Tippmix eredmények - 2018. november 19-25.

2018-11-19
Tippmix eredmények - 2018. november 19-25.
2018.11.25.
Alpesi sí (Műlesiklás, női, Killington)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Mielzynski - M. Gisin 0 - 1  
K. Gallhuber - A. Swenn-Larsson 0 - 1  
Műlesiklás, női, Killington 2018    
Műlesiklás, női, Killington 2018 - Top 3    
N. Löseth - K. Liensberger 0 - 1  
P. Vlhova - F. Hansdötter 1 - 0  
W. Holdener - B. Schild 0 - 1  
Alpesi sí (Szuper-óriásműles, Lake Louise)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Theaux - A.A. Kilde 1 - 0  
A.L. Svindal - V. Kriechmayr 0 - 1  
B. Feuz - H. Reichelt 0 - 1  
C. Innerhofer - D. Paris 0 - 1  
J. Ferstl - A. Sander 1 - 0  
K. Jansrud - M. Mayer 1 - 0  
M. Franz - T. Dressen 0 - 1  
Szuper-óriásműlesiklás, Lake Louise 2018    
Szuper-óriásműlesiklás, Lake Louise 2018 - Top 3    
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Oakland 34 - 17  
Buffalo - Jacksonville 24 - 21  
Carolina - Seattle 27 - 30  
Cincinnati - Cleveland 20 - 35  
Denver - Pittsburgh 24 - 17  
Indianapolis - Miami 27 - 24  
LA Chargers - Arizona 45 - 10  
NY Jets - New England 13 - 27  
Philadelphia - NY Giants 25 - 22  
Tampa Bay - San Francisco 27 - 9  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botnia Helsinki - OLS 5 - 4  
JPS - LRK Tornio 11 - 3  
Mikkelin Kampparit - Narukera Pori 2 - 5  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Ullern 6 - 4  
Konnerud - Ulleval 1 - 8  
Sarpsborg - Mjöndalen 5 - 1  
Solberg - Ready Oslo 3 - 3  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajkal Irkutszk - Dinamo Kazany 3 - 5  
SZKA Nyeftjanyik - Dinamo Moszkva 4 - 4  
Sztroitel Sziktivkar - Kuzbassz Kemerovo 2 - 1  
Vodnyik Arhangelszk - Szibszelmas Novoszibirszk 8 - 3  
Volga Uljanovszk - Start Nyizsnyij Novgorod 4 - 4  
Zorkij Krasznogorszk - Ural Trubnyik 1 - 10  
Darts (PDC World Youth Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Schindler - D. van den Bergh 3 - 6  
Darts (Players Championship Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - C. Dobey 10 - 2  
D. Gurney - D. Noppert 11 - 3  
D. Gurney - M. van Gerwen 11 - 9  
D. Noppert - S. Bunting 10 - 7  
G. Anderson - J. Clayton 10 - 4  
G. Anderson - M. van Gerwen 9 - 11  
Players Championship Finals 2018    
Ste. Lennon - M. van Gerwen 3 - 10  
Futsal (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pato Branco - Magnus Sorocaba 2 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pinheirense - Azemeis 4 - 4  
Quinta dos Lombos - Benfica 4 - 5  
Sporting CP - Fundao 3 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaen - Murcia 4 - 4  
Golf (Honma Hong Kong Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honma Hong Kong Open 2018    
Golf (ISPS Handa World Cup of Golf)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ISPS Handa World Cup of Golf 2018    
Gyeplabda (Champions Trophy, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Nagy-Britannia 1 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Tucson 1 - 6  
Binghamton - Rochester 3 - 4  
Bridgeport - Springfield 4 - 3  
Charlotte - Laval 4 - 2  
Charlotte - Laval (19:00) 3 - 1  
Chicago Wolves - Grand Rapids 3 - 3  
Chicago Wolves - Rockford 2 - 3  
Colorado Eagles - San Jose Barracuda 3 - 3  
Hartford - Bridgeport 3 - 1  
Lehigh Valley - Providence 3 - 6  
Milwaukee - Rockford 1 - 1  
San Antonio - Texas Stars 3 - 7  
Springfield - Syracuse 0 - 3  
Texas Stars - San Antonio 3 - 4  
Toronto Marlies - Cleveland 1 - 1  
Utica - Belleville 4 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Hershey 2 - 3  
Wilkes-Barre/Scranton - Providence 2 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Jesenice 4 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Milton Keynes 2 - 2  
Fife - Dundee 3 - 3  
Guildford - Belfast 1 - 4  
Sheffield - Manchester 4 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Vítkovice 2 - 3  
Liberec - Mountfield HK 3 - 3  
Litvínov - Brno 2 - 3  
Mladá Boleslav - Chomutov 3 - 1  
Plzen - Olomouc 1 - 1  
Sparta Praha - Trinec 1 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning - Rungsted 4 - 5  
Odense - Frederikshavn 3 - 2  
Sönderjyske - Aalborg 3 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Vienna Capitals 2 7 - 1  
Dunaújváros - Brassó 2 - 5  
Fehérvári Titánok - Debrecen 4 - 2  
Gyergyói HK - Vasas 3 - 2  
KMH Budapest - Újpest 0 - 5  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Amiens 3 - 4  
Anglet - Strasbourg 1 - 3  
Bordeaux - Grenoble 2 - 6  
Chamonix-Morzine - Rouen 0 - 5  
Gap - Mulhouse 6 - 1  
Lyon - Nice 2 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Jaroszlavl - Barisz Asztana 5 - 3  
Red Star Kunlun - Szocsi 3 - 0  
Slovan Bratislava - Avangard Omszk 1 - 4  
Szalavat Julajev Ufa - Dinamo Minszk 6 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - GKS Katowice 3 - 3  
Nesta Torun - Comarch Cracovia 1 - 3  
Polonia Bytom - Unia Oswiecim 1 - 5  
Zaglebie Sosnowiec - Podhale Nowy Targ 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Calgary 1 - 6  
Colorado - Dallas 3 - 2  
Detroit - Buffalo 2 - 2  
Florida - Chicago 4 - 4  
Las Vegas - San Jose 6 - 0  
Los Angeles - Vancouver 2 - 4  
Montreal - Boston 2 - 3  
NY Islanders - Carolina 4 - 1  
Pittsburgh - Columbus 4 - 2  
St. Louis - Winnipeg 4 - 8  
Toronto - Philadelphia 6 - 0  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Manglerud 3 - 0  
Stjernen - Lillehammer 3 - 3  
Storhamar - Sparta Sarpsborg 2 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Heilbronn 6 - 1  
Deggendorf - Freiburg 4 - 4  
Dresden - Bayreuth 3 - 3  
Frankfurt Löwen - Lausitzer Füchse 4 - 4  
Kassel - Crimmitschau 1 - 2  
Kaufbeuren - Tölzer Löwen 7 - 1  
Ravensburg - Bad Nauheim 4 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Mannheim 4 - 4  
Düsseldorf - Straubing 1 - 3  
Ingolstadt - Eisbären Berlin 2 - 4  
Krefeld - Iserlohn 4 - 1  
Köln - München 3 - 3  
Nürnberg - Wolfsburg 5 - 1  
Schwenningen - Augsburg 3 - 6  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Villach 3 - 2  
Graz - Medvescak Zagreb 6 - 0  
Innsbruck - Vienna Capitals 3 - 3  
Klagenfurt - Südtirol Bolzano 4 - 1  
Linz - Fehérvár 4 - 2  
Salzburg - Znojmo 6 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Langenthal 3 - 1  
Zug 2 - Olten 3 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zürich Lions - Davos 1 - 5  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Oskarshamn 2 - 0  
Almtuna - Pantern Malmö 4 - 4  
Björklöven - Västeras 5 - 4  
Södertälje - Leksand 3 - 1  
Tingsryd - MODO 3 - 3  
Vita Hasten - Karlskrona 2 - 5  
Västervik - Karlskoga 4 - 6  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Zvolen 4 - 0  
Liptovsky Mikulas - Detva 5 - 4  
Nove Zamky - Kosice 0 - 2  
Poprad - Zilina 5 - 2  
Trencin - MAC 2 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Burany Voronyezs 3 - 3  
CSZK Szamara - Tambov 1 - 4  
Dizel Penza - Rjazany 3 - 2  
Himik Voszkreszenszk - Heilongjiang 9 - 2  
Izssztal Izsevszk - Cselmet Cseljabinszk 2 - 2  
Lada Toljatti - Szarov 3 - 2  
Molot Perm - Zauralje Kurgan 1 - 1  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Gornyak Ucsali 7 - 1  
Torosz Nyeftekamszk - Juzsnij Ural Orszk 4 - 2  
Zvezda Csehov - Chengdu 4 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - Nikko 2 - 1  
Goyang High1 - Anyang 1 - 3  
Szahalin - Oji Eagles 1 - 3  
Tohoku Blades - Nippon Cranes 4 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Krka Novo Mesto 104 - 75  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Illawarra - Adelaide 120 - 109  
Perth - NZ Breakers 91 - 86  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Boomers - Adelaide 84 - 82  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limburg - Leuven 84 - 64  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Corinthians Paulista 72 - 69  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Jeonju KCC Egis 91 - 84  
Changwon Sakers - Ulsan Mobis Phoebus 79 - 90  
Seoul Knights - Goyang 75 - 88  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon OK Savingbank - Cheongju Stars 54 - 81  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Monaco 76 - 64  
Nanterre - Reims 73 - 67  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flammes Carolo Ardennes - Tarbes 94 - 69  
Landerneau Bretagne - St-Amand Hainaut 80 - 75  
Lyon - Landes 89 - 66  
Mondeville - Lattes Montpellier 72 - 95  
Nantes Reze - Bourges 52 - 108  
Roche Vendee - Villeneuve d'Ascq Lille 79 - 58  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Ifesztosz Limnosz 83 - 69  
PAOK - Arisz 95 - 79  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athinaikosz - Sporting Athén 81 - 73  
Eleftheria Moszhato - Eszperidesz Kallithea 71 - 73  
PAOK - Olympiakosz 61 - 71  
Proteasz Voula - Kalyvia Thorikosz 75 - 57  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Maccabi Ashdod 103 - 95  
Hapoel TA - Ironi Ness Ziona 90 - 78  
Maccabi TA - Maccabi Rishon 98 - 64  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Torun 93 - 84  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sleza Wroclaw - Gorzow 62 - 78  
Torun - Gdynia 62 - 71  
Widzew Lodz - Wisla Krakkó 78 - 85  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Juventus Utena 75 - 75, h.u. 75 - 86  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Zalgiris Kaunas 68 - 109  
Prienai - Siauliai 80 - 88  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - ZTE 93 - 99  
Szolnok - Pécs 104 - 75  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Houston 117 - 108  
Dallas - Boston 113 - 104  
Detroit - Phoenix 118 - 107  
Golden State - Sacramento 117 - 116  
LA Lakers - Orlando 104 - 108  
Milwaukee - San Antonio 135 - 129  
Minnesota - Chicago 111 - 96  
Oklahoma City - Denver 98 - 105  
Washington - New Orleans 124 - 114  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg - Hanau 79 - 89  
Schalke - Tübingen 79 - 91  
Trier - Paderborn 79 - 87  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Giessen 94 - 79  
Brose Bamberg - Jena 99 - 67  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forli - Cento 83 - 72  
Fortitudo Bologna - Ravenna 79 - 67  
Imola - Roseto 76 - 68  
Jesi - GSA Udine 89 - 77  
Mantova - Bakery Piacenza 83 - 77  
Montegranaro - Treviso 81 - 85  
Verona - Ferrara 79 - 75  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rieti - Capo D'Orlando 74 - 72  
Scafati - Agrigento 73 - 73, h.u. 79 - 84  
Siena - Axpo Legnano 87 - 72  
Tortona - Virtus Roma 72 - 76  
Trapani - Azimut Bergamo 84 - 90  
Treviglio - Casale Monferrato 70 - 67  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Venezia 49 - 79  
Brescia - Torino 83 - 76  
Olimpia Milano - Cremona 76 - 75  
Trento - Sassari 71 - 66  
Trieste - Cantu 102 - 82  
Varese - Brindisi 85 - 67  
VL Pesaro - Virtus Bologna 89 - 86  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - UR Venezia 48 - 82  
Broni - San Martino di Lupari 75 - 74  
Eirene Ragusa - Empoli 82 - 64  
Famila Schio - Lucca 63 - 42  
Torino - GEAS San Giovanni 65 - 98  
Vigarano - Dike Napoli 67 - 73  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Szpartak Noginszk 69 - 75  
Inventa Kurszk - Nagyezsda Orenburg 61 - 77  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberojet Palma - Caceres 71 - 71, h.u. 82 - 74  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Real Madrid 86 - 69  
Burgos - Iberostar Tenerife 79 - 68  
Manresa - Breogan Lugo 72 - 63  
Obradoiro Monbus - Baskonia Vitoria 74 - 81  
Zaragoza - Joventut Badalona 112 - 66  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Sant Adria 89 - 57  
Araski AES - Girona 56 - 84  
Bembibre - Valencia 52 - 58  
Cadi La Seu d'Urgell - SC Zaragoza 90 - 56  
Ensino Lugo - Gernika Bizkaia 65 - 77  
Zamarat - IDK Gipuzkoa 78 - 72  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Polzela 92 - 65  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Darussafaka 93 - 96  
Anadolu Efes - RH Gaziantepspor 88 - 81  
Besiktas - Galatasaray 72 - 74  
Tofas Bursa - Fenerbahce 69 - 74  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Fenerbahce 72 - 67  
Botas Adana - Besiktas 70 - 69  
Canik - Kayserispor 76 - 48  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - VEF Riga 83 - 85  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latvijas Univ. - Kalev Tallinn 53 - 66  
Parnu - Kalev/Cramo 66 - 93  
Ventspils - Tartu Ulikool 88 - 83  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Kristianstad 30 - 31  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Zaporozsje - Celje 36 - 27  
Skjern - Flensburg 24 - 31  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Thun 29 - 28  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Tatran Litovel 38 - 26  
Plzen - Nove Veseli 26 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Lemvig 34 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balatonfüred - Karvina 32 - 29  
Bern - Eurofarm Rabotnik 28 - 30  
Dobrogea Constanta - Malmö 34 - 28  
Drammen - Kiel 18 - 36  
Füchse Berlin - Aalborg 28 - 23  
Gorenje Velenje - Granollers 24 - 33  
Limburg Lions - Tatabánya 27 - 27  
Porto - Magdeburg 34 - 27  
St. Raphael - Maccabi Rishon 27 - 30  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz Nikea - Edessza 19 - 27  
Pylea - Doukasz 22 - 20  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Varazdin 36 - 32  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akureyri Handboltafelag - FH 27 - 26  
Fram - Afturelding 30 - 26  
Stjarnan - IR 34 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Gwardia Opole 32 - 25  
Kalisz - Piotrkow Trybunalski 24 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mezőkövesd - Komló 27 - 28  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falk Horten - Halden 26 - 38  
Fyllingen - Runar Sandefjord 27 - 30  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grosswallstadt - TUSEM Essen 36 - 33  
Rimpar - Lübbecke 29 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Minden 32 - 29  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kausztik Volgográd - Dinamo Asztrahany 24 - 27  
Permszkije Medvegyi - SZKIF Krasznodar 22 - 22  
SZGAU-Szaratov - Szungul Sznyezsinszk 29 - 20  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - AX Puente Genil 21 - 29  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suhr Aarau - Gossau 38 - 22  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Novi Pazar 26 - 25  
Spartak Vojput - Mokra Gora 31 - 21  
Kézilabda (vb-selejtező, női, 3.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Olaszország 35 - 26  
Portugália - Görögország (Helyszín: Görögország) 15 - 16  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Magyarország 23 - 16  
Norvégia - Franciaország 23 - 21  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Lengyelország 28 - 27  
Spanyolország - Brazília 28 - 28  
Svédország - Montenegró 30 - 32  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Brighton 4 - 1  
Liverpool - Birmingham 0 - 2  
Reading - Everton 2 - 1  
West Ham - Bristol City 2 - 0  
Yeovil - Manchester City 0 - 4  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Birmingham 4 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Brown de Adrogue 2 - 1  
Atl. Platense - Olimpo Bahia Blanca 2 - 1  
Club Almagro - Atl. Rafaela 1 - 0  
Gimnasia Jujuy - Quilmes 0 - 0  
Gimnasia Mendoza - Guillermo Brown 2 - 1  
Instituto Cordoba - Dep. Moron 0 - 2  
Villa Dalmine - Nueva Chicago 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Newell's 1 - 0  
San Martin de Tucuman - Colón 0 - 0  
Union SF - Vélez Sarsfield 0 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Central Coast Mariners 3 - 2  
Sydney FC - Melbourne Victory 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Melbourne City 5 - 2  
Sydney FC - Melbourne Victory 2 - 3  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabayil - Neftcsi Baku 0 - 2  
Zira - Sumqayit 3 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - OH Leuven 3 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gent - Antwerpen 0 - 0  
Lokeren - Charleroi 2 - 4  
St. Truiden - Anderlecht 4 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Vereja 6 - 0  
Etar Veliko Tarnovo - Botev Plovdiv 1 - 0  
Levszki Szófia - Botev Vraca 1 - 3  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Blooming Santa Cruz 0 - 0  
Bolivar La Paz - The Strongest 1 - 1  
Royal Pari Santa Cruz - Jorge Wilstermann 2 - 2  
Universitario de Sucre - Nacional Potosi 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Bahia 1 - 0  
Atlético PR - Ceara 2 - 2  
Corinthians - Chapecoense 0 - 0  
Cruzeiro - Flamengo 0 - 2  
Internacional - Fluminense 2 - 0  
Vasco da Gama - Palmeiras 0 - 1  
Vitória - Gremio 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Freiburg - Bremen 1 - 1  
Mönchengladbach - Hannover 4 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamo Dresden - Ingolstadt 2 - 0  
Heidenheim - Paderborn 1 - 5  
Regensburg - St. Pauli 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaiserslautern - Wehen 0 - 0  
Karlsruhe - 1860 München 3 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Union La Calera - Dep. Temuco 0 - 1  
