Tippmix eredmények - 2018. szeptember 17-23.

2018-09-17
Tippmix eredmények - 2018. szeptember 17-23.
2018.09.23.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
British Columbia - Hamilton 29 - 29  
Toronto - Saskatchewan 29 - 30  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Chicago 14 - 16  
Atlanta - New Orleans 37 - 37  
Baltimore - Denver 27 - 14  
Carolina - Cincinnati 31 - 21  
Houston - NY Giants 22 - 27  
Jacksonville - Tennessee 6 - 9  
Kansas City - San Francisco 38 - 27  
LA Rams - LA Chargers 35 - 23  
Miami - Oakland 28 - 20  
Minnesota - Buffalo 6 - 27  
Philadelphia - Indianapolis 20 - 16  
Seattle - Dallas 24 - 13  
Washington - Green Bay 31 - 17  
Asztalitenisz (Eb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kri. Karlsson - O. Ionescu 1 - 4  
T. Boll - O. Ionescu 4 - 1  
T. Boll - P. Franziska 4 - 3  
Asztalitenisz (Eb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gárdos R / Habesohn D - Falck M / Karlsson K 4 - 1  
Asztalitenisz (Eb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Pesotska - Qian Li 2 - 4  
Qian Li - K. Grzybowska 4 - 1  
S. Polcanova - M. Pesotska 2 - 4  
Asztalitenisz (Eb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Noskova Y / Polcanova S - Mittelham N / Lang K 3 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 0 - 2  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 1 - 2  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 2 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 2 - 0  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 3 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 1 - 5  
Arizona - Colorado (22:10) 0 - 2  
Atlanta - Philadelphia 2 - 1  
Chicago WS - Chicago Cubs 3 - 8  
Chicago WS - Chicago Cubs (20:10) 1 - 6  
Cleveland - Boston 5 - 4  
Detroit - Kansas City 5 - 4  
Detroit - Kansas City (19:10) 2 - 3  
Houston - LA Angels 10 - 5  
Houston - LA Angels (20:10) 6 - 2  
LA Dodgers - San Diego 7 - 2  
LA Dodgers - San Diego (22:10) 14 - 0  
Miami - Cincinnati 5 - 1  
Miami - Cincinnati (19:10) 6 - 0  
NY Yankees - Baltimore 3 - 6  
Oakland - Minnesota 3 - 2  
Oakland - Minnesota (22:05) 1 - 5  
Pittsburgh - Milwaukee 3 - 0  
Pittsburgh - Milwaukee (19:35) 6 - 13  
St. Louis - San Francisco 9 - 2  
Texas - Seattle 0 - 13  
Texas - Seattle (21:05) 6 - 1  
Toronto - Tampa Bay 2 - 5  
Washington - NY Mets 6 - 8  
Darts (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Suljovic - G. Anderson 4 - 11  
M. van Gerwen - P. Wright 9 - 11  
P. Wright - G. Anderson    
Darts (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - D. Chisnall 10 - 7  
M. Suljovic - S. Whitlock 10 - 1  
M. van Gerwen - G. Anderson 9 - 10  
P. Wright - R. Cross 10 - 3  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Otrokovice 5 - 3  
Brno Bulldogs - SK Vinohrady 5 - 4  
Pardubice - Mladá Boleslav 1 - 6  
Sparta Praha - Liberec 10 - 5  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karhut Pori - LaSB 6 - 7  
Viikingit Helsinki - Happee Jyväskylä 4 - 4  
Welhot Kuopio - Steelers Hämeenlinna 4 - 2  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greaker - Gjellerasen 9 - 5  
Harstad - Fredrikstad 11 - 8  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chur - Wiler-Ersigen 6 - 4  
Kloten-Bülach - Zug 6 - 8  
Malans - Langnau 4 - 6  
Rychenberg Winterthur - Thun 6 - 5  
Uster - Grasshoppers 5 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Falun 6 - 5  
Linköping - Jönköping 8 - 4  
Mullsjö - Kalmarsund 6 - 6  
Pixbo Wallenstam - Storvreta 9 - 3  
Sirius - Örebro 6 - 7  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Azemeis 6 - 0  
Pinheirense - Sporting CP 0 - 7  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Segovia - Ribera Navarra 0 - 7  
Golf (Portugal Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugal Masters 2018    
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Milano 6 - 0  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Milton Keynes 5 - 2  
Dundee - Manchester 1 - 1  
Guildford - Glasgow 2 - 0  
Sheffield - Cardiff 2 - 6  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Mladá Boleslav 0 - 2  
Karlovy Vary - Zlín 2 - 4  
Liberec - Trinec 4 - 1  
Litvínov - Chomutov 4 - 1  
Mountfield HK - Olomouc 4 - 1  
Sparta Praha - Pardubice 4 - 1  
Vítkovice - Plzen 1 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Aalborg 2 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Vasas 4 - 0  
Csíkszereda - Debrecen 4 - 3  
Dunaújváros - Gyergyói HK 7 - 2  
Újpest - FTC 4 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Riga - Szpartak Moszkva 1 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Podhale Nowy Targ 6 - 3  
GKS Tychy - Comarch Cracovia 2 - 2  
Nesta Torun - Unia Oswiecim 4 - 3  
Stoczniowiec Gdansk - Orlik Opole 5 - 5  
Zaglebie Sosnowiec - Jastrzebie 2 - 3  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Anaheim 6 - 1  
Buffalo - Toronto 2 - 3  
Calgary - Vancouver 5 - 2  
Columbus - St. Louis 1 - 5  
Dallas - Florida 3 - 3  
Detroit - Boston 3 - 3  
Minnesota - Colorado 7 - 0  
Montreal - Ottawa 3 - 2  
NY Islanders - NY Rangers 5 - 2  
Pittsburgh - Detroit 2 - 3  
San Jose - Las Vegas 4 - 4  
Tampa Bay - Nashville 5 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Storhamar 1 - 7  
Ringerike - Stjernen 3 - 5  
Valerenga - Manglerud 3 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Lausitzer Füchse 4 - 6  
Crimmitschau - Bietigheim/Bissingen 3 - 2  
Deggendorf - Ravensburg 3 - 5  
Dresden - Frankfurt Löwen 2 - 5  
Freiburg - Bad Nauheim 4 - 0  
Kassel - Tölzer Löwen 6 - 2  
Kaufbeuren - Heilbronn 7 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Eisbären Berlin 1 - 1  
Bremerhaven - Düsseldorf 3 - 4  
Iserlohn - München 8 - 3  
Krefeld - Schwenningen 4 - 2  
Köln - Wolfsburg 2 - 0  
Nürnberg - Ingolstadt 3 - 4  
Straubing - Mannheim 5 - 6  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Znojmo 6 - 6  
Medvescak Zagreb - Vienna Capitals 1 - 3  
Salzburg - Linz 0 - 3  
Südtirol Bolzano - Klagenfurt 2 - 4  
Villach - Dornbirn 0 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Leksand 3 - 3  
MODO - Almtuna 4 - 3  
Södertälje - Pantern Malmö 4 - 3  
Tingsryd - Karlskrona 2 - 3  
Vita Hasten - Björklöven 3 - 3  
Västeras - Oskarshamn 1 - 1  
Västervik - AIK 1 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Diósgyőr 5 - 2  
Kosice - Poprad 0 - 1  
MAC - Liptovsky Mikulas 2 - 2  
Nitra - Trencin 3 - 1  
Zilina - B. Bystrica 2 - 2  
Zvolen - Nove Zamky 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - CSZK Szamara 3 - 6  
Cselmet Cseljabinszk - Szokol Krasznojarszk 1 - 1  
Gornyak Ucsali - Metallurg Novokuznyeck 1 - 4  
Heilongjiang - Lada Toljatti 3 - 6  
Zauralje Kurgan - Ermak Angarszk 3 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang High1 - Daemyung 1 - 3  
Kerékpár (Országúti vb - csapat időfutam)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astana - AG2R La Mondiale 1 - 0  
Katusha - Mitchelton-Scott 0 - 1  
Movistar - Lotto NL-Jumbo 1 - 0  
Országúti vb 2018 - csapat időfutam    
Országúti vb 2018 - csapat időfutam - Top 3    
Sky - Quick-Step Floors 0 - 1  
Sunweb - BMC Racing 1 - 0  
Trek-Segafredo - Bora-Hansgrohe 1 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga, Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Crvena zvezda 75 - 89  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Adecco ASVEL 63 - 66  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - SM Beermen 110 - 102  
Magnolia Hotshots - Phoenix Fuelmasters 82 - 95  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Juventus Utena 87 - 57  
Neptunas Klaipeda - Nevezis Kedainiai 100 - 76  
Vytautas Prienai - Lietkabelis 93 - 78  
Kosárlabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Görögország 75 - 71  
Kanada - Dél-Korea 82 - 63  
Kosárlabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Ausztrália 43 - 84  
Nigéria - Törökország 74 - 68  
Kosárlabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Japán 68 - 68, h.u. 75 - 77  
Spanyolország - Puerto Rico 78 - 53  
Kosárlabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - USA 88 - 100  
Szenegál - Lettország 70 - 69  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Celje 33 - 21  
Skjern - Motor Zaporozsje 37 - 33  
Szeged - Nantes 30 - 28  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Besiktas 22 - 30  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Wisla Plock 28 - 30  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Plzen 25 - 36  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Viborg 25 - 32  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aesx Pylaias - Olympiakosz 19 - 27  
Aris Nikaias - AEK Athén 18 - 32  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Grotta 28 - 27  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Komló - Cegléd 31 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Falk Horten 33 - 21  
Fyllingen - Naerbö 27 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Fredrikstad 28 - 26  
Raelingen - Byasen 29 - 29  
Skrim Kongsberg - Oppsal 35 - 34  
Tertnes Bergen - Gjerpen 26 - 24  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lübeck-Schwartau - Rhein Vikings Neuss 24 - 19  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim-Metterzimmern - Göppingen 30 - 29  
Burgdorf-Hannover - Ludwigshafen-Friesenheim 33 - 28  
DHfK Leipzig - Wetzlar 21 - 25  
Lemgo - Flensburg 21 - 23  
Stuttgart - Bergischer HC 30 - 31  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal da Devesa - Aguas Santas 26 - 29  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobrogea Constanta - Calarasi 27 - 26  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - RK Zagreb 20 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Benidorm 25 - 28  
Granollers - Anaitasuna 28 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Schaffhausen 24 - 29  
St. Gallen - Bern 34 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Guif 20 - 26  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Metaloplastika Sabac 25 - 25  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - West Ham 4 - 3  
Brighton - Liverpool 0 - 1  
Everton - Chelsea 0 - 0  
Manchester City - Bristol City 2 - 2  
Reading - Birmingham 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Arsenal Sarandí 2 - 3  
Brown de Adrogue - Atl. Los Andes 0 - 0  
Independiente de Mendoza - Atl. Platense 1 - 0  
Nueva Chicago - Olimpo Bahia Blanca 1 - 0  
Quilmes - Club Almagro 0 - 1  
Santamarina Tandil - Gimnasia Jujuy 2 - 2  
Sarmiento - Central Cordoba SDE 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Independiente 1 - 1  
Boca Juniors - River Plate 0 - 2  
Gimnasia LP - Rosario Central 1 - 1  
San Martin de Tucuman - Argentinos Juniors 0 - 0  
San Martin SJ - Atl. Tucuman 1 - 3  
Tigre - Huracan 0 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keshla - Sumqayit 1 - 2  
Qarabag Baku - Gabala 4 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Westerlo 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Standard Liege 2 - 1  
Cercle Bruges - Genk 2 - 5  
Gent - FC Bruges 0 - 4  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Ludogorec Razgrad 2 - 3  
Cserno More Várna - Slavia Szófia 1 - 2  
Vereja - Dunav Ruse 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - Sport Boys Warnes 1 - 0  
Real Potosi - Bolivar La Paz 4 - 2  
San Jose de Oruro - Blooming Santa Cruz 4 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Sampaio Correa 3 - 1  
Guarani - CSA 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuiaba - Operario PR 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Parana 3 - 0  
Corinthians - Internacional 1 - 1  
Flamengo - Atlético MG 2 - 1  
Gremio - Ceara 3 - 2  
Sport Recife - Palmeiras 0 - 1  
Vitória - Botafogo RJ 3 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - RB Leipzig 1 - 1  
Leverkusen - Mainz 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Erzgebirge Aue 1 - 2  
Hamburg - Regensburg 0 - 5  
Heidenheim - Fürth 2 - 0  
Paderborn - Magdeburg 4 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallescher FC - Aalen 1 - 0  
Zwickau - Osnabrück 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Antofagasta 3 - 4  
Curico Unido - O'Higgins 1 - 0  
Univ.Catolica de Santiago - San Luis de Quillota 2 - 1  
Universidad de Concepcion - Universidad de Chile 3 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alki Oroklini - Anorthoszisz Famaguszta 0 - 0  
APOEL Nicosia - Doxa Katokopia 2 - 5  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Zizkov 4 - 0  
MAS Taborsko - Ceske Budejovice 1 - 1  
Varnsdorf - Trinec 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Bohemians 1905 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Lyngby 2 - 0  
Köge - Helsingör 2 - 2  
Naestved - Fremad Amager 2 - 1  
Roskilde - Hvidovre 3 - 0  
Silkeborg - Nyköbing 3 - 1  
Thisted - Viborg 3 - 3  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Vejgaard 4 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Marienlyst 2 - 0  
Slagelse BI - Middelfart 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Bröndby 3 - 2  
FC Köbenhavn - Nordsjaelland 2 - 1  
Hobro - Aalborg 0 - 5  
Sönderjyske - Midtjylland 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Celtic - Maritzburg Utd. 0 - 1  
Supersport Utd. - Black Leopards 4 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Suwon FC 3 - 1  
Gwangju - Daejeon Citizen 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Gangwon 2 - 2  
Jeonnam - Ulsan 1 - 0  
Suwon Bluewings - Jeonbuk 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - Emelec Guayaquil 2 - 1  
Independiente del Valle - Dep. Cuenca 2 - 3  
LDU Quito - Barcelona Guayaquil 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Al-Mokawloon Arab 2 - 1  
Haras El Hodood - Nogoom El Mostakbal 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Lucs Minszk 3 - 2  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Argir - Vestur Sorvagur 1 - 2  
B36 Torshavn - EB Streymur 5 - 1  
FC Suduroy/Royn - NSI Runavik 2 - 2  
KI Klaksvik - HB Torshavn 1 - 2  
Vikingur Gota - Skala IF 2 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - HIFK 0 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - Turku PS 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Bordeaux 1 - 3  
Lyon - Marseille 4 - 2  
Rennes - Paris SG 1 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Paris SG 0 - 3  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dila Gori - FC Rustavi 2 - 0  
Saburtalo Tbiliszi - Torpedo Kutaisi 0 - 3  
Sioni Bolnisi - Dinamo Tbiliszi 0 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Levadiakosz 3 - 0  
PAOK - AEK Athén 2 - 0  
Xanthi - OFI 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emmen - Zwolle 0 - 1  
Feyenoord - Utrecht 1 - 0  
Groningen - AZ Alkmaar 1 - 3  
PSV - Ajax 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Inter Zapresic 5 - 3  
Istra - Hajduk Split 2 - 4  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persib Bandung - Persija Jakarta 3 - 2  
PSIS Semarang - Perseru Serui 4 - 2  
PSM Makassar - Sriwijaya Palembang 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padideh Mashhad - Tractor Tabriz 0 - 0  
Persepolis - Sepidrood Rasht 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Valur 2 - 1  
Fjölnir - Breidablik 0 - 2  
KA Akureyri - Grindavik 4 - 3  
Keflavík - Vikingur Reykjavik 0 - 4  
KR - Fylkir 1 - 1  
ÍBV - Stjarnan 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Tokyo Verdi 1 - 1  
JEF United Chiba - Yokohama FC 0 - 1  
Kamatamare Sanuki - Omiya Ardija 0 - 2  
Matsumoto Yamaga - Roasso Kumamoto 2 - 0  
Mito - Albirex Niigata 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sapporo - Kashima A. 0 - 2  
Urawa RD - Vissel Kobe 4 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhayik Ural - FC Asztana 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Independiente SF 2 - 2  
Millonarios - Once Caldas 2 - 2  
Rionegro Aguilas - Itagui Leones 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Transcendence - Zhejiang Yiteng 2 - 0  
Liaoning Hongyun - Meizhou Hakka 1 - 1  
Meizhou Meixian Techand - Shenzhen Hongzuan 2 - 2  
Nei Mongol Zhongyou - Heilongjiang Lava Spring 0 - 0  
Shijiazhuang - Wuhan Zall 1 - 2  
Yanbian - Beijing Enterprises Group 4 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Chongqing Lifan 1 - 1  
Tianjin Teda - Beijing Renhe 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Puszcza Niepolomice 1 - 1  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Sandecja Nowy Sacz 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Jagiellonia Bialystok 1 - 3  
Slask Wroclaw - Piast Gliwice 4 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Spartaks Jurmala 0 - 0  
Liepaja - Riga FC 0 - 0  
Valmiera - Ventspils 1 - 6  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cigánd - Vidi 0 - 2  
Csepel - Haladás 0 - 2  
ESMTK - Diósgyőr 1 - 1  
Jászberény - Mosonmagyaróvár 2 - 1  
SZEOL - Balmazújváros 2 - 0  
Szolnok - Kisvárda 0 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique de Khouribga - CRA de Hoceima 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Queretaro 1 - 1  
Cruz Azul - Atlas de Guadalajara 2 - 0  
Dep. Toluca - Necaxa 3 - 2  
Leon - Lobos BUAP 0 - 1  
Tijuana - Pachuca 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Salt Lake 2 - 0  
Columbus - Colorado Rapids 2 - 1  
Minnesota - Portland 3 - 2  
Montreal - New York City FC 1 - 1  
New England - Chicago 2 - 2  
Orlando - Houston 0 - 0  
Philadelphia - Kansas City 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ham-Kam - Levanger 2 - 2  
Jerv - Strömmen 1 - 0  
Kongsvinger - Tromsdalen 1 - 1  
Nest-Sotra - Florö 0 - 1  
Sandnes Ulf - Notodden 1 - 1  
Ullensaker/Kisa - Asane 1 - 1  
Viking Stavanger - Sogndal 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram Larvik - Mjölner 1 - 1  
Odd Grenland 2 - Hönefoss 4 - 1  
Raufoss - Fredrikstad 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brattvag - Arendal 2 - 3  
Bryne - Hödd 4 - 1  
Valerenga 2 - Kjelsas 2 - 2  
Vard Haugesund - Stjördals/Blink 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Start 1 - 2  
Brann Bergen - Sandefjord 1 - 1  
Kristiansund - Haugesund 2 - 1  
Rosenborg - Sarpsborg 3 - 1  
Stabaek - Ranheim 3 - 2  
Strömsgodset - Molde 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Bodö - Röa 1 - 3  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Leverkusen 0 - 1  
Essen-Schönebeck - Wolfsburg 0 - 5  
Frankfurt - Hoffenheim 1 - 4  
Freiburg - Mönchengladbach 4 - 0  
Potsdam - Sand 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Roma 2 - 0  
Chievo - Udinese 0 - 2  
Frosinone - Juventus 0 - 2  
Lazio - Genoa 4 - 1  
Milan - Atalanta 2 - 2  
Torino - Napoli 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Cremonese 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Pro Piacenza 1 - 3  
Cuneo - Gozzano 1 - 1  
Olbia - Pro Patria 2 - 1  
