Tippmix eredmények - 2018. október 29-november 4.

2018-10-29
Tippmix eredmények - 2018. október 29-november 4.
2018.11.04.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
British Columbia - Calgary 9 - 26  
Hamilton - Montreal 28 - 30  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Pittsburgh 16 - 23  
Buffalo - Chicago 9 - 41  
Carolina - Tampa Bay 42 - 28  
Cleveland - Kansas City 21 - 37  
Denver - Houston 17 - 19  
Miami - NY Jets 13 - 6  
Minnesota - Detroit 24 - 9  
New Orleans - LA Rams 45 - 35  
Seattle - LA Chargers 17 - 25  
Washington - Atlanta 14 - 38  
Asztalitenisz (Swedish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhendong Fan - Xin Xu 4 - 1  
Asztalitenisz (Swedish Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falck M / Karlsson K - Liao C-T / Lin Y-J 2 - 3  
Asztalitenisz (Swedish Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yuling Zhu - Mima Ito 0 - 4  
Asztalitenisz (Swedish Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liu G / Zhang R - Chen X / Sun Y 1 - 3  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Bollnäs 2 - 4  
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SK Wyverns (1.m.) 3 - 7  
Darts (World Series of Darts Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Price - Michael Smith 8 - 11  
G. Price - S. Whitlock 10 - 7  
J. Wade - R. van Barneveld 11 - 2  
Jam. Lewis - J. Wade 5 - 10  
M. van Gerwen - D. Heta 6 - 0  
Michael Smith - D. Chisnall 10 - 5  
Michael Smith - J. Wade    
R. van Barneveld - M. van Gerwen 10 - 8  
World Series of Darts Finals 2018    
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chodov - Bohemians Praha 6 - 1  
Ostrava - Liberec 6 - 5  
Stresovice - Pardubice 7 - 3  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SFC Copenhagen - Hvidovre 13 - 4  
Vanlose - Frederikshavn 6 - 20  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - Seinäjoki 7 - 15  
LaSB - OLS Oulu 2 - 4  
Welhot Kuopio - Karhut Pori 5 - 5  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NOR 92 Mjöndalen - Sveiva 1 - 4  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köniz - Rychenberg Winterthur 12 - 5  
Wiler-Ersigen - Uster 5 - 4  
Zug - Thun 12 - 9  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Lindas Hovas 2 - 3  
Storvreta - Jönköping 11 - 6  
Växjö - Falun 5 - 6  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas Belo Horizonte - Atlantico Erechim 3 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BLIK Neftejuganszk - Uhta 4 - 0  
Norilszkij Nikel - Szinara Jekatyerinburg 9 - 3  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Pinheirense 14 - 0  
Leoes Porto Salvo - Sporting CP 1 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Segovia 2 - 3  
Golf (Turkish Airlines Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turkish Airlines Open 2018    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Texas Stars 4 - 3  
Bridgeport - Springfield 5 - 2  
Bridgeport - Wilkes-Barre/Scranton 8 - 5  
Cleveland - Grand Rapids 4 - 8  
Colorado Eagles - Tucson 5 - 1  
Grand Rapids - Milwaukee 2 - 1  
Hershey - Hartford 1 - 1  
Hershey - Rochester 1 - 4  
Lehigh Valley - Binghamton 2 - 2  
Manitoba - Chicago Wolves 1 - 4  
Ontario Reign - San Diego 4 - 2  
Rockford - Iowa 1 - 1  
Stockton - San Antonio 0 - 4  
Syracuse - Belleville 6 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Hartford 2 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt 2 - Feldkirch 3 - 6  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Fife 5 - 5  
Dundee - Belfast 3 - 6  
Nottingham - Cardiff 3 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Litvínov 1 - 1  
Mladá Boleslav - Brno 2 - 1  
Olomouc - Mountfield HK 3 - 1  
Pardubice - Sparta Praha 4 - 4  
Plzen - Vítkovice 2 - 2  
Trinec - Liberec 5 - 3  
Zlín - Karlovy Vary 1 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning - Esbjerg 2 - 5  
Rungsted - Frederikshavn 8 - 2  
Sönderjyske - Odense 5 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Fehérvári Titánok 7 - 5  
Debrecen - Vienna Capitals 2 9 - 5  
FTC - KMH Budapest 8 - 3  
Vasas - Gyergyói HK 0 - 5  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Lida 2 - 0  
Metallurg Zslobin - Nyeman Grodno 2 - 7  
Sahtar Szoligorszk - Dinamo Molodecsno 5 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szibir Novoszibirszk 4 - 2  
CSZKA Moszkva - Jokerit 5 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Amur Habarovszk 3 - 0  
Traktor Cseljabinszk - Szocsi 2 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - GKS Tychy 4 - 4  
Jastrzebie - Zaglebie Sosnowiec 3 - 0  
Orlik Opole - Stoczniowiec Gdansk 2 - 2  
Podhale Nowy Targ - GKS Katowice 2 - 5  
Unia Oswiecim - Nesta Torun 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Chicago 5 - 3  
Detroit - Edmonton 3 - 4  
Las Vegas - Carolina 3 - 0  
Los Angeles - Columbus 4 - 1  
Montreal - Tampa Bay 1 - 4  
Nashville - Boston 1 - 0  
NY Islanders - New Jersey 3 - 0  
Pittsburgh - Toronto 0 - 5  
San Jose - Philadelphia 3 - 3  
St. Louis - Minnesota 1 - 5  
Washington - Dallas 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Stjernen 5 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Freiburg 2 - 5  
Bietigheim/Bissingen - Crimmitschau 6 - 3  
Frankfurt Löwen - Dresden 3 - 1  
Heilbronn - Kaufbeuren 2 - 3  
Lausitzer Füchse - Bayreuth 1 - 1  
Ravensburg - Deggendorf 5 - 1  
Tölzer Löwen - Kassel 4 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Köln 2 - 3  
Düsseldorf - Wolfsburg 7 - 2  
Eisbären Berlin - Schwenningen 5 - 3  
Ingolstadt - München 0 - 4  
Mannheim - Augsburg 4 - 0  
Nürnberg - Iserlohn 7 - 1  
Straubing - Krefeld 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Klagenfurt 6 - 3  
Linz - Dornbirn 5 - 2  
Südtirol Bolzano - Fehérvár 3 - 1  
Vienna Capitals - Znojmo 3 - 9  
Villach - Innsbruck 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Södertälje 1 - 1  
Björklöven - Oskarshamn 3 - 2  
Karlskrona - Västervik 2 - 2  
Leksand - MODO 2 - 1  
Tingsryd - Karlskoga 3 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Diósgyőr 3 - 1  
Kosice - Nitra 6 - 1  
Liptovsky Mikulas - Zilina 6 - 2  
MAC - Zvolen 2 - 2  
Poprad - Nove Zamky 2 - 1  
Trencin - Detva 2 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Ermak Angarszk 4 - 1  
Dizel Penza - Metallurg Novokuznyeck 2 - 1  
Izssztal Izsevszk - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 3  
Lada Toljatti - Szokol Krasznojarszk 1 - 1  
Molot Perm - Rubin Tyumeny 3 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Dinamo Szentpétervár 2 - 1  
Szarjarka Karaganda - Burany Voronyezs 6 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - SZKA-Neva 2 - 3  
Torpedo Kamenogorszk - Rjazany 1 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oji Eagles - Nikko 2 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Mornar 84 - 73  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Brisbane 90 - 93  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Sydney Flames 84 - 79  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Mons 75 - 57  
Basic-Fit Brussels - Limburg 108 - 90  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teamstore Brno - Trutnov 52 - 86  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Wonju Dongbu 74 - 89  
Incheon Elephants - Busan Sonicboom 108 - 92  
Seoul Knights - Jeonju KCC Egis 76 - 72  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Yongin Blue Minx 60 - 55  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris BC - Nancy 79 - 79, h.u. 87 - 93  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Levallois - Nanterre 85 - 92  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Flammes Carolo Ardennes 73 - 68  
Nantes Reze - Villeneuve d'Ascq Lille 74 - 69  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Fuelmasters - Blackwater Elite 97 - 91  
TNT KaTropa - Ginebra SM 93 - 112  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athinaikosz - Proteasz Voula 64 - 76  
Dafni - Eszperidesz Kallithea 70 - 58  
Eleftheria Moszhato - Panioniosz 45 - 55  
Kalyvia Thorikosz - Lefkada 58 - 72  
PAOK - Sporting Athén 82 - 58  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Koloszosz Rodosz 84 - 53  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Vrijednosnice Osijek 90 - 69  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Ironi Naharia 92 - 53  
Ironi Ness Ziona - Maccabi Ashdod 70 - 82  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Nagoya Dolphins 68 - 84  
Chiba - Tokyo Sunrockers 78 - 70  
Mikawa Kariya - Toyama 91 - 72  
Osaka - Kawasaki Brave Thunders 80 - 83  
Tochigi - Shiga 98 - 61  
Toyohashi Neophoenix - Hokkaido 75 - 88  
Yokohama - Albirex Niigata 63 - 87  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Jiangsu Tongxi 114 - 102  
Guangdong - Xinjiang 113 - 113, h.u. 129 - 127  
Jiangsu Dragons - Guangzhou 112 - 102  
Jilin - Shenzhen 112 - 122  
Shanxi - Shanghai Sharks 88 - 101  
Zhejiang Guangsha - Beijing Dragons 132 - 94  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start Lublin - Gliwice 85 - 73  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Gdynia 59 - 65  
Polkowice - Lublin 74 - 60  
Widzew Lodz - Gorzow 63 - 74  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prienai - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 93 - 88  
Siauliai - Zalgiris Kaunas 68 - 93  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Körmend 88 - 90  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Diósgyőr 74 - 79  
ZTE - Szekszárd 75 - 67  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 123 - 118  
Charlotte - Cleveland 126 - 94  
Chicago - Houston 88 - 96  
Denver - Utah 103 - 88  
Indiana - Boston 102 - 101  
Milwaukee - Sacramento 144 - 109  
Portland - LA Lakers 110 - 114  
San Antonio - New Orleans 109 - 95  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schalke - Rostock 58 - 75  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Ulm 79 - 88  
Braunschweig - Brose Bamberg 92 - 66  
Crailsheim - Bayern München 71 - 96  
Skyliners Frankfurt - Telekom Bonn 83 - 79  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - GSA Udine 65 - 73  
Cagliari - Cento 76 - 87  
Imola - Ferrara 73 - 62  
Montegranaro - Bakery Piacenza 62 - 73  
Roseto - Jesi 86 - 57  
Treviso - Verona 75 - 66  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Cassino 85 - 75  
Axpo Legnano - Biella 70 - 73  
Capo D'Orlando - Azimut Bergamo 81 - 81, h.u. 89 - 90  
Scafati - Latina 102 - 92  
Siena - Trapani 86 - 75  
Tortona - Rieti 48 - 51  
Virtus Roma - Casale Monferrato 74 - 66  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - VL Pesaro 84 - 81  
Brindisi - Cantu 76 - 59  
Cremona - Sassari 80 - 73  
Reggio Emilia - Varese 74 - 68  
Torino - Olimpia Milano 71 - 93  
Trieste - Pistoia 96 - 79  
Venezia - Virtus Bologna 94 - 75  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Empoli 89 - 65  
Dike Napoli - Torino 93 - 59  
Eirene Ragusa - Lucca 67 - 56  
Famila Schio - UR Venezia 62 - 67  
GEAS San Giovanni - San Martino di Lupari 66 - 54  
Vigarano - Battipaglia 70 - 69  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MBA Moszkva - Inventa Kurszk 73 - 67  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Valladolid 84 - 77  
Granada - Oviedo 70 - 73  
Iberojet Palma - Saenz Horeca Araberri 71 - 79  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Valencia 77 - 56  
Estudiantes - Joventut Badalona 69 - 83  
Manresa - Gran Canaria 86 - 79  
Real Madrid - MoraBanc Andorra 105 - 107  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Istanbul BB 74 - 76  
Darussafaka - Tofas Bursa 78 - 82  
Sakaryaspor - Bahcesehir Koleji 84 - 71  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Besiktas 88 - 72  
Botas Adana - AGÜ Kayserispor 78 - 60  
Galatasaray - Cukurova 64 - 70  
Istanbul Univ. - Izmit Bld. Spor 57 - 80  
Mersin BB - Canik 90 - 70  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Avtodor Szaratov 110 - 76  
UNIKSZ Kazany - VEF Riga 89 - 74  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekabpils - Parnu 78 - 85  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Kielce 31 - 27  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Motor Zaporozsje 33 - 28  
Flensburg - Skjern 26 - 22  
Paris SG - Szeged 33 - 31  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - Besiktas 34 - 27  
Metalurg Skopje - Csehovszkije Medvegyi 25 - 24  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Metz 23 - 19  
Odense - Larvik 27 - 23  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Sävehof 34 - 26  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Kristiansand 26 - 31  
FTC - Bietigheim 33 - 30  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Zubri 30 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EH Aalborg - Ringköbing 23 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Chambray Touraine 23 - 20  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doukasz - PAOK 25 - 24  
Pylea - Filipposz Veria 28 - 18  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - FH 25 - 25  
Grotta - Akureyri Handboltafelag 25 - 25  
Selfoss - KA Akureyri 27 - 27  
Stjarnan - Fram 33 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Stal Mielec 35 - 26  
Wybrzeze Gdansk - Zaglebie Lubin 29 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Lublin 27 - 22  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Kolstad 27 - 26  
Falk Horten - Bodö 25 - 20  
Fyllingen - Halden 28 - 27  
Runar Sandefjord - Baekkelaget 31 - 34  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Fana Bergen 29 - 28  
Gjerpen - Oppsal 30 - 34  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dessau-Rosslauer - Rhein Vikings Neuss 28 - 17  
Hamburg - Dormagen 27 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Melsungen 29 - 36  
DHfK Leipzig - Göppingen 29 - 25  
Gummersbach - Wetzlar 19 - 24  
Minden - Kiel 29 - 37  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metzingen - Oldenburg 43 - 29  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szungul Sznyezsinszk - Dinamo Cseljabinszk 25 - 26  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Fafe 42 - 22  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzau - Focsani 17 - 21  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloria Buzau - Municipal Craiova 27 - 17  
Slatina - Zalau 27 - 21  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gossau - St. Gallen 27 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnereds - Hammarby 31 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Skövde 37 - 21  
Önnereds - Lugi 24 - 20  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Loka - Gorenje Velenje 23 - 30  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Birmingham 3 - 1  
Liverpool - Manchester City 0 - 3  
Reading - Bristol City 3 - 0  
West Ham - Chelsea 0 - 2  
Yeovil - Everton 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Leeds 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Platense - Nueva Chicago 3 - 0  
Central Cordoba SDE - Olimpo Bahia Blanca 1 - 1  
Gimnasia Jujuy - Dep. Moron 1 - 1  
Gimnasia Mendoza - Ferro Carril Oeste 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Independiente 0 - 2  
Boca Juniors - Tigre 4 - 1  
Racing Club - Newell's 1 - 0  
Rosario Central - Colón 1 - 1  
San Lorenzo - Talleres Cordoba 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Adelaide Utd. 0 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney Wanderers - Brisbane Roar 0 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Sabah 2 - 1  
Zira - Sabayil 0 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Lommel 1 - 1  
Westerlo - Mechelen 0 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokeren - Eupen 2 - 0  
St. Truiden - Zulte Waregem 2 - 1  
Standard Liege - Antwerpen 0 - 2  
Waasland Beveren - Anderlecht 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Vraca - Cserno More Várna 2 - 1  
Etar Veliko Tarnovo - Ludogorec Razgrad 1 - 4  
Levszki Szófia - Botev Plovdiv 4 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - Destroyers Santa Cruz 2 - 1  
Nacional Potosi - Royal Pari Santa Cruz 3 - 1  
Universitario de Sucre - Aurora Cochabamba 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Cruzeiro 1 - 2  
Bahia - Chapecoense 1 - 0  
Botafogo RJ - Corinthians 1 - 0  
Internacional - Atlético PR 2 - 1  
Parana - Vitória 1 - 1  
Sao Paulo - Flamengo 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz - Bremen 2 - 1  
Mönchengladbach - Düsseldorf 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - St. Pauli 1 - 2  
Heidenheim - Erzgebirge Aue 1 - 0  
Regensburg - Union Berlin 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortuna Köln - Wehen 0 - 7  
Hallescher FC - Meppen 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Univ.Catolica de Santiago 1 - 1  
Curico Unido - Dep. Union La Calera 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omonia Nicosia - Ermisz Aradippou 2 - 1  
Pafosz - APOEL Nicosia 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Vitkovice 4 - 1  
Ceske Budejovice - Jihlava 2 - 0  
Vlasim - Chrudim 2 - 1  
Zizkov - Trinec 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Slavia Praha 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Roskilde 1 - 7  
Fremad Amager - Naestved 1 - 0  
Helsingör - Silkeborg 1 - 1  
Hvidovre - Nyköbing 0 - 2  
Köge - Thisted 1 - 1  
Viborg - Lyngby 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slagelse BI - AB Gladsaxe 3 - 5  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Randers 0 - 2  
Bröndby - FC Köbenhavn 0 - 1  
Esbjerg - Midtjylland 2 - 2  
Nordsjaelland - Aalborg 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thy-Thisted - Kolding 2 - 4  
Labdarúgás (Dél-afrikai Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaizer Chiefs - Supersport Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Anyang 2 - 1  
Busan I'Park - Gwangju 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - FC Seoul 1 - 1  
Gangwon - Jeonnam 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Ulsan 3 - 1  
Suwon Bluewings - Pohang 1 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Aucas Quito 3 - 1  
El Nacional Quito - Independiente del Valle 1 - 1  
Tecnico Univ. Ambato - Macara Ambato 0 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Bani Yas 2 - 0  
Al-Nasr (UAE) - Al-Dhafra 2 - 0  
Al-Sharjah - Al-Ittihad (UAE) 2 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Nyeman Grodno 1 - 0  
Dnyepr Mogiljev - Torpedo Zogyino 0 - 3  
Lucs Minszk - Sahtar Szoligorszk 1 - 1  
Szluck - Torpedo Minszk 1 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Marseille 3 - 0  
Nantes - Guingamp 5 - 0  
St-Etienne - Angers 4 - 3  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolkheti Poti - FC Samtredia 0 - 1  
Torpedo Kutaisi - Dinamo Tbiliszi 2 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Olympiakosz 0 - 1  
Giannina - Lamia 0 - 0  
OFI - Apollon Szmirnisz 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nijmegen - AZ Alkmaar 2 3 - 1  
Telstar - Go Ahead Eagles 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Sittard - Zwolle 3 - 0  
Heerenveen - Emmen 1 - 1  
Utrecht - ADO Den Haag 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Hajduk Split 1 - 1  
Osijek - Dinamo Zagreb 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gokulam Kerala - Chennai City 2 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Jamshedpur 2 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persebaya Surabaya - Persija Jakarta 3 - 0  
Perseru Serui - Mitra Kukar 3 - 1  
PSIS Semarang - Arema FC 2 - 1  
PSM Makassar - Persipura Jayapura 4 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Hadera 2 - 0  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel TA 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Yamagata 0 - 1  
JEF United Chiba - Tokushima 2 - 0  
Kamatamare Sanuki - Tochigi 1 - 2  
Kyoto - Ehime 0 - 1  
Machida Zelvia - Avispa Fukuoka 2 - 1  
Matsumoto Yamaga - Tokyo Verdi 1 - 0  
Mito - Kofu 2 - 0  
Okayama - Yamaguchi 0 - 1  
Yokohama FC - Oita Trinita 3 - 1  
Zweigen Kanazawa - Omiya Ardija 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sagan Tosu - Nagasaki 1 - 0  
Sapporo - Vegalta Sendai 1 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Arabi (QAT) 2 - 0  
Al-Kharaitiyat - Al-Sailiya 0 - 5  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Dep. Cali 1 - 0  
Atl. Huila - Millonarios 1 - 0  
Boyaca Patriotas - Itagui Leones 2 - 1  
Jaguares de Cordoba - Rionegro Aguilas 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Chrobry Glogow 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Lechia Gdansk 0 - 1  
Zaglebie Lubin - Korona Kielce 0 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Spartaks Jurmala 1 - 0  
METTA/LU - Jelgava 1 - 2  
Rigas FS - Ventspils 1 - 2  
Valmiera - Riga FC 0 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympique de Safi - CRA de Hoceima 1 - 1  
Rapide Oued Zem - Mouloudia Oujda 1 - 1  
Youssoufia Berrechid - Olympique de Khouribga 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Dep. Toluca 1 - 1  
Lobos BUAP - Tijuana 3 - 1  
Monterrey - Veracruz 2 - 0  
Pachuca - Necaxa 6 - 2  
Queretaro - Santos Laguna 2 - 1  
UNAM Pumas - Cruz Azul 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - New York RB 1 - 0  
Portland - Seattle 2 - 1  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zimbru Chisinau - Dinamo-Auto Tiraspol 1 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Nyíregyháza 2 - 1  
Budafok - Cegléd 1 - 2  
Budaörs - ZTE 2 - 0  
Dorog - Győr 4 - 3  
Gyirmót - Siófok 2 - 2  
Kazincbarcika - Vasas 2 - 1  
Mosonmagyaróvár - Monor 0 - 2  
Soroksár - Csákvár 1 - 1  
Tiszakécske - Kaposvár 2 - 1  
Vác - Békéscsaba 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Levanger 4 - 0  
Asane - Strömmen 0 - 5  
Kongsvinger - Nest-Sotra 2 - 2  
Mjöndalen - Viking Stavanger 2 - 4  
Notodden - Florö 2 - 1  
Sandnes Ulf - Ham-Kam 1 - 3  
Tromsdalen - Sogndal 0 - 3  
Ullensaker/Kisa - Jerv 4 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Strömsgodset 3 - 1  
Haugesund - Ranheim 2 - 0  
Rosenborg - Odd Grenland 3 - 1  
Sandefjord - Start 4 - 1  
Tromsö - Molde 2 - 4  
Valerenga - Sarpsborg 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Klepp 0 - 0  
Avaldsnes - Stabaek 2 - 0  
Kolbotn - Valerenga 3 - 1  
LSK Kvinner - Röa 6 - 2  
Lyn - Sandviken 2 - 4  
Trondheims-Örn - Grand Bodö 0 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Sand 1 - 1  
Bremen - Essen-Schönebeck 1 - 1  
Duisburg - Wolfsburg 1 - 2  
Freiburg - Frankfurt 3 - 4  
Mönchengladbach - Potsdam 0 - 7  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Atalanta 1 - 2  
Chievo - Sassuolo 0 - 2  
Lazio - SPAL Ferrara 4 - 1  
Parma - Frosinone 0 - 0  
Sampdoria - Torino 1 - 4  
Udinese - Milan 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Carpi 1 - 1  
Livorno - Perugia 2 - 3  
Venezia - Salernitana 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Cuneo 0 - 0  
Arzachena - Olbia 1 - 0  
Carrarese - Albissola 3 - 0  
Entella - Pisa 2 - 0  
Gozzano - Robur Siena 2 - 1  
Pro Patria - Pontedera 1 - 0  
Pro Piacenza - Lucchese 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Fano 1 - 1  
Fermana - Teramo 2 - 0  
Gubbio - Rimini 3 - 0  
Imolese - Vicenza 2 - 1  
Monza - Ternana 1 - 4  
Ravenna - Renate 1 - 0  
Sambenedettese - Pordenone 2 - 2  
Südtirol - Feralpisalo 2 - 3  
Virtus Verona - Pesaro 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - Zenit Sz'tpétervár 2 4 - 0  
Kurszk - Szpartak Moszkva 2 3 - 2  
Lucs Vlagyivosztok - Rotor Volgográd 1 - 0  
Mordovija Szaranszk - Armavir 2 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Szibir Novoszibirszk 2 - 1  
SZKA Habarovszk - FK Krasznodar 2 2 - 2  
Szocsi - Fakel Voronyezs 0 - 2  
Tambov - Baltika Kalinyingrád 2 - 0  
Tom Tomszk - Himki 2 - 0  
Tyumeny - Nyizsnyij Novgorod 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Rosztov 2 - 2  
Szpartak Moszkva - Ural Jekatyerinburg 1 - 2  
Zenit Szentpétervár - Akhmat Groznij 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Juniors Pasching - Kapfenberg 4 - 0  
Wiener Neustadt - Horn 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Rapid Wien 2 - 2  
Austria Wien - Wolfsberg 2 - 3  
Salzburg - Mattersburg 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Libertad Asuncion 1 - 2  
Olimpia Asuncion - Cerro Porteno 2 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Universitario de Deportes 2 - 1  
Comerciantes Unidos - UTC de Cajamarca 0 - 0  
Sport Boys Callao - Huancayo 2 - 0  
Sporting Cristal - Ayacucho 6 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Viseu 0 - 1  
