Tippmix eredmények - 2019. április 29. - május 5.

2019-04-29
Tippmix eredmények - 2019. április 29. - május 5.
2019.05.05.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Fremantle 51 - 34  
Carlton - North Melbourne Kangaroos 62 - 120  
Geelong - Essendon 86 - 54  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lotte Giants - SK Wyverns 3 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 1 - 4  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 7 - 2  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 4 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 6 - 5  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 7 - 5  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 3 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Piratas de Campeche 9 - 8  
Bravos de Leon - Generales de Durango 6 - 5  
Bravos de Leon - Generales de Durango (20:15) 6 - 10  
Diablos Rojos del Mexico - Leones de Yucatan 8 - 6  
Guerreros de Oaxaca - Tigres de Quintana Roo 12 - 7  
Pericos de Puebla - Rieleros de Aguascaliente 6 - 4  
Saraperos de Saltillo - Sultanes de Monterrey 5 - 2  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Olmecas de Tabasco 3 - 1  
Toros de Tijuana - Algodoneros Union Laguna 5 - 2  
Toros de Tijuana - Algodoneros Union Laguna (23:05) 6 - 12  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Tampa Bay 3 - 0  
Baltimore - Tampa Bay (19:05)    
Chicago WS - Boston 2 - 15  
Chicago WS - Boston (20:10) 2 - 9  
Cincinnati - San Francisco 9 - 2  
Cincinnati - San Francisco (22:10) 5 - 6  
Cleveland - Seattle 0 - 10  
Colorado - Arizona 2 - 9  
Colorado - Arizona (21:10) 8 - 7  
Detroit - Kansas City 5 - 2  
LA Angels - Houston 2 - 14  
LA Angels - Houston (22:10) 4 - 10  
Miami - Atlanta 2 - 9  
Miami - Atlanta (19:10) 1 - 3  
Milwaukee - NY Mets 4 - 3  
Milwaukee - NY Mets (20:10) 3 - 2  
NY Yankees - Minnesota (22:05) 4 - 1  
Philadelphia - Washington 8 - 10  
Philadelphia - Washington (20:05) 7 - 1  
Pittsburgh - Oakland 6 - 4  
Pittsburgh - Oakland (19:35) 5 - 3  
San Diego - LA Dodgers 6 - 7  
San Diego - LA Dodgers (22:10) 8 - 5  
Texas - Toronto 8 - 5  
Texas - Toronto (21:05) 10 - 2  
Darts (Austrian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - D. Gurney 5 - 6  
Adr. Lewis - N. Aspinall 6 - 1  
Austrian Open 2019    
D. Gurney - M. Webster 6 - 2  
G. Price - D. Labanauskas 6 - 4  
G. Price - J. Wade 4 - 6  
Ian White - Kee. Brown 6 - 1  
J. Wade - Ian White 4 - 7  
M. Suljovic - J. Wade 3 - 6  
M. van Gerwen - D. Gurney 7 - 3  
M. van Gerwen - Ian White    
M. van Gerwen - P. Wright 6 - 5  
M. van Gerwen - S. Bunting 6 - 1  
P. Wright - T. Kanik 6 - 5  
R. Cross - S. Beaton 2 - 6  
S. Beaton - Ian White 2 - 6  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Svarog Teplice (2.m.) 4 - 9  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldi Eboli - Rieti (2.m.) 1 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Electrico FC - Benfica (1.m.) 4 - 6  
Futsal (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Jaen 5 - 2  
Golf (Insperity Invitational)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Insperity Invitational 2019    
Golf (Volvo China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volvo China Open 2019    
Golf (Wells Fargo Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wells Fargo Championship 2019    
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Diego (2.m.) 1 - 4  
Charlotte - Hershey (2.m.) 7 - 3  
Cleveland - Toronto Marlies (3.m.) 0 - 2  
Iowa - Chicago Wolves (3.m.) 2 - 0  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle North Stars - Adelaide Adrenaline 6 - 2  
Sydney Ice Dogs - Perth Thunder 3 - 5  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Oroszország 1 - 4  
Svédország - Finnország 2 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Columbus (5.m.) 4 - 3  
Dallas - St. Louis (6.m.) 1 - 4  
San Jose - Colorado (5.m.) 2 - 1  
Jégkorong (vb, Divízió I/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Dél-Korea 1 - 4  
Kazahsztán - Magyarország 3 - 1  
Magyarország - Hányadik helyen végez?    
Szlovénia - Litvánia 9 - 0  
vb, Div.I/A2019 - Hány gólt szerez Mo. a rendes játékidőben?    
vb, DivI/A 2019 - Magyaro. vagy Fehéroroszo. végez előrébb?    
vb, Divízió I/A 2019    
vb, Divízió I/A 2019 - Hány pontot szerez Magyarország?    
vb, Divízió I/A 2019 - Hány pontot szerez Magyarország?    
vb, Divízió I/A 2019 - Magyaro. vagy Litvánia végez előrébb?    
vb, Divízió I/A2019 - Magyaro. vagy Dél-Korea végez előrébb?    
vb, Divízió I/A2019 - Magyaro. vagy Szlovénia végez előrébb?    
vb, DivízióI/A2019 - Magyaro. vagy Kazahsztán végez előrébb?    
vb,Div.I/A 2019 - Hány gólt szerez Mo. a rendes játékidőben?    
vb,Div.I/A 2019 - Hány gólt szerez Mo. a rendes játékidőben?    
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Dánia 1 - 3  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prince Albert Raiders - Vancouver Giants (2.m.) 4 - 0  
Kerékpár (Tour de Romandie)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de Romandie 2019    
Tour de Romandie 2019 - Top 3    
Kerékpár (Tour de Romandie, 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Tratnik - M. Bodnar 0 - 1  
P. Roglic - Ger. Thomas 1 - 0  
R. Faria da Costa - S. Spilak 1 - 0  
S. Kung - P. Bevin 0 - 1  
Tour de Romandie 2019, 5. szakasz    
V. Campenaerts - Tony Martin 1 - 0  
Kerékpár (Tour de Yorkshire)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de Yorkshire 2019    
Tour de Yorkshire 2019 - Top 3    
Kerékpár (Tour de Yorkshire, 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - E. Dunbar 0 - 1  
G. van Avermaet - A. Kamp 1 - 0  
Nat. Haas - J. Hivert 0 - 1  
O. Doull - T.J. Slagter 0 - 1  
S. Thwaites - Connor Swift 1 - 0  
Tour de Yorkshire 2019, 4. szakasz    
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Instituto Cordoba - Quilmes 76 - 71  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Limburg 95 - 70  
Kosárlabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Antwerpen (Helyszín: Antwerpen) 58 - 72  
Virtus Bologna - Iberostar Tenerife 73 - 61  
Kosárlabda (Brit Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow - London City Royals 72 - 65  
Leicester - Cheshire 71 - 68  
Newcastle - Sheffield 93 - 102  
Plymouth - London Lions 91 - 97  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Strasbourg 85 - 61  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Magnolia Hotshots (3.m.) 82 - 86  
Kosárlabda (Görög bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lefkada - Dafni (2.m.) 67 - 91  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Cedevita Zagreb (1.m.) 62 - 62, h.u. 67 - 75  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel Beer Sheva 64 - 52  
Ironi Naharia - Hapoel TA 78 - 69  
Maccabi TA - Maccabi Rishon 97 - 87  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Tochigi (2.m.) 88 - 83  
Ryukyu Okinawa - Tokyo Alvark (2.m.) 62 - 56  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Szczecin (2.m.) 91 - 85  
Zielona Gora - Dabrowa Gornicza (2.m.) 89 - 97  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Siauliai 96 - 75  
Nevezis Kedainiai - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 90 - 86  
Rytas Vilnius - Prienai 84 - 57  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Jászberény 83 - 59  
Szombathely - Pécs 88 - 53  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Golden State (3.m.) 112 - 112, h.u. 126 - 121  
Philadelphia - Toronto (4.m.) 96 - 101  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - S. Oliver Würzburg 108 - 69  
Giessen - Bayern München 76 - 99  
Telekom Bonn - Jena 93 - 87  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casale Monferrato - Verona (4.m.) 56 - 61  
Forli - Rieti (4.m.) 84 - 74  
Latina - Montegranaro (4.m.) 86 - 83  
Mantova - Azimut Bergamo (4.m.) 87 - 67  
Roseto - Treviglio (4.m.) 77 - 83  
Trapani - Treviso (4.m.) 80 - 74  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Brindisi 83 - 87  
Cantu - Torino 86 - 76  
Cremona - Venezia 80 - 65  
Trento - Olimpia Milano 66 - 66, h.u. 77 - 79  
Trieste - Sassari 65 - 86  
Varese - Pistoia 98 - 70  
VL Pesaro - Reggio Emilia 73 - 100  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - P. Avenida (2.m.) 73 - 65  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Manresa 82 - 71  
Gran Canaria - Barcelona 77 - 97  
MoraBanc Andorra - Obradoiro Monbus 91 - 72  
Murcia - Gipuzkoa 61 - 74  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novi Pazar - Tamis Pancevo 92 - 84  
Sloboda Uzice - Mega Bemax 80 - 105  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahcesehir Koleji - Karsiyaka 74 - 62  
Sakaryaspor - Besiktas 62 - 115  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Asztana (1.m.) 82 - 59  
UNIKSZ Kazany - Kalev/Cramo (2.m.) 108 - 84  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BL 2018/19 - Vardar Pro Szkopje vagy Szeged jut tovább?    
Paris SG - Kielce 35 - 26  
Szeged - Vardar Pro Skopje 29 - 25  
Kézilabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Rocasa Gran Canaria 23 - 30  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Siófok 21 - 21  
Kézilabda (Francia bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Nice 23 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Saint-Amand 30 - 26  
Kézilabda (Görög bajnokság,bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Nikea - HAN Szaloniki (1.m.) 23 - 23  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varazdin - Gorica 19 - 33  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - ÍBV (3.m.) 32 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Piotrcovia Piotrkow 32 - 30  
Koszalin - Zaglebie Lubin 21 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spojnia Gdynia - Zaglebie Lubin 26 - 30  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Csurgó 31 - 34  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolstad - Arendal (4.m.) 25 - 30  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Wilhelmshaven 38 - 25  
Dessau-Rosslauer - Emsdetten 26 - 27  
Elbflorenz - Hüttenberg 18 - 18  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Stuttgart 29 - 28  
Burgdorf-Hannover - Magdeburg 26 - 31  
Lemgo - Göppingen 25 - 30  
Minden - Füchse Berlin 27 - 28  
R-N. Löwen Kronau - Bietigheim-Metterzimmern 30 - 15  
Kézilabda (Orosz bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kausztik Volgográd - UGNTU Ufa 28 - 32  
Szungul Sznyezsinszk - Dinamo Cseljabinszk 26 - 28  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa Hora - Maia 23 - 25  
Horta - ABC Braga 22 - 27  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Sporting CP 25 - 24  
Kézilabda (Román bajn.,felsőház,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calarasi - Politehnica Timisoara 33 - 30  
CSM Bukarest - Dobrogea Constanta 24 - 24  
Kézilabda (Román bajn.,felsőház,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potaissa Turda - Dinamo Bukarest 30 - 30  
Steaua Bukarest - Focsani 25 - 25  
Kézilabda (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzau - Suceava 28 - 20  
Fagaras - Universitatea Cluj 29 - 22  
SM Dedeman Bacau - Baia Mare 32 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Danubius Galati 32 - 20  
Corona Brassó - Minaur Baia Mare 28 - 21  
Municipal Craiova - Zalau 31 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Quabit Guadalajara 25 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valladolid - Atl. Guardes 22 - 23  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Bern (3.m.) 32 - 22  
Winterthur - Thun (3.m.) 31 - 28  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Pancevo - Vojvodina 21 - 24  
Partizan Belgrád - Novi Pazar 26 - 33  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angol Liga bajnokság 2018/19    
Aston Villa - Norwich 1 - 2  
Blackburn - Swansea 2 - 2  
Brentford - Preston 3 - 0  
Derby County - West Bromwich 3 - 1  
Hull City - Bristol City 1 - 1  
Ipswich - Leeds 3 - 2  
Nottingham - Bolton 1 - 0  
Reading - Birmingham 0 - 0  
Rotherham - Middlesbrough 1 - 2  
Sheffield Wed. - QPR 1 - 2  
Stoke - Sheffield Utd. 2 - 2  
Wigan - Millwall 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford City - Eastleigh 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2, ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Sarmiento 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Talleres RE - San Miguel 0 - 3  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Gimnasia LP 0 - 2  
Racing Club - Estudiantes LP 0 - 0  
San Lorenzo - Argentinos Juniors 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Melbourne City 0 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Neftcsi Baku 1 - 3  
Keshla - Zira 1 - 3  
Qarabag Baku - Sabayil 4 - 0  
Sumqayit - Sabah 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Standard Liege 2 - 1  
Gent - FC Bruges 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouscron-Peruwelz - Zulte Waregem 3 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabira Montero - Jorge Wilstermann 1 - 1  
Real Potosi - Blooming Santa Cruz 2 - 2  
The Strongest - San Jose de Oruro 2 - 2  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOSK Gabela - Tuzla City 0 - 3  
Zeljeznicar Sarajevo - Mladost Doboj Kakanj 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuiaba - Operario PR 2 - 1  
Parana - CRB 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviario CE - Santa Cruz PE 3 - 0  
Nautico - Imperatriz MA 4 - 2  
Treze - ABC 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Volta Redonda 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Fortaleza 1 - 0  
Ceara - Atlético MG 1 - 2  
Chapecoense - Atlético PR 1 - 1  
Cruzeiro - Goiás 2 - 1  
CSA - Santos 0 - 0  
Palmeiras - Internacional 1 - 0  
Sao Paulo - Flamengo 1 - 1  
Vasco da Gama - Corinthians 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Düsseldorf 1 - 1  
Leverkusen - E. Frankfurt 6 - 1  
Schalke - Augsburg 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - Union Berlin 2 - 1  
Holstein Kiel - Duisburg 0 - 2  
Regensburg - Erzgebirge Aue 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Braunschweig 1 - 3  
Uerdingen - Cottbus 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Universidad de Chile 3 - 1  
Cobresal - Antofagasta 2 - 2  
Coquimbo Unido - Union Espanola 2 - 0  
Dep. Union La Calera - Colo Colo 1 - 1  
Huachipato - Dep. Iquique 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Pafosz 1 - 1  
Doxa Katokopia - Alki Oroklini 0 - 1  
Paralimni - Ermisz Aradippou 4 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Usti nad Labem 2 - 3  
Varnsdorf - Vlasim 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Karvina 1 - 0  
Slovacko - Pribram 5 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Jablonec 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingör - Fremad Amager 1 - 2  
Hvidovre - Naestved 3 - 1  
Lyngby - Köge 1 - 1  
Thisted - Nyköbing 0 - 1  
Viborg - Roskilde 3 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slagelse BI - Marienlyst 4 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - AB Gladsaxe 0 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Aarhus GF 0 - 1  
Sönderjyske - Randers 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Bröndby 3 - 2  
OB Odense - Midtjylland 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Vildbjerg 5 - 0  
Naesby - Farum 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Anyang 2 - 2  
Daejeon Citizen - Busan I'Park 0 - 5  
Suwon City - Seoul E-Land 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Incheon 1 - 0  
Suwon Bluewings - FC Seoul 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuerza Amarilla - Dep. Cuenca 2 - 2  
LDU Quito - Independiente del Valle 1 - 1  
Tecnico Univ. Ambato - Delfin Manta 1 - 2  
Univ. Catolica de Quito - Mushuc Runa 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nogoom El Mostakbal - Al-Ahly (EGY) 0 - 2  
Pyramids FC - Al-Masry 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ismaily - Al-Ittihad (EGY) 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Energetik-BGU Minszk - Slavia Mozír 1 - 2  
FK Minszk - Dinamo Breszt 1 - 2  
Szluck - Dinamo Minszk 2 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Argir - KI Klaksvik 0 - 4  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuopio PS - KPV Kokkola 3 - 1  
Lahti - Seinäjoen JK 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Lille 2 - 2  
Monaco - St-Etienne 2 - 3  
Montpellier - Amiens 1 - 1  
Nantes - Dijon 3 - 0  
Toulouse - Rennes 2 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dila Gori - Chikhura Sachkhere 2 - 0  
Saburtalo Tbiliszi - Lokomotív Tbiliszi 1 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Pontosz - Hania Kisszamikosz 1 - 3  
Doxa Drama - Ergotelisz Iraklio 0 - 2  
Irodotosz Alikarnasszosz - Apollon Larissza 0 - 1  
Karaiszkakisz Arta - Trikala 1 - 3  
Kerkyra - Panahaiki 0 - 2  
Plataniasz - Iraklisz 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Xanthi 7 - 2  
Aszterasz Tripolisz - Panioniosz 3 - 0  
Atromitosz Periszteri - OFI 0 - 2  
Giannina - PAOK 0 - 2  
Larissza - Olympiakosz 0 - 3  
Levadiakosz - AEK Athén 0 - 3  
Panathinaikosz - Panetolikosz 4 - 0  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holland Kupa 2018/19    
Willem II - Ajax 0 - 4  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dreams Tsing Yi - Lee Man Warriors 6 - 0  
Yuen Long - Eastern SC 3 - 4  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Lokomotív Zagreb 3 - 0  
Slaven Belupo - Osijek 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saipa Karaj - Padideh Mashhad 0 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - Haukar 2 - 1  
Keflavík - Fram 2 - 1  
Throttur Reykjavik - Njardvik 2 - 3  
Vikingur Olafsvik - Grotta 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - ÍA Akranes 2 - 2  
Grindavik - Stjarnan 1 - 1  
KA Akureyri - Valur 1 - 0  
KR - ÍBV 3 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Bnei Yehuda TA 2 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Ryukyu 2 - 1  
Kofu - JEF United Chiba 1 - 2  
Machida Zelvia - Mito 0 - 2  
Tokushima - Tochigi 3 - 2  
Tokyo Verdy - Nagasaki 2 - 1  
Yamagata - Okayama 1 - 0  
Yokohama FC - Kyoto 1 - 3  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Kaisar Kyzylorda 1 - 3  
FC Asztana - Irtis Pavlodar 0 - 1  
Kairat Almaty - Tobol Kostanay 0 - 1  
Okzhetpes Kokshetau - Sahtar Karagandy 2 - 2  
Ordabasy Shymkent - Atirau 1 - 1  
Zhetysu Taldykorgan - Taraz 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Boyaca Patriotas 3 - 0  
Atl. Huila - Jaguares de Cordoba 0 - 2  
Atl. Nacional Medellin - Independiente SF 2 - 1  
Cucuta Deportivo - Junior de Barranquilla 2 - 1  
Dep. Cali - Envigado 1 - 0  
Dep. Pasto - América de Cali 1 - 1  
Dep. Tolima - Independiente Medellin 0 - 1  
Union Magdalena - Once Caldas 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guizhou Zhicheng - Hangzhou Greentown 6 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Henan Jianye 1 - 2  
Jiangsu - Dalian Yifang 1 - 1  
Shenzhen Hongzuan - Shanghai Shenhua 2 - 1  
Tianjin Quanjian - Chongqing Lifan 3 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Podbeskidzie Bielsko-B. 2 - 2  
Puszcza Niepolomice - Olsztyn 1 - 2  
Wigry Suwalki - Sandecja Nowy Sacz 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Sosnowiec - Slask Wroclaw 2 - 4  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Lechia Gdansk 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palanga - Zalgiris Kaunas 0 - 3  
Suduva Marijampole - Atlantas Klaipeda 4 - 0  
Zalgiris Vilnius - Panevezys 2 - 1  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fola Esch - Hamm Benfica 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawkab Marrakesh - Ittihad Tanger 3 - 1  
Moghreb Tetouan - CRA de Hoceima 2 - 1  
Youssoufia Berrechid - Difaa El Jadidi 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Monterrey 2 - 0  
Cruz Azul - Monarcas Morelia 1 - 1  
Dep. Toluca - Lobos BUAP 4 - 0  
Leon - Pachuca 2 - 1  
Necaxa - Queretaro 1 - 0  
Tigres - Chivas Guadalajara 2 - 1  
Tijuana - Puebla 4 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Columbus 3 - 1  
Los Angeles FC - Chicago 0 - 0  
Minnesota - Seattle 1 - 1  
Philadelphia - New England 6 - 1  
Salt Lake - Portland 1 - 2  
San Jose - FC Cincinnati 1 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Andrew's - St. Lucia 1 - 4  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Soroksár 3 - 5  
Csákvár - Kazincbarcika 0 - 2  
Győr - Gyirmót 1 - 0  
Kaposvár - Vác 1 - 0  
Monor - Cegléd 0 - 1  
NB II 2018/19    
NB II 2018/19 - Gyirmót vagy Kaposvár végez előrébb?    
NB II 2018/19 - Gyirmót vagy ZTE végez előrébb?    
NB II 2018/19 - Kaposvár vagy ZTE végez előrébb?    
