Tippmix eredmények - 2018. szeptember 24-30.

2018-09-24
Tippmix eredmények - 2018. szeptember 24-30.
2018.09.30.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Winnipeg 3 - 30  
Montreal - Saskatchewan 29 - 34  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Seattle 17 - 20  
Atlanta - Cincinnati 36 - 37  
Chicago - Tampa Bay 48 - 10  
Dallas - Detroit 26 - 24  
Green Bay - Buffalo 22 - 0  
Indianapolis - Houston 31 - 31  
Jacksonville - NY Jets 31 - 12  
LA Chargers - San Francisco 29 - 27  
New England - Miami 38 - 7  
NY Giants - New Orleans 18 - 33  
Oakland - Cleveland 42 - 42  
Tennessee - Philadelphia 20 - 20  
Asztalitenisz (Világ Kupa, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I-Ching Cheng - Kas. Ishikawa 4 - 1  
Ning Ding - Kas. Ishikawa 4 - 0  
Yuling Zhu - I-Ching Cheng 4 - 1  
Yuling Zhu - Ning Ding 0 - 4  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - LG Twins 7 - 1  
KIA Tigers - Hanwha Eagles 6 - 4  
KT Wiz - Lotte Giants 7 - 8  
Nexen Heroes - NC Dinos 8 - 2  
Samsung Lions - SK Wyverns 4 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 1 - 9  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 4 - 1  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 2 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers    
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars    
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 5 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Houston 4 - 0  
Boston - NY Yankees 10 - 2  
Chicago Cubs - St. Louis 10 - 5  
Cincinnati - Pittsburgh 5 - 6  
Colorado - Washington 2 - 12  
Colorado - Washington 12 - 0  
Kansas City - Cleveland 9 - 4  
Kansas City - Cleveland 1 - 2  
LA Angels - Oakland 5 - 4  
LA Angels - Oakland 2 - 5  
Milwaukee - Detroit 11 - 0  
Milwaukee - Detroit 6 - 5  
Minnesota - Chicago WS 5 - 4  
Minnesota - Chicago WS 8 - 3  
NY Mets - Miami 1 - 0  
NY Mets - Miami 1 - 0  
Philadelphia - Atlanta 3 - 0  
Philadelphia - Atlanta 3 - 1  
San Diego - Arizona 4 - 3  
San Diego - Arizona 4 - 5  
San Francisco - LA Dodgers 0 - 15  
Seattle - Texas 3 - 1  
Seattle - Texas 4 - 1  
Tampa Bay - Toronto 9 - 4  
Tampa Bay - Toronto 4 - 3  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - M. Hopp 2 - 0  
D. Gurney - John Henderson 2 - 0  
D. Webster - S. Bunting 2 - 0  
G. Anderson - J. Clayton 2 - 0  
J. de Zwaan - K. Huybrechts 2 - 0  
M. van Gerwen - Ste. Lennon 2 - 0  
R. Meulenkamp - Joe Cullen 2 - 1  
Ric. Evans - R. van Barneveld 1 - 2  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Pardubice 6 - 6  
Ceska Lipa - Stresovice 10 - 7  
Liberec - Brno Bulldogs 10 - 3  
Mladá Boleslav - Znojmo 12 - 6  
Ostrava - Sparta Praha 2 - 5  
Otrokovice - Vitkovice 4 - 5  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karhut Pori - Koovee Tampere 5 - 4  
LaSB - Classic Tampere 4 - 10  
Seinäjoki - Steelers Hämeenlinna 9 - 6  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Harstad 7 - 9  
Fredrikstad - Sandnes 2 - 9  
Greaker - NOR 92 Mjöndalen 12 - 5  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten-Bülach - Wiler-Ersigen 2 - 12  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Lindas Hovas 5 - 1  
Jönköping - Kalmarsund 5 - 8  
Linköping - Höllviken 5 - 3  
Sirius - Pixbo Wallenstam 8 - 5  
Växjö - Helsingborg 8 - 4  
Örebro - Falun 3 - 8  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Electrico FC - Benfica 2 - 3  
Sporting CP - Modicus Sandim 4 - 1  
Viseu 2001 Adsc - Burinhosa 4 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magna Gurpea - Murcia 0 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Jesenice 2 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Glasgow 8 - 1  
Coventry - Sheffield 5 - 2  
Fife - Manchester 7 - 2  
Guildford - Nottingham 2 - 3  
Milton Keynes - Dundee 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Trinec 2 - 1  
Liberec - Mladá Boleslav 8 - 3  
Litvínov - Olomouc 2 - 1  
Mountfield HK - Karlovy Vary 4 - 2  
Plzen - Pardubice 2 - 2  
Sparta Praha - Chomutov 4 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Rödovre 4 - 1  
Herlev Eagles - Frederikshavn 2 - 1  
Hvidovre - Sönderjyske 3 - 3  
Rungsted - Aalborg 4 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Dunaújváros 1 - 3  
FTC - Debrecen 2 - 2  
Gyergyói HK - Vienna Capitals 2 0 - 1  
Vasas - Csíkszereda 3 - 10  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Admiral Vlagyivosztok 4 - 2  
Dinamo Minszk - Avangard Omszk 1 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Amur Habarovszk 4 - 3  
Vityaz Podolszk - Szibir Novoszibirszk 3 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Unia Oswiecim 4 - 1  
Jastrzebie - Podhale Nowy Targ 1 - 4  
Orlik Opole - GKS Tychy 1 - 5  
Polonia Bytom - Zaglebie Sosnowiec 0 - 1  
Stoczniowiec Gdansk - Nesta Torun 5 - 2  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Nashville 4 - 4  
Chicago - Columbus 4 - 1  
Detroit - Toronto 5 - 1  
Florida - Tampa Bay 2 - 3  
Los Angeles - Anaheim 0 - 3  
Ottawa - Montreal 3 - 0  
Vancouver - Arizona 1 - 4  
Washington - St. Louis 5 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Ringerike 8 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Kassel 3 - 8  
Deggendorf - Crimmitschau 5 - 5  
Frankfurt Löwen - Heilbronn 5 - 3  
Kaufbeuren - Freiburg 1 - 0  
Lausitzer Füchse - Dresden 1 - 0  
Ravensburg - Bayreuth 7 - 1  
Tölzer Löwen - Bad Nauheim 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Mannheim 1 - 1  
Düsseldorf - Nürnberg 3 - 3  
Iserlohn - Ingolstadt 4 - 2  
Krefeld - Wolfsburg 4 - 3  
München - Köln 1 - 1  
Schwenningen - Augsburg 0 - 3  
Straubing - Eisbären Berlin 5 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Klagenfurt 0 - 3  
Linz - Znojmo 3 - 1  
Medvescak Zagreb - Graz 2 - 4  
Salzburg - Fehérvár 9 - 0  
Vienna Capitals - Villach 4 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Zug 4 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Vita Hasten 4 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Poprad 0 - 3  
Diósgyőr - Nove Zamky 4 - 2  
Kosice - Trencin 5 - 1  
Nitra - Liptovsky Mikulas 0 - 4  
Zilina - MAC 6 - 3  
Zvolen - B. Bystrica 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Heilongjiang 3 - 3  
Szokol Krasznojarszk - Chengdu 1 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Goyang High1 3 - 0  
Nippon Cranes - Tohoku Blades 4 - 4  
Kerékpár (Országúti vb - mezőnyverseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - J. Alaphilippe 1 - 0  
D. Pozzovivo - Ser.L. Henao 1 - 0  
D. Teuns - T. Wellens 1 - 0  
E. Mas Nicolau - S. Kruijswijk 0 - 1  
G. Moscon - M. Kwiatkowski 1 - 0  
J. Haig - G. Bennett 0 - 1  
J. Izaguirre Insausti - D. de la Cruz Melgarejo 1 - 0  
M. Schachmann - B. Jungels    
N.A. Quintana Rojas - M.A. Lopez Moreno 1 - 0  
Országúti vb 2018 - mezőnyverseny    
Országúti vb 2018 - mezőnyverseny - Top 3    
P. Roglic - J. Fuglsang 0 - 1  
R. Bardet - T. Pinot 1 - 0  
R. Carapaz - M. Woods 0 - 1  
R. Faria da Costa - P. Konrad 1 - 0  
R. Kreuziger - I. Zakarin 1 - 0  
R. Majka - V. Nibali 1 - 0  
S. Yates - A. Yates 0 - 1  
W. Kelderman - B. Mollema 0 - 1  
W. Poels - R. Uran 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Mega Bemax 79 - 80  
Kosárlabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Cantu 100 - 94  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Sokoli Hradec Kralove 99 - 79  
Olomoucko - Ostrava 95 - 70  
Opava - Kolin 80 - 71  
Svitavy - Brno 73 - 67  
USK Praha - Usti nad Labem 70 - 81  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Zabiny Brno 54 - 101  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Pau Orthez 65 - 70  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - SM Beermen 109 - 108  
NorthPort Batang Pier - TNT KaTropa 102 - 104  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Zalgiris Kaunas 80 - 87  
Neptunas Klaipeda - Lietkabelis 76 - 89  
Rytas Vilnius - Prienai 95 - 66  
Siauliai - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 79 - 81  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Cegléd 96 - 53  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Minnesota 110 - 114  
San Antonio - Miami 104 - 100  
Toronto - Portland 122 - 104  
Utah - Perth 130 - 72  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trier - Ehingen 75 - 66  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giessen - Mitteldeutscher 91 - 84  
Göttingen - Telekom Bonn 79 - 86  
Kosárlabda (Olasz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Olimpia Milano 71 - 82  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Manresa 77 - 79  
Gipuzkoa - Fuenlabrada 60 - 76  
Real Madrid - Iberostar Tenerife 88 - 73  
Kosárlabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Nigéria 73 - 72  
Kína - Franciaország 67 - 81  
Kosárlabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - USA 56 - 73  
Spanyolország - Belgium 67 - 60  
vb, női 2018    
vb, női 2018 - Top 3    
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TTU Tallinn - Liepajas Lauvas 99 - 82  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Kielce 26 - 29  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Flensburg 23 - 20  
Motor Zaporozsje - Szeged 31 - 32  
Nantes - Skjern 35 - 27  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Tatran Presov 24 - 29  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Ademar Leon 30 - 25  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Frydek-Mistek 22 - 29  
Karvina - Nove Veseli 27 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Kalisz 22 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Halden 35 - 32  
Haslum - Bodö 25 - 19  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dessau-Rosslauer - Ferndorf 25 - 29  
Nordhorn-Lingen - Balingen-Weilstetten 26 - 29  
Rimpar - Hamm-Westfalen 24 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Bietigheim-Metterzimmern 26 - 23  
Göppingen - Lemgo 20 - 24  
Kiel - Erlangen 27 - 21  
Minden - Stuttgart 38 - 25  
Wetzlar - R-N. Löwen Kronau 25 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZGAU-Szaratov - Dinamo Cseljabinszk 34 - 27  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calarasi - Politehnica Timisoara 27 - 27  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suhr Aarau - Bern 22 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Guif 26 - 28  
Malmö - HIF Karlskrona 31 - 30  
Önnereds - IFK Ystad 33 - 30  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Norvégia 20 - 25  
Franciaország - Lengyelország 16 - 22  
Németország - Oroszország 33 - 36  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Manchester City 2 - 3  
Bristol City - Everton    
Chelsea - Brighton 2 - 0  
Liverpool - Reading 0 - 1  
West Ham - Yeovil 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Ferro Carril Oeste 1 - 1  
Atl. Platense - Quilmes 1 - 2  
Gimnasia Mendoza - Independiente de Mendoza 1 - 0  
Olimpo Bahia Blanca - Guillermo Brown 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Racing Club 0 - 2  
Belgrano de Cordoba - Huracan 0 - 1  
Patronato Parana - Talleres Cordoba 2 - 1  
Union SF - Gimnasia LP 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Keshla 1 - 1  
Sumqayit - Zira 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Saint-Gilloise 1 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - St. Truiden 0 - 0  
Antwerpen - Gent 2 - 2  
Oostende - Standard Liege 1 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Beroe Stara Zagora 1 - 1  
Lokomotív Plovdiv - Etar Veliko Tarnovo 0 - 0  
Vereja - Botev Plovdiv 1 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Real Potosi 3 - 2  
Bolivar La Paz - Oriente Petrolero 3 - 0  
Nacional Potosi - Jorge Wilstermann 1 - 0  
Sport Boys Warnes - Guabira Montero 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Criciuma 1 - 2  
Coritiba - Avai 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Corinthians 0 - 0  
Atlético MG - Sport Recife 5 - 2  
Bahia - Flamengo 0 - 0  
Botafogo RJ - Sao Paulo 2 - 2  
Internacional - Vitória 2 - 1  
Palmeiras - Cruzeiro 3 - 1  
Santos - Atlético PR 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Freiburg 4 - 1  
E. Frankfurt - Hannover 4 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Fürth 0 - 1  
Hamburg - St. Pauli 0 - 0  
Sandhausen - Magdeburg 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Osnabrück 0 - 0  
Zwickau - Aalen 2 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Universidad de Concepcion 1 - 0  
Everton Vina Del Mar - Audax Italiano 1 - 0  
Univ.Catolica de Santiago - Colo Colo 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Varnsdorf 0 - 0  
Ceske Budejovice - Znojmo 1 - 2  
Vlasim - Sokolov 3 - 0  
Zizkov - MAS Taborsko 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Slavia Praha 2 - 1  
Teplice - Jablonec 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Silkeborg 1 - 2  
Fremad Amager - Thisted 0 - 0  
Helsingör - Roskilde 3 - 0  
Hvidovre - Viborg 1 - 3  
Lyngby - Köge 2 - 2  
Nyköbing - Naestved 4 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Fremad - Vejgaard 3 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarta - Frem 0 - 0  
Marienlyst - Hilleröd 0 - 4  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - OB Odense 0 - 1  
Bröndby - Horsens 1 - 2  
Esbjerg - Aarhus GF 0 - 0  
Vendsyssel - FC Köbenhavn 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Seongnam 0 - 1  
Seoul E-Land - Gwangju 1 - 4  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Sangju Sangmu 2 - 2  
Incheon - Gyeongnam 2 - 2  
Pohang - Daegu 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - LDU Quito 1 - 1  
Emelec Guayaquil - Delfin Manta 1 - 1  
Univ. Catolica de Quito - Tecnico Univ. Ambato 2 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Misr Lel Makasa - El Daklyeh 0 - 1  
Nogoom El Mostakbal - El Entag El Harby 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Dinamo Minszk 2 - 1  
Dinamo Breszt - Szluck 4 - 0  
Szmolevicsi - Torpedo Minszk 0 - 2  
Torpedo Zogyino - Vityebszk 2 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EB Streymur - HB Torshavn 0 - 3  
FC Suduroy/Royn - Skala IF 2 - 1  
KI Klaksvik - AB Argir 3 - 0  
NSI Runavik - Vestur Sorvagur 7 - 1  
Vikingur Gota - B36 Torshavn 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Jaro 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti - Turku PS 2 - 5  
Rovaniemi PS - Seinäjoen JK 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Marseille 3 - 0  
Montpellier - Nimes 3 - 0  
Rennes - Toulouse 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Lille 1 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dila Gori - Dinamo Tbiliszi 1 - 0  
Kolkheti Poti - Torpedo Kutaisi 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Panioniosz 0 - 2  
Arisz - Aszterasz Tripolisz 2 - 0  
Levadiakosz - Atromitosz Periszteri 0 - 2  
Olympiakosz - PAOK 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Twente - PSV 2 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Zwolle 2 - 2  
De Graafschap - Willem II 2 - 1  
Feyenoord - Vitesse 2 - 1  
Groningen - Utrecht 1 - 1  
Heracles - Emmen 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - VV Alkmaar 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Lokomotív Zagreb 0 - 3  
Rijeka - Slaven Belupo 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Chennaiyin 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roasso Kumamoto - Kyoto 0 - 4  
Tochigi - Tokyo Verdi 0 - 1  
Yamagata - Matsumoto Yamaga 3 - 3  
Yokohama FC - Yamaguchi 2 - 3  
Zweigen Kanazawa - Gifu 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Urawa RD - Kashiwa R. 3 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beleza Inagi - JEF United Chiba 1 - 0  
Nagano Parceiro - Nojima Sagamihara 1 - 3  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Zhetysu Taldykorgan 3 - 0  
Irtis Pavlodar - Atyrau 1 - 0  
Kairat Almaty - Aktobe 6 - 1  
Kyzylzhar Petropavlovsk - Kaisar Kyzylorda 1 - 0  
Sahtar Karagandy - Akzhayik Ural 1 - 0  
Tobol Kostanay - Ordabasy Shymkent 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Envigado 1 - 2  
Atl. Bucaramanga - Millonarios 2 - 1  
Independiente SF - Dep. Cali 0 - 2  
Jaguares de Cordoba - Dep. Pasto 0 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Enterprises Group - Meizhou Meixian Techand 2 - 1  
Liaoning Hongyun - Nei Mongol Zhongyou 3 - 2  
Meizhou Hakka - Shenzhen Hongzuan 1 - 3  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guizhou Zhicheng - Tianjin Teda 1 - 0  
Shandong Luneng - Beijing Renhe 1 - 1  
Shanghai Shenhua - Guangzhou R&F 3 - 1  
Tianjin Quanjian - Chongqing Lifan 0 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 2 - 2  
Puszcza Niepolomice - GKS Tychy 1 - 0  
Sandecja Nowy Sacz - LKS Lodz 0 - 0  
Wigry Suwalki - Podbeskidzie Bielsko-B. 0 - 5  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Miedz Legnica 2 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Cracovia Krakkó 1 - 1  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - VMFD Zalgiris 0 - 3  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FUS Rabat - Youssoufia Berrechid 1 - 1  
Hassania Agadir - Olympique de Khouribga 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lobos BUAP - Monarcas Morelia 3 - 1  
Monterrey - Tijuana    
Necaxa - Santos Laguna 0 - 1  
Pachuca - Cruz Azul 3 - 1  
Queretaro - Tigres 0 - 2  
UNAM Pumas - Puebla 2 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Philadelphia 0 - 0  
D.C. United - Montreal 5 - 0  
Houston - San Jose 3 - 2  
Kansas City - Salt Lake 1 - 1  
Los Angeles Galaxy - Vancouver 3 - 0  
Minnesota - New York City FC 2 - 1  
New York RB - Atlanta Utd. 2 - 0  
Portland - Dallas 0 - 0  
Toronto FC - New England 4 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Auto Tiraspol - Sfintul Gheorghe 3 - 1  
Speranta Nisporeni - Zaria Balti 1 - 2  
Zimbru Chisinau - Milsami Orhei 2 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Vidi 0 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Vasas 1 - 1  
Budaörs - Gyirmót 1 - 2  
Békéscsaba - Budafok 2 - 0  
Cegléd - Soroksár 3 - 2  
Csákvár - Kaposvár 3 - 3  
Győr - Nyíregyháza 1 - 0  
Monor - Vác 2 - 1  
Mosonmagyaróvár - Kazincbarcika 0 - 3  
Siófok - Tiszakécske 0 - 0  
ZTE - Dorog 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Jerv 1 - 1  
Asane - Sandnes Ulf 0 - 2  
Florö - Viking Stavanger 3 - 2  
Levanger - Strömmen 1 - 4  
Notodden - Ham-Kam 0 - 1  
Sogndal - Nest-Sotra 1 - 0  
Tromsdalen - Ullensaker/Kisa 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Grorud 1 - 3  
Fredrikstad - Elverum 0 - 3  
Hönefoss - Fram Larvik 1 - 4  
Mjölner - Raufoss 2 - 0  
