Tippmix eredmények - 2018. november 26. - december 2.

2018-11-26
Tippmix eredmények - 2018. november 26. - december 2.
2018.12.02.
Alpesi sí (Szuper-óriásműles,női,L.Louise)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Veith - L. Gut-Behrami 1 - 0  
C. Hütter - I. Stuhec 0 - 1  
F. Brignone - T. Worley 1 - 0  
M. Gisin - M. Shiffrin 0 - 1  
N. Fanchini - T. Gauthier 1 - 0  
N. Schmidhofer - T. Weirather 1 - 0  
S. Venier - V. Rebensburg 0 - 1  
Szuper-óriásműlesiklás, női, Lake Louise 2018    
Szuper-óriásműlesiklás, női, Lake Louise 2018 - Top 3    
Alpesi sí (Óriásműlesiklás, Beaver Creek)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Kristoffersen - A. Pinturault 1 - 0  
L.K. Haugen - T. Fanara 1 - 0  
M. Feller - M. Olsson 0 - 1  
T. Ligety - Z. Kranjec 1 - 0  
V. Muffat Jeandet - L. De Aliprandini 1 - 0  
Óriásműlesiklás, Beaver Creek 2018    
Óriásműlesiklás, Beaver Creek 2018 - Top 3    
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Baltimore 16 - 26  
Cincinnati - Denver 10 - 24  
Detroit - LA Rams 16 - 30  
Green Bay - Arizona 17 - 20  
Houston - Cleveland 29 - 13  
Jacksonville - Indianapolis 6 - 0  
Miami - Buffalo 21 - 17  
New England - Minnesota 24 - 10  
NY Giants - Chicago 27 - 27  
Oakland - Kansas City 33 - 40  
Seattle - San Francisco 43 - 16  
Tampa Bay - Carolina 24 - 17  
Tennessee - NY Jets 26 - 22  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LRK Tornio - WP-35 3 - 1  
Mikkelin Kampparit - HIFK 4 - 3  
OLS - Veitera Lappeenranta 1 - 14  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Stabaek 6 - 10  
Hövik - Konnerud 11 - 3  
Ready Oslo - Mjöndalen 4 - 2  
Sarpsborg - Ulleval 3 - 3  
Floorball (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Csehország (Helyszín: Csehország) 4 - 3  
Svájc - Németország 13 - 1  
Floorball (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Norvégia 3 - 9  
Floorball (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Lengyelország 4 - 3  
Floorball (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Szingapúr 4 - 4  
Golf (Australian PGA Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Australian PGA Championship 2018    
Golf (Mauritius Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mauritius Open 2018    
Gyeplabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
India - Belgium 2 - 2  
Kanada - Dél-Afrika 1 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Manitoba 4 - 0  
Belleville - Lehigh Valley 2 - 4  
Binghamton - Rochester 3 - 0  
Bridgeport - Providence 1 - 1  
Chicago Wolves - San Antonio 3 - 5  
Chicago Wolves - Texas Stars 4 - 7  
Colorado Eagles - Iowa 2 - 2  
Grand Rapids - Texas Stars 6 - 3  
Hartford - Charlotte 5 - 3  
Hershey - Binghamton 6 - 3  
Hershey - Springfield 2 - 4  
Providence - Charlotte 2 - 2  
Rockford - Milwaukee 0 - 3  
Rockford - San Antonio 2 - 2  
Springfield - Bridgeport 4 - 4  
Stockton - San Jose Barracuda 4 - 6  
Toronto Marlies - Lehigh Valley 2 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Lustenau 5 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Dundee 2 - 2  
Coventry - Guildford 5 - 5  
Manchester - Fife 3 - 3  
Nottingham - Glasgow 7 - 2  
Sheffield - Belfast 4 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Frydek Mistek 3 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Karlovy Vary 1 - 3  
Liberec - Brno 5 - 2  
Mladá Boleslav - Zlín 2 - 3  
Pardubice - Olomouc 1 - 4  
Plzen - Trinec 1 - 4  
Vítkovice - Mountfield HK 4 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Esbjerg 5 - 0  
Herning - Aalborg 4 - 1  
Odense - Hvidovre 4 - 2  
Sönderjyske - Herlev Eagles 5 - 0  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - FTC 2 - 4  
Dunaújváros - KMH Budapest 7 - 1  
Vasas - Debrecen 3 - 3  
Vienna Capitals 2 - Fehérvári Titánok 2 - 6  
Újpest - Gyergyói HK 4 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Lyon 4 - 1  
Gap - Rouen 1 - 4  
Grenoble - Angers 5 - 1  
Mulhouse - Anglet 6 - 3  
Nice - Chamonix-Morzine 5 - 6  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokerit - Slovan Bratislava 3 - 0  
Vityaz Podolszk - Dinamo Minszk 3 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - GKS Katowice 1 - 3  
GKS Tychy - Jastrzebie 2 - 1  
Orlik Opole - Nesta Torun 2 - 3  
Polonia Bytom - Stoczniowiec Gdansk 1 - 4  
Unia Oswiecim - Zaglebie Sosnowiec 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - St. Louis 6 - 1  
Boston - Detroit 2 - 4  
Edmonton - Las Vegas 2 - 1  
Florida - Tampa Bay 4 - 4  
Minnesota - Toronto 3 - 5  
Montreal - NY Rangers 5 - 2  
Nashville - Chicago 5 - 2  
New Jersey - Winnipeg 3 - 3  
NY Islanders - Columbus 3 - 2  
Pittsburgh - Philadelphia 2 - 4  
Washington - Anaheim 5 - 6  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Storhamar 1 - 0  
Ringerike - Valerenga 2 - 3  
Stavanger - Sparta Sarpsborg 2 - 2  
Stjernen - Frisk/Asker 3 - 1  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Ravensburg 4 - 4  
Deggendorf - Bad Nauheim 2 - 5  
Freiburg - Crimmitschau 5 - 2  
Kassel - Bayreuth 4 - 4  
Kaufbeuren - Dresden 1 - 4  
Lausitzer Füchse - Heilbronn 8 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Krefeld 4 - 0  
Bremerhaven - Iserlohn 4 - 1  
Köln - Straubing 2 - 1  
Mannheim - Eisbären Berlin 2 - 3  
München - Wolfsburg 5 - 1  
Nürnberg - Düsseldorf 2 - 3  
Schwenningen - Ingolstadt 3 - 4  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Medvescak Zagreb 6 - 4  
Graz - Znojmo 3 - 4  
Klagenfurt - Innsbruck 5 - 1  
Linz - Südtirol Bolzano 4 - 1  
Salzburg - Fehérvár 8 - 3  
Villach - Vienna Capitals 3 - 7  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten - Ajoie 3 - 2  
Langenthal - Biasca Ticino 3 - 1  
Thurgau - Visp 1 - 0  
Winterthur - Chaux-de-Fonds 2 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Karlskoga 2 - 5  
MODO - Almtuna 3 - 0  
Södertälje - Pantern Malmö 3 - 4  
Tingsryd - Karlskrona 3 - 2  
Vita Hasten - Björklöven 3 - 3  
Västeras - Oskarshamn 3 - 1  
Västervik - AIK 1 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Poprad 3 - 4  
Diósgyőr - Nove Zamky 6 - 2  
Kosice - Trencin 4 - 0  
Liptovsky Mikulas - Nitra 2 - 2  
Zilina - MAC 4 - 2  
Zvolen - B. Bystrica 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Izssztal Izsevszk 1 - 2  
Heilongjiang - Molot Perm 3 - 5  
Jugra Hanti-Manszijszk - SZKA-Neva 2 - 2  
Rubin Tyumeny - Dinamo Szentpétervár 2 - 2  
Szarjarka Karaganda - Zvezda Csehov 5 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Himik Voszkreszenszk 3 - 5  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Nikko 4 - 0  
Oji Eagles - Tohoku Blades 1 - 3  
Szahalin - Nippon Cranes 2 - 3  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Canberra Capitals 91 - 83  
Kosárlabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Fehéroroszország 79 - 84  
Kosárlabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Koszovó 78 - 68  
Kosárlabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Belgium 60 - 70  
Kosárlabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Ausztria 71 - 81  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landerneau Bretagne - Lyon 58 - 89  
Landes - Tarbes 78 - 58  
St-Amand Hainaut - Bourges 50 - 70  
Villeneuve d'Ascq Lille - Lattes Montpellier 98 - 68  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eszperidesz Kallithea - Athinaikosz 78 - 57  
Iraklisz - PAOK 58 - 82  
Kalyvia Thorikosz - Dafni 61 - 52  
Sporting Athén - Lefkada 51 - 50  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorzow - Bydgoszcz 73 - 74  
Siedlce - Torun 69 - 77  
Sleza Wroclaw - Wisla Krakkó 80 - 69  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - PEAC-Pécs 92 - 43  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - New Orleans 109 - 119  
Cleveland - Toronto 95 - 106  
Detroit - Golden State 111 - 102  
Houston - Chicago 121 - 105  
LA Lakers - Phoenix 120 - 96  
Minnesota - Boston 109 - 118  
Sacramento - Indiana 111 - 110  
Washington - Brooklyn 102 - 88  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakery Piacenza - Fortitudo Bologna 78 - 72  
Ferrara - Mantova 90 - 79  
Jesi - Verona 66 - 69  
Roseto - Ravenna 91 - 80  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Tortona 71 - 60  
Axpo Legnano - Casale Monferrato 84 - 88  
Capo D'Orlando - Scafati 97 - 65  
Treviglio - Trapani 88 - 88, h.u. 101 - 99  
Virtus Roma - Rieti 75 - 85  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Battipaglia 72 - 55  
Eirene Ragusa - Vigarano 70 - 56  
Empoli - Torino 60 - 75  
GEAS San Giovanni - Dike Napoli 75 - 70  
Lucca - UR Venezia 54 - 74  
San Martino di Lupari - Famila Schio 69 - 67  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Melilla 85 - 64  
Bilbao - Caceres 82 - 53  
Huesca - Barcelona B 74 - 65  
Iberojet Palma - Ourense 77 - 72  
Leyma Coruna - Real Canoe 85 - 59  
Lleida - Oviedo 67 - 70  
Prat Joventut - Palencia 55 - 98  
Saenz Horeca Araberri - Castello 80 - 78  
Valladolid - Granada 80 - 70  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sant Adria - Cadi La Seu d'Urgell 50 - 59  
SC Zaragoza - Zamarat 64 - 50  
Valencia - Al-Qazeres Extremadura 66 - 60  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - Piestanske Cajky 42 - 75  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Canik 73 - 74  
Cukurova - Antakya Hatay 96 - 82  
Fenerbahce - Mersin BB 81 - 56  
Izmit Bld. Spor - Botas Adana 71 - 84  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Jordánia 88 - 67  
Kína - Libanon 72 - 52  
Kosárlabda (vb-selejtező, Afrika,E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Tunézia 69 - 63  
Egyiptom - Kamerun 60 - 80  
Marokkó - Csád 62 - 45  
Kosárlabda (vb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Törökország 71 - 66  
Spanyolország - Ukrajna 72 - 68  
Szlovénia - Lettország 77 - 82  
Kosárlabda (vb-selejtező, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Olaszország 94 - 78  
Litvánia - Horvátország 79 - 62  
Magyarország - Hollandia 78 - 78, h.u. 91 - 86  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panama - Puerto Rico 70 - 71  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Breszt Meskov 41 - 32  
Veszprém - Montpellier 25 - 19  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Nantes 29 - 29  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - Sporting CP 29 - 28  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Jicin 30 - 18  
Plzen - Koprivnice 28 - 27  
Kézilabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Dánia 21 - 28  
Svédország - Szerbia 22 - 21  
Kézilabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Montenegró 24 - 23  
Szlovénia - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 21 - 30  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Grotta 26 - 23  
FH - KA Akureyri 36 - 26  
IR - Akureyri Handboltafelag 22 - 22  
Selfoss - Stjarnan 26 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin 28 - 25  
Kwidzyn - Kalisz 24 - 21  
Wisla Plock - Azoty Pulawy 28 - 17  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vecsés - Mezőkövesd 25 - 30  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emsdetten - Hamm-Westfalen 31 - 32  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Kiel 25 - 32  
Flensburg - Wetzlar 30 - 29  
Füchse Berlin - Bergischer HC 26 - 22  
Lemgo - Bietigheim-Metterzimmern 40 - 27  
Minden - Gummersbach 40 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szungul Sznyezsinszk - Permszkije Medvegyi 27 - 24  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amicitia Zürich - Schaffhausen 19 - 32  
Gossau - Kriens 28 - 36  
Suhr Aarau - Thun 30 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Lugi 24 - 30  
Malmö - Redbergslids 35 - 12  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novi Pazar - Metaloplastika Sabac 27 - 24  
Kézilabda (vb-selejtező, női, 1.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Koszovó 40 - 15  
Ukrajna - Izrael 35 - 25  
Kézilabda (vb-selejtező, női, 2.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Finnország 34 - 25  
Svájc - Feröer-szigetek 23 - 19  
Kézilabda (vb-selejtező, női, 4.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Azerbajdzsán 49 - 18  
Törökország - Macedónia (Helyszín: Macedónia) 23 - 30  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Yeovil 2 - 1  
Brighton - West Ham 0 - 1  
Chelsea - Reading 1 - 0  
Everton - Liverpool 2 - 1  
Manchester City - Arsenal 2 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Stockport 1 - 0  
Bury - Luton 0 - 1  
Chesterfield - Grimsby 0 - 2  
Rochdale - Portsmouth 0 - 1  
Shrewsbury - Scunthorpe 1 - 0  
Slough Town - Gillingham 0 - 1  
Swindon - Woking 0 - 1  
Tranmere - Southport 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Millwall 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Atl. Platense 1 - 1  
Brown de Adrogue - Defensores de Belgrano 1 - 1  
Dep. Moron - Atl. Temperley 1 - 3  
Ferro Carril Oeste - Arsenal Sarandí 2 - 1  
Olimpo Bahia Blanca - Gimnasia Mendoza 1 - 1  
Quilmes - Santamarina Tandil 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - San Lorenzo 2 - 2  
Banfield - Argentinos Juniors 0 - 1  
Independiente - Boca Juniors 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Newcastle Jets 3 - 0  
Wellington Phoenix - Perth Glory 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Utd. - Sydney FC 2 - 0  
Melbourne Victory - Western Sydney Wanderers 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - Saint-Gilloise 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Genk 0 - 1  
Eupen - Waasland Beveren 1 - 0  
FC Bruges - Standard Liege 3 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Vraca - Szeptemvri Szófia 4 - 1  
Ludogorec Razgrad - Vitosa Bistritsa 3 - 0  
Slavia Szófia - CSZKA Szófia 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabira Montero - Royal Pari Santa Cruz 1 - 2  
Nacional Potosi - Sport Boys Warnes 1 - 1  
The Strongest - Aurora Cochabamba 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Cruzeiro 0 - 0  
Brazil bajnokság 2018    
Ceara - Vasco da Gama 0 - 0  
Chapecoense - Sao Paulo 1 - 0  
Fluminense - America MG 1 - 0  
Gremio - Corinthians 1 - 0  
Palmeiras - Vitória 3 - 2  
Parana - Internacional 1 - 1  
Sport Recife - Santos 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Frankfurt - Wolfsburg 1 - 2  
RB Leipzig - Mönchengladbach 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Holstein Kiel 0 - 4  
Magdeburg - Bochum 0 - 0  
Sandhausen - Heidenheim 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meppen - Fortuna Köln 3 - 0  
Sonnenhof Grossaspach - Karlsruhe 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Universidad de Concepcion 0 - 2  
Curico Unido - Universidad de Chile 1 - 2  
Dep. Iquique - Antofagasta 0 - 2  
Dep. Temuco - Univ.Catolica de Santiago 1 - 2  
Palestino - Huachipato 3 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Ermisz Aradippou 2 - 1  