Nyíregyháza - Dorog 2 - 1  
Siófok - Mosonmagyaróvár 3 - 1  
Tiszakécske - Balmazújváros 0 - 1  
Vasas - Budaörs 3 - 3  
ZTE - Budafok 4 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Enyimba - Enugu Rangers 3 - 1  
Katsina Utd. - Remo Stars 3 - 2  
Kwara Utd. - Lobi Stars 0 - 0  
MFM Lagos - Rivers Utd. 1 - 0  
Sunshine Stars - Wikki Tourists 2 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akwa Utd. - Nasarawa Utd. 2 - 1  
Gombe Utd. - Abia Warriors 1 - 0  
Heartland Owerri - Yobe Desert Stars 2 - 0  
Kano Pillars - Plateau Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ham-Kam - Sandnes Ulf 2 - 3  
KFUM Oslo - Jerv 5 - 0  
Raufoss - Kongsvinger 0 - 0  
Sandefjord - Nest-Sotra 2 - 1  
Start - Strömmen 4 - 0  
Tromsdalen - Notodden 0 - 2  
Ullensaker/Kisa - Skeid 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryne - Levanger 2 - 0  
Hödd - Kvik Halden 1 - 1  
Moss - Sola 2 - 0  
Vidar - Byasen 4 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grorud - Baerum 2 - 1  
Kjelsas - Alta 2 - 0  
Mjölner - Asane 1 - 5  
Senja - Elverum 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Lilleström 4 - 0  
Brann Bergen - Ranheim 0 - 1  
Haugesund - Molde 1 - 2  
Kristiansund - Tromsö 1 - 0  
Odd Grenland - Strömsgodset 2 - 1  
Rosenborg - Sarpsborg 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fart - Arna-Björnar 1 - 3  
Lyn - Trondheims-Örn 0 - 3  
Sandviken - Klepp 2 - 1  
Valerenga - LSK Kvinner 1 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Sky Blue 0 - 0  
Washington - Seattle 0 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Freiburg 3 - 0  
Bremen - Sand 1 - 3  
Frankfurt - Leverkusen 4 - 2  
Hoffenheim - Wolfsburg 0 - 1  
Potsdam - Duisburg 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Fiorentina 1 - 0  
Genoa - Roma 1 - 1  
Lazio - Atalanta 1 - 3  
Napoli - Cagliari 2 - 1  
Parma - Sampdoria 3 - 3  
Sassuolo - Frosinone 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Padova 3 - 3  
Livorno - Carpi 1 - 0  
Salernitana - Cosenza 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fermana - Sambenedettese 1 - 3  
Giana Erminio - Pesaro 3 - 3  
Gubbio - Virtus Verona 1 - 0  
Ravenna - Imolese 3 - 3  
Rimini - Renate 0 - 0  
Südtirol - Monza 0 - 3  
Teramo - Ternana 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Cavese 4 - 3  
Catania - Rieti 1 - 1  
Catanzaro - Trapani 6 - 3  
Juve Stabia - Virtus Francavilla 1 - 2  
Monopoli - Siracusa 4 - 1  
Paganese - Viterbo 1 - 0  
Potenza - Vibonese 1 - 0  
Sicula Leonzio - Casertana 0 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Dinamo Moszkva 2 - 2  
Krilja Szovjetov Szamara - Ufa 1 - 1  
Rosztov - FK Krasznodar 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - FC Juniors Pasching 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Salzburg 1 - 2  
LASK Linz - Wolfsberg 3 - 0  
St. Pölten - Sturm Graz 0 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Huanuco - Dep. Binacional 2 - 3  
Melgar - Huancayo 2 - 2  
Molinos El Pirata - Sporting Cristal 0 - 0  
Univ. San Martin - Sport Boys Callao 1 - 1  
Universitario de Deportes - C. Vallejo Trujillo 0 - 4  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Porto B 1 - 1  
Covilha - Leixoes 1 - 1  
Estoril - Viseu 1 - 3  
Farense - Arouca 2 - 2  
Pacos Ferreira - Mafra 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Sporting CP 1 - 8  
Guimaraes - Nacional Madeira 2 - 2  
Tondela - Santa Clara 1 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Brighton 1 - 1  
Chelsea - Watford 3 - 0  
Huddersfield - Manchester Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Craiova 1948 - FCS Bukarest 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - CSM Politechnika Iasi 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Hibernian 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Numancia 0 - 0  
Elche - Majadahonda 2 - 1  
Lugo - Almería 4 - 2  
Mallorca - Sp. Gijón 2 - 1  
Oviedo - Granada 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Rapido de Bouzas 5 - 1  
Celta Vigo B - Ponferradina 1 - 1  
Fuenlabrada - Union Adarve 4 - 0  
Internacional de Madrid - Burgos 0 - 1  
Las Palmas B - Pontevedra 2 - 1  
Navalcarnero - Guijuelo 0 - 1  
Valladolid B - Salmantino 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Amorebieta 4 - 3  
Calahorra - Ath. Bilbao B 0 - 3  
Izarra - Oviedo B 1 - 1  
R. Santander - Gernika 0 - 1  
Sp. Gijón B - Tudelano 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Atl. Baleares 0 - 0  
Castellon - Peralada 3 - 1  
Cornella - Espanyol B 0 - 2  
Lleida - Barcelona B 1 - 2  
Teruel - Ebro 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - Ibiza Eivissa 0 - 1  
Cartagena - Marbella 2 - 0  
Don Benito - Talavera de la Reina 0 - 1  
Jumilla - El Ejido 1 - 0  
Melilla - Badajoz 2 - 1  
Sevilla B - Villanovense 2 - 1  
UCAM Murcia - San Fernando 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Betis 1 - 0  
Getafe - Girona 2 - 0  
Huesca - Valencia 2 - 6  
Real Madrid - Villarreal 3 - 2  
Valladolid - Ath. Bilbao 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CDEF Logrono - Albacete 4 - 1  
Espanyol - Huelva 2 - 1  
Madrid CCF - Ath. Bilbao 2 - 0  
Malaga - Rayo Vallecano 4 - 2  
Real Sociedad - Atl. Madrid 1 - 3  
Sevilla - Levante 1 - 0  
Tenerife - Barcelona 1 - 0  
Valencia - Betis 1 - 4  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Luzern 1 - 0  
Sion - Young Boys 0 - 4  
Thun - Xamax 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Jönköping Södra 1 - 0  
Halmstad - Öster 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Utsikten 1 - 2  
Eskilsminne - Kristianstad 3 - 1  
Lindome - Landskrona 0 - 0  
Oskarshamn - Assyriska Turabdin IK 1 - 3  
Skövde - Ljungskile 2 - 1  
Trollhättan - Värnamo 3 - 0  
Tvaaker - Oddevold 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis IF - Sollentuna 1 - 1  
Carlstad Utd. - Sylvia Norrköping 3 - 2  
Forward Örebro - Umea FC 1 - 2  
Gefle - Bodens 3 - 0  
Nyköping - Sandviken 3 - 3  
Rynninge - Linköping City 1 - 2  
Team TG - Vasalund 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - FF Malmö 1 - 2  
Häcken - Sundsvall 1 - 0  
Kalmar - Östersund 1 - 1  
Örebro - Hammarby 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Kristianstad 0 - 2  
Kungsbacka - Pitea 1 - 5  
Limhamn Bunkeflo - Eskilstuna Utd. 0 - 1  
Rosengard - Kopparbergs/Göteborg 2 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Rad Belgrád 1 - 2  
Dinamo Vranje - Zemun 1 - 0  
Spartak Subotica - Radnik Surdulica 3 - 3  
Vozdovac - Macsva Sabacs 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Mladost Lucani 1 - 0  
Cukaricki - Proleter Novi Sad 3 - 0  
Partizan Belgrád - Napredak Krusevac 2 - 1  
Radnicki Nis - Vojvodina 0 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata Singapore - Geylang 2 - 0  
Tampines Rovers - Hougang Utd. 3 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Slovan Bratislava 3 - 2  
Zilina - Dunajska Streda 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mura - Rudar Velenje 3 - 3  
ND Gorica - Maribor 1 - 3  
Olimpija Ljubljana - Triglav Kranj 4 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Gazisehir Gaziantep 1 - 2  
Genclerbirligi - Denizlispor 0 - 3  
Giresunspor - Adana Demirspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Yeni Malatyaspor 0 - 2  
Galatasaray - Besiktas 2 - 0  
Göztepe Izmír - Antalyaspor 4 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deszna Csernigov - Csernomorec Odessza 2 - 4  
Kárpáti Lviv - Arzenal Kijev 1 - 2  
Olimpik Doneck - Vorszkla Poltava 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Defensor Montevideo 0 - 2  
Cerro Largo Melo - Fenix Montevideo 2 - 0  
Danubio Montevideo - Juventud de Las Piedras 4 - 3  
Nacional Montevideo - Progreso Montevideo 4 - 0  
Racing Montevideo - Montevideo Wanderers 2 - 4  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Nashville SC 0 - 2  
Charleston - Pittsburgh 2 - 2  
Colorado Springs - El Paso 0 - 2  
Hartford - Charlotte Independence 1 - 1  
Indy Eleven - North Carolina 0 - 0  
Las Vegas - Sacramento 4 - 2  
Los Angeles Galaxy 2 - Austin Bold 1 - 0  
Oklahoma City Energy - Tacoma Defiance 2 - 1  
Orange County SC - Phoenix Rising 2 - 1  
Reno - Tulsa 2 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Lala Caroni 2 - 2  
Estudiantes de Merida - Portuguesa Acarigua 1 - 1  
Mineros de Guayana - Estudiantes de Caracas 2 - 1  
Monagas Maturin - Carabobo 2 - 4  
Trujillanos Valera - Llaneros de Guanare 1 - 3  
Zulia Maracaibo - Dep. La Guaira 1 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - Hanoi FC 2 - 2  
Da Nang - Than Quang Ninh 1 - 0  
Hoang Anh Gia Lai - Nam Dinh 2 - 0  
Saigon FC - Hai Phong 1 - 0  
Viettel Hanoi - Song Lam Nghe An 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - TNS 0 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Levadia Tallinn 2 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pjunyik Jereván - Shirak Gyumri 2 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Surkhon Termez 2 - 0  
Andijan - Dinamo Szamarkand 2 - 2  
Qizilqum Zarafshon - Bunyodkor 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Ottawa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Iaquinta - D. Cerrone 0 - 1  
A. Zahabi - Vin. Morales 0 - 1  
Brad Katona - M. Dvalishvili 0 - 1  
Cub Swanson - Sha. Burgos 0 - 1  
Der. Brunson - Eli. Theodorou 1 - 0  
Kyle Nelson - M. Sayles 0 - 1  
M-A. Barriault - And. Sanchez 0 - 1  
M. Chiasson - S. Moras (női) 1 - 0  
Nor. Taleb - K. Prepolec 1 - 0  
Walt Harris - Ser. Spivak 1 - 0  
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Binder - S. Lowes (Spanyol Nagydíj) 1 - 0  
L. Baldassarri - Jor. Navarro (Spanyol Nagydíj) 1 - 0  
N. Bulega - F. di Giannantonio (Spanyol Nagydíj) 1 - 0  
Remy Gardner - Alex Marquez (Spanyol Nagydíj)    
T. Lüthi - M. Schrötter (Spanyol Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Spanyol Nagydíj 2019    
Moto2, Spanyol Nagydíj 2019 - Top 3    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Foggia - C. Vietti (Spanyol Nagydíj) 0 - 1  
J. Masia - R. Fenati (Spanyol Nagydíj) 0 - 1  
Mar. Ramirez - J. McPhee (Spanyol Nagydíj) 0 - 1  
N. Antonelli - Gab. Rodrigo (Spanyol Nagydíj) 1 - 0  
Tat. Suzuki - L. Dalla Porta (Spanyol Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Spanyol Nagydíj 2019    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Crutchlow - A. Rins (Spanyol Nagydíj) 0 - 1  
D. Petrucci - J. Lorenzo (Spanyol Nagydíj) 1 - 0  
F. Quartararo - F. Morbidelli (Spanyol Nagydíj) 0 - 1  
M. Vinales - V. Rossi (Spanyol Nagydíj) 1 - 0  
Marc Marquez - A. Dovizioso (Spanyol Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Spanyol Nagydíj 2019    
MotoGP, Spanyol Nagydíj 2019 - Top 3    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - London Wasps 29 - 17  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull KR - St. Helens 26 - 42  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Bordeaux 34 - 10  
Racing-Metro - Stade de France 23 - 27  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Zealand Warriors - Newcastle Knights 18 - 36  
Parramatta Eels - St. George Illawarra 32 - 18  
Röplabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Taubate Funvic - Sesi SP (4.m.) 1 - 3  
Röplabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Le Cannet (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Berlin RV (3.m.) 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - Schwerin (3.m.) 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Perugia (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Novoszibirszk - Belogorje Belgorod (2.m.) 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Novij Urengoj - Zenit Szentpétervár (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Vakifbank Istanbul (5.m.) 0 - 3  
Tenisz (Bordeaux, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Pouille - M. Ymer 2 - 0  
Tenisz (Bordeaux, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Nys H - Barrere G / Halys Q 0 - 2  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
W. Osuigwe - T. Townsend 0 - 2  
Tenisz (Estoril, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Tsitsipas - P. Cuevas 2 - 0  
Tenisz (Estoril, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Martin F - Bambridge L / O'Mara J 2 - 0  
Tenisz (Gifu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
En Shuo Liang - Z. Diyas 0 - 2  
Tenisz (LesFranquesesD. Valles, női e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Badosa Gibert - K. Dunne 0 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Auger Alliassime - D. Shapovalov 2 - 0  
N. Kyrgios - J-L. Struff 0 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dimitrov G / Khachanov K - Cabal J S / Farah R 2 - 0  
Marrero D / Verdasco F - Schwartzman D / Thiem D 1 - 2  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - C. Wozniacki    
A. Riske - J. Konta 0 - 2  
A. van Uytvanck - B. Bencic 0 - 2  
B. Strycova - K. Mladenovic 0 - 2  
D. Yastremska - Kar. Pliskova 1 - 2  
E. Mertens - A-K. Schmiedlova 0 - 2  
Kat. Kozlova - Shuai Zhang 2 - 0  
Kri. Pliskova - M. Kostyuk 2 - 1  
L. Arruabarrena-Vecino - S. Sorribes Tormo 1 - 2  
L. Tsurenko - A. Kerber 0 - 2  
M. Buzarnescu - A. Tomljanovic 2 - 0  
M. Keys - S. Cirstea 1 - 2  
M. Sakkari - C. Suarez Navarro 0 - 2  
N. Osaka - D. Cibulkova 2 - 0  
P. Martic - G. Muguruza Blanco 2 - 0  
P. Parmentier - E. Svitolina 2 - 0  
Qiang Wang - D. Vekic 0 - 2  
S. Halep - M. Gasparyan 2 - 0  
S. Stephens - P. Hercog 2 - 0  
V. Kuzmova - J. Görges 2 - 0  
V. Zvonareva - D.R. Collins 0 - 2  
Yafan Wang - Saisai Zheng 0 - 2  
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azarenka V / Barty A - Rosolska A / Yang Z 2 - 0  
Kasatkina D / Kontaveit A - Arruabarrena-V/Christian    
Tenisz (Madrid-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - M. Klizan 0 - 2  
C. Ruud - A. Ramos-Vinolas 1 - 2  
G. Andreozzi - H. Dellien 1 - 2  
H. Hurkacz - R. Carballes Baena 2 - 0  
J.I. Londero - R. Opelka 1 - 2  
P-H. Herbert - R. Haase 2 - 1  
T.H. Fritz - M. Copil 2 - 0  
Tenisz (München, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - M. Berrettini 2 - 1  
R. Bautista-Agut - M. Berrettini 0 - 2  
Tenisz (München, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Sharan D - Nielsen F / Puetz T 0 - 2  
Tenisz (Ostrava, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Majchrzak - J. Sinner 2 - 0  
Tenisz (Puerto Vallarta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tabilo - J-P. Smith 1 - 2  
M. Basic - S. Ofner 0 - 2  
Tenisz (Puerto Vallarta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Escobar G / Martinez L D 1 - 2  
Reid M / Smith J-P - Nedunchezhiyan J / Raja P 2 - 1  
Tenisz (Savannah, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Coria - P. Lorenzi 2 - 1  
Tenisz (Savannah, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guinard M / Rinderknech A - Maytin R / Romboli F 1 - 2  
Tenisz (Szöul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Soon Woo Kwon - M. Purcell 2 - 0  
Tenisz (Szöul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Purcell M / Saville L - Bemelmans R / Stakhovsky S 2 - 0  
Tenisz (Wiesbaden, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Krejcikova - K. Zavatska 2 - 0  
Tollaslabda (New Zealand Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ng Ka Long Angus - Jon. Christie 0 - 2  
Tollaslabda (New Zealand Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Endo H / Watanabe Y - Ahsan M / Setiawan H 1 - 2  
Tollaslabda (New Zealand Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xuerui Li - Se Young An 0 - 2  
Tollaslabda (New Zealand Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kim S Y / Kong H Y - Matsutomo Mi/ Takahashi A 2 - 0  
Tollaslabda (New Zealand Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jordan P / Oktavianti M D - Chan P S / Goh L Y 1 - 2  
Vízilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Volgográd - Szintez Kazany (3.m.) 7 - 6  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beterbiev - R. Kalajdzic 1 - 0  
F. Esparza - A. Avagyan 0 - 1  
J. Ancajas - R. Funai 1 - 0  
J. Ryder - B. Akkawy 1 - 0  
L. Roach - J. Oquendo 1 - 0  
Saul Alvarez - Dan. Jacobs 1 - 0  

 

2019.05.04.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Sydney Swans 103 - 81  
Greater Western Sydney - St. Kilda 114 - 70  
Melbourne Demons - Hawthorn 79 - 74  
West Coast Eagles - Gold Coast Suns 80 - 57  
Western Bulldogs - Richmond 99 - 52  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - KT Wiz 10 - 9  
NC Dinos - KIA Tigers 4 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 3 - 2  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 4 - 0  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 7 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 4 - 8  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 5 - 1  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 3 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Piratas de Campeche 14 - 2  
Bravos de Leon - Generales de Durango 13 - 8  
Diablos Rojos del Mexico - Leones de Yucatan 9 - 2  
Diablos Rojos del Mexico - Leones de Yucatan (23:00) 2 - 6  
Guerreros de Oaxaca - Tigres de Quintana Roo 11 - 10  
Pericos de Puebla - Rieleros de Aguascaliente 8 - 5  
Pericos de Puebla - Rieleros de Aguascaliente (23:00) 4 - 7  
Saraperos de Saltillo - Sultanes de Monterrey    
Tecolotes de Nuevo Laredo - Olmecas de Tabasco 5 - 0  
Toros de Tijuana - Algodoneros Union Laguna 0 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Tampa Bay 0 - 7  
Chicago Cubs - St. Louis 6 - 5  
Chicago WS - Boston 1 - 6  
Cincinnati - San Francisco 11 - 12  
Cleveland - Seattle 2 - 1  
Cleveland - Seattle (22:10) 5 - 4  
Colorado - Arizona 9 - 10  
Detroit - Kansas City 4 - 3  
Detroit - Kansas City (22:10) 3 - 15  
Miami - Atlanta 2 - 7  
Milwaukee - NY Mets 3 - 1  
NY Yankees - Minnesota 6 - 3  
NY Yankees - Minnesota (19:05) 3 - 7  
Philadelphia - Washington 4 - 2  
Pittsburgh - Oakland 1 - 14  
San Diego - LA Dodgers 3 - 4  
Texas - Toronto 0 - 1  
Darts (Austrian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - R. Searle 6 - 5  
D. Chisnall - N. Aspinall 4 - 6  
D. Gurney - B. Koltsov 6 - 2  
Dar. Webster - S. Bunting 0 - 6  
G. Price - John Henderson 6 - 3  
Ian White - Jam. Hughes 6 - 5  
J. Clayton - T. Kanik 2 - 6  
J. Wade - Mer. King 6 - 2  
Joe Cullen - M. Webster 5 - 6  
M. Hopp - Kee. Brown 4 - 6  
M. Suljovic - R. van Barneveld 6 - 4  
M. van Gerwen - Ste. Lennon 6 - 0  
Mic. Smith - S. Beaton 4 - 6  
P. Wright - C. Dobey 6 - 5  
R. Cross - J. de Zwaan 6 - 5  
Ric. Evans - D. Labanauskas 3 - 6  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foz Cataratas - Jaragua 2 - 1  
Intelli Paraiso - Blumenau 2 - 1  
Sao Jose - Joinville 0 - 0  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augusta - Acqua & Sapone Pescara (2.m.) 0 - 4  
Dosson - Pesarofano (2.m.) 1 - 5  
Meta Catania - Napoli (2.m.) 3 - 5  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Novaja Gener. Sziktivkar (2.m.) 4 - 1  
KPRF Moszkva - Szibirjak Novoszibirszk (2.m.) 7 - 2  
Szinara Jekatyerinburg - Dinamo Szamara (2.m.) 6 - 0  
Tyumeny - Norilszkij Nikel (2.m.) 4 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Modicus Sandim (1.m.) 6 - 3  
Leoes Porto Salvo - Fundao (1.m.) 0 - 3  
Quinta dos Lombos - Sporting CP (1.m.) 3 - 5  
Futsal (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Barcelona 4 - 5  
Ribera Navarra - Jaen 3 - 8  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Spanyolország 1 - 1  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Ausztrália 1 - 1  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Diego (1.m.) 2 - 2  
Charlotte - Hershey (1.m.) 4 - 1  
Toronto Marlies - Cleveland (2.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brave - Sydney Bears 3 - 4  
Newcastle North Stars - Perth Thunder 5 - 3  
Sydney Ice Dogs - Adelaide Adrenaline 8 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn bajnokság 2018/19    
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Hämeenlinna (7.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svédország 3 - 0  
Oroszország - Finnország 1 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - NY Islanders (4.m.) 5 - 2  
NHL 2018/19 - NY Islanders vagy Carolina jut tovább?    
