Tippmix eredmények - 2018. október 15-21.

2018-10-15
Tippmix eredmények - 2018. október 15-21.
2018.10.21.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Saskatchewan 24 - 29  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - New Orleans 23 - 24  
Chicago - New England 31 - 38  
Indianapolis - Buffalo 37 - 5  
Jacksonville - Houston 7 - 20  
LA Chargers - Tennessee 20 - 19  
Miami - Detroit 21 - 32  
NY Jets - Minnesota 17 - 37  
Philadelphia - Carolina 17 - 21  
San Francisco - LA Rams 10 - 39  
Tampa Bay - Cleveland 23 - 23  
Washington - Dallas 20 - 17  
Asztalitenisz (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ovtcharov - T. Boll 2 - 4  
Gaoyuan Lin - D. Ovtcharov 4 - 1  
Zhendong Fan - Gaoyuan Lin 4 - 1  
Zhendong Fan - T. Boll 4 - 1  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks (5.m.) 5 - 6  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - LA Dodgers (7.m.) 1 - 5  
Birkózás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asarin R. - B. Bajrang (Szabadfogás 65 kg) 0 - 1  
F. Erdin - D.M. Taylor III (Szabadfogás 86 kg) 0 - 1  
Farkas R. - Sunggwon Kim (Szabadfogás 57 kg) 0 - 1  
Hatos G. - N. Ceban (Szabadfogás 92 kg) 0 - 1  
Ligeti D. - A.R. Khizriev (Szabadfogás 125 kg) 0 - 1  
Nagy M. - S. Takatani (Szabadfogás 79 kg) 0 - 1  
Veréb I. - Szabadfogás 86 kg    
Y. Bonne Rodriguez - G. Rashidov (Szabadfogás 61 kg) 1 - 0  
Z. Sidakov - A. Kentchadze (Szabadfogás 74 kg) 1 - 0  
Zhiwei Deng - G. Petriashvili (Szabadfogás 125 kg) 0 - 1  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Sporting CP 4 - 1  
Burinhosa - Pinheirense 3 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Inter Movistar 1 - 6  
Golf (The CJ Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
The CJ Cup 2018    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Rochester 4 - 4  
Binghamton - Cleveland 0 - 4  
Bridgeport - Lehigh Valley 3 - 3  
Charlotte - Hershey 0 - 2  
Chicago Wolves - Milwaukee 4 - 4  
Grand Rapids - Chicago Wolves 5 - 3  
Manitoba - San Antonio 6 - 3  
Providence - Bridgeport 5 - 2  
San Diego - Bakersfield 5 - 4  
Stockton - San Jose Barracuda 2 - 5  
Syracuse - Utica 3 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Lehigh Valley 3 - 6  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Fife 7 - 2  
Dundee - Nottingham 1 - 1  
Guildford - Belfast 3 - 2  
Sheffield - Manchester 4 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Trinec 2 - 3  
Mladá Boleslav - Mountfield HK 4 - 1  
Pardubice - Karlovy Vary 1 - 7  
Plzen - Litvínov 4 - 1  
Sparta Praha - Brno 4 - 2  
Vítkovice - Liberec 6 - 4  
Zlín - Olomouc 4 - 0  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Fehérvári Titánok 6 - 4  
Debrecen - FTC 2 - 4  
Gyergyói HK - Vasas 6 - 4  
KMH Budapest - Csíkszereda 1 - 3  
Vienna Capitals 2 - Újpest 2 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglet - Grenoble 2 - 7  
Chamonix-Morzine - Mulhouse 7 - 2  
Lyon - Gap 5 - 3  
Rouen - Amiens 3 - 0  
Strasbourg - Nice 3 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Jaroszlavl - Avtomobil. Jekatyerinburg 1 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Metallurg Magnyitogorszk 1 - 1  
SZKA Szentpétervár - CSZKA Moszkva 1 - 1  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renon/Ritten - MAC 4 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Unia Oswiecim 5 - 3  
GKS Tychy - Stoczniowiec Gdansk 7 - 3  
Podhale Nowy Targ - Orlik Opole 6 - 1  
Polonia Bytom - GKS Katowice 1 - 8  
Zaglebie Sosnowiec - Nesta Torun 2 - 6  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Chicago 1 - 4  
Edmonton - Nashville 0 - 3  
Florida - Detroit 3 - 3  
Las Vegas - Anaheim 3 - 1  
Minnesota - Tampa Bay 4 - 4  
Ottawa - Montreal 3 - 3  
San Jose - NY Islanders 4 - 1  
Toronto - St. Louis 1 - 4  
Vancouver - Boston 1 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjernen - Ringerike 5 - 2  
Storhamar - Frisk/Asker 7 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crimmitschau - Bad Nauheim 6 - 3  
Dresden - Kassel 2 - 5  
Frankfurt Löwen - Bayreuth 10 - 4  
Heilbronn - Freiburg 6 - 6  
Kaufbeuren - Deggendorf 9 - 2  
Lausitzer Füchse - Bietigheim/Bissingen 0 - 3  
Tölzer Löwen - Ravensburg 3 - 7  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Bremerhaven 3 - 0  
Krefeld - Mannheim 0 - 2  
Köln - Eisbären Berlin 3 - 2  
Nürnberg - Augsburg 0 - 1  
Schwenningen - Iserlohn 5 - 3  
Straubing - Düsseldorf 2 - 2  
Wolfsburg - München 0 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Klagenfurt 2 - 2  
Fehérvár - Salzburg 4 - 7  
Innsbruck - Znojmo 3 - 3  
Medvescak Zagreb - Südtirol Bolzano 2 - 1  
Vienna Capitals - Linz 5 - 2  
Villach - Graz 3 - 5  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Lausanne 3 - 1  
Bern - Fribourg 6 - 1  
Chaux-de-Fonds - Davos 1 - 3  
Kloten - Biel 4 - 3  
Langnau Tigers - Zürich Lions 5 - 3  
Olten - Rapperswil 1 - 3  
Zug 2 - Servette 1 - 6  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Skelleftea 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Zvolen 2 - 5  
Kosice - Diósgyőr 4 - 2  
Liptovsky Mikulas - Trencin 1 - 3  
Nove Zamky - Zilina 4 - 2  
Poprad - Nitra 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dizel Penza - Barsz Kazany B 3 - 3  
Ermak Angarszk - Izssztal Izsevszk 2 - 2  
Jugra Hanti-Manszijszk - Torpedo Kamenogorszk 3 - 0  
Rubin Tyumeny - Szarjarka Karaganda 4 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Molot Perm 6 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - Anyang 5 - 3  
Tohoku Blades - Goyang High1 1 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Cedevita Zagreb 78 - 75  
Zadar - Mornar 83 - 93  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cairns - Illawarra 93 - 104  
Melbourne Utd. - Adelaide 75 - 72  
NZ Breakers - Sydney Kings 78 - 101  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Adelaide 79 - 75  
Perth - Townsville 98 - 88  
Sydney Flames - Melbourne Boomers 75 - 87  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogi das Cruzes - Cearense 100 - 72  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Seoul Thunders 105 - 98  
Jeonju KCC Egis - Seoul Knights 82 - 70  
Wonju Dongbu - Ulsan Mobis Phoebus 87 - 89  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Limoges 82 - 68  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Alaska Aces 109 - 116  
Meralco Bolts - RS Elasto Painters 91 - 82  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Lavrio 108 - 63  
Panioniosz - Arisz 70 - 66  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Gilboa Galil 76 - 86  
Ironi Ness Ziona - Hapoel Jerusalem 74 - 90  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Rizing Fukuoka 73 - 53  
Chiba - Albirex Niigata 94 - 87  
Mikawa Kariya - Tokyo Sunrockers 76 - 71  
Osaka - Nagoya Dolphins 70 - 80  
Tochigi - Hokkaido 79 - 70  
Tokyo Alvark - Kawasaki Brave Thunders 66 - 46  
Toyama - Kyoto 95 - 64  
Toyohashi Neophoenix - Ryukyu Okinawa 60 - 91  
Yokohama - Shiga 72 - 70  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Shanghai Sharks 83 - 87  
Beijing Ducks - Guangdong 84 - 87  
Fujian - Zhejiang Guangsha 105 - 119  
Jiangsu Tongxi - Qingdao 91 - 118  
Jilin - Tianjin 108 - 89  
Liaoning - Shandong 113 - 92  
Shanxi - Sichuan 97 - 91  
Shenzhen - Guangzhou 123 - 107  
Xinjiang - Jiangsu Dragons 101 - 93  
Zhejiang Chouzhou - Beijing Dragons 110 - 107  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Rosa Radom 92 - 71  
Torun - Spojnia Stargard 94 - 69  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorzow - Siedlce 92 - 58  
Poznan - Torun 61 - 91  
Sleza Wroclaw - Lublin 80 - 78  
Widzew Lodz - Ostrow Wielkopolski 81 - 69  
Wisla Krakkó - Gdynia 56 - 67  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Juventus Utena 81 - 70  
Nevezis Kedainiai - Prienai 80 - 78  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NKE-Csata - Cegléd 72 - 50  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Detroit 116 - 118  
Dallas - Minnesota 140 - 136  
Denver - Phoenix 119 - 91  
Indiana - Brooklyn 132 - 112  
LA Lakers - Houston 115 - 124  
Miami - Charlotte 112 - 113  
New York - Boston 101 - 103  
Philadelphia - Orlando 116 - 115  
Portland - San Antonio 121 - 108  
Washington - Toronto 113 - 117  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Telekom Bonn 102 - 91  
Bayreuth - Braunschweig 78 - 77  
Bremerhaven - Brose Bamberg 88 - 93  
Skyliners Frankfurt - Göttingen 64 - 72  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - Imola 101 - 80  
Cagliari - Ravenna 82 - 78  
Cento - Roseto 76 - 71  
Ferrara - Bakery Piacenza 74 - 68  
Forli - Jesi 82 - 66  
GSA Udine - Montegranaro 69 - 78  
Treviso - Fortitudo Bologna 75 - 86  
Verona - Mantova 78 - 66  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casale Monferrato - Mens Sana Siena 90 - 60  
Scafati - Treviglio 87 - 72  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Virtus Bologna 90 - 96  
Brindisi - Sassari 84 - 90  
Olimpia Milano - Pistoia 107 - 83  
Reggio Emilia - Torino 85 - 98  
Trieste - Brescia 90 - 86  
Varese - Trento 93 - 85  
Venezia - VL Pesaro 97 - 62  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dike Napoli - Battipaglia 75 - 54  
Famila Schio - Eirene Ragusa 75 - 64  
GEAS San Giovanni - Vigarano 73 - 83  
Lucca - Broni 65 - 65, h.u. 70 - 74  
San Martino di Lupari - Empoli 80 - 56  
UR Venezia - Torino 98 - 53  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagyezsda Orenburg - Jenyiszej Krasznojarszk 81 - 72  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Real Canoe 87 - 60  
Iberojet Palma - Valladolid 77 - 77, h.u. 84 - 87  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Murcia 93 - 49  
Joventut Badalona - Gipuzkoa 88 - 64  
Obradoiro Monbus - Real Madrid 73 - 86  
Valencia - Barcelona 85 - 86  
Zaragoza - Fuenlabrada 77 - 80  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Gernika Bizkaia 60 - 70  
Araski AES - Ensino Lugo 66 - 65  
Bembibre - SC Zaragoza 59 - 66  
Cadi La Seu d'Urgell - P. Avenida 53 - 82  
Sant Adria - IDK Gipuzkoa 60 - 73  
Valencia - Girona 61 - 82  
Zamarat - Univ. Ferrol 74 - 61  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilirija Ljubljana - Sencur Kranj 62 - 81  
Olimpija Ljubljana - Polzela 98 - 95  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Anadolu Efes 62 - 86  
Buyukcekmece - Fenerbahce 69 - 98  
Istanbul BB - Karsiyaka 84 - 89  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Botas Adana 83 - 63  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Zenit Szentpétervár 93 - 91  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekabpils - TTU Tallinn 65 - 76  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Buducnost Podgorica 25 - 24  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Brest 27 - 39  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thüringer HC - Győr 22 - 38  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - FTC 25 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Skjern 25 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Ajax Köbenhavn 22 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Guardes - Hypo Niederösterreich 28 - 22  
BNTU-Belazs Minszk - Kubany Krasznodar (Helysz.: Krasznodar) 20 - 25  
Byasen - Storhamar 14 - 22  
Dortmund - Zalau 24 - 20  
Fredrikstad - Besancon 26 - 22  
Issy Paris - Nantes 23 - 18  
Kastamonu - Ramnicu Valcea 21 - 20  
Muratpasa Antalya - Höör 26 - 31  
Nyköbing F. - Michalovce 29 - 22  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Amand - Dijon 26 - 18  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Chambery 26 - 28  
St. Raphael - Massy Essonne 33 - 24  
Toulouse - Cesson 31 - 21  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akureyri Handboltafelag - ÍBV 22 - 29  
Fram - Grotta 20 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelenia Gora - Koscierzyna 36 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Szeged 27 - 32  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Arendal 29 - 31  
Bodö - Elverum 28 - 32  
Halden - Naerbö 25 - 25  
Kolstad - Fyllingen 30 - 23  
Runar Sandefjord - Falk Horten 33 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Flensburg 20 - 21  
Kiel - Gummersbach 31 - 25  
Magdeburg - Erlangen 31 - 25  
Melsungen - Bergischer HC 26 - 23  
R-N. Löwen Kronau - Füchse Berlin 28 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halle-Neustadt - Bad Wildungen 26 - 39  
Leverkusen - Oldenburg 35 - 19  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ufa Alisza - Sztavropol 28 - 31  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Politehnica Timisoara - Steaua Bukarest 23 - 23  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corona Brassó - Dunarea Braila 27 - 23  
Slatina - Municipal Craiova 19 - 23  
Univ. Cluj - Minaur Baia Mare 23 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Anaitasuna 27 - 26  
AX Puente Genil - Granollers 26 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - AIK 28 - 21  
Redbergslids - Ystad IF 23 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skuru - Kristianstad 37 - 19  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Reading 6 - 0  
Birmingham - Chelsea 0 - 0  
Brighton - Manchester City 0 - 6  
West Ham - Liverpool 0 - 1  
Yeovil - Bristol City 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Platense - Brown de Adrogue 0 - 0  
Defensores de Belgrano - Chacarita Juniors 1 - 2  
Gimnasia Jujuy - Mitre Santiago del Estero 1 - 0  
Gimnasia Mendoza - Sarmiento 0 - 2  
Santamarina Tandil - Atl. Temperley 0 - 1  
Villa Dalmine - Quilmes 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Union SF 0 - 1  
Estudiantes LP - Atl. Tucuman 1 - 1  
Independiente - Huracan 3 - 1  
Newell's - Tigre 2 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Central Coast Mariners 1 - 1  
Perth Glory - Western Sydney Wanderers 1 - 1  
Wellington Phoenix - Newcastle Jets 2 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keshla - Zira 1 - 0  
Sumqayit - Sabah 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Beerschot Wilrijk 3 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Cercle Bruges 4 - 2  
Charleroi - Zulte Waregem 3 - 2  
Oostende - Gent 0 - 4  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Etar Veliko Tarnovo 3 - 0  
Dunav Ruse - Lokomotív Plovdiv 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Bolivar La Paz 0 - 4  
Nacional Potosi - Real Potosi 2 - 0  
San Jose de Oruro - Jorge Wilstermann 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza - Paysandu 1 - 0  
Sampaio Correa - Londrina 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Atlético MG 1 - 0  
Palmeiras - Ceara 2 - 1  
Sao Paulo - Atlético PR 0 - 0  
Sport Recife - Vasco da Gama 2 - 1  
Vitória - Corinthians 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hertha BSC - Freiburg 1 - 1  
Mönchengladbach - Mainz 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Bochum 0 - 0  
Paderborn - Union Berlin 0 - 0  
Regensburg - Darmstadt 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlsruhe - Wehen 2 - 5  
Münster - Würzburg 1 - 0  
Zwickau - Rostock 2 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Audax Italiano 1 - 1  
Dep. Iquique - San Luis de Quillota 2 - 2  
Univ.Catolica de Santiago - Universidad de Concepcion 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - AEL Limasszol 0 - 0  
Nea Szalamina Famaguszta - Omonia Nicosia 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Sokolov 0 - 0  
Vlasim - Varnsdorf 1 - 1  
Zizkov - Jihlava 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Opava 1 - 0  
Liberec - Slavia Praha 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Helsingör 2 - 0  
Naestved - Lyngby 1 - 0  
Nyköbing - Fredericia 0 - 3  
Thisted - Roskilde 3 - 2  
Viborg - Silkeborg 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarup-Paarup - Dalum 2 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slagelse BI - Frem 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Aalborg 2 - 2  
Randers - Sönderjyske 1 - 1  
Vejle - FC Köbenhavn 1 - 3  
Vendsyssel - Horsens 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaizer Chiefs - Black Leopards 1 - 1  
Polokwane City - Supersport Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Bucheon 3 - 1  
Asan Mugunghwa - Seongnam 1 - 0  
Daejeon Citizen - Busan I'Park 0 - 1  
Gwangju - Suwon FC 0 - 2  
Seoul E-Land - Anyang 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - Aucas Quito 1 - 0  
Emelec Guayaquil - Macara Ambato 3 - 1  
LDU Quito - Dep. Cuenca 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Torpedo Minszk 2 - 0  
Szluck - Torpedo Zogyino 0 - 3  
Szmolevicsi - Isloch 0 - 1  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B36 Torshavn - HB Torshavn 1 - 3  
KI Klaksvik - FC Suduroy/Royn 3 - 1  
Vikingur Gota - NSI Runavik 0 - 3  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Seinäjoen JK 1 - 0  
Ilves - Lahti 0 - 1  
Inter Turku - Honka 0 - 2  
Kuopio PS - Turku PS 2 - 1  
PS Kemi - Mariehamn 2 - 0  
Vaasa PS - Rovaniemi PS 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Bordeaux 2 - 0  
Nice - Marseille 0 - 1  
St-Etienne - Rennes 1 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tbiliszi - Lokomotív Tbiliszi 0 - 0  
Saburtalo Tbiliszi - Kolkheti Poti 4 - 1  
Torpedo Kutaisi - FC Rustavi 2 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - PAOK 1 - 2  
Levadiakosz - Xanthi 1 - 2  
OFI - Olympiakosz 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Sittard - De Graafschap 3 - 1  
Feyenoord - Zwolle 3 - 0  
Heracles - Groningen 4 - 1  
NAC Breda - Willem II 2 - 2  
Venlo - ADO Den Haag 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Excelsior/Barendrecht 5 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Hajduk Split 2 - 0  
Slaven Belupo - HNK Gorica 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamshedpur - Atl. Kolkata 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Beitar Jerusalem 1 - 1  
Maccabi Petah Tikva - Hapoel Bnei Sakhnin 0 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Oita Trinita 2 - 4  
Kamatamare Sanuki - Yamaguchi 0 - 0  
Matsumoto Yamaga - Gifu 0 - 0  
Mito - Roasso Kumamoto 3 - 2  
Okayama - Machida Zelvia 1 - 0  
Tochigi - Kofu 2 - 2  
Tokyo Verdi - Tokushima 2 - 1  
Yamagata - Avispa Fukuoka 2 - 2  
Yokohama FC - Omiya Ardija 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagasaki - Jubilo Iwata 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Nojima Sagamihara 0 - 2  
Nagano Parceiro - JEF United Chiba 1 - 1  
Nippon Sport Univ. - Vegalta Sendai 2 - 0  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Kharaitiyat - Al-Khor 1 - 5  
Al-Sailiya - Al-Shahaniya 1 - 3  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyrau - Akzhayik Ural 2 - 1  
Irtis Pavlodar - Kaisar Kyzylorda 0 - 1  
Kairat Almaty - Tobol Kostanay 0 - 0  
Kyzylzhar Petropavlovsk - Zhetysu Taldykorgan 1 - 1  
Sahtar Karagandy - Aktobe 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Rionegro Aguilas 2 - 1  
Atl. Bucaramanga - Boyaca Chico 3 - 0  
Boyaca Patriotas - Once Caldas 1 - 0  
Dep. Tolima - Itagui Leones 3 - 2  
Independiente SF - Dep. La Equidad 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shenzhen Hongzuan - Dalian Transcendence 3 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Changchun Yatai 1 - 1  
Henan Jianye - Guangzhou R&F 2 - 0  
Jiangsu - Shanghai SIPG 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warta Poznan - Chrobry Glogow 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Wisla Krakkó 3 - 3  
Zaglebie Lubin - Wisla Plock 3 - 3  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Suduva Marijampole 1 - 2  
VMFD Zalgiris - Trakai 2 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RSB Berkane - Hassania Agadir 0 - 0  
Wydad Casablanca - Mouloudia Oujda 2 - 0  
Youssoufia Berrechid - FAR Rabat 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Tijuana 3 - 0  
Lobos BUAP - Chivas Guadalajara 1 - 1  
Monterrey - Dep. Toluca 2 - 1  
Necaxa - Leon 0 - 2  
Pachuca - Santos Laguna 1 - 1  
Queretaro - Cruz Azul 2 - 0  
UNAM Pumas - Tigres 3 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Chicago 2 - 1  
D.C. United - New York City FC 3 - 1  
Dallas - Kansas City 0 - 3  
Houston - Seattle 2 - 3  
Los Angeles FC - Vancouver 2 - 2  
Minnesota - Los Angeles Galaxy 1 - 3  
Montreal - Toronto FC 2 - 0  
Orlando - Columbus 2 - 1  
Philadelphia - New York RB 0 - 1  
Portland - Salt Lake 3 - 0  
San Jose - Colorado Rapids 0 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Győr 0 - 1  