Odd Grenland 2 - Baerum 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skeid - Brattvag 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Bodö/Glimt 1 - 0  
Lilleström - Stabaek 3 - 2  
Molde - Rosenborg 1 - 0  
Ranheim - Kristiansund 2 - 1  
Sarpsborg - Strömsgodset 0 - 1  
Valerenga - Start 3 - 2  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Bremen 3 - 0  
Hoffenheim - Essen-Schönebeck 1 - 2  
Leverkusen - Freiburg 0 - 3  
Sand - Mönchengladbach 5 - 0  
Wolfsburg - Bayern München 6 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Udinese 2 - 1  
Chievo - Torino 0 - 1  
Fiorentina - Atalanta 2 - 0  
Frosinone - Genoa 1 - 2  
Parma - Empoli 1 - 0  
Sassuolo - Milan 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Cremonese 0 - 0  
Benevento - Foggia 1 - 3  
Cosenza - Perugia 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albissola - Vercelli 2 - 3  
Alessandria - Lucchese 0 - 0  
Arezzo - Arzachena 2 - 1  
Carrarese - Pro Patria 2 - 1  
Novara - U23Juventus 1 - 1  
Olbia - Pro Piacenza 0 - 1  
Piacenza - Pisa 3 - 0  
Pistoiese - Gozzano 2 - 2  
Robur Siena - Pontedera 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Triestina 0 - 0  
Fano - Imolese 1 - 1  
Giana Erminio - Sambenedettese 2 - 1  
Pesaro - Ternana 0 - 0  
Ravenna - Monza 1 - 0  
Renate - Fermana 0 - 1  
Rimini - Pordenone 2 - 2  
Teramo - Gubbio 1 - 1  
Virtus Verona - Südtirol 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paganese - Juve Stabia 1 - 3  
Reggina - Monopoli 1 - 3  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - Rotor Volgográd 2 - 2  
Csertanovo Moszkva - Szocsi 2 - 6  
Lucs Vlagyivosztok - Tom Tomszk 2 - 2  
Mordovija Szaranszk - Szpartak Moszkva 2 0 - 1  
Nyizsnyij Novgorod - Zenit Sz'tpétervár 2 1 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Baltika Kalinyingrád 2 - 1  
SZKA Habarovszk - Fakel Voronyezs 2 - 1  
Tyumeny - Sinnyik Jaroszlavl 3 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Zenit Szentpétervár 2 - 1  
FK Krasznodar - Dinamo Moszkva 3 - 0  
Szpartak Moszkva - Rosztov 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wiener Neustadt - Ried 0 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartberg - Austria Wien 0 - 1  
LASK Linz - Sturm Graz 0 - 0  
Mattersburg - Wacker Innsbruck 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Independiente FBC 2 - 0  
Olimpia Asuncion - Nacional Asuncion 2 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Real Garcilaso 1 - 0  
Sport Boys Callao - Melgar 1 - 0  
Sport Rosario - UTC de Cajamarca 1 - 0  
Sporting Cristal - Comerciantes Unidos 0 - 2  
Union Comercio - Dep. Municipal 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Braga 0 - 3  
Guimaraes - Setúbal 1 - 1  
Nacional Madeira - Santa Clara 0 - 3  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agueda - Famalicao 1 - 0  
Alverca - Viseu 0 - 3  
Cesarense - Covilha 1 - 1  
Clube Condeixa - Pacos Ferreira 1 - 3  
Fatima - Associacao Oliveirense 1 - 0  
Juventude Pedras Salgadas - Académica 1 - 0  
Limianos - Mafra 2 - 1  
Sacavenense - Varzim 2 - 1  
Taipas - Arouca 0 - 1  
Trofense - Penafiel 2 - 3  
Vasco da Gama (POR) - Estoril 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Burnley 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - CSM Politechnika Iasi 1 - 0  
Hermannstadt - FCS Bukarest 1 - 3  
Viitorul Constanta - Astra Giurgiu 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livingston - Rangers 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Oviedo 2 - 0  
Almería - Reus 2 - 0  
Gimnastic - Deportivo 1 - 3  
Malaga - Majadahonda 1 - 0  
Osasuna - Numancia 0 - 0  
UD Extremadura - Elche 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Valladolid B 0 - 0  
Coruxo - Ponferradina 0 - 1  
Deportivo B - Salmantino 1 - 0  
Guijuelo - Union Adarve 2 - 1  
Las Palmas B - Internacional de Madrid 1 - 1  
Pontevedra - Celta Vigo B 0 - 0  
San Sebastian Reyes - Burgos 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izarra - Barakaldo 0 - 1  
Mirandes - Sp. Gijón B 1 - 1  
R. Santander - Durango 2 - 0  
UD Logrones - Real Union Irun 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Conquense 2 - 1  
Cornella - Hercules 0 - 2  
Ebro - Alcoyano 0 - 0  
Espanyol B - Ejea 2 - 0  
Ontinyent - Peralada 0 - 0  
Teruel - Castellon 0 - 0  
Villarreal B - Sabadell 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Almería B 4 - 1  
Don Benito - Malaga B 2 - 0  
El Ejido - Real Murcia 0 - 2  
Granada B - Melilla 5 - 1  
Ibiza Eivissa - Rec. Huelva 1 - 0  
Linense - Sevilla B 1 - 1  
Marbella - Villanovense 2 - 1  
San Fernando - Badajoz 1 - 0  
Talavera de la Reina - Atl. Sanluqueno 3 - 0  
UCAM Murcia - Jumilla 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Leganes 1 - 0  
Huesca - Girona 1 - 1  
Levante - Alavés 2 - 1  
Villarreal - Valladolid 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Barcelona 1 - 6  
Atl. Madrid - Tenerife 2 - 0  
Espanyol - CDEF Logrono 1 - 0  
Huelva - Levante 1 - 1  
Real Sociedad - Sevilla 2 - 0  
Valencia - Malaga 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaduz - Aarau 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Xamax 0 - 0  
Lugano - Basel 2 - 2  
Luzern - Sion 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landskrona - Frej Täby 3 - 4  
Norrby - Halmstad 3 - 2  
Öster - Gefle 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angelholm - Ljungskile 0 - 3  
Mjällby - Lund 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis - Karlslund 5 - 1  
Arameisk-Syrianska - Assyriska FF 3 - 1  
Sandviken - Linköping City 1 - 1  
Syrianska FC - Nyköping 2 - 2  
Umea FC - Carlstad Utd. 2 - 1  
Västeras SK - Sollentuna 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - AIK Stockholm 0 - 4  
Djurgarden - Östersund 0 - 2  
FF Malmö - Sundsvall 0 - 0  
Kalmar - Brommapojkarna 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Djurgarden 3 - 1  
Kopparbergs/Göteborg - IFK Kalmar 5 - 1  
Pitea - Linköping 4 - 2  
Vittsjö - Rosengard 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Rad Belgrád 1 - 0  
Dinamo Vranje - Macsva Sabacs 1 - 0  
Napredak Krusevac - Cukaricki 1 - 1  
Proleter Novi Sad - Zemun 4 - 1  
Radnicki Nis - Partizan Belgrád 2 - 2  
Spartak Subotica - Vojvodina 0 - 1  
Vozdovac - Radnik Surdulica 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mura - Maribor 4 - 1  
Olimpija Ljubljana - Krsko 1 - 1  
Rudar Velenje - Domzale 2 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiangrai Utd. - Ubon UMT 4 - 1  
Police Tero - Ratchaburi Mitr Phol 1 - 2  
Sukhothai - Muangthong Utd. 2 - 3  
Suphanburi - Bangkok Glass 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Eskisehirspor 4 - 0  
Balikesirspor - Altay Izmir 2 - 1  
Genclerbirligi - Afjet Afyonspor 1 - 0  
Istanbulspor - Boluspor 1 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göztepe Izmír - Konyaspor 3 - 2  
Rizespor - Fenerbahce 3 - 0  
Sivasspor - Bursaspor 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzenal Kijev - Dinamo Kijev 0 - 1  
Csernomorec Odessza - Mariupol 0 - 1  
Deszna Csernigov - Vorszkla Poltava 0 - 2  
Zorya Luganszk - FC Lviv 0 - 0  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Louisville City 1 - 4  
Charleston - Toronto FC 2 1 - 2  
Charlotte Independence - Pittsburgh 2 - 2  
FC Cincinnati - Indy Eleven 3 - 0  
Las Vegas - Oklahoma City Energy 0 - 1  
Nashville SC - New York RB 2 1 - 1  
North Carolina - Richmond 3 - 2  
Ottawa - Bethlehem Steel 0 - 0  
Phoenix - St. Louis FC 2 - 0  
Real Monarchs - Colorado Springs 0 - 2  
Reno - Tulsa 2 - 0  
Rio Grande Valley - Fresno 2 - 1  
Sacramento - Portland 2 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Metropolitanos Caracas 2 - 1  
Dep. Lara - Aragua Maracay 2 - 0  
Zamora Barinas - Portuguesa Acarigua 4 - 1  
Zulia Maracaibo - Trujillanos Valera 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met Univ. - TNS 4 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Flora Tallinn 2 - 2  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Cork City 1 - 1  
MMA (Bellator 206)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pico - L. Higo 1 - 0  
D. Lima - A. Koreshkov 1 - 0  
G. Bolanos - Y. Gutierrez 1 - 0  
G. Mousasi - R. MacDonald 1 - 0  
K. Melendez - D. Zimmerman (női) 1 - 0  
Qui. Jackson - W. Silva 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - F. Alonso (Orosz Nagydíj, futam) 0 - 1  
F. Alonso - C. Leclerc (Orosz Nagydíj, futam) 0 - 1  
F. Alonso - S. Vandoorne (Orosz Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - K. Räikkönen (Orosz Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Orosz Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Orosz Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Ericsson - C. Leclerc (Orosz Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Orosz Nagydíj, futam) 1 - 0  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Orosz Nagydíj, futam) 1 - 0  
P. Gasly - B. Hartley (Orosz Nagydíj, futam)    
R. Grosjean - K. Magnussen (Orosz Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Perez - E. Ocon (Orosz Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Sirotkin - L. Stroll (Orosz Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vandoorne - S. Sirotkin (Orosz Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Orosz Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - K. Räikkönen (Orosz Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma 1., Orosz Nagydíj 2018 - Futamgyőztes konstruktőr    
Forma 1., Orosz ND (futam) - Hány versenyző ér el helyezést?    
Forma-1., Orosz Nagydíj 2018    
Forma-1., Orosz Nagydíj 2018 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma-1., Orosz Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Charlotte II 2018    
Nascar, Charlotte II 2018 - Top3    
Motorsport (Nascar, futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.J. Allmendinger - R. Blaney (Charlotte II) 0 - 1  
C. Bowyer - Cha. Elliott (Charlotte II) 1 - 0  
D. Hamlin - A.J. Allmendinger (Charlotte II) 0 - 1  
J. Logano - Kurt Busch (Charlotte II) 0 - 1  
J. McMurray - A. Almirola (Charlotte II) 1 - 0  
Kurt Busch - D. Hamlin (Charlotte II) 1 - 0  
Kyle Busch - M. Truex Jr. (Charlotte II) 0 - 1  
Kyle Larson - Jim. Johnson (Charlotte II) 0 - 1  
M. Truex Jr. - K. Harvick (Charlotte II) 0 - 1  
P. Menard - Ryan Newman (Charlotte II) 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Sale 19 - 15  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade de France - Racing-Metro 16 - 17  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury - Hawke's Bay 49 - 24  
Counties Manukau - Northland 20 - 24  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Új-Zéland 17 - 35  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Roosters - Melbourne Storm 21 - 6  
Röplabda (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
vb 2018    
Röplabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Mexikó 0 - 3  
Japán - Hollandia 2 - 3  
Kamerun - Németország 0 - 3  
Röplabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Olaszország 0 - 3  
Kuba - Bulgária 0 - 3  
Törökország - Kína 0 - 3  
Röplabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Dél-Korea 3 - 1  
Thaiföld - Oroszország 2 - 3  
USA - Trinidad és Tobago 3 - 0  
Röplabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Dominikai Köztársaság 3 - 0  
Kazahsztán - Puerto Rico 0 - 3  
Kenya - Szerbia 0 - 3  
Röplabda (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Lengyelország 0 - 3  
Szerbia - USA 1 - 3  
Snooker (China Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
China Championship 2018    
J. Higgins - M. Selby (10 nyert frame-ig) 9 - 10  
Strandröplabda (Qinzhou-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruickshank C / Dunn-Suen - Bai B / Yuan L 1 - 2  
Lunina D / Samoday M - Udomchavee T / Pakham Y 2 - 1  
Suzuki Y / Sakaguchi K - Gordon J / Marcelle S 2 - 0  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fognini - B. Tomic 1 - 2  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Pavic M - Krajicek/Nedunchezhiyan 2 - 0  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hoang - A. Bedene 1 - 2  
Tenisz (Orleans, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Maden Y / Weissborn T-S 2 - 0  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - K. Mladenovic 2 - 0  
A. Petkovic - L. Tsurenko 0 - 2  
A. Sevastova - A. Cornet 2 - 0  
B. Pera - M. Keys 0 - 2  
Babos T. - Su-Wei Hsieh 2 - 0  
C. Vandeweghe - P. Hercog 0 - 2  
D. Kasatkina - L. Siegemund    
K. Flipkens - K. Boulter 2 - 1  
S. Cirstea - K. Bertens 0 - 2  
S. Halep - O. Jabeur    
S. Stephens - A. Pavlyuchenkova 2 - 1  
Saisai Zheng - D. Yastremska 2 - 0  
Yafan Wang - C. Garcia 1 - 2  
Ying-Ying Duan - D. Cibulkova 0 - 2  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzarnescu M / Niculescu - Chan H-C / Yang Z 2 - 0  
Gavrilova D / Siegemund L - Kichenok N / Rodionova An    
Klepac A / Martinez S - Bacsinszky T / Tomljanovi 2 - 0  
Konta J / Zhang S - Krunic A / Siniakova K 1 - 2  
Krawczyk D / Santamaria S - Cornet A / Martic P 1 - 2  
Krawczyk D / Santamaria S - Jiang X / Wang Q    
Linette M / Zheng S - Kichenok N / Rodionova An 1 - 2  
Rosolska A / Spears A - Adamczak M / Watson H 2 - 1  
Tenisz (Peking-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - C. Norrie 2 - 0  
M. Berrettini - J. Vesely 2 - 0  
T. Sandgren - V. Pospisil 0 - 2  
V. Troicki - R. Albot    
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Nishioka - P-H. Herbert 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
McLachlan B / Salisbury J - Lindstedt R / Ram R 2 - 0  
Tenisz (Tiburon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Granollers - M. Mmoh 0 - 2  
Tenisz (Tiburon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hach Verdugo H / Saville - Granollers G / Martinez P 2 - 0  
Tenisz (Tokió-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - Y. Uchiyama 2 - 1  
D. Medvedev - E. Gerasimov 2 - 1  
M. Klizan - B. Klahn 2 - 0  
T. Ito - Y. Watanuki 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Sugiarto - Tien Chen Chou 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoki T / Kobayashi Y - Endo H / Watanabe Y 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Noz. Okuhara - Beiwen Zhang 2 - 1  
Tollaslabda (Korea Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Y / Hirota S - Matsutomo Mi/ Takahashi A 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiting H / Yue D - Christiansen M / Pedersen 2 - 0  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ENKA Isztambul - Strasbourg 4 - 10  
Jadran Herceg Novi - Szintez Kazany 18 - 6  
Pays d'Aix Natation - FTC 4 - 10  
Sabadell - Terrassa 7 - 7  
Vízilabda (Európa Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CN Barcelona - BVSC 9 - 8  
Savona - Marseille 4 - 12  
Ydraikosz - Ortigia 5 - 6  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Linares - Ab. Cotto 1 - 0  

 

2018.09.29.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Toronto 38 - 16  
Hamilton - British Columbia 40 - 10  
Asztalitenisz (Világ Kupa, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eli. Samara - S. Polcanova 0 - 4  
Hoi Kem Doo - B. Szőcs 4 - 2  
Hoi Kem Doo - I-Ching Cheng 2 - 4  
Jian Fang Lay - Hyowon Suh 3 - 4  
Miu Hirano - Kas. Ishikawa 1 - 4  
Miu Hirano - Song-I Kim 4 - 0  
Póta G. - I-Ching Cheng 0 - 4  
Szu-Yu Chen - Kas. Ishikawa 2 - 4  
Yuling Zhu - Mat. Ekholm 4 - 0  
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Coast Eagles - Collingwood (Hely: Collingwood-stadion) 79 - 74  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - LG Twins 9 - 8  
KIA Tigers - Hanwha Eagles 4 - 3  
KT Wiz - Lotte Giants 3 - 8  
Nexen Heroes - NC Dinos 6 - 5  
Samsung Lions - SK Wyverns 9 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 0 - 4  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars    
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 7 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 1 - 7  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 1 - 3  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 2 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diablos Rojos del Mexico - Guerreros de Oaxaca (6.m.) 4 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Houston 1 - 2  
Boston - NY Yankees 6 - 11  
Boston - NY Yankees (19:05) 5 - 8  
Chicago Cubs - St. Louis 1 - 2  
Cincinnati - Pittsburgh 4 - 8  
Cincinnati - Pittsburgh (22:10) 3 - 0  
Colorado - Washington 5 - 2  
Kansas City - Cleveland 6 - 14  
LA Angels - Oakland 8 - 5  
Milwaukee - Detroit 6 - 5  
NY Mets - Miami 1 - 8  
Philadelphia - Atlanta 2 - 10  
San Diego - Arizona 3 - 2  
San Francisco - LA Dodgers 1 - 3  
San Francisco - LA Dodgers (22:05) 6 - 10  
Seattle - Texas 12 - 6  
Tampa Bay - Toronto 6 - 7  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benlose - Sunds 3 - 3  
Rödovre - Frederikshavn 7 - 8  
Vendsyssel - SFC Copenhagen 4 - 20  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OLS Oulu - Steelers Hämeenlinna 7 - 9  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Baekkelaget 8 - 3  
Gjellerasen - Sarpsborg 8 - 6  
Slevik - Harstad 14 - 8  
Sveiva - Sandnes 7 - 0  
Tunet - Akerselva 6 - 7  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chur - Köniz 5 - 6  
Grasshoppers - Malans 4 - 1  
Langnau - Zug 5 - 10  
St. Gallen - Rychenberg Winterthur 5 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzignano - Napoli 1 - 5  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azemeis - Braga 5 - 4  
Belenenses - Pinheirense 5 - 1  
Fundao - Quinta dos Lombos 2 - 2  
Rio Ave - Leoes Porto Salvo 5 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Peniscola 3 - 3  
Parrulo Ferrol - Zaragoza 7 - 3  
Ribera Navarra - Levante 9 - 4  
Valdepenas - Jaen 2 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Val Pusteria 0 - 3  
Gherdeina/Gröden - Lustenau 2 - 7  
Kitzbühel - Klagenfurt 2 4 - 3  
Milano - Jesenice 4 - 5  
Olimpija Ljubljana - Renon/Ritten 5 - 1  
Salzburg 2 - Cortina 2 - 0  
Zell am See - Asiago 1 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Glasgow 2 - 1  
Dundee - Belfast 5 - 3  
Manchester - Milton Keynes 4 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Benatky nad Jizerou 3 - 4  
Havirov - Motor Ceske Budejovice 4 - 2  
Kladno - Prostejov 3 - 2  
Litomerice - Jihlava 3 - 3  
Slavia Trebic - Slavia Praha 1 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Zubr Prerov 2 - 3  
Vsetin - Poruba 6 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Brno 2 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Junoszt Minszk 0 - 3  
Lida - Gomel 3 - 3  
Nyeman Grodno - Metallurg Zslobin 2 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Koovee 1 - 6  