Covilha - Uniao Oliveirense 1 - 0  
Guimaraes B - Estoril 1 - 1  
Leixoes - Porto B 0 - 0  
Varzim - Farense 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Setúbal 2 - 1  
Feirense - Tondela 2 - 4  
Santa Clara - Sporting CP 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Crystal Palace 3 - 1  
Manchester City - Southampton 6 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunarea Calarasi - Viitorul Constanta 0 - 1  
FCS Bukarest - Astra Giurgiu 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kilmarnock - Aberdeen 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Majadahonda 2 - 0  
Almería - Sp. Gijón 2 - 1  
Cadiz - Elche 5 - 1  
Oviedo - Mallorca 1 - 1  
Zaragoza - Granada 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Atl. Madrid B 1 - 1  
Celta Vigo B - Cultural Leonesa 3 - 3  
Deportivo B - Rapido de Bouzas 2 - 1  
Fuenlabrada - Unionistas de Salamanca 1 - 1  
Guijuelo - Pontevedra 3 - 0  
Internacional de Madrid - Navalcarnero 1 - 1  
Salmantino - Las Palmas B 2 - 0  
San Sebastian Reyes - Coruxo 1 - 1  
Union Adarve - Valladolid B 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calahorra - Durango 2 - 2  
CD Vitoria - Langreo 1 - 3  
Gernika - Oviedo B 1 - 1  
Gimn. Torrelavega - Mirandes 1 - 0  
Real Union Irun - R. Santander 0 - 3  
Sp. Gijón B - Barakaldo 2 - 0  
Tudelano - Arenas de Getxo 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Badalona 0 - 1  
Atl. Baleares - Espanyol B 2 - 0  
Barcelona B - Ebro 1 - 1  
Castellon - Lleida 0 - 1  
Conquense - Teruel 2 - 1  
Olot - Hercules 0 - 0  
Ontinyent - Villarreal B 1 - 2  
Peralada - Cornella 2 - 2  
Sabadell - Levante B 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - UCAM Murcia 0 - 4  
Badajoz - Don Benito 2 - 1  
El Ejido - Talavera de la Reina 0 - 1  
Ibiza Eivissa - Linense 0 - 0  
Melilla - Almería B 4 - 0  
Rec. Huelva - Malaga B 2 - 1  
San Fernando - Marbella 2 - 0  
Sevilla B - Jumilla 3 - 1  
Villanovense - Cartagena 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Celta Vigo 3 - 3  
Eibar - Alavés 2 - 1  
Huesca - Getafe 1 - 1  
Real Sociedad - Sevilla 0 - 0  
Villarreal - Levante 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Levante 2 - 0  
CDEF Logrono - Huelva 2 - 0  
Espanyol - Ath. Bilbao 1 - 2  
Malaga - Madrid CCF 2 - 1  
Real Sociedad - Albacete 1 - 1  
Tenerife - Sevilla 2 - 1  
Valencia - Barcelona 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Aarau 2 - 3  
Servette - Schaffhausen 3 - 0  
Wil - Kriens 1 - 1  
Winterthur - Rapperswil 3 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Lugano 3 - 2  
Luzern - FC Zürich 2 - 5  
Sion - St. Gallen 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Värnamo - Helsingborg 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Karlskrona - Eskilsminne 1 - 3  
Mjällby - Kristianstad 4 - 1  
Oskarshamn - Angelholm 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis - Västeras SK 1 - 2  
Karlslund - Team TG 2 - 2  
Umea FC - Nyköping 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Sundsvall 0 - 0  
Göteborg - FF Malmö 0 - 3  
Hammarby - Häcken 1 - 0  
Norrköping - Örebro 3 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macsva Sabacs - Vozdovac 2 - 0  
Partizan Belgrád - Vojvodina 2 - 0  
Rad Belgrád - Spartak Subotica 1 - 1  
Zemun - Napredak Krusevac 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Mura 0 - 2  
Celje - Maribor 0 - 5  
Olimpija Ljubljana - Domzale 4 - 4  
Triglav Kranj - Krsko 4 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Afjet Afyonspor 1 - 0  
Eskisehirspor - Osmanlispor 1 - 0  
Hatayspor - Ümraniyespor 0 - 1  
Karabukspor - Boluspor 0 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Yeni Malatyaspor 0 - 1  
Ankaragücü - Kayserispor 3 - 1  
Trabzonspor - Bursaspor 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Zorya Luganszk 0 - 3  
FC Lviv - Vorszkla Poltava 0 - 2  
Olekszandria - Deszna Csernigov 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - Penarol 1 - 2  
Montevideo Wanderers - Liverpool Montevideo 3 - 2  
Nacional - Danubio 1 - 0  
Racing Montevideo - Boston River 3 - 0  
Rampla Juniors - CA Cerro 2 - 2  
Labdarúgás (USL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orange County SC - Phoenix 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trujillanos Valera - Dep. Lara 2 - 1  
Zamora Barinas - Dep. La Guaira 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Llandudno FC 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paide Linnameeskond - Kalev Tallinn 2 - 2  
Labdarúgás (Ír FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Dundalk 1 - 2  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Hawke's Bay Utd. 2 - 1  
Team Wellington - Tasman Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nasaf Qarshi - Neftcsi Fargona 2 - 0  
Sogdiana - AGMK Olmaliq 1 - 0  
MMA (UFC 230 - New York)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Weidman - Ron. Souza 0 - 1  
D. Branch - J. Cannonier 0 - 1  
D. Brunson - I. Adesanya 0 - 1  
D. Cormier - Der. Lewis 1 - 0  
J. Arce - S. Da Silva Moraes 0 - 1  
J. Knight - J. Rinaldi 0 - 1  
K. Roberson - J. Marshman 1 - 0  
L. Good - B. Saunders 1 - 0  
M. Frevola - L. Vannata 1 - 1  
S. Eubanks - R. Modafferi (női) 1 - 0  
Sh. Burgos - K. Holobaugh 1 - 0  
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Locatelli - S. Corsi (Maláj Nagydíj, futam) 1 - 0  
A. Marquez - F. Bagnaia (Maláj Nagydíj, futam) 0 - 1  
A. Marquez - F. Quartararo (Maláj Nagydíj, futam) 0 - 1  
B. Binder - L. Baldassarri (Maláj Nagydíj, futam) 0 - 1  
F. Bagnaia - M. Oliveira (Maláj Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Oliveira - B. Binder (Maláj Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Maláj Nagydíj 2018    
Moto2, Maláj Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Binder - A. Canet (Maláj Nagydíj, futam) 1 - 0  
F. Di Giannantonio - E. Bastianini (Maláj Nagydíj, futam) 0 - 1  
F. Di Giannantonio - J. Kornfeil (Maláj Nagydíj, futam) 1 - 0  
J. Kornfeil - A. Norrodin (Maláj Nagydíj, futam) 1 - 0  
J. Martin - E. Bastianini (Maláj Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Bezzecchi - T. Arbolino (Maláj Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Maláj Nagydíj 2018    
Moto3, Maláj Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rins - A. Bautista (Maláj Nagydíj, futam) 1 - 0  
D. Petrucci - J. Miller (Maláj Nagydíj, futam) 0 - 1  
J. Zarco - A. Iannone (Maláj Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Marquez - A. Dovizioso (Maláj Nagydíj, futam) 1 - 0  
P. Espargaro - B. Smith (Maláj Nagydíj, futam) 0 - 1  
V. Rossi - M. Vinales (Maláj Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Maláj Nagydíj 2018    
MotoGP, Maláj Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Texas II 2018    
Nascar, Texas II 2018 - Top3    
Motorsport (Nascar, futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Almirola - D. Hamlin (Texas II, futam) 1 - 0  
Alex Bowman - Dan. Suarez (Texas II, futam) 1 - 0  
B. Keselowski - R. Blaney (Texas II, futam) 0 - 1  
C. Bowyer - A. Almirola (Texas II, futam) 0 - 1  
Cha. Elliott - R. Blaney (Texas II, futam) 0 - 1  
D. Hamlin - Jim. Johnson (Texas II, futam) 0 - 1  
Dan. Suarez - A. Dillon (Texas II, futam) 0 - 1  
Erik Jones - D. Hamlin (Texas II, futam) 1 - 0  
J. Logano - Cha. Elliott (Texas II, futam) 1 - 0  
Jim. Johnson - Alex Bowman (Texas II, futam) 0 - 1  
K. Harvick - Kyle Busch (Texas II, futam) 1 - 0  
K. Harvick - M. Truex Jr. (Texas II, futam) 1 - 0  
Kurt Busch - C. Bowyer (Texas II, futam) 1 - 0  
Kyle Busch - M. Truex Jr. (Texas II, futam) 0 - 1  
Kyle Larson - B. Keselowski (Texas II, futam) 1 - 0  
M. Truex Jr. - Kyle Larson (Texas II, futam) 0 - 1  
P. Menard - R. Stenhouse Jr. (Texas II, futam) 0 - 1  
R. Blaney - J. Logano (Texas II, futam) 1 - 0  
Ryan Newman - J. McMurray (Texas II, futam) 1 - 0  
Rögbi (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - Newcastle 21 - 23  
London Wasps - Northampton Saints 14 - 15  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Stade de France 41 - 6  
Montpellier - Racing-Metro 13 - 27  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Munster 26 - 30  
Cardiff - Zebre 37 - 0  
Port Elizabeth S. Kings - Leinster 31 - 38  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Új-Zéland 20 - 14  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesc RJ - Caramuru 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Suwon Kepco 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Incheon Heungkuk 2 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Újpest 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JT Thunders - Nagano Tridents 3 - 0  
JTEKT Stings - Oita Miyoshi 3 - 1  
Panasonic Panthers - Gosei Trefuerza 3 - 0  
Toray Arrows - Suntory Sunbirds 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hitachi Rivale - Kurobe Aqua Fairies 3 - 2  
JT Marvelous - Toyota Body Queenseis 2 - 3  
Saitama Ageo Medics - Ishikawa Blue Cats 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trefl Gdansk - Bydgoszcz 3 - 1  
Zawiercie - Czarni Radom 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rzeszow - Ostrowiec Swietokrzyski 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Trentino 3 - 2  
Latina - Modena 0 - 3  
Padova - Monza 3 - 1  
Perugia - Siena 3 - 1  
Ravenna - Vibo Valentia 3 - 1  
Revivre Milano - Castellana Grotte 3 - 1  
Verona - Argos Sora 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Casalmaggiore 1 - 3  
Chieri - Scandicci 0 - 3  
Club Italia Roma - Brescia 1 - 3  
Novara - Bergamo 3 - 0  
San Bernardo Cuneo - Busto Arsizio 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Santanderina 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Ziraat Bankasi Ankara 2 - 3  
Halkbank Ankara - Inegol Bld. Spor 3 - 0  
Istanbul BB - Fenerbahce 3 - 2  
Jeopark Kula - Afyon Bld. Spor 0 - 3  
Maliye Piyango Ankara - Galatasaray 2 - 3  
Plevne - Arhavi Bld. Spor 3 - 0  
Rövp. gyorskorcsolya (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burján Cs. - A. Azhgaliyev (500 m, 2. verseny, Calgary)    
Jászapáti P. - Xiran Wang (női 500m, 2.verseny, Calgary)    
Liu Shaoang - Ziwei Ren (1000 m, Calgary)    
Liu Shaolin S. - Dajing Wu (500 m, 2. verseny, Calgary)    
Magyarország - Kanada (5000m váltó, Calgary)    
Sakk (Shenzhen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - Liren Ding 0.5 - 0.5  
N. Vitiugov - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
Yangyi Yu - R. Wojtaszek 0.5 - 0.5  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
International Championship 2018    
N. Robertson - M. Allen (10 nyert frame-ig) 5 - 10  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy P. - J. Barranco Cosano 0 - 2  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jor. Thompson - N. Kuhn 2 - 1  
Tenisz (Canberra, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O. Rogowska - Z. Hives 0 - 2  
Tenisz (Charlottesville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tom. Paul - P. Polansky 2 - 0  
Tenisz (Charlottesville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heliovaara H / Laaksonen - Matsui T / Nielsen F 2 - 0  
Tenisz (Eckental, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Bemelmans - Ant. Hoang 0 - 2  
Tenisz (Eckental, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawietz K / Mies A - Nys H / O'Mara J 2 - 0  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Sousa - G. Andreozzi 1 - 2  
Tenisz (Limoges-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Cepelova - Arn G. 1 - 2  
Tenisz (Liuzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yafan Wang - Na-Lae Han 2 - 0  
Tenisz (Mumbai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Kumkhum - I. Khromacheva 2 - 1  
Tenisz (Mumbai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzalamidze N / Kudermetov - Schoofs B / Stefkova B 2 - 0  
Tenisz (Párizs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP - Párizs 2018    
K. Khachanov - N. Djokovic 2 - 0  
Tenisz (Párizs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers M / Ram R - Rojer J-J / Tecau H 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kecmanovic - B. Kavcic 2 - 1  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kat. Kozlova - Q. Lemoine 0 - 2  
Tenisz (Tyler, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
W. Osuigwe - B. Haddad Maia 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - Qiang Wang 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kichenok / Kichenok - Aoyama S / Marozava L 2 - 1  
Tollaslabda (Macau Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zeqi Zhou - Hyun Il Lee 0 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kim G J / Lee Y D - Ko S H / Shin B C 2 - 1  
Tollaslabda (Macau Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Michelle Li - Yue Han 2 - 1  
Tollaslabda (Macau Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aratama M / Watanabe A - Hoo V / Yap C W 0 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tang C M / Tse Y S - Lee C H R / Chau H W 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sub. Dey - R. Ouseph 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia A / Soh W Y - Ellis M / Langridge C 1 - 2  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yanyan Cai - Xiaoxin Chen 2 - 1  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoeva G / Stoeva S - Istarani N K M / Pradipta 2 - 1  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis M / Smith L - Lu K / Lu C 2 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Berchelt - M. Roman 1 - 0  
S. Barrera - S. Monaghan 1 - 0  

 

2018.11.03.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Winnipeg 33 - 24  
Ottawa - Toronto 24 - 9  
Asztalitenisz (Swedish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ovtcharov - Qihao Zhou 1 - 4  
Kri. Karlsson - M. Falck 2 - 4  
Qihao Zhou - Xin Xu 0 - 4  
Woojin Jang - Xin Xu 1 - 4  
Zhendong Fan - Jingkun Liang 4 - 1  
Zhendong Fan - M. Falck 4 - 0  
Asztalitenisz (Swedish Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kas. Ishikawa - Ning Ding 2 - 4  
Mima Ito - Shiwen Liu 4 - 3  
Ning Ding - Mima Ito 2 - 4  
Yuling Zhu - Meng Chen 4 - 2  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falu BS - Frillesas 4 - 2  
Tellus - Västeräs 2 - 3  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Fukuoka S. Hawks (6.m.) 0 - 2  
Darts (World Series of Darts Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - D. Chisnall 5 - 6  
M. Suljovic - J. Wade 3 - 6  
Michael Smith - K. Anderson 6 - 3  
P. Wright - G. Price 1 - 6  
R. Cross - Jam. Lewis 5 - 6  
R. van Barneveld - Raymond Smith 6 - 5  
S. Whitlock - D. Gurney 6 - 5  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Mladá Boleslav 5 - 6  
Znojmo - Sparta Praha 4 - 6  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LaSB - Viikingit Helsinki 3 - 5  
Nokian KrP - OLS Oulu 6 - 10  
Oilers Espoo - Seinäjoki 11 - 8  
Steelers Hämeenlinna - Indians Espoo 2 - 6  
Welhot Kuopio - Turku PS 4 - 8  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harstad - Sarpsborg 6 - 16  
Sandnes - Tunet 6 - 6  
Slevik - Akerselva 8 - 5  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chur - Langnau 9 - 4  
Kloten-Bülach - Malans 5 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Mullsjö 3 - 4  
Höllviken - Örebro 11 - 4  
Kalmarsund - Pixbo Wallenstam 3 - 3  
Linköping - Sirius 11 - 5  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Copagril - ACBF Carlos Barbosa 2 - 2  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - VSB Ostrava 10 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Civitella Casanova - Lazio 3 - 2  
Napoli - Acqua & Sapone Pescara 3 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norilszkij Nikel - Szinara Jekatyerinburg 1 - 3  
Novaja Gener. Sziktivkar - Jugra 1 - 8  
Tyumeny - KPRF Moszkva 4 - 3  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azemeis - Viseu 2001 Adsc 4 - 6  
Braga - Belenenses 2 - 1  
Burinhosa - Rio Ave 3 - 2  
Electrico FC - Fundao 7 - 8  
Quinta dos Lombos - Modicus Sandim 5 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Barcelona 5 - 5  
Jaen - Levante 8 - 2  
Palma Futsal - Ribera Navarra 5 - 0  
Parrulo Ferrol - Inter Movistar 0 - 2  
Peniscola - Zaragoza 4 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Lehigh Valley 3 - 3  
Charlotte - Providence 4 - 3  
Charlotte - Providence 3 - 2  
Cleveland - Toronto Marlies 6 - 6  
Colorado Eagles - Tucson 3 - 2  
Grand Rapids - Iowa 2 - 2  
Laval - Utica 1 - 3  
Laval - Utica 1 - 1  
Manitoba - Chicago Wolves 5 - 4  
Milwaukee - Rockford 2 - 2  
Rochester - Hershey 2 - 4  
San Jose Barracuda - San Antonio 3 - 1  
Springfield - Bridgeport 3 - 2  
Syracuse - Belleville 5 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Hartford 5 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Lustenau 3 - 6  
Gherdeina/Gröden - Salzburg 2 2 - 2  
Kitzbühel - Renon/Ritten 2 - 6  
Klagenfurt 2 - Fassa 2 - 3  
Olimpija Ljubljana - Feldkirch 1 - 4  
Val Pusteria - Milano 6 - 3  
Vipiteno/Sterzing - Cortina 3 - 2  
Zell am See - Jesenice 2 - 12  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Coventry 4 - 6  
Glasgow - Belfast 1 - 4  
Manchester - Fife 3 - 2  
Milton Keynes - Guildford 1 - 1  
Sheffield - Dundee 4 - 0  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Jihlava 0 - 3  
Kadan - Zubr Prerov 3 - 4  
Kladno - Slavia Praha 2 - 2  
Litomerice - Poruba 5 - 3  
Prostejov - Motor Ceske Budejovice 5 - 3  
Slavia Trebic - Vsetin 6 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvínov - Pardubice 3 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - KeuPa 0 - 9  
Kiekko-Vantaa - RoKi 0 - 3  
Kokkolan Hermes - Jokipojat 4 - 0  
Koovee - IPK 6 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Jukurit 2 - 3  
SaiPa - HIFK 4 - 2  
Tappara - Hämeenlinna 2 - 1  
Turku PS - Lukko 0 - 3  
Vaasan Sport - Kärpät 2 - 2  
Ässät - Kalpa 4 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gap - Chamonix-Morzine 4 - 2  
Mulhouse - Nice 4 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Admiral Vlagyivosztok 3 - 1  
Dinamo Minszk - Barisz Asztana 2 - 3  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Barsz Kazany 2 - 2  
Slovan Bratislava - Lokomotív Jaroszlavl 0 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szalavat Julajev Ufa 3 - 1  
Vityaz Podolszk - Red Star Kunlun 1 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - HS Riga 5 - 1  
Lido Riga - Prizma Riga 4 - 7  
Zemgale/LLU - Liepaja 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Carolina 3 - 3  
Buffalo - Ottawa 9 - 2  
Vancouver - Colorado 6 - 6  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Valerenga 2 - 3  
Sparta Sarpsborg - Lillehammer 6 - 3  
Storhamar - Ringerike 4 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Fehérvár 5 - 1  
Medvescak Zagreb - Salzburg 2 - 5  
Znojmo - Dornbirn 4 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Olten 2 - 2  
Thurgau - Zug 2 4 - 1  
Visp - GCK Lions 6 - 1  
Winterthur - Kloten 3 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Bern 2 - 2  
Langnau Tigers - Davos 1 - 4  
Lugano - Zürich Lions 5 - 3  
Rapperswil - Fribourg 1 - 4  
Servette - Ambri 6 - 4  
Zug - Lausanne 1 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Rögle 1 - 2  
Frölunda - Linköping 4 - 1  
Färjestad - Malmö 4 - 1  
HV 71 - Timra 5 - 0  
Skelleftea - Lulea 0 - 1  
Växjö - Mora 6 - 1  
Örebro - Brynäs 0 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Gornyak Ucsali 5 - 4  
Heilongjiang - Juzsnij Ural Orszk 2 - 3  
Himik Voszkreszenszk - Szarov 4 - 1  
Zvezda Csehov - Tambov 4 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Szahalin 3 - 3  
Nippon Cranes - Nikko 3 - 7  
Tohoku Blades - Oji Eagles 4 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Cedevita Zagreb 94 - 79  
Krka Novo Mesto - Zadar 77 - 78  
Mega Bemax - Partizan Belgrád 74 - 81  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Melbourne Utd. 85 - 98  
Perth - NZ Breakers 92 - 78  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Adelaide 70 - 52  
Dandenong - Melbourne Boomers 75 - 101  
Townsville - Perth 66 - 66, h.u. 71 - 79  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Mechelen 85 - 87  
Leuven - Liege 74 - 74, h.u. 86 - 82  
Oostende - Okapi Aalstar 86 - 77  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Bauru 82 - 73  
Flamengo - Corinthians Paulista 72 - 64  
Minas - Pinheiros 83 - 79  
Vasco da Gama - Paulistano 60 - 76  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Kolin 66 - 87  
Decin - Opava 100 - 79  
Ostrava - Sokoli Hradec Kralove 97 - 83  
Pardubice - USK Praha 63 - 68  
Svitavy - Usti nad Labem 66 - 70  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Zabiny Brno 83 - 77  
Slavia Praha - Slovanka MB 53 - 71  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Jeonju KCC Egis 85 - 85, h.u. 96 - 91  
Seoul Thunders - Seoul Knights 57 - 59  
Ulsan Mobis Phoebus - Changwon Sakers 77 - 75  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Incheon S-Birds 70 - 45  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Rouen 78 - 86  
Orleans - St-Chamond 86 - 69  
Quimper - Gries-Oberhoffen 98 - 96  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Dijon 80 - 62  
Boulazac - Pau Orthez 90 - 77  
Fos-sur-Mer - Bourg 78 - 76  
Le Mans - Strasbourg 71 - 75  
Monaco - Limoges 87 - 68  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - RS Elasto Painters 101 - 107  
SM Beermen - Meralco Bolts 81 - 111  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kymi - Periszteri 74 - 73  
PAOK - AEK Athén 82 - 80  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosco Zagreb - Split 77 - 79  
Skrljevo - Hermes Zagreb 79 - 84  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel Beer Sheva 75 - 84  
Hapoel Holon - Hapoel TA 78 - 75  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Nagoya Dolphins 83 - 97  
Chiba - Tokyo Sunrockers 77 - 77, h.u. 85 - 83  
Mikawa Kariya - Toyama 83 - 78  
Osaka - Kawasaki Brave Thunders 79 - 80  
Rizing Fukuoka - Kyoto 100 - 47  
Tochigi - Shiga 80 - 80, h.u. 90 - 93  
Tokyo Alvark - Ryukyu Okinawa 69 - 75  
Toyohashi Neophoenix - Hokkaido 86 - 80  
Yokohama - Albirex Niigata 72 - 79  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Liaoning 59 - 90  
Fujian - Zhejiang Chouzhou 114 - 122  
Sichuan - Shandong 97 - 103  
Tianjin - Qingdao 101 - 93  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Dabrowa Gornicza 76 - 86  
Szczecin - Krosno 74 - 66  
Torun - Rosa Radom 92 - 56  
Trefl Sopot - Legia Varsó 88 - 92  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdansk - Poznan 88 - 71  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Alytaus Dzukija 69 - 69, h.u. 86 - 77  
Lietkabelis - Nevezis Kedainiai 87 - 66  
Rytas Vilnius - Neptunas Klaipeda 66 - 78  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Szeged 97 - 68  
Atomerőmű - Kaposvár 83 - 81  
Debrecen - Szombathely 95 - 88  
ZTE - Szolnok 75 - 96  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Houston 111 - 119  
Chicago - Indiana 105 - 107  
Dallas - New York 106 - 118  
Golden State - Minnesota 116 - 99  
Orlando - LA Clippers 95 - 120  
Philadelphia - Detroit 109 - 99  
Phoenix - Toronto 98 - 107  
Utah - Memphis 100 - 110  
Washington - Oklahoma City 111 - 134  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trier - Heidelberg 59 - 67  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Göttingen 95 - 68  
Giessen - Oldenburg 97 - 88  
Jena - Bremerhaven 82 - 82, h.u. 87 - 98  
Ludwigsburg - S. Oliver Würzburg 75 - 80  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortitudo Bologna - Mantova 87 - 73  
Ravenna - Forli 78 - 75  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Trento 110 - 72  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prat Joventut - Betis 88 - 90  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Unicaja Malaga 88 - 79  
Fuenlabrada - Barcelona 79 - 73  
Iberostar Tenerife - Zaragoza 86 - 88  
Murcia - Breogan Lugo 76 - 64  
Obradoiro Monbus - Gipuzkoa 88 - 82  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - IDK Gipuzkoa 62 - 64  
Bembibre - Sant Adria 51 - 56  
Cadi La Seu d'Urgell - Girona 86 - 81  
Ensino Lugo - Univ. Ferrol 83 - 65  
Zamarat - Gernika Bizkaia 40 - 73  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Stari Banovci - Vojvodina 75 - 75, h.u. 101 - 95  
Spartak Subotica - OKK Belgrád 96 - 89  
Tamis Pancevo - Beovuk Belgrád 108 - 75  
Vrsac - Metalac Farmakom 80 - 73  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Ruzomberok 59 - 76  
Nitra - Poprad 62 - 46  