Pistoiese - Lucchese 2 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Pordenone 1 - 2  
Feralpisalo - Fermana 0 - 0  
Giana Erminio - Imolese 1 - 2  
Pesaro - Gubbio 2 - 1  
Ravenna - Südtirol 0 - 1  
Renate - Vicenza 1 - 1  
Teramo - Sambenedettese 0 - 0  
Virtus Verona - Monza 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Voronyezs - FK Krasznodar 2 0 - 0  
Himki - Armavir 2 - 3  
Kurszk - Tyumeny 2 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Szibir Novoszibirszk 1 - 0  
Rotor Volgográd - Nyizsnyij Novgorod 2 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Mordovija Szaranszk 1 - 2  
Szocsi - Tambov 0 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - SZKA Habarovszk 2 - 1  
Tom Tomszk - Csertanovo Moszkva 3 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Baltika Kalinyingrád 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Szpartak Moszkva 1 - 1  
Zenit Szentpétervár - Lokomotív Moszkva 5 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Juniors Pasching - Liefering 0 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - LASK Linz 0 - 3  
Salzburg - Rapid Wien 2 - 1  
Wacker Innsbruck - Admira Wacker 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Libertad Asuncion 1 - 0  
Nacional Asuncion - Cerro Porteno 0 - 3  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Boys Callao - Real Garcilaso 3 - 1  
Sport Rosario - Comerciantes Unidos 1 - 1  
Sporting Cristal - Dep. Municipal 4 - 0  
Universitario de Deportes - Univ. San Martin 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Mafra 1 - 4  
Farense - Académica 0 - 2  
Guimaraes B - Leixoes 0 - 2  
Pacos Ferreira - Covilha 3 - 0  
Viseu - Famalicao 3 - 4  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Aves 2 - 0  
Feirense - Nacional Madeira 0 - 0  
Portimonense - Guimaraes 3 - 2  
Tondela - Moreirense 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Everton 2 - 0  
West Ham - Chelsea 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - Dunarea Calarasi 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kilmarnock - Celtic 2 - 1  
Rangers - St. Johnstone 5 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Alcorcon 0 - 2  
Las Palmas - Malaga 1 - 0  
Mallorca - Albacete 1 - 3  
Numancia - Almería 0 - 2  
Oviedo - Elche 1 - 1  
Reus - Gimnastic 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Deportivo B 2 - 1  
Celta Vigo B - Rapido de Bouzas 3 - 0  
Cultural Leonesa - Real Madrid B 1 - 2  
Fuenlabrada - Coruxo 2 - 0  
Internacional de Madrid - Pontevedra 3 - 0  
Navalcarnero - Atl. Madrid B 2 - 4  
Ponferradina - San Sebastian Reyes 3 - 1  
Salmantino - Guijuelo 2 - 3  
Union Adarve - Unionistas de Salamanca 1 - 0  
Valladolid B - Las Palmas B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Arenas de Getxo 1 - 0  
Calahorra - UD Logrones 2 - 0  
CD Vitoria - R. Santander 0 - 2  
Gimn. Torrelavega - Amorebieta 1 - 2  
Langreo - Mirandes 0 - 1  
Sp. Gijón B - Real Sociedad B 2 - 2  
Tudelano - Leioa 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Espanyol B 2 - 2  
Badalona - Levante B 2 - 1  
Castellon - Ebro 1 - 1  
Hercules - Teruel 0 - 2  
Lleida - Cornella 1 - 1  
Olot - Valencia B 0 - 3  
Peralada - Atl. Baleares 2 - 2  
Sabadell - Ontinyent 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - Don Benito 4 - 1  
Atl. Sanluqueno - Marbella 2 - 0  
Badajoz - El Ejido 2 - 2  
Jumilla - Cartagena 1 - 3  
Malaga B - Granada B 0 - 1  
Melilla - Linense 3 - 1  
Real Murcia - Ibiza Eivissa 1 - 0  
Rec. Huelva - UCAM Murcia 0 - 1  
Villanovense - San Fernando 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Girona 2 - 2  
Betis - Ath. Bilbao 2 - 2  
Levante - Sevilla 2 - 6  
Villarreal - Valencia 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CDEF Logrono - Real Sociedad 2 - 2  
Malaga - Betis 0 - 3  
Sevilla - Huelva 2 - 1  
Tenerife - Valencia 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaduz - Winterthur 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Luzern 1 - 0  
St. Gallen - Lugano 2 - 2  
Young Boys - Basel 7 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Jönköping Södra 2 - 0  
Helsingborg - Frej Täby 1 - 0  
Varberg - Gefle 1 - 2  
Örgryte - Brage 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angelholm - Skövde 1 - 3  
FK Karlskrona - Grebbestad 1 - 1  
Ljungskile - Atvidaberg 3 - 1  
Lund - Tvaaker 0 - 1  
Mjällby - Husqvarna 5 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska FF - Västeras SK 0 - 2  
Carlstad Utd. - Syrianska FC 1 - 0  
Linköping City - Umea FC 1 - 1  
Team TG - Arameisk-Syrianska 5 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Hammarby 1 - 0  
FF Malmö - Kalmar 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Pitea 0 - 1  
Rosengard - Kristianstad 3 - 0  
Vittsjö - Limhamn Bunkeflo 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Crvena zvezda 1 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata Singapore - Hougang Utd. 2 - 2  
Home Utd. - Warriors FC 4 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Trnava 3 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Mura 1 - 0  
Olimpija Ljubljana - Aluminij Kidricevo 3 - 1  
Triglav Kranj - Rudar Velenje 1 - 2  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Air Force Central - Bangkok Glass 2 - 5  
Bangkok Utd. - Sukhothai 2 - 3  
Chiangrai Utd. - Navy Chonburi 2 - 2  
Ubon UMT - Chonburi FC 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afjet Afyonspor - Balikesirspor 1 - 1  
Altay Izmir - Giresunspor 0 - 1  
Eskisehirspor - Gazisehir Gaziantep 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Galatasaray 3 - 0  
Antalyaspor - Sivasspor 2 - 1  
Kasimpasa - Alanyaspor 1 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Deszna Csernigov 4 - 0  
Sahtar Doneck - Csernomorec Odessza 3 - 0  
Vorszkla Poltava - Zorya Luganszk 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Defensor 3 - 2  
Boston River - Rampla Juniors 0 - 0  
CA Cerro - Racing Montevideo 1 - 2  
Montevideo Wanderers - Progreso 3 - 2  
Penarol - Torque 1 - 1  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte Independence - New York RB 2 1 - 1  
Colorado Springs - Phoenix 1 - 2  
Fresno - Portland 2 2 - 2  
Los Angeles Galaxy 2 - Real Monarchs 6 - 1  
Louisville City - Ottawa 4 - 0  
Nashville SC - Charleston 1 - 1  
St. Louis FC - San Antonio 2 - 0  
Tampa Bay - Richmond 3 - 0  
Tulsa - Swope Park 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Mineros de Guayana 2 - 2  
Dep. La Guaira - Trujillanos Valera 2 - 2  
Dep. Tachira - Portuguesa Acarigua 3 - 0  
Estudiantes de Caracas - Puerto Cabello 1 - 1  
Zulia Maracaibo - Metropolitanos Caracas 5 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Nomme Kalju 0 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Sogdiana 2 - 0  
Lokomotív Taskent - Bunyodkor 2 - 1  
Navbahor Namangan - Metallurg Bekobod 0 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Sao Paulo)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sakai - C. Sherman 1 - 0  
Al. Oliveira - C. Pedersoli Jr. 1 - 0  
Cha. Oliveira - C. Giagos 1 - 0  
E. Zaleski dos Santos - L. Vendramini 1 - 0  
F. Trinaldo - E. Dunham 1 - 0  
J. Manuwa - Th. Santos    
L. Henrique - R. Spann 0 - 1  
L. Souza - A. Chambers (női) 1 - 0  
M. Bueno Silva - G. Robertson (női) 1 - 0  
R. Barao - A. Ewell 0 - 1  
R. Markos - M. Rodriguez (női) 1 - 1  
S. Alvey - A.R. Nogueira 0 - 1  
S. Moraes - B. Saunders 1 - 0  
T. Leites - H. Lombard 1 - 0  
Th. Santos - E. Anders 1 - 0  
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fernandez - I. Lecuona (Aragóniai Nagydíj, futam) 1 - 0  
A. Locatelli - S. Corsi (Aragóniai Nagydíj, futam) 0 - 1  
A. Marquez - M. Pasini (Aragóniai Nagydíj, futam) 1 - 0  
B. Binder - M. Pasini (Aragóniai Nagydíj, futam) 1 - 0  
F. Bagnaia - M. Oliveira (Aragóniai Nagydíj, futam) 1 - 0  
F. Quartararo - B. Binder (Aragóniai Nagydíj, futam) 0 - 1  
I. Lecuona - S. Lowes (Aragóniai Nagydíj, futam) 1 - 0  
J. Mir - X. Vierge (Aragóniai Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Marini - L. Baldassarri (Aragóniai Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Schrotter - A. Marquez (Aragóniai Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Schrotter - J. Navarro (Aragóniai Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Aragóniai Nagydíj 2018    
Moto2, Aragóniai Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Migno - M. Ramirez (Aragóniai Nagydíj, futam) 0 - 1  
F. Di Giannantonio - N. Bulega (Aragóniai Nagydíj, futam) 1 - 0  
G. Rodrigo - L. Dalla Porta (Aragóniai Nagydíj, futam) 0 - 1  
J. Kornfeil - A. Arenas (Aragóniai Nagydíj, futam) 0 - 1  
J. Masia - E. Bastianini (Aragóniai Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Dalla Porta - A. Arenas (Aragóniai Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Bezzecchi - J. Martin (Aragóniai Nagydíj, futam) 0 - 1  
N. Bulega - J. Kornfeil (Aragóniai Nagydíj, futam) 0 - 1  
T. Arbolino - D. Foggia (Aragóniai Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Aragóniai Nagydíj 2018    
Moto3, Aragóniai Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - C. Crutchlow (Aragóniai Nagydíj, futam) 1 - 0  
A. Espargaro - B. Smith (Aragóniai Nagydíj, futam) 1 - 0  
A. Iannone - A. Rins (Aragóniai Nagydíj, futam) 1 - 0  
C. Crutchlow - D. Pedrosa (Aragóniai Nagydíj, futam) 0 - 1  
D. Pedrosa - M. Vinales (Aragóniai Nagydíj, futam) 1 - 0  
D. Petrucci - A. Iannone (Aragóniai Nagydíj, futam) 0 - 1  
F. Morbidelli - T. Nakagami (Aragóniai Nagydíj, futam) 1 - 0  
J. Lorenzo - A. Dovizioso (Aragóniai Nagydíj, futam) 0 - 1  
J. Miller - D. Petrucci (Aragóniai Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Marquez - J. Lorenzo (Aragóniai Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Vinales - V. Rossi (Aragóniai Nagydíj, futam) 0 - 1  
V. Rossi - J. Zarco (Aragóniai Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Aragóniai Nagydíj 2018    
MotoGP, Aragóniai Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Richmond II 2018    
Nascar, Richmond II 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar, futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Almirola - J. Logano (Richmond II) 1 - 0  
B. Keselowski - Kyle Larson (Richmond II) 0 - 1  
J. Logano - Kyle Larson (Richmond II) 0 - 1  
K. Harvick - D. Hamlin (Richmond II) 1 - 0  
K. Harvick - Kyle Busch (Richmond II) 0 - 1  
Kurt Busch - C. Bowyer (Richmond II) 0 - 1  
Kyle Busch - D. Hamlin (Richmond II) 1 - 0  
M. Truex Jr. - B. Keselowski (Richmond II) 1 - 0  
M. Truex Jr. - D. Hamlin (Richmond II) 1 - 0  
R. Blaney - Cha. Elliott (Richmond II) 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Worcester 37 - 44  
Saracens - Gloucester 38 - 15  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Toulouse 66 - 15  
Section Paloise - Stade de France 13 - 25  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manawatu - Wellington 7 - 49  
Tasman - Counties Manukau 21 - 19  
Röplabda (vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Hollandia 3 - 1  
Oroszország - Finnország 3 - 0  
Röplabda (vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Brazília 2 - 3  
Szlovénia - Ausztrália 2 - 3  
Röplabda (vb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Kanada 2 - 3  
USA - Irán 3 - 0  
Röplabda (vb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Argentína 3 - 1  
Lengyelország - Szerbia 3 - 0  
Tenisz (Biella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Napolitano - F. Delbonis 0 - 2  
Tenisz (Chengdu-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - E. Gerasimov 2 - 1  
H. Moriya - P. Gunneswaran 0 - 2  
L.G.M. Harris - M. Kecmanovic 2 - 0  
R. Bemelmans - F. Auger Alliassime 2 - 0  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jor. Thompson - M. Mmoh 0 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paul T / Polansky P - Escobar G / Quiroz R 2 - 0  
Tenisz (Kaohsiung, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - Soon Woo Kwon 2 - 1  
Tenisz (Kaohsiung, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsu Y H / Wang J - Hsieh C-P / Yang T-H 1 - 2  
Tenisz (Laver Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - K. Anderson 2 - 1  
N. Djokovic - K. Anderson 1 - 2  
R. Federer - J. Isner 2 - 1  
Tenisz (Laver Cup, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dimitrov G / Goffin D - Kyrgios N / Sock J 0 - 2  
Federer R / Zverev A - Isner J / Sock J 1 - 2  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Bachinger - G. Simon 0 - 2  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mahut/Roger-Vasselin - Skupski/Skupski 2 - 0  
Tenisz (Nagyszeben, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sels - D. Dima 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mousley - T. Ito    
Jas. Jung - B. Schnur 2 - 0  
R. Ramanathan - Yecong He 2 - 0  
Y. Nishioka - F. Peliwo 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - M. Klizan 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berrettini M / Fognini F - Jebavy R / Middelkoop M 2 - 0  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tomljanovic - K. Bertens 1 - 2  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh S-Y / Hsieh S-W - Choi J-H / Han N-L 0 - 2  
Tenisz (Taskent-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Potapova - M. Doi 2 - 1  
D. Radanovic - A. Panova 2 - 0  
I. Jorovic - B. Schoofs 2 - 0  
Stollár F. - V. Flink 2 - 0  
Tenisz (Tokió, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Osaka - Ka. Pliskova 0 - 2  
Tenisz (Wuhan, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - S. Stephens 2 - 1  
A. Pavlyuchenkova - A. Sevastova 2 - 0  
Babos T. - R. Peterson    
E. Mertens - A. Sasnovich 0 - 2  
J. Görges - M. Vondrousova 2 - 1  
K. Mladenovic - K. Siniakova 0 - 2  
L. Tsurenko - D. Kasatkina 0 - 2  
M. Puig - K. Flipkens 2 - 1  
S. Stosur - Shuai Zhang 0 - 2  
Saisai Zheng - D.R. Collins 2 - 1  
Tenisz (Wuhan, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Marozava L - Kichenok N / Rodionova An 2 - 0  
Duan Y Y / Wang Y - Bencic B / Cornet A 2 - 1  
Ostapenko J / Sabalenka A - Klepac A / Martinez S 2 - 0  
Tollaslabda (China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - K. Momota 2 - 0  
Tollaslabda (China Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Han C / Zhou H - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 1 - 2  
Tollaslabda (China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - Yufei Chen 2 - 0  
Tollaslabda (China Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsumoto M / Nagahara W - Matsutomo M / Takahashi A 0 - 2  
Tollaslabda (China Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zheng S / Huang Y - Zhang N / Li Y 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I.M. Mustofa - Yu Hsien Lin 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ko S H / Shin B C - Chang K C / LU C P 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Min. Mitani - Shi. Saito 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Takahata Y / Sakuramoto A - Matsuyama N / Shida C 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Masters,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puangpuapech N / Amitrapa - Rivaldy R / Mentari P H 0 - 2  

 

2018.09.22.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa - Edmonton 28 - 15  
Winnipeg - Montreal 31 - 14  
Asztalitenisz (Eb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Habesohn - P. Gionis 4 - 2  
J. Groth - O. Ionescu 2 - 4  
Jon Persson - B. Duda 3 - 4  
Lei Kou - Kri. Karlsson 3 - 4  
M. Freitas - Kri. Karlsson 3 - 4  
M. Freitas - R. Walther 4 - 1  
O. Ionescu - V. Samsonov 4 - 3  
P. Franziska - B. Duda 4 - 1  
P. Franziska - T. Apolonia 4 - 1  
T. Boll - D. Habesohn 4 - 0  
T. Boll - L. Pitchford 4 - 2  
V. Samsonov - D. Ovtcharov 4 - 2  
Asztalitenisz (Eb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Filus R / Walther R - Falck M / Karlsson K 0 - 4  
Filus R / Walther R - Walker S / Rasmussen T 4 - 1  
Franziska/Groth - Gárdos R / Habesohn D 3 - 4  
Franziska/Groth - Ionescu O / Robles A 4 - 2  
Gauzy S / Lebesson E - Falck M / Karlsson K 1 - 4  
Shibaev A / Skachkov K - Gárdos R / Habesohn D 1 - 4  
Asztalitenisz (Eb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kucerova - M. Pesotska 0 - 4  
B. Szőcs - N. Mittelham 4 - 0  
B. Szőcs - Qian Li 1 - 4  
D. Monteiro Dodean - K. Grzybowska 2 - 4  
Han Ying - M. Pesotska 1 - 4  
K. Grzybowska - Sab. Winter 4 - 0  
Mat. Ekholm - Han Ying 0 - 4  
P. Mikhaylova - Qian Li 2 - 4  
P. Solja - Póta G. 4 - 0  
S. Polcanova - B. Eerland 4 - 1  
S. Polcanova - P. Solja 4 - 1  
Sab. Winter - Jie Li 4 - 2  
Asztalitenisz (Eb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Nutte S / Ni X - Li J / Li Q 4 - 0  
De Nutte S / Ni X - Mittelham N / Lang K 2 - 4  
Diaconu A / Ciobanu I - Noskova Y / Polcanova S 2 - 4  
Ekholm/Póta - Noskova Y / Polcanova S 3 - 4  
Ekholm/Póta - Solja P / Winter S 4 - 3  
Mittelham N / Lang K - Samara E / Szőcs B 4 - 3  
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Coast Eagles - Melbourne Demons 121 - 55  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - KIA Tigers 5 - 11  
LG Twins - KT Wiz 1 - 6  
NC Dinos - Doosan Bears 10 - 13  
Nexen Heroes - SK Wyverns 8 - 2  
Samsung Lions - Lotte Giants 2 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 4 - 13  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 4 - 2  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 5 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 3 - 5  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 6 - 4  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 5 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Sultanes de Monterrey (2.m.) 3 - 7  
Diablos Rojos del Mexico - Guerreros de Oaxaca (1.m.) 8 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 2 - 6  
Atlanta - Philadelphia 6 - 5  
Atlanta - Philadelphia (19:05) 5 - 3  
Cleveland - Boston 5 - 7  
Detroit - Kansas City 3 - 4  
Houston - LA Angels 11 - 3  
LA Dodgers - San Diego 3 - 5  
Miami - Cincinnati 1 - 0  
NY Yankees - Baltimore 10 - 8  
NY Yankees - Baltimore (22:05) 3 - 2  
Oakland - Minnesota 7 - 6  
Pittsburgh - Milwaukee 3 - 8  
St. Louis - San Francisco 5 - 3  
St. Louis - San Francisco (19:05) 5 - 4  
Texas - Seattle 8 - 3  
Toronto - Tampa Bay 3 - 11  
Toronto - Tampa Bay (22:07) 5 - 2  
Washington - NY Mets 2 - 4  
Washington - NY Mets (22:05) 6 - 0  
Cselgáncs (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. van T Westende - Ungvári M. (73 kg) 0 - 1  
Szabó F. - A. Khomula (73 kg)    
Szabó F. - S. Hamad (73 kg)    
Ungvári M. - A. Bouchard (73 kg)    
Ungvári M. - A. Gjakova (73 kg)    
Cselgáncs (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karakas H. - Jin A Kim (női 57 kg)    
Darts (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - D. Chisnall 10 - 3  
G. Anderson - D. Gurney 8 - 10  
M. van Gerwen - D. Chisnall 10 - 2  
M. van Gerwen - D. Gurney 10 - 7  
