa Bay - Memphis 08.25 01:30 5 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Carabobo 08.25 22:00 2 - 0  
Dep. Lara - Atl. Venezuela 08.25 22:00 0 - 1  
Dep. Tachira - Mineros de Guayana 08.25 23:00 3 - 2  
Llaneros de Guanare - Estudiantes de Caracas 08.25 22:00 3 - 1  
Puerto Cabello - Estudiantes de Merida 08.25 23:00 1 - 1  
Trujillanos Valera - Caracas FC 08.25 23:00 0 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoang Anh Gia Lai - Da Nang 08.25 12:00 2 - 1  
Song Lam Nghe An - Ho Chi Minh FC 08.25 12:00 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akademija Pandev - Borec Veles 08.25 17:00 2 - 0  
Shkendija Tetovo - Makedonije GP 08.25 17:00 1 - 1  
Shkupi Skopje - Renova 08.25 17:00 2 - 2  
Struga Trim-Lum - Sileks Kratovo 08.25 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Paide Linnameeskond - Maardu Linnameeskond 08.25 14:00 5 - 0  
Viljandi Tulevik - Kalev Tallinn 08.25 17:30 1 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Jereván - Ararat-Armenia 08.25 17:00 1 - 2  
Shirak Gyumri - Pjunyik Jereván 08.25 15:00 3 - 1  
MMA (Bellator 225, Bridgeport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lara - T. Turner (női) 08.25 03:00 1 - 0  
D. Rickels - Y. Amosov 08.25 03:00 0 - 1  
M. Mitrione - S. Kharitonov 08.25 03:00 0 - 1  
T. Fortune - R. Schaffroth 08.25 03:00 1 - 0  
V. Minakov - Javy Ayala 08.25 03:00    
V. Minakov - Tim. Johnson 08.25 03:00 1 - 0  
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Binder - L. Marini (Brit Nagydíj, futam) 08.25 15:30 1 - 0  
B. Smith - Jake Dixon (Brit Nagydíj, futam) 08.25 11:00 0 - 1  
I. Lecuona - A. Locatelli (Brit Nagydíj, futam) 08.25 15:30 1 - 0  
Jor. Navarro - Remy Gardner (Brit Nagydíj, futam) 08.25 15:30 1 - 0  
M. Schrötter - N. Bulega (Brit Nagydíj, futam) 08.25 15:30 1 - 0  
S. Lowes - M. Pasini (Brit Nagydíj, futam) 08.25 15:30 0 - 1  
T. Lüthi - L. Baldassarri (Brit Nagydíj, futam) 08.25 15:30 0 - 1  
Tet. Nagashima - X. Vierge (Brit Nagydíj, futam) 08.25 15:30 1 - 0  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Brit Nagydíj 2019 08.25 15:30    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Canet - N. Antonelli (Brit Nagydíj, futam) 08.25 12:20 0 - 1  
Ai Ogura - Kai. Toba (Brit Nagydíj, futam) 08.25 12:20 1 - 0  
C. Vietti - Mar. Ramirez (Brit Nagydíj, futam) 08.25 12:20 0 - 1  
J. McPhee - R. Fenati (Brit Nagydíj, futam) 08.25 12:20 1 - 0  
Raul Fernandez - Ayu. Sasaki (Brit Nagydíj, futam) 08.25 12:20 0 - 1  
T. Arbolino - L. Dalla Porta (Brit Nagydíj, futam) 08.25 12:20 1 - 0  
Tat. Suzuki - J. Masia (Brit Nagydíj, futam) 08.25 12:20 1 - 0  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Brit Nagydíj 2019 08.25 12:20    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Espargaro - F. Bagnaia (Brit Nagydíj, futam) 08.25 10:30 0 - 1  
D. Petrucci - F. Morbidelli (Brit Nagydíj, futam) 08.25 14:00 0 - 1  
J. Zarco - M. Oliveira (Brit Nagydíj, futam) 08.25 14:00    
Jack Miller - C. Crutchlow (Brit Nagydíj, futam) 08.25 14:00 0 - 1  
M. Vinales - A. Rins (Brit Nagydíj, futam) 08.25 14:00 0 - 1  
Tak. Nakagami - Pol Espargaro (Brit Nagydíj, futam) 08.25 14:00 0 - 1  
V. Rossi - F. Quartararo (Brit Nagydíj, futam) 08.25 14:00 1 - 0  
Motorsport (WRC Rali)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
WRC Rali, Német verseny 2019 08.25 14:00    
WRC Rali, Német verseny 2019 - Top 3 08.25 14:00    
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - La Rochelle 08.25 16:50 28 - 10  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Southland - North Harbour 08.25 06:35 12 - 33  
Taranaki - Northland 08.25 04:05 52 - 19  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Manly-Warringah SeaEagles 08.25 08:05 14 - 18  
Melbourne Storm - Gold Coast Titans 08.25 06:00 24 - 8  
Röplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Szerbia 08.25 16:00 1 - 3  
Görögország - Finnország 08.25 18:30 3 - 1  
Röplabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Portugália 08.25 18:00 3 - 0  
Ukrajna - Olaszország 08.25 21:00 0 - 3  
Röplabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Hollandia 08.25 15:30 0 - 3  
Észtország - Románia 08.25 18:00 1 - 3  
Röplabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Svájc 08.25 20:00 3 - 0  
Spanyolország - Fehéroroszország 08.25 17:30 3 - 1  
Röplabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Brazília - U19Tajvan 08.25 20:30 3 - 0  
U19Fehéroroszország - U19Kuba 08.25 11:00 3 - 1  
Röplabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Kolumbia - U19Bulgária 08.25 14:00 1 - 3  
U19Olaszország - U19Irán 08.25 17:30 3 - 1  
Röplabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Japán 08.25 14:00 3 - 1  
U19Németország - U19Mexikó 08.25 11:00 3 - 2  
Röplabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Nigéria - U19Dominikai Köztársaság 08.25 17:30 3 - 0  
U19USA - U19Oroszország 08.25 20:30 0 - 3  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - V. Anand 08.25 20:00 0.5 - 0.5  
H. Nakamura - Wes. So 08.25 20:00 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - L. Aronian 08.25 20:00 1 - 0  
M. Carlsen - Liren Ding 08.25 20:00 0.5 - 0.5  
Snooker (Paul Hunter Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - Joe Perry 08.25 12:00 3 - 4  
Kyr. Wilson - Dom. Dale 08.25 12:00 4 - 3  
L. Brecel - Ric. Walden 08.25 12:00 4 - 1  
Mark King - B. Hawkins 08.25 12:00 1 - 4  
Strandröplabda (Jurmala)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dollinger A / Stadie E - Samoilovs A / Smedins J 08.25 11:35 0 - 2  
Dziadkou A / Piatrushka P - Dollinger A / Stadie E 08.25 14:35 2 - 0  
Nolvak K / Tiisaar M - Dziadkou A / Piatrushka P 08.25 10:35 2 - 1  
Nolvak K / Tiisaar M - Samoilovs A / Smedins J 08.25 16:05 0 - 2  
Strandröplabda (Salalah)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abdelrasoul T / Messelman - Knobloch F / Vala J 08.25 11:10 0 - 2  
Al-Jalbubi N / Alhashmi M - Groszek P / Witkos M 08.25 07:00 1 - 2  
Alhousni A / Alshereiqi H - Janiak P / Ilewicz P 08.25 09:30 2 - 0  
Appelgren M / Annerstedt - Alamri A / AL Jalaboubi H 08.25 10:20 2 - 0  
Appelgren M / Annerstedt - Knobloch F / Vala J 08.25 15:20 1 - 2  
Dmitriyev Y / Petrossyant - Overgaard M / Thomsen D 08.25 07:50 0 - 2  
Groszek P / Witkos M - Overgaard M / Thomsen D 08.25 13:40 0 - 2  
Oláh/Benkő - Alexandr B / Aleinik P 08.25 12:50 0 - 2  
Pokersnik D / Bedrac J P - Elmajid S A / Ziad B Z 08.25 08:40 2 - 0  
Sdebel A / Kaczmarek S - Shoushtarizadeh/Sadeghi M 08.25 12:00 2 - 0  
Strandröplabda (Zhongwei Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mizoe S / Koshikawa M - Chen C / Zhu L 08.25 04:00 2 - 0  
Suzuki C / Sakaguchi Y - Chen C / Zhu L 08.25 08:00 0 - 2  
Wen S H / Wang J - Mizoe S / Koshikawa M 08.25 08:50 2 - 1  
Wen S H / Wang J - Suzuki C / Sakaguchi Y 08.25 03:00 2 - 0  
Tenisz (L'Aquila, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - C. Taberner 08.25 10:20 2 - 1  
And. Martin - A. Collarini 08.25 17:00 0 - 2  
And. Martin - D. Popko 08.25 13:30 2 - 0  
Tenisz (L'Aquila, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Pavic A - Margaroli L / Vavassori A 08.25 15:00 2 - 0  
Tollaslabda (vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ken. Momota - A. Antonsen 08.25 13:00 2 - 0  
Tollaslabda (vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Hoki T / Kobayashi Y 08.25 14:00 2 - 1  
Tollaslabda (vb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Noz. Okuhara - S. Pusarla Venkata 08.25 12:30 0 - 2  
Tollaslabda (vb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Fukushima Y / Hirota S 08.25 12:00 2 - 1  
Tollaslabda (vb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zheng S / Huang Y - Puavaranukroh/Taerattanac 08.25 13:30 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J.F. Estrada - D. Beamon 08.25 04:55 1 - 0  
S. Giyasov - Da. Perez 08.25 01:00 1 - 0  

 

2019.08.24.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Winnipeg 08.24 03:00 28 - 34  
Amerikai foci (NFL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Buffalo 08.24 02:00 20 - 24  
Tampa Bay - Cleveland 08.24 01:30 13 - 12  
Asztalitenisz (Czech Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Shibaev - H. Calderano 08.24 16:45 1 - 4  
D. Ovtcharov - P. Franziska 08.24 16:00 4 - 0  
Sangsu Lee - T. Boll 08.24 10:40 3 - 4  
Yuki Hirano - Yun-Ju Lin 08.24 10:00 0 - 4  
Asztalitenisz (Czech Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihee Jeon - Yalan Feng 08.24 17:30 2 - 4  
Kas. Ishikawa - Zhuojia He 08.24 11:30 4 - 1  
S. Polcanova - Xingtong Chen 08.24 18:15 0 - 4  
Weishan Liu - Miu Hirano 08.24 12:15 3 - 4  
Asztalitenisz (Czech Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cho D / Shin Y - Mizutani J / Ito M 08.24 13:30 3 - 2  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Oduduru - R. Guliyev (200 m, Párizs) 08.24 20:55 0 - 1  
Ela. Thompson - M-J. Ta Lou (női 100 m síkfutás, Párizs) 08.24 20:20 1 - 0  
J. Ingebrigtsen - S. Tefera (1500 m, Párizs) 08.24 20:30 1 - 0  
N. Jepkosgei - N. Goule (női 800 m, Párizs) 08.24 21:05 0 - 1  
S. Kendricks - R. Lavillenie (rúdugrás, Párizs) 08.24 19:05 1 - 0  
S. Wimbley - Ke. Ellis (női 400 m síkfutás, Párizs) 08.24 20:45 0 - 1  
T. Walsh - J. Kovacs (súlylökés, Párizs) 08.24 18:00 1 - 0  
Y. Copello - K. McMaster (400 m gátfutás, Párizs) 08.24 20:00 0 - 1  
Yai. Perez - S. Perkovic (női diszkoszvetés, Párizs) 08.24 19:15 0 - 1  
Yul. Rojas - Más (női hármasugrás, Párizs) 08.24 18:30 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - Carlton 08.24 08:35 129 - 61  
Gold Coast Suns - Greater Western Sydney 08.24 11:25 55 - 127  
North Melbourne Kangaroos - Melbourne Demons 08.24 06:10 88 - 83  
Sydney Swans - St. Kilda 08.24 05:45 109 - 64  
West Coast Eagles - Hawthorn 08.24 12:10 67 - 105  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Doosan Bears 08.24 11:00 3 - 13  
LG Twins - KT Wiz 08.24 11:00 12 - 8  
Lotte Giants - NC Dinos 08.24 11:00 3 - 8  
Samsung Lions - Kiwoom Heroes 08.24 11:00 2 - 1  
SK Wyverns - KIA Tigers 08.24 11:00 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 08.24 10:00 9 - 5  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 08.24 07:00 1 - 7  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 08.24 10:00 6 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 08.24 07:00 4 - 5  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 08.24 11:00 4 - 7  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 08.24 11:00 8 - 6  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Leon - Leones de Yucatan 08.24 02:15 4 - 9  
Generales de Durango - Saraperos de Saltillo 08.24 02:30    
Pericos de Puebla - Olmecas de Tabasco 08.24 00:00 13 - 2  
Piratas de Campeche - Guerreros de Oaxaca 08.24 03:00 6 - 7  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Acereros de Monclova 08.24 02:30 2 - 1  
Tigres de Quintana Roo - Diablos Rojos del Mexico 08.24 03:00 1 - 2  
Toros de Tijuana - Sultanes de Monterrey 08.24 04:35 13 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Tampa Bay 08.24 01:05 1 - 7  
Chicago WS - Texas 08.24 02:10 8 - 3  
Cleveland - Kansas City 08.24 01:10 4 - 1  
Houston - LA Angels 08.24 02:10 5 - 4  
LA Dodgers - NY Yankees 08.24 04:10 2 - 10  
Miami - Philadelphia 08.24 01:10 19 - 11  
Milwaukee - Arizona 08.24 02:10 6 - 1  
Minnesota - Detroit 08.24 02:10 6 - 9  
NY Mets - Atlanta 08.24 01:10 1 - 2  
Pittsburgh - Cincinnati 08.24 01:05 3 - 2  
San Diego - Boston 08.24 04:10 0 - 11  
Seattle - Toronto 08.24 04:10 7 - 4  
St. Louis - Colorado 08.24 02:15 8 - 3  
Darts (New Zealand Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - R. van Barneveld 08.24 08:50 6 - 8  
J. Wade - R. van Barneveld 08.24 10:45 5 - 8  
M. van Gerwen - G. Anderson 08.24 09:35 8 - 5  
M. van Gerwen - Rob Cross 08.24 11:30 8 - 3  
New Zealand Masters 2019 08.24 11:00    
P. Wright - J. Wade 08.24 08:15 4 - 8  
Rob Cross - B. Robb 08.24 10:10 8 - 3  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubarao - Intelli Paraiso 08.24 01:15 1 - 1  
Gyeplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Skócia 08.24 13:30 3 - 0  
Írország - Wales 08.24 15:45 0 - 4  
Gyeplabda (Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Hollandia 08.24 18:00 0 - 4  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle North Stars - Melbourne Mustangs 08.24 09:00 2 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Djurgarden 08.24 16:00 4 - 2  
CSZKA Moszkva - Vityaz Podolszk 08.24 14:30 0 - 5  
Frölunda - Färjestad 08.24 16:00 3 - 1  
Grenoble - Fehérvár 08.24 16:30 3 - 3  
JYP - SaiPa 08.24 14:00 3 - 5  
Krefeld - Litvínov 08.24 16:00 5 - 4  
Linköping - Oskarshamn 08.24 15:00 1 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - Avtomobil. Jekatyerinburg 08.24 16:00 3 - 0  
Rapperswil - Ambri 08.24 17:30 5 - 1  
Salzburg - HIFK 08.24 16:00 3 - 4  
Straubing - Dornbirn 08.24 17:30 5 - 0  
Szeversztal Cserepovec - Torp. Nyizsnyij Novgorod 08.24 10:00 1 - 5  
Szpartak Moszkva - Dinamo Moszkva 08.24 18:15 1 - 4  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Oroszország 08.24 12:00 4 - 2  
Japán - Csehország 08.24 09:30 6 - 3  
Kajak-kenu (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kammerer/Gál - Ullvang/Vold (K2 1000 m, elődöntő) 08.24 15:35 1 - 0  
Kiss T. - O. Tarnovschi (C1 1000 m, elődöntő) 08.24 15:55 1 - 0  
Kopasz B. - F. Pimenta (K1 1000m) 08.24 12:10 1 - 0  
Kopasz B. - K1 1000 m 08.24 12:10    
Lucz D. - M. Kichasova-Skoryk (női K1 200 m) 08.24 11:30 0 - 1  
Lucz D. - Női K1 200 m 08.24 11:30    
Kerékpár (Vuelta a Espana - 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bora-Hansgrohe - Lotto Soudal 08.24 18:56 1 - 0  
CCC - Groupama-FDJ 08.24 18:56 1 - 0  
Deceuninck Quick-Step - Mitchelton-Scott 08.24 18:56 1 - 0  
EF - Sunweb 08.24 18:56 0 - 1  
Jumbo-Visma - Ineos 08.24 18:56 0 - 1  
Movistar - Astana 08.24 18:56 0 - 1  
Trek-Segafredo - Dimension Data 08.24 18:56 0 - 1  
UAE Team Emirates - AG2R La Mondiale 08.24 18:56 0 - 1  
Vuelta a Espana 2019 - 1. szakasz 08.24 20:30    
Vuelta a Espana 2019 - 1. szakasz - Top 3 08.24 20:30    
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Csehország 08.24 10:30 65 - 84  
Ausztrália - USA 08.24 06:00 98 - 94  
Dél-Korea - Litvánia 08.24 08:00 57 - 86  
Japán - Németország 08.24 08:00 86 - 83  
Új-Zéland - Franciaország 08.24 13:30 81 - 95  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Washington 08.24 02:00 85 - 78  
Connecticut - Las Vegas 08.24 01:30 89 - 85  
New York - Atlanta 08.24 01:30 87 - 90  
Kézilabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Szeged 08.24 18:15 25 - 40  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Coburg - Emsdetten 08.24 19:30 26 - 22  
Dormagen - Aue 08.24 19:30 35 - 25  
Ferndorf - Hamburg 08.24 19:30 21 - 28  
Gummersbach - TUSEM Essen 08.24 18:30 25 - 25  
Hüttenberg - Konstanz 08.24 19:30 24 - 23  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - AS Otoho 08.24 19:00 4 - 0  
Platinum Zvishavane - Big Bullets 08.24 15:00 3 - 2  
Township Rollers - Young Africans 08.24 15:30 0 - 1  
Zesco Utd. - Green Mamba FC 08.24 15:00 1 - 0  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Tirana - Luftetari Gjirokaster 08.24 19:00 3 - 0  
Teuta Durres - Bylis Ballsh 08.24 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Oxford Utd. 08.24 16:00 3 - 1  
Coventry - Gillingham 08.24 16:00 1 - 0  
Doncaster - Lincoln 08.24 13:30 2 - 1  
Fleetwood - Accrington 08.24 16:00 2 - 0  
Milton Keynes Dons - Peterborough 08.24 16:00 0 - 4  
Rochdale - Blackpool 08.24 16:00 0 - 0  
Shrewsbury - Burton 08.24 16:00 0 - 0  
Sunderland - Wimbledon 08.24 16:00 3 - 1  
Wycombe - Southend 08.24 16:00 4 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Forest Green 08.24 16:00 0 - 1  
Cambridge Utd. - Oldham 08.24 16:00 1 - 2  
Carlisle - Salford City 08.24 16:00 2 - 2  
Cheltenham - Swindon 08.24 16:00 2 - 2  
Colchester - Northampton 08.24 16:00 1 - 0  
Grimsby - Port Vale 08.24 16:00 5 - 2  
Leyton - Crawley 08.24 16:00 2 - 3  
Macclesfield - Scunthorpe 08.24 16:00 1 - 0  
Mansfield - Stevenage 08.24 16:00 0 - 0  
