Tippmix eredmények - 2019. április 1-7.

2019-04-01
Tippmix eredmények - 2019. április 1-7.
2019.04.07.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremantle - St. Kilda 71 - 66  
Hawthorn - North Melbourne Kangaroos 87 - 71  
Western Bulldogs - Gold Coast Suns 68 - 73  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 0 - 9  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 1 - 3  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 5 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 11 - 1  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 2 - 4  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 5 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Saraperos de Saltillo 12 - 8  
Bravos de Leon - Rieleros de Aguascaliente 10 - 22  
Bravos de Leon - Rieleros de Aguascaliente (20:15) 9 - 15  
Diablos Rojos del Mexico - Tigres de Quintana Roo 3 - 4  
Diablos Rojos del Mexico - Tigres de Quintana Roo (20:00) 2 - 5  
Guerreros de Oaxaca - Olmecas de Tabasco 6 - 3  
Pericos de Puebla - Piratas de Campeche 13 - 5  
Pericos de Puebla - Piratas de Campeche (20:00) 5 - 16  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Algodoneros Union Laguna 10 - 1  
Toros de Tijuana - Generales de Durango 3 - 2  
Toros de Tijuana - Generales de Durango (23:05) 1 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Boston 5 - 4  
Arizona - Boston (22:10) 0 - 1  
Atlanta - Miami 2 - 4  
Atlanta - Miami 4 - 3  
Baltimore - NY Yankees 4 - 6  
Baltimore - NY Yankees (19:05) 3 - 15  
Chicago WS - Seattle 5 - 12  
Cleveland - Toronto 3 - 1  
Colorado - LA Dodgers 2 - 7  
Detroit - Kansas City 3 - 1  
Houston - Oakland 6 - 0  
Houston - Oakland (20:10) 9 - 8  
LA Angels - Texas 7 - 2  
Milwaukee - Chicago Cubs 8 - 14  
Milwaukee - Chicago Cubs (20:10) 4 - 2  
NY Mets - Washington 9 - 12  
Philadelphia - Minnesota 2 - 1  
Pittsburgh - Cincinnati 7 - 5  
San Francisco - Tampa Bay 0 - 3  
St. Louis - San Diego 4 - 1  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Svájc 4 - 8  
Svájc - Kanada (Helyszín: Kanada) 5 - 6  
Darts (Players Championship 9)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Players Championship 9 2019    
Floorball (Cseh bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Brno Bulldogs (4.m.) 4 - 5  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Seinäjoki (6.m.) 5 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - KPRF Moszkva 6 - 4  
Tyumeny - Uhta 6 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Quinta dos Lombos 11 - 5  
Fundao - Sporting CP 0 - 3  
Viseu - Rio Ave 2 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Murcia 8 - 3  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Kína 4 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Cleveland 3 - 1  
Binghamton - Toronto Marlies 3 - 3  
Bridgeport - Providence 4 - 3  
Charlotte - Springfield 3 - 5  
Charlotte - Springfield (19:00) 5 - 0  
Chicago Wolves - Colorado Eagles 3 - 2  
Chicago Wolves - Colorado Eagles 2 - 2  
Hartford - Binghamton 6 - 2  
Hartford - Utica 0 - 4  
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton 4 - 2  
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton (21:05) 10 - 6  
Manitoba - Stockton 2 - 6  
Milwaukee - Iowa 5 - 1  
Providence - Utica 3 - 1  
San Antonio - Bakersfield 4 - 2  
Syracuse - Rochester 2 - 5  
Texas Stars - Rockford 3 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesenice - Val Pusteria (4.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Brit Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Sheffield 7 - 3  
Coventry - Belfast 2 - 7  
Glasgow - Guildford 0 - 5  
Nottingham - Fife 3 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Chomutov 4 - 3  
Motor Ceske Budejovice - Pardubice 3 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Liberec (3.m.) 1 - 2  
Plzen - Trinec (3.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Rungsted (6.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Junoszt Minszk (3.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Rouen (6.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Kazah bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomad Asztana - Bejbarisz Atirau (3.m.) 2 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Szentpétervár - CSZKA Moszkva (6.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Comarch Cracovia (3.m.) 3 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Winnipeg 2 - 4  
Calgary - Edmonton 1 - 3  
Dallas - Minnesota 3 - 0  
Detroit - Buffalo 1 - 7  
Florida - New Jersey 3 - 3  
Los Angeles - Las Vegas 5 - 2  
Montreal - Toronto 5 - 5  
Nashville - Chicago 5 - 2  
Ottawa - Columbus 2 - 6  
Philadelphia - Carolina 3 - 4  
Pittsburgh - NY Rangers 3 - 3  
San Jose - Colorado 5 - 2  
Washington - NY Islanders 0 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Storhamar (2.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Német 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Deggendorf (3.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt Löwen - Dresden (3.m.) 7 - 4  
Ravensburg - Kaufbeuren (3.m.) 3 - 6  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - Köln (3.m.) 4 - 0  
München - Augsburg (3.m.) 1 - 1  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Knights - Guelph Storm (2.m.) 7 - 0  
Niagara Icedogs - Oshawa Generals (2.m.) 5 - 1  
Ottawa 67's - Sudbury Wolves (2.m.) 5 - 0  
Saginaw Spirit - Sault Ste Marie Greyhounds (2.m.) 10 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals - Salzburg (5.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Svéd 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Tranas 2 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lulea - Frölunda (1.m.) 3 - 3  
Jégkorong (vb, A csoport, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - USA 0 - 8  
Jégkorong (vb, B csoport, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Svédország 1 - 2  
Jégkorong (vb, Divízió I/A, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Magyarország (Helyszín: Magyarország) 1 - 2  
Olaszország - Ausztria 1 - 4  
Szlovákia - Dánia 1 - 3  
Jégkorong (vb, Divízió I/B, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Hollandia 1 - 3  
Lettország - Lengyelország 0 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torosz Nyeftekamszk - Rubin Tyumeny (5.m.) 1 - 4  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton Oil Kings - Calgary Hitmen (1.m.) 2 - 2  
Everett Silvertips - Spokane Chiefs (1.m.) 3 - 6  
Vancouver Giants - Victoria Royals (2.m.) 1 - 1  
Kerékpár (Tour des Flandres)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - J. Degenkolb 1 - 0  
A. Kristoff - Mic. Matthews 1 - 0  
G. van Avermaet - W. van Aert 1 - 0  
M. Trentin - A. Valverde 0 - 1  
M. van der Poel - P. Sagan 1 - 0  
T. Benoot - J. Stuyven 1 - 0  
Tour des Flandres 2019    
Tour des Flandres 2019 - Top 3    
Z. Stybar - B. Jungels 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Buducnost Podgorica (3.m.) 73 - 78  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Okapi Aalstar 102 - 72  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians Paulista - BC Brasilia (3.m.) 60 - 60, h.u. 83 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Ulsan Mobis Phoebus (3.m.) 87 - 79  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Bourg 85 - 74  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Fuelmasters - Alaska Aces (1.m.) 91 - 76  
RS Elasto Painters - NorthPort Batang Pier (1.m.) 91 - 85  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ifesztosz Limnosz - Holargosz 72 - 70  
Panathinaikosz - PAOK 89 - 51  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eleftheria Moszhato - Kalyvia Thorikosz 66 - 56  
Proteasz Voula - Iraklisz 86 - 71  
Sporting Athén - Eszperidesz Kallithea 61 - 48  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skrljevo - Bosco Zagreb 96 - 82  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi Rishon 74 - 66  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Ashdod 88 - 97  
Hapoel Holon - Ironi Ness Ziona 84 - 97  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Tokyo Sunrockers 84 - 92  
Albirex Niigata - Mikawa Kariya 79 - 62  
Hokkaido - Chiba 58 - 91  
Nagoya Dolphins - Osaka 87 - 86  
Ryukyu Okinawa - Kyoto 67 - 52  
Shiga - Rizing Fukuoka 92 - 77  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Asseco Gdynia 84 - 89  
Krosno - Legia Varsó 85 - 88  
Rosa Radom - Dabrowa Gornicza 65 - 76  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorzow - Torun (4.m.) 75 - 65  
Sleza Wroclaw - Bydgoszcz (4.m.) 77 - 70  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Prienai 81 - 81, h.u. 91 - 96  
Zalgiris Kaunas - Siauliai 109 - 83  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Szekszárd (2.m.) 60 - 57  
ZTE - PEAC-Pécs (2.m.) 77 - 58  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Philadelphia 96 - 116  
Cleveland - San Antonio 90 - 112  
Detroit - Charlotte 91 - 104  
Indiana - Brooklyn 96 - 108  
Minnesota - Oklahoma City 126 - 132  
Toronto - Miami 103 - 103, h.u. 117 - 109  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Ulm 92 - 98  
S. Oliver Würzburg - Bremerhaven 80 - 71  
Skyliners Frankfurt - Bayern München 74 - 74, h.u. 87 - 91  
Telekom Bonn - Brose Bamberg 92 - 81  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakery Piacenza - GSA Udine 76 - 85  
Cento - Imola 89 - 82  
Ferrara - Assigeco Piacenza 82 - 75  
Forli - Fortitudo Bologna 88 - 77  
Jesi - Cagliari 111 - 102  
Montegranaro - Mantova 75 - 48  
Ravenna - Treviso 64 - 81  
Roseto - Verona 106 - 85  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Trapani 69 - 78  
Axpo Legnano - Cassino 90 - 69  
Biella - Latina 84 - 59  
Capo D'Orlando - Tortona 104 - 84  
Scafati - Rieti 87 - 82  
Treviglio - Virtus Roma 85 - 68  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Venezia 71 - 65  
Cantu - Brescia 82 - 76  
Cremona - VL Pesaro 97 - 64  
Olimpia Milano - Sassari 79 - 93  
Reggio Emilia - Trento 80 - 84  
Torino - Varese 72 - 66  
Virtus Bologna - Pistoia 67 - 78  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucca - Eirene Ragusa (2.m.) 49 - 77  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inventa Kurszk - Szpartak Moszkva 70 - 82  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo Novoszibirszk 65 - 73  
Szpartak Noginszk - Dinamo Moszkva 52 - 66  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Valladolid 65 - 69  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breogan Lugo - Barcelona 75 - 92  
Burgos - Fuenlabrada 99 - 76  
Gran Canaria - Real Madrid 71 - 77  
Manresa - Iberostar Tenerife 91 - 87  
Murcia - Baskonia Vitoria 75 - 86  
Unicaja Malaga - Joventut Badalona 88 - 63  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Ensino Lugo 55 - 67  
Bembibre - Zamarat 53 - 75  
Cadi La Seu d'Urgell - Araski AES 78 - 53  
Girona - IDK Gipuzkoa 64 - 67  
SC Zaragoza - Gernika Bizkaia 58 - 63  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Bahcesehir Koleji 86 - 73  
Banvitspor - Galatasaray 75 - 80  
Fenerbahce - Istanbul BB 93 - 70  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Zenit Szentpétervár 83 - 73  
Kézilabda (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Kristiansand 19 - 24  
FTC - Rosztov 26 - 29  
Odense - Győr 28 - 29  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Montpellier 33 - 29  
Nancy - Dunkerque 17 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Koszalin 18 - 14  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabas - Balatonfüred 20 - 21  
Magyar Kupa 2018/19    
Veszprém - Szeged 27 - 28  
Veszprém - Szeged 27 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Naerbö (3.m.) 31 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Nellingen 34 - 27  
Leverkusen - Bad Wildungen 20 - 22  
Oldenburg - Metzingen 19 - 38  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Kiel 24 - 28  
Kézilabda (Román bajn.,felsőház,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Focsani 29 - 22  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minaur Baia Mare - Bistrita 21 - 22  
Ramnicu Valcea - Corona Brassó 28 - 24  
Zalau - Slatina 34 - 25  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Ciudad Encantada 34 - 18  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - VästerasIrsta (3.m.) 21 - 16  
Skuru - Kungalv (3.m.) 35 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIF Karlskrona - Hallby (3.m.) 25 - 25  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Koper 28 - 21  
Maribor - Loka 33 - 21  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Watford - Wolverhampton 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Bristol Rovers 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Central Cordoba SDE 1 - 2  
Gimnasia Jujuy - Gimnasia Mendoza 1 - 2  
Mitre Santiago del Estero - Atl. Los Andes 2 - 1  
Sarmiento - Ferro Carril Oeste 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Colegiales - San Miguel 1 - 0  
Dep. Espanol - Atl. Fenix 0 - 3  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Boca Juniors 1 - 1  
Belgrano de Cordoba - Godoy Cruz 1 - 0  
Huracan - Atl. Tucuman 2 - 0  
Patronato Parana - Argentinos Juniors 2 - 1  
Racing Club - Defensa Justicia 1 - 1  
River Plate - Tigre 2 - 3  
Rosario Central - Independiente 1 - 2  
San Martin SJ - Talleres Cordoba 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Wellington Phoenix 3 - 1  
Central Coast Mariners - Perth Glory 0 - 3  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Qarabag Baku 1 - 2  
Sabah - Sabayil 3 - 1  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - OH Leuven 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Antwerpen 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Charleroi 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Botev Plovdiv 1 - 1  
Cserno More Várna - Levszki Szófia 0 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Jorge Wilstermann 1 - 2  
Bolivar La Paz - San Jose de Oruro 2 - 3  
Guabira Montero - Oriente Petrolero 2 - 3  
Real Potosi - The Strongest 0 - 2  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siroki Brijeg - GOSK Gabela 1 - 0  
Zrinjski Mostar - Krupa na Vrbasu 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Hoffenheim 0 - 4  
Mönchengladbach - Bremen 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Union Berlin 0 - 0  
Fürth - Darmstadt 2 - 1  
Heidenheim - 1. FC Köln 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortuna Köln - Rostock 1 - 1  
Osnabrück - Braunschweig 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - Antofagasta 2 - 0  
Everton Vina Del Mar - Univ.Catolica de Santiago 1 - 2  
Universidad de Chile - Dep. Union La Calera 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alki Oroklini - Paralimni 2 - 0  
Doxa Katokopia - Anorthoszisz Famaguszta 3 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - Nea Szalamina Famaguszta 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Usti nad Labem 0 - 0  
Ceske Budejovice - Pardubice 1 - 0  
Vlasim - FC Hradec Kralove 0 - 0  
Zizkov - Sokolov 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 0 - 0  
Liberec - Jablonec 0 - 0  
Olomouc - Karvina 3 - 2  
Ostrava - Teplice 3 - 1  
Slovacko - Plzen 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Lyngby 0 - 3  
Fremad Amager - Thisted 1 - 0  
Hvidovre - Helsingör 2 - 1  
Roskilde - Silkeborg 1 - 2  
Viborg - Nyköbing 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Sönderjyske 4 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Aalborg 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Midtjylland 2 - 2  
OB Odense - FC Köbenhavn 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polokwane City - Black Leopards 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Jeonnam 1 - 1  
Busan I'Park - Daejeon Citizen 2 - 1  
Gwangju - Anyang 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Suwon Bluewings 0 - 2  
Pohang - Jeju 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America de Quito - Barcelona Guayaquil 2 - 2  
Dep. Cuenca - Delfin Manta 2 - 3  
Emelec Guayaquil - Macara Ambato 1 - 0  
Fuerza Amarilla - Independiente del Valle 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Daklyeh - ENPPI 1 - 1  
Haras El Hodood - Smouha 1 - 2  
Petrojet - Al-Ittihad (EGY) 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - FK Dnyapro Mogilev 3 - 1  
Slavia Mozír - Torpedo Zogyino 1 - 2  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Argir - Skala IF 0 - 1  
B36 Torshavn - HB Torshavn 2 - 1  
FC Suduroy/Royn - EB Streymur 1 - 0  
IF Fuglafjördur - KI Klaksvik 2 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPV Kokkola - Ilves 0 - 2  
Lahti - Kuopio PS 3 - 3  
Rovaniemi PS - Honka 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Montpellier 1 - 0  
Paris SG - Strasbourg 2 - 2  
Reims - Lille 1 - 1  
Toulouse - Nantes 1 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dila Gori - Torpedo Kutaisi 0 - 2  
Dinamo Tbiliszi - FC Rustavi 3 - 1  
Sioni Bolnisi - Dinamo Batumi 2 - 4  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Larissza - Ergotelisz Iraklio 2 - 2  
Irodotosz Alikarnasszosz - Szparti 4 - 1  
Karaiszkakisz Arta - Doxa Drama 0 - 0  
Plataniasz - Kerkyra 2 - 0  
Trikala - Panahaiki 0 - 0  
Volosz NFC - Eginiakosz 6 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Levadiakosz 0 - 0  
Panetolikosz - Olympiakosz 0 - 5  
PAOK - Lamia 3 - 0  
Xanthi - AEK Athén 1 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emmen - Heerenveen 2 - 0  
Venlo - Feyenoord 0 - 3  
Vitesse - PSV 3 - 3  
Zwolle - F. Sittard 5 - 0  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoi King - Tai Po 1 - 5  
Yuen Long - Pegasus Kowloon 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Osijek 0 - 0  
Rudes - Dinamo Zagreb 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Northeast Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Raanana - Ashdod 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Netanya - Maccabi TA 1 - 4  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Gifu 2 - 0  
Kagoshima Utd. - Omiya Ardija 0 - 2  
Machida Zelvia - Kofu 1 - 1  
Mito - Tokushima 1 - 1  
Nagasaki - Yamaguchi 2 - 2  
Okayama - Albirex Niigata 3 - 3  
Ryukyu - Kashiwa R. 1 - 1  
Tochigi - Kyoto 1 - 2  
Yamagata - Tokyo Verdy 2 - 1  
Yokohama FC - Avispa Fukuoka 1 - 1  
Zweigen Kanazawa - JEF United Chiba 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atirau - Sahtar Karagandy 0 - 0  
Kaisar Kyzylorda - FC Asztana 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - América de Cali 2 - 1  
Dep. La Equidad - Junior de Barranquilla 2 - 2  
Dep. Pasto - Independiente Medellin 1 - 0  
Jaguares de Cordoba - Rionegro Aguilas 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Guizhou Zhicheng 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Yifang - Tianjin Teda 1 - 2  
Shanghai Shenhua - Beijing Renhe 5 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garbarnia Krakkó - GKS Jastrzebie 0 - 1  
GKS Katowice - Chrobry Glogow 2 - 2  
LKS Lodz - Puszcza Niepolomice 0 - 1  
Podbeskidzie Bielsko-B. - GKS Tychy 2 - 0  
TBB Nieciecza - Odra Opole 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Legia Varsó 1 - 2  
Pogon Szczecin - Arka Gdynia 3 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panevezys - Riteriai Vilnius 1 - 2  
Zalgiris Vilnius - Suduva Marijampole 1 - 0  
Labdarúgás (Luxemburgi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Progres Niederkorn - Fola Esch 1 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pahang - Petaling Jaya CFC 1 - 1  
Perak - PKNS 2 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRA de Hoceima - FUS Rabat 0 - 0  
Olympique de Khouribga - Ittihad Tanger 1 - 1  
Raja Casablanca - Olympique de Safi 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Lobos BUAP 0 - 1  
Cruz Azul - Queretaro 3 - 0  
Dep. Toluca - Monterrey 5 - 1  
Leon - Necaxa 2 - 1  
Tigres - UNAM Pumas 2 - 0  
Tijuana - América 3 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - New England 1 - 0  
FC Cincinnati - Kansas City 1 - 1  
New York RB - Minnesota 1 - 2  
Orlando - Colorado Rapids 4 - 3  
Philadelphia - Dallas 2 - 1  
San Jose - Portland 3 - 0  
Seattle - Salt Lake 1 - 0  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrocub Hincesti - Sfintul Gheorghe 2 - 2  
Sheriff Tiraspol - Milsami Orhei 0 - 1  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Iskra Danilovgrad 3 - 1  
Lovcen Cetinje - Grbalj Radanovici 1 - 1  
Mornar Bar - Sutjeska Niksic 0 - 3  
OFK Petrovac - Zeta Golubovci 0 - 2  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pieta - St. Andrew's 3 - 1  
Valletta - Gzira 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Csákvár 1 - 3  
Budafok - Nyíregyháza 2 - 2  
Dorog - Vasas 1 - 2  