Doxa Katokopia - Pafosz 3 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Dukla Praha 0 - 0  
Plzen - Olomouc 2 - 0  
Pribram - Ostrava 0 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Hobro 1 - 0  
Horsens - FC Köbenhavn 1 - 6  
Randers - Midtjylland 1 - 2  
Sönderjyske - Nordsjaelland 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Celtic - Polokwane City 1 - 2  
Supersport Utd. - Mamelodi Sundowns 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Gyeongnam 1 - 1  
Pohang - Ulsan 1 - 3  
Suwon Bluewings - Jeju 0 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Independiente del Valle 1 - 1  
Barcelona Guayaquil - Tecnico Univ. Ambato 2 - 1  
Delfin Manta - El Nacional Quito 5 - 1  
Emelec Guayaquil - LDU Quito 0 - 0  
Macara Ambato - Guayaquil City 6 - 1  
Univ. Catolica de Quito - Dep. Cuenca 1 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - Al-Jazeera Matrouh 1 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Vityebszk 1 - 3  
Gorodeja - Szluck 2 - 0  
Isloch - Dnyepr Mogiljev 3 - 2  
Lucs Minszk - Szmolevicsi 1 - 1  
Nyeman Grodno - Dinamo Breszt 0 - 3  
Sahtar Szoligorszk - FK Minszk 4 - 0  
Torpedo Minszk - Dinamo Minszk 0 - 3  
Torpedo Zogyino - BATE Boriszov 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Paris SG 2 - 2  
Marseille - Reims 0 - 0  
Rennes - Strasbourg 1 - 4  
Toulouse - Dijon 2 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Xanthi 2 - 0  
Arisz - Panathinaikosz 1 - 1  
Levadiakosz - Aszterasz Tripolisz 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - ADO Den Haag 5 - 1  
Feyenoord - PSV 2 - 1  
Groningen - NAC Breda 5 - 2  
Heracles - Venlo 4 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - HNK Gorica 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shilong Lajong - NEROCA 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Atl. Kolkata 2 - 3  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bali Utd. - Persija Jakarta 1 - 2  
PS Tira Bantul - Arema FC 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Raanana - Beitar Jerusalem 2 - 1  
Maccabi Netanya - Hapoel TA 1 - 1  
Labdarúgás (Japán 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yokohama FC - Tokyo Verdi 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Al-Sadd 1 - 8  
Al-Rayyan - Al-Duhail 2 - 2  
Al-Shahaniya - Al-Khor 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Independiente Medellin    
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Sandecja Nowy Sacz 0 - 0  
Odra Opole - Rakow Czestochowa 0 - 2  
Stal Mielec - Bytovia Bytow 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Lech Poznan 1 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - Zaglebie Lubin 1 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - Mouloudia Oujda 1 - 0  
Moghreb Tetouan - Wydad Casablanca 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruz Azul - Queretaro 1 - 1  
Santos Laguna - Monterrey 0 - 2  
UNAM Pumas - Tigres 3 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vidi - Honvéd 2 - 0  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Diósgyőr 0 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Monor 3 - 2  
Budaörs - Csákvár 1 - 2  
Cegléd - Siófok 3 - 3  
Dorog - Tiszakécske 4 - 0  
Gyirmót - Nyíregyháza 0 - 1  
Kazincbarcika - Békéscsaba 0 - 0  
Mosonmagyaróvár - Győr 2 - 0  
Soroksár - Kaposvár 0 - 3  
Vác - Balmazújváros 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvég Kupa 2018    
Rosenborg - Strömsgodset 4 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Potsdam 1 - 8  
Freiburg - Bayern München 1 - 2  
Leverkusen - Frankfurt 0 - 3  
Mönchengladbach - Essen-Schönebeck 0 - 6  
Sand - Bremen 2 - 0  
Wolfsburg - Hoffenheim 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chievo - Lazio 1 - 1  
Frosinone - Cagliari 1 - 1  
Milan - Parma 2 - 1  
Roma - Internazionale 2 - 2  
Sassuolo - Udinese 0 - 0  
Torino - Genoa 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Livorno 2 - 0  
Carpi - Lecce 0 - 1  
Perugia - Pescara 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Pro Patria 1 - 1  
Arzachena - Robur Siena 2 - 1  
Cuneo - Pontedera 0 - 2  
Entella - Novara 1 - 1  
Gozzano - Vercelli 0 - 1  
Lucchese - Olbia 1 - 1  
Pisa - Albissola 1 - 1  
Pistoiese - U23Juventus 0 - 1  
Pro Piacenza - Carrarese 0 - 5  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catanzaro - Cavese 1 - 1  
Juve Stabia - Bisceglie 2 - 0  
Monopoli - Matera 1 - 0  
Paganese - Vibonese 1 - 1  
Potenza - Virtus Francavilla 3 - 1  
Reggina - Rieti 3 - 2  
Rende - Casertana 0 - 1  
Siracusa - Sicula Leonzio 0 - 0  
Viterbese - Trapani 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Ural Jekatyerinburg 2 - 0  
Rosztov - CSZKA Moszkva 0 - 0  
Szpartak Moszkva - Lokomotív Moszkva 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Altach 1 - 0  
Sturm Graz - Wolfsberg 3 - 0  
Wacker Innsbruck - Rapid Wien 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Cerro Porteno 2 - 4  
Olimpia Asuncion - Sol de America 3 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Melgar 3 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Farense 1 - 1  
Leixoes - Braga B 2 - 1  
Pacos Ferreira - Penafiel 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Nacional Madeira 2 - 3  
Boavista - Porto 0 - 1  
Chaves - Guimaraes 0 - 1  
Portimonense - Tondela 3 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Tottenham 4 - 2  
Chelsea - Fulham 2 - 0  
Liverpool - Everton 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - Gaz Metan Medias 2 - 1  
Univ. Craiova 1948 - Dunarea Calarasi 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hearts - Rangers 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Aberdeen 1 - 0  
Skót Liga-kupa 2018/19    
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Alcorcon 2 - 1  
Las Palmas - Oviedo 0 - 0  
Majadahonda - Deportivo 0 - 0  
Numancia - Gimnastic 3 - 0  
Osasuna - Lugo 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Navalcarnero 0 - 0  
Coruxo - Las Palmas B 2 - 1  
Fuenlabrada - Internacional de Madrid 4 - 0  
Guijuelo - Unionistas de Salamanca 0 - 1  
Ponferradina - Valladolid B 5 - 0  
Rapido de Bouzas - Pontevedra 1 - 3  
Salmantino - Cultural Leonesa 2 - 0  
San Sebastian Reyes - Atl. Madrid B 0 - 2  
Union Adarve - Celta Vigo B 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CD Vitoria - Calahorra 1 - 1  
Gimn. Torrelavega - Durango 1 - 2  
Oviedo B - Mirandes 1 - 1  
Real Union Irun - Sp. Gijón B 2 - 0  
Tudelano - Barakaldo 0 - 1  
UD Logrones - Real Sociedad B 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Levante B 2 - 1  
Conquense - Badalona 1 - 1  
Olot - Alcoyano 1 - 1  
Ontinyent - Cornella 1 - 2  
Peralada - Lleida 1 - 2  
Sabadell - Hercules 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Melilla 0 - 1  
Badajoz - Almería B 1 - 1  
El Ejido - Cartagena 1 - 0  
Ibiza Eivissa - UCAM Murcia 2 - 0  
Marbella - Granada B 0 - 2  
Real Murcia - Jumilla 1 - 1  
San Fernando - Don Benito 2 - 1  
Talavera de la Reina - Linense 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Sevilla 1 - 1  
Barcelona - Villarreal 2 - 0  
Betis - Real Sociedad 1 - 0  
Girona - Atl. Madrid 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - CDEF Logrono 2 - 2  
Barcelona - Tenerife 3 - 0  
Betis - Valencia 4 - 0  
Huelva - Espanyol 1 - 0  
Levante - Sevilla 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Lausanne 2 - 2  
Servette - Chiasso 5 - 1  
Wil - Schaffhausen 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Young Boys 1 - 3  
FC Zürich - Grasshoppers 2 - 0  
Lugano - Xamax 2 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hazm - Al-Ittihad (KSA) 2 - 2  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Hazm 2 - 2  
Al-Nassr - Al-Wehda 1 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Vozdovac 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Trnava 3 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mura - Celje 0 - 1  
Rudar Velenje - Triglav Kranj 3 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elazigspor - Istanbulspor 1 - 1  
Giresunspor - Gazisehir Gaziantep 1 - 5  
Ümraniyespor - Osmanlispor 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Galatasaray 1 - 0  
Bursaspor - Erzurum Bld. Spor 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Lviv - Mariupol 2 - 2  
Sahtar Doneck - Olimpik Doneck 2 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajn., Szuperdöntő)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Lara - Zamora Barinas 1 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton Wanderers - Auckland City 0 - 1  
Tasman Utd. - Hawke's Bay Utd. 2 - 4  
Wellington Phoenix 2 - Southern Utd. 1 - 2  
MMA (UFC Fight Night - Adelaide)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El. Garcia - K. Kara-France 0 - 1  
J. Dos Santos - T. Tuivasa 1 - 0  
J. Matthews - Tony Martin 0 - 1  
K. Nakamura - S. Touhari 1 - 0  
M. Hirota - C. Giagos 0 - 1  
M. Hunt - Ju. Willis 0 - 1  
M. Rua - T. Pedro 1 - 0  
P. Craig - J. Crute 0 - 1  
S. Mokhtarian - S. Yusuff 0 - 1  
W. Reis - B. Nguyen 1 - 0  
Y. Okami - A. Kunchenko 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Sale 7 - 7  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perpignan - Bordeaux 11 - 22  
Toulouse - Stade de France 49 - 20  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Seoul Woori 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Suwon Hyundai 3 - 0  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Békéscsaba 0 - 3  
Újpest - Jászberény 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Panasonic Panthers 0 - 3  
Gosei Trefuerza - Osaka Blazers 3 - 1  
JT Thunders - Oita Miyoshi 3 - 0  
JTEKT Stings - Toray Arrows 3 - 1  
Suntory Sunbirds - Nagano Tridents 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hisamitsu Springs - Denso Airybees 3 - 1  
NEC Red Rockets - Okayama Seagulls 3 - 1  
Saitama Ageo Medics - JT Marvelous 1 - 3  
Toray Arrows - Kurobe Aqua Fairies 3 - 0  
Toyota Body Queenseis - Hitachi Rivale 3 - 1  
Röplabda (Klubcsapat vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Trentino 1 - 3  
Resovia Rzeszow - Fakel Novij Urengoj 1 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Henan 1 - 3  
Shanghai - Jiangsu 3 - 1  
Sichuan - Shandong 0 - 3  
Zhejiang - Beijing 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Chemik Police 0 - 3  
Budowlani Lodz - Bydgoszcz 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haching - Berlin RV 3 - 0  
Netzhoppers Bestensee - Bühl 3 - 0  
VCO Berlin - United Rhein-Main 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Stuttgart 0 - 3  
Straubing - VCO Berlin 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Vibo Valentia 3 - 2  
Monza - Modena 0 - 3  
Perugia - Ravenna 3 - 0  
Siena - Castellana Grotte 3 - 1  
Verona - Padova 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Filottrano 3 - 1  
Busto Arsizio - Scandicci 0 - 3  
Casalmaggiore - Brescia 3 - 2  
Conegliano - Club Italia Roma 3 - 1  
Novara - Monza 3 - 0  
San Bernardo Cuneo - Bisonte Firenze 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Kuzbassz Kemerovo 0 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Ural Ufa 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo Kazany 2 - 3  
Leningradka Szentpétervár - Metar Cseljabinszk 3 - 0  
Proton Szaratov - Lokomotív Kalinyingrád 1 - 3  
Szahalin - Dinamo Krasznodar    
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Almería 0 - 3  
Teruel - L'Illa Grau 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arhavi Bld. Spor - Galatasaray 1 - 3  
Arkas Izmir - Jeopark Kula 3 - 0  
Istanbul BB - Halkbank Ankara 1 - 3  
Maliye Piyango Ankara - Afyon Bld. Spor 3 - 0  
Ziraat Bankasi Ankara - Fenerbahce 3 - 1  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Wakelin - A. Carter 4 - 6  
D.B. Gilbert - P. Ebdon (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
G. Dott - M. Stevens (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
G. Wilson - S. Baird (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
J. O'Connor - A. Higginson (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
J. Trump - D. Dale (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
Jak Jones - J. Swail 6 - 5  
L. Highfield - L. Brecel (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
M. Allen - R. McLeod (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
M. Fu - Luo Honghao (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
M. Gould - H. Vafaei Ayouri 4 - 6  
M. O'Donnell - Chen Feilong 6 - 2  
M. Selt - Ding Junhui (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
N. Saengkham - R. Lawler 6 - 0  
P.S. Davison - Yan Bingtao 1 - 6  
R. O'Sullivan - K. Doherty (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
Strandröplabda (Ljubljana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnett P / Guehrer M - Sekerci S / Urlu S 1 - 2  
Burnett P / Guehrer M - Sowa R / Stadie E 2 - 1  
Sekerci S / Urlu S - Dziadkou A / Piatrushka P 0 - 2  
Sowa R / Stadie E - Dziadkou A / Piatrushka P 1 - 2  
Strandröplabda (Ljubljana, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andriukaityte U / Vitkaus - Arvaniti V / Karagkouni P 0 - 2  
Andriukaityte U / Vitkaus - Brailko V / Namike A 2 - 0  
Brailko V / Namike A - Lunina D / Samoday M 0 - 2  
Lunina D / Samoday M - Arvaniti V / Karagkouni P 1 - 2  
Sífutás (10km üldözéses,női,Lillehammer)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km üldözéses, női, Lillehammer 2018    
10 km üldözéses, női, Lillehammer 2018 - Top 3    
Ebba Andersson - I.F. Östberg 1 - 0  
K. Parmakoski - R. Haga 1 - 0  
S. Björnsen - Sti. Nilsson 0 - 1  
T. Johaug - C. Kalla 1 - 0  
Sífutás (15 km üldözéses, Lillehammer)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km üldözéses, Lillehammer 2018    
15 km üldözéses, Lillehammer 2018 - Top 3    
A. Harvey - Vik. Thorn 0 - 1  
C. Halfvarsson - I. Niskanen 1 - 0  
M.J. Sundby - D. Cologna 0 - 1  
S. Röthe - D. Tönseth 0 - 1  
Síugrás (Nyizsnyij Tagil, 2. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Wellinger - D. Prevc 1 - 0  
K. Stoch - D. Prevc 1 - 0  
Nyizsnyij Tagil, 2. verseny, 2018    
Nyizsnyij Tagil, 2. verseny, 2018 - Top 3    
P. Zyla - S. Leyhe 1 - 0  
Ryo. Kobayashi - J.A. Forfang 1 - 0  
S. Kraft - K. Geiger 0 - 1  
S. Leyhe - Rob. Johansson 0 - 1  
T. Zajc - D. Kubacki 0 - 1  
Tollaslabda (Korea Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wan Ho Son - Zii Jia Lee 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Po L-W / Wang C-L - Choi S / Seo S J 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xuerui Li - Yue Han 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Jung K E - Lee S H / Shin S C 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Choi S / Shin S C - Ko S H / Eom H W 1 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Stevenson - O. Gvozdyk 0 - 1  
D. Wilder - T. Fury 1 - 1  

 

2018.12.01.
