Tippmix eredmények - 2018. november 5-11.

2018-11-05
Tippmix eredmények - 2018. november 5-11.
2018.11.11.
Amerikai foci (CFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - British Columbia 48 - 8  
Saskatchewan - Winnipeg 18 - 23  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Detroit 34 - 22  
Cincinnati - New Orleans 14 - 51  
Cleveland - Atlanta 28 - 16  
Green Bay - Miami 31 - 12  
Indianapolis - Jacksonville 29 - 26  
Kansas City - Arizona 26 - 14  
LA Rams - Seattle 36 - 31  
NY Jets - Buffalo 10 - 41  
Oakland - LA Chargers 6 - 20  
Tampa Bay - Washington 3 - 16  
Tennessee - New England 34 - 10  
Asztalitenisz (Austrian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jingkun Liang - Xin Xu 4 - 3  
Asztalitenisz (Austrian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeoung Y / Lee S - Morizono M / Oshima Y 1 - 3  
Asztalitenisz (Austrian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meng Chen - Manyu Wang 4 - 0  
Asztalitenisz (Austrian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hayata H / Ito M - Chen X / Sun Y 3 - 0  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Västeräs - Bollnäs 10 - 1  
Darts (Grand Slam of Darts, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Murnan - G. Robson 4 - 5  
M. van Gerwen - J. Clayton 4 - 5  
Darts (Grand Slam of Darts, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Michael Smith - K. Ratajski 5 - 4  
R. van Barneveld - A. Smith-Neale 5 - 4  
Darts (Grand Slam of Darts, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Wade - Kee. Brown 5 - 3  
M. Webster - W. Harms 3 - 5  
Darts (Grand Slam of Darts, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - Ian White 5 - 1  
S. Hine - M. Unterbuchner 2 - 5  
Darts (Grand Slam of Darts, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Payne - J. Williams 5 - 2  
P. Wright - M. Hopp 5 - 2  
Darts (Grand Slam of Darts, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Price - G. Durrant 5 - 4  
S. Whitlock - A. Gilding 5 - 2  
Darts (Grand Slam of Darts, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Schindler - S. Mitchell 1 - 5  
M. Suljovic - S. Bunting 3 - 5  
Darts (Grand Slam of Darts, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Cross - D. van den Bergh 5 - 4  
R. Searle - M. McGeeney 3 - 5  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - Welhot Kuopio 4 - 4  
Seinäjoki - Classic Tampere 8 - 9  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langnau - Kloten-Bülach 4 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Pixbo Wallenstam 7 - 6  
Mullsjö - Storvreta 7 - 7  
Sirius - Kalmarsund 10 - 3  
Örebro - Växjö 3 - 11  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACBF Carlos Barbosa - Copagril 0 - 2  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuchu - Sendai 2 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szinara Jekatyerinburg - KPRF Moszkva 3 - 2  
Uhta - Dinamo Szamara 1 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modicus Sandim - Benfica 2 - 5  
Sporting CP - Azemeis 9 - 2  
Viseu - Electrico FC 5 - 11  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Segovia 3 - 3  
Levante - Murcia 2 - 3  
Golf (Nedbank Golf Challenge)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nedbank Golf Challenge 2018    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Toronto Marlies 2 - 8  
Binghamton - Utica 5 - 1  
Bridgeport - Charlotte 4 - 2  
Bridgeport - Providence 4 - 4  
Chicago Wolves - Milwaukee 2 - 7  
Chicago Wolves - Rockford 3 - 4  
Cleveland - Laval 4 - 2  
Hartford - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 4  
Hershey - Springfield 3 - 2  
Iowa - Bakersfield 3 - 4  
Lehigh Valley - Charlotte 4 - 7  
Manitoba - Grand Rapids 6 - 2  
Providence - Wilkes-Barre/Scranton 5 - 2  
San Antonio - Texas Stars 2 - 4  
San Diego - Colorado Eagles 3 - 2  
Syracuse - Hershey 7 - 2  
Texas Stars - San Antonio 8 - 1  
Tucson - San Jose Barracuda 1 - 0  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Belfast 1 - 8  
Coventry - Glasgow 2 - 4  
Dundee - Sheffield 1 - 6  
Guildford - Nottingham 1 - 4  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Oroszország 5 - 2  
Finnország - Svédország 3 - 0  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Szlovákia 0 - 2  
Svájc - Oroszország B 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto 5 - 1  
Carolina - Detroit 3 - 3  
Columbus - NY Rangers 4 - 4  
Florida - NY Islanders 4 - 2  
Florida - Ottawa 5 - 1  
Los Angeles - Calgary 0 - 1  
Montreal - Las Vegas 5 - 4  
Pittsburgh - Arizona 4 - 0  
St. Louis - Minnesota 2 - 3  
Tampa Bay - Ottawa 4 - 6  
Washington - Arizona 1 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szarov - Molot Perm 1 - 3  
Szokol Krasznojarszk - Ermak Angarszk 2 - 0  
Tambov - Izssztal Izsevszk 3 - 4  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Ausztria 0 - 2  
Norvégia - Dánia 0 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - USA 2 - 5  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - Goyang High1 3 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Buducnost Podgorica 95 - 99  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - NZ Breakers 84 - 85  
Illawarra - Perth 81 - 90  
Melbourne Utd. - Cairns 87 - 80  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Sydney Flames 66 - 64  
Townsville - Melbourne Boomers 70 - 78  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pinheiros - Cearense 77 - 77, h.u. 88 - 86  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Usti nad Labem - Olomoucko 78 - 78, h.u. 89 - 88  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovanka MB - Teamstore Brno 75 - 56  
Trutnov - KP Brno 93 - 70  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Goyang 98 - 84  
Seoul Thunders - Jeonju KCC Egis 75 - 94  
Ulsan Mobis Phoebus - Wonju Dongbu 109 - 83  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Suwon OK Savingbank 63 - 43  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Dijon 81 - 89  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Amand Hainaut - Lyon 54 - 63  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Alaska Aces (1.m.) 97 - 92  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Lavrio 102 - 63  
Periszteri - Ifesztosz Limnosz 89 - 81  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eszperidesz Kallithea - PAOK 63 - 70  
Proteasz Voula - Lefkada 74 - 59  
Sporting Athén - Eleftheria Moszhato 56 - 62  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Skrljevo 86 - 79  
Hermes Zagreb - GKK Sibenik 88 - 86  
Zabok - Cibona Zagreb 73 - 74  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Ironi Ness Ziona 105 - 85  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Hokkaido 82 - 76  
Chiba - Ryukyu Okinawa 84 - 66  
Kawasaki Brave Thunders - Tokyo Alvark 70 - 87  
Kyoto - Toyohashi Neophoenix 65 - 78  
Nagoya Dolphins - Akita 79 - 54  
Osaka - Yokohama 78 - 68  
Shiga - Toyama 72 - 85  
Tochigi - Rizing Fukuoka 86 - 66  
Tokyo Sunrockers - Mikawa Kariya 81 - 79  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Guangdong 96 - 104  
Beijing Dragons - Shanghai Sharks 137 - 136  
Jiangsu Dragons - Shanxi 103 - 106  
Qingdao - Zhejiang Guangsha 109 - 115  
Sichuan - Liaoning 100 - 111  
Xinjiang - Jilin 117 - 115  
Zhejiang Chouzhou - Beijing Ducks 102 - 102, h.u. 109 - 114  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Szczecin 82 - 91  
Gliwice - Ostrow Wielkopolski 76 - 114  
Starogard Gdanski - Start Lublin 96 - 77  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorzow - Wisla Krakkó 64 - 75  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Juventus Utena 90 - 71  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Vasas 71 - 89  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Cleveland 99 - 98  
Dallas - Oklahoma City 111 - 96  
Detroit - Charlotte 103 - 113  
Golden State - Brooklyn 116 - 100  
Memphis - Philadelphia 102 - 102, h.u. 112 - 106  
Miami - Washington 110 - 116  
New Orleans - Phoenix 119 - 99  
Sacramento - LA Lakers 86 - 101  
San Antonio - Houston 96 - 89  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hagen - Heidelberg 78 - 72  
Trier - Tübingen 77 - 86  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Oldenburg 95 - 74  
Brose Bamberg - Giessen 98 - 98, h.u. 109 - 101  
Skyliners Frankfurt - Bayreuth 81 - 91  
Telekom Bonn - Crailsheim 89 - 87  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - Fortitudo Bologna 73 - 79  
Forli - Bakery Piacenza 90 - 66  
GSA Udine - Cento 85 - 76  
Imola - Ravenna 84 - 87  
Jesi - Ferrara 83 - 77  
Mantova - Treviso 74 - 80  
Roseto - Montegranaro 62 - 69  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Treviglio 83 - 91  
Capo D'Orlando - Virtus Roma 89 - 95  
Casale Monferrato - Tortona 77 - 82  
Rieti - Latina 77 - 74  
Scafati - Siena 85 - 73  
Trapani - Cassino 91 - 86  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Milano - Reggio Emilia 100 - 75  
Pistoia - Cremona 73 - 90  
Torino - Brindisi 66 - 72  
Varese - Avellino 79 - 83  
Virtus Bologna - Cantu 90 - 81  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberojet Palma - Prat Joventut 99 - 70  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Murcia 105 - 73  
Fuenlabrada - Real Madrid 80 - 95  
MoraBanc Andorra - Baskonia Vitoria 93 - 73  
Unicaja Malaga - Breogan Lugo 78 - 72  
Zaragoza - Estudiantes 91 - 85  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SC Zaragoza - Al-Qazeres Extremadura 54 - 72  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beovuk Belgrád - Sloboda Uzice 88 - 103  
Dynamic Belgrád - Spartak Subotica 85 - 57  
Novi Pazar - Zlatibor Cajetina 83 - 77  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sencur Kranj - Olimpija Ljubljana 85 - 62  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Türk Telekom 87 - 59  
Bahcesehir Koleji - Fenerbahce 77 - 84  
Karsiyaka - Darussafaka 100 - 84  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Mersin BB 83 - 83, h.u. 103 - 99  
Canik - Botas Adana 49 - 71  
Ormanspor - Galatasaray 52 - 58  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - CSZKA Moszkva 76 - 93  
Zenit Szentpétervár - Parma Permszkij Kraj 84 - 76  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekabpils - Tartu Ulikool 74 - 93  
Latvijas Univ. - Ogre 60 - 86  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar Pro Skopje - Barcelona 26 - 30  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Zaporozsje - Nantes 30 - 30  
Skjern - Szeged 26 - 29  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riihimaen Cocks - Thun 31 - 29  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Buducnost Podgorica 22 - 26  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Rosztov 26 - 32  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podravka Koprivnica - Thüringer HC 23 - 31  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - Kristiansand 26 - 34  
FTC - CSM Bukarest 28 - 34  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Jicin 36 - 30  
Plzen - Hranice 35 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Municipal Craiova 17 - 19  
Kubany Krasznodar - Atl. Guardes 26 - 27  
Most - Metzingen 19 - 28  
Nyköbing F. - Höör 27 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivry - Montpellier 17 - 22  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Edessza 21 - 17  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Gorica 38 - 37  
Varazdin - Vinkovci 29 - 25  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akureyri Handboltafelag - Valur 22 - 31  
FH - ÍBV 28 - 27  
Fram - IR 24 - 25  
Grotta - Stjarnan 25 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wybrzeze Gdansk - Gwardia Opole 25 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyöngyös - Tatabánya 24 - 22  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Runar Sandefjord 25 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oppsal - Fredrikstad 23 - 28  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Hüttenberg 27 - 24  
Dessau-Rosslauer - Lübbecke 24 - 24  
Elbflorenz - Rhein Vikings Neuss 32 - 22  
Ferndorf - Dormagen 26 - 25  
Grosswallstadt - Aue 32 - 24  
Hamburg - Nordhorn-Lingen 26 - 30  
Hamm-Westfalen - Wilhelmshaven 34 - 20  
Lübeck-Schwartau - Hagen 21 - 25  
Rimpar - Coburg 20 - 23  
TUSEM Essen - Emsdetten 39 - 34  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Gummersbach 30 - 28  
DHfK Leipzig - Minden 26 - 25  
Kiel - Göppingen 28 - 26  
Lemgo - Burgdorf-Hannover 26 - 31  
R-N. Löwen Kronau - Erlangen 29 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halle-Neustadt - Bensheim/Auerbach 26 - 29  
Nellingen - Göppingen 29 - 32  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Focsani - Calarasi 29 - 30  
Potaissa Turda - Dinamo Bukarest 27 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Granollers 26 - 25  
Ciudad Encantada - Ademar Leon 24 - 20  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amicitia Zürich - Suhr Aarau 25 - 38  
St. Gallen - Basel 28 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Önnereds 27 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kungalv - Boden 23 - 19  
Lugi - Skara 36 - 27  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfreton - Fleetwood 1 - 4  
Barnet - Bristol Rovers 1 - 1  
Chorley - Doncaster 2 - 2  
Guiseley - Cambridge Utd. 4 - 3  
Hitchin Town - Solihull Moors 0 - 2  
Mansfield - Charlton 1 - 1  
Port Vale - Sunderland 1 - 2  
Shrewsbury - Salford City 1 - 1  
Weston Super Mare - Wrexham 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guillermo Brown - Atl. Platense 0 - 0  
Independiente de Mendoza - Gimnasia Jujuy 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Lanus 0 - 0  
Colón - Estudiantes LP 1 - 1  
Gimnasia LP - Racing Club 0 - 3  
Independiente - Belgrano de Cordoba 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Perth Glory 0 - 2  
Melbourne Victory - Central Coast Mariners 4 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Qarabag Baku 1 - 3  
Sumqayit - Keshla 1 - 4  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Gent 2 - 0  
Kortrijk - Standard Liege 0 - 2  
Mouscron-Peruwelz - Genk 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Vraca - Dunav Ruse 1 - 0  
Ludogorec Razgrad - Beroe Stara Zagora 1 - 0  
Slavia Szófia - Lokomotív Plovdiv 1 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - Nacional Potosi 2 - 0  
Real Potosi - Jorge Wilstermann 0 - 2  
Royal Pari Santa Cruz - Blooming Santa Cruz 3 - 2  
Universitario de Sucre - San Jose de Oruro 0 - 4  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani - Paysandu 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Palmeiras 1 - 1  
Ceara - Internacional 1 - 1  
Fluminense - Sport Recife 0 - 0  
Gremio - Vasco da Gama 2 - 1  
Vitória - Bahia 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Schalke 3 - 0  
RB Leipzig - Leverkusen 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Bielefeld 1 - 1  
Magdeburg - Regensburg 2 - 3  
Union Berlin - Fürth 4 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sonnenhof Grossaspach - Münster 3 - 1  
Unterhaching - Fortuna Köln 6 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Palestino 0 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Apollon Limasszol 0 - 3  
Alki Oroklini - AEK Larnaka 0 - 3  
Doxa Katokopia - Omonia Nicosia 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Pardubice 4 - 1  
Varnsdorf - Ceske Budejovice 0 - 1  
Vlasim - Zizkov 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Bohemians 1905 3 - 1  
Opava - Ostrava 2 - 1  
Plzen - Pribram 1 - 1  
Slavia Praha - Zlín 3 - 1  
Teplice - Olomouc 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyngby - Fredericia 1 - 3  
Naestved - Hvidovre 1 - 1  
Nyköbing - Silkeborg 3 - 1  
Roskilde - Köge 4 - 1  
Thisted - Fremad Amager 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Dalum 4 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AB Gladsaxe - Hellerup 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - FC Köbenhavn 1 - 1  
Hobro - Vendsyssel 1 - 0  
Midtjylland - Vejle 5 - 0  
OB Odense - Esbjerg 2 - 1  
Randers - Nordsjaelland 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Polokwane City 0 - 0  
Cape Town City - Black Leopards 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Asan Mugunghwa 0 - 1  
Daejeon Citizen - Anyang 2 - 2  
Gwangju - Ansan Greeners 4 - 0  
Seongnam - Busan I'Park 1 - 0  
Seoul E-Land - Suwon FC 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Sangju Sangmu 0 - 0  
FC Seoul - Jeonnam 3 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Macara Ambato 2 - 1  
Dep. Cuenca - Emelec Guayaquil 0 - 2  
Univ. Catolica de Quito - Barcelona Guayaquil 2 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haras El Hodood - Ismaily 1 - 0  
Petrojet - ENPPI 0 - 0  
Wadi Degla - Al-Masry 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torpedo Minszk - Dnyepr Mogiljev 3 - 0  
Torpedo Zogyino - Lucs Minszk 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Caen 0 - 0  
Marseille - Dijon 2 - 0  
Monaco - Paris SG 0 - 4  
Rennes - Nantes 1 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tbiliszi - Chikhura Sachkhere 1 - 4  
FC Samtredia - Torpedo Kutaisi 0 - 8  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Atromitosz Periszteri 0 - 2  
Lamia - Aszterasz Tripolisz 0 - 0  
Olympiakosz - Panathinaikosz 1 - 1  
PAOK - Panetolikosz 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - AZ Alkmaar 0 - 1  
Excelsior - Ajax 1 - 7  
Groningen - Heerenveen 2 - 0  
Heracles - Feyenoord 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Rijeka 1 - 2  
Lokomotív Zagreb - Dinamo Zagreb 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gokulam Kerala - Shilong Lajong 3 - 1  
Real Kashmir - NEROCA 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala Blasters - Goa 1 - 3  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema FC - Perseru Serui 4 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Masjed Soleyman - Sanat Naft Abadan 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Beer Sheva 2 - 3  
Ironi Kiryat Shmona - Maccabi TA 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Roasso Kumamoto 1 - 0  
Ehime - Machida Zelvia 0 - 2  
Mito - Gifu 1 - 1  
Tochigi - Matsumoto Yamaga 0 - 1  
Tokushima - Albirex Niigata 0 - 0  
Tokyo Verdi - Kamatamare Sanuki 1 - 0  
