Tippmix eredmények - 2018. október 01-07.

2018-10-01
Tippmix eredmények - 2018. október 01-07.
2018.10.07.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
British Columbia - Toronto 26 - 23  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Tennessee 13 - 12  
Carolina - NY Giants 33 - 31  
Cincinnati - Miami 27 - 17  
Cleveland - Baltimore 9 - 9  
Detroit - Green Bay 31 - 23  
Kansas City - Jacksonville 30 - 14  
LA Chargers - Oakland 26 - 10  
NY Jets - Denver 34 - 16  
Philadelphia - Minnesota 21 - 23  
Pittsburgh - Atlanta 41 - 17  
San Francisco - Arizona 18 - 28  
Seattle - LA Rams 31 - 33  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KIA Tigers 7 - 4  
NC Dinos - Lotte Giants 2 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 3 - 4  
Tokyo Yakult - Hanshin Tigers 6 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 3 - 8  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Yankees (2.m.) 2 - 6  
Colorado - Milwaukee (3.m.) 0 - 6  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno Bulldogs - Pardubice 3 - 1  
Vitkovice - Mladá Boleslav 7 - 9  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karhut Pori - Classic Tampere 2 - 9  
LaSB - Happee Jyväskylä 5 - 6  
OLS Oulu - Koovee Tampere 2 - 2  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NOR 92 Mjöndalen - Fredrikstad 7 - 7  
Tunet - Gjellerasen 5 - 6  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rychenberg Winterthur - Chur 8 - 8  
Wiler-Ersigen - Zug 6 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Linköping 5 - 5  
Storvreta - Sirius 8 - 4  
Futsal (BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hohenstein-Ernstthal - Nikars Riga (Helyszín: Riga) 3 - 4  
Informatica Timisoara - Bielsko-Biala 1 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BLIK Neftejuganszk - KPRF Moszkva 2 - 3  
Uhta - Norilszkij Nikel 3 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pinheirense - Rio Ave 4 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Segovia - Zaragoza 2 - 3  
Golf (Alfred Dunhill Links Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfred Dunhill Links Championship 2018    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Jose Barracuda 1 - 5  
Binghamton - Toronto Marlies 7 - 5  
Hartford - Laval 3 - 1  
Hershey - Bridgeport 1 - 2  
Hershey - Syracuse 2 - 3  
Iowa - Manitoba 8 - 1  
Lehigh Valley - Bridgeport 6 - 3  
Providence - Laval 2 - 3  
Rochester - Charlotte 2 - 4  
San Antonio - Grand Rapids 4 - 0  
Stockton - Ontario Reign 5 - 5  
Texas Stars - Milwaukee 3 - 3  
Tucson - San Diego 6 - 4  
Utica - Belleville 3 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Springfield 2 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Renon/Ritten 1 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Belfast 2 - 4  
Dundee - Guildford 2 - 4  
Fife - Sheffield 4 - 1  
Manchester - Glasgow 6 - 2  
Milton Keynes - Nottingham 5 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Karlovy Vary 5 - 3  
Litvínov - Mountfield HK 2 - 1  
Pardubice - Chomutov 5 - 3  
Plzen - Mladá Boleslav 5 - 1  
Sparta Praha - Zlín 1 - 5  
Trinec - Vítkovice 4 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Rödovre 2 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - KMH Budapest 8 - 3  
Dunaújváros - Debrecen 3 - 4  
Gyergyói HK - Fehérvári Titánok 3 - 6  
Vasas - Brassó 3 - 3  
Újpest - Vienna Capitals 2 7 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Bordeaux 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Traktor Cseljabinszk 2 - 7  
Amur Habarovszk - Metallurg Magnyitogorszk 3 - 4  
Avangard Omszk - CSZKA Moszkva 2 - 4  
Barisz Asztana - Slovan Bratislava 3 - 0  
Red Star Kunlun - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 5  
Szibir Novoszibirszk - Dinamo Riga 6 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Orlik Opole 2 - 3  
GKS Katowice - Stoczniowiec Gdansk 2 - 0  
GKS Tychy - Nesta Torun 0 - 2  
Jastrzebie - Unia Oswiecim 7 - 4  
Podhale Nowy Targ - Polonia Bytom 6 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Anaheim 0 - 1  
Buffalo - NY Rangers 3 - 1  
Calgary - Vancouver 7 - 4  
Carolina - NY Rangers 8 - 5  
Colorado - Philadelphia 5 - 2  
Dallas - Winnipeg 5 - 1  
Minnesota - Las Vegas 1 - 1  
NY Islanders - Nashville 3 - 4  
Pittsburgh - Montreal 1 - 5  
St. Louis - Chicago 4 - 4  
Tampa Bay - Florida 1 - 1  
Toronto - Ottawa 3 - 5  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringerike - Frisk/Asker 4 - 5  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Ravensburg 7 - 5  
Bayreuth - Dresden 4 - 1  
Crimmitschau - Kassel 5 - 2  
Freiburg - Deggendorf 1 - 3  
Heilbronn - Bietigheim/Bissingen 3 - 5  
Lausitzer Füchse - Frankfurt Löwen 2 - 6  
Tölzer Löwen - Kaufbeuren 2 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Wolfsburg 4 - 3  
Düsseldorf - Krefeld 3 - 3  
Eisbären Berlin - Mannheim 4 - 1  
Iserlohn - Augsburg 6 - 7  
Köln - Schwenningen 3 - 1  
München - Ingolstadt 2 - 4  
Straubing - Nürnberg 3 - 7  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Vienna Capitals 2 - 3  
Fehérvár - Znojmo 5 - 2  
Linz - Innsbruck 3 - 3  
Salzburg - Graz 4 - 4  
Südtirol Bolzano - Medvescak Zagreb 5 - 1  
Villach - Klagenfurt 3 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Leksand 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Nove Zamky 1 - 1  
MAC - Detva 2 - 4  
Nitra - Zvolen 2 - 2  
Poprad - Liptovsky Mikulas 2 - 0  
Trencin - Diósgyőr 4 - 0  
Zilina - Kosice 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Himik Voszkreszenszk 0 - 0  
Lada Toljatti - Zvezda Csehov 2 - 1  
Szarjarka Karaganda - Ermak Angarszk 4 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang High1 - Nippon Cranes 4 - 1  
Oji Eagles - Nikko 3 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Crvena zvezda 71 - 87  
Krka Novo Mesto - Mornar 80 - 76  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Oostende 83 - 84  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - KP Brno 75 - 77  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Nanterre 75 - 63  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Ginebra SM 105 - 111  
RS Elasto Painters - Blackwater Elite 93 - 99  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lavrio - Arisz 70 - 73  
Olympiakosz - Holargosz 88 - 78  
Panioniosz - Kymi 89 - 93  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alkar Sinj - Zabok 84 - 82  
Cedevita Zagreb - Vrijednosnice Osijek 82 - 59  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Hapoel Jerusalem 73 - 83  
Ironi Naharia - Hapoel Holon 98 - 95  
Maccabi Rishon - Ironi Ness Ziona 84 - 90  
Maccabi TA - Maccabi Ashdod 103 - 59  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Ryukyu Okinawa 66 - 71  
Hokkaido - Osaka 70 - 53  
Nagoya Dolphins - Mikawa Kariya 96 - 93  
Rizing Fukuoka BB - Tochigi 73 - 82  
Shiga - Albirex Niigata 75 - 71  
Tokyo Alvark - Tokyo Sunrockers 87 - 79  
Toyama - Yokohama 101 - 77  
Toyohashi Neophoenix - Kyoto 88 - 93  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Anwil Wloclawek 98 - 89  
Gliwice - Dabrowa Gornicza 77 - 74  
Starogard Gdanski - Krosno 105 - 77  
Start Lublin - Legia Varsó 67 - 81  
Trefl Sopot - Torun 72 - 76  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Juventus Utena 81 - 77  
Neptunas Klaipeda - Prienai 92 - 67  
Rytas Vilnius - Zalgiris Kaunas 69 - 76  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - MTK 76 - 47  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Boston 113 - 102  
LA Lakers - LA Clippers 87 - 103  
Memphis - Indiana 94 - 94, h.u. 109 - 104  
Oklahoma City - Atlanta 113 - 94  
San Antonio - Houston 93 - 108  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baunach - Karlsruhe 75 - 66  
Kosárlabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Bayreuth 88 - 68  
Bayern München - Giessen 106 - 92  
Braunschweig - Mitteldeutscher 83 - 75  
Oldenburg - Jena 91 - 94  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - Ravenna 79 - 80  
Cagliari - Forli 87 - 102  
Cento - Bakery Piacenza 80 - 72  
Imola - Amatori Udine 78 - 71  
Mantova - Roseto 85 - 78  
Montegranaro - Jesi 73 - 70  
Treviso - Ferrara 76 - 69  
Verona - Fortitudo Bologna 81 - 90  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Capo D'Orlando 81 - 81, h.u. 105 - 99  
Rieti - Biella 57 - 67  
Scafati - Azimut Bergamo 58 - 60  
Trapani - Eurobasket Roma 84 - 73  
Treviglio - Axpo Legnano 68 - 78  
Virtus Roma - Cassino 86 - 71  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Milano - Brindisi 103 - 92  
Reggio Emilia - Sassari 85 - 77  
Trieste - Virtus Bologna 88 - 92  
Varese - Brescia 81 - 80  
Venezia - Torino 68 - 68, h.u. 76 - 75  
VL Pesaro - Pistoia 83 - 77  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucca - Empoli 75 - 67  
Torino - Vigarano 77 - 69  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Ourense 68 - 64  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - MoraBanc Andorra 67 - 63  
Baskonia Vitoria - Gipuzkoa 85 - 66  
Estudiantes - Fuenlabrada 77 - 75  
Gran Canaria - Breogan Lugo 96 - 72  
Manresa - Joventut Badalona 66 - 67  
Murcia - Valencia 68 - 81  
Real Madrid - Unicaja Malaga 89 - 82  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Buyukcekmece 59 - 81  
Galatasaray - Anadolu Efes 70 - 73  
Sakaryaspor - Türk Telekom 55 - 65  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - CSZKA Moszkva 61 - 86  
Nyizsnyij Novgorod - Kalev/Cramo 68 - 82  
Tsmoki-Minszk - Zielona Gora 71 - 88  
UNIKSZ Kazany - Avtodor Szaratov 76 - 63  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu - Valmiera 87 - 82  
Rapla - Jurmala/Fenikss 68 - 71  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - RK Zagreb 31 - 31  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - Metalurg Skopje 33 - 25  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Larvik 31 - 20  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thüringer HC - Podravka Koprivnica 26 - 28  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Zubri 28 - 23  
Nove Veseli - Lovosice 29 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lemvig - GOG 23 - 35  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Gwardia Opole 26 - 22  
Kaerjeng - Achilles Bocholt 29 - 33  
Steaua Bukarest - Maccabi Rishon 25 - 23  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pylea - HAN Szaloniki 33 - 21  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varazdin - Porec 16 - 16  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akureyri Handboltafelag - Afturelding 25 - 22  
FH - Stjarnan 28 - 27  
Haukar - Fram 34 - 28  
Valur - IR 28 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalisz - Wybrzeze Gdansk 29 - 31  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mezőkövesd - Eger 25 - 24  
Vecsés - Balatonfüred 21 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falk Horten - Naerbö 29 - 27  
Haslum - Fyllingen 27 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Fana Bergen 24 - 24  
Fredrikstad - Tertnes Bergen 24 - 19  
Gjerpen - Raelingen 33 - 20  
Molde - Oppsal 25 - 22  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dessau-Rosslauer - Balingen-Weilstetten 23 - 30  
Rhein Vikings Neuss - Hamm-Westfalen 22 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Kiel 24 - 25  
Erlangen - Flensburg 26 - 27  
Lemgo - Minden 23 - 25  
Ludwigshafen-Friesenheim - Füchse Berlin 26 - 30  
Melsungen - Göppingen 25 - 22  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZGAU-Szaratov - Permszkije Medvegyi 25 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Corona Brassó 21 - 24  
Gloria Buzau - Slatina 28 - 20  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Quabit Guadalajara 32 - 30  
Bidasoa Irun - Granollers 28 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIF Karlskrona - Lugi 22 - 28  
Skövde - Guif 31 - 19  
Önnereds - Ystad IF 35 - 35  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Dinamo Pancevo 24 - 29  
Obilic Belgrád - Metaloplastika Sabac 29 - 33  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oran - Setif 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Sheffield Wed. 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guillermo Brown - Atl. Rafaela 2 - 0  
Independiente de Mendoza - Villa Dalmine 2 - 1  
Mitre Santiago del Estero - Defensores de Belgrano 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Lanus 0 - 0  
Banfield - San Lorenzo 2 - 0  
Patronato Parana - Independiente 1 - 2  
Rosario Central - Union SF 0 - 4  
Talleres Cordoba - Belgrano de Cordoba 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Sarmiento de Resistencia 3 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saint-Gilloise - Westerlo 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Genk 1 - 5  
Standard Liege - FC Bruges 3 - 1  
Zulte Waregem - Anderlecht 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Vraca - Ludogorec Razgrad 1 - 4  
Etar Veliko Tarnovo - Vitosa Bistritsa 1 - 0  
Levszki Szófia - Slavia Szófia 2 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Oriente Petrolero 0 - 0  
Bolivar La Paz - Royal Pari Santa Cruz 7 - 5  
Destroyers Santa Cruz - Sport Boys Warnes 2 - 3  
San Jose de Oruro - The Strongest 3 - 1  
Universitario de Sucre - Real Potosi 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Bahia 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Leverkusen 0 - 0  
Hoffenheim - E. Frankfurt 1 - 2  
RB Leipzig - Nürnberg 6 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Paderborn 1 - 2  
St. Pauli - Sandhausen 3 - 1  
Union Berlin - Heidenheim 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meppen - 1860 München 1 - 0  
Wehen - Hallescher FC 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Dep. Union La Calera 4 - 0  
Curico Unido - Everton Vina Del Mar 3 - 1  
San Luis de Quillota - Antofagasta 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Alki Oroklini 5 - 1  
Ermisz Aradippou - AEK Larnaka 1 - 2  
Omonia Nicosia - Apollon Limasszol 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Trinec 1 - 0  
MAS Taborsko - Prostejov 1 - 1  
Varnsdorf - Zizkov 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Slovacko 2 - 0  
Karvina - Dukla Praha 0 - 2  
Opava - Bohemians 1905 0 - 1  
Plzen - Teplice 1 - 0  
Slavia Praha - Pribram 4 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremad Amager - Hvidovre 2 - 2  
Naestved - Helsingör 1 - 1  
Roskilde - Nyköbing 2 - 2  
Silkeborg - Lyngby 1 - 2  
Thisted - Fredericia 0 - 3  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Sydvest 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slagelse BI - Brönshöj 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Bröndby 1 - 3  
FC Köbenhavn - Randers 4 - 0  
Hobro - Nordsjaelland 3 - 2  
Horsens - Esbjerg 1 - 2  
Midtjylland - Vendsyssel 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Supersport Utd. 0 - 0  
Lamontville Golden Arrows - Black Leopards 1 - 0  
Mamelodi Sundowns - Bidvest Wits 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seongnam - Seoul E-Land 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Jeju 0 - 1  
Sangju Sangmu - Suwon Bluewings 1 - 2  
Ulsan - Jeonbuk 2 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - Barcelona Guayaquil 1 - 0  
Independiente del Valle - Univ. Catolica de Quito 1 - 3  
LDU Quito - Macara Ambato 0 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Al-Ittihad (EGY) 3 - 4  
Haras El Hodood - El Gaish Talaea 1 - 3  
Wadi Degla - Smouha 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Szmolevicsi 2 - 0  
Isloch - BATE Boriszov 2 - 1  
Torpedo Zogyino - Nyeman Grodno 3 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Vaasa PS 1 - 0  
Kuopio PS - Ilves 2 - 0  
Mariehamn - Lahti 3 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Nantes 3 - 0  
Marseille - Caen 2 - 0  
Monaco - Rennes 1 - 2  
Paris SG - Lyon 5 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dila Gori - Torpedo Kutaisi 0 - 0  
FC Rustavi - Dinamo Tbiliszi 0 - 3  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Olympiakosz 1 - 1  
Atromitosz Periszteri - Giannina 1 - 0  
Lamia - OFI 1 - 1  
PAOK - Apollon Szmirnisz 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - AZ Alkmaar 5 - 0  
Emmen - F. Sittard 3 - 3  
Vitesse - Heracles 4 - 0  
Willem II - Feyenoord 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Osijek 0 - 2  
Rudes - Dinamo Zagreb 0 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Jamshedpur 2 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barito Putera - PSMS Medan 3 - 3  
Mitra Kukar - PSM Makassar 1 - 4  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Maccabi TA 0 - 2  
Hapoel Hadera - Ironi Kiryat Shmona 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Machida Zelvia - Yamagata 0 - 0  
Oita Trinita - Kyoto 2 - 1  
Roasso Kumamoto - JEF United Chiba 1 - 3  
Tochigi - Yokohama FC 0 - 0  
Tokushima - Zweigen Kanazawa 0 - 3  
Yamaguchi - Gifu 4 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Kawasaki Frontale 0 - 0  
Nagoya GE - FC Tokyo 1 - 2  
Shimizu SP - Jubilo Iwata 5 - 1  
Vegalta Sendai - Urawa RD 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Vegalta Sendai 4 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Umm-Salal 2 - 0  
Al-Sadd - Al-Sailiya 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - FC Asztana 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Boyaca Patriotas 0 - 2  
Independiente Medellin - Atl. Nacional Medellin 2 - 1  
Rionegro Aguilas - Independiente SF 0 - 3  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Transcendence - Liaoning Hongyun 0 - 1  
Shijiazhuang - Hangzhou Greentown 0 - 0  
Xinjiang Tianshan - Zhejiang Yiteng 4 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Beijing Guoan 0 - 3  
Shanghai SIPG - Guizhou Zhicheng 5 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Zaglebie Lubin 3 - 1  
Cracovia Krakkó - Wisla Krakkó 0 - 2  
Korona Kielce - Jagiellonia Bialystok 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Rigas FS 0 - 4  
Liepaja - Ventspils 0 - 1  
Spartaks Jurmala - Valmiera 4 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - VMFD Zalgiris 1 - 5  
Stumbras Kaunas - Suduva Marijampole 1 - 2  
Labdarúgás (Marokkói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapide Oued Zem - Raja Casablanca 0 - 1  
Wydad Casablanca - Olympique de Safi 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chivas Guadalajara - UNAM Pumas 1 - 2  
Cruz Azul - Monterrey 2 - 1  
Dep. Toluca - Pachuca 2 - 1  
Leon - Monarcas Morelia 1 - 2  
Tigres - América 2 - 3  
Tijuana - Queretaro 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Rapids - Los Angeles FC 0 - 3  
D.C. United - Chicago 2 - 1  
Dallas - Orlando 2 - 0  
Kansas City - Los Angeles Galaxy 1 - 1  
Philadelphia - Minnesota 5 - 1  
Salt Lake - Portland 1 - 4  
San Jose - New York RB 1 - 3  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vidi - MTK 0 - 3  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Mosonmagyaróvár 3 - 0  
Békéscsaba - Kaposvár 1 - 1  
Cegléd - Kazincbarcika 1 - 3  
Csákvár - Balmazújváros 3 - 0  
Győr - Tiszakécske 1 - 1  
Nyíregyháza - Budafok 2 - 0  
Siófok - Vác 0 - 0  
Soroksár - Monor 2 - 1  
Vasas - Dorog 1 - 1  
ZTE - Gyirmót 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ham-Kam - Aalesund 1 - 3  
Jerv - Levanger 0 - 0  
Kongsvinger - Asane 7 - 2  
Nest-Sotra - Notodden 1 - 0  
Sandnes Ulf - Sogndal 1 - 0  
Strömmen - Florö 2 - 0  
Ullensaker/Kisa - Mjöndalen 2 - 2  
Viking Stavanger - Tromsdalen 2 - 4  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baerum - Alta 3 - 0  
Elverum - Mjölner 1 - 3  
Raufoss - Hönefoss 6 - 1  
Stabaek 2 - Moss 3 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryne - Arendal 3 - 0  
Egersund - Nardo 2 - 2  
Hödd - Skeid 2 - 1  
Valerenga 2 - Stjördals/Blink 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Molde 0 - 1  
Brann Bergen - Lilleström 1 - 1  
Kristiansund - Tromsö 5 - 1  
Odd Grenland - Ranheim 2 - 0  
Rosenborg - Sandefjord 1 - 1  
Start - Sarpsborg 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Sampdoria 0 - 1  
Genoa - Parma 1 - 3  
Lazio - Fiorentina 1 - 0  
Milan - Chievo 3 - 1  
Napoli - Sassuolo 2 - 0  
SPAL Ferrara - Internazionale 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Padova 4 - 1  
Livorno - Spezia 1 - 3  
Palermo - Crotone 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzachena - Albissola 1 - 0  
Lucchese - Cuneo 1 - 1  
Piacenza - Novara 0 - 3  
Pisa - Alessandria 0 - 0  
Pontedera - Olbia 2 - 1  
Robur Siena - Arezzo 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feralpisalo - Teramo 3 - 1  
Fermana - Ravenna 0 - 2  
