Tippmix eredmények - 2019. április 8-14.

2019-04-08
Tippmix eredmények - 2019. április 8-14.
2019.04.14.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Suns - Carlton 59 - 57  
St. Kilda - Hawthorn 74 - 69  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 5 - 2  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 4 - 2  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 6 - 11  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 3 - 1  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 11 - 3  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 1 - 6  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Acereros de Monclova 5 - 8  
Generales de Durango - Toros de Tijuana 4 - 9  
Generales de Durango - Toros de Tijuana (22:00) 2 - 6  
Leones de Yucatan - Guerreros de Oaxaca 3 - 4  
Olmecas de Tabasco - Bravos de Leon 9 - 8  
Olmecas de Tabasco - Bravos de Leon (19:00) 2 - 8  
Piratas de Campeche - Pericos de Puebla 4 - 5  
Rieleros de Aguascaliente - Sultanes de Monterrey 9 - 11  
Saraperos de Saltillo - Tecolotes de Nuevo Laredo 8 - 6  
Tigres de Quintana Roo - Diablos Rojos del Mexico 3 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 4 - 5  
Arizona - San Diego (22:10) 8 - 4  
Atlanta - NY Mets 11 - 7  
Boston - Baltimore 4 - 0  
Chicago Cubs - LA Angels    
Cincinnati - St. Louis 5 - 2  
Cincinnati - St. Louis (22:10) 5 - 9  
Kansas City - Cleveland 3 - 0  
Kansas City - Cleveland (20:15) 9 - 8  
LA Dodgers - Milwaukee 1 - 4  
LA Dodgers - Milwaukee (22:10) 7 - 1  
Miami - Philadelphia 10 - 3  
Miami - Philadelphia (19:10) 1 - 3  
Minnesota - Detroit 6 - 4  
NY Yankees - Chicago WS 2 - 5  
San Francisco - Colorado 0 - 4  
Seattle - Houston 1 - 3  
Seattle - Houston(22:10) 2 - 3  
Texas - Oakland    
Texas - Oakland (21:05) 8 - 7  
Toronto - Tampa Bay 4 - 8  
Washington - Pittsburgh 3 - 4  
Floorball (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Vitkovice 3 - 4  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoki - Oilers Espoo 7 - 0  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assoeva Venancio Aires - Jaragua 3 - 1  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - USA 7 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Ontario Reign 6 - 3  
Belleville - Rochester 2 - 4  
Binghamton - Laval 3 - 3  
Chicago Wolves - Manitoba 4 - 2  
Chicago Wolves - Manitoba (23:00) 2 - 6  
Colorado Eagles - San Jose Barracuda 3 - 2  
Hershey - Hartford 3 - 1  
Hershey - Utica 4 - 1  
Iowa - Rockford 3 - 0  
Lehigh Valley - Hartford 2 - 2  
Milwaukee - Grand Rapids 5 - 0  
Providence - Springfield 1 - 6  
Springfield - Providence 3 - 5  
Syracuse - Rochester 4 - 3  
Texas Stars - San Antonio 1 - 3  
Toronto Marlies - Cleveland 1 - 5  
Tucson - San Diego 3 - 4  
Utica - Syracuse 3 - 3  
Wilkes-Barre/Scranton - Binghamton 5 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Bridgeport 2 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Val Pusteria (3.m.) 4 - 6  
Jégkorong (Brit Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Cardiff 1 - 2  
Nottingham - Guildford 9 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Pardubice 3 - 5  
Motor Ceske Budejovice - Chomutov 1 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Rungsted (2.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Dinamo Molodecsno (5.m.) 6 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto (2.m.) 4 - 1  
Calgary - Colorado (2.m.) 2 - 2  
Nashville - Dallas (2.m.) 1 - 1  
Pittsburgh - NY Islanders (3.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Német 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deggendorf - Freiburg (6.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - München (6.m.) 2 - 0  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guelph Storm - London Knights (6.m.) 5 - 3  
Niagara Icedogs - Oshawa Generals (5.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Klagenfurt (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svéd 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Kristianstad 1 - 1  
Boden - Vita Hasten 4 - 2  
Tranas - Hudiksvall 0 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Djurgarden (5.m.) 8 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - B. Bystrica (4.m.) 1 - 1  
Jégkorong (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Oroszország 7 - 0  
USA - Finnország (Helyszín: Finnország) 1 - 1  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spokane Chiefs - Everett Silvertips (5.m.) 2 - 1  
Kerékpár (Párizs-Roubaix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kristoff - A. Demare 0 - 1  
E. Boasson Hagen - A. Petit 0 - 1  
G. van Avermaet - O. Naesen 1 - 0  
J. Stuyven - Y. Lampaert 0 - 1  
L. Rowe - D. van Baarle 0 - 1  
N. Politt - J. Keukeleire 1 - 0  
P. Sagan - J. Degenkolb 1 - 0  
Párizs-Roubaix 2019    
Párizs-Roubaix 2019 - Top 3    
Z. Stybar - T. Phinney 1 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Buducnost Podgorica (2.m.) 107 - 69  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege - Limburg 100 - 80  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Usti nad Labem (2.m.) 80 - 70  
USK Praha - Brno (2.m.) 77 - 69  
Kosárlabda (Euroliga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Euroliga, női 2018/19    
Jekatyerinburg - Dinamo Kurszk 91 - 67  
Sopron - USK Praha 53 - 64  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Monaco 81 - 84  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RS Elasto Painters - Magnolia Hotshots (2.m.) 93 - 80  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz - Panioniosz 56 - 66  
Kalyvia Thorikosz - Eszperidesz Kallithea 76 - 78  
PAOK - Lefkada 80 - 71  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vrijednosnice Osijek - Alkar Sinj 121 - 91  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi TA 64 - 96  
Maccabi Rishon - Hapoel TA 87 - 76  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Hokkaido 73 - 44  
Chiba - Tokyo Alvark 87 - 76  
Kawasaki Brave Thunders - Albirex Niigata 74 - 84  
Kyoto - Rizing Fukuoka 83 - 79  
Mikawa Kariya - Toyohashi Neophoenix 63 - 50  
Nagoya Dolphins - Shiga 92 - 65  
Osaka - Ryukyu Okinawa 59 - 76  
Tokyo Sunrockers - Tochigi 65 - 99  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xinjiang - Liaoning (3.m.) 100 - 109  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Szczecin 72 - 81  
Krosno - Koszalin 93 - 86  
Legia Varsó - Dabrowa Gornicza 75 - 77  
Rosa Radom - Zielona Gora 66 - 66, h.u. 74 - 70  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polkowice - Gdynia (2.m.) 68 - 50  
Sleza Wroclaw - Gorzow (2.m.) 65 - 72  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Prienai 88 - 78  
Juventus Utena - Rytas Vilnius 87 - 92  
Lietkabelis - Nevezis Kedainiai 101 - 60  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Kecskemét 87 - 91  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Indiana (1.m.) 84 - 74  
Denver - San Antonio (1.m.) 96 - 101  
Golden State - LA Clippers (1.m.) 121 - 104  
Portland - Oklahoma City (1.m.) 104 - 99  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Braunschweig 84 - 73  
Brose Bamberg - Crailsheim 101 - 92  
Giessen - Ludwigsburg 93 - 98  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cento - Jesi 94 - 80  
GSA Udine - Verona 76 - 71  
Imola - Montegranaro 79 - 84  
Mantova - Forli 81 - 66  
Ravenna - Bakery Piacenza 79 - 79, h.u. 90 - 92  
Roseto - Ferrara 82 - 77  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casale Monferrato - Azimut Bergamo 89 - 87  
Latina - Capo D'Orlando 93 - 96  
Rieti - Agrigento 81 - 64  
Trapani - Axpo Legnano 113 - 91  
Virtus Roma - Scafati 91 - 64  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Cremona 86 - 89  
Pistoia - Torino 78 - 81  
Sassari - Avellino 105 - 84  
Trento - VL Pesaro 81 - 76  
Trieste - Reggio Emilia 104 - 88  
Venezia - Cantu 77 - 77, h.u. 94 - 90  
Virtus Bologna - Brindisi 61 - 77  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Melilla 62 - 59  
Iberojet Palma - Real Canoe 96 - 74  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Girona (2.m.) 41 - 68  
IDK Gipuzkoa - Cadi La Seu d'Urgell (2.m.) 62 - 56  
SC Zaragoza - P. Avenida (2.m.) 56 - 79  
Valencia - Gernika Bizkaia (2.m.) 54 - 66  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Breogan Lugo 95 - 62  
Fuenlabrada - Gran Canaria 88 - 93  
Joventut Badalona - Burgos 88 - 85  
Real Madrid - Obradoiro Monbus 94 - 70  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Olimpija Ljubljana 73 - 69  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Bahcesehir Koleji 80 - 78  
Darussafaka - Banvitspor 82 - 89  
Istanbul BB - Türk Telekom 82 - 89  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Nyizsnyij Novgorod 85 - 91  
Parma Permszkij Kraj - Kalev/Cramo 75 - 105  
UNIKSZ Kazany - Zenit Szentpétervár 74 - 72  
VEF Riga - Tsmoki-Minszk 70 - 66  
Kézilabda (Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Koszovó 30 - 24  
Kézilabda (Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Szerbia 27 - 23  
Svájc - Belgium 36 - 22  
Kézilabda (Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Görögország 26 - 23  
Észak-Macedónia - Izland 24 - 24  
Kézilabda (Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Észtország 30 - 24  
Szlovénia - Hollandia 30 - 23  
Kézilabda (Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Finnország 31 - 19  
Fehéroroszország - Csehország 24 - 26  
Kézilabda (Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Portugália 33 - 24  
Litvánia - Románia 24 - 23  
Kézilabda (Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Oroszország 23 - 23  
Szlovákia - Olaszország 23 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Herning-Ikast 30 - 16  
Viborg - Siófok 27 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Issy Paris - Bourg de Peage 27 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halle-Neustadt - Buxtehude 26 - 32  
Leverkusen - Nellingen 28 - 22  
Oldenburg - Neckarsulm 26 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Néva Szentpétervár - Dinamo-Viktor Sztavropol 28 - 25  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Zalau 33 - 23  
Corona Brassó - Municipal Craiova 19 - 26  
Gloria Buzau - Minaur Baia Mare 28 - 24  
Magura Cisnadiei - Dunarea Braila 28 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Önnereds (5.m.) 31 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság,női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Eslöv (3.m.) 23 - 19  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Ausztria 35 - 31  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skenderbeu - Kastrioti Kruje 4 - 0  
Teuta Durres - KF Tirana 1 - 3  
Labdarúgás (Angol FA Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Chelsea 1 - 0  
Reading - West Ham 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Norwich 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Defensores de Belgrano 1 - 0  
Atl. Platense - Instituto Cordoba 2 - 1  
Central Cordoba SDE - Mitre Santiago del Estero 1 - 1  
Gimnasia Mendoza - Santamarina Tandil 3 - 3  
Guillermo Brown - Quilmes 2 - 1  
Villa Dalmine - Gimnasia Jujuy 4 - 4  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almirante Brown - Atl. Atlanta 0 - 1  
Justo Jose de Urquiza - Talleres RE 0 - 2  
San Miguel - Estudiantes Buenos Aires 0 - 1  
San Telmo - Dep. Flandria 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Banfield 0 - 1  
San Lorenzo - Huracan 0 - 0  
San Martin de Tucuman - Union SF 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Central Coast Mariners 2 - 1  
Perth Glory - Newcastle Jets 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keshla - Gabala 1 - 2  
Sabayil - Neftcsi Baku 2 - 2  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Roeselare 3 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - FC Bruges 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Westerlo 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Vraca - Vereja 5 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Ludogorec Razgrad 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Destroyers Santa Cruz - Aurora Cochabamba 0 - 0  
Jorge Wilstermann - Royal Pari Santa Cruz 2 - 1  
San Jose de Oruro - Always Ready La Paz 6 - 2  
The Strongest - Oriente Petrolero 4 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Sarajevo - Siroki Brijeg 0 - 0  
GOSK Gabela - Sloboda Tuzla 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Francisco - Ponte Preta 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Bayern München 1 - 4  
E. Frankfurt - Augsburg 1 - 3  
Hoffenheim - Hertha BSC 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Fürth 3 - 2  
Ingolstadt - Holstein Kiel 1 - 1  
St. Pauli - Bielefeld 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uerdingen - Osnabrück 1 - 3  
Unterhaching - Zwickau 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Coquimbo Unido 2 - 0  
Dep. Union La Calera - Huachipato 2 - 1  
Univ.Catolica de Santiago - Universidad de Chile 4 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - AEK Larnaka 2 - 3  
Omonia Nicosia - Apollon Limasszol 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Brno 1 - 2  
Varnsdorf - Chrudim 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Dukla Praha 2 - 1  
Slavia Praha - Sparta Praha 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingör - Fredericia 0 - 0  
Köge - Fremad Amager 1 - 1  
Lyngby - Hvidovre 1 - 0  
Nyköbing - Roskilde 0 - 5  
Thisted - Viborg 0 - 4  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Randers 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - FC Köbenhavn 1 - 2  
Midtjylland - OB Odense 2 - 0  
Nordsjaelland - Esbjerg 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamontville Golden Arrows - AmaZulu 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Daejeon Citizen 0 - 0  
Seoul E-Land - Anyang 4 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - FC Seoul 1 - 2  
Incheon - Ulsan 0 - 3  
Suwon Bluewings - Daegu 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - Olmedo 4 - 0  
El Nacional Quito - LDU Quito 2 - 2  
Independiente del Valle - Univ. Catolica de Quito 2 - 1  
Tecnico Univ. Ambato - America de Quito 3 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - Ismaily 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Dinamo Breszt 0 - 1  
Dinamo Minszk - Gorodeja 1 - 0  
Isloch Minszk - Nyeman Grodno 1 - 0  
Vityebszk - Torpedo Minszk 1 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KI Klaksvik - NSI Runavik 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Vaasa PS 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Paris SG 5 - 1  
Montpellier - Toulouse 2 - 1  
Rennes - Nice 0 - 0  
St-Etienne - Bordeaux 3 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Lille 2 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Larissza - Trikala 3 - 1  
Apollon Pontosz - Karaiszkakisz Arta 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Panetolikosz 0 - 1  
Arisz - Atromitosz Periszteri 0 - 2  
Giannina - Aszterasz Tripolisz 0 - 0  
Lamia - AEK Athén 2 - 2  
Larissza - PAOK 1 - 1  
Levadiakosz - Panioniosz 1 - 2  
Olympiakosz - Xanthi 4 - 0  
Panathinaikosz - OFI 1 - 3  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Rotterdam - Oss 1 - 4  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - Groningen 1 - 1  
PSV - De Graafschap 2 - 1  
Utrecht - Vitesse 0 - 0  
Willem II - Zwolle 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Slaven Belupo 4 - 3  
Lokomotív Zagreb - Hajduk Split 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Bnei Yehuda TA 2 - 3  
Maccabi Haifa - Maccabi Netanya 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Nagasaki 0 - 4  
JEF United Chiba - Okayama 0 - 0  
Kashiwa R. - Tochigi 0 - 0  
Kofu - Mito 1 - 2  
Kyoto - Zweigen Kanazawa 2 - 1  
Omiya Ardija - Yokohama FC 2 - 1  
Tokushima - Ehime 1 - 1  
Yamaguchi - Kagoshima Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Kashima A. 3 - 1  
Gamba Osaka - Urawa RD 0 - 1  
Jubilo Iwata - Shimizu SP 1 - 2  
Oita Trinita - Vegalta Sendai 2 - 0  
Sagan Tosu - Kawasaki Frontale 0 - 1  
Shonan Bellmare - Matsumoto Yamaga 1 - 1  
Vissel Kobe - Sanfrecce Hiroshima 2 - 4  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Atirau 2 - 0  
FC Asztana - Ordabasy Shymkent 2 - 1  
Okzhetpes Kokshetau - Tobol Kostanay 1 - 2  
Sahtar Karagandy - Irtis Pavlodar 4 - 0  
Taraz - Kaisar Kyzylorda 1 - 2  
Zhetysu Taldykorgan - Kairat Almaty 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Cucuta Deportivo 0 - 1  
Boyaca Patriotas - Millonarios 1 - 3  
Independiente Medellin - Atl. Bucaramanga 4 - 0  
Independiente SF - Dep. La Equidad 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meizhou Hakka - Changchun Yatai 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Henan Jianye 2 - 1  
Beijing Renhe - Guangzhou Evergrande 2 - 1  
Shandong Luneng - Dalian Yifang 0 - 1  
Shanghai SIPG - Wuhan Zall 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puszcza Niepolomice - GKS Katowice 1 - 2  
Rakow Czestochowa - Warta Poznan 3 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Spartaks Jurmala 3 - 0  
Riga FC - Ventspils 2 - 0  
Valmiera - Liepaja 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Panevezys 2 - 1  
Suduva Marijampole - Palanga 3 - 0  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fola Esch - Rumelange 7 - 0  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PKNS - Pahang 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lobos BUAP - Tigres 0 - 3  
Monarcas Morelia - Chivas Guadalajara 1 - 0  
Pachuca - Veracruz 9 - 2  
Queretaro - Dep. Toluca 0 - 0  
UNAM Pumas - Tijuana 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Rapids - D.C. United 2 - 3  
Dallas - Portland 2 - 1  
Los Angeles FC - FC Cincinnati 2 - 0  
Los Angeles Galaxy - Philadelphia 2 - 0  
New England - Atlanta Utd. 0 - 2  
Salt Lake - Orlando 2 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamrun - Balzan 1 - 1  
St. Andrew's - Valletta 0 - 4  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Budafok 4 - 2  
Békéscsaba - Tiszakécske 1 - 2  
Cegléd - Mosonmagyaróvár 1 - 1  
Győr - Balmazújváros 2 - 0  
Monor - Gyirmót 3 - 3  
Nyíregyháza - Kaposvár 1 - 0  
Siófok - Dorog 1 - 1  
Vasas - Soroksár 4 - 0  
Vác - Csákvár 1 - 1  
ZTE - Kazincbarcika 1 - 0  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Enyimba - Kwara Utd. 2 - 0  
Katsina Utd. - Rivers Utd. 2 - 1  
MFM Lagos - Lobi Stars 0 - 0  
Niger Tornadoes - Wikki Tourists 2 - 0  
Sunshine Stars - Enugu Rangers 1 - 2  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abia Warriors - Yobe Desert Stars 1 - 0  
Akwa Utd. - Kano Pillars 3 - 0  
El Kanemi Warriors - Plateau Utd. 1 - 0  
Gombe Utd. - Kada City 1 - 0  
Heartland Owerri - Nasarawa Utd. 3 - 1  
Ifeanyi Ubah - Go Round FC 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - KFUM Oslo 0 - 0  
Nest-Sotra - Ham-Kam 2 - 0  
Skeid - Jerv 0 - 0  
Sogndal - Notodden 4 - 1  
Start - Raufoss 2 - 1  
Strömmen - Sandnes Ulf 0 - 0  
Tromsdalen - Ullensaker/Kisa 0 - 8  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Hödd 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Senja 6 - 0  
Asker - Kjelsas 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Molde 3 - 2  
Odd Grenland - Kristiansund 2 - 0  
Ranheim - Haugesund 0 - 2  
Sarpsborg - Lilleström 1 - 0  
Stabaek - Rosenborg 3 - 1  
Valerenga - Tromsö 4 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trondheims-Örn - Avaldsnes 1 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Chicago 1 - 1  
Orlando - Portland 0 - 2  
Washington - Sky Blue 2 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Essen-Schönebeck 2 - 2  
Bremen - Frankfurt 2 - 1  
Duisburg - Sand 2 - 2  
Freiburg - Potsdam 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Napoli 1 - 3  
Fiorentina - Bologna 0 - 0  
Frosinone - Internazionale 1 - 3  
Sampdoria - Genoa 2 - 0  
Sassuolo - Parma 0 - 0  
Torino - Cagliari 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Palermo 1 - 2  
Padova - Cosenza 0 - 0  
Spezia - Ascoli 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Rimini 3 - 0  
Pesaro - Fano 1 - 0  
Pordenone - Teramo 4 - 0  
Renate - Giana Erminio 0 - 2  
Sambenedettese - Albinoleffe 3 - 0  
Ternana - Südtirol 1 - 1  
Triestina - Fermana 3 - 0  
Vicenza - Gubbio 2 - 2  
Virtus Verona - Ravenna 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Siracusa 2 - 1  
Cavese - Reggina 0 - 1  
Rieti - Rende 1 - 1  
Sicula Leonzio - Juve Stabia 2 - 3  
Trapani - Potenza 2 - 1  
Vibonese - Monopoli 1 - 2  
Virtus Francavilla - Catania 1 - 0  
Viterbo - Catanzaro 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - FK Krasznodar 1 - 1  
Rosztov - Szpartak Moszkva 2 - 1  
Zenit Szentpétervár - Anzsi Mahacskala 5 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Csertanovo Moszkva 1 - 0  
Kubanocska Krasznodar - CSZKA Moszkva 0 - 1  
Rjazany - Torpedo Izsevszk 3 - 0  