Yamaguchi - Kofu 0 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Kaisar Kyzylorda 0 - 2  
FC Asztana - Irtis Pavlodar 4 - 0  
Kairat Almaty - Sahtar Karagandy 0 - 0  
Ordabasy Shymkent - Atyrau 1 - 0  
Tobol Kostanay - Kyzylzhar Petropavlovsk 3 - 0  
Zhetysu Taldykorgan - Akzhayik Ural 3 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cali - Dep. Pasto 1 - 0  
Dep. La Equidad - América de Cali 1 - 2  
Independiente Medellin - Envigado 2 - 2  
Itagui Leones - Atl. Nacional Medellin 2 - 2  
Millonarios - Independiente SF 0 - 3  
Rionegro Aguilas - Atl. Bucaramanga 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Guangzhou R&F 0 - 0  
Dalian Yifang - Changchun Yatai 2 - 0  
Guangzhou Evergrande - Tianjin Teda 5 - 1  
Guizhou Zhicheng - Chongqing Lifan 1 - 0  
Hebei - Beijing Guoan 2 - 1  
Jiangsu - Henan Jianye 4 - 0  
Shanghai Shenhua - Shandong Luneng 2 - 2  
Tianjin Quanjian - Shanghai SIPG 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puszcza Niepolomice - Rakow Czestochowa 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Lech Poznan 2 - 2  
Korona Kielce - Piast Gliwice 1 - 0  
Miedz Legnica - Arka Gdynia 0 - 4  
Labdarúgás (Libertadores Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - River Plate 2 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Trakai 1 - 5  
Suduva Marijampole - VMFD Zalgiris 1 - 2  
Zalgiris Kaunas - Stumbras Kaunas 1 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRA de Hoceima - Wydad Casablanca 2 - 1  
FAR Rabat - Ittihad Tanger 0 - 0  
Olympique de Khouribga - RSB Berkane 2 - 2  
Raja Casablanca - Kawkab Marrakesh 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Lobos BUAP 2 - 1  
Dep. Toluca - UNAM Pumas 0 - 1  
Leon - Chivas Guadalajara 0 - 1  
Necaxa - Monterrey 1 - 1  
Tigres - Puebla 6 - 1  
Tijuana - Monarcas Morelia 2 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - New York City FC 3 - 1  
Kansas City - Salt Lake 4 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mezőkövesd - Vidi 1 - 0  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Diósgyőr 2 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Tiszakécske 1 - 2  
Budafok - ZTE 2 - 3  
Budaörs - Vasas 2 - 0  
Cegléd - Monor 1 - 0  
Dorog - Nyíregyháza 1 - 1  
Gyirmót - Győr 2 - 1  
Kazincbarcika - Csákvár 2 - 3  
Mosonmagyaróvár - Siófok 1 - 3  
Soroksár - Békéscsaba 2 - 2  
Vác - Kaposvár 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Florö - Mjöndalen 0 - 2  
Ham-Kam - Ullensaker/Kisa 3 - 1  
Jerv - Tromsdalen 0 - 1  
Levanger - Sandnes Ulf 3 - 4  
Nest-Sotra - Asane 1 - 0  
Sogndal - Notodden 0 - 1  
Strömmen - Aalesund 0 - 1  
Viking Stavanger - Kongsvinger 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajn.,női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyn - Grei-KE 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Valerenga 1 - 1  
Kristiansund - Brann Bergen 3 - 1  
Molde - Haugesund 2 - 0  
Odd Grenland - Stabaek 0 - 3  
Ranheim - Tromsö 1 - 2  
Sarpsborg - Sandefjord 1 - 1  
Start - Rosenborg 0 - 1  
Strömsgodset - Lilleström 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Internazionale 4 - 1  
Chievo - Bologna 2 - 2  
Empoli - Udinese 2 - 1  
Milan - Juventus 0 - 2  
Roma - Sampdoria 4 - 1  
Sassuolo - Lazio 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Hellas Verona 4 - 2  
Cittadella - Venezia 3 - 2  
Palermo - Pescara 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albissola - U23Juventus 1 - 0  
Alessandria - Carrarese 2 - 3  
Cuneo - Pistoiese 0 - 0  
Lucchese - Pisa 0 - 1  
Novara - Arezzo 2 - 2  
Olbia - Gozzano 1 - 4  
Piacenza - Pro Piacenza 3 - 1  
Pro Patria - Arzachena 1 - 0  
Robur Siena - Vercelli 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Ravenna 1 - 1  
Feralpisalo - Virtus Verona 1 - 1  
Giana Erminio - Südtirol 0 - 0  
Pesaro - Monza 1 - 1  
Renate - Imolese 1 - 0  
Rimini - Fermana 2 - 0  
Teramo - Albinoleffe 2 - 2  
Ternana - Gubbio 3 - 0  
Vicenza - Sambenedettese 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Catanzaro 0 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Zenit Szentpétervár 2 - 0  
FK Krasznodar - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - FK Krasznodar 0 - 3  
Rubin Kazany - Lokomotív Moszkva 0 - 0  
Ufa - Szpartak Moszkva 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - WSG Wattens 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - Salzburg 0 - 2  
Mattersburg - Hartberg 1 - 2  
Wolfsberg - Rapid Wien 3 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - General Diaz 3 - 1  
Guarani Asuncion - CA 3 de Febrero 5 - 0  
Libertad Asuncion - Sol de America 4 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Huancayo 2 - 1  
Dep. Municipal - Ayacucho 2 - 2  
Sport Boys Callao - Sport Rosario 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Leixoes 2 - 0  
Braga B - Académica 0 - 1  
Famalicao - Covilha 2 - 1  
Porto B - Cova Piedade 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guimaraes - Santa Clara 2 - 0  
Sporting CP - Chaves 2 - 1  
Tondela - Benfica 1 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Wolverhampton 1 - 1  
Chelsea - Everton 0 - 0  
Liverpool - Fulham 2 - 0  
Manchester City - Manchester Utd. 3 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - FCS Bukarest 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livingston - Celtic 0 - 0  
Rangers - Motherwell 7 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Numancia 0 - 0  
Majadahonda - Almería 2 - 0  
Mallorca - Cordoba 3 - 0  
Sp. Gijón - Malaga 2 - 2  
Tenerife - Albacete 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Salmantino 2 - 1  
Coruxo - Union Adarve 2 - 1  
Cultural Leonesa - Fuenlabrada 1 - 1  
Las Palmas B - Guijuelo 3 - 1  
Navalcarnero - Celta Vigo B 3 - 1  
Pontevedra - Deportivo B 2 - 2  
Rapido de Bouzas - San Sebastian Reyes 1 - 1  
Unionistas de Salamanca - Ponferradina 1 - 0  
Valladolid B - Internacional de Madrid 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Calahorra 1 - 2  
Mirandes - Amorebieta 2 - 0  
Oviedo B - CD Vitoria 0 - 0  
R. Santander - Ath. Bilbao B 3 - 1  
UD Logrones - Gernika 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Ejea 0 - 0  
Cornella - Conquense 2 - 1  
Ebro - Atl. Baleares 1 - 3  
Hercules - Castellon 1 - 1  
Lleida - Alcoyano 2 - 0  
Teruel - Barcelona B 1 - 0  
Valencia B - Sabadell 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - Sevilla B 1 - 5  
Cartagena - Badajoz 1 - 0  
Don Benito - Real Murcia 0 - 0  
Granada B - Ibiza Eivissa 0 - 3  
Linense - El Ejido 3 - 0  
Malaga B - Melilla 0 - 1  
Marbella - Rec. Huelva 1 - 0  
Talavera de la Reina - San Fernando 0 - 0  
UCAM Murcia - Villanovense 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Huesca 2 - 1  
Barcelona - Betis 3 - 4  
Celta Vigo - Real Madrid 2 - 4  
Rayo Vallecano - Villarreal 2 - 2  
Sevilla - Espanyol 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Rapperswil 3 - 0  
Kriens - Lausanne 1 - 1  
Vaduz - Wil 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Sion 1 - 2  
St. Gallen - Young Boys 2 - 3  
Xamax - Grasshoppers 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Trelleborg 3 - 0  
Djurgarden - Sirius 1 - 0  
FF Malmö - Elfsborg 2 - 0  
Häcken - Norrköping 0 - 1  
Kalmar - AIK Stockholm 0 - 1  
Sundsvall - Dalkurd 0 - 1  
Örebro - Göteborg 1 - 3  
Östersund - Hammarby 3 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Nassr 1 - 2  
Al-Wehda - Al-Hilal (KSA) 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Slovan Bratislava 1 - 2  
Zemplin Michalovce - Trnava 1 - 0  
Zlate Moravce - Sered 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - Celje 1 - 1  
Krsko - Aluminij Kidricevo 1 - 3  
Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altay Izmir - Adana Demirspor 3 - 0  
Elazigspor - Eskisehirspor 3 - 2  
Osmanlispor - Istanbulspor 1 - 0  
Ümraniyespor - Altinordu 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Akhisar 1 - 2  
Besiktas - Sivasspor 1 - 2  
Bursaspor - Kasimpasa 1 - 2  
Fenerbahce - Alanyaspor 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Mariupol 4 - 0  
Vorszkla Poltava - Sahtar Doneck 0 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Penarol 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Dep. Lara 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Svédország 0 - 2  
Görögország - Szlovákia 1 - 1  
Japán - Norvégia 4 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met Univ. - Aberystwyth 2 - 3  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastern Suburbs - Auckland City 0 - 1  
Hawke's Bay Utd. - Hamilton Wanderers 0 - 2  
Team Wellington - Southern Utd. 3 - 1  
Waitakere Utd. - Tasman Utd. 3 - 0  
Wellington Phoenix 2 - Canterbury Utd. 2 - 3  
MMA (UFC Fight Night - Denver)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yoder - A. Cooper (női) 1 - 0  
B. Dariush - T. Moises 1 - 0  
C. Skelly - B. Moffett 0 - 1  
Chan Sung Jung - Y. Rodriguez 0 - 1  
D. Cerrone - M. Perry 1 - 0  
D. Smith - J. Erosa 1 - 0  
Davi Ramos - J. Gunther 1 - 0  
J. Morales - E. Shelton 0 - 1  
M. Barber - H. Cifers (női) 1 - 0  
M. De La Rosa - J. Sanchez 1 - 0  
M. Trizano - L.A. Pena 1 - 0  
R. Pennington - G. De Randamie (női) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hartley - F. Alonso (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
C. Leclerc - M. Ericsson (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
C. Leclerc - P. Gasly (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
C. Leclerc - R. Grosjean (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
C. Sainz Jr. - B. Hartley (Brazil Nagydíj, futam) 0 - 1  
C. Sainz Jr. - E. Ocon (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
D. Ricciardo - K. Räikkönen (Brazil Nagydíj, futam) 0 - 1  
E. Ocon - F. Alonso (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
F. Alonso - S. Sirotkin (Brazil NAgydíj, futam) 0 - 1  
F. Alonso - S. Vandoorne (Brazil Nagydíj, futam) 0 - 1  
K. Magnussen - M. Ericsson (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Magnussen - N. Hülkenberg (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Magnussen - R. Grosjean (Brazil Nagydíj, futam) 0 - 1  
K. Magnussen - S. Perez (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - D. Ricciardo (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - K. Räikkönen (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Stroll - S. Sirotkin (Brazil Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - K. Räikkönen (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Brazil Nagydíj, futam) 0 - 1  
N. Hülkenberg - E. Ocon (Brazil Nagydíj, futam) 0 - 1  
N. Hülkenberg - S. Perez (Brazil Nagydíj, futam) 0 - 1  
P. Gasly - B. Hartley (Brazil Nagydíj, futam) 0 - 1  
P. Gasly - K. Magnussen (Brazil Nagydíj, futam) 0 - 1  
P. Gasly - S. Perez (Brazil Nagydíj, futam) 0 - 1  
R. Grosjean - M. Ericsson (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
R. Grosjean - P. Gasly (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Perez - E. Ocon (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vandoorne - L. Stroll (Brazil Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - D. Ricciardo (Brazil Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen (Brazil Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - M. Verstappen (Brazil Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - V. Bottas (Brazil Nagydíj, futam) 0 - 1  
V. Bottas - D. Ricciardo (Brazil Nagydíj, futam) 0 - 1  
V. Bottas - K. Räikkönen (Brazil Nagydíj, futam) 0 - 1  
V. Bottas - M. Verstappen (Brazil Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma 1., Brazil Nagydíj 2018    
Forma 1., Brazil Nagydíj 2018 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma 1., Brazil Nagydíj 2018 - Top3    
Forma-1,Brazil ND(futam)2018-Hány versenyző ér el helyezést?    
Forma-1., Brazil Nagydíj 2018 - Futamgyőztes konstruktőr    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar - Phoenix II 2018    
Motorsport (Nascar, futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - Kyle Larson (Phoenix II) 1 - 0  
D. Hamlin - B. Keselowski (Phoenix II) 0 - 1  
D. Hamlin - Kyle Larson (Phoenix II) 0 - 1  
K. Harvick - Cha. Elliott (Phoenix II) 1 - 0  
K. Harvick - Kyle Busch (Phoenix II) 0 - 1  
K. Harvick - M. Truex Jr. (Phoenix II) 1 - 0  
Kyle Busch - Cha. Elliott (Phoenix II) 1 - 0  
Kyle Busch - M. Truex Jr. (Phoenix II) 1 - 0  
M. Truex Jr. - Cha. Elliott (Phoenix II) 1 - 0  
Rögbi (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Wasps - Bristol 19 - 30  
Saracens - Worcester 34 - 22  
Rögbi (Európai Nemzetek Kupája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wales - Írország 40 - 8  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Új-Zéland 0 - 34  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Incheon Air Jumbos 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Heungkuk - Seoul Caltex 2 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - Békéscsaba 3 - 2  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Panasonic Panthers 0 - 3  
Gosei Trefuerza - JT Thunders 3 - 2  
JTEKT Stings - Suntory Sunbirds 1 - 3  
Osaka Blazers - Oita Miyoshi 3 - 1  
Toray Arrows - Nagano Tridents 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denso Airybees - Hitachi Rivale 3 - 1  
Ishikawa Blue Cats - NEC Red Rockets 0 - 3  
Toyota Body Queenseis - Kurobe Aqua Fairies 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Bayi 3 - 0  
Henan - Sichuan 2 - 3  
Jiangsu - Zhejiang 3 - 0  
Shandong - Shanghai 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság, női,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Tianjin 1 - 3  
Guangdong - Henan 3 - 0  
Shangdong - Sichuan 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, női,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Hebei 3 - 0  
Fujian - Yunnan 3 - 2  
Shanghai - Zhejiang 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Resovia Rzeszow - Kedzierzyn-Kozle 2 - 3  
Zawiercie - Szczecin 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - MKS Kalisz 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Netzhoppers Bestensee - Lüneburg 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potsdam - VCO Berlin 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellana Grotte - Trentino 2 - 3  
Cucine Lube Civitanova - Argos Sora 3 - 0  
Latina - Vibo Valentia 3 - 2  
Padova - Siena 3 - 1  
Perugia - Modena 3 - 1  
Revivre Milano - Monza 2 - 3  
Verona - Ravenna 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Bisonte Firenze 1 - 3  
Casalmaggiore - San Bernardo Cuneo 3 - 1  
Filottrano - Brescia 1 - 3  
Monza - Chieri 3 - 0  
Scandicci - Club Italia Roma 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-LO - Lokomotív Novoszibirszk 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Lokomotív Kalinyingrád 1 - 3  
Dinamo Moszkva - Mincsanka Minszk 3 - 2  
Jenyiszej Krasznojarszk - Metar Cseljabinszk 3 - 0  
Proton Szaratov - Szahalin 1 - 3  
Uralocska Jekatyerinburg - Dinamo Krasznodar 2 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cajasol Juvasa - Avarca de Menorca 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Arhavi Bld. Spor 0 - 3  
Fenerbahce - Arkas Izmir 0 - 3  
Galatasaray - Istanbul BB 3 - 1  
Inegol Bld. Spor - Maliye Piyango Ankara 0 - 3  
Ziraat Bankasi Ankara - Plevne 3 - 2  
Rövp. gyorskorcsolya (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burján Cs. - S. Lepape (1500 m, Salt Lake)    
Jászapáti P. - E. Efremenkova (női 500 m, Salt Lake)    
Jászapáti P. - K. Thomson (női 1000 m, 1.verseny, Salt Lake)    
Liu Shaoang - Ji Won Park (1000 m, 1. verseny, Salt Lake)    
Liu Shaolin S. - S. Girard (1000 m, 1. verseny, Salt Lake)    
Magyaro. - Olaszo. (női 3000m váltó, elődöntő, Salt Lake)    
Magyarország - Kanada (5000m váltó, elődöntő, Salt Lake)    
Sakk (Shenzhen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Vachier-Lagrave - Liren Ding 1 - 0  
N. Vitiugov - R. Wojtaszek 1 - 0  
Yangyi Yu - A. Giri 0.5 - 0.5  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. O'Sullivan - K. Wilson (10 nyert frame-ig) 10 - 9  
Tenisz (ATP-vb,férfi egyes,Hewitt cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Anderson - D. Thiem 2 - 0  
R. Federer - K. Nishikori 0 - 2  
Tenisz (ATP-vb,páros,Llodra/Santoro cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Mektic N / Peya A 2 - 0  
Murray J / Soares B - Klaasen R / Venus M 2 - 1  
Tenisz (Fed-kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Siniakova - S. Kenin 2 - 1  
Tenisz (Knoxville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Opelka - B. Fratangelo 2 - 1  
Tenisz (Knoxville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsui T / Nielsen F - Reese H / Sandgren T 2 - 0  
Tenisz (Las Vegas, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - N. Gibbs 2 - 0  
Tenisz (Limoges, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Rodina - E. Alexandrova 0 - 2  
Tenisz (Limoges, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kudermetova V / Voskoboev - Bacsinszky T / Zvonareva 2 - 0  
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - G. Pella 1 - 2  
M. Vilella Martinez - C. Berlocq 0 - 2  
P. Sousa - G. Pella 1 - 2  
Tenisz (Montevideo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Duran G - Bagnis F / Molteni A 2 - 0  
Bagnis F / Molteni A - Galdos S / Zeballos F 2 - 1  
Tenisz (Mouilleron-Le-Captif,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Maden - E. Ymer 0 - 2  
Tenisz (Mouilleron-Le-Captif,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Halys Q - Gille S / Vliegen J 1 - 2  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Rosol - A. Bublik 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saisai Zheng - I. Jorovic 1 - 2  
Tollaslabda (Fuzhou China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ken. Momota - Tien Chen Chou 2 - 1  
Tollaslabda (Fuzhou China Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - He J / Tan Q 2 - 1  
Tollaslabda (Fuzhou China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Noz. Okuhara - Yufei Chen 0 - 2  
Tollaslabda (Fuzhou China Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Lee S H / Shin S C 0 - 2  
Tollaslabda (Fuzhou China Open,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zheng S / Huang Y - Wang Y / Huang D 2 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Briedis - N. Mikaelian 1 - 0  

 

2018.11.10.