IPK - Jokipojat 1 - 4  
KeuPa - TUTO 5 - 3  
Kokkolan Hermes - RoKi 4 - 4  
LeKi - Kiekko-Vantaa 5 - 4  
SaPKo - Imatra Ketterä 5 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kalpa 2 - 2  
Hämeenlinna - Ilves 3 - 4  
Kookoo - JYP 4 - 3  
Kärpät - Lukko 6 - 2  
Tappara - SaiPa 5 - 1  
Turku PS - Lahti Pelicans 1 - 4  
Ässät - Vaasan Sport 3 - 6  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglet - Lyon 4 - 2  
Nice - Mulhouse 5 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Dinamo Moszkva 1 - 0  
Dinamo Riga - Barisz Asztana 3 - 7  
Metallurg Magnyitogorszk - Lokomotív Jaroszlavl 3 - 2  
Slovan Bratislava - Szocsi 1 - 4  
Traktor Cseljabinszk - Szeversztal Cserepovec 2 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogo Riga - Kurbads Riga 5 - 4  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Philadelphia 1 - 4  
Buffalo - NY Islanders 5 - 4  
Colorado - Minnesota 3 - 3  
Columbus - Pittsburgh 7 - 6  
Edmonton - Calgary 4 - 3  
Las Vegas - Los Angeles 2 - 0  
St. Louis - Dallas 3 - 1  
Toronto - Detroit 6 - 2  
Washington - Carolina 4 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stavanger 3 - 3  
Sparta Sarpsborg - Manglerud 4 - 0  
Valerenga - Stjernen 8 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GCK Lions - Chaux-de-Fonds 3 - 4  
Olten - Biasca Ticino 7 - 0  
Visp - Winterthur 6 - 5  
Zug 2 - Kloten 4 - 6  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Servette 4 - 2  
Bern - Biel 2 - 5  
Davos - Langnau Tigers 0 - 7  
Fribourg - Rapperswil 3 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Leksand 4 - 1  
Oskarshamn - Björklöven 3 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Lulea 2 - 1  
Malmö - Djurgarden 3 - 3  
Mora - Brynäs 2 - 2  
Skelleftea - HV 71 2 - 2  
Växjö - Örebro 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Torpedo Kamenogorszk 6 - 2  
Dinamo Szentpétervár - Juzsnij Ural Orszk 2 - 0  
Dizel Penza - Szarjarka Karaganda 2 - 5  
SZKA-Neva - Gornyak Ucsali 3 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nippon Cranes - Tohoku Blades 5 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Partizan Belgrád 84 - 87  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Liege 69 - 80  
Kosárlabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Charleroi Spirou 69 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Monaco 77 - 61  
Cholet - Paris Levallois 69 - 96  
Gravelines - ASVEL Lyon-Villeurbanne 84 - 96  
Le Portel - Limoges 90 - 81  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Fuelmasters - Ginebra SM 99 - 101  
Kosárlabda (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Eilat 78 - 74  
Kosárlabda (Lengyel Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Torun 68 - 72  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Nevezis Kedainiai 81 - 61  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Atomerőmű 91 - 90  
Kaposvár - TF-Budapest 100 - 61  
Sopron - Szombathely 86 - 77  
Szeged - Szolnok 69 - 92  
ZTE - Kecskemét 64 - 56  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Boston 104 - 97  
Philadelphia - Melbourne Utd. 104 - 84  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hagen - Chemnitz 77 - 83  
Tübingen - Hanau 92 - 92, h.u. 110 - 101  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Jena 112 - 55  
Braunschweig - Oldenburg 64 - 100  
Ludwigsburg - Skyliners Frankfurt 83 - 76  
S. Oliver Würzburg - Brose Bamberg 80 - 84  
Kosárlabda (Olasz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Milano - Brescia (Helyszín: Brescia) 81 - 59  
Torino - Trento 81 - 72  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Zaragoza 99 - 76  
Obradoiro Monbus - Burgos 91 - 81  
Kosárlabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Nigéria 84 - 62  
Kanada - Kína 71 - 76  
Kosárlabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - USA 77 - 93  
Spanyolország - Ausztrália 66 - 72  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekabpils - Kalev Tallinn 54 - 88  
Ogre - Parnu 99 - 74  
Tartu Ulikool - Jurmala/Fenikss 79 - 59  
TTU Tallinn - Ventspils 78 - 92  
Valmiera - Valga 88 - 84  
VEF Riga - Rapla 102 - 68  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Barcelona 25 - 44  
Veszprém - Vardar Pro Skopje 25 - 27  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Paris SG 21 - 32  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Besiktas 22 - 24  
Sporting CP - Bjerringbro-Silkeborg 32 - 35  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Koprivnice 26 - 33  
Lovosice - Tatran Litovel 36 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Aarhus 24 - 33  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drama - Edessza 23 - 22  
HAN Szaloniki - Aris Nikaias 19 - 20  
Olympiakosz - Doukasz 30 - 23  
PAOK - Filipposz Veria 33 - 25  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porec - Sesvete 16 - 28  
Umag - Gorica 29 - 27  
Vinkovci - Dubrava 26 - 28  
Zamet - Varazdin 32 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Kwidzyn 30 - 21  
Gwardia Opole - Wisla Plock 24 - 37  
Spojnia Gdynia - Piotrkow Trybunalski 33 - 37  
Stal Mielec - Zaglebie Lubin 27 - 24  
Wybrzeze Gdansk - Azoty Pulawy 16 - 31  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Mezőkövesd 28 - 20  
Budakalász - Vecsés 27 - 23  
Csurgó - Gyöngyös 29 - 26  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lübbecke - Lübeck-Schwartau 23 - 16  
Wilhelmshaven - Hagen 27 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Magdeburg 27 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Néva Szentpétervár - Kausztik Volgográd 38 - 29  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Horta 34 - 24  
Belenenses - ABC Braga 23 - 21  
Fafe - Arsenal da Devesa 30 - 20  
Maia - Boa Hora 26 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Dobrogea Constanta 28 - 23  
Buzau - Suceava 29 - 27  
CSM Bukarest - S Municipal Dedeman Bacau 30 - 22  
Dinamo Bukarest - Fagaras 28 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Teucro 30 - 29  
Benidorm - Ciudad Encantada 28 - 21  
Logrono La Rioja - AX Puente Genil 32 - 23  
Morrazo Cangas - Atl. Valladolid 30 - 33  
Sinfin - Alcobendas 30 - 25  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Pancevo - Obilic Belgrád 34 - 28  
Metaloplastika Sabac - Rudar Kostolac 28 - 23  
Novi Pazar - Samot Arandjelovac 29 - 30  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dol TKI Hrastnik - Krka Novo Mesto 24 - 25  
Loka - Maribor 26 - 31  
SVIS Ivancna Gorica - Ormoz 25 - 29  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Lengyelország 21 - 23  
Fehéroroszország - Ukrajna 27 - 31  
Franciaország - Norvégia 22 - 22  
Izland - Svédország 20 - 33  
Németország - Oroszország 31 - 35  
Spanyolország - Ausztria 28 - 26  
Szlovénia - Szerbia 27 - 35  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Montenegró 19 - 23  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bejaia - JS Saoura 0 - 1  
Bel-Abbes - Bordj Bou Arreridj 0 - 0  
Belouizdad - Oran 0 - 1  
Paradou - USM Alger 1 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Bristol Rovers 0 - 0  
Burton - Scunthorpe 0 - 0  
Coventry - Sunderland 1 - 1  
Fleetwood - Barnsley 1 - 3  
Luton - Charlton 2 - 2  
Peterborough - Blackpool 2 - 2  
Plymouth - Doncaster 2 - 3  
Rochdale - Portsmouth 1 - 3  
Shrewsbury - Gillingham 2 - 2  
Walsall - Accrington 0 - 1  
Wimbledon - Oxford Utd. 2 - 1  
Wycombe - Southend 2 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Stevenage 0 - 1  
Cheltenham - Lincoln 0 - 2  
Colchester - Bury 1 - 2  
Crawley - Yeovil 3 - 1  
Grimsby - Morecambe 1 - 2  
Macclesfield - Forest Green 1 - 1  
Mansfield - Northampton 4 - 0  
Milton Keynes Dons - Tranmere 1 - 1  
Newport - Cambridge Utd. 4 - 2  
Notts County - Crewe 2 - 1  
Port Vale - Exeter 1 - 1  
Swindon - Oldham 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Ipswich 2 - 2  
Blackburn - Nottingham 2 - 2  
Bolton - Derby County 1 - 0  
Brentford - Reading 2 - 2  
Hull City - Middlesbrough 1 - 1  
Millwall - Sheffield Utd. 2 - 3  
Norwich - Wigan 1 - 0  
Preston - West Bromwich 2 - 3  
Rotherham - Stoke 2 - 2  
Swansea - QPR 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Harrogate Town 2 - 4  
Bromley - Halifax 2 - 2  
Dag & Red - Ebbsfleet Utd. 1 - 3  
Dover - Barrow 0 - 2  
Fylde - Braintree 3 - 0  
Gateshead - Eastleigh 0 - 1  
Hartlepool - Aldershot 1 - 1  
Havant & Waterlooville - Solihull Moors 0 - 1  
Leyton - Sutton Utd. 0 - 1  
Maidenhead Utd. - Salford City 0 - 3  
Maidstone Utd. - Chesterfield 1 - 1  
Wrexham - Barnet 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Nueva Chicago 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - River Plate 1 - 5  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Sabayil 4 - 0  
Sabah - Qarabag Baku 0 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Mechelen 0 - 3  
Westerlo - Beerschot Wilrijk 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - Lokeren 2 - 1  
FC Bruges - Cercle Bruges 4 - 0  
Genk - Zulte Waregem 4 - 0  
Mouscron-Peruwelz - Waasland Beveren 0 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Levszki Szófia 0 - 1  
Ludogorec Razgrad - Cserno More Várna 5 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Pari Santa Cruz - San Jose de Oruro 1 - 1  
Universitario de Sucre - Destroyers Santa Cruz 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRB - CSA 0 - 0  
Figueirense - Atlético GO 2 - 2  
Oeste - Sampaio Correa 0 - 0  
Paysandu - Goiás 2 - 3  
Vila Nova - Guarani 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Gremio 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - RB Leipzig 1 - 2  
Leverkusen - Dortmund 2 - 4  
Nürnberg - Düsseldorf 3 - 0  
Schalke - Mainz 1 - 0  
VfB Stuttgart - Bremen 2 - 1  
Wolfsburg - Mönchengladbach 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Regensburg 1 - 3  
Heidenheim - Bochum 3 - 2  
Paderborn - Erzgebirge Aue 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortuna Köln - Uerdingen 1 - 2  
Kaiserslautern - Lotte 2 - 1  
Karlsruhe - Cottbus 2 - 0  
Meppen - Braunschweig 4 - 2  
Sonnenhof Grossaspach - Unterhaching 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - Dep. Temuco 2 - 1  
O'Higgins - Palestino 2 - 2  
San Luis de Quillota - Huachipato 2 - 4  
Universidad de Chile - Dep. Union La Calera 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - AEK Larnaka 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - FC Hradec Kralove 1 - 0  
Prostejov - Pardubice 2 - 2  
Trinec - Jihlava 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Zlín 1 - 1  
Liberec - Olomouc 3 - 0  
Pribram - Mladá Boleslav 3 - 0  
Slovacko - Opava 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Ringköbing 1 - 2  
Jammerbugt - Dalum 2 - 0  
Odder - Kolding IF 0 - 4  
Skive - Kjellerup 2 - 1  
Sydvest - Tarup-Paarup 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - Hellerup 0 - 2  
Brönshöj - Skovshoved 6 - 0  
Middelfart - AB Gladsaxe 0 - 0  
Vanlöse - Slagelse BI 3 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Hobro 5 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - Odense 2 - 2  
Ballerup - VSK Aarhus 1 - 3  
Hjörring - Bröndby 0 - 0  
Kolding - Thy-Thisted 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai MTN Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Supersport Utd. - Cape Town City 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Daejeon Citizen 1 - 1  
Anyang - Busan I'Park 1 - 2  
Asan Mugunghwa - Suwon FC 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Jeonnam 1 - 0  
Jeonbuk - Gangwon 3 - 2  
Suwon Bluewings - Ulsan 2 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Guayaquil City 1 - 0  
Dep. Cuenca - Independiente del Valle 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Dnyepr Mogiljev 4 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Gorodeja 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JJK Jyväskylä - HIFK 0 - 2  
Klubi 04 - Kajaani 5 - 3  
Oulu - KPV Kokkola 2 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Helsinki JK 0 - 0  
Ilves - PS Kemi 4 - 0  
Inter Turku - Mariehamn 1 - 1  
Vaasa PS - Kuopio PS 0 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Le Havre 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Guingamp 0 - 1  
Caen - Amiens 1 - 0  
Lyon - Nantes 1 - 1  
Nice - Paris SG 0 - 3  
Reims - Bordeaux 0 - 0  
Strasbourg - Dijon 3 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury 91 - Paris FC 1 - 1  
Guingamp - Metz 2 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - Panetolikosz 1 - 0  
OFI - AEK Athén 0 - 3  
Panathinaikosz - Giannina 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - Venlo 1 - 0  
F. Sittard - Ajax 0 - 2  
Heerenveen - ADO Den Haag 1 - 1  
NAC Breda - PSV 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Dinamo Zagreb 0 - 0  
Inter Zapresic - Osijek 0 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Kerala Blasters 0 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Machine Sazi Tabriz 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - KA Akureyri 4 - 0  
Fylkir - Fjölnir 7 - 0  
Grindavik - ÍBV 2 - 5  
Stjarnan - FH 0 - 1  
Valur - Keflavík 4 - 1  
Vikingur Reykjavik - KR 2 - 3  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Maccabi Netanya 1 - 4  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel Hadera 1 - 2  
Ironi Kiryat Shmona - Beitar Jerusalem 2 - 0  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Haifa 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Omiya Ardija 3 - 1  
Ehime - JEF United Chiba 1 - 0  
Mito - Oita Trinita 1 - 2  
Okayama - Albirex Niigata 1 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Shimizu SP 0 - 2  
Gamba Osaka - Sanfrecce Hiroshima 1 - 0  
Nagasaki - Kawasaki Frontale 1 - 2  
Sapporo - Sagan Tosu 2 - 1  
Vissel Kobe - Kashima A. 0 - 5  
Yokohama FM - Vegalta Sendai 5 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kobe Leonessa - Urawa RD 3 - 0  
Nippon Sport Univ. - Albirex Niigata 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Sailiya 0 - 2  
Al-Rayyan - Al-Shahaniya 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Independiente Medellin 0 - 3  
Dep. Tolima - Rionegro Aguilas 1 - 1  
Itagui Leones - Junior de Barranquilla 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heilongjiang Lava Spring - Dalian Transcendence 0 - 0  
Qingdao Huanghai - Shijiazhuang 1 - 2  
Xinjiang Tianshan - Hangzhou Greentown 1 - 5  
Yanbian - Wuhan Zall 2 - 2  
Zhejiang Yiteng - Shanghai Shenxin 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Shanghai SIPG 0 - 1  
Changchun Yatai - Jiangsu 2 - 5  
Guangzhou Evergrande - Dalian Yifang 3 - 0  
Henan Jianye - Hebei 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Jastrzebie - Warta Poznan 0 - 0  
GKS Katowice - TBB Nieciecza 1 - 2  
Odra Opole - Garbarnia Krakkó 3 - 0  
Rakow Czestochowa - Bytovia Bytow 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Gornik Zabrze 1 - 0  
Wisla Krakkó - Korona Kielce 0 - 1  
Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin 0 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Riga FC 1 - 2  
Valmiera - Liepaja 0 - 3  
Ventspils - Jelgava 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trakai - Suduva Marijampole 1 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - Ittihad Tanger 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Dep. Toluca 2 - 0  
Veracruz - Leon 0 - 4  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Los Angeles FC 3 - 1  
Seattle - Colorado Rapids 4 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Kisvárda 3 - 1  
FTC - Újpest 1 - 0  
Haladás - Paks 1 - 2  
MTK - Mezőkövesd 2 - 2  
Puskás Akadémia - Honvéd 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moss - Nybergsund 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Hödd 1 - 2  
Flekkeröy - Vidar 0 - 5  
Kjelsas - Egersund 2 - 3  
Stjördals/Blink - KFUM Oslo 1 - 2  
Vard Haugesund - Bryne    
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandefjord - Odd Grenland 1 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potsdam - Frankfurt 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Cagliari 2 - 0  
Juventus - Napoli 3 - 1  
Roma - Lazio 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lecce - Cittadella 1 - 1  
Salernitana - Hellas Verona 1 - 0  
Spezia - Carpi 2 - 1  
Venezia - Livorno 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Catanzaro 2 - 1  
Rende - Catania 1 - 2  
Rieti - Cavese 0 - 0  
Sicula Leonzio - Virtus Francavilla 1 - 0  
Trapani - Siracusa 2 - 1  
Vibonese - Matera 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Akhmat Groznij 2 - 0  
Ufa - Jenyiszej Krasznojarszk 2 - 1  
Ural Jekatyerinburg - Arszenál Tula 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Izsevszk - CSZKA Moszkva 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Kapfenberg 2 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Altach 2 - 4  
Rapid Wien - St. Pölten 0 - 2  
Wolfsberg - Salzburg 1 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Guarani Asuncion 1 - 1  
Dep. Santani - Sol de America 2 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - Universitario de Deportes 4 - 2  
Dep. Binacional - AD Cantolao 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreirense - Feirense 1 - 0  
Rio Ave - Boavista 2 - 1  
Sporting CP - Marítimo 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gondomar - Cova Piedade 1 - 2  
Leca - Leixoes 0 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Watford 2 - 0  
Chelsea - Liverpool 1 - 1  
Everton - Fulham 3 - 0  
Huddersfield - Tottenham 0 - 2  
Manchester City - Brighton 2 - 0  
Newcastle - Leicester 0 - 2  
West Ham - Manchester Utd. 3 - 1  
Wolverhampton - Southampton 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Botosani 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Aberdeen 1 - 0  
Hamilton - Dundee 0 - 2  
Hearts - St. Johnstone 2 - 1  
Kilmarnock - Motherwell 3 - 1  
St. Mirren - Hibernian 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Airdrieonians 3 - 1  
Brechin - Stranraer 1 - 1  
Dumbarton - Raith Rovers 1 - 5  
East Fife - Stenhousemuir 2 - 0  
Montrose - Forfar 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Stirling 3 - 0  
Annan - Peterhead 1 - 3  
Berwick - Clyde 2 - 3  
Edinburgh City - Cowdenbeath 1 - 0  
Elgin - Queens Park 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Falkirk 0 - 2  
Dundee Utd. - Ross County 1 - 5  
Greenock Morton - Ayr Utd. 1 - 5  
Inverness CT - Queen of South 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Cordoba 4 - 2  
Lugo - Mallorca 1 - 1  
Sp. Gijón - Las Palmas 1 - 0  
Tenerife - Cadiz 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapido de Bouzas - Fuenlabrada 0 - 0  