Budafok - Budaörs 1 - 2  
Csákvár - Vác 2 - 2  
Dorog - Siófok 0 - 0  
Gyirmót - Monor 7 - 3  
Kaposvár - Nyíregyháza 2 - 1  
Kazincbarcika - ZTE 1 - 1  
Mosonmagyaróvár - Cegléd 0 - 2  
Soroksár - Vasas 3 - 1  
Tiszakécske - Békéscsaba 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Sogndal 1 - 2  
Levanger - Florö 0 - 1  
Mjöndalen - Jerv 1 - 1  
Notodden - Strömmen 1 - 1  
Sandnes Ulf - Nest-Sotra 1 - 1  
Tromsdalen - Ham-Kam 0 - 2  
Ullensaker/Kisa - Kongsvinger 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Odd Grenland 2 - 0  
Lilleström - Rosenborg 0 - 0  
Ranheim - Bodö/Glimt 0 - 0  
Stabaek - Brann Bergen 1 - 2  
Tromsö - Start 1 - 2  
Valerenga - Kristiansund 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolbotn - Grand Bodö 3 - 2  
LSK Kvinner - Klepp 2 - 3  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Mönchengladbach 3 - 1  
Frankfurt - Essen-Schönebeck 1 - 1  
Hoffenheim - Bremen 4 - 0  
Potsdam - Bayern München 1 - 1  
Sand - Leverkusen 3 - 0  
Wolfsburg - Freiburg 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Torino 2 - 2  
Chievo - Atalanta 1 - 5  
Fiorentina - Cagliari 1 - 1  
Frosinone - Empoli 3 - 3  
Internazionale - Milan 1 - 0  
Parma - Lazio 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lecce - Palermo 1 - 2  
Salernitana - Perugia 2 - 1  
Venezia - Hellas Verona 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Albissola 2 - 0  
Arzachena - Alessandria 0 - 1  
Pistoiese - Novara 0 - 2  
Pro Patria - Piacenza 1 - 4  
Pro Piacenza - Cuneo 0 - 1  
U23Juventus - Robur Siena 2 - 2  
Vercelli - Pontedera 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Pesaro 0 - 2  
Fano - Sambenedettese 1 - 1  
Fermana - Vicenza 2 - 0  
Gubbio - Südtirol 0 - 0  
Imolese - Rimini 3 - 1  
Monza - Teramo 0 - 1  
Pordenone - Renate 2 - 1  
Ravenna - Feralpisalo 1 - 1  
Virtus Verona - Giana Erminio 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rende - Bisceglie 3 - 0  
Siracusa - Potenza 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Zenit Szentpétervár 1 - 0  
FK Krasznodar - Akhmat Groznij 0 - 1  
Szpartak Moszkva - Arszenál Tula 2 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAC Wien - Vorwärts Steyr 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Wolfsberg 0 - 0  
Austria Wien - Sturm Graz 1 - 1  
Mattersburg - St. Pölten 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Guarani Asuncion 0 - 0  
Sol de America - Cerro Porteno 2 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Melgar 0 - 1  
Dep. Municipal - Comerciantes Unidos 1 - 0  
Sport Boys Callao - AD Cantolao 3 - 1  
Sport Rosario - Univ. San Martin 0 - 2  
Sporting Cristal - UTC de Cajamarca 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varzim - Porto B 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Armacenenses - Setúbal 1 - 2  
Estoril - Tondela 1 - 1  
Fafe - Penafiel 0 - 0  
Farense - Arouca 1 - 3  
Fatima - Boavista 1 - 4  
Felgueiras - Braga 0 - 1  
Juventude Pedras Salgadas - Chaves 1 - 4  
Leixoes - Amarante 3 - 1  
Limianos - Covilha 0 - 2  
Lusitano Vildemoinhos - Nacional Madeira 2 - 2  
Maria Fonte - Santa Clara 1 - 2  
Mirandela - Feirense 1 - 1  
Moura - Marítimo 0 - 0  
Pacos Ferreira - Gafanha 2 - 0  
Sacavenense - Aves 1 - 3  
Sao Martinho - Moreirense 0 - 1  
Torreense - Rio Ave 1 - 5  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Crystal Palace 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Botosani 1 - 2  
Univ. Craiova 1948 - FCS Bukarest 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Rangers 1 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Almería 1 - 1  
Cadiz - Sp. Gijón 0 - 0  
Lugo - Gimnastic 1 - 0  
Mallorca - UD Extremadura 1 - 1  
Reus - Majadahonda 2 - 1  
Zaragoza - Tenerife 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Pontevedra 0 - 1  
Celta Vigo B - Real Madrid B 1 - 1  
Deportivo B - San Sebastian Reyes 0 - 1  
Fuenlabrada - Atl. Madrid B 2 - 0  
Guijuelo - Coruxo 0 - 0  
Internacional de Madrid - Unionistas de Salamanca 0 - 0  
Ponferradina - Las Palmas B 0 - 0  
Salmantino - Rapido de Bouzas 0 - 1  
Union Adarve - Navalcarnero 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calahorra - Izarra 2 - 0  
Gimn. Torrelavega - UD Logrones 0 - 1  
Langreo - Durango 4 - 1  
Real Union Irun - Arenas de Getxo 1 - 1  
Sp. Gijón B - R. Santander 3 - 1  
Tudelano - Real Sociedad B 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Levante B 2 - 3  
Atl. Baleares - Ontinyent 2 - 1  
Castellon - Valencia B 1 - 1  
Conquense - Espanyol B 1 - 1  
Ejea - Cornella 0 - 0  
Hercules - Badalona 1 - 0  
Olot - Lleida 0 - 1  
Peralada - Ebro 1 - 2  
Sabadell - Teruel 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Don Benito 2 - 1  
Badajoz - Linense 0 - 2  
El Ejido - San Fernando 0 - 2  
Ibiza Eivissa - Marbella 4 - 0  
Malaga B - Jumilla 0 - 0  
Melilla - UCAM Murcia 2 - 2  
Real Murcia - Talavera de la Reina 1 - 0  
Rec. Huelva - Almería B 2 - 0  
Sevilla B - Cartagena 0 - 1  
Villanovense - Granada B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Valladolid 0 - 1  
Eibar - Ath. Bilbao 1 - 1  
Huesca - Espanyol 0 - 2  
Rayo Vallecano - Getafe 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Madrid CCF 6 - 1  
Betis - Ath. Bilbao 0 - 0  
CDEF Logrono - Malaga 1 - 2  
Espanyol - Tenerife 1 - 1  
Huelva - Barcelona 1 - 3  
Real Sociedad - Levante 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Chiasso 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Xamax 1 - 1  
Lugano - St. Gallen 3 - 1  
Sion - Grasshoppers 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Falkenberg 1 - 0  
Brage - Jönköping Södra 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skelleftea - Karlslund 1 - 2  
Syrianska FC - Akropolis 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - AIK Stockholm 0 - 0  
Elfsborg - Sundsvall 2 - 0  
Häcken - Östersund 2 - 0  
Kalmar - Norrköping 1 - 2  
Trelleborg - Sirius 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vittsjö - Eskilstuna Utd. 4 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Vranje - Bacska Palanka 1 - 1  
Spartak Subotica - Partizan Belgrád 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Krsko 2 - 1  
Olimpija Ljubljana - Triglav Kranj 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hatayspor - Osmanlispor 0 - 0  
Istanbulspor - Giresunspor 3 - 1  
Karabukspor - Altay Izmir 0 - 4  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Antalyaspor 0 - 1  
Ankaragücü - Yeni Malatyaspor 1 - 0  
Göztepe Izmír - Besiktas 2 - 0  
Rizespor - Konyaspor 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Lviv - Arzenal Kijev 1 - 0  
Olekszandria - Kárpáti Lviv 2 - 1  
Olimpik Doneck - Csernomorec Odessza 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Montevideo Wanderers 0 - 5  
Fenix Montevideo - Atenas De San Carlos 2 - 1  
Progreso - Boston River 1 - 0  
Racing Montevideo - Liverpool Montevideo 1 - 1  
Rampla Juniors - Danubio 0 - 0  
Torque - CA Cerro 0 - 0  
Labdarúgás (USL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleston - New York RB 2 0 - 1  
Louisville City - Indy Eleven 4 - 1  
Orange County SC - St. Louis FC 4 - 0  
Pittsburgh - Bethlehem Steel 1 - 1  
Sacramento - Swope Park 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Zulia Maracaibo 0 - 2  
Caracas FC - Zamora Barinas 2 - 2  
Dep. Anzoategui - Dep. Lara 2 - 1  
Estudiantes de Merida - Atl. Venezuela 3 - 1  
Metropolitanos Caracas - Monagas Maturin 2 - 0  
Mineros de Guayana - Dep. La Guaira 1 - 1  
Portuguesa Acarigua - Carabobo 1 - 0  
Puerto Cabello - Dep. Tachira 0 - 0  
Trujillanos Valera - Estudiantes de Caracas 4 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Jalgpallikool Tammeka 2 - 2  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Tasman Utd. 3 - 1  
Canterbury Utd. - Southern Utd. 1 - 0  
Hamilton Wanderers - Waitakere Utd. 3 - 1  
Wellington Phoenix 2 - Team Wellington 1 - 4  
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fernandez - J. Navarro (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
A. Marquez - I. Lecuona (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
B. Binder - L. Marini (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
F. Bagnaia - F. Quartararo (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
J. Mir - X. Vierge (Japán Nagydíj, futam) 0 - 1  
J. Navarro - T. Nagashima (Japán Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Baldassarri - A. Marquez (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Marini - J. Mir (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Oliveira - F. Quartararo (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Oliveira - L. Baldassarri (Japán Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Schrotter - B. Binder (Japán Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Schrotter - I. Lecuona (Japán Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Corsi - A. Locatelli (Japán Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Lowes - S. Corsi (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Japán Nagydíj 2018    
Moto2, Japán Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arenas - L. Dalla Porta (Japán Nagydíj, futam) 0 - 1  
A. Arenas - M. Ramirez (Japán Nagydíj, futam) 0 - 1  
A. Canet - J. Masia (Japán Nagydíj, futam) 0 - 1  
A. Sasaki - D. Foggia (Japán Nagydíj, futam) 0 - 1  
D. Binder - D. Foggia (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
E. Bastianini - F. Di Giannantonio (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
F. Di Giannantonio - L. Dalla Porta (Japán Nagydíj, futam) 0 - 1  
G. Rodrigo - E. Bastianini (Japán Nagydíj, futam) 0 - 1  
G. Rodrigo - M. Ramirez (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
J. Kornfeil - J. Masia (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
J. Kornfeil - P. Öttl (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
J. Martin - M. Bezzecchi (Japán Nagydíj, futam) 0 - 1  
J. McPhee - A. Canet (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
J. McPhee - T. Arbolino (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
T. Arbolino - D. Binder (Japán Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Japán Nagydíj 2018    
Moto3, Japán Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bautista - D. Petrucci (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
A. Espargaro - K. Nakasuga (Japán Nagydíj, futam) 0 - 1  
D. Pedrosa - A. Rins (Japán Nagydíj, futam) 0 - 1  
H. Syahrin Abdullah - B. Smith (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
J. Miller - C. Crutchlow (Japán Nagydíj, futam) 0 - 1  
J. Torres - S. Guintoli (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
J. Zarco - M. Vinales (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Marquez - A. Dovizioso (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Redding - K. Abraham (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
T. Lüthi - X. Simeon (Japán Nagydíj, futam) 0 - 1  
T. Nakagami - F. Morbidelli (Japán Nagydíj, futam) 0 - 1  
V. Rossi - A. Iannone (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Japán Nagydíj 2018    
MotoGP, Japán Nagydíj 2018 - Top 3    
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulouse - Leinster 28 - 27  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Glasgow Warriors 12 - 29  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Montpellier 23 - 20  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Uijeongbu KB Stars 3 - 1  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Békéscsaba 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuprum Lubin - Czarni Radom 0 - 3  
Jastrzebski Wegiel - Szczecin 0 - 3  
ONICO Varsó - Zawiercie 3 - 1  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - Kamnik 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Bühl 3 - 0  
Haching - Lüneburg 3 - 1  
Herrsching - VCO Berlin 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Trentino 1 - 3  
Castellana Grotte - Modena 2 - 3  
Cucine Lube Civitanova - Ravenna 3 - 0  
Latina - Monza 1 - 3  
Revivre Milano - Padova 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-LO - Belogorje Belgorod 0 - 3  
Nova Novokujbisevszk - Ural Ufa 2 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - San Sadurnino 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - Fenerbahce 3 - 0  
Inegol Bld. Spor - Afyon Bld. Spor 1 - 3  
Istanbul BB - Arhavi Bld. Spor 3 - 2  
Jeopark Kula - Galatasaray 2 - 3  
Maliye Piyango Ankara - Ziraat Bankasi Ankara 3 - 1  
Snooker (English Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
English Open 2018    
M. Davis - S. Bingham (9 nyert frame-ig) 7 - 9  
Strandröplabda (Las Vegas)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Bryl M / Filjalek G 2 - 0  
Berntsen M / Sorum C S - Crabb T / Bourne T 2 - 0  
Crabb T / Bourne T - Krasilnikov V / Stoyanovskiy O 1 - 2  
Strandröplabda (Las Vegas, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bansley H / Wilkerson B - Humana-Paredes/Pavan 2 - 1  
Tenisz (Antwerpen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Edmund - G. Monfils 2 - 1  
Tenisz (Antwerpen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Gonzalez S - Mahut/Roger-Vasselin 0 - 2  
Tenisz (Bázel-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - M. McDonald 2 - 1  
D. Lajovic - M. Copil 0 - 2  
M. Jaziri - L. Djere 0 - 2  
T. Daniel - V. Pospisil 2 - 0  
Tenisz (Bázel-selejtező, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lindstedt R / Martin F - Garcia-Lopez G / Marrero 1 - 2  
Tenisz (Bécs-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - S. Stakhovsky 2 - 1  
G. Pella - R. Bemelmans 0 - 2  
M. Kukushkin - A. Rublev 2 - 0  
P-H. Herbert - C. Norrie 2 - 1  
Tenisz (Bécs-selejtező, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molchanov D / Zelenay I - Mies A / Podlipnik-Castillo H 2 - 1  
Tenisz (Calgary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jor. Thompson - I. Karlovic 0 - 2  
Tenisz (Ismaning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Sakharov - F. Baldi 0 - 2  
Tenisz (Ismaning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja P / Sancic A - Junaid R / Pel D 2 - 1  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - K. Khachanov 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirnyi M / Oswald P - Krajicek A / Rajeev R 0 - 2  
Tenisz (Ningbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Gunneswaran - T. Fabbiano 1 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gulbis - S. Tsitsipas 0 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Daniell M / Koolhof W 2 - 0  
Tenisz (Suzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saisai Zheng - J. Cepelova 2 - 0  
Tenisz (WTA-vb,női egyes,Fehér csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wozniacki - Ka. Pliskova 0 - 2  
P. Kvitova - E. Svitolina 0 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tien Chen Chou - Ken. Momota 1 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Kamura T / Sonoda K 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tzu Ying Tai - S. Nehwal 2 - 1  
Tollaslabda (Denmark Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Y / Hirota S - Tanaka S / Yonemoto K 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zheng S / Huang Y - Puavaranukroh/Taerattanac 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Andrade - W. Kautondokwa 1 - 0  
Emm. Rodriguez - J. Moloney 1 - 0  
K. Galahad - T.K. Clary 1 - 0  
R. Murata - R. Brant 0 - 1  
T. Farmer - J. Tennyson 1 - 0  
Y. Dorticos - M. Masternak 1 - 0  

 

     

2018.10.20.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
British Columbia - Edmonton 42 - 32  
Ottawa - Hamilton 35 - 31  
Toronto - Montreal 26 - 22  
Asztalitenisz (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ovtcharov - M. Falck 4 - 3  
E. Lebesson - T. Boll 1 - 4  
K. Jha - Gaoyuan Lin 1 - 4  
Koki Niwa - Gaoyuan Lin 1 - 4  
Koki Niwa - J. Groth 4 - 1  
S. Gauzy - Sangsu Lee 3 - 4  
Tom. Harimoto - Sangeun Jeong 4 - 0  
Tom. Harimoto - T. Boll 1 - 4  
V. Samsonov - Chun Ting Wong 4 - 1  
Zhendong Fan - G. Tsuboi 4 - 0  
Zhendong Fan - V. Samsonov 4 - 0  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks (4.m.) 2 - 8  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - LA Dodgers (6.m.) 7 - 2  
Birkózás (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gulyás Zs.I. - A. Adanabasier (Szabadfogás 74 kg) 0 - 1  
Ligeti D. - G. Petriashvili (Szabadfogás 125 kg) 0 - 1  
Ligeti D. - J. Ludescher (Szabadfogás 125 kg) 1 - 0  
Molnár J. - A. Diatta (Szabadfogás 61 kg) 0 - 1  
Veréb I. - E. Voitechovski (Szabadfogás 86 kg) 0 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Civitella Casanova - Arzignano 5 - 1  
Dosson - Rieti 4 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azemeis - Electrico FC 0 - 2  
Braga - Viseu 2001 Adsc 2 - 5  
Leoes Porto Salvo - Fundao 3 - 2  
Modicus Sandim - Rio Ave 3 - 1  
Quinta dos Lombos - Belenenses 2 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaen - Barcelona 1 - 7  
Murcia - Ribera Navarra 5 - 0  
Parrulo Ferrol - Magna Gurpea 2 - 2  
Peniscola - Segovia 2 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Hartford 3 - 4  
Binghamton - Syracuse 0 - 4  
Bridgeport - Providence 3 - 3  
Charlotte - Hershey 3 - 3  
Colorado Eagles - Ontario Reign 6 - 2  
Laval - Springfield 3 - 5  
Laval - Springfield (21:00) 2 - 4  
Lehigh Valley - Wilkes-Barre/Scranton 4 - 5  
Manitoba - San Antonio 4 - 1  
Rochester - Toronto Marlies 4 - 4  
San Diego - Milwaukee 4 - 2  
Texas Stars - Iowa 5 - 4  
Toronto Marlies - Hartford 3 - 2  
Tucson - Rockford 3 - 3  
Utica - Cleveland 3 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Klagenfurt 2 6 - 2  
Feldkirch - Gherdeina/Gröden 6 - 2  
Kitzbühel - Fassa 4 - 3  
Olimpija Ljubljana - Asiago 6 - 2  
Salzburg 2 - Bregenzerwald 4 - 2  
Val Pusteria - Vipiteno/Sterzing 2 - 1  
Zell am See - Lustenau 2 - 5  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Sheffield 7 - 1  
Fife - Nottingham 7 - 5  
Glasgow - Coventry 3 - 5  
Manchester - Dundee 3 - 3  
Milton Keynes - Belfast 1 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Kladno 5 - 5  
Jihlava - Zubr Prerov 5 - 0  
Litomerice - Havirov 3 - 0  
Poruba - Kadan 8 - 2  
Slavia Trebic - Slovan Ustecti Lvi 3 - 3  
Vsetin - Prostejov 6 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvínov - Sparta Praha 0 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baranovichi - Himik Novopolock 2 - 4  
Breszt - Lokomotiv Orsha 3 - 0  
Gomel - Metallurg Zslobin 1 - 1  
HK Mogilev - Bobruisk 7 - 2  
Lida - Nyeman Grodno 1 - 5  
Sahtar Szoligorszk - Junoszt Minszk 2 - 0  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Imatra Ketterä 6 - 1  
IPK - LeKi 4 - 4  
KeuPa - SaPKo 2 - 1  
Kiekko-Vantaa - Jokipojat 2 - 2  
Koovee - Kokkolan Hermes 5 - 8  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Kalpa 5 - 1  
Kookoo - Ässät 4 - 1  
Kärpät - SaiPa 6 - 1  
Lukko - HIFK 5 - 3  
Tappara - Vaasan Sport 3 - 0  
Turku PS - JYP 2 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Red Star Kunlun - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 4  
Szibir Novoszibirszk - Dinamo Minszk 6 - 0  
Szpartak Moszkva - Slovan Bratislava 4 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Avangard Omszk 1 - 1  
Vityaz Podolszk - Dinamo Riga 1 - 2  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC - Jesenice 3 - 4  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Zemgale/LLU 4 - 2  
Lido Riga - Mogo Riga 4 - 6  
Prizma Riga - Liepaja 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Nashville 3 - 5  
Carolina - Colorado 1 - 3  
Dallas - Minnesota 1 - 3  
Los Angeles - Buffalo 1 - 5  
Philadelphia - New Jersey 5 - 2  
Washington - Florida 5 - 5  
Winnipeg - Arizona 5 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Valerenga 1 - 7  
Stavanger - Lillehammer 4 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Znojmo 0 - 3  
Fehérvár - Südtirol Bolzano 2 - 5  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Zug 3 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Örebro 3 - 2  
Frölunda - HV 71 4 - 1  
Färjestad - Djurgarden 4 - 3  
Lulea - Malmö 3 - 1  
Mora - Växjö 1 - 4  
Rögle - Timra 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Ucsali - Juzsnij Ural Orszk 2 - 4  
Szarov - Heilongjiang 4 - 4  
Tambov - Chengdu 0 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - Anyang 5 - 2  
Oji Eagles - Szahalin 3 - 3  
Tohoku Blades - Goyang High1 0 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Igokea 96 - 75  