Giana Erminio - Rimini 2 - 2  
Gubbio - Fano 0 - 0  
Imolese - Pordenone 1 - 1  
Südtirol - Albinoleffe 0 - 0  
Ternana - Renate 1 - 1  
Triestina - Virtus Verona 2 - 0  
Vicenza - Pesaro 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - Anzsi Mahacskala 0 - 0  
CSZKA Moszkva - Lokomotív Moszkva 0 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Szpartak Moszkva 2 - 3  
Zenit Szentpétervár - FK Krasznodar 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Juniors Pasching - BW Linz 3 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Mattersburg 1 - 0  
Sturm Graz - Salzburg 1 - 2  
Wacker Innsbruck - LASK Linz 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Cerro Porteno 0 - 1  
Olimpia Asuncion - General Diaz 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Estoril 2 - 7  
Braga B - Viseu 2 - 0  
Leixoes - Uniao Oliveirense 1 - 1  
Porto B - Arouca 0 - 1  
Varzim - Guimaraes B 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Porto 1 - 0  
Boavista - Aves 1 - 0  
Portimonense - Sporting CP 4 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fulham - Arsenal 1 - 5  
Liverpool - Manchester City 0 - 0  
Southampton - Chelsea 0 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunarea Calarasi - Voluntari 1 - 1  
FCS Bukarest - Concordia Chiajna 0 - 1  
Sepsi OSK - Gaz Metan Medias 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Hearts 3 - 1  
St. Johnstone - Celtic 0 - 6  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Gimnastic 1 - 1  
Deportivo - Malaga 1 - 1  
Elche - Lugo 2 - 1  
Oviedo - Albacete 1 - 0  
Reus - Granada 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Coruxo 0 - 1  
Celta Vigo B - Las Palmas B 0 - 1  
Fuenlabrada - Pontevedra 0 - 2  
Guijuelo - Deportivo B 1 - 0  
Internacional de Madrid - Atl. Madrid B 5 - 1  
Navalcarnero - Unionistas de Salamanca 0 - 1  
Ponferradina - Rapido de Bouzas 3 - 0  
Salmantino - San Sebastian Reyes 0 - 3  
Union Adarve - Cultural Leonesa 0 - 1  
Valladolid B - Real Madrid B 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - R. Santander 0 - 1  
Calahorra - Mirandes 2 - 3  
CD Vitoria - Durango 1 - 1  
Gimn. Torrelavega - Gernika 1 - 0  
Langreo - Izarra 4 - 0  
Real Union Irun - Real Sociedad B 2 - 1  
Sp. Gijón B - Arenas de Getxo 1 - 1  
Tudelano - Oviedo B 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Teruel 1 - 1  
Conquense - Ontinyent 1 - 1  
Ejea - Ebro 0 - 0  
Hercules - Levante B 0 - 1  
Lleida - Valencia B 2 - 0  
Olot - Badalona 4 - 0  
Peralada - Villarreal B 0 - 1  
Sabadell - Espanyol B 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - UCAM Murcia 0 - 1  
Atl. Sanluqueno - Linense 0 - 0  
Badajoz - Marbella 0 - 0  
Ibiza Eivissa - El Ejido 1 - 3  
Malaga B - Cartagena 0 - 2  
Melilla - Don Benito 3 - 0  
Real Murcia - San Fernando 1 - 1  
Rec. Huelva - Jumilla 1 - 1  
Sevilla B - Granada B 1 - 1  
Villanovense - Talavera de la Reina 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Betis 1 - 0  
Espanyol - Villarreal 3 - 1  
Sevilla - Celta Vigo 2 - 1  
Valencia - Barcelona 1 - 1  
Valladolid - Huesca 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Winterthur 2 - 3  
Chiasso - Lausanne 1 - 1  
Servette - Wil 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Lugano 2 - 1  
Thun - FC Zürich 2 - 2  
Xamax - Sion 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Falkenberg 1 - 0  
Varberg - Norrby 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Husqvarna - Skövde 0 - 1  
Oddevold - Mjällby 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis - Forward Örebro 5 - 1  
Assyriska FF - Team TG 0 - 0  
Carlstad Utd. - Sandviken 3 - 1  
Västeras SK - Skelleftea 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Örebro 1 - 1  
Brommapojkarna - Hammarby 2 - 4  
Häcken - FF Malmö 1 - 1  
Norrköping - Djurgarden 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zemun - Crvena zvezda 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trnava - Sered 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Triglav Kranj - ND Gorica 2 - 4  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Glass - Nakhon Ratchasima 1 - 2  
Chonburi FC - Chiangrai Utd. 1 - 1  
Muangthong Utd. - Bangkok Utd. 0 - 0  
Pattaya Utd. - Port FC 1 - 4  
Police Tero - Prachuap 2 - 1  
Ratchaburi Mitr Phol - Buriram Utd. 0 - 1  
Sukhothai - Air Force Central 3 - 2  
Suphanburi - Chainat Hornbill 1 - 2  
Ubon UMT - Navy Chonburi 3 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Balikesirspor 2 - 1  
Boluspor - Giresunspor 1 - 1  
Elazigspor - Gazisehir Gaziantep 0 - 5  
Osmanlispor - Adana Demirspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Trabzonspor 1 - 3  
Fenerbahce - Istanbul Basaksehir 0 - 0  
Konyaspor - Besiktas 2 - 2  
Yeni Malatyaspor - Sivasspor 4 - 4  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Olimpik Doneck 1 - 0  
FC Lviv - Deszna Csernigov 1 - 3  
Sahtar Doneck - Zorya Luganszk 1 - 1  
Vorszkla Poltava - Arzenal Kijev 0 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - CA Cerro 0 - 0  
Fenix Montevideo - Boston River 2 - 1  
Racing Montevideo - Atl. River Plate 2 - 1  
Rampla Juniors - Penarol 1 - 0  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Charleston 2 - 1  
Indy Eleven - Bethlehem Steel 1 - 1  
Los Angeles Galaxy 2 - Sacramento 1 - 2  
North Carolina - New York RB 2 1 - 2  
Orange County SC - Seattle 2 2 - 1  
Phoenix - Reno 0 - 0  
Pittsburgh - FC Cincinnati 0 - 0  
Richmond - Nashville SC 0 - 3  
San Antonio - Las Vegas 3 - 1  
Tampa Bay - Charlotte Independence 1 - 2  
Tulsa - Rio Grande Valley 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Dep. La Guaira 1 - 2  
Estudiantes de Merida - Zulia Maracaibo 1 - 1  
Mineros de Guayana - Monagas Maturin 1 - 2  
Trujillanos Valera - Zamora Barinas 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Szlovákia 2 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met Univ. - Connah's Quay 1 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Nomme Kalju 2 - 2  
MMA (UFC 229 - Las Vegas)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ladd - T. Evinger (női) 1 - 0  
Der. Lewis - Ale. Volkov 1 - 0  
G. Maynard - N. Lentz 0 - 1  
K. Nurmagomedov - C. McGregor 1 - 0  
L. Lansberg - Y. Kunitskaya (női) 0 - 1  
M. Waterson - F. Herrig (női) 1 - 0  
O. Saint Preux - Dom. Reyes 0 - 1  
R. Laflare - Tony Martin 0 - 1  
S. Holtzman - A. Patrick 1 - 0  
S. O'Malley - J. Quinonez    
S. Pettis - J. Formiga 0 - 1  
Tony Ferguson - A. Pettis 1 - 0  
V. Luque - Jal. Turner 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Alonso - S. Vandoorne (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Ericsson - C. Leclerc (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Japán Nagydíj, futam) 0 - 1  
P. Gasly - B. Hartley (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Sirotkin - L. Stroll (Japán Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Japán Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1,Japán ND(futam)2018-Hány versenyző ér el helyezést?    
Forma-1., Japán Nagydíj 2018    
Forma-1., Japán Nagydíj 2018 - Futamgyőztes konstruktőr    
Forma-1., Japán Nagydíj 2018 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma-1., Japán Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Marquez - L. Marini (Thaiföldi Nagydíj, futam) 0 - 1  
B. Binder - F. Quartararo (Thaiföldi Nagydíj, futam) 1 - 0  
B. Binder - L. Marini (Thaiföldi Nagydíj, futam) 0 - 1  
F. Bagnaia - L. Baldassarri (Thaiföldi Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Marini - F. Quartararo (Thaiföldi Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Oliveira - F. Bagnaia (Thaiföldi Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Oliveira - L. Baldassarri (Thaiföldi Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Pasini - A. Marquez (Thaiföldi Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Pasini - L. Marini (Thaiföldi Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Thaiföldi Nagydíj 2018    
Moto2, Thaiföldi Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Bastianini - J. Masia (Thaiföldi Nagydíj, futam) 0 - 1  
E. Bastianini - T. Arbolino (Thaiföldi Nagydíj, futam) 0 - 1  
G. Rodrigo - L. Dalla Porta (Thaiföldi Nagydíj, futam) 0 - 1  
J. Martin - F. Di Giannantonio (Thaiföldi Nagydíj, futam) 0 - 1  
J. Martin - M. Bezzecchi (Thaiföldi Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Bezzecchi - F. Di Giannantonio (Thaiföldi Nagydíj, futam) 0 - 1  
N. Antonelli - G. Rodrigo (Thaiföldi Nagydíj, futam) 0 - 1  
N. Antonelli - L. Dalla Porta (Thaiföldi Nagydíj, futam) 0 - 1  
T. Arbolino - J. Masia (Thaiföldi Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Thaiföldi Nagydíj 2018    
Moto3, Thaiföldi Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Espargaro - B. Smith (Thaiföldi Nagydíj, futam) 1 - 0  
C. Crutchlow - D. Petrucci (Thaiföldi Nagydíj, futam) 1 - 0  
F. Morbidelli - T. Nakagami (Thaiföldi Nagydíj, futam) 1 - 0  
J. Miller - A. Rins (Thaiföldi Nagydíj, futam) 0 - 1  
J. Zarco - A. Bautista (Thaiföldi Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Marquez - A. Dovizioso (Thaiföldi Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Vinales - D. Pedrosa (Thaiföldi Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Thaiföldi Nagydíj 2018    
MotoGP, Thaiföldi Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar, futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - C. Bowyer (Dover II) 1 - 0  
D. Hamlin - Erik Jones (Dover II) 1 - 0  
J. Logano - Cha. Elliott (Dover II) 0 - 1  
K. Harvick - Kyle Busch (Dover II) 1 - 0  
M. Truex Jr. - Kyle Larson (Dover II) 0 - 1  
Motorsport (WRC Rali)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WRC Rali, Walesi verseny 2018    
WRC Rali, Walesi verseny 2018 - Top 3    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Worcester - Bristol 52 - 7  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Stade de France 9 - 14  
Montpellier - Toulon 29 - 17  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Otago - Tasman 21 - 47  
Southland - Bay of Plenty 22 - 26  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Ausztrália 34 - 45  
Röplabda (Olasz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Cucine Lube Civitanova 1 - 3  
Trentino - Modena 2 - 3  
Röplabda (vb, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Puerto Rico 3 - 0  
Japán - Dominikai Köztársaság 3 - 2  
Mexikó - Szerbia 0 - 3  
Németország - Brazília 3 - 2  
Röplabda (vb, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - USA 0 - 3  
Kína - Thaiföld 3 - 0  
Olaszország - Azerbajdzsán 3 - 0  
Törökország - Oroszország 0 - 3  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
European Masters 2018    
J. Perry - J. Robertson (9 nyert frame-ig) 6 - 9  
Tenisz (Campinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - F. Delbonis 2 - 0  
Tenisz (Firenze, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Sonego - P. Andujar 1 - 2  
P. Andujar - M. Trungelliti 2 - 0  
Tenisz (Hong Kong-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Dolehide - L. Kerkhove 1 - 2  
J. Glushko - B. Schoofs 0 - 2  
Jia-Jing Lu - S. Sharipova 0 - 2  
N. Hibino - Carol Zhao 2 - 0  
O. Jabeur - V. Tomova 2 - 0  
Stollár F. - L. Siegemund 2 - 0  
Tenisz (Linz-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A-Ka. Schmiedlova - T. Korpatsch 2 - 1  
A. Blinkova - A. Lottner 2 - 1  
A. Kalinskaya - N. Vikhlyantseva 0 - 2  
C. Witthöft - V. Grammatikopoulou 1 - 2  
I.M. Bara - Kr. Pliskova 0 - 2  
J.B. Teichmann - A. Rus 2 - 1  
M. Barthel - E. Alexandrova 0 - 2  
M. Klaffner - V. Diatchenko 0 - 2  
M. Osterreicher - M. Minella 0 - 2  
N. Ramskogler - F. Ferro 0 - 2  
O. Danilovic - T. Smitkova 1 - 2  
V. Golubic - G. Garcia Perez 2 - 1  
Tenisz (Monterrey, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - I. Karlovic 2 - 0  
Tenisz (Monterrey, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paes L / Reyes-Varela M - Arevalo M / Nedunchezhiya 0 - 2  
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.M. Del Potro - N. Basilashvili 0 - 2  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Pavic M - Kubot L / Melo M 0 - 2  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - C. Wozniacki 0 - 2  
Peking, női egyes 2018    
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Xu Y - Sest. Hlavackova/Strycova 1 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Sock - P. Gojowczyk 1 - 2  
M. Marterer - J. Chardy 0 - 2  
N. Jarry - M. Zverev 2 - 1  
S. Johnson - K. Khachanov 1 - 2  
Tenisz (Sanghaj, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Skugor F - Chung H / Ebden M 2 - 0  
Li Z / Wu D - Gonzalez M / Schwartzman D S 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - T. Daniel 2 - 0  
H. Hurkacz - R. Ramanathan 2 - 1  
J. Sousa - B. Paire 1 - 2  
M. Berrettini - M. Kukushkin 0 - 2  
M. Klizan - T.H. Fritz 1 - 2  
R. Albot - M. McDonald 1 - 2  
V. Pospisil - M. Copil 2 - 1  
Tenisz (Stockton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L.G.M. Harris - M. Polmans 2 - 0  
Tenisz (Stockton, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Brengle - Dan. Lao 2 - 0  
Tenisz (Tianjin-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raina - Yuxuan Zhang 1 - 2  
Fang Ying Xun - H. Kuwata 2 - 1  
M. Doi - Kai Lin Zhang 2 - 0  
S. Lisicki - B. Krejcikova 1 - 2  
V. Kudermetova - Y. Sizikova    
Xinyun Han - J. Cepelova 0 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - K. Nishikori 2 - 0  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mclachlan B / Struff J-L - Klaasen R / Venus M 2 - 0  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zii Jia Lee - Rii. Takeshita 2 - 1  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tzu Ying Tai - L. Kjaersfeldt 2 - 1  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsuyama N / Shida C - Kurihara A / Shinoya N 2 - 0  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen H L / Wang C-L - Liao M C / Su C H 2 - 0  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open,vegy páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yang P H / Wu Ti J - Prasetya A E / Islami M G 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Beterbiev - Cal. Johnson 1 - 0  
D. Roman - G. McDonnell 1 - 0  
J. Vargas - T. Dulorme 1 - 1  
K. Relikh - E. Troyanovsky 1 - 0  
Nao. Inoue - J.C. Payano 1 - 0  
T. Adamek - Jar. Miller 0 - 1  

 

2018.10.06.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa - Winnipeg 32 - 32  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - LG Twins 1 - 3  
KT Wiz - Samsung Lions 6 - 1  
Lotte Giants - Hanwha Eagles 8 - 5  
NC Dinos - Nexen Heroes 6 - 5  
SK Wyverns - KIA Tigers 4 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 8 - 3  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 8 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 4 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guerreros de Oaxaca - Sultanes de Monterrey (3.m.) 1 - 5  
Guerreros de Oaxaca - Sultanes de Monterrey (4.m.) 2 - 3  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Yankees (1.m.) 5 - 4  
Houston - Cleveland (2.m.) 3 - 1  
LA Dodgers - Atlanta (2.m.) 3 - 0  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. van Gerwen - P. Wright 5 - 2  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chodov - Otrokovice 6 - 5  
Stresovice - SK Vinohrady 5 - 8  
Znojmo - Liberec 5 - 10  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Benlose 5 - 2  
SFC Copenhagen - Rödovre 3 - 5  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OLS Oulu - Turku PS 2 - 6  
Welhot Kuopio - Viikingit Helsinki 1 - 4  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harstad - Sveiva 0 - 10  
Sandnes - Akerselva 9 - 5  
Slevik - Baekkelaget 16 - 3  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten-Bülach - Köniz 4 - 10  
Langnau - Grasshoppers 0 - 7  
Malans - Thun 7 - 2  
Uster - St. Gallen 3 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Höllviken 8 - 5  
Lindas Hovas - Falun 4 - 11  
Örebro - Pixbo Wallenstam 6 - 5  
Futsal (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Halle-Gooik (Helyszín: Belgium) 7 - 3  
Kremlin Bicetre - Benfica 1 - 9  
Futsal (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herszon - Chrudim 0 - 1  
Inter Movistar - Ekonomac Kragujevac (Helyszín: Kragujevac) 4 - 2  
Futsal (BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berettyóújfalu - Szibirjak Novoszibirszk 1 - 3  
Jugra - Dobovec (Helyszín: Szlovénia) 2 - 0  
Futsal (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lidselmash Lida - Kairat Almaty 0 - 6  
Sporting CP - Feniks Drenas (Helyszín: Koszovó) 5 - 0  
Futsal (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - APOEL Nicosia (Helyszín: Nicosia) 6 - 1  
Uddevalla - Mostar SG 4 - 8  
Futsal (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - MNK Novo Vrijeme (Helyszín: Horvátország) 3 - 4  
TMC Tbiliszi - Kampuksen Dynamo 5 - 1  
Futsal (BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araz Naxcivan - Lucenec (Helyszín: Lucenec) 2 - 5  
Vytis - Valletta FC 5 - 0  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Svarog Teplice 2 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augusta - Arzignano 7 - 4  
Dosson - Pesarofano 1 - 6  
Napoli - Meta Catania 2 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BLIK Neftejuganszk - KPRF Moszkva 1 - 5  
Tyumeny - Novaja Gener. Sziktivkar 4 - 6  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Electrico FC 4 - 4  
Leoes Porto Salvo - Azemeis 1 - 3  
Quinta dos Lombos - Viseu 2001 Adsc 4 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Magna Gurpea 9 - 6  
Murcia - Valdepenas 7 - 2  
Parrulo Ferrol - Santa Coloma 6 - 9  
Peniscola - Ribera Navarra 1 - 6  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Stockton 8 - 1  
Cleveland - Rockford 4 - 1  
Cleveland - Rockford 5 - 2  
Colorado Eagles - Chicago Wolves 2 - 2  
Hartford - Providence 4 - 2  
Iowa - Manitoba 4 - 1  
Rochester - Charlotte 2 - 6  
San Jose Barracuda - Ontario Reign 4 - 1  
Texas Stars - Grand Rapids 3 - 1  
Utica - Toronto Marlies 3 - 7  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Vipiteno/Sterzing 1 - 3  
Fassa - Feldkirch 4 - 7  
Gherdeina/Gröden - Val Pusteria 0 - 5  
Jesenice - Kitzbühel 4 - 1  
Milano - Asiago 0 - 3  
Salzburg 2 - Zell am See 6 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Milton Keynes 7 - 0  
Cardiff - Manchester 4 - 1  
Guildford - Dundee 6 - 5  
Nottingham - Coventry 3 - 0  
Sheffield - Glasgow 2 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Slavia Praha 5 - 6  
Havirov - Kadan 3 - 5  
Poruba - Jihlava 2 - 2  
Slavia Trebic - Motor Ceske Budejovice 3 - 3  
Slovan Ustecti Lvi - Prostejov 4 - 5  
Vsetin - Benatky nad Jizerou 5 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Olomouc 3 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herlev Eagles - Rungsted 2 - 6  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Kokkolan Hermes 2 - 0  
LeKi - Jokipojat 2 - 3  
RoKi - TUTO 2 - 3  
SaPKo - IPK 7 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Kalpa 5 - 1  
Jukurit - Kookoo 5 - 2  
JYP - Tappara 3 - 3  
Kärpät - Ässät 7 - 2  
Lahti Pelicans - Ilves 4 - 4  
Lukko - SaiPa 0 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mulhouse - Grenoble 1 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 0  
Jokerit - SZKA Szentpétervár 2 - 6  
Lokomotív Jaroszlavl - Barsz Kazany 2 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Torp. Nyizsnyij Novgorod 2 - 1  
Szocsi - Dinamo Minszk 3 - 3  
Szpartak Moszkva - Vityaz Podolszk 2 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Kurbads Riga 3 - 10  
Liepaja - Zemgale/LLU 0 - 3  
Prizma Riga - Lido Riga 4 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Carolina 1 - 3  
Los Angeles - San Jose 2 - 2  
New Jersey - Edmonton 5 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Valerenga 4 - 2  
Sparta Sarpsborg - Stjernen 1 - 0  
Stavanger - Storhamar 1 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Innsbruck 2 - 6  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Winterthur 7 - 0  
Biasca Ticino - Visp 1 - 4  
Chaux-de-Fonds - Olten 3 - 6  
GCK Lions - Zug 2 2 - 2  
Kloten - Langenthal 4 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Lausanne 2 - 0  
Davos - Biel 3 - 7  
Langnau Tigers - Fribourg 0 - 2  
Rapperswil - Zug 1 - 4  
Servette - Lugano 3 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pantern Malmö - Almtuna 0 - 4  
Västeras - Björklöven 0 - 2  
Västervik - Karlskoga 3 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Skelleftea 3 - 1  
Djurgarden - Lulea 1 - 1  
Färjestad - Linköping 3 - 0  
HV 71 - Rögle 3 - 2  
Timra - Mora 1 - 1  
