Tippmix eredmények - 2018. október 22-28.

2018-10-22
Tippmix eredmények - 2018. október 22-28.
2018.10.28.
Alpesi sí (Óriásműlesiklás, Sölden)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Zubcic - R. Tonetti    
G. Caviezel - A. Myhrer    
H. Kristoffersen - A. Pinturault    
L.K. Haugen - T. Fanara    
M. Faivre - L. Meillard    
M. Feller - M. Olsson    
M. Mölgg - T. Ford    
T. Ligety - Z. Kranjec    
V. Muffat Jeandet - L. De Aliprandini    
Óriásműlesiklás, Sölden 2018    
Óriásműlesiklás, Sölden 2018 - Top 3    
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Toronto 40 - 10  
Saskatchewan - British Columbia 35 - 16  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - San Francisco 18 - 15  
Carolina - Baltimore 36 - 21  
Chicago - NY Jets 24 - 10  
Cincinnati - Tampa Bay 37 - 34  
Detroit - Seattle 14 - 28  
Jacksonville - Philadelphia 18 - 24  
Kansas City - Denver 30 - 23  
LA Rams - Green Bay 29 - 27  
NY Giants - Washington 13 - 20  
Oakland - Indianapolis 28 - 42  
Pittsburgh - Cleveland 33 - 18  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Fukuoka S. Hawks (2.m.) 5 - 1  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Dodgers - Boston (4.m.) 6 - 9  
Birkózás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K.M. Milov - M. Evloev (Kötöttfogás 97 kg) 0 - 1  
Kiss B. - M. Kajala (Kötöttfogás 97 kg) 0 - 1  
Kiss B. - T. Soos (Kötöttfogás 97 kg) 1 - 0  
Lőrincz T. - A. Chekhirkin (Kötöttfogás 77 kg)    
S. Semenov - A.J. Coon (Kötöttfogás 130 kg) 1 - 0  
Darts (European Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Webster - M. Hopp 5 - 10  
J. Wade - G. Price 10 - 9  
Joe Cullen - R. Cross 10 - 8  
M. Hopp - J. Wade 10 - 11  
S. Whitlock - J. Wade    
S. Whitlock - Joe Cullen 11 - 10  
Ste. West - S. Whitlock 7 - 10  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Vitkovice 7 - 8  
Brno Bulldogs - Znojmo 8 - 2  
Liberec - Stresovice 6 - 5  
Mladá Boleslav - Ostrava 5 - 2  
Otrokovice - Ceska Lipa 2 - 5  
Pardubice - Chodov 1 - 12  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LaSB - Seinäjoki 4 - 7  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NOR 92 Mjöndalen - Slevik 7 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Växjö 5 - 5  
Helsingborg - Falun 8 - 7  
Storvreta - Kalmarsund 4 - 3  
Örebro - Mullsjö 4 - 8  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pinheirense - Quinta dos Lombos 2 - 3  
Viseu 2001 Adsc - Leoes Porto Salvo 5 - 3  
Golf (WGC - HSBC Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WGC - HSBC Champions 2018    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Stockton 8 - 2  
Belleville - Grand Rapids 1 - 3  
Binghamton - Lehigh Valley 2 - 5  
Hartford - Bridgeport 4 - 5  
Hershey - Lehigh Valley 3 - 1  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 3  
Iowa - Colorado Eagles 6 - 1  
Milwaukee - Manitoba 4 - 1  
Providence - Bridgeport 6 - 1  
Rochester - Laval 3 - 2  
Rockford - Cleveland 1 - 2  
Rockford - Manitoba 1 - 1  
San Antonio - Chicago Wolves 3 - 2  
San Diego - Tucson 3 - 3  
Springfield - Hartford 6 - 2  
Springfield - Providence 4 - 2  
Syracuse - Charlotte 3 - 6  
Texas Stars - San Jose Barracuda 1 - 6  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fife - Milton Keynes 4 - 1  
Guildford - Manchester 4 - 0  
Nottingham - Belfast 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Chomutov 3 - 1  
Karlovy Vary - Olomouc 5 - 0  
Liberec - Plzen 3 - 0  
Litvínov - Mladá Boleslav 0 - 3  
Mountfield HK - Sparta Praha 2 - 3  
Trinec - Zlín 1 - 1  
Vítkovice - Pardubice 3 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Herning 0 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Vienna Capitals 2 5 - 4  
Gyergyói HK - Debrecen 1 - 3  
KMH Budapest - Dunaújváros 5 - 8  
Újpest - Brassó 2 - 5  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Strasbourg 3 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Barsz Kazany 1 - 5  
Avangard Omszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 3  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Szpartak Moszkva 1 - 1  
Barisz Asztana - Szibir Novoszibirszk 5 - 2  
Jokerit - Szeversztal Cserepovec 3 - 2  
Slovan Bratislava - SZKA Szentpétervár 0 - 7  
Szalavat Julajev Ufa - Vityaz Podolszk 2 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Orlik Opole 10 - 2  
Nesta Torun - Stoczniowiec Gdansk 4 - 0  
Podhale Nowy Targ - Jastrzebie 1 - 0  
Unia Oswiecim - GKS Katowice 1 - 4  
Zaglebie Sosnowiec - Polonia Bytom 6 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Tampa Bay 7 - 1  
Boston - Montreal 0 - 3  
Carolina - NY Islanders 1 - 2  
Chicago - Edmonton 1 - 1  
Columbus - Buffalo 4 - 4  
Detroit - Dallas 4 - 2  
Los Angeles - NY Rangers 4 - 3  
Minnesota - Colorado 3 - 2  
St. Louis - Chicago 7 - 3  
Toronto - Winnipeg 3 - 2  
Vancouver - Pittsburgh 0 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stjernen 3 - 1  
Valerenga - Ringerike 9 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Tölzer Löwen 4 - 2  
Crimmitschau - Heilbronn 2 - 5  
Deggendorf - Bietigheim/Bissingen 1 - 9  
Dresden - Ravensburg 4 - 0  
Freiburg - Lausitzer Füchse 3 - 2  
Kassel - Bad Nauheim 2 - 3  
Kaufbeuren - Frankfurt Löwen 4 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Köln 4 - 1  
Düsseldorf - Schwenningen 4 - 0  
Eisbären Berlin - Nürnberg 5 - 4  
Krefeld - Ingolstadt 4 - 7  
Mannheim - Straubing 6 - 1  
München - Iserlohn 6 - 2  
Wolfsburg - Bremerhaven 3 - 6  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Graz 2 - 1  
Fehérvár - Vienna Capitals 4 - 3  
Klagenfurt - Znojmo 2 - 1  
Medvescak Zagreb - Innsbruck 2 - 3  
Südtirol Bolzano - Salzburg 4 - 8  
Villach - Linz 4 - 5  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Visp 5 - 3  
Kloten - GCK Lions 5 - 2  
Langenthal - Thurgau 5 - 0  
Olten - Ajoie 0 - 3  
Winterthur - Zug 2 0 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Nove Zamky 1 - 3  
Diósgyőr - Liptovsky Mikulas 2 - 4  
Kosice - B. Bystrica 1 - 3  
MAC - Nitra 2 - 8  
Zilina - Trencin 0 - 0  
Zvolen - Poprad 3 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Hanti-Manszijszk - Himik Voszkreszenszk 1 - 0  
Rubin Tyumeny - Zvezda Csehov 3 - 1  
Szarjarka Karaganda - Tambov 5 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Szarov 6 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nikko - Daemyung 4 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Buducnost Podgorica 63 - 58  
Mornar - Mega Bemax 80 - 84  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Adelaide 114 - 94  
Sydney Kings - Cairns 84 - 84, h.u. 98 - 90  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Bendigo 91 - 63  
Dandenong - Perth 65 - 90  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Charleroi Spirou 80 - 95  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trutnov - Slavia Praha 75 - 62  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Ulsan Mobis Phoebus 81 - 102  
Jeonju KCC Egis - Busan Sonicboom 91 - 93  
Wonju Dongbu - Incheon Elephants 83 - 90  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - ASVEL Lyon-Villeurbanne 82 - 79  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Villeneuve d'Ascq Lille 71 - 65  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - NorthPort Batang Pier 95 - 85  
Ginebra SM - Magnolia Hotshots 93 - 86  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ippokratisz Kosz - Marouszi 79 - 74  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alkar Sinj - Skrljevo 73 - 79  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel TA 89 - 57  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Toyohashi Neophoenix 72 - 91  
Hokkaido - Tochigi 72 - 86  
Kyoto - Tokyo Alvark 79 - 70  
Nagoya Dolphins - Rizing Fukuoka 91 - 88  
Osaka - Chiba 63 - 77  
Tokyo Sunrockers - Yokohama 77 - 73  
Toyama - Akita 98 - 80  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Bayi Rockets 110 - 115  
Guangdong - Xinjiang 112 - 95  
Guangzhou - Sichuan 110 - 95  
Jiangsu Tongxi - Fujian 97 - 113  
Liaoning - Beijing Ducks 104 - 98  
Shandong - Zhejiang Chouzhou 102 - 102, h.u. 114 - 112  
Zhejiang Guangsha - Jiangsu Dragons 110 - 85  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gliwice - Starogard Gdanski 82 - 85  
Legia Varsó - Szczecin 75 - 70  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Sleza Wroclaw 76 - 76, h.u. 91 - 98  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Prienai 88 - 73  
Juventus Utena - Nevezis Kedainiai 88 - 61  
Zalgiris Kaunas - Lietkabelis 71 - 58  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Győr 65 - 63  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Chicago 85 - 97  
Brooklyn - Golden State 114 - 120  
Cleveland - Indiana 107 - 119  
Detroit - Boston 89 - 109  
Memphis - Phoenix 117 - 96  
Miami - Portland 120 - 111  
Milwaukee - Orlando 113 - 91  
New Orleans - Utah 111 - 132  
Philadelphia - Charlotte 105 - 103  
San Antonio - LA Lakers 110 - 106  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg - Artland 101 - 79  
Schalke - Ehingen 71 - 68  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Bayern München 72 - 89  
Göttingen - Crailsheim 93 - 80  
S. Oliver Würzburg - Bayreuth 73 - 69  
Vechta - Braunschweig 87 - 79  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakery Piacenza - Roseto 93 - 91  
Cento - Treviso 85 - 76  
Ferrara - Cagliari 94 - 65  
Forli - Montegranaro 59 - 69  
GSA Udine - Ravenna 98 - 59  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Axpo Legnano - Capo D'Orlando 67 - 77  
Biella - Treviglio 88 - 67  
Casale Monferrato - Rieti 70 - 55  
Cassino - Siena 59 - 76  
Latina - Virtus Roma 82 - 84  
Trapani - Tortona 84 - 80  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Reggio Emilia 101 - 95  
Pistoia - Brindisi 74 - 90  
Sassari - Torino 96 - 82  
Varese - Trieste 78 - 66  
Virtus Bologna - Cremona 66 - 84  
VL Pesaro - Olimpia Milano 82 - 97  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - San Martino di Lupari 60 - 76  
Broni - Eirene Ragusa 57 - 67  
Empoli - GEAS San Giovanni 60 - 75  
UR Venezia - Dike Napoli 67 - 60  
Vigarano - Lucca 62 - 62, h.u. 72 - 79  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - MBA Moszkva 63 - 88  
Dinamo Novoszibirszk - Szpartak Moszkva 46 - 69  
Nagyezsda Orenburg - Dinamo Kurszk 70 - 86  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Joventut Badalona 81 - 81, h.u. 94 - 92  
Estudiantes - Baskonia Vitoria 67 - 100  
Gipuzkoa - Gran Canaria 74 - 63  
Real Madrid - Burgos 90 - 77  
Valencia - Fuenlabrada 86 - 67  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Al-Qazeres Extremadura 73 - 60  
SC Zaragoza - Sant Adria 69 - 57  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beovuk Belgrád - Dunav Stari Banovci 92 - 91  
Borac Cacak - Vrsac 102 - 83  
Novi Pazar - Tamis Pancevo 88 - 75  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nitra 42 - 63  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sentjur - Olimpija Ljubljana 89 - 98  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Sakaryaspor 86 - 96  
Buyukcekmece - Türk Telekom 80 - 77  
Karsiyaka - Afyon Bld. Spor 86 - 70  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canik - Antakya Hatay 57 - 81  
Fenerbahce - Galatasaray 77 - 60  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - UNIKSZ Kazany 78 - 65  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Lauvas - Rapla 82 - 89  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Randers 32 - 19  
Kézilabda (Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Lengyelország 25 - 24  
Koszovó - Németország 14 - 30  
Kézilabda (Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Horvátország 25 - 30  
Svájc - Szerbia 29 - 24  
Kézilabda (Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Macedónia 28 - 26  
Törökország - Izland 22 - 33  
Kézilabda (Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Hollandia 29 - 25  
Észtország - Szlovénia 20 - 31  
Kézilabda (Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Portugália 23 - 24  
Románia - Franciaország 21 - 31  
Kézilabda (Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Montenegró 29 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Vác 39 - 18  
FTC - Vác 39 - 18  
Kisvárda - Siófok 22 - 27  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Larvik 24 - 27  
Oppsal - Tertnes Bergen 29 - 24  
Raelingen - Fredrikstad 33 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Blomberg-Lippe 35 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztavropol - Asztrahanocska 25 - 34  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubius Galati - Roman Neamt 22 - 20  
Dunarea Braila - Ramnicu Valcea 27 - 31  
Gloria Buzau - Corona Brassó 19 - 25  
Municipal Craiova - Bistrita 19 - 22  
Zalau - Univ. Cluj 38 - 32  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Önnereds 31 - 22  
Lugi - Skuru 24 - 27  
Sävehof - Heid 34 - 18  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Svédország 31 - 34  
Spanyolország - Norvégia 30 - 27  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Yeovil 2 - 1  
Bristol City - Arsenal 0 - 4  
Chelsea - Liverpool 1 - 0  
Everton - West Ham 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guillermo Brown - Central Cordoba SDE 0 - 0  
Independiente de Mendoza - Arsenal Sarandí 1 - 1  
Mitre Santiago del Estero - Santamarina Tandil 2 - 2  
Nueva Chicago - Club Almagro 0 - 0  
Olimpo Bahia Blanca - Atl. Los Andes 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Estudiantes LP 0 - 2  
Patronato Parana - Rosario Central 2 - 1  
Racing Club - San Lorenzo 2 - 1  
Talleres Cordoba - San Martin de Tucuman 0 - 0  
Union SF - Godoy Cruz 0 - 3  
Vélez Sarsfield - Belgrano de Cordoba 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Wellington Phoenix 0 - 0  
Melbourne Victory - Perth Glory 2 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Perth Glory 1 - 1  
Canberra Utd. - Melbourne City 2 - 0  
Melbourne Victory - Adelaide Utd. 0 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Qarabag Baku 3 - 1  
Sabayil - Keshla 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Westerlo 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Anderlecht 2 - 1  
Standard Liege - Genk 1 - 1  
Waasland Beveren - Antwerpen 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Slavia Szófia 3 - 0  
Szeptemvri Szófia - Ludogorec Razgrad 1 - 4  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - San Jose de Oruro 1 - 2  
Bolivar La Paz - Universitario de Sucre 6 - 0  
Guabira Montero - Jorge Wilstermann 4 - 0  
Nacional Potosi - Oriente Petrolero 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Botafogo RJ 2 - 1  
Chapecoense - America MG 1 - 0  
Corinthians - Bahia 2 - 1  
Cruzeiro - Parana 3 - 1  
Flamengo - Palmeiras 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Leverkusen 2 - 6  
Nürnberg - E. Frankfurt 1 - 1  
RB Leipzig - Schalke 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Duisburg 1 - 1  
St. Pauli - Holstein Kiel 0 - 1  
Union Berlin - Dynamo Dresden 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Sonnenhof Grossaspach 2 - 2  
Meppen - Münster 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Colo Colo 1 - 1  
Everton Vina Del Mar - Antofagasta 3 - 2  
Huachipato - O'Higgins 0 - 1  
Palestino - Dep. Iquique 5 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Paralimni 4 - 1  
Ermisz Aradippou - Nea Szalamina Famaguszta 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Znojmo 1 - 0  
Varnsdorf - Usti nad Labem 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Liberec 0 - 0  
Plzen - Slovacko 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Fremad Amager 1 - 2  
Köge - Naestved 0 - 1  
Lyngby - Helsingör 1 - 1  
Nyköbing - Thisted 1 - 1  
Roskilde - Viborg 3 - 1  
Silkeborg - Hvidovre 3 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Kjellerup 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - B93 Köbenhavn 3 - 0  
Avarta - Marienlyst 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Vendsyssel 0 - 1  
FC Köbenhavn - Aarhus GF 4 - 2  
Hobro - Vejle 1 - 0  
Randers - Esbjerg 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - Free State Stars 1 - 1  
Bloemfontein Celtic - Baroka 1 - 0  
Supersport Utd. - Lamontville Golden Arrows 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Ansan Greeners 0 - 0  
Gwangju - Anyang 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon - Daegu 0 - 1  
Jeonnam - Sangju Sangmu 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Suwon Bluewings 2 - 0  
Ulsan - Gyeongnam 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Emelec Guayaquil 0 - 1  
Guayaquil City - Tecnico Univ. Ambato 2 - 3  
Independiente del Valle - LDU Quito 1 - 1  
Macara Ambato - Barcelona Guayaquil 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Dinamo Breszt 1 - 1  
Gomel - BATE Boriszov 0 - 1  
Torpedo Zogyino - Sahtar Szoligorszk 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Nice 0 - 1  
Marseille - Paris SG 0 - 2  
Rennes - Reims 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Guingamp 1 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Tbiliszi - Torpedo Kutaisi 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Arisz 4 - 0  
Panetolikosz - Aszterasz Tripolisz 1 - 1  
Panioniosz - Atromitosz Periszteri 2 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Feyenoord 3 - 0  
AZ Alkmaar - Heerenveen 2 - 3  
Vitesse - F. Sittard 2 - 1  
Willem II - Utrecht 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV - ADO Den Haag 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Rijeka 1 - 1  
Slaven Belupo - Dinamo Zagreb 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minerva Punjab - Churchill Brothers 0 - 0  
Shilong Lajong - Aizawl 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Pune 4 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema FC - PSMS Medan 5 - 0  
Mitra Kukar - PSIS Semarang 2 - 0  
PS Tira Bantul - Persela Lamongan 4 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Ashdod 3 - 2  
Hapoel Haifa - Maccabi TA 1 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Machida Zelvia 2 - 0  
Avispa Fukuoka - Zweigen Kanazawa 2 - 2  
Ehime - Tokyo Verdi 2 - 2  
Gifu - JEF United Chiba 2 - 0  
Kofu - Kamatamare Sanuki 1 - 0  
Oita Trinita - Matsumoto Yamaga 1 - 0  
Omiya Ardija - Kyoto 1 - 2  
Roasso Kumamoto - Okayama 0 - 0  
Tokushima - Yokohama FC 0 - 1  
Yamagata - Mito 0 - 1  
Yamaguchi - Tochigi 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagoya GE - Sapporo 1 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kobe Leonessa - Cerezo Osaka 4 - 0  
Urawa RD - Nippon Sport Univ. 0 - 1  
Vegalta Sendai - Nojima Sagamihara 0 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tobol Kostanay - FC Asztana 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Boyaca Patriotas 4 - 0  
Junior de Barranquilla - América de Cali 0 - 0  
Millonarios - Dep. Tolima 1 - 1  
Once Caldas - Atl. Nacional Medellin 2 - 0  
Rionegro Aguilas - Alianza Petrolera 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Transcendence - Beijing Enterprises Group 0 - 2  
Hangzhou Greentown - Meizhou Meixian Techand 1 - 0  
Heilongjiang Lava Spring - Xinjiang Tianshan 3 - 1  
Nei Mongol Zhongyou - Wuhan Zall 0 - 3  
Qingdao Huanghai - Meizhou Hakka 2 - 1  
Shanghai Shenxin - Shenzhen Hongzuan 0 - 3  
Yanbian - Shijiazhuang 0 - 3  
Zhejiang Yiteng - Liaoning Hongyun 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guizhou Zhicheng - Guangzhou Evergrande 0 - 3  
Henan Jianye - Beijing Guoan 2 - 0  
Shanghai SIPG - Shandong Luneng 4 - 2  
Tianjin Teda - Shanghai Shenhua 2 - 4  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - LKS Lodz 1 - 2  
GKS Jastrzebie - GKS Tychy 1 - 1  
Puszcza Niepolomice - Wigry Suwalki 1 - 1  
TBB Nieciecza - Stal Mielec 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin 2 - 0  
Korona Kielce - Cracovia Krakkó 0 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Liepaja 0 - 2  
Riga FC - Ventspils 0 - 0  
Spartaks Jurmala - Rigas FS 0 - 4  
Valmiera - METTA/LU 0 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Atlantas Klaipeda 6 - 0  
Trakai - VMFD Zalgiris 0 - 1  
Zalgiris Kaunas - Suduva Marijampole 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dainava Alytus - Palanga 0 - 3  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hassania Agadir - Ittihad Tanger 0 - 1  
Mouloudia Oujda - FUS Rabat 3 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - Monarcas Morelia 1 - 2  
Cruz Azul - América 0 - 0  