Everton Vina Del Mar - Palestino 3 - 0  
Univ.Catolica de Santiago - O'Higgins 1 - 0  
Universidad de Chile - Dep. Iquique 0 - 0  
Universidad de Concepcion - San Luis de Quillota 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nea Szalamina Famaguszta - AEL Limasszol 4 - 1  
Omonia Nicosia - Anorthoszisz Famaguszta 1 - 1  
Pafosz - Paralimni 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Zizkov 4 - 1  
MAS Taborsko - Varnsdorf 2 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomouc - Mladá Boleslav 0 - 4  
Sparta Praha - Jablonec 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Naestved 3 - 0  
Fremad Amager - Köge 1 - 0  
Helsingör - Hvidovre 2 - 0  
Lyngby - Roskilde 4 - 0  
Nyköbing - Viborg 3 - 0  
Thisted - Silkeborg 1 - 4  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Midtjylland 2 - 1  
Nordsjaelland - OB Odense 1 - 3  
Sönderjyske - Bröndby 0 - 2  
Vendsyssel - Esbjerg 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Bidvest Wits 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Suwon Bluewings 2 - 1  
Pohang - Jeonbuk 1 - 1  
Ulsan - Jeju 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guayaquil City - Emelec Guayaquil    
Independiente del Valle - Barcelona Guayaquil    
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wasl - Ajman 0 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - El Gaish Talaea 1 - 1  
El Entag El Harby - Al-Masry 0 - 0  
Misr Lel Makasa - ENPPI 4 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Marseille 1 - 3  
Montpellier - Rennes 2 - 2  
Nice - Lille 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rodez Aveyron - Paris SG 1 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sioni Bolnisi - Lokomotív Tbiliszi 1 - 2  
Labdarúgás (Grúz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gagra - Torpedo Kutaisi 2 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - Olympiakosz 1 - 2  
Giannina - Levadiakosz 2 - 0  
OFI - Arisz 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emmen - Excelsior 1 - 2  
Feyenoord - Groningen 1 - 0  
Utrecht - De Graafschap 5 - 0  
Venlo - AZ Alkmaar 2 - 2  
Willem II - Vitesse 1 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Slaven Belupo 2 - 2  
Lokomotív Zagreb - Osijek 2 - 2  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mohun Bagan - Churchill Brothers 0 - 3  
Real Kashmir - Indian Arrows 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jamshedpur - Chennaiyin 3 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSM Makassar - Bali Utd. 4 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esteghlal K. - Esteghlal T. 0 - 1  
Padideh Mashhad - Saipa Karaj 1 - 0  
Persepolis - Tractor Tabriz 0 - 0  
Labdarúgás (Japán 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omiya Ardija - Tokyo Verdi 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Rionegro Aguilas 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Shandong Luneng 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lechia Gdansk - Jagiellonia Bialystok 3 - 2  
Pogon Szczecin - Miedz Legnica 2 - 0  
Zaglebie Lubin - Legia Varsó 0 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouloudia Oujda - Moghreb Tetouan 1 - 0  
Rapide Oued Zem - Difaa El Jadidi 1 - 1  
Youssoufia Berrechid - RSB Berkane 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Veracruz 4 - 1  
Chivas Guadalajara - Tigres 0 - 1  
Lobos BUAP - Dep. Toluca 2 - 0  
Monterrey - Atlas de Guadalajara 3 - 1  
Pachuca - Leon 1 - 1  
Queretaro - Necaxa 1 - 0  
UNAM Pumas - Santos Laguna 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - New York RB 3 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Vidi 0 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Budafok 1 - 2  
Békéscsaba - Gyirmót 0 - 1  
Csákvár - Mosonmagyaróvár 2 - 2  
Győr - Kazincbarcika 0 - 0  
Kaposvár - Dorog 2 - 2  
Monor - ZTE 1 - 4  
Nyíregyháza - Soroksár 2 - 0  
Siófok - Budaörs 0 - 1  
Tiszakécske - Vác 0 - 2  
Vasas - Cegléd 5 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - KFUM Oslo 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Nest-Sotra 1 - 0  
Sogndal - Ullensaker/Kisa 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvég bajnokság 2018    
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Bremen 4 - 1  
Hoffenheim - Duisburg 3 - 3  
Potsdam - Leverkusen 3 - 0  
Sand - Wolfsburg 0 - 9  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Fiorentina 0 - 0  
Empoli - Atalanta 3 - 2  
Genoa - Sampdoria 1 - 1  
Lazio - Milan 1 - 1  
Napoli - Chievo 0 - 0  
Parma - Sassuolo 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lecce - Cremonese 2 - 0  
Pescara - Ascoli 1 - 1  
Spezia - Foggia 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albissola - Pro Piacenza 1 - 0  
Alessandria - Cuneo 0 - 3  
Carrarese - Pisa 4 - 1  
Novara - Gozzano 0 - 0  
Olbia - Pistoiese 1 - 1  
Piacenza - Arezzo 0 - 2  
Pontedera - Arzachena 2 - 0  
Pro Patria - Lucchese 2 - 2  
Robur Siena - Entella 1 - 0  
Vercelli - U23Juventus 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Ravenna 0 - 1  
Feralpisalo - Fano 1 - 0  
Monza - Imolese 1 - 1  
Pesaro - Fermana 3 - 0  
Renate - Gubbio 1 - 0  
Rimini - Virtus Verona 1 - 0  
Sambenedettese - Triestina 0 - 0  
Teramo - Giana Erminio 0 - 1  
Vicenza - Südtirol 2 - 4  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Arszenál Tula 3 - 0  
Szpartak Moszkva - Krilja Szovjetov Szamara 3 - 1  
Zenit Szentpétervár - Rosztov 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Juniors Pasching - Ried 0 - 1  
Wiener Neustadt - FAC Wien 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altach - Sturm Graz 0 - 2  
Rapid Wien - LASK Linz 0 - 1  
St. Pölten - Wacker Innsbruck 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Nacional Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - UTC de Cajamarca 2 - 1  
Ayacucho - Real Garcilaso 1 - 1  
Dep. Binacional - Alianza Lima 3 - 2  
Huancayo - Dep. Municipal 2 - 0  
Union Comercio - Sport Boys Callao 4 - 2  
Univ. San Martin - Melgar 1 - 1  
Universitario de Deportes - Comerciantes Unidos 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Praiense 2 - 1  
Covilha - Moreirense 0 - 3  
Leixoes - Anadia 1 - 0  
Marítimo - Feirense 0 - 3  
Pacos Ferreira - Casa Pia 3 - 1  
Penafiel - Setúbal 1 - 4  
Rio Ave - Silves 7 - 0  
Santa Clara - Chaves 1 - 2  
SP Espinho - Boavista 0 - 4  
Tondela - Vale Formoso 7 - 0  
Uniao Madeira - Guimaraes 0 - 2  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bournemouth - Arsenal 1 - 2  
Wolverhampton - Huddersfield 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - FCS Bukarest 1 - 2  
Dunarea Calarasi - Hermannstadt 0 - 1  
Voluntari - Viitorul Constanta 1 - 2  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh City - Inverness CT 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Zaragoza 2 - 0  
Elche - Albacete 0 - 1  
Mallorca - Numancia 1 - 0  
Oviedo - Reus 3 - 0  
Tenerife - Majadahonda 2 - 1  
UD Extremadura - Malaga 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Deportivo B 3 - 0  
Cultural Leonesa - Burgos 1 - 1  
Internacional de Madrid - Celta Vigo B 2 - 0  
Las Palmas B - San Sebastian Reyes 1 - 0  
Navalcarnero - Ponferradina 1 - 0  
Pontevedra - Coruxo 1 - 0  
Rapido de Bouzas - Union Adarve 1 - 1  
Real Madrid B - Guijuelo 1 - 0  
Unionistas de Salamanca - Salmantino 1 - 1  
Valladolid B - Fuenlabrada 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Ath. Bilbao B 1 - 1  
Izarra - Amorebieta 0 - 0  
Langreo - Real Union Irun 1 - 1  
Mirandes - Gernika 1 - 0  
R. Santander - Gimn. Torrelavega 1 - 0  
Sp. Gijón B - Calahorra 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Peralada 0 - 1  
Castellon - Alcoyano 3 - 0  
Ebro - Villarreal B 2 - 0  
Espanyol B - Olot 0 - 0  
Hercules - Ejea 2 - 0  
Levante B - Barcelona B 0 - 0  
Lleida - Sabadell 3 - 2  
Teruel - Ontinyent 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería B - Villanovense 0 - 0  
Cartagena - Ibiza Eivissa 6 - 0  
Don Benito - El Ejido 0 - 1  
Granada B - San Fernando 1 - 1  
Jumilla - Badajoz 3 - 0  
Linense - Marbella 3 - 0  
Malaga B - Atl. Sanluqueno 2 - 1  
Melilla - Sevilla B 2 - 1  
Talavera de la Reina - Rec. Huelva 2 - 3  
UCAM Murcia - Real Murcia 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Getafe 1 - 1  
Espanyol - Girona 1 - 3  
Sevilla - Valladolid 1 - 0  
Villarreal - Betis 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Kriens 3 - 3  
Rapperswil - Wil 0 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - St. Gallen 2 - 1  
Luzern - Basel 1 - 1  
Sion - Thun 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - AFC Eskilstuna 1 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Ahli (KSA) 1 - 3  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Dinamo Vranje 6 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ND Gorica - Aluminij Kidricevo 0 - 1  
Triglav Kranj - Domzale 1 - 4  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Adanaspor 1 - 1  
Altinordu - Afjet Afyonspor 1 - 1  
Denizlispor - Giresunspor 3 - 2  
Gazisehir Gaziantep - Boluspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Bursaspor 2 - 4  
Kasimpasa - Yeni Malatyaspor 3 - 0  
Sivasspor - Rizespor 1 - 1  
Trabzonspor - Fenerbahce 2 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Arzenal Kijev 2 - 1  
Olekszandria - Dinamo Kijev 2 - 1  
Olimpik Doneck - Zorya Luganszk 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Dep. Lara 0 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Utd. - Hamilton Wanderers 3 - 3  
Eastern Suburbs - Team Wellington 1 - 2  
Hawke's Bay Utd. - Waitakere Utd. 4 - 0  
Southern Utd. - Tasman Utd. 3 - 1  
Wellington Phoenix 2 - Auckland City 0 - 3  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bukhoro - Navbahor Namangan 1 - 2  
Kokand - Sogdiana 0 - 0  
Nasaf Qarshi - AGMK Olmaliq 2 - 2  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hartley - F. Alonso (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 0 - 1  
C. Leclerc - N. Hülkenberg (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
C. Sainz Jr. - S. Perez (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
D. Ricciardo - K. Räikkönen (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
F. Alonso - S. Vandoorne (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Magnussen - C. Sainz Jr. (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 0 - 1  
K. Magnussen - R. Grosjean (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - D. Ricciardo (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Stroll - S. Sirotkin (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Ericsson - C. Leclerc (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - K. Räikkönen (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 0 - 1  
P. Gasly - B. Hartley (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 0 - 1  
R. Grosjean - N. Hülkenberg (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Perez - E. Ocon (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - D. Ricciardo (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - M. Verstappen (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - D. Ricciardo (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 0 - 1  
V. Bottas - K. Räikkönen (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - M. Verstappen (Abu Dhabi Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F1,Abu Dhabi ND(futam)2018-Hány versenyző ér el helyezést?    
F1., Abu Dhabi Nagydíj 2018 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma-1. 2018    
Forma-1., Abu Dhabi Nagydíj 2018    
Forma-1., Abu Dhabi Nagydíj 2018 - Futamgyőztes konstruktőr    
Forma-1., Abu Dhabi Nagydíj 2018 - Top3    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Saracens 22 - 27  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Lyon 31 - 11  
Stade de France - La Rochelle 12 - 14  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport Dragons - Edinburgh 18 - 12  
Port Elizabeth S. Kings - Connacht 14 - 31  
Zebre - Munster 7 - 32  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesc RJ - Minas 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Incheon Air Jumbos 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Daejeon KGC 3 - 1  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Vasas 1 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JT Thunders - FC Tokyo 3 - 0  
Nagano Tridents - Gosei Trefuerza 0 - 3  
Oita Miyoshi - Panasonic Panthers 1 - 3  
Osaka Blazers - Suntory Sunbirds 1 - 3  
Toray Arrows - JTEKT Stings 0 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denso Airybees - Kurobe Aqua Fairies 3 - 1  
NEC Red Rockets - Hisamitsu Springs 0 - 3  
Okayama Seagulls - Hitachi Rivale 2 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Sichuan 3 - 1  
Jiangsu - Beijing 1 - 3  
Shandong - Zhejiang 3 - 0  
Shanghai - Henan 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuprum Lubin - Trefl Gdansk 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Impel Wroclaw 3 - 0  
Budowlani Lodz - Ostrowiec Swietokrzyski 3 - 0  
Röplabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Netzhoppers Bestensee - Berlin RV 0 - 3  
United Rhein-Main - Lüneburg 1 - 3  
Röplabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potsdam - Straubing 3 - 0  
Stuttgart - Wiesbaden 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argos Sora - Ravenna 0 - 3  
Latina - Castellana Grotte 3 - 0  
Perugia - Monza 2 - 3  
Revivre Milano - Verona 3 - 1  
Vibo Valentia - Modena 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - San Bernardo Cuneo 3 - 1  
Casalmaggiore - Chieri 3 - 0  
Club Italia Roma - Busto Arsizio 1 - 3  
Filottrano - Conegliano 0 - 3  
Monza - Scandicci 2 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Novoszibirszk - Dinamo Moszkva 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Uralocska Jekatyerinburg 3 - 0  
Dinamo Krasznodar - Proton Szaratov 3 - 0  
Lokomotív Kalinyingrád - Zarecsje-Odincovo Moszkva 3 - 0  
Mincsanka Minszk - Leningradka Szentpétervár 3 - 0  
Szahalin - Metar Cseljabinszk 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Granadas de Elche 3 - 2  
Cajasol Juvasa - Madrid Chamberi 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Ziraat Bankasi Ankara 1 - 3  
Fenerbahce - Arhavi Bld. Spor 3 - 0  
Halkbank Ankara - Maliye Piyango Ankara 3 - 1  
Inegol Bld. Spor - Arkas Izmir 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
THY Istanbul - Fenerbahce 0 - 3  
Sífutás (10 km, női, Ruka)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, női, Ruka 2018    
Sífutás (10 km, női, Ruka)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, női, Ruka 2018 - Top 3    
C. Kalla - I.F. Östberg 1 - 0  
I.F. Östberg - T. Johaug 0 - 1  
K. Parmakoski - C. Kalla 0 - 1  
Sti. Nilsson - J. Matintalo 1 - 0  
T. Johaug - K. Parmakoski 1 - 0  
Vic. Carl - N. Nepryaeva 0 - 1  
Sífutás (15 km, Ruka)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Ruka 2018    
15km, Ruka 2018 - Top 3    
C. Halfvarsson - S. Röthe 1 - 0  
D. Tönseth - Emil Iversen 0 - 1  
I. Niskanen - A. Bolshunov 0 - 1  
J.H. Klaebo - M.J. Sundby 0 - 1  
M. Vylegzhanin - A. Chervotkin 1 - 0  
Síugrás (Ruka, 2. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fannemel - D. Kubacki 0 - 1  
J.A. Forfang - A. Wellinger 0 - 1  
P. Zyla - E. Klimov 1 - 0  
P. Zyla - K. Geiger 1 - 0  
R. Freitag - S. Kraft 0 - 1  
R. Johansson - A. Wellinger 0 - 1  
R. Kobayashi - K. Stoch 1 - 0  
Ruka, 2. verseny 2018 - Top 3    
Ruka, 2. verseny, 2018    
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U. Humbert - F. Baldi 2 - 0  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Chardy - M. Cilic    
L. Pouille - M. Cilic 0 - 3  
Tollaslabda (Scottish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feixiang Sun - Haichao Liu 0 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis M / Langridge C - Daugaard D / Sogaard F 2 - 0  
Tollaslabda (Scottish Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Gilmour - L. Kjaersfeldt 2 - 1  
Tollaslabda (Scottish Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoeva G / Stoeva S - Lefel E / Tran A 2 - 0  
Tollaslabda (Scottish Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis M / Smith L - Arends J / Piek S    
Tollaslabda (Syed Modi Int., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzu Lu - Sam. Verma 1 - 2  
Tollaslabda (Syed Modi Int., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rankireddy S / Shetty C - Alfian F / Ardianto M R 0 - 2  
Tollaslabda (Syed Modi Int., vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rivaldy R / Mentari P H - Ou X / Feng X 0 - 2  
Tollaslabda (Syed Modi Intern., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yue Han - S. Nehwal 2 - 0  
Tollaslabda (Syed Modi Intern., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponnappa A / Reddy N S - Chow M K / Lee M Y 0 - 2  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miskolc - Szolnok 10 - 12  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Bivol - J. Pascal 1 - 0  

 

2018.11.24.