Morecambe - Exeter 08.24 16:00 2 - 3  
Newport - Crewe 08.24 16:00 1 - 0  
Plymouth - Walsall 08.24 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Luton 08.24 16:00 1 - 3  
Blackburn - Cardiff 08.24 16:00 0 - 0  
Charlton - Brentford 08.24 16:00 1 - 0  
Derby County - West Bromwich 08.24 13:30 1 - 1  
Fulham - Nottingham 08.24 16:00 1 - 2  
Huddersfield - Reading 08.24 16:00 0 - 2  
Hull City - Bristol City 08.24 16:00 1 - 3  
Middlesbrough - Millwall 08.24 16:00 1 - 1  
Preston - Sheffield Wed. 08.24 16:00 2 - 1  
QPR - Wigan 08.24 16:00 3 - 1  
Stoke - Leeds 08.24 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bromley - Boreham 08.24 16:00 1 - 0  
Chesterfield - Barrow 08.24 16:00 2 - 2  
Chorley - Hartlepool 08.24 16:00 0 - 0  
Eastleigh - Dag & Red 08.24 16:00 1 - 1  
Ebbsfleet Utd. - Notts County 08.24 16:00 2 - 2  
Halifax - Fylde 08.24 16:00 4 - 1  
Harrogate Town - Stockport 08.24 16:00 2 - 1  
Sutton Utd. - Dover 08.24 16:00 1 - 2  
Torquay - Aldershot 08.24 18:20 2 - 0  
Woking - Solihull Moors 08.24 16:00 2 - 0  
Wrexham - Barnet 08.24 16:00 1 - 1  
Yeovil - Maidenhead Utd. 08.24 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Nueva Chicago 08.24 18:05 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Tigre 08.24 00:05 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - San Lorenzo 08.24 02:00 0 - 2  
Gimnasia LP - Defensa Justicia 08.24 18:15 0 - 1  
Vélez Sarsfield - Newell's 08.24 20:30    
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sumqayit - Sabayil 08.24 17:00 0 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Mechelen 08.24 20:30    
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Vitosa Bistrica 08.24 17:00 2 - 1  
Levszki Szófia - Lokomotív Plovdiv 08.24 19:30 1 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celik Zenica - Tuzla City 08.24 17:00 0 - 0  
FK Sarajevo - Velez Mostar 08.24 18:00 2 - 1  
Radnik Bijeljina - Mladost Doboj Kakanj 08.24 17:00 3 - 0  
Sloboda Tuzla - Zvijezda Ugljevik 08.24 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Brasil de Pelotas 08.24 00:15 0 - 0  
Cuiaba - Botafogo SP 08.24 02:30 2 - 0  
Parana - Criciuma 08.24 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Bahia 08.24 16:00 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Union Berlin 08.24 15:30 1 - 1  
Düsseldorf - Leverkusen 08.24 15:30 1 - 3  
Hoffenheim - Bremen 08.24 15:30 3 - 2  
Mainz - Mönchengladbach 08.24 15:30 1 - 3  
Paderborn - Freiburg 08.24 15:30 1 - 3  
Schalke - Bayern München 08.24 18:30 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Wehen 08.24 13:00 3 - 3  
Hannover - Fürth 08.24 13:00 1 - 1  
Regensburg - Bielefeld 08.24 13:00 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München Amatőr - Chemnitz 08.24 14:00 2 - 2  
Braunschweig - Würzburg 08.24 14:00 5 - 2  
Magdeburg - 1860 München 08.24 14:05 5 - 1  
Meppen - Jena 08.24 14:00 3 - 0  
Münster - Uerdingen 08.24 14:00 1 - 1  
Sonnenhof Grossaspach - Viktoria Köln 08.24 14:00 0 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobresal - Dep. Union La Calera 08.24 18:30 1 - 0  
Union Espanola - O'Higgins 08.24 01:30 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Katokopia - Omonia Nicosia 08.24 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Sokolov 08.24 10:15 4 - 0  
Prostejov - Trinec 08.24 17:00 2 - 2  
Vysehrad - Dukla Praha 08.24 10:15 1 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pribram - Jablonec 08.24 17:00 4 - 0  
Zlín - Karvina 08.24 17:00 1 - 4  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Naestved - Vendsyssel 08.24 13:15 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - Avarta 08.24 15:00 0 - 2  
Brönshöj - Hilleröd 08.24 15:00 2 - 0  
FA 2000 - Slagelse BI 08.24 13:45 5 - 3  
Frem - Hellerup 08.24 14:00 1 - 4  
Helsingör - Vanlöse 08.24 14:00 6 - 2  
Skovshoved - Holbaek 08.24 15:00 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Fremad - Sydvest 08.24 14:00 1 - 0  
Brabrand - Thisted 08.24 14:00 1 - 2  
Dalum - VSK Aarhus 08.24 16:45 4 - 2  
Jammerbugt - Naesby 08.24 14:00 3 - 2  
Middelfart - AB Gladsaxe 08.24 15:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Bröndby 08.24 13:00 1 - 6  
Odense - Farum 08.24 13:00 1 - 3  
VSK Aarhus - Thy-Thisted 08.24 13:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - Highlands Park 08.24 15:00 1 - 1  
Kaizer Chiefs - Supersport Utd. 08.24 18:00 1 - 1  
Lamontville Golden Arrows - Chippa Utd. 08.24 15:00 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Jeonnam 08.24 12:00 0 - 3  
Seoul E-Land - Ansan Greeners 08.24 12:00 1 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Gangwon 08.24 12:30 3 - 1  
Jeonbuk - Seongnam 08.24 12:00 1 - 1  
Ulsan - Sangju Sangmu 08.24 12:00 5 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Olmedo 08.24 02:15 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vityebszk - Nyeman Grodno 08.24 15:00 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekenas IF - Turku PS 08.24 16:00 0 - 0  
Jaro - Myllykoski PA 08.24 16:00 2 - 0  
Kajaani - Oulu 08.24 16:00 3 - 1  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
JIPPO - JäPS 08.24 16:00 0 - 0  
Mikkeli MP - Lahden Reipas 08.24 17:30 3 - 0  
Viikingit - NJS 08.24 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen SK 2 - Hercules Oulu 08.24 16:00 3 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Helsinki JK 08.24 12:00 0 - 1  
Kuopio PS - Vaasa PS 08.24 16:00 5 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
IK Myran - ONS Oulu 08.24 13:00 6 - 3  
Ilves - Aland Utd. 08.24 13:00 0 - 1  
JyPK - Honka 08.24 13:00 2 - 2  
Kuopio PS - TiPS 08.24 13:00 1 - 0  
TPS - Helsinki JK 08.24 13:00 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Troyes - Lens 08.24 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Metz 08.24 20:00    
Brest - Reims 08.24 20:00    
Dijon - Bordeaux 08.24 20:00    
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Fleury 91 08.24 14:30 4 - 1  
Lyon - Marseille 08.24 15:30 6 - 0  
Paris FC - Dijon 08.24 14:30 3 - 1  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaya Iloilo - Stallion Laguna 08.24 13:00 1 - 0  
Philippine Air Force FC - Green Archers Utd. 08.24 10:00 1 - 4  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - Lokomotív Tbiliszi 08.24 15:00 3 - 2  
Dila Gori - Torpedo Kutaisi 08.24 18:00 2 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - Panathinaikosz 08.24 18:00 1 - 1  
Olympiakosz - Aszterasz Tripolisz 08.24 20:30    
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Heracles - Vitesse 08.24 19:45    
Willem II - Emmen 08.24 18:30 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Slaven Belupo - Varazdin 08.24 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bali Utd. - Arema Malang 08.24 15:30 2 - 1  
Madura Utd. - PSIS Semarang 08.24 13:00 3 - 0  
Persebaya Surabaya - Persija Jakarta 08.24 10:30 1 - 1  
Pusamania Borneo - Semen Padang 08.24 13:30 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shahin Bushehr - Sepahan 08.24 17:45 0 - 3  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Thor Akureyri - Leiknir R. 08.24 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍA Akranes - ÍBV 08.24 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Ashdod 08.24 18:00 1 - 1  
Maccabi Haifa - Hapoel Raanana 08.24 17:00 4 - 3  
Sektzia Nes Tziona - Maccabi TA 08.24 19:30 0 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Zweigen Kanazawa 08.24 12:00 2 - 3  
JEF United Chiba - Kofu 08.24 11:00 0 - 3  
Kyoto - Avispa Fukuoka 08.24 12:00 1 - 1  
Mito - Tokyo Verdy 08.24 11:00 1 - 2  
Tokushima - Ryukyu 08.24 12:00 6 - 1  
Yamagata - Tochigi 08.24 12:00 2 - 0  
Yamaguchi - Nagasaki 08.24 12:00 0 - 4  
Yokohama FC - Kagoshima Utd. 08.24 11:00 5 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Cerezo Osaka 08.24 12:00 0 - 2  
Kawasaki Frontale - Shimizu SP 08.24 12:00 2 - 2  
Nagoya GE - Yokohama FM 08.24 11:00 1 - 5  
Sanfrecce Hiroshima - Oita Trinita 08.24 12:00 0 - 0  
Sapporo - FC Tokyo 08.24 06:00 1 - 1  
Vegalta Sendai - Shonan Bellmare 08.24 12:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ordabasy Shymkent - Sahtar Karagandy 08.24 15:00 3 - 2  
Tobol Kostanay - Atirau 08.24 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Meizhou Hakka 08.24 13:30 2 - 3  
Hangzhou Greentown - Guizhou Zhicheng 08.24 13:30 1 - 4  
Heilongjiang Lava Spring - Xinjiang Tianshan 08.24 13:30 4 - 2  
Liaoning Hongyun - Shijiazhuang 08.24 13:30 0 - 2  
Nantong Zhiyun - Shanghai Shenxin 08.24 13:35 1 - 2  
Qingdao Huanghai - Sichuan Annapurna 08.24 13:30 3 - 1  
Shaanxi Changan - Beijing Sport Univ. 08.24 13:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Olsztyn 08.24 19:00 0 - 0  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Olimpia Grudziadz 08.24 14:30 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Arka Gdynia 08.24 15:00 3 - 1  
Lechia Gdansk - Slask Wroclaw 08.24 17:30 1 - 1  
Rakow Czestochowa - Lech Poznan 08.24 20:00    
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Ventspils 08.24 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - UNAM Pumas 08.24 04:00 2 - 0  
Santos Laguna - Monterrey 08.24 04:00 2 - 1  
Veracruz - Atl. San Luis 08.24 02:00 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando - Atlanta Utd. 08.24 02:00 0 - 1  
Portland - Seattle 08.24 04:00 1 - 2  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Milsami Orhei - Zimbru Chisinau 08.24 17:00 1 - 1  
Sheriff Tiraspol - Sfintul Gheorghe 08.24 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grbalj Radanovici - OFK Petrovac 08.24 17:00 1 - 2  
Iskra Danilovgrad - Rudar Pljevlja 08.24 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gudja - Hibernians Paola 08.24 19:00 1 - 1  
Tarxien - Mosta 08.24 18:30 0 - 4  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Mezőkövesd 08.24 18:00 0 - 3  
Honvéd - Debrecen 08.24 18:00 2 - 3  
Kaposvár - ZTE 08.24 18:00 0 - 4  
Kisvárda - Újpest 08.24 18:00 2 - 0  
Paks - Fehérvár 08.24 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandnes Ulf - Aalesund 08.24 15:30 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sola - Bryne 08.24 16:00 0 - 2  
Stjördals/Blink - Byasen 08.24 16:00 5 - 1  
Vidar - Nardo 08.24 14:00 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Sotra 08.24 16:00 2 - 1  
Baerum - Fram Larvik 08.24 16:00 2 - 1  
Elverum - Kjelsas 08.24 16:00 3 - 2  
Florö - Mjölner 08.24 16:00 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosenborg - Stabaek 08.24 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Röa 08.24 14:00 1 - 0  
Klepp - Kolbotn 08.24 13:00 3 - 0  
Stabaek - Sandviken 08.24 15:00 0 - 2  
Trondheims-Örn - Fart 08.24 14:00 3 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - 1. FC Köln 08.24 13:00 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma - Juventus 08.24 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Trapani 08.24 21:00    
Crotone - Cosenza 08.24 18:00 0 - 0  
Salernitana - Pescara 08.24 18:00 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Lokomotív Moszkva 08.24 18:00 1 - 1  
Tambov - Dinamo Moszkva 08.24 13:00 0 - 2  
Ufa - Zenit Szentpétervár 08.24 15:30 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn 1913 - Kapfenberg 08.24 18:00 6 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattersburg - St. Pölten 08.24 17:00 0 - 1  
Rapid Wien - LASK Linz 08.24 17:00 1 - 2  
Wolfsberg - Altach 08.24 17:00 5 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate Asuncion - Sp. Luqueno 08.24 01:00 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Melgar - Real Garcilaso 08.24 03:00 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Chaves 08.24 12:00 1 - 2  
Covilha - Vilafranquense 08.24 19:15 1 - 0  
Feirense - Viseu 08.24 17:00 0 - 0  
Penafiel - Cova Piedade 08.24 19:15 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Porto 08.24 20:00    
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Southampton 08.24 16:00 0 - 2  
Liverpool - Arsenal 08.24 18:30 3 - 1  
Manchester Utd. - Crystal Palace 08.24 16:00 1 - 2  
Norwich - Chelsea 08.24 13:30 2 - 3  
Sheffield Utd. - Leicester 08.24 16:00 1 - 2  
Watford - West Ham 08.24 16:00 1 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Academica Clinceni - Sepsi OSK 08.24 14:30 1 - 1  
CFR Cluj - Botosani 08.24 20:00    
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Motherwell 08.24 16:00 1 - 3  
Hibernian - St. Johnstone 08.24 16:00 2 - 2  
Kilmarnock - Aberdeen 08.24 16:00 0 - 0  
Ross County - Livingston 08.24 16:00 1 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Falkirk 08.24 16:00 1 - 0  
Dumbarton - Stranraer 08.24 16:00 3 - 1  
East Fife - Airdrieonians 08.24 16:00 4 - 1  
Peterhead - Forfar 08.24 16:00 1 - 0  
Raith Rovers - Montrose 08.24 16:00 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Brechin 08.24 16:00 0 - 1  
Cowdenbeath - Annan 08.24 16:00 3 - 1  
Queen's Park - Elgin 08.24 16:00 0 - 0  
Stenhousemuir - Edinburgh City 08.24 16:00 1 - 3  
Stirling - Cove Rangers 08.24 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Arbroath 08.24 16:00 0 - 1  
Ayr Utd. - Queen of South 08.24 16:00 1 - 0  
Dundee - Inverness CT 08.24 16:00 0 - 0  
Dunfermline - Dundee Utd. 08.24 16:00 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Elche 08.24 20:00    
Mirandes - Cadiz 08.24 19:00 1 - 2  
Oviedo - Lugo 08.24 18:00 1 - 1  
R. Santander - Almería 08.24 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Marino Luanco - Atl. Madrid B 08.24 19:00 1 - 2  
Rayo Majadahonda - Sp. Gijón B 08.24 18:45 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Villarreal B - Levante B 08.24 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Valencia 08.24 21:00    
Getafe - Ath. Bilbao 08.24 21:00    
Osasuna - Eibar 08.24 17:00 0 - 0  
Real Madrid - Valladolid 08.24 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Aarau 08.24 19:00 5 - 1  
Schaffhausen - Stade Ouchy 08.24 19:00 0 - 1  
Wil - Kriens 08.24 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Xamax - Basel 08.24 19:00 0 - 3  
Young Boys - FC Zürich 08.24 19:00 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Syrianska FC - Västeras SK 08.24 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Eskilsminne 08.24 16:00 1 - 1  
Kristianstad - Lindome 08.24 16:00 1 - 0  
Lund - Skövde 08.24 14:00 2 - 1  
Tvaaker - Utsikten 08.24 14:00 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlstad Utd. - Boden 08.24 16:00 3 - 1  
Forward Örebro - Nyköping 08.24 14:00 2 - 4  
Gefle - Umea FC 08.24 15:00 1 - 2  
Sollentuna - Karlslund 08.24 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Örebro 08.24 16:00 3 - 4  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kopparbergs/Göteborg - Linköping 08.24 14:00 1 - 1  
Kungsbacka - Eskilstuna Utd. 08.24 15:00 0 - 4  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Proleter Novi Sad - Vojvodina 08.24 20:00    
Vozdovac - Mladost Lucani 08.24 20:00    
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohronie - Trencin 08.24 19:00 0 - 4  
Ruzomberok - Trnava 08.24 19:00 0 - 1  
Zemplin Michalovce - Sered 08.24 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Utd. - Port FC 08.24 14:00 2 - 0  
Buriram Utd. - Sukhothai 08.24 12:45 1 - 1  
Prachuap - Samut Prakan 08.24 15:00 2 - 0  
Trat - PTT Rayong 08.24 13:00 0 - 0  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Africain - Stade Tunisien 08.24 17:30 3 - 0  
JS Kairouanaise - Soliman 08.24 17:30 1 - 2  
US Tataouine - Esperance de Tunis 08.24 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Keciörengücü - Osmanlispor 08.24 15:30 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Kasimpasa 08.24 20:45    
Ankaragücü - Kayserispor 08.24 18:15 1 - 1  
Istanbul Basaksehir - Fenerbahce 08.24 20:45    
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Olimpik Doneck 08.24 18:30 1 - 1  
Kolosz Kovalivka - Vorszkla Poltava 08.24 13:00 0 - 3  
Olekszandria - Deszna Csernigov 08.24 16:00 0 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas de San Carlos - Bella Vista 08.24 00:00 3 - 0  
CA Rentistas - Villa Espanola 08.24 15:05 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate Montevideo - Penarol Montevideo 08.24 20:00    