Krka Novo Mesto - Partizan Belgrád 80 - 76  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Brisbane 88 - 73  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Dandenong 87 - 65  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leuven - Mechelen 76 - 68  
Oostende - Antwerpen 88 - 63  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians Paulista - Paulistano 83 - 92  
Franca - Botafogo 74 - 77  
Vasco da Gama - Joinville/AABJ 66 - 74  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Ostrava 106 - 78  
Kolin - Sokoli Hradec Kralove 104 - 78  
Opava - Svitavy 88 - 73  
Pardubice - Olomoucko 82 - 70  
USK Praha - Brno 77 - 76  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Trutnov 64 - 51  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Seoul Knights 82 - 94  
Changwon Sakers - Incheon Elephants 94 - 70  
Goyang - Jeonju KCC Egis 73 - 84  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orleans - Aix Maurienne 89 - 62  
Quimper - Blois 78 - 82  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Nanterre 83 - 78  
Cholet - Pau Orthez 63 - 70  
Le Mans - Gravelines 89 - 87  
Monaco - Reims 83 - 59  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Landerneau Bretagne 79 - 62  
Landes - Mondeville 68 - 57  
Lattes Montpellier - Lyon 80 - 63  
St-Amand Hainaut - Nantes Reze 72 - 63  
Tarbes - Roche Vendee 78 - 69  
Villeneuve d'Ascq Lille - Flammes Carolo Ardennes 73 - 70  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TNT KaTropa - SM Beermen 96 - 107  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Korivosz Amaliada 63 - 64  
Ermisz Agiasz - Har. Trikoupisz Meszologi 98 - 76  
Ethnikosz Pireusz - Amintasz Dafni 66 - 79  
Kardica - Ippokratisz Kosz 82 - 65  
Kasztoria - Kavala 82 - 62  
Marouszi - Iraklisz 100 - 91  
Pefkohori - Ionikosz Nikea 69 - 84  
Pszihiko - Diagorasz Egaleo 69 - 66  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koloszosz Rodosz - Kymi 73 - 73, h.u. 97 - 90  
PAOK - Promitheasz Patra 81 - 56  
Periszteri - Holargosz 71 - 62  
Rethymno - AEK Athén 57 - 66  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKK Sibenik - Vrijednosnice Osijek 65 - 72  
Hermes Zagreb - Zabok 99 - 78  
Skrljevo - Split 74 - 89  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Hapoel Eilat 82 - 82, h.u. 108 - 102  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Rizing Fukuoka 72 - 71  
Chiba - Albirex Niigata 98 - 90  
Mikawa Kariya - Tokyo Sunrockers 74 - 64  
Osaka - Nagoya Dolphins 63 - 76  
Tochigi - Hokkaido 70 - 72  
Tokyo Alvark - Kawasaki Brave Thunders 89 - 67  
Toyama - Kyoto 90 - 71  
Toyohashi Neophoenix - Ryukyu Okinawa 63 - 96  
Yokohama - Shiga 80 - 76  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Legia Varsó 79 - 69  
Trefl Sopot - Anwil Wloclawek 82 - 92  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Lietkabelis 87 - 81  
Rytas Vilnius - Siauliai 90 - 63  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Szombathely 75 - 82  
Jászberény - Alba Fehérvár 81 - 82  
Kaposvár - Szolnok 91 - 98  
Körmend - Sopron 95 - 78  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - Diósgyőr 77 - 82  
Sopron - Győr 71 - 52  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - New York 107 - 105  
LA Clippers - Oklahoma City 108 - 92  
Memphis - Atlanta 131 - 117  
Milwaukee - Indiana 118 - 101  
Minnesota - Cleveland 131 - 123  
New Orleans - Sacramento 149 - 129  
Orlando - Charlotte 88 - 120  
Toronto - Boston 113 - 101  
Utah - Golden State 123 - 124  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crailsheim - Jena 101 - 78  
Ludwigsburg - Oldenburg 67 - 85  
Mitteldeutscher - Vechta 86 - 86, h.u. 100 - 106  
Ulm - Alba Berlin 74 - 92  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azimut Bergamo - Axpo Legnano 79 - 62  
Biella - Virtus Roma 73 - 79  
Cassino - Capo D'Orlando 92 - 99  
Eurobasket Roma - Agrigento 84 - 78  
Latina - Tortona 95 - 85  
Rieti - Trapani 78 - 55  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremona - Cantu 79 - 96  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inventa Kurszk - Dinamo Moszkva 79 - 71  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ourense - Oviedo 67 - 74  
Prat Joventut - Leyma Coruna 76 - 66  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Breogan Lugo 92 - 76  
Gran Canaria - MoraBanc Andorra 106 - 80  
Iberostar Tenerife - Estudiantes 73 - 81  
Manresa - Unicaja Malaga 87 - 96  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Stari Banovci - Novi Pazar 81 - 73  
Sloboda Uzice - OKK Belgrád 88 - 90  
Tamis Pancevo - Dynamic Belgrád 74 - 86  
Zlatibor Cajetina - Metalac Farmakom 89 - 91  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Slovan Bratislava 65 - 46  
Piestanske Cajky - Ruzomberok 57 - 59  
Samorin - Poprad 79 - 51  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogaska - Primorska Koper 70 - 64  
Sentjur - Zlatorog Lasko 63 - 63, h.u. 77 - 71  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Tofas Bursa 96 - 85  
Sakaryaspor - RH Gaziantepspor 75 - 67  
Türk Telekom - Besiktas 74 - 66  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Gundogdu - Fenerbahce 70 - 68  
Galatasaray - Izmit Bld. Spor 73 - 54  
Kircicegi Bodrum - Besiktas 58 - 102  
Ormanspor - Cukurova 64 - 71  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Jenyiszej Krasznojarszk 106 - 91  
Lok.Kubany Krasznodar - VEF Riga 92 - 63  
Tsmoki-Minszk - Nyizsnyij Novgorod 78 - 87  
UNIKSZ Kazany - Zielona Gora 86 - 66  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Ogre 83 - 81  
Valmiera - Jurmala/Fenikss 77 - 103  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Rosztov 21 - 27  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podravka Koprivnica - Krim Ljubljana 27 - 27  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - CSM Bukarest 27 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Holstebro 31 - 27  
Aarhus - Mors-Thy 26 - 26  
Kolding - GOG 23 - 23  
Skanderborg - Ribe-Esbjerg 29 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buxtehude - Viborg 25 - 32  
Dunaújváros - Spono Nottwil 43 - 14  
Kubany Krasznodar - BNTU-Belazs Minszk 29 - 22  
Metzingen - Asztrahanocska 38 - 26  
Siófok - Vác 32 - 26  
Zvezda Zvenyigorod - Salerno 35 - 25  
Kézilabda (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivry - Cavigal Nice 37 - 35  
Nimes - Nantes 30 - 37  
Paris SG - Dunkerque 34 - 23  
Pontault-Combault - Tremblay 25 - 25  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Porec 27 - 22  
Rudar Rude - Umag 27 - 28  
Sesvete - Vinkovci 35 - 26  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Selfoss 27 - 30  
KA Akureyri - IR 25 - 25  
Valur - Afturelding 25 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Elblag 18 - 30  
Kobierzyce - Piotrcovia Piotrkow 30 - 23  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabas - Balatonfüred 22 - 28  
Komló - Csurgó 27 - 27  
Mezőkövesd - Tatabánya 23 - 29  
Vecsés - FTC 19 - 25  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Mosonmagyaróvár 29 - 21  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haslum - Drammen 26 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fana Bergen - Raelingen 27 - 23  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coburg - TUSEM Essen 29 - 30  
Emsdetten - Grosswallstadt 34 - 25  
Hüttenberg - Lübeck-Schwartau 25 - 22  
Lübbecke - Balingen-Weilstetten 33 - 27  
Rimpar - Dessau-Rosslauer 22 - 22  
Wilhelmshaven - Hamburg 28 - 33  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lemgo - Ludwigshafen-Friesenheim 23 - 23  
Wetzlar - Göppingen 26 - 21  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Potaissa Turda 35 - 24  
Fagaras - Baia Mare 24 - 23  
Focsani - Dinamo Bukarest 25 - 34  
S Municipal Dedeman Bacau - Buzau 30 - 25  
Suceava - Dobrogea Constanta 24 - 35  
Universitatea Cluj - Calarasi 28 - 42  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Gloria Buzau 29 - 27  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Tatran Presov 30 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Valladolid - Quabit Guadalajara 28 - 30  
Bidasoa Irun - Teucro 32 - 21  
Ciudad Encantada - Logrono La Rioja 25 - 25  
Morrazo Cangas - Benidorm 21 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bera Bera - Valladolid 24 - 24  
Elche - Gijon 24 - 24  
Malaga - Castellon 34 - 25  
Zuazo Barakaldo - Porrino 23 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Ystad - Önnereds 24 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Kungalv 21 - 17  
VästerasIrsta - Lugi 29 - 25  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - Ormoz 31 - 30  
Dol TKI Hrastnik - Celje 23 - 40  
Koper - SVIS Ivancna Gorica 30 - 20  
Krka Novo Mesto - Loka 24 - 26  
Ribnica - Gorenje Velenje 30 - 30  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bejaia - Ain M'Lila 0 - 0  
Bordj Bou Arreridj - MC Alger 0 - 1  
Constantine - Medea 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Wimbledon 2 - 0  
Bradford - Rochdale 0 - 2  
Bristol Rovers - Oxford Utd. 0 - 0  
Charlton - Barnsley 2 - 0  
Doncaster - Gillingham 3 - 3  
Luton - Walsall 2 - 0  
Peterborough - Accrington 0 - 1  
Plymouth - Burton 2 - 3  
Portsmouth - Fleetwood 1 - 0  
Shrewsbury - Sunderland 0 - 2  
Southend - Coventry 1 - 2  
Wycombe - Scunthorpe 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Notts County 4 - 0  
Crawley - Newport 4 - 1  
Forest Green - Cheltenham 1 - 1  
Grimsby - Exeter 0 - 0  
Lincoln - Cambridge Utd. 1 - 1  
Macclesfield - Carlisle 2 - 1  
Milton Keynes Dons - Northampton 1 - 0  
Morecambe - Colchester 0 - 1  
Oldham - Port Vale 0 - 1  
Stevenage - Crewe 0 - 1  
Swindon - Mansfield 0 - 0  
Yeovil - Tranmere 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Swansea 1 - 0  
Blackburn - Leeds 2 - 1  
Brentford - Bristol City 0 - 1  
Derby County - Sheffield Utd. 2 - 1  
Hull City - Preston 1 - 1  
Ipswich - QPR 0 - 2  
Nottingham - Norwich 1 - 2  
Reading - Millwall 3 - 1  
Rotherham - Bolton 1 - 1  
Stoke - Birmingham 0 - 1  
Wigan - West Bromwich 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Independiente de Mendoza 0 - 0  
Atl. Los Andes - Guillermo Brown 0 - 0  
Atl. Rafaela - Olimpo Bahia Blanca 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Rosario Central 0 - 0  
Colón - River Plate 1 - 0  
Defensa Justicia - Talleres Cordoba 2 - 0  
Godoy Cruz - Aldosivi 2 - 0  
Lanus - Patronato Parana 3 - 1  
Vélez Sarsfield - Gimnasia LP 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Victory - Melbourne City 1 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Neftcsi Baku 3 - 1  
Qarabag Baku - Sabayil 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Saint-Gilloise 1 - 1  
Tubize - Lommel 0 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Lokeren 2 - 1  
Genk - Eupen 2 - 1  
Kortrijk - St. Truiden 3 - 1  
Mouscron-Peruwelz - Standard Liege 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Cserno More Várna 2 - 1  
Ludogorec Razgrad - Levszki Szófia 2 - 1  
Slavia Szófia - Szeptemvri Szófia 3 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
The Strongest - Guabira Montero 6 - 0  
Universitario de Sucre - Royal Pari Santa Cruz 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Oeste 1 - 1  
Boa - Guarani 2 - 1  
CRB - Goiás 2 - 0  
Ponte Preta - Figueirense 2 - 1  
Sao Bento - Criciuma 0 - 0  
Vila Nova - Juventude 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Gremio 1 - 1  
Botafogo RJ - Bahia 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Preto - Corinthians 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - RB Leipzig 0 - 0  
Leverkusen - Hannover 2 - 2  
Nürnberg - Hoffenheim 1 - 3  
Schalke - Bremen 0 - 2  
VfB Stuttgart - Dortmund 0 - 4  
Wolfsburg - Bayern München 1 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Fürth 2 - 3  
Heidenheim - Magdeburg 3 - 0  
Holstein Kiel - 1. FC Köln 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Braunschweig 2 - 0  
Fortuna Köln - Cottbus 3 - 1  
Hallescher FC - Unterhaching 1 - 1  
Kaiserslautern - Uerdingen 2 - 0  
Lotte - Osnabrück 0 - 0  
Sonnenhof Grossaspach - Meppen 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Curico Unido - Palestino 0 - 0  
Dep. Union La Calera - Huachipato 0 - 2  
O'Higgins - Colo Colo 1 - 1  
Union Espanola - Dep. Temuco 2 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - Doxa Katokopia 3 - 0  
Apollon Limasszol - Ermisz Aradippou 5 - 0  
Paralimni - Anorthoszisz Famaguszta 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - Vitkovice 0 - 0  
Trinec - Chrudim 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Zlín 1 - 1  
Ostrava - Karvina 1 - 1  
Pribram - Jablonec 0 - 6  
Slovacko - Teplice 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Fremad - Brabrand 2 - 0  
Kjellerup - Odder 2 - 2  
Sydvest - Skive 2 - 3  
Vejgaard - Jammerbugt 1 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - Skovshoved 3 - 3  
Hellerup - Brönshöj 1 - 1  
Hilleröd - AB Gladsaxe 3 - 2  
Marienlyst - Vanlöse 0 - 3  
Middelfart - Avarta 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Midtjylland 1 - 4  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Ballerup 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - Bloemfontein Celtic 1 - 0  
Maritzburg Utd. - Highlands Park 2 - 1  
Orlando Pirates - Chippa Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Jeonnam 2 - 1  
Gyeongnam - Sangju Sangmu 2 - 1  
Jeju - FC Seoul 1 - 0  
Jeonbuk - Incheon 3 - 2  
Suwon Bluewings - Pohang 2 - 0  
Ulsan - Gangwon 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - Univ. Catolica de Quito 1 - 3  
Guayaquil City - Barcelona Guayaquil 3 - 4  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Jazeera (UAE) 1 - 2  
Al-Sharjah - Ajman 1 - 1  
Al-Wahda - Al-Dhafra 2 - 4  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - Petrojet 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Gorodeja 3 - 2  
FK Minszk - Dinamo Minszk 3 - 3  
Sahtar Szoligorszk - Nyeman Grodno 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Oulu 3 - 2  
Haka - Klubi 04 5 - 0  
HIFK - KPV Kokkola 2 - 1  
JJK Jyväskylä - Kajaani 1 - 2  
KTP - Jaro 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Lorient 3 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Guingamp 0 - 0  
Dijon - Lille 1 - 2  
Nantes - Toulouse 4 - 0  
Paris SG - Amiens 5 - 0  
Reims - Angers 1 - 1  
Strasbourg - Monaco 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Metz 11 - 0  
Rodez Aveyron - Fleury 91 0 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sioni Bolnisi - FC Samtredia 4 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - AEK Athén 0 - 2  
Giannina - Panetolikosz 0 - 2  
Larissza - Lamia 1 - 2  
Panathinaikosz - Panioniosz 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - Vitesse 2 - 0  
Heerenveen - Ajax 0 - 4  
PSV - Emmen 6 - 0  
Utrecht - AZ Alkmaar 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Dinamo Zagreb 1 - 4  
Rudes - Osijek 1 - 4  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala Blasters - Delhi 1 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema FC - Bali Utd. 3 - 1  
Madura Utd. - Persipura Jayapura 2 - 2  
Persib Bandung - Persebaya Surabaya 1 - 4  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanat Naft Abadan - Tractor Tabriz 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel TA 0 - 0  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Raanana 2 - 0  
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Haifa 1 - 1  
Maccabi TA - Hapoel Hadera 4 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyoto - Albirex Niigata 0 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Cerezo Osaka 0 - 1  
Gamba Osaka - Yokohama FM 2 - 1  
Kawasaki Frontale - Vissel Kobe 5 - 3  
Shimizu SP - Sanfrecce Hiroshima 2 - 0  
Shonan Bellmare - Sapporo 2 - 2  
Urawa RD - Kashima A. 3 - 1  
Vegalta Sendai - Sagan Tosu 2 - 3  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beleza Inagi - Kobe Leonessa 0 - 0  
Cerezo Osaka - Urawa RD 1 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Ahli (QAT) 0 - 3  
Al-Rayyan - Al-Gharafa 1 - 1  
Umm-Salal - Qatar SC 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Ordabasy Shymkent 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaguares de Cordoba - Independiente Medellin 0 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hangzhou Greentown - Yanbian 2 - 1  
Heilongjiang Lava Spring - Zhejiang Yiteng 1 - 1  
Liaoning Hongyun - Shanghai Shenxin 1 - 0  
Meizhou Meixian Techand - Qingdao Huanghai 1 - 3  
Wuhan Zall - Meizhou Hakka 3 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Hebei 4 - 4  
Guangzhou Evergrande - Beijing Renhe 6 - 1  
Guizhou Zhicheng - Dalian Yifang 3 - 0  
Shandong Luneng - Tianjin Teda 2 - 0  
Shanghai Shenhua - Tianjin Quanjian 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Odra Opole 1 - 1  
GKS Tychy - Rakow Czestochowa 0 - 0  
LKS Lodz - GKS Jastrzebie 2 - 0  
Olsztyn - Puszcza Niepolomice 2 - 2  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Chojniczanka Chojnice 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Korona Kielce 2 - 1  
Slask Wroclaw - Arka Gdynia 1 - 2  
Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica 3 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - METTA/LU 0 - 1  
Riga FC - Jelgava 2 - 0  
Ventspils - Spartaks Jurmala 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - CRA de Hoceima 1 - 1  
Kawkab Marrakesh - Difaa El Jadidi 2 - 1  
Olympique de Khouribga - Raja Casablanca 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Veracruz 4 - 3  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Auto Tiraspol - Speranta Nisporeni 0 - 1  
Zimbru Chisinau - Zaria Balti 3 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Paks 2 - 1  
Diósgyőr - Újpest 1 - 2  
Haladás - Vidi 0 - 2  
Kisvárda - Mezőkövesd 1 - 2  
MTK - Honvéd 1 - 1  
Puskás Akadémia - FTC 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Moss 3 - 0  
Asker - Baerum 4 - 2  
Elverum - Odd Grenland 2 3 - 2  
Grorud - Fredrikstad 0 - 0  
Nybergsund - Hönefoss 1 - 2  
Raufoss - Fram Larvik 3 - 2  
Stabaek 2 - Mjölner 1 - 4  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Flekkeröy 3 - 4  
Brattvag - Nardo 1 - 4  
Egersund - Vard Haugesund 1 - 1  
Hödd - Kjelsas 2 - 1  
Skeid - Bryne 2 - 0  
Valerenga 2 - KFUM Oslo 1 - 3  
Vidar - Stjördals/Blink 4 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Sarpsborg 2 - 2  
Sandefjord - Strömsgodset 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Röa 2 - 0  
Avaldsnes - Sandviken 0 - 0  
Lyn - Stabaek 2 - 3  
Trondheims-Örn - Valerenga 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Genoa 1 - 1  
Roma - SPAL Ferrara 0 - 2  
Udinese - Napoli 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Carpi 1 - 0  
Cittadella - Brescia 2 - 2  
Cosenza - Foggia 2 - 0  
Crotone - Padova 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Triestina - Ternana 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juve Stabia - Monopoli 2 - 1  
Matera - Casertana 2 - 2  
Paganese - Catania 2 - 4  
Trapani - Rieti 3 - 0  
Vibonese - Sicula Leonzio 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - FK Krasznodar 2 1 - 4  
Fakel Voronyezs - Tambov 0 - 0  
Himki - Tyumeny 2 - 1  
Kurszk - Tom Tomszk 0 - 0  
Nyizsnyij Novgorod - Armavir 1 - 0  
Rotor Volgográd - Mordovija Szaranszk 1 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Lucs Vlagyivosztok 0 - 0  
Szocsi - Szibir Novoszibirszk 4 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Csertanovo Moszkva 0 - 2  
Zenit Sz'tpétervár 2 - SZKA Habarovszk 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orenburg - Jenyiszej Krasznojarszk 0 - 0  
Ufa - Rubin Kazany 0 - 0  
Ural Jekatyerinburg - Krilja Szovjetov Szamara 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wacker Innsbruck Amatőr - Kapfenberg 3 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartberg - Rapid Wien 3 - 0  
LASK Linz - Altach 1 - 1  
Salzburg - Wacker Innsbruck 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA 3 de Febrero - Dep. Capiata 0 - 0  
General Diaz - Dep. Santani 4 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Binacional - Universitario de Deportes 0 - 1  
Huancayo - Ayacucho 3 - 3  
Real Garcilaso - Union Comercio 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amora - Belenenses 3 - 3  
Cova Piedade - Portimonense 2 - 1  
Loures - Sporting CP 1 - 2  
SP Espinho - Viseu 2 - 2  
Valenciano - Guimaraes 0 - 7  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Southampton 0 - 0  
