Tippmix eredmények - 2018. október 8-14.

2018-10-08
Tippmix eredmények - 2018. október 8-14.
2018.10.14.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - British Columbia 21 - 26  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Tampa Bay 34 - 29  
Cincinnati - Pittsburgh 21 - 28  
Cleveland - LA Chargers 14 - 38  
Dallas - Jacksonville 40 - 7  
Denver - LA Rams 20 - 23  
Houston - Buffalo 20 - 13  
Miami - Chicago 28 - 28  
Minnesota - Arizona 27 - 17  
NY Jets - Indianapolis 42 - 34  
Oakland - Seattle 3 - 27  
Tennessee - Baltimore 0 - 21  
Washington - Carolina 23 - 17  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lotte Giants - Doosan Bears 1 - 5  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon (2.m.) 2 - 4  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants (2.m.) 0 - 4  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Houston (1.m.) 2 - 7  
Darts (European Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Clayton - R. North 1 - 6  
J. Klaasen - M. Schindler 6 - 5  
J. Klaasen - R. North 3 - 6  
J. Wade - D. Webster 6 - 3  
J. Wade - R. Cross 6 - 3  
John Henderson - D. Chisnall 0 - 6  
M. Edgar - D. Gurney 3 - 6  
M. Smith - D. Chisnall 6 - 2  
M. Smith - S. Beaton 6 - 0  
M. van Gerwen - D. Gurney 6 - 2  
M. van Gerwen - J. Wade 8 - 3  
M. van Gerwen - M. Smith 7 - 2  
M. van Gerwen - S. Bunting 6 - 4  
R. Cross - M. Hopp 6 - 5  
R. North - J. Wade 4 - 7  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chodov - Sparta Praha 7 - 11  
Ostrava - Znojmo 15 - 4  
Stresovice - Vitkovice 5 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - OLS Oulu 9 - 4  
Karhut Pori - Oilers Espoo 2 - 8  
Seinäjoki - Viikingit Helsinki 9 - 2  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greaker - Tunet 8 - 6  
NOR 92 Mjöndalen - Harstad 5 - 5  
Sarpsborg - Sandnes 13 - 10  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pixbo Wallenstam - Dalen 4 - 4  
Sirius - Lindas Hovas 4 - 4  
Växjö - Jönköping 8 - 13  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnus Sorocaba - Joacaba 4 - 0  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Szibirjak Novoszibirszk 3 - 0  
Szinara Jekatyerinburg - Novaja Gener. Sziktivkar 5 - 2  
Tyumeny - Norilszkij Nikel 4 - 3  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fundao - Braga 2 - 3  
Pinheirense - Modicus Sandim 3 - 4  
Viseu 2001 Adsc - Benfica 2 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Parrulo Ferrol 2 - 2  
Golf (CIMB Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CIMB Classic 2018    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Tucson 1 - 2  
Bridgeport - Rochester 2 - 2  
Chicago Wolves - Grand Rapids 5 - 1  
Chicago Wolves - Milwaukee 4 - 4  
Cleveland - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 4  
Manitoba - Belleville 2 - 6  
Milwaukee - Hershey 5 - 1  
Ontario Reign - San Diego 5 - 5  
Providence - Hartford 3 - 4  
Rockford - Hershey 5 - 2  
Rockford - Texas Stars 5 - 3  
San Antonio - Colorado Eagles 1 - 3  
Springfield - Lehigh Valley 4 - 4  
Springfield - Providence 6 - 3  
Stockton - San Jose Barracuda 4 - 6  
Syracuse - Charlotte 1 - 4  
Toronto Marlies - Utica 3 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Val Pusteria 0 - 5  
Milano - Salzburg 2 2 - 4  
Olimpija Ljubljana - Bregenzerwald 5 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Nottingham 6 - 1  
Coventry - Manchester 5 - 3  
Dundee - Glasgow 2 - 2  
Guildford - Fife 5 - 6  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Zlín 3 - 1  
Liberec - Litvínov 5 - 0  
Mladá Boleslav - Olomouc 1 - 2  
Plzen - Mountfield HK 1 - 1  
Vítkovice - Brno 3 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Herning 4 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Újpest 2 - 2  
Csíkszereda - Dunaújváros 6 - 4  
FTC - Gyergyói HK 5 - 4  
Vienna Capitals 2 - Debrecen 5 - 8  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Barisz Asztana 5 - 3  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szalavat Julajev Ufa 1 - 0  
CSZKA Moszkva - Amur Habarovszk 5 - 0  
Dinamo Minszk - Szeversztal Cserepovec 1 - 1  
Dinamo Moszkva - Lokomotív Jaroszlavl 0 - 3  
Dinamo Riga - Admiral Vlagyivosztok 2 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Szibir Novoszibirszk 0 - 2  
Slovan Bratislava - Red Star Kunlun 3 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Polonia Bytom 3 - 3  
Jastrzebie - Orlik Opole 6 - 0  
Podhale Nowy Targ - Stoczniowiec Gdansk 1 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Buffalo 0 - 3  
Chicago - St. Louis 3 - 3  
Colorado - Calgary 2 - 2  
Dallas - Anaheim 5 - 3  
Florida - Vancouver 2 - 3  
Minnesota - Carolina 4 - 4  
Montreal - Pittsburgh 3 - 3  
Nashville - NY Islanders 5 - 2  
New Jersey - San Jose 3 - 2  
Tampa Bay - Columbus 8 - 2  
Washington - Toronto 2 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Ringerike 4 - 2  
Storhamar - Lillehammer 3 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Deggendorf 5 - 2  
Bayreuth - Kassel 3 - 1  
Crimmitschau - Freiburg 4 - 2  
Dresden - Kaufbeuren 2 - 1  
Heilbronn - Lausitzer Füchse 6 - 6  
Tölzer Löwen - Frankfurt Löwen 6 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Wolfsburg 6 - 0  
Eisbären Berlin - Ingolstadt 1 - 3  
Iserlohn - Straubing 2 - 4  
Köln - Mannheim 2 - 4  
München - Düsseldorf 4 - 4  
Nürnberg - Krefeld 3 - 4  
Schwenningen - Bremerhaven 2 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Fehérvár 3 - 3  
Klagenfurt - Innsbruck 2 - 2  
Linz - Villach 1 - 0  
Salzburg - Medvescak Zagreb 5 - 1  
Südtirol Bolzano - Dornbirn 2 - 1  
Znojmo - Vienna Capitals 2 - 5  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Ajoie 1 - 4  
GCK Lions - Visp 0 - 1  
Kloten - Winterthur 1 - 4  
Olten - Langenthal 1 - 1  
Zug 2 - Thurgau 3 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Lausanne 2 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - AIK 4 - 2  
Karlskrona - Pantern Malmö 2 - 3  
MODO - Västeras 4 - 3  
Södertälje - Karlskoga 2 - 2  
Tingsryd - Oskarshamn 0 - 3  
Vita Hasten - Västervik 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Liptovsky Mikulas 7 - 2  
Detva - Zilina 2 - 1  
Diósgyőr - Nitra 1 - 3  
Nove Zamky - MAC 3 - 2  
Poprad - Trencin 0 - 3  
Zvolen - Kosice 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 8  
Cselmet Cseljabinszk - Tambov 5 - 1  
Gornyak Ucsali - Rjazany 1 - 1  
Heilongjiang - Rubin Tyumeny 1 - 3  
Juzsnij Ural Orszk - Burany Voronyezs 4 - 3  
Zauralje Kurgan - Szarov 4 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Nippon Cranes 2 - 0  
Szahalin - Tohoku Blades 5 - 0  
Kerékpár (Presidential Tour of Turkey, 6)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Presidential Tour of Turkey - 6. szakasz    
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Buducnost Podgorica 78 - 85  
Mornar - Partizan Belgrád 97 - 94  
Olimpija Ljubljana - Zadar 91 - 81  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - NZ Breakers 81 - 88  
Perth - Illawarra 101 - 61  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Townsville - Dandenong 68 - 73  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Decin 77 - 68  
Usti nad Labem - Kolin 86 - 87  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Goyang 89 - 97  
Incheon Elephants - Seoul Knights 101 - 66  
Wonju Dongbu - Seoul Thunders 71 - 86  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Limoges 81 - 61  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Landerneau Bretagne 84 - 68  
Lattes Montpellier - Nantes Reze 85 - 69  
St-Amand Hainaut - Roche Vendee 73 - 65  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - Alaska Aces 83 - 73  
NLEX Road Warriors - Meralco Bolts 105 - 108  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kymi - Olympiakosz 74 - 77  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Split - Cedevita Zagreb 61 - 77  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Ironi Ness Ziona 95 - 84  
Maccabi Ashdod - Hapoel Holon 71 - 94  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Toyohashi Neophoenix 73 - 56  
Mikawa Kariya - Tokyo Alvark 55 - 65  
Tokyo Sunrockers - Hokkaido 57 - 76  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Szczecin 86 - 82  
Krosno - Start Lublin 73 - 87  
Spojnia Stargard - Trefl Sopot 76 - 82  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdansk - Sleza Wroclaw 51 - 83  
Ostrow Wielkopolski - Gdynia 61 - 95  
Polkowice - Torun 73 - 71  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Siauliai 81 - 73  
Nevezis Kedainiai - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 80 - 86  
Zalgiris Kaunas - Neptunas Klaipeda 60 - 75  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hagen - Kirchheim 86 - 90  
Heidelberg - Baunach 61 - 70  
Tübingen - Nürnberg 82 - 92  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Bayern München 61 - 87  
Göttingen - S. Oliver Würzburg 91 - 87  
Telekom Bonn - Bayreuth 94 - 84  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakery Piacenza - Treviso 79 - 92  
Ferrara - Cento 92 - 86  
GSA Udine - Mantova 88 - 74  
Jesi - Assigeco Piacenza 97 - 86  
Ravenna - Montegranaro 67 - 101  
Roseto - Cagliari 86 - 68  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Axpo Legnano - Scafati 78 - 92  
Azimut Bergamo - Virtus Roma 81 - 59  
Biella - Agrigento 61 - 63  
Capo D'Orlando - Treviglio 68 - 68, h.u. 80 - 74  
Cassino - Casale Monferrato 80 - 80, h.u. 84 - 94  
Latina - Trapani 92 - 88  
Mens Sana Siena - Rieti 73 - 73, h.u. 87 - 84  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Reggio Emilia 83 - 79  
Brindisi - VL Pesaro 88 - 73  
Cantu - Trento 84 - 72  
Cremona - Avellino 94 - 88  
Pistoia - Venezia 69 - 97  
Sassari - Varese 71 - 60  
Virtus Bologna - Olimpia Milano 79 - 88  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - GEAS San Giovanni 64 - 57  
Empoli - Dike Napoli 71 - 76  
San Martino di Lupari - Lucca 83 - 69  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Ourense 63 - 76  
Castello - Caceres 84 - 60  
Huesca - Prat Joventut 97 - 86  
Leyma Coruna - Iberojet Palma 76 - 79  
Lleida - Bilbao 70 - 75  
Valladolid - Betis 74 - 67  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Baskonia Vitoria 60 - 110  
Gipuzkoa - Iberostar Tenerife 68 - 68, h.u. 73 - 79  
Murcia - Burgos 72 - 62  
Obradoiro Monbus - Valencia 78 - 81  
Real Madrid - Joventut Badalona 92 - 69  
Unicaja Malaga - Gran Canaria 89 - 76  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - IDK Gipuzkoa 58 - 60  
Sant Adria - Gernika Bizkaia 42 - 77  
SC Zaragoza - Girona 60 - 82  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zemun - Spartak Subotica 87 - 78  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Darussafaka 75 - 72  
Buyukcekmece - Sakaryaspor 92 - 82  
Türk Telekom - Fenerbahce 72 - 80  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canik - Kircicegi Bodrum 74 - 50  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Kalev/Cramo 80 - 73  
Jenyiszej Krasznojarszk - Parma Permszkij Kraj 83 - 78  
UNIKSZ Kazany - Lok.Kubany Krasznodar 79 - 75  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latvijas Univ. - Parnu 75 - 70  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Vardar Pro Skopje 31 - 27  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Zaporozsje - RK Zagreb 35 - 27  
Nantes - Celje 38 - 27  
Skjern - Paris SG 24 - 26  
Szeged - Flensburg 30 - 28  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Wisla Plock 24 - 21  
Elverum - Riihimaen Cocks 28 - 27  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Metz 19 - 19  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podravka Koprivnica - Győr 27 - 33  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - CSM Bukarest 30 - 28  
FTC - Kristiansand 27 - 26  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Zubri 20 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Szpartak Moszkva 24 - 18  
FH - Benfica (Helyszín: Lisszabon) 31 - 34  
Gwardia Opole - Gorenje Velenje 23 - 21  
Olympiakosz - Komló 27 - 22  
Pays d'Aix - ÍBV 36 - 25  
Schaffhausen - Zaporozsje 38 - 33  
Winterthur - Aalborg 24 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Metzingen 27 - 28  
Besancon - Fredrikstad 31 - 23  
Magura Cisnadiei - Slavia Praha 29 - 20  
Michalovce - Nyköbing F. 26 - 29  
Nantes - Issy Paris 31 - 26  
Ramnicu Valcea - Kastamonu 35 - 26  
Salerno - Zvezda Zvenyigorod 22 - 32  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Sesvete 25 - 27  
Zamet - Dubrava 25 - 29  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grotta - Haukar 22 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Zaglebie Lubin 23 - 19  
Wybrzeze Gdansk - Stal Mielec 29 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Kobierzyce 33 - 28  
Piotrcovia Piotrkow - Lublin 24 - 35  
Ruch Chorzow - Jelenia Gora 21 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fyllingen - Falk Horten 19 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fana Bergen - Gjerpen 26 - 24  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Rimpar 27 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Erlangen 26 - 24  
Füchse Berlin - Lemgo 29 - 23  
Gummersbach - Bietigheim-Metterzimmern 28 - 21  
Minden - Melsungen 32 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Göppingen 26 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UGNTU Ufa - SZKIF Krasznodar 28 - 35  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGU-Adjif - Lucs Moszkva 26 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Alingsas 22 - 31  
Ystad IF - Skövde 30 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Kristianstad 24 - 22  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novi Pazar - Kikinda 30 - 26  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kenya - Etiópia 3 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., K cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bissau Guinea - Zambia 2 - 1  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Birmingham 0 - 1  
Chelsea - Arsenal 0 - 5  
Everton - Brighton 3 - 3  
Liverpool - Yeovil 2 - 1  
Manchester City - West Ham 7 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose de Oruro - Destroyers Santa Cruz 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - Coritiba 2 - 2  
Londrina - Sao Bento 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Parana 2 - 0  
Chapecoense - Vitória 0 - 1  
Internacional - Sao Paulo 3 - 1  
Palmeiras - Gremio 2 - 0  
Santos - Corinthians 1 - 0  
Vasco da Gama - Cruzeiro 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingör - Nyköbing 1 - 2  
Hvidovre - Thisted 5 - 1  
Köge - Silkeborg 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarta - Slagelse BI 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Ansan Greeners 2 - 0  
Busan I'Park - Seoul E-Land 3 - 1  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (UAE) - Bani Yas 1 - 2  
Al-Wahda - Dibba Al-Fujairah 2 - 0  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Ajman 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cuenca - Tecnico Univ. Ambato 1 - 3  
Univ. Catolica de Quito - LDU Quito 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Montpellier 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Go Ahead Eagles - Roda 3 - 0  
Sparta Rotterdam - Cambuur 3 - 0  
Twente - Maastricht 0 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madura Utd. - Persija Jakarta 0 - 1  
PSM Makassar - Arema FC 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Yamagata 2 - 1  
Kamatamare Sanuki - Roasso Kumamoto 1 - 0  
Machida Zelvia - Oita Trinita 3 - 2  
Mito - Tokyo Verdi 0 - 1  
Zweigen Kanazawa - Matsumoto Yamaga 0 - 2  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shonan Bellmare - Kashiwa R. 1 - 1  
Yokohama FM - Kashima A. 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Boyaca Chico 1 - 0  
Independiente SF - Junior de Barranquilla 2 - 2  
Itagui Leones - Dep. La Equidad 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - Orlando 2 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A div, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Olaszország 0 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, B div, 2.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Törökország 2 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, C div, 1.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Albánia 2 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, C div, 4.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Montenegró 1 - 4  
Románia - Szerbia 0 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, D div, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Málta 1 - 1  
Feröer-szigetek - Koszovó 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asker - Alta 0 - 1  
Fredrikstad - Stabaek 2 5 - 0  
Hönefoss - Elverum 3 - 2  
Mjölner - Nybergsund 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flekkeröy - Hödd 1 - 1  
Kjelsas - Brattvag 0 - 1  
Nardo - Vidar 0 - 3  
Stjördals/Blink - Egersund 1 - 3  
Vard Haugesund - Valerenga 2 3 - 3  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepp - Sandviken 1 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Wolfsburg 0 - 3  
Essen-Schönebeck - Potsdam 3 - 2  
Frankfurt - Sand 1 - 0  
Freiburg - Duisburg 0 - 2  
Mönchengladbach - Leverkusen 4 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albissola - Piacenza 1 - 1  
Alessandria - Robur Siena 1 - 1  
Arzachena - U23Juventus 1 - 0  
Carrarese - Novara 4 - 2  
Cuneo - Olbia 1 - 0  
Pistoiese - Pisa 0 - 2  
Pro Patria - Vercelli 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Feralpisalo 0 - 1  
Fano - Giana Erminio 1 - 0  
Fermana - Südtirol 0 - 0  
Imolese - Gubbio 1 - 0  
Monza - Triestina 1 - 1  
Pordenone - Vicenza 1 - 1  
Ravenna - Sambenedettese 2 - 0  
Renate - Pesaro 0 - 1  
Virtus Verona - Ternana 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tyumeny - Fakel Voronyezs 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Csertanovo Moszkva 7 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Sol de America 0 - 1  
General Diaz - Nacional Asuncion 1 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Boys Callao - Alianza Lima 1 - 1  
Universitario de Deportes - Union Comercio 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estoril - Varzim 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnastic - Alcorcon    
Granada - Mallorca 1 - 0  
Majadahonda - Oviedo 1 - 0  
Tenerife - Lugo 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Celta Vigo B 3 - 0  
Coruxo - Salmantino 1 - 1  
Las Palmas B - Fuenlabrada 0 - 1  
Pontevedra - Ponferradina 0 - 0  
Rapido de Bouzas - Burgos 0 - 1  
San Sebastian Reyes - Guijuelo 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Calahorra 2 - 1  
Izarra - Sp. Gijón B 0 - 2  
Mirandes - Real Union Irun 2 - 2  