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Rising - Sacramento 08.24 04:30 2 - 1  
Pittsburgh - Loudoun Utd. 08.24 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Metropolitanos Caracas - Zulia Maracaibo 08.24 17:00 3 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hai Phong - The Cong Hanoi 08.24 12:00 2 - 1  
Saigon FC - Thanh Hoa 08.24 14:00 2 - 0  
Than Quang Ninh - Binh Duong 08.24 13:00 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar Skopje - Rabotnicki Skopje 08.24 17:00 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Knockbreda - Ards 08.24 16:00 0 - 1  
Loughgall - Dundela 08.24 16:00 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Glentoran 08.24 16:00 1 - 2  
Carrick - Cliftonville 08.24 16:00 0 - 1  
Coleraine - Institute 08.24 16:00 0 - 0  
Crusaders - Larne 08.24 16:00 2 - 2  
Dungannon - Glenavon 08.24 16:00 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Levadia Tallinn 08.24 15:00 2 - 1  
Trans Narva - Flora Tallinn 08.24 17:30 0 - 1  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Glengad United FC - Waterford FC 08.24 18:00 0 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lori Vanadzor - Noah Jereván 08.24 15:00 1 - 0  
Urartu - Gandzasar Kapan 08.24 17:30 1 - 1  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Toulon 08.24 18:00 25 - 44  
Castres - Montpellier 08.24 18:00 26 - 25  
Lyon - Stade de France 08.24 18:00 43 - 9  
Racing-Metro - Bayonne 08.24 18:00 17 - 24  
Section Paloise - Brive 08.24 18:00 33 - 14  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland - Bay of Plenty 08.24 07:05 19 - 13  
Counties Manukau - Waikato 08.24 09:35 26 - 31  
Tasman - Manawatu 08.24 04:35 64 - 3  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - New Zealand Warriors 08.24 07:00 42 - 16  
St. George Illawarra - Sydney Roosters 08.24 11:35 12 - 34  
Wests Tigers - Newcastle Knights 08.24 09:30 46 - 4  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Írország 08.24 16:00 57 - 15  
Skócia - Franciaország 08.24 14:10 17 - 14  
Röplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Törökország (Helyszín: Törökország) 08.24 18:30 2 - 3  
Franciaország - Görögország 08.24 16:00 0 - 3  
Röplabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Szlovénia 08.24 18:00 3 - 0  
Röplabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Horvátország 08.24 18:00 1 - 3  
Röplabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Spanyolország 08.24 17:30 3 - 1  
Svájc - Szlovákia (Helyszín: Szlovákia) 08.24 20:00 0 - 3  
Röplabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Fehéroroszország - U19Brazília 08.24 14:00 1 - 3  
Röplabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bulgária - U19Csehország 08.24 17:30 0 - 3  
U19Irán - U19Kolumbia 08.24 11:00 3 - 1  
Röplabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Japán - U19Németország 08.24 11:00 3 - 0  
U19Mexikó - U19Egyiptom 08.24 14:00 0 - 3  
Röplabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Oroszország - U19Nigéria 08.24 17:30 3 - 0  
Snooker (Paul Hunter Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - Gary Wilson (4 nyert frame-ig) 08.24 14:00 4 - 1  
D.B. Gilbert - M. Holt (4 nyert frame-ig) 08.24 14:00 4 - 1  
Joe Perry - B. Mertens 08.24 14:00 4 - 0  
Kyr. Wilson - F. Nüssle 08.24 11:00 4 - 0  
L. Brecel - K. Doherty 08.24 11:00 4 - 1  
Mark King - R. Davies 08.24 11:00 4 - 0  
Mat. Selt - Dom. Dale 08.24 11:00 1 - 4  
Ric. Walden - I. Boiko 08.24 14:00 4 - 0  
Strandröplabda (Jurmala)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aye Q / Gauthier-Rat A - Rumsevicius A / Kazdailis 08.24 15:00 2 - 0  
Aye Q / Gauthier-Rat A - Samoilovs A / Smedins J 08.24 18:00 0 - 2  
Bergmann P A / Harms Y - Dollinger A / Stadie E 08.24 10:00 1 - 2  
Budinger C / Patterson C - Dziadkou A / Piatrushka P 08.24 17:05 1 - 2  
Dollinger A / Stadie E - Erdmann J / Winter S 08.24 18:00 2 - 0  
Evans M / Kolinske W - Bozenk T / Jakopin V 08.24 09:00 2 - 0  
Koekelkoren D / Van Walle - Huerta Pastor A / Menende 08.24 10:00 2 - 0  
Mol H N / Berntsen M - Dumek J / Bercik V 08.24 09:00 2 - 1  
Rumsevicius A / Kazdailis - Samoilovs M / Solovejs A 08.24 11:00 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Sekerci S / Urlu S 08.24 15:00 2 - 0  
Sekerci S / Urlu S - Pfretzschner L / Westphal 08.24 11:00 2 - 0  
Slick S / Allen W - Nolvak K / Tiisaar M 08.24 16:05 1 - 2  
Slick S / Allen W - Nurminen J / Siren S 08.24 09:00 2 - 0  
Zemljak N / Pokersnik J - Regza H / Smedins T 08.24 10:00 2 - 0  
Strandröplabda (Rubavu)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bello/Bello - Shoji K / Kurasaka M 08.24 08:30 0 - 2  
Murakami H / Shimizu K - Overgaard N H / Stormly J 08.24 09:20 0 - 2  
Shoji K / Kurasaka M - Overgaard N H / Stormly J 08.24 15:00 2 - 1  
Strandröplabda (Rubavu, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nzayisenga C / Hakizimana - Olsen Koellner C / Zibrandtsen H 08.24 11:10 0 - 2  
Van Driel M / Reinders I - Grimson J / Palmer V 08.24 10:20 2 - 1  
Strandröplabda (Salalah-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shoushtarizadeh/Sadeghi M - Groszek P / Witkos M 08.24 15:00 2 - 0  
Strandröplabda (Zhongwei Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bai B / Yuan L - Lin M M / Zeng J 08.24 04:40 0 - 2  
Chen C / Zhu L - Jancar T / Kotnik T 08.24 04:40 2 - 0  
Chen C / Zhu L - Lin M M / Zeng J 08.24 11:00 2 - 0  
Gruszczynska J / Wachowic - Udomchavee T / Numwong R 08.24 03:00 0 - 2  
Kusano A / Nishibori T - Radarong V / Hongpak K 08.24 03:50 0 - 2  
Mizoe S / Koshikawa M - Udomchavee T / Numwong R 08.24 09:00 2 - 0  
Olivova S / Rehackova K - Kou N-H / Liu P H 08.24 03:00 2 - 1  
Suzuki C / Sakaguchi Y - Olivova S / Rehackova K 08.24 08:00 2 - 1  
Wen S H / Wang J - Jiang L / Zhao H 08.24 03:50 2 - 0  
Wen S H / Wang J - Radarong V / Hongpak K 08.24 10:00 2 - 0  
Tenisz (Braunschweig, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jani R-L. - K. Gerlach 08.24 14:20 1 - 2  
Tenisz (L'Aquila, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - F. Cerundolo 08.24 12:15 2 - 1  
A. Vukic - C. Taberner 08.24 11:00 0 - 2  
And. Martin - G. Clezar 08.24 18:30 2 - 1  
D. Popko - J. Haerteis 08.24 16:55 2 - 0  
Tenisz (L'Aquila, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Pavic A - Cacic N / Sancic A 08.24 15:15 2 - 1  
Margaroli L / Vavassori A - Begemann A / Mergea F 08.24 17:50    
Tenisz (Winston Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - Ste. Johnson 08.24 01:00 2 - 1  
H. Hurkacz - D. Shapovalov 08.24 03:15 2 - 0  
Tollaslabda (vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - K. Wangcharoen 08.24 17:20 2 - 0  
Ken. Momota - B. Sai Praneeth 08.24 11:40 2 - 0  
Tollaslabda (vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Ahsan M / Setiawan H 08.24 17:40 1 - 2  
Tollaslabda (vb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Intanon - Noz. Okuhara 08.24 12:00 1 - 2  
Yufei Chen - S. Pusarla Venkata 08.24 11:00 0 - 2  
Tollaslabda (vb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Du Y / Li Y H - Fukushima Y / Hirota S 08.24 11:20 0 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Polii G / Rahayu A 08.24 17:00 2 - 0  
Tollaslabda (vb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Puavaranukroh/Taerattanac - Wang Y / Huang D 08.24 18:00 2 - 0  
Zheng S / Huang Y - Higashino A / Watanabe Y 08.24 12:20 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Casimero - Ce. Ramirez 08.24 14:00 1 - 0  
K. Tanaka - J. Gonzalez Ortiz 08.24 12:00 1 - 0

 

2019.08.23.
Amerikai foci (NFL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 08.23 01:30 7 - 19  
Cincinnati - NY Giants 08.23 01:00 23 - 25  
Miami - Jacksonville 08.23 02:00 22 - 7  
New England - Carolina 08.23 01:30 10 - 3  
Oakland - Green Bay 08.23 02:00 22 - 21  
Philadelphia - Baltimore 08.23 01:30    
Asztalitenisz (Czech Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Shibaev - Te Ma 08.23 18:00 4 - 0  
C. Pletea - Yuki Hirano 08.23 13:00 3 - 4  
D. Ovtcharov - V. Samsonov 08.23 17:00 4 - 1  
P. Franziska - Jun Mizutani 08.23 17:00 4 - 3  
S. Gnanasekaran - H. Calderano 08.23 18:00 0 - 4  
Sangsu Lee - S. Gauzy 08.23 13:00 4 - 2  
Yuk. Uda - T. Boll 08.23 13:00 0 - 4  
Yun-Ju Lin - M. Freitas 08.23 13:00 4 - 2  
Asztalitenisz (Czech Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cho D / Lee S - Zhao Z / Zhu L 08.23 11:00 3 - 0  
Ecseki N / Szudi Á - Allegro M / Lambiet F 08.23 11:00 3 - 1  
Ecseki N / Szudi Á - Liao C-T / Lin Y-J 08.23 15:40 0 - 3  
Flore T / Lebesson E - Liao C-T / Lin Y-J 08.23 11:00 0 - 3  
Gárdos R / Habesohn D - Cho D / Lee S 08.23 15:40 2 - 3  
Ho K K / Wong C T - Gárdos R / Habesohn D 08.23 11:00 1 - 3  
Asztalitenisz (Czech Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Matelova - Miu Hirano 08.23 13:50 0 - 4  
Hon. Hashimoto - Zhuojia He 08.23 13:50 1 - 4  
Hyowon Suh - Jihee Jeon 08.23 18:50 0 - 4  
Kas. Ishikawa - Xi Liu 08.23 13:50 4 - 2  
Tianwei Feng - Weishan Liu 08.23 13:50 0 - 4  
Xingtong Chen - Mima Ito 08.23 19:40 4 - 2  
Yalan Feng - Hitomi Sato 08.23 18:50 4 - 1  
Asztalitenisz (Czech Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gu Y / Mu Z - Lin Y / Yu M 08.23 11:40 3 - 0  
Hirano M / Shibata S - Bajor N / Partyka N 08.23 11:40 3 - 2  
Hirano M / Shibata S - Kim H / Lee E 08.23 16:20 3 - 1  
Kim H / Lee E - Balazova B / Matelova H 08.23 11:40 3 - 1  
Asztalitenisz (Czech Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Apolonia T / Shao J - Fegerl S / Polcanova S 08.23 10:00 0 - 3  
Cho D / Shin Y - Fegerl S / Polcanova S 08.23 14:40 3 - 0  
Ma T / Wu Y - Cho D / Shin Y 08.23 10:00 1 - 3  
Mizutani J / Ito M - Tsuboi G / Takahashi B 08.23 14:40 3 - 0  
Mizutani J / Ito M - Zhu L / He Z 08.23 10:00 3 - 0  
Tsuboi G / Takahashi B - Qiu D / Mittelham N 08.23 10:00 3 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Essendon 08.23 11:50 76 - 65  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiwoom Heroes - KIA Tigers 08.23 11:30 6 - 0  
KT Wiz - Lotte Giants 08.23 11:30 3 - 3  
LG Twins - NC Dinos 08.23 11:30 8 - 2  
Samsung Lions - Doosan Bears 08.23 11:30 4 - 8  
SK Wyverns - Hanwha Eagles 08.23 11:30 6 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 08.23 11:15 3 - 0  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 08.23 11:00 6 - 4  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 08.23 11:00 8 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 08.23 11:00 4 - 1  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 08.23 11:00 3 - 8  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 08.23 11:00 1 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Acereros de Monclova 08.23 02:30 3 - 11  
Bravos de Leon - Olmecas de Tabasco 08.23 02:15    
Generales de Durango - Sultanes de Monterrey 08.23 02:30 5 - 19  
Pericos de Puebla - Leones de Yucatan 08.23 02:00 4 - 14  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Rieleros de Aguascaliente 08.23 03:00 1 - 7  
Toros de Tijuana - Saraperos de Saltillo 08.23 04:35 7 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 08.23 01:20 3 - 2  
Baltimore - Tampa Bay 08.23 01:05 2 - 5  
Chicago WS - Texas 08.23 02:10 6 - 1  
Houston - Detroit 08.23 02:10 6 - 3  
LA Dodgers - Toronto 08.23 04:10 3 - 2  
NY Mets - Cleveland 08.23 01:10 2 - 0  
Oakland - NY Yankees 08.23 03:37 5 - 3  
Pittsburgh - Washington 08.23 01:05 1 - 7  
St. Louis - Colorado 08.23 01:45 6 - 5  
Darts (New Zealand Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - D. Platt 08.23 09:25 6 - 2  
G. Anderson - Hau. Puha 08.23 10:40 6 - 3  
J. Wade - C. Caldwell 08.23 08:15 6 - 5  
M. van Gerwen - Kyle Anderson 08.23 11:50 6 - 5  
P. Wright - D. Heta 08.23 11:15 6 - 1  
R. van Barneveld - Cody Harris 08.23 12:30 6 - 5  
Rob Cross - W. Parry 08.23 09:55 6 - 2  
S. Whitlock - B. Robb 08.23 08:45 4 - 6  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sumida - Nagoya 08.23 12:00 3 - 4  
Gyeplabda (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Írország 08.23 15:45 1 - 2  
Oroszország - Fehéroroszország 08.23 13:30 5 - 0  
Gyeplabda (Eb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Hollandia 08.23 18:00 0 - 8  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Ice Dogs - Sydney Bears 08.23 11:30 3 - 4  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Jokerit 08.23 14:00 3 - 4  
Comarch Cracovia - Diósgyőr 08.23 15:00 2 - 3  
Färjestad - Leksand 08.23 19:00    
HV 71 - Sparta Praha 08.23 16:00 3 - 2  
Kookoo - JYP 08.23 15:00 1 - 5  
Lahti Pelicans - Växjö 08.23 17:30 4 - 3  
Metallurg Magnyitogorszk - Red Star Kunlun 08.23 16:00 3 - 2  
Pardubice - Zvolen 08.23 16:00 6 - 4  
Poprad - Michalovce 08.23 19:00    
SZKA Szentpétervár - Szocsi 08.23 18:30 3 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Szibir Novoszibirszk 08.23 12:00 2 - 1  
Villach - Fehérvár 08.23 16:30 2 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Finnország (Helyszín: Finnország) 08.23 14:00 1 - 3  
Oroszország - Csehország 08.23 14:15 6 - 1  
Svájc - Németország 08.23 18:00 3 - 2  
Kajak-kenu (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csizmadia K. - P. Menning (K1 200 m, elődöntő) 08.23 16:45 0 - 1  
Lucz D. - I. Mladkova (női K1 200 m, elődöntő) 08.23 16:25 1 - 0  
Mike/Kiss B. - Tints/Pranks (C2 1000 m, elődöntő) 08.23 17:35 1 - 0  
Nagy B. - S. Stamenova (női C1 200 m, elődöntő) 08.23 17:00 0 - 1  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Brazília 08.23 13:30 84 - 90  
Németország - Tunézia 08.23 10:00 89 - 70  
Olaszország - Szerbia 08.23 13:30 65 - 71  
Puerto Rico - Törökország 08.23 13:00 64 - 72  
Szenegál - Venezuela 08.23 13:30 74 - 81  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Indiana 08.23 04:30 98 - 65  
Minnesota - Dallas 08.23 02:00 86 - 70  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Aalborg 08.23 18:30 19 - 25  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Herning-Ikast 08.23 18:30 18 - 29  
Kézilabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Benfica 08.23 18:15 34 - 27  
Nantes - Elverum 08.23 20:30    
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Dabas 08.23 18:00 36 - 17  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kampala - African Stars 08.23 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kukesi - Partizan Tirana 08.23 19:00 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Instituto Cordoba - Sarmiento 08.23 00:15 2 - 3  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Villa San Carlos 08.23 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Anderlecht 08.23 20:30    
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arda Kardzhali - Cserno More Várna 08.23 19:30    
Carszko Szelo Szófia - Beroe Stara Zagora 08.23 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Coritiba 08.23 02:30 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Tombense 08.23 00:00 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Dortmund 08.23 20:30    
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - Dynamo Dresden 08.23 18:30 0 - 0  
Erzgebirge Aue - VfB Stuttgart 08.23 18:30 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Rostock 08.23 19:00 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nea Szalamina Famaguszta - Pafosz 08.23 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Fluminense 08.23 02:30 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Chrudim 08.23 18:00 2 - 0  
Jihlava - Lisen 08.23 18:00 3 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Teplice 08.23 18:00 2 - 0  
Ostrava - Slovacko 08.23 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - OB Odense 08.23 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Suwon Bluewings 08.23 12:30 2 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nasr (UAE) - Al-Ittihad (UAE) 08.23 17:15 3 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wahda - Al-Fujairah 08.23 17:15 3 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyapro Mogiljev - FK Minszk 08.23 18:45 1 - 0  