Gyirmót - ZTE 1 - 2  
Kaposvár - Békéscsaba 0 - 2  
Kazincbarcika - Cegléd 3 - 0  
Monor - Soroksár 0 - 2  
Mosonmagyaróvár - Budaörs 0 - 1  
Tiszakécske - Győr 0 - 1  
Vác - Siófok 2 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Enugu Rangers - Katsina Utd. 1 - 0  
Enyimba - Bendel Insurance 0 - 0  
Kwara Utd. - MFM Lagos 1 - 0  
Rivers Utd. - Niger Tornadoes 1 - 0  
Wikki Tourists - Remo Stars 2 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akwa Utd. - Gombe Utd. 2 - 0  
Go Round FC - Abia Warriors 1 - 0  
Kano Pillars - El Kanemi Warriors 2 - 1  
Nasarawa Utd. - Ifeanyi Ubah 1 - 0  
Plateau Utd. - Heartland Owerri 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ham-Kam - Tromsdalen 2 - 1  
Jerv - Strömmen 1 - 1  
KFUM Oslo - Start 1 - 2  
Notodden - Skeid 1 - 1  
Raufoss - Sandefjord 0 - 2  
Sandnes Ulf - Nest-Sotra 0 - 0  
Ullensaker/Kisa - Sogndal 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Strömsgodset 1 - 1  
Haugesund - Sarpsborg 1 - 1  
Kristiansund - Valerenga 2 - 0  
Lilleström - Ranheim 2 - 1  
Molde - Stabaek 3 - 0  
Tromsö - Viking Stavanger 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - SPAL Ferrara 2 - 1  
Fiorentina - Frosinone 0 - 1  
Internazionale - Atalanta 0 - 0  
Lazio - Sassuolo 2 - 2  
Napoli - Genoa 1 - 1  
Udinese - Empoli 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Pescara 2 - 1  
Cosenza - Crotone 1 - 0  
Cremonese - Lecce 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Rimini 1 - 1  
Fano - Renate 0 - 0  
Feralpisalo - Pesaro 1 - 0  
Fermana - Ternana 0 - 0  
Giana Erminio - Monza 3 - 2  
Gubbio - Triestina 2 - 2  
Ravenna - Pordenone 0 - 0  
Südtirol - Sambenedettese 2 - 1  
Teramo - Vicenza 1 - 1  
Virtus Verona - Imolese 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Bisceglie 2 - 1  
Catanzaro - Virtus Francavilla 2 - 3  
Juve Stabia - Trapani 2 - 0  
Monopoli - Casertana 0 - 1  
Paganese - Rieti 0 - 1  
Potenza - Cavese 4 - 0  
Reggina - Sicula Leonzio 0 - 1  
Siracusa - Vibonese 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Voronyezs - Armavir 0 - 0  
Himki - Nyizsnyij Novgorod 0 - 2  
Kurszk - Mordovija Szaranszk 2 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Csertanovo Moszkva 0 - 0  
Rotor Volgográd - Baltika Kalinyingrád 1 - 0  
SZKA Habarovszk - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 0  
Szocsi - Tyumeny 1 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - FK Krasznodar 2 2 - 3  
Tom Tomszk - Tambov 1 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Szibir Novoszibirszk 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Zenit Szentpétervár 1 - 1  
Rubin Kazany - Arszenál Tula 0 - 0  
Ufa - Rosztov 1 - 0  
Ural Jekatyerinburg - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Vorwärts Steyr 4 - 0  
Wacker Innsbruck Amatőr - Lafnitz 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Sturm Graz 0 - 1  
LASK Linz - Salzburg 0 - 2  
St. Pölten - Wolfsberg 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - General Diaz 2 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Union Comercio 1 - 1  
Dep. Municipal - C. Vallejo Trujillo 1 - 0  
Molinos El Pirata - Dep. Binacional 1 - 2  
Real Garcilaso - Alianza Lima 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Estoril 1 - 2  
Leixoes - Famalicao 2 - 3  
Pacos Ferreira - Uniao Oliveirense 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Benfica 1 - 4  
Setúbal - Marítimo 1 - 0  
Sporting CP - Rio Ave 3 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Arsenal 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Craiova 1948 - CFR Cluj 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Botosani 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motherwell - Rangers 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Albacete 0 - 1  
Elche - Cordoba 1 - 0  
Gimnastic - Numancia 2 - 0  
Lugo - Osasuna 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Guijuelo 0 - 1  
Cultural Leonesa - Ponferradina 1 - 1  
Internacional de Madrid - Union Adarve 1 - 2  
Las Palmas B - Deportivo B 0 - 0  
Navalcarnero - Fuenlabrada 0 - 2  
Pontevedra - San Sebastian Reyes 3 - 1  
Rapido de Bouzas - Coruxo 0 - 0  
Real Madrid B - Salmantino 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Real Union Irun 3 - 1  
Izarra - Gimn. Torrelavega 2 - 2  
Langreo - Calahorra 2 - 1  
Mirandes - Leioa 2 - 1  
R. Santander - Tudelano 2 - 1  
Real Sociedad B - Gernika 1 - 1  
Sp. Gijón B - CD Vitoria 3 - 2  
UD Logrones - Oviedo B 3 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Sabadell 2 - 0  
Castellon - Olot 1 - 1  
Cornella - Barcelona B 2 - 2  
Espanyol B - Villarreal B 0 - 1  
Levante B - Conquense 1 - 1  
Lleida - Ejea 0 - 1  
Teruel - Atl. Baleares 1 - 1  
Valencia B - Peralada 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - Atl. Sanluqueno 1 - 0  
Cartagena - Real Murcia 1 - 1  
Don Benito - Ibiza Eivissa 2 - 2  
Granada B - El Ejido 1 - 1  
Jumilla - Villanovense 1 - 1  
Linense - San Fernando 0 - 1  
Malaga B - Sevilla B 3 - 0  
Melilla - Rec. Huelva 1 - 1  
Talavera de la Reina - Marbella 0 - 3  
UCAM Murcia - Badajoz 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Leganes 1 - 1  
Betis - Villarreal 2 - 1  
Celta Vigo - Real Sociedad 3 - 1  
Getafe - Ath. Bilbao 1 - 0  
Levante - Huesca 2 - 2  
Valladolid - Sevilla 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Lugano 1 - 1  
Sion - Luzern 2 - 2  
Young Boys - Thun 5 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Brommapojkarna 0 - 4  
Frej Täby - Syrianska FC 0 - 3  
Varberg - Trelleborg 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska Turabdin IK - Skövde 0 - 1  
Kristianstad - Lund 0 - 2  
Landskrona - Trollhättan 1 - 0  
Ljungskile - Lindome 1 - 1  
Värnamo - Oskarshamn 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlstad Utd. - Forward Örebro 2 - 0  
Linköping City - Bodens 4 - 0  
Nyköping - Gefle 2 - 1  
Sandviken - Sollentuna 3 - 1  
Team TG - Umea FC 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - Elfsborg 3 - 0  
Hammarby - Kalmar 1 - 1  
Östersund - Falkenberg 3 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Proleter Novi Sad 4 - 0  
Cukaricki - Mladost Lucani 0 - 0  
Dinamo Vranje - Radnik Surdulica 0 - 3  
Napredak Krusevac - Zemun 1 - 0  
Radnicki Nis - Bacska Palanka 5 - 1  
Spartak Subotica - Rad Belgrád 1 - 0  
Vojvodina - Partizan Belgrád 3 - 2  
Vozdovac - Macsva Sabacs 1 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DPMM Brunei - Tampines Rovers 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Zemplin Michalovce 4 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Krsko 1 - 1  
ND Gorica - Mura 0 - 1  
Olimpija Ljubljana - Rudar Velenje 3 - 3  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nakhon Ratchasima - Muangthong Utd. 3 - 1  
Ratchaburi Mitr Phol - Chiangrai Utd. 0 - 2  
Sukhothai - Chonburi FC 0 - 0  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben Guerdane - Metlaoui 1 - 0  
CA Bizertin - US Tataouine 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Denizlispor 3 - 4  
Afjet Afyonspor - Adana Demirspor 0 - 2  
Giresunspor - Genclerbirligi 0 - 1  
Ümraniyespor - Hatayspor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Fenerbahce 1 - 1  
Göztepe Izmír - Akhisar 0 - 1  
Istanbul Basaksehir - Konyaspor 2 - 0  
Kasimpasa - Erzurum Bld. Spor 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro-1 - Vorszkla Poltava 2 - 0  
FC Lviv - Zorya Luganszk 0 - 1  
Ingulec Petrove - Kárpáti Lviv 1 - 1  
Sahtar Doneck - Dinamo Kijev 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor Montevideo - Boston River 0 - 0  
Fenix Montevideo - CA Cerro 2 - 1  
Liverpool Montevideo - Cerro Largo Melo 3 - 2  
Penarol Montevideo - Danubio Montevideo 1 - 0  
Progreso Montevideo - Plaza Colonia 0 - 1  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - St. Louis FC 0 - 2  
Charleston - Charlotte Independence 2 - 0  
FC San Antonio - Las Vegas 2 - 1  
Los Angeles Galaxy 2 - Tulsa 4 - 2  
Louisville City - Pittsburgh 0 - 1  
North Carolina - Memphis 1 - 1  
Oklahoma City Energy - Portland 2 2 - 3  
Phoenix Rising - Fresno 0 - 0  
Rio Grande Valley - New Mexico Utd. 0 - 0  
Sacramento - Austin Bold 1 - 0  
Tampa Bay - Hartford 4 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Atl. Venezuela 2 - 2  
Dep. Tachira - Dep. La Guaira 2 - 1  
Estudiantes de Merida - Dep. Anzoategui 2 - 1  
Monagas Maturin - Mineros de Guayana 2 - 1  
Puerto Cabello - Portuguesa Acarigua 2 - 0  
Trujillanos Valera - Carabobo 0 - 3  
Zulia Maracaibo - Estudiantes de Caracas 1 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanoi FC - Song Lam Nghe An 4 - 0  
Thanh Hoa - Da Nang 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Makedonije GP - Pobeda Prilep 3 - 0  
Vardar Skopje - Akademija Pandev 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Maardu Linnameeskond 6 - 0  
Kuressaare - Kalev Tallinn 2 - 0  
Tammeka Tartu - Levadia Tallinn 1 - 2  
Viljandi Tulevik - Nomme Kalju 2 - 3  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alashkert Jereván - Artsakh Jereván 1 - 0  
Pjunyik Jereván - Lori Vanadzor 1 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Kokand 7 - 1  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Hamlin - Cha. Elliott (Bristol 1.) 1 - 0  
Dan. Suarez - A. Dillon (Bristol 1.) 1 - 0  
J. Logano - K. Harvick (Bristol 1.) 1 - 0  
Jim. Johnson - R. Stenhouse Jr. (Bristol 1.) 1 - 0  
Kurt Busch - Erik Jones (Bristol 1.) 1 - 0  
Kyle Busch - B. Keselowski (Bristol 1.) 1 - 0  
Nascar, Bristol 1. 2019    
Nascar, Bristol 1. 2019 - Top 3    
R. Blaney - M. Truex Jr. (Bristol 1.) 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton Saints - Gloucester 31 - 40  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford - Hull FC 16 - 23  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Racing-Metro 31 - 31  
Section Paloise - Lyon 24 - 27  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Canterbury Bulldogs 18 - 16  
Newcastle Knights - St. George Illawarra 12 - 12  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Elizabeth S. Kings - Newport Dragons 18 - 18  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Szamoa 12 - 14  
Anglia - Új-Zéland 10 - 17  
Argentína - Új-Zéland 21 - 14  
Ausztrália - Portugália 26 - 21  
Dél-Afrika - Argentína 17 - 19  
Dél-Afrika - USA 12 - 21  
Fidzsi-szigetek - Argentína 29 - 24  
Fidzsi-szigetek - Franciaország 21 - 7  
Franciaország - Új-Zéland 14 - 12  
Japán - Kenya 21 - 12  
Kanada - Kenya 0 - 19  
Skócia - Ausztrália 19 - 17  
Skócia - Japán 26 - 24  
Skócia - Spanyolország 33 - 14  
Spanyolország - Portugália 24 - 7  
Spanyolország - Wales 14 - 14  
Szamoa - Franciaország 12 - 19  
USA - Fidzsi-szigetek 19 - 28  
USA - Szamoa 22 - 10  
Wales - Japán 7 - 38  
Wales - Kanada 29 - 14  
Röplabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sada Cruzeiro - Taubate Funvic (1.m.) 1 - 3  
Sesi SP - Sesc RJ (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Újpest (3.m.) 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Toulouse 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panasonic Panthers - JT Thunders 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Bielsko-Biala (1.m.) 1 - 3  
Rzeszow - LKS Lodz (1.m.) 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zawiercie - Czarni Radom (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Düren (3.m.) 3 - 0  
Lüneburg - United Frankfurt (3.m.) 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Perugia (2.m.) 3 - 2  
Padova - Trentino (2.m.) 3 - 0  
Verona - Cucine Lube Civitanova (2.m.) 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Novara (1.m.) 3 - 0  
Busto Arsizio - Monza (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Alcobendas (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teruel - Uriba Palma (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canakkale Bld. Spor - Ankara Karayollari 1 - 3  
Halkbank Ankara - Aydin Bld. Spor 1 - 3  
Sakk (Shamkir)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Navara - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - A. Giri 1 - 0  
S. Mamedyarov - Liren Ding 0.5 - 0.5  
T. Radjabov - V. Topalov 0.5 - 0.5  
V. Anand - A. Grischuk 0.5 - 0.5  
Snooker (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neil Robertson - J. Lisowski (11 nyert frame-ig) 11 - 4  
Strandröplabda (Battambang, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dykstra L / House C - Ishitsubo S / Shiba A 2 - 0  
Fujii S / Kumada M - Ishitsubo S / Shiba A 0 - 2  
Fujii S / Kumada M - Tsopoulou K / Manavi D 0 - 2  
Tsopoulou K / Manavi D - Dykstra L / House C 0 - 2  
Tenisz (Alicante, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Andujar - P. Martinez Portero 2 - 1  
Tenisz (Bogota-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolsova Zadoinov - M.F. Herazo Gonzalez 2 - 1  
B. Schoofs - K. Ahn 2 - 0  
F. di Lorenzo - B. Haddad Maia 1 - 2  
H. Kuwata - C. Paquet 1 - 2  
I.M. Bara - E. Kostova 2 - 1  
S. Errani - J. Paolini 1 - 2  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Keys - C. Wozniacki 2 - 0  
Tenisz (Charleston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grönefeld A / Rosolska A - Khromacheva/Kudermetova 2 - 0  
Tenisz (Lugano-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Tauson - R. Sramkova 2 - 0  
D. Chiesa - M. Frech 0 - 2  
E. Gorgodze - M. di Giuseppe 1 - 2  
E. Yashina - F. Ganz 1 - 2  
G. Gatto-Monticone - K. von Deichmann 2 - 0  
Jani R-L. - Lud. Samsonova 2 - 0  
Le. Kung - A. Lottner 0 - 2  
P. Badosa Gibert - A. Zarycka 2 - 0  
T. Korpatsch - F. Ganz    
T. Martincova - Bondár A. 2 - 1  
T. Smitkova - T. Mrdeza    
T. Sugnaux - K. Zavatska 0 - 2  
V. Tomova - B. Haas 0 - 2  
Tenisz (Marrakech-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Moundir - C. Berlocq 0 - 2  
C. Moutet - E. Benchetrit 0 - 2  
E. Karlovskiy - Y. Hanfmann    
E. Ymer - K. Krawietz 2 - 0  
G. Barrere - A. Davidovich Fokina 1 - 2  
L. Ouahab - A. Menendez-Maceiras 1 - 2  
L. Sonego - A. Vatutin 2 - 0  
V. Troicki - F. Bagnis 0 - 2  
Tenisz (Monterrey, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Sandgren - A. Bublik 1 - 2  
Tenisz (Monterrey, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galloway R / Lammons N - King E / Pasha N 0 - 2  
Gonzalez S / Qureshi A - King E / Pasha N 0 - 2  
Tenisz (Monterrey, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - V. Azarenka 1 - 2  
V. Azarenka - G. Muguruza Blanco    
Tenisz (Monterrey, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Moore J - Muhammad A / Sanchez M 0 - 2  
Tenisz (Palm Harbor, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Gibbs - B. Krejcikova 0 - 2  
Tenisz (Sophia Antipolis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - Dus. Brown 0 - 2  
Tenisz (Sophia Antipolis, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Bakker T / Haase R - Couacaud E / Lamasine T 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Long Chen - Dan Lin 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamura T / Sonoda K - Junhui L / Yuchen L 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tzu Ying Tai - Aka. Yamaguchi 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Du Y / Li Y H 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zheng S / Huang Y - Wang Y / Huang D 2 - 0  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Európa Kupa 2018/19    
Magyarország - Horvátország (Helyszín: Horvátország) 10 - 8  
Montenegró - Szerbia 16 - 14  
Olaszország - Spanyolország 7 - 9  
Oroszország - Görögország 14 - 15  

 

2019.04.06.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Port Adelaide 107 - 90  
Carlton - Sydney Swans 74 - 93  
Collingwood - West Coast Eagles 76 - 98  
Greater Western Sydney - Richmond 125 - 76  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos 5 - 6  
KIA Tigers - Kiwoom Heroes 4 - 14  
KT Wiz - LG Twins 2 - 1  
Lotte Giants - Hanwha Eagles 9 - 7  
SK Wyverns - Samsung Lions 2 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 10 - 3  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 4 - 3  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 9 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 3 - 7  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 3 - 16  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 3 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Boston 15 - 8  
Atlanta - Miami 4 - 0  
Chicago WS - Seattle 2 - 9  
Cleveland - Toronto 3 - 2  
Cleveland - Toronto (22:10) 7 - 2  
Detroit - Kansas City 7 - 4  
Houston - Oakland 3 - 2  
LA Angels - Texas 3 - 1  
LA Angels - Texas (22:05) 5 - 1  
Milwaukee - Chicago Cubs 13 - 10  
NY Mets - Washington 6 - 5  
Philadelphia - Minnesota 10 - 4  
Philadelphia - Minnesota (20:05) 2 - 6  
Pittsburgh - Cincinnati 2 - 0  
Pittsburgh - Cincinnati (19:35) 6 - 5  
San Francisco - Tampa Bay 6 - 4  
St. Louis - San Diego 4 - 6  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Kanada (Helyszín: Kanada) 5 - 6  
Olaszország - Skócia 5 - 9  
Svájc - Kína 8 - 4  
USA - Norvégia 8 - 4  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - USA 7 - 6  
Skócia - Kanada (Helyszín: Kanada) 5 - 6  
Floorball (Cseh bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Brno Bulldogs (3.m.) 6 - 7  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malans - Grasshoppers (4.m.) 6 - 8  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACBF Carlos Barbosa - ACMF Campo Mourao 5 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - KPRF Moszkva 4 - 3  
Norilszkij Nikel - Szibirjak Novoszibirszk 8 - 3  
Novaja Gener. Sziktivkar - Dinamo Szamara 4 - 5  
Tyumeny - Uhta 4 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Zaragoza 11 - 3  
Osasuna Magna - Barcelona 3 - 2  
Parrulo Ferrol - Peniscola 4 - 4  
Santa Coloma - Levante 2 - 5  
Valdepenas - Ribera Navarra 2 - 5  
Gyeplabda (Pro League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Nagy-Britannia 1 - 5  
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Nagy-Britannia 4 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Hershey 1 - 3  
Laval - Cleveland 2 - 3  
Laval - Hershey 5 - 2  
Manitoba - Stockton 1 - 0  
Milwaukee - Chicago Wolves 4 - 3  
Providence - Bridgeport 8 - 6  
Rochester - Syracuse 1 - 6  
San Diego - Ontario Reign 6 - 1  
San Jose Barracuda - Grand Rapids 3 - 1  
San Jose Barracuda - Grand Rapids (22:15) 4 - 4  
Texas Stars - Rockford 2 - 1  
Utica - Toronto Marlies 1 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Binghamton 4 - 0  
Jégkorong (Brit Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Coventry (1.m.) 5 - 0  
Fife - Nottingham (1.m.) 3 - 3  
Guildford - Glasgow (1.m.) 2 - 3  
Sheffield - Cardiff (1.m.) 5 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erste Liga 2018/19    
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - TUTO (3.m.) 5 - 2  
LeKi - KeuPa (3.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Tappara (2.m.) 4 - 1  
Kärpät - HIFK (3.m.) 3 - 0  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Szalavat Julajev Ufa (5.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Podhale Nowy Targ (3.m.) 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Los Angeles 5 - 2  
Boston - Tampa Bay 3 - 6  
Chicago - Dallas 6 - 1  
NY Rangers - Columbus 2 - 2  
St. Louis - Vancouver 2 - 2  
Jégkorong (OHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Knights - Guelph Storm (1.m.) 3 - 2  
Niagara Icedogs - Oshawa Generals (1.m.) 2 - 2  
Ottawa 67's - Sudbury Wolves (1.m.) 8 - 5  
Saginaw Spirit - Sault Ste Marie Greyhounds (1.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Bern (6.m.) 0 - 1  
Jégkorong (Svéd 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vita Hasten - Kristianstad 2 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - Timra (6.m.) 4 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Djurgarden (1.m.) 5 - 2  
Jégkorong (vb, A csoport, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Finnország (Helyszín: Finnország) 0 - 4  
USA - Kanada 3 - 2  
Jégkorong (vb, B csoport, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Németország 2 - 3  
Svédország - Csehország 3 - 5  
Jégkorong (vb, Divízió I/B, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Kazahsztán 5 - 3  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prince Albert Raiders - Saskatoon Blades (1.m.) 6 - 1  
Vancouver Giants - Victoria Royals (1.m.) 3 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád (3.m.) 84 - 63  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leuven - Antwerpen 67 - 79  
Mechelen - Limburg 75 - 78  
Mons - Liege 67 - 79  
Oostende - Charleroi Spirou 96 - 82  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Minas (2.m.) 66 - 59  
Botafogo - Sao Jose dos Campos (2.m.) 66 - 61  