P. Wright - M. Suljovic 7 - 10  
P. Wright - S. Whitlock 10 - 7  
R. Cross - M. Suljovic 8 - 10  
R. Cross - S. Whitlock 10 - 8  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitkovice - Ostrava 10 - 3  
Znojmo - Ceska Lipa 2 - 5  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Benlose 1 - 11  
Sunds - Rödovre 4 - 8  
Vendsyssel - Frederikshavn 1 - 19  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - OLS Oulu 8 - 1  
Welhot Kuopio - Classic Tampere 2 - 14  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - NOR 92 Mjöndalen 2 - 12  
Sandnes - Slevik 6 - 6  
Sarpsborg - Akerselva 8 - 5  
Tunet - Sveiva 8 - 9  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Rychenberg Winterthur 5 - 5  
Langnau - Uster 2 - 4  
St. Gallen - Wiler-Ersigen 2 - 17  
Thun - Köniz 4 - 5  
Zug - Malans 5 - 9  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höllviken - Helsingborg 6 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Rio Ave 2 - 2  
Braga - Leoes Porto Salvo 1 - 3  
Burinhosa - Fundao 5 - 8  
Modicus Sandim - Viseu 2001 Adsc 6 - 1  
Quinta dos Lombos - Electrico FC 2 - 0  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaen - Magna Gurpea 6 - 3  
Murcia - Antequera 6 - 3  
Peniscola - Valdepenas 2 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Cortina 3 - 4  
Fassa - Lustenau 4 - 9  
Gherdeina/Gröden - Olimpija Ljubljana 4 - 3  
Jesenice - Asiago 1 - 1  
Klagenfurt 2 - Milano 3 - 3  
Val Pusteria - Renon/Ritten 3 - 2  
Vipiteno/Sterzing - Kitzbühel 7 - 1  
Zell am See - Feldkirch 1 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fife - Belfast 4 - 2  
Nottingham - Glasgow 2 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slovan Ustecti Lvi 2 - 7  
Jihlava - Havirov 1 - 3  
Motor Ceske Budejovice - Prostejov 4 - 3  
Poruba - Litomerice 4 - 5  
Slavia Praha - Kladno 4 - 3  
Vsetin - Slavia Trebic 4 - 3  
Zubr Prerov - Kadan 5 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Brno 1 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Sahtar Szoligorszk 6 - 0  
Lida - Nyeman Grodno 1 - 5  
Metallurg Zslobin - Gomel 1 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kookoo - Kalpa 2 - 1  
Lukko - Ilves 3 - 5  
SaiPa - Kärpät 1 - 0  
Tappara - Lahti Pelicans 5 - 1  
Vaasan Sport - Turku PS 2 - 2  
Ässät - JYP 1 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglet - Bordeaux 0 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Red Star Kunlun 4 - 2  
Dinamo Moszkva - Dinamo Minszk 5 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - SZKA Szentpétervár 0 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Barisz Asztana 7 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Vityaz Podolszk 2 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lido Riga - HS Riga 1 - 3  
Liepaja - Prizma Riga 2 - 7  
Zemgale/LLU - Mogo Riga 0 - 5  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Washington 5 - 1  
Nashville - Tampa Bay 1 - 5  
Ottawa - Chicago 2 - 5  
Philadelphia - NY Islanders 2 - 2  
Pittsburgh - Columbus 7 - 3  
St. Louis - Columbus 3 - 0  
Toronto - Buffalo 5 - 3  
Winnipeg - Calgary 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Stavanger 1 - 6  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Innsbruck 4 - 4  
Medvescak Zagreb - Dornbirn 1 - 8  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Visp 4 - 1  
GCK Lions - Biasca Ticino 2 - 4  
Kloten - Thurgau 5 - 2  
Langenthal - Olten 1 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Langnau Tigers 3 - 0  
Davos - Ambri 2 - 5  
Lausanne - Biel 1 - 4  
Rapperswil - Zürich Lions 1 - 2  
Servette - Fribourg 3 - 1  
Zug - Lugano 6 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Mora 3 - 4  
HV 71 - Lulea 5 - 2  
Malmö - Färjestad 4 - 1  
Rögle - Brynäs 0 - 4  
Skelleftea - Timra 2 - 2  
Växjö - Linköping 0 - 0  
Örebro - Djurgarden 2 - 8  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - SZKA-Neva 2 - 4  
Rjazany - Dinamo Szentpétervár 3 - 1  
Szarjarka Karaganda - Torosz Nyeftekamszk 2 - 2  
Szarov - Jugra Hanti-Manszijszk 1 - 1  
Tambov - Rubin Tyumeny 1 - 2  
Torpedo Kamenogorszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang High1 - Daemyung 4 - 2  
Nikko - Anyang 4 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga, Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Crvena zvezda 68 - 79  
Partizan Belgrád - Buducnost Podgorica 76 - 76, h.u. 87 - 90  
Kosárlabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - AEK Larnaca 76 - 54  
Arisz - Dinamo Tbiliszi 92 - 54  
Avtodor Szaratov - Fribourg 76 - 78  
Bakken Aarhus - Leicester 103 - 84  
CSM Oradea - Karhu Kauhajoki 74 - 80  
Donar Groningen - KB Prishtina 80 - 55  
Estudiantes - Norrköping 69 - 71  
Levszki Szófia - Siauliai 79 - 65  
Nyizsnyij Novgorod - Porto 92 - 49  
Szolnok - Cantu 71 - 90  
Tsmoki-Minszk - Torun 90 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Limoges 85 - 92  
Boulazac - Le Portel 82 - 57  
Bourg - Pau Orthez 72 - 64  
Chalon sur Saone - Fos-sur-Mer 88 - 74  
Cholet - Strasbourg 75 - 112  
Paris Levallois - Le Mans 85 - 74  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TNT KaTropa - RS Elasto Painters 110 - 104  
Kosárlabda (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Baskonia Vitoria 80 - 73  
Kosárlabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Franciaország 58 - 89  
Görögország - Kanada 50 - 81  
Kosárlabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Nigéria 86 - 68  
Törökország - Argentína 63 - 37  
Kosárlabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Spanyolország (Helyszín: Spanyolország) 70 - 84  
Puerto Rico - Belgium 36 - 86  
Kosárlabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Kína 61 - 64  
USA - Szenegál 87 - 67  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Veszprém 31 - 28  
Breszt Meskov - Montpellier 26 - 23  
Kielce - R-N. Löwen Kronau 35 - 32  
Vardar Pro Skopje - Kristianstad 33 - 25  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Sporting CP 22 - 23  
Tatran Presov - Bjerringbro-Silkeborg 26 - 24  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Dinamo Bukarest 31 - 28  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hranice - Lovosice 28 - 24  
Koprivnice - Zubri 31 - 25  
Nove Veseli - KP Brno 28 - 25  
Tatran Litovel - Karvina 20 - 32  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Nordsjaelland 37 - 29  
Holstebro - GOG 27 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Herning-Ikast 23 - 26  
Esbjerg - Ringköbing 30 - 12  
Randers - EH Aalborg 22 - 21  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Massy Essonne - Caen 31 - 30  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Fleury Loiret 28 - 26  
Bourg de Peage - Issy Paris 25 - 31  
Brest - Nice 29 - 23  
Dijon - Chambray Touraine 25 - 25  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doukasz - Drama 30 - 18  
Edessza - Fivosz Szikiesz 34 - 26  
Filipposz Veria - HAN Szaloniki 27 - 20  
PAOK - Diomidisz Argosz 28 - 21  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Porec 19 - 26  
Rudar Rude - Dubrava 33 - 34  
Sesvete - Zamet 28 - 24  
Umag - Vinkovci 28 - 25  
Varazdin - Mladi Rudar Labin 28 - 31  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - KA Akureyri 26 - 21  
Haukar - Akureyri Handboltafelag 31 - 26  
IR - ÍBV 31 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Chrobry Glogow 34 - 26  
Kwidzyn - Gwardia Opole 26 - 27  
Pogon Szczecin - Spojnia Gdynia 20 - 19  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Budakalász 28 - 25  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Eger 32 - 15  
Siófok - Érd 34 - 22  
Vác - Békéscsaba 43 - 21  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Halden 33 - 24  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Ferndorf 29 - 25  
Coburg - Dormagen 37 - 21  
Hamm-Westfalen - Elbflorenz 27 - 21  
Wilhelmshaven - Hüttenberg 22 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blomberg-Lippe - Bensheim/Auerbach 32 - 24  
Dortmund - Metzingen 27 - 28  
Göppingen - Oldenburg 29 - 25  
Halle-Neustadt - Leverkusen 24 - 32  
Neckarsulm - Nellingen 22 - 25  
Thüringer HC - Buxtehude 37 - 21  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avanca - Porto 22 - 36  
Fermentoes - Maia 23 - 26  
Horta - ABC Braga 25 - 31  
Madeira SAD - Belenenses 30 - 25  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Steaua Bukarest 32 - 34  
Fagaras - Potaissa Turda 21 - 30  
Politehnica Timisoara - Buzau 24 - 19  
S Municipal Dedeman Bacau - Focsani 23 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Quabit Guadalajara 20 - 31  
Ciudad Encantada - Morrazo Cangas 31 - 16  
Huesca - Sinfin 34 - 24  
Teucro - Logrono La Rioja 26 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Guardes - Bera Bera 28 - 24  
Castellon - Zuazo Barakaldo 26 - 31  
Gijon - Malaga 26 - 29  
Morvedre - Alcobendas 25 - 18  
Porrino - Granollers 31 - 29  
Valladolid - Elche 26 - 21  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amicitia Zürich - Thun 26 - 26  
Basel - Suhr Aarau 22 - 34  
Winterthur - Gossau 34 - 24  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sloga Pozega - Samot Arandjelovac 21 - 30  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - Gorenje Velenje 28 - 30  
Koper - Ribnica 26 - 29  
Ormoz - Dol TKI Hrastnik 24 - 22  
SVIS Ivancna Gorica - Loka 26 - 34  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Horoya Conakry 4 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hussein Dey - Bel-Abbes 0 - 0  
Oran - MC Alger 4 - 3  
Tadjenanet - JS Saoura 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Wimbledon 2 - 1  
Blackpool - Luton 0 - 0  
Bristol Rovers - Coventry 3 - 1  
Charlton - Plymouth 2 - 1  
Doncaster - Bradford 2 - 1  
Gillingham - Peterborough 2 - 4  
Oxford Utd. - Walsall 1 - 2  
Portsmouth - Wycombe 2 - 2  
Scunthorpe - Shrewsbury 1 - 0  
Southend - Fleetwood 1 - 0  
Sunderland - Rochdale 4 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Carlisle 0 - 1  
Cambridge Utd. - Mansfield 1 - 1  
Crewe - Port Vale 0 - 1  
Exeter - Cheltenham 3 - 1  
Forest Green - Crawley 1 - 0  
Lincoln - Milton Keynes Dons 2 - 1  
Morecambe - Macclesfield 2 - 1  
Northampton - Notts County 0 - 0  
Oldham - Colchester 3 - 3  
Stevenage - Grimsby 1 - 0  
Tranmere - Newport 0 - 1  
Yeovil - Swindon 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Sheffield Wed. 1 - 2  
Derby County - Brentford 3 - 1  
Ipswich - Bolton 0 - 0  
Leeds - Birmingham 1 - 2  
Middlesbrough - Swansea 0 - 0  
Nottingham - Rotherham 1 - 0  
QPR - Norwich 0 - 1  
Reading - Hull City 3 - 0  
Sheffield Utd. - Preston 3 - 2  
Stoke - Blackburn 2 - 3  
West Bromwich - Millwall 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Dover 2 - 0  
Barnet - Fylde 1 - 1  
Barrow - Maidenhead Utd. 2 - 0  
Braintree - Maidstone Utd. 0 - 1  
Chesterfield - Gateshead 0 - 3  
Eastleigh - Dag & Red 1 - 0  
Ebbsfleet Utd. - Havant & Waterlooville 1 - 1  
Halifax - Hartlepool 1 - 2  
Harrogate Town - Leyton 0 - 3  
Salford City - Boreham 3 - 1  
Solihull Moors - Bromley 5 - 0  
Sutton Utd. - Wrexham 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - Villa Dalmine 2 - 1  
Instituto Cordoba - Defensores de Belgrano 4 - 3  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Godoy Cruz 3 - 1  
Defensa Justicia - Estudiantes LP    
Newell's - Lanus 2 - 0  
San Lorenzo - Patronato Parana 3 - 2  
Talleres Cordoba - Vélez Sarsfield 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabayil - Sabah 0 - 0  
Zira - Neftcsi Baku 1 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Lommel 1 - 3  
OH Leuven - Roeselare 0 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Oostende 1 - 2  
Lokeren - Mouscron-Peruwelz 0 - 0  
St. Truiden - Antwerpen 2 - 0  
Waasland Beveren - Charleroi 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Vraca - CSZKA Szófia 0 - 2  
Szeptemvri Szófia - Lokomotív Plovdiv 1 - 3  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Destroyers Santa Cruz - Aurora Cochabamba 1 - 0  
The Strongest - Nacional Potosi 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Oeste 1 - 3  
CRB - Coritiba 1 - 1  
Fortaleza - Vila Nova 2 - 0  
Goiás - Ponte Preta 2 - 2  
Paysandu - Criciuma 1 - 1  
Sao Bento - Boa 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Paulo - America MG 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Bremen 2 - 3  
Hertha BSC - Mönchengladbach 4 - 2  
Hoffenheim - Dortmund 1 - 1  
Nürnberg - Hannover 2 - 0  
Schalke - Bayern München 0 - 2  
Wolfsburg - Freiburg 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Union Berlin 1 - 1  
Dynamo Dresden - Darmstadt 4 - 1  
Holstein Kiel - Bochum 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Wehen 1 - 2  
Fortuna Köln - Lotte 1 - 1  
Jena - Kaiserslautern 3 - 3  
Karlsruhe - Uerdingen 2 - 0  
Meppen - Unterhaching 3 - 3  
Sonnenhof Grossaspach - Rostock 0 - 0  
Würzburg - Braunschweig 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Dep. Iquique 3 - 1  
Dep. Temuco - Huachipato 0 - 4  
Dep. Union La Calera - Everton Vina Del Mar 0 - 4  
Palestino - Union Espanola 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pafosz - AEL Limasszol 0 - 2  
Paralimni - Ermisz Aradippou 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Brno 1 - 1  
Sokolov - Prostejov 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Pribram 4 - 1  
Mladá Boleslav - Slovacko 5 - 1  
Olomouc - Dukla Praha 1 - 0  
Opava - Teplice 2 - 0  
Sparta Praha - Liberec 4 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalum - Odder 4 - 1  
Kjellerup - Kolding IF 2 - 3  
Sydvest - Jammerbugt 0 - 3  
Tarup-Paarup - Brabrand 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frem - Hellerup 2 - 1  
Hilleröd - B93 Köbenhavn 0 - 3  
Skovshoved - Avarta 0 - 1  
Vanlöse - Brönshöj 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Vendsyssel 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Ballerup 5 - 0  
Odense - Kolding 1 - 5  
VSK Aarhus - Hjörring 0 - 5  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Orlando Pirates 1 - 2  
Free State Stars - Highlands Park 1 - 0  
Kaizer Chiefs - AmaZulu 2 - 0  
Lamontville Golden Arrows - Chippa Utd. 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Asan Mugunghwa 1 - 2  
Seongnam - Ansan Greeners 1 - 1  
Seoul E-Land - Bucheon 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - FC Seoul 2 - 1  
Pohang - Incheon 1 - 0  
Sangju Sangmu - Daegu 2 - 5  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - Macara Ambato 1 - 2  
Guayaquil City - Aucas Quito 0 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ismaily - Smouha 1 - 3  
Petrojet - El Gouna 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isloch - Sahtar Szoligorszk 1 - 0  
Szluck - FK Minszk 0 - 1  
Torpedo Zogyino - Gomel 1 - 0  
Vityebszk - Dinamo Breszt 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kajaani - Jaro 0 - 1  
Klubi 04 - Oulu 1 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Inter Turku 1 - 0  
Kuopio PS - Honka 1 - 1  
PS Kemi - Vaasa PS 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris FC - Metz 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg-Peronnas - Chambly 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Toulouse 0 - 0  
Lille - Nantes 2 - 1  
Montpellier - Nice 1 - 0  
Reims - Dijon 0 - 0  
St-Etienne - Caen 2 - 1  
Strasbourg - Amiens 3 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Fleury 91 1 - 1  
Rodez Aveyron - Guingamp 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Apollon Szmirnisz 2 - 0  
Atromitosz Periszteri - Larissza 2 - 0  
Giannina - Arisz 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - Heerenveen 3 - 3  
F. Sittard - Willem II 4 - 4  
Venlo - NAC Breda 3 - 0  
Vitesse - ADO Den Haag 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Rijeka 2 - 0  
Osijek - HNK Gorica 0 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhayangkara Jakarta - Barito Putera 2 - 2  
Madura Utd. - Pusamania Borneo 1 - 2  
Persebaya Surabaya - Mitra Kukar 4 - 1  
Persipura Jayapura - Arema FC 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Zob Ahan 1 - 0  
Nassaji Mazandaran - Esteghlal T. 0 - 0  
Saipa Karaj - Naft Masjed Soleyman 2 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Vikingur Olafsvik 1 - 2  
Haukar - HK Kopavogs 2 - 0  
IR - Magni 2 - 3  
Njardvik - Selfoss 2 - 1  
Thor Akureyri - Leiknir R. 3 - 1  
ÍA Akranes - Throttur Reykjavik 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Raanana - Ashdod 1 - 1  
Hapoel TA - Ironi Kiryat Shmona 0 - 0  
Maccabi Haifa - Maccabi Petah Tikva 1 - 2  
Maccabi Netanya - Maccabi TA 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Avispa Fukuoka 2 - 3  
Kofu - Okayama 2 - 0  
Kyoto - Tochigi 0 - 2  
Machida Zelvia - Tokushima 1 - 1  
Yamaguchi - Oita Trinita 1 - 3  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Yokohama FM 1 - 2  
Kashiwa R. - Sagan Tosu 1 - 1  
Kawasaki Frontale - Nagoya GE 3 - 1  
Nagasaki - Vegalta Sendai 1 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - FC Tokyo 1 - 1  
Shonan Bellmare - Cerezo Osaka 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beleza Inagi - Urawa RD 3 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Gharafa 4 - 2  
Al-Sadd - Al-Rayyan 5 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Tobol Kostanay 3 - 1  
Atyrau - Kyzylzhar Petropavlovsk 3 - 2  
Kaisar Kyzylorda - Sahtar Karagandy 2 - 1  
Ordabasy Shymkent - Irtis Pavlodar 0 - 2  
Zhetysu Taldykorgan - Kairat Almaty 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Jaguares de Cordoba 2 - 1  
Boyaca Chico - Boyaca Patriotas 1 - 1  
Junior de Barranquilla - Dep. La Equidad 3 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hangzhou Greentown - Qingdao Huanghai 1 - 4  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Yifang - Shanghai Shenhua 2 - 1  
Guizhou Zhicheng - Beijing Guoan 3 - 2  
Hebei - Tianjin Quanjian 2 - 0  
Henan Jianye - Shandong Luneng 1 - 4  
Jiangsu - Guangzhou Evergrande 2 - 3  
Shanghai SIPG - Changchun Yatai 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Wigry Suwalki 1 - 1  
Garbarnia Krakkó - Chojniczanka Chojnice 1 - 2  
LKS Lodz - GKS Tychy 0 - 0  
Olsztyn - Odra Opole 2 - 1  
Stal Mielec - GKS Jastrzebie 0 - 0  
TBB Nieciecza - Chrobry Glogow 1 - 2  
Warta Poznan - Rakow Czestochowa 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Wisla Plock 3 - 1  
Lechia Gdansk - Zaglebie Lubin 3 - 3  
Miedz Legnica - Legia Varsó 1 - 4  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Zalgiris Kaunas 0 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BKV Előre - Debrecen 1 - 2  
Komárom - Puskás Akadémia 1 - 3  
Kozármisleny - Győr 0 - 4  
Nyírbátor - Nyíregyháza 0 - 3  
Putnok - Csákvár 0 - 2  
Pécs - Kazincbarcika 1 - 2  
Szeged GA - Siófok 0 - 1  
Szegedi VSE - FTC 0 - 2  
Szekszárd - Dorog 1 - 1  
Tállya - MTK 0 - 8  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - Moghreb Tetouan 1 - 1  