Dep. Toluca - Queretaro 4 - 0  
Necaxa - Atlas de Guadalajara 2 - 2  
Tigres - Lobos BUAP 2 - 2  
Tijuana - UNAM Pumas 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - D.C. United 0 - 0  
Colorado Rapids - Dallas 2 - 1  
Columbus - Minnesota 3 - 2  
Kansas City - Los Angeles FC 2 - 1  
Los Angeles Galaxy - Houston 2 - 3  
New England - Montreal 1 - 0  
New York City FC - Philadelphia 3 - 1  
New York RB - Orlando 1 - 0  
Seattle - San Jose 2 - 1  
Toronto FC - Atlanta Utd. 4 - 1  
Vancouver - Portland 2 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - Vidi 2 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Balmazújváros 2 - 1  
Cegléd - Budaörs 2 - 0  
Csákvár - Dorog 2 - 0  
Győr - Vác 2 - 2  
Kaposvár - Budafok 2 - 1  
Monor - Kazincbarcika 1 - 2  
Nyíregyháza - Tiszakécske 3 - 3  
Siófok - Soroksár 0 - 0  
Vasas - Gyirmót 0 - 4  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Florö - Asane 1 - 2  
Jerv - Kongsvinger 1 - 2  
Levanger - Notodden 0 - 3  
Nest-Sotra - Tromsdalen 2 - 0  
Sogndal - Aalesund 2 - 0  
Strömmen - Sandnes Ulf 2 - 1  
Viking Stavanger - Ullensaker/Kisa 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Stabaek 1 - 1  
Brann Bergen - Rosenborg 1 - 2  
Kristiansund - Sandefjord 3 - 2  
Odd Grenland - Tromsö 1 - 0  
Ranheim - Lilleström 3 - 2  
Sarpsborg - Haugesund 2 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essen-Schönebeck - Bayern München 0 - 2  
Frankfurt - Bremen 2 - 1  
Hoffenheim - Mönchengladbach 4 - 1  
Potsdam - Freiburg 2 - 0  
Sand - Duisburg 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Chievo 2 - 1  
Genoa - Udinese 2 - 2  
Milan - Sampdoria 3 - 2  
Napoli - Roma 1 - 1  
Sassuolo - Bologna 2 - 2  
SPAL Ferrara - Frosinone 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Salernitana 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albissola - Pro Patria 1 - 1  
Alessandria - Gozzano 1 - 1  
Cuneo - Arzachena 1 - 0  
Lucchese - U23Juventus 3 - 2  
Olbia - Arezzo 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Monza 0 - 2  
Feralpisalo - Gubbio 2 - 1  
Giana Erminio - Albinoleffe 0 - 0  
Pesaro - Imolese 1 - 1  
Pordenone - Fermana 0 - 1  
Renate - Triestina 1 - 3  
Rimini - Südtirol 0 - 0  
Teramo - Ravenna 2 - 1  
Vicenza - Virtus Verona 3 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - FK Krasznodar 2 3 - 3  
Baltika Kalinyingrád - Mordovija Szaranszk 1 - 0  
Fakel Voronyezs - Lucs Vlagyivosztok 1 - 1  
Himki - Csertanovo Moszkva 3 - 2  
Kurszk - Szibir Novoszibirszk 3 - 2  
Nyizsnyij Novgorod - SZKA Habarovszk 0 - 1  
Rotor Volgográd - Tambov 1 - 2  
Sinnyik Jaroszlavl - Szocsi 1 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Tom Tomszk 1 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Tyumeny 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Dinamo Moszkva 0 - 0  
CSZKA Moszkva - FK Krasznodar 1 - 2  
Jenyiszej Krasznojarszk - Lokomotív Moszkva 0 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ried - Austria Lustenau 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK Linz - Salzburg 3 - 3  
Rapid Wien - Admira Wacker 2 - 0  
Wolfsberg - St. Pölten 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - CA 3 de Febrero 1 - 1  
Dep. Capiata - Olimpia Asuncion 1 - 4  
Sp. Luqueno - General Diaz 2 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - AD Cantolao 2 - 0  
Dep. Binacional - Huancayo 0 - 0  
Dep. Municipal - UTC de Cajamarca 0 - 1  
Sport Boys Callao - Universitario de Deportes 0 - 0  
Sport Rosario - Ayacucho 2 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Mafra 2 - 2  
Guimaraes B - Pacos Ferreira 0 - 1  
Uniao Oliveirense - Braga B 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreirense - Marítimo 1 - 0  
Porto - Feirense 2 - 0  
Sporting CP - Boavista 3 - 0  
Tondela - Setúbal 1 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Chelsea 0 - 4  
Crystal Palace - Arsenal 2 - 2  
Manchester Utd. - Everton 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunarea Calarasi - Gaz Metan Medias 0 - 0  
Sepsi OSK - CFR Cluj 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Rangers 1 - 0  
Hearts - Celtic 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Zaragoza 2 - 0  
Gimnastic - Oviedo 2 - 1  
Majadahonda - Osasuna 1 - 1  
UD Extremadura - Albacete 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Ponferradina 1 - 1  
Coruxo - Deportivo B 1 - 0  
Las Palmas B - Burgos 0 - 0  
Navalcarnero - Valladolid B 3 - 2  
Pontevedra - Salmantino 2 - 0  
Rapido de Bouzas - Guijuelo 2 - 1  
San Sebastian Reyes - Union Adarve 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Langreo 1 - 0  
Gernika - CD Vitoria 1 - 3  
Izarra - Real Union Irun 1 - 1  
UD Logrones - Amorebieta 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Castellon 2 - 0  
Cornella - Sabadell 1 - 1  
Espanyol B - Barcelona B 1 - 0  
Levante B - Ejea 2 - 0  
Ontinyent - Olot 0 - 0  
Villarreal B - Atl. Baleares 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - Malaga B 1 - 0  
Cartagena - Atl. Sanluqueno 3 - 0  
Granada B - Badajoz 0 - 2  
Jumilla - Melilla 0 - 0  
Linense - Real Murcia 0 - 0  
Marbella - El Ejido 1 - 2  
San Fernando - Rec. Huelva 1 - 0  
Talavera de la Reina - Ibiza Eivissa 0 - 2  
UCAM Murcia - Sevilla B 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Villarreal 2 - 1  
Barcelona - Real Madrid 5 - 1  
Getafe - Betis 2 - 0  
Sevilla - Huesca 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Betis 3 - 0  
Levante - Espanyol 4 - 0  
Malaga - Tenerife 1 - 3  
Rayo Vallecano - Huelva 1 - 0  
Sevilla - CDEF Logrono 3 - 4  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaduz - Chiasso 4 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Thun 2 - 1  
St. Gallen - FC Zürich 3 - 2  
Xamax - Luzern 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Värnamo 3 - 0  
Halmstad - Brage 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis - Arameisk-Syrianska 4 - 0  
Carlstad Utd. - Sollentuna 0 - 0  
Rynninge - Team TG 1 - 2  
Umea FC - Syrianska FC 1 - 3  
Västeras SK - Nyköping 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Kalmar 0 - 0  
Norrköping - Östersund 4 - 2  
Sirius - Brommapojkarna 4 - 2  
Örebro - Djurgarden 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macsva Sabacs - Crvena zvezda 0 - 2  
Mladost Lucani - Spartak Subotica 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlate Moravce - Trnava 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko - Mura 2 - 0  
Rudar Velenje - Aluminij Kidricevo 3 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Istanbulspor 1 - 0  
Giresunspor - Balikesirspor 0 - 0  
Osmanlispor - Altinordu 0 - 1  
Ümraniyespor - Adana Demirspor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Ankaragücü 1 - 3  
Kayserispor - Sivasspor 2 - 0  
Yeni Malatyaspor - Galatasaray 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Kárpáti Lviv 0 - 5  
Dinamo Kijev - FC Lviv 0 - 1  
Vorszkla Poltava - Olimpik Doneck 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas De San Carlos - Nacional 2 - 2  
Boston River - Defensor 3 - 1  
CA Cerro - Montevideo Wanderers 1 - 1  
Danubio - Fenix Montevideo 1 - 1  
Liverpool Montevideo - Atl. River Plate 4 - 1  
Labdarúgás (USL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Louisville City - Bethlehem Steel 2 - 0  
Orange County SC - Reno 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Caracas FC 0 - 1  
Carabobo - Trujillanos Valera 0 - 1  
Dep. La Guaira - Dep. Anzoategui 0 - 0  
Dep. Lara - Metropolitanos Caracas 2 - 1  
Dep. Tachira - Mineros de Guayana 1 - 4  
Estudiantes de Caracas - Estudiantes de Merida 3 - 2  
Monagas Maturin - Portuguesa Acarigua 2 - 0  
Zamora Barinas - Aragua Maracay 1 - 0  
Zulia Maracaibo - Puerto Cabello 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met Univ. - Carmarthen 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Levadia Tallinn 0 - 3  
Viljandi Tulevik - Trans Narva 4 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawke's Bay Utd. - Canterbury Utd. 2 - 2  
Tasman Utd. - Hamilton Wanderers 1 - 2  
Waitakere Utd. - Team Wellington 0 - 3  
MMA (UFC Fight Night, Moncton)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bhullar - M. Golm 1 - 0  
A. Soukhamthath - J. Martinez 1 - 0  
Al. Garcia - C. Mcgee 0 - 1  
C. Kattar - C. Fishgold 1 - 0  
G. Villante - E. Herman 1 - 0  
M. Cirkunov - P. Cummins 1 - 0  
Mic. Johnson - A. Lobov 1 - 0  
N. Taleb - S. Strickland 0 - 1  
S. Moras - T. Bernardo (női) 0 - 1  
St. Ray - J. Ayari 1 - 0  
T. Gouti - N. Haqparast 0 - 1  
Te. Edwards - D. Madge 0 - 1  
V. Oezdemir - Ant. Smith 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hartley - K. Magnussen (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
C. Leclerc - F. Alonso (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
C. Leclerc - M. Ericsson (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
C. Leclerc - P. Gasly (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
C. Leclerc - S. Perez (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
C. Sainz Jr. - C. Leclerc (Mexikói Nagydíj, futam) 0 - 1  
C. Sainz Jr. - E. Ocon (Mexikói Nagydíj, futam) 0 - 1  
C. Sainz Jr. - K. Magnussen (Mexikói Nagydíj, futam) 0 - 1  
D. Ricciardo - K. Räikkönen (Mexikói Nagydíj, futam) 0 - 1  
E. Ocon - N. Hülkenberg (Mexikói Nagydíj, futam) 0 - 1  
F. Alonso - B. Hartley (Mexikói Nagydíj, futam) 0 - 1  
F. Alonso - M. Ericsson (Mexikói Nagydíj, futam) 0 - 1  
F. Alonso - S. Vandoorne (Mexikói Nagydíj, futam) 0 - 1  
K. Magnussen - P. Gasly (Mexikói Nagydíj, futam) 0 - 1  
K. Magnussen - R. Grosjean (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - D. Ricciardo (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - K. Räikkönen (Mexikói Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - M. Verstappen (Mexikói Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - S. Vettel (Mexikói Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Stroll - S. Sirotkin (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Ericsson - B. Hartley (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - K. Räikkönen (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
N. Hülkenberg - C. Leclerc (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
P. Gasly - B. Hartley (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
P. Gasly - R. Grosjean (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Perez - C. Sainz Jr. (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Perez - E. Ocon (Mexikói Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Perez - F. Alonso (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Perez - K. Magnussen (Mexikói Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vandoorne - L. Stroll (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - D. Ricciardo (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - M. Verstappen (Mexikói Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - V. Bottas (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - D. Ricciardo (Mexikói Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - K. Räikkönen (Mexikói Nagydíj, futam) 0 - 1  
V. Bottas - M. Verstappen (Mexikói Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma 1,Mexikói Nagydíj 2018-Hány versenyző ér el helyezést?    
Forma 1., Mexikói Nagydíj 2018    
Forma 1., Mexikói Nagydíj 2018 - Futamgyőztes konstruktőr    
Forma 1., Mexikói Nagydíj 2018 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma 1., Mexikói Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Marquez - L. Baldassarri (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
B. Binder - F. Quartararo (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
D. Aegerter - L. Marini (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
F. Bagnaia - M. Oliveira (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
I. Lecuona - J. Mir (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
J. Navarro - S. Lowes (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Pasini - X. Vierge (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Ausztrál Nagydíj 2018    
Moto2, Ausztrál Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasaki - J. Kornfeil (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
D. Binder - G. Rodrigo (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
D. Foggia - A. Arenas (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
E. Bastianini - A. Canet (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
J. Martin - M. Bezzecchi (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Ramirez - T. Arbolino (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
P. Öttl - J. McPhee (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Ausztrál Nagydíj 2018    
Moto3, Ausztrál Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - A. Iannone (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
A. Espargaro - X. Simeon (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
A. Rins - D. Petrucci (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
D. Pedrosa - A. Bautista (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
H. Syahrin Abdullah - F. Morbidelli (Ausztrál Nagydíj,futam) 0 - 1  
J. Miller - H. Syahrin Abdullah (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
J. Zarco - J. Miller (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
K. Abraham - B. Smith (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Marquez - M. Vinales (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Vinales - V. Rossi (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
P. Espargaro - B. Smith (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Redding - T. Lüthi (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
T. Nakagami - F. Morbidelli (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
V. Rossi - J. Zarco (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Ausztrál Nagydíj 2018    
MotoGP, Ausztrál Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar, futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cha. Elliott - B. Keselowski (Martinsville II) 0 - 1  
D. Hamlin - R. Blaney (Martinsville II) 1 - 0  
K. Harvick - J. Logano (Martinsville II) 0 - 1  
Kurt Busch - Jim. Johnson (Martinsville II) 1 - 0  
Kyle Busch - M. Truex Jr. (Martinsville II) 0 - 1  
Motorsport (WRC Rali)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WRC Rali, Spanyol verseny 2018    
WRC Rali, Spanyol verseny 2018 - Top 3    
Rögbi (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Exeter 22 - 22  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Lyon 35 - 13  
Toulon - La Rochelle 9 - 13  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caramuru - Taubate Funvic 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Uijeongbu KB Stars 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Suwon Hyundai 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Nyíregyháza 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Paris SC 3 - 2  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gosei Trefuerza - Osaka Blazers 3 - 1  
JTEKT Stings - FC Tokyo 3 - 0  
Nagano Tridents - Oita Miyoshi 3 - 0  
Toray Arrows - Panasonic Panthers 0 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Fujian 3 - 1  
Nanchang Bayi - Tianjin Quanyun Village 3 - 0  
Zhejiang - Henan 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Liaoning 3 - 0  
Shandong - Hebei 3 - 0  
Sichuan - Hubei 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedzierzyn-Kozle - Trefl Gdansk 3 - 0  
Szczecin - Resovia Rzeszow 3 - 0  
Röplabda (Német Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Friedrichshafen 1 - 3  
Röplabda (Német Szuper Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwerin - Dresden 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Castellana Grotte 3 - 1  
Perugia - Trentino 3 - 1  
Ravenna - Modena 1 - 3  
Siena - Argos Sora 2 - 3  
Verona - Cucine Lube Civitanova 1 - 3  
Vibo Valentia - Monza 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Busto Arsizio 0 - 3  
Bisonte Firenze - Torino 3 - 0  
Filottrano - Scandicci 1 - 3  
Monza - Club Italia 3 - 0  
Novara - Millenium Brescia 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Dinamo Moszkva 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uriba Palma - Teruel 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cajasol Juvasa - Barcelona 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Plevne 2 - 3  
Arhavi Bld. Spor - Arkas Izmir 3 - 2  
Fenerbahce - Maliye Piyango Ankara 0 - 3  
Inegol Bld. Spor - Jeopark Kula 3 - 1  
Ziraat Bankasi Ankara - Istanbul BB 2 - 3  
Snooker (International Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - S. Carrington 4 - 6  
B. Hawkins - T. Un-Nooh (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
B. Woollaston - Bai Langning 6 - 3  
C. Steadman - M. King 3 - 6  
Ding Junhui - R. Hull (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
Fan Zhengyi - Xiao Guodong 2 - 6  
G. Wilson - He Guoqiang 1 - 6  
J. Lisowski - C. Wakelin 6 - 1  
J. White - Yan Bingtao 0 - 6  
K. Maflin - A. Carter 0 - 6  
L. Highfield - Luo Zetao 6 - 1  
Liang Wenbo - A. Hugill (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
M. Davis - J. Perry 3 - 6  
M. Georgiou - S. Maguire 1 - 6  
M. Gould - Li Hang 6 - 1  
M. Selby - Li Yuan (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
M. Stevens - Jor. Brown 6 - 4  
M.J. Williams - Zhang Jiankang (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
N. Saengkham - Chang Bingyu 6 - 4  
P. Lines - M. O'Donnell 4 - 6  
S. Baird - A. Burden 2 - 6  
S. Bingham - E. Sharav 3 - 6  
Tian Pengfei - R. Day 3 - 6  
Yuan Sijun - K. Wilson 6 - 2  
Strandröplabda (Chetumal, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mcnamara M / Mcnamara N - Sweat B / Walsh Jennings K 1 - 2  
Silva Bigi/Lopes Pereira - Mcnamara M / Mcnamara N 1 - 2  
Urango G / Ledoux C - Bansley H / Wilkerson B 0 - 2  
Urango G / Ledoux C - Revuelta M / Orellana Z 2 - 0  
Voronina M / Bocharova M - Bansley H / Wilkerson B 0 - 2  
Tenisz (Bendigo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Hon - E. Perez 2 - 1  
Tenisz (Brest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hurkacz - R. Berankis 2 - 0  
Tenisz (Brest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paes L / Reyes-Varela M - Gille S / Vliegen J 1 - 2  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Federer - M. Copil 2 - 0  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zverev A / Zverev M - Inglot D / Skugor F 0 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Nishikori - K. Anderson 0 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan M / Roger-Vasselin - Salisbury J / Skupski N 0 - 2  
Tenisz (Las Vegas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Kokkinakis - B. Rola 2 - 0  
Tenisz (Las Vegas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonz/Maytin R. - Galloway R / Pasha N 2 - 0  
Tenisz (Liuzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Albot - M. Kecmanovic 2 - 1  
Tenisz (Macon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Lepchenko - V. Cepede Royg 2 - 0  
Tenisz (Poitiers, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Golubic - N. Vikhlyantseva 2 - 1  
Tenisz (Párizs-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - P. Gojowczyk 0 - 2  
D. Kudla - N. Mahut 1 - 2  
J. Sousa - T. Sandgren 2 - 1  
M. Ebden - F. Lopez 0 - 2  
R. Haase - M. Jaziri 2 - 1  
V. Pospisil - B. Paire 0 - 1  
Tenisz (Saguenay, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Sebov - Q. Lemoine 2 - 0  
Tenisz (Traralgon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jor. Thompson - Y. Nishioka 2 - 0  
Tenisz (WTA-vb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Stephens - E. Svitolina 1 - 2  
Tenisz (WTA-vb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krejcikova/Siniakova - Babos/Mladenovic 0 - 2  
Tollaslabda (French Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Long Chen - Yuqi Shi 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Han C / Zhou H 1 - 2  
Tollaslabda (French Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tzu Ying Tai - Aka. Yamaguchi 1 - 2  
Tollaslabda (French Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Stoeva G / Stoeva S 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zheng S / Huang Y - Seo S J / Chae Y 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Jacobs - S. Derevyanchenko 1 - 0  
R. Prograis - T. Flanagan 1 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heather Hardy - Shelly Vincent 1 - 0  

 

 

2018.10.27.