Cearense - Paulistano (1.m.) 75 - 68  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Ostrava 89 - 77  
USK Praha - Sokoli Hradec Kralove 76 - 80  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Decin 97 - 53  
Olomoucko - Brno 96 - 66  
Pardubice - Usti nad Labem 79 - 75  
Svitavy - Opava 73 - 97  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Zabiny Brno (5.m.) 62 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Changwon Sakers (2.m.) 111 - 86  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Evreux 91 - 83  
Nancy - Lille 78 - 69  
Orleans - Denain 70 - 78  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Reims 75 - 85  
Le Portel - Nanterre 82 - 105  
Pau Orthez - Gravelines 82 - 73  
Strasbourg - Dijon 91 - 78  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Bourges 74 - 75  
Mondeville - Landerneau Bretagne 58 - 81  
Nantes Reze - Flammes Carolo Ardennes 64 - 51  
Roche Vendee - Lyon 74 - 60  
St-Amand Hainaut - Tarbes 68 - 76  
Villeneuve d'Ascq Lille - Landes 71 - 77  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Magnolia Hotshots 86 - 75  
TNT KaTropa - SM Beermen 78 - 80  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Kardica 71 - 59  
Ermisz Agiasz - Marouszi 99 - 83  
Har. Trikoupisz Meszologi - Amintasz Dafni 74 - 72  
Kasztoria - Pszihiko 74 - 67  
Kavala - Ippokratisz Kosz 97 - 69  
Korivosz Amaliada - Iraklisz 71 - 61  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Promitheasz Patra 60 - 60, h.u. 66 - 65  
Kymi - Rethymno 77 - 84  
Lavrio - AEK Athén 89 - 89, h.u. 94 - 100  
Panioniosz - Periszteri 77 - 75  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermes Zagreb - Gorica 90 - 109  
Split - Vrijednosnice Osijek 93 - 84  
Zabok - GKK Sibenik 79 - 65  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel TA 70 - 92  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Tokyo Sunrockers 68 - 75  
Albirex Niigata - Mikawa Kariya 95 - 84  
Hokkaido - Chiba 67 - 97  
Kawasaki Brave Thunders - Toyama 74 - 88  
Nagoya Dolphins - Osaka 73 - 49  
Ryukyu Okinawa - Kyoto 82 - 76  
Shiga - Rizing Fukuoka 91 - 80  
Tochigi - Tokyo Alvark 56 - 60  
Toyohashi Neophoenix - Yokohama 94 - 74  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Szczecin 92 - 70  
Starogard Gdanski - Torun 97 - 88  
Start Lublin - Trefl Sopot 100 - 75  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorzow - Torun (3.m.) 68 - 76  
Lublin - Polkowice (3.m.) 57 - 72  
Sleza Wroclaw - Bydgoszcz (3.m.) 62 - 78  
Wisla Krakkó - Gdynia (3.m.) 71 - 72  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Lietkabelis 78 - 96  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Neptunas Klaipeda 75 - 85  
Rytas Vilnius - Alytaus Dzukija 92 - 69  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Debrecen 92 - 82  
Atomerőmű - Körmend 73 - 86  
Jászberény - Szolnok 80 - 79  
Kecskemét - Kaposvár 94 - 94, h.u. 104 - 102  
Sopron - Szeged 74 - 62  
ZTE - Pécs 73 - 92  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NKE-Csata - Diósgyőr (2.m.) 49 - 69  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Toronto 113 - 111  
Dallas - Memphis 112 - 122  
Denver - Portland 119 - 110  
Golden State - Cleveland 120 - 114  
Houston - New York 120 - 96  
Indiana - Boston 97 - 117  
LA Clippers - LA Lakers 117 - 122  
Milwaukee - Brooklyn 128 - 133  
Minnesota - Miami 111 - 109  
Oklahoma City - Detroit 123 - 110  
Orlando - Atlanta 149 - 113  
Phoenix - New Orleans 117 - 117, h.u. 133 - 126  
Utah - Sacramento 119 - 98  
Washington - San Antonio 112 - 129  
Kosárlabda (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Karlsruhe (1.m.) 89 - 77  
Hamburg - Rostock (1.m.) 79 - 64  
Heidelberg - Ehingen (1.m.) 75 - 66  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Göttingen 75 - 78  
Crailsheim - Alba Berlin 69 - 105  
Mitteldeutscher - Jena 109 - 92  
Vechta - Oldenburg 100 - 85  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurobasket Roma - Casale Monferrato 107 - 109  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martino di Lupari - Broni (1.m.) 54 - 53  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagyezsda Orenburg - Dinamo Kurszk (3.m.) 66 - 88  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castello - Huesca 79 - 82  
Granada - Iberojet Palma 82 - 84  
Ourense - Bilbao 70 - 82  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gipuzkoa - Estudiantes 93 - 92  
Obradoiro Monbus - Zaragoza 84 - 91  
Kosárlabda (Szlovák bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Poprad (1.m.) 73 - 48  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlatorog Lasko - Ilirija Ljubljana 86 - 73  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Rogaska 80 - 82  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Tofas Bursa 72 - 102  
Türk Telekom - Karsiyaka 73 - 56  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Gundogdu - Canik 109 - 92  
Galatasaray - Botas Adana 59 - 49  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ogre - Kalev/Cramo (Helyszín: Tallinn) 85 - 87  
Ventspils - VEF Riga 102 - 80  
Kézilabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Zubri 27 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Kolding 28 - 25  
Bjerringbro-Silkeborg - Skanderborg 29 - 26  
GOG - Ribe-Esbjerg 32 - 28  
Holstebro - Sönderjyske 30 - 30  
Lemvig - Aarhus 26 - 32  
Mors-Thy - Nordsjaelland 29 - 25  
Skjern - Ringsted 36 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Randers 27 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning-Ikast - Esbjerg 20 - 23  
Siófok - Viborg 28 - 24  
Kézilabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Celles Sur Belle 27 - 24  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diomidisz Argosz - Fivosz Szikiesz 24 - 26  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Rudar Rude 38 - 35  
Sesvete - Varazdin 26 - 29  
Zamet - Mladi Rudar Labin 21 - 25  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Nexe Nasice 31 - 37  
Vinkovci - Porec 24 - 25  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akureyri Handboltafelag - IR 29 - 35  
Fram - ÍBV 33 - 28  
Grotta - Afturelding 30 - 33  
Haukar - Valur 23 - 26  
KA Akureyri - FH 29 - 26  
Stjarnan - Selfoss 16 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Kobierzyce 30 - 24  
Jelenia Gora - Koscierzyna 34 - 22  
Piotrcovia Piotrkow - Kielce 26 - 32  
Kézilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabas - Veszprém 16 - 38  
Szeged - Balatonfüred 33 - 26  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Mosonmagyaróvár 21 - 24  
Fehérvár - Érd 29 - 35  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bensheim/Auerbach - Halle-Neustadt 31 - 18  
Blomberg-Lippe - Neckarsulm 33 - 20  
Buxtehude - Dortmund 21 - 20  
Thüringer HC - Bietigheim 24 - 23  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Magdeburg 29 - 30  
Kiel - Füchse Berlin 24 - 22  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ufa Alisza - Lucs Moszkva 27 - 21  
Kézilabda (Román bajn.,felsőház,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Calarasi 28 - 25  
Dobrogea Constanta - Politehnica Timisoara 28 - 23  
Kézilabda (Román bajn.,felsőház,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potaissa Turda - Steaua Bukarest 36 - 30  
Kézilabda (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Universitatea Cluj 32 - 20  
Fagaras - Buzau 22 - 17  
Suceava - SM Dedeman Bacau 17 - 23  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Craiova - Gloria Buzau 32 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Zuazo Barakaldo 26 - 21  
Gijon - Canyamelar Valencia 36 - 21  
Granollers - Bera Bera 27 - 26  
Porrino - Alcobendas 21 - 16  
Valladolid - Malaga 22 - 28  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Logrono La Rioja 28 - 24  
Ciudad Encantada - Granollers 26 - 22  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - SVIS Ivancna Gorica 31 - 26  
Krka Novo Mesto - Dol TKI Hrastnik 30 - 23  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Constantine - Esperance de Tunis 2 - 3  
Horoya Conakry - Wydad Casablanca 0 - 0  
Mamelodi Sundowns - Al-Ahly (EGY) 5 - 0  
Simba - TP Mazembe 0 - 0  
Labdarúgás (Albán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Tirana - Luftetari Gjirokaster 1 - 3  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hussein Dey - MO Bejaia 1 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Brighton 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Doncaster 0 - 1  
Burton - Barnsley 3 - 1  
Fleetwood - Southend 2 - 2  
Luton - Blackpool 2 - 2  
Peterborough - Gillingham 2 - 0  
Plymouth - Charlton 0 - 2  
Rochdale - Sunderland 1 - 2  
Shrewsbury - Scunthorpe 1 - 1  
Walsall - Oxford Utd. 1 - 3  
Wimbledon - Accrington 1 - 1  
Wycombe - Portsmouth 2 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Bury 3 - 2  
Cheltenham - Exeter 1 - 1  
Colchester - Oldham 0 - 2  
Crawley - Forest Green 1 - 2  
Grimsby - Stevenage 0 - 2  
Macclesfield - Morecambe 1 - 1  
Mansfield - Cambridge Utd. 1 - 0  
Milton Keynes Dons - Lincoln 0 - 2  
Newport - Tranmere 0 - 0  
Notts County - Northampton 2 - 2  
Port Vale - Crewe 1 - 0  
Swindon - Yeovil 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Leeds 1 - 0  
Blackburn - Stoke 0 - 1  
Bolton - Ipswich 1 - 2  
Brentford - Derby County 3 - 3  
Bristol City - Wigan 2 - 2  
Hull City - Reading 3 - 1  
Millwall - West Bromwich 2 - 0  
Norwich - QPR 4 - 0  
Preston - Sheffield Utd. 0 - 1  
Rotherham - Nottingham 2 - 1  
Sheffield Wed. - Aston Villa 1 - 3  
Swansea - Middlesbrough 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Sutton Utd. 1 - 2  
Bromley - Aldershot 2 - 2  
Dag & Red - Barrow 0 - 0  
Dover - Chesterfield 0 - 0  
Fylde - Eastleigh 4 - 2  
Gateshead - Ebbsfleet Utd. 1 - 1  
Hartlepool - Solihull Moors 0 - 1  
Havant & Waterlooville - Harrogate Town 1 - 2  
Leyton - Halifax 2 - 2  
Maidenhead Utd. - Barnet 0 - 1  
Maidstone Utd. - Salford City 0 - 2  
Wrexham - Braintree 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Atl. Rafaela 1 - 0  
Defensores de Belgrano - Villa Dalmine 2 - 1  
Instituto Cordoba - Club Almagro 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Atlanta - Sacachispas 0 - 0  
Comunicaciones - Justo Jose de Urquiza 1 - 1  
Tristan Suarez - Almirante Brown 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Newell's 1 - 1  
Gimnasia LP - Colón 3 - 2  
San Martin de Tucuman - San Lorenzo 0 - 0  
Union SF - Estudiantes LP 0 - 0  
Vélez Sarsfield - Lanus 4 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Western Sydney Wanderers 3 - 2  
Sydney FC - Melbourne Victory 2 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Zira 4 - 2  
Sumqayit - Keshla 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Gent 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Beerschot Wilrijk 2 - 1  
Westerlo - St. Truiden 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouscron-Peruwelz - Cercle Bruges 2 - 3  
Saint-Gilloise - Waasland Beveren 5 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vereja - Vitosa Bistritsa 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - CSZKA Szófia 0 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Always Ready La Paz - Destroyers Santa Cruz 2 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Doboj Kakanj - Tuzla City 0 - 2  
Radnik Bijeljina - Celik Zenica 0 - 0  
Sloboda Tuzla - Zvijezda Ugljevik 2 - 1  
Zeljeznicar Sarajevo - FK Sarajevo 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Dortmund 5 - 0  
Hertha BSC - Düsseldorf 1 - 2  
Leverkusen - RB Leipzig 2 - 4  
Schalke - E. Frankfurt 1 - 2  
VfB Stuttgart - Nürnberg 1 - 1  
Wolfsburg - Hannover 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Ingolstadt 2 - 4  
Holstein Kiel - St. Pauli 2 - 1  
Sandhausen - Paderborn 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallescher FC - Würzburg 1 - 0  
Jena - Cottbus 2 - 1  
Kaiserslautern - Aalen 0 - 1  
Karlsruhe - Unterhaching 4 - 0  
Lotte - Uerdingen 1 - 3  
Zwickau - Wehen 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coquimbo Unido - Colo Colo 2 - 0  
Huachipato - Cobresal 3 - 1  
Universidad de Concepcion - Audax Italiano 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pafosz - Ermisz Aradippou 4 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - APOEL Nicosia 0 - 3  
Omonia Nicosia - AEK Larnaka 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - MAS Taborsko 2 - 1  
Prostejov - Znojmo 5 - 1  
Trinec - Vitkovice 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Slavia Praha 1 - 5  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Fremad - Skive 1 - 3  
Brabrand - Dalum 2 - 0  
Jammerbugt - Kolding IF 0 - 1  
Ringköbing - Odder 2 - 0  
Tarup-Paarup - Sydvest 1 - 1  
Vejgaard - Kjellerup 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarta - Hilleröd 2 - 3  
Brönshöj - Slagelse BI 1 - 2  
Marienlyst - Hellerup 1 - 5  
Middelfart - B93 Köbenhavn 2 - 5  
Skovshoved - AB Gladsaxe 1 - 1  
Vanlöse - Frem 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Vendsyssel 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Chippa Utd. 0 - 1  
Bidvest Wits - Orlando Pirates 0 - 1  
Kaizer Chiefs - Baroka 0 - 1  
Lamontville Golden Arrows - Cape Town City 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Asan Mugunghwa 1 - 0  
Seoul E-Land - Suwon City 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Seongnam 1 - 1  
FC Seoul - Gyeongnam 2 - 1  
Jeonbuk - Incheon 2 - 0  
Sangju Sangmu - Ulsan 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - Tecnico Univ. Ambato 0 - 0  
Mushuc Runa - Guayaquil City 3 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Entag El Harby - El Gaish Talaea 2 - 1  
El Gouna - Nogoom El Mostakbal 1 - 1  
Pyramids FC - Ismaily 3 - 1  
Wadi Degla - Al-Mokawloon Arab 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Energetik-BGU Minszk - BATE Boriszov 0 - 4  
Nyeman Grodno - Sahtar Szoligorszk 0 - 3  
Szluck - Gomel 0 - 6  
Torpedo Minszk - Isloch Minszk 1 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NSI Runavik - Vikingur Gota 4 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoen JK - HIFK 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Metz 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Laval - Le Mans 3 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - St-Etienne 2 - 2  
Angers - Rennes 3 - 3  
Guingamp - Monaco 1 - 1  
Lyon - Dijon 1 - 3  
Nimes - Caen 2 - 0  
Labdarúgás (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iraklisz - Hania Kisszamikosz 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OFI - Giannina 1 - 0  
Panathinaikosz - Arisz 2 - 0  
Panioniosz - Larissza 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Utrecht 5 - 0  
De Graafschap - AZ Alkmaar 1 - 1  
Groningen - Excelsior 1 - 0  
Heracles - NAC Breda 1 - 0  
Willem II - Ajax 1 - 4  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dreams Tsing Yi - Guangzhou R&F 2 1 - 5  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Rijeka 1 - 0  
Inter Zapresic - Lokomotív Zagreb 3 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Jamshedpur 4 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Maccabi Petah Tikva 1 - 1  
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Haifa 3 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Bnei Yehuda TA 2 - 1  
Maccabi Haifa - Hapoel Hadera 1 - 3  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Shimizu SP 2 - 1  
Matsumoto Yamaga - Vissel Kobe 2 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka 3 - 0  
Sapporo - Oita Trinita 1 - 2  
Shonan Bellmare - Jubilo Iwata 0 - 2  
Vegalta Sendai - Sagan Tosu 3 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Pavlodar - Taraz 2 - 0  
Kairat Almaty - Okzhetpes Kokshetau 4 - 1  
Ordabasy Shymkent - Zhetysu Taldykorgan 1 - 0  
Tobol Kostanay - Aktobe 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Magdalena - Boyaca Patriotas 4 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Nei Mongol Zhongyou 0 - 2  
Liaoning Hongyun - Beijing Sport Univ. 0 - 0  
Nantong Zhiyun - Xinjiang Tianshan 4 - 2  
Qingdao Huanghai - Heilongjiang Lava Spring 3 - 0  
Shijiazhuang - Shanghai Shenxin 3 - 2  
Sichuan Annapurna - Meizhou Hakka 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Guangzhou R&F 2 - 0  
Tianjin Quanjian - Hebei 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Sandecja Nowy Sacz 1 - 1  
Olsztyn - Chojniczanka Chojnice 0 - 0  
Stal Mielec - Rakow Czestochowa 3 - 1  
Warta Poznan - Wigry Suwalki 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Zaglebie Sosnowiec 2 - 1  
Lechia Gdansk - Lech Poznan 1 - 0  
Wisla Krakkó - Piast Gliwice 2 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daugavpils - Riga FC 0 - 1  
Valmiera - Ventspils 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palanga - Atlantas Klaipeda 2 - 1  
Stumbras Kaunas - Zalgiris Kaunas 0 - 1  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuala Lumpur - Kedah 2 - 1  
Melaka Utd. - Selangor 3 - 4  
Terengganu - PKNP 1 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - Rapide Oued Zem 2 - 0  
Moghreb Tetouan - Mouloudia Oujda 4 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Monarcas Morelia 1 - 1  
Veracruz - Atlas de Guadalajara 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Los Angeles FC 0 - 4  
New York City FC - Montreal 0 - 0  
Toronto FC - Chicago 2 - 2  
Vancouver - Los Angeles Galaxy 0 - 2  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Pljevlja - Titograd Podgorica 2 - 2  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosta - Floriana 3 - 3  
Senglea - Hamrun 2 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - MTK 3 - 1  
Diósgyőr - Haladás 0 - 1  
FTC - Paks 3 - 0  
Honvéd - Vidi 0 - 1  
Puskás Akadémia - Kisvárda 0 - 4  
Újpest - Mezőkövesd 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Kongsvinger 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Bodö/Glimt 4 - 5  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Milan 2 - 1  
Parma - Torino 0 - 0  
Sampdoria - Roma 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Padova 2 - 1  
Cittadella - Livorno 4 - 0  
Foggia - Spezia 1 - 0  
Perugia - Benevento 2 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzachena - Piacenza 0 - 1  
Cuneo - Vercelli 0 - 2  
Entella - Albissola 4 - 0  
Gozzano - Pro Patria 0 - 2  
Lucchese - Novara 0 - 1  
Pisa - U23Juventus 2 - 1  
Pistoiese - Carrarese 0 - 1  
Robur Siena - Olbia 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Dinamo Moszkva 1 - 1  
FK Krasznodar - Krilja Szovjetov Szamara 1 - 0  
Szpartak Moszkva - CSZKA Moszkva 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Altach 1 - 1  
Mattersburg - Hartberg 3 - 0  
Wacker Innsbruck - Rapid Wien 0 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - Sporting Cristal 2 - 0  
C. Mannucci Trujillo - Melgar 0 - 1  
Univ. San Martin - Alianza Huanuco 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Porto B 4 - 1  
Cova Piedade - Viseu 2 - 1  
Mafra - Braga B 1 - 1  
Varzim - Arouca 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Santa Clara 1 - 1  
Guimaraes - Chaves 4 - 0  
Moreirense - Braga 1 - 0  
Nacional Madeira - Aves 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Burnley 1 - 3  
Huddersfield - Leicester 1 - 4  
Newcastle - Crystal Palace 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunarea Calarasi - Voluntari 1 - 1  
Hermannstadt - CSM Politechnika Iasi 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Livingston 0 - 0  
Dundee - Aberdeen 0 - 2  
Hamilton - St. Mirren 1 - 1  
Hearts - Hibernian 1 - 2  
Kilmarnock - St. Johnstone 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - East Fife 0 - 0  
Arbroath - Montrose 1 - 0  
Dumbarton - Brechin 2 - 1  
Stenhousemuir - Raith Rovers 1 - 1  
Stranraer - Forfar 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Queens Park 0 - 4  
Annan - Berwick 6 - 0  
Clyde - Peterhead 3 - 3  
Cowdenbeath - Edinburgh City 4 - 1  
Stirling - Elgin 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Inverness CT 0 - 1  
Falkirk - Alloa 1 - 2  
Partick Thistle - Dunfermline 2 - 2  
Queen of South - Greenock Morton 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Majadahonda 0 - 2  
Granada - Malaga 1 - 0  
Oviedo - Las Palmas 1 - 1  
UD Extremadura - Almería 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unionistas de Salamanca - Burgos 0 - 0  
Valladolid B - Celta Vigo B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Amorebieta 1 - 1  
Durango - Ath. Bilbao B 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hercules - Alcoyano 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Atl. Madrid 2 - 0  
Girona - Espanyol 1 - 2  
Rayo Vallecano - Valencia 2 - 0  