Kawkab Marrakesh - Mouloudia Oujda 3 - 1  
Olympique de Safi - Rapide Oued Zem 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - UNAM Pumas    
Puebla - América 2 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles FC - San Jose 2 - 0  
New York RB - Toronto FC 2 - 0  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Auto Tiraspol - Milsami Orhei 1 - 0  
Sheriff Tiraspol - Zaria Balti 5 - 2  
Speranta Nisporeni - Sfintul Gheorghe 4 - 1  
Zimbru Chisinau - Petrocub Hincesti 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baerum - Grorud 3 - 2  
Elverum - Moss 2 - 2  
Nybergsund - Asker 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egersund - Flekkeröy 3 - 0  
KFUM Oslo - Nardo 2 - 0  
Vidar - Skeid 0 - 4  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odd Grenland - Valerenga 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyn - Kolbotn 0 - 1  
Sandviken - Arna-Björnar 1 - 1  
Labdarúgás (NWSL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Portland (Helyszín: Portland) 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - SPAL Ferrara 3 - 0  
Parma - Cagliari 2 - 0  
Sampdoria - Internazionale 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Brescia 1 - 1  
Cosenza - Livorno 1 - 1  
Crotone - Hellas Verona 1 - 2  
Lecce - Venezia 2 - 1  
Palermo - Perugia 4 - 1  
Pescara - Foggia 1 - 0  
Spezia - Cittadella 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piacenza - Pontedera 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rimini - Triestina 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavese - Virtus Francavilla 1 - 0  
Potenza - Monopoli 0 - 0  
Reggina - Bisceglie 1 - 0  
Rieti - Casertana 2 - 1  
Sicula Leonzio - Matera 3 - 0  
Vibonese - Trapani 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Orenburg 1 - 1  
Arszenál Tula - Rubin Kazany 2 - 2  
Dinamo Moszkva - Anzsi Mahacskala 0 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Ural Jekatyerinburg 1 - 2  
Rosztov - Ufa 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Lafnitz 1 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Wolfsberg 0 - 1  
St. Pölten - Hartberg 3 - 0  
Sturm Graz - Mattersburg 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - CA 3 de Febrero 1 - 0  
Sp. Luqueno - Guarani Asuncion 0 - 3  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - AD Cantolao 3 - 1  
Dep. Binacional - Melgar 0 - 4  
Huancayo - UTC de Cajamarca 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Braga B 0 - 2  
Benfica B - Varzim 1 - 0  
Penafiel - Cova Piedade 0 - 0  
Uniao Oliveirense - Porto B 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marítimo - Belenenses 0 - 0  
Santa Clara - Rio Ave 1 - 3  
Setúbal - Porto 0 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Tottenham 1 - 2  
Burnley - Bournemouth 4 - 0  
Cardiff - Manchester City 0 - 5  
Crystal Palace - Newcastle 0 - 0  
Fulham - Watford 1 - 1  
Leicester - Huddersfield 3 - 1  
Liverpool - Southampton 3 - 0  
Manchester Utd. - Wolverhampton 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Concordia Chiajna 0 - 2  
Hermannstadt - CFR Cluj 0 - 1  
Univ. Craiova 1948 - Viitorul Constanta 2 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Motherwell 1 - 0  
Dundee - Hibernian 0 - 3  
Hamilton - St. Mirren 3 - 0  
Hearts - Livingston 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Dumbarton 1 - 1  
Forfar - Brechin 1 - 1  
Raith Rovers - Montrose 1 - 1  
Stenhousemuir - Arbroath 1 - 2  
Stranraer - East Fife 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clyde - Elgin 4 - 1  
Cowdenbeath - Albion Rovers 1 - 1  
Peterhead - Berwick 1 - 0  
Queens Park - Edinburgh City 0 - 2  
Stirling - Annan 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Ayr Utd. 0 - 2  
Falkirk - Dundee Utd. 0 - 2  
Greenock Morton - Dunfermline 1 - 1  
Partick Thistle - Queen of South 3 - 2  
Ross County - Inverness CT 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Tenerife 1 - 1  
Majadahonda - UD Extremadura 1 - 4  
Osasuna - Sp. Gijón 1 - 0  
Zaragoza - Lugo 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Gernika 3 - 0  
Durango - Izarra 1 - 2  
Real Union Irun - Oviedo B 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conquense - Barcelona B 0 - 3  
Ejea - Villarreal B 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sevilla B - Talavera de la Reina 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Valladolid 3 - 3  
Eibar - Leganes 1 - 0  
Getafe - Atl. Madrid 0 - 2  
Rayo Vallecano - Alavés 1 - 5  
Real Madrid - Espanyol 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Atl. Madrid 2 - 4  
Espanyol - Barcelona 0 - 3  
Levante - Albacete 3 - 1  
Madrid CCF - Rayo Vallecano 0 - 4  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Chiasso 1 - 1  
Schaffhausen - Servette 1 - 1  
Wil - Rapperswil 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Xamax 3 - 1  
Thun - Sion 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - GAIS 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilsminne - Utsikten 0 - 1  
Kristianstad - Oddevold 1 - 2  
Oskarshamn - Torn 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköping - Forward Örebro 1 - 1  
Rynninge - Akropolis 0 - 2  
Sandviken - Skelleftea 3 - 2  
Sollentuna - Karlslund 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Norrköping 0 - 2  
Elfsborg - Örebro 1 - 0  
Sirius - Östersund 0 - 1  
Trelleborg - Djurgarden 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Kopparbergs/Göteborg 2 - 1  
IFK Kalmar - Linköping 1 - 9  
Växjö - Eskilstuna Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wehda - Al-Raed 4 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - Proleter Novi Sad 1 - 0  
Napredak Krusevac - Dinamo Vranje 3 - 0  
Rad Belgrád - Macsva Sabacs 1 - 0  
Radnik Surdulica - Radnicki Nis 1 - 2  
Vojvodina - Vozdovac 3 - 0  
Zemun - Bacska Palanka 2 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DPMM Brunei - Tampines Rovers 2 - 1  
Geylang - Young Lions 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Zemplin Michalovce 2 - 1  
Ruzomberok - Podbrezova 3 - 0  
Slovan Bratislava - Sered 2 - 1  
Trencin - Zlate Moravce 1 - 0  
Zilina - Senica 5 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Domzale 2 - 2  
ND Gorica - Krsko 1 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buriram Utd. - Police Tero 2 - 0  
Chainat Hornbill - Muangthong Utd. 2 - 1  
Nakhon Ratchasima - Prachuap 3 - 3  
Pattaya Utd. - Ratchaburi Mitr Phol 2 - 2  
Port FC - Suphanburi 0 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Boluspor 1 - 2  
Elazigspor - Karabukspor 4 - 0  
Hatayspor - Istanbulspor 1 - 0  
Ümraniyespor - Genclerbirligi 0 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayserispor - Konyaspor 0 - 2  
Trabzonspor - Göztepe Izmír 1 - 2  
Yeni Malatyaspor - Rizespor 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzenal Kijev - Olimpik Doneck 1 - 3  
FC Lviv - Kárpáti Lviv 1 - 1  
Mariupol - Olekszandria 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas De San Carlos - Danubio 0 - 0  
Liverpool Montevideo - Nacional    
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - North Carolina 1 - 6  
Bethlehem Steel - Toronto FC 2 4 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Aragua Maracay 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Cefn Druids 2 - 1  
Caernarfon - Llanelli 3 - 0  
Carmarthen - Aberystwyth 2 - 2  
Llandudno FC - Connah's Quay 0 - 4  
Newtown - Cardiff Met Univ. 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Ballymena Utd. 3 - 2  
Coleraine - Linfield 0 - 0  
Dungannon - Ards 0 - 0  
Glenavon - Crusaders 3 - 2  
Glentoran - Institute 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paide Linnameeskond - Trans Narva 2 - 5  
Viljandi Tulevik - Jalgpallikool Tammeka 3 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Drogheda Utd. 0 - 2  
Finn Harps - Cabinteely 7 - 1  
Longford Town - UC Dublin 2 - 2  
Shelbourne - Galway 3 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Shamrock Rovers 0 - 1  
St. Patrick's - Bohemians 1 - 3  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Fargona - Nasaf Qarshi 3 - 1  
Pakhtakor - Bukhoro 2 - 1  
Qizilqum - Kokand 1 - 0  
MMA (ONE Champ.,Conquest of Heroes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Matheis - A. Bimoadji 1 - 0  
K. Akhmetov - M.H. Bin 1 - 0  
K. Matsushima - M. Gafurov 1 - 0  
R. Umar - E. Rozten 0 - 1  
S. Rahardian - X.W. Peng 0 - 1  
S.G. Arslanaliev - T. Nastyukhin 1 - 0  
Y. Naito - J. Pacio 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Northampton Saints 17 - 15  
Bristol - Harlequin 20 - 13  
Sale - London Wasps 13 - 31  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Catalan Dragons 20 - 26  
Warrington - St. Helens 14 - 34  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Clermont 23 - 19  
Grenoble - Perpignan 31 - 22  
La Rochelle - Lyon 30 - 13  
Racing-Metro - Castres 27 - 11  
Toulon - Agen 33 - 3  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawke's Bay - North Harbour 34 - 51  
Otago - Canterbury 25 - 47  
Taranaki - Auckland 30 - 31  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Roosters - South Sydney Rabbitohs 12 - 4  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Llanelli Scarlets 33 - 20  
Leinster - Edinburgh 31 - 7  
Newport Dragons - Zebre 16 - 5  
Ospreys - Benetton Treviso 27 - 10  
Port Elizabeth S. Kings - Glasgow Warriors 38 - 28  
Röplabda (vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Finnország 3 - 1  
Oroszország - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 3 - 2  
Röplabda (vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Belgium 0 - 3  
Szlovénia - Brazília 0 - 3  
Röplabda (vb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - USA 0 - 3  
Irán - Kanada 2 - 3  
Röplabda (vb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Franciaország 1 - 3  
Szerbia - Argentína 3 - 0  
Tenisz (Biella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Napolitano - S. Travaglia 2 - 1  
T. Monteiro - F. Delbonis 0 - 2  
Tenisz (Biella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neis F / Vega Hernandez D - Junaid R / Raja P 2 - 0  
Tenisz (Chengdu-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - R. Tokuda 2 - 0  
E. Gerasimov - E. Gulbis 2 - 0  
J. Kubler - H. Moriya 1 - 2  
L.G.M. Harris - I. Nedelko 2 - 0  
R. Bemelmans - Rigele Te 2 - 0  
Y. Watanuki - M. Kecmanovic 0 - 2  
Yus. Takahashi - F. Auger Alliassime 0 - 2  
Zihao Xia - P. Gunneswaran 0 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jor. Thompson - R. Quiroz 2 - 1  
M. Mmoh - M. Torpegaard 2 - 0  
Tenisz (Dobrich, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondár A. - G. Gatto-Monticone 0 - 2  
Tenisz (Guangzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Putintseva - Qiang Wang 0 - 2  
Tenisz (Guangzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Moore J - Kovinic D / Lapko V 2 - 1  
Tenisz (Kaohsiung, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - Duck Hee Lee 2 - 0  
Soon Woo Kwon - M. Jaziri 2 - 0  
Tenisz (Kaohsiung, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krajicek A / Nedunchezhiy - Hsu Y H / Wang J 0 - 2  
Ratiwatana / Ratiwatana - Hsieh C-P / Yang T-H 0 - 2  
Tenisz (Laver Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - J. Isner 2 - 1  
D. Goffin - D.S. Schwartzman 2 - 1  
R. Federer - N. Kyrgios 2 - 0  
Tenisz (Laver Cup, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djokovic N / Federer R - Anderson K / Sock J 1 - 2  
Tenisz (Lisszabon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Kerkhove - Arn G. 2 - 0  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Simon - R. Albot 2 - 0  
K. Nishikori - M. Bachinger 1 - 2  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mahut/Roger-Vasselin - Koolhof W / Molteni A 2 - 0  
Tenisz (Nagyszeben, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Djere - J. Sels    
P. Martinez Portero - D. Dima 0 - 2  
Tenisz (Nagyszeben, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawietz K / Mies A - Bednarek T / Pel D 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - G. Soeda 2 - 0  
F. Gaio - T. Ito 1 - 2  
Jas. Jung - J. Ward 2 - 0  
R. Ramanathan - M. Purcell 2 - 1  
T. Smyczek - Fajing Sun    
Y. Nishioka - A. Bublik 2 - 0  
Yecong He - M. Safwat 0 - 1  
Zhe Li - F. Peliwo 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - R. Bautista-Agut 2 - 0  
S. Wawrinka - M. Klizan 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berrettini M / Fognini F - Mirnyi M / Oswald P 2 - 0  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Sakkari - K. Bertens 0 - 2  
Su-Wei Hsieh - A. Tomljanovic 1 - 2  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Olaru R - Hsieh S-Y / Hsieh S-W 1 - 2  
Perez E / Rodionova Ar - Choi J-H / Han N-L 0 - 2  
Tenisz (Taskent-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Amanmuradova - B. Schoofs 0 - 2  
A. Hesse - M. Doi 0 - 2  
A. Panova - H. Dart 2 - 1  
A. Potapova - Y. Karimjanova 2 - 0  
C. Perrin - I. Jorovic 1 - 2  
Stollár F. - B. Stefkova 2 - 1  
V. Flink - E. Rybakina 2 - 1  
V. Tomova - D. Radanovic 0 - 2  
Tenisz (Tokió, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Giorgi - N. Osaka 0 - 2  
Ka. Pliskova - D. Vekic 2 - 1  
Tenisz (Tokió, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sest. Hlavackova/Strycova - Kato M / Ninomiya M 0 - 2  
Tenisz (Wuhan-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zaja - S. Sorribes Tormo 0 - 2  
K. Siniakova - M. Vondrousova 2 - 0  
L. Cabrera - Yafan Wang 0 - 2  
M. Puig - P. Hercog 2 - 0  
N. Gibbs - V. Golubic 0 - 2  
R. Peterson - Ying-Ying Duan 2 - 1  
S. Kenin - M. Niculescu 2 - 1  
Xiyu Wang - V. King    
Tollaslabda (China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - Tien Chen Chou 2 - 1  
K. Momota - Yuqi Shi 2 - 0  
Tollaslabda (China Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen H L / Wang C-L - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Han C / Zhou H 1 - 2  
Tollaslabda (China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - Noz. Okuhara 2 - 1  
Yufei Chen - Aka. Yamaguchi 2 - 1  
Tollaslabda (China Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsumoto M / Nagahara W - Stoeva G / Stoeva S 2 - 0  
Polii G / Rahayu A - Matsutomo M / Takahashi A 1 - 2  
Tollaslabda (China Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhang N / Li Y - Wang Y / Huang D 2 - 1  
Zheng S / Huang Y - Tang C M / Tse Y S 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F.A. Kholik - Yu Hsien Lin 0 - 2  
I.M. Mustofa - S.H. Rhustavito 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang K C / LU C P - Cahyono A B / Isfahani M 2 - 1  
Putra F W / Saputro R A - Ko S H / Shin B C 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Min. Mitani - Joy Xuan Deng 2 - 1  
Shi. Saito - Y.Y. Susanto 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kusuma F D / Sugiarto R - Matsuyama N / Shida C 0 - 2  
Takahata Y / Sakuramoto A - Araki A / Imai R 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ramadiansyah/Romadhini - Puangpuapech N / Amitrapa 0 - 2  
Rivaldy R / Mentari P H - Chang K C / Cheng C Y 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Joshua - A. Povetkin 1 - 0  
Luke Campbell - Y. Mendy 1 - 0  
M. Askin - L. Okolie 0 - 1  

 

2018.09.21.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - NY Jets 21 - 17  
Asztalitenisz (Eb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Robles - T. Apolonia 1 - 4  
A. Shibaev - D. Ovtcharov 1 - 4  
B. Duda - S. Gauzy 4 - 3  
D. Habesohn - M. Badowski 4 - 2  
D. Jorgic - Kri. Karlsson 2 - 4  
J. Geraldo - L. Pitchford 2 - 4  
J. Groth - D. Carvalho 4 - 1  
Lei Kou - B. Olah 4 - 2  
M. Allegro - Jon Persson 0 - 4  
M. Freitas - S. Fegerl 4 - 2  
O. Ionescu - E. Lebesson 4 - 1  
P. Franziska - B. Tokic 4 - 1  
P. Gionis - And. Lind 4 - 0  
T. Boll - C. Akkuzu 4 - 3  
V. Samsonov - T. Moregard 4 - 2  
Yang Wang - R. Walther 1 - 4  
Asztalitenisz (Eb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badowski M / Zatowka P - Ionescu O / Robles A 1 - 4  
Cantero J / Karakasevic A - Falck M / Karlsson K 1 - 4  
Drinkhall/Pitchford - Shibaev A / Skachkov K 3 - 4  
Filus R / Walther R - Gionis P / Wang Y 4 - 2  
Franziska/Groth - Carvalho D / Chen D 4 - 0  
Persson J / Moregard T - Gárdos R / Habesohn D 0 - 4  
Szőcs H / Lakatos T - Gauzy S / Lebesson E 0 - 4  
Walker S / Rasmussen T - Ecseki N / Szudi Á 4 - 0  
Asztalitenisz (Eb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Solja - Qian Li 0 - 4  
B. Szőcs - L. Gasnier 4 - 3  
I. Lupulesku - A. Kucerova 3 - 4  
K. Grzybowska - Jia Liu 4 - 2  
M. Jeger - M. Pesotska 0 - 4  
Maria Xiao - Póta G. 1 - 4  
Mat. Ekholm - S. Loeuillette 4 - 3  
N. Partyka - B. Eerland 3 - 4  
P. Mikhaylova - T.T. Ho 4 - 2  
P. Solja - Jieni Shao 4 - 1  
Pergel Sz. - N. Mittelham 0 - 4  
S. Polcanova - I. Ciobanu 4 - 2  
Sab. Winter - G. Gaponova 4 - 0  
Xuan Zhang - Jie Li 0 - 4  
Y. Noskova - Han Ying 1 - 4  
Yu Fu - D. Monteiro Dodean 2 - 4  
Asztalitenisz (Eb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cechova D / Eerland B - Solja P / Winter S 2 - 4  
De Nutte S / Ni X - Madarász/Pergel 4 - 2  
Diaconu A / Ciobanu I - Kukulkova T / Odorova E 4 - 1  
Dvorak G / Xiao M - Li J / Li Q 0 - 4  
Ekholm/Póta - Guisnel O / Loeuillette S 4 - 0  
Liu J / Solja A - Samara E / Szőcs B 1 - 4  
Noskova Y / Polcanova S - Balazova B / Matelova H 4 - 1  
Shao J / Yu F - Mittelham N / Lang K 2 - 4  
Asztalitenisz (Eb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fegerl S / Polcanova S - Filus R / Han Y 2 - 3  
Franziska P / Solja P - Fegerl S / Polcanova S 1 - 3  
Karakasevic/Paskauskiene - Filus R / Han Y 2 - 3  
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Richmond - Collingwood 58 - 97  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - NC Dinos 6 - 4  
LG Twins - Doosan Bears 3 - 10  
Lotte Giants - KT Wiz    
Nexen Heroes - Samsung Lions 3 - 10  
SK Wyverns - Hanwha Eagles 5 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 4 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 7 - 3  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants    
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 9 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Sultanes de Monterrey (1.m.) 3 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 8 - 3  
Chicago WS - Chicago Cubs 10 - 4  
Cleveland - Chicago WS 4 - 5  
Detroit - Kansas City 11 - 8  
Miami - Cincinnati 2 - 4  
NY Yankees - Boston 6 - 11  
Toronto - Tampa Bay 9 - 8  
Washington - NY Mets 4 - 5  
Cselgáncs (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorjánácz Zs. - N. Burns (66 kg) 0 - 1  
Cselgáncs (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pupp R. - B. Temelkova (női 52 kg) 1 - 0  
Pupp R. - E. Tschopp (női 52 kg) 0 - 1  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vanlose - SFC Copenhagen 2 - 8  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karhut Pori - Seinäjoki 7 - 12  