Piestanske Cajky - Samorin 71 - 44  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Sentjur 59 - 71  
Ilirija Ljubljana - Rogaska 74 - 75  
Zlatorog Lasko - Sencur Kranj 67 - 67, h.u. 86 - 78  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Besiktas 69 - 79  
Galatasaray - Karsiyaka 81 - 71  
Türk Telekom - RH Gaziantepspor 83 - 67  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Gundogdu - Ormanspor 79 - 81  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Kalev/Cramo 80 - 85  
Parma Permszkij Kraj - Tsmoki-Minszk 92 - 83  
Zenit Szentpétervár - Jenyiszej Krasznojarszk 116 - 81  
Zielona Gora - Nyizsnyij Novgorod 80 - 72  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Lauvas - Valga 85 - 76  
Ogre - Jurmala/Fenikss 104 - 83  
Rapla - TTU Tallinn 71 - 89  
Tartu Ulikool - Kalev Tallinn 75 - 66  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Montpellier 29 - 29  
Vardar Pro Skopje - Breszt Meskov 30 - 23  
Veszprém - R-N. Löwen Kronau 28 - 29  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - RK Zagreb 23 - 20  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Tatran Presov 26 - 28  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Thun 24 - 21  
Riihimaen Cocks - Elverum 25 - 28  
Wisla Plock - Dinamo Bukarest 29 - 28  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Köbenhavn 30 - 25  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krim Ljubljana - Podravka Koprivnica 27 - 20  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - KP Brno 34 - 21  
Hranice - Koprivnice 23 - 28  
Jicin - Plzen 29 - 20  
Lovosice - Frydek-Mistek 35 - 29  
Tatran Litovel - Nove Veseli 21 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Sönderjyske 30 - 33  
Ribe-Esbjerg - Nordsjaelland 24 - 24  
Ringsted - Aalborg 22 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning-Ikast - Holstebro 27 - 26  
Skanderborg - Ajax Köbenhavn 19 - 26  
Viborg - Silkeborg 26 - 26  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vernon St-Marcel - Chartres 21 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg de Peage - Fleury Loiret 33 - 27  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Nikea - Diomidisz Argosz 18 - 17  
Edessza - HAN Szaloniki 20 - 21  
Fivosz Szikiesz - AEK Athén 22 - 32  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Rudar Rude 25 - 25  
Sesvete - Varazdin 32 - 27  
Umag - Dubrava 33 - 30  
Vinkovci - Zamet 26 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piotrkow Trybunalski - Kwidzyn 22 - 25  
Spojnia Gdynia - Kalisz 28 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Ruch Chorzow 28 - 23  
Jelenia Gora - Piotrcovia Piotrkow 26 - 23  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Cegléd 30 - 25  
Budakalász - Csurgó 22 - 24  
Eger - Dabas 29 - 25  
FTC - Gyöngyös 34 - 21  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - MTK 28 - 21  
Fehérvár - Budaörs 35 - 25  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferndorf - Lübbecke 22 - 19  
Grosswallstadt - Wilhelmshaven 30 - 22  
Hamm-Westfalen - Nordhorn-Lingen 22 - 25  
Kézilabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bensheim/Auerbach - Buxtehude 25 - 29  
Halle-Neustadt - Waiblingen 30 - 29  
Leverkusen - Nellingen 29 - 26  
Metzingen - Oldenburg 34 - 21  
TG Nürtingen - Neckarsulm 20 - 32  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Permszkije Medvegyi - Dinamo Asztrahany 20 - 18  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvezda Zvenyigorod - Sztavropol 26 - 24  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Porto 24 - 25  
Arsenal da Devesa - Maia 23 - 30  
Avanca - Fermentoes 25 - 21  
Horta - Benfica 17 - 29  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calarasi - SM Dedeman Bacau 33 - 28  
Dobrogea Constanta - Fagaras 37 - 23  
Politehnica Timisoara - Suceava 31 - 27  
Steaua Bukarest - Potaissa Turda 29 - 31  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Minaur Baia Mare 22 - 19  
Corona Brassó - Ramnicu Valcea 22 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Ciudad Encantada 20 - 20  
Benidorm - Bidasoa Irun 21 - 23  
Granollers - Huesca 23 - 17  
Logrono La Rioja - Atl. Valladolid 29 - 32  
Sinfin - Morrazo Cangas 25 - 21  
Teucro - AX Puente Genil 31 - 34  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Canyamelar Valencia 30 - 20  
Gijon - Atl. Guardes 32 - 29  
Granollers - Zuazo Barakaldo 27 - 26  
Porrino - Bera Bera 25 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Basel 40 - 28  
Schaffhausen - Amicitia Zürich 29 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Redbergslids 23 - 32  
HIF Karlskrona - IFK Ystad 33 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Kristianstad 27 - 22  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novi Pazar - Spartak Vojput 32 - 25  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dol TKI Hrastnik - Maribor 25 - 25  
Krka Novo Mesto - Dobova 35 - 28  
Ormoz - Koper 26 - 27  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Southend 1 - 0  
Blackpool - Bristol Rovers 0 - 3  
Bradford - Portsmouth 0 - 1  
Charlton - Doncaster 2 - 0  
Coventry - Accrington 1 - 1  
Gillingham - Fleetwood 3 - 0  
Plymouth - Sunderland 0 - 2  
Rochdale - Luton 0 - 0  
Scunthorpe - Oxford Utd. 3 - 3  
Walsall - Burton 1 - 3  
Wimbledon - Shrewsbury 1 - 2  
Wycombe - Peterborough 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Grimsby 1 - 0  
Carlisle - Newport 3 - 2  
Cheltenham - Mansfield 2 - 2  
Colchester - Swindon 1 - 0  
Crawley - Milton Keynes Dons 0 - 4  
Lincoln - Forest Green 2 - 1  
Macclesfield - Bury 1 - 4  
Morecambe - Yeovil 2 - 1  
Northampton - Crewe 2 - 0  
Port Vale - Notts County 2 - 2  
Stevenage - Oldham 3 - 2  
Tranmere - Exeter 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - QPR 1 - 0  
Brentford - Millwall 2 - 0  
Derby County - Birmingham 3 - 1  
Hull City - West Bromwich 1 - 0  
Ipswich - Preston 1 - 1  
Nottingham - Sheffield Utd. 1 - 0  
Reading - Bristol City 3 - 2  
Rotherham - Swansea 2 - 1  
Sheffield Wed. - Norwich 0 - 4  
Stoke - Middlesbrough 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Braintree 1 - 0  
Barnet - Maidstone Utd. 0 - 2  
Bromley - Hartlepool 4 - 0  
Dover - Maidenhead Utd. 2 - 0  
Eastleigh - Salford City 1 - 1  
Ebbsfleet Utd. - Barrow 1 - 0  
Fylde - Leyton 1 - 3  
Harrogate Town - Chesterfield 1 - 1  
Havant & Waterlooville - Halifax 2 - 1  
Solihull Moors - Boreham 0 - 0  
Sutton Utd. - Dag & Red 1 - 0  
Wrexham - Gateshead 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Atl. Rafaela 0 - 2  
Defensores de Belgrano - Independiente de Mendoza 1 - 1  
Instituto Cordoba - Mitre Santiago del Estero 1 - 0  
Villa Dalmine - Brown de Adrogue 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Banfield 1 - 4  
Estudiantes LP - River Plate 1 - 0  
Godoy Cruz - Atl. Tucuman 1 - 0  
Union SF - Patronato Parana 2 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Melbourne Victory 0 - 1  
Perth Glory - Brisbane Roar 2 - 1  
Wellington Phoenix - Western Sydney Wanderers 0 - 3  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keshla - Neftcsi Baku 0 - 1  
Qarabag Baku - Sumqayit 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Roeselare 2 - 1  
OH Leuven - Tubize 4 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Mouscron-Peruwelz 2 - 1  
Genk - FC Bruges 1 - 1  
Gent - Kortrijk 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Vitosa Bistritsa 3 - 0  
Lokomotív Plovdiv - CSZKA Szófia 0 - 1  
Szeptemvri Szófia - Vereja 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Boys Warnes - Bolivar La Paz 4 - 1  
The Strongest - Real Potosi 5 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Fortaleza 1 - 2  
Avai - Londrina 1 - 1  
Coritiba - Guarani 0 - 2  
CRB - Boa 2 - 1  
Oeste - Figueirense 0 - 0  
Sampaio Correa - CSA 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Gremio 0 - 1  
Fluminense - Vasco da Gama 0 - 1  
Palmeiras - Santos 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Nürnberg 2 - 2  
Bayern München - Freiburg 1 - 1  
Hertha BSC - RB Leipzig 0 - 3  
Leverkusen - Hoffenheim 1 - 4  
Schalke - Hannover 3 - 1  
Wolfsburg - Dortmund 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - Magdeburg 3 - 1  
Duisburg - Paderborn 2 - 0  
Holstein Kiel - Ingolstadt 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Rostock 1 - 1  
Karlsruhe - Würzburg 2 - 1  
Lotte - Aalen 1 - 1  
Münster - 1860 München 0 - 0  
Sonnenhof Grossaspach - Braunschweig 1 - 1  
Zwickau - Unterhaching 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - Huachipato 2 - 0  
Dep. Temuco - Audax Italiano 2 - 1  
Union Espanola - Everton Vina Del Mar 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - AEL Limasszol 0 - 1  
Apollon Limasszol - Anorthoszisz Famaguszta 1 - 2  
Paralimni - Alki Oroklini 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - MAS Taborsko 3 - 2  
Prostejov - Varnsdorf 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Jablonec 2 - 6  
Olomouc - Opava 2 - 2  
Ostrava - Plzen 0 - 1  
Pribram - Slovacko 0 - 3  
Zlín - Karvina 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Fremad - Ringköbing 1 - 0  
Dalum - Kjellerup 3 - 0  
Jammerbugt - Tarup-Paarup 3 - 0  
Kolding IF - Brabrand 0 - 2  
Sydvest - Odder 2 - 0  
Vejgaard - Skive 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarta - Hellerup 5 - 1  
B93 Köbenhavn - Frem 1 - 0  
Hilleröd - Skovshoved 3 - 1  
Marienlyst - Brönshöj 0 - 1  
Middelfart - Vanlöse 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Odense 1 - 0  
Bröndby - Hjörring 4 - 0  
VSK Aarhus - B93 Köbenhavn 4 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Orlando Pirates 1 - 1  
Baroka - Mamelodi Sundowns 2 - 0  
Maritzburg Utd. - Bidvest Wits 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Seoul E-Land 0 - 0  
Daejeon Citizen - Bucheon 3 - 0  
Suwon FC - Seongnam 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Sangju Sangmu 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeju - Gyeongnam 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - Dep. Cuenca 3 - 0  
Emelec Guayaquil - Univ. Catolica de Quito 3 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - Ismaily 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Isloch 3 - 1  
Vityebszk - Dinamo Minszk 0 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - KPV Kokkola 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Lorient 0 - 1  
Lens - Chateauroux 0 - 1  
Niort - Le Havre 1 - 0  
Orleans - Grenoble 0 - 3  
Troyes - Valenciennes 4 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Rennes 1 - 2  
Dijon - Nimes 0 - 4  
Lyon - Bordeaux 1 - 1  
Nice - Amiens 1 - 0  
Reims - Monaco 1 - 0  
Strasbourg - Toulouse 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Paris FC 2 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saburtalo Tbiliszi - FC Rustavi 2 - 1  
Sioni Bolnisi - Dila Gori 3 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - PAOK 1 - 1  
Levadiakosz - Larissza 1 - 1  
Panathinaikosz - AEK Athén 0 - 0  
Panioniosz - Panetolikosz 3 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Willem II 2 - 0  
AZ Alkmaar - De Graafschap 1 - 0  
NAC Breda - Heracles 2 - 1  
PSV - Vitesse 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Istra 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mohun Bagan - Aizawl 2 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Mumbai City 0 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bali Utd. - Madura Utd. 2 - 0  
Bhayangkara Jakarta - Persib Bandung 1 - 2  
PSMS Medan - Pusamania Borneo 3 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanat Naft Abadan - Foolad Khuzestan 0 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Hapoel Haifa 0 - 3  
Hapoel Raanana - Maccabi Netanya 1 - 2  
Maccabi Petah Tikva - Ironi Kiryat Shmona 0 - 1  
Maccabi TA - Hapoel Bnei Sakhnin 3 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Roasso Kumamoto 2 - 3  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Sanfrecce Hiroshima 3 - 2  
Kawasaki Frontale - Kashiwa R. 3 - 0  
Nagoya GE - Vissel Kobe 1 - 2  
Urawa RD - Gamba Osaka 1 - 3  
Yokohama FM - FC Tokyo 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Beleza Inagi 0 - 3  
JEF United Chiba - Vegalta Sendai 3 - 4  
Nagano Parceiro - Albirex Niigata 0 - 1  
Nippon Sport Univ. - Kobe Leonessa 0 - 3  
Nojima Sagamihara - Urawa RD 2 - 4  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Al-Ahli (QAT) 0 - 2  
Qatar SC - Al-Rayyan 0 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyrau - Aktobe 3 - 1  
FC Asztana - Kairat Almaty 3 - 2  
Irtis Pavlodar - Akzhayik Ural 2 - 0  
Kaisar Kyzylorda - Zhetysu Taldykorgan 1 - 0  
Kyzylzhar Petropavlovsk - Ordabasy Shymkent 1 - 2  
Sahtar Karagandy - Tobol Kostanay 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Envigado - Boyaca Chico 1 - 0  
Independiente SF - Dep. Tolima 3 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Enterprises Group - Shanghai Shenxin 2 - 0  
Liaoning Hongyun - Heilongjiang Lava Spring 0 - 2  
Meizhou Hakka - Hangzhou Greentown 2 - 1  
Qingdao Huanghai - Nei Mongol Zhongyou 2 - 2  
Shenzhen Hongzuan - Zhejiang Yiteng 5 - 0  
Shijiazhuang - Meizhou Meixian Techand 1 - 2  
Wuhan Zall - Dalian Transcendence 3 - 0  
Xinjiang Tianshan - Yanbian 0 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Tianjin Teda 1 - 1  
Dalian Yifang - Beijing Renhe 1 - 2  
Guangzhou Evergrande - Shanghai SIPG 4 - 5  
Jiangsu - Hebei 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - GKS Katowice 2 - 2  
Garbarnia Krakkó - Puszcza Niepolomice 0 - 1  
LKS Lodz - Odra Opole 5 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - GKS Jastrzebie 1 - 1  
Stal Mielec - Olsztyn 4 - 0  
Warta Poznan - TBB Nieciecza 1 - 2  
Wigry Suwalki - Rakow Czestochowa 0 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Miedz Legnica 0 - 0  
Legia Varsó - Gornik Zabrze 4 - 0  
Slask Wroclaw - Wisla Plock 0 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Suduva Marijampole 1 - 4  
Trakai - Zalgiris Kaunas 1 - 0  
VMFD Zalgiris - Atlantas Klaipeda 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palanga - Dainava Alytus 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FUS Rabat - Moghreb Tetouan 0 - 1  
Kawkab Marrakesh - Hassania Agadir 0 - 2  
Labdarúgás (Marokkói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WAF Widad Fes - Raja Casablanca 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Tigres 0 - 2  
Puebla - Chivas Guadalajara 2 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - MTK 2 - 0  
Kisvárda - Honvéd 0 - 3  
Mezőkövesd - Debrecen 2 - 2  
Paks - Vidi 0 - 4  
Puskás Akadémia - Diósgyőr 2 - 1  
Újpest - Haladás 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3,rájátszás feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KFUM Oslo - Fredrikstad 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - Kristiansund 0 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - Hoffenheim 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Roma 1 - 1  
Internazionale - Genoa 5 - 0  
Juventus - Cagliari 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Ascoli 1 - 2  
Foggia - Brescia 2 - 2  
Padova - Cittadella 0 - 0  
Palermo - Cosenza 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pistoiese - Alessandria 0 - 0  
Vercelli - Novara 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catanzaro - Bisceglie 1 - 1  
Juve Stabia - Casertana 1 - 1  
Paganese - Sicula Leonzio 0 - 1  
Potenza - Catania 3 - 1  
Siracusa - Cavese 3 - 1  
Trapani - Matera 2 - 0  
Vibonese - Virtus Francavilla 5 - 0  
Viterbese - Rieti 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - CSZKA Moszkva 0 - 0  
Lokomotív Moszkva - Arszenál Tula 3 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Ried 0 - 0  
Austria Lustenau - Amstetten 3 - 1  
FAC Wien - Lafnitz 0 - 0  
Wacker Innsbruck Amatőr - Austria Wien Amatőr 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Hartberg 2 - 3  
St. Pölten - LASK Linz 2 - 2  
Sturm Graz - Wacker Innsbruck 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA 3 de Febrero - Independiente FBC 4 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Municipal - Univ. San Martin 3 - 1  
Real Garcilaso - AD Cantolao 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga B - Famalicao 2 - 0  
Cova Piedade - Arouca 1 - 0  
Mafra - Penafiel 1 - 0  
Pacos Ferreira - Benfica B 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Guimaraes 0 - 0  
Marítimo - Porto 0 - 2  
Portimonense - Belenenses 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Liverpool 1 - 1  
Bournemouth - Manchester Utd. 1 - 2  
Cardiff - Leicester 0 - 1  
Everton - Brighton 3 - 1  
Newcastle - Watford 1 - 0  
West Ham - Burnley 4 - 2  
Wolverhampton - Tottenham 2 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - CFR Cluj 1 - 5  
Sepsi OSK - Hermannstadt 1 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Hearts 5 - 0  
Hamilton - Livingston 1 - 0  
Hibernian - St. Johnstone 0 - 1  
Motherwell - Dundee 1 - 0  
St. Mirren - Rangers 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Forfar 0 - 1  
Arbroath - East Fife 1 - 0  
Montrose - Dumbarton 1 - 0  
Raith Rovers - Brechin 2 - 1  
Stenhousemuir - Stranraer 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cowdenbeath - Elgin 1 - 2  
Edinburgh City - Clyde 0 - 1  
Peterhead - Albion Rovers 2 - 1  
Queens Park - Annan 0 - 0  
Stirling - Berwick 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Dunfermline 0 - 1  
Dundee Utd. - Queen of South 2 - 0  
Falkirk - Ayr Utd. 0 - 1  
Greenock Morton - Partick Thistle 5 - 1  
Inverness CT - Ross County 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - UD Extremadura 4 - 2  
Las Palmas - Deportivo 1 - 1  
Numancia - Tenerife 2 - 0  
Osasuna - Malaga 2 - 1  
Reus - Lugo 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponferradina - Real Madrid B 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Real Sociedad B 1 - 1  
Ath. Bilbao B - Izarra 6 - 0  
Leioa - UD Logrones 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ejea - Valencia B 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Murcia - Granada B 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leganes - Atl. Madrid 1 - 1  
Rayo Vallecano - Barcelona 2 - 3  
Real Madrid - Valladolid 2 - 0  
Valencia - Girona 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Rayo Vallecano 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Vaduz 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Young Boys 0 - 3  
Thun - Xamax 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Frej Täby 2 - 2  
Degerfors - Gefle 4 - 0  
Halmstad - Örgryte 1 - 2  
Landskrona - Jönköping Södra 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Husqvarna 3 - 2  
Grebbestad - Utsikten 4 - 1  
Lund - Ljungskile 1 - 3  
Skövde - Oddevold 2 - 0  
Tvaaker - Torn 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forward Örebro - Sollentuna 0 - 2  
Sandviken - Syrianska FC 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Ahli (KSA) 0 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Radnicki Nis 0 - 2  
Mladost Lucani - Cukaricki 3 - 4  
Proleter Novi Sad - Crvena zvezda 0 - 2  
Radnik Surdulica - Dinamo Vranje 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Nitra 1 - 0  
Senica - Zlate Moravce 3 - 0  
Sered - Trencin 3 - 1  
Slovan Bratislava - Zemplin Michalovce 6 - 0  
Trnava - Podbrezova 2 - 0  
Zilina - Ruzomberok 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ND Gorica - Rudar Velenje 2 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Adanaspor 4 - 2  
Gazisehir Gaziantep - Altay Izmir 3 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Erzurum Bld. Spor 1 - 1  
Istanbul Basaksehir - Besiktas 1 - 0  
Kasimpasa - Antalyaspor 1 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariupol - Arzenal Kijev 1 - 0  
Olimpik Doneck - Kárpáti Lviv 1 - 2  
Sahtar Doneck - Dinamo Kijev 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - Torque 2 - 1  
Progreso - Atenas De San Carlos 5 - 0  
Labdarúgás (USL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Louisville City - New York RB 2 5 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes de Merida - Dep. Tachira 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Cardiff Met Univ. 3 - 0  
Carmarthen - Caernarfon 4 - 3  
Connah's Quay - Llanelli 6 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Persepolis 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballyclare Comrades - Carrick 1 - 4  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Dungannon 2 - 2  
Cliftonville - Glentoran 1 - 0  
Institute - Coleraine 1 - 2  
Linfield - Warrenpoint 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Kuressaare 6 - 1  
Trans Narva - Levadia Tallinn 1 - 2  
Viljandi Tulevik - Flora Tallinn 1 - 3  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Phoenix 2 - Waitakere Utd. 1 - 5  
MMA (UFC 230 - New York)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Magomedov - M.R. De Lima    
Rögbi (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Bath 25 - 18  
Leicester - Worcester 12 - 31  
Rögbi (Európai Nemzetek Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Írország - Franciaország 10 - 24  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Section Paloise 37 - 10  
Grenoble - Clermont 27 - 27  
La Rochelle - Agen 33 - 29  
Toulon - Perpignan 26 - 16  
Toulouse - Bordeaux 40 - 0  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Ulster 10 - 15  
Connacht - Newport Dragons 33 - 12  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Dél-Afrika 12 - 11  
Japán - Új-Zéland 31 - 69  
Wales - Skócia 21 - 10  
Írország - Olaszország 54 - 7  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Itapetininga - Sao Judas 2 - 3  
Sada Cruzeiro - Ribeirao Preto 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Incheon Air Jumbos 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Hwaseong IBK 3 - 2  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Vasas 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Tourcoing 3 - 0  
Narbonne - Chaumont 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Cannet - Beziers 3 - 2  
Mougins - Vandoeuvre-Nancy 3 - 0  
Mulhouse - Marcq-en-Baroeul 3 - 0  
Paris SC - Quimper 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gosei Trefuerza - Oita Miyoshi 3 - 0  
JT Thunders - Toray Arrows 3 - 0  
Osaka Blazers - FC Tokyo 3 - 1  
Panasonic Panthers - JTEKT Stings 3 - 1  
Suntory Sunbirds - Nagano Tridents 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denso Airybees - NEC Red Rockets 0 - 3  
Hisamitsu Springs - Toray Arrows 3 - 0  
Hitachi Rivale - Ishikawa Blue Cats 3 - 2  
JT Marvelous - Okayama Seagulls 3 - 1  
Saitama Ageo Medics - Kurobe Aqua Fairies 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuprum Lubin - Szczecin 0 - 3  
Jastrzebski Wegiel - Belchatow 3 - 1  
Resovia Rzeszow - Bedzin 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Bydgoszcz 3 - 2  
MKS Kalisz - Bielsko-Biala 3 - 2  
Radomka Radom - Impel Wroclaw 3 - 2  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - Waldviertel 1 - 3  
Posojilnica Aich/Dob - ACH Ljubljana 3 - 2  
Röplabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Kaposvár 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monza - Conegliano 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L'Illa Grau - Almería 0 - 3  
Melilla - Uriba Palma 0 - 3  
Rio Duero Soria - Conectabalear Manacor 3 - 0  
Teruel - San Sadurnino 3 - 0  
Vecindario Gran Canaria - Ushuaia Ibiza 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarca de Menorca - Haris Dimurol 3 - 0  
Barcelona - Logrono 1 - 3  
Emeve Lugo - Sant Cugat 3 - 2  
Granadas de Elche - Cajasol Juvasa 3 - 1  
IBSA Las Palmas - Alcobendas 2 - 3  
Madrid Chamberi - Haro Rioja 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aydin B.sehir Bld. - THY Istanbul 3 - 0  
Galatasaray - Canakkale Bld. Spor 3 - 1  
Halkbank Ankara - Beylikduzu Ihtisas 1 - 3  
Nilufer Bld. Spor - Eczacibasi Istanbul 0 - 3  
Vakifbank Istanbul - Ankara Karayollari 3 - 2  
Rövp. gyorskorcsolya (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dajing Wu - Liu Shaolin S. (500 m, 1. verseny, Calgary) 1 - 0  
Jászapáti P. - N. Maliszewska (női 500m, 1.verseny, Calgary) 0 - 1  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Robertson - J. Lisowski (9 nyert frame-ig) 9 - 7  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Nedelko - Nagy P. 0 - 2  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Janvier - Jor. Thompson 0 - 2  
N. Kuhn - Y. Nishioka 2 - 0  
Tenisz (Canberra, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beale J / Fancutt T - Hoyt E / Wu T 1 - 2  