Cardiff - Fulham 4 - 2  
Chelsea - Manchester Utd. 2 - 2  
Huddersfield - Liverpool 0 - 1  
Manchester City - Burnley 5 - 0  
Newcastle - Brighton 0 - 1  
West Ham - Tottenham 0 - 1  
Wolverhampton - Watford 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermannstadt - Astra Giurgiu 0 - 2  
Viitorul Constanta - Sepsi OSK 2 - 3  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Hibernian 4 - 2  
Hearts - Aberdeen 2 - 1  
Livingston - Dundee 4 - 0  
Motherwell - St. Johnstone 0 - 1  
St. Mirren - Kilmarnock 1 - 2  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Formartine Utd. 0 - 2  
Berwick - Gretna 2008 3 - 1  
Cowdenbeath - Clyde 2 - 1  
Edinburgh City - Civil Service Strollers 1 - 0  
Elgin - Whitehill Welfare 2 - 0  
Peterhead - Kelty Hearts 3 - 2  
Rothes - Annan 0 - 1  
Stirling - Queens Park 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Dumbarton 3 - 1  
East Fife - Brechin 3 - 1  
Montrose - Airdrieonians 0 - 3  
Raith Rovers - Stranraer 2 - 1  
Stenhousemuir - Forfar 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Partick Thistle 1 - 0  
Dundee Utd. - Inverness CT 1 - 1  
Dunfermline - Queen of South 0 - 1  
Greenock Morton - Falkirk 1 - 0  
Ross County - Ayr Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Granada 1 - 0  
Cordoba - Deportivo 1 - 1  
Las Palmas - Numancia 3 - 0  
Oviedo - Osasuna 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valladolid B - Cultural Leonesa 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Oviedo B 1 - 2  
Ath. Bilbao B - Mirandes 1 - 3  
CD Vitoria - Barakaldo 0 - 1  
Leioa - Gernika 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Villarreal B 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Sevilla 4 - 2  
Real Madrid - Levante 1 - 2  
Valencia - Leganes 1 - 1  
Villarreal - Atl. Madrid 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rayo Vallecano - Albacete 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Schaffhausen 2 - 0  
Rapperswil - Kriens 1 - 2  
Servette - Aarau 3 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Young Boys 3 - 3  
Luzern - Thun 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Öster 1 - 3  
GAIS - Landskrona 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Angelholm 2 - 2  
Lund - Husqvarna 2 - 0  
Mjällby - FK Karlskrona 2 - 1  
Oddevold - Ljungskile 1 - 0  
Oskarshamn - Grebbestad 2 - 2  
Skövde - Torn 1 - 1  
Utsikten - Tvaaker 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköping - Carlstad Utd. 2 - 2  
Sandviken - Umea FC 0 - 2  
Sollentuna - Rynninge 1 - 0  
Team TG - Västeras SK 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Örebro 1 - 0  
FF Malmö - Hammarby 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Kalmar - Limhamn Bunkeflo 0 - 3  
Kristianstad - Kopparbergs/Göteborg 1 - 5  
Växjö - Hammarby 5 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Ahli (KSA) 6 - 2  
Al-Shabab (KSA) - Al-Hilal (KSA) 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Rad Belgrád 3 - 1  
Napredak Krusevac - Radnik Surdulica 1 - 1  
Proleter Novi Sad - Macsva Sabacs 1 - 0  
Radnicki Nis - Zemun 2 - 0  
Vozdovac - Mladost Lucani 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Podbrezova 3 - 2  
Sered - Ruzomberok 3 - 1  
Slovan Bratislava - Zlate Moravce 3 - 1  
Trencin - Nitra 0 - 1  
Trnava - Senica 4 - 1  
Zilina - Zemplin Michalovce 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Domzale 0 - 0  
Mura - Rudar Velenje 2 - 1  
ND Gorica - Maribor 0 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balikesirspor - Boluspor 0 - 1  
Gazisehir Gaziantep - Ümraniyespor 0 - 0  
Genclerbirligi - Adanaspor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul Basaksehir - Kayserispor 1 - 0  
Kasimpasa - Akhisar 5 - 0  
Sivasspor - Fenerbahce 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariupol - Zorya Luganszk 3 - 2  
Vorszkla Poltava - Dinamo Kijev 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Penarol 1 - 1  
Labdarúgás (USL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Cincinnati - Nashville SC 0 - 0  
Phoenix - Portland 2 3 - 0  
Real Monarchs - Reno 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - Bala Town 1 - 2  
Cefn Druids - Cardiff Met Univ. 1 - 1  
Llandudno FC - Aberystwyth 0 - 1  
TNS - Connah's Quay 3 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Linfield 2 - 1  
Ballymena Utd. - Dungannon 1 - 1  
Cliftonville - Warrenpoint 3 - 1  
Coleraine - Crusaders 1 - 0  
Glentoran - Glenavon 1 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuressaare - Kalev Tallinn 3 - 3  
Paide Linnameeskond - Parnu JK Vaprus 2 - 1  
Trans Narva - Flora Tallinn 1 - 2  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Hawke's Bay Utd. 5 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Bekobod - Bunyodkor 1 - 0  
Navbahor Namangan - Bukhoro 1 - 0  
Pakhtakor - Lokomotív Taskent 1 - 3  
Rögbi (Európa Kupa, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Bath 35 - 35  
Rögbi (Európa Kupa, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Exeter 29 - 25  
Munster - Gloucester 36 - 22  
Rögbi (Európa Kupa, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saracens - Lyon 29 - 10  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing-Metro - Ulster 44 - 12  
Rögbi (Európa Kupa, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Toulon 40 - 14  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 2. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Section Paloise - Stade de France 21 - 15  
Worcester - Ospreys 27 - 21  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 3. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Perpignan 25 - 25  
Sale - Connacht 34 - 13  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 4. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zebre - Bristol 20 - 17  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Harlequin 19 - 13  
Rögbi (Mitre 10 Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Otago - Hawke's Bay 20 - 19  
Waikato - Northland 48 - 26  
Rögbi (Mitre 10 Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland - Wellington 38 - 17  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Tonga 34 - 16  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Deajeon Blue Fangs 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Nice 3 - 0  
Poitevin Poitiers - Arago de Sete 3 - 0  
Toulouse - Cannes 3 - 0  
Tours - Tourcoing 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mulhouse - Venelles 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Trefl Gdansk 3 - 2  
Olsztyn - Bedzin 3 - 0  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Posojilnica Aich/Dob - Waldviertel 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - VCO Berlin 3 - 0  
Herrsching - Giesen 3 - 1  
United Rhein-Main - Rottenburg 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Perugia 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Szurgut - Lokomotív Novoszibirszk 2 - 3  
Kuzbassz Kemerovo - Jaroszlavl 3 - 0  
Zenit Szentpétervár - Jugra Nyizsnyevartovszk 3 - 0  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conectabalear Manacor - Almería 1 - 3  
L'Illa Grau - Santanderina 3 - 1  
Rio Duero Soria - Ushuaia Ibiza 1 - 3  
Teruel - Melilla 3 - 1  
Vecindario Gran Canaria - Uriba Palma 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Cajasol Juvasa 3 - 1  
Avarca de Menorca - Haro Rioja 2 - 3  
Barcelona - Haris Dimurol 3 - 1  
Emeve Lugo - Madrid Chamberi 2 - 3  
Granadas de Elche - Sant Cugat 3 - 2  
Logrono - IBSA Las Palmas 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Plevne 3 - 2  
Röplabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Kína 0 - 3  
Szerbia - Olaszország 3 - 2  
vb, női 2018    
Snooker (English Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. O'Sullivan - M. Davis (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
S. Bingham - S. Maguire (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
Strandröplabda (Las Vegas)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Costa Santos R A / Morais Filho A 2 - 1  
Bryl M / Filjalek G - Krasilnikov V / Stoyanovskiy O 2 - 1  
Bryl M / Filjalek G - Lupo D / Nicolai P 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Crabb T / Bourne T 0 - 2  
Krasilnikov V / Stoyanovs - Gibb J / Crabb Ta 2 - 1  
Strandröplabda (Las Vegas, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Sponcil S / Claes K 2 - 1  
Bansley H / Wilkerson B - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Larsen K / Stockman E 2 - 0  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Day E / Flint B 2 - 1  
Huberli T / Betschart N - Lobato Herrero/Fernandez 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Kociolek K / Kolosinska K 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Lahti T / Parkkinen A 2 - 0  
Menegatti M /Tóth O. - Salgado Solberg/Secomandi 2 - 0  
Tenisz (Antwerpen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - D.S. Schwartzman 2 - 0  
K. Edmund - R. Gasquet 2 - 0  
Tenisz (Antwerpen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sharan D / Sitak A - Mahut/Roger-Vasselin 0 - 2  
Tenisz (Bázel-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - A. Popyrin 0 - 2  
D. Lajovic - D. Istomin 2 - 0  
E. Donskoy - L. Djere 1 - 2  
G. Garcia-Lopez - V. Pospisil 0 - 2  
M. Copil - M. Zverev 2 - 0  
M. Granollers - M. McDonald 0 - 2  
M. Jaziri - M-A. Hüsler 2 - 0  
T. Daniel - S. Ehrat 2 - 0  
Tenisz (Bécs-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - M. Bachinger 2 - 1  
G. Pella - J. Zopp    
L. Miedler - A. Rublev 0 - 2  
M. Kukushkin - V. Safranek 2 - 0  
P-H. Herbert - J. Rodionov 2 - 0  
P. Polansky - C. Norrie 0 - 2  
S. Ofner - R. Bemelmans 1 - 2  
S. Stakhovsky - B. Klahn 2 - 1  
Tenisz (Calgary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Gojo - I. Karlovic 0 - 2  
B. Schnur - C. Ruud 1 - 2  
Jor. Thompson - C. Ruud 2 - 1  
Tenisz (Calgary, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reid M / Smith J-P - Galloway R / Pasha N 1 - 2  
Reid M / Smith J-P - Martinez L D / Quiroz R 2 - 0  
Tenisz (Davis-kupa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elias G / Sousa J - Klaasen R / Roelofse R 2 - 1  
Tenisz (Ismaning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Baldi - U. Humbert 2 - 0  
J. Haerteis - G. Sakharov 0 - 2  
Tenisz (Ismaning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jahn J / Sieber M - Junaid R / Pel D 0 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Görges - B. Bencic 2 - 0  
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lapko V / Minella M - Minnen G / Van Uytvanck A 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - A. Seppi 2 - 0  
K. Khachanov - D. Medvedev 2 - 1  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kasatkina - O. Jabeur 2 - 1  
Tenisz (Ningbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Kecmanovic - P. Gunneswaran 0 - 2  
T. Fabbiano - R. Albot 2 - 0  
Tenisz (Ningbo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Gong M-X / Zhang Ze 1 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Isner - E. Gulbis 1 - 2  
S. Tsitsipas - F. Fognini 2 - 0  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daniell M / Koolhof W - Benneteau J / Pouille L 2 - 0  
Tenisz (Suzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Cepelova - A. Kalinina 2 - 1  
Saisai Zheng - V. Tomova    
Tollaslabda (Denmark Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Tien Chen Chou 1 - 2  
Sri. Kidambi - Ken. Momota 0 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Ahsan M / Setiawan H 2 - 0  
Kamura T / Sonoda K - Ellis M / Langridge C 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Mariska - S. Nehwal 0 - 2  
Tzu Ying Tai - Bing Jiao He 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Y / Hirota S - Polii G / Rahayu A 2 - 0  
Kim H J / Kong H Y - Tanaka S / Yonemoto K 0 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seo S J / Chae Y - Puavaranukroh/Taerattanac 1 - 2  
Zheng S / Huang Y - Ahmad T / Natsir L 2 - 1  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Szombathely 15 - 8  
Honvéd - Szentes 10 - 5  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miskolc - Tatabánya 13 - 5  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - UVSE 8 - 9  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - Ortigia 10 - 5  
Catania - Roma 3 - 6  
Lazio - Quinto 11 - 10  
Trieste - Bogliasco 15 - 9  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Goulamirian - M. Flanagan 1 - 0  
G. Corcoran - J. Garton 0 - 1  
2018.10.19.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Denver 10 - 45  
Asztalitenisz (Világ Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Calderano - E. Lebesson 3 - 4  
H. Calderano - V. Samsonov 1 - 4  
V. Samsonov - E. Lebesson 4 - 2  
Asztalitenisz (Világ Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Q. Aruna - K. Jha 2 - 4  
S. Gauzy - K. Jha 4 - 0  
S. Gauzy - Q. Aruna 4 - 3  
Asztalitenisz (Világ Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Tsuboi - P. Gionis 4 - 1  
Sangeun Jeong - G. Tsuboi 4 - 0  
Sangeun Jeong - P. Gionis 4 - 1  
Asztalitenisz (Világ Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Groth - Heming Hu 4 - 0  
J. Groth - M. Falck 4 - 3  
M. Falck - Heming Hu 4 - 0  
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Nexen Heroes (1.m.) 2 - 3  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants (3.m.) 5 - 1  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks (3.m.) 4 - 15  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Boston (5.m.) 1 - 4  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Melnik 4 - 3  
Uherske Hradiste - Chrudim 1 - 4  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sumida - Urayasu 3 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Feldi Eboli 0 - 1  
Lazio - Augusta 2 - 2  
Meta Catania - Acqua & Sapone Pescara 1 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palma Futsal - Valdepenas 4 - 1  
Santa Coloma - Antequera 5 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow - Nottingham 6 - 3  
Milton Keynes - Belfast 1 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Liberec 2 - 5  
Karlovy Vary - Chomutov 6 - 3  
Mountfield HK - Vítkovice 4 - 1  
Olomouc - Pardubice 4 - 2  
Trinec - Plzen 2 - 3  
Zlín - Mladá Boleslav 5 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Rödovre 5 - 0  
Frederikshavn - Hvidovre 3 - 0  
Herlev Eagles - Herning 5 - 3  
Odense - Esbjerg 1 - 4  
Sönderjyske - Rungsted 1 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Vasas 6 - 0  
Debrecen - Csíkszereda 2 - 3  
Dunaújváros - Vienna Capitals 2 7 - 4  
Gyergyói HK - Fehérvári Titánok 4 - 3  
Újpest - KMH Budapest 5 - 4  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Koovee 6 - 0  
Kokkolan Hermes - SaPKo 2 - 7  
RoKi - LeKi 2 - 2  
TUTO - Jokipojat 1 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Jukurit 5 - 3  
Ilves - Tappara 2 - 4  
JYP - Kookoo 3 - 4  
Kalpa - Kärpät 2 - 4  
Lahti Pelicans - Turku PS 2 - 4  
Vaasan Sport - SaiPa 4 - 4  
Ässät - HIFK 1 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Chamonix-Morzine 3 - 4  
Bordeaux - Gap 2 - 1  
Grenoble - Lyon 9 - 2  
Mulhouse - Angers 5 - 5  
Nice - Anglet 3 - 3  
Strasbourg - Rouen 2 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeversztal Cserepovec - Avtomobil. Jekatyerinburg 1 - 3  
Szocsi - CSZKA Moszkva 1 - 1  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC - Crvena zvezda 8 - 0  
Renon/Ritten - Jesenice 6 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Nesta Torun 3 - 1  
Orlik Opole - Comarch Cracovia 2 - 3  
Polonia Bytom - Podhale Nowy Targ 2 - 5  
Stoczniowiec Gdansk - GKS Katowice 1 - 2  
Unia Oswiecim - Jastrzebie 0 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Arizona 1 - 4  
Columbus - Philadelphia 6 - 3  
Edmonton - Boston 2 - 2  
Los Angeles - NY Islanders 2 - 7  
New Jersey - Colorado 3 - 5  
San Jose - Buffalo 5 - 1  
Tampa Bay - Detroit 3 - 1  
Toronto - Pittsburgh 0 - 3  
Winnipeg - Vancouver 4 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Heilbronn 3 - 3  
Bayreuth - Crimmitschau 0 - 5  
Bietigheim/Bissingen - Frankfurt Löwen 2 - 4  
Deggendorf - Tölzer Löwen 3 - 5  
Freiburg - Dresden 5 - 4  
Kassel - Kaufbeuren 0 - 1  
Ravensburg - Lausitzer Füchse 9 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Krefeld 3 - 2  
Bremerhaven - Straubing 3 - 1  
Düsseldorf - Köln 4 - 3  
Eisbären Berlin - Wolfsburg 2 - 2  
Iserlohn - Nürnberg 6 - 3  
Mannheim - Ingolstadt 3 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Villach 5 - 4  
Klagenfurt - Graz 2 - 2  
Medvescak Zagreb - Linz 5 - 2  
Vienna Capitals - Salzburg 4 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Kloten 4 - 2  
Biasca Ticino - Langenthal 2 - 6  
Chaux-de-Fonds - Winterthur 5 - 4  
Olten - Zug 2 6 - 2  
Visp - Thurgau 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Rapperswil 2 - 1  
Bern - Zürich Lions 3 - 2  
Biel - Lugano 3 - 2  
Lausanne - Fribourg 4 - 1  
Servette - Davos 4 - 1  
Zug - Langnau Tigers 4 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Västervik 3 - 3  
Karlskoga - Almtuna 4 - 2  
Leksand - Karlskrona 7 - 4  
MODO - Pantern Malmö 1 - 4  
Vita Hasten - Oskarshamn 2 - 6  
Västeras - Södertälje 4 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Detva 7 - 1  
Nitra - Nove Zamky 5 - 3  
Trencin - B. Bystrica 2 - 0  
Zvolen - Liptovsky Mikulas 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Szarjarka Karaganda 2 - 1  
Ermak Angarszk - Molot Perm 1 - 3  
Nyeftyanyik Almetyevszk - CSZK Szamara 3 - 1  
SZKA-Neva - Torpedo Kamenogorszk 3 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Lada Toljatti 2 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oji Eagles - Szahalin 2 - 5  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Bemax - Olimpija Ljubljana 74 - 74, h.u. 81 - 77  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Sydney Kings 106 - 101  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Townsville 65 - 75  
Dandenong - Sydney Flames 66 - 62  
Melbourne Boomers - Canberra Capitals 65 - 72  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Mons 71 - 65  
Charleroi Spirou - Okapi Aalstar 87 - 70  
Limburg - Liege 91 - 88  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogi das Cruzes - Pinheiros 77 - 83  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Seoul Thunders 114 - 77  
Wonju Dongbu - Anyang 90 - 90, h.u. 96 - 103  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Anadolu Efes 84 - 85  
Olympiakosz - Olimpia Milano 75 - 99  
Real Madrid - Baskonia Vitoria 97 - 79  
Zalgiris Kaunas - Fenerbahce 75 - 82  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Nancy 63 - 85  
Chartres - St-Chamond 71 - 107  
Evreux - Nantes 93 - 57  
Gries-Oberhoffen - Lille 104 - 86  
Roanne - Poitiers 81 - 68  
Rouen - Denain 64 - 66  
Vichy-Clermont - Paris BC 85 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Chalon sur Saone 63 - 100  
Le Portel - Fos-sur-Mer 85 - 83  
Paris Levallois - Strasbourg 80 - 65  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbian Dyip - RS Elasto Painters 100 - 84  
Meralco Bolts - Magnolia Hotshots 94 - 88  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Krosno 94 - 60  
Start Lublin - Dabrowa Gornicza 72 - 84  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Pécs 84 - 82  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - Chicago 127 - 108  
Portland - LA Lakers 128 - 119  
Washington - Miami 112 - 113  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Oliver Würzburg - Giessen 81 - 85  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Saenz Horeca Araberri 94 - 82  
Bilbao - Huesca 69 - 76  
Caceres - Lleida 58 - 69  
Melilla - Barcelona B 63 - 95  
Palencia - Castello 84 - 59  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Rapla 81 - 68  
Valga - Latvijas Univ. 62 - 58  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Odense 25 - 33  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lemvig - Bjerringbro-Silkeborg 24 - 31  
Nordsjaelland - Ringsted 28 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Randers 27 - 26  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Herning-Ikast 26 - 21  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Strasbourg Schiltigheim 29 - 27  
Nancy - Saran 26 - 26  
Selestat - Cherbourg Manche 25 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Bourg de Peage 27 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Piotrkow Trybunalski 23 - 23  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Budakalász 30 - 33  
