Tippmix eredmények - 2018. szeptember 10-16.

2018-09-10
Tippmix eredmények - 2018. szeptember 10-16.
2018.09.16.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saskatchewan - Ottawa 25 - 30  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Carolina 31 - 24  
Buffalo - LA Chargers 20 - 31  
Denver - Oakland 20 - 19  
Green Bay - Minnesota 29 - 29  
Jacksonville - New England 31 - 20  
LA Rams - Arizona 34 - 0  
New Orleans - Cleveland 21 - 18  
NY Jets - Miami 12 - 20  
Pittsburgh - Kansas City 37 - 42  
San Francisco - Detroit 30 - 27  
Tampa Bay - Philadelphia 27 - 21  
Tennessee - Houston 20 - 17  
Washington - Indianapolis 9 - 21  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos 5 - 1  
Hanwha Eagles - LG Twins 5 - 1  
KIA Tigers - SK Wyverns 7 - 6  
KT Wiz - Samsung Lions 4 - 2  
Lotte Giants - Nexen Heroes 0 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 1 - 3  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 4 - 8  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 8 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Hiroshima Carp 2 - 4  
Yokohama Baystars - Hanshin Tigers 4 - 20  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 11 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sultanes de Monterrey - Toros de Tijuana (5.m.) 10 - 4  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Acereros de Monclova (5.m.)    
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 4 - 6  
Baltimore - Chicago WS 0 - 2  
Baltimore - Chicago WS (19:05) 8 - 4  
Boston - NY Mets 4 - 3  
Chicago Cubs - Cincinnati 1 - 2  
Cleveland - Detroit 4 - 6  
Houston - Arizona 10 - 4  
Houston - Arizona (20:10) 5 - 4  
Kansas City - Minnesota 10 - 3  
Kansas City - Minnesota (20:15) 6 - 9  
LA Angels - Seattle 5 - 6  
LA Angels - Seattle (22:07) 4 - 3  
Milwaukee - Pittsburgh 1 - 3  
Milwaukee - Pittsburgh (20:10) 2 - 3  
NY Yankees - Toronto 2 - 3  
Philadelphia - Miami 5 - 4  
Philadelphia - Miami 4 - 6  
San Diego - Texas 3 - 6  
San Diego - Texas (22:10) 7 - 3  
San Francisco - Colorado 3 - 0  
San Francisco - Colorado (22:05) 2 - 3  
Tampa Bay - Oakland 7 - 5  
Tampa Bay - Oakland (19:10) 5 - 4  
Darts (International Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - S. Bunting 6 - 2  
D. Gurney - G. Price 5 - 6  
D. Webster - D. Noppert 5 - 6  
G. Price - R. Searle 6 - 2  
Ian White - Jam. Richardson 4 - 6  
J. Clayton - Ste. West 5 - 6  
Jam. Richardson - S. Whitlock 5 - 6  
Joe Cullen - D. Webster 5 - 6  
M. Suljovic - D. Noppert 4 - 6  
R. Searle - M. Schindler 6 - 3  
S. Whitlock - D. Noppert    
S. Whitlock - G. Price    
S. Whitlock - S. Beaton 6 - 3  
Ste. West - Adr. Lewis 6 - 4  
Ste. West - G. Price    
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Brno Bulldogs 7 - 2  
Liberec - Vitkovice 5 - 5  
Mladá Boleslav - Chodov 5 - 6  
Otrokovice - Stresovice 3 - 3  
SK Vinohrady - Ostrava 2 - 9  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Vanlose 9 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Happee Jyväskylä 7 - 4  
Koovee Tampere - Steelers Hämeenlinna 2 - 6  
LaSB - Turku PS 3 - 9  
OLS Oulu - Oilers Espoo 3 - 12  
Seinäjoki - Indians Espoo 7 - 4  
Viikingit Helsinki - FBT Karhut 6 - 6  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shouse Belem - Assoeva Venancio Aires 2 - 9  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPRF Moszkva - Dinamo Szamara 4 - 2  
Szinara Jekatyerinburg - Jugra 1 - 5  
Tyumeny - Szibirjak Novoszibirszk 4 - 1  
Uhta - Novaja Gener. Sziktivkar 2 - 10  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Belenenses 8 - 2  
Viseu 2001 Adsc - Pinheirense 4 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Segovia 5 - 0  
Valdepenas - Levante 2 - 5  
Golf (KLM Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KLM Open 2018    
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Nottingham 4 - 4  
Guildford - Sheffield 5 - 1  
Manchester - Glasgow 2 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Plzen 3 - 2  
Karlovy Vary - Mladá Boleslav 4 - 0  
Liberec - Pardubice 0 - 2  
Litvínov - Zlín 5 - 2  
Mountfield HK - Chomutov 3 - 2  
Trinec - Olomouc 2 - 3  
Vítkovice - Sparta Praha 3 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Brassó 3 - 8  
Gyergyószentmiklós - FTC 2 - 2  
KMH Budapest - Debrecen 3 - 5  
Vasas - Vienna Capitals 2 3 - 3  
Újpest - Dunaújváros 5 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Barsz Kazany 3 - 3  
Red Star Kunlun - Dinamo Riga 2 - 4  
Szalavat Julajev Ufa - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 1 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 2 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - GKS Katowice 3 - 2  
Nesta Torun - Comarch Cracovia 1 - 1  
Polonia Bytom - Unia Oswiecim 4 - 4  
Stoczniowiec Gdansk - Jastrzebie 1 - 2  
Zaglebie Sosnowiec - Podhale Nowy Targ 1 - 7  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Washington 1 - 1  
NY Islanders - Philadelphia 3 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Valerenga 1 - 2  
Manglerud - Stjernen 7 - 2  
Storhamar - Ringerike 4 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Bietigheim/Bissingen 2 - 3  
Crimmitschau - Lausitzer Füchse 1 - 4  
Deggendorf - Frankfurt Löwen 1 - 5  
Dresden - Heilbronn 3 - 6  
Freiburg - Tölzer Löwen 3 - 6  
Kaufbeuren - Bad Nauheim 7 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Mannheim 1 - 5  
Bremerhaven - Köln 2 - 6  
Düsseldorf - Iserlohn 5 - 1  
Ingolstadt - Krefeld 7 - 4  
München - Straubing 3 - 1  
Nürnberg - Eisbären Berlin 4 - 3  
Wolfsburg - Schwenningen 3 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Linz 3 - 2  
Innsbruck - Graz 3 - 6  
Salzburg - Südtirol Bolzano 1 - 2  
Vienna Capitals - Fehérvár 4 - 2  
Villach - Medvescak Zagreb 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Trencin 2 - 1  
Detva - Kosice 1 - 4  
Diósgyőr - Zilina 6 - 2  
Nove Zamky - Nitra 4 - 0  
Poprad - MAC 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Cselmet Cseljabinszk 1 - 3  
Lada Toljatti - Zauralje Kurgan 5 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Burany Voronyezs 3 - 3  
Szarov - Dinamo Szentpétervár 0 - 5  
Tambov - SZKA-Neva 0 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Nikko 8 - 2  
Kerékpár (Vuelta a Espana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vuelta a Espana 2018    
Vuelta a Espana 2018 - Top 3    
Kerékpár (Vuelta a Espana - 21. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. van Poppel - G. Nizzolo 0 - 1  
E. Mas Nicolau - M.A. Lopez Moreno 1 - 0  
E. Prades - M. Teunissen 1 - 0  
E. Viviani - P. Sagan 1 - 0  
I.G. Cortina - M. Trentin 0 - 1  
J. Aberasturi Izaga - T. van Asbroeck 1 - 0  
K. Vanbilsen - J. Restrepo Valencia 0 - 1  
M. Sarreau - S. Consonni 1 - 0  
M. Walscheid - N.A. Soto Martinez 1 - 0  
R. Gibbons - T. van der Sande 1 - 0  
R. Uran - T. Pinot 0 - 1  
Vuelta a Espana 2018 - 21. szakasz    
Kosárlabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Svédország 76 - 72  
Kosárlabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Románia 90 - 76  
Kosárlabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Izland 80 - 77  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - AEK Athén 84 - 84, h.u. 95 - 99  
Panathinaikosz - Himki Moszkva 67 - 77  
Kosárlabda (vb-selejtező, Afrika,E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csád - Marokkó 69 - 63  
Kamerun - Egyiptom 58 - 62  
Tunézia - Angola 84 - 64  
Kosárlabda (vb-selejtező, Afrika,F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mali - Elefántcsontpart 59 - 69  
Nigéria - Szenegál 89 - 61  
Ruanda - Közép-afrikai Köztársaság 61 - 68  
Kosárlabda (vb-selejtező, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Csehország 80 - 85  
Franciaország - Finnország 83 - 67  
Oroszország - Bulgária 77 - 73  
Kosárlabda (vb-selejtező, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Görögország 85 - 86  
Németország - Izrael 92 - 92, h.u. 112 - 98  
Szerbia - Észtország 91 - 65  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezuela - Dominikai Köztársaság 68 - 68, h.u. 79 - 78  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Skjern 26 - 27  
Nantes - Flensburg 31 - 34  
RK Zagreb - Szeged 23 - 24  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - Csehovszkije Medvegyi 39 - 28  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Thun 34 - 24  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Plzen 24 - 24  
Frydek-Mistek - Koprivnice 30 - 32  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azersu Baku - Zaglebie Lubin (Helyszín: Lubin) 26 - 30  
Fredrikstad - Dalfsen 26 - 16  
Galitcsanka Lviv - Viborg (Helyszín: Viborg) 22 - 33  
Kastamonu - Brühl 27 - 27  
Maccabi Ramat Gan - Vác (Helyszín: Vác) 27 - 45  
Zug - Zvezda Zvenyigorod 23 - 28  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Issy Paris - Metz 24 - 35  
Nantes - Toulon 22 - 21  
Nice - Besancon 26 - 26  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Fram 29 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Pogon Szczecin 32 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyöngyös - Cegléd 30 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Haslum 26 - 35  
Runar Sandefjord - Drammen 27 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjerpen - Larvik 23 - 28  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dessau-Rosslauer - Grosswallstadt 27 - 22  
Elbflorenz - Balingen-Weilstetten 24 - 24  
Rimpar - Lübeck-Schwartau 17 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gummersbach - Magdeburg 20 - 31  
Göppingen - Stuttgart 31 - 25  
Kiel - Bietigheim-Metterzimmern 34 - 20  
R-N. Löwen Kronau - DHfK Leipzig 24 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Dortmund 23 - 21  
Oldenburg - Buxtehude 31 - 29  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minden - Füchse Berlin 26 - 31  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - SZKIF Krasznodar 20 - 19  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Univ. Cluj 27 - 23  
Minaur Baia Mare - Ramnicu Valcea 23 - 25  
Municipal Craiova - Roman Neamt 32 - 24  
Slatina - Corona Brassó 24 - 24  
Zalau - Dunarea Braila 22 - 19  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Valladolid - Bidasoa Irun 24 - 24  
Barcelona - Ciudad Encantada 43 - 22  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amicitia Zürich - Winterthur 27 - 28  
Schaffhausen - St. Gallen 30 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Ystad IF 23 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Skövde 23 - 20  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Krka Novo Mesto 31 - 23  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MC Alger - JS Kabylie 0 - 5  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Instituto Cordoba 1 - 2  
Atl. Los Andes - Sarmiento 0 - 1  
Atl. Rafaela - Brown de Adrogue 3 - 1  
Defensores de Belgrano - Santamarina Tandil 1 - 0  
Guillermo Brown - Nueva Chicago 0 - 1  
Olimpo Bahia Blanca - Ferro Carril Oeste 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Boca Juniors 0 - 1  
Lanus - Racing Club 0 - 1  
Patronato Parana - Gimnasia LP 0 - 2  
Union SF - Talleres Cordoba 2 - 1  
Vélez Sarsfield - San Martin de Tucuman 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Keshla 2 - 0  
Sabah - Gabala 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Westerlo - Lommel 4 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Zulte Waregem 5 - 1  
Gent - St. Truiden 1 - 2  
Mouscron-Peruwelz - Kortrijk 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Levszki Szófia 1 - 0  
Slavia Szófia - Botev Plovdiv 0 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Guabira Montero 1 - 0  
Nacional Potosi - Blooming Santa Cruz 0 - 0  
Universitario de Sucre - Jorge Wilstermann 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goiás - Atlético GO 2 - 1  
Oeste - Ponte Preta 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Operario PR - Cuiaba 3 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Fluminense 3 - 1  
Bahia - Palmeiras 1 - 1  
Botafogo RJ - America MG 1 - 0  
Cruzeiro - Atlético MG 0 - 0  
Santos - Sao Paulo 0 - 0  
Vasco da Gama - Flamengo 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Nürnberg 1 - 1  
Freiburg - VfB Stuttgart 3 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Paderborn 3 - 5  
Bochum - Ingolstadt 6 - 0  
Erzgebirge Aue - St. Pauli 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lotte - Zwickau 2 - 1  
Unterhaching - Würzburg 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - APOEL Nicosia 0 - 1  
Omonia Nicosia - Paralimni 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - MAS Taborsko 4 - 1  
Ceske Budejovice - Vitkovice 3 - 0  
Vlasim - Znojmo 2 - 2  
Zizkov - Pardubice 4 - 4  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Liberec 2 - 0  
Jablonec - Mladá Boleslav 0 - 3  
Slovacko - Slavia Praha 1 - 3  
Teplice - Karvina 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Fredericia 1 - 3  
Lyngby - Naestved 1 - 3  
Nyköbing - Hvidovre 2 - 0  
Silkeborg - Helsingör 3 - 0  
Thisted - Köge 1 - 3  
Viborg - Roskilde 3 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarta - Vanlöse 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Sönderjyske 2 - 4  
Horsens - Aarhus GF 3 - 2  
Midtjylland - FC Köbenhavn 3 - 1  
Vendsyssel - Hobro 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Mamelodi Sundowns 3 - 3  
Black Leopards - Bloemfontein Celtic 0 - 1  
Highlands Park - Lamontville Golden Arrows 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Bucheon 1 - 1  
Suwon FC - Ansan Greeners 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Daegu 0 - 2  
Gangwon - Sangju Sangmu 2 - 3  
Jeonnam - Gyeongnam 3 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Delfin Manta 2 - 2  
Dep. Cuenca - Guayaquil City 0 - 0  
Emelec Guayaquil - El Nacional Quito 3 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Torpedo Zogyino 2 - 0  
Nyeman Grodno - Isloch 6 - 0  
Szmolevicsi - Szluck 1 - 2  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EB Streymur - Vikingur Gota 2 - 2  
FC Suduroy/Royn - AB Argir 0 - 1  
HB Torshavn - NSI Runavik 2 - 1  
Skala IF - KI Klaksvik 1 - 0  
Vestur Sorvagur - B36 Torshavn 1 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Nimes 3 - 3  
Marseille - Guingamp 4 - 0  
Nantes - Reims 0 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tbiliszi - Saburtalo Tbiliszi 2 - 1  
FC Rustavi - Kolkheti Poti 0 - 0  
Torpedo Kutaisi - Chikhura Sachkhere 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Lamia 1 - 0  
Larissza - Panathinaikosz 1 - 3  
Olympiakosz - Aszterasz Tripolisz 2 - 1  
Xanthi - Panetolikosz 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Rotterdam - Den Bosch 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Feyenoord 1 - 1  
Heerenveen - Heracles 3 - 5  
NAC Breda - F. Sittard 2 - 3  
Utrecht - Emmen 1 - 2  
Zwolle - Vitesse 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Ajax 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rijeka - Osijek 1 - 1  
Slaven Belupo - Lokomotív Zagreb 2 - 5  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persela Lamongan - Bhayangkara Jakarta 2 - 0  
Perseru Serui - PSMS Medan 1 - 1  
Sriwijaya Palembang - Persebaya Surabaya 3 - 3  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindavik - Fjölnir 0 - 1  
KR - Keflavík 3 - 1  
Valur - ÍBV 5 - 1  
Vikingur Reykjavik - FH 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Maccabi Haifa 1 - 1  
Ironi Kiryat Shmona - Maccabi Netanya 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Avispa Fukuoka 3 - 3  
Tokyo Verdi - Roasso Kumamoto 2 - 2  
Yokohama FC - Mito 1 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yokohama FM - Urawa RD 1 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beleza Inagi - Nojima Sagamihara 3 - 0  
Kobe Leonessa - Albirex Niigata 1 - 0  
Urawa RD - Vegalta Sendai 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Kaisar Kyzylorda 0 - 0  
Irtis Pavlodar - Kyzylzhar Petropavlovsk 0 - 1  
Kairat Almaty - Akzhayik Ural 0 - 1  
Ordabasy Shymkent - Aktobe 0 - 0  
Sahtar Karagandy - Atyrau 2 - 1  
Tobol Kostanay - Zhetysu Taldykorgan 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Dep. Pasto 3 - 1  
Dep. La Equidad - Rionegro Aguilas 0 - 2  
Dep. Tolima - Independiente Medellin 3 - 0  
Independiente SF - Boyaca Chico 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nei Mongol Zhongyou - Shanghai Shenxin 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Hebei 0 - 2  
Shandong Luneng - Guangzhou R&F 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakow Czestochowa - Stal Mielec 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Lech Poznan 1 - 0  
Pogon Szczecin - Korona Kielce 1 - 1  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DFK Dainava Alytus - Stumbras Kaunas 0 - 4  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouloudia Oujda - Ittihad Tanger 1 - 1  
Rapide Oued Zem - Kawkab Marrakesh 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Monarcas Morelia 2 - 1  
Monterrey - Chivas Guadalajara 2 - 4  
Necaxa - Cruz Azul 2 - 0  
Pachuca - Tigres 1 - 1  
Queretaro - Puebla 0 - 1  
Santos Laguna - Leon 3 - 0  
UNAM Pumas - Lobos BUAP 4 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Orlando 4 - 0  
D.C. United - New York RB 3 - 3  
Dallas - Columbus 0 - 0  
Houston - Portland 4 - 1  
Los Angeles FC - New England 1 - 1  
Philadelphia - Montreal 1 - 4  
Salt Lake - Minnesota 1 - 1  
San Jose - Kansas City 1 - 5  
Toronto FC - Los Angeles Galaxy 5 - 3  
Vancouver - Seattle 1 - 2  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milsami Orhei - Speranta Nisporeni 0 - 1  