St. Louis - Dallas (5.m.) 1 - 2  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa 67's - Guelph Storm (2.m.) 4 - 3  
Jégkorong (vb, Divízió I/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Litvánia 1 - 2  
Kazahsztán - Fehéroroszország 2 - 2  
Jégkorong (vb, Divízió I/B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Japán 7 - 4  
Románia - Hollandia 3 - 1  
Észtország - Ukrajna 3 - 3  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Lettország 2 - 0  
Szlovákia - Nagy-Britannia 6 - 1  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prince Albert Raiders - Vancouver Giants (1.m.) 4 - 5  
Kerékpár (Tour de Romandie, 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gaudu - Ger. Thomas 0 - 1  
E. Buchmann - S. Kruijswijk 1 - 0  
F. Grosschartner - D. Howson 1 - 0  
R. Faria da Costa - M. Woods 1 - 0  
S. Spilak - I. Zakarin 0 - 1  
T. Kangert - D.F. Martinez 1 - 0  
Tour de Romandie 2019, 4. szakasz    
Kerékpár (Tour de Yorkshire, 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. van Poppel - R. Zabel 0 - 1  
C. Froome - E. Dunbar 1 - 0  
Connor Swift - S. Thwaites 0 - 1  
E. Hayter - C. Barthe 1 - 0  
G. van Avermaet - Nat. Haas 1 - 0  
T. Pidcock - A. Kamp    
Tour de Yorkshire 2019, 3. szakasz    
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentino Junin - Estudiantes Concordia 79 - 66  
Bahia Blanca - Quimsa 69 - 53  
Ferro Carril Oeste - Obras Sanitarias 70 - 77  
Gimnasia CR - Penarol Mar del Plata 74 - 64  
La Union Formosa - Hispano Americano 91 - 70  
San Lorenzo - Comunicaciones Mercedes 71 - 88  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Mechelen 68 - 61  
Leuven - Mons 90 - 85  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Flamengo (1.m.) 77 - 79  
Mogi das Cruzes - Franca (1.m.) 77 - 85  
Kosárlabda (Brit Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheshire - Leicester 62 - 70  
Sheffield - Newcastle 89 - 94  
Kosárlabda (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kouvot Kouvola - Salon Vilpas (2.m.) 85 - 77  
KTP Kotka - Kauhajoen Karhu (2.m.) 90 - 101  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Antibes 85 - 84  
Bourg - Limoges 88 - 99  
Dijon - Chalon sur Saone 80 - 72  
Nanterre - Gravelines 88 - 82  
Pau Orthez - Cholet 70 - 79  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Agiasz - Kasztoria 72 - 73  
Har. Trikoupisz Meszologi - Marouszi 80 - 57  
Ippokratisz Kosz - Diagorasz Egaleo 88 - 80  
Kavala - Pszihiko 66 - 76  
Pefkohori - Apollon Patra 57 - 68  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holargosz - Panathinaikosz 64 - 81  
Olympiakosz - Koloszosz Rodosz 95 - 74  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Split (1.m.) 89 - 82  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Bnei Herzeliya 88 - 85  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Tochigi (1.m.) 75 - 67  
Ryukyu Okinawa - Tokyo Alvark (1.m.) 57 - 67  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Ostrow Wielkopolski (2.m.) 86 - 78  
Asseco Gdynia - Legia Varsó (2.m.) 109 - 87  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Juventus Utena 91 - 94  
Lietkabelis - Zalgiris Kaunas 76 - 81  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Atomerőmű 100 - 100, h.u. 112 - 119  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Milwaukee (3.m.) 116 - 123  
Portland - Denver (3.m.) 102 - 102, h.u. 140 - 137  
Kosárlabda (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Nürnberg 99 - 94  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Skyliners Frankfurt 78 - 80  
Ludwigsburg - Vechta 102 - 98  
Mitteldeutscher - Braunschweig 84 - 81  
Ulm - Bayreuth 92 - 69  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biella - GSA Udine (4.m.) 63 - 56  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gmunden - Traiskirchen (2.m.) 73 - 68  
Kapfenberg - Vienna Timberwolves (2.m.) 96 - 57  
Klosterneuburg - Wels (2.m.) 78 - 77  
Oberwart - Hallmann Vienna (2.m.) 84 - 68  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Real Madrid 84 - 102  
Fuenlabrada - Zaragoza 87 - 88  
Valencia - Breogan Lugo 83 - 82  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Dunav Stari Banovci 107 - 94  
Crvena zvezda - FMP 82 - 65  
OKK Belgrád - Zlatibor Cajetina 76 - 89  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Polzela (2.m.) 80 - 78  
Rogaska - Krka Novo Mesto (2.m.) 74 - 80  
Sencur Kranj - Olimpija Ljubljana (2.m.) 73 - 70  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Istanbul BB 111 - 74  
Buyukcekmece - Galatasaray 65 - 86  
Fenerbahce - Banvitspor 70 - 78  
RH Gaziantepspor - Afyon Bld. Spor 89 - 63  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Galatasaray (5.m.) 54 - 51  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Nyizsnyij Novgorod (1.m.) 87 - 50  
Lok.Kubany Krasznodar - Zenit Szentpétervár (1.m.) 69 - 78  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Nantes 29 - 26  
BL 2018/19 - Flensburg vagy Veszprém jut tovább?    
Veszprém - Flensburg 29 - 25  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lovosice - Frydek-Mistek 30 - 35  
Kézilabda (Dán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lemvig - Kolding 28 - 26  
Ribe-Esbjerg - Mors-Thy 25 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Toulon 28 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg de Peage - Issy Paris 25 - 30  
Kézilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - PAOK (1.m.) 23 - 23  
Olympiakosz - Edessza (1.m.) 30 - 21  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladi Rudar Labin - Rudar Rude 31 - 24  
Zamet - Sesvete 33 - 29  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Vinkovci 33 - 25  
Umag - Porec 24 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kobierzyce - Elblag 24 - 29  
Koscierzyna - Jelenia Gora 31 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Pogon Szczecin 25 - 27  
Wybrzeze Gdansk - Kalisz 27 - 30  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Budakalász 26 - 30  
Tatabánya - Cegléd 28 - 23  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - MTK 30 - 34  
Vác - Fehérvár 33 - 23  
Kézilabda (Norvég bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tertnes Bergen - Storhamar (2.m.) 28 - 28  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferndorf - Aue 28 - 29  
Grosswallstadt - Hagen 32 - 24  
Hamburg - Coburg 30 - 24  
Hamm-Westfalen - Dormagen 29 - 28  
Lübeck-Schwartau - TUSEM Essen 31 - 26  
Rimpar - Nordhorn-Lingen 17 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Kiel 21 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bensheim/Auerbach - Bad Wildungen 35 - 30  
Bietigheim - Dortmund 38 - 30  
Blomberg-Lippe - Göppingen 19 - 18  
Buxtehude - Metzingen 22 - 25  
Neckarsulm - Halle-Neustadt 33 - 25  
Nellingen - Oldenburg 30 - 32  
Thüringer HC - Leverkusen 29 - 26  
Kézilabda (Orosz bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kausztik Volgográd - Dinamo Cseljabinszk 27 - 30  
UGNTU Ufa - Szungul Sznyezsinszk 35 - 32  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - Néva Szentpétervár (1.m.) 21 - 32  
Dinamo-Viktor Sztavropol - SZKIF Krasznodar (1.m.) 14 - 29  
Permszkije Medvegyi - Szpartak Moszkva (1.m.) 27 - 30  
SZGAU-Szaratov - Csehovszkije Medvegyi (1.m.) 24 - 39  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fermentoes - Avanca 25 - 22  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Porto 26 - 33  
Madeira SAD - Aguas Santas 27 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloria Buzau - CSM Bukarest 29 - 21  
Slatina - Dunarea Braila 18 - 22  
Univ. Cluj - Ramnicu Valcea 17 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Huesca 27 - 29  
Atl. Valladolid - Teucro 38 - 26  
Benidorm - Anaitasuna 29 - 29  
Ciudad Encantada - AX Puente Genil 36 - 29  
Morrazo Cangas - Ademar Leon 27 - 27  
Sinfin - Logrono La Rioja 27 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canyamelar Valencia - Bera Bera 24 - 39  
Elche - Alcobendas 24 - 29  
Granollers - Malaga 24 - 24  
Porrino - Morvedre 23 - 20  
Kézilabda (Svájci bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gossau - Amicitia Zürich (4.m.) 24 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Alingsas (3.m.) 25 - 29  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metaloplastika Sabac - Zeleznicar Nis 24 - 22  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - Krka Novo Mesto 37 - 31  
SVIS Ivancna Gorica - Ormoz 25 - 25  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Loka - Ribnica 23 - 31  
Maribor - Gorenje Velenje 22 - 28  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - Wydad Casablanca 0 - 0  
TP Mazembe - Esperance de Tunis 0 - 0  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamurtari Vlore - Partizan Tirana 0 - 3  
KF Tirana - Skenderbeu 1 - 0  
Teuta Durres - Luftetari Gjirokaster 0 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bel-Abbes - JS Saoura 1 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - West Ham 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Gillingham 0 - 3  
Bradford - Wimbledon 0 - 0  
Bristol Rovers - Barnsley 2 - 1  
Charlton - Rochdale 4 - 0  
Doncaster - Coventry 2 - 0  
Luton - Oxford Utd. 3 - 1  
Peterborough - Burton 3 - 1  
Plymouth - Scunthorpe 3 - 2  
Portsmouth - Accrington 1 - 1  
Shrewsbury - Walsall 0 - 0  
Southend - Sunderland 2 - 1  
Wycombe - Fleetwood 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Port Vale 1 - 1  
Crawley - Tranmere 3 - 1  
Forest Green - Exeter 0 - 0  
Grimsby - Crewe 2 - 0  
Lincoln - Colchester 0 - 3  
Macclesfield - Cambridge Utd. 1 - 1  
Milton Keynes Dons - Mansfield 1 - 0  
Morecambe - Newport 1 - 1  
Oldham - Northampton 2 - 5  
Stevenage - Cheltenham 2 - 0  
Swindon - Notts County 3 - 1  
Yeovil - Carlisle 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Solihull Moors - Fylde 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2, ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba SDE - Atl. Platense 0 - 0  
Independiente de Mendoza - Nueva Chicago 4 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Atlanta - Atl. Colegiales 3 - 0  
Dep. Espanol - Justo Jose de Urquiza 1 - 0  
Dep. Flandria - Sacachispas 2 - 0  
Tristan Suarez - Comunicaciones 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Talleres Cordoba 2 - 0  
River Plate - Aldosivi 6 - 0  
Union SF - Tigre 1 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Westerlo 3 - 2  
Charleroi - St. Truiden 2 - 0  
Eupen - Oostende 3 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Saint-Gilloise 2 - 3  
Kortrijk - Waasland Beveren 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Levszki Szófia 1 - 3  
Cserno More Várna - CSZKA Szófia 1 - 3  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Always Ready La Paz 3 - 1  
Royal Pari Santa Cruz - Bolivar La Paz 1 - 2  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krupa na Vrbasu - Zvijezda Ugljevik 2 - 0  
Siroki Brijeg - Sloboda Tuzla 4 - 0  
Zrinjski Mostar - Radnik Bijeljina 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Coritiba 1 - 1  
Figueirense - Sao Bento 2 - 2  
Londrina - Brasil de Pelotas 1 - 0  
Vitória - Vila Nova 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globo RN - Confianca 2 - 0  
Sampaio Correa - Botafogo PB 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventude - Remo 1 - 1  
Sao Jose RS - Luverdense 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Hannover 3 - 1  
Bremen - Dortmund 2 - 2  
Hertha BSC - VfB Stuttgart 3 - 1  
Mönchengladbach - Hoffenheim 2 - 2  
Wolfsburg - Nürnberg 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Magdeburg 4 - 2  
Hamburg - Ingolstadt 0 - 3  
Heidenheim - Sandhausen 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallescher FC - Münster 1 - 2  
Jena - Würzburg 3 - 4  
Kaiserslautern - Unterhaching 4 - 0  
Karlsruhe - Sonnenhof Grossaspach 2 - 1  
Lotte - Wehen 0 - 1  
Zwickau - 1860 München 5 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - Univ.Catolica de Santiago 1 - 0  
Universidad de Concepcion - Curico Unido 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Nea Szalamina Famaguszta 1 - 1  
AEL Limasszol - Omonia Nicosia 3 - 2  
APOEL Nicosia - Apollon Limasszol 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Trinec 1 - 2  
Pardubice - Znojmo 3 - 1  
Sokolov - Brno 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Slavia Praha 0 - 0  
Sparta Praha - Ostrava 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalum - Kjellerup 3 - 2  
Frem - Hilleröd 0 - 2  
Odder - Avarta 4 - 1  
Sydvest - Tarup-Paarup 0 - 4  
Vejgaard - Skovshoved 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Middelfart 3 - 2  
Hellerup - Aarhus Fremad 2 - 2  
Kolding IF - Brönshöj 5 - 0  
Skive - B93 Köbenhavn 1 - 0  
Vanlöse - Jammerbugt 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Kolding 7 - 0  
Hjörring - VSK Aarhus 2 - 2  
Thy-Thisted - Ballerup 2 - 4  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - Odense 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Black Leopards 1 - 1  
Bidvest Wits - Baroka 3 - 1  
Cape Town City - Orlando Pirates 2 - 2  
Highlands Park - Bloemfontein Celtic 1 - 0  
Kaizer Chiefs - Free State Stars 1 - 1  
Maritzburg Utd. - Supersport Utd. 3 - 1  
Polokwane City - Chippa Utd. 1 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Ansan Greeners 1 - 1  
Gwangju - Jeonnam 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Gyeongnam 2 - 0  
Pohang - Ulsan 2 - 1  
Seongnam - Jeonbuk 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macara Ambato - Aucas Quito 3 - 0  
Olmedo - Emelec Guayaquil 3 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Torpedo Zogyino 0 - 0  
Torpedo Minszk - Dnyapro Mogiljev 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekenas IF - Turku PS 1 - 1  
Jaro - Myllykoski PA 3 - 0  
TPV - Musan Salama 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Clermont 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Angers 0 - 1  
Guingamp - Caen 0 - 0  
Paris SG - Nice 1 - 1  
Reims - Nimes 0 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Paris FC 1 - 1  
Lyon - Metz 3 - 0  
Montpellier - Lille 3 - 2  
Rodez Aveyron - Dijon 1 - 4  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tbiliszi - Sioni Bolnisi 5 - 1  
Georgia Tbiliszi - FC Rustavi 2 - 3  
Torpedo Kutaisi - Dinamo Batumi 3 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Lamia 0 - 3  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F 2 - Tai Po 1 - 2  
Southern District - Pegasus Kowloon 3 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Inter Zapresic 3 - 2  
Istra - Rijeka 0 - 7  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leiknir R. - Magni 4 - 1  
Thor Akureyri - Afturelding 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - Breidablik 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Ashdod 2 - 3  
Hapoel Haifa - Maccabi Petah Tikva 0 - 3  
Hapoel TA - Hapoel Bnei Sakhnin 3 - 0  
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Raanana 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Maccabi Netanya 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Yamaguchi 2 - 0  
Kagoshima Utd. - Kashiwa R. 2 - 1  
Omiya Ardija - Ehime 2 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - FC Tokyo 0 - 0  
Matsumoto Yamaga - Cerezo Osaka 0 - 2  
Oita Trinita - Sagan Tosu 2 - 0  
Sapporo - Vissel Kobe 2 - 1  
Shonan Bellmare - Nagoya GE 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Sport Univ. - Shaanxi Changan 3 - 0  
Heilongjiang Lava Spring - Nei Mongol Zhongyou 0 - 0  
Meizhou Hakka - Guangdong 0 - 1  
Shanghai Shenxin - Nantong Zhiyun 0 - 3  
Shijiazhuang - Liaoning Hongyun 2 - 1  
Sichuan Annapurna - Qingdao Huanghai 1 - 2  
Xinjiang Tianshan - Changchun Yatai 3 - 4  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Beijing Guoan 0 - 1  
Shandong Luneng - Hebei 2 - 0  
Shanghai SIPG - Guangzhou R&F 2 - 0  
Wuhan Zall - Tianjin Teda 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Jastrzebie - LKS Lodz 0 - 2  
Odra Opole - Bytovia Bytow 2 - 1  
Rakow Czestochowa - GKS Tychy 0 - 0  
TBB Nieciecza - Garbarnia Krakkó 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Miedz Legnica 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Zaglebie Lubin 1 - 1  
Legia Varsó - Piast Gliwice 0 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Rigas FS 0 - 0  
Spartaks Jurmala - Ventspils 4 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Riteriai Vilnius 0 - 3  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Felda Utd. - Johor DT 0 - 2  
Petaling Jaya CFC - Pahang 2 - 0  
PKNP - Terengganu 2 - 2  
Selangor - Melaka Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FUS Rabat - FAR Rabat 1 - 0  
Mouloudia Oujda - Hassania Agadir 1 - 1  
Rapide Oued Zem - Raja Casablanca 3 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - América 0 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Rapids - Vancouver 2 - 3  
Houston - Dallas 2 - 1  
Montreal - New York City FC 0 - 2  
New York RB - Los Angeles Galaxy 3 - 2  
Orlando - Toronto FC 0 - 2  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Codru Lozova - Dinamo-Auto Tiraspol 2 - 5  
Petrocub Hincesti - Zimbru Chisinau 1 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Zeta Golubovci 0 - 0  
Iskra Danilovgrad - Sutjeska Niksic 1 - 1  
OFK Petrovac - Lovcen Cetinje 0 - 0  
Rudar Pljevlja - Mornar Bar 3 - 1  
Titograd Podgorica - Grbalj Radanovici 2 - 2  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valletta - Hibernians Paola 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Kisvárda 1 - 3  
Diósgyőr - Vidi 2 - 1  
FTC - Újpest 2 - 1  
Haladás - Paks 1 - 1  
MTK - Mezőkövesd 0 - 1  
Puskás Akadémia - Honvéd 2 - 2  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendel Insurance - Niger Tornadoes 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Sogndal 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egersund - Nardo 3 - 0  
Fredrikstad - Arendal 5 - 3  
Stjördals/Blink - Brattvag 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Florö - Asker 1 - 0  
Fram Larvik - Sotra 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Stabaek 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolbotn - Avaldsnes 3 - 1  
Stabaek - Röa 0 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utah - Chicago 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - SPAL Ferrara 0 - 4  
Udinese - Internazionale 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Palermo 1 - 2  
Cittadella - Hellas Verona 3 - 0  
Cremonese - Brescia 0 - 0  
Spezia - Crotone 2 - 0  
Venezia - Pescara 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Albissola 3 - 0  
Cuneo - Pro Patria 0 - 0  
Entella - Carrarese 1 - 0  
Gozzano - Arzachena 1 - 3  
Lucchese - Pontedera 1 - 0  
Olbia - Vercelli 1 - 0  
Pisa - Novara 3 - 0  
Pistoiese - Arezzo 0 - 3  
Robur Siena - Piacenza 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - Nyizsnyij Novgorod 2 - 1  
Csertanovo Moszkva - Szpartak Moszkva 2 1 - 0  
FK Krasznodar 2 - Baltika Kalinyingrád 2 - 1  
Lucs Vlagyivosztok - Sinnyik Jaroszlavl 0 - 2  
Mordovija Szaranszk - Rotor Volgográd 1 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Szocsi 0 - 1  
SZKA Habarovszk - Zenit Sz'tpétervár 2 3 - 1  
Tambov - Fakel Voronyezs 0 - 0  
Tom Tomszk - Kurszk 1 - 0  
Tyumeny - Himki 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Zenit Szentpétervár 1 - 1  
Arszenál Tula - Lokomotív Moszkva 2 - 0  
Ural Jekatyerinburg - Szpartak Moszkva 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Vorwärts Steyr 2 - 0  
Wiener Neustadt - Amstetten 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Rapid Wien 3 - 4  
Mattersburg - Altach 0 - 0  
Wacker Innsbruck - Hartberg 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Olimpia Asuncion 0 - 6  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Mannucci Trujillo - Alianza Lima 2 - 2  
Union Comercio - Ayacucho 0 - 1  
UTC de Cajamarca - Dep. Municipal 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cova Piedade - Académica 2 - 0  
Penafiel - Uniao Oliveirense 2 - 4  
Varzim - Famalicao 1 - 4  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Portimonense 5 - 1  
Feirense - Chaves 4 - 4  
Marítimo - Braga 1 - 0  
Porto - Aves 4 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Tottenham 1 - 0  
Cardiff - Crystal Palace 2 - 3  
Newcastle - Liverpool 2 - 3  
West Ham - Southampton 3 - 0  
Wolverhampton - Fulham 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - Sepsi OSK 3 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunarea Calarasi - Dinamo Bukarest 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Celtic 0 - 3  
Dundee - Hamilton 0 - 1  
Hearts - Kilmarnock 0 - 1  
Motherwell - St. Mirren 1 - 1  
St. Johnstone - Livingston 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Dumbarton 1 - 1  
Brechin - Stenhousemuir 1 - 1  
East Fife - Forfar 2 - 3  
Montrose - Raith Rovers 1 - 1  
Stranraer - Airdrieonians 1 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Annan 0 - 2  
Cowdenbeath - Clyde 2 - 1  
Elgin - Berwick 2 - 0  
Queens Park - Peterhead 0 - 2  
Stirling - Edinburgh City 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Alloa 1 - 1  
Falkirk - Ross County 3 - 2  
Greenock Morton - Dundee Utd. 1 - 0  
Inverness CT - Dunfermline 1 - 0  
Queen of South - Partick Thistle 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Osasuna 0 - 0  
Gimnastic - UD Extremadura 0 - 1  
Tenerife - Las Palmas 2 - 1  
Zaragoza - Deportivo 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Leonesa - Deportivo B 4 - 0  