Zvezda-2005 Perm - Lokomotív Moszkva 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vorwärts Steyr - Wacker Innsbruck Amatőr 3 - 4  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK Linz - St. Pölten 0 - 0  
Salzburg - Sturm Graz 3 - 1  
Wolfsberg - Austria Wien 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Libertad Asuncion 1 - 3  
River Plate Asuncion - Cerro Porteno 1 - 5  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Huanuco - C. Mannucci Trujillo 3 - 0  
C. Vallejo Trujillo - Ayacucho 3 - 1  
Sporting Cristal - UTC de Cajamarca 3 - 1  
Union Comercio - Melgar 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Covilha 1 - 1  
Farense - Estoril 3 - 1  
Leixoes - Mafra 1 - 0  
Penafiel - Varzim 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Setúbal 4 - 2  
Boavista - Nacional Madeira 1 - 0  
Braga - Tondela 3 - 0  
Marítimo - Feirense 2 - 0  
Rio Ave - Guimaraes 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Manchester City 1 - 3  
Liverpool - Chelsea 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - FCS Bukarest 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Gaz Metan Medias 1 - 2  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Celtic 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Elche 1 - 1  
Cordoba - Lugo 0 - 4  
Las Palmas - Cadiz 0 - 3  
Numancia - Mallorca 1 - 1  
Zaragoza - Alcorcon 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Cultural Leonesa 2 - 2  
Celta Vigo B - Internacional de Madrid 5 - 0  
Coruxo - Pontevedra 0 - 1  
Deportivo B - Atl. Madrid B 0 - 2  
Fuenlabrada - Valladolid B 2 - 0  
Guijuelo - Real Madrid B 2 - 1  
San Sebastian Reyes - Las Palmas B 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calahorra - Sp. Gijón B 1 - 3  
CD Vitoria - UD Logrones 0 - 2  
Gimn. Torrelavega - R. Santander 0 - 0  
Oviedo B - Real Sociedad B 2 - 1  
Tudelano - Durango 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Castellon 1 - 1  
Atl. Baleares - Cornella 2 - 0  
Olot - Espanyol B 0 - 1  
Peralada - Badalona 1 - 2  
Sabadell - Lleida 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Jumilla 1 - 0  
El Ejido - Don Benito 0 - 1  
Ibiza Eivissa - Cartagena 1 - 0  
Rec. Huelva - Talavera de la Reina 1 - 0  
Sevilla B - Melilla 0 - 0  
Villanovense - Almería B 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Rayo Vallecano 3 - 2  
Girona - Villarreal 0 - 1  
Real Sociedad - Eibar 1 - 1  
Valencia - Levante 3 - 1  
Valladolid - Getafe 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huelva - Atl. Madrid 0 - 3  
Levante - CDEF Logrono 4 - 0  
Madrid CCF - Tenerife 0 - 1  
Real Sociedad - Valencia 6 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Chiasso 3 - 2  
Vaduz - Kriens 3 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Young Boys 0 - 1  
Lugano - Sion 1 - 1  
Thun - St. Gallen 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - GAIS 1 - 2  
Syrianska FC - Varberg 1 - 5  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oddevold - Landskrona 0 - 1  
Skövde - Värnamo 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodens - Sandviken 0 - 3  
Forward Örebro - Team TG 2 - 0  
Gefle - Rynninge 3 - 0  
Umea FC - Linköping City 5 - 3  
Vasalund - Karlslund 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Sirius 2 - 1  
Elfsborg - Sundsvall 3 - 1  
FF Malmö - Östersund 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Rosengard 0 - 1  
Kristianstad - Limhamn Bunkeflo 5 - 1  
Pitea - Djurgarden 1 - 0  
Örebro - Vittsjö 1 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Young Lions - Geylang 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Slovan Bratislava 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Mura 0 - 2  
ND Gorica - Krsko 1 - 2  
Olimpija Ljubljana - Aluminij Kidricevo 2 - 0  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben Guerdane - Stade Tunisien 1 - 0  
CA Bizertin - Club Africain 1 - 2  
Stade Gabesien - AS Gabes 1 - 1  
US Tataouine - JS Kairouanaise 2 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gazisehir Gaziantep - Adanaspor 4 - 1  
Genclerbirligi - Balikesirspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Kasimpasa 1 - 0  
Fenerbahce - Galatasaray 1 - 1  
Kayserispor - Ankaragücü 0 - 2  
Yeni Malatyaspor - Alanyaspor 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzenal Kijev - Vorszkla Poltava 1 - 0  
Csernomorec Odessza - Olimpik Doneck 1 - 1  
Deszna Csernigov - Kárpáti Lviv 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Rampla Juniors 1 - 1  
Montevideo Wanderers - Liverpool Montevideo 2 - 1  
Plaza Colonia - Penarol Montevideo 0 - 1  
Racing Montevideo - Juventud de Las Piedras 2 - 1  
River Plate Montevideo - Fenix Montevideo 2 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - North Carolina 2 - 1  
Bethlehem Steel - Charleston 3 - 1  
Charlotte Independence - New York RB 2 1 - 2  
Colorado Springs - Reno 0 - 2  
El Paso - Phoenix Rising 0 - 2  
FC San Antonio - Los Angeles Galaxy 2 2 - 0  
Fresno - Tulsa 3 - 1  
Las Vegas - Tacoma Defiance 5 - 0  
Nashville SC - Memphis 2 - 0  
New Mexico Utd. - Real Monarchs 5 - 1  
Pittsburgh - Hartford 3 - 1  
Rio Grande Valley - Oklahoma City Energy 2 - 1  
St. Louis FC - Birmingham Legion 2 - 3  
Tampa Bay - Louisville City 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Estudiantes de Merida 1 - 1  
Dep. La Guaira - Aragua Maracay 0 - 0  
Dep. Lara - Zamora Barinas 3 - 0  
Estudiantes de Caracas - Caracas FC 0 - 3  
Llaneros de Guanare - Dep. Tachira 1 - 3  
Mineros de Guayana - Metropolitanos Caracas 1 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hai Phong - Da Nang 1 - 1  
Saigon FC - Quang Nam 1 - 1  
Song Lam Nghe An - Thanh Hoa 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Makedonije GP - Akademija Pandev 1 - 1  
Renova - Rabotnicki Skopje 1 - 2  
Shkupi Skopje - Sileks Kratovo 2 - 1  
Vardar Skopje - Shkendija Tetovo 0 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuressaare - Paide Linnameeskond 0 - 1  
Nomme Kalju - Tammeka Tartu 2 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert Jereván - Lori Vanadzor 0 - 1  
Gandzasar Kapan - Ararat Jereván 1 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kokand - Bukhoro 1 - 3  
Lokomotív Taskent - AGMK Olmaliq 2 - 1  
Surkhon Termez - Pakhtakor 0 - 0  
MMA (UFC 236, Atlanta)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jouban - Dwi. Grant 0 - 1  
B. Salmon - K. Taha 0 - 1  
Bra. Davis - Ran. Costa 1 - 0  
C. Millender - Bel. Muhammad 0 - 1  
Eryk Anders - K. Rountree 0 - 1  
Jal. Turner - M. Frevola 0 - 1  
K. Gastelum - I. Adesanya 0 - 1  
L. Mueller - P. Botelho (női) 0 - 1  
Max Griffin - Z. Imadaev 1 - 0  
Max Holloway - D. Poirier 0 - 1  
Mon. Jackson - A. Soukhamthath 1 - 0  
O. Saint Preux - Nik. Krylov 0 - 1  
Wil. Reis - A. Pantoja 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Albon - D. Kvyat (Kínai Nagydíj, futam) 1 - 0  
A. Giovinazzi - K. Räikkönen (Kínai Nagydíj, futam) 0 - 1  
C. Leclerc - S. Vettel (Kínai Nagydíj, futam) 0 - 1  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Kínai Nagydíj, futam) 1 - 0  
D. Kvyat - S. Perez (Kínai Nagydíj, futam) 0 - 1  
Geo. Russell - R. Kubica (Kínai Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Magnussen - N. Hülkenberg (Kínai Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Magnussen - R. Grosjean (Kínai Nagydíj, futam) 0 - 1  
K. Räikkönen - C. Sainz Jr. (Kínai Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - C. Leclerc (Kínai Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Kínai Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Kínai Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Kínai Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Stroll - A. Giovinazzi (Kínai Nagydíj, futam) 1 - 0  
Lan. Norris - L. Stroll (Kínai Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Verstappen - C. Leclerc (Kínai Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - P. Gasly (Kínai Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - V. Bottas (Kínai Nagydíj, futam) 0 - 1  
N. Hülkenberg - D. Ricciardo (Kínai Nagydíj, futam) 0 - 1  
P. Gasly - N. Hülkenberg (Kínai Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Perez - L. Stroll (Kínai Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - M. Verstappen (Kínai Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas (Kínai Nagydíj, futam) 0 - 1  
V. Bottas - C. Leclerc (Kínai Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F1., Kínai Nagydíj 2019 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma-1., Kínai Nagydíj 2019    
Forma-1., Kínai Nagydíj 2019 - Futamgyőztes konstruktőr    
Forma-1., Kínai Nagydíj 2019 - Top 3    
Forma1,KínaiND(futam)2019-Hány versenyző ér el helyezést?    
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Locatelli - Tet. Nagashima (USA Nagydíj) 1 - 0  
Jor. Navarro - M. Pasini (USA Nagydíj) 1 - 0  
L. Baldassarri - Remy Gardner (USA Nagydíj) 0 - 1  
L. Marini - B. Binder (USA Nagydíj) 1 - 0  
S. Lowes - M. Schrötter (USA Nagydíj) 0 - 1  
T. Lüthi - Alex Marquez (USA Nagydíj) 1 - 0  
X. Vierge - I. Lecuona (USA Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, USA Nagydíj 2019    
Moto2, USA Nagydíj 2019 - Top 3    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gab. Rodrigo - J. McPhee (USA Nagydíj) 1 - 0  
L. Dalla Porta - T. Arbolino (USA Nagydíj) 0 - 1  
Mar. Ramirez - Raul Fernandez (USA Nagydíj) 0 - 1  
N. Antonelli - J. Masia (USA Nagydíj) 0 - 1  
R. Fenati - A. Canet (USA Nagydíj) 0 - 1  
Tat. Suzuki - A. Migno (USA Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, USA Nagydíj 2019    
Moto3, USA Nagydíj 2019 - Top 3    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - A. Rins (USA Nagydíj) 0 - 1  
A. Iannone - J. Zarco (USA Nagydíj) 1 - 0  
F. Quartararo - F. Morbidelli (USA Nagydíj) 0 - 1  
M. Vinales - Jack Miller (USA Nagydíj) 0 - 1  
Pol Espargaro - J. Lorenzo (USA Nagydíj) 1 - 0  
Tak. Nakagami - J. Mir (USA Nagydíj) 1 - 0  
V. Rossi - C. Crutchlow (USA Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, USA Nagydíj 2019    
MotoGP, USA Nagydíj 2019 - Top 3    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Hamlin - B. Keselowski (Richmond 1.) 1 - 0  
K. Harvick - J. Logano (Richmond 1.) 0 - 1  
K. Harvick - Kyle Busch (Richmond 1.) 1 - 0  
Kyle Busch - D. Hamlin (Richmond 1.) 0 - 1  
Kyle Busch - M. Truex Jr. (Richmond 1.) 0 - 1  
M. Truex Jr. - J. Logano (Richmond 1.) 1 - 0  
Nascar, Richmond 1. 2019    
Nascar, Richmond 1. 2019 - Top 3    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - London Wasps 19 - 26  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing-Metro - Montpellier 26 - 25  
Toulouse - Clermont 47 - 44  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Parramatta Eels 19 - 0  
St. George Illawarra - Canterbury Bulldogs 40 - 4  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Anglia 19 - 31  
Dél-Afrika - Fidzsi-szigetek 20 - 19  
Dél-Afrika - Szamoa 21 - 12  
Dél-Afrika - USA 24 - 12  
Fidzsi-szigetek - Anglia 26 - 12  
Franciaország - Kenya 24 - 14  
Japán - Kanada 14 - 33  
Japán - Kenya 24 - 31  
Kanada - Franciaország 12 - 19  
Skócia - Franciaország 19 - 22  
Skócia - Spanyolország 38 - 10  
Skócia - Wales 33 - 12  
Spanyolország - Hongkong 38 - 12  
Spanyolország - Kenya 5 - 21  
Szamoa - Argentína 14 - 12  
USA - Anglia 7 - 28  
USA - Argentína 12 - 10  
Wales - Hongkong 19 - 17  
Új-Zéland - Ausztrália 22 - 22  
Röplabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sada Cruzeiro - Taubate Funvic (3.m.) 2 - 3  
Sesi SP - Sesc RJ (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Extra Liga 2018/19 - Kazincbarcika vagy Kaposvár jut tovább?    
Kaposvár - Kazincbarcika (4.m.) 1 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panasonic Panthers - JT Thunders 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Rzeszow (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Stuttgart (2.m.) 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-LO - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 2  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Jugra Szurgut 3 - 0  
Nova Novokujbisevszk - Jaroszlavl 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Krasznodar - Jenyiszej Krasznojarszk (1.m.) 2 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Fakel Novij Urengoj (2.m.) 0 - 3  
Dinamo Moszkva - Kuzbassz Kemerovo (2.m.) 1 - 3  
Lokomotív Novoszibirszk - Zenit Szentpétervár (2.m.) 2 - 3  
Ural Ufa - Zenit Kazany (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Inegol Bld. Spor 3 - 1  
Jeopark Kula - Arhavi Bld. Spor 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Vakifbank Istanbul (1.m.) 1 - 3  
Snooker (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hamilton - Mat. Selt 7 - 10  
Dan. Wells - H. Vafaei Ayouri 10 - 6  
Gary Wilson - Dom. Dale 10 - 3  
Ger. Greene - Mar. Gould 6 - 10  
Joe O'Connor - Jim. Robertson 10 - 9  
Liang Wenbo - Dav. Grace 10 - 7  
M. Georgiou - P. Ebdon 10 - 8  
M. Holt - Jam. Cahill 7 - 10  
Mark Joyce - T. Un-Nooh (10 nyert frame-ig) 5 - 10  
Mei Xiwen - Yan Bingtao (10 nyert frame-ig) 8 - 10  
Xiao Guodong - M. Judge 9 - 10  
Strandröplabda (Langkawi)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolgov A / Ermilov V - Kuvichka D / Kislytsyn A 0 - 2  
Murakami H / Tsuchiya T - Bolgov A / Ermilov V 0 - 2  
Murakami H / Tsuchiya T - Sdebel A / Ilewicz P 2 - 0  
Sdebel A / Ilewicz P - Kuvichka D / Kislytsyn A 1 - 2  
Strandröplabda (Langkawi, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dykstra L / House C - Lunina D / Samoday M 2 - 1  
Dykstra L / House C - Tsopoulou K / Manavi D 2 - 1  
Sawame M / Sakaguchi Y - Lunina D / Samoday M 0 - 2  
Tsopoulou K / Manavi D - Sawame M / Sakaguchi Y 2 - 1  
Tenisz (Barletta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Milojevic - G. Mager    
Tenisz (Bogota, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - A. Sharma 2 - 1  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - C. Garin 1 - 2  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Gonzalez S / Qureshi A 0 - 2  
Gonzalez S / Qureshi A - Skupski/Skupski 2 - 1  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Diatchenko - A. Raina 2 - 0  
Tenisz (Lugano, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Swiatek - P. Hercog 1 - 2  
Tenisz (Lugano, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kudermetova V / Voskoboev - Cirstea S / Mitu A 1 - 2  
Tenisz (Marrakech, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - P. Andujar 2 - 0  
Tenisz (Monte Carlo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hurkacz - B. Coric 1 - 2  
L. Djere - G. Pella 1 - 2  
L. Pouille - S. Wawrinka 0 - 2  
M. Berrettini - G. Dimitrov 0 - 2  
Tenisz (Monte Carlo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cecchinato M / Seppi A - Gonzalez M / Zeballos H 0 - 2  
Khachanov K / Lopez F - Rojer J-J / Tecau H 2 - 0  
Marach O / Pavic M - Mclachlan B / Struff J-L 2 - 1  
Murray J / Soares B - Bopanna R / Inglot D 2 - 1  
Tenisz (Monte Carlo-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - Taro Daniel 2 - 0  
A. Popyrin - E. Ymer 2 - 0  
F. Delbonis - A. Ramos-Vinolas 2 - 0  
J. Ocleppo - G. Andreozzi 0 - 2  
J.I. Londero - T. Fabbiano 2 - 0  
U. Humbert - A. Rublev 0 - 2  
Tenisz (Murcia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Ymer - R. Carballes Baena 1 - 2  
Tenisz (Tajpej, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Den. Novak - S. Stakhovsky 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Erlich J - Arends/Weissborn 2 - 0  
Tollaslabda (Singapore Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ken. Momota - A.S. Ginting 2 - 1  
Tollaslabda (Singapore Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamura T / Sonoda K - Ahsan M / Setiawan H 2 - 1  
Tollaslabda (Singapore Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tzu Ying Tai - Noz. Okuhara 2 - 0  
Tollaslabda (Singapore Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Kim H J / Kong H Y 2 - 0  
Tollaslabda (Singapore Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puavaranukroh/Taerattanac - Tan K M / Lai P J 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Quillin - C. Truax    
S. Derevyanchenko - J. Culcay-Keth 1 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cla. Shields - Chr. Hammer 1 - 0  

 

2019.04.13.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - Brisbane Lions 112 - 65  
Geelong - Greater Western Sydney 75 - 79  
North Melbourne Kangaroos - Adelaide Crows 71 - 59  
Port Adelaide - Richmond 92 - 99  
West Coast Eagles - Fremantle 69 - 56  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiwoom Heroes - Hanwha Eagles 5 - 3  
LG Twins - Doosan Bears 5 - 2  
NC Dinos - Lotte Giants 7 - 5  
Samsung Lions - KT Wiz 3 - 5  
SK Wyverns - KIA Tigers 4 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 2 - 10  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 1 - 6  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 6 - 11  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 3 - 0  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 3 - 10  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 0 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Acereros de Monclova 5 - 8  
Generales de Durango - Toros de Tijuana 11 - 1  
Leones de Yucatan - Guerreros de Oaxaca 3 - 0  
Olmecas de Tabasco - Bravos de Leon 7 - 5  
Piratas de Campeche - Pericos de Puebla 4 - 7  
Rieleros de Aguascaliente - Sultanes de Monterrey 10 - 6  
Saraperos de Saltillo - Tecolotes de Nuevo Laredo 8 - 10  
Tigres de Quintana Roo - Diablos Rojos del Mexico 1 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 1 - 2  
Atlanta - NY Mets 2 - 6  
Boston - Baltimore 6 - 4  
Boston - Baltimore (19:05) 5 - 9  
Chicago Cubs - LA Angels 5 - 6  
Kansas City - Cleveland 8 - 1  
LA Dodgers - Milwaukee 5 - 8  
Miami - Philadelphia 1 - 9  
Minnesota - Detroit (20:10) 4 - 3  
NY Yankees - Chicago WS 6 - 9  
NY Yankees - Chicago WS (19:05) 4 - 0  
San Francisco - Colorado 3 - 2  
San Francisco - Colorado (22:05) 5 - 2  
Seattle - Houston 6 - 10  
Texas - Oakland 6 - 8  
Toronto - Tampa Bay 7 - 11  
Toronto - Tampa Bay (21:07) 3 - 1  
Washington - Pittsburgh 3 - 6  
Washington - Pittsburgh (22:05) 3 - 2  
Floorball (Cseh bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno Bulldogs - Znojmo (7.m.) 10 - 5  
Floorball (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Benlose 1 - 2  
Sunds - SFC Copenhagen 6 - 3  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Turku PS (1.m.) 8 - 3  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Malans (5.m.) 3 - 6  
Wiler-Ersigen - Köniz (5.m.) 5 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Mullsjö (3.m.) 9 - 1  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Intelli Paraiso - ACBF Carlos Barbosa 2 - 2  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Új-Zéland 4 - 3  
Hollandia - Spanyolország 4 - 0  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Új-Zéland 3 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Charlotte 1 - 2  
Colorado Eagles - San Jose Barracuda 1 - 3  
Grand Rapids - Manitoba 1 - 4  
Hartford - Hershey 3 - 6  
Iowa - Chicago Wolves 1 - 1  
Ontario Reign - Stockton 2 - 4  
Providence - Lehigh Valley 3 - 4  
Rochester - Binghamton 3 - 3  
San Antonio - Texas Stars 3 - 4  
Springfield - Bridgeport 7 - 2  
Syracuse - Laval 5 - 1  
Toronto Marlies - Belleville 2 - 2  
Tucson - San Diego 3 - 3  
Utica - Wilkes-Barre/Scranton 8 - 1  
Jégkorong (Brit Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Guildford 2 - 1  
Cardiff - Nottingham (Helyszín: Nottingham) 9 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Liberec (6.m.) 1 - 3  
Plzen - Trinec (6.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Aalborg 6 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - Hämeenlinna (5.m.) 2 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Avangard Omszk (1.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - GKS Tychy (6.m.) 1 - 2  
Jégkorong (MHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Lokomotív Jaroszlavl 2 (2.m.) 2 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Islanders - Pittsburgh (2.m.) 3 - 1  
San Jose - Las Vegas (2.m.) 3 - 5  
Tampa Bay - Columbus (2.m.) 1 - 5  
Washington - Carolina (2.m.) 3 - 3  
Winnipeg - St. Louis (2.m.) 3 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Frisk/Asker (5.m.) 2 - 2  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Knights - Guelph Storm (5.m.) 1 - 3  
Saginaw Spirit - Sault Ste Marie Greyhound (5.m.) 2 - 6  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug - Bern (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Lulea (4.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - B. Bystrica (3.m.) 3 - 7  
Jégkorong (vb, Divízió I/A, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Magyarország (Helyszín: Magyarország) 1 - 2  
Ausztria - Magyarország (Helyszín: Magyarország) 1 - 2  
Dánia - Norvégia 4 - 0  
Magyarország - Hányadik helyen végez?    
