Tippmix eredmények - 2019. április 22-28.

2019-04-22
Tippmix eredmények - 2019. április 22-28.
2019.04.28.
Asztalitenisz (vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Long Ma - M. Falck 4 - 1  
Asztalitenisz (vb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hayata H / Ito M - Sun Y / Wang M 2 - 4  
Atlétika (London Maraton)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Maraton 2019    
Atlétika (London Maraton, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Maraton, női 2019    
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - West Coast Eagles 104 - 46  
Hawthorn - Carlton 93 - 88  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 4 - 0  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 2 - 4  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 8 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 2 - 4  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 4 - 2  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 7 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Generales de Durango - Acereros de Monclova (22:00) 4 - 10  
Leones de Yucatan - Pericos de Puebla 3 - 10  
Olmecas de Tabasco - Guerreros de Oaxaca 2 - 0  
Olmecas de Tabasco - Guerreros de Oaxaca (19:00) 3 - 6  
Piratas de Campeche - Diablos Rojos del Mexico 1 - 4  
Rieleros de Aguascaliente - Tecolotes de Nuevo Laredo 4 - 6  
Tigres de Quintana Roo - Bravos de Leon 7 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Chicago Cubs 1 - 9  
Arizona - Chicago Cubs (22:10) 5 - 6  
Atlanta - Colorado 5 - 9  
Atlanta - Colorado (19:20) 8 - 7  
Boston - Tampa Bay 2 - 5  
Chicago WS - Detroit    
Chicago WS - Detroit 4 - 1  
Kansas City - LA Angels 9 - 4  
Kansas City - LA Angels (20:15) 3 - 7  
LA Dodgers - Pittsburgh 3 - 1  
LA Dodgers - Pittsburgh (22:10) 7 - 6  
Minnesota - Baltimore 4 - 1  
NY Mets - Milwaukee 6 - 8  
NY Mets - Milwaukee (19:10) 5 - 2  
Philadelphia - Miami 12 - 9  
Philadelphia - Miami (19:05) 5 - 1  
San Francisco - NY Yankees 5 - 11  
Seattle - Texas 1 - 15  
Seattle - Texas (22:10) 1 - 14  
St. Louis - Cincinnati 5 - 2  
Toronto - Oakland 5 - 4  
Washington - San Diego 7 - 6  
Darts (German Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - Ian White 5 - 6  
Adr. Lewis - John Henderson 6 - 3  
D. Chisnall - M. Suljovic 6 - 5  
D. Chisnall - M. van Gerwen 6 - 7  
G. Price - Jam. Hughes 6 - 2  
G. Price - R. Cross 5 - 6  
German Open 2019    
Ian White - Dar. Webster 6 - 2  
Ian White - M. van Gerwen 3 - 8  
J. Wade - N. Aspinall 2 - 6  
M. Suljovic - D. Gurney 6 - 3  
M. van Gerwen - R. van Barneveld 6 - 5  
N. Aspinall - M. van Gerwen 5 - 6  
P. Wright - D. Chisnall 1 - 6  
R. Cross - Ian White 5 - 7  
R. Cross - Joe Cullen 6 - 3  
Futsal (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Barcelona 1 - 3  
Sporting CP - Kairat Almaty (Helyszín: Almaty) 2 - 1  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantico Erechim - Cascavel 2 - 4  
Golf (Trophee Hassan II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trophee Hassan II 2019    
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Nagy-Britannia 0 - 1  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Kína 4 - 1  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Colorado Eagles (4.m.) 5 - 2  
Bridgeport - Hershey (5.m.) 2 - 2  
Chicago Wolves - Grand Rapids (5.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Adrenaline - Canberra Brave 2 - 6  
Newcastle North Stars - Melbourne Ice 6 - 0  
Perth Thunder - Melbourne Mustangs 0 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cseh bajnokság 2018/19    
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Liberec (6.m.) 4 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KHL 2018/19    
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Columbus (2.m.) 2 - 2  
NY Islanders - Carolina (2.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravensburg - Frankfurt Löwen (6.m.) 5 - 1  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guelph Storm - Saginaw Spirit (6.m.) 5 - 1  
Jégkorong (vb, Divízió I/B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Lengyelország 1 - 8  
Románia - Észtország (Helyszín: Észtország) 3 - 3  
Ukrajna - Japán 2 - 3  
Jégkorong (vb, Divízió II/B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észak-Korea - Mexikó (Helyszín: Mexikó) 2 - 8  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton Oil Kings - Prince Albert Raiders (6.m.) 2 - 4  
Kerékpár (Liege-Bastogne-Liege)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - M. Kwiatkowski 0 - 1  
D. Formolo - J. Vanendert 1 - 0  
D. Ulissi - B. Lambrecht 0 - 1  
J. Alaphilippe - M. Schachmann 0 - 1  
J. Fuglsang - R. Bardet 1 - 0  
Liege-Bastogne-Liege 2019    
Liege-Bastogne-Liege 2019 - Top 3    
P. Konrad - Ser.L. Henao 1 - 0  
T. Wellens - R. Faria da Costa 1 - 0  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege - Leuven 76 - 82  
Limburg - Basic-Fit Brussels 95 - 76  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Opava (5.m.) 93 - 87  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - ASVEL Lyon-Villeurbanne 74 - 85  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - RS Elasto Painters (7.m.) 55 - 55, h.u. 63 - 60  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKK Sibenik - Zadar (2.m.) 66 - 86  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Holon 73 - 94  
Maccabi Rishon - Ironi Naharia 92 - 84  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Tokyo Alvark (2.m.) 68 - 71  
Chiba - Toyama (2.m.) 96 - 85  
Ryukyu Okinawa - Nagoya Dolphins (2.m.) 77 - 53  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Xinjiang (2.m.) 116 - 97  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Ostrow Wielkopolski 84 - 78  
Gliwice - Krosno 98 - 88  
Koszalin - Trefl Sopot 67 - 102  
Rosa Radom - Start Lublin 87 - 79  
Spojnia Stargard - Asseco Gdynia 95 - 70  
Starogard Gdanski - Legia Varsó 102 - 97  
Torun - Szczecin 87 - 71  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Prienai 89 - 90  
Lietkabelis - Rytas Vilnius 83 - 74  
Neptunas Klaipeda - Nevezis Kedainiai 86 - 76  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Zalgiris Kaunas 67 - 91  
Kosárlabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TF-Budapest - Kaposvár 92 - 80  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Atomerőmű 93 - 85  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - San Antonio (7.m.) 90 - 86  
Golden State - Houston (1.m.) 104 - 100  
Milwaukee - Boston (1.m.) 90 - 112  
NBA 2018/19 - Denver vagy San Antonio jut tovább?    
Toronto - Philadelphia (1.m.) 108 - 95  
Kosárlabda (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Chemnitz (4.m.) 98 - 96  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Bayern München 75 - 85  
Bremerhaven - Göttingen 81 - 81, h.u. 94 - 88  
Mitteldeutscher - Bayreuth 108 - 90  
Telekom Bonn - Skyliners Frankfurt 60 - 71  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azimut Bergamo - Mantova (1.m.) 94 - 85  
Montegranaro - Latina (1.m.) 81 - 79  
Rieti - Forli (1.m.) 74 - 71  
Treviglio - Roseto (1.m.) 68 - 68, h.u. 73 - 75  
Treviso - Trapani (1.m.) 71 - 59  
Verona - Casale Monferrato (1.m.) 78 - 76  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Trieste 85 - 77  
Olimpia Milano - Avellino 85 - 79  
Sassari - Brescia 95 - 87  
Torino - Cremona 88 - 94  
Varese - VL Pesaro 81 - 75  
Venezia - Reggio Emilia 76 - 71  
Virtus Bologna - Trento 74 - 69  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Fuenlabrada 101 - 92  
Joventut Badalona - Barcelona 89 - 77  
Manresa - Murcia 86 - 96  
Unicaja Malaga - Burgos 91 - 70  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Buyukcekmece 76 - 80  
Darussafaka - Fenerbahce 72 - 87  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Parma Permszkij Kraj 97 - 63  
Jenyiszej Krasznojarszk - Avtodor Szaratov 88 - 84  
Nyizsnyij Novgorod - Tsmoki-Minszk 77 - 70  
VEF Riga - Lok.Kubany Krasznodar 75 - 71  
Zielona Gora - UNIKSZ Kazany 73 - 82  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Dukla Praha (3.m.) 30 - 27  
Plzen - Jicin (3.m.) 29 - 18  
Kézilabda (EHF Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Burgdorf-Hannover 30 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Metz 24 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Amand - Issy Paris 22 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kobierzyce - Pogon Szczecin 26 - 25  
Lublin - Koszalin 24 - 18  
Kézilabda (Norvég bajn., női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Follo - Gjerpen 21 - 22  
Kézilabda (Norvég bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Molde (3.m.) 24 - 22  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fyllingen - Elverum (2.m.) 33 - 29  
Kolstad - Arendal (2.m.) 26 - 28  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Grosswallstadt 25 - 21  
Coburg - Rimpar 24 - 20  
Dormagen - Ferndorf 24 - 28  
Emsdetten - TUSEM Essen 24 - 29  
Hagen - Lübeck-Schwartau 24 - 28  
Hüttenberg - Balingen-Weilstetten 26 - 24  
Lübbecke - Dessau-Rosslauer 26 - 26  
Nordhorn-Lingen - Hamburg 32 - 29  
Rhein Vikings Neuss - Elbflorenz 26 - 34  
Wilhelmshaven - Hamm-Westfalen 32 - 34  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gummersbach - Erlangen 25 - 27  
Göppingen - Flensburg 23 - 28  
Kiel - Bergischer HC 32 - 24  
Magdeburg - R-N. Löwen Kronau 29 - 32  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halle-Neustadt - Blomberg-Lippe 19 - 27  
Leverkusen - Buxtehude 24 - 25  
Oldenburg - Bietigheim 22 - 43  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGU-Adjif - Lucs Moszkva 33 - 20  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Bidasoa Irun 19 - 34  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Bern (1.m.) 33 - 26  
Winterthur - Thun (1.m.) 26 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Sävehof (3.m.) 20 - 24  
Skuru - Lugi (3.m.) 29 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIF Karlskrona - Hallby (5.m.) 22 - 22  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kukesi - Teuta Durres 0 - 0  
Luftetari Gjirokaster - KF Tirana 1 - 1  
Skenderbeu - Flamurtari Vlore 2 - 0  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Arsenal 0 - 4  
Everton - Reading 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Shrewsbury 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds - Aston Villa 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarmiento - Arsenal Sarandí 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Colegiales - Tristan Suarez 3 - 1  
Defensores Unidos - Dep. Espanol 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - River Plate 1 - 1  
Argentinos Juniors - San Lorenzo 1 - 0  
Estudiantes LP - Racing Club 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Wellington Phoenix 5 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Anderlecht 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Truiden - Beerschot Wilrijk 2 - 2  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Bayern München 1 - 0  
Chelsea - Lyon 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Blooming Santa Cruz 3 - 4  
Guabira Montero - Sport Boys Warnes 1 - 0  
Royal Pari Santa Cruz - Nacional Potosi 1 - 1  
The Strongest - Jorge Wilstermann 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRB - Londrina 1 - 2  
Vila Nova - Parana 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Nautico 2 - 0  
Botafogo PB - Ferroviario CE 1 - 1  
Confianca - Sampaio Correa 0 - 2  
Imperatriz MA - Globo RN 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luverdense - Juventude 0 - 0  
Remo - Boa 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Avai 2 - 1  
Atlético PR - Vasco da Gama 4 - 1  
Bahia - Corinthians 3 - 2  
Ceara - CSA 4 - 0  
Chapecoense - Internacional 2 - 0  
Flamengo - Cruzeiro 3 - 1  
Gremio - Santos 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Wolfsburg 1 - 4  
Nürnberg - Bayern München 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Bochum 3 - 2  
Paderborn - Heidenheim 3 - 1  
Union Berlin - Hamburg 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Münster 3 - 3  
Unterhaching - Jena 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Curico Unido - Huachipato 4 - 2  
Dep. Union La Calera - O'Higgins 2 - 0  
Union Espanola - Audax Italiano 0 - 2  
Univ.Catolica de Santiago - Universidad de Concepcion 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Znojmo 2 - 0  
Ceske Budejovice - Sokolov 1 - 0  
Chrudim - Jihlava 4 - 3  
Vlasim - Vitkovice 1 - 0  
Zizkov - Varnsdorf 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naestved - Fredericia 1 - 2  
Nyköbing - Fremad Amager 2 - 4  
Roskilde - Hvidovre 1 - 1  
Silkeborg - Helsingör 1 - 1  
Thisted - Lyngby 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarta - Frem 1 - 3  
Labdarúgás (Dán 3., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Brabrand 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Horsens 3 - 1  
Sönderjyske - Vejle 4 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Esbjerg 0 - 1  
FC Köbenhavn - OB Odense 4 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - AmaZulu 1 - 0  
Lamontville Golden Arrows - Free State Stars 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Suwon City 1 - 2  
Daejeon Citizen - Anyang 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - FC Seoul 2 - 1  
Ulsan - Gyeongnam 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Barcelona Guayaquil 3 - 4  
Guayaquil City - Tecnico Univ. Ambato 3 - 1  
Mushuc Runa - LDU Quito 0 - 4  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HB Torshavn - Skala IF 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Strasbourg 0 - 0  
Angers - Reims 1 - 1  
Caen - Dijon 1 - 0  
Lille - Nimes 5 - 0  
Marseille - Nantes 1 - 2  
Nice - Guingamp 3 - 0  
St-Etienne - Toulouse 2 - 0  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F 2 - Hoi King 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Slaven Belupo 1 - 3  
Rijeka - Rudes 3 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Ramat Gan 2 - 1  
Hapoel Katamon - Sektzia Nes Tziona 0 - 1  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ashkelon 3 - 1  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Afula 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Netanya 0 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Omiya Ardija 0 - 0  
Kashiwa R. - Yokohama FC 0 - 0  
Kyoto - Tokushima 0 - 0  
Mito - Albirex Niigata 0 - 0  
Okayama - Tokyo Verdy 1 - 1  
Tochigi - Gifu 1 - 1  
Yamaguchi - Zweigen Kanazawa 0 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Matsumoto Yamaga 2 - 0  
Jubilo Iwata - Sapporo 1 - 2  
Nagoya GE - Sanfrecce Hiroshima 1 - 0  
Sagan Tosu - Shonan Bellmare 0 - 2  
Shimizu SP - Urawa RD 0 - 2  
Vegalta Sendai - Gamba Osaka 2 - 1  
Vissel Kobe - Kawasaki Frontale 1 - 2  
Yokohama FM - Kashima A. 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Independiente Medellin 1 - 1  
Atl. Nacional Medellin - América de Cali 2 - 0  
Dep. Cali - Rionegro Aguilas 2 - 1  
Dep. Pasto - Boyaca Patriotas 1 - 1  
Jaguares de Cordoba - Atl. Bucaramanga 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Beijing Sport Univ. 1 - 4  
Hangzhou Greentown - Meizhou Hakka 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Dalian Yifang 4 - 1  
Chongqing Lifan - Guangzhou Evergrande 0 - 1  
Shandong Luneng - Wuhan Zall 3 - 0  
Tianjin Teda - Shanghai SIPG 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Wigry Suwalki 5 - 0  
Podbeskidzie Bielsko-B. - GKS Jastrzebie 2 - 2  
Sandecja Nowy Sacz - Puszcza Niepolomice 2 - 1  
Stal Mielec - Chrobry Glogow 5 - 1  
Warta Poznan - Odra Opole 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Arka Gdynia 0 - 2  
Miedz Legnica - Wisla Plock 3 - 2  
Wisla Krakkó - Slask Wroclaw 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartaks Jurmala - Riga FC 0 - 4  
Ventspils - Liepaja 1 - 1  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dudelange - Rumelange 2 - 2  
Hamm Benfica - Jeunesse Esch 0 - 2  
UNA Strassen - Progres Niederkorn 2 - 4  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pahang - Johor DT 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - Youssoufia Berrechid 1 - 0  
Raja Casablanca - FUS Rabat 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Santos Laguna 1 - 0  
Chivas Guadalajara - Leon 2 - 1  
Lobos BUAP - Cruz Azul 1 - 4  
Monterrey - Necaxa 2 - 2  
Pachuca - Atlas de Guadalajara 1 - 0  
UNAM Pumas - Dep. Toluca 2 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Colorado Rapids 1 - 0  
Houston - Columbus 2 - 0  
Kansas City - New England 4 - 4  
Minnesota - D.C. United 1 - 0  
Montreal - Chicago 1 - 0  
New York RB - FC Cincinnati 1 - 0  
Seattle - Los Angeles FC 1 - 1  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Diósgyőr 1 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Vác 2 - 1  
Cegléd - Budafok 2 - 1  
Csákvár - Soroksár 2 - 1  
Győr - Dorog 1 - 1  
Kaposvár - Tiszakécske 2 - 1  
Monor - Mosonmagyaróvár 2 - 2  
Nyíregyháza - Balmazújváros 1 - 0  
Siófok - Gyirmót 3 - 1  
Vasas - Kazincbarcika 3 - 2  
ZTE - Budaörs 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Jerv 1 - 1  
Nest-Sotra - Ullensaker/Kisa 2 - 0  
Notodden - Aalesund 0 - 1  
Sandnes Ulf - KFUM Oslo 2 - 3  
Skeid - Tromsdalen 3 - 0  
Sogndal - Raufoss 1 - 3  
Strömmen - Ham-Kam 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Hödd 1 - 1  
Egersund - Moss 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Haugesund 1 - 0  
Molde - Rosenborg 3 - 0  
Ranheim - Viking Stavanger 5 - 2  
Stabaek - Bodö/Glimt 2 - 0  
Strömsgodset - Kristiansund 2 - 3  
Tromsö - Brann Bergen 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trondheims-Örn - Klepp 0 - 1  
Valerenga - Arna-Björnar 1 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Seattle 3 - 0  
Orlando - Utah 0 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Hoffenheim 2 - 2  
Freiburg - Essen-Schönebeck 1 - 2  
Leverkusen - Potsdam 1 - 1  
Wolfsburg - Sand 7 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Parma 1 - 1  
Frosinone - Napoli 0 - 2  
Sampdoria - Lazio 1 - 2  
SPAL Ferrara - Genoa 1 - 1  
Torino - Milan 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - Ascoli 2 - 2  
Cremonese - Foggia 1 - 0  
Lecce - Brescia 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imolese - Südtirol 2 - 0  
Monza - Fermana 3 - 0  
Pesaro - Rimini 0 - 0  
Pordenone - Giana Erminio 3 - 1  
Renate - Feralpisalo 2 - 3  
Sambenedettese - Gubbio 3 - 1  
Ternana - Ravenna 1 - 0  
Triestina - Teramo 3 - 2  
Vicenza - Fano 2 - 0  
Virtus Verona - Albinoleffe 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Potenza 0 - 0  
Cavese - Catania 2 - 2  
Rieti - Monopoli 1 - 1  
Siracusa - Catanzaro 1 - 0  
Trapani - Paganese 2 - 1  
Vibonese - Reggina 0 - 2  
Virtus Francavilla - Bisceglie 2 - 1  
Viterbo - Rende 1 - 3  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Armavir 1 - 1  
Fakel Voronyezs - Tyumeny 1 - 1  
Himki - Mordovija Szaranszk 1 - 1  
Kurszk - Lucs Vlagyivosztok 2 - 2  
Nyizsnyij Novgorod - Szibir Novoszibirszk 1 - 0  
Rotor Volgográd - SZKA Habarovszk 2 - 2  
Sinnyik Jaroszlavl - Csertanovo Moszkva 3 - 3  
Szocsi - Tom Tomszk 3 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Tambov 2 - 2  
Zenit Sz'tpétervár 2 - FK Krasznodar 2 5 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - CSZKA Moszkva 2 - 0  
Lokomotív Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 2 - 1  
Ufa - Ural Jekatyerinburg 4 - 1  
Zenit Szentpétervár - Krilja Szovjetov Szamara 4 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wacker Innsbruck Amatőr - WSG Wattens 3 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Pölten - Austria Wien 1 - 2  
Sturm Graz - LASK Linz 2 - 3  
Wolfsberg - Salzburg 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Libertad Asuncion 3 - 0  
River Plate Asuncion - Dep. Capiata 1 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Huanuco - Union Comercio 2 - 2  
C. Vallejo Trujillo - Real Garcilaso 1 - 0  
Dep. Binacional - Melgar 3 - 1  
Dep. Municipal - Ayacucho 2 - 1  
Sporting Cristal - Universitario de Deportes 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Pacos Ferreira 1 - 3  
Famalicao - Guimaraes B 4 - 1  
Penafiel - Estoril 4 - 2  
Viseu - Benfica B 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Moreirense 3 - 1  
Braga - Benfica 1 - 4  
Chaves - Nacional Madeira 4 - 1  
Marítimo - Tondela 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Manchester City 0 - 1  
Leicester - Arsenal 3 - 0  
Manchester Utd. - Chelsea 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - CSM Politechnika Iasi 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - Astra Giurgiu 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Hearts 1 - 1  
Rangers - Aberdeen 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Zaragoza 0 - 3  
Granada - Gimnastic 2 - 0  
Las Palmas - Lugo 4 - 1  
Majadahonda - Cadiz 1 - 1  
Sp. Gijón - Elche 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Valladolid B 1 - 0  
Fuenlabrada - Celta Vigo B 2 - 1  
Rapido de Bouzas - Las Palmas B 2 - 1  
Salmantino - Navalcarnero 3 - 2  
San Sebastian Reyes - Real Madrid B 2 - 2  
Union Adarve - Pontevedra 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Sp. Gijón B 0 - 2  
Gernika - Izarra 0 - 1  
Gimn. Torrelavega - Barakaldo 1 - 3  
Oviedo B - Arenas de Getxo 3 - 2  