Real Madrid B - Coruxo 3 - 0  
Unionistas de Salamanca - San Sebastian Reyes 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - UD Logrones 1 - 3  
Durango - Leioa 0 - 3  
Langreo - Gimn. Torrelavega 1 - 0  
Mirandes - Real Sociedad B 2 - 1  
Real Union Irun - CD Vitoria 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ejea - Olot 0 - 0  
Hercules - Conquense 1 - 0  
Levante B - Villarreal B 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Rec. Huelva 0 - 3  
Granada B - Linense 3 - 2  
Malaga B - Real Murcia 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Real Sociedad 0 - 1  
Celta Vigo - Barcelona 2 - 0  
Espanyol - Atl. Madrid 3 - 0  
Levante - Rayo Vallecano 4 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Lausanne 3 - 0  
Chiasso - Vaduz 1 - 2  
Schaffhausen - Servette 0 - 2  
Winterthur - Wil 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - FC Zürich 3 - 0  
Grasshoppers - St. Gallen 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjällby - Örgryte 2 - 1  
Västeras SK - Varberg 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lund - Torn 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlstad BK - Karlslund 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - AFC Eskilstuna 2 - 1  
Sirius - Göteborg 2 - 4  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DPMM Brunei - Home Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Zlate Moravce 0 - 1  
Senica - Trnava 2 - 0  
Trencin - Nitra 1 - 4  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sered - Zemplin Michalovce 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Domzale 0 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afjet Afyonspor - Osmanlispor 0 - 0  
Altay Izmir - Eskisehirspor 2 - 1  
Elazigspor - Ümraniyespor 3 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Rizespor 2 - 2  
Erzurum Bld. Spor - Bursaspor 2 - 0  
Kasimpasa - Fenerbahce 1 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Olekszandria 1 - 1  
Sahtar Doneck - FC Lviv 5 - 0  
Zorya Luganszk - Mariupol 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Liverpool Montevideo 0 - 4  
Plaza Colonia - Rampla Juniors 0 - 1  
River Plate Montevideo - Penarol Montevideo 0 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Loudoun Utd. - Bethlehem Steel 3 - 3  
Memphis - Birmingham Legion 2 - 2  
Real Monarchs - Fresno 2 - 4  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Anzoategui - Atl. Venezuela 2 - 1  
Metropolitanos Caracas - Dep. Tachira 3 - 0  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rabotnicki Skopje - Shkendija Tetovo 0 - 1  
Renova - Pobeda Prilep 9 - 1  
Shkupi Skopje - Vardar Skopje 2 - 2  
Sileks Kratovo - Akademija Pandev 3 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Crusaders 0 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paide Linnameeskond - Maardu Linnameeskond 2 - 0  
Trans Narva - Viljandi Tulevik 0 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Shamrock Rovers 2 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gandzasar Kapan - Ararat-Armenia 2 - 1  
Lori Vanadzor - Banants Jereván 1 - 3  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bukhoro - Nasaf Qarshi 0 - 1  
Navbahor Namangan - Sogdiana 3 - 1  
MMA (Bellator, Birmingham)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Primus - Tim Wilde 1 - 0  
D. Campos - P. Carvalho 0 - 1  
Fab. Edwards - Fal. Neto 1 - 0  
R. Daniels - B. Wilker 1 - 0  
MMA (EFC 79, Johannesburg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kanyeba - P. Coxen 1 - 0  
I. Kabesa - K. Caput 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Ottawa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bhullar - Juan Adams 1 - 0  
Mit. Gagnon - Cole Smith 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Newcastle 28 - 19  
Northampton Saints - Worcester 38 - 10  
Saracens - Exeter 38 - 7  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Montpellier 9 - 12  
Clermont - Perpignan 35 - 13  
Grenoble - Agen 11 - 29  
La Rochelle - Toulon 30 - 21  
Toulouse - Section Paloise 83 - 6  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Penrith Panthers 30 - 12  
Manly-Warringah SeaEagles - Canterbury Bulldogs 18 - 10  
Sydney Roosters - Wests Tigers 42 - 12  
Rögbi (Pro 14, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Munster - Benetton Treviso 15 - 13  
Ulster - Connacht 21 - 13  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buenos Aires Jaguares - Cape Town Stormers 30 - 25  
Canberra Brumbies - Auckland Blues 26 - 21  
Dunedin Highlanders - Waikato Chiefs 31 - 31  
Pretoria Bulls - Sydney Waratahs 28 - 21  
Wellington Hurricanes - Melbourne Rebels 29 - 19  
Röplabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Le Cannet (2.m.) 3 - 1  
Nantes - Marcq-en-Baroeul (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - Zawiercie (3.m.) 3 - 0  
Kedzierzyn-Kozle - ONICO Varsó (3.m.) 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Novara (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Logrono (3.m.) 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Fenerbahce (5.m.) 0 - 3  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - J. Higgins (17 nyert frame-ig) 16 - 17  
Gary Wilson - J. Trump (17 nyert frame-ig) 11 - 17  
Strandröplabda (Kuala Lumpur)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerutti A / Morais Filho - Brunner T / Reid Priddy W 2 - 0  
Cerutti A / Morais Filho - Walkenhorst A / Winter S 2 - 0  
Hyden J / Doherty R - Brunner T / Reid Priddy W 1 - 2  
Walkenhorst A / Winter S - Hyden J / Doherty R 0 - 2  
Strandröplabda (Kuala Lumpur, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gutierrez P S / Belen Car - Borger K / Sude J 0 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Sweat B / Walsh Jennings 2 - 1  
Tenisz ( Madrid-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-K. Schmiedlova - J. Pegula 2 - 1  
A. Petkovic - P. Hercog 1 - 2  
K. Mladenovic - L. Siegemund 2 - 0  
Kat. Kozlova - A. Bolsova Zadoinov 2 - 0  
Kri. Pliskova - K. Kanepi 2 - 0  
M. Gasparyan - J. Brady 2 - 0  
M. Kostyuk - I.M. Bara 2 - 1  
V. Zvonareva - A. Potapova 2 - 1  
Tenisz (Bordeaux, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Horansky - M. Ymer 0 - 2  
L. Pouille - G. Barrere 2 - 0  
Tenisz (Bordeaux, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benchetrit E / Lamasine T - Arneodo R / Nys H 0 - 2  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emma Navarro - T. Townsend 0 - 2  
W. Osuigwe - K. Juvan 2 - 1  
Tenisz (Estoril, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - P. Cuevas 1 - 2  
S. Tsitsipas - D. Goffin 2 - 1  
Tenisz (Estoril, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chardy J / Martin F - Daniell M / Koolhof W 2 - 1  
Tenisz (Gifu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
En Shuo Liang - Kyo. Okamura 2 - 1  
Z. Diyas - M. Inglis 2 - 1  
Tenisz (LesFranquesesD. Valles, női e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Kostova - J.A. Burrage 0 - 2  
K. Dunne - J.A. Burrage 2 - 1  
K. Dunne - N. Stojanovic 2 - 1  
M. Bolkvadze - C. Bucsa 1 - 2  
P. Badosa Gibert - C. Bucsa 2 - 0  
P. Badosa Gibert - S. Bandecchi 2 - 1  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - D. Gavrilova 2 - 0  
A. Pavlyuchenkova - J. Ostapenko 0 - 2  
A. Sabalenka - S. Kuznetsova 0 - 2  
A. Sasnovich - A. Kontaveit 2 - 1  
D. Kasatkina - V. Azarenka 0 - 2  
I-C. Begu - Y. Putintseva 0 - 2  
K. Bertens - K. Siniakova 2 - 0  
K. Flipkens - A. Sevastova 1 - 2  
S. Kenin - P. Kvitova 0 - 2  
Su-Wei Hsieh - Car. Garcia 0 - 2  
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Srebotnik K - Kudermetova V / Voskoboev 0 - 2  
Klepac A / Krunic A - Aoyama S / Marozava L 1 - 2  
Krawczyk D / Ninomiya M - Brady J / Moore J 0 - 2  
Tenisz (Madrid-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - J. Plans 2 - 1  
A. Ramos-Vinolas - Taro Daniel 2 - 1  
B. Paire - C. Ruud 0 - 2  
B. Tomic - R. Haase 1 - 2  
D. Dzumhur - G. Andreozzi 1 - 2  
E. Gulbis - M. Klizan 0 - 2  
H. Dellien - L. Mayer 2 - 0  
H. Hurkacz - M. Granollers 2 - 0  
M. Copil - N. Jarry 2 - 1  
M. McDonald - J.I. Londero 0 - 2  
M. Zverev - R. Opelka 0 - 2  
P-H. Herbert - D. Kudla 2 - 0  
R. Carballes Baena - U. Humbert 2 - 0  
T.H. Fritz - N. Kuhn 2 - 0  
Tenisz (München, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - M. Cecchinato 2 - 0  
Tenisz (München, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molchanov D / Zelenay I - Nielsen F / Puetz T 1 - 2  
Tenisz (Ostrava, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L.G.M. Harris - K. Majchrzak 0 - 2  
S. Diez - J. Sinner 1 - 2  
Tenisz (Ostrava, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Bakker T / Griekspoor - Margaroli L / Polasek F 1 - 2  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.B. Teichmann - K. Muchova 2 - 1  
Tenisz (Puerto Vallarta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dar. King - A. Tabilo 1 - 2  
J-P. Smith - Yus. Takahashi 2 - 0  
M. Basic - B. Rola 2 - 1  
S. Ofner - L. Miedler 2 - 0  
Tenisz (Puerto Vallarta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hernandez J A / Petrovic - Reid M / Smith J-P 0 - 2  
King E / Pasha N - Nedunchezhiyan J / Raja P 0 - 2  
Tenisz (Rabat, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Sakkari - J. Konta 2 - 1  
Tenisz (Savannah, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Coria - A. Vukic 2 - 0  
S. Nagal - P. Lorenzi 1 - 2  
Tenisz (Savannah, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guinard M / Rinderknech A - Gomez E / Withrow J 2 - 0  
Tenisz (Szöul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Milojevic - M. Purcell 0 - 2  
Soon Woo Kwon - Tung-Lin Wu 2 - 0  
Tenisz (Wiesbaden, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - B. Krejcikova 0 - 2  
D. Seguel - K. Zavatska 0 - 2  
Tollaslabda (New Zealand Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan Lin - Ng Ka Long Angus 0 - 2  
Jon. Christie - K. Tsuneyama 2 - 0  
Tollaslabda (New Zealand Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goh V S / Tan W K - Ahsan M / Setiawan H 1 - 2  
Kamura T / Sonoda K - Endo H / Watanabe Y 0 - 2  
Tollaslabda (New Zealand Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - Xuerui Li 1 - 2  
Se Young An - Aya Ohori 2 - 1  
Tollaslabda (New Zealand Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Y / Hirota S - Kim S Y / Kong H Y 1 - 2  
Wenjing D / Xueying F - Matsutomo Mi/ Takahashi A 0 - 2  
Tollaslabda (New Zealand Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Faizal H / Widjaja G E - Chan P S / Goh L Y 0 - 2  
Wang C L / Cheng C Y - Jordan P / Oktavianti M D 0 - 2  
Vízilabda (OB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Vasas (2.m.) 8 - 7  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB I, női 2018/19    
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - FTC (3.m.) 9 - 7  
UVSE - Dunaújváros (3.m.) 11 - 7  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Honvéd (2.m.) 10 - 12  
Vízilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Volgográd - Szintez Kazany (2.m.) 6 - 7  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Bunn - L. Harth 1 - 0  

 

2019.05.03.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Palsyte - M. Demireva (női magasugrás, Doha)    
B. McNeal - S. Nelvis (női 100 m gátfutás, Doha)    
C. Ibarguen - Naa Anang (női távolugrás, Doha)    
D. Asher-Smith - B. Okagbare (női 200 m, Doha)    
D. Muhammad - J. Russell (női 400 m gátfutás, Doha)    
D. Stahl - P. Malachowski (diszkoszvetés, Doha)    
E.K. Korir - N. Amos (800 m, Doha)    
F. Niyonsaba - A. Wilson (női 800 m, Doha)    
G. Dibaba - H. Obiri (női 3000 m, Doha)    
R. Crouser - T. Walsh (súlylökés, Doha)    
R. Guliyev - Alo. Edward (200 m, Doha)    
S. El Bakkali - B. Kigen (3000 m akadályfutás, Doha)    
S. Kendricks - P. Lisek (rúdugrás, Doha)    
T. Cheruiyot - E.M. Manangoi (1500 m, Doha)    
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Port Adelaide 108 - 69  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - LG Twins 7 - 2  
Hanwha Eagles - KT Wiz 4 - 5  
Kiwoom Heroes - Samsung Lions 8 - 3  
Lotte Giants - SK Wyverns 7 - 11  
NC Dinos - KIA Tigers 4 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 12 - 11  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 3 - 1  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 3 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 2 - 7  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 2 - 1  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 6 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Olmecas de Tabasco 8 - 7  
Algodoneros Union Laguna - Sultanes de Monterrey 12 - 11  
Bravos de Leon - Leones de Yucatan 10 - 17  
Diablos Rojos del Mexico - Generales de Durango 5 - 1  
Guerreros de Oaxaca - Rieleros de Aguascaliente 5 - 9  
Pericos de Puebla - Tigres de Quintana Roo 5 - 13  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Piratas de Campeche 5 - 6  
Toros de Tijuana - Saraperos de Saltillo 8 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - St. Louis 4 - 0  
Chicago WS - Boston 6 - 4  
LA Angels - Toronto 6 - 2  
Washington - St. Louis (22:05) 2 - 1  
Darts (Austrian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gilding - C. Dobey 5 - 6  
B. Koltsov - J. Engström 6 - 5  
C. Whitehead - Kee. Brown 4 - 6  
D. Burger - T. Kanik 2 - 6  
D. Labanauskas - M. Rasztovits 6 - 1  
D. Portela - R. Searle 1 - 6  
J. Bain - Ste. Lennon 1 - 6  
J. de Zwaan - B. Fasching 6 - 1  
Jam. Hughes - P. Tringler 6 - 3  
K. Huybrechts - N. Aspinall 2 - 6  
M. Barilli - S. Beaton 3 - 6  
M. Webster - D. van Duijvenbode 6 - 1  
Mer. King - Dev. Petersen 6 - 4  
R. van Barneveld - Mark Wilson 6 - 1  
Ross Smith - John Henderson 4 - 6  
S. Bunting - P. Van Den Boogard 6 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Arzignano 5 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Novaja Gener. Sziktivkar (1.m.) 3 - 5  
KPRF Moszkva - Szibirjak Novoszibirszk (1.m.) 6 - 3  
Szinara Jekatyerinburg - Dinamo Szamara (1.m.) 3 - 1  
Tyumeny - Norilszkij Nikel (1.m.) 3 - 5  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Kína 1 - 2  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Iowa (2.m.) 4 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - San Jose (4.m.) 3 - 0  
Columbus - Boston (4.m.) 1 - 4  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa 67's - Guelph Storm (1.m.) 7 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svéd bajnokság 2018/19    
Jégkorong (vb, Divízió I/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Szlovénia 0 - 6  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Olaszország 6 - 2  
Svájc - Lettország 4 - 1  
Kerékpár (Tour de Romandie, 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ger. Thomas - C.A. Betancur Gomez 0 - 1  
Gui. Martin - J. Knox 1 - 0  
M. Woods - D. Gaudu 0 - 1  
P. Bevin - E. Prades 1 - 0  
P. Roglic - R. Faria da Costa 0 - 1  
S. Kruijswijk - E. Buchmann 0 - 1  
Tour de Romandie 2019, 3. szakasz    
Kerékpár (Tour de Yorkshire, 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connor Swift - Col. Joyce    
F. Fortin - D. McLay 0 - 1  
G. Cullaigh - C. Barthe 0 - 1  
G. van Avermaet - A. Kamp 1 - 0  
J. van Genechten - B. van Poppel 0 - 1  
M. Cavendish - C. Lawless 0 - 1  
Nat. Haas - T. Pidcock 1 - 0  
Tour de Yorkshire 2019, 2. szakasz    
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciclista Olimpico - Quilmes 88 - 57  
Regatas Corrientes - Libertad Sunchales 79 - 70  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege - Charleroi Spirou 69 - 101  
Limburg - Oostende 85 - 81  
Mechelen - Basic-Fit Brussels 66 - 64  
Kosárlabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Antwerpen (Helyszín: Antwerpen) 70 - 54  
Virtus Bologna - Brose Bamberg 67 - 50  
Kosárlabda (Brit Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London City Royals - Glasgow 75 - 60  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Quimper 84 - 93  
Denain - Lille 75 - 85  
Evreux - Paris BC 90 - 70  
Nantes - Chartres 80 - 74  
Poitiers - Nancy 80 - 73  
Roanne - Aix Maurienne 90 - 70  
Rouen - Blois 82 - 55  
St-Chamond - Orleans 78 - 69  
Vichy-Clermont - Gries-Oberhoffen 90 - 67  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fos-sur-Mer - Le Mans 68 - 88  
Le Portel - Reims 83 - 81  
Paris Levallois - Monaco 79 - 80  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - SM Beermen (2.m.) 101 - 108  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xinjiang - Guangdong (4.m.) 98 - 103  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Szczecin (1.m.) 70 - 65  
Zielona Gora - Dabrowa Gornicza (1.m.) 88 - 80  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prienai - Neptunas Klaipeda 68 - 75  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - ZTE 98 - 95  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NB I, női 2018/19 - ZTE vagy Győr végez a 3. helyen?    
ZTE - Győr (3.m.) 80 - 60  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - Toronto (3.m.) 116 - 95  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crailsheim - Göttingen 63 - 88  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casale Monferrato - Verona (3.m.) 73 - 83  
Forli - Rieti (3.m.) 89 - 64  
Latina - Montegranaro (3.m.) 65 - 74  
Mantova - Azimut Bergamo (3.m.) 69 - 78  
Roseto - Treviglio (3.m.) 83 - 73  
Trapani - Treviso (3.m.) 89 - 85  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Eirene Ragusa (2.m.) 65 - 47  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Bilbao 76 - 84  
Castello - Iberojet Palma 99 - 100  
Granada - Palencia 73 - 60  
Huesca - Valladolid 73 - 74  
Lleida - Betis 84 - 86  
Melilla - Ourense 69 - 63  
Oviedo - Prat Joventut 81 - 71  
Real Canoe - Caceres 57 - 73  
Saenz Horeca Araberri - Leyma Coruna 76 - 82  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Baskonia Vitoria 72 - 84  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlatorog Lasko - Primorska Koper (2.m.) 68 - 89  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Türk Telekom - Darussafaka 80 - 87  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - Kalev/Cramo (1.m.) 92 - 82  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Veseli - Koprivnice 31 - 24  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Massy Essonne 30 - 19  
Dijon - Chartres 31 - 31  
Limoges - Saran 26 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury Loiret - Chambray Touraine 29 - 21  
Kézilabda (Francia bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Nantes 33 - 22  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Dubrava 39 - 30  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - Selfoss (2.m.) 31 - 32  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Komló 35 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - FTC 27 - 32  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rhein Vikings Neuss - Lübbecke 29 - 35  
Kézilabda (Orosz bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Cseljabinszk - UGNTU Ufa 28 - 27  
Szungul Sznyezsinszk - Kausztik Volgográd 26 - 36  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gijon - Zuazo Barakaldo 30 - 29  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Koper 29 - 22  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Riestra - Defensores Unidos 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Rosario Central 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Wellington Phoenix 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Antwerpen 4 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Slavia Szófia 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Ludogorec Razgrad 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - Sport Boys Warnes 5 - 2  
San Jose de Oruro - Oriente Petrolero 3 - 2  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Sarajevo - Celik Zenica 5 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponte Preta - Criciuma 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Bahia 3 - 2  
Santos - Fluminense 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio Audax - Corinthians 0 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz - RB Leipzig 3 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Paderborn 2 - 0  
Dynamo Dresden - St. Pauli 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osnabrück - Rostock 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - Everton Vina Del Mar 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes de Merida - Argentinos Juniors    
Guarani Asuncion - Dep. Cali 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Ceske Budejovice 1 - 0  
Jihlava - Zizkov 4 - 1  
Vitkovice - Prostejov 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Bohemians 1905 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság, ráj. az EL-ért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teplice - Mladá Boleslav 0 - 8  
Zlín - Olomouc 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Silkeborg 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Sangju Sangmu 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fujairah - Emirates Ras Al-Khaimah 0 - 1  
Al-Nasr (UAE) - Bani Yas 2 - 1  
Al-Sharjah - Dibba Al-Fujairah 2 - 2  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Dhafra 3 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Ilves 0 - 0  
Rovaniemi PS - HIFK 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Orleans 1 - 0  
Auxerre - Chateauroux 1 - 2  
Beziers - Brest 1 - 0  
Le Havre - Ajaccio GFC 2 - 2  
Metz - Valenciennes 3 - 0  
Paris FC - Grenoble 1 - 0  
Sochaux - Red Star 93 1 - 2  