Tenisz (Canberra, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sharma - O. Rogowska 0 - 2  
Z. Hives - Isa. Wallace 2 - 1  
Tenisz (Charlottesville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - Tom. Paul 0 - 2  
P. Polansky - T-S. Kwiatkowski 2 - 0  
Tenisz (Charlottesville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
King D / King E - Heliovaara H / Laaksonen 0 - 2  
Paes L / Reyes-Varela M - King D / King E 1 - 2  
Tenisz (Eckental, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Sakharov - Ant. Hoang 0 - 2  
R. Bemelmans - E. Donskoy 2 - 0  
Tenisz (Eckental, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Arneodo R - Nys H / O'Mara J 1 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - P. Sousa 0 - 2  
G. Andreozzi - S. Giraldo 2 - 0  
Tenisz (Guayaquil, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duran G / Quiroz R - Monteiro T / Neis F 2 - 0  
Monteiro T / Neis F - Cuevas M / Cuevas P 2 - 0  
Tenisz (Limoges-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Coppola - Arn G. 0 - 2  
E. Wacanno - M. Melnikova 0 - 2  
J. Cepelova - F. Codina 2 - 0  
J. Maleckova - L. Adler 2 - 0  
R. Voracova - A. Panova 2 - 1  
S. Djoubri - A. Albie 0 - 2  
S. Soler-Espinosa - L. Gjorcheska 2 - 1  
T. Lukas - S. Celik 2 - 0  
Tenisz (Liuzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xin Yu Wang - Na-Lae Han 1 - 2  
Yafan Wang - K. Swan    
Tenisz (Mumbai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Khromacheva - D. Jakupovic 2 - 0  
L. Kumkhum - M. Gasparyan 2 - 0  
Tenisz (Mumbai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jakupovic D / Khromacheva - Dzalamidze N / Kudermetov 0 - 2  
Schoofs B / Stefkova B - Danilovic O / Kovinic D 2 - 1  
Tenisz (Párizs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - K. Khachanov 0 - 2  
R. Federer - N. Djokovic 1 - 2  
Tenisz (Párizs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Pavic M - Granollers M / Ram R    
Rojer J-J / Tecau H - Bryan M / Sock J 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - B. Kavcic 0 - 2  
O. Nedovyesov - M. Kecmanovic 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Nedunchezhiy - Hsieh C-P/ Rungkat C 0 - 2  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.V. Andreescu - Q. Lemoine 1 - 2  
Kat. Kozlova - J. Ponchet 2 - 1  
Tenisz (Tyler, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - W. Osuigwe 1 - 2  
B. Haddad Maia - Dan. Lao 2 - 0  
S. Karatantcheva - B. Haddad Maia 1 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Muguruza Blanco - M. Keys    
G. Muguruza Blanco - Qiang Wang 0 - 2  
J. Görges - A. Barty 1 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női páros, Liliom cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Marozava L - Tang Q / Xun F Y 1 - 2  
Tenisz (Zhuhai,női páros,Murvafürt cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kato M / Ninomiya M - Jiang X / Yang Z 0 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyun Il Lee - T. Sitthikom 2 - 1  
Zeqi Zhou - Chia Hung Lu 2 - 1  
Tollaslabda (Macau Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kim G J / Lee Y D - Yao C L / Han Y P 2 - 1  
Ko S H / Shin B C - Chang K C / Lu C P 2 - 0  
Tollaslabda (Macau Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Michelle Li - Ayu. Mine 2 - 1  
Ngan Yi Cheung - Yue Han 1 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aratama M / Watanabe A - Barkah Y / Sugiarto J F 2 - 1  
Matsuyama N / Shida C - Hoo V / Yap C W 0 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cahyono A B / Kandow W O - Lee C H R / Chau H W 0 - 2  
Tang C M / Tse Y S - Hoo P R / Cheah Y S 2 - 1  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Ouseph - T.J. Popov 2 - 1  
Sub. Dey - P. Ren 2 - 1  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia A / Soh W Y - Huang K / Wang Z 2 - 1  
Ellis M / Langridge C - Maas J / Tabeling R 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fangjie Gao - Yanyan Cai 1 - 2  
Xiaoxin Chen - L. Kjaersfeldt 2 - 1  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Efler L / Herttrich I - Istarani N K M / Pradipta 0 - 2  
Stoeva G / Stoeva S - Birch C / Smith L 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis M / Smith L - Seidel M E / Linda E 2 - 0  
Goliszewski J / Kaesbauer - Lu K / Lu C 0 - 2  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Recco 8 - 9  
Crvena zvezda - Barceloneta 3 - 14  
Eger - Dinamo Moszkva 12 - 10  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zagreb - Spandau Berlin 9 - 7  
Sport Management - Szolnok 7 - 5  
Waspo Hannover - Olympiakosz 9 - 9  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szentes - BVSC 9 - 12  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szentes - BVSC 5 - 15  
UVSE - FTC 9 - 7  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Posillipo Napoli 7 - 14  
Savona - Ortigia 9 - 10  
Trieste - Roma 8 - 7  
Vízilabda (Világ Liga-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Spanyolország 12 - 9  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Butler - Y. Boyeaux 1 - 0  
Z. Parker - Dar. Williams 1 - 0  

 

2018.11.02.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Francisco - Oakland 34 - 3  
Asztalitenisz (Swedish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ovtcharov - Yun-Ju Lin 4 - 1  
Jingkun Liang - J. Lundqvist 4 - 0  
Jun Mizutani - Xin Xu 2 - 4  
Koki Niwa - Kri. Karlsson 2 - 4  
M. Falck - Gaoyuan Lin 4 - 2  
Qihao Zhou - B. Duda 4 - 0  
Woojin Jang - Jonghoon Lim 4 - 3  
Zhendong Fan - Yu Zhou 4 - 0  
Asztalitenisz (Swedish Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An J / Cho S - Kallberg A / Moregard T 1 - 3  
Falck M / Karlsson K - Kallberg A / Moregard T 3 - 2  
Harimoto T / Kizukuri Y - Drinkhall/Pitchford 2 - 3  
Ho K K / Wong C T - Falck M / Karlsson K 1 - 3  
Liao C-T / Lin Y-J - Drinkhall/Pitchford 3 - 1  
Liao C-T / Lin Y-J - Ham Y S / Jang W 3 - 1  
Asztalitenisz (Swedish Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyowon Suh - Meng Chen 0 - 4  
Manyu Wang - Hitomi Sato 4 - 3  
Manyu Wang - Meng Chen 2 - 4  
Mima Ito - Tianwei Feng 4 - 3  
P. Solja - Shiwen Liu 0 - 4  
Xiaoxin Yang - Miyu Kato 0 - 4  
Xingtong Chen - Ning Ding 2 - 4  
Yuling Zhu - Miyu Kato 4 - 1  
Asztalitenisz (Swedish Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen K / Wang M - Chen X / Sun Y 1 - 3  
Chen X / Sun Y - Hashimoto H / Sato H 3 - 2  
Ishikawa K / Ito M - Chen K / Wang M 0 - 3  
Jeon J / Yang H - Kim S I / Suh H 3 - 1  
Jeon J / Yang H - Liu G / Zhang R 2 - 3  
Liu G / Zhang R - Doo H K / Lee H C 3 - 0  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bollnäs - Sandviken 6 - 8  
Broberg/Söderhamn - Villa Lidköping 2 - 8  
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SK Wyverns - Nexen Heroes (5.m.) 11 - 10  
Darts (World Series of Darts Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - D. Murschell    
D. Chisnall - M. Hopp 6 - 1  
G. Price - R. Lam 6 - 1  
Ian White - K. Anderson 4 - 6  
Jam. Lewis - D. van den Bergh 6 - 2  
M. Langendorf - D. Heta 5 - 6  
Raymond Smith - Kee. Brown 6 - 3  
Ross Smith - J. Wade 3 - 6  
S. Beaton - D. Gurney 0 - 6  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SK Vinohrady - Otrokovice 4 - 1  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benlose - Rödovre 3 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Nokian KrP 7 - 10  
Karhut Pori - Happee Jyväskylä 6 - 11  
Viikingit Helsinki - Classic Tampere 3 - 7  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnus Sorocaba - Joinville 4 - 2  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helas Brno - Ceska Lipa 5 - 1  
Melnik - Uherske Hradiste 6 - 5  
Svarog Teplice - Interobal Plzen 3 - 0  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Augusta 3 - 4  
Meta Catania - Feldi Eboli 4 - 3  
Pesarofano - Rieti 5 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Szibirjak Novoszibirszk 1 - 3  
Novaja Gener. Sziktivkar - Jugra 1 - 1  
Tyumeny - KPRF Moszkva 1 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Magna Gurpea 3 - 3  
Santa Coloma - Valdepenas 9 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ontario Reign - Texas Stars 5 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fife - Belfast 1 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Ustecti Lvi - Benatky nad Jizerou 5 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Chomutov 2 - 1  
Mountfield HK - Zlín 4 - 2  
Trinec - Karlovy Vary 2 - 1  
Vítkovice - Mladá Boleslav 3 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Rungsted 2 - 5  
Herning - Rödovre 2 - 2  
Hvidovre - Aalborg 5 - 1  
Odense - Herlev Eagles 4 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Fehérvári Titánok 2 - 2  
Debrecen - Dunaújváros 6 - 2  
KMH Budapest - Gyergyói HK 2 - 3  
Vienna Capitals 2 - Újpest 1 - 5  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Nyeman Grodno 0 - 4  
Junoszt Minszk - Dinamo Molodecsno 4 - 1  
Metallurg Zslobin - Lida 2 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Kiekko-Vantaa 2 - 4  
KeuPa - Jokipojat 1 - 4  
LeKi - IPK 2 - 3  
SaPKo - Koovee 4 - 2  
TUTO - RoKi 2 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Kärpät 1 - 4  
Ilves - Ässät 2 - 2  
Kookoo - HIFK 1 - 1  
Lahti Pelicans - JYP 3 - 1  
Lukko - Tappara 4 - 4  
Vaasan Sport - Kalpa 3 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Rouen 2 - 4  
Bordeaux - Strasbourg 0 - 2  
Grenoble - Amiens 2 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szocsi 4 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Jokerit 3 - 2  
SZKA Szentpétervár - Amur Habarovszk 3 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - GKS Katowice 1 - 2  
GKS Tychy - Jastrzebie 3 - 3  
Jastrzebie - GKS Tychy 3 - 3  
Nesta Torun - Orlik Opole 2 - 4  
Stoczniowiec Gdansk - Polonia Bytom 3 - 3  
Zaglebie Sosnowiec - Unia Oswiecim 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - NY Rangers 2 - 2  
Calgary - Colorado 6 - 5  
Detroit - New Jersey 4 - 3  
Edmonton - Chicago 4 - 0  
Los Angeles - Philadelphia 2 - 5  
Montreal - Washington 6 - 4  
NY Islanders - Pittsburgh 2 - 2  
Ottawa - Buffalo 4 - 2  
San Jose - Columbus 1 - 4  
St. Louis - Las Vegas 5 - 3  
Tampa Bay - Nashville 1 - 4  
Toronto - Dallas 1 - 2  
Winnipeg - Florida 2 - 4  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Heilbronn 4 - 5  
Crimmitschau - Tölzer Löwen 6 - 3  
Deggendorf - Lausitzer Füchse 2 - 4  
Dresden - Bad Nauheim 3 - 1  
Kassel - Frankfurt Löwen 0 - 4  
Kaufbeuren - Bietigheim/Bissingen 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Nürnberg 4 - 1  
Iserlohn - Mannheim 2 - 3  
Krefeld - Düsseldorf 2 - 2  
Schwenningen - Straubing 2 - 5  
Wolfsburg - Köln 3 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Vienna Capitals 3 - 0  
Klagenfurt - Salzburg 2 - 1  
Medvescak Zagreb - Villach 5 - 1  
Südtirol Bolzano - Linz 2 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Chaux-de-Fonds 1 - 3  
GCK Lions - Ajoie 5 - 6  
Kloten - Thurgau 5 - 3  
Olten - Visp 3 - 5  
Zug 2 - Langenthal 2 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Langnau Tigers 2 - 4  
Bern - Rapperswil 3 - 1  
Davos - Zug 1 - 8  
Lausanne - Lugano 2 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Karlskrona 3 - 4  
MODO - AIK 2 - 6  
Oskarshamn - Pantern Malmö 4 - 0  
Södertälje - Björklöven 3 - 0  
Västeras - Tingsryd 4 - 2  
Västervik - Leksand 1 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - B. Bystrica 2 - 1  
Diósgyőr - Poprad 2 - 2  
Kosice - MAC 4 - 8  
Nove Zamky - Liptovsky Mikulas 3 - 1  
Zilina - Nitra 2 - 4  
Zvolen - Trencin 4 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Metallurg Novokuznyeck 1 - 1  
Dizel Penza - Szokol Krasznojarszk 1 - 3  
Izssztal Izsevszk - Rubin Tyumeny 2 - 3  
Lada Toljatti - Ermak Angarszk 5 - 0  
Molot Perm - Jugra Hanti-Manszijszk 0 - 4  
Nyeftyanyik Almetyevszk - SZKA-Neva 2 - 1  
Szarjarka Karaganda - Rjazany 1 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Dinamo Szentpétervár 3 - 2  
Torpedo Kamenogorszk - Burany Voronyezs 5 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Szahalin 5 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - FMP 74 - 85  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Kings - Illawarra 86 - 79  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BC Brasilia - Franca 73 - 101  
Botafogo - Mogi das Cruzes 90 - 86  
Flamengo - Pinheiros 61 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Wonju Dongbu 105 - 102  
Incheon Elephants - Goyang 79 - 57  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Panathinaikosz 67 - 72  
Himki Moszkva - Gran Canaria 87 - 72  
Olimpia Milano - Anadolu Efes 81 - 80  
Zalgiris Kaunas - Real Madrid 79 - 90  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Evreux 92 - 87  
Caen - Denain 64 - 81  
Nantes - Lille 77 - 60  
Roanne - Chartres 85 - 63  
Vichy-Clermont - Poitiers 76 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Reims 78 - 86  
Gravelines - Cholet 87 - 83  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKK Sibenik - Alkar Sinj 88 - 79  
Gorica - Cibona Zagreb 83 - 76  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rizing Fukuoka - Kyoto 83 - 83, h.u. 95 - 98  
Tokyo Alvark - Ryukyu Okinawa 53 - 67  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Shanghai Sharks 100 - 100, h.u. 113 - 118  
Guangzhou - Jiangsu Tongxi 123 - 109  
Jiangsu Dragons - Guangdong 105 - 111  
Shanxi - Zhejiang Guangsha 89 - 93  
Shenzhen - Xinjiang 111 - 115  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heilongjiang Daqing - Shanxi XR 81 - 97  
Shanghai - Fujian 87 - 72  
Sichuan Jinqiang - Liaoning 78 - 74  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Spojnia Stargard 80 - 81  
Starogard Gdanski - Koszalin 99 - 84  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Sopron 73 - 72  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Sacramento 115 - 146  
Boston - Milwaukee 117 - 113  
Charlotte - Oklahoma City 107 - 111  
Cleveland - Denver 91 - 110  
Philadelphia - LA Clippers 122 - 113  
Portland - New Orleans 132 - 119  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crailsheim - Vechta 68 - 70  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Treviglio - Eurobasket Roma 92 - 62  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caceres - Leyma Coruna 84 - 80  
Melilla - Castello 82 - 72  
Ourense - Lleida 62 - 70  
Palencia - Huesca 77 - 76  
Real Canoe - Barcelona B 78 - 78, h.u. 92 - 86  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sloboda Uzice - Novi Pazar 77 - 78  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Primorska Koper 81 - 61  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Lemvig 32 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Aarhus Utd. 22 - 23  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Creteil - Selestat 30 - 25  
Saran - Limoges 25 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Nice 22 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Chrobry Glogow 29 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Koszalin 25 - 29  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Kisvárda 29 - 30  
Debrecen - Mosonmagyaróvár 28 - 18  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elbflorenz - Rimpar 27 - 26  
Hagen - Emsdetten 28 - 31  
Lübeck-Schwartau - Coburg 28 - 22  
TUSEM Essen - Hüttenberg 24 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Szpartak Moszkva 28 - 34  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Lada Toljatti 32 - 34  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellon - Morvedre 16 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Lugi 22 - 22  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trebnje - Ribnica 17 - 29  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Esperance de Tunis 3 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Bolton 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Gimnasia LP 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Sydney FC 0 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Sydney FC 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Charleroi 2 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose de Oruro - Guabira Montero 6 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventude - Brasil de Pelotas 0 - 1  
Ponte Preta - Sao Bento 2 - 1  
Vila Nova - Paysandu 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VfB Stuttgart - E. Frankfurt 0 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Sandhausen 3 - 1  
Fürth - Bochum 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaiserslautern - Cottbus 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - Universidad de Concepcion 4 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Junior de Barranquilla 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Sokolov 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Teplice 2 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Hobro 1 - 0  
Vendsyssel - Sönderjyske 2 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Daklyeh - El Gaish Talaea 2 - 1  
El Entag El Harby - Smouha 2 - 2  
El Gouna - ENPPI 1 - 1  
Pyramids FC - Al-Ittihad (EGY) 3 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Gorodeja 0 - 5  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Ajaccio GFC 1 - 2  
Brest - Red Star 93 1 - 1  
Nancy - Clermont 0 - 1  
Paris FC - Sochaux 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Villefranche sur Saone 0 - 0  
Bourg-Peronnas - Pau 1 - 0  
Concarneau - Rodez Aveyron 1 - 1  
Jeanne D'Arc de Drancy - Le Mans 1 - 1  
L'Entente Sannois - Marignane 1 - 1  
Laval - Dunkerque 3 - 2  
Lyon Duchere - Avranches 1 - 0  
Quevilly Rouen - Tours 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Lille 2 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - Lokomotív Tbiliszi 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Ajax 2 2 - 1  
Dordrecht - Volendam 1 - 2  
Helmond - Almere City 1 - 2  
Maastricht - Sparta Rotterdam 0 - 2  
Oss - FC Eindhoven 2 - 0  
Twente - RKC Waalwijk 3 - 1  
Utrecht 2 - Roda 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - Groningen 2 - 4  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - ADO Den Haag 0 - 3  
VV Alkmaar - Excelsior/Barendrecht 3 - 0  
Zwolle - PSV 1 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Kerala Blasters 1 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persela Lamongan - Sriwijaya Palembang 3 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Naft Masjed Soleyman 1 - 2  
Padideh Mashhad - Nassaji Mazandaran 3 - 0  
Paykan - Tractor Tabriz 1 - 2  
Sepidrood Rasht - Pars Jonoubi Jam 1 - 0  
Labdarúgás (Iráni Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mes Kerman - Sepahan 0 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Sektzia Nes Tziona 2 - 0  
Hapoel Iksal - Hapoel Marmorek 1 - 0  
Hapoel Katamon - Maccabi Ahi Nazareth 3 - 1  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Afula 2 - 0  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Kfar Saba 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shonan Bellmare - Shimizu SP 0 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Al-Shahaniya 0 - 0  
Umm-Salal - Al-Sadd 1 - 5  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Once Caldas 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guizhou Zhicheng - Guangzhou R&F 0 - 2  
Shandong Luneng - Changchun Yatai 2 - 0  
Shanghai Shenhua - Henan Jianye 0 - 2  
Tianjin Quanjian - Beijing Guoan 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Chojniczanka Chojnice 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Pogon Szczecin 2 - 3  
Piast Gliwice - Wisla Krakkó 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RSB Berkane - Wydad Casablanca 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Columbus 1 - 1  
Los Angeles FC - Salt Lake 2 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Empoli 5 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellas Verona - Cremonese 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - Vorwärts Steyr 2 - 0  
WSG Wattens - Liefering 4 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Dep. Capiata 2 - 3  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melgar - Comerciantes Unidos 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Moreirense 1 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Univ. Craiova 1948 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Gimnastic 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrby - Falkenberg 2 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qadisiyah - Al-Hilal (KSA) 0 - 2  
Ohud Medina - Al-Taawon 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Elazigspor 3 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Fenerbahce 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - TNS 1 - 0  
Cefn Druids - Newtown 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Glenavon 2 - 1  
Newry City - Crusaders 0 - 3  
Labdarúgás (Ír bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limerick - Finn Harps 0 - 2  
Rögbi (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Gloucester 21 - 13  
Sale - Saracens 15 - 15  
Rögbi (Európai Nemzetek Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Wales 12 - 50  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Llanelli Scarlets 31 - 21  
Ospreys - Glasgow Warriors 20 - 29  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesi SP - Maringa 3 - 0  
Taubate Funvic - Corinthians-Guarulhos 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Deajeon Blue Fangs 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Daejeon KGC 1 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Nyíregyháza 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Arago de Sete 3 - 0  
Nice - Ajaccio GFC 3 - 1  
Rennes - Poitevin Poitiers 2 - 3  
Tours - Toulouse 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Chamalieres 3 - 1  
Venelles - Cannes 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olsztyn - Kedzierzyn-Kozle 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pila - Budowlani Lodz 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Besiktas 3 - 0  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Stevens - M. Allen (9 nyert frame-ig) 6 - 9  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - N. Kuhn    
Jor. Thompson - B. Ellis 2 - 0  
M. Janvier - J. Grills 2 - 0  
Yos. Watanuki - Y. Nishioka 0 - 2  
Tenisz (Canberra, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. McPhee - Isa. Wallace 1 - 2  
N. Bains - Z. Hives 1 - 2  
O. Rogowska - I. Ramialison 2 - 0  
R. Ozaki - A. Sharma 1 - 2  
Tenisz (Charlottesville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - B. Fratangelo 2 - 0  
I. Karlovic - M. Giron 2 - 0  
I. Karlovic - Tom. Paul 0 - 2  
P. Polansky - J. Sels 2 - 0  
T-S. Kwiatkowski - M. Mmoh 2 - 1  
Tenisz (Charlottesville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsui T / Nielsen F - Arevalo-Gonz/Maytin R. 2 - 1  
Tenisz (Eckental, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ant. Hoang - L. Rosol 2 - 1  
D. Masur - R. Bemelmans 1 - 2  
E. Donskoy - A. Olivetti 2 - 0  
M. Bachinger - G. Sakharov 1 - 2  
Tenisz (Eckental, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Demoliner M - Krawietz K / Mies A 1 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.I. Londero - S. Giraldo 1 - 2  
P. Cuevas - A. De Greef 0 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domingues J / Elias G - Duran G / Quiroz R    
Duran G / Quiroz R - Agamenone F / Arguello F 2 - 0  
Lipovsek Puches T / Zebal - Cuevas M / Cuevas P 1 - 2  
Tenisz (Liuzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Swan - Xiaodi You 2 - 0  
S.R. Sekulic - Na-Lae Han 0 - 2  
Xin Yu Wang - Fangzhou Liu 2 - 1  
Yafan Wang - Kai Lin Zhang 2 - 1  
Tenisz (Mumbai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kovinic - M. Gasparyan 1 - 2  
I. Khromacheva - V. Grammatikopoulou 2 - 1  
Jia-Jing Lu - D. Jakupovic 0 - 2  
Saisai Zheng - L. Kumkhum 1 - 2  
Tenisz (Mumbai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danilovic O / Kovinic D - Hibino/Kalashnikova 2 - 0  
Tenisz (Párizs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - K. Khachanov 0 - 2  
J. Sock - D. Thiem 1 - 2  
K. Nishikori - R. Federer 0 - 2  
M. Cilic - N. Djokovic 1 - 2  
Tenisz (Párizs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Bryan M / Sock J 1 - 2  
Klaasen R / Venus M - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Kubot L / Melo M - Granollers M / Ram R 0 - 2  
Marach O / Pavic M - Isner J / Skupski N 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - Valkusz M.    