Oilers Espoo - Viikingit Helsinki 3 - 7  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chur - Kloten-Bülach 6 - 5  
St. Gallen - Köniz 5 - 6  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assoeva Venancio Aires - Foz Cataratas 2 - 1  
Blumenau - Tubarao 5 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Zaragoza 6 - 3  
Levante - Inter Movistar 5 - 3  
Palma Futsal - Parrulo Ferrol 5 - 3  
Santa Coloma - Cartagena 6 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Lustenau 4 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Liberec 1 - 3  
Karlovy Vary - Trinec 0 - 2  
Mladá Boleslav - Vítkovice 1 - 3  
Pardubice - Litvínov 2 - 6  
Plzen - Sparta Praha 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Herlev Eagles 5 - 3  
Esbjerg - Herning 2 - 2  
Frederikshavn - Rungsted 2 - 3  
Hvidovre - Rödovre 2 - 5  
Odense - Sönderjyske 3 - 0  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Debrecen 1 - 6  
Csíkszereda - Vasas 4 - 1  
FTC - Dunaújváros 3 - 2  
Vienna Capitals 2 - Gyergyói HK 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Vaasan Sport 6 - 2  
Jukurit - Kärpät 2 - 2  
JYP - Kalpa 3 - 3  
Lahti Pelicans - SaiPa 3 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Nice 2 - 4  
Angers - Gap 3 - 2  
Chamonix-Morzine - Grenoble 3 - 6  
Rouen - Lyon 2 - 0  
Strasbourg - Mulhouse 4 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Slovan Bratislava 4 - 5  
Amur Habarovszk - CSZKA Moszkva 0 - 4  
Jokerit - Avtomobil. Jekatyerinburg 0 - 3  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Barsz Kazany 1 - 2  
Szocsi - Traktor Cseljabinszk 3 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Metallurg Magnyitogorszk 3 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Zaglebie Sosnowiec 4 - 1  
Jastrzebie - Nesta Torun 5 - 2  
Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 1 - 3  
Polonia Bytom - Orlik Opole 6 - 3  
Unia Oswiecim - Stoczniowiec Gdansk 3 - 6  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - San Jose 3 - 7  
Detroit - Chicago 4 - 2  
Edmonton - Winnipeg 7 - 3  
Minnesota - Dallas 1 - 3  
Montreal - Washington 5 - 2  
NY Islanders - New Jersey 2 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Dresden 5 - 4  
Bietigheim/Bissingen - Kaufbeuren 4 - 2  
Frankfurt Löwen - Kassel 5 - 2  
Heilbronn - Bayreuth 3 - 2  
Lausitzer Füchse - Deggendorf 4 - 2  
Ravensburg - Freiburg 5 - 2  
Tölzer Löwen - Crimmitschau 0 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Bremerhaven 5 - 2  
Krefeld - Iserlohn 5 - 5  
Köln - Ingolstadt 1 - 2  
Mannheim - Nürnberg 4 - 2  
München - Augsburg 2 - 1  
Schwenningen - Düsseldorf 0 - 3  
Wolfsburg - Straubing 2 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Klagenfurt 2 - 2  
Graz - Villach 4 - 2  
Linz - Südtirol Bolzano 2 - 2  
Südtirol Bolzano - Linz 2 - 2  
Vienna Capitals - Innsbruck 8 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Kloten 1 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Zug 1 - 2  
Biel - Servette 3 - 0  
Fribourg - Lausanne 1 - 5  
Langnau Tigers - Rapperswil 5 - 2  
Lugano - Davos 3 - 1  
Zürich Lions - Bern 1 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Karlskoga 5 - 2  
Almtuna - Västervik 4 - 1  
Björklöven - MODO 1 - 3  
Karlskrona - Västeras 5 - 0  
Leksand - Tingsryd 2 - 1  
Oskarshamn - Södertälje 5 - 3  
Vita Hasten - Pantern Malmö 1 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nitra 6 - 5  
Detva - Liptovsky Mikulas 1 - 2  
Diósgyőr - Zvolen 0 - 5  
Nove Zamky - Kosice 2 - 3  
Poprad - Zilina 6 - 3  
Trencin - MAC 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Lada Toljatti 3 - 4  
Cselmet Cseljabinszk - Ermak Angarszk 3 - 1  
Gornyak Ucsali - Szokol Krasznojarszk 2 - 2  
Heilongjiang - Dizel Penza 3 - 2  
Himik Voszkreszenszk - Izssztal Izsevszk 4 - 0  
Juzsnij Ural Orszk - Metallurg Novokuznyeck 1 - 4  
Zvezda Csehov - Molot Perm 4 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga, Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Zadar 85 - 77  
Crvena zvezda - Olimpija Ljubljana 86 - 60  
Kosárlabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Charleroi Spirou 76 - 73  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Bayern München 79 - 73  
Maccabi TA - Fenerbahce Ülker 60 - 65  
Kosárlabda (FIBA Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Södertälje 72 - 67  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Reims 87 - 65  
Gravelines - Nanterre 84 - 80  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Ginebra SM 110 - 110, h.u. 124 - 118  
Columbian Dyip - SM Beermen 119 - 143  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rostock - Trier 79 - 85  
Kosárlabda (Spanyol Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Baskonia Vitoria 76 - 79  
Obradoiro Monbus - Real Madrid 61 - 81  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Ringsted 29 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Silkeborg 25 - 24  
Odense - Skanderborg 33 - 20  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Cherbourg Manche 29 - 30  
Creteil - Vernon St-Marcel 28 - 27  
Grenoble - Saran 31 - 35  
Strasbourg Schiltigheim - Selestat 27 - 32  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Nantes 28 - 21  
Toulon - Saint-Amand 31 - 20  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalisz - Stal Mielec 29 - 28  
Piotrkow Trybunalski - Gornik Zabrze 26 - 28  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Kisvárda 27 - 27  
Mosonmagyaróvár - MTK 29 - 31  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emsdetten - Lübbecke 34 - 31  
Hagen - Rimpar 24 - 29  
TUSEM Essen - Aue 33 - 32  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Cseljabinszk - Szpartak Moszkva 18 - 25  
Dinamo-Viktor Sztavropol - SZGAU-Szaratov 29 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Heid 30 - 15  
Kungalv - Lugi 16 - 20  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahel (TUN) - Esperance de Tunis 0 - 1  
TP Mazembe - Primeiro de Agosto 1 - 1  
Wydad Casablanca - Setif 0 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordj Bou Arreridj - Bejaia 1 - 1  
Constantine - Paradou 2 - 0  
JS Kabylie - Belouizdad 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Bristol City 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - Saint-Gilloise 0 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulte Waregem - Kortrijk 0 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Beroe Stara Zagora 1 - 1  
Levszki Szófia - Vitosa Bistritsa 4 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Potosi - Oriente Petrolero 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iranduba - Rio Preto 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VfB Stuttgart - Düsseldorf 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - St. Pauli 0 - 1  
Sandhausen - 1. FC Köln 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Cottbus 3 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Botafogo RJ 2 - 1  
Dep. Cuenca - Fluminense 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Vlasim 3 - 0  
Vitkovice - Chrudim 2 - 1  
Znojmo - Usti nad Labem 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlín - Ostrava 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Aarhus Fremad 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Esbjerg 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidvest Wits - Polokwane City 0 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Ittihad (UAE) 0 - 2  
Al-Fujairah - Ajman 2 - 1  
Al-Nasr (UAE) - Al-Ain 0 - 3  
Al-Wahda - Al-Wasl 4 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Daklyeh - Al-Ittihad (EGY) 3 - 0  
El Entag El Harby - Misr Lel Makasa 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyepr Mogiljev - Szmolevicsi 0 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Rovaniemi PS 3 - 0  
Seinäjoen JK - Lahti 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Nancy 0 - 1  
Auxerre - AC Ajaccio 0 - 0  
Chateauroux - Beziers 2 - 0  
Grenoble - Brest 1 - 2  
Le Havre - Troyes 1 - 1  
Lorient - Clermont 0 - 0  
Sochaux - Orleans 0 - 1  
Valenciennes - Red Star 93 4 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concarneau - Villefranche sur Saone 4 - 3  
Jeanne D'Arc de Drancy - Marignane 0 - 0  
Laval - L'Entente Sannois 2 - 0  
Lyon Duchere - Cholet 1 - 0  
Quevilly Rouen - Dunkerque 3 - 0  
Rodez Aveyron - Le Mans 1 - 0  
Tours - Pau 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Nimes 1 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolkheti Poti - Lokomotív Tbiliszi 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Almere City 1 - 4  
Go Ahead Eagles - Ajax 2 2 - 1  
Helmond - Nijmegen 2 - 3  
Maastricht - Dordrecht 2 - 1  
Oss - Sparta Rotterdam 0 - 0  
PSV 2 - Volendam 1 - 0  
RKC Waalwijk - AZ Alkmaar 2 2 - 2  
Roda - FC Eindhoven 0 - 0  
Telstar - Twente 1 - 3  
Utrecht 2 - Cambuur 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heracles - De Graafschap 4 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior/Barendrecht - Achilles'29 5 - 1  
Heerenveen - PSV 0 - 5  
Twente - Ajax 2 - 2  
VV Alkmaar - Zwolle 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slaven Belupo - Rudes 1 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSMS Medan - Persela Lamongan 3 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Machine Sazi Tabriz - Pars Jonoubi Jam 1 - 0  
Sanat Naft Abadan - Paykan    
Sepahan - Foolad Khuzestan 3 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Petah Tikva 2 - 2  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Afula 1 - 1  
Hapoel Iksal - Hapoel Rishon Lezion 1 - 2  
Hapoel Katamon - Hapoel Kfar Saba 1 - 2  
Hapoel Marmorek - Maccabi Ahi Nazareth 1 - 1  
Hapoel Nazareth Illit - Beitar TA Ramla 2 - 1  
Hapoel Ramat Gan - Sektzia Nes Tziona 2 - 4  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Acre 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shimizu SP - Gamba Osaka 1 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Kharaitiyat - Umm-Salal 1 - 2  
Al-Sailiya - Al-Ahli (QAT) 4 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Lech Poznan 1 - 0  
Pogon Szczecin - Wisla Krakkó 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Palmeiras 0 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VMFD Zalgiris - Suduva Marijampole 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - LSK Kvinner 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassuolo - Empoli 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Salernitana 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rende - Catanzaro 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Horn 1 - 2  
Austria Klagenfurt - Wiener Neustadt 1 - 1  
Kapfenberg - BW Linz 0 - 2  
Ried - Austria Wien Amatőr 1 - 2  
Vorwärts Steyr - WSG Wattens 0 - 2  
Wacker Innsbruck Amatőr - FAC Wien 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Sol de America 1 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Comercio - Alianza Lima 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Chaves 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Dinamo Bukarest 1 - 0  
Sepsi OSK - Voluntari 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Real Sociedad 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Aarau 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Sundsvall 1 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Hazm 2 - 0  
Al-Faisaly - Ohud Medina 2 - 0  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Fayha 3 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Spartak Subotica 3 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Adana Demirspor 0 - 1  
Osmanlispor - Denizlispor 0 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Istanbul Basaksehir 0 - 0  
Erzurumspor - Ankaragücü 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TNS - Bala Town 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newry City - Warrenpoint 1 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wexford Youths - Athlone 2 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Limerick 0 - 2  
Cork City - Dundalk 0 - 1  
Waterford FC - Sligo 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Exeter 17 - 24  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Wakefield 42 - 10  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay of Plenty - Waikato 21 - 54  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - Cronulla Sharks 22 - 6  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Ulster 39 - 39  
Cardiff - Munster 37 - 13  
Röplabda (vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Oroszország 0 - 3  
Olaszország - Finnország 3 - 0  
Röplabda (vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Szlovénia 0 - 3  
Brazília - Ausztrália 3 - 0  
Röplabda (vb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Irán 3 - 0  
USA - Kanada 3 - 1  
Röplabda (vb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Argentína 2 - 3  
Szerbia - Franciaország 3 - 2  
Tenisz (Biella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Arguello - F. Delbonis 0 - 2  
M. Trungelliti - T. Monteiro 0 - 2  
P. Lorenzi - S. Travaglia 0 - 2  
R. Carballes Baena - S. Napolitano 1 - 2  
Tenisz (Biella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Romboli F - Neis F / Vega Hernandez D 0 - 2  
Junaid R / Raja P - Cachin P / Trungelliti M 2 - 0  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - M. Mmoh 0 - 2  
Jor. Thompson - D. Köpfer 2 - 1  
L. Saville - R. Quiroz 0 - 2  
M. Torpegaard - T-S. Kwiatkowski 2 - 0  
Tenisz (Columbus, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Escobar G / Quiroz R - Matsui T / Verbeek S 2 - 1  
Paul T / Polansky P - Galloway R / Lock B 2 - 1  
Tenisz (Guangzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qiang Wang - A. Petkovic 2 - 0  
Y. Putintseva - B. Pera 2 - 0  
Tenisz (Guangzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christian K / Santamaria - Adamczak M / Moore J 1 - 2  
Jiang X / Tang Q - Kovinic D / Lapko V 0 - 2  
Tenisz (Kaohsiung, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duck Hee Lee - F.F. Silva 2 - 0  
G. Monfils - E. Gulbis 2 - 0  
J. Rodionov - M. Jaziri 1 - 2  
Soon Woo Kwon - B. Schnur 2 - 0  
Tenisz (Kaohsiung, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Rodionov J - Ratiwatana / Ratiwatana 0 - 2  
Tenisz (Laver Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Dimitrov - F. Tiafoe 2 - 0  
K. Edmund - J. Sock 2 - 1  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Simon - R. Gasquet 2 - 0  
K. Nishikori - N. Basilashvili 2 - 1  
M. Bachinger - Y. Maden 2 - 1  
R. Albot - R. Berankis 2 - 0  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skupski/Skupski - Marach O / Melzer J 2 - 1  
Tenisz (Nagyszeben, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sels - J. Barranco Cosano 2 - 1  
K. Majchrzak - D. Dima 1 - 2  
L. Djere - L. Rosol 2 - 1  
P. Martinez Portero - P. Sousa 2 - 1  
Tenisz (Nagyszeben, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarek T / Pel D - Barranco Cosano J / Gomez 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - S. Wawrinka 0 - 2  
D. Shapovalov - M. Klizan 1 - 2  
D. Thiem - D. Medvedev 2 - 1  
M. Cecchinato - R. Bautista-Agut 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donskoy E / Khachanov K - Mirnyi M / Oswald P 0 - 2  
Elgin M / Istomin D - Peralta J / Zeballos H    
Jebavy R / Middelkoop M - Peralta J / Zeballos H 2 - 1  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Alexandrova - Su-Wei Hsieh 0 - 2  
E. Rodina - K. Bertens 1 - 2  
I-C. Begu - M. Sakkari 1 - 2  
J. Ostapenko - E. Alexandrova 0 - 2  
M. Minella - A. Tomljanovic 1 - 2  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Choi J-H / Han N-L - Jakupovic D / Jurak D 2 - 1  
Tenisz (Tokió, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - Ka. Pliskova 1 - 2  
C. Giorgi - V. Azarenka    
D. Vekic - C. Garcia 2 - 0  
N. Osaka - B. Strycova 2 - 0  
Tenisz (Tokió, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kato M / Ninomiya M - Dabrowski G / Xu Y 2 - 0  
Sest. Hlavackova/Strycova - Atawo R / Groenefeld A L 2 - 0  
Tenisz (Wuhan-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zaja - Fang Ying Xun 2 - 0  
Fangzhou Liu - M. Niculescu 0 - 2  
K. Siniakova - J.B. Teichmann 2 - 0  
R. Peterson - Xinyun Han 2 - 0  
S. Cirstea - N. Gibbs 0 - 2  
S. Kenin - Zhaoxuan Yang 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - M. Linette 2 - 1  
V. Golubic - S. Lisicki 2 - 1  
Ying-Ying Duan - A. Bogdan 2 - 1  
Tollaslabda (China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - Long Chen 2 - 1  
Ng Ka Long Angus - Yuqi Shi 0 - 2  
Sri. Kidambi - K. Momota 0 - 2  
Wan Ho Son - Tien Chen Chou 0 - 2  
Tollaslabda (China Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Junhui L / Yuchen L 2 - 0  
Chen H L / Wang C-L - He J / Tan Q 2 - 1  
Gideon M F / Sukamuljo K - Karandasuwardi/Pratama 2 - 0  
Huang K / Wang Y - Han C / Zhou H 0 - 2  
Tollaslabda (China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bing Jiao He - Aka. Yamaguchi 0 - 2  
Fangjie Gao - C. Marin 0 - 2  
G. Mariska - Noz. Okuhara 1 - 2  
Yufei Chen - S. Pusarla Venkata 2 - 1  
Tollaslabda (China Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Stoeva G / Stoeva S 1 - 2  
Fruergaard M / Thygesen S - Matsutomo M / Takahashi A 1 - 2  
Fukushima Y / Hirota S - Matsumoto M / Nagahara W 1 - 2  
Tanaka S / Yonemoto K - Polii G / Rahayu A 0 - 2  
Tollaslabda (China Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christiansen M / Pedersen - Wang Y / Huang D 1 - 2  
Tang C M / Tse Y S - Karandasuwardi R/SusantoD 2 - 0  
Zhang N / Li Y - Higashino A / Watanabe Y 2 - 0  
Zheng S / Huang Y - Puavaranukroh D / Taeratt 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F.A. Kholik - K.A. Nugraha 2 - 0  
I.L.I. Rumbay - S.H. Rhustavito 1 - 2  
I.M. Mustofa - P.A. Maulana 2 - 0  
Yu Hsien Lin - Lakshya Sen 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang K C / LU C P - Chieh L Y / WU Y C 2 - 1  
Chen L / Wei Y H - Cahyono A B / Isfahani M 0 - 2  
Ko S H / Shin B C - Dhanriano R / Gustiawan H 2 - 0  
Putra F W / Saputro R A - Phuangphuapet/Yordphaison 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joy Xuan Deng - Saya Yamamoto 2 - 0  
Min. Mitani - C. Choirunnisa 2 - 1  
Shi. Saito - R. Hartawan 2 - 1  
Y.Y. Susanto - F. Fitriani 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barkah Y / Sugiarto J F - Matsuyama N / Shida C 1 - 2  
Imanuela A / Ramadhanti S - Kusuma F D / Sugiarto R 1 - 2  
Kawashima R / Ozaki S - Araki A / Imai R 0 - 2  
Takahata Y / Sakuramoto A - Kashihara M / Kato M 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Narongrit M / Chochuwong - Ramadiansyah/Romadhini 1 - 2  
Puangpuapech N / Amitrapa - Fadhilah I / Bernadet P Z 2 - 0  
Sumanti Z J / Wiratama A - Chang K C / Cheng C Y 0 - 2  
Swastedian R / Melati N - Rivaldy R / Mentari P H 0 - 2  

 

2018.09.20.