Alpesi sí (Óriásműlesiklás, női, Sölden)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Hansdötter - S. Hector 1 - 0  
M. Bassino - A. Drev    
M. Shiffrin - V. Rebensburg 1 - 0  
R. Haaser - B. Schild 0 - 1  
T. Worley - R. Mowinckel 1 - 0  
W. Holdener - P. Vlhova 1 - 0  
Óriásműlesiklás, női, Sölden 2018    
Óriásműlesiklás, női, Sölden 2018 - Top 3    
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Ottawa 13 - 30  
Winnipeg - Calgary 29 - 21  
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SK Wyverns - Nexen Heroes (1.m.) 10 - 8  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Fukuoka S. Hawks (1.m.) 2 - 2  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Dodgers - Boston (3.m.) 3 - 2  
Birkózás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Surkov - D. Stefanek (Kötöttfogás 67 kg) 1 - 0  
Kiss B. - K. M. Milov (Kötöttfogás 97 kg) 0 - 1  
Kiss B. - Yanan Chen (Kötöttfogás 97 kg) 1 - 0  
Lám B. - E. Popp (Kötöttfogás 130 kg) 0 - 1  
Lőrincz T. - B. Nalgiev (Kötöttfogás 77 kg) 1 - 0  
Lőrincz T. - G.V. Mariea (Kötöttfogás 77 kg) 1 - 0  
Lőrincz T. - Hyeonwoo Kim (Kötöttfogás 77 kg) 1 - 0  
Lőrincz T. - P. Galkinas (Kötöttfogás 77 kg) 1 - 0  
Torba E. - E. Kinsinger (Kötöttfogás 60 kg) 0 - 1  
V. Ciobanu - S. Emelin (Kötöttfogás 60 kg) 0 - 1  
Z. Beleniuk - M. Basar (Kötöttfogás 87 kg) 0 - 1  
Darts (European Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Reyes - D. Webster 9 - 10  
G. Price - D. Chisnall 10 - 5  
J. Wade - Ric. Evans 10 - 5  
M. Hopp - Jam. Wilson 10 - 7  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Hvidovre 12 - 0  
SFC Copenhagen - Benlose 3 - 5  
Vanlose - Sunds 2 - 11  
Vendsyssel - Rödovre 5 - 13  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Nokian KrP 4 - 4  
Happee Jyväskylä - Oilers Espoo 8 - 6  
LaSB - Koovee Tampere 8 - 2  
Seinäjoki - Welhot Kuopio 19 - 9  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Akerselva 6 - 7  
Fredrikstad - Sveiva 4 - 4  
Harstad - Gjellerasen 5 - 12  
Sandnes - Greaker 2 - 7  
Tunet - Sarpsborg 10 - 10  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Thun 7 - 1  
Langnau - St. Gallen 9 - 4  
Malans - Chur 2 - 2  
Uster - Kloten-Bülach 8 - 7  
Wiler-Ersigen - Rychenberg Winterthur 5 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höllviken - Sirius 3 - 5  
Lindas Hovas - Linköping 6 - 9  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzignano - Latina 3 - 3  
Augusta - Civitella Casanova 5 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Benfica 2 - 3  
Fundao - Azemeis 6 - 3  
Modicus Sandim - Burinhosa 5 - 0  
Rio Ave - Electrico FC 1 - 2  
Sporting CP - Braga 6 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Murcia 3 - 3  
Inter Movistar - Palma Futsal 4 - 5  
Ribera Navarra - Cartagena 4 - 2  
Segovia - Jaen 1 - 3  
Valdepenas - Parrulo Ferrol 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Grand Rapids 5 - 3  
Binghamton - Charlotte 3 - 3  
Iowa - Colorado Eagles 5 - 5  
Milwaukee - Cleveland 2 - 2  
Ontario Reign - Tucson 5 - 8  
Rochester - Utica 4 - 0  
San Antonio - San Jose Barracuda 1 - 2  
San Diego - Stockton 4 - 4  
Texas Stars - Chicago Wolves 3 - 4  
Toronto Marlies - Syracuse 4 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey 4 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Kitzbühel 3 - 3  
Bregenzerwald - Salzburg 2 3 - 3  
Jesenice - Olimpija Ljubljana 0 - 4  
Klagenfurt 2 - Val Pusteria 2 - 7  
Lustenau - Cortina 2 - 2  
Milano - Fassa 4 - 3  
Renon/Ritten - Feldkirch 3 - 2  
Vipiteno/Sterzing - Zell am See 6 - 6  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fife - Coventry 2 - 2  
Glasgow - Milton Keynes 6 - 4  
Manchester - Belfast 3 - 3  
Sheffield - Nottingham 1 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Vsetin 4 - 1  
Kadan - Jihlava 3 - 5  
Kladno - Benatky nad Jizerou 5 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Zubr Prerov 3 - 1  
Prostejov - Slavia Praha 3 - 6  
Slavia Trebic - Frydek Mistek 6 - 0  
Slovan Ustecti Lvi - Poruba 3 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Sparta Praha 4 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Hvidovre 3 - 0  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bobrujszk - Breszt 1 - 7  
Gomel - Junoszt Minszk 2 - 4  
Himik Novopolock - Mogiljev 6 - 2  
Lida - Dinamo Molodecsno 2 - 2  
Lokomotív Orsha - Vityebszk 5 - 2  
Metallurg Zslobin - Sahtar Szoligorszk 3 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KeuPa - IPK 5 - 5  
Kokkolan Hermes - Heinolan Peliitat 4 - 4  
Koovee - Imatra Ketterä 3 - 5  
SaPKo - TUTO 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Lahti Pelicans 2 - 2  
Kalpa - JYP 0 - 0  
Kookoo - Jukurit 1 - 2  
Lukko - Kärpät 1 - 3  
SaiPa - Hämeenlinna 2 - 2  
Turku PS - HIFK 5 - 2  
Vaasan Sport - Ässät 3 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Rouen 0 - 5  
Nice - Amiens 2 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Magnyitogorszk - Dinamo Moszkva 2 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Traktor Cseljabinszk 4 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - Zemgale/LLU 2 - 5  
Liepaja - Prizma Riga 2 - 3  
Mogo Riga - Lido Riga 6 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Washington 3 - 3  
Carolina - San Jose 3 - 3  
Colorado - Ottawa 6 - 3  
Detroit - Winnipeg 1 - 2  
Las Vegas - Tampa Bay 2 - 3  
Nashville - Edmonton 3 - 5  
New Jersey - Florida 3 - 2  
Philadelphia - NY Islanders 1 - 6  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Sparta Sarpsborg 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Zug 2 - 2  
Davos - Lugano 1 - 6  
Fribourg - Bern 3 - 0  
Lausanne - Biel 4 - 2  
Servette - Langnau Tigers 2 - 6  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - MODO 5 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Färjestad 0 - 6  
Djurgarden - Växjö 2 - 0  
Lulea - Mora 2 - 1  
Malmö - Frölunda 5 - 3  
Rögle - Linköping 3 - 2  
Timra - HV 71 2 - 1  
Örebro - Skelleftea 4 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Novokuznyeck - Nyeftyanyik Almetyevszk 1 - 0  
Szokol Krasznojarszk - Torosz Nyeftekamszk 3 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nikko - Daemyung 4 - 1  
Nippon Cranes - Oji Eagles 0 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Crvena zvezda 72 - 81  
Olimpija Ljubljana - Cibona Zagreb 68 - 68, h.u. 78 - 80  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Brisbane 86 - 78  
Perth - Melbourne Utd. 84 - 84, h.u. 101 - 96  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Townsville - Sydney Flames 79 - 76  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Oostende 90 - 74  
Mons - Limburg 80 - 75  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Franca 69 - 70  
Mogi das Cruzes - BC Brasilia 97 - 82  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Pardubice 70 - 87  
Decin - USK Praha 68 - 65  
Olomoucko - Opava 91 - 90  
Ostrava - Usti nad Labem 92 - 85  
Svitavy - Kolin 104 - 68  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - KP Brno 78 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul Thunders 78 - 76  
Goyang - Changwon Sakers 102 - 107  
Seoul Knights - Ulsan Mobis Phoebus 86 - 76  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Evreux 70 - 74  
Poitiers - Paris BC 70 - 68  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Monaco 79 - 78  
Dijon - Antibes 84 - 55  
Limoges - Cholet 84 - 76  
Nanterre - Le Mans 98 - 77  
Strasbourg - Gravelines 90 - 84  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - St-Amand Hainaut 88 - 77  
Landerneau Bretagne - Lattes Montpellier 65 - 62  
Mondeville - Tarbes 79 - 85  
Nantes Reze - Landes 72 - 79  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Columbian Dyip 120 - 99  
RS Elasto Painters - SM Beermen 97 - 109  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amintasz Dafni - Pszihiko 61 - 50  
Diagorasz Egaleo - Kardica 81 - 83  
Ethnikosz Pireusz - Ermisz Agiasz 64 - 76  
Iraklisz - Apollon Patra 75 - 55  
Kavala - Pefkohori 68 - 70  
Korivosz Amaliada - Kasztoria 84 - 74  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holargosz - PAOK 74 - 68  
Ifesztosz Limnosz - Koloszosz Rodosz 82 - 76  
Kymi - Periszteri 56 - 87  
Lavrio - Panioniosz 90 - 60  
Promitheasz Patra - AEK Athén 79 - 69  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panioniosz - PAOK 49 - 45  
Proteasz Voula - Eleftheria Moszhato 66 - 66, h.u. 71 - 76  
Sporting Athén - Dafni 53 - 57  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermes Zagreb - Cedevita Zagreb 93 - 103  
Split - GKK Sibenik 81 - 65  
Zabok - Gorica 73 - 61  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Jerusalem 101 - 99  
Ironi Naharia - Ironi Ness Ziona 85 - 76  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Toyohashi Neophoenix 77 - 54  
Kyoto - Tokyo Alvark 67 - 77  
Nagoya Dolphins - Rizing Fukuoka 90 - 78  
Osaka - Chiba 69 - 80  
Ryukyu Okinawa - Kawasaki Brave Thunders 72 - 75  
Tokyo Sunrockers - Yokohama 79 - 84  
Toyama - Akita 90 - 75  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qingdao - Shenzhen 92 - 103  
Shanghai Sharks - Jilin 109 - 102  
Tianjin - Shanxi 98 - 92  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Torun 69 - 69, h.u. 76 - 79  
Koszalin - Spojnia Stargard 68 - 74  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Bydgoszcz 67 - 76  
Poznan - Widzew Lodz 81 - 70  
Siedlce - Wisla Krakkó 59 - 73  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Rytas Vilnius 78 - 89  
Siauliai - Neptunas Klaipeda 88 - 98  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Kaposvár 79 - 57  
Szeged - Debrecen 88 - 82  
Szolnok - Atomerőmű 94 - 77  
Szombathely - ZTE 88 - 75  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szekszárd - Sopron 56 - 67  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Chicago 135 - 106  
Houston - LA Clippers 113 - 133  
Minnesota - Milwaukee 95 - 125  
New Orleans - Brooklyn 117 - 115  
New York - Golden State 100 - 128  
Sacramento - Washington 116 - 112  
Toronto - Dallas 116 - 107  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanau - Nürnberg 67 - 86  
Trier - Hagen 76 - 73  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Mitteldeutscher 88 - 73  
Jena - Telekom Bonn 82 - 70  
Oldenburg - Skyliners Frankfurt 91 - 69  
Ulm - Giessen 91 - 92  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesi - Fortitudo Bologna 66 - 87  
Mantova - Imola 86 - 86, h.u. 92 - 99  
Verona - Assigeco Piacenza 87 - 89  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurobasket Roma - Scafati 74 - 66  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Avellino 74 - 77  
Trento - Venezia 64 - 87  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Granada 78 - 60  
Betis - Iberojet Palma 82 - 77  
Oviedo - Melilla 75 - 78  
Saenz Horeca Araberri - Real Canoe 69 - 92  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breogan Lugo - Obradoiro Monbus 69 - 56  
MoraBanc Andorra - Iberostar Tenerife 81 - 96  
Murcia - Manresa 79 - 84  
Unicaja Malaga - Zaragoza 98 - 82  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika Bizkaia - Cadi La Seu d'Urgell 56 - 51  
IDK Gipuzkoa - Valencia 62 - 65  
Univ. Ferrol - Araski AES 51 - 58  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Farmakom - Spartak Subotica 98 - 102  
Vojvodina - Mladost Zemun 94 - 94, h.u. 114 - 109  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polzela - Helios Domzale 68 - 52  
Primorska Koper - Zlatorog Lasko 84 - 53  
Sencur Kranj - Rogaska 79 - 81  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Istanbul BB 87 - 83  
RH Gaziantepspor - Fenerbahce 55 - 67  
Tofas Bursa - Galatasaray 97 - 82  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botas Adana - Mersin BB 86 - 66  
Cukurova - Adana Gundogdu 107 - 55  
Izmit Bld. Spor - Kircicegi Bodrum 102 - 71  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Avtodor Szaratov 102 - 113  
Nyizsnyij Novgorod - Lok.Kubany Krasznodar 75 - 88  
Tsmoki-Minszk - Jenyiszej Krasznojarszk 73 - 95  
VEF Riga - Zenit Szentpétervár 77 - 86  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Valmiera 77 - 77, h.u. 120 - 109  
Tartu Ulikool - Ogre 91 - 94  
TTU Tallinn - Jurmala/Fenikss 80 - 75  
Valga - Parnu 70 - 79  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Odense 25 - 26  
Skanderborg - EH Aalborg 22 - 21  
Kézilabda (Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Csehország 20 - 25  
Finnország - Fehéroroszország 20 - 27  
Kézilabda (Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Magyarország 22 - 30  
Szlovákia - Oroszország 21 - 22  
Kézilabda (Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Dánia 17 - 35  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Debrecen 22 - 28  
Érd - Fehérvár 32 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Göppingen 21 - 24  
Bensheim/Auerbach - Dortmund 27 - 28  
Buxtehude - Bietigheim 24 - 30  
Metzingen - Leverkusen 30 - 23  
Nellingen - Halle-Neustadt 34 - 23  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGU-Adjif - Zvezda Zvenyigorod 30 - 36  
Univ. Izsevszk - Ufa Alisza 26 - 19  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Magura Cisnadiei 36 - 19  
Minaur Baia Mare - Slatina 29 - 26  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Portsmouth 1 - 1  
Barnsley - Bristol Rovers 1 - 0  
Burton - Peterborough 1 - 2  
Coventry - Doncaster 2 - 1  
Fleetwood - Blackpool 3 - 2  
Gillingham - Bradford 4 - 0  
Oxford Utd. - Shrewsbury 3 - 0  
Rochdale - Charlton 1 - 0  
Scunthorpe - Plymouth 1 - 4  
Sunderland - Southend 3 - 0  
Walsall - Wycombe 3 - 2  
Wimbledon - Luton 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Macclesfield 1 - 0  
Carlisle - Yeovil 0 - 1  
Cheltenham - Stevenage 0 - 2  
Colchester - Lincoln 1 - 0  
Crewe - Grimsby 2 - 0  
Exeter - Forest Green 1 - 2  
Mansfield - Milton Keynes Dons 1 - 1  
Newport - Morecambe 1 - 1  
Northampton - Oldham 2 - 1  
Notts County - Swindon 1 - 2  
Port Vale - Bury 1 - 0  
Tranmere - Crawley 5 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Sheffield Wed. 3 - 1  
Bolton - Hull City 0 - 1  
Bristol City - Stoke 0 - 1  
Leeds - Nottingham 1 - 1  
Middlesbrough - Derby County 1 - 1  
Millwall - Ipswich 3 - 0  
Norwich - Brentford 1 - 0  
Preston - Rotherham 1 - 1  
Sheffield Utd. - Wigan 4 - 2  
Swansea - Reading 2 - 0  
West Bromwich - Blackburn 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Barnet 0 - 2  
Boreham - Bromley 2 - 1  
Braintree - Dover 2 - 1  
Chesterfield - Wrexham 1 - 1  
Dag & Red - Harrogate Town 2 - 1  
Gateshead - Aldershot 3 - 0  
Halifax - Eastleigh 0 - 1  
Hartlepool - Sutton Utd. 2 - 3  
Leyton - Havant & Waterlooville 4 - 0  
Maidenhead Utd. - Fylde 0 - 6  
Maidstone Utd. - Solihull Moors 1 - 3  
Salford City - Ebbsfleet Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Instituto Cordoba 0 - 1  
Brown de Adrogue - Gimnasia Mendoza 1 - 0  
Ferro Carril Oeste - Atl. Platense 0 - 2  
Sarmiento - Villa Dalmine 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - Boca Juniors 2 - 1  
Huracan - Colón 3 - 2  
River Plate - Aldosivi 1 - 0  
Tigre - Lanus 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Melbourne City 1 - 1  
Sydney FC - Western Sydney Wanderers 2 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabah - Zira 2 - 1  
Sumqayit - Gabala 2 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Roeselare 3 - 0  
Saint-Gilloise - Tubize 3 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Kortrijk 1 - 1  
Lokeren - Oostende 0 - 0  
St. Truiden - FC Bruges 2 - 2  
Zulte Waregem - Mouscron-Peruwelz 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - CSZKA Szófia 1 - 1  
Botev Vraca - Botev Plovdiv 0 - 1  
Lokomotív Plovdiv - Vitosa Bistritsa 2 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Pari Santa Cruz - Sport Boys Warnes 4 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Atlético GO 0 - 2  
Figueirense - Criciuma 3 - 2  
Fortaleza - Ponte Preta 1 - 1  
Goiás - Avai 0 - 3  
Guarani - Oeste 1 - 1  
Juventude - Sampaio Correa 1 - 0  
Londrina - Vila Nova 3 - 2  
Paysandu - Coritiba 1 - 1  
Sao Bento - CRB 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Sport Recife 3 - 4  
Santos - Fluminense 3 - 0  
Vasco da Gama - Internacional 1 - 1  
Vitória - Sao Paulo 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Rio Preto 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Hertha BSC 2 - 2  
Düsseldorf - Wolfsburg 0 - 3  
Hannover - Augsburg 1 - 2  
Hoffenheim - VfB Stuttgart 4 - 0  
Mainz - Bayern München 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Heidenheim 1 - 1  
Erzgebirge Aue - Bielefeld 1 - 0  
Paderborn - Sandhausen 3 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cottbus - Jena 2 - 1  
Rostock - Fortuna Köln 3 - 1  
Uerdingen - Lotte 0 - 2  
Unterhaching - Karlsruhe 0 - 0  
Wehen - Zwickau 0 - 0  
Würzburg - Hallescher FC 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Union La Calera - San Luis de Quillota 0 - 1  
Universidad de Chile - Univ.Catolica de Santiago 2 - 0  
Universidad de Concepcion - Union Espanola 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alki Oroklini - APOEL Nicosia 2 - 4  
Omonia Nicosia - Pafosz 2 - 4  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Ceske Budejovice 2 - 2  
FC Hradec Kralove - Brno 0 - 1  
Sokolov - Pardubice 1 - 0  
Trinec - Vlasim 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Olomouc 2 - 3  
Mladá Boleslav - Bohemians 1905 3 - 0  
Opava - Pribram 5 - 0  
Zlín - Sparta Praha 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Sydvest 5 - 3  
Dalum - Kolding IF 1 - 1  
Odder - Aarhus Fremad 1 - 1  
Skive - Jammerbugt 2 - 0  
Tarup-Paarup - Vejgaard 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brönshöj - Middelfart 1 - 2  
Frem - Hilleröd 1 - 2  
Skovshoved - Slagelse BI 1 - 0  
Vanlöse - Hellerup 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Nordsjaelland 3 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hjörring - Kolding 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town City - AmaZulu 3 - 0  
Chippa Utd. - Mamelodi Sundowns 0 - 1  
Orlando Pirates - Kaizer Chiefs 2 - 1  
Polokwane City - Maritzburg Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Suwon FC 2 - 0  
Seongnam - Daejeon Citizen 2 - 0  
Seoul E-Land - Asan Mugunghwa 0 - 4  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Gangwon 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohang - Jeju 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cuenca - El Nacional Quito 2 - 0  
Univ. Catolica de Quito - Delfin Manta 2 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ENPPI - EL Mansurah 4 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeja - Szmolevicsi 4 - 1  
Nyeman Grodno - Lucs Minszk 0 - 0  
Torpedo Minszk - Vityebszk 0 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EB Streymur - AB Argir 0 - 2  
FC Suduroy/Royn - Vestur Sorvagur 1 - 0  
NSI Runavik - KI Klaksvik 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - Haka 1 - 2  
Kajaani - HIFK 0 - 1  
Klubi 04 - EIF 0 - 1  
KPV Kokkola - KTP 3 - 0  
Oulu - JJK Jyväskylä 3 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn bajnokság 2018    
Finn bajnokság 2018 - Helsinki JK nélkül    
Honka - Vaasa PS 3 - 1  
Lahti - PS Kemi 1 - 2  
Mariehamn - Kuopio PS 1 - 2  
Rovaniemi PS - Ilves 1 - 0  
Seinäjoen JK - Inter Turku 2 - 2  
Turku PS - Helsinki JK 0 - 4  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Lens 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Nantes 1 - 2  
Angers - Lyon 1 - 2  
Guingamp - Strasbourg 1 - 1  
Lille - Caen 1 - 0  
Monaco - Dijon 2 - 2  
Toulouse - Montpellier 0 - 3  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dila Gori - Saburtalo Tbiliszi 0 - 0  
FC Samtredia - Dinamo Tbiliszi 1 - 8  
Kolkheti Poti - Sioni Bolnisi 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - Levadiakosz 3 - 2  
Larissza - OFI 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - NAC Breda 1 - 1  
De Graafschap - Excelsior 4 - 1  
Groningen - PSV 1 - 2  
Zwolle - Heracles 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - HNK Gorica 1 - 3  
Istra - Osijek 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gokulam Kerala - Mohun Bagan 1 - 1  
NEROCA - East Bengal 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Delhi 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saipa Karaj - Persepolis 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Bnei Yehuda TA 1 - 5  
Hapoel Bnei Sakhnin - Ironi Kiryat Shmona 0 - 3  
Hapoel Raanana - Maccabi Petah Tikva 1 - 0  
Maccabi Netanya - Hapoel Beer Sheva 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - JEF United Chiba 1 - 0  
Beleza Inagi - Nagano Parceiro 2 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shonan Bellmare - Yokohama FM 1 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Sadd 4 - 1  
Al-Shahaniya - Umm-Salal 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Kyzylzhar Petropavlovsk 1 - 0  
Akzhayik Ural - Kaisar Kyzylorda 0 - 4  
Kairat Almaty - Irtis Pavlodar 0 - 1  
Ordabasy Shymkent - Sahtar Karagandy 1 - 1  
Zhetysu Taldykorgan - Atyrau 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Dep. Pasto 1 - 1  
Dep. Cali - Jaguares de Cordoba 4 - 0  
Itagui Leones - Independiente SF 0 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Jiangsu 0 - 2  
