Tippmix eredmények - 2018. november 12-18.

2018-11-12
Tippmix eredmények - 2018. november 12-18.
2018.11.18.
Alpesi sí (Műlesiklás, Levi)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Myhrer - Mi. Matt 1 - 0  
A. Pinturault - S. Gross 0 - 1  
C. Noel - M. Feller 0 - 1  
D. Ryding - M. Hargin 1 - 0  
D. Yule - M. Mölgg 1 - 0  
L. Aerni - V. Muffat Jeandet 1 - 0  
M. Hirscher - H. Kristoffersen 1 - 0  
Műlesiklás, Levi 2018    
Műlesiklás, Levi 2018 - Top 3    
R. Zenhausern - S-F. Solevaag 1 - 0  
Amerikai foci (CFL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calgary - Winnipeg 22 - 14  
Ottawa - Hamilton 46 - 27  
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Oakland 21 - 23  
Atlanta - Dallas 19 - 22  
Baltimore - Cincinnati 24 - 21  
Detroit - Carolina 20 - 19  
Indianapolis - Tennessee 38 - 10  
Jacksonville - Pittsburgh 16 - 20  
LA Chargers - Denver 22 - 23  
New Orleans - Philadelphia 48 - 7  
NY Giants - Tampa Bay 38 - 35  
Washington - Houston 21 - 23  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LRK Tornio - HIFK 1 - 8  
Mikkelin Kampparit - JPS 6 - 1  
OLS - Akilles Porvoo 3 - 4  
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hövik - Ullern 5 - 8  
Konnerud - Mjöndalen 6 - 3  
Sarpsborg - Ready Oslo 2 - 3  
Solberg - Drammen 9 - 4  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Zorkij Krasznogorszk 9 - 1  
Dinamo Moszkva - Sztroitel Sziktivkar 8 - 3  
Szibszelmas Novoszibirszk - Volga Uljanovszk 9 - 3  
SZKA Nyeftjanyik - Jenyiszej Krasznojarszk 8 - 4  
Ural Trubnyik - Start Nyizsnyij Novgorod 4 - 4  
Vodnyik Arhangelszk - Murman Murmanszk 7 - 2  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Heat - Auckland Tuatara 8 - 2  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Olaszország 5 - 7  
Németország - Finnország 7 - 3  
Oroszország - Skócia 8 - 7  
Svájc - Hollandia 9 - 3  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Finnország 6 - 5  
Finnország - Németország 5 - 7  
Lettország - Dánia 8 - 6  
Németország - Olaszország 8 - 7  
Olaszország - Oroszország 4 - 11  
Oroszország - Lettország 8 - 7  
Skócia - Csehország 7 - 8  
Skócia - Svédország 4 - 10  
Svájc - Csehország 8 - 5  
Svájc - Svédország 7 - 4  
Darts (Grand Slam of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - G. Price 13 - 16  
G. Price - M. Suljovic 16 - 12  
Grand Slam of Darts 2018    
M. van Gerwen - G. Anderson 12 - 16  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceska Lipa - Znojmo 8 - 9  
Liberec - Sparta Praha 2 - 7  
Mladá Boleslav - Pardubice 13 - 4  
Otrokovice - Bohemians Praha 3 - 3  
SK Vinohrady - Brno Bulldogs 4 - 4  
Stresovice - Chodov 3 - 7  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OLS Oulu - Karhut Pori 7 - 6  
Steelers Hämeenlinna - LaSB 6 - 4  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baekkelaget - Sandnes 4 - 9  
Greaker - Harstad 8 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pixbo Wallenstam - Helsingborg 6 - 5  
Växjö - Lindas Hovas 9 - 4  
Örebro - Linköping 5 - 6  
Futsal (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Ekonomac Kragujevac 4 - 8  
Jugra - Barcelona (Helyszín: Spanyolország) 0 - 2  
Futsal (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Sporting CP (Helyszín: Sporting-csarnok) 1 - 1  
MNK Novo Vrijeme - Szibirjak Novoszibirszk 1 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPRF Moszkva - Norilszkij Nikel 5 - 3  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fundao - Viseu 5 - 1  
Golf (DP World Tour Champship Dubai)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DP World Tour Championship Dubai 2018    
Golf (Dunlop Phoenix Tournament)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunlop Phoenix Tournament 2018    
Gyeplabda (Champions Trophy, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Nagy-Britannia 2 - 0  
Hollandia - Argentína 3 - 0  
Kína - Japán 0 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Colorado Eagles 5 - 2  
Belleville - Bridgeport 1 - 2  
Chicago Wolves - Iowa 3 - 3  
Chicago Wolves - Manitoba 4 - 2  
Grand Rapids - Manitoba 2 - 2  
Hartford - Rochester 3 - 4  
Hartford - Utica 6 - 3  
Hershey - Cleveland 2 - 5  
Milwaukee - Ontario Reign 2 - 1  
Providence - Rochester 2 - 2  
San Antonio - Rockford 2 - 1  
Springfield - Lehigh Valley 3 - 2  
Syracuse - Laval 6 - 4  
Toronto Marlies - Binghamton 1 - 2  
Toronto Marlies - Binghamton (22:00) 2 - 2  
Wilkes-Barre/Scranton - Charlotte 5 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feldkirch - Olimpija Ljubljana 2 - 4  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Cardiff 3 - 6  