Real Union Irun - Calahorra 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Valencia B 3 - 2  
Barcelona B - Badalona 1 - 1  
Ejea - Alcoyano 2 - 1  
Espanyol B - Teruel 3 - 0  
Olot - Ebro 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ibiza Eivissa - Jumilla 4 - 1  
Real Murcia - Almería B 0 - 0  
Rec. Huelva - Linense 1 - 0  
San Fernando - Cartagena 1 - 2  
Talavera de la Reina - Granada B 0 - 2  
Villanovense - Melilla 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Sevilla 1 - 0  
Rayo Vallecano - Real Madrid 1 - 0  
Real Sociedad - Getafe 2 - 1  
Valencia - Eibar 0 - 1  
Villarreal - Huesca 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Espanyol 3 - 2  
Betis - CDEF Logrono 3 - 2  
Huelva - Real Sociedad 0 - 0  
Rayo Vallecano - Tenerife 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Chiasso 0 - 0  
Wil - Rapperswil 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Sion 1 - 0  
St. Gallen - Basel 0 - 3  
Young Boys - Lugano 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Varberg 1 - 2  
Syrianska FC - GAIS 0 - 0  
Trelleborg - Dalkurd 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodens - Karlslund 0 - 2  
Rynninge - Team TG 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Djurgarden 2 - 1  
Häcken - AFC Eskilstuna 3 - 0  
Norrköping - FF Malmö 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Växjö 0 - 1  
Kristianstad - Kopparbergs/Göteborg 2 - 2  
Vittsjö - Linköping 2 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balestier Khalsa - Warriors FC 2 - 1  
DPMM Brunei - Hougang Utd. 3 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Sered 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mura - Maribor 2 - 2  
ND Gorica - Celje 4 - 0  
Olimpija Ljubljana - Krsko 3 - 2  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Utd. - Prachuap 6 - 1  
Nakhon Ratchasima - Chonburi FC 4 - 0  
Ratchaburi Mitr Phol - Buriram Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Gabes - Club Africain 2 - 0  
Ben Guerdane - JS Kairouanaise 1 - 0  
Metlaoui - US Monastir 2 - 0  
US Tataouine - Hammam-Lif 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Boluspor 4 - 1  
Denizlispor - Balikesirspor 0 - 0  
Istanbulspor - Elazigspor 2 - 2  
Osmanlispor - Ümraniyespor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Ankaragücü 4 - 1  
Bursaspor - Akhisar 0 - 0  
Kayserispor - Alanyaspor 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Lviv - Dinamo Kijev 0 - 1  
Mariupol - Sahtar Doneck 0 - 1  
Olekszandria - Zorya Luganszk 0 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham Legion - Loudoun Utd. 1 - 0  
El Paso - Reno 1 - 0  
Memphis - Charleston 0 - 1  
New York RB 2 - Indy Eleven 2 - 1  
North Carolina - Hartford 4 - 1  
Ottawa - Atlanta Utd. 2 2 - 0  
Pittsburgh - Nashville SC 2 - 2  
Sacramento - Phoenix Rising 0 - 0  
St. Louis FC - Swope Park 3 - 1  
Tampa Bay - Charlotte Independence 1 - 1  
Tulsa - Oklahoma City Energy 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Mineros de Guayana 1 - 1  
Dep. La Guaira - Trujillanos Valera 6 - 0  
Dep. Lara - Aragua Maracay 1 - 2  
Estudiantes de Caracas - Monagas Maturin 2 - 2  
Llaneros de Guanare - Puerto Cabello 3 - 2  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoang Anh Gia Lai - Thanh Hoa 3 - 3  
Saigon FC - Da Nang 3 - 1  
Than Quang Ninh - Sanna Khanh Hoa 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Flora Tallinn 1 - 2  
Viljandi Tulevik - Paide Linnameeskond 2 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lori Vanadzor - Shirak Gyumri 2 - 2  
MMA (Bellator, San Jose)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben. Henderson - A. Piccolotti 1 - 0  
G. Bolanos - N. Stolen 1 - 0  
I-L. Macfarlane - Veta Arteaga (női) 1 - 0  
Phil Davis - L. McGeary 1 - 0  
Rory MacDonald - J. Fitch 1 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Sunrise)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arlovski - Aug. Sakai 0 - 1  
A. Hill - J. Esquibel 1 - 0  
Alex Oliveira - Mike Perry 0 - 1  
Ben Saunders - Tak. Sato 0 - 1  
C. Esparza - V. Jandiroba (női) 1 - 0  
G. Burns - Mike Davis 1 - 0  
G. Hardy - D. Smolyakov 1 - 0  
Glo. Teixeira - I. Cutelaba 1 - 0  
J. Lineker - C. Sandhagen 0 - 1  
Jim Miller - Jas. Gonzalez 1 - 0  
Ron. Souza - J. Hermansson 0 - 1  
Roo. Roberts - T. Gifford 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Albon - D. Kvyat (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
A. Giovinazzi - K. Räikkönen (Azeri Nagydíj, futam) 0 - 1  
A. Giovinazzi - R. Grosjean (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
C. Leclerc - S. Vettel (Azeri Nagydíj, futam) 0 - 1  
C. Sainz Jr. - A. Albon (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
D. Kvyat - K. Räikkönen (Azeri Nagydíj, futam) 0 - 1  
D. Kvyat - Lan. Norris (Azeri Nagydíj, futam) 0 - 1  
D. Ricciardo - A. Albon (Azeri Nagydíj, futam) 0 - 1  
D. Ricciardo - C. Sainz Jr. (Azeri Nagydíj, futam) 0 - 1  
Geo. Russell - R. Kubica (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Magnussen - R. Grosjean (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Räikkönen - Lan. Norris (Azeri Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - C. Leclerc (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Azeri Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Stroll - K. Magnussen (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - C. Leclerc (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - P. Gasly (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
N. Hülkenberg - A. Giovinazzi (Azeri Nagydíj, futam) 0 - 1  
N. Hülkenberg - D. Ricciardo (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Perez - L. Stroll (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - M. Verstappen (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas (Azeri Nagydíj, futam) 0 - 1  
V. Bottas - C. Leclerc (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - M. Verstappen (Azeri Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F1., Azeri Nagydíj 2019 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma-1., Azeri Nagydíj 2019    
Forma-1., Azeri Nagydíj 2019 - Futamgyőztes konstruktőr    
Forma-1., Azeri Nagydíj 2019 - Top 3    
Forma1,AzeriND(futam)2019-Hány versenyző ér el helyezést?    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alex Bowman - A. Dillon (Talladega 1.) 1 - 0  
B. Keselowski - J. Logano (Talladega 1.) 0 - 1  
D. Hamlin - Kyle Busch (Talladega 1.) 0 - 1  
K. Harvick - C. Bowyer (Talladega 1.) 0 - 1  
Kurt Busch - M. Truex Jr. (Talladega 1.) 1 - 0  
Nascar, Talladega 1. 2019    
Nascar, Talladega 1. 2019 - Top 3    
R. Blaney - Cha. Elliott (Talladega 1.) 0 - 1  
R. Stenhouse Jr. - Jim. Johnson (Talladega 1.) 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Worcester - Gloucester 27 - 20  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Wakefield 30 - 14  
Leeds Rhinos - Hull KR 28 - 24  
St. Helens - Catalan Dragons 50 - 14  
Warrington - Huddersfield 50 - 19  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade de France - Clermont 25 - 41  
Toulon - Bordeaux 45 - 17  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - Canberra Raiders 24 - 20  
Newcastle Knights - Parramatta Eels 28 - 14  
Röplabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Taubate Funvic - Sesi SP (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Békéscsaba (4.m.) 0 - 3  
Röplabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - St-Raphael (3.m.) 3 - 1  
Nantes - Beziers (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaumont - Ajaccio GFC (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajn.,női,osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Warszawa - Ostrowiec Swietokrzyski (4.m.) 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Modena (5.m.) 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Ural Ufa (3.m.) 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-LO - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 1  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Jugra Szurgut(Helyszín: Szurgut) 3 - 2  
Nova Novokujbisevszk - Jaroszlavl 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metar Cseljabinszk - Mincsanka Minszk (Helyszín: Minszk) 3 - 1  
Szahalin - Proton Szaratov 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Logrono - Barcelona (2.m.) 3 - 2  
Röplabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teruel - Almería (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Fenerbahce (3.m.) 3 - 2  
Sakk (Grenke Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Vallejo Pons - A. Naiditsch 0.5 - 0.5  
G. Meier - F. Caruana 0 - 1  
L. Aronian - V. Anand 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - V. Keymer 1 - 0  
P. Svidler - M. Carlsen 0 - 1  
Strandröplabda (Xiamen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Krasilnikov/Stoyanovskiy 0 - 2  
Tijan A / Younousse C - Rossi E / Carambula Rauri 2 - 1  
Strandröplabda (Xiamen, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artacho M / Clancy T - Hermannova B / Slukova M 0 - 2  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Hermannova B / Slukova M 2 - 0  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Ross S / Hughes S 2 - 0  
Tenisz (Anning, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shuai Zhang - Saisai Zheng 0 - 2  
Tenisz (Anning, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duan Y Y / Han X - Peng S / Yang Z 0 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - D. Medvedev 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Murray J / Soares B 2 - 0  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP - Budapest 2019    
M. Berrettini - F. Krajinovic 2 - 1  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skupski/Skupski - Daniell M / Koolhof W 2 - 0  
Tenisz (Charlottesville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
W. Osuigwe - M. Brengle 2 - 1  
Tenisz (Estoril-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - S. Bolelli 2 - 1  
Dan. Evans - A. Davidovich Fokina 1 - 2  
Joao Domingues - F. Baldi 2 - 0  
P. Cuevas - S. Caruso 1 - 2  
Tenisz (Francavilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Otte - S. Travaglia 1 - 2  
Tenisz (Francavilla, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molchanov D / Zelenay I - Duran G / Vega Hernandez 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Vondrousova - P. Martic 1 - 2  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Mladenovic - Guarachi A / Santamaria S 2 - 0  
Tenisz (Leon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - L. Broady    
L. Broady - B. Rola 1 - 2  
Tenisz (Leon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miedler L / Ofner S - Reid M / Smith J-P 2 - 1  
Tenisz (München-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Rosol - Y. Maden 0 - 2  
L. Sonego - H. Laaksonen 2 - 1  
P. Gunneswaran - D. Istomin 1 - 2  
T. Monteiro - A. Rublev 2 - 1  
Tenisz (Nanchang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jor. Thompson - And. Martin 1 - 2  
Tenisz (Prága-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - A. Kalinskaya 2 - 0  
B. Haas - A. Bolsova Zadoinov 2 - 1  
B. Haddad Maia - J.B. Teichmann 0 - 2  
D. Allertova - V. Flink 2 - 0  
G. Gatto-Monticone - T. Korpatsch 0 - 2  
I. Swiatek - E. Gorgodze 2 - 0  
M. Bouzkova - R.G. Serban 2 - 0  
T. Smitkova - J. Paolini 1 - 2  
Tenisz (Rabat-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schoofs - M. Niculescu 0 - 2  
F. Ferro - S. Errani 2 - 1  
G. Minnen - Har. Tan 2 - 0  
I.M. Bara - M. Trevisan 2 - 1  
O. Danilovic - A. Danilina 2 - 0  
Udvardy P. - V. Lepchenko 0 - 2  
Y. Bonaventure - M. Frech 2 - 1  
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - P. Kvitova 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pavlyuchenkova/Safarova - Barthel M / Friedsam A-L 1 - 2  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emi. Gomez - Tom. Paul 2 - 0  
Tenisz (Tallahassee, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maytin R / Romboli F - Kwiatkowski T / Rubin N 2 - 1  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ken. Momota - Yuqi Shi 2 - 1  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Endo H / Watanabe Y 0 - 2  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - Bing Jiao He 2 - 0  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Chen Q / Jia Y F 1 - 2  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiting H / Yue D - Wang Y / Huang D 1 - 2  
Vízilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szintez Kazany - Szpartak Volgográd (1.m.) 8 - 8  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Mimoune - V. Postol 0 - 1  
N. Donaire - Ste. Young 1 - 0  
R. Easter Jr. - R. Barthelemy 1 - 1  
R. Prograis - K. Relikh 1 - 0  
Z. Tete - N. Donaire    

 

2019.04.27.
Asztalitenisz (vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaehyun An - M. Falck 3 - 4  
Jingkun Liang - Long Ma 1 - 4  
Asztalitenisz (vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ionescu O / Robles A - Wang C / Ma L 1 - 4  
Asztalitenisz (vb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shiwen Liu - Meng Chen 4 - 2  
Asztalitenisz (vb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen M / Zhu Y - Sun Y / Wang M 3 - 4  
Hayata H / Ito M - Hashimoto H / Sato H 4 - 2  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremantle - Western Bulldogs 88 - 69  
Gold Coast Suns - Brisbane Lions 62 - 111  
St. Kilda - Adelaide Crows 68 - 97  
Sydney Swans - Greater Western Sydney 79 - 120  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Lotte Giants 7 - 0  
Kiwoom Heroes - KIA Tigers 4 - 6  
KT Wiz - SK Wyverns 1 - 2  
NC Dinos - Hanwha Eagles 15 - 1  
Samsung Lions - LG Twins 0 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 1 - 5  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 7 - 11  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 5 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 5 - 4  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 0 - 2  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 5 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Toros de Tijuana 2 - 9  
Generales de Durango - Acereros de Monclova 11 - 5  
Leones de Yucatan - Pericos de Puebla 7 - 6  
Olmecas de Tabasco - Guerreros de Oaxaca 4 - 10  
Piratas de Campeche - Diablos Rojos del Mexico 4 - 3  
Rieleros de Aguascaliente - Tecolotes de Nuevo Laredo 10 - 3  
Sultanes de Monterrey - Saraperos de Saltillo 9 - 1  
Tigres de Quintana Roo - Bravos de Leon 10 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Chicago Cubs 8 - 3  
Atlanta - Colorado 4 - 8  
Boston - Tampa Bay    
Boston - Tampa Bay 1 - 2  
Chicago WS - Detroit 12 - 11  
Houston - Cleveland 3 - 6  
Houston - Cleveland (22:05) 4 - 3  
Kansas City - LA Angels 1 - 5  
LA Dodgers - Pittsburgh 6 - 2  
Minnesota - Baltimore 6 - 1  
Minnesota - Baltimore (20:10) 9 - 2  
NY Mets - Milwaukee 2 - 10  
Philadelphia - Miami 4 - 0  
San Francisco - NY Yankees 3 - 7  
San Francisco - NY Yankees (22:05) 4 - 6  
Seattle - Texas 5 - 4  
St. Louis - Cincinnati 1 - 12  
St. Louis - Cincinnati (20:15) 6 - 3  
Toronto - Oakland 4 - 2  
Toronto - Oakland (21:07) 7 - 1  
Washington - San Diego 3 - 4  
Washington - San Diego (22:05) 3 - 8  
Darts (German Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - Jam. Richardson 6 - 3  
D. Chisnall - T. Evetts 6 - 3  
D. Gurney - D. Pallett 6 - 2  
Dar. Webster - V. van der Meer 6 - 3  
G. Price - S. Beaton 6 - 5  
Ian White - J. de Zwaan 6 - 3  
J. Clayton - N. Aspinall 3 - 6  
J. Wade - L. Humphries 6 - 5  
J. Wattimena - R. van Barneveld 5 - 6  
Joe Cullen - J. Hendriks 6 - 1  
M. Hopp - John Henderson 3 - 6  
M. Suljovic - Mic. Mansell 6 - 5  
M. van Gerwen - D. van den Bergh 6 - 1  
P. Wright - Ste. Lennon 6 - 2  
R. Cross - C. Dobey 6 - 4  
S. Whitlock - Jam. Hughes 4 - 6  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Wiler-Ersigen 4 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storvreta - Falun 5 - 3  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Copagril - Foz Cataratas 2 - 4  
Joinville - Intelli Paraiso 3 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Peniscola 4 - 5  
Osasuna Magna - Levante 4 - 1  
Palma Futsal - Cartagena 5 - 5  
Parrulo Ferrol - Murcia 3 - 1  
Santa Coloma - Jaen 2 - 1  
Valdepenas - Segovia 6 - 3  
Zaragoza - Ribera Navarra 5 - 4  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - USA 1 - 1  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Providence (4.m.) 4 - 1  
Milwaukee - Iowa (4.m.) 4 - 4  
Jégkorong (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Adrenaline - Canberra Brave 3 - 6  
Newcastle North Stars - Sydney Bears 4 - 3  
Perth Thunder - Melbourne Mustangs 0 - 5  
Sydney Ice Dogs - Melbourne Ice 3 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Kärpät (4.m.) 2 - 4  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Islanders - Carolina (1.m.) 0 - 0  
San Jose - Colorado (1.m.) 5 - 2  
St. Louis - Dallas (2.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Német bajnokság 2018/19    
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saginaw Spirit - Guelph Storm (5.m.) 0 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Frölunda (4.m.) 3 - 2  
Jégkorong (vb, Divízió II/B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Grúzia 7 - 3  
Mexikó - Izrael 4 - 4  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Dánia 3 - 3  
Németország - Ausztria 5 - 1  
Svájc - Franciaország 3 - 3  
Szlovákia - Csehország 0 - 2  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prince Albert Raiders - Edmonton Oil Kings (5.m.) 4 - 0  
Vancouver Giants - Spokane Chiefs (5.m.) 3 - 2  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Charleroi Spirou 61 - 71  
Mons - Antwerpen 70 - 76  
Okapi Aalstar - Oostende 73 - 77  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Pinheiros (4.m.) 88 - 73  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Denain 77 - 77, h.u. 88 - 86  
Chartres - Evreux 72 - 92  
Lille - Poitiers 80 - 58  
Nancy - Nantes 71 - 74  
Orleans - Roanne 76 - 63  
Quimper - Rouen 63 - 68  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Lattes Montpellier (1.m.) 66 - 78  
Lyon - Flammes Carolo Ardennes (1.m.) 86 - 59  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Dijon 71 - 84  
Chalon sur Saone - Nanterre 94 - 97  
Cholet - Le Portel 81 - 79  
Le Mans - Bourg 79 - 61  
Strasbourg - Paris Levallois 69 - 58  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Amand Hainaut - Mondeville 69 - 75  
Villeneuve d'Ascq Lille - Nantes Reze 57 - 51  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Split (2.m.) 89 - 80  
Vrijednosnice Osijek - Cedevita Zagreb (2.m.) 80 - 102  
Zabok - Cibona Zagreb (2.m.) 79 - 85  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi TA 58 - 102  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Tokyo Alvark (1.m.) 72 - 78  
Chiba - Toyama (1.m.) 102 - 73  
Ryukyu Okinawa - Nagoya Dolphins (1.m.) 53 - 69  
Tochigi - Kawasaki Brave Thunders (2.m.) 89 - 62  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorzow - Polkowice (3.m.) 64 - 81  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Siauliai 100 - 84  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Győr (1.m.) 68 - 74  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Clippers - Golden State (6.m.) 110 - 129  
NBA 2018/19 - Golden State vagy LA Clippers jut tovább?    
Kosárlabda (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg - Nürnberg (3.m.) 71 - 76  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crailsheim - Ludwigsburg 85 - 94  
Giessen - Jena 89 - 83  
S. Oliver Würzburg - Vechta 85 - 92  
Ulm - Oldenburg 69 - 82  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amatori Udine - Biella (1.m.) 81 - 72  
Capo D'Orlando - Ravenna (1.m.) 94 - 79  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pistoia - Cantu 74 - 84  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UR Venezia - Eirene Ragusa (5.m.) 76 - 82  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Gran Canaria 86 - 96  
Gipuzkoa - Obradoiro Monbus 85 - 72  
Iberostar Tenerife - MoraBanc Andorra 87 - 83  
Real Madrid - Breogan Lugo 94 - 89  
Zaragoza - Valencia 89 - 91  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OKK Belgrád - Borac Cacak 90 - 97  
Zlatibor Cajetina - FMP 61 - 74  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novi Pazar - Sloboda Uzice 81 - 90  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Türk Telekom 74 - 56  
Istanbul BB - RH Gaziantepspor 65 - 94  
Tofas Bursa - Bahcesehir Koleji 87 - 85  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukurova - Botas Adana (2.m.) 70 - 46  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Asztana 87 - 87, h.u. 103 - 95  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Paris SG 34 - 24  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Veseli - Frydek-Mistek 31 - 23  
Kézilabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hranice - Zubri 25 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Ribe-Esbjerg 24 - 29  
Nordsjaelland - Lemvig 27 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Bjerringbro (1.m.) 30 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Köbenhavn (1.m.) 30 - 25  
Odense - Herning-Ikast (1.m.) 26 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EHF Kupa 2018/19 - Holstebro vagy Tatabánya jut tovább?    