Real Madrid B - Navalcarnero 3 - 1  
Unionistas de Salamanca - Cultural Leonesa 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - CD Vitoria 2 - 1  
Arenas de Getxo - Langreo 4 - 0  
Gernika - Tudelano 1 - 1  
Leioa - Gimn. Torrelavega 2 - 1  
Oviedo B - Ath. Bilbao B 2 - 1  
Real Sociedad B - Calahorra 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Olot 2 - 1  
Levante B - Lleida 1 - 1  
Valencia B - Badalona 2 - 4  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Ath. Bilbao 1 - 1  
Eibar - Sevilla 1 - 3  
Real Madrid - Atl. Madrid 0 - 0  
Real Sociedad - Valencia 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Madrid CCF 3 - 1  
Rayo Vallecano - Ath. Bilbao 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Wil 2 - 2  
Rapperswil - Servette 1 - 1  
Winterthur - Chiasso 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Grasshoppers 2 - 1  
Thun - Young Boys 1 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Varberg 0 - 1  
GAIS - Helsingborg 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Eskilsminne 0 - 2  
Skövde - Grebbestad 3 - 0  
Torn - Kristianstad 0 - 1  
Tvaaker - Oddevold 1 - 1  
Utsikten - Husqvarna 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forward Örebro - Rynninge 1 - 0  
Skelleftea - Team TG 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Norrköping 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Kristianstad 0 - 1  
Limhamn Bunkeflo - Växjö 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Baten 2 - 0  
Al-Baten - Al-Ahli (KSA) 0 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Mladost Lucani 2 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balestier Khalsa - DPMM Brunei 0 - 0  
Hougang Utd. - Geylang 1 - 1  
Tampines Rovers - Home Utd. 1 - 1  
Warriors FC - Albirex Niigata Singapore 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Trencin 2 - 0  
Senica - Dunajska Streda 1 - 2  
Sered - Nitra 2 - 1  
Trnava - Slovan Bratislava 1 - 2  
Zemplin Michalovce - Ruzomberok 2 - 2  
Zlate Moravce - Zilina 1 - 2  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Utd. - Air Force Central 6 - 2  
Buriram Utd. - Pattaya Utd. 3 - 0  
Chonburi FC - Nakhon Ratchasima 3 - 1  
Navy Chonburi - Port FC 0 - 5  
Prachuap - Chainat Hornbill 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Elazigspor 3 - 0  
Hatayspor - Altinordu 1 - 1  
Karabukspor - Ümraniyespor 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Akhisar 2 - 1  
Besiktas - Kayserispor 2 - 0  
Trabzonspor - Kasimpasa 4 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpik Doneck - Olekszandria 2 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Mineros de Guayana 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Barry Town 0 - 1  
Connah's Quay - Carmarthen 3 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Ards 3 - 1  
Glenavon - Dungannon 2 - 1  
Institute - Crusaders 1 - 4  
Linfield - Ballymena Utd. 2 - 1  
Newry City - Coleraine 1 - 1  
Warrenpoint - Glentoran 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Parnu JK Vaprus 5 - 0  
Nomme Kalju - Viljandi Tulevik 4 - 0  
Paide Linnameeskond - Levadia Tallinn 1 - 4  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - M. Ericsson (Orosz Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
C. Sainz Jr. - N. Hülkenberg (Orosz Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
E. Ocon - K. Magnussen (Orosz Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
L. Hamilton - K. Räikkönen (Orosz Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Orosz Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Orosz Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
N. Hülkenberg - C. Leclerc (Orosz Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
R. Grosjean - C. Sainz Jr. (Orosz Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Orosz Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Perez - E. Ocon (Orosz Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Sirotkin - L. Stroll (Orosz Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vandoorne - S. Sirotkin (Orosz Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen (Orosz Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas (Orosz Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
V. Bottas - K. Räikkönen (Orosz Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Orosz Nagydíj 2018, időmérő    
Forma-1., Orosz Nagydíj 2018, időmérő - Top 3    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Northampton Saints 40 - 45  
Exeter - Worcester 28 - 11  
Gloucester - Harlequin 25 - 27  
Saracens - Bath 50 - 27  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Huddersfield 22 - 12  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Section Paloise 25 - 28  
Bordeaux - La Rochelle 34 - 22  
Clermont - Toulon 28 - 8  
Lyon - Grenoble 34 - 6  
Perpignan - Montpellier 20 - 23  
Toulouse - Castres 22 - 26  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Taranaki - North Harbour 26 - 55  
Waikato - Southland 42 - 11  
Wellington - Tasman 22 - 28  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Ausztrália 23 - 12  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Leinster 3 - 20  
Glasgow Warriors - Newport Dragons 29 - 13  
Llanelli Scarlets - Port Elizabeth S. Kings 54 - 14  
Munster - Ulster 64 - 7  
Zebre - Ospreys 8 - 22  
Röplabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Japán (Helyszín: Japán) 0 - 3  
Mexikó - Kamerun 1 - 3  
Németország - Hollandia 1 - 3  
Röplabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Olaszország 0 - 3  
Kína - Kuba 3 - 0  
Törökország - Kanada 3 - 0  
Röplabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - USA 0 - 3  
Dél-Korea - Thaiföld 2 - 3  
Oroszország - Trinidad és Tobago 3 - 0  
Röplabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Szerbia 0 - 3  
Kazahsztán - Kenya 0 - 3  
Puerto Rico - Brazília 0 - 3  
Röplabda (vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Szerbia 3 - 0  
Lengyelország - USA 3 - 2  
Snooker (China Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyu Haotian - J. Higgins(6 nyert frame-ig) 3 - 6  
M. Selby-Zhao Xintong(6 nyert frame-ig) 6 - 4  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fognini - T.H. Fritz 2 - 1  
J. Sousa - B. Tomic 0 - 2  
Tenisz (Clermont-Ferrand, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arn G. - L. Kerkhove 1 - 2  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hoang - L. Vanni 2 - 0  
K. de Schepper - A. Bedene 0 - 2  
Tenisz (Orleans, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Arneodo R - Maden Y / Weissborn T-S 1 - 2  
Skupski/Skupski - Bambridge L / O'Mara J 1 - 2  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gavrilova - P. Kvitova 2 - 0  
D.R. Collins - T. Bacsinszky 2 - 1  
E. Svitolina - A. Krunic 1 - 2  
J. Görges - J. Konta 2 - 1  
M. Keys - N. Osaka    
M. Rybarikova - J. Ostapenko 0 - 2  
M. Sakkari - D. Vekic 0 - 2  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kichenok L / Srebotnik K - Kato M / Ninomiya M 2 - 0  
Tenisz (Peking-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Ivashka - C. Norrie 0 - 2  
M. Jaziri - V. Troicki    
R. Albot - M. Kukushkin 2 - 0  
Rigele Te - V. Pospisil 0 - 2  
Zhe Li - V. Troicki 0 - 2  
Tenisz (Peking-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - S. Sorribes Tormo 2 - 1  
A. Tomljanovic - D. Yastremska 1 - 2  
C. McHale - M. Linette 2 - 0  
H. Watson - Z. Diyas 0 - 2  
K. Boulter - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
K. Siniakova - B. Pera 2 - 0  
O. Jabeur - T. Maria 2 - 0  
S. Cirstea - P. Hercog 1 - 2  
Y. Putintseva - C. McHale 2 - 0  
Y. Putintseva - Yifan Xu 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - P-H. Herbert 1 - 2  
F. Verdasco - Y. Nishioka 1 - 2  
Tenisz (Tashkent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Potapova - M. Gasparyan 0 - 2  
Tenisz (Tashkent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Olaru R - Danilovic O / Zidansek T 0 - 2  
Tenisz (Tiburon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Granollers - N. Rubin 2 - 0  
M. Mmoh - J. Duckworth 2 - 1  
M. Mmoh - Tom. Paul 2 - 1  
Tenisz (Tiburon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers G / Martinez P - King E / Pasha N 2 - 0  
Hach Verdugo H / Saville - Lawson A / Reese H 2 - 0  
Tenisz (Tokió-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - H. Moriya 2 - 0  
E. Gerasimov - M. Copil 2 - 0  
M. Klizan - P. Gunneswaran 2 - 0  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - A. Kontaveit 2 - 0  
Wuhan, női egyes 2018    
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mertens E / Schuurs D - Sest. Hlavackova/Strycova 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jon. Christie - T. Sugiarto 0 - 2  
Tien Chen Chou - Ken. Nishimoto 2 - 1  
Tollaslabda (Korea Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoki T / Kobayashi Y - Choi S / Seo S J 2 - 0  
Kah M C / Low J S - Endo H / Watanabe Y 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - Noz. Okuhara 1 - 2  
Ji Hyun Sung - Beiwen Zhang 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Y / Hirota S - Fukuman N / Yonao K 2 - 0  
Tanaka S / Yonemoto K - Matsutomo Mi/ Takahashi A 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puavaranukroh/Taerattanac - Jiting H / Yue D 0 - 2  
Seo S J / Chae Y - Christiansen M / Pedersen 1 - 2  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corona Sportul - Szintez Kazany 8 - 13  
Jadran Herceg Novi - Vouliagmeni 8 - 7  
Oradea - Strasbourg 6 - 9  
Pays d'Aix Natation - Jadran Split 11 - 12  
Sport Management - Terrassa 13 - 13  
Vízilabda (Európa Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Marseille 8 - 10  
Nice - BVSC 9 - 18  
Primorje Rijeka - Partizan Belgrád 13 - 6  
Ydraikosz - Nis 8 - 4  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Teper - R. Helenius 0 - 1  
J. Uzcategui - E. Maderna 1 - 0  
Z. Hamazaryan - T. Mattice 1 - 1  

 

2018.09.28.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Rams - Minnesota 38 - 31  
Asztalitenisz (Világ Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jie Li - Mat. Ekholm 2 - 4  
Jie Li - Song-I Kim 1 - 4  
Mat. Ekholm - Song-I Kim 3 - 4  
Asztalitenisz (Világ Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eli. Samara - D. Meshref 4 - 3  
Eli. Samara - Szu-Yu Chen 4 - 3  
Szu-Yu Chen - D. Meshref 4 - 0  
Asztalitenisz (Világ Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mo Zhang - Jian Fang Lay 4 - 3  
Mo Zhang - Póta G. 1 - 4  
Póta G. - Jian Fang Lay 1 - 4  
Asztalitenisz (Világ Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Szőcs - Jia Liu 4 - 2  
B. Szőcs - Yue Wu 4 - 2  
Jia Liu - Yue Wu 4 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Doosan Bears 5 - 4  
LG Twins - KIA Tigers 2 - 6  
Nexen Heroes - Lotte Giants 9 - 8  
Samsung Lions - KT Wiz 5 - 5  
SK Wyverns - NC Dinos 6 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 5 - 3  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 3 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 4 - 3  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 7 - 4  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 1 - 0  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guerreros de Oaxaca - Diablos Rojos del Mexico (5.m.) 2 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Houston    
Chicago Cubs - Pittsburgh 3 - 0  
Chicago Cubs - St. Louis 8 - 4  
Kansas City - Cleveland 2 - 1  
Minnesota - Detroit 9 - 3  
NY Mets - Atlanta 4 - 1  
Seattle - Texas 0 - 2  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Liberec 2 - 5  
Chodov - Ceska Lipa 6 - 2  
Sparta Praha - Pardubice 7 - 2  
Stresovice - Ostrava 3 - 3  
Vitkovice - SK Vinohrady 10 - 1  
Znojmo - Otrokovice 3 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Karhut Pori 10 - 5  
Nokian KrP - Happee Jyväskylä 6 - 9  
Oilers Espoo - LaSB 9 - 6  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Uherske Hradiste 5 - 9  
Interobal Plzen - Helas Brno 6 - 2  
Svarog Teplice - Sparta Praha 7 - 3  
VSB Ostrava - Melnik 3 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldi Eboli - Augusta 0 - 1  
Meta Catania - Dosson 2 - 2  
Pesarofano - Latina 4 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Cartagena 6 - 3  
Barcelona - Segovia 7 - 1  
Santa Coloma - Palma Futsal 0 - 6  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Dundee 2 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Plzen 2 - 9  
Karlovy Vary - Litvínov 3 - 3  
Mladá Boleslav - Sparta Praha 3 - 1  
Mountfield HK - Trinec 2 - 0  
Olomouc - Vítkovice 2 - 0  
Zlín - Liberec 2 - 7  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Herning 4 - 1  
Frederikshavn - Esbjerg 5 - 2  
Rödovre - Rungsted 4 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Vienna Capitals 2 4 - 1  
Debrecen - Újpest 4 - 3  
Fehérvári Titánok - Csíkszereda 2 - 6  
Vasas - FTC 1 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Heinolan Peliitat 2 - 1  
Jokipojat - SaPKo 2 - 1  
Kiekko-Vantaa - KeuPa 5 - 0  
Koovee - LeKi 4 - 4  
RoKi - IPK 3 - 1  
TUTO - Kokkolan Hermes 3 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Hämeenlinna 2 - 2  
JYP - Turku PS 2 - 4  
Kalpa - Tappara 4 - 3  
Lahti Pelicans - HIFK 3 - 3  
Vaasan Sport - Lukko 4 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Grenoble 3 - 3  
Chamonix-Morzine - Gap 5 - 1  
Rouen - Angers 4 - 2  
Strasbourg - Bordeaux 1 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Amur Habarovszk 3 - 1  
Dinamo Minszk - Szibir Novoszibirszk 5 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Admiral Vlagyivosztok 1 - 1  
SZKA Szentpétervár - Avangard Omszk 2 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Red Star Kunlun 2 - 2  
Vityaz Podolszk - Szalavat Julajev Ufa 3 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Jastrzebie 2 - 2  
GKS Tychy - Unia Oswiecim 6 - 2  
Nesta Torun - Polonia Bytom 4 - 0  
Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia 2 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Orlik Opole 2 - 2  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Ottawa 1 - 2  
Edmonton - Arizona 2 - 2  
Philadelphia - NY Rangers 2 - 4  
San Jose - Calgary 3 - 4  
Tampa Bay - Florida 6 - 2  
Winnipeg - New Jersey 3 - 5  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Lausitzer Füchse 2 - 2  
Bayreuth - Kaufbeuren 5 - 5  
Crimmitschau - Ravensburg 3 - 5  
Dresden - Bietigheim/Bissingen 6 - 5  
Freiburg - Frankfurt Löwen 3 - 1  
Heilbronn - Tölzer Löwen 2 - 2  
Kassel - Deggendorf 6 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Düsseldorf 1 - 1  
Eisbären Berlin - Iserlohn 4 - 3  
Ingolstadt - Schwenningen 6 - 0  
Köln - Straubing 0 - 1  
Mannheim - Wolfsburg 6 - 3  
München - Krefeld 1 - 2  
Nürnberg - Bremerhaven 6 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Fehérvár 2 - 2  
Linz - Klagenfurt 1 - 3  
Vienna Capitals - Graz 2 - 1  
Villach - Südtirol Bolzano 2 - 2  
Znojmo - Medvescak Zagreb 1 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Thurgau 2 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Fribourg 2 - 3  
Langnau Tigers - Ambri 0 - 2  
Lugano - Lausanne 4 - 3  
Rapperswil - Bern 1 - 5  
Servette - Zürich Lions 2 - 1  
Zug - Davos 1 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Södertälje - Almtuna 6 - 2  
Vita Hasten - AIK 1 - 1  
Västeras - Pantern Malmö 10 - 3  
Västervik - Karlskrona 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Kosice 3 - 1  
MAC - Nitra 1 - 1  
Nove Zamky - Detva 2 - 0  
Poprad - Zvolen 2 - 2  
Trencin - Zilina 3 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Chengdu 1 - 2  
Izssztal Izsevszk - Molot Perm 4 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Cibona Zagreb 78 - 68  
Olimpija Ljubljana - Mornar 87 - 66  
Kosárlabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Nyizsnyij Novgorod 51 - 62  
Fribourg - Donar Groningen 66 - 71, h.u. 79 - 77  
Karhu Kauhajoki - Levszki Szófia 88 - 79  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Le Mans 78 - 92  
Fos-sur-Mer - Dijon 61 - 82  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Pécs 71 - 88  
Debrecen - Körmend 82 - 78  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg - Paderborn 73 - 65  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Crailsheim 93 - 80  
Ulm - Bayern München 77 - 83  
Vechta - Bayreuth 67 - 83  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MoraBanc Andorra - Murcia 78 - 76  
Unicaja Malaga - Valencia 86 - 73  
Kosárlabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kína 83 - 42  
Belgium - Franciaország 86 - 65  
Kanada - Spanyolország (Helyszín: Spanyolország) 53 - 68  
USA - Nigéria 71 - 40  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jicin - Hranice 24 - 23  
Zubri - Plzen 26 - 26  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Massy Essonne 29 - 28  
Saran - Cavigal Nice 34 - 27  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Dabas 24 - 31  
Tatabánya - Komló 30 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolstad - Baekkelaget 35 - 23  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Emsdetten 32 - 33  
Dormagen - Grosswallstadt 32 - 32  
Elbflorenz - Hamburg 24 - 26  
Hüttenberg - Coburg 21 - 22  
Rhein Vikings Neuss - TUSEM Essen 24 - 29  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Breszt Meskov 42 - 33  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quabit Guadalajara - Huesca 24 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Redbergslids - AIK 22 - 20  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kikinda - Sloga Pozega 40 - 25  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Koper 23 - 22  
Trebnje - Dobova 32 - 29  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Montenegró 29 - 25  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Ukrajna 25 - 28  
Macedónia - Olaszország 29 - 21  
Spanyolország - Ausztria 32 - 22  
Szlovákia - Csehország 22 - 26  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain M'Lila - Hussein Dey 1 - 1  
Medea - Tadjenanet 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Aston Villa 1 - 1  
Sheffield Wed. - Leeds 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Almagro - Sarmiento 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Tigre 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Gimnasia LP 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Tubize 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Eupen 1 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitosa Bistritsa - Szeptemvri Szófia 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventude - Londrina 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos - Vasco da Gama 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Bayern München 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - 1. FC Köln 1 - 3  