Guildford - Manchester 8 - 3  
Milton Keynes - Coventry 4 - 1  
Nottingham - Fife 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Karlovy Vary 4 - 1  
Mountfield HK - Brno 6 - 3  
Pardubice - Mladá Boleslav 1 - 2  
Plzen - Zlín 1 - 2  
Sparta Praha - Olomouc 4 - 6  
Vítkovice - Chomutov 4 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herning - Odense 6 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - KMH Budapest 5 - 1  
Debrecen - Vasas 2 - 0  
Fehérvári Titánok - Csíkszereda 2 - 4  
Gyergyói HK - Újpest 6 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Szalavat Julajev Ufa 0 - 3  
Jokerit - Lokomotív Jaroszlavl 4 - 3  
Szibir Novoszibirszk - Dinamo Moszkva 6 - 4  
SZKA Szentpétervár - Metallurg Magnyitogorszk 2 - 1  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Kokschetau - Gomel 3 - 0  
Kurbads Riga - Lyon (Helyszín: Lyon) 3 - 2  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - Lyon 3 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Nesta Torun 1 - 1  
Podhale Nowy Targ - Zaglebie Sosnowiec 4 - 0  
Unia Oswiecim - Polonia Bytom 6 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Boston 1 - 2  
Calgary - Edmonton 4 - 2  
Carolina - Columbus 1 - 4  
Carolina - New Jersey 2 - 1  
Minnesota - Buffalo 2 - 3  
Nashville - Los Angeles 5 - 3  
NY Islanders - Dallas 2 - 6  
NY Rangers - Florida 4 - 2  
Ottawa - Pittsburgh 6 - 4  
San Jose - St. Louis 4 - 0  
Vancouver - Montreal 2 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringerike - Manglerud 2 - 4  
Valerenga - Sparta Sarpsborg 2 - 2  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Dresden 3 - 3  
Deggendorf - Kassel 4 - 2  
Frankfurt Löwen - Freiburg 5 - 0  
Kaufbeuren - Bayreuth 2 - 2  
Lausitzer Füchse - Bad Nauheim 3 - 2  
Ravensburg - Crimmitschau 7 - 2  
Tölzer Löwen - Heilbronn 7 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augsburg - Eisbären Berlin 3 - 0  
Ingolstadt - Mannheim 3 - 3  
Iserlohn - Wolfsburg 6 - 6  
Krefeld - Bremerhaven 2 - 3  
Köln - Düsseldorf 2 - 2  
München - Straubing 4 - 3  
Nürnberg - Schwenningen 0 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Salzburg 2 - 2  
Klagenfurt - Villach 5 - 2  
Südtirol Bolzano - Innsbruck 5 - 8  
Vienna Capitals - Dornbirn 3 - 3  
Znojmo - Linz 3 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Olten 4 - 6  
GCK Lions - Kloten 2 - 4  
Thurgau - Langenthal 1 - 3  
Visp - Chaux-de-Fonds 4 - 1  
Zug 2 - Winterthur 1 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Bern 4 - 1  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Västeras 1 - 4  
Almtuna - Leksand 2 - 2  
MODO - Vita Hasten 2 - 1  
Oskarshamn - Karlskoga 2 - 1  
Pantern Malmö - Tingsryd 0 - 3  
Södertälje - Västervik 2 - 6  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Timra 4 - 1  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Liptovsky Mikulas 4 - 2  
Kosice - Zvolen 2 - 7  
MAC - Nove Zamky 4 - 3  
Nitra - Diósgyőr 3 - 0  
Trencin - Poprad 2 - 0  
Zilina - Detva 3 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Himik Voszkreszenszk 1 - 1  
Ermak Angarszk - Dinamo Szentpétervár 2 - 5  
Jugra Hanti-Manszijszk - Lada Toljatti 2 - 3  
Rubin Tyumeny - CSZK Szamara 3 - 2  
Zauralje Kurgan - Zvezda Csehov 2 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daemyung - Anyang 1 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Partizan Belgrád 75 - 71  
Krka Novo Mesto - Mega Bemax 82 - 69  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Brisbane 102 - 94  
Sydney Kings - NZ Breakers 100 - 87  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Capitals - Dandenong 77 - 65  
Melbourne Boomers - Townsville 79 - 75  
Sydney Flames - Bendigo 55 - 67  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Limburg 95 - 85  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Wonju Dongbu 97 - 95  
Changwon Sakers - Seoul Knights 80 - 77  
Ulsan Mobis Phoebus - Incheon Elephants 72 - 65  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Cheongju Stars 77 - 88  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ASVEL Lyon-Villeurbanne - Le Mans 80 - 76  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kavala - Ionikosz Nikea 50 - 78  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Periszteri 62 - 68  
Panathinaikosz - Olympiakosz 79 - 70  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Hapoel Gilboa Galil 96 - 96, h.u. 112 - 106  