Porto - St. Raphael 34 - 30  
Tatabánya - Holstebro 26 - 23  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Massy Essonne - Cherbourg Manche 34 - 30  
Kézilabda (Francia bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Brest 26 - 27  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Sesvete 33 - 27  
Rudar Rude - Zamet 28 - 33  
Varazdin - Mladi Rudar Labin 26 - 22  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porec - RK Zagreb 22 - 33  
Vinkovci - Dubrava 35 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Zaglebie Lubin 20 - 26  
Koscierzyna - Ruch Chorzow 33 - 26  
Piotrcovia Piotrkow - Jelenia Gora 36 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalisz - Spojnia Gdynia 32 - 19  
Wybrzeze Gdansk - Stal Mielec 27 - 27  
Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin 26 - 23  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Balatonfüred 23 - 24  
Komló - Mezőkövesd 28 - 23  
Szeged - Vecsés 38 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Dunaújváros 27 - 23  
FTC - Győr 29 - 33  
MTK - Siófok 18 - 26  
Érd - Kisvárda 24 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melsungen - Minden 26 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Nellingen 33 - 32  
Dortmund - Neckarsulm 24 - 18  
Göppingen - Thüringer HC 22 - 32  
Metzingen - Bensheim/Auerbach 33 - 20  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Moszkva - Ufa Alisza 24 - 19  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Avanca 39 - 31  
Boa Hora - Fafe 22 - 22  
Fermentoes - Maia 20 - 24  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Benfica 28 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Alcobendas 28 - 27  
Logrono La Rioja - Benidorm 29 - 26  
Quabit Guadalajara - Sinfin 28 - 27  
Teucro - Ciudad Encantada 32 - 30  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - Ormoz 36 - 27  
SVIS Ivancna Gorica - Dol TKI Hrastnik 24 - 29  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Celje 27 - 30  
Loka - Koper 32 - 28  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - TP Mazembe 1 - 0  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Tirana - KF Laci 1 - 1  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JS Saoura - Constantine 3 - 1  
Paradou - Hussein Dey 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Plymouth 5 - 1  
Barnsley - Blackpool 2 - 1  
Burton - Luton 2 - 1  
Fleetwood - Bristol Rovers 0 - 0  
Gillingham - Charlton 0 - 2  
Oxford Utd. - Doncaster 2 - 2  
Rochdale - Southend 1 - 0  
Scunthorpe - Bradford 2 - 3  
Sunderland - Portsmouth 1 - 1  
Walsall - Peterborough 3 - 0  
Wimbledon - Wycombe 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Morecambe 1 - 2  
Carlisle - Crawley 4 - 2  
Cheltenham - Swindon 3 - 2  
Colchester - Milton Keynes Dons 2 - 0  
Crewe - Forest Green 4 - 3  
Exeter - Oldham 1 - 0  
Mansfield - Stevenage 1 - 2  
Newport - Lincoln 1 - 0  
Northampton - Yeovil 2 - 2  
Notts County - Grimsby 2 - 1  
Port Vale - Macclesfield 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Wigan 1 - 1  
Bristol City - Derby County 0 - 2  
Middlesbrough - Reading 2 - 1  
Millwall - Stoke 0 - 0  
Norwich - Blackburn 2 - 1  
Preston - Sheffield Wed. 3 - 3  
QPR - Nottingham 0 - 1  
Sheffield Utd. - Ipswich 2 - 0  
Swansea - Hull City 2 - 2  
West Bromwich - Rotherham 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Eastleigh 3 - 3  
Bromley - Ebbsfleet Utd. 5 - 1  
Dag & Red - Solihull Moors 1 - 1  
Dover - Sutton Utd. 3 - 0  
Fylde - Halifax 0 - 2  
Gateshead - Barrow 0 - 2  
Hartlepool - Salford City 3 - 2  
Havant & Waterlooville - Barnet 0 - 2  
Leyton - Braintree 0 - 0  
Maidenhead Utd. - Chesterfield 2 - 0  
Maidstone Utd. - Aldershot 0 - 2  
Wrexham - Harrogate Town 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almirante Brown - Dep. Riestra 0 - 1  
Atl. All Boys - UAI Urquiza 1 - 2  
Comunicaciones - Talleres RE 0 - 0  
Justo Jose de Urquiza - Atl. Atlanta 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Vélez Sarsfield 1 - 2  
Talleres Cordoba - Atl. Tucuman 3 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Sydney FC 2 - 0  
Western Sydney Wanderers - Melbourne Victory 0 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Sumqayit 2 - 3  
Sabah - Keshla 1 - 1  
Sabayil - Gabala 2 - 1  
Zira - Qarabag Baku 0 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Genk 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Charleroi 2 - 2  
Westerlo - Eupen 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouscron-Peruwelz - Kortrijk 2 - 3  
Waasland Beveren - Saint-Gilloise 3 - 2  
Zulte Waregem - Cercle Bruges 6 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - Bolivar La Paz 1 - 1  
Real Potosi - San Jose de Oruro 2 - 1  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celik Zenica - GOSK Gabela 1 - 0  
Mladost Doboj Kakanj - Zrinjski Mostar 2 - 2  
Radnik Bijeljina - FK Sarajevo 0 - 0  
Siroki Brijeg - Krupa na Vrbasu 2 - 1  
Sloboda Tuzla - Zeljeznicar Sarajevo 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Vitória 3 - 1  
Brasil de Pelotas - Bragantino 0 - 1  
Criciuma - Cuiaba 0 - 1  
Guarani - Figueirense 0 - 0  
Operario PR - America MG 1 - 0  
Sao Bento - Atlético GO 1 - 3  
Sport Recife - Oeste 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tombense - Sao Jose RS 1 - 1  
Volta Redonda - Atlético Acreano 3 - 0  
Ypiranga RS - Paysandu 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Paulo - Botafogo RJ 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Schalke 2 - 4  
Düsseldorf - Bremen 4 - 1  
E. Frankfurt - Hertha BSC 0 - 0  
Hannover - Mainz 1 - 0  
RB Leipzig - Freiburg 2 - 1  
VfB Stuttgart - Mönchengladbach 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Fürth 2 - 1  
Sandhausen - Holstein Kiel 3 - 2  
St. Pauli - Regensburg 4 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Karlsruhe 0 - 2  
Aalen - Uerdingen 2 - 4  
Cottbus - Osnabrück 1 - 2  
Meppen - Zwickau 2 - 0  
Rostock - Lotte 0 - 0  
Würzburg - Fortuna Köln 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Antofagasta 1 - 0  
Dep. Iquique - Cobresal 0 - 1  
Everton Vina Del Mar - Universidad de Chile 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - MAS Taborsko 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Ostrava 4 - 0  
Karvina - Liberec 2 - 1  
Mladá Boleslav - Zlín 3 - 0  
Opava - Sparta Praha 0 - 3  
Plzen - Dukla Praha 4 - 0  
Slavia Praha - Olomouc 2 - 1  
Slovacko - Bohemians 1905 1 - 1  
Teplice - Pribram 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Viborg 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kjellerup - Slagelse BI 1 - 2  
Marienlyst - Hilleröd 0 - 1  
Odder - Dalum 1 - 2  
Skovshoved - Sydvest 1 - 2  
Tarup-Paarup - Vejgaard 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Fremad - Brönshöj 3 - 0  
B93 Köbenhavn - Middelfart 0 - 2  
Hellerup - Kolding IF 2 - 2  
Jammerbugt - AB Gladsaxe 0 - 0  
Vanlöse - Skive 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Hjörring 0 - 4  
Kolding - Thy-Thisted 1 - 4  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Aalborg 4 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - Maritzburg Utd. 1 - 2  
Bloemfontein Celtic - Kaizer Chiefs 1 - 0  
Highlands Park - Polokwane City 0 - 2  
Supersport Utd. - Bidvest Wits 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Gwangju 0 - 0  
Jeonnam - Busan I'Park 1 - 0  
Seoul E-Land - Bucheon 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Daegu 0 - 2  
Incheon - Seongnam 0 - 0  
Jeju - Sangju Sangmu 2 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cuenca - Univ. Catolica de Quito 1 - 2  
El Nacional Quito - Fuerza Amarilla 3 - 0  
Independiente del Valle - Olmedo 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wasl - Al-Jazeera (UAE) 3 - 1  
Bani Yas - Al-Ain 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyapro Mogiljev - Gorodeja 0 - 0  
Isloch Minszk - Gomel 3 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Energetik-BGU Minszk 3 - 4  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekenas IF - Jaro 1 - 2  
Haka - TPV 1 - 0  
Kajaani - Musan Salama 1 - 2  
KTP - Oulu 0 - 1  
Myllykoski PA - Turku PS 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Lens 2 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Francia Kupa 2018/19    
Rennes - Paris SG (Helyszín: Stade de France) 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Hajduk Split 3 - 0  
Osijek - Dinamo Zagreb 2 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padideh Mashhad - Esteghlal T. 1 - 0  
Sanat Naft Abadan - Naft Masjed Soleyman 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - HK Kopavogs 2 - 0  
Grindavik - Breidablik 0 - 2  
Stjarnan - KR 1 - 1  
ÍA Akranes - KA Akureyri 3 - 1  
ÍBV - Fylkir 0 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Haifa 1 - 2  
Hapoel Raanana - Hapoel TA 2 - 1  
Ironi Kiryat Shmona - Beitar Jerusalem 0 - 1  
Maccabi Petah Tikva - Ashdod 0 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Maccabi TA 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Yamagata 0 - 1  
Ehime - Kofu 1 - 1  
Nagasaki - Kagoshima Utd. 0 - 0  
Ryukyu - Machida Zelvia 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Oita Trinita 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Beleza Inagi 3 - 2  
Nippon Sport Univ. - JEF United Chiba 0 - 2  
Nojima Sagamihara - Kobe Leonessa 1 - 0  
Vegalta Sendai - Urawa RD 0 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Taraz 2 - 3  
FC Asztana - Tobol Kostanay 2 - 1  
Okzhetpes Kokshetau - Irtis Pavlodar 1 - 0  
Ordabasy Shymkent - Kairat Almaty 0 - 0  
Sahtar Karagandy - Kaisar Kyzylorda 0 - 1  
Zhetysu Taldykorgan - Atirau 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Envigado 0 - 1  
Union Magdalena - Independiente SF 3 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heilongjiang Lava Spring - Guizhou Zhicheng 2 - 1  
Liaoning Hongyun - Sichuan Annapurna 0 - 2  
Nantong Zhiyun - Guangdong 1 - 2  
Nei Mongol Zhongyou - Xinjiang Tianshan 0 - 0  
Qingdao Huanghai - Shijiazhuang 2 - 1  
Shaanxi Changan - Shanghai Shenxin 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Beijing Renhe 1 - 1  
Henan Jianye - Jiangsu 2 - 1  
Shanghai Shenhua - Tianjin Quanjian 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Chojniczanka Chojnice 2 - 1  
LKS Lodz - Rakow Czestochowa 2 - 0  
Olsztyn - TBB Nieciecza 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Legia Varsó 1 - 3  
Pogon Szczecin - Lech Poznan 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Daugavpils 1 - 0  
METTA/LU - Valmiera 1 - 4  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palanga - Zalgiris Vilnius 1 - 4  
Panevezys - Stumbras Kaunas 1 - 1  
Riteriai Vilnius - Suduva Marijampole 1 - 2  
Zalgiris Kaunas - Atlantas Klaipeda 2 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petaling Jaya CFC - Terengganu 1 - 2  
PKNP - Perak 0 - 4  
PKNS - Kuala Lumpur 3 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRA de Hoceima - Mouloudia Oujda 1 - 1  
Difaa El Jadidi - Moghreb Tetouan 2 - 0  
Olympique de Khouribga - Olympique de Safi 4 - 4  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Tijuana 1 - 4  
Puebla - Tigres 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - San Jose 0 - 0  
New York City FC - Orlando 1 - 1  
Toronto FC - Portland 1 - 2  
Vancouver - Philadelphia 1 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milsami Orhei - Speranta Nisporeni 1 - 1  
Sfintul Gheorghe - Dinamo-Auto Tiraspol 3 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grbalj Radanovici - Iskra Danilovgrad 2 - 1  
Lovcen Cetinje - Buducnost Podgorica 1 - 1  
Mornar Bar - OFK Petrovac 1 - 5  
Sutjeska Niksic - Rudar Pljevlja 4 - 0  
Zeta Golubovci - Titograd Podgorica 1 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamrun - Valletta 1 - 1  
Hibernians Paola - Balzan 5 - 1  
Sliema Wanderers - Pieta 2 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - FTC 3 - 2  
Kisvárda - Haladás 1 - 2  
Mezőkövesd - Diósgyőr 3 - 0  
Paks - MTK 1 - 0  
Vidi - Puskás Akadémia 1 - 1  
Újpest - Debrecen 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start - Sandefjord 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Stjördals/Blink 1 - 2  
Sola - Brattvag 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Senja 1 - 1  
Asane - Elverum 2 - 0  
Baerum - Florö 0 - 0  
Fram Larvik - Grorud 1 - 1  
Oppsal - Kjelsas 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - Mjöndalen 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fart - Kolbotn 2 - 3  
LSK Kvinner - Röa 1 - 1  
Lyn - Stabaek 2 - 0  
Sandviken - Avaldsnes 6 - 4  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Empoli 3 - 1  
Internazionale - Juventus 1 - 1  
Roma - Cagliari 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livorno - Palermo 2 - 2  
Pescara - Hellas Verona 1 - 1  
Salernitana - Carpi 2 - 5  
Spezia - Perugia 1 - 1  
Venezia - Crotone 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albissola - Lucchese 1 - 1  
Arezzo - Gozzano 2 - 0  
Arzachena - Pistoiese 0 - 0  
Carrarese - Cuneo 3 - 0  
Novara - Robur Siena 2 - 2  
Piacenza - Olbia 3 - 2  
Pontedera - Alessandria 1 - 2  
Pro Patria - Pisa 1 - 2  
U23Juventus - Entella 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Rosztov 1 - 1  
Dinamo Moszkva - Akhmat Groznij 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Wacker Innsbruck 1 - 4  
Mattersburg - Admira Wacker 1 - 1  
Rapid Wien - Hartberg 3 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Guarani Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - UTC de Cajamarca 0 - 0  
Huancayo - C. Mannucci Trujillo 2 - 1  
Sport Boys Callao - Molinos El Pirata 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga B - Covilha 1 - 2  
Leixoes - Académica 1 - 1  
Mafra - Cova Piedade 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Belenenses 3 - 0  
Portimonense - Feirense 1 - 0  
Santa Clara - Setúbal 0 - 0  
Sporting CP - Guimaraes 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Newcastle 1 - 1  
Crystal Palace - Everton 0 - 0  
Fulham - Cardiff 1 - 0  
Southampton - Bournemouth 3 - 3  
Tottenham - West Ham 0 - 1  
Watford - Wolverhampton 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunarea Calarasi - Hermannstadt 0 - 0  
Voluntari - Dinamo Bukarest 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Kilmarnock 1 - 0  
Hamilton - Livingston 3 - 3  
Motherwell - Dundee 4 - 3  
St. Mirren - St. Johnstone 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Arbroath 3 - 0  
Dumbarton - Stranraer 2 - 1  
Forfar - Montrose 1 - 0  
Raith Rovers - Brechin 3 - 2  
Stenhousemuir - East Fife 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Cowdenbeath 3 - 2  
Berwick - Albion Rovers 0 - 3  
Clyde - Queens Park 3 - 0  
Edinburgh City - Elgin 1 - 1  
Peterhead - Stirling 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Inverness CT 1 - 2  
Dundee Utd. - Falkirk 2 - 0  
Dunfermline - Greenock Morton 0 - 1  
Partick Thistle - Ayr Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Oviedo 0 - 1  
Malaga - Mallorca 0 - 1  
Osasuna - Albacete 2 - 0  
UD Extremadura - Tenerife 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Atl. Madrid B 3 - 0  
Deportivo B - Unionistas de Salamanca 3 - 3  
Guijuelo - Cultural Leonesa 1 - 0  
Ponferradina - Internacional de Madrid 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Durango 3 - 0  
CD Vitoria - Real Sociedad B 2 - 1  
Leioa - R. Santander 1 - 1  
Tudelano - Langreo 2 - 0  
UD Logrones - Mirandes 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conquense - Lleida 1 - 2  
Peralada - Hercules 0 - 1  
Sabadell - Castellon 2 - 1  
Villarreal B - Cornella 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Sevilla B 1 - 0  
Badajoz - Malaga B 4 - 0  
El Ejido - UCAM Murcia 2 - 0  
Marbella - Don Benito 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Alavés 1 - 1  
Atl. Madrid - Valladolid 1 - 0  
Barcelona - Levante 1 - 0  
Leganes - Celta Vigo 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Malaga 0 - 0  
Atl. Madrid - Valencia 3 - 0  
Levante - Madrid CCF 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Aarau 1 - 2  
Vaduz - Schaffhausen 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Thun 3 - 1  
Xamax - Grasshoppers 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Halmstad 2 - 1  
Jönköping Södra - Frej Täby 1 - 1  
Mjällby - Degerfors 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Landskrona 0 - 5  
Eskilsminne - Torn 0 - 1  
Lindome - Kristianstad 5 - 1  
Lund - Värnamo 0 - 2  
Oskarshamn - Ljungskile 1 - 0  
Skövde - Oddevold 2 - 0  
Tvaaker - Assyriska Turabdin IK 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis IF - Karlstad BK 2 - 0  
Forward Örebro - Sandviken 0 - 1  
Gefle - Carlstad Utd. 0 - 3  
Sollentuna - Linköping City 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Elfsborg 2 - 4  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kungsbacka - Djurgarden 1 - 2  
Örebro - Rosengard 0 - 4  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Nassr 2 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata Singapore - Home Utd. 4 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Senica - Trencin 4 - 0  
Zlate Moravce - Trnava 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Slovan Bratislava 1 - 0  
Zemplin Michalovce - Zilina 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Triglav Kranj 2 - 1  
Rudar Velenje - Domzale 1 - 2  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port FC - Suphanburi 3 - 2  
PTT Rayong - Muangthong Utd. 2 - 2  
Samut Prakan - Chainat Hornbill 1 - 0  
Trat - Chiangmai FC 4 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Altay Izmir 2 - 1  
Gazisehir Gaziantep - Giresunspor 2 - 2  
Hatayspor - Adanaspor 4 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Erzurum Bld. Spor 1 - 1  
Fenerbahce - Trabzonspor 1 - 1  
Rizespor - Sivasspor 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Vorszkla Poltava 1 - 2  
Olimpik Doneck - Kárpáti Lviv 3 - 2  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austin Bold - Real Monarchs 3 - 2  
FC San Antonio - Tacoma Defiance 3 - 0  
Fresno - Orange County SC 2 - 2  
New Mexico Utd. - Portland 2 3 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Estudiantes de Merida 0 - 0  
Dep. Anzoategui - Metropolitanos Caracas 0 - 1  
Lala Caroni - Zulia Maracaibo 3 - 3  
Portuguesa Acarigua - Caracas FC 1 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanoi FC - Ho Chi Minh FC 1 - 0  
Quang Nam - Viettel Hanoi 0 - 2  
Song Lam Nghe An - Nam Dinh 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akademija Pandev - Rabotnicki Skopje 3 - 1  
Makedonije GP - Renova 3 - 1  
Pobeda Prilep - Sileks Kratovo 0 - 1  
Shkendija Tetovo - Shkupi Skopje 5 - 1  
Vardar Skopje - Belasica Strumica 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Crusaders 0 - 3  
Coleraine - Linfield 1 - 1  
Glenavon - Cliftonville 4 - 0  
Glentoran - Institute 2 - 0  
Newry City - Dungannon 0 - 1  
Warrenpoint - Ards 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Tammeka Tartu 0 - 4  
Kuressaare - Nomme Kalju 0 - 0  
Maardu Linnameeskond - Trans Narva 0 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Drogheda Utd. 1 - 4  
Longford Town - Limerick 1 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banants Jereván - Artsakh Jereván 3 - 0  
Pjunyik Jereván - Alashkert Jereván 1 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Taskent - Qizilqum Zarafshon 3 - 1  
Metallurg Bekobod - Kokand 3 - 1  
Sogdiana - Pakhtakor 1 - 2  
MMA (Cage 47, Helsinki)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mantykivi - K.Kruschewsky 1 - 0  
J. Urholin - H. Ganiev 1 - 0  
M. Rytohonka - S. Saaremae 0 - 1  
O. Santalahti - K. Linnik 1 - 0  
P. Kapanen - L. Casotti 0 - 1  
T. Repo - O. Dambrosio 1 - 0  
MMA (KSW 48, Lublin)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Wolanski - F. Pejic 0 - 1  
G. Szadzinski - M. Ziolkowski 0 - 1  
H. Szymajda - S. Musaev 0 - 1  
K. Cezary - J. Kamieniarz 1 - 0  
M. Michalski - M. Janicic    
M. Michalski - S. Lazic 1 - 0  
S. Przybysz - B. Barbu 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Sunrise)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cou. McGee - Dhi. Lima 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - Lan. Norris (Azeri Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
D. Kvyat - C. Sainz Jr. (Azeri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
Geo. Russell - R. Kubica (Azeri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
K. Räikkönen - A. Giovinazzi (Azeri Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
K. Räikkönen - S. Perez (Azeri Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
L. Hamilton - C. Leclerc (Azeri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Azeri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Azeri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Azeri Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Azeri Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
N. Hülkenberg - D. Ricciardo (Azeri Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
R. Grosjean - K. Magnussen (Azeri Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Perez - L. Stroll (Azeri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - C. Leclerc (Azeri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas (Azeri Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
V. Bottas - C. Leclerc (Azeri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Azeri Nagydíj, időmérő 2019    
Forma-1., Azeri Nagydíj, időmérő 2019 - Top 3    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Harlequin 17 - 15  
Leicester - Bristol 20 - 23  
London Wasps - Saracens 14 - 31  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Broncos - Salford 10 - 30  
Wigan - Castleford 6 - 4  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Lyon 25 - 15  
Castres - Toulouse 20 - 21  
Montpellier - Grenoble 47 - 12  
Perpignan - La Rochelle 29 - 51  
Section Paloise - Racing-Metro 29 - 27  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Cronulla Sharks 29 - 6  
Wests Tigers - Gold Coast Titans 30 - 14  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Port Elizabeth S. Kings 61 - 25  
Cardiff - Ospreys 23 - 26  
Glasgow Warriors - Edinburgh 34 - 10  
Munster - Connacht 27 - 14  
Newport Dragons - Llanelli Scarlets 34 - 32  
Ulster - Leinster 14 - 13  
Zebre - Benetton Treviso 11 - 25  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buenos Aires Jaguares - Canberra Brumbies 20 - 15  
Cape Town Stormers - Pretoria Bulls 24 - 23  
Sydney Waratahs - Durban Sharks 15 - 23  
Wellington Hurricanes - Waikato Chiefs 47 - 19  
Röplabda (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Praia - Minas (2.m.) 1 - 3  
Röplabda (Extra Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - Pénzügyőr (3.m.) 3 - 0  
Kecskemét - Kaposvár (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - St-Raphael (2.m.) 3 - 0  