Holstein Kiel - Darmstadt 4 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Wehen 3 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - Paralimni 5 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Defensa Justicia 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Karvina 0 - 0  
Plzen - Sparta Praha 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Randers 1 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Shabab Al-Ahli (UAE) 2 - 1  
Al-Ittihad (UAE) - Al-Nasr (UAE) 3 - 1  
Al-Sharjah - Al-Fujairah 3 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - Wadi Degla 2 - 2  
Al-Masry - El Gaish Talaea 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Minszk - Isloch 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Valenciennes 3 - 1  
Beziers - Niort 1 - 1  
Brest - Chateauroux 5 - 1  
Clermont - Ajaccio GFC 1 - 1  
Lens - Paris FC 0 - 0  
Nancy - Sochaux 0 - 0  
Orleans - Lorient 2 - 0  
Red Star 93 - Grenoble 2 - 3  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Bourg-Peronnas 3 - 1  
Chambly - Jeanne D'Arc de Drancy 4 - 1  
Cholet - Concarneau 4 - 1  
Dunkerque - Boulogne 0 - 1  
L'Entente Sannois - Lyon Duchere 0 - 2  
Marignane - Laval 2 - 0  
Pau - Rodez Aveyron 1 - 3  
Villefranche sur Saone - Tours 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Etienne - Monaco 2 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - Saburtalo Tbiliszi 0 - 1  
FC Samtredia - FC Rustavi 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - FC Eindhoven 0 - 3  
Almere City - RKC Waalwijk 2 - 1  
Cambuur - Roda 0 - 1  
Den Bosch - AZ Alkmaar 2 3 - 1  
Helmond - Volendam 2 - 2  
Nijmegen - Go Ahead Eagles 1 - 1  
Sparta Rotterdam - Dordrecht 3 - 2  
Telstar - Oss 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Twente 3 - 1  
PSV - Excelsior/Barendrecht 3 - 0  
Zwolle - Heerenveen 0 - 3  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nassaji Mazandaran - Saipa Karaj 1 - 1  
Pars Jonoubi Jam - Padideh Mashhad 1 - 1  
Paykan - Sepidrood Rasht 1 - 0  
Tractor Tabriz - Esteghlal K. 6 - 0  
Zob Ahan - Sanat Naft Abadan 2 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Hapoel Ashkelon 0 - 2  
Hapoel Afula - Hapoel Ramat Gan 1 - 1  
Hapoel Marmorek - Hapoel Bnei Lod 0 - 2  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Iksal 1 - 0  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Nazareth Illit 0 - 2  
Maccabi Ahi Nazareth - Beitar TA Ramla 0 - 2  
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Katamon 1 - 3  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Al-Kharaitiyat 0 - 2  
Umm-Salal - Al-Khor 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Olsztyn 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Arka Gdynia 1 - 1  
Wisla Plock - Lechia Gdansk 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Spartaks Jurmala 0 - 3  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moghreb Tetouan - Kawkab Marrakesh 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Brescia 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orenburg - CSZKA Moszkva 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien Amatőr - Amstetten 0 - 2  
BW Linz - Liefering 2 - 1  
FAC Wien - Austria Klagenfurt 1 - 2  
Horn - FC Juniors Pasching 2 - 2  
Lafnitz - Vorwärts Steyr 0 - 0  
WSG Wattens - Wacker Innsbruck Amatőr 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Garcilaso - Sporting Cristal 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Tondela 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Sepsi OSK 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunfermline - Partick Thistle 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Zaragoza 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rayo Vallecano - Espanyol 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Schaffhausen 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Brage 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Karlskrona - Oskarshamn 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fayha - Al-Qadisiyah 4 - 2  
Al-Raed - Al-Shabab (KSA) 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Erzurum Bld. Spor 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Sahtar Doneck 1 - 6  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Dep. Lara 0 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Can Tho - Hai Phong 2 - 0  
Hanoi FC - Binh Duong 2 - 0  
Nam Dinh - Hoang Anh Gia Lai 0 - 2  
Quang Nam - Than Quang Ninh 2 - 3  
Saigon FC - Da Nang 1 - 0  
Sanna Khanh Hoa - Ho Chi Minh FC 2 - 0  
Song Lam Nghe An - Thanh Hoa 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Llandudno FC 2 - 1  
Cefn Druids - Caernarfon 1 - 1  
Llanelli - Newtown 1 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trans Narva - Kuressaare 2 - 1  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - UC Dublin 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - London Wasps 22 - 23  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Helens - Castleford 26 - 0  
Wakefield - Warrington 23 - 36  
Wigan - Hull FC 14 - 12  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland - Otago 26 - 31  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Bloemfontein Cheetahs 24 - 21  
Edinburgh - Benetton Treviso 31 - 30  
Röplabda (vb, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - USA 3 - 0  
Röplabda (vb, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Lengyelország 3 - 2  
Snooker (China Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - Zhao Xintong (5 nyert frame-ig) 4 - 5  
J. Trump - J. Higgins (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
M. O'Donnell - Lyu Haotian (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
M. Selby - Yuan Sijun (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - F. Auger Alliassime 2 - 0  
F. Fognini - M. Ebden 2 - 0  
J. Sousa - M. Jaziri 2 - 1  
S. Querrey - T.H. Fritz 0 - 2  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Pavic M - Gonzalez S / Qureshi A 2 - 1  
Krajicek/Nedunchezhiyan - Pella G / Sousa J 2 - 0  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hoang - D. Brands 2 - 0  
K. de Schepper - E. Ymer 2 - 0  
L. Vanni - T. Griekspoor 2 - 0  
S. Stakhovsky - A. Bedene 0 - 2  
Tenisz (Orleans, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Gille S / Vliegen J 2 - 0  
Skupski/Skupski - Begemann A / Eysseric J 2 - 1  
Tenisz (Peking-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - T. Maria 1 - 2  
A. Petkovic - Lin Zhu 2 - 0  
A. Riske - K. Boulter 1 - 2  
A. Tomljanovic - M. Minella 2 - 0  
C. Dolehide - L. Arruabarrena-Vecino 1 - 2  
D. Yastremska - A. Bogdan 2 - 0  
Fangzhou Liu - B. Pera 0 - 2  
J. Brady - S. Sorribes Tormo 1 - 2  
K. Siniakova - Fang Ying Xun 2 - 0  
L. Cabrera - P. Hercog 0 - 2  
M. Puig - O. Jabeur 0 - 2  
S. Cirstea - V. Lepchenko 2 - 1  
S. Kenin - H. Watson 1 - 2  
Z. Diyas - M. Niculescu 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - D. Dzumhur 2 - 0  
A. Murray - F. Verdasco 0 - 2  
A. Ramos - P-H. Herbert 1 - 2  
C. Norrie - Y. Nishioka 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jebavy R / Molteni A - Kudla D / Norrie C    
Lindstedt R / Ram R - Mirnyi M / Oswald P 2 - 0  
McLachlan B / Salisbury J - Jebavy R / Molteni A 2 - 0  
Tenisz (Tashkent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kat. Kozlova - A. Potapova 0 - 2  
M. Gasparyan - M. Barthel 2 - 1  
Tenisz (Tashkent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Olaru R - Gasparyan M / Potapova A 2 - 1  
Danilovic O / Zidansek T - Hibino/Kalashnikova 2 - 1  
Tenisz (Tiburon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Eubanks - N. Rubin 0 - 2  
J. Duckworth - M. Arevalo 2 - 0  
M. Granollers - J-P. Smith 2 - 0  
M. Mmoh - E. Escobedo    
Tenisz (Tiburon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonz/Maytin R. - Hach Verdugo H / Saville 1 - 2  
Granollers G / Martinez P - Goransson A / Lakat F 2 - 0  
King E / Pasha N - Johnson H / Johnson Y 2 - 0  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - Qiang Wang    
A. Sabalenka - A. Barty 2 - 0  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Marozava L - Mertens E / Schuurs D 1 - 2  
Pavlyuchenkova A / Sevast - Sest. Hlavackova/Strycova    
Tollaslabda (Korea Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - Tien Chen Chou 0 - 2  
Junpeng Zhao - Jon. Christie 0 - 2  
Ken. Nishimoto - Ken. Momota    
Kwang Hee Heo - T. Sugiarto 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Endo H / Watanabe Y - Chia A / Soh W Y 2 - 0  
Inoue T / Kaneko Y - Choi S / Seo S J 0 - 2  
Kah M C / Low J S - Kittinupong K / Dechapol 2 - 1  
Kim G J / Lee Y D - Hoki T / Kobayashi Y 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - Fangjie Gao 2 - 0  
Beiwen Zhang - K. Gilmour 2 - 0  
Noz. Okuhara - S. Nehwal 2 - 1  
Say. Takahashi - Ji Hyun Sung 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Awanda A S / Istarani N K - Fukuman N / Yonao K 1 - 2  
Du Y / Li Y H - Tanaka S / Yonemoto K 0 - 2  
Fukushima Y / Hirota S - Chow M K / Lee M Y 2 - 0  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Matsutomo Mi/ Takahashi A 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang T C / Ng W Y - Puavaranukroh/Taerattanac 0 - 2  
Faizal H / Widjaja G E - Jiting H / Yue D 0 - 2  
Higashino A / Watanabe Y - Seo S J / Chae Y 0 - 2  
Lee Y / Hsu Y C - Christiansen M / Pedersen 0 - 2  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Jadran Split 17 - 7  
Oradea - ENKA Isztambul 7 - 7  
Sabadell - Sport Management 4 - 12  
Szintez Kazany - Vouliagmeni 8 - 10  
Vízilabda (Európa Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CN Barcelona - Nice 10 - 8  
OSC - Partizan Belgrád 17 - 7  
Primorje Rijeka - Duisburg 9 - 5  
Savona - Mornar 5 - 6  
Ydraikosz - Primorac Kotor 8 - 9  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Eubank Jr. - JJ. Mcdonagh 1 - 0  
Cal. Smith - G. Groves 1 - 0  

 

2018.09.27.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Doosan Bears 9 - 6  
LG Twins - KIA Tigers 9 - 1  
Nexen Heroes - Lotte Giants 6 - 8  
Samsung Lions - KT Wiz 7 - 6  
SK Wyverns - NC Dinos 11 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 3 - 4  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 3 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 0 - 9  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 1 - 2  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 7 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guerreros de Oaxaca - Diablos Rojos del Mexico (4.m.) 4 - 9  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 7 - 2  
Chicago Cubs - Pittsburgh 7 - 6  
Chicago WS - Cleveland 2 - 10  
Cincinnati - Kansas City 1 - 6  
Colorado - Philadelphia 14 - 0  
Colorado - Philadelphia (21:10) 5 - 3  
LA Angels - Texas 3 - 2  
Minnesota - Detroit 11 - 4  
NY Mets - Atlanta 3 - 0  
San Francisco - San Diego 2 - 3  
Seattle - Oakland 3 - 9  
St. Louis - Milwaukee 1 - 2  
Tampa Bay - NY Yankees 8 - 7  
Tampa Bay - NY Yankees (19:10) 1 - 12  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Jönköping 3 - 3  
Storvreta - Örebro 9 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Bregenzerwald 6 - 2  
Cortina - Kitzbühel 5 - 2  
Klagenfurt 2 - Salzburg 2 0 - 7  
Renon/Ritten - Gherdeina/Gröden 5 - 3  
Val Pusteria - Fassa 4 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Csíkszereda 4 - 6  
KMH Budapest - Fehérvári Titánok 1 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Sahtar Szoligorszk 1 - 3  
Lida - Metallurg Zslobin 1 - 2  
Nyeman Grodno - Gomel 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Kärpät 0 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szeversztal Cserepovec 4 - 0  
CSZKA Moszkva - Szpartak Moszkva 2 - 1  
Dinamo Riga - Szocsi 1 - 4  
Metallurg Magnyitogorszk - Dinamo Moszkva 5 - 5  
Slovan Bratislava - Jokerit 3 - 5  
Traktor Cseljabinszk - Lokomotív Jaroszlavl 1 - 2  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Los Angeles 7 - 4  
Boston - Detroit 2 - 2  
Colorado - Dallas 1 - 3  
Minnesota - Winnipeg 4 - 3  
Montreal - Toronto 3 - 5  
NY Rangers - NY Islanders 3 - 3  
Pittsburgh - Buffalo 5 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Frisk/Asker 1 - 5  
Stjernen - Lillehammer 5 - 3  
Storhamar - Sparta Sarpsborg 2 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Växjö 1 - 4  
Djurgarden - Mora 4 - 1  
HV 71 - Malmö 0 - 1  
Lulea - Skelleftea 3 - 5  
Rögle - Frölunda 1 - 1  
Timra - Färjestad 1 - 0  
Örebro - Linköping 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liptovsky Mikulas - Diósgyőr 1 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Szarjarka Karaganda 4 - 3  
Dinamo Szentpétervár - Gornyak Ucsali 5 - 0  
Dizel Penza - Torpedo Kamenogorszk 4 - 3  
SZKA-Neva - Juzsnij Ural Orszk 4 - 1  
Tambov - Szarov 1 - 3  
Zauralje Kurgan - Metallurg Novokuznyeck 1 - 3  
Kosárlabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes - Torun 69 - 84  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Maccabi TA 78 - 78, h.u. 94 - 92  
Panathinaikosz - Himki Moszkva 90 - 63  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Monaco 68 - 70  
Kosárlabda (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Hapoel Beer Sheva 73 - 77  
Maccabi Ashdod - Hapoel Gilboa Galil 65 - 62  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prienai - Zalgiris Kaunas 53 - 74  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Gran Canaria 98 - 78  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors-Thy - Holstebro 29 - 30  
Skjern - Lemvig 30 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Montpellier 31 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Burgdorf-Hannover 29 - 28  
Gummersbach - DHfK Leipzig 30 - 28  
Kiel - Melsungen 37 - 20  
Ludwigshafen-Friesenheim - Erlangen 23 - 25  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Franciaország 24 - 21  
Hollandia - Japán 38 - 26  
Izland - Svédország 25 - 26  
Macedónia - Olaszország 26 - 23  
Norvégia - Lengyelország 34 - 27  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Setif - JS Kabylie 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba SDE - Brown de Adrogue 1 - 0  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Saint-Gilloise 0 - 3  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Honka 5 - 1  
Glasgow - Barcelona Limasszol 0 - 1  
Lyon - Avaldsnes 5 - 0  
Paris SG - St. Pölten 2 - 0  
Slavia Praha - Gintra Univ. 4 - 0  
Zvezda-2005 Perm - LSK Kvinner 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pirin Blagoevgrad - Slavia Szófia 0 - 2  
Szpartak Várna - Vereja 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviaria - Rio Preto 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Flamengo 2 - 1  
Cruzeiro - Palmeiras 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fürth - Hamburg 0 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Colón 1 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hilleröd - Bröndby 1 - 4  
Viby - FC Köbenhavn 0 - 3  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bani Yas - Al-Wahda 4 - 2  
Dibba Al-Fujairah - Al-Dhafra 3 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Quevilly Rouen 2 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tbiliszi - Kolkheti Poti 2 - 1  
Lokomotív Tbiliszi - Dila Gori 2 - 1  
Torpedo Kutaisi - Sioni Bolnisi 3 - 0  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcides - AZ Alkmaar 0 - 6  
Gemert - Feyenoord 0 - 4  
Groningen - Twente 0 - 2  
Oostzaan - Emmen 1 - 3  
Utrecht - Maastricht 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Persepolis 0 - 0  
Naft Masjed Soleyman - Sepahan 0 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ramat Hasharon 2 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Duhail 1 - 2  
Qatar SC - Al-Sadd 1 - 5  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Itagui Leones 3 - 3  
Millonarios - Jaguares de Cordoba 1 - 1  
Once Caldas - Independiente SF 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Grudziadz - Zaglebie Sosnowiec 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - UNAM Pumas 1 - 3  
Monterrey - Zacatepec    
Queretaro - Dorados de Sinaloa 2 - 1  
Tigres - Puebla 4 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York City FC - Chicago 2 - 0  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - MTK 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Strömsgodset 0 - 1  
Lilleström - Bryne 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Milan 1 - 1  
SPAL Ferrara - Sassuolo 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucchese - Carrarese 2 - 2  
U23Juventus - Cuneo 4 - 0  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurszk - FK Krasznodar 0 - 2  
Tambov - Krilja Szovjetov Szamara 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melgar - Sport Rosario 2 - 1  
Universitario de Deportes - Union Comercio    
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Benfica 2 - 2  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucovina Radauti - Gaz Metan Medias 1 - 1  
Luceafarul Oradea - Astra Giurgiu 1 - 5  
Unirea Alba Iulia - FCS Bukarest 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Getafe 1 - 1  
Girona - Betis 0 - 1  
Valladolid - Levante 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sion - FC Zürich 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - AIK Stockholm 0 - 2  
Kalmar - Häcken 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hazm - Al-Faisaly 2 - 1  
Al-Ittifaq (KSA) - Ohud Medina 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Aluminij Kidricevo 1 - 1  
Maribor - Rudar Velenje 3 - 0  
Olimpija Ljubljana - ND Gorica 2 - 2  
Triglav Kranj - Mura 3 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Amedspor 5 - 0  
Genclerbirligi - Bergama Bld. 2 - 0  
Giresunspor - Kocaelispor 2 - 2  
Karadeniz Eregli Bld. - Antalyaspor 2 - 2  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Philadelphia 3 - 0  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Nashville SC 0 - 2  
Charleston - North Carolina 2 - 0  
Indy Eleven - Tampa Bay 2 - 0  
Las Vegas - Orange County SC 3 - 5  
Penn FC - Pittsburgh 0 - 2  
Reno - Rio Grande Valley 4 - 0  
Richmond - FC Cincinnati 1 - 4  
Toronto FC 2 - Ottawa 0 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes de Merida - Dep. La Guaira 1 - 2  
Mineros de Guayana - Estudiantes de Caracas 3 - 0  
Puerto Cabello - Carabobo 2 - 2  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay of Plenty - Manawatu 15 - 17  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VK Bratislava - Mladost Zagreb 3 - 0  