Sheriff Tiraspol - Zimbru Chisinau 3 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Dorog 4 - 1  
Cegléd - Vác 0 - 1  
Csákvár - Békéscsaba 1 - 3  
Győr - Budafok 4 - 0  
Kazincbarcika - Gyirmót 1 - 4  
Monor - Tiszakécske 0 - 0  
Mosonmagyaróvár - Soroksár 1 - 0  
Siófok - Nyíregyháza 1 - 0  
Vasas - Kaposvár 2 - 2  
ZTE - Balmazújváros 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Kongsvinger 2 - 1  
Asane - Jerv 2 - 0  
Florö - Sandnes Ulf 1 - 3  
Levanger - Nest-Sotra 0 - 1  
Sogndal - Ullensaker/Kisa 1 - 2  
Strömmen - Ham-Kam 3 - 2  
Tromsdalen - Mjöndalen 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Nybergsund 2 - 0  
Fredrikstad - Fram Larvik 1 - 1  
Hönefoss - Baerum 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hödd - Brattvag 0 - 1  
Nardo - Vard Haugesund 2 - 1  
Stjördals/Blink - Bryne 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ranheim - Strömsgodset 1 - 1  
Sandefjord - Bodö/Glimt 1 - 1  
Sarpsborg - Odd Grenland 1 - 2  
Start - Lilleström 3 - 0  
Tromsö - Stabaek 0 - 0  
Valerenga - Rosenborg 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Kolbotn 0 - 0  
Grand Bodö - Klepp 3 - 5  
LSK Kvinner - Lyn 2 - 1  
Trondheims-Örn - Sandviken 3 - 3  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Potsdam 1 - 0  
Leverkusen - Bayern München 1 - 10  
Mönchengladbach - Bremen 0 - 3  
Sand - Freiburg 0 - 0  
Wolfsburg - Frankfurt 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Milan 1 - 1  
Empoli - Lazio 0 - 1  
Genoa - Bologna 1 - 0  
Juventus - Sassuolo 2 - 1  
Roma - Chievo 2 - 2  
Udinese - Torino 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foggia - Palermo 1 - 2  
Salernitana - Padova 3 - 0  
Verona - Carpi 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzachena - Carrarese 1 - 5  
Lucchese - Arezzo 0 - 1  
Pro Patria - Pistoiese 2 - 1  
U23Juventus - Alessandria 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fermana - Virtus Verona 2 - 0  
Gubbio - Ravenna 1 - 1  
Monza - Feralpisalo 1 - 0  
Sambenedettese - Renate 0 - 2  
Vicenza - Giana Erminio 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Vibonese 1 - 1  
Casertana - Cavese 3 - 1  
Catanzaro - Potenza 1 - 0  
Paganese - Rende 1 - 4  
Siracusa - Juve Stabia 0 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - FK Krasznodar 0 - 4  
Orenburg - Zenit Szentpétervár 1 - 2  
Szpartak Moszkva - Akhmat Groznij 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - Austria Lustenau 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattersburg - LASK Linz 1 - 3  
Rapid Wien - Austria Wien 0 - 1  
Wolfsberg - Wacker Innsbruck 3 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA 3 de Febrero - Nacional Asuncion 1 - 3  
Guarani Asuncion - Dep. Santani 1 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Universitario de Deportes 2 - 0  
Comerciantes Unidos - Dep. Binacional 1 - 2  
Melgar - Huancayo 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Madeira - Setúbal 3 - 3  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varzim - Belenenses 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Marítimo 3 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - West Ham 1 - 3  
Wolverhampton - Burnley 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - FCS Bukarest 1 - 1  
Voluntari - CSM Politechnika Iasi 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Zaragoza 2 - 1  
Elche - Mallorca 1 - 1  
Granada - Majadahonda 3 - 0  
Lugo - Oviedo 0 - 2  
Sp. Gijón - Numancia 1 - 1  
UD Extremadura - Las Palmas 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Cultural Leonesa 1 - 2  
Coruxo - Celta Vigo B 0 - 1  
Deportivo B - Ponferradina 1 - 2  
Guijuelo - Burgos 1 - 0  
Las Palmas B - Navalcarnero 1 - 0  
Pontevedra - Valladolid B 1 - 1  
Rapido de Bouzas - Internacional de Madrid 0 - 1  
Real Madrid B - Unionistas de Salamanca 3 - 0  
Salmantino - Union Adarve 4 - 3  
San Sebastian Reyes - Fuenlabrada 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika - Real Union Irun 1 - 1  
Gimn. Torrelavega - CD Vitoria 0 - 2  
Izarra - R. Santander 2 - 2  
Mirandes - Barakaldo 1 - 1  
Oviedo B - Calahorra 1 - 1  
Real Sociedad B - Langreo 1 - 1  
UD Logrones - Sp. Gijón B 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Sabadell 1 - 2  
Barcelona B - Peralada 0 - 0  
Cornella - Badalona 1 - 1  
Ebro - Hercules 0 - 1  
Espanyol B - Castellon 2 - 2  
Ontinyent - Ejea 1 - 0  
Teruel - Lleida 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - UCAM Murcia 1 - 2  
Don Benito - Jumilla 2 - 0  
El Ejido - Villanovense 2 - 1  
Granada B - Almería B 3 - 2  
Ibiza Eivissa - Badajoz 0 - 1  
Linense - Malaga B 2 - 0  
Marbella - Sevilla B 4 - 0  
Real Murcia - Rec. Huelva 2 - 2  
San Fernando - Atl. Sanluqueno 2 - 2  
Talavera de la Reina - Melilla 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Levante 1 - 0  
Leganes - Villarreal 0 - 1  
Sevilla - Getafe 0 - 2  
Valladolid - Alavés 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - CDEF Logrono 6 - 0  
Huelva - Ath. Bilbao 0 - 0  
Rayo Vallecano - Sevilla 0 - 1  
Real Sociedad - Malaga 3 - 0  
Valencia - Espanyol 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Xamax 1 - 2  
Fleurier - Kriens 1 - 4  
Klingnau - Chiasso 0 - 0  
Lausanne - Sion 0 - 1  
Moutier - Thun 1 - 3  
Muri - St. Gallen 0 - 7  
Stade Nyonnais - Grasshoppers 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Falkenberg 0 - 3  
Värnamo - Degerfors 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Husqvarna - Kristianstad 3 - 3  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis - Assyriska FF 4 - 0  
Skelleftea - Rynninge 0 - 0  
Syrianska FC - Sollentuna 3 - 2  
Västeras SK - Linköping City 4 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Brommapojkarna 0 - 1  
Göteborg - Elfsborg 2 - 2  
Norrköping - AIK Stockholm 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Växjö 2 - 0  
Kopparbergs/Göteborg - Vittsjö 2 - 2  
Limhamn Bunkeflo - Hammarby 1 - 3  
Linköping - Rosengard 2 - 1  
Pitea - Eskilstuna Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartak Subotica - Napredak Krusevac 0 - 1  
Vozdovac - Cukaricki 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Triglav Kranj 1 - 2  
Mura - Olimpija Ljubljana 0 - 2  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chonburi FC - Bangkok Utd. 2 - 4  
Muangthong Utd. - Buriram Utd. 0 - 3  
Navy Chonburi - Prachuap 1 - 1  
Ratchaburi Mitr Phol - Chainat Hornbill 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Altay Izmir 0 - 0  
Denizlispor - Eskisehirspor 4 - 1  
Gazisehir Gaziantep - Altinordu 1 - 0  
Karabukspor - Osmanlispor 0 - 4  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Antalyaspor 4 - 0  
Konyaspor - Fenerbahce 0 - 1  
Rizespor - Bursaspor 1 - 1  
Sivasspor - Erzurumspor 2 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - FC Lviv 0 - 1  
Olimpik Doneck - Mariupol 1 - 3  
Zorya Luganszk - Dinamo Kijev 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas De San Carlos - CA Cerro 0 - 1  
Danubio - Penarol 0 - 2  
Defensor - Racing Montevideo 2 - 1  
Fenix Montevideo - Liverpool Montevideo 0 - 0  
Progreso - Atl. River Plate 2 - 2  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Springs - Rio Grande Valley 1 - 1  
FC Cincinnati - Toronto FC 2 4 - 3  
Pittsburgh - Louisville City 2 - 2  
Reno - Los Angeles Galaxy 2 1 - 0  
Richmond - Ottawa 0 - 2  
Seattle 2 - Phoenix 0 - 1  
Tampa Bay - Atlanta Utd. 2 1 - 0  
Tulsa - San Antonio 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Atl. Venezuela 2 - 1  
Dep. Tachira - Zamora Barinas 1 - 1  
Metropolitanos Caracas - Aragua Maracay 0 - 2  
Monagas Maturin - Carabobo 3 - 0  
Trujillanos Valera - Estudiantes de Merida 1 - 1  
Zulia Maracaibo - Mineros de Guayana 0 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho Chi Minh FC - Hoang Anh Gia Lai 5 - 3  
Thanh Hoa - Nam Dinh 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met Univ. - Llandudno FC 0 - 1  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Cobh Ramblers 3 - 1  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hartley - M. Ericsson (Szingapúri Nagydíj, futam) 0 - 1  
B. Hartley - S. Vandoorne (Szingapúri Nagydíj, futam) 0 - 1  
C. Leclerc - C. Sainz Jr. (Szingapúri Nagydíj, futam) 0 - 1  
C. Leclerc - K. Magnussen (Szingapúri Nagydíj, futam) 1 - 0  
C. Sainz Jr. - P. Gasly (Szingapúri Nagydíj, futam) 1 - 0  
D. Ricciardo - K. Räikkönen (Szingapúri Nagydíj, futam) 0 - 1  
E. Ocon - N. Hülkenberg (Szingapúri Nagydíj, futam) 0 - 1  
F. Alonso - C. Sainz Jr. (Szingapúri Nagydíj, futam) 1 - 0  
F. Alonso - E. Ocon (Szingapúri Nagydíj, futam) 1 - 0  
F. Alonso - S. Vandoorne (Szingapúri Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Magnussen - P. Gasly (Szingapúri Nagydíj, futam) 0 - 1  
K. Magnussen - R. Grosjean (Szingapúri Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - D. Ricciardo (Szingapúri Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - K. Räikkönen (Szingapúri Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Szingapúri Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Szingapúri Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Szingapúri Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Stroll - S. Sirotkin (Szingapúri Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Ericsson - C. Leclerc (Szingapúri Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Szingapúri Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - K. Räikkönen (Szingapúri Nagydíj, futam) 1 - 0  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Szingapúri Nagydíj, futam) 0 - 1  
N. Hülkenberg - F. Alonso (Szingapúri Nagydíj, futam) 0 - 1  
N. Hülkenberg - S. Perez (Szingapúri Nagydíj, futam) 1 - 0  
P. Gasly - B. Hartley (Szingapúri Nagydíj, futam) 1 - 0  
P. Gasly - M. Ericsson (Szingapúri Nagydíj, futam) 0 - 1  
R. Grosjean - E. Ocon (Szingapúri Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Perez - E. Ocon (Szingapúri Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Perez - R. Grosjean (Szingapúri Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vandoorne - S. Sirotkin (Szingapúri Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - D. Ricciardo (Szingapúri Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Szingapúri Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - M. Verstappen (Szingapúri Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - V. Bottas (Szingapúri Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - D. Ricciardo (Szingapúri Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - K. Räikkönen (Szingapúri Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - M. Verstappen (Szingapúri Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F1,Szingapúri ND (futam) - Hány versenyző ér el helyezést?    
Forma-1., Szingapúri Nagydíj 2018    
Forma-1., Szingapúri Nagydíj 2018 - Futamgyőztes konstruktőr    
Forma-1., Szingapúri Nagydíj 2018 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma-1., Szingapúri Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Las Vegas II 2018    
Nascar, Las Vegas II 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar, futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - Erik Jones (Las Vegas II) 1 - 0  
B. Keselowski - J. Logano (Las Vegas II) 1 - 0  
B. Keselowski - R. Blaney (Las Vegas II) 1 - 0  
D. Hamlin - B. Keselowski (Las Vegas II) 0 - 1  
D. Hamlin - Erik Jones (Las Vegas II) 1 - 0  
D. Hamlin - J. Logano (Las Vegas II) 0 - 1  
D. Hamlin - R. Blaney (Las Vegas II) 0 - 1  
J. Logano - Erik Jones (Las Vegas II) 1 - 0  
J. Logano - R. Blaney (Las Vegas II) 1 - 0  
K. Harvick - Kyle Busch (Las Vegas II) 0 - 1  
K. Harvick - Kyle Larson (Las Vegas II) 0 - 1  
K. Harvick - M. Truex Jr. (Las Vegas II) 0 - 1  
Kyle Busch - Kyle Larson (Las Vegas II) 0 - 1  
Kyle Busch - M. Truex Jr. (Las Vegas II) 0 - 1  
M. Truex Jr. - Kyle Larson (Las Vegas II) 0 - 1  
R. Blaney - Erik Jones (Las Vegas II) 1 - 0  
Motorsport (WRC Rali)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WRC Rali, Török verseny 2018    
WRC Rali, Török verseny 2018 - Top 3    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Leicester 41 - 35  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Rochelle - Perpignan 37 - 10  
Stade de France - Toulon 37 - 10  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury - Auckland 29 - 34  
North Harbour - Bay of Plenty 32 - 20  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Elizabeth S. Kings - Ulster 7 - 28  
Röplabda (Dél-koreai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Uijeongbu KB Stars 3 - 0  
Röplabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Olaszország (Helyszín: Olaszország) 0 - 3  
Japán - Belgium 1 - 3  
Röplabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Franciaország 3 - 2  
Kína - Egyiptom 1 - 3  
Röplabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - USA 0 - 3  
Szerbia - Ausztrália 3 - 1  
Röplabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuba - Bulgária (Helyszín: Bulgária) 0 - 3  
Puerto Rico - Finnország 2 - 3  
Snooker (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. O'Sullivan - B. Hawkins (11 nyert frame-ig) 11 - 9  
Shanghai Masters 2018    
Strandröplabda (Zhongwei Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mei Mei L / Zhu L - Salgado Solberg/Secomandi 0 - 2  
Wen S H / Wang J - Wang F / Xue C 2 - 0  
Tenisz (Banja Luka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - C. Berlocq 2 - 1  
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Duckworth - R. Opelka 2 - 0  
Tenisz (Cary, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin F / Nys H - King E / Reese H 0 - 2  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - F. Tiafoe 3 - 2  
C. Norrie - D. Istomin    
C. Norrie - S. Fayziev 3 - 0  
D. Thiem - A. De Minaur 3 - 1  
H. Laaksonen - Mar.Eriksson 3 - 1  
L. Djere - P. Gunneswaran    
M-A. Hüsler - J. Mridha    
M. Cilic - S. Johnson    
M. Cilic - S. Querrey 1 - 3  
M. Raonic - R. Haase    
M. Raonic - S. Griekspoor 3 - 0  
Piros Zs. - L. Rosol 0 - 3  
S. Ehrat - J. Mridha 1 - 3  
Valkusz M. - J. Vesely 1 - 3  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ungur - K. Majchrzak 0 - 2  
M. Copil - H. Hurkacz 0 - 2  
P. Cuevas - G. Lopez Villasenor 2 - 1  
Tenisz (Hiroshima, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - Su-Wei Hsieh 0 - 2  
Tenisz (Hiroshima, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kato M / Ninomiya M - Hozumi E / Zhang S 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Q. Halys - C. Moutet 0 - 2  
Tenisz (Metz-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fassbender - C. Lestienne 0 - 2  
B. Tomic - A. Pavic 2 - 0  
D. Brown - K. de Schepper 0 - 2  
G. Barrere - A. Rinderknech 2 - 0  
N. Gombos - M. Bachinger 1 - 2  
S. Stakhovsky - M. Janvier 0 - 2  
T. Kamke - M. Moraing 0 - 2  
Y. Maden - O. Otte 2 - 0  
Tenisz (Quebec, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Parmentier - J. Pegula 2 - 0  
Tenisz (Quebec, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Muhammad A / Sanchez M - Jurak D / Knoll X 2 - 0  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - H. Moriya 2 - 0  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hua R / Zhang Z - Gong M-X / Zhang Ze 1 - 2  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - G. Andreozzi 1 - 2  
Tenisz (Szentpétervár-sel.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brands - L. Vanni 1 - 2  
E. Tyurnev - S. Robert 2 - 0  
I. Ivashka - E. Karlovskiy 2 - 1  
I. Nedelko - A. Menendez-Maceiras 0 - 2  
L. Sonego - R. Safiullin 1 - 2  
R. Bemelmans - E. Gerasimov 2 - 1  
U. Ignatik - A. Vatutin 2 - 0  
V. Troicki - L. Miedler 0 - 2  
Tenisz (Szöul-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - V. Flink 1 - 2  
J.B. Teichmann - B. Schoofs 2 - 1  
M. Minokoshi - D. Radanovic 0 - 2  
P. Hon - K. Dunne 2 - 0  
Tenisz (Tokió-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - Aya. Shimizu 2 - 0  
Dan. Lao - M. Doi 0 - 2  
E. Bouchard - C. Muramatsu 2 - 1  
G. Dabrowski - A. Lottner 2 - 0  
M. Linette - N. Hibino 1 - 2  
Z. Diyas - R. Ozaki 2 - 0  
Tollaslabda (Japan Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Momota - K. Phetpradab 2 - 0  
Tollaslabda (Japan Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Junhui L / Yuchen L 2 - 0  
Tollaslabda (Japan Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Noz. Okuhara - C. Marin 1 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Y / Hirota S - Chen Q / Jia Y F 2 - 0  
Tollaslabda (Japan Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zheng S / Huang Y - Wang Y / Huang D 2 - 0  
Vízilabda (U19 Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hollandia - U19Magyarország 4 - 4  
U19Oroszország - U19Spanyolország 8 - 12  
Vízilabda (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Ausztrália 10 - 4  
Németország - Szerbia 9 - 15  
USA - Horvátország 7 - 10  
Világ Kupa 2018    
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lemieux - G. O'Sullivan 1 - 0  
Rom. Gonzalez - M. Fuentes 1 - 0  
Saul Alvarez - G. Golovkin 1 - 0  

 

2018.09.15.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Calgary 28 - 43  
Montreal - British Columbia 14 - 32  
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Greater Western Sydney 69 - 59  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos 7 - 13  
Hanwha Eagles - LG Twins 4 - 12  
KIA Tigers - SK Wyverns 4 - 2  
KT Wiz - Samsung Lions 5 - 7  