M. Safwat - M. Kecmanovic 1 - 2  
S.K. Mukund - A. Davidovich Fokina 0 - 2  
Ze Zhang - O. Nedovyesov 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Nedunchezhiy - Kadhe A / Ratiwatana Sa. 2 - 1  
Myneni S / Ramanathan R - Hsieh C-P/ Rungkat C 0 - 2  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.V. Andreescu - R. Anderson 2 - 0  
D. Lopatetskaya - Q. Lemoine    
K. Zimmermann - J. Ponchet 0 - 2  
Kat. Kozlova - S. Reix 2 - 1  
Tenisz (Tyler, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - K. Day 2 - 1  
C. McNally - W. Osuigwe 1 - 2  
Dan. Lao - L. Davis 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, Azálea cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Keys - Qiang Wang 1 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, Kamélia cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - G. Muguruza Blanco 1 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női egyes,Orchidea cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - C. Garcia 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női páros, Liliom cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzarnescu M / Rosolska A - Tang Q / Xun F Y 2 - 0  
Tollaslabda (Macau Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzu Lu - Hyun Il Lee 1 - 2  
Ng Ka Long Angus - Zeqi Zhou 1 - 2  
T. Sitthikom - F.A. Kholik 2 - 0  
Tollaslabda (Macau Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arif M A A L / Azriyn N M - Ko S H / Shin B C 0 - 2  
Chang K C / Lu C P - Matsui K / Takeuchi Y 2 - 1  
Chen H L / Wang C-L - Kim G J / Lee Y D 0 - 2  
Lee S M / Yang P-H - Yao C L / Han Y P 1 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L.A. Mainaky - Ayu. Mine 1 - 2  
Michelle Li - Xuerui Li 2 - 0  
S.S.Y. Cheah - Ngan Yi Cheung 0 - 2  
Yue Han - Shuting Ji 2 - 0  
Tollaslabda (Macau Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barkah Y / Sugiarto J F - Kandow W O / Putri V 2 - 0  
Hoo V / Yap C W - Ng T Y / Yuen S Y 2 - 0  
Hsu Y C / Hu L F - Matsuyama N / Shida C 1 - 2  
Takahata Y / Sakuramoto A - Aratama M / Watanabe A 0 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cahyono A B / Kandow W O - Mak H C / Yeung N T 2 - 0  
Hoo P R / Cheah Y S - Ronald R / Saufika A 2 - 0  
Puangpuapech N / Amitrapa - Lee C H R / Chau H W 1 - 2  
Tang C M / Tse Y S - Prasetya A E / Islami M G 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Parupalli - T.J. Popov 0 - 2  
L. Claerbout - P. Ren 1 - 2  
R. Ouseph - M. Caljouw 2 - 0  
Sub. Dey - T. Penty 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia A / Soh W Y - Beck R / Heinz A 2 - 0  
Eidestedt R / Kaesbauer P - Ellis M / Langridge C 0 - 2  
Lamsfuss M / Seidel M E - Huang K / Wang Z 0 - 2  
Ren X / Xuanyi O - Maas J / Tabeling R 0 - 2  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Birch - Xiaoxin Chen 0 - 2  
Fangjie Gao - F. Fitriani 2 - 0  
L. Kjaersfeldt - S. Rane 2 - 0  
Yanyan Cai - I.A. Andersen 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Efler L / Herttrich I - Morozova O / Chervyakova A 2 - 0  
Goliszewski J / Kaepplein - Birch C / Smith L 0 - 2  
Li W / Zheng Y - Istarani N K M / Pradipta 0 - 2  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis M / Smith L - Magee S / Magee C 2 - 1  
Goliszewski J / Kaesbauer - Mittelheisser G / Palermo 2 - 0  
Lu K / Lu C - Lamsfuss M / Herttrich I 2 - 0  
Seidel M E / Linda E - Smilowski P / Swierczynska M    
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - FTC 6 - 9  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Jug Dubrovnik 6 - 13  

 

2018.11.01.
Asztalitenisz (Swedish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Duda - Tom. Harimoto 4 - 2  
Chien-An Chen - Gaoyuan Lin 3 - 4  
Chih-Yuan Chuang - Qihao Zhou 2 - 4  
Chun Ting Wong - Woojin Jang 3 - 4  
D. Ovtcharov - L. Pitchford 4 - 0  
J. Lundqvist - Long Ma    
Jin Ueda - Kri. Karlsson 1 - 4  
Jun Mizutani - C. Akkuzu 4 - 1  
Koki Niwa - D. Jorgic 4 - 3  
M. Freitas - Jingkun Liang 0 - 4  
R. Gárdos - Xin Xu 2 - 4  
Yu Zhou - P. Franziska 4 - 0  
Asztalitenisz (Swedish Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alamian N / Alamiyan N - Falck M / Karlsson K 0 - 3  
Drinkhall/Pitchford - Ma L / Xu X    
Ham Y S / Jang W - Chen C-A / Chuang C-Y 3 - 0  
Ho K K / Wong C T - AN J S / Lim J 3 - 1  
Kallberg A / Moregard T - Fan Z / Liang J 3 - 2  
Asztalitenisz (Swedish Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaoyang Liu - Mat. Ekholm 4 - 3  
Hina Hayata - Meng Chen 2 - 4  
Ho Ching Lee - L. Bergström 4 - 0  
Hoi Kem Doo - Xiaoxin Yang 2 - 4  
Hyowon Suh - B. Balazova 4 - 1  
Manyu Wang - Han Ying 4 - 2  
Mima Ito - Qia. Zhang 4 - 1  
Miu Hirano - P. Solja 1 - 4  
Xingtong Chen - Jihee Jeon 4 - 1  
Yidi Wang - Ning Ding 2 - 4  
Yuling Zhu - Saki Shibata 4 - 1  
Asztalitenisz (Swedish Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balazova B / Matelova H - Chen K / Wang M 1 - 3  
Chen X / Sun Y - Solja P / Winter S 3 - 2  
Ekholm M / LI F - Liu G / Zhang R 1 - 3  
Ishikawa K / Ito M - Batra M / Kamath A G 3 - 0  
Jeon J / Yang H - Lin Y / Yu M 3 - 0  
Kim S I / Suh H - Ng W N / Soo W Y M 3 - 2  
Sun J / Zeng J - Hashimoto H / Sato H 0 - 3  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hiroshima Carp (5.m.) 5 - 4  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tunet - NOR 92 Mjöndalen 6 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Helsingborg 12 - 2  
Växjö - Storvreta 8 - 14  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Szibirjak Novoszibirszk 12 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Laval - Belleville 1 - 2  
Stockton - Bakersfield 4 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesenice - Gherdeina/Gröden 1 - 3  
Lustenau - Kitzbühel 4 - 1  
Renon/Ritten - Zell am See 7 - 4  
Salzburg 2 - Olimpija Ljubljana 3 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Sönderjyske 1 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Csíkszereda 8 - 3  
Vienna Capitals 2 - Gyergyói HK 2 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SaiPa - Turku PS 1 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Admiral Vlagyivosztok 4 - 3  
Barisz Asztana - Traktor Cseljabinszk 3 - 3  
Dinamo Minszk - Red Star Kunlun 4 - 1  
Dinamo Riga - Lokomotív Jaroszlavl 3 - 2  
Slovan Bratislava - Szibir Novoszibirszk 3 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Szpartak Moszkva 3 - 4  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Szeversztal Cserepovec 7 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Florida - Winnipeg 2 - 4  
Vancouver - Chicago 4 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringerike - Sparta Sarpsborg 1 - 1  
Stavanger - Manglerud 1 - 3  
Stjernen - Storhamar 1 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Eisbären Berlin 3 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Mora 5 - 3  
Djurgarden - Linköping 2 - 1  
Frölunda - Malmö 3 - 0  
Färjestad - Skelleftea 2 - 2  
Lulea - Timra 3 - 2  
Rögle - Växjö 6 - 3  
Örebro - HV 71 5 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Juzsnij Ural Orszk 1 - 1  
Heilongjiang - Gornyak Ucsali 5 - 3  
Himik Voszkreszenszk - Tambov 1 - 1  
Zvezda Csehov - Szarov 1 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Adelaide 108 - 98  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Flames - Perth 62 - 78  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BC Brasilia - Bauru 89 - 89, h.u. 105 - 113  
Cearense - Franca 82 - 91  
Joinville/AABJ - Corinthians Paulista 72 - 98  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Anyang 74 - 59  
Jeonju KCC Egis - Seoul Thunders 77 - 80  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Maccabi TA 74 - 58  
Baskonia Vitoria - Darussafaka 82 - 56  
CSZKA Moszkva - Olympiakosz 69 - 65  
Fenerbahce - Bayern München 88 - 84  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - USK Praha 50 - 69  
Jekatyerinburg - Polkowice 69 - 54  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - TTT Riga 74 - 77  
Sopron - Olympiakosz 85 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Södertälje - Bydgoszcz 63 - 85  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inventa Kurszk - Besiktas 68 - 67  
Tsmoki-Minszk - Wisla Krakkó 56 - 61  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi - Mersin BB 87 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Udominate Umea 68 - 67  
Botas Adana - Cukurova 63 - 85  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Szekszárd 65 - 58  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Cegléd 76 - 62  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sint Katelijne Waver - Fribourg 64 - 64, h.u. 74 - 68  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Qingdao 110 - 106  
Fujian - Shandong 108 - 92  
Jilin - Beijing Dragons 121 - 136  
Sichuan - Tianjin 102 - 99  
Zhejiang Chouzhou - Liaoning 119 - 102  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Detroit 110 - 110, h.u. 120 - 119  
Chicago - Denver 98 - 98, h.u. 107 - 108  
Golden State - New Orleans 131 - 121  
LA Lakers - Dallas 114 - 113  
Minnesota - Utah 128 - 125  
New York - Indiana 101 - 107  
Phoenix - San Antonio 90 - 120  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehingen - Nürnberg 90 - 77  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - SC Zaragoza 89 - 62  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors-Thy - Kolding 30 - 22  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IR - FH 26 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - R-N. Löwen Kronau 25 - 30  
Erlangen - Lemgo 28 - 25  
Flensburg - Magdeburg 26 - 25  
Füchse Berlin - Stuttgart 25 - 30  
Ludwigshafen-Friesenheim - Bietigheim-Metterzimmern 23 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Cseljabinszk - Dinamo Asztrahany 22 - 26  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horta - Fafe 22 - 21  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magura Cisnadiei - Danubius Galati 23 - 19  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Kriens 31 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Sävehof 32 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skara - Skuru 24 - 25  
VästerasIrsta - Kungalv 27 - 22  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Fulham 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newell's - Rosario Central 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Newcastle Jets 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Lokeren 1 - 1  
Zulte Waregem - Standard Liege 3 - 1  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow - Barcelona 0 - 3  
Slavia Praha - Rosengard 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Botev Plovdiv 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Criciuma - Goiás 2 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Bahia 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - FC Hradec Kralove 0 - 1  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - FC Köbenhavn 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Guayaquil City 4 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wahda - Shabab Al-Ahli (UAE) 2 - 2  
Al-Wasl - Al-Fujairah 6 - 3  
Dibba Al-Fujairah - Al-Jazeera (UAE) 3 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haras El Hodood - Al-Mokawloon Arab 0 - 0  
Petrojet - Misr Lel Makasa 0 - 1  
Wadi Degla - El Zamalek 2 - 4  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Chambly 2 - 2  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - ADO Den Haag 5 - 1  
Nijmegen - F. Sittard 2 - 3  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennai City - Churchill Brothers 2 - 2  
Shilong Lajong - East Bengal 1 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamshedpur - Goa 4 - 1  
Labdarúgás (Iráni Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Saipa Karaj 2 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Boca Juniors 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Cruz Azul 0 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Portland 1 - 2  
New York City FC - Philadelphia 3 - 1  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - FTC 1 - 4  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosenborg - Start 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - FK Krasznodar 1 - 1  
Rosztov - Zenit Szentpétervár 3 - 1  
Szpartak Moszkva - Anzsi Mahacskala 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grazer AK - Kapfenberg 3 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huancayo - Sport Rosario 1 - 1  
Union Comercio - Dep. Binacional 1 - 1  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszer. Miercurea Ciuc - Dinamo Bukarest 2 - 2  
Dunarea Calarasi - FCS Bukarest 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Villarreal 3 - 3  
Cadiz - Espanyol 2 - 1  
Celta Vigo - Real Sociedad 1 - 1  
R. Santander - Betis 0 - 1  
Sp. Gijón - Eibar 2 - 0  
Villanovense - Sevilla 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Luzern 0 - 2  
Rapperswil - Kriens 1 - 4  
St. Gallen - Sion 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Örebro 4 - 0  
Östersund - AIK Stockholm 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Hazm 1 - 0  
Al-Faisaly - Al-Ittifaq (KSA) 5 - 1  
Al-Fateh - Al-Fayha 1 - 2  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Raed 1 - 2  
Al-Wehda - Al-Shabab (KSA) 0 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Dersim 62 Spor 1 - 1  
Balikesirspor - Pendikspor 3 - 1  
Etimesgut Bld. Spor - Istanbulspor 2 - 1  
Genclerbirligi - Diyarbakirspor 1 - 0  
Göztepe Izmír - Cengelkoy Futbol Yatirimlari AS 4 - 0  
Gümüshanespor - Giresunspor 2 - 2  
Sariyer - Rizespor 1 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bukhoro - Bunyodkor 0 - 2  
Nasaf Qarshi - Kokand 1 - 1  
Pakhtakor - Navbahor Namangan 0 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Cheonan Skywalkers 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Hwaseong IBK 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Padova 3 - 0  
Cucine Lube Civitanova - Perugia 0 - 3  
Latina - Siena 3 - 1  
Modena - Revivre Milano 3 - 0  
Monza - Ravenna 3 - 1  
Trentino - Vibo Valentia 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Bisonte Firenze 3 - 1  
Busto Arsizio - Monza 3 - 1  
Casalmaggiore - Bergamo 3 - 0  
Chieri - San Bernardo Cuneo 1 - 3  
Club Italia Roma - Filottrano 1 - 3  
Scandicci - Novara 0 - 3  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Lisowski - J. Trump (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
M. Allen - A. Carter (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
M. O'Donnell - M. Stevens (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
M. Selby - N. Robertson (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Duckworth - A. Santillan 1 - 2  
Jor. Thompson - R.J. Statham 2 - 0  
L. Saville - B. Ellis 1 - 2  
N. Kuhn - M. Purcell 2 - 0  
Tenisz (Canberra, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moriya H / Watanuki Y - Hoyt E / Wu T 1 - 2  
Purcell M / Saville L - Beale J / Fancutt T 0 - 2  
Tenisz (Canberra, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ari. Rodionova - R. Ozaki 1 - 2  
I. Ramialison - E. Perez 2 - 1  
Isa. Wallace - L. Cabrera 2 - 1  
K. Birrell - K. McPhee 0 - 2  
O. Rogowska - O. Tjandramulia 2 - 0  
S. Mendez - A. Sharma 0 - 2  
Shilin Xu - N. Bains 1 - 2  
Z. Hives - P. Hon 2 - 0  
Tenisz (Charlottesville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - J. Ward 2 - 0  
E. Karlovskiy - M. Mmoh 0 - 2  
K. Majchrzak - Tom. Paul 0 - 2  
T. Smyczek - T-S. Kwiatkowski 1 - 2  
Tenisz (Charlottesville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone J / Kozlov S - Matsui T / Nielsen F 0 - 2  
Paes L / Reyes-Varela M - Karlovskiy E / Serdarusic N 2 - 1  
Polansky P / Shamasdin A - Arevalo-Gonz/Maytin R. 1 - 2  
Tenisz (Eckental, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - A. Olivetti 0 - 2  
Ant. Hoang - S. Stakhovsky 2 - 0  
E. Donskoy - B. Bonzi 2 - 1  
L. Rosol - H. Hurkacz    
O. Otte - R. Bemelmans 0 - 2  
S. Bolelli - D. Masur 1 - 2  
Tenisz (Eckental, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Polasek F - Arends S / Arneodo R 1 - 2  
Daniell M / Demoliner M - Masur D / Seraphim C 2 - 1  
Krawietz K / Mies A - Haerteis J / Lemstra K 2 - 0  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Arguello - P. Sousa 0 - 2  
J.I. Londero - R. Quiroz 2 - 1  
P. Cuevas - F. Coria 2 - 1  
P. Krstin - G. Andreozzi 0 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duran G / Quiroz R - Krstin P / Zekic M    
Tenisz (Liuzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Swan - En Shuo Liang 2 - 0  
Kai Lin Zhang - Yue Yuan 2 - 1  
Na-Lae Han - A. Kalinina 2 - 1  
O. Doroshina - Fangzhou Liu 0 - 2  
Xiaodi You - E. Rybakina 2 - 0  
Xin Yu Wang - Pea. Plipuech 2 - 0  
Xinyun Han - S.R. Sekulic 0 - 2  
Yafan Wang - L.A. Fernandez 2 - 0  
Tenisz (Mumbai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Stefkova - L. Kumkhum 0 - 2  
D. Kovinic - A. Raina 2 - 0  
E. Gorgodze - M. Gasparyan 0 - 2  
N. Hibino - Jia-Jing Lu 0 - 2  
Saisai Zheng - B. Schoofs 2 - 0  
Tenisz (Mumbai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzalamidze N / Kudermetov - Doi M / Martincova T 2 - 0  
Hsieh S-Y / Kostic N - Schoofs B / Stefkova B 1 - 2  
Jakupovic D / Khromacheva - Bhosale R / Kuwata H 2 - 0  
Tenisz (Párizs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - D.S. Schwartzman 2 - 0  
B. Coric - D. Thiem 1 - 2  
D. Dzumhur - N. Djokovic    
F. Fognini - R. Federer 0 - 2  
K. Anderson - K. Nishikori 0 - 2  
K. Khachanov - J. Isner 2 - 1  
M. Cilic - G. Dimitrov 2 - 0  
M. Jaziri - J. Sock 0 - 2  
Tenisz (Párizs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Inglot D / Skugor F 2 - 0  
Klaasen R / Venus M - Krajicek A / Mektic N 2 - 1  
Kubot L / Melo M - Qureshi A / Tsitsipas S 2 - 1  
Marach O / Pavic M - Bopanna / Roger-Vasselin 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Cabal J S / Farah R 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Peliwo - S.K. Mukund 1 - 2  
O. Nedovyesov - Yui. Sugita 2 - 0  
Tsung-Hua Yang - A. Davidovich Fokina 1 - 2  
Ze Zhang - L. Broady 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Nedunchezhiy - Kecmanovic M / Li Z 2 - 0  
Oliveira G / Sabanov I - Hsieh C-P/ Rungkat C 1 - 2  
Peng H-Y / Ratiwatana So. - Kadhe A / Ratiwatana Sa. 1 - 2  
Te R / Wu D - Myneni S / Ramanathan R 0 - 2  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.V. Andreescu - K. Sebov 2 - 0  
K. Sebov - C. Branstine    
Q. Lemoine - C. Perrin 2 - 0  
U.M. Arconada - R. Anderson 0 - 2  
Tenisz (Tyler, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - V. Lepchenko 2 - 0  
B. Haddad Maia - L. Chirico 2 - 0  
Claire Liu - S. Karatantcheva 0 - 2  
E. Douglas - L. Davis 1 - 2  
K. Day - C. McHale 2 - 0  
L. Davis - M. Brengle 2 - 1  
N. Gibbs - Dan. Lao 0 - 2  
N. Podoroska - C. McNally 0 - 2  
W. Osuigwe - K. Nara 2 - 1  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, Kamélia cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - Shuai Zhang 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, Rózsa cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Mertens - J. Görges 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női egyes,Orchidea cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - A. Barty 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai,női páros,Murvafürt cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kato M / Ninomiya M - Kichenok / Kichenok 1 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F.A. Kholik - Wing Ki Vincent Wong 2 - 0  
Guangzu Lu - I.Z. Zainuddin 2 - 0  
M. Zilberman - Zeqi Zhou 0 - 2  
Ng Ka Long Angus - Cheuk Yiu Lee 2 - 1  
Rii. Takeshita - Chia Hung Lu 1 - 2  
T. Saensomboonsuk - Hyun Il Lee 1 - 2  
T. Sitthikom - Yu Hsien Lin 2 - 1  
Wei Feng Chong - Junpeng Zhao 1 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang K C / Lu C P - Lin C Y / Yang M T 2 - 1  
Chen H L / Wang C-L - Chen T J / Man W C 2 - 0  
Chung Y / Tam C H - Ko S H / Shin B C 0 - 2  
Kah M C / Low J S - Kim G J / Lee Y D 1 - 2  
Kim J H / Park K H - Arif M A A L / Azriyn N M 0 - 2  
KIM S R / Tan B H - Lee S M / Yang P-H 0 - 2  
Matsui K / Takeuchi Y - Liao M C / Su C H 2 - 1  
Yao C L / Han Y P - Goh S F / Izzuddin N 2 - 1  
Tollaslabda (Macau Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayu. Mine - Har. Suzuki    
Michelle Li - S. Katethong 2 - 1  
R. Das - Yue Han 1 - 2  
Shuting Ji - Min. Mitani 2 - 0  