Szlovákia - Olaszország 2 - 1  
Jégkorong (vb, Divízió II/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Szerbia (Helyszín: Szerbia) 3 - 6  
Kína - Ausztrália 2 - 3  
Spanyolország - Horvátország 3 - 3  
Jégkorong (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Finnország (Helyszín: Finnország) 2 - 4  
USA - Oroszország 8 - 0  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Csehország 4 - 4  
Dánia - Finnország 1 - 2  
Németország - Szlovákia 3 - 1  
Svédország - Norvégia 5 - 1  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prince Albert Raiders - Saskatoon Blades (5.m.) 6 - 1  
Spokane Chiefs - Everett Silvertips (4.m.) 1 - 4  
Kerékpár (Vuelta al Pais Vasco)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vuelta al Pais Vasco 2019    
Vuelta al Pais Vasco 2019 - Top 3    
Kerékpár (Vuelta al Pais Vasco,6.szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mollema - D. Gaudu 1 - 0  
D.F. Martinez - M. Nieve Iturralde 0 - 1  
Dan. Martin - T. Pogacar 1 - 0  
J. Fuglsang - E. Buchmann 1 - 0  
J. Izaguirre Insausti - A. Yates 0 - 1  
M. Landa Meana - E. Mas Nicolau 1 - 0  
Vuelta al Pais Vasco 2019, 6. szakasz    
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Oostende 80 - 81  
Mechelen - Leuven 77 - 68  
Mons - Basic-Fit Brussels 78 - 92  
Okapi Aalstar - Charleroi Spirou 61 - 103  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Pinheiros (1.m.) 91 - 76  
Cearense - Mogi das Cruzes (1.m.) 69 - 77  
Corinthians Paulista - Flamengo (1.m.) 73 - 92  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Incheon Elephants (1.m.) 98 - 95  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quimper - Roanne 65 - 69  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Gravelines 72 - 65  
Chalon sur Saone - Antibes 92 - 70  
Cholet - Limoges 76 - 84  
Le Mans - Nanterre 75 - 84  
Reims - ASVEL Lyon-Villeurbanne 73 - 82  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Phoenix Fuelmasters (1.m.) 100 - 88  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diagorasz Egaleo - Kavala 100 - 60  
Ippokratisz Kosz - Korivosz Amaliada 76 - 65  
Iraklisz - Ermisz Agiasz 96 - 87  
Marouszi - Apollon Patra 79 - 76  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Kymi 95 - 60  
Ifesztosz Limnosz - Rethymno 77 - 80  
Koloszosz Rodosz - Periszteri 77 - 84  
Lavrio - Holargosz 76 - 69  
Olympiakosz - PAOK 80 - 59  
Panathinaikosz - Promitheasz Patra 87 - 76  
Panioniosz - AEK Athén 78 - 74  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosco Zagreb - GKK Sibenik 74 - 87  
Gorica - Cedevita Zagreb 75 - 92  
Split - Zabok 82 - 64  
Zadar - Skrljevo 86 - 75  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Hokkaido 79 - 66  
Chiba - Tokyo Alvark 59 - 57  
Kawasaki Brave Thunders - Albirex Niigata 78 - 80  
Kyoto - Rizing Fukuoka 74 - 80  
Mikawa Kariya - Toyohashi Neophoenix 91 - 83  
Nagoya Dolphins - Shiga 60 - 92  
Osaka - Ryukyu Okinawa 66 - 62  
Tokyo Sunrockers - Tochigi 61 - 72  
Yokohama - Toyama 72 - 75  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shenzhen - Guangdong (3.m.) 106 - 111  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Gliwice 113 - 81  
Spojnia Stargard - Starogard Gdanski 72 - 65  
Trefl Sopot - Ostrow Wielkopolski 93 - 96  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polkowice - Gdynia (1.m.) 92 - 60  
Sleza Wroclaw - Gorzow (1.m.) 76 - 89  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Siauliai 97 - 111  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Körmend 84 - 92  
Pécs - Szombathely 82 - 82, h.u. 91 - 95  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Sopron 101 - 83  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Győr (1.m.)    
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - Brooklyn (1.m.) 102 - 111  
Toronto - Orlando (1.m.) 101 - 104  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Telekom Bonn 88 - 67  
Göttingen - Mitteldeutscher 78 - 92  
Oldenburg - Bayreuth 90 - 81  
Ulm - S. Oliver Würzburg 85 - 85, h.u. 95 - 94  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - Treviso 57 - 73  
Cagliari - Fortitudo Bologna 94 - 78  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cassino - Biella 66 - 85  
Tortona - Treviglio 73 - 83  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varese - Olimpia Milano 84 - 94  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martino di Lupari - Broni (3.m.) 75 - 68  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prat Joventut - Granada 61 - 76  
Saenz Horeca Araberri - Palencia 82 - 94  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - MoraBanc Andorra 84 - 82  
Iberostar Tenerife - Murcia 83 - 76  
Manresa - Gipuzkoa 84 - 74  
Zaragoza - Barcelona 86 - 91  
Kosárlabda (Szlovák bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Slovan Bratislava (1.m.) 50 - 50, h.u. 62 - 50  
Kosárlabda (Szlovák bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Piestanske Cajky (1.m.) 80 - 68  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Buyukcekmece 86 - 81  
Tofas Bursa - RH Gaziantepspor 77 - 67  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Kayserispor 82 - 68  
Fenerbahce - Cukurova 81 - 65  
Izmit Bld. Spor - Ormanspor 79 - 79, h.u. 87 - 84  
Kézilabda (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BL, női 2018/19 - FTC vagy Rosztov jut tovább?    
Győr - Odense 33 - 21  
Kristiansand - Buducnost Podgorica 25 - 18  
Metz - CSM Bukarest 23 - 22  
Rosztov - FTC 33 - 22  
Kézilabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hranice - KP Brno 30 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Randers 19 - 26  
EH Aalborg - Silkeborg 25 - 26  
Kézilabda (Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Lengyelország 29 - 24  
Kézilabda (Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Montenegró 37 - 26  
Feröer-szigetek - Ukrajna 26 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Amand - Dijon 21 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Koszalin 26 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Jelenia Gora 35 - 32  
Kobierzyce - Lublin 16 - 23  
Ruch Chorzow - Piotrcovia Piotrkow 31 - 28  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Fehérvár 22 - 25  
MTK - Dunaújváros 26 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Blomberg-Lippe 31 - 24  
Göppingen - Bensheim/Auerbach 25 - 26  
Metzingen - Bad Wildungen 33 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Cluj - Danubius Galati 31 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Granollers 29 - 29  
Bera Bera - Elche 30 - 22  
Castellon - Gijon 12 - 26  
Morvedre - Valladolid 16 - 17  
Zuazo Barakaldo - Canyamelar Valencia 25 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság,női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Eskilstuna Guif (3.m.) 29 - 25  
Skövde - Aranas (3.m.) 31 - 24  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Norvégia 27 - 33  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Mamelodi Sundowns 1 - 0  
Esperance de Tunis - Constantine 3 - 1  
TP Mazembe - Simba 4 - 1  
Wydad Casablanca - Horoya Conakry 5 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Walsall 2 - 1  
Barnsley - Fleetwood 4 - 2  
Blackpool - Peterborough 0 - 1  
Bristol Rovers - Bradford 3 - 2  
Charlton - Luton 3 - 1  
Doncaster - Plymouth 2 - 0  
Gillingham - Shrewsbury 0 - 2  
Oxford Utd. - Wimbledon 0 - 0  
Portsmouth - Rochdale 4 - 1  
Scunthorpe - Burton 0 - 3  
Southend - Wycombe 0 - 2  
Sunderland - Coventry 4 - 5  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Colchester 2 - 0  
Cambridge Utd. - Newport 0 - 3  
Crewe - Notts County 3 - 0  
Exeter - Port Vale 2 - 0  
Forest Green - Macclesfield 2 - 0  
Lincoln - Cheltenham 1 - 1  
Morecambe - Grimsby 1 - 1  
Northampton - Mansfield 1 - 1  
Oldham - Swindon 2 - 2  
Stevenage - Carlisle 3 - 0  
Tranmere - Milton Keynes Dons 2 - 1  
Yeovil - Crawley 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Bristol City 2 - 1  
Derby County - Bolton 4 - 0  
Ipswich - Birmingham 1 - 1  
Leeds - Sheffield Wed. 1 - 0  
Middlesbrough - Hull City 1 - 0  
Nottingham - Blackburn 1 - 2  
QPR - Swansea 4 - 0  
Reading - Brentford 2 - 1  
Sheffield Utd. - Millwall 1 - 1  
Stoke - Rotherham 2 - 2  
West Bromwich - Preston 4 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Hartlepool 1 - 1  
Barnet - Wrexham 1 - 2  
Barrow - Dover 2 - 3  
Braintree - Fylde 2 - 1  
Chesterfield - Maidstone Utd. 4 - 1  
Eastleigh - Gateshead 1 - 0  
Ebbsfleet Utd. - Dag & Red 0 - 1  
Halifax - Bromley 2 - 2  
Harrogate Town - Boreham 0 - 1  
Salford City - Maidenhead Utd. 3 - 0  
Solihull Moors - Havant & Waterlooville 3 - 2  
Sutton Utd. - Leyton 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Chacarita Juniors 0 - 1  
Club Almagro - Atl. Temperley 2 - 1  
Ferro Carril Oeste - Brown de Adrogue 1 - 0  
Olimpo Bahia Blanca - Independiente de Mendoza 2 - 3  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. All Boys - Atl. Acassuso 0 - 3  
Atl. Colegiales - Comunicaciones 0 - 0  
Atl. Fenix - Dep. Riestra 1 - 4  
Defensores Unidos - Tristan Suarez 0 - 0  
Sacachispas - Dep. Espanol 2 - 3  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Lanus 3 - 2  
Colón - Tigre 0 - 0  
Gimnasia LP - Newell's 0 - 1  
San Martin SJ - Talleres Cordoba 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Adelaide Utd. 0 - 0  
Western Sydney Wanderers - Sydney FC 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Sabah 3 - 0  
Zira - Sumqayit 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Antwerpen 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Eupen 2 - 0  
St. Truiden - Oostende 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Waasland Beveren 3 - 2  
Kortrijk - Saint-Gilloise 0 - 1  
Zulte Waregem - Mouscron-Peruwelz 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Cserno More Várna 0 - 2  
CSZKA Szófia - Beroe Stara Zagora 2 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Potosi - Bolivar La Paz 0 - 1  
Sport Boys Warnes - Real Potosi 1 - 1  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krupa na Vrbasu - Celik Zenica 5 - 2  
Tuzla City - Radnik Bijeljina 1 - 1  
Zrinjski Mostar - Zeljeznicar Sarajevo 1 - 0  
Zvijezda Ugljevik - Mladost Doboj Kakanj 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Gremio Audax 1 - 0  
Iranduba - Vitória BA 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Freiburg 2 - 1  
Dortmund - Mainz 2 - 1  
Hannover - Mönchengladbach 0 - 1  
RB Leipzig - Wolfsburg 2 - 0  
VfB Stuttgart - Leverkusen 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Darmstadt 0 - 1  
Paderborn - Duisburg 4 - 0  
Sandhausen - Dynamo Dresden 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Münster 0 - 1  
Aalen - Lotte 1 - 2  
Braunschweig - Sonnenhof Grossaspach 1 - 1  
Cottbus - Kaiserslautern 1 - 1  
Rostock - Jena 1 - 2  
Wehen - Fortuna Köln 3 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - O'Higgins 3 - 2  
Curico Unido - Everton Vina Del Mar 2 - 2  
Dep. Iquique - Union Espanola 3 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alki Oroklini - Pafosz 2 - 3  
Doxa Katokopia - Paralimni 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Nea Szalamina Famaguszta 4 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Zizkov 2 - 1  
Sokolov - Trinec 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Zlín 2 - 0  
Opava - Olomouc 2 - 1  
Plzen - Ostrava 2 - 1  
Slovacko - Pribram 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalum - Vejgaard 1 - 1  
Kjellerup - Jammerbugt 3 - 2  
Kolding IF - Aarhus Fremad 0 - 0  
Odder - Tarup-Paarup 2 - 1  
Skive - Brabrand 1 - 1  
Sydvest - Ringköbing 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Brönshöj 2 - 0  
B93 Köbenhavn - Avarta 4 - 3  
Frem - Skovshoved 0 - 1  
Hellerup - Middelfart 0 - 1  
Hilleröd - Marienlyst 0 - 1  
Slagelse BI - Vanlöse 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vendsyssel - Aalborg 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - VSK Aarhus 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - Aalborg 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - Kaizer Chiefs 1 - 1  
Highlands Park - Maritzburg Utd. 1 - 0  
Orlando Pirates - Free State Stars 2 - 1  
Supersport Utd. - Polokwane City 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Busan I'Park 2 - 5  
Bucheon - Ansan Greeners 1 - 2  
Suwon City - Jeonnam 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Sangju Sangmu 1 - 1  
Jeju - Jeonbuk 0 - 1  
Seongnam - Pohang 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Dep. Cuenca 6 - 2  
Macara Ambato - Mushuc Runa 1 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Ajman 0 - 4  
Al-Ittihad (UAE) - Al-Jazeera (UAE) 2 - 4  
Al-Wahda - Al-Nasr (UAE) 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Energetik-BGU Minszk 3 - 0  
Torpedo Zogyino - FK Minszk 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Turku - Seinäjoen JK 1 - 2  
KPV Kokkola - Rovaniemi PS 0 - 1  
Kuopio PS - Helsinki JK 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Angers 0 - 1  
Marseille - Nimes 2 - 1  
Monaco - Reims 0 - 0  
Strasbourg - Guingamp 3 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Fleury 91 2 - 1  
Guingamp - Soyaux 0 - 1  
Lyon - Paris SG 5 - 0  
Metz - Paris FC 0 - 1  
Rodez Aveyron - Montpellier 2 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rustavi - Dinamo Batumi 0 - 2  
Saburtalo Tbiliszi - Chikhura Sachkhere 2 - 3  
Torpedo Kutaisi - Georgia Tbiliszi 2 - 1  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eginiakosz - Plataniasz 0 - 5  
Ergotelisz Iraklio - Iraklisz 1 - 1  
Kerkyra - Irodotosz Alikarnasszosz 2 - 0  
Panahaiki - Volosz NFC 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Excelsior 6 - 2  
AZ Alkmaar - ADO Den Haag 2 - 3  
F. Sittard - Venlo 1 - 1  
Feyenoord - Heracles 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Dinamo Zagreb 0 - 4  
Rijeka - Inter Zapresic 7 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Chennaiyin 2 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paykan - Zob Ahan 0 - 1  
Persepolis - Saipa Karaj 3 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Bnei Sakhnin 1 - 2  
Beitar Jerusalem - Maccabi Petah Tikva 4 - 1  
Hapoel Haifa - Hapoel Raanana 0 - 2  
Hapoel TA - Ironi Kiryat Shmona 2 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Yamagata 2 - 2  
Avispa Fukuoka - Machida Zelvia 0 - 2  
Tokyo Verdy - Ryukyu 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Sapporo 0 - 1  
Yokohama FM - Nagoya GE 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Khor 1 - 1  
Al-Arabi (QAT) - Al-Duhail 0 - 3  
Al-Rayyan - Qatar SC 4 - 3  
Al-Sadd - Umm-Salal 6 - 1  
Al-Sailiya - Al-Kharaitiyat 5 - 2  
Al-Shahaniya - Al-Gharafa 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Once Caldas - Jaguares de Cordoba 0 - 1  
Rionegro Aguilas - Union Magdalena 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Sport Univ. - Shijiazhuang 1 - 0  
Hangzhou Greentown - Sichuan Annapurna 3 - 2  
Heilongjiang Lava Spring - Nantong Zhiyun 0 - 0  
Nei Mongol Zhongyou - Shaanxi Changan 1 - 0  
Qingdao Huanghai - Guizhou Zhicheng 2 - 1  
Shanghai Shenxin - Guangdong 2 - 4  
Xinjiang Tianshan - Liaoning Hongyun 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Hebei 2 - 1  
Shenzhen Hongzuan - Jiangsu 0 - 2  
Tianjin Teda - Tianjin Quanjian 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Garbarnia Krakkó 5 - 1  
Chrobry Glogow - TBB Nieciecza 0 - 1  
GKS Tychy - LKS Lodz 0 - 2  
Odra Opole - Olsztyn 2 - 2  
Sandecja Nowy Sacz - Podbeskidzie Bielsko-B. 2 - 0  
Wigry Suwalki - Bytovia Bytow 4 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Miedz Legnica 1 - 1  
Cracovia Krakkó - Lechia Gdansk 4 - 2  
Lech Poznan - Jagiellonia Bialystok 0 - 2  
Legia Varsó - Pogon Szczecin 3 - 1  
Piast Gliwice - Korona Kielce 4 - 0  
Slask Wroclaw - Gornik Zabrze 0 - 1  
Zaglebie Lubin - Wisla Krakkó 3 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Wisla Plock 1 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Zalgiris Vilnius 1 - 0  
Zalgiris Kaunas - Riteriai Vilnius 3 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Felda Utd. - Kuala Lumpur 1 - 1  
Petaling Jaya CFC - Johor DT 0 - 1  
PKNP - Melaka Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Necaxa 1 - 2  
Puebla - Leon 0 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Vancouver 1 - 1  
Houston - San Jose 2 - 1  
Minnesota - New York City FC 3 - 3  
Montreal - Columbus 1 - 0  
Seattle - Toronto FC 3 - 2  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Auto Tiraspol - Speranta Nisporeni 0 - 3  
Petrocub Hincesti - Codru Lozova 1 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grbalj Radanovici - OFK Petrovac 2 - 0  
Mornar Bar - Buducnost Podgorica 0 - 1  
Sutjeska Niksic - Lovcen Cetinje 4 - 0  
Titograd Podgorica - Iskra Danilovgrad 1 - 2  
Zeta Golubovci - Rudar Pljevlja 2 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birkirkara - Mosta 1 - 2  
Tarxien - Pieta 2 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - MTK 1 - 0  
Honvéd - Debrecen 1 - 1  
Kisvárda - Diósgyőr 1 - 1  
Mezőkövesd - FTC 1 - 2  
Paks - Puskás Akadémia 0 - 0  
Vidi - Újpest 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandefjord - Aalesund 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Stjördals/Blink 0 - 4  
Byasen - Brattvag 4 - 2  
Egersund - Bryne 1 - 1  
Levanger - Moss 0 - 2  
Nardo - Vidar 1 - 1  
Sola - Kvik Halden 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Mjölner 3 - 0  
Fram Larvik - Elverum 3 - 1  
Oppsal - Florö 2 - 2  
Sotra SK - Grorud 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viking Stavanger - Brann Bergen 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepp - Röa 1 - 0  
LSK Kvinner - Arna-Björnar 3 - 1  
Lyn - Kolbotn 0 - 0  
Sandviken - Stabaek 3 - 0  
Valerenga - Fart 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Lazio 1 - 0  
Roma - Udinese 1 - 0  
SPAL Ferrara - Juventus 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Cremonese 0 - 0  
Lecce - Carpi 4 - 1  
Salernitana - Cittadella 4 - 2  
Venezia - Foggia 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albissola - Robur Siena 3 - 2  