Asztalitenisz (Eb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Levenko - Kri. Karlsson 0 - 4  
And. Lind - M. Falck 4 - 3  
C. Nuytinck - J. Geraldo 2 - 4  
C. Pletea - T. Apolonia 2 - 4  
Cal. Evans - R. Walther 0 - 4  
D. Carvalho - J. Dyjas 4 - 1  
Ecseki N. - L. Pitchford 2 - 4  
F. Kojic - E. Lebesson 3 - 4  
J. Groth - Y. Prishchepa 4 - 2  
M. Freitas - T. Tregler 4 - 0  
P. Franziska - Zs. Peto 4 - 2  
P. Platonov - S. Gauzy 1 - 4  
R. Devos - D. Ovtcharov 1 - 4  
T. Boll - L. Weber 4 - 1  
T. Pucar - S. Fegerl 1 - 4  
Tob. Rasmussen - Jon Persson 3 - 4  
Asztalitenisz (Eb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apolonia/Geraldo - Cantero J / Karakasevic A 1 - 4  
Bobocica M / Mutti L - Falck M / Karlsson K 1 - 4  
Carvalho D / Chen D - Allegro M / Lambiet F 4 - 3  
Drinkhall/Pitchford - Alexandrov T / Kodjabashev D 4 - 3  
Filus R / Walther R - Kou L / Yefimov V 4 - 1  
Franziska/Groth - Weber L / Cipin F 4 - 0  
Jorgic D / Tokic B - Walker S / Rasmussen T 2 - 4  
Mladenovic L / Reinholds - Gárdos R / Habesohn D 0 - 4  
Asztalitenisz (Eb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Balazova - Xuan Zhang 1 - 4  
B. Szőcs - Fen Li 4 - 0  
D. Monteiro Dodean - Kri. Lang 4 - 2  
Gal. Dvorak - A. Solja 1 - 4  
Jieni Shao - A. Galic 4 - 1  
K. Adamkova - Han Ying 0 - 4  
L. Gasnier - S. de Nutte 4 - 2  
M. Pesotska - Eli. Samara 4 - 1  
Maria Xiao - T. Bilenko 4 - 1  
Mat. Ekholm - K. Riliskyte 4 - 0  
P. Solja - Nad. Bogdanova 4 - 2  
S. Polcanova - D. Konsbruck 4 - 1  
S. Surjan - N. Mittelham 2 - 4  
Sab. Winter - K. Mischek 4 - 0  
Y. Noskova - Sara Ramirez 4 - 1  
Yu Fu - J. Laurenti 4 - 0  
Asztalitenisz (Eb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergstrom/Kallberg - Madarász/Pergel 1 - 4  
Dvorak G / Xiao M - Gasnier L / Zarif A 4 - 3  
Ekholm/Póta - Ramirez/Zhang 4 - 1  
Grzybowska K / Partyka N - Diaconu A / Ciobanu I 2 - 4  
Lupulesku I / Surjan S - Samara E / Szőcs B 1 - 4  
Mikhailova P / Pavlovich - Shao J / Yu F 1 - 4  
Asztalitenisz (Eb, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chasselin P / Lebesson E - Fegerl S / Polcanova S 0 - 3  
Chen D / Shao J - Franziska P / Solja P 0 - 3  
Ionescu O / Szőcs B - Mladenovic L / Ni L X 3 - 2  
Robles A / Dvorak G - Pitchford L / Ho T-T 3 - 2  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - NC Dinos 7 - 6  
LG Twins - Doosan Bears 3 - 9  
Lotte Giants - KT Wiz 11 - 10  
Nexen Heroes - Samsung Lions 3 - 2  
SK Wyverns - Hanwha Eagles 2 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 4 - 5  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu    
Hokkaido Nippon - Fukuoka S. Hawks 7 - 9  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones de Yucatan - Guerreros de Oaxaca (7.m.) 2 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Chicago Cubs 9 - 0  
Baltimore - Toronto 2 - 1  
Cleveland - Chicago WS 4 - 1  
Houston - Seattle 0 - 9  
LA Dodgers - Colorado 5 - 2  
Milwaukee - Cincinnati 7 - 0  
NY Yankees - Boston 10 - 1  
Oakland - LA Angels 10 - 0  
Oakland - LA Angels (21:35) 21 - 3  
Philadelphia - NY Mets 4 - 0  
Pittsburgh - Kansas City 2 - 1  
San Diego - San Francisco 8 - 4  
Cselgáncs (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernoviczki É. - Női 48 kg    
Csernoviczki É. - S. Giliazova (női 48 kg) 1 - 0  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steelers Hämeenlinna - Nokian KrP 10 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Mullsjö 4 - 9  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Fassa 3 - 1  
Renon/Ritten - Klagenfurt 2 8 - 2  
Salzburg 2 - Val Pusteria 1 - 5  
Vipiteno/Sterzing - Jesenice 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlín - Mountfield HK 1 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Újpest 2 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Lida 1 - 0  
Metallurg Zslobin - Nyeman Grodno 2 - 5  
Sahtar Szoligorszk - Dinamo Molodecsno 2 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Hämeenlinna 6 - 2  
Turku PS - Kookoo 6 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - SZKA Szentpétervár 0 - 4  
Lokomotív Jaroszlavl - Vityaz Podolszk 4 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Dinamo Minszk 1 - 4  
Szibir Novoszibirszk - Avangard Omszk 1 - 3  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Tampa Bay 6 - 1  
Detroit - Pittsburgh 2 - 2  
Minnesota - St. Louis 2 - 3  
Montreal - Florida 2 - 4  
NY Rangers - Philadelphia 4 - 6  
Ottawa - Toronto 1 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Lillehammer 1 - 2  
Stavanger - Ringerike 6 - 1  
Storhamar - Valerenga 4 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Frölunda 3 - 3  
Djurgarden - Rögle 5 - 2  
Färjestad - Skelleftea 1 - 1  
Linköping - HV 71 5 - 1  
Lulea - Örebro 2 - 2  
Mora - Malmö 1 - 1  
Timra - Växjö 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Dinamo Szentpétervár 0 - 4  
Rjazany - SZKA-Neva 3 - 2  
Szarjarka Karaganda - Nyeftyanyik Almetyevszk 1 - 2  
Szarov - Rubin Tyumeny 2 - 4  
Tambov - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 2  
Torpedo Kamenogorszk - Torosz Nyeftekamszk 1 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Blades - Anyang 2 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga, Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Igokea (Helyszín: Igokea-csarnok) 90 - 86  
Mornar - Partizan Belgrád 77 - 91  
Kosárlabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Antwerpen 74 - 83  
Cantu - Szolnok 69 - 68  
Dinamo Tbiliszi - Arisz 64 - 90  
Fribourg - Avtodor Szaratov 89 - 89  
Karhu Kauhajoki - CSM Oradea 87 - 84  
KB Prishtina - Donar Groningen 84 - 64  
Leicester - Bakken Aarhus 77 - 90  
Norrköping - Estudiantes 62 - 74  
Porto - Nyizsnyij Novgorod 85 - 86  
Siauliai - Levszki Szófia 79 - 91  
Torun - Tsmoki-Minszk 87 - 61  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Maccabi TA 80 - 75  
Kosárlabda (FIBA Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Rosa Radom 86 - 65  
Kongsberg - Cserkaszi 63 - 83  
Lavrio - Dnipro 82 - 73  
Svitavy - Istanbul BB 75 - 99  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Riihimaen Cocks 26 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Holstebro 33 - 32  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Esbjerg 21 - 21  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Dunkerque 25 - 23  
Ivry - Nantes 24 - 32  
Paris SG - St. Raphael 32 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Dabas 27 - 18  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Füchse Berlin 22 - 27  
Magdeburg - Minden 40 - 31  
Melsungen - Gummersbach 33 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Néva Szentpétervár - Szungul Sznyezsinszk 21 - 19  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corona Brassó - Danubius Galati 31 - 21  
Dunarea Braila - CSM Bukarest 22 - 35  
Ramnicu Valcea - Zalau 29 - 24  
Roman Neamt - Minaur Baia Mare 26 - 27  
Slatina - Bistrita 22 - 18  
Univ. Cluj - Gloria Buzau 18 - 19  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Redbergslids 26 - 23  
Sävehof - Skövde 24 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - VästerasIrsta 24 - 30  
Skara - Önnereds 20 - 22  
Sävehof - Skuru 28 - 30  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USM Alger - Ain M'Lila 3 - 0  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Manchester City 0 - 4  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabira Montero - Bolivar La Paz 2 - 0  
Jorge Wilstermann - Aurora Cochabamba 3 - 0  
San Jose de Oruro - Nacional Potosi 2 - 3  
The Strongest - Universitario de Sucre 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Ponte Preta 2 - 0  
Labdarúgás (Campeones Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto FC - Tigres 1 - 3  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Atlético PR 0 - 2  
Dep. Cali - LDU Quito 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Bani Yas 2 - 2  
Emirates Ras Al-Khaimah - Dibba Al-Fujairah 3 - 2  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Sharjah 1 - 2  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - FC Zürich 0 - 1  
Ludogorec Razgrad - Leverkusen 2 - 3  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Rosenborg 1 - 0  
RB Leipzig - Salzburg 2 - 3  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Zenit Szentpétervár 1 - 1  
Slavia Praha - Bordeaux 1 - 0  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Fenerbahce 4 - 1  
Trnava - Anderlecht 1 - 0  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Vorszkla Poltava 4 - 2  
Sporting CP - Qarabag Baku 2 - 0  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dudelange - Milan 0 - 1  
Olympiakosz - Betis 0 - 0  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Szpartak Moszkva 2 - 0  
Villarreal - Rangers 2 - 2  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Apollon Limasszol 2 - 1  
Marseille - E. Frankfurt 1 - 2  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Sarpsborg 3 - 1  
Genk - FF Malmö 2 - 0  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - FK Krasznodar 0 - 1  
Sevilla - Standard Liege 5 - 1  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - FC Asztana 2 - 2  
Rennes - Jablonec 2 - 1  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Chelsea 0 - 1  
Vidi - BATE Boriszov 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - KPV Kokkola 1 - 2  
JJK Jyväskylä - KTP 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Avranches 4 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Shahaniya - Al-Arabi (QAT) 0 - 3  
Qatar SC - Al-Khor 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Atl. Nacional Medellin 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Shenxin - Dalian Transcendence 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Cruzeiro 2 - 0  
Independiente - River Plate 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trakai - Palanga 3 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Columbus 3 - 2  
San Jose - Atlanta Utd. 3 - 4  
Seattle - Philadelphia 0 - 1  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - FTC 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Baten 3 - 1  
Al-Shabab (KSA) - Al-Fateh 1 - 1  
Al-Taawon - Al-Ittihad (KSA) 5 - 3  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Triglav Kranj 2 - 1  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleston - Charlotte Independence 1 - 1  
Orange County SC - Real Monarchs 5 - 2  
Penn FC - Louisville City 0 - 3  
Swope Park - San Antonio 2 - 0  
Tulsa - Sacramento 1 - 4  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes de Merida - Monagas Maturin 1 - 1  
Mineros de Guayana - Zamora Barinas 2 - 2  
Puerto Cabello - Atl. Venezuela 0 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Wigan 6 - 13  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northland - Southland 26 - 10  
Tenisz (Biella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Dalla Valle - S. Napolitano 0 - 2  
F. Arguello - F. Baldi 2 - 0  
M. Donati - S. Travaglia    
P. Lorenzi - R. Ojeda Lara 2 - 0  
R. Carballes Baena - M.T. Barrios Vera 2 - 0  
S. Caruso - F. Delbonis 0 - 2  
Tenisz (Biella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motti A / Ocleppo J - Junaid R / Raja P 1 - 2  
Neis F / Vega Hernandez D - Arguello F / Duran G 2 - 1  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Em. Gomez - M. Mmoh 0 - 2  
J. McNally - D. Köpfer 1 - 2  
Jor. Thompson - K. Uchida 2 - 0  
L. Saville - J. Hernandez-Fernandez 2 - 1  
Tenisz (Columbus, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Escobar G / Quiroz R - Reid M / Saville L 2 - 1  
Galloway R / Lock B - Joyce M / Wolf J 2 - 1  
Martinez L D / Perez Sanz - Escobar G / Quiroz R 1 - 2  
Matsui T / Verbeek S - Mcnally J / Tubert H 2 - 0  
Roelofse R / Smith J-P - Paul T / Polansky P 1 - 2  
Tenisz (Guangzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - B. Pera 1 - 2  
F. Ferro - Qiang Wang 0 - 2  
Kat. Kozlova - Y. Putintseva 0 - 2  
V. Lapko - A. Petkovic 0 - 2  
Tenisz (Guangzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christian K / Santamaria - Lu J J / Namigata J 2 - 0  
Han X / Zhang Y - Jiang X / Tang Q 0 - 2  
Tenisz (Kaohsiung, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Gaio - M. Jaziri 0 - 2  
F.F. Silva - R. Ramanathan 2 - 1  
G. Monfils - G. Soeda 2 - 0  
J. Rodionov - Chun Hsin Tseng 2 - 1  
Jas. Jung - Duck Hee Lee 0 - 2  
Y. Uchiyama - E. Gulbis 0 - 2  
Tenisz (Kaohsiung, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P / Yang T-H - Balaji N S / Vardhan V 2 - 0  
Krajicek A / Nedunchezhiy - Mousley B / Peng H 2 - 0  
Santillan A / Ward J - Hsu Y H / Wang J 1 - 2  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - Y. Maden 1 - 2  
F. Krajinovic - G. Simon 1 - 2  
Fucsovics M. - R. Albot 0 - 2  
G. Barrere - M. Bachinger 0 - 2  
L. Pouille - M. Bachinger    
R. Berankis - S. Tsitsipas 2 - 1  
U. Humbert - N. Basilashvili 1 - 2  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Erlich J - Marach O / Melzer J 1 - 2  
Koolhof W / Molteni A - Nys H / Paire B 2 - 0  
Mahut/Roger-Vasselin - Gojowczyk P / Martin F 2 - 0  
Tenisz (Nagyszeben, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Djere - K. Krawietz 2 - 1  
N. Serdarusic - L. Rosol    
S. Bolelli - J. Sels 0 - 2  
Z. Kolar - J. Barranco Cosano 0 - 2  
Tenisz (Nagyszeben, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grigoriu P / Mergea F - Barranco Cosano J / Gomez 0 - 2  
Kolar Z / Oliveira G - Bednarek T / Pel D 0 - 2  
Krawietz K / Mies A - Martinez P / Vervoort M 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - G. Pella 2 - 0  
D. Shapovalov - M. Berrettini 2 - 1  
D. Thiem - J-L. Struff 2 - 0  
M. Cecchinato - L. Lacko 2 - 0  
M. Kukushkin - D. Medvedev 0 - 2  
M. Youzhny - R. Bautista-Agut 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lindstedt R / Ram R - Donskoy E / Khachanov K 1 - 2  
Paes L / Reyes-Varela M - Berrettini M / Fognini F 0 - 2  
Petzschner P / Puetz T - Jebavy R / Middelkoop M 0 - 2  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Jakupovic - K. Bertens 0 - 2  
I-C. Begu - A. Radwanska 2 - 0  
M. Minella - P. Hon 2 - 0  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barthel M / Larsson J - Kumkhum L / Plipuech P 2 - 1  
Hon P / Sizikova Y - Choi J-H / Han N-L 1 - 2  
Tenisz (Tokió, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - B. Strycova 1 - 2  
C. Wozniacki - C. Giorgi 1 - 2  
D. Vekic - J. Konta 2 - 0  
V. Azarenka - A. Barty 2 - 0  
Tenisz (Tokió, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Groenefeld A L - Bencic B / Pavlyuchenkova A 2 - 1  
Kato M / Ninomiya M - Kichenok L / Srebotnik K 2 - 1  
Rosolska A / Spears A - Dabrowski G / Xu Y 0 - 2  
Sest. Hlavackova/Strycova - Imanishi M / Zaja A 2 - 0  
Tollaslabda (China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Jonatan - Ng Ka Long Angus 0 - 2  
Hyun Il Lee - Yuqi Shi 1 - 2  
Ken. Nishimoto - K. Momota 0 - 2  
Long Chen - J.O. Jörgensen 2 - 0  
S. Avihingsanon - Sri. Kidambi 1 - 2  
Tien Chen Chou - K. Wangcharoen 2 - 0  
V. Axelsen - A.S. Ginting 0 - 2  
Wan Ho Son - W.K.V. Wong 2 - 0  
Tollaslabda (China Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Huang K / Wang Y 0 - 2  
Attri M / Sumeeth R B - Chen H L / Wang C-L 0 - 2  
Berry A / Hardianto H - Han C / Zhou H 1 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Isriyanate T / Namdash K 2 - 0  
He J / Tan Q - Alfian F / Ardianto M R 2 - 1  
Karandasuwardi/Pratama - Goh V S / Tan W K 2 - 1  
Lamsfuss M / Seidel M E - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 0 - 2  
Ong Y S / Teo E Y - Junhui L / Yuchen L 1 - 2  
Tollaslabda (China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - Aka. Yamaguchi 1 - 2  
B. Ongbumrungpan - S. Pusarla Venkata 1 - 2  
Beiwen Zhang - G. Mariska 0 - 2  
C. Marin - Say. Takahashi 2 - 1  
E. Kosetskaya - Bing Jiao He 0 - 2  
Fangjie Gao - Nit. Jindapon 2 - 0  
Ji Hyun Sung - Yufei Chen 0 - 2  
Noz. Okuhara - P. Chochuwong 2 - 0  
Tollaslabda (China Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cao T W / Yu Z - Tanaka S / Yonemoto K 1 - 2  
Chang Y N / Jung K E - Polii G / Rahayu A 0 - 2  
Chen Q / Jia Y F - Jinhui T / Xiaohan Y 2 - 1  
Du Y / Li Y H - Fruergaard M / Thygesen S 0 - 2  
Haris D D / Pradipta R A - Matsutomo M / Takahashi A 1 - 2  
Lee S H / Shin S C - Stoeva G / Stoeva S    
Matsumoto M / Nagahara W - Kim S Y / Kong H Y 2 - 0  
Tollaslabda (China Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Puavaranukroh D / Taeratt 1 - 2  
Chopra P J / Siki Reddy N - Christiansen M / Pedersen 0 - 2  
Higashino A / Watanabe Y - Ahmad T / Natsir L 2 - 1  
Jiting H / Yue D - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Karandasuwardi R/SusantoD - LU K / LU C 2 - 0  
Tang C M / Tse Y S - Tan K M / Lai P J 2 - 1  
Zheng S / Huang Y - Ponnappa A / Rankireddy S 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I.M. Mustofa - S.P. Belawa 2 - 0  
P.A. Maulana - Xiaodong Sheng 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dhanriano R / Gustiawan H - Takano M / Tsukamoto Y 2 - 1  
Lee F-C / Lee F-J - Cahyono A B / Isfahani M 0 - 2  
Matsui K / Takeuchi Y - Ko S H / Shin B C 0 - 2  
Putra F W / Saputro R A - Narongrit M / Phakjarung W 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.D.Widyaningrum - Y.Y. Susanto 1 - 2  
Min. Mitani - C. Pan 2 - 0  
R. Hartawan - S. Katethong 2 - 0  
S.K. Priya Kudaravalli - Saya Yamamoto 0 - 2  
Shi. Saito - Wardani, Putri Kusuma 2 - 0  
Su Yu Chen - C. Choirunnisa 1 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Putra A P R / Permatasari - Chang K C / Cheng C Y 0 - 2  

 

2018.09.19.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KT Wiz - SK Wyverns 8 - 18  
LG Twins - Lotte Giants 11 - 15  
NC Dinos - Hanwha Eagles 4 - 7  
Nexen Heroes - Doosan Bears 5 - 4  
Samsung Lions - KIA Tigers 9 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 9 - 4  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 1 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 0 - 3  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 3 - 6  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 12 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones de Yucatan - Guerreros de Oaxaca (6.m.) 2 - 0  
Toros de Tijuana - Sultanes de Monterrey (7.m.) 3 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Chicago Cubs 1 - 9  
Atlanta - St. Louis 1 - 8  
Atlanta - St. Louis (18:10) 7 - 3  
Baltimore - Toronto 4 - 6  
Cleveland - Chicago WS 5 - 3  
Detroit - Minnesota 3 - 5  
Detroit - Minnesota (19:10) 2 - 8  
Houston - Seattle 7 - 0  
LA Dodgers - Colorado 3 - 2  
Miami - Washington 2 - 4  
Milwaukee - Cincinnati 1 - 3  
NY Yankees - Boston 3 - 2  
Oakland - LA Angels 7 - 9  
Philadelphia - NY Mets 5 - 2  
Pittsburgh - Kansas City 2 - 1  
San Diego - San Francisco 4 - 5  
Texas - Tampa Bay 0 - 4  
Texas - Tampa Bay (20:05) 3 - 9  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Bohemians Praha 8 - 7  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Koovee Tampere 6 - 6  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NOR 92 - Gjellerasen 5 - 5  
Slevik - Tunet 4 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Sirius 9 - 3  
FBC Kalmarsund - Höllviken 5 - 6  
Storvreta - Dalen 6 - 10  
Växjö - Linköping 9 - 1  
Örebro - Lindas Rasta Ibk 8 - 9  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitzbühel - Gherdeina/Gröden 3 - 0  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Nottingham 3 - 6  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Benatky nad Jizerou 3 - 1  
Kadan - Slavia Praha 4 - 6  
Kladno - Jihlava 2 - 2  
Litomerice - Frydek Mistek 4 - 3  
Prostejov - Zubr Prerov 1 - 4  
Slavia Trebic - Poruba 1 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Ässät 4 - 2  
JYP - Jukurit 1 - 4  
Kookoo - Tappara 8 - 3  
SaiPa - Ilves 4 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Dinamo Riga 2 - 2  
Amur Habarovszk - Slovan Bratislava 3 - 2  
Jokerit - Metallurg Magnyitogorszk 5 - 3  
Red Star Kunlun - CSZKA Moszkva 0 - 3  
Szocsi - Avtomobil. Jekatyerinburg 1 - 5  
Szpartak Moszkva - Traktor Cseljabinszk 6 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - Lido Riga 11 - 1  
Mogo Riga - HS Riga 7 - 0  
Zemgale/LLU - Prizma Riga 3 - 3  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Pittsburgh 3 - 2  
Colorado - Las Vegas 1 - 5  
Columbus - Chicago 4 - 1  
Dallas - St. Louis 5 - 3  
NY Islanders - Philadelphia 1 - 5  
San Jose - Anaheim 4 - 1  
Tampa Bay - Carolina 1 - 4  
Toronto - Ottawa 4 - 1  
Vancouver - Edmonton 2 - 4  
Washington - Boston 2 - 5  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zug 2 - Langenthal 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Dizel Penza 3 - 1  
Gornyak Ucsali - Ermak Angarszk 7 - 2  
Heilongjiang - Barsz Kazany B 1 - 2  
Himik Voszkreszenszk - Molot Perm 1 - 1  
Juzsnij Ural Orszk - Szokol Krasznojarszk 1 - 3  
Zvezda Csehov - Izssztal Izsevszk 3 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Blades - Anyang 1 - 2  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NorthPort Batang Pier - Blackwater Elite 111 - 113  