Örebro - Malmö 1 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Hanti-Manszijszk - Zauralje Kurgan 1 - 1  
Rubin Tyumeny - Cselmet Cseljabinszk 3 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang High1 - Nippon Cranes 3 - 3  
Oji Eagles - Nikko 1 - 5  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Bemax - FMP 89 - 61  
Partizan Belgrád - Olimpija Ljubljana 82 - 79  
Zadar - Cedevita Zagreb 85 - 95  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Liege 92 - 68  
Leuven - Charleroi Spirou 66 - 76  
Mons - Mechelen 100 - 79  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Ostrava 77 - 68  
Decin - Olomoucko 100 - 84  
Opava - Usti nad Labem 94 - 79  
Pardubice - Sokoli Hradec Kralove 114 - 93  
USK Praha - Svitavy 80 - 82  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zabiny Brno - Hradec Kralove 77 - 64  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Fos-sur-Mer 88 - 64  
Chalon sur Saone - Boulazac 97 - 65  
Dijon - Pau Orthez 81 - 78  
Le Mans - Le Portel 102 - 82  
Limoges - Bourg 103 - 74  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - SM Beermen 127 - 119  
NorthPort Batang Pier - Columbian Dyip 118 - 101  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amintasz Dafni - Diagorasz Egaleo 81 - 86  
Apollon Patra - Ionikosz Nikea 74 - 81  
Ethnikosz Pireusz - Ippokratisz Kosz 69 - 85  
Kardica - Korivosz Amaliada 78 - 77  
Kasztoria - Har. Trikoupisz Meszologi 73 - 65  
Marouszi - Kavala 82 - 70  
Pszihiko - Iraklisz 58 - 76  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koloszosz Rodosz - Promitheasz Patra 68 - 83  
Panathinaikosz - Ifesztosz Limnosz 93 - 65  
PAOK - Rethymno 81 - 64  
Periszteri - AEK Athén 83 - 80  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKK Sibenik - Gorica 86 - 79  
Hermes Zagreb - Split 71 - 90  
Skrljevo - Cibona Zagreb 66 - 86  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Eilat 100 - 81  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Ryukyu Okinawa 67 - 84  
Chiba - Kawasaki Brave Thunders 66 - 68  
Hokkaido - Osaka 68 - 74  
Nagoya Dolphins - Mikawa Kariya 80 - 75  
Rizing Fukuoka BB - Tochigi 67 - 79  
Shiga - Albirex Niigata 73 - 78  
Tokyo Alvark - Tokyo Sunrockers 73 - 71  
Toyama - Yokohama 94 - 82  
Toyohashi Neophoenix - Kyoto 77 - 64  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Rosa Radom 89 - 70  
Spojnia Stargard - Szczecin 64 - 95  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Ostrow Wielkopolski 76 - 67  
Poznan - Sleza Wroclaw 50 - 91  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Siauliai 78 - 71  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Alytaus Dzukija 60 - 74  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - TF-Budapest 105 - 64  
Kaposvár - Szeged 63 - 82  
Körmend - Alba Fehérvár 83 - 65  
Szolnok - Szombathely 88 - 68  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - Diósgyőr 82 - 65  
ZTE - Cegléd 85 - 61  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Perth 96 - 88  
Golden State - Sacramento 122 - 94  
Memphis - Atlanta 120 - 110  
Minnesota - Oklahoma City 101 - 113  
New York - New Orleans 106 - 100  
Orlando - Flamengo 119 - 82  
Phoenix - Portland 93 - 115  
San Antonio - Detroit 117 - 93  
Toronto - Melbourne Utd. 120 - 82  
Washington - Miami 121 - 114  
Kosárlabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Telekom Bonn 69 - 89  
Brose Bamberg - S. Oliver Würzburg 92 - 74  
Göttingen - Ludwigsburg 72 - 67  
Skyliners Frankfurt - Ulm 78 - 74  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tortona - Mens Sana Siena 77 - 78  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Cantu 98 - 81  
Trento - Cremona 77 - 77, h.u. 99 - 104  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dike Napoli - San Martino di Lupari 65 - 65, h.u. 72 - 70  
GEAS San Giovanni - Eirene Ragusa 51 - 78  
UR Venezia - Broni 82 - 60  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Caceres 64 - 68  
Oviedo - Bilbao 72 - 72, h.u. 77 - 82  
Saenz Horeca Araberri - Melilla 99 - 99, h.u. 109 - 111  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Zaragoza 79 - 93  
Iberostar Tenerife - Obradoiro Monbus 78 - 52  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - RH Gaziantepspor 62 - 63  
Fenerbahce - Besiktas 78 - 73  
Karsiyaka - Tofas Bursa 55 - 82  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Valga 87 - 61  
Liepajas Lauvas - Jekabpils 81 - 65  
Ogre - Ventspils 92 - 94  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Montpellier 35 - 27  
Breszt Meskov - Veszprém 28 - 29  
Kielce - Kristianstad 33 - 31  
Vardar Pro Skopje - R-N. Löwen Kronau 29 - 27  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Nantes 35 - 34  
Szeged - Celje 33 - 24  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Sporting CP 27 - 33  
Tatran Presov - Csehovszkije Medvegyi 27 - 28  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Wisla Plock 27 - 24  
Thun - Elverum 29 - 30  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Odense 31 - 28  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Brest 32 - 28  
Rosztov - Sävehof 30 - 21  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Krim Ljubljana 39 - 23  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Bietigheim 27 - 27  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hranice - Dukla Praha 28 - 27  
Koprivnice - Karvina 32 - 32  
Tatran Litovel - Jicin 21 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Ribe-Esbjerg 20 - 24  
Skanderborg - Ringsted 33 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Randers 25 - 24  
Viborg - Herning-Ikast 20 - 20  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Winterthur 31 - 29  
Dobrogea Constanta - Plzen 28 - 21  
Porto - SZKA Minszk 34 - 29  
Ribnica - Selfoss 30 - 27  
Vojvodina - GP Tigers Aalsmeer 29 - 21  
Zaporozsje - Schaffhausen 27 - 30  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Massy Essonne - Selestat 25 - 25  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aris Nikaias - PAOK 21 - 34  
Doukasz - AEK Athén 24 - 32  
Filipposz Veria - Diomidisz Argosz 28 - 35  
Fivosz Szikiesz - Drama 27 - 27  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Rude - Zamet 27 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kwidzyn - Spojnia Gdynia 25 - 19  
Stal Mielec - Chrobry Glogow 24 - 30  
Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin 30 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelenia Gora - Elblag 29 - 30  
Lublin - Koszalin 20 - 20  
Piotrcovia Piotrkow - Kielce 25 - 24  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabas - Csurgó 24 - 27  
Gyöngyös - Budakalász 27 - 22  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Budaörs 31 - 33  
Kisvárda - Dunaújváros 30 - 23  
MTK - Fehérvár 26 - 27  
Érd - Mosonmagyaróvár 40 - 26  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Hamburg 35 - 26  
Coburg - Hagen 29 - 24  
Hüttenberg - Grosswallstadt 33 - 27  
Lübbecke - Elbflorenz 32 - 20  
Nordhorn-Lingen - Lübeck-Schwartau 26 - 22  
Rimpar - Ferndorf 23 - 21  
Wilhelmshaven - Emsdetten 33 - 29  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKIF Krasznodar - Néva Szentpétervár 19 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Izsevszk - Zvezda Zvenyigorod 31 - 29  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Aguas Santas 26 - 25  
Avanca - Maia 22 - 19  
Boa Hora - Madeira SAD 23 - 29  
Fermentoes - Belenenses 26 - 36  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Politehnica Timisoara - Baia Mare 25 - 23  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Craiova - Univ. Cluj 37 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Valladolid - Benidorm 32 - 20  
AX Puente Genil - Anaitasuna 22 - 27  
Ciudad Encantada - Sinfin 33 - 24  
Huesca - Logrono La Rioja 25 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bera Bera - Castellon 46 - 18  
Canyamelar Valencia - Valladolid 21 - 29  
Granollers - Gijon 24 - 21  
Malaga - Morvedre 31 - 29  
Zuazo Barakaldo - Rocasa Gran Canaria 28 - 29  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amicitia Zürich - Kriens 22 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heid - Lugi 15 - 24  
Skara - Höör 19 - 30  
Skuru - Skövde 36 - 18  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Novi Pazar 24 - 26  
Rudar Kostolac - Mokra Gora 24 - 23  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - Dol TKI Hrastnik 26 - 23  
Koper - Trebnje 23 - 23  
Krka Novo Mesto - SVIS Ivancna Gorica 29 - 27  
Ormoz - Loka 24 - 25  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USM Alger - MC Alger 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Rochdale 2 - 2  
Bradford - Sunderland 1 - 2  
Bristol Rovers - Walsall 0 - 1  
Charlton - Coventry 1 - 2  
Doncaster - Fleetwood 0 - 4  
Luton - Scunthorpe 3 - 2  
Peterborough - Barnsley 0 - 4  
Plymouth - Wimbledon 1 - 0  
Portsmouth - Gillingham 0 - 2  
Shrewsbury - Accrington 1 - 0  
Southend - Oxford Utd. 0 - 0  
Wycombe - Burton 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Mansfield 2 - 2  
Crawley - Cambridge Utd. 2 - 0  
Forest Green - Newport 1 - 1  
Grimsby - Port Vale 2 - 0  
Lincoln - Crewe 1 - 0  
Macclesfield - Notts County 0 - 1  
Milton Keynes Dons - Cheltenham 3 - 0  
Morecambe - Tranmere 3 - 4  
Oldham - Carlisle 1 - 3  
Stevenage - Colchester 3 - 1  
Swindon - Northampton 1 - 1  
Yeovil - Exeter 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Rotherham 3 - 1  
Bolton - Blackburn 0 - 1  
Leeds - Brentford 1 - 1  
Middlesbrough - Nottingham 0 - 2  
Millwall - Aston Villa 2 - 1  
Norwich - Stoke 0 - 1  
Preston - Wigan 4 - 0  
QPR - Derby County 1 - 1  
Sheffield Utd. - Hull City 1 - 0  
Swansea - Ipswich 2 - 3  
West Bromwich - Reading 4 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Halifax 3 - 0  
Barnet - Solihull Moors 2 - 0  
Barrow - Sutton Utd. 2 - 1  
Braintree - Eastleigh 1 - 2  
Chesterfield - Fylde 0 - 0  
Dover - Salford City 1 - 4  
Ebbsfleet Utd. - Harrogate Town 0 - 2  
Gateshead - Dag & Red 2 - 0  
Hartlepool - Boreham 2 - 0  
Maidenhead Utd. - Leyton 0 - 2  
Maidstone Utd. - Bromley 0 - 1  
Wrexham - Havant & Waterlooville 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Gimnasia Jujuy 1 - 0  
Brown de Adrogue - Club Almagro 1 - 1  
Chacarita Juniors - Arsenal Sarandí 0 - 2  
Instituto Cordoba - Santamarina Tandil 1 - 2  
Quilmes - Gimnasia Mendoza 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - San Martin de Tucuman 2 - 0  
Gimnasia LP - Godoy Cruz 1 - 0  
San Martin SJ - Vélez Sarsfield 3 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney Wanderers - Sydney FC 0 - 3  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Tubize 1 - 0  
Lommel - Roeselare 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Antwerpen 1 - 2  
Lokeren - Kortrijk 1 - 3  
St. Truiden - Mouscron-Peruwelz 3 - 1  
Waasland Beveren - Oostende 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Lokomotív Plovdiv 1 - 0  
Botev Plovdiv - Dunav Ruse 4 - 1  
Szeptemvri Szófia - CSZKA Szófia 0 - 3  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Potosi - Guabira Montero 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Vila Nova 2 - 2  
Avai - Boa 2 - 0  
Brasil de Pelotas - Fortaleza 0 - 1  
Coritiba - Juventude 2 - 1  
Ponte Preta - CRB 1 - 0  
Sao Bento - Guarani 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - America MG 4 - 0  
Chapecoense - Atlético MG 1 - 0  
Corinthians - Flamengo 0 - 3  
Sao Paulo - Palmeiras 0 - 2  
Sport Recife - Internacional 2 - 1  
Vitória - Santos 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Mönchengladbach 0 - 3  
Dortmund - Augsburg 4 - 3  
Düsseldorf - Schalke 0 - 2  
Hannover - VfB Stuttgart 3 - 1  
Mainz - Hertha BSC 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Holstein Kiel 2 - 1  
Fürth - Regensburg 1 - 1  
Magdeburg - Dynamo Dresden 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Fortuna Köln 0 - 1  
Braunschweig - Lotte 2 - 2  
Cottbus - Zwickau 2 - 1  
Osnabrück - Kaiserslautern 2 - 0  
Uerdingen - Jena 2 - 1  
Unterhaching - Münster 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Temuco - O'Higgins 0 - 1  
Huachipato - Univ.Catolica de Santiago 3 - 0  
Palestino - Universidad de Chile 1 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - APOEL Nicosia 2 - 3  
Doxa Katokopia - Paralimni 2 - 1  
Nea Szalamina Famaguszta - Pafosz 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Usti nad Labem 2 - 0  
Sokolov - Ceske Budejovice 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Ostrava 2 - 2  
Olomouc - Sparta Praha 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalum - Skive 1 - 5  
Kjellerup - Aarhus Fremad 0 - 0  
Tarup-Paarup - Odder 1 - 4  
Vejgaard - Brabrand 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B93 Köbenhavn - Middelfart 0 - 4  
Hellerup - Marienlyst 3 - 0  
Hilleröd - Avarta 1 - 1  
Skovshoved - Frem 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Aarhus GF 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Orlando Pirates 1 - 1  
Free State Stars - Bloemfontein Celtic 2 - 0  
Highlands Park - Chippa Utd. 2 - 1  
Kaizer Chiefs - Polokwane City 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Anyang 0 - 2  
Daejeon Citizen - Asan Mugunghwa 2 - 1  
Gwangju - Bucheon 1 - 1  
Suwon FC - Busan I'Park 0 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Incheon 1 - 2  
Gangwon - Pohang 1 - 1  
Jeonnam - FC Seoul 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - Emelec Guayaquil 1 - 1  
Tecnico Univ. Ambato - Aucas Quito 3 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gouna - Misr Lel Makasa 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyepr Mogiljev - Dinamo Breszt 1 - 4  
Gomel - Sahtar Szoligorszk 0 - 3  
Szluck - Vityebszk 0 - 2  
Labdarúgás (Feröer-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Argir - Vikingur Gota 1 - 0  
B36 Torshavn - FC Suduroy/Royn 1 - 0  
EB Streymur - NSI Runavik 2 - 4  
Skala IF - HB Torshavn 0 - 1  
Vestur Sorvagur - KI Klaksvik 4 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - JJK Jyväskylä 3 - 0  
HIFK - KTP 1 - 0  
Jaro - Oulu 0 - 2  
Kajaani - EIF 1 - 1  
KPV Kokkola - Klubi 04 6 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PS Kemi - Inter Turku 0 - 2  
Seinäjoen JK - Honka 0 - 1  
Turku PS - Rovaniemi PS 1 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auxerre - Lens 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Dijon 1 - 0  
Angers - Strasbourg 2 - 2  
Guingamp - Montpellier 1 - 1  
Lille - St-Etienne 3 - 1  
Nimes - Reims 0 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Samtredia - Lokomotív Tbiliszi 1 - 0  
Sioni Bolnisi - Saburtalo Tbiliszi 2 - 3  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Panathinaikosz 1 - 1  
Panetolikosz - Levadiakosz 2 - 1  
Panioniosz - Arisz 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Groningen 1 - 0  
De Graafschap - Heerenveen 0 - 5  
PSV - Venlo 4 - 0  
Zwolle - Excelsior 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Rijeka 2 - 1  
Slaven Belupo - Istra 3 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Goa 1 - 3  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema FC - Persebaya Surabaya 1 - 0  
PS Tira Bantul - Bhayangkara Jakarta 2 - 0  
Sriwijaya Palembang - Bali Utd. 3 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Masjed Soleyman - Esteghlal T. 1 - 2  
Labdarúgás (Iráni Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pars Jonoubi Jam - Machine Sazi Tabriz 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Petah Tikva 4 - 1  
Hapoel Haifa - Hapoel Bnei Sakhnin 0 - 3  
Hapoel Raanana - Maccabi Haifa 1 - 1  
Maccabi Netanya - Bnei Yehuda TA 1 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kamatamare Sanuki 2 - 1  
Avispa Fukuoka - Okayama 1 - 1  
Matsumoto Yamaga - Ehime 0 - 0  
Omiya Ardija - Mito 2 - 1  
Tokyo Verdi - Kofu 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Gamba Osaka 0 - 1  
Sagan Tosu - Shonan Bellmare 0 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Kashiwa R. 0 - 3  
Vissel Kobe - Nagasaki 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagano Parceiro - Urawa RD 0 - 0  
Nojima Sagamihara - Cerezo Osaka 1 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Al-Rayyan 1 - 0  
Al-Shahaniya - Al-Ahli (QAT) 1 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhayik Ural - Kyzylzhar Petropavlovsk 0 - 0  
Kaisar Kyzylorda - Atyrau 2 - 2  
Ordabasy Shymkent - Kairat Almaty 2 - 0  
Tobol Kostanay - Irtis Pavlodar 1 - 2  
Zhetysu Taldykorgan - Sahtar Karagandy 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Alianza Petrolera 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Once Caldas - Millonarios 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Enterprises Group - Meizhou Hakka 0 - 0  
Nei Mongol Zhongyou - Shenzhen Hongzuan 2 - 1  
Qingdao Huanghai - Yanbian 2 - 1  
Shanghai Shenxin - Heilongjiang Lava Spring 2 - 1  
Wuhan Zall - Meizhou Meixian Techand 2 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chongqing Lifan - Shanghai Shenhua 0 - 1  
Dalian Yifang - Jiangsu 3 - 1  
Hebei - Guangzhou Evergrande 0 - 3  
Tianjin Teda - Changchun Yatai 3 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - GKS Jastrzebie 1 - 2  
Garbarnia Krakkó - Chrobry Glogow 0 - 1  
GKS Tychy - Sandecja Nowy Sacz 0 - 1  
LKS Lodz - Wigry Suwalki 2 - 1  
Olsztyn - GKS Katowice 0 - 1  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Rakow Czestochowa 0 - 0  
TBB Nieciecza - Puszcza Niepolomice 2 - 2  
Warta Poznan - Chojniczanka Chojnice 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Zaglebie Sosnowiec 4 - 1  
Pogon Szczecin - Wisla Plock 4 - 0  
Slask Wroclaw - Legia Varsó 0 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - METTA/LU 2 - 1  
Labdarúgás (Marokkói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RSB Berkane - Difaa El Jadidi 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Atlas de Guadalajara 3 - 1  
Veracruz - Necaxa 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - New England 2 - 1  
Montreal - Columbus 3 - 0  
Toronto FC - Vancouver 1 - 2  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Speranta Nisporeni - Sheriff Tiraspol 0 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Debrecen 2 - 2  
Honvéd - Diósgyőr 1 - 0  
Mezőkövesd - Haladás 2 - 0  
Paks - Kisvárda 4 - 1  
Újpest - Puskás Akadémia 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grorud - Asker 2 - 1  
Nybergsund - Fredrikstad 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brattvag - Flekkeröy 2 - 2  
KFUM Oslo - Vard Haugesund 1 - 0  
Vidar - Kjelsas 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stabaek - Valerenga 1 - 1  
Strömsgodset - Haugesund 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Bologna 2 - 0  
Empoli - Roma 0 - 2  
Udinese - Juventus 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Cosenza 1 - 1  
Cremonese - Salernitana 0 - 0  
Foggia - Ascoli 3 - 2  
Perugia - Venezia 1 - 0  
Pescara - Benevento 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vercelli - Carrarese 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sambenedettese - Monza 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Matera 1 - 0  
Catania - Vibonese 3 - 0  
Cavese - Sicula Leonzio 0 - 0  
Juve Stabia - Rende 2 - 1  
Monopoli - Trapani 0 - 0  
Potenza - Paganese 1 - 1  
Virtus Francavilla - Casertana 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Nyizsnyij Novgorod 1 - 2  
Fakel Voronyezs - Mordovija Szaranszk 1 - 2  
Himki - SZKA Habarovszk 0 - 0  
Kurszk - Csertanovo Moszkva 2 - 1  
Rotor Volgográd - FK Krasznodar 2 1 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Tambov 3 - 0  
Szocsi - Lucs Vlagyivosztok 2 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Tyumeny 0 - 0  
Tom Tomszk - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Armavir 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - Dinamo Moszkva 1 - 0  
Rosztov - Orenburg 0 - 1  
Rubin Kazany - Ural Jekatyerinburg 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Austria Wien 2 - 0  
St. Pölten - Admira Wacker 0 - 0  
Wolfsberg - Hartberg 3 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA 3 de Febrero - Dep. Santani 0 - 0  
Sol de America - Sp. Luqueno 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cova Piedade - Benfica B 0 - 0  
Covilha - Penafiel 0 - 0  
Mafra - Famalicao 1 - 1  
Pacos Ferreira - Farense 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Rio Ave 1 - 1  
Marítimo - Guimaraes 1 - 3  
Setúbal - Moreirense 3 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Huddersfield 1 - 1  
Crystal Palace - Wolverhampton 0 - 1  
Leicester - Everton 1 - 2  