Isloch Minszk - Szluck 08.23 17:00 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - KTP 08.23 17:30 5 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jazz Pori - Honka 2 08.23 17:30 2 - 4  
SalPa - P-Iirot 08.23 17:30 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Ilves 08.23 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambly - Chateauroux 08.23 20:00    
Le Havre - Grenoble 08.23 20:00    
Sochaux - Nancy 08.23 20:00    
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sioni Bolnisi - Dinamo Batumi 08.23 15:00 0 - 4  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
NAC Breda - Cambuur 08.23 20:00    
Oss - AZ Alkmaar 2 08.23 20:00    
Roda - Nijmegen 08.23 20:00    
Telstar - Excelsior 08.23 20:00    
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barito Putera - Persipura Jayapura 08.23 10:30 0 - 4  
PSS Sleman - PSM Makassar 08.23 13:30 3 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Sanat Naft Abadan 08.23 17:45 0 - 1  
Machine Sazi Tabriz - Esteghlal T. 08.23 15:30 1 - 0  
Paykan - Padideh Mashhad 08.23 16:40 0 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Gamba Osaka 08.23 12:00 2 - 2  
Sagan Tosu - Vissel Kobe 08.23 12:30 1 - 6  
Urawa RD - Matsumoto Yamaga 08.23 12:30 1 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Ahli (QAT) 08.23 16:20 3 - 1  
Al-Rayyan - Umm-Salal 08.23 18:30 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Cartagena - Barranquilla FC 08.23 01:00 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Rionegro Aguilas 08.23 01:00 1 - 2  
Independiente SF - América de Cali 08.23 03:00 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Wisla Krakkó 08.23 20:30    
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Cerro Porteno 08.23 00:15 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Panevezys - Riteriai Vilnius 08.23 17:00 4 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Minnesota 08.23 03:30 1 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gzira - Hamrun 08.23 18:30 0 - 0  
Sirens FC - Senglea 08.23 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Frankfurt 08.23 19:15 3 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien Amatőr - Lafnitz 08.23 19:10 2 - 3  
FAC Wien - Liefering 08.23 19:10 0 - 0  
FC Juniors OÖ - Austria Lustenau 08.23 19:10 8 - 5  
Horn - Vorwärts Steyr 08.23 19:10 1 - 4  
Ried - Grazer AK 08.23 19:10 1 - 2  
Wacker Innsbruck - Amstetten 08.23 19:10 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Uniao Oliveirense 08.23 20:00    
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Setúbal - Moreirense 08.23 20:00    
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Chindia Targoviste 08.23 17:00 2 - 2  
Univ. Craiova 1948 - Astra Giurgiu 08.23 20:00    
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Greenock Morton - Partick Thistle 08.23 20:05    
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Sevilla 08.23 20:00    
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Abha 08.23 18:00 4 - 2  
Al-Taawoun - Al-Hazem 08.23 18:10 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Senica - Zlate Moravce 08.23 19:00 1 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Adana Demirspor 08.23 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Göztepe Izmír 08.23 19:30    
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Quang Nam - Sanna Khanh Hoa 08.23 12:00 4 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - TNS 08.23 20:45    
Carmarthen - Newtown 08.23 21:00    
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuressaare - Tammeka Tartu 08.23 17:45 0 - 1  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Dundalk 08.23 20:45    
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington - Canterbury 08.23 09:35 23 - 22  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - South Sydney Rabbitohs 08.23 11:55 20 - 22  
North Queensland Cowboys - Penrith Panthers 08.23 10:00 24 - 10  
Röplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Bulgária 08.23 13:30 3 - 2  
Szerbia - Finnország 08.23 16:00 3 - 0  
Törökország - Görögország 08.23 19:00 3 - 0  
Röplabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Ukrajna 08.23 14:00 3 - 0  
Lengyelország - Szlovénia 08.23 20:30    
Olaszország - Portugália 08.23 17:30 3 - 0  
Röplabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Románia 08.23 17:30 3 - 0  
Horvátország - Azerbajdzsán 08.23 15:00 2 - 3  
Magyarország - Észtország 08.23 20:30    
Röplabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Oroszország 08.23 17:00 0 - 3  
Svájc - Németország 08.23 14:30 0 - 3  
Szlovákia - Spanyolország 08.23 20:00    
Röplabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Tajvan - U19Kuba 08.23 11:00 1 - 3  
Röplabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Irán 08.23 14:00 3 - 0  
U19Kolumbia - U19Olaszország 08.23 17:30 0 - 3  
Röplabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Egyiptom - U19Japán 08.23 11:00 3 - 2  
U19Németország - U19Argentína 08.23 14:00 3 - 1  
Röplabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dél-Korea - U19Oroszország 08.23 17:30 1 - 3  
Strandröplabda (Jurmala)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aye Q / Gauthier-Rat A - Inkiew N / Padsawud S 08.23 09:50 2 - 0  
Beeler N / Krattiger M - Bozenk T / Jakopin V 08.23 11:30 2 - 0  
Beeler N / Krattiger M - Sekerci S / Urlu S 08.23 14:50    
Bergmann P A / Harms Y - Nolvak K / Tiisaar M 08.23 14:00 0 - 2  
Bergmann P A / Harms Y - Rosager M / Brinck J S 08.23 10:40 2 - 1  
Bozenk T / Jakopin V - Jongklang S / Khaolumtarn 08.23 18:00 2 - 0  
Breer F / Metral Q - Dziadkou A / Piatrushka P 08.23 09:00 0 - 2  
Budinger C / Patterson C - Evans M / Kolinske W 08.23 14:50 2 - 1  
Budinger C / Patterson C - Retterholt L T / Bergerud 08.23 11:30 2 - 0  
Chiniewicz M / Korycki M - Nurminen J / Siren S 08.23 18:00 0 - 2  
Erdmann J / Winter S - Dollinger A / Stadie E 08.23 09:50 2 - 1  
Evans M / Kolinske W - Samoilovs M / Solovejs A 08.23 10:40 2 - 1  
Jongklang S / Khaolumtarn - Sekerci S / Urlu S 08.23 11:30 1 - 2  
Juchnevic R / Vasiljev A - Dollinger A / Stadie E 08.23 16:00 0 - 2  
Koekelkoren D / Van Walle - Aye Q / Gauthier-Rat A 08.23 13:10 0 - 2  
Koekelkoren D / Van Walle - Regza H / Smedins T 08.23 09:00 2 - 0  
Mol H N / Berntsen M - Erdmann J / Winter S 08.23 14:00 1 - 2  
Mol H N / Berntsen M - Juchnevic R / Vasiljev A 08.23 09:50 2 - 1  
Nolvak K / Tiisaar M - Huerta Pastor A / Menende 08.23 10:40 2 - 0  
Nurminen J / Siren S - Zemljak N / Pokersnik J 08.23 12:20 1 - 2  
Pfretzschner L / Westphal - Breer F / Metral Q 08.23 16:00 2 - 0  
Plavins M / Tocs E - Rumsevicius A / Kazdailis 08.23 17:00 2 - 0  
Plavins M / Tocs E - Tammearu M / Lohmus T A 08.23 12:20 2 - 1  
Regza H / Smedins T - Inkiew N / Padsawud S 08.23 14:50 2 - 0  
Retterholt L T / Bergerud - Samoilovs M / Solovejs A 08.23 16:00 1 - 2  
Rosager M / Brinck J S - Huerta Pastor A / Menende 08.23 17:00 0 - 2  
Rumsevicius A / Kazdailis - Dumek J / Bercik V 08.23 12:20 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Chiniewicz M / Korycki M 08.23 13:10 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Zemljak N / Pokersnik J 08.23 18:05 2 - 0  
Slick S / Allen W - Pfretzschner L / Westphal D 08.23 09:00 2 - 0  
Tammearu M / Lohmus T A - Dumek J / Bercik V 08.23 17:00 1 - 2  
Strandröplabda (Rubavu)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bello/Bello - Chrysostomou G / Liotatis 08.23 15:00 2 - 1  
Ikeda J / Koshikawa Y - Bialokoz F / Garcia-Kidd 08.23 08:30 2 - 0  
Ikeda J / Koshikawa Y - Overgaard N H / Stormly J 08.23 14:00 0 - 2  
Lundgren P / Wijk Tegenro - Murakami H / Shimizu K 08.23 13:00 0 - 2  
Murakami H / Shimizu K - Opsahl S / Oefstaas E 08.23 08:30 2 - 1  
Shoji K / Kurasaka M - Gala J / Sramek M 08.23 16:00 2 - 0  
Shoji K / Kurasaka M - Gatsinzi V / Habanzintwari F 08.23 09:30 2 - 0  
Tellnes K / Iversen R M - Chrysostomou G / Liotatis A 08.23 09:30 0 - 2  
Strandröplabda (Rubavu, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nzayisenga C / Hakizimana - Muhoza L / Musabyimana P 08.23 12:10 2 - 0  
Olsen Koellner C / Zibran - Fieny K A / Miessan L A 08.23 11:20 2 - 0  
Van Driel M / Reinders I - Nyirarukundo C / Umulisa P 08.23 10:30 2 - 0  
Strandröplabda (Zhongwei Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bai B / Yuan L - Udomchavee T / Numwong R 08.23 05:30 0 - 2  
Chen C / Zhu L - Olivova S / Rehackova K 08.23 04:40 2 - 1  
Chen H / Wang J - Olivova S / Rehackova K 08.23 11:30 0 - 2  
Futami A / Hasegawa A - Udomchavee T / Numwong R 08.23 09:50 2 - 0  
Kusano A / Nishibori T - Jiang L / Zhao H 08.23 03:50 2 - 0  
Lindstrom F / Malmstrom S - Bai B / Yuan L 08.23 11:30 0 - 2  
Mizoe S / Koshikawa M - Chen C / Zhu L 08.23 09:00 2 - 0  
Radarong V / Hongpak K - Khanok C / Pakham Y 08.23 05:30 2 - 0  
Sinisalo I / Rantala A - Yu Y-H / Pan T-Y 08.23 10:40 0 - 2  
Suzuki C / Sakaguchi Y - Lin M M / Zeng J 08.23 09:50 1 - 2  
Van Driel E / Schoon R - Lin M M / Zeng J 08.23 03:50 1 - 2  
Wen S H / Wang J - Jancar T / Kotnik T 08.23 09:00 2 - 0  
Wen S H / Wang J - Sinisalo I / Rantala A 08.23 03:00 2 - 0  
Tenisz (New York, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Linette - K. Siniakova 08.23 19:00 2 - 0  
Tenisz (New York, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gasparyan M / Niculescu M - Jurak D / Martinez Sanche 08.23 18:30 1 - 2  
Tenisz (US Open-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Köpfer - Yas. Uchiyama 08.23 18:30 2 - 0  
Dar. King - E. Donskoy 08.23 20:10    
E. Benchetrit - K. Coppejans 08.23 17:00 2 - 1  
G. Barrere - D.E. Galan Riveros 08.23 17:00 2 - 0  
K. Majchrzak - I. Ivashka 08.23 20:35    
M. Basic - San. Giraldo 08.23 17:00 0 - 2  
M. Vilella Martinez - J. Sinner 08.23 20:30    
P. Lorenzi - J. Vesely 08.23 18:30    
Soon Woo Kwon - S. Diez 08.23 17:00 2 - 1  
T. Kamke - L. Lacko 08.23 17:00 2 - 0  
Tenisz (US Open-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Dolehide - A-L. Friedsam 08.23 20:05    
E. Rybakina - L. Cabrera 08.23 17:00 2 - 0  
E.G. Ruse - Xinyu Wang 08.23 17:00 0 - 2  
J. Cepelova - J. Fourlis 08.23 17:00 2 - 0  
K. Kucova - T. Martincova 08.23 17:00 1 - 2  
P. Badosa Gibert - M. Frech 08.23 17:00 1 - 2  
V. Gracheva - R. Hogenkamp 08.23 17:00 0 - 2  
Tenisz (Winston Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - D. Shapovalov 08.23 20:20    
B. Paire - P. Carreno-Busta 08.23 18:20 2 - 1  
J. Millman - Ste. Johnson 08.23 18:40 1 - 2  
Tenisz (Winston Salem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Monroe N / Sandgren T 08.23 17:00 0 - 2  
Kubot L / Melo M - Murray J / Skupski N 08.23 17:00 2 - 0  
Tollaslabda (vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jon. Christie - B. Sai Praneeth 08.23 12:00 0 - 2  
K. Wangcharoen - Tien Chen Chou 08.23 17:40 2 - 1  
Ken. Momota - Zii Jia Lee 08.23 11:20 2 - 0  
Tollaslabda (vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Liao M C / Su C H 08.23 17:20 2 - 0  
Hoki T / Kobayashi Y - Kamura T / Sonoda K 08.23 12:20 2 - 1  
Tollaslabda (vb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jia Min Yeo - R. Intanon 08.23 17:00 0 - 2  
M. Blichfeldt - Yufei Chen 08.23 17:00 1 - 2  
Noz. Okuhara - Bing Jiao He 08.23 11:40 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - Tzu Ying Tai 08.23 11:40 2 - 1  
Tollaslabda (vb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Polii G / Rahayu A 08.23 12:20 0 - 2  
Du Y / Li Y H - Matsutomo Mi/ Takahashi A 08.23 12:00 2 - 1  
Lee S H / Shin S C - Fukushima Y / Hirota S 08.23 11:00 1 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Tanaka S / Yonemoto K 08.23 17:20    
Tollaslabda (vb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Higashino A / Watanabe Y - Chan P S / Goh L Y 08.23 11:00 2 - 1  
Zheng S / Huang Y - Seo S J / Chae Y 08.23 11:20 2 - 0

 

2019.08.22.
Asztalitenisz (Czech Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Steger - Jun Mizutani 08.22 19:40 2 - 4  
D. Ovtcharov - Fei Xue 08.22 19:40 4 - 2  
G. Tsuboi - H. Calderano 08.22 20:30 1 - 4  
Jonghoon Lim - Yuk. Uda 08.22 17:10 1 - 4  
L. Pitchford - A. Shibaev 08.22 20:30 2 - 4  
M. Freitas - Koki Niwa 08.22 16:20 4 - 1  
Mas. Morizono - S. Gauzy 08.22 17:10 3 - 4  
P. Franziska - A. Kallberg 08.22 19:40 4 - 3  
R. Filus - V. Samsonov 08.22 19:40 1 - 4  
S. Gnanasekaran - T. Arinobu 08.22 20:30 4 - 1  
Sangsu Lee - Daeseong Cho 08.22 17:10 4 - 2  
Te Ma - Chun Ting Wong 08.22 20:30 4 - 1  
Tom. Harimoto - C. Pletea 08.22 16:20 3 - 4  
Yizheng Xia - T. Boll 08.22 17:10 2 - 4  
Yuki Hirano - P. Sirucek 08.22 16:20 4 - 2  
Yun-Ju Lin - Chien-An Chen 08.22 16:20 4 - 3  
Asztalitenisz (Czech Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cho D / Lee S - Lind A / Rasmussen T 08.22 13:00 3 - 1  
Desai H / Thakkar M V - Allegro M / Lambiet F 08.22 13:40 0 - 3  
Ecseki N / Szudi Á - Apolonia T / Monteiro J 08.22 13:40 3 - 2  
Ho K K / Wong C T - Pletea C / Sgouropoulos I 08.22 13:00 3 - 0  
Karakasevic A / Majoros B - Liao C-T / Lin Y-J 08.22 13:40 0 - 3  
Polansky T / Sirucek P - Flore T / Lebesson E 08.22 13:40 0 - 3  
Xia Y / Zheng P - Gárdos R / Habesohn D 08.22 13:00 2 - 3  
Zhao Z / Zhu L - Chen C-A / Chuang C-Y 08.22 13:00 3 - 2  
Asztalitenisz (Czech Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aya. Narumoto - Miu Hirano 08.22 15:30 0 - 4  
H. Matelova - Hayeong Kim 08.22 15:30 4 - 2  
Hina Hayata - Mima Ito 08.22 18:50 1 - 4  
Hon. Hashimoto - Miy. Kihara 08.22 14:40 4 - 3  
Hyojoo Choi - Jihee Jeon 08.22 18:00 1 - 4  
Hyowon Suh - M. Pesotska 08.22 18:00 4 - 2  
Jiayi Li - Hitomi Sato 08.22 18:00 2 - 4  
Kas. Ishikawa - Hsien-Tzu Cheng 08.22 14:40 4 - 3  
P. Solja - Yalan Feng 08.22 18:00 1 - 4  
Saki Shibata - Mengyu Yu 08.22 18:50 4 - 3  
Szu-Yu Chen - S. Polcanova 08.22 18:50 3 - 4  
Tianwei Feng - B. Eerland 08.22 15:30 4 - 2  
Weishan Liu - Miyu Kato 08.22 15:30 4 - 1  
Xi Liu - Adr. Diaz 08.22 14:40 4 - 0  
Xingtong Chen - Yang Wu 08.22 18:50 4 - 0  
Yuting Gu - Zhuojia He 08.22 14:40 2 - 4  
Asztalitenisz (Czech Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen X / Qian T - Loeuillette S / Zarif A 08.22 11:40 1 - 3  
Diaz A / Diaz M - Kim H / Lee E 08.22 12:20 1 - 3  
Hirano M / Shibata S - Choi H / Lee Z 08.22 12:20 3 - 1  
Jeger M / Sun J - Balazova B / Matelova H 08.22 12:20 0 - 3  
Kihara M / Nagasaki M - Gu Y / Mu Z 08.22 11:40 2 - 3  
Mantz C / Wan Y - Bajor N / Partyka N 08.22 12:20 2 - 3  
Vorobeva O / Noskova Y - Lin Y / Yu M 08.22 11:40 0 - 3  
Asztalitenisz (Czech Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cho D / Shin Y - Flore T / Gasnier L 08.22 10:00 3 - 2  
Feng Y-H / Su P-L - Fegerl S / Polcanova S 08.22 10:00 2 - 3  
Harimoto T / Ishikawa K - Mizutani J / Ito M 08.22 10:40 0 - 3  
Konecny T / Matelova H - Apolonia T / Shao J 08.22 10:00 2 - 3  
Lee S / Jeon J - Ma T / Wu Y 08.22 10:00 2 - 3  
Qiu D / Mittelham N - Pistej L / Balazova B 08.22 10:40 3 - 2  
Szudi/Pergel - Tsuboi G / Takahashi B 08.22 10:40 2 - 3  
Zhu L / He Z - Franziska P / Solja P 08.22 10:40 3 - 1  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiwoom Heroes - KIA Tigers 08.22 11:30 5 - 5  
KT Wiz - Lotte Giants 08.22 11:30 4 - 2  
LG Twins - NC Dinos 08.22 11:30 2 - 5  
Samsung Lions - Doosan Bears 08.22 11:30 1 - 13  
SK Wyverns - Hanwha Eagles 08.22 11:30 8 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 08.22 11:00 7 - 4  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 08.22 11:00 8 - 0  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 08.22 11:00 4 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 08.22 11:30 5 - 8  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 08.22 11:00 5 - 1  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 08.22 11:00 3 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Acereros de Monclova 08.22 02:30 9 - 17  
Bravos de Leon - Olmecas de Tabasco 08.22 02:15 6 - 7  
Generales de Durango - Sultanes de Monterrey 08.22 02:30 5 - 1  
Pericos de Puebla - Leones de Yucatan 08.22 02:00 5 - 8  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Rieleros de Aguascaliente 08.22 02:00 1 - 12  