Alpesi sí (Lesiklás,női,Lake Louise,2.v.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Weidle - C. Hütter 0 - 1  
Lesiklás, női, Lake Louise, 2. verseny 2018    
Lesiklás, női, Lake Louise, 2. verseny 2018 - Top 3    
M. Shiffrin - S. Venier 1 - 0  
N. Schmidhofer - M. Gisin 1 - 0  
T. Weirather - I. Stuhec 0 - 1  
V. Rebensburg - L. Gut-Behrami 1 - 0  
Alpesi sí (Szuper-óriásműl., Beaver Creek)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Theaux - D. Paris 0 - 1  
A.L. Svindal - B. Feuz 1 - 0  
H. Reichelt - A.A. Kilde 0 - 1  
K. Jansrud - V. Kriechmayr 0 - 1  
M. Mayer - M. Franz 0 - 1  
Szuper-óriásműlesiklás, Beaver Creek 2018    
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botnia Helsinki - Mikkelin Kampparit 2 - 11  
JPS - Akilles Porvoo 4 - 5  
LRK Tornio - Veitera Lappeenranta 2 - 5  
OLS - WP-35 4 - 4  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frillesas - Vetlanda 2 - 4  
Motala - Västeräs 1 - 4  
Villa Lidköping - Vanersborg 3 - 3  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Bite - Perth Heat 5 - 17  
Melbourne Aces - Geelong-Korea 18 - 12  
Floorball (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Csehország (Helyszín: Csehország) 5 - 10  
Svájc - Lettország 7 - 3  
Floorball (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Svédország 4 - 5  
Floorball (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Észtország 5 - 11  
Lengyelország - Thaiföld 5 - 2  
Floorball (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Szlovákia 3 - 12  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azemeis - Modicus Sandim 6 - 6  
Braga - Quinta dos Lombos 6 - 0  
Electrico FC - Pinheirense 1 - 3  
Fundao - Belenenses 5 - 3  
Leoes Porto Salvo - Burinhosa 6 - 1  
Rio Ave - Benfica 2 - 7  
Viseu - Sporting CP 3 - 8  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Magna Gurpea 3 - 2  
Jaen - Palma Futsal 1 - 1  
Murcia - Cartagena 2 - 1  
Peniscola - Parrulo Ferrol 4 - 3  
Ribera Navarra - Valdepenas 6 - 4  
Segovia - Antequera 2 - 2  
Zaragoza - Inter Movistar 2 - 10  
Gyeplabda (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Malajzia 7 - 0  
Németország - Pakisztán 1 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Utica 4 - 2  
Cleveland - Syracuse 3 - 3  
Cleveland - Syracuse (19:00) 3 - 5  
Colorado Eagles - Iowa 2 - 2  
Grand Rapids - San Antonio 4 - 3  
Laval - Lehigh Valley 2 - 2  
Laval - Utica 4 - 5  
Milwaukee - Texas Stars 1 - 4  
Providence - Charlotte 2 - 1  
Rochester - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 0  
San Diego - Manitoba 2 - 1  
Stockton - Ontario Reign 4 - 2  
Toronto Marlies - Wilkes-Barre/Scranton 7 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gherdeina/Gröden - Bregenzerwald 3 - 2  
Jesenice - Feldkirch 1 - 5  
Milano - Olimpija Ljubljana 4 - 6  
Salzburg 2 - Fassa 7 - 0  
Val Pusteria - Asiago 4 - 0  
Vipiteno/Sterzing - Renon/Ritten 3 - 0  
Zell am See - Klagenfurt 2 0 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Coventry 4 - 2  
Fife - Cardiff 3 - 8  
Guildford - Nottingham 3 - 8  
Milton Keynes - Manchester 5 - 2  
Sheffield - Belfast 2 - 4  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Havirov - Slavia Trebic 4 - 1  
Kadan - Frydek Mistek 1 - 8  
Kladno - Litomerice 4 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Vsetin 2 - 1  
Prostejov - Poruba 5 - 2  
Slavia Praha - Jihlava 2 - 4  
Zubr Prerov - Benatky nad Jizerou 4 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Sparta Praha 1 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Heinolan Peliitat 2 - 1  
IPK - Jokipojat 4 - 1  
LeKi - Koovee 3 - 0  
SaPKo - RoKi 3 - 3  
TUTO - Kokkolan Hermes 0 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalpa - Hämeenlinna 0 - 4  
Lahti Pelicans - Kärpät 2 - 3  
Lukko - Turku PS 5 - 2  
Tappara - HIFK 3 - 3  
Vaasan Sport - JYP 4 - 3  
Ässät - Ilves 2 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Strasbourg 3 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Metallurg Magnyitogorszk 1 - 2  
Barisz Asztana - Avtomobil. Jekatyerinburg 2 - 7  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Szeversztal Cserepovec 2 - 3  
Szalavat Julajev Ufa - Admiral Vlagyivosztok 1 - 1  
Szpartak Moszkva - CSZKA Moszkva 3 - 4  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Moszkva 2 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Dinamo Riga 1 - 0  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Zemgale/LLU 2 - 3  
Mogo Riga - Kurbads Riga 4 - 0  
Prizma Riga - Lido Riga 6 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Los Angeles 4 - 1  
Carolina - Anaheim 1 - 1  
Colorado - St. Louis 2 - 2  
Florida - Buffalo 2 - 2  
Ottawa - San Jose 6 - 2  
Vancouver - Dallas 1 - 2  
Washington - New Jersey 6 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GCK Lions - Winterthur 4 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Fribourg 2 - 1  
Bern - Davos 4 - 1  
Biel - Zürich Lions 4 - 2  
Lausanne - Langnau Tigers 4 - 2  
Servette - Rapperswil 1 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Färjestad 2 - 3  
HV 71 - Växjö 4 - 2  
Linköping - Malmö 4 - 3  
Mora - Frölunda 3 - 0  
Rögle - Lulea 2 - 2  
Skelleftea - Brynäs 0 - 2  
Timra - Örebro 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornyak Ucsali - Barsz Kazany B 5 - 2  
Juzsnij Ural Orszk - Dizel Penza 6 - 3  
Szarov - Ermak Angarszk 4 - 1  
Tambov - Szokol Krasznojarszk 1 - 5  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Nikko 2 - 2  
Oji Eagles - Tohoku Blades 4 - 1  
Szahalin - Nippon Cranes 2 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Townsville 73 - 67  
Sydney Flames - Bendigo 85 - 64  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasco da Gama - Botafogo 79 - 97  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Slovanka MB 88 - 42  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Cheongju Stars 78 - 80  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mondeville - Nantes Reze 64 - 65  
Roche Vendee - Flammes Carolo Ardennes 88 - 71  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amintasz Dafni - Kasztoria 62 - 61  
Diagorasz Egaleo - Pefkohori 95 - 47  
Ethnikosz Pireusz - Apollon Patra 79 - 84  
Ippokratisz Kosz - Har. Trikoupisz Meszologi 74 - 63  
Kardica - Ermisz Agiasz 76 - 69  
Korivosz Amaliada - Kavala 95 - 61  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panioniosz - Proteasz Voula 61 - 56  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Gdansk 74 - 54  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Diósgyőr 51 - 81  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Cleveland 128 - 95  
Brooklyn - Memphis 111 - 111, h.u. 125 - 131  
Charlotte - Utah 111 - 119  
Detroit - Chicago 107 - 88  
LA Lakers - Dallas 114 - 103  
Miami - New Orleans 106 - 101  
New York - Milwaukee 124 - 124, h.u. 136 - 134  
Oklahoma City - Atlanta 124 - 109  
Philadelphia - Washington 123 - 98  
Phoenix - Orlando 85 - 99  
Portland - Denver 112 - 113  
San Antonio - Houston 105 - 136  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanau - Chemnitz 68 - 73  
Kirchheim - Heidelberg 68 - 81  
Tübingen - Artland 99 - 79  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - GSA Udine 86 - 86, h.u. 94 - 99  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cassino - Eurobasket Roma 61 - 63  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IDK Gipuzkoa - Araski AES 64 - 50  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Samorin 45 - 76  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kayserispor - Galatasaray 62 - 65  
Kosárlabda (vb-selejtező, Afrika,E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Csád 90 - 50  
Egyiptom - Tunézia 58 - 58, h.u. 73 - 64  
Marokkó - Kamerun 57 - 63  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chile - Virgin-szigetek 81 - 63  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - R-N. Löwen Kronau 27 - 32  
Vardar Pro Skopje - Kielce 28 - 27  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Skjern 38 - 28  
RK Zagreb - Motor Zaporozsje 27 - 25  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Csehovszkije Medvegyi 27 - 30  
Tatran Presov - Metalurg Skopje 30 - 24  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Elverum 24 - 24  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Lovosice 28 - 26  
KP Brno - Hranice 25 - 25  
Zubri - Tatran Litovel 37 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Lemvig 30 - 18  
Ribe-Esbjerg - GOG 21 - 28  
Kézilabda (Eb, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Hollandia 25 - 28  
Spanyolország - Horvátország 25 - 18  
Kézilabda (Eb, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Németország 32 - 33  
Románia - Csehország 31 - 28  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Rudar Rude 36 - 27  
Mladi Rudar Labin - Varazdin 31 - 28  
Porec - Gorica 32 - 23  
Vinkovci - Umag 25 - 22  
Zamet - Sesvete 30 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piotrkow Trybunalski - Stal Mielec 34 - 26  
Spojnia Gdynia - Gwardia Opole 29 - 40  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - FTC 28 - 25  
Dabas - Szeged 22 - 32  
Komló - Balatonfüred 25 - 31  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Fyllingen 31 - 27  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Rimpar 33 - 27  
Coburg - Ferndorf 24 - 21  
Dormagen - Dessau-Rosslauer 33 - 22  
Hüttenberg - Rhein Vikings Neuss 26 - 21  
Lübbecke - Nordhorn-Lingen 31 - 28  
Lübeck-Schwartau - Grosswallstadt 28 - 25  
Wilhelmshaven - Elbflorenz 28 - 30  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Viktor Sztavropol - Dinamo Asztrahany 32 - 25  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Madeira SAD 28 - 21  
Arsenal da Devesa - Avanca 19 - 33  
Fafe - Maia 19 - 25  
Horta - Boa Hora 27 - 32  
Porto - Benfica 28 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Buzau 31 - 26  
Suceava - SM Dedeman Bacau 24 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Benidorm 29 - 20  
AX Puente Genil - Ciudad Encantada 27 - 30  
Logrono La Rioja - Sinfin 32 - 27  
Quabit Guadalajara - Bidasoa Irun 30 - 31  
Teucro - Atl. Valladolid 25 - 31  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - St. Gallen 31 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnereds - HIF Karlskrona 28 - 33  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Obilic Belgrád - Samot Arandjelovac 28 - 26  
Rudar Kostolac - Kikinda 22 - 24  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Dobova 33 - 28  
Ribnica - Krka Novo Mesto 35 - 34  
Kézilabda (vb-selejtező, női, 1.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Szlovákia (Helyszín: Szlovákia) 20 - 24  
Ukrajna - Koszovó 44 - 19  
Kézilabda (vb-selejtező, női, 2.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Svájc 10 - 21  
Litvánia - Feröer-szigetek 21 - 25  
Kézilabda (vb-selejtező, női, 4.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Törökország 26 - 32  
Izland - Macedónia 21 - 29  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek K., női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nigéria - Dél-Afrika 0 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Cheltenham 3 - 1  
Charlton - Doncaster 0 - 2  
Halifax - Wimbledon 1 - 3  
Lincoln - Carlisle 2 - 0  
Maidstone Utd. - Oldham 0 - 2  
Peterborough - Bradford 2 - 2  
Plymouth - Oxford Utd. 1 - 2  
Southend - Barnsley 2 - 4  
Walsall - Sunderland 1 - 1  
Wrexham - Newport 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Preston 3 - 0  
Blackburn - Sheffield Wed. 4 - 2  
Bolton - Wigan 1 - 1  
Derby County - Swansea 2 - 1  
Middlesbrough - Aston Villa 0 - 3  
Norwich - Rotherham 3 - 1  
Nottingham - Ipswich 2 - 0  
QPR - Hull City 2 - 3  
Reading - Stoke 2 - 2  
Sheffield Utd. - Leeds 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Ebbsfleet Utd. 0 - 2  
Braintree - Barrow 0 - 2  
Eastleigh - Dover 2 - 2  
Fylde - Sutton Utd. 2 - 2  
Hartlepool - Dag & Red 1 - 2  
Leyton - Gateshead 2 - 0  
Maidenhead Utd. - Harrogate Town 1 - 2  
Salford City - Havant & Waterlooville 3 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Club Almagro 0 - 1  
Independiente de Mendoza - Instituto Cordoba 2 - 0  
Sarmiento - Gimnasia Jujuy 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Tucuman - San Martin de Tucuman 2 - 3  
Estudiantes LP - Lanus 1 - 1  
Newell's - Patronato Parana 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Sydney FC 1 - 2  
Melbourne Victory - Western Sydney Wanderers 4 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Adelaide Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabah - Neftcsi Baku 1 - 2  
Sumqayit - Sabayil 1 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Lommel 3 - 1  
Westerlo - Roeselare 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - St. Truiden 1 - 3  
Charleroi - Cercle Bruges 3 - 1  
Kortrijk - Mouscron-Peruwelz 1 - 0  
Zulte Waregem - Oostende 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Beroe Stara Zagora 4 - 1  
Levszki Szófia - Dunav Ruse 3 - 0  
Vereja - Lokomotív Plovdiv 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Botafogo RJ 1 - 0  
Flamengo - Atlético PR 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Bayern München 1 - 2  
Dortmund - Freiburg 2 - 0  
Hannover - Hertha BSC 0 - 2  
Hoffenheim - Schalke 1 - 1  
VfB Stuttgart - Augsburg 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Fürth 4 - 0  
Ingolstadt - Hamburg 1 - 2  
St. Pauli - Dynamo Dresden 1 - 1  
Union Berlin - Darmstadt 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1860 München - Zwickau 2 - 0  
Braunschweig - Aalen 2 - 2  
Cottbus - Uerdingen 0 - 2  
Münster - Hallescher FC 1 - 2  
Wehen - Lotte 2 - 0  
Würzburg - Jena 5 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Omonia Nicosia 2 - 1  
Alki Oroklini - Nea Szalamina Famaguszta 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Karvina 1 - 1  
Slovacko - Sparta Praha 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Vendsyssel 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Thy-Thisted 4 - 2  
Hjörring - VSK Aarhus 4 - 0  
Odense - B93 Köbenhavn 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - Bidvest Wits 0 - 1  
Highlands Park - Cape Town City 2 - 0  
Lamontville Golden Arrows - Kaizer Chiefs 2 - 1  
Orlando Pirates - Maritzburg Utd. 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajn., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Daejeon Citizen 3 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - Daegu 0 - 1  
Incheon - Jeonnam 3 - 1  
Sangju Sangmu - FC Seoul 1 - 0  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petrojet - Al-Ahly (EGY) 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Metz 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Caen 1 - 1  
Guingamp - Nice 0 - 0  
Lille - Lyon 2 - 2  
Monaco - Montpellier 1 - 2  
Nimes - Amiens 3 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Paris FC 2 - 1  
Metz - Dijon 1 - 4  
Montpellier - Fleury 91 3 - 1  
Paris SG - Soyaux 2 - 0  
Rodez Aveyron - Bordeaux 1 - 4  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Atromitosz Periszteri 1 - 1  
Giannina - OFI 1 - 1  
Larissza - Panioniosz 4 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar - Willem II 0 - 2  
De Graafschap - Zwolle 0 - 2  
Heerenveen - F. Sittard 3 - 1  
Vitesse - Emmen 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osijek - Rijeka 1 - 2  
Rudes - Hajduk Split 1 - 4  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minerva Punjab - Indian Arrows 1 - 0  
Mohun Bagan - Chennai City 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamshedpur - Northeast Utd. 0 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persela Lamongan - Persib Bandung 1 - 1  