Alpesi sí (Lesiklás, Lake Louise)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Theaux - V. Kriechmayr 0 - 1  
A.A. Kilde - J. Kröll 0 - 1  
B. Feuz - D. Paris 0 - 1  
C. Innerhofer - M. Franz 0 - 1  
C. Janka - J. Kröll 0 - 1  
K. Jansrud - A.L. Svindal 0 - 1  
Lesiklás, Lake Louise 2018    
Lesiklás, Lake Louise 2018 - Top 3    
M. Mayer - K. Jansrud 1 - 0  
T. Dressen - M. Mayer 1 - 0  
Alpesi sí (Óriásműlesiklás,női,Killington)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Drev - M. Hrovat 0 - 1  
E-M. Brem - A. Tilley 1 - 0  
L. Gut - S. Hector 1 - 0  
M. Bassino - W. Holdener 0 - 1  
P. Vlhova - F. Hansdötter 1 - 0  
R. Mowinckel - S. Brunner 1 - 0  
T. Worley - F. Brignone 0 - 1  
V. Rebensburg - M. Shiffrin 0 - 1  
Óriásműlesiklás, női, Killington 2018    
Óriásműlesiklás, női, Killington 2018 - Top 3    
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akilles Porvoo - HIFK 6 - 1  
Botnia Helsinki - LRK Tornio 11 - 2  
JPS - OLS 11 - 0  
WP-35 - Narukera Pori 5 - 4  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Vanersborg 6 - 3  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Bite - Melbourne Aces 2 - 5  
Geelong-Korea - Perth Heat (9:00) 2 - 15  
Sydney Blue Sox - Canberra Cavalry (8:30) 0 - 2  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Skócia 5 - 9  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Svájc 5 - 4  
Darts (Players Championship Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - K. Ratajski 3 - 6  
B. Dolan - D. Gurney 6 - 10  
C. Reyes - Ste. Lennon 5 - 6  
D. Chisnall - C. Dobey 3 - 6  
D. Gurney - R. Searle 6 - 5  
D. Noppert - Mer. King 6 - 5  
G. Anderson - Joe Cullen 10 - 2  
G. Anderson - S. Whitlock 6 - 1  
Ian White - B. Dolan 3 - 6  
J. Clayton - Ric. Evans 10 - 5  
J. de Zwaan - Ric. Evans 2 - 6  
J. Wade - C. Dobey 9 - 10  
J. Wade - N. Aspinall 6 - 4  
Jam. Wilson - G. Clemens 5 - 6  
K. Ratajski - D. Noppert 4 - 10  
M. van Gerwen - Kee. Brown 6 - 1  
M. van Gerwen - S. Burton 10 - 4  
Michael Smith - J. Clayton 5 - 6  
P. Wright - M. Hopp 6 - 2  
P. Wright - S. Bunting 9 - 10  
S. Beaton - Joe Cullen 4 - 6  
S. Bunting - M. Razma 6 - 4  
S. Burton - D. Webster 6 - 3  
Ste. Lennon - G. Clemens 10 - 7  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dosson - Lazio 7 - 4  
Napoli - Rieti 2 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Norilszkij Nikel 4 - 3  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Electrico FC 3 - 4  
Burinhosa - Braga 1 - 3  
Modicus Sandim - Leoes Porto Salvo 7 - 5  
Rio Ave - Viseu 4 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Santa Coloma 2 - 3  
Inter Movistar - Magna Gurpea 1 - 2  
Peniscola - Cartagena 4 - 1  
Ribera Navarra - Antequera 3 - 0  
Segovia - Parrulo Ferrol 0 - 2  
Golf (Showdown at Shadow Creek)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Showdown at Shadow Creek 2018    
Gyeplabda (Champions Trophy, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Kína (Helyszín: Kína) 2 - 1  
Japán - Ausztrália 3 - 1  
Nagy-Britannia - Argentína 0 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Hartford 2 - 2  
Cleveland - Toronto Marlies 5 - 5  
Colorado Eagles - San Jose Barracuda 3 - 3  
Grand Rapids - Milwaukee 2 - 2  
Lehigh Valley - Hershey 6 - 2  
Manitoba - Iowa 3 - 3  
Manitoba - Iowa (21:00) 2 - 3  
Ontario Reign - Bakersfield 2 - 4  
Rochester - Utica 4 - 5  
Rockford - Chicago Wolves 2 - 7  
San Antonio - Texas Stars 4 - 1  
San Diego - Stockton 5 - 6  
Springfield - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 3  
Syracuse - Binghamton 5 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Milano 3 - 1  
Bregenzerwald - Feldkirch 1 - 5  
Fassa - Vipiteno/Sterzing 1 - 6  
Kitzbühel - Jesenice 3 - 3  
Lustenau - Klagenfurt 2 4 - 3  
Renon/Ritten - Cortina 7 - 2  
Val Pusteria - Gherdeina/Gröden 8 - 0  
Zell am See - Salzburg 2 2 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Belfast 1 - 2  
Dundee - Fife 3 - 0  
Glasgow - Guildford 0 - 3  
Manchester - Cardiff 4 - 4  
Milton Keynes - Nottingham 1 - 3  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Zubr Prerov 3 - 1  
Havirov - Kladno 1 - 3  
Litomerice - Motor Ceske Budejovice 1 - 1  
Poruba - Slavia Praha 5 - 1  
Slavia Trebic - Prostejov 3 - 4  
Slovan Ustecti Lvi - Kadan 5 - 1  
Vsetin - Jihlava 9 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Brno 5 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Nyeman Grodno 1 - 2  
Junoszt Minszk - Gomel 2 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Metallurg Zslobin 4 - 0  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - LeKi 4 - 2  
IPK - Heinolan Peliitat 3 - 4  
Jokipojat - Kokkolan Hermes 0 - 4  
Kiekko-Vantaa - KeuPa 1 - 2  
TUTO - Koovee 3 - 0  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Kärpät 2 - 5  
Ilves - Kalpa 0 - 3  
Jukurit - Vaasan Sport 2 - 1  
JYP - Ässät 2 - 1  
Kookoo - Lahti Pelicans 4 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Barsz Kazany 3 - 4  
CSZKA Moszkva - SZKA Szentpétervár 3 - 1  
Metallurg Magnyitogorszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 3  
Szeversztal Cserepovec - Dinamo Moszkva 1 - 2  
Traktor Cseljabinszk - Torp. Nyizsnyij Novgorod 3 - 5  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Prizma Riga 2 - 2  
Kurbads Riga - Mogo Riga 5 - 2  
Lido Riga - Liepaja 1 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 1 - 5  
Boston - Pittsburgh 1 - 1  
Carolina - Florida 4 - 1  
Columbus - Toronto 4 - 2  
Dallas - Ottawa 6 - 4  
Las Vegas - Calgary 2 - 0  
NY Rangers - Washington 3 - 5  
San Jose - Vancouver 4 - 0  
St. Louis - Nashville 6 - 2  
Tampa Bay - Chicago 4 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stavanger - Valerenga 2 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Vienna Capitals 3 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Kloten 4 - 1  
Olten - Chaux-de-Fonds 4 - 4  
Visp - Biasca Ticino 7 - 2  
Winterthur - Ajoie 4 - 1  
Zug 2 - GCK Lions 3 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Lausanne 2 - 1  
Bern - Langnau Tigers 1 - 3  
Biel - Zug 2 - 3  
Fribourg - Servette 3 - 5  
Rapperswil - Lugano 6 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Lulea 3 - 3  
Djurgarden - Örebro 4 - 1  
Färjestad - Frölunda 3 - 1  
Malmö - HV 71 1 - 1  
Mora - Linköping 1 - 2  
Timra - Rögle 4 - 2  
Växjö - Skelleftea 4 - 2  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Rubin Tyumeny 1 - 3  
Metallurg Novokuznyeck - SZKA-Neva 1 - 1  
Szokol Krasznojarszk - Jugra Hanti-Manszijszk 3 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - Nikko 2 - 1  
Goyang High1 - Anyang 3 - 2  
Szahalin - Oji Eagles 4 - 1  
Tohoku Blades - Nippon Cranes 0 - 4  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Bemax - Cibona Zagreb 82 - 80  
Olimpija Ljubljana - FMP 88 - 86  
Partizan Belgrád - Crvena zvezda 71 - 77  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Sydney Kings 84 - 82  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bendigo - Townsville 76 - 76, h.u. 82 - 89  
Dandenong - Adelaide 70 - 60  
Sydney Flames - Perth 67 - 113  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Antwerpen 64 - 93  
Mons - Oostende 58 - 91  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franca - Paulistano 89 - 73  
Joinville/AABJ - BC Brasilia 77 - 84  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokoli Hradec Kralove - Decin 75 - 75, h.u. 84 - 90  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Changwon Sakers 83 - 71  
Seoul Thunders - Wonju Dongbu 76 - 77  
Ulsan Mobis Phoebus - Anyang 99 - 67  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Incheon S-Birds 85 - 62  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Boulazac 77 - 61  
Limoges - Dijon 67 - 79  
Pau Orthez - Chalon sur Saone 101 - 96  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Amintasz Dafni 51 - 58  
Ermisz Agiasz - Kavala 79 - 77  
Har. Trikoupisz Meszologi - Iraklisz 63 - 76  
Ionikosz Nikea - Korivosz Amaliada 102 - 70  
Kardica - Pszihiko 63 - 70  
Kasztoria - Diagorasz Egaleo 63 - 56  
Marouszi - Ethnikosz Pireusz 96 - 79  
Pefkohori - Ippokratisz Kosz 65 - 65, h.u. 84 - 93  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Periszteri - Lavrio 87 - 78  
Promitheasz Patra - Kymi 94 - 61  
Rethymno - Holargosz 68 - 68, h.u. 83 - 76  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lefkada - Panioniosz 67 - 49  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alkar Sinj - Gorica 85 - 64  
Skrljevo - GKK Sibenik 83 - 78  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Jerusalem 88 - 89  
Hapoel Eilat - Ironi Naharia 77 - 71  
Hapoel Holon - Bnei Herzeliya 86 - 78  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Mikawa Kariya 81 - 61  
Kawasaki Brave Thunders - Tochigi 75 - 79  
Osaka - Hokkaido 90 - 76  
Rizing Fukuoka - Albirex Niigata 69 - 73  
Shiga - Tokyo Sunrockers 78 - 81  
Tokyo Alvark - Kyoto 85 - 82  
Toyama - Nagoya Dolphins 98 - 89  
Toyohashi Neophoenix - Chiba 74 - 95  
Yokohama - Ryukyu Okinawa 58 - 75  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Great Wall - Bayi Kylins 63 - 82  
Hebei - Xinjiang 74 - 92  
Heilongjiang Daqing - Liaoning 80 - 68  
Henan Elephants - Shaanxi Tianze 90 - 71  
Shandong - Sichuan Jinqiang 80 - 62  
Zhejiang - Jiangsu Phoenix 54 - 70  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Rosa Radom 78 - 75  
Krosno - Spojnia Stargard 93 - 76  
Legia Varsó - Anwil Wloclawek 72 - 103  
Start Lublin - Ostrow Wielkopolski 88 - 83  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poznan - Lublin 69 - 81  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Neptunas Klaipeda 76 - 100  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Alba Fehérvár 89 - 67  
Körmend - Szombathely 92 - 88  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Boston 96 - 114  
Chicago - Miami 96 - 103  
Denver - Orlando 112 - 87  
Detroit - Houston 98 - 98, h.u. 116 - 111  
Golden State - Portland 125 - 97  
Indiana - San Antonio 100 - 111  
LA Lakers - Utah 90 - 83  
Milwaukee - Phoenix 114 - 116  
New York - New Orleans 114 - 109  
Oklahoma City - Charlotte 109 - 104  
Philadelphia - Cleveland 112 - 121  
Toronto - Washington 125 - 107  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artland - Rostock 78 - 90  
Chemnitz - Baunach 88 - 71  
Ehingen - Kirchheim 86 - 84  
Hagen - Hamburg 84 - 70  
Karlsruhe - Nürnberg 86 - 70  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göttingen - Bayreuth 80 - 89  
Oldenburg - Crailsheim 87 - 79  
S. Oliver Würzburg - Alba Berlin 75 - 94  
Skyliners Frankfurt - Braunschweig 82 - 77  
Ulm - Telekom Bonn 96 - 85  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - Cagliari 93 - 64  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eurobasket Roma - Biella 71 - 62  
Latina - Cassino 92 - 83  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reggio Emilia - Pistoia 82 - 84  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 65 - 64  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prat Joventut - Bilbao 66 - 73  
Saenz Horeca Araberri - Oviedo 74 - 72  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - MoraBanc Andorra 79 - 85  
Gran Canaria - Estudiantes 85 - 79  
Unicaja Malaga - Murcia 89 - 82  
Valencia - Gipuzkoa 77 - 62  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tamis Pancevo - Sloboda Uzice 83 - 82  
Vojvodina - Metalac Farmakom 101 - 98  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Piestanske Cajky 70 - 70, h.u. 75 - 78  
Poprad - B. Bystrica 55 - 40  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogaska - Helios Domzale 78 - 91  
Sentjur - Ilirija Ljubljana 89 - 89, h.u. 100 - 98  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahcesehir Koleji - Buyukcekmece 92 - 78  
Istanbul BB - Banvitspor 74 - 71  
Karsiyaka - Sakaryaspor 93 - 63  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Adana Gundogdu 95 - 66  
Kircicegi Bodrum - Ormanspor 57 - 88  
Mersin BB - Izmit Bld. Spor 90 - 74  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Lok.Kubany Krasznodar 86 - 93  
Zenit Szentpétervár - Zielona Gora 83 - 71  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepajas Lauvas - Jurmala/Fenikss 81 - 87  
Rapla - Valga 81 - 83  
TTU Tallinn - Ogre 84 - 92  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Vardar Pro Skopje 31 - 31  
Kielce - Barcelona 36 - 42  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Nantes 27 - 27  
Szeged - Paris SG 33 - 32  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Tatran Presov 38 - 26  
Metalurg Skopje - Bjerringbro-Silkeborg 29 - 33  
Sporting CP - Besiktas 34 - 28  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Ademar Leon 25 - 23  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koprivnice - Dukla Praha 31 - 22  
Zubri - Hranice 24 - 21  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Burgdorf-Hannover 33 - 33  
Ciudad Encantada - Achilles Bocholt 37 - 25  
GOG - Vojvodina 38 - 25  
Holstebro - Pays d'Aix 28 - 25  
Nexe Nasice - Olympiakosz 30 - 25  
Schaffhausen - Logrono La Rioja 28 - 24  
Selfoss - Azoty Pulawy 28 - 27  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chartres - Limoges 23 - 23  
Massy Essonne - Dijon 29 - 24  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Filipposz Veria - Fivosz Szikiesz 25 - 23  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladi Rudar Labin - Sesvete 27 - 24  
Porec - Umag 29 - 20  
Rudar Rude - Vinkovci 32 - 25  
Zamet - Gorica 34 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Pogon Szczecin 27 - 33  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Cegléd 28 - 19  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Coburg 31 - 26  
Dessau-Rosslauer - Aue 28 - 31  
Ferndorf - Wilhelmshaven 27 - 21  
Hamburg - Hüttenberg 25 - 31  
Hamm-Westfalen - Hagen 30 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wetzlar - Ludwigshafen-Friesenheim 30 - 19  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa Hora - Arsenal da Devesa 38 - 27  
Fermentoes - Horta 29 - 24  
Maia - Aguas Santas 24 - 31  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Buzau 29 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Huesca 27 - 21  
Morrazo Cangas - Anaitasuna 26 - 28  
Sinfin - Quabit Guadalajara 26 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Ystad - Skövde 29 - 29  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Pancevo - Metaloplastika Sabac 32 - 27  
Samot Arandjelovac - Rudar Kostolac 26 - 18  
Sloga Pozega - Obilic Belgrád 16 - 29  
Kézilabda (vb-selejtező, női, 3.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Fehéroroszország 18 - 28  
Portugália - Olaszország 34 - 20  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Franciaország 18 - 19  
Norvégia - Dánia 28 - 22  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Szlovákia 22 - 20  
Lengyelország - Brazília 32 - 26  
Spanyolország - Németország 22 - 20  
Svájc - Horvátország 18 - 25  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája, női, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Zambia 1 - 1  
Egyenlítői Guinea - Nigéria 0 - 6  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Doncaster 1 - 1  
Blackpool - Burton 3 - 0  
Bradford - Oxford Utd. 2 - 0  
Charlton - Bristol Rovers 3 - 1  
Gillingham - Luton 1 - 3  
Plymouth - Fleetwood 2 - 1  
Rochdale - Accrington 1 - 0  
Scunthorpe - Portsmouth 1 - 2  
Walsall - Sunderland 2 - 2  
Wimbledon - Southend 2 - 1  
Wycombe - Shrewsbury 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Bury 2 - 2  
Carlisle - Forest Green 1 - 2  
Cheltenham - Newport 2 - 1  
Colchester - Exeter 1 - 1  
Crawley - Crewe 3 - 0  
Lincoln - Mansfield 1 - 1  
Macclesfield - Yeovil 1 - 0  
Morecambe - Notts County 1 - 1  
Northampton - Grimsby 2 - 2  
Port Vale - Swindon 0 - 1  
Stevenage - Milton Keynes Dons 3 - 2  
Tranmere - Oldham 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brentford - Middlesbrough 1 - 2  
Hull City - Nottingham 0 - 2  
Leeds - Bristol City 2 - 0  
Millwall - Bolton 1 - 1  
Preston - Blackburn 4 - 1  
Rotherham - Sheffield Utd. 2 - 2  
Sheffield Wed. - Derby County 1 - 2  
Stoke - QPR 2 - 2  
Swansea - Norwich 1 - 4  
Wigan - Reading 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Barrow 0 - 2  
Barnet - Gateshead 1 - 2  
Bromley - Dag & Red 0 - 2  
Dover - Hartlepool 2 - 1  
Eastleigh - Chesterfield 1 - 1  
Ebbsfleet Utd. - Halifax 4 - 0  
Fylde - Boreham 2 - 1  
Harrogate Town - Braintree 3 - 1  
Havant & Waterlooville - Maidstone Utd. 5 - 2  
Solihull Moors - Salford City 0 - 0  
Sutton Utd. - Maidenhead Utd. 0 - 1  
Wrexham - Leyton 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Cordoba SDE - Atl. Los Andes 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Talleres Cordoba 0 - 2  
Rosario Central - Estudiantes LP 2 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Melbourne City 2 - 0  
Wellington Phoenix - Adelaide Utd. 1 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney Wanderers - Newcastle Jets 0 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keshla - Gabala 1 - 2  
Qarabag Baku - Sabah 1 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lommel - Tubize 1 - 0  
Saint-Gilloise - Westerlo 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Cercle Bruges 1 - 2  
Oostende - Kortrijk 1 - 2  
Standard Liege - Eupen 3 - 0  
Waasland Beveren - Mouscron-Peruwelz 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - CSZKA Szófia 0 - 2  
Lokomotív Plovdiv - Ludogorec Razgrad 0 - 1  
Szeptemvri Szófia - Cserno More Várna 2 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Potosi - Destroyers Santa Cruz 3 - 2  
Sport Boys Warnes - San Jose de Oruro 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Ponte Preta 0 - 0  
Boa - Oeste 0 - 0  
CRB - Figueirense 2 - 1  
Criciuma - Sampaio Correa 2 - 0  
Goiás - Brasil de Pelotas 0 - 1  
Guarani - Londrina 1 - 0  
Juventude - CSA 0 - 4  
Paysandu - Atlético GO 2 - 5  
Sao Bento - Vila Nova 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos - Atlético MG 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - E. Frankfurt 1 - 3  
Bayern München - Düsseldorf 3 - 3  
Hertha BSC - Hoffenheim 3 - 3  
Mainz - Dortmund 1 - 2  
Schalke - Nürnberg 5 - 2  
Wolfsburg - RB Leipzig 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Erzgebirge Aue 2 - 1  