Toros de Tijuana - Saraperos de Saltillo 08.22 04:35 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 08.22 01:20 5 - 0  
Baltimore - Kansas City 08.22 01:05 8 - 1  
Boston - Philadelphia 08.22 01:10 2 - 5  
Chicago Cubs - San Francisco 08.22 02:05 12 - 11  
Chicago Cubs - San Francisco 08.22 20:20 1 - 0  
Houston - Detroit 08.22 02:10 1 - 2  
LA Dodgers - Toronto 08.22 04:10 2 - 1  
NY Mets - Cleveland 08.22 01:10 4 - 3  
Oakland - NY Yankees 08.22 04:07 6 - 4  
Pittsburgh - Washington 08.22 01:05 1 - 11  
St. Louis - Milwaukee 08.22 01:45 3 - 5  
Texas - LA Angels 08.22 01:05 8 - 7  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaragua - Atlantico Erechim 08.22 01:15 3 - 2  
Marreco Francisco Beltrao - Foz Cataratas 08.22 01:15 3 - 3  
Gyeplabda (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Írország 08.22 15:45 2 - 1  
Wales - Skócia 08.22 13:30 2 - 4  
Gyeplabda (Eb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Németország 08.22 20:30 4 - 2  
Hollandia - Spanyolország 08.22 18:00 3 - 4  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Zvolen 08.22 17:00 4 - 1  
Avangard Omszk - Szeversztal Cserepovec 08.22 14:00 1 - 1  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Dinamo Minszk 08.22 14:30 6 - 0  
Brynäs - Ässät 08.22 19:00 4 - 2  
CSZKA Moszkva - Szpartak Moszkva 08.22 18:15 5 - 2  
Dinamo Moszkva - Vityaz Podolszk 08.22 14:00 4 - 1  
Diósgyőr - Kosice 08.22 19:00 2 - 4  
Frölunda - Leksand 08.22 19:00 5 - 2  
Karlovy Vary - Kladno 08.22 18:00 7 - 1  
Liberec - Amur Habarovszk 08.22 17:30 4 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Barsz Kazany 08.22 18:30 2 - 4  
Lugano - Barisz Asztana 08.22 19:45 7 - 3  
Lukko - Växjö 08.22 17:30 4 - 5  
Lulea - Skelleftea 08.22 19:00 3 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Szibir Novoszibirszk 08.22 16:00 6 - 0  
Rögle - Linköping 08.22 19:00 4 - 0  
Szocsi - Torp. Nyizsnyij Novgorod 08.22 18:30 3 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Red Star Kunlun 08.22 12:00 3 - 3  
Trinec - Olomouc 08.22 17:00 2 - 2  
Turku PS - Ilves 08.22 17:00 3 - 2  
Zlín - Brno 08.22 18:00 1 - 2  
Znojmo - Vitkovice 08.22 18:00 3 - 7  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Németország 08.22 18:00 1 - 5  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - USA 08.22 11:30 86 - 102  
Japán - Argentína 08.22 12:00 93 - 108  
Spanyolország - Dominikai Köztársaság 08.22 21:30 102 - 70  
Kézilabda (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lemvig - Skjern 08.22 19:30 26 - 38  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Viborg 08.22 19:00 25 - 31  
Randers - Esbjerg 08.22 18:30 23 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Balingen-Weilstetten 08.22 19:00 38 - 26  
Nordhorn-Lingen - Bergischer HC 08.22 19:00 21 - 26  
Wetzlar - Lemgo 08.22 19:00 28 - 32  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martin de Tucuman - Argentinos Juniors 08.22 00:15 0 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Potosi - Royal Pari Santa Cruz 08.22 02:00 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponte Preta - CRB 08.22 02:30 0 - 1  
Vitória - America MG 08.22 00:15 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Sao Paulo 08.22 00:15 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Sao Jose dos Campos 08.22 00:30 1 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Khaleej Khor Fakkan 08.22 17:15 3 - 1  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Hatta 08.22 17:15 0 - 0  
Bani Yas - Al-Sharjah 08.22 19:30 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - Barcelona Guayaquil 08.22 02:30 1 - 1  
Labdarúgás (EL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Trabzonspor 08.22 20:00 1 - 3  
Ararat-Armenia - Dudelange 08.22 17:00 2 - 1  
AZ Alkmaar - Antwerpen 08.22 20:30 1 - 1  
Braga - Szpartak Moszkva 08.22 20:45 1 - 0  
Celtic - AIK Stockholm 08.22 20:45 2 - 0  
Espanyol - Zorya Luganszk 08.22 21:00 3 - 1  
FC Asztana - BATE Boriszov 08.22 16:00 3 - 0  
FC Köbenhavn - Riga FC 08.22 19:45 3 - 1  
FCS Bukarest - Guimaraes 08.22 20:30 0 - 0  
Feyenoord - Hapoel Beer Sheva 08.22 19:30 3 - 0  
FF Malmö - Bnei Yehuda TA 08.22 19:00 3 - 0  
Gent - Rijeka 08.22 20:30 2 - 1  
Legia Varsó - Rangers 08.22 20:00 0 - 0  
Linfield - Qarabag Baku 08.22 20:45 3 - 2  
Ludogorec Razgrad - Maribor 08.22 19:30 0 - 0  
Partizan Belgrád - Molde 08.22 21:00 2 - 1  
PSV - Apollon Limasszol 08.22 20:30 3 - 0  
Slovan Bratislava - PAOK 08.22 21:00 1 - 0  
Strasbourg - E. Frankfurt 08.22 20:30 1 - 0  
Suduva Marijampole - FTC 08.22 19:00 0 - 0  
Torino - Wolverhampton 08.22 21:00 2 - 3  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
TPV - Musan Salama 08.22 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiffen - PEPO 08.22 18:00 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Espoo - Gnistan 08.22 17:00 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gol Gohar Sirjan - Nassaji Mazandaran 08.22 17:15 1 - 1  
Naft Masjed Soleyman - Tractor Tabriz 08.22 17:45 0 - 0  
Persepolis - Pars Jonoubi Jam 08.22 16:40 1 - 0  
Zob Ahan - Saipa Karaj 08.22 17:45 2 - 3  
Labdarúgás (Izland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Afturelding 08.22 20:00 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ramat Hasharon - Beitar TA Bat Yam 08.22 18:00 2 - 2  
Kfar Qasem - Hapoel Acre 08.22 18:00 0 - 0  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Bnei Lod 08.22 18:00 1 - 2  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Nof Hagalil 08.22 18:00 3 - 2  
Umm al-Fahm - Hapoel Bnei Sakhnin 08.22 18:00 2 - 3  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavalry - York 9 Toronto 08.22 03:00 3 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Al-Shahaniya 08.22 16:20 3 - 0  
Al-Sailiya - Al-Khor 08.22 18:30 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors de Cali - Dep. Quindio 08.22 22:30 0 - 2  
Bogota FC - Boyaca Chico 08.22 22:00 0 - 1  
Valledupar - Dep. Pereira 08.22 22:00 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Atl. Nacional Medellin 08.22 03:00 0 - 0  
Envigado - Junior de Barranquilla 08.22 01:00 0 - 0  
Jaguares de Cordoba - Alianza Petrolera 08.22 23:00 0 - 0  
Once Caldas - Boyaca Patriotas 08.22 01:00 2 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Internacional 08.22 02:30 2 - 0  
LDU Quito - Boca Juniors 08.22 00:15 0 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - New York RB 08.22 02:00 1 - 2  
Los Angeles FC - San Jose 08.22 04:30 4 - 0  
New York City FC - Columbus 08.22 01:00 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Skeid - Start 08.22 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Orlando 08.22 01:30 1 - 2  
Washington - Utah 08.22 01:30 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 08.22 13:00 2 - 1  
Kubanocska Krasznodar - CSZKA Moszkva 08.22 18:00 0 - 2  
Torpedo Izsevszk - Rjazany 08.22 16:00 1 - 1  
Zvezda-2005 Perm - Lokomotív Moszkva 08.22 16:00 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Iteno - Atyra 08.22 21:00 1 - 1  
Tacuary Asuncion - Fernando de la Mora 08.22 18:45 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis IF - Djurgarden 08.22 18:30 1 - 2  
Dagsbergs IF - Brage 08.22 18:30 0 - 12  
Gauthiod - Elfsborg 08.22 18:00 1 - 1  
Oskarshamn - Helsingborg 08.22 18:30 2 - 1  
Vargarda - Falkenberg 08.22 17:45 0 - 4  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Adalh 08.22 19:50 1 - 1  
Al-Nassr - Damac 08.22 18:00 2 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nashville SC - New York RB 2 08.22 02:00 1 - 2  
North Carolina - Tampa Bay 08.22 01:00 4 - 2  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawke's Bay - Otago 08.22 09:35 29 - 21  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Parramatta Eels - Canterbury Bulldogs 08.22 11:50 6 - 12  
Röplabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Kuba - U19Brazília 08.22 17:30 3 - 2  
U19Tunézia - U19Fehéroroszország 08.22 20:30 3 - 2  
Röplabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Irán - U19Bulgária 08.22 14:00 3 - 1  
U19Olaszország - U19Csehország 08.22 11:00 3 - 0  
Röplabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Argentína - U19Egyiptom 08.22 11:00 1 - 3  
U19Japán - U19Mexikó 08.22 14:00 3 - 0  
Röplabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Oroszország - U19Dominikai Köztársaság 08.22 20:30 3 - 0  
U19USA - U19Dél-Korea 08.22 17:30 1 - 3  
Strandröplabda (Jurmala-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Abell K / Trans Hansen M - Pfretzschner L / Westphal D 08.22 13:10 1 - 2  
Andrys A / Andrys R - Klasnic D / Milic M 08.22 11:30 1 - 2  
Boehle D / Boermans S - Kaluza M / Lewandowski P 08.22 09:00 1 - 2  
Helland C / Gamlemoen J O - Chiniewicz M / Korycki M 08.22 09:50 0 - 2  
Lenc D / Habr F - Kuprasovs J / Puga O 08.22 11:30 2 - 0  
Lenc D / Habr F - Retterholt L T / Bergerud 08.22 14:50 1 - 2  
Oláh/Benkő - Manas P / Tezzele T 08.22 10:40 1 - 2  
Petrov M / Povjakel A - Bozenk T / Jakopin V 08.22 09:00 0 - 2  
Regza H / Smedins T - Tammearu M / Lohmus T A 08.22 15:40 1 - 2  
Rinkevics A / Stankevics - Pfretzschner L / Westphal D 08.22 09:50 0 - 2  
Rosager M / Brinck J S - Klasnic D / Milic M 08.22 14:50 2 - 1  
Solhaug S O / Ruud C J - Antoms G / Natrins D 08.22 10:40 2 - 1  
Tammearu M / Lohmus T A - Molin J / Tholse L 08.22 12:20 2 - 0  
Strandröplabda (Rubavu)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bello/Bello - Bialokoz F / Garcia-Kidd 08.22 09:20 2 - 0  
Dybfest H E / Loevli R O - Chrysostomou G / Liotatis A 08.22 08:30 0 - 2  
Gala J / Sramek M - Opsahl S / Oefstaas E 08.22 10:10 2 - 0  
Gatsinzi V / Habanzintwar - Takahashi M / Kojima T 08.22 11:00 2 - 1  
Ikeda J / Koshikawa Y - Gala J / Sramek M 08.22 13:30 1 - 2  
Ikeda J / Koshikawa Y - Muvunyi A / Niyonkuru Y 08.22 10:10 2 - 0  
Lundgren P / Wijk Tegenro - Tellnes K / Iversen R M 08.22 11:00 2 - 0  
Murakami H / Shimizu K - Mukunzi C / Ndamukunda F 08.22 09:20 2 - 0  
Muvunyi A / Niyonkuru Y - Opsahl S / Oefstaas E 08.22 13:30 1 - 2  
Shoji K / Kurasaka M - Overgaard N H / Stormly J C 08.22 08:30 1 - 2  
Strandröplabda (Rubavu, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Grimson J / Palmer V - Nyirarukundo C / Umulisa P 08.22 16:30 2 - 0  
Olsen Koellner C / Zibran - Muhoza L / Musabyimana P 08.22 15:30 2 - 0  
Van Driel M / Reinders I - Fieny K A / Miessan L A 08.22 14:30 2 - 0  
Tenisz (L'Aquila, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - P. Torebko 08.22 14:00 2 - 0  
D. Popko - J. Zopp 08.22 11:45 2 - 0  
F. Cerundolo - T. Seyboth Wild 08.22 10:00 2 - 0  
F. Mena - G. Clezar 08.22 11:40 1 - 2  
F.F. Silva - A. Collarini 08.22 14:35 1 - 2  
J.P. Ficovich - J. Haerteis 08.22 11:35 0 - 2  
M-A. Hüsler - C. Taberner 08.22 10:00 0 - 2  
P. Kotov - A. Vukic 08.22 10:00 0 - 2  
Tenisz (L'Aquila, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Mergea F - Cuevas M / Mena F 08.22 17:05 2 - 1  
Brkic T / Pavic A - Bonadio R / Popko D 08.22 15:40 2 - 0  
Cacic N / Sancic A - Escobar G / Martinez L D 08.22 13:25 2 - 1  
Margaroli L / Vavassori A - Karatsev A / Kotov P 08.22 15:05 2 - 0  
Tenisz (New York, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Giorgi - A. Cornet 08.22 23:05 2 - 0  
K. Muchova - M. Linette 08.22 19:55 1 - 2  
K. Siniakova - B. Pera 08.22 17:00 2 - 1  
Qiang Wang - A. Blinkova 08.22 23:15 2 - 1  
Tenisz (New York, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gasparyan M / Niculescu M - Aoyama S / Krunic A 08.22 18:00 2 - 1  
Tenisz (US Open-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lestienne - A. Giannessi 08.22 18:25 2 - 0  
Dar. King - A. Menendez-Maceiras 08.22 18:45 2 - 0  
J. Vesely - Jas. Jung 08.22 17:00 2 - 1  
Jam. Ward - M. Trungelliti 08.22 19:35 0 - 2  
Joao Domingues - E. Donskoy 08.22 19:25 0 - 2  
K. Majchrzak - T. Robredo 08.22 18:45 2 - 0  
M. Krueger - E. Gerasimov 08.22 17:00 1 - 2  
M. Vilella Martinez - A. Santillan 08.22 19:25 2 - 1  
N. Gombos - Joao Menezes 08.22 17:00 1 - 2  
N. Rubin - G. Garcia-Lopez 08.22 19:10 0 - 2  
P. Lorenzi - E. Couacaud 08.22 17:00 2 - 0  
P. Polansky - S. Nagal 08.22 17:00 0 - 2  
R. Bemelmans - I. Ivashka 08.22 19:20 0 - 2  
S. Caruso - L. Rosol 08.22 17:00 0 - 2  
T. Griekspoor - C. Ilkel 08.22 19:00 2 - 0  
V. Galovic - J. Sinner 08.22 19:00 1 - 2  
Tenisz (US Open-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - K. Zavatska 08.22 17:00 2 - 1  
B. Krejcikova - Asia Muhammad 08.22 21:10    
C. McHale - Shuai Peng 08.22 20:45 0 - 2  
Ell. Perez - A. Bogdan 08.22 17:00 0 - 2  
H. Baptiste - H. Dart 08.22 19:40 0 - 2  
I. Shinikova - S. Vickery 08.22 17:00 2 - 1  
J. Larsson - Nao Hibino 08.22 17:00 2 - 0  
K. Flipkens - J. Jaksic 08.22 17:00 2 - 0  
Kat. Scott - A. Kalinskaya 08.22 20:25 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - Babos T. 08.22 20:05 0 - 2  
M. Bolkvadze - Na-Lae Han 08.22 18:35 2 - 1  
Rob. Anderson - N. Gibbs 08.22 21:35    
Shilin Xu - V. Flink 08.22 19:00 2 - 0  
V. Lepchenko - G. Garcia Perez 08.22 17:00 2 - 0  
Xiyu Wang - Y. Wickmayer 08.22 17:00 2 - 0  
Z. Hives - C. Dolehide 08.22 17:00 0 - 2  
Tenisz (Winston Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - F. Tiafoe 08.22 02:30    
F. Lopez - H. Hurkacz 08.22 01:15    
M. Kecmanovic - D. Shapovalov 08.22 00:35 0 - 2  
S. Querrey - A. Rublev 08.22 04:00 0 - 2  
Tenisz (Winston Salem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Evans D / O'Mara J 08.22 00:00 2 - 0  
Monroe N / Sandgren T - Ram R / Salisbury J 08.22 03:35 2 - 0  
Murray J / Skupski N - Marach/J.Melzer 08.22 02:20 2 - 1  
Tollaslabda (vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - B. Sai Praneeth 08.22 12:20 0 - 2  
Jon. Christie - J.O. Jörgensen 08.22 14:00 2 - 0  
K. Tsuneyama - A. Antonsen 08.22 14:40 0 - 2  
K. Wangcharoen - Sri. Kidambi 08.22 16:50 2 - 0  
Kean Yew Loh - Tien Chen Chou 08.22 12:40 1 - 2  
Ken. Momota - H.S. Prannoy 08.22 12:00 2 - 0  
Ken. Nishimoto - Zii Jia Lee 08.22 12:20 1 - 2  
Ng Ka Long Angus - Long Chen 08.22 16:50 1 - 2  
Tollaslabda (vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Dunn A / Hall A 08.22 11:00 2 - 0  
Alfian F / Ardianto M R - Goh V S / Tan W K 08.22 15:00 2 - 1  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Liao M C / Su C H 08.22 12:40 1 - 2  
Choi S / Seo S J - Lee Y / Wang C L 08.22 15:00 2 - 1  
He J / Tan Q - Kamura T / Sonoda K 08.22 14:20 1 - 2  
Hoki T / Kobayashi Y - Han C / Zhou H 08.22 16:00 2 - 0  
Inoue T / Kaneko Y - Junhui L / Yuchen L 08.22 14:40 1 - 2  
Liu C / Zhang N - Lamsfuss M / Seidel M E 08.22 16:00 2 - 0  
Tollaslabda (vb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Beiwen Zhang - S. Pusarla Venkata 08.22 14:20 0 - 2  
Bing Jiao He - Yue Han 08.22 11:50 2 - 0  
Ga Eun Kim - Tzu Ying Tai 08.22 12:40 0 - 2  
Jia Min Yeo - Thi Trang Vu 08.22 11:00 2 - 1  
M. Blichfeldt - S. Nehwal 08.22 18:30 2 - 1  
Michelle Li - Yufei Chen 08.22 17:40 1 - 2  
Noz. Okuhara - Ji Hyun Sung 08.22 11:40 2 - 0  
R. Intanon - G.M. Tunjung 08.22 11:20 2 - 1  
Tollaslabda (vb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Kim S Y / Kong H Y 08.22 11:20 2 - 1  
Chow M K / Lee M Y - Matsutomo Mi/ Takahashi A 08.22 14:20 0 - 2  
Haris D D / Pradipta R A - Lee S H / Shin S C 08.22 13:30 0 - 2  
Hoo V / Yap C W - Du Y / Li Y H 08.22 14:20 1 - 2  
Li W / Zheng Y - Fukushima Y / Hirota S 08.22 15:10 0 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Fruergaard M / Thygesen S 08.22 18:30 2 - 0  
Polii G / Rahayu A - Stoeva G / Stoeva S 08.22 13:30 2 - 0  
Tanaka S / Yonemoto K - Kititharakul/Prajongjai 08.22 17:40 2 - 0  
Tollaslabda (vb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Hoki T / Nagahara W 08.22 11:00 2 - 1  
Higashino A / Watanabe Y - Adcock C / Adcock G 08.22 11:00 2 - 0  
Lu K / Lu C - Wang Y / Huang D 08.22 12:40 0 - 2  
Piek S / Tabeling R - Jordan P / Oktavianti M D 08.22 15:10 2 - 1  
Seo S J / Chae Y - Puangpuapech N / Amitrapa 08.22 11:50 2 - 0  
Tan K M / Lai P J - Puavaranukroh/Taerattanac 08.22 14:00 0 - 2  
Tang C M / Tse Y S - Ellis M / Smith L 08.22 11:40 2 - 0  
Zheng S / Huang Y - Faizal H / Widjaja G E 08.22 12:00 2 - 0  

 

2019.08.21.