Manchester Utd. - Newcastle 3 - 2  
Tottenham - Cardiff 1 - 0  
Watford - Bournemouth 0 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - CFR Cluj 1 - 2  
Univ. Craiova 1948 - Hermannstadt 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - St. Mirren 4 - 1  
Dundee - Kilmarnock 1 - 2  
Hibernian - Hamilton 6 - 0  
Motherwell - Livingston 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Brechin 1 - 3  
Forfar - East Fife 0 - 4  
Raith Rovers - Arbroath 1 - 1  
Stenhousemuir - Montrose 3 - 2  
Stranraer - Dumbarton 3 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Albion Rovers 3 - 1  
Cowdenbeath - Stirling 1 - 0  
Edinburgh City - Berwick 3 - 0  
Peterhead - Elgin 3 - 0  
Queens Park - Clyde 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Dundee Utd. 2 - 0  
Falkirk - Dunfermline 0 - 2  
Inverness CT - Greenock Morton 1 - 1  
Partick Thistle - Ross County 0 - 2  
Queen of South - Alloa 3 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba - Almería 1 - 0  
Las Palmas - Alcorcon 0 - 0  
Mallorca - Tenerife 4 - 1  
Numancia - UD Extremadura 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Leioa 1 - 3  
Ath. Bilbao B - UD Logrones 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Atl. Baleares 1 - 1  
Castellon - Cornella 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Real Madrid 1 - 0  
Getafe - Levante 0 - 1  
Girona - Eibar 2 - 3  
Leganes - Rayo Vallecano 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Vaduz 2 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Basel 1 - 3  
Young Boys - Luzern 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Värnamo 0 - 3  
Öster - Landskrona 5 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grebbestad - Torn 2 - 2  
Kristianstad - Tvaaker 4 - 3  
Ljungskile - FK Karlskrona 5 - 0  
Lund - Eskilsminne 0 - 1  
Utsikten - Angelholm 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlslund - Umea FC 0 - 3  
Nyköping - Sollentuna 5 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göteborg - Trelleborg 2 - 2  
Sirius - Elfsborg 4 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qadisiyah - Al-Wehda 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Dinamo Vranje 6 - 1  
Macsva Sabacs - Bacska Palanka 2 - 0  
Mladost Lucani - Radnicki Nis 0 - 1  
Rad Belgrád - Proleter Novi Sad 1 - 3  
Radnik Surdulica - Spartak Subotica 0 - 0  
Vojvodina - Napredak Krusevac 0 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata Singapore - DPMM Brunei 4 - 1  
Home Utd. - Balestier Khalsa 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Zlate Moravce 3 - 1  
Ruzomberok - Nitra 3 - 1  
Slovan Bratislava - Senica 2 - 2  
Trencin - Zemplin Michalovce 1 - 2  
Zilina - Podbrezova 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Olimpija Ljubljana 1 - 3  
Domzale - Mura 2 - 2  
Maribor - Aluminij Kidricevo 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afjet Afyonspor - Karabukspor 5 - 0  
Altinordu - Istanbulspor 1 - 1  
Ümraniyespor - Denizlispor 3 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Galatasaray 0 - 1  
Bursaspor - Ankaragücü 1 - 0  
Erzurum Bld. Spor - Alanyaspor 1 - 0  
Kayserispor - Rizespor 2 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariupol - Kárpáti Lviv 1 - 1  
Olekszandria - Csernomorec Odessza 3 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - Montevideo Wanderers 3 - 0  
Progreso - Liverpool Montevideo 1 - 1  
Torque - Atenas De San Carlos 1 - 1  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fresno - Colorado Springs 3 - 0  
Toronto FC 2 - Louisville City 1 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Anzoategui - Carabobo 1 - 0  
Metropolitanos Caracas - Estudiantes de Caracas 0 - 1  
Portuguesa Acarigua - Atl. Venezuela 1 - 3  
Puerto Cabello - Dep. Lara 2 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Brazília 1 - 0  
Chile - Dél-Afrika 2 - 1  
Németország - Ausztria 3 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - TNS 0 - 3  
Llandudno FC - Llanelli 1 - 2  
Newtown - Barry Town 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Newry City 3 - 0  
Coleraine - Glenavon 1 - 4  
Dungannon - Warrenpoint 0 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Paide Linnameeskond 1 - 1  
Kalev Tallinn - Levadia Tallinn 1 - 4  
Parnu JK Vaprus - Trans Narva 0 - 1  
Viljandi Tulevik - Kuressaare 1 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Bray 2 - 1  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - M. Ericsson (Japán Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
C. Sainz Jr. - N. Hülkenberg (Japán Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
F. Alonso - S. Vandoorne (Japán Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Japán Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Stroll - S. Sirotkin (Japán Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Japán Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
P. Gasly - B. Hartley (Japán Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
R. Grosjean - K. Magnussen (Japán Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Perez - E. Ocon (Japán Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen (Japán Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Japán Nagydíj 2018, időmérő    
Forma-1., Japán Nagydíj 2018, időmérő - Top 3    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - Saracens 20 - 25  
London Wasps - Gloucester 21 - 35  
Northampton Saints - Leicester 15 - 23  
Sale - Newcastle 20 - 7  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Bordeaux 28 - 25  
La Rochelle - Clermont 16 - 12  
Racing-Metro - Lyon 13 - 19  
Section Paloise - Perpignan 12 - 9  
Toulouse - Agen 10 - 0  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury - Taranaki 41 - 7  
North Harbour - Counties Manukau 36 - 26  
Northland - Waikato 28 - 71  
Rögbi (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Új-Zéland 30 - 32  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benetton Treviso - Port Elizabeth S. Kings 28 - 5  
Leinster - Munster 30 - 22  
Llanelli Scarlets - Ospreys 20 - 17  
Newport Dragons - Cardiff 15 - 23  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Haladás 3 - 0  
Újpest - Békéscsaba 3 - 0  
Röplabda (Olasz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Modena 2 - 3  
Perugia - Trentino 0 - 3  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Perry - A. Hamilton (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
M. King - J. Robertson (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
Tenisz (Almaty, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - N. Milojevic 2 - 1  
Tenisz (Campinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - F. Bagnis 2 - 0  
T. Bellucci - T. Monteiro 1 - 2  
T. Monteiro - F. Delbonis 1 - 2  
Tenisz (Campinas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agamenone F / Romboli F - Dellien H / Duran G 0 - 2  
Monteiro T / Sakamoto P - Dellien H / Duran G    
Tenisz (Firenze, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Trungelliti - R. Carballes Baena    
Tenisz (Hong Kong-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Dolehide - Ho Ching Wu 2 - 0  
Carol Zhao - T. Mrdeza 2 - 1  
H. Watson - Jia-Jing Lu 1 - 2  
J. Glushko - Hong Yi Cody Wong 2 - 0  
L. Kerkhove - Claire Liu 2 - 1  
M. Hibi - V. Tomova 0 - 2  
M. Melnikova - S. Sharipova 0 - 2  
Man Ying Maggie Ng - B. Schoofs 0 - 2  
N. Hibino - Aya. Shimizu 2 - 0  
O. Jabeur - L. Cabrera 2 - 0  
Pea. Plipuech - L. Siegemund 0 - 2  
Stollár F. - Kwan Yau Ng 2 - 0  
Tenisz (Monterrey, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Escobedo - D. Ferrer    
I. Karlovic - B. Fratangelo 2 - 0  
I. Karlovic - S. Giraldo 2 - 1  
M. Granollers - E. Escobedo 0 - 2  
S. Ofner - D. Ferrer 0 - 2  
Tenisz (Monterrey, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo M / Nedunchezhiya - Begemann A / Polasek F 2 - 0  
Paes L / Reyes-Varela M - Kokkinakis T / Reid M 2 - 1  
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.M. Del Potro - F. Fognini    
K. Edmund - N. Basilashvili 0 - 2  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Kubot L / Melo M 1 - 2  
Marach O / Pavic M - Dodig I / Mektic N 2 - 0  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - N. Osaka 2 - 0  
Qiang Wang - C. Wozniacki 0 - 2  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradecka L / Makarova E - Dabrowski G / Xu Y 0 - 2  
Mertens E / Schuurs D - Sest. Hlavackova/Strycova 0 - 2  
Tenisz (Sanghaj-selejtező,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - H. Hurkacz    
E. Donskoy - M. McDonald 0 - 2  
H. Zeballos - T.H. Fritz 0 - 2  
M. Ebden - V. Pospisil    
M. Klizan - Rigele Te 2 - 0  
R. Ramanathan - C. Norrie 2 - 0  
Runhao Hua - B. Paire 1 - 2  
Tenisz (Stockton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jor. Thompson - L.G.M. Harris 0 - 2  
M. Polmans - M. Janvier 2 - 0  
Tenisz (Stockton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
King D / Rubin N - Heliovaara H / Laaksonen 2 - 0  
Ratiwatana S / Rungkat C - King D / Rubin N 0 - 2  
Ratiwatana S / Rungkat C - Matsui T / Nielsen F 2 - 1  
Tenisz (Stockton, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan. Lao - J. Pegula 2 - 1  
M. Brengle - S. Zhuk 2 - 0  
Tenisz (Tianjin-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fang Ying Xun - Ch. Liu 2 - 0  
Hanyu Guo - J. Cepelova 0 - 2  
S. Lisicki - B. Jovanovski Petrovic 2 - 0  
V. Kudermetova - Meiling Wang 2 - 0  
Xinyun Han - J. Cako 2 - 0  
Y. Sizikova - M. Honcova 2 - 0  
Yanni Liu - B. Krejcikova 0 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Shapovalov - D. Medvedev 0 - 2  
K. Nishikori - R. Gasquet 2 - 0  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Venus M - Salisbury J / Uchiyama Y 2 - 1  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.O. Jörgensen - Rii. Takeshita 1 - 2  
Tien Chen Chou - Zii Jia Lee 1 - 2  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Kjaersfeldt - Pui Yin Yip 2 - 0  
Tzu Ying Tai - S.S.Y. Cheah 2 - 0  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurihara A / Shinoya N - Fukuman N / Yonao K 2 - 0  
Takahata Y / Sakuramoto A - Matsuyama N / Shida C 0 - 2  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen H L / Wang C-L - Isara B / Jongjit M 2 - 0  
Liao M C / Su C H - Yao C L / Han Y P 2 - 0  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open,vegy páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ronald R / Saufika A - Prasetya A E / Islami M G 0 - 2  
Yang P H / Wu Ti J - Chen T J / Peck Y W 2 - 1  
Vízilabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Terrassa 8 - 4  
FTC - Vouliagmeni 10 - 4  
Jadran Split - Jadran Herceg Novi 11 - 9  
Strasbourg - Sport Management 4 - 10  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Debrecen 8 - 7  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Catterall - Oha. Davies 1 - 0  

 

2018.10.05.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - Indianapolis 38 - 24  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lotte Giants - Doosan Bears    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chunichi Dragons 1 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 4 - 6  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 1 - 2  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Cleveland (1.m.) 7 - 2  
LA Dodgers - Atlanta (1.m.) 6 - 0  
Milwaukee - Colorado (2.m.) 4 - 0  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. van Gerwen - D. Gurney 4 - 1  
P. Wright - M. Suljovic 4 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - Nokian KrP 6 - 9  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - Greaker 7 - 8  
Futsal (BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Hohenstein-Ernstthal 5 - 1  
Nikars Riga - Informatica Timisoara 2 - 6  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helas Brno - VSB Ostrava 8 - 2  
Melnik - Litomerice 3 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Civitella Casanova - Rieti 2 - 4  
Lazio - Feldi Eboli 2 - 7  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tyumeny - Novaja Gener. Sziktivkar 8 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palma Futsal - Antequera 6 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Feldkirch 4 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Milton Keynes 5 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litomerice - Zubr Prerov 4 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Vítkovice 2 - 3  
Karlovy Vary - Liberec 2 - 3  
Litvínov - Trinec 0 - 2  
Mladá Boleslav - Pardubice 4 - 2  
Mountfield HK - Brno 4 - 2  
Olomouc - Sparta Praha 2 - 4  
Zlín - Plzen 3 - 5  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Odense 6 - 0  
Herning - Herlev Eagles 3 - 2  
Rungsted - Sönderjyske 0 - 3  
Rödovre - Aalborg 2 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Fehérvári Titánok 4 - 2  
Debrecen - Brassó 2 - 0  
Dunaújváros - Vasas 4 - 0  
Gyergyói HK - KMH Budapest 9 - 1  
Vienna Capitals 2 - FTC 1 - 8  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Kokkolan Hermes 4 - 4  
IPK - TUTO 1 - 3  
KeuPa - LeKi 3 - 2  
Kiekko-Vantaa - Imatra Ketterä 3 - 3  
Koovee - Jokipojat 5 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Ässät 4 - 2  
Kookoo - Hämeenlinna 2 - 2  
Turku PS - SaiPa 3 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Gap 1 - 2  
Chamonix-Morzine - Angers 6 - 3  
Mulhouse - Grenoble 0 - 3  
Nice - Bordeaux 2 - 5  
Rouen - Anglet 4 - 4  
Strasbourg - Lyon 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Metallurg Magnyitogorszk 3 - 4  
Amur Habarovszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 5  
Avangard Omszk - Dinamo Riga 5 - 2  
Red Star Kunlun - Traktor Cseljabinszk 2 - 0  
Szalavat Julajev Ufa - Slovan Bratislava 4 - 1  
Szibir Novoszibirszk - CSZKA Moszkva 0 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Polonia Bytom 6 - 0  
Nesta Torun - Zaglebie Sosnowiec 4 - 4  
Orlik Opole - Podhale Nowy Targ 2 - 2  
Stoczniowiec Gdansk - GKS Tychy 2 - 2  
Unia Oswiecim - Comarch Cracovia 5 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Boston 0 - 4  
Carolina - NY Islanders 1 - 1  
Colorado - Minnesota 4 - 1  
Dallas - Arizona 3 - 0  
Detroit - Columbus 2 - 2  
Las Vegas - Philadelphia 2 - 5  
NY Rangers - Nashville 2 - 3  
Ottawa - Chicago 3 - 3  
Pittsburgh - Washington 6 - 6  
St. Louis - Winnipeg 1 - 5  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Tölzer Löwen 6 - 3  
Deggendorf - Bayreuth 7 - 5  
Dresden - Crimmitschau 3 - 4  
Frankfurt Löwen - Bad Nauheim 3 - 4  
Kassel - Freiburg 1 - 1  
Kaufbeuren - Lausitzer Füchse 4 - 6  
Ravensburg - Heilbronn 2 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Augsburg 1 - 3  
Krefeld - Straubing 2 - 2  
Mannheim - München 4 - 4  
Nürnberg - Köln 2 - 3  
Schwenningen - Eisbären Berlin 0 - 0  
Wolfsburg - Düsseldorf 4 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Linz 5 - 5  
Graz - Dornbirn 5 - 3  
Südtirol Bolzano - Vienna Capitals 1 - 2  
Villach - Salzburg 0 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Bern 1 - 6  
Biel - Rapperswil 2 - 0  
Fribourg - Zürich Lions 1 - 2  
Lausanne - Davos 1 - 5  
Lugano - Langnau Tigers 1 - 4  
Zug - Servette 5 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Tingsryd 4 - 3  
Oskarshamn - AIK 2 - 2  
Södertälje - Leksand 3 - 6  
Vita Hasten - Karlskrona 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Trencin 2 - 4  
Diósgyőr - B. Bystrica 2 - 5  
Kosice - Nitra 3 - 1  
Nove Zamky - Poprad 2 - 1  
Zilina - Liptovsky Mikulas 4 - 3  
Zvolen - MAC 5 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Zvezda Csehov 1 - 4  
Lada Toljatti - Himik Voszkreszenszk 5 - 2  
Rjazany - Burany Voronyezs 3 - 2  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limburg - Okapi Aalstar 97 - 78  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Strasbourg 81 - 86  
Reims - Cholet 94 - 79  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Meralco Bolts 94 - 91  
Ginebra SM - NLEX Road Warriors 106 - 92  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Debrecen 95 - 81  
Pécs - Sopron 83 - 75  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Indiana 100 - 110  
LA Lakers - Sacramento 128 - 123  
Philadelphia - Dallas 120 - 114  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casale Monferrato - Latina 94 - 81  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castello - Prat Joventut 78 - 71  
Huesca - Betis 92 - 84  
Leyma Coruna - Valladolid 95 - 90  
Lleida - Iberojet Palma 86 - 66  
Real Canoe - Palencia 70 - 84  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joventut Badalona - MoraBanc Andorra 65 - 75  
Valencia - Real Madrid 70 - 88  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beovuk Belgrád - Dynamic Belgrád 60 - 95  
Dunav Stari Banovci - OKK Belgrád 66 - 105  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahcesehir Koleji - Afyon Belediyespor 88 - 79  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - CSZKA Moszkva 66 - 91  
Lok.Kubany Krasznodar - Zenit Szentpétervár 96 - 64  
VEF Riga - Himki Moszkva 67 - 96  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - FTC 36 - 31  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Ajax Köbenhavn 30 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Komló - Olympiakosz 34 - 29  
Szpartak Moszkva - Bern 28 - 23  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Vernon St-Marcel 31 - 21  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambray Touraine - Besancon 27 - 27  
Nantes - Bourg de Peage 28 - 27  
Nice - Toulon 27 - 25  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dormagen - TUSEM Essen 34 - 35  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kausztik Volgográd - UGNTU Ufa 33 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minaur Baia Mare - Magura Cisnadiei 23 - 30  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Atl. Guardes 23 - 38  
Elche - Porrino 28 - 16  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnereds - Boden 31 - 23  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordj Bou Arreridj - Ain M'Lila 2 - 0  
Constantine - Belouizdad 1 - 1  
Hussein Dey - Paradou 2 - 1  
JS Kabylie - Medea 1 - 1  
JS Saoura - Bel-Abbes 3 - 0  
Tadjenanet - Bejaia 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Moron - Agropecuario Argentino 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál FFA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bentleigh Greens - Adelaide Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Sabah 2 - 0  
Sabayil - Sumqayit 2 - 0  
Zira - Gabala 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - OH Leuven 3 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Charleroi 2 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Vereja 4 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Wolfsburg 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Bielefeld 1 - 0  
Darmstadt - Hamburg 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rostock - Karlsruhe 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Junior de Barranquilla 1 - 1  
Fluminense - Dep. Cuenca 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Chrudim 2 - 0  
Vitkovice - Vlasim 1 - 0  
Znojmo - Brno 0 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlín - Liberec 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viborg - Köge 3 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding IF - Jammerbugt 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Vejle 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maritzburg Utd. - Cape Town City 0 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Wasl 2 - 1  
Al-Fujairah - Al-Ain 2 - 2  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Sharjah 1 - 1  
Emirates Ras Al-Khaimah - Al-Wahda 1 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Daklyeh - Nogoom El Mostakbal 1 - 2  
El Entag El Harby - ENPPI 2 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeja - Lucs Minszk 1 - 1  
Torpedo Minszk - FK Minszk 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Orleans 0 - 2  
Chateauroux - Troyes 0 - 3  
Grenoble - Clermont 1 - 0  
Le Havre - Beziers 2 - 3  
Lorient - Nancy 4 - 1  
Niort - Paris FC 1 - 0  
Red Star 93 - AC Ajaccio 2 - 0  
Valenciennes - Brest 1 - 3  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - L'Entente Sannois 1 - 1  
Concarneau - Tours 0 - 0  
Jeanne D'Arc de Drancy - Avranches 1 - 0  
Laval - Chambly 2 - 0  
Lyon Duchere - Marignane 1 - 1  
Quevilly Rouen - Pau 2 - 0  
Rodez Aveyron - Villefranche sur Saone 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulouse - Nice 1 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolkheti Poti - Chikhura Sachkhere 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Telstar 3 - 0  