Gyöngyös - Eger 33 - 30  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BUDAORS KEZILABDA SPORT K - MTK 30 - 30  
Budaörs - MTK 30 - 30  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dormagen - Hagen 27 - 36  
Nordhorn-Lingen - Elbflorenz 23 - 22  
Rhein Vikings Neuss - Ferndorf 23 - 25  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Izsevszk - Sztavropol 23 - 28  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Steaua Bukarest 28 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Ademar Leon 19 - 20  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canyamelar Valencia - Granollers 23 - 32  
Kézilabda (Super Globe)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Hammamet - Taubate 24 - 34  
Sydney Univ. - Al-Najma 26 - 28  
Kézilabda (Super Globe)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Montpellier 23 - 33  
Barcelona - Füchse Berlin 29 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Malmö 22 - 23  
Guif - HIF Karlskrona 23 - 28  
Hammarby - Lugi 27 - 29  
Kristianstad - Skövde 29 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnereds - Skövde 26 - 27  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Mokra Gora 31 - 29  
Kikinda - Spartak Vojput 29 - 27  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bel-Abbes - USM Alger 2 - 2  
Hussein Dey - Belouizdad 0 - 2  
JS Saoura - Paradou 2 - 2  
Oran - JS Kabylie 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield Wed. - Middlesbrough 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Dep. Moron 1 - 0  
Club Almagro - Ferro Carril Oeste 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Sydney FC 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Westerlo - OH Leuven 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Waasland Beveren 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vereja - Botev Vraca 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Düsseldorf 7 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Erzgebirge Aue 1 - 1  
Sandhausen - Ingolstadt 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jena - Aalen 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - FC Hradec Kralove 3 - 1  
Usti nad Labem - MAS Taborsko 3 - 0  
Znojmo - Pardubice 0 - 4  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Plzen 2 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding IF - Ringköbing 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Hobro 2 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (UAE) - Al-Fujairah 2 - 3  
Al-Wasl - Al-Nasr (UAE) 1 - 3  
Bani Yas - Emirates Ras Al-Khaimah 3 - 3  
Dibba Al-Fujairah - Shabab Al-Ahli (UAE) 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ENPPI - El Daklyeh 1 - 1  
Ismaily - Pyramids FC 2 - 0  
Smouha - Haras El Hodood 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vityebszk - Dnyepr Mogiljev 3 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Le Havre 3 - 2  
Auxerre - Beziers 2 - 0  
Clermont - Red Star 93 0 - 0  
Metz - Niort 3 - 0  
Nancy - Grenoble 1 - 2  
Orleans - Valenciennes 1 - 0  
Paris FC - Chateauroux 0 - 0  
Troyes - Sochaux 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambly - Lyon Duchere 1 - 1  
Dunkerque - Jeanne D'Arc de Drancy 1 - 0  
L'Entente Sannois - Concarneau 0 - 1  
Le Mans - Bourg-Peronnas 1 - 0  
Marignane - Cholet 1 - 1  
Pau - Boulogne 3 - 1  
Tours - Rodez Aveyron 0 - 2  
Villefranche sur Saone - Quevilly Rouen 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Nimes 2 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - Dila Gori 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - RKC Waalwijk 2 - 1  
Almere City - Go Ahead Eagles 0 - 1  
Cambuur - Helmond 3 - 1  
Dordrecht - AZ Alkmaar 2 1 - 1  
FC Eindhoven - Volendam 1 - 1  
Maastricht - PSV 2 2 - 2  
Oss - Den Bosch 0 - 1  
Roda - Sparta Rotterdam 1 - 1  
Telstar - Nijmegen 0 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - VV Alkmaar 4 - 1  
PSV - Achilles'29 5 - 0  
Twente - Heerenveen 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Rijeka 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Pune 2 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barito Putera - Perseru Serui 0 - 0  
Mitra Kukar - Bhayangkara Jakarta 0 - 1  
Pusamania Borneo - PSM Makassar 1 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Pars Jonoubi Jam 0 - 2  
Machine Sazi Tabriz - Naft Masjed Soleyman 1 - 1  
Saipa Karaj - Esteghlal T. 1 - 2  
Sepahan - Nassaji Mazandaran 3 - 2  
Sepidrood Rasht - Zob Ahan 0 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Afula 1 - 1  
Hapoel Iksal - Sektzia Nes Tziona 2 - 1  
Hapoel Katamon - Hapoel Bnei Lod 3 - 3  
Hapoel Ramat Gan - Maccabi Ahi Nazareth 2 - 1  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Marmorek 3 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zweigen Kanazawa - Ehime 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashiwa R. - Nagoya GE 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - América de Cali 1 - 0  
Millonarios - Itagui Leones 1 - 0  
Rionegro Aguilas - Atl. Nacional Medellin 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garbarnia Krakkó - TBB Nieciecza 1 - 3  
Sandecja Nowy Sacz - Wigry Suwalki 2 - 0  
Stal Mielec - GKS Katowice 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Pogon Szczecin 2 - 1  
Piast Gliwice - Lechia Gdansk 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Valmiera 3 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salt Lake - New England 4 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spezia - Pescara 1 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - CSZKA Moszkva 0 - 2  
Lokomotív Moszkva - Rosztov 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Amstetten 2 - 2  
Austria Lustenau - Austria Wien Amatőr 5 - 2  
BW Linz - Horn 1 - 1  
Lafnitz - Ried 0 - 0  
Wiener Neustadt - Liefering 2 - 1  
WSG Wattens - FC Juniors Pasching 4 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vila Real - Porto 0 - 6  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - CSM Politechnika Iasi 1 - 0  
Voluntari - Concordia Chiajna 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Malaga 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Alavés 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Vaduz 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrby - Örgryte 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Nassr 0 - 2  
Al-Faisaly - Al-Taawon 1 - 4  
Al-Ittihad (KSA) - Ohud Medina 1 - 1  
Al-Raed - Al-Fateh 0 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Vojvodina 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Afjet Afyonspor 3 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Bursaspor 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - Deszna Csernigov 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamora Barinas - Estudiantes de Merida 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Llanelli 5 - 2  
Caernarfon - Newtown 0 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newry City - Institute 0 - 2  
Labdarúgás (Ír 1., rájátszás a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn Harps - Drogheda Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Bohemians 0 - 5  
Derry City - Cork City 0 - 3  
Dundalk - Sligo 5 - 0  
Limerick - St. Patrick's 0 - 4  
Shamrock Rovers - Waterford FC 3 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Nasaf Qarshi 0 - 2  
Neftcsi Fargona - Qizilqum 3 - 1  
Sogdiana - Kokand 1 - 0  
Rögbi (Európa Kupa, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Llanelli Scarlets 45 - 27  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 1. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport Dragons - Northampton Saints 21 - 35  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, 5. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Benetton Treviso 20 - 19  
Rögbi (Mitre 10 Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tasman - Canterbury 16 - 21  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Suwon Kepco 3 - 1  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Békéscsaba 1 - 3  
Újpest - Haladás 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Narbonne - Nantes 1 - 3  
Rennes - Ajaccio GFC 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedzierzyn-Kozle - Bydgoszcz 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Zenit Kazany 2 - 3  
Röplabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Olaszország 2 - 3  
Szerbia - Hollandia 3 - 1  
Röplabda (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - USA 1 - 3  
Snooker (English Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Saengkham - S. Maguire (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
R. Day - M. Davis (5 nyert frame-ig) 1 - 5  
R. O'Sullivan - Luo Honghao (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
S. Bingham - A. Carter (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
Strandröplabda (Bandar Azali)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raoufi R / Mirzaali A - Aghajanighasab/Pourasgari 2 - 0  
Vakili A / Salemiinjehbor - Sidorenko A / Dyachenko A    
Strandröplabda (Las Vegas)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Seidl R / Waller P 2 - 0  
Bouter J / Varenhorst C - Perusic O / Schweiner D 1 - 2  
Costa Santos R A / Morais - Patterson C / Slick S 2 - 0  
Doherty R / Allen W - Bergmann P A / Harms Y 0 - 2  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Grimalt E / Grimalt M 2 - 1  
Plavins M / Tocs E - O' Gorman G / Saxton B 2 - 0  
Rossi E / Caminati M - Basta S / Kolaric L 2 - 1  
Tijan A / Younousse C - Evans M / Kolinske W 2 - 0  
Strandröplabda (Las Vegas, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Lehtonen R / Ahtiainen N 2 - 1  
Bansley H / Wilkerson B - Stubbe J / Van Iersel M 2 - 0  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Salgado Solberg/Secomandi 2 - 0  
Behlen A / Tillmann C - Sponcil S / Claes K 0 - 2  
Bloem L / Sinnema J - Kociolek K / Kolosinska K 1 - 2  
Branagh N / Howard B - Lobato Herrero/Fernandez 1 - 2  
Huberli T / Betschart N - Murakami M / Ishii M 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Day E / Flint B 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Alves J / Maestrini L 2 - 1  
Lunde I / Ulveseth O J - Wang X X / Xia X Y 2 - 1  
Makroguzova N / Kholomina - Menegatti M /Tóth O. 1 - 2  
Mei Mei L / Zhu L - Lahti T / Parkkinen A 1 - 2  
Pischke T / May K - Sweat B / Walsh Jennings K 0 - 2  
Ross S / Hughes S - Graudina T / Kravcenoka A 2 - 0  
Silva Bigi/Lopes Pereira - Wang F / Xue C 1 - 2  
Suzuki C / Murakami R - Baquerizo/Fernandez Ste. 1 - 2  
Tenisz (Antwerpen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Monfils - V. Pospisil 2 - 0  
G. Simon - D.S. Schwartzman 0 - 2  
K. Edmund - I. Ivashka    
R. Gasquet - J-L. Struff 2 - 1  
Tenisz (Antwerpen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Gonzalez S - Granollers/Granollers 2 - 0  
Tenisz (Calgary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - B. Schnur 1 - 2  
F. Peliwo - B. Gojo 0 - 2  
Jor. Thompson - E. Couacaud 2 - 0  
R. Quiroz - I. Karlovic 1 - 2  
Tenisz (Calgary, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diez S / Galarneau A - Gonzales R / Lammons N 1 - 2  
Gonzales R / Lammons N - Galloway R / Pasha N 1 - 2  
Reese H / Shamasdin A - Martinez L D / Quiroz R 1 - 2  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sousa - N. Scholtz 2 - 0  
P. Sousa - L.G.M. Harris 2 - 0  
Tenisz (Ismaning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Masur - J. Haerteis 0 - 2  
G. Sakharov - J. Jahn 2 - 1  
K. Krawietz - F. Baldi 1 - 2  
M. Viola - U. Humbert 0 - 2  
Tenisz (Ismaning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raja P / Sancic A - Margaroli L/Weissborn T-S 2 - 0  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - D. Yastremska 2 - 1  
J. Görges - E. Bouchard 2 - 1  
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnen G / Van Uytvanck A - Flipkens K / Larsson J    
Serban R / Shinikova I - Lapko V / Minella M 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - E. Gerasimov 2 - 0  
F. Krajinovic - A. Seppi 0 - 2  
M. Basic - K. Khachanov 0 - 2  
R. Berankis - D. Medvedev 1 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mies A / Podlipnik-Castil - Krajicek A / Rajeev R 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kasatkina - J. Konta 2 - 0  
O. Jabeur - A. Sevastova 2 - 1  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panova A / Siegemund L - Jurak D / Olaru R 2 - 0  
Tenisz (Ningbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Gaio - T. Fabbiano 1 - 2  
T. Ito - R. Albot 0 - 2  
V. Durasovic - M. Kecmanovic 0 - 2  
Yunseong Chung - P. Gunneswaran 0 - 2  
Tenisz (Ningbo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gunneswaran P / Kadhe A - Gong M-X / Zhang Ze 0 - 2  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Kecmanovic M / Li Z 2 - 1  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyeon Chung - F. Fognini    
J. Isner - T. Sandgren 2 - 1  
J. Sock - E. Gulbis 1 - 2  
P. Kohlschreiber - S. Tsitsipas 0 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Dodig I - Bambridge L / O'Mara J 0 - 2  
Ebden M / Lindstedt R - Daniell M / Koolhof W 1 - 2  
Tenisz (Suzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - Xinyun Han    
J. Cepelova - N. Hibino 2 - 1  
K. Boulter - V. Tomova    
Saisai Zheng - Ar. Rodionova 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Yuxiang Huang 2 - 1  
K. Phetpradab - Ken. Momota 0 - 2  
Sri. Kidambi - Sam. Verma 2 - 1  
Tien Chen Chou - Wan Ho Son 2 - 1  
Tollaslabda (Denmark Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Hoki T / Kobayashi Y 2 - 0  
Han C / Zhou H - Ahsan M / Setiawan H 0 - 2  
Inoue T / Kaneko Y - Kamura T / Sonoda K 0 - 2  
Liao M C / Su C H - Ellis M / Langridge C 1 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Mariska - L. Kjaersfeldt 2 - 1  
Noz. Okuhara - S. Nehwal 1 - 2  
Tzu Ying Tai - Yufei Chen 2 - 1  
Yanyan Cai - Bing Jiao He 0 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Y / Hirota S - Ponnappa A / Reddy N S 2 - 0  
Kititharakul J / Prajongj - Kim H J / Kong H Y 0 - 2  
Polii G / Rahayu A - Istarani N K M / Pradipta 2 - 1  
Tanaka S / Yonemoto K - Du Y / Li Y H 2 - 1  
Tollaslabda (Denmark Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Christiansen M / Pedersen 2 - 0  
Chan P S / Goh L Y - Seo S J / Chae Y 1 - 2  
Goh S H / Lai S J - Puavaranukroh/Taerattanac 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Adcock C / Adcock G 2 - 0  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - UVSE 8 - 7  
2018.10.18.
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants (2.m.) 4 - 1  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks (2.m.) 13 - 5  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Boston (4.m.) 6 - 8  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Binghamton 5 - 2  
Grand Rapids - Texas Stars 3 - 6  
Laval - Hartford 5 - 2  
Ontario Reign - Milwaukee 4 - 4  
Utica - Rochester 1 - 6  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey 2 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fassa - Gherdeina/Gröden 2 - 3  
Vipiteno/Sterzing - Asiago 4 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baranovichi - Lokomotiv Orsha 2 - 2  
Breszt - Himik Novopolock 5 - 3  
Dinamo Molodecsno - Metallurg Zslobin 4 - 2  
Vityebsk - Bobruisk 5 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Szalavat Julajev Ufa 3 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - Admiral Vlagyivosztok 4 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Avangard Omszk 4 - 1  
Slovan Bratislava - Amur Habarovszk 2 - 1  
SZKA Szentpétervár - Dinamo Moszkva 3 - 2  
Szpartak Moszkva - Dinamo Riga 2 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Jokerit 4 - 4  
Traktor Cseljabinszk - Barisz Asztana 4 - 4  
Vityaz Podolszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - NY Islanders 4 - 1  
Calgary - Boston 5 - 2  
Montreal - St. Louis 3 - 2  
Washington - NY Rangers 3 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Sparta Sarpsborg 6 - 3  
Lillehammer - Manglerud 5 - 2  
Ringerike - Stavanger 1 - 6  
Valerenga - Storhamar 1 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
München - Schwenningen 4 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Lulea 1 - 5  
Malmö - Brynäs 3 - 3  
Skelleftea - Djurgarden 0 - 5  
Timra - Rögle 3 - 3  
Växjö - HV 71 0 - 4  
Örebro - Färjestad 3 - 6  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Diósgyőr 4 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Rjazany 3 - 1  
Zauralje Kurgan - Burany Voronyezs 5 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nikko - Goyang High1 5 - 2  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Joinville/AABJ 76 - 75  
Sao Jose dos Campos - Cearense 80 - 80, h.u. 92 - 86  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Jeonju KCC Egis 91 - 76  
Seoul Knights - Goyang 58 - 73  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Bayern München 83 - 73  
Buducnost Podgorica - Maccabi TA 68 - 78  
CSZKA Moszkva - Darussafaka 79 - 75  
Panathinaikosz - Gran Canaria 102 - 87  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Gorica 97 - 80  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Szeged 74 - 57  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Milwaukee 112 - 113  
Detroit - Brooklyn 103 - 100  
Houston - New Orleans 112 - 131  
Indiana - Memphis 111 - 83  
LA Clippers - Denver 98 - 107  
New York - Atlanta 126 - 107  
Orlando - Miami 104 - 101  
Phoenix - Dallas 121 - 100  
Sacramento - Utah 117 - 123  
San Antonio - Minnesota 112 - 108  
Toronto - Cleveland 116 - 104  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IDK Gipuzkoa - SC Zaragoza 60 - 51  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Krka Novo Mesto 65 - 77  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - St. Raphael 31 - 31  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Stjarnan 31 - 27  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Hamm-Westfalen 26 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim-Metterzimmern - Minden 28 - 30  
Stuttgart - Burgdorf-Hannover 37 - 34  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magura Cisnadiei - Zalau 24 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - AIK 29 - 25  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosengard - Slavia Praha 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Cruzeiro 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Köge 2 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - Wadi Degla 0 - 1  
El Gaish Talaea - El Entag El Harby 0 - 0  
Nogoom El Mostakbal - El Gouna 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Laval 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Northeast Utd. 3 - 4  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sriwijaya Palembang - PSMS Medan 0 - 3  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padideh Mashhad - Foolad Khuzestan 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persepolis - Navad Urmia 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Petah Tikva - Beitar TA Ramla 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Jaguares de Cordoba 1 - 0  
Dep. La Equidad - Dep. Tolima 0 - 1  
Envigado - Dep. Pasto 1 - 0  
Independiente Medellin - Alianza Petrolera 2 - 0  
Junior de Barranquilla - Boyaca Patriotas 4 - 0  
Once Caldas - Independiente SF 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - Toronto FC 1 - 0  
Orlando - Seattle 1 - 2  
Vancouver - Kansas City 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucchese - Arzachena 4 - 0  
Pontedera - Gozzano 1 - 1  
U23Juventus - Arezzo 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siracusa - Rende 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sertanense - Benfica 0 - 3  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Reus 3 - 1  
Majadahonda - Sp. Gijón 1 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hazm - Al-Qadisiyah 2 - 1  
Al-Wehda - Al-Fayha 2 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Metropolitanos Caracas 1 - 0  
Monagas Maturin - Dep. Anzoategui 1 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Ansan Rush&Cash 1 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - Vasas 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Düren 2 - 3  
Snooker (English Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - D. Wells 4 - 3  
A. McManus - N. Robertson (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