Le Cannet - Venelles (2.m.) 3 - 1  
Mulhouse - Marcq-en-Baroeul (2.m.) 2 - 3  
Nantes - Beziers (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Tours (1.m.) 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajn.,női,osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Warszawa - Ostrowiec Swietokrzyski (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - Zawiercie (1.m.) 3 - 2  
Kedzierzyn-Kozle - ONICO Varsó (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Berlin RV (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - Schwerin (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaroszlavl - Jugra Nyizsnyevartovszk 1 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Nova Novokujbisevszk 3 - 2  
Jugra Szurgut - Dinamo-LO 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mincsanka Minszk - Szahalin 2 - 3  
Proton Szaratov - Metar Cseljabinszk 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Logrono - Barcelona (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teruel - Almería (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Galatasaray 3 - 0  
Sakk (Grenke Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - A. Naiditsch 1 - 0  
M. Carlsen - L. Aronian 1 - 0  
M. Vachier-Lagrave - F. Vallejo Pons 0.5 - 0.5  
V. Anand - G. Meier 0 - 1  
V. Keymer - P. Svidler 0.5 - 0.5  
Sakk (Shenzhen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - D. Jakovenko 1 - 0  
Liren Ding - P. Harikrishna 1 - 0  
Yangyi Yu - Rapport R. 0.5 - 0.5  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Selby - Gary Wilson (13 nyert frame-ig) 10 - 13  
M.J. Williams - D.B. Gilbert (13 nyert frame-ig) 9 - 13  
S. Maguire - Jam. Cahill (13 nyert frame-ig) 13 - 12  
Strandröplabda (Xiamen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Pedlow S / Schachter S 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Loyola Stein A / Souto Ma 2 - 0  
Bryl M / Fijalek G - Gao P / Li Y 2 - 1  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Gibb J / Crabb Ta 2 - 1  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Tijan A / Younousse C 2 - 0  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Cerutti A / Morais Filho 2 - 0  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Rossi E / Carambula Rauri 2 - 0  
Rossi E / Carambula Rauri - Thole J / Wickler C 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Doppler C / Horst A 2 - 0  
Tijan A / Younousse C - Losiak B / Kantor P 2 - 0  
Strandröplabda (Xiamen, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antunes T D R / Lima T - Hermannova B / Slukova M 0 - 2  
Artacho M / Clancy T - Plesiutsching/Schutzenhof 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Barbosa Silva/Silva Ramos 0 - 2  
Bansley H / Wilkerson B - Huberli T / Betschart N 2 - 0  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Wang F / Xia X 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Ross A / Klineman A 1 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Murakami M / Ishii M 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Borger K / Sude J 2 - 0  
Ross A / Klineman A - Artacho M / Clancy T 1 - 2  
Ross S / Hughes S - Humana-Paredes/Pavan 2 - 0  
Ross S / Hughes S - Sweat B / Walsh Jennings 2 - 0  
Wang X X / Xue C - Antunes T D R / Lima T 1 - 2  
Tenisz (Anning, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. McPhee - Saisai Zheng 1 - 2  
Shuai Zhang - En Shuo Liang 2 - 1  
Tenisz (Anning, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosca A A / Xu S - Peng S / Yang Z 0 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Nishikori - D. Medvedev 1 - 2  
R. Nadal - D. Thiem 0 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carreno Busta P / Lopez D - Cabal J S / Farah R 1 - 2  
Klaasen R / Salisbury J - Murray J / Soares B 1 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Berrettini - L. Djere 2 - 0  
P-H. Herbert - F. Krajinovic 0 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Koolhof W - Krawietz K / Mies A 2 - 1  
Tenisz (Charlottesville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Juvan - M. Brengle 1 - 2  
W. Osuigwe - K. Kawa 2 - 1  
Tenisz (Chiasso, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gálfi D. - V. Gracheva 1 - 2  
Tenisz (Estoril-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - B. Fratangelo 2 - 0  
A. Popyrin - Gas. Elias 2 - 0  
Dan. Evans - L. Giustino 2 - 0  
E. Ymer - Joao Domingues 0 - 2  
F. Baldi - J. Kovalik 2 - 1  
P. Cuevas - D. Brands 2 - 0  
S. Bolelli - E. Gerasimov 2 - 0  
S. Caruso - P. Martinez Portero 2 - 1  
Tenisz (Francavilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Marterer - O. Otte    
S. Travaglia - N. Gombos 2 - 0  
Tenisz (Francavilla, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molchanov D / Zelenay I - Oswald P / Polasek F 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Vondrousova - B. Strycova 2 - 0  
P. Martic - M. Gasparyan    
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Moore J - Guarachi A / Santamaria S 0 - 2  
Babos/Mladenovic - Lister/Voracova 2 - 0  
Tenisz (Leon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - R. Quiroz 2 - 0  
B. Rola - Jam. Ward 2 - 1  
Tenisz (Leon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hach Verdugo H / Pavic A - Reid M / Smith J-P 0 - 2  
Miedler L / Ofner S - Brown D / Verbeek S 2 - 0  
Tenisz (München-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos-Vinolas - T. Monteiro 1 - 2  
C-M. Stebe - D. Istomin 0 - 2  
H. Laaksonen - M. Kecmanovic 2 - 1  
L. Sonego - Y. Hanfmann 2 - 1  
M. Bachinger - A. Rublev 0 - 2  
P. Gojowczyk - L. Rosol 1 - 2  
P. Gunneswaran - A. Erler 2 - 1  
Y. Maden - T. Fabbiano 2 - 1  
Tenisz (Nanchang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - N. Milojevic 2 - 0  
Jor. Thompson - R. Ramanathan 2 - 0  
Tenisz (Nanchang, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolt A / Santillan A - Arends/Weissborn 0 - 2  
Tenisz (Prága-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - C. McHale 2 - 0  
B. Haas - R. Sramkova 2 - 0  
B. Haddad Maia - B. Stefkova 2 - 0  
D. Allertova - P. Ormaechea 2 - 0  
D. Sumova - A. Bolsova Zadoinov 0 - 2  
G. Olmos - G. Gatto-Monticone 0 - 2  
I. Swiatek - A. Grymalska 2 - 0  
J. Markova - J. Paolini 0 - 2  
J.B. Teichmann - V. Tomova 2 - 0  
K. Kuzmova - E. Gorgodze 0 - 2  
M. Bouzkova - T. Mihalikova 2 - 0  
M. di Giuseppe - V. Flink 0 - 2  
T. Korpatsch - P. Hon 2 - 0  
T. Martincova - R.G. Serban 1 - 2  
T. Smitkova - A. Zarycka 2 - 1  
Y. Sizikova - A. Lottner 0 - 2  
Tenisz (Rabat-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Danilina - Z. Hives 2 - 0  
B. Schoofs - S. Lisicki 2 - 1  
C. Alves - M. Niculescu 0 - 2  
F. Codina - S. Errani 0 - 2  
F. Ferro - Ari. Rodionova 2 - 1  
G. Garcia Perez - G. Minnen 0 - 2  
Har. Tan - H. Dart 2 - 0  
I. Jorovic - A. Bogdan    
I.M. Bara - T. Mrdeza    
L. Kerkhove - P. Ozgen 1 - 2  
L. Pigossi - M. Frech 0 - 2  
Lud. Samsonova - V. Lepchenko 0 - 2  
O. Danilovic - L. Qostal 2 - 0  
S. Nahimana - M. Trevisan 0 - 2  
Udvardy P. - R. Atik 2 - 0  
Y. Bonaventure - G. Voskoboeva 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Osaka - A. Kontaveit    
P. Kvitova - K. Bertens 2 - 1  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barthel M / Friedsam A-L - Dabrowski G / Ostapenko J 2 - 1  
Blinkova A / Kalashnikova - Pavlyuchenkova/Safarova 0 - 2  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emi. Gomez - C. Moutet 2 - 0  
N. Rubin - T. Sandgren 0 - 2  
Tom. Paul - T. Sandgren 2 - 0  
Tenisz (Tallahassee, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clezar G / Polmans M - Maytin R / Romboli F 0 - 2  
Kwiatkowski T / Rubin N - Heliovaara H / Lawson A 2 - 1  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ken. Momota - Tien Minh Nguyen 2 - 0  
Tien Chen Chou - Yuqi Shi 0 - 2  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Kamura T / Sonoda K 2 - 1  
Kang M H / Ho K W - Endo H / Watanabe Y 1 - 2  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yanyan Cai - Bing Jiao He 1 - 2  
Yufei Chen - Aka. Yamaguchi 1 - 2  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Haris D D / Pradipta R A 2 - 0  
Fukushima Y / Hirota S - Matsumoto Ma / Nagahara W 0 - 2  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puavaranukroh/Taerattanac - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Jiting H / Yue D 0 - 2  
Vízilabda (OB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Miskolc 12 - 12  
Honvéd - Debrecen 11 - 10  
OSC - FTC 8 - 13  
Szolnok - Eger 15 - 9  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - FTC (1.m.) 11 - 13  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Posillipo Napoli 7 - 12  
Brescia - Recco 9 - 8  
Florentia - Lazio 8 - 7  
Ortigia - Catania 11 - 10  
Quinto - Roma 6 - 7  
Savona - Trieste 7 - 6  
Sport Management - Canottieri Napoli 20 - 7  
Vízilabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Roma 4 - 4  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Roman - T.J. Doheny 1 - 0  
Jes. Vargas - Hum. Soto 1 - 0  
W. Wangek - J.F. Estrada 0 - 1  

 

2019.04.26.
Asztalitenisz (vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaehyun An - Woojin Jang 4 - 3  
Jingkun Liang - Koki Niwa 4 - 3  
Long Ma - Gaoyuan Lin 4 - 0  
M. Falck - S. Gauzy 4 - 1  
Asztalitenisz (vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apolonia T / Monteiro J - Ionescu O / Robles A 3 - 4  
Wang C / MA L - Liang J / Lin G 4 - 0  
Asztalitenisz (vb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manyu Wang - Meng Chen 0 - 4  
Ning Ding - Shiwen Liu 2 - 4  
Asztalitenisz (vb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xu X / Liu S - Yoshimura M / Ishikawa K 4 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Adelaide - North Melbourne Kangaroos 88 - 72  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Lotte Giants 11 - 8  
Kiwoom Heroes - KIA Tigers 8 - 4  
KT Wiz - SK Wyverns 0 - 2  
NC Dinos - Hanwha Eagles    
Samsung Lions - LG Twins    
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Generales de Durango - Tecolotes de Nuevo Laredo 7 - 10  
Leones de Yucatan - Bravos de Leon 12 - 1  
Olmecas de Tabasco - Diablos Rojos del Mexico 9 - 14  
Piratas de Campeche - Guerreros de Oaxaca 4 - 5  
Rieleros de Aguascaliente - Acereros de Monclova 8 - 11  
Saraperos de Saltillo - Toros de Tijuana 11 - 2  
Sultanes de Monterrey - Algodoneros Union Laguna 10 - 1  
Tigres de Quintana Roo - Pericos de Puebla 7 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Detroit 7 - 3  
Cincinnati - Atlanta 4 - 2  
Houston - Cleveland 1 - 2  
LA Angels - NY Yankees 11 - 5  
Philadelphia - Miami 1 - 3  
Seattle - Texas 14 - 2  
Darts (German Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. van den Bergh - T. Kohnlein 6 - 2  
G. Clemens - R. van Barneveld 3 - 6  
J. Hendriks - Jam. Wilson 6 - 3  
Jam. Hughes - B. Dolan 6 - 4  
Jam. Richardson - Way. Jones 6 - 5  
K. Anderson - J. de Zwaan 3 - 6  
K. Koch - V. van der Meer 4 - 6  
K. Munch - Ste. Lennon 1 - 6  
K. Shepherd - S. Beaton 3 - 6  
L. Wenig - C. Dobey 4 - 6  
M. De Decker - D. Pallett 5 - 6  
Mic. Mansell - Ste. West 6 - 3  
N. Aspinall - Den. Nilsson 6 - 1  
P. Jirkal - L. Humphries 0 - 6  
S. Bunting - John Henderson 5 - 6  
T. Evetts - V. Kamphuis 6 - 1  
Futsal (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Kairat Almaty (Helyszín: Almaty) 2 - 5  
Sporting CP - Inter Movistar 5 - 3  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Chrudim (1.m.) 3 - 0  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Hollandia 2 - 4  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Hollandia 0 - 1  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Syracuse (4.m.) 3 - 0  
Hershey - Bridgeport (4.m.) 2 - 2  
Milwaukee - Iowa (3.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Trinec (5.m.) 2 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Columbus (1.m.) 2 - 2  
St. Louis - Dallas (1.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt Löwen - Ravensburg (5.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - München (5.m.) 4 - 4  
Jégkorong (vb, Divízió II/B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Izland 6 - 3  
Észak-Korea - Új-Zéland 5 - 8  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Svédország 1 - 3  
Kazahsztán - Dél-Korea 3 - 0  
Norvégia - Dánia 0 - 1  
Svájc - Franciaország 6 - 0  
Szlovákia - Csehország 1 - 3  
Kerékpár (Tour of the Alps)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour of the Alps 2019    
Tour of the Alps 2019 - Top 3    
Kerékpár (Tour of the Alps, 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Osorio - D. Quintana 0 - 1  
A. Vlasov - G. Carboni 1 - 0  
D. Cataldo - P. Bilbao 1 - 0  
M. Cattaneo - J. Hirt 1 - 0  
R. Majka - V. Nibali 0 - 1  
R. Thalmann - A. Vuillermoz 1 - 0  
T.G. Hart - P. Sivakov 1 - 0  
Tour of the Alps 2019, 5. szakasz    
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Mons 89 - 59  
Basic-Fit Brussels - Limburg 88 - 81  
Charleroi Spirou - Mechelen 88 - 70  
Leuven - Liege 76 - 78  
Oostende - Okapi Aalstar 89 - 69  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Svitavy (4.m.) 85 - 85, h.u. 94 - 90  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Anadolu Efes (4.m.) 82 - 72  
Baskonia Vitoria - CSZKA Moszkva (4.m.) 83 - 92  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Vichy-Clermont 60 - 63  
Gries-Oberhoffen - Caen 82 - 82, h.u. 95 - 88  
Paris BC - St-Chamond 101 - 92  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Fos-sur-Mer 116 - 85  
Reims - Boulazac 83 - 81  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RS Elasto Painters - Magnolia Hotshots (6.m.) 91 - 81  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tochigi - Kawasaki Brave Thunders (1.m.) 87 - 57  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Xinjiang (1.m.) 142 - 123  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sleza Wroclaw - Gdynia (2.m.) 74 - 57  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Diósgyőr (1.m.) 74 - 60  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Antonio - Denver (6.m.) 120 - 103  
Kosárlabda (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Hamburg (3.m.) 84 - 63  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Braunschweig 93 - 88  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Szpartak Noginszk 69 - 78  
Dinamo Novoszibirszk - Jenyiszej Krasznojarszk 88 - 75  
Szpartak Moszkva - Inventa Kurszk 75 - 77  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Castello 78 - 63  
Bilbao - Real Canoe 93 - 62  
Caceres - Granada 85 - 79  
Iberojet Palma - Oviedo 65 - 51  
Leyma Coruna - Huesca 86 - 74  
Ourense - Saenz Horeca Araberri 65 - 58  
Palencia - Melilla 76 - 84  
Prat Joventut - Barcelona B 70 - 66  
Valladolid - Lleida 79 - 58  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Mega Bemax 102 - 69  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Galatasaray (2.m.) 48 - 59  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koprivnice - Lovosice 32 - 26  
Kézilabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Tatran Litovel 37 - 29  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Dijon 34 - 37  
Saran - Grenoble 35 - 31  
Strasbourg Schiltigheim - Vernon St-Marcel 20 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Azoty Pulawy 28 - 25  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - FTC 33 - 26  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Debrecen 19 - 29  
Kézilabda (Norvég bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Storhamar 26 - 29  
Fredrikstad - Tertnes Bergen 20 - 24  
Molde - Larvik 17 - 21  
Oppsal - Kristiansand 28 - 44  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Dormagen 32 - 23  
Dessau-Rosslauer - Nordhorn-Lingen 25 - 37  
Elbflorenz - Aue 29 - 25  
Ferndorf - Hüttenberg 25 - 17  
Grosswallstadt - Coburg 30 - 31  
Hamburg - Emsdetten 27 - 26  
Hamm-Westfalen - Lübbecke 24 - 24  
Lübeck-Schwartau - Wilhelmshaven 28 - 25  
Rimpar - Rhein Vikings Neuss 26 - 23  
TUSEM Essen - Hagen 38 - 34  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztavropol - Asztrahanocska (1.m.) 19 - 28  
Univ. Izsevszk - Dinamo Volgográd (1.m.) 35 - 29  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ufa Alisza - AGU-Adjif 19 - 25  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Lada Toljatti (1.m.) 29 - 27  
Zvezda Zvenyigorod - Rosztov (1.m.) 22 - 32  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ramnicu Valcea - Magura Cisnadiei 24 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Barcelona 30 - 32  
Anaitasuna - Morrazo Cangas 26 - 24  
Granollers - Atl. Valladolid 28 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Alingsas (1.m.) 22 - 24  
Skövde - Sävehof (1.m.) 30 - 29  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novi Pazar - Metaloplastika Sabac 24 - 29  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Ribnica 27 - 32  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wydad Casablanca - Mamelodi Sundowns 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union SF - Barracas Central 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Central Coast Mariners 5 - 0  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Lommel 1 - 0  
Roeselare - Tubize 4 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Standard Liege 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeptemvri Szófia - Dunav Ruse 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Ludogorec Razgrad 2 - 1  
Levszki Szófia - Beroe Stara Zagora 1 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - Sport Boys Warnes 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitória BA - Minas Icesp 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Londrina - Bahia 2 - 1  
Santa Cruz PE - Fluminense 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Leverkusen 1 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Darmstadt 1 - 2  
Ingolstadt - Dynamo Dresden 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sonnenhof Grossaspach - Hallescher FC 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Hobro 1 - 1  
Vendsyssel - Randers 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chippa Utd. - Cape Town City 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohang - Suwon Bluewings 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (UAE) - Al-Sharjah 1 - 1  
Al-Wahda - Al-Fujairah 5 - 0  
Dibba Al-Fujairah - Ajman 0 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - FK Minszk 1 - 0  
Dinamo Minszk - Nyeman Grodno 0 - 1  
Vityebszk - Szluck 2 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Lahti 1 - 0  
Rovaniemi PS - Kuopio PS 0 - 1  
Vaasa PS - Seinäjoen JK 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Sochaux 0 - 2  
Chateauroux - Le Havre 1 - 0  
Clermont - Paris FC 1 - 1  
Grenoble - Beziers 4 - 2  
Nancy - AC Ajaccio 1 - 0  
Orleans - Troyes 0 - 1  
Red Star 93 - Metz 1 - 2  
Valenciennes - Niort 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Jeanne D'Arc de Drancy 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Lyon 2 - 3  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - PSV 2 2 - 1  
Cambuur - Maastricht 4 - 1  
FC Eindhoven - AZ Alkmaar 2 0 - 1  
Go Ahead Eagles - RKC Waalwijk 1 - 4  
Nijmegen - Twente 4 - 0  
Oss - Dordrecht 1 - 0  
Roda - Den Bosch 0 - 2  
Sparta Rotterdam - Ajax 2 2 - 2  
Telstar - Volendam 1 - 1  
Utrecht 2 - Helmond 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - Excelsior/Barendrecht 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - ADO Den Haag 1 - 1  
PSV - Twente 2 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Istra 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persepolis - Sepahan 0 - 0  
Sepidrood Rasht - Foolad Khuzestan 1 - 2  
Zob Ahan - Tractor Tabriz 2 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - Vikingur Reykjavik 3 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres FC - Millonarios 1 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Cucuta Deportivo 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Shenzhen Hongzuan 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Cracovia Krakkó 3 - 1  
Zaglebie Lubin - Jagiellonia Bialystok 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - San Lorenzo 1 - 0  
Melgar - Palmeiras 0 - 4  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Titus Petange - Racing Luxembourg 0 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Felda Utd. - Melaka Utd. 1 - 1  
Kedah - Selangor 1 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Codru Lozova - Zimbru Chisinau 0 - 3  
Petrocub Hincesti - Sheriff Tiraspol 1 - 0  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birkirkara - Senglea 2 - 3  
Qormi - Mosta 1 - 1  
St. Andrew's - Gzira 1 - 0  
Tarxien - Floriana 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Cosenza 4 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - Kubanocska Krasznodar 2 - 2  
Jenyiszej Krasznojarszk - CSZKA Moszkva 0 - 2  
Lokomotív Moszkva - Rjazany 0 - 0  
Zvezda-2005 Perm - Torpedo Izsevszk 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Austria Wien Amatőr 1 - 1  
Austria Klagenfurt - FAC Wien 1 - 1  
FC Juniors Pasching - Horn 6 - 1  
Kapfenberg - Austria Lustenau 2 - 0  
Liefering - BW Linz 2 - 4  
Ried - Wiener Neustadt 7 - 0  
Vorwärts Steyr - Lafnitz 0 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Sol de America 2 - 4  
Sp. Luqueno - Dep. Santani 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uniao Oliveirense - Farense 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Ave - Porto 2 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Huddersfield 5 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Gaz Metan Medias 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ross County - Queen of South 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Numancia - Deportivo 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Winterthur 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - Västeras SK 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trollhättan - Utsikten 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sylvia Norrköping - Nyköping 3 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Taawon 0 - 5  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Podbrezova 2 - 2  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sukhothai - Chiangrai Utd. 2 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Göztepe Izmír 0 - 2  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Barcelona - U19Chelsea 2 - 2  
U19Hoffenheim - U19Porto 0 - 3  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hai Phong - Binh Duong 3 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met Univ. - Llanelli 3 - 2  
Carmarthen - Aberystwyth 6 - 2  
Llandudno FC - Cefn Druids 0 - 5  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Caernarfon 1 - 0  
Barry Town - Newtown 1 - 3  
TNS - Connah's Quay 1 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Cabinteely 1 - 1  