Lotte Giants - Nexen Heroes 5 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 4 - 6  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 5 - 7  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 3 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 3 - 10  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 0 - 10  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 11 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pericos de Puebla - Diablos Rojos del Mexico (3.m.) 7 - 6  
Sultanes de Monterrey - Toros de Tijuana (4.m.) 4 - 3  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Acereros de Monclova (4.m.) 4 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 10 - 5  
Atlanta - Washington (19:05) 1 - 7  
Baltimore - Chicago WS 6 - 8  
Boston - NY Mets 0 - 8  
Boston - NY Mets (22:05) 5 - 3  
Chicago Cubs - Cincinnati 3 - 2  
Chicago Cubs - Cincinnati (22:05) 1 - 0  
Cleveland - Detroit 4 - 5  
Cleveland - Detroit (21:10) 15 - 0  
Houston - Arizona 2 - 4  
Kansas City - Minnesota 8 - 4  
LA Angels - Seattle 0 - 5  
Milwaukee - Pittsburgh 7 - 4  
NY Yankees - Toronto 11 - 0  
NY Yankees - Toronto (22:05) 7 - 8  
Philadelphia - Miami 14 - 2  
San Diego - Texas 0 - 4  
San Francisco - Colorado 2 - 0  
St. Louis - LA Dodgers 0 - 3  
St. Louis - LA Dodgers (19:05) 4 - 17  
Tampa Bay - Oakland 1 - 2  
Darts (International Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - T. Jenkins 6 - 0  
D. Chisnall - Jam. Richardson 4 - 6  
D. Gurney - R. Marijanovic 6 - 2  
D. Webster - M. Mansell 6 - 4  
G. Price - John Henderson 6 - 3  
Ian White - J. Klaasen 6 - 2  
J. Clayton - Ste. Lennon 6 - 5  
J. Wattimena - D. Noppert 2 - 6  
Joe Cullen - Ross Smith 6 - 3  
K. Huybrechts - M. Schindler 1 - 6  
M. Hopp - S. Beaton 5 - 6  
M. Suljovic - R. Joyce 6 - 5  
Mer. King - Ste. West 1 - 6  
P. Wright - R. Searle 4 - 6  
S. Bunting - B. Lynn 6 - 3  
S. Whitlock - Jam. Wilson 6 - 5  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Ceska Lipa 5 - 3  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benlose - Vendsyssel 25 - 2  
Rödovre - Hvidovre 12 - 3  
SFC Copenhagen - Sunds 3 - 8  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjellerasen - Akerselva 5 - 5  
Greaker - Sveiva 7 - 4  
Sandnes - Baekkelaget 11 - 5  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chur - Zug 3 - 6  
Kloten-Bülach - St. Gallen 3 - 9  
Köniz - Grasshoppers 1 - 3  
Rychenberg Winterthur - Langnau 6 - 3  
Uster - Malans 3 - 3  
Wiler-Ersigen - Thun 9 - 5  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BLIK Neftejuganszk - Norilszkij Nikel 4 - 2  
KPRF Moszkva - Dinamo Szamara 7 - 0  
Szinara Jekatyerinburg - Jugra 3 - 4  
Tyumeny - Szibirjak Novoszibirszk 9 - 2  
Uhta - Novaja Gener. Sziktivkar 6 - 3  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azemeis - Quinta dos Lombos 3 - 1  
Fundao - Modicus Sandim 1 - 6  
Leoes Porto Salvo - Benfica 0 - 4  
Rio Ave - Braga 2 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parrulo Ferrol - Cartagena 2 - 3  
Santa Coloma - Murcia 3 - 5  
Zaragoza - Palma Futsal 0 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Kitzbühel 3 - 3  
Fassa - Olimpija Ljubljana 1 - 4  
Gherdeina/Gröden - Vipiteno/Sterzing 1 - 4  
Jesenice - Cortina 7 - 1  
Klagenfurt 2 - Zell am See 3 - 8  
Lustenau - Renon/Ritten 7 - 3  
Salzburg 2 - Asiago 0 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Nottingham 3 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Kladno 3 - 6  
Frydek Mistek - Slavia Trebic 8 - 2  
Jihlava - Kadan 7 - 0  
Poruba - Slovan Ustecti Lvi 7 - 3  
Slavia Praha - Prostejov 1 - 3  
Vsetin - Havirov 2 - 2  
Zubr Prerov - Motor Ceske Budejovice 1 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Brno 2 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Herlev Eagles 2 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Gomel 6 - 3  
Lida - Dinamo Molodecsno 5 - 3  
Metallurg Zslobin - Sahtar Szoligorszk 0 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Tappara 1 - 1  
Ilves - JYP 3 - 4  
Jukurit - HIFK 4 - 4  
Kärpät - Kalpa 2 - 2  
Lahti Pelicans - Lukko 6 - 1  
SaiPa - Kookoo 7 - 3  
Ässät - Turku PS 1 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamonix-Morzine - Nice 2 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Jaroszlavl - Szeversztal Cserepovec 4 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Traktor Cseljabinszk 5 - 6  
Vityaz Podolszk - Slovan Bratislava 6 - 4  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - HS Riga 3 - 4  
Lido Riga - Prizma Riga 1 - 7  
Zemgale/LLU - Liepaja 7 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Lillehammer 2 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Biasca Ticino 4 - 1  
Olten - Langenthal 3 - 4  
Thurgau - Winterthur 2 - 4  
Visp - Chaux-de-Fonds 2 - 2  
Zug 2 - GCK Lions 6 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Djurgarden 2 - 1  
Färjestad - HV 71 3 - 1  
Linköping - Timra 4 - 1  
Lulea - Brynäs 3 - 1  
Mora - Örebro 2 - 4  
Skelleftea - Rögle 5 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Zvezda Csehov 2 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - Rubin Tyumeny 1 - 4  
Szarjarka Karaganda - Molot Perm 5 - 4  
Torpedo Kamenogorszk - Izssztal Izsevszk 4 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 20. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yates - R. Carapaz 0 - 1  
E. Mas Nicolau - M.A. Lopez Moreno 1 - 0  
G. Brambilla - F. Aru 1 - 0  
J. Izaguirre Insausti - E. Buchmann 1 - 0  
P. Bilbao - J. Hirt 1 - 0  
R. Majka - I. Zakarin 1 - 0  
R. Molard - M. Bizkarra 0 - 1  
S. Yates - A. Valverde 1 - 0  
Ser.L. Henao - T.G. Hart 1 - 0  
T. Pinot - S. Kruijswijk 1 - 0  
Vuelta a Espana 2018 - 20. szakasz    
W. Kelderman - T. Gallopin 1 - 0  
Kosárlabda (vb-selejtező, Afrika,E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csád - Angola 33 - 75  
Kamerun - Marokkó 84 - 74  
Tunézia - Egyiptom 69 - 47  
Kosárlabda (vb-selejtező, Afrika,F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mali - Szenegál 71 - 82  
Nigéria - Közép-afrikai Köztársaság 114 - 69  
Ruanda - Elefántcsontpart 53 - 71  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Argentína 74 - 78  
Puerto Rico - Panama 82 - 73  
USA - Uruguay 114 - 57  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Breszt Meskov 30 - 32  
Montpellier - Vardar Pro Skopje 24 - 27  
Veszprém - Kielce 29 - 27  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Tatran Presov 22 - 28  
Sporting CP - Metalurg Skopje 34 - 26  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Tatran Litovel 22 - 20  
Lovosice - Jicin 21 - 19  
Zubri - Nove Veseli 25 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Kolding 32 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EH Aalborg - Odense 23 - 31  
Skanderborg - Esbjerg 22 - 35  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brühl - Kastamonu (Helyszín: Kastamonu) 19 - 31  
Dalfsen - Fredrikstad (Helyszín: Fredrikstad) 27 - 28  
Lokomotív Zagreb - Höör 19 - 23  
Viborg - Galitcsanka Lviv 33 - 22  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istres - Paris SG 24 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambray Touraine - Fleury Loiret 30 - 24  
Dijon - Bourg de Peage 31 - 24  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KA Akureyri - Haukar 31 - 20  
Valur - Grotta 21 - 15  
ÍBV - Stjarnan 35 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Piotrkow Trybunalski 26 - 26  
Kalisz - Zaglebie Lubin 27 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelenia Gora - Pogon Szczecin 18 - 32  
Kobierzyce - Elblag 23 - 21  
Koszalin - Kielce 36 - 28  
Piotrcovia Piotrkow - Koscierzyna 35 - 31  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Komló - Dabas 25 - 24  
Mezőkövesd - Budakalász 24 - 24  
Vecsés - Csurgó 20 - 31  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Dunaújváros 23 - 30  
Eger - Mosonmagyaróvár 22 - 28  
Érd - MTK 32 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Raelingen 26 - 26  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Coburg 25 - 33  
Dormagen - Wilhelmshaven 25 - 22  
Ferndorf - Hamm-Westfalen 31 - 26  
Lübbecke - TUSEM Essen 25 - 26  
Nordhorn-Lingen - Hagen 26 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Neckarsulm 28 - 27  
Bensheim/Auerbach - Thüringer HC 22 - 34  
Göppingen - Halle-Neustadt 26 - 18  
Nellingen - Blomberg-Lippe 25 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Kubany Krasznodar 34 - 29  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Horta 31 - 21  
Fafe - Avanca 25 - 30  
Maia - Madeira SAD 20 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzau - Dobrogea Constanta 20 - 23  
Dinamo Bukarest - Politehnica Timisoara 29 - 31  
Focsani - Universitatea Cluj 39 - 25  
Potaissa Turda - Suceava 32 - 20  
Steaua Bukarest - S Municipal Dedeman Bacau 29 - 22  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloria Buzau - Magura Cisnadiei 25 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Ademar Leon 27 - 28  
Benidorm - Huesca 23 - 19  
Logrono La Rioja - Granollers 26 - 26  
Morrazo Cangas - Alcobendas 28 - 23  
Sinfin - AX Puente Genil 27 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canyamelar Valencia - Castellon 18 - 17  
Elche - Rocasa Gran Canaria 22 - 23  
Granollers - Valladolid 25 - 20  
Porrino - Gijon 21 - 24  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Gossau 38 - 34  
Suhr Aarau - Kriens 25 - 29  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dol TKI Hrastnik - SVIS Ivancna Gorica 23 - 19  
Ribnica - Dobova 30 - 21  
Trebnje - Ormoz 21 - 18  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - Sahel (TUN) 2 - 1  
Primeiro de Agosto - TP Mazembe 0 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bejaia - Hussein Dey 1 - 2  
Belouizdad - Medea 0 - 1  
JS Saoura - Bordj Bou Arreridj 0 - 1  
Paradou - Oran 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Charlton 0 - 2  
Burton - Sunderland 2 - 1  
Coventry - Barnsley 1 - 0  
Fleetwood - Accrington 1 - 1  
Luton - Bristol Rovers 1 - 0  
Peterborough - Portsmouth 1 - 2  
Plymouth - Blackpool 0 - 1  
Rochdale - Gillingham 3 - 0  
Shrewsbury - Southend 2 - 0  
Walsall - Doncaster 1 - 4  
Wimbledon - Scunthorpe 2 - 3  
Wycombe - Oxford Utd. 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Tranmere 0 - 2  
Cheltenham - Crewe 0 - 0  
Colchester - Cambridge Utd. 3 - 0  
Crawley - Morecambe 2 - 0  
Grimsby - Oldham 0 - 3  
Macclesfield - Lincoln 1 - 2  
Mansfield - Exeter 1 - 2  
Milton Keynes Dons - Forest Green 1 - 1  
Newport - Yeovil 0 - 6  
Notts County - Stevenage 3 - 3  
Port Vale - Northampton 2 - 0  
Swindon - Bury 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Aston Villa 1 - 1  
Bolton - QPR 1 - 2  
Brentford - Wigan 2 - 0  
Bristol City - Sheffield Utd. 1 - 0  
Hull City - Ipswich 2 - 0  
Millwall - Leeds 1 - 1  
Norwich - Middlesbrough 1 - 0  
Preston - Reading 2 - 3  
Rotherham - Derby County 1 - 0  
Sheffield Wed. - Stoke 2 - 2  
Swansea - Nottingham 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Barrow 1 - 1  
Bromley - Salford City 0 - 2  
Dag & Red - Chesterfield 1 - 1  
Dover - Solihull Moors 0 - 2  
Fylde - Aldershot 3 - 0  
Gateshead - Braintree 0 - 1  
Hartlepool - Eastleigh 1 - 1  
Havant & Waterlooville - Sutton Utd. 1 - 2  
Leyton - Barnet 3 - 1  
Maidenhead Utd. - Halifax 3 - 0  
Maidstone Utd. - Harrogate Town 0 - 2  
Wrexham - Ebbsfleet Utd. 4 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Atl. Temperley 1 - 1  
Central Cordoba SDE - Quilmes 1 - 0  
Gimnasia Mendoza - Chacarita Juniors 2 - 1  
Villa Dalmine - Mitre Santiago del Estero 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Tigre 3 - 0  
Belgrano de Cordoba - Newell's 0 - 0  
Estudiantes LP - Aldosivi 0 - 2  
Independiente - Colón 3 - 0  
River Plate - San Martin SJ 4 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabayil - Zira 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Roeselare 2 - 0  
Tubize - OH Leuven 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Anderlecht 1 - 0  
Oostende - Cercle Bruges 1 - 1  
Standard Liege - Charleroi 0 - 0  
Waasland Beveren - Eupen 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Szeptemvri Szófia 1 - 0  
CSZKA Szófia - Cserno More Várna 3 - 1  
Dunav Ruse - Etar Veliko Tarnovo 2 - 4  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - Destroyers Santa Cruz 5 - 1  
Royal Pari Santa Cruz - Real Potosi 2 - 1  
Sport Boys Warnes - The Strongest 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Paysandu 1 - 1  
Brasil de Pelotas - CRB 1 - 0  
Coritiba - Londrina 0 - 1  
Criciuma - Avai 3 - 2  
Figueirense - Sao Bento    
Sampaio Correa - Fortaleza 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Vitória 2 - 0  
Gremio - Parana 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Leverkusen 3 - 1  
Düsseldorf - Hoffenheim 2 - 1  
Mainz - Augsburg 2 - 1  
Mönchengladbach - Schalke 2 - 1  
RB Leipzig - Hannover 3 - 2  
Wolfsburg - Hertha BSC 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - Sandhausen 1 - 1  
Fürth - Holstein Kiel 4 - 1  
Hamburg - Heidenheim 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Münster 4 - 1  
Cottbus - Sonnenhof Grossaspach 0 - 0  
Osnabrück - Karlsruhe 0 - 1  
Rostock - 1860 München 2 - 2  
Uerdingen - Hallescher FC 2 - 1  
Wehen - Meppen 3 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - Pafosz 5 - 1  
Doxa Katokopia - Alki Oroklini 4 - 0  
Nea Szalamina Famaguszta - AEK Larnaka 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Varnsdorf 0 - 1  
Jihlava - FC Hradec Kralove 0 - 1  
Prostejov - Usti nad Labem 1 - 0  
Trinec - Sokolov 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Opava 1 - 0  
Pribram - Olomouc 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Fremad - Sydvest 2 - 1  
Brabrand - Skive 1 - 2  
Jammerbugt - Kjellerup 1 - 0  
Odder - Ringköbing 0 - 2  
Vejgaard - Dalum 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - Slagelse BI 1 - 1  
Brönshöj - AB Gladsaxe 1 - 2  
Hellerup - Hilleröd 1 - 1  
Marienlyst - Frem 0 - 1  
Middelfart - Skovshoved 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Randers 4 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Kolding 1 - 0  
VSK Aarhus - Odense 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town City - Kaizer Chiefs 1 - 4  
Chippa Utd. - Baroka 1 - 0  
Maritzburg Utd. - Bidvest Wits 0 - 0  
Orlando Pirates - Supersport Utd. 3 - 1  
Polokwane City - Free State Stars 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seongnam 1 - 1  
Asan Mugunghwa - Gwangju 1 - 0  
Daejeon Citizen - Seoul E-Land 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Suwon Bluewings 0 - 0  
Jeonbuk - Jeju 4 - 0  
Ulsan - Pohang 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Tecnico Univ. Ambato 3 - 0  
Macara Ambato - LDU Quito 3 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Shabab Al-Ahli (UAE) 1 - 3  
Al-Ain - Al-Dhafra 2 - 1  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Fujairah 3 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Dnyepr Mogiljev 3 - 1  
FK Minszk - Vityebszk 1 - 3  
Sahtar Szoligorszk - Dinamo Minszk 0 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - JJK Jyväskylä 3 - 0  
Kajaani - Haka 1 - 2  
KPV Kokkola - EIF 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Sochaux 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Lille 2 - 3  
Caen - Lyon 2 - 2  
Dijon - Angers 1 - 3  
Montpellier - Strasbourg 1 - 1  
Toulouse - Monaco 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Metz 3 - 0  
Fleury 91 - Montpellier 1 - 0  
Paris FC - Lille 0 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Tbiliszi - Sioni Bolnisi 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panioniosz 4 - 0  
Apollon Szmirnisz - Giannina 1 - 2  
OFI - PAOK 1 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - PSV 0 - 7  
Ajax - Groningen 3 - 0  
De Graafschap - Venlo 1 - 2  
Willem II - Excelsior 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Rudes 3 - 1  
HNK Gorica - Dinamo Zagreb 0 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - IR 3 - 0  
Leiknir R. - Haukar 0 - 0  
Magni - Fram 2 - 1  
Selfoss - ÍA Akranes 1 - 3  
Throttur Reykjavik - Thor Akureyri 3 - 4  
Vikingur Olafsvik - Njardvik 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - Breidablik 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Beer Sheva 1 - 0  
Hapoel Bnei Sakhnin - Hapoel TA 1 - 1  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Hadera 1 - 1  
Maccabi TA - Hapoel Raanana 4 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Zweigen Kanazawa 2 - 1  
Matsumoto Yamaga - Yamaguchi 0 - 0  
Oita Trinita - Kamatamare Sanuki 5 - 0  
Okayama - Kyoto 2 - 2  
Omiya Ardija - Machida Zelvia 1 - 0  
Tochigi - Ehime 1 - 3  
Tokushima - Gifu 2 - 1  
Yamagata - Kofu 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashiwa R. - Shimizu SP 2 - 3  
Kawasaki Frontale - Sapporo 7 - 0  
Nagoya GE - Nagasaki 3 - 4  
Sagan Tosu - Sanfrecce Hiroshima 1 - 0  
Vegalta Sendai - FC Tokyo 1 - 0  
Vissel Kobe - Gamba Osaka 1 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Nagano Parceiro 1 - 2  
Nippon Sport Univ. - JEF United Chiba 1 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Kharaitiyat 3 - 2  
Al-Gharafa - Umm-Salal 2 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Atl. Huila 1 - 0  
Itagui Leones - Dep. Cali 0 - 0  
Jaguares de Cordoba - Millonarios 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Transcendence - Xinjiang Tianshan 2 - 1  
Hangzhou Greentown - Beijing Enterprises Group 2 - 2  
Meizhou Meixian Techand - Heilongjiang Lava Spring 0 - 0  
Shijiazhuang - Shenzhen Hongzuan 1 - 0  
Wuhan Zall - Qingdao Huanghai 1 - 0  
Yanbian - Liaoning Hongyun 2 - 1  