Xuerui Li - Se Yeon Lee 2 - 1  
Ying Ying Lee - Ngan Yi Cheung 0 - 2  
Yu Jin Sim - S.S.Y. Cheah 0 - 2  
Yu Po Pai - L.A. Mainaky    
Tollaslabda (Macau Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang H T / Cheng C Y - Barkah Y / Sugiarto J F 0 - 2  
Hoo V / Yap C W - Chang C H / Yang C T 2 - 0  
Hsu Y C / Hu L F - Chumnibannakarn S / Dubthuk K 2 - 0  
KUO Y W / Lin Y C - Kandow W O / Putri V 1 - 2  
Ng T Y / Yuen S Y - Cheng Y-P / Lin J Y 2 - 0  
Ng W Y / Yeung Ng T - Matsuyama N / Shida C 1 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang K C / Cheng C Y - Ronald R / Saufika A 0 - 2  
Hoo P R / Cheah Y S - Viriyangkura T / Sudjaipraparat K 2 - 0  
Mak H C / Yeung N T - Chen T J / Peck Y W 2 - 0  
Po L-W / Chang C H - Cahyono A B / Kandow W O 0 - 2  
Prasetya A E / Islami M G - Charoenkitamorn C / Iamratanamae 2 - 0  
Tang C M / Tse Y S - Yang P-H / HU L F 2 - 1  
Tseng M H / Lin J Y - Lee C H R / Chau H W 1 - 2  
Yeung S C / Fan K Y - Puangpuapech N / Amitrapa 0 - 2  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Roovers - K. Parupalli 0 - 2  
Dan Lin - Sub. Dey 0 - 2  
Feixiang Sun - M. Caljouw 0 - 2  
Kena Yew Loh - R. Ouseph 1 - 2  
L. Claerbout - M. Rogalski 2 - 1  
T. Penty - T. Rouxel 2 - 1  
T.J. Popov - J. Magee 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia A / Soh W Y - Khakimov N / Parakhodin A 2 - 0  
Dunn A / Hall A - Ren X / Xuanyi O 0 - 2  
Eidestedt R / Kaesbauer P - Bracke E / Golinski F 2 - 0  
Gicquel T / Mittelheisser - Maas J / Tabeling R 0 - 2  
Huang K / Wang Z - Arjun M R / Shlok R 2 - 0  
Jansen J R / Zurwonne J - Ellis M / Langridge C 0 - 2  
Lamsfuss M / Seidel M E - George A / Shukla S 2 - 0  
Magee J / Reynolds P - Beck R / Heinz A 0 - 2  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Birch - K. Kuuba 2 - 1  
F. Fitriani - M. Repiska 2 - 0  
Fangjie Gao - J.D. Jakobsen 2 - 0  
L. Zetchiri - I.A. Andersen 0 - 2  
M. Skodstrup - Xiaoxin Chen 0 - 2  
S. de Visch Eijbergen - L. Kjaersfeldt 0 - 2  
S. Rane - A. Semenova 2 - 0  
Yanyan Cai - Yuk. Nakai 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyle S M / Darragh R - Morozova O / Chervyakova A 0 - 2  
Efler L / Herttrich I - Fankhauser N / Tabeling I 2 - 1  
Istarani N K M / Pradipta - Delrue D / Palermo L 2 - 0  
Petrikowski J / Volkmann - Basova A / Fuchsova M 2 - 0  
Stoeva G / Stoeva S - Fujii M / Ono N 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis M / Smith L - Gicquel T / Delrue D 2 - 1  
Heinz A / Horbach A - Goliszewski J / Kaesbauer P 0 - 2  
Magee S / Magee C - Scheiel P / Volkmann F 2 - 0  
Mittelheisser G / Palermo - Graalmann H / Jaeger A    
Smilowski P / Swierczynsk - Reynolds P / Darragh R 2 - 1  

 

2018.10.31.
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexen Heroes - SK Wyverns (4.m.) 4 - 2  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hiroshima Carp (4.m.) 4 - 1  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Oilers Espoo 6 - 4  
Koovee Tampere - Welhot Kuopio 4 - 4  
Turku PS - Karhut Pori 10 - 3  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gjellerasen - Baekkelaget 12 - 1  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Jönköping 6 - 6  
Linköping - Dalen 8 - 3  
Mullsjö - Lindas Hovas 12 - 9  
Pixbo Wallenstam - Höllviken 8 - 5  
Örebro - Kalmarsund 4 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Manitoba 1 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow - Cardiff 0 - 1  
Sheffield - Coventry 4 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Havirov 2 - 4  
Frydek Mistek - Litomerice 4 - 2  
Jihlava - Kladno 2 - 1  
Poruba - Slavia Trebic 3 - 5  
Slavia Praha - Kadan 2 - 2  
Vsetin - Slovan Ustecti Lvi 4 - 2  
Zubr Prerov - Prostejov 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Vítkovice 1 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - SaPKo 5 - 2  
IPK - Kokkolan Hermes 3 - 5  
Jokipojat - Heinolan Peliitat 1 - 1  
KeuPa - RoKi 5 - 1  
Kiekko-Vantaa - LeKi 3 - 5  
Koovee - TUTO 1 - 6  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Lukko 1 - 1  
Kärpät - Ilves 2 - 1  
Lahti Pelicans - SaiPa 4 - 2  
Ässät - Kookoo 0 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Mulhouse 2 - 0  
Angers - Lyon 6 - 3  
Anglet - Gap 4 - 1  
Chamonix-Morzine - Bordeaux 3 - 6  
Strasbourg - Grenoble 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Jokerit 3 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Szocsi 4 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Dinamo Moszkva 3 - 3  
Vityaz Podolszk - Amur Habarovszk 4 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Liepaja 1 - 4  
Lido Riga - Zemgale/LLU 0 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Philadelphia 2 - 3  
Arizona - Ottawa 5 - 1  
Buffalo - Calgary 1 - 1  
Carolina - Boston 2 - 3  
Columbus - Detroit 3 - 5  
Edmonton - Minnesota 3 - 4  
Montreal - Dallas 1 - 4  
Nashville - Las Vegas 4 - 1  
Pittsburgh - NY Islanders 3 - 6  
San Jose - NY Rangers 3 - 3  
Tampa Bay - New Jersey 8 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Ravensburg 2 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Bremerhaven 4 - 1  
Nürnberg - Straubing 5 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Kloten 6 - 4  
Visp - Zug 2 5 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Vita Hasten 4 - 3  
Karlskoga - Leksand 4 - 2  
Karlskrona - Tingsryd 4 - 1  
Oskarshamn - Västeras 2 - 0  
Pantern Malmö - Södertälje 1 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Zvolen 3 - 2  
MAC - Zilina 2 - 2  
Nitra - Liptovsky Mikulas 5 - 0  
Nove Zamky - Diósgyőr 0 - 3  
Poprad - Detva 4 - 0  
Trencin - Kosice 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Szokol Krasznojarszk 1 - 2  
Dizel Penza - Ermak Angarszk 6 - 1  
Izssztal Izsevszk - SZKA-Neva 1 - 5  
Molot Perm - Dinamo Szentpétervár 1 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Szahalin 1 - 1  
Tohoku Blades - Daemyung 0 - 4  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Nyizsnyij Novgorod 78 - 60  
Le Mans - Ventspils 91 - 76  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Iberostar Tenerife 65 - 72  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Lietkabelis 82 - 77  
Fuenlabrada - Hapoel Jerusalem 75 - 105  
Nymburk - Antwerpen 82 - 74  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Strasbourg 92 - 83  
Promitheasz Patra - Besiktas 80 - 72  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Paulistano 77 - 74  
Flamengo - Mogi das Cruzes 93 - 73  
Minas - Vasco da Gama 93 - 65  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Olomoucko 90 - 96  
USK Praha - Ostrava 70 - 80  
Usti nad Labem - Sokoli Hradec Kralove 77 - 67  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Goyang 91 - 81  
Incheon Elephants - Ulsan Mobis Phoebus 72 - 92  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Nagyezsda Orenburg 74 - 59  
Castors Braine - Villeneuve d'Ascq Lille 49 - 51  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Flammes Carolo Ardennes 83 - 62  
P. Avenida - Fenerbahce 75 - 75, h.u. 88 - 82  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - MoraBanc Andorra 81 - 73  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Limoges 87 - 78  
Lok.Kubany Krasznodar - Alba Berlin 75 - 83  
Tofas Bursa - Cedevita Zagreb 94 - 89  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Türk Telekom - Partizan Belgrád 77 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Rytas Vilnius 69 - 92  
Torino - Unicaja Malaga 104 - 105  
UNIKSZ Kazany - Skyliners Frankfurt 83 - 80  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Galatasaray 77 - 55  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ormanspor - Jenyiszej Krasznojarszk 82 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika Bizkaia - Győr 79 - 67  
Uniao Sportiva Azores - Girona 71 - 80  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - UR Venezia 66 - 64  
Nantes Reze - Diósgyőr 87 - 97  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarbes - Landes 71 - 69  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Oradea - Sakaryaspor 86 - 84  
ZZ Leiden - S. Oliver Würzburg 65 - 75  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tsmoki-Minszk - AEK Larnaca 87 - 75  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Donar Groningen 92 - 64  
Istanbul BB - Karsiyaka 55 - 81  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Den Bosch - Avtodor Szaratov 93 - 97  
Ironi Ness Ziona - Pardubice 111 - 77  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserkaszi - Steaua Bukarest 90 - 64  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rilski Sportist - Porto 81 - 88  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joensuun Kataja - Dnipro 84 - 77  
Levszki Szófia - Arisz 77 - 66  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Szombathely 104 - 69  
Szolnok - Leicester 82 - 79  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Zhejiang Guangsha 88 - 95  
Guangzhou - Xinjiang 106 - 101  
Shanghai Sharks - Jiangsu Dragons 117 - 103  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Trefl Sopot 75 - 68  
Zielona Gora - Start Lublin 92 - 70  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Siauliai 91 - 81  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Detroit 108 - 105  
Charlotte - Miami 125 - 113  
Cleveland - Atlanta 136 - 114  
Houston - Portland 85 - 104  
Memphis - Washington 107 - 95  
Oklahoma City - LA Clippers 128 - 110  
Orlando - Sacramento 99 - 107  
Toronto - Philadelphia 129 - 112  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VEF Riga - Kalev/Cramo 82 - 74  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latvijas Univ. - Jekabpils 89 - 76  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Karvina 36 - 41  
Koprivnice - Jicin 23 - 31  
Nove Veseli - Hranice 25 - 26  
Tatran Litovel - Dukla Praha 19 - 38  
Zubri - KP Brno 21 - 20  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - Aarhus 38 - 26  
Skjern - Skanderborg 25 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Nyköbing F. 31 - 27  
Odense - Esbjerg 24 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Toulon 34 - 28  
Chambray Touraine - Brest 25 - 27  
Fleury Loiret - Metz 21 - 33  
Nantes - Issy Paris 24 - 26  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chartres - Montpellier 24 - 32  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Érd 40 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Drammen 31 - 25  
Naerbö - Haslum 26 - 35  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Molde 32 - 29  
Larvik - Skrim Kongsberg 36 - 19  
Storhamar - Tertnes Bergen 22 - 15  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Aue 34 - 26  
Kézilabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Göppingen 30 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvezda Zvenyigorod - Dinamo Volgográd 32 - 23  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Madeira SAD 34 - 29  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Vojvodina 29 - 23  
Steaua Bukarest - Izvidac Ljubuski 36 - 32  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quabit Guadalajara - Barcelona 28 - 42  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Suhr Aarau 27 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Redbergslids 27 - 35  
Malmö - Kristianstad 27 - 25  
Ystad IF - Guif 26 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Sävehof 25 - 28  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SVIS Ivancna Gorica - Celje 25 - 30  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Blackpool 2 - 1  
Chelsea - Derby County 3 - 2  
Middlesbrough - Crystal Palace 1 - 0  
West Ham - Tottenham 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Atl. Temperley 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keshla - Qarabag Baku 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Westerlo 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Genk 2 - 4  
Eupen - Cercle Bruges 2 - 0  
Kortrijk - Waasland Beveren 2 - 2  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Wolfsburg 0 - 6  
Bayern München - FC Zürich 3 - 0  
Bröndby - LSK Kvinner 0 - 2  
Fiorentina - Chelsea 0 - 6  
Lyon - Ajax 9 - 0  
Paris SG - Linköping 3 - 2  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Levszki Szófia 2 - 2  
Etar Veliko Tarnovo - Vereja 3 - 0  
Lokomotív Szófia - Szeptemvri Szófia 2 - 3  
Ludogorec Razgrad - Slavia Szófia 2 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Omonia Nicosia 2 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Independiente SF 1 - 2  
Nacional - Fluminense 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Jablonec 1 - 0  
Olomouc - Zlín    
Plzen - Ostrava 2 - 2  
Pribram - Bohemians 1905    
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brönshöj - Hilleröd 2 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Horsens 1 - 0  
Kolding IF - Vejle 1 - 1  
Naestved - Aarhus GF 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonnam - Daegu 1 - 2  
Ulsan - Suwon Bluewings 2 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Sharjah 1 - 2  
Al-Ittihad (UAE) - Ajman 2 - 3  
Bani Yas - Al-Dhafra 2 - 1  
Emirates Ras Al-Khaimah - Al-Nasr (UAE) 3 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - BATE Boriszov 1 - 3  
Sahtar Szoligorszk - Vityebszk 2 - 1  
Torpedo Zogyino - Dinamo Minszk 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPV Kokkola - Turku PS 0 - 0  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Caen 3 - 1  
Guingamp - Angers 0 - 0  
Le Havre - Troyes 2 - 0  
Metz - Amiens 1 - 2  
Nice - Auxerre 3 - 2  
Reims - Orleans 1 - 1  
Toulouse - Lorient 0 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tbiliszi - Torpedo Kutaisi 0 - 1  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Go Ahead Eagles 3 - 0  
AZ Alkmaar - Venlo 2 - 0  
Emmen - Odin 59 1 - 3  
Groene Ster - Heerenveen 1 - 3  
Heracles - Vitesse 0 - 2  
Utrecht - ASWH 5 - 1  
Willem II - Spakenburg 5 - 0  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marsonia - Slaven Belupo 0 - 1  
NK Krk - Osijek 1 - 5  
Sibenik - Hajduk Split 1 - 1  
Varazdin - Rijeka 1 - 2  
Zelina - Dinamo Zagreb 0 - 4  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minerva Punjab - Real Kashmir 0 - 1  
NEROCA - Gokulam Kerala 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Bengaluru 1 - 2  
Labdarúgás (Iráni Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Machine Sazi Tabriz - Damash Gilan 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Petah Tikva - Kfar Qasem 0 - 1  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Ashkelon 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamatamare Sanuki - Machida Zelvia 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Cerezo Osaka 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyzylzhar Petropavlovsk - Kairat Almaty 2 - 1  
Sahtar Karagandy - FC Asztana 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Belchatow - Miedz Legnica 0 - 1  
GKS Katowice - Jagiellonia Bialystok 0 - 0  
Legionovia Legionowo - Gornik Zabrze 0 - 1  
Olimpia Grudziadz - Wisla Plock 2 - 7  
Polonia Sroda Wielkopolsk - Odra Opole 0 - 1  
TBB Nieciecza - Cracovia Krakkó 2 - 0  
Wisla Pulawy - Rozwoj Katowice 0 - 1  
Wisla Sandomierz - Podbeskidzie Bielsko-B. 2 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - River Plate 1 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Zalgiris Kaunas 1 - 3  
Suduva Marijampole - Trakai 1 - 0  
VMFD Zalgiris - Stumbras Kaunas 2 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andráshida - Nyíregyháza 1 - 0  
Budaörs - Cegléd 5 - 0  
Csákvár - Paks 1 - 2  
Dabas - Tiszakécske 0 - 1  
Dunaújváros - Puskás Akadémia 0 - 2  
Gyöngyös - Kisvárda 0 - 4  
Győr - Újpest 2 - 2  
III. kerületi TVE - Gyirmót 2 - 1  
Jászberény - Honvéd 0 - 1  
Kazincbarcika - Vasas 2 - 4  
Ménfőcsanak - Mezőkövesd 0 - 1  
Szekszárd - Budafok 1 - 3  
SZEOL - Kaposvár 1 - 2  
Sárvár - FTC 0 - 4  
Vecsés - MTK 0 - 5  
Vác - Vidi 1 - 3  
Érd - Monor 1 - 1  
Labdarúgás (Moldáv Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milsami Orhei - Petrocub Hincesti 0 - 1  
Sfintul Gheorghe - Dinamo-Auto Tiraspol 1 - 2  
Speranta Nisporeni - Sheriff Tiraspol 0 - 3  
Zimbru Chisinau - Zaria Balti 7 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strömsgodset - Lilleström 3 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Schalke 1 - 1  
Bielefeld - Duisburg 0 - 3  
Dortmund - Union Berlin 2 - 2  
Holstein Kiel - Freiburg 2 - 1  
Mönchengladbach - Leverkusen 0 - 5  
RB Leipzig - Hoffenheim 2 - 0  
Rostock - Nürnberg 1 - 1  
Weiche Flensburg - Bremen 1 - 5  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milan - Genoa 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lecce - Crotone 1 - 0  
Salernitana - Livorno 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Arszenál Tula 0 - 2  
Lokomotív Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 4 - 1  
Orenburg - Tyumeny 1 - 0  
Ural Jekatyerinburg - Nyizsnyij Novgorod 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - LASK Linz 0 - 3  
Austria Lustenau - Salzburg 0 - 1  
Lafnitz - St. Pölten 2 - 3  
Ried - Wiener Neustadt 1 - 2  
Wolfsberg - Rapid Wien 0 - 3  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Dep. Municipal 1 - 0  
Universitario de Deportes - Sporting Cristal 2 - 1  
UTC de Cajamarca - Real Garcilaso 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Varzim 4 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Marítimo 3 - 2  
Sporting CP - Estoril 1 - 2  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - CFR Cluj 0 - 1  
Mioveni - Sepsi OSK 0 - 5  
Universitatea Cluj - Astra Giurgiu 3 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Hamilton 3 - 0  
Dundee - Celtic 0 - 5  
Hearts - Hibernian 0 - 0  
Livingston - St. Johnstone 0 - 1  
Rangers - Kilmarnock 1 - 1  
St. Mirren - Motherwell 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Girona 2 - 2  
Cordoba - Getafe 1 - 2  
Cultural Leonesa - Barcelona 0 - 1  
Mallorca - Valladolid 1 - 2  
Melilla - Real Madrid 0 - 4  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Xamax 1 - 1  
Red Star Zürich - FC Zürich 2 - 3  
Stade Nyonnais - Young Boys 0 - 1  
Wil - Thun 1 - 1  
Winterthur - Basel 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Norrköping 0 - 1  
Djurgarden - Göteborg 2 - 0  
Häcken - Sirius 2 - 1  
Kalmar - Trelleborg 2 - 1  
Sundsvall - Hammarby 2 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Bacska Palanka 3 - 1  
Cukaricki - Partizan Belgrád 1 - 1  
Dinamo Vranje - Proleter Novi Sad 2 - 4  
Napredak Krusevac - Mladost Lucani 4 - 1  
Radnicki Nis - Macsva Sabacs 3 - 0  
Spartak Subotica - Zemun 2 - 2  
Vojvodina - Radnik Surdulica 1 - 0  
Vozdovac - Rad Belgrád 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Krsko 0 - 0  
Domzale - Maribor 2 - 2  
Mura - ND Gorica 3 - 2  
Olimpija Ljubljana - Koper 1 - 1  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altindag Belediyespor - Alanyaspor 1 - 3  
Ankaragücü - Erbaaspor 1 - 0  
Bodrumspor - Sivasspor 2 - 1  
Bugsasspor - Trabzonspor 0 - 2  
Hatayspor - Fethiyespor 3 - 1  
Kahramanmarasspor - Konyaspor 3 - 0  
Kayserispor - Pazarspor 6 - 1  
Nazilli Bld. Spor - Osmanlispor 3 - 2  
Sile Yildizspor - Boluspor 2 - 5  
Yeni Malatyaspor - Kirklarelispor 1 - 0  
Ümraniyespor - Erzincanspor 5 - 1  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserkaszi Ak. Bilozirja - Kárpáti Lviv 0 - 1  
Csernomorec Odessza - Vorszkla Poltava 1 - 2  
Deszna Csernigov - Zorya Luganszk 1 - 1  
Girnik Krivij Rig - FC Lviv 0 - 1  
Ingulec Petrove - Mariupol 3 - 1  
Minaj - Dinamo Kijev 1 - 3  
Sahtar Doneck - Olimpik Doneck 3 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulia Maracaibo - Aragua Maracay 1 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Taskent - Metallurg Bekobod 1 - 0  
Neftcsi Fargona - AGMK Olmaliq 1 - 1  
Qizilqum - Sogdiana 2 - 2  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BB - PAOK 3 - 2  
Posojilnica Aich/Dob - United Rhein-Main 3 - 2  
Vojvodina - Neftocsimik Burgasz 3 - 0  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Békéscsaba 3 - 0  
Mulhouse - Jedinstvo Brcko 3 - 0  
Stuttgart - Sliedrecht 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Seoul Caltex 3 - 1  
Gimcheon Expressway - Suwon Hyundai 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trefl Gdansk - Olsztyn 3 - 2  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamnik - Waldviertel 3 - 1  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zagreb - Branik Maribor 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Herrsching 3 - 1  