Shelbourne - Galway United 3 - 0  
Wexford Youths - Athlone 2 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Waterford FC 0 - 0  
Derry City - Cork City 2 - 0  
Dundalk - Shamrock Rovers 2 - 1  
Sligo - Finn Harps 1 - 1  
St. Patrick's - UC Dublin 2 - 0  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat Jereván - Ararat-Armenia 2 - 6  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bukhoro - Bunyodkor 2 - 2  
Dinamo Szamarkand - Navbahor Namangan 2 - 2  
Nasaf Qarshi - AGMK Olmaliq 4 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Northampton Saints 17 - 31  
Sale - Bath 6 - 3  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - North Queensland Cowboys 24 - 12  
Penrith Panthers - South Sydney Rabbitohs 18 - 22  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Johannesburg Lions 36 - 10  
Tokyo Sunwolves - Dunedin Highlanders 0 - 52  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Extra Liga, női 2018/19    
Röplabda (Extra Liga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Újpest (3.m.) 2 - 3  
Vasas - Nyíregyháza (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - LKS Lodz (2.m.) 2 - 3  
Rzeszow - Chemik Police (2.m.) 2 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mincsanka Minszk - Proton Szaratov 3 - 0  
Szahalin - Metar Cseljabinszk 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Uralocska Jekatyerinburg (2.m.) 3 - 1  
Dinamo Moszkva - Lokomotív Kalinyingrád (2.m.) 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vakifbank Istanbul - Eczacibasi Istanbul (2.m.) 3 - 1  
Sakk (Grenke Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Naiditsch - V. Anand 1 - 0  
F. Vallejo Pons - F. Caruana 0.5 - 0.5  
G. Meier - M. Carlsen 0 - 1  
L. Aronian - V. Keymer 0.5 - 0.5  
P. Svidler - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
Sakk (Shenzhen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Jakovenko - Liren Ding 0.5 - 0.5  
P. Harikrishna - Yangyi Yu 1 - 0  
Rapport R. - A. Giri 0.5 - 0.5  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Murphy - Neil Robertson (13 nyert frame-ig) 6 - 13  
Strandröplabda (Xiamen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betzien M / Erdmann J - Solberg P / Felipe V G 0 - 2  
Cerutti A / Morais Filho - Heidrich A / Gerson M 2 - 0  
Gao P / Li Y - Solberg P / Felipe V G 2 - 0  
Giginoglu M / Goegtepe V - Gibb J / Crabb Ta 0 - 2  
Grimalt E / Grimalt M - Losiak B / Kantor P 1 - 2  
Ha L / Wu J - Heidrich A / Gerson M 0 - 2  
Li Z / Zhou C - Doppler C / Horst A 0 - 2  
Liamin N / Velichko I - Doppler C / Horst A 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - Dalhausser P / Lucena N 2 - 1  
Loyola Stein A / Souto Ma - Popov S / Gordieiev I 2 - 0  
Mchugh C / Schubert Z - Goncalves Oliveira JR E / Oscar Schm 0 - 2  
Pedlow S / Schachter S - Slick S / Allen W 2 - 0  
Plavins M / Tocs E - Gibb J / Crabb Ta 0 - 2  
Popov S / Gordieiev I - BarbosaSantos/Carvalhaes 2 - 1  
Slick S / Allen W - Bergmann P A / Harms Y 2 - 0  
Thole J / Wickler C - Goncalves Oliveira JR E / Oscar Schmid 2 - 1  
Strandröplabda (Xiamen, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Antunes T D R / Lima T 1 - 2  
Antonelli/Solberg Salgado - Barbosa Silva/Silva Ramos 0 - 2  
Bansley H / Wilkerson B - Borger K / Sude J 2 - 0  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Menegatti M/Tóth O. 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Larsen K / Stockman E 2 - 0  
Behrens K / Tillmann C - Kociolek K / Wojtasik K 2 - 1  
Bieneck V / Schneider I - Ross A / Klineman A 0 - 2  
Borger K / Sude J - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Bieneck V / Schneider I 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Ittlinger S / Laboureur C 2 - 0  
Ittlinger S / Laboureur C - Huberli T / Betschart N 1 - 2  
Keizer S / Meppelink M - Murakami M / Ishii M    
Larsen K / Stockman E - Plesiutsching/Schutzenhof 1 - 2  
Lin M M / Zeng J - Murakami M / Ishii M 0 - 2  
Lunina D / Samoday M - Huberli T / Betschart N 0 - 2  
Mizoe S / Hashimoto S - Lahti T / Parkkinen A 1 - 2  
Plesiutsching/Schutzenhof - Heidrich/Verge-Depre 2 - 1  
Ross A / Klineman A - Ludwig L / Kozuch M 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Antunes T D R / Lima T 0 - 2  
Sweat B / Walsh Jennings - Artacho M / Clancy T 1 - 2  
Wang F / Xia X - Lahti T / Parkkinen A 2 - 1  
Wang F / Xia X - Ross S / Hughes S 1 - 2  
Wang X X / Xue C - Keizer S / Meppelink M 2 - 0  
Tenisz (Anning, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - Saisai Zheng 0 - 2  
K. McPhee - C. Muramatsu 2 - 0  
Kai Lin Zhang - En Shuo Liang    
Shuai Zhang - Shuyue Ma 2 - 0  
Tenisz (Anning, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duan Y Y / Han X - Inglis M / Inoue M 2 - 1  
Kratzer A / Raina A - Inglis M / Inoue M    
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - N. Jarry 2 - 0  
D. Thiem - G. Pella 2 - 0  
R. Carballes Baena - K. Nishikori 0 - 2  
R. Nadal - J-L. Struff 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Kontinen H / Peers J 2 - 0  
Klaasen R / Salisbury J - Marach O / Pavic M 2 - 0  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balázs A. - P-H. Herbert 0 - 2  
F. Krajinovic - B. Coric 2 - 0  
N. Basilashvili - L. Djere 1 - 2  
P. Cuevas - M. Berrettini 1 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Gulbis E - Skupski/Skupski 1 - 2  
Tenisz (Charlottesville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - K. Kawa 1 - 2  
C. McNally - K. Juvan 0 - 2  
Q. Gleason - M. Brengle 0 - 2  
T. Townsend - W. Osuigwe 1 - 2  
Tenisz (Francavilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Marterer - M. Ymer 2 - 0  
N. Gombos - T. Brkic 2 - 0  
O. Otte - R. Molleker 2 - 0  
S. Travaglia - F. Gaio 2 - 1  
Tenisz (Francavilla, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Cacic N - Duran G / Vega Hernandez 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - E. Rybakina 2 - 1  
L. Arruabarrena-Vecino - M. Vondrousova 0 - 2  
P. Martic - K. Mladenovic 2 - 1  
V. Kudermetova - M. Gasparyan 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Moore J - Strycova B / Vondrousova    
Babos/Mladenovic - Mitu A / Panova A 2 - 1  
Tenisz (Leon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - Dan. Petrovic 2 - 0  
Gon. Escobar - B. Rola 0 - 2  
Jam. Ward - M. Arevalo 2 - 0  
L. Broady - S. Ofner 2 - 1  
Tenisz (Leon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Miedler L / Ofner S 0 - 2  
Menendez-Maceiras A / Zeb - Hach Verdugo H / Pavic A 0 - 2  
Tenisz (Nanchang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Patael - And. Martin 0 - 2  
Jor. Thompson - Go Soeda 2 - 1  
N. Milojevic - And. Harris 2 - 1  
R. Ramanathan - Zhizhen Zhang 2 - 0  
Tenisz (Nanchang, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolt A / Santillan A - Purcell M / Saville L 2 - 1  
Pel D / Podlipnik-Castill - Arends/Weissborn 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - P. Kvitova 1 - 2  
K. Bertens - A. Kerber 2 - 0  
N. Osaka - D. Vekic 2 - 1  
V. Azarenka - A. Kontaveit    
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barthel M / Friedsam A-L - Minella M / Petkovic A 2 - 1  
Jurak D / Olaru R - Blinkova A / Kalashnikova 1 - 2  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - S. Nagal 2 - 1  
M. Krueger - Tom. Paul 1 - 2  
N. Serdarusic - Emi. Gomez 1 - 2  
Tom. Paul - M. Torpegaard 2 - 0  
Tenisz (Tallahassee, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwiatkowski T / Rubin N - Cuevas M / Gomez E 2 - 0  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ken. Momota - Guangzu Lu 2 - 1  
Ken. Nishimoto - Tien Chen Chou 1 - 2  
Long Chen - Tien Minh Nguyen    
Sam. Verma - Yuqi Shi 0 - 2  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Endo H / Watanabe Y - Junhui L / Yuchen L 2 - 0  
Gideon M F / Sukamuljo K - Han C / Zhou H 2 - 1  
Kamura T / Sonoda K - He J / Tan Q 2 - 1  
Kang M H / Ho K W - Chia A / Soh W Y 2 - 1  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - S. Nehwal 2 - 1  
Bing Jiao He - Noz. Okuhara 2 - 0  
Yanyan Cai - S. Pusarla Venkata 2 - 0  
Yufei Chen - Aya Ohori 2 - 0  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang C H / Yang C T - Haris D D / Pradipta R A 0 - 2  
Fukushima Y / Hirota S - Kititharakul/Prajongjai    
Lee S H / Shin S C - Chen Q / Jia Y F 1 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Li W / Zheng Y 2 - 0  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Faizal H / Widjaja G E - Puavaranukroh/Taerattanac 1 - 2  
Higashino A / Watanabe Y - Jiting H / Yue D    
Yeung M N / Ng T Y - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Kaneko Y / Matsutomo M 2 - 0  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UVSE - Dunaújváros (1.m.) 13 - 9  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riguccini - Ivan Alvarez 1 - 0  
O. Fiordigiglio - S. Danyo 1 - 0  
O. Negrete - Jos. Franco 0 - 1  
Y. Ulysse Jr. - S. Claggett 1 - 0  

 

2019.04.25.
Asztalitenisz (vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Calderano - Long Ma 1 - 4  
Sangsu Lee - M. Falck 1 - 4  
T. Pucar - Koki Niwa 2 - 4  
Tom. Harimoto - Jaehyun An 2 - 4  
Woojin Jang - T. Boll    
Yang Wang - S. Gauzy 0 - 4  
Youngsik Jeoung - Gaoyuan Lin 0 - 4  
Zhendong Fan - Jingkun Liang 2 - 4  
Asztalitenisz (vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boll T / Franziska P - Apolonia T / Monteiro J    
Ionescu O / Robles A - Falck M / Karlsson K 4 - 0  
Jung Y / Lee S - Wang C / MA L 2 - 4  
Liang J / Lin G - Ho K K / Wong C T 4 - 0  
Asztalitenisz (vb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoi Kem Doo - Meng Chen 2 - 4  
Manyu Wang - Yingsha Sun 4 - 2  
Miyu Kato - Shiwen Liu 1 - 4  
Ning Ding - Miu Hirano 4 - 1  
Asztalitenisz (vb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen M / Zhu Y - Doo H K / Lee H C 4 - 0  
Cheng H-T / Liu Y-H - Hashimoto H / Sato H 0 - 4  
Hayata H / Ito M - Cha H S / Kim N H 4 - 1  
Kim J H / Kim S I - Sun Y / Wang M 2 - 4  
Asztalitenisz (vb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fan Z / Ding N - Xu X / Liu S 0 - 4  
Franziska P / Solja P - Yoshimura M / Ishikawa K 1 - 4  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - Collingwood 69 - 73  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Lotte Giants    
Kiwoom Heroes - Doosan Bears 9 - 6  
KT Wiz - NC Dinos    
LG Twins - KIA Tigers    
Samsung Lions - SK Wyverns 3 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 2 - 0  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 11 - 2  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 3 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 8 - 9  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 3 - 0  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 6 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Generales de Durango - Tecolotes de Nuevo Laredo 7 - 8  
Leones de Yucatan - Bravos de Leon 7 - 9  
Olmecas de Tabasco - Diablos Rojos del Mexico 9 - 6  
Piratas de Campeche - Guerreros de Oaxaca 7 - 6  
Rieleros de Aguascaliente - Acereros de Monclova 5 - 4  
Saraperos de Saltillo - Toros de Tijuana 5 - 9  
Sultanes de Monterrey - Algodoneros Union Laguna 9 - 1  
Tigres de Quintana Roo - Pericos de Puebla 1 - 10  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Chicago WS 4 - 3  
Boston - Detroit 11 - 4  
Chicago Cubs - LA Dodgers 7 - 6  
Chicago Cubs - LA Dodgers (20:20) 1 - 2  
Cincinnati - Atlanta 1 - 3  
Houston - Minnesota 7 - 1  
LA Angels - NY Yankees 5 - 6  
NY Mets - Philadelphia 0 - 6  
Pittsburgh - Arizona 2 - 11  
Pittsburgh - Arizona (18:35) 0 - 5  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - P. Wright 8 - 4  
J. Wade - M. van Gerwen 7 - 7  
M. Suljovic - Mic. Smith 7 - 7  
R. Cross - G. Price 7 - 7  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svarog Teplice - Slavia Praha (1.m.) 5 - 3  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Ausztrália 3 - 4  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Ausztrália 1 - 5  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Providence (3.m.) 3 - 0  
Grand Rapids - Chicago Wolves (4.m.) 2 - 5  
San Jose Barracuda - San Diego (4.m.) 2 - 5  
Toronto Marlies - Rochester (3.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Hämeenlinna (3.m.) 0 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NHL 2018/19 - Nashville vagy Dallas jut tovább?    
NHL 2018/19 - Washington vagy Carolina jut tovább?    
Washington - Carolina (7.m.) 3 - 3  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guelph Storm - Saginaw Spirit (4.m.) 1 - 4  
Oshawa Generals - Ottawa 67's (4.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Djurgarden (3.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Jesenice 5 - 2  
Jégkorong (vb, Divízió II/B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Mexikó (Helyszín: Mexikó) 8 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Svédország 5 - 4  
Kazahsztán - Fehéroroszország 4 - 4  
Lettország - Oroszország 1 - 1  
Németország - Ausztria 2 - 3  
Szlovénia - Olaszország 3 - 2  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton Oil Kings - Prince Albert Raiders (4.m.) 1 - 2  
Spokane Chiefs - Vancouver Giants (4.m.) 3 - 3  
Kerékpár (Tour of the Alps, 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vlasov - M. Cattaneo 0 - 1  
D. Cataldo - A. Zeits 1 - 0  
D. Gabburo - A. Aranburu 1 - 0  
F. Masnada - H. Pernsteiner 1 - 0  
P. Sivakov - J. Hirt 1 - 0  
R. Majka - V. Nibali 0 - 1  
T.G. Hart - R. Thalmann 1 - 0  
Tour of the Alps 2019, 4. szakasz    
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franca - Bauru (3.m.) 90 - 68  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Decin (4.m.) 74 - 63  
Usti nad Labem - Svitavy (3.m.) 71 - 81  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Fenerbahce (4.m.) 82 - 99  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Phoenix Fuelmasters (5.m.) 105 - 94  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - GKK Sibenik (1.m.) 82 - 73  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Juventus Utena 101 - 87  
Siauliai - Nevezis Kedainiai 87 - 88  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - LA Clippers (5.m.) 121 - 129  
Houston - Utah (5.m.) 100 - 93  
NBA 2018/19 - Houston vagy Utah jut tovább?    
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Alba Berlin 80 - 79  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Jekatyerinburg (3.m.) 64 - 68  
Kosárlabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadi La Seu d'Urgell - Girona (2.m.) 73 - 74  
Valencia - P. Avenida (2.m.) 54 - 74  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tamis Pancevo - Dynamic Belgrád 72 - 64  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukurova - Botas Adana (1.m.) 74 - 50  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar Pro Skopje - Szeged 31 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - Aarhus 32 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piotrkow Trybunalski - Wisla Plock 26 - 32  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim-Metterzimmern - Wetzlar 26 - 26  
Burgdorf-Hannover - Lemgo 27 - 27  
DHfK Leipzig - Ludwigshafen-Friesenheim 28 - 22  
Stuttgart - Füchse Berlin 33 - 34  
Kézilabda (Román bajn.,felsőház,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Dinamo Bukarest 24 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Bistrita 31 - 30  
Danubius Galati - Slatina 20 - 25  
Dunarea Braila - Univ. Cluj 33 - 25  
Minaur Baia Mare - Municipal Craiova 23 - 21  
Zalau - Gloria Buzau 26 - 26  
Kézilabda (Svájci bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gossau - Amicitia Zürich (2.m.) 26 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - St. Gallen (5.m.) 29 - 29  
Suhr Aarau - Thun (5.m.) 19 - 19  
Kézilabda (Szerb bajnokság, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kikinda - Samot Arandjelovac 33 - 30  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JSM Bejaia - ES Setif 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Atl. Acassuso 3 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Adelaide Utd. 3 - 5  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Vraca - Etar Veliko Tarnovo 1 - 1  
Vitosa Bistritsa - Vereja 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Sao Jose dos Campos 3 - 0  
Flamengo - Ferroviaria 0 - 0  
Foz Cataratas - Gremio Audax 0 - 2  
Iranduba - Kindermann 0 - 1  
Vitória PE - Sao Francisco 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Chapecoense 2 - 0  
Juventude - Vila Nova 0 - 0  
Vasco da Gama - Santos 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - FC Hradec Kralove 2 - 2  
Vitkovice - Usti nad Labem 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Al-Masry 2 - 0  
Wadi Degla - Ismaily 3 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Slavia Mozír 0 - 0  
Torpedo Zogyino - Torpedo Minszk 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Inter Turku 3 - 2  
KPV Kokkola - Mariehamn 0 - 4  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - Dinamo Tbiliszi 2 - 2  
Georgia Tbiliszi - Dila Gori 0 - 1  
Sioni Bolnisi - Torpedo Kutaisi 2 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - PAOK 0 - 0  
Lamia - AEK Athén 0 - 4  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Excelsior 3 - 1  
Willem II - PSV 0 - 3  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Nassaji Mazandaran 1 - 1  
Machine Sazi Tabriz - Saipa Karaj 0 - 0  
Paykan - Pars Jonoubi Jam 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Independiente Medellin 1 - 0  
Once Caldas - Dep. Cali 4 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Boyaca Patriotas 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Dep. Pasto 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Orsomarso 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Miedz Legnica 2 - 0  
Slask Wroclaw - Gornik Zabrze 1 - 2  
Wisla Plock - Korona Kielce 2 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Wisla Krakkó 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Internacional 0 - 1  
Palestino - River Plate 0 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - Flamengo 2 - 1  
San Jose de Oruro - Penarol Montevideo 3 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamora Barinas - Cerro Porteno 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Boca Juniors 2 - 2  
Jorge Wilstermann - Atlético PR 3 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosario Central - Univ.Catolica de Santiago 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - D.C. United 0 - 1  
Minnesota - Los Angeles Galaxy 0 - 0  
New England - Montreal 0 - 3  
New York City FC - Chicago 1 - 0  
Seattle - San Jose 2 - 2  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - FTC 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Fiorentina 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Szpartak Moszkva 3 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Orenburg 2 - 1  
Krilja Szovjetov Szamara - Ural Jekatyerinburg 0 - 1  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - Univ. Craiova 1948 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Getafe - Real Madrid 0 - 0  
Real Sociedad - Villarreal 0 - 1  
Sevilla - Rayo Vallecano 5 - 0  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Basel 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Norrköping 1 - 1  
Helsingborg - Sundsvall 1 - 1  
Kalmar - Göteborg 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macsva Sabacs - Zemun 1 - 5  
Radnik Surdulica - Dinamo Vranje 1 - 1  
Spartak Subotica - Bacska Palanka 0 - 1  
Vozdovac - Rad Belgrád 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád 2 - 1  
Mladost Lucani - Vojvodina 3 - 1  
Napredak Krusevac - Proleter Novi Sad 2 - 0  
Radnicki Nis - Cukaricki 2 - 2  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yeni Malatyaspor - Galatasaray 2 - 5  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Tampa Bay 1 - 4  
Los Angeles Galaxy 2 - Rio Grande Valley 4 - 4  
Tulsa - Colorado Springs 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Lara - Estudiantes de Caracas 1 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - New Zealand Warriors 13 - 12  
Sydney Roosters - St. George Illawarra 20 - 10  
Röplabda (Extra Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Kecskemét (2.m.) 3 - 2  
Pénzügyőr - Kazincbarcika (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finikasz Szyrosz - Olympiakosz (4.m.) 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Radom - Belchatow (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Trentino (4.m.) 3 - 0  
Modena - Perugia (4.m.) 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Scandicci - Novara (4.m.) 2 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Ufa - Belogorje Belgorod (2.m.) 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-LO - Jugra Nyizsnyevartovszk 3 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Jaroszlavl 3 - 0  
Nova Novokujbisevszk - Jugra Szurgut 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk (1.m.) 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Novij Urengoj - Zenit Kazany (2.m.) 0 - 3  
Zenit Szentpétervár - Kuzbassz Kemerovo (2.m.) 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Uralocska Jekatyerinburg (1.m.) 0 - 3  
Dinamo Moszkva - Lokomotív Kalinyingrád (1.m.) 3 - 0  
Sakk (Shenzhen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - Liren Ding 0.5 - 0.5  
Rapport R. - P. Harikrishna 1 - 0  
Yangyi Yu - D. Jakovenko 0.5 - 0.5  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Lisowski - All. Carter (10 nyert frame-ig) 6 - 10  
Kyr. Wilson - Sco. Donaldson (10 nyert frame-ig) 10 - 4  
Strandröplabda (Xiamen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Li Z / Zhou C 2 - 0  
Berntsen M / Sorum C S - Thole J / Wickler C 2 - 1  
Brouwer A / Meeuwsen R - Bergmann P A / Harms Y 2 - 0  
Bryl M / Fijalek G - Plavins M / Tocs E 2 - 0  
Bryl M / Fijalek G - Popov S / Gordieiev I 2 - 1  
Dalhausser P / Lucena N - Loyola Stein A / Souto Major Wande 0 - 2  
Gao P / Li Y - Brouwer A / Meeuwsen R 1 - 2  
Gao P / Li Y - Slick S / Allen W 2 - 1  
Gibb J / Crabb Ta - Cerutti A / Morais Filho A 0 - 2  
Goncalves Oliveira JR E / - Liamin N / Velichko I 0 - 2  
Grimalt E / Grimalt M - Heidrich A / Gerson M 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Grimalt E / Grimalt M 2 - 1  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Ha L / Wu J 2 - 0  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Liamin N / Velichko I 2 - 0  
Krasilnikov/Stoyanovskiy - Mchugh C / Schubert Z 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Rossi E / Carambula Raurich A I 0 - 2  
Plavins M / Tocs E - BarbosaSantos/Carvalhaes 2 - 1  
Rossi E / Carambula Rauri - Loyola Stein A / Souto Major Wan 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Betzien M / Erdmann J 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Pedlow S / Schachter S 2 - 1  
Solberg P / Felipe V G - Pedlow S / Schachter S 1 - 2  
Thole J / Wickler C - Doppler C / Horst A 2 - 0  