Röplabda (vb, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Oroszország 3 - 0  
Röplabda (vb, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Szerbia 3 - 0  
Snooker (China Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - G. Dott 5 - 2  
J. Trump - Yan Bingtao (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
Lyu Haotian - S. Murphy (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
M. King - Yuan Sijun 3 - 5  
M. O'Donnell - Liang Wenbo 5 - 2  
M. Selby - H. Vafaei Ayouri (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
S. Donaldson - J. Higgins 3 - 5  
Zhao Xintong - M.J. Williams (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fognini - R. Bemelmans 2 - 0  
M. Berrettini - M. Ebden 1 - 2  
N. Basilashvili - S. Querrey 0 - 2  
T.H. Fritz - M. Kukushkin 2 - 0  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bemelmans R / Gunneswaran - Krajicek/Nedunchezhiyan 0 - 2  
Dodig I / Pavic M - Molchanov D / Zelenay I 2 - 1  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - L. Vanni 0 - 2  
C. Lestienne - A. Bedene 1 - 2  
E. Ymer - L. Sonego 2 - 0  
G. Barrere - A. Hoang 0 - 2  
K. de Schepper - E. Ruusuvuori 2 - 0  
T. Griekspoor - C. Moutet 2 - 0  
Tenisz (Orleans, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maden Y / Weissborn T-S - Nys H / Puetz T 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - M. McDonald 2 - 1  
D. Goffin - A. Murray 0 - 2  
R. Ramanathan - D. Dzumhur 0 - 2  
T. Daniel - F. Verdasco 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Li Z / Wu D - Lindstedt R / Ram R 0 - 2  
McLachlan B / Salisbury J - Matkowski M / Monroe N 2 - 0  
Mirnyi M / Oswald P - Daniell M / Koolhof W 2 - 0  
Tenisz (Tashkent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Potapova - D. Jakupovic 2 - 1  
Kat. Kozlova - A-Ka. Schmiedlova 2 - 0  
M. Barthel - V. Lapko 2 - 0  
M. Gasparyan - Stollár F. 2 - 1  
Tenisz (Tashkent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danilovic O / Zidansek T - Jakupovic D / Lapko V 2 - 0  
Kozlova K / Zvonareva V - Hibino/Kalashnikova 0 - 2  
Tenisz (Tiburon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - J. Duckworth 1 - 2  
Bran. Holt - Tom. Paul    
M. Torpegaard - M. Arevalo 1 - 2  
Tenisz (Tiburon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goransson A / Lakat F - Polansky P / Withrow J 2 - 1  
Granollers G / Martinez P - Eubanks C / Krueger M 2 - 0  
Granollers M / Vervoort M - Lawson A / Reese H 1 - 2  
Granollers M / Vervoort M - Matsui T / Nielsen F 2 - 1  
Roelofse R / Rubin N - Hach Verdugo H / Saville 0 - 2  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - A. Pavlyuchenkova 2 - 1  
A. Kontaveit - K. Siniakova 2 - 0  
D. Cibulkova - A. Sabalenka 0 - 2  
Qiang Wang - M. Puig 2 - 0  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Mladenovic - Aoyama S / Marozava L 0 - 2  
Dabrowski G / Xu Y - Mertens E / Schuurs D 0 - 2  
Melichar N / Peschke K - King V / Niculescu M    
Melichar N / Peschke K - Sest. Hlavackova/Strycova 0 - 2  
Pavlyuchenkova A / Sevast - Duan Y Y / Wang Y 2 - 1  
Tollaslabda (Korea Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Ken. Momota 1 - 2  
Dan Lin - Ken. Nishimoto 1 - 2  
Kaz. Sakai - Tien Chen Chou 0 - 2  
Tzu Wei Wang - A.S. Ginting 0 - 2  
V. Axelsen - Junpeng Zhao 0 - 2  
Wan Ho Son - Kwang Hee Heo 1 - 2  
Yun Hu - Jon. Christie 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen H L / Wang C-L - Hoki T / Kobayashi Y 0 - 2  
Chia A / Soh W Y - Huang K / Wang Z 2 - 0  
He J / Tan Q - Kittinupong K / Dechapol 0 - 2  
Inoue T / Kaneko Y - Daugaard D / Sogaard F 2 - 0  
Kah M C / Low J S - Liao M C / Su C H 2 - 0  
Kamura T / Sonoda K - Kim G J / Lee Y D 1 - 2  
Lee J-H / Lee Y - Choi S / Seo S J 1 - 2  
Ren X / Xuanyi O - Endo H / Watanabe Y 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aka. Yamaguchi - Xiaoxin Chen 2 - 1  
Fangjie Gao - Sae. Kawakami 2 - 1  
K. Gilmour - R. Intanon 2 - 0  
L. Kjaersfeldt - Ji Hyun Sung 0 - 2  
Noz. Okuhara - Pui Yin Yip 2 - 0  
S. Nehwal - Ga Eun Kim 2 - 0  
Yanyan Cai - Beiwen Zhang 1 - 2  
Yiman Zhang - Say. Takahashi 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chow M K / Lee M Y - Chang Y N / Jung K E 2 - 1  
Haris D D / Pradipta R A - Fukuman N / Yonao K 1 - 2  
Hoo V / Yap C W - Awanda A S / Istarani N K 1 - 2  
Hsu Y C / Wu T J - Du Y / Li Y H 0 - 2  
Jinhui T / Xiaohan Y - Tanaka S / Yonemoto K 1 - 2  
Lee Y N / Seong A Y - Matsutomo Mi/ Takahashi A 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang T C / Ng W Y - Kim Y H / Seong A Y 2 - 0  
Chen T J / Peck Y W - Christiansen M / Pedersen 0 - 2  
Faizal H / Widjaja G E - Jordan P / Oktavianti M D 2 - 1  
Jiting H / Yue D - Kim H T / Kim H J 2 - 0  
Kim W H / Baek H N - Higashino A / Watanabe Y 0 - 2  
Lee Y / Hsu Y C - Wang C-L / Lee C H 2 - 1  
Puavaranukroh/Taerattanac - Kaneko Y / Matsumoto M 2 - 1  
Seo S J / Chae Y - Adcock C / Adcock G 2 - 0  

 

2018.09.26.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Nexen Heroes 9 - 8  
Hanwha Eagles - Samsung Lions 8 - 4  
KT Wiz - KIA Tigers 9 - 2  
Lotte Giants - NC Dinos 10 - 7  
SK Wyverns - LG Twins 5 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten    
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars    
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 10 - 0  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guerreros de Oaxaca - Diablos Rojos del Mexico (3.m.) 10 - 3  
Sultanes de Monterrey - Acereros de Monclova (5.m.) 9 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 4 - 3  
Boston - Baltimore    
Chicago Cubs - Pittsburgh 0 - 6  
Chicago WS - Cleveland 5 - 4  
Cincinnati - Kansas City 3 - 4  
Colorado - Philadelphia 10 - 3  
LA Angels - Texas 4 - 1  
Minnesota - Detroit 2 - 4  
NY Mets - Atlanta 3 - 7  
San Francisco - San Diego 5 - 4  
Seattle - Oakland 10 - 8  
St. Louis - Milwaukee 4 - 12  
Tampa Bay - NY Yankees 2 - 9  
Toronto - Houston 1 - 4  
Toronto - Houston (22:07) 3 - 1  
Washington - Miami 9 - 4  
Washington - Miami (22:05) 9 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Welhot Kuopio - OLS Oulu 6 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalmarsund - Växjö 5 - 9  
Mullsjö - Linköping 5 - 7  
Sirius - Dalen 3 - 10  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fassa - Bregenzerwald 3 - 3  
Olimpija Ljubljana - Zell am See 2 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nottingham - Cardiff 4 - 3  
Sheffield - Dundee 2 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Litomerice 4 - 2  
Jihlava - Slavia Trebic 6 - 3  
Motor Ceske Budejovice - Kladno 3 - 0  
Prostejov - Kadan 9 - 2  
Slavia Praha - Slovan Ustecti Lvi 2 - 1  
Vsetin - Frydek Mistek 3 - 2  
Zubr Prerov - Havirov 6 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kookoo 4 - 2  
Lahti Pelicans - Jukurit 0 - 0  
SaiPa - Ässät 4 - 1  
Tappara - Lukko 3 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Red Star Kunlun 3 - 4  
Dinamo Minszk - Szalavat Julajev Ufa 1 - 3  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Amur Habarovszk 2 - 1  
SZKA Szentpétervár - Szibir Novoszibirszk 5 - 0  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Admiral Vlagyivosztok 5 - 1  
Vityaz Podolszk - Barisz Asztana 3 - 3  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogo Riga - Liepaja 2 - 2  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Columbus 2 - 4  
Calgary - San Jose 7 - 5  
Chicago - Detroit 6 - 8  
Edmonton - Vancouver 6 - 0  
Nashville - Carolina 1 - 4  
St. Louis - Washington 0 - 4  
Tampa Bay - Florida 2 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Ajoie 4 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Vita Hasten 1 - 4  
Björklöven - Södertälje 5 - 2  
Karlskrona - Karlskoga 0 - 1  
Leksand - Västervik 4 - 2  
Pantern Malmö - Oskarshamn 4 - 2  
Tingsryd - Västeras 0 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Jugra Hanti-Manszijszk 1 - 5  
Himik Voszkreszenszk - Torosz Nyeftekamszk 1 - 1  
Rjazany - Rubin Tyumeny 0 - 2  
Zvezda Csehov - Nyeftyanyik Almetyevszk 5 - 1  
Kerékpár (Országúti vb - egyéni időfutam)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Marchi - N. Roche 1 - 0  
H. Bond - T.G. Hart 1 - 0  
J. Tratnik - J. Rosskopf 0 - 1  
J. van Emden - R. Mullen 1 - 0  
M. Schachmann - B. Jungels 1 - 0  
M. Soler Gimenez - L. de Plus 1 - 0  
N.F. Oliveira - N.J. Castroviejo 1 - 0  
Országúti vb 2018 - egyéni időfutam    
Országúti vb 2018 - egyéni időfutam - Top 3    
P. Bevin - T. van Garderen 1 - 0  
S. Kragh Andersen - W. Kelderman 0 - 1  
T. Dumoulin - R. Dennis 0 - 1  
T. Ludvigsson - A. Grivko 0 - 1  
V. Kiryienka - Tony Martin 0 - 1  
Kosárlabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Bakken Aarhus 59 - 61  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Pardubice 79 - 96  
Kosárlabda (FIBA Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserkaszi - Kongsberg 101 - 90  
Dnipro - Lavrio 76 - 58  
Istanbul BB - Svitavy 98 - 78  
Rosa Radom - Joensuun Kataja 69 - 75  
Södertälje - Ironi Ness Ziona 76 - 100  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Portel - Strasbourg 82 - 79  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - Blackwater Elite 124 - 106  
RS Elasto Painters - Magnolia Hotshots 76 - 92  
Kosárlabda (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Bnei Herzeliya 91 - 76  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Siauliai 83 - 78  
Lietkabelis - Alytaus Dzukija 71 - 69  
Nevezis Kedainiai - Rytas Vilnius 70 - 80  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Neptunas Klaipeda 69 - 88  
Kosárlabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Törökország 78 - 61  
Kína - Japán 87 - 81  
Nigéria - Görögország 57 - 56  
Spanyolország - Szenegál 63 - 48  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Breszt Meskov 33 - 27  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Thun 35 - 34  
Wisla Plock - Riihimaen Cocks 34 - 18  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Aalborg 34 - 25  
Ringsted - Bjerringbro-Silkeborg 21 - 32  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Ivry 25 - 21  
Istres - Cesson 26 - 30  
Nimes - Paris SG 28 - 28  
Pays d'Aix - Chambery 25 - 26  
St. Raphael - Pontault-Combault 40 - 28  
Toulouse - Tremblay 31 - 36  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Szeged 22 - 35  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Avanca 36 - 22  
Fafe - Fermentoes 24 - 18  
Porto - Sporting CP 28 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Granollers 26 - 23  
Barcelona - Bidasoa Irun 32 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Kristianstad 23 - 25  
Sävehof - Alingsas 32 - 26  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribnica - Celje 22 - 21  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Argentína 33 - 19  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Brentford 3 - 1  
Liverpool - Chelsea 1 - 2  
Nottingham - Stoke 3 - 2  
Tottenham - Watford 2 - 2  
West Ham - Macclesfield 8 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apia Leichhardt Tigers - Adelaide Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Zira 3 - 2  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalst - Charleroi 0 - 2  
Cercle Bruges - Beerschot Wilrijk 1 - 2  
Deinze - FC Bruges 2 - 0  
Dessel - Mouscron-Peruwelz 0 - 3  
Genk - Lommel 4 - 0  
Heist - Zulte Waregem 1 - 2  
Hoogstraten - Oostende 1 - 3  
Mechelen - Antwerpen 3 - 1  
ROC Charleroi - Lokeren 2 - 5  
St. Truiden - Duffel 3 - 0  
Standard Liege - Royal Knokke 1 - 2  
Virton - Gent 2 - 4  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - BIIK-Kazygurt 3 - 0  
Bayern München - Spartak Subotica 4 - 0  
Bröndby - Juventus Women 1 - 0  
Chelsea - Sarajevo 6 - 0  
Hjörring - Fiorentina 0 - 2  
Linköping - Harkiv 4 - 0  
Manchester City - Atl. Madrid 0 - 2  
Rosengard - Rjazany 2 - 0  
Sparta Praha - Ajax 1 - 2  
Wolfsburg - Thor Akureyri 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Balchik - Botev Vraca 1 - 0  
CSKA 1948 - Botev Plovdiv 1 - 4  
FK Arda Kurdzhali - Cserno More Várna 0 - 1  
Gorna Orjahovica - Dunav Ruse 1 - 1  
Neszebar - Ludogorec Razgrad 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza - Sao Bento 2 - 1  
Ponte Preta - Brasil de Pelotas 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Corinthians 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Nürnberg 7 - 0  
Düsseldorf - Leverkusen 1 - 2  
Mainz - Wolfsburg 0 - 0  
Mönchengladbach - E. Frankfurt 3 - 1  
RB Leipzig - VfB Stuttgart 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Sandhausen 0 - 2  
Magdeburg - Duisburg 3 - 3  
Regensburg - Heidenheim 2 - 1  
St. Pauli - Paderborn 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Karlsruhe 1 - 3  
Osnabrück - Fortuna Köln 1 - 0  
Uerdingen - Zwickau 1 - 2  
Unterhaching - 1860 München 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - San Lorenzo 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Liberec 0 - 1  
Loko Vltavin - Teplice 1 - 2  
Olomouc - Trinec 7 - 0  
Olympia Radotin - Slovacko 0 - 5  
Pardubice - Jablonec    
Pribram - Vlasim 4 - 1  
Slavia Praha - Usti nad Labem 2 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1908 Amager - Marienlyst 2 - 2  
Aarhus Fremad - Aarhus GF 1 - 5  
Dalum - Midtjylland 1 - 1  
Fredericia - Sönderjyske 0 - 2  
Hundested - Vendsyssel 0 - 3  
Jammerbugt - Esbjerg 0 - 1  
Köge - Nordsjaelland 0 - 4  
Naestved - Silkeborg 1 - 0  
Roskilde - Aalborg 0 - 5  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Free State Stars 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Gyeongnam 2 - 2  
FC Seoul - Incheon 1 - 1  
Gangwon - Suwon Bluewings 1 - 0  
Jeonbuk - Jeonnam 1 - 0  
Sangju Sangmu - Pohang 1 - 2  
Ulsan - Jeju 3 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Minszk - BATE Boriszov 0 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Dinamo Breszt 0 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B36 Torshavn - Vestur Sorvagur 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Helsinki JK 1 - 2  
Inter Turku - Lahti 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Rennes 2 - 1  
Bordeaux - Lille 1 - 0  
Caen - Montpellier 2 - 2  
Dijon - Lyon 0 - 3  
Marseille - Strasbourg 3 - 2  
Nimes - Guingamp 0 - 0  
Paris SG - Reims 4 - 1  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior Maassluis - PSV 0 - 4  
Katwijk - Heerenveen 0 - 0  
Rosmalen - ADO Den Haag 0 - 6  
Staphorst - Zwolle 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krizevci - Rijeka 0 - 9  
Primorac Biograd - Lokomotív Zagreb 0 - 1  
Sloga Mravince - Dinamo Zagreb 0 - 1  
Sloga Nova Gradiska - Istra 2 - 4  
Vrapce - Hajduk Split 0 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Maccabi TA 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyoto - Avispa Fukuoka 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shonan Bellmare - Kawasaki Frontale 0 - 0  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Sapporo 4 - 2  
Kashima A. - Sanfrecce Hiroshima 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Irtis Pavlodar 2 - 0  
Akzhayik Ural - Tobol Kostanay 0 - 1  
Atyrau - FC Asztana 0 - 1  
Kaisar Kyzylorda - Kairat Almaty 1 - 2  
Kyzylzhar Petropavlovsk - Sahtar Karagandy 2 - 1  
Zhetysu Taldykorgan - Ordabasy Shymkent 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning Hongyun - Meizhou Meixian Techand 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Beijing Guoan 0 - 3  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elana Torun - Bytovia Bytow 1 - 3  
Falubaz Zielona Gora - Wigry Suwalki 0 - 1  
GKS Jastrzebie - Piast Gliwice 1 - 2  
GKS Katowice - Pogon Szczecin 1 - 1  
Kaczkan Huragan Morag - Zaglebie Lubin 3 - 2  
Kluczbork - Podbeskidzie Bielsko-B. 0 - 2  
Lechia Dzierzoniow - Jagiellonia Bialystok 0 - 1  
Legionovia Legionowo - GKS Tychy 2 - 1  
Olimpia Elblag - Slask Wroclaw 0 - 3  
Paradyz - Puszcza Niepolomice 0 - 7  
Polonia Sroda Wielkopolsk - Radomiak Radom 4 - 3  
Resovia - Warta Poznan 2 - 0  
ROW Rybnik - Cracovia Krakkó 1 - 3  
Sandecja Nowy Sacz - Miedz Legnica 0 - 3  
Tur Bielsk Podlaski - TBB Nieciecza 1 - 4  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - VMFD Zalgiris 0 - 6  
Suduva Marijampole - Trakai 0 - 0  
Labdarúgás (Marokkói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique de Khouribga - RSB Berkane 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Juarez 2 - 2  
Necaxa - Leon 0 - 2  
Pachuca - Cafetaleros de Tapachula 3 - 0  
Tijuana - Cruz Azul 1 - 2  
Labdarúgás (Moldáv Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Auto Tiraspol - Sfintul Gheorghe 0 - 3  
Sheriff Tiraspol - CSF Speranta 3 - 0  
Zaria Balti - Zimbru Chisinau 3 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vidi - Mezőkövesd 3 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Monor 1 - 0  
Budafok - Kazincbarcika 0 - 0  
Dorog - Cegléd 2 - 1  
Gyirmót - Mosonmagyaróvár 2 - 0  
Kaposvár - Siófok 1 - 0  
Nyíregyháza - Csákvár 0 - 1  
Soroksár - Budaörs 1 - 2  
Tiszakécske - Vasas 1 - 1  
Vác - ZTE 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosenborg - Valerenga 2 - 0  
Start - Bodö/Glimt 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Torino 0 - 0  
Cagliari - Sampdoria 0 - 0  
Genoa - Chievo 2 - 0  
Juventus - Bologna 2 - 0  
Napoli - Parma 3 - 0  
Roma - Frosinone 4 - 0  
Udinese - Lazio 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremonese - Cosenza 2 - 0  
Foggia - Padova 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gozzano - Piacenza 3 - 4  
Pontedera - Albissola 2 - 1  
Pro Piacenza - Pistoiese 3 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fermana - Giana Erminio 1 - 0  
Gubbio - Albinoleffe 0 - 0  
Imolese - Teramo 1 - 1  
Monza - Renate 1 - 0  
Pordenone - Virtus Verona 1 - 0  
Sambenedettese - Pesaro 1 - 1  
Südtirol - Fano 0 - 0  
Triestina - Ravenna 3 - 0  
Vicenza - Rimini 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Lokomotív Moszkva 2 - 2  
Chayka Peschanokopskoye - Anzsi Mahacskala 1 - 2  
Cser. Novorosszijszk - Szpartak Moszkva 0 - 1  
Himki - Rubin Kazany 0 - 0  
Luki-Energiya V.Luki - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 2  
Nyizsnyij Novgorod - Ufa 0 - 0  
Szahalin - Arszenál Tula 1 - 2  
Szizran - Rosztov 0 - 4  
SZKA Habarovszk - Akhmat Groznij 2 - 2  
Torpedo Moszkva - Dinamo Moszkva 0 - 1  
Volgar Asztrahany - Zenit Szentpétervár 0 - 4  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Sturm Graz 2 - 0  
Mattersburg - Rapid Wien 1 - 1  
Neusiedl am See - Wacker Innsbruck 1 - 3  
Pinzgau Saalfelden - St. Pölten 0 - 5  
Schwaz - Salzburg 0 - 6  
Stadl-Paura - LASK Linz 0 - 8  