Zhejiang Yiteng - Meizhou Hakka 3 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Guizhou Zhicheng 3 - 0  
Chongqing Lifan - Henan Jianye 1 - 0  
Shanghai Shenhua - Jiangsu 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Olsztyn 2 - 1  
GKS Jastrzebie - Garbarnia Krakkó 1 - 2  
GKS Tychy - Podbeskidzie Bielsko-B. 2 - 2  
Sandecja Nowy Sacz - Bytovia Bytow 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Arka Gdynia 1 - 0  
Wisla Krakkó - Lechia Gdansk 5 - 2  
Wisla Plock - Miedz Legnica 2 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Rigas FS 1 - 0  
METTA/LU - Ventspils 0 - 2  
Spartaks Jurmala - Riga FC 1 - 3  
Valmiera - Jelgava 1 - 4  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Palanga 5 - 0  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - VMFD Zalgiris 0 - 3  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRA de Hoceima - FAR Rabat 1 - 4  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Dep. Toluca 2 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Rapids - Atlanta Utd. 0 - 3  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrocub Hincesti - Dinamo-Auto Tiraspol 3 - 0  
Sfintul Gheorghe - Zaria Balti 1 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - FTC 0 - 1  
Kisvárda - Haladás 4 - 1  
Mezőkövesd - Diósgyőr 4 - 2  
Paks - MTK 3 - 0  
Puskás Akadémia - Vidi 2 - 1  
Újpest - Debrecen 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asker - Elverum 0 - 2  
Moss - Raufoss 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Vidar 3 - 0  
Kjelsas - KFUM Oslo 0 - 0  
Skeid - Egersund 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Brann Bergen 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Stabaek 6 - 2  
Röa - Valerenga 2 - 1  
Labdarúgás (NWSL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Seattle 2 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Essen-Schönebeck 0 - 4  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frosinone - Sampdoria 0 - 5  
Internazionale - Parma 0 - 1  
Napoli - Fiorentina 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Lecce 1 - 0  
Brescia - Pescara 1 - 1  
Cittadella - Cosenza 2 - 0  
Cremonese - Spezia 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - Szibir Novoszibirszk 2 - 1  
Fakel Voronyezs - Nyizsnyij Novgorod 1 - 0  
Himki - Baltika Kalinyingrád 3 - 3  
Kurszk - SZKA Habarovszk 1 - 1  
Lucs Vlagyivosztok - Tambov 0 - 1  
Rotor Volgográd - Zenit Sz'tpétervár 2 1 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - FK Krasznodar 2 2 - 2  
Szocsi - Mordovija Szaranszk 0 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Armavir 1 - 2  
Tom Tomszk - Tyumeny 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Krilja Szovjetov Szamara 4 - 0  
Rubin Kazany - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 0  
Ufa - CSZKA Moszkva 0 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wacker Innsbruck Amatőr - Vorwärts Steyr 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Sturm Graz 2 - 3  
Hartberg - Altach 2 - 1  
St. Pölten - Salzburg 1 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - General Diaz 1 - 0  
Sol de America - Olimpia Asuncion 2 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. San Martin - Union Comercio 2 - 0  
UTC de Cajamarca - Ayacucho 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Rio Ave 2 - 1  
Pacos Ferreira - Aves 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Tondela 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Leicester 4 - 2  
Chelsea - Cardiff 4 - 1  
Huddersfield - Crystal Palace 0 - 1  
Manchester City - Fulham 3 - 0  
Newcastle - Arsenal 1 - 2  
Tottenham - Liverpool 1 - 2  
Watford - Manchester Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunarea Calarasi - Botosani 3 - 2  
Gaz Metan Medias - Univ. Craiova 1948 3 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Kilmarnock 3 - 2  
Livingston - Hamilton 1 - 0  
Motherwell - Hearts 0 - 1  
Rangers - Dundee 4 - 0  
St. Johnstone - Aberdeen 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Forfar 3 - 1  
Brechin - Raith Rovers 1 - 1  
Dumbarton - Montrose 2 - 1  
East Fife - Airdrieonians 2 - 1  
Stranraer - Stenhousemuir 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Elgin 0 - 3  
Clyde - Albion Rovers 1 - 0  
Cowdenbeath - Peterhead 2 - 4  
Edinburgh City - Annan 2 - 1  
Stirling - Queens Park 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Falkirk 3 - 2  
Dundee Utd. - Greenock Morton 1 - 1  
Dunfermline - Alloa 0 - 0  
Inverness CT - Partick Thistle 3 - 2  
Queen of South - Ross County 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Deportivo 1 - 0  
Gimnastic - Osasuna 1 - 0  
Malaga - Cordoba 3 - 0  
Tenerife - Reus 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Tudelano 1 - 1  
Arenas de Getxo - Durango 2 - 0  
Leioa - Ath. Bilbao B 1 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conquense - Olot 0 - 1  
Villarreal B - Alcoyano 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Real Madrid 1 - 1  
Atl. Madrid - Eibar 1 - 1  
Real Sociedad - Barcelona 1 - 2  
Valencia - Betis 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Madrid CCF 3 - 1  
Betis - Tenerife 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azzuri 90 Lausanne - Lugano 0 - 1  
Bellinzona - Winterthur 1 - 2  
Breitenrain - FC Zürich 2 - 4  
Echallens - Basel 2 - 7  
Schaffhausen - Young Boys 2 - 2  
Servette - Luzern 2 - 2  
Wohlen - Wil 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Helsingborg 0 - 0  
Brage - Norrby 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Lund 3 - 1  
Grebbestad - Ljungskile 1 - 2  
Oskarshamn - Mjällby 1 - 3  
Skövde - FK Karlskrona 0 - 1  
Torn - Angelholm 4 - 0  
Tvaaker - Eskilsminne 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arameisk-Syrianska - Nyköping 0 - 1  
Forward Örebro - Carlstad Utd. 3 - 1  
Karlslund - Sandviken 0 - 4  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örebro - Sundsvall 2 - 1  
Östersund - FF Malmö 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - IFK Kalmar 4 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Qadisiyah 0 - 3  
Al-Raed - Al-Hilal (KSA) 1 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Mladost Lucani 0 - 2  
Crvena zvezda - Radnik Surdulica 6 - 0  
Dinamo Vranje - Rad Belgrád 0 - 1  
Macsva Sabacs - Zemun 0 - 2  
Proleter Novi Sad - Partizan Belgrád 0 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hougang Utd. - Home Utd. 1 - 2  
Tampines Rovers - Balestier Khalsa 1 - 0  
Warriors FC - DPMM Brunei 1 - 2  
Young Lions - Albirex Niigata Singapore 1 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Nitra 3 - 2  
Senica - Trencin 0 - 2  
Sered - Zemplin Michalovce 2 - 1  
Slovan Bratislava - Dunajska Streda 3 - 2  
Trnava - Zilina 1 - 2  
Zlate Moravce - Ruzomberok 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - ND Gorica 0 - 0  
Krsko - Maribor 0 - 2  
Rudar Velenje - Celje 0 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Glass - Chiangrai Utd. 0 - 0  
Police Tero - Air Force Central 2 - 3  
Port FC - Nakhon Ratchasima 4 - 0  
Sukhothai - Pattaya Utd. 4 - 0  
Suphanburi - Ubon UMT 2 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Hatayspor 3 - 0  
Istanbulspor - Adanaspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Akhisar 1 - 0  
Besiktas - Yeni Malatyaspor 2 - 1  
Göztepe Izmír - Kayserispor 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Vorszkla Poltava 0 - 1  
Olekszandria - Sahtar Doneck 0 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Montevideo Wanderers 1 - 3  
Torque - Boston River 3 - 2  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Swope Park - St. Louis FC 3 - 4  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Anzoategui - Puerto Cabello 2 - 1  
Portuguesa Acarigua - Caracas FC 1 - 2  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Can Tho - Quang Nam 1 - 2  
Hai Phong - Saigon FC 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Bala Town 3 - 2  
Caernarfon - Barry Town 0 - 1  
Cefn Druids - Carmarthen 4 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Coleraine 0 - 0  
Crusaders - Newry City 1 - 0  
Institute - Glenavon 1 - 4  
Linfield - Dungannon 3 - 0  
Warrenpoint - Cliftonville 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Trans Narva 2 - 2  
Kalev Tallinn - Paide Linnameeskond 1 - 2  
Parnu JK Vaprus - Kuressaare 3 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - St. Patrick's 1 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Neftcsi Fargona 0 - 1  
Bunyodkor - Bukhoro 3 - 0  
MMA (UFC Fight Night - Moszkva)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arlovski - S. Abdurakhimov 0 - 1  
A. Kunchenko - Thi. Alves 1 - 0  
A. Yandiev - Jor. Johnson 0 - 1  
J. Blachowicz - N. Krylov 1 - 0  
K. Murtazaliev - C.B. Dollaway 1 - 0  
M. Ankalaev - M. Prachnio 1 - 0  
M. Dvalishvili - T. Ware 1 - 0  
M. Hunt - A. Oleinik 0 - 1  
M. Taisumov - Des. Green 1 - 0  
Petr Yan - Jin Soon Son 1 - 0  
R. Emeev - S. Sekulic 1 - 0  
R. Khabilov - Kaj. Johnson 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - K. Magnussen (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
C. Sainz Jr. - E. Ocon (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
D. Ricciardo - K. Räikkönen (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
F. Alonso - S. Perez (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
F. Alonso - S. Vandoorne (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - D. Ricciardo (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - K. Räikkönen (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Stroll - S. Sirotkin (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
M. Ericsson - C. Leclerc (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
M. Verstappen - K. Räikkönen (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
N. Hülkenberg - R. Grosjean (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
P. Gasly - B. Hartley (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Perez - E. Ocon (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - D. Ricciardo (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - M. Verstappen (Szingapúri Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Szingapúri Nagydíj 2018, időmérő    
Forma-1., Szingapúri Nagydíj 2018, időmérő - Top 3    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Sale 35 - 18  
Harlequin - Bath 32 - 37  
Northampton Saints - Saracens 27 - 38  
Worcester - Newcastle 20 - 23  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Bordeaux 22 - 17  
Castres - Grenoble 29 - 13  
Lyon - Montpellier 55 - 13  
Section Paloise - Clermont 23 - 27  
Toulouse - Racing-Metro 30 - 17  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Counties Manukau - Wellington 12 - 53  
Southland - Otago 24 - 43  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Argentína 19 - 23  
Új-Zéland - Dél-Afrika 34 - 36  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - St. George Illawarra 13 - 12  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Glasgow Warriors 24 - 52  
Leinster - Newport Dragons 52 - 10  
Llanelli Scarlets - Benetton Treviso 38 - 29  
Zebre - Cardiff 26 - 24  
Röplabda (Dél-Koreai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Uijeongbu KB Stars 0 - 3  
Röplabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Szlovénia 2 - 3  
Olaszország - Argentína 3 - 1  
Röplabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Brazília 3 - 1  
Kanada - Kína 3 - 1  
Röplabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Tunézia 3 - 1  
USA - Oroszország 3 - 1  
Röplabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuba - Irán 1 - 3  
Lengyelország - Finnország 3 - 1  
Snooker (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ding Junhui - B. Hawkins (10 nyert frame-ig) 9 - 10  
Strandröplabda (Zhongwei Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cao S / Zeng J - Salgado Solberg/Secomandi 1 - 2  
Gruszczynska J / Wachowic - Wen S H / Wang J 0 - 2  
Lodej M / Duda M - Cao S / Zeng J 1 - 2  
Olivova S / Rehackova K - Salgado Solberg/Secomandi 0 - 2  
Vanzwieten K / Dykstra L - Mei Mei L / Zhu L 0 - 2  
Wang F / Xue C - Howard B / Reeves K 2 - 0  
Tenisz (Banja Luka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Baldi - A. Giannessi 0 - 2  
J.S. Tatlot - C. Berlocq 0 - 2  
Tenisz (Banja Luka, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin A / Podlipnik-Cast - Grigelis L / Motti A 2 - 1  
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - J. Duckworth 0 - 2  
R. Opelka - K. Uchida 2 - 0  
Tenisz (Cary, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin F / Nys H - Blumberg W / Boyden B 2 - 1  
Matsui T / Nielsen F - King E / Reese H 1 - 2  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Shapovalov - R. Haase 3 - 2  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ungur - H. Hurkacz 0 - 2  
Duck Hee Lee - R.J. Statham 2 - 0  
K. Khachanov - I. Ivashka 2 - 0  
M. Copil - K. Majchrzak 2 - 0  
M. Cuevas - L. Gomez 2 - 0  
M. Safwat - H. Heliovaara 2 - 0  
P. Cuevas - L. Patino 2 - 0  
S. Stakhovsky - J. Sousa 2 - 1  
Tenisz (Davis-kupa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benneteau/Mahut - Granollers M / Lopez F 3 - 0  
Borsos G / Nagy P - Jebavy R / Pavlasek A    
Borsos G / Nagy P - Jebavy R / Rosol L 3 - 2  
Dodig I / Pavic M - Bryan M / Harrison R 2 - 3  
Tenisz (Guangzhou-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tere-Apisah - D. Khazaniuk 0 - 2  
Ao Gai - Jun. Namigata 1 - 2  
Claire Liu - Jia Qi Ren 2 - 0  
D. Kovinic - Yanni Liu 2 - 0  
En Shuo Liang - I. Jorovic 0 - 2  
H. Kuwata - Kai Lin Zhang 0 - 2  
Jia-Jing Lu - Xu Liu Sun 2 - 0  
Jia-Qi Kang - K.K. Thandi 0 - 2  
L. Cabrera - Shilin Xu 2 - 1  
Lin Zhu - M. Wang 2 - 0  
Xinyun Han - Hanyu Guo 1 - 2  
Yue Yuan - Fang Ying Xun 2 - 1  
Tenisz (Hiroshima, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tomljanovic - Su-Wei Hsieh 1 - 2  
Qiang Wang - Su-Wei Hsieh 0 - 2  
Shuai Zhang - A. Anisimova 0 - 2  
Tenisz (Hiroshima, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Duan Y - Hozumi E / Zhang S 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hoang - C. Moutet 1 - 2  
T. Fabbiano - Q. Halys 1 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junaid R / Raja P - Khabibulin T / Manafov V 2 - 1  
Tenisz (Quebec, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Watson - R. Marino 2 - 0  
P. Parmentier - H. Watson 2 - 1  
S. Kenin - J. Pegula 1 - 2  
Tenisz (Quebec, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzalamidze N / Kudermetov - Jurak D / Knoll X 1 - 2  
Muhammad A / Sanchez M - Krawczyk D / Olmos G 2 - 1  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Moriya - Zhe Li 2 - 1  
M. Kecmanovic - B. Kavcic    
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - R. Molleker 2 - 1  
G. Andreozzi - F. Arguello 2 - 1  
Tenisz (Szczecin, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Duran G - Drzewiecki K / Polasek F 0 - 2  
Tenisz (Szöul-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - Da. Kim 2 - 0  
Ar. Rodionova - M. Minokoshi 1 - 2  
B. Stefkova - N. Stojanovic 2 - 0  
E. Perez - B. Schoofs 0 - 2  
H. Dart - Na-Lae Han 1 - 2  
J.B. Teichmann - A. Hesse 2 - 0  
K. Dunne - J. Fourlis 2 - 1  
M. Barthel - Hanna Chang 2 - 0  
P. Hon - Yuxuan Zhang 2 - 0  
Pea. Plipuech - S. Soler-Espinosa 0 - 2  
S-R. Lee - D. Radanovic 1 - 2  
Sun. Jeong - V. Flink 1 - 2  
Tenisz (Tokió-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - V. Savinykh 2 - 0  
An. Rodionova - M. Imanishi    
E. Bouchard - M. Uchijima 2 - 0  
E. Sema - N. Hibino 0 - 2  
H. Kaji - M. Doi 0 - 2  
J. Fett - Dan. Lao 0 - 2  
M. Hontama - Aya. Shimizu 0 - 2  
M. Linette - M. Kobori 2 - 0  
M. Osaka - A. Lottner 1 - 2  
R. Ozaki - A. Zaja 2 - 0  
Z. Diyas - Miy. Inoue 2 - 0  
Tollaslabda (Japan Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dong Keun Lee - K. Phetpradab 0 - 2  
V. Axelsen - K. Momota 0 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen H L / Wang C-L - Junhui L / Yuchen L 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - He J / Tan Q 2 - 1  
Tollaslabda (Japan Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - Yufei Chen 2 - 0  
Noz. Okuhara - A. Ohori 2 - 0  
Tollaslabda (Japan Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Du Y / Li Y H 2 - 0  
Fukushima Y / Hirota S - Polii G / Rahayu A 2 - 0  
Tollaslabda (Japan Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Higashino A / Watanabe Y - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Chan P S / Goh L Y 2 - 1  
Vízilabda (U19 Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Magyarország - U19Spanyolország 5 - 11  
U19Oroszország - U19Hollandia 10 - 8  
Vízilabda (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Szerbia 12 - 11  
Németország - Ausztrália 8 - 8  
USA - Japán 11 - 10  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ramirez - A. Orozco 1 - 0  

 

2018.09.14.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cincinnati - Baltimore 34 - 23  
Aussie Rules (AFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawthorn - Melbourne Demons 71 - 104  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KT Wiz 7 - 2  
Hanwha Eagles - SK Wyverns 5 - 7  
Lotte Giants - KIA Tigers 5 - 9  
NC Dinos - Nexen Heroes 7 - 3  
Samsung Lions - LG Twins 6 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 0 - 4  
Yokohama Baystars - Yomiuri Giants 4 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Orix Buffaloes 4 - 3  
Saitama Seibu - Tohoku Rakuten 10 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guerreros de Oaxaca - Leones de Yucatan (3.m.)    