Asztalitenisz (Austrian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Pitchford - Xin Xu 0 - 4  
Tom. Harimoto - Xin Xu 2 - 4  
Zhendong Fan - Jingkun Liang 2 - 4  
Zhendong Fan - Koki Niwa 4 - 1  
Asztalitenisz (Austrian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meng Chen - Shiwen Liu 4 - 0  
Yuling Zhu - Hoi Kem Doo 4 - 1  
Yuling Zhu - Meng Chen 3 - 4  
Zhuojia He - Manyu Wang 1 - 4  
Asztalitenisz (Austrian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen C A / Cheng I C - Xu X / Liu S 2 - 3  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falu BS - Vetlanda 5 - 6  
Hammarby - Edsbyn 4 - 6  
Sirius - Villa Lidköping 3 - 10  
Darts (Grand Slam of Darts, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Clayton - J. Murnan 5 - 2  
M. van Gerwen - G. Robson 5 - 1  
Darts (Grand Slam of Darts, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Michael Smith - A. Smith-Neale 5 - 3  
R. van Barneveld - K. Ratajski 3 - 5  
Darts (Grand Slam of Darts, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Wade - W. Harms 5 - 0  
Kee. Brown - M. Webster 5 - 4  
Darts (Grand Slam of Darts, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - M. Unterbuchner 5 - 2  
Ian White - S. Hine 5 - 1  
Darts (Grand Slam of Darts, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Hopp - J. Payne 5 - 3  
P. Wright - J. Williams 5 - 4  
Darts (Grand Slam of Darts, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Price - A. Gilding 5 - 2  
S. Whitlock - G. Durrant 1 - 5  
Darts (Grand Slam of Darts, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Suljovic - S. Mitchell 5 - 2  
S. Bunting - M. Schindler 5 - 3  
Darts (Grand Slam of Darts, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. van den Bergh - R. Searle 5 - 3  
R. Cross - M. McGeeney 5 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Steelers Hämeenlinna 7 - 3  
Indians Espoo - Welhot Kuopio 3 - 4  
OLS Oulu - Seinäjoki 5 - 8  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Chur 9 - 2  
Malans - Wiler-Ersigen 2 - 7  
Thun - St. Gallen 5 - 5  
Uster - Köniz 4 - 3  
Zug - Rychenberg Winterthur 10 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höllviken - Falun 6 - 6  
Lindas Hovas - Jönköping 3 - 7  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shonan Bellmare - Nagoya 4 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzignano - Meta Catania 1 - 5  
Augusta - Dosson 5 - 4  
Civitella Casanova - Napoli 2 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szinara Jekatyerinburg - KPRF Moszkva 2 - 0  
Tyumeny - BLIK Neftejuganszk 4 - 1  
Uhta - Dinamo Szamara 5 - 6  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Leoes Porto Salvo 2 - 4  
Rio Ave - Fundao 1 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Palma Futsal 8 - 1  
Inter Movistar - Santa Coloma 4 - 1  
Peniscola - Jaen 3 - 3  
Ribera Navarra - Parrulo Ferrol 4 - 6  
Valdepenas - Antequera 5 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Toronto Marlies 7 - 6  
Binghamton - Charlotte 4 - 3  
Cleveland - Laval 1 - 5  
Lehigh Valley - Springfield 8 - 2  
Milwaukee - Rockford 1 - 2  
Providence - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 1  
Rochester - Syracuse 2 - 2  
San Diego - Colorado Eagles 4 - 3  
Stockton - Ontario Reign 5 - 1  
Tucson - San Jose Barracuda 5 - 0  
Utica - Hartford 3 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Lustenau 6 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fife - Manchester 3 - 2  
Glasgow - Coventry 4 - 4  
Milton Keynes - Cardiff 2 - 4  
Nottingham - Belfast 0 - 4  
Sheffield - Guildford 5 - 6  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Csehország 3 - 0  
Svédország - Oroszország 1 - 4  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Svájc 3 - 3  
Oroszország B - Szlovákia 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Minnesota 1 - 5  
Buffalo - Vancouver 3 - 3  
Dallas - Nashville 4 - 4  
Detroit - NY Rangers 2 - 2  
Philadelphia - Chicago 4 - 0  
St. Louis - San Jose 4 - 0  
Toronto - New Jersey 6 - 1  
Washington - Columbus 1 - 2  
Winnipeg - Colorado 5 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Barsz Kazany B 3 - 1  
Gornyak Ucsali - Szarjarka Karaganda 4 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Torpedo Kamenogorszk 3 - 2  
SZKA-Neva - Dizel Penza 4 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Ausztria 1 - 1  
Fehéroroszország - Lettország 1 - 1  
Franciaország - Szlovénia 2 - 2  
Lengyelország - Norvégia 2 - 4  
Magyarország - Olaszország 7 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Szlovákia 4 - 3  
Finnország - Svédország 4 - 2  
Kína - Franciaország 0 - 6  
Magyarország - Norvégia 8 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Igokea 100 - 80  
Olimpija Ljubljana - Crvena zvezda 60 - 83  
Partizan Belgrád - Cibona Zagreb 86 - 67  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Sydney Kings 81 - 93  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Dandenong 99 - 74  
Perth - Canberra Capitals 71 - 65  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Basic-Fit Brussels 87 - 97  
Mons - Leuven 85 - 66  
Okapi Aalstar - Antwerpen 71 - 106  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Sao Jose dos Campos 63 - 75  
Botafogo - Corinthians Paulista 86 - 71  
Flamengo - Vasco da Gama 90 - 70  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Decin 89 - 89, h.u. 101 - 105  
Opava - USK Praha 63 - 74  
Pardubice - Ostrava 128 - 71  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zabiny Brno - Slavia Praha 78 - 62  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Goyang 101 - 85  
Jeonju KCC Egis - Changwon Sakers 68 - 77  
Seoul Knights - Anyang 61 - 73  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Yongin Blue Minx 68 - 63  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chartres - Blois 88 - 89  
Lille - Caen 88 - 67  
Nancy - Vichy-Clermont 88 - 52  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Antibes 82 - 57  
Cholet - Monaco 82 - 87  
Nanterre - Fos-sur-Mer 93 - 71  
Pau Orthez - Le Portel 92 - 69  
Strasbourg - ASVEL Lyon-Villeurbanne 97 - 92  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Flammes Carolo Ardennes 65 - 60  
Lattes Montpellier - Roche Vendee 81 - 66  
Tarbes - Nantes Reze 60 - 57  
Villeneuve d'Ascq Lille - Landerneau Bretagne 66 - 49  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - Ginebra SM (1.m.) 106 - 98  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Ippokratisz Kosz 74 - 72  
Ermisz Agiasz - Ionikosz Nikea 69 - 60  
Har. Trikoupisz Meszologi - Kavala 91 - 81  
Kardica - Amintasz Dafni 74 - 75  
Kasztoria - Iraklisz 81 - 87  
Marouszi - Diagorasz Egaleo 80 - 87  
Pefkohori - Korivosz Amaliada 77 - 70  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Holargosz 73 - 63  
Koloszosz Rodosz - Arisz 61 - 72  
PAOK - Kymi 78 - 60  
Rethymno - Promitheasz Patra 72 - 73  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panioniosz - Athinaikosz 98 - 45  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alkar Sinj - Bosco Zagreb 86 - 80  
Vrijednosnice Osijek - Gorica 82 - 80  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel Holon 99 - 66  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Hokkaido 78 - 63  
Chiba - Ryukyu Okinawa 84 - 86  
Kawasaki Brave Thunders - Tokyo Alvark 79 - 66  
Kyoto - Toyohashi Neophoenix 80 - 76  
Nagoya Dolphins - Akita 63 - 79  
Osaka - Yokohama 86 - 81  
Shiga - Toyama 84 - 91  
Tochigi - Rizing Fukuoka 97 - 65  
Tokyo Sunrockers - Mikawa Kariya 76 - 71  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou - Fujian 104 - 117  
Shandong - Jiangsu Tongxi 116 - 93  
Shenzhen - Tianjin 152 - 130  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Kylins - Guangdong 92 - 96  
Beijing Great Wall - Shanghai 82 - 74  
Fujian - Xinjiang 59 - 89  
Shandong - Zhejiang 74 - 58  
Shanxi XR - Jiangsu Phoenix 77 - 84  
Sichuan Jinqiang - Shaanxi Tianze 106 - 59  
Wuhan Shengfan - Henan Elephants 63 - 87  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Torun 68 - 63  
Zielona Gora - Asseco Gdynia 113 - 93  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdansk - Widzew Lodz 50 - 82  
Gdynia - Polkowice 68 - 75  
Lublin - Torun 61 - 66  
Siedlce - Bydgoszcz 68 - 88  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Neptunas Klaipeda 69 - 83  
Prienai - Rytas Vilnius 71 - 81  
Siauliai - Lietkabelis 83 - 88  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Kecskemét 81 - 63  
Kaposvár - ZTE 84 - 69  
Sopron - Atomerőmű 77 - 67  
Szolnok - Debrecen 99 - 75  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szekszárd - Győr 68 - 64  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Detroit 109 - 124  
Denver - Brooklyn 110 - 112  
LA Clippers - Milwaukee 119 - 119, h.u. 128 - 126  
Miami - Indiana 102 - 110  
Orlando - Washington 117 - 108  
Philadelphia - Charlotte 119 - 119, h.u. 133 - 132  
Sacramento - Minnesota 121 - 110  
Toronto - New York 128 - 112  
Utah - Boston 123 - 115  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göttingen - Jena 81 - 88  
S. Oliver Würzburg - Braunschweig 71 - 78  
Ulm - Ludwigsburg 82 - 91  
Vechta - Alba Berlin 80 - 69  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Cagliari 89 - 69  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azimut Bergamo - Biella 81 - 76  
Eurobasket Roma - Axpo Legnano 90 - 73  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Venezia 83 - 86  
Trento - Brescia 76 - 75  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dike Napoli - Famila Schio 67 - 72  
Empoli - Battipaglia 57 - 56  
Lucca - GEAS San Giovanni 70 - 55  
San Martino di Lupari - Eirene Ragusa 62 - 49  
Torino - Broni 65 - 79  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oviedo - Real Canoe 78 - 56  
Saenz Horeca Araberri - Barcelona B 81 - 96  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gipuzkoa - Burgos 92 - 83  
Gran Canaria - Iberostar Tenerife 77 - 91  
Joventut Badalona - Obradoiro Monbus 83 - 79  
Valencia - Manresa 89 - 76  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika Bizkaia - Araski AES 77 - 70  
IDK Gipuzkoa - Cadi La Seu d'Urgell 66 - 57  
Sant Adria - Valencia 64 - 67  
Univ. Ferrol - Bembibre 64 - 70  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Farmakom - Mladost Zemun 94 - 98  
OKK Belgrád - Vrsac 87 - 87, h.u. 103 - 92  
Vojvodina - Borac Cacak 87 - 96  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - Slovan Bratislava 77 - 58  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polzela - Ilirija Ljubljana 85 - 74  
Primorska Koper - Helios Domzale 97 - 50  
Rogaska - Zlatorog Lasko 75 - 77  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Afyon Bld. Spor 80 - 75  
Istanbul BB - Galatasaray 69 - 77  
Tofas Bursa - Banvitspor 88 - 83  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izmit Bld. Spor - Antakya Hatay 67 - 76  
Kayserispor - Adana Gundogdu 81 - 81, h.u. 95 - 87  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Nyizsnyij Novgorod 83 - 89  
Avtodor Szaratov - Tsmoki-Minszk 95 - 99  
Jenyiszej Krasznojarszk - UNIKSZ Kazany 78 - 99  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurmala/Fenikss - Rapla 67 - 60  
Kalev Tallinn - Liepajas Lauvas 73 - 60  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Kielce 26 - 35  
Kristianstad - Veszprém 32 - 29  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Flensburg 29 - 28  
RK Zagreb - Celje 24 - 22  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Bjerringbro-Silkeborg 24 - 30  
Tatran Presov - Besiktas 27 - 23  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Elverum 30 - 28  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Metz 21 - 31  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Köbenhavn 28 - 28  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krim Ljubljana - Győr 23 - 32  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koprivnice - Tatran Litovel 33 - 14  
KP Brno - Karvina 22 - 31  
Nove Veseli - Dukla Praha 25 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - GOG 32 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Bera Bera 18 - 26  
Esbjerg - Issy Paris 29 - 28  
Herning-Ikast - Ramnicu Valcea 22 - 16  
Lada Toljatti - Siófok 30 - 26  
Lublin - Besancon 22 - 22  
Viborg - Jagodina 31 - 16  
Zvezda Zvenyigorod - Magura Cisnadiei 29 - 24  
Érd - Storhamar 29 - 28  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Drama 39 - 16  
Arisz Nikea - Pylea 15 - 21  
Diomidisz Argosz - Olympiakosz 21 - 25  
Filipposz Veria - Doukasz 20 - 24  
HAN Szaloniki - Fivosz Szikiesz 30 - 25  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladi Rudar Labin - Umag 27 - 23  
Rudar Rude - Sesvete 23 - 25  
Zamet - Porec 34 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Pogon Szczecin 30 - 23  
Chrobry Glogow - Gornik Zabrze 22 - 26  
Stal Mielec - Spojnia Gdynia 40 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Ruch Chorzow 31 - 22  
Kobierzyce - Zaglebie Lubin 26 - 23  
Koscierzyna - Elblag 23 - 28  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Balatonfüred 26 - 20  
Komló - Budakalász 34 - 24  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Gjerpen 21 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melsungen - Ludwigshafen-Friesenheim 30 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neckarsulm - Blomberg-Lippe 30 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ufa Alisza - AGU-Adjif 27 - 23  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Fafe 36 - 22  
Benfica - ABC Braga 32 - 26  
Boa Hora - Avanca 19 - 18  
Maia - Horta 30 - 25  
Porto - Aguas Santas 39 - 25  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fagaras - Politehnica Timisoara 23 - 23  
SM Dedeman Bacau - Baia Mare 35 - 33  
Suceava - Steaua Bukarest 25 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubius Galati - Univ. Cluj 21 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Valladolid - Anaitasuna 28 - 29  
Bidasoa Irun - AX Puente Genil 25 - 23  
Huesca - Teucro 37 - 22  
Morrazo Cangas - Quabit Guadalajara 26 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Porrino 25 - 15  
Canyamelar Valencia - Gijon 28 - 34  
Morvedre - Rocasa Gran Canaria 22 - 29  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Gossau 37 - 22  
Winterthur - Bern 27 - 25  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Obilic Belgrád - Novi Pazar 23 - 31  
Samot Arandjelovac - Mokra Gora 23 - 23  
Spartak Vojput - Dinamo Pancevo 23 - 27  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - Loka 27 - 32  
Gorenje Velenje - Trebnje 31 - 31  
Koper - Krka Novo Mesto 32 - 27  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belouizdad - Bejaia 4 - 1  
Constantine - Tadjenanet 3 - 3  
Paradou - Ain M'Lila 3 - 0  
Setif - JS Saoura 0 - 1  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Colchester 1 - 0  
Aldershot - Bradford 1 - 1  
Barnsley - Notts County 4 - 0  
Bromley - Peterborough 1 - 3  
Bury - Dover 5 - 0  
Chesterfield - Billericay Town 1 - 1  
Crewe - Carlisle 0 - 1  
Ebbsfleet Utd. - Cheltenham 0 - 0  
Exeter - Blackpool 2 - 3  
Gillingham - Hartlepool 0 - 0  
Grimsby - Milton Keynes Dons 3 - 1  
Lincoln - Northampton 3 - 2  
Luton - Wycombe 2 - 0  
Maidenhead Utd. - Portsmouth 0 - 4  
Maidstone Utd. - Macclesfield 2 - 1  
Metropolitan Police - Newport 0 - 2  
Morecambe - Halifax 0 - 0  
Oxford Utd. - Forest Green 0 - 0  
Plymouth - Stevenage 1 - 0  
Rochdale - Gateshead 2 - 1  
Scunthorpe - Burton 2 - 1  
Southend - Crawley 1 - 1  
Southport - Boreham 2 - 0  
Sutton Utd. - Slough Town 0 - 0  
Swindon - York 2 - 1  
Tranmere - Oxford City 3 - 3  
Walsall - Coventry 3 - 2  
Yeovil - Stockport 1 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Hull City 3 - 3  
Blackburn - Rotherham 1 - 1  
Bolton - Swansea 0 - 1  
Bristol City - Preston 0 - 1  
Derby County - Aston Villa 0 - 3  
Middlesbrough - Wigan 2 - 0  
Norwich - Millwall 4 - 3  
Nottingham - Stoke 0 - 0  
QPR - Brentford 3 - 2  
Reading - Ipswich 2 - 2  
West Bromwich - Leeds 4 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Central Cordoba SDE 2 - 2  
Brown de Adrogue - Agropecuario Argentino    
Chacarita Juniors - Instituto Cordoba 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - Rosario Central 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Sydney FC 1 - 1  
Western Sydney Wanderers - Brisbane Roar 2 - 2  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neftcsi Baku - Zira 2 - 2  
Sabah - Sabayil 0 - 4  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Waasland Beveren 2 - 0  
Charleroi - FC Bruges 2 - 1  
Eupen - St. Truiden 1 - 4  
Zulte Waregem - Lokeren 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Szeptemvri Szófia 2 - 0  
Cserno More Várna - Levszki Szófia 1 - 0  
Vereja - Etar Veliko Tarnovo 0 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Sport Boys Warnes 4 - 2  
Destroyers Santa Cruz - Guabira Montero 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Fortaleza 0 - 1  
Coritiba - Goiás 1 - 0  
Criciuma - CRB 3 - 3  
CSA - Atlético GO 0 - 0  
Oeste - Londrina 0 - 0  
Sampaio Correa - Sao Bento 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Parana 0 - 1  
Atlético PR - Cruzeiro 2 - 0  
Botafogo RJ - Flamengo 2 - 1  
Corinthians - Sao Paulo 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Mönchengladbach 1 - 3  
Dortmund - Bayern München 3 - 2  
Düsseldorf - Hertha BSC 4 - 1  
Freiburg - Mainz 1 - 3  
Hoffenheim - Augsburg 2 - 1  
Nürnberg - VfB Stuttgart 0 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Dynamo Dresden 8 - 1  
Erzgebirge Aue - Hamburg 1 - 3  
St. Pauli - Heidenheim 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Hallescher FC 1 - 1  
Aalen - Osnabrück 1 - 1  
Braunschweig - Uerdingen 0 - 2  
Cottbus - Lotte 2 - 2  
Meppen - Karlsruhe 2 - 3  
Rostock - Kaiserslautern 4 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Luis de Quillota - Universidad de Chile 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Nea Szalamina Famaguszta 1 - 0  
APOEL Nicosia - Paralimni 3 - 0  
Ermisz Aradippou - Pafosz 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Prostejov 4 - 0  
Sokolov - MAS Taborsko 0 - 2  
Trinec - Brno 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Sparta Praha 1 - 3  
Slovacko - Liberec 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jammerbugt - Brabrand 1 - 1  
Kjellerup - Sydvest 2 - 2  
Odder - Skive 2 - 3  
Tarup-Paarup - Aarhus Fremad 0 - 4  
Vejgaard - Kolding IF 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brönshöj - B93 Köbenhavn 3 - 1  
Frem - Middelfart 0 - 0  
Hilleröd - Slagelse BI 0 - 1  
Skovshoved - Marienlyst 2 - 1  
Vanlöse - Avarta 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horsens - Sönderjyske 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidvest Wits - Bloemfontein Celtic 1 - 2  
Free State Stars - Supersport Utd. 0 - 1  
Kaizer Chiefs - Chippa Utd. 0 - 0  
Lamontville Golden Arrows - Baroka 1 - 2  
Mamelodi Sundowns - Orlando Pirates 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Incheon 2 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Pohang 1 - 2  
Jeju - Jeonbuk 0 - 0  
Suwon Bluewings - Ulsan 3 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Delfin Manta 3 - 1  
Tecnico Univ. Ambato - LDU Quito 2 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Entag El Harby - El Zamalek 1 - 2  
El Gouna - Smouha 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - FK Minszk 0 - 2  
Isloch - Vityebszk 0 - 1  
Nyeman Grodno - Szmolevicsi 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valenciennes - Lens 4 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Laval 1 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Montpellier 1 - 0  
Guingamp - Lyon 2 - 4  
Nimes - Nice 0 - 1  
St-Etienne - Reims 2 - 0  
Toulouse - Amiens 0 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dila Gori - Kolkheti Poti 1 - 0  
Lokomotív Tbiliszi - Saburtalo Tbiliszi 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - Giannina 2 - 0  
Levadiakosz - OFI 2 - 1  
Xanthi - Panioniosz 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - PSV 1 - 4  
Emmen - NAC Breda 2 - 0  
Venlo - F. Sittard 3 - 2  
Vitesse - Utrecht 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Inter Zapresic 3 - 0  
Slaven Belupo - Osijek 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aizawl - Minerva Punjab 1 - 2  
Indian Arrows - Mohun Bagan 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Pune 1 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persebaya Surabaya - PSM Makassar 3 - 0  