Arzachena - Pisa 0 - 3  
Carrarese - Gozzano 2 - 1  
Novara - Alessandria 0 - 1  
Piacenza - Cuneo 2 - 1  
Pontedera - Pistoiese 0 - 0  
Pro Patria - Entella 2 - 0  
U23Juventus - Olbia 2 - 2  
Vercelli - Lucchese 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - Himki 0 - 2  
Baltika Kalinyingrád - Zenit Sz'tpétervár 2 0 - 2  
Csertanovo Moszkva - Tom Tomszk 1 - 1  
FK Krasznodar 2 - Fakel Voronyezs 1 - 2  
Mordovija Szaranszk - Sinnyik Jaroszlavl 0 - 0  
Nyizsnyij Novgorod - Rotor Volgográd 1 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Lucs Vlagyivosztok 0 - 0  
SZKA Habarovszk - Szpartak Moszkva 2 1 - 0  
Tambov - Szocsi 0 - 3  
Tyumeny - Kurszk 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Lokomotív Moszkva 1 - 3  
Arszenál Tula - Ural Jekatyerinburg 0 - 0  
CSZKA Moszkva - Orenburg 2 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Ufa 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - BW Linz 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartberg - Altach 0 - 1  
Rapid Wien - Mattersburg 2 - 1  
Wacker Innsbruck - Admira Wacker 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Guarani Asuncion 0 - 1  
Olimpia Asuncion - Sol de America 4 - 0  
San Lorenzo - Sp. Luqueno 0 - 3  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Dep. Municipal 3 - 0  
Huancayo - Molinos El Pirata 1 - 0  
Sport Boys Callao - Real Garcilaso 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famalicao - Académica 2 - 0  
Porto B - Pacos Ferreira 1 - 1  
Viseu - Guimaraes B 5 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Sporting CP 1 - 3  
Portimonense - Porto 0 - 3  
Santa Clara - Moreirense 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Bournemouth 0 - 5  
Burnley - Cardiff 2 - 0  
Fulham - Everton 2 - 0  
Manchester Utd. - West Ham 2 - 1  
Southampton - Wolverhampton 3 - 1  
Tottenham - Huddersfield 4 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - Univ. Craiova 1948 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Hermannstadt 1 - 0  
Labdarúgás (San Marinó-i Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertas - Tre Fiori 1 - 2  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Inverness CT 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Stenhousemuir 0 - 1  
Brechin - Arbroath 1 - 1  
East Fife - Montrose 0 - 2  
Forfar - Dumbarton 0 - 0  
Raith Rovers - Stranraer 2 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Stirling 2 - 2  
Berwick - Queens Park 0 - 3  
Cowdenbeath - Elgin 2 - 1  
Edinburgh City - Clyde 1 - 2  
Peterhead - Albion Rovers 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Queen of South 1 - 0  
Dunfermline - Falkirk 0 - 1  
Ross County - Partick Thistle 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Gimnastic 3 - 0  
Majadahonda - Tenerife 1 - 3  
Malaga - UD Extremadura 1 - 2  
Osasuna - Deportivo 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponferradina - Navalcarnero 3 - 0  
Salmantino - Unionistas de Salamanca 1 - 1  
Union Adarve - Rapido de Bouzas 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Izarra 0 - 0  
Ath. Bilbao B - Barakaldo 4 - 1  
Gernika - Mirandes 1 - 1  
Leioa - Arenas de Getxo 0 - 0  
Real Union Irun - Langreo 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Levante B 3 - 2  
Conquense - Valencia B 3 - 0  
Ejea - Hercules 0 - 0  
Villarreal B - Ebro 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Malaga B 1 - 1  
Marbella - Linense 2 - 0  
Real Murcia - UCAM Murcia 0 - 1  
San Fernando - Granada B 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Celta Vigo 2 - 0  
Espanyol - Alavés 2 - 1  
Huesca - Barcelona 0 - 0  
Sevilla - Betis 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Ath. Bilbao 0 - 1  
Betis - Sevilla 1 - 1  
Rayo Vallecano - Espanyol 1 - 5  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Wil 2 - 0  
Schaffhausen - Rapperswil 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Grasshoppers 0 - 0  
Luzern - Xamax 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Halmstad 2 - 0  
Mjällby - Västeras SK 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Assyriska Turabdin IK 2 - 0  
Lindome - Utsikten 3 - 0  
Lund - Eskilsminne 3 - 0  
Oskarshamn - Kristianstad 6 - 2  
Trollhättan - Torn 1 - 2  
Tvaaker - Ljungskile 1 - 4  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis IF - Carlstad Utd. 2 - 2  
Sollentuna - Nyköping 1 - 1  
Sylvia Norrköping - Karlstad BK 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Häcken 0 - 3  
Kalmar - Norrköping 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kungsbacka - Kopparbergs/Göteborg 0 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Ittihad (KSA) 2 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macsva Sabacs - Dinamo Vranje 2 - 0  
Radnik Surdulica - Bacska Palanka 1 - 1  
Vozdovac - Zemun 2 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Radnicki Nis 3 - 0  
Mladost Lucani - Napredak Krusevac 2 - 1  
Partizan Belgrád - Cukaricki 3 - 0  
Vojvodina - Proleter Novi Sad 0 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balestier Khalsa - DPMM Brunei 1 - 7  
Warriors FC - Albirex Niigata Singapore 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Trnava 0 - 0  
Senica - Nitra 4 - 1  
Trencin - Zlate Moravce 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Zemplin Michalovce 1 - 0  
Sered - Dunajska Streda 0 - 5  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Domzale 1 - 0  
Triglav Kranj - Rudar Velenje 0 - 4  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Boluspor 0 - 0  
Eskisehirspor - Elazigspor 3 - 1  
Hatayspor - Afjet Afyonspor 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Istanbul Basaksehir 2 - 1  
Konyaspor - Sivasspor 1 - 1  
Rizespor - Göztepe Izmír 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Lviv - Olekszandria 1 - 2  
Mariupol - Dinamo Kijev 0 - 1  
Sahtar Doneck - Zorya Luganszk 3 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Progreso Montevideo 0 - 2  
Danubio Montevideo - Defensor Montevideo 1 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa - Loudoun Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Anzoategui - Monagas Maturin 3 - 2  
Lala Caroni - Puerto Cabello 3 - 1  
Portuguesa Acarigua - Trujillanos Valera 2 - 2  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoang Anh Gia Lai - Than Quang Ninh 3 - 2  
Viettel Hanoi - Nam Dinh 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - Llanelli 3 - 1  
Llandudno FC - Cardiff Met Univ. 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - TNS 0 - 4  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Glentoran 1 - 1  
Cliftonville - Ballymena Utd. 1 - 1  
Dungannon - Institute 2 - 1  
Glenavon - Coleraine 1 - 1  
Linfield - Crusaders 0 - 0  
Warrenpoint - Newry City 2 - 4  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Maardu Linnameeskond 2 - 0  
Levadia Tallinn - Viljandi Tulevik 5 - 2  
Trans Narva - Flora Tallinn 0 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Bray 2 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bunyodkor - Andijan 1 - 0  
Dinamo Szamarkand - Sogdiana 1 - 0  
MMA (EFC 78, Fokváros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JP Buys - L. Biko 1 - 0  
Nka. Zulu - J. Hadley 0 - 1  
S. De Lange - M. Teniers 1 - 0  
S. Delafield - R. Kena 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Albon - S. Perez (Kínai Nagydíj, időmérő)    
A. Giovinazzi - K. Räikkönen (Kínai Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
C. Leclerc - S. Vettel (Kínai Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Kínai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
D. Kvyat - A. Albon (Kínai Nagydíj, időmérő)    
D. Ricciardo - Lan. Norris (Kínai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
D. Ricciardo - N. Hülkenberg (Kínai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
Geo. Russell - R. Kubica (Kínai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
K. Räikkönen - K. Magnussen (Kínai Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
L. Hamilton - C. Leclerc (Kínai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Kínai ND,időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Kínai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Kínai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
P. Gasly - M. Verstappen (Kínai Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
R. Grosjean - D. Kvyat (Kínai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Kínai Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Perez - L. Stroll (Kínai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas (Kínai Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
V. Bottas - C. Leclerc (Kínai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
V. Bottas - L. Hamilton (Kínai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Kínai Nagydíj, időmérő 2019    
Forma-1., Kínai Nagydíj, időmérő 2019 - Top 3    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Saracens 23 - 21  
Gloucester - Bath 27 - 23  
Harlequin - Northampton Saints 19 - 20  
Worcester - Sale 39 - 17  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Hull FC 30 - 30  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Castres 12 - 16  
Grenoble - Toulon 19 - 18  
La Rochelle - Section Paloise 71 - 21  
Lyon - Perpignan 47 - 9  
Stade de France - Agen 25 - 22  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Sydney Roosters 16 - 30  
Newcastle Knights - Manly-Warringah SeaEagles 18 - 26  
South Sydney Rabbitohs - New Zealand Warriors 28 - 24  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Newport Dragons 38 - 13  
Connacht - Cardiff 29 - 22  
Leinster - Glasgow Warriors 24 - 39  
Llanelli Scarlets - Zebre 42 - 0  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brumbies - Johannesburg Lions 31 - 20  
Durban Sharks - Buenos Aires Jaguares 17 - 51  
Pretoria Bulls - Queensland Reds 32 - 17  
Waikato Chiefs - Auckland Blues 33 - 29  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Kenya 36 - 7  
Anglia - Wales 0 - 12  
Argentína - Ausztrália 17 - 22  
Argentína - Hongkong 31 - 5  
Ausztrália - Hongkong 47 - 0  
Dél-Afrika - Kanada 36 - 0  
Dél-Afrika - Skócia 36 - 10  
Fidzsi-szigetek - Dél-Afrika 7 - 17  
Fidzsi-szigetek - Kanada 50 - 12  
Fidzsi-szigetek - Skócia 12 - 19  
Franciaország - Argentína 7 - 19  
Franciaország - Ausztrália 12 - 24  
Franciaország - Hongkong 26 - 7  
Japán - Spanyolország 17 - 5  
Kenya - Wales 19 - 14  
Skócia - Kanada 10 - 33  
Szamoa - Japán 57 - 5  
Szamoa - Spanyolország 40 - 14  
Szamoa - Új-Zéland 22 - 26  
USA - Anglia 22 - 7  
USA - Kenya 17 - 14  
USA - Wales 31 - 12  
Új-Zéland - Japán 43 - 0  
Új-Zéland - Spanyolország 53 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaumont - Cannes 3 - 1  
Poitevin Poitiers - Nice 3 - 0  
Rennes - Nantes 3 - 0  
Toulouse - Narbonne 2 - 3  
Tourcoing - Arago de Sete 3 - 1  
Tours - Montpellier 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Le Cannet 3 - 2  
Chamalieres - Beziers 0 - 3  
Mulhouse - Paris SC 3 - 0  
Röplabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Finikasz Szyrosz (1.m.) 3 - 0  
PAOK - Kifiszia (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Görög bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pannaxiakosz - Thira (2.m.) 3 - 2  
Thetisz Voula - Olympiakosz (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hisamitsu Springs - Toray Arrows 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Chemik Police (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Radom - Belchatow (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedzierzyn-Kozle - Zawiercie (1.m.) 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Haching (2.m.) 3 - 0  
Lüneburg - Friedrichshafen (2.m.) 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potsdam - Schwerin (2.m.) 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Monza (3.m.) 3 - 0  
Trentino - Padova (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - San Bernardo Cuneo (2.m.) 3 - 0  
Monza - Busto Arsizio (2.m.) 3 - 1  
Novara - Bisonte Firenze (2.m.) 3 - 1  
Scandicci - Casalmaggiore (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaroszlavl - Jugra Nyizsnyevartovszk 0 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Nova Novokujbisevszk 3 - 1  
Jugra Szurgut - Dinamo-LO 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Uralocska Jekatyerinburg (1.m.) 2 - 3  
Lokomotív Kalinyingrád - Dinamo Kazany (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Barcelona (3.m.) 1 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ushuaia Ibiza - Almería (4.m.) 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BB - Plevne (2.m.) 2 - 3  
Maliye Piyango Ankara - Ziraat Bankasi Ankara (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inegol Bld. Spor - Arhavi Bld. Spor 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Beylikduzu Ihtisas (2.m.) 2 - 3  
THY Istanbul - Nilufer Bld. Spor (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Galatasaray (2.m.) 3 - 1  
Snooker (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
All. Carter - P.S. Davison (10 nyert frame-ig) 10 - 1  
C. Wakelin - Fan Zhengyi 10 - 5  
G. Dott - H. Akbar (10 nyert frame-ig) 10 - 2  
K. Doherty - Chun Wai Lee 10 - 8  
K. Maflin - M. Mann 10 - 3  
Lu Ning - All. Taylor 10 - 4  
Mark King - I. Figueiredo (10 nyert frame-ig) 10 - 4  
Mat. Stevens - R.T. Chuan Leong 10 - 3  
Mike Dunn - Nig. Bond (10 nyert frame-ig) 7 - 10  
Ryan Day - O. Lines (10 nyert frame-ig) 10 - 6  
S. Carrington - Pang Junxu 6 - 10  
Sco. Donaldson - C. Steadman 10 - 8  
Tian Pengfei - S. Vahedi 10 - 5  
Xu Si - S. O'Sullivan 10 - 2  
Strandröplabda (Langkawi)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denysenko D / Iemelianchy - Bolgov A / Ermilov V 0 - 2  
Dickson T / Ferguson M - Murakami H / Tsuchiya T 1 - 2  
Kuvichka D / Kislytsyn A - Hartles T / Nicklin A 2 - 0  
Sdebel A / Ilewicz P - Kuleshov A / Petrossyants 2 - 0  
Strandröplabda (Langkawi, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dykstra L / House C - Nourse A / Nourse N 2 - 0  
Lunina D / Samoday M - Ishitsubo S / Shiba A 2 - 1  
Macdonald O / Kirwan F - Tsopoulou K / Manavi D 1 - 2  
Vaida B / Ordean I-A - Sawame M / Sakaguchi Y 0 - 2  
Tenisz (Barletta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Safwat - N. Milojevic 0 - 2  
V. Galovic - G. Mager 0 - 2  
Tenisz (Barletta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molchanov D / Zelenay I - Brkic T / Draganja T 2 - 0  
Tenisz (Bogota, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - B. Haddad Maia 2 - 1  
L. Arruabarrena-Vecino - A. Sharma 0 - 2  
M.C. Osorio Serrano - A. Anisimova 1 - 2  
Tenisz (Bogota, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hives Z / Sharma A - Adamczak M / Moore J 2 - 1  
Hives Z / Sharma A - Carter H / Shibahara E 2 - 0  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.E. Galan Riveros - C. Ruud 0 - 2  
D.E. Galan Riveros - Jor. Thompson 2 - 1  
S. Querrey - C. Garin 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raina - C. Buyukakcay 2 - 1  
A. Raina - M. Bouzkova 2 - 0  
G. Minnen - M. Bouzkova 0 - 2  
J. Cepelova - V. Grammatikopoulou 2 - 0  
V. Diatchenko - J. Cepelova 2 - 0  
V. Diatchenko - R.G. Serban 2 - 0  
Tenisz (Lugano, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Ferro - P. Hercog 0 - 2  
Kri. Pliskova - I. Swiatek 0 - 2  
Tenisz (Lugano, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kudermetova V / Voskoboev - Bencic B / Kuzmova V 2 - 0  
Tenisz (Marrakech, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - J-W. Tsonga 2 - 1  
Gil. Simon - P. Andujar 0 - 2  
Tenisz (Marrakech, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Middelkoop M / Nielsen F - Melzer J / Skugor F 0 - 2  
Tenisz (Monte Carlo-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - H. Nys 2 - 0  
A. Rublev - B. Tomic 2 - 1  
E. Ymer - M. Kecmanovic 2 - 0  
F. Delbonis - I. Ivashka    
G. Andreozzi - E. Gulbis 2 - 0  
J.I. Londero - R. Arneodo 2 - 0  
L. Mayer - A. Popyrin 1 - 2  
M. Marterer - A. Ramos-Vinolas 0 - 2  
M. Trungelliti - P. Gojowczyk 2 - 0  
M. Zverev - J. Ocleppo 0 - 2  
T. Fabbiano - F. Lopez 2 - 1  
U. Humbert - F. Diep 2 - 1  
Y. Maden - Taro Daniel 0 - 2  
Y. Nishioka - L. Sonego 1 - 2  
Tenisz (Murcia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Coppejans - R. Carballes Baena 1 - 2  
T. Griekspoor - M. Ymer    
Tenisz (Murcia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Marrero D - Junaid R / Vasilevski A 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Stakhovsky - Go Soeda 2 - 0  
Soon Woo Kwon - Den. Novak 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Balaji N S / Erlich J 0 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - Tien Chen Chou 2 - 1  
Ken. Momota - Vik. Axelsen 2 - 0  
Tollaslabda (Singapore Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Junhui L / Yuchen L 2 - 0  
Gideon M F / Sukamuljo K - Kamura T / Sonoda K 1 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Pusarla Venkata - Noz. Okuhara 0 - 2  
Tzu Ying Tai - Aka. Yamaguchi 2 - 1  
Tollaslabda (Singapore Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Y / Hirota S - Matsumoto Ma / Nagahara W 0 - 2  
Liu X / Xia Y - Kim H J / Kong H Y 0 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Faizal H / Widjaja G E - Tan K M / Lai P J 1 - 2  
Zheng S / Huang Y - Puavaranukroh/Taerattanac 0 - 2  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - Dinamo Moszkva 13 - 9  
FTC - Recco 7 - 13  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zagreb - Jadran Split 11 - 12  
Spandau Berlin - Olympiakosz 3 - 11  
Sport Management - Waspo Hannover 12 - 7  
Szolnok - Jug Dubrovnik 10 - 7  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Marseille 7 - 7  
Vízilabda (LEN Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekipe Orizzonte Catania - UVSE 10 - 9  
Kirishi - Sant Andreu 15 - 11  
Vízilabda (OB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szentes - Vasas 10 - 8  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - BVSC (3.m.) 8 - 8  
OB I, női 2018/19 - Dunaújváros vagy BVSC jut tovább?    