Guerreros de Oaxaca - Leones de Yucatan (3.m.) 1 - 3  
Pericos de Puebla - Diablos Rojos del Mexico (3.m.)    
Sultanes de Monterrey - Toros de Tijuana (3.m.) 3 - 6  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Acereros de Monclova (3.m.) 7 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Oakland 5 - 3  
Boston - Toronto 4 - 3  
Kansas City - Minnesota 6 - 4  
LA Angels - Seattle 2 - 8  
NY Mets - Miami 5 - 2  
St. Louis - LA Dodgers 7 - 9  
Darts (International Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Lynn - D. Murschell 6 - 3  
D. van Duijvenbode - M. Mansell 0 - 6  
J. Justicia - J. Klaasen 0 - 6  
Jam. Wilson - A. Huckvale 6 - 4  
M. Caris - John Henderson 2 - 6  
M. Plooy - Ste. West 5 - 6  
R. Joyce - G. Clemens 6 - 5  
R. Marijanovic - J. Dekker 6 - 4  
R. Meulenkamp - M. Schindler 3 - 6  
R. Pietreczko - R. Searle 4 - 6  
R. Thornton - D. Noppert 0 - 6  
Ross Smith - K. Anderson 6 - 3  
S. Beaton - V. van der Voort 6 - 5  
Ste. Lennon - Kovács P. 6 - 1  
T. Jenkins - M. Dennant 6 - 2  
T. Temple - Jam. Richardson 3 - 6  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chodov - Znojmo 13 - 4  
Ostrava - Bohemians Praha 9 - 3  
Otrokovice - Mladá Boleslav 4 - 4  
SK Vinohrady - Liberec 5 - 6  
Vitkovice - Sparta Praha 4 - 5  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - Slevik 6 - 6  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bazooka - Litomerice 4 - 2  
Chrudim - VSB Ostrava 11 - 2  
Melnik - Interobal Plzen 4 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BLIK Neftejuganszk - Norilszkij Nikel 2 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Jaen 3 - 3  
Barcelona - Ribera Navarra 6 - 2  
Magna Gurpea - Peniscola 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Litvínov 3 - 4  
Olomouc - Karlovy Vary 4 - 1  
Pardubice - Vítkovice 1 - 2  
Plzen - Liberec 4 - 0  
Sparta Praha - Mountfield HK 4 - 0  
Zlín - Trinec 4 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Odense 5 - 1  
Frederikshavn - Herning 4 - 4  
Rungsted - Hvidovre 8 - 1  
Rödovre - Sönderjyske 1 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - FTC 6 - 6  
Debrecen - Fehérvári Titánok 6 - 2  
Dunaújváros - Vasas 8 - 2  
Vienna Capitals 2 - Brassó 1 - 7  
Újpest - KMH Budapest 8 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - HIFK 3 - 3  
Kalpa - Jukurit 3 - 3  
Kookoo - SaiPa 5 - 5  
Lukko - Ässät 2 - 2  
Tappara - Ilves 1 - 2  
Turku PS - Hämeenlinna 1 - 1  
Vaasan Sport - Lahti Pelicans 4 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Grenoble 2 - 10  
Lyon - Bordeaux 1 - 4  
Mulhouse - Anglet 0 - 4  
Rouen - Gap 3 - 2  
Strasbourg - Amiens 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Admiral Vlagyivosztok 0 - 2  
Barisz Asztana - Torp. Nyizsnyij Novgorod 4 - 1  
Dinamo Minszk - Szocsi 1 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Barsz Kazany 4 - 4  
Szibir Novoszibirszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 4  
SZKA Szentpétervár - Szpartak Moszkva 2 - 1  
Vityaz Podolszk - Jokerit 1 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Stoczniowiec Gdansk 2 - 1  
GKS Katowice - Zaglebie Sosnowiec 3 - 2  
Unia Oswiecim - Orlik Opole 2 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Kassel 3 - 4  
Bietigheim/Bissingen - Deggendorf 4 - 2  
Frankfurt Löwen - Kaufbeuren 5 - 2  
Heilbronn - Crimmitschau 3 - 2  
Lausitzer Füchse - Freiburg 4 - 4  
Ravensburg - Dresden 8 - 1  
Tölzer Löwen - Bayreuth 5 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - München 2 - 4  
Iserlohn - Wolfsburg 5 - 2  
Krefeld - Bremerhaven 3 - 3  
Köln - Augsburg 4 - 4  
Mannheim - Düsseldorf 1 - 1  
Schwenningen - Nürnberg 2 - 2  
Straubing - Ingolstadt 4 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Medvescak Zagreb 5 - 2  
Innsbruck - Dornbirn 3 - 3  
Linz - Vienna Capitals 2 - 2  
Salzburg - Klagenfurt 2 - 4  
Südtirol Bolzano - Graz 4 - 2  
Villach - Znojmo 3 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Liptovsky Mikulas 4 - 4  
Kosice - Zvolen 5 - 2  
MAC - Nove Zamky 1 - 7  
Nitra - Diósgyőr 6 - 1  
Trencin - Poprad 4 - 2  
Zilina - Detva 4 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Zauralje Kurgan 3 - 3  
Lada Toljatti - Cselmet Cseljabinszk 0 - 1  
Metallurg Novokuznyeck - Rjazany 5 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Burany Voronyezs 3 - 4  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 19. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Mas Nicolau - M.A. Lopez Moreno 0 - 1  
G. Brambilla - Oscar Rodriguez 1 - 0  
Igor Anton Hernandez - H. Dupont 0 - 1  
J. Haig - P. Bilbao 0 - 1  
J. Izaguirre Insausti - R. Uran 0 - 1  
R. Majka - D. de la Cruz Melgarejo 1 - 0  
S. Yates - A. Valverde 1 - 0  
T. Gallopin - E. Buchmann 1 - 0  
T. Pinot - W. Kelderman 1 - 0  
Vuelta a Espana 2018 - 19. szakasz    
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - CSZKA Moszkva 71 - 76  
Maccabi TA - Himki Moszkva 87 - 84  
Real Madrid - Olympiakosz 80 - 69  
Kosárlabda (vb-selejtező, Afrika,E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Kamerun 83 - 76  
Egyiptom - Csád 99 - 83  
Marokkó - Tunézia 50 - 65  
Kosárlabda (vb-selejtező, Afrika,F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elefántcsontpart - Nigéria 73 - 84  
Közép-afrikai Köztársaság - Mali 65 - 66  
Szenegál - Ruanda 94 - 89  
Kosárlabda (vb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Szlovénia 85 - 74  
Törökország - Montenegró 79 - 69  
Ukrajna - Spanyolország 76 - 65  
Kosárlabda (vb-selejtező, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Magyarország 59 - 74  
Horvátország - Litvánia 83 - 84  
Olaszország - Lengyelország 101 - 82  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Chile 71 - 46  
Kanada - Brazília 85 - 77  
Venezuela - Virgin-szigetek 87 - 73  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Lemvig 29 - 25  
Ringsted - Mors-Thy 24 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Aarhus Utd. 21 - 21  
Silkeborg - Nyköbing F. 26 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grude - Metzingen (Helyszín: Metzingen) 24 - 43  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Azoty Pulawy 24 - 41  
Wybrzeze Gdansk - Kwidzyn 26 - 27  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - FTC 27 - 22  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - Budaörs 31 - 22  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fyllingen - Bodö 29 - 20  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rhein Vikings Neuss - Hamburg 27 - 25  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kausztik Volgográd - SZKIF Krasznodar 28 - 33  
UGNTU Ufa - Dinamo-Viktor Sztavropol 21 - 23  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calarasi - Baia Mare 30 - 28  
CSM Bukarest - Fagaras 26 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quabit Guadalajara - Teucro 31 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Malaga 29 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Alingsas 23 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VästerasIrsta - Skara 26 - 25  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horoya Conakry - Al-Ahly (EGY) 0 - 0  
Setif - Wydad Casablanca 1 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain M'Lila - Constantine 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - West Bromwich 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Almagro - Independiente de Mendoza 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Sumqayit 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Mechelen 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Lokeren 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Vereja 2 - 1  
Vitosa Bistritsa - Botev Vraca 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani - Juventude 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Atlético PR 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - E. Frankfurt 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Regensburg - Dynamo Dresden 0 - 2  
Union Berlin - Duisburg 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Jena 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Zlín 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding IF - Tarup-Paarup 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - OB Odense 2 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (UAE) - Emirates Ras Al-Khaimah 2 - 0  
Al-Sharjah - Al-Nasr (UAE) 6 - 3  
Bani Yas - Al-Wasl 1 - 1  
Dibba Al-Fujairah - Al-Wahda 1 - 4  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Minszk - Torpedo Minszk 3 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oulu - KTP 1 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PS Kemi - Rovaniemi PS 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Paris FC 0 - 0  
Brest - Ajaccio GFC 4 - 1  
Clermont - Auxerre 2 - 0  
Grenoble - Valenciennes 4 - 2  
Nancy - Le Havre 0 - 1  
Orleans - Chateauroux 2 - 0  
Red Star 93 - Lorient 0 - 3  
Troyes - Niort 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Quevilly Rouen 1 - 1  
Chambly - Boulogne 2 - 0  
Cholet - Laval 1 - 2  
Dunkerque - Rodez Aveyron 1 - 2  
L'Entente Sannois - Jeanne D'Arc de Drancy 2 - 0  
Lyon Duchere - Concarneau 1 - 1  
Marignane - Bourg-Peronnas 1 - 1  
Pau - Villefranche sur Saone 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Rennes 2 - 1  
Paris SG - St-Etienne 4 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Samtredia - Dila Gori 3 - 5  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Utrecht 2 3 - 1  
AZ Alkmaar 2 - Go Ahead Eagles 3 - 2  
Cambuur - Telstar 2 - 0  
Dordrecht - Twente 0 - 2  
FC Eindhoven - Maastricht 0 - 1  
Nijmegen - PSV 2 4 - 4  
RKC Waalwijk - Roda 0 - 1  
Volendam - Oss 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Heerenveen 2 - 6  
PSV - VV Alkmaar 5 - 0  
Zwolle - Twente 4 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Istra 1 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Jubilo Iwata 1 - 1  
Kashima A. - Shonan Bellmare 2 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Rayyan 0 - 1  
Al-Shahaniya - Qatar SC 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Junior de Barranquilla 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Beijing Guoan 1 - 0  
Tianjin Quanjian - Dalian Yifang 0 - 1  
Tianjin Teda - Shanghai SIPG 2 - 5  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - GKS Katowice 2 - 0  
Odra Opole - TBB Nieciecza 4 - 1  
Puszcza Niepolomice - LKS Lodz 0 - 2  
Wigry Suwalki - Warta Poznan 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Cracovia Krakkó 3 - 1  
Zaglebie Lubin - Slask Wroclaw 4 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zacatepec - Atlas de Guadalajara 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Benevento 2 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Dinamo Moszkva 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien Amatőr - FC Juniors Pasching 2 - 1  
FAC Wien - Ried 1 - 0  
Horn - Austria Klagenfurt 0 - 1  
Lafnitz - Kapfenberg 5 - 1  
Liefering - Amstetten 1 - 0  
WSG Wattens - Wiener Neustadt 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Sp. Luqueno 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Chaves 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Sepsi OSK 0 - 3  
Dinamo Bukarest - Astra Giurgiu 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Mirren - Celtic 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante B - Valencia B 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Rayo Vallecano 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bavois - Rapperswil 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Varberg 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faiha - Al-Shabab (KSA) 1 - 3  
Al-Nassr - Al-Faisaly 2 - 1  
Ohud Medina - Al-Ahli (KSA) 0 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnicki Nis - Vojvodina 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giresunspor - Afjet Afyonspor 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Kasimpasa 4 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deszna Csernigov - Arzenal Kijev 1 - 0  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York RB 2 - Toronto FC 2 3 - 3  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - Than Quang Ninh 1 - 1  
Sanna Khanh Hoa - Hanoi FC 1 - 1  
Song Lam Nghe An - Da Nang 3 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Newtown 3 - 1  
Llanelli - TNS 0 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Nomme Kalju 0 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Shelbourne 1 - 1  
Drogheda Utd. - Longford Town 2 - 1  
Galway - Wexford Youths 1 - 1  
UC Dublin - Finn Harps 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Cork City 4 - 2  
Shamrock Rovers - Limerick 5 - 0  
Waterford FC - Bray 2 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Bekobod - Lokomotív Taskent 0 - 1  
Navbahor Namangan - Pakhtakor 3 - 3  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Bristol 35 - 13  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Helens - Hull FC 38 - 12  
Wakefield - Catalan Dragons 34 - 22  
Wigan - Warrington 26 - 6  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northland - Manawatu 49 - 19  
Tasman - Taranaki 53 - 17  
Rögbi (NRL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Penrith Panthers 21 - 20  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Connacht 17 - 10  
Munster - Ospreys 49 - 13  
Röplabda (Dél-koreai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - JT Thunders 3 - 0  
Seoul Woori - Incheon Air Jumbos 3 - 2  
Röplabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Dominikai Köztársaság 3 - 0  
Japán - Szlovénia 1 - 3  
Röplabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Egyiptom 3 - 0  
Kína - Hollandia 1 - 3  
Röplabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kamerun 3 - 1  
Oroszország - Tunézia 3 - 0  
Röplabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Puerto Rico 3 - 0  
Finnország - Kuba 3 - 1  
Snooker (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. O'Sullivan - K. Wilson (10 nyert frame-ig) 10 - 6  
Strandröplabda (Zhongwei Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cao S / Zeng J - Gaffney J / Quiggle C 1 - 2  
Gruszczynska J / Wachowic - Howard B / Reeves K 1 - 2  
Wang F / Xue C - Lodej M / Duda M 2 - 0  
Wang X X / Xia X Y - Vanzwieten K / Dykstra L 1 - 2  
Tenisz (Banja Luka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - P. Andujar 2 - 1  
J.I. Londero - F. Baldi 1 - 2  
J.S. Tatlot - D. Gimeno-Traver 2 - 1  
L. Grigelis - A. Giannessi 0 - 2  
Tenisz (Banja Luka, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlocq C / Marrero D - Grigelis L / Motti A 0 - 2  
Sabanov I / Sabanov M - Martin A / Podlipnik-Castillo H 0 - 2  
Tenisz (Cary, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone JC / Galloway R - Matsui T / Nielsen F    
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - S. Johnson 3 - 0  
B. Paire - P. Carreno-Busta 3 - 0  
C. Norrie - D. Karimov 2 - 3  
D. Evans - D. Istomin 3 - 2  
D. Lajovic - P. Gunneswaran 3 - 0  
D. Novak - A. De Minaur 3 - 1  
D. Thiem - Jor. Thompson 3 - 0  
D.S. Schwartzman - S. Giraldo 3 - 1  
G. Pella - D.E. Galan Riveros 3 - 2  
H. Laaksonen - J. Mridha 3 - 0  
L. Djere - R. Ramanathan 3 - 1  
L. Pouille - R. Bautista-Agut 3 - 2  
M-A. Hüsler - Mar.Eriksson 2 - 3  
M. Cilic - F. Tiafoe 3 - 0  
M. Raonic - T. de Bakker 3 - 0  
Piros Zs. - J. Vesely 3 - 2  
T. Daniel - T. Brkic 3 - 0  
Valkusz M. - L. Rosol 0 - 3  
Y. Nishioka - M. Basic 3 - 0  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - I. Ivashka 0 - 2  
Dar. King - Em. Gomez 1 - 2  
Duck Hee Lee - M. Venus 2 - 1  
I. Marchenko - J. Sousa 1 - 2  
K-M. Maamoun - H. Heliovaara 0 - 2  
K. Khachanov - E. Gerasimov 2 - 0  
M. Foster-Estwick - R. Quiroz 0 - 2  
M. Safwat - E. Ruusuvuori 2 - 0  
S. Stakhovsky - P. Sousa 2 - 0  
Seong Chan Hong - R.J. Statham 0 - 2  
Tenisz (Hiroshima, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - A. Anisimova 0 - 2  
M. Linette - Qiang Wang 0 - 2  
Shuai Zhang - Z. Diyas 2 - 0  