Almere City - Nijmegen 1 - 0  
AZ Alkmaar 2 - Helmond 2 - 2  
Dordrecht - Cambuur 3 - 1  
FC Eindhoven - Twente 1 - 1  
Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam 2 - 2  
Maastricht - Den Bosch 0 - 3  
Oss - Utrecht 2 2 - 1  
Roda - PSV 2 2 - 3  
Volendam - RKC Waalwijk 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utrecht - NAC Breda 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Lokomotív Zagreb 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala Blasters - Mumbai City 1 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persela Lamongan - PSIS Semarang 1 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Rishon Lezion 1 - 1  
Hapoel Bnei Lod - Maccabi Ahi Nazareth 1 - 2  
Hapoel Katamon - Hapoel Afula 1 - 0  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Petah Tikva 3 - 1  
Hapoel Ramat Hasharon - Sektzia Nes Tziona 1 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yokohama FM - Sapporo 2 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Al-Arabi (QAT) 3 - 0  
Qatar SC - Al-Kharaitiyat 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Henan Jianye 1 - 0  
Shandong Luneng - Tianjin Quanjian 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Odra Opole 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Lech Poznan 2 - 2  
Miedz Legnica - Piast Gliwice 2 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Boca Juniors 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Palanga 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Frosinone 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellas Verona - Lecce 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Ufa 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - Wiener Neustadt 2 - 3  
Austria Wien Amatőr - WSG Wattens 1 - 2  
Horn - FAC Wien 1 - 3  
Kapfenberg - Austria Klagenfurt 3 - 1  
Liefering - Lafnitz 1 - 2  
Ried - Wacker Innsbruck Amatőr 1 - 0  
Vorwärts Steyr - Austria Lustenau 1 - 5  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Sport Rosario 2 - 0  
Universitario de Deportes - Huancayo 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feirense - Belenenses 0 - 0  
Santa Clara - Chaves 1 - 0  
Tondela - Nacional Madeira 1 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - West Ham 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - Viitorul Constanta 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Real Sociedad 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Rapperswil 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - AFC Eskilstuna 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Östersund - Dalkurd 3 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Faisaly 2 - 0  
Al-Nassr - Al-Hazm 5 - 1  
Al-Taawon - Al-Shabab (KSA) 1 - 1  
Ohud Medina - Al-Baten 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Vozdovac 4 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko - Rudar Velenje 0 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altay Izmir - Genclerbirligi 0 - 1  
Eskisehirspor - Hatayspor 0 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasimpasa - Göztepe Izmír 3 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Svájc 2 - 2  
Hollandia - Dánia 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Ausztrália 2 - 0  
Málta - Magyarország 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caernarfon - Bala Town 2 - 2  
Cefn Druids - Aberystwyth 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Institute 0 - 1  
Crusaders - Cliftonville 3 - 2  
Labdarúgás (Ír 1., rájátszás a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - Shelbourne 0 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Waterford FC 1 - 3  
Dundalk - St. Patrick's 1 - 1  
Limerick - Derry City 0 - 1  
Shamrock Rovers - Cork City 0 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Exeter 24 - 39  
Rögbi (Angol Szuper Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wigan - Castleford 14 - 0  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawke's Bay - Manawatu 45 - 17  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh - Bloemfontein Cheetahs 37 - 21  
Glasgow Warriors - Zebre 36 - 8  
Ulster - Connacht 15 - 22  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - J. Lisowski (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
M. Allen - J. Robertson (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
R. Day - M. King (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Tian Pengfei - J. Perry (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Strandröplabda (Bandar Torkaman)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pourasgari / A.salagh - Vakili A / Salemiinjehbor 1 - 2  
Kuleshov A / Petrossyants - A. Pourasgari / A.salagh 0 - 2  
Raoufi R / Mirzaali A - Kuleshov A / Petrossyants 2 - 0  
Raoufi R / Mirzaali A - Vakili A / Salemiinjehbor 0 - 2  
Tenisz (Almaty, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - L. Rosol 2 - 1  
M. Basic - N. Milojevic 1 - 2  
Tenisz (Almaty, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolar Z / Rosol L - Karlovskiy E / Khabibulin T 2 - 0  
Tenisz (Campinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - F. Delbonis 0 - 2  
M. Cuevas - C. Garin 0 - 2  
R. Dutra da Silva - F. Delbonis 0 - 2  
T. Seyboth Wild - F. Bagnis 1 - 2  
Tenisz (Campinas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agamenone F / Romboli F - Silva C / Turini T 2 - 0  
Silva C / Turini T - Bagnis F / Berlocq C    
Tenisz (Firenze, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - R. Carballes Baena 0 - 2  
L. Sonego - F. Baldi 2 - 1  
P. Andujar - L. Giustino 2 - 1  
S. Gutierrez-Ferrol - M. Trungelliti 1 - 2  
Tenisz (Firenze, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baldi F / Caruso S - Dalla Valle E / Travaglia 2 - 0  
Bracciali D / Vavassori A - Junaid R / Pel D 0 - 2  
Tenisz (Monterrey, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Escobedo - P. Martinez Portero 2 - 1  
G. Melzer - S. Giraldo 1 - 2  
J. Melzer - S. Ofner 1 - 2  
R. Cid Subervi - D. Ferrer 1 - 2  
Tenisz (Monterrey, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Polasek F - Granollers/Granollers 2 - 1  
Paes L / Reyes-Varela M - Behar A / Quiroz R 2 - 1  
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fognini - Fucsovics M. 2 - 0  
J.M. Del Potro - F. Krajinovic 2 - 0  
K. Edmund - D. Lajovic 2 - 0  
N. Basilashvili - M. Jaziri 2 - 0  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Pavic M - Daniell M / Koolhof W 2 - 1  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - D. Cibulkova 2 - 0  
K. Siniakova - C. Wozniacki 0 - 2  
Qiang Wang - A. Sabalenka 2 - 0  
Shuai Zhang - N. Osaka 1 - 2  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepac A / Martinez S - Sest. Hlavackova/Strycova 0 - 2  
Melichar N / Peschke K - Mertens E / Schuurs D 1 - 2  
Tenisz (Stockton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dar. King - M. Janvier 1 - 2  
Jor. Thompson - N. Rubin 2 - 1  
L.G.M. Harris - C. Eubanks 2 - 1  
M. Polmans - L. Broady 2 - 1  
Tenisz (Stockton, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sadikovic - J. Pegula 0 - 2  
Dan. Lao - M. Bouzkova 2 - 0  
M. Brengle - Ann Li 2 - 0  
M. Osaka - R. Anderson 0 - 2  
S. Zhuk - R. Anderson 2 - 1  
W. Osuigwe - Dan. Lao 0 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - M. Raonic 2 - 0  
J-L. Struff - D. Shapovalov 1 - 2  
R. Gasquet - K. Anderson 2 - 0  
S. Tsitsipas - K. Nishikori 0 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haase R / Middelkoop M - Mclachlan B / Struff J-L 0 - 2  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.O. Jörgensen - Chen Chi Ting 2 - 0  
Tien Chen Chou - Cheuk Yiu Lee 2 - 0  
Wei Feng Chong - Rii. Takeshita 0 - 2  
Zii Jia Lee - A. Jayaram 2 - 0  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fitriani - L. Kjaersfeldt 0 - 2  
Pui Yin Yip - Ting Yu Liang 2 - 0  
Tzu Ying Tai - Shuo Yun Sung 2 - 0  
Yu Po Pai - S.S.Y. Cheah 0 - 2  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imanuela A / Ramadhanti S - Fukuman N / Yonao K 0 - 2  
Kawashima R / Ozaki S - Kurihara A / Shinoya N 0 - 2  
Matsuyama N / Shida C - Ng T Y / Yuen S Y 2 - 0  
Takahata Y / Sakuramoto A - Araki A / Imai R 2 - 1  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen H L / Wang C-L - Chia A / Soh W Y 2 - 1  
Lee S M / Yang P-H - Isara B / Jongjit M 1 - 2  
Matsui K / Takeuchi Y - Liao M C / Su C H 0 - 2  
Yao C L / Han Y P - Lee J-H / Lee Y 2 - 1  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open,vegy páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen T J / Peck Y W - Rivaldy R / Mentari P H 2 - 1  
Gondo K / Kurihara A - Ronald R / Saufika A 0 - 2  
Prasetya A E / Islami M G - Po L-W / Chang C H 2 - 0  
Wang C-L / Lee C H - Yang P H / Wu Ti J 1 - 2  

 

2018.10.04.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Lotte Giants 2 - 7  
SK Wyverns - KIA Tigers 3 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 1 - 2  
Hiroshima Carp - Yomiuri Giants 0 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 3 - 6  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 2 - 1  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 3 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sultanes de Monterrey - Guerreros de Oaxaca (2.m.) 7 - 6  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Colorado (1.m.) 3 - 2  
NY Yankees - Oakland 7 - 2  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - G. Anderson 3 - 0  
M. Suljovic - G. Price 3 - 2  
M. van Gerwen - D. Chisnall 3 - 1  
P. Wright - Jam. Wilson 3 - 2  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Pardubice 8 - 8  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Örebro 12 - 2  
Futsal (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Barcelona 1 - 1  
Halle-Gooik - Kremlin Bicetre 9 - 4  
Futsal (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Inter Movistar 1 - 2  
Ekonomac Kragujevac - Herszon 3 - 2  
Futsal (BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobovec - Berettyóújfalu 6 - 2  
Szibirjak Novoszibirszk - Jugra 1 - 9  
Futsal (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feniks Drenas - Lidselmash Lida 2 - 3  
Kairat Almaty - Sporting CP 2 - 1  
Futsal (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Uddevalla 2 - 5  
Mostar SG - Pescara 2 - 6  
Futsal (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kampuksen Dynamo - Aktobe 0 - 3  
MNK Novo Vrijeme - TMC Tbiliszi 4 - 2  
Futsal (BL, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hohenstein-Ernstthal - Informatica Timisoara 1 - 0  
Nikars Riga - Bielsko-Biala 0 - 7  
Futsal (BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucenec - Vytis 2 - 3  
Valletta FC - Araz Naxcivan 1 - 1  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Olimpija Ljubljana 1 - 4  
Val Pusteria - Zell am See 5 - 1  
Vipiteno/Sterzing - Salzburg 2 4 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Lida 7 - 3  
Gomel - Junoszt Minszk 3 - 6  
Sahtar Szoligorszk - Metallurg Zslobin 4 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Jukurit 4 - 3  
Lahti Pelicans - Vaasan Sport 3 - 3  
Lukko - JYP 5 - 3  
Tappara - Kärpät 2 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Barsz Kazany 1 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - Torp. Nyizsnyij Novgorod 3 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 3  
Szocsi - SZKA Szentpétervár 1 - 3  
Szpartak Moszkva - Dinamo Minszk 3 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose - Anaheim 2 - 5  
Toronto - Montreal 2 - 2  
Vancouver - Calgary 5 - 2  
Washington - Boston 7 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Lillehammer 3 - 4  
Manglerud - Stavanger 2 - 3  
Storhamar - Stjernen 1 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iserlohn - Bremerhaven 4 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Ambri 3 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Timra 3 - 4  
HV 71 - Djurgarden 1 - 3  
Linköping - Mora 7 - 4  
Lulea - Färjestad 3 - 0  
Rögle - Malmö 1 - 2  
Växjö - Frölunda 1 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Cselmet Cseljabinszk 2 - 2  
Metallurg Novokuznyeck - Heilongjiang 9 - 0  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Izssztal Izsevszk 4 - 2  
SZKA-Neva - Zauralje Kurgan 4 - 2  
Torosz Nyeftekamszk - Molot Perm 6 - 2  
Kosárlabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Torun 86 - 73  
Murcia - Charleroi Spirou 78 - 82  
Nanterre - Karhu Kauhajoki 91 - 58  
Pardubice - Nyizsnyij Novgorod 57 - 85  
Sakaraya Buyuksehir - Fribourg 52 - 76  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Livadiasz-Cholargou 85 - 70  
Kosárlabda (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Hapoel Beer Sheva 78 - 66  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Kawasaki Brave Thunders 72 - 81  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Siedlce 92 - 67  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Neptunas Klaipeda 91 - 94  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - New York 102 - 107  
LA Clippers - Minnesota 128 - 101  
Milwaukee - Chicago 116 - 82  
Oklahoma City - Detroit 91 - 97  
Phoenix - NZ Breakers 91 - 86  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Unicaja Malaga 79 - 93  
Gran Canaria - Obradoiro Monbus 82 - 82, h.u. 92 - 93  
Iberostar Tenerife - Breogan Lugo 90 - 78  
Manresa - Barcelona 78 - 88  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Nordsjaelland 24 - 21  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - St. Raphael 21 - 30  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim-Metterzimmern - Füchse Berlin 28 - 36  
Magdeburg - Burgdorf-Hannover 34 - 23  
R-N. Löwen Kronau - Gummersbach 30 - 24  
Stuttgart - Ludwigshafen-Friesenheim 26 - 26  
Wetzlar - Bergischer HC 25 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztrahanocska - Lada Toljatti 26 - 32  
Ufa Alisza - Zvezda Zvenyigorod 20 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Focsani - CSM Bukarest 23 - 23  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalau - Roman Neamt 31 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIF Karlskrona - Önnereds 25 - 23  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nueva Chicago - Atl. Los Andes 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosario Central - Club Almagro 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Caracas FC 2 - 1  
Botafogo RJ - Bahia 2 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Vanlöse 0 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guayaquil City - Independiente del Valle 1 - 2  
LDU Quito - Univ. Catolica de Quito 1 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Bani Yas 2 - 1  
Al-Nasr (UAE) - Dibba Al-Fujairah 1 - 0  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Ittihad (UAE) 2 - 1  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Ludogorec Razgrad 1 - 0  
Leverkusen - AEK Larnaka 4 - 2  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosenborg - RB Leipzig 1 - 3  
Salzburg - Celtic 3 - 1  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - FC Köbenhavn 1 - 2  
Zenit Szentpétervár - Slavia Praha 1 - 0  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Dinamo Zagreb 0 - 2  
Fenerbahce - Trnava 2 - 0  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Arsenal 0 - 3  
Vorszkla Poltava - Sporting CP 1 - 2  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Dudelange 3 - 0  
Milan - Olympiakosz 3 - 1  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Rapid Wien 3 - 1  
Szpartak Moszkva - Villarreal 3 - 3  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - Marseille 2 - 2  
E. Frankfurt - Lazio 4 - 1  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Besiktas 2 - 0  
Sarpsborg - Genk 3 - 1  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Sevilla 2 - 1  
Standard Liege - Akhisar 2 - 1  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Rennes 2 - 0  
Jablonec - Dinamo Kijev 2 - 2  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - PAOK 1 - 4  
Chelsea - Vidi 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Le Mans 0 - 0  
Bourg-Peronnas - Dunkerque 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Northeast Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Itagui Leones - Atl. Nacional Medellin 0 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - Colo Colo 2 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Suduva Marijampole 2 - 5  
Stumbras Kaunas - Lietava Jonava 3 - 0  
Trakai - VMFD Zalgiris 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - UNAM Pumas 1 - 1  
Pachuca - Tigres 3 - 3  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comerciantes Unidos - Alianza Lima 1 - 0  
Melgar - Sporting Cristal 2 - 0  
Real Garcilaso - Dep. Municipal 3 - 3  
Union Comercio - Ayacucho 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - Atvidaberg 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Ittihad (KSA) 2 - 0  
Al-Fayha - Al-Raed 0 - 3  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Asztana - U19Vllaznia 3 - 1  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Tampa Bay 1 - 1  
Penn FC - Charlotte Independence 2 - 2  
Portland 2 - Reno 0 - 2  
Real Monarchs - Oklahoma City Energy 2 - 1  
Sacramento - Swope Park 3 - 1  
Seattle 2 - Los Angeles Galaxy 2 2 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Zulia Maracaibo 2 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Norvégia 2 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Helens - Warrington 13 - 18  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington - Auckland 24 - 29  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - Jászberény 3 - 0  
Röplabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - Pénzügyőr 3 - 0  
Röplabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Mexikó 3 - 0  
Kamerun - Argentína 0 - 3  
Németország - Japán (Helyszín: Japán) 0 - 3  
Röplabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Kanada 3 - 1  
Kuba - Törökország 1 - 3  
Olaszország - Kína 3 - 1  
Röplabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - USA 2 - 3  
Thaiföld - Azerbajdzsán 3 - 1  
Trinidad és Tobago - Dél-Korea 0 - 3  
Röplabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Kazahsztán 3 - 0  
Dominikai Köztársaság - Kenya 3 - 0  
Szerbia - Puerto Rico 3 - 0  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - L. Brecel (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
A. McGill - J. Robertson (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
J. Lisowski - Zhang Anda (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
J. Perry - K. Wilson (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. King - R. Walden (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. Selby - R. Day (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
R. Muir - M. Allen (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Tian Pengfei - Liang Wenbo (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Strandröplabda (Bandar Torkaman)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gholipoury B / Yamrali R - Farrokhi P / Behnam T 1 - 2  
Mohsen M / Malmir M - Sramek M / Samec D    
N. Kangkon / K. Dunwinit - Kitti D / Banlue N 2 - 0  
N. Kangkon / K. Dunwinit - Vakili A / Salemiinjehbor 0 - 2  
Raoufi R / Mirzaali A - Farrokhi P / Behnam T 2 - 1  
Reza N / Abolhassan K - Alexa J / Melesse S A 2 - 0  
Sramek M / Samec D - Kuleshov A / Petrossyants 1 - 2  
Strandröplabda (Qinzhou)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Myskiv T / Samoday V - Crabb T / Bourne T 0 - 2  
Schumann D / Durant C - Koekelkoren D / Van Walle 0 - 2  
Strandröplabda (Qinzhou, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Menegatti M /Tóth O. - Barbosa Silva/Silva Ramos 1 - 2  
Sponcil S / Claes K - Birlova E / Ukolova E 2 - 0  
Tenisz (Almaty, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - M. Kecmanovic 2 - 0  
I. Marchenko - M. Basic    
N. Milojevic - S. Griekspoor 2 - 0  
T. Kamke - L. Rosol 0 - 2  
Tenisz (Almaty, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolar Z / Rosol L - Margaroli L/Weissborn T-S 2 - 1  
Pavlioutchenkov A / Yang - Karlovskiy E / Khabibulin T 1 - 2  
Tenisz (Campinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ale. Gonzalez - C. Garin 0 - 2  
C. Berlocq - F.MeligeniRodriguesAlves 2 - 0  
T. Bellucci - M.T. Barrios Vera 2 - 1  
U. Blanch - M. Cuevas 0 - 2  
Tenisz (Campinas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monteiro T / Sakamoto P - Matos R / Neis F 2 - 1  
Tenisz (Firenze, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - S. Gutierrez-Ferrol 1 - 2  