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Canottieri Napoli 7 - 11  
Posillipo Napoli - Quinto 13 - 8  
Roma - Ortigia 12 - 7  
Trieste - Florentia 12 - 10  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Besputin - A. Blanco 1 - 0  
G. Ramirez Sanchez - T. Karpency 1 - 0  

 

2019.04.12.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Western Bulldogs 78 - 64  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiwoom Heroes - Hanwha Eagles 5 - 3  
LG Twins - Doosan Bears 3 - 0  
NC Dinos - Lotte Giants 2 - 1  
Samsung Lions - KT Wiz 5 - 0  
SK Wyverns - KIA Tigers 4 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 4 - 9  
Yokohama Baystars - Hiroshima Carp 6 - 0  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 6 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 4 - 1  
Saitama Seibu - Orix Buffaloes 1 - 0  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 4 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Tecolotes de Nuevo Laredo 2 - 4  
Generales de Durango - Sultanes de Monterrey 7 - 13  
Saraperos de Saltillo - Acereros de Monclova 5 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 6 - 7  
Atlanta - NY Mets 3 - 6  
Boston - Toronto 7 - 6  
Chicago Cubs - LA Angels 5 - 1  
Chicago Cubs - Pittsburgh 2 - 0  
San Francisco - Colorado 1 - 0  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Dalen (3.m.) 4 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Charlotte 3 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Val Pusteria - Olimpija Ljubljana (2.m.) 2 - 7  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Kladno 1 - 3  
Pardubice - Motor Ceske Budejovice 2 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Frederikshavn 1 - 3  
Rungsted - Sönderjyske (1.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Sahtar Szoligorszk (4.m.) 4 - 4  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KeuPa - LeKi (6.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - HIFK (5.m.) 1 - 1  
Jégkorong (MHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Lokomotív Jaroszlavl 2 (1.m.) 2 - 4  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto (1.m.) 1 - 4  
Calgary - Colorado (1.m.) 4 - 0  
Washington - Carolina (1.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Német 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Deggendorf (5.m.) 5 - 1  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravensburg - Kaufbeuren (5.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Augsburg (5.m.) 1 - 0  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oshawa Generals - Niagara Icedogs (4.m.) 7 - 3  
Sault Ste Marie Greyhound - Saginaw Spirit (4.m.) 3 - 0  
Sudbury Wolves - Ottawa 67's (4.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Salzburg (7.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Brassó (4.m.) 3 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Färjestad (4.m.) 3 - 1  
Jégkorong (vb, Divízió I/A, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Ausztria 3 - 8  
Magyarország - Olaszország 9 - 0  
Norvégia - Szlovákia 4 - 0  
Jégkorong (vb, Divízió I/B, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Lettország 4 - 1  
Kazahsztán - Kína (Helyszín: Kína) 2 - 1  
Lengyelország - Hollandia 0 - 2  
Jégkorong (vb, Divízió II/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Spanyolország 4 - 0  
Horvátország - Belgium 5 - 2  
Szerbia - Kína 6 - 5  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Lengyelország 4 - 2  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Victoria Royals - Vancouver Giants (4.m.) 1 - 6  
Kerékpár (Vuelta al Pais Vasco, 5. sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yates - J. Fuglsang 1 - 0  
B. Lambrecht - M. Hirschi 1 - 0  
D. Teuns - M. Schachmann 0 - 1  
Dan. Martin - T. Pogacar 0 - 1  
E. Buchmann - P. Konrad 1 - 0  
J. Izaguirre Insausti - D.F. Martinez 1 - 0  
M. Landa Meana - E. Mas Nicolau 1 - 0  
Vuelta al Pais Vasco 2019, 5. szakasz    
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Buducnost Podgorica (1.m.) 91 - 72  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Mons 59 - 76  
Leuven - Mechelen 78 - 71  
Limburg - Liege 81 - 73  
Oostende - Antwerpen 67 - 71  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - KP Brno (2.m.) 77 - 66  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - USK Praha (1.m.) 61 - 78  
Usti nad Labem - Kolin (1.m.) 84 - 76  
Kosárlabda (Euroliga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekatyerinburg - Sopron (Helyszín: Sopron) 81 - 59  
USK Praha - Dinamo Kurszk 67 - 84  
Kosárlabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Valencia (2.m.) 83 - 83, h.u. 95 - 92  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Nantes 78 - 87  
Chartres - Orleans 84 - 82  
Denain - Paris BC 76 - 85  
Evreux - Poitiers 78 - 85  
Lille - Gries-Oberhoffen 78 - 83  
Rouen - Nancy 82 - 68  
St-Chamond - Caen 72 - 64  
Vichy-Clermont - Blois 84 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fos-sur-Mer - Pau Orthez 90 - 91  
Le Portel - Paris Levallois 83 - 78  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - RS Elasto Painters (1.m.) 77 - 84  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yokohama - Toyama 97 - 99  
Kosárlabda (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Karlsruhe (3.m.) 86 - 75  
Hamburg - Rostock (3.m.) 84 - 74  
Heidelberg - Ehingen (3.m.) 89 - 64  
Nürnberg - Trier (3.m.) 91 - 64  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Skyliners Frankfurt 72 - 78  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Barcelona B 81 - 58  
Caceres - Ourense 80 - 83  
Huesca - Lleida 74 - 77  
Leyma Coruna - Castello 83 - 84  
Valladolid - Oviedo 79 - 85  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Fenerbahce 72 - 96  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - Békéscsaba 32 - 22  
Mosonmagyaróvár - Debrecen 22 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Thüringer HC 23 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Porrino 36 - 18  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Dobova 29 - 29  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Wellington Phoenix 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Tubize 3 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - Anderlecht    
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Szófia - Dunav Ruse 3 - 5  
Szeptemvri Szófia - Lokomotív Plovdiv 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kindermann - Santos 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventude - Botafogo RJ 2 - 1  
Santos - Atlético GO 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Schalke 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Heidenheim 0 - 1  
Union Berlin - Regensburg 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meppen - Hallescher FC 0 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Monterrey 2 - 5  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Jihlava 0 - 1  
Usti nad Labem - Prostejov 2 - 1  
Vitkovice - Ceske Budejovice 1 - 2  
Znojmo - Vlasim 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teplice - Bohemians 1905 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Horsens 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chippa Utd. - Bidvest Wits 0 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wasl - Shabab Al-Ahli (UAE) 2 - 4  
Bani Yas - Al-Sharjah 1 - 2  
Dibba Al-Fujairah - Al-Fujairah 2 - 1  
Emirates Ras Al-Khaimah - Al-Dhafra 3 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Smouha - El Entag El Harby 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyapro Mogiljev - Slavia Mozír 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Grenoble 1 - 2  
Beziers - Red Star 93 1 - 3  
Lens - Valenciennes 0 - 0  
Metz - Chateauroux 2 - 1  
Nancy - Brest 2 - 3  
Niort - Auxerre 0 - 0  
Orleans - Clermont 2 - 1  
Sochaux - Le Havre 1 - 3  
Troyes - Ajaccio GFC 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - L'Entente Sannois 5 - 1  
Chambly - Marignane 2 - 2  
Dunkerque - Cholet 0 - 0  
Le Mans - Lyon Duchere 2 - 1  
Pau - Laval 2 - 1  
Quevilly Rouen - Concarneau 3 - 1  
Tours - Bourg-Peronnas 1 - 0  
Villefranche sur Saone - Jeanne D'Arc de Drancy 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Amiens 0 - 0  
Nantes - Lyon 2 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tbiliszi - Dila Gori 1 - 0  
Lokomotív Tbiliszi - Sioni Bolnisi 1 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Den Bosch 3 - 1  
AZ Alkmaar 2 - RKC Waalwijk 2 - 4  
Cambuur - Utrecht 2 4 - 1  
Dordrecht - Maastricht 1 - 1  
FC Eindhoven - Roda 1 - 2  
Nijmegen - Helmond 3 - 2  
Twente - Telstar 1 - 0  
Volendam - PSV 2 0 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NAC Breda - Emmen 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Rudes 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padideh Mashhad - Naft Masjed Soleyman 3 - 0  
Sanat Naft Abadan - Pars Jonoubi Jam 1 - 0  
Sepahan - Esteghlal T. 0 - 1  
Sepidrood Rasht - Tractor Tabriz 3 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Rishon Lezion 4 - 1  
Hapoel Marmorek - Hapoel Iksal 2 - 0  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Petah Tikva 0 - 0  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Acre 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Afula 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millonarios - Llaneros FC 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético FC Cali - América de Cali 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Shanghai Shenhua 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Jastrzebie - Stal Mielec 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Alianza Lima 3 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - Dep. Lara 2 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - San Jose de Oruro 6 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedah - Terengganu 3 - 0  
Selangor - Perak 1 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milsami Orhei - Zimbru Chisinau 3 - 0  
Sfintul Gheorghe - Sheriff Tiraspol 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strömsgodset - Mjöndalen 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Perugia 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - Rubin Kazany 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Liefering 2 - 1  
Austria Klagenfurt - Horn 2 - 2  
FC Juniors Pasching - Austria Wien Amatőr 4 - 0  
Kapfenberg - Lafnitz 3 - 2  
Ried - FAC Wien 3 - 0  
Wiener Neustadt - WSG Wattens 0 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Binacional - Univ. San Martin 6 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga B - Cova Piedade 0 - 1  
Uniao Oliveirense - Benfica B 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Belenenses 2 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Newcastle 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Dunarea Calarasi 3 - 0  
CSM Politechnika Iasi - Dinamo Bukarest 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Ayr Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Gijón - Granada 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Winterthur 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - Dalkurd 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Örebro 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Hilal (KSA) 0 - 1  
Al-Taawon - Al-Qadisiyah 2 - 0  
Al-Wehda - Al-Faisaly 1 - 2  
Ohud Medina - Al-Fayha 1 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartak Subotica - Rad Belgrád 2 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hougang Utd. - Home Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiangmai FC - Chiangrai Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbulspor - Osmanlispor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Trabzonspor 0 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Zulia Maracaibo 3 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - Ho Chi Minh FC 2 - 3  
Sanna Khanh Hoa - Hanoi FC 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Cefn Druids 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Connah's Quay 1 - 4  
Caernarfon - Newtown 4 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Athlone 3 - 2  
Drogheda Utd. - Shelbourne 0 - 0  
Galway United - Cobh Ramblers 1 - 2  
Limerick - Wexford Youths 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - St. Patrick's 1 - 1  
Finn Harps - Bohemians 0 - 1  
Shamrock Rovers - Waterford FC 2 - 1  
Sligo - Dundalk 2 - 1  
UC Dublin - Derry City 0 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Bekobod - Qizilqum Zarafshon 4 - 1  
Nasaf Qarshi - Navbahor Namangan 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Leicester 22 - 27  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Helens - Warrington 38 - 12  
Wakefield - Wigan 30 - 20  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - Penrith Panthers 30 - 24  
North Queensland Cowboys - Melbourne Storm 12 - 18  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Munster 28 - 37  
Edinburgh - Ulster 7 - 29  
Port Elizabeth S. Kings - Ospreys 7 - 43  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Dunedin Highlanders 43 - 17  
Melbourne Rebels - Cape Town Stormers 24 - 41  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marcq-en-Baroeul - Mougins 2 - 3  
Quimper - Vandoeuvre-Nancy 3 - 1  
St-Raphael - Nantes 2 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Leningradka Szentpétervár (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metar Cseljabinszk - Mincsanka Minszk 3 - 0  
Szahalin - Proton Szaratov 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haris Dimurol - Logrono (3.m.) 1 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uriba Palma - Teruel (3.m.) 0 - 3  
Ushuaia Ibiza - Almería (3.m.) 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arhavi Bld. Spor - Afyon Bld. Spor 3 - 2  
Jeopark Kula - Inegol Bld. Spor 0 - 3  
Snooker (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - Ng On Yee 10 - 6  
A. Ursenbacher - Jor. Brown 4 - 10  
F. O'Brien - Jac. Page 10 - 4  
Joe Perry - S. Lichtenberg 10 - 1  
M. Fu - Luo Honghao (10 nyert frame-ig) 7 - 10  
M. O'Donnell - A. Duffy 10 - 6  
Mark Davis - R. Lawler 10 - 6  
Rob. Williams - S. Baird (10 nyert frame-ig) 10 - 8  
Sam Craigie - Rhys Clark 10 - 2  
Tom Ford - R. Muir 10 - 3  
Zhang Yong - Rea. Evans (10 nyert frame-ig) 10 - 2  
Strandröplabda (Langkawi)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asruki Nordin R / Saifudd - Kuvichka D / Kislytsyn A 0 - 2  
Bolgov A / Ermilov V - Ikeda J / Shiratori K 2 - 0  
Gee J W / Kuck K Y - Murakami H / Tsuchiya T 0 - 2  
Sdebel A / Ilewicz P - Helland C / Gamlemoen J O 2 - 0  
Strandröplabda (Langkawi, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujii S / Kumada M - Ishitsubo S / Shiba A 0 - 2  
Mae T / Shu Woon J - Sawame M / Sakaguchi Y 0 - 2  
Vaida B / Ordean I-A - Driessen A / Meertens I 2 - 0  
Tenisz (Barletta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Coria - N. Milojevic 0 - 2  
F. Horansky - V. Galovic 0 - 2  
G. Mager - S. Napolitano 2 - 0  
M. Safwat - J. Berrettini 2 - 0  
Tenisz (Barletta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Draganja T - Cacic N / Rodionov J 2 - 1  
Molchanov D / Zelenay I - Otte O / Siljestrom A 2 - 0  
Tenisz (Bogota, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sharma - S. Errani 2 - 0  
B. Haddad Maia - S. Sorribes Tormo 2 - 1  
B. Schoofs - S. Errani 0 - 2  
T. Zidansek - L. Arruabarrena-Vecino 0 - 2  
Tenisz (Bogota, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carter H / Shibahara E - Arruabarrena/Sorribes Tor 2 - 0  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - M. Granollers 2 - 0  
H. Laaksonen - C. Garin 0 - 2  
S. Querrey - J. Tipsarevic 2 - 0  
San. Giraldo - Jor. Thompson 1 - 2  
Ste. Johnson - D.E. Galan Riveros 0 - 2  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Nedunchezhiyan J / Raja P 2 - 0  
Chardy J / Martin F - Skupski/Skupski 1 - 2  
Fritz T H / Opelka R - Gonzalez S / Qureshi A    
Skupski/Skupski - Krajicek A / Sitak A 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raina - S. Lansere 2 - 0  
B. Cengiz - V. Grammatikopoulou 0 - 2  
C. Buyukakcay - N. Abduraimova 2 - 0  
G. Minnen - O. Doroshina 2 - 0  
I. Kremen - I. Shinikova 0 - 2  
J. Cepelova - I. Shinikova 2 - 1  
S. Wagner - M. Bouzkova 0 - 2  
V. Diatchenko - G. Poznikhirenko 2 - 0  
Tenisz (Lugano, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Swiatek - V. Lapko 2 - 1  
Kri. Pliskova - S. Kuznetsova 2 - 1  
S. Vögele - F. Ferro 0 - 2  
V. Kudermetova - P. Hercog 0 - 2  
Tenisz (Lugano, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cirstea S / Mitu A - Bacsinszky T / In-Albon Y 2 - 0  
Tenisz (Marrakech, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-W. Tsonga - L. Sonego 2 - 0  
J.A. Munar Clar - B. Paire 0 - 2  
P. Andujar - J. Vesely    
Taro Daniel - Gil. Simon 0 - 2  
Tenisz (Marrakech, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Middelkoop M / Nielsen F - Bolelli S / Jaziri M 2 - 0  
Paes L / Paire B - Melzer J / Skugor F 1 - 2  
Tenisz (Murcia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - K. Coppejans 1 - 2  
E. Lopez-Perez - R. Carballes Baena 1 - 2  
M. Ymer - R. Molleker 2 - 0  
T. Griekspoor - S. Caruso 2 - 0  
Tenisz (Murcia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Marrero D - Behar A / Vavassori A 2 - 1  
Junaid R / Vasilevski A - Neis F / Vega Hernandez D 2 - 1  
Tenisz (Tajpej, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jas. Jung - Go Soeda 0 - 2  
Soon Woo Kwon - R. Ramanathan 2 - 0  
Tat. Ito - S. Stakhovsky 1 - 2  
Yui. Sugita - Den. Novak 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends/Weissborn - Oliveira G / Uchiyama Y 2 - 1  
Balaji N S / Erlich J - Myneni S / Ramanathan R 2 - 0  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Jung J / Wang J 2 - 0  
Tollaslabda (Singapore Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - Long Chen 2 - 0  
Ken. Momota - Sri. Kidambi 2 - 1  
Sam. Verma - Tien Chen Chou 1 - 2  
Vik. Axelsen - Jon. Christie 2 - 1  
Tollaslabda (Singapore Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Junhui L / Yuchen L 1 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Alfian F / Ardianto M R 2 - 0  
Goh V S / Tan W K - Ahsan M / Setiawan H 1 - 2  
Kamura T / Sonoda K - Hoki T / Kobayashi Y 2 - 0  
Tollaslabda (Singapore Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - R. Intanon 2 - 0  
S. Nehwal - Noz. Okuhara 0 - 2  
Tzu Ying Tai - Ji Hyun Sung 2 - 1  
Yanyan Cai - S. Pusarla Venkata 1 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Y / Hirota S - Takahata Y / Sakuramoto A 2 - 0  
Kititharakul/Prajongjai - Liu X / Xia Y 0 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Li W / Zheng Y 2 - 0  
Matsuyama N / Shida C - Kim H J / Kong H Y 0 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bernadet P Z / Karandasuw - Tan K M / Lai P J 1 - 2  
Faizal H / Widjaja G E - Chan P S / Goh L Y 2 - 1  
Puavaranukroh/Taerattanac - Chopra P J / Siki Reddy N 2 - 0  
Zheng S / Huang Y - Kaneko Y / Matsumoto M 2 - 0  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Eger 11 - 13  
Vízilabda (LEN Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekipe Orizzonte Catania - Sant Andreu 12 - 8  
Kirishi - UVSE 8 - 10  

 

2019.04.11.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Swans - Melbourne Demons 78 - 100  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - SK Wyverns 0 - 1  
KIA Tigers - NC Dinos 2 - 4  
Kiwoom Heroes - KT Wiz 1 - 8  
LG Twins - Samsung Lions 5 - 2  
Lotte Giants - Doosan Bears 1 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 2 - 5  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 2 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 1 - 2  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 5 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Tecolotes de Nuevo Laredo 15 - 20  
Generales de Durango - Sultanes de Monterrey 12 - 11  
Leones de Yucatan - Diablos Rojos del Mexico 8 - 0  
Olmecas de Tabasco - Pericos de Puebla 9 - 2  
Piratas de Campeche - Bravos de Leon 6 - 0  
Rieleros de Aguascaliente - Toros de Tijuana    
Saraperos de Saltillo - Acereros de Monclova 6 - 4  
Tigres de Quintana Roo - Guerreros de Oaxaca 6 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Texas 2 - 5  
Baltimore - Oakland 3 - 10  
Baltimore - Oakland (18:35) 5 - 8  
Chicago Cubs - Pittsburgh 2 - 5  
Cincinnati - Miami 2 - 1  
Cincinnati - Miami (18:35) 5 - 0  
Detroit - Cleveland 0 - 4  
Houston - NY Yankees 8 - 6  
Kansas City - Seattle 5 - 6  
Kansas City - Seattle (19:15) 6 - 7  
LA Angels - Milwaukee 4 - 2  
NY Mets - Minnesota 9 - 6  
Philadelphia - Washington 1 - 15  
St. Louis - LA Dodgers 7 - 2  
St. Louis - LA Dodgers (19:15) 11 - 7  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Price - M. Suljovic 8 - 5  
J. Wade - D. Gurney 7 - 7  