Darmstadt - 1. FC Köln 0 - 3  
Holstein Kiel - Sandhausen 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortuna Köln - Würzburg 0 - 0  
Hallescher FC - Sonnenhof Grossaspach 2 - 0  
Jena - Unterhaching 4 - 5  
Osnabrück - Cottbus 3 - 1  
Uerdingen - Aalen 2 - 0  
Zwickau - Meppen 1 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Union Espanola 1 - 1  
Audax Italiano - Curico Unido 4 - 1  
Huachipato - Colo Colo 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaka - APOEL Nicosia 1 - 0  
Apollon Limasszol - Alki Oroklini 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Jihlava 0 - 0  
Sokolov - Vitkovice 4 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Pribram 2 - 2  
Karvina - Slavia Praha 1 - 3  
Ostrava - Slovacko 0 - 3  
Zlín - Opava 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Randers 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Odense 5 - 3  
VSK Aarhus - Ballerup 2 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaizer Chiefs - Orlando Pirates 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Incheon 0 - 1  
Jeonnam - Daegu 1 - 2  
Sangju Sangmu - Gangwon 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cuenca - Macara Ambato    
LDU Quito - El Nacional Quito 4 - 0  
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Shabab Al-Ahli (UAE) 0 - 5  
Al-Ittihad (UAE) - Al-Ain 1 - 2  
Bani Yas - Al-Nasr (UAE) 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Lucs Minszk 4 - 1  
Dinamo Breszt - Gomel 0 - 0  
Dnyepr Mogiljev - Dinamo Minszk 0 - 3  
FK Minszk - Nyeman Grodno 1 - 2  
Szluck - Isloch 0 - 1  
Szmolevicsi - Sahtar Szoligorszk 0 - 2  
Torpedo Minszk - Torpedo Zogyino 0 - 2  
Vityebszk - Gorodeja 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lens - Grenoble 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Monaco 0 - 1  
Dijon - Bordeaux 0 - 0  
Nantes - Angers 1 - 1  
Paris SG - Toulouse 1 - 0  
Reims - Guingamp 2 - 1  
Strasbourg - Nimes 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Soyaux 0 - 1  
Dijon - Paris FC 0 - 5  
Guingamp - Montpellier 1 - 5  
Metz - Lille 2 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dila Gori - FC Samtredia 3 - 0  
Kolkheti Poti - FC Rustavi 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aszterasz Tripolisz - Larissza 2 - 0  
Panathinaikosz - Apollon Szmirnisz 5 - 1  
Panetolikosz - AEK Athén 2 - 1  
PAOK - Xanthi 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Sittard - Heracles 3 - 0  
NAC Breda - Ajax 0 - 3  
PSV - Heerenveen 3 - 0  
Zwolle - ADO Den Haag 2 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HNK Gorica - Istra 0 - 2  
Rijeka - Dinamo Zagreb 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aizawl - East Bengal 3 - 2  
Chennai City - NEROCA 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mumbai City - Atl. Kolkata 0 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arema FC - Barito Putera 3 - 1  
Persija Jakarta - Sriwijaya Palembang 3 - 2  
Persipura Jayapura - PSMS Medan 3 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zob Ahan - Pars Jonoubi Jam 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Kashiwa R. 0 - 3  
FC Tokyo - Kawasaki Frontale 0 - 2  
Gamba Osaka - Nagasaki 2 - 1  
Jubilo Iwata - Sapporo 0 - 2  
Sagan Tosu - Yokohama FM 2 - 1  
Sanfrecce Hiroshima - Nagoya GE 1 - 2  
Shimizu SP - Vissel Kobe 3 - 3  
Shonan Bellmare - Urawa RD 2 - 1  
Vegalta Sendai - Kashima A. 0 - 3  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Arabi (QAT) - Al-Sadd 0 - 3  
Al-Khor - Al-Duhail 0 - 1  
Al-Sailiya - Al-Gharafa 2 - 1  
Labdarúgás (Kazah Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyrau - Kairat Almaty 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Garbarnia Krakkó 1 - 1  
GKS Tychy - GKS Katowice 4 - 0  
LKS Lodz - TBB Nieciecza 1 - 1  
Olsztyn - Podbeskidzie Bielsko-B. 0 - 2  
Puszcza Niepolomice - GKS Jastrzebie 2 - 0  
Sandecja Nowy Sacz - Chrobry Glogow 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cracovia Krakkó - Slask Wroclaw 1 - 1  
Korona Kielce - Gornik Zabrze 4 - 2  
Lech Poznan - Wisla Plock 2 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - MTK 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawkab Marrakesh - FAR Rabat 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monarcas Morelia - Cruz Azul 0 - 2  
Puebla - Tijuana 0 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - MTK 3 - 2  
FTC - Kisvárda 2 - 0  
Honvéd - Mezőkövesd 1 - 1  
Puskás Akadémia - Haladás 2 - 0  
Újpest - Paks 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Odd Grenland 1 - 0  
Haugesund - Start 3 - 1  
Lilleström - Kristiansund 2 - 0  
Rosenborg - Bodö/Glimt 1 - 1  
Sandefjord - Molde 1 - 3  
Stabaek - Strömsgodset 2 - 2  
Tromsö - Sarpsborg 0 - 2  
Valerenga - Ranheim 2 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essen-Schönebeck - Freiburg 2 - 2  
Frankfurt - Mönchengladbach 8 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internazionale - Frosinone 3 - 0  
Juventus - SPAL Ferrara 2 - 0  
Udinese - Roma 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Perugia 2 - 1  
Livorno - Cittadella 0 - 0  
Padova - Carpi 0 - 1  
Venezia - Brescia 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Potenza 1 - 1  
Casertana - Paganese 4 - 1  
Catania - Reggina 1 - 0  
Cavese - Rende 1 - 1  
Matera - Siracusa 2 - 1  
Rieti - Juve Stabia 1 - 3  
Sicula Leonzio - Catanzaro 0 - 2  
Vibonese - Viterbese 1 - 0  
Virtus Francavilla - Monopoli 3 - 3  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - Lucs Vlagyivosztok 1 - 1  
Csertanovo Moszkva - FK Krasznodar 2 3 - 0  
Kurszk - Zenit Sz'tpétervár 2 2 - 1  
Mordovija Szaranszk - Tyumeny 1 - 1  
Nyizsnyij Novgorod - Tom Tomszk 2 - 1  
Rotor Volgográd - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Fakel Voronyezs 2 - 0  
Szocsi - Baltika Kalinyingrád 4 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Himki 0 - 1  
Tambov - SZKA Habarovszk 3 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Rubin Kazany 1 - 1  
Dinamo Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 2  
Orenburg - Ufa 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Klagenfurt - Liefering 3 - 0  
BW Linz - Lafnitz 0 - 1  
WSG Wattens - Horn 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Austria Wien 1 - 2  
Hartberg - Salzburg 0 - 4  
Wolfsberg - Mattersburg 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Sp. Luqueno 0 - 1  
Guarani Asuncion - General Diaz 0 - 2  
Libertad Asuncion - Olimpia Asuncion 0 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Rosario - Sporting Cristal 0 - 8  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cova Piedade - Aves 0 - 0  
Lusitano Vildemoinhos - Sporting CP 1 - 4  
Porto - Belenenses 2 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Leicester 1 - 1  
Everton - Cardiff 1 - 0  
Fulham - Southampton 3 - 2  
Manchester Utd. - Crystal Palace 0 - 0  
Tottenham - Chelsea 3 - 1  
Watford - Liverpool 0 - 3  
West Ham - Manchester City 0 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - CFR Cluj 0 - 1  
Sepsi OSK - Astra Giurgiu 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamilton - Celtic 0 - 3  
Hibernian - Dundee 2 - 2  
Motherwell - Aberdeen 3 - 0  
Rangers - Livingston 3 - 0  
St. Johnstone - Kilmarnock 0 - 0  
St. Mirren - Hearts 2 - 0  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Dumbarton 3 - 0  
Alloa - Brechin 3 - 0  
Arbroath - Stranraer 0 - 1  
Beith - Ayr Utd. 0 - 3  
Berwick - East Fife 1 - 2  
Cowdenbeath - Brora Rangers 1 - 0  
Forfar - BSC Glasgow FC 2 - 0  
Greenock Morton - Peterhead 1 - 1  
Montrose - Annan 0 - 0  
Queen of South - Formartine Utd. 4 - 1  
Queens Park - Raith Rovers 0 - 3  
Stenhousemuir - Falkirk 4 - 2  
Stirling Univ. - Elgin 0 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ross County - Dunfermline 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Las Palmas 4 - 1  
Deportivo - Osasuna 2 - 0  
Gimnastic - Almería 2 - 2  
Lugo - Cordoba 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - Leioa 1 - 1  
Durango - Tudelano 1 - 0  
Real Sociedad B - Oviedo B 2 - 3  
UD Logrones - CD Vitoria 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cornella - Atl. Baleares 2 - 0  
Valencia B - Conquense 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Barcelona 1 - 1  
Eibar - Real Madrid 3 - 0  
Huesca - Levante 2 - 2  
Valencia - Rayo Vallecano 3 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Winterthur 5 - 1  
Servette - Vaduz 4 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xamax - FC Zürich 3 - 3  
Young Boys - Lugano 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Hilal (KSA) 1 - 1  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Taawon 2 - 4  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napredak Krusevac - Macsva Sabacs 2 - 0  
Radnicki Nis - Crvena zvezda 2 - 2  
Radnik Surdulica - Mladost Lucani 1 - 0  
Spartak Subotica - Bacska Palanka 3 - 0  
Vojvodina - Zemun 0 - 0  
Vozdovac - Proleter Novi Sad 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Trencin 0 - 0  
Senica - Zemplin Michalovce 2 - 4  
Sered - Zilina 1 - 1  
Slovan Bratislava - Ruzomberok 1 - 1  
Trnava - Nitra 2 - 3  
Zlate Moravce - Podbrezova 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Rudar Velenje 2 - 0  
Maribor - Krsko 3 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Ümraniyespor 2 - 2  
Hatayspor - Altay Izmir 1 - 1  
Istanbulspor - Genclerbirligi 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Kayserispor 5 - 0  
Ankaragücü - Besiktas 1 - 4  
Erzurum Bld. Spor - Antalyaspor 1 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Deszna Csernigov 0 - 2  
Mariupol - Vorszkla Poltava 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connah's Quay - Cardiff Met Univ. 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Loughgall - Dergview 6 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crusaders - Institute 3 - 2  
Dungannon - Glentoran 1 - 0  
Glenavon - Ards 3 - 1  
Linfield - Cliftonville 4 - 2  
Warrenpoint - Coleraine 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuressaare - Elva 1 - 0  
Labdarúgás (Üzbég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bunyodkor - Metallurg Bekobod 1 - 0  
MMA (Cage 45)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Savolainen - T. Lampinen 0 - 1  
J. Elonen-Kulmala - D. Baneschi 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night - Peking)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Overeem - S. Pavlovich 1 - 0  
C. Blaydes - F. Ngannou 0 - 1  
Hu Yaozong - R. Coulter 0 - 1  
K. Holland - Jo. Phillips 1 - 0  
L. Jingliang - D. Zawada 1 - 0  
Pingyuan Liu - Martin Day 1 - 0  
S. Kenan - A. Morono 0 - 1  
S. Sumudaerji - L. Smolka 0 - 1  
Song Yadong - V. Morales 1 - 0  
Weili Zhang - J. Aguilar (női) 1 - 0  
Wu Yanan - L. Mueller (női) 1 - 0  
Yan Xiaonan - S. Kondo (női) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - M. Ericsson (Abu Dhabi Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
C. Sainz Jr. - N. Hülkenberg (Abu Dhabi Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
D. Ricciardo - K. Räikkönen (Abu Dhabi Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
F. Alonso - B. Hartley (Abu Dhabi Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
F. Alonso - S. Vandoorne (Abu Dhabi Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
K. Magnussen - C. Leclerc (Abu Dhabi Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
L. Hamilton - M. Verstappen (Abu Dhabi Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Abu Dhabi Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Abu Dhabi Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Abu Dhabi Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
N. Hülkenberg - E. Ocon (Abu Dhabi Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
P. Gasly - B. Hartley (Abu Dhabi Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
P. Gasly - M. Ericsson (Abu Dhabi Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
R. Grosjean - K. Magnussen (Abu Dhabi Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
R. Grosjean - N. Hülkenberg (Abu Dhabi Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Perez - C. Sainz Jr. (Abu Dhabi Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Perez - E. Ocon (Abu Dhabi Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Sirotkin - L. Stroll (Abu Dhabi Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Abu Dhabi Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - M. Verstappen (Abu Dhabi Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas (Abu Dhabi Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
V. Bottas - K. Räikkönen (Abu Dhabi Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
V. Bottas - M. Verstappen (Abu Dhabi Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Abu Dhabi Nagydíj 2018, időmérő    
Forma-1., Abu Dhabi Nagydíj 2018, időmérő - Top3    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Gloucester 23 - 6  
London Wasps - Bristol 32 - 28  
Sale - Northampton Saints 18 - 13  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agen - Montpellier 15 - 18  
Bordeaux - Toulon 36 - 25  
Perpignan - Castres 12 - 16  
Racing-Metro - Grenoble 24 - 23  
Section Paloise - Toulouse 13 - 15  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Cheetahs - Benetton Treviso 31 - 25  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Ausztrália 37 - 18  
Franciaország - Fidzsi-szigetek 14 - 21  
Grúzia - Tonga 20 - 9  
Olaszország - Új-Zéland 3 - 66  
Skócia - Argentína 14 - 9  
Spanyolország - Szamoa 10 - 28  
Wales - Dél-Afrika 20 - 11  
Írország - USA 57 - 14  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maringa - Caramuru 3 - 1  
Ribeirao Preto - Corinthians-Guarulhos 3 - 2  
Sesi SP - Sao Judas 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesi Volleyball Bauru - Minas 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Suwon Kepco 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Hwaseong IBK 0 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Narbonne 1 - 3  
Chaumont - Nantes 0 - 3  
Rennes - Montpellier 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Venelles 3 - 0  
Chamalieres - Paris SC 0 - 3  
Marcq-en-Baroeul - Quimper 3 - 1  
Mougins - Le Cannet 1 - 3  
St-Raphael - Cannes 0 - 3  
Vandoeuvre-Nancy - Mulhouse 0 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gosei Trefuerza - Toray Arrows 3 - 1  
Nagano Tridents - JTEKT Stings 0 - 3  
Osaka Blazers - JT Thunders 3 - 1  
Suntory Sunbirds - FC Tokyo 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ishikawa Blue Cats - JT Marvelous 1 - 3  
NEC Red Rockets - Toray Arrows 2 - 3  
Okayama Seagulls - Saitama Ageo Medics 2 - 3  
Toyota Body Queenseis - Denso Airybees 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Liaoning 0 - 3  
Shangdong - Beijing 3 - 1  
Shanghai - Guangdong 3 - 2  
Tianjin - Jiangsu 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Szczecin 3 - 1  
Zawiercie - Belchatow 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MKS Kalisz - Bydgoszcz 0 - 3  
Pila - Chemik Police 1 - 3  
Rzeszow - LKS Lodz 3 - 2  
Röplabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pénzügyőr - Kazincbarcika 1 - 3  
Röplabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giesen - Düren 1 - 3  
Herrsching - Friedrichshafen 0 - 3  
Röplabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Suhl Thüringen 3 - 2  
Münster - Schwerin 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Trentino 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Novara 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Jugra Nyizsnyevartovszk 3 - 0  
Dinamo-LO - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 3  
Jugra Szurgut - Jaroszlavl 3 - 0  
Nova Novokujbisevszk - Zenit Szentpétervár 1 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - San Sadurnino 3 - 0  
Conectabalear Manacor - Teruel 1 - 3  
L'Illa Grau - Vecindario Gran Canaria 3 - 2  
Rio Duero Soria - Barcelona 3 - 2  
Santanderina - Melilla 3 - 2  
Ushuaia Ibiza - Uriba Palma 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcobendas - Avarca de Menorca 3 - 1  
Haris Dimurol - Haro Rioja 3 - 2  
IBSA Las Palmas - Sant Cugat 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Plevne 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Karayollari - Beylikduzu Ihtisas 1 - 3  
Besiktas - Halkbank Ankara 3 - 1  
Canakkale Bld. Spor - Eczacibasi Istanbul 0 - 3  
Galatasaray - Aydin Bld. Spor 3 - 0  
Vakifbank Istanbul - Nilufer Bld. Spor 3 - 0  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Carlsen - F. Caruana (11. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
Sífutás (Ruka, sprint)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Halfvarsson - Emil Iversen 0 - 1  
F. Pellegrino - R. Hakola 1 - 0  
G. Retivykh - O. Svensson 1 - 0  
I. Niskanen - J. Hediger    
J.H. Klaebo - A. Bolshunov 0 - 1  
Ruka, sprint 2018    
Ruka, sprint 2018 - Top 3    
S.T. Fossli - E. Brandsdal 0 - 1  
Sífutás (Ruka, sprint, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Kalla - I. Sargent    
H. Falk - S. Björnsen 0 - 1  
K. Parmakoski - I.F. Östberg 1 - 0  
M.C. Falla - Sti. Nilsson 1 - 0  
N. Matveeva - E. Shapovalova 0 - 1  
Ruka, sprint, női 2018    
Ruka, sprint, női 2018 - Top 3    
Y. Belorukova - N. Nepryaeva 1 - 0  
Síugrás (Ruka, 1. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruka, 1. verseny, 2018    
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Q. Halys - F. Baldi 0 - 2  
U. Humbert - K. Krawietz 2 - 0  
Tenisz (Andria, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drzewiecki K / Walkow S - Huesler M-A / Pel D 2 - 1  
Tenisz (Davis-kupa, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Dodig I / Pavic M 3 - 1  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Gunneswaran - E. Ymer 0 - 2  
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P / Yang T-H - Prashanth N V S / Ramanat 1 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feixiang Sun - M. Caljouw 2 - 1  
R. Ouseph - Haichao Liu 1 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis M / Langridge C - Lane B / Vendy S 2 - 1  
Lamsfuss M / Seidel M E - Daugaard D / Sogaard F    
Tollaslabda (Scottish Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xiaoxin Chen - L. Kjaersfeldt 1 - 2  