Oviedo B - Gimn. Torrelavega 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Olot 1 - 0  
Badalona - Lleida 1 - 1  
Cornella - Alcoyano 1 - 2  
Ebro - Sabadell 1 - 3  
Espanyol B - Peralada 3 - 1  
Levante B - Castellon 0 - 0  
Teruel - Ejea 0 - 0  
Valencia B - Hercules 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Melilla 0 - 2  
Don Benito - Sevilla B 0 - 1  
El Ejido - Rec. Huelva 0 - 1  
Granada B - Atl. Sanluqueno 0 - 0  
Jumilla - Almería B 1 - 0  
Linense - Villanovense 1 - 1  
Marbella - Real Murcia 0 - 0  
San Fernando - Ibiza Eivissa 2 - 0  
Talavera de la Reina - Badajoz 4 - 0  
UCAM Murcia - Malaga B 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Huelva 3 - 2  
Ath. Bilbao - Real Sociedad 2 - 1  
Barcelona - Rayo Vallecano 9 - 1  
Malaga - Espanyol 2 - 1  
Tenerife - CDEF Logrono 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Karlskrona - Lund 5 - 4  
Mjällby - Utsikten 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlstad Utd. - Rynninge 2 - 2  
Syrianska FC - Skelleftea 3 - 1  
Team TG - Akropolis 1 - 3  
Umea FC - Assyriska FF 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Vittsjö 2 - 0  
IFK Kalmar - Pitea 1 - 2  
Kristianstad - Limhamn Bunkeflo 4 - 2  
Rosengard - Hammarby 5 - 1  
Växjö - Kopparbergs/Göteborg 0 - 4  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bulgária - U19Ciprus 2 - 1  
U19Portugália - U19Montenegró 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Nacional 1 - 0  
CA Cerro - Atl. River Plate 4 - 2  
Danubio - Torque 3 - 1  
Liverpool Montevideo - Defensor 2 - 1  
Montevideo Wanderers - Racing Montevideo 1 - 2  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Richmond 3 - 2  
Bethlehem Steel - Tampa Bay 1 - 0  
Charlotte Independence - North Carolina 1 - 3  
Fresno - Real Monarchs 0 - 1  
Louisville City - Indy Eleven 1 - 0  
Nashville SC - FC Cincinnati 3 - 3  
New York RB 2 - Pittsburgh 2 - 1  
Penn FC - Toronto FC 2 0 - 0  
Phoenix - Portland 2 0 - 1  
Reno - Orange County SC 3 - 1  
Sacramento - Las Vegas 1 - 0  
San Antonio - Rio Grande Valley 1 - 1  
St. Louis FC - Oklahoma City Energy 0 - 0  
Swope Park - Los Angeles Galaxy 2 5 - 1  
Tulsa - Seattle 2 1 - 4  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Caracas FC 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Dep. Anzoategui 3 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Portugália 1 - 3  
Thaiföld - Trinidad és Tobago 1 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Team Wellington 4 - 3  
MMA (Bellator 208)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Shlemenko - A. Tokov 0 - 1  
B. Henderson - S. Awad 1 - 0  
C. Kongo - Tim. Johnson 1 - 0  
F. Emelianenko - C. Sonnen 1 - 0  
H. Corrales - A. Main 1 - 0  
MMA (PFL 9)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Halsey - R. Markes 1 - 0  
Chr. Wade - R. Watley 1 - 0  
D. Spohn - S. Oconnell 0 - 1  
I. Mamedov - T. Tavares 1 - 0  
M. Grishin - S. Rama 0 - 1  
N. Schulte - J. Case 1 - 0  
R. Nijem - Y. Kawana 1 - 0  
V. Magalhaes - Rakim Cleveland 1 - 0  
W. Brooks - R. Magomedov 0 - 1  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Talladega II 2018    
Nascar, Talladega II 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar, futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - J. Logano (Talladega II) 0 - 1  
Cha. Elliott - D. Hamlin (Talladega II) 0 - 1  
J. Logano - Cha. Elliott (Talladega II) 1 - 0  
K. Harvick - Kyle Busch (Talladega II) 0 - 1  
Kurt Busch - C. Bowyer (Talladega II) 0 - 1  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Castres 19 - 14  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Saracens 3 - 13  
Lyon - Cardiff 21 - 30  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - Newcastle 25 - 26  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland - North Harbour 45 - 29  
Manawatu - Southland 38 - 26  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Seoul Woori 3 - 1  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Nyíregyháza 2 - 3  
Vasas - Újpest 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Olsztyn 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Netzhoppers Bestensee - Haching 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Argos Sora 3 - 0  
Monza - Verona 1 - 3  
Padova - Cucine Lube Civitanova 0 - 3  
Perugia - Latina 3 - 0  
Trentino - Siena 3 - 0  
Vibo Valentia - Castellana Grotte 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Jugra Szurgut 3 - 0  
Fakel Novij Urengoj - Ural Ufa 3 - 0  
Zenit Kazany - Jugra Nyizsnyevartovszk 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cajasol Juvasa - Logrono 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Arkas Izmir 1 - 3  
Arhavi Bld. Spor - Maliye Piyango Ankara 2 - 3  
Galatasaray - Inegol Bld. Spor 3 - 0  
Plevne - Istanbul BB 2 - 3  
Ziraat Bankasi Ankara - Halkbank Ankara 2 - 3  
Röplabda (vb, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Szerbia 0 - 3  
Röplabda (vb, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - USA 3 - 2  
Strandröplabda (Yangzhou)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pedlow S / Schachter S - BarbosaSantos/Carvalhaes    
Semenov K / Leshukov I - Krasilnikov V / Stoyanovskiy O 2 - 1  
Strandröplabda (Yangzhou, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Ross A / Klineman A 0 - 2  
Ross S / Hughes S - Humana-Paredes/Pavan 2 - 1  
Tenisz (Antwerpen-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - T. Griekspoor 0 - 2  
F. Auger Alliassime - Z. Bergs 2 - 1  
F.F. Silva - S. Robert 1 - 2  
I. Ivashka - Ant. Hoang 2 - 0  
K. de Schepper - S. Stakhovsky 0 - 2  
M. Granollers - Y. Mertens 2 - 0  
N. Mahut - C. Lestienne 1 - 2  
S. Griekspoor - S. Caruso 1 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Carballes Baena - P. Martinez Portero 2 - 1  
Tenisz (Fairfield, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - A. Bolt    
B. Fratangelo - A. Bolt 2 - 0  
Tenisz (Fairfield, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ratiwatana S / Rungkat C - Heliovaara H / Laaksonen 2 - 0  
Tenisz (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qiang Wang - D. Yastremska 0 - 2  
Tenisz (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Marozava L - Stosur S / Zhang S 0 - 2  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Alexandrova - C. Giorgi 0 - 2  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Groenefeld A L - Flipkens K / Larsson J 1 - 2  
Tenisz (Luxembourg-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - E.G. Ruse 2 - 1  
E. Kostova - A. Rus 0 - 2  
J. Ponchet - R. Hogenkamp 2 - 0  
J.B. Teichmann - E. Bouchard 0 - 2  
K. Muchova - J. Fett    
Kr. Pliskova - G. Minnen 2 - 0  
R. Sramkova - T. Smitkova 1 - 2  
V. Lepchenko - I. Shinikova 2 - 1  
Tenisz (Moszkva-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gerasimov - T. Gabashvili 2 - 0  
L. Rosol - J. Rodionov    
R. Berankis - A. Bublik 0 - 2  
S. Napolitano - F. Horansky 0 - 2  
Tenisz (Moszkva-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - S. Soler-Espinosa 1 - 2  
I. Jorovic - L. Siegemund 2 - 0  
O. Jabeur - H. Dart 2 - 1  
S. Sharipova - V. Diatchenko 1 - 2  
S. Zhuk - I. Khromacheva 0 - 2  
V. Grammatikopoulou - G. Garcia Perez 2 - 0  
V. Koval - N. Vikhlyantseva 0 - 2  
V. Zvonareva - S. Lansere 2 - 0  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P-H. Herbert - U. Humbert 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - N. Djokovic 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murray J / Soares B - Kubot L / Melo M 0 - 2  
Tenisz (Santo Domingo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - F. Delbonis 2 - 1  
Tenisz (Stockholm-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - M. Moraing 2 - 0  
B. Tomic - O. Otte    
J. Benneteau - I. Nedelko 2 - 0  
M. Donati - J. Zopp 0 - 2  
M. Mmoh - A. Popyrin 0 - 2  
Mar.Eriksson - E. Gulbis 0 - 2  
N. Gombos - M. Bachinger 0 - 2  
P. Polansky - K. Friberg 2 - 0  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ka. Pliskova - C. Garcia 0 - 2  
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Moore J - Melichar N / Peschke K 0 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sou. Verma - June Wei Cheam 2 - 0  
Tollaslabda (Dutch Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maas J / Tabeling R - Wahyu N A P / Ade Y S 1 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Blichfeldt - Xuefei Qi 2 - 0  
Tollaslabda (Dutch Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoeva G / Stoeva S - Piek S / Seinen C 2 - 0  
Tollaslabda (Dutch Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis M / Smith L - Gicquel T / Delrue D 2 - 0  
Vízilabda (Európa Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - BVSC 12 - 6  
Ortigia - OSC 8 - 14  
Primorac Kotor - Primorje Rijeka 16 - 11  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Benavidez Jr. - T. Crawford 0 - 1  

 

2018.10.13.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Ottawa 34 - 16  
Toronto - Hamilton 20 - 34  
Winnipeg - Saskatchewan 31 - 0  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KT Wiz 3 - 4  
Hanwha Eagles - NC Dinos 10 - 8  
KIA Tigers - Lotte Giants 1 - 5  
Samsung Lions - Nexen Heroes 12 - 5  
SK Wyverns - LG Twins 2 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 1 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 2 - 3  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon (1.m.) 8 - 3  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants (1.m.) 1 - 4  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - LA Dodgers (1.m.) 6 - 5  
Milwaukee - LA Dodgers (2.m.) 3 - 4  
Darts (European Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - R. Joyce 6 - 5  
D. Gurney - L. Humphries 6 - 3  
D. Webster - Ric. Evans 6 - 3  
G. Price - S. Beaton 5 - 6  
Ian White - John Henderson 4 - 6  
J. Clayton - G. Clemens 6 - 2  
J. Wade - A. Alcinas 6 - 4  
Joe Cullen - M. Edgar 5 - 6  
M. Hopp - K. Ratajski 6 - 5  
M. Smith - M. Kantele 6 - 1  
M. van Gerwen - V. van der Voort 6 - 2  
Mer. King - M. Schindler 0 - 6  
P. Wright - J. Klaasen 3 - 6  
R. Cross - J. de Zwaan 6 - 4  
S. Bunting - Mic. Mansell 6 - 2  
S. Whitlock - R. North 4 - 6  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Brno Bulldogs 3 - 5  
Otrokovice - Pardubice 7 - 5  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sunds - Frederikshavn 7 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - OLS Oulu 10 - 2  
Happee Jyväskylä - Seinäjoki 6 - 9  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akerselva - Harstad 6 - 13  
Gjellerasen - Sandnes 8 - 6  
Slevik - Fredrikstad 14 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höllviken - Mullsjö 4 - 8  
Kalmarsund - Helsingborg 4 - 4  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F-League Selection - Fuchu 7 - 3  
Machida - Oita 3 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone Pescara - Dosson 5 - 1  
Arzignano - Lazio 4 - 3  
Augusta - Napoli 3 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szinara Jekatyerinburg - Novaja Gener. Sziktivkar 4 - 2  
Tyumeny - Norilszkij Nikel 4 - 4  
Uhta - KPRF Moszkva 2 - 6  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Burinhosa 3 - 2  
Electrico FC - Leoes Porto Salvo 5 - 1  
Rio Ave - Azemeis 3 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Inter Movistar 3 - 5  
Ribera Navarra - Jaen 1 - 1  
Valdepenas - Cartagena 4 - 4  
Zaragoza - Santa Coloma 2 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Rochester 3 - 4  
Grand Rapids - Hershey 6 - 3  
Hartford - Providence 3 - 3  
Iowa - Texas Stars 3 - 3  
Laval - Binghamton 5 - 2  
Laval - Binghamton (21:00) 1 - 2  
Lehigh Valley - Springfield 0 - 7  
Manitoba - Belleville 2 - 1  
Ontario Reign - Stockton 4 - 4  
San Antonio - Colorado Eagles 1 - 2  
San Diego - Tucson 2 - 3  
Toronto Marlies - Utica 4 - 7  
Utica - Charlotte 3 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Renon/Ritten 3 - 2  
Gherdeina/Gröden - Zell am See 6 - 3  
Jesenice - Fassa 8 - 5  
Kitzbühel - Feldkirch 1 - 6  
Klagenfurt 2 - Bregenzerwald 2 - 6  
Lustenau - Salzburg 2 4 - 2  
Milano - Vipiteno/Sterzing 5 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Dundee 5 - 2  
Fife - Guildford 6 - 3  
Manchester - Coventry 5 - 2  
Nottingham - Sheffield 5 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Jihlava 1 - 4  
Frydek Mistek - Motor Ceske Budejovice 2 - 5  
Litomerice - Prostejov 4 - 5  
Poruba - Zubr Prerov 1 - 4  
Slavia Trebic - Kadan 4 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Kladno 4 - 8  
Vsetin - Slavia Praha 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Pardubice 6 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Dinamo Molodecsno 2 - 1  
Junoszt Minszk - Lida 4 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - SaPKo 3 - 2  
Jokipojat - LeKi 1 - 3  
Kokkolan Hermes - Kiekko-Vantaa 6 - 2  
Koovee - KeuPa 1 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Lahti Pelicans 2 - 1  
Kalpa - HIFK 0 - 4  
Kärpät - Vaasan Sport 5 - 0  
SaiPa - JYP 2 - 2  
Turku PS - Tappara 0 - 1  
Ässät - Lukko 4 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mulhouse - Gap 5 - 5  
Nice - Lyon 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Szocsi 5 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Jokerit 1 - 1  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szpartak Moszkva 1 - 3  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Lido Riga 8 - 0  
Liepaja - Kurbads Riga 3 - 2  
Mogo Riga - Zemgale/LLU 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Detroit 8 - 2  
NY Rangers - Edmonton 1 - 2  
Ottawa - Los Angeles 5 - 1  
Philadelphia - Las Vegas 0 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Valerenga 3 - 2  
Stavanger - Stjernen 4 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Medvescak Zagreb 3 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Zürich Lions 2 - 3  
Langnau Tigers - Bern 3 - 1  
Lugano - Rapperswil 6 - 0  
Servette - Fribourg 2 - 1  
Zug - Biel 4 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Timra 7 - 4  
Färjestad - Frölunda 3 - 4  
HV 71 - Örebro 3 - 1  
Lulea - Rögle 3 - 1  
Malmö - Växjö 2 - 1  
Mora - Skelleftea 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Szokol Krasznojarszk 2 - 3  
Izssztal Izsevszk - CSZK Szamara 2 - 2  
Molot Perm - Lada Toljatti 3 - 1  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Barsz Kazany B 6 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - Dizel Penza 3 - 0  
Torpedo Kamenogorszk - Metallurg Novokuznyeck 4 - 2  
Zvezda Csehov - Ermak Angarszk 4 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Nippon Cranes 1 - 1  
Kerékpár (Il Lombardia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - T. Pinot 0 - 1  
A. Yates - P. Roglic 0 - 1  
Il Lombardia 2018    
Il Lombardia 2018 - Top 3    
R. Bardet - M. Woods 0 - 1  
R. Uran - G. Moscon 1 - 0  
R. Uran - M. Woods 1 - 0  
S. Yates - E. Bernal    
S. Yates - P. Roglic    
T. Pinot - R. Bardet 1 - 0  
V. Nibali - A. Yates 1 - 0  
V. Nibali - G. Moscon 1 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Mega Bemax 86 - 95  
Crvena zvezda - Krka Novo Mesto 80 - 66  
FMP - Cibona Zagreb 79 - 79, h.u. 93 - 88  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Cairns 70 - 88  
Sydney Kings - Adelaide 83 - 94  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Bendigo 72 - 82  
Perth - Adelaide 66 - 78  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Limburg 83 - 71  
Okapi Aalstar - Basic-Fit Brussels 79 - 79, h.u. 94 - 85  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BC Brasilia - Vasco da Gama 76 - 77  
Cearense - Flamengo 54 - 73  
Paulistano - Mogi das Cruzes 75 - 85  
Pinheiros - Bauru 92 - 81  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomoucko - USK Praha 79 - 77  
Opava - Sokoli Hradec Kralove 102 - 91  
Svitavy - Pardubice 85 - 93  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Hradec Kralove 101 - 80  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Changwon Sakers 85 - 79  
Seoul Knights - Wonju Dongbu 83 - 80  
Ulsan Mobis Phoebus - Busan Sonicboom 101 - 69  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Caen 69 - 74  
Nancy - Quimper 70 - 65  
Orleans - Evreux 87 - 66  
Poitiers - Lille 77 - 77, h.u. 85 - 91  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Le Mans 69 - 74  
Bourg - Reims 102 - 83  
Chalon sur Saone - ASVEL Lyon-Villeurbanne 89 - 92  
Gravelines - Monaco 74 - 65  
Nanterre - Dijon 77 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarbes - Lyon 40 - 68  
Villeneuve d'Ascq Lille - Mondeville 86 - 58  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - RS Elasto Painters 97 - 104  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Agiasz - Amintasz Dafni 75 - 74  
Har. Trikoupisz Meszologi - Pefkohori 72 - 48  
Ionikosz Nikea - Kasztoria 72 - 62  
Ippokratisz Kosz - Pszihiko 58 - 58, h.u. 85 - 83  
Iraklisz - Kardica 79 - 68  
Kavala - Apollon Patra 96 - 74  
Korivosz Amaliada - Marouszi 86 - 72  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - PAOK 91 - 71  
Arisz - Panathinaikosz 70 - 84  
Holargosz - Koloszosz Rodosz 74 - 60  
Ifesztosz Limnosz - Panioniosz 86 - 64  
Promitheasz Patra - Periszteri 73 - 76  
Rethymno - Lavrio 72 - 77  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alkar Sinj - Hermes Zagreb 96 - 82  
Gorica - Bosco Zagreb 98 - 68  
Vrijednosnice Osijek - Skrljevo 97 - 79  
Zabok - Zadar 91 - 88  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Maccabi TA 70 - 83  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Rishon 94 - 76  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Toyohashi Neophoenix 70 - 60  
Kawasaki Brave Thunders - Shiga 68 - 80  
Kyoto - Yokohama 87 - 81  
Mikawa Kariya - Tokyo Alvark 69 - 77  
Osaka - Rizing Fukuoka 89 - 65  
Ryukyu Okinawa - Nagoya Dolphins 79 - 68  
Tochigi - Toyama 85 - 80  
Tokyo Sunrockers - Hokkaido 67 - 66  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Starogard Gdanski 93 - 93, h.u. 103 - 106  
Koszalin - Torun 73 - 82  
Legia Varsó - Ostrow Wielkopolski 68 - 77  
Rosa Radom - Asseco Gdynia 77 - 94  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorzow - Lublin 87 - 69  
Widzew Lodz - Siedlce 70 - 82  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Rytas Vilnius 73 - 79  
Prienai - Juventus Utena 85 - 80  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Jászberény 73 - 80  
Sopron - Szolnok 82 - 81  
Szombathely - Kaposvár 79 - 60  
TF-Budapest - ZTE 62 - 87  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - ZTE 63 - 65  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Denver 93 - 98  
Cleveland - Detroit 110 - 129  
Dallas - Charlotte 118 - 123  
Golden State - LA Lakers 105 - 119  
Memphis - Houston 103 - 121  
Miami - Atlanta 119 - 113  
Milwaukee - Minnesota 143 - 121  
New York - Brooklyn 107 - 113  