Mic. Smith - M. van Gerwen 3 - 8  
R. Cross - P. Wright 8 - 5  
Floorball (Cseh bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno Bulldogs - Znojmo (6.m.) 5 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Falun (2.m.) 8 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Tucson 4 - 3  
Belleville - Toronto Marlies 2 - 3  
Bridgeport - Laval 2 - 1  
Grand Rapids - Iowa 3 - 7  
San Diego - San Jose Barracuda 3 - 4  
Stockton - Ontario Reign 2 - 7  
Texas Stars - San Antonio 3 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Val Pusteria - Olimpija Ljubljana (1.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Brno (5.m.) 5 - 2  
Trinec - Plzen (5.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Sahtar Szoligorszk (3.m.) 3 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Tappara (4.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Kazah bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bejbarisz Atirau - Nomad Asztana (5.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Comarch Cracovia (5.m.) 4 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nashville - Dallas (1.m.) 2 - 3  
NY Islanders - Pittsburgh (1.m.) 3 - 3  
San Jose - Las Vegas (1.m.) 5 - 2  
Tampa Bay - Columbus (1.m.) 3 - 4  
Winnipeg - St. Louis (1.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Storhamar (4.m.) 1 - 5  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guelph Storm - London Knights (4.m.) 4 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Zug (1.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Svéd 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hudiksvalls - Boden 2 - 2  
Kristianstad - Tranas 2 - 3  
Vita Hasten - Almtuna 4 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulea - Frölunda (3.m.) 3 - 1  
Jégkorong (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Csehország 3 - 1  
Kanada - Németország 5 - 0  
Oroszország - Svájc 3 - 0  
USA - Japán 4 - 0  
Jégkorong (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Franciaország 3 - 2  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Finnország 0 - 1  
Németország - Szlovákia 2 - 1  
Svédország - Norvégia 2 - 0  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary Hitmen - Edmonton Oil Kings (4.m.) 0 - 6  
Saskatoon Blades - Prince Albert Raiders (4.m.) 4 - 1  
Spokane Chiefs - Everett Silvertips (3.m.) 3 - 1  
Kerékpár (Vuelta al Pais Vasco, 4. sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Lambrecht - V. Madouas 0 - 1  
D. Ulissi - M. Hirschi 0 - 1  
Dan. Martin - P. Konrad 0 - 1  
J. Izaguirre Insausti - A. Yates 0 - 1  
L.L. Sanchez Gil - G. Izaguirre Insausti 0 - 1  
M. Schachmann - E. Battaglin 1 - 0  
Vuelta al Pais Vasco 2019, 4. szakasz    
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Hapoel Beer Sheva 68 - 92  
Maccabi TA - Hapoel Eilat 99 - 92  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Xinjiang (2.m.) 100 - 109  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Lietkabelis 74 - 74, h.u. 84 - 87  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Indiana 134 - 135  
Brooklyn - Miami 113 - 94  
Charlotte - Orlando 114 - 122  
Denver - Minnesota 99 - 95  
LA Clippers - Utah 126 - 126, h.u. 143 - 137  
Memphis - Golden State 132 - 117  
Milwaukee - Oklahoma City 116 - 127  
New York - Detroit 89 - 115  
Philadelphia - Chicago 125 - 109  
Portland - Sacramento 136 - 131  
San Antonio - Dallas 105 - 94  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Bayern München 75 - 91  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Novoszibirszk - Szpartak Noginszk 58 - 61  
Jenyiszej Krasznojarszk - Inventa Kurszk 91 - 77  
Szpartak Moszkva - Dinamo Moszkva 91 - 76  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Primorska Koper 72 - 85  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BB - Besiktas 74 - 82  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Asztana 91 - 72  
Tsmoki-Minszk - Himki Moszkva 92 - 108  
VEF Riga - Jenyiszej Krasznojarszk 68 - 70  
Kézilabda (Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Horvátország 25 - 25  
Kézilabda (Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Szlovénia 26 - 27  
Észtország - Lettország 18 - 24  
Kézilabda (Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Bosznia-Hercegovina 26 - 30  
Kézilabda (Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Franciaország 33 - 27  
Románia - Litvánia 28 - 23  
Kézilabda (Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Magyarország 19 - 25  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Spanyolország 29 - 28  
Norvégia - Svédország 35 - 26  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Vasco da Gama 0 - 1  
Criciuma - Chapecoense 0 - 2  
Fluminense - Luverdense 2 - 0  
Santa Cruz PE - ABC 3 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Tigres 3 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Naestved 1 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - Pyramids FC 2 - 3  
Al-Masry - El Zamalek 2 - 1  
Al-Mokawloon Arab - Haras El Hodood 1 - 0  
El Gaish Talaea - El Daklyeh 2 - 1  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Napoli 2 - 0  
Benfica - E. Frankfurt 4 - 2  
Slavia Praha - Chelsea 0 - 1  
Villarreal - Valencia 1 - 3  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rodez Aveyron - Boulogne 3 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Foolad Khuzestan 1 - 3  
Machine Sazi Tabriz - Nassaji Mazandaran 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Léttir 6 - 0  
Fram - Golfklubbur Grindavikur 2 - 1  
Grotta - Alftanes 8 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pereira - Envigado 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Bogota FC 1 - 0  
Independiente SF - Boyaca Chico 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Dep. Quindio 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Huracan 4 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting Cristal - Universidad de Concepcion 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Atlético MG 4 - 1  
Nacional Montevideo - Zamora Barinas 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Junior de Barranquilla 3 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Jorge Wilstermann 4 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Rosario Central 3 - 1  
Univ.Catolica de Santiago - Libertad Asuncion 2 - 3  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - América 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Rapids - Seattle    
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sunshine Stars - Lobi Stars 3 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Shabab (KSA) 1 - 2  
Al-Hazm - Al-Raed 1 - 0  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Fateh 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - ND Gorica 3 - 1  
Mura - Olimpija Ljubljana 0 - 0  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Africain - CS Sfaxien 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Ümraniyespor 3 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Memphis - Atlanta Utd. 2 0 - 1  
Orange County SC - Tacoma Defiance 4 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat Jereván - Pjunyik Jereván 1 - 2  
Artsakh Jereván - Ararat-Armenia 1 - 3  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Castleford 20 - 18  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Wests Tigers 16 - 22  
Röplabda (Extra Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - Kaposvár (3.m.) 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwerin - Potsdam (1.m.) 3 - 2  
Stuttgart - Aachen (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-LO - Jugra Nyizsnyevartovszk 3 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Jaroszlavl 2 - 3  
Nova Novokujbisevszk - Jugra Szurgut 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mincsanka Minszk - Szahalin 2 - 3  
Proton Szaratov - Metar Cseljabinszk 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Halkbank Ankara (1.m.) 3 - 0  
Galatasaray - Arkas Izmir (1.m.) 0 - 3  
Snooker (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - A. Hugill (10 nyert frame-ig) 10 - 8  
A. Songsermsawad - Chen Zifan 10 - 6  
Ant. Hamilton - Jam. Wattana (10 nyert frame-ig) 10 - 9  
Dom. Dale - C. Totten 10 - 5  
Dua. Jones - K. Hirani 10 - 5  
E. Sharav - Dav. Lilley 10 - 7  
H. Vafaei Ayouri - Zhang Anda (10 nyert frame-ig) 10 - 4  
L. Highfield - H. Miah 10 - 7  
Liang Wenbo - B. Eltahhan 10 - 0  
Mat. Selt - D. Emery (10 nyert frame-ig) 10 - 3  
R. McLeod - Dav. Grace 8 - 10  
R. Milkins - L. Simmonds 10 - 4  
Ric. Walden - A. Burden (10 nyert frame-ig) 10 - 7  
Zhou Yuelong - Rob. Hull 10 - 7  
Strandröplabda (Langkawi-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huber K / Hubscher M - Nourse A / Nourse N 0 - 2  
Sawame M / Sakaguchi Y - Brailko V / Namike A 2 - 0  
Vaida B / Ordean I-A - Frolova A / Ganenko A 2 - 1  
Strandröplabda (Satun)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denysenko D / Iemelianchy - Bogatu S / Yakovlev D 2 - 1  
Kaewsai D / Duangjinda K - Bogatu S / Yakovlev D 1 - 2  
Raoufi R / Mirzaali A - Denysenko D / Iemelianchy 0 - 2  
Raoufi R / Mirzaali A - Kaewsai D / Duangjinda K 2 - 0  
Strandröplabda (Satun, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galindo A / Galindo C - Lunina D / Samoday M 0 - 2  
Galindo A / Galindo C - Pata M / Toko S 1 - 2  
Lunina D / Samoday M - Kou N-H / Liu P H 0 - 2  
Pata M / Toko S - Kou N-H / Liu P H 1 - 2  
Tenisz (Barletta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Mager - T. Kokkinakis    
G. Quinzi - M. Safwat 0 - 2  
J. Berrettini - L. Giustino 2 - 1  
L. Musetti - F. Horansky 1 - 2  
N. Milojevic - A. Arnaboldi    
S. Napolitano - O. Otte 2 - 0  
S. Travaglia - F. Coria 1 - 2  
V. Galovic - F. Baldi 2 - 0  
Tenisz (Barletta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drzewiecki K / Walkow S - Brkic T / Draganja T 0 - 2  
Maamoun K-M / Mansouri S - Cacic N / Rodionov J 0 - 2  
Molchanov D / Zelenay I - Heller P / Puodziunas S 2 - 0  
Otte O / Siljestrom A - Portaluri G / Tresca G 2 - 1  
Tenisz (Bogota, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Paolini - L. Arruabarrena-Vecino 0 - 2  
K. Ahn - M.C. Osorio Serrano 1 - 2  
M. Linette - A. Sharma 0 - 2  
T. Zidansek - S. Vickery 2 - 0  
V. Lepchenko - A. Anisimova 0 - 2  
Tenisz (Bogota, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Moore J - Bogdan A / Vickery S 2 - 0  
Bara I M / Ruse E G - Carter H / Shibahara E 0 - 2  
Herazo Gonzalez/Lizarazo-Arruabarrena/Sorribes Tormo 0 - 2  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Tipsarevic - C. Norrie 2 - 0  
R. Opelka - C. Ruud 1 - 2  
S. Querrey - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Galloway R / Lammons N 2 - 1  
Harrison R / Mcdonald M - Krajicek A / Sitak A 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gasanova - C. Buyukakcay 0 - 2  
B. Stefkova - M. Bouzkova 0 - 2  
G. Minnen - I. Soylu 2 - 0  
I. Popovic - G. Poznikhirenko 0 - 2  
Ipek Oz - O. Ianchuk 0 - 2  
O. Doroshina - A. Vrljic 2 - 1  
S. Lansere - A. Hesse 2 - 0  
S. Wagner - I. Shymanovich 2 - 0  
V. Diatchenko - F. Al Nabhani 2 - 0  
Tenisz (Lugano, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - Kri. Pliskova 0 - 2  
E. Rodina - V. Lapko 0 - 2  
R. Peterson - V. Kudermetova 1 - 2  
S. Vögele - V. Golubic 2 - 0  
T. Bacsinszky - S. Kuznetsova 1 - 2  
V. Kuzmova - I. Swiatek 1 - 2  
Tenisz (Lugano, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacsinszky T / In-Albon Y - Lister C / Voracova R 2 - 1  
Bencic B / Kuzmova V - Marchetti G / Rus A 2 - 1  
Kudermetova V / Voskoboev - Barthel M / Knoll X 2 - 1  
Lapko V / Minella M - Cirstea S / Mitu A 1 - 2  
Tenisz (Marrakech, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - J.A. Munar Clar 1 - 2  
B. Paire - P-H. Herbert 2 - 0  
J.I. Londero - J. Vesely 0 - 2  
P. Kohlschreiber - P. Andujar 0 - 2  
Tenisz (Marrakech, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melzer J / Skugor F - Bopanna R / Inglot D 2 - 1  
Middelkoop M / Nielsen F - Krawietz K / Mies A 2 - 1  
Tenisz (Murcia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - M. Vilella Martinez 2 - 0  
J. Hernandez-Fernandez - E. Lopez-Perez    
K. Coppejans - L. Rosol 2 - 1  
P. Cachin - S. Caruso 0 - 2  
P. Sousa - T. Griekspoor 0 - 2  
R. Brancaccio - M. Ymer 0 - 2  
R. Molleker - C. Alcaraz Garfia 2 - 1  
S. Gutierrez-Ferrol - R. Carballes Baena 0 - 2  
Tenisz (Murcia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Vavassori A - Coppejans K / Rosol L    
Brancaccio R / Martos Gor - Junaid R / Vasilevski A 0 - 2  
Daniell M / Marrero D - Bellucci T / Duran G 2 - 1  
Gakhov I / Lopez-Perez E - Neis F / Vega Hernandez D 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Harris - Go Soeda 0 - 2  
Den. Novak - Kai. Uchida 2 - 1  
Jas. Jung - J. Duckworth 2 - 0  
K. Majchrzak - Tat. Ito 1 - 2  
L. Lacko - Yui. Sugita 1 - 2  
L.G.M. Harris - Soon Woo Kwon 1 - 2  
M. Janvier - S. Stakhovsky 0 - 2  
R. Ramanathan - Chien Hsun Lo 2 - 1  
Tenisz (Tajpej, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Janvier M / Robert S - Arends/Weissborn 1 - 2  
Oliveira G / Uchiyama Y - Matsui T / Moriya H 2 - 0  
Tollaslabda (Singapore Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.O. Jörgensen - Tien Chen Chou 0 - 2  
K. Parupalli - Long Chen 1 - 2  
Ken. Momota - H.S. Prannoy 2 - 0  
Ken. Nishimoto - A.S. Ginting 0 - 2  
Sam. Verma - Guangzu Lu 2 - 0  
Sri. Kidambi - H-K. Vittinghus 2 - 0  
Vik. Axelsen - K. Wangcharoen 2 - 1  
Zii Jia Lee - Jon. Christie 0 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Kah M C / Low J S 2 - 0  
Chia A / Soh W Y - Junhui L / Yuchen L 0 - 2  
Chrisnanta D B / Loh K H - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 0 - 2  
Endo H / Watanabe Y - Hoki T / Kobayashi Y 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - He J / Tan Q 2 - 0  
Isriyanate T / Namdash K - Goh V S / Tan W K 0 - 2  
Kamura T / Sonoda K - Inoue T / Kaneko Y 2 - 0  
Kim G J / Lee Y D - Ahsan M / Setiawan H 0 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - H.Z.G. Chua 2 - 0  
B. Ongbumrungpan - Noz. Okuhara 1 - 2  
Ji Hyun Sung - R. Hartawan 2 - 0  
M. Blichfeldt - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
P. Chochuwong - S. Nehwal 1 - 2  
R. Intanon - Yue Han 2 - 1  
Tzu Ying Tai - Xiaoxin Chen 2 - 0  
Yanyan Cai - Xuerui Li 2 - 0  
Tollaslabda (Singapore Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Kim H R - Li W / Zheng Y 1 - 2  
Kim H J / Kong H Y - Matsutomo Mi/ Takahashi A 2 - 0  
Liu X / Xia Y - Hooi Y Y J / Wong J Y C 2 - 0  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Barkah Y / Sugiarto J F 2 - 0  
Santosh S / Dandu P - Matsuyama N / Shida C 0 - 2  
Takahata Y / Sakuramoto A - Mapasa S / Somerville G 2 - 0  
Wenjing D / Xueying F - Kititharakul/Prajongjai 1 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bernadet P Z / Karandasuw - Ronald R / Saufika A 2 - 1  
Goh S H / Lai S J - Kaneko Y / Matsumoto M 0 - 2  
Gondo K / Kurihara A - Tan K M / Lai P J 1 - 2  
LU C Y / Lee C H - Chan P S / Goh L Y 0 - 2  
Puavaranukroh/Taerattanac - Ou X / Feng X 2 - 0  
Rivaldy R / Mentari P H - Faizal H / Widjaja G E 0 - 2  
Tang C M / Tse Y S - Chopra P J / Siki Reddy N 1 - 2  
Zheng S / Huang Y - Jordan P / Oktavianti M D 2 - 0  

 

2019.04.10.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - SK Wyverns 3 - 8  
KIA Tigers - NC Dinos 2 - 1  
Kiwoom Heroes - KT Wiz 4 - 2  
LG Twins - Samsung Lions 5 - 6  
Lotte Giants - Doosan Bears 1 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 3 - 2  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 0 - 2  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 3 - 15  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes    
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 2 - 3  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 5 - 7  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Tecolotes de Nuevo Laredo 5 - 4  
Generales de Durango - Sultanes de Monterrey 3 - 8  
Leones de Yucatan - Diablos Rojos del Mexico 4 - 5  
Olmecas de Tabasco - Pericos de Puebla 0 - 13  
Piratas de Campeche - Bravos de Leon 1 - 2  
Rieleros de Aguascaliente - Toros de Tijuana 22 - 12  
Saraperos de Saltillo - Acereros de Monclova 5 - 8  
Tigres de Quintana Roo - Guerreros de Oaxaca 6 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Texas 5 - 4  
Baltimore - Oakland 2 - 13  
Chicago WS - Tampa Bay 1 - 9  
Cincinnati - Miami 14 - 0  
Colorado - Atlanta 1 - 7  
Colorado - Atlanta (21:10)    
Detroit - Cleveland 4 - 1  
Houston - NY Yankees 6 - 3  
Kansas City - Seattle 3 - 6  
LA Angels - Milwaukee 11 - 8  
NY Mets - Minnesota 8 - 14  
Philadelphia - Washington 6 - 10  
San Francisco - San Diego 7 - 2  
San Francisco - San Diego (21:45) 1 - 3  
St. Louis - LA Dodgers 4 - 0  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Storvreta (2.m.) 3 - 7  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Spanyolország 7 - 3  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - USA 2 - 1  
Hollandia - Kína 6 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hershey - Lehigh Valley 2 - 2  
Milwaukee - Rockford 3 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Nyeman Grodno (5.m.) 2 - 0  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LeKi - KeuPa (5.m.) 5 - 8  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - München (4.m.) 1 - 2  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oshawa Generals - Niagara Icedogs (3.m.) 4 - 1  
Sault Ste Marie Greyhound - Saginaw Spirit (3.m.) 5 - 7  
Sudbury Wolves - Ottawa 67's (3.m.) 5 - 8  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Djurgarden (3.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nitra (2.m.) 3 - 1  
Jégkorong (vb, Divízió I/A, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Szlovákia 2 - 2  
Magyarország - Dánia 6 - 2  
Olaszország - Norvégia 0 - 2  
Jégkorong (vb, Divízió I/B, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Dél-Korea 1 - 5  
Kína - Lengyelország 3 - 4  
Lettország - Hollandia 1 - 3  
Jégkorong (vb, Divízió II/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Szerbia (Helyszín: Szerbia) 3 - 2  
Belgium - Spanyolország 2 - 4  
Horvátország - Kína 7 - 0  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - Torosz Nyeftekamszk (6.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Ausztria 3 - 1  
Magyarország - Lengyelország 1 - 1  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary Hitmen - Edmonton Oil Kings (3.m.) 1 - 1  
Saskatoon Blades - Prince Albert Raiders (3.m.) 1 - 0  
Victoria Royals - Vancouver Giants (3.m.) 4 - 4  
Kerékpár (Vuelta al Pais Vasco, 3.sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vuelta al Pais Vasco 2019, 3. szakasz    
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - USK Praha 72 - 96  
Sokoli Hradec Kralove - Kolin 82 - 81  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Pardubice 80 - 69  
Opava - Olomoucko 72 - 64  
Usti nad Labem - Svitavy 78 - 85  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Nagyezsda Orenburg 57 - 75  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Sassari 89 - 94  
Varese - S. Oliver Würzburg 66 - 89  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Pau Orthez 88 - 75  
Le Mans - Antibes 98 - 89  
Limoges - Reims 88 - 84  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Magnolia Hotshots (3.m.) 72 - 85  
TNT KaTropa - SM Beermen (3.m.) 86 - 96  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panathinaikosz 72 - 104  
Holargosz - Arisz 76 - 63  
Kymi - Ifesztosz Limnosz 90 - 83  
PAOK - Panioniosz 83 - 73  
Periszteri - Olympiakosz 81 - 76  
Promitheasz Patra - Lavrio 71 - 63  
Rethymno - Koloszosz Rodosz 93 - 67  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Bnei Herzeliya 90 - 73  
Ironi Ness Ziona - Maccabi Rishon 85 - 84  
Maccabi Ashdod - Hapoel Gilboa Galil 94 - 86  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Tochigi 83 - 95  
Rizing Fukuoka - Osaka 71 - 80  
Ryukyu Okinawa - Nagoya Dolphins 63 - 63, h.u. 75 - 68  
Shiga - Kyoto 80 - 80, h.u. 90 - 88  
Tokyo Alvark - Tokyo Sunrockers 81 - 73  
Toyama - Albirex Niigata 61 - 79  
Toyohashi Neophoenix - Kawasaki Brave Thunders 83 - 85  
Yokohama - Mikawa Kariya 80 - 88  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Anwil Wloclawek 93 - 91  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Rytas Vilnius 89 - 74  
Nevezis Kedainiai - Zalgiris Kaunas 70 - 102  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Prienai 72 - 84  
Siauliai - Juventus Utena 77 - 91  
Kosárlabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Szeged 86 - 69  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Pécs 71 - 66  
Szombathely - Jászberény 91 - 60  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - ZTE 100 - 86  
Debrecen - Sopron 81 - 91  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NB I, női 2018/19 - Szekszárd vagy Győr jut tovább?    