Tenisz (Hiroshima, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kato M / Ninomiya M - Savinykh V / Sorribes Tor 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - C. Moutet 0 - 2  
L. Miedler - A. Hoang 0 - 2  
Q. Halys - T. Griekspoor 2 - 1  
T. Fabbiano - M. Viola 2 - 1  
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benchetrit E / Moutet C - Khabibulin T / Manafov V 0 - 2  
Junaid R / Raja P - Elgin M / Shyla Y 2 - 1  
Tenisz (Quebec, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Garcia Perez - R. Marino 1 - 2  
J. Pegula - P. Martic 2 - 0  
S. Kenin - F. Abanda 2 - 0  
S. Kenin - M. Puig 2 - 0  
V. Lepchenko - P. Parmentier 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - B. Kavcic 1 - 2  
Di Wu - M. Kecmanovic 1 - 2  
H. Moriya - A. Bublik 2 - 0  
Zhe Li - A. Setkic 2 - 0  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Hua R / Zhang Z 0 - 2  
Prashanth N V S / Vardhan - Gong M-X / Zhang Ze 0 - 2  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - G. Quinzi 2 - 1  
A. Vatutin - G. Andreozzi 1 - 2  
R. Dutra da Silva - F. Arguello 1 - 2  
R. Marcora - R. Molleker 0 - 2  
Tenisz (Szczecin, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Duran G - Neis F / Vega Hernandez D 2 - 0  
Drzewiecki K / Polasek F - Arneodo R / Eysseric J 2 - 1  
Tollaslabda (Japan Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Momota - Dan Lin 2 - 0  
Long Chen - K. Phetpradab 0 - 2  
Sri. Kidambi - Dong Keun Lee 1 - 2  
V. Axelsen - G. Anthony 2 - 0  
Tollaslabda (Japan Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Junhui L / Yuchen L 1 - 2  
Chen H L / Wang C-L - Kim W H / Seo S J 2 - 0  
Gideon M F / Sukamuljo K - Maas J / Tabeling R 2 - 1  
Hoki T / Kobayashi Y - He J / Tan Q 1 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - R. Intanon 2 - 0  
Fangjie Gao - A. Ohori 0 - 2  
Xiaoxin Chen - Noz. Okuhara 0 - 2  
Yufei Chen - Aka. Yamaguchi 2 - 1  
Tollaslabda (Japan Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Y / Hirota S - Kititharakul J / Prajongj 2 - 0  
Jinhui T / Xiaohan Y - Chen Q / Jia Y F 0 - 2  
Matsumoto M / Nagahara W - Du Y / Li Y H 0 - 2  
Polii G / Rahayu A - Stoeva G / Stoeva S 2 - 1  
Tollaslabda (Japan Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Jordan P / Oktavianti M D 2 - 1  
Goh S H / Lai S J - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Hoki T / Yonemoto K - Higashino A / Watanabe Y 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Zhang N / Li Y 2 - 0  
Vízilabda (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Horvátország 9 - 8  
Japán - Szerbia 7 - 12  
Magyarország - USA 10 - 8  
Németország - Dél-Afrika 24 - 5  

 

2018.09.13.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KT Wiz 10 - 3  
Hanwha Eagles - SK Wyverns 1 - 2  
Lotte Giants - KIA Tigers    
NC Dinos - Nexen Heroes    
Samsung Lions - LG Twins 5 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 2 - 6  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 4 - 0  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 2 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Oakland 0 - 10  
Boston - Toronto 1 - 0  
Chicago Cubs - Milwaukee 1 - 5  
Colorado - Arizona 5 - 4  
Colorado - Arizona (21:10) 10 - 3  
Kansas City - Chicago WS 2 - 4  
LA Angels - Texas 8 - 1  
Minnesota - NY Yankees 3 - 1  
NY Mets - Miami 4 - 3  
Philadelphia - Washington 1 - 5  
Seattle - San Diego 4 - 5  
Washington - Chicago Cubs 3 - 4  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stresovice - Brno Bulldogs 9 - 3  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACBF Carlos Barbosa - Assoeva Venancio Aires 4 - 0  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Sahtar Szoligorszk 1 - 3  
Metallurg Zslobin - Junoszt Minszk 0 - 6  
Nyeman Grodno - Dinamo Molodecsno 2 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Metallurg Magnyitogorszk 0 - 1  
CSZKA Moszkva - Szeversztal Cserepovec 1 - 2  
Slovan Bratislava - Dinamo Moszkva 3 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 1 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Frisk/Asker 2 - 5  
Ringerike - Sparta Sarpsborg 1 - 3  
Stavanger - Manglerud 2 - 2  
Stjernen - Storhamar 1 - 5  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 18. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Viviani - P. Sagan 0 - 1  
I.G. Cortina - J. Aberasturi Izaga 1 - 0  
J. Izaguirre Insausti - E. Buchmann 1 - 0  
J. Restrepo Valencia - J. Duval 0 - 1  
M. Sarreau - S. Consonni 0 - 1  
M.A. Lopez Moreno - R. Uran 1 - 0  
R. Gibbons - T. van Asbroeck 0 - 1  
S. Kruijswijk - N.A. Quintana Rojas 1 - 0  
S. Yates - E. Mas Nicolau 1 - 0  
T. Gallopin - T. Pinot 1 - 0  
T. van der Sande - K. Vanbilsen 1 - 0  
Vuelta a Espana 2018 - 18. szakasz    
Kosárlabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Dánia 70 - 70, h.u. 94 - 98  
Kosárlabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Macedónia 73 - 76  
Kosárlabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Portugália 66 - 65  
Kosárlabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Ciprus 58 - 58, h.u. 72 - 69  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Zalgiris Kaunas 79 - 83  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jordánia - Dél-Korea 75 - 86  
Libanon - Kína 77 - 77, h.u. 92 - 88  
Szíria - Új-Zéland 66 - 107  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Fülöp-szigetek 81 - 73  
Katar - Ausztrália 43 - 95  
Kazahsztán - Japán 70 - 85  
Kosárlabda (vb-selejtező, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Franciaország 74 - 68  
Csehország - Oroszország 80 - 78  
Finnország - Bosznia-Hercegovina 85 - 81  
Kosárlabda (vb-selejtező, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Szerbia 70 - 63  
Izrael - Grúzia 80 - 85  
Észtország - Németország 43 - 86  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WNBA 2018    
Kosárlabda (WNBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - Seattle (3.m.) 82 - 98  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Aalborg 24 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning-Ikast - Köbenhavn 30 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Dunkerque 20 - 19  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Ludwigshafen-Friesenheim 35 - 23  
Füchse Berlin - Burgdorf-Hannover 29 - 28  
Magdeburg - Kiel 35 - 30  
Minden - Erlangen 29 - 22  
Wetzlar - Melsungen 26 - 34  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Permszkije Medvegyi - Néva Szentpétervár 28 - 25  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ramnicu Valcea - Municipal Craiova 27 - 23  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Vojvodina 28 - 27  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Schaffhausen 26 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Hammarby 31 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Boden 25 - 25  
Kristianstad - Sävehof 14 - 32  
Önnereds - Kungalv 19 - 23  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Koper 23 - 20  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Atl. Platense 2 - 0  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Manchester City 1 - 1  
Gintra Univ. - Slavia Praha 0 - 3  
LSK Kvinner - Zvezda-2005 Perm 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviaria - Santos 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Corinthians 0 - 0  
Palmeiras - Cruzeiro 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - El Gaish Talaea 3 - 0  
Ismaily - ENPPI 3 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Mariehamn 2 - 0  
Ilves - Honka 0 - 1  
Inter Turku - Vaasa PS 1 - 1  
Kuopio PS - Lahti 2 - 1  
Seinäjoen JK - Turku PS 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Tours 0 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madura Utd. - Mitra Kukar 2 - 0  
Persib Bandung - Arema FC 2 - 0  
PSM Makassar - Barito Putera 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Once Caldas 1 - 1  
Itagui Leones - Dep. La Equidad 0 - 0  
Jaguares de Cordoba - Millonarios 0 - 0  
Labdarúgás (Marokkói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique de Safi - Hassania Agadir 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Minnesota 2 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Rosario - Dep. Municipal 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Lugo 2 - 3  
Elche - Granada 2 - 1  
Las Palmas - Majadahonda 1 - 2  
Numancia - Sp. Gijón 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al Hazm - Al-Taawon 1 - 1  
Al-Baten - Al-Ittifaq (KSA) 2 - 3  
Al-Fateh - Al-Wehda 0 - 0  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Galaxy 2 - Oklahoma City Energy 1 - 3  
Penn FC - Indy Eleven 1 - 0  
Real Monarchs - St. Louis FC 1 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kokand - Nasaf Qarshi 1 - 1  
Sogdiana - Qizilqum 2 - 2  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Huddersfield 44 - 12  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Waikato - Hawke's Bay 42 - 22  
Röplabda (Dél-koreai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Ansan Rush&Cash 1 - 3  
Uijeongbu KB Stars - Cheonan Skywalkers 2 - 3  
Röplabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Japán 0 - 3  
Olaszország - Belgium 3 - 0  
Röplabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Franciaország 3 - 2  
Egyiptom - Kanada 0 - 3  
Röplabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - USA 2 - 3  
Kamerun - Szerbia 0 - 3  
Röplabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Bulgária (Helyszín: Bulgária) 3 - 1  
Puerto Rico - Lengyelország 0 - 3  
Snooker (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - M.J. Williams (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
K. Wilson - R. Day (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
M. Selby - Ding Junhui (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
R. O'Sullivan - S. Bingham (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
Tenisz (Banja Luka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kuzmanov - A. Giannessi 1 - 2  
J.I. Londero - F. Coria 2 - 0  
L. Grigelis - T. Bellucci 2 - 1  
Tenisz (Banja Luka, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlocq C / Marrero D - Cacic N / Weissborn T-S 2 - 0  
Krawietz K / Mies A - Sabanov I / Sabanov M 0 - 2  
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Gonzalez - B. Fratangelo 1 - 2  
C. Eubanks - B. Fratangelo 0 - 2  
D. Köpfer - R. Opelka 0 - 2  
J. De Loore - J. Duckworth 0 - 2  
K. Uchida - J. Hernandez-Fernandez 2 - 0  
Tenisz (Cary, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
King E / Reese H - Martinez L D / Perez Sanz D 2 - 1  
King K / Roelofse R - Blumberg W / Boyden B 0 - 2  
Martin F / Nys H - Hach Verdugo/Siljestrom 2 - 0  
Martin F / Nys H - Ortega-Olmedo R / Vivero Gonzalez P 2 - 0  
Martinez L D / Perez Sanz - Arevalo-Gonz/Maytin R. 2 - 1  
Polansky P / Withrow J - Blumberg W / Boyden B 0 - 2  
Tenisz (Hiroshima, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - V. Golubic 2 - 1  
Kat. Kozlova - Z. Diyas 1 - 2  
M. Linette - T. Zidansek 2 - 0  
M. Minella - Su-Wei Hsieh 0 - 2  
Shuai Zhang - N. Hibino 2 - 0  
Tenisz (Hiroshima, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Moore J - Hozumi E / Zhang S 0 - 2  
Kato M / Ninomiya M - Diyas Z / Zheng S 2 - 1  
Kato M / Ninomiya M - Perez E / Rodionova AR 2 - 1  
Savinykh V / Sorribes Tor - Imanishi M / Rosolska A 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hoang - Gon. Oliveira 2 - 1  
L. Miedler - E. Benchetrit 2 - 0  
M. Viola - C. Lestienne 2 - 0  
T. Fabbiano - B. Bonzi 2 - 1  
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elgin M / Shyla Y - Ilkel C / Yuksel A 2 - 0  
Junaid R / Raja P - Altuna T / Fabbiano T 2 - 0  
Tenisz (Quebec, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Watson - L.A. Fernandez 2 - 0  
O. Govortsova - P. Martic 0 - 2  
O. Jabeur - J. Pegula 0 - 2  
V. Lepchenko - M. Bouzkova 2 - 1  
Tenisz (Quebec, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang S / Mueller A - Jurak D / Knoll X 0 - 2  
Hradecka L / Krajicek M - Muhammad A / Sanchez M 0 - 2  
Krawczyk D / Olmos G - Mchale C / Voskoboeva G 2 - 1  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - Rigele Te 2 - 0  
Jas. Jung - Di Wu 0 - 2  
T. Lamasine - M. Kecmanovic 0 - 2  
Yibing Wu - Zhe Li 1 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Sun F / Wu D 2 - 1  
Lawson A / Li Z - Gong M-X / Zhang Ze 1 - 2  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - R. Marcora 0 - 2  
A. Vatutin - L. Giustino 2 - 1  
M. Vilella Martinez - G. Andreozzi 0 - 2  
R. Molleker - T. Monteiro 2 - 0  
Tenisz (Szczecin, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Neis F / Vega Hernandez D 0 - 2  
Molteni A / Zelenay I - Andreozzi G / Duran G 1 - 2  
Panfil G / Uzhylovskyi V - Drzewiecki K / Polasek F 0 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dong Keun Lee - Wan Ho Son 2 - 0  
G. Anthony - H.S. Prannoy 2 - 0  
K. Momota - R. Gemke 2 - 0  
M. Caljouw - K. Phetpradab 0 - 2  
S. Avihingsanon - Long Chen 0 - 2  
Tien Chen Chou - Dan Lin 1 - 2  
V. Axelsen - Ken. Nishimoto 2 - 0  
W.K.V. Wong - Sri. Kidambi 0 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Junhui L / Yuchen L    
Bö M / Mogensen C - Maas J / Tabeling R 1 - 2  
Chen H L / Wang C-L - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 2 - 0  
Gideon M F / Sukamuljo K - Wahyu N A P / Ade Y S 2 - 0  
He J / Tan Q - Attri M / Sumeeth R B 2 - 1  
Hoki T / Kobayashi Y - Berry A / Hardianto H 2 - 0  
Kim W H / Seo S J - Kamura T / Sonoda K 2 - 1  
Tollaslabda (Japan Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Mariska - R. Intanon 0 - 2  
Ji Hyun Sung - Yufei Chen 1 - 2  
L.A. Mainaky - A. Ohori 0 - 2  
Noz. Okuhara - Sayaka Sato 2 - 0  
P. Chochuwong - C. Marin 1 - 2  
S. Pusarla Venkata - Fangjie Gao 0 - 2  
Tzu Ying Tai - Xiaoxin Chen 0 - 2  
Yanyan Cai - Aka. Yamaguchi 0 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aratama M / Watanabe A - Chen Q / Jia Y F 0 - 2  
Du Y / Li Y H - Matsutomo M / Takahashi A 2 - 1  
Fruergaard M / Thygesen S - Matsumoto M / Nagahara W 0 - 2  
Fukushima Y / Hirota S - Chang Y N / Jung K E 2 - 1  
Kititharakul J / Prajongj - Paewsampran S / Supajirak 2 - 0  
Matsuyama N / Shida C - Jinhui T / Xiaohan Y 1 - 2  
Polii G / Rahayu A - Takahata Y / Sakuramoto A 2 - 1  
Tollaslabda (Japan Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Jordan P / Oktavianti M D 0 - 2  
Chopra P J / Siki Reddy N - Chan P S / Goh L Y 0 - 2  
Higashino A / Watanabe Y - Man T C / Suet T Y 2 - 1  
Hoki T / Yonemoto K - Faizal H / Widjaja G E 2 - 1  
Jiting H / Yue D - Goh S H / Lai S J 0 - 2  
Wang C-L / Lee C H - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Zhang N / Li Y - Tan K M / Lai P J 2 - 0  
Zheng S / Huang Y - Kaneko Y / Matsumoto M 2 - 0  
Vízilabda (U19 Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Görögország - U19Spanyolország 4 - 9  
U19Olaszország - U19Oroszország 5 - 13  
Vízilabda (Világ Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Japán 19 - 14  
Németország - Ausztrália 9 - 10  
Vízilabda (Világ Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Horvátország 10 - 10  
Öttusa (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Demeter B. - Egyéni    

 

2018.09.12.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LG Twins - Nexen Heroes 5 - 4  
Lotte Giants - Doosan Bears 9 - 13  
NC Dinos - KIA Tigers 5 - 4  
Samsung Lions - Hanwha Eagles 3 - 7  
SK Wyverns - KT Wiz 8 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 8 - 5  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 7 - 2  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 1 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 7 - 0  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 2 - 13  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Tecolotes de Nuevo Laredo (2.m.) 7 - 4  
Diablos Rojos del Mexico - Pericos de Puebla (2.m.)    
Leones de Yucatan - Guerreros de Oaxaca (2.m.) 3 - 6  
Toros de Tijuana - Sultanes de Monterrey (2.m.)    