Real Madrid - Eibar 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Vaduz 3 - 0  
Chiasso - Schaffhausen 2 - 2  
Rapperswil - Lausanne 0 - 1  
Wil - Servette 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - FC Zürich 1 - 1  
Xamax - St. Gallen 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Jönköping Södra 2 - 1  
Halmstad - Örgryte 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilsminne - Atvidaberg 1 - 1  
Torn - Oddevold 0 - 1  
Utsikten - Tvaaker 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlslund - Sylvia Norrköping 3 - 1  
Karlstad BK - Vasalund 2 - 2  
Rynninge - Akropolis IF 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Häcken - Helsingborg 2 - 1  
Sundsvall - FF Malmö 3 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fayha - Al-Taawon 2 - 1  
Al-Wehda - Al-Ittifaq (KSA) 3 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata Singapore - Balestier Khalsa 2 - 1  
Home Utd. - Young Lions 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - Senica 2 - 3  
Trnava - Nitra 1 - 1  
Zlate Moravce - Podbrezova 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Zilina 1 - 0  
Sered - Ruzomberok 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Domzale 2 - 3  
Triglav Kranj - Maribor 1 - 2  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Utd. - Suphanburi 4 - 0  
Port FC - Prachuap 5 - 0  
Trat - Samut Prakan 1 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammam-Lif - US Monastir 0 - 1  
JS Kairouanaise - Stade Tunisien 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Istanbulspor 1 - 5  
Osmanlispor - Eskisehirspor 2 - 4  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Bursaspor 1 - 0  
Galatasaray - Yeni Malatyaspor 3 - 0  
Sivasspor - Kayserispor 1 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Arzenal Kijev 1 - 3  
Olimpik Doneck - Deszna Csernigov 0 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventud de Las Piedras - Montevideo Wanderers 4 - 1  
Nacional Montevideo - River Plate Montevideo 6 - 0  
Rampla Juniors - Racing Montevideo 2 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa - Nashville SC 0 - 3  
Real Monarchs - Reno 3 - 1  
Swope Park - Bethlehem Steel 3 - 4  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Lala Caroni 2 - 0  
Metropolitanos Caracas - Dep. Lara 0 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hai Phong - Hoang Anh Gia Lai 1 - 0  
Nam Dinh - Sanna Khanh Hoa 1 - 2  
Saigon FC - Ho Chi Minh FC 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Izland 2 - 3  
Portugália - Magyarország 2 - 1  
Svédország - Németország 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - Llandudno FC 2 - 0  
Cefn Druids - Cardiff Met Univ. 3 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Barry Town 2 - 5  
Newtown - TNS 0 - 6  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HW Welders - Carrick 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Coleraine 4 - 2  
Dungannon - Glentoran 1 - 2  
Glenavon - Crusaders 2 - 1  
Institute - Warrenpoint 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paide Linnameeskond - Trans Narva 0 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Cabinteely 0 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Bohemians 0 - 2  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gandzasar Kapan - Banants Jereván 1 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamarkand - Metallurg Bekobod 2 - 1  
Navbahor Namangan - Bunyodkor 2 - 3  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Bristol 26 - 19  
Leicester - Exeter 20 - 52  
London Wasps - Worcester 28 - 16  
Saracens - Newcastle 26 - 12  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - St. Helens 18 - 10  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Perpignan 31 - 22  
Castres - La Rochelle 25 - 11  
Grenoble - Stade de France 21 - 17  
Montpellier - Agen 33 - 17  
Toulon - Toulouse 25 - 10  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - South Sydney Rabbitohs 12 - 12  
North Queensland Cowboys - Canberra Raiders 12 - 30  
Parramatta Eels - Cronulla Sharks 24 - 12  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Ospreys 14 - 31  
Leinster - Benetton Treviso 27 - 27  
Llanelli Scarlets - Edinburgh 12 - 20  
Zebre - Connacht 5 - 6  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Sydney Waratahs 32 - 29  
Canterbury Crusaders - Canberra Brumbies 36 - 14  
Melbourne Rebels - Tokyo Sunwolves 42 - 15  
Pretoria Bulls - Buenos Aires Jaguares 20 - 22  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Spanyolország 54 - 5  
Argentína - Portugália 26 - 21  
Ausztrália - Kenya 28 - 12  
Dél-Afrika - Skócia 26 - 10  
Dél-Afrika - Szamoa 21 - 7  
Fidzsi-szigetek - Ausztrália 31 - 12  
Fidzsi-szigetek - Új-Zéland 24 - 5  
Franciaország - Argentína 26 - 14  
Franciaország - Kanada 24 - 12  
Kanada - Portugália 19 - 12  
Skócia - Japán 33 - 19  
Szamoa - Japán 31 - 21  
USA - Anglia 22 - 28  
USA - Wales 19 - 21  
Wales - Spanyolország 10 - 26  
Új-Zéland - Kenya 36 - 0  
Röplabda (Extra Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pénzügyőr - Kecskemét (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Chaumont 3 - 1  
Cannes - Tours 2 - 3  
Montpellier - Rennes 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - St-Raphael 0 - 3  
Mougins - Quimper 3 - 1  
Nantes - Mulhouse 3 - 2  
Vandoeuvre-Nancy - Venelles 2 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Olympiakosz (2.m.) 0 - 3  
Iraklisz Szaloniki - PAOK (2.m.) 3 - 1  
Kifiszia - Panathinaikosz (2.m.) 3 - 2  
Pamvohaikosz - AO Foinikas Sirou (2.m.) 1 - 3  
Röplabda (Görög Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Thira 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hisamitsu Springs - Toray Arrows 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Budowlani Lodz (1.m.) 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Resovia Rzeszow (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radomka Radom - MKS Kalisz (3.m.) 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haching - Herrsching (3.m.) 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Aachen (3.m.) 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Revivre Milano - Modena (2.m.) 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - Scandicci (1.m.) 1 - 3  
San Bernardo Cuneo - Conegliano (1.m.) 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Novij Urengoj - Belogorje Belgorod (1.m.) 2 - 3  
Kuzbassz Kemerovo - Dinamo Moszkva (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Krasznodar - Dinamo Kazany (2.m.) 0 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Lokomotív Kalinyingrád (2.m.) 1 - 3  
Leningradka Szentpétervár - Dinamo Moszkva (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Alcobendas (1.m.) 3 - 1  
Logrono - Haris Dimurol (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Ushuaia Ibiza (2.m.) 3 - 0  
Teruel - Uriba Palma (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Karayollari - Halkbank Ankara 3 - 0  
Aydin Bld. Spor - Canakkale Bld. Spor 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - THY Istanbul (3.m.) 3 - 0  
Sakk (Shamkir)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - D. Navara 0.5 - 0.5  
A. Grischuk - T. Radjabov 0.5 - 0.5  
Liren Ding - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - V. Anand 1 - 0  
V. Topalov - S. Mamedyarov 1 - 0  
Snooker (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Lisowski - Sco. Donaldson (10 nyert frame-ig) 10 - 1  
Neil Robertson - L. Brecel (10 nyert frame-ig) 10 - 7  
Strandröplabda (Battambang, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dykstra L / House C - Krebs A / Welsch L 2 - 0  
Frolova A / Ganenko A - Ishitsubo S / Shiba A 0 - 2  
Frolova A / Ganenko A - Rachenko A / Yeropkina Y 2 - 0  
Fujii S / Kumada M - Macdonald O / Kirwan F 2 - 1  
Krebs A / Welsch L - Driessen A / Meertens I 2 - 0  
Macdonald O / Kirwan F - Galindo A / Galindo C 2 - 0  
Starikov S / Dave A - Brailko V / Namike A 2 - 0  
Starikov S / Dave A - Tsopoulou K / Manavi D 0 - 2  
Tenisz (Alicante, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Hernandez-Fernandez - P. Martinez Portero 0 - 2  
P. Andujar - C. Taberner 2 - 0  
Tenisz (Bogota-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolsova Zadoinov - Y. Sizikova 2 - 0  
B. Schoofs - Shilin Xu    
C. Paquet - S. Zhuk 2 - 1  
Dan. Lao - S. Errani 1 - 2  
E. Kostova - Z. Hives 2 - 1  
F. di Lorenzo - A. Samudio 2 - 0  
I.M. Bara - J. Plazas 2 - 0  
J. Wasserson - J. Paolini 0 - 2  
M. Trevisan - H. Kuwata 1 - 2  
M.F. Herazo Gonzalez - A. Zaja 2 - 1  
N. Kostic - K. Ahn 1 - 2  
R. Zarazua - B. Haddad Maia 1 - 2  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Keys - M. Puig 2 - 0  
M. Puig - D.R. Collins 2 - 0  
P. Martic - C. Wozniacki 0 - 2  
Tenisz (Charleston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedsam A / Sorribes Tor - Grönefeld A / Rosolska A 0 - 2  
Khromacheva/Kudermetova - Atawo R / Srebotnik K 2 - 1  
Khromacheva/Kudermetova - Hradecka L / Klepac A 2 - 0  
Tenisz (Davis Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Ouahab - R. Berankis 0 - 2  
M. Arevalo - P.S. Varillas 2 - 1  
M. Copil - T. Garanganga 2 - 0  
Tenisz (Houston-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chr. Eubanks - Jay Clarke 2 - 0  
D. Köpfer - M. Krueger 1 - 2  
H. Laaksonen - Tom. Paul 2 - 1  
J.C. Aragone - R. Quiroz 0 - 2  
P. Krstin - M. Giron 2 - 0  
P. Polansky - Dar. King 0 - 2  
S. Ofner - D.E. Galan Riveros 0 - 2  
San. Giraldo - Jam. Ward 2 - 0  
Tenisz (Monterrey, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emi. Gomez - Don. Young 2 - 1  
F. Lopez - A. Bublik 0 - 2  
T. Sandgren - M. Giron 2 - 1  
Tenisz (Monterrey, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Qureshi A - Reid M / Smith J-P 2 - 1  
King E / Pasha N - Mejia N / Nava E 2 - 1  
Tenisz (Monterrey, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - K. Flipkens 2 - 0  
A. Pavlyuchenkova - V. Azarenka 0 - 2  
M. Rybarikova - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
Tenisz (Monterrey, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Moore J - Bogdan A / Ruse E G 2 - 1  
Tenisz (Palm Harbor, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Krejcikova - Udvardy P. 2 - 0  
N. Gibbs - D. Kovinic 2 - 1  
Tenisz (Sophia Antipolis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - R. Marcora 2 - 0  
R. Molleker - Dus. Brown 1 - 2  
Tenisz (Sophia Antipolis, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Bakker T / Haase R - Arneodo R / Nys H 2 - 0  
Paes L / Paire B - Couacaud E / Lamasine T 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan Lin - Yuqi Shi 2 - 1  
Jon. Christie - Long Chen 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Kamura T / Sonoda K 0 - 2  
Hoki T / Kobayashi Y - Junhui L / Yuchen L 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - Noz. Okuhara 2 - 0  
Tzu Ying Tai - Yufei Chen 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Jung K E - Chen Q / Jia Y F 0 - 2  
Du Y / Li Y H - Kititharakul/Prajongjai 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tan K M / Lai P J - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Puavaranukroh/Taerattanac 2 - 0  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Spanyolország 12 - 9  
Magyarország - Olaszország 12 - 11  
Montenegró - Oroszország 15 - 9  
Szerbia - Görögország 14 - 10  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - BVSC (1.m., Helyszín: Szőnyi út) 11 - 10  
UVSE - FTC (1.m.) 17 - 8  
Vízilabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekipe Orizzonte Catania - Rapallo 11 - 5  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.R. Radovan - R. Mittag 1 - 0  
P.T. Wojcicki - M.F. Caceres 1 - 0  
R. Parzeczewski - D. Chudinov 1 - 0  

 

2019.04.05.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Demons - Essendon 112 - 130  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos 3 - 7  
KIA Tigers - Kiwoom Heroes 6 - 4  
KT Wiz - LG Twins 0 - 13  
Lotte Giants - Hanwha Eagles 5 - 2  
SK Wyverns - Samsung Lions 3 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 2 - 3  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 8 - 7  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 2 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 3 - 7  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 5 - 2  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 2 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Chicago Cubs 9 - 4  
Chicago WS - Seattle 10 - 8  
Cleveland - Toronto 4 - 1  
Colorado - LA Dodgers 6 - 10  
LA Angels - Texas 4 - 11  
Pittsburgh - Cincinnati 2 - 0  
San Francisco - Tampa Bay 2 - 5  
St. Louis - San Diego 3 - 5  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Hollandia 7 - 8  
Hollandia - Olaszország 4 - 6  
Japán - Oroszország 7 - 5  
Kanada - Skócia 6 - 8  
Kanada - Svájc 10 - 3  
Kína - Németország 4 - 6  
Norvégia - Dél-Korea 5 - 8  
Olaszország - Svédország 4 - 7  
Oroszország - Norvégia 8 - 5  
Skócia - Németország 9 - 2  
Svédország - USA 8 - 4  
USA - Japán 10 - 4  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoki - Turku PS (5.m.) 4 - 7  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köniz - Wiler-Ersigen (4.m.) 2 - 5  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helas Brno - Svarog Teplice (2.m.) 0 - 10  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augusta - Acqua & Sapone Pescara 2 - 3  
Napoli - Feldi Eboli 3 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novaja Gener. Sziktivkar - Dinamo Szamara 2 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Segovia 2 - 1  
Palma Futsal - Jaen 8 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Lustenau (3.m.) 7 - 4  
Val Pusteria - Jesenice (3.m.) 0 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Ceske Budejovice - Kladno 3 - 4  
Pardubice - Chomutov 7 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rungsted - Frederikshavn (5.m.) 6 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kärpät (2.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Grenoble (5.m.) 3 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - SZKA Szentpétervár (5.m.) 3 - 0  
Jégkorong (MHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - SZKA-1946 (4.m.) 1 - 6  
Lokomotív Jaroszlavl 2 - Jugra Hanti-Manszijszk 2 (4.m.) 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Ottawa 5 - 2  
Carolina - New Jersey 3 - 1  
Colorado - Winnipeg 2 - 2  
Edmonton - San Jose 2 - 3  
Florida - NY Islanders 1 - 1  
Las Vegas - Arizona 1 - 4  
Minnesota - Boston 0 - 3  
Nashville - Vancouver 3 - 2  
Pittsburgh - Detroit 4 - 1  
St. Louis - Philadelphia 7 - 3  
Toronto - Tampa Bay 1 - 3  
Washington - Montreal 2 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Frisk/Asker (1.m.) 5 - 1  
Jégkorong (Német 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deggendorf - Freiburg (2.m.) 6 - 3  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Frankfurt Löwen (2.m.) 1 - 5  
Kaufbeuren - Ravensburg (2.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - München (2.m.) 4 - 3  
Köln - Mannheim (2.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Graz (4.m.) 4 - 2  
Salzburg - Vienna Capitals (4.m.) 5 - 3  
Jégkorong (Svéd 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Hudiksvalls 7 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mora - Leksand (5.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvolen - Nitra (7.m.) 1 - 4  
Jégkorong (vb, A csoport, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Svájc 2 - 1  
Jégkorong (vb, B csoport, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Franciaország 3 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Svédország 3 - 4  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege - Mons 72 - 75  
Limburg - Mechelen 123 - 84  
Okapi Aalstar - Basic-Fit Brussels 76 - 101  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians Paulista - BC Brasilia (2.m.) 92 - 86  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Jeonju KCC Egis (2.m.) 92 - 84  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Himki Moszkva 83 - 74  
Bayern München - Gran Canaria 84 - 77  
Fenerbahce - Maccabi TA 78 - 75  
Olympiakosz - Darussafaka 99 - 74  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Chartres 84 - 83  
Gries-Oberhoffen - Quimper 90 - 87  
Nantes - Rouen 73 - 71  
Paris BC - Vichy-Clermont 80 - 94  
Poitiers - Aix Maurienne 72 - 69  
Roanne - St-Chamond 78 - 66  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - ASVEL Lyon-Villeurbanne 72 - 87  
Fos-sur-Mer - Paris Levallois 64 - 72  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - NLEX Road Warriors 88 - 80  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Toyama 86 - 79  
Tochigi - Tokyo Alvark 87 - 83  
Toyohashi Neophoenix - Yokohama 83 - 81  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TF-Budapest - Szombathely 65 - 93  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Lakers - Golden State 90 - 108  
Philadelphia - Milwaukee 122 - 128  
Sacramento - Cleveland 117 - 104  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Giessen 105 - 101  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UR Venezia - GEAS San Giovanni (1.m.) 76 - 57  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lleida - Saenz Horeca Araberri 68 - 52  
Melilla - Prat Joventut 72 - 88  
Oviedo - Leyma Coruna 80 - 70  
Palencia - Caceres 70 - 76  
Real Canoe - Betis 66 - 86  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MoraBanc Andorra - Valencia 72 - 73  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sencur Kranj - Sentjur 92 - 82  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Krka Novo Mesto 79 - 60  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parma Permszkij Kraj - Zielona Gora 72 - 92  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - VEF Riga 80 - 90  
Ventspils - Ogre 84 - 80  
Kézilabda (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Metz 26 - 31  
Kézilabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hranice - Tatran Litovel 28 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Ajax Köbenhavn 22 - 26  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Limoges 24 - 31  
Massy Essonne - Chartres 31 - 34  
Saran - Caen 34 - 31  
Selestat - Creteil 32 - 21  
Strasbourg Schiltigheim - Cherbourg Manche 33 - 27  
Vernon St-Marcel - Grenoble 28 - 26  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - MTK 30 - 21  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Lübbecke 26 - 24  
Dessau-Rosslauer - Rimpar 21 - 26  
Elbflorenz - Nordhorn-Lingen 24 - 26  
Ferndorf - Rhein Vikings Neuss 24 - 24  
Grosswallstadt - Emsdetten 33 - 26  
Hagen - Dormagen 33 - 32  
Hamm-Westfalen - Aue 25 - 25  
Lübeck-Schwartau - Hüttenberg 19 - 21  
TUSEM Essen - Coburg 26 - 32  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Viktor Sztavropol - SZKIF Krasznodar 29 - 32  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Moszkva - AGU-Adjif 21 - 33  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Madeira SAD 38 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellon - Atl. Guardes 20 - 26  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Granollers 23 - 31  
Barcelona - AX Puente Genil 39 - 21  
Bidasoa Irun - Ciudad Encantada 33 - 36  
Logrono La Rioja - Quabit Guadalajara 33 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Önnereds (3.m.) 18 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnereds - Skanela (3.m.) 31 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Sävehof (3.m.) 22 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság,női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Eskilstuna Guif (2.m.) 26 - 25  
Heid - Eslöv (2.m.) 34 - 26  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ormoz - Trebnje 27 - 24  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribnica - Celje 29 - 29  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Agropecuario Argentino 2 - 0  
Dep. Moron - Olimpo Bahia Blanca 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Brisbane Roar 4 - 1  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - Lommel 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Zulte Waregem 4 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Botev Vraca 0 - 0  
Lokomotív Plovdiv - Slavia Szófia 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
The Strongest - Royal Pari Santa Cruz 5 - 2  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Santos 1 - 0  
Botafogo RJ - Juventude 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz - Freiburg 5 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Erzgebirge Aue 2 - 1  
Regensburg - Bochum 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Meppen 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - O'Higgins 1 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Kansas City 5 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Estudiantes de Merida 2 - 0  
Dep. Cali - Guarani Asuncion 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Varnsdorf 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pribram - Opava 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Aarhus GF 0 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maritzburg Utd. - Bloemfontein Celtic 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fujairah - Al-Ittihad (UAE) 3 - 3  
Emirates Ras Al-Khaimah - Bani Yas 2 - 3  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Dibba Al-Fujairah 3 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Dinamo Minszk 0 - 0  
Gorodeja - Vityebszk 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - AC Ajaccio 1 - 0  
Clermont - Nancy 2 - 3  
Grenoble - Orleans 0 - 4  
Le Havre - Niort 0 - 0  
Lorient - Beziers 3 - 1  
Red Star 93 - Brest 0 - 2  
Sochaux - Paris FC 1 - 0  
Valenciennes - Troyes 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Tours 1 - 1  
Bourg-Peronnas - Villefranche sur Saone 0 - 0  
Cholet - Avranches 0 - 0  
Concarneau - Marignane 1 - 0  
Jeanne D'Arc de Drancy - Pau 0 - 0  
L'Entente Sannois - Chambly 2 - 1  
Lyon Duchere - Dunkerque 0 - 0  
Quevilly Rouen - Rodez Aveyron 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Marseille 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Sparta Rotterdam 1 - 1  
Go Ahead Eagles - AZ Alkmaar 2 1 - 0  
Helmond - Ajax 2 1 - 3  
Maastricht - FC Eindhoven 1 - 1  
Oss - Volendam 0 - 0  
Roda - RKC Waalwijk 0 - 0  
Telstar - Cambuur 4 - 2  
Twente - Dordrecht 0 - 1  
Utrecht 2 - Almere City 0 - 2  
Labdarúgás (Hongkongi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee Man Warriors - Eastern SC 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Atl. Kolkata 3 - 4  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Padideh Mashhad 1 - 1  
Nassaji Mazandaran - Sepahan 0 - 0  
Pars Jonoubi Jam - Esteghlal K. 2 - 1  
Tractor Tabriz - Sanat Naft Abadan 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Bnei Lod 0 - 0  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Iksal 1 - 1  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Marmorek 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Ramat Gan 1 - 0  
Hapoel Katamon - Beitar TA Ramla 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Nagoya GE 2 - 1  
Kawasaki Frontale - Cerezo Osaka 1 - 1  
Urawa RD - Yokohama FM 0 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Once Caldas 1 - 1  
Independiente SF - Jaguares de Cordoba 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Jiangsu 3 - 0  
Shanghai SIPG - Chongqing Lifan 2 - 3  
Shenzhen Hongzuan - Shandong Luneng 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Zaglebie Lubin 0 - 2  
Miedz Legnica - Cracovia Krakkó 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Liepaja 1 - 2  
METTA/LU - Rigas FS 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting Cristal - Olimpia Asuncion 0 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Rosario Central 2 - 0  
Univ.Catolica de Santiago - Gremio 1 - 0  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johor DT - Felda Utd. 3 - 1  
Labdarúgás (Máltai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balzan - Tarxien 2 - 0  
Birkirkara - Hibernians Paola 2 - 3  
Qormi - Sliema Wanderers 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Venezia 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien Amatőr - Austria Klagenfurt 1 - 1  
FAC Wien - BW Linz 0 - 2  
FC Juniors Pasching - Wiener Neustadt 2 - 1  
Horn - Ried 0 - 5  
Liefering - Austria Lustenau 1 - 2  
WSG Wattens - Kapfenberg 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - San Lorenzo 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Farense 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Boavista 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southampton - Liverpool 1 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Concordia Chiajna 3 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ross County - Dundee Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tenerife - Sp. Gijón 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Kriens 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Öster 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Fateh 1 - 1  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Baten 4 - 1  
Al-Qadisiyah - Ohud Medina 4 - 2  
Al-Shabab (KSA) - Al-Ahli (KSA) 0 - 4  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geylang - Warriors FC 5 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trabzonspor - Antalyaspor 4 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quang Nam - Than Quang Ninh 0 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Kanada 0 - 1  
Hollandia - Mexikó 2 - 0  
Lengyelország - Olaszország 1 - 1  
Skócia - Chile 1 - 1  
Spanyolország - Brazília 2 - 1  
Svájc - Finnország 0 - 0  
USA - Ausztrália 5 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Llanelli 3 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caernarfon - Connah's Quay 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Linfield 0 - 1  
Newry City - Ards 3 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Drogheda Utd. 3 - 5  
Galway United - Limerick 0 - 1  
Shelbourne - Bray 1 - 0  
Wexford Youths - Longford Town 1 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Shamrock Rovers 1 - 3  
Finn Harps - Derry City 2 - 3  
St. Patrick's - Dundalk 1 - 0  
UC Dublin - Waterford FC 4 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pakhtakor - Nasaf Qarshi 2 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sale - Harlequin 28 - 17  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Wigan 38 - 28  
Wakefield - Huddersfield 17 - 16  
Warrington - London Broncos 48 - 12  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Zealand Warriors - Gold Coast Titans 26 - 10  
Penrith Panthers - Wests Tigers 8 - 8  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Ulster 30 - 7  
Munster - Cardiff 45 - 21  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunedin Highlanders - Wellington Hurricanes 28 - 31  
Johannesburg Lions - Durban Sharks 5 - 42  
Queensland Reds - Cape Town Stormers 24 - 12  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Wales 36 - 19  
Argentína - Kanada 19 - 14  
Dél-Afrika - Japán 22 - 7  
Fidzsi-szigetek - Kenya 22 - 5  
Franciaország - Portugália 40 - 7  
Szamoa - Skócia 17 - 7  
USA - Spanyolország 36 - 7  
Új-Zéland - Ausztrália 40 - 19  
Röplabda (Extra Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - Kaposvár (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arago de Sete - Poitevin Poitiers 3 - 1  
Nice - Tourcoing 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamalieres - Marcq-en-Baroeul 0 - 3  
Le Cannet - Paris SC 3 - 1  
Röplabda (Görög Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - AEK Athén 3 - 0  
Pannaxiakosz - Thira 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuprum Lubin - Bydgoszcz (2.m.) 3 - 1  
Trefl Gdansk - Olsztyn (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Impel Wroclaw - Ostrowiec Swietokrzyski (3.m.) 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Uralocska Jekatyerinburg (2.m.) 1 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Ushuaia Ibiza (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arhavi Bld. Spor - Jeopark Kula 3 - 0  
Inegol Bld. Spor - Afyon Bld. Spor 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maliye Piyango Ankara - Fenerbahce (3.m.) 1 - 3  
Snooker (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - L. Brecel (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
B. Woollaston - Sco. Donaldson (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
J. Lisowski - S. Bingham (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
S. Craigie - Neil Robertson (6 nyert frame-ig) 0 - 6  
Strandröplabda (Battambang, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Driessen A / Meertens I - Frolova A / Ganenko A 0 - 2  
Driessen A / Meertens I - Ng S / Chong E 2 - 0  
Dykstra L / House C - Brailko V / Namike A 2 - 1  
Frolova A / Ganenko A - Tsopoulou K / Manavi D 0 - 2  
Fujii S / Kumada M - Krebs A / Welsch L 2 - 0  
Galindo A / Galindo C - Ishitsubo S / Shiba A 1 - 2  
Galindo A / Galindo C - Nourse A / Nourse N 2 - 0  
Macdonald O / Kirwan F - Brailko V / Namike A 0 - 2  
Nourse A / Nourse N - Starikov S / Dave A 1 - 2  
Sara L / Kunthea O - Rachenko A / Yeropkina Y 0 - 2  
Starikov S / Dave A - Ishitsubo S / Shiba A 1 - 2  
Tenisz (Alicante, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - S. Caruso 2 - 1  
J. Hernandez-Fernandez - P. Sousa 2 - 1  
P. Andujar - Joao Domingues 2 - 0  
P. Martinez Portero - M. Vilella Martinez 2 - 0  
Tenisz (Alicante, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bellucci T / Duran G - Krawietz K / Mies A 2 - 0  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - P. Martic 0 - 2  
C. Wozniacki - M. Sakkari 2 - 0  
S. Stephens - A. Tomljanovic 2 - 1  
S. Stephens - M. Keys 1 - 2  
Tenisz (Charleston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beck C / Navarro E - Hradecka L / Klepac A 0 - 2  
Grönefeld A / Rosolska A - Aoyama S / Marozava L 2 - 0  
Tenisz (Davis Kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Moundir - R. Berankis 0 - 2  
A.E. Alvarado Larin - P.S. Varillas 0 - 2  
D. Dima - T. Garanganga 2 - 0  
L. Ouahab - L. Grigelis 2 - 0  
M. Arevalo - N. Alvarez 2 - 0  
M. Copil - B. Lock 0 - 2  
Tenisz (Monterrey, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Don. Young - B. Klahn 2 - 0  
Don. Young - S. Giraldo 2 - 0  
F. Lopez - D. Köpfer 2 - 0  
P. Polansky - Emi. Gomez 0 - 2  
Tenisz (Monterrey, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Qureshi A - Gomez E / Patino L 2 - 0  
Reid M / Smith J-P - Hach Verdugo H / Pavic A 2 - 1  
Sandgren T / Withrow J - Galloway R / Lammons N 0 - 2  
Tenisz (Monterrey, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - K. Muchova 2 - 0  
K. Mladenovic - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
M. Rybarikova - S. Vickery 2 - 0  
Z. Diyas - V. Azarenka 0 - 2  
Tenisz (Monterrey, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogdan A / Ruse E G - Fichman/Routliffe 2 - 1  
Tenisz (Palm Harbor, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Krejcikova - W. Osuigwe 2 - 0  
D. Kovinic - E. Kostova 2 - 1  
N. Gibbs - Ell. Perez 2 - 0  
Udvardy P. - Kur. Nara 2 - 0  
Tenisz (Sophia Antipolis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Mager - F. Krajinovic 0 - 2  
M. Donati - Dus. Brown 0 - 2  
R. Marcora - F. Baldi 2 - 0  
S. Bolelli - R. Molleker 1 - 2  
Tenisz (Sophia Antipolis, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Nys H - Behar A / Donati M    
Eysseric J / Sancic A - De Bakker T / Haase R 0 - 2  
Martos Gornes S / Roca Ba - Couacaud E / Lamasine T 0 - 2  
Molleker R / Popyrin A - Paes L / Paire B    
Tollaslabda (Malaysia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jon. Christie - Vik. Axelsen 2 - 0  
K. Tsuneyama - Dan Lin 1 - 2  
Ken. Nishimoto - Yuqi Shi 0 - 2  
Long Chen - Sri. Kidambi 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Junhui L / Yuchen L 1 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Alfian F / Ardianto M R 1 - 2  
Kamura T / Sonoda K - Han C / Zhou H 2 - 0  
Liu C / Zhang N - Hoki T / Kobayashi Y 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bing Jiao He - Noz. Okuhara 0 - 2  
P. Chochuwong - Aka. Yamaguchi 1 - 2  
Tzu Ying Tai - R. Intanon 2 - 0  
Yufei Chen - Ji Hyun Sung 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Du Y / Li Y H - Istarani N K M / Pradipta 2 - 0  
Fukushima Y / Hirota S - Chang Y N / Jung K E 1 - 2  
Kititharakul/Prajongjai - Baek H N / Kim H R 2 - 1  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Chen Q / Jia Y F 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Kandow W O - Tan K M / Lai P J 1 - 2  
Chan P S / Goh L Y - Wang Y / Huang D 1 - 2  
Puavaranukroh/Taerattanac - Ellis M / Smith L 2 - 0  
Zheng S / Huang Y - Puangpuapech N / Amitrapa 2 - 0  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Görögország 13 - 11  
Magyarország - Montenegró 11 - 7  
Olaszország - Oroszország 11 - 9  
Spanyolország - Szerbia 13 - 12  

 

2019.04.04.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Geelong 75 - 99  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KT Wiz 5 - 4  
Hanwha Eagles - LG Twins 2 - 1  
NC Dinos - Kiwoom Heroes 5 - 6  
Samsung Lions - KIA Tigers 12 - 7  
SK Wyverns - Lotte Giants 7 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 0 - 3  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 8 - 6  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 11 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 3 - 2  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 5 - 10  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 10 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Chicago Cubs 6 - 4  
Baltimore - NY Yankees 4 - 8  
Detroit - Kansas City 5 - 4  
LA Dodgers - San Francisco 5 - 3  
Miami - NY Mets 4 - 6  
NY Mets - Washington 0 - 4  
Oakland - Boston 3 - 6  
Oakland - Boston (21:37) 7 - 3  
Pittsburgh - St. Louis 4 - 5  
Texas - Houston 4 - 0  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Olaszország 4 - 9  
Dél-Korea - Svédország 5 - 7  
Hollandia - Németország 6 - 7  
Japán - Skócia 8 - 6  
Norvégia - Kína 3 - 8  
Németország - Oroszország 12 - 6  
Olaszország - Svájc 6 - 5  
Oroszország - Hollandia 7 - 4  
Skócia - Kína 9 - 6  
Svájc - Japán 6 - 5  
Svédország - Kanada (Helyszín: Kanada) 9 - 4  
USA - Kanada (Helyszín: Kanada) 3 - 6  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Suljovic - J. Wade 8 - 6  
M. van Gerwen - G. Price 7 - 7  
Mic. Smith - P. Wright 7 - 7  
R. Cross - D. Gurney 8 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Växjö (7.m.) 8 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Syracuse 0 - 1  
Charlotte - Lehigh Valley 6 - 2  
Iowa - Tucson 3 - 3  
Laval - Cleveland 0 - 5  
Manitoba - Bakersfield 3 - 2  
Milwaukee - San Antonio 3 - 1  
Ontario Reign - Grand Rapids 3 - 1  
San Jose Barracuda - San Diego 3 - 4  
Springfield - Hartford 5 - 2  
Toronto Marlies - Hershey 0 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Brno (2.m.) 2 - 2  
Trinec - Plzen (2.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Nyeman Grodno (2.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KeuPa - LeKi (2.m.) 3 - 2  
TUTO - Imatra Ketterä (2.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - Hämeenlinna (1.m.) 1 - 0  
Jégkorong (Kazah bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bejbarisz Atirau - Nomad Asztana (2.m.) 1 - 1  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szalavat Julajev Ufa - Avangard Omszk (4.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - GKS Tychy (2.m.) 3 - 1  
Podhale Nowy Targ - GKS Katowice (2.m.) 1 - 4  
Jégkorong (MHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomob. Jekatyerinburg 2 - SZKA-1946 (3.m.) 2 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl 2 - Jugra Hanti-Manszijszk 2 (3.m.) 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Calgary 3 - 1  
Chicago - St. Louis 3 - 3  
NY Rangers - Ottawa 1 - 4  
Jégkorong (Svájci b., alsóház, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Rapperswil (5.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Biel (5.m.) 0 - 2  
Zug - Lausanne (5.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Timra - Oskarshamn (5.m.) 4 - 1  
Jégkorong (vb, A csoport, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - USA 2 - 6  
Svájc - Kanada 0 - 6  
Jégkorong (vb, B csoport, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Japán 0 - 3  
Németország - Svédország 1 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - Torosz Nyeftekamszk (4.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Svédország 0 - 4  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Oostende 77 - 73  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Bauru (1.m.) 78 - 71  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zabiny Brno - KP Brno (4.m.) 57 - 66  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Changwon Sakers (1.m.) 86 - 72  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Olimpia Milano 101 - 95  
CSZKA Moszkva - Baskonia Vitoria 82 - 78  
Panathinaikosz - Buducnost Podgorica 87 - 67  
Real Madrid - Zalgiris Kaunas 86 - 93  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Zadar 73 - 77  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel Holon 87 - 72  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shenzhen - Beijing Ducks (5.m.) 118 - 107  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 130 - 122  
Brooklyn - Toronto 105 - 115  
Dallas - Minnesota 108 - 110  
Denver - San Antonio 113 - 85  
Detroit - Indiana 89 - 108  
LA Clippers - Houston 103 - 135  
Miami - Boston 102 - 112  
New Orleans - Charlotte 109 - 115  
Orlando - New York 114 - 100  
Phoenix - Utah 97 - 118  
Portland - Memphis 116 - 89  
Washington - Chicago 114 - 115  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Oliver Würzburg - Skyliners Frankfurt 72 - 63  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eirene Ragusa - Lucca (1.m.) 92 - 60  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Novoszibirszk - Inventa Kurszk 83 - 74  
Szpartak Moszkva - Szpartak Noginszk 88 - 74  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Tsmoki-Minszk 80 - 68  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Nyköbing F. 15 - 20  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pays d'Aix - Nimes 25 - 21  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tertnes Bergen - Fredrikstad 27 - 23  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGU-Adjif - Ufa Alisza 23 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Gossau 22 - 18  
Kriens - Amicitia Zürich 28 - 24  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Winterthur 30 - 25  
St. Gallen - Thun 40 - 31  
Suhr Aarau - Bern 28 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Skara (3.m.) 32 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Redbergslids (3.m.) 26 - 26  
Skövde - Lugi (3.m.) 26 - 19  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordj Bou Arreridj - Paradou 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - FC Bruges 2 - 3  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Cserno More Várna 1 - 1  
Strumska Slava - Szeptemvri Szófia 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Destroyers Santa Cruz - Bolivar La Paz 3 - 6  
Nacional Potosi - Guabira Montero 4 - 0  
Oriente Petrolero - Real Potosi 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Santa Cruz PE 1 - 0  
Corinthians - Ceara 0 - 1  
Londrina - Botafogo PB 3 - 3  
Luverdense - Fluminense 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürth - Dynamo Dresden 0 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres - Santos Laguna 3 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Dep. Binacional 4 - 1  
UTC de Cajamarca - CA Cerro 1 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Aalborg 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Sharjah 0 - 0  
Al-Dhafra - Al-Wahda 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Heerenveen 3 - 0  
PSV - Zwolle 4 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudes - Istra 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Chennai City 1 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Masjed Soleyman - Machine Sazi Tabriz 1 - 1  
Paykan - Persepolis 0 - 2  
Zob Ahan - Sepidrood Rasht 0 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Kharaitiyat - Al-Duhail 1 - 0  
Al-Khor - Al-Gharafa 0 - 0  
Al-Rayyan - Al-Sailiya 2 - 2  
Al-Sadd - Al-Ahli (QAT) 7 - 2  
Qatar SC - Al-Arabi (QAT) 1 - 2  
Umm-Salal - Al-Shahaniya 2 - 5  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Millonarios 0 - 2  
Cucuta Deportivo - Dep. Pasto 1 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - River Plate 2 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Lara - Huracan 2 - 1  
Emelec Guayaquil - Cruzeiro 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Concepcion - Godoy Cruz 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Penarol Montevideo 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Zamora Barinas 3 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Jorge Wilstermann 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juarez - UNAM Pumas 2 - 0  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wikki Tourists - Lobi Stars 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Bologna 4 - 1  
Sassuolo - Chievo 4 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate Asuncion - Dep. Santani 1 - 2  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Craiova 1948 - Viitorul Constanta 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leganes - Valladolid 1 - 0  
Real Sociedad - Betis 2 - 1  
Sevilla - Alavés 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Young Boys    
Thun - Sion 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hazm - Al-Hilal (KSA) 2 - 3  
Al-Raed - Al-Nassr 0 - 5  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Olimpija Ljubljana 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Zulia Maracaibo 0 - 0  
Carabobo - Puerto Cabello 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Japán 3 - 1  
Kína - Oroszország 4 - 1  
Wales - Csehország 0 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Taskent - Andijan 4 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull KR - Leeds Rhinos 45 - 26  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Roosters - Brisbane Broncos 36 - 4  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vakifbank Istanbul - Novara 0 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - Békéscsaba (3.m.) 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herrsching - Haching (2.m.) 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vilsbiburg - Potsdam (2.m.) 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arhavi Bld. Spor - Inegol Bld. Spor 0 - 3  
Jeopark Kula - Afyon Bld. Spor 0 - 3  
Sakk (Shamkir)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - V. Topalov 1 - 0  
D. Navara - Liren Ding 1 - 0  
M. Carlsen - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
T. Radjabov - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
V. Anand - A. Giri 1 - 0  
Snooker (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - A. McGill 6 - 3  
L. Brecel - H. Vafaei Ayouri (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
Li Hang - J. Lisowski (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
Liang Wenbo - S. Craigie (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
Lyu Haotian - B. Woollaston 4 - 6  
Neil Robertson - Lu Ning (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
S. Bingham - R. Lawler (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
Sco. Donaldson - R. Walden 6 - 5  
Strandröplabda (Battambang-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dykstra L / House C - MAE T / Shu Woon J 2 - 0  
Filina E / Zazhigina E - Frolova A / Ganenko A 0 - 2  
Maor N / Chorin N - Nourse A / Nourse N 0 - 2  
Vaida B / Ordean I-A - Brailko V / Namike A 0 - 2  
Tenisz (Alicante, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - P. Sousa 1 - 2  
E. Lopez-Perez - P. Martinez Portero 0 - 2  
G. Garcia-Lopez - C. Taberner 1 - 2  
J. Hernandez-Fernandez - A. Lopez San Martin 2 - 0  
Joao Domingues - L. Rosol    
N. Milojevic - M. Vilella Martinez 1 - 2  
P. Andujar - A. de Greef 2 - 0  
S. Caruso - E. Ymer 2 - 1  
Tenisz (Alicante, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bellucci T / Duran G - Lopez San Martin/Taberner    
Nedunchezhiyan J / Raja P - Lopez-Perez E / Marrero D 2 - 1  
Robredo T / Vilella Marti - Krawietz K / Mies A 0 - 2  
Sousa P / Vervoort M - Granollers G / Martinez P 1 - 2  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - M. Puig 0 - 2  
C. Wozniacki - M. Buzarnescu 2 - 1  
D.R. Collins - K. Kanepi 2 - 0  
J. Ostapenko - M. Keys 0 - 2  
M. Sakkari - K. Bertens 2 - 0  
P. Martic - J. Pegula 2 - 1  
T. Maria - M. Keys 1 - 2  
T. Townsend - B. Bencic 0 - 2  
Tenisz (Charleston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beck C / Navarro E - Jurak D / Ostapenko J 2 - 1  
Kichenok / Kichenok - Hradecka L / Klepac A 0 - 2  
Melichar N / Peschke K - Friedsam A / Sorribes Tor 0 - 2  
Tenisz (Monterrey, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - Emi. Gomez 0 - 2  
F. Lopez - C. Gomez-Herrera 2 - 0  
M. Giron - M. Granollers 2 - 1  
M. Krueger - A. Bublik 0 - 2  
M.T. Barrios Vera - D. Köpfer 0 - 2  
P. Lorenzi - Don. Young 0 - 2  
P. Polansky - Chr. Eubanks 2 - 0  
S. Ofner - B. Klahn 0 - 2  
T. Sandgren - Dar. King 2 - 1  
Tenisz (Monterrey, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Escobedo E / Fruttero J - Hach Verdugo H / Pavic A 1 - 2  
King E / Pasha N - Huey T / Martin F 2 - 0  
Mejia N / Nava E - Monroe N / Reyes-Varela M 2 - 1  
Reid M / Smith J-P - Estrella Burgos V / Gomez L 2 - 0  
Tenisz (Monterrey, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - I. Jorovic 2 - 0  
D. Jakupovic - K. Flipkens 0 - 2  
K. Mladenovic - Arn G. 2 - 0  
M. Gasparyan - G. Muguruza Blanco 1 - 2  
Tenisz (Monterrey, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dart H / Savinykh V - Adamczak M / Moore J 1 - 2  
Lao D / Mchale C - Fichman/Routliffe    
Muhammad A / Sanchez M - Olmos G / Stefani L 2 - 0  
Tenisz (Palm Harbor, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Krejcikova - S. Marand 2 - 0  
C. Paquet - Udvardy P. 0 - 2  
D. Kovinic - P. Montez 2 - 0  
L. Pigossi - Ell. Perez 0 - 2  
M. Honcova - E. Kostova 0 - 2  
M. Kilnarova - W. Osuigwe 0 - 2  
M. Osaka - Kur. Nara 0 - 2  
N. Gibbs - G. Dabrowski 2 - 1  
Tenisz (Sophia Antipolis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Baldi - A. Popyrin 2 - 0  
K. Coppejans - Dus. Brown 1 - 2  
L. Sonego - S. Bolelli 0 - 2  
M. Donati - E. Couacaud 2 - 1  
P-H. Herbert - G. Mager 0 - 2  
R. Marcora - A. Giannessi 2 - 0  
R. Molleker - T-S. Kwiatkowski 2 - 1  
Y. Hanfmann - F. Krajinovic    
Tenisz (Sophia Antipolis, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benchetrit E / Tseng C H - Molleker R / Popyrin A 0 - 2  
Couacaud E / Lamasine T - Molchanov D / Zelenay I 2 - 0  
Daniell M / Middelkoop M - Eysseric J / Sancic A 0 - 2  
Heller P / Maamoun K-M - De Bakker T / Haase R 0 - 2  
Martos Gornes S / Roca Ba - Brown D / Junaid R 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Yuqi Shi 0 - 2  
Ken. Momota - Jon. Christie 0 - 2  
Long Chen - K. Wangcharoen 2 - 0  
R. Gemke - Ken. Nishimoto 1 - 2  
S. Avihingsanon - Dan Lin 0 - 2  
Sri. Kidambi - K. Phetpradab 2 - 0  
T. Sitthikom - K. Tsuneyama 1 - 2  
Vik. Axelsen - Guangzu Lu 2 - 1  
Tollaslabda (Malaysia Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Liao M C / Su C H 2 - 1  
Chia A / Soh W Y - Hoki T / Kobayashi Y 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Inoue T / Kaneko Y 2 - 0  
Han C / Zhou H - Ong Y S / Teo E Y 2 - 0  
Kah M C / Low J S - Ahsan M / Setiawan H 0 - 2  
Kamura T / Sonoda K - Goh V S / Tan W K 2 - 1  
Liu C / Zhang N - Wahyu N A P / Ade Y S 2 - 1  
Yao C L / Han Y P - Junhui L / Yuchen L 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jin Wei Goh - P. Chochuwong 1 - 2  
K. Gilmour - Bing Jiao He 0 - 2  
R. Intanon - Beiwen Zhang 2 - 1  
S. Pusarla Venkata - Ji Hyun Sung 0 - 2  
Say. Takahashi - Aka. Yamaguchi 1 - 2  
Tzu Ying Tai - B. Ongbumrungpan 2 - 0  
Xuerui Li - Noz. Okuhara 0 - 2  
Yufei Chen - Xiaoxin Chen 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Kim H R - Matsutomo Mi/ Takahashi A 2 - 0  
Du Y / Li Y H - Supajirakul/Taerattanach. 2 - 0  
Istarani N K M / Pradipta - Polii G / Rahayu A 2 - 1  
Mapasa S / Somerville G - Chang Y N / Jung K E 0 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Chayanit C / Muenwong P 2 - 1  
Wenjing D / Xueying F - Kititharakul/Prajongjai 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Kandow W O - Faizal H / Widjaja G E 2 - 1  
Bernadet P Z / Karandasuw - Chan P S / Goh L Y 0 - 2  
Chopra P J / Siki Reddy N - Tan K M / Lai P J 1 - 2  
Ou X / Feng X - Ellis M / Smith L 0 - 2  
Puavaranukroh/Taerattanac - Goh S H / Lai S J    
Ronald R / Saufika A - Puangpuapech N / Amitrapa 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Lu K / Lu C 2 - 0  

 

2019.04.03.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KT Wiz 5 - 1  
Hanwha Eagles - LG Twins 0 - 7  
NC Dinos - Kiwoom Heroes 9 - 1  
Samsung Lions - KIA Tigers 6 - 3  
SK Wyverns - Lotte Giants 1 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 0 - 0  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 9 - 3  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 2 - 3  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 5 - 4  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 6 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cincinnati - Milwaukee 3 - 4  
Cincinnati - Milwaukee (18:35) 0 - 1  
Cleveland - Chicago WS 3 - 8  
Kansas City - Minnesota 4 - 5  
Kansas City - Minnesota (19:15) 6 - 7  
LA Dodgers - San Francisco 6 - 5  
Miami - NY Mets 5 - 6  
NY Yankees - Detroit 1 - 3  
NY Yankees - Detroit (22:05) 1 - 2  
Oakland - Boston 1 - 0  
San Diego - Arizona 5 - 8  
San Diego - Arizona (21:40) 4 - 1  
Seattle - LA Angels 2 - 1  
Tampa Bay - Colorado 4 - 0  
Tampa Bay - Colorado (19:10) 0 - 1  
Texas - Houston 6 - 4  
Toronto - Baltimore 1 - 2  
Toronto - Baltimore (22:07) 5 - 3  
Washington - Philadelphia 2 - 8  
Washington - Philadelphia (19:05) 9 - 8  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Skócia 3 - 7  
Japán - Németország 6 - 4  
Kanada - Japán 3 - 9  
Kína - Hollandia 5 - 10  
Kína - USA 5 - 7  
Németország - Norvégia 3 - 5  
Olaszország - Oroszország 5 - 3  
Oroszország - Svédország 5 - 9  
Skócia - Norvégia 8 - 4  
Svájc - Dél-Korea 11 - 2  
Svédország - Svájc 9 - 4  
USA - Olaszország 8 - 3  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - Classic Tampere (4.m.) 2 - 7  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svarog Teplice - Helas Brno (1.m.) 6 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Lehigh Valley 5 - 1  
Iowa - Tucson 4 - 5  
Manitoba - Bakersfield 3 - 1  
Rockford - San Antonio 5 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesenice - Val Pusteria (2.m.) 2 - 2  
Lustenau - Olimpija Ljubljana (2.m.) 0 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Brno (1.m.) 3 - 3  
Trinec - Plzen (1.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Nyeman Grodno (1.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - HIFK (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Rouen (4.m.) 0 - 1  
Jégkorong (Kazah bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bejbarisz Atirau - Nomad Asztana (1.m.) 2 - 1  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Szentpétervár - CSZKA Moszkva (4.m.) 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Los Angeles 1 - 3  
Buffalo - Nashville 2 - 3  
Colorado - Edmonton 6 - 2  
Columbus - Boston 2 - 6  
Dallas - Philadelphia 6 - 2  
Detroit - Pittsburgh 4 - 1  
Minnesota - Winnipeg 5 - 1  
Montreal - Tampa Bay 4 - 2  
Toronto - Carolina 1 - 4  
Vancouver - San Jose 4 - 2  
Jégkorong (Német 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Deggendorf (1.m.) 7 - 3  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt Löwen - Dresden (1.m.) 4 - 1  
Ravensburg - Kaufbeuren (1.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Augsburg (1.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Chaux-de-Fonds (4.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hudiksvalls - Vita Hasten 0 - 3  
Kristianstad - Boden 3 - 0  
Tranas - Almtuna 1 - 7  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Mora (4.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - HV 71 (7.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Zvolen (6.m.) 1 - 4  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Tyumeny - Torosz Nyeftekamszk (3.m.) 1 - 1  
Szarjarka Karaganda - SZKA-Neva (4.m.) 4 - 2  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lethbridge Hurricanes - Calgary Hitmen (7.m.) 2 - 4  
Kerékpár (Dwars door Vlaanderen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - B. Coquard 0 - 1  
A. Valverde - A. Bettiol 1 - 0  
Dwars Door Vlaanderen 2019    
Dwars Door Vlaanderen 2019 - Top 3    
F. Gaviria - A. Kristoff 0 - 1  
M. Mohoric - B. Jungels 0 - 1  
O. Naesen - M. van der Poel 0 - 1  
S. Colbrelli - D. van Poppel    
Y. Lampaert - Phi. Gilbert 1 - 0  
Kosárlabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Brose Bamberg 69 - 67  
Antwerpen - Nyizsnyij Novgorod 66 - 61  
Iberostar Tenerife - Hapoel Jerusalem 81 - 64  
Virtus Bologna - Nanterre 73 - 58  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - USK Praha 83 - 92  
Ostrava - Sokoli Hradec Kralove 90 - 76  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Svitavy 77 - 74  
Decin - Olomoucko 79 - 76  
Pardubice - Nymburk 64 - 80  
Usti nad Labem - Opava 78 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Jeonju KCC Egis (1.m.) 95 - 85  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagyezsda Orenburg - Lattes Montpellier 71 - 75  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Philippine Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - NorthPort Batang Pier 97 - 100  
Magnolia Hotshots - NLEX Road Warriors 102 - 74  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Chiba 83 - 85  
Albirex Niigata - Toyama 80 - 66  
Kawasaki Brave Thunders - Toyohashi Neophoenix 91 - 67  
Kyoto - Shiga 90 - 84  
Mikawa Kariya - Yokohama 94 - 92  
Nagoya Dolphins - Ryukyu Okinawa 74 - 60  
Osaka - Rizing Fukuoka 77 - 61  
Tokyo Sunrockers - Tokyo Alvark 61 - 110  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Spojnia Stargard 104 - 87  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Sleza Wroclaw (2.m.) 58 - 66  
Gdynia - Wisla Krakkó (2.m.) 68 - 68, h.u. 80 - 75  
Torun - Gorzow (2.m.) 66 - 76  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Alba Fehérvár 74 - 57  
Kosárlabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - NKE-Csata (1.m.) 81 - 70  
PEAC-Pécs - ZTE (1.m.) 72 - 77  
Sopron - Cegléd (1.m.) 90 - 34  
Szekszárd - Győr (1.m.) 70 - 48  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Denver 116 - 102  
Oklahoma City - LA Lakers 119 - 103  
Sacramento - Houston 105 - 130  
San Antonio - Atlanta 117 - 111  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Telekom Bonn 109 - 95  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság,női,ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Piestanske Cajky (4.m.) 53 - 86  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning-Ikast - Esbjerg 19 - 21  
Viborg - Aarhus Utd. 26 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Dunkerque 22 - 22  
Istres - Chambery 24 - 28  
Ivry - Paris SG 24 - 37  
Montpellier - Toulouse 36 - 27  
Nantes - St. Raphael 33 - 33  
Pontault-Combault - Tremblay 27 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg de Peage - Besancon 32 - 32  
Dijon - Fleury Loiret 23 - 23  
Issy Paris - Nice 17 - 22  
Nantes - Saint-Amand 30 - 26  
Toulon - Chambray Touraine 28 - 27  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Filipposz Veria - AEK Athén 27 - 35  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Fram 29 - 26  
FH - Akureyri Handboltafelag 29 - 20  
IR - Stjarnan 25 - 25  
Selfoss - Grotta 29 - 20  
Valur - KA Akureyri 30 - 25  
ÍBV - Haukar 27 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Zaglebie Lubin 27 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Wisla Plock 21 - 24  
Gwardia Opole - Spojnia Gdynia 30 - 19  
Kalisz - Kwidzyn 23 - 23  
Stal Mielec - Piotrkow Trybunalski 27 - 29  
Zaglebie Lubin - Gornik Zabrze 16 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Mezőkövesd 31 - 26  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - FTC 33 - 34  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fana Bergen - Byasen 22 - 28  
Oppsal - Molde 21 - 23  
Raelingen - Gjerpen 25 - 19  
Skrim Kongsberg - Storhamar 19 - 33  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fyllingen - Runar Sandefjord (2.m.) 43 - 34  
Kolstad - Drammen (2.m.) 24 - 22  
Naerbö - Arendal (2.m.) 28 - 28  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avanca - Horta 31 - 23  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Dinamo Bukarest 27 - 34  
Dobrogea Constanta - Potaissa Turda 36 - 24  
Politehnica Timisoara - CSM Bukarest 27 - 17  
Steaua Bukarest - Universitatea Cluj 31 - 28  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Breszt Meskov (Helyszín: Breszt) 19 - 24  
RK Zagreb - Vardar Pro Skopje 23 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rocasa Gran Canaria - Morvedre 28 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Ystad IF (3.m.) 25 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság,női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - HK Aranas (2.m.) 22 - 20  
Labdarúgás (Albán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KF Laci - KF Tirana 2 - 0  
Kukesi - Teuta Durres 1 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USM Alger - Belouizdad 2 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Sunderland 0 - 3  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Atlanta - UAI Urquiza 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nueva Chicago - Central Cordoba SDE 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Standard Liege 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - St. Truiden 1 - 2  
Charleroi - Oostende 1 - 2  
Eupen - Westerlo 0 - 3  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - CSZKA Szófia 0 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Boys Warnes - Aurora Cochabamba 3 - 0  
Labdarúgás (Bosnyák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siroki Brijeg - TOSK Tesanj 2 - 0  
Sloga Gornje Crnjelovo - FK Sarajevo 1 - 4  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRB - Bahia 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Paralimni 1 - 0  
Apollon Limasszol - AEL Limasszol 1 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Catolica de Quito - Colo Colo 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Olomouc 1 - 0  
Ostrava - Liberec 1 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - OB Odense 4 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Daegu 0 - 3  
Pohang - Gangwon 1 - 0  
Seongnam - Jeju 1 - 1  
Suwon Bluewings - Sangju Sangmu 0 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Ain 5 - 1  
Al-Nasr (UAE) - Al-Wasl 4 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Smouha 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Inter Turku 2 - 1  
Kuopio PS - Rovaniemi PS 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Guingamp 2 - 0  
Strasbourg - Reims 4 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Nantes 3 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rustavi - Sioni Bolnisi 1 - 1  
Saburtalo Tbiliszi - Dila Gori 2 - 1  
Torpedo Kutaisi - Dinamo Tbiliszi 0 - 0  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Lamia 2 - 0  
PAOK - Aszterasz Tripolisz 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emmen - Ajax 2 - 5  
Excelsior - NAC Breda 1 - 2  
F. Sittard - ADO Den Haag 0 - 0  
Venlo - Utrecht 2 - 6  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Dinamo Zagreb 0 - 1  
Inter Zapresic - Osijek 1 - 3  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Saipa Karaj 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Bnei Yehuda TA 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Machida Zelvia 1 - 0  
Avispa Fukuoka - Tochigi 2 - 1  
Ehime - Yokohama FC 1 - 2  
JEF United Chiba - Ryukyu 1 - 0  
Kagoshima Utd. - Zweigen Kanazawa 0 - 3  
Kashiwa R. - Nagasaki 3 - 0  
Kofu - Gifu 2 - 0  
Kyoto - Yamagata 0 - 1  
Omiya Ardija - Okayama 2 - 1  
Tokyo Verdy - Mito 0 - 0  
Yamaguchi - Tokushima 1 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Atirau 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Dep. La Equidad 1 - 3  
Envigado - Atl. Bucaramanga 1 - 2  
Rionegro Aguilas - Atl. Huila 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - LKS Lodz 0 - 2  
Chrobry Glogow - Odra Opole 1 - 2  
GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice 2 - 2  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Puszcza Niepolomice 3 - 1  
Stal Mielec - Sandecja Nowy Sacz 0 - 0  
TBB Nieciecza - GKS Jastrzebie 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Pogon Szczecin 3 - 2  
Legia Varsó - Jagiellonia Bialystok 3 - 0  
Piast Gliwice - Wisla Plock 1 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - Wisla Krakkó 4 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - Alianza Lima 3 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose de Oruro - LDU Quito 3 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Nacional Montevideo 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melgar - Junior de Barranquilla 1 - 0  
San Lorenzo - Palmeiras 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Boca Juniors 3 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Honvéd (Ki jut tovább?)    
Debrecen - Mezőkövesd (Ki jut tovább?)    
FTC - Vidi (Ki jut tovább?)    
Honvéd - Budaörs 4 - 2  
Puskás Akadémia - Soroksár (Ki jut tovább?)    