Phoenix Fuelmasters - Meralco Bolts 96 - 86  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - RK Zagreb 29 - 31  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jicin - Dukla Praha 22 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Skjern 37 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Toulouse 29 - 29  
Montpellier - Istres 33 - 27  
Pontault-Combault - Nimes 27 - 31  
Tremblay - Pays d'Aix 30 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Zaglebie Lubin 16 - 23  
Gdynia - Jelenia Gora 24 - 21  
Kielce - Pogon Szczecin 32 - 34  
Koszalin - Piotrcovia Piotrkow 34 - 20  
Ruch Chorzow - Kobierzyce 21 - 29  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - FTC 23 - 36  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Runar Sandefjord 38 - 29  
Halden - Kolstad 27 - 24  
Naerbö - Arendal 28 - 35  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Tertnes Bergen 16 - 20  
Storhamar - Kristiansand 19 - 30  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Hamm-Westfalen 32 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metzingen - Bietigheim 25 - 29  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Kausztik Volgográd 39 - 22  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magura Cisnadiei - Municipal Craiova 25 - 22  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Izvidac Ljubuski 27 - 27  
Nexe Nasice - Zeleznicar Nis 34 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Valladolid - Barcelona 24 - 41  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - AIK 27 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Kristianstad 22 - 27  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Maribor 36 - 28  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Brighton 1 - 0  
Bristol City - Chelsea 0 - 0  
West Ham - Reading 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Middlesbrough - Bolton 2 - 0  
Nottingham - Sheffield Wed. 2 - 1  
QPR - Millwall 2 - 0  
Reading - Norwich 1 - 2  
Sheffield Utd. - Birmingham 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Platense - Dep. Moron 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avondale Parkville - Sydney FC 2 - 2  
Melbourne City - Western Sydney Wanderers 1 - 2  
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - AEK Athén 3 - 0  
Benfica - Bayern München 0 - 2  
Labdarúgás (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Lyon 1 - 2  
Sahtar Doneck - Hoffenheim 2 - 2  
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - CSZKA Moszkva 2 - 2  
Real Madrid - Roma 3 - 0  
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Juventus 0 - 2  
Young Boys - Manchester Utd. 0 - 3  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Sport Boys Warnes 2 - 1  
Destroyers Santa Cruz - Royal Pari Santa Cruz 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Juventude 0 - 1  
Londrina - Figueirense 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Kindermann 4 - 0  
Santos - Ferroviaria 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nea Szalamina Famaguszta - APOEL Nicosia 2 - 3  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Millonarios 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Fremad Amager 4 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellerup - Avarta 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamontville Golden Arrows - Mamelodi Sundowns 0 - 1  
Orlando Pirates - Cape Town City 2 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nogoom El Mostakbal - Wadi Degla 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zagorec Krapina - Osijek 0 - 3  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PS Tira Bantul - PSM Makassar 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - Breidablik 0 - 3  
Stjarnan - KA Akureyri 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamatamare Sanuki - Yamagata 1 - 1  
Kofu - Omiya Ardija 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Enterprises Group - Shijiazhuang 2 - 0  
Qingdao Huanghai - Xinjiang Tianshan 4 - 1  
Shenzhen Hongzuan - Yanbian 2 - 1  
Wuhan Zall - Hangzhou Greentown 1 - 0  
Zhejiang Yiteng - Nei Mongol Zhongyou 5 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Puszcza Niepolomice 2 - 3  
GKS Jastrzebie - Olsztyn 2 - 1  
GKS Katowice - Odra Opole 2 - 2  
Podbeskidzie Bielsko-B. - LKS Lodz 0 - 3  
Stal Mielec - Wigry Suwalki 0 - 0  
TBB Nieciecza - Chojniczanka Chojnice 2 - 1  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Riga FC 1 - 2  
Ventspils - Rigas FS 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Gremio 0 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Stumbras Kaunas 1 - 3  
Zalgiris Kaunas - Lietava Jonava 1 - 1  
Labdarúgás (NWSL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Chicago 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sampdoria - Fiorentina 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albissola - Olbia 2 - 3  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - Fakel Voronyezs 4 - 1  
Baltika Kalinyingrád - Rotor Volgográd 1 - 1  
Csertanovo Moszkva - Lucs Vlagyivosztok 1 - 1  
FK Krasznodar 2 - Szpartak Moszkva 2 0 - 3  
Mordovija Szaranszk - Kurszk 1 - 4  
Nyizsnyij Novgorod - Himki 1 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - SZKA Habarovszk 1 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Zenit Sz'tpétervár 2 0 - 1  
Tambov - Tom Tomszk 3 - 0  
Tyumeny - Szocsi 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Brage 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bollstanas - Hammarby 1 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qadisiyah - Al-Nassr 0 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Rad Belgrád 1 - 0  
Labdarúgás (Szingapúri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampines Rovers - Home Utd. 1 - 3  
Warriors FC - DPMM Brunei 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brda - ND Gorica 0 - 2  
Celje - Krsko 0 - 3  
Korotan Prevalje - Aluminij Kidricevo 0 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ajax - U19AEK Athén 6 - 0  
U19Benfica - U19Bayern München 3 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Manchester City - U19Lyon 1 - 4  
U19Sahtar Doneck - U19Hoffenheim 1 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Plzen - U19CSZKA Moszkva 1 - 1  
U19Real Madrid - U19Roma 3 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Valencia - U19Juventus 0 - 1  
U19Young Boys - U19Manchester Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nashville SC - Tampa Bay 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Estudiantes de Caracas 0 - 0  
Dep. Anzoategui - Zulia Maracaibo 0 - 2  
Metropolitanos Caracas - Dep. Tachira 0 - 3  
Portuguesa Acarigua - Dep. La Guaira 1 - 2  
Trujillanos Valera - Dep. Lara 1 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - Can Tho 1 - 0  
Hai Phong - Nam Dinh 1 - 1  
Ho Chi Minh FC - Saigon FC 5 - 0  
Hoang Anh Gia Lai - Hanoi FC 3 - 5  
Thanh Hoa - Quang Nam 5 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Bluewings - Jeonbuk 0 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Paide Linnameeskond 7 - 2  
Kalev Tallinn - Viljandi Tulevik 0 - 2  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Bohemians 1 - 3  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manawatu - Tasman 19 - 29  
Tenisz (Biella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - T. Monteiro 0 - 2  
M. Trungelliti - T. Robredo 2 - 0  
Tenisz (Biella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Romboli F - Pellegrino A / Vavassori A 2 - 0  
Cachin P / Trungelliti M - Gonzales R / Lammons N 2 - 1  
Cacic N / Grigelis L - Motti A / Ocleppo J 0 - 2  
Gutierrez O J / Varillas - Junaid R / Raja P 0 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - S. Diez 2 - 0  
J. Duckworth - Em. Gomez 1 - 2  
Jor. Thompson - E. Song 2 - 0  
M. Torpegaard - J.J. Wolf 2 - 0  
R. Opelka - Ale. Gonzalez    
T-S. Kwiatkowski - P. Polansky 2 - 1  
Tom. Paul - R. Quiroz 1 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CID R / Hernandez-Fernand - Martinez L D / Perez Sanz D 1 - 2  
Mcnally J / Tubert H - King E / Reese H 2 - 1  
Tenisz (Guangzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - C. McHale 2 - 0  
A. Petkovic - Yafan Wang 2 - 0  
B. Pera - V. Kuzmova 2 - 0  
J. Brady - Kat. Kozlova    
S. Kuznetsova - Qiang Wang 0 - 2  
S. Lisicki - Y. Putintseva 0 - 2  
Saisai Zheng - F. Ferro 1 - 2  
V. Lapko - D. Khazaniuk 2 - 0  
Tenisz (Guangzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Moore J - XUN F / Zhu L 2 - 0  
Christian K / Santamaria - Gumulya B / Veselinovic A 2 - 0  
GUO H / Thombare P - Han X / Zhang Y 0 - 2  
Kovinic D / Lapko V - Voskoboeva G / Zvonareva V 2 - 0  
NG K Y / Zheng S - Jiang X / Tang Q 0 - 2  
Tenisz (Kaohsiung, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - A. Santillan 2 - 1  
G. Soeda - Y. Sugita 2 - 0  
G. Soeda - Ze Zhang    
L.G.M. Harris - Soon Woo Kwon 0 - 2  
M. Neuchrist - R. Ramanathan 0 - 2  
P. Gunneswaran - J. Rodionov 1 - 2  
T. Brkic - Duck Hee Lee 0 - 2  
Tsung-Hua Yang - B. Schnur 0 - 2  
Y. Uchiyama - B. Kavcic 2 - 0  
Tenisz (Kaohsiung, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P / Yang T-H - Prashanth N V S / Ramanat 2 - 0  
Krajicek A / Nedunchezhiy - Lamasine T / Moriya H 2 - 0  
Lawson A / Li Z - Ratiwatana / Ratiwatana 0 - 2  
Sugita Y / YI C - Balaji N S / Vardhan V 0 - 2  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - Fucsovics M. 0 - 2  
C. Lestienne - R. Gasquet 0 - 2  
F. Krajinovic - C. Moutet 2 - 0  
G. Simon - J. Vesely 2 - 0  
K. Nishikori - P. Gojowczyk 2 - 0  
Q. Halys - B. Paire 0 - 2  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Basilashvili N - Skupski/Skupski 0 - 2  
Gojowczyk P / Martin F - Arends S / Arneodo R 2 - 1  
Gojowczyk P / Martin F - Fucsovics M / Zverev M    
Gonzalez S / Marrero D - Nys H / Paire B 1 - 2  
Mahut/Roger-Vasselin - Bambridge L / Salisbury J 2 - 0  
Marach O / Melzer J - Qureshi A / Sitak A 2 - 0  
Tenisz (Nagyszeben, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Domingues - D. Dima 1 - 2  
K. Coppejans - P. Sousa 0 - 2  
M. Polmans - K. Majchrzak 0 - 2  
P. Martinez Portero - F. Ornago 2 - 0  
Tenisz (Nagyszeben, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barranco Cosano J / Gomez - Khabibulin T / Manafov V 2 - 1  
Coppejans K / Desein N - Bednarek T / Pel D 1 - 2  
Dembek M / Drzewiecki K - Grigoriu P / Mergea F 0 - 2  
Dima D / Sels J - Kolar Z / Oliveira G 0 - 2  
Krawietz K / Mies A - Panfil G / Uzhylovskyi V 2 - 0  
Martinez P / Vervoort M - Bolelli S / Quinzi G    
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Shapovalov - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
I. Ivashka - G. Pella 1 - 2  
L. Vanni - R. Bautista-Agut 0 - 2  
M. Basic - M. Youzhny 0 - 2  
M. Klizan - F. Fognini 2 - 0  
M. Kukushkin - D. Istomin    
S. Wawrinka - K. Khachanov 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Struff J-L - Peralta J / Zeballos H 1 - 2  
Inglot D / Skugor F - Paes L / Reyes-Varela M 0 - 2  
Matkowski M / Monroe N - Jebavy R / Middelkoop M 0 - 2  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ostapenko - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
K. Flipkens - E. Rodina 1 - 2  
L. Kumkhum - K. Bertens 0 - 2  
M. Gasparyan - M. Sakkari 0 - 2  
S. Vögele - Su-Wei Hsieh 0 - 2  
T. Zidansek - A. Tomljanovic 1 - 2  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I-C / Olaru R - Cako J / Geuer N 2 - 0  
RUS A / Stojanovic N - Jakupovic D / Jurak D    
Stefkova B / Voracova R - Perez E / Rodionova AR 0 - 2  
Tenisz (Tokió, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - C. Garcia 1 - 2  
D. Gavrilova - Ka. Pliskova 1 - 2  
G. Muguruza Blanco - A. Riske 0 - 2  
N. Osaka - D. Cibulkova 2 - 0  
Tenisz (Tokió, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Duan Y - Dabrowski G / Xu Y 0 - 2  
Kichenok L / Srebotnik K - Chan H-C / Yang Z 2 - 0  
Kobori M / Shimizu A - Kato M / Ninomiya M 0 - 2  
Nara K / Ozaki R - Bencic B / Pavlyuchenkova A 0 - 2  
Tollaslabda (China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Hyun Il Lee 1 - 2  
B. Leverdez - K. Momota 0 - 2  
H.S. Prannoy - Ng Ka Long Angus 0 - 2  
K. Tsuneyama - C. Jonatan 1 - 2  
Ken. Nishimoto - Kaz. Sakai 2 - 0  
M. Caljouw - S. Avihingsanon 0 - 2  
R. Gemke - Sri. Kidambi 0 - 2  
T. Sugiarto - Yuqi Shi 0 - 2  
Tollaslabda (China Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conrad-Peterson/Kolding - Berry A / Hardianto H 1 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Wahyu N A P / Ade Y S 2 - 1  
Han C / Zhou H - Ivanov V / Sozonov I 2 - 0  
Huang K / Wang Y - Lee J-H / Lee Y 2 - 0  
Inoue T / Kaneko Y - Karandasuwardi/Pratama 0 - 2  
Isriyanate T / Namdash K - Ho-Shue J A / Yakura N 2 - 0  
Liu C / Zhang N - Ahsan M / Setiawan H 0 - 2  
Rankireddy S / Shetty C - Goh V S / Tan W K 0 - 2  
Tollaslabda (China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - M. Blichfeldt 2 - 0  
G. Mariska - Xiaoxin Chen 2 - 1  
Nit. Jindapon - Yanyan Cai 2 - 0  
Noz. Okuhara - Mic. Li 2 - 0  
R. Intanon - Beiwen Zhang 1 - 2  
S.S.Y. Cheah - P. Chochuwong 0 - 2  
Say. Takahashi - K. Gilmour 2 - 0  
Tzu Ying Tai - Fangjie Gao 0 - 2  
Tollaslabda (China Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Efler L / Herttrich I - Dong W / Feng X 0 - 2  
Fukuman N / Yonao K - Jinhui T / Xiaohan Y 0 - 2  
Fukushima Y / Hirota S - Awanda A S / Ni Ketut M I 2 - 1  
Kim S Y / Kong H Y - Ponnappa A / Reddy N S 2 - 0  
Matsumoto M / Nagahara W - Hsu Y C / Wu T J 2 - 0  
Tollaslabda (China Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Magee S / Magee C 2 - 1  
Goh S H / Lai S J - Karandasuwardi R/SusantoD 1 - 2  
Jordan P / Oktavianti M D - Puavaranukroh D / Taeratt 0 - 2  
Lamsfuss M / Herttrich I - LU K / LU C 0 - 2  
Ponnappa A / Rankireddy S - Ellis M / Smith L 2 - 1  
Tan K M / Lai P J - Nohr N / Thygesen S 2 - 0  
Tang C M / Tse Y S - Alimov R / Davletova A 2 - 0  
Zheng S / Huang Y - Chan P S / Goh L Y 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.K. Zailani - I.L.I. Rumbay 0 - 2  
Chi Wing Lim - M.R. Diaz 2 - 1  
Chia Hao Lee - Yu Hsien Lin 0 - 2  
Guoxiang Huang - S.P. Belawa 1 - 2  
K.A. Nugraha - I.Z. Zainuddin 2 - 1  
K.A. Nugraha - Y. Ramlie 2 - 0  
Lin Chun-Yi - K.G. Kumar 2 - 0  
M. Febriansyah - A. Namkul 2 - 1  
Xiaodong Sheng - Chi Wing Lim 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fadhilah I / Kido M - Ko S H / Shin B C 0 - 2  
Gunawan H A / Rizko A - Bao M / Duong B D 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jia Min Yeo - R. Hartawan 1 - 2  
M.S. Batari - S. Yamamoto 0 - 2  
S. Widjaya - C. Choirunnisa 0 - 2  
S.K. Priya Kudaravalli - D.A. Syarafina 2 - 0  
Shi. Saito - G. Meilani Moningka 2 - 1  
Tollaslabda (Indonesia Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amitrapai S / Chochuwong - Anjani D B / Cahyaning D D 2 - 0  
Araki A / Imai R - Bernadet P Z / Nuraidah T R 2 - 1  
Takahata Y / Sakuramoto A - Kusumah T O / Sukoco V A 2 - 0  
Tollaslabda (Indonesia Masters,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen L / Ti L H - Kusharjanto R N / Ramadha 0 - 2  
Sumanti Z J / Wiratama A - Wu Y C / Tien C H 2 - 0  

 

2018.09.18.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Seattle 24 - 17  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KT Wiz - SK Wyverns 9 - 5  
LG Twins - Lotte Giants 1 - 4  
NC Dinos - Hanwha Eagles 10 - 3  
Nexen Heroes - Doosan Bears 10 - 7  
Samsung Lions - KIA Tigers 3 - 18  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 2 - 4  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 5 - 3  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 7 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toros de Tijuana - Sultanes de Monterrey (6.m.) 6 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Chicago Cubs 1 - 5  
Atlanta - St. Louis 6 - 11  
Detroit - Minnesota 1 - 6  
Houston - Seattle 1 - 4  
LA Dodgers - Colorado 8 - 2  
Miami - Washington 8 - 5  
Milwaukee - Cincinnati 8 - 0  
Philadelphia - NY Mets 4 - 9  
Pittsburgh - Kansas City 7 - 6  
San Diego - San Francisco 2 - 4  
Texas - Tampa Bay 0 - 3  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akerselva - Greaker 4 - 10  
Sveiva - Sarpsborg 13 - 2  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Joacaba 4 - 1  
Jaragua - Blumenau 3 - 2  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litomerice - Chrudim 1 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Bregenzerwald 6 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guildford - Fife 1 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Ustecti Lvi - Frydek Mistek 1 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herlev Eagles - Rödovre 4 - 0  
Herning - Rungsted 2 - 5  
Hvidovre - Esbjerg 5 - 2  
Odense - Frederikshavn 0 - 2  
Sönderjyske - Aalborg 6 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Nyeman Grodno 3 - 0  
Junoszt Minszk - Dinamo Molodecsno 2 - 0  
Metallurg Zslobin - Lida 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Lukko 2 - 0  
Turku PS - Kärpät 2 - 2  
Vaasan Sport - HIFK 3 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Rouen 0 - 3  
Bordeaux - Angers 1 - 2  
Gap - Lyon 1 - 1  
Grenoble - Anglet 2 - 0  
Mulhouse - Chamonix-Morzine 2 - 0  
Nice - Strasbourg 6 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Avangard Omszk 3 - 3  
Dinamo Moszkva - Vityaz Podolszk 4 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Minszk 1 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Szibir Novoszibirszk 3 - 1  
Szeversztal Cserepovec - SZKA Szentpétervár 0 - 5  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Barsz Kazany 2 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - GKS Tychy 5 - 2  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Edmonton 4 - 7  
Columbus - Buffalo 1 - 4  
Philadelphia - NY Islanders 3 - 1  
Winnipeg - Minnesota 2 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Storhamar 2 - 3  
Ringerike - Manglerud 2 - 0  
Stjernen - Stavanger 2 - 2  
Valerenga - Sparta Sarpsborg 3 - 0  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Lausanne 2 - 7  
Basel - Langnau Tigers 0 - 6  
Düdingen - Chaux-de-Fonds 0 - 3  
GCK Lions - Davos 1 - 7  
Thurgau - Ambri 0 - 5  
Visp - Servette 2 - 4  
Winterthur - Zug 1 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Diósgyőr 6 - 3  
MAC - B. Bystrica 4 - 0  
Nitra - Poprad 4 - 1  
Trencin - Liptovsky Mikulas 2 - 2  
Zilina - Nove Zamky 2 - 3  
Zvolen - Detva 6 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szarov - SZKA-Neva 1 - 1  
Tambov - Dinamo Szentpétervár 3 - 3  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Puerto Rico 106 - 84  
Uruguay - Mexikó 63 - 60  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Kanada 61 - 84  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - Mors-Thy 27 - 23  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Randers 26 - 27  
Silkeborg - Odense 25 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Kielce 26 - 35  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Veszprém 22 - 41  
Szeged - Mezőkövesd 40 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oppsal - Fana Bergen 29 - 27  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa Hora - Benfica 23 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suceava - Dinamo Bukarest 25 - 25  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Tatran Presov 28 - 32  
Vardar Pro Skopje - Steaua Bukarest 27 - 21  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Ademar Leon 25 - 18  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Bera Bera 27 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnereds - Malmö 27 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Rotherham 2 - 0  
Derby County - Blackburn 0 - 0  
Ipswich - Brentford 1 - 1  
Leeds - Preston 3 - 0  
Stoke - Swansea 1 - 0  
West Bromwich - Bristol City 4 - 2  
Wigan - Hull City 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sutton Utd. - Boreham 0 - 4  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan - Banfield 3 - 0  
Rosario Central - Defensa Justicia 0 - 1  
Labdarúgás (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Dortmund 0 - 1  
Monaco - Atl. Madrid 1 - 2  
Labdarúgás (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - PSV 4 - 0  
Internazionale - Tottenham 2 - 1  
Labdarúgás (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Napoli 0 - 0  
Liverpool - Paris SG 3 - 2  
Labdarúgás (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Lokomotív Moszkva 3 - 0  
Schalke - Porto 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Internacional 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Hamburg 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarup-Paarup - Jammerbugt 0 - 4  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Free State Stars - Kaizer Chiefs 0 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Catolica de Quito - Independiente del Valle 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - U21West Ham 2 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wycombe - U21Fulham 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wimbledon - U21Swansea 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gaish Talaea - Ismaily 3 - 0  