Perseru Serui - Madura Utd. 2 - 0  
PSIS Semarang - Persipura Jayapura 2 - 1  
PSMS Medan - Persebaya Surabaya 4 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pars Jonoubi Jam - Tractor Tabriz 0 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Ironi Kiryat Shmona 1 - 0  
Bnei Yehuda TA - Hapoel Bnei Sakhnin 0 - 1  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Hadera 2 - 2  
Maccabi Haifa - Hapoel Haifa 1 - 3  
Maccabi Petah Tikva - Maccabi TA 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Sagan Tosu 0 - 0  
Kashiwa R. - Gamba Osaka 4 - 2  
Kawasaki Frontale - Jubilo Iwata 2 - 1  
Nagasaki - Shimizu SP 4 - 4  
Nagoya GE - Shonan Bellmare 2 - 2  
Sapporo - Sanfrecce Hiroshima 2 - 2  
Urawa RD - FC Tokyo 3 - 2  
Vissel Kobe - Vegalta Sendai 3 - 2  
Yokohama FM - Cerezo Osaka 1 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Kharaitiyat 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Wigry Suwalki 0 - 2  
Garbarnia Krakkó - Podbeskidzie Bielsko-B. 0 - 2  
Olsztyn - LKS Lodz 2 - 2  
TBB Nieciecza - GKS Tychy 3 - 1  
Warta Poznan - Puszcza Niepolomice 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Korona Kielce 3 - 0  
Miedz Legnica - Wisla Krakkó 2 - 0  
Wisla Plock - Gornik Zabrze 0 - 4  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAR Rabat - Olympique de Safi 2 - 3  
Olympique de Khouribga - Kawkab Marrakesh 1 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Diósgyőr 1 - 1  
Kisvárda - Puskás Akadémia 1 - 0  
Mezőkövesd - Újpest 0 - 0  
MTK - Debrecen 0 - 1  
Paks - FTC 0 - 3  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - Vasas 2 - 3  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LSK Kvinner - Sandviken 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fiorentina - Juventus 0 - 3  
Sampdoria - Bologna 4 - 1  
SPAL Ferrara - Empoli 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Spezia 3 - 1  
Cittadella - Salernitana 3 - 1  
Cosenza - Padova 2 - 1  
Cremonese - Crotone 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Rimini 1 - 0  
Fermana - Albinoleffe 0 - 0  
Giana Erminio - Feralpisalo 2 - 4  
Gubbio - Monza 0 - 0  
Ravenna - Pesaro 1 - 0  
Südtirol - Pordenone 1 - 1  
Teramo - Renate 2 - 2  
Ternana - Vicenza 0 - 2  
Triestina - Imolese 1 - 0  
Virtus Verona - Sambenedettese 1 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Ufa 0 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Akhmat Groznij 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien - St. Pölten 2 - 0  
LASK Linz - Hartberg 3 - 3  
Mattersburg - Admira Wacker 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Guarani Asuncion 2 - 2  
General Diaz - Libertad Asuncion 1 - 1  
Sp. Luqueno - Independiente FBC 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Arouca 2 - 0  
Cova Piedade - Famalicao 0 - 0  
Guimaraes B - Uniao Oliveirense 1 - 1  
Mafra - Porto B 2 - 1  
Varzim - Viseu 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Feirense 4 - 0  
Braga - Moreirense 2 - 0  
Marítimo - Setúbal 0 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Burnley 2 - 0  
Huddersfield - Brighton 1 - 2  
Leicester - Watford 2 - 0  
Manchester City - Bournemouth 3 - 1  
Newcastle - West Ham 0 - 3  
Southampton - Manchester Utd. 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermannstadt - Concordia Chiajna 2 - 1  
Viitorul Constanta - Dinamo Bukarest 4 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kilmarnock - Hibernian 3 - 0  
Livingston - Motherwell 2 - 0  
St. Mirren - Hamilton 1 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Stenhousemuir 5 - 2  
Dumbarton - Brechin 4 - 1  
East Fife - Montrose 0 - 2  
Raith Rovers - Airdrieonians 2 - 0  
Stranraer - Forfar 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Cowdenbeath 1 - 1  
Clyde - Berwick 3 - 3  
Edinburgh City - Queens Park 2 - 0  
Peterhead - Annan 2 - 1  
Stirling - Elgin 5 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Ross County 0 - 1  
Dunfermline - Greenock Morton 3 - 0  
Inverness CT - Falkirk 2 - 3  
Queen of South - Partick Thistle 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - UD Extremadura 1 - 1  
Cordoba - Elche 1 - 1  
Malaga - Granada 0 - 1  
Reus - Mallorca 0 - 2  
Sp. Gijón - Tenerife 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo B - Real Madrid B 4 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - R. Santander 1 - 3  
Ath. Bilbao B - Langreo 5 - 1  
Gernika - Arenas de Getxo 2 - 0  
Leioa - Izarra 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Valencia B 2 - 2  
Ejea - Castellon 2 - 0  
Espanyol B - Ebro 0 - 0  
Villarreal B - Teruel 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rec. Huelva - Sevilla B 2 - 1  
Villanovense - Malaga B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Huesca 2 - 0  
Getafe - Espanyol 3 - 0  
Real Madrid - Valencia 2 - 0  
Valladolid - Leganes 2 - 4  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Madrid CCF 3 - 0  
Atl. Madrid - Real Sociedad 5 - 0  
Rayo Vallecano - Malaga 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Winterthur 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sion - Luzern 2 - 0  
Thun - St. Gallen 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Raed 1 - 3  
Al-Fateh - Al-Taawon 0 - 2  
Al-Raed - Al-Baten 3 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Vranje - Radnicki Nis 0 - 4  
Macsva Sabacs - Cukaricki 1 - 0  
Mladost Lucani - Partizan Belgrád 1 - 1  
Proleter Novi Sad - Spartak Subotica 2 - 2  
Rad Belgrád - Vojvodina 0 - 1  
Zemun - Radnik Surdulica 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Senica 1 - 0  
Podbrezova - Sered 1 - 1  
Trencin - Slovan Bratislava 0 - 3  
Zemplin Michalovce - Zlate Moravce 3 - 0  
Zilina - Dunajska Streda 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Olimpija Ljubljana 6 - 2  
Domzale - Maribor 1 - 2  
Krsko - ND Gorica 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altay Izmir - Altinordu 1 - 2  
Balikesirspor - Denizlispor 0 - 0  
Boluspor - Adana Demirspor 2 - 3  
Genclerbirligi - Karabukspor 6 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Göztepe Izmír 1 - 0  
Istanbul Basaksehir - Sivasspor 0 - 1  
Kayserispor - Trabzonspor 0 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzenal Kijev - Kárpáti Lviv 1 - 1  
Deszna Csernigov - Zorya Luganszk 0 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Newtown 4 - 1  
Connah's Quay - Llandudno FC 3 - 0  
Llanelli - Caernarfon 2 - 2  
TNS - Cardiff Met Univ. 1 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knockbreda - Ballinamallard Utd. 1 - 2  
Portadown - Carrick 0 - 2  
PSNI - Loughgall 3 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Warrenpoint 1 - 1  
Ballymena Utd. - Linfield 2 - 1  
Cliftonville - Dungannon 5 - 1  
Glenavon - Institute 3 - 3  
Glentoran - Crusaders 2 - 2  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Wellington - Canterbury Utd. 1 - 1  
Waitakere Utd. - Eastern Suburbs 0 - 2  
MMA (Las Vegas, 48. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Stewart - E. Shahbazyan 0 - 1  
J. Benavidez - A. Perez 1 - 0  
J. Stoliarenko - L. Letson (női) 0 - 1  
J.Y. Kim - A. Shevchenko (női) 0 - 1  
Ma. Green - M. Batista 1 - 0  
P. Kianzad - M. Chiasson (női) 0 - 1  
P. Munhoz - B. Caraway 1 - 0  
R. Barcelos - C. Gutierrez 1 - 0  
R. Dos Anjos - K. Usman 0 - 1  
R. Glenn - K. Aguilar 0 - 1  
R. Roberts - D. Horcher 1 - 0  
T. Means - R. Rainey 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Leicester 41 - 10  
Gloucester - Worcester 36 - 16  
Northampton Saints - Newcastle 14 - 16  
Saracens - London Wasps 29 - 6  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castres - Agen 13 - 16  
La Rochelle - Racing-Metro 16 - 11  
Lyon - Section Paloise 30 - 10  
Montpellier - Clermont 23 - 28  
Toulon - Grenoble 22 - 3  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Connacht 17 - 21  
Glasgow Warriors - Llanelli Scarlets 29 - 20  
Newport Dragons - Leinster 10 - 59  
Port Elizabeth S. Kings - Benetton Treviso 19 - 22  
Ulster - Cardiff 16 - 12  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Új-Zéland 5 - 7  
Argentína - Fidzsi-szigetek 21 - 31  
Ausztrália - Argentína 38 - 0  
Ausztrália - USA 17 - 22  
Dél-Afrika - Anglia 5 - 22  
Dél-Afrika - Skócia 29 - 0  
Fidzsi-szigetek - USA 14 - 24  
Franciaország - Wales 38 - 17  
Japán - Kenya 26 - 19  
Japán - Wales 7 - 31  
Kanada - Franciaország 12 - 28  
Szamoa - Franciaország 33 - 24  
Szamoa - Spanyolország 26 - 22  
Zimbabwe - Wales 10 - 14  
Új-Zéland - Skócia 21 - 7  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians-Guarulhos - Maringa 3 - 0  
Minas - Sesi SP 0 - 3  
Renata Campinas - Ribeirao Preto 3 - 2  
Taubate Funvic - Sesc RJ 3 - 2  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barueri - Osasco Nestle    
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Cheonan Skywalkers 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Incheon Heungkuk 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Cannes 3 - 1  
Nantes - Tours 2 - 3  
Tourcoing - Poitevin Poitiers 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Marcq-en-Baroeul 3 - 1  
Mulhouse - Beziers 3 - 0  
Paris SC - Nantes 2 - 3  
Quimper - St-Raphael 3 - 2  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Suntory Sunbirds 1 - 3  
JT Thunders - Toray Arrows 0 - 3  
JTEKT Stings - Oita Miyoshi 2 - 3  
Panasonic Panthers - Nagano Tridents 3 - 0  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hisamitsu Springs - Ishikawa Blue Cats 3 - 1  
Hitachi Rivale - Okayama Seagulls 3 - 2  
NEC Red Rockets - JT Marvelous 2 - 3  
Saitama Ageo Medics - Toyota Body Queenseis 0 - 3  
Toray Arrows - Denso Airybees 0 - 3  
Röplabda (Klubcsapat vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Resovia Rzeszow (Helysz: Lengyelo.) 3 - 1  
Fakel Novij Urengoj - Trentino 1 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Fujian 3 - 0  
Guangdong - Shangdong 3 - 1  
Liaoning - Tianjin 0 - 3  
Shanghai - Jiangsu 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MKS Kalisz - LKS Lodz 1 - 3  
Ostrowiec Swietokrzyski - Impel Wroclaw 3 - 1  
Rzeszow - Legionowo 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lüneburg - Rottenburg 3 - 0  
VCO Berlin - Bühl 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Suhl Thüringen 2 - 3  
Dresden - Schwerin 1 - 3  
Straubing - Wiesbaden 2 - 3  
SW Erfurt - Potsdam 0 - 3  
Vilsbiburg - VCO Berlin 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Jugra Szurgut 1 - 3  
Lokomotív Novoszibirszk - Jaroszlavl 3 - 0  
Nova Novokujbisevszk - Dinamo-LO 2 - 3  
Zenit Szentpétervár - Belogorje Belgorod 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uralocska Jekatyerinburg - Mincsanka Minszk 3 - 1  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Dinamo Moszkva 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melilla - Conectabalear Manacor 3 - 2  
San Sadurnino - Ushuaia Ibiza 0 - 3  
Uriba Palma - Santanderina 3 - 0  
Vecindario Gran Canaria - Rio Duero Soria 3 - 2  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarca de Menorca - Barcelona 3 - 1  
Emeve Lugo - Alcobendas 3 - 1  
Granadas de Elche - IBSA Las Palmas 1 - 3  
Haro Rioja - Cajasol Juvasa 3 - 1  
Madrid Chamberi - Logrono 1 - 3  
Sant Cugat - Haris Dimurol 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beylikduzu Ihtisas - Besiktas 0 - 3  
Fenerbahce - Aydin Bld. Spor 3 - 0  
Nilufer Bld. Spor - Galatasaray 0 - 3  
THY Istanbul - Canakkale Bld. Spor 3 - 2  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - J. Higgins (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
B. Woollaston - Xiao Guodong (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
D. Wells - M.J. Williams (6 nyert frame-ig) 0 - 6  
I. Burns - B. Hawkins (6 nyert frame-ig) 0 - 6  
J. Cahill - A. Songsermsawad (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
J. Lisowski - Mei Xiwen (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
J. Perry - M. Holt 6 - 1  
M. Dunn - K. Wilson (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
M. Joyce - Lu Ning (6 nyert frame-ig) 4 - 6  
Mark King - Li Hang 6 - 2  
N. Robertson - T. Un-Nooh 6 - 3  
S. Bingham - K. Maflin 6 - 5  
Sco. Donaldson - S. Maguire 4 - 6  
T. Ford - R. Milkins (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
Tian Pengfei - J. Robertson (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
Zhou Yuelong - Mark Davis 6 - 4  
Strandröplabda (Ljubljana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berk M / Novak I - Kuleshov A / Petrossyants 0 - 2  
Burnett P / Guehrer M - Kuleshov A / Petrossyants 2 - 1  
Dulai A / Grunvald M - Helland C / Gamlemoen J O 0 - 2  
Dziadkou A / Piatrushka P - Blom M / Penninga R 2 - 0  
Dziadkou A / Piatrushka P - Paszkowski/Kujawiak 2 - 0  
Jakopin V / Bedrac J P - Burnett P / Guehrer M 1 - 2  
Jakopin V / Bedrac J P - Sekerci S / Urlu S 0 - 2  
Paszkowski/Kujawiak - Gabdullins M / Samoilovs 2 - 1  
Pokersnik D / Plahutnik G - Sowa R / Stadie E 1 - 2  
Sekerci S / Urlu S - Weiss J / Tichy M 2 - 1  
Sowa R / Stadie E - Gabdullins M / Samoilovs 2 - 1  
Strandröplabda (Ljubljana, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greber T / Hubscher M - Cools S / Van Den Vonder 0 - 2  
Kaczmarek A / Legieta K - Brailko V / Namike A 0 - 2  
Lunina D / Samoday M - Bulc K / Zdesar N 2 - 0  
Lutter/Szombathelyi - Sondergard H / Windeleff 1 - 2  
Sífutás (10 km, női, Lillehammer)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, női, Lillehammer 2018    
10 km, női, Lillehammer 2018 - Top 3    
Ebba Andersson - J. Diggins 1 - 0  
N. von Siebenthal - T. Stadlober 0 - 1  
R. Haga - I.F. Östberg 0 - 1  
T. Johaug - C. Kalla 1 - 0  
Sífutás (15 km, Lillehammer)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Lillehammer 2018    
15 km, Lillehammer 2018 - Top 3    
A. Bolshunov - A. Melnichenko 0 - 1  
S. Röthe - C. Halfvarsson 1 - 0  
S.H. Krüger - M.J. Sundby 1 - 0  
Síugrás (Nyizsnyij Tagil, 1. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.A. Tande - A. Fannemel 0 - 1  
Jun. Kobayashi - D. Huber 0 - 1  
Nyizsnyij Tagil, 1. verseny, 2018    
Nyizsnyij Tagil, 1. verseny, 2018 - Top 3    
R. Freitag - M. Eisenbichler 0 - 1  
Ryo. Kobayashi - K. Stoch 1 - 0  
S. Leyhe - Rob. Johansson 1 - 0  
Tenisz (Stellenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy P. - T. Martin 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wan Ho Son - Cheuk Yiu Lee 2 - 0  
Zii Jia Lee - T. Sitthikom    
Tollaslabda (Korea Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kim S R / Tan B H - Po L-W / Wang C-L 1 - 2  
Yao C L / Han Y P - Choi S / Seo S J 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jin Wei Goh - Xuerui Li 1 - 2  
Yue Han - Hyo Min Kim 2 - 1  
Tollaslabda (Korea Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Kim H R - Lee S H / Shin S C 1 - 2  
Barkah Y / Sugiarto J F - Chang Y N / Jung K E 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jordan P / Oktavianti M D - Choi S / Shin S C 1 - 2  
Ko S H / Eom H W - Mak H C / Chau H W 2 - 1  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Sabac 16 - 7  
Mornar - Jadran Herceg Novi 10 - 12  
Partizan Belgrád - Mladost Zagreb 4 - 12  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Pécs 11 - 12  
Honvéd - Szombathely 8 - 5  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Tatabánya 16 - 13  
Kaposvár - Miskolc 4 - 14  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Florentia - Catania 11 - 5  
Lazio - Trieste 11 - 10  
Ortigia - Bogliasco 12 - 7  
Savona - Roma 5 - 9  
Vízilabda (Világ Liga-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Oroszország 10 - 11  

 

2018.11.30.
Alpesi sí (Lesiklás, Beaver Creek)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.L. Svindal - K. Jansrud 1 - 0  
D. Paris - C. Innerhofer 1 - 0  
Lesiklás, Beaver Creek 2018    
Lesiklás, Beaver Creek 2018 - Top 3    
M. Franz - M. Mayer 1 - 0  
T. Dressen - H. Reichelt 0 - 1  
V. Kriechmayr - B. Feuz 0 - 1  
Alpesi sí (Lesiklás, női,LakeLouise, 1.v.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hütter - M. Gisin 0 - 1  
C. Hütter - T. Weirather 0 - 1  
L. Gut-Behrami - K. Weidle 0 - 1  
Lesiklás, női, Lake Louise, 1. verseny 2018    
Lesiklás, női, Lake Louise, 1. verseny 2018 - Top 3    
M. Gisin - R. Siebenhofer 1 - 0  
M. Shiffrin - I. Stuhec 0 - 1  
M. Shiffrin - T. Weirather 0 - 1  
N. Schmidhofer - V. Rebensburg 1 - 0  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - New Orleans 13 - 10  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Narukera Pori - HIFK 7 - 4  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edsbyn - Bollnäs 3 - 5  
Falu BS - Sirius 3 - 4  
Hammarby - Tellus 6 - 1  
Sandviken - Broberg/Söderhamn 17 - 5  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Bite - Perth Heat 3 - 2  
Auckland Tuatara - Canberra Cavalry 2 - 6  
Brisbane Bandits - Sydney Blue Sox 4 - 5  
Melbourne Aces - Geelong-Korea 4 - 1  
Futsal (Olasz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone Pescara - Napoli 4 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Santa Coloma 4 - 0  
Gyeplabda (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Kína 2 - 2  
Ausztrália - Írország 2 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow - Coventry 4 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Vítkovice 3 - 2  
Litvínov - Liberec 6 - 2  
Mountfield HK - Plzen 2 - 4  
Olomouc - Mladá Boleslav 3 - 2  
Zlín - Chomutov 2 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herlev Eagles - Odense 4 - 2  
Herning - Rödovre 6 - 2  
Hvidovre - Aalborg 1 - 5  
Sönderjyske - Frederikshavn 0 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - FTC 3 - 2  
Debrecen - KMH Budapest 10 - 1  
Fehérvári Titánok - Gyergyói HK 4 - 1  
Vasas - Újpest 1 - 4  
Vienna Capitals 2 - Dunaújváros 11 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lida - Junoszt Minszk 1 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - LeKi 4 - 4  
Jokipojat - RoKi 6 - 3  
KeuPa - TUTO 1 - 2  
Kiekko-Vantaa - Kokkolan Hermes 3 - 2  
Koovee - Imatra Ketterä 4 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - JYP 2 - 0  
Ilves - SaiPa 1 - 5  
Jukurit - Kalpa 3 - 6  
Kookoo - Kärpät 0 - 4  
Turku PS - Lukko 6 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Mulhouse 4 - 2  
Anglet - Nice 5 - 8  
Gap - Bordeaux 3 - 2  
Lyon - Grenoble 2 - 5  
Rouen - Strasbourg 7 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Lokomotív Jaroszlavl 5 - 3  
Vityaz Podolszk - Slovan Bratislava 2 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Comarch Cracovia 4 - 0  
Nesta Torun - Unia Oswiecim 3 - 1  
Podhale Nowy Targ - GKS Katowice 1 - 4  
Stoczniowiec Gdansk - Orlik Opole 3 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Jastrzebie 1 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - NY Islanders 1 - 1  
Columbus - Minnesota 4 - 2  
Edmonton - Los Angeles 3 - 2  
Nashville - Arizona 0 - 3  
Ottawa - NY Rangers 3 - 0  
Tampa Bay - Buffalo 5 - 4  
Vancouver - Las Vegas 3 - 4  
Winnipeg - Chicago 6 - 5  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Bietigheim/Bissingen 5 - 3  
Bayreuth - Freiburg 4 - 2  
Crimmitschau - Kaufbeuren 2 - 3  
Dresden - Deggendorf 4 - 1  
Heilbronn - Kassel 2 - 4  
Ravensburg - Frankfurt Löwen 1 - 2  
Tölzer Löwen - Lausitzer Füchse 1 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - München 3 - 1  
Eisbären Berlin - Köln 0 - 4  
Ingolstadt - Bremerhaven 2 - 4  
Iserlohn - Schwenningen 5 - 2  
Krefeld - Nürnberg 2 - 0  
Straubing - Augsburg 1 - 1  
Wolfsburg - Mannheim 3 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Vienna Capitals 4 - 2  
Innsbruck - Villach 7 - 3  
Klagenfurt - Salzburg 2 - 4  
Südtirol Bolzano - Fehérvár 3 - 3  
Znojmo - Dornbirn 4 - 5  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Langenthal 3 - 2  
Biasca Ticino - Zug 2 0 - 2  
Chaux-de-Fonds - Thurgau 2 - 6  
Visp - Kloten 1 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Servette 2 - 4  
Fribourg - Lausanne 5 - 2  
Langnau Tigers - Zug 1 - 2  
Lugano - Biel 3 - 4  
Rapperswil - Ambri 2 - 5  
Zürich Lions - Bern 1 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Karlskoga 7 - 3  
Almtuna - Västervik 1 - 4  
Björklöven - MODO 3 - 3  
Karlskrona - Västeras 1 - 3  
Leksand - Tingsryd 1 - 5  
Oskarshamn - Södertälje 1 - 4  
Pantern Malmö - Vita Hasten 0 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Kosice 2 - 2  
Liptovsky Mikulas - Diósgyőr 0 - 3  
Nitra - MAC 6 - 2  
Nove Zamky - Detva 3 - 2  
Poprad - Zvolen 2 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chengdu - Molot Perm 3 - 0  
Heilongjiang - Izssztal Izsevszk 5 - 2  
Szarjarka Karaganda - Himik Voszkreszenszk 1 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Zvezda Csehov 3 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dandenong - Adelaide 80 - 86  
Perth - Canberra Capitals 88 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Suwon OK Savingbank 63 - 65  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Baskonia Vitoria 96 - 85  
Barcelona - Fenerbahce 65 - 84  
Himki Moszkva - Panathinaikosz 76 - 68  
Olympiakosz - Buducnost Podgorica 92 - 70  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Tianjin 74 - 72  
Henan Elephants - Guangdong 77 - 91  
Jiangsu Phoenix - Heilongjiang Daqing 76 - 70  
Shaanxi Tianze - Wuhan Shengfan 82 - 65  
Shanghai - Liaoning 85 - 79  
Shanxi XR - Shandong 84 - 71  
Sichuan Jinqiang - Beijing Great Wall 72 - 77  
Zhejiang - Xinjiang 60 - 88  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Lakers - Indiana 104 - 96  
Sacramento - LA Clippers 121 - 133  
Toronto - Golden State 119 - 119, h.u. 131 - 128  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Stari Banovci - Vrsac 87 - 91  
Dynamic Belgrád - Metalac Farmakom 85 - 87  
Sloboda Uzice - Zlatibor Cajetina 82 - 84  
Tamis Pancevo - Spartak Subotica 91 - 77  
Vojvodina - OKK Belgrád 81 - 81, h.u. 97 - 91  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Irán 76 - 47  
Fülöp-szigetek - Kazahsztán 88 - 92  
Japán - Katar 85 - 47  
Kosárlabda (vb-selejtező, Afrika,E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csád - Egyiptom 58 - 85  
Kamerun - Angola 73 - 77  
Tunézia - Marokkó 89 - 51  
Kosárlabda (vb-selejtező, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Bosznia-Hercegovina 89 - 82  
Csehország - Franciaország 65 - 79  
Finnország - Oroszország 68 - 68, h.u. 75 - 77  
Kosárlabda (vb-selejtező, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Németország 92 - 84  
Izrael - Szerbia 83 - 74  
Észtország - Grúzia 73 - 80  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - USA 80 - 63  
Panama - Mexikó 76 - 65  
Uruguay - Puerto Rico 64 - 62  
Kosárlabda (vb-selejtező,Amerika,F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Dominikai Köztársaság 100 - 82  
Venezuela - Kanada 84 - 76  
Kézilabda (Eb, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Svédország 30 - 29  
Szerbia - Lengyelország 33 - 26  
Kézilabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Szlovénia 36 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Chrobry Glogow 20 - 26  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hagen - Hamburg 21 - 26  
TUSEM Essen - Balingen-Weilstetten 34 - 36  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Néva Szentpétervár - Dinamo Cseljabinszk 26 - 16  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Potaissa Turda 28 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Alcobendas 26 - 22  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Bern 28 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ystad IF - IFK Ystad 36 - 24  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Spartak Vojput 30 - 30  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Ormoz 32 - 22  
Loka - Dol TKI Hrastnik 34 - 24  
Trebnje - SVIS Ivancna Gorica 32 - 27  
Kézilabda (vb-selejtező, női, 1.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Izrael 25 - 28  
Szlovákia - Ukrajna 36 - 32  
Kézilabda (vb-selejtező, női, 2.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Finnország 19 - 22  
Svájc - Litvánia 21 - 20  
Kézilabda (vb-selejtező, női, 4.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Azerbajdzsán 41 - 22  
Törökország - Izland 23 - 36  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek K., női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kamerun - Mali 4 - 2  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Solihull Moors - Blackpool 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colón - Belgrano de Cordoba 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Brisbane Roar 2 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Beerschot Wilrijk 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokeren - Gent 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Etar Veliko Tarnovo 1 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Bolivar La Paz 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düsseldorf - Mainz 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Regensburg 1 - 1  
Paderborn - Bielefeld 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Unterhaching - Kaiserslautern 5 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - Audax Italiano 4 - 0  
Union Espanola - Dep. Union La Calera 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Independiente SF 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teplice - Liberec 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Aalborg 1 - 4  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chippa Utd. - AmaZulu 0 - 1  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fujairah - Al-Dhafra 1 - 1  
Al-Jazeera (UAE) - Emirates Ras Al-Khaimah 6 - 0  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Nasr (UAE) 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Niort 0 - 1  
Brest - AC Ajaccio 2 - 0  
Chateauroux - Sochaux 1 - 0  
Clermont - Beziers 2 - 0  
Le Havre - Auxerre 1 - 1  
Lorient - Lens 2 - 2  
Orleans - Nancy 1 - 2  
Red Star 93 - Troyes 0 - 3  
Valenciennes - Paris FC 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Marignane 2 - 3  
Chambly - Concarneau 2 - 0  
Dunkerque - L'Entente Sannois 1 - 2  
Quevilly Rouen - Boulogne 0 - 0  
Rodez Aveyron - Bourg-Peronnas 2 - 1  
Tours - Jeanne D'Arc de Drancy 0 - 0  
Villefranche sur Saone - Laval 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Etienne - Nantes 3 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tbiliszi - Sioni Bolnisi 5 - 2  
Lokomotív Tbiliszi - Kolkheti Poti 5 - 1  
Torpedo Kutaisi - Saburtalo Tbiliszi 0 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - FC Eindhoven 1 - 3  
Dordrecht - RKC Waalwijk 2 - 0  
Helmond - Sparta Rotterdam 3 - 0  
Maastricht - AZ Alkmaar 2 1 - 1  
Nijmegen - Volendam 5 - 1  
Oss - Roda 0 - 5  
Telstar - Almere City 1 - 1  
Twente - Ajax 2 2 - 5  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Excelsior - Utrecht 3 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Excelsior/Barendrecht 1 - 0  
Ajax - Twente 1 - 2  
PSV - Heerenveen 6 - 1  
Zwolle - VV Alkmaar 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Inter Zapresic 0 - 2  
Lokomotív Zagreb - Slaven Belupo 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gokulam Kerala - Churchill Brothers 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Pune 2 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barito Putera - Pusamania Borneo 1 - 0  
Sriwijaya Palembang - Mitra Kukar 3 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naft Masjed Soleyman - Paykan 1 - 0  
Saipa Karaj - Esteghlal K. 1 - 1  
Sepahan - Padideh Mashhad 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Acre - Hapoel Kfar Saba 0 - 1  
Hapoel Iksal - Hapoel Ramat Gan 0 - 1  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Bnei Lod 1 - 2  
Hapoel Ramat Hasharon - Maccabi Ahi Nazareth 2 - 0  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Afula 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Umm-Salal 0 - 0  
Al-Sailiya - Qatar SC 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shandong Luneng - Beijing Guoan 2 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Arka Gdynia 3 - 1  
Slask Wroclaw - Lechia Gdansk 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - América 2 - 2  
Tigres - UNAM Pumas 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Portland 2 - 3  
New York RB - Atlanta Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palermo - Benevento 0 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rubin Kazany - Dinamo Moszkva 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - CA 3 de Febrero 4 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Estoril 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santa Clara - Belenenses 2 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Wolverhampton 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Voluntari 5 - 0  
CSM Politechnika Iasi - Sepsi OSK 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Ayr Utd. 0 - 5  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - Cadiz 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rayo Vallecano - Eibar 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaduz - Rapperswil 3 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Fayha 1 - 1  
Al-Qadisiyah - Al-Faisaly 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Napredak Krusevac 3 - 3  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adanaspor - Hatayspor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Konyaspor - Alanyaspor 2 - 0  
Rizespor - Ankaragücü 1 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Carmarthen 1 - 1  
Cefn Druids - Bala Town 2 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coleraine - Newry City 0 - 1  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Bekobod - Bukhoro 1 - 0  
Navbahor Namangan - Lokomotív Taskent 0 - 3  
Pakhtakor - Bunyodkor 4 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harlequin - Exeter 28 - 26  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Munster - Edinburgh 44 - 14  
Ospreys - Zebre 43 - 0  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Japán 31 - 7  
Anglia - Kanada 26 - 12  
Argentína - Szamoa 19 - 21  
Argentína - Zimbabwe 22 - 19  
Ausztrália - Anglia 22 - 19  
Ausztrália - Japán 43 - 0  
Ausztrália - Kanada 31 - 19  
Dél-Afrika - Argentína 12 - 17  
Dél-Afrika - Szamoa 19 - 12  
Dél-Afrika - Zimbabwe 31 - 0  
Fidzsi-szigetek - Franciaország 39 - 0  
Fidzsi-szigetek - Kenya 43 - 12  
Fidzsi-szigetek - Skócia 21 - 19  
Kanada - Japán 27 - 7  
Kenya - Franciaország 17 - 21  
Kenya - Skócia 14 - 35  
Skócia - Franciaország 14 - 14  
Spanyolország - Wales 35 - 7  
Szamoa - Zimbabwe 17 - 15  
USA - Spanyolország 29 - 0  
USA - Wales 33 - 12  
Új-Zéland - Spanyolország 28 - 17  
Új-Zéland - USA 24 - 7  
Új-Zéland - Wales 28 - 7  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caramuru - Itapetininga 1 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BRB/Brasilia - Balneario Camboriu 3 - 1  
Curitiba Volei - Sao Caetano 3 - 1  
Pinheiros - Sesc RJ 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Ansan Rush&Cash 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Narbonne - Rennes 0 - 3  
Nice - Chaumont 0 - 3  
Toulouse - Arago de Sete 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Cannet - Vandoeuvre-Nancy 3 - 1  
Venelles - Chamalieres 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedzierzyn-Kozle - Bedzin 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plevne - Inegol Bld. Spor 3 - 1  
Strandröplabda (Ljubljana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blom M / Penninga R - Burnett P / Guehrer M 0 - 2  
Dziadkou A / Piatrushka P - Jakopin V / Bedrac J P 1 - 2  
Kuleshov A / Petrossyants - Gabdullins M / Samoilovs 1 - 2  
Paszkowski/Kujawiak - Berk M / Novak I 2 - 1  
Pokersnik D / Plahutnik G - Kuvichka D / Kislytsyn A 2 - 0  
Sekerci S / Urlu S - Dulai A / Grunvald M 2 - 0  
Sowa R / Stadie E - Hajós A / Benkő B 2 - 0  
Weiss J / Tichy M - Helland C / Gamlemoen J O 2 - 0  
Strandröplabda (Ljubljana, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Allegretti J / Luca J J - Lutter E / Szombathelyi S 2 - 0  
Andriukaityte U / Vitkaus - Brailko V / Namike A 2 - 0  
Beattie L / Coutts M - Cools S / Van Den Vonder 0 - 2  
Benedik Bevc N / Hrovat N - Greber T / Hubscher M 1 - 2  
Brailko V / Namike A - Sondergard H / Windeleff 2 - 0  
Fabjan K / Kregar K - Sondergard H / Windeleff 1 - 2  
Kaczmarek A / Legieta K - Beattie L / Coutts M 2 - 0  
Lovsin N / Skarlovnik A - Cools S / Van Den Vonder 2 - 0  
Lovsin N / Skarlovnik A - Kaczmarek A / Legieta K 2 - 0  
Lunina D / Samoday M - Arvaniti V / Karagkouni P 1 - 2  
Lutter E / Szombathelyi S - Bulc K / Zdesar N 2 - 1  
Radstrom A / Pahlsson I - Allegretti J / Luca J J 0 - 2  
Radstrom A / Pahlsson I - Bulc K / Zdesar N 0 - 2  
Sífutás (Sprint, Lillehammer)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolshunov - C. Halfvarsson 0 - 1  
F. Pellegrino - L. Chanavat 1 - 0  
J.H. Klaebo - F. Pellegrino 0 - 1  
L. Chanavat - S.B. Skar 0 - 1  
Sprint, Lillehammer 2018    
Sprint, Lillehammer 2018 - Top 3    
Sífutás (Sprint, női, Lillehammer)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Falk - J. Diggins 1 - 0  
K. Skistad - M. Lundgren 1 - 0  
L. van der Graaff - S. Caldwell    
M.C. Falla - Sti. Nilsson    
S. Björnsen - K. Parmakoski 1 - 0  
S. Ringwald - I. Ingemarsdotter 0 - 1  
Sprint, női, Lillehammer 2018    
Sprint, női, Lillehammer 2018 - Top 3    
Sti. Nilsson - H. Falk 1 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia Hung Lu - Cheuk Yiu Lee 0 - 2  
Joo Ven Soong - T. Sitthikom 1 - 2  
Wan Ho Son - I.M. Mustofa 2 - 1  
Zii Jia Lee - S.H. Rhustavito 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chia A / Soh W Y - Choi S / Seo S J 1 - 2  
Huang K / Wang Z - Po L-W / Wang C-L 1 - 2  
Kim S R / Tan B H - Angriawan B / Hardianto H 2 - 0  
Yao C L / Han Y P - Jang S H / Kim D J 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyo Min Kim - Ga Eun Kim    
Xuerui Li - F. Fitriani 2 - 0  
Ying Li Chiang - Jin Wei Goh 0 - 2  
Yue Han - Nit. Jindapol 2 - 1  
Tollaslabda (Korea Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Kim H R - Chayanit C / Muenwong P 2 - 0  
Chang Y N / Jung K E - Mok H M / Seong A Y 2 - 0  
Go A R / Yoo C R - Barkah Y / Sugiarto J F 0 - 2  
Kim H J / Kong H Y - Lee S H / Shin S C 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cahyono A B / Kandow W O - Ko S H / Eom H W 0 - 2  
Choi S / Shin S C - Lu K / Lu C 2 - 0  
Jordan P / Oktavianti M D - Kim W H / Baek H N 2 - 1  
Tseng M H / Lin J Y - Mak H C / Chau H W 1 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorac Kotor - Crvena zvezda 6 - 6  
Vízilabda (Európai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Olympiakosz 7 - 7  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Scarpa - Jo. Hughes 0 - 1  
D. Boschiero - M.J. Ward 0 - 1  
F. Turchi - T. Conquest 1 - 0  
J. Horn - A. Mundine 1 - 0  

 

2018.11.29.
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Bite - Perth Heat 3 - 0  
Melbourne Aces - Geelong-Korea 1 - 3  
Gyeplabda (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Spanyolország 4 - 3  
Új-Zéland - Franciaország 2 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Ontario Reign 2 - 3  
Binghamton - Utica 4 - 2  
Cleveland - Toronto Marlies 4 - 4  
Grand Rapids - Chicago Wolves 5 - 2  
Hershey - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 3  
Laval - Belleville 2 - 1  
San Diego - Manitoba 1 - 5  
Springfield - Bridgeport 5 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fassa - Cortina 3 - 4  
Gherdeina/Gröden - Milano 4 - 0  
Renon/Ritten - Val Pusteria 5 - 2  
Salzburg 2 - Vipiteno/Sterzing 3 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Pardubice 4 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rungsted - Esbjerg 6 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Gyergyói HK 3 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Dinamo Molodecsno 2 - 5  
Lida - Junoszt Minszk 1 - 2  
Nyeman Grodno - Sahtar Szoligorszk 1 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lahti Pelicans - Tappara 1 - 3  
SaiPa - Vaasan Sport 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Szocsi 2 - 2  
Avangard Omszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 3 - 0  
Red Star Kunlun - Szibir Novoszibirszk 4 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Metallurg Magnyitogorszk 0 - 4  
Szpartak Moszkva - Szeversztal Cserepovec 3 - 0  
Traktor Cseljabinszk - Admiral Vlagyivosztok 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Dallas 3 - 3  
Colorado - Pittsburgh 6 - 3  
Detroit - St. Louis 4 - 3  
Florida - Anaheim 2 - 3  
Toronto - San Jose 5 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Ringerike 5 - 2  
Stavanger - Frisk/Asker 4 - 2  
Valerenga - Stjernen 4 - 0  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medvescak Zagreb - Linz 2 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Brynäs 0 - 0  
Lulea - Linköping 1 - 1  
Rögle - HV 71 0 - 1  
Skelleftea - Mora 2 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Trencin 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Rjazany 6 - 2  
Gornyak Ucsali - Dizel Penza 0 - 4  
Juzsnij Ural Orszk - Barsz Kazany B 2 - 2  
Lada Toljatti - Burany Voronyezs 6 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Zauralje Kurgan 3 - 3  
Tambov - Ermak Angarszk 1 - 0  
Torosz Nyeftekamszk - Cselmet Cseljabinszk 1 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang High1 - Nikko 4 - 3  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Townsville - Bendigo 93 - 51  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasco da Gama - Sao Jose dos Campos 81 - 77  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Asan Woori Wibee 56 - 61  
Kosárlabda (Eb-selejtező, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Fehéroroszország 87 - 59  
Kosárlabda (Eb-selejtező, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Koszovó 88 - 83  
Kosárlabda (Eb-selejtező, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Belgium 66 - 79  
Kosárlabda (Eb-selejtező, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Ausztria 82 - 96  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Gran Canaria 71 - 75  
Maccabi TA - Bayern München 95 - 71  
Real Madrid - CSZKA Moszkva 88 - 93  
Zalgiris Kaunas - Olimpia Milano 83 - 78  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Bourges 55 - 66  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Olympiakosz 71 - 55  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorzow - Bydgoszcz 70 - 70, h.u. 81 - 78  
Södertälje - Szpartak Moszkva 70 - 91  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - MBA Moszkva 95 - 86  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inventa Kurszk - Wisla Krakkó 55 - 76  
Tsmoki-Minszk - Besiktas 66 - 74  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Cukurova 82 - 97  
Botas Adana - Udominate Umea 89 - 67  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Szekszárd 68 - 75  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keltern - Cegléd 83 - 80  
Lyon - Lattes Montpellier 62 - 68  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sint Katelijne Waver - Landes 65 - 65, h.u. 76 - 73  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Utah 91 - 101  
Charlotte - Atlanta 108 - 94  
Houston - Dallas 108 - 128  
LA Clippers - Phoenix 115 - 99  
Milwaukee - Chicago 116 - 113  
Minnesota - San Antonio 128 - 89  
New Orleans - Washington 125 - 104  
Oklahoma City - Cleveland 100 - 83  
Philadelphia - New York 117 - 91  
Portland - Orlando 115 - 112  
Kosárlabda (vb-sel., Ázsia/Óceánia, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Libanon 84 - 71  
Kína - Szíria 101 - 52  
Új-Zéland - Jordánia 95 - 69  
Kosárlabda (vb-selejtező, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Montenegró 75 - 84  
Törökország - Spanyolország 71 - 67  
Ukrajna - Szlovénia 82 - 54  
Kosárlabda (vb-selejtező, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Lengyelország 78 - 105  
Horvátország - Magyarország 74 - 69  
Olaszország - Litvánia 70 - 65  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Dinamo Bukarest 29 - 33  
Kézilabda (Eb, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Oroszország 23 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Montpellier 22 - 29  
St. Raphael - Nantes 24 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Tatabánya 21 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - DHfK Leipzig 24 - 23  
Ludwigshafen-Friesenheim - R-N. Löwen Kronau 21 - 28  
Magdeburg - Göppingen 28 - 29  
Stuttgart - Melsungen 30 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobrogea Constanta - CSM Bukarest 30 - 23  
Fagaras - Universitatea Cluj 39 - 30  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Metalurg Skopje 31 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Hammarby 35 - 23  
Skövde - Alingsas 33 - 25  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USM Alger - Setif 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Gimnasia LP 2 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Brisbane Roar 0 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabira Montero - Real Potosi 2 - 2  
Jorge Wilstermann - Oriente Petrolero 1 - 2  
Nacional Potosi - Aurora Cochabamba 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Luis de Quillota - Everton Vina Del Mar 1 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Atlético PR 0 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Dep. Cuenca 2 - 1  
El Nacional Quito - Tecnico Univ. Ambato 1 - 2  
Emelec Guayaquil - Independiente del Valle 0 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Wahda 1 - 2  
Al-Ain - Dibba Al-Fujairah 4 - 0  
Al-Ittihad (UAE) - Bani Yas 0 - 0  
Al-Sharjah - Al-Wasl 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ENPPI - Al-Masry 1 - 3  
Labdarúgás (EL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - AEK Larnaka 1 - 2  
Leverkusen - Ludogorec Razgrad 1 - 1  
Labdarúgás (EL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosenborg - Celtic 0 - 1  
Salzburg - RB Leipzig 1 - 0  
Labdarúgás (EL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Slavia Praha 2 - 0  
Zenit Szentpétervár - FC Köbenhavn 1 - 0  
Labdarúgás (EL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Trnava 0 - 0  
Fenerbahce - Dinamo Zagreb 0 - 0  
Labdarúgás (EL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Sporting CP 1 - 6  
Vorszkla Poltava - Arsenal 0 - 3  
Labdarúgás (EL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Olympiakosz 1 - 0  
Milan - Dudelange 5 - 2  
Labdarúgás (EL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Villarreal 0 - 0  
Szpartak Moszkva - Rapid Wien 1 - 2  
Labdarúgás (EL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Limasszol - Lazio 2 - 0  
E. Frankfurt - Marseille 4 - 0  
Labdarúgás (EL, I csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Genk 2 - 2  
Sarpsborg - Besiktas 2 - 3  
Labdarúgás (EL, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Akhisar 2 - 1  
Standard Liege - Sevilla 1 - 0  
Labdarúgás (EL, K csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Dinamo Kijev 0 - 1  
Jablonec - Rennes 0 - 1  
Labdarúgás (EL, L csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Vidi 2 - 0  
Chelsea - PAOK 4 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Cholet 1 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rustavi - Dila Gori 0 - 0  
FC Samtredia - Chikhura Sachkhere 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Kerala Blasters 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal T. - Sanat Naft Abadan 3 - 0  
Machine Sazi Tabriz - Persepolis 0 - 1  
Nassaji Mazandaran - Sepidrood Rasht 2 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FUS Rabat - CRA de Hoceima 0 - 0  
Rapide Oued Zem - Wydad Casablanca 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monterrey - Santos Laguna 1 - 0  
Queretaro - Cruz Azul 0 - 2  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - MTK 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Sogndal 3 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Shabab (KSA) 2 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGMK Olmaliq - Qizilqum 3 - 0  
Sogdiana - Nasaf Qarshi 0 - 1  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haching - Vojvodina 3 - 2  
Kladno - Kazincbarcika 3 - 1  
Liberec - Posojilnica Aich/Dob 3 - 1  
Olympiakosz - Sahtar Szoligorszk 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Ball - Prostejov 0 - 3  
Viesti Salo - Kieldrecht 1 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fonte Bastardo - Brno 3 - 1  
Levszki Ball - Lakkapää Rovaniemi 1 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerrail Baku - Hermes Oostende 0 - 3  
Famalicao - Aachen 0 - 3  
HIT Gorica - LP Kangasala 3 - 0  
NUC Neuchatel - Orbita-Znu-zodush Zaporizhya 3 - 0  
Thira - KP Brno 3 - 0  
VK Beroe Stara Zagora - Arisz 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Seoul Woori 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Suwon Hyundai 3 - 0  
Röplabda (Klubcsapat vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Zenit Kazany 1 - 3  
Fakel Novij Urengoj - Cucine Lube Civitanova 0 - 3  
Röplabda (Klubcsapat vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Khatam Ardakan - Sada Cruzeiro 0 - 3  
Resovia Rzeszow - Trentino 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Trefl Gdansk 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - Vakifbank Istanbul 0 - 3  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - R.T. Chuan Leong (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
A. McGill - Lu Ning (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
B. Hawkins - J.R. Clarke (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
C. Wakelin - Dua. Jones 6 - 1  
D. Wells - Zhao Xintong 6 - 5  
F. O'Brien - Mei Xiwen (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
H. Vafaei Ayouri - A. Hugill (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
K. Maflin - Zhang Anda 6 - 3  
L. Brecel - Fan Zhengyi (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
Liang Wenbo - S. Baird (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
M. Selby - J. Cahill (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
M. Stevens - R. Muir 6 - 4  
M.J. Williams - A. Duffy (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
Mark Davis - S. Craigie 6 - 4  
Mark King - E. Slessor (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
N. Saengkham - H. Akbar 6 - 1  
P. Ebdon - C. Totten 6 - 2  
R. McLeod - P. Lines 6 - 3  
R. O'Sullivan - L. Simmonds (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
R. Williams - I. Burns 5 - 6  
S. Maguire - S. Lichtenberg (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
Sco. Donaldson - Li Yuan (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
Xiao Guodong - S. O'Sullivan (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
Yan Bingtao - L. Kleckers (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
Strandröplabda (Ljubljana-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basti A / Galli M - Pala T / Sotola O 0 - 2  
Belerts R / Aispurs R - Oláh B / Stréli B 1 - 2  
Erpic U / Primec M - Helland C / Gamlemoen J O 0 - 2  
Gabdullins M / Samoilovs - Gracin M / Pribanic J 2 - 0  
Gabdullins M / Samoilovs - Rosager M / Brinck J S 2 - 0  
Hajós A / Benkő B - Moen J E / Mohajer S 2 - 0  
Hajós A / Benkő B - Oláh B / Stréli B 2 - 0  
Joyner B / Honer C - Kuvichka D / Kislytsyn A 0 - 2  
Pala T / Sotola O - Helland C / Gamlemoen J O 0 - 2  
Strandröplabda (Ljubljana-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Allegretti D / Annibalini - Kaczmarek A / Legieta K 0 - 2  
Breidenbach S / Colombi E - Cools S / Van Den Vonder 0 - 2  
Gschoepf S / Preiml M - Allegretti J / Luca J J 1 - 2  
Sondergard H / Windeleff - Lutter L / Szombathelyi K 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheuk Yiu Lee - T. Saensomboonsuk 2 - 0  
Dong Keun Lee - I.M. Mustofa 0 - 2  
E. Heino - Chia Hung Lu 0 - 2  
Joo Ven Soong - K. Phetpradab 2 - 0  
S.H. Rhustavito - C.A. Dwi Wardoyo 2 - 0  
T. Sitthikom - M. Zilberman 2 - 1  
Wan Ho Son - P. Ren 2 - 1  
Zii Jia Lee - Yang Chih Chieh 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angriawan B / Hardianto H - Lin S K / Tseng M H 2 - 0  
Choi S / Seo S J - Chen T J / Man W C 2 - 0  
Goh V S / Tan W K - Huang K / Wang Z 0 - 2  
Jung J W / Kim H T - Chia A / Soh W Y 0 - 2  
Ko S H / Shin B C - Jang S H / Kim D J 1 - 2  
Lee F-C / Lee F-J - Yao C L / Han Y P 1 - 2  
PO L-W / Wang C-L - Gutama S K / Putra F W 2 - 1  
Tollaslabda (Korea Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - F. Fitriani 1 - 2  
Ga Eun Kim - Ji Hyun Sung 2 - 0  
Jin Wei Goh - Yiman Zhang 2 - 0  
L.A. Mainaky - Nit. Jindapol 0 - 2  
Xuerui Li - Y-T. Hung 2 - 0  
Ying Chun Lin - Yue Han 0 - 2  
Ying Li Chiang - Bri. Tam 2 - 0  
Yu Jin Sim - Hyo Min Kim 1 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aimsaard B / Aimsaard N - Chayanit C / Muenwong P 0 - 2  
AN S Y / Jeong N E - Baek H N / Kim H R 0 - 2  
Chang Y N / Jung K E - Choi H I / Kim M J 2 - 0  
Hsu Y C / Hu L F - Barkah Y / Sugiarto J F 1 - 2  
Istarani N K M / Putri V - Kim H J / Kong H Y 0 - 2  
LEE D B / Park Y S - Go A R / Yoo C R 0 - 2  
Lu C / Ya X - Lee S H / Shin S C 0 - 2  
Mok H M / Seong A Y - Kang C H / Konon O 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abdul Latif M A / Rioding - Tseng M H / Lin J Y 1 - 2  
Chen T J / Peck Y W - Choi S / Shin S C 0 - 2  
Jordan P / Oktavianti M D - LEE F-C / Sung S Y 2 - 0  
KIM D / Chang Y N - Cahyono A B / Kandow W O 0 - 2  
Kim W H / Baek H N - Ou X / Feng X 2 - 0  
KO S H / Eom H W - Rivaldy R / Mentari P H 2 - 1  
Lu K / Lu C - Yang P H / Wu Ti J 2 - 0  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OSC - Miskolc 14 - 11  

 

2018.11.28.