Troyes - Nancy 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Chambly 2 - 0  
Boulogne - Concarneau 1 - 1  
Dunkerque - Marignane 2 - 0  
Le Mans - L'Entente Sannois 2 - 0  
Pau - Cholet 3 - 1  
Quevilly Rouen - Bourg-Peronnas 2 - 0  
Rodez Aveyron - Jeanne D'Arc de Drancy 1 - 0  
Villefranche sur Saone - Lyon Duchere 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Marseille 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Almere City 8 - 0  
AZ Alkmaar 2 - Sparta Rotterdam 3 - 2  
Den Bosch - Go Ahead Eagles 2 - 0  
Dordrecht - Utrecht 2 1 - 2  
Helmond - Oss 0 - 4  
Maastricht - Nijmegen 1 - 1  
PSV 2 - Telstar 2 - 0  
RKC Waalwijk - FC Eindhoven 3 - 1  
Twente - Cambuur 2 - 2  
Volendam - Roda 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior/Barendrecht - Achilles'29 5 - 0  
VV Alkmaar - Heerenveen 3 - 4  
Labdarúgás (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Twente - Ajax 1 - 1  
Zwolle - PSV 2 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudes - HNK Gorica 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Masjed Soleyman - Sepidrood Rasht 1 - 1  
Nassaji Mazandaran - Sanat Naft Abadan 1 - 2  
Pars Jonoubi Jam - Zob Ahan 0 - 2  
Sepahan - Machine Sazi Tabriz 2 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Katamon 0 - 0  
Hapoel Ashkelon - Beitar TA Ramla 0 - 3  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Nazareth Illit 1 - 1  
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Kfar Saba 0 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zweigen Kanazawa - Avispa Fukuoka 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Shimizu SP 3 - 0  
Kawasaki Frontale - Vegalta Sendai 3 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Yokohama FM 0 - 1  
Urawa RD - Jubilo Iwata 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Cucuta Deportivo 2 - 0  
Junior de Barranquilla - Alianza Petrolera 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Warta Poznan 1 - 1  
GKS Katowice - Stal Mielec 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Wisla Krakkó 1 - 2  
Wisla Plock - Arka Gdynia 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Daugavpils 0 - 1  
Riga FC - Jelgava 1 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedah - Kuala Lumpur 5 - 2  
PKNS - Perak 3 - 3  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sfintul Gheorghe - Milsami Orhei 1 - 1  
Speranta Nisporeni - Sheriff Tiraspol 0 - 4  
Labdarúgás (Máltai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosta - Birkirkara 1 - 2  
Tarxien - Balzan 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Torino 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Anzsi Mahacskala 3 - 1  
Rubin Kazany - Orenburg 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Kapfenberg 1 - 0  
FAC Wien - Horn 1 - 0  
Lafnitz - Liefering 2 - 3  
Wacker Innsbruck Amatőr - Ried 3 - 4  
WSG Wattens - Austria Wien Amatőr 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Nacional Asuncion 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreirense - Rio Ave 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Burnley 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Botosani 2 - 2  
Gaz Metan Medias - Hermannstadt 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Sabadell 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sevilla - Leganes 0 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Kriens 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrby - Brommapojkarna 2 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balestier Khalsa - Young Lions 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Altinordu 1 - 2  
Boluspor - Hatayspor 1 - 4  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sivasspor - Istanbul Basaksehir 0 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Zamora Barinas 0 - 2  
Puerto Cabello - Dep. Lara 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Ards 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tammeka Tartu - Kuressaare 1 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Cobh Ramblers 1 - 1  
Cabinteely - Shelbourne 1 - 0  
Drogheda Utd. - Longford Town 0 - 1  
Galway United - Wexford Youths 2 - 0  
Limerick - Bray 1 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Cork City 0 - 1  
Dundalk - Derry City 2 - 2  
Finn Harps - UC Dublin 3 - 0  
St. Patrick's - Waterford FC 0 - 3  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Sale 20 - 20  
Harlequin - Leicester 23 - 19  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Warrington 14 - 26  
Huddersfield - Wakefield 25 - 26  
Hull FC - Catalan Dragons 6 - 37  
Salford - Leeds Rhinos 28 - 16  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Melbourne Storm 20 - 18  
North Queensland Cowboys - Gold Coast Titans 28 - 14  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Durban Sharks 21 - 21  
Queensland Reds - Tokyo Sunwolves 32 - 26  
Röplabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Chaumont (3.m.) 1 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - PAOK (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Kazany - Kuzbassz Kemerovo (2.m.) 1 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Teruel (3.m.) 0 - 3  
Strandröplabda (Kuala Lumpur)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergmann P A / Harms Y - Walkenhorst A / Winter S 0 - 2  
Cerutti A / Morais Filho - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 0  
Cerutti A / Morais Filho - Mchugh C / Schubert Z 2 - 1  
Ehlers N / Fluggen L - Breer F / Metral Q 2 - 0  
Giginoglu M / Goegtepe V - Beeler N / Krattiger M 2 - 0  
Hyden J / Doherty R - Barbosa T D / Brandao O 2 - 0  
Loyola Stein A / Souto Ma - Brunner T / Reid Priddy W 1 - 2  
Nolvak K / Tiisaar M - Walkenhorst A / Winter S 0 - 2  
Popov S / Gordieiev I - Bergmann P A / Harms Y 0 - 2  
Rossi E / Carambula Rauri - Zemljak N / Pokersnik J 0 - 2  
Strandröplabda (Kuala Lumpur, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dowdy A / Quiggle C - Borger K / Sude J 0 - 2  
Dubovcova N / Strbova A - Sweat B / Walsh Jennings 0 - 2  
Gutierrez P S / Belen Car - Bieneck V / Schneider I 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Gutierrez P S / Belen Car 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Murakami M / Ishii M 2 - 0  
Sweat B / Walsh Jennings - Borger K / Sude J 2 - 0  
Tenisz ( Madrid-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - Kri. Pliskova 0 - 2  
A. Petkovic - O. Danilovic 2 - 1  
E. Alexandrova - Kat. Kozlova 0 - 2  
J. Brady - V. Kudermetova 2 - 0  
K. Mladenovic - I. Jorovic 2 - 0  
L. Siegemund - S. Stosur 2 - 1  
M. Gasparyan - M. Barthel 2 - 1  
M. Minella - K. Kanepi 1 - 2  
M. Puig - A-K. Schmiedlova 0 - 2  
Mis. Doi - J. Pegula 1 - 2  
V. Golubic - P. Hercog 0 - 2  
Tenisz (Bordeaux, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Horansky - J-W. Tsonga 2 - 0  
G. Barrere - G. Mager 2 - 0  
L. Pouille - Q. Halys 2 - 1  
M. Ymer - A. Mannarino 2 - 0  
Tenisz (Bordeaux, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Zhang Ze - Barrere G / Halys Q 0 - 2  
Mahut N / Melzer J - Benchetrit E / Lamasine T    
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gauff - T. Townsend 1 - 2  
Emma Navarro - A. Kalinina 2 - 0  
L. Chirico - W. Osuigwe 0 - 2  
N. Gibbs - K. Juvan 0 - 2  
Tenisz (Estoril, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - G. Monfils 2 - 1  
D. Goffin - M. Jaziri 2 - 1  
F. Tiafoe - P. Cuevas 1 - 2  
S. Tsitsipas - Joao Domingues 2 - 0  
Tenisz (Estoril, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Granollers G / Lopez M 2 - 0  
Tenisz (Gifu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
En Shuo Liang - Xinyun Han 2 - 0  
Kur. Nara - Z. Diyas 1 - 2  
Kyo. Okamura - Aki. Omae 2 - 0  
Risa Ozaki - M. Inglis 1 - 2  
Tenisz (München, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - C. Garin 1 - 2  
G. Pella - R. Bautista-Agut 1 - 2  
M. Berrettini - P. Kohlschreiber 2 - 1  
M. Cecchinato - Fucsovics M. 2 - 1  
Tenisz (München, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Sharan D - Oswald P / Pavic M 2 - 1  
Tenisz (Ostrava, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sinner - J. Vesely 2 - 0  
K. Majchrzak - Den. Novak 2 - 0  
L.G.M. Harris - S. Travaglia 2 - 0  
T. Machac - S. Diez 0 - 2  
Tenisz (Ostrava, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Bakker T / Griekspoor - Gengel M / Satral J 2 - 0  
Heller P / Puodziunas S - Margaroli L / Polasek F 0 - 2  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Pera - K. Muchova 0 - 2  
B. Strycova - J.B. Teichmann 0 - 2  
Tenisz (Prága, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melichar N / Peschke K - Kalinskaya A / Kuzmova V 1 - 2  
Tenisz (Puerto Vallarta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dus. Brown - J-P. Smith 1 - 2  
J. Menezes - Dar. King 0 - 2  
L. Miedler - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
Tenisz (Puerto Vallarta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Artunedo Martinavarro A / Crepat    
Hach Verdugo H / Pavic A - Escobar G / Martinez L D 0 - 2  
Tenisz (Rabat, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tomljanovic - J. Konta 0 - 2  
M. Sakkari - A. van Uytvanck 2 - 0  
Tenisz (Rabat, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martinez Sanch/SorribesTo - Garcia Perez G / Kalashnikova O 2 - 0  
Tenisz (Savannah, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vukic - Tom. Paul    
Chr. Eubanks - P. Lorenzi 0 - 2  
F. Coria - Ale. Muller 2 - 0  
S. Nagal - C. Moutet 2 - 0  
Tenisz (Savannah, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lawson A / Roelofse R - Maytin R / Romboli F 0 - 2  
Novikov D / Siljestrom A - Gomez E / Withrow J 1 - 2  
Tenisz (Szöul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tat. Ito - M. Purcell 1 - 2  
Tung-Lin Wu - A. Bolt 2 - 0  
Yas. Uchiyama - Soon Woo Kwon 1 - 2  
Zhe Li - N. Milojevic 0 - 2  
Tenisz (Szöul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bemelmans R / Stakhovsky - Ramanathan R / Schnur B 2 - 0  
Purcell M / Saville L - Arends/Weissborn 2 - 0  
Tenisz (Wiesbaden, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - D. Radanovic 2 - 1  
B. Krejcikova - C. Buyukakcay 2 - 0  
J. Fourlis - D. Seguel 0 - 2  
K. Zavatska - A. Rus 2 - 0  
Tollaslabda (New Zealand Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - Dan Lin 1 - 2  
Feixiang Sun - Jon. Christie 0 - 2  
K. Tsuneyama - H.S. Prannoy 2 - 1  
Zii Jia Lee - Ng Ka Long Angus 1 - 2  
Tollaslabda (New Zealand Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Endo H / Watanabe Y - Ong Y S / Teo E Y 2 - 0  
Goh V S / Tan W K - Inoue T / Kaneko Y 2 - 1  
Kamura T / Sonoda K - Chia A / Soh W Y 2 - 1  
Lee Y / Wang C L - Ahsan M / Setiawan H 1 - 2  
Tollaslabda (New Zealand Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - G. Mariska 2 - 0  
Aya Ohori - Zhiyi Wang 2 - 1  
Say. Takahashi - Xuerui Li 0 - 2  
Se Young An - Beiwen Zhang 2 - 1  
Tollaslabda (New Zealand Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen X / Zhou C - Wenjing D / Xueying F 1 - 2  
Fukushima Y / Hirota S - Du Y / Li Y H 2 - 0  
Hobara S / Sone N - Matsutomo Mi/ Takahashi A 0 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Kim S Y / Kong H Y 1 - 2  
Tollaslabda (New Zealand Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang T C / Ng W Y - Faizal H / Widjaja G E 0 - 2  
Goh S H / Lai S J - Jordan P / Oktavianti M D 0 - 2  
Tan K M / Lai P J - Chan P S / Goh L Y 0 - 2  
Wang C L / Cheng C Y - Lamsfuss M / Herttrich I 2 - 1  

 

2019.05.02.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Doosan Bears 4 - 5  
KIA Tigers - Samsung Lions 8 - 1  
LG Twins - KT Wiz 5 - 4  
Lotte Giants - NC Dinos 6 - 7  
SK Wyverns - Kiwoom Heroes 8 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 1 - 0  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 2 - 1  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 5 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 0 - 4  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 2 - 0  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 9 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Olmecas de Tabasco 7 - 5  
Algodoneros Union Laguna - Sultanes de Monterrey 11 - 7  
Bravos de Leon - Leones de Yucatan 2 - 15  
Guerreros de Oaxaca - Rieleros de Aguascaliente 10 - 9  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Piratas de Campeche 13 - 12  
Toros de Tijuana - Saraperos de Saltillo 2 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - San Diego 5 - 1  
Atlanta - San Diego (18:10) 2 - 11  
Kansas City - Tampa Bay 1 - 3  
LA Angels - Toronto 6 - 3  
Miami - Cleveland 4 - 2  
Milwaukee - Colorado 4 - 11  
Milwaukee - Colorado (19:10) 6 - 11  
Minnesota - Houston 6 - 2  
Minnesota - Houston (19:10) 8 - 2  
NY Mets - Cincinnati 0 - 1  
NY Mets - Cincinnati (18:10) 1 - 0  
Philadelphia - Detroit 7 - 3  
San Francisco - LA Dodgers 2 - 1  
Seattle - Chicago Cubs 0 - 11  
Washington - St. Louis 1 - 5  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - M. van Gerwen 8 - 5  
J. Wade - G. Price 8 - 4  
P. Wright - M. Suljovic 6 - 8  
R. Cross - Mic. Smith 8 - 1  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnus Sorocaba - Joinville 3 - 0  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Sparta Praha (2.m.) 4 - 4  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Iowa (1.m.) 2 - 2  
Toronto Marlies - Cleveland (1.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Kärpät (6.m.) 1 - 0  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Csehország (Helyszín: Csehország) 3 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - NY Islanders (3.m.) 5 - 2  
Dallas - St. Louis (4.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Frölunda (6.m.) 2 - 6  
Jégkorong (vb, Divízió I/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Kazahsztán (Helyszín: Kazahsztán) 1 - 4  
Fehéroroszország - Szlovénia 4 - 1  
Litvánia - Magyarország 1 - 4  
Jégkorong (vb, Divízió I/B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Hollandia 2 - 3  
Ukrajna - Románia 1 - 5  
Észtország - Lengyelország 2 - 3  
Kerékpár (Tour de Romandie, 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Nizzolo - M. Moschetti 1 - 0  
M. Albasini - A. Pasqualon 1 - 0  
P. Bevin - B. Swift 1 - 0  
P. Roglic - Ger. Thomas 1 - 0  
S. Colbrelli - S. Consonni 1 - 0  
Sam Bennett - E. Viviani 1 - 0  
Tour de Romandie 2019, 2. szakasz    
Kerékpár (Tour de Yorkshire, 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lawless - D. McLay 1 - 0  
Connor Swift - G. van Avermaet 1 - 0  
J. Murphy - Mi. Rice 0 - 1  
J. van Genechten - G. Cullaigh 1 - 0  
M. Aristi - B. van Poppel 0 - 1  
M. Cavendish - J. van Genechten 0 - 1  
Tour de Yorkshire 2019, 1. szakasz    
Kosárlabda (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Comunicaciones Mercedes 80 - 82  
Instituto Cordoba - Estudiantes Concordia 88 - 72  
San Lorenzo - Penarol Mar del Plata 88 - 84  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Opava (7.m.) 79 - 62  
Kosárlabda (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kauhajoen Karhu - KTP Kotka (1.m.) 106 - 72  
Salon Vilpas - Kouvot Kouvola (1.m.) 87 - 86  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes Reze - Mondeville 54 - 49  
St-Amand Hainaut - Villeneuve d'Ascq Lille 89 - 65  
Kosárlabda (Görög bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dafni - Lefkada (1.m.) 92 - 67  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panioniosz - Iraklisz (1.m.) 78 - 70  
Kosárlabda (Holland bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollo Amsterdam - Den Bosch (2.m.) 62 - 94  
Aris Leeuwarden - Landstede Zwolle (2.m.) 72 - 100  
Den Helder - Donar Groningen (2.m.) 69 - 75  
Feyenoord Rotterdam - ZZ Leiden (2.m.) 68 - 103  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Ostrow Wielkopolski (1.m.) 89 - 84  
Asseco Gdynia - Legia Varsó (1.m.) 79 - 75  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Juventus Utena 82 - 68  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Szombathely 57 - 78  
Pécs - Szolnok 108 - 87  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NB I, női 2018/19    
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Diósgyőr (3.m.) 67 - 53  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Portland (2.m.) 90 - 97  
Kosárlabda (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Hamburg 90 - 87  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biella - GSA Udine (3.m.) 73 - 67  
Ravenna - Capo D'Orlando (3.m.) 76 - 92  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Avenida - Girona (1.m.) 64 - 70  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Real Madrid 80 - 82  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamic Belgrád - Sloboda Uzice 85 - 79  
Mega Bemax - Novi Pazar 97 - 95  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botas Adana - Cukurova (4.m.) 57 - 63  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - Haukar (2.m.) 32 - 30  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Érd 34 - 31  
NB I, női 2018/19    
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Fyllingen (3.m.) 37 - 32  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Füchse Berlin 28 - 26  
Ludwigshafen-Friesenheim - Melsungen 22 - 27  
Wetzlar - Gummersbach 30 - 23  
Kézilabda (Román bajn.,felsőház,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calarasi - CSM Bukarest 26 - 22  
Politehnica Timisoara - Dobrogea Constanta 22 - 22  
Kézilabda (Román bajn.,felsőház,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Focsani - Dinamo Bukarest 24 - 25  
Steaua Bukarest - Potaissa Turda 26 - 32  
Kézilabda (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Buzau 32 - 19  
Suceava - Fagaras 28 - 25  
Universitatea Cluj - SM Dedeman Bacau 23 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Schaffhausen (2.m.) 25 - 38  
Thun - Winterthur (2.m.) 27 - 19  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Höör (4.m.) 23 - 21  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wrexham - Eastleigh 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Vitosa Bistritsa 2 - 0  
Lokomotív Plovdiv - Szeptemvri Szófia 1 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Royal Pari Santa Cruz 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Gremio 1 - 1  
Cruzeiro - Ceara 1 - 0  
Fortaleza - Atlético PR 2 - 1  
Goiás - Sao Paulo 1 - 2  
Vasco da Gama - Atlético MG 1 - 2  
Labdarúgás (CONCACAF BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CONCACAF BL 2019    
Monterrey - Tigres 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Binacional - Independiente 1 - 2  
Sol de America - Mineros de Guayana 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Wasl 1 - 2  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Wahda 1 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ENPPI - Petrojet 2 - 1  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Valencia 3 - 1  
E. Frankfurt - Chelsea 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - KTP 6 - 3  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tours - Laval 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Francia bajnokság 2018/19    
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Paykan 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Nojima Sagamihara 1 - 0  
Beleza Inagi - Nippon Sport Univ. 11 - 0  
Iga Kunoichi - Vegalta Sendai 2 - 1  
Nagano Parceiro - JEF United Chiba 1 - 1  
Urawa RD - Kobe Leonessa 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Union Magdalena 0 - 1  
Independiente Medellin - Atl. Huila 2 - 1  
Independiente SF - Millonarios 0 - 0  
Jaguares de Cordoba - Dep. La Equidad 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Hebei Elite 4 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Lechia Gdansk 0 - 1  
Lengyel Kupa 2018/19    
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - FC Cincinnati 2 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NB I 2018/19    
NB I 2018/19 - FTC vagy Vidi végez előrébb?    
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - MTK 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Faaberg - Valerenga 0 - 3  
Flöya - Senja 5 - 0  
Gjövik-Lyn - Ullensaker/Kisa 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olasz A 2018/19    
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Lokomotív Moszkva 1 - 0  
Kubanocska Krasznodar - Rjazany 2 - 2  
Torpedo Izsevszk - Csertanovo Moszkva 0 - 3  
Zvezda-2005 Perm - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyol bajn. 2018/19-Barcelona v Real M. végez előrébb?    
Spanyol bajnokság 2018/19    
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájci bajnokság 2018/19    
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Vittsjö 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Taawon - Al-Ittihad (KSA) 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Olimpija Ljubljana 1 - 0  
Krsko - Rudar Velenje 1 - 2  
Triglav Kranj - ND Gorica 1 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indy Eleven - Tampa Bay 0 - 0  
New York RB 2 - Birmingham Legion 5 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shirak Gyumri - Ararat Jereván 3 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Taskent - Kokand 2 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - London Broncos 18 - 8  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - Brisbane Broncos 38 - 6  
Röplabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Chaumont (2.m.) 3 - 1  