Orlando - San Antonio 81 - 100  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanau - Hamburg 82 - 68  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giessen - Bremerhaven 87 - 89  
Jena - Mitteldeutscher 81 - 64  
Oldenburg - Ulm 77 - 77, h.u. 103 - 99  
Vechta - Skyliners Frankfurt 77 - 77, h.u. 83 - 88  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortitudo Bologna - Imola 90 - 79  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurobasket Roma - Tortona 80 - 59  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Trieste 86 - 74  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - Torino 79 - 71  
Vigarano - Famila Schio 59 - 84  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oviedo - Palencia 81 - 83  
Saenz Horeca Araberri - Granada 84 - 89  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Zaragoza 99 - 55  
Breogan Lugo - Estudiantes 86 - 79  
MoraBanc Andorra - Manresa 77 - 82  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Univ. Ferrol 86 - 64  
Valencia - P. Avenida 57 - 69  
Zamarat - Araski AES 64 - 69  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Vrsac 102 - 102, h.u. 118 - 113  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Ilirija Ljubljana 78 - 60  
Polzela - Zlatorog Lasko 67 - 67, h.u. 72 - 77  
Primorska Koper - Sencur Kranj 75 - 66  
Sentjur - Rogaska 77 - 80  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahcesehir Koleji - Galatasaray 83 - 78  
Besiktas - Karsiyaka 61 - 57  
RH Gaziantepspor - Banvitspor 73 - 69  
Tofas Bursa - Istanbul BB 73 - 61  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Galatasaray 91 - 77  
Izmit Bld. Spor - Adana Gundogdu 83 - 75  
Mersin BB - Antakya Hatay 58 - 65  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Nyizsnyij Novgorod 84 - 78  
Tsmoki-Minszk - Asztana 86 - 93  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurmala/Fenikss - Kalev Tallinn 71 - 74  
Liepajas Lauvas - Parnu 62 - 93  
Rapla - Valmiera 100 - 88  
VEF Riga - Ventspils 89 - 90  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Barcelona 21 - 29  
Montpellier - Veszprém 29 - 30  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Bjerringbro-Silkeborg 24 - 37  
Csehovszkije Medvegyi - Metalurg Skopje 33 - 25  
Tatran Presov - Sporting CP 27 - 30  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Ademar Leon 25 - 26  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Buducnost Podgorica 23 - 22  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Rosztov 29 - 29  
Sävehof - Köbenhavn 22 - 36  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krim Ljubljana - Thüringer HC 27 - 20  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jicin - Nove Veseli 23 - 23  
KP Brno - Frydek-Mistek 28 - 28  
Lovosice - Koprivnice 31 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors-Thy - Lemvig 24 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles Bocholt - Kaerjeng 41 - 35  
Benfica - FH 37 - 32  
Besa Famiglia Peja - Drammen 27 - 20  
GP Tigers Aalsmeer - Vojvodina 23 - 26  
Hard - Limburg Lions 29 - 29  
Selfoss - Ribnica 32 - 26  
SZKA Minszk - Porto 25 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning-Ikast - Zaglebie Lubin 31 - 19  
Hypo Niederösterreich - Atl. Guardes 22 - 20  
Höör - Muratpasa Antalya 31 - 25  
Spono Nottwil - Dunaújváros 21 - 35  
Storhamar - Byasen 29 - 20  
Viborg - Buxtehude 27 - 24  
Vác - Siófok 22 - 35  
Zalau - Dortmund 25 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg de Peage - Saint-Amand 26 - 21  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Filipposz Veria - Arisz Nikea 29 - 22  
HAN Szaloniki - Doukasz 19 - 32  
PAOK - Pylea 37 - 18  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porec - Rudar Rude 30 - 21  
Umag - Varazdin 32 - 22  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Akureyri Handboltafelag 26 - 25  
Stjarnan - KA Akureyri 31 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Azoty Pulawy 28 - 25  
Pogon Szczecin - Piotrkow Trybunalski 27 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Gdynia 27 - 27  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Gyöngyös 27 - 24  
Budakalász - Dabas 23 - 23  
Csurgó - Cegléd 35 - 24  
Eger - Vecsés 31 - 26  
FTC - Mezőkövesd 27 - 19  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Rhein Vikings Neuss 33 - 26  
Elbflorenz - Dessau-Rosslauer 22 - 24  
Ferndorf - Nordhorn-Lingen 28 - 26  
Grosswallstadt - Lübbecke 33 - 35  
Hamm-Westfalen - Hüttenberg 24 - 24  
Lübeck-Schwartau - Dormagen 31 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Kiel 24 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bensheim/Auerbach - Neckarsulm 32 - 23  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Aguas Santas 26 - 28  
Fafe - ABC Braga 23 - 26  
Fermentoes - Boa Hora 26 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobrogea Constanta - Politehnica Timisoara 25 - 19  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Huesca 23 - 27  
Granollers - Teucro 30 - 20  
Logrono La Rioja - Alcobendas 41 - 26  
Morrazo Cangas - Bidasoa Irun 20 - 19  
Quabit Guadalajara - Ciudad Encantada 27 - 27  
Sinfin - Atl. Valladolid 33 - 32  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellon - Alcobendas 18 - 16  
Gijon - Morvedre 34 - 25  
Granollers - Elche 29 - 28  
Porrino - Canyamelar Valencia 29 - 21  
Valladolid - Zuazo Barakaldo 25 - 23  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Basel 31 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Skara 24 - 25  
Kungalv - Skuru 19 - 31  
Skövde - Heid 27 - 25  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ormoz - Krka Novo Mesto 25 - 29  
SVIS Ivancna Gorica - Dobova 31 - 35  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyenlítői Guinea - Madagaszkár 0 - 1  
Szenegál - Szudán 3 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marokkó - Comore-szigetek 1 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Seychelles-szigetek 6 - 0  
Nigéria - Líbia 4 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongói DK - Zimbabwe 1 - 2  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., I cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burkina Faso - Botswana 3 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., J cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tunézia - Niger 1 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., K cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mozambik - Namíbia 1 - 2  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., L cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uganda - Lesotho 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Bradford 3 - 1  
Barnsley - Luton 3 - 2  
Burton - Bristol Rovers 1 - 0  
Coventry - Wycombe 1 - 0  
Fleetwood - Shrewsbury 2 - 1  
Gillingham - Southend 0 - 2  
Oxford Utd. - Plymouth 2 - 0  
Rochdale - Doncaster 2 - 3  
Scunthorpe - Peterborough 0 - 2  
Wimbledon - Portsmouth 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Milton Keynes Dons 0 - 1  
Carlisle - Morecambe 0 - 2  
Colchester - Crawley 3 - 1  
Crewe - Bury 1 - 1  
Exeter - Swindon 2 - 0  
Mansfield - Grimsby    
Newport - Stevenage 2 - 1  
Northampton - Forest Green 2 - 1  
Port Vale - Lincoln 2 - 6  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Maidenhead Utd. 3 - 1  
Bromley - Barrow 2 - 1  
Dag & Red - Wrexham 1 - 2  
Eastleigh - Aldershot 1 - 2  
Fylde - Maidstone Utd. 2 - 0  
Halifax - Chesterfield 1 - 1  
Harrogate Town - Dover 2 - 2  
Havant & Waterlooville - Gateshead 0 - 1  
Leyton - Hartlepool 0 - 0  
Salford City - Braintree 2 - 2  
Solihull Moors - Ebbsfleet Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Mitre Santiago del Estero 3 - 0  
Gimnasia Jujuy - Instituto Cordoba 1 - 0  
Villa Dalmine - Dep. Moron 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba SDE - Gimnasia LP 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Sampaio Correa 1 - 2  
CSA - Ponte Preta 1 - 2  
Guarani - Avai 1 - 2  
Juventude - Goiás 3 - 5  
Oeste - Fortaleza 0 - 0  
Vila Nova - Boa 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Fluminense 3 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnechea - Audax Italiano 0 - 1  
Palestino - Universidad de Chile 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Jablonec 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Kjellerup 2 - 0  
Dalum - Aarhus Fremad 0 - 1  
Jammerbugt - Ringköbing 2 - 1  
Odder - Vejgaard 1 - 3  
Sydvest - Kolding IF 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frem - AB Gladsaxe 2 - 0  
Middelfart - Marienlyst 2 - 1  
Skovshoved - Hellerup 1 - 0  
Vanlöse - B93 Köbenhavn 0 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VSK Aarhus - Kolding 3 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Anyang 0 - 1  
Seongnam - Gwangju 2 - 2  
Suwon FC - Daejeon Citizen 3 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - El Nacional Quito 3 - 2  
Macara Ambato - Delfin Manta 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Guingamp 0 - 0  
Dijon - Soyaux 3 - 0  
Lille - Fleury 91 0 - 0  
Paris FC - Rodez Aveyron 4 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persebaya Surabaya - Pusamania Borneo 0 - 1  
Perseru Serui - Persela Lamongan 2 - 0  
PSIS Semarang - Barito Putera 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Yokohama FC 0 - 2  
Gifu - Okayama 2 - 1  
Kofu - Albirex Niigata 0 - 0  
Kyoto - Tokushima 1 - 0  
Omiya Ardija - Tochigi 1 - 0  
Yamaguchi - Avispa Fukuoka 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Cerezo Osaka 2 - 2  
Kobe Leonessa - Nagano Parceiro 4 - 0  
Nojima Sagamihara - Nippon Sport Univ. 1 - 1  
Urawa RD - Albirex Niigata 0 - 2  
Vegalta Sendai - Beleza Inagi 0 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaguares de Cordoba - Atl. Huila 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millonarios - Once Caldas 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytow 1 - 1  
Chrobry Glogow - Stal Mielec 0 - 0  
Wigry Suwalki - GKS Tychy 2 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Dallas 1 - 0  
Los Angeles FC - Houston 4 - 2  
Minnesota - Colorado Rapids 0 - 2  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Győr 3 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A div, 1.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Németország 3 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, B div, 1.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Csehország 1 - 2  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, B div, 4.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Írország - Dánia 0 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, C div, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Ciprus 2 - 1  
Norvégia - Szlovénia 1 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, D div, 1.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Andorra 3 - 0  
Lettország - Kazahsztán 1 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, D div, 4.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Liechtenstein 4 - 1  
Örményország - Gibraltár 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram Larvik - Baerum 2 - 0  
Moss - Grorud 1 - 1  
Odd Grenland 2 - Raufoss 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KFUM Oslo - Bryne 1 - 1  
Skeid - Arendal 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Avaldsnes 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Röa - LSK Kvinner 3 - 3  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Hoffenheim 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rimini - Teramo 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Catania 1 - 1  
Matera - Virtus Francavilla 1 - 2  
Paganese - Catanzaro 0 - 4  
Rende - Potenza 0 - 2  
Sicula Leonzio - Rieti 0 - 1  
Trapani - Bisceglie 1 - 0  
Vibonese - Cavese 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - Baltika Kalinyingrád 2 - 2  
Csertanovo Moszkva - Sinnyik Jaroszlavl 0 - 1  
FK Krasznodar 2 - Zenit Sz'tpétervár 2 2 - 1  
Lucs Vlagyivosztok - Kurszk 1 - 0  
Mordovija Szaranszk - Himki 1 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Nyizsnyij Novgorod 0 - 0  
SZKA Habarovszk - Rotor Volgográd 0 - 1  
Tambov - Szpartak Moszkva 2 2 - 0  
Tom Tomszk - Szocsi 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubanocska Krasznodar - Rjazany 0 - 0  
Zvezda-2005 Perm - Jenyiszej Krasznojarszk 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Guarani Asuncion 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Rio Ave 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Sutton Utd. 0 - 0  
Connah's Quay - Coleraine 2 - 0  
Dunfermline - Alloa 2 - 2  
East Fife - Queen of South 2 - 0  
Ross County - Montrose 3 - 1  
U21Motherwell - Sligo 2 - 0  
U21St. Mirren - Queens Park 2 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elgin - Cowdenbeath 3 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partick Thistle - Dundee Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Las Palmas 3 - 0  
Numancia - Zaragoza 1 - 0  
Osasuna - Cordoba 3 - 1  
Sp. Gijón - Reus 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Leonesa - Navalcarnero 3 - 1  
Deportivo B - Union Adarve 2 - 3  
Real Madrid B - Internacional de Madrid 1 - 1  
Unionistas de Salamanca - Valladolid B 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leioa - CD Vitoria 1 - 1  
R. Santander - Langreo 4 - 1  
Real Sociedad B - Ath. Bilbao B 1 - 0  
UD Logrones - Tudelano 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ontinyent - Barcelona B 0 - 3  
Villarreal B - Conquense 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Betis 2 - 1  
Madrid CCF - Valencia 1 - 1  
Sevilla - Atl. Madrid 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Oddevold 2 - 1  
Eskilsminne - Ljungskile 1 - 1  
Skövde - Oskarshamn 1 - 2  
Torn - Husqvarna 1 - 3  
Tvaaker - Grebbestad 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arameisk-Syrianska - Karlslund 1 - 2  
Forward Örebro - Västeras SK 2 - 1  
Sandviken - Nyköping 5 - 0  
Sollentuna - Linköping City 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Eskilstuna Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hollandia - U19Bosznia-Hercegovina 6 - 0  
U19Írország - U19Feröer-szigetek 3 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 12. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Spanyolország - U19Fehéroroszország 3 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Észtország (Helyszín: Észtország) 3 - 0  
U19Olaszország - U19Finnország 3 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztria - U19Szlovénia 2 - 2  
U19Magyarország - U19Koszovó 0 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szlovákia - U19Albánia (Helyszín: Albánia) 3 - 0  
U19Ukrajna - U19Norvégia 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas De San Carlos - Rampla Juniors 2 - 2  
Penarol - Fenix Montevideo 2 - 0  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa - Charleston 0 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - India 0 - 0  
Mianmar - Bolívia 0 - 3  
Omán - Fülöp-szigetek 1 - 1  
Peru - Chile 3 - 0  
Üzbegisztán - Koreai NDK 2 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Carmarthen 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crusaders - Glentoran 3 - 0  
Institute - Ballymena Utd. 1 - 2  
Linfield - Newry City 3 - 1  
Warrenpoint - Ards 1 - 0  
MMA (Bellator 207)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Banks - M. Nallo 0 - 1  
K. Ferguson Jr. - C. Browning 0 - 1  
L. Larkin - I. Pascu 1 - 0  
M. Mitrione - R. Bader 0 - 1  
R. Nelson - S. Kharitonov 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Warrington 12 - 4  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Toulouse 20 - 22  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Munster 10 - 10  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llanelli Scarlets - Racing-Metro 13 - 14  
Ulster - Leicester 24 - 10  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Edinburgh 21 - 15  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton Saints - Clermont 20 - 41  
Timisoara Saracens - Newport Dragons 17 - 54  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ospreys - Section Paloise 27 - 0  
Stade de France - Worcester 27 - 38  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Bordeaux 22 - 10  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Zebre 43 - 22  
Jenyiszej Krasznojarszk - La Rochelle 21 - 82  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Grenoble 40 - 14  
Harlequin - Agen 54 - 22  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay of Plenty - Northland 38 - 35  
Counties Manukau - Canterbury 14 - 19  
Waikato - Otago 19 - 23  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Ausztrália 26 - 24  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Cheonan Skywalkers 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arago de Sete - Ajaccio GFC 3 - 1  
Poitevin Poitiers - Chaumont 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - Kedzierzyn-Kozle 1 - 3  
Zawiercie - Resovia Rzeszow 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bühl - Herrsching 3 - 2  
Giesen - Berlin RV 0 - 3  
Lüneburg - United Rhein-Main 3 - 1  
Rottenburg - Friedrichshafen 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravenna - Revivre Milano 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Dinamo-LO 3 - 2  
Jaroszlavl - Zenit Szentpétervár 0 - 3  
Kuzbassz Kemerovo - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 0  
Lokomotív Novoszibirszk - Nova Novokujbisevszk 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Teruel 3 - 2  
Melilla - Vecindario Gran Canaria 3 - 2  
San Sadurnino - Rio Duero Soria 3 - 2  
Santanderina - Conectabalear Manacor 3 - 0  
Uriba Palma - Barcelona 3 - 0  
Ushuaia Ibiza - L'Illa Grau 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haris Dimurol - Alcobendas 3 - 0  
Haro Rioja - Granadas de Elche 3 - 0  
Madrid Chamberi - Avarca de Menorca 0 - 3  
Sant Cugat - Barcelona 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Jeopark Kula 3 - 0  
Strandröplabda (Yangzhou)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Myskiv T / Samoday V 2 - 0  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Szalankiewicz J / Rudol M 2 - 1  
Bergmann P A / Harms Y - Loyola Stein A / Cerutti 2 - 1  
Doherty R / Allen W - Szalankiewicz J / Rudol M 1 - 2  
Krasilnikov V / Stoyanovs - BarbosaSantos/Carvalhaes 2 - 0  
Krasilnikov V / Stoyanovs - Evans M / Kolinske W 2 - 0  
Krasilnikov V / Stoyanovs - Plavins M / Tocs E 2 - 0  
Pedlow S / Schachter S - Bergmann P A / Harms Y 2 - 1  
Pedlow S / Schachter S - Tijan A / Younousse C 2 - 0  
Perusic O / Schweiner D - Plavins M / Tocs E 0 - 2  
Seidl R / Waller P - Semenov K / Leshukov I 0 - 2  
Semenov K / Leshukov I - Patterson C / Slick S 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Pedlow S / Schachter S    