Düren - Netzhoppers Bestensee 3 - 0  
Giesen - Friedrichshafen 2 - 3  
Rottenburg - Haching 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Dresden 1 - 3  
Straubing - Schwerin 0 - 3  
Suhl Thüringen - VCO Berlin 3 - 0  
SW Erfurt - Aachen 0 - 3  
Wiesbaden - Potsdam 3 - 2  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - M. Allen 1 - 6  
A. Carter - A. Songsermsawad 6 - 4  
M. Gould - J. Lisowski 5 - 6  
M. O'Donnell - D.B. Gilbert 6 - 1  
M. Selby - S. Carrington (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
M. Stevens - Ding Junhui (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
N. Robertson - Yuan Sijun (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
Yan Bingtao - J. Trump (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben. Hassan - Y. Nishioka 0 - 2  
S. Doumbia - J. Grills 1 - 2  
Tung-Lin Wu - M. Janvier 1 - 2  
Yos. Watanuki - A. Harris 2 - 1  
Tenisz (Canberra, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harris A / Vukic A - Moriya H / Watanuki Y 1 - 2  
Hoyt E / Wu T - Mousley B / Santillan A 2 - 0  
Lock B / Statham R - Beale J / Fancutt T 1 - 2  
Purcell M / Saville L - Doumbia S / Reboul F 2 - 1  
Tenisz (Canberra, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bai - O. Tjandramulia 0 - 2  
A. Myers - I. Ramialison 0 - 2  
A. Sharma - K. Dunne 2 - 0  
Ari. Rodionova - Z. Zlochova 2 - 0  
E. Hozumi - E. Perez 1 - 2  
Isa. Wallace - Jun. Namigata 2 - 0  
J. Fourlis - K. Birrell 1 - 2  
J.A. Burrage - Z. Hives 1 - 2  
K. McPhee - Mai Minokoshi 2 - 0  
L. Cabrera - Gab. Taylor 2 - 1  
M. Inglis - N. Bains 0 - 2  
Mih. Imanishi - P. Hon 0 - 2  
O. Rogowska - A. Tere-Apisah 2 - 0  
Tenisz (Charlottesville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dar. King - M. Mmoh 0 - 2  
J. Sels - P. Chrysochos 2 - 0  
N. Serdarusic - B. Fratangelo 1 - 2  
P. Polansky - T. Kamke 2 - 0  
T. Kokkinakis - E. Karlovskiy 1 - 2  
T. Smyczek - B. Rola 2 - 0  
Tenisz (Charlottesville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone J / Kozlov S - Kwiatkowski T-S / Pasha N 2 - 1  
Gonzales R / Lammons N - Heliovaara H / Laaksonen 1 - 2  
Johnson H / Johnson Y - Arevalo-Gonz/Maytin R. 0 - 2  
Tenisz (Eckental, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - And. Martin 2 - 1  
D. Novak - M. Bachinger 1 - 2  
E. Donskoy - I. Sijsling 2 - 0  
G. Sakharov - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
L. Lacko - S. Bolelli 0 - 2  
M. Donati - H. Hurkacz 1 - 2  
R. Marcora - S. Stakhovsky 0 - 2  
Tenisz (Eckental, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin F / Ocleppo J - Begemann A / Polasek F 0 - 2  
Martin F / Ocleppo J - Molleker R / Wessels L    
Masur D / Seraphim C - Gille S / Vliegen J 2 - 0  
Raja P / Sancic A - Nys H / O'Mara J 1 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - J. Hernandez-Fernandez 2 - 0  
P. Lorenzi - P. Krstin 0 - 2  
P. Sousa - H. Dellien 2 - 1  
P.S. Varillas - R. Quiroz 1 - 2  
S. Giraldo - M. Zekic 2 - 0  
T. Bellucci - G. Andreozzi 0 - 2  
T. Seyboth Wild - H. Dellien 1 - 2  
U. Blanch - F. Arguello 0 - 2  
Tenisz (Guayaquil, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagnis F / Galdos S - Cuevas M / Cuevas P 0 - 2  
Behar A / Molteni A - Domingues J / Elias G 1 - 2  
Monteiro T / Neis F - Berlocq C / Ugo Carabelli C    
Tenisz (Liuzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ao Gai - O. Doroshina 0 - 2  
En Shuo Liang - Jing Jing Lu 2 - 0  
Ji-Hee Choi - E. Rybakina 1 - 2  
K. Swan - Ling Zhang 2 - 0  
Kai Lin Zhang - Meiling Wang 2 - 0  
Qiu Yu Ye - Fangzhou Liu 0 - 2  
S.R. Sekulic - Xu Liu Sun 2 - 1  
Sijia Wei - Xiaodi You 0 - 2  
Su Jeong Jang - Pea. Plipuech 0 - 2  
Yuxuan Zhang - Xin Yu Wang 0 - 2  
Tenisz (Mumbai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raina - R. Bhosale 2 - 1  
O. Danilovic - D. Kovinic 1 - 2  
P. Yadlapalli - L. Kumkhum 1 - 2  
S. Sharipova - D. Jakupovic 0 - 2  
Saisai Zheng - K.K. Thandi 2 - 0  
T. Mrdeza - M. Gasparyan 0 - 2  
U. Radwanska - I. Khromacheva 1 - 2  
V. Grammatikopoulou - D. Khazaniuk 2 - 1  
Tenisz (Mumbai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doi M / Martincova T - Grammatikopoulou V / Lu J 2 - 1  
Dzalamidze N / Kudermetov - Jain M / Yadav M 2 - 0  
Gorgodze E / Khazaniuk D - Schoofs B / Stefkova B 0 - 2  
Jakupovic D / Khromacheva - Shapatava S / Webley-Smith E 2 - 0  
Palkina K / Sizikova Y - Hibino/Kalashnikova 0 - 2  
Tenisz (Párizs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - K. Nishikori 0 - 2  
A. Zverev - F. Tiafoe 2 - 0  
B. Coric - D. Medvedev 2 - 0  
F. Fognini - Fucsovics M.    
F. Lopez - D.S. Schwartzman 1 - 2  
G. Simon - D. Thiem 0 - 2  
K. Anderson - N. Basilashvili 2 - 1  
M. Jaziri - F. Verdasco 2 - 1  
M. Kukushkin - J. Isner 1 - 2  
M. Raonic - R. Federer    
R. Bautista-Agut - G. Dimitrov 0 - 2  
R. Gasquet - J. Sock 0 - 2  
R. Nadal - F. Verdasco    
Tenisz (Párizs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna / Roger-Vasselin - Haase R / Middelkoop M 2 - 1  
Granollers M / Ram R - Murray J / Soares B 2 - 0  
Isner J / Skupski N - Kontinen H / Peers J 2 - 0  
Mclachlan B / Struff J-L - Inglot D / Skugor F 0 - 2  
Qureshi A / Tsitsipas S - Barrere G / Mannarino A 2 - 0  
Sharan D / Sitak A - Bryan M / Sock J 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - J.S. Tatlot 2 - 0  
F. Gaio - M. Kecmanovic 1 - 2  
R. Ramanathan - M. Safwat 0 - 2  
Valkusz M. - T. Fabbiano 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Nedunchezhiy - Nedovyesov A / Safwat M 2 - 1  
Coppejans K / Peliwo F - Hsieh C-P/ Rungkat C 0 - 2  
Myneni S / Ramanathan R - Gong M-X / Zhang Ze 2 - 1  
Pavlioutchenkov A / Yang - Kecmanovic M / Li Z 0 - 2  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.V. Andreescu - M. Osaka 2 - 0  
C. Leduc - C. Perrin 0 - 2  
E. Kostova - K. Zimmermann 0 - 2  
J. Cako - J. Ponchet 0 - 2  
K. Sebov - N. Siedliska 2 - 0  
Kat. Kozlova - A. Cadantu 2 - 1  
N. Broady - D. Lopatetskaya 1 - 2  
Q. Lemoine - C. Simmonds    
S. Reix - P. Montez 2 - 1  
Tenisz (Tyler, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ann Li - K. Day 0 - 2  
B. Bencic - U. Eikeri 2 - 0  
Dan. Lao - G. Min 2 - 0  
K. Nara - K. Ahn    
L. Chirico - J. Pegula 2 - 0  
Q. Gleason - M. Brengle 1 - 2  
V. Cepede Royg - C. McNally 0 - 2  
V. Lepchenko - V. Flink 2 - 1  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, Azálea cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kasatkina - M. Keys 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, Kamélia cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Muguruza Blanco - Shuai Zhang 2 - 1  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, Rózsa cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Görges - A. Kontaveit 1 - 2  
Tenisz (Zhuhai, női páros, Liliom cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzarnescu M / Rosolska A - Aoyama S / Marozava L 0 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Namkul - Rii. Takeshita 1 - 2  
Cheuk Yiu Lee - P.A. Maulana 2 - 0  
Guangzu Lu - S. Jaiswal 2 - 0  
I.Z. Zainuddin - Yu Igarashi 2 - 1  
Junpeng Zhao - S.D. Kuncoro 2 - 1  
Koki Watanabe - Wing Ki Vincent Wong 0 - 2  
M. Manjunath - F.A. Kholik 0 - 2  
Ng Ka Long Angus - C.A. Dwi Wardoyo 2 - 0  
S.H. Rhustavito - Chi Yu. Lu    
T. Saensomboonsuk - R.M.V. Gurusaidatt 2 - 1  
T. Sitthikom - Kwang Hee Heo 2 - 0  
Yu Hsien Lin - Xiaodong Sheng 2 - 1  
Yun Hu - Hyun Il Lee 0 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cahyono A B / Isfahani M - Kah M C / Low J S 1 - 2  
Chang K C / LU C P - Chen S / Fan Q 2 - 0  
Charoenkitamorn C / Nobsa - Chen T J / Man W C 1 - 2  
Chen H L / Wang C-L - Kona T / Lim K W 2 - 0  
Goh S F / Izzuddin N - Chang T C / Yeung M N 2 - 1  
Han C / Zhou H - KIM S R / Tan B H 0 - 2  
Kim G J / Lee Y D - Ho W L / Mak H C 2 - 0  
Kim J H / Park K H - Lee F-C / Lee F-J 2 - 0  
Ko S H / Shin B C - Wahyu N A P / Ade Y S 2 - 1  
Lin C Y / Yang M T - Isriyanet T / Viriyangkura T 2 - 0  
LIN S K / Tseng M H - Matsui K / Takeuchi Y 0 - 2  
Lok L W / Hon L K - Lee S M / Yang P-H 0 - 2  
Yao C L / Han Y P - Apisuk I / Phuangphuapet N 2 - 0  
Tollaslabda (Macau Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Pan - L.A. Mainaky 0 - 2  
Jui Jeon - Ngan Yi Cheung 0 - 2  
Mich. Li - Shuo Yun Sung 2 - 0  
Pui Yin Yip - Xuerui Li 0 - 2  
S. Kisona - Har. Suzuki 0 - 2  
S.U. Rao Chukka - Min. Mitani 0 - 2  
Su Yu Chen - Se Yeon Lee 1 - 2  
Ting Yu Liang - S.S.Y. Cheah 0 - 2  
Y.Y. Susanto - S. Katethong 1 - 2  
Yiman Zhang - Ayu. Mine 0 - 2  
Ying Li Chiang - R. Das 0 - 2  
Ying Mei Cheung - Ying Ying Lee 1 - 2  
Yu Jin Sim - Ga Eun Kim 2 - 0  
Tollaslabda (Macau Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barkah Y / Sugiarto J F - Chen S Y / Peng L T 2 - 0  
Chayanit C / Muenwong P - Chang H T / Cheng C Y 1 - 2  
HSU Y C / HU L F - XU Y / Yan C 2 - 0  
Iamratanamaetheekul/Kaweenuntavong - Kandow/Putri 0 - 2  
LIN W C / WU T J - Ng W Y / Yeung Ng T 0 - 2  
Mentari P H / Putri SariE - KUO Y W / Lin Y C 0 - 2  
Tollaslabda (Macau Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charoenkitamorn/Iamraname - Lin C Y / Lin W C 2 - 1  
Chung Y / WU Y T - Yeung S C / Fan K Y 0 - 2  
Yang M-T / Kuo Y W - Viriyangkura T / Sudjaipraparat K 0 - 2  
Yang P-H / HU L F - Nobsamrong C / Kaweenuntavong T 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Roovers - Sim. Wang 2 - 0  
Dan Lin - H. Aarnio 2 - 0  
F. Caponio - Sub. Dey 0 - 2  
Feixiang Sun - N. Nguyen 2 - 1  
J. Magee - J. Janacek 2 - 1  
J.A. Ho-Shue - R. Ouseph 1 - 2  
Jon. Persson - M. Rogalski 1 - 2  
K. Koljonen - T.J. Popov 0 - 2  
K. Schaefer - M. Caljouw 0 - 2  
Kena Yew Loh - K. Bruun 2 - 1  
L. Corvee - H. Dani 2 - 0  
L.E. Penalver - K. Parupalli 1 - 2  
T. Rouxel - C. Kirchmayr    
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends J / Jille R - George A / Shukla S 0 - 2  
Bracke E / Golinski F - Bitman J / Hubacek M 2 - 1  
Dunn A / Hall A - Ivanov A / Okolov E 2 - 0  
Eidestedt R / Kaesbauer P - Geiss B / Volker J C 2 - 0  
Graalmann H / Scheiel P - Khakimov N / Parakhodin A 0 - 1  
Janacek J / Svejda T - Beck R / Heinz A 0 - 2  
Jansen J R / Zurwonne J - Abramov K / Zinchenko A 2 - 1  
Ren X / Xuanyi O - Lang P / Legleitner T 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Birch - K. Foo Kune 2 - 0  
F. Deprez - Yuk. Nakai 0 - 2  
K. Kuuba - B. Corrales 2 - 1  
L. Heim - I.A. Andersen 0 - 2  
L. Zetchiri - A. Prabhudesai 2 - 0  
Lia. Tan - S. de Visch Eijbergen 1 - 2  
M. Repiska - A. Huser 2 - 0  
N. Perminova - J.D. Jakobsen 0 - 2  
T. Isenberg - A. Semenova 0 - 2  
Yanyan Cai - Jia Min Yeo 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birch C / Smith L - Kaminski L / Pohl H 2 - 0  
Horbach A / Wurm T - Boyle S M / Darragh R 0 - 2  
Ilyinskaya M / Zharka Y - Fankhauser N / Tabeling I 0 - 2  
Istarani N K M / Pradipta - Janssens E / Ostermeyer K 2 - 0  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Vasas 13 - 10  

 

2018.10.30.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - New England 6 - 25  
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexen Heroes - SK Wyverns (3.m.) 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hiroshima Carp (3.m.) 9 - 8  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akerselva - Fredrikstad 5 - 3  
Sveiva - Slevik 12 - 9  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gherdeina/Gröden - Klagenfurt 2 4 - 2  
Milano - Renon/Ritten 1 - 3  
Olimpija Ljubljana - Vipiteno/Sterzing 6 - 2  
Val Pusteria - Jesenice 6 - 2  
Zell am See - Bregenzerwald 4 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Slovan Ustecti Lvi 6 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Mountfield HK 3 - 3  
Mladá Boleslav - Karlovy Vary 0 - 1  
Olomouc - Trinec 3 - 6  
Plzen - Brno 2 - 4  
Zlín - Litvínov 5 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Frederikshavn 4 - 6  
Herlev Eagles - Sönderjyske 1 - 1  
Hvidovre - Odense 0 - 0  
Rungsted - Rödovre 3 - 0  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Sahtar Szoligorszk 2 - 2  
Metallurg Zslobin - Gomel 0 - 0  
Nyeman Grodno - Lida 3 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Vaasan Sport 3 - 4  
Tappara - Turku PS 0 - 5  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Nice 4 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Admiral Vlagyivosztok 2 - 0  
CSZKA Moszkva - Szibir Novoszibirszk 4 - 2  
Dinamo Riga - Szeversztal Cserepovec 3 - 0  
SZKA Szentpétervár - Red Star Kunlun 5 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Szpartak Moszkva 4 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Podhale Nowy Targ 2 - 4  
Jastrzebie - GKS Katowice 0 - 2  
Orlik Opole - Zaglebie Sosnowiec 4 - 5  
Polonia Bytom - Nesta Torun 3 - 6  
Unia Oswiecim - GKS Tychy 1 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prizma Riga - Mogo Riga 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Calgary 1 - 3  
Vancouver - Minnesota 5 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Frisk/Asker 6 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Krefeld 2 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Medvescak Zagreb 5 - 2  
Innsbruck - Linz 3 - 4  
Klagenfurt - Fehérvár 1 - 1  
Salzburg - Villach 7 - 3  
Vienna Capitals - Südtirol Bolzano 1 - 4  
Znojmo - Graz 0 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GCK Lions - Biasca Ticino 3 - 1  
Langenthal - Winterthur 4 - 2  
Thurgau - Olten 5 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biel - Ambri 6 - 0  
Langnau Tigers - Zürich Lions 4 - 1  
Lugano - Bern 4 - 2  
Rapperswil - Davos 1 - 1  
Servette - Lausanne 4 - 6  
Zug - Fribourg 1 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Örebro 2 - 1  
HV 71 - Brynäs 4 - 1  
Linköping - Djurgarden 3 - 3  
Mora - Rögle 1 - 3  
Skelleftea - Malmö 2 - 4  
Timra - Lulea 3 - 5  
Växjö - Färjestad 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - CSZK Szamara 3 - 3  
Szarjarka Karaganda - Szarov 2 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Tambov 2 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Blades - Daemyung 1 - 3  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Anwil Wloclawek 85 - 93  
Murcia - Avellino 72 - 69  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Telekom Bonn 79 - 83  
Hapoel Holon - Opava 88 - 72  
PAOK - Nanterre 83 - 82  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - AEK Athén 80 - 90  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Olimpija Ljubljana 73 - 79  
Virtus Bologna - Bayreuth 74 - 67  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Joinville/AABJ 85 - 73  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Seoul Thunders 91 - 79  
Seoul Knights - Anyang 68 - 98  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Galatasaray 87 - 57  
Ulm - Brescia 83 - 82  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Zenit Szentpétervár 89 - 68  
Valencia - Trento 87 - 66  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Nymburk 68 - 83  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balkan Botevgrad - Mons 78 - 66  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - KB Prishtina 108 - 84  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Varese 85 - 77  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shiga - Mikawa Kariya 75 - 78  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Fujian 81 - 103  
Jiangsu Tongxi - Tianjin 121 - 109  
Liaoning - Beijing Dragons 139 - 122  
Qingdao - Shanxi 109 - 120  
Shandong - Guangdong 96 - 120  
Shenzhen - Sichuan 115 - 121  
Zhejiang Chouzhou - Jilin 116 - 103  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Great Wall - Zhejiang 86 - 70  
Fujian - Liaoning 65 - 85  
Guangdong - Jiangsu Phoenix 86 - 72  
Hebei - Shandong 71 - 74  
Shaanxi Tianze - Xinjiang 62 - 101  
Sichuan Jinqiang - Heilongjiang Daqing 75 - 68  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Golden State 124 - 149  
Denver - New Orleans 116 - 111  
Indiana - Portland 93 - 103  
Miami - Sacramento 113 - 123  
Milwaukee - Toronto 124 - 109  
Minnesota - LA Lakers 124 - 120  
New York - Brooklyn 115 - 96  
Philadelphia - Atlanta 113 - 92  
San Antonio - Dallas 102 - 102, h.u. 113 - 108  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Polzela 84 - 58  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Lovosice 32 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Herning-Ikast 22 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Azoty Pulawy 35 - 18  
Pogon Szczecin - Wisla Plock 23 - 31  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hüttenberg - Emsdetten 30 - 34  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Asztrahanocska 32 - 24  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Vardar Pro Skopje 35 - 20  
RK Zagreb - Zeleznicar Nis 30 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Alcobendas 34 - 16  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belouizdad - Bordj Bou Arreridj 1 - 1  
MC Alger - JS Saoura 0 - 0  
Medea - USM Alger 1 - 3  
Oran - Tadjenanet 3 - 1  
Paradou - Bejaia 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crewe - Mansfield 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Norwich 2 - 1  
Burton - Nottingham 3 - 2  
Leicester - Southampton    
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Boreham 1 - 1  
Barnet - Salford City 1 - 3  
Bromley - Braintree 2 - 4  
Dover - Dag & Red 0 - 2  
Eastleigh - Leyton 1 - 1  
Ebbsfleet Utd. - Maidstone Utd. 1 - 1  
Fylde - Gateshead 1 - 0  
Harrogate Town - Barrow 4 - 2  
Havant & Waterlooville - Maidenhead Utd. 7 - 0  
Solihull Moors - Halifax 0 - 0  
Sutton Utd. - Chesterfield 1 - 1  
Wrexham - Hartlepool 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quilmes - Agropecuario Argentino 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martin SJ - Defensa Justicia 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Sydney FC 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Beerschot Wilrijk 2 - 0  
Tubize - Mechelen 0 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi - St. Truiden 1 - 0  
FC Bruges - Oostende 4 - 0  
Mouscron-Peruwelz - Gent 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Vitosa Bistritsa 3 - 1  
Dunav Ruse - Lokomotív Plovdiv 1 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Potosi - Blooming Santa Cruz 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Atlético MG 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plymouth - U21Chelsea 0 - 5  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheltenham - U21Arsenal 6 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tranmere - U21Manchester City 0 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldham - U21Everton 3 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Bordeaux 1 - 0  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Nantes 0 - 3  
Strasbourg - Lille 2 - 0  
Labdarúgás (Holland Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Koninklijke 2 - 1  
De Graafschap - Zwolle 2 - 5  
FC Amszterdam - Oss 1 - 0  
Kozakken Boys - Almere City 2 - 1  
PSV - RKC Waalwijk 2 - 2  
Twente - Noordwijk 4 - 2  
URK - Roda 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Istra 2 - 1  
Zadar - Lokomotív Zagreb 1 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Northeast Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persib Bandung - Bali Utd. 1 - 1  
Persija Jakarta - Barito Putera 3 - 0  
Persipura Jayapura - Persebaya Surabaya 3 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Kaukab - Maccabi Ahi Nazareth 1 - 4  
Hapoel Nazareth Illit - Ironi Nesher 3 - 1  
Hapoel Ramat Hasharon - Maccabi Tzur Shalom 3 - 1  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Afula 1 - 4  
Sektzia Nes Tziona - Haifa Robbie Shapira 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Shonan Bellmare 1 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sailiya - Al-Duhail 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Slask Wroclaw 0 - 3  
Kaczkan Huragan Morag - Arka Gdynia 0 - 1  
Piast Gliwice - Legia Varsó 0 - 0  
Pogon Siedlce - Chrobry Glogow 1 - 2  
Rakow Czestochowa - Lech Poznan 1 - 0  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Diósgyőr 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ham-Kam - Mjöndalen 1 - 3  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Mainz 2 - 2  