Changchun Yatai - Chongqing Lifan 1 - 2  
Guangzhou R&F - Tianjin Quanjian 2 - 6  
Hebei - Dalian Yifang 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Warta Poznan 0 - 2  
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-B. 0 - 1  
Olsztyn - Garbarnia Krakkó 1 - 0  
Rakow Czestochowa - Sandecja Nowy Sacz 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Arka Gdynia 2 - 1  
Pogon Szczecin - Lech Poznan 3 - 0  
Wisla Plock - Piast Gliwice 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRA de Hoceima - Kawkab Marrakesh 1 - 0  
FAR Rabat - Olympique de Khouribga 3 - 2  
Rapide Oued Zem - Youssoufia Berrechid 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Monterrey 1 - 0  
Veracruz - Pachuca 2 - 3  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Auto Tiraspol - Sheriff Tiraspol 0 - 1  
Sfintul Gheorghe - Milsami Orhei 0 - 2  
Speranta Nisporeni - Zimbru Chisinau 1 - 3  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Puskás Akadémia 2 - 1  
Diósgyőr - FTC 1 - 4  
Haladás - Honvéd 0 - 1  
MTK - Újpest 1 - 0  
Paks - Mezőkövesd 2 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Mosonmagyaróvár 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baerum - Raufoss 3 - 2  
Fram Larvik - Elverum 5 - 1  
Fredrikstad - Alta 4 - 1  
Mjölner - Grorud 1 - 2  
Moss - Asker 1 - 1  
Odd Grenland 2 - Nybergsund 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryne - Valerenga 2 5 - 4  
Flekkeröy - Skeid 2 - 5  
KFUM Oslo - Egersund 3 - 1  
Kjelsas - Arendal 2 - 1  
Nardo - Hödd 2 - 2  
Stjördals/Blink - Brattvag 3 - 1  
Vard Haugesund - Vidar 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strömsgodset - Valerenga 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Bodö - Lyn 1 - 0  
Klepp - Avaldsnes 2 - 1  
Röa - Trondheims-Örn 2 - 1  
Sandviken - LSK Kvinner 0 - 0  
Stabaek - Kolbotn 1 - 2  
Valerenga - Arna-Björnar 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Parma 3 - 0  
Empoli - Juventus 1 - 2  
Torino - Fiorentina 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Cremonese 2 - 1  
Brescia - Cosenza 1 - 0  
Foggia - Lecce 2 - 2  
Hellas Verona - Perugia 2 - 1  
Livorno - Ascoli 1 - 0  
Padova - Spezia 0 - 0  
Pescara - Cittadella 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Paganese 2 - 2  
Cavese - Trapani 1 - 0  
Monopoli - Catanzaro 0 - 0  
Reggina - Juve Stabia 1 - 1  
Rieti - Siracusa 1 - 2  
Sicula Leonzio - Potenza 2 - 1  
Virtus Francavilla - Rende 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Orenburg 2 - 2  
Rosztov - Anzsi Mahacskala 1 - 0  
Ural Jekatyerinburg - Ufa 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - Wiener Neustadt 2 - 0  
Liefering - FAC Wien 1 - 3  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartberg - Sturm Graz 2 - 0  
Mattersburg - Altach 1 - 1  
Wacker Innsbruck - Austria Wien 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Sol de America 2 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comerciantes Unidos - Union Comercio 2 - 2  
Sporting Cristal - Univ. San Martin 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Covilha 3 - 2  
Famalicao - Porto B 4 - 2  
Farense - Cova Piedade 1 - 0  
Viseu - Leixoes 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Santa Clara 1 - 2  
Belenenses - Benfica 2 - 0  
Rio Ave - Chaves 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Wolverhampton 1 - 0  
Fulham - Bournemouth 0 - 3  
Leicester - West Ham 1 - 1  
Liverpool - Cardiff 4 - 1  
Southampton - Newcastle 0 - 0  
Watford - Huddersfield 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Viitorul Constanta 1 - 2  
FCS Bukarest - Voluntari 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kilmarnock - Hamilton 1 - 1  
St. Johnstone - St. Mirren 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Stenhousemuir 0 - 1  
Brechin - Montrose 1 - 3  
Dumbarton - East Fife 4 - 0  
Forfar - Raith Rovers 3 - 2  
Stranraer - Arbroath 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Queens Park 0 - 3  
Berwick - Cowdenbeath 0 - 3  
Clyde - Peterhead 1 - 3  
Elgin - Annan 0 - 1  
Stirling - Edinburgh City 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Inverness CT 0 - 0  
Dunfermline - Dundee Utd. 0 - 2  
Partick Thistle - Ayr Utd. 0 - 1  
Queen of South - Falkirk 2 - 0  
Ross County - Greenock Morton 5 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo - Reus 2 - 0  
Granada - Almería 1 - 0  
Lugo - Cadiz 1 - 2  
Mallorca - Las Palmas 2 - 2  
Tenerife - Alcorcon 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Leonesa - Internacional de Madrid 3 - 1  
Real Madrid B - Fuenlabrada 0 - 1  
Unionistas de Salamanca - Celta Vigo B 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Ath. Bilbao B 1 - 0  
Durango - Sp. Gijón B 2 - 1  
Mirandes - Tudelano 3 - 0  
Oviedo B - Leioa 1 - 1  
R. Santander - Calahorra 5 - 0  
Real Sociedad B - Gimn. Torrelavega 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebro - Conquense 0 - 0  
Lleida - Hercules 0 - 1  
Teruel - Peralada 0 - 1  
Valencia B - Alcoyano 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Don Benito - Villanovense 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Valencia 0 - 0  
Atl. Madrid - Real Sociedad 2 - 0  
Celta Vigo - Eibar 4 - 0  
Girona - Rayo Vallecano 2 - 1  
Levante - Leganes 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Atl. Madrid 1 - 4  
Ath. Bilbao - Valencia 2 - 2  
Madrid CCF - Real Sociedad 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Servette 2 - 3  
Rapperswil - Lausanne 2 - 2  
Schaffhausen - Winterthur 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Basel 1 - 3  
Young Boys - Sion 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - Degerfors 2 - 2  
Öster - Helsingborg 4 - 4  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilsminne - Oskarshamn 1 - 2  
Husqvarna - Oddevold 2 - 3  
Torn - Atvidaberg 4 - 2  
Tvaaker - Skövde 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forward Örebro - Sandviken 2 - 1  
Karlslund - Linköping City 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Häcken 0 - 5  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - IFK Kalmar 4 - 1  
Hammarby - Vittsjö 0 - 3  
Kopparbergs/Göteborg - Rosengard 4 - 2  
Linköping - Kristianstad 0 - 0  
Pitea - Växjö 6 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Proleter Novi Sad 0 - 1  
Partizan Belgrád - Napredak Krusevac 1 - 1  
Rad Belgrád - Radnicki Nis 0 - 0  
Radnik Surdulica - Cukaricki 1 - 0  
Vojvodina - Dinamo Vranje 2 - 0  
Zemun - Vozdovac 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Zilina 0 - 2  
Podbrezova - Slovan Bratislava 0 - 2  
Ruzomberok - Trencin 1 - 0  
Senica - Sered 0 - 0  
Zemplin Michalovce - Dunajska Streda 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Olimpija Ljubljana 1 - 2  
Triglav Kranj - Celje 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Karabukspor 4 - 0  
Boluspor - Genclerbirligi 0 - 1  
Elazigspor - Hatayspor 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Trabzonspor 1 - 1  
Erzurum Bld. Spor - Kasimpasa 1 - 1  
Konyaspor - Istanbul Basaksehir 0 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzenal Kijev - Sahtar Doneck 0 - 3  
Deszna Csernigov - Mariupol 2 - 0  
Zorya Luganszk - Olekszandria 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol - Progreso 1 - 0  
Torque - Rampla Juniors 0 - 0  
Labdarúgás (USL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Cincinnati - New York RB 2 0 - 1  
Phoenix - Swope Park 4 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Barry Town 0 - 1  
Newtown - TNS 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundela - Limavady Utd. 2 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Crusaders 3 - 0  
Coleraine - Cliftonville 1 - 2  
Dungannon - Linfield 1 - 2  
Glenavon - Newry City 2 - 0  
Glentoran - Ards 4 - 0  
Warrenpoint - Institute 0 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Parnu JK Vaprus 5 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Wellington Phoenix 2 2 - 0  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - N. Hülkenberg (Mexikói Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
D. Ricciardo - K. Räikkönen (Mexikói Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
K. Magnussen - M. Ericsson (Mexikói Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
K. Räikkönen - S. Vettel (Mexikói Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
M. Ericsson - C. Leclerc (Mexikói Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Mexikói Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
M. Verstappen - L. Hamilton (Mexikói Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
M. Verstappen - S. Vettel (Mexikói Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
N. Hülkenberg - B. Hartley (Mexikói Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
N. Hülkenberg - E. Ocon (Mexikói Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Mexikói Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Perez - C. Leclerc (Mexikói Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Perez - E. Ocon (Mexikói Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Sirotkin - L. Stroll (Mexikói Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Vandoorne - F. Alonso (Mexikói Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Vettel - D. Ricciardo (Mexikói Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Vettel - L. Hamilton (Mexikói Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Vettel - V. Bottas (Mexikói Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
V. Bottas - K. Räikkönen (Mexikói Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
V. Bottas - L. Hamilton (Mexikói Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
Rögbi (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Harlequin 19 - 27  
Gloucester - London Wasps 31 - 7  
Northampton Saints - Bristol 51 - 24  
Saracens - Leicester 29 - 21  
Rögbi (Európai Nemzetek Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Wales 54 - 18  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Grenoble 9 - 9  
Clermont - Castres 41 - 6  
Perpignan - Toulouse 18 - 36  
Racing-Metro - Section Paloise 48 - 28  
Stade de France - Montpellier 25 - 20  
Rögbi (Mitre 10 Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland - Canterbury 26 - 26  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Leinster 3 - 31  
Bloemfontein Cheetahs - Cardiff 21 - 10  
Munster - Glasgow Warriors 25 - 24  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Új-Zéland - Ausztrália 37 - 20  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Új-Zéland 18 - 16  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians-Guarulhos - Minas 1 - 3  
Maringa - Sesc RJ 1 - 3  
Renata Campinas - Sao Judas 3 - 0  
SAO Francisco Saude/Volei - Sesi SP 2 - 3  
UM Itapetininga - Sada Cruzeiro 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Deajeon Blue Fangs 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Gimcheon Expressway 3 - 1  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Vasas 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Toulouse 3 - 0  
Cannes - Rennes 0 - 3  
Chaumont - Tours 3 - 2  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Vandoeuvre-Nancy 3 - 0  
Marcq en Baroeul-Lille - Nantes 2 - 3  
Quimper - Mulhouse 1 - 3  
St-Raphael - Mougins 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gosei Trefuerza - FC Tokyo 3 - 0  
JTEKT Stings - Osaka Blazers 3 - 1  
Nagano Tridents - Panasonic Panthers 0 - 3  
Toray Arrows - Oita Miyoshi 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Tianjin Quanyun Village 1 - 3  
Henan - Shanghai 3 - 0  
Zhejiang - Nanchang Bayi 0 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Beijing 0 - 3  
Liaoning - Hubei 3 - 1  
Shandong - Sichuan 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Olsztyn 0 - 3  
Bydgoszcz - Zawiercie 0 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Posojilnica Aich/Dob - Kazincbarcika 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lüneburg - VCO Berlin 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Revivre Milano - Latina 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Casalmaggiore 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Novij Urengoj - Dinamo-LO 3 - 0  
Jaroszlavl - Belogorje Belgorod 1 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Lokomotív Novoszibirszk 1 - 3  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Ural Ufa 3 - 2  
Jugra Szurgut - Nova Novokujbisevszk 0 - 3  
Zenit Kazany - Kuzbassz Kemerovo 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Melilla 3 - 0  
Conectabalear Manacor - L'Illa Grau 0 - 3  
San Sadurnino - Vecindario Gran Canaria 1 - 3  
Santanderina - Rio Duero Soria 3 - 1  
Ushuaia Ibiza - Barcelona 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haris Dimurol - Granadas de Elche 3 - 1  
Haro Rioja - Emeve Lugo 3 - 0  
Logrono - Alcobendas 3 - 0  
Sant Cugat - Avarca de Menorca 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Halkbank Ankara 3 - 1  
Strandröplabda (Chetumal, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mcnamara M / Mcnamara N - Suzuki Y / Sakaguchi K 2 - 0  
Revuelta M / Orellana Z - Ogren S / Yoken T 2 - 0  
Sweat B / Walsh Jennings - Placette L / Richard A 2 - 1  
Sweat B / Walsh Jennings - Salgado Solberg/Secomandi 2 - 1  
Tenisz (Bendigo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gab. Taylor - E. Perez 1 - 2  
L. Cabrera - P. Hon 1 - 2  
Sam. Harris - L. Cabrera    
Tenisz (Brest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Carballes Baena - R. Berankis 0 - 2  
S. Travaglia - H. Hurkacz    
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Copil - A. Zverev 2 - 1  
R. Federer - D. Medvedev 2 - 0  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Skugor F - Peralta J / Zeballos H 2 - 1  
Sharan D / Sitak A - Zverev A / Zverev M 0 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Verdasco - K. Anderson 1 - 2  
K. Nishikori - M. Kukushkin 2 - 0  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Pavic M - Bryan M / Roger-Vasselin 1 - 2  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Klizan - E. Gerasimov 2 - 0  
Tenisz (Las Vegas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-P. Smith - B. Rola 0 - 2  
T. Kokkinakis - C. Ruud 2 - 0  
Tenisz (Lima, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - T. Monteiro 2 - 1  
P. Sousa - C. Garin 0 - 2  
Tenisz (Lima, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Duran G - Behar A / Escobar G 2 - 1  
Behar A / Escobar G - Sousa P / Vervoort M 2 - 1  
Tenisz (Liuzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kecmanovic - B. Kavcic 2 - 1  
R. Albot - P. Gunneswaran 2 - 0  
Tenisz (Liuzhou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Gong M-X / Zhang Ze 1 - 2  
Tenisz (Macon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Lao - V. Lepchenko 0 - 2  
H. Baptiste - V. Cepede Royg 0 - 2  
K. Day - A. Kiick 0 - 2  
M. Bouzkova - J. Pegula 2 - 0  
V. Lepchenko - A. Kiick 2 - 0  
Tenisz (Poitiers, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Niculescu - V. Golubic 1 - 2  
N. Vikhlyantseva - T. Smitkova 2 - 0  
Tenisz (Párizs-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bedene - P. Gojowczyk 1 - 2  
A. Seppi - D. Kudla 1 - 2  
C. Lestienne - M. Jaziri 0 - 2  
D. Lajovic - V. Pospisil 1 - 2  
F. Lopez - J-L. Struff 2 - 1  
J. Sousa - G. Barrere 2 - 1  
M. Ebden - G. Pella 2 - 1  
M. McDonald - T. Sandgren 1 - 2  
N. Jarry - A. Ramos 0 - 2  
N. Mahut - S. Querrey 2 - 1  
R. Haase - C. Moutet 2 - 0  
T. Daniel - B. Paire 0 - 2  
Tenisz (Saguenay, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.V. Andreescu - Q. Lemoine    
D. Lopatetskaya - J. Ponchet 2 - 0  
K. Sebov - D. Lopatetskaya 2 - 1  
Tenisz (Traralgon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - Y. Nishioka 0 - 2  
M. Polmans - Jor. Thompson 1 - 2  
Tenisz (Traralgon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Purcell M / Saville L - Beale J / Polmans M 0 - 2  
Tenisz (WTA-vb, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - K. Bertens 2 - 1  
K. Bertens - E. Svitolina 1 - 2  
S. Stephens - Ka. Pliskova 2 - 1  
Tenisz (WTA-vb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty A / Vandeweghe C - Babos/Mladenovic 1 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Sest. Hlavackova/Strycova 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ken. Momota - Long Chen 0 - 2  
R. Gemke - Yuqi Shi 0 - 2  
Tollaslabda (French Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Rankireddy S / Shetty C 2 - 0  
Lee J-H / Lee Y - Han C / Zhou H 1 - 2  
Tollaslabda (French Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bing Jiao He - Aka. Yamaguchi 1 - 2  
Tzu Ying Tai - Yufei Chen 2 - 1  
Tollaslabda (French Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee S H / Shin S C - Stoeva G / Stoeva S 1 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Polii G / Rahayu A 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seo S J / Chae Y - Puavaranukroh/Taerattanac 2 - 0  
Zheng S / Huang Y - Higashino A / Watanabe Y 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Primorac Kotor 8 - 6  
Partizan Belgrád - VK Posk 7 - 6  
Vízilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - KSI 10 - 2  
Debrecen - Szombathely 13 - 13  
FTC - Miskolc 12 - 9  
Honvéd - Kaposvár 18 - 10  
OSC - BVSC 13 - 6  
Pécs - BVSC 6 - 11  
Vasas - Kaposvár 6 - 9  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Lazio 8 - 8  
Ortigia - Florentia 5 - 6  
Posillipo Napoli - Trieste 13 - 7  
Quinto - Canottieri Napoli 8 - 7  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Cash - S. Danyo 1 - 0  
I. Baranchyk - A. Yigit 1 - 0  
I. Chamberlain - L. Watkins 1 - 0  
J. Ryder - A. Sirotkin 1 - 0  
K. Pulev - H. Fury 1 - 0  
R. Doyle - J. Gill 0 - 1  
S. Edwards - R. Farrag 1 - 0  
T. Cheeseman - A. Byfield 1 - 0  

 

2018.10.26.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Miami 42 - 23  
Birkózás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andrási J. - Liguo Cao (Kötöttfogás 55 kg) 0 - 1  
Bácsi P. - E. Kus (Kötöttfogás 82 kg) 1 - 0  
E. Tasmuradov - S. Maryanyan (Kötöttfogás 63 kg) 0 - 1  
Korpási B. - F. Staebler (Kötöttfogás 72 kg) 0 - 1  
Krasznai M. - F.H. Bjerrehuus (Kötöttfogás 67 kg) 0 - 1  
Krasznai M. - Qiye Tian (Kötöttfogás 67 kg) 1 - 0  
Lőrincz V. - Kötöttfogás 87 kg    
Lőrincz V. - P.A. Martinez (Kötöttfogás 87 kg) 1 - 0  
Lőrincz V. - R. Kobliashvili (Kötöttfogás 87 kg) 0 - 1  
R. Bilici - Váncza I. (Kötöttfogás 63 kg) 1 - 0  
Torba E. - V. Ciobanu (Kötöttfogás 60 kg) 0 - 1  
Z. Sharshenbekov - E. Azizli (Kötöttfogás 55 kg) 0 - 1  
Darts (European Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - D. Chisnall 5 - 6  
D. Gurney - Ric. Evans 4 - 6  
D. Webster - S. Bunting 6 - 5  
G. Price - K. Anderson 6 - 4  
J. Clayton - Jam. Wilson 2 - 6  
J. Wade - M. Schindler 6 - 3  
Joe Cullen - M. Smith 10 - 4  
M. Hopp - W. O'Connor 6 - 1  
M. Suljovic - C. Reyes 3 - 6  
M. van Gerwen - Ste. West 7 - 10  
R. North - R. Cross 2 - 10  
S. Whitlock - P. Wright 10 - 6  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno Bulldogs - Sparta Praha 2 - 4  
Ceska Lipa - SK Vinohrady 11 - 5  
Liberec - Chodov 7 - 5  
Ostrava - Otrokovice 7 - 4  
Vitkovice - Pardubice 7 - 3  
Znojmo - Bohemians Praha 3 - 3  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köniz - Zug 5 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Pixbo Wallenstam 6 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone Pescara - Pesarofano 3 - 3  
Feldi Eboli - Dosson 3 - 3  
Lazio - Napoli 0 - 6  
Rieti - Meta Catania 3 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Peniscola 3 - 3  
Magna Gurpea - Santa Coloma 2 - 1  
Zaragoza - Antequera 4 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Milton Keynes 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Plzen 3 - 1  
Litvínov - Vítkovice 1 - 0  
Mountfield HK - Pardubice 4 - 6  
Olomouc - Chomutov 2 - 3  
Trinec - Mladá Boleslav 4 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rungsted 6 - 2  
Frederikshavn - Herlev Eagles 6 - 4  
Odense - Herning 1 - 4  
Rödovre - Esbjerg 3 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Debrecen 0 - 4  
Dunaújváros - FTC 2 - 6  
KMH Budapest - Brassó 2 - 7  
Vienna Capitals 2 - Vasas 3 - 0  
Újpest - Fehérvári Titánok 5 - 5  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - KeuPa 3 - 1  
Jokipojat - TUTO 5 - 3  
Kiekko-Vantaa - SaPKo 4 - 4  
LeKi - Kokkolan Hermes 4 - 1  
RoKi - Heinolan Peliitat 4 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Tappara 4 - 0  
Hämeenlinna - Kookoo 2 - 3  
Jukurit - SaiPa 4 - 2  
Lahti Pelicans - Kalpa 4 - 0  
Ässät - Kärpät 1 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Anglet 2 - 3  
Chamonix-Morzine - Amiens 3 - 4  
Gap - Angers 4 - 2  
Lyon - Rouen 2 - 5  
Mulhouse - Strasbourg 4 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Barsz Kazany 2 - 4  
Barisz Asztana - Vityaz Podolszk 3 - 1  
Dinamo Riga - SZKA Szentpétervár 1 - 2  
Jokerit - Szpartak Moszkva 3 - 3  
Red Star Kunlun - Torp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 1  
Slovan Bratislava - CSZKA Moszkva 0 - 9  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebie - Comarch Cracovia 4 - 3  
Orlik Opole - GKS Katowice 2 - 5  
Polonia Bytom - GKS Tychy 4 - 2  
Stoczniowiec Gdansk - Zaglebie Sosnowiec 3 - 5  