Solberg P / Oscar Schmidt - Seidl R / Waller P 0 - 2  
Strandröplabda (Yangzhou, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Kociolek K / Kolosinska K 2 - 0  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Ross S / Hughes S 2 - 0  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Seixas De Freitas/Alves 2 - 0  
Birlova E / Ukolova E - Lobato Herrero/Fernandez 2 - 0  
Claes K / Walsh Jennings - Ross A / Klineman A 1 - 2  
Day E / Flint B - Graudina T / Kravcenoka A 1 - 2  
Huberli T / Betschart N - Wang F / Xue C 1 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Ross A / Klineman A 1 - 2  
Humana-Paredes/Pavan - Salgado Solberg/Secomandi 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Wang F / Xue C 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Seixas De Freitas/Alves 0 - 2  
Menegatti M /Tóth O. - Ross S / Hughes S 0 - 2  
Ross A / Klineman A - Graudina T / Kravcenoka A 2 - 0  
Ross S / Hughes S - Birlova E / Ukolova E 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Baldi - P. Martinez Portero 0 - 2  
R. Carballes Baena - M. Trungelliti 2 - 1  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Vega Hernan - Junaid R / Pel D 2 - 0  
Tenisz (Fairfield, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - L.G.M. Harris 2 - 0  
A. Menendez-Maceiras - J.J. Wolf 2 - 0  
B. Fratangelo - C. Ruud 2 - 0  
Tenisz (Fairfield, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galloway R / Maytin R - Heliovaara H / Laaksonen 0 - 2  
Ratiwatana S / Rungkat C - Huesler M-A / Verbeek S 2 - 0  
Tenisz (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Yastremska - Shuai Zhang 2 - 0  
Qiang Wang - G. Muguruza Blanco 2 - 1  
Tenisz (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stosur S / Zhang S - Guarachi A / Olmos G 2 - 0  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - E. Alexandrova 1 - 2  
A. van Uytvanck - C. Giorgi 0 - 2  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flipkens K / Larsson J - Kichenok L / Srebotnik K 2 - 0  
Tenisz (Luxembourg-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - R. Sramkova 1 - 2  
Arn G. - J.B. Teichmann 0 - 2  
B. Bencic - Le. Kung 2 - 0  
E.G. Ruse - M. Trevisan 2 - 1  
H. Watson - K. Muchova 1 - 2  
I. de Vroome - E. Kostova 0 - 2  
I. Shinikova - T. Korpatsch 2 - 1  
J. Loeb - T. Smitkova 1 - 2  
K. Gerlach - G. Minnen 1 - 2  
K. Piter - A. Rus 0 - 2  
Kr. Pliskova - M. Hibi 2 - 0  
L. Rüffer - J. Fett 1 - 2  
O. Danilovic - J. Ponchet 0 - 2  
R. Hogenkamp - T. Lukas 2 - 1  
R.G. Serban - E. Bouchard 1 - 2  
V. Lepchenko - P. Schnyder 2 - 0  
Tenisz (Moszkva-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - R. Molleker 2 - 0  
A. Vatutin - E. Gerasimov 0 - 2  
F. Horansky - V. Galovic 2 - 1  
J. Rodionov - U. Ignatik 2 - 1  
L. Rosol - I. Gakhov 2 - 0  
N. Milojevic - S. Napolitano 0 - 2  
R. Berankis - B. Kavcic 2 - 1  
T. Gabashvili - D. Brands 2 - 1  
Tenisz (Moszkva-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - D. Chiesa 2 - 1  
A. Cadantu - V. Zvonareva 1 - 2  
D. Khazaniuk - S. Sharipova    
E. Rodina - S. Zhuk 0 - 2  
E. Rybakina - V. Diatchenko 0 - 2  
I. Khromacheva - E. Gorgodze 2 - 0  
N. Abduraimova - L. Siegemund 1 - 2  
N. Stojanovic - I. Jorovic 0 - 2  
O. Doroshina - S. Lansere 1 - 2  
O. Jabeur - Stollár F. 2 - 1  
P. Monova - N. Vikhlyantseva 0 - 2  
S. Soler-Espinosa - A. Zaja 2 - 1  
V. Flink - G. Garcia Perez 1 - 2  
V. Grammatikopoulou - A. Panova 2 - 1  
V. Ivakhnenko - H. Dart 0 - 2  
V. Koval - S. Lisicki 2 - 1  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P-H. Herbert - D. Novak 2 - 0  
U. Humbert - G. Barrere 2 - 1  
Tenisz (Ortisei, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Raja P / Sancic A 2 - 1  
Tenisz (Riba-roja de Turia, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Benoit - Bondár A. 2 - 0  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - N. Djokovic 0 - 2  
R. Federer - B. Coric 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Marach O / Pavic M 2 - 0  
Tenisz (Santa Marg. di Pula, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Di Giuseppe - Jani R-L. 2 - 1  
Tenisz (Santo Domingo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - C. Garin 1 - 2  
P. Krstin - F. Delbonis 0 - 2  
Tenisz (Santo Domingo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Quiroz R - Paes L / Reyes-Varela M 1 - 2  
Tenisz (Tashkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Majchrzak - F. Auger Alliassime 0 - 2  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ka. Pliskova - T. Bacsinszky 2 - 0  
Su-Wei Hsieh - C. Garcia 0 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Caljouw - Sou. Verma 0 - 2  
T.J. Popov - June Wei Cheam 1 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jansen J R / Zurwonne J - Wahyu N A P / Ade Y S 0 - 2  
Maas J / Tabeling R - Bay-Smidt M / Moelhede L 2 - 0  
Tollaslabda (Dutch Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Blichfeldt - R. Honderich 2 - 0  
Xuefei Qi - A. Demirbag 2 - 0  
Tollaslabda (Dutch Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piek S / Seinen C - Fruergaard M / Thygesen S 2 - 0  
Stoeva G / Stoeva S - Boje A / Lundgaard S 2 - 0  
Tollaslabda (Dutch Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis M / Smith L - Arends J / Piek S 2 - 0  
Gicquel T / Delrue D - Bay-Smidt M / Soby R 2 - 0  
Vízilabda (Európa Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Primorac Kotor 10 - 7  
Ortigia - Mornar 10 - 9  
OSC - CN Barcelona 13 - 6  
Primorje Rijeka - BVSC 7 - 12  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Posillipo Napoli - Catania 7 - 5  
Savona - Florentia 7 - 5  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Foot - R. Davies Jr. 0 - 1  
Z. Tete - M. Aloyan 1 - 0  

 

2018.10.12.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Giants - Philadelphia 13 - 34  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos 13 - 2  
KIA Tigers - Lotte Giants 6 - 4  
KT Wiz - Nexen Heroes 5 - 10  
Darts (European Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Noppert - A. Alcinas 5 - 6  
G. Clemens - B. Dolan 6 - 3  
J. de Zwaan - S. Siepmann 6 - 3  
K. Huybrechts - S. Beaton 5 - 6  
K. Ratajski - Ste. West 6 - 5  
L. Humphries - Kee. Brown 6 - 4  
L. Woodhouse - M. Schindler 3 - 6  
M. Edgar - J. de Graaf 6 - 3  
M. Kantele - R. Marijanovic 6 - 3  
M. Langendorf - J. Klaasen 4 - 6  
Mark Wilson - John Henderson 5 - 6  
Mic. Mansell - G. Killington 6 - 2  
R. Joyce - J. Wattimena 6 - 1  
R. North - C. Bunse 6 - 3  
Ric. Evans - A. Gilding 6 - 1  
Sim. Stevenson - V. van der Voort 3 - 6  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Ostrava 6 - 5  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benlose - Vanlose 6 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - LaSB 5 - 2  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - NOR 92 Mjöndalen 7 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Storvreta 6 - 5  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Slavia Praha 3 - 1  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Sendai 2 - 5  
Urayasu - Fuchu 3 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldi Eboli - Civitella Casanova 5 - 2  
Pesarofano - Meta Catania 9 - 4  
Rieti - Latina 7 - 1  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Quinta dos Lombos 2 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Peniscola 1 - 2  
Magna Gurpea - Palma Futsal 4 - 0  
Segovia - Levante 2 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Wilkes-Barre/Scranton 0 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Litvínov 3 - 1  
Chomutov - Mladá Boleslav 3 - 2  
Karlovy Vary - Vítkovice 5 - 2  
Mountfield HK - Liberec 2 - 2  
Olomouc - Plzen 3 - 1  
Trinec - Sparta Praha 4 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Frederikshavn 5 - 2  
Esbjerg - Sönderjyske 3 - 3  
Herning - Hvidovre 3 - 3  
Rungsted - Herlev Eagles 6 - 4  
Rödovre - Odense 13 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Dunaújváros 4 - 4  
Csíkszereda - Újpest 5 - 3  
Debrecen - Gyergyói HK 5 - 3  
KMH Budapest - Vienna Capitals 2 6 - 3  
Vasas - Fehérvári Titánok 3 - 8  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - RoKi 3 - 1  
IPK - LeKi 3 - 5  
KeuPa - Kiekko-Vantaa 0 - 2  
SaPKo - Jokipojat 2 - 0  
TUTO - Heinolan Peliitat 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tappara - Kookoo 3 - 2  
Vaasan Sport - Ilves 3 - 8  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Angers 1 - 2  
Grenoble - Bordeaux 1 - 2  
Rouen - Chamonix-Morzine 3 - 0  
Strasbourg - Anglet 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szibir Novoszibirszk 4 - 1  
CSZKA Moszkva - Admiral Vlagyivosztok 1 - 1  
Dinamo Minszk - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 5  
Dinamo Riga - Red Star Kunlun 1 - 3  
SZKA Szentpétervár - Szeversztal Cserepovec 2 - 0  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nesta Torun - GKS Katowice 0 - 3  
Orlik Opole - Jastrzebie 2 - 2  
Polonia Bytom - Comarch Cracovia 3 - 8  
Stoczniowiec Gdansk - Podhale Nowy Targ 2 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - GKS Tychy 5 - 6  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Edmonton 4 - 1  
Buffalo - Colorado 1 - 6  
Detroit - Toronto 3 - 5  
Florida - Columbus 4 - 5  
Minnesota - Chicago 3 - 3  
Montreal - Los Angeles 0 - 3  
Nashville - Winnipeg 3 - 0  
New Jersey - Washington 6 - 0  
NY Rangers - San Jose 2 - 2  
Pittsburgh - Las Vegas 4 - 2  
St. Louis - Calgary 5 - 3  
Tampa Bay - Vancouver 1 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Bad Nauheim 5 - 3  
Deggendorf - Dresden 3 - 5  
Frankfurt Löwen - Ravensburg 4 - 7  
Freiburg - Bayreuth 5 - 3  
Kassel - Heilbronn 4 - 2  
Kaufbeuren - Crimmitschau 6 - 2  
Lausitzer Füchse - Tölzer Löwen 2 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Düsseldorf 2 - 2  
Krefeld - Eisbären Berlin 1 - 3  
Köln - Iserlohn 1 - 1  
Mannheim - Schwenningen 3 - 1  
Straubing - Augsburg 2 - 4  
Wolfsburg - Nürnberg 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Salzburg 3 - 6  
Graz - Linz 4 - 0  
Vienna Capitals - Klagenfurt 2 - 1  
Villach - Fehérvár 4 - 2  
Znojmo - Südtirol Bolzano 0 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - GCK Lions 4 - 7  
Chaux-de-Fonds - Biasca Ticino 2 - 1  
Langenthal - Zug 2 2 - 2  
Thurgau - Kloten 3 - 0  
Visp - Olten 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Davos 5 - 0  
Bern - Zug 3 - 0  
Biel - Servette 5 - 1  
Fribourg - Lugano 2 - 1  
Rapperswil - Langnau Tigers 0 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - AIK 1 - 2  
Karlskoga - Vita Hasten 2 - 1  
MODO - Västervik 5 - 2  
Oskarshamn - Karlskrona 4 - 3  
Pantern Malmö - Leksand 1 - 4  
Västeras - Almtuna 3 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Nitra 5 - 5  
Diósgyőr - MAC 2 - 2  
Kosice - Liptovsky Mikulas 3 - 2  
Nove Zamky - Trencin 4 - 2  
Poprad - B. Bystrica 5 - 2  
Zvolen - Zilina 9 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Dinamo Szentpétervár 1 - 2  
Cselmet Cseljabinszk - Szarov 3 - 2  
Gornyak Ucsali - Burany Voronyezs 4 - 3  
Heilongjiang - SZKA-Neva 0 - 5  
Juzsnij Ural Orszk - Rjazany 1 - 4  
Zauralje Kurgan - Tambov 1 - 0  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang High1 - Oji Eagles 2 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Melbourne Utd. 88 - 88, h.u. 122 - 123  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Flames - Canberra Capitals 78 - 97  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Oostende 64 - 65  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Olimpia Milano 71 - 82  
Fenerbahce - Gran Canaria 97 - 72  
Himki Moszkva - Olympiakosz 66 - 87  
Zalgiris Kaunas - Baskonia Vitoria 79 - 87  
Kosárlabda (Euroliga-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UR Venezia - TTT Riga 56 - 73  
Wisla Krakkó - Olympiakosz 46 - 47  
Kosárlabda (Európa Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Ormanspor 82 - 74  
Szpartak Noginszk - Lefkada 66 - 62  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Chartres 103 - 95  
Denain - Vichy-Clermont 56 - 69  
Nantes - Paris BC 82 - 59  
Roanne - Gries-Oberhoffen 92 - 77  
St-Chamond - Rouen 76 - 70  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fos-sur-Mer - Cholet 70 - 77  
Le Portel - Antibes 75 - 75, h.u. 98 - 87  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NorthPort Batang Pier - Meralco Bolts 99 - 94  
SM Beermen - Phoenix Fuelmasters 117 - 100  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Akita 104 - 92  
Kawasaki Brave Thunders - Shiga 76 - 64  
Kyoto - Yokohama 84 - 80  
Osaka - Rizing Fukuoka 73 - 56  
Ryukyu Okinawa - Nagoya Dolphins 88 - 87  
Tochigi - Toyama 104 - 84  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Kecskemét 81 - 75  
Pécs - Körmend 97 - 80  
Szeged - Atomerőmű 63 - 64  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - PEAC-Pécs 70 - 71  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Orleans - Toronto 119 - 134  
Sacramento - Utah 93 - 132  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Crailsheim 115 - 76  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Canoe - Melilla 84 - 68  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valga - Ogre 65 - 81  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Aarhus 32 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Holstebro 36 - 22  
Randers - Ringköbing 27 - 18  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Steaua Bukarest 27 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Magura Cisnadiei (Helyszín: Cisnadiei) 25 - 28  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Caen 29 - 23  
Saran - Massy Essonne 34 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - Fleury Loiret 27 - 26  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emsdetten - Coburg 21 - 35  
Hagen - Aue 27 - 35  
TUSEM Essen - Wilhelmshaven 28 - 29  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szungul Sznyezsinszk - SZKIF Krasznodar 26 - 21  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rocasa Gran Canaria - Bera Bera 25 - 36  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Ystad - Guif 30 - 26  
Lugi - Redbergslids 31 - 28  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dol TKI Hrastnik - Koper 23 - 26  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Malawi 1 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabon - Dél-Szudán 3 - 0  
Mali - Burundi 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Benin 2 - 0  
Togo - Gambia 1 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elefántcsontpart - Közép-afrikai Köztársaság 4 - 0  
Guinea - Ruanda 2 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., I cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Mauritánia 4 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., J cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Szváziföld 4 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., L cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zöld-foki-szigetek - Tanzánia 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tranmere - Macclesfield 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Flamengo 4 - 2  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Jihlava 1 - 0  
Zizkov - Dukla Praha 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skive - Tarup-Paarup 3 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - Ballerup 1 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar 2 - Utrecht 2 2 - 2  
Den Bosch - Dordrecht 1 - 0  
Helmond - Telstar 1 - 2  
Nijmegen - FC Eindhoven 0 - 1  
RKC Waalwijk - Oss 0 - 0  
Volendam - Almere City 2 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - ADO Den Haag 1 - 9  
Excelsior/Barendrecht - Zwolle 2 - 3  
Heerenveen - Ajax 1 - 1  
VV Alkmaar - Twente 0 - 5  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhayangkara Jakarta - Sriwijaya Palembang 2 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Hapoel Nazareth Illit 0 - 0  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Ramat Gan 0 - 2  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Iksal 2 - 2  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Rishon Lezion 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Rionegro Aguilas 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Itagui Leones 3 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A div, 2.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Svájc 2 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A div, 4.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Anglia 0 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, B div, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Észak-Írország 1 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, C div, 2.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Magyarország 1 - 0  
Észtország - Finnország 0 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, D div, 2.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Luxemburg 1 - 0  
Moldova - San Marino 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - CA 3 de Febrero 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Edinburgh City 1 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Elche 4 - 0  
Malaga - Albacete 2 - 1  
UD Extremadura - Cadiz 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Durango - Barakaldo 0 - 1  
Gernika - Amorebieta 1 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bulgária - U19Ciprus 1 - 0  
U19Csehország - U19Montenegró 6 - 0  
U19Lettország - U19Görögország 2 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Németország - U20Hollandia 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Horvátország - U21Görögország 2 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Szlovákia - U21Észtország 2 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dánia - U21Lengyelország 1 - 1  
U21Feröer-szigetek - U21Litvánia 2 - 2  
U21Finnország - U21Grúzia 1 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Lettország - U21Hollandia 0 - 3  
U21Ukrajna - U21Skócia 3 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Németország - U21Norvégia 2 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Málta - U21Magyarország 2 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Oroszország - U21Macedónia 5 - 1  
U21Szerbia - U21Ausztria 0 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Románia - U21Wales 2 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Montenegró - U21Luxemburg 3 - 0  
U21Szlovénia - U21Bulgária 1 - 1  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Franciaország - U21Törökország 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Uruguay 2 - 1  
Japán - Panama 3 - 0  
Katar - Ecuador 4 - 3  
Mexikó - Costa Rica 3 - 2  
Szaúd-Arábia - Brazília 0 - 2  
USA - Kolumbia 2 - 4  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Caernarfon 0 - 0  