Tours - Nice (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rzeszow - Chemik Police (4.m.) 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Friedrichshafen (2.m.) 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Lokomotív Novoszibirszk (1.m.) 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Kazany - Kuzbassz Kemerovo (1.m.) 0 - 3  
Zenit Szentpétervár - Fakel Novij Urengoj (1.m.) 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Vakifbank Istanbul (4.m.) 3 - 2  
Strandröplabda (Kuala Lumpur)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aye Q / Gauthier-Rat A - Schumann D / Durant C 2 - 0  
Barbosa T D / Brandao O - Ranghieri A / Caminati M 2 - 1  
Beeler N / Krattiger M - Finsters R / Solovejs A 2 - 0  
Bergmann P A / Harms Y - Ermacora M / Pristauz-Tel 2 - 0  
Bouter J / Penninga R - Mchugh C / Schubert Z 1 - 2  
Breer F / Metral Q - Dressler C / Huber A 2 - 0  
Brunner T / Reid Priddy W - Szalankiewicz J / Rudol M 2 - 0  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Horl J / Winter T 2 - 0  
Finsters R / Solovejs A - Inkiew N / Padsawud S 2 - 1  
Mchugh C / Schubert Z - Evans M / Kolinske W 2 - 1  
Walkenhorst A / Winter S - Gao P / Li Y 2 - 0  
Zemljak N / Pokersnik J - Aye Q / Gauthier-Rat A 2 - 1  
Strandröplabda (Kuala Lumpur, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bieneck V / Schneider I - Jupiter A / Chamereau A 2 - 0  
Birlova E / Ukolova E - Tveit Hjortland/Kjolberg 2 - 0  
Bloem L / Sinnema J - Dabizha K / Rudykh D 0 - 2  
Borger K / Sude J - Placette L / Richard A 2 - 0  
Dabizha K / Rudykh D - Caluori L / Gerson D 2 - 1  
Dowdy A / Quiggle C - Birlova E / Ukolova E 2 - 1  
Gutierrez P S / Belen Car - Dabizha K / Rudykh D 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Voronina M / Bocharova M 2 - 0  
Ludwig L / Kozuch M - Dubovcova N / Strbova A 0 - 2  
Makhno In / Makhno Ir - Mizoe S / Hashimoto S 0 - 2  
Murakami M / Ishii M - Mizoe S / Hashimoto S 2 - 0  
Olivova S / Rehackova K - Kusano A / Nishibori T 1 - 2  
Suzuki C / Sakaguchi Y - Dowdy A / Quiggle C 0 - 2  
Sweat B / Walsh Jennings - Kusano A / Nishibori T 2 - 0  
Syrtseva E / Moiseeva A - Radarong V / Hongpak K 2 - 0  
Tenisz (Bordeaux, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - G. Mager 0 - 2  
G. Barrere - Z. Kolar 2 - 1  
H. Nys - J-W. Tsonga 0 - 2  
J. Lenz - M. Ymer 0 - 2  
L. Pouille - T. Robredo 2 - 1  
M. Giron - F. Horansky 0 - 2  
M. Janvier - A. Mannarino 0 - 2  
Q. Halys - O. Otte 2 - 0  
Tenisz (Bordeaux, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrere G / Halys Q - Cerretani J / Monroe N 2 - 0  
Gille S / Vega Hernandez - Arneodo R / Nys H 1 - 2  
Ymer E / Ymer M - Gong M-X / Zhang Ze 0 - 2  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Parks - A. Kalinina 0 - 2  
B. Woolcock - K. Juvan 0 - 2  
C. Gauff - V. Cepede Royg 2 - 0  
D. Khazaniuk - L. Chirico 1 - 2  
Emma Navarro - Ann Li 2 - 0  
K. Birrell - K. Juvan    
K. Day - T. Townsend 0 - 2  
N. Gibbs - Rob. Anderson 2 - 0  
W. Osuigwe - Lau. Davis 2 - 1  
Tenisz (Estoril, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - J. Sousa 2 - 0  
F. Tiafoe - Y. Nishioka 2 - 1  
M. Jaziri - L. Mayer 2 - 0  
P. Cuevas - F. Baldi 2 - 0  
P. Cuevas - F. Fognini    
Tenisz (Estoril, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Koolhof W - Cuevas P / Rojer J-J 2 - 1  
Duran G / Gonzalez M - Chardy J / Martin F 1 - 2  
Granollers G / Lopez M - Andreozzi G / Dellien H 2 - 0  
Tenisz (Gifu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Lao - Risa Ozaki 0 - 2  
Fangzhou Liu - Kur. Nara 0 - 2  
Kyo. Okamura - Mayo Hibi 2 - 1  
Lin Zhu - En Shuo Liang 1 - 2  
M. Inglis - L. Kumkhum 2 - 1  
Na-Lae Han - Aki. Omae 1 - 2  
Xinyun Han - Aya. Shimizu 2 - 1  
Yue Yuan - Z. Diyas 0 - 2  
Tenisz (LesFranquesesD. Valles, női e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Cabeza Candela - J.A. Burrage    
E. Kostova - E. Guerrero Alvarez 2 - 0  
I.l. Rosca - N. Stojanovic 0 - 2  
J. Fett - S. Bandecchi 1 - 2  
M. Bolkvadze - N. Parrizas-Diaz 2 - 0  
M. Gutierrez Carrasco - K. Dunne 0 - 2  
Mar. Sanchez - C. Bucsa 0 - 2  
P. Badosa Gibert - G. Dabrowski 2 - 0  
Tenisz (München, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - M. Berrettini 0 - 2  
G. Pella - Taro Daniel 2 - 1  
P. Kohlschreiber - K. Khachanov 2 - 0  
R. Molleker - R. Bautista-Agut 0 - 2  
Tenisz (München, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Sharan D - Krawietz K / Mies A 2 - 1  
Molchanov D / Zelenay I - Garin C / Londero J I 2 - 0  
Nielsen F / Puetz T - Krajicek A / Sitak A 2 - 0  
Skupski/Skupski - Oswald P / Pavic M 0 - 2  
Tenisz (Ostrava, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Basso - Den. Novak 0 - 2  
A. de Greef - T. Machac 1 - 2  
I. Gakhov - J. Vesely 0 - 2  
J. Lehecka - J. Sinner 0 - 2  
K. Majchrzak - Piros Zs. 2 - 0  
L.G.M. Harris - J. Satral 2 - 0  
N. Gombos - S. Diez 1 - 2  
V. Galovic - S. Travaglia 0 - 2  
Tenisz (Ostrava, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Cacic N - Gengel M / Satral J 0 - 2  
De Bakker T / Griekspoor - Bonzi B / Vervoort M 2 - 0  
Kopriva V / Poljak D - Heller P / Puodziunas S 0 - 2  
Novak D / Pavlasek A - Margaroli L / Polasek F 0 - 2  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Pera - Qiang Wang 2 - 1  
B. Strycova - K. Siniakova 2 - 0  
J.B. Teichmann - T. Korpatsch 2 - 0  
K. Muchova - N. Vikhlyantseva 2 - 0  
Tenisz (Prága, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalinskaya A / Kuzmova V - Jakupovic D / Kania P 2 - 1  
Melichar N / Peschke K - Allertova D / Smitkova T 2 - 1  
Tenisz (Puerto Vallarta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - J. Menezes 1 - 2  
A. Tabilo - A. Sarkissian 2 - 0  
B. Rola - P. Polansky 2 - 1  
Dus. Brown - Kev. King 2 - 1  
M. Safwat - M. Basic 0 - 2  
S. Ofner - R. Quiroz 2 - 0  
Yus. Takahashi - Jam. Ward 2 - 1  
Tenisz (Puerto Vallarta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Clayton S / Shamasdin A 2 - 0  
Escobedo E / Patino L - Escobar G / Martinez L D 0 - 2  
Gomez-Herrera C / Lopez V - Artunedo Martinavarro A / Crepat 0 - 2  
King D / Polansky P - Nedunchezhiyan J / Raja P 1 - 2  
Tenisz (Rabat, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Mertens - M. Sakkari 0 - 2  
J. Konta - Su-Wei Hsieh 2 - 1  
R. Peterson - A. Tomljanovic 0 - 2  
Y. Bonaventure - A. van Uytvanck 1 - 2  
Tenisz (Rabat, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogdan A / Shinikova I - Danilovic O / Zidansek T    
Bogdan A / Shinikova I - Garcia Perez G / Kalashnikova O 0 - 2  
Martinez Sanch/SorribesTo - Guarachi A / Santamaria S 2 - 0  
Tenisz (Savannah, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Gonzalez - Tom. Paul 1 - 2  
Ale. Muller - U. Blanch 2 - 1  
C. Altamirano - A. Vukic    
Chr. Eubanks - M.T. Barrios Vera 2 - 0  
R. Cid Subervi - P. Lorenzi 1 - 2  
S. Ehrat - Tom. Paul 1 - 2  
S. Nagal - S. Korda 2 - 0  
T-S. Kwiatkowski - C. Moutet 0 - 2  
T. Sandgren - F. Coria 0 - 2  
Tenisz (Savannah, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone J / Huey T - Lawson A / Roelofse R 1 - 2  
Collarini A / Coria F - Gomez E / Withrow J    
Guinard M / Rinderknech A - Altamirano C / Kwiatkowski T-S    
Johnson H / Johnson Y - Maytin R / Romboli F 0 - 2  
Tenisz (Szöul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - A. Santillan 2 - 0  
L. Lacko - Tat. Ito 0 - 2  
M. Purcell - R. Berankis 2 - 1  
N. Milojevic - S. Stakhovsky 2 - 0  
Soon Woo Kwon - E. Donskoy 2 - 0  
Tung-Lin Wu - S. Myneni 2 - 0  
Yas. Uchiyama - Yunseong Chung 2 - 0  
Zhe Li - R. Ramanathan 2 - 1  
Tenisz (Szöul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends/Weissborn - Goransson A / Reese H 2 - 1  
Bemelmans R / Stakhovsky - Alcantara F C / Imai S 2 - 0  
Nam J S / Song M-K - Ramanathan R / Schnur B 1 - 2  
Purcell M / Saville L - Chung Y / Lee D 2 - 1  
Tenisz (Wiesbaden, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - M. Antonitsch 2 - 0  
B. Krejcikova - H. Scholsen 2 - 0  
C. Buyukakcay - Y. Wickmayer 2 - 1  
C. Paquet - D. Seguel 1 - 2  
D. Radanovic - A. Zaja 2 - 1  
Jani R-L. - J. Fourlis 0 - 2  
K. von Deichmann - A. Rus 1 - 2  
K. Zavatska - V. Grammatikopoulou 2 - 1  
Tollaslabda (New Zealand Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - Wei Feng Chong 2 - 0  
Dan Lin - B. Sai Praneeth 2 - 0  
Kwang Hee Heo - Feixiang Sun 1 - 2  
Ng Ka Long Angus - Hyun Il Lee 2 - 0  
T. Sitthikom - K. Tsuneyama 0 - 2  
Tzu Wei Wang - Jon. Christie 1 - 2  
Zii Jia Lee - Kaz. Sakai 2 - 0  
Tollaslabda (New Zealand Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Attri M / Sumeeth R B - Goh V S / Tan W K 0 - 2  
Chia A / Soh W Y - Kaneko M / Kubota Y 2 - 1  
Endo H / Watanabe Y - Lee J-H / Yang P-H 2 - 0  
Kamura T / Sonoda K - Koga A / Saito T 2 - 0  
Okamura H / Onodera M - Ahsan M / Setiawan H 0 - 2  
Ong Y S / Teo E Y - Cahyono A B / Isfahani M 2 - 0  
Tollaslabda (New Zealand Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - Yaxin Wei 2 - 0  
F. Fitriani - Aya Ohori 0 - 2  
G. Mariska - Yun Li 2 - 0  
Jinjing Qin - Se Young An 0 - 2  
Sae. Kawakami - Zhiyi Wang 1 - 2  
Say. Takahashi - Hyo Min Kim 2 - 0  
Xuerui Li - Rus. Hartawan 2 - 0  
Ying Li Chiang - Beiwen Zhang 1 - 2  
Tollaslabda (New Zealand Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araki A / Imai R - Wenjing D / Xueying F 0 - 2  
Chang C H / Yang C T - Hobara S / Sone N 0 - 2  
Fukushima Y / Hirota S - Hoo V / Yap C W 2 - 0  
Haris D D / Pradipta R A - Matsutomo Mi/ Takahashi A 0 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Liu X / Xia Y 2 - 1  
Stoeva G / Stoeva S - Du Y / Li Y H 0 - 2  
Tanaka S / Yonemoto K - Kim S Y / Kong H Y 0 - 2  
Tollaslabda (New Zealand Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cahyono A B / Saufika A - Tan K M / Lai P J 0 - 2  
Dong W / Chen X - Wang C L / Cheng C Y 1 - 2  
Goh S H / Lai S J - Lee J H / Hsu Y C 2 - 0  
Lamsfuss M / Herttrich I - Gondo K / Kurihara A 2 - 1  
Wheller M / Chen H-Y W - Faizal H / Widjaja G E 0 - 2  
Yang P-H / HU L F - Chang T C / Ng W Y 1 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Falcao Florentino - Chr. Pearson 0 - 1  

 

2019.05.01.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Doosan Bears 4 - 1  
KIA Tigers - Samsung Lions 2 - 10  
LG Twins - KT Wiz 3 - 2  
Lotte Giants - NC Dinos 5 - 9  
SK Wyverns - Kiwoom Heroes 2 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 6 - 2  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 5 - 1  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 5 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 0 - 9  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 0 - 4  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 2 - 7  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Olmecas de Tabasco 17 - 6  
Algodoneros Union Laguna - Sultanes de Monterrey 9 - 7  
Bravos de Leon - Leones de Yucatan 15 - 14  
Diablos Rojos del Mexico - Generales de Durango 6 - 7  
Diablos Rojos del Mexico - Generales de Durango (23:00) 5 - 4  
Guerreros de Oaxaca - Rieleros de Aguascaliente 2 - 4  
Pericos de Puebla - Tigres de Quintana Roo 9 - 8  
Pericos de Puebla - Tigres de Quintana Roo (23:00) 7 - 5  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Piratas de Campeche 9 - 10  
Toros de Tijuana - Saraperos de Saltillo 9 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - NY Yankees 3 - 1  
Arizona - NY Yankees (21:40) 3 - 2  
Atlanta - San Diego 3 - 4  
Boston - Oakland 5 - 1  
Boston - Oakland (19:05) 7 - 3  
Chicago WS - Baltimore    
Kansas City - Tampa Bay    
LA Angels - Toronto 4 - 3  
Miami - Cleveland 4 - 7  
Milwaukee - Colorado 4 - 3  
Minnesota - Houston 0 - 11  
NY Mets - Cincinnati 4 - 3  
Philadelphia - Detroit 1 - 3  
San Francisco - LA Dodgers 3 - 10  
Seattle - Chicago Cubs 5 - 6  
Texas - Pittsburgh 4 - 6  
Texas - Pittsburgh (20:05) 5 - 7  
Washington - St. Louis 2 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone Pescara - Augusta 2 - 5  
Napoli - Meta Catania 5 - 3  
Rieti - Feldi Eboli 4 - 3  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Oroszország 6 - 4  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - San Jose (3.m.) 2 - 4  
Columbus - Boston (3.m.) 2 - 1  
Jégkorong (vb, Divízió I/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Litvánia 3 - 1  
Jégkorong (vb, Divízió I/B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Ukrajna 1 - 8  
Japán - Észtország (Helyszín: Észtország) 5 - 2  
Lengyelország - Románia 2 - 2  
Kerékpár (Eschborn-Frankfurt)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kristoff - Mic. Matthews 1 - 0  
E. Boasson Hagen - Magnus Cort Nielsen 1 - 0  
Eschborn - Frankfurt 2019    
Eschborn - Frankfurt 2019 - Top 3    
O. Naesen - A. Greipel 1 - 0  
Kerékpár (Tour de Romandie, 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.A. Betancur Gomez - T. Kangert 1 - 0  
E. Prades - R. Faria da Costa 0 - 1  
M. Woods - G. Brambilla 1 - 0  
P. Bevin - M. Albasini 1 - 0  
P. Roglic - Ger. Thomas 1 - 0  
R. Thalmann - O.C. Eiking 1 - 0  
Tour de Romandie 2019, 1. szakasz    
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pinheiros - Botafogo (5.m.) 78 - 82  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Barcelona (5.m.) 80 - 71  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Oliver Würzburg - Sassari 79 - 81  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Magnolia Hotshots (1.m.) 94 - 99  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Split - Gorica (3.m.) 73 - 65  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xinjiang - Guangdong (3.m.) 118 - 128  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 89 - 86  
Nevezis Kedainiai - Alytaus Dzukija 98 - 88  
Siauliai - Rytas Vilnius 82 - 117  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Debrecen 82 - 99  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Houston (2.m.) 115 - 109  
Milwaukee - Boston (2.m.) 123 - 102  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Telekom Bonn 86 - 92  
Bremerhaven - Ludwigsburg 81 - 75  
Göttingen - Ulm 76 - 82  
Skyliners Frankfurt - Mitteldeutscher 93 - 88  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Eirene Ragusa (1.m.) 69 - 64  
Kosárlabda (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gmunden - Traiskirchen (1.m.) 91 - 45  
Klosterneuburg - Wels (1.m.) 85 - 70  
Oberwart - Hallmann Vienna (1.m.) 97 - 64  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Unicaja Malaga 72 - 80  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Stari Banovci - OKK Belgrád 71 - 81  
FMP - Borac Cacak 89 - 69  
Zlatibor Cajetina - Crvena zvezda 68 - 82  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Fenerbahce (4.m.) 49 - 57  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro - Ajax Köbenhavn (2.m.) 25 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning-Ikast - Odense (2.m.) 23 - 17  
Köbenhavn - Esbjerg (2.m.) 23 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Raphael - Cesson 29 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Lublin 24 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Kalisz 24 - 22  
Spojnia Gdynia - Wybrzeze Gdansk 29 - 30  
Stal Mielec - Zaglebie Lubin 26 - 27  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Gyöngyös 30 - 33  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosonmagyaróvár - Siófok 27 - 28  
Kézilabda (Norvég bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Tertnes Bergen (1.m.) 25 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Kolstad (3.m.) 23 - 14  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - DHfK Leipzig 27 - 21  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Kubany Krasznodar (3.m.) 31 - 21  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Fermentoes 23 - 23  
Arsenal da Devesa - Boa Hora 26 - 32  
Avanca - Fafe 25 - 24  
Maia - Horta 29 - 25  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Aguas Santas 27 - 25  
Benfica - Porto 23 - 28  
Sporting CP - Madeira SAD 31 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Skuru (4.m.) 21 - 35  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Kristianstad (2.m.) 28 - 25  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metaloplastika Sabac - Vojvodina 29 - 36  
Zeleznicar Nis - Partizan Belgrád 30 - 22  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Constantine - MC Alger 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Swansea - Derby County 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylde - Harrogate Town 3 - 1  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Gabala 2 - 1  
Zira - Sumqayit 3 - 3  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Mechelen 1 - 2  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Liverpool 3 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vereja - Botev Vraca 1 - 6  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - Guabira Montero 6 - 0  
Bolivar La Paz - Aurora Cochabamba 6 - 3  
Destroyers Santa Cruz - The Strongest 0 - 1  
Nacional Potosi - Real Potosi 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Botafogo SP 0 - 1  
Oeste - Guarani 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Chapecoense 1 - 0  
CSA - Palmeiras 1 - 1  
Internacional - Flamengo 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foz Cataratas - Kindermann 0 - 5  
Iranduba - Sao Francisco 3 - 2  
Ponte Preta - Internacional 0 - 2  
Sao Jose dos Campos - Vitória PE 4 - 0  
Vitória BA - Ferroviaria 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - UTC de Cajamarca 3 - 1  
Colo Colo - Univ. Catolica de Quito 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Jeonnam 3 - 0  
Bucheon - Gwangju 0 - 1  
Busan I'Park - Seoul E-Land 4 - 1  
Daejeon Citizen - Asan Mugunghwa 0 - 1  
Suwon City - Anyang 1 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Ittihad (UAE) 2 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - El Daklyeh 2 - 2  
El Gaish Talaea - Al-Ahly (EGY) 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Isloch Minszk 2 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - Kuopio PS 3 - 4  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rennes - Monaco 2 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Esteghlal K. 4 - 2  
Tractor Tabriz - Persepolis 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augnablik Kopavogur - ÍA Akranes 0 - 3  
Fylkir - Grotta 2 - 1  
HK Kopavogs - Fjardabyggd 5 - 1  
KR - Dalvik/Reynir 5 - 0  
Magni - Breidablik 1 - 10  
Valur - FH 1 - 2  
ÍBV - Stjarnan 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atirau - FC Asztana 0 - 3  
Irtis Pavlodar - Zhetysu Taldykorgan 0 - 3  
Kaisar Kyzylorda - Kairat Almaty 2 - 1  
Sahtar Karagandy - Aktobe 3 - 0  
Taraz - Okzhetpes Kokshetau 2 - 6  
Tobol Kostanay - Ordabasy Shymkent 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Dep. Tolima 1 - 0  
Envigado - Atl. Nacional Medellin 4 - 0  
Rionegro Aguilas - Dep. Pasto 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Sichuan Jiuniu 0 - 0  
Chongqing Lifan - Hebei 1 - 0  
Dalian Yifang - Shaanxi Changan 1 - 0  
Guangzhou Evergrande - Henan Jianye 2 - 0  
Heilongjiang Lava Spring - Beijing Guoan 0 - 1  
Shandong Luneng - Hangzhou Greentown 2 - 1  
Shanghai Jiading - Beijing Sport Univ. 1 - 0  
Shenzhen Hongzuan - Shanghai Shenhua 0 - 1  
Taizhou Yuanda - Guangzhou R&F 1 - 0  
Tianjin Quanjian - Shijiazhuang 2 - 2  
Wuhan Zall - Shanghai SIPG 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - GKS Jastrzebie 2 - 1  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Progres Niederkorn - Union Titus Petange 1 - 0  
US Hostert - Fola Esch 2 - 3  
Labdarúgás (Malajziai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Terengganu - Pahang 2 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RSB Berkane - Kawkab Marrakesh 1 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OFK Petrovac - Lovcen Cetinje 0 - 4  
Sutjeska Niksic - Buducnost Podgorica 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Kaposvár 0 - 2  
Budafok - Tiszakécske 1 - 0  
Budaörs - Monor 3 - 0  
Cegléd - ZTE 1 - 2  
Dorog - Békéscsaba 1 - 2  
Gyirmót - Csákvár 1 - 1  
Kazincbarcika - Siófok 3 - 2  
Mosonmagyaróvár - Vasas 2 - 1  
Soroksár - Győr 2 - 1  
Vác - Nyíregyháza 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Sandviken 1 - 2  
Avaldsnes - Fart 3 - 3  
Klepp - Lyn 1 - 0  
LSK Kvinner - Stabaek 4 - 0  
Röa - Kolbotn 1 - 2  
Trondheims-Örn - Valerenga 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalgard - Bryne 0 - 9  
Arna-Björnar - Brann Bergen 1 - 6  
Assiden - Kjelsas 1 - 2  
Bergen Nord - Asane 1 - 5  
Bergsöy - Aalesund 0 - 3  
Brodd - Egersund 0 - 2  
Brumunddal - Elverum 0 - 3  
Donn - Notodden 0 - 2  
Flekkeröy - Jerv 1 - 2  
Follo - Baerum 1 - 1  
Fram Larvik - Start 1 - 0  
Herd - Kristiansund 0 - 1  
Hinna - Sola 2 - 0  
Hönefoss - Mjöndalen 0 - 2  
Kolstad - Ranheim 1 - 3  
Krakeroy - Grorud 2 - 6  
Kvik Halden - Lokomotív Oslo 5 - 0  
Lyn - Moss 0 - 5  
Lysekloster - Sotra 2 - 4  
Madla - Sandnes Ulf 0 - 2  
Melbo - Mjölner 1 - 0  
Nordstrand - KFUM Oslo 0 - 1  
Ntnui - Nardo 0 - 2  
Nybergsund - Kongsvinger 1 - 1  
Oppsal - Ullern 3 - 5  
Ottestad - Ham-Kam 0 - 1  
Porsanger - Alta 0 - 3  
Ready - Skeid 0 - 9  
Skjervöy - Tromsdalen 0 - 6  
Sparta Sarpsborg - Fredrikstad 0 - 9  
Spjelkavik - Brattvag 1 - 1  
Steinkjer - Levanger 0 - 6  
Stryn - Sogndal 0 - 5  
Sunndal - Byasen 1 - 0  
Tonsberg - Sandefjord 0 - 2  
Toten - Raufoss 2 - 2  
Traeff - Hödd 3 - 4  
Vard Haugesund - Vidar 1 - 1  
Verdal - Stjördals/Blink 1 - 4  
Vestfossen - Asker 0 - 3  
Vindbjart - Arendal 0 - 3  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsburg - Freiburg 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Ascoli 1 - 0  