B. Woollaston - R. Walden 3 - 4  
D. Wells - B. Hawkins 4 - 3  
E. Sharav - C. Steadman 4 - 0  
J. Trump - J. Lisowski 4 - 2  
J. Trump - R. Day (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Jor. Brown - S. Maguire 2 - 4  
Luo Honghao - A. McGill 4 - 2  
M. Davis - J. Higgins 4 - 2  
M. Davis - Mei Xiwen 4 - 2  
M. Gould - J. Higgins 1 - 4  
M. Selt - A. Carter 1 - 4  
N. Robertson - Luo Honghao 2 - 4  
R. Day - M. King 4 - 2  
R. Milkins - N. Saengkham 3 - 4  
R. O'Sullivan - E. Sharav (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
R. O'Sullivan - M. Stevens (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
R. Walden - S. Bingham 0 - 4  
S. Bingham - T. Un-Nooh 4 - 3  
S. Maguire - Zhou Yuelong 4 - 0  
S. Murphy - R. Milkins 1 - 4  
Yuan Sijun - N. Saengkham 1 - 4  
Zhou Yuelong - M.J. Williams (4 nyert frame) 4 - 3  
Strandröplabda (Bandar Azali)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aghajanighasab/Pourasgari - Farrokhi P / Salagh A    
Aghajanighasab/Pourasgari - N. Kangkon / K. Dunwinit 2 - 0  
Bogatu S / Yakovlev D - Sramek M / Samec D 2 - 0  
Enayati S / Firouzpourban - Pokersnik D / Plahutnik G 0 - 2  
Kuleshov A / Petrossyants - Vakili A / Salemiinjehbor 0 - 2  
Raoufi R / Mirzaali A - Vakili A / Salemiinjehbor 0 - 2  
Sidorenko A / Dyachenko A - Aghajanighasab/Pourasgari 2 - 1  
Sidorenko A / Dyachenko A - Bogatu S / Yakovlev D 2 - 0  
Vakili A / Salemiinjehbor - Paszkowski/Kujawiak 2 - 1  
Strandröplabda (Las Vegas)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BarbosaSantos/Carvalhaes - Patterson C / Slick S 2 - 0  
Berntsen M / Sorum C S - Priddy W R / Casebeer J 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Budinger C / Rosenthal S 2 - 0  
Bryl M / Filjalek G - Capogrosso N / Azaad J A 2 - 0  
Costa Santos R A / Morais - Grimalt E / Grimalt M 2 - 0  
Gibb J / Crabb Ta - Krou Y / Rowlandson E 2 - 1  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Di Giantommaso/Silvestre 2 - 0  
Krasilnikov V / Stoyanovs - Szalankiewicz J / Rudol M 2 - 1  
Lupo D / Nicolai P - Abbiati A / Andreatta T 2 - 0  
O' Gorman G / Saxton B - Doherty R / Allen W 1 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Rossi E / Caminati M 1 - 2  
Plavins M / Tocs E - Evans M / Kolinske W 2 - 1  
Seidl R / Waller P - Crabb T / Bourne T 0 - 2  
Solberg P / Oscar Schmidt - Bergmann P A / Harms Y 2 - 1  
Tijan A / Younousse C - Li Y / Wu J 2 - 0  
Strandröplabda (Las Vegas, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Silva Bigi/Lopes Pereira 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Pischke T / May K 2 - 0  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Day E / Flint B 1 - 2  
Huberli T / Betschart N - Lunde I / Ulveseth O J 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Suzuki C / Murakami R 2 - 0  
Kociolek K / Kolosinska K - Alves J / Maestrini L 0 - 2  
Lahti T / Parkkinen A - Graudina T / Kravcenoka A 1 - 2  
Larsen K / Stockman E - Bloem L / Sinnema J 2 - 1  
Makroguzova N / Kholomina - Branagh N / Howard B 2 - 0  
Menegatti M /Tóth O. - Lobato Herrero/Fernandez 2 - 0  
Murakami M / Ishii M - Wang X X / Xia X Y 2 - 0  
Ross S / Hughes S - Mei Mei L / Zhu L 2 - 0  
Sponcil S / Claes K - Salgado Solberg/Secomandi 0 - 2  
Stubbe J / Van Iersel M - Sweat B / Walsh Jennings K 2 - 0  
Tenisz (Antwerpen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - D.S. Schwartzman 1 - 2  
G. Monfils - J-W. Tsonga 2 - 1  
K. Edmund - A. Ramos 2 - 0  
S. Caruso - I. Ivashka 1 - 2  
Tenisz (Antwerpen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez M / Jarry N - Demoliner M / Gonzalez S 1 - 2  
Haase R / Middelkoop M - Granollers/Granollers 1 - 2  
Lopez F / Munar J - Mahut/Roger-Vasselin 0 - 2  
Mcdonald M / Norrie C - Sharan D / Sitak A 0 - 2  
Tenisz (Calgary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Altamirano - F. Peliwo 1 - 2  
J. Choinski - C. Ruud 0 - 2  
Jor. Thompson - A. Galarneau 2 - 0  
M. Bourgue - I. Karlovic 1 - 2  
R. Quiroz - C. Ilkel 2 - 0  
Tenisz (Calgary, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jung J / King E - Fawcett T / Uchida K 2 - 0  
Jung J / King E - Galloway R / Pasha N 0 - 2  
Reid M / Smith J-P - Gomez A / Gonzalez A 2 - 0  
Tenisz (Ismaning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bonzi - F. Baldi 1 - 2  
C. Seraphim - U. Humbert 0 - 2  
G. Barrere - K. Krawietz 1 - 2  
J. Jahn - L. Wessels 2 - 0  
L. Klein - J. Haerteis 1 - 2  
P. Cachin - D. Masur 0 - 2  
Tenisz (Ismaning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacic N / Draganja T - Junaid R / Pel D 0 - 2  
Margaroli L/Weissborn T-S - Sonego L / Vavassori A 2 - 1  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Bouchard - A. Petkovic    
J. Görges - D. Vekic 2 - 1  
M. Gasparyan - D. Yastremska 0 - 2  
V. Lapko - B. Bencic 0 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gasparyan M / Niculescu M - Serban R / Shinikova I    
Golubic V / Loeb J - Flipkens K / Larsson J 0 - 2  
Kania P / Sizikova Y - Minnen G / Van Uytvanck A 0 - 2  
Kichenok L / Srebotnik K - Serban R / Shinikova I 0 - 2  
Lapko V / Minella M - Amanmuradova A / Yashina 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - D. Medvedev 0 - 2  
F. Krajinovic - E. Donskoy 2 - 0  
N. Kyrgios - M. Basic    
P-H. Herbert - A. Seppi 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mies A / Podlipnik-Castil - Khachanov K / Rublev A    
Mirnyi M / Oswald P - Mektic N / Melzer J 2 - 1  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - O. Jabeur 0 - 2  
A. Pavlyuchenkova - D. Kasatkina 0 - 2  
A. Sasnovich - J. Konta 1 - 2  
A. Sevastova - V. Zvonareva 2 - 1  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abduraimova N / Kalinskay - Jurak D / Olaru R 0 - 2  
Panova A / Siegemund L - Mladenovic K / Voskoboeva G 2 - 1  
Tenisz (Ningbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Soeda - F. Gaio 0 - 2  
H. Moriya - T. Fabbiano 0 - 2  
R. Tokuda - R. Albot 0 - 2  
T. Ito - Rigele Te 2 - 0  
Tenisz (Ningbo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Myneni S - Gunneswaran P / Kadhe A 1 - 2  
Davidovich Fokina A / Gai - Gong M-X / Zhang Ze 0 - 2  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Sun F / Te R 2 - 0  
Peng H-Y / Ratiwatana S - Kecmanovic M / Li Z 0 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gulbis - D. Shapovalov 2 - 0  
F. Verdasco - P. Kohlschreiber 1 - 2  
J. Isner - B. Klahn 2 - 1  
L. Lacko - F. Fognini 0 - 2  
O. Otte - T. Sandgren 1 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benneteau J / Pouille L - Sock J / Withrow J 2 - 1  
Lopez M / Qureshi A - Bolelli S / Dodig I 0 - 2  
Skupski/Skupski - Bambridge L / O'Mara J 1 - 2  
Ymer E / Ymer M - Daniell M / Koolhof W 1 - 2  
Tenisz (Suzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - H. Kaji 2 - 0  
Ar. Rodionova - Lin Zhu 2 - 0  
K. Boulter - Jia-Jing Lu 2 - 0  
K. Swan - V. Tomova 1 - 2  
L. Kumkhum - J. Cepelova 0 - 2  
N. Hibino - Pea. Plipuech 2 - 0  
Saisai Zheng - Ying-Ying Duan 2 - 0  
Xinyun Han - Yafan Wang 2 - 1  
Tollaslabda (Denmark Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan Lin - Sri. Kidambi 1 - 2  
Jon. Christie - Sam. Verma 1 - 2  
K. Phetpradab - Ng Ka Long Angus 2 - 0  
Ken. Nishimoto - Yuxiang Huang 0 - 2  
S. Avihingsanon - Ken. Momota 0 - 2  
Tien Chen Chou - K. Tsuneyama 2 - 0  
V. Axelsen - A. Antonsen 1 - 2  
Wan Ho Son - T. Sugiarto 2 - 1  
Tollaslabda (Denmark Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angriawan B / Hardianto H - Hoki T / Kobayashi Y 0 - 2  
Antonsen K / Nohr N - Inoue T / Kaneko Y 0 - 2  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Liao M C / Su C H 0 - 2  
Bö M / Mogensen C - Ahsan M / Setiawan H 0 - 2  
Chen H L / Wang C-L - Kamura T / Sonoda K 0 - 2  
Ellis M / Langridge C - Junhui L / Yuchen L 2 - 0  
Gideon M F / Sukamuljo K - Lamsfuss M / Seidel M E 2 - 0  
Liu C / Zhang N - Han C / Zhou H 1 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bing Jiao He - Ji Hyun Sung 2 - 0  
G. Mariska - M. Blichfeldt 2 - 1  
L. Kjaersfeldt - Beiwen Zhang 2 - 0  
R. Intanon - Yanyan Cai 0 - 2  
S. Nehwal - Aka. Yamaguchi 2 - 0  
Sae. Kawakami - Noz. Okuhara 0 - 2  
Tzu Ying Tai - B. Ongbumrungpan 2 - 0  
Yufei Chen - Mic. Li 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Du Y / Li Y H - Chen Q / Jia Y F 2 - 0  
Fukuman N / Yonao K - Tanaka S / Yonemoto K 0 - 2  
Fukushima Y / Hirota S - Fruergaard M / Thygesen S 2 - 0  
Kim H J / Kong H Y - Matsutomo Mi/ Takahashi A 2 - 0  
Lee S H / Shin S C - Ponnappa A / Reddy N S 1 - 2  
Li W / Zheng Y - Kititharakul J / Prajongj 1 - 2  
Piek S / Seinen C - Istarani N K M / Pradipta 0 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Faizal H / Widjaja G E 2 - 0  
Ahmad T / Natsir L - Lamsfuss M / Herttrich I 2 - 1  
Christiansen M / Pedersen - Seidel M E / Linda E 2 - 0  
Higashino A / Watanabe Y - Chan P S / Goh L Y 0 - 2  
Lu K / Lu C - Goh S H / Lai S J 0 - 2  
Puavaranukroh/Taerattanac - Wang Y / Huang D 2 - 0  
Seo S J / Chae Y - Tang C M / Tse Y S 2 - 1  
Zheng S / Huang Y - Karandasuwardi R/SusantoD 2 - 0  
2018.10.17.
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants (1.m.) 6 - 1  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks (1.m.) 4 - 10  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Dodgers - Milwaukee (4.m.) 2 - 1  
LA Dodgers - Milwaukee (5.m.) 5 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - BLIK Neftejuganszk 3 - 8  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaen - Inter Movistar 2 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Milano 1 - 0  
Klagenfurt 2 - Olimpija Ljubljana 0 - 6  
Zell am See - Kitzbühel 3 - 2  
Jégkorong (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Turku PS 2 - 1  
Jégkorong (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Kärpät 3 - 3  
Jégkorong (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Bern 2 - 1  
Jégkorong (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Plzen 2 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield - Fife 1 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Zubr Prerov 4 - 0  
Frydek Mistek - Kadan 6 - 3  
Jihlava - Slavia Praha 3 - 0  
Litomerice - Kladno 3 - 2  
Poruba - Prostejov 2 - 5  
Slavia Trebic - Havirov 1 - 2  
Vsetin - Motor Ceske Budejovice 2 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - IPK 0 - 4  
Jokipojat - RoKi 5 - 3  
KeuPa - Kokkolan Hermes 4 - 2  
Koovee - TUTO 2 - 5  
LeKi - Kiekko-Vantaa 5 - 2  
SaPKo - Heinolan Peliitat 1 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Kalpa 3 - 1  
Kookoo - Ilves 3 - 3  
Lukko - Vaasan Sport 5 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogo Riga - Prizma Riga 3 - 2  
Zemgale/LLU - Lido Riga 4 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Buffalo 4 - 1  
Minnesota - Arizona 2 - 1  
New Jersey - Dallas 3 - 0  
NY Rangers - Colorado 2 - 2  
Philadelphia - Florida 5 - 5  
Pittsburgh - Vancouver 2 - 2  
Tampa Bay - Carolina 4 - 2  
Winnipeg - Edmonton 4 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thurgau - Chaux-de-Fonds 1 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Leksand 2 - 6  
Björklöven - Karlskrona 4 - 5  
Oskarshamn - Karlskoga 1 - 4  
Pantern Malmö - Tingsryd 2 - 1  
Södertälje - Västervik 3 - 0  
Vita Hasten - MODO 6 - 3  
Västeras - AIK 5 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Torpedo Kamenogorszk 2 - 1  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Lada Toljatti 4 - 2  
SZKA-Neva - Szarjarka Karaganda 4 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - CSZK Szamara 3 - 2  
Zvezda Csehov - Metallurg Novokuznyeck 5 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nikko - Goyang High1 2 - 0  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Nyizsnyij Novgorod 82 - 93  
Ludwigsburg - Avellino 77 - 96  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Opava 97 - 79  
Nanterre - Iberostar Tenerife 58 - 75  
Venezia - Hapoel Holon 82 - 82, h.u. 111 - 104  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Dijon 73 - 64  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Besiktas 78 - 63  
Promitheasz Patra - Olimpija Ljubljana 79 - 77  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians Paulista - Franca 80 - 83  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Slavia Praha 54 - 64  
Trutnov - U19Chance 84 - 59  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Busan Sonicboom 86 - 89  
Wonju Dongbu - Changwon Sakers 97 - 97, h.u. 117 - 116  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Zalgiris Kaunas 79 - 93  
Baskonia Vitoria - Olympiakosz 80 - 85  
Fenerbahce - Himki Moszkva 93 - 85  
Olimpia Milano - Real Madrid 85 - 91  
Kosárlabda (Euroliga-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villeneuve d'Ascq Lille - Szekszárd 77 - 61  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Cedevita Zagreb 61 - 78  
Limoges - Alba Berlin 93 - 102  
Lok.Kubany Krasznodar - Tofas Bursa 95 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Zenit Szentpétervár 60 - 93  
Valencia - Partizan Belgrád 79 - 71  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Unicaja Malaga 85 - 96  
Rytas Vilnius - Skyliners Frankfurt 61 - 70  
UNIKSZ Kazany - Torino 92 - 78  
Kosárlabda (Európa Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes Reze - Liege 81 - 60  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Oradea - S. Oliver Würzburg 69 - 82  
Sakaryaspor - ZZ Leiden 56 - 69  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Balkan Botevgrad 68 - 79  
Tsmoki-Minszk - Mons 89 - 82  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Karsiyaka 77 - 86  
Donar Groningen - Istanbul BB 90 - 81  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Ironi Ness Ziona 75 - 64  
Den Bosch - Pardubice 91 - 58  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Steaua Bukarest 100 - 66  
KB Prishtina - Cserkaszi 92 - 82  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Alba Fehérvár 82 - 82, h.u. 92 - 96  
Rilski Sportist - Varese 76 - 95  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Joensuun Kataja 70 - 79  
Levszki Szófia - Dnipro 83 - 65  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Sassari 78 - 90  
Szolnok - Szombathely 79 - 76  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Lattes Montpellier 60 - 77  
Landerneau Bretagne - Tarbes 73 - 62  
Lyon - Bourges 67 - 53  
Mondeville - St-Amand Hainaut 65 - 85  
Roche Vendee - Landes 88 - 80  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Columbian Dyip 104 - 94  
RS Elasto Painters - NorthPort Batang Pier 120 - 98  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Toyohashi Neophoenix 61 - 48  
Hokkaido - Chiba 63 - 93  
Kawasaki Brave Thunders - Mikawa Kariya 69 - 60  
Kyoto - Ryukyu Okinawa 94 - 89  
Nagoya Dolphins - Rizing Fukuoka 89 - 76  
Shiga - Osaka 60 - 64  
Tokyo Alvark - Tochigi 69 - 69, h.u. 74 - 79  
Tokyo Sunrockers - Akita 58 - 63  
Yokohama - Toyama 84 - 88  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Gorzow 80 - 73  
Lublin - Wisla Krakkó 56 - 66  
Ostrow Wielkopolski - Siedlce 68 - 97  
Widzew Lodz - Torun 48 - 83  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - PINKK-Pécs 101 - 60  
ZTE - Sopron 72 - 95  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Philadelphia 105 - 87  
Golden State - Oklahoma City 108 - 100  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Bembibre 59 - 53  
Ensino Lugo - Zamarat 63 - 63, h.u. 73 - 71  
Gernika Bizkaia - Valencia 51 - 51, h.u. 69 - 66  
P. Avenida - Al-Qazeres Extremadura 79 - 52  
Univ. Ferrol - Cadi La Seu d'Urgell 51 - 66  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu - Tartu Ulikool 76 - 82  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Plzen 24 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EH Aalborg - Viborg 24 - 31  
Nyköbing F. - Esbjerg 21 - 31  
Ringköbing - Köbenhavn 22 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Ivry 26 - 23  
Istres - Nantes 32 - 35  
Pays d'Aix - Pontault-Combault 35 - 18  
Toulouse - Dunkerque 30 - 31  
Tremblay - Nimes 29 - 35  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - ÍBV 28 - 28  
Selfoss - Valur 28 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Spojnia Gdynia 35 - 22  
Chrobry Glogow - Wybrzeze Gdansk 26 - 21  
Kalisz - Gornik Zabrze 26 - 26  
Kwidzyn - Pogon Szczecin 27 - 22  
Stal Mielec - Gwardia Opole 28 - 39  
Wisla Plock - Kielce 24 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Pogon Szczecin 24 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Veszprém 26 - 24  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Érd 30 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oppsal - Byasen 22 - 27  
Skrim Kongsberg - Molde 22 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Bensheim/Auerbach 26 - 21  
Blomberg-Lippe - Thüringer HC 28 - 29  
Dortmund - Nellingen 37 - 23  
Göppingen - Metzingen 21 - 31  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Magdeburg 28 - 31  
Gummersbach - Göppingen 24 - 25  
Kiel - DHfK Leipzig 31 - 23  
Rimpar - Erlangen 21 - 26  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izvidac Ljubuski - Tatran Presov 22 - 26  
Metalurg Skopje - Zeleznicar Nis 29 - 30  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agustinos Alicante - Sinfin 29 - 28  
BM Alarcos Ciudad Real - Bidasoa Irun 26 - 33  
Bordils - AX Puente Genil 18 - 31  
Nava - Teucro 29 - 30  
Palma del Rio - Atl. Valladolid 22 - 27  
Puerto Sagunto - Morrazo Cangas 31 - 25  
Torrelavega - Alcobendas 25 - 25  
Zarautz - Benidorm 17 - 30  
Kézilabda (Super Globe)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AS Hammamet - AL Najma 27 - 26  
Sydney Univ. - Taubate 18 - 38  
Kézilabda (Super Globe)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Füchse Berlin 20 - 26  
Barcelona - Montpellier 37 - 30  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Celje 32 - 34  
Maribor - Trebnje 29 - 25  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Lyon 0 - 4  
Barcelona - Glasgow 5 - 0  
Chelsea - Fiorentina 1 - 0  
FC Zürich - Bayern München 0 - 2  
Linköping - Paris SG 0 - 2  
LSK Kvinner - Bröndby 1 - 1  
Wolfsburg - Atl. Madrid 4 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Atlético GO 1 - 2  
Coritiba - CSA 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Bluewings - Jeju 1 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Kutaisi - Lokomotív Tbiliszi 3 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Atl. Kolkata 1 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PS Tira Bantul - PSIS Semarang 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yamaguchi - Machida Zelvia 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Atl. Bucaramanga 0 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VMFD Zalgiris - Lietava Jonava 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albissola - Pistoiese 1 - 3  
Novara - Pro Patria 0 - 1  
Olbia - Alessandria 0 - 0  
Piacenza - Carrarese 2 - 1  
Pisa - Pro Piacenza 3 - 1  
Robur Siena - Cuneo 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feralpisalo - Rimini 2 - 0  
Giana Erminio - Ravenna 1 - 1  
Gubbio - Fermana 2 - 0  
Pesaro - Pordenone 1 - 2  
Renate - Virtus Verona 0 - 1  
Sambenedettese - Imolese 2 - 1  
Südtirol - Triestina 2 - 0  
Teramo - Fano 2 - 1  
Ternana - Albinoleffe 1 - 0  
Vicenza - Monza 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potenza - Reggina 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Libertad Asuncion 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebro - Lleida 2 - 1  
La Hoya Lorca - Cultural Leonesa 0 - 3  
Lugo - Alcorcon 1 - 0  
Melilla - Ontinyent 2 - 0  
R. Santander - UD Logrones 1 - 0  
Sant Andreu - Calahorra 0 - 0  
Union Mutilvera - Villanovense 1 - 3  
Zaragoza - Cadiz 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Västeraas BK 30 - Djurgarden 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Vranje - Crvena zvezda 0 - 2  
Napredak Krusevac - Metalac Gornji Milanovac 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Olimpija Ljubljana 0 - 5  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Trujillanos Valera    
Dep. La Guaira - Puerto Cabello 3 - 2  
Dep. Lara - Mineros de Guayana 0 - 0  
Dep. Tachira - Aragua Maracay 3 - 1  
Estudiantes de Caracas - Portuguesa Acarigua 1 - 0  
Zulia Maracaibo - Caracas FC 2 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Costa Rica 3 - 1  
Mexikó - Chile 0 - 1  
USA - Peru 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