Bala Town - Newtown 3 - 2  
Llanelli - Cardiff Met Univ. 0 - 2  
Labdarúgás (Ír 1., rájátszás a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - Finn Harps 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Limerick 3 - 0  
St. Patrick's - Shamrock Rovers 0 - 1  
Waterford FC - Dundalk 1 - 2  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - London Wasps 52 - 3  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perpignan - Sale 24 - 41  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Taranaki - Wellington 10 - 34  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Narbonne 3 - 1  
Rennes - Nice 3 - 0  
Toulouse - Tourcoing 1 - 3  
Tours - Cannes 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Radom - Jastrzebski Wegiel 0 - 3  
ONICO Varsó - Cuprum Lubin 3 - 0  
Snooker (International Champ.-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - J. Wattana 5 - 6  
D.B. Gilbert - S. Craigie (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
H. Vafaei Ayouri - Niu Zhuang 6 - 3  
J. Higgins - P. Lines (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
Jam. Jones - Zhao Xintong    
K. Maflin - Jak. Jones 6 - 0  
M. Allen - P.S. Davison (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
M. Georgiou - B.J. Castle 6 - 3  
R. McLeod - A. Burden 5 - 6  
S. Bingham - Chen Feilong (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
S. Donaldson - J. Astley 2 - 6  
S. Murphy - S. Baird (6 nyert frame-ig) 0 - 6  
T. Ford - J. Swail (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
Zhou Yuelong - A. Taylor 6 - 1  
Strandröplabda (Babolsar)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aghajanighasab/Pourasgari - Sidorenko A / Dyachenko A 1 - 2  
Pokersnik D / Plahutnik G - Aghajanighasab/Pourasgari 0 - 2  
Raoufi R / Mirzaali A - Pokersnik D / Plahutnik G 2 - 0  
Raoufi R / Mirzaali A - Sidorenko A / Dyachenko A 2 - 0  
Strandröplabda (Yangzhou)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Di Giantommaso/Silvestre - Schumann D / Durant C 1 - 2  
Evans M / Kolinske W - Nolvak K / Tiisaar M 2 - 0  
Gao P / Ha L - Tijan A / Younousse C 1 - 2  
Giginoglu M / Goegtepe V - Seidl R / Waller P 0 - 2  
Koekelkoren D / Van Walle - Szalankiewicz J / Rudol M 0 - 2  
Li Z / Zhou C - Basta S / Kolaric L 0 - 2  
Liamin N / Velichko I - Myskiv T / Samoday V 0 - 2  
Loyola Stein A / Cerutti - Basta S / Kolaric L 2 - 0  
Mchugh C / Schubert Z - Inkiew N / Padsawud S 1 - 2  
Myskiv T / Samoday V - Bouter J / Varenhorst C 2 - 0  
Patterson C / Slick S - Inkiew N / Padsawud S 2 - 0  
Plavins M / Tocs E - Schumann D / Durant C 2 - 0  
Popov S / Gordieiev I - Evans M / Kolinske W    
Sivolap M / Yarzutkin A - Seidl R / Waller P 0 - 2  
Szalankiewicz J / Rudol M - Li Y / Wu J 2 - 0  
Strandröplabda (Yangzhou, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bai B / Yuan L - Graudina T / Kravcenoka A    
Davidova V / Shchypkova I - Wang X X / Xia X Y 0 - 2  
Dubovcova N / Strbova A - Graudina T / Kravcenoka A 0 - 2  
Huberli T / Betschart N - Lobato Herrero/Fernandez 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Kociolek K / Kolosinska K 2 - 0  
Kociolek K / Kolosinska K - Lunde I / Ulveseth O J 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Dubovcova N / Strbova A 2 - 0  
Lavalle A / Horta Maximo - Stubbe J / Van Iersel M 1 - 2  
Lobato Herrero/Fernandez - Alves J / Maestrini L 2 - 0  
Lunde I / Ulveseth O J - Futami A / Hasegawa A 2 - 0  
Makroguzova N / Kholomina - Menegatti M /Tóth O. 0 - 2  
Makroguzova N / Kholomina - Salgado Solberg/Secomandi 0 - 2  
Mei Mei L / Zhu L - Alves J / Maestrini L 0 - 2  
Radarong V / Hongpak K - Behrens K / Ittlinger S 1 - 2  
Ross A / Klineman A - Day E / Flint B 0 - 2  
Ross A / Klineman A - Murakami M / Ishii M 2 - 0  
Ross S / Hughes S - Behrens K / Ittlinger S 2 - 0  
Ross S / Hughes S - Birlova E / Ukolova E 1 - 2  
Salgado Solberg/Secomandi - Bloem L / Sinnema J 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Barbosa Silva/Silva Ramos 1 - 2  
Seixas De Freitas/Alves - Wang X X / Xia X Y 2 - 0  
Silva Bigi/Lopes Pereira - Murakami M / Ishii M 1 - 2  
Wang F / Xue C - Claes K / Walsh Jennings K 1 - 2  
Wang F / Xue C - Stubbe J / Van Iersel M 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Baldi - M. Zekic 2 - 0  
M. Trungelliti - P. Sousa 2 - 1  
P. Martinez Portero - L. Giustino 2 - 0  
R. Carballes Baena - A. Giannessi 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Vega Hernan - Martin A / Podlipnik-Castillo H 2 - 0  
Junaid R / Pel D - Cacic N / Draganja T 2 - 1  
Tenisz (Fairfield, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jor. Thompson - B. Fratangelo 0 - 2  
Jor. Thompson - M. Janvier 2 - 1  
S. Fanselow - C. Ruud 0 - 2  
Tenisz (Fairfield, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galloway R / Maytin R - Lawson A / Reese H    
Ratiwatana S / Rungkat C - Johnson H / Johnson Y 2 - 1  
Tenisz (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gavrilova - Shuai Zhang 0 - 2  
D. Yastremska - K. Kucova 2 - 0  
E. Svitolina - Qiang Wang 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - L. Kumkhum 2 - 0  
Tenisz (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kichenok N / Rodionova An - Aoyama S / Marozava L 1 - 2  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - K. Mladenovic 2 - 0  
A. van Uytvanck - B. Strycova 2 - 1  
C. Giorgi - M. Gasparyan 2 - 1  
E. Alexandrova - A. Pavlyuchenkova 2 - 0  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Groenefeld A L - Bara I / Knoll X 2 - 0  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Moraing - G. Barrere 1 - 2  
P-H. Herbert - R. Berankis 2 - 0  
S. Bolelli - D. Novak 0 - 2  
U. Humbert - C. Lestienne 2 - 0  
Tenisz (Ortisei, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja P / Sancic A - Krawietz K / Mies A 2 - 0  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - M. Ebden 2 - 0  
K. Anderson - N. Djokovic 0 - 2  
K. Edmund - A. Zverev 0 - 2  
R. Federer - K. Nishikori 2 - 0  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Murray J / Soares B 0 - 2  
Dodig I / Mektic N - Marach O / Pavic M 1 - 2  
Klaasen R / Venus M - Kubot L / Melo M 1 - 2  
Tenisz (Santo Domingo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Krstin - J. Melzer    
P. Lorenzi - F. Delbonis 0 - 2  
Tenisz (Santo Domingo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CID R / Hernandez-Fernand - Dellien H / Estrella Burgos V 0 - 2  
Dellien H / Estrella Burg - Behar A / Quiroz R 1 - 2  
Elias G / Krstin P - Paes L / Reyes-Varela M 0 - 2  
Lipovsek Puches/Londero - Bagnis F / Berlocq C    
Lipovsek Puches/Londero - Paes L / Reyes-Varela M 0 - 2  
Tenisz (Tashkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gerasimov - F. Auger Alliassime 0 - 2  
K. Majchrzak - T. Kamke 2 - 0  
Tenisz (Tashkent, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fayziev S / Karimov D - Gaio F / Lopez Perez E 2 - 1  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - T. Bacsinszky 0 - 2  
Ka. Pliskova - K. Boulter 2 - 1  
P. Martic - C. Garcia    
Su-Wei Hsieh - E. Mertens    
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melichar N / Peschke K - Dzalamidze N / Kudermetov 2 - 1  
Tollaslabda (Dutch Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Roovers - T.J. Popov 1 - 2  
K. Parupalli - June Wei Cheam 1 - 2  
M. Caljouw - Joo Ven Soong 2 - 0  
T. Rouxel - Sou. Verma 1 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angriawan B / Hardianto H - Maas J / Tabeling R 0 - 2  
Arends J / Jille R - Wahyu N A P / Ade Y S 1 - 2  
Arjun M R / Shlok R - Jansen J R / Zurwonne J 0 - 2  
Bay-Smidt M / Moelhede L - Gicquel T / Labar R 2 - 0  
Tollaslabda (Dutch Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demirbag - J.D. Jakobsen 2 - 0  
M. Blichfeldt - C. Birch 2 - 0  
R. Honderich - S. Jaquet 2 - 0  
Xuefei Qi - N. Yigit 2 - 1  
Tollaslabda (Dutch Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birch C / Smith L - Piek S / Seinen C 1 - 2  
Lefel E / Tran A - Boje A / Lundgaard S 1 - 2  
Matsuyama N / Shida C - Fruergaard M / Thygesen S 1 - 2  
Stoeva G / Stoeva S - Honderich R / Tsai K 2 - 0  
Tollaslabda (Dutch Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends J / Piek S - Mikkelsen M / Surrow M 2 - 1  
Ellis M / Smith L - Jille R / Van Der Aar I 2 - 0  
Gicquel T / Delrue D - Lane B / Pugh J 2 - 0  
Tabeling R / Seinen C - Bay-Smidt M / Soby R 1 - 2  
Vízilabda (Európa Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Primorac Kotor 6 - 9  
Marseille - Primorje Rijeka 14 - 6  
Mornar - OSC 3 - 14  
Ortigia - CN Barcelona 9 - 6  

 

2018.10.11.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SK Wyverns 8 - 3  
KIA Tigers - Lotte Giants 0 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 5 - 4  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SK Vinohrady - Chodov 5 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Koovee Tampere 8 - 2  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chur - Uster 8 - 8  
Thun - Langnau 6 - 10  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Hartford 5 - 3  
Rochester - Syracuse 6 - 3  
San Jose Barracuda - Bakersfield 2 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Gherdeina/Gröden 7 - 3  
Renon/Ritten - Jesenice 1 - 4  
Val Pusteria - Lustenau 2 - 1  
Vipiteno/Sterzing - Klagenfurt 2 7 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Zslobin - Dinamo Molodecsno 3 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Lida 2 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee - RoKi 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Turku PS 2 - 2  
JYP - Kärpät 0 - 1  
Lukko - Hämeenlinna 1 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Slovan Bratislava 2 - 2  
Barsz Kazany - Szpartak Moszkva 1 - 0  
Szalavat Julajev Ufa - Traktor Cseljabinszk 5 - 0  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szocsi 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Arizona 2 - 2  
Ottawa - Philadelphia 4 - 7  
Washington - Las Vegas 5 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Sparta Sarpsborg 4 - 0  
Ringerike - Storhamar 0 - 0  
Stjernen - Manglerud 3 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - München 6 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tingsryd - Södertälje 2 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Timra 4 - 2  
Lulea - Frölunda 2 - 3  
Mora - Färjestad 3 - 3  
Rögle - Örebro 2 - 0  
Växjö - Malmö 1 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Ermak Angarszk 3 - 0  
Izssztal Izsevszk - Barsz Kazany B 0 - 2  
Molot Perm - Dizel Penza 2 - 2  
Szarjarka Karaganda - Metallurg Novokuznyeck 4 - 4  
Torpedo Kamenogorszk - Szokol Krasznojarszk 8 - 3  
Kerékpár (Pres. Tour of Turkey, 3. sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Presidential Tour of Turkey 2018 - 3. szakasz    
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Perth 91 - 99  
NZ Breakers - Brisbane 73 - 86  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege - Mons 78 - 92  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Anadolu Efes 71 - 90  
CSZKA Moszkva - Barcelona 95 - 75  
Panathinaikosz - Maccabi TA 89 - 84  
Real Madrid - Darussafaka 109 - 93  
Kosárlabda (Euroliga-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagyezsda Orenburg - Cukurova 76 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Namur - Gernika Bizkaia 53 - 74  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Akita 84 - 74  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - San Antonio 130 - 127  
Chicago - Indiana 104 - 89  
Detroit - Washington 97 - 102  
LA Lakers - Golden State 123 - 113  
Miami - New Orleans 140 - 128  
Orlando - Memphis 102 - 86  
Portland - Phoenix 116 - 83  
Toronto - Brooklyn 118 - 91  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Olimpija Ljubljana 91 - 69  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Skanderborg 30 - 34  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Silkeborg 36 - 20  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - Chambery 27 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Kalisz 30 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - DHfK Leipzig 27 - 23  
Flensburg - Stuttgart 29 - 21  
Kiel - Wetzlar 29 - 19  
Ludwigshafen-Friesenheim - Magdeburg 27 - 38  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztavropol - Dinamo Volgográd 25 - 22  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suhr Aarau - Winterthur 28 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - HIF Karlskrona 34 - 24  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Maribor 32 - 26  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongó - Libéria 3 - 1  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MC Alger - Hussein Dey 2 - 1  
Medea - Oran 1 - 1  
Setif - Constantine 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Corinthians 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Vitkovice 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vyskov - Plzen 1 - 5  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - Porto Suez 3 - 1  
El Gaish Talaea - Olympic El Qanah 3 - 2  
Nogoom El Mostakbal - Haras El Hodood 1 - 1  
Smouha - Alominiom Nag Hammadi 3 - 2  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A div, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Portugália 2 - 3  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, B div, 2.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Svédország 0 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, C div, 1.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Skócia 2 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, C div, 4.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Románia 1 - 2  
Montenegró - Szerbia 0 - 2  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, D div, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Azerbajdzsán 0 - 3  
Koszovó - Málta 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bardejov - Trnava 0 - 5  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Horvátország - U19Törökország 1 - 4  
U19Lengyelország - U19Macedónia 4 - 3  
U19Portugália - U19Anglia 1 - 4  
U19Szerbia - U19Oroszország 0 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Olaszország 2 - 1  
U20Lengyelország - U20Csehország 3 - 0  
U20Portugália - U20Svájc 1 - 1  
U20Uruguay - U20Peru 3 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Fehéroroszország - U21Csehország 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Albánia - U21Spanyolország 0 - 1  
U21Izland - U21Észak-Írország 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Anglia - U21Andorra 7 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Izrael - U21Írország 3 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Liechtenstein - U21Portugália 0 - 9  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Olaszország - U21Belgium 0 - 1  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Pittsburgh 1 - 1  
Las Vegas - Phoenix 5 - 2  
Seattle 2 - Colorado Springs 2 - 2  
St. Louis FC - Tulsa 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Carabobo 0 - 3  
Labdarúgás (Vietnámi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - Hanoi FC 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Irak 4 - 0  
Bahrein - Szíria 0 - 1  
Egyesült Arab Emirátusok - Honduras 1 - 1  
Franciaország - Izland 2 - 2  
Hong Kong - Thaiföld 0 - 1  
Kuvait - Libanon 1 - 0  
Törökország - Bosznia-Hercegovina 0 - 0  
Wales - Spanyolország 1 - 4  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tasman - Hawke's Bay 29 - 0  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groningen - Posojilnica Aich/Dob 1 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Jászberény 0 - 3  
Röplabda (vb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Szerbia 3 - 0  
Japán - Brazília 2 - 3  
Mexikó - Puerto Rico 1 - 3  
Németország - Dominikai Köztársaság 0 - 3  
Röplabda (vb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Azerbajdzsán 3 - 0  
Kína - Oroszország 3 - 1  
Olaszország - USA 3 - 1  
Törökország - Thaiföld 3 - 1  
Snooker (International Champ.-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - K. Hirani 6 - 3  
A. Songsermsawad - S. Vahedi 6 - 5  
D. Wells - Zhang Anda 4 - 6  
G. Dott - A. Carty (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
J. Robertson - A. Stefanow (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
J. Trump - Lu Ning (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
L. Brecel - Jo. Brown (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
Li Hang - Chen Zifan 6 - 0  
M. Dunn - Tian Pengfei 3 - 6  
M. Joyce - C. Steadman 4 - 6  
M. King - G. Greene (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
M. O'Donnell - R. Lawler 6 - 2  
M. Stevens - H. Akbar 6 - 3  
Yan Bingtao - A. Ursenbacher (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
Strandröplabda (Babolsar)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aghajanighasab/Pourasgari - Paszkowski/Kujawiak    
Bogatu S / Yakovlev D - Kitti D / Banlue N 2 - 0  
Bogatu S / Yakovlev D - Pokersnik D / Plahutnik G 1 - 2  
Kuleshov A / Petrossyants - Sidorenko A / Dyachenko A 1 - 2  
N. Kangkon / K. Dunwinit - Salagh A / Sadeghi Malati M 0 - 2  
Paszkowski/Kujawiak - Sramek M / Samec D 2 - 0  
Raoufi R / Mirzaali A - Salagh A / Sadeghi Malati M 2 - 0  
Sidorenko A / Dyachenko A - Vakili A / Salemiinjehbor 2 - 0  
Strandröplabda (Yangzhou)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Li Y / Wu J 2 - 0  
Basta S / Kolaric L - Patterson C / Slick S 1 - 2  
Bouter J / Varenhorst C - Giginoglu M / Goegtepe V 1 - 2  
Koekelkoren D / Van Walle - Schumann D / Durant C 2 - 1  
Krasilnikov V / Stoyanovs - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 0  
Liamin N / Velichko I - Bergmann P A / Harms Y 0 - 2  
Loyola Stein A / Cerutti - Szalankiewicz J / Rudol M 2 - 0  
Pedlow S / Schachter S - Inkiew N / Padsawud S 2 - 0  
Perusic O / Schweiner D - Nolvak K / Tiisaar M 2 - 1  
Plavins M / Tocs E - Mchugh C / Schubert Z 2 - 0  
Plavins M / Tocs E - Pedlow S / Schachter S 1 - 2  
Popov S / Gordieiev I - Doherty R / Allen W    
Rossi E / Caminati M - Doherty R / Allen W 0 - 2  
Seidl R / Waller P - Bergmann P A / Harms Y 1 - 2  
Semenov K / Leshukov I - Di Giantommaso/Silvestre 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Koekelkoren D / Van Walle    
Solberg P / Oscar Schmidt - Li Z / Zhou C 2 - 0  
Solberg P / Oscar Schmidt - Patterson C / Slick S 2 - 1  
Tijan A / Younousse C - Popov S / Gordieiev I 0 - 2  
Strandröplabda (Yangzhou, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Graudina T / Kravcenoka A 2 - 0  
Behrens K / Ittlinger S - Dubovcova N / Strbova A 0 - 2  
Claes K / Walsh Jennings - Bloem L / Sinnema J 2 - 0  
Day E / Flint B - Alves J / Maestrini L 2 - 1  
Huberli T / Betschart N - Silva Bigi/Lopes Pereira 2 - 1  
Humana-Paredes/Pavan - Davidova V / Shchypkova I 2 - 0  
Kociolek K / Kolosinska K - Wang X X / Xia X Y 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Radarong V / Hongpak K 2 - 0  
Makroguzova N / Kholomina - Lunde I / Ulveseth O J 2 - 0  
Menegatti M /Tóth O. - Futami A / Hasegawa A 2 - 0  
Murakami M / Ishii M - Lobato Herrero/Fernandez 1 - 2  
Ross A / Klineman A - Mei Mei L / Zhu L 2 - 1  
Ross S / Hughes S - Lavalle A / Horta Maximo 2 - 1  
Seixas De Freitas/Alves - Bai B / Yuan L 2 - 1  
Stubbe J / Van Iersel M - Birlova E / Ukolova E 0 - 2  
Wang F / Xue C - Salgado Solberg/Secomandi 2 - 1  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - K. de Schepper 2 - 0  
L. Giustino - N. Kuhn 2 - 1  
M. Trungelliti - Tak Khunn Wang 2 - 1  
M. Viola - M. Zekic 0 - 2  
P. Martinez Portero - D. Kuzmanov 2 - 0  
R. Carballes Baena - J.S. Tatlot 2 - 0  
S. Gutierrez-Ferrol - F. Baldi 1 - 2  
T. Robredo - P. Sousa 0 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacic N / Draganja T - Daniell M / Vervoort M 2 - 0  
Demoliner M / Vega Hernan - Giustino L / Martos Gornes S 2 - 0  
Dima D / Zhurbin A - Junaid R / Pel D 0 - 2  
Martin A / Podlipnik-Cast - Giannessi A / Pellegrino A 2 - 0  
Tenisz (Fairfield, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - C. Altamirano 2 - 1  
A. Menendez-Maceiras - T. de Bakker 2 - 0  
B. Fratangelo - D. Köpfer 2 - 0  
J.J. Wolf - N. Rubin 2 - 0  
Tom. Paul - L.G.M. Harris 1 - 2  
Tenisz (Fairfield, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone JC / Krueger M - Huesler M-A / Verbeek S 0 - 2  
Harris L G M / O''brien D - Galloway R / Maytin R 0 - 2  
Ratiwatana S / Rungkat C - Kokkinakis T / Reid M 2 - 0  
Tenisz (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - Qiang Wang 0 - 2  
D. Gavrilova - M. Niculescu 2 - 1  
E. Svitolina - N. Hibino 2 - 0  
L. Kerkhove - Shuai Zhang 1 - 2  
Tenisz (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Marozava L - Cornet A / Zheng S 2 - 1  
Guarachi A / Olmos G - Rosolska A / Spears A 2 - 1  
Kichenok N / Rodionova An - Jakupovic D / Voracova R 2 - 0  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - T. Maria 2 - 0  
E. Alexandrova - J. Larsson 2 - 1  
K. Mladenovic - Babos T. 2 - 1  
Kr. Pliskova - B. Strycova 0 - 2  
M. Gasparyan - K. Bertens 2 - 1  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Groenefeld A L - Blinkova A / Vikhlyantseva N 2 - 0  
Bara I / Knoll X - Klaffner M / Kuzmova V 2 - 1  
Bencic B / Haas B - Flipkens K / Larsson J 0 - 2  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - D. Novak 1 - 2  
J. Sinner - C. Lestienne 1 - 2  
K. Krawietz - M. Moraing 0 - 2  
O. Otte - R. Berankis 1 - 2  
U. Humbert - Q. Halys 2 - 1  
Tenisz (Ortisei, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Gille S / Vliegen J 1 - 2  
Bambridge L / O'Mara J - Napolitano S / Sinner J    
Brown D / Novak D - Krawietz K / Mies A 1 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - A. Zverev 0 - 2  
J.M. Del Potro - B. Coric    
K. Anderson - S. Tsitsipas 2 - 0  
M. Cecchinato - N. Djokovic 0 - 2  
N. Jarry - K. Edmund 0 - 2  
P. Gojowczyk - M. Ebden 0 - 2  
R. Federer - R. Bautista-Agut 2 - 1  
S. Querrey - K. Nishikori 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Venus M - Mclachlan B / Struff J-L 2 - 0  
Lindstedt R / Thiem D - Murray J / Soares B 0 - 2  
Peralta J / Zeballos H - Cabal J S / Farah R 0 - 2  
Tenisz (Santo Domingo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - J. Hernandez-Fernandez 2 - 1  
C. Garin - J.I. Londero 2 - 0  
Em. Gomez - P. Krstin 0 - 2  
F. Coria - J. Hernandez-Fernandez 0 - 2  
G. Andreozzi - N. Serdarusic 0 - 2  
G. Elias - J. Melzer 1 - 2  
N. Serdarusic - C. Garin 0 - 2  
P. Lorenzi - G. Melzer 2 - 0  
R. Dutra da Silva - F. Delbonis 0 - 2  
S. Giraldo - C. Berlocq 0 - 2  
Tenisz (Santo Domingo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo M / Nedunchezhiya - Olivares J / Rodriguez C 2 - 0  
Cuevas P / Marrero D - Andreozzi G / Duran G 2 - 0  
Galdos S / Monteiro T - Escobar G / Romboli F 0 - 2  
Tenisz (Tashkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gerasimov - M. Bourgue 2 - 1  
E. Karlovskiy - T. Kamke 0 - 2  
F. Auger Alliassime - D. Istomin 2 - 0  
M. Basic - K. Majchrzak 0 - 2  
Tenisz (Tashkent, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fayziev S / Karimov D - Margaroli L/Weissborn T-S 2 - 0  
Gaio F / Lopez Perez E - Pavlioutchenkov A / Yang 2 - 0  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Krejcikova - K. Boulter 1 - 2  
J. Cepelova - E. Mertens 0 - 2  
M. Doi - T. Bacsinszky 1 - 2  
Yuxuan Zhang - C. Garcia 0 - 2  
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cako J / Thombare P - Dzalamidze N / Kudermetov 0 - 2  
Doi M / Wacanno E - Melichar N / Peschke K 0 - 2  
Han X / Jurak D - Adamczak M / Moore J 1 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Roovers - L. Corvee 2 - 0  
M. Caljouw - B.R. Sankeerth 2 - 0  
N. Karunaratne - Sou. Verma 0 - 2  
P. Abian - Joo Ven Soong 1 - 2  
Sub. Dey - June Wei Cheam 0 - 2  
T. Rouxel - M.A. Kurt 2 - 0  
T.J. Popov - T. Penty 2 - 1  
V. Svendsen - K. Parupalli 0 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angriawan B / Hardianto H - Daugaard D / Sogaard F 2 - 0  
Beck R / Heinz A - Arends J / Jille R 0 - 2  
Briggs P / Mairs G - Arjun M R / Shlok R 0 - 2  
Ellis M / Langridge C - Bay-Smidt M / Moelhede L 0 - 2  
Kapoor R / Sharma S - Wahyu N A P / Ade Y S 1 - 2  
Lane B / Vendy S - Gicquel T / Labar R 0 - 2  
Maas J / Tabeling R - Karunaratne D / Karunaratne N 2 - 0  
Vlaar A / Yanakiev D - Jansen J R / Zurwonne J 1 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demirbag - M. Skodstrup 2 - 0  
C. Birch - K. Foo Kune 2 - 0  
G. Mahulette - Xuefei Qi 0 - 2  
M. Blichfeldt - F. Deprez 2 - 0  
M. Ulitina - J.D. Jakobsen 0 - 2  
R. Honderich - S. de Visch Eijbergen 2 - 0  
S. Jaquet - J. Hart 2 - 0  
S.U. Rao Chukka - N. Yigit 0 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birch C / Smith L - Efler L / Herttrich I 2 - 0  
Boje A / Lundgaard S - Garg K / Rane S 2 - 0  
Goliszewski J / Kaepplein - Piek S / Seinen C 0 - 2  
Honderich R / Tsai K - Pugh J / Moore J 2 - 0  
Janssens E / Ostermeyer K - Matsuyama N / Shida C 0 - 2  
Lefel E / Tran A - Karlsson E / Magnusson J 2 - 0  
Tollaslabda (Dutch Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends J / Piek S - Paredes C / Christensen M 2 - 0  
Bay-Smidt M / Soby R - Nohr N / Thygesen S 2 - 1  
Ellis M / Smith L - Kersaudy B / Tran A 2 - 0  
Fischer Nielsen J / Boje - Lane B / Pugh J 0 - 2  
Jille R / Van Der Aar I - Clare M / Williams V 2 - 0  
Mikkelsen M / Surrow M - Goliszewski J / Kaesbauer P 2 - 1  
Moelhede L / Lundgaard S - Gicquel T / Delrue D 0 - 2  
Moore J / Wolfenden T - Tabeling R / Seinen C 0 - 2  

 

2018.10.10.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SK Wyverns 5 - 12  
KIA Tigers - Hanwha Eagles 6 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Chiba Lotte 5 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 2 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sultanes de Monterrey - Guerreros de Oaxaca (6.m.) 3 - 2  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Yankees - Boston (4.m.) 3 - 4  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rödovre - SFC Copenhagen 8 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Indians Espoo 3 - 3  
Viikingit Helsinki - Steelers Hämeenlinna 5 - 3  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten-Bülach - Rychenberg Winterthur 9 - 4  
St. Gallen - Malans 4 - 7  
Wiler-Ersigen - Köniz 3 - 4  
Zug - Grasshoppers 5 - 6  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Fundao 5 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Antonio - Milwaukee 3 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kitzbühel - Milano 4 - 2  
Zell am See - Cortina 4 - 4  
Jégkorong (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Südtirol Bolzano 5 - 3  
Jégkorong (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Zug 2 - 3  
Eisbären Berlin - Nyeman Grodno 4 - 1  
Jégkorong (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Nürnberg 4 - 2  
Jégkorong (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Salzburg 1 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Guildford 3 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Vsetin 1 - 2  
Kadan - Slovan Ustecti Lvi 2 - 1  
Kladno - Havirov 3 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Litomerice 4 - 4  
Prostejov - Slavia Trebic 6 - 3  
Slavia Praha - Poruba 7 - 4  
Zubr Prerov - Frydek Mistek 5 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlín - Pardubice 6 - 1  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - RoKi 3 - 3  
Jokipojat - Imatra Ketterä 2 - 2  
Kiekko-Vantaa - Heinolan Peliitat 1 - 3  
Kokkolan Hermes - Koovee 6 - 2  
LeKi - TUTO 5 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Vaasan Sport 1 - 3  
Ilves - Jukurit 1 - 0  
Kalpa - SaiPa 3 - 3  
Kookoo - Lukko 1 - 4  
Ässät - Lahti Pelicans 2 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Dinamo Moszkva 5 - 1  
Jokerit - Vityaz Podolszk 4 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 1 - 4  
SZKA Szentpétervár - Lokomotív Jaroszlavl 0 - 0  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lido Riga - Liepaja 5 - 0  
Zemgale/LLU - Kurbads Riga 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Vancouver 5 - 3  
Columbus - Colorado 5 - 2  
Dallas - Toronto 4 - 7  
Nashville - Calgary 0 - 3  
Philadelphia - San Jose 2 - 8  
Winnipeg - Los Angeles 2 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Langenthal 1 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Pantern Malmö 3 - 2  
Almtuna - Björklöven 2 - 0  
Karlskoga - MODO 2 - 2  
Karlskrona - Södertälje 5 - 4  
Leksand - Oskarshamn 1 - 5  
Västervik - Västeras 0 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - SZKA-Neva 0 - 5  
Gornyak Ucsali - Tambov 2 - 4  
Heilongjiang - Dinamo Szentpétervár 2 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Szarov 3 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - Nippon Cranes 0 - 1  
Kerékpár (Pres. Tour of Turkey,2.szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Degenkolb - A.J. Hodeg 0 - 1  
J. Degenkolb - S. Bennett 0 - 1  
J.P. Drucker - M.A. Richeze 1 - 0  
J.P. Drucker - S. Consonni 0 - 1  
M. Pelucchi - J.P. Drucker 0 - 1  
M. Pelucchi - M.A. Richeze 0 - 1  
M. Pelucchi - S. Consonni 0 - 1  
M.A. Richeze - S. Consonni 0 - 1  
Presidential Tour of Turkey 2018 - 2. szakasz    
S. Bennett - A.J. Hodeg 1 - 0  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Ludwigsburg 89 - 76  
Murcia - Le Mans 74 - 62  
Ventspils - Anwil Wloclawek 78 - 99  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Fribourg 93 - 69  
Opava - Nanterre 74 - 67  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Hapoel Jerusalem 75 - 79  
Brose Bamberg - Fuenlabrada 88 - 89  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Promitheasz Patra 84 - 93  
Virtus Bologna - Neptunas Klaipeda 69 - 69, h.u. 83 - 78  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Slavia Praha 74 - 73  
Trutnov - Slovanka MB 86 - 70  
Kosárlabda (Euroliga-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szekszárd - Villeneuve d'Ascq Lille 71 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Crvena zvezda 63 - 66  
MoraBanc Andorra - Brescia 110 - 91  
Ulm - Galatasaray 78 - 78, h.u. 103 - 92  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Alba Berlin 75 - 73  
Lok.Kubany Krasznodar - Limoges 82 - 64  
Tofas Bursa - Asseco Gdynia 96 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Türk Telekom - Valencia 67 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Mornar 80 - 84  
UNIKSZ Kazany - Rytas Vilnius 86 - 73  
Kosárlabda (Európa Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege Panthers - Nantes Reze 56 - 75  
Kosárlabda (FIBA Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Sassari 92 - 111  
Keravnosz - Cserkaszi 64 - 61  
Lulea - Istanbul BB 78 - 73  
Rilski Sportist - Joensuun Kataja 79 - 61  
U-Banca Cluj - Ironi Ness Ziona 89 - 88  
ZZ Leiden - Kapfenberg 68 - 57  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Magnolia Hotshots 99 - 133  
NLEX Road Warriors - Phoenix Fuelmasters 97 - 123  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pefkohori - Ermisz Agiasz 76 - 73  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Koszalin 97 - 80  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Jászberény 70 - 66  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Clippers - Denver 109 - 103  
Oklahoma City - Milwaukee 107 - 107, h.u. 119 - 115  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - MBA Moszkva 82 - 70  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Castello 87 - 78  
Caceres - Oviedo 57 - 70  
Iberojet Palma - Huesca 78 - 58  
Melilla - Granada 67 - 53  
Ourense - Real Canoe 71 - 50  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VEF Riga - Parma Permszkij Kraj 76 - 80  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tartu Ulikool - TTU Tallinn 79 - 68  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Kristianstad 36 - 27  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hranice - Tatran Litovel 30 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - Aalborg 29 - 28  
Ringsted - Holstebro 22 - 22  
Skjern - Kolding 28 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Nyköbing F. 24 - 24  
Ajax Köbenhavn - Viborg 21 - 28  
Herning-Ikast - EH Aalborg 31 - 19  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Pays d'Aix 26 - 24  
Istres - Tremblay 25 - 25  
Nantes - Cesson 29 - 28  
Paris SG - Toulouse 36 - 30  
Pontault-Combault - Montpellier 26 - 30  
St. Raphael - Ivry 27 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Besancon 28 - 28  
Dijon - Nantes 20 - 25  
Issy Paris - Chambray Touraine 33 - 26  
Metz - Nice 31 - 21  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diomidisz Argosz - Drama 26 - 22  
Edessza - Olympiakosz 24 - 29  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - Selfoss 25 - 27  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Siófok 11 - 31  
Győr - Békéscsaba 47 - 23  
Vác - Kisvárda 25 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Baekkelaget 32 - 32  
Kolstad - Haslum 26 - 21  
Naerbö - Runar Sandefjord 24 - 20  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Larvik 33 - 19  
Storhamar - Skrim Kongsberg 32 - 19  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grosswallstadt - Nordhorn-Lingen 23 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Dortmund 31 - 37  
Buxtehude - Blomberg-Lippe 29 - 28  
Metzingen - Halle-Neustadt 32 - 21  
Nellingen - Bietigheim 24 - 34  
Oldenburg - Thüringer HC 25 - 36  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Permszkije Medvegyi 38 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvezda Zvenyigorod - Asztrahanocska 27 - 28  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maia - Sporting CP 26 - 25  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Suceava 32 - 27  
Buzau - Universitatea Cluj 31 - 21  
Calarasi - Fagaras 31 - 23  
Potaissa Turda - Focsani 32 - 33  
Steaua Bukarest - CSM Bukarest 24 - 27  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubius Galati - Dunarea Braila 22 - 16  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - AX Puente Genil 24 - 20  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Guardes - Malaga 26 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Amicitia Zürich 29 - 25  
Gossau - Schaffhausen 23 - 36  
St. Gallen - Thun 33 - 19  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Malmö 35 - 29  
Sävehof - Ystad IF 30 - 33  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - VästerasIrsta 35 - 26  
Sävehof - Önnereds 29 - 17  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Loka - Ribnica 29 - 36  
Trebnje - Celje 33 - 36  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etiópia - Kenya 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., K cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zambia - Bissau Guinea 2 - 1  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belouizdad - USM Alger 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Criciuma - Brasil de Pelotas 0 - 1  
Paysandu - CRB 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Vasco da Gama 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cottbus - Hallescher FC 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - MAS Taborsko 2 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing - Vejle 1 - 2  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dibba Al-Fujairah - Al-Ittihad (UAE) 1 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Ain 0 - 2  
Al-Nasr (UAE) - Al-Sharjah 3 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Tersana 3 - 2  
Misr Lel Makasa - Abu Qair Semad 2 - 0  
Wadi Degla - El Gouna 4 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Yokohama FM 1 - 2  
Kashiwa R. - Shonan Bellmare 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Dep. Tolima 4 - 3  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Queretaro 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tyumeny - CSZKA Moszkva 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dösjöbro IF - Limhamn Bunkeflo 1 - 4  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iskra-Horne Oresany - Senica 0 - 11  
Lokomotív Kosice - Trencin 1 - 5  
Lokomotív Zvolen - Zlate Moravce 1 - 2  
Malzenice - Podbrezova 1 - 2  
Skalica - Ruzomberok 4 - 1  
Slovan Simonovany - Zemplin Michalovce 0 - 4  
Vydrany - Nitra 0 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bosznia-Hercegovina - U19Írország (Helyszín: Írország) 1 - 3  
U19Hollandia - U19Feröer-szigetek 5 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 12. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Fehéroroszország - U19Svájc (Helyszín: Svájc) 0 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Finnország - U19Dánia 0 - 0  
U19Olaszország - U19Észtország (Helyszín: Észtország) 3 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztria - U19Koszovó 0 - 0  
U19Szlovénia - U19Magyarország (Helyszín: Magyarország) 1 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Norvégia - U19Szlovákia 1 - 2  
U19Ukrajna - U19Albánia (Helyszín: Albánia) 1 - 0  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Louisville City - North Carolina 2 - 1  
Nashville SC - Toronto FC 2 2 - 2  
Penn FC - New York RB 2 1 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Anzoategui - Aragua Maracay 0 - 0  
Zulia Maracaibo - Zamora Barinas 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Jordánia 0 - 0  
Olaszország - Ukrajna 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Dél-Afrika 2 - 2  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southland - Auckland 8 - 56  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Brcko - Neftocsimik Burgasz 1 - 3  
Sahtar Szoligorszk - United Rhein-Main 0 - 3  
Valepa Sastamala - Istanbul BB 2 - 3  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holding Graz - Sliedrecht 0 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zagreb - Calcit Ljubljana 3 - 1  
Olomouc - Békéscsaba 2 - 3  
VK Bratislava - Slavia Bratislava 1 - 3  
Röplabda (vb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Brazília 2 - 3  
Japán - Szerbia 3 - 1  
Mexikó - Dominikai Köztársaság 0 - 3  
Németország - Puerto Rico 3 - 1  
Röplabda (vb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Thaiföld 3 - 2  
Kína - USA 3 - 0  
Olaszország - Oroszország 3 - 1  
Törökország - Azerbajdzsán 3 - 1  
Snooker (International Champ.-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - J.R. Clarke 6 - 5  
C. Wakelin - R.T. Chuan Leong 6 - 3  
D. Dale - E. Sharav 5 - 6  
F. O'Brien - J. White (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
J. Perry - H. Chandler (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
M. Fu - S. Lichtenberg (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
M. Gould - Zhang Yong 6 - 1  
M. Holt - J. O'Connor 6 - 3  
M. White - Luo Honghao 1 - 6  
R. Day - L. Walker (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
R. Milkins - Chun Wai Lee 6 - 1  
R. Walden - D. Lilley (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
R. Williams - Yuan Sijun 2 - 6  
S. Maguire - D. Jones (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
Strandröplabda (Babolsar)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldash N / Mokhammad A - Salagh A / Sadeghi Malati M 0 - 2  
Alexa J / Melesse S A - Sramek M / Samec D 0 - 2  
Bogatu S / Yakovlev D - Aghajanighasab A / Pourasgari A 0 - 2  
Bogatu S / Yakovlev D - Reza N / Abolhassan K 2 - 0  
Kitti D / Banlue N - N. Kangkon / K. Dunwinit 0 - 2  
Kuleshov A / Petrossyants - Sramek M / Samec D 2 - 0  
Noudehi S A / Malmir A - Kitti D / Banlue N 0 - 2  
Paszkowski M / Kujawiak K - Aldash N / Mokhammad A 2 - 0  
Paszkowski M / Kujawiak K - Pokersnik D / Plahutnik G 0 - 2  
Pokersnik D / Plahutnik G - Salagh A / Sadeghi Malati M 2 - 1  
Raoufi R / Mirzaali A - Alexa J / Melesse S A 2 - 0  
Raoufi R / Mirzaali A - Kuleshov A / Petrossyants 2 - 0  
Reza N / Abolhassan K - Sidorenko A / Dyachenko A 0 - 2  
Sidorenko A / Dyachenko A - Aghajanighasab A / Pourasgari A 0 - 2  
Vakili A / Salemiinjehbor - N. Kangkon / K. Dunwinit 2 - 1  
Vakili A / Salemiinjehbor - Noudehi S A / Malmir A 2 - 0  
Strandröplabda (Yangzhou-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denysenko D / Iemelianchy - Szalankiewicz J / Rudol M 1 - 2  
Di Giantommaso/Silvestre - Mermer H H / Ozdemir Y 2 - 0  
Evans M / Kolinske W - Koshikawa Y / Shiratori K 2 - 1  
Kurokawa K / Sato R - Inkiew N / Padsawud S 0 - 2  
Myskiv T / Samoday V - Krou Y / Rowlandson E 2 - 0  
Popov S / Gordieiev I - Brandao L / Ferreira De P 2 - 0  
Schumann D / Durant C - Burik M E / Lee D 2 - 0  
Sivolap M / Yarzutkin A - Takahashi T / Ishijama Y 2 - 1  
Strandröplabda (Yangzhou-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Cruickshank C / Dunn-Suen 2 - 0  
Caluori L / Gerson D - Bai B / Yuan L 0 - 2  
Fujii S / Miyagawa S - Silva Bigi T / Lopes Pere 0 - 2  
Kubickova M / Kvapilova M - Lavalle A / Horta Maximo 0 - 2  
Radarong V / Hongpak K - Lunina D / Samoday M 2 - 1  
Udomchavee T / Pakham Y - Davidova V / Shchypkova I 0 - 2  
Wen S H / Wang J - Day E / Flint B 0 - 2  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - Tak Khunn Wang 1 - 2  
D. Guez - M. Viola 0 - 2  
J. Samper-Montana - L. Giustino 0 - 2  
J.S. Tatlot - B. Atlangeriev 2 - 0  
M. Trungelliti - J. Domingues 2 - 0  
M. Zekic - S. Travaglia 2 - 0  
N. Kuhn - P. Andujar    
R. Carballes Baena - R. Marcora 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers-Pujol G / Samp - Junaid R / Pel D 1 - 2  
Kuzmanov D / Zekic M - Giannessi A / Pellegrino A 1 - 2  
Martinez Portero P / Semm - Daniell M / Vervoort M 0 - 2  
Ojeda Lara R / Zapata Mir - Bednarek T / Drzewiecki K    
Tenisz (Fairfield, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Geller - N. Rubin 0 - 2  
B. Fratangelo - J-P. Smith 2 - 1  
D. Köpfer - I. Karlovic 2 - 0  
E. King - J.J. Wolf 1 - 2  
H. Laaksonen - T. de Bakker 1 - 2  
J.C. Aragone - C. Ruud 0 - 2  
Jor. Thompson - J. Clarke 2 - 0  
K. King - C. Ruud 0 - 2  
L. Miedler - S. Fanselow 0 - 2  
Tenisz (Fairfield, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goransson A / Siljestrom - Johnson H / Johnson Y 1 - 2  
Heliovaara H / Laaksonen - Roelofse R / Smith J-P 2 - 1  
Lawson A / Reese H - Matsui T / Nielsen F 2 - 0  
Tenisz (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Muguruza Blanco - A. Bogdan 2 - 0  
L. Kumkhum - A. Cornet 2 - 1  
Saisai Zheng - D. Yastremska 0 - 2  
V. Tomova - K. Kucova 0 - 2  
Tenisz (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chong E W / Zhang L - Cornet A / Zheng S 0 - 2  
Hibino/Kalashnikova - Jakupovic D / Voracova R 1 - 2  
Stosur S / Zhang S - Kato M / Ninomiya M 2 - 0  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - A-Ka. Schmiedlova 2 - 1  
B. Haas - K. Bertens 0 - 2  
C. Giorgi - J.B. Teichmann 2 - 0  
J. Görges - A. Petkovic 1 - 2  
K. Flipkens - B. Strycova 0 - 2  
K. Siniakova - E. Alexandrova 0 - 2  
V. Lapko - A. Pavlyuchenkova 1 - 2  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geuer N / Skamlova C - Kichenok L / Srebotnik K 0 - 2  
Lapko V / Minella M - Flipkens K / Larsson J    
Osterreicher M / Ramskogl - Klaffner M / Kuzmova V 0 - 2  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lestienne - L. Sonego 2 - 1  
D. Novak - M. Bachinger 2 - 1  
F. Ornago - Q. Halys 0 - 2  
G. Barrere - A. Pavic 2 - 0  
K. Kivattsev - S. Bolelli 0 - 2  
P-H. Herbert - L. Caruana 2 - 0  
S. Caruso - D. Brown 0 - 2  
U. Humbert - Ben. Hassan 2 - 0  
Tenisz (Ortisei, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Sabanov I / Sabanov M 2 - 0  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - K. Edmund 0 - 2  
B. Paire - A. De Minaur 0 - 2  
J.M. Del Potro - R. Gasquet 2 - 0  
K. Anderson - M. Kukushkin 2 - 0  
K. Khachanov - S. Tsitsipas 0 - 2  
M. Cecchinato - Hyeon Chung 2 - 1  
N. Basilashvili - A. Zverev 0 - 2  
R. Bautista-Agut - M. McDonald 2 - 1  
R. Federer - D. Medvedev 2 - 1  
S. Querrey - T.H. Fritz 2 - 1  
Yibing Wu - K. Nishikori 1 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna / Roger-Vasselin - Mclachlan B / Struff J-L 0 - 2  
Bryan M / Sock J - Peralta J / Zeballos H 1 - 2  
Dodig I / Mektic N - Mannarino A / Monfils G 2 - 0  
Gonzalez M / Schwartzman - Murray J / Soares B 0 - 2  
Inglot D / Skugor F - Marach O / Pavic M 1 - 2  
Kontinen H / Peers J - Lindstedt R / Thiem D 1 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Cabal J S / Farah R 1 - 2  
Sharan D / Sitak A - Kubot L / Melo M 0 - 2  
Tenisz (Santo Domingo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bagnis - Em. Gomez 0 - 2  
J. Hernandez-Fernandez - T. Monteiro 2 - 1  
J. Melzer - H. Dellien 2 - 0  
M. Arevalo - G. Elias 0 - 2  
P. Cuevas - S. Giraldo 1 - 2  
P. Lorenzi - P.S. Varillas 2 - 1  
S. Ofner - C. Garin 0 - 2  
V. Estrella Burgos - F. Delbonis 0 - 2  
Tenisz (Tashkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - D. Istomin 0 - 2  
A. Santillan - M. Bourgue 0 - 2  
A. Vatutin - F. Auger Alliassime 1 - 2  
D. Brands - E. Gerasimov 0 - 2  
M. Basic - Gon. Oliveira 2 - 0  
N. Milojevic - E. Karlovskiy 1 - 2  
O. Nedovyesov - K. Majchrzak 1 - 2  
T. Kamke - M. Safwat 2 - 0  
Tenisz (Tashkent, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Fayziev S / Karimov D 0 - 2  
Karlovskiy E / Vatutin A - Gaio F / Lopez Perez E 0 - 2  
Margaroli L/Weissborn T-S - Bublik A / Khabibulin T 2 - 0  
Milojevic N / Safwat M - Pavlioutchenkov A / Yang 1 - 2  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - M. Linette 2 - 0  
Ka. Pliskova - P. Hercog 2 - 0  
P. Martic - Fangzhou Liu 2 - 1  
Su-Wei Hsieh - V. Kudermetova 2 - 1  
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena L / Bacsinsz - Adamczak M / Moore J    
Begu I C / Krejcikova B - Han X / Jurak D 1 - 2  
Doi M / Wacanno E - Jiang X / Tang Q 2 - 0  
Dzalamidze N / Kudermetov - Dabrowski G / Xu Y    
Tollaslabda (Dutch Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.R. Sankeerth - Krausz G. 2 - 0  
D. Karunaratne - K. Parupalli 1 - 2  
D. Yanakiev - Sou. Verma 0 - 2  
J. Korhonen - L. Corvee 0 - 2  
June Wei Cheam - M. Dratva 2 - 0  
L. Wraber - Joo Ven Soong 0 - 2  
L.E. Penalver - A. Roovers 0 - 2  
M. Caljouw - C.J. Nilsson 2 - 0  
M. Zilberman - N. Karunaratne 0 - 2  
M.A. Kurt - A. Mendrek 2 - 0  
P. Abian - E. Heino 2 - 0  
Sub. Dey - N. Fransman 2 - 1  
T. Penty - Jia Wei Tan 2 - 0  
T.J. Popov - M. Vazquez 2 - 0  
V. Svendsen - K. Koljonen 2 - 0  
Y. de Oliveira - T. Rouxel 1 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Briggs P / Mairs G - Janacek J / Svejda T 2 - 0  
Clare M / Roe M - Bay-Smidt M / Moelhede L 0 - 2  
Colberg F / Fischer Niels - Beck R / Heinz A 1 - 2  
Delrue F / Villeger W - Arends J / Jille R 0 - 2  
Dunn A / Hall A - Jansen J R / Zurwonne J 1 - 2  
Kapoor R / Sharma S - Hess D / Pistorius J 2 - 0  
Kona T / Lim K W - Arjun M R / Shlok R 1 - 2  
Lane B / Vendy S - George A / Shukla S 2 - 1  
Maas J / Tabeling R - Kaesbauer P / Volker J C 2 - 0  
Van Der Aar W/Van Der Lec - Wahyu N A P / Ade Y S 0 - 2  
Vlaar A / Yanakiev D - Hanumaiah Raganatha/Surya 2 - 1  
Tollaslabda (Dutch Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demirbag - M. Riya 2 - 1  
C. Birch - A. Huser 2 - 0  
G. Mahulette - O. Bayrak 2 - 0  
J. Hart - L. Heim 2 - 1  
J.D. Jakobsen - B. Corrales 2 - 0  
K. Foo Kune - A. Mikkela 2 - 1  
M. Blichfeldt - M. Mitsova 2 - 0  
M. Repiska - S.U. Rao Chukka 0 - 2  
M. Skodstrup - K. Tomalova 2 - 0  
M. Ulitina - R. Stern 2 - 0  
R. Honderich - Lia. Tan 2 - 1  
S. de Visch Eijbergen - C. Azurmendi 2 - 1  
S. Jaquet - K. Polikarpova 2 - 0  
S. Rane - N. Yigit 0 - 2  
S.K. Priya Kudaravalli - F. Deprez 0 - 2  
Xuefei Qi - A. Prabhudesai 2 - 0  
Tollaslabda (Dutch Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balan A / Sruthi K P - Pugh J / Moore J 1 - 2  
Delrue D / Palermo L - Boje A / Lundgaard S 0 - 2  
Efler L / Herttrich I - Lim C S / Tan S J 2 - 0  
Fankhauser N / Tabeling I - Karlsson E / Magnusson J 0 - 2  
Ghorpade S / Maneesha K - Lugters M / Tirtosentono    
Goliszewski J / Kaepplein - Jaques L / Vandenhoucke F 2 - 0  
Honderich R / Tsai K - Panda R / Sunil A S 2 - 1  
Hopton J / Williams V - Kaminski L / Pohl H 1 - 2  
Jager A / Kuspert S S - Piek S / Seinen C 1 - 2  
Lefel E / Tran A - Magelund A / Ravn F 2 - 0  
Veludurthi H / Wadkar K - Birch C / Smith L 0 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends J / Piek S - Pistorius J / Kaepplein L 2 - 0  
Arjun M R / Maneesha K - Moelhede L / Lundgaard S 0 - 2  
Arora U / Wadkar K - Clare M / Williams V 0 - 2  
Atrashchenkov V / Zharka - Lane B / Pugh J 0 - 2  
Bay-Smidt M / Soby R - Mittelheisser G / Palermo 2 - 1  
Briot M / Bauer S - Paredes C / Christensen M 1 - 2  
Ellis M / Smith L - Knudsen K / Nielsen I 2 - 0  
Fischer Nielsen J / Boje - ROE M / Hopton J 2 - 0  
Gicquel T / Delrue D - Kapoor R / Garg K 2 - 0  
Goliszewski J / Kaesbauer - Balan A / Sharma S 2 - 1  
Hall A / Macpherson J - Nohr N / Thygesen S 1 - 2  
Labar R / Mittelheisser A - Jille R / Van Der Aar I 1 - 2  
Mikkelsen M / Surrow M - Zurwonne J / Janssens E 2 - 0  
Schaller O / Burkart C - Tabeling R / Seinen C 0 - 2  
Vlaar A / Mitsova M - Kersaudy B / Tran A 0 - 2  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Jadran Split 6 - 6  
Sport Management - Strasbourg 16 - 6  
Terrassa - Brescia 9 - 8  
Vouliagmeni - FTC 7 - 12  

 

2018.10.09.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Orleans - Washington 43 - 19  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KT Wiz - Hanwha Eagles 6 - 10  
Lotte Giants - KIA Tigers 11 - 10  
SK Wyverns - Samsung Lions 4 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 4 - 9  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 1 - 4  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Yankees - Boston (3.m.) 1 - 16  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Welhot Kuopio - LaSB 2 - 9  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg 2 - Feldkirch 3 - 2  
Jégkorong (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Aalborg 6 - 0  
Zürich Lions - Vienna Capitals 7 - 4  
Jégkorong (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Malmö 3 - 2  
Turku PS - Junoszt Minszk 3 - 1  
Jégkorong (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Skelleftea 1 - 5  
Jégkorong (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Tappara 3 - 5  
Trinec - Storhamar 2 - 3  
Jégkorong (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Mountfield HK 3 - 2  
Jégkorong (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Växjö - Cardiff 3 - 1  
Jégkorong (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - JYP 2 - 0  
Plzen - B. Bystrica 6 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Ceske Budejovice - Havirov 5 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Karlovy Vary 5 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Frederikshavn 1 - 6  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Strasbourg 5 - 2  
Anglet - Chamonix-Morzine 7 - 4  
Bordeaux - Mulhouse 6 - 4  
Gap - Nice 3 - 2  
Lyon - Amiens 0 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Red Star Kunlun 2 - 3  
Amur Habarovszk - Traktor Cseljabinszk 3 - 1  
Barisz Asztana - Dinamo Riga 3 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szpartak Moszkva 4 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Avangard Omszk 3 - 2  
Szibir Novoszibirszk - Slovan Bratislava 1 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prizma Riga - HS Riga 2 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Detroit 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Ringerike 5 - 0  
Valerenga - Frisk/Asker 4 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Klagenfurt 2 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - GCK Lions 1 - 3  
Kloten - Chaux-de-Fonds 1 - 5  
Olten - Thurgau 3 - 3  
Zug 2 - Visp 1 - 6  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Lausanne 1 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tingsryd - Vita Hasten 5 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvolen - Liptovsky Mikulas 6 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izssztal Izsevszk - Dizel Penza 4 - 4  
Molot Perm - Barsz Kazany B 2 - 0  
Szarjarka Karaganda - Szokol Krasznojarszk 3 - 2  
Torpedo Kamenogorszk - Ermak Angarszk 1 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - Nippon Cranes 2 - 2  
Kerékpár (P.Tour of Turkey, 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Degenkolb - F. Gaviria 1 - 0  
J. Degenkolb - S. Bennett 0 - 1  
M. Pelucchi - A.J. Hodeg 0 - 1  
M. Pelucchi - S. Consonni 0 - 1  
Presidential Tour of Turkey 2018 - 1. szakasz    
S. Bennett - F. Gaviria 1 - 0  
S. Consonni - A.J. Hodeg 0 - 1  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - Avellino 75 - 75, h.u. 93 - 100  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Telekom Bonn 87 - 68  
Venezia - PAOK 69 - 59  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Nymburk 74 - 63  
Lietkabelis - Antwerpen 80 - 80, h.u. 87 - 91  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Besiktas 70 - 78  
Olimpija Ljubljana - Strasbourg 71 - 81  
Kosárlabda (Euroliga-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Wisla Krakkó 63 - 63  
TTT Riga - UR Venezia 67 - 56  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Trento 75 - 61  
Partizan Belgrád - Zenit Szentpétervár 89 - 82  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicaja Malaga - Skyliners Frankfurt 91 - 64  
Kosárlabda (Európa Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lefkada - Szpartak Noginszk 66 - 59  
Ormanspor - Gdynia 67 - 52  
Kosárlabda (FIBA Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Dnipro 90 - 67  
Balkan Botevgrad - Den Bosch 66 - 68  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosco Zagreb - Zadar 88 - 101  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Chicago 110 - 104  
Cleveland - Indiana 102 - 111  
Detroit - Brooklyn 102 - 102, h.u. 108 - 110  
Golden State - Phoenix 109 - 117  
Miami - Orlando 90 - 89  
New York - Washington 98 - 110  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Leyma Coruna 96 - 88  
Palencia - Barcelona B 86 - 83  
Prat Joventut - Lleida 65 - 82  
Valladolid - Saenz Horeca Araberri 91 - 79  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Skanderborg 34 - 21  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Komló 39 - 29  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Debrecen 38 - 27  
FTC - Debrecen 38 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztavropol - Kubany Krasznodar 31 - 36  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - S Municipal Dedeman Bacau 36 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - SCM Ramnicu Valcea 19 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benidorm - Barcelona 22 - 33  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Önnereds 35 - 22  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain M'Lila - JS Saoura 0 - 0  
Bel-Abbes - Bejaia 2 - 2  
JS Kabylie - Tadjenanet 3 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarmiento - Atl. Platense 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Newell's 1 - 0  
Tigre - Estudiantes LP 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Parana 4 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Concepcion - Dep. Iquique 3 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Wahda 0 - 1  
Al-Wasl - Shabab Al-Ahli (UAE) 0 - 2  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Emirates Ras Al-Khaimah 4 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guayaquil City - Dep. Cuenca 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crawley - Portsmouth 0 - 1  
Gillingham - U21Tottenham 0 - 4  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - U21Southampton 4 - 0  
Colchester - Southend 2 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plymouth - Swindon 0 - 3  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Yeovil 2 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Forest Green 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oxford Utd. - Northampton 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stevenage - Charlton 0 - 8  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luton - Milton Keynes Dons 3 - 0  
Peterborough - U21Brighton 2 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Morecambe - U21Stoke 1 - 2  
Sunderland - Carlisle 3 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleetwood - Rochdale 0 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Macclesfield 4 - 1  
Blackpool - U21West Bromwich 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shrewsbury - Tranmere 6 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Vale - Burton 1 - 0  
Walsall - U21Middlesbrough 3 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Oldham 1 - 4  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doncaster - Grimsby 2 - 0  
Notts County - U21Newcastle 0 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mansfield - U21Wolverhampton 2 - 1  
Scunthorpe - Lincoln 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ENPPI - Shaban M Qana 3 - 0  
Petrojet - MS Tala 6 - 0  
Pyramids FC - Tanta 3 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau - Chambly 2 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persib Bandung - Madura Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millonarios - Dep. La Equidad 2 - 3  
Once Caldas - Itagui Leones 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Houston 4 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Dep. Capiata 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - Degerfors 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kungsbacka - Kristianstad 0 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DPMM Brunei - Young Lions 3 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Horvátország - U19Törökország 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Hollandia 1 - 2  
Svájc - Belgium 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Ausztrália 1 - 1  
Franciaország - Kamerun 6 - 0  
Lengyelország - Írország 4 - 0  
Olaszország - Svédország 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - HW Welders 1 - 0  
Cliftonville - Carrick 3 - 2  
Crusaders - Ballinamallard Utd. 2 - 1  
Dergview - Ards 1 - 4  
Newry City - Portadown    
Warrenpoint - Dungannon 2 - 2  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zagreb - Vojvodina 2 - 3  
Teruel - Lindemans Aalst 3 - 0  
Viking Bergen - Chaumont 0 - 3  
Röplabda (Török Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - Maliye Piyango Ankara 3 - 2  
Snooker (International Champ.-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - Rh. Clark 6 - 1  
A. McGill - Xu Si (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
B. Hawkins - S. Lam (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
J. Lisowski - O. Lines (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
K. Doherty - C. Totten (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
K. Wilson - N. Bond (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
Lyu Haotian - Fan Zhengyi 5 - 6  
M. Davis - E. Slessor 6 - 4  
M. Selt - S. O'Sullivan 6 - 0  
N. Robertson - R. Muir (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
P. Ebdon - I. Burns 5 - 6  
S. Carrington - H. Miah 6 - 3  
T. Un-Nooh - Mei Xiwen 6 - 5  
Xiao Guodong - L. Kleckers 6 - 1  
Strandröplabda (Babolsar-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alexa J / Melesse S A - Aldash N / Mokhammad A 0 - 2  
Dybfest H E / Helland C - Noudehi S A / Malmir A 0 - 2  
Enayati S / Firouzpourban - Kitti D / Banlue N 0 - 2  
Kuleshov A / Petrossyants - Shalikar M / Shabankartabalundaf 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - D. Kuzmanov 1 - 2  
F. Baldi - A. Lopez San Martin 2 - 0  
G. Quinzi - P. Martinez Portero 0 - 2  
K. de Schepper - And. Martin 2 - 0  
M. Semmler - A. Giannessi 0 - 2  
R. Ojeda Lara - P. Sousa 0 - 2  
S. Gutierrez-Ferrol - L. Grigelis 2 - 0  
T. Robredo - B. Zapata Miralles 2 - 0  
Tenisz (Barcelona, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlangeriev B / Feler M - Giustino L / Martos Gornes S 0 - 2  
Cacic N / Draganja T - Gutierrez-Ferrol S / Pla Malfeito J 2 - 1  
Demoliner M / Vega Hernan - Grigelis L / Motti A 2 - 0  
Martin A / Podlipnik-Cast - Flaherty M / Kotzen A 2 - 0  
Tenisz (Fairfield, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - T. Kokkinakis 2 - 1  
A. Menendez-Maceiras - M. Krueger 2 - 1  
A. Rybakov - M. Janvier 0 - 2  
D. Young - L.G.M. Harris 1 - 2  
M. Polmans - J.C. Aragone 1 - 2  
R. Opelka - L. Miedler 0 - 2  
S. Fanselow - C. Ilkel 2 - 1  
Tom. Paul - Dar. King 2 - 0  
Tenisz (Fairfield, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesler M-A / Verbeek S - Hach Verdugo H / Menendez-Maceiras 2 - 0  
King E / Pasha N - Aragone JC / Krueger M 0 - 2  
Nguyen D / Seeberger M - Roelofse R / Smith J-P 1 - 2  
Tenisz (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schoofs - L. Kerkhove 0 - 2  
C. Dolehide - A. Bogdan 1 - 2  
C. McHale - Eudice Wong Chong 2 - 1  
D. Gavrilova - Z. Diyas 2 - 1  
E. Svitolina - P. Hon 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
Ling Zhang - Qiang Wang 0 - 2  
M. Niculescu - O. Jabeur 2 - 1  
S. Sharipova - Shuai Zhang 0 - 2  
S. Stosur - N. Hibino 0 - 2  
Tenisz (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Marozava L - Krunic A / Rodionova A 2 - 1  
Brady J / Niculescu M - Rosolska A / Spears A 0 - 2  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - F. Ferro 2 - 0  
A. Blinkova - T. Maria 1 - 2  
Babos T. - D. Vekic 2 - 0  
C. Giorgi - P. Parmentier 2 - 0  
J. Larsson - S. Vögele 2 - 1  
K. Mladenovic - H. Dart 2 - 0  
Kr. Pliskova - V. Grammatikopoulou 2 - 0  
M. Gasparyan - M. Puig    
S. Cirstea - J.B. Teichmann 0 - 2  
V. Lapko - B. Bencic 2 - 1  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia Perez G / Rus A - Blinkova A / Vikhlyantseva N 0 - 2  
Kania P / Lister C - Bencic B / Haas B 0 - 2  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - L. Lacko 2 - 0  
G. Barrere - S. Napolitano 2 - 1  
J. Sinner - L. Giacomini 2 - 0  
J.A. Munar Clar - K. Kivattsev 0 - 2  
K. Krawietz - Ant. Hoang 2 - 1  
M. Moraing - R. Brancaccio 2 - 0  
P-H. Herbert - T. Brkic 2 - 0  
S. Stakhovsky - S. Bolelli 0 - 2  
T. Simon - R. Berankis 0 - 2  
Y. Maden - Ant. Hoang    
Tenisz (Ortisei, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Martin F / Ocleppo J 2 - 1  
Bracciali D / Vavassori A - Raja P / Sancic A 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - B. Coric 0 - 2  
D. Medvedev - Ze Zhang 2 - 1  
D. Shapovalov - N. Basilashvili 0 - 2  
F. Krajinovic - K. Edmund 0 - 2  
H. Hurkacz - Hyeon Chung 1 - 2  
J. Chardy - N. Djokovic 0 - 2  
L. Mayer - R. Gasquet 1 - 2  
M. Cilic - N. Jarry 1 - 2  
M. Ebden - D. Thiem 2 - 1  
M. Kukushkin - A. Ramos 2 - 0  
P. Carreno-Busta - B. Paire 0 - 2  
P. Gojowczyk - Fucsovics M. 2 - 1  
V. Pospisil - A. De Minaur 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cecchinato M / Seppi A - Peralta J / Zeballos H 1 - 2  
Mannarino A / Monfils G - Haase R / Middelkoop M 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Qureshi A / Tsitsipas S 2 - 1  
Tenisz (Santo Domingo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - A. Gomez 2 - 0  
G. Andreozzi - M. Cuevas 2 - 1  
J. Olivares - F. Coria 0 - 2  
P. Krstin - R. Cid Subervi 2 - 0  
Tenisz (Santo Domingo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melzer G / Melzer J - Begemann A / Polasek F 2 - 0  
Tenisz (Tashkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - F.F. Silva 2 - 0  
D. Brands - U. Ignatik 2 - 1  
D. Karimov - M. Safwat 0 - 2  
D. Petrovic - F. Auger Alliassime 0 - 2  
D. Petrovic - S. Griekspoor    
E. Gerasimov - R. Safiullin 2 - 0  
F. Gaio - D. Istomin 0 - 2  
L. Rosol - N. Milojevic    
M. Bourgue - E. Lopez-Perez 2 - 0  
R.J. Statham - T. Kamke 0 - 2  
Tenisz (Tashkent, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Ignatik U / Majchrzak K 2 - 1  
Fomin S / Saidkarimov S - Bublik A / Khabibulin T 0 - 2  
Margaroli L/Weissborn T-S - Kolar Z / Walkow S 2 - 1  
Milojevic N / Safwat M - Basic M / Petrovic D 2 - 0  
Pavlioutchenkov A / Yang - Elgin M / Oliveira G 2 - 1  
Shofayziyev S / Sultanov - Karlovskiy E / Vatutin A 0 - 2  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - S. Kenin 2 - 1  
Fang Ying Xun - C. Garcia 0 - 2  
J. Cepelova - Yafan Wang 2 - 1  
K. Boulter - M. Sakkari 2 - 0  
Kat. Kozlova - B. Krejcikova    
Lin Zhu - E. Mertens 0 - 2  
T. Bacsinszky - D.R. Collins    
Y. Putintseva - M. Doi 1 - 2  
Yuxuan Zhang - I-C. Begu 2 - 0  
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Moore J - Duan Y Y / Wang Y 2 - 1  
Christian K / Krawczyk D - Arruabarrena L / Bacsinsz 1 - 2  
Rodina E / Tomljanovic A - Melichar N / Peschke K 1 - 2  
Santamaria S / Sizikova Y - Han X / Jurak D 0 - 2  
Tollaslabda (Dutch Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pochtarev - Joo Ven Soong 1 - 2  
B. Abts - Korhonen, Joonas 1 - 2  
D. Karunaratne - K.R. Rajarajan 2 - 1  
J. Bruun - N. Karunaratne 1 - 2  
Jon. Persson - A. Mendrek 1 - 2  
Krausz G. - M. Moreels 2 - 1  
L. Claerbout - E. Heino 1 - 2  
L.E. Penalver - R. Messerschmidt 2 - 0  
S. Parsons - T.J. Popov 1 - 2  
Sou. Verma - H. Aarnio 2 - 0  
Sub. Dey - M. Weisskirchen 2 - 1  
T. Rouxel - E. Lale 2 - 0  
V. Svendsen - Z. Durkinjak 2 - 1  

 

2018.10.08.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Calgary 6 - 12  
Saskatchewan - Edmonton 19 - 12  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Dallas 16 - 16  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 6 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 1 - 6  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guerreros de Oaxaca - Sultanes de Monterrey (5.m.) 6 - 5  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - LA Dodgers (3.m.) 6 - 5  
Atlanta - LA Dodgers (4.m.) 2 - 6  
Cleveland - Houston (3.m.) 3 - 11  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Bohemians Praha 4 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Växjö 4 - 9  
Golf (Safeway Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Safeway Open 2018    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto Marlies - Cleveland 3 - 5  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Gyergyói HK 3 - 3  
FTC - Brassó 8 - 0  
Újpest - Debrecen 5 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Torp. Nyizsnyij Novgorod 3 - 3  
Jokerit - Dinamo Minszk 5 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Barsz Kazany 0 - 2  
Szocsi - Vityaz Podolszk 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Ottawa 6 - 3  
Buffalo - Las Vegas 4 - 2  
Chicago - Toronto 6 - 6  
Los Angeles - Detroit 4 - 2  
NY Islanders - San Jose 4 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Ucsali - Szarov 7 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - Cselmet Cseljabinszk 2 - 5  
Juzsnij Ural Orszk - Tambov 2 - 5  
Rubin Tyumeny - Zauralje Kurgan 3 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Anyang 2 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Igokea 84 - 86  
Kosárlabda (Euroliga-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukurova - Nagyezsda Orenburg 58 - 60  
Kosárlabda (Európa Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika Bizkaia - Namur 92 - 50  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Levallois - Gravelines 86 - 83  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Gilboa Galil 83 - 76  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Milwaukee 107 - 125  
Philadelphia - Dallas 112 - 115  
Portland - Utah 112 - 123  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Himki Moszkva 67 - 99  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Esbjerg 26 - 28  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KA Akureyri - Grotta 21 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Sävehof 18 - 19  
Redbergslids - Hammarby 23 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Kungalv 21 - 29  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Club - Boca Juniors 2 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Jorge Wilstermann 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Duisburg 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Würzburg - Sonnenhof Grossaspach 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Union Espanola 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - Ghazl El Mahallah 2 - 0  
El Daklyeh - EL Mansurah 0 - 0  
El Entag El Harby - Ittihad Al Shourta 2 - 0  
Ismaily - Naser EL Fekreia 4 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sochaux - Metz 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xanthi - Larissza 1 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persija Jakarta - Perseru Serui 2 - 1  
Pusamania Borneo - Persipura Jayapura 2 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Kfar Saba 2 - 1  
Hapoel Iksal - Hapoel Acre 1 - 0  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Marmorek 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Ashdod 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Kobe Leonessa 1 - 1  
Nippon Sport Univ. - Beleza Inagi 0 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - América de Cali 2 - 1  
Dep. Pasto - Atl. Bucaramanga 0 - 1  
Envigado - Jaguares de Cordoba 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puebla - Lobos BUAP 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram Larvik - Odd Grenland 2 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gozzano - Pro Piacenza 0 - 3  
U23Juventus - Pro Patria 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Independiente FBC 0 - 3  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Municipal - Alianza Lima 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Dinamo Bukarest 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Majadahonda - Sp. Gijón 2 - 1  
Zaragoza - Osasuna 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - Jönköping Södra 1 - 1  
Gefle - GAIS 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sundsvall - Kalmar 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Dep. Tachira 1 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - Hoang Anh Gia Lai 4 - 1  
Can Tho - Nam Dinh 1 - 1  
Da Nang - Than Quang Ninh 3 - 2  
Hai Phong - Hanoi FC 1 - 0  
Saigon FC - Quang Nam 4 - 1  
Song Lam Nghe An - Ho Chi Minh FC 1 - 0  
Thanh Hoa - Sanna Khanh Hoa 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Thaiföld 2 - 0  
Málta - Magyarország 0 - 3  
Portugália - Finnország 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glentoran - Linfield 0 - 1  
Labdarúgás (Ír 1., rájátszás a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shelbourne - Drogheda Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Bohemians 2 - 1  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - PAOK 2 - 3  
Röplabda (vb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Dominikai Köztársaság 3 - 0  
Japán - Puerto Rico 3 - 0  
Mexikó - Brazília 1 - 3  
Németország - Szerbia 0 - 3  
Röplabda (vb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Oroszország 1 - 3  
Kína - Azerbajdzsán 3 - 0  
Thaiföld - Olaszország 0 - 3  
Törökország - USA 0 - 3  
Tenisz (Fairfield, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Altamirano - D. Evans    
Tenisz (Fairfield, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heliovaara H / Laaksonen - Gonzales R / Lammons N 2 - 0  
Tenisz (Hong Kong, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - Saisai Zheng 0 - 2  
D. Yastremska - Stollár F. 2 - 0  
J. Brady - L. Kumkhum 0 - 2  
J. Glushko - A. Cornet 0 - 2  
K. Kucova - J. Ostapenko 2 - 1  
L. Tsurenko - Saisai Zheng    
M. Niculescu - E. Makarova    
S. Stosur - A. Krunic    
Shuai Zhang - A. Cornet    
V. Tomova - D. Jakupovic 2 - 1  
Tenisz (Hong Kong, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Yang Z - Kichenok N / Rodionova An 0 - 2  
Guarachi A / Olmos G - Kerkhove L / Schoofs B 2 - 0  
Hon P / Stollár F - Stosur S / Zhang S 0 - 2  
Ng K Y / Svitolina E - Kato M / Ninomiya M 0 - 2  
Tenisz (Linz, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Rybarikova - A. van Uytvanck 0 - 2  
V. Kuzmova - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
Tenisz (Linz, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bara I / Knoll X - Panova A / Voskoboeva G 2 - 1  
Chen P H / WU F-H - Geuer N / Skamlova C 0 - 2  
Tenisz (Linz-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - N. Vikhlyantseva 2 - 0  
A. Blinkova - Kr. Pliskova 2 - 0  
E. Alexandrova - M. Minella 2 - 0  
T. Smitkova - J.B. Teichmann 1 - 2  
V. Golubic - F. Ferro 1 - 2  
V. Grammatikopoulou - V. Diatchenko 2 - 0  
Tenisz (Ortisei, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Masur - O. Otte 1 - 2  
L. Caruana - S. Robert 2 - 1  
Tenisz (Ortisei, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Galovic V - Napolitano S / Sinner J 1 - 2  
Bonzi B / Halys Q - Krawietz K / Mies A 1 - 2  
Brancaccio R / Giacomini - Sabanov I / Sabanov M 0 - 2  
Brkic T / Pavic A - Brown D / Novak D 1 - 2  
Gille S / Vliegen J - Prinoth P / Weis A 2 - 0  
Lacko L / Stakhovsky S - Moraing M / Otte O 2 - 0  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - A. Seppi 0 - 2  
A. Rublev - R. Bautista-Agut 0 - 2  
B. Klahn - N. Kyrgios 2 - 1  
D. Dzumhur - Fucsovics M. 0 - 2  
D.S. Schwartzman - S. Querrey 0 - 2  
G. Monfils - S. Tsitsipas 1 - 2  
M. Cecchinato - G. Simon 2 - 1  
M. Ebden - F. Tiafoe 2 - 1  
M. McDonald - M. Raonic 2 - 1  
S. Wawrinka - B. Coric 1 - 2  
T.H. Fritz - R. Haase 2 - 0  
Yibing Wu - Zhe Li 2 - 0  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Zhang Ze - Basilashvili N / Medvedev D    
Lindstedt R / Thiem D - De Minaur A / Millman J 2 - 0  
Tenisz (Santo Domingo, Dominican Repub)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.P. Ficovich - F. Coria 0 - 2  
Tenisz (Santo Domingo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Melzer - P. Cachin    
M. Vilella Martinez - R. Dutra da Silva 0 - 2  
N. Serdarusic - T. Bellucci 2 - 0  
R. Quiroz - J.I. Londero 0 - 2  
Tenisz (Santo Domingo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dutra Silva R / Lorenzi P - Behar A / Quiroz R 1 - 2  
Tenisz (Tashkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Avidzba - O. Nedovyesov 0 - 2  
A. Bublik - Tsung-Hua Yang 2 - 1  
E. Karlovskiy - Duck Hee Lee 2 - 0  
Gon. Oliveira - D. Voronin 2 - 0  
K. Sultanov - A. Santillan 0 - 2  
M. Basic - I. Nedelko 2 - 0  
Z. Kolar - K. Majchrzak 0 - 2  
Tenisz (Tashkent, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fayziev S / Karimov D - Bury A / Shyla Y 2 - 1  
Gaio F / Lopez Perez E - Manafov V / Vasilevski A 2 - 0  
Tenisz (Tianjin, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ka. Pliskova - V. Lepchenko 2 - 1  
L. Arruabarrena-Vecino - P. Hercog 0 - 2  
M. Linette - E. Rodina 2 - 1  
P. Martic - Ying-Ying Duan 2 - 1  
Su-Wei Hsieh - A. Tomljanovic 2 - 0  
V. Kudermetova - A. Riske 2 - 1  
Yue Yuan - Fangzhou Liu 1 - 2  
Tenisz (Tianjin, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I C / Krejcikova B - LIU Y / Wang M 2 - 0  
Guo H / Zhu L - Cako J / Thombare P 0 - 2  
Címkék: tippmix,