Carpi - Cremonese 1 - 2  
Cosenza - Venezia 1 - 1  
Crotone - Benevento 1 - 0  
Foggia - Salernitana 3 - 1  
Hellas Verona - Livorno 2 - 3  
Padova - Lecce 2 - 1  
Palermo - Spezia 2 - 2  
Perugia - Cittadella 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catanzaro - Viterbo 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osztrák Kupa 2018/19    
Salzburg - Rapid Wien 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - San Lorenzo 1 - 1  
Dep. Capiata - Olimpia Asuncion 2 - 2  
General Diaz - River Plate Asuncion 0 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitario de Deportes - Huancayo 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska Turabdin IK - Lund 0 - 0  
Kristianstad - Trollhättan 0 - 2  
Landskrona - Tvaaker 0 - 0  
Ljungskile - Atvidaberg 4 - 0  
Oddevold - Eskilsminne 4 - 1  
Torn - Skövde 2 - 2  
Utsikten - Oskarshamn 4 - 2  
Värnamo - Lindome 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodens - Forward Örebro 1 - 1  
Karlslund - Nyköping 0 - 0  
Linköping City - Gefle 3 - 0  
Sandviken - Team TG 1 - 2  
Sollentuna - Karlstad BK 0 - 0  
Sylvia Norrköping - Rynninge 3 - 3  
Umea FC - Akropolis IF 1 - 3  
Vasalund - Carlstad Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kopparbergs/Göteborg - Kristianstad 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macsva Sabacs - Spartak Subotica 2 - 1  
Rad Belgrád - Dinamo Vranje 1 - 0  
Radnik Surdulica - Vozdovac 4 - 2  
Zemun - Bacska Palanka 7 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Napredak Krusevac 5 - 2  
Partizan Belgrád - Mladost Lucani 2 - 1  
Vojvodina - Crvena zvezda 0 - 5  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trnava - Zilina 3 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Mura 1 - 1  
Maribor - Aluminij Kidricevo 1 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Louisville City - Memphis 2 - 1  
Portland 2 - Rio Grande Valley 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulia Maracaibo - Monagas Maturin 0 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert Jereván - Gandzasar Kapan 2 - 0  
Ararat-Armenia - Pjunyik Jereván 1 - 4  
Artsakh Jereván - Lori Vanadzor 2 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pakhtakor - Metallurg Bekobod 2 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesi SP - Taubate Funvic (3.m.) 2 - 3  
Röplabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Cannet - Cannes (1.m.) 3 - 0  
Marcq-en-Baroeul - Nantes (1.m.) 2 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Pannaxiakosz (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ONICO Varsó - Kedzierzyn-Kozle (2.m.) 0 - 3  
Zawiercie - Jastrzebski Wegiel (2.m.) 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwerin - Stuttgart (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Cucine Lube Civitanova (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Conegliano (1.m.) 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uralocska Jekatyerinburg - Dinamo Kazany (4.m.) 3 - 0  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - Kyr. Wilson (13 nyert frame-ig) 13 - 8  
Gary Wilson - All. Carter (13 nyert frame-ig) 13 - 9  
J. Higgins - Neil Robertson (13 nyert frame-ig) 13 - 10  
J. Trump - S. Maguire (13 nyert frame-ig) 13 - 6  
Strandröplabda (Kuala Lumpur)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Mchugh C / Schubert Z 2 - 0  
Bergmann P A / Harms Y - Breer F / Metral Q 2 - 0  
Bergmann P A / Harms Y - Nolvak K / Tiisaar M 0 - 2  
Bouter J / Penninga R - Gao P / Li Y 2 - 1  
Brunner T / Reid Priddy W - Ranghieri A / Caminati M 2 - 0  
Bykanov R / Hudyakov M - Inkiew N / Padsawud S 2 - 0  
Ehlers N / Fluggen L - Brunner T / Reid Priddy W 2 - 1  
Evans M / Kolinske W - Popov S / Gordieiev I 0 - 2  
Giginoglu M / Goegtepe V - Horl J / Winter T 2 - 1  
Hyden J / Doherty R - Aye Q / Gauthier-Rat A 2 - 1  
Hyden J / Doherty R - Walkenhorst A / Winter S 2 - 1  
Loyola Stein A / Souto Ma - Bouter J / Penninga R 2 - 0  
Nolvak K / Tiisaar M - Dressler C / Huber A 2 - 1  
Rossi E / Carambula Rauri - Bykanov R / Hudyakov M 2 - 1  
Schumann D / Durant C - Walkenhorst A / Winter S 1 - 2  
Zemljak N / Pokersnik J - Giginoglu M / Goegtepe V 1 - 2  
Strandröplabda (Kuala Lumpur, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bieneck V / Schneider I - Dowdy A / Quiggle C 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Syrtseva E / Moiseeva A 2 - 1  
Birlova E / Ukolova E - Gutierrez P S / Belen Car 1 - 2  
Bloem L / Sinnema J - Udomchavee T / Numwong R 2 - 0  
Bonnerova M / Maixnerova - Suzuki C / Sakaguchi Y 1 - 2  
Borger K / Sude J - Jupiter A / Chamereau A 2 - 1  
Borger K / Sude J - Olivova S / Rehackova K 2 - 0  
Dubovcova N / Strbova A - Suzuki C / Sakaguchi Y 0 - 2  
Gutierrez P S / Belen Car - Plesiutsching/Schutzenhof 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Bloem L / Sinnema J 2 - 0  
Kusano A / Nishibori T - Jupiter A / Chamereau A 0 - 2  
Lobato Herrero/Fernandez - Caluori L / Gerson D 2 - 0  
Ludwig L / Kozuch M - Makhno In / Makhno Ir 2 - 0  
Lunde I / Ulveseth O J - Mizoe S / Hashimoto S 2 - 0  
Mae T / Shu Woon J - Bonnerova M / Maixnerova 0 - 2  
Murakami M / Ishii M - Dabizha K / Rudykh D 2 - 0  
Murakami M / Ishii M - Lobato Herrero/Fernandez 2 - 0  
Plesiutsching/Schutzenhof - Tveit Hjortland/Kjolberg 2 - 0  
Radarong V / Hongpak K - Dowdy A / Quiggle C 0 - 2  
Sweat B / Walsh Jennings - Brzostek M / Wachowicz A 2 - 0  
Sweat B / Walsh Jennings - Voronina M / Bocharova M 2 - 0  
Voronina M / Bocharova M - Placette L / Richard A 2 - 1  
Tenisz (Bordeaux, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - Z. Kolar 0 - 2  
E. Benchetrit - O. Otte 1 - 2  
G. Barrere - J.S. Tatlot 2 - 0  
K. Coppejans - A. Bega 1 - 2  
L. Lokoli - G. Mager 1 - 2  
M. Giron - G. Jacq 2 - 0  
Q. Halys - M. Martineau 2 - 0  
R. Marcora - H. Nys 1 - 2  
Tenisz (Bordeaux, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Nys H - Eysseric J / Sancic A 2 - 0  
De Schepper/De Schepper - Cerretani J / Monroe N 0 - 2  
Gille S / Vega Hernandez - Jacq G / Olivetti A 2 - 0  
Mahut N / Melzer J - Mager G / Pellegrino A 2 - 1  
Martos Gornes/Roca Batalla - Gong M-X / Zhang Ze 1 - 2  
Ymer E / Ymer M - Brancaccio R / Maamoun K-M 2 - 1  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiick - Emma Navarro 0 - 2  
A. Myers - K. Juvan 0 - 2  
A. Parks - Ell. Perez 2 - 1  
Asia Muhammad - A. Kalinina 1 - 2  
B. Woolcock - R. Mcadoo 2 - 0  
K. Birrell - C. Gauff 0 - 2  
K. Day - Claire Liu 2 - 0  
K. Sebov - T. Townsend 1 - 2  
L. Cabrera - Lau. Davis 1 - 2  
L. Chirico - C. Dolehide 2 - 0  
L. Hradecka - Ann Li 0 - 2  
M. Brengle - D. Khazaniuk 0 - 2  
N. Gibbs - S. Karatantcheva 2 - 0  
Rob. Anderson - G. Sanesi 2 - 0  
Sop. Chang - W. Osuigwe 0 - 2  
V. Cepede Royg - M. Osaka 2 - 1  
Tenisz (Estoril, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Chardy - A. Davidovich Fokina 0 - 2  
J. Millman - Joao Domingues    
R. Opelka - G. Monfils 1 - 2  
S. Tsitsipas - G. Andreozzi 2 - 0  
Tenisz (Estoril, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Mayer L / Sousa J 2 - 0  
Daniell M / Koolhof W - Millman J / Nishioka Y    
Domingues J / Martinez P - Cuevas P / Rojer J-J 1 - 2  
Granollers G / Lopez M - Mcdonald M / Opelka R    
Ram R / Salisbury J - Duran G / Gonzalez M 1 - 2  
Tenisz (Gifu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aki. Omae - H. Watson 2 - 0  
Har. Kaji - Mayo Hibi 0 - 2  
Kur. Nara - A. Raina 2 - 0  
Mom. Kobori - Yue Yuan 0 - 2  
N. Broady - Na-Lae Han 0 - 2  
Nao Hibino - Kyo. Okamura 0 - 2  
Yuki Naito - M. Inglis 0 - 2  
Yuki Ukai - En Shuo Liang 0 - 2  
Tenisz (LesFranquesesD. Valles, női e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Guerrero Alvarez - L. Brouleau 2 - 0  
E. Kostova - I. Popovic 2 - 0  
Eden Silva - K. Dunne 0 - 2  
I.l. Rosca - M. Custic 2 - 1  
M. Bolkvadze - O. Dodin 2 - 0  
M. Melnikova - M. Gutierrez Carrasco 1 - 2  
Mar. Sanchez - I. Burillo Escorihuela 2 - 0  
N. Parrizas-Diaz - M. Bassols Ribera 2 - 0  
P. Badosa Gibert - L. Wargnier 2 - 0  
S. Bandecchi - K. Hobgarski 2 - 0  
S. Reix - E. Cabeza Candela    
S. Rubini - N. Stojanovic 0 - 2  
Tenisz (München, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - J.I. Londero 2 - 0  
C. Garin - D.S. Schwartzman 2 - 0  
M. Cecchinato - M. Klizan 2 - 0  
T. Monteiro - Fucsovics M. 1 - 2  
Tenisz (München, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Molleker R - Nielsen F / Puetz T 1 - 2  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Oswald P / Pavic M 0 - 2  
Krawietz K / Mies A - Bachinger M / Gojowczyk P 2 - 0  
Paes L / Paire B - Nielsen F / Puetz T    
Skupski/Skupski - Pella G / Schwartzman D S 2 - 1  
Tenisz (Ostrava, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Greef - B. Bonzi 2 - 1  
J. Sels - J. Vesely 0 - 2  
J. Sinner - D. Köpfer 2 - 0  
J. Zopp - J. Lehecka 1 - 2  
M. Viola - I. Gakhov 0 - 2  
N. Gombos - P. Heller 2 - 0  
R. Ojeda Lara - S. Travaglia 1 - 2  
S. Diez - M. Granollers 2 - 1  
T. Machac - S. Napolitano 2 - 0  
V. Galovic - D. Poljak 2 - 0  
Tenisz (Ostrava, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Cacic N - Bonadio R / Ruusuvuori E 2 - 1  
Diez S / Zopp J - Novak D / Pavlasek A    
Drzewiecki K / Walkow S - Bonzi B / Vervoort M 1 - 2  
Gakhov I/Pavlioutchenkov - Margaroli L / Polasek F    
Gengel M / Satral J - Kossek D / Kowalczyk M 2 - 0  
Heller P / Puodziunas S - Ocleppo J / Vavassori A 2 - 0  
Junaid R / Vasilevski A - De Bakker T / Griekspoor T 1 - 2  
Kopriva V / Poljak D - Bednarek T / Safranek V 2 - 0  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - B. Pera 0 - 2  
B. Strycova - J. Pegula 2 - 0  
J. Brady - K. Muchova 1 - 2  
J. Cepelova - K. Siniakova 0 - 2  
M. Minella - Qiang Wang 1 - 2  
N. Vikhlyantseva - A. Potapova 2 - 1  
S. Kuznetsova - J.B. Teichmann 1 - 2  
T. Korpatsch - A-K. Schmiedlova 2 - 1  
Tenisz (Prága, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Allertova D / Smitkova T - Ninomiya M / Sizikova Y 2 - 0  
Hon P / Teichmann J - Jakupovic D / Kania P    
Kalinskaya A / Kuzmova V - Kato M / Sanders S 2 - 1  
Kalinskaya A / Kuzmova V - Rosolska A / Swiatek I 2 - 1  
Melichar N / Peschke K - Haddad Maia B / Stefani L 2 - 1  
Tenisz (Puerto Vallarta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Artunedo Martinavarro - Dar. King 0 - 2  
A. Sarkissian - Don. Young 2 - 1  
F. Mena - Jam. Ward 0 - 2  
H. Grenier - J-P. Smith    
L. Miedler - E. Escobedo 2 - 0  
M. Sanchez Montemayor - A. Menendez-Maceiras 0 - 2  
O.A.D. Ayeni - Yus. Takahashi 1 - 2  
P. Krstin - A. Tabilo 0 - 2  
V. Estrella Burgos - M. Basic 0 - 2  
Tenisz (Puerto Vallarta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hach Verdugo H / Pavic A - Behar A / Quiroz R 2 - 0  
Ofner S / Safwat M - King E / Pasha N 1 - 2  
Tenisz (Rabat, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Mertens - I. Jorovic 2 - 0  
I. Shinikova - M. Sakkari 0 - 2  
J. Konta - A. Bogdan 2 - 1  
L. Arruabarrena-Vecino - Su-Wei Hsieh 1 - 2  
P. Hercog - R. Peterson 1 - 2  
T. Bacsinszky - A. Tomljanovic 1 - 2  
T. Zidansek - Y. Bonaventure 1 - 2  
V. Lepchenko - A. van Uytvanck 0 - 2  
Tenisz (Rabat, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia Perez G / Kalashni - Dart H / Konta J 2 - 0  
Guarachi A / Santamaria S - Mrdeza T / Rodionova A 2 - 1  
Martinez Sanch/SorribesTo - Minnen G / Van Uytvanck A 2 - 0  
Tenisz (Savannah, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Can. Kingsley - C. Moutet 0 - 2  
Emi. Gomez - Ale. Gonzalez 0 - 2  
Hoang Nam Ly - P. Lorenzi 0 - 2  
M. Moraing - S. Nagal    
N. Rubin - C. Altamirano 1 - 2  
R. Cid Subervi - M. Guinard 2 - 0  
T-S. Kwiatkowski - A. Collarini 2 - 0  
Tenisz (Savannah, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone J / Huey T - Barrios Vera M T / Blanch U 2 - 0  
Dempster I / Reed A - Maytin R / Romboli F 0 - 2  
Galloway R / Lammons N - Guinard M / Rinderknech A 1 - 2  
Johnson H / Johnson Y - Moraing M / Serdarusic N    
Novikov D / Siljestrom A - Fruttero J / Galdos S 2 - 0  
Tenisz (Szöul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - Tsung-Hua Yang 2 - 1  
A. Santillan - Jas. Jung 2 - 1  
Ji Sung Nam - R. Ramanathan 0 - 2  
Jor. Thompson - Yas. Uchiyama    
L. Lacko - L. Saville 2 - 0  
M. Baghdatis - Zhe Li 0 - 2  
N.S. Balaji - Yas. Uchiyama 1 - 2  
S. Myneni - Hir. Moriya 2 - 0  
Yan Bai - E. Donskoy 1 - 2  
Yunseong Chung - Yui. Sugita 2 - 0  
Tenisz (Szöul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends/Weissborn - Gonzales R / Ratiwatana S 2 - 0  
Berankis R / Matsui T - Nam J S / Song M-K 0 - 2  
Chung H / Lee J M - Bemelmans R / Stakhovsky S 0 - 2  
Li Z / Oliveira G - Goransson A / Reese H 0 - 2  
Purcell M / Saville L - Donskoy E / Vardhan V 2 - 0  
Ramanathan R / Schnur B - Balaji N S / Erlich J 2 - 0  
Tenisz (Wiesbaden, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Buyukakcay - E. Molinaro 2 - 1  
C. Paquet - K. Kanev 2 - 0  
E. Halbauer - A. Rus 1 - 2  
H. Scholsen - J. Grabher 2 - 1  
J. Fourlis - L-I. Andrei 2 - 1  
K. Gerlach - A. Zaja 1 - 2  
N. Podoroska - K. von Deichmann 0 - 2  
R. Hogenkamp - Jani R-L. 1 - 2  
S. Wagner - Y. Wickmayer    
V. Grammatikopoulou - J. Gervais 2 - 1  
Tollaslabda (New Zealand Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - B. Leverdez 2 - 0  
B. Sai Praneeth - Sub. Dey 2 - 1  
Dan Lin - A. Manota 2 - 0  
Feixiang Sun - K. Phetpradab 2 - 1  
H.S. Prannoy - Kean Yew Loh 2 - 0  
Joo Ven Soong - Hyun Il Lee 0 - 2  
Junpeng Zhao - Kwang Hee Heo 0 - 2  
Ken. Nishimoto - Zii Jia Lee 0 - 2  
Ng Ka Long Angus - S. Avihingsanon 2 - 0  
S.H. Rhustavito - Jon. Christie 0 - 2  
Tzu Wei Wang - Lakshya Sen 2 - 1  
Yu Igarashi - K. Tsuneyama 0 - 2  
Yuxiang Huang - T. Sitthikom 0 - 2  
Zeqi Zhou - Kaz. Sakai 1 - 2  
Tollaslabda (New Zealand Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dong W / Guo X - Jiang Z / Liang Y    
Fikri M S / Maulana B - Lee Y / Wang C L 0 - 2  
Gutama S K / Putra F W - Lee J-H / Yang P-H 0 - 2  
Kamura T / Sonoda K - Chen S / Fan Q 2 - 0  
Lamsfuss M / Seidel M E - Goh V S / Tan W K 0 - 2  
Liang W / Yichen S - Inoue T / Kaneko Y 0 - 2  
Liao M C / Su C H - Ong Y S / Teo E Y 0 - 2  
Tollaslabda (New Zealand Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Mariska - Yiman Zhang 2 - 0  
Jinjing Qin - Hsuan-Yu Wendy Chen 2 - 0  
L.A. Mainaky - Sae. Kawakami 0 - 2  
S.S.Y. Cheah - Beiwen Zhang 0 - 2  
Say. Takahashi - Jia Min Yeo 2 - 0  
Se Young An - Xiaoxin Chen 2 - 1  
Y.Y. Susanto - Aya Ohori 0 - 2  
Yun Li - Jui Jeon 2 - 1  
Zhiyi Wang - S. Nehwal 2 - 1  
Tollaslabda (New Zealand Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haris D D / Pradipta R A - Ng W Y / Yeung Ng T 2 - 1  
Hsu Y C / Hu L F - Du Y / Li Y H 0 - 2  
Imanuela A / Ramadhanti S - Araki A / Imai R 0 - 2  
Liu X / Xia Y - Ponnappa A / Reddy N S 2 - 1  
Mapasa S / Somerville G - Matsutomo Mi/ Takahashi A 0 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Chow M K / Lee M Y 2 - 0  
Vízilabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Jug Dubrovnik 6 - 11  
Mornar - Mladost Zagreb 7 - 12  
Vízilabda (OB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Kaposvár (1.m.) 12 - 7  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - BVSC (2.m.) 6 - 11  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Eger (1.m.) 11 - 9  
Honvéd - BVSC (1.m.) 8 - 11  
Miskolc - Debrecen (1.m.) 14 - 7  
OSC - Szolnok (1.m.) 11 - 10

 

2019.04.30.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Doosan Bears 2 - 1  
KIA Tigers - Samsung Lions 8 - 0  
LG Twins - KT Wiz 10 - 9  
Lotte Giants - NC Dinos 6 - 1  
SK Wyverns - Kiwoom Heroes 5 - 15  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 8 - 3  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 8 - 9  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 1 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - San Diego 3 - 1  
Boston - Oakland 9 - 4  
Chicago WS - Baltimore 5 - 3  
Kansas City - Tampa Bay 5 - 8  
Milwaukee - Colorado 5 - 1  
Minnesota - Houston 1 - 0  
NY Mets - Cincinnati 4 - 5  
San Francisco - LA Dodgers 3 - 2  
Washington - St. Louis 3 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pesarofano - Dosson (1.m.) 4 - 2  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - USA 2 - 1  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Iowa (5.m.) 1 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - St. Louis (3.m.) 3 - 4  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saginaw Spirit - Guelph Storm (7.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Djurgarden (5.m.) 6 - 2  
Jégkorong (vb, Divízió I/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Szlovénia 5 - 3  
Fehéroroszország - Magyarország 3 - 1  
Kerékpár (Tour de Romandie, Prológ)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gougeard - S. Dillier 0 - 1  
D. van Baarle - J. Tratnik 0 - 1  
P. Bevin - F. Ganna 1 - 0  
P. Roglic - Ger. Thomas 1 - 0  
S. Kung - J. van Emden 1 - 0  
Tour de Romandie 2019, Prológ    
V. Campenaerts - T. Bohli 0 - 1  
Wil. Clarke - Ben. Thomas 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - MZT Skopje (3.m.) 86 - 75  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mons - Leuven 77 - 76  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Decin (6.m.) 84 - 74  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Lyon (2.m.) 68 - 73  
Lattes Montpellier - Bourges (2.m.) 71 - 64  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mondeville - Villeneuve d'Ascq Lille 65 - 55  
Nantes Reze - St-Amand Hainaut 81 - 77  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prienai - Zalgiris Kaunas 81 - 76  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - ZTE (2.m.) 49 - 69  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Portland (1.m.) 121 - 113  
Toronto - Philadelphia (2.m.) 89 - 94  
Kosárlabda (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Hamburg (5.m.) 72 - 78  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Brose Bamberg 85 - 78  
Jena - Alba Berlin 77 - 81  
Oldenburg - Giessen 117 - 85  
Vechta - Crailsheim 95 - 92  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azimut Bergamo - Mantova (2.m.) 85 - 85, h.u. 92 - 93  
Montegranaro - Latina (2.m.) 74 - 78  
Rieti - Forli (2.m.) 66 - 61  
Treviglio - Roseto (2.m.) 80 - 67  
Treviso - Trapani (2.m.) 98 - 68  
Verona - Casale Monferrato (2.m.) 69 - 76  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Szpartak Moszkva 55 - 89  
Inventa Kurszk - Jenyiszej Krasznojarszk 85 - 83  
Szpartak Noginszk - Dinamo Novoszibirszk 76 - 68  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Rogaska (1.m.) 77 - 73  
Olimpija Ljubljana - Sencur Kranj (1.m.) 79 - 77  
Polzela - Helios Domzale (1.m.) 82 - 95  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botas Adana - Cukurova (3.m.) 82 - 72  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Aalborg 28 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Skanderborg 31 - 32  
Kézilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diomidisz Argosz - AEK Athén (2.m.) 17 - 31  
Kézilabda (Görög bajnokság,bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Filipposz Veria - Arisz Nikea (3.m.) 27 - 18  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - ÍBV (1.m.) 35 - 31  
Selfoss - Valur (1.m.) 30 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Kwidzyn 26 - 31  
Wisla Plock - Piotrkow Trybunalski 33 - 20  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Budaörs 37 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Sztavropol (2.m.) 34 - 30  
Dinamo Volgográd - Univ. Izsevszk (2.m.) 26 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Kubany Krasznodar (2.m.) 35 - 26  
Rosztov - Zvezda Zvenyigorod (2.m.) 30 - 24  
Kézilabda (Svájci bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amicitia Zürich - Gossau (3.m.) 27 - 18  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Pancevo - Novi Pazar 28 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleetwood - Sunderland 2 - 1  
Portsmouth - Peterborough 2 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport - Oldham 2 - 0  
Tranmere - Bury 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millwall - Bristol City 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - Defensa Justicia 1 - 0  
Tigre - Union SF 1 - 2  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tottenham - Ajax 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Ponte Preta 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Cruz PE - Treze 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - Mamelodi Sundowns 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - Macara Ambato 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - Wadi Degla 0 - 0  
Ismaily - Haras El Hodood 0 - 1  
Misr Lel Makasa - Pyramids FC 1 - 1  
Nogoom El Mostakbal - Al-Ittihad (EGY) 1 - 2  
Smouha - El Gouna 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Vityebszk 0 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Argir - Vikingur Gota 1 - 3  
NSI Runavik - B36 Torshavn 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - Vaasa PS 1 - 1  
Seinäjoen JK - KPV Kokkola 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Paris SG 3 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zob Ahan - Saipa Karaj 0 - 2  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Njardvik 1 - 1  
Grindavik - Afturelding 4 - 1  
IR - Fjölnir 1 - 3  
Keflavík - Kordrengir 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jilin Baijia - Qingdao Huanghai 0 - 0  
Liaoning Hongyun - Beijing Renhe 0 - 1  