Yanyan Cai - K. Gilmour 1 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lefel E / Tran A - Piek S / Seinen C 2 - 0  
Tollaslabda (Scottish Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends J / Piek S - Lamsfuss M / Herttrich I    
Ellis M / Smith L - Moore J / Wolfenden T 2 - 0  
Tollaslabda (Syed Modi Int., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sam. Verma - C.A. Dwi Wardoyo 2 - 1  
T. Sitthikom - Guangzu Lu 1 - 2  
Tollaslabda (Syed Modi Int., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivanov V / Sozonov I - Alfian F / Ardianto M R 0 - 2  
Rankireddy S / Shetty C - Bö M / Mogensen C 2 - 0  
Tollaslabda (Syed Modi Int., vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponnappa A / Rankireddy S - Ou X / Feng X 1 - 2  
Prasetya A E / Islami M G - Rivaldy R / Mentari P H 1 - 2  
Tollaslabda (Syed Modi Intern., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Hartawan - S. Nehwal 1 - 2  
Xuerui Li - Yue Han 1 - 2  
Tollaslabda (Syed Modi Intern., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolotova E / Davletova A - Ponnappa A / Reddy N S 0 - 2  
Chow M K / Lee M Y - Haris D D / Pradipta R A    
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - VK Posk 11 - 7  
Jadran Herceg Novi - Jadran Split 11 - 7  
Sabac - Primorac Kotor 12 - 10  
Vízilabda (OB I, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Eger 8 - 12  
Honvéd - FTC 8 - 17  
KSI - Szombathely 9 - 13  
Pécs - Szentes 8 - 8  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UVSE - Kaposvár 11 - 8  
Vasas - Tatabánya 7 - 7  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Dunaújváros 8 - 14  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Canottieri Napoli 11 - 8  
Posillipo Napoli - Savona 7 - 7  
Quinto - Ortigia 9 - 11  
Roma - Florentia 9 - 10  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Buglioni - Fanlong Meng 0 - 1  
K.S. Yafai - Isr. Gonzalez 1 - 0  

 

2018.11.23.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Orleans - Atlanta 31 - 17  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veitera Lappeenranta - Mikkelin Kampparit 6 - 5  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bollnäs - Villa Lidköping 3 - 1  
Broberg/Söderhamn - Frillesas 4 - 1  
Tellus - Motala 2 - 2  
Vetlanda - Edsbyn 3 - 7  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Bite - Melbourne Aces 8 - 2  
Auckland Tuatara - Brisbane Bandits 5 - 4  
Geelong-Korea - Perth Heat    
Sydney Blue Sox - Canberra Cavalry 4 - 7  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Olaszország 6 - 8  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Németország 6 - 4  
Svédország - Oroszország 7 - 4  
Darts (Players Championship Finals)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adr. Lewis - A. Hunt 6 - 2  
B. Dolan - M. Barnard 6 - 4  
C. Dobey - R. Meulenkamp 6 - 3  
D. Chisnall - Jam. Lewis 6 - 4  
D. Gurney - R. Thornton 6 - 3  
D. Noppert - Ro.-Jo. Rodriguez 6 - 3  
D. Webster - J. de Graaf 6 - 3  
G. Anderson - A. Tabern 6 - 2  
G. Clemens - A. Gilding 6 - 3  
Ian White - S. Taylor 6 - 2  
J. Clayton - M. Webster 6 - 3  
J. de Zwaan - J. Klaasen 6 - 4  
J. Payne - R. Searle 2 - 6  
J. Wade - Ross Smith 6 - 4  
J. Wattimena - S. Burton 5 - 6  
Jam. Wilson - D. van den Bergh 6 - 2  
John Henderson - Joe Cullen 5 - 6  
K. Ratajski - G. Price 6 - 5  
Kee. Brown - B. van de Pas 6 - 3  
Kee. Brown - M. Suljovic    
M. Hopp - Ste. West 6 - 4  
M. van Gerwen - M. Edgar 6 - 1  
Mer. King - Sim. Stevenson 6 - 4  
Mic. Mansell - M. Razma 4 - 6  
Michael Smith - V. van der Voort 6 - 0  
N. Aspinall - M. Schindler 6 - 1  
P. Wright - A. Alcinas 6 - 2  
R. Cross - C. Reyes 1 - 6  
R. Joyce - Ste. Lennon 2 - 6  
Ric. Evans - J. Dekker 6 - 3  
S. Beaton - K. Huybrechts 6 - 5  
S. Bunting - R. North 6 - 5  
S. Whitlock - K. Anderson 6 - 4  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Svarog Teplice 5 - 7  
FTZS Liberec - VSB Ostrava 10 - 5  
Melnik - Helas Brno 2 - 4  
Uherske Hradiste - Slavia Praha 2 - 4  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F-League Selection - Hokkaido 5 - 1  
Nagoya - Sendai 5 - 0  
Osaka - Oita 5 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone Pescara - Feldi Eboli 6 - 0  
Meta Catania - Augusta 3 - 2  
Pesarofano - Arzignano 4 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Norilszkij Nikel 3 - 0  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levante - Palma Futsal 2 - 2  
Zaragoza - Valdepenas 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Pardubice 6 - 1  
Mladá Boleslav - Plzen 0 - 1  
Mountfield HK - Litvínov 3 - 2  
Olomouc - Liberec 2 - 2  
Trinec - Vítkovice 3 - 0  
Zlín - Sparta Praha 0 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Odense 5 - 3  
Esbjerg - Herlev Eagles 3 - 2  
Rödovre - Sönderjyske 2 - 2  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Vasas 8 - 3  
FTC - Dunaújváros 2 - 3  
Gyergyói HK - Vienna Capitals 2 5 - 2  
Újpest - Brassó 0 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KeuPa - Imatra Ketterä 3 - 3  
Koovee - Kiekko-Vantaa 1 - 4  
LeKi - TUTO 1 - 2  
RoKi - Heinolan Peliitat 2 - 2  
SaPKo - Kokkolan Hermes 5 - 4  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - SaiPa 6 - 0  
Kalpa - Vaasan Sport 6 - 3  
Kärpät - HIFK 5 - 6  
Lahti Pelicans - Kookoo 1 - 2  
Lukko - Ässät 2 - 3  
Tappara - JYP 2 - 2  
Turku PS - Ilves 5 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Lyon 5 - 1  
Chamonix-Morzine - Anglet 3 - 0  
Mulhouse - Bordeaux 3 - 2  
Nice - Gap 2 - 3  
Rouen - Grenoble 2 - 5  
Strasbourg - Angers 3 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Dinamo Minszk 5 - 1  
Dinamo Riga - Avangard Omszk 3 - 0  
Jokerit - Barisz Asztana 1 - 1  
Red Star Kunlun - Szpartak Moszkva 0 - 2  
Slovan Bratislava - Vityaz Podolszk 2 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Stoczniowiec Gdansk 3 - 1  
Jastrzebie - Polonia Bytom 5 - 0  
Podhale Nowy Targ - Nesta Torun 5 - 3  
Unia Oswiecim - Orlik Opole 3 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - GKS Katowice 2 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Edmonton 1 - 1  
Buffalo - Montreal 2 - 2  
Minnesota - Winnipeg 4 - 2  
New Jersey - NY Islanders 3 - 3  
Philadelphia - NY Rangers 4 - 0  
Washington - Detroit 3 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Stjernen 5 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Frankfurt Löwen 3 - 3  
Bayreuth - Deggendorf 0 - 7  
Crimmitschau - Dresden 11 - 4  
Freiburg - Kassel 0 - 1  
Heilbronn - Ravensburg 2 - 5  
Lausitzer Füchse - Kaufbeuren 2 - 4  
Tölzer Löwen - Bietigheim/Bissingen 3 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Nürnberg 5 - 2  
Iserlohn - Köln 1 - 3  
Mannheim - Krefeld 3 - 0  
München - Bremerhaven 2 - 2  
Straubing - Ingolstadt 7 - 2  
Wolfsburg - Schwenningen 1 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Innsbruck 5 - 3  
Fehérvár - Villach 4 - 2  
Linz - Graz 5 - 2  
Medvescak Zagreb - Klagenfurt 2 - 4  
Südtirol Bolzano - Znojmo 1 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Ambri 3 - 6  
Langnau Tigers - Rapperswil 1 - 1  
Lausanne - Zürich Lions 4 - 5  
Lugano - Fribourg 6 - 0  
Servette - Biel 6 - 1  
Zug - Bern 3 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Björklöven 2 - 1  
Karlskrona - Oskarshamn 0 - 2  
Leksand - Pantern Malmö 1 - 3  
Södertälje - Tingsryd 1 - 3  
Vita Hasten - Karlskoga 1 - 4  
Västeras - Almtuna 4 - 2  
Västervik - MODO 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Färjestad 4 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Kosice 1 - 1  
MAC - B. Bystrica 3 - 6  
Nitra - Poprad 7 - 2  
Trencin - Liptovsky Mikulas 4 - 3  
Zvolen - Detva 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Rjazany 2 - 0  
CSZK Szamara - Szarov 2 - 2  
Dizel Penza - Burany Voronyezs 2 - 2  
Himik Voszkreszenszk - Chengdu 1 - 1  
Izssztal Izsevszk - Zauralje Kurgan 2 - 3  
Lada Toljatti - Tambov 4 - 0  
Molot Perm - Cselmet Cseljabinszk 3 - 3  
Nyeftyanyik Almetyevszk - Juzsnij Ural Orszk 3 - 0  
Torosz Nyeftekamszk - Gornyak Ucsali 3 - 2  
Zvezda Csehov - Heilongjiang 5 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Cairns 109 - 95  
NZ Breakers - Perth 84 - 84, h.u. 93 - 98  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Melbourne Boomers 72 - 70  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Charleroi Spirou 76 - 73  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Seoul Knights 74 - 70  
Goyang - Jeonju KCC Egis 85 - 66  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Bucheon KEB 75 - 50  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Olimpia Milano 90 - 80  
Baskonia Vitoria - Panathinaikosz 86 - 77  
Buducnost Podgorica - CSZKA Moszkva 93 - 92  
Zalgiris Kaunas - Himki Moszkva 83 - 84  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Blois 75 - 71  
Chartres - Poitiers 94 - 91  
Denain - Orleans 63 - 73  
Evreux - Caen 86 - 76  
Lille - Nancy 74 - 70  
Paris BC - Gries-Oberhoffen 80 - 86  
Roanne - Quimper 93 - 88  
Rouen - Vichy-Clermont 72 - 68  
St-Chamond - Nantes 74 - 79  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Le Portel 89 - 84  
Paris Levallois - Fos-sur-Mer 81 - 90  
Strasbourg - Nanterre 75 - 85  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermes Zagreb - Zadar 95 - 79  
Zabok - Vrijednosnice Osijek 84 - 69  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Mikawa Kariya 64 - 62  
Kawasaki Brave Thunders - Tochigi 79 - 86  
Osaka - Hokkaido 81 - 70  
Rizing Fukuoka - Albirex Niigata 71 - 68  
Shiga - Tokyo Sunrockers 58 - 87  
Tokyo Alvark - Kyoto 85 - 87  
Toyama - Nagoya Dolphins 85 - 85, h.u. 97 - 99  
Toyohashi Neophoenix - Chiba 66 - 87  
Yokohama - Ryukyu Okinawa 53 - 89  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Xinjiang 96 - 111  
Fujian - Jilin 104 - 101  
Guangzhou - Liaoning 101 - 117  
Qingdao - Shanghai Sharks 107 - 114  
Shenzhen - Shandong 116 - 91  
Sichuan - Beijing Ducks 73 - 87  
Zhejiang Guangsha - Tianjin 125 - 103  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gliwice - Szczecin 95 - 81  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Debrecen 85 - 76  
Kecskemét - Szeged 83 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Minnesota 102 - 112  
LA Clippers - Memphis 98 - 98, h.u. 112 - 107  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vechta - Bremerhaven 85 - 64  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Palencia 94 - 69  
Castello - Barcelona B 70 - 70, h.u. 85 - 81  
Huesca - Granada 61 - 61, h.u. 89 - 82  
Leyma Coruna - Melilla 72 - 76  
Lleida - Real Canoe 73 - 55  
Valladolid - Ourense 66 - 72  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Stari Banovci - Zlatibor Cajetina 79 - 74  
Dynamic Belgrád - Mladost Zemun 100 - 75  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Selestat 28 - 26  
Creteil - Saran 32 - 28  
Nancy - Cavigal Nice 31 - 25  
Strasbourg Schiltigheim - Grenoble 27 - 26  
Vernon St-Marcel - Cherbourg Manche 22 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wybrzeze Gdansk - Spojnia Gdynia 33 - 27  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Csurgó 29 - 29  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elbflorenz - Dormagen 23 - 24  
Lübeck-Schwartau - Emsdetten 30 - 24  
Rhein Vikings Neuss - Nordhorn-Lingen 27 - 33  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Cseljabinszk - SZKIF Krasznodar 18 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Baia Mare 35 - 26  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Winterthur 26 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Ystad IF 26 - 35  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Loka 29 - 24  
Maribor - Krka Novo Mesto 28 - 27  
Trebnje - Dol TKI Hrastnik 30 - 25  
Kézilabda (vb-selejtező, női, 3.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Portugália 31 - 23  
Olaszország - Görögország (Helyszín: Görögország) 19 - 23  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Németország 20 - 19  
Csehország - Horvátország 21 - 19  
Románia - Szerbia 29 - 26  
Spanyolország - Lengyelország 23 - 16  
Svájc - Szlovákia 22 - 35  
Svédország - Montenegró 28 - 30  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája, női, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Mali 2 - 3  
Kamerun - Ghána (Helyszín: Ghána) 1 - 1  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordj Bou Arreridj - JS Kabylie 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Peterborough 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ipswich - West Bromwich 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Atl. Tucuman 1 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Western Sydney Wanderers - Newcastle Jets 0 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Mechelen 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Bruges - Zulte Waregem 1 - 3  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitosa Bistritsa - Slavia Szófia 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Fortaleza 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Fluminense 2 - 0  
Ceara - Parana 1 - 0  
Chapecoense - Sport Recife 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leverkusen - VfB Stuttgart 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Duisburg 0 - 1  
Fürth - Magdeburg 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lotte - Rostock 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Vlasim 1 - 2  
Usti nad Labem - Chrudim 3 - 1  
Znojmo - FC Hradec Kralove 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Teplice 1 - 0  
Liberec - Plzen 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vejle - Aalborg 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tecnico Univ. Ambato - Delfin Manta    
Univ. Catolica de Quito - Aucas Quito    
Labdarúgás (Egyesült Arab Emir. bajnokság )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wahda - Al-Jazeera (UAE) 1 - 2  
Dibba Al-Fujairah - Al-Sharjah 2 - 3  
Emirates Ras Al-Khaimah - Al-Fujairah 3 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AC Ajaccio - Clermont 0 - 0  
Beziers - Valenciennes 1 - 1  
Nancy - Red Star 93 1 - 0  
Niort - Chateauroux 0 - 1  
Orleans - Brest 0 - 0  
Paris FC - Le Havre 1 - 0  
Sochaux - Auxerre 1 - 4  
Troyes - Lorient 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg-Peronnas - Tours 2 - 0  
Cholet - Dunkerque 1 - 3  
Concarneau - Quevilly Rouen 2 - 1  
Jeanne D'Arc de Drancy - Villefranche sur Saone 0 - 1  
L'Entente Sannois - Avranches 1 - 3  
Laval - Pau 0 - 2  
Lyon Duchere - Le Mans 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - St-Etienne 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Maastricht 0 - 1  
Almere City - Dordrecht 1 - 1  
Den Bosch - Cambuur 1 - 1  
FC Eindhoven - Helmond 2 - 1  
Go Ahead Eagles - Oss 0 - 1  
RKC Waalwijk - Nijmegen 1 - 0  
Roda - Telstar 3 - 0  
Sparta Rotterdam - PSV 2 0 - 0  
Volendam - Utrecht 2 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - VV Alkmaar 0 - 2  
ADO Den Haag - Excelsior/Barendrecht 2 - 0  
PSV - Twente 3 - 3  
Zwolle - Ajax 3 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudes - Inter Zapresic 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shilong Lajong - Minerva Punjab 2 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northeast Utd. - Kerala Blasters 2 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitra Kukar - PS Tira Bantul 1 - 0  
Persib Bandung - Perseru Serui 2 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Machine Sazi Tabriz - Sepahan 1 - 1  
Paykan - Foolad Khuzestan 2 - 3  
Sanat Naft Abadan - Nassaji Mazandaran 1 - 1  
Sepidrood Rasht - Naft Masjed Soleyman 0 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Kharaitiyat - Al-Shahaniya 0 - 1  
Qatar SC - Al-Ahli (QAT) 0 - 1  
Umm-Salal - Al-Rayyan 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rionegro Aguilas - Junior de Barranquilla 2 - 3  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rakow Czestochowa - Chojniczanka Chojnice 1 - 0  
Stal Mielec - Warta Poznan 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piast Gliwice - Zaglebie Sosnowiec 0 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - Olympique de Khouribga 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hellas Verona - Palermo 1 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - CSZKA Moszkva 0 - 2  
Lokomotív Moszkva - Ural Jekatyerinburg 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Wien Amatőr - Vorwärts Steyr 4 - 2  
Kapfenberg - Amstetten 2 - 0  
Wacker Innsbruck Amatőr - Austria Lustenau 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - CA 3 de Febrero 3 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Gaz Metan Medias 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granada - Sp. Gijón 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leganes - Alavés 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Aarau 1 - 3  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Shabab (KSA) 1 - 0  
Al-Qadisiyah - Al-Raed 3 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Rad Belgrád 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Mura 2 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karabukspor - Balikesirspor 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Konyaspor 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Doneck - FC Lviv 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambrian&Clydach Vale - TNS 0 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newry City - Ballymena Utd. 1 - 2  
MMA (ONE Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Vera - M. Cerilli 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Bath 16 - 8  
Worcester - Harlequin 20 - 13  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Cardiff 40 - 15  
Leinster - Ospreys 52 - 7  
Llanelli Scarlets - Ulster 29 - 12  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BRB/Brasilia - Praia 0 - 3  
Curitiba Volei - Balneario Camboriu 3 - 0  
Fluminense - Barueri 2 - 3  
Osasco Nestle - Pinheiros 2 - 3  
Sao Caetano - Sesc RJ 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Cheonan Skywalkers 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arago de Sete - Tourcoing 3 - 2  
Poitevin Poitiers - Ajaccio GFC 1 - 3  
Toulouse - Nice 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Radom - Bedzin 3 - 0  