Unia Oswiecim - Podhale Nowy Targ 5 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Vancouver 4 - 1  
Boston - Philadelphia 3 - 0  
Buffalo - Montreal 4 - 3  
Calgary - Pittsburgh 1 - 9  
Chicago - NY Rangers 4 - 1  
Dallas - Anaheim 5 - 2  
Edmonton - Washington 4 - 1  
Minnesota - Los Angeles 4 - 1  
New Jersey - Nashville 3 - 3  
St. Louis - Columbus 4 - 7  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Bayreuth 5 - 1  
Bietigheim/Bissingen - Freiburg 2 - 4  
Frankfurt Löwen - Crimmitschau 4 - 3  
Heilbronn - Deggendorf 5 - 7  
Lausitzer Füchse - Kassel 4 - 1  
Ravensburg - Kaufbeuren 4 - 3  
Tölzer Löwen - Dresden 3 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - München 0 - 2  
Bremerhaven - Eisbären Berlin 2 - 3  
Ingolstadt - Köln 6 - 0  
Iserlohn - Düsseldorf 6 - 3  
Nürnberg - Mannheim 1 - 4  
Schwenningen - Krefeld 4 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Innsbruck 4 - 3  
Klagenfurt - Vienna Capitals 7 - 2  
Linz - Medvescak Zagreb 5 - 4  
Salzburg - Dornbirn 4 - 3  
Südtirol Bolzano - Villach 2 - 1  
Znojmo - Fehérvár 4 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Chaux-de-Fonds 1 - 2  
Biasca Ticino - Kloten 1 - 8  
GCK Lions - Olten 3 - 6  
Thurgau - Winterthur 5 - 1  
Visp - Langenthal 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Fribourg 6 - 2  
Biel - Lausanne 1 - 2  
Lugano - Davos 5 - 2  
Rapperswil - Zürich Lions 0 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Karlskrona 3 - 3  
Björklöven - Karlskoga 4 - 2  
Leksand - Västeras 2 - 2  
Pantern Malmö - Västervik 3 - 4  
Södertälje - Vita Hasten 4 - 2  
Tingsryd - Almtuna 4 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Zilina 2 - 1  
Diósgyőr - Detva 4 - 4  
Liptovsky Mikulas - MAC 4 - 1  
Nove Zamky - Zvolen 2 - 4  
Poprad - Kosice 2 - 5  
Trencin - Nitra 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Chengdu 2 - 7  
Jugra Hanti-Manszijszk - Zvezda Csehov 6 - 4  
Rjazany - Heilongjiang 1 - 1  
Rubin Tyumeny - Himik Voszkreszenszk 1 - 0  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Krka Novo Mesto 91 - 73  
Partizan Belgrád - Zadar 85 - 95  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Adelaide 83 - 91  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Melbourne Boomers 78 - 84  
Perth - Bendigo 77 - 72  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege - Basic-Fit Brussels 92 - 83  
Okapi Aalstar - Leuven 75 - 58  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Botafogo 82 - 63  
Franca - Vasco da Gama 101 - 75  
Pinheiros - Corinthians Paulista 76 - 85  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Incheon Elephants 100 - 97  
Jeonju KCC Egis - Wonju Dongbu 101 - 83  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Barcelona 71 - 79  
Gran Canaria - CSZKA Moszkva 91 - 106  
Panathinaikosz - Zalgiris Kaunas 76 - 76, h.u. 83 - 87  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chartres - Caen 92 - 68  
Denain - Blois 58 - 74  
Gries-Oberhoffen - Orleans 102 - 107  
Lille - Vichy-Clermont 75 - 81  
Nantes - Roanne 61 - 80  
Rouen - Quimper 81 - 75  
St-Chamond - Aix Maurienne 70 - 56  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fos-sur-Mer - Boulazac 88 - 76  
Reims - Le Portel 82 - 70  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - TNT KaTropa 116 - 103  
NLEX Road Warriors - Alaska Aces 99 - 99, h.u. 116 - 110  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Holon 70 - 72  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ryukyu Okinawa - Kawasaki Brave Thunders 68 - 60  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Sichuan 138 - 111  
Jiangsu Dragons - Fujian 118 - 108  
Xinjiang - Zhejiang Chouzhou 101 - 97  
Zhejiang Guangsha - Jiangsu Tongxi 116 - 95  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Krosno 91 - 78  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Kecskemét 80 - 79  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Cleveland 110 - 103  
LA Lakers - Denver 121 - 114  
Oklahoma City - Boston 95 - 101  
Orlando - Portland 114 - 128  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Ludwigsburg 86 - 80  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castello - Ourense 80 - 85  
Huesca - Caceres 86 - 59  
Leyma Coruna - Bilbao 64 - 74  
Lleida - Palencia 90 - 80  
Valladolid - Prat Joventut 95 - 73  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ensino Lugo - Bembibre 61 - 62  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamic Belgrád - Sloboda Uzice 96 - 87  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahcesehir Koleji - Banvitspor 86 - 78  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Ajax Köbenhavn 35 - 14  
Holstebro - Köbenhavn 22 - 26  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosonmagyaróvár - Budaörs 25 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kungalv - Skara 25 - 29  
Skövde - Boden 38 - 31  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
QPR - Aston Villa 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Newcastle Jets 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - OH Leuven 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Charleroi 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Dunav Ruse 3 - 2  
Levszki Szófia - Vereja 7 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabira Montero - Blooming Santa Cruz 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Mönchengladbach 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darmstadt - Fürth 2 - 0  
Magdeburg - Hamburg 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Osnabrück 3 - 4  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Defensa Justicia 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Prostejov 1 - 0  
Vitkovice - Zizkov 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teplice - Ostrava 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - OB Odense 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidvest Wits - Highlands Park 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Ain 0 - 3  
Al-Fujairah - Dibba Al-Fujairah 2 - 1  
Al-Nasr (UAE) - Al-Wahda 2 - 2  
Al-Sharjah - Bani Yas 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyepr Mogiljev - Szluck 2 - 0  
Isloch - FK Minszk 0 - 3  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Beziers 0 - 1  
Auxerre - Paris FC 0 - 2  
Chateauroux - AC Ajaccio 2 - 2  
Grenoble - Troyes 0 - 2  
Lorient - Metz 0 - 0  
Red Star 93 - Orleans 0 - 4  
Sochaux - Niort 0 - 3  
Valenciennes - Nancy 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - St-Etienne 1 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rustavi - Chikhura Sachkhere 1 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar 2 - Roda 1 - 1  
Den Bosch - FC Eindhoven 3 - 1  
Go Ahead Eagles - Cambuur 2 - 0  
Helmond - Maastricht 1 - 1  
Nijmegen - Oss 1 - 5  
PSV 2 - Dordrecht 2 - 2  
RKC Waalwijk - Utrecht 2 3 - 2  
Sparta Rotterdam - Telstar 3 - 2  
Twente - Almere City 1 - 0  
Volendam - Ajax 2 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emmen - Venlo 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Zwolle 3 - 2  
Excelsior/Barendrecht - Twente 1 - 3  
Heerenveen - VV Alkmaar 3 - 5  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudes - Lokomotív Zagreb 0 - 4  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennai City - Indian Arrows 4 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Chennaiyin 2 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Sepahan 0 - 1  
Foolad Khuzestan - Esteghlal K. 0 - 0  
Pars Jonoubi Jam - Sanat Naft Abadan 2 - 2  
Tractor Tabriz - Sepidrood Rasht 2 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Hapoel Rishon Lezion 0 - 0  
Hapoel Afula - Hapoel Iksal 1 - 0  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Ramat Hasharon 0 - 1  
Hapoel Kfar Saba - Beitar TA Ramla 3 - 2  
Hapoel Marmorek - Hapoel Ashkelon 0 - 1  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Petah Tikva 0 - 0  
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Nazareth Illit 2 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Qatar SC 0 - 1  
Al-Gharafa - Al-Khor 6 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Bytovia Bytow 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Legia Varsó 1 - 1  
Miedz Legnica - Slask Wroclaw 0 - 5  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - Olympique de Safi 0 - 0  
Moghreb Tetouan - RSB Berkane 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palermo - Venezia 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - WSG Wattens 0 - 2  
Austria Wien Amatőr - BW Linz 3 - 6  
Horn - Wacker Innsbruck Amatőr 1 - 1  
Lafnitz - Austria Klagenfurt 1 - 1  
Vorwärts Steyr - FC Juniors Pasching 2 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melgar - Dep. Municipal 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Braga 1 - 1  
Nacional Madeira - Portimonense 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Univ. Craiova 1948 0 - 3  
CSM Politechnika Iasi - Hermannstadt 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Gijón - Cordoba 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valladolid - Espanyol 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Wil 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landskrona - AFC Eskilstuna 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Karlskrona - Kristianstad 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - Sundsvall 1 - 2  
Trelleborg - Elfsborg 2 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Taawon 0 - 5  
Al-Fayha - Al-Nassr 1 - 1  
Al-Shabab (KSA) - Al-Qadisiyah 2 - 1  
Ohud Medina - Al-Wehda 1 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afjet Afyonspor - Gazisehir Gaziantep 1 - 4  
Altay Izmir - Denizlispor 1 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Alanyaspor 2 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caernarfon - Connah's Quay 0 - 0  
Llandudno FC - Cefn Druids 0 - 0  
Llanelli - Aberystwyth 1 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Paide Linnameeskond 0 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Dundalk 1 - 1  
Cork City - Bray 5 - 1  
Sligo - Shamrock Rovers 2 - 0  
St. Patrick's - Derry City 5 - 0  
Waterford FC - Limerick 4 - 1  
Rögbi (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Worcester - Sale 35 - 3  
Rögbi (Mitre 10 Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Waikato - Otago 36 - 13  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ospreys - Connacht 22 - 17  
Port Elizabeth S. Kings - Llanelli Scarlets 34 - 41  
Ulster - Newport Dragons 36 - 18  
Zebre - Edinburgh 34 - 16  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Cheonan Skywalkers 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Incheon Heungkuk 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arago de Sete - Nice 0 - 3  
Nantes - Montpellier 3 - 2  
Tourcoing - Narbonne 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venelles - Le Cannet 2 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suntory Sunbirds - JT Thunders 3 - 2  
Röplabda (Kínai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
August 1 Nanchang Bayi - Guangdong 3 - 1  
Shanghai - Zhejiang 1 - 3  
Tianjin Quanyun Village - Henan 3 - 2  
Röplabda (Kínai bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Shandong 2 - 3  
Hubei - Hebei 2 - 3  
Sichuan - Jiangsu 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Radom - ONICO Varsó 3 - 0  
GKS Katowice - Cuprum Lubin 0 - 3  
Strandröplabda (Chetumal, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloem L / Sinnema J - Freiberger E / Teufl V 2 - 0  
Dabizha K / Abalakina Y - Ogren S / Yoken T 1 - 2  
Herdrick Duarte S E / Iba - Kubickova M / Kvapilova M 0 - 2  
Howard B / Reeves K - Kubickova M / Kvapilova M 1 - 2  
Huber K / Hubscher M - Suzuki Y / Sakaguchi K 0 - 2  
Jupiter A / Chamereau A - Urango G / Ledoux C 0 - 2  
Lehtonen R / Ahtiainen N - Gutierrez G / Romero Valdez K V 2 - 0  
Menegatti M /Tóth O. - Urango G / Ledoux C 0 - 2  
Placette L / Richard A - Pardon, J / Smith, K 2 - 0  
Silva Bigi/Lopes Pereira - Bloem L / Sinnema J 2 - 0  
Suzuki C / Murakami R - Dicello K / Pollock I 0 - 2  
Tveit Hjortland/Kjolberg - Suzuki Y / Sakaguchi K 0 - 2  
Urata K / Tanaka M - Ogren S / Yoken T 1 - 2  
Tenisz (Bendigo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sharma - Gab. Taylor 0 - 2  
A. Tere-Apisah - L. Cabrera 0 - 2  
E. Perez - O. Rogowska 2 - 1  
P. Hon - D. Aiava 2 - 1  
Tenisz (Brest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hurkacz - B. Bonzi 2 - 0  
J. Benneteau - S. Travaglia 0 - 2  
L. Sonego - R. Carballes Baena 1 - 2  
R. Berankis - J.A. Munar Clar 2 - 0  
Tenisz (Brest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Krajicek/Nedunchezhiyan 2 - 0  
Paes L / Reyes-Varela M - Bolelli S / Bracciali D 2 - 0  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Bautista-Agut - A. Zverev 0 - 2  
R. Federer - G. Simon 2 - 1  
S. Tsitsipas - D. Medvedev 1 - 2  
T.H. Fritz - M. Copil 0 - 2  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesler M-A / Verbeek S - Sharan D / Sitak A 1 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - K. Anderson    
D. Thiem - K. Nishikori 0 - 2  
F. Verdasco - G. Monfils    
M. Kukushkin - Fucsovics M. 2 - 1  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Pavic M - Gonzalez M / Schwartzman D S 2 - 0  
Salisbury J / Skupski N - Kubot L / Melo M 2 - 1  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Klizan - A. Zgirovsky 2 - 0  
N. Gombos - E. Gerasimov 1 - 2  
Tenisz (Las Vegas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - M. Bourgue 2 - 0  
C. Ruud - K. Majchrzak 2 - 0  
J-P. Smith - Jas. Jung 2 - 0  
T. Kokkinakis - Dar. King 2 - 0  
Tenisz (Las Vegas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonz/Maytin R. - Jung J / Krueger M 2 - 1  
Galloway R / Pasha N - King D / Rubin N 2 - 0  
Tenisz (Lima, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dellien - C. Garin 1 - 2  
P. Sousa - F. Arguello 2 - 0  
T. Monteiro - F. Delbonis    
Tenisz (Liuzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - A. Davidovich Fokina 2 - 1  
M. Kecmanovic - Zhe Li 2 - 1  
R. Albot - Di Wu 2 - 1  
T. Fabbiano - P. Gunneswaran 1 - 2  
Tenisz (Liuzhou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Myneni S - Gong M-X / Zhang Ze 1 - 2  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Peng H-Y / Ratiwatana S 2 - 1  
Tenisz (Poitiers, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Vikhlyantseva - M. Frech 2 - 0  
P. Parmentier - M. Niculescu 0 - 2  
T. Smitkova - A. Rus 2 - 1  
V. Golubic - A. Blinkova 2 - 0  
Tenisz (Saguenay, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.V. Andreescu - R. Hogenkamp 2 - 1  
Kat. Kozlova - A. Vagramov 2 - 0  
Kat. Kozlova - K. Sebov 0 - 2  
Q. Lemoine - C. Perrin 2 - 0  
Tenisz (Traralgon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klein - M. Polmans 0 - 2  
Jor. Thompson - A. Vukic 2 - 0  
S. Fanselow - A. Bolt 1 - 2  
Yas. Uchiyama - Y. Nishioka 1 - 2  
Tenisz (WTA-vb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty A / Vandeweghe C - Mertens E / Schuurs D 2 - 0  
Dabrowski G / Xu Y - Babos/Mladenovic 0 - 2  
Tenisz (WTA-vb,női egyes,Piros csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - S. Stephens 0 - 2  
N. Osaka - K. Bertens    
WTA-vb 2018, Piros csoport    
Tollaslabda (French Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jon. Christie - Long Chen 1 - 2  
K. Wangcharoen - R. Gemke 1 - 2  
Ken. Momota - Sri. Kidambi 2 - 0  
Wan Ho Son - Yuqi Shi 0 - 2  
Tollaslabda (French Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Attri M / Sumeeth R B - Rankireddy S / Shetty C 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Chen H L / Wang C-L 2 - 0  
Han C / Zhou H - Liao M C / Su C H 2 - 0  
Ivanov V / Sozonov I - Lee J-H / Lee Y 1 - 2  
Tollaslabda (French Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bing Jiao He - S. Pusarla Venkata 2 - 0  
G. Mariska - Aka. Yamaguchi    
Tzu Ying Tai - S. Nehwal 2 - 0  
Yufei Chen - R. Intanon 2 - 1  
Tollaslabda (French Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Jung K E - Matsumoto Ma / Nagahara W 1 - 2  
Lee S H / Shin S C - Fukuman N / Yonao K 2 - 1  
Polii G / Rahayu A - Fruergaard M / Thygesen S 2 - 1  
Stoeva G / Stoeva S - Matsutomo Mi/ Takahashi A 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Higashino A / Watanabe Y 1 - 2  
Hoki T / Nagahara W - Seo S J / Chae Y 0 - 2  
Puavaranukroh/Taerattanac - Wang Y / Huang D 2 - 1  
Zheng S / Huang Y - Ellis M / Smith L 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Jug Dubrovnik 7 - 14  
Vízilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szentes - Debrecen 10 - 11  
Szombathely - KSI 13 - 6  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. McKinson - S. McNess 1 - 0  
N. Machado - F. Majiha 1 - 0  

 

2018.10.25.
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - LA Dodgers (2.m.) 4 - 2  
Birkózás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andrási J. - E. Azizli (Kötöttfogás 55 kg) 0 - 1  
B. Z. Dudova - Ningning Rong (Női 57 kg) 0 - 1  
Barka E. - K. Zhydachevska (Női Szabadfogás 57 kg) 1 - 0  
Bácsi P. - A. Azisbekov (Kötöttfogás 82 kg)    
Bácsi P. - M. Wagner (Kötöttfogás 82 kg) 1 - 0  
Bácsi P. - M. Yerezhepov (Kötöttfogás 82 kg) 1 - 0  
Bácsi P. - V. Sasunouski (Kötöttfogás 82 kg) 1 - 0  
Korpási B. - A. Mnatsakanian (Kötöttfogás 72 kg)    
Korpási B. - J. De Brito (Kötöttfogás 72 kg) 1 - 0  
Korpási B. - T.A. Benaissa (Kötöttfogás 72 kg) 1 - 0  
M.R. Mihut - Váncza I. (Kötöttfogás 63 kg) 0 - 1  
S.A. Hildebrandt - Haruna Okuno (női 53 kg) 0 - 1  
Sastin M. - A.O. Adeniyi (Női 62 kg) 1 - 0  
Sastin M. - S. Malik (Női 62 kg) 1 - 0  
Sastin M. - Y. Tkach Ostapchuk (Női Szabadfogás 62 kg) 0 - 1  
Váncza I. - S. Maryanyan (Kötöttfogás 63 kg) 0 - 1  
Váncza I. - F. Fajari (Kötöttfogás 63 kg) 1 - 0  
Yui Susaki - M. Stadnik (női 50 kg) 1 - 0  
Yukako Kawai - T.M. Yusein (Női 62 kg) 0 - 1  
Darts (European Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ian White - R. North 1 - 6  
Joe Cullen - J. Klaasen 6 - 2  
M. Smith - Ste. Lennon 6 - 3  
M. van Gerwen - P. Nicholson 6 - 2  
P. Wright - J. Wattimena 6 - 0  
R. Cross - D. Noppert 6 - 4  
S. Whitlock - S. Beaton 6 - 3  
Ste. West - Mer. King 6 - 5  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stresovice - Mladá Boleslav 4 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steelers Hämeenlinna - Turku PS 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Binghamton 1 - 3  
Hartford - Lehigh Valley 3 - 7  
Rockford - San Antonio 5 - 2  
Utica - Charlotte 1 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Feldkirch 4 - 4  
Renon/Ritten - Bregenzerwald 6 - 2  
Salzburg 2 - Jesenice 5 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Brassó 7 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bobruisk - Pinskie Jastreby 3 - 2  
Gomel - Sahtar Szoligorszk 1 - 2  
Metallurg Zslobin - Junoszt Minszk 1 - 8  
Nyeman Grodno - Dinamo Molodecsno 2 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Turku PS 3 - 4  
JYP - Lukko 7 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Metallurg Magnyitogorszk 5 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - Traktor Cseljabinszk 0 - 0  
Szocsi - Dinamo Moszkva 1 - 5  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Tampa Bay 0 - 1  
Las Vegas - Vancouver 2 - 2  
NY Islanders - Florida 2 - 2  
Winnipeg - Toronto 2 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Sparta Sarpsborg 2 - 4  
Ringerike - Lillehammer 0 - 2  
Stavanger - Frisk/Asker 6 - 3  
Stjernen - Valerenga 2 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Straubing - Wolfsburg 1 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Rögle 5 - 2  
HV 71 - Mora 2 - 5  
Malmö - Linköping 2 - 2  
Skelleftea - Frölunda 2 - 2  
Växjö - Lulea 2 - 2  
Örebro - Timra 5 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Gornyak Ucsali 2 - 1  
CSZK Szamara - Barsz Kazany B 2 - 2  
Ermak Angarszk - Torosz Nyeftekamszk 2 - 5  
Lada Toljatti - Dizel Penza 5 - 0  
Metallurg Novokuznyeck - Izssztal Izsevszk 4 - 3  
Szokol Krasznojarszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 2 - 2  
Zauralje Kurgan - Juzsnij Ural Orszk 3 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Perth 100 - 96  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians Paulista - BC Brasilia 91 - 79  
Paulistano - Minas 81 - 76  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Seoul Knights 78 - 79  
Goyang - Seoul Thunders 85 - 96  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Fenerbahce 89 - 83  
Bayern München - Baskonia Vitoria 77 - 71  
Olimpia Milano - Himki Moszkva 81 - 80  
Olympiakosz - Maccabi TA 88 - 80  
Real Madrid - Buducnost Podgorica 89 - 55  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - P. Avenida 88 - 80  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Gorzow 92 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MBA Moszkva - Torun 86 - 82  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Tsmoki-Minszk 63 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi - Jenyiszej Krasznojarszk 54 - 73  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukurova - Beroe Stara Zagora 89 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Ruzomberok 71 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Keltern 80 - 81  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Shenzhen 136 - 137  