Chemie Leipzig - Paderborn 0 - 3  
Darmstadt - Hertha BSC 0 - 2  
Hannover - Wolfsburg 0 - 2  
Heidenheim - Sandhausen 3 - 0  
Rödinghausen - Bayern München 1 - 2  
SSV Ulm - Düsseldorf 1 - 5  
Wehen - Hamburg 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Hellas Verona 1 - 0  
Carpi - Palermo 0 - 3  
Cittadella - Foggia 1 - 1  
Cosenza - Pescara 1 - 1  
Cremonese - Venezia 0 - 1  
Perugia - Padova 3 - 2  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - FAC Wien 3 - 1  
Hartberg - Wacker Innsbruck 4 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Libertad Asuncion 2 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - Sport Boys Callao 3 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Nacional Madeira 5 - 0  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Viitorul Constanta 2 - 2  
Hermannstadt - Voluntari 3 - 0  
Turris-Oltul Turnu Magure - Univ. Craiova 1948 1 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Alloa 3 - 0  
Falkirk - Ross County 1 - 1  
Inverness CT - Dunfermline 2 - 2  
Queen of South - Greenock Morton 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebro - Valencia 1 - 2  
Leganes - Rayo Vallecano 2 - 2  
Lugo - Levante 1 - 1  
Sant Andreu - Atl. Madrid 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - Varberg 5 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Dalkurd 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lidköping - Kopparbergs/Göteborg 1 - 4  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Yomraspor 0 - 0  
Batman Petrolspor - Kasimpasa    
Bursaspor - 1461 Trabzon 1 - 1  
Erzurum Bld. Spor - Keciörengücü 1 - 1  
Karagümrük - Afjet Afyonspor 4 - 0  
Kastamonuspor - Altay Izmir 2 - 2  
Sivas Bld. Spor - Denizlispor 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Connah's Quay 0 - 1  
Cambrian&Clydach Vale - Newtown 1 - 0  
Cardiff Met Univ. - Haverfordwest 6 - 0  
Llandudno FC - TNS 0 - 5  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glentoran - Coleraine 2 - 2  
Linfield - Institute 5 - 0  
Newry City - Portadown 1 - 1  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaumont - Teruel 3 - 0  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Blaj - Olomouc 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Ansan Rush&Cash 0 - 3  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - D. Lilley 6 - 0  
A. Carter - S. Maguire (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
B. Hawkins - M. Gould (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
E. Sharav - D.B. Gilbert 5 - 6  
I. Burns - S. Carrington 5 - 6  
J. Perry - N. Robertson 5 - 6  
M. Allen - H. Vafaei Ayouri 6 - 3  
M. Fu - J. Lisowski (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
M. Holt - J. Trump (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
M. King - M. Stevens 5 - 6  
M. O'Donnell - T. Ford 6 - 0  
M. Selby - R. Milkins (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
Xiao Guodong - Yuan Sijun 1 - 6  
Yan Bingtao - R. Day (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
Zhao Xintong - Ding Junhui (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
Zhou Yuelong - A. Songsermsawad 4 - 6  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Harris - B. Mousley    
A. Santillan - A. Petrone 2 - 1  
B. Ellis - Yas. Uchiyama 2 - 0  
J. Kubler - M. Banes    
Jor. Thompson - J. Beale 2 - 0  
L. Saville - A. Vukic 2 - 0  
M. Janvier - B. Klein 2 - 0  
M. Polmans - J. Duckworth 1 - 2  
M. Purcell - A. Bolt 2 - 1  
N. Kuhn - F. Vilardo 2 - 0  
S. Fanselow - Y. Nishioka 0 - 2  
Tung-Lin Wu - M. Banes 2 - 0  
Y. Mertens - R.J. Statham 1 - 2  
Tenisz (Canberra, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beale J / Fancutt T - Frawley J / Grills J 2 - 1  
Moriya H / Watanuki Y - Klein B / Puodziunas S 2 - 1  
Purcell M / Saville L - Nishioka Y / Uchiyama Y    
Tenisz (Canberra, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Bozovic - S. Mendez 1 - 2  
D. Aiava - Shilin Xu 1 - 2  
R. Ozaki - Parnaby, Alana 2 - 0  
Tenisz (Charlottesville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - D. Yevseyev 2 - 1  
I. Karlovic - M. Krueger 2 - 1  
K. Majchrzak - H. Laaksonen 2 - 0  
M. Giron - C. Altamirano 2 - 0  
N. Serdarusic - M. Arevalo 2 - 0  
P. Chrysochos - L.G.M. Harris 2 - 0  
P. Polansky - J. Hiltzik 2 - 0  
T-S. Kwiatkowski - L. Glasspool    
Tom. Paul - N. Rubin 2 - 0  
Tenisz (Charlottesville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacic N / Khabibulin T - Matsui T / Nielsen F 0 - 2  
King D / King E - Fratangelo B / Rubin N 2 - 0  
Polansky P / Shamasdin A - Reid M / Roelofse R 2 - 0  
Tenisz (Eckental, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Olivetti - M. Baghdatis 2 - 1  
A. Vatutin - G. Sakharov 0 - 2  
A. Vatutin - S. Ofner    
D. Brands - R. Bemelmans 1 - 2  
D. Masur - A. Arnaboldi    
D. Masur - B. Gojo 2 - 0  
K. de Schepper - B. Bonzi 0 - 2  
L. Rosol - R. Molleker 2 - 1  
L. Wessels - O. Otte 0 - 2  
S. Travaglia - S. Stakhovsky    
Y. Maden - Ant. Hoang 0 - 2  
Tenisz (Eckental, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Erlich J - Arends S / Arneodo R 1 - 2  
Daniell M / Demoliner M - Vasilevski A / Weissborn T 2 - 1  
Krawietz K / Mies A - Martin A / Podlipnik-Castillo H 2 - 1  
Raja P / Sancic A - Bolelli S / Stakhovsky S 2 - 1  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - G. Andreozzi 0 - 2  
C. Garin - F. Bagnis    
D.E. Galan Riveros - A. De Greef 0 - 2  
Em. Gomez - T. Bellucci 1 - 2  
F. Arguello - G. Clezar 2 - 1  
G. Elias - F. Delbonis    
G. Elias - M. Zekic 1 - 2  
G. Melzer - F. Coria 0 - 2  
N. Alvarez - P. Sousa 0 - 2  
P. Cuevas - D. Hidalgo 2 - 0  
P. Lorenzi - M. Cuevas 2 - 1  
Tenisz (Guayaquil, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Molteni A - De Greef A / Giustino L 2 - 0  
Bendeck J D / Rodriguez C - Domingues J / Elias G 0 - 2  
Berlocq C / Ugo Carabelli - Escobar G / Romboli F 2 - 1  
Gomez E / Hidalgo D - Agamenone F / Arguello F 1 - 2  
Monteiro T / Neis F - Sousa P / Vervoort M 2 - 0  
Tenisz (Liuzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jia Qi Ren - Na-Lae Han 0 - 2  
So-Ra Lee - L.A. Fernandez 1 - 2  
Xinyun Han - Hanyu Guo 2 - 0  
Ya-Hsuan Lee - A. Kalinina 1 - 2  
Yafan Wang - Qinwen Zheng 2 - 0  
Yue Yuan - Carol Zhao 2 - 0  
Tenisz (Mumbai, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schoofs - J. Fett 2 - 0  
B. Stefkova - T. Martincova 2 - 0  
D. Khazaniuk - S. Vickery    
I. Jorovic - Jia-Jing Lu 1 - 2  
I. Khromacheva - H. Kuwata 2 - 0  
Kwan Yau Ng - V. Grammatikopoulou 0 - 2  
Lin Zhu - U. Radwanska 0 - 2  
N. Hibino - S. Lisicki 2 - 1  
S. Shapatava - E. Gorgodze 0 - 2  
S. Sharipova - M. Doi 2 - 0  
V. Kudermetova - D. Jakupovic 0 - 2  
Tenisz (Mumbai, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhosale R / Kuwata H - Mrdeza T / Raina A 2 - 1  
Kumkhum L / Thombare P - Hsieh S-Y / Kostic N 1 - 2  
NG K Y / Zheng S - Danilovic O / Kovinic D 0 - 2  
Tenisz (Párizs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - P. Carreno-Busta 2 - 0  
F. Verdasco - J. Chardy 2 - 0  
Fucsovics M. - B. Paire 2 - 0  
G. Simon - L. Pouille 2 - 0  
J. Sousa - N. Djokovic 0 - 2  
K. Edmund - K. Khachanov    
M. Cilic - P. Kohlschreiber 2 - 0  
M. Ebden - K. Khachanov    
M. Raonic - J-W. Tsonga 2 - 1  
P-H. Herbert - M. Kukushkin 1 - 2  
S. Tsitsipas - D. Dzumhur 0 - 2  
Tenisz (Párizs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basilashvili N / Koolhof - Isner J / Skupski N 0 - 2  
Khachanov K / Medvedev D - Lopez F / Lopez M    
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - P. Gunneswaran 2 - 0  
B. Schnur - Yui. Sugita 0 - 2  
Di Wu - L. Broady 0 - 2  
G. Soeda - B. Kavcic 0 - 2  
Gon. Oliveira - O. Nedovyesov 0 - 2  
J.S. Tatlot - S. Myneni    
K. Coppejans - M. Kecmanovic 0 - 2  
R. Albot - Ze Zhang 1 - 2  
R. Ramanathan - S. Nagal 2 - 1  
S.K. Mukund - Yibing Wu 2 - 0  
Soon Woo Kwon - Tsung-Hua Yang 0 - 2  
Tao Mu - M. Safwat 0 - 2  
Zihao Xia - T. Fabbiano 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kadhe A / Ratiwatana Sa. - Elgin M / Shyla Y 2 - 0  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Damaschin - D. Lopatetskaya 1 - 2  
E. Kostova - M. Chwalinska 2 - 1  
Kat. Kozlova - N. Gilchrist 2 - 0  
Mar. Sanchez - J. Ponchet 0 - 2  
R. Anderson - R. Hogenkamp 2 - 1  
S. Reix - Lou. Kwong 2 - 0  
T. Kinard - A. Cadantu 0 - 2  
U.M. Arconada - A. Ghitescu 2 - 0  
Tenisz (Tyler, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Halbauer - C. McHale 1 - 2  
G. Brodsky - B. Haddad Maia 1 - 2  
N. Gibbs - A. Muhammad 2 - 1  
W. Osuigwe - Sop. Chang 2 - 1  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, Azálea cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kasatkina - Qiang Wang 2 - 1  
Tenisz (Zhuhai, női egyes, Rózsa cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Mertens - A. Kontaveit 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, női egyes,Orchidea cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - A. Barty 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai,női páros,Murvafürt cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kichenok / Kichenok - Jiang X / Yang Z 2 - 1  
Tollaslabda (Macau Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abdul Latif M A / Rioding - Puangpuapech N / Amitrapa 1 - 2  
Chang K C / Cheng C Y - Yeung M N / Ng T Y 2 - 1  
Chang T C / Ng W Y - Hoo P R / Cheah Y S 1 - 2  
Chen S / Yan C - Cahyono A B / Kandow W O 1 - 2  
Fan Q / Xu Y - Chen T J / Peck Y W 0 - 2  
Ho W L / Yuen S Y - Ronald R / Saufika A 0 - 2  
Lin S K / Cheng Y-P - Lee C H R / Chau H W 0 - 2  
Mak H C / Yeung N T - Lee F-J / Chang H T 2 - 1  
Prasetya A E / Islami M G - Thongnuam P / Dubthuk K 2 - 0  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Serpionov - C. Kirchmayr 0 - 2  
C. Savin - H. Aarnio 1 - 2  
D. Kramer - K. Schaefer 0 - 2  
E. Heino - P. Ren 0 - 2  
Feixiang Sun - M. Moreels 2 - 0  
Kena Yew Loh - J. Korhonen 2 - 0  
L. Schaenzler - K. Koljonen 1 - 2  
M. Dratva - A. Roovers 0 - 2  
M. Weisskirchen - M. Rogalski 0 - 2  
P. Joshi - J.A. Ho-Shue 0 - 2  
R. Maddaloni - L. Claerbout 0 - 2  
Sub. Dey - E. Bracke 2 - 1  
W. Gnedt - J. Magee 0 - 2  
Y. Zaccaria - F. Collins-Valentine 0 - 2  
Tollaslabda (SaarLorLux Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bitman J / Basova A - Atrashchenkov V / Zharka 1 - 2  
Gicquel T / Delrue D - Zurwonne J / Janssens E 2 - 0  
Goliszewski J / Kaesbauer - Tabeling R / Seinen C 2 - 1  
Hall A / Macpherson J - Lamsfuss M / Herttrich I 1 - 2  
Heinz A / Horbach A - Golinski F / Perminova N 2 - 1  
Magee S / Magee C - Hess D / Kuspert S S 2 - 0  
Mittelheisser G / Palermo - Volker J C / Petrikowski J 2 - 0  
Reynolds P / Darragh R - Fankhauser N / Zbinden A 2 - 0  
Scheiel P / Volkmann F - Gnedt R / Polc U 2 - 0  

 

2018.10.29.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - New Orleans 20 - 30  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MLB 2018    
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Dodgers - Boston (5.m.) 1 - 5  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SK Vinohrady - Sparta Praha 4 - 6  
Golf (Sanderson Farms Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanderson Farms Championship 2018    
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Motor Ceske Budejovice 2 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Gyergyói HK 9 - 0  
Fehérvári Titánok - KMH Budapest 2 - 5  
FTC - Újpest 2 - 0  
Vasas - Brassó 1 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Hämeenlinna 0 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Amur Habarovszk 3 - 6  
Lokomotív Jaroszlavl - Szocsi 1 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Dinamo Moszkva 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - San Jose 3 - 3  
Las Vegas - Ottawa 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Storhamar 0 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Rapperswil 5 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - MODO 2 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Ermak Angarszk 2 - 2  
Izssztal Izsevszk - Dinamo Szentpétervár 1 - 6  
Metallurg Novokuznyeck - Torosz Nyeftekamszk 5 - 3  
Molot Perm - SZKA-Neva 2 - 3  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Illawarra 99 - 93  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Paris Levallois 78 - 80  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Olympiakosz 64 - 68  
Panathinaikosz - Rethymno 88 - 64  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Zadar 76 - 55  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Bnei Herzeliya 81 - 75  
Maccabi Ashdod - Maccabi Rishon 80 - 90  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Tochigi 60 - 85  
Shiga - Mikawa Kariya 56 - 77  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Utah 104 - 113  
LA Clippers - Washington 136 - 104  
Oklahoma City - Phoenix 117 - 110  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azimut Bergamo - Agrigento 79 - 89  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Parma Permszkij Kraj 108 - 84  
Zielona Gora - Asztana 82 - 91  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Viborg 19 - 29  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Moszkva - Dinamo Volgográd 27 - 30  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Moron - Defensores de Belgrano 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Independiente 4 - 2  
Newell's - Argentinos Juniors 2 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Destroyers Santa Cruz - The Strongest 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Regensburg 3 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Kaiserslautern 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Temuco - Curico Unido 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - AEK Larnaka 1 - 2  
Doxa Katokopia - Apollon Limasszol 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Dukla Praha 4 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Bröndby 3 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Brest 2 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Apollon Szmirnisz 1 - 0  
PAOK - Panathinaikosz 2 - 0  
Xanthi - Giannina 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamshedpur - Kerala Blasters 2 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madura Utd. - PSM Makassar 3 - 0  
Pusamania Borneo - Bhayangkara Jakarta 3 - 0  
Sriwijaya Palembang - Perseru Serui 4 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Maccabi Haifa 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Iksal - Shimshon Tel Aviv 2 - 0  
Hapoel Katamon - Maccabi Yavne 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Envigado 2 - 1  
Independiente Medellin - Atl. Bucaramanga 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Krakkó - Zaglebie Sosnowiec 2 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - Puebla 0 - 4  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start - Molde 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Internazionale 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pontedera - Carrarese 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Vibonese 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - Zenit Szentpétervár 0 - 1  
Rubin Kazany - Szpartak Moszkva 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Nacional Asuncion 3 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Garcilaso - Melgar 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penafiel - Académica 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tottenham - Manchester City 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Dinamo Bukarest 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Numancia 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Norrby 3 - 1  
Jönköping Södra - GAIS 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - FF Malmö 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Göztepe Izmír 1 - 0  
Besiktas - Rizespor 4 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn Harps - Limerick 1 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Seoul Woori 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Gimcheon Expressway 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - Jastrzebski Wegiel 2 - 3  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - J. Trump (6 nyert frame-ig) 0 - 6  
A. Songsermsawad - M.J. Williams (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
D. Lilley - B. Woollaston 6 - 5  
D.B. Gilbert - J. Astley 6 - 2  
G. Dott - H. Vafaei Ayouri 3 - 6  
He Guoqiang - Zhou Yuelong 1 - 6  
Liang Wenbo - I. Burns (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
M. Allen - L. Highfield (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
M. Fu - A. Higginson (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
M. Holt - Luo Honghao (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
M. Selby - K. Doherty (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
M. Selt - N. Robertson (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
R. Milkins - N. Saengkham 6 - 2  
T. Ford - J. Robertson 6 - 3  
Zhang Anda - Ding Junhui (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
Zhao Xintong - J. Wattana (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
Tenisz (Canberra, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Lock - Ben. Hassan 0 - 2  
J. Grills - H. Moriya 2 - 1  
T. Fancutt - S. Doumbia 1 - 2  
Yos. Watanuki - F. Reboul 2 - 0  
Tenisz (Canberra, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banes M / Ellis B - Hoyt E / Wu T 1 - 2  
Kuhn N / Mertens Y - Harris A / Vukic A 1 - 2  
Lock B / Statham R - Taylor A / Taylor J 2 - 0  
Look M / Vuradin L - Mousley B / Santillan A 0 - 2  
Petrone A / Vilardo F - Doumbia S / Reboul F 0 - 2  
Tenisz (Charlottesville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - Jas. Jung 2 - 0  
J. Sels - J.C. Aragone 2 - 1  
J. Ward - C. Eubanks 2 - 0  
T. Kamke - D. Köpfer 2 - 1  
Tenisz (Charlottesville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heliovaara H / Laaksonen - Klahn B / Smyczek T 2 - 0  
Lawson A / Withrow J - Gonzales R / Lammons N 1 - 2  
Tenisz (Charlottesville, USA, Qualifyi)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Hiltzik - D. Yevseyev 0 - 2  
Tom. Paul - P. Chrysochos 1 - 2  
Tenisz (Eckental, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Novak - M. Moraing 2 - 0  
K. Krawietz - M. Bachinger 1 - 2  
Q. Halys - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
Tenisz (Eckental, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury A / Donskoy E - Nys H / O'Mara J 0 - 2  
Junaid R / Pel D - Haerteis J / Lemstra K 0 - 2  
Tenisz (Eckental-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - I. Sijsling 0 - 2  
A. Olivetti - B. Gojo 2 - 1  
Tenisz (Guayaquil, Ecuador, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cuevas - U. Blanch 2 - 0  
Tenisz (Guayaquil, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Hernandez-Fernandez - T. Monteiro 2 - 0  
J.I. Londero - L. Giustino 2 - 0  
P. Krstin - R. Cid Subervi 2 - 0  
S. Giraldo - J. Domingues 2 - 0  
Tenisz (Guayaquil, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Endara I / March C - Lipovsek Puches T / Zeballos F 0 - 2  
Tenisz (Párizs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - U. Humbert 2 - 0  
F. Lopez - A. De Minaur 2 - 1  
F. Tiafoe - N. Mahut 2 - 0  
K. Khachanov - F. Krajinovic 2 - 0  
M. Cecchinato - J. Sousa 0 - 2  
N. Basilashvili - J. Millman    
P. Gojowczyk - D. Dzumhur 0 - 2  
P. Kohlschreiber - R. Haase 2 - 1  
R. Bautista-Agut - S. Johnson 2 - 0  
R. Gasquet - D. Shapovalov 2 - 0  
Tenisz (Párizs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benneteau J / Pouille L - Krajicek A / Mektic N 0 - 2  
Granollers M / Ram R - Gonzalez M / Schwartzman D S 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Dimitrov G / Fognini F 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Gaio - Duck Hee Lee    
F. Peliwo - Rigele Te 2 - 0  
Valkusz M. - Zhe Li 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oliveira G / Sabanov I - Gao X / Sun F 2 - 0  
Peng H-Y / Ratiwatana S - Sabanov M / Sugita Y 2 - 0  
Wang A / Xia Z - Te R / Wu D 0 - 2  
Tenisz (Toronto, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sadikovic - F. Abanda    
E. Bektas - K. Zimmermann 1 - 2  
J. Cako - A. Arseneault 2 - 0  
N. Broady - M. Arcangioli 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,