Persija Jakarta - PS Tira Bantul 0 - 0  
Persipura Jayapura - Bali Utd. 1 - 0  
Pusamania Borneo - PSIS Semarang 2 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Sepidrood Rasht 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Maccabi Haifa 1 - 2  
Hapoel Haifa - Bnei Yehuda TA 0 - 2  
Hapoel TA - Hapoel Raanana 0 - 0  
Maccabi Netanya - Maccabi Petah Tikva 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyoto - JEF United Chiba 0 - 3  
Oita Trinita - Zweigen Kanazawa 2 - 1  
Omiya Ardija - Yamagata 2 - 1  
Yokohama FC - Okayama 2 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Kawasaki Frontale 2 - 1  
FC Tokyo - Jubilo Iwata 0 - 0  
Gamba Osaka - Shonan Bellmare 1 - 0  
Nagasaki - Yokohama FM 0 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Vegalta Sendai 0 - 1  
Sapporo - Urawa RD 1 - 2  
Shimizu SP - Nagoya GE 2 - 0  
Vissel Kobe - Sagan Tosu 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Atl. Huila 2 - 2  
Dep. Tolima - Boyaca Patriotas 2 - 1  
Once Caldas - Alianza Petrolera 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - TBB Nieciecza 2 - 2  
LKS Lodz - Chrobry Glogow 2 - 0  
Podbeskidzie Bielsko-B. - GKS Katowice 0 - 2  
Sandecja Nowy Sacz - Chojniczanka Chojnice 2 - 0  
Stal Mielec - Garbarnia Krakkó 6 - 1  
Warta Poznan - Olsztyn 0 - 1  
Wigry Suwalki - GKS Jastrzebie 1 - 3  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Cracovia Krakkó 1 - 0  
Wisla Krakkó - Zaglebie Lubin 3 - 2  
Wisla Plock - Zaglebie Sosnowiec 2 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Spartaks Jurmala 4 - 4  
Rigas FS - Liepaja 0 - 1  
Valmiera - Jelgava 1 - 0  
Ventspils - METTA/LU 4 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - FUS Rabat 1 - 2  
Moghreb Tetouan - Rapide Oued Zem 1 - 1  
Mouloudia Oujda - Youssoufia Berrechid 0 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Pachuca 0 - 0  
Veracruz - Queretaro 2 - 2  
Labdarúgás (Moldáv bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Auto Tiraspol - Petrocub Hincesti 1 - 0  
Speranta Nisporeni - Milsami Orhei 1 - 0  
Zaria Balti - Sfintul Gheorghe 1 - 1  
Zimbru Chisinau - Sheriff Tiraspol 1 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Debrecen 1 - 0  
Haladás - FTC 1 - 0  
Kisvárda - Újpest 1 - 4  
MTK - Puskás Akadémia 3 - 2  
Paks - Honvéd 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3,rájátszás feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - KFUM Oslo 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genoa - Napoli 1 - 2  
SPAL Ferrara - Cagliari 2 - 2  
Torino - Parma 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Padova 2 - 3  
Carpi - Benevento 2 - 2  
Cosenza - Lecce 2 - 3  
Cremonese - Livorno 1 - 0  
Salernitana - Spezia 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Monopoli 0 - 1  
Casertana - Trapani 0 - 0  
Cavese - Juve Stabia 0 - 1  
Matera - Viterbese 1 - 0  
Reggina - Paganese 1 - 0  
Rieti - Potenza 1 - 5  
Sicula Leonzio - Rende 0 - 2  
Virtus Francavilla - Siracusa 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - Csertanovo Moszkva 1 - 3  
Baltika Kalinyingrád - Tom Tomszk 1 - 0  
Fakel Voronyezs - Szpartak Moszkva 2 3 - 0  
FK Krasznodar 2 - Tambov 2 - 0  
Himki - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Nyizsnyij Novgorod 1 - 0  
Rotor Volgográd - Kurszk 1 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Mordovija Szaranszk 0 - 0  
SZKA Habarovszk - Tyumeny 2 - 1  
Szocsi - Zenit Sz'tpétervár 2 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krilja Szovjetov Szamara - Akhmat Groznij 1 - 2  
Rosztov - Dinamo Moszkva 0 - 0  
Ural Jekatyerinburg - Orenburg 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vorwärts Steyr - Austria Klagenfurt 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK Linz - Admira Wacker 5 - 1  
Sturm Graz - St. Pölten 0 - 0  
Wacker Innsbruck - Altach 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Olimpia Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comerciantes Unidos - Univ. San Martin 3 - 1  
Real Garcilaso - Universitario de Deportes 0 - 1  
Sporting Cristal - Dep. Binacional 4 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Farense - Guimaraes B 2 - 2  
Penafiel - Benfica B 1 - 0  
Viseu - Mafra 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Rio Ave 2 - 1  
Belenenses - Boavista 0 - 0  
Nacional Madeira - Marítimo 1 - 0  
Porto - Braga 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Brighton 2 - 1  
Crystal Palace - Tottenham 0 - 1  
Huddersfield - West Ham 1 - 1  
Leicester - Burnley 0 - 0  
Newcastle - Bournemouth 2 - 1  
Southampton - Watford 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - CSM Politechnika Iasi 1 - 2  
CFR Cluj - Dunarea Calarasi 0 - 0  
Viitorul Constanta - Concordia Chiajna 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - St. Mirren 1 - 1  
Hearts - Kilmarnock 0 - 1  
St. Johnstone - Hamilton 4 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Montrose 2 - 0  
Brechin - Forfar 4 - 0  
Dumbarton - Stenhousemuir 2 - 1  
East Fife - Raith Rovers 2 - 1  
Stranraer - Airdrieonians 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Edinburgh City 1 - 2  
Annan - Cowdenbeath 0 - 2  
Clyde - Stirling 1 - 1  
Elgin - Berwick 2 - 4  
Queens Park - Peterhead 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Queen of South 1 - 1  
Dunfermline - Falkirk 0 - 1  
Greenock Morton - Alloa 0 - 2  
Partick Thistle - Inverness CT 0 - 1  
Ross County - Dundee Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Reus 2 - 0  
Deportivo - Oviedo 4 - 0  
Elche - Las Palmas 0 - 0  
Lugo - Alcorcon 0 - 1  
UD Extremadura - Osasuna 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid B - Burgos 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Gimn. Torrelavega 0 - 1  
Durango - Real Union Irun 1 - 1  
Izarra - Tudelano 1 - 1  
Langreo - Sp. Gijón B 0 - 2  
Real Sociedad B - Leioa 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol B - Ontinyent 0 - 1  
Levante B - Peralada 2 - 2  
Villarreal B - Olot 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jumilla - Atl. Sanluqueno 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Ath. Bilbao 3 - 2  
Getafe - Valencia 0 - 1  
Girona - Leganes 0 - 0  
Valladolid - Eibar 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Chiasso 3 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Luzern 1 - 4  
Thun - Basel 4 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Degerfors 1 - 1  
Falkenberg - GAIS 0 - 2  
Frej Täby - Värnamo 1 - 0  
Gefle - AFC Eskilstuna 2 - 2  
Helsingborg - Varberg 3 - 1  
Jönköping Södra - Norrby 0 - 0  
Örgryte - Landskrona 4 - 0  
Öster - Halmstad 1 - 4  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angelholm - Tvaaker 0 - 3  
Eskilsminne - Mjällby 1 - 4  
Kristianstad - Atvidaberg 1 - 0  
Oddevold - Oskarshamn 0 - 3  
Torn - FK Karlskrona 1 - 1  
Utsikten - Lund 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlstad Utd. - Karlslund 1 - 1  
Nyköping - Linköping City 4 - 0  
Rynninge - Umea FC 2 - 1  
Skelleftea - Akropolis 2 - 6  
Sollentuna - Sandviken 1 - 1  
Syrianska FC - Assyriska FF 3 - 1  
Team TG - Forward Örebro 5 - 0  
Västeras SK - Arameisk-Syrianska 4 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fayha - Al-Ittihad (KSA) 2 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Vozdovac 1 - 0  
Dinamo Vranje - Crvena zvezda 0 - 3  
Macsva Sabacs - Spartak Subotica 0 - 0  
Mladost Lucani - Vojvodina 1 - 0  
Partizan Belgrád - Radnik Surdulica 2 - 0  
Rad Belgrád - Napredak Krusevac 0 - 2  
Zemun - Cukaricki 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Senica 2 - 4  
Ruzomberok - Dunajska Streda 0 - 1  
Trencin - Zilina 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Triglav Kranj 4 - 1  
Mura - ND Gorica 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afjet Afyonspor - Hatayspor 1 - 2  
Balikesirspor - Genclerbirligi 3 - 1  
Boluspor - Denizlispor 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzurum Bld. Spor - Göztepe Izmír 2 - 1  
Kayserispor - Galatasaray 0 - 3  
Konyaspor - Ankaragücü 2 - 0  
Rizespor - Istanbul Basaksehir 1 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzenal Kijev - Olekszandria 0 - 3  
Deszna Csernigov - Csernomorec Odessza 2 - 0  
FC Lviv - Olimpik Doneck 1 - 1  
Zorya Luganszk - Kárpáti Lviv 2 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Chile 2 - 3  
Franciaország - Brazília 3 - 1  
Németország - Olaszország 5 - 2  
Portugália - Wales 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - Cefn Druids 2 - 3  
Connah's Quay - Barry Town 2 - 2  
Newtown - Llanelli 7 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persepolis - Kashima A. 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundela - PSNI 3 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Crusaders 0 - 1  
Dungannon - Institute 2 - 1  
Glenavon - Warrenpoint 1 - 1  
Glentoran - Ballymena Utd. 0 - 1  
Linfield - Coleraine 1 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Kalev Tallinn 2 - 1  
Kuressaare - Parnu JK Vaprus 2 - 1  
Levadia Tallinn - Flora Tallinn 2 - 1  
Nomme Kalju - Trans Narva 4 - 1  
Paide Linnameeskond - Viljandi Tulevik 4 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Navbahor Namangan - Bunyodkor 1 - 0  
Pakhtakor - Metallurg Bekobod 2 - 1  
Qizilqum - Nasaf Qarshi 2 - 0  
MMA (UFC Fight Night - Denver)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Benavidez - R. Borg    
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - R. Grosjean (Brazil Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
D. Ricciardo - K. Räikkönen (Brazil Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
F. Alonso - M. Ericsson (Brazil Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
F. Alonso - S. Vandoorne (Brazil Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
K. Magnussen - P. Gasly (Brazil Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
K. Magnussen - R. Grosjean (Brazil Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
L. Hamilton - K. Räikkönen (Brazil Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Brazil Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Brazil Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Stroll - S. Sirotkin (Brazil Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
M. Ericsson - B. Hartley (Brazil Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
M. Ericsson - C. Leclerc (Brazil Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Brazil Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
M. Verstappen - K. Räikkönen (Brazil Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Brazil Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
P. Gasly - B. Hartley (Brazil Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Perez - C. Sainz Jr. (Brazil Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Perez - E. Ocon (Brazil Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Brazil Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - M. Verstappen (Brazil Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas (Brazil Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
V. Bottas - K. Räikkönen (Brazil Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
V. Bottas - M. Verstappen (Brazil Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma 1., Brazil Nagydíj 2018, időmérő    
Rögbi (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Harlequin 29 - 13  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Új-Zéland 15 - 16  
Franciaország - Dél-Afrika 26 - 29  
Olaszország - Grúzia 28 - 17  
Skócia - Fidzsi-szigetek 54 - 17  
USA - Szamoa 30 - 29  
Wales - Ausztrália 9 - 6  
Írország - Argentína 28 - 17  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caramuru - Sesi SP 2 - 3  
Corinthians-Guarulhos - Sesc RJ 0 - 3  
Renata Campinas - Taubate Funvic 3 - 0  
Ribeirao Preto - Itapetininga 0 - 3  
Sao Judas - Minas 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Uijeongbu KB Stars 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Gimcheon Expressway 0 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Újpest - Vasas 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Narbonne 3 - 0  
Chaumont - Rennes 3 - 2  
Poitevin Poitiers - Tours 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Mulhouse 3 - 2  
Chamalieres - Mougins 1 - 3  
Marcq-en-Baroeul - Le Cannet 0 - 3  
Vandoeuvre-Nancy - Nantes 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Oita Miyoshi 3 - 1  
Gosei Trefuerza - Suntory Sunbirds 1 - 3  
JTEKT Stings - JT Thunders 0 - 3  
Panasonic Panthers - Osaka Blazers 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denso Airybees - Saitama Ageo Medics 3 - 0  
Ishikawa Blue Cats - Kurobe Aqua Fairies 0 - 3  
JT Marvelous - Hisamitsu Springs 3 - 2  
NEC Red Rockets - Toyota Body Queenseis 0 - 3  
Toray Arrows - Okayama Seagulls 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság, női,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Henan - Tianjin 0 - 3  
Shangdong - Bayi 2 - 3  
Sichuan - Liaoning 0 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Zhejiang 3 - 0  
Yunnan - Jiangsu 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuprum Lubin - Belchatow 0 - 3  
Jastrzebski Wegiel - Trefl Gdansk 3 - 0  
Olsztyn - Bydgoszcz 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Rzeszow 3 - 2  
Impel Wroclaw - LKS Lodz 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herrsching - Düren 3 - 2  
United Rhein-Main - Giesen 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Vilsbiburg 3 - 1  
Dresden - SW Erfurt 3 - 0  
Stuttgart - Wiesbaden 3 - 2  
Suhl Thüringen - Straubing 3 - 2  
Röplabda (Olasz Szuper Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Novara 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Jugra Nyizsnyevartovszk 3 - 0  
Fakel Novij Urengoj - Jaroszlavl 3 - 0  
Nova Novokujbisevszk - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 1  
Ural Ufa - Jugra Szurgut 3 - 2  
Zenit Szentpétervár - Kuzbassz Kemerovo 1 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Uriba Palma 3 - 1  
Conectabalear Manacor - Barcelona 1 - 3  
L'Illa Grau - Rio Duero Soria 3 - 1  
San Sadurnino - Melilla 2 - 3  
Santanderina - Vecindario Gran Canaria 3 - 2  
Ushuaia Ibiza - Teruel 2 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Barcelona 3 - 2  
IBSA Las Palmas - Haro Rioja 3 - 1  
Logrono - Granadas de Elche 3 - 0  
Sant Cugat - Madrid Chamberi 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aydin Bld. Spor - Ankara Karayollari 3 - 0  
Fenerbahce - Vakifbank Istanbul 2 - 3  
Galatasaray - Besiktas 2 - 3  
Halkbank Ankara - THY Istanbul 0 - 3  
Nilufer Bld. Spor - Canakkale Bld. Spor 3 - 0  
Sakk (Shenzhen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liren Ding - A. Giri 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - N. Vitiugov 0.5 - 0.5  
R. Wojtaszek - Yangyi Yu 0.5 - 0.5  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Carlsen - F. Caruana (2. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Allen - K. Wilson (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - USA 3 - 4  
Tahiti - Egyesült Arab Emirátusok (Helyszín: Dubaj) 6 - 7  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Brazília 3 - 5  
Irán - Oroszország 4 - 2  
Tenisz (Colina, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shilin Xu - P. Ormaechea 2 - 0  
Tenisz (Fed-kupa, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - S. Kenin 2 - 1  
K. Siniakova - A. Riske 2 - 0  
Tenisz (Knoxville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Eubanks - B. Fratangelo 0 - 2  
N. Milojevic - R. Opelka 0 - 2  
Tenisz (Knoxville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polansky P / Shamasdin A - Reese H / Sandgren T 0 - 2  
Tenisz (Las Vegas, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - K. Nara 2 - 0  
G. Olmos - N. Gibbs 0 - 2  
K. Nara - V. Cepede Royg 2 - 0  
Tenisz (Limoges, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Alexandrova - V. Zvonareva 2 - 0  
M. Gasparyan - E. Rodina    
Tenisz (Limoges, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzarnescu M / Niculescu - Kudermetova V / Voskoboeva G 1 - 2  
Tenisz (Milánó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - J.A. Munar Clar 3 - 2  
S. Tsitsipas - A. De Minaur 3 - 1  
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Vilella Martinez - M. Cuevas 2 - 0  
Tenisz (Mouilleron-Le-Captif,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - Y. Maden 0 - 2  
E. Benchetrit - E. Ymer 0 - 2  
Tenisz (Mouilleron-Le-Captif,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Margaroli L / Vega Hernan - Arneodo R / Halys Q 0 - 2  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - M. Bachinger 2 - 0  
L. Rosol - D. Novak 2 - 0  
Tenisz (Pozsony, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molchanov D / Zelenay I - Ramanathan R / Vasilevski 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Jorovic - D. Kovinic 2 - 1  
Saisai Zheng - M. Doi 2 - 0  
Tollaslabda (Fuzhou China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ken. Momota - Long Chen 2 - 1  
Tien Chen Chou - Yuqi Shi 2 - 0  
Tollaslabda (Fuzhou China Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - He J / Tan Q 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Liu C / Zhang N 2 - 1  
Tollaslabda (Fuzhou China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Noz. Okuhara - Bing Jiao He 2 - 0  
Yufei Chen - C. Marin 2 - 1  
Tollaslabda (Fuzhou China Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee S H / Shin S C - Matsutomo Mi/ Takahashi A 2 - 0  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Chae Y J / Kim S Y 2 - 0  
Tollaslabda (Fuzhou China Open,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Higashino A / Watanabe Y - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Zheng S / Huang Y - Jiting H / Yue D 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Mornar 8 - 9  
Primorac Kotor - Partizan Belgrád 14 - 10  
Sabac - VK Posk 12 - 6  
Vízilabda (Európai Szuper Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kirishi - Dunaújváros 11 - 11  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - BVSC 14 - 6  
Szentes - KSI 10 - 6  
Szombathely - Pécs 10 - 7  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Vasas 7 - 7  
Szolnok - OSC 8 - 10  
Tatabánya - UVSE 9 - 10  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - FTC 12 - 9  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Florentia 8 - 11  
Catania - Trieste 11 - 12  
Posillipo Napoli - Canottieri Napoli 8 - 7  
Quinto - Savona 7 - 8  
Roma - Lazio 10 - 7  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Crolla - D.C. Yordan 1 - 0  
R. Burns - S. Cardle 1 - 0  
T. Bellew - O. Usyk 0 - 1  

 

2018.11.09.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pittsburgh - Carolina 52 - 21  
Asztalitenisz (Austrian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Calderano - Jingkun Liang 0 - 4  
Jingkun Liang - Yun-Ju Lin 4 - 2  
Koki Niwa - K. Yoshimura 4 - 0  
L. Pitchford - K. Kanamitsu 4 - 1  
S. Gnanasekaran - Xin Xu 1 - 4  
T. Boll - L. Pitchford 2 - 4  
T. Boll - Peifeng Zheng 4 - 2  
Tom. Harimoto - Jun Mizutani 4 - 1  
Woojin Jang - H. Calderano 3 - 4  
Zhendong Fan - Jin Ueda 4 - 1  
Asztalitenisz (Austrian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Allegro M / Lambiet F - Ionescu O / Robles A 2 - 3  
Harimoto T / Kizukuri Y - Ho K K / Wong C T 1 - 3  
Ionescu O / Robles A - Morizono M / Oshima Y 1 - 3  
Jeoung Y / Lee S - Fan Z / Wang C 3 - 0  
Jeoung Y / Lee S - Ho K K / Wong C T 3 - 0  
Liao C-T / Lin Y-J - Morizono M / Oshima Y 1 - 3  
Asztalitenisz (Austrian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Szőcs - Shiwen Liu 0 - 4  
Hoi Kem Doo - Mima Ito 4 - 2  
Manyu Wang - Miu Hirano 4 - 1  
Manyu Wang - Ning Ding 4 - 3  
Meng Chen - Xingtong Chen 4 - 3  
Tianwei Feng - I-Ching Cheng 3 - 4  
Yingsha Sun - Ning Ding 0 - 4  
Yuling Zhu - Hon. Hashimoto 4 - 3  
Zhuojia He - Hyowon Suh 4 - 3  
Zhuojia He - I-Ching Cheng 4 - 0  
Asztalitenisz (Austrian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balazova B / Matelova H - Liu G / Zhang R 0 - 3  
Chen X / Sun Y - Jeon J / Yang H 3 - 2  
Doo H K / Lee H C - Chen X / Sun Y 0 - 3  
Hayata H / Ito M - Grzybowska K / Partyka N 3 - 0  
Hayata H / Ito M - Liu G / Zhang R 3 - 1  
Samara E / Szőcs B - Jeon J / Yang H 1 - 3  
Asztalitenisz (Austrian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen C A / Cheng I C - Tromer/Eerland 3 - 1  