Shanghai Shenxin - Qingdao Jonoon 0 - 0  
Tianjin Teda - Zibo Cuju 4 - 1  
Labdarúgás (Malajziai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuala Lumpur - Felda Utd. 3 - 3  
PKNP - Perak 0 - 0  
PKNS - Kedah 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjöra - Florö 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Dep. Santani 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Proleter Novi Sad - Radnicki Nis 2 - 3  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Galaxy 2 - Las Vegas 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pobeda Prilep - Akademija Pandev 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Kalinyingrád - Dinamo Moszkva (3.m.) 0 - 3  
Uralocska Jekatyerinburg - Dinamo Kazany (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Fenerbahce (4.m.) 3 - 0  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - Neil Robertson (13 nyert frame-ig)    
Strandröplabda (Kuala Lumpur-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betzien M / Erdmann J - Popov S / Gordieiev I 0 - 2  
Dickson T / Ferguson M - Rowlandson E / Barthelemy 0 - 2  
Finsters R / Solovejs A - Hartles T / Nicklin A 2 - 1  
Finsters R / Solovejs A - Rumsevicius A / Kazdailis 2 - 0  
Gabdullins M / Samoilovs - Sivolap M / Yarzutkin A 1 - 2  
Ha L / Wu J - Aye Q / Gauthier-Rat A 1 - 2  
Horl J / Winter T - Rowlandson E / Barthelemy 2 - 1  
Ishijima Y / Koshikawa Y - Mchugh C / Schubert Z 1 - 2  
Jongklang S / Nakprakhong - Aye Q / Gauthier-Rat A 0 - 2  
Kissling G / Zandbergen M - Burnett P / Guehrer M 2 - 0  
Kissling G / Zandbergen M - Mchugh C / Schubert Z 0 - 2  
Li Z / Zhou C - Plantinga M / Nusbaum A 0 - 2  
Mol H N / Berntsen M - Ehlers N / Fluggen L 1 - 2  
Mol H N / Berntsen M - Grabovskyy S / Wheelan C 2 - 0  
Strandröplabda (Kuala Lumpur-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barboni A / Puccinelli C - Kortzinger L / Schneider S 0 - 2  
Bonnerova M / Maixnerova - Kortzinger L / Schneider S 2 - 0  
Bonnerova M / Maixnerova - Rancourt H / Meunier-Bedard S-J 2 - 0  
Brzostek M / Wachowicz A - Boebner E / Verge-Depre Z 2 - 0  
Dumbauskaite I / Zobnina - Syrtseva E / Moiseeva A 1 - 2  
Friedl F / Pfeffer E - Bell P / Ngauamo J 0 - 2  
Gordon J / Marcelle S - Grimson J / Palmer V 2 - 1  
Gutierrez P S / Belen Car - Ceynowa A / Kloda M 2 - 1  
Gutierrez P S / Belen Car - Sakaguchi K / Murakami R 2 - 0  
Kou N-H / Liu P H - Huber K / Hubscher M 2 - 0  
Kou N-H / Liu P H - Makhno In / Makhno Ir 0 - 2  
Kubickova M / Kvapilova M - Dabizha K / Rudykh D 0 - 2  
Kubickova M / Kvapilova M - Lindstrom F / Malmstrom S 2 - 0  
Lunina D / Samoday M - Dabizha K / Rudykh D 0 - 2  
Makhno In / Makhno Ir - Kendall B / Weiler S 2 - 0  
Strauss N / Strauss T - Gromadowska A / Gruszczynska J 2 - 0  
Syrtseva E / Moiseeva A - Bell P / Ngauamo J 2 - 0  
Tveit Hjortland/Kjolberg - Trans Hansen L / Tyndesko 2 - 1  
Vaida B / Ordean I-A - Dowdy A / Quiggle C 0 - 2  
Tenisz (Bordeaux, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hoang - J. Lenz 1 - 2  
C. Hemery - T. Robredo 0 - 2  
D. Munoz-De La Nava - H. Nys 0 - 2  
E. Furness - A. Bega 0 - 2  
G. Jacq - A. Olivetti 2 - 0  
G.M. Moroni - A. Mannarino 0 - 2  
L. Lokoli - R. Brancaccio 2 - 0  
L. Pouille - P. Cachin 2 - 1  
M. Janvier - A. Pellegrino 2 - 0  
O. Roca Batalla - M. Ymer 0 - 2  
T. Lamasine - F. Horansky 1 - 2  
V. Troicki - J-W. Tsonga 0 - 2  
Tenisz (Bordeaux, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benchetrit E / Lamasine T - Gimeno-Traver D / Marrero D 2 - 0  
Coppejans K / Kolar Z - Barrere G / Halys Q 0 - 2  
Tenisz (Estoril, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - J. Millman 0 - 2  
F. Tiafoe - M. Kukushkin 2 - 0  
J. Sousa - A. Popyrin 2 - 1  
L. Mayer - D. Lajovic 2 - 0  
M. Jaziri - N. Jarry 2 - 1  
P. Carreno-Busta - J. Chardy 1 - 2  
S. Caruso - F. Krajinovic    
S. Caruso - P. Cuevas 0 - 2  
T.H. Fritz - A. Davidovich Fokina 0 - 2  
Tenisz (Estoril, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Dellien H - Mclachlan B / Middelkoop 2 - 0  
Elias G / Sousa P - Mclachlan B / Middelkoop    
Granollers M / Lopez M - Mcdonald M / Opelka R    
Tenisz (Gifu, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aya. Shimizu - S. Sharipova 2 - 1  
Dan. Lao - C. Muramatsu 2 - 0  
Fangzhou Liu - Mai Hontama 2 - 0  
Hir. Kuwata - Xinyun Han 0 - 2  
J. Loeb - Z. Diyas 0 - 2  
K. Ahn - Risa Ozaki 0 - 2  
Lin Zhu - Kai Lin Zhang 2 - 1  
Shuyue Ma - L. Kumkhum 0 - 2  
Tenisz (LesFranquesesD. Valles, női e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gamiz - G. Dabrowski 0 - 2  
A. Gasanova - J. Fett 1 - 2  
G.MaristanyZuletaDeReales - C. Bucsa 0 - 2  
J.A. Burrage - J. Ponchet 2 - 1  
Tenisz (München, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - D.S. Schwartzman 1 - 2  
C. Garin - Y. Maden 2 - 0  
E. Gulbis - M. Klizan 0 - 2  
G. Pella - M. Zverev 2 - 0  
K. Edmund - D. Kudla 0 - 2  
M. Berrettini - D. Istomin 2 - 0  
M. Marterer - J.I. Londero 1 - 2  
P. Kohlschreiber - A. Seppi 2 - 0  
R. Molleker - M. Copil 2 - 1  
T. Monteiro - J-L. Struff 2 - 0  
Tenisz (München, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Inglot D - Demoliner M / Sharan D 1 - 2  
Molchanov D / Zelenay I - Cecchinato M / Seppi A 2 - 0  
Tenisz (Ostrava, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kuzmanov - Den. Novak 1 - 2  
D. Poljak - A. Vavassori 2 - 1  
D. Poljak - M. Zekic    
E. Dalla Valle - R. Ojeda Lara 0 - 2  
J. Forejtek - T. Machac 0 - 2  
J. Satral - T. de Bakker 2 - 1  
K. Majchrzak - R. Bonadio 2 - 0  
L.G.M. Harris - D. Dima 2 - 0  
P. Kotov - B. Bonzi 0 - 2  
Tenisz (Prága, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-K. Schmiedlova - V. Kuzmova 2 - 0  
A. Potapova - A. Sevastova 2 - 1  
B. Pera - B. Haas 2 - 0  
B. Strycova - M. Barthel    
D. Jakupovic - K. Siniakova 0 - 2  
D.R. Collins - J. Brady 1 - 2  
J. Pegula - A. Petkovic 2 - 1  
J.B. Teichmann - E. Alexandrova 2 - 0  
K. Muchova - B. Strycova    
K. Muchova - I. Swiatek 2 - 1  
Kar. Pliskova - M. Barthel    
Kri. Pliskova - N. Vikhlyantseva 0 - 2  
M. Bouzkova - A. Lottner 0 - 2  
M. Buzarnescu - S. Kuznetsova 0 - 2  
M. Gasparyan - Qiang Wang 1 - 2  
S. Vögele - J. Cepelova 0 - 2  
T. Korpatsch - A. Krunic 2 - 0  
Tenisz (Prága, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouzkova M / Wacanno E - Aoyama S / Spears A 0 - 2  
Kato M / Sanders S - Strycova B / Vondrousova    
Krawczyk D / Olmos G - Allertova D / Smitkova T 0 - 2  
Lister C / Voracova R - Haddad Maia B / Stefani L 0 - 2  
Melichar N / Peschke K - Knoll X / Krunic A 2 - 1  
Tenisz (Prága-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Swiatek - T. Korpatsch 2 - 1  
J. Paolini - A. Lottner 0 - 2  
J.B. Teichmann - D. Allertova 2 - 0  
M. Bouzkova - B. Haas 0 - 2  
Tenisz (Puerto Vallarta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Artunedo Martinavarro - P. Krainik 2 - 0  
B. Crepatte - Kev. King 0 - 2  
B. Rola - C. Gomez-Herrera 2 - 0  
C. Gomez-Herrera - Evan King 2 - 0  
E. Escobedo - A. Pavic 2 - 1  
F. Mena - Dan. Petrovic 2 - 0  
L. Broady - A. Tabilo 1 - 2  
L. Patino - H. Grenier 1 - 2  
M-A. Hüsler - R. Quiroz 0 - 2  
M. Arevalo - P. Polansky 1 - 2  
M. Safwat - S. Mansouri 2 - 0  
S. Ofner - V. Millot 2 - 1  
V. Estrella Burgos - G. Lopez Villasenor 2 - 0  
Tenisz (Puerto Vallarta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Descotte M F / Mansouri S - Hernandez J A / Petrovic D 0 - 2  
Huesler M-A / Verbeek S - Reid M / Smith J-P 1 - 2  
Tenisz (Rabat, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gavrilova - Su-Wei Hsieh 1 - 2  
E. Mertens - K. Flipkens 2 - 0  
F. Ferro - A. Tomljanovic 0 - 2  
I.M. Bara - P. Hercog 0 - 2  
J. Konta - Yafan Wang 2 - 1  
M. Rybarikova - Y. Bonaventure 1 - 2  
O. Danilovic - M. Sakkari 0 - 2  
P. Martic - P. Hercog    
S. Sorribes Tormo - V. Lepchenko 0 - 2  
T. Bacsinszky - J. Larsson 2 - 0  
V. Zvonareva - L. Arruabarrena-Vecino 0 - 2  
Tenisz (Rabat, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogdan A / Shinikova I - Bacsinszky T / Mitu A 2 - 1  
Danilovic O / Zidansek T - Adamczak M / Moore J 2 - 0  
Garcia Perez G / Kalashni - Kerkhove L / Schoofs B 2 - 0  
Guarachi A / Santamaria S - Danilina A / Voskoboeva G 2 - 1  
Minnen G / Van Uytvanck A - Nahimana S / Qostal L 2 - 0  
Tenisz (Savannah, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rinderknech - F. Coria 0 - 2  
A. Vukic - G. Clezar 2 - 1  
Can. Kingsley - J. Haerteis 2 - 0  
Chr. Eubanks - D. Yevseyev 2 - 0  
D. Novikov - M. Guinard 1 - 2  
E. Zhu - A. Collarini 0 - 2  
J.C. Aragone - Ale. Muller 0 - 2  
M.T. Barrios Vera - N. Serdarusic 2 - 1  
R. Rodriguez-Pace - Hoang Nam Ly 0 - 2  
S. Korda - M. Torpegaard 2 - 0  
T. Sandgren - A. Ritschard 2 - 1  
U. Blanch - M. Polmans 2 - 0  
Tenisz (Savannah, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altamirano C / Kwiatkowsk - UGO Carabelli C / Yevseyev D 2 - 0  
Cuevas M / Varillas J P - Lawson A / Roelofse R 0 - 2  
Tenisz (Szöul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - You. Hossam    
A. Setkic - R. Berankis 1 - 2  
And. Harris - S. Myneni    
B. Schnur - Tung-Lin Wu 1 - 2  
F. Peliwo - Tat. Ito 0 - 2  
Ji Sung Nam - Duck Hee Lee 2 - 0  
M. Echargui - Zhe Li 0 - 2  
N. Milojevic - Jea Moon Lee 2 - 1  
R. Bemelmans - M. Purcell 0 - 2  
R. Noguchi - S. Stakhovsky 0 - 2  
S.K. Mukund - L. Saville 0 - 2  
Soon Woo Kwon - Shi. Imai 2 - 0  
Yan Bai - J. Grills 2 - 0  
Tenisz (Szöul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcantara F C / Imai S - Pel D / Podlipnik-Castill    
Chung Y / Lee D - Kim Y-S / Lim H-C 2 - 0  
Tenisz (Wiesbaden, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Krejcikova - A. Hesse 2 - 0  
D. Radanovic - D. Lopatetskaya 2 - 0  
D. Seguel - J. Glushko 2 - 1  
K. Zavatska - C. Tauson 2 - 1  
M. Georges - M. Antonitsch 0 - 2  
Tollaslabda (New Zealand Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koga A / Saito T - Goh S F / Izzuddin N 2 - 1  
Okamura H / Onodera M - Chang T C / Yeung M N 2 - 1  
Tollaslabda (New Zealand Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoo V / Yap C W - Barkah Y / Sugiarto J F 2 - 0  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - UVSE (2.m., Hajós Alfréd uszoda) 5 - 9  

 

2019.04.29.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 6 - 9  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 5 - 3  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 2 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 0 - 2  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 7 - 4  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 3 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Toros de Tijuana 3 - 12  
Leones de Yucatan - Pericos de Puebla 2 - 6  
Piratas de Campeche - Diablos Rojos del Mexico 7 - 0  
Rieleros de Aguascaliente - Tecolotes de Nuevo Laredo 10 - 7  
Sultanes de Monterrey - Saraperos de Saltillo 10 - 6  
Tigres de Quintana Roo - Bravos de Leon 8 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Cleveland 4 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Hämeenlinna (5.m.) 2 - 0  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose - Colorado (2.m.) 3 - 4  
Jégkorong (vb, Divízió I/A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Fehéroroszország 3 - 4  
Magyarország - Dél-Korea 1 - 5  
Szlovénia - Kazahsztán (Helyszín: Kazahsztán) 2 - 3  
Jégkorong (vb, Divízió I/B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Románia 2 - 3  
Lengyelország - Ukrajna 7 - 3  
Észtország - Hollandia 4 - 1  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svitavy - Usti nad Labem (5.m.) 109 - 71  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Pau Orthez 91 - 74  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Jerusalem 89 - 118  
Hapoel Eilat - Ironi Ness Ziona 89 - 77  
Hapoel TA - Maccabi Ashdod 104 - 76  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ryukyu Okinawa - Nagoya Dolphins (3.m.) 67 - 43  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Sleza Wroclaw (3.m.) 65 - 60  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Sopron (2.m.) 45 - 62  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NBA 2018/19 - Milwaukee vagy Detroit jut tovább?    
Kosárlabda (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Heidelberg (4.m.) 85 - 79  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Ravenna (2.m.) 100 - 83  
GSA Udine - Biella (2.m.) 72 - 80  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Fenerbahce (3.m.) 74 - 59  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Skjern 19 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - GOG 29 - 30  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Néva Szentpétervár - SZKIF Krasznodar 30 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Skövde (2.m.) 26 - 23  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Fenix - Dep. Flandria 0 - 0  
Sacachispas - Atl. Acassuso 0 - 3  
San Miguel - Barracas Central 1 - 1  
San Telmo - Estudiantes Buenos Aires 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Godoy Cruz - Boca Juniors 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Szófia - Lokomotív Plovdiv 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - CSZKA Szófia 2 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - Destroyers Santa Cruz 1 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tuzla City - Zvijezda Ugljevik 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Goiás 0 - 1  
Palmeiras - Fortaleza 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Bielefeld 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wehen - Kaiserslautern 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coquimbo Unido - Palestino 2 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Pardubice 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Midtjylland 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - America de Quito 0 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab E.,PresidentsCup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Dhafra 2 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EB Streymur - IF Fuglafjördur 0 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Honka 2 - 0  
Inter Turku - Helsinki JK 4 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Auxerre 2 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Twente 2 - 5  
Labdarúgás (Izrael 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Hapoel Petah Tikva 2 - 0  
Hapoel Marmorek - Hapoel Bnei Lod 1 - 2  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Iksal 2 - 0  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Rishon Lezion 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Maccabi Haifa 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Once Caldas 1 - 0  
Cucuta Deportivo - Dep. Tolima 0 - 2  
Millonarios - Junior de Barranquilla 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garbarnia Krakkó - GKS Katowice 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Zaglebie Sosnowiec 4 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hassania Agadir - Rapide Oued Zem 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queretaro - Veracruz 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Galaxy - Salt Lake 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Odd Grenland 1 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - North Carolina 1 - 4  
Sky Blue - Portland 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Udinese 2 - 0  
Fiorentina - Sassuolo 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orenburg - Arszenál Tula 1 - 1  
Szpartak Moszkva - Rubin Kazany 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Cerro Porteno 0 - 3  
Sol de America - Sp. Luqueno 0 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Univ. San Martin 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Viitorul Constanta 3 - 1  
Univ. Craiova 1948 - Sepsi OSK 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Espanyol 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Öster - Norrby 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - AIK Stockholm 3 - 0  
Sundsvall - Falkenberg 3 - 1  
Örebro - Kalmar 1 - 1  
Östersund - Helsingborg 3 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Taawon 0 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Afjet Afyonspor 3 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konyaspor - Galatasaray 0 - 0  
Yeni Malatyaspor - Kasimpasa 2 - 1  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Porto - U19Chelsea 3 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzenal Kijev - Deszna Csernigov 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamora Barinas - Dep. Tachira 2 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Finn Harps 1 - 1  
Derry City - Bohemians 0 - 2  
Shamrock Rovers - St. Patrick's 1 - 0  
UC Dublin - Sligo 0 - 2  
Waterford FC - Dundalk 0 - 3  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Surkhon Termez - Andijan 0 - 0  
Röplabda (Extra Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Extra Liga 2018/19    
Röplabda (Extra Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Extra Liga 2018/19 - Kecskemét v. Kaposvár végez a 3.helyen?    
Kaposvár - Kecskemét (4.m.) 3 - 0  
Pénzügyőr - Kazincbarcika (4.m.) 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Rzeszow (3.m.) 2 - 3  
LKS Lodz - Budowlani Lodz (3.m.) 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Zarecsje-Odincovo Moszkva (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Vakifbank Istanbul (3.m.) 1 - 3  
Sakk (Grenke Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Naiditsch - G. Meier 1 - 0  
F. Caruana - L. Aronian 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - M. Vachier-Lagrave 1 - 0  
V. Anand - P. Svidler 0.5 - 0.5  
V. Keymer - F. Vallejo Pons 0 - 1  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
All. Carter - Zhou Yuelong (13 nyert frame-ig) 13 - 9  
B. Hawkins - Kyr. Wilson (13 nyert frame-ig) 11 - 13  
J. Higgins - S. Bingham (13 nyert frame-ig) 13 - 11  
J. Trump - Ding Junhui (13 nyert frame-ig) 13 - 9  
Tenisz (Bordeaux, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - J. Choinski    
B. Zapata Miralles - A. Escoffier    
D. Gimeno-Traver - E. Benchetrit 0 - 2  
J.S. Tatlot - S. Darcis 2 - 0  
K-M. Maamoun - P. Cachin 0 - 2  
M. Martineau - K. de Schepper 2 - 0  
O. Roca Batalla - J. Hernandez-Fernandez 2 - 0  
P. Delage - G.M. Moroni 0 - 2  
T. Gabashvili - J. Lenz 0 - 2  
T. Lamasine - Chun Hsin Tseng 2 - 0  
V. Troicki - N. Mahut 2 - 0  
Y. Mertens - C. Hemery 0 - 2  
Tenisz (Estoril, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Andreozzi - H. Dellien 2 - 0  
Joao Domingues - A. De Minaur 2 - 1  
R. Opelka - P. Sousa 2 - 0  
Y. Nishioka - M. McDonald 2 - 0  
Tenisz (Estoril, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Lajovic D / Zimonjic N 2 - 1  
Bolelli S / Lindstedt R - Chardy J / Martin F 1 - 2  
Gonzalez S / Qureshi A - Mayer L / Sousa J 0 - 2  
Tenisz (München, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Sonego - Fucsovics M. 1 - 2  
Taro Daniel - U. Humbert 2 - 0  
Tenisz (München, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garin C / Londero J I - Jebavy R / Molteni A 2 - 0  
Maden Y / Marterer M - Krajicek A / Sitak A 1 - 2  
Tenisz (Ostrava, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Basso - M. Gengel 2 - 0  
D. Dima - Valkusz M. 2 - 1  
D. Kuzmanov - P. Riba    
E. Ruusuvuori - P. Heller 0 - 2  
I. Gakhov - A. Zhurbin 2 - 1  
J. Lehecka - D. Svrcina 2 - 1  
Piros Zs. - V. Safranek 2 - 0  
R. Bonadio - T. Brkic 2 - 1  
S. Diez - E. Couacaud 2 - 0  
V. Kopriva - J. Satral 1 - 2  
Tenisz (Puerto Vallarta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - Evan Song 2 - 1  
Gon. Escobar - M-A. Hüsler 0 - 2  
M. Arevalo - Luc. Gomez 2 - 0  
M. Sanchez Montemayor - S. Griekspoor 2 - 1  
M.F. Descotte - V. Millot 0 - 2  
R. Ortega-Olmedo - Yus. Takahashi 0 - 2  
S. Mansouri - M. Redlicki 2 - 0  
Tenisz (Rabat, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - A. Cornet 2 - 0  
M. Linette - I. Jorovic 0 - 2  
P. Parmentier - A. van Uytvanck 0 - 2  
R. Peterson - V. Golubic 2 - 0  
T. Maria - I. Shinikova 0 - 2  
Y. Putintseva - T. Zidansek 1 - 2  
Tenisz (Rabat, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dart H / Konta J - Panova A / Zvonareva V 2 - 1  
Martinez Sanch/SorribesTo - Heisen V / Larsson J 2 - 0  
Mrdeza T / Rodionova A - Pigossi L / Wang Y 2 - 0  
Tenisz (Rabat-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Ferro - G. Minnen 2 - 1  
O. Danilovic - M. Niculescu    
P. Ozgen - V. Lepchenko 0 - 2  
Y. Bonaventure - I.M. Bara 2 - 0  
Tenisz (Savannah, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vukic - S. Kozlov 2 - 0  
Ale. Muller - Ben. Hassan 2 - 1  
B. Klein - A. Ritschard    
C. Altamirano - A. Avidzba 2 - 0  
D. Yevseyev - C. Ugo Carabelli 2 - 1  
J. Hiltzik - S. Korda 0 - 2  
M.T. Barrios Vera - T. Seyboth Wild 2 - 0  
R. Shane - A. Rinderknech 0 - 2  
S. Ehrat - M. Cuevas 2 - 0  
S. Nagal - P.S. Varillas 2 - 1  
U. Blanch - Day. Kelly    
Tenisz (Szöul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - Gon. Oliveira 2 - 0  
C. Ilkel - Yas. Uchiyama 1 - 2  
Dong Ju Kim - Jea Moon Lee 0 - 2  
Go Soeda - Tsung-Hua Yang 1 - 2  
Kai. Uchida - Tung-Lin Wu 1 - 2  
M. Banes - M. Purcell 0 - 2  
R. Noguchi - Seong Chan Hong 2 - 1  
San Hui Sin - F. Peliwo 0 - 2  
Shi. Imai - Hong Chung 2 - 0  
Ste. Robert - Yunseong Chung 1 - 2  
Tenisz (Szöul-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji Sung Nam - Ji Hoon Son 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,