TNS - Llandudno FC 6 - 1  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Franciaország 44 - 6  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaumont - Viking Bergen 3 - 0  
Istanbul BB - Valepa Sastamala 3 - 1  
Lindemans Aalst - Teruel 3 - 0  
PAOK - Kazincbarcika 3 - 0  
Posojilnica Aich/Dob - Groningen 2 - 3  
United Rhein-Main - Sahtar Szoligorszk 2 - 3  
Vojvodina - Mladost Zagreb 3 - 1  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sliedrecht - Holding Graz 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Bedzin 3 - 1  
Cuprum Lubin - Bydgoszcz 1 - 3  
Olsztyn - Czarni Radom 0 - 3  
Resovia Rzeszow - ONICO Varsó 1 - 3  
Szczecin - Kedzierzyn-Kozle 0 - 3  
Trefl Gdansk - GKS Katowice 3 - 2  
Zawiercie - Jastrzebski Wegiel 2 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Waldviertel - ACH Ljubljana 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VCO Berlin - Netzhoppers Bestensee 2 - 3  
Snooker (English Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - L. Brecel (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
A. McGill - A. Songsermsawad 4 - 0  
A. Ursenbacher - M.J. Williams (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
C. Steadman - C. Wakelin 4 - 1  
D. Lilley - A. McManus 0 - 4  
I. Burns - J. Lisowski 3 - 4  
J. Trump - Zhao Xintong (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
J. White - M. Stevens 0 - 4  
Jor. Brown - J. Robertson 4 - 3  
L. Kleckers - R. Walden 0 - 4  
L. Walker - D. Wells 3 - 4  
Liang Wenbo - E. Sharav 2 - 4  
M. Allen - Yuan Sijun (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
M. Davis - A. Stefanow 4 - 0  
M. King - P. Ebdon 4 - 3  
M. Selby - B. Woollaston (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
M. Selt - S. Baird 4 - 0  
Mei Xiwen - M. Fu 4 - 1  
N. Bond - J. Higgins (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
N. Saengkham - S. Hallworth 4 - 2  
O. Lines - N. Robertson (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
R. Day - Zhang Yong 4 - 0  
R. Milkins - E. Slessor 4 - 3  
R. O'Sullivan - A. Taylor (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
S. Bingham - H. Vafaei Ayouri 4 - 0  
S. Carrington - Luo Honghao 1 - 4  
S. Craigie - B. Hawkins (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
S. Murphy - D.B. Gilbert 4 - 2  
T. Un-Nooh - R.T. Chuan Leong 4 - 3  
Yan Bingtao - S. Maguire (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Zhang Jiankang - M. Gould 2 - 4  
Zhou Yuelong - Xu Si 4 - 2  
Strandröplabda (Bandar Azali)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogatu S / Yakovlev D - Farrokhi P / Salagh A 2 - 0  
Bogatu S / Yakovlev D - Paszkowski/Kujawiak 1 - 2  
Enayati S / Firouzpourban - N. Kangkon / K. Dunwinit 0 - 2  
Farrokhi P / Salagh A - Bobrikov V / Kramarenko A 2 - 1  
Kujawiak K / Paszkowski M - Bobrikov V / Kramarenko A 2 - 0  
Monduzzi E / Basti A - Pokersnik D / Plahutnik G 0 - 2  
Pokersnik D / Plahutnik G - Aghajanighasab/Pourasgari 0 - 2  
Raoufi R / Mirzaali A - Kuleshov A / Petrossyants 2 - 0  
Shoushtarizadeh A / Nikou - Sramek M / Samec D 1 - 2  
Sidorenko A / Dyachenko A - Aghajanighasab/Pourasgari 2 - 1  
Sidorenko A / Dyachenko A - Monduzzi E / Basti A 2 - 0  
Vakili A / Salemiinjehbor - Kitti D / Banlue N 2 - 0  
Strandröplabda (Las Vegas-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AYE Q / Gauthier-Rat A - Di Giantommaso/Silvestre 0 - 2  
Budinger C / Rosenthal S - Plantinga M / Nusbaum A 2 - 1  
Burgal A / Pastor S - Priddy W R / Casebeer J 0 - 2  
Crabb T / Bourne T - Mandilaris A / Mandilaris 2 - 0  
Drost J A / Zaun E - Evans M / Kolinske W 1 - 2  
Gao P / Ha L - Priddy W R / Casebeer J 1 - 2  
Hoey W / Reka I - Cull J / Hauser A 2 - 0  
Hoey W / Reka I - Szalankiewicz J / Rudol M 1 - 2  
Krou Y / Rowlandson E - Capogrosso N / Azaad J A 2 - 0  
Li Y / Wu J - Li Z / Zhou C 2 - 0  
Onodera M / Sato R - Mandilaris A / Mandilaris 0 - 2  
Strandröplabda (Las Vegas-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barbosa Silva/Silva Ramos - Milosevic M / Vojnovic M 2 - 0  
Day E / Flint B - Galindo A / Galindo C 2 - 0  
Hogan K / Matic M - Sponcil S / Claes K 0 - 2  
Klinger D / Klinger R - Branagh N / Howard B 0 - 2  
Mei Mei L / Zhu L - Suzuki C / Murakami R 2 - 0  
Ogren S / Yoken T - Lunde I / Ulveseth O J 1 - 2  
Salgado Solberg/Secomandi - Freiberger E / Teufl V 2 - 0  
Silva Bigi/Lopes Pereira - Mcnamara M / Mcnamara N 2 - 0  
Tenisz (Antwerpen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Simon - M. McDonald 2 - 0  
J-L. Struff - F. Lopez 2 - 1  
M. Granollers - C. Norrie 0 - 2  
R. Gasquet - J. Vesely 2 - 1  
V. Pospisil - M. Raonic 2 - 0  
Y. Bhambri - R. Carballes Baena    
Y. Bhambri - S. Caruso 1 - 2  
Tenisz (Antwerpen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Gonzalez S - Bemelmans R / De Loore J 2 - 0  
Paes L / Reyes-Varela M - Sharan D / Sitak A 0 - 2  
Tenisz (Calgary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - K. King 2 - 1  
B. Gojo - Jas. Jung 2 - 0  
B. Schnur - T. Robredo 2 - 1  
E. Couacaud - J-P. Smith 2 - 0  
E. King - I. Karlovic 1 - 2  
J-P. Smith - A. Bolt    
R. Quiroz - V. Millot 2 - 1  
Tenisz (Calgary, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Choinski J / Serdarusic N - Gonzales R / Lammons N 0 - 2  
Krainik P / Rochette L - Galloway R / Pasha N 0 - 2  
Martinez L D / Quiroz R - Silva C / Turini T 2 - 0  
Tenisz (Ismaning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - L. Klein 0 - 2  
G. Mager - C. Seraphim 0 - 2  
J. Haerteis - D. Novak 2 - 1  
J. Ward - M. Viola 1 - 2  
L. Sonego - P. Cachin 1 - 2  
S. Travaglia - G. Sakharov 1 - 2  
T. Lamasine - U. Humbert 0 - 2  
Tenisz (Ismaning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jahn J / Sieber M - Brown D / Krawietz K    
Presuhn B / Wessels L - Junaid R / Pel D 1 - 2  
Raja P / Sancic A - Brkic T / Pavic A 2 - 0  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - K. Siniakova 2 - 0  
B. Bencic - K. Flipkens 2 - 0  
C. Suarez Navarro - E. Bouchard 0 - 2  
D. Yastremska - G. Muguruza Blanco 2 - 0  
F. Ferro - D. Vekic 1 - 2  
J. Görges - A. Blinkova 2 - 0  
M. Gasparyan - D. Jakupovic 2 - 0  
P. Parmentier - V. Lapko 0 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen P H / WU F-H - Flipkens K / Larsson J 0 - 2  
Kichenok L / Srebotnik K - Blinkova A / Rus A 2 - 0  
Maria T / Parmentier P - Kania P / Sizikova Y 1 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - E. Gerasimov 0 - 2  
L. Rosol - K. Khachanov 0 - 2  
M. Cecchinato - A. Mannarino 0 - 2  
P-H. Herbert - A. Bublik 2 - 0  
R. Berankis - A. Bedene 2 - 1  
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovskiy E / Medvedev D - Krajicek A / Rajeev R 0 - 2  
Mektic N / Melzer J - Molchanov D / Zelenay I 2 - 0  
Mirnyi M / Oswald P - Nys H / Paire B 2 - 0  
Peralta J / Zeballos H - Jaziri M / Kyrgios N 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - D. Kasatkina 1 - 2  
A. Kontaveit - K. Mladenovic 2 - 0  
A. Sevastova - Y. Putintseva 2 - 1  
D. Gavrilova - J. Konta 1 - 2  
K. Bertens - A. Sasnovich 1 - 2  
O. Jabeur - S. Stephens 2 - 0  
S. Halep - A. Pavlyuchenkova    
V. Grammatikopoulou - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
V. Zvonareva - Ka. Pliskova 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dart H / Potapova A - Mladenovic K / Voskoboeva G 0 - 2  
Doroshina O / Monova P - Panova A / Siegemund L 1 - 2  
Jurak D / Olaru R - Kichenok N / Rodionova An 2 - 1  
Rodina E / Tomljanovic A - Abduraimova N / Kalinskaya A 1 - 2  
Tenisz (Ningbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - M. Kecmanovic 1 - 2  
H. Hurkacz - V. Durasovic 0 - 2  
Yunseong Chung - Y. Watanuki 2 - 1  
Zhe Li - P. Gunneswaran 1 - 2  
Tenisz (Ningbo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coppejans K / Safwat M - Sun F / Te R 0 - 2  
Davidovich Fokina A / Gai - Nagal S / Ramanathan R 2 - 1  
Fabbiano T / Hurkacz H - Kecmanovic M / Li Z    
Gunneswaran P / Kadhe A - Lopez Perez E / Oliveira G 2 - 1  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Pavlioutchenkov A / Yang    
Moriya H / Statham R - Balaji N S / Myneni S 0 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyeon Chung - D. Kudla 2 - 0  
J. Millman - S. Tsitsipas 1 - 2  
J. Sock - E. Ymer 2 - 1  
O. Otte - J. Zopp 2 - 0  
P. Polansky - D. Shapovalov 1 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Daniel T / Marterer M 2 - 0  
Behar A / Nedunchezhiyan - Benneteau J / Pouille L 1 - 2  
Ebden M / Lindstedt R - Eriksson M / Goransson A 2 - 0  
Lopez M / Qureshi A - De Minaur A / Millman J 2 - 0  
Tenisz (Suzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raina - J. Cepelova 0 - 2  
Ar. Rodionova - Zhaoxuan Yang 2 - 0  
Fangzhou Liu - Pea. Plipuech 0 - 2  
G. Dabrowski - Yafan Wang 0 - 2  
H. Kaji - J. Glushko 2 - 1  
Jia-Jing Lu - Xinyu Jiang 2 - 0  
K. Boulter - M. Doi 2 - 0  
K. Swan - Jia Qi Ren 2 - 0  
K.K. Thandi - Lin Zhu 0 - 2  
L. Kumkhum - F. Al Nabhani 2 - 1  
Saisai Zheng - Yi Yuan 2 - 0  
V. Tomova - V. Kudermetova    
Ying-Ying Duan - Carol Zhao 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - M. Caljouw 2 - 0  
K. Tsuneyama - D. Liew 2 - 1  
Ken. Nishimoto - R. Gemke 2 - 1  
R. Ouseph - T. Sugiarto 0 - 2  
Tien Chen Chou - Dong Keun Lee 2 - 1  
V. Axelsen - Kaz. Sakai 2 - 0  
Wan Ho Son - Jen Hao Hsu 2 - 0  
Yuxiang Huang - B. Sai Praneeth 2 - 1  
Tollaslabda (Denmark Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bö M / Mogensen C - Maas J / Tabeling R 2 - 0  
Conrad-Peterson/Kolding - Angriawan B / Hardianto H 1 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - He J / Tan Q 2 - 0  
Han C / Zhou H - Yao C L / Han Y P 2 - 1  
Hoki T / Kobayashi Y - Ong Y S / Teo E Y 2 - 1  
Lamsfuss M / Seidel M E - Kang M H / Ho K W 2 - 0  
Lee J-H / Lee Y - Ahsan M / Setiawan H 1 - 2  
Liu C / Zhang N - Endo H / Watanabe Y 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bing Jiao He - P. Chochuwong 2 - 1  
Chia Hsin Lee - Ji Hyun Sung 0 - 2  
Fangjie Gao - B. Ongbumrungpan 0 - 2  
Mic. Li - E. Kosetskaya 2 - 0  
R. Intanon - K. Gilmour 2 - 0  
Tzu Ying Tai - Say. Takahashi 2 - 0  
Yanyan Cai - L. Zetchiri 2 - 0  
Yufei Chen - Sayaka Sato 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsu Y C / Wu T J - Fruergaard M / Thygesen S 1 - 2  
Istarani N K M / Pradipta - Chow M K / Lee M Y 2 - 0  
Jakkampudi M / Ram P S - Karlsson E / Magnusson J 0 - 2  
Lee S H / Shin S C - Stoeva G / Stoeva S 2 - 0  
Polii G / Rahayu A - Efler L / Herttrich I 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Nohr N / Thygesen S 2 - 0  
Ahmad T / Natsir L - Lane B / Pugh J 2 - 0  
Christiansen M / Pedersen - Wang C-L / Lee C H 2 - 0  
Faizal H / Widjaja G E - Labar R / Fontaine A 2 - 0  
Lamsfuss M / Herttrich I - Lee Y / Hsu Y C 2 - 0  
Seidel M E / Linda E - Magee S / Magee C 2 - 0  
Zhang N / Li Y - Karandasuwardi R/SusantoD 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Jordan P / Oktavianti M D 2 - 0  
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - Eger 12 - 7  
Crvena zvezda - Recco 4 - 17  
FTC - Dinamo Moszkva 13 - 6  
Mladost Zagreb - Waspo Hannover 11 - 11  
Spandau Berlin - Jug Dubrovnik 6 - 7  
Sport Management - Olympiakosz 7 - 6  
Steaua Bukarest - Brescia 5 - 8  
Szolnok - Jadran Split 10 - 9  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ortigia - Lazio 14 - 7  
2018.10.16.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Green Bay - San Francisco 33 - 30  
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexen Heroes - KIA Tigers 10 - 6  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Boston (3.m.) 2 - 8  
LA Dodgers - Milwaukee (3.m.) 0 - 4  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foz Cataratas - Corinthians 2 - 2  
Minas Belo Horizonte - Jaragua 3 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Acqua & Sapone Pescara 0 - 5  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - BLIK Neftejuganszk 4 - 1  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Burinhosa 7 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Barcelona 2 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - Tucson 2 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Cortina 8 - 6  
Jégkorong (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Frölunda 1 - 5  
Vienna Capitals - Zürich Lions 2 - 6  
Jégkorong (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - München 6 - 1  
Jégkorong (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skelleftea - HIFK 3 - 3  
Südtirol Bolzano - GKS Tychy 6 - 4  
Jégkorong (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Eisbären Berlin 2 - 4  
Zug - Brno 2 - 1  
Jégkorong (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Trinec 6 - 2  
Tappara - Djurgarden 5 - 1  
Jégkorong (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Rouen 2 - 5  
Jégkorong (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Växjö 5 - 5  
Jégkorong (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - Lugano 0 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Hvidovre 6 - 2  
Sönderjyske - Herlev Eagles 6 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Gomel 4 - 2  
Lida - Sahtar Szoligorszk 1 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Ässät 0 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Nice 1 - 0  
Anglet - Amiens 1 - 2  
Chamonix-Morzine - Strasbourg 4 - 0  
Lyon - Mulhouse 4 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Barisz Asztana 1 - 2  
Barsz Kazany - Jokerit 2 - 3  
CSZKA Moszkva - Red Star Kunlun 3 - 4  
Dinamo Minszk - Dinamo Moszkva 1 - 3  
Dinamo Riga - Amur Habarovszk 0 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Szalavat Julajev Ufa 1 - 1  
Slovan Bratislava - Admiral Vlagyivosztok 4 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
Vityaz Podolszk - Szeversztal Cserepovec 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montreal - Detroit 7 - 3  
Nashville - Minnesota 4 - 2  
Ottawa - Dallas 4 - 1  
Toronto - Los Angeles 4 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Zug 2 0 - 1  
Kloten - Visp 3 - 4  
Langenthal - Ajoie 3 - 1  
Winterthur - GCK Lions 4 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Biel 3 - 0  
Lausanne - Ambri 1 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Nove Zamky 4 - 0  
MAC - Poprad 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Rubin Tyumeny 1 - 3  
Cselmet Cseljabinszk - Burany Voronyezs 3 - 0  
Heilongjiang - Jugra Hanti-Manszijszk 3 - 7  
Zauralje Kurgan - Rjazany 2 - 2  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Le Mans 96 - 67  
Murcia - Ventspils 91 - 85  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Telekom Bonn 95 - 100  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Antwerpen 96 - 84  
Hapoel Jerusalem - Lietkabelis 81 - 67  
Nymburk - AEK Athén 82 - 82, h.u. 93 - 94  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Bayreuth 67 - 63  
Virtus Bologna - Oostende 89 - 60  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BC Brasilia - Flamengo 69 - 94  
Botafogo - Joinville/AABJ 62 - 64  
Pinheiros - Sao Jose dos Campos 88 - 86  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Seoul Thunders 86 - 68  
Ulsan Mobis Phoebus - Goyang 111 - 82  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Panathinaikosz 80 - 79  
Darussafaka - Buducnost Podgorica 71 - 63  
Gran Canaria - Barcelona 87 - 86  
Maccabi TA - CSZKA Moszkva 86 - 89  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - MoraBanc Andorra 85 - 79  
Galatasaray - Brescia 84 - 76  
Ulm - Monaco 65 - 75  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Türk Telekom 84 - 63  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Gliwice 104 - 76  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eirene Ragusa - UR Venezia 72 - 75  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagyezsda Orenburg - Szpartak Moszkva 67 - 50  
Szpartak Noginszk - Dinamo Novoszibirszk 57 - 62  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Odense 27 - 34  
Skanderborg - Herning-Ikast 25 - 25  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - R-N. Löwen Kronau 24 - 24  
Burgdorf-Hannover - Lemgo 23 - 17  
Wetzlar - Melsungen 20 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ramnicu Valcea - Danubius Galati 27 - 15  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Vardar Pro Skopje 26 - 23  
Vojvodina - Breszt Meskov 29 - 23  
Kézilabda (Super Globe)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Sydney Univ. 27 - 22  
Barcelona - AL Najma 37 - 28  
Montpellier - AS Hammamet 31 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Sävehof 23 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Höör 16 - 30  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madagaszkár - Egyenlítői Guinea 1 - 0  
Szudán - Szenegál 0 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comore-szigetek - Marokkó 2 - 2  
Malawi - Kamerun 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burundi - Mali 1 - 1  
Dél-Szudán - Gabon 0 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benin - Algéria 1 - 0  
Gambia - Togo 0 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Líbia - Nigéria 2 - 3  
Seychelles-szigetek - Dél-Afrika 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libéria - Kongó 2 - 1  
Zimbabwe - Kongói DK 1 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Közép-afrikai Köztársaság - Elefántcsontpart 0 - 0  
Ruanda - Guinea 1 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., I cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botswana - Burkina Faso 0 - 0  
Mauritánia - Angola 1 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., J cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Niger - Tunézia 1 - 2  
Szváziföld - Egyiptom 0 - 2  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., K cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Namíbia - Mozambik 1 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., L cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lesotho - Uganda 0 - 2  
Tanzánia - Zöld-foki-szigetek 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Botafogo RJ 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallescher FC - Rostock 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roskilde - Naestved 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - U21Leicester 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Vale - U21Middlesbrough 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokushima - Kofu 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Millonarios 0 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A div, 1.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Németország 2 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, B div, 1.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Csehország 1 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, B div, 4.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Írország - Wales 0 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, C div, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Bulgária 1 - 0  
Szlovénia - Ciprus 1 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, D div, 1.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Andorra 4 - 0  
Lettország - Grúzia 0 - 3  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, D div, 4.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibraltár - Liechtenstein 2 - 1  
Örményország - Macedónia 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Sicula Leonzio 0 - 0  
Catania - Trapani 3 - 1  
Catanzaro - Juve Stabia 0 - 3  
Cavese - Matera 3 - 1  
Monopoli - Paganese 3 - 0  
Rieti - Vibonese 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Olimpia Asuncion 0 - 5  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Cordoba 1 - 4  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pohronie - Sered 2 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 10. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Feröer-szigetek - U19Bosznia-Hercegovina 1 - 2  
U19Írország - U19Hollandia 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 12. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Andorra - U19Fehéroroszország 0 - 2  
U19Svájc - U19Spanyolország 1 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Olaszország 0 - 1  
U19Észtország - U19Finnország 0 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Koszovó - U19Szlovénia 1 - 4  
U19Magyarország - U19Ausztria 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Albánia - U19Norvégia 0 - 1  