Chen C A / Cheng I C - Wong C T / Doo H K 3 - 2  
Jang W / Cha H S - Filus R / Han Y 3 - 1  
Jang W / Cha H S - Xu X / Liu S 0 - 3  
Pistej L / Balazova B - Wong C T / Doo H K 1 - 3  
Xu X / Liu S - Yoshimura M / Ishikawa K 3 - 1  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Hövik 5 - 2  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Start Nyizsnyij Novgorod - Murman Murmanszk 3 - 1  
Szibszelmas Novoszibirszk - Kuzbassz Kemerovo 3 - 9  
Sztroitel Sziktivkar - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 11  
Vodnyik Arhangelszk - Bajkal Irkutszk 6 - 4  
Volga Uljanovszk - Dinamo Kazany 4 - 7  
Zorkij Krasznogorszk - SZKA Nyeftjanyik 3 - 11  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broberg/Söderhamn - Motala 3 - 4  
Tellus - Vanersborg 3 - 4  
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SK Wyverns - Doosan Bears (4.m.) 1 - 2  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Koovee Tampere 7 - 3  
Indians Espoo - Happee Jyväskylä 8 - 8  
Nokian KrP - LaSB 12 - 7  
Turku PS - Oilers Espoo 4 - 9  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Dalen 2 - 5  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantico Erechim - Minas Belo Horizonte 3 - 2  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Sparta Praha 0 - 9  
Interobal Plzen - FTZS Liberec 11 - 4  
Uherske Hradiste - Helas Brno 1 - 1  
VSB Ostrava - Svarog Teplice 3 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldi Eboli - Pesarofano 7 - 5  
Lazio - Latina 2 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tyumeny - BLIK Neftejuganszk 6 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - Magna Gurpea 0 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manitoba - Grand Rapids 1 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester - Milton Keynes 4 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Vancouver 5 - 8  
Chicago - Carolina 3 - 4  
Dallas - San Jose 4 - 3  
Florida - Edmonton 4 - 1  
Los Angeles - Minnesota 1 - 3  
Montreal - Buffalo 5 - 5  
Ottawa - Las Vegas 3 - 5  
Philadelphia - Arizona 4 - 4  
Tampa Bay - NY Islanders 4 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szarov - Izssztal Izsevszk 2 - 2  
Tambov - Molot Perm 1 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Norvégia    
Fehéroroszország - Szlovénia 4 - 1  
Franciaország - Lettország 1 - 4  
Kazahsztán - Olaszország 3 - 2  
Lengyelország - Dánia    
Magyarország - Dél-Korea    
Észtország - Románia 3 - 7  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Dánia 5 - 6  
Magyarország - Dánia 5 - 6  
Norvégia - Franciaország 3 - 3  
Norvégia - Franciaország 3 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Mega Bemax 80 - 84  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Cairns 104 - 81  
Perth - Brisbane 90 - 87  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege - Charleroi Spirou 55 - 72  
Limburg - Oostende 55 - 70  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Wonju Dongbu 96 - 97  
Seoul Thunders - Ulsan Mobis Phoebus 83 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Asan Woori Wibee 60 - 71  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Fenerbahce 72 - 74  
Buducnost Podgorica - Zalgiris Kaunas 60 - 72  
Himki Moszkva - Barcelona 80 - 87  
Panathinaikosz - Olympiakosz 93 - 80  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Poitiers 72 - 65  
Denain - Gries-Oberhoffen 66 - 78  
Evreux - Roanne 77 - 77, h.u. 92 - 87  
Paris BC - Orleans 70 - 88  
Rouen - Nantes 63 - 65  
St-Chamond - Quimper 84 - 80  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Boulazac 69 - 77  
Reims - Le Mans 77 - 91  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix Fuelmasters - Meralco Bolts (3.m.) 94 - 94, h.u. 103 - 108  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Bayi Rockets 102 - 113  
Liaoning - Jilin 100 - 106  
Qingdao - Zhejiang Chouzhou 104 - 104, h.u. 122 - 118  
Xinjiang - Sichuan 118 - 109  
Zhejiang Guangsha - Beijing Ducks 91 - 95  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Anwil Wloclawek 76 - 91  
Rosa Radom - Spojnia Stargard 76 - 72  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Milwaukee 111 - 134  
Oklahoma City - Houston 98 - 80  
Phoenix - Boston 100 - 100, h.u. 109 - 116  
Portland - LA Clippers 116 - 105  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baunach - Kirchheim 72 - 86  
Hamburg - Ehingen 105 - 81  
Hanau - Rostock 73 - 75  
Tübingen - Hagen 113 - 87  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Mitteldeutscher 76 - 81  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Bilbao 70 - 64  
Castello - Granada 69 - 78  
Huesca - Ourense 79 - 74  
Leyma Coruna - Palencia 95 - 109  
Lleida - Melilla 67 - 66  
Valladolid - Caceres 65 - 65, h.u. 75 - 71  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Stari Banovci - Tamis Pancevo 83 - 82  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sentjur - Krka Novo Mesto 86 - 73  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RH Gaziantepspor - Buyukcekmece 76 - 60  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Ringsted 27 - 25  
Sönderjyske - Mors-Thy 27 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringköbing - Skanderborg 23 - 29  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chartres - Dijon 35 - 33  
Creteil - Strasbourg Schiltigheim 29 - 26  
Nancy - Limoges 27 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Lubin - Kwidzyn 23 - 21  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Arendal 29 - 28  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Elbflorenz 25 - 23  
Coburg - Grosswallstadt 33 - 27  
Dormagen - Balingen-Weilstetten 25 - 27  
Emsdetten - Hamburg 30 - 29  
Hagen - TUSEM Essen 22 - 28  
Hüttenberg - Ferndorf 26 - 25  
Lübbecke - Hamm-Westfalen 27 - 25  
Nordhorn-Lingen - Dessau-Rosslauer 28 - 28  
Rhein Vikings Neuss - Rimpar 20 - 21  
Wilhelmshaven - Lübeck-Schwartau 27 - 23  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Leverkusen 23 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - Dinamo-Viktor Sztavropol 22 - 18  
Szpartak Moszkva - SZGAU-Szaratov 29 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Buzau 33 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benidorm - Sinfin 30 - 30  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zuazo Barakaldo - Elche 23 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Ystad - AIK 31 - 23  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribnica - Dol TKI Hrastnik 32 - 25  
Labdarúgás (Afrikai BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esperance de Tunis - Al-Ahly (EGY) 3 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medea - Bordj Bou Arreridj 1 - 0  
USM Alger - JS Kabylie 1 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haringey Borough - Wimbledon 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sheffield Utd. - Sheffield Wed. 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Talleres Cordoba - Aldosivi 0 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Wellington Phoenix 2 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Beerschot Wilrijk 1 - 2  
Mechelen - Saint-Gilloise 2 - 1  
Roeselare - OH Leuven 0 - 4  
Tubize - Westerlo 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Oostende 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Vitosa Bistritsa 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Brasil de Pelotas 0 - 1  
Juventude - Ponte Preta 0 - 1  
Vila Nova - Figueirense 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Wolfsburg 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paderborn - Holstein Kiel 4 - 4  
Sandhausen - Duisburg 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Würzburg - Zwickau 0 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - Junior de Barranquilla 0 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Usti nad Labem 4 - 1  
Vitkovice - Znojmo 0 - 6  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Dukla Praha 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Aarhus GF 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maritzburg Utd. - Highlands Park 2 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Szluck 2 - 0  
Gorodeja - Dinamo Breszt 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Troyes 2 - 1  
Auxerre - Niort 0 - 0  
Chateauroux - Metz 1 - 2  
Clermont - Orleans 3 - 0  
Grenoble - AC Ajaccio 2 - 0  
Le Havre - Sochaux 3 - 2  
Lorient - Paris FC 2 - 1  
Red Star 93 - Beziers 0 - 3  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Cholet 1 - 1  
Chambly - L'Entente Sannois 2 - 1  
Dunkerque - Lyon Duchere 4 - 1  
Marignane - Concarneau 2 - 0  
Pau - Jeanne D'Arc de Drancy 3 - 0  
Rodez Aveyron - Quevilly Rouen 0 - 1  
Tours - Boulogne 1 - 1  
Villefranche sur Saone - Bourg-Peronnas 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Strasbourg 0 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rustavi - Sioni Bolnisi 0 - 3  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Nijmegen 4 - 0  
Almere City - Cambuur 2 - 1  
AZ Alkmaar 2 - Oss 1 - 3  
Den Bosch - Twente 2 - 1  
FC Eindhoven - Telstar 1 - 2  
Go Ahead Eagles - Dordrecht 2 - 1  
RKC Waalwijk - PSV 2 3 - 5  
Roda - Helmond 3 - 0  
Sparta Rotterdam - Utrecht 2 4 - 2  
Volendam - Maastricht 3 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zwolle - Willem II 2 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudes - HNK Gorica 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Mumbai City 0 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madura Utd. - Bhayangkara Jakarta 1 - 2  
Mitra Kukar - Persela Lamongan 1 - 1  
Persib Bandung - PSMS Medan 0 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nassaji Mazandaran - Esteghlal K. 2 - 0  
Pars Jonoubi Jam - Paykan 3 - 0  
Sepahan - Saipa Karaj 3 - 0  
Tractor Tabriz - Zob Ahan 4 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Katamon - Hapoel Ramat Hasharon 3 - 0  
Hapoel Marmorek - Hapoel Nazareth Illit 1 - 2  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Ashkelon 1 - 1  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Acre 1 - 0  
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Rishon Lezion 4 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Rayyan 1 - 1  
Al-Khor - Al-Arabi (QAT) 0 - 1  
Umm-Salal - Al-Sailiya 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Odra Opole 4 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Slask Wroclaw 2 - 2  
Pogon Szczecin - Legia Varsó 2 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hassania Agadir - Olympique de Safi 3 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Portland 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frosinone - Fiorentina 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Crotone 2 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arszenál Tula - Anzsi Mahacskala 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amstetten - FC Juniors Pasching 2 - 3  
FAC Wien - Austria Wien Amatőr 0 - 0  
Horn - Kapfenberg 2 - 2  
Lafnitz - Wiener Neustadt 1 - 1  
Liefering - Wacker Innsbruck Amatőr 4 - 1  
Ried - BW Linz 1 - 3  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moreirense - Portimonense 2 - 0  
Setúbal - Feirense 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Craiova 1948 - Sepsi OSK 1 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Hibernian 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Real Sociedad 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Servette 1 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Qadisiyah 0 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Proleter Novi Sad - Radnicki Nis 1 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Gazisehir Gaziantep 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yeni Malatyaspor - Trabzonspor 5 - 0  
Labdarúgás (USL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Louisville City - Phoenix 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Svájc 3 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monagas Maturin - Caracas FC 1 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Oroszország 1 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llandudno FC - Bala Town 2 - 4  
TNS - Caernarfon 0 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Kokand 1 - 3  
Lokomotív Taskent - Bukhoro 4 - 0  
Neftcsi Fargona - Sogdiana 0 - 1  
Rögbi (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Northampton Saints 14 - 12  
Leicester - Sale 16 - 18  
Newcastle - Bath 22 - 7  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sada Cruzeiro - Maringa 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Cheonan Skywalkers 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Nantes 0 - 3  
Toulouse - Montpellier 2 - 3  
Tourcoing - Nice 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quimper - Venelles 1 - 3  
St-Raphael - Paris SC 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, női,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Guangdong 3 - 1  
Liaoning - Shangdong 2 - 3  
Tianjin - Sichuan 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, női,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Fujian 3 - 1  
Shanghai - Yunnan 3 - 0  
Zhejiang - Beijing 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Pila 3 - 0  
Bydgoszcz - Chemik Police 0 - 3  
Ostrowiec Swietokrzyski - Radomka Radom 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VCO Berlin - Münster 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Kazany - Belogorje Belgorod 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leningradka Szentpétervár - Zarecsje-Odincovo Moszkva 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beylikduzu Ihtisas - Eczacibasi Istanbul 0 - 3  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - M. Carlsen (1. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. O'Sullivan - S. Murphy (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - USA 3 - 5  
Tahiti - Spanyolország 1 - 9  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Oroszország 4 - 4  
Irán - Egyiptom 3 - 1  
Tenisz (Colina, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Guarachi Mathison - P. Ormaechea 0 - 2  
B. Gatica - Shilin Xu 1 - 2  
L. Stefani - P. Ormaechea 0 - 2  
Tenisz (Knoxville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - N. Milojevic 0 - 2  
C. Eubanks - E. Karlovskiy    
M. Mmoh - R. Opelka    
T. Smyczek - B. Fratangelo 0 - 2  
Tenisz (Knoxville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lawson A / Withrow J - Matsui T / Nielsen F 1 - 2  
Polansky P / Shamasdin A - Gonzales R / Lammons N 2 - 1  
Reese H / Sandgren T - Galloway R / Pasha N 2 - 0  
Tenisz (Las Vegas, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - M. Bouzkova 2 - 1  
G. Olmos - Stollár F. 2 - 0  
K. Nara - L. Chirico 2 - 1  
N. Gibbs - Dan. Lao 2 - 1  
Tenisz (Limoges, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - M. Gasparyan 0 - 2  
A. Bogdan - E. Rodina 0 - 2  
E. Alexandrova - P. Parmentier 2 - 0  
T. Maria - V. Zvonareva 1 - 2  
Tenisz (Limoges, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia Perez G / Voracova - Bacsinszky T / Zvonareva 0 - 2  
Tenisz (Milánó, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - J.A. Munar Clar 3 - 2  
S. Tsitsipas - A. Rublev 3 - 2  
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - P. Sousa 1 - 2  
F. Arguello - C. Berlocq 1 - 2  
L. Giustino - G. Pella    
M. Cuevas - T. Monteiro 2 - 1  
Tenisz (Montevideo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agamenone F / Arguello F - Galdos S / Zeballos F 0 - 2  
Demoliner M / Escobar G - Andreozzi G / Duran G 1 - 2  
Tenisz (Mouilleron-Le-Captif,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - M. Janvier 2 - 1  
E. Ymer - C. Lestienne 2 - 1  
M. Moraing - Y. Maden 0 - 2  
Q. Halys - E. Benchetrit 1 - 2  
Tenisz (Mouilleron-Le-Captif,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Junaid R - Arneodo R / Halys Q 1 - 2  
Gille S / Vliegen J - Cerretani J / Erlich J 2 - 0  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gerasimov - L. Rosol 1 - 2  
M. Bachinger - E. Donskoy 2 - 0  
S. Ofner - D. Novak 1 - 2  
S. Stakhovsky - A. Bublik 0 - 2  
Tenisz (Pozsony, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers G / Marrero D - Ramanathan R / Vasilevski 1 - 2  
O'Mara J / Skupski K - Molchanov D / Zelenay I 0 - 2  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carol Zhao - I. Jorovic 0 - 2  
D. Kovinic - Yafan Wang 2 - 0  
L. Kumkhum - M. Doi 0 - 2  
Saisai Zheng - V. Grammatikopoulou 2 - 0  
Tollaslabda (Fuzhou China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Long Chen 0 - 2  
A.S. Ginting - Yuqi Shi 1 - 2  
Ken. Momota - Wan Ho Son 2 - 0  
Sri. Kidambi - Tien Chen Chou 0 - 2  
Tollaslabda (Fuzhou China Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 2 - 0  
He J / Tan Q - Junhui L / Yuchen L 2 - 1  
Liu C / Zhang N - Liao M C / Su C H 2 - 0  
Rankireddy S / Shetty C - Ahsan M / Setiawan H 1 - 2  
Tollaslabda (Fuzhou China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - Beiwen Zhang 2 - 0  
R. Intanon - Yufei Chen 1 - 2  
S. Pusarla Venkata - Bing Jiao He 1 - 2  
Say. Takahashi - Noz. Okuhara 0 - 2  
Tollaslabda (Fuzhou China Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chae Y J / Kim S Y - Baek H N / Kim H R 2 - 0  
Chang Y N / Jung K E - Matsumoto Ma / Nagahara W 0 - 2  
Lee S H / Shin S C - Polii G / Rahayu A 2 - 1  
Li W / Zheng Y - Matsutomo Mi/ Takahashi A 0 - 2  
Tollaslabda (Fuzhou China Open,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Jiting H / Yue D 0 - 2  
Higashino A / Watanabe Y - Kim W H / Baek H N 2 - 0  
Jordan P / Oktavianti M D - Wang Y / Huang D 1 - 2  
Zheng S / Huang Y - Puavaranukroh/Taerattanac 2 - 1  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Jadran Split 9 - 9  
Mladost Zagreb - Jadran Herceg Novi 20 - 15  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Honvéd 11 - 10  

 

2018.11.08.
Asztalitenisz (Austrian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chun Ting Wong - Jingkun Liang 2 - 4  
Dingshuo Liu - Xin Xu 0 - 4  
Ganghyeon Park - H. Calderano 3 - 4  
Jin Ueda - D. Habesohn 4 - 1  
K. Yoshimura - Gaoyuan Lin 4 - 2  
Koki Niwa - Qihao Zhou 4 - 2  
M. Freitas - S. Gnanasekaran 3 - 4  
Peifeng Zheng - Chih-Yuan Chuang 4 - 3  
R. Gárdos - L. Pitchford 1 - 4  
R. Walther - Jun Mizutani 3 - 4  
Sangsu Lee - Woojin Jang 3 - 4  
T. Boll - P. Franziska 4 - 3  
Tom. Harimoto - Mah. Yoshimura 4 - 0  
Yun-Ju Lin - D. Ovtcharov 4 - 2  
Asztalitenisz (Austrian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen C-A / Chuang C-Y - Fan Z / Wang C 0 - 3  
Ecseki N / Szudi Á - Ho K K / Wong C T 2 - 3  
Franziska/Groth - Allegro M / Lambiet F    
Gárdos R / Habesohn D - Harimoto T / Kizukuri Y 0 - 3  
Ionescu O / Robles A - Falck M / Karlsson K    
Jeoung Y / Lee S - Achanta S K / Gnanasekaran S 3 - 0  
Liao C-T / Lin Y-J - Jouti E / Tsuboi G 3 - 0  
Pletea C / Szőcs H - Morizono M / Oshima Y 0 - 3  
Asztalitenisz (Austrian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ando Minami - I-Ching Cheng 1 - 4  
Hina Hayata - Miu Hirano 3 - 4  
Hitomi Sato - B. Szőcs 3 - 4  
Hoi Kem Doo - Mo Zhang 4 - 2  
Hon. Hashimoto - A. Solja 4 - 0  
Kas. Ishikawa - Zhuojia He 0 - 4  
Manyu Wang - P. Solja 4 - 1  
Meng Chen - Kim Song I 4 - 1  
Miyu Nagasaki - Mima Ito 1 - 4  
S. Polcanova - Yingsha Sun 2 - 4  
Szu-Yu Chen - Hyowon Suh 2 - 4  
Yang Wu - Xingtong Chen    
Yu Fu - Shiwen Liu 0 - 4  
Yuling Zhu - Eli. Samara 4 - 1  
Asztalitenisz (Austrian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balazova B / Matelova H - Batra M / Kamath A 3 - 2  
Doo H K / Lee H C - Mittelham N / Lang K 3 - 1  
Ekholm/Póta - Chen X / Sun Y 1 - 3  
Grzybowska K / Partyka N - Cheng H-T / Liu Y-H 3 - 1  
Hayata H / Ito M - Madarász/Pergel 3 - 0  
Liu G / Zhang R - Ng W N / Soo W Y M 3 - 1  
Noskova Y / Polcanova S - Samara E / Szőcs B 2 - 3  
Solja P / Winter S - Jeon J / Yang H 0 - 3  
Asztalitenisz (Austrian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apolonia T / Shao J - Yoshimura M / Ishikawa K 0 - 3  
Chen C A / Cheng I C - Ionescu O / Szőcs B 3 - 2  
Dyjas J / Partyka N - Wong C T / Doo H K 2 - 3  
Fegerl S / Polcanova S - Xu X / Liu S 1 - 3  
Jang W / Cha H S - Nuytinck C / Lung L 3 - 1  
Pistej L / Balazova B - Achanta S K / Batra M 3 - 0  
Szudi/Pergel - Filus R / Han Y 2 - 3  
Tromer/Eerland - Falck M / Ekholm M    
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SK Wyverns - Doosan Bears (4.m.)    
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steelers Hämeenlinna - Karhut Pori 6 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping - Dalen 1 - 2  
Pixbo Wallenstam - Växjö 4 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Bakersfield 4 - 4  
Rochester - Cleveland 5 - 2  
Tucson - San Diego 6 - 3  
Utica - Laval 3 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Zslobin - Gomel    
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svédország 2 - 3  
Oroszország - Finnország (Helyszín: Finnország) 3 - 0  
Jégkorong (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Oroszország B 3 - 3  
Szlovákia - Svájc 2 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Calgary 3 - 2  
Colorado - Nashville 1 - 4  
Washington - Pittsburgh 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Metallurg Novokuznyeck 3 - 1  
Dinamo Szentpétervár - Dizel Penza 1 - 3  
Gornyak Ucsali - Torpedo Kamenogorszk 2 - 3  
Himik Voszkreszenszk - Burany Voronyezs 1 - 1  
Juzsnij Ural Orszk - Szarjarka Karaganda 3 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Rubin Tyumeny 5 - 1  
SZKA-Neva - Barsz Kazany B 3 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 2  
Zvezda Csehov - Rjazany 2 - 1  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Franciaország 5 - 2  
Kazahsztán - Dél-Korea 5 - 3  
Lettország - Szlovénia 4 - 1  
Litvánia - Japán 2 - 2  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Kína 9 - 1  
Kanada - USA 1 - 2  
Norvégia - Szlovákia 1 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - Goyang High1 5 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Melbourne Utd. 87 - 81  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Sydney Flames 96 - 79  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Minas 81 - 68  
Franca - Flamengo 84 - 77  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Brno 79 - 53  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Busan Sonicboom 100 - 94  
Changwon Sakers - Goyang 89 - 73  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Suwon OK Savingbank 86 - 71  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Darussafaka 116 - 70  
Gran Canaria - Anadolu Efes 90 - 94  
Maccabi TA - Real Madrid 66 - 87  
Olimpia Milano - CSZKA Moszkva 85 - 90  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Szpartak Moszkva 65 - 66  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MBA Moszkva - Galatasaray 67 - 89  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Wisla Krakkó 100 - 71  
Inventa Kurszk - Tsmoki-Minszk 63 - 46  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Mersin BB 99 - 84  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Botas Adana 51 - 98  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Bnei Herzeliya 76 - 77  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou - Guangdong 110 - 125  
Jiangsu Tongxi - Shanxi 98 - 97  
Shandong - Jiangsu Dragons 100 - 82  
Shanghai Sharks - Tianjin 123 - 110  
Shenzhen - Fujian 121 - 107  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Szeged 85 - 76  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PEAC-Pécs - ZTE 66 - 66  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - New York 107 - 112  
Cleveland - Oklahoma City 86 - 95  
Indiana - Philadelphia 94 - 100  
LA Lakers - Minnesota 114 - 110  
Memphis - Denver 89 - 87  
Miami - San Antonio 95 - 88  
New Orleans - Chicago 107 - 98  
Orlando - Detroit 96 - 103  
Sacramento - Toronto 105 - 114  
Utah - Dallas 117 - 102  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Samorin - Kosice 66 - 71  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Sporting CP 24 - 31  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Ademar Leon 35 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Holstebro 31 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - Toulouse 33 - 30  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosonmagyaróvár - Fehérvár 29 - 23  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Eger 30 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim-Metterzimmern - Flensburg 20 - 33  
Stuttgart - Magdeburg 27 - 40  
Wetzlar - Füchse Berlin 24 - 29  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UGNTU Ufa - Dinamo Cseljabinszk 20 - 19  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minaur Baia Mare - Gloria Buzau 25 - 23  
Zalau - Bistrita 25 - 23  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izvidac Ljubuski - Vojvodina 23 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Schaffhausen 33 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Redbergslids - Skövde 38 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - VästerasIrsta 34 - 32  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente - San Martin de Tucuman 4 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Fluminense 2 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Misr Lel Makasa - Al-Ittihad (EGY) 1 - 0  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - FC Zürich 1 - 0  
Ludogorec Razgrad - AEK Larnaka 0 - 0  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - RB Leipzig 2 - 1  
Rosenborg - Salzburg 2 - 5  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Zenit Szentpétervár 1 - 1  
Slavia Praha - FC Köbenhavn 0 - 0  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Trnava 3 - 1  
Fenerbahce - Anderlecht 2 - 0  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Sporting CP 0 - 0  
Vorszkla Poltava - Qarabag Baku 0 - 1  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Milan 1 - 1  
Olympiakosz - Dudelange 5 - 1  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Villarreal 0 - 0  
Szpartak Moszkva - Rangers 4 - 3  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - E. Frankfurt 2 - 3  
Lazio - Marseille 2 - 1  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Sarpsborg 1 - 1  
Genk - Besiktas 1 - 1  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Sevilla 2 - 3  
FK Krasznodar - Standard Liege 2 - 1  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Rennes 3 - 1  
FC Asztana - Jablonec 2 - 1  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Chelsea 0 - 1  
Vidi - PAOK 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Delhi 3 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Shahaniya 5 - 1  
Al-Sadd - Al-Kharaitiyat 7 - 1  
Qatar SC - Al-Gharafa 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Once Caldas 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Entella - Arzachena 1 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huancayo - Sporting Cristal 1 - 1  
Union Comercio - Sport Rosario 4 - 2  
UTC de Cajamarca - Melgar 3 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Fateh 2 - 2  
Al-Faisaly - Al-Shabab (KSA) 0 - 0  
Ohud Medina - Al-Hazm 3 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Lara - Trujillanos Valera 1 - 0  
Dep. Tachira - Estudiantes de Merida 3 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Anglia 0 - 3  
Grúzia - Törökország 0 - 2  
Görögország - Szlovákia 1 - 1  
Magyarország - Észtország 4 - 0  
Portugália - USA 0 - 1  
Spanyolország - Lengyelország 3 - 1  
Szlovénia - Albánia 2 - 0  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forde - Novator Kmelnickij 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Pénzügyőr 0 - 3  
Luboteni Ferizaj - Ziraat Bankasi Ankara 0 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famalicao - Haris Dimurol 3 - 0  
VK Bratislava - Gen-I Nova Gorica 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Incheon Air Jumbos 2 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Henan - Bayi 0 - 3  
Sichuan - Guangdong 0 - 3  
Tianjin - Liaoning 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, női,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Zhejiang 0 - 3  
Shanghai - Jiangsu 3 - 2  
Yunnan - Beijing 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - ONICO Varsó 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siena - Verona 2 - 3  
Sakk (Shenzhen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
Liren Ding - R. Wojtaszek 1 - 0  
Yangyi Yu - N. Vitiugov 1 - 0  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hawkins - M. Allen (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
M. Allen - N. Robertson (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
M. Selby - N. Robertson (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - Brazília 1 - 9  
Egyiptom - Spanyolország 7 - 6  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Oroszország 3 - 2  
Tahiti - USA 6 - 6  
Tenisz (Colina, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Jones - A. Guarachi Mathison 1 - 2  
K. Hobgarski - B. Gatica    
L. Stefani - Udvardy P. 2 - 0  
Shilin Xu - F. Brito 2 - 0  
Tenisz (Knoxville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - T. Kamke 2 - 1  
E. Karlovskiy - B. Klahn 2 - 1  
M. Mmoh - M. Ymer 2 - 0  
M. Redlicki - R. Opelka 0 - 2  
N. Milojevic - Jas. Jung 2 - 0  
P. Polansky - C. Eubanks 0 - 2  
R. Quiroz - B. Rola 0 - 2  
T. Sandgren - B. Rola 0 - 2  
T. Smyczek - D. Köpfer 2 - 0  
Tenisz (Knoxville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eubanks C / Krueger M - Stodder T / Touliatos P 0 - 2  
Gonzales R / Lammons N - Reid M / Smith J-P 2 - 1  
Matsui T / Nielsen F - Stodder T / Touliatos P 2 - 1  
Paes L / Reyes-Varela M - Lawson A / Withrow J 0 - 2  
Polansky P / Shamasdin A - Heliovaara H / Laaksonen 2 - 1  
Tenisz (Las Vegas, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiick - V. Cepede Royg 1 - 2  
B. Bencic - J. Paolini 2 - 0  
B. Bencic - N. Broady 2 - 0  
Dan. Lao - H. Watson 2 - 1  
E. Halbauer - L. Chirico 0 - 2  
G. Olmos - V. Flink 2 - 0  
Hanna Chang - Stollár F. 0 - 2  
L. Davis - M. Bouzkova 0 - 2  
N. Gibbs - G. Min 2 - 0  
Tenisz (Limoges, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Albie - E. Rodina 0 - 2  
M. Gasparyan - M. Niculescu 2 - 1  
M. Minella - A. Blinkova 0 - 2  
T. Korpatsch - P. Parmentier 0 - 2  
T. Maria - K. Zavatska 2 - 1  
V. Zvonareva - T. Bacsinszky 2 - 0  
Tenisz (Limoges, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzarnescu M / Niculescu - Krejsova P / Maleckova J 2 - 1  
Tenisz (Milánó, férfi egyes, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Tiafoe - J.A. Munar Clar 0 - 3  
S. Tsitsipas - H. Hurkacz 3 - 0  
Tenisz (Milánó, férfi egyes, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - T.H. Fritz 3 - 0  
A. Rublev - L. Caruana 3 - 0  
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - P. Lorenzi 2 - 1  
M. Vilella Martinez - D. Kuzmanov 2 - 0  
P. Andujar - F. Arguello 0 - 2  
P. Krstin - G. Pella 1 - 2  
Tenisz (Montevideo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Duran G - Lipovsek Puches T / Zukas M 2 - 0  
Demoliner M / Escobar G - Gaio F / Lorenzi P 2 - 0  
Tenisz (Mouilleron-Le-Captif,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - A. Vatutin 1 - 2  
M. Bourgue - Y. Maden    
M. Janvier - R. Berankis    
S. Travaglia - Q. Halys 0 - 2  
V. Galovic - E. Benchetrit 0 - 2  
Tenisz (Mouilleron-Le-Captif,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Added D / Benchetrit E - Cerretani J / Erlich J 0 - 2  
Coppejans K / De Loore J - Arneodo R / Halys Q 1 - 2  
Koolhof W / Nys H - Margaroli L / Vega Hernandez D 0 - 2  
Martinez Portero/Zapata M - Gille S / Vliegen J 0 - 2  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - L. Sonego 2 - 0  
D. Novak - M. Baghdatis 2 - 0  
J. Rodionov - E. Donskoy 1 - 2  
L. Lacko - E. Gerasimov 0 - 2  
L. Rosol - R. Bemelmans 2 - 1  
R. Ramanathan - M. Bachinger 1 - 2  
Tenisz (Pozsony, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donskoy E / Stakhovsky S - Granollers G / Marrero D 0 - 2  
Molchanov D / Zelenay I - Gombos N / Klein L 2 - 1  
O'Mara J / Skupski K - Raja P / Sancic A 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kovinic - Na-Lae Han 2 - 0  
E. Rybakina - V. Grammatikopoulou 1 - 2  
Jia-Jing Lu - M. Doi 0 - 2  
K. Swan - Na-Lae Han    
L. Kumkhum - Xin Yu Wang 2 - 0  
O. Doroshina - Carol Zhao 0 - 2  
Saisai Zheng - A. Raina 2 - 0  
Shuyue Ma - I. Jorovic 1 - 2  
Su Jeong Jang - Yafan Wang 0 - 2  
Tollaslabda (Fuzhou China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Liew - Tien Chen Chou 0 - 2  
Jon. Christie - A.S. Ginting 1 - 2  
Kaz. Sakai - Yuqi Shi 0 - 2  
Ken. Momota - H-K. Vittinghus 2 - 0  
Ken. Nishimoto - A. Antonsen 1 - 2  
Long Chen - Jen Hao Hsu 2 - 0  
T. Sugiarto - Sri. Kidambi 1 - 2  
Wan Ho Son - Yuxiang Huang 2 - 1  
Tollaslabda (Fuzhou China Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Kamura T / Sonoda K 2 - 1  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Han C / Zhou H 2 - 0  
Chung / Kim - He J / Tan Q 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Kang M H / Ho K W 2 - 0  
Liao M C / Su C H - Endo H / Watanabe Y 2 - 0  
Liu C / Zhang N - Goh V S / Tan W K 2 - 1  
Ren X / Xuanyi O - Junhui L / Yuchen L 0 - 2  
Wahyu N A P / Ade Y S - Rankireddy S / Shetty C 1 - 2  
Tollaslabda (Fuzhou China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beiwen Zhang - Aka. Yamaguchi 2 - 0  
Bing Jiao He - Michelle Li 2 - 1  
Noz. Okuhara - Ji Hyun Sung 2 - 0  
P. Chochuwong - Yufei Chen 1 - 2  
S. Pusarla Venkata - B. Ongbumrungpan 2 - 0  
Say. Takahashi - Fangjie Gao 2 - 1  
Xiaoxin Chen - C. Marin 0 - 2  
Yue Han - R. Intanon 0 - 2  
Tollaslabda (Fuzhou China Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen Q / Jia Y F - Chae Y J / Kim S Y 0 - 2  
Fukuman N / Yonao K - Lee S H / Shin S C 0 - 2  
Fukushima Y / Hirota S - Chang Y N / Jung K E 0 - 2  
Kim H J / Kong H Y - Polii G / Rahayu A 0 - 2  
Li W / Zheng Y - Kititharakul J / Prajongj 2 - 0  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Supajirakul/Taerattanach. 2 - 0  
Tanaka S / Yonemoto K - Baek H N / Kim H R 0 - 2  
Tollaslabda (Fuzhou China Open,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahmad T / Natsir L - Kim H T / Kim H J 2 - 0  
Hoki T / Nagahara W - Higashino A / Watanabe Y 0 - 2  
Jiting H / Yue D - Kobayashi Y / Yonemoto K 2 - 0  
Jordan P / Oktavianti M D - Chan P S / Goh L Y 2 - 0  
Kim W H / Baek H N - Ou X / Feng X 2 - 0  
Rivaldy R / Susanto D - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Zhang N / Li Y - Puavaranukroh/Taerattanac 1 - 2  

 

2018.11.07.