Ironi Ness Ziona - Hapoel Beer Sheva 105 - 84  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Albirex Niigata 75 - 67  
Chiba - Osaka 81 - 59  
Hokkaido - Kawasaki Brave Thunders 74 - 82  
Ryukyu Okinawa - Tokyo Alvark 71 - 56  
Tokyo Sunrockers - Kyoto 85 - 78  
Toyama - Tochigi 65 - 74  
Toyohashi Neophoenix - Shiga 75 - 65  
Yokohama - Rizing Fukuoka 85 - 73  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou - Shandong 94 - 80  
Liaoning - Fujian 134 - 116  
Qingdao - Beijing Dragons 140 - 132  
Shanghai Sharks - Xinjiang 105 - 95  
Shanxi - Guangdong 77 - 94  
Shenzhen - Jilin 104 - 105  
Tianjin - Zhejiang Chouzhou 111 - 117  
Zhejiang Guangsha - Sichuan 120 - 99  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Gliwice 86 - 70  
Ostrow Wielkopolski - Starogard Gdanski 101 - 79  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 94 - 63  
Neptunas Klaipeda - Rytas Vilnius 78 - 93  
Nevezis Kedainiai - Alytaus Dzukija 68 - 74  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Szolnok 63 - 73  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Utah 86 - 98  
Brooklyn - LA Clippers 119 - 127  
Charlotte - Philadelphia 110 - 110, h.u. 119 - 122  
Chicago - Toronto 83 - 122  
Dallas - Golden State 112 - 109  
Houston - Sacramento 132 - 112  
Indiana - Atlanta 97 - 89  
Minnesota - Memphis 87 - 100  
New Orleans - Denver 125 - 115  
Orlando - LA Lakers 130 - 117  
Phoenix - Oklahoma City 100 - 110  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heidelberg - Karlsruhe 88 - 78  
Tübingen - Kirchheim 54 - 76  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Brose Bamberg 92 - 88  
Ludwigsburg - Göttingen 62 - 52  
Mitteldeutscher - Bayern München 66 - 81  
Telekom Bonn - S. Oliver Würzburg 91 - 86  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakery Piacenza - Verona 76 - 83  
Cagliari - Imola 79 - 97  
Cento - Assigeco Piacenza 66 - 79  
Ferrara - Forli 83 - 83, h.u. 93 - 94  
GSA Udine - Roseto 76 - 59  
Montegranaro - Fortitudo Bologna 71 - 76  
Treviso - Jesi 90 - 68  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Axpo Legnano - Rieti 78 - 76  
Azimut Bergamo - Eurobasket Roma 75 - 69  
Biella - Scafati 81 - 73  
Casale Monferrato - Capo D'Orlando 96 - 82  
Cassino - Tortona 54 - 60  
Latina - Agrigento 82 - 82, h.u. 94 - 89  
Virtus Roma - Trapani 83 - 75  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brindisi - Brescia 72 - 65  
Cremona - Varese 79 - 82  
Reggio Emilia - Avellino 75 - 91  
Sassari - Pistoia 111 - 113  
Venezia - Olimpia Milano 81 - 84  
Virtus Bologna - Torino 82 - 79  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Iberojet Palma 77 - 71  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Gran Canaria 91 - 76  
Breogan Lugo - Zaragoza 82 - 86  
Estudiantes - Barcelona 84 - 101  
Murcia - Obradoiro Monbus 80 - 58  
Real Madrid - Gipuzkoa 104 - 71  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Rogaska 99 - 81  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Anadolu Efes 72 - 90  
Darussafaka - Istanbul BB 93 - 65  
Galatasaray - Afyon Bld. Spor 91 - 91, h.u. 98 - 103  
RH Gaziantepspor - Besiktas 63 - 56  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Tsmoki-Minszk 119 - 88  
Himki Moszkva - Avtodor Szaratov 85 - 77  
Jenyiszej Krasznojarszk - Zielona Gora 109 - 81  
Lok.Kubany Krasznodar - Parma Permszkij Kraj 93 - 75  
Zenit Szentpétervár - Kalev/Cramo 100 - 87  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu - Kalev Tallinn 70 - 65  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - RK Zagreb 30 - 21  
Nantes - Motor Zaporozsje 23 - 27  
Szeged - Skjern 33 - 33  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - Tatran Presov 29 - 30  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Dinamo Bukarest 29 - 28  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Odense 41 - 26  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Sävehof 33 - 22  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Bietigheim 32 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles Bocholt - Ciudad Encantada 29 - 34  
Granollers - Gorenje Velenje 24 - 25  
Karvina - Balatonfüred 33 - 34  
Kiel - Drammen 34 - 23  
Magdeburg - Porto 26 - 23  
Olympiakosz - Nexe Nasice 22 - 25  
Pays d'Aix - Holstebro 25 - 25  
Tatabánya - Limburg Lions 31 - 18  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Guardes - Kubany Krasznodar 31 - 33  
Bera Bera - Dunaújváros 22 - 23  
Höör - Nyköbing F. 23 - 27  
Issy Paris - Esbjerg 25 - 31  
Magura Cisnadiei - Zvezda Zvenyigorod 26 - 18  
Municipal Craiova - