Tippmix eredmények - 2018. szeptember 3-9.

2018-09-03
Tippmix eredmények - 2018. szeptember 3-9.
2018.09.09.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Calgary 48 - 42  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Washington 6 - 24  
Baltimore - Buffalo 47 - 3  
Carolina - Dallas 16 - 8  
Cleveland - Pittsburgh 21 - 21  
Denver - Seattle 27 - 24  
Indianapolis - Cincinnati 23 - 34  
LA Chargers - Kansas City 28 - 38  
Miami - Tennessee 27 - 20  
Minnesota - San Francisco 24 - 16  
New England - Houston 27 - 20  
New Orleans - Tampa Bay 40 - 48  
NY Giants - Jacksonville 15 - 20  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LG Twins - Hanwha Eagles    
NC Dinos - Lotte Giants    
Nexen Heroes - KT Wiz    
SK Wyverns - Doosan Bears    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 1 - 0  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 6 - 2  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 1 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 4 - 3  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants    
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 7 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Atlanta 4 - 5  
Arizona - Atlanta (22:10) 5 - 9  
Chicago WS - LA Angels 3 - 12  
Chicago WS - LA Angels (20:10) 0 - 1  
Cincinnati - San Diego 6 - 7  
Colorado - LA Dodgers 4 - 2  
Colorado - LA Dodgers (21:10) 6 - 9  
Detroit - St. Louis 4 - 3  
Detroit - St. Louis (19:10) 2 - 5  
Milwaukee - San Francisco 4 - 3  
Milwaukee - San Francisco (20:10) 6 - 3  
Minnesota - Kansas City 1 - 4  
Minnesota - Kansas City (20:10) 3 - 1  
NY Mets - Philadelphia 10 - 5  
NY Mets - Philadelphia (19:10) 6 - 4  
Oakland - Texas 7 - 3  
Pittsburgh - Miami    
Seattle - NY Yankees 2 - 4  
Seattle - NY Yankees (22:10) 3 - 2  
Tampa Bay - Baltimore 10 - 5  
Tampa Bay - Baltimore (19:10) 8 - 3  
Toronto - Cleveland 6 - 2  
Washington - Chicago Cubs (19:35)    
Darts (Dutch Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - Ian White 1 - 6  
Adr. Lewis - J. Payne 6 - 5  
Dutch Championship 2018    
Ian White - Mer. King 6 - 2  
Joe Cullen - D. Gurney 6 - 4  
K. Anderson - J. de Graaf 6 - 1  
P. Wright - D. Chisnall 6 - 1  
P. Wright - Ian White 4 - 7  
P. Wright - S. Whitlock 6 - 4  
R. Edhouse - K. Anderson 6 - 4  
R. Edhouse - Ross Smith 6 - 2  
Ric. Evans - Ian White 5 - 8  
Ric. Evans - Joe Cullen 6 - 5  
Ric. Evans - R. Edhouse 7 - 5  
S. Whitlock - Dar. Johnson 6 - 4  
W. O'Connor - Ric. Evans 2 - 6  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Stresovice 4 - 7  
Brno Bulldogs - Chodov 2 - 12  
Liberec - Ceska Lipa 6 - 5  
Sparta Praha - Otrokovice 5 - 2  
Znojmo - Vitkovice 5 - 5  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Wiler-Ersigen 3 - 5  
Langnau - Köniz 9 - 6  
Malans - Rychenberg Winterthur 9 - 2  
St. Gallen - Chur 7 - 4  
Thun - Kloten-Bülach 3 - 3  
Zug - Uster 7 - 9  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Machida 1 - 3  
Osaka - Fuchu 3 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Tyumeny 1 - 2  
Novaja Gener. Sziktivkar - BLIK Neftejuganszk 2 - 6  
Szinara Jekatyerinburg - Dinamo Szamara 3 - 0  
Futsal (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Jaen 2 - 2  
Golf (Omega European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omega European Masters 2018    
Jégkorong (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - München 0 - 3  
Jégkorong (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Eisbären Berlin 4 - 3  
Jégkorong (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Storhamar 5 - 2  
Tappara - Trinec 2 - 2  
Jégkorong (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Kärpät 4 - 3  
Rouen - Mountfield HK 2 - 0  
Jégkorong (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - B. Bystrica 6 - 0  
Lugano - Plzen 2 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester - Nottingham 1 - 4  
Milton Keynes - Sheffield 2 - 5  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Debrecen 2 - 2  
KMH Budapest - Vienna Capitals 2 3 - 5  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Straubing 4 - 0  
Iserlohn - Düsseldorf 4 - 2  
Klagenfurt - Medvescak Zagreb 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Admiral Vlagyivosztok 2 - 1  
Dinamo Riga - Szeversztal Cserepovec 2 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - Red Star Kunlun 3 - 1  
Slovan Bratislava - Lokomotív Jaroszlavl 1 - 4  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Barisz Asztana 5 - 5  
Jégkorong (Magyar Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC - Fehérvár 3 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Lillehammer 3 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Rubin Tyumeny 2 - 2  
SZKA-Neva - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 4  
Kerékpár (Grand Prix de Montreal)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Pozzovivo - C. Verona Quintanilla 1 - 0  
D. Ulissi - A. Vuillermoz 1 - 0  
Grand Prix de Montreal 2018    
Grand Prix de Montreal 2018 - Top 3    
J. Stuyven - A. Roux 1 - 0  
Mic. Matthews - G. van Avermaet 1 - 0  
N. Haas - D. Impey 1 - 0  
O. Naesen - R. Faria da Costa 1 - 0  
P. Konrad - Z. Stybar 1 - 0  
S. Vanmarcke - M. Mohoric 0 - 1  
T. Wellens - M. Valgren Andersen 0 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 15. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Buchmann - W. Kelderman 1 - 0  
J. Izaguirre Insausti - F. Aru 1 - 0  
M. Bizkarra - S. Pardilla 1 - 0  
M. Kudus Ghebremedhin - C. Martin Rodriguez 0 - 1  
N.A. Quintana Rojas - M.A. Lopez Moreno 0 - 1  
R. Carapaz - J. Haig 0 - 1  
S. Kruijswijk - E. Mas Nicolau 1 - 0  
S. Yates - A. Valverde 1 - 0  
T. Pinot - R. Uran 1 - 0  
Vuelta a Espana 2018 - 15. szakasz    
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Lok.Kubany Krasznodar 87 - 64  
Cantu - Varese 76 - 94  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Görögország 84 - 68  
Litvánia - Lettország 80 - 97  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Washington (2.m.) 75 - 73  
Kézilabda (BL-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bera Bera - Salerno 40 - 20  
Bietigheim - Lublin 34 - 19  
Kézilabda (BL-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagodina - Muratpasa Antalya 26 - 24  
Municipal Craiova - Podravka Koprivnica 21 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Ribe-Esbjerg 34 - 24  
Lemvig - Skanderborg 25 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Silkeborg 22 - 22  
Odense - Viborg 28 - 21  
Randers - Herning-Ikast 24 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besa Famiglia Peja - Batumi 37 - 22  
Kaerjeng - Zeleznicar Nis 32 - 26  
Schaffhausen - Koper 31 - 24  
Steaua Bukarest - Varazdin 29 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Issy Paris - Metalurg Skopje (Helyszín: Skopje) 33 - 11  
Michalovce - VOC Amsterdam 30 - 26  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Pays d'Aix 35 - 34  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Valur 25 - 25  
Stjarnan - Afturelding 22 - 27  
ÍBV - Grotta 30 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Chrobry Glogow 24 - 22  
Zaglebie Lubin - Spojnia Gdynia 38 - 27  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Mezőkövesd 29 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Baekkelaget 13 - 34  
Falk Horten - Elverum 19 - 36  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raelingen - Oppsal 24 - 30  
Skrim Kongsberg - Fana Bergen 29 - 27  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Ferndorf 22 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim-Metterzimmern - R-N. Löwen Kronau 21 - 36  
Burgdorf-Hannover - Minden 30 - 25  
Gummersbach - Stuttgart 31 - 28  
Magdeburg - Bergischer HC 32 - 27  
Melsungen - DHfK Leipzig 35 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGU-Adjif - Dinamo Volgográd 24 - 28  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - ABC Braga 30 - 23  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corona Brassó - CSM Bukarest 20 - 22  
Danubius Galati - Zalau 24 - 24  
Dunarea Braila - Minaur Baia Mare 24 - 24  
Magura Cisnadiei - Bistrita 22 - 21  
Roman Neamt - Gloria Buzau 18 - 19  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Nexe Nasice 27 - 32  
Tatran Presov - Vardar Pro Skopje 26 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Logrono La Rioja 27 - 27  
Alcobendas - Barcelona 24 - 50  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Ribnica 27 - 27  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madagaszkár - Szenegál 2 - 2  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Szudán - Mali 0 - 3  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Togo - Benin 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etiópia - Sierra Leone 1 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongó - Zimbabwe 1 - 1  
Libéria - Kongói DK 1 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guinea - Közép-afrikai Köztársaság 1 - 0  
Ruanda - Elefántcsontpart 1 - 2  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., I cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Botswana 1 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., J cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szváziföld - Tunézia 0 - 2  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., L cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lesotho - Zöld-foki-szigetek 1 - 1  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Liverpool 5 - 0  
Birmingham - Everton 1 - 0  
Brighton - Bristol City 0 - 1  
Chelsea - Manchester City 0 - 0  
Reading - Yeovil 4 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oxford Utd. - Coventry 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Atl. Temperley 0 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Beerschot Wilrijk 2 - 1  
Saint-Gilloise - Mechelen 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponte Preta - Sampaio Correa 0 - 0  
Vila Nova - Coritiba 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Operario PR - Bragantino 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Ceara 0 - 0  
Flamengo - Chapecoense 2 - 0  
Fluminense - Botafogo RJ 1 - 0  
Internacional - Gremio 1 - 0  
Palmeiras - Corinthians 1 - 0  
Sao Paulo - Bahia 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Barnechea 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Nyköbing 1 - 2  
Helsingör - Thisted 0 - 1  
Roskilde - Lyngby 1 - 4  
Viborg - Naestved 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Aarhus Fremad 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Skovshoved 6 - 0  
Slagelse BI - Hilleröd 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Gwangju 3 - 2  
Anyang - Bucheon 3 - 1  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (UAE) - Ajman 1 - 4  
Al-Wahda - Al-Wasl 3 - 0  
Bani Yas - Dibba Al-Fujairah 3 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - Macara Ambato 0 - 0  
El Nacional Quito - Aucas Quito 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JJK Jyväskylä - EIF 3 - 1  
KPV Kokkola - Kajaani 3 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Paris FC 5 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Machida Zelvia - Mito 0 - 0  
Okayama - JEF United Chiba 0 - 2  
Yamaguchi - Yamagata 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Beleza Inagi 1 - 5  
JEF United Chiba - Urawa RD 0 - 0  
Nojima Sagamihara - Kobe Leonessa 3 - 3  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Shonan Bellmare 2 - 2  
Kashiwa R. - Kofu 1 - 1  
Kawasaki Frontale - Kashima A. 1 - 3  
Yokohama FM - Gamba Osaka 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - América de Cali 2 - 3  
Atl. Huila - Independiente SF 0 - 1  
Boyaca Chico - Dep. Tolima 2 - 1  
Envigado - Boyaca Patriotas 2 - 1  
Independiente Medellin - Itagui Leones 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garbarnia Krakkó - Rakow Czestochowa 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAR Rabat - Difaa El Jadidi 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Orlando 1 - 0  
Portland - Colorado Rapids 2 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A div, 1.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Hollandia 2 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, B div, 1.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Szlovákia 1 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, B div, 4.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Wales 2 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, C div, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Norvégia 1 - 0  
Ciprus - Szlovénia 2 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, D div, 1.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Lettország 1 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, D div, 4.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liechtenstein - Gibraltár 2 - 0  
Macedónia - Örményország 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baerum - Stabaek 2 3 - 0  
Hönefoss - Mjölner 2 - 4  
Nybergsund - Grorud 0 - 0  
Odd Grenland 2 - Fredrikstad 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vard Haugesund - Kjelsas 1 - 3  
Vidar - Hödd 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandviken - Grand Bodö 4 - 1  
Valerenga - Klepp 1 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Houston 5 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Hoffenheim 0 - 5  
Hessen Wetzlar - Frankfurt 0 - 1  
Jahn Calden - Bremen 1 - 4  
Jena - Bayern München 0 - 3  
Meppen - Potsdam 0 - 6  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA 3 de Febrero - Sol de America 0 - 2  
General Diaz - Guarani Asuncion 3 - 1  
Olimpia Asuncion - Libertad Asuncion 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Alcorcon 0 - 0  
Deportivo - Sp. Gijón 1 - 0  
Numancia - Elche 1 - 0  
Reus - Albacete 1 - 2  
UD Extremadura - Granada 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Salmantino 0 - 0  
Celta Vigo B - San Sebastian Reyes 0 - 2  
Cultural Leonesa - Las Palmas B 0 - 1  
Fuenlabrada - Deportivo B 1 - 0  
Internacional de Madrid - Coruxo 1 - 1  
Union Adarve - Real Madrid B 0 - 0  
Unionistas de Salamanca - Atl. Madrid B 1 - 1  
Valladolid B - Rapido de Bouzas 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Real Sociedad B 2 - 0  
Calahorra - Gernika 3 - 1  
Durango - Mirandes 1 - 4  
Langreo - UD Logrones 0 - 0  
R. Santander - Arenas de Getxo 4 - 0  
Real Union Irun - Leioa 1 - 2  
Sp. Gijón B - Oviedo B 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Ontinyent 0 - 0  
Castellon - Villarreal B 1 - 1  
Ejea - Atl. Baleares 2 - 1  
Lleida - Ebro 2 - 1  
Peralada - Conquense 1 - 1  
Sabadell - Barcelona B 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - Linense 0 - 0  
Atl. Sanluqueno - El Ejido 2 - 1  
Badajoz - Real Murcia 0 - 0  
Jumilla - Granada B 0 - 0  
Malaga B - Talavera de la Reina 0 - 1  
Melilla - Marbella 2 - 1  
Rec. Huelva - Cartagena 0 - 0  
UCAM Murcia - Don Benito 2 - 1  
Villanovense - Ibiza Eivissa 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Barcelona 0 - 1  
CDEF Logrono - Valencia 0 - 0  
Levante - Rayo Vallecano 1 - 0  
Madrid CCF - Huelva 3 - 1  
Sevilla - Albacete 2 - 4  
Tenerife - Real Sociedad 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrby - Frej Täby 3 - 2  
Örgryte - Öster 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angelholm - Oddevold 2 - 2  
Ljungskile - Torn 1 - 1  
Mjällby - Tvaaker 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlstad Utd. - Team TG 3 - 1  
Linköping City - Skelleftea 2 - 1  
Rynninge - Västeras SK 3 - 1  
Sandviken - Assyriska FF 2 - 1  
Syrianska FC - Arameisk-Syrianska 2 - 0  
Umea FC - Forward Örebro 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Limhamn Bunkeflo 4 - 0  
Hammarby - Pitea 0 - 3  
Vittsjö - Kristianstad 1 - 2  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Glass - Ratchaburi Mitr Phol 2 - 1  
Chiangrai Utd. - Prachuap 3 - 2  
Port FC - Chainat Hornbill 1 - 1  
Suphanburi - Sukhothai 0 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lengyelország - U19Skócia 4 - 3  
U19Írország - U19Wales 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Nacional 0 - 0  
Boston River - Danubio 0 - 0  
Liverpool Montevideo - Rampla Juniors 2 - 0  
Racing Montevideo - Progreso 2 - 0  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleston - Tampa Bay 1 - 0  
Charlotte Independence - Richmond 2 - 1  
Las Vegas - Los Angeles Galaxy 2 1 - 2  
Orange County SC - Oklahoma City Energy 3 - 2  
Penn FC - Atlanta Utd. 2 1 - 2  
Portland 2 - Tulsa 4 - 0  
Rio Grande Valley - Real Monarchs 2 - 1  
Sacramento - Seattle 2 3 - 0  
St. Louis FC - Reno 1 - 0  
Swope Park - Fresno 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Atl. Venezuela 2 - 0  
Dep. Anzoategui - Dep. La Guaira 1 - 1  
Zulia Maracaibo - Carabobo 1 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Da Nang - Can Tho 2 - 1  
Hanoi FC - Song Lam Nghe An 2 - 0  
Hoang Anh Gia Lai - Thanh Hoa 0 - 3  
Nam Dinh - Sanna Khanh Hoa 1 - 2  
Saigon FC - Binh Duong 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Peru 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met Univ. - Cefn Druids 1 - 0  
MMA (UFC 228 - Dallas)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nic. Montano - V. Shevchenko (női)    
R. Benoit - Ro. Sanchez    
Ro. Sanchez - J. Brooks 0 - 1  
Y. Rodriguez - Z. Magomedsharipov    
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Locatelli - I. Lecuona (San Marinó-i Nagydíj, futam) 1 - 0  
A. Marquez - J. Mir (San Marinó-i Nagydíj, futam) 0 - 1  
F. Quartararo - L. Marini (San Marinó-i Nagydíj, futam) 1 - 0  
J. Navarro - B. Binder (San Marinó-i Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Schrotter - M. Pasini (San Marinó-i Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Lowes - D. Aegerter (San Marinó-i Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, San Marinó-i Nagydíj 2018    
Moto2, San Marinó-i Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arenas - J. Masia (San Marinó-i Nagydíj, futam) 1 - 0  
A. Canet - F. Di Giannantonio (San Marinó-i Nagydíj, futam) 0 - 1  
J. Kornfeil - L. Dalla Porta (San Marinó-i Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Bezzecchi - E. Bastianini (San Marinó-i Nagydíj, futam) 1 - 0  
P. Öttl - J. McPhee (San Marinó-i Nagydíj, futam)    
T. Arbolino - A. Sasaki (San Marinó-i Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, San Marinó-i Nagydíj 2018    
Moto3, San Marinó-i Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - M. Marquez (San Marinó-i Nagydíj, futam) 1 - 0  
A. Espargaro - B. Smith (San Marinó-i Nagydíj, futam) 1 - 0  
A. Rins - A. Iannone (San Marinó-i Nagydíj, futam) 1 - 0  
C. Crutchlow - D. Petrucci (San Marinó-i Nagydíj, futam) 1 - 0  
F. Morbidelli - M. Pirro (San Marinó-i Nagydíj, futam) 1 - 0  
J. Zarco - J. Miller (San Marinó-i Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Vinales - V. Rossi (San Marinó-i Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Redding - T. Nakagami (San Marinó-i Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, San Marinó-i Nagydíj 2018    
MotoGP, San Marinó-i Nagydíj 2018 - Top 3    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sale - Worcester 21 - 15  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Section Paloise 21 - 24  
Toulon - Castres 28 - 27  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Taranaki - Waikato 19 - 33  
Wellington - North Harbour 35 - 23  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - St. George Illawarra 18 - 48  
Röplabda (Dél-koreai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Cheonan Skywalkers 0 - 3  
Suwon Kepco - Uijeongbu KB Stars 2 - 3  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Törökország 2 - 3  
Olaszország - Oroszország 3 - 0  
Röplabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Japán 3 - 0  
Röplabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Finnország 3 - 0  
Strandfoci (EBSL, Div. A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Ukrajna 1 - 5  
Svájc - Fehéroroszország 5 - 7  
Strandfoci (EBSL, Div. A, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Spanyolország 2 - 2  
Portugália - Oroszország 3 - 3  
Strandfoci (EBSL, Div. B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Anglia 4 - 2  
Tenisz (Cassis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Couacaud - U. Humbert 2 - 0  
Tenisz (Chicago, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Opelka - D. Istomin 0 - 2  
Tenisz (Chicago, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Barthel - P. Martic 0 - 2  
Tenisz (Genoa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Sonego - D. Brown 2 - 0  
Tenisz (Genoa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawietz K / Mies A - Klizan M / Polasek F 2 - 1  
Tenisz (Hiroshima-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - M. Kobori 2 - 0  
A. Lottner - Yuxuan Zhang 0 - 2  
A. Zaja - D. Radanovic 2 - 0  
Ar. Rodionova - C. Muramatsu 2 - 1  
D. Khazaniuk - P. Hon 0 - 2  
Dan. Lao - Su Jeong Jang 0 - 2  
En Shuo Liang - Na-Lae Han 1 - 2  
J. Fourlis - V. Flink 0 - 2  
Kai Lin Zhang - V. Savinykh 1 - 2  
M. Ninomiya - H. Dart 1 - 2  
Na-Lae Han - P. Hon 0 - 2  
S. Soler-Espinosa - D. Kovinic 2 - 0  
U. Radwanska - M. Imanishi 2 - 0  
Xinyun Han - S. Aoyama 2 - 0  
Xinyun Han - V. Flink 0 - 2  
Tenisz (Quebec-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Jakupovic - V. Duval 1 - 2  
J. Elie - G. Dabrowski 0 - 2  
K. Day - M. Sanchez    
L. Davis - J. Pegula 1 - 2  
M. Bouzkova - M. Mateas 2 - 0  
S. Karatantcheva - K. Day    
T. Martincova - K. Sebov 2 - 0  
Tenisz (Székesfehérvár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lukács V. - I. Gaspar 0 - 2  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP - US Open 2018    
J.M. Del Potro - N. Djokovic 0 - 3  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty A / Vandeweghe C - Babos/Mladenovic 2 - 1  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jas. Jung - Y. Uchiyama 0 - 2  
Tollaslabda (Hyderabad Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sam. Verma - Joo Ven Soong 2 - 0  
Tollaslabda (Hyderabad Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rankireddy S / Shetty C - Cahyono A B / Isfahani M 2 - 0  
Tollaslabda (Hyderabad Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xuan Deng - Ga Eun Kim 1 - 2  
Tollaslabda (Hyderabad Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ng T Y / Yuen S Y - Hoo V / Yap C W 2 - 1  
Tollaslabda (Hyderabad Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chopra P J / Siki Reddy N - Cahyono A B / Kandow W O 1 - 2  
Vízilabda (Világ Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Kanada 10 - 10  
Oroszország - USA 5 - 8  
Spanyolország - Ausztrália 8 - 9  

 

2018.09.08.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
British Columbia - Ottawa 26 - 14  
Toronto - Hamilton 25 - 36  
Winnipeg - Saskatchewan 27 - 32  
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Swans - Greater Western Sydney 30 - 79  
West Coast Eagles - Collingwood 86 - 70  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Samsung Lions 12 - 4  
LG Twins - Hanwha Eagles 5 - 1  
NC Dinos - Lotte Giants 7 - 1  
Nexen Heroes - KT Wiz 6 - 12  
SK Wyverns - Doosan Bears 0 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 12 - 0  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 9 - 13  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 6 - 5  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 2 - 7  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 6 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Atlanta 5 - 3  
Boston - Houston 3 - 6  
Boston - Houston (22:05) 3 - 5  
Chicago WS - LA Angels 2 - 5  
Cincinnati - San Diego 12 - 6  
Cincinnati - San Diego (22:10) 7 - 2  
Colorado - LA Dodgers 2 - 4  
Detroit - St. Louis 5 - 3  
Milwaukee - San Francisco 4 - 2  
Minnesota - Kansas City 10 - 6  
NY Mets - Philadelphia 3 - 4  
Oakland - Texas 8 - 4  
Oakland - Texas (22:05) 8 - 6  
Pittsburgh - Miami 5 - 3  
Pittsburgh - Miami (19:05) 5 - 1  
Seattle - NY Yankees 0 - 4  
Tampa Bay - Baltimore 14 - 2  
Toronto - Cleveland 3 - 2  
Toronto - Cleveland (22:07) 8 - 9  
Washington - Chicago Cubs    
Darts (Dutch Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - Way. Jones 6 - 1  
D. Chisnall - Ro.-Jo. Rodriguez 6 - 3  
D. Gurney - R. Searle 6 - 5  
D. Webster - J. Payne 3 - 6  
G. Price - Dar. Johnson 5 - 6  
Ian White - A. Monk 6 - 4  
J. Clayton - K. Anderson 3 - 6  
J. Wade - R. Edhouse 4 - 6  
Joe Cullen - B. Bates 6 - 4  
M. Hopp - Ross Smith 5 - 6  
M. van Gerwen - W. O'Connor 1 - 6  
Mer. King - D. Labanauskas 6 - 2  
P. Wright - K. Painter 6 - 2  
S. Bunting - J. de Graaf 3 - 6  
S. Whitlock - C. Reyes 6 - 1  
Ste. West - Ric. Evans 5 - 6  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Marreco Francisco Beltrao 5 - 2  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Machida - Urayasu 1 - 0  
Nagoya - F-League Selection 5 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Tyumeny 2 - 4  
Novaja Gener. Sziktivkar - BLIK Neftejuganszk 7 - 4  
Szibirjak Novoszibirszk - Uhta 6 - 4  
Szinara Jekatyerinburg - Dinamo Szamara 5 - 1  
Jégkorong (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Zürich Lions 1 - 2  
Frölunda - Vienna Capitals 1 - 4  
Jégkorong (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Malmö 1 - 2  
Jégkorong (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - GKS Tychy 2 - 1  
Skelleftea - Südtirol Bolzano 2 - 1  
Jégkorong (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug - Nyeman Grodno 2 - 2  
Jégkorong (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Cardiff 3 - 2  
Salzburg - Växjö 4 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nottingham - Manchester 2 - 1  
Sheffield - Milton Keynes 2 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Litomerice 4 - 2  
Kadan - Poruba 3 - 5  
Kladno - Frydek Mistek 4 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Benatky nad Jizerou 5 - 1  
Prostejov - Vsetin 5 - 5  
Slovan Ustecti Lvi - Slavia Trebic 3 - 3  
Zubr Prerov - Jihlava 5 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Lida 4 - 1  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Schwenningen 1 - 1  
Biel - Fribourg 4 - 3  
Klagenfurt - Servette 2 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Chamonix-Morzine 4 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - CSZKA Moszkva 1 - 3  
Dinamo Riga - Szibir Novoszibirszk 3 - 0  
SZKA Szentpétervár - Szalavat Julajev Ufa 1 - 4  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - Liepaja 7 - 1  
Mogo Riga - Lido Riga 4 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Ringerike 4 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Gornyak Ucsali 3 - 1  
Dizel Penza - Juzsnij Ural Orszk 0 - 4  
Ermak Angarszk - Szarov 0 - 3  
Himik Voszkreszenszk - Szarjarka Karaganda 2 - 0  
Izssztal Izsevszk - Chengdu 2 - 2  
Molot Perm - Heilongjiang 8 - 3  
Szokol Krasznojarszk - Tambov 4 - 1  
Zvezda Csehov - Torpedo Kamenogorszk 2 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nikko - Tohoku Blades 1 - 3  
Szahalin - Daemyung 1 - 0  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 14. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - T. Pinot 1 - 0  
D. de la Cruz Melgarejo - S. Kruijswijk 0 - 1  
E. Buchmann - L. Meintjes 1 - 0  
F. Aru - G. Bennett 1 - 0  
H. Pernsteiner - M. Bizkarra 1 - 0  
M. Woods - D. Moreno Fernandez 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - M.A. Lopez Moreno 0 - 1  
R. Carapaz - J. Haig 0 - 1  
R. Uran - W. Kelderman 1 - 0  
S. Yates - E. Mas Nicolau 1 - 0  
T. Gallopin - J. Izaguirre Insausti 0 - 1  
Vuelta a Espana 2018 - 14. szakasz    
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Törökország 80 - 89  
Montenegró - Görögország 76 - 87  
Olaszország - Németország (Helyszín: Németország) 71 - 62  
Oroszország - Lengyelország 88 - 68  
Szlovénia - Horvátország 75 - 83  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Washington (1.m.) 89 - 76  
Kézilabda (BL-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Bera Bera 33 - 27  
Lublin - Salerno 28 - 17  
Kézilabda (BL-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Craiova - Jagodina 31 - 18  
Podravka Koprivnica - Muratpasa Antalya 35 - 22  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hranice - KP Brno 31 - 24  
Jicin - Karvina 27 - 26  
Koprivnice - Plzen 29 - 38  
Lovosice - Dukla Praha 32 - 30  
Tatran Litovel - Zubri 22 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - Skjern 29 - 33  
Kolding - Ringsted 29 - 27  
Mors-Thy - GOG 25 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Köbenhavn 19 - 24  
Esbjerg - EH Aalborg 34 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Batumi - Besa Famiglia Peja (Helysízn: Peja) 20 - 30  
Bern - Polva Serviti 27 - 25  
Dragunas Klaipeda - Selfoss 27 - 26  
FH - Dubrava 30 - 32  
Gorenje Velenje - Alingsas 28 - 22  
Limburg Lions - SG Westwien 26 - 25  
Potaissa Turda - Porto 24 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VOC Amsterdam - Michalovce (Helyszín: Nagymihály) 24 - 37  
Zvezda Zvenyigorod - Zug 30 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg de Peage - Metz 27 - 34  
Chambray Touraine - Nice 17 - 19  
Saint-Amand - Fleury Loiret 29 - 33  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Chambery 28 - 32  
Cherbourg Manche - Tremblay 24 - 27  
Creteil - Dunkerque 25 - 31  
Dijon - Cesson 19 - 28  
Grenoble SMH/GUC - Toulouse 21 - 28  
Limoges - Istres 30 - 19  
Massy Essonne - Selestat 31 - 25  
Nancy - Pontault-Combault 29 - 31  
Saran - Nimes 23 - 28  
Vernon St-Marcel - Ivry 16 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Kalisz 28 - 24  
Pogon Szczecin - Gwardia Opole 26 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Jelenia Gora 25 - 23  
Koscierzyna - Koszalin 20 - 41  
Pogon Szczecin - Zaglebie Lubin 26 - 30  
Ruch Chorzow - Piotrcovia Piotrkow 32 - 18  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Szeged 29 - 37  
Dabas - Gyöngyös 23 - 23  
Eger - Tatabánya 25 - 25  
Komló - FTC 23 - 18  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Siófok 20 - 26  
Fehérvár - Kisvárda 23 - 23  
MTK - Eger 23 - 19  
Érd - Vác 30 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Fyllingen 23 - 23  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coburg - Nordhorn-Lingen 29 - 25  
Grosswallstadt - Rimpar 24 - 26  
Hüttenberg - Dormagen 29 - 30  
Wilhelmshaven - Aue 29 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Göppingen 24 - 25  
Flensburg - Kiel 26 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Bad Wildungen 28 - 25  
Buxtehude - Bensheim/Auerbach 31 - 25  
Dortmund - Göppingen 26 - 26  
Halle-Neustadt - Oldenburg 29 - 39  
Neckarsulm - Metzingen 24 - 30  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKIF Krasznodar - Csehovszkije Medvegyi 25 - 23  
Szpartak Moszkva - UGNTU Ufa 26 - 24  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal da Devesa - Horta 22 - 33  
Avanca - Aguas Santas 21 - 28  
Boa Hora - Fafe 33 - 31  
Madeira SAD - Benfica 25 - 31  
Maia - Belenenses 23 - 27  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Cluj - Slatina 20 - 21  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Izvidac Ljubuski 36 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Benidorm 26 - 26  
Ciudad Encantada - Atl. Valladolid 33 - 34  
Teucro - Sinfin 23 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Guardes - Canyamelar Valencia 43 - 24  
Castellon - Elche 26 - 26  
Gijon - Alcobendas 23 - 11  
Rocasa Gran Canaria - Granollers 33 - 29  
Valladolid - Porrino 31 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gossau - Suhr Aarau 23 - 33  
Kriens - St. Gallen 24 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Ystad - Ystad IF 21 - 24  
Kristianstad - Malmö 23 - 20  
Lugi - Önnereds 30 - 20  
Redbergslids - Sävehof 25 - 25  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dol TKI Hrastnik - Loka 23 - 25  
SVIS Ivancna Gorica - Trebnje 24 - 19  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyenlítői Guinea - Szudán 1 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comore-szigetek - Kamerun 1 - 1  
Marokkó - Malawi 3 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabon - Burundi 1 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gambia - Algéria 1 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Líbia 0 - 0  
Seychelles-szigetek - Nigéria 0 - 3  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kenya - Ghána 1 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., I cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mauritánia - Burkina Faso 2 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., J cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Niger 6 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., K cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mozambik - Bissau Guinea 2 - 2  
Namíbia - Zambia 1 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., L cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uganda - Tanzánia 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Burton 1 - 1  
Barnsley - Walsall 1 - 1  
Blackpool - Bradford 3 - 2  
Bristol Rovers - Plymouth 0 - 0  
Charlton - Wycombe 3 - 2  
Doncaster - Luton 2 - 1  
Gillingham - Wimbledon 0 - 1  
Portsmouth - Shrewsbury 1 - 1  
Scunthorpe - Rochdale 3 - 3  
Southend - Peterborough 2 - 3  
Sunderland - Fleetwood 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Grimsby 4 - 0  
Cambridge Utd. - Carlisle 1 - 2  
Exeter - Notts County 5 - 1  
Forest Green - Port Vale 1 - 1  
Lincoln - Crawley 0 - 1  
Morecambe - Swindon 0 - 1  
Northampton - Cheltenham 1 - 3  
Oldham - Newport 0 - 1  
Stevenage - Macclesfield 1 - 0  
Tranmere - Colchester 1 - 1  
Yeovil - Milton Keynes Dons    
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Bromley 3 - 2  
Barnet - Maidenhead Utd. 1 - 0  
Barrow - Dag & Red 0 - 1  
Braintree - Wrexham 0 - 1  
Chesterfield - Dover 0 - 0  
Eastleigh - Fylde 0 - 0  
Ebbsfleet Utd. - Gateshead 0 - 1  
Halifax - Leyton 1 - 1  
Harrogate Town - Havant & Waterlooville 3 - 2  
Salford City - Maidstone Utd. 1 - 0  
Solihull Moors - Hartlepool 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newell's - Atl. Tucuman 0 - 0  
San Lorenzo - Colón 2 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - OH Leuven 1 - 1  
Westerlo - Tubize 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Criciuma - Fortaleza 2 - 0  
Figueirense - CSA 1 - 2  
Juventude - Sao Bento 0 - 2  
Londrina - Brasil de Pelotas 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Cuiaba 0 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Recife - Cruzeiro 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Chile - Palestino 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Kolding IF 2 - 2  
Kjellerup - Vejgaard 2 - 3  
Sydvest - Dalum 1 - 3  
Tarup-Paarup - Jammerbugt    
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frem - B93 Köbenhavn 0 - 1  
Vanlöse - Middelfart    
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Bröndby 0 - 3  
Thy-Thisted - Ballerup 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Daejeon Citizen 1 - 2  
Seongnam - Asan Mugunghwa 1 - 1  
Suwon FC - Seoul E-Land 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Suwon Bluewings 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tecnico Univ. Ambato - Dep. Cuenca 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Bordeaux 0 - 1  
Rodez Aveyron - Lille 2 - 3  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roda - Nijmegen 2 - 3  
Twente - Oss 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slaven Belupo - Inter Zapresic 2 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Njardvik - Magni 2 - 1  
ÍA Akranes - Vikingur Olafsvik 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Gifu 5 - 0  
Avispa Fukuoka - Matsumoto Yamaga 0 - 1  
Ehime - Kamatamare Sanuki 0 - 0  
Kyoto - Zweigen Kanazawa 0 - 0  
Roasso Kumamoto - Oita Trinita 1 - 3  
Tokushima - Tochigi 4 - 1  
Tokyo Verdi - Yokohama FC 2 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Nippon Sport Univ. 1 - 2  
Nagano Parceiro - Vegalta Sendai 2 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaguares de Cordoba - Alianza Petrolera 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qingdao Huanghai - Meizhou Meixian Techand 5 - 1  
Shanghai Shenxin - Beijing Enterprises Group 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - GKS Tychy 4 - 1  
Warta Poznan - Sandecja Nowy Sacz 1 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York City FC - D.C. United 1 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A div, 2.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Izland 6 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A div, 4.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Spanyolország 1 - 2  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, B div, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észak-Írország - Bosznia-Hercegovina 1 - 2  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, C div, 2.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Magyarország 1 - 0  
Észtország - Görögország 0 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, D div, 2.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - San Marino 5 - 0  
Luxemburg - Moldova 4 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Alta 0 - 0  
Fram Larvik - Moss 3 - 0  
Raufoss - Asker 3 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryne - Brattvag 0 - 1  
Egersund - Arendal 1 - 0  
KFUM Oslo - Flekkeröy 3 - 1  
Stjördals/Blink - Nardo 1 - 1  
Valerenga 2 - Skeid 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - LSK Kvinner 1 - 4  
Kolbotn - Arna-Björnar 1 - 4  
Lyn - Röa 3 - 4  
Stabaek - Trondheims-Örn 2 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Seattle 3 - 1  
Sky Blue - Orlando 1 - 0  
Utah - Chicago 2 - 1  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SV Alberweiler - Leverkusen 0 - 4  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - Sinnyik Jaroszlavl 0 - 0  
Baltika Kalinyingrád - Fakel Voronyezs 0 - 2  
FK Krasznodar 2 - Kurszk 0 - 2  
Mordovija Szaranszk - Tom Tomszk 0 - 1  
Nyizsnyij Novgorod - Szpartak Moszkva 2 3 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Rotor Volgográd 1 - 1  
SZKA Habarovszk - Szocsi 2 - 2  
Tambov - Csertanovo Moszkva 2 - 2  
Tyumeny - Lucs Vlagyivosztok 0 - 0  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Himki 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Independiente FBC 0 - 0  
Sp. Luqueno - Cerro Porteno 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Sutton Utd. 0 - 1  
Arbroath - Annan 3 - 0  
Boreham - Dunfermline 0 - 0  
Coleraine - Formartine Utd. 1 - 1  
Dumbarton - Montrose 0 - 1  
Dundee Utd. - Alloa 1 - 1  
East Fife - Partick Thistle 2 - 1  
East Kilbride - Edinburgh City 2 - 3  
Falkirk - Connah's Quay 0 - 1  
Peterhead - Bohemians 0 - 1  
Queen of South - Crusaders 4 - 3  
Ross County - Raith Rovers 5 - 0  
TNS - Queens Park 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Tenerife 1 - 0  
Osasuna - Almería 3 - 1  
Oviedo - Zaragoza 0 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Navalcarnero - Pontevedra 1 - 1  
Ponferradina - Guijuelo 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Amorebieta 3 - 1  
CD Vitoria - Izarra 0 - 1  
Tudelano - Gimn. Torrelavega 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Teruel 0 - 0  
Hercules - Espanyol B 1 - 0  
Olot - Levante B 2 - 2  
Valencia B - Cornella 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sevilla B - San Fernando 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Betis 1 - 0  
Malaga - Atl. Madrid 0 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - AFC Eskilstuna 2 - 2  
Jönköping Södra - Gefle 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilsminne - Husqvarna 2 - 0  
FK Karlskrona - Atvidaberg 0 - 4  
Kristianstad - Grebbestad 2 - 2  
Lund - Skövde 1 - 0  
Utsikten - Oskarshamn 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköping - Karlslund 0 - 2  
Sollentuna - Akropolis 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Kalmar - Växjö 2 - 3  
Kopparbergs/Göteborg - Linköping 4 - 2  
Rosengard - Djurgarden 2 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chonburi FC - Air Force Central 2 - 1  
Nakhon Ratchasima - Buriram Utd. 0 - 2  
Navy Chonburi - Bangkok Utd. 0 - 4  
Police Tero - Muangthong Utd. 2 - 4  
Ubon UMT - Pattaya Utd. 1 - 3  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Horvátország - U19Szlovénia 3 - 2  
U19Szerbia - U19Montenegró 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Defensor 1 - 1  
Montevideo Wanderers - Fenix Montevideo 1 - 1  
Penarol - Atenas De San Carlos 2 - 0  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Nashville SC 3 - 3  
Pittsburgh - Bethlehem Steel 4 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quang Nam - Ho Chi Minh FC 2 - 1  
Than Quang Ninh - Hai Phong 3 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Guatemala 3 - 0  
Ecuador - Jamaika 2 - 0  
Mexikó - Uruguay 1 - 4  
USA - Brazília 0 - 2  
Venezuela - Kolumbia 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Llanelli 3 - 1  
Carmarthen - Newtown 3 - 0  
Llandudno FC - Barry Town 2 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Gloucester 31 - 31  
Leicester - Newcastle 49 - 33  
London Wasps - Exeter 31 - 42  
Saracens - Bristol 44 - 23  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - St. Helens 22 - 26  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Montpellier 9 - 9  
Clermont - Stade de France 42 - 20  
Perpignan - Lyon 16 - 22  
Racing-Metro - Agen 59 - 7  
Toulouse - La Rochelle 33 - 26  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawke'S Bay - Bay of Plenty 29 - 28  
Southland - Counties Manukau 26 - 43  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Dél-Afrika 23 - 18  
Új-Zéland - Argentína 46 - 24  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penrith Panthers - New Zealand Warriors 27 - 12  
Sydney Roosters - Cronulla Sharks 21 - 12  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Cardiff 27 - 25  
Connacht - Zebre 32 - 13  
Llanelli Scarlets - Leinster 23 - 21  
Newport Dragons - Port Elizabeth S. Kings 27 - 22  
Ospreys - Bloemfontein Cheetahs 46 - 14  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Svájc 3 - 2  
Kína - Lengyelország 3 - 1  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Olaszország 2 - 3  
Törökország - Oroszország 1 - 3  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Ausztrália 3 - 0  
Hollandia - Argentína 3 - 2  
Irán - Kanada 2 - 3  
Szlovénia - USA 1 - 3  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Azerbajdzsán 8 - 5  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Fehéroroszország 2 - 1  
Ukrajna - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 5 - 5  
Strandfoci (EBSL, Div. B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Moldova 5 - 3  
Tenisz (Cassis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Couacaud - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
J. Ward - U. Humbert 0 - 2  
Tenisz (Cassis, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reid M / Stakhovsky S - Huesler M / Oliveira G 2 - 0  
Tenisz (Chicago, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - D. Istomin 0 - 2  
D. Köpfer - R. Opelka 0 - 2  
Tenisz (Chicago, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paes L / Reyes-Varela M - Bambridge L / Skupski N 0 - 2  
Tenisz (Chicago, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Vickery - M. Barthel    
T. Maria - P. Martic 0 - 2  
Tenisz (Chicago, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Muhammad A / Sanchez M - Barthel M / Pliskova Kr 0 - 2  
Tenisz (Genoa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - T. Bellucci 2 - 0  
F. Delbonis - L. Sonego 0 - 2  
Tenisz (Genoa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Klizan M / Polasek F 1 - 2  
Tenisz (Hiroshima-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aya. Shimizu - M. Minokoshi    
Tenisz (Quebec-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Muhammad - A. Vagramov    
D. Jakupovic - Sop. Chang 2 - 0  
G. Dabrowski - J. Jaksic 2 - 1  
J. Bui - M. Mateas 0 - 2  
J. Cako - J. Pegula 0 - 2  
K. Sebov - E. Bektas 2 - 0  
L. Davis - Am. Rodgers 2 - 1  
M. Bouzkova - C. Branstine 2 - 0  
N. Kukharchuk - V. Duval 0 - 2  
S. Karatantcheva - M. Krajicek 2 - 1  
T. Martincova - L. Hradecka 2 - 0  
Tenisz (Sevilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - K. Coppejans 0 - 2  
Tenisz (Székesfehérvár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Kan - Lukács V. 0 - 2  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Nishikori - N. Djokovic 0 - 3  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Williams - N. Osaka 0 - 2  
WTA - US Open 2018    
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattek-Sands B / Murray J - Rosolska A / Mektic N 2 - 1  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jas. Jung - A. Bublik 2 - 1  
Y. Uchiyama - M. Kecmanovic 2 - 1  
Tollaslabda (Hyderabad Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F.A. Kholik - Joo Ven Soong 0 - 2  
Sam. Verma - R.M.V. Gurusaidatt 2 - 1  
Tollaslabda (Hyderabad Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cahyono A B / Isfahani M - Abdul Latif M A / Ayub N M A    
Rankireddy S / Shetty C - George A / Shukla S 2 - 0  
Tollaslabda (Hyderabad Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ga Eun Kim - Yu Jin Sim 2 - 1  
Jia Min Yeo - Xuan Deng 0 - 2  
Tollaslabda (Hyderabad Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoo V / Yap C W - Barkah Y / Sugiarto J F 2 - 1  
Ng T Y / Yuen S Y - Imanuela A / Ramadhanti S 2 - 1  
Tollaslabda (Hyderabad Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chopra P J / Siki Reddy N - Chang T C / Ng W Y 2 - 0  
Samosir R / Julimarbela H - Cahyono A B / Kandow W O 0 - 2  
Vízilabda (Világ Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Ausztrália 5 - 3  
Spanyolország - USA 5 - 11  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Khan - S. Vargas 1 - 0  

 

2018.09.07.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - Atlanta 18 - 12  
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Demons - Geelong 75 - 46  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Nexen Heroes 7 - 5  
KT Wiz - Hanwha Eagles 12 - 4  
LG Twins - NC Dinos 1 - 11  
Lotte Giants - SK Wyverns 0 - 3  
Samsung Lions - Doosan Bears 2 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 1 - 3  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 10 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 3 - 0  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 4 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Tecolotes de Nuevo Laredo 10 - 5  
Bravos de Leon - Diablos Rojos del Mexico 9 - 8  
Guerreros de Oaxaca - Pericos de Puebla 7 - 2  
Saraperos de Saltillo - Rieleros de Aguascaliente    
Tigres de Quintana Roo - Leones de Yucatan 4 - 7  
Toros de Tijuana - Sultanes de Monterrey 9 - 10  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Atlanta 6 - 7  
Cincinnati - San Diego 2 - 6  
Toronto - Cleveland 4 - 9  
Washington - Chicago Cubs 4 - 6  
Darts (Dutch Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Alcinas - D. Labanauskas 3 - 6  
B. Bates - J. Klaasen 6 - 3  
D. Murschell - R. Edhouse 4 - 6  
J. de Graaf - P. Nicholson 6 - 5  
J. de Zwaan - Way. Jones 2 - 6  
J. Payne - D. van Duijvenbode 6 - 3  
Jam. Wilson - C. Reyes 4 - 6  
K. Anderson - C. Bunse 6 - 0  
K. Munch - Dar. Johnson 4 - 6  
K. Painter - V. van der Voort 6 - 5  
K. Sedlacek - W. O'Connor 2 - 6  
R. Searle - A. Boulton 6 - 3  
R. Thornton - A. Monk 3 - 6  
Ric. Evans - J. Dekker 6 - 3  
Ro.-Jo. Rodriguez - R. Marijanovic 6 - 3  
Ross Smith - Ru.-Ja. Rodriguez 6 - 2  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Vitkovice 2 - 7  
Liberec - Pardubice    
Ostrava - Chodov 6 - 8  
Otrokovice - Brno Bulldogs 11 - 3  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Copagril - Pato Branco 1 - 1  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Interobal Plzen - Chrudim 4 - 8  
Slavia Praha - Helas Brno 7 - 3  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya - Urayasu 6 - 2  
Shonan Bellmare - Fuchu 3 - 5  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szibirjak Novoszibirszk - Uhta 10 - 6  
Jégkorong (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug - Eisbären Berlin 6 - 1  
Jégkorong (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Trinec 3 - 4  
Tappara - Storhamar 6 - 1  
Jégkorong (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Mountfield HK 3 - 3  
Rouen - Kärpät 2 - 4  
Jégkorong (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Plzen 2 - 6  
Lugano - B. Bystrica 4 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Gomel 1 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Biel 2 - 4  
Diósgyőr - Dukla Michalovce 4 - 0  
Graz - Sparta Praha 2 - 4  
Krefeld - Düsseldorf 1 - 2  
Nitra - Rapperswil 1 - 2  
Olomouc - Zlín 1 - 1  
Vítkovice - Trencin 6 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Barisz Asztana 4 - 3  
Jokerit - Admiral Vlagyivosztok 4 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Dinamo Minszk 2 - 1  
Szocsi - Amur Habarovszk 4 - 1  
Szpartak Moszkva - Red Star Kunlun 1 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Vityaz Podolszk 4 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Sosnowiec - GKS Katowice 1 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Daemyung 0 - 1  
Kerékpár (Quebec)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kristoff - J. Degenkolb 1 - 0  
A. Roux - T. Wellens 1 - 0  
D. Impey - N. Haas 0 - 1  
D. Ulissi - M. Mohoric 1 - 0  
M. Valgren Andersen - J. Fuglsang 1 - 0  
Mic. Matthews - G. van Avermaet 1 - 0  
O. Naesen - Z. Stybar 0 - 1  
Quebec 2018    
Quebec 2018 - Top 3    
R. Faria da Costa - E. Gasparotto 1 - 0  
S. Colbrelli - M.C. Nielsen    
T.J. Slagter - J. Stuyven 0 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 13. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vuelta a Espana 2018 - 13. szakasz    
Kerékpár (Vuelta a Espana - 13.szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mollema - B. King 0 - 1  
D. de la Cruz Melgarejo - E. Buchmann 1 - 0  
E. Mas Nicolau - L. Meintjes 1 - 0  
G. Izaguirre Insausti - H. Pernsteiner 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - M.A. Lopez Moreno 1 - 0  
R. Uran - W. Kelderman 0 - 1  
S. Yates - A. Valverde 1 - 0  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Montenegró 83 - 66  
Izrael - Lengyelország 76 - 84  
Lettország - Finnország 84 - 86  
Németország - Törökország 79 - 100  
Olaszország - Csehország 80 - 87  
Portugália - Ausztria 74 - 79  
Észtország - Belgium 55 - 68  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Veseli - Frydek-Mistek 23 - 22  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Toulon 26 - 23  
Nantes - Besancon 26 - 32  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chartres - E. Strasbourg Schilti. A. 37 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Gornik Zabrze 32 - 23  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Vecsés 24 - 22  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Békéscsaba 37 - 25  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emsdetten - Rhein Vikings Neuss 25 - 23  
Hagen - Lübbecke 27 - 26  
Hamm-Westfalen - Balingen-Weilstetten 22 - 21  
Lübeck-Schwartau - Dessau-Rosslauer 30 - 24  
TUSEM Essen - Elbflorenz 33 - 25  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Dinamo Volgográd 33 - 22  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suceava - CSM Bukarest 19 - 20  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Anaitasuna 26 - 24  
Granollers - Quabit Guadalajara 26 - 23  
Huesca - Morrazo Cangas 25 - 21  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Morvedre - Zuazo Barakaldo 22 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Amicitia Zürich 26 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Skövde 28 - 25  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - San Martin de Tucuman 2 - 0  
Rosario Central - Talleres Cordoba 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Goiás 1 - 0  
CRB - Guarani 1 - 1  
Oeste - Atlético GO 1 - 2  
Paysandu - Avai 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Vasco da Gama 2 - 1  
Fluminense - Vitória 0 - 0  
Santos - Gremio 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Odder 3 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Marignane 3 - 2  
Bourg-Peronnas - L'Entente Sannois 0 - 2  
Concarneau - Pau 1 - 1  
Jeanne D'Arc de Drancy - Cholet 0 - 1  
Laval - Lyon Duchere 3 - 2  
Quevilly Rouen - Chambly 0 - 1  
Rodez Aveyron - Avranches 1 - 0  
Tours - Dunkerque 2 - 2  
Villefranche sur Saone - Le Mans 1 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Maastricht 2 - 2  
Cambuur - RKC Waalwijk 2 - 0  
Dordrecht - Telstar 1 - 4  
Go Ahead Eagles - Volendam 3 - 0  
Helmond - Den Bosch 0 - 2  
Sparta Rotterdam - FC Eindhoven 2 - 0  
Utrecht 2 - PSV 2 3 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - HK Kopavogs 1 - 4  
Haukar - IR 1 - 1  
Thor Akureyri - Selfoss 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Independiente Medellin 1 - 1  
Junior de Barranquilla - Rionegro Aguilas 2 - 0  
Once Caldas - Dep. Cali 3 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique de Safi - Wydad Casablanca 2 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A div, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Lengyelország 1 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, B div, 2.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Oroszország 1 - 2  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, C div, 1.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Izrael 1 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, C div, 4.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Szerbia 0 - 1  
Románia - Montenegró 0 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, D div, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Koszovó 0 - 0  
Feröer-szigetek - Málta 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Palmas - Gimnastic 4 - 0  
Mallorca - Cadiz 1 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Németország - U19Svájc 2 - 2  
U19Olaszország - U19Portugália 0 - 1  
U19Észak-Írország - U19Szlovákia 4 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ecuador - U20Peru 1 - 3  
U20Horvátország - U20Oroszország 1 - 0  
U20Németország - U20Csehország 3 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dánia - U21Finnország 2 - 0  
U21Lengyelország - U21Feröer-szigetek 1 - 1  
U21Litvánia - U21Grúzia 0 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ukrajna - U21Lettország 3 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Koszovó - U21Írország 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Málta - U21Belgium 0 - 4  
U21Svédország - U21Magyarország 1 - 0  
U21Törökország - U21Ciprus 4 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ausztria - U21Örményország 2 - 1  
U21Szerbia - U21Macedónia 2 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bosznia-Hercegovina - U21Svájc 3 - 0  
U21Portugália - U21Románia 1 - 2  
U21Wales - U21Liechtenstein 2 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bulgária - U21Franciaország 0 - 1  
U21Kazahsztán - U21Szlovénia 0 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Németország - U21Mexikó 3 - 0  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto FC 2 - Ottawa 3 - 4  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Costa Rica 2 - 0  
Japán - Chile    
Katar - Kína 1 - 0  
Skócia - Belgium 0 - 4  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballyclare Comrades - Ballinamallard Utd. 2 - 0  
Carrick - Dergview 1 - 0  
Knockbreda - Dundela 0 - 4  
Larne - HW Welders 3 - 0  
Loughgall - PSNI 3 - 2  
Portadown - Limavady Utd. 2 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Institute 3 - 0  
Glentoran - Newry City 4 - 1  
Warrenpoint - Linfield 0 - 5  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limerick - Dundalk 0 - 4  
Longford Town - Cork City 0 - 7  
UC Dublin - Waterford FC 2 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton Saints - Harlequin 25 - 18  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Castleford 8 - 28  
Warrington - Huddersfield 26 - 24  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland - Tasman 36 - 10  
Otago - Northland 27 - 23  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - South Sydney Rabbitohs 29 - 28  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Munster 25 - 10  
Ulster - Edinburgh 30 - 29  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Törökország 0 - 3  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Kamerun 3 - 0  
Oroszország - Lengyelország 3 - 0  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - USA 1 - 3  
Szlovénia - Irán 3 - 2  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Bulgária 3 - 0  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Azerbajdzsán 9 - 0  
Spanyolország - Svájc 4 - 3  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Ukrajna 1 - 1  
Olaszország - Oroszország 5 - 5  
Strandfoci (EBSL, Div. B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Magyarország 7 - 1  
Strandröplabda (Bern)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Breer F / Haussener Y 2 - 1  
Heidrich A / Gerson M - Beeler N / Krattiger M 0 - 2  
Heidrich A / Gerson M - Kissling G / Zandbergen M 2 - 1  
Kissling G / Zandbergen M - Breer F / Haussener Y 0 - 2  
Strandröplabda (Bern, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eiholzer N / Steinemann E - Geiger F / Licka A 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Boebner E / Verge-Depre Z 2 - 0  
Tenisz (Cassis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - A. Hoang 2 - 1  
E. Couacaud - S. Griekspoor 2 - 1  
J. Ward - O. Otte 2 - 1  
U. Humbert - M. Bourgue 2 - 0  
Tenisz (Cassis, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eriksson M / Goransson A - Huesler M / Oliveira G 0 - 2  
Karlovskiy E / Khabibulin - Reid M / Stakhovsky S 0 - 2  
Tenisz (Chicago, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Young - R. Opelka 1 - 2  
J.C. Aragone - D. Köpfer 0 - 2  
N. Rubin - B. Fratangelo 0 - 2  
R. Bemelmans - D. Istomin 0 - 2  
Tenisz (Chicago, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonz/Maytin R. - Gonzales R / Lammons N 0 - 2  
Bangoura S / Bel De Loore - Bambridge L / Skupski N 0 - 2  
King E / Pasha N - Bambridge L / Skupski N 0 - 2  
Paes L / Reyes-Varela M - Giron M / Kwiatkowski T-S 2 - 0  
Paes L / Reyes-Varela M - Gonzales R / Lammons N 2 - 1  
Tenisz (Chicago, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - S. Vickery 0 - 2  
F. Abanda - T. Maria 0 - 2  
M. Barthel - D. Yastremska 2 - 0  
V. Lepchenko - P. Martic 0 - 2  
Tenisz (Chicago, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barthel M / Pliskova Kr - Jurak D / Knoll X 2 - 0  
Loeb J / Vickery S - Barthel M / Pliskova Kr 0 - 2  
Muhammad A / Sanchez M - Rodina E / Yastremska D 2 - 0  
Tenisz (Genoa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - T. Bellucci 0 - 2  
D. Brown - L. Rosol 2 - 1  
H. Hurkacz - L. Sonego 1 - 2  
S. Travaglia - F. Delbonis 1 - 2  
Tenisz (Genoa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawietz K / Mies A - Gakhov I / Robert S 2 - 0  
Tenisz (Sevilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - T. Brkic 2 - 1  
P. Krstin - K. Coppejans 1 - 2  
Tenisz (Sevilla, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimeno Traver D / Ojeda L - Granollers G / Martinez P 0 - 2  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Nadal - J.M. Del Potro    
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Bryan M / Sock J 0 - 2  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Keys - N. Osaka 0 - 2  
S. Williams - A. Sevastova 2 - 0  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stosur/Zhang - Babos/Mladenovic 0 - 2  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jas. Jung - A. Santillan 2 - 0  
M. Kecmanovic - Yibing Wu 2 - 0  
Y. Uchiyama - U. Ignatik 2 - 0  
Yunseong Chung - A. Bublik 0 - 2  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Zhang Ze - Bublik A / Kecmanovic M 2 - 0  
Sun F / Zeng S-H - Mousley B / Santillan A 0 - 2  
Tollaslabda (Hyderabad Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F.A. Kholik - V.A. Saputra 2 - 1  
Kwang Hee Heo - Joo Ven Soong 1 - 2  
R.M.V. Gurusaidatt - Chi Wing Lim 2 - 1  
Sam. Verma - P. Joshi 2 - 1  
Tollaslabda (Hyderabad Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
George A / Shukla S - Chan T K / Yeung S C 2 - 0  
Kuna-Anuvit P / Trinkajee - Cahyono A B / Isfahani M 0 - 2  
Rankireddy S / Shetty C - Kona T / Lim K W 2 - 0  
Tollaslabda (Hyderabad Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ga Eun Kim - Se Young An 2 - 1  
Jia Min Yeo - S.K. Priya Kudaravalli 2 - 0  
Xuan Deng - Iris Wang 2 - 1  
Yu Jin Sim - Ras. Raje 2 - 0  
Tollaslabda (Hyderabad Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aimsaard B / Aimsaard N - Hoo V / Yap C W 0 - 2  
Barkah Y / Sugiarto J F - Kandow W O / Putri Sari R E 2 - 1  
Imanuela A / Ramadhanti S - Pooja D / Santosh S 2 - 1  
Kusumah T O / Sukoco V A - Ng T Y / Yuen S Y 1 - 2  
Tollaslabda (Hyderabad Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cahyono A B / Kandow W O - Arjun M R / Maneesha K 2 - 0  
Chopra P J / Siki Reddy N - Yeung M N / Ng T Y 2 - 1  
Sunjith JR S / Sruthi K P - Samosir R / Julimarbela H 0 - 2  
Vízilabda (Világ Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kanada 9 - 6  
Kína - USA 5 - 15  
Spanyolország - Új-Zéland 17 - 3  

 

2018.09.06.
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Richmond - Hawthorn 95 - 64  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Nexen Heroes 7 - 2  
KT Wiz - Hanwha Eagles 2 - 9  
LG Twins - NC Dinos 6 - 3  
Lotte Giants - SK Wyverns 10 - 0  
Samsung Lions - Doosan Bears 2 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 3 - 13  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 3 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 1 - 2  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 0 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Tecolotes de Nuevo Laredo 0 - 5  
Bravos de Leon - Diablos Rojos del Mexico 1 - 5  
Guerreros de Oaxaca - Pericos de Puebla 7 - 6  
Olmecas de Tabasco - Piratas de Campeche    
Saraperos de Saltillo - Rieleros de Aguascaliente 2 - 8  
Tigres de Quintana Roo - Leones de Yucatan 1 - 2  
Toros de Tijuana - Sultanes de Monterrey 2 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago WS - Detroit 2 - 10  
Colorado - San Francisco 5 - 3  
Houston - Minnesota 9 - 1  
LA Dodgers - NY Mets 3 - 7  
Miami - Philadelphia 2 - 1  
Milwaukee - Chicago Cubs 4 - 6  
Oakland - NY Yankees 8 - 2  
Pittsburgh - Cincinnati 3 - 2  
Seattle - Baltimore 5 - 2  
Texas - LA Angels 3 - 9  
Toronto - Tampa Bay 10 - 3  
Washington - St. Louis 6 - 7  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SK Vinohrady - Znojmo 6 - 5  
Stresovice - Sparta Praha 5 - 5  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Litomerice 2 - 2  
Jégkorong (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Vienna Capitals 1 - 6  
Frölunda - Zürich Lions 4 - 2  
Jégkorong (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Malmö 6 - 2  
Turku PS - München 5 - 3  
Jégkorong (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Südtirol Bolzano 1 - 1  
Skelleftea - GKS Tychy 6 - 2  
Jégkorong (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Nyeman Grodno 6 - 2  
Jégkorong (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Växjö 4 - 3  
Salzburg - Cardiff 4 - 2  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Chomutov 5 - 1  
Mladá Boleslav - Pardubice 8 - 2  
Mora - Brynäs 1 - 5  
Örebro - HV 71 1 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Slovan Bratislava 2 - 2  
Dinamo Moszkva - Szibir Novoszibirszk 6 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - Szalavat Julajev Ufa 4 - 2  
Metallurg Magnyitogorszk - CSZKA Moszkva 1 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Avangard Omszk 1 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Juzsnij Ural Orszk 2 - 1  
Burany Voronyezs - Rjazany 2 - 1  
Cselmet Cseljabinszk - Zauralje Kurgan 2 - 2  
CSZK Szamara - Lada Toljatti 2 - 4  
Dizel Penza - Gornyak Ucsali 2 - 3  
Ermak Angarszk - Tambov 4 - 4  
Izssztal Izsevszk - Heilongjiang 3 - 1  
Molot Perm - Chengdu 5 - 2  
Rubin Tyumeny - Jugra Hanti-Manszijszk 3 - 3  
Szarjarka Karaganda - Torpedo Kamenogorszk 1 - 4  
Torosz Nyeftekamszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 0 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 12. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - M. Kwiatkowski 1 - 0  
D. de la Cruz Melgarejo - G. Bennett 0 - 1  
D. van Poppel - G. Nizzolo 1 - 0  
E. Buchmann - J. Izaguirre Insausti 0 - 1  
E. Viviani - P. Sagan 0 - 1  
I.G. Cortina - M. Trentin 0 - 1  
J. Aberasturi Izaga - T. van der Sande 0 - 1  
M. Sarreau - S. Consonni 1 - 0  
M. Walscheid - N.A. Soto Martinez 1 - 0  
R. Gibbons - T. van Asbroeck 1 - 0  
R. Uran - M.A. Lopez Moreno 1 - 0  
S. Kruijswijk - N.A. Quintana Rojas 0 - 1  
T. Gallopin - T. Pinot 0 - 1  
Vuelta a Espana 2018 - 12. szakasz    
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Aalborg 26 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Randers 35 - 18  
Skanderborg - Nyköbing F. 24 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Pays d'Aix 26 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lemgo - Gummersbach 30 - 16  
Stuttgart - Wetzlar 30 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Csehovszkije Medvegyi 34 - 33  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztavropol - Ufa Alisza 25 - 21  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calarasi - Steaua Bukarest 20 - 20  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Lujan 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Sao Paulo 1 - 0  
Bahia - Sport Recife 2 - 0  
Botafogo RJ - Cruzeiro 1 - 1  
Ceara - Corinthians 2 - 1  
Internacional - Flamengo 2 - 1  
Palmeiras - Atlético PR 2 - 0  
Parana - Chapecoense 1 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - OB Odense 0 - 4  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Oulu 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Jaguares de Cordoba 2 - 1  
Atl. Nacional Medellin - Atl. Bucaramanga 2 - 3  
Independiente SF - Envigado 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Tijuana 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dorados de Sinaloa - Veracruz 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alebrijes de Oaxaca - Monarcas Morelia 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. San Luis - Cafetaleros de Tapachula 0 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York City FC - New England 0 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A div, 1.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Franciaország 0 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, B div, 1.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Ukrajna 1 - 2  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, B div, 4.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wales - Írország 4 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, C div, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Ciprus 2 - 0  
Szlovénia - Bulgária 1 - 2  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, D div, 1.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Grúzia 0 - 2  
Lettország - Andorra 0 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, D div, 4.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibraltár - Macedónia 0 - 2  
Örményország - Liechtenstein 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raca - Trnava 0 - 9  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Horvátország - U19Franciaország 0 - 1  
U19Lengyelország - U19Skócia 1 - 3  
U19Montenegró - U19Izrael 0 - 0  
U19Szerbia - U19Magyarország 0 - 1  
U19Észtország - U19Fehéroroszország 0 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Svájc 2 - 0  
U20Lengyelország - U20Olaszország 0 - 3  
U20Portugália - U20Hollandia 0 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Moldova - U21Fehéroroszország 2 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Izland - U21Észtország 5 - 2  
U21Spanyolország - U21Albánia 3 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Anglia - U21Hollandia 0 - 0  
U21Skócia - U21Andorra 3 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Azerbajdzsán - U21Izrael 1 - 1  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Luxemburg - U21Észak-Írország 0 - 1  
U21Szlovákia - U21Olaszország 3 - 0  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indy Eleven - New York RB 2 3 - 0  
Phoenix - Rio Grande Valley 1 - 0  
Seattle 2 - Tulsa 4 - 4  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Svédország 2 - 0  
Bahrein - Fülöp-szigetek 1 - 1  
Hollandia - Peru 2 - 1  
Jordánia - Libanon 0 - 1  
Portugália - Horvátország 1 - 1  
Üzbegisztán - Szíria 1 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Wakefield 25 - 10  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury - Manawatu 34 - 23  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Törökország 1 - 3  
Olaszország - Svájc (Helyszín: Svájc) 3 - 0  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Lengyelország 0 - 3  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Kína 3 - 1  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Spanyolország 4 - 5  
Portugália - Svájc 7 - 4  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 4 - 5  
Oroszország - Ukrajna 6 - 0  
Strandfoci (EBSL, Div. B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Magyarország 5 - 3  
Strandröplabda (Bern)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Strasser A / Jordan J 2 - 0  
Berta F / Licka R - Hagenbuch S / Metral Q 2 - 0  
Berta F / Licka R - Kissling G / Zandbergen M 0 - 2  
Heidrich A / Gerson M - Breer F / Haussener Y 2 - 0  
Kissling G / Zandbergen M - Beeler N / Krattiger M 1 - 2  
Kissling G / Zandbergen M - Sharma M / Kissling J 2 - 0  
Strasser A / Jordan J - Breer F / Haussener Y 0 - 2  
Strandröplabda (Bern, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boebner E / Verge-Depre Z - Geiger F / Licka A 2 - 0  
Egger I / Bieli Jorge V - Eiholzer N / Steinemann E 0 - 2  
Egger I / Bieli Jorge V - Huber K / Greber T 2 - 0  
Eiholzer N / Steinemann E - Boebner E / Verge-Depre Z 0 - 2  
Geiger F / Licka A - Betschart M / Baumann C 2 - 1  
Geiger F / Licka A - Caluori L / Schafflutzel S 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Caluori L / Schafflutzel S 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Eiholzer N / Steinemann E 2 - 1  
Tenisz (Cassis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - A. Muller 2 - 0  
E. Benchetrit - A. Hoang 1 - 2  
E. Couacaud - M. Bachinger 2 - 0  
M. Bourgue - Q. Halys 2 - 0  
O. Roca Batalla - O. Otte 0 - 2  
S. Griekspoor - M. Moraing    
T. Griekspoor - J. Ward 1 - 2  
U. Humbert - T. Kamke 2 - 0  
Tenisz (Cassis, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elgin M / Vasilevski A - Karlovskiy E / Khabibulin T 0 - 2  
Hoang A / Tchoutakian M - Huesler M / Oliveira G 1 - 2  
Milojevic N / Roca Batall - Eriksson M / Goransson A 0 - 2  
Reid M / Stakhovsky S - Barrere G / Halys Q 2 - 0  
Tenisz (Chicago, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - J.C. Aragone 1 - 2  
D. Köpfer - M. Krueger 2 - 1  
D. Young - J-P. Smith 2 - 0  
N. Rubin - A. Popyrin 2 - 1  
R. Bemelmans - K. Uchida 2 - 0  
R. Opelka - M. Mmoh 2 - 0  
S. Bangoura - B. Fratangelo 1 - 2  
Tom. Paul - D. Istomin 0 - 2  
Tenisz (Chicago, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
King E / Pasha N - Cerretani J / Galloway R 2 - 1  
Tenisz (Chicago, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiick - S. Vickery 0 - 2  
D.R. Collins - A. Blinkova 0 - 2  
J. Larsson - F. Abanda 1 - 2  
K. Ahn - D. Yastremska 0 - 2  
M. Brengle - T. Maria 0 - 2  
S. Karatantcheva - P. Martic 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - V. Lepchenko 1 - 2  
Z. Diyas - M. Barthel 1 - 2  
Tenisz (Chicago, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christian K / Santamaria - Muhammad A / Sanchez M 1 - 2  
Guarachi A / Krawczyk D - Rodina E / Yastremska D 1 - 2  
Rybakina E / Thandi K - Jurak D / Knoll X 0 - 2  
Tenisz (Genoa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Basso - D. Brown 1 - 2  
A. Vatutin - L. Sonego 1 - 2  
C. Garin - S. Nagal 2 - 1  
G. Fonio - F. Delbonis 0 - 2  
H. Hurkacz - J.I. Londero 2 - 1  
L. Rosol - P. Lorenzi 2 - 0  
S. Travaglia - V. Galovic 2 - 0  
T. Bellucci - M. Klizan    
Tenisz (Genoa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bracciali D / Romboli F - Gakhov I / Robert S 1 - 2  
Caruso S / Sinner J - Gille S / Vliegen J 0 - 2  
Krawietz K / Mies A - Andreozzi G / Duran G 2 - 0  
Moroni G / Travaglia S - Klizan M / Polasek F 0 - 2  
Tenisz (Sevilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Coppejans - F. Arguello 2 - 1  
K. de Schepper - A. Molcan 0 - 2  
P. Krstin - L. Grigelis 2 - 1  
T. Brkic - S. Gutierrez-Ferrol 2 - 1  
Tenisz (Sevilla, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers G / Martinez P - Behar A / Lopez-Perez E 2 - 1  
Martin A / Podlipnik-Cast - Gimeno Traver D / Ojeda Lara R 0 - 2  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - J. Millman 3 - 0  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan M / Sock J - Cabal J S / Farah R 2 - 1  
Kubot L / Melo M - Albot R / Jaziri M 2 - 1  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Suarez Navarro - M. Keys 0 - 2  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krejcikova/Siniakova - Barty A / Vandeweghe C 0 - 2  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - Rigele Te 2 - 1  
Day. Kelly - A. Bublik 0 - 2  
G. Soeda - Yunseong Chung 1 - 2  
H. Moriya - Y. Uchiyama 1 - 2  
Jas. Jung - Zhizhen Zhang 2 - 0  
M. Kecmanovic - J. Rodionov 2 - 1  
U. Ignatik - Duck Hee Lee 2 - 0  
Yibing Wu - T. Ito 2 - 1  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bublik A / Kecmanovic M - Peng H-Y / Yang T-H 2 - 0  
Gao X / Zhang Zh - Gong M-X / Zhang Ze 0 - 2  
Mousley B / Santillan A - Hsieh C-P / Setkic A 2 - 1  
Sun F / Zeng S-H - Chen T / Yi C-H 2 - 0  
Tollaslabda (Hyderabad Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chirag Sen - F.A. Kholik 0 - 2  
Giap Chin Goh - Chi Wing Lim    
I.L.I. Rumbay - Kwang Hee Heo 1 - 2  
Joo Ven Soong - C.A. Dwi Wardoyo 2 - 0  
K. Dharmamer - V.A. Saputra 0 - 2  
R.M.V. Gurusaidatt - D. Farid 2 - 0  
Sam. Verma - K. Arokia Walter 2 - 0  
Sou. Verma - P. Joshi 1 - 2  
Tollaslabda (Hyderabad Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang T C / Yeung M N - Arjun M R / Shlok R 0 - 2  
George A / Shukla S - Garaga K P / Kapila D 2 - 0  
Khwairakpam/Konthoujam - Kuna-Anuvit P / Trinkajee 1 - 2  
Kona T / Lim K W - Jomkoh S / Sothon W 2 - 1  
Lok L W / Hon L K - Chan T K / Yeung S C 0 - 2  
Panjala V V G / Podile S - Cahyono A B / Isfahani M 0 - 2  
Rankireddy S / Shetty C - Maulana B / Putra F W 2 - 0  
Tollaslabda (Hyderabad Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Aimsaard - Iris Wang 0 - 2  
D.D. Ayustine - Jia Min Yeo 0 - 2  
Ga Eun Kim - R. Hartawan 2 - 0  
S.K. Priya Kudaravalli - N. Aimsaard 2 - 0  
Se Young An - Bri. Tam 2 - 0  
Xuan Deng - C. Choirunnisa 2 - 1  
Ying Mei Cheung - Ras. Raje 0 - 2  
Yu Jin Sim - A. Kashyap 2 - 0  
Tollaslabda (Hyderabad Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayustine D D / Hartawan R - Kusumah T O / Sukoco V A 1 - 2  
Balan A / Sruthi K P - Pooja D / Santosh S 1 - 2  
Gupta D / Violeta R A - Aimsaard B / Aimsaard N 0 - 2  
Hoo V / Yap C W - Ng W Y / Yeung Ng T 2 - 1  
Imanuela A / Ramadhanti S - Ng S Y / Wu Y T 2 - 0  
Kandow W O / Putri Sari R - Jakkampudi M / Ram P S 2 - 0  
Kusuma F D / Sugiarto R - Barkah Y / Sugiarto J F 0 - 2  
Ng T Y / Yuen S Y - Panda R / Sunil A S 2 - 0  
Tollaslabda (Hyderabad Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang T C / Ng W Y - Sumanti Z J / Wiratama A 2 - 1  
Chopra P J / Siki Reddy N - Yeung S C / Fan K Y 2 - 0  
Ho W L / Yuen S Y - Cahyono A B / Kandow W O 0 - 2  
Kusharjanto R N / Ramadha - Arjun M R / Maneesha K 1 - 2  
Mak H C / Yeung N T - Samosir R / Julimarbela H 1 - 2  
Sharma S / Ram P S - Yeung M N / Ng T Y 0 - 2  
Sunjith JR S / Sruthi K P - Reddy B S / Sunil A S 2 - 1  
Vízilabda (Világ Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Spanyolország 8 - 8  
Kína - Oroszország (Helyszín: Oroszország) 11 - 19  
Vízilabda (Világ Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Kanada 17 - 3  
Új-Zéland - Dél-Afrika 10 - 4  

 

2018.09.05.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KIA Tigers 14 - 1  
Hanwha Eagles - Lotte Giants 11 - 5  
KT Wiz - LG Twins 3 - 4  
NC Dinos - Samsung Lions 3 - 5  
SK Wyverns - Nexen Heroes 12 - 11  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 11 - 3  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 4 - 0  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 8 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 3 - 11  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 6 - 5  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 3 - 6  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Tecolotes de Nuevo Laredo 9 - 13  
Bravos de Leon - Diablos Rojos del Mexico 4 - 6  
Generales de Durango - Algodoneros Union Laguna    
Guerreros de Oaxaca - Pericos de Puebla 9 - 4  
Olmecas de Tabasco - Piratas de Campeche 2 - 4  
Saraperos de Saltillo - Rieleros de Aguascaliente 6 - 5  
Tigres de Quintana Roo - Leones de Yucatan 4 - 2  
Toros de Tijuana - Sultanes de Monterrey 0 - 9  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 6 - 0  
Atlanta - Boston 1 - 5  
Atlanta - Boston (18:10) 8 - 9  
Chicago WS - Detroit 3 - 8  
Cleveland - Kansas City 9 - 3  
Cleveland - Kansas City (19:10) 3 - 1  
Colorado - San Francisco 6 - 2  
Houston - Minnesota 5 - 2  
LA Dodgers - NY Mets 11 - 4  
Miami - Philadelphia 4 - 9  
Milwaukee - Chicago Cubs 11 - 1  
Oakland - NY Yankees 1 - 5  
Pittsburgh - Cincinnati 7 - 3  
Seattle - Baltimore 3 - 5  
Texas - LA Angels 4 - 2  
Toronto - Tampa Bay 0 - 4  
Washington - St. Louis 8 - 11  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantico Erechim - Blumenau 2 - 0  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Zvolen 9 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Vityaz Podolszk 3 - 5  
Jokerit - Amur Habarovszk 3 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Barisz Asztana 1 - 6  
Szocsi - Red Star Kunlun 1 - 1  
Szpartak Moszkva - Admiral Vlagyivosztok 3 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Minszk 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - SZKA-Neva 1 - 0  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 11. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - M. Kwiatkowski 1 - 0  
B. Mollema - B. King 0 - 1  
D. Moreno Fernandez - M. Woods 0 - 1  
G. Brambilla - G. Izaguirre Insausti 0 - 1  
P. Sagan - I.G. Cortina 0 - 1  
R. Uran - T. Gallopin 1 - 0  
S. Geschke - Sim. Clarke 1 - 0  
S. Yates - T. Pinot 0 - 1  
V. Nibali - R. Porte 0 - 1  
Vuelta a Espana 2018 - 11. szakasz    
W. Kelderman - J. Izaguirre Insausti 0 - 1  
Kosárlabda (Dél-Amerika b., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Argentína 64 - 65  
Kolumbia - Paraguay 83 - 78  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - NorthPort Batang Pier 104 - 98  
SM Beermen - Blackwater Elite 100 - 103  
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington (5.m.) 81 - 86  
Seattle - Phoenix (5.m.) 94 - 84  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Aarhus 25 - 31  
Nordsjaelland - Holstebro 31 - 32  
Ribe-Esbjerg - Bjerringbro-Silkeborg 31 - 32  
Ringsted - GOG 20 - 28  
Skjern - Mors-Thy 27 - 24  
Sönderjyske - Lemvig 30 - 21  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EH Aalborg - Aarhus Utd. 18 - 21  
Herning-Ikast - Odense 16 - 18  
Ringköbing - Holstebro 20 - 27  
Silkeborg - Ajax Köbenhavn 29 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Tremblay 26 - 30  
Dunkerque - Istres 23 - 23  
Paris SG - Ivry 38 - 21  
Pontault-Combault - Nantes 22 - 32  
St. Raphael - Nimes 25 - 26  
Toulouse - Chambery 28 - 30  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Issy Paris - Brest 25 - 36  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Csurgó 32 - 17  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Falk Horten 30 - 28  
Elverum - Naerboe IL 41 - 31  
Haslum - Halden 26 - 28  
Runar Sandefjord - Kolstad 20 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Storhamar 21 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Erlangen 35 - 26  
Göppingen - Burgdorf-Hannover 27 - 26  
Minden - Ludwigshafen-Friesenheim 29 - 28  
R-N. Löwen Kronau - Melsungen 34 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Néva Szentpétervár - UGNTU Ufa 30 - 19  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Buzau 33 - 21  
Dobrogea Constanta - Dinamo Bukarest 24 - 30  
Fagaras - Focsani 19 - 27  
Universitatea Cluj - S Municipal Dedeman Bacau 22 - 24  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Metalurg Skopje 41 - 29  
Izvidac Ljubuski - Nexe Nasice 23 - 24  
Vojvodina - Tatran Presov 17 - 27  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havant & Waterlooville - Aldershot 2 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - Real Potosi 4 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Ponte Preta 2 - 0  
Avai - CRB 1 - 0  
Coritiba - Boa 2 - 1  
CSA - Londrina 4 - 1  
Fortaleza - Figueirense 2 - 2  
Guarani - Goiás 0 - 2  
Juventude - Criciuma 0 - 1  
Sampaio Correa - Brasil de Pelotas 1 - 2  
Sao Bento - Paysandu 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Kromeriz - Zlín 0 - 5  
Slovan Rosice - Brno 0 - 2  
Sokol Tasovice - Slovacko 2 - 5  
Stechovice - Liberec 1 - 5  
Zapy - Pribram 1 - 4  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - Köge 1 - 3  
Brabrand - Silkeborg 2 - 3  
Fremad Amager - Roskilde 2 - 5  
Helsingör - Naestved 1 - 1  
Kjellerup - Middelfart 0 - 1  
Lyseng - Hobro 1 - 1  
Nexö Bornholm - Hilleröd 0 - 2  
Sydvest - Aarhus GF 0 - 2  
Tarup-Paarup - Thisted    
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Fujairah 5 - 2  
Al-Nasr (UAE) - Emirates Ras Al-Khaimah 1 - 0  
Al-Sharjah - Al-Ain 1 - 4  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leiknir R. - Throttur Reykjavik 2 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Yokohama FM 0 - 4  
Kashima A. - Kawasaki Frontale 1 - 1  
Kofu - Kashiwa R. 2 - 2  
Shonan Bellmare - Cerezo Osaka 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Millonarios 3 - 2  
Boyaca Patriotas - Dep. Pasto 1 - 1  
Dep. Tolima - Atl. Huila 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warta Poznan - Bytovia Bytow 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venados Merida - Puebla 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Zacatecas - Queretaro 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNAM Pumas - Tampico Madero 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Celaya FC 2 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Sky Blue 5 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Union Mutilvera 0 - 0  
Calahorra - Gimn. Torrelavega 1 - 1  
Castellon - Conquense 1 - 0  
Cornella - Sant Andreu 1 - 1  
Don Benito - Cartagena 0 - 1  
Gernika - Durango 1 - 0  
Internacional de Madrid - Fuenlabrada 2 - 2  
Langreo - UD Logrones 1 - 2  
Lleida - Teruel 2 - 0  
Marbella - Ebro 0 - 1  
Mirandes - R. Santander 0 - 1  
Navalcarnero - Cultural Leonesa 0 - 2  
Rapido de Bouzas - Unionistas de Salamanca 0 - 4  
Talavera de la Reina - Real Jaen 2 - 2  
UCAM Murcia - Ceuta 2 - 0  
UD Poblense - Ontinyent 1 - 4  
Yeclano Deportivo - Melilla 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Slovan Hlohovec - Senica 1 - 2  
MSK Namestovo - Zemplin Michalovce 0 - 0  
Slovan Galanta - Sered 0 - 2  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Air Force Central - Navy Chonburi 1 - 5  
Bangkok Utd. - Bangkok Glass 3 - 2  
Buriram Utd. - Chiangrai Utd. 1 - 0  
Chainat Hornbill - Ubon UMT 4 - 5  
Muangthong Utd. - Chonburi FC 4 - 1  
Pattaya Utd. - Nakhon Ratchasima 0 - 1  
Prachuap - Port FC 2 - 1  
Ratchaburi Mitr Phol - Suphanburi 1 - 2  
Sukhothai - Police Tero 1 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Észak-Írország - U19Szlovákia 0 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21San Marino - U21Csehország 0 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portuguesa Acarigua - Trujillanos Valera 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Caracas FC 1 - 0  
Atl. Venezuela - Metropolitanos Caracas 0 - 0  
Carabobo - Yaracuy 0 - 0  
Dep. Anzoategui - Angostura 0 - 0  
Dep. La Guaira - Monagas Maturin 2 - 1  
Dep. Tachira - Zamora Barinas 1 - 1  
Zulia Maracaibo - Dep. JBL Zulia 2 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Song Lam Nghe An - Thanh Hoa 0 - 4  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Dánia 3 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Chile 4 - 0  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Waikato - Wellington 43 - 31  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Olaszország 0 - 3  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Lengyelország 2 - 3  
Kamerun - Oroszország 0 - 3  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Belgium 3 - 1  
Strandröplabda (Bern)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hagenbuch S / Metral Q - Breer F / Haussener Y 1 - 2  
Heidrich A / Gerson M - Berta F / Licka R 2 - 1  
Strandröplabda (Bern, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boebner E / Verge-Depre Z - Betschart M / Baumann C 2 - 0  
Caluori L / Schafflutzel - Huber K / Greber T 2 - 0  
Eiholzer N / Steinemann E - Geiger F / Licka A 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Egger I / Bieli Jorge V 2 - 0  
Strandröplabda (Bern-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berta F / Licka R - Broch N / Gysin T 2 - 1  
Strandröplabda (Bern-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egger I / Bieli Jorge V - Betz L / Gfeller P 2 - 0  
Tenisz (Cassis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Muller - D. Evans 2 - 0  
B. Tomic - T. Griekspoor 1 - 2  
E. Benchetrit - T.K. Wang 2 - 0  
Gon. Oliveira - M. Bachinger 0 - 2  
N. Milojevic - J. Ward 1 - 2  
O. Roca Batalla - J. Kanar 2 - 0  
Q. Halys - C. Moutet 2 - 0  
R. Berankis - E. Couacaud 1 - 2  
U. Humbert - C. Ilkel 2 - 0  
Tenisz (Cassis, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Menendez-Maceiras A / Ned - Eriksson M / Goransson A 0 - 2  
Moraing M / Otte O - Hoang A / Tchoutakian M 0 - 2  
Reid M / Stakhovsky S - Evans D / O'Mara J 2 - 1  
Tenisz (Chicago, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - V. Estrella Burgos 2 - 0  
A. Seppi - A. Sarkissian 0 - 2  
C. Eubanks - M. Mmoh 1 - 2  
D. Köpfer - V. Millot 2 - 0  
E. Escobedo - S. Bangoura 1 - 2  
K. Uchida - T-S. Kwiatkowski 2 - 0  
M. Arevalo - D. Istomin 0 - 2  
R. Bemelmans - H. Nys 2 - 0  
Tom. Paul - R. Roelofse 2 - 0  
V. Pospisil - D. Young 0 - 2  
Tenisz (Chicago, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
King E / Pasha N - Matsui T / Nielsen F 2 - 1  
Paes L / Reyes-Varela M - Roelofse R / Smith J-P 2 - 1  
Tenisz (Chicago, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - F. di Lorenzo 2 - 0  
D. Yastremska - P. Parmentier 2 - 0  
D.R. Collins - J. Fett 2 - 0  
E. Bouchard - K. Ahn 0 - 2  
E. Rodina - S. Sorribes Tormo 0 - 2  
J. Loeb - P. Martic 0 - 2  
K. Boulter - V. Lepchenko    
V. Kudermetova - S. Karatantcheva 1 - 2  
Tenisz (Chicago, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barthel M / Pliskova Kr - Dzalamidze N / Kudermetov 2 - 1  
Guarachi A / Krawczyk D - Krajicek M / Parmentier P 2 - 0  
Haddad Maia B / Jabeur O - Rybakina E / Thandi K 0 - 2  
Loeb J / Vickery S - Mueller A / Webley-Smith E 2 - 0  
Tenisz (Genoa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Avidzba - A. Vatutin 1 - 2  
A. Pellegrino - L. Rosol 0 - 2  
B. Paire - S. Travaglia    
G. Quinzi - V. Galovic 1 - 2  
H. Hurkacz - A. Arnaboldi 2 - 1  
P.S. Varillas - S. Travaglia 1 - 2  
Piros Zs. - J.I. Londero    
S. Caruso - P. Lorenzi 1 - 2  
S. Robert - L. Sonego 0 - 2  
Tenisz (Genoa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Brown D - Gille S / Vliegen J 0 - 2  
Delbonis F / Molteni A - Bracciali D / Romboli F 1 - 2  
Garin C / Londero J I - Ocleppo J / Vavassori A    
Klizan M / Polasek F - Arneodo R / Eysseric J 2 - 0  
Molchanov D / Zelenay I - Krawietz K / Mies A 1 - 2  
Tenisz (Sevilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - L. Grigelis 1 - 2  
A. Molcan - C. Ruud    
F. Arguello - M. Donati    
K. Coppejans - K. Majchrzak 2 - 1  
L. Giustino - S. Gutierrez-Ferrol 1 - 2  
M. Trungelliti - T. Brkic 0 - 2  
P. Krstin - M. Safwat 2 - 1  
P. Martinez Portero - K. de Schepper 0 - 2  
Tenisz (Sevilla, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacic N / Draganja T - Behar A / Lopez-Perez E 0 - 2  
Gil F / Vilella Martinez - Granollers G / Martinez P 0 - 2  
Gimeno Traver D / Ojeda L - Martinez L D / Zeballos F 2 - 0  
Martin A / Podlipnik-Cast - Junaid R / Pel D 2 - 1  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cilic - K. Nishikori 2 - 3  
R. Nadal - D. Thiem 3 - 2  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez M / Jarry N - Bryan M / Sock J 0 - 2  
Murray J / Soares B - Albot R / Jaziri M 0 - 2  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Osaka - L. Tsurenko 2 - 0  
S. Williams - Ka. Pliskova 2 - 0  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krejcikova/Siniakova - Mertens E / Schuurs D 2 - 1  
Pavlyuchenkova A / Sevast - Stosur/Zhang 0 - 2  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mchale C / Harrison C - Mattek-Sands B / Murray J 1 - 2  
Rosolska A / Mektic N - Zhang S / Peers J 2 - 1  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Day. Kelly - Soon Woo Kwon 2 - 0  
F.F. Silva - J. Rodionov 0 - 2  
G. Soeda - A. Bega 2 - 0  
H. Moriya - T. Lamasine 2 - 0  
Jas. Jung - Y. Shimizu 2 - 0  
Rigele Te - F. Peliwo 2 - 0  
S. Myneni - A. Bublik    
U. Ignatik - A. Setkic 2 - 0  
Yunseong Chung - R. Safiullin 2 - 1  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bublik A / Kecmanovic M - Ignatik U / Prashanth N V 2 - 0  
Gao X / Zhang Zh - Kadhe A / Statham R 2 - 0  
Lamasine T / Moriya H - Gong M-X / Zhang Ze 0 - 2  
Lawson A / Li Z - Chen T / Yi C-H 1 - 2  
Peng H-Y / Yang T-H - Ratiwatana / Ratiwatana 2 - 0  
Purcell M / Uchiyama Y - Mousley B / Santillan A 0 - 2  
Tollaslabda (Hyderabad Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tandon - P. Joshi 1 - 2  
B. Kajla - Sir. Verma 0 - 2  
C.A. Dwi Wardoyo - B. Sai Praneeth 2 - 1  
Chi Wing Lim - A. Mishra 2 - 0  
D. Farid - H. Aggarwal 2 - 0  
I.L.I. Rumbay - H. Dani 2 - 1  
I.L.I. Rumbay - R. Yadav Chittaboina 2 - 1  
Joo Ven Soong - M. Manjunath 2 - 0  
K. Arokia Walter - Mun. Mohammed 2 - 1  
K. Dharmamer - A. Yelegar 2 - 0  
K. Dharmamer - L. Pokuri 2 - 0  
K.G. Kumar - F.A. Kholik 0 - 2  
Lakshya Sen - Kwang Hee Heo 0 - 2  
M. Zilberman - R.M.V. Gurusaidatt 0 - 2  
M.H. Gowda - Lakshya Sen 1 - 2  
Mun. Mohammed - A. Joshi 2 - 0  
P.A. Maulana - Giap Chin Goh 0 - 2  
S. Jaiswal - A. Mishra 1 - 2  
S.P. Singh - D.A. Gupta 0 - 2  
Sam. Verma - D.A. Gupta 2 - 0  
Sir. Verma - Chirag Sen 1 - 2  
Sou. Verma - Yun Kyu Lee 2 - 0  
V.A. Saputra - K. Parupalli    
Tollaslabda (Hyderabad Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arora U / Devlekar V - Cahyono A B / Isfahani M 0 - 2  
Chahal K / Ola A - Khwairakpam M S / Konthoujam D S 0 - 2  
Chang T C / Yeung M N - Hanumaiah Raganatha V K / Surya A 2 - 0  
Chouhan P S / Raturi R - Jomkoh S / Sothon W 0 - 2  
Garaga K P / Kapila D - Rehan R M / Vasudevan V 2 - 1  
George A / Shukla S - Chung Y / Tam C H 2 - 0  
Kapoor R / Sharma S - Maulana B / Putra F W 0 - 2  
Raju M A / Prasad V - Lok L W / Hon L K 1 - 2  
Vaibhaav / Raj P - Panjala V V G / Podile S S K 0 - 2  
Tollaslabda (Hyderabad Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kashyap - M. Agrey 2 - 0  
A. Prabhudesai - Yu Jin Sim 0 - 2  
A.O. Winata - Ga Eun Kim 1 - 2  
I. Sharma - Iris Wang 0 - 2  
M. Riya - Se Young An 0 - 2  
N. Aimsaard - S. Mundada 2 - 1  
Ras. Raje - L.A. Mainaky 2 - 0  
S. Gautam - C. Choirunnisa 1 - 2  
S. Toshniwal - Bri. Tam 0 - 2  
S.K. Priya Kudaravalli - S. Singhi 2 - 1  
S.R. Gadde - B. Aimsaard    
V. Choudhari - R. Hartawan 0 - 2  
Xuan Deng - P. Shreyanshi 2 - 0  
Ying Mei Cheung - R. Karthik 2 - 0  
Tollaslabda (Hyderabad Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aimsaard B / Aimsaard N - Veludurthi H / Wadkar K 2 - 0  
Ghorpade S / Maneesha K - Barkah Y / Sugiarto J F 0 - 2  
Gupta D / Violeta R A - Arolkar R / Warang A 2 - 0  
Imanuela A / Ramadhanti S - FAN K Y / Wong C C 2 - 0  
Julimarbela H / Wiratama - Panda R / Sunil A S 0 - 2  
Kandow W O / Putri Sari R - Garg K / Hazarika N B 2 - 0  
Kusuma F D / Sugiarto R - Choudhary D / Yadav M 2 - 0  
Pooja D / Santosh S - Cheung Y M / Tsang W C A 2 - 1  
Singhi S / Thaker R - Kusumah T O / Sukoco V A 0 - 2  
Tollaslabda (Hyderabad Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Devlekar V / Veludurthi H - Sumanti Z J / Wiratama A 0 - 2  
Ho W L / Yuen S Y - Arora U / Wadkar K 2 - 0  
Kapila D / Jakkampudi M - Mak H C / Yeung N T 0 - 2  
LI K H / WU Y T - Reddy B S / Sunil A S 0 - 2  
Nandagopal K / Santosh S - Cahyono A B / Kandow W O 0 - 2  
Prasad V / Dewangan J - Kusharjanto R N / Ramadha 0 - 2  
Samosir R / Julimarbela H - Kapoor R / Garg K 2 - 1  
TAM C H / NG S Y - Podile S S K / Jupudi S 2 - 1  
Yeung M N / Ng T Y - Garaga K P / Panda R 2 - 0  
Vízilabda (Világ Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Oroszország (Helyszín: Oroszország) 8 - 14  
Spanyolország - Kína 13 - 7  
Vízilabda (Világ Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Kanada 4 - 11  

 

2018.09.04.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Toronto 42 - 28  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KIA Tigers 5 - 10  
Hanwha Eagles - Lotte Giants 6 - 4  
KT Wiz - LG Twins 4 - 3  
NC Dinos - Samsung Lions 3 - 5  
SK Wyverns - Nexen Heroes 3 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks    
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 3 - 7  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 5 - 4  
Tokyo Yakult - Chunichi Dragons 12 - 9  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars    
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Diego 2 - 6  
LA Dodgers - NY Mets 2 - 4  
Seattle - Baltimore 2 - 1  
Texas - LA Angels 1 - 3  
Toronto - Tampa Bay 1 - 7  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas Belo Horizonte - Sao Jose 4 - 2  
Golf (Dell Technologies Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dell Technologies Championship 2018    
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Ingolstadt 3 - 1  
Linköping - Örebro 3 - 3  
Trencin - Olomouc 3 - 2  
Zlín - Zvolen 6 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - CSZKA Moszkva 3 - 1  
Dinamo Moszkva - Avangard Omszk 1 - 5  
Lokomotív Jaroszlavl - Szibir Novoszibirszk 5 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Dinamo Riga 1 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Szalavat Julajev Ufa 4 - 4  
Traktor Cseljabinszk - Slovan Bratislava 3 - 0  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 10. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - M. Kwiatkowski 1 - 0  
D. van Poppel - N. Bouhanni 1 - 0  
E. Buchmann - J. Izaguirre Insausti 0 - 1  
E. Viviani - P. Sagan 1 - 0  
F. Aru - G. Bennett 1 - 0  
G. Nizzolo - S. Consonni 1 - 0  
I.G. Cortina - M. Sarreau 0 - 1  
J. Aberasturi Izaga - T. van der Sande 1 - 0  
M. Walscheid - N.A. Soto Martinez 0 - 1  
R. Gibbons - T. van Asbroeck 0 - 1  
R. Uran - M.A. Lopez Moreno 1 - 0  
S. Kruijswijk - N.A. Quintana Rojas 1 - 0  
Vuelta a Espana 2018 - 10. szakasz    
W. Kelderman - S. Yates 0 - 1  
Kosárlabda (Dél-Amerika b., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Paraguay 80 - 67  
Brazília - Kolumbia (Helyszín: Kolumbia) 67 - 58  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - San Pablo Burgos 91 - 94  
Fuenlabrada - Murcia 62 - 76  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Esbjerg 26 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Bietigheim-Metterzimmern 31 - 24  
Füchse Berlin - Flensburg 25 - 30  
Kiel - Lemgo 28 - 24  
Wetzlar - Magdeburg 26 - 31  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZGAU-Szaratov - Kausztik Volgográd 37 - 36  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Asztrahanocska 25 - 22  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar Pro Skopje - Zeleznicar Nis 35 - 20  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belouizdad - MC Alger 0 - 0  
Setif - Paradou 1 - 1  
USM Alger - Bordj Bou Arreridj 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Chesterfield 1 - 0  
Bromley - Barnet 0 - 1  
Dag & Red - Braintree 1 - 0  
Dover - Ebbsfleet Utd. 1 - 1  
Fylde - Salford City 0 - 2  
Gateshead - Harrogate Town 2 - 3  
Hartlepool - Barrow 0 - 0  
Leyton - Solihull Moors 3 - 0  
Maidenhead Utd. - Eastleigh 2 - 0  
Maidstone Utd. - Sutton Utd. 0 - 1  
Wrexham - Halifax 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Moron - Club Almagro    
Quilmes - Atl. Los Andes 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newell's - Atl. Tucuman 1 - 2  
San Martin de Tucuman - Gimnasia LP 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vila Nova - Oeste 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Usti nad Labem 1 - 2  
Petrkovice - Trinec 0 - 4  
Pisek - Dukla Praha 0 - 2  
Vyskov - Vitkovice 2 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1908 Amager - Avarta 2 - 1  
Bramdrupdam Gif - Dalum 0 - 11  
Djursland - Jammerbugt 1 - 3  
GVI - Sönderjyske 0 - 3  
Hedensted - Aarhus Fremad 1 - 2  
Herlev - Marienlyst 2 - 2  
Silkeborg KFUM - Kolding IF 0 - 3  
Viby - Skive 2 - 1  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Bani Yas 1 - 1  
Al-Wasl - Al-Ittihad (UAE) 0 - 0  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Wahda 0 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crawley - U21Tottenham 1 - 1  
Portsmouth - Gillingham 4 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colchester - U21Southampton 0 - 2  
Southend - Cambridge Utd. 3 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yeovil - Exeter 0 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forest Green - Cheltenham 4 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton - Wycombe 0 - 1  
Oxford Utd. - U21Fulham 3 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlton - Wimbledon 2 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luton - U21Brighton 2 - 1  
Milton Keynes Dons - Peterborough 3 - 3  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Morecambe 3 - 2  
Sunderland - U21Stoke 0 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rochdale - Bury 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macclesfield - Blackpool 3 - 3  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tranmere - Crewe 3 - 4  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burton - Walsall 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldham - Barnsley 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doncaster - U21Newcastle 1 - 3  
Grimsby - Notts County 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lincoln - Mansfield 1 - 2  
Scunthorpe - U21Wolverhampton 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Itagui Leones - Boyaca Chico 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Dep. Santani 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Örgryte 0 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szlovénia - U19Franciaország 3 - 3  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Monarchs - San Antonio 1 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Anglia 0 - 6  
Oroszország - Bosznia-Hercegovina 3 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Skócia 1 - 2  
Lengyelország - Svájc 0 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Hollandia 2 - 1  
Észak-Írország - Szlovákia 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Svédország 0 - 1  
Ukrajna - Magyarország 2 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Németország 0 - 8  
Izland - Csehország 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Olaszország 2 - 1  
Portugália - Románia 5 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Finnország 4 - 1  
Spanyolország - Szerbia 3 - 0  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, A csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Svájc 3 - 0  
Olaszország - Törökország 0 - 3  
Röplabda (Nemzetközi Torna, női, B csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Oroszország 3 - 1  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Belgium 3 - 1  
Tenisz (Cassis, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hoang - G. Barrere 2 - 1  
A. Menendez-Maceiras - A. Rinderknech 2 - 0  
M. Bourgue - V. Safranek    
N. Gombos - M. Moraing 0 - 2  
O. Otte - S. Stakhovsky 2 - 1  
S. Griekspoor - E. Karlovskiy 2 - 0  
T. Kamke - O. Nedovyesov 2 - 0  
Tenisz (Cassis, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benchetrit E / Moutet C - Huesler M / Oliveira G 0 - 2  
Elgin M / Vasilevski A - Guez D / Muller A 2 - 0  
Ilkel C / Kirkin E - Barrere G / Halys Q 0 - 2  
Tenisz (Chicago, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - I. Karlovic    
B. Fratangelo - V. Troicki 2 - 1  
D.E. Galan Riveros - J.C. Aragone 0 - 2  
J-P. Smith - R. Cid Subervi 2 - 1  
M. Krueger - E. Ymer 2 - 1  
N. Rubin - E. King 2 - 1  
R. Bemelmans - Dar. King    
R. Quiroz - R. Opelka 0 - 2  
Tenisz (Chicago, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone J C / Eubanks C - Cerretani J / Galloway R 0 - 2  
Arevalo-Gonz/Maytin R. - Hach Verdugo/Siljestrom 2 - 1  
Bemelmans R / Petzschner - Estrella Burgos V / Ymer E    
Fratangelo B / Paul T - Gonzales R / Lammons N 0 - 2  
Giron M / Kwiatkowski T-S - Istomin D / Nys H 2 - 1  
Krueger M / Withrow J - Bambridge L / Skupski N 0 - 2  
Tenisz (Chicago, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Abanda - R. Anderson 2 - 0  
I. Falconi - T. Maria 0 - 2  
J. Larsson - B. Haddad Maia 2 - 1  
Kr. Pliskova - A. Kiick 1 - 2  
Lin Zhu - M. Barthel 1 - 2  
M. Brengle - L. Davis 2 - 0  
O. Jabeur - S. Vickery 1 - 2  
Z. Diyas - Kat. Kozlova 2 - 1  
Tenisz (Chicago, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cako J / Geuer N - Muhammad A / Sanchez M 0 - 2  
Christian K / Santamaria - Blinkova A / Voskoboeva G 2 - 1  
Gleason Q / Marand S - Rodina E / Yastremska D 0 - 2  
Gumulya B / Veselinovic A - Jurak D / Knoll X 0 - 2  
Tenisz (Genoa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - P. Andujar 2 - 0  
F. Baldi - M. Klizan 0 - 2  
G. Andreozzi - A. Basso 1 - 2  
G. Fonio - G. Elias 2 - 0  
R. Dutra da Silva - F. Delbonis 1 - 2  
S. Napolitano - S. Nagal 0 - 2  
S. Ofner - G.M. Moroni    
T. Bellucci - G.M. Moroni 2 - 0  
T. Monteiro - C. Garin 0 - 2  
Tenisz (Genoa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury A / Hurkacz H - Andreozzi G / Duran G 1 - 2  
Dutra Silva R / Monteiro - Caruso S / Sinner J 1 - 2  
Moroni G / Travaglia S - Margaroli L/Weissborn T-S 2 - 1  
Tenisz (Sevilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - J. Barranco Cosano 2 - 0  
A. Pavic - T. Brkic 1 - 2  
D. Gimeno-Traver - K. Coppejans 0 - 2  
E. Lopez-Perez - P. Krstin 0 - 2  
F. Arguello - P. Cachin 2 - 0  
L. Giustino - F. Gaio 2 - 0  
L. Grigelis - R. Ramanathan 2 - 0  
M. Djokovic - K. de Schepper 1 - 2  
M. Donati - Y. Maden 2 - 0  
M. Trungelliti - N. Kuhn 2 - 1  
P. Sousa - P. Martinez Portero 0 - 2  
Tenisz (Sevilla, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Pavic A - Gimeno Traver D / Ojeda Lara R 1 - 2  
Martinez L D / Zeballos F - Sabanov I / Safwat M 2 - 0  
Martos Gornes S / Ruud C - Behar A / Lopez-Perez E 0 - 2  
Neis F / Vega Hernandez D - Martin A / Podlipnik-Castillo H 0 - 2  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Millman - R. Federer 3 - 1  
J.M. Del Potro - J. Isner 3 - 1  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Bopanna R / Roger-Vasseli 2 - 0  
Inglot D / Skugor F - Bryan M / Sock J 0 - 2  
Krajicek A / Sandgren T - Kubot L / Melo M 0 - 2  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Suarez Navarro - M. Sharapova 2 - 0  
S. Stephens - A. Sevastova 0 - 2  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty A / Vandeweghe C - Jakupovic D / Khromacheva 2 - 0  
Hradecka L / Makarova E - Babos/Mladenovic 0 - 2  
Hsieh S-W / Sabalenka A - Mertens E / Schuurs D 0 - 2  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kichenok N / Koolhof W - Mattek-Sands B / Murray J 1 - 2  
Mchale C / Harrison C - Ses.Hlavackova/Roger-Vass 2 - 0  
Olaru R / Skugor F - Rosolska A / Mektic N 0 - 2  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duck Hee Lee - Ze Zhang 2 - 1  
M. Kecmanovic - M. Purcell 2 - 1  
S. Diez - T. Ito 0 - 2  
Tsung-Hua Yang - A. Santillan    
Y. Uchiyama - B. Kavcic    
Yibing Wu - Yecong He 2 - 0  
Zhe Li - Zhizhen Zhang 1 - 2  
Tenisz (Zhangjiagang, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Sun F / Zeng S-H 1 - 2  
Hsieh C-P / Setkic A - Te R / Wu D 2 - 0  
Tenisz (Zhangjiagang-sel.,férfi egyes )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F.F. Silva - Faj. Sun 2 - 0  
Tollaslabda (Hyderabad Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. George - C.A. Dwi Wardoyo 0 - 2  
G.C. Goh - S. Thakur 2 - 1  
G.P.F. Cupu - R.M.V. Gurusaidatt 1 - 2  
Joo Ven Soong - B. Joshi 2 - 0  
K.G. Kumar - M. Kanishq 2 - 0  
P. Joshi - Ng Zin Rei Ryan 2 - 0  
V.A. Saputra - A. Jayaram 2 - 0  
Yun Kyu Lee - K. Jindal 2 - 0  
Vízilabda (Világ Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kína 11 - 8  
Spanyolország - Oroszország (Helyszín: Oroszország) 9 - 13  

 

 2018.09.03. 

Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Edmonton 23 - 20  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Tecolotes de Nuevo Laredo 16 - 2  
Algodoneros Union Laguna - Toros de Tijuana 5 - 3  
Generales de Durango - Sultanes de Monterrey 4 - 11  
Guerreros de Oaxaca - Bravos de Leon 8 - 9  
Leones de Yucatan - Olmecas de Tabasco 4 - 2  
Rieleros de Aguascaliente - Saraperos de Saltillo 7 - 8  
Tigres de Quintana Roo - Piratas de Campeche 2 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Boston 2 - 8  
Chicago WS - Detroit 4 - 2  
Cleveland - Kansas City 1 - 5  
Colorado - San Francisco 9 - 8  
Houston - LA Angels 4 - 2  
Houston - Minnesota 4 - 1  
Miami - Philadelphia 3 - 1  
Milwaukee - Chicago Cubs 4 - 3  
Oakland - NY Yankees 6 - 3  
Pittsburgh - Cincinnati 5 - 1  
Washington - St. Louis 4 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Norilszkij Nikel 5 - 0  
KPRF Moszkva - Novaja Gener. Sziktivkar 6 - 3  
Szibirjak Novoszibirszk - BLIK Neftejuganszk 5 - 3  
Tyumeny - Szinara Jekatyerinburg 2 - 2  
Uhta - Jugra 4 - 8  
Golf (Shaw Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shaw Classic 2018    
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Dinamo Minszk 2 - 0  
Jokerit - Red Star Kunlun 6 - 3  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Vityaz Podolszk 0 - 1  
Szocsi - Admiral Vlagyivosztok 4 - 4  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - SZKA Szentpétervár 4 - 3  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Vélez Sarsfield 3 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - Destroyers Santa Cruz 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuiaba - Botafogo SP 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Palmeiras 1 - 2  
Cruzeiro - Internacional 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstein Kiel - Magdeburg 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sonnenhof Grossaspach - Aalen 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Citizen - Suwon FC 1 - 0  
Seoul E-Land - Seongnam 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Guayaquil City 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Misr Lel Makasa - Al-Masry 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Grenoble 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadiakosz - Apollon Szmirnisz 1 - 0  
Panetolikosz - OFI 2 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Iksal - Maccabi Ahi Nazareth 0 - 1  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Marmorek 3 - 1  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Katamon 1 - 4  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Hadera 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Junior de Barranquilla 1 - 0  
Independiente Medellin - Once Caldas 2 - 2  
Jaguares de Cordoba - Atl. Nacional Medellin 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Atlanta Utd. 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moss - Odd Grenland 2 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Valerenga 2 3 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - CA 3 de Febrero 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Concordia Chiajna 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Malaga 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - GAIS 2 - 1  
Varberg - Värnamo 2 - 2  
Öster - Falkenberg 2 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Cabello - Mineros de Guayana 2 - 2  
Zamora Barinas - Zulia Maracaibo 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crusaders - Coleraine 0 - 3  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Darlington 2018    
Motorsport (Nascar, futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Hamlin - K. Larson (Darlington, futam) 0 - 1  
K. Harvick - D. Hamlin (Darlington, futam) 1 - 0  
K. Harvick - K. Larson (Darlington, futam) 0 - 1  
K. Harvick - Ky. Busch (Darlington, futam) 1 - 0  
K. Harvick - M. Truex Jr. (Darlington, futam) 1 - 0  
Ky. Busch - D. Hamlin (Darlington, futam) 1 - 0  
Ky. Busch - K. Larson (Darlington, futam) 0 - 1  
Ky. Busch - M. Truex Jr. (Darlington, futam) 1 - 0  
M. Truex Jr. - D. Hamlin (Darlington, futam) 0 - 1  
M. Truex Jr. - K. Larson (Darlington, futam) 0 - 1  
Tenisz (Chicago-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Ymer - R. Rodriguez-Pace    
T. Garanganga - V. Millot 0 - 2  
Tenisz (Chicago-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Day - R. Anderson 1 - 2  
S. Karatantcheva - T. Martincova 2 - 1  
Tenisz (Sevilla, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - A. Giannessi 2 - 1  
A. Pavlasek - C. Ruud 0 - 2  
I. Nedelko - K. Majchrzak 0 - 2  
R. Ojeda Lara - M. Safwat 0 - 2  
S. Gutierrez-Ferrol - And. Martin 2 - 0  
Tenisz (Sevilla, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grigelis L / Motti A - Granollers G / Martinez P 0 - 2  
Junaid R / Pel D - Barranco Cosano J / Zapata Miralles B 2 - 0  
Krstin P / Uzhylovskyi V - Cacic N / Draganja T 0 - 2  
Perez Sanz D / Vervoort M - Gil F / Vilella Martinez 0 - 2  
Tenisz (Sevilla-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Vilella Martinez - K. Coppejans 1 - 2  
Tenisz (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.M. Del Potro - B. Coric 3 - 0  
K. Nishikori - P. Kohlschreiber 3 - 0  
M. Cilic - D. Goffin 3 - 0  
N. Djokovic - J. Sousa 3 - 0  
Tenisz (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Roger-Vasseli - Chardy J / Martin F 2 - 1  
Cabal J S / Farah R - Dodig I / Granollers M 2 - 1  
Harrison C / Harrison R - Albot R / Jaziri M 1 - 2  
Murray J / Soares B - Haase R / Middelkoop M 2 - 0  
Tenisz (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - N. Osaka 1 - 2  
M. Keys - D. Cibulkova 2 - 0  
M. Vondrousova - L. Tsurenko 1 - 2  
S. Stephens - E. Mertens 2 - 0  
Tenisz (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradecka L / Makarova E - Linette M / Tomljanovic A 2 - 0  
Pavlyuchenkova A / Sevast - Dolehide C / Mchale C 2 - 0  
Sest. Hlavackova/Strycova - Barty A / Vandeweghe C 0 - 2  
Tenisz (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhang S / Peers J - Melichar N / Marach O 2 - 1  
Tenisz (Zhangjiagang-sel.,férfi egyes )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Di Wu - Y. Shimizu    
Faj. Sun - M. Sureshkumar 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,