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Oakland 2 - 3  
Boston - Toronto 7 - 2  
Chicago Cubs - Milwaukee 3 - 0  
Cincinnati - LA Dodgers 3 - 1  
Cincinnati - LA Dodgers (18:35) 1 - 8  
Colorado - Arizona 3 - 6  
Detroit - Houston 4 - 5  
Detroit - Houston (19:10) 4 - 5  
Kansas City - Chicago WS 6 - 3  
LA Angels - Texas 1 - 0  
Minnesota - NY Yankees 10 - 5  
NY Mets - Miami 3 - 5  
San Francisco - Atlanta 1 - 4  
San Francisco - Atlanta (21:45) 1 - 2  
Seattle - San Diego 1 - 2  
St. Louis - Pittsburgh 11 - 5  
St. Louis - Pittsburgh (19:15) 3 - 4  
Tampa Bay - Cleveland 0 - 2  
Tampa Bay - Cleveland (19:10) 3 - 1  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tunet - Fredrikstad 11 - 7  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield - Fife 3 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Poruba 2 - 3  
Kadan - Benatky nad Jizerou 6 - 6  
Kladno - Vsetin 5 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Slavia Praha 5 - 0  
Prostejov - Jihlava 3 - 2  
Slavia Trebic - Litomerice 2 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Admiral Vlagyivosztok 3 - 1  
Avangard Omszk - Barsz Kazany 1 - 1  
Barisz Asztana - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 4 - 4  
Dinamo Minszk - Szpartak Moszkva 3 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Torp. Nyizsnyij Novgorod 4 - 3  
SZKA Szentpétervár - Jokerit 3 - 3  
Vityaz Podolszk - Szocsi 3 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - Zemgale/LLU 3 - 2  
Liepaja - HS Riga 4 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Zauralje Kurgan 1 - 1  
CSZK Szamara - Juzsnij Ural Orszk 2 - 3  
Dizel Penza - Cselmet Cseljabinszk 3 - 3  
Ermak Angarszk - Burany Voronyezs 1 - 1  
Lada Toljatti - Gornyak Ucsali 2 - 1  
Metallurg Novokuznyeck - Szarov 6 - 0  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Heilongjiang 4 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Rjazany 1 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Chengdu 3 - 1  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 17. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - N.A. Quintana Rojas 1 - 0  
E. Mas Nicolau - S. Kruijswijk 1 - 0  
H. Pernsteiner - F. Pellizotti 0 - 1  
I. Zakarin - R. Porte 1 - 0  
J. Izaguirre Insausti - E. Buchmann 1 - 0  
R. Majka - R. Molard 1 - 0  
S. Yates - M.A. Lopez Moreno 1 - 0  
Ser.L. Henao - M. Bizkarra 0 - 1  
T. Pinot - R. Uran 0 - 1  
Vuelta a Espana 2018 - 17. szakasz    
W. Kelderman - F. Aru 1 - 0  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Cantu 83 - 81  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Barcelona 35 - 34  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Zaporozsje - Paris SG 29 - 35  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Elverum 26 - 24  
Riihimaen Cocks - Ademar Leon 19 - 19  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Hranice 26 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Holstebro 30 - 37  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Randers 26 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivry - Pontault-Combault 29 - 22  
Nimes - Cesson 24 - 19  
Pays d'Aix - St. Raphael 31 - 29  
Toulouse - Montpellier 29 - 34  
Tremblay - Chambery 27 - 30  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Saint-Amand 38 - 20  
Bourg de Peage - Chambray Touraine 29 - 33  
Brest - Nantes 24 - 18  
Fleury Loiret - Nice 28 - 29  
Metz - Dijon 40 - 23  
Toulon - Issy Paris 26 - 29  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - FH 29 - 29  
IR - Selfoss 24 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Wisla Plock 26 - 33  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Lublin 21 - 20  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Békéscsaba 36 - 21  
MTK - Győr 25 - 35  
Siófok - Vác 28 - 29  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Larvik 21 - 28  
Tertnes Bergen - Molde 27 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Leverkusen 30 - 23  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Dinamo Asztrahany 27 - 19  
Szungul Sznyezsinszk - Dinamo-Viktor Sztavropol 27 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvezda Zvenyigorod - Rosztov 24 - 29  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Sporting CP 27 - 32  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Politehnica Timisoara - Potaissa Turda 26 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zuazo Barakaldo - Atl. Guardes 22 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Bern 27 - 30  
Thun - Basel 36 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIF Karlskrona - IFK Ystad 19 - 27  
Malmö - Lugi 25 - 23  
Skövde - Redbergslids 28 - 24  
Ystad IF - Kristianstad 18 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skuru - Höör 31 - 32  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Loka 33 - 28  
Ormoz - Gorenje Velenje 22 - 20  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Sparta Praha 2 - 0  
Avaldsnes - Lyon 0 - 2  
Barcelona Limasszol - Glasgow 0 - 2  
BIIK-Kazygurt - Barcelona 3 - 1  
Fiorentina - Hjörring 2 - 0  
Harkiv - Linköping 1 - 6  
Honka - FC Zürich 0 - 1  
Juventus Women - Bröndby 2 - 2  
Rjazany - Rosengard 0 - 1  
Sarajevo - Chelsea 0 - 5  
Spartak Subotica - Bayern München 0 - 7  
St. Pölten - Paris SG 1 - 4  
Thor Akureyri - Wolfsburg 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSA - Vila Nova 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Preto - Iranduba 1 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellerup - Nyköbing 2 - 2  
Tarup-Paarup - Thisted 0 - 1  
Viborg - Fredericia 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - U21Arsenal 0 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - Smouha 2 - 1  
El Entag El Harby - Petrojet 2 - 1  
Haras El Hodood - Al-Ittihad (EGY) 1 - 1  
Pyramids FC - El Gouna 1 - 1  
Wadi Degla - Misr Lel Makasa 1 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rustavi - Torpedo Kutaisi 0 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhayangkara Jakarta - Perseru Serui 1 - 0  
PSMS Medan - PSIS Semarang 2 - 3  
Pusamania Borneo - Persija Jakarta 0 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persepolis - Nassaji Mazandaran 2 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Maccabi Ahi Nazareth 4 - 0  
Hapoel Ashkelon - Beitar TA Ramla 1 - 3  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Kfar Saba 0 - 3  
Hapoel Iksal - Hapoel Nazareth Illit 1 - 3  
Hapoel Katamon - Hapoel Petah Tikva 1 - 0  
Hapoel Marmorek - Sektzia Nes Tziona 0 - 0  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Acre 0 - 2  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Rishon Lezion 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Yokohama FC 0 - 0  
Labdarúgás (Marokkói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja Casablanca - KAC Kenitra 3 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huancayo - Comerciantes Unidos 1 - 0  
Union Comercio - Sporting Cristal 2 - 1  
Univ. San Martin - AD Cantolao 3 - 2  
Universitario de Deportes - UTC de Cajamarca 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - UD Extremadura 1 - 0  
Calahorra - Castellon 2 - 0  
Cartagena - UD Logrones 1 - 1  
Cordoba - Gimnastic 2 - 0  
Cultural Leonesa - Fuenlabrada 1 - 1  
Ebro - Real Murcia 0 - 0  
La Hoya Lorca - Unionistas de Salamanca 1 - 1  
Lleida - Compostela 1 - 0  
Melilla - Tudelano 3 - 0  
Ontinyent - Real Jaen 1 - 1  
Osasuna - Reus 1 - 2  
Sant Andreu - Gernika 0 - 0  
Tenerife - Cadiz 1 - 2  
UCAM Murcia - R. Santander 0 - 2  
Villanovense - Badalona 2 - 1  
Zaragoza - Deportivo 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Värnamo 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Hammarby 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASK Bravo - Maribor 2 - 3  
Livar Ivancna Gorica - Domzale 0 - 3  
Mura - Rudar Velenje 1 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Air Force Central - Suphanburi 1 - 3  
Bangkok Utd. - Ubon UMT 1 - 0  
Buriram Utd. - Sukhothai 4 - 1  
Chainat Hornbill - Bangkok Glass 1 - 1  
Chiangrai Utd. - Port FC 2 - 0  
Nakhon Ratchasima - Navy Chonburi 2 - 1  
Pattaya Utd. - Police Tero 3 - 1  
Prachuap - Chonburi FC 0 - 0  
Ratchaburi Mitr Phol - Muangthong Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Trujillanos Valera 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Salvador 5 - 0  
Ecuador - Guatemala 2 - 0  
Kolumbia - Argentína 0 - 0  
Panama - Venezuela 0 - 2  
USA - Mexikó 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HW Welders - Portstewart 1 - 1  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Harbour - Canterbury 21 - 31  
Röplabda (Dél-koreai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Incheon Air Jumbos 3 - 2  
JT Thunders - Seoul Woori 0 - 3  
Röplabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Argentína 3 - 1  
Dominikai Köztársaság - Szlovénia 1 - 3  
Röplabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Egyiptom 3 - 0  
Franciaország - Kína 3 - 0  
Hollandia - Kanada 0 - 3  
Röplabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Oroszország 0 - 3  
Kamerun - Tunézia 3 - 0  
USA - Szerbia 3 - 2  
Röplabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Puerto Rico 3 - 0  
Kuba - Lengyelország 1 - 3  
Snooker (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - R. Day (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
M.J. Williams - A. McGill (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
R. O'Sullivan - N. Robertson (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
Tenisz (Banja Luka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - P. Andujar 0 - 2  
C. Berlocq - O. Roca Batalla 2 - 0  
J.S. Tatlot - A. Lazov 2 - 0  
R. Ojeda Lara - D. Gimeno-Traver 0 - 2  
Tenisz (Banja Luka, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granolic S / Milakovic M - Sabanov I / Sabanov M 0 - 2  
Grigelis L / Motti A - Kuzmanov D / Varillas J P 2 - 0  
Krawietz K / Mies A - Lipovsek Puches T / Londero J 2 - 0  
Martin A / Podlipnik-Cast - Draganja T / Giannessi A 2 - 1  
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - D. Köpfer 1 - 2  
Ale. Gonzalez - M. Ymer 2 - 1  
D. Young - R. Opelka 0 - 2  
E. King - K. Uchida 0 - 2  
E. Song - J. Duckworth 0 - 2  
J. Choinski - D. Young 1 - 2  
M. Arevalo - J. De Loore 0 - 2  
W. Blumberg - J. Hernandez-Fernandez 0 - 2  
Tenisz (Cary, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
King E / Reese H - Banes M / Saville L 2 - 0  
Mateas C / Stachowiak N - Hach Verdugo/Siljestrom 0 - 2  
Polansky P / Withrow J - Gonzales R / Lammons N 2 - 0  
Tenisz (Hiroshima, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - Saisai Zheng 2 - 0  
A. Tomljanovic - Lin Zhu 2 - 0  
L. Kumkhum - Qiang Wang 0 - 2  
Tenisz (Hiroshima, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dart H / Hon P - Aoyama S / Duan Y    
Han X / Kumkhum L - Hozumi E / Zhang S 0 - 2  
Kobori M / Shimizu A - Imanishi M / Rosolska A 1 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Menezes - C. Moutet 0 - 2  
O. Otte - C. Ilkel 0 - 2  
Q. Halys - O. Nedovyesov 2 - 1  
You. Hossam - T. Griekspoor 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonzi B / Hoang A - Khabibulin T / Manafov V 1 - 2  
Ilkel C / Yuksel A - Celikbilek A / Van Rijthoven T 2 - 0  
Janvier M / Oliveira G - Benchetrit E / Moutet C 1 - 2  
Junaid R / Raja P - Metreveli A / Miedler L 2 - 0  
Tenisz (Quebec, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - V. Lepchenko 0 - 2  
C. McHale - P. Parmentier 1 - 2  
F. Abanda - T. Martincova 2 - 1  
M. Brengle - M. Puig    
N. Broady - P. Martic 0 - 2  
S. Kenin - M. Barthel 2 - 0  
Tenisz (Quebec, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady N / Pliskova K - Dzalamidze N / Kudermetov 1 - 2  
Christian K / Santamaria - Hradecka L / Krajicek M 0 - 2  
Gumulya B / Veselinovic A - Mchale C / Voskoboeva G 1 - 2  
Krawczyk D / Olmos G - Chen P H / WU F-H 2 - 0  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Moriya - U. Ignatik 2 - 1  
J. Rodionov - B. Kavcic 1 - 2  
M. Purcell - A. Bublik 0 - 2  
Soon Woo Kwon - A. Bega 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hua R / Zhang Z - Bega A / Lamasine T 2 - 0  
Lawson A / Li Z - Moriya H / Safiullin R 2 - 1  
Peliwo F / Schnur B - Prashanth N V S / Vardhan V 0 - 2  
Peng H-Y / Yi C-H - Gong M-X / Zhang Ze 0 - 2  
Sun F / Wu D - Bublik A / Kecmanovic M 2 - 0  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Arguello - R. Carballes Baena 2 - 0  
G. Quinzi - M.T. Barrios Vera 2 - 0  
S. Bolelli - R. Dutra da Silva 0 - 2  
S. Gutierrez-Ferrol - A. Davidovich Fokina 0 - 2  
Tenisz (Szczecin, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Brown D - Andreozzi G / Duran G 1 - 2  
Gakhov I / Pavlioutchenko - Arneodo R / Eysseric J 0 - 2  
Gille S / Vliegen J - Wojcik Y / Zuk K 2 - 0  
Molteni A / Zelenay I - Bednarek T / Bury A 2 - 0  
Tollaslabda (Japan Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bö M / Mogensen C - Lamsfuss M / Seidel M E 2 - 0  
Chung E S / Kim D Y - Junhui L / Yuchen L 0 - 2  
Endo H / Watanabe Y - Ahsan M / Setiawan H 1 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Ivanov V / Sozonov I 2 - 0  
Goh V S / Tan W K - Attri M / Sumeeth R B 1 - 2  
Ho-Shue J A / Yakura N - Wahyu N A P / Ade Y S 1 - 2  
Inoue T / Kaneko Y - He J / Tan Q 1 - 2  
Isriyanate T / Namdash K - Chen H L / Wang C-L 0 - 2  
Karandasuwardi/Pratama - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 0 - 2  
Liu C / Zhang N - Hoki T / Kobayashi Y 0 - 2  
Maas J / Tabeling R - Han C / Zhou H 2 - 0  
Ong Y S / Teo E Y - Alfian F / Ardianto M R 0 - 2  
Rankireddy S / Shetty C - Kamura T / Sonoda K 0 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Awanda A S / Ni Ketut M I - Aratama M / Watanabe A 0 - 2  
Hsu Y C / Wu T J - Matsuyama N / Shida C 1 - 2  
Jinhui T / Xiaohan Y - Tanaka S / Yonemoto K 2 - 0  
Kim S Y / Kong H Y - Du Y / Li Y H 0 - 2  
Ponnappa A / Reddy N S - Chang Y N / Jung K E 0 - 2  
Stoeva G / Stoeva S - Fukuman N / Yonao K 2 - 1  
Takahata Y / Sakuramoto A - Haris D D / Pradipta R A 2 - 1  
Vízilabda (Világ Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Magyarország 8 - 9  
Németország - Japán 14 - 9  
Vízilabda (Világ Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - USA 14 - 8  
Öttusa (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alekszejev T. - Női egyéni    
Földházi Zs. - Női egyéni    
Kovács S. - Női egyéni    

 

2018.09.11.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - NY Jets 17 - 48  
Oakland - LA Rams 13 - 33  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LG Twins - Nexen Heroes 1 - 3  
Lotte Giants - Doosan Bears 4 - 17  
NC Dinos - KIA Tigers 10 - 7  
Samsung Lions - Hanwha Eagles 7 - 8  
SK Wyverns - KT Wiz 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 0 - 7  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 1 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 6 - 7  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 4 - 5  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 1 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Tecolotes de Nuevo Laredo (1.m.) 11 - 10  
Diablos Rojos del Mexico - Pericos de Puebla (1.m.) 8 - 4  
Leones de Yucatan - Guerreros de Oaxaca (1.m.) 1 - 4  
Toros de Tijuana - Sultanes de Monterrey (1.m.) 4 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Milwaukee 2 - 3  
Cincinnati - LA Dodgers 10 - 6  
Colorado - Arizona 13 - 2  
Detroit - Houston 2 - 3  
Kansas City - Chicago WS 4 - 3  
LA Angels - Texas 2 - 5  
Minnesota - NY Yankees 2 - 7  
NY Mets - Miami    
Philadelphia - Washington    
San Francisco - Atlanta 1 - 4  
St. Louis - Pittsburgh 8 - 7  
Tampa Bay - Cleveland 6 - 5  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Vasas 2 - 2  
Fehérvári Titánok - KMH Budapest 1 - 1  
Vienna Capitals 2 - Dunaújváros 3 - 6  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Metallurg Zslobin 2 - 1  
Nyeman Grodno - Lida 5 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Junoszt Minszk 2 - 4  
Jégkorong (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Davos 1 - 1  
Brynäs - Timra 2 - 1  
Färjestad - Mora 5 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Lokomotív Jaroszlavl 1 - 3  
Dinamo Riga - Dinamo Moszkva 4 - 2  
Slovan Bratislava - Szeversztal Cserepovec 2 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 1 - 4  
Traktor Cseljabinszk - Metallurg Magnyitogorszk 1 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebie - Polonia Bytom 3 - 0  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prizma Riga - Mogo Riga 2 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjernen - Sparta Sarpsborg 1 - 5  
Storhamar - Stavanger 1 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Jugra Hanti-Manszijszk 1 - 1  
SZKA-Neva - Rubin Tyumeny 2 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nikko - Tohoku Blades 1 - 3  
Kerékpár (Vuelta a Espana - 16. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - J. Izaguirre Insausti 0 - 1  
E. Mas Nicolau - F. Aru 1 - 0  
M. Brandle - L. Boom 1 - 0  
N.J. Castroviejo - N.F. Oliveira 1 - 0  
R. Dennis - V. Campenaerts 1 - 0  
S. Kruijswijk - R. Uran 1 - 0  
S. Yates - N.A. Quintana Rojas 1 - 0  
T. Gallopin - T. Pinot 1 - 0  
Vuelta a Espana 2018 - 16. szakasz    
W. Kelderman - D. de la Cruz Melgarejo 0 - 1  
Kosárlabda (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Anadolu Efes 101 - 92  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Sönderjyske 27 - 26  
GOG - Bjerringbro-Silkeborg 30 - 31  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Eger 42 - 27  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lübbecke - Wilhelmshaven 36 - 28  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Steaua Bukarest 24 - 17  
Zeleznicar Nis - Breszt Meskov 30 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - AIK 25 - 22  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JS Kabylie - Paradou 1 - 0  
Medea - MC Alger 1 - 2  
Tadjenanet - Bordj Bou Arreridj 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - Brown de Adrogue 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Atlético PR 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponte Preta - Corinthians 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vanlöse - Middelfart 0 - 3  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frem - Vejle 2 - 2  
Naesby - Randers 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Swindon - Newport 1 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleetwood - U21Leicester 2 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - Nogoom El Mostakbal 5 - 3  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bali Utd. - Persela Lamongan 3 - 2  
Persebaya Surabaya - PS Tira Bantul 0 - 2  