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Konnerud 5 - 3  
Mjöndalen - Solberg 5 - 5  
Ready Oslo - Ulleval 1 - 1  
Sarpsborg - Hövik 4 - 6  
Ullern - Stabaek 2 - 8  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bollnäs - Tellus 6 - 1  
Vanersborg - Sandviken 6 - 2  
Vetlanda - Sirius 9 - 1  
Västeräs - Broberg/Söderhamn 5 - 1  
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SK Wyverns - Doosan Bears (3.m.) 7 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Kalmarsund 14 - 3  
Lindas Hovas - Höllviken 4 - 7  
Storvreta - Linköping 6 - 4  
Örebro - Helsingborg 6 - 8  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Binghamton 7 - 3  
Milwaukee - Chicago Wolves 3 - 5  
Rockford - Iowa 0 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Fife 4 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Dallas 4 - 1  
Detroit - Vancouver 2 - 2  
Los Angeles - Anaheim 4 - 1  
NY Rangers - Montreal 5 - 3  
Ottawa - New Jersey 7 - 3  
San Jose - Minnesota 4 - 3  
St. Louis - Carolina 4 - 1  
Tampa Bay - Edmonton 5 - 2  
Toronto - Las Vegas 3 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - Västervik 4 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Zauralje Kurgan 0 - 3  
Heilongjiang - Cselmet Cseljabinszk 2 - 4  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Kazahsztán 1 - 3  
Olaszország - Dél-Korea 5 - 2  
Jégkorong (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Szlovákia 2 - 2  
Magyarország - Kína 5 - 0  
Svédország - Finnország 2 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oji Eagles - Nippon Cranes 1 - 4  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Banvitspor 99 - 95  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Fuenlabrada 78 - 71  
Hapoel Jerusalem - Nymburk 88 - 64  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Oostende 87 - 71  
Besiktas - Virtus Bologna 90 - 94  
Olimpija Ljubljana - Neptunas Klaipeda 88 - 97  
Strasbourg - Promitheasz Patra 83 - 78  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joinville/AABJ - Cearense 72 - 69  
Pinheiros - Paulistano 71 - 82  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokoli Hradec Kralove - Svitavy 78 - 90  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Ulsan Mobis Phoebus 85 - 75  
Seoul Knights - Incheon Elephants 82 - 69  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Cheongju Stars 61 - 89  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagyezsda Orenburg - Jekatyerinburg 51 - 80  
Polkowice - Castors Braine 71 - 52  
USK Praha - Bourges 88 - 80  
Villeneuve d'Ascq Lille - Famila Schio 69 - 50  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Sopron 69 - 67  
Flammes Carolo Ardennes - Antakya Hatay 90 - 79  
Olympiakosz - Dinamo Kurszk 67 - 73  
TTT Riga - P. Avenida 56 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Brescia 80 - 86  
MoraBanc Andorra - Galatasaray 77 - 77, h.u. 95 - 87  
Ulm - Crvena zvezda 95 - 80  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Limoges 91 - 71  
Lok.Kubany Krasznodar - Asseco Gdynia 96 - 72  
Tofas Bursa - Alba Berlin 92 - 92, h.u. 101 - 106  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unicaja Malaga - Rytas Vilnius 95 - 76  
UNIKSZ Kazany - Mornar 90 - 73  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lefkada - Torun 44 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ormanspor - Sepsi 76 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Udominate Umea - Cukurova 54 - 91  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Győr 78 - 58  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Nantes Reze 58 - 84  
UR Venezia - Diósgyőr 92 - 75  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Celje 77 - 68  
Szekszárd - Nymburk 72 - 65  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Cegléd 92 - 50  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Oliver Würzburg - CSM Oradea 91 - 82  
ZZ Leiden - Sakaryaspor 82 - 82, h.u. 99 - 97  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balkan Botevgrad - AEK Larnaca 77 - 78  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istanbul BB - Donar Groningen 47 - 85  
Karsiyaka - Charleroi Spirou 90 - 72  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Avtodor Szaratov 104 - 86  
Pardubice - Den Bosch 64 - 68  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserkaszi - KB Prishtina 73 - 92  
Steaua Bukarest - Bakken Aarhus 63 - 98  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varese - Rilski Sportist 86 - 59  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnipro - Levszki Szófia 72 - 88  
Joensuun Kataja - Arisz 88 - 86  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sassari - Leicester 95 - 60  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CEP Lorient - Caen 73 - 83  
Lille - Le Portel 73 - 80  
Oullins Sainte-Foy - Vichy-Clermont 55 - 93  
Sorgues BC - Fos-sur-Mer 85 - 84  
Toulouse BC - Pau Orthez 77 - 87  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - SM Beermen (1.m.) 96 - 85  
Meralco Bolts - Phoenix Fuelmasters (1.m.) 90 - 74  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Mikawa Kariya 76 - 70  
Hokkaido - Tokyo Sunrockers 72 - 91  
Kyoto - Osaka 78 - 65  
Nagoya Dolphins - Shiga 72 - 56  
Ryukyu Okinawa - Rizing Fukuoka 73 - 77  
Tochigi - Chiba 73 - 61  
Tokyo Alvark - Akita 100 - 55  
Toyama - Kawasaki Brave Thunders 78 - 87  
Yokohama - Toyohashi Neophoenix 90 - 97  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Qingdao 136 - 117  
Zhejiang Guangsha - Bayi Rockets 113 - 85  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Shaanxi Tianze 104 - 96  
Guangdong - Shandong 79 - 74  
Jiangsu Phoenix - Sichuan Jinqiang 80 - 64  
Liaoning - Beijing Great Wall 58 - 45  
Shanxi XR - Shanghai 78 - 67  
Xinjiang - Bayi Kylins 69 - 78  
Zhejiang - Henan Elephants 66 - 72  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Atlanta 113 - 102  
Dallas - Washington 119 - 100  
Phoenix - Brooklyn 82 - 104  
Portland - Milwaukee 118 - 103  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlsruhe - Trier 71 - 72  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tartu Ulikool - Kalev/Cramo 58 - 77  
Valmiera - Jekabpils 84 - 82  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Montpellier 37 - 27  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zubri - Lovosice 29 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Bjerringbro-Silkeborg 27 - 27  
Lemvig - Aalborg 23 - 33  
Nordsjaelland - Skjern 22 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Köbenhavn 20 - 28  
Ajax Köbenhavn - Odense 20 - 26  
Holstebro - Viborg 24 - 30  
Silkeborg - EH Aalborg 39 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Cesson 25 - 17  
Nantes - Chambery 29 - 33  
Paris SG - Pays d'Aix 31 - 27  
Pontault-Combault - Istres 29 - 22  
St. Raphael - Tremblay 33 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Issy Paris - Saint-Amand 31 - 25  
Metz - Besancon 34 - 32  
Toulon - Brest 26 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piotrcovia Piotrkow - Pogon Szczecin 26 - 26  
Zaglebie Lubin - Koszalin 26 - 22  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabas - FTC 30 - 31  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siófok - FTC 28 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Halden 30 - 31  
Elverum - Fyllingen 31 - 29  
Haslum - Falk Horten 30 - 22  
Kolstad - Naerbö 25 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fana Bergen - Molde 20 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - Buxtehude 28 - 23  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kausztik Volgográd - Dinamo-Viktor Sztavropol 25 - 32  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madeira SAD - Avanca 25 - 20  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Slatina 28 - 22  
Municipal Craiova - Corona Brassó 23 - 17  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Steaua Bukarest 28 - 29  
Zeleznicar Nis - Tatran Presov 25 - 36  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Logrono La Rioja 45 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bera Bera - Granollers 28 - 27  
Malaga - Valladolid 24 - 21  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Kriens 26 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Sävehof 38 - 32  
Kristianstad - Ystad IF 26 - 23  
Lugi - HIF Karlskrona 20 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Önnereds 21 - 30  
Sävehof - Höör 25 - 26  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Ormoz 34 - 28  
Maribor - SVIS Ivancna Gorica 32 - 30  
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - AEK Athén 2 - 0  
Benfica - Ajax 1 - 1  
Labdarúgás (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Hoffenheim 2 - 2  
Manchester City - Sahtar Doneck 6 - 0  
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Roma 1 - 2  
Plzen - Real Madrid 0 - 5  
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Manchester Utd. 1 - 2  
Valencia - Young Boys 3 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRB - Juventude 2 - 0  
Figueirense - Guarani 0 - 0  
Fortaleza - CSA 1 - 1  
Paysandu - Oeste 4 - 3  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pribram - Bohemians 1905 1 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Esbjerg 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaizer Chiefs - Black Leopards 1 - 0  
Mamelodi Sundowns - Free State Stars 3 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forest Green - U21Arsenal 1 - 3  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rochdale - U21Leicester 2 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burton - U21Middlesbrough 0 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ismaily - Wadi Degla 1 - 3  
Labdarúgás (Grúz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Telavi - Torpedo Kutaisi 0 - 1  
Gagra - Dinamo Tbiliszi 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aizawl - NEROCA 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Shanghai Shenhua 3 - 1  
Changchun Yatai - Tianjin Quanjian 2 - 2  
Chongqing Lifan - Guangzhou Evergrande 2 - 0  
Guangzhou R&F - Hebei 2 - 1  
Henan Jianye - Guizhou Zhicheng 4 - 0  
Shandong Luneng - Jiangsu 3 - 2  
Shanghai SIPG - Beijing Renhe 2 - 1  
Tianjin Teda - Dalian Yifang 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Resovia - Lechia Gdansk 1 - 3  
Starogard Gdansk - Puszcza Niepolomice 1 - 3  
Wigry Suwalki - Olsztyn 3 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Trakai 0 - 3  
Suduva Marijampole - Atlantas Klaipeda 6 - 0  
VMFD Zalgiris - Zalgiris Kaunas 5 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - Raja Casablanca 1 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Dorog 2 - 1  
Csákvár - Gyirmót 2 - 3  
Győr - Soroksár 2 - 0  
Kaposvár - Balmazújváros 1 - 0  
Monor - Budaörs 0 - 2  
Nyíregyháza - Vác 1 - 2  
Siófok - Kazincbarcika 1 - 5  
Tiszakécske - Budafok 3 - 0  
Vasas - Mosonmagyaróvár 1 - 1  
ZTE - Cegléd 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Vercelli 3 - 1  
Novara - Albissola 0 - 1  
Robur Siena - Pisa 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Ternana 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Siracusa 2 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Comerciantes Unidos 2 - 0  
Ayacucho - Alianza Lima 1 - 2  
Dep. Binacional - Sport Boys Callao 2 - 1  
Universitario de Deportes - Dep. Municipal 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domzale - ND Gorica 3 - 1  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Altinordu - U19Montpellier 2 - 4  
U19Asztana - U19Dinamo Zagreb 1 - 1  
U19Elfsborg - U19Chelsea 0 - 3  
U19Gabala - U19Hertha BSC 1 - 3  
U19Midtjylland - U19Hamilton 2 - 0  
U19Olomouc - U19Maccabi TA 1 - 1  
U19PAOK - U19FK Minszk 2 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bayern München - U19AEK Athén 2 - 0  
U19Benfica - U19Ajax 3 - 3  
Labdarúgás (U19 BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lyon - U19Hoffenheim 3 - 3  
U19Manchester City - U19Sahtar Doneck 4 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19CSZKA Moszkva - U19Roma 1 - 2  
U19Plzen - U19Real Madrid 1 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Juventus - U19Manchester Utd. 2 - 2  
U19Valencia - U19Young Boys 0 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Zamora Barinas 3 - 1  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaumont - Vojvodina 3 - 0  
PAOK - United Rhein-Main 0 - 3  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Blaj - Stuttgart 3 - 1  
Budowlani Lodz - Mulhouse 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians-Guarulhos - Sada Cruzeiro 0 - 3  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barkom-Kazhany Lviv - Lausanne 3 - 2  
Jedinstvo Bijelo Polje - Novi Pazar 3 - 1  
Röplabda (Challenge Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holding Graz - Kaposvár 3 - 0  
Savo Volley - Tromsö 3 - 0  
SC Caldas - Chenois Geneve 3 - 1  
Röplabda (Challenge Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerp Lvt - Kuusamo 3 - 2  
IBSA Las Palmas - NUC Neuchatel 0 - 3  
OK Formis - Vasas 3 - 1  
Olympiakosz - Chev Diekirch 3 - 0  
Ponta Delgada - Hermes Oostende 0 - 3  
Psvgb Salzburg - VK Dukla Liberec 3 - 2  
Slavia Bratislava - Jászberény 3 - 2  
Thira - AEL Limassol 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Daejeon KGC 3 - 2  
Seoul Caltex - Suwon Hyundai 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Cannet - Nantes 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - Cuprum Lubin 1 - 3  
Belchatow - Resovia Rzeszow 3 - 1  
Bydgoszcz - Czarni Radom 1 - 3  
Kedzierzyn-Kozle - Jastrzebski Wegiel 3 - 0  
Zawiercie - GKS Katowice 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haching - Bühl 3 - 0  
VCO Berlin - Berlin RV 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwerin - Münster 3 - 1  
SW Erfurt - VCO Berlin 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Revivre Milano 1 - 3  
Modena - Padova 3 - 0  
Monza - Cucine Lube Civitanova 2 - 3  
Ravenna - Castellana Grotte 3 - 1  
Trentino - Latina 3 - 0  
Vibo Valentia - Perugia 0 - 3  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - K. Wilson (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
J. Trump - L. Brecel (4 nyert frame-ig 4 - 1  
M.J. Williams - K. Wilson (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Brazília 5 - 10  
Spanyolország - Egyesült Arab Emirátusok (Helyszín: Dubai) 4 - 5  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - USA 13 - 3  
Tahiti - Irán 2 - 4  
Tenisz (Colina, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Sanchez - D. Seguel 0 - 2  
B. Gatica - V. Bosio 2 - 0  
C. Giangreco Campiz - F. Brito 0 - 2  
K. Hobgarski - Fer. Labrana 2 - 0  
Q. Gleason - P. Ormaechea 1 - 2  
Shilin Xu - D. Papamichail 2 - 0  
Udvardy P. - D. Seguel 2 - 0  
Z. Kruger - L. Stefani 0 - 2  
Tenisz (Knoxville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Em. Gomez - R. Opelka 0 - 2  
M. Mmoh - E. Song 2 - 0  
M. Redlicki - M. Arevalo 2 - 0  
M. Ymer - K. Majchrzak 2 - 0  
P. Polansky - C. Harrison 2 - 0  
T. Kamke - M. Granollers 2 - 1  
T. Sandgren - H. Laaksonen 2 - 0  
T. Smyczek - J-P. Smith 2 - 1  
T. Stodder - Jas. Jung 0 - 2  
Tom. Paul - B. Fratangelo 0 - 2  
Tenisz (Knoxville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lawson A / Withrow J - Aragone J / Fratangelo B 2 - 0  
Paes L / Reyes-Varela M - Hach Verdugo H / Roelofse R 2 - 0  
Tenisz (Las Vegas, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Muhammad - Hanna Chang 1 - 2  
B. Haddad Maia - V. Cepede Royg 0 - 2  
Dan. Lao - J. Elie 2 - 0  
E. Kostova - Stollár F. 0 - 2  
K. Day - L. Davis 0 - 2  
N. Broady - R. Hogenkamp 2 - 0  
N. Gibbs - Mar. Sanchez 2 - 0  
N. Podoroska - M. Bouzkova 0 - 2  
S. Karatantcheva - G. Min 0 - 2  
S. Zhuk - G. Olmos 1 - 2  
U. Eikeri - H. Watson 0 - 2  
Tenisz (Limoges, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - J. Loeb 2 - 0  
E. Alexandrova - R. Voracova 2 - 0  
F. Ferro - P. Parmentier 0 - 2  
M. Buzarnescu - M. Minella 1 - 2  
M. Gasparyan - M. Melnikova 2 - 0  
V. Kudermetova - A. Albie 0 - 2  
Tenisz (Limoges, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thombare P G / Wacanno E - Bacsinszky T / Zvonareva 0 - 2  
Tenisz (Milánó, férfi egyes, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hurkacz - J.A. Munar Clar 3 - 2  
S. Tsitsipas - F. Tiafoe 3 - 0  
Tenisz (Milánó, férfi egyes, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - A. Rublev 3 - 1  
T.H. Fritz - L. Caruana 3 - 1  
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dellien - D. Gimeno-Traver 0 - 2  
P. Cachin - L. Giustino 0 - 2  
P. Cuevas - M. Vilella Martinez 0 - 2  
P. Sousa - G. Andreozzi 2 - 0  
Tenisz (Montevideo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Duran G - CID Subervi R / Krstin P 2 - 0  
Cuevas M / Dellien H - Agamenone F / Arguello F 0 - 2  
Demoliner M / Escobar G - Acosta D / Roncadelli F 2 - 0  
Domingues J / Elias G - Bagnis F / Molteni A 1 - 2  
Galdos S / Zeballos F - Neis F / Romboli F 2 - 1  
Tenisz (Mouilleron-Le-Captif,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Muller - F. Auger Alliassime    
Ant. Hoang - Y. Maden 0 - 2  
B. Paire - K. de Schepper 2 - 0  
C. Lestienne - J. De Loore 2 - 1  
E. Ymer - G. Sakharov 2 - 1  
K. Coppejans - M. Moraing 0 - 2  
L. Vanni - M. Janvier 0 - 2  
T. Jomby - R. Berankis 0 - 2  
Tenisz (Mouilleron-Le-Captif,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Junaid R - Grigelis L / Motti A 2 - 0  
Koolhof W / Nys H - Martin F / Ocleppo J 2 - 0  
Sakharov G / Tabur C - Cerretani J / Erlich J 1 - 2  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - A. Bublik 1 - 2  
D. Novak - A. Molcan 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - S. Ofner 0 - 2  
J. Zopp - E. Donskoy 0 - 2  
L. Lacko - S. Robert 2 - 1  
R. Molleker - R. Bemelmans 0 - 2  
S. Stakhovsky - N. Gombos 2 - 1  
Tenisz (Pozsony, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bracciali D / Mies A - Granollers G / Marrero D 0 - 2  
Martin A / Polasek F - Ramanathan R / Vasilevski 1 - 2  
Molchanov D / Zelenay I - Horansky F / Molcan A 2 - 0  
O'Mara J / Skupski K - Garcia-Lop/Gutierrez-Ferr 2 - 0  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Jorovic - Lin Zhu    
I. Jorovic - Pea. Plipuech 2 - 0  
J.B. Teichmann - Su Jeong Jang 1 - 2  
Jia-Jing Lu - Jun. Namigata 2 - 1  
L. Kumkhum - Jing Jing Lu    
Meiling Wang - Yafan Wang 0 - 2  
S. Sharipova - D. Kovinic 0 - 2  
Saisai Zheng - B. Schoofs 2 - 0  
Xinyun Han - Xin Yu Wang    
Ying-Ying Duan - O. Doroshina 1 - 2  
Yue Yuan - Na-Lae Han 0 - 2  
Tollaslabda (Fuzhou China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Antonsen - Hyun Il Lee 2 - 1  
D. Liew - J.O. Jörgensen 2 - 1  
Dong Keun Lee - Tien Chen Chou 1 - 2  
Guangzu Lu - Ken. Nishimoto 0 - 2  
Jon. Christie - H.S. Prannoy 2 - 0  
Junpeng Zhao - Yuqi Shi 0 - 2  
L. Corvee - Sri. Kidambi 0 - 2  
S. Avihingsanon - Kaz. Sakai 1 - 2  
Wan Ho Son - Zeqi Zhou 2 - 0  
Wei Feng Chong - A.S. Ginting 0 - 2  
Yuxiang Huang - B. Leverdez 2 - 0  
Tollaslabda (Fuzhou China Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chung / Kim - Kan C Y / Liao C-H 2 - 0  
He J / Tan Q - Chen H L / Wang C-L 2 - 0  
Huang K / Wang Z - Ahsan M / Setiawan H 1 - 2  
Isara B / Jongjit M - Kamura T / Sonoda K 0 - 2  
Rankireddy S / Shetty C - Conrad-Peterson/Kolding 2 - 0  
Ren X / Xuanyi O - Inoue T / Kaneko Y 2 - 0  
Wahyu N A P / Ade Y S - Kittinupong K / Dechapol 2 - 1  
Wang Y / Zheng S - Junhui L / Yuchen L 1 - 2  
Tollaslabda (Fuzhou China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beiwen Zhang - K. Polikarpova 2 - 0  
Bing Jiao He - Hyo Min Kim 2 - 0  
L.A. Mainaky - R. Intanon 0 - 2  
M. Blichfeldt - Aka. Yamaguchi 1 - 2  
Michelle Li - Yu Po Pai 2 - 0  
P. Chochuwong - V.R. Jakka 2 - 0  
Sae. Kawakami - Xiaoxin Chen 0 - 2  
Sayaka Sato - Yufei Chen 1 - 2  
Yanyan Cai - C. Marin 1 - 2  
Yue Han - A. Ohori 2 - 0  
Tollaslabda (Fuzhou China Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fruergaard M / Thygesen S - Li W / Zheng Y 1 - 2  
Honderich R / Tsai K - Lee S H / Shin S C 1 - 2  
Hsu Y C / Hu L F - Kititharakul J / Prajongj 1 - 2  
Kim H J / Kong H Y - Lu C / Ya X 2 - 0  
Tollaslabda (Fuzhou China Open,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Jordan P / Oktavianti M D 0 - 2  
Hoki T / Nagahara W - Fischer Nielsen J / Boje 2 - 0  
Labar R / Mittelheisser A - Rivaldy R / Susanto D 0 - 2  
Lee Y / Hsu Y C - Higashino A / Watanabe Y 0 - 2  
Lu K / Lu C - Kim W H / Baek H N 1 - 2  
Ou X / Feng X - Tang C M / Tse Y S 2 - 0  
Ponnappa A / Rankireddy S - Chan P S / Goh L Y 1 - 2  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Honvéd 8 - 7  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Debrecen 8 - 11  
Vasas - Miskolc 6 - 12  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Management - Brescia 7 - 10  

 

2018.11.06.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Tennessee 14 - 28  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nizsnyij Novgorod - Dinamo Moszkva 2 - 5  
Rogyina Kirov - Dinamo Kazany 0 - 7  
Szibszelmas Novoszibirszk - Ural Trubnyik 6 - 4  
Sztroitel Sziktivkar - Bajkal Irkutszk 3 - 8  
Vodnyik Arhangelszk - SZKA Nyeftjanyik 2 - 7  
Volga Uljanovszk - Murman Murmanszk 4 - 1  
Zorkij Krasznogorszk - Jenyiszej Krasznojarszk 5 - 4  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edsbyn - Falu BS 5 - 3  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Gjellerasen 3 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Mullsjö 5 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Inter Movistar 0 - 1  
Levante - Zaragoza 2 - 1  
Parrulo Ferrol - Barcelona 2 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - Stockton 5 - 2  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Tappara 5 - 1  
Lugano - Frölunda 1 - 1  
Malmö - Bern 4 - 1  
München - Zug 2 - 3  
Rouen - Salzburg 3 - 3  
Storhamar - Skelleftea 4 - 4  
Südtirol Bolzano - Plzen 1 - 6  
Zürich Lions - Kärpät 4 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeversztal Cserepovec - Jokerit 0 - 4  
Szocsi - Dinamo Minszk 1 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Philadelphia 2 - 5  
Boston - Dallas 1 - 1  
NY Islanders - Montreal 3 - 3  
Pittsburgh - New Jersey 1 - 5  
Washington - Edmonton 4 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Leksand 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Szokol Krasznojarszk 3 - 1  
Himik Voszkreszenszk - Rjazany 2 - 3  
Lada Toljatti - Metallurg Novokuznyeck 4 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Jugra Hanti-Manszijszk 2 - 3  
Torosz Nyeftekamszk - Rubin Tyumeny 3 - 1  
Zvezda Csehov - Burany Voronyezs 2 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oji Eagles - Nippon Cranes 2 - 2  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Murcia 68 - 87  
Nyizsnyij Novgorod - Le Mans 85 - 71  
Ventspils - Ludwigsburg 84 - 84, h.u. 93 - 92  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Hapoel Holon 84 - 52  
Nanterre - Fribourg 96 - 87  
Opava - PAOK 69 - 94  
Telekom Bonn - Venezia 84 - 94  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Brose Bamberg 76 - 85  