Soroksár - Puskás Akadémia 1 - 1  
Vidi - FTC 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - FAR Rabat 0 - 0  
Kawkab Marrakesh - Raja Casablanca 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Tijuana 4 - 0  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Auto Tiraspol - Sheriff Tiraspol 0 - 4  
Milsami Orhei - Petrocub Hincesti 2 - 0  
Labdarúgás (Montenegrói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lovcen Cetinje - Zeta Golubovci 1 - 0  
Mornar Bar - Grbalj Radanovici 2 - 4  
OFK Petrovac - Titograd Podgorica 0 - 1  
Rudar Pljevlja - Iskra Danilovgrad 1 - 1  
Sutjeska Niksic - Buducnost Podgorica 2 - 2  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Katsina Utd. - Enugu Rangers 1 - 1  
Labdarúgás (Nigériai bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nasarawa Utd. - Kada City 4 - 1  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Heidenheim 5 - 4  
Schalke - Bremen 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Napoli 2 - 1  
Frosinone - Parma 3 - 2  
Genoa - Internazionale 0 - 4  
Roma - Fiorentina 2 - 2  
SPAL Ferrara - Lazio 1 - 0  
Torino - Sampdoria 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lecce - Cosenza 3 - 1  
Pescara - Palermo 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Fermana 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Viterbo 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orenburg - Krilja Szovjetov Szamara 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Rosztov 2 - 2  
Ural Jekatyerinburg - Arszenál Tula 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grazer AK - Salzburg 0 - 6  
LASK Linz - Rapid Wien 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Benfica 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Brighton 3 - 0  
Manchester City - Cardiff    
Tottenham - Crystal Palace 2 - 0  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Astra Giurgiu 1 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Motherwell 3 - 1  
Hibernian - Kilmarnock 0 - 0  
Livingston - Hamilton 2 - 0  
Rangers - Hearts 3 - 0  
St. Johnstone - Dundee 2 - 0  
St. Mirren - Celtic 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Levante 3 - 2  
Eibar - Rayo Vallecano 2 - 1  
Huesca - Celta Vigo 3 - 3  
Valencia - Real Madrid 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Servette 0 - 2  
Rapperswil - Chiasso 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Basel 0 - 2  
Lugano - Xamax 0 - 0  
St. Gallen - Grasshoppers 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Crvena zvezda 1 - 3  
Macsva Sabacs - Radnicki Nis 0 - 0  
Mladost Lucani - Napredak Krusevac 2 - 0  
Partizan Belgrád - Cukaricki 3 - 2  
Proleter Novi Sad - Dinamo Vranje 0 - 0  
Rad Belgrád - Vozdovac 0 - 1  
Radnik Surdulica - Vojvodina 0 - 1  
Zemun - Spartak Subotica 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trnava - Senica 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Mura 1 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Utd. - Chonburi FC 2 - 4  
Buriram Utd. - Chiangrai Utd. 0 - 0  
Chainat Hornbill - Muangthong Utd. 3 - 0  
Port FC - Trat 4 - 1  
Prachuap - Nakhon Ratchasima 1 - 0  
PTT Rayong - Sukhothai 0 - 0  
Samut Prakan - Ratchaburi Mitr Phol 2 - 1  
Suphanburi - Chiangmai FC 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Giresunspor 1 - 1  
Denizlispor - Altay Izmir 3 - 3  
Gazisehir Gaziantep - Afjet Afyonspor 1 - 0  
Hatayspor - Elazigspor 3 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ümraniyespor - Akhisar 0 - 1  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Chelsea - U19Dinamo Zagreb 2 - 2  
U19Hoffenheim - U19Real Madrid 4 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Lviv - Mariupol 2 - 3  
Olekszandria - Sahtar Doneck 0 - 1  
Zorya Luganszk - Dinamo Kijev 2 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Anzoategui - Caracas FC 0 - 3  
Dep. La Guaira - Zamora Barinas 4 - 0  
Estudiantes de Caracas - Trujillanos Valera 1 - 2  
Lala Caroni - Dep. Tachira 1 - 0  
Llaneros de Guanare - Dep. Lara 2 - 3  
Monagas Maturin - Metropolitanos Caracas 1 - 1  
Portuguesa Acarigua - Aragua Maracay 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - TNS 0 - 7  
Labdarúgás (Észak-Macedón bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akademija Pandev - Shkendija Tetovo 0 - 1  
Pobeda Prilep - Vardar Skopje 0 - 0  
Rabotnicki Skopje - Belasica Strumica 1 - 1  
Renova - Shkupi Skopje 1 - 0  
Sileks Kratovo - Makedonije GP 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Viljandi Tulevik 0 - 2  
Maardu Linnameeskond - Kuressaare 1 - 0  
Trans Narva - Levadia Tallinn 1 - 2  
Labdarúgás (Örmény Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ararat-Armenia - Alashkert Jereván 2 - 2  
Banants Jereván - Lori Vanadzor 0 - 0  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Cucine Lube Civitanova 0 - 3  
Perugia - Zenit Kazany 2 - 3  
Röplabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - AEK Athén (1.m.) 3 - 0  
Panathinaikosz - Kifiszia (1.m.) 3 - 0  
PAOK - Iraklisz Szaloniki (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bühl - Friedrichshafen (2.m.) 0 - 3  
Düren - Berlin RV (2.m.) 3 - 2  
United Frankfurt - Lüneburg (2.m.) 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Dresden (2.m.) 2 - 3  
Münster - Schwerin (2.m.) 2 - 3  
Wiesbaden - Stuttgart (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Arhavi Bld. Spor 0 - 3  
Inegol Bld. Spor - Jeopark Kula 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Plevne (2.m.) 3 - 0  
Sakk (Shamkir)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - T. Radjabov 0.5 - 0.5  
Liren Ding - V. Anand 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - A. Grischuk 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - D. Navara 0.5 - 0.5  
V. Topalov - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
Snooker (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - S. Carrington 6 - 0  
And. Higginson - B. Woollaston 3 - 6  
C. Steadman - Liang Wenbo (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
H. Vafaei Ayouri - J. O'Connor 6 - 3  
J. Lisowski - G. Greene 6 - 3  
J. Wattana - Lyu Haotian 2 - 6  
M. Holt - L. Brecel (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
Mark King - Lu Ning 2 - 6  
Mei Xiwen - Neil Robertson (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
P. Ebdon - S. Bingham (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
R. Lawler - Kyr. Wilson 6 - 4  
R. Walden - K. Doherty 6 - 1  
Rob. Williams - Li Hang 4 - 6  
S. Craigie - A. Carter 6 - 4  
S. Maguire - A. McGill 3 - 6  
Sco. Donaldson - D.B. Gilbert 6 - 3  
Tenisz (Alicante, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lopez San Martin - F. Bagnis 2 - 1  
C. Alcaraz Garfia - L. Rosol 1 - 2  
C. Berlocq - Joao Domingues 0 - 2  
J. Rodionov - A. de Greef 0 - 2  
L. Giustino - E. Ymer 1 - 2  
M. Vilella Martinez - J. Vesely 2 - 0  
N. Milojevic - K. Krawietz 2 - 1  
P. Andujar - A. Vatutin 2 - 0  
R. Carballes Baena - J. Hernandez-Fernandez 1 - 2  
S. Caruso - D. Gimeno-Traver 2 - 0  
T. Monteiro - E. Lopez-Perez 1 - 2  
Tenisz (Alicante, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Sharan D - Sousa P / Vervoort M 1 - 2  
Lopez San Martin/Taberner - Gille S / Vliegen J 2 - 1  
Milojevic N / Oliveira G - Bellucci T / Duran G 0 - 2  
Nedunchezhiyan J / Raja P - Neis F / Vega Hernandez D 2 - 1  
Perez Sanz D / Puodziunas - Granollers G / Martinez P 0 - 2  
Reese H / Romboli F - Robredo T / Vilella Marti 0 - 2  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiick - B. Bencic 0 - 2  
A. Sabalenka - Kat. Kozlova 2 - 1  
C. Wozniacki - L. Siegemund 2 - 0  
D.R. Collins - A. Bolsova Zadoinov 2 - 0  
D.R. Collins - M. Brengle 2 - 0  
J. Görges - T. Townsend 0 - 2  
J. Ostapenko - S. Rogers 2 - 1  
J. Pegula - A. Sevastova 2 - 0  
K. Kanepi - E. Mertens 2 - 1  
L. Siegemund - Emma Navarro 2 - 0  
Lau. Davis - M. Buzarnescu 0 - 2  
M. Puig - S. Kenin 2 - 0  
M. Sakkari - A. Petkovic 2 - 0  
M. Trevisan - K. Bertens 0 - 2  
P. Martic - M. Minella 2 - 0  
T. Zidansek - A. Tomljanovic 0 - 2  
Tenisz (Charleston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Khromacheva I / Kudermeto - Errani S / Trevisan M 2 - 0  
Tenisz (Monterrey, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emi. Gomez - C. Ruud 2 - 0  
Evan Song - B. Klahn 0 - 2  
J-P. Smith - Chr. Eubanks 1 - 2  
Jam. Ward - A. Pavic 0 - 2  
M. Giron - E. Nava 2 - 0  
M. Krueger - Kev. King 2 - 0  
P. Krstin - A. Bublik 1 - 2  
P. Polansky - J. Tipsarevic 2 - 0  
S. Giraldo - R. Quiroz 2 - 1  
S. Ofner - V. Estrella Burgos 2 - 1  
Tenisz (Monterrey, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bublik A / Krstin P - Begemann A / Maytin R    
Gonzalez S / Qureshi A - Lorenzi P / Quiroz R 2 - 0  
Goransson A / Shamasdin A - Galloway R / Lammons N 0 - 2  
Sandgren T / Withrow J - Granollers M / Ward J 2 - 0  
Tenisz (Monterrey, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - K. Kucova 2 - 0  
E.G. Ruse - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
M. Rybarikova - S. Vögele 2 - 1  
Nao Hibino - S. Vickery 1 - 2  
Tenisz (Monterrey, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarachi A / Santamaria S - Muhammad A / Sanchez M 0 - 2  
Hibino N / Krawczyk D - Bogdan A / Ruse E G 1 - 2  
Kania P / Sizikova Y - Olmos G / Stefani L 0 - 2  
Kato M / Ninomiya M - Dart H / Savinykh V 1 - 2  
Tenisz (Palm Harbor, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Amanmuradova - Ell. Perez 0 - 2  
B. Krejcikova - I. Neel 2 - 1  
D. Kovinic - Sop. Chang 2 - 1  
E. Fanning - M. Honcova 0 - 2  
Har. Arakawa - W. Osuigwe 0 - 2  
Isa. Wallace - L. Pigossi    
J. Paolini - C. Paquet 0 - 2  
N. Gibbs - A. Myers 2 - 0  
P. Montez - L. Cabrera 2 - 1  
Q. Gleason - G. Dabrowski 1 - 2  
Saf. Carrington - E. Kostova 0 - 2  
Udvardy P. - A.E. Nefedova 2 - 0  
Tenisz (Sophia Antipolis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - R. Marcora 0 - 2  
C. Hemery - G. Mager    
F.F. Silva - F. Krajinovic 1 - 2  
O. Roca Batalla - A. Giannessi 0 - 2  
P-H. Herbert - M. Safwat 2 - 0  
R. Molleker - L. Miedler 2 - 0  
T-S. Kwiatkowski - A. Ramos-Vinolas 2 - 1  
Y. Hanfmann - E. Benchetrit 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan Lin - Tien Chen Chou 2 - 1  
K. Phetpradab - Dong Keun Lee 2 - 0  
K. Tsuneyama - Wei Feng Chong 2 - 0  
S. Avihingsanon - Zii Jia Lee 2 - 1  
Sri. Kidambi - I.M. Mustofa 2 - 0  
T. Sitthikom - H.S. Prannoy 2 - 1  
T. Sugiarto - Guangzu Lu 1 - 2  
Vik. Axelsen - Tzu Wei Wang 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Karandasuwardi/Pratama 2 - 0  
Ellis M / Langridge C - Chia A / Soh W Y 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Lee Y / Wang C L 2 - 0  
Han C / Zhou H - Attri M / Sumeeth R B 2 - 0  
Hoki T / Kobayashi Y - Endo H / Watanabe Y 2 - 1  
Inoue T / Kaneko Y - Ivanov V / Sozonov I 2 - 0  
Kittinupong K / Dechapol - Ong Y S / Teo E Y 0 - 2  
Liao M C / Su C H - Ren X / Xuanyi O 2 - 1  
Tollaslabda (Malaysia Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beiwen Zhang - Ngan Yi Cheung 2 - 0  
E. Kosetskaya - K. Gilmour 0 - 2  
Ji Hyun Sung - F. Fitriani 2 - 0  
L. Kjaersfeldt - Bing Jiao He 1 - 2  
Nit. Jindapol - Jin Wei Goh 0 - 2  
P. Chochuwong - S. Nehwal 2 - 1  
R. Intanon - G. Mariska 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - Aya Ohori 2 - 0  
Tollaslabda (Malaysia Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barkah Y / Sugiarto J F - Istarani N K M / Pradipta 0 - 2  
Chow M K / Lee M Y - Kititharakul/Prajongjai 1 - 2  
Hsu Y C / Hu L F - Bolotova E / Davletova A 0 - 2  
Kim H J / Kong H Y - Haris D D / Kusumah T O 2 - 0  
Wenjing D / Xueying F - Imanuela A / Ramadhanti S    
Tollaslabda (Malaysia Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goh S H / Lai S J - Prasetya A E / Islami M G 2 - 0  
Jordan P / Oktavianti M D - Rivaldy R / Mentari P H 0 - 2  
Kaneko Y / Matsumoto M - Puangpuapech / Amitrapai 0 - 2  
Lu K / Lu C - Abdul Latif M A / Riodingin R A 2 - 0  
Puavaranukroh/Taerattanac - Hoki T / Nagahara W 2 - 0  
Tang C M / Tse Y S - Ronald R / Saufika A 1 - 2  
Wang C L / Cheng C Y - Wang Y / Huang D 1 - 2  
Zheng S / Huang Y - Jiting H / Yue D 2 - 0  

 

2019.04.02.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KT Wiz 9 - 0  
Hanwha Eagles - LG Twins 6 - 2  
NC Dinos - Kiwoom Heroes 6 - 8  
Samsung Lions - KIA Tigers 1 - 4  
SK Wyverns - Lotte Giants 0 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 7 - 4  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 5 - 2  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 9 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 4 - 11  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 7 - 4  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 3 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Chicago Cubs 8 - 0  
Cincinnati - Milwaukee 3 - 4  
LA Dodgers - San Francisco 2 - 4  
Miami - NY Mets 3 - 7  
NY Yankees - Detroit 3 - 1  
Oakland - Boston 7 - 0  
San Diego - Arizona 3 - 10  
Seattle - LA Angels 6 - 3  
Tampa Bay - Colorado 7 - 1  
Texas - Houston 1 - 2  
Toronto - Baltimore 5 - 6  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Dél-Korea 8 - 7  
Kína - Dél-Korea 9 - 8  
Norvégia - Hollandia 9 - 4  
Norvégia - Olaszország 4 - 10  
Németország - Kanada (Helyszín: Kanada) 4 - 7  
Oroszország - Kína 7 - 1  
Oroszország - USA 3 - 10  
Skócia - Svédország 6 - 5  
Svájc - Németország 9 - 6  
Svájc - USA 7 - 4  
Svédország - Japán 8 - 3  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Seinäjoki (4.m.) 10 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Mullsjö (6.m.) 6 - 6  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Interobal Plzen (1.m.) 4 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Barcelona 1 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Pardubice 1 - 5  
Kladno - Motor Ceske Budejovice 2 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Sönderjyske (4.m.) 2 - 3  
Frederikshavn - Rungsted (4.m.) 5 - 3  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Csíkszereda (5.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - TUTO (1.m.) 5 - 3  
LeKi - KeuPa (1.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Rouen (3.m.) 1 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szalavat Julajev Ufa - Avangard Omszk (3.m.) 5 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Podhale Nowy Targ (1.m.) 2 - 3  
GKS Tychy - Comarch Cracovia (1.m.) 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Winnipeg 3 - 3  
Florida - Washington 5 - 3  
Las Vegas - Edmonton 3 - 1  
Los Angeles - Calgary 2 - 7  
New Jersey - NY Rangers 4 - 2  
NY Islanders - Toronto 1 - 2  
Ottawa - Tampa Bay 2 - 5  
St. Louis - Colorado 2 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - Köln (1.m.) 1 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Klagenfurt (3.m.) 0 - 3  
Vienna Capitals - Salzburg (3.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Svájci b., alsóház, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Davos (4.m.) 3 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Bern (4.m.) 2 - 5  
Lausanne - Zug (4.m.) 0 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - Timra (4.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skelleftea - Djurgarden (6.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - B. Bystrica (6.m.) 0 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szarjarka Karaganda - SZKA-Neva (3.m.) 3 - 1  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamloops Blazers - Victoria Royals (6.m.) 1 - 4  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Jose dos Campos - Botafogo (1.m.) 81 - 87  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Zabiny Brno (3.m.) 72 - 57  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhejiang Guangsha - Xinjiang (4.m.) 95 - 111  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gliwice - Torun 70 - 94  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Sleza Wroclaw (1.m.) 61 - 69  
Gdynia - Wisla Krakkó (1.m.) 72 - 59  
Polkowice - Lublin (1.m.) 82 - 77  
Torun - Gorzow (1.m.) 66 - 77  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Miami 110 - 105  
Brooklyn - Milwaukee 121 - 131  
Dallas - Philadelphia 122 - 102  
Indiana - Detroit 111 - 102  
Minnesota - Portland 122 - 132  
New York - Chicago 113 - 105  
Phoenix - Cleveland 122 - 113  
Toronto - Orlando 121 - 109  
Utah - Charlotte 111 - 102  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Ulm 92 - 81  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Odense 32 - 40  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Brest 33 - 36  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Pogon Szczecin 25 - 28  
Wybrzeze Gdansk - Kielce 29 - 42  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Nexe Nasice 28 - 23  
Vardar Pro Skopje - Breszt Meskov (Helyszín: Breszt) 25 - 23  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Constantine - ES Setif 1 - 1  
Hussein Dey - MC Alger 1 - 0  
MC Oran - Medea 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Cambridge Utd. 0 - 3  
Oldham - Tranmere 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Middlesbrough - Bristol City 0 - 1  
Swansea - Brentford 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bromley - Leyton 2 - 1  
Eastleigh - Barnet 0 - 3  
Fylde - Dag & Red 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Platense - Gimnasia Jujuy 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Justo Jose de Urquiza - Atl. Colegiales 0 - 1  
San Telmo - Dep. Riestra 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - San Martin SJ 0 - 0  
Estudiantes LP - San Martin de Tucuman 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Genk 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Zulte Waregem 3 - 3  
Mouscron-Peruwelz - Saint-Gilloise 0 - 2  
Waasland Beveren - Kortrijk 2 - 3  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Lokomotív Plovdiv 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Guayana - Sol de America 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Karvina 5 - 0  
Teplice - Sparta Praha 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vanlöse - Skovshoved 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Jeonbuk 3 - 3  
Ulsan - FC Seoul 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guayaquil City - America de Quito 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - Al-Ahly (EGY) 0 - 2  
ENPPI - El Entag El Harby 1 - 0  
Ismaily - Al-Mokawloon Arab 2 - 0  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Rennes 2 - 3  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Batumi - Chikhura Sachkhere 0 - 0  
Lokomotív Tbiliszi - Georgia Tbiliszi 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - De Graafschap 1 - 0  
Heracles - Willem II 3 - 4  
Vitesse - AZ Alkmaar 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Lokomotív Zagreb 0 - 2  
Rijeka - Slaven Belupo 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Netanya - Hapoel Hadera 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Lechia Gdansk 0 - 0  
Cracovia Krakkó - Korona Kielce 2 - 1  
Slask Wroclaw - Miedz Legnica 0 - 0  
Zaglebie Lubin - Gornik Zabrze 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riteriai Vilnius - Palanga 3 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mezőkövesd - Debrecen 1 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FUS Rabat - Difaa El Jadidi 0 - 0  
Olympique de Safi - Hassania Agadir 2 - 1  
Rapide Oued Zem - Moghreb Tetouan 1 - 0  
Youssoufia Berrechid - Mouloudia Oujda 1 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sfintul Gheorghe - Codru Lozova 2 - 0  
Zimbru Chisinau - Speranta Nisporeni 0 - 2  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - RB Leipzig 1 - 1  
Paderborn - Hamburg 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Juventus 0 - 2  
Milan - Udinese 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Carpi 3 - 1  
Crotone - Perugia 2 - 0  
Hellas Verona - Brescia 2 - 2  
Livorno - Cremonese 1 - 3  
Padova - Ascoli 1 - 2  
Spezia - Salernitana 2 - 1  
Venezia - Cittadella 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Vercelli 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vorwärts Steyr - Kapfenberg 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Porto 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Watford - Fulham    
Wolverhampton - Manchester Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Montrose 0 - 3  
Dumbarton - Airdrieonians 3 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Greenock Morton 1 - 1  
Inverness CT - Ross County 1 - 2  
Queen of South - Falkirk 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Girona 2 - 0  
Espanyol - Getafe 1 - 1  
Villarreal - Barcelona 4 - 4  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Aarau 2 - 2  
Schaffhausen - Winterthur 1 - 3  
Vaduz - Wil 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - Halmstad 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Taawon - Al-Wehda 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Zemplin Michalovce 1 - 1  
Labdarúgás (Tunéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben Guerdane - Etoile du Sahel 0 - 2  
Labdarúgás (Tunéziai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Africain - Metlaoui 1 - 0  
Stade Tunisien - CS Sfaxien 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Osmanlispor 0 - 3  
Genclerbirligi - Boluspor 1 - 1  
Istanbulspor - Eskisehirspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Yeni Malatyaspor 0 - 0  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Barcelona - U19Lyon 3 - 2  
U19Porto - U19Midtjylland 3 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Vorszkla Poltava 4 - 0  
Labdarúgás (USL Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tacoma Defiance - Sacramento 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Flora Tallinn 0 - 3  
Tammeka Tartu - Paide Linnameeskond 0 - 3  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Longford Town 3 - 0  
Shelbourne - UC Dublin 1 - 2  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Fenerbahce 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Osasco Nestle (1.m.) 3 - 1  
Sesi Bauru - Praia (1.m.) 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Istanbul BB (2.m.) 3 - 0  
Halkbank Ankara - Ziraat Bankasi Ankara (2.m.) 3 - 2  
Maliye Piyango Ankara - Fenerbahce (2.m.) 3 - 1  
Sakk (Shamkir)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - A. Giri 0.5 - 0.5  
D. Navara - M. Carlsen 0 - 1  
S. Karjakin - V. Topalov 0.5 - 0.5  
T. Radjabov - Liren Ding 0.5 - 0.5  
V. Anand - S. Mamedyarov 1 - 0  
Snooker (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carty - B. Woollaston 4 - 6  
A. Stefanow - And. Higginson 1 - 6  
A. Ursenbacher - Mark King 1 - 6  
C. Steadman - Dom. Dale 6 - 5  
Ding Junhui - J. Wattana (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
J. Lisowski - J. Astley 6 - 2  
J. O'Connor - J. Higgins (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
J. Trump - Rob. Williams (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
K. Doherty - M.J. Williams (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
Liang Wenbo - Gary Wilson 6 - 3  
Lu Ning - B. Hawkins 6 - 5  
M. Holt - Xiao Guodong 6 - 4  
O. Lines - Lyu Haotian 4 - 6  
P. Ebdon - Yan Bingtao 6 - 2  
Pang Junxu - A. McManus 2 - 6  
R. Walden - Chang Bingyu 6 - 4  
R.T. Chuan Leong - R. Lawler 2 - 6  
Ryan Day - S. Craigie 1 - 6  
S. Maguire - Xu Si (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
Sco. Donaldson - Joe Perry 6 - 4  
Yuan Sijun - Kyr. Wilson (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
Tenisz (Alicante, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - F. Gaio 2 - 0  
A. Pavlasek - P. Martinez Portero 1 - 2  
C. Taberner - A. Arnaboldi 2 - 1  
E. Lopez-Perez - N. Kuhn 2 - 0  
F. Arguello - D. Gimeno-Traver 1 - 2  
G. Garcia-Lopez - P. Cachin 2 - 0  
J. Correia Passos Do Carm - M. Vilella Martinez 0 - 2  
J. Rodionov - O. Luz 2 - 0  
J. Sinner - C. Alcaraz Garfia 1 - 2  
Joao Domingues - D. Yevseyev 2 - 0  
T. Bellucci - K. Krawietz 0 - 2  
T. Robredo - P. Sousa 0 - 2  
Tenisz (Alicante, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranco Cosano J / Branc - Krawietz K / Mies A 0 - 2  
Barreto Sanchez D A / Cor - Lopez-Perez E / Marrero D 0 - 2  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kat. Kozlova - Kri. Pliskova 2 - 0  
M. Frech - M. Buzarnescu 1 - 2  
M. Sakkari - A. Cornet    
M. Sakkari - C. Perrin 2 - 1  
P. Martic - A. Anisimova 2 - 1  
S. Stephens - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
V. Kudermetova - K. Kanepi 0 - 2  
V. Lepchenko - A. Petkovic 0 - 2  
Y. Bonaventure - Lau. Davis 1 - 2  
Tenisz (Charleston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Marozava L - Kenin S / Stollár F 2 - 0  
Bencic B / Pliskova Kr - Atawo R / Srebotnik K 0 - 2  
Grönefeld A / Rosolska A - Christian K / Spears A 2 - 0  
Melichar N / Peschke K - Larsson J / Tomljanovic A 2 - 1  
Tenisz (Monterrey, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - V. Estrella Burgos    
C. Gomez-Herrera - C. Altamirano 2 - 0  
D.E. Galan Riveros - M. Granollers 0 - 2  
Don. Young - R. Ortega-Olmedo 2 - 0  
E. Escobedo - Kev. King 0 - 2  
Evan King - Dar. King 1 - 2  
Evan Song - M.F. Descotte 2 - 1  
Gon. Escobar - A. Pavic 1 - 2  
J-P. Smith - M. Sanchez Montemayor 2 - 0  
J.C. Aragone - M.T. Barrios Vera 1 - 2  
L. Patino - V. Estrella Burgos 1 - 2  
P. Krstin - Luc. Gomez 2 - 0  
R. Cid Subervi - S. Giraldo 0 - 2  
Roy Smith - J. Tipsarevic 0 - 2  
T. Sandgren - R. Olivo 2 - 1  
Tenisz (Monterrey, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - S. Vögele 0 - 2  
A. Pavlyuchenkova - A. Blinkova 2 - 0  
Arn G. - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 1  
Babos T. - I. Jorovic 1 - 2  
H. Dart - D. Jakupovic 0 - 2  
H. Watson - G. Muguruza Blanco    
K. Boulter - V. Azarenka    
K. Mladenovic - B. Haddad Maia 2 - 1  
Miyu Kato - V. Azarenka 0 - 2  
R. Zarazua - Z. Diyas 0 - 2  
S. Vickery - A. Riske 2 - 0  
Shilin Xu - K. Muchova 1 - 2  
V. Rodriguez - M. Gasparyan 0 - 2  
Tenisz (Monterrey, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doi M / Kalashnikova O - Adamczak M / Moore J 1 - 2  
Olmos G / Stefani L - Arruabarrena-V/Jakupov 2 - 0  
Rodriguez V/Sanchez Palau -Muhammad A/Sanchez M 0 - 2  
Tenisz (Palm Harbor, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Parks - M. Kilnarova 1 - 2  
M. Osaka - U. Radwanska 2 - 0  
S. Marand - A. Danilina 2 - 0  
U.M. Arconada - Kur. Nara 1 - 2  
Tenisz (Sophia Antipolis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dus. Brown - R. Haase 2 - 0  
E. Couacaud - J. Kovalik 2 - 0  
F. Baldi - A. Rinderknech    
K. Coppejans - J.S. Tatlot    
L. Musetti - A. Popyrin 0 - 2  
L. Sonego - B. Zapata Miralles 2 - 0  
M. Trungelliti - M. Donati    
N. Serdarusic - M. Safwat 0 - 2  
P. Heller - S. Bolelli 0 - 2  
T. Brkic - F.F. Silva 0 - 2  
T. de Bakker - C. Hemery 0 - 2  
Valkusz M. - E. Benchetrit    
Tenisz (Sophia Antipolis, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Nys H - Margaroli L / Martinez L 2 - 1  
Cacic N / Krajinovic F - Behar A / Donati M 0 - 2  
Vasilevski A / Vavassori - Paes L / Paire B 0 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - Jon. Christie 0 - 2  
D. Liew - K. Wangcharoen 0 - 2  
Ken. Momota - J.O. Jörgensen 2 - 1  
Ken. Nishimoto - A.S. Ginting 2 - 1  
Long Chen - H-K. Vittinghus 2 - 0  
Sam. Verma - Yuqi Shi 1 - 2  
Yuxiang Huang - A. Antonsen 1 - 2  
Tollaslabda (Malaysia Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angriawan B / Hardianto H - Junhui L / Yuchen L 1 - 2  
Goh V S / Tan W K - Isriyanate T / Namdash K 2 - 0  
Isara B / Jongjit M - Ahsan M / Setiawan H 0 - 2  
Kamura T / Sonoda K - Huang K / Wang Z 2 - 0  
Liu C / Zhang N - Abdul Latif M A / Ayub N 2 - 1  
Wahyu N A P / Ade Y S - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 2 - 1  
Tollaslabda (Malaysia Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Blichfeldt - Noz. Okuhara 0 - 2  
Pui Yin Yip - Say. Takahashi 1 - 2  
S.S.Y. Cheah - Aka. Yamaguchi 0 - 2  
Tzu Ying Tai - Joy Xuan Deng 2 - 0  
Xuerui Li - Yanyan Cai 2 - 0  
Yufei Chen - Yue Han 2 - 1  
Tollaslabda (Malaysia Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Kim H R - Ponnappa A / Reddy N S 2 - 1  
Hoo V / Yap C W - Chayanit C / Muenwong P 1 - 2  
Li W / Zheng Y - Chang Y N / Jung K E 1 - 2  
Lu C / Ya X - Matsutomo Mi/ Takahashi A 1 - 2  
Supajirakul/Taerattanach. - Tanaka S / Yonemoto K    
Tollaslabda (Malaysia Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Ou X / Feng X    
Chen T J / Peck Y W - Ellis M / Smith L 0 - 2  
Do T D / Pham N T - Ahmad T / Kandow W O 0 - 2  
Gondo K / Kurihara A - Chan P S / Goh L Y 0 - 2  
Tan K M / Lai P J - Higashino A / Watanabe Y 2 - 0  

 

2019.04.01.
Amerikai foci (AAF)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Antonio - Arizona Hotshots 6 - 23  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Chicago WS 5 - 3  
Philadelphia - Atlanta 5 - 1  
Pittsburgh - St. Louis 5 - 6  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Oroszország 4 - 6  
Hollandia - Japán 7 - 9  
Hollandia - Svájc 6 - 7  
Kanada - Norvégia 10 - 2  
Németország - Svédország 2 - 8  
Olaszország - Kína 8 - 2  
Oroszország - Svájc 7 - 9  
USA - Skócia 9 - 8  
Darts (German Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
German Championship 2019    
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rieti - Feldi Eboli 2 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norilszkij Nikel - Jugra 3 - 3  
Golf (Rapiscan Systems Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapiscan Systems Classic 2019    
Golf (WGC-Dell Technologies Match Pl)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WGC-Dell Technologies Match Play 2019    
Gyeplabda (Pro League, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Nagy-Britannia 1 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ontario Reign - Stockton 3 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Lustenau (1.m.) 4 - 1  
Val Pusteria - Jesenice (1.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Sahtar Szoligorszk (7.m.) 3 - 0  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Szentpétervár - CSZKA Moszkva (3.m.) 1 - 1  
Jégkorong (MHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Hanti-Manszijszk 2 - Lokomotív Jaroszlavl 2 (2.m.) 2 - 1  
SZKA-1946 - Avtomob. Jekatyerinburg 2 (2.m.) 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Columbus 0 - 4  
Detroit - Boston 6 - 3  
San Jose - Calgary 3 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Storhamar (6.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mora - Leksand (3.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Färjestad (6.m.) 5 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvolen - Nitra (5.m.) 2 - 3  
Jégkorong (WHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary Hitmen - Lethbridge Hurricanes (6.m.) 6 - 6  
Medicine Hat Tigers - Edmonton Oil Kings (6.m.) 3 - 3  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Leuven 86 - 65  
Oostende - Basic-Fit Brussels 83 - 68  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Busan Sonicboom (5.m.) 106 - 86  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Monaco 86 - 93  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rethymno - Olympiakosz 58 - 92  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Bnei Herzeliya 97 - 86  
Maccabi Ashdod - Hapoel Eilat 74 - 92  
Maccabi Rishon - Hapoel Gilboa Galil 92 - 88  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Shenzhen (4.m.) 83 - 94  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Washington 90 - 95  
Golden State - Charlotte 137 - 90  
LA Clippers - Memphis 113 - 96  
New Orleans - LA Lakers 102 - 130  
San Antonio - Sacramento 106 - 113  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Novoszibirszk - Dinamo Moszkva 88 - 53  
Jenyiszej Krasznojarszk - Szpartak Moszkva 61 - 77  
Szpartak Noginszk - Inventa Kurszk 61 - 77  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Anadolu Efes 92 - 95  
Galatasaray - Darussafaka 64 - 80  
Karsiyaka - Fenerbahce 81 - 88  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - UNIKSZ Kazany 73 - 83  
Lok.Kubany Krasznodar - Himki Moszkva 83 - 87  
Kézilabda (Román Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magura Cisnadiei - Univ. Cluj 28 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kungalv - Skuru (2.m.) 14 - 31  
Önnereds - Lugi (2.m.) 25 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Varberg (2.m.) 22 - 24  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JS Saoura - Ain M'Lila 4 - 1  
MO Bejaia - Bel-Abbes 1 - 0  
Tadjenanet - JS Kabylie 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Mitre Santiago del Estero 0 - 1  
Brown de Adrogue - Sarmiento 0 - 3  
Labdarúgás (Argentin 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barracas Central - Atl. Acassuso 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Sabah 0 - 0  
Sumqayit - Qarabag Baku 0 - 6  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Vraca - Vitosa Bistritsa 3 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Destroyers Santa Cruz 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Dynamo Dresden 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osnabrück - Lotte 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huachipato - Coquimbo Unido 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Alki Oroklini 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Ceske Budejovice 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Vejle 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orlando Pirates - Mamelodi Sundowns 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tecnico Univ. Ambato - Fuerza Amarilla 2 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gaish Talaea - Haras El Hodood 3 - 0  
Petrojet - Pyramids FC 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Le Havre 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Etienne - Nimes 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Panathinaikosz 1 - 3  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Cambuur 0 - 6  
Almere City - Helmond 3 - 0  
AZ Alkmaar 2 - Nijmegen 4 - 0  
Den Bosch - PSV 2 3 - 1  
FC Eindhoven - Oss 2 - 1  
Go Ahead Eagles - Telstar 2 - 3  
RKC Waalwijk - Twente 4 - 1  
Roda - Utrecht 2 2 - 1  
Sparta Rotterdam - Maastricht 2 - 0  
Volendam - Dordrecht 3 - 4  
Labdarúgás (Indiai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Real Kashmir FC 3 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Ramat Hasharon 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Hapoel TA 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Cucuta Deportivo 2 - 0  
Envigado - Independiente SF 0 - 0  
Millonarios - Independiente Medellin 3 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RSB Berkane - Olympique de Khouribga 1 - 1  
Wydad Casablanca - CRA de Hoceima 6 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lobos BUAP - Puebla 0 - 4  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Galaxy - Portland 2 - 1  
Orlando - D.C. United 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - Lilleström 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Entella 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - River Plate Asuncion 3 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vallejo Trujillo - AD Cantolao 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Setúbal 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Newcastle 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - Viitorul Constanta 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Dunarea Calarasi 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - Gimnastic 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Frej Täby 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Sundsvall 2 - 2  
Elfsborg - Hammarby 1 - 1  
FF Malmö - Häcken 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fayha - Al-Ahli (KSA) 0 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Hilal (KSA) 2 - 2  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Baten 4 - 3  
Al-Nassr - Al-Jeel 4 - 0  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Cabinteely 2 - 1  
Bray - Shamrock Rovers 0 - 0  
Cork City - Cobh Ramblers 4 - 1  
Finn Harps - Sligo 1 - 1  
St. Patrick's - Dundalk 1 - 2  
Waterford FC - Galway United 2 - 1  
Labdarúgás (Örmény bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artsakh Jereván - Gandzasar Kapan 2 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Resovia Rzeszow - GKS Katowice (1.m.) 3 - 0  
Sakk (Shamkir)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - S. Karjakin 0 - 1  
Liren Ding - A. Grischuk 1 - 0  
M. Carlsen - V. Anand 1 - 0  
V. Topalov - D. Navara 0.5 - 0.5  
Snooker (China Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - K. Maflin 6 - 5  
A. McGill - Nig. Bond 6 - 4  
Ding Junhui - Zhang Jiankang (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
E. Slessor - S. Bingham (6 nyert frame-ig) 0 - 6  
G. Greene - C. Wakelin 6 - 2  
H. Vafaei Ayouri - R. Milkins 6 - 2  
J.R. Clarke - S. Carrington 4 - 6  
Joe Perry - Wu Yize 6 - 3  
K. Hirani - Neil Robertson (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
M. Selby - C. Steadman (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
M. Selt - D.B. Gilbert 4 - 6  
M.J. Williams - H. Chandler (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
Mark Davis - Chang Bingyu 4 - 6  
Mark King - Bai Langning 6 - 3  
Mei Xiwen - M. Fu 6 - 3  
S. Baird - L. Brecel 1 - 6  
Xiao Guodong - S. Vahedi (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
Zhou Yuelong - Li Hang 3 - 6  
Tenisz (Alicante, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - R. Bonadio 2 - 1  
D. Perez Sanz - A. Pavlasek 0 - 2  
F. Coria - C. Taberner 0 - 2  
F. Gaio - R. Brancaccio 2 - 0  
Gon. Oliveira - L. Giustino    
J. Barranco Cosano - A. Lopez San Martin    
P. Cachin - G.M. Moroni 2 - 0  
T. Griekspoor - T. Robredo 0 - 2  
Tenisz (Alicante, Spain, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Yevseyev - N. Alvarez Varona 2 - 0  
Tenisz (Charleston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-L. Friedsam - T. Zidansek 1 - 2  
A. Sharma - T. Townsend 1 - 2  
D. Aiava - B. Bencic 0 - 2  
F. di Lorenzo - A. Bolsova Zadoinov 0 - 2  
J. Ostapenko - J. Larsson 2 - 0  
J. Pegula - I. Khromacheva 2 - 1  
M. Linette - A. Tomljanovic 0 - 2  
M. Minella - A-Ka. Schmiedlova 2 - 1  
M. Trevisan - N. Kichenok 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - T. Maria 0 - 2  
P. Parmentier - A. Kiick 0 - 2  
S. Errani - M. Puig 0 - 2  
S. Lisicki - S. Kenin 0 - 2  
S. Rogers - E. Rodina 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - Stollár F. 2 - 0  
Tenisz (Charleston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedsam A / Sorribes Tor - Bara I M / Buzarnescu M 2 - 1  
Tenisz (Monterrey, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - Emi. Gomez 0 - 2  
E. Nava - B. Gojo 2 - 1  
M. Przysiezny - D.E. Galan Riveros 0 - 2  
N. Mejia - Evan King 1 - 2  
R. Olivo - Kai. Uchida 2 - 0  
Tenisz (Monterrey, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Rybarikova - Mis. Doi 2 - 1  
Nao Hibino - G. Olmos 2 - 1  
O. Danilovic - K. Flipkens 0 - 2  
Tenisz (Monterrey, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blinkova A / Panova A - Kania P / Sizikova Y 1 - 2  
Guarachi A / Santamaria S - Jaksic J / Zarazua R 2 - 0  
Tenisz (Monterrey-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.K. Guadiana Campos - Shilin Xu 0 - 2  
B. Haddad Maia - Arn G. 2 - 0  
K. Kucova - E.G. Ruse 2 - 0  
Miyu Kato - Ale. Panova 2 - 0  
Tenisz (Sophia Antipolis, France, Qual)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valkusz M. - P. Tsitsipas 2 - 0  
Tenisz (Sophia Antipolis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornut-Chauvinc - O. Roca Batalla 0 - 2  
B. Crepatte - Dus. Brown 0 - 2  
Chun Hsin Tseng - B. Zapata Miralles 1 - 2  
E. Couacaud - A. Zhurbin 2 - 0  
E. Couacaud - M. Bourgue    
L. Miedler - Z. Kolar 2 - 1  
L. Musetti - K-M. Maamoun 2 - 1  
M. Donati - K. de Schepper 2 - 0  
M. Viola - J.S. Tatlot 0 - 2  
T-S. Kwiatkowski - S. Griekspoor 2 - 1  
T. Lamasine - R. Marcora 0 - 2  
U. Ignatik - P. Heller 1 - 2  
V. Troicki - A. Rinderknech 0 - 2  
Címkék: tippmix,