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Botnia Helsinki 5 - 1  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Drammen 2 - 5  
Solberg - Konnerud 9 - 3  
Ullern - Ready Oslo 7 - 4  
Ulleval - Hövik 3 - 2  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajkal Irkutszk - Dinamo Moszkva 5 - 4  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo Kazany 7 - 3  
Start Nyizsnyij Novgorod - Rogyina Kirov 6 - 2  
Sztroitel Sziktivkar - Szibszelmas Novoszibirszk 2 - 3  
Vodnyik Arhangelszk - Ural Trubnyik 8 - 1  
Zorkij Krasznogorszk - Kuzbassz Kemerovo 1 - 8  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edsbyn - Tellus 6 - 1  
Falu BS - Broberg/Söderhamn 1 - 2  
Frillesas - Bollnäs 2 - 4  
Motala - Sirius 2 - 2  
Vanersborg - Vetlanda 2 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Electrico FC 6 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Jaen 2 - 3  
Zaragoza - Murcia 2 - 4  
Gyeplabda (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Kanada 2 - 1  
India - Dél-Afrika 5 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesenice - Zell am See 4 - 1  
Kitzbühel - Bregenzerwald 1 - 3  
Klagenfurt 2 - Asiago 4 - 6  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nottingham - Milton Keynes 4 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slavia Praha 6 - 3  
Frydek Mistek - Prostejov 7 - 2  
Litomerice - Kadan 3 - 0  
Poruba - Motor Ceske Budejovice 3 - 1  
Slavia Trebic - Kladno 1 - 2  
Slovan Ustecti Lvi - Havirov 1 - 4  
Vsetin - Zubr Prerov 3 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Olomouc 2 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Kiekko-Vantaa 1 - 2  
IPK - Imatra Ketterä 4 - 2  
RoKi - KeuPa 2 - 1  
SaPKo - Jokipojat 5 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Lukko 0 - 1  
Kalpa - JYP 1 - 5  
Tappara - Jukurit 4 - 2  
Turku PS - Ässät 4 - 1  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Torp. Nyizsnyij Novgorod 5 - 1  
Dinamo Minszk - Jokerit 1 - 4  
Dinamo Moszkva - Slovan Bratislava 3 - 0  
Dinamo Riga - CSZKA Moszkva 0 - 5  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Lokomotív Jaroszlavl 3 - 3  
Red Star Kunlun - Szibir Novoszibirszk 5 - 5  
Vityaz Podolszk - SZKA Szentpétervár 0 - 6  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - Prizma Riga 3 - 1  
Mogo Riga - Liepaja 5 - 3  
Zemgale/LLU - HS Riga 1 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - San Jose 2 - 2  
Chicago - Las Vegas 3 - 8  
Edmonton - Dallas 0 - 0  
Minnesota - Arizona 3 - 4  
Montreal - Carolina 1 - 2  
Nashville - Colorado 2 - 3  
Philadelphia - Ottawa 3 - 4  
Tampa Bay - Anaheim 1 - 3  
Vancouver - Los Angeles 1 - 1  
Winnipeg - Pittsburgh 3 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Nürnberg 4 - 1  
München - Krefeld 2 - 0  
Schwenningen - Mannheim 4 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almtuna - Tingsryd 3 - 3  
Karlskoga - Björklöven 6 - 3  
Karlskrona - AIK 4 - 1  
Södertälje - Vita Hasten 2 - 2  
Västeras - Leksand 3 - 2  
Västervik - Pantern Malmö 3 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Färjestad - Timra 2 - 1  
Växjö - Örebro 3 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Novokuznyeck - Rubin Tyumeny 2 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang High1 - Nikko 2 - 0  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Yongin Blue Minx 74 - 68  
Kosárlabda (Euroliga, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castors Braine - Nagyezsda Orenburg 69 - 71  
Jekatyerinburg - USK Praha 87 - 59  
Villeneuve d'Ascq Lille - Polkowice 45 - 48  
Kosárlabda (Euroliga, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kurszk - Fenerbahce 64 - 63  
P. Avenida - Sopron 70 - 78  
TTT Riga - Flammes Carolo Ardennes 93 - 62  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lefkada - Galatasaray 64 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Sepsi 83 - 63  
Ormanspor - Mersin BB 62 - 58  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika Bizkaia - Girona 47 - 78  
Uniao Sportiva Azores - Győr 66 - 61  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Diósgyőr 70 - 83  
Nantes Reze - UR Venezia 63 - 57  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Nymburk 84 - 76  
Kosárlabda (Európa Kupa, női, J csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarbes - Fribourg 68 - 55  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marouszi - Amintasz Dafni 69 - 72  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhejiang - Shaanxi Tianze 87 - 75  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ZTE - NKE-Csata 79 - 58  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - LA Lakers 117 - 85  
Detroit - New York 115 - 108  
Memphis - Toronto 114 - 122  
Miami - Atlanta 113 - 115  
Phoenix - Indiana 104 - 109  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caceres - Prat Joventut 87 - 74  
Ourense - Betis 65 - 94  
Oviedo - Castello 95 - 70  
Palencia - Iberojet Palma 78 - 78, h.u. 87 - 95  
Real Canoe - Huesca 71 - 69  
Kosárlabda (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Polzela - Zlatorog Lasko 93 - 68  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Szeged 27 - 25  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riihimaen Cocks - Wisla Plock 27 - 26  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Nove Veseli 23 - 19  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Aalborg 30 - 34  
Ringsted - Skjern 28 - 24  
Skanderborg - Bjerringbro-Silkeborg 31 - 27  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Creteil 27 - 27  
Limoges - Caen 30 - 22  
Massy Essonne - Nancy 22 - 27  
Saran - Cherbourg Manche 38 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Paris SG 19 - 29  
Dunkerque - Nimes 25 - 27  
Pays d'Aix - Istres 27 - 26  
Toulouse - Ivry 29 - 25  
Tremblay - Pontault-Combault 25 - 24  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diomidisz Argosz - AEK Athén 22 - 22  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grotta - Selfoss 23 - 24  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Eger 25 - 28  
Gyöngyös - Veszprém 23 - 34  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Bodö 30 - 21  
Drammen - Kolstad 32 - 33  
Elverum - Haslum 41 - 27  
Naerbö - Baekkelaget 37 - 31  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Sporting CP 30 - 31  
Madeira SAD - ABC Braga 20 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Politehnica Timisoara - Focsani 33 - 29  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vardar Pro Skopje - Izvidac Ljubuski 38 - 27  
Zeleznicar Nis - Steaua Bukarest 28 - 21  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Morrazo Cangas 35 - 23  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIF Karlskrona - Malmö 27 - 25  
Sävehof - Guif 31 - 30  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Koper 33 - 30  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APR - Club Africain 0 - 0  
Gor Mahia Nairobi - Big Bullets 1 - 0  
Mimosas Abidjan - AS Mangasport 1 - 0  
Nouadhibou - AL Ahly (LBY) 2 - 1  
Orlando Pirates - Light Stars 5 - 1  
Simba - Mbabane Swallows 4 - 1  
UMS De Loum - Lobi Stars 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Nottingham 5 - 5  
Ipswich - Bristol City 2 - 3  
Millwall - Birmingham 0 - 2  
Stoke - Derby County 2 - 1  
Swansea - West Bromwich 1 - 2  
Wigan - Blackburn 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Chacarita Juniors 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosario Central - San Martin SJ 1 - 0  
Labdarúgás (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Monaco 2 - 0  
Dortmund - FC Bruges 0 - 0  
Labdarúgás (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV - Barcelona 1 - 2  
Tottenham - Internazionale 1 - 0  
Labdarúgás (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napoli - Crvena zvezda 3 - 1  
Paris SG - Liverpool 2 - 1  
Labdarúgás (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Moszkva - Galatasaray 2 - 0  
Porto - Schalke 3 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Boys Warnes - Universitario de Sucre 2 - 1  
The Strongest - Royal Pari Santa Cruz 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Sparta Praha 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - VSK Aarhus 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Celtic - Supersport Utd. 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajn., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Citizen - Gwangju 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - LDU Quito 1 - 3  
Delfin Manta - Guayaquil City 3 - 0  
Macara Ambato - Univ. Catolica de Quito 1 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nogoom El Mostakbal - Pyramids FC 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Kolkata - Goa 0 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Zob Ahan 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Khor - Al-Sadd 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwalki 3 - 1  
GKS Katowice - LKS Lodz 1 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - Odra Opole 2 - 0  
Stal Mielec - Puszcza Niepolomice 1 - 0  
TBB Nieciecza - Podbeskidzie Bielsko-B. 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moghreb Tetouan - Youssoufia Berrechid 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuneo - Entella 1 - 1  
Pontedera - Novara 0 - 0  
Pro Piacenza - Robur Siena 1 - 2  
Vercelli - Piacenza 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catanzaro - Reggina 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orenburg - Arszenál Tula 2 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Cerro Porteno 2 - 2  
Olimpia Asuncion - Guarani Asuncion 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Sevilla 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Huesca 4 - 0  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Chelsea - U19Elfsborg 6 - 0  
U19FK Minszk - U19PAOK 0 - 1  
U19Hamilton - U19Midtjylland 1 - 2  
U19Hertha BSC - U19Gabala 1 - 0  
U19Maccabi TA - U19Olomouc 2 - 2  
U19Montpellier - U19Altinordu 1 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Atl. Madrid - U19Monaco 3 - 0  
U19Dortmund - U19FC Bruges 2 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19PSV - U19Barcelona 1 - 1  
U19Tottenham - U19Internazionale 2 - 4  
Labdarúgás (U19 BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Napoli - U19Crvena zvezda 5 - 3  
U19Paris SG - U19Liverpool 3 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lokomotív Moszkva - U19Galatasaray 0 - 1  
U19Porto - U19Schalke 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesc RJ - Sesi Volleyball Bauru 3 - 2  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amriswil - Groningen 3 - 1  
Forde - Viking Tif Bergen 2 - 3  
Galatasaray - Mladost Zagreb 3 - 0  
Menen - Neftocsimik Burgasz 3 - 2  
Olsztyn - PAOK 3 - 1  
Orion Doetinchem - Mladost Brcko 1 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Branik Maribor - Jenyiszej Krasznojarszk 0 - 3  
Busto Arsizio - Dresden 3 - 2  
Düdingen - Nyíregyháza 1 - 3  
Forde Vbk - St-Raphael    
Ostrava - Holding Graz 3 - 2  
Oudegem - Aesch Pfeffingen 3 - 1  
Zeleznicar Lajkovac - Stiinta Bacau 2 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Iraklisz 3 - 0  
CSZKA Szófia - VC Haasrode Leuven 1 - 3  
Holding Graz - Hapoel Kfar Saba 0 - 3  
Kamnik - Naefels 3 - 0  
Omonia Nicosia - Marina Kastela 3 - 1  
Parnu - Monza 0 - 3  
Pénzügyőr - Belogorje Belgorod 0 - 3  
Remat Zalau - Steaua Bukarest 3 - 0  
Savo Volley - Hypo Amstetten 3 - 0  
SC Caldas - Draisma Apeldoorn 0 - 3  
Ziraat Bankasi Ankara - Maliye Piyango Ankara 3 - 2  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Aydin Bld. Spor 3 - 1  
Gacko - Hapoel Kfar Saba 0 - 3  
Hermes Oostende - Azerrail Baku 3 - 0  
Kuusamo - Újpest 3 - 1  
Liigaploki - Gent 2 - 3  
Mladost Zagreb - VC Kanti Schaffhausen 0 - 3  
SG Prinz Brunnenbau Volle - Monza 0 - 3  
Slavia Bratislava - Calcit Ljubljana 0 - 3  
Vasas - ACS Agroland Timisoara 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Seoul Caltex 0 - 3  
Hwaseong IBK - Incheon Heungkuk 1 - 3  
Röplabda (Klubcsapat vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Khatam Ardakan - Resovia Rzeszow (Helyszín: Rzeszow) 0 - 3  
Sada Cruzeiro - Trentino 1 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Henan 3 - 0  
Shandong - Bayi 1 - 3  
Shanghai - Zhejiang 3 - 0  
Sichuan - Jiangsu 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Bielsko-Biala 3 - 0  
Chemik Police - MKS Kalisz 3 - 1  
Impel Wroclaw - Budowlani Lodz 0 - 3  
Legionowo - Ostrowiec Swietokrzyski 3 - 0  
LKS Lodz - Pila 3 - 0  
Radomka Radom - Rzeszow 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Novara 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Ankara Karayollari 3 - 0  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sakk, Világbajnoki párosmérkőzés 2018    
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hamilton - R. Lawler (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
A. Higginson - N. Bond 6 - 2  
A. McManus - A. Ursenbacher 6 - 1  
A. Songsermsawad - E. Sharav 6 - 5  
D.B. Gilbert - A. Carty (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
G. Dott - O. Lines (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
G. Wilson - B.J. Castle 6 - 4  
J. Higgins - D. Poomjaeng (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
J. Perry - J. Astley (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
J. Robertson - Jor. Brown (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
L. Highfield - R. Hull 6 - 4  
Li Hang - L. Walker (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
M. Allen - B. Eltahhan (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
M. Dunn - All. Taylor 6 - 4  
M. Fu - H. Miah (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
M. Gould - H. Chandler (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
M. Joyce - Niu Zhuang 6 - 3  
M. White - J. Swail 5 - 6  
R. Day - J. O'Connor (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
S. Bingham - J. Wattana (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
S. Carrington - P.S. Davison (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
S. Murphy - Chen Feilong (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
T. Ford - C. Steadman (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
T. Un-Nooh - J. White 6 - 3  
Tollaslabda (Korea Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dong Keun Lee - K. Parupalli 2 - 1  
E. Heino - Sou. Verma 2 - 1  
Jen Hao Hsu - K. Phetpradab 0 - 2  
Joo Ven Soong - Ha Young Woong 2 - 1  
Junpeng Zhao - Chia Hung Lu 1 - 2  
Kwang Hee Heo - C.A. Dwi Wardoyo 0 - 2  
M. Zilberman - Xiaodong Sheng 2 - 0  
S. Avihingsanon - Cheuk Yiu Lee 0 - 2  
Shiau Cheng Chen - I.M. Mustofa 0 - 2  
T. Saensomboonsuk - E.C. Chang 2 - 0  
T. Sitthikom - F.A. Kholik 2 - 1  
Wan Ho Son - P.A. Maulana 2 - 0  
Yang Chih Chieh - M. Ludik 2 - 1  
Zii Jia Lee - Yu Hsien Lin 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahn J H / Lim J S - Huang K / Wang Z 1 - 2  
Alfian F / Ardianto M R - KIM S R / Tan B H 1 - 2  
Angriawan B / Hardianto H - Chung / Kim 2 - 0  
Cahyono A B / Isfahani M - Choi S / Seo S J 1 - 2  
Chang K C / Lu C P - Jang S H / Kim D J 0 - 2  
Choi H G / Jung T I - Lee F-C / Lee F-J 1 - 2  
Goh V S / Tan W K - Lee S M / Yang P-H 2 - 0  
Gutama S K / Putra F W - LEE C H R / Tam C H 2 - 0  
Jung J W / Kim H T - Kah M C / Low J S 2 - 1  
Jung J Y / Kim D E - Chia A / Soh W Y 1 - 2  
Kang M H / Ho K W - Yao C L / Han Y P 0 - 2  
Ko S H / Shin B C - KIM Y H / NA S S 2 - 0  
Lin S K / Tseng M H - Park M H / Yim J K 2 - 0  
PO L-W / Wang C-L - HAN Y S / Kim J H 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Ting Yu Liang 2 - 0  
Bri. Tam - C. Pan 2 - 0  
Byeol Lim Lee - Yue Han 0 - 2  
F. Fitriani - Se Yeon Lee 2 - 0  
G. Mariska - Xuerui Li 1 - 2  
Ga Eun Kim - Su Yu Chen 2 - 0  
Hyo Min Kim - R.A. Riodingin 2 - 0  
J. W. Bae - L.A. Mainaky 0 - 2  
Jin Wei Goh - S. de Visch Eijbergen 2 - 0  
Jui Jeon - Nit. Jindapol 1 - 2  
L. Lam - Ying Li Chiang 1 - 2  
N. Aimsaard - Ying Chun Lin 1 - 2  
Se Young An - Ji Hyun Sung 1 - 2  
Yu Jin Sim - Shuo Yun Sung 2 - 0  
Tollaslabda (Korea Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barkah Y / Sugiarto J F - Lin W C / Wu T J 2 - 0  
Chang C H / Yang C T - Kang C H / Konon O 1 - 2  
Chang H T / Cheng C Y - GO A R / Yoo C R 0 - 2  
Cheng Y-P / Lin J Y - Choi H I / Kim M J 0 - 2  
Dong W / Feng X - Kim H J / Kong H Y 0 - 2  
EOM H W / KO H R - Baek H N / Kim H R 1 - 2  
Hsu Y C / Hu L F - Kusumah T O / Sukoco V A 2 - 1  
Hung Y-T / Sung S Y - Aimsaard B / Aimsaard N 1 - 2  
Istarani N K M / Putri V - Hung S H / YU C H 2 - 0  
Ji J B / Lee Y N - Lu C / Ya X    
Ng T Y / Yuen S Y - MOK H M / Seong A Y 0 - 2  
Someya N / Uesugi A - Chayanit C / Muenwong P 0 - 2  
Tollaslabda (Korea Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIM D / Chang Y N - Hoo P R / Cheah Y S 2 - 0  
Ou X / Feng X - Wang C-L / Chang H T 2 - 0  
Park B H / Kim S Y - Cahyono A B / Kandow W O 0 - 2  
Po L-W / Chang C H - Rivaldy R / Mentari P H 0 - 2  
Prasetya A E / Islami M G - Kim W H / Baek H N 1 - 2  
TAM C H / Yuen S Y - KO S H / Eom H W 0 - 2  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Honvéd 8 - 8  
KSI - Pécs 4 - 12  
Szentes - Szombathely 11 - 9  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Kaposvár 7 - 4  
UVSE - Vasas 8 - 11  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Dunaújváros 7 - 8  

 