U19Szlovákia - U19Ukrajna 1 - 4  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Portugália 0 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Hollandia - U20Lengyelország 4 - 1  
U20Németország - U20Svájc 3 - 2  
U20Olaszország - U20Portugália 1 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Izland - U21Spanyolország 2 - 7  
U21Észak-Írország - U21Szlovákia 1 - 0  
U21Észtország - U21Albánia 2 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Dánia - U21Feröer-szigetek 3 - 0  
U21Finnország - U21Litvánia 0 - 2  
U21Lengyelország - U21Grúzia 3 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Andorra - U21Lettország 0 - 0  
U21Hollandia - U21Ukrajna 3 - 0  
U21Skócia - U21Anglia 0 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Izrael - U21Koszovó 3 - 0  
U21Norvégia - U21Azerbajdzsán 1 - 1  
U21Németország - U21Írország 2 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Magyarország - U21Törökország 1 - 2  
U21Málta - U21Ciprus 1 - 1  
U21Svédország - U21Belgium 0 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ausztria - U21Oroszország 3 - 2  
U21Macedónia - U21Gibraltár 6 - 1  
U21Szerbia - U21Örményország 0 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Portugália - U21Bosznia-Hercegovina 4 - 2  
U21Románia - U21Liechtenstein 4 - 0  
U21Wales - U21Svájc 3 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Franciaország - U21Szlovénia 1 - 1  
U21Luxemburg - U21Bulgária 1 - 0  
U21Montenegró - U21Kazahsztán 5 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Mianmar 4 - 1  
Belgium - Hollandia 1 - 1  
Brazília - Argentína 1 - 0  
Dánia - Ausztria 2 - 0  
Dél-Korea - Panama 2 - 2  
Egyesült Arab Emirátusok - Venezuela 0 - 2  
Irán - Bolívia 2 - 1  
Japán - Uruguay 4 - 3  
Kína - Szíria 2 - 0  
Omán - Ecuador 0 - 0  
Svédország - Szlovákia 1 - 1  
Üzbegisztán - Katar 2 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Cefn Druids 3 - 1  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftocsimik Burgasz - Mladost Brcko 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Incheon Air Jumbos 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Tours 3 - 1  
Cannes - Montpellier 3 - 2  
Nantes - Poitevin Poitiers 1 - 3  
Narbonne - Toulouse 0 - 3  
Tourcoing - Rennes 0 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Slavia Bratislava 3 - 0  
Röplabda (vb, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Szerbia 1 - 3  
Röplabda (vb, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Kína 1 - 3  
Snooker (English Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carty - M. King 3 - 4  
A. Higginson - Jor. Brown 2 - 4  
A. Ursenbacher - K. Hirani 4 - 1  
B. Hawkins - P. Lines (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
E. Slessor - S. O'Sullivan 4 - 2  
F. Ajaib - Yuan Sijun 1 - 4  
F. O'Brien - J. Lisowski 2 - 4  
G. Greene - D.B. Gilbert 3 - 4  
H. Chandler - N. Saengkham 1 - 4  
J. Astley - L. Kleckers 1 - 4  
J. Higgins - Li Yuan 4 - 1  
J. Robertson - M. Holt 4 - 1  
J. Trump - R. Hull (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
J. White - Lyu Haotian 4 - 2  
K. Wilson - A. Songsermsawad 3 - 4  
L. Brecel - Niu Zhuang 4 - 0  
L. Simmonds - Zhang Jiankang 0 - 4  
L. Walker - Jak. Jones 4 - 3  
Lu Ning - R. Milkins 2 - 4  
M. Allen - A. Hamilton 4 - 2  
Mei Xiwen - J. Wattana 4 - 3  
P.S. Davison - Zhou Yuelong 3 - 4  
R. Lawler - S. Craigie 0 - 4  
R. Walden - H. Miah 4 - 2  
R.T. Chuan Leong - H. Akbar 4 - 1  
S. Baird - L. Highfield 4 - 2  
S. Bingham - D. Jones (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
S. Maguire - J. Cahill 4 - 3  
S. Vahedi - T. Un-Nooh 1 - 4  
Xiao Guodong - S. Hallworth 2 - 4  
Xu Si - C. Totten 4 - 2  
Zhang Anda - M. Selt 3 - 4  
Tenisz (Antwerpen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - T. Griekspoor    
G. Monfils - R. Bemelmans 2 - 0  
G. Simon - S. Stakhovsky 2 - 0  
I. Ivashka - R. Haase 2 - 0  
J-L. Struff - C. Lestienne 2 - 0  
J-L. Struff - J. Kovalik    
J-W. Tsonga - G. Pella 2 - 1  
Tenisz (Antwerpen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Arneodo R - Mcdonald M / Norrie C 1 - 2  
Lopez F / Munar J - Gille S / Vliegen J 2 - 0  
Marrero D / Mayer L - Granollers/Granollers 0 - 2  
Mclachlan B / Struff J-L - Gonzalez M / Jarry N 1 - 2  
Petzschner P / Tiafoe F - Mahut/Roger-Vasselin 0 - 2  
Tenisz (Calgary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Galarneau - P. Vivero Gonzalez 2 - 0  
Ale. Gonzalez - C. Ruud 1 - 2  
C. Ilkel - N. Serdarusic 2 - 0  
H. Scott - B. Gojo 0 - 2  
J-P. Smith - T. Fawcett 2 - 0  
Jor. Thompson - L. Rochette 2 - 0  
M. Bourgue - K. Uchida 2 - 1  
P. Krainik - F. Peliwo 1 - 2  
S. Diez - Jas. Jung 1 - 2  
Tenisz (Calgary, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diez S / Galarneau A - Ilkel C / Ortega-Olmedo R 2 - 1  
Tenisz (Ismaning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Masur - B. Zapata Miralles 2 - 0  
F. Baldi - M. Trungelliti 2 - 0  
G. Barrere - K. Lemstra 2 - 0  
J. Jahn - D. Brown    
L. Grigelis - K. Krawietz 0 - 2  
L. Wessels - L. Miedler 2 - 0  
S. Travaglia - T. Brkic 2 - 0  
V. Safranek - M. Viola 0 - 2  
Tenisz (Ismaning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clayton S / Ocleppo J - Cacic N / Draganja T 0 - 2  
Halys Q / Olivetti A - Sonego L / Vavassori A 0 - 2  
Margaroli L/Weissborn T-S - Khabibulin T / Walkow S 2 - 0  
Raja P / Sancic A - Begemann A / Polasek F 2 - 0  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - A. van Uytvanck 2 - 0  
B. Bencic - A. Rus 2 - 0  
C. Suarez Navarro - Kr. Pliskova 2 - 0  
D. Jakupovic - Kat. Kozlova 2 - 1  
D. Yastremska - K. Flipkens    
D. Yastremska - V. Lepchenko 2 - 1  
E. Bouchard - Babos T. 2 - 0  
F. Ferro - M. Niculescu 2 - 1  
J. Görges - V. Kuzmova 2 - 0  
J. Larsson - K. Siniakova 1 - 2  
M. Minella - C. Giorgi    
M. Minella - K. Flipkens 0 - 2  
M. Sakkari - M. Gasparyan 0 - 2  
S. Vögele - G. Muguruza Blanco 0 - 2  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - M. Klizan 2 - 0  
B. Paire - M. Zverev 2 - 1  
D. Lajovic - F. Horansky 2 - 1  
E. Donskoy - M. Kukushkin 2 - 0  
E. Gerasimov - D. Dzumhur 2 - 1  
J. Chardy - D. Istomin    
M. Jaziri - M. Basic 0 - 2  
N. Kyrgios - A. Rublev 2 - 1  
R. Berankis - D. Istomin    
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bracciali D / Seppi A - Karlovskiy E / Medvedev D 1 - 2  
Eysseric J / Mannarino A - Mies A / Podlipnik-Castillo H 1 - 2  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - N. Vikhlyantseva 2 - 1  
D. Gavrilova - V. Diatchenko 2 - 0  
E. Makarova - O. Jabeur 0 - 2  
I. Khromacheva - V. Zvonareva 0 - 2  
J. Konta - E. Mertens 2 - 0  
K. Mladenovic - A. Kalinskaya 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abduraimova N / Kalinskay - Rosolska A / Spears A 2 - 0  
Adamczak M / Marozava L - Rodina E / Tomljanovic A 0 - 2  
Begu I-C / Buzarnescu M - Bogdan A / Krunic A    
Begu I-C / Buzarnescu M - Doroshina O / Monova P 0 - 2  
Kalashnikova O / Schuurs - Dart H / Potapova A 0 - 2  
Kichenok N / Rodionova An - Atawo R / Groenefeld A L 2 - 1  
Panova A / Siegemund L - Pavlyuchenkova A / Zvonareva V 2 - 1  
Tenisz (Ningbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Lopez-Perez - G. Soeda 1 - 2  
F. Gaio - K. Coppejans 2 - 1  
Fajing Sun - R. Albot 0 - 2  
H. Moriya - Di Wu 2 - 0  
R. Tokuda - S. Myneni 2 - 0  
S. Nagal - T. Fabbiano 1 - 2  
T. Ito - Yus. Takahashi 2 - 0  
V. Durasovic - Yibing Wu 2 - 0  
Yecong He - M. Kecmanovic 0 - 2  
Ze Zhang - Rigele Te 0 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - P. Kohlschreiber 1 - 2  
B. Klahn - M. Copil 2 - 1  
F. Verdasco - M. Ebden 2 - 0  
Hyeon Chung - T.H. Fritz 2 - 0  
J. Millman - A. Popyrin 2 - 1  
L. Lacko - T. Daniel 2 - 0  
M. Ymer - E. Gulbis 0 - 2  
T. Sandgren - L. Pouille 2 - 0  
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Tsitsipas S - Bolelli S / Dodig I 1 - 2  
Martin F / Skugor F - Sock J / Withrow J 1 - 2  
Tenisz (Suzhou, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - Fang Ying Xun 2 - 0  
Fangzhou Liu - Z. Diyas    
Kai Lin Zhang - Xinyun Han 1 - 2  
N. Hibino - B. Krejcikova 2 - 1  
Tollaslabda (Denmark Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - Ken. Momota 1 - 2  
H-K. Vittinghus - Sri. Kidambi 0 - 2  
Jon. Christie - W.K.V. Wong 2 - 1  
K. Phetpradab - B. Leverdez 2 - 0  
K. Wangcharoen - Dan Lin 1 - 2  
Ng Ka Long Angus - Long Chen 2 - 0  
S. Avihingsanon - Tzu Wei Wang    
Sam. Verma - Yuqi Shi 2 - 0  
Tollaslabda (Denmark Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Attri M / Sumeeth R B 2 - 1  
Chung / Kim - Ellis M / Langridge C 1 - 2  
Isara B / Jongjit M - Chen H L / Wang C-L 0 - 2  
Ivanov V / Sozonov I - Kamura T / Sonoda K 0 - 2  
Jansen J R / Zurwonne J - Antonsen K / Nohr N 1 - 2  
Liao M C / Su C H - Alfian F / Ardianto M R    
Wahyu N A P / Ade Y S - Junhui L / Yuchen L 0 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Corrales - Aka. Yamaguchi 1 - 2  
Beiwen Zhang - S. Pusarla Venkata 2 - 1  
G. Mariska - Xiaoxin Chen 2 - 0  
L. Kjaersfeldt - A. Ohori 2 - 0  
M. Blichfeldt - C. Marin 2 - 1  
Nit. Jindapol - Noz. Okuhara 0 - 2  
S. Nehwal - Ngan Yi Cheung 2 - 1  
Yu Po Pai - Sae. Kawakami    
Tollaslabda (Denmark Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Awanda A S / Haris D D - Tanaka S / Yonemoto K    
Chang Y N / Jung K E - Chen Q / Jia Y F 1 - 2  
Honderich R / Tsai K - Li W / Zheng Y 0 - 2  
Jinhui T / Xiaohan Y - Kititharakul J / Prajongj    
Lefel E / Tran A - Fukuman N / Yonao K 0 - 2  
Tollaslabda (Denmark Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends J / Piek S - Chan P S / Goh L Y 1 - 2  
Ellis M / Smith L - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Higashino A / Watanabe Y - Jiting H / Yue D 2 - 1  
Hoki T / Nagahara W - Lu K / Lu C 1 - 2  
Mikkelsen M / Surrow M - Goh S H / Lai S J 1 - 2  
Puavaranukroh/Taerattanac - Lee C H R / Chau H W 2 - 1  
Seo S J / Chae Y - Ponnappa A / Rankireddy S 2 - 0  
Tabeling R / Seinen C - Tang C M / Tse Y S 0 - 2  
2018.10.15.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - Kansas City 43 - 40  
Baseball (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon (3.m.) 5 - 2  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Houston (2.m.) 7 - 5  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Liberec 9 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - Happee Jyväskylä 4 - 5  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Slovan Ustecti Lvi 6 - 3  
Kadan - Litomerice 3 - 1  
Kladno - Slavia Trebic 5 - 0  
Motor Ceske Budejovice - Poruba 8 - 1  
Prostejov - Frydek Mistek 2 - 3  
Slavia Praha - Benatky nad Jizerou 4 - 2  
Zubr Prerov - Vsetin 1 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Gyergyói HK 6 - 2  
Vasas - KMH Budapest 1 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szocsi 2 - 4  
SZKA Szentpétervár - Szpartak Moszkva 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Louis - Anaheim 2 - 3  
Winnipeg - Carolina 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Voszkreszenszk - Metallurg Novokuznyeck 3 - 2  
Izssztal Izsevszk - Lada Toljatti 1 - 3  
Molot Perm - CSZK Szamara 2 - 3  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Dizel Penza 3 - 4  
Torosz Nyeftekamszk - Barsz Kazany B 2 - 2  
Zvezda Csehov - Szokol Krasznojarszk 0 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Tohoku Blades 5 - 2  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pau Orthez - Paris Levallois 84 - 69  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel TA 105 - 73  
Ironi Naharia - Bnei Herzeliya 77 - 93  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Ludwigsburg 78 - 78, h.u. 93 - 91  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forli - Verona 67 - 65  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - MBA Moszkva 83 - 78  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Ormanspor 79 - 62  
Kayseri - Cukurova 69 - 73  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Sönderjyske 21 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIF Karlskrona - Redbergslids 25 - 28  
IFK Ystad - Hammarby 30 - 19  
Lugi - Guif 26 - 25  
Önnereds - Kristianstad 25 - 36  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MC Alger - Constantine 2 - 1  
Medea - Setif 2 - 2  
USM Alger - Bejaia 5 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - America MG 0 - 0  
Atlético PR - Sport Recife 4 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Dhafra 1 - 0  
Al-Sharjah - Al-Jazeera (UAE) 0 - 1  
Emirates Ras Al-Khaimah - Al-Fujairah 4 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Emelec Guayaquil 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV 2 - Ajax 2 2 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bali Utd. - Mitra Kukar 1 - 0  
Persipura Jayapura - Persib Bandung 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Ramat Hasharon 1 - 0  
Hapoel Marmorek - Hapoel Katamon 2 - 2  
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Ashkelon 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Independiente Medellin 1 - 2  
Atl. Bucaramanga - Envigado 2 - 1  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Cali 0 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A div, 2.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Svájc 1 - 2  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A div, 4.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Anglia 2 - 3  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, B div, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Észak-Írország 2 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, C div, 2.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Görögország 2 - 0  
Észtország - Magyarország 3 - 3  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, D div, 2.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Moldova 0 - 0  
Luxemburg - San Marino 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Pontedera 2 - 0  
Gozzano - Lucchese 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggina - Siracusa 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angelholm - Kristianstad 0 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lettország - U19Görögország 0 - 3  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Chile - U20Brazília 2 - 2  
U20Csehország - U20Anglia 1 - 1  
U20Oroszország - U20Svédország 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Csehország - U21Moldova 1 - 0  
U21Görögország - U21Fehéroroszország 2 - 0  
U21San Marino - U21Horvátország 0 - 4  
Labdarúgás (Venezuelai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamora Barinas - Zulia Maracaibo 0 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - Thanh Hoa 3 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Jordánia 2 - 1  
Kuvait - Ausztrália 0 - 4  
Szaúd-Arábia - Irak 1 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Suwon Kepco 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Belchatow 3 - 2  
Röplabda (vb, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Japán (Helyszín: Japán) 3 - 2  
Röplabda (vb, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - USA 3 - 2  
Snooker (English Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - P. Ebdon 0 - 4  
A. Carter - R. McLeod 4 - 2  
A. Duffy - Luo Honghao 3 - 4  
A. McGill - S. Lichtenberg 4 - 0  
A. McManus - Fan Zhengyi 4 - 0  
B. Woollaston - G. Dott 4 - 2  
C. Steadman - J. Swail 4 - 1  
Chun Wai Lee - Yan Bingtao 2 - 4  
D. Lilley - T. Ford 4 - 2  
E. Sharav - M. Georgiou 4 - 3  
J. Perry - D. Wells 2 - 4  
J.R. Clarke - A. Stefanow 1 - 4  
K. Doherty - C. Wakelin 0 - 4  
Li Hang - I. Burns 0 - 4  
Liang Wenbo - G. Wilson 4 - 0  
M. Fu - M. Joyce (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. Gould - B.J. Castle 4 - 2  
M. O'Donnell - S. Carrington 2 - 4  
M. Selby - S. Lam (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
M. Stevens - Chen Zifan 4 - 1  
M. White - H. Vafaei Ayouri 3 - 4  
M.J. Williams - D. Dale (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
N. Robertson - R. Muir (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
O. Lines - J. O'Connor 4 - 3  
R. Day - A. Hugill 4 - 0  
R. O'Sullivan - K. Maflin (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
R. Williams - M. Davis 1 - 4  
S. Donaldson - A. Taylor 3 - 4  
S. Murphy - M. Dunn (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Tian Pengfei - N. Bond 3 - 4  
Zhang Yong - Chen Feilong 4 - 3  
Zhao Xintong - M. Judge 4 - 3  
Tenisz (Antwerpen, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Lopez - F. Tiafoe 2 - 0  
J.A. Munar Clar - J. Vesely 0 - 2  
L. Mayer - V. Pospisil 0 - 2  
M. McDonald - N. Jarry 2 - 0  
Tenisz (Antwerpen, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haase R / Middelkoop M - Pella G / Schwartzman D S 2 - 1  
Tenisz (Antwerpen-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Auger Alliassime - S. Stakhovsky    
I. Ivashka - C. Lestienne 2 - 1  
M. Granollers - S. Caruso 2 - 1  
T. Griekspoor - S. Robert 2 - 0  
Tenisz (Calgary, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Couacaud - R. Ortega-Olmedo 2 - 1  
J. Clarke - C. Altamirano 0 - 2  
S. Kozlov - J. Choinski 0 - 2  
Tenisz (Calgary, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomez A / Gonzalez A - Johnson H / Johnson Y 2 - 1  
Reese H / Shamasdin A - Matsui T / Verbeek S 2 - 0  
Reid M / Smith J-P - Hach Verdugo/Siljestrom 2 - 1  
Tenisz (Ismaning, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Heyman - B. Bonzi 1 - 2  
G. Sakharov - R. Ojeda Lara 2 - 0  
Q. Halys - J. Ward 1 - 2  
Tenisz (Ismaning, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarek T / Miedler L - Brown D / Krawietz K 0 - 2  
Brkic T / Pavic A - Sabanov I / Sabanov M 2 - 0  
Masur D / Seraphim C - Jahn J / Sieber M 1 - 2  
Tenisz (Luxembourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - D. Vekic 0 - 2  
A. Blinkova - T. Maria 2 - 0  
P. Parmentier - V. Golubic 2 - 0  
V. Lapko - C. Witthöft 2 - 1  
Tenisz (Luxembourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bara I / Knoll X - Lapko V / Minella M 1 - 2  
Geuer N / Skamlova C - Golubic V / Loeb J 0 - 2  
Lister C / Wacanno E - Amanmuradova A / Yashina E 1 - 2  
Minnen G / Van Uytvanck A - Jakupovic D / Voracova R 2 - 1  
Tenisz (Luxembourg-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - V. Lepchenko 2 - 0  
J. Fett - A. Rus 1 - 2  
J. Ponchet - E. Bouchard 0 - 2  
Kr. Pliskova - T. Smitkova 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - E. Karlovskiy 2 - 1  
L. Djere - A. Bedene 1 - 2  
L. Rosol - M. Berrettini 2 - 1  
Tenisz (Moszkva, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaziri M / Kyrgios N - Basic M / Dzumhur D 2 - 0  
Jebavy R / Klizan M - Krajicek A / Rajeev R 0 - 2  
Khachanov K / Rublev A - Matkowski M / Monroe N 2 - 0  
Peralta J / Zeballos H - Donskoy E / Gakhov I 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - A. Potapova 2 - 1  
A. Pavlyuchenkova - A. Tomljanovic 2 - 0  
A. Sasnovich - M. Buzarnescu 2 - 0  
A. Sevastova - M. Rybarikova 2 - 1  
L. Tsurenko - D. Kasatkina 0 - 2  
Y. Putintseva - I-C. Begu 2 - 0  
Tenisz (Moszkva, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurak D / Olaru R - Christian K / Santamaria 2 - 0  
Khromacheva I / Stojanovi - Mladenovic K / Voskoboeva G 0 - 2  
Tenisz (Moszkva-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Khromacheva - V. Diatchenko 2 - 0  
O. Jabeur - V. Grammatikopoulou 2 - 0  
S. Soler-Espinosa - N. Vikhlyantseva 0 - 2  
V. Zvonareva - I. Jorovic 2 - 0  
Tenisz (Ningbo, China, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhu, Michael - Fajing Sun 0 - 2  
Tenisz (Ningbo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hurkacz - Zihao Xia 2 - 0  
L. Broady - Y. Watanuki 0 - 2  
M. Safwat - P. Gunneswaran 0 - 2  
R. Ramanathan - Yunseong Chung 1 - 2  
Tsung-Hua Yang - A. Davidovich Fokina 0 - 2  
Zhe Li - Gon. Oliveira 2 - 1  
Tenisz (Ningbo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peng H-Y / Ratiwatana S - He Y / Wu D 2 - 1  
Zhao Zhao / Wei Qiang Zhe - Gong M-X / Zhang Ze 0 - 2  
Tenisz (Stockholm, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - G. Garcia-Lopez 2 - 0  
E. Ymer - M. Marterer 2 - 1  
J. Millman - P. Gojowczyk    
Tenisz (Stockholm, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skupski/Skupski - Nielsen F / Salisbury J 2 - 1  
Tenisz (Stockholm-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - M. Bachinger 2 - 1  
J. Benneteau - E. Gulbis 0 - 2  
O. Otte - J. Zopp 2 - 0  
P. Polansky - A. Arnaboldi 2 - 1  
Címkék: eredmények, tippmix,