Asztalitenisz (Czech Open-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kallberg - R. Walther 08.21 12:50 4 - 1  
J. Rolland - Y. Tsuboi 08.21 12:00 4 - 0  
Asztalitenisz (Czech Open-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Diaconu - Hyojoo Choi 08.21 10:20 0 - 4  
N. Bajor - S. Akula 08.21 11:10 3 - 4  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Samsung Lions 08.21 11:30    
KT Wiz - Kiwoom Heroes 08.21 11:30 1 - 8  
LG Twins - KIA Tigers 08.21 11:30 6 - 4  
NC Dinos - Doosan Bears 08.21 11:30    
SK Wyverns - Lotte Giants 08.21 11:30 5 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 08.21 11:00 2 - 5  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 08.21 11:00 3 - 1  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 08.21 11:00 5 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 08.21 11:15 1 - 3  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 08.21 11:00 4 - 14  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 08.21 11:00 11 - 6  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Acereros de Monclova 08.21 02:30 6 - 15  
Bravos de Leon - Olmecas de Tabasco 08.21 02:15 6 - 8  
Generales de Durango - Sultanes de Monterrey 08.21 02:30 6 - 5  
Pericos de Puebla - Leones de Yucatan 08.21 02:00 1 - 14  
Piratas de Campeche - Diablos Rojos del Mexico 08.21 03:00    
Tecolotes de Nuevo Laredo - Rieleros de Aguascaliente 08.21 03:00 4 - 7  
Tigres de Quintana Roo - Guerreros de Oaxaca 08.21 03:00    
Toros de Tijuana - Saraperos de Saltillo 08.21 04:35 4 - 11  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 08.21 03:40 8 - 7  
Atlanta - Miami 08.21 01:20 5 - 1  
Baltimore - Kansas City 08.21 01:05 4 - 1  
Boston - Philadelphia 08.21 01:10 2 - 3  
Chicago Cubs - San Francisco 08.21 02:05 5 - 3  
Cincinnati - San Diego 08.21 01:10 3 - 2  
Houston - Detroit 08.21 02:10 6 - 3  
LA Dodgers - Toronto 08.21 04:10 16 - 3  
Minnesota - Chicago WS 08.21 02:10 14 - 4  
NY Mets - Cleveland 08.21 01:10 9 - 2  
Oakland - NY Yankees 08.21 04:07 6 - 2  
Pittsburgh - Washington 08.21 01:05 4 - 1  
St. Louis - Milwaukee 08.21 01:45 9 - 4  
Tampa Bay - Seattle 08.21 01:10 4 - 7  
Gyeplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Oroszország 08.21 18:00 14 - 0  
Gyeplabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Fehéroroszország 08.21 10:00 4 - 3  
Írország - Németország 08.21 12:15 1 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Avtomobil. Jekatyerinburg 08.21 14:30 5 - 2  
Dinamo Riga - Lokomotív Jaroszlavl 08.21 18:30 3 - 1  
Jokerit - Szeversztal Cserepovec 08.21 14:00 2 - 1  
Klagenfurt - Wolfsburg 08.21 20:00    
Oskarshamn - Djurgarden 08.21 19:00 6 - 1  
Servette - Sparta Praha 08.21 16:00 3 - 2  
SZKA Szentpétervár - Torp. Nyizsnyij Novgorod 08.21 18:30 6 - 1  
Tappara - Lukko 08.21 17:30 2 - 3  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Japán 08.21 14:00 0 - 2  
Kosárlabda (Eb-előselejtező, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Dánia 08.21 19:00 57 - 68  
Kosárlabda (Eb-előselejtező, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Románia 08.21 18:00 74 - 77  
Kosárlabda (Eb-előselejtező, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Izland 08.21 19:00 109 - 85  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Hollandia 08.21 18:30 77 - 71  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Chicago 08.21 01:00 83 - 87  
Indiana - New York 08.21 01:00 76 - 82  
Las Vegas - Phoenix 08.21 04:00 73 - 73, h.u. 84 - 79  
Los Angeles - Minnesota 08.21 04:30 81 - 71  
Kézilabda (Német Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Kiel 08.21 19:30    
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlton - Nottingham 08.21 20:45    
Fulham - Millwall 08.21 20:45    
Preston - Stoke 08.21 20:45    
QPR - Swansea 08.21 20:45    
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Talleres RE - Dep. Armenio 08.21 02:05 3 - 2  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Central Cordoba SDE 08.21 20:30    
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Edgeworth - Newcastle Jets 08.21 11:30 1 - 5  
Marconi Stallions - Melbourne City 08.21 11:30 1 - 2  
Olympic FC - Adelaide Utd. 08.21 11:30 2 - 3  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Young Boys - Crvena zvezda 08.21 21:00    
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Londrina 08.21 00:15 2 - 1  
Brasil de Pelotas - Sao Bento 08.21 00:15 2 - 1  
Operario PR - Guarani 08.21 00:15 1 - 0  
Parana - Atlético GO 08.21 01:30 0 - 0  
Vila Nova - Sport Recife 08.21 02:30 0 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Dep. La Equidad 08.21 02:30 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Fremad Amager 08.21 19:00 0 - 0  
Kolding IF - Vejle 08.21 19:00 1 - 1  
Nyköbing - Naestved 08.21 19:00 0 - 1  
Roskilde - Köge 08.21 19:00 2 - 3  
Vendsyssel - Skive 08.21 19:00 0 - 1  
Viborg - Fredericia 08.21 18:30 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarta - FA 2000 08.21 18:30 1 - 0  
B93 Köbenhavn - Frem 08.21 19:00 0 - 0  
Hellerup - Skovshoved 08.21 19:00 2 - 0  
Hilleröd - Helsingör 08.21 18:30 1 - 2  
Slagelse BI - Holbaek 08.21 19:00 1 - 0  
Vanlöse - Brönshöj 08.21 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Dalum 08.21 19:00 1 - 0  
Naesby - Middelfart 08.21 18:30 0 - 4  
Sydvest - Ringköbing 08.21 18:45 3 - 3  
Thisted - Jammerbugt 08.21 19:00 0 - 0  
Vejgaard - Brabrand 08.21 18:30 2 - 2  
VSK Aarhus - Aarhus Fremad 08.21 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
KI Klaksvik - B36 Torshavn 08.21 20:00    
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Global Makati - Kaya Iloilo 08.21 10:00 0 - 2  
Mendiola - Ceres-Negros 08.21 13:00 1 - 4  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Al-Wakra 08.21 16:20 4 - 1  
Qatar SC - Al-Duhail 08.21 18:30 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Itagui Leones - Fortaleza Cota 08.21 02:45 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Miedz Legnica 08.21 20:00    
GKS Belchatow - Odra Opole 08.21 19:00 1 - 0  
GKS Tychy - Chrobry Glogow 08.21 19:00 5 - 1  
Olimpia Grudziadz - Wigry Suwalki 08.21 19:00 1 - 2  
Olsztyn - Sandecja Nowy Sacz 08.21 20:30    
Puszcza Niepolomice - Zaglebie Sosnowiec 08.21 19:00 0 - 2  
Radomiak Radom - GKS Jastrzebie 08.21 17:30 2 - 2  
TBB Nieciecza - Stal Mielec 08.21 20:00    
Warta Poznan - Podbeskidzie Bielsko-B. 08.21 17:00 2 - 1  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Jelgava 08.21 16:00 1 - 2  
Liepaja - Rigas FS 08.21 18:00 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Palmeiras 08.21 02:30 0 - 1  
Labdarúgás (Ligák Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Galaxy - Cruz Azul 08.21 04:30 1 - 2  
Tigres - América 08.21 02:30 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jerv - KFUM Oslo 08.21 18:00 2 - 2  
Kongsvinger - Strömmen 08.21 18:00 3 - 2  
Notodden - Nest-Sotra 08.21 18:00 2 - 3  
Sandefjord - Raufoss 08.21 18:00 1 - 0  
Tromsdalen - Sogndal 08.21 18:00 0 - 1  
Ullensaker/Kisa - Sandnes Ulf 08.21 18:00 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Levanger - Kvik Halden 08.21 17:00 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolbotn - LSK Kvinner 08.21 18:00 1 - 3  
Röa - Arna-Björnar 08.21 17:00 0 - 1  
Trondheims-Örn - Sandviken 08.21 18:00 4 - 2  
Valerenga - Avaldsnes 08.21 18:00 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akron Toljatti - Mordovija Szaranszk 08.21 17:00 1 - 1  
Alanyija Vlagyikavkaz - Rotor Volgográd 08.21 15:00 2 - 1  
Ararat Moszkva - Nyizsnyij Novgorod 08.21 16:00 0 - 3  
Cser. Novorosszijszk - Armavir 08.21 17:00 3 - 0  
Csita - Lucs Vlagyivosztok 08.21 11:00 0 - 1  
Himki - Kurszk 08.21 18:00 4 - 1  
Inter Cserkesszk - Csajka Peszcsanokopszkoje 08.21 17:00 2 - 5  
Kamaz - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 08.21 17:30 2 - 0  
Leningradec - Baltika Kalinyingrád 08.21 17:30 1 - 2  
Sinnyik Jaroszlavl - Teksztilsik Ivanovo 08.21 17:30 1 - 0  
Szaljut Belgorod - Fakel Voronyezs 08.21 17:30 1 - 3  
Velesz Moszkva - Torpedo Moszkva 08.21 17:00 2 - 2  
Zvezda Rjazany - Csertanovo Moszkva 08.21 17:30 1 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Rubio Nu 08.21 00:30 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Örebro 08.21 19:00 1 - 4  
Labdarúgás (Svéd Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilsminne - Norrby 08.21 18:30 1 - 0  
FK Karlskrona - Öster 08.21 18:30 2 - 1  
Gamla Upsala - Västeras SK 08.21 18:30 1 - 3  
Gottne - Brommapojkarna 08.21 17:30 2 - 2  
Gute - Dalkurd 08.21 18:30 2 - 4  
Husqvarna - Mjällby 08.21 18:30 0 - 4  
IFK Timra - Norrköping 08.21 18:30 1 - 6  
Lidingö - Sundsvall 08.21 18:30 1 - 1  
Lulea - Hammarby 08.21 18:30 1 - 3  
Nyköping - Örebro 08.21 18:30 0 - 1  
Qviding - Häcken 08.21 18:00 1 - 3  
Rosengard - Kalmar 08.21 18:30 1 - 2  
Sandviken - Frej Täby 08.21 18:30 2 - 1  
Sollentuna - Degerfors 08.21 18:30 4 - 3  
Trollhättan - Halmstad 08.21 18:30 1 - 2  
Tvaaker - Trelleborg 08.21 18:00 2 - 0  
Utsikten - Örgryte 08.21 18:30 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Macedón Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kozuf Gevgelija - Renova 08.21 17:00 3 - 3  
Prevalec - Borec Veles 08.21 17:00 0 - 4  
Teteks Tetovo - Shkupi Skopje 08.21 17:00 1 - 5  
Vellazerimi - Rabotnicki Skopje 08.21 17:00 0 - 4  
MMA (Dana White's Contender Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
De. Torres - S. Garcia 08.21 03:15 0 - 1  
J. Pogues - M. Brigagao 08.21 03:30 1 - 0  
L. Shahbazyan - P. Rowe 08.21 04:05 0 - 1  
Ma. Martin - M. Di Segni (női) 08.21 02:40 1 - 0  
R. Steele - P. Caracappa 08.21 02:00 1 - 0  
Röplabda (U19 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Tajvan - U19Fehéroroszország 08.21 11:00 2 - 3  
Röplabda (U19 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bulgária - U19Olaszország 08.21 14:00 2 - 3  
U19Csehország - U19Kolumbia 08.21 17:00 3 - 0  
Röplabda (U19 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Egyiptom - U19Németország 08.21 14:00 3 - 2  
U19Mexikó - U19Argentína 08.21 11:00 1 - 3  
Röplabda (U19 vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dominikai Köztársaság - U19USA 08.21 17:00 0 - 3  
Strandröplabda (Rubavu-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ogawa M / Tadano R - Overgaard N H / Stormly J C 08.21 15:00 0 - 2  
Tenisz (L'Aquila, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - R. Brancaccio 08.21 16:10 2 - 1  
And. Martin - G. Quinzi 08.21 17:30 2 - 0  
C. Taberner - A. Tabilo 08.21 10:00 2 - 1  
F. Mena - S. Griekspoor 08.21 11:55 2 - 0  
F.F. Silva - C. Alcaraz Garfia 08.21 14:30 2 - 1  
G. Clezar - A. Karatsev 08.21 14:20 2 - 0  
J. Haerteis - N. Serdarusic 08.21 10:00 2 - 0  
M-A. Hüsler - T. Gabashvili 08.21 12:50 2 - 0  
P. Kotov - A. Vavassori 08.21 10:00 2 - 0  
T. Seyboth Wild - T. Bellucci 08.21 12:15 2 - 0  
Tenisz (L'Aquila, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Mergea F - Serdarusic N / Tabilo A 08.21 16:20 2 - 0  
Cuevas M / Mena F - Neis F / Romboli F 08.21 17:35 2 - 0  
Escobar G / Martinez L D - Cerundolo F / Jomby T 08.21 14:25 2 - 1  
Margaroli L / Vavassori A - Di Nicola G / Gonzalez A 08.21 18:40 2 - 0  
Tenisz (New York, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Muchova - Kri. Ahn 08.21 17:00 2 - 0  
M. Linette - A. Sasnovich 08.21 18:30 2 - 0  
Qiang Wang - F. Ferro 08.21 20:10    
Tenisz (New York, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurak D / Martinez Sanche - Chan H-C / Chan L 08.21 20:05    
Olaru R / Yang Z - Aoyama S / Krunic A 08.21 18:00 1 - 2  
Tenisz (US Open-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - Yas. Uchiyama 08.21 17:00 0 - 2  
D. Köpfer - N. Mahut 08.21 17:00 2 - 1  
E. Benchetrit - Ze Zhang 08.21 17:00 2 - 0  
E. Ymer - T. Griekspoor 08.21 00:50 0 - 2  
Go Soeda - T. Robredo 08.21 01:00 0 - 2  
J. Brooksby - Yui. Sugita 08.21 19:25    
K. Majchrzak - C. Berlocq 08.21 00:45 2 - 1  
M. Basic - Emi. Gomez 08.21 18:15 2 - 0  
M. Moraing - I. Ivashka 08.21 00:20 0 - 2  
M. Torpegaard - D.E. Galan Riveros 08.21 19:25    
M. Ymer - F. Bagnis 08.21 18:35 2 - 0  
N. Kuhn - L. Lacko 08.21 18:30 0 - 2  
S. Diez - Yos. Watanuki 08.21 17:00 2 - 1  
S. Napolitano - Hyeon Chung 08.21 20:35    
Soon Woo Kwon - O. Otte 08.21 17:00 2 - 0  
Z. Kolar - K. Coppejans 08.21 17:00 0 - 2  
Tenisz (US Open-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raina - D. Allertova 08.21 17:00 1 - 2  
Aya. Shimizu - T. Martincova 08.21 18:20 0 - 2  
D. Kovinic - V. Gracheva 08.21 17:00 0 - 2  
Dan. Lao - Nao Hibino 08.21 00:00 1 - 2  
E. Rybakina - Ari. Rodionova 08.21 17:00 2 - 0  
I-C. Begu - J. Cepelova 08.21 17:00 0 - 2  
J. Fourlis - Lud. Samsonova 08.21 19:00 2 - 0  
J. Jaksic - J. Grabher 08.21 00:10 2 - 0  
J. Paolini - E.G. Ruse 08.21 19:20 0 - 2  
K. Kucova - B. Schoofs 08.21 18:25 2 - 1  
M. Frech - R. Sramkova 08.21 17:00 2 - 1  
M. Inglis - L. Cabrera 08.21 18:55 0 - 2  
N. Stojanovic - Ann Li 08.21 19:35    
O. Govortsova - Xinyu Wang 08.21 17:00 0 - 2  
P. Badosa Gibert - Q. Lemoine 08.21 18:10 2 - 1  
R. Hogenkamp - V. Savinykh 08.21 17:00 2 - 0  
T. Townsend - V. Cepede Royg 08.21 17:00 2 - 1  
V. Lepchenko - Kai Lin Zhang 08.21 00:20 2 - 1  
Tenisz (Winston Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - A. Ramos-Vinolas 08.21 01:50 2 - 1  
D. Dzumhur - L. Sonego 08.21 00:10 0 - 2  
J. Chardy - F. Tiafoe 08.21 02:35    
S. Querrey - R. Carballes Baena 08.21 00:10 2 - 0  
T. Sandgren - D. Shapovalov 08.21 01:00 0 - 2  
Tenisz (Winston Salem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Paes L - Ram R / Salisbury J 08.21 03:10 0 - 2  
Evans D / O'Mara J - Daniell M / Skupski K 08.21 02:00 2 - 1  
Gille S / Vliegen J - Haase R / Koolhof W 08.21 00:25 2 - 0  
Kubot L / Melo M - Demoliner M / Inglot D 08.21 01:05 2 - 0  
Mektic N / Skugor F - Murray J / Skupski N 08.21 04:00 1 - 2  
Tollaslabda (vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pochtarev - K. Wangcharoen 08.21 14:40 0 - 2  
Cheuk Yiu Lee - Long Chen 08.21 16:20    
D. Liew - A. Antonsen 08.21 12:20 0 - 2  
F. Burestedt - Ng Ka Long Angus 08.21 10:40 0 - 2  
T. Rouxel - Kean Yew Loh 08.21 10:40 1 - 2  
Tollaslabda (vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Maas J / Tabeling R 08.21 14:00 2 - 0  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Nikulov V / Serpionov A 08.21 09:40 2 - 0  
Attri M / Sumeeth R B - Han C / Zhou H 08.21 12:40 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Choi S / Seo S J 08.21 10:00 1 - 2  
Ho-Shue J A / Yakura N - Junhui L / Yuchen L 08.21 14:00 0 - 2  
Inoue T / Kaneko Y - Chia A / Soh W Y 08.21 18:10 2 - 1  
Ivanov V / Sozonov I - Kamura T / Sonoda K 08.21 10:20 1 - 2  
Lamsfuss M / Seidel M E - Endo H / Watanabe Y 08.21 12:20 2 - 1  
Lee Y / Wang C L - Lin S K / Tseng M H 08.21 15:40 2 - 0  
Tollaslabda (vb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fitriani - Tzu Ying Tai 08.21 10:40 0 - 2  
Ga Eun Kim - Yanyan Cai 08.21 11:30 2 - 1  
Hsuan-Yu Wendy Chen - Beiwen Zhang 08.21 12:00 0 - 2  
Lia. Tan - M. Blichfeldt 08.21 14:20 0 - 2  
P. Chochuwong - Yufei Chen 08.21 09:20 0 - 2  
S. de Visch Eijbergen - S. Nehwal 08.21 14:40 0 - 2  
S.S.Y. Cheah - Michelle Li 08.21 12:20 0 - 2  
Yu Po Pai - S. Pusarla Venkata 08.21 12:00 0 - 2  
Tollaslabda (vb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Supajirakul/Taerattanach. 08.21 12:20 2 - 1  
Efler L / Herttrich I - Li W / Zheng Y 08.21 10:40 0 - 2  
Fruergaard M / Thygesen S - Lefel E / Tran A 08.21 16:30 2 - 0  
Hsu Y C / Hu L F - Chow M K / Lee M Y 08.21 11:30 1 - 2  
Kim S Y / Kong H Y - Wenjing D / Xueying F 08.21 09:00 2 - 0  
Kititharakul/Prajongjai - Karlsson E / Magnusson J 08.21 11:00 2 - 0  
Mapasa S / Somerville G - Matsutomo Mi/ Takahashi A 08.21 14:20 0 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Piek S / Seinen C 08.21 11:00 2 - 0  
Polii G / Rahayu A - Akchurina A / Morozova O 08.21 09:00 2 - 0  
Stoeva G / Stoeva S - Delrue D / Palermo L 08.21 14:50 2 - 1  
Tollaslabda (vb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Alimov R / Davletova A - Puavaranukroh/Taerattanac 08.21 09:00 0 - 2  
Chang T C / Ng W Y - Ellis M / Smith L 08.21 10:20 1 - 2  
Gicquel T / Delrue D - Wang Y / Huang D 08.21 09:20 0 - 2  
Kaneko Y / Matsutomo M - Tang C M / Tse Y S 08.21 13:10 0 - 2  
Lane B / Pugh J - Tan K M / Lai P J 08.21 10:00 0 - 2  
Piek S / Tabeling R - Jiting H / Yue D 08.21 09:00 2 - 0

 

2019.08.20.
Amerikai foci (NFL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - San Francisco 08.20 02:00 15 - 24  
Asztalitenisz (Czech Open-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ecseki N. - R. Gárdos 08.20 19:05 2 - 4  
J. Rolland - S. Kaluzny 08.20 10:15 4 - 1  
L. Lupulesku - Takuya Jin 08.20 11:45 1 - 4  
Lu Kaiyang - T. Hippler 08.20 11:00 2 - 4  
Asztalitenisz (Czech Open-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kucerova - N. Partyka 08.20 15:45 1 - 4  
A. Tofant - S. Loeuillette 08.20 14:55 0 - 4  
J. Laurenti - B. Takahashi 08.20 14:05 4 - 3  
J. Slazak - Chia-Hsuan Lin 08.20 13:15 1 - 4  
T. Tomanova - E. Jurkova 08.20 09:30 4 - 2  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Samsung Lions 08.20 11:30 0 - 5  
KT Wiz - Kiwoom Heroes 08.20 11:30 6 - 0  
LG Twins - KIA Tigers 08.20 11:30 15 - 3  
NC Dinos - Doosan Bears 08.20 11:30 3 - 2  
SK Wyverns - Lotte Giants 08.20 11:30 5 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 08.20 11:15 7 - 3  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 08.20 11:00 4 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 08.20 11:00 1 - 2  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 08.20 11:00 8 - 0  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 08.20 11:00 9 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 08.20 03:40 5 - 3  
Baltimore - Kansas City 08.20 01:05 4 - 5  
Cincinnati - San Diego 08.20 01:10 2 - 3  
Houston - Detroit 08.20 02:10 5 - 4  
Minnesota - Chicago WS 08.20 02:10 4 - 6  
Pittsburgh - Washington 08.20 01:05 0 - 13  
St. Louis - Milwaukee 08.20 01:45 3 - 0  
Tampa Bay - Seattle 08.20 01:10 3 - 9  
Texas - LA Angels 08.20 02:05 8 - 7  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ware - S. Ashton 08.20 10:10 2 - 0  
B. Arkley - A. Ware 08.20 09:00 1 - 2  
S. Ashton - B. Arkley 08.20 11:10 1 - 2  
Gyeplabda (Eb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Wales 08.20 20:30 6 - 0  
Spanyolország - Anglia 08.20 13:30 2 - 2  
Gyeplabda (Eb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Skócia 08.20 18:00 6 - 0  
Írország - Németország 08.20 15:45 0 - 5  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Dinamo Minszk 08.20 14:30 3 - 0  
Brno - Trinec 08.20 18:00 3 - 6  
Davos - Barisz Asztana 08.20 19:45 1 - 1  
Dinamo Riga - Avtomobil. Jekatyerinburg 08.20 18:30 3 - 0  
Karlovy Vary - Szocsi 08.20 17:00 1 - 1  
Kladno - Plzen 08.20 17:30 2 - 8  
Kärpät - Lulea 08.20 17:30 2 - 3  
Mountfield HK - Vienna Capitals 08.20 16:00 5 - 1  
Zlín - Olomouc 08.20 18:00 2 - 2  
Örebro - Ässät 08.20 18:00 2 - 2  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Csehország 08.20 18:00 9 - 2  
Oroszország - Japán 08.20 14:00 2 - 0  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Új-Zéland 08.20 11:30 122 - 88  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Roskilde - Köbenhavn 08.20 19:30 20 - 30  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Shrewsbury 08.20 20:45 2 - 3  
Bristol Rovers - Tranmere 08.20 20:45 2 - 0  
Fleetwood - Wycombe 08.20 20:45 1 - 1  
Gillingham - Blackpool 08.20 20:45 2 - 2  
Ipswich - Wimbledon 08.20 20:45 2 - 1  
Milton Keynes Dons - Lincoln 08.20 20:45 2 - 1  
Oxford Utd. - Burton 08.20 20:45 2 - 4  
Portsmouth - Coventry 08.20 20:45 3 - 3  
Rochdale - Sunderland 08.20 20:45 1 - 2  
Southend - Peterborough 08.20 20:45 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Scunthorpe 08.20 20:45 3 - 2  
Cheltenham - Carlisle 08.20 20:45 2 - 0  
Crawley - Crewe 08.20 20:45 1 - 2  
Grimsby - Colchester 08.20 20:45 2 - 2  
Macclesfield - Morecambe 08.20 20:45 0 - 1  
Mansfield - Leyton 08.20 20:45 2 - 3  
Oldham - Exeter 08.20 20:45 0 - 0  
Plymouth - Salford City 08.20 20:45 2 - 2  
Port Vale - Forest Green 08.20 20:45 2 - 1  
Stevenage - Bradford 08.20 20:45 0 - 1  
Swindon - Northampton 08.20 20:45 0 - 1  
Walsall - Newport 08.20 20:45 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Barnsley 08.20 20:45 2 - 0  
Derby County - Bristol City 08.20 20:45 1 - 2  
Hull City - Blackburn 08.20 20:45 0 - 1  
Middlesbrough - Wigan 08.20 20:45 1 - 0  
Sheffield Wed. - Luton 08.20 20:45 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferro Carril Oeste - Atl. Platense 08.20 02:05 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Independiente 08.20 01:00 3 - 0  
Labdarúgás (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Ajax 08.20 21:00 0 - 0  
CFR Cluj - Slavia Praha 08.20 21:00 0 - 1  
LASK Linz - FC Bruges 08.20 21:00 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Criciuma - Bragantino 08.20 01:00 0 - 2  
Oeste - Coritiba 08.20 01:00 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Volta Redonda - Juventude 08.20 01:00 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santa Cruz - San Luis de Quillota 08.20 01:30 2 - 3  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Vysoke Myto - Pardubice 08.20 17:00 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Orlando Pirates 08.20 19:30 0 - 0  
Mamelodi Sundowns - Cape Town City 08.20 19:30 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Catolica de Quito - Macara Ambato 08.20 02:15 1 - 3  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Saburtalo Tbiliszi - Dila Gori 08.20 18:00 3 - 0  
Torpedo Kutaisi - Dinamo Tbiliszi 08.20 15:30 0 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhayangkara Jakarta - PSIS Semarang 08.20 10:30 0 - 0  
Madura Utd. - Bali Utd. 08.20 13:30 0 - 1  
Perseru Badak Lampung - Persebaya Surabaya 08.20 13:30 1 - 3  
Persija Jakarta - Kalteng Putra 08.20 10:30 3 - 0  
Semen Padang - Persela Lamongan 08.20 10:30 2 - 0  
Labdarúgás (Kanadai Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Valour Winnipeg - Edmonton 08.20 02:00 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortulua - Llaneros FC 08.20 23:00 1 - 0  
Dep. Pereira - Boyaca Chico 08.20 01:00 1 - 0  
Dep. Quindio - Real Cartagena 08.20 03:00 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Atl. Huila 08.20 21:00 4 - 0  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai SIPG - Shandong Luneng 08.20 13:35 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva 2 - Jenyiszej Krasznojarszk 08.20 15:00 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Limhamn Bunkeflo - Kungsbacka 08.20 19:00 2 - 0  
Växjö - Rosengard 08.20 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Espanol - Dep. Maldonado 08.20 20:00 0 - 1  
Torque Montevideo - Atenas de San Carlos 08.20 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohja-Sakala - Kalev Tallinn 08.20 11:00 0 - 3  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - M. Vachier-Lagrave 08.20 20:00 0.5 - 0.5  
F. Caruana - L. Aronian 08.20 20:00 1 - 0  
H. Nakamura - Liren Ding 08.20 20:00 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - I. Nepomniachtchi 08.20 20:00 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - M. Carlsen 08.20 20:00 0.5 - 0.5  
V. Anand - Wes. So 08.20 20:00 0.5 - 0.5  
Tenisz (L'Aquila, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - C. Rodriguez 08.20 10:00 2 - 0  
A. Vavassori - J. Sels 08.20 10:00 2 - 1  
C. O'Connell - C. Alcaraz Garfia 08.20 11:35 0 - 2  
D. Popko - K. Sultanov 08.20 12:45 2 - 0  
F. Cerundolo - G. di Nicola 08.20 15:35 2 - 1  
G. Clezar - A. Pavic 08.20 10:00 2 - 0  
G. Clezar - U. Blanch 08.20 10:00    
G.M. Moroni - J.P. Ficovich 08.20 17:30 1 - 2  
Gon. Escobar - A. Vukic 08.20 17:55 0 - 2  
J. Zopp - S.K. Mukund 08.20 13:05 2 - 0  
P. Torebko - M.T. Barrios Vera 08.20 11:30 2 - 1  
T. Gabashvili - Valkusz M. 08.20 14:00    
Tenisz (L'Aquila, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Vega Hernande - Brkic T / Pavic A 08.20 15:30 1 - 2  
Bonadio R / Popko D - Barrios Vera M / Ortenzi G 08.20 17:00 2 - 1  
Cacic N / Sancic A - De Bernardis A / Portaluri G 08.20 14:20 2 - 0  
Karatsev A / Kotov P - Huesler M-A / Podlipnik-Castillo H 08.20 15:15 2 - 0  
Tenisz (New York, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - Lin Zhu 08.20 22:10    
A. Petkovic - C. Giorgi 08.20 17:00 1 - 2  
B. Pera - B. Strycova 08.20 19:55 2 - 1  
K. Siniakova - A. Potapova 08.20 23:25    
Tenisz (New York, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahn K / King V - Jurak D / Martinez Sanche 08.20 20:10 1 - 2  
Aoyama S / Krunic A - Kichenok N / Siegemund L 08.20 18:40 2 - 0  
Kichenok L / Voskoboeva G - Chan H-C / Chan L 08.20 21:25 0 - 2  
Stosur S / Zhang S - Gasparyan M / Niculescu M 08.20 17:00 0 - 2  
Tenisz (US Open-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - Q. Halys 08.20 19:25 2 - 0  
A. Vatutin - E. Couacaud 08.20 18:30 0 - 2  
B. Rola - L. Rosol 08.20 18:20 1 - 2  
B. Zapata Miralles - E. Donskoy 08.20 17:00 0 - 2  
C. Ilkel - R. Quiroz 08.20 23:50 2 - 0  
Don. Young - Jas. Jung 08.20 18:15 1 - 2  
G. Garcia-Lopez - L. Giustino 08.20 17:00 2 - 1  
G. Mager - N. Rubin 08.20 17:00 0 - 2  
J-P. Smith - V. Galovic 08.20 22:45 0 - 2  
J. Vesely - P. Sousa 08.20 18:35 2 - 0  
J.J. Wolf - A. Giannessi 08.20 17:00 1 - 2  
Jam. Ward - Zhe Li 08.20 23:05 2 - 0  
Jay Clarke - M. Krueger 08.20 18:25 1 - 2  
Joao Menezes - F. Horansky 08.20 20:00 2 - 1  
M. Bachinger - C. Lestienne 08.20 17:00 1 - 2  
M. Jaziri - Dar. King 08.20 19:45 0 - 2  
M. Trungelliti - J. Duckworth 08.20 22:05 2 - 1  
M. Viola - J. Sinner 08.20 20:15 0 - 2  
N. Gombos - M. Janvier 08.20 20:25 2 - 0  
N. Kuhn - S. Stakhovsky 08.20 01:50 2 - 0  
O. Nedovyesov - Joao Domingues 08.20 17:00 0 - 2  
P. Gojowczyk - M. Basic 08.20 00:40 1 - 2  
P. Krstin - A. Santillan 08.20 20:50 0 - 2  
P. Lorenzi - E. Lopez-Perez 08.20 18:50 2 - 0  
P. Polansky - R. Dutra da Silva 08.20 22:15 2 - 1  
R. Bemelmans - Hir. Moriya 08.20 23:45 2 - 0  
S. Caruso - Yunseong Chung 08.20 18:20 2 - 0  
S. Korda - K. Coppejans 08.20 01:35 1 - 2  
S. Nagal - Tat. Ito 08.20 21:40 2 - 0  
S. Travaglia - E. Benchetrit 08.20 01:20 1 - 2  
Ste. Kozlov - E. Gerasimov 08.20 18:15 0 - 2  
Taro Daniel - M. Vilella Martinez 08.20 21:25 1 - 2  
Tenisz (US Open-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - I. Shinikova 08.20 21:55 1 - 2  
A. Zarycka - A-L. Friedsam 08.20 17:00 0 - 2  
B. Eraydin - Asia Muhammad 08.20 17:00 0 - 2  
B. Krejcikova - T. Smitkova 08.20 17:00 2 - 0  
B. Mattek-Sands - A. Bogdan 08.20 20:35 0 - 2  
Bondár A. - H. Baptiste 08.20 18:40 0 - 2  
C. McHale - M. di Giuseppe 08.20 20:55 2 - 0  
C. Perrin - Ell. Perez 08.20 21:30 0 - 2  
D. Aiava - Aya. Shimizu 08.20 01:35 1 - 2  
D. Jakupovic - T. Martincova 08.20 00:30 1 - 2  
E. Kostova - Y. Wickmayer 08.20 19:40 0 - 2  
F. Abanda - S. Vickery 08.20 22:35 0 - 2  
G. Garcia Perez - J.A. Cristian 08.20 22:45 2 - 1  
G. Gatto-Monticone - Shuai Peng 08.20 20:40 1 - 2  
G. Minnen - K. Kucova 08.20 00:30 0 - 2  
H. Watson - M. Bolkvadze 08.20 21:20 0 - 2  
J. Glushko - K. Zavatska 08.20 17:00 1 - 2  
J. Larsson - L. Kerkhove 08.20 21:20 2 - 1  
J. Loeb - H. Dart 08.20 19:10 0 - 2  
J. Paolini - U.M. Arconada 08.20 00:15 2 - 1  
K. Flipkens - I.M. Bara 08.20 23:40 2 - 0  
K. McPhee - N. Gibbs 08.20 23:05 1 - 2  
Kat. Scott - K. Swan 08.20 17:00 2 - 0  
Kur. Nara - Babos T. 08.20 22:45 1 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - K. Sebov 08.20 22:10 2 - 0  
M. Frech - Jia-Jing Lu 08.20 00:40 2 - 0  
Na-Lae Han - M. Rybarikova 08.20 19:30 2 - 1  
P. Badosa Gibert - En Shuo Liang 08.20 01:15 2 - 0  
P. Ormaechea - V. Flink 08.20 20:15 1 - 2  
Q. Lemoine - T. Mrdeza 08.20 00:20 2 - 1  
Rob. Anderson - Xinyun Han 08.20 21:50 2 - 1  
S. Rogers - C. Dolehide 08.20 17:00    
S. Rogers - C. Dolehide 08.20 17:00    
S. Vögele - Z. Hives 08.20 17:00 1 - 2  
U. Eikeri - B. Schoofs 08.20 00:55 0 - 2  
V. Duval - Shilin Xu 08.20 21:00 0 - 2  
V. Tomova - A. Kalinskaya 08.20 17:00 0 - 2  
Xiyu Wang - E. Gorgodze 08.20 19:40 2 - 0  
Tenisz (Winston Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Weintraub - B. Fratangelo 08.20 03:45 0 - 2  
Ant. Hoang - D. Dzumhur 08.20 19:00 1 - 2  
B. Fratangelo - U. Humbert 08.20 22:15 1 - 2  
B. Paire - P. Gunneswaran 08.20 20:25 2 - 0  
C. Ruud - L.G.M. Harris 08.20 21:20    
Duck Hee Lee - H. Hurkacz 08.20 21:10 1 - 2  
F. Krajinovic - T. Berdych 08.20 21:50 2 - 1  
F. Lopez - P. Andujar 08.20 21:50 2 - 1  
J. Sousa - R. Haase 08.20 19:00 1 - 2  
M. Cecchinato - J. Millman 08.20 19:00 1 - 2  
M. Giron - R. Carballes Baena 08.20 04:25 1 - 2  
M. Kecmanovic - A. Popyrin 08.20 23:30 2 - 0  
P. Carreno-Busta - M. Copil 08.20 20:35 2 - 1  
Ste. Johnson - C. Moutet 08.20 19:00 2 - 0  
T. Fabbiano - A. Rublev 08.20 19:00 0 - 2  
T. Sandgren - A. Murray 08.20 03:45 2 - 0  
Tenisz (Winston Salem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Polasek F - Daniell M / Skupski K 08.20 21:00    
Tollaslabda (vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - T. Penty 08.20 19:00 2 - 0  
B. Sai Praneeth - Dong Keun Lee 08.20 12:00 2 - 0  
Dan Lin - H.S. Prannoy 08.20 09:40 1 - 2  
Jon. Christie - Kwang Hee Heo 08.20 14:40 2 - 0  
Ken. Nishimoto - Tzu Wei Wang 08.20 12:20 2 - 1  
T. Sugiarto - J.O. Jörgensen 08.20 10:20 0 - 2  
Zii Jia Lee - Guangzu Lu 08.20 12:20 2 - 1  
Tollaslabda (vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Angriawan B / Hardianto H - Lane B / Vendy S 08.20 13:10 2 - 1  
Birker P / Stipsits D - Ho-Shue J A / Yakura N 08.20 19:00 0 - 2  
Gicquel T / Labar R - Attri M / Sumeeth R B 08.20 14:50 0 - 2  
Inoue T / Kaneko Y - George A / Shukla S 08.20 13:10 2 - 0  
Ivanov V / Sozonov I - Abdul Latif M A / Ayub N 08.20 10:00 2 - 0  
Lamsfuss M / Seidel M E - Chrisnanta D B / Loh K H 08.20 16:00 2 - 1  
Leung S W H / Wheller M - Chew P / Chew R 08.20 14:00 0 - 2  
Tollaslabda (vb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - Jia Min Yeo 08.20 14:20 0 - 2  
Bing Jiao He - Aya Ohori 08.20 10:00 2 - 1  
G.M. Tunjung - B. Ongbumrungpan 08.20 09:40 2 - 0  
Ji Hyun Sung - Hyo Min Kim 08.20 12:40 2 - 0  
L. Kjaersfeldt - Thi Trang Vu 08.20 14:00 1 - 2  
M. Mitsova - Hsuan-Yu Wendy Chen 08.20 11:30 0 - 2  
Noz. Okuhara - E. Kosetskaya 08.20 16:20 2 - 0  
P. Chochuwong - R. Honderich 08.20 09:20 2 - 0  
Pui Yin Yip - S.S.Y. Cheah 08.20 09:20 0 - 2  
R. Intanon - Nit. Jindapol 08.20 10:40 2 - 0  
S. Jaquet - S. de Visch Eijbergen 08.20 14:40 0 - 2  
Thuy Linh Nguyen - Lia. Tan 08.20 10:40 1 - 2  
Yu Po Pai - L. Zetchiri 08.20 14:00 2 - 0  
Yue Han - Say. Takahashi 08.20 18:10 2 - 0  
Yvonne Li - F. Fitriani 08.20 09:00 0 - 2  
Tollaslabda (vb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Birch C / Smith L - Bolotova E / Davletova A 08.20 19:20 0 - 2  
Chayanit C / Muenwong P - Fankhauser N / Tabeling I 08.20 16:20 2 - 0  
Honderich R / Tsai K - Mapasa S / Somerville G 08.20 15:40 0 - 2  
Magelund A / Ravn F - Ng T Y / Yuen S Y 08.20 16:30 2 - 1  
Marran K K / Ruutel H - Efler L / Herttrich I 08.20 18:10 0 - 2  
Ponnappa A / Reddy N S - Chang C H / Yang C T 08.20 12:40    
Santosh S / Dandu P - Hsu Y C / Hu L F 08.20 14:50 0 - 2  
Tollaslabda (vb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Do T D / Pham N T 08.20 14:00 2 - 0  
Alimov R / Davletova A - Chrisnanta D B / Tan W H 08.20 10:40 2 - 0  
Bitman J / Basova A - Yakura N / Tsai K 08.20 09:50 2 - 0  
Chan P S / Goh L Y - Hurlburt-Yu J / Wu J 08.20 12:00 2 - 1  
Chang T C / Ng W Y - Nohr N / Thygesen S 08.20 09:00 2 - 1  
Dimova E / Dremin E - Leung S W H / Somerville G 08.20 09:00 1 - 2  
Faizal H / Widjaja G E - Atrashchenkov V / Zharka 08.20 14:20 2 - 0  
Goh S H / Lai S J - Hoki T / Nagahara W 08.20 15:40 1 - 2  
Higashino A / Watanabe Y - Rivaldy R / Mentari P H 08.20 12:20 2 - 1  
Puangpuapech N / Amitrapa - Vlaar A / Mitsova M 08.20 17:20 2 - 0  
Ronald R / Saufika A - Piek S / Tabeling R 08.20 10:20 0 - 2  
Seo S J / Chae Y - Wang C L / Cheng C Y 08.20 16:30 2 - 0  
Zheng S / Huang Y - Lamsfuss M / Herttrich I 08.20 12:20 2 - 1  

 

 

2019.08.19.