Stadlau - Kapfenberg 0 - 4  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Huancayo 1 - 1  
Univ. San Martin - Ayacucho 1 - 3  
UTC de Cajamarca - Dep. Binacional 2 - 1  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chindia Targoviste - CFR Cluj 0 - 1  
Clinceni - Hermannstadt 0 - 2  
Concordia Chiajna - Viitorul Constanta 0 - 3  
Slatina - Dunarea Calarasi 0 - 2  
UTA Arad - CSM Politechnika Iasi 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Motherwell 4 - 2  
Rangers - Ayr Utd. 4 - 0  
St. Johnstone - Celtic 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Villarreal 0 - 3  
Leganes - Barcelona 2 - 1  
Sevilla - Real Madrid 3 - 0  
Valencia - Celta Vigo 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Vaduz 0 - 0  
Winterthur - Lausanne 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Luzern 2 - 1  
Xamax - Lugano 2 - 1  
Young Boys - St. Gallen 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Elfsborg 0 - 1  
Norrköping - FF Malmö 3 - 1  
Sundsvall - Djurgarden 1 - 1  
Trelleborg - Dalkurd 0 - 1  
Östersund - Brommapojkarna 3 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Wehda 2 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napredak Krusevac - Crvena zvezda 0 - 3  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Backa Topola - Rad Belgrád 2 - 0  
Bacska Palanka - Buducnost Dobanovci 1 - 1  
Indija - Zemun 0 - 2  
Kolubara Lazarevac - Partizan Belgrád 1 - 2  
Macsva Sabacs - Radnicki 1 - 0  
Mladost Backi Jarak - Cukaricki 0 - 2  
Proleter Novi Sad - Mladost Lucani 1 - 1  
Radnicki Nis - Bezanija Belgrád 4 - 1  
Radnik Surdulica - Radnicki Pirot 5 - 0  
Sindjelic Belgrád - Vozdovac 1 - 0  
Vojvodina - Teleoptik Zemun 2 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata Singapore - Home Utd. 3 - 2  
DPMM Brunei - Balestier Khalsa 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kovo Belusa - Dunajska Streda 1 - 4  
Slovan Most Pri Bratisl. - Trnava 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko - Domzale 0 - 4  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afjet Afyonspor - Siirt IL Özel IdaresiSpor 2 - 1  
Amasyaspor - Konyaspor 2 - 5  
Ankaragücü - Serik Belediyespor 2 - 1  
Boluspor - Payas Belediye 1975 4 - 1  
Elazigspor - Batman Petrolspor 0 - 4  
Erbaaspor - Eskisehirspor 1 - 0  
Hatayspor - Esenler Erokspor 2 - 1  
Istanbulspor - Bagcilarspor 3 - 1  
Karabukspor - Korfez Spor Kulubu 3 - 0  
Kilis Belediyespor - Osmanlispor 1 - 4  
Kirsehir Belediyespor - Altay Izmir 2 - 3  
Rizespor - Tarsus Idman Yurdu 2 - 0  
Sile Yildizspor - Adanaspor 2 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariupol - Dinamo Kijev 0 - 2  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Olekszandria 3 - 0  
Krystal Kherson - Deszna Csernigov 2 - 3  
Slavutych Cherkasy - Arzenal Kijev 2 - 2  
Zirka Kropivnickij - Olimpik Doneck 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Monagas Maturin 0 - 1  
Dep. Anzoategui - Atl. Venezuela 1 - 1  
Metropolitanos Caracas - Zamora Barinas 1 - 0  
Portuguesa Acarigua - Zulia Maracaibo 2 - 1  
Trujillanos Valera - Dep. Tachira 0 - 1  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Kalev Tallinn 0 - 0  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawke's Bay - Northland 55 - 41  
Röplabda (vb, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Oroszország 3 - 2  
Röplabda (vb, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Szerbia 0 - 3  
Snooker (China Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - N. Saengkham 5 - 4  
F. O'Brien - Zhao Xintong 2 - 5  
G. Wilson - M.J. Williams 2 - 5  
J. Lisowski - S. Donaldson 3 - 5  
J. Perry - Lyu Haotian 3 - 5  
J. Trump - Jam. Jones 5 - 2  
M. King - M. Allen 5 - 1  
M. O'Donnell - T. Ford 5 - 4  
M. Selby - Chang Bingyu 5 - 1  
Mei Xiwen - J. Higgins 4 - 5  
N. Robertson - G. Dott 2 - 5  
R. Day - H. Vafaei Ayouri 3 - 5  
S. Bingham - Yan Bingtao 2 - 5  
Xiao Guodong - S. Murphy 2 - 5  
Yuan Sijun - Ding Junhui 5 - 4  
Zhang Anda - Liang Wenbo 2 - 5  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Auger Alliassime - Hyeon Chung 2 - 1  
J. Sousa - V. Pospisil 2 - 1  
L.G.M. Harris - B. Tomic 1 - 2  
M. Jaziri - A. Mannarino 2 - 0  
P. Gunneswaran - M. Berrettini 0 - 2  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Jaziri M - Fognini F /Petzschner P    
Gong M-X / Zhang Ze - Molchanov D / Zelenay I 1 - 2  
Gonzalez S / Qureshi A - Ebden/M. Zverev 2 - 0  
Pella G / Sousa J - Balaji N / Bopanna R 2 - 0  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hoang - A. Cornut-Chauvinc 2 - 1  
A. Rinderknech - G. Barrere 1 - 2  
D. Brands - U. Humbert 2 - 1  
H. Nys - E. Ymer 0 - 2  
M. Bachinger - L. Sonego    
Q. Halys - S. Stakhovsky 1 - 2  
T. Griekspoor - N. Mahut 2 - 0  
T. Simon - L. Sonego 1 - 2  
Tenisz (Orleans, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Bedene A / Margaroli L 2 - 0  
Gille S / Vliegen J - Mies A / Sancic A 2 - 0  
Oliveira G / Vavassori A - Arends S / Arneodo R 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - V. Troicki 2 - 1  
B. Coric - C. Norrie 0 - 2  
P-H. Herbert - S. Tsitsipas 2 - 0  
Y. Nishioka - D. Shapovalov 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Minaur A / Mousley B - Lindstedt R / Ram R 0 - 2  
Hsieh C-P / Ratiwatana S - Daniell M / Koolhof W 0 - 2  
Jebavy R / Molteni A - Daniel T / Mcdonald M 2 - 0  
Marrero D / Seppi A - Li Z / Wu D 1 - 2  
Martin F / Ramos-Vinolas - Mirnyi M / Oswald P 1 - 2  
Tenisz (Tashkent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Potapova - O. Danilovic 2 - 0  
A. Rus - D. Jakupovic 0 - 2  
E. Rodina - M. Barthel 1 - 2  
I. Jorovic - V. Lapko 0 - 2  
Kat. Kozlova - F. Ferro 2 - 0  
N. Hibino - A-Ka. Schmiedlova 0 - 2  
Stollár F. - V. Zvonareva 2 - 0  
T. Maria - M. Gasparyan 1 - 2  
Tenisz (Tashkent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Olaru R - Kania P / Sizikova Y 2 - 1  
Guarachi A / Krawczyk D - Gasparyan M / Potapova A 0 - 2  
Panova A / Voskoboeva G - Jakupovic D / Lapko V 1 - 2  
Tenisz (Tiburon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-P. Smith - B. Fratangelo 2 - 1  
J.C. Aragone - N. Rubin 0 - 2  
M. Granollers - C. Ilkel 2 - 0  
M. Mmoh - Dar. King 2 - 0  
M. Polmans - A. Popyrin 0 - 2  
P. Polansky - C. Eubanks 0 - 2  
Tenisz (Tiburon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonz/Maytin R. - Fratangelo B / Galloway R 2 - 0  
Gonzales R / Lammons N - King E / Pasha N 1 - 2  
Johnson H / Johnson Y - Ratiwatana S / Rungkat C 2 - 1  
Lawson A / Reese H - Reid M / Thompson J 2 - 0  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - A. Barty 0 - 2  
A. Pavlyuchenkova - P. Kvitova 2 - 1  
D. Cibulkova - D. Kasatkina 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - K. Siniakova 0 - 2  
M. Puig - C. Wozniacki 2 - 0  
Qiang Wang - D. Gavrilova 2 - 0  
S. Kenin - A. Sabalenka 0 - 2  
Shuai Zhang - A. Kontaveit 1 - 2  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Mladenovic - Christian K / Santamaria 2 - 0  
Duan Y Y / Wang Y - Barty A / Vandeweghe C    
Hradecka L / Makarova E - Pavlyuchenkova A / Sevast 0 - 2  
Hsieh S / Mattek-Sands B - Sest. Hlavackova/Strycova 1 - 2  
Kichenok L / Srebotnik K - Mertens E / Schuurs D 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Sam. Verma 2 - 1  
C. Jonatan - K. Tsuneyama 2 - 0  
Dan Lin - J.O. Jörgensen 2 - 1  
H-K. Vittinghus - Zhao Junpeng 1 - 2  
I.M. Mustofa - Tien Chen Chou 0 - 2  
Kaz. Sakai - B. Leverdez 2 - 1  
Kwang Hee Heo - Dong Keun Lee 2 - 0  
L. Corvee - A.S. Ginting 0 - 2  
T. Sugiarto - Hyun Il Lee 2 - 0  
Tzu Wei Wang - T. Saensomboonsuk 2 - 0  
V. Axelsen - Jen Hao Hsu 2 - 0  
Wan Ho Son - Cheuk Yiu Lee 2 - 0  
Yu Hsien Lin - Ken. Nishimoto 1 - 2  
Yun Hu - Yuxiang Huang 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Lee J-H / Lee Y 1 - 2  
Chung / Kim - Liao M C / Su C H 1 - 2  
Daugaard D / Sogaard F - Cahyono A B / Isfahani M 2 - 0  
Huang K / Wang Z - Lee S M / Yang P-H 2 - 1  
Inoue T / Kaneko Y - Lamsfuss M / Seidel M E 2 - 0  
Isara B / Jongjit M - Chia A / Soh W Y 0 - 2  
Kamura T / Sonoda K - Han C / Zhou H 2 - 0  
Kim G J / Lee Y D - Ivanov V / Sozonov I 2 - 0  
Kittinupong K / Dechapol - Conrad-Peterson/Kolding 2 - 0  
Lee F-C / Lee F-J - Endo H / Watanabe Y 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - Ji Hyun Sung 1 - 2  
Aka. Yamaguchi - Yue Han 2 - 1  
E. Kosetskaya - L. Kjaersfeldt 0 - 2  
Fangjie Gao - Xuerui Li 2 - 1  
Ga Eun Kim - Se Yeon Lee 2 - 1  
J.D. Jakobsen - Xiaoxin Chen 0 - 2  
L.A. Mainaky - Say. Takahashi 0 - 2  
Mic. Li - K. Gilmour 1 - 2  
Noz. Okuhara - Chia Hsin Lee 2 - 0  
Pui Yin Yip - P. Buranaprasertsuk 2 - 1  
S. Nehwal - Hyo Min Kim 2 - 0  
Sayaka Sato - R. Intanon 0 - 2  
Shuo Yun Sung - Yiman Zhang 1 - 2  
V.R. Jakka - Beiwen Zhang 0 - 2  
Ying Li Chiang - Sae. Kawakami 0 - 2  
Yu Po Pai - Yanyan Cai 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cao T W / Yu Z - Tanaka S / Yonemoto K 1 - 2  
Chae Y J / Kim S Y - Matsutomo M / Takahashi A 1 - 2  
Fukuman N / Yonao K - Paewsampran S / Supajirak 2 - 1  
Haris D D / Pradipta R A - Choi H I / Kim M J 2 - 0  
Hsu Y C / Wu T J - Chen S Y / Sung S Y 2 - 1  
Jinhui T / Xiaohan Y - Ng W Y / Yeung Ng T 2 - 0  
KIM H J / Kong H Y - Du Y / Li Y H 1 - 2  
Lee S H / Shin S C - Chow M K / Lee M Y    
Tollaslabda (Korea Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Faizal H / Widjaja G E - LEE F-C / Chang C H 2 - 0  
Jiting H / Yue D - Jomkoh S / Supajirakul P 2 - 1  
KIM Y H / Seong A Y - Abdul Latif M A / Riodingin R A 2 - 0  
LEE F-J / Chang H T - Adcock C / Adcock G 0 - 2  

 

2018.09.25.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampa Bay - Pittsburgh 27 - 30  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Nexen Heroes 13 - 2  
Hanwha Eagles - Samsung Lions 1 - 8  
KT Wiz - KIA Tigers 7 - 9  
Lotte Giants - NC Dinos 8 - 7  
SK Wyverns - LG Twins 16 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 4 - 7  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 3 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 5 - 8  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 3 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sultanes de Monterrey - Acereros de Monclova (4.m.) 8 - 9  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - LA Dodgers 4 - 7  
Boston - Baltimore 6 - 2  
Chicago Cubs - Pittsburgh 1 - 5  
Chicago WS - Cleveland 0 - 4  
Colorado - Philadelphia 10 - 1  
LA Angels - Texas 5 - 4  
San Francisco - San Diego 0 - 5  
Seattle - Oakland 3 - 7  
St. Louis - Milwaukee 4 - 6  
Tampa Bay - NY Yankees 1 - 4  
Toronto - Houston 3 - 5  
Washington - Miami 7 - 3  
Cselgáncs (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ohát Z. - B. Dosen (100 kg)    
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - SK Vinohrady 12 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Steelers Hämeenlinna 6 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lindas Hovas - Pixbo Wallenstam 4 - 6  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lustenau - Vipiteno/Sterzing 3 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Mountfield HK 1 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Hvidovre 1 - 1  
Herlev Eagles - Odense 5 - 2  
Rungsted - Esbjerg 4 - 2  
Rödovre - Herning 2 - 1  
Sönderjyske - Frederikshavn 1 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lida - Junoszt Minszk 0 - 4  
Nyeman Grodno - Sahtar Szoligorszk 3 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Turku PS 1 - 3  
Kärpät - Hämeenlinna 4 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Chamonix-Morzine 1 - 3  
Gap - Anglet 6 - 1  
Grenoble - Strasbourg 7 - 1  
Lyon - Angers 5 - 4  
Mulhouse - Amiens 5 - 5  
Nice - Rouen 3 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Lokomotív Jaroszlavl 4 - 4  
CSZKA Moszkva - Szocsi 1 - 1  
Dinamo Riga - Jokerit 1 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Szeversztal Cserepovec 2 - 1  
Slovan Bratislava - Szpartak Moszkva 1 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Comarch Cracovia 4 - 5  
Jastrzebie - GKS Tychy 2 - 2  
Orlik Opole - Nesta Torun 2 - 4  
Polonia Bytom - Stoczniowiec Gdansk 2 - 3  
Unia Oswiecim - Zaglebie Sosnowiec 4 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prizma Riga - Kurbads Riga 2 - 1  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Arizona 4 - 2  
Calgary - Winnipeg 4 - 4  
Dallas - Minnesota 5 - 3  
Las Vegas - Colorado 3 - 5  
Los Angeles - Vancouver 4 - 1  
NY Rangers - New Jersey 3 - 3  
Philadelphia - Boston 3 - 4  
Toronto - Montreal 1 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Frisk/Asker 0 - 4  
Stavanger - Valerenga 3 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Salzburg 5 - 5  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug 2 - Biasca Ticino 2 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Biel 1 - 5  
Bern - Lugano 4 - 0  
Davos - Rapperswil 2 - 0  
Fribourg - Zug 3 - 6  
Lausanne - Servette 4 - 2  
Zürich Lions - Langnau Tigers 1 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - MODO 4 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - MAC 2 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Metallurg Novokuznyeck 0 - 3  
Heilongjiang - CSZK Szamara 1 - 4  
Zauralje Kurgan - Szokol Krasznojarszk 3 - 3  
Kosárlabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Antwerpen 76 - 84  
Donar Groningen - Fribourg 67 - 72  
Levszki Szófia - Karhu Kauhajoki 88 - 93  
Nyizsnyij Novgorod - Arisz 63 - 65  
Torun - Estudiantes 60 - 68  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Antibes 91 - 60  
Dijon - Boulazac 83 - 66  
Le Mans - Cholet 83 - 77  
Limoges - Gravelines 95 - 99  
Paris Levallois - Chalon sur Saone 68 - 81  
Reims - Fos-sur-Mer 81 - 80  
Kosárlabda (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Hapoel Beer Sheva 71 - 71, h.u. 83 - 88  
Kosárlabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Görögország 48 - 58  
Kanada - Franciaország 71 - 60  
Kosárlabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Nigéria 70 - 75  
Ausztrália - Törökország 90 - 64  
Kosárlabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Spanyolország (Helyszín: Spanyolország) 72 - 63  
Japán - Puerto Rico 69 - 61  
Kosárlabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - USA 76 - 102  
Szenegál - Kína 66 - 75  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Nordsjaelland 31 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Balatonfüred 32 - 24  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TUSEM Essen - Nordhorn-Lingen 36 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szungul Sznyezsinszk - Csehovszkije Medvegyi 21 - 35  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ystad IF - HIF Karlskrona 31 - 25  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Obilic Belgrád - Spartak Vojput 32 - 29  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Trebnje 26 - 28  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yeovil - Milton Keynes Dons 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - QPR 2 - 0  
Bournemouth - Blackburn 3 - 2  
Burton - Burnley 2 - 1  
Manchester Utd. - Derby County 2 - 2  
Millwall - Fulham 1 - 3  
Oxford Utd. - Manchester City 0 - 3  
Preston - Middlesbrough 2 - 2  
West Bromwich - Crystal Palace 0 - 3  
Wolverhampton - Leicester 0 - 0  
Wycombe - Norwich 3 - 4  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Maidstone Utd. 0 - 1  
Barnet - Havant & Waterlooville 2 - 2  
Barrow - Gateshead 1 - 2  
Braintree - Leyton 1 - 5  
Chesterfield - Maidenhead Utd. 1 - 3  
Eastleigh - Boreham 1 - 0  
Ebbsfleet Utd. - Bromley 1 - 2  
Halifax - Fylde 0 - 0  
Harrogate Town - Wrexham 0 - 0  
Salford City - Hartlepool 3 - 0  
Solihull Moors - Dag & Red 2 - 0  
Sutton Utd. - Dover 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferro Carril Oeste - Atl. Rafaela 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Club - Union SF 1 - 0  
Labdarúgás (Belga Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Tubize 3 - 0  
RC Harelbeke - Kortrijk 0 - 1  
Waasland Beveren - Mandel Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Gulubovo - Vitosa Bistritsa 0 - 0  
Kariana Erden - Szeptemvri Szófia 0 - 1  
Liteksz Lovecs - Etar Veliko Tarnovo 0 - 2  
Montana - CSZKA Szófia 0 - 2  
OFC Pomorje - Lokomotív Plovdiv 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Fluminense 1 - 2  
Vasco da Gama - Bahia 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Augsburg 1 - 1  
Bremen - Hertha BSC 3 - 1  
Freiburg - Schalke 1 - 0  
Hannover - Hoffenheim 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Ingolstadt 2 - 1  
Bochum - Dynamo Dresden 0 - 1  
Darmstadt - Bielefeld 1 - 2  
Union Berlin - Holstein Kiel 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Kaiserslautern 1 - 4  
Lotte - Jena 2 - 0  
Rostock - Münster 1 - 4  
Wehen - Sonnenhof Grossaspach 2 - 0  
Würzburg - Meppen 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Mladá Boleslav 2 - 0  
Slavicin - Zlín 3 - 9  
Sokolov - Ostrava 1 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding IF - Randers 1 - 1  
Ledöje Smörum - Hobro 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tecnico Univ. Ambato - Univ. Catolica de Quito 4 - 5  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport - U21Chelsea 3 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - U21West Ham 2 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crewe - U21Manchester City 1 - 4  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - U21Everton 1 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Jazeera (UAE) 1 - 5  
Al-Wasl - Emirates Ras Al-Khaimah 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Angers 0 - 1  
Nantes - Nice 1 - 2  
Toulouse - St-Etienne 2 - 3  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Dordrecht 1 - 0  
Den Bosch - Heracles 1 - 2  
DVS'33 Ermelo - Roda 0 - 6  
Excelsior - Nijmegen 2 - 2  
Go Ahead Eagles - FC Eindhoven 2 - 0  
Helmond - F. Sittard 0 - 5  
Noordwijk - Sparta Rotterdam 3 - 2  
Rijnsburgse Boys - Oss 1 - 1  
RKC Waalwijk - NAC Breda 2 - 0  
RKVV Westlandia - Venlo 0 - 3  
Scheveningen - Cambuur 2 - 2  
Volendam - Willem II 1 - 2  
VVSB - De Graafschap 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NK Udarnik Kurilovec - Slaven Belupo 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Envigado - América de Cali 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shandong Luneng - Dalian Yifang 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Legia Varsó 0 - 1  
Gryf Wejherowo - Olsztyn 1 - 3  
LKS Lodz - Lech Poznan 0 - 0  
Pogon Siedlce - Stal Mielec 2 - 1  
Polonia Glubczyce - Chrobry Glogow 0 - 8  
Ruch Chorzow - Odra Opole 1 - 5  
Siarka Tarnobrzeg - Wisla Plock 1 - 4  