Resovia Rzeszow - Olsztyn 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeopark Kula - Istanbul BB 0 - 3  
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Baldi - I. Marchenko 2 - 1  
K. Krawietz - F. Gaio 2 - 1  
Q. Halys - R. Marcora    
U. Humbert - S. Stakhovsky 2 - 0  
Tenisz (Andria, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesler M-A / Pel D - Ignatik U / Uzhylovskyi V 2 - 0  
Kolar Z / Oliveira G - Drzewiecki K / Walkow S 1 - 2  
Tenisz (Davis-kupa, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-W. Tsonga - M. Cilic 0 - 3  
J. Chardy - B. Coric 0 - 3  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - B. Schnur 2 - 1  
R. Albot - P. Gunneswaran 1 - 2  
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martin A / Podlipnik-Cast - Prashanth N V S / Ramanat 0 - 2  
Purcell M / Saville L - Hsieh C-P / Yang T-H 1 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lane - L. Corvee 1 - 2  
Feixiang Sun - V. Svendsen 2 - 1  
Haichao Liu - L. Claerbout 2 - 1  
K. Bruun - R. Ouseph 0 - 2  
K. Koljonen - Feixiang Sun 0 - 2  
L. Claerbout - B. Leverdez 2 - 1  
L. Corvee - R. Ouseph 1 - 2  
M. Caljouw - K. Schaefer 2 - 0  
M. Caljouw - T. Rouxel 2 - 0  
N. Fransman - Haichao Liu 1 - 2  
T. Penty - T. Rouxel 0 - 2  
V. Svendsen - L. Wraber 2 - 0  
Tollaslabda (Scottish Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends J / Jille R - Lamsfuss M / Seidel M E 1 - 2  
Bay-Smidt M / Moelhede L - Daugaard D / Sogaard F 1 - 2  
Daugaard D / Sogaard F - Briggs P / Mairs G 2 - 0  
Dunn A / Hall A - Arends J / Jille R 1 - 2  
Ellis M / Langridge C - Eidestedt R / Kaesbauer P 2 - 0  
Ellis M / Langridge C - Hemming C / Wolfenden T 2 - 1  
Geiss B / Volker J C - Lamsfuss M / Seidel M E 0 - 2  
Gicquel T / Labar R - Lane B / Vendy S 1 - 2  
Lane B / Vendy S - Corvee J / Kersaudy B 2 - 0  
Leydon-Davis O / Manota A - Gicquel T / Labar R 0 - 2  
Magee J / Reynolds P - Eidestedt R / Kaesbauer P 1 - 2  
Popov C / Popov T J - Briggs P / Mairs G 0 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mikkela - Jia Min Yeo 0 - 2  
C. Birch - Xiaoxin Chen 0 - 2  
Jia Min Yeo - Xiaoxin Chen 0 - 2  
K. Gilmour - Met. Poulsen 2 - 0  
K. Kuuba - L. Kjaersfeldt 0 - 2  
M. Skodstrup - Lia. Tan 2 - 0  
R. Honderich - S. Jaquet 0 - 2  
S. de Visch Eijbergen - L. Kjaersfeldt 0 - 2  
S. de Visch Eijbergen - M. Repiska 2 - 0  
Yanyan Cai - J.D. Jakobsen 2 - 0  
Yanyan Cai - M. Skodstrup 2 - 0  
Tollaslabda (Scottish Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birch C / Smith L - Cao T W / Yan C 2 - 0  
Delrue D / Palermo L - Boje A / Lundgaard S 2 - 0  
Delrue D / Palermo L - Goliszewski J / Kaepplein 2 - 0  
Efler L / Herttrich I - Honderich R / Tsai K 1 - 2  
Goliszewski J / Kaepplein - Finne-Ipsen J / Soby R 2 - 1  
Honderich R / Tsai K - Lefel E / Tran A 0 - 2  
Jager A / Kuspert S S - Lefel E / Tran A 0 - 2  
Karlsson E / Magnusson J - Piek S / Seinen C 1 - 2  
O'Donnell E / Torrance C - Piek S / Seinen C 0 - 2  
Stoeva G / Stoeva S - Birch C / Smith L 2 - 0  
Tollaslabda (Scottish Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eipe J / Poulsen M - Arends J / Piek S 1 - 2  
Ellis M / Smith L - Labar R / Mittelheisser A 2 - 0  
Ellis M / Smith L - Moelhede L / Lundgaard S 2 - 0  
Gicquel T / Delrue D - Tabeling R / Seinen C 0 - 2  
Hall A / Macpherson J - Lamsfuss M / Herttrich I 0 - 2  
Labar R / Mittelheisser A - Fan Q / Cao T W 2 - 0  
Lane B / Pugh J - Magee S / Magee C 1 - 2  
Mikkelsen M / Surrow M - Arends J / Piek S 1 - 2  
Moore J / Wolfenden T - Magee S / Magee C 2 - 0  
Seidel M E / Linda E - Moore J / Wolfenden T 0 - 2  
Tabeling R / Seinen C - Lamsfuss M / Herttrich I 0 - 2  
Tollaslabda (Syed Modi Int., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - Guangzu Lu 1 - 2  
K. Parupalli - T. Sitthikom 0 - 2  
V.A. Saputra - C.A. Dwi Wardoyo 0 - 2  
Zeqi Zhou - Sam. Verma 1 - 2  
Tollaslabda (Syed Modi Int., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Han C / Zhou H - Alfian F / Ardianto M R 0 - 2  
Ivanov V / Sozonov I - Gutama S K / Putra F W 2 - 0  
Kim G J / Lee Y D - Bö M / Mogensen C 0 - 2  
Tollaslabda (Syed Modi Int., vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponnappa A / Rankireddy S - Ronald R / Saufika A 2 - 1  
Puangpuapech N / Amitrapa - Ou X / Feng X 0 - 2  
Ren X / Zhou C - Prasetya A E / Islami M G 1 - 2  
Rivaldy R / Mentari P H - Reddy B S / Pooja D 2 - 1  
Tollaslabda (Syed Modi Intern., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yiman Zhang - R. Hartawan 1 - 2  
Yue Han - D.D. Ayustine 2 - 0  
Tollaslabda (Syed Modi Intern., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barkah Y / Sugiarto J F - Chow M K / Lee M Y 0 - 2  
Garg K / Hazarika N B - Bolotova E / Davletova A 0 - 2  
Lu C / Ya X - Haris D D / Pradipta R A 0 - 2  
Ponnappa A / Reddy N S - Kusumah T O / Sukoco V A 2 - 1  

 

2018.11.22.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Washington 31 - 23  
Detroit - Chicago 16 - 23  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo Moszkva 12 - 7  
Rogyina Kirov - Volga Uljanovszk 3 - 3  
Sztroitel Sziktivkar - Ural Trubnyik 4 - 4  
Vodnyik Arhangelszk - Kuzbassz Kemerovo 2 - 2  
Zorkij Krasznogorszk - Szibszelmas Novoszibirszk 5 - 5  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sirius - Hammarby 3 - 5  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Bite - Melbourne Aces 0 - 2  
Geelong-Korea - Perth Heat 7 - 1  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Lengyelország 8 - 3  
Norvégia - Svájc 7 - 8  
Németország - Svédország 2 - 8  
Olaszország - Oroszország 6 - 10  
Skócia - Finnország 10 - 4  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Skócia 6 - 9  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Finnország 10 - 4  
Olaszország - Lettország 7 - 11  
Oroszország - Dánia 12 - 5  
Svájc - Skócia 6 - 5  
Svédország - Németország 7 - 3  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langnau - Thun 7 - 7  
Rychenberg Winterthur - Kloten-Bülach 7 - 7  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Sparta Praha 3 - 2  
Gyeplabda (Champions Trophy, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Japán 4 - 0  
Kína - Ausztrália 0 - 0  
Nagy-Britannia - Hollandia 0 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Syracuse 1 - 4  
Charlotte - Belleville 2 - 2  
Hartford - Providence 3 - 3  
Milwaukee - Iowa 2 - 2  
San Diego - Ontario Reign 3 - 4  
Tucson - Stockton 3 - 2  
Utica - Laval 3 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Zell am See 1 - 1  
Gherdeina/Gröden - Feldkirch 1 - 4  
Milano - Kitzbühel 6 - 3  
Val Pusteria - Salzburg 2 5 - 2  
Vipiteno/Sterzing - Lustenau 1 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Herning 3 - 1  
Rungsted - Hvidovre 3 - 0  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Lida 4 - 1  
Junoszt Minszk - Metallurg Zslobin 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Torp. Nyizsnyij Novgorod 1 - 3  
Lokomotív Jaroszlavl - Dinamo Moszkva 2 - 0  
Metallurg Magnyitogorszk - Barsz Kazany 2 - 3  
Szeversztal Cserepovec - SZKA Szentpétervár 1 - 6  
Traktor Cseljabinszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 3 - 2  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lido Riga - Kurbads Riga 0 - 8  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Vancouver 4 - 3  
Arizona - Las Vegas 2 - 2  
Buffalo - Philadelphia 5 - 2  
Calgary - Winnipeg 6 - 3  
Carolina - Toronto 5 - 2  
Detroit - Boston 2 - 2  
Los Angeles - Colorado 3 - 7  
Minnesota - Ottawa 6 - 4  
Nashville - St. Louis 4 - 1  
New Jersey - Montreal 5 - 2  
NY Rangers - NY Islanders 5 - 0  
Pittsburgh - Dallas 5 - 1  
Tampa Bay - Florida 7 - 3  
Washington - Chicago 4 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Ringerike 4 - 0  
Storhamar - Stavanger 2 - 3  
Valerenga - Lillehammer 5 - 7  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Düsseldorf 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HV 71 - Brynäs 1 - 2  
Linköping - Rögle 2 - 3  
Mora - Malmö 2 - 2  
Timra - Skelleftea 3 - 5  
Växjö - Djurgarden 3 - 3  
Örebro - Lulea 2 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Nove Zamky 1 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - Jugra Hanti-Manszijszk 3 - 6  
Metallurg Novokuznyeck - Dinamo Szentpétervár 4 - 2  
Szokol Krasznojarszk - SZKA-Neva 2 - 4  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tohoku Blades - Nippon Cranes 3 - 2  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane - Illawarra 104 - 85  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franca - Sao Jose dos Campos 95 - 93  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Ostrava 95 - 79  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Incheon Elephants 73 - 80  
Changwon Sakers - Seoul Thunders 84 - 78  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Suwon OK Savingbank 73 - 60  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Anadolu Efes 88 - 93  
Gran Canaria - Bayern München 74 - 89  
Maccabi TA - Fenerbahce 70 - 74  
Olympiakosz - Real Madrid 88 - 83  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Reims 85 - 81  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Nanjing Tongxi 110 - 117  
Guangdong - Shanxi 137 - 115  
Jiangsu Dragons - Zhejiang Chouzhou 96 - 113  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Toronto 108 - 124  
Boston - New York 109 - 117  
Charlotte - Indiana 127 - 109  
Chicago - Phoenix 124 - 116  
Cleveland - LA Lakers 105 - 109  
Dallas - Brooklyn 119 - 113  
Golden State - Oklahoma City 95 - 123  
Houston - Detroit 126 - 124  
Milwaukee - Portland 143 - 100  
Minnesota - Denver 101 - 103  
Philadelphia - New Orleans 121 - 120  
San Antonio - Memphis 103 - 104  
Utah - Sacramento 110 - 119  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Primorska Koper 90 - 100  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - VEF Riga 82 - 91  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Raphael - Dunkerque 28 - 18  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Göppingen 25 - 28  
Bietigheim-Metterzimmern - Magdeburg 29 - 33  
Gummersbach - Flensburg 23 - 33  
Kiel - Füchse Berlin 26 - 22  
Lemgo - Stuttgart 29 - 24  
Melsungen - Erlangen 27 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potaissa Turda - Calarasi 26 - 29  
Universitatea Cluj - Suceava 26 - 31  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Dánia 22 - 20  
Norvégia - Magyarország 25 - 19  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svájc 34 - 25  
Horvátország - Szlovákia 22 - 20  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bejaia - Setif 1 - 0  
Bel-Abbes - Belouizdad 1 - 0  
Tadjenanet - Paradou 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Canberra Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Corinthians 1 - 0  
Cruzeiro - Vitória 3 - 0  
Flamengo - Gremio 2 - 0  
Palmeiras - America MG 4 - 0  
Santos - Botafogo RJ 1 - 1  
Vasco da Gama - Sao Paulo 2 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marienlyst - Bröndby 1 - 4  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Zamalek - El Daklyeh 2 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Rodez Aveyron 0 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Bengaluru 1 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Dep. Tolima 2 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wydad Casablanca - Youssoufia Berrechid 3 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. San Martin - Alianza Lima 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Arouca 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Rayo Vallecano 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Brommapojkarna 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lund - FF Malmö 0 - 2  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Ohud Medina 4 - 0  
Al-Fayha - Al-Hazm 1 - 1  
Al-Hazm - Al-Fayha 1 - 1  
Al-Wehda - Al-Baten 1 - 0  
Labdarúgás (U20 CONCACAF-bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20USA - U20Mexikó 2 - 0  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Modena 3 - 0  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Noliko Maaseik 3 - 1  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vakifbank Istanbul - Stuttgart 3 - 1  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Budowlani Lodz 3 - 0  
Röplabda (BL, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - CSM Bucuresti 1 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renata Campinas - Sesi SP 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Deajeon Blue Fangs 2 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - Újpest 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Novij Urengoj - Kuzbassz Kemerovo 3 - 2  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - M. Carlsen (10. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Baldi - A. Setkic 2 - 0  
I. Marchenko - L. Sonego 2 - 0  
L. Caruana - S. Stakhovsky 0 - 2  
R. Marcora - P. Lorenzi 2 - 0  
U. Humbert - U. Ignatik 2 - 0  
Tenisz (Andria, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesler M-A / Pel D - Grigelis L / Motti A 2 - 0  
Kolar Z / Oliveira G - Granollers G / Menendez-Maceiras A 2 - 0  
Margaroli L / Vega Hernan - Drzewiecki K / Walkow S 0 - 2  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F.F. Silva - B. Schnur 1 - 2  
P. Gunneswaran - O. Nedovyesov 2 - 0  
R. Albot - S.K. Mukund 2 - 1  
S. Fanselow - E. Ymer 1 - 2  
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banthia S / Bendre A - Martin A / Podlipnik-Cast 0 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Roovers - L. Wraber 1 - 2  
C. Kirchmayr - K. Koljonen 0 - 2  
C. Popov - K. Schaefer 1 - 2  
D. Jones - A. Lane 0 - 2  
Feixiang Sun - T.J. Popov 2 - 0  
Haichao Liu - P. Abian 2 - 0  
Hongyang Weng - L. Corvee 1 - 2  
J.A. Ho-Shue - N. Fransman 0 - 2  
K. Bruun - D.N. Anjo 2 - 0  
L. Claerbout - C. Savin 2 - 0  
M. Caljouw - E. Heino 2 - 0  
T. Penty - R. Maddaloni    
T. Rouxel - N. Nguyen 2 - 1  
V. Svendsen - R. Messerschmidt 2 - 1  
Z. Durkinjak - B. Leverdez    
Tollaslabda (Scottish Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abramov K / Zinchenko A - Dunn A / Hall A 0 - 2  
Bay J / Mikkelsen M - Arends J / Jille R 0 - 2  
Briggs P / Mairs G - Maas J / Tabeling R 2 - 0  
Chen S / Fan Q - Gicquel T / Labar R 0 - 2  
Christensen M E / Knudsen - Hemming C / Wolfenden T 1 - 2  
Clare M / Flynn M - Corvee J / Kersaudy B 0 - 2  
Eidestedt R / Kaesbauer P - Grimley C / Grimley M 2 - 0  
Golding R / Yap B Z H - Popov C / Popov T J 0 - 2  
Ho-Shue J A / Yakura N - Leydon-Davis O / Manota A 0 - 2  
Lane B / Vendy S - Gozzi A / Z-Bexell M 2 - 0  
Parsons S / Roe M - Lamsfuss M / Seidel M E 0 - 2  
Russ Z / Stallwood S - Geiss B / Volker J C 1 - 2  
Vlaar A / Yanakiev D - Magee J / Reynolds P 0 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hertz Hansen - S. Jaquet 1 - 2  
C. Birch - T. Lad 2 - 1  
F. Deprez - L. Kjaersfeldt 0 - 2  
J. Hart - J.D. Jakobsen 0 - 2  
Jia Min Yeo - Yvonne Li 2 - 1  
L. Zetchiri - M. Skodstrup    
Lia. Tan - K. Tomalova 2 - 0  
M. Mitsova - K. Kuuba 1 - 2  
M. Repiska - Kőrösi Á. 2 - 1  
Met. Poulsen - Jen. Gai 2 - 0  
R. Honderich - Ya L Chang    
S. Boyle - A. Mikkela 0 - 2  
S. de Visch Eijbergen - G. Saar 2 - 1  
Tollaslabda (Scottish Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birch C / Smith L - Janssens E / Ostermeyer K 2 - 0  
Burbidge E / King Z - O Donnell E / Torrance C 0 - 2  
Delrue D / Palermo L - Boyle S M / Darragh R    
Goliszewski J / Kaepplein - Nistad C / Sjoo T 2 - 0  
Jager A / Kuspert S S - Males S / Shaw T S 2 - 0  
Jille D / Van Der Aar I - Boje A / Lundgaard S 1 - 2  
Macpherson J / Newall H - Karlsson E / Magnusson J 0 - 2  
Marran K K / Ruutel H - Honderich R / Tsai K 0 - 2  
Middleton L / Sidebottom - Frost K / Ryan M 2 - 0  
Moore J / Warner H - Lefel E / Tran A 1 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bitman J / Basova A - Lamsfuss M / Herttrich I 0 - 2  
Chen S / Yan C - Tabeling R / Seinen C 0 - 2  
Clare M / Williams V - Moore J / Wolfenden T 0 - 2  
Eipe J / Poulsen M - Dunn A / O'Donnell E 2 - 0  
Ellis M / Smith L - Bay-Smidt M / Soby R 2 - 0  
Gicquel T / Delrue D - Jille R / Van Der Aar I 2 - 0  
Kersaudy B / Tran A - Magee S / Magee C 1 - 2  
Lane B / Pugh J - Knudsen K / Nielsen I 2 - 0  
Mairs G / Warner H - Arends J / Piek S 0 - 2  
Schaller O / Burkart C - Moelhede L / Lundgaard S 0 - 2  
Seidel M E / Linda E - Zinchenko A / Morozova O 2 - 0  
Yakura N / Tsai K - Hall A / Macpherson J 1 - 2  
Zurwonne J / Janssens E - Fan Q / Cao T W 1 - 2  
Tollaslabda (Syed Modi Int., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sai Praneeth - S.H. Rhustavito 2 - 0  
F.A. Kholik - K. Parupalli 1 - 2  
Guangzu Lu - Sub. Dey 2 - 0  
H. Dani - Zeqi Zhou 0 - 2  
Junpeng Zhao - Sam. Verma 0 - 2  
M. Manjunath - C.A. Dwi Wardoyo 0 - 2  
R.M.V. Gurusaidatt - V.A. Saputra 1 - 2  
T. Sitthikom - M. Ludik 2 - 0  
Tollaslabda (Syed Modi Int., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garaga K P / Kapila D - Ivanov V / Sozonov I 1 - 2  
Gutama S K / Putra F W - Arjun M R / Shlok R 2 - 0  
Huang K / Wang Z - Alfian F / Ardianto M R 0 - 2  
Isriyanet T / Viriyangkur - Han C / Zhou H 0 - 2  
Rankireddy S / Shetty C - Sharma S / Thandarang H N B 2 - 0  
Tollaslabda (Syed Modi Int., vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alimov R / Davletova A - Puangpuapech N / Amitrapa 0 - 2  
Ou X / Feng X - Dimova E / Dremin E 2 - 1  
Prasetya A E / Islami M G - Sharma S / Parikh A 2 - 0  
Reddy B S / Pooja D - Kapoor R / Garg K 2 - 1  
Rivaldy R / Mentari P H - Kapila D / Jakkampudi M 2 - 1  
Ronald R / Saufika A - Arjun M R / Maneesha K 2 - 0  
Tollaslabda (Syed Modi Intern., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.D. Ayustine - S. Rane 2 - 0  
R. Hartawan - P. Joshi 2 - 0  
R. Karthik - S.U. Rao Chukka 0 - 2  
S. Mundada - R. Das 0 - 2  
Tollaslabda (Syed Modi Intern., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barkah Y / Sugiarto J F - Istarani N K M / Putri V 2 - 1  
Christian S / Gajjar R - Garg K / Hazarika N B    
Dong W / Feng X - Haris D D / Pradipta R A 0 - 2  
Kusumah T O / Sukoco V A - Agna A / Sawant P 2 - 0  
Lu C / Ya X - Hoo V / Yap C W 2 - 1  
Vízilabda (OB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UVSE - Dunaújváros 11 - 8  

 

2018.11.21.