Smouha - El Zamalek 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednja Beletinec - Inter Zapresic 0 - 3  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barito Putera - Bali Utd. 1 - 1  
Persija Jakarta - PSIS Semarang 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai SIPG - Guangzhou Evergrande 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Notodden - Viking Stavanger 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imolese - Albinoleffe 0 - 0  
Pordenone - Fano 2 - 1  
Triestina - Pesaro 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matera - Rieti 2 - 0  
Trapani - Reggina 3 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Municipal - Sport Boys Callao 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Halmstad 1 - 2  
Landskrona - Varberg 0 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19FC Bruges - U19Dortmund 1 - 1  
U19Monaco - U19Atl. Madrid 0 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Barcelona - U19PSV 2 - 1  
U19Internazionale - U19Tottenham 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Crvena zvezda - U19Napoli 1 - 1  
U19Liverpool - U19Paris SG 5 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Galatasaray - U19Lokomotív Moszkva 0 - 1  
U19Schalke - U19Porto 0 - 3  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Da Nang - Sanna Khanh Hoa 0 - 0  
Than Quang Ninh - Song Lam Nghe An 2 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tianjin Quanjian - Kashima A. 0 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trans Narva - Jalgpallikool Tammeka 2 - 1  
Röplabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Argentína 3 - 2  
Olaszország - Szlovénia 3 - 1  
Röplabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Franciaország 1 - 3  
Kína - Brazília 0 - 3  
Röplabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Oroszország 3 - 2  
USA - Tunézia 3 - 0  
Röplabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Lengyelország 1 - 3  
Finnország - Irán 2 - 3  
Tenisz (Biella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Muller - S. Caruso 0 - 2  
A. Pellegrino - T. Monteiro 1 - 2  
C. Berlocq - S. Travaglia    
G. Elias - F. Arguello 0 - 2  
J. Satral - F. Delbonis 1 - 2  
L. Grigelis - T. Robredo 0 - 2  
M. Donati - J.O. Gutierrez 2 - 0  
M. Trungelliti - A. Davidovich Fokina 2 - 1  
M.T. Barrios Vera - B. Zapata Miralles 2 - 1  
P. Cachin - F. Baldi 1 - 2  
P. Lorenzi - M. Bourgue 2 - 0  
P.S. Varillas - S. Travaglia 0 - 2  
R. Carballes Baena - L. Giustino 2 - 0  
R. Molleker - B. Zapata Miralles    
S. Napolitano - D. Gimeno-Traver 2 - 0  
Tenisz (Biella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Romboli F - Sabanov I / Sabanov M 2 - 1  
Dalla Valle E / Travaglia - Arguello F / Duran G 1 - 2  
Fonio G / Sinner J - Pellegrino A / Vavassori A 0 - 2  
Gakhov I / Pavlioutchenko - Junaid R / Raja P    
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Perez Sanz - D. Köpfer 0 - 2  
J-P. Smith - R. Quiroz 1 - 2  
J. Hernandez-Fernandez - A. Harris 2 - 0  
L. Saville - Ale. Gonzalez 2 - 0  
M. Joyce - P. Polansky 1 - 2  
R. Cid Subervi - K. Uchida 0 - 2  
R. Shane - J. McNally 0 - 2  
Tom. Paul - E. King 2 - 0  
V. Millot - T-S. Kwiatkowski 0 - 2  
Tenisz (Columbus, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangoura S / Pasha N - Matsui T / Verbeek S 1 - 2  
Roelofse R / Smith J-P - Banes M / Popyrin A 2 - 0  
Tenisz (Guangzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - C. McHale    
A. Krunic - V. Golubic 2 - 0  
A. Petkovic - L. Cabrera 2 - 1  
D. Khazaniuk - X.Y. Wang 2 - 1  
I. Jorovic - V. Kuzmova 0 - 2  
Kat. Kozlova - Jia-Jing Lu 2 - 0  
N. Gibbs - Qiang Wang 0 - 2  
S. Kuznetsova - K.K. Thandi 2 - 1  
Saisai Zheng - Hanyu Guo 2 - 0  
Yafan Wang - Lin Zhu 2 - 0  
Yafan Wang - Shuai Zhang    
Tenisz (Guangzhou, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feng S / Kang J-Q - Voskoboeva G / Zvonareva V 0 - 2  
Kovinic D / Lapko V - Wang X Y / Wang X 2 - 0  
Lu J J / Namigata J - Rompies J / Tere-Apisah A 2 - 0  
XUN F / Zhu L - Khazaniuk D / Liu C 2 - 0  
Tenisz (Kaohsiung, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - E. Gulbis    
F. Peliwo - F. Gaio 0 - 2  
H. Moriya - Tsung-Hua Yang 0 - 2  
Jas. Jung - Yunseong Chung 2 - 0  
M. Purcell - Chun Hsin Tseng 1 - 2  
Tung-Lin Wu - Soon Woo Kwon 0 - 2  
Y. Nishioka - F.F. Silva 0 - 2  
Zhe Li - M. Jaziri 0 - 2  
Tenisz (Kaohsiung, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Rodionov J - Chen T / Ho R 2 - 0  
Gong M-X / Zhang Ze - Santillan A / Ward J    
Hsu Y H / Wang J - Harris L / Purcell M 2 - 0  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - U. Humbert 1 - 2  
C. Lestienne - J. Zopp 2 - 0  
J.A. Munar Clar - M. Bachinger 0 - 2  
K. de Schepper - N. Basilashvili 0 - 2  
P. Gojowczyk - J-W. Tsonga 2 - 1  
R. Albot - P-H. Herbert 2 - 0  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrere G / Pouille L - Skupski/Skupski 1 - 2  
Eysseric J / Mannarino A - Cerretani J / Erlich J 0 - 2  
Koolhof W / Molteni A - Granollers/Granollers 2 - 0  
Tenisz (Nagyszeben, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - K. Krawietz 0 - 2  
D. Dima - D. Novak 2 - 0  
F. Ornago - A. Ungur 2 - 1  
Gon. Oliveira - L. Rosol 0 - 2  
J. Barranco Cosano - G. Quinzi    
J. Sels - C. Gomez-Herrera 2 - 0  
K. Majchrzak - G. Mager    
L. Djere - D. Kuzmanov 2 - 0  
M. Polmans - S. Ofner 2 - 1  
M. Viola - N. Serdarusic 1 - 2  
P. Martinez Portero - N. Frunza    
S. Bolelli - J. Jahn 2 - 0  
S. Nagal - P. Sousa 0 - 2  
V.V. Cornea - J. Domingues 1 - 2  
Tenisz (Nagyszeben, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawietz K / Mies A - Horansky F / Kuzmanov D 2 - 0  
Panfil G / Uzhylovskyi V - Majchrzak K / Walkow S 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - J-L. Struff 0 - 2  
D. Dzumhur - L. Miedler 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - M. Berrettini 1 - 2  
J. Sousa - D. Medvedev 0 - 2  
M. Baghdatis - L. Lacko    
R. Bemelmans - L. Lacko 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berrettini M / Fognini F - Rublev A / Shapovalov D 2 - 1  
Elgin M / Istomin D - Gabashvili T / Karlovskiy E 2 - 0  
Mirnyi M / Oswald P - Basic M / Dzumhur D 2 - 0  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tomljanovic - A. van Uytvanck 2 - 1  
B. Mattek-Sands - A. Radwanska 0 - 2  
D. Jakupovic - Na-Lae Han 2 - 1  
E. Rodina - D. Radanovic 2 - 0  
I-C. Begu - M. Barthel 2 - 0  
J. Larsson - E. Alexandrova 0 - 2  
J.B. Teichmann - Su-Wei Hsieh 1 - 2  
K. Flipkens - Sohyun Park 2 - 0  
M. Rybarikova - M. Minella    
P. Hon - Su Jeong Jang 2 - 1  
V. Flink - M. Gasparyan 0 - 2  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh S-Y / Hsieh S-W - Schmiedlova A / Zidansek T 2 - 0  
Tenisz (Tokió, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - A. Barty 1 - 2  
E. Bouchard - A. Riske 0 - 2  
G. Dabrowski - J. Konta 0 - 2  
S. Stephens - D. Vekic 0 - 2  
V. Azarenka - K. Nara 2 - 0  
Z. Diyas - B. Strycova 0 - 2  
Tenisz (Tokió, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Groenefeld A L - Hibino/Kalashnikova 2 - 1  
Rosolska A / Spears A - Inoue M / Muramatsu C 2 - 0  
Tollaslabda (China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - Dan Lin 2 - 1  
H-K. Vittinghus - K. Wangcharoen 0 - 2  
J.O. Jörgensen - Dong Keun Lee 2 - 1  
Long Chen - Yuxiang Huang 2 - 1  
Tien Chen Chou - Jen Hao Hsu 2 - 1  
V. Axelsen - K. Phetpradab 2 - 0  
W.K.V. Wong - Tzu Wei Wang 2 - 0  
Wan Ho Son - Cheuk Yiu Lee 2 - 1  
Tollaslabda (China Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Kamura T / Sonoda K 2 - 1  
Attri M / Sumeeth R B - Liao M C / Su C H 2 - 1  
Chen H L / Wang C-L - Maas J / Tabeling R 2 - 0  
Endo H / Watanabe Y - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 1 - 2  
He J / Tan Q - Hoki T / Kobayashi Y 2 - 1  
Lamsfuss M / Seidel M E - Ren X / Xuanyi O 2 - 0  
Ong Y S / Teo E Y - Ellis M / Langridge C 2 - 0  
Yao C L / Han Y P - Junhui L / Yuchen L 0 - 2  
Tollaslabda (China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - Yu Po Pai 2 - 0  
B. Ongbumrungpan - B. Corrales 2 - 0  
Chia Hsin Lee - E. Kosetskaya 1 - 2  
Jin Wei Goh - Aka. Yamaguchi 1 - 2  
L. Kjaersfeldt - Bing Jiao He 0 - 2  
S. Nehwal - Ji Hyun Sung 1 - 2  
Sae. Kawakami - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Sayaka Sato - Yufei Chen 0 - 2  
Tollaslabda (China Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Jung K E - Hoo V / Yap C W 2 - 0  
Fruergaard M / Thygesen S - Kititharakul J / Prajongj 2 - 1  
Haris D D / Pradipta R A - Chow M K / Lee M Y 2 - 0  
Huang D / Li W - Cao T W / Yu Z 0 - 2  
Tollaslabda (China Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chopra P J / Siki Reddy N - Seidel M E / Linda E 2 - 0  
Higashino A / Watanabe Y - Faizal H / Widjaja G E 2 - 1  
Hoki T / Yonemoto K - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Jiting H / Yue D - Lee Y / Hsu Y C 2 - 0  
Kaneko Y / Matsumoto M - Ahmad T / Natsir L 0 - 2  
Tabeling R / Seinen C - Zhang N / Li Y 1 - 2  
Wang C-L / Lee C H - Christiansen M / Pedersen 0 - 2  
Tollaslabda (Indonesia Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G.P.F. Cupu - Lin Chun-Yi 1 - 2  
I.L.I. Rumbay - K. Leelavechabutr 2 - 1  
Joo Ven Soong - V.A. Saputra    
Koji Naito - K. Karono 2 - 0  

 

2018.09.17.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - NY Giants 20 - 13  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 6 - 4  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 2 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 2 - 7  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 4 - 2  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 8 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guerreros de Oaxaca - Leones de Yucatan (5.m.) 5 - 1  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Acereros de Monclova (5.m.) 1 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Louis - LA Dodgers 5 - 0  
Darts (International Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
International Open 2018    
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Sparta Praha 3 - 5  
Pardubice - Znojmo 5 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Welhot 8 - 9  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helas Brno - Svarog Teplice 4 - 5  
Golf (The Ally Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
The Ally Challenge 2018    
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Ustecti Lvi - Vsetin 7 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Brassó 4 - 1  
Gyergyószentmiklós - Csíkszereda 3 - 6  
KMH Budapest - Vasas 1 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - CSZKA Moszkva 3 - 3  
Amur Habarovszk - Dinamo Riga 2 - 1  
Jokerit - Traktor Cseljabinszk 8 - 0  
Red Star Kunlun - Slovan Bratislava 3 - 3  
Szocsi - Metallurg Magnyitogorszk 1 - 2  
Szpartak Moszkva - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 4  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Arizona 7 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Barsz Kazany B 2 - 1  
Juzsnij Ural Orszk - Ermak Angarszk 2 - 2  
Szarjarka Karaganda - Izssztal Izsevszk 3 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Molot Perm 3 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Nikko 3 - 3  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Jordánia 88 - 79  
Új-Zéland - Libanon 63 - 60  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kazahsztán 94 - 41  
Fülöp-szigetek - Katar 92 - 81  
Japán - Irán 70 - 56  
Kosárlabda (vb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Ukrajna 90 - 84  
Spanyolország - Lettország 85 - 82  
Szlovénia - Törökország 77 - 86  
Kosárlabda (vb-selejtező, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Horvátország 79 - 74  
Litvánia - Hollandia 75 - 75, h.u. 95 - 93  
Magyarország - Olaszország 63 - 69  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Virgin-szigetek    
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Aarhus 35 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Ajax Köbenhavn 25 - 22  
Kézilabda (Dán Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning-Ikast - Nyköbing F. 15 - 18  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - IR 28 - 27  
Akureyri Handboltafelag - Selfoss 30 - 36  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Szungul Sznyezsinszk 29 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Alingsas 30 - 25  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Setif - Tadjenanet 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Godoy Cruz - San Lorenzo 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - San Jose de Oruro 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Sport Recife 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Bielefeld 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaiserslautern - Fortuna Köln 3 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - AEL Limasszol 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Sparta Praha 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Vejle 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - El Entag El Harby 1 - 1  
Al-Mokawloon Arab - Pyramids FC 0 - 1  
Misr Lel Makasa - Haras El Hodood 3 - 0  
Petrojet - El Daklyeh 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Gorodeja 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Klubi 04 3 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - PS Kemi 2 - 1  
Lahti - Helsinki JK 0 - 2  
Mariehamn - Seinäjoen JK 1 - 0  
Rovaniemi PS - Kuopio PS 1 - 1  
Turku PS - Inter Turku 1 - 0  
Vaasa PS - Ilves 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Metz 1 - 3  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Levadiakosz 2 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Helmond 2 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema FC - Madura Utd. 2 - 0  
Mitra Kukar - Persipura Jayapura 2 - 1  
Pusamania Borneo - Persib Bandung 0 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Hapoel Katamon 0 - 3  
Hapoel Afula - Hapoel Marmorek 3 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ramat Gan 2 - 0  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Ramat Hasharon 2 - 2  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Ashkelon 0 - 1  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Nazareth Illit 2 - 2  
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Bnei Lod 3 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Beitar Jerusalem 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Atl. Bucaramanga 1 - 2  
Atl. Nacional Medellin - Envigado 3 - 1  
Once Caldas - Junior de Barranquilla 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Sosnowiec - Gornik Zabrze 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - Olympique de Khouribga 2 - 1  
FUS Rabat - Olympique de Safi 3 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Tijuana 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grorud - Stabaek 2 3 - 0  
Mjölner - Odd Grenland 2 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flekkeröy - Valerenga 2 2 - 4  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Kristiansund 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SPAL Ferrara - Atalanta 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livorno - Crotone 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gozzano - Entella 1 - 3  
Pisa - Cuneo 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Südtirol - Teramo 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Jekatyerinburg - Rosztov 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Dep. Capiata 1 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Garcilaso - Sport Rosario 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Feirense 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southampton - Brighton 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - Hermannstadt 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Cadiz 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Celta Vigo 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - Örgryte 2 - 1  
Öster - Jönköping Södra 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oddevold - Utsikten 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Team TG - Umea FC 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Häcken - Trelleborg 2 - 1  
Kalmar - Dalkurd 0 - 0  
Sirius - Hammarby 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Ümraniyespor    
Genclerbirligi - Elazigspor 3 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Trabzonspor 1 - 0  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fresno - Orange County SC 0 - 1  
Las Vegas - Portland 2 1 - 2  
Penn FC - North Carolina 0 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Lara - Estudiantes de Caracas 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Esteghlal T. 2 - 2  
Persepolis - Al-Duhail 3 - 1  
Röplabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Szlovénia 3 - 2  
Belgium - Dominikai Köztársaság 3 - 0  
Röplabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Kanada 3 - 1  
Egyiptom - Hollandia 1 - 3  
Röplabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Tunézia 3 - 1  
Oroszország - Kamerun 3 - 0  
Röplabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Lengyelország 0 - 3  
Kuba - Puerto Rico 3 - 1  
Tenisz (Biella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Roca Batalla - A. Arnaboldi 1 - 2  
P. Rondoni - R. Ojeda Lara 1 - 2  
V. Galovic - E. Dalla Valle 1 - 2  
Tenisz (Biella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baldi F / Caruso S - Gonzales R / Lammons N 1 - 2  
Cachin P / Trungelliti M - Ceretti E / Zorzi S 2 - 0  
Neis F / Vega Hernandez D - Donati M / Napolitano S 2 - 1  
Tenisz (Columbus, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - R. Ortega-Olmedo 2 - 1  
J.J. Wolf - J. Choinski 2 - 0  
M. Banes - M. Torpegaard 0 - 2  
S. Bangoura - M. Mmoh 1 - 2  
S. Diez - M. Giron 2 - 0  
Tenisz (Columbus, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cash R / Kingsley C - Paul T / Polansky P 0 - 2  
Galloway R / Lock B - Hach Verdugo/Siljestrom 2 - 1  
Harris A / Koepfer D - Joyce M / Wolf J 0 - 2  
Tenisz (Guangzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - J. Brady 0 - 2  
B. Pera - M. Frech 2 - 0  
F. Ferro - Xiyu Wang 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - Y. Putintseva 0 - 2  
V. Lapko - V. King 2 - 0  
V. Zvonareva - S. Lisicki 0 - 2  
Tenisz (Guangzhou-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Claire Liu - D. Khazaniuk 0 - 2  
D. Kovinic - K.K. Thandi 1 - 2  
Hanyu Guo - Yue Yuan 2 - 0  
Jia-Jing Lu - Jun. Namigata 2 - 1  
L. Cabrera - Kai Lin Zhang 2 - 1  
Lin Zhu - I. Jorovic 0 - 2  
Tenisz (Kaohsiung, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - J. Kubler 2 - 0  
L.G.M. Harris - J. Ward 2 - 1  
Tenisz (Kaohsiung, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mousley B / Peng H - Lee K-Y / Yu C-Y 2 - 0  
Tenisz (Metz, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Marterer - R. Berankis 1 - 2  
M. Zverev - P. Kohlschreiber    
M. Zverev - Y. Maden 1 - 2  
Tenisz (Metz, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Humbert U / Tsonga J - Albot R / Basilashvili N 1 - 2  
Tenisz (Metz-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - M. Moraing 2 - 1  
G. Barrere - K. de Schepper 1 - 2  
M. Janvier - C. Lestienne 0 - 2  
Y. Maden - M. Bachinger 0 - 2  
Tenisz (Nagyszeben, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Horansky - K. Coppejans 1 - 2  
M. Dembek - Z. Kolar 0 - 2  
Tenisz (Nagyszeben, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Quinzi G - Sancic A / Serdarusic N 2 - 1  
Martinez P / Vervoort M - Cornea V V / Luncanu P-A 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - S. Wawrinka 0 - 2  
E. Donskoy - M. Klizan 0 - 2  
Tenisz (Szentpétervár, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petzschner P / Puetz T - Bracciali D / Cecchinato 2 - 0  
Tenisz (Szentpétervár-sel.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Ivashka - E. Tyurnev 2 - 0  
L. Miedler - U. Ignatik 2 - 0  
R. Bemelmans - A. Menendez-Maceiras 1 - 2  
R. Safiullin - L. Vanni 0 - 2  
Tenisz (Szöul, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - M. Sakkari 0 - 2  
Ji-Hee Choi - S. Vögele 1 - 2  
P. Hercog - T. Zidansek 0 - 2  
Tenisz (Szöul, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barthel M / Larsson J - Skamlova C / Wacanno E 2 - 0  
Tenisz (Szöul-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Barthel - S. Soler-Espinosa 2 - 0  
Na-Lae Han - B. Stefkova 2 - 0  
Tenisz (Tokió, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - A. Sasnovich 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - B. Bencic 2 - 0  
K. Mladenovic - A. Kontaveit 0 - 2  
Kr. Pliskova - D. Gavrilova 1 - 2  
M. Doi - C. Giorgi 0 - 2  
N. Hibino - D. Cibulkova 1 - 2  
Tenisz (Tokió, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imanishi M / Zaja A - Kichenok N / Rodionova An 2 - 1  
Sest. Hlavackova/Strycova - Hayashi E / Uchijima M 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,