Slask Swietochlowice - Arka Gdynia 0 - 3  
Wisla Krakkó - Lechia Gdansk 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Palanga 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Győr 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Aalesund 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Fiorentina 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Palermo 2 - 1  
Cittadella - Benevento 0 - 1  
Hellas Verona - Spezia 2 - 1  
Livorno - Lecce 0 - 3  
Perugia - Carpi 0 - 1  
Pescara - Crotone 2 - 1  
Salernitana - Ascoli 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pisa - Arezzo 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Casertana 2 - 1  
Catanzaro - Vibonese 2 - 0  
Juve Stabia - Potenza 4 - 0  
Monopoli - Rende 0 - 1  
Siracusa - Paganese 3 - 1  
Trapani - Sicula Leonzio 3 - 0  
Virtus Francavilla - Rieti 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Barnaul - Orenburg 0 - 2  
NyeftehimikNyizsnyekamszk - Ural Jekatyerinburg 2 - 3  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bruck/Leitha - Austria Lustenau 1 - 3  
Deutschlandsberg - Wiener Neustadt 3 - 3  
Grazer AK - Vorwärts Steyr 0 - 0  
Hartberg - WSG Wattens 3 - 0  
Horn - Lafnitz 0 - 2  
Leobendorf - Altach 1 - 2  
Vöcklamarkt - Ried 0 - 1  
Wolfsberg - Austria Klagenfurt 4 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comerciantes Unidos - Sport Boys Callao 3 - 2  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braila - Dinamo Bukarest 1 - 3  
Sportul Snagov - Univ. Craiova 1948 0 - 2  
SS Politechnika Timisoara - Sepsi OSK 1 - 1  
Voluntari - Botosani 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Aberdeen 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Huesca 3 - 0  
Espanyol - Eibar 1 - 0  
Real Sociedad - Rayo Vallecano 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Schaffhausen 3 - 1  
Chiasso - Rapperswil 0 - 1  
Servette - Kriens 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Thun 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Landskrona 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örebro - Sirius 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Trencin 2 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Yeni Orduspor 2 - 1  
Bozuyuk Vitraspor - Denizlispor 0 - 1  
Erzin Belediyespor - Ümraniyespor 1 - 4  
Erzincanspor - Gazisehir Gaziantep 2 - 1  
Erzurum Bld. Spor - Ankara Demirspor 1 - 0  
Pendikspor - Altinordu 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Sumy - Kárpáti Lviv 0 - 3  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambrian&Clydach Vale - Aberystwyth 3 - 1  
Cardiff Met Univ. - Carmarthen 3 - 1  
Haverfordwest - Goytre Utd. 6 - 2  
Newtown - Penybont 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Glenavon 0 - 2  
Coleraine - Ballymena Utd. 2 - 2  
Dungannon - Crusaders 3 - 2  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Flora Tallinn 2 - 1  
Paide Linnameeskond - Legion Tallinn 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundalk - Derry City 3 - 2  
Snooker (China Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - A. Carty (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
D. Wells - Ding Junhui (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
G. Dott - S. Carrington 5 - 4  
G. Wilson - Luo Honghao 5 - 2  
J. Trump - Rh. Clark (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
K. Doherty - M.J. Williams 0 - 5  
L. Brecel - M. O'Donnell 3 - 5  
L. Highfield - S. Murphy (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
Liang Wenbo - J. Astley 5 - 3  
M. Fu - Zhang Anda (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
M. Selby - A. Songsermsawad (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
R. Day - M. Dunn 5 - 1  
R. Milkins - Chang Bingyu 3 - 5  
Xu Si - N. Saengkham 2 - 5  
Yan Bingtao - C. Wakelin 5 - 4  
Zhao Xintong - A. McGill 5 - 4  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Donskoy - M. Ebden 0 - 2  
F. Auger Alliassime - Yibing Wu 2 - 1  
G. Monfils - L.G.M. Harris 1 - 2  
G. Pella - S. Querrey 0 - 2  
M. Baghdatis - M. Jaziri 1 - 2  
M. Kukushkin - T. Sandgren 2 - 0  
M. Zverev - R. Bemelmans    
R. Albot - V. Pospisil 0 - 2  
T.H. Fritz - Chun Hsin Tseng 2 - 1  
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N / Bopanna R - Peralta J / Zeballos H 2 - 1  
Gonzalez S / Qureshi A - Fritz T / Klahn B 2 - 1  
Krajicek A / Nedunchezhiy - Sharan D / Sitak A 2 - 1  
Pella G / Sousa J - Cerretani J / Erlich J 2 - 0  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lestienne - T. van Rijthoven 2 - 0  
E. Ruusuvuori - Z. Kolar 2 - 0  
J-W. Tsonga - G. Barrere    
L. Vanni - N. Gombos 2 - 1  
M. Janvier - U. Humbert 1 - 2  
O. Otte - C. Moutet 1 - 2  
Tak Khunn Wang - S. Stakhovsky 0 - 2  
Y. Maden - K. de Schepper 0 - 2  
Tenisz (Orleans, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Eysseric J - Behar A / Lopez-Perez E 2 - 0  
Maden Y / Weissborn T-S - Junaid R / Raja P 2 - 1  
Oliveira G / Vavassori A - Munar J / Vega Hernandez 2 - 0  
Skupski/Skupski - Bourcet T / Robert S 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - Y. Sugita 2 - 0  
I. Ivashka - D. Shapovalov 1 - 2  
Jas. Jung - F. Verdasco 0 - 2  
L. Lacko - M. McDonald    
R. Ramanathan - J. Vesely 2 - 0  
T. Ito - T. Daniel 1 - 2  
Zhizhen Zhang - A. Murray    
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kudla D / Norrie C - Lajovic D / Troicki V 2 - 0  
Tenisz (Tashkent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Jovanovski Petrovic - V. Lapko 0 - 2  
E. Alexandrova - I. Jorovic 0 - 2  
E. Rodina - M. Frech 2 - 0  
I-C. Begu - Kat. Kozlova 0 - 2  
M. Barthel - N. Abduraimova 2 - 1  
M. Kostyuk - A. Rus 0 - 2  
O. Danilovic - A. Kalinskaya 2 - 0  
V. Zvonareva - T. Zidansek 2 - 0  
Tenisz (Tashkent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Olaru R - Blinkova A / Stollár F 2 - 0  
Guarachi A / Krawczyk D - Adamczak M / Moore J 2 - 1  
Kozlova K / Zvonareva V - Amanmuradova A / Bouchard E 2 - 0  
Tenisz (Tiburon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - J. Duckworth 0 - 2  
Bran. Holt - S. Diez 2 - 0  
C. Eubanks - R. Quiroz 2 - 0  
C. Ilkel - L. Miedler 2 - 1  
E. Escobedo - R. Ortega-Olmedo 2 - 0  
J-P. Smith - P. Martinez Portero 2 - 0  
M. Arevalo - Jor. Thompson 2 - 1  
M. Torpegaard - M. Banes 2 - 0  
P. Polansky - T. Fawcett 2 - 0  
T. de Bakker - N. Rubin 0 - 2  
Tom. Paul - H. Laaksonen 2 - 0  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - M. Keys    
A. Krunic - P. Kvitova 0 - 2  
A. Sabalenka - E. Svitolina 2 - 1  
A. Sasnovich - M. Puig 0 - 2  
B. Strycova - D. Gavrilova 0 - 2  
D. Vekic - A. Kontaveit 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - V. Golubic 2 - 0  
J. Görges - S. Kenin 1 - 2  
K. Bertens - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
K. Siniakova - C. Garcia 2 - 1  
Ka. Pliskova - Qiang Wang 1 - 2  
R. Peterson - C. Wozniacki 0 - 2  
S. Halep - D. Cibulkova 0 - 2  
Saisai Zheng - A. Barty 1 - 2  
Xiyu Wang - D. Kasatkina 1 - 2  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Marozava L - Ostapenko J / Sabalenka A 2 - 0  
Bertens K / Flipkens K - Kichenok L / Srebotnik K 0 - 2  
Christian K / Santamaria - Konta J / Zhang S 2 - 0  
Dabrowski G / Xu Y - Gavrilova D / Zheng S 2 - 0  
Hradecka L / Makarova E - Jiang X / Wang Q 2 - 1  
Hsieh S / Mattek-Sands B - Kato M / Ninomiya M 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen T J / Peck Y W - Chang K C / Cheng C Y 2 - 1  
Hoki T / Yonemoto K - Wang C-L / Lee C H 0 - 2  
Lamsfuss M / Herttrich I - Higashino A / Watanabe Y 1 - 2  
Lu K / Lu C - Lee Y / Hsu Y C 0 - 2  
Mak H C / Yeung N T - Christiansen M / Pedersen 0 - 2  
OU X / Tang J - Jordan P / Oktavianti M D 0 - 2  
Puavaranukroh D / Taeratt - Choi S / Shin S C 2 - 1  
Rivaldy R / Mentari P H - Kaneko Y / Matsumoto M 0 - 2  
Ronald R / Saufika A - Kim H T / Kim H J 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Chang T C / Ng W Y    

 

2018.09.24.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - New England 26 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 2 - 1  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 2 - 8  
Tohoku Rakuten - Saitama Seibu 3 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 1 - 6  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 0 - 0  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 5 - 7  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sultanes de Monterrey - Acereros de Monclova (3.m.) 8 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Boston 4 - 3  
Cselgáncs (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tóth K. - 90 kg    
Tóth K. - I. Bozbayev (90 kg) 1 - 0  
Tóth K. - M. Mehdiyev (90 kg) 1 - 0  
Tóth K. - N. Sherazadishvili (90 kg) 0 - 1  
Tóth K. - R. Kozlowski (90 kg) 1 - 0  
Cselgáncs (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gercsák Sz. - E. Burt (női 70 kg) 0 - 1  
Gercsák Sz. - Női 70 kg    
Lőrinc R. - G. Scoccimarro (női 70 kg) 0 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - Indians Espoo 3 - 5  
Nokian KrP - Turku PS 4 - 5  
Golf (Sanford International)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanford International 2018    
Golf (Tour Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour Championship 2018    
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Poruba 3 - 4  
Havirov - Slavia Praha 2 - 3  
Kadan - Motor Ceske Budejovice 1 - 4  
Kladno - Zubr Prerov 5 - 3  
Litomerice - Vsetin 2 - 3  
Slavia Trebic - Benatky nad Jizerou 1 - 0  
Slovan Ustecti Lvi - Jihlava 3 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Brassó 6 - 1  
KMH Budapest - FTC 1 - 5  
Újpest - Gyergyói HK 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Amur Habarovszk 3 - 3  
Barsz Kazany - Szibir Novoszibirszk 3 - 2  
Dinamo Moszkva - Barisz Asztana 2 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Red Star Kunlun 0 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Szalavat Julajev Ufa 0 - 5  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winnipeg - Edmonton 5 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Rubin Tyumeny 0 - 4  
Himik Voszkreszenszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 0 - 0  
Rjazany - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 1  
Zvezda Csehov - Torosz Nyeftekamszk 3 - 2  
Kosárlabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Hapoel TA 73 - 59  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Bourg 85 - 64  
Kosárlabda (Szlovén Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Primorska Koper 71 - 83  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lemvig - Ribe-Esbjerg 33 - 28  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - Afturelding 29 - 29  
Stjarnan - Valur 21 - 37  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Dessau-Rosslauer 25 - 17  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Permszkije Medvegyi - Szpartak Moszkva 31 - 33  
SZKIF Krasznodar - SZGAU-Szaratov 23 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - IFK Ystad 29 - 26  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Moron - Gimnasia Mendoza 0 - 0  
Mitre Santiago del Estero - Agropecuario Argentino 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Belgrano de Cordoba 2 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabira Montero - Universitario de Sucre 2 - 0  
Oriente Petrolero - Royal Pari Santa Cruz 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Santos 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Omonia Nicosia 1 - 0  
Apollon Limasszol - Nea Szalamina Famaguszta 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Plzen 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Horsens 4 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wadi Degla - ENPPI 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeja - Nyeman Grodno 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Niort - Lens 1 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - FC Samtredia 2 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panetolikosz - Lamia 2 - 2  
Panioniosz - Olympiakosz 0 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bali Utd. - PS Tira Bantul 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Bnei Sakhnin 3 - 2  
Hapoel Beer Sheva - Bnei Yehuda TA 0 - 0  
Hapoel Hadera - Hapoel Haifa 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zweigen Kanazawa - Yamagata 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Cerezo Osaka 2 - 1  
JEF United Chiba - Nojima Sagamihara 2 - 1  
Nagano Parceiro - Nippon Sport Univ. 3 - 0  
Vegalta Sendai - Kobe Leonessa 1 - 5  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Atl. Nacional Medellin 1 - 0  
Dep. Cali - Dep. Tolima 0 - 1  
Dep. Pasto - Alianza Petrolera 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Shenxin - Xinjiang Tianshan 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korona Kielce - Zaglebie Sosnowiec 3 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - METTA/LU 3 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAR Rabat - Hassania Agadir 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Veracruz 1 - 1  
Tigres - Monterrey 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Galaxy - Seattle 3 - 0  
Vancouver - Dallas 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek 2 - Alta 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Tromsö 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrarese - U23Juventus 4 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - FK Krasznodar 0 - 3  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SAK Klagenfurt - FAC Wien 1 - 5  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Independiente FBC 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Sporting CP 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Gaz Metan Medias 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Granada 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Öster 3 - 0  
Norrby - Värnamo 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Häcken - Göteborg 4 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Hilal (KSA) 2 - 3  
Al-Nassr - Al-Taawon 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Besiktas 1 - 1  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oklahoma City Energy - Sacramento 0 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Lara - Estudiantes de Merida 2 - 2  
Monagas Maturin - Caracas FC 2 - 0  
Zamora Barinas - Dep. Anzoategui 1 - 2  
Snooker (China Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - Jam. Jones 4 - 5  
A. Taylor - J. Higgins (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
A. Ursenbacher - Yuan Sijun 2 - 5  
D.B. Gilbert - H. Vafaei Ayouri 3 - 5  
Ding Junhui - L. Walker (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
F. O'Brien - A. Carter 5 - 1  
G. Dott - Bai Langning (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
J. Robertson - Chang Bingyu (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
K. Maflin - J. Lisowski 3 - 5  
L. Brecel - J. O'Connor (5 nyert frame-ig) 5 - 1  
Liang Wenbo - A. Burden (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
Lyu Haotian - K. Wilson    
M. Davis - Xiao Guodong 0 - 5  
M. Dunn - Luo Zetao 5 - 1  
M. Joyce - J. Perry 1 - 5  
M. Selt - M. Allen 1 - 5  
M.J. Williams - R. Lawler (5 nyert frame-ig) 5 - 0  
Mei Xiwen - M. White 5 - 4  
N. Robertson - G. Greene (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
S. Bingham - P. Ebdon (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
S. Carrington - He Guoqiang 5 - 3  
S. Craigie - M. King 3 - 5  
S. Donaldson - S. Maguire 5 - 2  
T. Ford - N. Bond 5 - 0  
Tenisz (Chengdu, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - B. Tomic 1 - 2  
J. Sousa - T. Smyczek 2 - 1  
Ze Zhang - Yibing Wu    
Tenisz (Chengdu, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Pavic M - Paes L / Reyes-Varela M 2 - 1  
Ebden/M. Zverev - Gao X / Te R 2 - 0  
Tenisz (Laver Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - N. Kyrgios    
Tenisz (Orleans, France, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nys - T. Simon 2 - 1  
Tak Khunn Wang - T. van Rijthoven 2 - 0  
Tenisz (Orleans, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brands - S. Robert 2 - 0  
E. Lopez-Perez - A. Bedene 0 - 2  
J. Zopp - Q. Halys 1 - 2  
J.A. Munar Clar - A. Vatutin 0 - 2  
M. Moraing - E. Ymer    
Tenisz (Orleans, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Humbert U / Lestienne C - Arends S / Arneodo R 0 - 2  
Polasek F / Stakhovsky S - Nys H / Puetz T 1 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - A. Ramos 1 - 2  
D. Lajovic - P-H. Herbert 0 - 2  
Di Wu - C. Norrie 0 - 2  
G. Garcia-Lopez - V. Troicki    
Y. Nishioka - D. Kudla 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SUN F / Zhang Z - Matkowski M / Monroe N 0 - 2  
Tenisz (Tashkent, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - D. Jakupovic 1 - 2  
D. Radanovic - A-Ka. Schmiedlova 0 - 2  
F. Ferro - J. Fett 2 - 1  
N. Hibino - E. Bouchard 2 - 0  
S. Sharipova - M. Gasparyan 0 - 2  
S. Vögele - A. Potapova 1 - 2  
Stollár F. - K. Nara 2 - 1  
T. Maria - N. Vikhlyantseva 2 - 0  
Tenisz (Tashkent, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danilovic O / Zidansek T - Geuer N / Schoofs B 2 - 1  
Gasparyan M / Potapova A - Abduraimova N / Kalinskaya A 2 - 0  
Kania P / Sizikova Y - Stefkova B / Voracova R 2 - 0  
Skamlova C / Wacanno E - Hibino/Kalashnikova 0 - 2  
Tenisz (Tiburon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Clarke - J.C. Aragone 0 - 2  
M. Granollers - E. King 2 - 0  
P. Krstin - B. Fratangelo 0 - 2  
Tenisz (Tiburon, USA, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - L. Saville 2 - 1  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - B. Strycova 0 - 2  
A. Krunic - C. Giorgi 2 - 1  
A. Sabalenka - C. Suarez Navarro 2 - 1  
B. Pera - Xiyu Wang 0 - 2  
C. Vandeweghe - D. Vekic    
D. Gavrilova - J. Ostapenko 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - A. van Uytvanck 2 - 0  
J. Konta - A. Barty 0 - 2  
K. Bertens - B. Bencic 2 - 1  
M. Niculescu - D. Cibulkova 0 - 2  
M. Rybarikova - D. Cibulkova    
P. Hercog - Shuai Zhang 0 - 2  
Qiang Wang - M. Sakkari 2 - 0  
S. Kenin - Su-Wei Hsieh 2 - 0  
V. Golubic - S. Sorribes Tormo 2 - 1  
Yafan Wang - M. Keys 0 - 2  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Jurak D - Pavlyuchenkova A / Sevast 0 - 2  
Atawo R / Groenefeld A L - Mertens E / Schuurs D 0 - 2  
Gavrilova D / Zheng S - Rosolska A / Spears A 2 - 1  
Krunic A / Siniakova K - King V / Niculescu M 0 - 2  
Melichar N / Peschke K - Chan H-C / Yang Z 2 - 1
Címkék: eredmények, tippmix,