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JPS - Botnia Helsinki 4 - 5  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mjöndalen - Hövik 3 - 7  
Ready Oslo - Drammen 7 - 3  
Sarpsborg - Ullern 3 - 3  
Ulleval - Solberg 1 - 14  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frillesas - Västeräs 0 - 3  
Motala - Sandviken 4 - 7  
Vanersborg - Broberg/Söderhamn 5 - 3  
Vetlanda - Bollnäs 1 - 1  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Finnország 12 - 2  
Olaszország - Lengyelország 6 - 4  
Oroszország - Norvégia 5 - 7  
Svájc - Németország 5 - 7  
Svédország - Skócia 9 - 8  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Lettország 4 - 7  
Dánia - Csehország 5 - 3  
Dánia - Olaszország 6 - 7  
Finnország - Oroszország 3 - 6  
Lettország - Svájc 2 - 9  
Németország - Skócia 2 - 9  
Németország - Svájc 4 - 10  
Olaszország - Svédország 4 - 8  
Skócia - Oroszország 7 - 8  
Svédország - Finnország 8 - 2  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Zug 8 - 3  
Köniz - Wiler-Ersigen 5 - 4  
Malans - St. Gallen 8 - 2  
Uster - Chur 4 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Colorado Eagles 3 - 4  
Charlotte - Belleville 1 - 5  
San Antonio - Rockford 2 - 2  
Tucson - Stockton 2 - 8  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Fassa 6 - 2  
Klagenfurt 2 - Renon/Ritten 3 - 6  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Fife 3 - 2  
Coventry - Guildford 2 - 6  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Vsetin 1 - 4  
Jihlava - Poruba 4 - 1  
Kadan - Havirov 4 - 7  
Motor Ceske Budejovice - Slavia Trebic 0 - 4  
Prostejov - Slovan Ustecti Lvi 2 - 0  
Slavia Praha - Frydek Mistek 6 - 2  
Zubr Prerov - Litomerice 4 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - Jokipojat 0 - 1  
Kiekko-Vantaa - TUTO 1 - 1  
RoKi - IPK 0 - 4  
SaPKo - LeKi 3 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilves - Hämeenlinna 0 - 4  
Lukko - Lahti Pelicans 2 - 2  
SaiPa - Jukurit 3 - 2  
Jégkorong (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neuilly-Sur-Marne - Amiens 0 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Szpartak Moszkva 0 - 0  
CSZKA Moszkva - Szocsi 2 - 0  
Dinamo Riga - Vityaz Podolszk 1 - 2  
Jokerit - Avangard Omszk 7 - 4  
Red Star Kunlun - Dinamo Minszk 4 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Mogo Riga 1 - 6  
Zemgale/LLU - HS Riga 6 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose - Edmonton 3 - 3  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Olten 4 - 8  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Västervik 3 - 0  
Karlskoga - Almtuna 4 - 2  
Leksand - Karlskrona 3 - 3  
Oskarshamn - Vita Hasten 2 - 2  
Pantern Malmö - MODO 0 - 4  
Tingsryd - AIK 1 - 3  
Västeras - Södertälje 2 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Szarov 1 - 6  
Dizel Penza - Tambov 5 - 3  
Izssztal Izsevszk - Juzsnij Ural Orszk 2 - 2  
Molot Perm - Gornyak Ucsali 2 - 4  
Szarjarka Karaganda - Heilongjiang 5 - 1  
Torpedo Kamenogorszk - Chengdu 2 - 4  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Le Mans 76 - 64  
Avellino - Ventspils 74 - 88  
Nyizsnyij Novgorod - Ludwigsburg 74 - 76  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - PAOK 65 - 66  
Nanterre - Hapoel Holon 70 - 82  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Fuenlabrada 78 - 67  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Olimpija Ljubljana 94 - 84  
Promitheasz Patra - Virtus Bologna 85 - 95  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pinheiros - BC Brasilia 79 - 61  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokoli Hradec Kralove - Brno 84 - 79  
Svitavy - Olomoucko 85 - 76  
Usti nad Labem - Decin 76 - 66  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Ulsan Mobis Phoebus 82 - 93  
Wonju Dongbu - Seoul Knights 69 - 69, h.u. 77 - 76  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon S-Birds - Bucheon KEB 52 - 69  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Bosznia-Hercegovina 74 - 84  
Szlovákia - Montenegró 68 - 82  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Észtország 82 - 51  
Törökország - Fehéroroszország 56 - 60  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Magyarország 56 - 53  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Izrael 83 - 57  
Nagy-Britannia - Portugália 83 - 42  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Szlovénia 88 - 44  
Románia - Finnország 71 - 60  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Bulgária 89 - 68  
Spanyolország - Ukrajna 84 - 71  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Csehország 66 - 62  
Németország - Svájc 78 - 52  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Macedónia 90 - 27  
Olaszország - Svédország 62 - 56  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Zalgiris Kaunas 86 - 86, h.u. 99 - 97  
Himki Moszkva - Buducnost Podgorica 85 - 69  
Olimpia Milano - Baskonia Vitoria 93 - 90  
Panathinaikosz - Barcelona 76 - 70  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Galatasaray 86 - 65  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Limoges 84 - 76  
Cedevita Zagreb - Asseco Gdynia 94 - 87  
Tofas Bursa - Lok.Kubany Krasznodar 90 - 90, h.u. 99 - 105  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Valencia 61 - 69  
Zenit Szentpétervár - Trento 89 - 89, h.u. 99 - 102  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skyliners Frankfurt - Rytas Vilnius 65 - 63  
Torino - UNIKSZ Kazany 72 - 82  
Unicaja Malaga - Mornar 113 - 76  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sakaryaspor - CSM Oradea 84 - 68  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Tsmoki-Minszk 82 - 77  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Istanbul BB 86 - 75  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Den Bosch 89 - 79  
Pardubice - Ironi Ness Ziona 84 - 104  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KB Prishtina - Bakken Aarhus 77 - 100  
Steaua Bukarest - Cserkaszi 87 - 70  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Rilski Sportist 79 - 91  
Varese - Alba Fehérvár 91 - 66  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Levszki Szófia 81 - 76  
Dnipro - Joensuun Kataja 81 - 65  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Szolnok 81 - 84  
Szombathely - Sassari 60 - 92  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou - Jilin 129 - 109  
Qingdao - Beijing Ducks 92 - 107  
Shandong - Bayi Rockets 97 - 86  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Great Wall - Guangdong 85 - 89  
Hebei - Shaanxi Tianze 79 - 59  
Jiangsu Phoenix - Henan Elephants 90 - 75  
Liaoning - Wuhan Shengfan 87 - 55  
Shandong - Heilongjiang Daqing 85 - 68  
Shanxi XR - Bayi Kylins 62 - 79  
Sichuan Jinqiang - Fujian 79 - 58  
Zhejiang - Shanghai 61 - 102  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Trefl Sopot 93 - 75  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miami - Brooklyn 92 - 104  
New York - Portland 114 - 118  
Orlando - Toronto 91 - 93  
Washington - LA Clippers 125 - 118  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hamburg - Trier 108 - 62  
Kosárlabda (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sencur Kranj - Ilirija Ljubljana 99 - 68  
Zlatorog Lasko - Polzela 70 - 83  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurmala/Fenikss - Jekabpils 79 - 61  
TTU Tallinn - Valmiera 99 - 73  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R-N. Löwen Kronau - Veszprém 25 - 29  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Riihimaen Cocks 24 - 22  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Lovosice 33 - 32  
KP Brno - Jicin 28 - 26  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Bjerringbro-Silkeborg 23 - 33  
Skanderborg - Holstebro 24 - 29  
Skjern - GOG 29 - 30  
Sönderjyske - Aalborg 27 - 30  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ivry - Istres 29 - 20  
Montpellier - Cesson 34 - 29  
Nantes - Toulouse 31 - 27  
Nimes - Pays d'Aix 32 - 31  
Paris SG - Tremblay 30 - 25  
Pontault-Combault - Chambery 22 - 28  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - Fram 28 - 23  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halden - Bodö 29 - 36  
Naerbö - Drammen 29 - 35  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Burgdorf-Hannover 31 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fagaras - Steaua Bukarest 22 - 28  
Focsani - Dobrogea Constanta 25 - 27  
SM Dedeman Bacau - Politehnica Timisoara 23 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Valladolid - Granollers 29 - 32  
Benidorm - Logrono La Rioja 24 - 23  
Ciudad Encantada - Teucro 31 - 32  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - St. Gallen 35 - 35  
Schaffhausen - Kriens 35 - 24  
Thun - Amicitia Zürich 29 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Kristianstad 33 - 23  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kikinda - Partizan Belgrád 27 - 28  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Dobova 41 - 25  
Ribnica - Ormoz 26 - 26  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Angola 32 - 29  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája, női, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyenlítői Guinea - Dél-Afrika 1 - 7  
Nigéria - Zambia 4 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain M'Lila - MC Alger 1 - 1  
Hussein Dey - Oran 1 - 0  
JS Saoura - Medea 0 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol Rovers - Barnet 1 - 2  
Hartlepool - Gillingham 2 - 2  
Salford City - Shrewsbury 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - San Martin SJ 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - Atlético MG 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolding - Hjörring 1 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - Haras El Hodood 0 - 3  
El Gaish Talaea - Petrojet 3 - 3  
Haras El Hodood - Al-Masry 3 - 0  
Ismaily - El Entag El Harby 1 - 2  
Nogoom El Mostakbal - Misr Lel Makasa 0 - 2  
Wadi Degla - Pyramids FC 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - BATE Boriszov 3 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - Torpedo Kutaisi 0 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Jamshedpur 2 - 1  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Kofu 1 - 0  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vidi - Újpest 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzachena - Novara 0 - 2  
Entella - Olbia 3 - 2  
Pro Patria - Robur Siena 1 - 1  
Vercelli - Alessandria 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ternana - Feralpisalo 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Huelva 1 - 0  
CDEF Logrono - Ath. Bilbao 1 - 3  
Espanyol - Madrid CCF 1 - 0  
Malaga - Sevilla 3 - 1  
Real Sociedad - Barcelona 2 - 5  
Tenerife - Levante 0 - 6  
Valencia - Albacete 2 - 2  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Backa Topola 4 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Brazília - U20Kolumbia 2 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Mexikó 2 - 0  
Chile - Honduras 4 - 1  
Panama - Ecuador 1 - 2  
Peru - Costa Rica 2 - 3  
Salvador - Haiti 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newtown - Connah's Quay 1 - 1  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Kazany - United Rhein-Main 3 - 0  
Röplabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedzierzyn-Kozle - Karlovarsko 3 - 0  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - ACH Ljubljana 3 - 0  
Röplabda (BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Tours 0 - 3  
Perugia - Dinamo Moszkva 3 - 0  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Uralocska Jekatyerinburg 3 - 0  
Röplabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cannes - Mincsanka Minszk 3 - 0  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Scandicci 3 - 2  
Röplabda (BL, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Fenerbahce 1 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caramuru - Ribeirao Preto 0 - 3  
Maringa - Itapetininga 3 - 1  
Minas - Taubate Funvic 1 - 3  
Sao Judas - Sesc RJ 0 - 3  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Trentino 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong IBK - Seoul Caltex 3 - 2  
Incheon Heungkuk - Gimcheon Expressway 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuprum Lubin - ONICO Varsó 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radomka Radom - Legionowo 2 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calcit Ljubljana - Békéscsaba 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Vilsbiburg 3 - 0  
Potsdam - Münster 2 - 3  
Suhl Thüringen - SW Erfurt 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Aydin Bld. Spor 3 - 0  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Carlsen - F. Caruana (9. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - P. Lorenzi 0 - 2  
F. Gaio - C. Moutet 2 - 0  
J. Ocleppo - A. Setkic 0 - 2  
M-A. Hüsler - K. Krawietz 1 - 2  
Q. Halys - L. Grigelis 2 - 0  
U. Humbert - Gon. Oliveira 2 - 0  
Tenisz (Andria, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Kolar Z / Oliveira G 1 - 2  
Huesler M-A / Pel D - Bednarek T / Draganja T 2 - 0  
Ignatik U / Uzhylovskyi V - Bracciali D / Vasilevski A    
Ricca G / Tresca G - Drzewiecki K / Walkow S 1 - 2  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Patael - O. Nedovyesov 0 - 2  
B. Schnur - A. Kadhe 2 - 0  
D. Masur - E. Ymer 0 - 2  
M. Purcell - S. Fanselow 0 - 2  
N. Kuhn - F.F. Silva 0 - 2  
P. Gunneswaran - L. Gerch 2 - 0  
R. Albot - M. Banes 2 - 0  
S.K. Mukund - J. Clarke    
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P / Yang T-H - Kadhe A / Myneni S 2 - 0  
Nagal S / Ymer E - Banthia S / Bendre A    
Prashanth N V S / Ramanat - Fayziev S / Nedovyesov A 2 - 0  
Raja P / Sancic A - Purcell M / Saville L 1 - 2  
Tollaslabda (Scottish Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Atilano - Haichao Liu 0 - 2  
D. Jones - A. Manota 2 - 0  
E. Heino - L. Schaenzler 2 - 0  
F. Caponio - K. Bruun 0 - 2  
J. Magee - K. Schaefer 1 - 2  
J. Torjussen - Hongyang Weng 0 - 2  
K.R. Rajarajan - R. Maddaloni 0 - 2  
Kena Yew Loh - J.A. Ho-Shue 1 - 2  
Krausz G. - K. Koljonen 0 - 2  
M. Carder - L. Wraber 0 - 2  
M. Weisskirchen - R. Messerschmidt 1 - 2  
N. Nguyen - C.J. Nilsson 2 - 0  
S. Toft - T.J. Popov 1 - 2  
Z. Durkinjak - Rose, Ethan 2 - 1  
Tollaslabda (Syed Modi Int., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - H. Dani 1 - 2  
B. Sai Praneeth - S. Sirant 2 - 0  
C.A. Dwi Wardoyo - H.S. Prannoy 2 - 0  
Geo. Paul - Junpeng Zhao 1 - 2  
Guangzu Lu - S. Jaiswal 2 - 1  
Jon. Persson - R.M.V. Gurusaidatt 0 - 2  
M. Ludik - R. Yadav Chittaboina 2 - 1  
P.A. Maulana - M. Manjunath 1 - 2  
S. Thakur - F.A. Kholik 0 - 2  
S.P. Singh - S.H. Rhustavito 0 - 2  
Sir. Verma - Sam. Verma 0 - 2  
Sub. Dey - F. Burestedt 2 - 0  
T. Saensomboonsuk - K. Parupalli 0 - 2  
T. Sitthikom - Jia Wei Tan 2 - 0  
V.A. Saputra - K.G. Kumar 2 - 1  
Zeqi Zhou - Sou. Verma 2 - 1  
Tollaslabda (Syed Modi Int., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arjun M R / Shlok R - Raju M A / Prasad V    
Arora U / Bora S - Leung S W H / Wheller M 2 - 0  
Garaga K P / Kapila D - Kona T / Lim K W 2 - 1  
Kapoor R / Sharma S - Shia C K / Tan W G 0 - 2  
Rankireddy S / Shetty C - Apisuk I / Phuangphuapet N 2 - 0  
Sharma S / Thandarang H N - George A / Shukla S 2 - 0  
Tollaslabda (Syed Modi Int., vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chopra P J / Siki Reddy N - Ren X / Zhou C 0 - 2  
Deswal G / Samantaray T - Dimova E / Dremin E 0 - 2  
Devlekar V / Veludurthi H - Ou X / Feng X 1 - 2  
Garaga K P / Panda R - Ponnappa A / Rankireddy S 0 - 2  
Grachev D / Bolotova E - Kapoor R / Garg K 1 - 2  
Rivaldy R / Mentari P H - Dong W / Dong W 2 - 0  
Ronald R / Saufika A - Arora U / Wadkar K 2 - 0  
Sharma S / Parikh A - Surya A / Prabhu Chimulkar P 2 - 0  
Sunjith JR S / Sruthi K P - Puangpuapech N / Amitrapa 0 - 2  
Tiwari H / Kashyap A - Alimov R / Davletova A 0 - 2  
Tollaslabda (Syed Modi Intern., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Sisodiya - A. Prabhudesai 2 - 1  
D.D. Ayustine - A. Kashyap 2 - 0  
I. Sharma - S. Mundada 0 - 2  
N. Perminova - R. Das 1 - 2  
R. Hartawan - V. Choudhari 2 - 0  
R. Karthik - M. Agrey 2 - 0  
R. Thaker - M. Riya 0 - 2  
S.K. Priya Kudaravalli - P. Joshi    
S.U. Rao Chukka - K. Polikarpova 2 - 0  
T. Mamilla Palli - Ras. Raje 2 - 0  
V. Gummadi - Yiman Zhang 0 - 2  
Yue Han - S. Gautam 2 - 0  
Tollaslabda (Syed Modi Intern., női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aggarwal M / Wadkar K - Barkah Y / Sugiarto J F 0 - 2  
Belawadi V V / Rachapalli - Saikia S / Sinha M 2 - 1  
Choudhary D / Yadav M - Garg K / Hazarika N B 0 - 2  
Jakkampudi M / Ram P S - Kusumah T O / Sukoco V A 1 - 2  
Mishra S / Singh S - Sawant K / Warang A 2 - 1  
Pooja D / Santosh S - Istarani N K M / Putri V 1 - 2  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Crvena zvezda 7 - 2  
Dinamo Moszkva - Barceloneta 12 - 13  
Recco - FTC 9 - 6  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jug Dubrovnik - Szolnok 8 - 7  
Olympiakosz - Spandau Berlin 11 - 4  
Waspo Hannover - Sport Management 10 - 11  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ortigia - Vouliagmeni 7 - 8  
Primorac Kotor - Jadran Herceg Novi 9 - 11  
Strasbourg - Marseille 9 - 7  
Terrassa - OSC 9 - 9  
Vízilabda (OB I, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Miskolc 8 - 14  

 

2018.11.20.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Rams - Kansas City 54 - 51  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edsbyn - Sirius 9 - 4  
Hammarby - Falu BS 7 - 4  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Norvégia 2 - 6  
Finnország - Oroszország 8 - 7  
Hollandia - Skócia 5 - 8  
Lengyelország - Németország 4 - 8  
Norvégia - Svédország 4 - 5  
Olaszország - Németország 9 - 3  
Oroszország - Svájc 2 - 10  
Skócia - Olaszország 7 - 6  
Svédország - Hollandia 9 - 5  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Olaszország 6 - 7  
Finnország - Skócia 5 - 10  
Lettország - Németország 5 - 10  
Svájc - Dánia 10 - 6  
Svédország - Oroszország 8 - 7  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Mladá Boleslav 1 - 5  
Gyeplabda (Champions Trophy, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kína (Helyszín: Kína) 0 - 2  
Ausztrália - Hollandia 0 - 3  
Japán - Nagy-Britannia 2 - 2  
Jégkorong (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Malmö 0 - 1  
Frölunda - Lugano 5 - 4  
Kärpät - Zürich Lions 3 - 2  
Plzen - Südtirol Bolzano 6 - 2  
Salzburg - Rouen 5 - 1  
Skelleftea - Storhamar 3 - 2  
Tappara - Brno 5 - 5  
Zug - München 0 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Mountfield HK 3 - 1  
Vítkovice - Olomouc 4 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herlev Eagles - Esbjerg 5 - 2  
Herning - Frederikshavn 1 - 1  
Hvidovre - Rungsted 2 - 3  
Odense - Aalborg 1 - 3  
Sönderjyske - Rödovre 4 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Nyeman Grodno 7 - 1  
Jégkorong (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Briancon - Lyon 2 - 3  
Cergy-Pontoise - Strasbourg 2 - 3  
Cholet - Anglet 1 - 2  
Dunkerque - Mulhouse 4 - 2  
Gap - Nice 2 - 2  
Hogly Yonnais - Angers 2 - 5  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk 2 - 6  