Tijan A / Younousse C - Cerutti A / Morais Filho A 2 - 0  
Tijan A / Younousse C - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 0  
Strandröplabda (Xiamen, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Behrens K / Tillmann C 2 - 0  
Artacho M / Clancy T - Antunes T D R / Lima T 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Lin M M / Zeng J 2 - 0  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Kociolek K / Wojtasik K 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Mizoe S / Hashimoto S 2 - 0  
Borger K / Sude J - Murakami M / Ishii M 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Lunina D / Samoday M 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Bieneck V / Schneider I 1 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Plesiutsching/Schutzenhof 2 - 0  
Ittlinger S / Laboureur C - Heidrich/Verge-Depre 2 - 1  
Keizer S / Meppelink M - Ludwig L / Kozuch M 2 - 1  
Larsen K / Stockman E - Lahti T / Parkkinen A 2 - 1  
Ross A / Klineman A - Wang X X / Xue C 0 - 2  
Ross S / Hughes S - Menegatti M/Tóth O. 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Sweat B / Walsh Jennings K 0 - 2  
Wang F / Xia X - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 0  
Tenisz (Anning, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raina - Kai Lin Zhang 1 - 2  
En Shuo Liang - Zhaoxuan Yang 2 - 0  
Shuai Zhang - Fang Ying Xun 2 - 1  
Shuyue Ma - Dan. Lao    
Tenisz (Anning, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duan Y Y / Han X - Cadantu A / Sharipova S 2 - 1  
Rompies J / Van Der Hoek - Peng S / Yang Z 0 - 2  
Rosca A A / Xu S - Gumulya B / You X 2 - 1  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - G. Pella 0 - 2  
D. Medvedev - M. McDonald 2 - 0  
D. Thiem - J.A. Munar Clar 2 - 0  
F. Auger Alliassime - K. Nishikori 0 - 2  
G. Dimitrov - N. Jarry 1 - 2  
J-L. Struff - S. Tsitsipas 2 - 1  
R. Carballes Baena - C. Garin 2 - 0  
R. Nadal - D. Ferrer 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Carreno Busta P / Lopez Diaz-Guerra F 0 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Murray J / Soares B 0 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - M. Berrettini 0 - 2  
J. Sinner - L. Djere 0 - 2  
M. Cilic - P. Cuevas 1 - 2  
N. Basilashvili - P. Gojowczyk 2 - 1  
R. Albot - F. Krajinovic 0 - 2  
R. Haase - B. Coric 1 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Inglot D - Begemann A / Gulbis E 0 - 2  
Daniell M / Koolhof W - Haase R / Nielsen F 2 - 0  
Krawietz K / Mies A - Bambridge L / O'Mara J 2 - 1  
Skupski/Skupski - Demoliner M / Sharan D 2 - 1  
Tenisz (Charlottesville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - L. Chirico 2 - 0  
A. Myers - Q. Gleason 0 - 2  
Asia Muhammad - M. Brengle 0 - 2  
C. McNally - S. Karatantcheva 2 - 1  
E. Fanning - K. Juvan 0 - 2  
K. Kawa - L. Hradecka 2 - 0  
T. Townsend - C. Dolehide 2 - 0  
Z. Hives - W. Osuigwe 0 - 2  
Tenisz (Francavilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G.M. Moroni - R. Molleker 1 - 2  
J. Hernandez-Fernandez - F. Gaio 1 - 2  
L. Musetti - T. Brkic 0 - 2  
M. Marterer - A. Vatutin 2 - 1  
N. Gombos - K. Coppejans 2 - 0  
O. Otte - T. Bellucci    
P. Kotov - M. Ymer 1 - 2  
S. Travaglia - G. Zeppieri    
Tenisz (Francavilla, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranco Cosano J / Branc - Duran G / Vega Hernandez    
Brkic T / Cacic N - Eysseric J / Vasilevski A 2 - 0  
Molchanov D / Zelenay I - Couacaud E / Molleker R 2 - 0  
Oswald P / Polasek F - Del Federico/Travaglia 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kat. Kozlova - K. Mladenovic 0 - 2  
P. Martic - A. Bogdan 2 - 1  
S. Kuznetsova - M. Vondrousova 0 - 2  
V. Kudermetova - Babos T. 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarachi A / Santamaria S - Knoll X / Stollár F 2 - 1  
Lister C / Voracova R - Gasparyan M / Sakkari M 2 - 0  
Tenisz (Leon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - S. Griekspoor 2 - 0  
B. Rola - M. Guinard 2 - 0  
Jam. Ward - Dar. King 2 - 0  
L. Broady - L. Miedler 2 - 1  
M. Arevalo - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
M. Guinard - Dus. Brown 2 - 0  
M. Safwat - Gon. Escobar 1 - 2  
P. Krstin - S. Ofner 1 - 2  
R. Quiroz - M. Basic 2 - 1  
Tenisz (Leon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Alba R / Sau Franco A - Reid M / Smith J-P 0 - 2  
King E / Pasha N - Brown D / Verbeek S 0 - 2  
Tenisz (Nanchang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - And. Harris 1 - 2  
B. Patael - Jay Clarke 2 - 0  
Go Soeda - J. Duckworth 2 - 0  
Gon. Oliveira - And. Martin 0 - 2  
Jor. Thompson - V. Safranek 2 - 0  
N. Milojevic - A. Santillan 2 - 0  
R. Ramanathan - Kai. Uchida 2 - 0  
Zhizhen Zhang - E. Lopez-Perez 2 - 0  
Tenisz (Nanchang, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N / Cerretani J - Bolt A / Santillan A 0 - 2  
Banes M / Grills J - Arends/Weissborn 0 - 2  
Gabashvili T / Ignatik U - Pel D / Podlipnik-Castill 0 - 2  
Purcell M / Saville L - Martin A / Matsui T 2 - 1  
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - A. Kontaveit 0 - 2  
A. Petkovic - A. Kerber 0 - 2  
A. Sevastova - L. Siegemund 2 - 0  
D. Kasatkina - D. Vekic 0 - 2  
K. Bertens - B. Bencic 2 - 1  
Kar. Pliskova - V. Azarenka 1 - 2  
N. Osaka - Su-Wei Hsieh 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Srebotnik K - Pavlyuchenkova/Safarova 0 - 2  
Bencic B / Rosolska A - Dabrowski G / Ostapenko J 1 - 2  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - N. Serdarusic 1 - 2  
C. Moutet - A. Tabilo 2 - 1  
Emi. Gomez - M. Polmans 2 - 0  
M. Torpegaard - F. Coria 2 - 1  
N. Rubin - E. Karlovskiy 2 - 1  
S. Ehrat - T. Sandgren 1 - 2  
S. Kozlov - T. Sandgren 0 - 2  
S. Nagal - J. Arconada 2 - 0  
Tenisz (Tallahassee, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clezar G / Polmans M - Dancevic F / Polansky P 2 - 0  
Goransson A / Reese H - Heliovaara H / Lawson A 0 - 2  
Kwiatkowski T / Rubin N - Rinderknech A / Yevseyev D 2 - 0  
Maytin R / Romboli F - Aragone J / Huey T 2 - 1  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan Lin - Tien Chen Chou 0 - 2  
Ken. Momota - Cheuk Yiu Lee 2 - 0  
S.H. Rhustavito - Tien Minh Nguyen 1 - 2  
Sam. Verma - Ng Ka Long Angus 2 - 0  
T. Sitthikom - Yuqi Shi 0 - 2  
Wing Ki Vincent Wong - Ken. Nishimoto 0 - 2  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - He J / Tan Q 1 - 2  
Han C / Zhou H - Yao C L / Han Y P 2 - 0  
Kang M H / Ho K W - Liu C / Zhang N 2 - 1  
Ong Y S / Teo E Y - Junhui L / Yuchen L 1 - 2  
Wahyu N A P / Ade Y S - Endo H / Watanabe Y 0 - 2  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - Jia Min Yeo 2 - 1  
Aya Ohori - Ngan Yi Cheung 2 - 1  
C. Choirunnisa - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Pui Yin Yip - Yanyan Cai 0 - 2  
S. Nehwal - Ga Eun Kim 2 - 0  
S.S.Y. Cheah - Noz. Okuhara 1 - 2  
Thuy Linh Nguyen - Bing Jiao He 0 - 2  
Yufei Chen - G. Mariska 2 - 1  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang C H / Yang C T - Hendahewa T P / Sirimannage K I 2 - 0  
Haris D D / Pradipta R A - Wenjing D / Xueying F 2 - 0  
Kititharakul/Prajongjai - Cheong A C Y / Lim C S 2 - 0  
Lee S H / Shin S C - Hoo V / Yap C W 2 - 0  
Li W / Zheng Y - Kim S Y / Kong H Y 2 - 0  
Supajirakul/Taerattanach. - Chen Q / Jia Y F 1 - 2  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Faizal H / Widjaja G E - Arora U / Wadkar K 2 - 0  
Higashino A / Watanabe Y - Rivaldy R / Mentari P H 2 - 1  
Hoki T / Nagahara W - Puavaranukroh/Taerattanac 1 - 2  
Kaneko Y / Matsutomo M - Jordan P / Oktavianti M D 2 - 0  
Yeung M N / Ng T Y - Gondo K / Kurihara A 2 - 0

 

2019.04.24.
Asztalitenisz (vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Habesohn - Jaehyun An 2 - 4  
D. Ovtcharov - T. Pucar 3 - 4  
E. Lebesson - Gaoyuan Lin 1 - 4  
H. Calderano - S. Gnanasekaran 4 - 0  
J. Dyjas - Koki Niwa 1 - 4  
Jun Mizutani - Youngsik Jeoung 3 - 4  
Mas. Morizono - T. Boll 0 - 4  
P. Gionis - Jingkun Liang 1 - 4  
S. Gauzy - Xin Xu 4 - 2  
Sangsu Lee - P. Franziska 4 - 1  
T. Apolonia - M. Falck 0 - 4  
Tom. Harimoto - M. Freitas 4 - 0  
V. Samsonov - Long Ma 1 - 4  
Woojin Jang - J. Groth 4 - 1  
Yang Wang - Ji Song An 4 - 0  
Asztalitenisz (vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apolonia T / Monteiro J - Ecseki N / Szudi Á 4 - 1  
Flore T / Lebesson E - Boll T / Franziska P 3 - 4  
Ionescu O / Robles A - Groth J / Pitchford L 4 - 1  
Liang J / Lin G - Harimoto T / Kizukuri Y 4 - 1  
Asztalitenisz (vb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Szőcs - W.Y.M. Soo 0 - 4  
CHA Hyo, Sim - Yingsha Sun 0 - 4  
Kas. Ishikawa - Hoi Kem Doo 3 - 4  
Kas. Ishikawa - Qian Li 4 - 0  
Kim Song I - Hs.-Yin Liu 4 - 0  
Kim Song I - Shiwen Liu 0 - 4  
Manyu Wang - Hitomi Sato 4 - 2  
Miyu Kato - Szu-Yu Chen 4 - 0  
Mo Zhang - Miu Hirano 2 - 4  
Szu-Yu Chen - S. Polcanova 4 - 0  
Tianwei Feng - Madarász D. 4 - 0  
Tianwei Feng - Meng Chen 1 - 4  
W.Y.M. Soo - Miu Hirano 2 - 4  
Yingsha Sun - Mima Ito 4 - 1  
Asztalitenisz (vb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cha H S / Kim N H - Samara E / Szőcs B 4 - 1  
Hayata H / Ito M - Chen S-Y / Cheng I-C 4 - 0  
Ng W N / Soo W Y M - Kim J H / Kim S I 2 - 4  
Asztalitenisz (vb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fan Z / Ding N - Ho K K / Lee H C 4 - 0  
Franziska P / Solja P - Lin Y J / Cheng I C 4 - 1  
Lee S / Jeon J - Xu X / Liu S 3 - 4  
Morizono M / Ito M - Franziska P / Solja P 2 - 4  
Morizono M / Ito M - Jang W / Choi H 4 - 0  
Pistej L / Balazova B - Yoshimura M / Ishikawa K 2 - 4  
Szudi/Pergel - Yoshimura M / Ishikawa K 2 - 4  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Richmond - Melbourne Demons 85 - 42  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Lotte Giants 5 - 4  
Kiwoom Heroes - Doosan Bears 8 - 3  
KT Wiz - NC Dinos 2 - 10  
LG Twins - KIA Tigers 10 - 3  
Samsung Lions - SK Wyverns 8 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 5 - 0  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 2 - 7  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 1 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 1 - 4  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 2 - 3  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 15 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Generales de Durango - Tecolotes de Nuevo Laredo 9 - 10  
Leones de Yucatan - Bravos de Leon 6 - 1  
Olmecas de Tabasco - Diablos Rojos del Mexico 8 - 3  
Piratas de Campeche - Guerreros de Oaxaca 2 - 4  
Rieleros de Aguascaliente - Acereros de Monclova 2 - 12  
Saraperos de Saltillo - Toros de Tijuana 6 - 5  
Sultanes de Monterrey - Algodoneros Union Laguna 6 - 11  
Tigres de Quintana Roo - Pericos de Puebla 1 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Chicago WS 9 - 1  
Chicago Cubs - LA Dodgers 7 - 2  
Cincinnati - Atlanta 7 - 6  
Cleveland - Miami 1 - 3  
Cleveland - Miami 6 - 2  
Colorado - Washington 3 - 6  
Colorado - Washington (21:10) 9 - 5  
Houston - Minnesota 10 - 4  
LA Angels - NY Yankees 5 - 7  
NY Mets - Philadelphia 9 - 0  
Oakland - Texas 11 - 5  
Oakland - Texas (21:37) 6 - 5  
Pittsburgh - Arizona 1 - 2  
San Diego - Seattle 6 - 3  
San Diego - Seattle (21:40) 1 - 0  
St. Louis - Milwaukee 4 - 3  
St. Louis - Milwaukee (19:15) 5 - 2  
Tampa Bay - Kansas City 5 - 2  
Tampa Bay - Kansas City 2 - 10  
Toronto - San Francisco 6 - 7  
Toronto - San Francisco (22:07) 0 - 4  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Nagy-Britannia 2 - 0  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Colorado Eagles (3.m.) 5 - 2  
Cleveland - Syracuse (3.m.) 1 - 2  
Grand Rapids - Chicago Wolves (3.m.) 6 - 2  
Hershey - Bridgeport (3.m.) 2 - 1  
Iowa - Milwaukee (2.m.) 6 - 1  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - KeuPa (5.m.) 3 - 2  
Jégkorong (MHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - Lokomotív Jaroszlavl 2 (7.m.) 0 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto (7.m.) 5 - 1  
NHL 2018/19 - Boston vagy Toronto jut tovább?    
NHL 2018/19 - San Jose vagy Las Vegas jut tovább?    
San Jose - Las Vegas (7.m.) 4 - 4  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravensburg - Frankfurt Löwen (4.m.) 7 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Mannheim (4.m.) 0 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Vienna Capitals (6.m.) 2 - 2  
Jégkorong (vb, Divízió II/B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Észak-Korea 9 - 3  
Új-Zéland - Grúzia 6 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - Szarjarka Karaganda (5.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Oroszország 2 - 4  
Litvánia - Lengyelország 3 - 0  
Szlovénia - Olaszország 2 - 3  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton Oil Kings - Prince Albert Raiders (3.m.) 5 - 1  
Spokane Chiefs - Vancouver Giants (3.m.) 2 - 2  
Kerékpár (La Fleche Wallonne)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gaudu - R. Gesink 1 - 0  
D. Pozzovivo - D. Formolo 0 - 1  
Dan. Martin - A. Yates    
J. Alaphilippe - A. Valverde 1 - 0  
La Fleche Wallonne 2019    
La Fleche Wallonne 2019 - Top 3    
M. Kwiatkowski - Mic. Matthews 0 - 1  
M. Schachmann - J. Fuglsang 0 - 1  
M. Woods - R. Kreuziger 1 - 0  
Kerékpár (Tour of the Alps, 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vlasov - M. Cattaneo 1 - 0  
A. Vuillermoz - G. Carboni 0 - 1  
H. Pernsteiner - J. Hirt 0 - 1  
P. Sivakov - N. Stalnov 1 - 0  
R. Majka - V. Nibali 1 - 0  
R. Thalmann - D. Gabburo 1 - 0  
T.G. Hart - P. Bilbao 1 - 0  
Tour of the Alps 2019, 3. szakasz    
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Okapi Aalstar 96 - 69  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Decin (3.m.) 89 - 68  
Pardubice - Olomoucko (4.m.) 91 - 100  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Anadolu Efes (3.m.) 68 - 102  
Baskonia Vitoria - CSZKA Moszkva (3.m.) 77 - 84  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - S. Oliver Würzburg 89 - 84  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Monaco 92 - 91  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - RS Elasto Painters (5.m.) 82 - 74  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amintasz Dafni - Korivosz Amaliada 55 - 63  
Apollon Patra - Kasztoria 51 - 47  
Diagorasz Egaleo - Iraklisz 73 - 71  
Ippokratisz Kosz - Ermisz Agiasz 78 - 69  
Kardica - Har. Trikoupisz Meszologi 85 - 69  
Marouszi - Pefkohori 71 - 72  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Vrijednosnice Osijek (1.m.) 104 - 86  
Split - Gorica (1.m.) 102 - 71  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Krosno 105 - 87  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polkowice - Gorzow (2.m.) 74 - 56  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rytas Vilnius - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 80 - 74  
Kosárlabda (NB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TF-Budapest - Alba Fehérvár 70 - 65  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Jászberény 77 - 56  
Szolnok - Körmend 88 - 84  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Kecskemét 72 - 77  
Sopron - ZTE 70 - 66  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NB I, női 2018/19 - Sopron nélkül    
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - San Antonio (5.m.) 108 - 90  
NBA 2018/19 - Philadelphia vagy Brooklyn jut tovább?    
NBA 2018/19 - Portland vagy Oklahoma City jut tovább?    
NBA 2018/19 - Toronto vagy Orlando jut tovább?    
Philadelphia - Brooklyn (5.m.) 122 - 100  
Portland - Oklahoma City (5.m.) 118 - 115  
Toronto - Orlando (5.m.) 115 - 96  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Virtus Bologna 77 - 75  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eirene Ragusa - UR Venezia (4.m.) 66 - 57  
San Martino di Lupari - Famila Schio (4.m.) 53 - 62  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MBA Moszkva - Nagyezsda Orenburg (3.m.) 65 - 69  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Joventut Badalona 79 - 72  
Valencia - Unicaja Malaga 96 - 57  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Galatasaray (1.m.) 72 - 51  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 86 - 94  
Kalev/Cramo - Lok.Kubany Krasznodar 81 - 76  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Veszprém 22 - 28  
Nantes - Barcelona 25 - 32  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Karvina (2.m.) 28 - 29  
Jicin - Plzen (2.m.) 32 - 32  
Kézilabda (Dán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors-Thy - Kolding 24 - 31  
Nordsjaelland - Ribe-Esbjerg 26 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Skjern 34 - 28  
Holstebro - Sönderjyske 30 - 32  
Kézilabda (Francia bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Nantes 26 - 22  
Brest - Chambray Touraine 32 - 25  
Metz - Toulon 24 - 21  
Nice - Fleury Loiret 25 - 24  
Kézilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drama - Olympiakosz (2.m.) 22 - 31  
Edessza - Doukasz (2.m.) 27 - 26  
Pylea - PAOK (2.m.) 17 - 26  
Kézilabda (Görög bajnokság,bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Nikea - Filipposz Veria (2.m.) 18 - 18  
HAN Szaloniki - Fivosz Szikiesz (2.m.) 27 - 21  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Stjarnan (3.m.) 30 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kobierzyce - Koszalin 20 - 26  
Pogon Szczecin - Elblag 27 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajn.,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Jelenia Gora 30 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Wybrzeze Gdansk 31 - 24  
Stal Mielec - Spojnia Gdynia 23 - 32  
Zaglebie Lubin - Kalisz 29 - 30  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Siófok 29 - 30  
Mosonmagyaróvár - Vác 21 - 24  
Kézilabda (Norvég bajn., női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjerpen - Follo HK Damer 29 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Kolstad (1.m.) 23 - 29  
Elverum - Fyllingen (1.m.) 42 - 29  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madeira SAD - Belenenses 23 - 28  
Kézilabda (Román bajn.,felsőház,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calarasi - Dobrogea Constanta 22 - 27  
CSM Bukarest - Politehnica Timisoara 25 - 22  
Kézilabda (Román bajn.,felsőház,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potaissa Turda - Focsani 33 - 30  
Kézilabda (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzau - SM Dedeman Bacau 31 - 25  
Fagaras - Baia Mare 27 - 24  
Suceava - Universitatea Cluj 32 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Skuru (2.m.) 32 - 25  
Sävehof - Höör (2.m.) 24 - 22  
Kézilabda (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Kostolac - Crvena zvezda 27 - 25  
Sloga Pozega - Mokra Gora 27 - 38  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Dinamo Pancevo 23 - 24  
Vojvodina - Zeleznicar Nis 23 - 22  
Labdarúgás (Albán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kukesi - Skenderbeu 2 - 1  
Luftetari Gjirokaster - KF Tirana 0 - 0  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belouizdad - Constantine 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente de Mendoza - Ferrocarril Midland 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Botev Plovdiv 3 - 3  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - Nacional Potosi 1 - 2  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Sarajevo - Mladost Doboj Kakanj 2 - 0  
GOSK Gabela - Radnik Bijeljina 1 - 2  
Krupa na Vrbasu - Tuzla City 1 - 0  
Zeljeznicar Sarajevo - Siroki Brijeg 0 - 0  
Zrinjski Mostar - Sloboda Tuzla 1 - 0  
Zvijezda Ugljevik - Celik Zenica 4 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos - Ponte Preta 1 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres - Monterrey 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Bohemians 1905 1 - 0  
Slavia Praha - Sparta Praha 3 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naestved - Fremad Amager 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Supersport Utd. 2 - 0  
Bidvest Wits - Black Leopards 3 - 1  
Free State Stars - Baroka 2 - 2  
Maritzburg Utd. - Orlando Pirates 0 - 1  
Polokwane City - Bloemfontein Celtic 1 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Nasr (UAE) 1 - 1  
Emirates Ras Al-Khaimah - Shabab Al-Ahli (UAE) 1 - 5  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Lyon 0 - 4  
Fleury 91 - Guingamp 1 - 2  
Lille - Soyaux 1 - 0  
Metz - Rodez Aveyron 3 - 1  
Paris FC - Montpellier 0 - 1  
Paris SG - Bordeaux 6 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Batumi - Saburtalo Tbiliszi 4 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NAC Breda - Feyenoord 0 - 4  
Utrecht - F. Sittard 2 - 1  
Zwolle - Groningen    
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Rijeka 1 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Hapoel Marmorek 2 - 1  
Hapoel Iksal - Hapoel Bnei Lod 0 - 0  
Hapoel Petah Tikva - Maccabi Ahi Nazareth 3 - 2  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Ramat Hasharon 1 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagasaki - Sapporo 3 - 6  
Yokohama FM - Shonan Bellmare 1 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Kashiwa R. 2 - 0  
Vegalta Sendai - Sagan Tosu 1 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Vissel Kobe 1 - 0  
Oita Trinita - Nagoya GE 2 - 2  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Jubilo Iwata 4 - 1  
Shimizu SP - Matsumoto Yamaga 2 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kairat Almaty - Atirau 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Rionegro Aguilas 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pereira - Jaguares de Cordoba 5 - 1  
Envigado - Itagui Leones 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza Cota - Llaneros FC 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valledupar - Alianza Petrolera 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Cartagena - Union Magdalena 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Warta Poznan 0 - 2  
Chrobry Glogow - Garbarnia Krakkó 3 - 0  
GKS Jastrzebie - Bytovia Bytow 4 - 0  
GKS Katowice - Olsztyn 1 - 1  
Odra Opole - Stal Mielec 1 - 1  
Puszcza Niepolomice - TBB Nieciecza 1 - 0  
Rakow Czestochowa - Podbeskidzie Bielsko-B. 2 - 0  
Sandecja Nowy Sacz - GKS Tychy 1 - 3  
Wigry Suwalki - LKS Lodz 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Legia Varsó 1 - 0  
Pogon Szczecin - Lechia Gdansk 3 - 4  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Liepaja 1 - 0  
Ventspils - Rigas FS 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan - Emelec Guayaquil 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Godoy Cruz - Sporting Cristal 2 - 0  
Universidad de Concepcion - Olimpia Asuncion 3 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Nacional Montevideo 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Gremio 0 - 2  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - Soroksár (Ki jut tovább?)    