Lietkabelis - Dijon 78 - 62  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Flamengo 47 - 77  
Franca - Minas 83 - 66  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Thunders - Anyang 88 - 88, h.u. 98 - 99  
Wonju Dongbu - Changwon Sakers 73 - 95  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Valencia 73 - 69  
Partizan Belgrád - Trento 76 - 71  
Türk Telekom - Zenit Szentpétervár 81 - 75  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Skyliners Frankfurt 75 - 85  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mons - Tsmoki-Minszk 86 - 79  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Porto 72 - 70  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Szolnok 66 - 83  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Roanne 83 - 67  
Boulogne - Reims 57 - 89  
Gries-Oberhoffen - Denain 88 - 56  
Orchies - Nancy 72 - 90  
Orleans - Boulazac 56 - 72  
Quimper - Paris Levallois 77 - 93  
Rouen - Cholet 73 - 63  
Souffelweyersheim - Gravelines 71 - 63  
St-Chamond - Antibes 65 - 79  
Tours - Poitiers 76 - 77  
Vendee Challans Basket - Evreux 92 - 52  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Magnolia Hotshots (1.m.) 99 - 103  
Ginebra SM - NLEX Road Warriors (1.m.) 111 - 75  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Guangzhou 132 - 131  
Guangdong - Fujian 142 - 129  
Jiangsu Tongxi - Shenzhen 100 - 125  
Jilin - Sichuan 112 - 102  
Shanghai Sharks - Beijing Ducks 93 - 112  
Shanxi - Zhejiang Chouzhou 117 - 116  
Tianjin - Jiangsu Dragons 93 - 93, h.u. 103 - 109  
Xinjiang - Shandong 118 - 111  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Zielona Gora 81 - 72  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Boston 115 - 107  
Detroit - Miami 105 - 105, h.u. 115 - 120  
Golden State - Memphis 117 - 101  
Indiana - Houston 94 - 98  
LA Clippers - Minnesota 120 - 109  
New York - Chicago 102 - 102, h.u. 115 - 116  
Oklahoma City - New Orleans 122 - 116  
Orlando - Cleveland 102 - 100  
Utah - Toronto 111 - 124  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköbing F. - Herning-Ikast 30 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalisz - Kielce 27 - 37  
Wisla Plock - Piotrkow Trybunalski 38 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelenia Gora - Lublin 16 - 33  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mezőkövesd - Veszprém 22 - 29  
Vecsés - Szeged 18 - 37  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Érd - Budaörs 31 - 22  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Néva Szentpétervár - SZGAU-Szaratov 28 - 20  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Kubany Krasznodar 35 - 31  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Breszt Meskov 29 - 24  
Vardar Pro Skopje - Nexe Nasice 31 - 26  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bel-Abbes - Paradou 1 - 1  
Constantine - Oran 0 - 0  
JS Saoura - Belouizdad 2 - 0  
Tadjenanet - Ain M'Lila 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gillingham - Blackpool 0 - 1  
Walsall - Charlton 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mansfield - Grimsby 2 - 1  
Notts County - Oldham 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Sarmiento 0 - 0  
Santamarina Tandil - Chacarita Juniors 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Huracan 0 - 1  
Labdarúgás (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Dortmund 2 - 0  
Monaco - FC Bruges 0 - 4  
Labdarúgás (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Barcelona 1 - 1  
Tottenham - PSV 2 - 1  
Labdarúgás (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Liverpool 2 - 0  
Napoli - Paris SG 1 - 1  
Labdarúgás (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Lokomotív Moszkva 4 - 1  
Schalke - Galatasaray 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Avai 2 - 2  
Brasil de Pelotas - Vila Nova 5 - 0  
Londrina - Criciuma 4 - 2  
Ponte Preta - Boa 1 - 0  
Sao Bento - Coritiba 5 - 2  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - OB Odense 2 - 4  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polokwane City - Orlando Pirates 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - Guayaquil City 4 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yeovil - U21West Ham 4 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton - U21Fulham 2 - 0  
Wycombe - Oxford Utd. 0 - 3  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wimbledon - Stevenage 4 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - U21West Bromwich 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - U21Everton 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lincoln - U21Wolverhampton 2 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - El Entag El Harby 2 - 0  
El Gaish Talaea - El Gouna 5 - 0  
Nogoom El Mostakbal - Petrojet 3 - 2  
Smouha - El Daklyeh 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Kashmir - Churchill Brothers 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Chennaiyin 2 - 4  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel Iksal 2 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Nagoya GE 0 - 1  
Kashiwa R. - Kashima A. 2 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Junior de Barranquilla 0 - 3  
Atl. Nacional Medellin - Dep. La Equidad 0 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RSB Berkane - FAR Rabat 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viterbese - Sicula Leonzio 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Guarani Asuncion 3 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melgar - Union Comercio 1 - 0  
Univ. San Martin - Real Garcilaso 2 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (KSA) - Al-Ittifaq (KSA) 4 - 1  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Sered 3 - 1  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anderlecht - U19Dinamo Kijev 1 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Atl. Madrid - U19Dortmund 4 - 0  
U19Monaco - U19FC Bruges 3 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Internazionale - U19Barcelona 0 - 2  
U19Tottenham - U19PSV 2 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Crvena zvezda - U19Liverpool 0 - 2  
U19Napoli - U19Paris SG 2 - 5  
Labdarúgás (U19 BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Porto - U19Lokomotív Moszkva 2 - 1  
U19Schalke - U19Galatasaray 1 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Oroszország 0 - 1  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besa Peja - Ajaccio GFC 0 - 3  
Montana - Kladno 0 - 3  
Olsztyn - Hurrikaani Loimaa 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Pafosz 3 - 0  
Buducnost Podgorica - Remat Zalau 0 - 3  
Saaremaa - Gentofte 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holte - Liigaploki 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Deajeon Blue Fangs 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Karayollari - Galatasaray 3 - 1  
Besiktas - Vakifbank Istanbul 0 - 3  
Beylikduzu Ihtisas - Fenerbahce 1 - 3  
Canakkale Bld. Spor - Aydin B.sehir Bld. 0 - 3  
Eczacibasi Istanbul - Halkbank Ankara 3 - 0  
THY Istanbul - Nilufer Bld. Spor 3 - 0  
Sakk (Shenzhen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Vachier-Lagrave - R. Wojtaszek 0.5 - 0.5  
N. Vitiugov - A. Giri 0.5 - 0.5  
Yangyi Yu - Liren Ding 0.5 - 0.5  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - R. Day (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
J. Higgins - R. O'Sullivan 3 - 6  
R. O'Sullivan - S. Bingham (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Spanyolország 5 - 2  
Egyesült Arab Emirátusok - Egyiptom 1 - 3  
Strandfoci (Interkontinentális Kupa, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - USA 8 - 1  
Tahiti - Oroszország 6 - 7  
Tenisz (Colina, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Alves - F. Jones 0 - 2  
C. Lucero - F. Brito 0 - 2  
I. Burillo Escorihuela - Udvardy P. 1 - 2  
Iv. Martinich - Fer. Labrana 1 - 2  
K. Hobgarski - M. Zakarlyuk 2 - 0  
N. Kurata - D. Papamichail 0 - 2  
Shilin Xu - G. Ce 2 - 0  
V. Meliss - V. Bosio 1 - 2  
Tenisz (Knoxville, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Eubanks - J.J. Wolf 2 - 1  
D. Köpfer - M. Krueger 2 - 1  
J.C. Aragone - B. Klahn 0 - 2  
N. Serdarusic - N. Milojevic 0 - 2  
P. Touliatos - E. Karlovskiy 0 - 2  
Tenisz (Knoxville, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galloway R / Pasha N - Arevalo-Gonz/Maytin R. 2 - 1  
Granollers M / Vervoort M - Matsui T / Nielsen F 0 - 2  
Reese H / Sandgren T - Jung J / Verbeek S 2 - 1  
Tenisz (Las Vegas, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiick - D. Chiesa 2 - 1  
V. Flink - M. Mateas    
V. Lepchenko - K. Nara 1 - 2  
Tenisz (Limoges, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dulgheru - R. Voracova 1 - 2  
E. Gorgodze - E. Rodina 0 - 2  
P. Badosa Gibert - A. Blinkova 1 - 2  
T. Bacsinszky - A. Cornet 2 - 0  
T. Maria - C. Paquet 2 - 0  
V. Tomova - M. Niculescu 0 - 2  
Tenisz (Limoges, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kudermetova V / Voskoboev - Govortsova O / Skamlova C 2 - 0  
Tenisz (Milánó, férfi egyes, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Tiafoe - H. Hurkacz 3 - 1  
S. Tsitsipas - J.A. Munar Clar 3 - 1  
Tenisz (Milánó, férfi egyes, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - L. Caruana 3 - 0  
T.H. Fritz - A. Rublev 2 - 3  
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Taberner - M. Cuevas 0 - 2  
D. Gimeno-Traver - G. Elias 2 - 0  
F. Arguello - A. De Greef 2 - 1  
F. Bagnis - C. Berlocq 0 - 2  
F. Coria - P. Lorenzi 1 - 2  
F. Diaz Acosta - T. Monteiro 0 - 2  
F. Gaio - P. Krstin 0 - 2  
G. Clezar - P. Sousa 0 - 2  
J.I. Galarza - G. Andreozzi 1 - 2  
P. Andujar - J. Domingues 2 - 0  
T. Seyboth Wild - D. Kuzmanov 1 - 2  
Tenisz (Montevideo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lipovsek Puches T / Zukas - Berlocq C / Pella G 2 - 0  
Llanes F / Seyboth Wild T - Gaio F / Lorenzi P 1 - 2  
Tenisz (Mouilleron-Le-Captif,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Sakharov - M. Martineau 2 - 0  
J. De Loore - L. Djere 2 - 0  
M. Bourgue - L. Grigelis 2 - 0  
M. Safwat - A. Vatutin 1 - 2  
S. Bolelli - Q. Halys 0 - 2  
S. Travaglia - Z. Bergs 2 - 0  
U. Humbert - K. Coppejans    
V. Galovic - P. Martinez Portero 2 - 0  
Tenisz (Mouilleron-Le-Captif,ffi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Added D / Benchetrit E - Jomby T / Paire B 2 - 1  
Draganja T / Walkow S - Martinez Portero P / Zapata Miralles 0 - 2  
Siljestrom A / Ymer E - Gille S / Vliegen J 0 - 2  
Vanni L / Vatutin A - Margaroli L / Vega Hernandez D 1 - 2  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gerasimov - D. Masur 2 - 0  
F. Horansky - M. Baghdatis 0 - 2  
J. Haerteis - L. Rosol 0 - 2  
M. Bachinger - L. Klein 2 - 0  
M. Donati - L. Sonego 0 - 2  
R. Ramanathan - S. Gutierrez-Ferrol 2 - 0  
S. Ofner - A. Arnaboldi 2 - 1  
T. Liska - N. Gombos 0 - 2  
U. Ignatik - J. Rodionov 1 - 2  
Tenisz (Pozsony, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donskoy E / Stakhovsky S - PEL D / Vavassori A 2 - 1  
Gombos N / Klein L - Brkic T / Pavic A 2 - 1  
Martin A / Polasek F - Bury A / Weissborn T 2 - 1  
Tenisz (Shenzhen, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Rybakina - Yuxuan Zhang 2 - 0  
Fang Ying Xun - A. Raina 0 - 2  
Fangzhou Liu - M. Doi    
M. Frech - Carol Zhao 1 - 2  
Shuyue Ma - Zhaoxuan Yang 2 - 0  
V. Grammatikopoulou - N. Hibino 2 - 0  
Tollaslabda (Fuzhou China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H-K. Vittinghus - K. Tsuneyama 2 - 0  
Ken. Momota - Dan Lin 2 - 0  
Long Chen - K. Wangcharoen 2 - 1  
Tollaslabda (Fuzhou China Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angriawan B / Hardianto H - Goh V S / Tan W K 0 - 2  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Attri M / Sumeeth R B 2 - 0  
Bö M / Mogensen C - Kang M H / Ho K W 1 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Lee J-H / Lee Y 2 - 0  
Tollaslabda (Fuzhou China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fangjie Gao - Y.Y. Susanto 2 - 0  
S. Pusarla Venkata - E. Kosetskaya 2 - 0  
Tollaslabda (Fuzhou China Open,vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christiansen M / Pedersen - Jiting H / Yue D 0 - 2  
Puavaranukroh/Taerattanac - Faizal H / Widjaja G E 2 - 0  
Wang C-L / Lee C H - Kobayashi Y / Yonemoto K 0 - 2  
Zhang N / Li Y - Kaneko Y / Matsumoto M 2 - 1  
Zheng S / Huang Y - Nohr N / Thygesen S 2 - 1  
Vízilabda (Világ Liga-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Olaszország 7 - 9  
Magyarország - Franciaország 13 - 4  

 

2018.11.05.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New England - Green Bay 31 - 17  
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SK Wyverns (2.m.) 7 - 3  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - SK Vinohrady 6 - 2  
Vitkovice - Brno Bulldogs 9 - 1  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Pato Branco 1 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dosson - Arzignano 8 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Antonio 3 - 2  
Iowa - Rockford 2 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Újpest 0 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Red Star Kunlun 5 - 1  
CSZKA Moszkva - SZKA Szentpétervár 3 - 1  
Dinamo Moszkva - Szpartak Moszkva 1 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szalavat Julajev Ufa 2 - 3  
Slovan Bratislava - Barisz Asztana 1 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Barsz Kazany 3 - 3  
Vityaz Podolszk - Lokomotív Jaroszlavl 4 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Columbus 2 - 2  
NY Rangers - Buffalo 3 - 1  
Ottawa - Tampa Bay 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pantern Malmö - Västeras 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Cselmet Cseljabinszk 2 - 2  
Heilongjiang - Zauralje Kurgan 3 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Olimpija Ljubljana 85 - 69  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Sydney Kings 77 - 70  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Bendigo 58 - 60  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Jose dos Campos - Mogi das Cruzes 74 - 96  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guri Winnus - Bucheon KEB 89 - 85  
Suwon OK Savingbank - Bucheon KEB 89 - 85  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Portel - Chalon sur Saone 73 - 73, h.u. 82 - 85  
Kosárlabda (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Promitheasz Patra - Panathinaikosz 68 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Maccabi TA 98 - 94  
Maccabi Rishon - Hapoel Eilat 72 - 75  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Xinjiang 90 - 73  
Heilongjiang Daqing - Beijing Great Wall 67 - 84  
Henan Elephants - Shandong 81 - 66  
Liaoning - Shanxi XR 63 - 82  
Shanghai - Sichuan Jinqiang 80 - 66  
Zhejiang - Hebei 72 - 75  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Philadelphia 122 - 97  
LA Lakers - Toronto 107 - 121  
Phoenix - Memphis 102 - 100  
Portland - Minnesota 111 - 81  
San Antonio - Orlando 110 - 117  
Washington - New York 108 - 95  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo Novoszibirszk 81 - 60  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - B. Bystrica 63 - 55  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Anadolu Efes 72 - 72, h.u. 86 - 79  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Himki Moszkva 67 - 76  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Thüringer HC 31 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Randers 33 - 22  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IR - Haukar 28 - 28  
ÍBV - Valur 28 - 30  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKIF Krasznodar - Szpartak Moszkva 25 - 22  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Volgográd - Univ. Izsevszk 26 - 29  
Lucs Moszkva - Sztavropol 30 - 28  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunarea Braila - Magura Cisnadiei 24 - 23  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordj Bou Arreridj - Setif 1 - 2  
Hussein Dey - Medea 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Quilmes 4 - 1  
Club Almagro - Guillermo Brown 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Vélez Sarsfield 3 - 2  
San Martin de Tucuman - San Martin SJ 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Slavia Szófia 2 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Oriente Petrolero 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goiás - Sampaio Correa 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Recife - Ceara 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - 1. FC Köln 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osnabrück - Uerdingen 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Palestino 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nea Szalamina Famaguszta - Doxa Katokopia 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Mladá Boleslav 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Horsens 3 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Dibba Al-Fujairah 2 - 1  
Al-Fujairah - Al-Wahda 3 - 3  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Wasl 2 - 0  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Emirates Ras Al-Khaimah 2 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - Haras El Hodood 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szmolevicsi - Gomel 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Auxerre 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Xanthi 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV 2 - Den Bosch 0 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Slaven Belupo 0 - 0  
Rijeka - Rudes 5 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indian Arrows - Shilong Lajong 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerala Blasters - Bengaluru 1 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barito Putera - PS Tira Bantul 3 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Machine Sazi Tabriz - Esteghlal T. 0 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Ashkelon - Hapoel Bnei Lod 1 - 0  
Hapoel Petah Tikva - Hapoel Acre 1 - 2  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Ramat Gan 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Beitar Jerusalem 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Once Caldas 1 - 1  
Dep. Pasto - Independiente Medellin 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaglebie Sosnowiec - Jagiellonia Bialystok 1 - 4  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Leon 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York City FC - Atlanta Utd. 0 - 1  
Salt Lake - Kansas City 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Bodö/Glimt 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pescara - Lecce 4 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U23Juventus - Piacenza 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Triestina - Giana Erminio 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rende - Reggina 3 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Jenyiszej Krasznojarszk 2 - 1  
Orenburg - Rubin Kazany 1 - 0  
Ufa - Krilja Szovjetov Szamara 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Sp. Luqueno 1 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Rosario - Dep. Binacional 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaves - Aves 1 - 2  
Rio Ave - Nacional Madeira 3 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Fulham 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Gaz Metan Medias 0 - 0  
Voluntari - Dinamo Bukarest 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Ath. Bilbao 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Öster 1 - 1  
Varberg - Brage 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Djurgarden 1 - 2  
Elfsborg - Brommapojkarna 1 - 2  
Sirius - Kalmar 1 - 1  
Trelleborg - Östersund 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genclerbirligi - Giresunspor 1 - 0  
Istanbulspor - Balikesirspor 3 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göztepe Izmír - Rizespor 2 - 0  
Sivasspor - Konyaspor 0 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Monagas Maturin 2 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bukhoro - Pakhtakor 2 - 6  
Bunyodkor - Lokomotív Taskent 2 - 2  
Kokand - Qizilqum 2 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Renata Campinas 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Uijeongbu KB Stars 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong IBK - Daejeon KGC 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Legionowo 3 - 1  
Sakk (Shenzhen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - Yangyi Yu 0.5 - 0.5  
Liren Ding - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
R. Wojtaszek - N. Vitiugov 0.5 - 0.5  
Snooker (Champion of Champions)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ding Junhui - M. Georgiou (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
S. Murphy - Ding Junhui (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
S. Murphy - J. Robertson (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Tenisz (Colina, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Giangreco Campiz - B.L. Antican Gonzalez 2 - 0  
D.M. Lopez - L. Stefani 0 - 2  
E. Piai - A. Guarachi Mathison 0 - 2  
I. Fetecau - B. Gatica 1 - 2  
Lukács V. - P. Ormaechea 0 - 2  
M.F. Herazo Gonzalez - Z. Kruger 0 - 2  
N. Kukharchuk - Q. Gleason 0 - 2  
Tenisz (Knoxville-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Kypson - E. Song 1 - 2  
S. Korda - Em. Gomez 0 - 2  
Tenisz (Limoges, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - Arn G. 2 - 0  
E. Alexandrova - O. Govortsova 2 - 1  
G. Garcia Perez - V. Zvonareva 0 - 2  
J. Loeb - N. Vikhlyantseva 2 - 0  
R. Sramkova - T. Korpatsch 1 - 2  
S. Soler-Espinosa - K. Zavatska 0 - 2  
Tenisz (Limoges, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia Perez G / Voracova - Blinkova A / Panova A 2 - 1  
Tenisz (Montevideo, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dellien - F. Llanes 2 - 0  
J.I. Londero - P. Cachin 1 - 2  
L. Giustino - T. Bellucci 2 - 0  
R. Cid Subervi - G. Pella 0 - 2  
Tenisz (Montevideo, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arus R / Clezar G - Bagnis F / Molteni A 0 - 2  
Domingues J / Elias G - De Greef A / Giustino L 2 - 1  
Tenisz (Mouilleron-L-C-sel,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Benchetrit - J. De Loore 0 - 2  
Tenisz (Mouilleron-Le-Captif,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hemery - M. Moraing 0 - 2  
C. Moutet - C. Lestienne 0 - 2  
E. Ymer - E. Couacaud 2 - 0  
Tenisz (Pozsony, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Garcia-Lopez - D. Brands 2 - 0  
M. Trungelliti - S. Stakhovsky 0 - 2  
Tenisz (Pozsony, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesler M / Robert S - Raja P / Sancic A 0 - 2  
Ramanathan R / Vasilevski - Matkowski M / Oswald P 2 - 1  
Tenisz (Pozsony-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Masur - F.F. Silva 2 - 0  
J. Haerteis - A. Pavic 2 - 1  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Florentia - Quinto 6 - 7  
Címkék: eredmények, tippmix,