Szibir Novoszibirszk - Szalavat Julajev Ufa 1 - 0  
Traktor Cseljabinszk - Barsz Kazany 0 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nesta Torun - Podhale Nowy Targ 6 - 6  
Orlik Opole - Unia Oswiecim 2 - 8  
Polonia Bytom - Jastrzebie 3 - 9  
Stoczniowiec Gdansk - Comarch Cracovia 1 - 5  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prizma Riga - Kurbads Riga 1 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Las Vegas 7 - 2  
Montreal - Washington 4 - 4  
Nashville - Tampa Bay 3 - 2  
NY Rangers - Dallas 2 - 1  
Ottawa - Florida 5 - 7  
Pittsburgh - Buffalo 4 - 4  
St. Louis - Los Angeles 0 - 2  
Toronto - Columbus 4 - 2  
Vancouver - Winnipeg 3 - 6  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Lillehammer 3 - 5  
Sparta Sarpsborg - Frisk/Asker 2 - 5  
Stavanger - Ringerike 4 - 0  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravensburg - Bietigheim/Bissingen 8 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medvescak Zagreb - Fehérvár 4 - 2  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - GCK Lions 6 - 0  
Kloten - Zug 2 6 - 5  
Thurgau - Ajoie 0 - 3  
Winterthur - Visp 1 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Fribourg 5 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Trencin 5 - 0  
Detva - Kosice 2 - 5  
Diósgyőr - Zilina 4 - 2  
Liptovsky Mikulas - Zvolen 2 - 1  
Nove Zamky - Nitra 2 - 4  
Poprad - MAC 1 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermak Angarszk - SZKA-Neva 2 - 3  
Szokol Krasznojarszk - Dinamo Szentpétervár 1 - 5  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Murcia 62 - 63  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fribourg - Venezia 77 - 77, h.u. 86 - 96  
Telekom Bonn - Opava 114 - 77  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - AEK Athén 64 - 71  
Hapoel Jerusalem - Dijon 86 - 72  
Nymburk - Brose Bamberg 78 - 84  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Neptunas Klaipeda 102 - 78  
Strasbourg - Oostende 61 - 64  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paulistano - Sao Jose dos Campos 88 - 82  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Anyang 89 - 69  
Seoul Thunders - Busan Sonicboom 81 - 107  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Maccabi TA 90 - 77  
Bayern München - Olympiakosz 62 - 72  
Fenerbahce - Darussafaka 100 - 79  
Real Madrid - Gran Canaria 89 - 76  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Ulm 84 - 81  
MoraBanc Andorra - Crvena zvezda 91 - 80  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Türk Telekom - ASVEL Lyon-Villeurbanne 78 - 83  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Oliver Würzburg - ZZ Leiden 87 - 61  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mons - Balkan Botevgrad 75 - 78  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donar Groningen - Charleroi Spirou 76 - 73  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Dragons - Jiangsu Dragons 95 - 100  
Jiangsu Tongxi - Zhejiang Chouzhou 118 - 116  
Shanghai Sharks - Tianjin 118 - 115  
Shanxi - Fujian 118 - 131  
Shenzhen - Liaoning 96 - 99  
Zhejiang Guangsha - Xinjiang 103 - 106  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - LA Clippers 119 - 127  
Charlotte - Boston 117 - 112  
Detroit - Cleveland 113 - 102  
Indiana - Utah 121 - 94  
Memphis - Dallas 98 - 88  
Milwaukee - Denver 104 - 98  
New Orleans - San Antonio 140 - 126  
Philadelphia - Phoenix 119 - 114  
Sacramento - Oklahoma City 117 - 113  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringsted - Aarhus 23 - 29  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - KA Akureyri 30 - 32  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Kwidzyn 26 - 17  
Chrobry Glogow - Kielce 30 - 38  
Zaglebie Lubin - Wisla Plock 19 - 29  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Dabas 36 - 29  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szungul Sznyezsinszk - UGNTU Ufa 27 - 22  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avanca - Sporting CP 24 - 30  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Ademar Leon 37 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Guif 26 - 20  
Redbergslids - Sävehof 30 - 29  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája, női, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ghána - Mali 1 - 2  
Kamerun - Algéria 3 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Billericay Town - Chesterfield 1 - 3  
Bradford - Aldershot 0 - 0  
Charlton - Mansfield 5 - 0  
Cheltenham - Ebbsfleet Utd. 2 - 0  
Crawley - Southend 2 - 2  
Doncaster - Chorley 7 - 0  
Forest Green - Oxford Utd. 0 - 3  
Halifax - Morecambe 1 - 0  
Oxford City - Tranmere 0 - 2  
Slough Town - Sutton Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Mokawloon Arab - El Gouna 4 - 2  
ENPPI - Al-Ittihad (EGY) 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utrecht 2 - Ajax 2 4 - 3  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Kashmir - Mohun Bagan 0 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persija Jakarta - Persela Lamongan 3 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Pavlodar - Kyran Shymkent 2 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A div, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nemzetek Ligája, A divízió, 3. csoport 2018/19    
Portugália - Lengyelország 1 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, B div, 2.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nemzetek Ligája, B divízió, 2. csoport 2018/19    
Svédország - Oroszország 2 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, C div, 1.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nemzetek Ligája, C divízió, 1. csoport 2018/19    
Skócia - Izrael 3 - 2  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, C div, 4.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Románia 0 - 1  
Nemzetek Ligája, C divízió, 4. csoport 2018/19    
Szerbia - Litvánia 4 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, D div, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Azerbajdzsán 4 - 0  
Málta - Feröer-szigetek 1 - 1  
Nemzetek Ligája, D divízió, 3. csoport 2018/19    
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juve Stabia - Viterbese 4 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Alloa 4 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Izrael - U19Grúzia (Helyszín: Grúzia) 1 - 1  
U19Liechtenstein - U19Azerbajdzsán 0 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 13. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bulgária - U19Görögország 0 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Horvátország - U19Csehország (Helyszín: Csehország) 2 - 2  
U19Luxemburg - U19Macedónia 0 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Skócia - U19Svédország 2 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Moldova - U19Izland 1 - 1  
U19Törökország - U19Anglia 1 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Belgium - U19Franciaország 2 - 2  
U19Málta - U19Litvánia 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Kazahsztán - U19Észak-Írország (Helyszín: Észak-Írország) 2 - 3  
U19Lengyelország - U19Szerbia 1 - 4  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hollandia - U19Portugália 2 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Hollandia - U20Olaszország 3 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ausztria - U21Görögország 1 - 0  
U21Portugália - U21Lengyelország 1 - 3  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ciprus - U21Grúzia 1 - 1  
U21Dánia - U21Anglia 1 - 5  
U21Törökország - U21Norvégia 2 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Wales 1 - 0  
Ausztrália - Libanon 3 - 0  
Brazília - Kamerun 1 - 0  
Dél-Afrika - Paraguay 1 - 1  
Egyesült Arab Emirátusok - Jemen 2 - 0  
Franciaország - Uruguay 1 - 0  
Irak - Bolívia 0 - 0  
Irán - Venezuela 1 - 1  
Japán - Kirgizisztán 4 - 0  
Jordánia - Szaúd-Arábia 1 - 1  
Kuvait - Szíria 1 - 2  
Nigéria - Uganda 0 - 0  
Olaszország - USA 1 - 0  
Tunézia - Marokkó 0 - 1  
Törökország - Ukrajna 0 - 0  
Üzbegisztán - Dél-Korea 0 - 4  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Glentoran 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Dungannon 0 - 0  
Röplabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - Roeselare 3 - 2  
Röplabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zenit Szentpétervár - Chaumont 3 - 2  
Röplabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - Trefl Gdansk 3 - 1  
Röplabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Marica Plovdiv 3 - 0  
Röplabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Hämeenlinna 3 - 0  
Röplabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Schwerin 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barueri - Pinheiros 3 - 1  
Fluminense - Balneario Camboriu 3 - 1  
Minas - Sao Caetano 3 - 0  
Osasco Nestle - Sesi Volleyball Bauru 3 - 1  
Praia - Curitiba Volei 3 - 2  
Sesc RJ - BRB/Brasilia 3 - 2  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Cannet - Olympiakosz 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Ansan Rush&Cash 3 - 2  
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - C. Hemery    
A. Menendez-Maceiras - M-A. Hüsler 0 - 2  
F. Baldi - Y. Jankovits 2 - 0  
J. Ocleppo - Roy Smith    
J. Sinner - I. Marchenko 1 - 2  
K. Krawietz - G. Mager 2 - 0  
L. Caruana - A. Erler 2 - 1  
M. Viola - S. Stakhovsky 0 - 2  
R. Brancaccio - L. Grigelis 0 - 2  
R. Marcora - L. Frigerio 2 - 1  
T. Simon - L. Sonego 1 - 2  
Z. Kolar - U. Ignatik 0 - 2  
Tenisz (Andria, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers G / Menendez-M - Gaio F / Siljestrom A 2 - 1  
Grigelis L / Motti A - Ocleppo J / Vavassori A 2 - 0  
Margaroli L / Vega Hernan - Baldi F / Pellegrino A 2 - 0  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kadhe - R. Ramanathan 2 - 0  
Ben. Hassan - F.F. Silva 0 - 2  
C. Altamirano - L. Gerch 0 - 2  
D. Petrovic - B. Patael 1 - 2  
M. Banes - F. Vilardo 2 - 1  
O. Nedovyesov - M. Polmans 2 - 0  
P. Gunneswaran - Tsung-Hua Yang 2 - 0  
R. Albot - S. Nagal 2 - 0  
S. Griekspoor - S. Fanselow 1 - 2  
S. Griekspoor - Yos. Watanuki    
S.K. Mukund - S. Myneni 2 - 0  
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altamirano C / Banes M - Martin A / Podlipnik-Cast 0 - 2  
Clarke J / Ward J - Martin A / Podlipnik-Cast    
Ilkel C / Petrovic D - Purcell M / Saville L 1 - 2  
Raja P / Sancic A - Masur D / Weissborn T-S 2 - 1  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Steaua Bukarest 13 - 9  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Mladost Zagreb 10 - 12  

 

2018.11.19.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Minnesota 25 - 20  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frillesas - Motala 3 - 0  
Västeräs - Villa Lidköping 5 - 5  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Svájc 7 - 9  
Hollandia - Oroszország 2 - 5  
Lengyelország - Norvégia 3 - 9  
Németország - Hollandia 6 - 5  
Németország - Norvégia 4 - 7  
Olaszország - Finnország 11 - 4  
Oroszország - Svédország 3 - 5  
Skócia - Lengyelország 11 - 2  
Svájc - Skócia 4 - 8  
Svédország - Olaszország 11 - 4  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Németország 1 - 9  
Dánia - Svédország 6 - 4  
Finnország - Svájc 4 - 10  
Lettország - Skócia 9 - 7  
Németország - Dánia 6 - 4  
Olaszország - Finnország 5 - 6  
Oroszország - Csehország 9 - 10  
Oroszország - Svájc 5 - 6  
Skócia - Olaszország 9 - 7  
Svédország - Lettország 7 - 4  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Vitkovice 4 - 7  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Interobal Plzen - VSB Ostrava 12 - 0  
Golf (The RSM Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
The RSM Classic 2018    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose Barracuda - Colorado Eagles 5 - 0  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Jihlava 3 - 6  
Havirov - Prostejov 2 - 3  
Kladno - Kadan 3 - 4  
Litomerice - Slavia Praha 6 - 2  
Poruba - Benatky nad Jizerou 3 - 1  
Slavia Trebic - Zubr Prerov 4 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Motor Ceske Budejovice 0 - 4  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Csíkszereda 2 - 8  
Gyergyói HK - Brassó 1 - 4  
Vienna Capitals 2 - Fehérvári Titánok 5 - 4  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admiral Vlagyivosztok - Szpartak Moszkva 2 - 4  
Amur Habarovszk - Dinamo Minszk 3 - 3  
CSZKA Moszkva - Slovan Bratislava 4 - 0  
Szeversztal Cserepovec - Szocsi 4 - 4  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Avangard Omszk 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Colorado 3 - 3  
Chicago - Minnesota 3 - 1  
Edmonton - Las Vegas 3 - 6  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Karlskrona 1 - 0  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany B - Tambov 0 - 5  
Burany Voronyezs - Nyeftyanyik Almetyevszk 1 - 4  
Dizel Penza - Szarov 0 - 3  
Izssztal Izsevszk - Gornyak Ucsali 2 - 1  
Molot Perm - Juzsnij Ural Orszk 2 - 5  
Rjazany - Torosz Nyeftekamszk 1 - 4  
Szarjarka Karaganda - Chengdu 3 - 3  
Torpedo Kamenogorszk - Heilongjiang 8 - 3  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Zadar 66 - 97  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogi das Cruzes - Franca 89 - 95  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Pardubice 97 - 96  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Asan Woori Wibee 44 - 71  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Chalon sur Saone 91 - 87  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKK Sibenik - Cedevita Zagreb 96 - 88  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Maccabi Ashdod 86 - 92  
Maccabi Rishon - Hapoel TA 62 - 85  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujian - Shandong 76 - 89  
Heilongjiang Daqing - Wuhan Shengfan 85 - 64  
Jiangsu Phoenix - Hebei 98 - 65  
Shanghai - Henan Elephants 75 - 58  
Shanxi XR - Guangdong 63 - 71  
Tianjin - Shaanxi Tianze 53 - 65  
Xinjiang - Beijing Great Wall 88 - 75  
Zhejiang - Liaoning 73 - 61  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miami - LA Lakers 97 - 113  
Orlando - New York 131 - 117  
San Antonio - Golden State 104 - 92  
Washington - Portland 109 - 119  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - VL Pesaro 87 - 90  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilirija Ljubljana - Zlatorog Lasko 69 - 80  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VEF Riga - Asztana 71 - 93  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Mors-Thy 23 - 23  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - FH 28 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - R-N. Löwen Kronau 27 - 20  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Permszkije Medvegyi - Kausztik Volgográd 33 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - HIF Karlskrona 28 - 24  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JS Kabylie - Constantine 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Moron - Santamarina Tandil 2 - 0  
Nueva Chicago - Agropecuario Argentino 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Ceara 0 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bhayangkara Jakarta - Persipura Jayapura 2 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persepolis - Paykan 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Junior de Barranquilla 0 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A div, 1.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nemzetek Ligája, A divízió, 1. csoport 2018/19    
Németország - Hollandia 2 - 2  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, B div, 1.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Szlovákia 1 - 0  
Nemzetek Ligája, B divízió, 1. csoport 2018/19    
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, B div, 4.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Írország 0 - 0  
Nemzetek Ligája, B divízió, 4. csoport 2018/19    
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, C div, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Szlovénia 1 - 1  
Ciprus - Norvégia 0 - 2  
Nemzetek Ligája, C divízió, 3. csoport 2018/19    
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, D div, 1.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andorra - Lettország 0 - 0  
Grúzia - Kazahsztán 2 - 1  
Nemzetek Ligája, D divízió, 1. csoport 2018/19    
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, D div, 4.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liechtenstein - Örményország 2 - 2  
Macedónia - Gibraltár 4 - 0  
Nemzetek Ligája, D divízió, 4. csoport 2018/19    
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Carrarese 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Deportivo 1 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 11. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lettország - U19Ciprus (Helyszín: Ciprus) 0 - 1  
U19Montenegró - U19Oroszország 0 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Olaszország - U19Szlovákia 2 - 4  
U19Svájc - U19Dánia 0 - 2  
U19Örményország - U19Németország 0 - 7  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Németország 2 - 0  
U20Csehország - U20Svájc 2 - 1  
U20Lengyelország - U20Ukrajna 2 - 1  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Albánia - U21Málta 3 - 2  
U21Franciaország - U21Spanyolország 1 - 1  
U21Olaszország - U21Németország 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Lara - Dep. La Guaira 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Katar 2 - 2  
Omán - Bahrein 2 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Uijeongbu KB Stars 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - Zawiercie 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrowiec Swietokrzyski - Bielsko-Biala 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Bisonte Firenze 3 - 2  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - M. Carlsen (8. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
Tenisz (Andria, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - C. Moutet 0 - 2  
F. Gaio - A. Davidovich Fokina 2 - 1  
Q. Halys - V. Galovic 2 - 1  
Tenisz (Andria, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brancaccio R / Martos Gor - Bracciali D / Vasilevski A 0 - 2  
Ignatik U / Uzhylovskyi V - Dambrosi G / Sinner J 2 - 0  
Tenisz (Andria-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Erler - L. Frigerio 0 - 2  
M-A. Hüsler - T. Simon 1 - 2  
N. Turchetti - I. Marchenko 0 - 2  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roy Smith - B. Klahn 0 - 2  
Tenisz (Houston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shuai Peng - L. Davis 2 - 1  
Tenisz (Pune, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
And. Martin - N. Kuhn 0 - 2  
B. Schnur - A. Goveas 2 - 0  
C. Ilkel - J. Clarke 1 - 2  
D. Masur - J. Sels 2 - 0  
J. Ward - M. Purcell 0 - 2  
M. Sureshkumar - E. Ymer 0 - 2  
Tenisz (Pune, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fayziev S / Nedovyesov A - Balaji N S / Vardhan V 2 - 0  
Hsieh C-P / Yang T-H - Griekspoor S / Sels J 2 - 0  
Kadhe A / Myneni S - Somani P / Suresh D 2 - 0  
Prashanth N V S / Ramanat - Goveas A / Sunish D 2 - 0  
Tenisz (Pune-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Patael - V. Durasovic 2 - 1  
D. Kalenichenko - F. Vilardo 1 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,