Szekszárd - Győr (3.m.) 60 - 65  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - New York 86 - 96  
Cleveland - Charlotte 97 - 124  
Dallas - Phoenix 120 - 109  
Detroit - Memphis 100 - 93  
LA Lakers - Portland 101 - 104  
Miami - Philadelphia 122 - 99  
Minnesota - Toronto 100 - 120  
New Orleans - Golden State 103 - 112  
Oklahoma City - Houston 112 - 111  
Utah - Denver 118 - 108  
Washington - Boston 110 - 116  
Kosárlabda (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlsruhe - Chemnitz (2.m.) 77 - 88  
Trier - Nürnberg (2.m.) 72 - 84  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Brose Bamberg 100 - 89  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadi La Seu d'Urgell - IDK Gipuzkoa (1.m.) 84 - 73  
Gernika Bizkaia - Valencia (1.m.) 69 - 76  
Girona - Araski AES (1.m.) 69 - 59  
Kosárlabda (Szlovák bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - Nitra (2.m.) 58 - 58, h.u. 64 - 66  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Helios Domzale 86 - 58  
Rogaska - Polzela 69 - 85  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Bahcesehir Koleji 93 - 84  
Galatasaray - Tofas Bursa 76 - 75  
Türk Telekom - Buyukcekmece 105 - 86  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Odense 24 - 19  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Herning-Ikast 21 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Silkeborg 18 - 33  
Skanderborg - EH Aalborg 24 - 29  
Kézilabda (Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Izrael 27 - 24  
Lengyelország - Németország 18 - 26  
Kézilabda (Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Svájc 25 - 28  
Kézilabda (Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Törökország 22 - 26  
Izland - Észak-Macedónia 33 - 34  
Kézilabda (Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Fehéroroszország 30 - 31  
Kézilabda (Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Szlovákia 26 - 23  
Kézilabda (Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Dánia 32 - 31  
Ukrajna - Feröer-szigetek 30 - 19  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Pogon Szczecin 27 - 20  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Oppsal 28 - 25  
Fredrikstad - Raelingen 32 - 24  
Gjerpen - Fana Bergen 31 - 30  
Kristiansand - Tertnes Bergen 32 - 24  
Molde - Skrim Kongsberg 37 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Guardes - Rocasa Gran Canaria 20 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnereds - Lugi (4.m.) 19 - 22  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamurtari Vlore - Teuta Durres 3 - 1  
Kastrioti Kruje - Luftetari Gjirokaster 1 - 0  
KF Laci - Kukesi 0 - 1  
Partizan Tirana - Skenderbeu 2 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bel-Abbes - Hussein Dey 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Sheffield Utd. 1 - 1  
Brentford - Ipswich 2 - 0  
Hull City - Wigan 2 - 1  
Millwall - QPR 0 - 0  
Norwich - Reading 2 - 2  
Rotherham - Aston Villa 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Acassuso - San Telmo 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Atl. Atlanta 2 - 0  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Juventus 1 - 1  
Manchester Utd. - Barcelona 0 - 1  
Labdarúgás (Bosnyák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Sarajevo - Sloga Gornje Crnjelovo 5 - 0  
TOSK Tesanj - Siroki Brijeg 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviaria - Foz Cataratas 2 - 1  
Internacional - Sao Jose dos Campos 2 - 1  
Vitória PE - Minas Icesp 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - CRB 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - 1. FC Köln 4 - 4  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando Pirates - Black Leopards 2 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Misr Lel Makasa 2 - 1  
Ismaily - El Gouna 2 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isloch Minszk - Sahtar Szoligorszk 2 - 2  
Vityebszk - Dinamo Minszk 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Atl. Kolkata 2 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sapporo - Shonan Bellmare 4 - 1  
Yokohama FM - Nagasaki 2 - 2  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Sagan Tosu 1 - 0  
Vegalta Sendai - Kashiwa R. 2 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Nagoya GE 3 - 0  
Vissel Kobe - Oita Trinita 2 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsumoto Yamaga - Jubilo Iwata 1 - 3  
Shimizu SP - Gamba Osaka 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akademija Ontustik - Kaisar Kyzylorda 1 - 1  
Aktobe - Irtis Pavlodar 2 - 2  
Atirau - Zhetysu Taldykorgan 1 - 0  
FC Altay - FC Asztana 1 - 1  
FK Aksu - Tobol Kostanay 0 - 3  
Kaspij Aktau - Kairat Almaty 1 - 1  
Okzhetpes Kokshetau - Ordabasy Shymkent 0 - 1  
Taraz - Sahtar Karagandy 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Itagui Leones - Jaguares de Cordoba 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Valledupar 2 - 0  
Cucuta Deportivo - Atl. Bucaramanga 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Magdalena - Real Cartagena 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Universitario de Popayan 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakow Czestochowa - Lechia Gdansk 0 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valmiera - Rigas FS 0 - 2  
Ventspils - Daugavpils 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - Palestino 3 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Godoy Cruz 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol Montevideo - LDU Quito 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Melgar 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Dep. Tolima 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRA de Hoceima - Raja Casablanca 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Montreal 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Kristiansund 2 - 1  
Molde - Valerenga 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siracusa - Rieti 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Nacional Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Young Boys 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Triglav Kranj 6 - 1  
Krsko - Maribor 0 - 1  
Rudar Velenje - Celje 0 - 3  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Gabes - Esperance de Tunis 0 - 1  
Etoile du Sahel - Stade Gabesien 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Guayana - Estudiantes de Merida 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Melbourne Victory 4 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Daegu 2 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney FC - Shanghai SIPG 3 - 3  
Ulsan - Kawasaki Frontale 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Macedón Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Makedonije GP - Belasica Strumica 1 - 0  
Pobeda Prilep - Akademija Pandev 1 - 3  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banants Jereván - Alashkert Jereván 2 - 0  
Lori Vanadzor - Gandzasar Kapan 0 - 0  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Vakifbank Istanbul 1 - 3  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Belchatow 3 - 0  
Zenit Kazany - Perugia 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesc RJ - Sesi SP (2.m.) 2 - 3  
Taubate Funvic - Sada Cruzeiro (2.m.) 3 - 2  
Röplabda (Extra Liga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Nyíregyháza (4.m.) 3 - 1  
Röplabda (Extra Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Extra Liga, 2018/19 - Pénzügyőr vagy Kecskemét jut tovább?    
Pénzügyőr - Kecskemét (3.m.) 3 - 1  
Röplabda (Görög bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Thetisz Voula (1.m.) 3 - 2  
Thira - Pannaxiakosz (1.m.) 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Lüneburg (1.m.) 3 - 0  
Haching - Berlin RV (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaroszlavl - Dinamo-LO 0 - 3  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Nova Novokujbisevszk 0 - 3  
Jugra Szurgut - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plevne - Istanbul BB (1.m.) 3 - 0  
Ziraat Bankasi Ankara - Maliye Piyango Ankara (1.m.) 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beylikduzu Ihtisas - Besiktas (1.m.) 3 - 0  
Nilufer Bld. Spor - THY Istanbul (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Eczacibasi Istanbul (1.m.) 0 - 3  
Snooker (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jim. Robertson - Chen Feilong (10 nyert frame-ig) 10 - 0  
Joe O'Connor - J. Swail 10 - 1  
M. Georgiou - Lee Walker 10 - 7  
M. Holt - B. Sargeant (10 nyert frame-ig) 10 - 5  
Mark Joyce - B.J. Castle 10 - 2  
Mei Xiwen - F. Nüssle 10 - 3  
P. Ebdon - Har. Chandler (10 nyert frame-ig) 10 - 4  
Pet. Lines - Zhang Jiankang    
T. Un-Nooh - J. Bagley 10 - 4  
Xiao Guodong - Jak Jones 10 - 5  
Yan Bingtao - L. Kleckers 10 - 3  
Strandröplabda (Satun)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogatu S / Yakovlev D - Sidorenko A / Dyachenko A 2 - 1  
Hajós A / Benkő B - Denysenko D / Iemelianchy 0 - 2  
Phanupong T / Phichakon N - Kaewsai D / Duangjinda K 1 - 2  
Strandröplabda (Satun, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Filina E / Zazhigina E - Pata M / Toko S 0 - 2  
Galindo A / Galindo C - Yu Y-H / Pan T-Y 2 - 1  
Lunina D / Samoday M - Frolova A / Ganenko A    
Macdonald O / Kirwan F - Kou N-H / Liu P H 1 - 2  
Tenisz (Barletta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - L. Giustino    
F. Coria - M. Moraing 2 - 0  
G. Mager - P. Kotov 2 - 0  
G. Quinzi - D. Yevseyev 2 - 1  
G. Zeppieri - T. Kokkinakis 1 - 2  
Jur. Rodionov - J. Berrettini 0 - 2  
S. Nagal - F. Baldi 0 - 2  
S. Travaglia - A. Collarini 2 - 0  
V. Galovic - J. Ocleppo 2 - 0  
Tenisz (Barletta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnaboldi A / Galovic V - Heller P / Puodziunas S 0 - 2  
Cacic N / Rodionov J - Clayton S / Romboli F 2 - 0  
Grigelis L / Kolar Z - Otte O / Siljestrom A    
Maamoun K-M / Mansouri S - Milojevic N / Safwat M 2 - 0  
Molchanov D / Zelenay I - Baldi F / Pellegrino A    
Ocleppo J / Travaglia S - Brkic T / Draganja T 0 - 2  
Portaluri G / Tresca G - Musetti L / Zeppieri G 2 - 1  
Tenisz (Bogota, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-K. Schmiedlova - B. Haddad Maia 0 - 2  
A. Bogdan - S. Sorribes Tormo 1 - 2  
H. Kuwata - S. Vickery 0 - 2  
J. Ostapenko - K. Ahn 1 - 2  
T. Zidansek - I. Khromacheva 2 - 1  
Tenisz (Bogota, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Moore J - Fichman/Routliffe 2 - 0  
Hives Z / Sharma A - Arango E / Osorio Serrano    
Jakupovic D / Khromacheva - Perrin C / Schoofs B    
Perrin C / Schoofs B - Hives Z / Sharma A 0 - 2  
Pigossi L / Zarazua R - Bara I M / Ruse E G 0 - 2  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - M. Granollers 0 - 2  
C. Garin - J. Chardy 2 - 1  
H. Laaksonen - Ryan Harrison 2 - 0  
J. Tipsarevic - T. Sandgren 2 - 0  
P. Krstin - Jor. Thompson 0 - 2  
S. Querrey - B. Fratangelo 2 - 0  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Qureshi A - Granollers M / Reid M 2 - 0  
Harrison R / Mcdonald M - Arevalo M / Cerretani J 2 - 1  
Klahn B / Querrey S - Skupski/Skupski 1 - 2  
Monroe N / Reyes-Varela M - Nedunchezhiyan J / Raja P 1 - 2  
Tenisz (Lugano, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Ferro - A. van Uytvanck 2 - 0  
J.B. Teichmann - V. Kudermetova 1 - 2  
S. Cirstea - P. Hercog 1 - 2  
Tenisz (Lugano, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bencic B / Kuzmova V - Kalashinikova O / Peterson R 2 - 0  
Kudermetova V / Voskoboev - Fomina A / Wacanno E 2 - 0  
Kung L / Tauson C - Cirstea S / Mitu A 1 - 2  
Tenisz (Marrakech, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - Taro Daniel 1 - 2  
G. Andreozzi - Gil. Simon 0 - 2  
K. Edmund - J-W. Tsonga 0 - 2  
R. Haase - L. Sonego 0 - 2  
Tenisz (Marrakech, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Jaziri M - Gille S / Vliegen J    
Jebavy R / Molteni A - Bopanna R / Inglot D 1 - 2  
Melzer J / Skugor F - Ahouda A / Moundir A 2 - 0  
Paes L / Paire B - Marach O / Oswald P 2 - 1  
Tenisz (Murcia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Greef - B. Zapata Miralles 0 - 2  
B. Bonzi - L. Rosol 1 - 2  
C. Alcaraz Garfia - P. Martinez Portero 2 - 0  
J. Choinski - M. Ymer 0 - 2  
M. Vilella Martinez - F. Arguello 2 - 0  
R. Bemelmans - J. Hernandez-Fernandez 1 - 2  
R. Molleker - T. Robredo 2 - 1  
R. Ortega-Olmedo - E. Lopez-Perez 0 - 2  
T. Monteiro - R. Brancaccio 1 - 2  
Tenisz (Murcia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Vavassori A - Almagro N / Marin J A 2 - 0  
Bellucci T / Duran G - Perez Sanz D / Roca Batal 2 - 1  
Bemelmans R / De Greef A - Neis F / Vega Hernandez D 1 - 2  
Heliovaara H / Martinez L - Gakhov I / Lopez-Perez E 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chien Hsun Lo - M. Baghdatis    
Jas. Jung - Tung-Lin Wu 2 - 0  
K. Majchrzak - A. Santillan 2 - 0  
Kuan-Yi Lee - Tat. Ito 0 - 2  
L. Saville - Soon Woo Kwon 0 - 2  
L.G.M. Harris - B. Klein 2 - 0  
M. Janvier - Tak Khunn Wang 2 - 0  
R. Ramanathan - M. Banes 2 - 0  
Ste. Robert - S. Stakhovsky 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Erlich J - Margaroli L / Vardhan V 2 - 1  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Gonzales R / Ratiwatana S 2 - 1  
Kwon S / Yang T-H - Myneni S / Ramanathan R 0 - 2  
Matsui T / Moriya H - Purcell M / Saville L 2 - 1  
Tollaslabda (Singapore Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Long Chen 0 - 2  
B. Leverdez - H.S. Prannoy 1 - 2  
Guangzu Lu - T. Sugiarto 2 - 0  
H-K. Vittinghus - K. Tsuneyama 2 - 1  
Hyun Il Lee - Zii Jia Lee 0 - 2  
J.O. Jörgensen - Dong Keun Lee 2 - 0  
Jon. Christie - K. Phetpradab 2 - 1  
Ken. Momota - B. Sai Praneeth 2 - 1  
R. Gemke - K. Parupalli 0 - 2  
Sam. Verma - S. Avihingsanon 2 - 0  
Sri. Kidambi - T. Sitthikom 2 - 0  
T. Saensomboonsuk - Tien Chen Chou 0 - 2  
Tzu Wei Wang - A.S. Ginting 0 - 2  
Vik. Axelsen - Dan Lin    
Yuxiang Huang - K. Wangcharoen 0 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Attri M / Sumeeth R B - Chrisnanta D B / Loh K H 0 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - Aya Ohori 2 - 1  
B. Ongbumrungpan - K. Gilmour 2 - 0  
E. Kosetskaya - Noz. Okuhara 0 - 2  
Ji Hyun Sung - Joy Xuan Deng 2 - 0  
Jia Min Yeo - R. Hartawan 1 - 2  
M. Blichfeldt - G. Mariska 2 - 0  
Nit. Jindapol - Yue Han 1 - 2  
R. Intanon - F. Fitriani 2 - 0  
Tzu Ying Tai - Beiwen Zhang 2 - 1  
Xuerui Li - Say. Takahashi 2 - 0  
Y.Y. Susanto - S. Nehwal 0 - 2  
Yanyan Cai - Ying Li Chiang 2 - 0  
Tollaslabda (Singapore Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arjun M R / Maneesha K - Chopra P J / Siki Reddy N 0 - 2  
Bernadet P Z / Karandasuw - Prakoso B A / Jin Y 2 - 0  
Chen T J / Peck Y W - Faizal H / Widjaja G E 0 - 2  
Chrisnanta D B / Tan W H - Kaneko Y / Matsumoto M 0 - 2  
Goh S H / Lai S J - Prasetya A E / Islami M G 2 - 0  
Gondo K / Kurihara A - Kwek J L A / Citra P S D 2 - 1  
Hee Y K T / Wong J Y C - Chan P S / Goh L Y 0 - 2  
Lu K / Lu C - Ou X / Feng X 0 - 2  
Rivaldy R / Mentari P H - Puangpuapech / Amitrapai 2 - 0  
Tan K M / Lai P J - Higashino A / Watanabe Y 2 - 1  
Tang C M / Tse Y S - Magee S / Magee C 2 - 0  
Zheng S / Huang Y - Hoki T / Nagahara W 2 - 0  
Vízilabda (OB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szentes - Tatabánya 11 - 10  
Szombathely - Kaposvár 14 - 10  
UVSE - Pécs 10 - 9  
Vízilabda (OB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Debrecen 12 - 6  
Eger - OSC 7 - 8  
Miskolc - Honvéd 6 - 7  

 

2019.04.09.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - SK Wyverns    
KIA Tigers - NC Dinos    
Kiwoom Heroes - KT Wiz 7 - 3  
LG Twins - Samsung Lions    
Lotte Giants - Doosan Bears    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 1 - 3  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 12 - 8  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 1 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 5 - 4  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 3 - 3  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 6 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Oakland 12 - 4  
Boston - Toronto 5 - 7  
Chicago WS - Tampa Bay 5 - 10  
Colorado - Atlanta 6 - 8  
Detroit - Cleveland 2 - 8  
Houston - NY Yankees 4 - 3  
Kansas City - Seattle 5 - 13  
LA Angels - Milwaukee 5 - 2  
Philadelphia - Washington 4 - 3  
San Francisco - San Diego 5 - 6  
St. Louis - LA Dodgers 4 - 3  
Floorball (Cseh bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno Bulldogs - Znojmo (5.m.) 2 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Mullsjö (1.m.) 5 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Rochester 1 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Val Pusteria - Jesenice (5.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Motor Ceske Budejovice 1 - 0  
Pardubice - Kladno 1 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Dinamo Molodecsno (2.m.) 4 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - Hämeenlinna (3.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Grenoble (7.m.) 1 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - SZKA Szentpétervár (7.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - GKS Tychy (4.m.) 0 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Frisk/Asker (3.m.) 0 - 1  
Jégkorong (Német 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deggendorf - Freiburg (4.m.) 2 - 5  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Frankfurt Löwen (4.m.) 3 - 3  
Kaufbeuren - Ravensburg (4.m.) 0 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Mannheim (4.m.) 2 - 4  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guelph Storm - London Knights (3.m.) 4 - 7  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Vienna Capitals (6.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Biel (7.m.) 5 - 1  
Jégkorong (Svéd 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Almtuna 1 - 2  
Kristianstad - Hudiksvalls 2 - 2  
Tranas - Vita Hasten 3 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Lulea (2.m.) 2 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nitra (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (vb, A csoport, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Finnország (Helyszín: Finnország) 6 - 1  
USA - Oroszország 10 - 0  
Jégkorong (vb, B csoport, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Németország 2 - 0  
Svédország - Japán 2 - 3  
Jégkorong (vb, Divízió I/B, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Lengyelország 4 - 3  
Hollandia - Kína (Helyszín: Kína) 4 - 0  
Lettország - Kazahsztán 1 - 1  
Jégkorong (vb, Divízió II/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Belgium 3 - 3  
Spanyolország - Kína 5 - 3  
Szerbia - Horvátország 3 - 1  
Kerékpár (Vuelta al Pais Vasco,2.szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yates - Ger. Thomas 0 - 1  
J. Alaphilippe - M. Kwiatkowski 1 - 0  
J. Fuglsang - J. Izaguirre Insausti 0 - 1  
J. Lastra - B. Lambrecht 0 - 1  
M. Schachmann - Dan. Martin 1 - 0  
P. Bevin - Sim. Clarke 0 - 1  
P. Konrad - T. Pogacar 1 - 0  
Vuelta al Pais Vasco 2019, 2. szakasz    
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege - Oostende 67 - 91  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Minas (3.m.) 85 - 64  
Paulistano - Cearense (2.m.) 74 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Ulsan Mobis Phoebus (4.m.) 80 - 84  
Kosárlabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Alba Berlin (1.m.) 89 - 75  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Bourg 76 - 79  
Gravelines - Dijon 70 - 86  
Monaco - Le Portel 90 - 85  
Nanterre - Boulazac 68 - 90  
Paris Levallois - Cholet 74 - 59  
Strasbourg - Fos-sur-Mer 107 - 74  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Xinjiang (1.m.) 95 - 97  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gliwice - Spojnia Stargard 101 - 93  
Kosárlabda (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehingen - Heidelberg (2.m.) 79 - 90  
Rostock - Hamburg (2.m.) 94 - 79  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Trieste 87 - 87, h.u. 96 - 97  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - San Martino di Lupari (2.m.) 66 - 53  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Karsiyaka 89 - 86  
Fenerbahce - RH Gaziantepspor 84 - 67  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - UNIKSZ Kazany 95 - 107  
Lok.Kubany Krasznodar - Avtodor Szaratov 95 - 91  
Nyizsnyij Novgorod - CSZKA Moszkva 89 - 95  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Esbjerg 21 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Univ. Cluj 32 - 27  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MC Alger - MC Oran 1 - 0  
Tadjenanet - Belouizdad 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Rochdale 0 - 1  
Sunderland - Burton 1 - 1  
Wycombe - Charlton 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macclesfield - Exeter 3 - 2  
Newport - Swindon 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Derby County 2 - 0  
Bolton - Middlesbrough 0 - 2  
Bristol City - West Bromwich 3 - 2  
Preston - Leeds 0 - 2  
Sheffield Wed. - Nottingham 3 - 0  
Swansea - Stoke 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gateshead - Fylde 0 - 1  
Leyton - Eastleigh 3 - 2  
Maidstone Utd. - Barnet 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quilmes - Nueva Chicago 3 - 2  
Santamarina Tandil - Atl. Platense 1 - 1  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Porto 2 - 0  
Tottenham - Manchester City 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Pari Santa Cruz - Sport Boys Warnes 3 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olmedo - Aucas Quito 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - Rennes 3 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennai City - Goa 0 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Once Caldas - Envigado 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Miedz Legnica 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - METTA/LU 2 - 1  