Soroksár - Honvéd 0 - 3  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja Casablanca - Hassania Agadir 2 - 1  
RSB Berkane - Youssoufia Berrechid 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odd Grenland 2 - Fram Larvik 3 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Bayern München 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Lazio 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - Zenit Sz'tpétervár 2 1 - 0  
Csertanovo Moszkva - Kurszk 3 - 2  
FK Krasznodar 2 - Rotor Volgográd 0 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Szocsi 0 - 1  
Mordovija Szaranszk - Fakel Voronyezs 1 - 1  
Nyizsnyij Novgorod - Baltika Kalinyingrád 0 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Tom Tomszk 1 - 0  
SZKA Habarovszk - Himki 0 - 1  
Tambov - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 0  
Tyumeny - Szpartak Moszkva 2 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - FK Krasznodar 1 - 1  
CSZKA Moszkva - Anzsi Mahacskala 2 - 0  
Rosztov - Lokomotív Moszkva 1 - 2  
Rubin Kazany - Ufa 1 - 1  
Zenit Szentpétervár - Dinamo Moszkva 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - St. Pölten 2 - 2  
LASK Linz - Sturm Graz 1 - 2  
Salzburg - Wolfsberg 3 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Manchester City 0 - 2  
Wolverhampton - Arsenal 3 - 1  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - CFR Cluj 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Valencia 3 - 2  
Espanyol - Celta Vigo 1 - 1  
Leganes - Ath. Bilbao 0 - 1  
Levante - Betis 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Sevilla 6 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Östersund 0 - 1  
AIK Stockholm - Häcken 1 - 0  
Elfsborg - Örebro 4 - 2  
Falkenberg - Sirius 0 - 0  
FF Malmö - Hammarby 4 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DPMM Brunei - Young Lions 0 - 0  
Home Utd. - Geylang 3 - 0  
Warriors FC - Tampines Rovers 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mura - Maribor 1 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Ümraniyespor 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Sahtar Doneck 0 - 0  
Olekszandria - Mariupol 2 - 1  
Zorya Luganszk - FC Lviv 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montevideo Wanderers - Cerro Largo Melo 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johor DT - Shandong Luneng 0 - 1  
Kashima A. - Gyeongnam 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Buriram Utd. 2 - 0  
Jeonbuk - Urawa RD 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belasica Strumica - Shkendija Tetovo 2 - 1  
Makedonije GP - Vardar Skopje 0 - 2  
Rabotnicki Skopje - Pobeda Prilep 1 - 2  
Renova - Sileks Kratovo 1 - 0  
Shkupi Skopje - Akademija Pandev 1 - 0  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paide Linnameeskond - Levadia Tallinn 1 - 1  
Trans Narva - Maardu Linnameeskond 2 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesi SP - Taubate Funvic (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - Vasas (2.m.) 2 - 3  
Újpest - Békéscsaba (2.m.) 1 - 3  
Röplabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Nantes (1.m.) 3 - 1  
Marcq-en-Baroeul - Mulhouse (1.m.) 3 - 0  
St-Raphael - Cannes (1.m.) 3 - 0  
Venelles - Le Cannet (1.m.) 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rennes - Nice (3.m.) 2 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pannaxiakosz - Olympiakosz (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedzierzyn-Kozle - Zawiercie (3.m.) 3 - 1  
ONICO Varsó - Jastrzebski Wegiel (3.m.) 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Lokomotív Novoszibirszk (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaroszlavl - Dinamo-LO 1 - 3  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Nova Novokujbisevszk 3 - 1  
Jugra Szurgut - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - Galatasaray (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Fenerbahce (1.m.) 0 - 3  
Vakifbank Istanbul - Eczacibasi Istanbul (1.m.) 2 - 3  
Sakk (Grenke Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Carlsen - A. Naiditsch 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - L. Aronian 0.5 - 0.5  
P. Svidler - F. Vallejo Pons 0.5 - 0.5  
V. Anand - F. Caruana 0.5 - 0.5  
V. Keymer - G. Meier 1 - 0  
Sakk (Shenzhen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Jakovenko - Rapport R. 0.5 - 0.5  
Liren Ding - Yangyi Yu 0.5 - 0.5  
P. Harikrishna - A. Giri 0.5 - 0.5  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - Li Hang (10 nyert frame-ig) 10 - 1  
J. Trump - T. Un-Nooh (10 nyert frame-ig) 10 - 9  
Mark Allen - Zhou Yuelong (10 nyert frame-ig) 7 - 10  
Strandröplabda (Xiamin-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banlue N / Surin J - Bergmann P A / Harms Y 0 - 2  
Betzien M / Erdmann J - Beeler N / Krattiger M 2 - 1  
Giginoglu M / Goegtepe V - Aye Q / Gauthier-Rat A 2 - 0  
Giginoglu M / Goegtepe V - Hyden J / Doherty R 2 - 0  
Horl J / Winter T - Ehlers N / Fluggen L 0 - 2  
Kramarenko A / Myskiv T - Cerutti A / Morais Filho A 0 - 2  
Loyola Stein A / Souto Ma - Ehlers N / Fluggen L 2 - 0  
Mchugh C / Schubert Z - Inkiew N / Padsawud S 2 - 0  
O' Gorman G / Saxton B - Popov S / Gordieiev I 0 - 2  
Popov S / Gordieiev I - Mol H N / Berntsen M 2 - 0  
Rowlandson E / Barthelemy - Bykanov R / Hudyakov M 2 - 0  
Schumann D / Durant C - Bergmann P A / Harms Y 1 - 2  
Schumann D / Durant C - Kissling G / Zandbergen M 2 - 1  
Seidl R / Waller P - Burnett P / Guehrer M 2 - 0  
Seidl R / Waller P - Mchugh C / Schubert Z 0 - 2  
Slick S / Allen W - Dickson T / Ferguson M 2 - 0  
Slick S / Allen W - Rowlandson E / Barthelemy 2 - 1  
Szalankiewicz J / Rudol M - Kramarenko A / Myskiv T 0 - 2  
Takahashi T / Hasegawa Y - Hyden J / Doherty R 0 - 2  
Van De Velde / Varenhorst - Finsters R / Solovejs A 2 - 1  
Van De Velde S / Varenhor - Betzien M / Erdmann J 0 - 2  
Strandröplabda (Xiamin-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bai B / Yuan L - Mizoe S / Hashimoto S 0 - 2  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Arvaniti V / Karagkouni P 2 - 0  
Bloem L / Sinnema J - Bonnerova M / Maixnerova 2 - 0  
Caluori L / Gerson D - Behrens K / Tillmann C 1 - 2  
Caluori L / Gerson D - Kou N-H / Liu P H 2 - 0  
Futami A / Hasegawa A - Arvaniti V / Karagkouni P 0 - 2  
Gutierrez P S / Belen Car - Mizoe S / Hashimoto S 0 - 2  
Harnett A / Lapointe M-C - Jupiter A / Chamereau A 0 - 2  
Kendall B / Weiler S - Plesiutsching/Schutzenhof 1 - 2  
Lunde/Ulveseth-Gutierrez P S/Belen Carro Marq. 0 - 2  
Lunina D / Samoday M - Lehtonen R / Ahtiainen N 2 - 0  
Sweat B / Walsh Jennings - Boebner E / Verge-Depre Z 2 - 0  
Trans Hansen L / Tyndesko - Behrens K / Tillmann C 0 - 2  
Voronina M / Bocharova M - Brzostek M / Wachowicz A 2 - 0  
Voronina M / Bocharova M - Plesiutsching/Schutzenhof 0 - 2  
Tenisz (Anning, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cadantu - Mih. Imanishi 2 - 1  
C. Muramatsu - Lin Zhu 2 - 0  
En Shuo Liang - Xinyu Gao 2 - 0  
J. Cepelova - Saisai Zheng 0 - 2  
K. McPhee - A. Kratzer 2 - 0  
S. Stosur - A. Raina 1 - 2  
Tenisz (Anning, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bai A / Kostova E - Gumulya B / You X    
Bai A / Kostova E - Inglis M / Inoue M 1 - 2  
Ng K Y / Zheng S - Cadantu A / Sharipova S 1 - 2  
Xun F / Zhu L - Doroshina O / Khromacheva I    
Xun F / Zhu L - Gumulya B / You X 0 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - D. Shapovalov 2 - 0  
D. Ferrer - L. Pouille 2 - 0  
D. Medvedev - A. Ramos-Vinolas 2 - 1  
F. Auger Alliassime - M. Jaziri 2 - 0  
F. Fognini - N. Kuhn    
G. Dimitrov - F. Verdasco 2 - 1  
G. Pella - K. Khachanov 2 - 0  
M. McDonald - Gil. Simon 2 - 0  
P. Carreno-Busta - B. Paire 1 - 2  
R. Carballes Baena - N. Kuhn 2 - 1  
R. Nadal - L. Mayer 2 - 1  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Carballes Baena R / Munar 2 - 1  
Granollers M / Lopez M - Klaasen R / Salisbury J 1 - 2  
Kontinen H / Peers J - Gonzalez M / Zeballos H 2 - 0  
Kubot L / Melo M - Sousa J / Thiem D 2 - 1  
Nishikori K / Schwartzman - Marach O / Pavic M 1 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Millman - Balázs A. 1 - 2  
J. Sinner - Valkusz M. 2 - 1  
P-H. Herbert - M. Bachinger 2 - 0  
Y. Maden - P. Cuevas 1 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Gonzalez S / Middelkoop M 2 - 1  
Begemann A / Gulbis E - Jebavy R / Molteni A 2 - 0  
Bopanna R / Inglot D - Fabbiano T / Millmann J 2 - 0  
Bopanna R / Inglot D - Lajovic D / Melzer J    
Borsos G / Nagy P - Haase R / Nielsen F 1 - 2  
Daniell M / Koolhof W - Hurkacz H / Martin F 2 - 0  
Lindstedt R / Qureshi A-U - Demoliner M / Sharan D 1 - 2  
Tenisz (Charlottesville, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - E. Routliffe 2 - 0  
Asia Muhammad - Ell. Perez 2 - 0  
Claire Liu - A. Myers 1 - 2  
E. Fanning - L.M. Guillermo 2 - 1  
Emma Navarro - K. Juvan 0 - 2  
F. di Lorenzo - C. McNally 1 - 2  
I. Neel - C. Dolehide 1 - 2  
K. Kawa - R. Mcadoo 2 - 1  
L. Hradecka - K. Birrell 2 - 0  
N. Subhash - L. Chirico 1 - 2  
Q. Gleason - D. Aiava 2 - 1  
T. Townsend - S. Marand 2 - 0  
Tenisz (Francavilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - V. Galovic 2 - 1  
F. Gaio - S. Caruso 2 - 0  
G. Zeppieri - D. Köpfer 2 - 1  
Jur. Rodionov - J. Hernandez-Fernandez 0 - 2  
M. Marterer - Gas. Elias 2 - 1  
O. Otte - B. Zapata Miralles 2 - 0  
S. Travaglia - A. Pellegrino 2 - 0  
T. Bellucci - F. Arguello 2 - 0  
Tenisz (Francavilla, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranco Cosano J / Branc - Musetti L / Zeppieri G    
Coppejans K / Gille S - Couacaud E / Molleker R 1 - 2  
De Bernardis A / Tresca G - Brkic T / Cacic N 0 - 2  
Molchanov D / Zelenay I - Granollers-Pujol/Vervoort    
Ocleppo J / Vavassori A - Eysseric J / Vasilevski A 1 - 2  
Oswald P / Polasek F - Bonadio R / Perez Sanz D    
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - S. Cirstea 2 - 1  
K. Flipkens - A. Bogdan    
K. Mladenovic - D. Yastremska 2 - 0  
Kat. Kozlova - A. Potapova    
L. Arruabarrena-Vecino - R. Peterson 2 - 0  
M. Gasparyan - M. Buzarnescu 2 - 1  
M. Vondrousova - A. Tomljanovic 2 - 0  
P. Parmentier - E. Rybakina 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Mladenovic - Buyukakcay/Ozgen 2 - 0  
Bara I M / Buzarnescu M - Lister C / Voracova R 1 - 2  
Danilina A / Sizikova Y - Gasparyan M / Sakkari M 1 - 2  
Strycova B / Vondrousova - Kudermetova V / Voskoboev 2 - 0  
Tenisz (Leon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - M-A. Hüsler 2 - 0  
Dan. Petrovic - C. Ugo Carabelli 2 - 0  
Dan. Petrovic - J-P. Smith 2 - 0  
Dan. Petrovic - J. Tipsarevic    
Gon. Escobar - Don. Young 2 - 0  
M. Redlicki - M. Basic 0 - 2  
M. Safwat - B. Gojo 2 - 1  
R. Quiroz - Luc. Gomez 2 - 1  
T. Seyboth Wild - A. Menendez-Maceiras 1 - 2  
Tenisz (Leon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Behar A / Quiroz R 2 - 0  
Artunedo Mart. A / Crepatte B - Hach Verdugo H / Pavic A    
Basic M / Huesler M-A - Munoz I / Perez Perez J A    
De Alba R / Sau Franco A - Hernandez J A / Magadan A 2 - 1  
Descotte M F / Mansouri S - Reid M / Smith J-P 1 - 2  
Escobar G / Martinez L D - Menendez-Maceiras A / Zeballos F 1 - 2  
King E / Pasha N - Eubanks C / King D 2 - 0  
Tenisz (Nanchang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Harris - V. Vardhan 2 - 0  
And. Martin - A. Bolt 2 - 0  
Duck Hee Lee - Gon. Oliveira 0 - 2  
Go Soeda - N.S. Balaji 2 - 0  
Jor. Thompson - J. Grills 2 - 1  
M. Janvier - Zhizhen Zhang    
M. Purcell - Jay Clarke 0 - 2  
R. Ramanathan - Rigele Te 2 - 0  
T. Gabashvili - Kai. Uchida 1 - 2  
V. Safranek - U. Ignatik 2 - 0  
Tenisz (Nanchang, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N / Cerretani J - Te R / Wu D 2 - 0  
Banes M / Grills J - Lopez Perez E / Margaroli L 2 - 0  
Milojevic N / Oliveira G - Pel D / Podlipnik-Castill 0 - 2  
Purcell M / Saville L - Barrientos N / Gonzales R 2 - 0  
Ramanathan R / Vardhan V - Arends/Weissborn 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - J. Görges    
Car. Garcia - A. Kontaveit 0 - 2  
D. Vekic - A. Kerber    
D. Vekic - G. Gatto-Monticone 2 - 0  
G. Minnen - P. Kvitova 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - V. Azarenka    
M. Minella - B. Bencic 0 - 2  
Qiang Wang - Su-Wei Hsieh 1 - 2  
V. Zvonareva - V. Azarenka 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Marozava L - Blinkova A / Kalashnikova 0 - 2  
Christian K / Zvonareva V - Barthel M / Friedsam A-L 0 - 2  
Dabrowski G / Ostapenko J - Groenefeld A L / Schuurs 2 - 0  
Martinez Sanch/SorribesTo - Bencic B / Rosolska A 0 - 2  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tabilo - J.C. Aragone 2 - 0  
C. Altamirano - N. Serdarusic 1 - 2  
G. Clezar - S. Ehrat 1 - 2  
M. Cuevas - Tom. Paul 0 - 2  
M. Krueger - J. Haerteis 2 - 1  
M.T. Barrios Vera - E. Karlovskiy 1 - 2  
N. Rubin - T-S. Kwiatkowski 2 - 0  
P. Lorenzi - A. Collarini 1 - 2  
Tenisz (Tallahassee, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas M / Gomez E - Monroe N / Roelofse R 2 - 0  
Ehrat S / Zhurbin A - Aragone J / Huey T 0 - 2  
Knaff A / Poullain L - Dancevic F / Polansky P 0 - 2  
Maytin R / Romboli F - Novikov D / Siljestrom A 2 - 1  
Nedunchezhiyan J / Raja P - Clezar G / Polmans M 0 - 2  
Shane R / Song E - Goransson A / Reese H 0 - 2  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheuk Yiu Lee - Tzu Wei Wang 2 - 0  
Chia Hung Lu - Dan Lin 0 - 2  
June Wei Cheam - T. Sitthikom 1 - 2  
K. Phetpradab - Guangzu Lu 0 - 2  
K. Wangcharoen - Tien Chen Chou 1 - 2  
Kean Yew Loh - Yuqi Shi 0 - 2  
Ken. Momota - Dong Keun Lee 2 - 0  
Ken. Nishimoto - Jon. Christie 2 - 1  
Long Chen - K. Tsuneyama 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - A.S. Ginting 2 - 1  
Sam. Verma - Kaz. Sakai 2 - 1  
Sri. Kidambi - S.H. Rhustavito 0 - 2  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arjun M R / Shlok R - He J / Tan Q 0 - 2  
Hoki T / Kobayashi Y - Chang T C / Yeung M N    
Inoue T / Kaneko Y - Liu C / Zhang N 0 - 2  
Isriyanate T / Namdash K - Endo H / Watanabe Y 0 - 2  
Karunaratne/Karunaratne - Wahyu N A P / Ade Y S 0 - 2  
Kittinupong K / Dechapol - Chia A / Soh W Y 1 - 2  
Liao M C / Su C H - Ahsan M / Setiawan H 0 - 2  
Lin S K / Tseng M H - Ong Y S / Teo E Y 0 - 2  
Yao C L / Han Y P - Goh V S / Tan W K 2 - 1  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ga Eun Kim - Rus. Hartawan 2 - 0  
Hyo Min Kim - Noz. Okuhara 0 - 2  
Jia Min Yeo - B. Ongbumrungpan 2 - 0  
Nit. Jindapol - Bing Jiao He 0 - 2  
S. Nehwal - Yue Han 2 - 1  
S.S.Y. Cheah - F. Fitriani 2 - 0  
Say. Takahashi - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Yanyan Cai - Ji Hyun Sung 2 - 1  
Yeung Sum Yee - Thuy Linh Nguyen 0 - 2  
Ying Mei Cheung - G. Mariska 0 - 2  
Ying Ying Lee - C. Choirunnisa 0 - 2  
Yu Po Pai - Ngan Yi Cheung 0 - 2  
Tollaslabda (Ázsia bajnokság, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang C H / Yang C T - Ng S Y / Wu Y T 2 - 1  
Cheong A C Y / Lim C S - Barkah Y / Sugiarto J F 2 - 0  
Hendahewa/Sirimannage - Santosh S / Dandu P 2 - 1  
Jin Y / Lim M H - Balan A / Shruti KP 2 - 0  
Ng T Y / Yuen S Y - Kim S Y / Kong H Y 0 - 2  
Ng W Y / Yeung Ng T - Lee S H / Shin S C 0 - 2  
Polii G / Rahayu A - Li W / Zheng Y 0 - 2  
Wenjing D / Xueying F - Matsutomo Mi/ Takahashi A 2 - 0  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - Crvena zvezda 14 - 3  
Dinamo Moszkva - Eger 15 - 13  
FTC - Steaua Bukarest 12 - 4  
Recco - Brescia 12 - 6  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Waspo Hannover 17 - 7  
Spandau Berlin - Mladost Zagreb 14 - 15  
Szolnok - Sport Management 6 - 6  

 

2019.04.23.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Chicago WS 2 - 12  
Colorado - Washington 7 - 5  
Houston - Minnesota 5 - 9  
NY Mets - Philadelphia 5 - 1  
Oakland - Texas 6 - 1  
Pittsburgh - Arizona 4 - 12  
St. Louis - Milwaukee 13 - 5  
Tampa Bay - Kansas City 6 - 3  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas Belo Horizonte - Magnus Sorocaba 2 - 4  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - San Diego (3.m.) 2 - 4  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Washington (6.m.) 5 - 2  
Dallas - Nashville (6.m.) 1 - 1  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guelph Storm - Saginaw Spirit (3.m.) 5 - 2  
Jégkorong (vb, Divízió II/B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Grúzia 2 - 3  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franca - Bauru (2.m.) 83 - 77  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Milwaukee (4.m.) 104 - 127  
Utah - Houston (4.m.) 107 - 91  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santamarina Tandil - Villa Dalmine 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Talleres RE - Atl. Colegiales 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tecnico Univ. Ambato - El Nacional Quito 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Atl. Huila 2 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - General Diaz 2 - 2  
Guarani Asuncion - Sp. Luqueno 2 - 2  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.B. Gilbert - Joe Perry (10 nyert frame-ig)    
Tenisz (Anning, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kratzer - Xinyun Han    
Fang Ying Xun - A.A. Rosca 2 - 1  
Mih. Imanishi - O. Doroshina 2 - 0  
S. Sharipova - K. McPhee    
Ying-Ying Duan - Dan. Lao 0 - 2  
Tenisz (Anning, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuwata H / Plipuech P - Rompies J / Van Der Hoek R 0 - 2  
Tenisz (Leon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gomez-Herrera - G. Lopez Villasenor 2 - 0  
Tenisz (Nanchang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hao Wu - V. Safranek 1 - 2  
L. Margaroli - And. Harris 0 - 2  
L. Saville - J. Grills 0 - 2  
S. Myneni - Zhizhen Zhang    
Zihao Xia - T. Gabashvili 0 - 2  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Muller - U. Blanch 2 - 0  
D. Novikov - Emi. Gomez 0 - 2

 

2019.04.22.