2018.11.27.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Tennessee 34 - 17  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villa Lidköping - Sandviken 3 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Novaja Gener. Sziktivkar 1 - 1  
Szibirjak Novoszibirszk - Szinara Jekatyerinburg 3 - 5  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Burinhosa 4 - 0  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antequera - Barcelona 1 - 5  
Magna Gurpea - Ribera Navarra 6 - 1  
Palma Futsal - Peniscola 2 - 1  
Parrulo Ferrol - Levante 2 - 7  
Santa Coloma - Segovia 1 - 1  
Valdepenas - Inter Movistar 2 - 7  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Grand Rapids 2 - 2  
San Jose Barracuda - Stockton 4 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Zlín 1 - 5  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Herlev Eagles 4 - 3  
Frederikshavn - Rungsted 2 - 4  
Rödovre - Hvidovre 5 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vienna Capitals 2 - KMH Budapest 2 - 6  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lida - Sahtar Szoligorszk 3 - 6  
Metallurg Zslobin - Dinamo Molodecsno 0 - 6  
Nyeman Grodno - Junoszt Minszk 3 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SaiPa - Kookoo 3 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Anglet 4 - 2  
Bordeaux - Rouen 3 - 8  
Mulhouse - Lyon 2 - 3  
Nice - Angers 4 - 5  
Strasbourg - Chamonix-Morzine 1 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szocsi 4 - 2  
Szalavat Julajev Ufa - Avtomobil. Jekatyerinburg 0 - 2  
Szeversztal Cserepovec - Barisz Asztana 3 - 5  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Zaglebie Sosnowiec 4 - 1  
Jastrzebie - Nesta Torun 2 - 0  
Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 3 - 5  
Polonia Bytom - Orlik Opole 3 - 6  
Unia Oswiecim - Stoczniowiec Gdansk 6 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Columbus 5 - 7  
Florida - New Jersey 3 - 3  
NY Islanders - Washington 1 - 4  
NY Rangers - Ottawa 4 - 2  
Toronto - Boston 4 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Manglerud 1 - 0  
Storhamar - Valerenga 1 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Bayreuth 2 - 2  
Frankfurt Löwen - Deggendorf 1 - 4  
Heilbronn - Dresden 5 - 2  
Lausitzer Füchse - Crimmitschau 5 - 4  
Ravensburg - Kassel 3 - 5  
Tölzer Löwen - Freiburg 5 - 0  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Wolfsburg 6 - 2  
Bremerhaven - Düsseldorf 4 - 3  
Eisbären Berlin - Straubing 4 - 0  
Ingolstadt - Iserlohn 3 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Graz 3 - 1  
Klagenfurt - Dornbirn 6 - 4  
Vienna Capitals - Südtirol Bolzano 5 - 2  
Villach - Linz 0 - 5  
Znojmo - Innsbruck 6 - 4  
Jégkorong (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Ambri 6 - 4  
Davos - Rapperswil 3 - 3  
Kloten - Zug 3 - 4  
Langnau Tigers - Servette 5 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MODO - Oskarshamn 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Rögle 1 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Diósgyőr 2 - 3  
Kosice - Poprad 3 - 3  
MAC - Liptovsky Mikulas 8 - 2  
Nitra - Trencin 4 - 1  
Zilina - B. Bystrica 3 - 7  
Zvolen - Nove Zamky 1 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZK Szamara - Burany Voronyezs 4 - 5  
Lada Toljatti - Rjazany 2 - 2  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Cselmet Cseljabinszk 5 - 0  
Torosz Nyeftekamszk - Zauralje Kurgan 4 - 2  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Sao Jose dos Campos 84 - 74  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Henan Elephants - Xinjiang 66 - 76  
Liaoning - Shandong 70 - 90  
Shanghai - Heilongjiang Daqing 86 - 67  
Shanxi XR - Sichuan Jinqiang 77 - 77, h.u. 89 - 80  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Milwaukee 110 - 107  
Chicago - San Antonio 107 - 108  
Cleveland - Minnesota 95 - 102  
Golden State - Orlando 116 - 110  
New Orleans - Boston 107 - 124  
Utah - Indiana 88 - 121  
Washington - Houston 125 - 125, h.u. 135 - 131  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Lleida 71 - 74  
Bilbao - Saenz Horeca Araberri 76 - 77  
Granada - Leyma Coruna 93 - 59  
Melilla - Valladolid 79 - 72  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Farmakom - OKK Belgrád 87 - 91  
Mladost Zemun - Novi Pazar 67 - 95  
Sloboda Uzice - Vojvodina 99 - 89  
Spartak Subotica - Dunav Stari Banovci 84 - 66  
Vrsac - Beovuk Belgrád 85 - 78  
Zlatibor Cajetina - Tamis Pancevo 72 - 69  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Samorin - Nitra 57 - 59  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Holstebro 34 - 38  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Wybrzeze Gdansk 42 - 28  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Melsungen 31 - 19  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Szungul Sznyezsinszk 33 - 23  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Nexe Nasice 25 - 30  
Tatran Presov - RK Zagreb 31 - 21  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Barcelona 23 - 30  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Hilal (SUD) - JKU 4 - 0  
Constantine - Gamtel Banjul 0 - 0  
Diaraf - Koroki 1 - 0  
Ittihad Tanger - Elect-Sport 1 - 0  
JS Saoura - Gagnoa 2 - 0  
Township Rollers - Bantu 1 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nemzetek K., női, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Mali 2 - 0  
Kamerun - Nigéria 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Wycombe 1 - 2  
Bristol Rovers - Gillingham 1 - 2  
Burton - Charlton 1 - 2  
Doncaster - Blackpool 2 - 0  
Fleetwood - Coventry 3 - 0  
Luton - Bradford 4 - 0  
Oxford Utd. - Rochdale 4 - 2  
Peterborough - Wimbledon 1 - 0  
Portsmouth - Walsall 2 - 0  
Shrewsbury - Plymouth 2 - 0  
Southend - Scunthorpe 2 - 0  
Sunderland - Barnsley 4 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Cheltenham 4 - 1  
Crewe - Cambridge Utd. 2 - 0  
Exeter - Macclesfield 0 - 1  
Forest Green - Colchester 0 - 1  
Grimsby - Tranmere 5 - 2  
Milton Keynes Dons - Morecambe 2 - 0  
Newport - Northampton 3 - 1  
Notts County - Carlisle 1 - 1  
Oldham - Lincoln 1 - 1  
Swindon - Stevenage 3 - 2  
Yeovil - Port Vale 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brentford - Sheffield Utd. 2 - 3  
Hull City - Norwich 0 - 0  
Leeds - Reading 1 - 0  
Preston - Middlesbrough 1 - 1  
Rotherham - QPR 2 - 2  
Sheffield Wed. - Bolton 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Southampton 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Wrexham 0 - 0  
Boreham - Dover 0 - 1  
Braintree - Sutton Utd. 2 - 2  
Chesterfield - Bromley 1 - 1  
Dag & Red - Havant & Waterlooville 3 - 1  
Hartlepool - Fylde 1 - 2  
Leyton - Aldershot 0 - 0  
Maidenhead Utd. - Ebbsfleet Utd. 1 - 1  
Maidstone Utd. - Eastleigh 1 - 3  
Salford City - Harrogate Town 3 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensores de Belgrano - Sarmiento 0 - 0  
Santamarina Tandil - Independiente de Mendoza 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lanus - Independiente 1 - 0  
Labdarúgás (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Ajax 0 - 2  
Bayern München - Benfica 5 - 1  
Labdarúgás (BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - Sahtar Doneck 2 - 3  
Lyon - Manchester City 2 - 2  
Labdarúgás (BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Plzen 1 - 2  
Roma - Real Madrid 0 - 2  
Labdarúgás (BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Valencia 1 - 0  
Manchester Utd. - Young Boys 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Highlands Park - AmaZulu 1 - 2  
Maritzburg Utd. - Chippa Utd. 0 - 0  
Polokwane City - Cape Town City 1 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Al-Mokawloon Arab 0 - 1  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nimes - St-Etienne 1 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - Achilles'29 6 - 0  
Twente - Zwolle 4 - 0  
VV Alkmaar - PSV 0 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Northeast Utd. 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matera - Catania 0 - 2  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Montrose 3 - 4  
Peterhead - Greenock Morton 0 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cowdenbeath - Queens Park 2 - 0  
Labdarúgás (U19 BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dinamo Kijev - U19Anderlecht 2 - 1  
U19Dinamo Zagreb - U19Asztana 3 - 1  
Labdarúgás (U19 BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19AEK Athén - U19Ajax 1 - 8  
U19Bayern München - U19Benfica 2 - 2  
Labdarúgás (U19 BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hoffenheim - U19Sahtar Doneck 1 - 1  
U19Lyon - U19Manchester City 2 - 0  
Labdarúgás (U19 BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19CSZKA Moszkva - U19Plzen 1 - 1  
U19Roma - U19Real Madrid 1 - 6  
Labdarúgás (U19 BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Juventus - U19Valencia 3 - 0  
U19Manchester Utd. - U19Young Boys 6 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundela - Portadown 2 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balneario Camboriu - Barueri 2 - 3  
Curitiba Volei - BRB/Brasilia 3 - 1  
Osasco Nestle - Fluminense 0 - 3  
Pinheiros - Minas 0 - 3  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Istanbul BB 0 - 3  
Arcada Galati - Lindemans Aalst 2 - 3  
Jedinstvo Bijelo Polje - Kuzbassz Kemerovo 0 - 3  
Tourcoing - Teruel 0 - 3  
Waldviertel - Valepa Sastamala 0 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himik Juzsnij - Békéscsaba 3 - 1  
Targoviste - Galatasaray 0 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marina Kastela - Omonia Nicosia 2 - 3  
Radnik Bijeljina - Crvena zvezda 0 - 3  
Saaremaa - Poitevin Poitiers 2 - 3  
Sporting CP - Sztroitel Minszk 3 - 1  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Liberec - Proton Szaratov 3 - 1  
Olympiakosz - Le Cannet 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Suwon Kepco 3 - 2  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaumont - Arago de Sete 3 - 0  
Röplabda (Klubcsapat vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Zenit Kazany 3 - 2  
Fakel Novij Urengoj - Belchatow (Helyszín: Lengyelország) 3 - 2  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Shanghai 0 - 3  
Guangdong - Liaoning 3 - 1  
Shangdong - Jiangsu 3 - 1  
Tianjin - Beijing 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ONICO Varsó - Kedzierzyn-Kozle 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VCO Berlin - Schwerin 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vakifbank Istanbul - Beylikduzu Ihtisas 3 - 0  
Snooker (UK Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Woollaston - A. Burden 6 - 3  
D. Dale - G. Greene 6 - 4  
Ding Junhui - A. Stefanow (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
J. Lisowski - Zhang Jiankang (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
J. Trump - D. Lilley (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
K. Wilson - Chun Wai Lee (6 nyert frame-ig) 6 - 0  
Lyu Haotian - Tian Pengfei 4 - 6  
M. Georgiou - Luo Honghao 0 - 6  
M. Holt - Chen Zifan 6 - 1  
M. O'Donnell - Xu Si (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
M. Selt - Zhang Yong (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
N. Robertson - K. Hirani (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
R. Milkins - S. Lam (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
R. Walden - Jak Jones (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
Yuan Sijun - K. Doherty 2 - 6  
Zhou Yuelong - S. Vahedi (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
Tollaslabda (Korea Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen T J / Peck Y W - Bae K Y / Go A R 2 - 0  
Jordan P / Oktavianti M D - Chang K C / Cheng C Y 2 - 0  
Kim H T / Kim H J - Yang P H / Wu Ti J 1 - 2  
LEE F-C / Sung S Y - Lin S K / Cheng Y-P 2 - 1  
Lu K / Lu C - Lee C H R / Ng T Y 2 - 1  
Tseng M H / Lin J Y - Lu C P / Yang C T 2 - 1  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Eger 13 - 8  

 

2018.11.26.
Amerikai foci (CFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Ottawa 27 - 16  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Green Bay 24 - 17  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Civitella Casanova 3 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szamara - Novaja Gener. Sziktivkar 3 - 3  
Szibirjak Novoszibirszk - Szinara Jekatyerinburg 3 - 8  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ontario Reign - Tucson 6 - 6  
Stockton - San Diego 3 - 6  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Benatky nad Jizerou 2 - 2  
Kadan - Slavia Trebic 4 - 3  
Kladno - Slovan Ustecti Lvi 2 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Frydek Mistek 3 - 4  
Prostejov - Litomerice 3 - 3  
Slavia Praha - Vsetin 7 - 3  
Zubr Prerov - Poruba 3 - 5  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Brassó 2 - 3  
FTC - Fehérvári Titánok 7 - 7  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Szibir Novoszibirszk 2 - 3  
Barsz Kazany - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 1  
CSZKA Moszkva - Vityaz Podolszk 3 - 1  
Dinamo Moszkva - Jokerit 2 - 0  
Dinamo Riga - SZKA Szentpétervár 1 - 3  
Metallurg Magnyitogorszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 5 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Edmonton 5 - 2  
Nashville - Anaheim 5 - 2  
Tampa Bay - New Jersey 5 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Novokuznyeck - Jugra Hanti-Manszijszk 1 - 5  
Szokol Krasznojarszk - Rubin Tyumeny 1 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Igokea 97 - 103  
Zadar - Buducnost Podgorica 69 - 89  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Asan Woori Wibee 45 - 74  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cholet - Antibes 74 - 91  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Panioniosz 98 - 72  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Charlotte 124 - 123  
Brooklyn - Philadelphia 125 - 127  
Memphis - New York 98 - 103  
Portland - LA Clippers 100 - 104  
Sacramento - Utah 112 - 133  
Toronto - Miami 125 - 115  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlatorog Lasko - Olimpija Ljubljana 77 - 84  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Mors-Thy 25 - 23  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - ÍBV 32 - 26  
KA Akureyri - Valur 20 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnereds - Lugi 27 - 36  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Ferro Carril Oeste 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Tigre 2 - 1  
Racing Club - Banfield 0 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - Guabira Montero 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Parana 2 - 1  
Sao Paulo - Sport Recife 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Union Berlin 2 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Braunschweig 3 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - Doxa Katokopia 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Horsens 1 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - El Gouna 3 - 0  
Haras El Hodood - Wadi Degla 4 - 1  
Petrojet - Smouha 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Ajaccio GFC 1 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saburtalo Tbiliszi - Dinamo Tbiliszi 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panioniosz - Lamia 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AZ Alkmaar 2 - Twente 1 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Delhi 1 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madura Utd. - PSIS Semarang 2 - 2  
Persebaya Surabaya - Bhayangkara Jakarta 1 - 0  
Pusamania Borneo - Persela Lamongan 3 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Independiente Medellin 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Wisla Krakkó 4 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wydad Casablanca - FUS Rabat 3 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Kansas City 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Torino 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crotone - Cosenza 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pordenone - Ternana 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Dep. Santani 0 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Newcastle 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Univ. Craiova 1948 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Sociedad - Celta Vigo 2 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osmanlispor - Elazigspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göztepe Izmír - Istanbul Basaksehir 0 - 2  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Taskent - Pakhtakor 3 - 2  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Caetano - Praia 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Uijeongbu KB Stars 3 - 0  
Röplabda (Klubcsapat vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Cucine Lube Civitanova 1 - 3  
Zenit Kazany - Fakel Novij Urengoj 2 - 3  
Röplabda (Klubcsapat vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Resovia Rzeszow - Sada Cruzeiro 3 - 2  
Trentino - Khatam Ardakan 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - Bydgoszcz 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 3 - 0  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - M. Carlsen (12. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
Címkék: eredmények, tippmix,