Amerikai foci (NFL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Seattle 08.19 02:00 25 - 19  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 08.19 11:00 2 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Tecolotes de Nuevo Laredo 08.19 02:45 9 - 11  
Guerreros de Oaxaca - Bravos de Leon 08.19 00:00 6 - 13  
Leones de Yucatan - Piratas de Campeche 08.19 01:00 0 - 2  
Olmecas de Tabasco - Pericos de Puebla 08.19 01:00 8 - 4  
Rieleros de Aguascaliente - Algodoneros Union Laguna 08.19 01:00 9 - 8  
Saraperos de Saltillo - Generales de Durango 08.19 00:00 6 - 2  
Sultanes de Monterrey - Toros de Tijuana 08.19 01:00 5 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - Chicago Cubs 08.19 01:10 1 - 7  
Bowls (Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Newton - S. Edwards 08.19 09:00 2 - 0  
Me. King - C. Newton 08.19 11:00 1 - 2  
S. Edwards - Me. King 08.19 10:00 1.5 - 0.5  
Golf (BMW Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
BMW Championship 2019 08.19 01:00    
Golf (Dicks Sporting Goods Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dicks Sporting Goods Open 2019 08.19 00:00    
Gyeplabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Oroszország 08.19 20:30 4 - 1  
Spanyolország - Hollandia 08.19 18:00 1 - 1  
Gyeplabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Anglia 08.19 13:30 1 - 1  
Írország - Fehéroroszország 08.19 15:45 11 - 0  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Las Vegas 08.19 00:00 85 - 100  
Phoenix - New York 08.19 00:00 78 - 72  
Seattle - Minnesota 08.19 01:00 82 - 74  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Belouizdad - NC Magra 08.19 22:00 2 - 1  
Constantine - USM Alger 08.19 22:00 0 - 0  
JS Kabylie - US Biskra 08.19 22:00 3 - 2  
Paradou - MC Alger 08.19 21:30 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Nueva Chicago - Dep. Moron 08.19 20:35 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Godoy Cruz 08.19 20:30 1 - 0  
Boca Juniors - Aldosivi 08.19 01:00 2 - 0  
Colón - Gimnasia LP 08.19 22:45 2 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Sabah 08.19 18:00 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulte Waregem - Charleroi 08.19 20:30 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Dunav Ruse 08.19 19:30 3 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - The Strongest 08.19 01:30 1 - 2  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Sarajevo - Radnik Bijeljina 08.19 20:30 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Avai 08.19 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Osnabrück - Darmstadt 08.19 20:30 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallescher FC - Bayern München Amatőr 08.19 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Santiago Morning - Cobreloa 08.19 02:00 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Horsens 08.19 19:00 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Citizen - Bucheon 08.19 12:00 1 - 2  
Jeonnam - Asan Mugunghwa 08.19 12:00 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - Independiente del Valle 08.19 00:30 1 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szluck - Sahtar Szoligorszk 08.19 17:00 0 - 5  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Myllykoski PA 08.19 17:30 2 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - Honka 08.19 17:30 3 - 2  
Seinäjoen JK - Rovaniemi PS 08.19 17:30 0 - 0  
Vaasa PS - Mariehamn 08.19 17:30 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Guingamp 08.19 20:45 2 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Nijmegen 08.19 20:00 3 - 3  
AZ Alkmaar 2 - Excelsior 08.19 20:00 1 - 2  
Utrecht 2 - Oss 08.19 20:00 2 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema Malang - Barito Putera 08.19 13:30 2 - 1  
Pusamania Borneo - Persipura Jayapura 08.19 13:30 1 - 1  
TIRA-Persikabo - PSS Sleman 08.19 10:30 3 - 1  
Labdarúgás (Internat. Champions Cup, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - North Carolina (Helyszín: USA) 08.19 01:30 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Valur 08.19 21:15 3 - 3  
KR - Vikingur Reykjavik 08.19 20:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Union Magdalena 08.19 01:00 3 - 1  
Dep. Cali - Independiente Medellin 08.19 03:00 1 - 0  
Junior de Barranquilla - Independiente SF 08.19 00:00 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Yifang - Shanghai Shenhua 08.19 13:35 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Pogon Szczecin 08.19 18:00 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - Queretaro 08.19 02:00 0 - 2  
Necaxa - Santos Laguna 08.19 00:00 3 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Atlanta Utd. 08.19 04:00 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - Bodö/Glimt 08.19 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - CSZKA Moszkva 08.19 19:00 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - River Plate Asuncion 08.19 00:30 2 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - Alianza Huanuco 08.19 22:00 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Tondela - Portimonense 08.19 21:15 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolverhampton - Manchester Utd. 08.19 21:00 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Viitorul Constanta 08.19 20:00 1 - 1  
Voluntari - Gaz Metan Medias 08.19 17:00 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Varberg - Brage 08.19 19:00 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - AFC Eskilstuna 08.19 19:00 3 - 0  
Elfsborg - Östersund 08.19 19:00 4 - 1  
Helsingborg - Göteborg 08.19 19:00 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Keciörengücü 08.19 19:00 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Gazisehir Gaziantep 08.19 19:00 5 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Indy Eleven - St. Louis FC 08.19 00:00 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes de Caracas - Dep. La Guaira 08.19 22:00 0 - 1  
Monagas Maturin - Dep. Tachira 08.19 00:00 2 - 1  
Zulia Maracaibo - Trujillanos Valera 08.19 22:00 3 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Waterford FC - Shamrock Rovers 08.19 21:00 1 - 5  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Bohemians 08.19 20:45 6 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Pjunyik Jereván - Ararat Jereván 08.19 17:15 1 - 4  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Belgium 08.19 19:00 2 - 2  
Szlovákia - Finnország 08.19 19:00 3 - 1  
Sakk (St. Louis)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - S. Karjakin 08.19 20:00 0.5 - 0.5  
I. Nepomniachtchi - S. Mamedyarov 08.19 20:00 0.5 - 0.5  
L. Aronian - V. Anand 08.19 20:00 0.5 - 0.5  
Liren Ding - M. Vachier-Lagrave 08.19 20:00 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - F. Caruana 08.19 20:00 0.5 - 0.5  
Wes. So - A. Giri 08.19 20:00 0.5 - 0.5  
Tenisz (L'Aquila, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - D. Gimeno-Traver 08.19 14:35 2 - 0  
G. Quinzi - Ale. Gonzalez 08.19 13:05 2 - 0  
Gon. Escobar - F. Forti 08.19 17:30 2 - 1  
J.P. Ficovich - M. Cuevas 08.19 12:55 2 - 1  
K. Sultanov - L. Musetti 08.19 11:30 2 - 0  
L. Pancaldi - G. di Nicola 08.19 17:00 0 - 2  
R. Bonadio - J. Haerteis 08.19 11:40 0 - 2  
S. Fanselow - P. Torebko 08.19 14:30 0 - 2  
S. Griekspoor - C. Gomez-Herrera 08.19 16:45 2 - 1  
T. Jomby - J. Zopp 08.19 10:00 0 - 2  
T. Seyboth Wild - T. Brkic 08.19 15:25 2 - 0  
Tenisz (L'Aquila, Italy, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vavassori - Ortenzi, Gian Marco 08.19 10:00 2 - 0  
Tenisz (New York, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - A. Potapova 08.19 17:20 1 - 2  
C. Giorgi - M. Gasparyan 08.19 17:40 2 - 0  
C. Vandeweghe - A. Blinkova 08.19 20:50 0 - 2  
C. Vandeweghe - A. Tomljanovic 08.19 18:40    
F. Ferro - V. Golubic 08.19 22:05 2 - 0  
K. Muchova - V. Kuzmova 08.19 19:45 2 - 0  
K. Siniakova - Yafan Wang 08.19 16:00 2 - 0  
Kri. Ahn - J.B. Teichmann 08.19 19:00 2 - 0  
L. Siegemund - M. Buzarnescu 08.19 21:10 1 - 2  
Lin Zhu - Y. Putintseva 08.19 17:35 2 - 0  
M. Linette - K. Kanepi 08.19 21:25 2 - 0  
P. Hercog - A. Sasnovich 08.19 19:50 0 - 2  
Shuai Zhang - A. Petkovic 08.19 16:00 0 - 2  
Tenisz (New York, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Sanders S - Jurak D / Martinez Sanchez 08.19 18:00 1 - 2  
Ahn K / King V - Duan Y / Voracova R 08.19 23:55 2 - 1  
Hsieh S-W / Hsieh Y-C - Gasparyan M / Niculescu M 08.19 20:00 0 - 2  
Krawczyk D / Rosolska A - Olaru R / Yang Z 08.19 16:00 0 - 2  
Kuzmova V / Sasnovich A - Chan H-C / Chan L 08.19 23:30 0 - 2  
Tenisz (US Open-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - Emi. Gomez 08.19 22:00 0 - 2  
A. Rybakov - F. Bagnis 08.19 17:00 1 - 2  
D. Köpfer - Ryan Harrison 08.19 18:15 2 - 0  
D. Sela - S. Diez 08.19 22:45 1 - 2  
D.E. Galan Riveros - A. Bolt 08.19 19:45 2 - 0  
F. Gaio - Ze Zhang 08.19 23:50 0 - 2  
G. Andreozzi - T. Kamke 08.19 21:30 1 - 2  
G. Barrere - And. Harris 08.19 21:00 2 - 1  
G. Nanda - O. Otte 08.19 22:25 0 - 2  
J. Brooksby - Kai. Uchida 08.19 17:00 2 - 0  
L. Lacko - Y. Maden 08.19 21:50 2 - 0  
M. Polmans - Yui. Sugita 08.19 17:00 0 - 2  
M. Purcell - N. Milojevic 08.19 20:00 1 - 2  
M. Ymer - T-S. Kwiatkowski 08.19 17:00 2 - 1  
M. Zverev - D. Istomin 08.19 22:15 2 - 0  
N. Mahut - M. Cressy 08.19 18:30 2 - 1  
P. Cachin - B. Kavcic 08.19 19:40 1 - 2  
P. Martinez Portero - F. Coria 08.19 17:00 2 - 1  
R. Marcora - San. Giraldo 08.19 22:45 0 - 2  
R. Molleker - M. Torpegaard 08.19 18:35 0 - 2  
R. Ramanathan - F. Baldi 08.19 20:45 0 - 2  
S. Napolitano - S. Riffice 08.19 17:00 2 - 0  
S. Ofner - Hyeon Chung 08.19 17:00 0 - 2  
Soon Woo Kwon - J.C. Aragone 08.19 21:05 2 - 1  
Tom. Paul - Y. Hanfmann 08.19 17:00 2 - 1  
Yas. Uchiyama - A. Davidovich Fokina 08.19 18:40 2 - 0  
Yos. Watanuki - E. Gulbis 08.19 20:10 2 - 0  
Z. Kolar - M. Mmoh 08.19 22:40 2 - 1  
Tenisz (US Open-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Ann Li - A. Kalinina 08.19 21:20 2 - 0  
Ari. Rodionova - Stollár F. 08.19 18:30 2 - 0  
D. Kovinic - A. Kiick 08.19 19:20 2 - 1  
D. Marcinkevica - Lud. Samsonova 08.19 17:00 0 - 2  
E. Rybakina - Emma Navarro 08.19 19:40 2 - 0  
E.G. Ruse - A. Cadantu 08.19 21:35 2 - 0  
Har. Tan - Pri. Hon 08.19 20:30 0 - 2  
I-C. Begu - P. Ozgen 08.19 17:00 2 - 0  
J. Cepelova - N. Bains 08.19 17:00 2 - 0  
J. Fourlis - A. Lottner 08.19 17:00 2 - 1  
J. Ponchet - O. Govortsova 08.19 20:00 1 - 2  
K. Hobgarski - C. Bucsa 08.19 20:10 2 - 0  
L. Cabrera - K. Kawa 08.19 17:00 2 - 1  
M. Inglis - V. Grammatikopoulou 08.19 17:00 2 - 0  
R. Brantmeier - D. Allertova 08.19 20:15 1 - 2  
R. Sramkova - C. Paquet 08.19 22:15 2 - 1  
R.G. Serban - N. Stojanovic 08.19 22:50 0 - 2  
T. Townsend - N. Kostic 08.19 20:40 2 - 0  
V. Cepede Royg - S. Celik 08.19 19:15 2 - 0  
V. Gracheva - M. Trevisan 08.19 18:40 2 - 0  
V. Savinykh - P.M. Tig 08.19 19:40 2 - 1  
Xinyu Wang - B. Haas 08.19 22:00 2 - 1  
Y. Bonaventure - A. Raina 08.19 18:20 1 - 2  
Y. In-Albon - R. Hogenkamp 08.19 18:50 0 - 2  
Tenisz (Winston Salem, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Duck Hee Lee - H. Laaksonen 08.19 21:00 2 - 0  
M. Cecchinato - A. Bublik 08.19 21:00    
M. Copil - M. Klizan 08.19 03:00 2 - 1  
P. Andujar - N. Jarry 08.19 21:00 2 - 0  
R. Sarmiento - J. Chardy 08.19 22:30 0 - 2  
T. Berdych - A. Seppi 08.19 01:00 2 - 1  
T. Monteiro - A. Popyrin 08.19 21:00 1 - 2  
Tenisz (Winston Salem, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / Mclachlan B - Krawietz K / Mies A 08.19 21:00 2 - 0  
Marach/J.Melzer - Chardy J / Martin F 08.19 02:30 2 - 0  
Monroe N / Sandgren T - Bopanna R / Sharan D 08.19 01:50 2 - 0  
Tollaslabda (vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pochtarev - L. Wraber 08.19 19:00 2 - 1  
B. Leverdez - J.O. Jörgensen 08.19 09:00    
B. Sai Praneeth - J.A. Ho-Shue 08.19 09:30 2 - 0  
Cheuk Yiu Lee - Yuxiang Huang 08.19 12:30 2 - 0  
D. Liew - K. Phetpradab 08.19 11:30 2 - 0  
Dan Lin - Tien Minh Nguyen 08.19 13:00 2 - 1  
E. Lale - Ng Ka Long Angus 08.19 18:30 1 - 2  
F. Burestedt - A. Mendrek 08.19 18:10 2 - 0  
Guangzu Lu - K. Schaefer 08.19 10:40 2 - 0  
H-K. Vittinghus - Tien Chen Chou 08.19 15:00 1 - 2  
H.S. Prannoy - E. Heino 08.19 12:20 2 - 1  
Jon. Christie - R. Ouseph 08.19 12:30 2 - 0  
K. Cordon - A. Antonsen 08.19 09:00    
Kean Yew Loh - Sam. Verma 08.19 18:30 2 - 1  
Ken. Nishimoto - K. Koljonen 08.19 11:00 2 - 0  
L.E. Penalver - M. Moreels 08.19 10:40 2 - 0  
Lino Munoz - Krausz G. 08.19 20:40 2 - 0  
M. Caljouw - K. Wangcharoen 08.19 15:00 0 - 2  
M. Ludik - Kwang Hee Heo 08.19 09:00 0 - 2  
M. Rogalski - Z. Durkinjak 08.19 19:00 0 - 2  
M. Zilberman - C. Kirchmayr 08.19 16:30 2 - 0  
N. Nguyen - Sri. Kidambi 08.19 14:30 1 - 2  
P. Abian - K. Tsuneyama 08.19 14:00 0 - 2  
R. Must - T. Penty 08.19 16:30 1 - 2  
T. Rouxel - S. Sirant 08.19 18:00 2 - 0  
Tzu Wei Wang - R. Maddaloni 08.19 09:00 2 - 0  
Vla. Malkov - Long Chen 08.19 10:00 0 - 2  
Zii Jia Lee - Y. de Oliveira 08.19 12:00 2 - 0  
Tollaslabda (vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang T C / Yeung M N - Lin S K / Tseng M H 08.19 11:30 1 - 2  
Chung Y / Tam C H - Choi S / Seo S J 08.19 10:00 0 - 2  
Geiss B / Volker J C - Ong Y S / Teo E Y 08.19 14:50 0 - 2  
Isara B / Jongjit M - Dunn A / Hall A 08.19 17:20 1 - 2  
Nikulov V / Serpionov A - Janacek J / Svejda T 08.19 18:10 2 - 1  
Yao C L / Han Y P - Ellis M / Langridge C 08.19 10:30 0 - 2  
Tollaslabda (vb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - C. Birch 08.19 14:30 2 - 0  
E. Kosetskaya - N. Yigit 08.19 15:40 2 - 0  
F. Deprez - Hyo Min Kim 08.19 18:00 0 - 2  
Jia Min Yeo - A. Demirbag 08.19 13:10 2 - 0  
K. Kuuba - Thi Trang Vu 08.19 14:50 0 - 2  
Ngan Yi Cheung - Aya Ohori 08.19 12:00 0 - 2  
Nit. Jindapol - Cry. Pan 08.19 09:50 2 - 0  
Say. Takahashi - K. Gilmour 08.19 14:00 2 - 0  
Tollaslabda (vb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Akchurina A / Morozova O - Ercetin B / Inci N 08.19 20:40 2 - 0  
Barkah Y / Sugiarto J F - Supajirakul/Taerattanachai 08.19 14:00 0 - 2  
Basova A / Fuchsova M - Karlsson E / Magnusson J 08.19 12:20 1 - 2  
Ilyinskaya M / Zharka Y - Goliszewski J / Kaepplein 08.19 09:00    
Piek S / Seinen C - Ng W Y / Yeung Ng T 08.19 10:00 2 - 0  
Tollaslabda (vb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT IDŐPONT EREDMÉNY  
Do T D / Pham N T - Smilowski P / Swierczynska M 08.19 10:00 2 - 0  
Gicquel T / Delrue D - Ponnappa A / Rankireddy S 08.19 09:00    
Hoki T / Nagahara W - Hall A / Macpherson J 08.19 09:30 2 - 0  
Lamsfuss M / Herttrich I - Schaller O / Burkart C 08.19 13:00 2 - 0  
Lane B / Pugh J - Chopra P J / Siki Reddy N 08.19 09:00    
Magee S / Magee C - Hurlburt-Yu J / Wu J 08.19 09:50 0 - 2  
Seidel M E / Linda E - Rivaldy R / Mentari P H 08.19 15:40 0 - 2  
Vlaar A / Mitsova M - Zilberman M / Zilberman S 08.19 19:50 2 - 0  
Wang C L / Cheng C Y - Gondo K / Kurihara A 08.19 15:30 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,