Persipura Jayapura - Sriwijaya Palembang 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rionegro Aguilas - Once Caldas 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapide Oued Zem - Union Temara 5 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A div, 2.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Belgium 0 - 3  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A div, 4.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Horvátország 6 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, B div, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Ausztria 1 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, C div, 2.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Észtország 1 - 0  
Magyarország - Görögország 2 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, D div, 2.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moldova - Fehéroroszország 0 - 0  
San Marino - Luxemburg 0 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - CSZKA Moszkva 1 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Kubanocska Krasznodar 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Dep. Capiata 3 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - Melgar 0 - 0  
Dep. Binacional - Real Garcilaso 1 - 4  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Almería 1 - 2  
Mallorca - Oviedo 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Landskrona 1 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Svájc - U19Csehország 0 - 5  
U19Írország - U19Wales 2 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Portugália 2 - 4  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Izland - U21Szlovákia 2 - 3  
U21Spanyolország - U21Észak-Írország 1 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Finnország - U21Lengyelország 1 - 3  
U21Litvánia - U21Dánia 0 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Hollandia - U21Skócia 1 - 2  
U21Lettország - U21Anglia 1 - 2  
U21Ukrajna - U21Andorra 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Azerbajdzsán - U21Norvégia 1 - 3  
U21Írország - U21Németország 0 - 6  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Magyarország - U21Belgium 0 - 3  
U21Svédország - U21Törökország 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Gibraltár - U21Ausztria 0 - 5  
U21Macedónia - U21Örményország 3 - 3  
U21Oroszország - U21Szerbia 1 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Románia - U21Bosznia-Hercegovina 2 - 0  
U21Svájc - U21Liechtenstein 3 - 0  
U21Wales - U21Portugália 0 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Franciaország - U21Luxemburg 2 - 0  
U21Montenegró - U21Bulgária 0 - 0  
U21Szlovénia - U21Kazahsztán 2 - 1  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Olaszország - U21Albánia 3 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Svájc 1 - 0  
Dél-Korea - Chile 0 - 0  
Japán - Costa Rica 3 - 0  
Jordánia - Omán 0 - 0  
Katar - Palesztína 3 - 0  
Lengyelország - Írország 1 - 1  
Észak-Írország - Izrael 3 - 0  
Üzbegisztán - Irán 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Caernarfon 0 - 1  
TNS - Aberystwyth 6 - 0  
Röplabda (Dél-koreai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Suwon Kepco 1 - 3  
Uijeongbu KB Stars - Ansan Rush&Cash 3 - 1  
Snooker (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - Yan Bingtao (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
B. Hawkins - S. Maguire (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
Ding Junhui - M. Allen (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
J. Trump - K. Wilson (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
M. Selby - Zhou Yuelong (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
R. Day - Chang Bingyu (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
Tenisz (Banja Luka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - And. Martin 2 - 1  
A. Lazov - F. Raspudic 2 - 0  
A. Vavassori - P. Andujar 0 - 2  
B. Zapata Miralles - G. Mager 2 - 0  
D. Kuzmanov - A. Pavic 2 - 0  
F. Baldi - K. Coppejans 2 - 0  
F. Coria - K. Krawietz 2 - 0  
J.I. Londero - A. Karatsev    
Ken. Tagashira - C. Garin 0 - 2  
M. Trungelliti - L. Grigelis 0 - 2  
T. Bellucci - P. Cachin 2 - 0  
Tenisz (Banja Luka, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlocq C / Marrero D - Bjelica I / Jandric D 2 - 0  
Kuzmanov D / Varillas J P - Pavic A / Sancic A 2 - 1  
Martinez Portero P / Zapa - Pavic A / Sancic A    
Ojeda Lara R / Roca Batal - Cacic N / Weissborn T-S 0 - 2  
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Galarneau - B. Fratangelo 0 - 2  
A. Popyrin - J.C. Aragone 2 - 0  
E. Escobedo - R. Opelka 0 - 2  
E. Song - N. Stachowiak 2 - 0  
J. Duckworth - K. King 2 - 1  
M. Arevalo - J.J. Wolf 2 - 0  
M. Ymer - D. Perez Sanz 2 - 1  
R. Ortega-Olmedo - D. Köpfer 1 - 2  
S. Korda - J. De Loore 0 - 2  
W. Blumberg - A. Harris    
Tenisz (Cary, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babelis T / Saveljic I - Aragone JC / Galloway R 0 - 2  
Tenisz (Hiroshima, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Fett - A. Anisimova 0 - 2  
Kat. Kozlova - Yuxuan Zhang 2 - 0  
M. Linette - J. Larsson 2 - 0  
M. Minella - K. Nara 2 - 0  
N. Hibino - E. Bouchard 2 - 0  
P. Hercog - Su-Wei Hsieh 1 - 2  
P. Hon - Qiang Wang 1 - 2  
S. Sorribes Tormo - Z. Diyas 0 - 2  
Shuai Zhang - M. Frech 2 - 0  
T. Zidansek - Ar. Rodionova 2 - 0  
Tenisz (Hiroshima, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diyas Z / Zheng S - Hibino/Kalashnikova 2 - 0  
Golubic V / Larsson J - Savinykh V / Sorribes Tormo S 1 - 2  
Kovinic D / Soler-Espinos - Adamczak M / Moore J 0 - 2  
Kuwata H / Muramatsu C - Aoyama S / Duan Y 0 - 2  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Masur - C. Lestienne 1 - 2  
Gon. Oliveira - A. Menendez-Maceiras 2 - 1  
J. Menezes - A. Celikbilek 2 - 0  
L. Miedler - E. Couacaud    
O. Otte - J. Ward 2 - 0  
T. Fabbiano - H. Grenier 2 - 0  
T. Kamke - C. Moutet 0 - 2  
T. van Rijthoven - E. Benchetrit 0 - 2  
Tak Khunn Wang - T. Griekspoor 0 - 2  
V. Safranek - B. Bonzi 0 - 2  
You. Hossam - A. Yuksel 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonzi B / Hoang A - Kuhn N / Masur D 2 - 1  
Elgin M / Shyla Y - Halys Q / Nedovyesov A 2 - 0  
Janvier M / Oliveira G - Agabigun S / Kirkin E 2 - 1  
Tenisz (Quebec, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haddad Maia - M. Puig 0 - 2  
E. Rodina - G. Garcia Perez 1 - 2  
J. Pegula - Kr. Pliskova 2 - 0  
K. Ahn - O. Govortsova 0 - 2  
L. Safarova - O. Jabeur 1 - 2  
L.A. Fernandez - G. Dabrowski 2 - 0  
M. Bouzkova - S. Karatantcheva 2 - 0  
R. Marino - T. Maria 2 - 0  
Tenisz (Quebec, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang S / Mueller A - Ahn K / Watson H 2 - 0  
Fernandez L / Fichman S - Muhammad A / Sanchez M 0 - 2  
Garcia Perez G / Haddad M - Dzalamidze N / Kudermetov 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - Ze Zhang 2 - 1  
A. Setkic - Yunseong Chung 2 - 0  
Day. Kelly - M. Kecmanovic 1 - 2  
G. Soeda - Yibing Wu 0 - 2  
H. Moriya - Tsung-Hua Yang 2 - 1  
Jas. Jung - Runhao Hua 2 - 1  
R. Safiullin - T. Lamasine 1 - 2  
Rigele Te - E. Lopez-Perez    
Yan Bai - Di Wu 1 - 2  
Zhe Li - Zhizhen Zhang 2 - 1  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen T / Purcell M - Hua R / Zhang Z 0 - 2  
Gaio F / Lopez Perez E - Peliwo F / Schnur B    
Hsieh C-P/ Rungkat C - He Y / Zeng S 2 - 0  
Mousley B / Santillan A - Prashanth N V S / Vardhan V 0 - 2  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Molcan - T. Monteiro 0 - 2  
F. Arguello - N. Almagro    
F. Delbonis - A. Arnaboldi    
G.M. Moroni - M. Vilella Martinez 0 - 2  
I. Gakhov - A. Arnaboldi 0 - 2  
J. Satral - G. Andreozzi 0 - 2  
L. Giustino - D. Brown 2 - 1  
L. Sonego - A. Vatutin 1 - 2  
M. Donati - Z. Kolar    
M.T. Barrios Vera - C. Ruud 2 - 0  
R. Marcora - Z. Kolar 2 - 0  
R. Molleker - M. Rajski 2 - 0  
S. Caruso - A. Davidovich Fokina 0 - 2  
T. Robredo - R. Carballes Baena 0 - 2  
Tenisz (Szczecin, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Romboli F - Gakhov I / Pavlioutchenkov A 1 - 2  
Drzewiecki K / Polasek F - Bolelli S / Bracciali D 2 - 1  
Neis F / Vega Hernandez D - Dutra Silva R / Lorenzi P 2 - 1  
Tollaslabda (Japan Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - S. Avihingsanon 0 - 2  
Cheuk Yiu Lee - Ken. Nishimoto 0 - 2  
Dan Lin - K. Wangcharoen 2 - 1  
Dong Keun Lee - Sam. Verma 2 - 1  
H-K. Vittinghus - W.K.V. Wong 1 - 2  
H.S. Prannoy - C. Jonatan 2 - 0  
K. Momota - A. Antonsen 2 - 0  
K. Phetpradab - Yuqi Shi 2 - 0  
Kaz. Sakai - Wan Ho Son 1 - 2  
Ng Ka Long Angus - G. Anthony 0 - 2  
R. Gemke - T. Saensomboonsuk 2 - 0  
Tien Chen Chou - K. Tsuneyama 2 - 0  
Tzu Wei Wang - M. Caljouw 0 - 2  
V. Axelsen - Jen Hao Hsu 2 - 0  
Yuxiang Huang - Sri. Kidambi 0 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beiwen Zhang - Xiaoxin Chen 0 - 2  
Fangjie Gao - V.R. Jakka 2 - 0  
G. Mariska - E. Kosetskaya 2 - 0  
Jin Wei Goh - Ji Hyun Sung 1 - 2  
L.A. Mainaky - K. Polikarpova 2 - 0  
M. Blichfeldt - Yufei Chen 0 - 2  
Mic. Li - Yanyan Cai 0 - 2  
Min. Mitani - R. Intanon 1 - 2  
Noz. Okuhara - Ngan Yi Cheung    
P. Chochuwong - K. Gilmour 2 - 0  
Pui Yin Yip - A. Ohori 0 - 2  
S. Pusarla Venkata - Say. Takahashi 2 - 1  
Sae. Kawakami - C. Marin 0 - 2  
Sayaka Sato - Chia Hsin Lee 2 - 0  
Tzu Ying Tai - S.S.Y. Cheah 2 - 0  
Yu Po Pai - Aka. Yamaguchi 0 - 2  
Tollaslabda (Japan Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Kai L / Lu C 2 - 1  
Chan P S / Goh L Y - Lee Y / Hsu Y C 2 - 0  
Hoki T / Yonemoto K - Nohr N / Thygesen S 2 - 0  
Jordan P / Oktavianti M D - Tabeling R / Seinen C 2 - 0  
Lamsfuss M / Herttrich I - Faizal H / Widjaja G E 0 - 2  
Lu C Y / Hu L F - Kaneko Y / Matsumoto M 0 - 2  
Magee S / Magee C - Man T C / Suet T Y 0 - 2  
Ponnappa A / Rankireddy S - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Seidel M E / Linda E - Wang C-L / Lee C H 0 - 2  
Tan K M / Lai P J - Puavaranukroh D / Taeratt 2 - 1  
Zheng S / Huang Y - Karandasuwardi R/SusantoD 2 - 0  
Vízilabda (Világ Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Japán 14 - 6  
Németország - Magyarország 12 - 10  
Vízilabda (Világ Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - USA 15 - 10  

 

2018.09.10.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Green Bay - Chicago 24 - 23  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon    
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Houston 6 - 5  
Golf (BMW Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BMW Championship 2018    
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Prostejov 6 - 4  
Frydek Mistek - Havirov 0 - 3  
Jihlava - Motor Ceske Budejovice 7 - 0  
Litomerice - Slovan Ustecti Lvi 6 - 1  
Poruba - Kladno 1 - 1  
Slavia Praha - Zubr Prerov 2 - 4  
Vsetin - Kadan 11 - 0  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - FTC 1 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 4 - 2  
Dinamo Minszk - Jokerit 1 - 4  
SZKA Szentpétervár - Szocsi 3 - 1  
Vityaz Podolszk - Szpartak Moszkva 2 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Cselmet Cseljabinszk 2 - 1  
CSZK Szamara - Gornyak Ucsali 2 - 9  
Dizel Penza - Zauralje Kurgan 1 - 2  
Ermak Angarszk - Rjazany 3 - 5  
Himik Voszkreszenszk - Torpedo Kamenogorszk 1 - 1  
Lada Toljatti - Juzsnij Ural Orszk 6 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Tambov 5 - 1  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Chengdu 3 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Szarov 0 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Heilongjiang 6 - 1  
Zvezda Csehov - Szarjarka Karaganda 5 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Daemyung 1 - 2  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Skanderborg 19 - 14  
Nyköbing F. - Ringköbing 29 - 12  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Cseljabinszk - Néva Szentpétervár 16 - 19  
SZGAU-Szaratov - Dinamo Asztrahany 34 - 26  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Constantine - Bel-Abbes 3 - 0  
Hussein Dey - JS Saoura 1 - 0  
Oran - Ain M'Lila 3 - 1  
Setif - Belouizdad 3 - 2  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarmiento de Resistencia - Union SF 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parana - Santos 0 - 2  
Vitória - Vasco da Gama 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Silkeborg 2 - 4  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Nasr (UAE) 1 - 2  
Al-Fujairah - Al-Dhafra 2 - 2  
Emirates Ras Al-Khaimah - Al-Jazeera (UAE) 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - Barcelona Guayaquil 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Jaro 0 - 1  
KTP - Klubi 04 1 - 3  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar 2 - Ajax 2 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Dep. La Equidad 3 - 0  
Dep. Pasto - Atl. Nacional Medellin 0 - 2  
Millonarios - Junior de Barranquilla 1 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A div, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Olaszország 1 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, B div, 2.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Törökország 2 - 3  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, C div, 1.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Albánia 2 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, C div, 4.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Litvánia 2 - 0  
Szerbia - Románia 2 - 2  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, D div, 1.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andorra - Kazahsztán 1 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, D div, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Feröer-szigetek 2 - 0  
Málta - Azerbajdzsán 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Torpedo Izsevszk 5 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Majadahonda - Lugo 1 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Albánia - U19Izland 1 - 4  
U19Lettország - U19Ukrajna 0 - 2  
U19Magyarország - U19Montenegró 2 - 2  
U19Németország - U19Szlovákia 2 - 1  
U19Olaszország - U19Portugália 3 - 1  
U19Románia - U19Ciprus 1 - 0  
U19Szerbia - U19Izrael 1 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Hollandia - U20Anglia 3 - 1  
U20Svájc - U20Lengyelország 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Csehország - U21Görögország 1 - 2  
U21Fehéroroszország - U21Horvátország 0 - 4  
U21Moldova - U21San Marino 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamora Barinas - Llaneros FC 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Kína 0 - 0  
Kuvait - Irak 2 - 2  
Oroszország - Csehország 5 - 1  
Szaúd-Arábia - Bolívia 2 - 2  
Röplabda (Dél-koreai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - JT Thunders 3 - 1  
Seoul Woori - Deajeon Blue Fangs 3 - 1  
Snooker (Shanghai Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Wilson - Liang Wenbo (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
L. Brecel - Zhou Yuelong (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
M. Allen - Xiao Guodong (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
N. Robertson - Guo Hua (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
S. Bingham - Fan Zhengyi (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
S. Maguire - Qingsong, PU (6 nyert frame-ig)    
Tenisz (Banja Luka, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - M. Miladinovic 2 - 0  
F. Horansky - D. Gimeno-Traver 0 - 2  
O. Roca Batalla - I. Nedelko 2 - 0  
P. Martinez Portero - J.S. Tatlot 0 - 2  
R. Ojeda Lara - M. Zekic 2 - 0  
Tenisz (Banja Luka, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cachin P / Trungelliti M - Draganja T / Giannessi A 0 - 2  
Dobrnjac V / Randjelovic - Grigelis L / Motti A 0 - 2  
Ocleppo J / Vavassori A - Martin A / Podlipnik-Castillo H 0 - 2  
Tenisz (Banja Luka-selejtező,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Coria - Orlov, Vladyslav    
Tenisz (Cary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Hernandez-Fernandez - E. Ymer 2 - 0  
M. Banes - E. King 1 - 2  
M. Krueger - C. Eubanks 1 - 2  
P. Polansky - Ale. Gonzalez 0 - 2  
R. Cid Subervi - K. Uchida 0 - 2  
Tenisz (Cary, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lock B / Pasha N - Matsui T / Nielsen F 0 - 2  
Tenisz (Hiroshima, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - Saisai Zheng 0 - 2  
A. Tomljanovic - F. Ferro 2 - 0  
Miyu Kato - Lin Zhu 0 - 2  
V. Golubic - M. Doi 2 - 1  
Y. Putintseva - A-Ka. Schmiedlova    
Ying-Ying Duan - L. Kumkhum 1 - 2  
Tenisz (Hiroshima, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hercog P / Zidansek T - Dart H / Hon P 0 - 2  
Tenisz (Hiroshima-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - H. Kuwata 2 - 0  
A. Zaja - S. Soler-Espinosa 0 - 2  
Ar. Rodionova - S. Soler-Espinosa 2 - 1  
V. Flink - P. Hon 0 - 2  
Yuxuan Zhang - Su Jeong Jang 2 - 1  
Tenisz (Isztambul, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Yevseyev - M. Viola 0 - 2  
E. Kirkin - C. Ilkel 1 - 2  
M. Janvier - A. Hoang 1 - 2  
O. Nedovyesov - A. Metreveli 2 - 0  
Q. Halys - N. Kuhn 2 - 0  
Tenisz (Isztambul, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altuna T / Fabbiano T - Akkoyun U / Turker M N 2 - 0  
Benchetrit E / Moutet C - Granollers G / Menendez-Maceiras A 2 - 0  
Griekspoor T / Pel D - Khabibulin T / Manafov V    
Tenisz (Isztambul-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Celikbilek - T. Gabashvili 2 - 1  
Tenisz (Quebec, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Yastremska - C. McHale 1 - 2  
M. Niculescu - H. Watson 0 - 2  
V. Duval - M. Brengle 1 - 2  
V. Kudermetova - P. Parmentier 0 - 2  
Tenisz (Quebec, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Branstine C / Marino R - Jurak D / Knoll X 1 - 2  
Cako J / Geuer N - Broady N / Pliskova K 1 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - F. Gaio 2 - 1  
A. Santillan - U. Ignatik 0 - 2  
B. Kavcic - F. Peliwo 2 - 1  
J. Rodionov - B. Schnur 2 - 1  
M. Purcell - M. Neuchrist 2 - 0  
T. Ito - Soon Woo Kwon    
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gao X / Te R - Ito T / Uesugi K    
Tenisz (Sanghaj-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tung-Lin Wu - Yan Bai 0 - 2  
Tenisz (Szczecin, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Drzewiecki - G. Quinzi 0 - 2  
P. Lorenzi - S. Gutierrez-Ferrol 1 - 2  
R. Dutra da Silva - P. Cias 2 - 0  
S. Bolelli - K. de Schepper 2 - 1  
Tenisz (Szczecin, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnaboldi A / Pellegrino - Arneodo R / Eysseric J 0 - 2  
Panfil G / Uzhylovskyi V - Gutierrez-Ferrol S / Vilella Mart 2 - 0  
Tenisz (Szczecin-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Gakhov - A. Davidovich Fokina 0 - 2  
J. Lenz - J. Satral 0 - 2  
R. Marcora - F. Arguello 1 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,