Asztalitenisz (vb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An J S / Kim N H - Flore T / Gasnier L 3 - 4  
Fan Z / Ding N - Ecseki N / Madarász D 4 - 1  
Morizono M / Ito M - Khadjieva R / Teshaboev K 4 - 0  
Wong C T / Doo H K - Pletea C / Samara E 4 - 0  
Asztalitenisz (vb-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Tapper - Fehér O. 2 - 4  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawthorn - Geelong 90 - 113  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 3 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Generales de Durango 5 - 3  
Guerreros de Oaxaca - Algodoneros Union Laguna 2 - 4  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Leones de Yucatan 10 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Atlanta 5 - 11  
Darts (German Darts Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joe Cullen - S. Whitlock 1 - 6  
K. Huybrechts - M. Hopp 3 - 6  
K. Sedlacek - Dar. Webster 6 - 5  
K. Sedlacek - M. Hopp 5 - 6  
M. Hopp - S. Whitlock 6 - 7  
M. Suljovic - D. Chisnall 6 - 5  
M. van Gerwen - R. Cross 7 - 1  
M. van Gerwen - S. Bunting 6 - 1  
M. van Gerwen - S. Whitlock    
M. van Gerwen - T. Evetts 6 - 5  
R. Cross - D. Gurney 6 - 5  
R. Cross - M. Suljovic 6 - 5  
R. Edhouse - Joe Cullen 4 - 6  
Ric. Evans - T. Evetts 4 - 6  
Ross Smith - S. Whitlock 4 - 6  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Turku PS (5.m.) 4 - 2  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Malans (7.m.) 9 - 3  
Golf (Mitsubishi Electric Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitsubishi Electric Classic 2019    
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Liberec (3.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KeuPa - Imatra Ketterä (4.m.) 1 - 1  
Jégkorong (MHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Jaroszlavl 2 - Avtomob. Jekatyerinburg 2 (6.m.) 2 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - San Jose (6.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt Löwen - Ravensburg (3.m.) 5 - 6  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - München (3.m.) 4 - 1  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oshawa Generals - Ottawa 67's (3.m.) 1 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Klagenfurt (5.m.) 0 - 2  
Jégkorong (vb, Divízió II/B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Észak-Korea 8 - 0  
Új-Zéland - Izrael 3 - 5  
Kerékpár (Tour of the Alps, 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - A. Vuillermoz 1 - 0  
D. Quintana - M. Bizkarra 1 - 0  
P. Bilbao - C.J. Quintero 1 - 0  
S. Velasco - G. Visconti 1 - 0  
Tour of the Alps 2019, 1. szakasz    
V. Nibali - R. Majka 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABA Liga 2018/19    
Crvena zvezda - Buducnost Podgorica (5.m.) 97 - 54  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Charleroi Spirou 83 - 61  
Leuven - Okapi Aalstar 94 - 77  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogi das Cruzes - Cearense (3.m.) 73 - 71  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svitavy - Usti nad Labem (2.m.) 87 - 76  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Limoges 70 - 96  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RS Elasto Painters - Magnolia Hotshots (4.m.) 91 - 94  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panioniosz - Dafni 79 - 76  
Proteasz Voula - PAOK 70 - 74  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Bnei Herzeliya 72 - 76  
Ironi Ness Ziona - Hapoel TA 83 - 83, h.u. 100 - 98  
Maccabi Ashdod - Maccabi Rishon 66 - 93  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Torun 88 - 72  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Neptunas Klaipeda 69 - 73  
Prienai - Siauliai 88 - 90  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oklahoma City - Portland (4.m.) 98 - 111  
Orlando - Toronto (4.m.) 85 - 107  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Mitteldeutscher 92 - 84  
Skyliners Frankfurt - Ulm 63 - 91  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eirene Ragusa - UR Venezia (3.m.) 73 - 56  
San Martino di Lupari - Famila Schio (3.m.) 50 - 55  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inventa Kurszk - Dinamo Novoszibirszk 74 - 85  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekatyerinburg - Dinamo Kurszk (2.m.) 64 - 51  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botas Adana - Mersin BB (3.m.) 64 - 62  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Holstebro 27 - 25  
Odense - Köbenhavn 19 - 27  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Viborg 24 - 24  
Esbjerg - Herning-Ikast 28 - 24  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Valur (2.m.) 21 - 31  
IR - Selfoss (2.m.) 28 - 29  
Stjarnan - Haukar (2.m.) 33 - 25  
ÍBV - FH (2.m.) 36 - 28  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emsdetten - Hagen 25 - 25  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Zvezda Zvenyigorod (3.m.) 24 - 27  
Kubany Krasznodar - Dinamo Volgográd (3.m.) 31 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanela - Önnereds (4.m.) 23 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Ystad IF (5.m.) 27 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Fleetwood 2 - 1  
Bradford - Gillingham 1 - 1  
Bristol Rovers - Rochdale 0 - 1  
Charlton - Scunthorpe 4 - 0  
Peterborough - Sunderland 1 - 1  
Plymouth - Barnsley 0 - 3  
Portsmouth - Coventry 2 - 1  
Shrewsbury - Oxford Utd. 2 - 3  
Southend - Burton 3 - 2  
Wycombe - Walsall 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Northampton 3 - 1  
Crawley - Notts County 1 - 1  
Forest Green - Cambridge Utd. 2 - 1  
Grimsby - Carlisle 1 - 0  
Lincoln - Tranmere 0 - 0  
Macclesfield - Newport 0 - 0  
Milton Keynes Dons - Port Vale 1 - 1  
Morecambe - Cheltenham 4 - 0  
Oldham - Mansfield 3 - 2  
Stevenage - Exeter 1 - 1  
Swindon - Crewe 1 - 2  
Yeovil - Colchester 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Millwall 1 - 0  
Blackburn - Bolton 2 - 0  
Brentford - Leeds 2 - 0  
Derby County - QPR 2 - 0  
Hull City - Sheffield Utd. 0 - 3  
Ipswich - Swansea 0 - 1  
Nottingham - Middlesbrough 3 - 0  
Reading - West Bromwich 0 - 0  
Rotherham - Birmingham 1 - 3  
Sheffield Wed. - Bristol City 2 - 0  
Stoke - Norwich 2 - 2  
Wigan - Preston 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Havant & Waterlooville 2 - 0  
Barnet - Bromley 1 - 1  
Barrow - Hartlepool 1 - 0  
Braintree - Dag & Red 2 - 0  
Chesterfield - Boreham 3 - 2  
Eastleigh - Maidenhead Utd. 2 - 0  
Ebbsfleet Utd. - Dover 0 - 1  
Halifax - Wrexham 2 - 1  
Harrogate Town - Gateshead 2 - 0  
Salford City - Fylde 0 - 1  
Solihull Moors - Leyton 0 - 0  
Sutton Utd. - Maidstone Utd. 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitre Santiago del Estero - Club Almagro 2 - 4  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Riestra - Sacachispas 1 - 0  
UAI Urquiza - San Telmo 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Argentinos Juniors 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - FC Bruges 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Beerschot Wilrijk 4 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitosa Bistritsa - Botev Vraca 2 - 5  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Always Ready La Paz 1 - 0  
Destroyers Santa Cruz - Real Potosi 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsburg - E. Frankfurt 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uerdingen - Braunschweig 0 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Coquimbo Unido 0 - 1  
Union Espanola - Everton Vina Del Mar 0 - 4  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nea Szalamina Famaguszta - Omonia Nicosia 5 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Trinec 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalum - Skovshoved 2 - 0  
Frem - Kjellerup 6 - 2  
Hilleröd - Odder 4 - 2  
Slagelse BI - Tarup-Paarup 1 - 0  
Sydvest - Avarta 1 - 1  
Vejgaard - Marienlyst 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Aarhus Fremad 1 - 2  
Brabrand - B93 Köbenhavn 0 - 3  
Brönshöj - Jammerbugt 3 - 1  
Kolding IF - Vanlöse 3 - 0  
Middelfart - Ringköbing 3 - 1  
Skive - Hellerup 4 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Vendsyssel 3 - 2  
Randers - Aalborg 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Bröndby 1 - 2  
Nordsjaelland - FC Köbenhavn 0 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hjörring - Kolding 2 - 1  
VSK Aarhus - Ballerup 3 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Citizen - Bucheon 1 - 0  
Jeonnam - Seoul E-Land 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macara Ambato - Independiente del Valle 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen JK - Ilves 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris FC - Valenciennes 0 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eginiakosz - Kerkyra 0 - 1  
Ergotelisz Iraklio - Karaiszkakisz Arta 1 - 1  
Hania Kisszamikosz - Doxa Drama 0 - 1  
Iraklisz - Volosz NFC 2 - 0  
Panahaiki - Irodotosz Alikarnasszosz 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Den Bosch 2 - 0  
Dordrecht - Almere City 3 - 2  
Helmond - FC Eindhoven 2 - 1  
Maastricht - Ajax 2 1 - 0  
Nijmegen - RKC Waalwijk 2 - 1  
Oss - Go Ahead Eagles 1 - 0  
PSV 2 - Sparta Rotterdam 2 - 0  
Telstar - Roda 4 - 0  
Twente - AZ Alkmaar 2 0 - 0  
Utrecht 2 - Volendam 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - PSV 2 - 2  
Twente - Zwolle 3 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Beitar TA Ramla 2 - 1  
Hapoel Katamon - Hapoel Kfar Saba 0 - 3  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Ashkelon 1 - 3  
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Nazareth Illit 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Haifa 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Millonarios 1 - 1  
Junior de Barranquilla - Dep. Pasto 0 - 0  
Rionegro Aguilas - Atl. Nacional Medellin 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Arka Gdynia 1 - 0  
Korona Kielce - Slask Wroclaw 2 - 0  
Miedz Legnica - Zaglebie Sosnowiec 2 - 2  
Wisla Krakkó - Wisla Plock 2 - 3  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Queretaro 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles FC - Seattle 4 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Floriana - St. Andrew's 0 - 1  
Qormi - Birkirkara 1 - 0  
Senglea - Hibernians Paola 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Skeid 4 - 2  
Jerv - Notodden 3 - 1  
KFUM Oslo - Nest-Sotra 2 - 1  
Raufoss - Strömmen 1 - 0  
Sandnes Ulf - Start 2 - 0  
Tromsdalen - Sandefjord 3 - 3  
Ullensaker/Kisa - Kongsvinger 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brattvag - Arendal 2 - 1  
Bryne - Sola 1 - 0  
Hödd - Byasen 5 - 0  
Kvik Halden - Fredrikstad 1 - 0  
Moss - Nardo 1 - 2  
Stjördals/Blink - Levanger 4 - 0  
Vidar - Egersund 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Baerum 1 - 2  
Florö - Sotra SK 1 - 3  
Grorud - Alta 0 - 2  
Kjelsas - Asane 2 - 1  
Mjölner - Oppsal 1 - 0  
Senja - Asker 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Sarpsborg 1 - 1  
Brann Bergen - Valerenga 1 - 1  
Haugesund - Stabaek 3 - 0  
Kristiansund - Ranheim 0 - 0  
Lilleström - Molde 0 - 2  
Mjöndalen - Tromsö 1 - 1  
Rosenborg - Strömsgodset 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Klepp 1 - 0  
Avaldsnes - Valerenga 2 - 2  
Fart - LSK Kvinner 0 - 4  
Kolbotn - Sandviken 3 - 2  
Röa - Lyn 2 - 3  
Stabaek - Trondheims-Örn 1 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Orlando 1 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essen-Schönebeck - Bremen 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Atalanta 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Venezia 1 - 0  
Brescia - Salernitana 3 - 0  
Carpi - Pescara 0 - 0  
Cittadella - Cremonese 1 - 3  
Cosenza - Spezia 1 - 0  
Foggia - Livorno 2 - 2  
Hellas Verona - Benevento 0 - 3  
Palermo - Padova 1 - 1  
Perugia - Lecce 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Nacional Asuncion 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Marítimo 6 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Burnley 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Concordia Chiajna 1 - 1  
Dinamo Bukarest - Botosani 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Osasuna 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Atl. Madrid 0 - 1  
Valencia - Levante 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Aarau 0 - 4  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xamax - Young Boys 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - Öster 3 - 2  
Halmstad - Syrianska FC 2 - 2  
Varberg - Brommapojkarna 3 - 0  
Västeras SK - Trelleborg 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Skövde 0 - 1  
Landskrona - Oskarshamn 1 - 1  
Oddevold - Lindome 0 - 1  
Torn - Atvidaberg 1 - 2  
Värnamo - Tvaaker 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlstad BK - Umea FC 1 - 0  
Nyköping - Bodens 2 - 0  
Vasalund - Gefle 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - Helsingborg 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Linköping 2 - 3  
Limhamn Bunkeflo - Örebro 1 - 3  
Vittsjö - Kungsbacka 3 - 0  
Växjö - Pitea 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko - Domzale 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sivasspor - Besiktas 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Cabello - Dep. La Guaira 3 - 3  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wahda - Al-Rayyan 4 - 3  
Lokomotív Taskent - Al-Ittihad (KSA) 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Persepolis 2 - 1  
Al-Sadd - Pakhtakor 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Sligo 0 - 0  
Finn Harps - St. Patrick's 0 - 2  
UC Dublin - Dundalk 1 - 3  
Waterford FC - Derry City 2 - 2  
Labdarúgás (Örmény Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert Jereván - Ararat-Armenia 0 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Castleford 37 - 16  
Huddersfield - London Broncos 24 - 19  
Hull KR - Warrington 6 - 54  
Salford - Wigan 26 - 30  
St. Helens - Hull FC 62 - 16  
Wakefield - Leeds Rhinos 26 - 24  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parramatta Eels - Wests Tigers 51 - 6  
Röplabda (Extra Liga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Újpest (1.m.) 3 - 0  
Vasas - Nyíregyháza (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Modena (3.m.) 3 - 1  
Trentino - Cucine Lube Civitanova (3.m.) 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Scandicci (3.m.) 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maliye Piyango Ankara - Plevne (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Nilufer Bld. Spor (2.m.) 2 - 3  
THY Istanbul - Beylikduzu Ihtisas (2.m.) 0 - 3  
Sakk (Grenke Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Aronian - F. Vallejo Pons 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - V. Anand 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - A. Naiditsch 0.5 - 0.5  
P. Svidler - G. Meier 1 - 0  
V. Keymer - F. Caruana 0 - 1  
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - Mark Davis (10 nyert frame-ig) 10 - 7  
M. Selby - Zhao Xintong (10 nyert frame-ig) 10 - 7  
S. Murphy - Luo Honghao(10 nyert frame-ig) 10 - 0  
Tenisz (Anning, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hesse - C. Muramatsu 1 - 2  
J. Cepelova - Miy. Inoue 2 - 0  
Kai Lin Zhang - Hir. Kuwata 2 - 0  
Pea. Plipuech - Saisai Zheng 0 - 2  
Shilin Xu - Shuyue Ma 0 - 2  
Shuai Peng - A. Cadantu 1 - 2  
Yuxuan Zhang - Lin Zhu 1 - 2  
Zhaoxuan Yang - I. Khromacheva    
Tenisz (Anning, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duan Y Y / Han X - Mcphee K / Tjandramulia O 2 - 1  
Jiang X / Tang Q - Kratzer A / Raina A 1 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Lopez - F. Verdasco 0 - 2  
Fucsovics M. - D. Kudla 2 - 0  
H. Dellien - J-L. Struff 0 - 2  
J.I. Londero - B. Paire 0 - 2  
M. Copil - L. Mayer 1 - 2  
M. McDonald - Taro Daniel 2 - 0  
N. Jarry - M. Granollers 2 - 1  
P. Sousa - J.A. Munar Clar 1 - 2  
T.H. Fritz - R. Opelka 2 - 0  
Y. Nishioka - D.S. Schwartzman 1 - 2  
Y. Nishioka - Hyeon Chung    
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - F. Krajinovic 1 - 2  
B. Tomic - A. Bedene 0 - 2  
M. Berrettini - M. Kukushkin 2 - 0  
R. Albot - A. Mannarino    
R. Albot - S. Stakhovsky 2 - 0  
Tenisz (Budapest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skupski/Skupski - Valkusz M / Zimonjic N 2 - 0  
Tenisz (Francavilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - B. Zapata Miralles 0 - 2  
E. Couacaud - F. Gaio 1 - 2  
G. Di Nicola - L. Musetti 1 - 2  
G.M. Moroni - I. Nedelko 2 - 0  
J. Ocleppo - J.S. Tatlot 2 - 1  
M. Viola - C. Boluda-Purkiss 2 - 0  
P. Kotov - G. Sakharov 2 - 0  
R. Bonadio - J. Berrettini 2 - 1  
R. Brancaccio - T. Brkic 1 - 2  
S. Darcis - N. Gombos 1 - 2  
Tenisz (Isztambul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Larsson - M. Gasparyan 1 - 2  
P. Martic - T. Zidansek 2 - 1  
R. Peterson - P. Ozgen 2 - 1  
Tenisz (Isztambul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitu A / Panova A - Thombare P G / Wacanno E 2 - 0  
Sezer M / Soylu I - Adamczak M / Moore J 1 - 2  
Tenisz (Isztambul-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - E. Rybakina    
I. Jorovic - Y. Sizikova 2 - 0  
Ipek Oz - A. Bogdan 0 - 2  
J. Glushko - I.M. Bara 1 - 2  
Kat. Kozlova - A. Dulgheru 2 - 0  
V. Kudermetova - M. di Giuseppe 2 - 0  
Tenisz (Leon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gon. Escobar - Kev. King 2 - 1  
J. Menezes - A. Artunedo Martinavarro 0 - 2  
L. Broady - R. Olivo 2 - 0  
L. Patino - A. Sarkissian 0 - 2  
M. Guinard - A. Pavic 2 - 0  
M. Redlicki - S. Griekspoor    
M.F. Descotte - B. Crepatte 0 - 2  
R. Ortega-Olmedo - Yus. Takahashi 2 - 0  
S. Mansouri - E. Escobedo 2 - 0  
T. Seyboth Wild - Evan King 2 - 1  
V. Durasovic - B. Gojo 0 - 2  
Tenisz (Nanchang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - Chien Hsun Lo 2 - 0  
And. Martin - T. Lamasine 2 - 0  
B. Patael - Xin Gao 2 - 0  
Di Wu - Jie Cui 2 - 0  
Fajing Sun - Rigele Te 0 - 2  
Gon. Oliveira - M. Banes 2 - 0  
R. Noguchi - Yunseong Chung 0 - 2  
S.K. Mukund - Ren. Tokuda    
Tung-Lin Wu - Mak. Ochi 0 - 2  
Yan Bai - N.S. Balaji 1 - 2  
Tenisz (Nanchang-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hao Wu - Wang, Chukang 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Srebotnik K - Jakupovic D / Klepac A 2 - 0  
Minella M / Petkovic A - Ninomya M / Abigail S 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - T. Smitkova 2 - 0  
G. Gatto-Monticone - G. Minnen 1 - 2  
S. Sorribes Tormo - A. Zaja 2 - 1  
V. Zvonareva - M. Minella 1 - 2  
Tenisz (Tallahassee, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ritschard - R. Cid Subervi 2 - 1  
A. Tabilo - P.S. Varillas 2 - 0  
Ale. Gonzalez - V. Millot 2 - 0  
D. Yevseyev - S. Nagal 0 - 2  
J. Sels - F. Coria 0 - 2  
M. Zekic - S. Korda 0 - 2  
M.T. Barrios Vera - A. Rinderknech 2 - 0  
R. Shane - C. Altamirano 0 - 2  
S. Kozlov - A. Zhurbin 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,