Qingdao - Guangzhou 88 - 105  
Shanghai Sharks - Liaoning 104 - 91  
Shanxi - Jilin 87 - 89  
Tianjin - Beijing Ducks 77 - 98  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Ostrow Wielkopolski 94 - 82  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Jászberény 79 - 55  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Dallas 111 - 104  
Chicago - Charlotte 112 - 110  
Cleveland - Brooklyn 86 - 102  
Golden State - Washington 144 - 122  
Houston - Utah 89 - 100  
Miami - New York 110 - 87  
Milwaukee - Philadelphia 123 - 108  
Phoenix - LA Lakers 113 - 131  
Sacramento - Memphis 97 - 92  
San Antonio - Indiana 96 - 116  
Toronto - Minnesota 112 - 105  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravenna - Cento 81 - 71  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Axpo Legnano 81 - 66  
Treviglio - Azimut Bergamo 72 - 72, h.u. 85 - 81  
Kézilabda (Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Svájc 31 - 28  
Kézilabda (Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Törökország 31 - 27  
Kézilabda (Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Észtország 35 - 25  
Kézilabda (Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Bosznia-Hercegovina 29 - 30  
Kézilabda (Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Litvánia 42 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Zvezda Zvenyigorod 34 - 34  
Lada Toljatti - Rosztov 27 - 33  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - VästerasIrsta 21 - 22  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Newell's 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney Wanderers - Sydney FC 0 - 3  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - San Jose de Oruro 4 - 2  
Destroyers Santa Cruz - Nacional Potosi 0 - 2  
Jorge Wilstermann - The Strongest 3 - 1  
Real Potosi - Sport Boys Warnes 3 - 1  
Universitario de Sucre - Oriente Petrolero 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Ceara 0 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Atlético PR 0 - 1  
Fluminense - Nacional 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Viborg 1 - 2  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Emirates Ras Al-Khaimah 2 - 0  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Ittihad (UAE) 1 - 1  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Ludogorec Razgrad 1 - 1  
FC Zürich - Leverkusen 3 - 2  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RB Leipzig - Celtic 2 - 0  
Salzburg - Rosenborg 3 - 0  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Slavia Praha 0 - 1  
Zenit Szentpétervár - Bordeaux 2 - 1  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Fenerbahce 2 - 2  
Trnava - Dinamo Zagreb 1 - 2  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Vorszkla Poltava 0 - 1  
Sporting CP - Arsenal 0 - 1  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dudelange - Olympiakosz 0 - 2  
Milan - Betis 1 - 2  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Szpartak Moszkva 0 - 0  
Villarreal - Rapid Wien 5 - 0  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Apollon Limasszol 2 - 0  
Marseille - Lazio 1 - 3  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Genk 2 - 4  
Sarpsborg - FF Malmö 1 - 1  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sevilla - Akhisar 6 - 0  
Standard Liege - FK Krasznodar 2 - 1  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - FC Asztana 1 - 1  
Rennes - Dinamo Kijev 1 - 2  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - BATE Boriszov 3 - 1  
PAOK - Vidi 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Jamshedpur 1 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bali Utd. - Pusamania Borneo 2 - 2  
Persebaya Surabaya - Madura Utd. 4 - 0  
Persipura Jayapura - Persija Jakarta 1 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Masjed Soleyman - Padideh Mashhad 0 - 1  
Nassaji Mazandaran - Machine Sazi Tabriz 0 - 0  
Zob Ahan - Paykan 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Katamon 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Kharaitiyat 4 - 1  
Al-Sailiya - Al-Rayyan 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Once Caldas - Atl. Nacional Medellin 2 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Palmeiras 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Leon 1 - 1  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Haladás 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Kazany - Dinamo Moszkva 1 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Sporting Cristal 0 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Fateh 5 - 1  
Al-Hilal (KSA) - Al-Ittihad (KSA) 3 - 1  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Hazm 1 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bulgária - U19Azerbajdzsán 2 - 1  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Budowlani Lodz 1 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renata Campinas - Sada Cruzeiro 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Seoul Woori 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong IBK - Suwon Hyundai 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Újpest 2 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Shanghai 0 - 3  
Henan - Fujian 3 - 2  
Zhejiang - Tianjin Quanyun Village 3 - 2  
Röplabda (Kínai bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Liaoning 3 - 1  
Jiangsu - Beijing 0 - 3  
Shandong - Hubei 3 - 0  
Strandröplabda (Chetumal, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bansley H / Wilkerson B - Gutierrez G / Romero Valdez K V 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Placette L / Richard A 2 - 1  
Bloem L / Sinnema J - Rancourt H / Meunier-Bedard S-J 2 - 0  
Dabizha K / Abalakina Y - Freiberger E / Teufl V 2 - 1  
Gutierrez G / Romero Vald - Dumbauskaite I / Zobnina 2 - 1  
Howard B / Reeves K - Dicello K / Pollock I 2 - 0  
Jupiter A / Chamereau A - Suzuki Y / Sakaguchi K 2 - 0  
Kubickova M / Kvapilova M - Tveit Hjortland/Kjolberg 0 - 2  
Lehtonen R / Ahtiainen N - Mcnamara M / Mcnamara N 1 - 2  
Lehtonen R / Ahtiainen N - Urata K / Tanaka M 2 - 0  
Mcnamara M / Mcnamara N - Ogren S / Yoken T 2 - 0  
Menegatti M /Tóth O. - Herdrick Duarte S E / Ibarra Ruiz E E 2 - 0  
Menegatti M /Tóth O. - Tveit Hjortland/Kjolberg 2 - 0  
Placette L / Richard A - Dumbauskaite I / Zobnina 2 - 0  
Revuelta M / Orellana Z - Urango G / Ledoux C 2 - 1  
Salgado Solberg/Secomandi - Galindo A / Galindo C 2 - 1  
Silva Bigi/Lopes Pereira - Gordon J / Marcelle S 2 - 1  
Suzuki C / Murakami R - Nagy M / Cruickshank C 2 - 0  
Sweat B / Walsh Jennings - Huber K / Hubscher M 2 - 0  
Voronina M / Bocharova M - Pardon, J / Smith, K 2 - 1  
Tenisz (Bendigo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Perez - E. Hozumi 2 - 0  
Isa. Wallace - O. Rogowska 0 - 2  
J.A. Burrage - A. Sharma 1 - 2  
K. Dunne - D. Aiava 0 - 2  
Mai Minokoshi - Gab. Taylor 0 - 2  
P. Hon - N. Bains 2 - 0  
Shilin Xu - A. Tere-Apisah 0 - 2  
Tenisz (Brest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornut-Chauvinc - R. Carballes Baena 0 - 2  
B. Bonzi - Tak Khunn Wang 2 - 0  
J. Benneteau - C. Moutet 2 - 0  
R. Berankis - Q. Halys 2 - 0  
Tenisz (Brest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Arneodo R - Bolelli S / Bracciali D 0 - 2  
Brkic T / Pavic A - Krajicek/Nedunchezhiyan 1 - 2  
Gille S / Vliegen J - NYS H / O'Mara J 2 - 0  
Paes L / Reyes-Varela M - Benchetrit E / Blancaneaux G 2 - 0  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - A. Zverev 0 - 2  
A. Seppi - D. Medvedev 0 - 2  
G. Simon - E. Gulbis 2 - 0  
R. Bautista-Agut - D. Lajovic 2 - 1  
R. Federer - J-L. Struff 2 - 0  
S. Tsitsipas - P. Gojowczyk 2 - 0  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peralta J / Zeballos H - Qureshi A / Tsitsipas S 2 - 0  
Rojer J-J / Tecau H - Zverev A / Zverev M 0 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - S. Querrey 2 - 0  
G. Monfils - J. Isner 2 - 0  
K. Edmund - F. Verdasco 1 - 2  
K. Khachanov - K. Nishikori 0 - 2  
M. Kukushkin - A. Rublev 2 - 0  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan M / Roger-Vasselin - Lopez F / Lopez M 2 - 0  
Gonzalez M / Schwartzman - Cerretani J / Kudla D 2 - 1  
Gonzalez M / Schwartzman - Melzer J / Oswald P    
Mektic N / Ram R - Kubot L / Melo M 1 - 2  
Salisbury J / Skupski N - Mies A / Podlipnik-Castil 2 - 0  
Tenisz (Las Vegas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - E. King 2 - 0  
J-P. Smith - C. Ilkel 2 - 0  
K. Majchrzak - M. Arevalo 2 - 1  
R. Ortega-Olmedo - Jas. Jung 0 - 2  
Tenisz (Las Vegas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harris L G M / Roelofse R - Aragone J / Kokkinakis T    
Harris L G M / Roelofse R - Galloway R / Pasha N 0 - 2  
King D / Rubin N - Reid M / Smith J-P 2 - 1  
Tenisz (Lima, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Em. Gomez - F. Delbonis 0 - 2  
J. Hernandez-Fernandez - F. Arguello 0 - 2  
P. Sousa - J.I. Londero 2 - 0  
Tenisz (Lima, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agamenone F / Arguello F - Behar A / Escobar G 1 - 2  
Sousa P / Vervoort M - Cuevas M / Cuevas P 2 - 1  
Zeballos F / Zukas M - Andreozzi G / Duran G 1 - 2  
Tenisz (Liuzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kecmanovic - B. Schnur 2 - 0  
P. Martinez Portero - B. Kavcic 0 - 2  
Valkusz M. - A. Davidovich Fokina 0 - 2  
Zhe Li - Yui. Sugita 2 - 0  
Tenisz (Liuzhou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Nedovyesov A / Ramanathan R 2 - 0  
Kadhe A / Shyla Y - Balaji N S / Myneni S 0 - 2  
Oliveira G / Safwat M - Gong M-X / Zhang Ze 0 - 2  
Peng H-Y / Ratiwatana S - Coppejans K / Sabanov I 2 - 1  
Tenisz (Macon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ann Li - H. Baptiste 0 - 2  
Dan. Lao - L. Chirico 2 - 1  
G. Olmos - J. Pegula 0 - 2  
K. Day - L. Davis 2 - 0  
M. Bouzkova - S. Karatantcheva 2 - 1  
Sop. Chang - A. Kiick 0 - 2  
V. Cepede Royg - U. Eikeri 2 - 0  
V. Lepchenko - W. Osuigwe 2 - 0  
Tenisz (Poitiers, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - V. Golubic 0 - 2  
G. Garcia Perez - M. Niculescu    
P. Parmentier - M. Georges 2 - 1  
Tenisz (Saguenay, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B.V. Andreescu - H. Carter 2 - 0  
B.V. Andreescu - P. Januskova 2 - 0  
D. Lopatetskaya - M. Arcangioli 2 - 1  
K. Shaffer - K. Sebov 0 - 2  
Mar. Sanchez - C. Perrin 1 - 2  
R. Anderson - J. Ponchet 1 - 2  
Tenisz (Traralgon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vukic - M. Janvier 2 - 1  
Jor. Thompson - E. Hoyt 2 - 0  
S. Doumbia - Y. Nishioka 0 - 2  
Yas. Uchiyama - A. Santillan 2 - 1  
Tenisz (Traralgon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beale J / Polmans M - Fancutt T / Janvier M 2 - 0  
Purcell M / Saville L - Klein B / Puodziunas S 2 - 1  
Tenisz (WTA-vb, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krejcikova/Siniakova - Melichar N / Peschke K 2 - 0  
Sest. Hlavackova/Strycova - Klepac A / Martinez S 2 - 0  
Tenisz (WTA-vb,női egyes,Fehér csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - E. Svitolina 1 - 2  
P. Kvitova - Ka. Pliskova 0 - 2  
WTA-vb 2018, Fehér csoport    
Tollaslabda (French Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - Jon. Christie 0 - 2  
H-K. Vittinghus - R. Gemke 1 - 2  
Ken. Momota - Kaz. Sakai 2 - 0  
Ken. Nishimoto - Wan Ho Son 0 - 2  
Long Chen - J.O. Jörgensen 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - Yuqi Shi 0 - 2  
R. Ouseph - K. Wangcharoen 0 - 2  
Sri. Kidambi - Dong Keun Lee 2 - 1  
Tollaslabda (French Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen H L / Wang C-L - Ahsan M / Setiawan H 2 - 0  
Gideon M F / Sukamuljo K - Endo H / Watanabe Y 2 - 0  
Han C / Zhou H - Chia A / Soh W Y 2 - 0  
He J / Tan Q - Rankireddy S / Shetty C 0 - 2  
Isara B / Jongjit M - Lee J-H / Lee Y 0 - 2  
Ivanov V / Sozonov I - Yao C L / Han Y P 2 - 1  
Liao M C / Su C H - Junhui L / Yuchen L 2 - 0  
Liu C / Zhang N - Attri M / Sumeeth R B 0 - 2  
Tollaslabda (French Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Mariska - M. Blichfeldt 2 - 1  
Ji Hyun Sung - Bing Jiao He 0 - 2  
Noz. Okuhara - S. Nehwal 1 - 2  
R. Intanon - Xiaoxin Chen 2 - 0  
Sayaka Sato - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Tzu Ying Tai - Fangjie Gao 2 - 0  
Yanyan Cai - Aka. Yamaguchi 0 - 2  
Yufei Chen - Say. Takahashi 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Y / Hirota S - Chang Y N / Jung K E 1 - 2  
Hsu Y C / Wu T J - Fukuman N / Yonao K 0 - 2  
Li W / Zheng Y - Matsutomo Mi/ Takahashi A 1 - 2  
Polii G / Rahayu A - Jakkampudi M / Ram P S 2 - 0  
Stoeva G / Stoeva S - Istarani N K M / Pradipta 2 - 0  
Tanaka S / Yonemoto K - Fruergaard M / Thygesen S 0 - 2  
Tollaslabda (French Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Wang C-L / Lee C H 2 - 0  
Goh S H / Lai S J - Ellis M / Smith L 1 - 2  
Jordan P / Oktavianti M D - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Puavaranukroh/Taerattanac - Fischer Nielsen J / Boje 2 - 0  
Seidel M E / Linda E - Hoki T / Nagahara W 1 - 2  
Seo S J / Chae Y - Tang C M / Tse Y S 2 - 0  
Tabeling R / Seinen C - Higashino A / Watanabe Y 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Adcock C / Adcock G 2 - 0  

 

2018.10.24.
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - LA Dodgers (1.m.) 8 - 4  
Birkózás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barka E. - B.Z. Dudova (Női 57 kg) 0 - 1  
Barka E. - Jieun UM (Női 57 kg) 1 - 0  
Barka E. - M.H. Riviere (Női 57 kg) 1 - 0  
Dénes M. - B.A. Arguello Villegas (női 53 kg) 0 - 1  
F.I. Petersson - Köteles A. (Női 50 kg) 1 - 0  
J.R. Di Stasio - N. Ochirbat (Női 72 kg) 1 - 0  
K.S.F. Larroque - A. Cherkasova (Női 68 kg) 0 - 1  
N.J. Griman Herrera - Sastin M. (Női 62 kg) 0 - 1  
P.M. Olli - D.S. Lappage (Női 65 kg) 1 - 0  
Szmolka N. - B. Tosun (Női 72 kg) 0 - 1  
Y. Adar - A.M. Gray (Női 76 kg) 0 - 1  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantico Erechim - Assoeva Venancio Aires 3 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Cleveland 6 - 2  
Milwaukee - San Antonio 3 - 0  
Toronto Marlies - Laval 1 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guildford - Sheffield 3 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Kadan 1 - 3  
Jihlava - Prostejov 8 - 2  
Litomerice - Slavia Trebic 3 - 2  
Poruba - Havirov 2 - 4  
Slavia Praha - Motor Ceske Budejovice 2 - 2  
Vsetin - Kladno 1 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Zlín 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - IPK 1 - 4  
Koovee - Kiekko-Vantaa 2 - 5  
LeKi - Imatra Ketterä 6 - 3  
RoKi - Kokkolan Hermes 1 - 2  
TUTO - KeuPa 3 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lahti Pelicans 2 - 4  
Kärpät - Tappara 1 - 2  
SaiPa - Lukko 4 - 1  
Vaasan Sport - Jukurit 4 - 1  
Ässät - Hämeenlinna 1 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Torp. Nyizsnyij Novgorod 3 - 2  
Amur Habarovszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 5 - 3  
Avangard Omszk - Dinamo Minszk 3 - 3  
Red Star Kunlun - Barsz Kazany 3 - 0  
Szalavat Julajev Ufa - SZKA Szentpétervár 2 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Vityaz Podolszk 4 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - Lido Riga 6 - 2  
Mogo Riga - HS Riga 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Anaheim 3 - 1  
Columbus - Arizona 1 - 4  
Dallas - Los Angeles 4 - 2  
Edmonton - Pittsburgh 5 - 5  
Montreal - Calgary 3 - 2  
Nashville - San Jose 4 - 5  
NY Rangers - Florida 5 - 2  
Ottawa - Boston 1 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten - Olten 2 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Pantern Malmö 3 - 3  
Karlskrona - Almtuna 5 - 3  
MODO - Södertälje 3 - 0  
Tingsryd - Björklöven 2 - 2  
Västeras - Vita Hasten 2 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Brynäs 1 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC - Trencin 5 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Heilongjiang 4 - 2  
Dinamo Szentpétervár - Himik Voszkreszenszk 1 - 3  
Rjazany - Chengdu 1 - 0  
SZKA-Neva - Zvezda Csehov 2 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nippon Cranes - Szahalin 4 - 4  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Brose Bamberg 93 - 86  
Antwerpen - Hapoel Jerusalem 101 - 89  
Dijon - Fuenlabrada 85 - 87  
Lietkabelis - Nymburk 97 - 86  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Promitheasz Patra 70 - 75  
Besiktas - Strasbourg 71 - 78  
Olimpija Ljubljana - Virtus Bologna 61 - 92  
Oostende - Neptunas Klaipeda 91 - 89  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Vasco da Gama 76 - 80  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zabiny Brno - Trutnov 99 - 83  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Anyang 90 - 91  
Ulsan Mobis Phoebus - Jeonju KCC Egis 88 - 78  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castors Braine - Famila Schio 63 - 60  
Nagyezsda Orenburg - USK Praha 78 - 83  
Polkowice - Bourges 56 - 73  
Villeneuve d'Ascq Lille - Jekatyerinburg 51 - 99  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Sopron 80 - 74  
Olympiakosz - Fenerbahce 54 - 63  
TTT Riga - Dinamo Kurszk 69 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Crvena zvezda 69 - 61  
Galatasaray - Monaco 85 - 86  
MoraBanc Andorra - Ulm 103 - 95  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Lok.Kubany Krasznodar 81 - 85  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Valencia 104 - 93  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rytas Vilnius - Torino 86 - 79  
Skyliners Frankfurt - Mornar 98 - 75  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Södertälje 73 - 56  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Lefkada 81 - 61  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Krakkó - Inventa Kurszk 76 - 58  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mersin BB - Ormanspor 75 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Udominate Umea - Botas Adana 65 - 82  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Gernika Bizkaia 80 - 57  
Győr - Uniao Sportiva Azores 78 - 67  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - KP Brno 77 - 59  
UR Venezia - Nantes Reze 88 - 60  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szekszárd - Celje 90 - 56  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Lyon 79 - 63  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Tarbes 66 - 70  
Landes - Sint Katelijne Waver 80 - 48  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Oliver Würzburg - Sakaryaspor 69 - 79  
ZZ Leiden - CSM Oradea 90 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balkan Botevgrad - Tsmoki-Minszk 95 - 81  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BB - Charleroi Spirou 62 - 80  
Karsiyaka - Donar Groningen 64 - 69  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Den Bosch 91 - 85  
Pardubice - Avtodor Szaratov 90 - 102  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserkaszi - Bakken Aarhus 77 - 106  
Steaua Bukarest - KB Prishtina 81 - 87  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varese - Porto 84 - 75  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Arisz 51 - 55  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Szolnok 98 - 94  
Szombathely - Leicester 80 - 65  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RS Elasto Painters - Phoenix Fuelmasters 97 - 103  
SM Beermen - NorthPort Batang Pier 114 - 107  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Tochigi 74 - 77  
Chiba - Hokkaido 110 - 78  
Kawasaki Brave Thunders - Toyohashi Neophoenix 56 - 65  
Mikawa Kariya - Toyama 94 - 71  
Rizing Fukuoka - Kyoto 72 - 81  
Ryukyu Okinawa - Osaka 81 - 48  
Shiga - Nagoya Dolphins 77 - 84  
Tokyo Sunrockers - Tokyo Alvark 61 - 62  
Yokohama - Albirex Niigata 72 - 88  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Bayi Rockets 120 - 81  
Sichuan - Zhejiang Chouzhou 105 - 105, h.u. 119 - 112  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Kylins - Heilongjiang Daqing 104 - 59  
Beijing Great Wall - Hebei 75 - 56  
Henan Elephants - Shanxi XR 67 - 77  
Liaoning - Guangdong 67 - 83  
Shaanxi Tianze - Jiangsu Phoenix 74 - 92  
Shanghai - Xinjiang 67 - 76  
Zhejiang - Sichuan Jinqiang 84 - 77  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gliwice - Koszalin 95 - 71  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Sacramento 126 - 112  
Detroit - Philadelphia 120 - 120, h.u. 133 - 132  
New Orleans - LA Clippers 116 - 109  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehingen - Tübingen 104 - 91  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakery Piacenza - Jesi 89 - 89, h.u. 104 - 96  
Cagliari - Treviso 72 - 87  
Fortitudo Bologna - GSA Udine 81 - 74  
Imola - Verona 86 - 88  
Mantova - Assigeco Piacenza 85 - 84  
Montegranaro - Ferrara 91 - 86  
Roseto - Forli 89 - 94  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Biella 77 - 73  
Rieti - Cassino 82 - 81  
Siena - Latina 79 - 82  
Tortona - Scafati 85 - 64  
Trapani - Casale Monferrato 98 - 92  
Virtus Roma - Eurobasket Roma 81 - 76  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breogan Lugo - Joventut Badalona 69 - 76  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurmala/Fenikss - VEF Riga 73 - 96  
Kalev Tallinn - Kalev/Cramo 72 - 79  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - EH Aalborg 22 - 32  
Esbjerg - Aarhus Utd. 25 - 28  
Herning-Ikast - Ringköbing 28 - 21  
Odense - Nyköbing F. 25 - 24  
Viborg - Skanderborg 26 - 18  
Kézilabda (Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Koszovó 37 - 13  
Németország - Izrael 37 - 21  
Kézilabda (Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Belgium 27 - 27  
Kézilabda (Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Görögország 35 - 21  
Kézilabda (Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Lettország 27 - 21  
Kézilabda (Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Finnország 31 - 27  
Kézilabda (Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Románia 21 - 13  
Kézilabda (Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Szlovákia 30 - 22  
Oroszország - Olaszország 34 - 20  
Kézilabda (Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Ukrajna 30 - 24  
Montenegró - Feröer-szigetek 24 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Elblag 28 - 24  
Koszalin - Jelenia Gora 29 - 22  
Lublin - Kobierzyce 27 - 23  
Piotrcovia Piotrkow - Zaglebie Lubin 23 - 26  
Ruch Chorzow - Gdynia 24 - 22  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Fehérvár 28 - 30  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siófok - Győr 26 - 35  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roman Neamt - CSM Bukarest 17 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Morvedre - Atl. Guardes 30 - 37  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skara - Sävehof 19 - 28  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Ausztria 43 - 31  
Svédország - Spanyolország 28 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolton - Nottingham 0 - 3  
Bristol City - Hull City 1 - 0  
Leeds - Ipswich 2 - 0  
Preston - Brentford 4 - 3  
West Bromwich - Derby County 1 - 4  
Labdarúgás (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Atl. Madrid 4 - 0  
FC Bruges - Monaco 1 - 1  
Labdarúgás (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Internazionale 2 - 0  
PSV - Tottenham 2 - 2  
Labdarúgás (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Crvena zvezda 4 - 0  
Paris SG - Napoli 2 - 2  
Labdarúgás (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Schalke 0 - 0  
Lokomotív Moszkva - Porto 1 - 3  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Pari Santa Cruz - Aurora Cochabamba 4 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSA - Brasil de Pelotas 2 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Dep. Cali 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Fremad Amager 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Free State Stars - Lamontville Golden Arrows 1 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Wasl 3 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gaish Talaea - Haras El Hodood 0 - 0  
Misr Lel Makasa - Wadi Degla 2 - 1  
Labdarúgás (Grúz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shuqura - Torpedo Kutaisi 1 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Mumbai City 5 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhayangkara Jakarta - Arema FC 0 - 0  
Perseru Serui - PS Tira Bantul 0 - 0  
PSM Makassar - Persib Bandung 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Vegalta Sendai 1 - 2  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Vegalta Sendai 1 - 1  
Kawasaki Frontale - Yamagata 2 - 3  
Urawa RD - Sagan Tosu 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Jastrzebie - Podbeskidzie Bielsko-B. 2 - 1  
Odra Opole - Warta Poznan 2 - 1  
Puszcza Niepolomice - Sandecja Nowy Sacz 1 - 0  
Rakow Czestochowa - LKS Lodz 1 - 1  
TBB Nieciecza - Olsztyn 1 - 1  
Labdarúgás (Lett Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Ventspils 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Gremio 0 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palanga - Stumbras Kaunas 1 - 5  
Suduva Marijampole - Zalgiris Kaunas 1 - 0  
VMFD Zalgiris - Atlantas Klaipeda 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pachuca - Monterrey 3 - 3  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Frankfurt 3 - 1  
Bremen - Potsdam 0 - 4  
Essen-Schönebeck - Sand 1 - 0  
Freiburg - Hoffenheim 3 - 2  
Leverkusen - Duisburg 4 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csertanovo Moszkva - Fakel Voronyezs 2 - 1  
FK Krasznodar 2 - Nyizsnyij Novgorod 0 - 2  
Mordovija Szaranszk - Zenit Sz'tpétervár 2 1 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Armavir 0 - 1  
SZKA Habarovszk - Baltika Kalinyingrád 1 - 1  
Szocsi - Kurszk 1 - 0  
Szpartak Moszkva 2 - Lucs Vlagyivosztok 2 - 2  
Tambov - Himki 3 - 0  
Tom Tomszk - Sinnyik Jaroszlavl 2 - 0  
Tyumeny - Rotor Volgográd 0 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - Dep. Binacional 3 - 0  
Union Comercio - Huancayo 4 - 2  
Universitario de Deportes - Sport Rosario 2 - 0  
UTC de Cajamarca - Alianza Lima 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rayo Vallecano - Ath. Bilbao 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Levante 0 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Raed 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Napredak Krusevac 0 - 4  
Buducnost Dobanovci - Radnicki Nis 1 - 4  
Cukaricki - Mladost Lucani 1 - 4  
Spartak Subotica - Macsva Sabacs 1 - 0  
Vojvodina - Sindjelic Belgrád 4 - 0  
Zemun - Partizan Belgrád 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skalica - Trencin 2 - 1  
VSS Kosice - Zlate Moravce 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko - Aluminij Kidricevo 2 - 2  
ND Gorica - Mura 0 - 3  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bohemians - U19Midtjylland 1 - 2  
U19Elfsborg - U19KR 1 - 0  
U19Haladás - U19FK Minszk 3 - 3  
U19Hamilton - U19Basel 2 - 2  
U19Helsinki JK - U19Altinordu 1 - 2  
U19Lech Poznan - U19Hertha BSC 2 - 3  
U19Maccabi TA - U19Anzsi Mahacskala 3 - 0  
U19Maribor - U19Olomouc 2 - 3  
U19Molde - U19Chelsea 0 - 4  
U19Montpellier - U19Zilina 2 - 0  
U19PAOK - U19AEL Limasszol 2 - 0  
U19Sheriff Tiraspol - U19Gabala 1 - 3  
U19Szeptemvri Szófia - U19Dinamo Kijev 1 - 5  
U19Vllaznia - U19Asztana 0 - 4  
Labdarúgás (U19 BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dortmund - U19Atl. Madrid 3 - 4  
U19FC Bruges - U19Monaco 2 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Barcelona - U19Internazionale 2 - 1  
U19PSV - U19Tottenham 2 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Liverpool - U19Crvena zvezda 2 - 1  
U19Paris SG - U19Napoli 0 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Galatasaray - U19Schalke 3 - 0  
U19Lokomotív Moszkva - U19Porto 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Zulia Maracaibo 1 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Bluewings - Kashima A. 3 - 3  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bukhoro - Metallurg Bekobod 1 - 0  
Bunyodkor - Pakhtakor 0 - 2  
Kokand - Neftcsi Fargona 2 - 0  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftocsimik Burgasz - Vojvodina 2 - 3  
PAOK - Istanbul BB 3 - 2  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Alba Blaj 2 - 3  
Sliedrecht - Stuttgart 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Daejeon KGC 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - August 1 Nanchang Bayi 0 - 3  
Henan - Guangdong 3 - 0  
Tianjin Quanyun Village - Shanghai 1 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Jiangsu 0 - 3  
Hubei - Beijing 1 - 3  
Liaoning - Sichuan 1 - 3  
Tenisz (Bendigo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Myers - O. Rogowska 0 - 2  
A. Sharma - Z. Zlochova 2 - 1  
Ale. Bozovic - Mai Minokoshi 0 - 2  
Ari. Rodionova - Shilin Xu 1 - 2  
E. Perez - Meliss, Verena 2 - 0  
J. Fourlis - J.A. Burrage 0 - 2  
M. Partaud - A. Tere-Apisah 0 - 2  
Mih. Imanishi - Gab. Taylor 0 - 2  
N. Bains - A. Bai 2 - 0  
O. Tjandramulia - E. Hozumi 0 - 2  
P. Hon - M. Inglis 2 - 0  
S. Tomic - Isa. Wallace 0 - 2  
Tenisz (Brest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornut-Chauvinc - G. Sakharov 2 - 0  
C. Denolly - J.A. Munar Clar 0 - 2  
H. Hurkacz - C. Hemery 2 - 1  
J. Benneteau - M. Moraing 2 - 0  
L. Sonego - E. Ymer 2 - 0  
M. Mmoh - R. Berankis 0 - 2  
N. Mahut - R. Carballes Baena 1 - 2  
S. Travaglia - J. Vesely 2 - 1  
Tak Khunn Wang - T. Brkic 2 - 0  
Tak Khunn Wang - U. Humbert    
Tenisz (Brest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Junaid R / Pel D 2 - 0  
Hurkacz H / Walkow S - Bolelli S / Bracciali D 0 - 2  
NYS H / O'Mara J - Bambridge L / Demoliner M 2 - 1  
Travaglia S / Vanni L - Krajicek/Nedunchezhiyan 0 - 2  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - A. Mannarino 2 - 1  
E. Gulbis - J. Sock 2 - 0  
H. Laaksonen - T.H. Fritz 0 - 2  
M. Copil - M. Cilic 2 - 0  
R. Bautista-Agut - J. Sousa 2 - 0  
R. Haase - A. Zverev 0 - 2  
S. Tsitsipas - J. Chardy 2 - 0  
S. Wawrinka - A. Mannarino    
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Skugor F - Bopanna R / Granollers M 2 - 1  
Klaasen R / Venus M - Huesler M-A / Verbeek S 1 - 2  
Sharan D / Sitak A - Ebden M / Medvedev D 2 - 1  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - L. Pouille 2 - 1  
Fucsovics M. - F. Fognini 2 - 1  
G. Dimitrov - M. Kukushkin 1 - 2  
G. Monfils - S. Johnson 2 - 1  
J. Melzer - K. Anderson    
K. Edmund - D.S. Schwartzman 2 - 0  
K. Khachanov - D. Novak 2 - 0  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Koolhof W - Salisbury J / Skupski N 1 - 2  
Jebavy R / Kohlschreiber - Mektic N / Ram R 0 - 2  
Tenisz (Las Vegas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - T-S. Kwiatkowski 2 - 0  
J. Choinski - R. Ortega-Olmedo 0 - 2  
L.G.M. Harris - T. Kokkinakis 0 - 2  
M. Bourgue - A. Menendez-Maceiras 2 - 1  
Tom. Paul - Dar. King 0 - 2  
Tenisz (Las Vegas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonz/Maytin R. - Koepfer D / Matsui T 2 - 1  
Clayton A / Samuelsson E - King D / Rubin N 0 - 2  
Gonzales R / Lammons N - Jung J / Krueger M 0 - 2  
Hach Verdugo H / Martinez - Jung J / Krueger M 0 - 2  
Majchrzak K / Serdarusic - Reid M / Smith J-P 0 - 2  
Shamasdin A / Siljestrom - Galloway R / Pasha N 0 - 2  
Tenisz (Lima, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Arguello - P. Lorenzi 2 - 0  
G. Andreozzi - J. Hernandez-Fernandez 0 - 2  
G. Clezar - C. Garin 0 - 2  
H. Dellien - A. Collarini 2 - 1  
J. Domingues - P. Sousa 1 - 2  
J.I. Londero - P. Andujar 2 - 0  
P. Cuevas - J. Domingues 0 - 2  
P. Krstin - F. Delbonis 0 - 2  
T. Monteiro - M.T. Barrios Vera    
Tenisz (Lima, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Duran G - Lipovsek Puches/Londero 2 - 0  
Molteni A / Romboli F - Zeballos F / Zukas M 0 - 2  
Tenisz (Liuzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Di Wu - Tat. Ito 2 - 0  
M. Safwat - P. Gunneswaran 0 - 2  
R. Albot - Duck Hee Lee 2 - 0  
T. Fabbiano - Ze Zhang 2 - 0  
Tenisz (Liuzhou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Martinez P / Sabanov M 2 - 0  
Nedovyesov A / Ramanathan - Gao X / Sun F 2 - 1  
Oliveira G / Safwat M - Te R / Wu D 2 - 1  
Pavlioutchenkov A / Yang - Gong M-X / Zhang Ze 0 - 2  
Tenisz (Macon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiick - K. Ahn 2 - 1  
A. Kratzer - V. Lepchenko 0 - 2  
Claire Liu - K. Day 0 - 2  
G. Olmos - A.S. Sanchez 2 - 0  
H. Baptiste - A. Muhammad 2 - 1  
K. Nara - Sop. Chang 0 - 2  
L. Chirico - B. Haddad Maia 2 - 0  
M. Bouzkova - A. Guarachi Mathison 2 - 0  
N. Gibbs - Ann Li 1 - 2  
S. Marand - J. Pegula 1 - 2  
W. Osuigwe - C. McHale 2 - 0  
Tenisz (Poitiers, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - A. Rus 1 - 2  
K. Zavatska - A. Blinkova 0 - 2  
M. Frech - T. Maria 2 - 1  
S. Vögele - N. Vikhlyantseva 1 - 2  
T. Smitkova - A. Hesse 2 - 1  
Tenisz (Saguenay, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Jones - R. Hogenkamp 0 - 2  
H. Carter - J. Ho 2 - 1  
Jada Bui - Q. Lemoine 0 - 2  
K. Sebov - K. Zimmermann 2 - 1  
M. Arcangioli - M. Osaka    
Mar. Sanchez - M. Mateas 2 - 0  
N. Broady - D. Lopatetskaya 0 - 2  
Tenisz (Traralgon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Moriya - S. Fanselow 1 - 2  
J. Kubler - B. Klein 1 - 2  
Jor. Thompson - A. Petrone 2 - 0  
M. Banes - M. Polmans 1 - 2  
Y. Mertens - A. Bolt 0 - 2  
Tenisz (Traralgon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beale J / Polmans M - Taylor A / Taylor J 2 - 0  
Grills J / Vukic A - Fancutt T / Janvier M 0 - 2  
Klein B / Puodziunas S - Kuhn N / Mertens Y 2 - 1  
Purcell M / Saville L - Nishioka Y / Watanuki Y 2 - 1  
Tenisz (WTA-vb,női egyes,Piros csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - N. Osaka 2 - 1  
S. Stephens - K. Bertens 2 - 1  
Tollaslabda (French Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.O. Jörgensen - Yuxiang Huang 2 - 0  
K. Phetpradab - Dong Keun Lee 1 - 2  
Kaz. Sakai - Dan Lin 2 - 1  
Ken. Momota - Jen Hao Hsu 2 - 0  
Long Chen - B. Leverdez 2 - 0  
Sam. Verma - Jon. Christie 1 - 2  
Sri. Kidambi - Wing Ki Vincent Wong 2 - 0  
Y. de Oliveira - B. Sai Praneeth 0 - 2  
Tollaslabda (French Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - He J / Tan Q 1 - 2  
Attri M / Sumeeth R B - Kang M H / Ho K W 2 - 0  
Chen H L / Wang C-L - Chung / Kim 2 - 0  
Endo H / Watanabe Y - Arends J / Jille R 2 - 0  
Gideon M F / Sukamuljo K - Lamsfuss M / Seidel M E 2 - 1  
Jansen J R / Zurwonne J - Rankireddy S / Shetty C 0 - 2  
Liu C / Zhang N - Bö M / Mogensen C 2 - 0  
Maas J / Tabeling R - Ahsan M / Setiawan H 0 - 2  
Tollaslabda (French Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - Fangjie Gao 0 - 2  
Noz. Okuhara - B. Corrales 2 - 0  
R. Intanon - R. Honderich 2 - 0  
S. Nehwal - Sae. Kawakami 2 - 0  
Say. Takahashi - K. Gilmour 2 - 0  
Tzu Ying Tai - L. Kjaersfeldt 2 - 0  
Xiaoxin Chen - E. Kosetskaya 2 - 1  
Yufei Chen - Nit. Jindapol 2 - 1  
Tollaslabda (French Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ercetin B / Inci N - Lee A / Lee S 2 - 0  
Fukushima Y / Hirota S - Dongping H / Yaqiong H 2 - 0  
Jaques L / Vandenhoucke F - Jakkampudi M / Ram P S 0 - 2  
Morozova O / Chervyakova - Fruergaard M / Thygesen S 0 - 2  
Polii G / Rahayu A - Du Y / Li Y H    
Tollaslabda (French Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Ponnappa A / Rankireddy S 2 - 1  
Ahmad T / Natsir L - Lee Y / Hsu Y C 2 - 0  
Chan P S / Goh L Y - Tabeling R / Seinen C 1 - 2  
Goh S H / Lai S J - Lamsfuss M / Herttrich I 2 - 1  
Karandasuwardi R/SusantoD - Ellis M / Smith L 0 - 2  
Lee C H R / Chau H W - Higashino A / Watanabe Y 0 - 2  
Magee S / Magee C - Wang C-L / Lee C H 0 - 2  
Vízilabda (Világ Liga-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Németország 17 - 9  

 

2018.10.23.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - NY Giants 23 - 20  
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexen Heroes - Hanwha Eagles (4.m.) 5 - 2  
Birkózás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sadulaev - K. Snyder (Szabadfogás 97 kg) 1 - 0  
M.M. Gazimagomedov - A. Batirov (Szabadfogás 70 kg) 1 - 0  
Németh Zs. - N. Gelegjamts (Női 76 kg) 1 - 0  
Németh Zs. - V. Marzaliuk (Női 76 kg) 1 - 0  
Németh Zs. - Y. Adar (női 76 kg) 0 - 1  
Olejnik P. - Szabadfogás 97 kg    
Ris. Kawai - E.J. Yesilirmak (Női 59 kg) 1 - 0  
Z. Sidakova - M. Mukaida (Női 55 kg) 0 - 1  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Foz Cataratas 4 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Litvínov 1 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Aalborg 3 - 6  
Hvidovre - Herlev Eagles 3 - 3  
Rungsted - Odense 8 - 4  
Rödovre - Frederikshavn 1 - 1  
Sönderjyske - Herning 3 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baranovichi - Breszt 5 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Ilves 2 - 6  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Jaroszlavl - Metallurg Magnyitogorszk 3 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Traktor Cseljabinszk 4 - 0  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prizma Riga - Zemgale/LLU 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Carolina 1 - 3  
Philadelphia - Colorado 1 - 4  
Vancouver - Washington 2 - 5  
Winnipeg - St. Louis 4 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Stjernen 9 - 4  
Manglerud - Frisk/Asker 1 - 4  
Sparta Sarpsborg - Storhamar 2 - 3  
Valerenga - Stavanger 1 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Salzburg 3 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Chaux-de-Fonds 1 - 1  
Thurgau - GCK Lions 2 - 5  
Winterthur - Biasca Ticino 2 - 4  
Zug 2 - Ajoie 0 - 6  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Ambri 2 - 2  
Langnau Tigers - Lausanne 4 - 3  
Lugano - Zug 0 - 1  
Rapperswil - Servette 4 - 3  
Zürich Lions - Biel 3 - 6  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Frölunda 3 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Liptovsky Mikulas 2 - 3  
Nitra - B. Bystrica 2 - 3  
Zilina - Poprad 3 - 7  
Zvolen - Diósgyőr 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Juzsnij Ural Orszk 2 - 1  
CSZK Szamara - Dizel Penza 1 - 1  
Ermak Angarszk - Nyeftyanyik Almetyevszk 3 - 6  
Jugra Hanti-Manszijszk - Szarjarka Karaganda 2 - 3  
Lada Toljatti - Barsz Kazany B 2 - 1  
Metallurg Novokuznyeck - Molot Perm 5 - 2  
Rubin Tyumeny - Torpedo Kamenogorszk 4 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Izssztal Izsevszk 8 - 1  
Zauralje Kurgan - Gornyak Ucsali 6 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nippon Cranes - Szahalin 3 - 2  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Anwil Wloclawek 94 - 94, h.u. 105 - 102  
Le Mans - Ludwigsburg 64 - 54  
Nyizsnyij Novgorod - Murcia 51 - 72  
Ventspils - Banvitspor 86 - 80  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - PAOK 72 - 68  
Iberostar Tenerife - Fribourg 91 - 68  
Opava - Venezia 72 - 90  
Telekom Bonn - Nanterre 57 - 81  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joinville/AABJ - Pinheiros 68 - 87  
Paulistano - Cearense 72 - 60  
Sao Jose dos Campos - Minas 62 - 71  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Busan Sonicboom 91 - 73  
Goyang - Wonju Dongbu 76 - 79  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Asseco Gdynia 82 - 68  
Limoges - Tofas Bursa 89 - 81  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - ASVEL Lyon-Villeurbanne 78 - 89  
Trento - Türk Telekom 77 - 81  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicaja Malaga - UNIKSZ Kazany 70 - 70, h.u. 82 - 80  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mons - AEK Larnaca 78 - 83  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Rilski Sportist 84 - 80  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Joensuun Kataja 94 - 86  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosco Zagreb - Cibona Zagreb 67 - 107  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Guangdong 109 - 131  
Jiangsu Dragons - Qingdao 103 - 101  
Jilin - Shandong 116 - 119  
Shanxi - Liaoning 93 - 97  
Shenzhen - Beijing Ducks 88 - 88, h.u. 100 - 111  
Tianjin - Guangzhou 103 - 114  
Zhejiang Guangsha - Shanghai Sharks 108 - 92  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Starogard Gdanski - Zielona Gora 80 - 94  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Orlando 90 - 93  
Dallas - Chicago 115 - 109  
Golden State - Phoenix 123 - 103  
LA Lakers - San Antonio 128 - 128, h.u. 142 - 143  
Milwaukee - New York 124 - 113  
Minnesota - Indiana 101 - 91  
Portland - Washington 111 - 111, h.u. 124 - 125  
Toronto - Charlotte 127 - 106  
Utah - Memphis 84 - 92  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Silkeborg 29 - 22  
Randers - Holstebro 23 - 25  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lada Toljatti - Sztavropol 30 - 21  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - Primeiro de Agosto 4 - 2  
Setif - Al-Ahly (EGY) 2 - 1  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tadjenanet - Bel-Abbes 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Scunthorpe 1 - 0  
Bradford - Coventry 2 - 4  
Bristol Rovers - Wimbledon 2 - 0  
Charlton - Oxford Utd. 1 - 1  
Doncaster - Sunderland 0 - 1  
Luton - Accrington 4 - 1  
Peterborough - Fleetwood 1 - 0  
Plymouth - Gillingham 3 - 1  
Portsmouth - Burton 2 - 2  
Shrewsbury - Barnsley 3 - 1  
Southend - Walsall 3 - 0  
Wycombe - Rochdale 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Newport 1 - 1  
Crawley - Exeter 1 - 1  
Forest Green - Tranmere 3 - 1  
Grimsby - Colchester 1 - 0  
Lincoln - Carlisle 2 - 2  
Macclesfield - Northampton 0 - 5  
Milton Keynes Dons - Notts County 2 - 1  
Morecambe - Mansfield 0 - 1  
Oldham - Cheltenham 2 - 0  
Stevenage - Port Vale 0 - 0  
Swindon - Cambridge Utd. 0 - 2  
Yeovil - Crewe 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Reading 2 - 1  
Middlesbrough - Rotherham 0 - 0  
Millwall - Wigan 2 - 1  
Norwich - Aston Villa 2 - 1  
QPR - Sheffield Wed. 3 - 0  
Sheffield Utd. - Stoke 1 - 1  
Swansea - Blackburn 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba SDE - Nueva Chicago 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Banfield 1 - 1  
San Lorenzo - San Martin SJ 2 - 1  
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Bayern München 0 - 2  
Ajax - Benfica 1 - 0  
Labdarúgás (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Lyon 3 - 3  
Sahtar Doneck - Manchester City 0 - 3  
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Plzen 2 - 1  
Roma - CSZKA Moszkva 3 - 0  
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester Utd. - Juventus 0 - 1  
Young Boys - Valencia 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Destroyers Santa Cruz 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - Santos 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Cape Town City 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tecnico Univ. Ambato - Independiente del Valle 0 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - El Entag El Harby 0 - 0  
Ismaily - Al-Mokawloon Arab 1 - 0  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Argir - Skala IF 2 - 4  
Vestur Sorvagur - EB Streymur 3 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Chennaiyin 0 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persela Lamongan - Barito Putera 2 - 1  
PSIS Semarang - Sriwijaya Palembang 1 - 0  
PSMS Medan - Mitra Kukar 1 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Atl. Huila 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Garbarnia Krakkó 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Viking Stavanger 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monopoli - Catania 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Zvezda-2005 Perm 2 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Torpedo Izsevszk 1 - 0  
Kubanocska Krasznodar - Lokomotív Moszkva 0 - 1  
Rjazany - Csertanovo Moszkva 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Independiente FBC 2 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comerciantes Unidos - Real Garcilaso 1 - 0  
Univ. San Martin - Sport Boys Callao 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Hearts 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Halmstad 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Linköping 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Liptovsky Mikulas 2 - 2  
Senica - Dunajska Streda 5 - 1  
Tatran Presov - Zilina 1 - 2  
Zemplin Michalovce - Odeva Lipany 4 - 2  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Domzale 1 - 0  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Admira Wacker - U19Anderlecht 1 - 1  
U19Dinamo Zagreb - U19Viitorul Constanta 2 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19AEK Athén - U19Bayern München 0 - 4  
U19Ajax - U19Benfica 3 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hoffenheim - U19Lyon 3 - 1  
U19Sahtar Doneck - U19Manchester City 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Real Madrid - U19Plzen 3 - 2  
U19Roma - U19CSZKA Moszkva 3 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Manchester Utd. - U19Juventus 4 - 1  
U19Young Boys - U19Valencia 3 - 3  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bulgária - U19Azerbajdzsán 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persepolis - Al-Sadd 1 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Taskent - Navbahor Namangan 1 - 0  
Nasaf Qarshi - Sogdiana 3 - 0  
Qizilqum - AGMK Olmaliq 2 - 1  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teruel - Chaumont 3 - 2  
United Rhein-Main - Posojilnica Aich/Dob 3 - 0  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jedinstvo Brcko - Mulhouse 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Suwon Kepco 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Suwon Hyundai 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Cannet - Chamalieres 1 - 3  
Mougins - Cannes 1 - 3  
Nantes - Beziers 3 - 2  
Paris SC - Marcq en Baroeul-Lille 3 - 2  
Vandoeuvre-Nancy - St-Raphael 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
August 1 Nanchang Bayi - Henan 1 - 3  
Guangdong - Zhejiang 1 - 3  
Shanghai - Fujian 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Liaoning 3 - 0  
Jiangsu - Shandong 3 - 1  
Sichuan - Hebei 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siena - Vibo Valentia 2 - 3  
Tenisz (Bendigo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. McPhee - Sam. Harris 1 - 2  
Miyu Kato - K. Dunne 1 - 2  
R. Ozaki - D. Aiava 0 - 2  
Z. Hives - L. Cabrera 0 - 2  
Tenisz (Brest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bonzi - E. Lopez-Perez 2 - 0  
C. Hemery - G. Barrere 2 - 1  
C. Moutet - L. Vanni 2 - 1  
E. Ymer - I. Gakhov 2 - 0  
F. Baldi - S. Travaglia 0 - 2  
L. Sonego - Y. Maden 2 - 0  
Q. Halys - S. Bolelli 2 - 1  
S. Robert - J. Vesely 1 - 2  
Tenisz (Brest, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Arneodo R - Angele J / Denolly C 2 - 1  
Benchetrit E / Blancaneau - Bonzi B / Lestienne C 2 - 1  
Paes L / Reyes-Varela M - Granollers / Lopez Perez 2 - 1  
Vavassori A / Vega Hernan - Brkic T / Pavic A 0 - 2  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - M. Ebden 2 - 0  
J-L. Struff - J. Millman 2 - 0  
L. Mayer - G. Simon 0 - 2  
M. Marterer - D. Medvedev 0 - 2  
P. Gojowczyk - N. Jarry 2 - 1  
R. Federer - F. Krajinovic 2 - 1  
T. Daniel - A. Seppi 0 - 2  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cecchinato M / Seppi A - Inglot D / Skugor F 0 - 2  
Laaksonen H / Margaroli L - Peralta J / Zeballos H 1 - 2  
Qureshi A / Tsitsipas S - Dodig I / Mclachlan B    
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - J. Isner 1 - 2  
D. Dzumhur - F. Fognini 0 - 2  
D. Thiem - R. Bemelmans 2 - 0  
D. Thiem - R. Gasquet    
F. Tiafoe - K. Nishikori 1 - 2  
F. Verdasco - P-H. Herbert 2 - 1  
J-W. Tsonga - S. Querrey 1 - 2  
P. Kohlschreiber - L. Pouille 1 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Bryan M / Roger-Vasselin 1 - 2  
Marach O / Pavic M - Miedler L / Novak D 2 - 0  
Molchanov D / Zelenay I - Kubot L / Melo M 1 - 2  
Tenisz (Las Vegas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - Jas. Jung 0 - 2  
B. Gojo - E. Song    
C. Ruud - M. Krueger 2 - 1  
E. King - T. Robredo 2 - 0  
J. Choinski - E. Escobedo    
J.C. Aragone - M. Arevalo 1 - 2  
K. Majchrzak - S. Kozlov 2 - 0  
L.G.M. Harris - J. Ward 2 - 0  
M. Torpegaard - C. Ilkel 1 - 2  
N. Serdarusic - M. Bourgue 0 - 2  
R. Opelka - J-P. Smith    
T-S. Kwiatkowski - E. Song 2 - 0  
Tom. Paul - K. King 2 - 0  
Tenisz (Las Vegas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonz/Maytin R. - Kozlov S / Vance J 2 - 0  
Koepfer D / Matsui T - Lock C / Saraiva B 2 - 0  
Tenisz (Lima, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - P. Sousa 0 - 2  
C. Rodriguez - M.T. Barrios Vera 1 - 2  
Em. Gomez - N. Alvarez 2 - 0  
F. Bagnis - A. Collarini 0 - 2  
G. Andreozzi - R. Dutra da Silva    
G. Elias - J.I. Londero 0 - 2  
G. Melzer - P. Lorenzi 0 - 2  
P.S. Varillas - F. Arguello 0 - 2  
R. Cid Subervi - P. Andujar 0 - 2  
R. Olivo - C. Garin 1 - 2  
T. Bellucci - J. Hernandez-Fernandez 1 - 2  
Tenisz (Lima, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Duran G - Alvarez N / Varillas J P 2 - 0  
Collarini A / Coria F - Behar A / Escobar G 0 - 2  
Hernandez-Fernandez J / L - Lipovsek Puches/Londero 0 - 2  
Molteni A / Romboli F - Dutra Silva R / Lorenzi P    
Tenisz (Liuzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - R. Ramanathan 2 - 0  
Gon. Oliveira - Zhe Li 1 - 2  
J.S. Tatlot - P. Gunneswaran 0 - 2  
K. Coppejans - B. Kavcic 0 - 2  
L. Broady - B. Schnur 1 - 2  
M. Kecmanovic - Yunseong Chung    
P. Martinez Portero - Yibing Wu 2 - 0  
R. Albot - Rigele Te 2 - 0  
Ren. Tokuda - Yui. Sugita 0 - 2  
S. Nagal - Tat. Ito 0 - 2  
T. Fabbiano - F. Gaio 2 - 1  
Valkusz M. - F. Peliwo 2 - 1  
Ze Zhang - Fajing Sun 2 - 0  
Tenisz (Liuzhou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kadhe A / Shyla Y - Broady L / Lee D 2 - 0  
Tenisz (Macon, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Abanda - S. Karatantcheva 0 - 2  
L. Davis - G. Brodsky 2 - 0  
M. Brengle - Dan. Lao 0 - 2  
U. Eikeri - S. Zhuk 2 - 0  
V. Cepede Royg - G. Min 2 - 1  
Tenisz (Poitiers, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - D. Radanovic 2 - 0  
E. Rodina - T. Smitkova 0 - 2  
J. Maleckova - T. Maria 0 - 2  
M. Georges - E. Gorgodze 2 - 1  
M. Trevisan - G. Garcia Perez 0 - 2  
P. Heise - A. Hesse 0 - 2  
P. Parmentier - J. Terziyska 2 - 1  
S. Vögele - J. Loeb 2 - 1  
V. Golubic - L. Adler 2 - 0  
V. Zvonareva - M. Niculescu 1 - 2  
Tenisz (Saguenay, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Branstine - F. Jones 0 - 2  
E. Kostova - Jada Bui 0 - 2  
J. Cako - A. Vagramov 1 - 2  
K. Shaffer - A. Sadikovic 2 - 0  
Kat. Kozlova - S. Reix    
M. Manasse - C. Perrin 0 - 2  
Q. Lemoine - A. Cadantu 2 - 0  
Tara Moore - J. Ponchet 0 - 2  
U.M. Arconada - R. Anderson 1 - 2  
Tenisz (Traralgon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - J. Duckworth 2 - 0  
A. Vukic - Tung-Lin Wu 2 - 1  
B. Mousley - A. Bolt 0 - 2  
E. Hoyt - B. Ellis 2 - 1  
H. Moriya - L. Saville 2 - 1  
J. Beale - B. Klein 0 - 2  
M. Purcell - M. Polmans 0 - 2  
N. Kuhn - M. Janvier 1 - 2  
S. Doumbia - V. Durasovic    
S. Doumbia - Yos. Watanuki 2 - 1  
T. Fancutt - Y. Nishioka 0 - 2  
Y. Mertens - H. Bourchier 2 - 1  
Yas. Uchiyama - F. Reboul 2 - 0  
Tenisz (WTA-vb,női egyes,Fehér csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - P. Kvitova 2 - 1  
E. Svitolina - Ka. Pliskova 2 - 1  
Tollaslabda (French Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Tsuneyama - Yuqi Shi 0 - 2  
K. Wangcharoen - A.S. Ginting 2 - 0  
Ken. Nishimoto - L. Corvee 2 - 0  
M. Caljouw - H-K. Vittinghus 1 - 2  
Ng Ka Long Angus - S. Avihingsanon 2 - 0  
R. Gemke - Tien Chen Chou 2 - 1  
R. Ouseph - D. Liew 2 - 0  
T. Sugiarto - Wan Ho Son 1 - 2  
V. Axelsen - B. Sai Praneeth    
Tollaslabda (French Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arjun M R / Shlok R - Junhui L / Yuchen L 0 - 2  
Chia A / Soh W Y - Chew P / Chew R 2 - 0  
Ellis M / Langridge C - Isara B / Jongjit M 0 - 2  
Han C / Zhou H - Hoki T / Kobayashi Y 2 - 0  
Ivanov V / Sozonov I - Inoue T / Kaneko Y 2 - 1  
Lee J-H / Lee Y - Kamura T / Sonoda K 2 - 1  
Liao M C / Su C H - Ong Y S / Teo E Y 2 - 1  
Yao C L / Han Y P - Dunn A / Hall A 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Ji Hyun Sung 1 - 2  
Beiwen Zhang - S. Pusarla Venkata 0 - 2  
Chia Hsin Lee - G. Mariska 0 - 2  
F. Fitriani - Bing Jiao He 0 - 2  
M. Blichfeldt - L. Zetchiri 2 - 0  
Mich. Li - Aka. Yamaguchi 0 - 2  
P. Chochuwong - Yanyan Cai 1 - 2  
Sayaka Sato - Ngan Yi Cheung 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birch C / Smith L - Li W / Zheng Y 0 - 2  
Boje A / Lundgaard S - Lee S H / Shin S C 0 - 2  
Chow M K / Lee M Y - Matsutomo Mi/ Takahashi A 0 - 2  
Fukuman N / Yonao K - Chen Q / Jia Y F 2 - 0  
Hsu Y C / Wu T J - Delrue D / Palermo L 2 - 0  
Tollaslabda (French Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Faizal H / Widjaja G E - Tang C M / Tse Y S 0 - 2  
Fischer Nielsen J / Boje - Christiansen M / Pedersen 2 - 1  
Hoki T / Nagahara W - Zhang N / Li Y 2 - 1  
Jiting H / Yue D - Seidel M E / Linda E    
Jordan P / Oktavianti M D - Mikkelsen M / Surrow M 2 - 0  
Lu K / Lu C - Puavaranukroh/Taerattanac 0 - 2  
Nohr N / Thygesen S - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Seo S J / Chae Y - Labar R / Fontaine A    
Seo S J / Chae Y - Labar R / Mittelheisser A 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Románia 17 - 4  
Montenegró - Olaszország 8 - 8  
Spanyolország - Görögország 5 - 7  

 

2018.10.22.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Cincinnati 45 - 10  
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexen Heroes - Hanwha Eagles (3.m.) 3 - 4  
Birkózás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asarin R. - Seungchul Lee (Szabadfogás 65 kg) 0 - 1  
Dollák T. - A. Romero Bonilla (Női 59 kg) 0 - 1  
Galambos R. - J. Winchester (Női 55 kg) 0 - 1  
I. Yankouski - J'den Cox (Szabadfogás 92 kg) 0 - 1  
K.D. Dake - J. Hasanov (Szabadfogás 79 kg) 1 - 0  
Olejnik P. - K. Snyder (Szabadfogás 97 kg) 0 - 1  
T. Otoguro - B. Bajrang (Szabadfogás 65 kg) 1 - 0  
Z. Uguev - N. Sanayev (Szabadfogás 57 kg) 1 - 0  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Pesarofano    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - Stockton 2 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Frydek Mistek 6 - 3  
Kadan - Vsetin 1 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Jihlava 4 - 1  
Poruba - Kladno 5 - 2  
Prostejov - Benatky nad Jizerou 5 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Litomerice 2 - 4  
Zubr Prerov - Slavia Praha 5 - 0  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Csíkszereda    
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Nyeman Grodno 0 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 4 - 1  
Amur Habarovszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 3 - 3  
Barisz Asztana - Dinamo Minszk 3 - 1  
Jokerit - Dinamo Riga 7 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Avangard Omszk 0 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Barsz Kazany 0 - 1  
Szocsi - Slovan Bratislava 4 - 2  
Szpartak Moszkva - Dinamo Moszkva 4 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Buffalo 2 - 4  
Chicago - Tampa Bay 3 - 6  
NY Rangers - Calgary 1 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Tingsryd 4 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Zvezda Csehov 1 - 2  
Szarov - Chengdu 2 - 2  
SZKA-Neva - Himik Voszkreszenszk 1 - 0  
Tambov - Heilongjiang 7 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - FMP 79 - 59  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Decin 67 - 76  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Bourg    
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Ifesztosz Limnosz 83 - 46  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Alkar Sinj 103 - 75  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi Ashdod 70 - 75  
Maccabi Rishon - Ironi Naharia 75 - 58  
Maccabi TA - Hapoel Beer Sheva 66 - 64  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Shanxi XR 81 - 61  
Jiangsu Phoenix - Shandong 100 - 72  
Liaoning - Xinjiang 66 - 71  
Shaanxi Tianze - Shanghai 79 - 71  
Sichuan Jinqiang - Henan Elephants 73 - 56  
Zhejiang - Fujian 81 - 76  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Alytaus Dzukija 88 - 75  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Atlanta 111 - 133  
Denver - Golden State 100 - 98  
LA Clippers - Houston 115 - 112  
Oklahoma City - Sacramento 120 - 131  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Bahcesehir Koleji 77 - 72  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Kalev/Cramo 102 - 75  
Parma Permszkij Kraj - Himki Moszkva 70 - 80  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martin de Tucuman - Racing Club 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitosa Bistritsa - Beroe Stara Zagora 1 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Boys Warnes - Oriente Petrolero 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Chapecoense 3 - 0  
Parana - Flamengo 0 - 4  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - St. Pauli    
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad de Chile - Everton Vina Del Mar 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pafosz - Alki Oroklini 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Mladá Boleslav 4 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - OB Odense 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Minszk - Gomel 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Ajaccio GFC    
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Aszterasz Tripolisz 3 - 2  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utrecht 2 - Twente    
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Bengaluru 0 - 3  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Acre 2 - 2  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Kfar Saba 1 - 1  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Petah Tikva 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Maccabi Netanya    
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Dep. Cali 2 - 0  
Atl. Nacional Medellin - Junior de Barranquilla 1 - 0  
Envigado - Millonarios 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Gornik Zabrze 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FUS Rabat - Rapide Oued Zem    
Olympique de Safi - Moghreb Tetouan 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Puebla 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sampdoria - Sassuolo    
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Livorno    
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrarese - Olbia    
Gozzano - Pisa    
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggina - Virtus Francavilla 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Sp. Luqueno 4 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Leicester    
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Dunarea Calarasi    
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Sociedad - Girona    
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varberg - Frej Täby 1 - 2  
Värnamo - Gefle 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Eskilsminne 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Göteborg 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosengard - Pitea 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Elazigspor 0 - 1  
Altinordu - Eskisehirspor 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trabzonspor - Erzurum Bld. Spor 0 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Derry City    
Sligo - Bohemians    
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Incheon Air Jumbos 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Hwaseong IBK 3 - 2  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Jászberény 3 - 0  
Újpest - Nyíregyháza 1 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Zhejiang 1 - 3  
Tianjin Quanyun Village - Guangdong 3 - 2  
Röplabda (Kínai bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Sichuan 3 - 0  
Hubei - Jiangsu 0 - 3  
Liaoning - Shandong 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Resovia Rzeszow - GKS Katowice 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Fakel Novij Urengoj 1 - 3  
Tenisz (Brest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Denolly - M. Martineau 2 - 0  
C. Lestienne - J.A. Munar Clar    
H. Hurkacz - Ant. Hoang 2 - 0  
Tenisz (Brest-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hemery - E. Benchetrit 2 - 0  
R. Barbosa - B. Bonzi 0 - 2  
V. Galovic - Tak Khunn Wang 0 - 2  
Tenisz (Bázel, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Shapovalov - M. Cilic 0 - 2  
M. Cecchinato - H. Laaksonen    
M. Copil - R. Harrison    
T.H. Fritz - L. Djere 2 - 0  
Tenisz (Bázel, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia-Lopez G / Marrero - Bopanna R / Granollers M 0 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Haase R / Middelkoop M 2 - 0  
Zverev A / Zverev M - Monroe N / Sock J 2 - 1  
Tenisz (Bécs, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - A. Ramos 2 - 1  
D. Kudla - A. Rublev 0 - 2  
Fucsovics M. - F. Auger Alliassime 2 - 1  
M. Raonic - J. Melzer    
N. Basilashvili - K. Anderson 1 - 2  
Tenisz (Bécs, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isner J / Johnson S - Murray J / Soares B    
Lopez F / Lopez M - Kontinen H / Peers J 2 - 1  
Tenisz (Las Vegas, USA, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tom. Paul - A. Sarkissian 2 - 0  
Tenisz (Lima, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Clezar - Ken. Tagashira 2 - 0  
H. Dellien - M. Zekic 2 - 0  
Tenisz (Lima-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - C. Huertas Del Pino 2 - 0  
Tenisz (Liuzhou, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duck Hee Lee - Tsung-Hua Yang 2 - 0  
G. Soeda - M. Safwat 1 - 2  
O. Nedovyesov - Di Wu 0 - 2  
Tenisz (Liuzhou, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecmanovic M / Li Z - Balaji N S / Myneni S 1 - 2  
Mo Y C / Xiao L - Coppejans K / Sabanov I 0 - 2  
Peng H-Y / Ratiwatana S - Soeda G / Sugita Y 2 - 0  
Tenisz (Liuzhou-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Tokuda - MO, Yecong 2 - 0  
Tenisz (Poitiers, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinskaya - F. Ferro 2 - 0  
A. Rus - V. Kuzmova 2 - 0  
M. Frech - S. Lisicki 2 - 1  
M. Yerolymos - A. Blinkova 0 - 2  
T. Andrianjafitrimo - K. Zavatska 1 - 2  
Tenisz (Saguenay, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Chwalinska - R. Hogenkamp 1 - 2  
Tenisz (Traralgon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kubler - Ben. Hassan 2 - 0  
M. Banes - B. Lock 2 - 0  
S. Fanselow - J. Grills 2 - 0  
Tenisz (Traralgon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beale J / Polmans M - Banes M / Ellis B 2 - 0  
Fancutt T / Janvier M - Lock B / Statham R 2 - 0  
Grills J / Vukic A - Doumbia S / Reboul F 2 - 1  
Klein B / Puodziunas S - Court J / Crnokrak A 2 - 0  
Kuhn N / Mertens Y - Fanselow S / Hassan B 2 - 0  
Nishioka Y / Watanuki Y - Bosancic T / Bourchier H 2 - 0  
Purcell M / Saville L - Petrone A / Vilardo F 2 - 1  
Taylor A / Taylor J - Mousley B / Santillan A 2 - 1  
Tenisz (Traralgon-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Watanuki - C. Sinclair 2 - 0  
Tenisz (WTA-vb,női egyes,Piros csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - K. Bertens 1 - 2  
N. Osaka - S. Stephens 1 - 2
Címkék: eredmények, tippmix,