Spartaks Jurmala - Jelgava 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - San Lorenzo 4 - 1  
Sol de America - River Plate Asuncion 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Queen of South 1 - 0  
Greenock Morton - Alloa 1 - 2  
Ross County - Dunfermline 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Västeras SK - Brage 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Spanyolország 2 - 1  
Ausztria - Svédország 0 - 2  
Dél-Korea - Izland 1 - 1  
Finnország - Lengyelország 1 - 0  
Hollandia - Chile 7 - 0  
Németország - Japán 2 - 2  
Olaszország - Írország 2 - 1  
Portugália - Magyarország 4 - 1  
Svájc - Szlovákia 1 - 0  
Új-Zéland - Norvégia 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Lokomotív Taskent 3 - 2  
Al-Rayyan - Al-Wahda 1 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pakhtakor - Al-Sadd 2 - 2  
Persepolis - Al-Ahli (KSA) 2 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Kashima A. 2 - 3  
Shandong Luneng - Johor DT 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buriram Utd. - Beijing Guoan 1 - 3  
Urawa RD - Jeonbuk 0 - 1  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Conegliano 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasco Nestle - Minas (2.m.) 1 - 3  
Praia - Sesi Bauru (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Kifiszia (3.m.) 1 - 3  
PAOK - Iraklisz Szaloniki (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Jugra Nyizsnyevartovszk 0 - 3  
Jugra Szurgut - Jaroszlavl 3 - 2  
Nova Novokujbisevszk - Dinamo-LO 3 - 2  
Sakk (Shamkir)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Navara - T. Radjabov 0.5 - 0.5  
Liren Ding - A. Giri 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - A. Grischuk 1 - 0  
S. Mamedyarov - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
V. Anand - V. Topalov 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Satun)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banlue N / Kangkon N - Hajós A / Benkő B 0 - 2  
Strandröplabda (Satun, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chanthawichai P / Muenpha - Frolova A / Ganenko A 0 - 2  
Háfra D / Szabó D - Lunina D / Samoday M 0 - 2  
Kendall B / Weiler S - Pata M / Toko S 1 - 2  
Kou N-H / Liu P H - Khanok C / Pakham Y 2 - 0  
Kritsana P / Sow S - Filina E / Zazhigina E 0 - 2  
Lenarduzzi R / May D - Yu Y-H / Pan T-Y 0 - 2  
Lunina D / Samoday M - Filina E / Zazhigina E 2 - 0  
Suzuki Y / Nagata Y - Galindo A / Galindo C 0 - 2  
Tangkaeo S / Duanggaew J - Macdonald O / Kirwan F 0 - 2  
Tenisz (Barletta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - E. Couacaud 2 - 0  
D. Masur - F. Horansky 1 - 2  
F. Coria - T. de Bakker 2 - 1  
J. Barranco Cosano - O. Otte 1 - 2  
J. Haerteis - A. Pellegrino 0 - 2  
J. Sinner - A. Arnaboldi 0 - 2  
M. Arnaldi - L. Musetti 0 - 2  
N. Milojevic - K-M. Maamoun 2 - 1  
N. Serdarusic - M. Safwat 0 - 2  
S. Nagal - P. Heller 2 - 1  
S. Napolitano - L. Grigelis    
Tenisz (Barletta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drzewiecki K / Walkow S - Berrettini J / Moroni G    
Tenisz (Bogota, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - L. Arruabarrena-Vecino 1 - 2  
C. McHale - S. Sorribes Tormo 0 - 2  
C. Paquet - A. Bogdan 1 - 2  
E. Arango - B. Schoofs 0 - 2  
I.M. Bara - D. Jakupovic    
I.M. Bara - S. Errani 1 - 2  
M. Linette - A. Bolsova Zadoinov 2 - 1  
S. Lisicki - A. Anisimova 1 - 2  
S. Rogers - A. Sharma    
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - D. Kudla 2 - 0  
C. Garin - P. Cuevas 2 - 1  
D.E. Galan Riveros - P. Lorenzi 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - N. Rubin 2 - 1  
M. Granollers - T.H. Fritz 2 - 1  
M. McDonald - H. Laaksonen 0 - 2  
San. Giraldo - B. Klahn 2 - 0  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Fritz T H / Opelka R 0 - 2  
Cuevas P / Dellien H - Chardy J / Martin F 0 - 2  
Hewitt L / Thompson J - Krajicek A / Sitak A 1 - 2  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raina - B. Tokac 2 - 0  
N. Abduraimova - E. Rybakina 2 - 0  
P. Monova - V. Grammatikopoulou    
Z. Sonmez - B. Cengiz 0 - 2  
Tenisz (Lugano, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - A. Lottner 0 - 2  
E. Rodina - C. Tauson 2 - 1  
F. Ferro - M. Minella 2 - 0  
I. Swiatek - K. Zavatska 2 - 0  
Jani R-L. - V. Lapko 1 - 2  
P. Hercog - C. Suarez Navarro 2 - 1  
P. Parmentier - S. Vögele 0 - 2  
R. Peterson - M. Frech 2 - 0  
T. Bacsinszky - T. Korpatsch 2 - 0  
V. Kuzmova - G. Gatto-Monticone 2 - 0  
Y. In-Albon - Kri. Pliskova 0 - 2  
Tenisz (Lugano, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barthel M / Knoll X - Ferro F / Parmentier P 2 - 0  
Chen P H / Wu F-H - Bacsinszky T / In-Albon Y 0 - 2  
Golubic V / Teichmann J - Marchetti G / Rus A    
Gorgodze E / Korpatsch T - Marchetti G / Rus A 0 - 2  
Tenisz (Marrakech, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - B. Paire 1 - 2  
A. Zverev - D. Istomin 2 - 0  
F. Bagnis - J.A. Munar Clar 0 - 2  
F. Delbonis - P. Andujar 0 - 2  
F. Krajinovic - L. Djere    
F. Verdasco - A. Menendez-Maceiras 1 - 2  
J. Vesely - F. Fognini 2 - 0  
J.I. Londero - C. Berlocq 2 - 0  
L. Sonego - L. Djere 2 - 0  
M. Jaziri - R. Haase 0 - 2  
P. Kohlschreiber - A. Davidovich Fokina 2 - 0  
T. Fabbiano - P-H. Herbert 1 - 2  
Tenisz (Marrakech, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniel T / Londero J - Krawietz K / Mies A 0 - 2  
Gille S / Vliegen J - Fattar A / Ouahab L 2 - 1  
Murray J / Peers J - Middelkoop M / Nielsen F 1 - 2  
Paes L / Paire B - Demoliner M / Sharan D 2 - 0  
Tenisz (Murcia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Boluda-Purkiss - S. Caruso 0 - 2  
D. Gimeno-Traver - P. Cachin 1 - 2  
D. Vega Hernandez - J. Choinski 0 - 2  
F. Gaio - R. Carballes Baena 0 - 2  
G. Sakharov - C. Alcaraz Garfia 0 - 2  
J. Hernandez-Fernandez - A. Vavassori 2 - 1  
N. Almagro - M. Vilella Martinez 0 - 2  
O. Roca Batalla - T. Griekspoor 1 - 2  
P. Sousa - G. Granollers 2 - 0  
S. Gutierrez-Ferrol - T. Bellucci 2 - 0  
Tenisz (Murcia, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brancaccio R / Martos Gor - Bonzi B / Vervoort M 2 - 0  
Coppejans K / Rosol L - Boluda-Purkiss C / Gutier 2 - 0  
Daniell M / Marrero D - Arguello F / Cachin P 2 - 1  
Granollers G / Martinez P - Junaid R / Vasilevski A 1 - 2  
Tenisz (Tajpej, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - Yu Hsiou Hsu 2 - 0  
B. Gojo - C-P. Hsieh    
C. Ilkel - Yui. Sugita 0 - 2  
Den. Novak - Ren. Tokuda 2 - 0  
Go Soeda - E. Donskoy 2 - 1  
Hir. Moriya - And. Harris 1 - 2  
Kai. Uchida - M. Bachinger 2 - 0  
Kuan-Yi Lee - Ray Ho 2 - 0  
L. Lacko - M-A. Hüsler 2 - 1  
N.S. Balaji - L. Saville 1 - 2  
Tsung-Hua Yang - J. Duckworth 0 - 2  
Tenisz (Tajpej, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen T / Ho R - Oliveira G / Uchiyama Y 1 - 2  
Hsu Y H / Wu T-L - Jung J / Wang J 1 - 2  
Janvier M / Robert S - Pel D / Podlipnik-Castill 2 - 1  
Novak D / Stakhovsky S - Arends/Weissborn 1 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arjun M R / Shlok R - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 0 - 2  
Chia A / Soh W Y - Liu C / Zhang N 2 - 0  
Endo H / Watanabe Y - Isara B / Jongjit M    
Gideon M F / Sukamuljo K - Angriawan B / Hardianto H 2 - 1  
Goh V S / Tan W K - Han C / Zhou H 2 - 0  
Isriyanate T / Namdash K - Kittinupong K / Dechapol 2 - 1  
Kamura T / Sonoda K - Liao M C / Su C H 2 - 0  
Kim G J / Lee Y D - Abdul Latif M A / Ayub N 2 - 0  
Ko S H / Shin B C - Inoue T / Kaneko Y 0 - 2  
Ong Y S / Teo E Y - He J / Tan Q 1 - 2  
Wahyu N A P / Ade Y S - Ahsan M / Setiawan H 0 - 2  
Yao C L / Han Y P - Hoki T / Kobayashi Y 0 - 2  
Tollaslabda (Singapore Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barkah Y / Sugiarto J F - Ng T Y / Yuen S Y 2 - 0  
Chang Y N / Jung K E - Baek H N / Kim H R 1 - 2  
Chayanit C / Muenwong P - Matsuyama N / Shida C 0 - 2  
Chochuwong P / Dubthuk K - Jin Y / Lim M H 2 - 0  
Haris D D / Kusumah T O - Matsutomo Mi/ Takahashi A 0 - 2  
Hooi Y Y J / Wong J Y C - Koh K S / Lim Z R B 2 - 0  
Istarani N K M / Pradipta - Kititharakul/Prajongjai 0 - 2  
Kim H J / Kong H Y - Hsu Y C / Hu L F 2 - 0  
Mapasa S / Somerville G - Chang C H / Yang C T 2 - 0  
Supajirakul/Taerattanach. - Wenjing D / Xueying F 1 - 2  
Takahata Y / Sakuramoto A - Lu C / Ya X 2 - 0  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Dunaújváros (2.m.) 10 - 7  

 

2019.04.08.
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Saraperos de Saltillo 6 - 3  
Guerreros de Oaxaca - Olmecas de Tabasco (23:30) 10 - 5  
Sultanes de Monterrey - Leones de Yucatan 8 - 6  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Algodoneros Union Laguna 7 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Pittsburgh 10 - 0  
Chicago WS - Tampa Bay 1 - 5  
Colorado - LA Dodgers 6 - 12  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Kanada (Helyszín: Kanada) 7 - 2  
vb 2019    
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Dalen (1.m.) 6 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ontario Reign - Tucson 4 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Liberec (4.m.) 2 - 2  
Plzen - Trinec (4.m.) 3 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Junoszt Minszk (4.m.) 0 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Dinamo Molodecsno (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KeuPa - LeKi (4.m.) 3 - 6  
TUTO - Imatra Ketterä (4.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kärpät (4.m.) 2 - 0  
Jégkorong (Kazah bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomad Asztana - Bejbarisz Atirau (4.m.) 2 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szalavat Julajev Ufa - Avangard Omszk (6.m.) 0 - 0  
Jégkorong (MHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA-1946 - Avtomob. Jekatyerinburg 2 (5.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Timra - Oskarshamn (7.m.) 0 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Färjestad (2.m.) 5 - 3  
Jégkorong (vb, A csoport, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Svájc 6 - 2  
Kanada - Oroszország 5 - 1  
Jégkorong (vb, B csoport, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Csehország 1 - 3  
Németország - Franciaország 2 - 2  
Jégkorong (vb, Divízió I/A, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Norvégia 4 - 5  
Dánia - Olaszország 6 - 1  
Magyarország - Szlovákia 1 - 1  
Jégkorong (vb, Divízió I/A, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Norvégia 4 - 5  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton Oil Kings - Calgary Hitmen (2.m.) 4 - 1  
Everett Silvertips - Spokane Chiefs (2.m.) 1 - 3  
Prince Albert Raiders - Saskatoon Blades (2.m.) 3 - 2  
Kerékpár (Vuelta al Pais Vasco,1.szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yates - E. Mas Nicolau 1 - 0  
D.F. Martinez - T. Pogacar 1 - 0  
J. Goncalves - D. Teuns 0 - 1  
J. Izaguirre Insausti - J. Fuglsang 1 - 0  
M. Kwiatkowski - J. Alaphilippe 1 - 0  
M. Schachmann - P. Bevin 1 - 0  
R. Dennis - Ger. Thomas 0 - 1  
Vuelta al Pais Vasco 2019, 1. szakasz    
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Incheon Elephants (3.m.) 86 - 88  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Le Mans 91 - 81  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - Ginebra SM (2.m.) 106 - 77  
SM Beermen - TNT KaTropa (2.m.) 88 - 93  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Ironi Naharia 90 - 69  
Hapoel Jerusalem - Maccabi TA 80 - 80, h.u. 98 - 92  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Shenzhen (1.m.) 141 - 118  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Orlando 108 - 116  
Golden State - LA Clippers 131 - 104  
Houston - Phoenix 149 - 113  
LA Lakers - Utah 113 - 109  
Memphis - Dallas 112 - 112, h.u. 127 - 129  
Milwaukee - Atlanta 115 - 107  
New York - Washington 113 - 110  
Portland - Denver 115 - 108  
Sacramento - New Orleans 129 - 133  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GEAS San Giovanni - UR Venezia (2.m.) 59 - 94  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Polzela 78 - 60  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Besiktas 73 - 74  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Zielona Gora 100 - 80  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Köbenhavn 22 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubius Galati - Magura Cisnadiei 27 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Varberg (3.m.) 32 - 24  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente de Mendoza - Guillermo Brown 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Flandria - Barracas Central 1 - 0  
Dep. Riestra - Atl. All Boys 0 - 1  
Talleres RE - Defensores Unidos 1 - 1  
UAI Urquiza - Estudiantes Buenos Aires 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Standard Liege 4 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Szeptemvri Szófia 2 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Nacional Potosi 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Magdeburg 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sonnenhof Grossaspach - 1860 München 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Espanola - Curico Unido 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Zlín 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naestved - Köge 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Bröndby 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Catolica de Quito - El Nacional Quito 3 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Mariehamn 2 - 1  
Vaasa PS - Inter Turku 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chateauroux - Lens 0 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Georgia Tbiliszi - Saburtalo Tbiliszi 0 - 3  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Apollon Szmirnisz 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV 2 - Nijmegen 1 - 2  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitchee Kowloon - Southern District 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slaven Belupo - Istra 3 - 3  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saipa Karaj - Paykan 3 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Hapoel Ramat Hasharon 0 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Kfar Saba 0 - 1  
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Ashkelon 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Beitar Jerusalem 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Independiente SF 2 - 1  
Atl. Nacional Medellin - Alianza Petrolera 1 - 0  
Millonarios - Cucuta Deportivo 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Slask Wroclaw 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAR Rabat - Kawkab Marrakesh 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Pachuca 0 - 0  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lobi Stars - Sunshine Stars 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosenborg - Odd Grenland 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Chievo 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palermo - Hellas Verona 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Arezzo 2 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orenburg - Akhmat Groznij 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Dep. Capiata 5 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UTC de Cajamarca - Sport Boys Callao 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes B - Penafiel 4 - 5  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tondela - Portimonense 3 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - West Ham 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Viitorul Constanta 1 - 4  
FCS Bukarest - Sepsi OSK 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Zaragoza 3 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrby - Mjällby 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrköping - AIK Stockholm 0 - 0  
Sirius - AFC Eskilstuna 3 - 2  
Örebro - Djurgarden 0 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altay Izmir - Gazisehir Gaziantep 1 - 1  
Elazigspor - Altinordu 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rizespor - Besiktas 2 - 7  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - Viettel Hanoi 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Dánia 4 - 0  
Kanada - Nigéria 2 - 1  
Skócia - Brazília 1 - 0  
USA - Belgium 6 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Zawraa 4 - 1  
Al-Wasl - Zob Ahan 1 - 3  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Ain 2 - 2  
Esteghlal T. - Al-Hilal (KSA) 2 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat-Armenia - Shirak Gyumri 2 - 2  
Röplabda (Extra Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Kazincbarcika (2.m.) 3 - 0  
Kecskemét - Pénzügyőr (2.m.) 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canakkale Bld. Spor - Halkbank Ankara 3 - 0  
Sakk (Shamkir)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
A. Grischuk - D. Navara 1 - 0  
S. Karjakin - M. Carlsen 0 - 1  
T. Radjabov - V. Anand 0.5 - 0.5  
V. Topalov - Liren Ding 0 - 1  
Strandröplabda (Satun-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajós A / Benkő B - Aldash N / Mokhammad A 2 - 0  
Kuleshov A / Petrossyants - Kuvichka D / Kislytsyn A 0 - 2  
Strandröplabda (Satun-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Filina E / Zazhigina E - Brailko V / Namike A 2 - 0  
Frolova A / Ganenko A - Starikov S / Dave A 2 - 0  
Háfra D / Szabó D - Huber K / Hubscher M 2 - 0  
Rubilko D / Zhuk K - Starikov S / Dave A 0 - 2  
Tenisz (Barletta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Tresca - G. Zeppieri 0 - 2  
G.M. Moroni - J. Sinner 1 - 2  
J. Ocleppo - A. Setkic 2 - 0  
K-M. Maamoun - V. Safranek 2 - 1  
L. Grigelis - Z. Kolar 2 - 1  
L. Musetti - Gas. Elias 2 - 0  
M. Donati - J. Barranco Cosano    
N. Serdarusic - N. Gombos 2 - 0  
P. Kotov - S. Darcis 2 - 1  
R. Marcora - J. Berrettini    
S. Mansouri - D. Yevseyev 1 - 2  
T. Brkic - D. Masur 0 - 2  
Tenisz (Barletta-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Nagal - M. Arnaldi 2 - 0  
Tenisz (Bogota, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - Y. Bonaventure 2 - 0  
B. Haddad Maia - L. Siegemund 2 - 0  
Babos T. - T. Maria    
C. Perrin - M.C. Osorio Serrano 0 - 2  
E. Arango - L. Arruabarrena-Vecino    
E. Kostova - V. Lepchenko 0 - 2  
I. Jorovic - V. Lepchenko    
J. Paolini - F. di Lorenzo 2 - 1  
M. Linette - D. Jakupovic    
Z. Diyas - A. Bogdan    
Tenisz (Bogota, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonaventure Y / Cako J - Herazo Gonzalez M F / Lizarazo Y 0 - 2  
Carter H / Shibahara E - Guarachi A / Krawczyk D 2 - 1  
Danilina A / Sizikova Y - Bogdan A / Vickery S 0 - 2  
Linette M / Mchale C - Arruabarrena/Sorribes Tor 0 - 2  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - H. Dellien 2 - 0  
Ryan Harrison - I. Karlovic 2 - 0  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas M / Dellien H - Chardy J / Martin F    
Tenisz (Houston-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dar. King - P. Krstin 0 - 2  
Tenisz (Lugano, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Barthel - S. Cirstea 1 - 2  
S. Kuznetsova - E. Alexandrova 2 - 1  
T. Smitkova - A. van Uytvanck 1 - 2  
V. Golubic - A. Rus 2 - 1  
Tenisz (Lugano, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skamlova C / Zarycka A - Lister C / Voracova R 0 - 2  
Thombare P G / Yashina E - Lapko V / Minella M 0 - 2  
Tenisz (Lugano-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haas - A. Lottner 1 - 2  
F. Ganz - G. Gatto-Monticone 0 - 2  
M. di Giuseppe - M. Frech 0 - 2  
P. Badosa Gibert - K. Zavatska    
T. Martincova - Jani R-L. 1 - 2  
T. Mrdeza - C. Tauson 0 - 2  
Tenisz (Marrakech, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos-Vinolas - G. Andreozzi 0 - 2  
J-W. Tsonga - C-M. Stebe 2 - 0  
J. Kovalik - Gil. Simon 0 - 2  
K. Edmund - U. Humbert 2 - 0  
Taro Daniel - M. Zverev 2 - 0  
Tenisz (Marrakech, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djere L / Zimonjic N - Marach O / Oswald P 1 - 2  
Puetz T / Venus M - Bolelli S / Jaziri M    
Tenisz (Marrakech-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - E. Karlovskiy 2 - 0  
E. Benchetrit - A. Menendez-Maceiras 0 - 2  
E. Ymer - F. Bagnis 1 - 2  
L. Sonego - C. Berlocq 2 - 0  
Tenisz (Monterrey, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - Emi. Gomez 2 - 0  
Tenisz (Murcia, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bonzi - I. Gakhov 2 - 1  
C. Boluda-Purkiss - I. Nedelko 2 - 0  
C. Taberner - R. Brancaccio    
Dan. Petrovic - T. Robredo 1 - 2  
F. Gaio - T. Kamke 2 - 0  
F. Neis - R. Brancaccio 1 - 2  
G. Granollers - D. Perez Sanz 2 - 0  
J.S. Tatlot - B. Zapata Miralles 1 - 2  
P. Cachin - L. Miedler 2 - 0  
P. Riba - O. Roca Batalla    
R. Ortega-Olmedo - C. Lopez Montagud 2 - 0  
T. Bellucci - Joao Domingues 2 - 1  
Tenisz (Murcia-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Vega Hernandez - F. Neis 2 - 0  
Tenisz (Tajpej, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Harris - S. Myneni 2 - 1  
C. Altamirano - Chien Hsun Lo 1 - 2  
Go Soeda - Yas. Uchiyama 2 - 1  
I. Marchenko - Tak Khunn Wang 1 - 2  
Kai. Uchida - Duck Hee Lee 2 - 0  
M-A. Hüsler - M. Purcell 2 - 1  
Mak. Ochi - Tsung-Hua Yang 0 - 2  
Ren. Tokuda - Yus. Takahashi 2 - 0  
S.K. Mukund - C. Ilkel 0 - 2  
Ste. Robert - Gon. Oliveira 2 - 0  
Tung-Lin Wu - C-Y. Yu 2 - 0  
Yunseong Chung - M. Banes 1 - 2  
Tenisz (Tajpej-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klein - C-P. Hsieh 0 - 2  
N.S. Balaji - Tsai, Chang-Lin 2 - 0  
Címkék: tippmix,