F. Horansky - M. Trungelliti 0 - 2  
G. Quinzi - A. Pellegrino 0 - 2  
K. Coppejans - R. Carballes Baena 0 - 2  
K. Krawietz - L. Giustino 0 - 2  
L. Sonego - A. De Greef 2 - 1  
P. Andujar - G. Mager 2 - 0  
T. Robredo - F. Baldi 0 - 2  
Tenisz (Firenze, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baldi F / Caruso S - Panfil G / Uzhylovskyi V 2 - 0  
Bracciali D / Vavassori A - Coppejans K / Trungelliti M 2 - 0  
Dalla Valle E / Travaglia - Gimeno-Traver D / Gutierr    
Junaid R / Pel D - Krawietz K / Masur D 2 - 0  
Tenisz (Monterrey, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Karlovic - L. Gomez 2 - 1  
M. Granollers - R. Quiroz 2 - 1  
S. Giraldo - G. Escobar 2 - 1  
Tenisz (Monterrey, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomez L / Hernandez-Ferna - Kokkinakis T / Reid M 0 - 2  
Kokkinakis T / Reid M - King E / Pasha N 2 - 0  
Lorenzi P / Martinez L D - Arevalo M / Nedunchezhiya 0 - 2  
Nava E / Sanchez M - Granollers/Granollers 0 - 2  
Paes L / Reyes-Varela M - Ferrer D / Martinez P 2 - 0  
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fognini - A. Rublev 2 - 0  
Fucsovics M. - M. Cecchinato 2 - 0  
M. Jaziri - A. Zverev 2 - 1  
N. Basilashvili - F. Verdasco 2 - 0  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna / Roger-Vasselin - Kubot L / Melo M 1 - 2  
Dodig I / Mektic N - Del Potro J M / Mayer L 2 - 1  
Molchanov D / Zelenay I - Cabal J S / Farah R 1 - 2  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - Shuai Zhang 1 - 2  
A. Kontaveit - C. Wozniacki 0 - 2  
A. Sabalenka - C. Garcia 2 - 1  
J. Görges - N. Osaka 0 - 2  
K. Siniakova - K. Bertens 2 - 0  
Ka. Pliskova - Qiang Wang 0 - 2  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Mladenovic - Hradecka/Makarova 1 - 2  
Dabrowski G / Xu Y - Rosolska A / Spears A 2 - 0  
Tenisz (Stockton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - Dar. King 0 - 2  
A. Sarkissian - M. Janvier 0 - 2  
Jor. Thompson - K. Uchida 2 - 1  
W. Blumberg - N. Rubin 1 - 2  
Tenisz (Stockton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone JC / Harris L - Lawson A / Reese H 0 - 2  
Heliovaara H / Laaksonen - Roelofse R / Smith J-P 2 - 0  
Matsui T / Nielsen F - EL Sallaly A / Goransson A 2 - 0  
Ratiwatana S / Rungkat C - Fruttero J P / Kypson P 2 - 0  
Tenisz (Stockton, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ann Li - L. Davis 2 - 0  
H. Carter - J. Pegula 0 - 2  
J. Jaksic - Ann Li    
J. Loeb - W. Osuigwe 0 - 2  
M. Brengle - A. Kratzer 2 - 0  
S. Karatantcheva - A. Sadikovic 1 - 2  
S. Marand - Dan. Lao 1 - 2  
S. Zhuk - M. Manasse 2 - 0  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Tiafoe - K. Anderson 1 - 2  
J-L. Struff - J. Chardy 2 - 1  
R. Gasquet - N. Kyrgios 2 - 0  
S. Tsitsipas - A. De Minaur 2 - 1  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin F / Simon G - Haase R / Middelkoop M 0 - 2  
Mclachlan B / Struff J-L - Chung H / Ebden M 2 - 0  
Salisbury J / Uchiyama Y - Murray J / Soares B 2 - 1  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia Hung Lu - Chen Chi Ting 0 - 2  
F.A. Kholik - J.O. Jörgensen 0 - 2  
K. Bruun - A. Jayaram 0 - 2  
Sou. Verma - Rii. Takeshita 1 - 2  
Tien Chen Chou - M. Zilberman 2 - 0  
Yin Chak Chan - Cheuk Yiu Lee 1 - 2  
Zii Jia Lee - C.A. Dwi Wardoyo 2 - 0  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Pan - F. Fitriani 0 - 2  
Chia Hsin Lee - Shuo Yun Sung 0 - 2  
S.S.Y. Cheah - J.D. Jakobsen 2 - 0  
Su Yu Chen - Ting Yu Liang 0 - 2  
Tzu Ying Tai - Ying Li Chiang 2 - 0  
Y-T. Hung - Pui Yin Yip 1 - 2  
Ying Chun Lin - L. Kjaersfeldt 0 - 2  
Yu Po Pai - R. Hartawan 2 - 1  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurihara A / Shinoya N - Ng W Y / Yeung Ng T 2 - 0  
Kusuma F D / Sugiarto R - Araki A / Imai R 0 - 2  
Kusumah T O / Sukoco V A - Imanuela A / Ramadhanti S 0 - 2  
Mentari P H / Putri SariE - Fukuman N / Yonao K 0 - 2  
Ng S Y / Wu Y T - Kawashima R / Ozaki S 0 - 2  
Ng T Y / Yuen S Y - Kuo Y W / Lin W C 2 - 0  
Takahata Y / Sakuramoto A - Chang H T / Cheng C Y 2 - 0  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen H L / Wang C-L - Goh S F / Izzuddin N 2 - 1  
Chen L / Wei Y H - Liao M C / Su C H 1 - 2  
Chia A / Soh W Y - Chang K C / LU C P 2 - 0  
Daugaard D / Sogaard F - Yao C L / Han Y P 0 - 2  
Isara B / Jongjit M - Chung Y / Tam C H 2 - 0  
Koga A / Saito T - Lee J-H / Lee Y 0 - 2  
Ong Y S / Teo E Y - Lee S M / Yang P-H 0 - 2  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open,vegy páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cahyono A B / Ramadhanti - Gondo K / Kurihara A 0 - 2  
Chen T J / Peck Y W - Chung Y / WU Y T 2 - 0  
LIN Y S / LI Z Q - Prasetya A E / Islami M G 0 - 2  
Po L-W / Chang C H - Lee Y / Hsu Y C 2 - 1  
Rivaldy R / Mentari P H - Hao T M / Shan H P 2 - 0  
Ronald R / Saufika A - Chang K C / Cheng C Y 2 - 0  
Wang C-L / Lee C H - Mak H C / Yeung N T 2 - 1  
Yang P H / Wu Ti J - Yeung M N / Ng T Y 2 - 1  

 

2018.10.03.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Lotte Giants 7 - 6  
LG Twins - KT Wiz 3 - 4  
Samsung Lions - KIA Tigers 20 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 10 - 2  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 3 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 4 - 3  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 2 - 1  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sultanes de Monterrey - Guerreros de Oaxaca (1.m.) 1 - 4  
Baseball (MLB, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Colorado 1 - 2  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jam. Wilson - Adr. Lewis 3 - 2  
M. Suljovic - Ian White 3 - 0  
P. Wright - J. Wattimena 3 - 0  
S. Beaton - G. Price 1 - 3  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - Oilers Espoo 5 - 5  
Turku PS - Viikingit Helsinki 10 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Pixbo Wallenstam 9 - 9  
Helsingborg - Mullsjö 7 - 7  
Höllviken - Växjö 5 - 7  
Lindas Hovas - Storvreta 1 - 7  
Linköping - Kalmarsund 4 - 5  
Futsal (BL, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Kremlin Bicetre 4 - 2  
Halle-Gooik - Benfica 3 - 5  
Futsal (BL, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ekonomac Kragujevac - Chrudim 3 - 6  
Inter Movistar - Herszon 3 - 0  
Futsal (BL, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobovec - Szibirjak Novoszibirszk 3 - 0  
Jugra - Berettyóújfalu 4 - 1  
Futsal (BL, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feniks Drenas - Kairat Almaty 3 - 7  
Sporting CP - Lidselmash Lida 3 - 2  
Futsal (BL, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Mostar SG 4 - 0  
Pescara - Uddevalla 6 - 0  
Futsal (BL, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - TMC Tbiliszi 6 - 2  
MNK Novo Vrijeme - Kampuksen Dynamo 6 - 1  
Futsal (BL, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araz Naxcivan - Vytis 0 - 1  
Lucenec - Valletta FC 4 - 3  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Interobal Plzen 5 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Gherdeina/Gröden 1 - 4  
Jesenice - Klagenfurt 2 9 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Cardiff 2 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Poruba 3 - 3  
Jihlava - Frydek Mistek 3 - 2  
Kadan - Kladno 0 - 3  
Motor Ceske Budejovice - Slovan Ustecti Lvi 4 - 2  
Prostejov - Havirov 5 - 0  
Slavia Praha - Litomerice 2 - 0  
Zubr Prerov - Slavia Trebic 3 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Esbjerg 8 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - KeuPa 5 - 1  
Kokkolan Hermes - IPK 5 - 2  
LeKi - Heinolan Peliitat 4 - 2  
RoKi - SaPKo 5 - 2  
TUTO - Kiekko-Vantaa 1 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - HIFK 3 - 0  
Kalpa - Kookoo 3 - 2  
Ässät - Turku PS 1 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Avtomobil. Jekatyerinburg 3 - 5  
Barisz Asztana - CSZKA Moszkva 2 - 2  
Red Star Kunlun - Metallurg Magnyitogorszk 1 - 3  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - Prizma Riga 7 - 1  
Mogo Riga - Liepaja 3 - 1  
Zemgale/LLU - HS Riga 4 - 3  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Edmonton 3 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Lausitzer Füchse 2 - 5  
Frankfurt Löwen - Tölzer Löwen 9 - 2  
Kassel - Ravensburg 2 - 6  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Wolfsburg 1 - 1  
Nürnberg - München 1 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Visp - Ajoie 1 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Bern 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Södertälje 3 - 3  
Almtuna - Oskarshamn 0 - 4  
Björklöven - Pantern Malmö 1 - 3  
Karlskoga - Västeras 4 - 2  
Karlskrona - MODO 2 - 4  
Leksand - Vita Hasten 1 - 1  
Tingsryd - Västervik 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Zvezda Csehov 1 - 2  
CSZK Szamara - Szarjarka Karaganda 1 - 1  
Dizel Penza - Himik Voszkreszenszk 4 - 5  
Jugra Hanti-Manszijszk - Juzsnij Ural Orszk 1 - 2  
Lada Toljatti - Torpedo Kamenogorszk 4 - 1  
Rubin Tyumeny - Gornyak Ucsali 4 - 2  
Szarov - Burany Voronyezs 2 - 4  
Tambov - Rjazany 4 - 2  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Opava 108 - 78  
Olomoucko - Brno 86 - 90  
Ostrava - Kolin 83 - 80  
Sokoli Hradec Kralove - USK Praha 87 - 90  
Svitavy - Decin 84 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Monaco 68 - 80  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Cedevita Zagreb 82 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Partizan Belgrád 82 - 73  
Zenit Szentpétervár - Türk Telekom 91 - 80  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - UNIKSZ Kazany 74 - 97  
Skyliners Frankfurt - Torino 75 - 75, h.u. 88 - 85  
Kosárlabda (FIBA Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserkaszi - Keravnosz 75 - 64  
Den Bosch - Balkan Botevgrad 76 - 86  
Dnipro - Alba Fehérvár 94 - 78  
Ironi Ness Ziona - U-Banca Cluj 91 - 78  
Istanbul BB - Lulea 87 - 50  
Joensuun Kataja - Rilski Sportist 106 - 84  
Kapfenberg - ZZ Leiden 62 - 79  
Sassari - Benfica 100 - 66  
Kosárlabda (Fülöp-szigetek, Governors Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbian Dyip - Magnolia Hotshots 95 - 113  
RS Elasto Painters - Alaska Aces 89 - 106  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AO Pagrati - Panathinaikosz 66 - 100  
Diagorasz Egaleo - AEK Athén 54 - 76  
PAOK - Panioniosz 81 - 69  
Periszteri - Ifesztosz Limnosz 91 - 81  
Promitheasz Patra - Arisz 86 - 65  
Rethymno - Kymi 61 - 69  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 82 - 79  
Siauliai - Prienai 90 - 100  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - ZTE 67 - 50  
Szekszárd - PEAC-Pécs 55 - 50  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Cleveland 95 - 102  
Charlotte - Miami 122 - 113  
Houston - Memphis 131 - 115  
LA Lakers - Denver 111 - 113  
Utah - Toronto 105 - 90  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Vechta 79 - 66  
Crailsheim - Giessen 90 - 92  
Ludwigsburg - Bremerhaven 75 - 58  
Mitteldeutscher - Göttingen 63 - 105  
Telekom Bonn - Braunschweig 75 - 69  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Baskonia Vitoria 82 - 79  
Zaragoza - Gipuzkoa 76 - 73  
Kosárlabda (Török Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Anadolu Efes 62 - 65  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ogre - Kalev/Cramo 78 - 93  
Valga - Jurmala/Fenikss 67 - 90  
Valmiera - Tartu Ulikool 87 - 87, h.u. 106 - 98  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Motor Zaporozsje 31 - 24  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riihimaen Cocks - Dinamo Bukarest 31 - 32  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - KP Brno 28 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Skjern 23 - 24  
Holstebro - Bjerringbro-Silkeborg 24 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EH Aalborg - Köbenhavn 29 - 37  
Holstebro - Aarhus Utd. 26 - 28  
Ringköbing - Odense 18 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Istres 34 - 21  
Ivry - Nimes 29 - 34  
Montpellier - Dunkerque 25 - 24  
Paris SG - Pontault-Combault 38 - 25  
Pays d'Aix - Toulouse 26 - 24  
Tremblay - Nantes 28 - 32  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury Loiret - Brest 25 - 34  
Issy Paris - Dijon 23 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Gwardia Opole 34 - 22  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Tatabánya 34 - 27  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Vác 41 - 30  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Drammen 29 - 22  
Bodö - Kolstad 23 - 30  
Halden - Elverum 30 - 28  
Runar Sandefjord - Arendal 22 - 34  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Rimpar 31 - 20  
Coburg - Wilhelmshaven 35 - 31  
Ferndorf - Elbflorenz 23 - 21  
Grosswallstadt - Rhein Vikings Neuss 31 - 23  
Hagen - Hüttenberg 29 - 28  
Hamburg - Lübbecke 28 - 31  
Hamm-Westfalen - Dessau-Rosslauer 28 - 24  
Lübeck-Schwartau - Aue 30 - 22  
Kézilabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thüringer HC - Blomberg-Lippe 41 - 31  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Néva Szentpétervár 27 - 24  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Benfica 24 - 23  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobrogea Constanta - Steaua Bukarest 30 - 25  
Fagaras - Buzau 27 - 20  
S Municipal Dedeman Bacau - Potaissa Turda 30 - 36  
Suceava - Calarasi 20 - 20  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Nexe Nasice 26 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teucro - Ademar Leon 26 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Skövde 21 - 30  
Alingsas - Hammarby 28 - 24  
Guif - Sävehof 28 - 28  
Ystad IF - Malmö 28 - 34  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VästerasIrsta - Sävehof 20 - 31  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Gorenje Velenje 27 - 21  
Maribor - Ribnica 24 - 30  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Sheffield Utd. 0 - 2  
Derby County - Norwich 1 - 1  
Nottingham - Millwall 2 - 2  
Rotherham - Bristol City 0 - 0  
Sheffield Wed. - West Bromwich 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - San Lorenzo 1 - 3  
Sarmiento de Resistencia - Atl. Rafaela 2 - 0  
Labdarúgás (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - FC Bruges 3 - 1  
Dortmund - Monaco 3 - 0  
Labdarúgás (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV - Internazionale 1 - 2  
Tottenham - Barcelona 2 - 4  
Labdarúgás (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Liverpool 1 - 0  
Paris SG - Crvena zvezda 6 - 1  
Labdarúgás (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Schalke 0 - 1  
Porto - Galatasaray 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Criciuma - Oeste 0 - 0  
CSA - Paysandu 1 - 0  
Goiás - Londrina 0 - 0  
Sampaio Correa - Figueirense 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Millonarios - Independiente SF 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Ceske Budejovice 1 - 0  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brönshöj - Marienlyst 4 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Middelfart - Horsens 0 - 3  
Thisted - OB Odense 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - Baroka 1 - 0  
Bloemfontein Celtic - Mamelodi Sundowns 0 - 0  
Chippa Utd. - Free State Stars 1 - 0  
Orlando Pirates - Lamontville Golden Arrows 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonnam - Asan Mugunghwa 1 - 1  
Mokpo City - Daegu 1 - 2  
Ulsan - Gimhae City 2 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Gaish Talaea - Wadi Degla 1 - 2  
Pyramids FC - Petrojet 3 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Mozír - Belsina Bobrujszk 0 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Kutaisi - Dila Gori 2 - 0  
Labdarúgás (Grúz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guria Lanchkhuti - Dinamo Tbiliszi 0 - 5  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delhi - Pune 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olsztyn - Warta Poznan 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Victoria Sulejowek - Rakow Czestochowa 0 - 4  
Wisla Sandomierz - Korona Kielce 3 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Liepaja 0 - 1  
Valmiera - Spartaks Jurmala 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Atl. Tucuman 4 - 0  
River Plate - Independiente 3 - 1  
Labdarúgás (Marokkói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wydad Casablanca - Ittihad Tanger 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Juarez 2 - 0  
Monterrey - Zacatepec 4 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Siófok 1 - 1  
Budafok - Mosonmagyaróvár 3 - 2  
Dorog - Monor 1 - 1  
Gyirmót - Cegléd 2 - 0  
Kaposvár - Győr 2 - 2  
Kazincbarcika - Budaörs 4 - 0  
Nyíregyháza - Békéscsaba 6 - 3  
Soroksár - ZTE 1 - 4  
Tiszakécske - Csákvár 2 - 0  
Vác - Vasas 0 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. San Martin - Dep. Binacional 1 - 0  
UTC de Cajamarca - Sport Boys Callao 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jitex Mölndal - Vittsjö 2 - 2  
Labdarúgás (Szingapúri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balestier Khalsa - DPMM Brunei 2 - 2  
Home Utd. - Albirex Niigata Singapore 0 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Air Force Central - Buriram Utd. 2 - 4  
Bangkok Glass - Ubon UMT 1 - 1  
Chainat Hornbill - Bangkok Utd. 0 - 0  
Muangthong Utd. - Pattaya Utd. 5 - 5  
Nakhon Ratchasima - Chiangrai Utd. 1 - 1  
Navy Chonburi - Police Tero 4 - 2  
Port FC - Chonburi FC 5 - 0  
Prachuap - Suphanburi 0 - 1  
Ratchaburi Mitr Phol - Sukhothai 0 - 0  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19AEL Limasszol - U19PAOK 1 - 2  
U19Altinordu - U19Helsinki JK 1 - 1  
U19Anderlecht - U19Admira Wacker 0 - 0  
U19Anzsi Mahacskala - U19Maccabi TA 3 - 2  
U19Basel - U19Hamilton 2 - 2  
U19Chelsea - U19Molde 10 - 1  
U19Dinamo Kijev - U19Szeptemvri Szófia 1 - 0  
U19FK Minszk - U19Haladás 1 - 0  
U19Gabala - U19Sheriff Tiraspol 1 - 1  
U19Hertha BSC - U19Lech Poznan 2 - 0  
U19KR - U19Elfsborg 1 - 2  
U19Midtjylland - U19Bohemians 2 - 1  
U19Olomouc - U19Maribor 4 - 1  
U19Zilina - U19Montpellier 1 - 5  
Labdarúgás (U19 BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Atl. Madrid - U19FC Bruges 1 - 2  
U19Dortmund - U19Monaco 0 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19PSV - U19Internazionale 2 - 1  
U19Tottenham - U19Barcelona 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Napoli - U19Liverpool 1 - 1  
U19Paris SG - U19Crvena zvezda 2 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lokomotív Moszkva - U19Schalke 0 - 0  
U19Porto - U19Galatasaray 2 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Aragua Maracay 1 - 2  
Dep. La Guaira - Dep. Anzoategui 1 - 1  
Llaneros FC - Zamora Barinas 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prestatyn - TNS 0 - 5  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Suwon Bluewings 3 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Flora Tallinn 0 - 4  
Levadia Tallinn - Nomme Kalju 0 - 0  
Trans Narva - Kalev Tallinn 3 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bunyodkor - Navbahor Namangan 2 - 0  
Kokand - AGMK Olmaliq 1 - 2  
Metallurg Bekobod - Pakhtakor 0 - 3  
Rögbi (Mitre 10 Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Otago - Bay of Plenty 45 - 34  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Branik Maribor - Olomouc 3 - 1  
Slavia Bratislava - Mladost Zagreb 3 - 1  
Röplabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Hollandia 0 - 3  
Japán - Kamerun 3 - 0  
Mexikó - Németország 0 - 3  
Röplabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Kuba 3 - 1  
Kína - Bulgária 3 - 1  
Törökország - Olaszország 0 - 3  
Röplabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Trinidad és Tobago 3 - 0  
Dél-Korea - Oroszország 0 - 3  
USA - Thaiföld 3 - 2  
Röplabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Szerbia 0 - 3  
Kenya - Brazília 0 - 3  
Puerto Rico - Dominikai Köztársaság 0 - 3  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - A. McGill (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
A. Taylor - K. Wilson 2 - 4  
F. O'Brien - Liang Wenbo 2 - 4  
G. Wilson - R. Muir 2 - 4  
J. Lisowski - P. Lines 4 - 2  
J. Perry - A. Higginson 4 - 3  
J. Trump - Tian Pengfei (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
L. Brecel - A. McManus (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
M. Allen - Jak. Jones 4 - 2  
M. King - S. Bingham 4 - 0  
M. Selby - M. Davis (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
R. Day - E. Slessor 4 - 3  
R. Walden - C. Steadman 4 - 2  
R.T. Chuan Leong - A. Hamilton 2 - 4  
Zhang Anda - E. Sharav 4 - 2  
Zhou Yuelong - J. Robertson 3 - 4  
Strandröplabda (Bandar Torkaman)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Farrokhi P / Behnam T - Mohsen M / Malmir M 2 - 0  
Kitti D / Banlue N - Reza N / Abolhassan K 1 - 2  
Kuleshov A / Petrossyants - Kambiz K / Nikoufar V 2 - 1  
N. Kangkon / K. Dunwinit - Gholipoury B / Yamrali R 2 - 1  
Raoufi R / Mirzaali A - Sramek M / Samec D 2 - 0  
Reza N / Abolhassan K - Kuleshov A / Petrossyants 0 - 2  
Sramek M / Samec D - Alexa J / Melesse S A 2 - 0  
Vakili A / Salemiinjehbor - Farrokhi P / Behnam T 2 - 1  
Strandröplabda (Qinzhou)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergmann P A / Harms Y - Schumann D / Durant C 0 - 2  
Bykanov R / Hudyakov M - Ha L / Wu J 2 - 0  
Koekelkoren D / Van Walle - Crabb T / Bourne T 0 - 2  
Koekelkoren D / Van Walle - Di Giantommaso/Silvestre 2 - 0  
Krou Y / Rowlandson E - Inkiew N / Padsawud S 2 - 0  
Myskiv T / Samoday V - Basta S / Kolaric L 2 - 1  
Myskiv T / Samoday V - Schumann D / Durant C 2 - 0  
Patterson C / Slick S - Crabb T / Bourne T 0 - 2  
Popov S / Gordieiev I - Brandao L / Ferreira De P 2 - 0  
Seidl R / Waller P - Plantinga M / Nusbaum A 2 - 0  
Strandröplabda (Qinzhou, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barbosa Silva R C / Silva - Caluori L / Gerson D 2 - 0  
Birlova E / Ukolova E - Gutierrez P S / Belen Car 2 - 1  
Davidova V / Shchypkova I - Wang F / Xue C 1 - 2  
Day E / Flint B - Birlova E / Ukolova E 0 - 2  
Day E / Flint B - Salgado Solberg/Secomandi 2 - 1  
Howard B / Reeves K - Lunina D / Samoday M 2 - 0  
Menegatti M /Tóth O. - Lobato Herrero/Fernandez 2 - 0  
Sponcil S / Claes K - Lavalle A / Horta Maximo C 2 - 0  
Wang F / Xue C - Barbosa Silva R C / Silva Ramos A P 0 - 2  
Wang X X / Xia X Y - Dubovcova N / Strbova A 0 - 2  
Tenisz (Almaty, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dubrivnyy - S. Griekspoor 0 - 2  
D. Istomin - M. Safwat 2 - 0  
Gon. Oliveira - M. Basic 1 - 2  
I. Marchenko - Z. Kolar 2 - 1  
K. Majchrzak - M. Kecmanovic 1 - 2  
N. Milojevic - O. Nedovyesov 2 - 1  
T. Kamke - D. Yevseyev 2 - 1  
Tsung-Hua Yang - L. Rosol 1 - 2  
Tenisz (Almaty, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovskiy E / Khabibulin - Bublik A / Kecmanovic M 2 - 1  
Kolar Z / Rosol L - Milojevic N / Safwat M 2 - 0  
Margaroli L/Weissborn T-S - Nedovyesov A / Yevseyev D 2 - 0  
Pavlioutchenkov A / Yang - Lopez Perez E / Statham R 2 - 0  
Tenisz (Campinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - T. Monteiro 0 - 2  
C. Ugo Carabelli - F. Bagnis 0 - 2  
G. Clezar - C. Garin 1 - 2  
T. Seyboth Wild - F. Ornago    
Tenisz (Campinas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agamenone F / Romboli F - Coria F / Garin C 2 - 0  
Agamenone F / Romboli F - Oliveira C / Seyboth Wild 2 - 0  
Clezar G / Gonzalez A - Matos R / Neis F    
Lipovsek Puches/Londero - Dellien H / Duran G 0 - 2  
Tenisz (Firenze, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - J. Sels 2 - 0  
D. Gimeno-Traver - E. Dalla Valle 2 - 0  
F. Baldi - S. Travaglia 2 - 1  
G. Quinzi - And. Martin 2 - 0  
J. Menezes - A. Pellegrino 0 - 2  
K. Coppejans - D. Masur 2 - 0  
K. de Schepper - R. Carballes Baena 1 - 2  
L. Sonego - J.S. Tatlot 2 - 0  
S. Gutierrez-Ferrol - G. Fonio 2 - 1  
T. Robredo - S. Caruso 2 - 1  
Tenisz (Firenze, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bortolotti M / Virgili A - Dalla Valle E / Travaglia 0 - 2  
Bracciali D / Vavassori A - Cacic N / Giustino L 2 - 0  
Coppejans K / Trungelliti - Blancaneaux G / Safranek V 2 - 1  
Draganja T / Giannessi A - Baldi F / Caruso S 0 - 2  
Gimeno-Traver/GutierrezF - Bednarek T / Vega Hernandez D 2 - 1  
Junaid R / Pel D - Basso A / Fonio G 2 - 0  
Motti A / Ocleppo J - Krawietz K / Masur D 0 - 2  
Panfil G / Uzhylovskyi V - Martin A / Podlipnik-Castillo H 2 - 0  
Tenisz (Monterrey, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - Piros Zs. 2 - 0  
G. Melzer - N. Serdarusic 2 - 1  
M. Granollers - H. Adams 2 - 0  
P. Krstin - P. Martinez Portero 1 - 2  
P. Lorenzi - J. Melzer 0 - 2  
T. Kokkinakis - D. Ferrer 0 - 2  
Valkusz M. - E. Escobedo 0 - 2  
Tenisz (Monterrey, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Polasek F - Escobar G / Galdos S 2 - 0  
Menendez-Maceiras A / Ver - Arevalo M / Nedunchezhiyan J 0 - 2  
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - G. Dimitrov 2 - 1  
F. Krajinovic - F. Lopez 2 - 0  
J.M. Del Potro - K. Khachanov 2 - 0  
K. Edmund - M. Berrettini 2 - 1  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Mektic N - Hua R / Zhang Z 2 - 0  
Marach O / Pavic M - Cecchinato M / Verdasco F 2 - 0  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T. - Shuai Zhang 0 - 2  
D. Vekic - A. Sevastova 0 - 2  
Ka. Pliskova - A. Sasnovich 2 - 0  
P. Martic - C. Wozniacki 0 - 2  
S. Stephens - D. Cibulkova 1 - 2  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepac A / Martinez S - Atawo R / Groenefeld A L 2 - 1  
Krunic A / Siniakova K - Sest. Hlavackova/Strycova 1 - 2  
Melichar N / Peschke K - Arruabarrena L / Jurak D 2 - 0  
Pavlyuchenkova A / Sevast - Mertens E / Schuurs D 0 - 2  
Tenisz (Stockton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Eubanks - C. Ruud    
D. Evans - L. Broady 1 - 2  
Dar. King - P. Hjorth 2 - 0  
L.G.M. Harris - T-S. Kwiatkowski 2 - 0  
M. Polmans - M. Krueger 2 - 1  
Tenisz (Stockton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clarke J / Maytin R - Fruttero J P / Kypson P 0 - 2  
Polmans M / Verbeek S - Gonzales R / Lammons N 2 - 1  
Tenisz (Stockton, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Muhammad - A. Kratzer    
B. Haddad Maia - S. Karatantcheva    
Da. Willson - M. Bouzkova 0 - 2  
K. Volynets - W. Osuigwe 0 - 2  
L. Chirico - A. Sadikovic 0 - 2  
M. Brengle - U. Eikeri 2 - 0  
M. Manasse - R. Marino 2 - 1  
N. Podoroska - J. Pegula    
R. Anderson - K. Ahn 2 - 1  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - K. Nishikori 0 - 2  
D. Medvedev - M. Klizan 2 - 0  
G. Simon - A. De Minaur 1 - 2  
M. Ebden - K. Anderson 1 - 2  
N. Kyrgios - Y. Nishioka 2 - 0  
S. Wawrinka - D. Shapovalov 1 - 2  
Y. Watanuki - M. Raonic 0 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Skugor F - Klaasen R / Venus M 1 - 2  
Mclachlan B / Struff J-L - Peralta J / Zeballos H 2 - 0  
Nishioka Y / Uesugi K - Salisbury J / Uchiyama Y 0 - 2  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yelegar - J.O. Jörgensen 0 - 2  
Cao Cuong Pham - C.A. Dwi Wardoyo 0 - 2  
Chen Chi Ting - D. Liew 2 - 0  
Cheuk Yiu Lee - Chia Hsuan Lin 2 - 0  
Chia Hung Lu - R. Yadav Chittaboina 2 - 0  
F.A. Kholik - Hsuan Yi Hsueh 2 - 0  
Has. Shimono - A. Jayaram 1 - 2  
I.M. Mustofa - Yin Chak Chan 1 - 2  
Jen Hao Hsu - Zii Jia Lee 0 - 2  
L. Corvee - K. Bruun 0 - 2  
Rii. Takeshita - Tzu Wei Wang 2 - 0  
Sou. Verma - Chia Hao Lee 2 - 1  
T.M. Nguyen - Wei Feng Chong 1 - 2  
Tien Chen Chou - Yun Hu 2 - 0  
Yang Chih Chieh - M. Zilberman 0 - 2  
Yu Hsien Lin - J.H. Leong 2 - 1  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia Hsin Lee - Asu. Takahashi 2 - 0  
Har. Suzuki - Y-T. Hung 1 - 2  
Hsiang Ti Lin - F. Fitriani 0 - 2  
J.D. Jakobsen - Isa. Zhong 2 - 0  
L. Lam - C. Pan 1 - 2  
N. Aimsaard - Pui Yin Yip 0 - 2  
R. Hartawan - W. Yi Tang 2 - 1  
S.S.Y. Cheah - M. Agrey 2 - 0  
Shuo Yun Sung - P. Buranaprasertsuk 2 - 0  
Su Yu Chen - K.Y. Fan 2 - 0  
Ting Yu Liang - Mic. Li 2 - 0  
Tzu Ying Tai - Thi Trang Vu 2 - 1  
Ying Chun Lin - S.K. Priya Kudaravalli 2 - 0  
Ying Li Chiang - S.U. Rao Chukka 2 - 0  
Ying Mei Cheung - L. Kjaersfeldt 0 - 2  
Yu Po Pai - D.D. Ayustine 2 - 1  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araki A / Imai R - Tseng Y-C / YE J Y 2 - 1  
Chang Y-T / Wen H Y - Cheng Y-P / Lin J Y 2 - 0  
Cheung Y M / Tsang W C A - Chang H T / Cheng C Y 0 - 2  
Chieh C Y / Shan H P - Ng S Y / Wu Y T 1 - 2  
Kawashima R / Ozaki S - Chen H H / Hu L F 2 - 0  
Kusumah T O / Sukoco V A - LIN Y C / Pai Y P 2 - 0  
Lim C S / Tan S J - Kusuma F D / Sugiarto R 1 - 2  
Liu C-Y / Wu Y C - Kurihara A / Shinoya N 0 - 2  
Matsuyama N / Shida C - Hung S H / Hung Y-T 2 - 1  
Mentari P H / Putri SariE - Peng L T / Yu C H 2 - 0  
Ng T Y / Yuen S Y - Chang C H / Yang C T 2 - 0  
Ng W Y / Yeung Ng T - Hsu Y C / Wu T J 2 - 1  
TAI W-L / WU F C - Imanuela A / Ramadhanti S 1 - 2  
Takahata Y / Sakuramoto A - Barkah Y / Sugiarto J F 2 - 1  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cahyono A B / Isfahani M - Lee S M / Yang P-H 1 - 2  
Chang K C / Chen X-Y - Liao M C / Su C H 1 - 2  
Chang T C / Yeung M N - Koga A / Saito T 0 - 2  
Chen H L / Wang C-L - Kang M H / Ho K W 2 - 1  
Chen L / Wei Y H - Chieh L Y / WU Y C 2 - 0  
Chia A / Soh W Y - Bao M / Duong B D 2 - 0  
Daugaard D / Sogaard F - LIN C Y / Ming-Tse Y 2 - 0  
Goh S F / Izzuddin N - LIN S K / Tseng M H 2 - 1  
Isara B / Jongjit M - Kah M C / Low J S 2 - 1  
Kaneko M / Kubota Y - Yao C L / Han Y P 0 - 2  
LAW C H / OR C C - Chang K C / LU C P 0 - 2  
Lin S C / Wang C H - Arif M A A L / Azriyn N M 0 - 2  
Matsui K / Takeuchi Y - Kan C Y / Liao C-H 2 - 1  
Ong Y S / Teo E Y - Kona T / Lim K W 2 - 0  
Putra F W / Saputro R A - Lee J-H / Lee Y 0 - 2  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open,vegy páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LEE F-J / Chang H T - Yeung M N / Ng T Y 1 - 2  
Wang C-L / Lee C H - LIN C H / Liu C-Y 2 - 0  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szentes - Eger 7 - 16  
Szombathely - Honvéd 9 - 11  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miskolc - Kaposvár 14 - 9  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szentes - FTC 7 - 8  

 

2018.10.02.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Kansas City 23 - 27  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - NC Dinos 5 - 6  
LG Twins - KT Wiz 10 - 6  
SK Wyverns - Lotte Giants 6 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 1 - 0  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 4 - 2  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 2 - 3  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - R. van Barneveld 3 - 0  
D. Gurney - R. Meulenkamp 3 - 2  
G. Anderson - J. de Zwaan 3 - 0  
M. Smith - Adr. Lewis 1 - 2  
M. van Gerwen - D. Webster 3 - 0  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chodov - Stresovice 3 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Indians Espoo 8 - 5  
Nokian KrP - Karhut Pori 11 - 8  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lustenau - Milano 5 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Liberec 4 - 1  
Vítkovice - Zlín 3 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Rödovre 4 - 2  
Herlev Eagles - Hvidovre 2 - 2  
Odense - Rungsted 2 - 7  
Sönderjyske - Herning 2 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Nyeman Grodno 2 - 2  
Junoszt Minszk - Metallurg Zslobin 5 - 2  
Sahtar Szoligorszk - Gomel 5 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - JYP 2 - 2  
Kärpät - Lahti Pelicans 1 - 0  
Vaasan Sport - Tappara 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Anglet 4 - 0  
Bordeaux - Amiens 5 - 2  
Gap - Strasbourg 6 - 4  
Grenoble - Nice 7 - 0  
Lyon - Chamonix-Morzine 5 - 3  
Mulhouse - Rouen 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Jaroszlavl - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 4  
Szpartak Moszkva - SZKA Szentpétervár 0 - 6  
Vityaz Podolszk - Avangard Omszk 0 - 6  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Jastrzebie 1 - 0  
GKS Katowice - Orlik Opole 11 - 3  
GKS Tychy - Polonia Bytom 5 - 0  
Podhale Nowy Targ - Unia Oswiecim 0 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - Stoczniowiec Gdansk 4 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringerike - Valerenga 3 - 3  
Stavanger - Sparta Sarpsborg 4 - 4  
Stjernen - Frisk/Asker 3 - 4  
Storhamar - Manglerud 9 - 3  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Kaufbeuren 3 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Augsburg 4 - 0  
Düsseldorf - Eisbären Berlin 5 - 1  
Mannheim - Iserlohn 6 - 2  
Straubing - Schwenningen 2 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Innsbruck - Südtirol Bolzano 2 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Zug 2 6 - 2  
Langenthal - GCK Lions 1 - 3  
Thurgau - Biasca Ticino 6 - 0  
Winterthur - Olten 2 - 6  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Fribourg 2 - 5  
Langnau Tigers - Biel 3 - 5  
Lugano - Ambri 6 - 2  
Rapperswil - Lausanne 2 - 1  
Zug - Zürich Lions 0 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Brynäs 4 - 0  
Malmö - Frölunda 1 - 2  
Skelleftea - Växjö 2 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Detva 2 - 2  
Liptovsky Mikulas - Nove Zamky 0 - 1  
MAC - Kosice 1 - 2  
Nitra - Zilina 4 - 1  
Poprad - Diósgyőr 2 - 2  
Trencin - Zvolen 2 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Zauralje Kurgan 1 - 1  
Metallurg Novokuznyeck - Chengdu 1 - 4  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Molot Perm 3 - 2  
SZKA-Neva - Cselmet Cseljabinszk 1 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Heilongjiang 3 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - Izssztal Izsevszk 2 - 3  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Ulm 88 - 73  
Galatasaray - MoraBanc Andorra 84 - 73  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Tofas Bursa 107 - 91  
Asseco Gdynia - Lok.Kubany Krasznodar 73 - 80  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - ASVEL Lyon-Villeurbanne 84 - 62  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rytas Vilnius - Unicaja Malaga 80 - 72  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koloszosz Rodosz - Lavrio 80 - 72  
Kosárlabda (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Rishon 81 - 92  
Maccabi Ashdod - Hapoel Beer Sheva 77 - 77, h.u. 95 - 97  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Dabrowa Gornicza 87 - 81  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - New Orleans 116 - 102  
Philadelphia - Orlando 120 - 114  
Phoenix - Sacramento 102 - 106  
Washington - New York 108 - 108, h.u. 121 - 124  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Mors-Thy 31 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piotrkow Trybunalski - Kielce 32 - 45  
Wisla Plock - Gornik Zabrze 25 - 26  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emsdetten - Dormagen 29 - 37  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Dinamo Cseljabinszk 32 - 21  
Dinamo Asztrahany - UGNTU Ufa 22 - 16  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Metalurg Skopje 26 - 22  
Vardar Pro Skopje - Vojvodina 33 - 26  
Zeleznicar Nis - Izvidac Ljubuski 30 - 21  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Morrazo Cangas 40 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Schaffhausen 23 - 29  
St. Gallen - Winterthur 29 - 30  
Thun - Gossau 33 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Ystad - Lugi 26 - 24  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Setif 2 - 0  
Primeiro de Agosto - Esperance de Tunis 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Doncaster 1 - 0  
Barnsley - Plymouth 1 - 1  
Burton - Southend 1 - 2  
Coventry - Portsmouth 0 - 1  
Fleetwood - Wycombe 1 - 1  
Oxford Utd. - Luton 1 - 2  
Rochdale - Bristol Rovers 0 - 0  
Scunthorpe - Charlton 5 - 3  
Sunderland - Peterborough 2 - 2  
Walsall - Shrewsbury 0 - 0  
Wimbledon - Bradford 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Forest Green 1 - 3  
Carlisle - Grimsby 0 - 1  
Cheltenham - Morecambe 2 - 2  
Colchester - Yeovil 3 - 1  
Crewe - Swindon 1 - 0  
Exeter - Stevenage 1 - 0  
Mansfield - Oldham 0 - 0  
Newport - Macclesfield 3 - 3  
Northampton - Bury 0 - 0  
Notts County - Crawley 3 - 1  
Port Vale - Milton Keynes Dons 0 - 2  
Tranmere - Lincoln 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Preston 3 - 3  
Brentford - Birmingham 1 - 1  
Hull City - Leeds 0 - 1  
Ipswich - Middlesbrough 0 - 2  
Reading - QPR 0 - 1  
Stoke - Bolton 2 - 0  
Wigan - Swansea 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Southampton 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Chacarita Juniors 0 - 0  
Central Cordoba SDE - Brown de Adrogue 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Godoy Cruz - Defensa Justicia 0 - 1  
San Martin de Tucuman - Banfield 1 - 1  
Vélez Sarsfield - Aldosivi 2 - 0  
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Benfica 2 - 3  
Bayern München - Ajax 1 - 1  
Labdarúgás (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Manchester City 1 - 2  
Lyon - Sahtar Doneck 2 - 2  
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Real Madrid 1 - 0  
Roma - Plzen 5 - 0  
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Young Boys 3 - 0  
Manchester Utd. - Valencia 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parana - Vasco da Gama 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polna - Sparta Praha 1 - 4  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Maritzburg Utd. 0 - 0  
Cape Town City - Bidvest Wits 0 - 2  
Highlands Park - Kaizer Chiefs 0 - 0  
Polokwane City - Supersport Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macara Ambato - El Nacional Quito 2 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - El Gouna 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Lens 0 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rustavi - Lokomotív Tbiliszi 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Jamshedpur 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unia Hrubieszow - Gornik Zabrze 0 - 9  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Kongsvinger 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Pescara 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - CA 3 de Febrero 1 - 5  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - Örgryte 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vranov nad Topou - Dunajska Streda 2 - 5  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Viitorul Constanta - U19Dinamo Zagreb 0 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19AEK Athén - U19Benfica 1 - 3  
U19Bayern München - U19Ajax 2 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hoffenheim - U19Manchester City 5 - 2  
U19Lyon - U19Sahtar Doneck 2 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19CSZKA Moszkva - U19Real Madrid 1 - 4  
U19Roma - U19Plzen 3 - 4  
Labdarúgás (U19 BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Juventus - U19Young Boys 2 - 1  
U19Manchester Utd. - U19Valencia 4 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanoi FC - Can Tho 3 - 0  
Ho Chi Minh FC - Thanh Hoa 1 - 2  
Hoang Anh Gia Lai - Hai Phong 0 - 0  
Nam Dinh - Binh Duong 2 - 1  
Quang Nam - Da Nang 2 - 2  
Sanna Khanh Hoa - Song Lam Nghe An 1 - 2  
Than Quang Ninh - Saigon FC 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Airbus 5 - 1  
Flint Town United - Bala Town 1 - 6  
Rhyl - Llandudno FC 3 - 5  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Sadd - Persepolis 0 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuressaare - Paide Linnameeskond 1 - 3  
Parnu JK Vaprus - Viljandi Tulevik 0 - 3  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bukhoro - Lokomotív Taskent 1 - 3  
Nasaf Qarshi - Qizilqum 4 - 2  
Sogdiana - Neftcsi Fargona 3 - 0  
Röplabda (vb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Törökország 0 - 3  
Kína - Kanada 3 - 0  
Olaszország - Kuba 3 - 0  
Röplabda (vb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Azerbajdzsán 3 - 0  
Trinidad és Tobago - Thaiföld 1 - 3  
USA - Dél-Korea 3 - 1  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - N. Robertson (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
C. Steadman - B. Hawkins (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
D.B. Gilbert - E. Slessor 3 - 4  
G. Wilson - S. Carrington 4 - 2  
H. Vafaei Ayouri - E. Sharav    
J. Higgins - R.T. Chuan Leong    
J. Robertson - Zhang Yong 4 - 3  
J. Trump - L. Highfield (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Jak. Jones - A. Duffy 4 - 3  
K. Doherty - Zhou Yuelong (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
L. Brecel - Luo Honghao (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Liang Wenbo - A. Burden (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
M. Allen - A. Hugill (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. Selby - S. Craigie (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
P. Ebdon - A. Carter (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
R. McLeod - R. Walden 1 - 4  
R. Muir - L. Walker 4 - 2  
S. Donaldson - M. Davis (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Yan Bingtao - A. McManus 3 - 4  
Zhao Xintong - M. King 1 - 4  
Strandröplabda (Qinzhou)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basta S / Kolaric L - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 0  
Crabb T / Bourne T - Dumek J / Bercik V 2 - 0  
Denysenko D / Iemelianchy - Rangel C / Gomez J G 0 - 2  
Di Giantommaso/Silvestre - Rangel C / Gomez J G    
Gao P / Li Y - AYE Q / Gauthier-Rat A 0 - 2  
Giginoglu M / Goegtepe V - Hasegawa Y / Shimizu K 2 - 0  
Inkiew N / Padsawud S - Nolvak K / Tiisaar M 2 - 1  
Mchugh C / Schubert Z - Brandao L / Ferreira De P 0 - 2  
Nishimura K / Koshikawa Y - Plantinga M / Nusbaum A 0 - 2  
Nolvak K / Tiisaar M - Li Z / Zhou C 2 - 0  
NU E / Yang C - Brandao L / Ferreira De P 0 - 2  
Schumann D / Durant C - AYE Q / Gauthier-Rat A 2 - 0  
Shiratori K / Tsuchiya T - Sivolap M / Yarzutkin A 2 - 0  
Takahashi T / Ishijama Y - Plantinga M / Nusbaum A 0 - 2  
Yan T / Li J - Dumek J / Bercik V 0 - 2  
Strandröplabda (Qinzhou, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves J / Maestrini L - Mei Mei L / Zhu L 2 - 0  
Bai B / Yuan L - Suzuki C / Kumada M 2 - 0  
Birlova E / Ukolova E - Dubovcova N / Strbova A 2 - 0  
Caluori L / Gerson D - Gruszczynska J / Wachowic 2 - 0  
Day E / Flint B - Jupiter A / Chamereau A 2 - 0  
Gutierrez P S / Belen Car - Davidova V / Shchypkova I 1 - 2  
Howard B / Reeves K - Lavalle A / Horta Maximo C 2 - 0  
Jupiter A / Chamereau A - Lobato Herrero/Fernandez 0 - 2  
Laird N / Kendall B - Kubickova M / Kvapilova M 0 - 2  
Lobato Herrero/Fernandez - Futami A / Hasegawa A 2 - 1  
Lunina D / Samoday M - Kou N-H / Liu P H 2 - 1  
Menegatti M /Tóth O. - Caluori L / Gerson D 2 - 0  
Pata M / Toko S - Radarong V / Hongpak K 1 - 2  
Salgado Solberg/Secomandi - Radarong V / Hongpak K 2 - 1  
Sponcil S / Claes K - Dowdy A / Pollock I 2 - 0  
Suzuki Y / Sakaguchi K - Gruszczynska J / Wachowic 1 - 2  
Syrtseva E / Moiseeva A - Placette L / Richard A 2 - 1  
Wang F / Xue C - Barbosa Silva R C / Silva Ramos A P 0 - 2  
Wang F / Xue C - Kubickova M / Kvapilova M 2 - 1  
Wang X X / Xia X Y - Salgado Solberg/Secomandi 2 - 0  
Tenisz (Almaty, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - K. Majchrzak 0 - 2  
A. Dubrivnyy - U. Ignatik 2 - 0  
D. Petrovic - M. Basic 0 - 2  
E. Lopez-Perez - I. Marchenko 1 - 2  
F. Auger Alliassime - N. Milojevic 1 - 2  
Gon. Oliveira - D. Karimov    
M. Safwat - K. Sultanov 2 - 1  
O. Nedovyesov - D. Tashbulatov 2 - 0  
S. Ayap - Z. Kolar 0 - 2  
S. Griekspoor - A. Escoffier 2 - 1  
S. Griekspoor - P-H. Herbert    
Tsung-Hua Yang - T. Gabashvili 2 - 0  
Tenisz (Almaty, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avidzba A / Escoffier A - Karlovskiy E / Khabibulin T 0 - 2  
Elgin M / Oliveira G - Kolar Z / Rosol L 1 - 2  
Lopez Perez E / Statham R - Bury A / Shyla Y 2 - 0  
Margaroli L/Weissborn T-S - Kravchuk K / Lomakin G 2 - 0  
Tenisz (Campinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zhurbin - F. Delbonis 0 - 2  
Ale. Gonzalez - F. Arguello 2 - 0  
C. Berlocq - F. Mena 2 - 0  
Em. Gomez - F. Bagnis 1 - 2  
F. Coria - F. Meligeni Rodrigues Alv 1 - 2  
G. Elias - C. Ugo Carabelli 0 - 2  
J. Souza - F. Ornago 0 - 2  
J.I. Londero - T. Bellucci 0 - 2  
M. Cuevas - H. Casanova 2 - 0  
P. Cuevas - U. Blanch 1 - 2  
R. Dutra da Silva - N. Alvarez 2 - 0  
Tenisz (Campinas, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collarini A / Mena F - Bagnis F / Berlocq C 0 - 2  
Elias G / Luz O - Dellien H / Duran G 0 - 2  
Lodis B / Pucinelli De Al - Monteiro T / Sakamoto P 0 - 2  
Meligeni R. Alves/Sorgi - Lipovsek Puches/Londero 0 - 2  
Silva C / Turini T - Cachin P / Cuevas M 2 - 1  
Tenisz (Firenze, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - L. Vanni    
F. Horansky - A. Giannessi 2 - 0  
G. Mager - A. Vatutin 2 - 1  
J. Ocleppo - M. Trungelliti 0 - 2  
K. Krawietz - L. Grigelis 2 - 1  
L. Giustino - F. Forti 2 - 0  
L. Giustino - S. Bolelli    
P. Andujar - Z. Bergs 2 - 0  
Tenisz (Monterrey, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Escobar - S. Bangoura 2 - 0  
I. Karlovic - T. de Bakker 2 - 0  
K. King - R. Cid Subervi 1 - 2  
N. Serdarusic - V. Estrella Burgos 2 - 0  
P. Krainik - S. Giraldo 0 - 2  
Piros Zs. - A. Menendez-Maceiras 2 - 1  
R. Quiroz - M. Arevalo 2 - 1  
S. Ofner - M. Vilella Martinez 2 - 0  
Tenisz (Monterrey, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Quiroz R - Melzer G / Melzer J 2 - 1  
Galloway R / Withrow J - Gomez L / Hernandez-Ferna 1 - 2  
Lorenzi P / Martinez L D - Lopez Villasenor G / Patino L 2 - 0  
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Fognini - R. Albot 2 - 1  
F. Verdasco - G. Monfils 2 - 1  
J. Sock - N. Basilashvili 1 - 2  
J. Sousa - A. Rublev 0 - 2  
J.M. Del Potro - A. Ramos 2 - 0  
M. Baghdatis - M. Cecchinato 1 - 2  
M. Berrettini - L. Mayer 2 - 0  
M. Zverev - F. Krajinovic 0 - 2  
R. Bautista-Agut - A. Zverev 0 - 2  
R. Harrison - G. Dimitrov    
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna / Roger-Vasselin - Edmund K / Fucsovics M 2 - 0  
Daniell M / Koolhof W - Lopez F / Lopez M 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Cabal J S / Farah R 0 - 2  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - C. Suarez Navarro 2 - 0  
A. Krunic - K. Siniakova 0 - 2  
D. Cibulkova - D. Gavrilova 2 - 0  
D.R. Collins - N. Osaka 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - A. Sabalenka 0 - 2  
K. Flipkens - K. Bertens 0 - 2  
L. Siegemund - A. Kontaveit 1 - 2  
P. Hercog - C. Garcia 0 - 2  
Qiang Wang - J. Ostapenko 2 - 0  
S. Stephens - Saisai Zheng 2 - 0  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Mladenovic - Cornet/Martic 2 - 0  
Dabrowski G / Xu Y - Kichenok N / Rodionova An 2 - 0  
Hsieh S / Mattek-Sands B - Pavlyuchenkova A / Sevast 1 - 2  
Kichenok L / Srebotnik K - Hradecka L / Makarova E 1 - 2  
Rosolska A / Spears A - Buzarnescu M / Niculescu 2 - 1  
Tenisz (Stockton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - T. Fawcett 2 - 0  
A. Sarkissian - M. Banes 2 - 1  
D. Evans - J. Duckworth 2 - 0  
J. Brooksby - N. Rubin 0 - 2  
J. Choinski - C. Ruud 0 - 2  
Jor. Thompson - P. Kypson 2 - 0  
K. Uchida - Tom. Paul 2 - 1  
M. Janvier - R. Opelka 2 - 1  
M. Polmans - J. Clarke 2 - 0  
W. Blumberg - J.C. Aragone 2 - 1  
Tenisz (Stockton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EL Sallaly A / Goransson - Banes M / Bolt A 2 - 1  
Matsui T / Nielsen F - Huesler M A / Miedler L 2 - 0  
Ratiwatana S / Rungkat C - Paul T / Reed A 2 - 0  
Tenisz (Stockton, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Carter - K. Sebov 2 - 1  
J. Loeb - E. Bektas 2 - 0  
S. Zhuk - K. Day 2 - 0  
V. Duval - L. Davis 1 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Chardy - D. Dzumhur 2 - 1  
M. Cilic - J-L. Struff 1 - 2  
M. Marterer - F. Tiafoe 0 - 2  
R. Gasquet - D. Kudla 2 - 0  
S. Tsitsipas - T. Daniel 2 - 0  
S. Wawrinka - T.H. Fritz 2 - 0  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chung H / Ebden M - Gasquet R / Mannarino A 2 - 0  
Haase R / Middelkoop M - Medvedev D / Qureshi A 2 - 0  
Inglot D / Skugor F - Dzumhur D / Gonzalez S 2 - 0  
Johnson S / Schwartzman D - Klaasen R / Venus M 0 - 2  
Tollaslabda (Chinese Taipei Open,vegy páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cahyono A B / Ramadhanti - Lu C Y / Hu L F 2 - 0  
Chang K C / Cheng C Y - Chang T C / Ng W Y 2 - 0  
Ho W L / Yuen S Y - Po L-W / Chang C H 0 - 2  
Hoo P R / Cheah Y S - Gondo K / Kurihara A 0 - 2  
LIN Y S / LI Z Q - Zilberman M / Zilberman S 2 - 0  
Mak H C / Yeung N T - LU C P / Yang C T 2 - 1  
SU C H / YE J Y - Prasetya A E / Islami M G 1 - 2  
Yeung S C / Fan K Y - Lee Y / Hsu Y C 0 - 2  

 

2018.10.01.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - Baltimore 14 - 26  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 0 - 10  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 8 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Chiba Lotte 1 - 6  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 1 - 2  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 2 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Milwaukee 1 - 3  
LA Dodgers - Colorado 5 - 2  
Darts (World Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Noppert - G. Price 0 - 2  
J. Payne - Ian White 0 - 2  
J. Wattimena - Mer. King 2 - 0  
M. Suljovic - J. Wade 2 - 0  
P. Wright - Ste. West 2 - 0  
R. Cross - S. Beaton 0 - 2  
S. Whitlock - Jam. Wilson 1 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rieti - Lazio 4 - 2  
Golf (Pure Insurance Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pure Insurance Championship 2018    
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Gyergyói HK 1 - 0  
FTC - Csíkszereda 7 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokerit - Szocsi 4 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - CSZKA Moszkva 1 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Dinamo Moszkva 1 - 0  
Jégkorong (NHL, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - New Jersey 2 - 2  
Dallas - Colorado 5 - 6  
Las Vegas - San Jose 5 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskoga - Tingsryd 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Himik Voszkreszenszk 1 - 0  
CSZK Szamara - Torpedo Kamenogorszk 3 - 2  
Dizel Penza - Zvezda Csehov 4 - 1  
Jugra Hanti-Manszijszk - Gornyak Ucsali 3 - 3  
Lada Toljatti - Szarjarka Karaganda 4 - 0  
Rubin Tyumeny - Juzsnij Ural Orszk 3 - 0  
Szarov - Rjazany 5 - 3  
Tambov - Burany Voronyezs 2 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Krka Novo Mesto 86 - 64  
FMP - Zadar 99 - 86  
Kosárlabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Murcia 62 - 71  
Fribourg - Sakaraya Buyuksehir 87 - 85  
Karhu Kauhajoki - Nanterre 54 - 91  
Nyizsnyij Novgorod - Pardubice 92 - 84  
Torun - Bayreuth 73 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Chalon sur Saone 93 - 84  
Kosárlabda (Izraeli Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Maccabi Rishon 77 - 86  
Kosárlabda (NBA, előszezon)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Charlotte 115 - 112  
Chicago - New Orleans 128 - 116  
LA Clippers - Sydney Kings 110 - 91  
LA Lakers - Denver 107 - 124  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Kolding 36 - 24  
Skanderborg - Sönderjyske 25 - 31  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Kausztik Volgográd 30 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Focsani 27 - 22  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Colón 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Szófia - Botev Vraca 0 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - The Strongest 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Chapecoense 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Union Berlin 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Würzburg 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Espanola - Curico Unido 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Sönderjyske 4 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ENPPI - Haras El Hodood 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Gomel 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP - Haka 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Troyes - Auxerre 1 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saburtalo Tbiliszi - FC Samtredia 1 - 1  
Sioni Bolnisi - Chikhura Sachkhere 1 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - Xanthi 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utrecht 2 - Maastricht 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudes - Istra 0 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Goa 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Raanana 3 - 0  
Maccabi Haifa - Hapoel Beer Sheva 0 - 0  
Maccabi TA - Hapoel TA 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Atl. Huila 0 - 0  
Atl. Nacional Medellin - Boyaca Chico 3 - 2  
Dep. La Equidad - Once Caldas 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Slask Wroclaw 0 - 4  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRA de Hoceima - RSB Berkane 0 - 1  
Mouloudia Oujda - Olympique de Safi 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Chivas Guadalajara 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asker - Stabaek 2 4 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nardo - Valerenga 2 1 - 1  
Vard Haugesund - Bryne 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tromsö - Brann Bergen 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sampdoria - SPAL Ferrara 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feralpisalo - Vicenza 0 - 3  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar 2 - Himki 4 - 2  
Tambov - Kurszk 3 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Kazany - Krilja Szovjetov Szamara 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Libertad Asuncion 0 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huancayo - Univ. San Martin 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Portimonense 3 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Crystal Palace 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Univ. Craiova 1948 0 - 0  
Concordia Chiajna - Dunarea Calarasi 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Getafe 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Värnamo - AFC Eskilstuna 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Häcken 0 - 3  
Hammarby - Göteborg 3 - 0  
Örebro - Trelleborg 4 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Triglav Kranj 2 - 0  
ND Gorica - Celje 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gazisehir Gaziantep - Osmanlispor 2 - 3  
Giresunspor - Adanaspor 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Antalyaspor 0 - 1  
Istanbul Basaksehir - Yeni Malatyaspor 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tachira - Estudiantes de Merida 2 - 3  
Monagas Maturin - Puerto Cabello 2 - 1  
Röplabda (vb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Kamerun 3 - 0  
Mexikó - Japán (Helyszín: Japán) 0 - 3  
Németország - Argentína 3 - 0  
Röplabda (vb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Kazahsztán 3 - 0  
Puerto Rico - Kenya 3 - 0  
Szerbia - Brazília 3 - 0  
Snooker (European Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - Zhang Jiankang 4 - 1  
C. Totten - A. McGill (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
C. Wakelin - S. Bingham (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
D. Jones - J. Lisowski (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
J. Trump - M. O'Donnell (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
L. Brecel - D. Wells (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
M. Fu - F. O'Brien (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
M. Georgiou - A. Taylor 2 - 4  
O. Lines - J. Perry 1 - 4  
P. Lines - P.S. Davison 4 - 0  
R. Day - Yuan Sijun (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
T. Un-Nooh - K. Wilson (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Tian Pengfei - Li Hang 4 - 3  
Zhang Anda - A. Ursenbacher 4 - 3  
Strandröplabda (Qinzhou)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basta S / Kolaric L - Bykanov R / Hudyakov M 1 - 2  
Basta S / Kolaric L - NU E / Yang C 2 - 0  
Bergmann P A / Harms Y - Denysenko D / Iemelianchyk V 2 - 0  
Bergmann P A / Harms Y - Takahashi T / Ishijama Y 2 - 1  
Bykanov R / Hudyakov M - Brandao L / Ferreira De P 2 - 1  
Gao P / Li Y - Popov S / Gordieiev I 0 - 2  
Giginoglu M / Goegtepe V - Krou Y / Rowlandson E 0 - 2  
Ha L / Wu J - Hasegawa Y / Shimizu K 2 - 0  
Inkiew N / Padsawud S - Plantinga M / Nusbaum A 2 - 1  
Koekelkoren D / Van Walle - Schumann D / Durant C 2 - 1  
Koekelkoren D / Van Walle - Yan T / Li J 2 - 0  
Krou Y / Rowlandson E - Ha L / Wu J 2 - 0  
Mchugh C / Schubert Z - Sivolap M / Yarzutkin A 2 - 1  
Myskiv T / Samoday V - Crabb T / Bourne T 2 - 0  
Nolvak K / Tiisaar M - Myskiv T / Samoday V 1 - 2  
Patterson C / Slick S - Inkiew N / Padsawud S 2 - 0  
Patterson C / Slick S - Nishimura K / Koshikawa Y 2 - 0  
Popov S / Gordieiev I - Di Giantommaso/Silvestre 2 - 1  
Rangel C / Gomez J G - Takahashi T / Ishijama Y 1 - 2  
Schumann D / Durant C - Dumek J / Bercik V 2 - 0  
Seidl R / Waller P - Mchugh C / Schubert Z 2 - 0  
Seidl R / Waller P - Shiratori K / Tsuchiya T 2 - 0  
Strandröplabda (Qinzhou, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves J / Maestrini L - Gutierrez P S / Belen Car 0 - 2  
Barbosa Silva R C / Silva - Kou N-H / Liu P H 2 - 0  
Birlova E / Ukolova E - Laird N / Kendall B 2 - 0  
Davidova V / Shchypkova I - Mei Mei L / Zhu L 2 - 0  
Day E / Flint B - Bai B / Yuan L 2 - 0  
Dowdy A / Pollock I - Placette L / Richard A 2 - 1  
Dubovcova N / Strbova A - Kubickova M / Kvapilova M 2 - 0  
Futami A / Hasegawa A - Lavalle A / Horta Maximo C 0 - 2  
Lobato Herrero/Fernandez - Howard B / Reeves K 1 - 2  
Radarong V / Hongpak K - Caluori L / Gerson D 1 - 2  
Salgado Solberg/Secomandi - Gruszczynska J / Wachowic 2 - 0  
Suzuki C / Kumada M - Jupiter A / Chamereau A 1 - 2  
Wang F / Xue C - Lunina D / Samoday M 2 - 0  
Wang X X / Xia X Y - Suzuki Y / Sakaguchi K 2 - 1  
Tenisz (Almaty, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - F.F. Silva 2 - 0  
E. Karlovskiy - L. Rosol 1 - 2  
I. Nedelko - D. Yevseyev 1 - 2  
Q. Halys - T. Kamke 0 - 2  
R. Safiullin - M. Kecmanovic 1 - 2  
Tenisz (Almaty, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bublik A / Kecmanovic M - Manafov V / Vasilevski A 2 - 0  
Ignatik U / Majchrzak K - Nedovyesov A / Yevseyev D 1 - 2  
Milojevic N / Safwat M - Basic M / Petrovic D 2 - 1  
Pavlioutchenkov A / Yang - Halys Q / Lamasine T 2 - 0  
Tenisz (Campinas, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dellien - T. Seyboth Wild 1 - 2  
M. Pucinelli De Almeida - A. Collarini 0 - 2  
M.T. Barrios Vera - R. Matos 2 - 0  
P. Cachin - T. Monteiro 0 - 2  
Tenisz (Campinas-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Neis - J. Souza    
Tenisz (Firenze-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Kuhn - G. Mager    
Tenisz (Monterrey, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - G. Lopez Villasenor 2 - 0  
G. Melzer - E. King 2 - 0  
S. Kozlov - L. Gomez 0 - 2  
Tenisz (Monterrey-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nava, Emilio - P. Krainik 1 - 2  
R. Olivo - H. Adams 1 - 2  
Tenisz (Peking, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - Fucsovics M. 0 - 2  
F. Lopez - B. Coric 2 - 1  
K. Edmund - P. Gojowczyk 2 - 1  
K. Khachanov - S. Querrey 2 - 0  
V. Pospisil - D. Lajovic 1 - 2  
Yibing Wu - M. Jaziri 0 - 2  
Tenisz (Peking, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Del Potro J M / Mayer L - Rublev A / Zverev A 2 - 1  
Gong M-X / Zhang Ze - Kubot L / Melo M 1 - 2  
Monroe N / Sock J - Molchanov D / Zelenay I 0 - 2  
Tenisz (Peking, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - M. Buzarnescu 2 - 0  
A. Sevastova - M. Keys    
A. van Uytvanck - K. Siniakova 0 - 2  
B. Bencic - C. Wozniacki 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - E. Makarova 2 - 0  
J. Görges - L. Tsurenko    
Ka. Pliskova - S. Stosur 2 - 0  
O. Jabeur - D. Vekic 0 - 2  
P. Martic - B. Strycova 2 - 0  
Shuai Zhang - E. Mertens 2 - 1  
Y. Putintseva - C. Suarez Navarro 0 - 2  
Z. Diyas - N. Osaka 0 - 2  
Tenisz (Peking, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Marozava L - Atawo R / Groenefeld A L 1 - 2  
Christian K / Kalashnikov - Arruabarrena L / Jurak D 0 - 2  
Flipkens K / Olaru R - Hradecka L / Makarova E 1 - 2  
Melichar N / Peschke K - Duan Y Y / Wang Y 2 - 1  
Tenisz (Stockton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Eubanks - C. Ilkel 2 - 0  
L. Broady - H. Laaksonen 2 - 1  
L.G.M. Harris - D. Köpfer 2 - 0  
M. Krueger - J-P. Smith 2 - 1  
T-S. Kwiatkowski - L. Miedler 2 - 1  
Tenisz (Stockton, USA, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Vivero Gonzalez - W. Blumberg 0 - 2  
Tenisz (Tokió, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - M. Raonic 0 - 2  
B. Paire - N. Jarry 2 - 0  
D. Shapovalov - Hyeon Chung 2 - 1  
D.S. Schwartzman - D. Medvedev 0 - 2  
M. Klizan - S. Johnson 2 - 0  
Y. Sugita - K. Nishikori 0 - 2  
Y. Watanuki - R. Haase 2 - 1  
Tenisz (Tokió, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kontinen H / Peers J - Martin F / Simon G 1 - 2  
Sharan D / Sitak A - Murray J / Soares B 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Figueroa - O. Escandon 1 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,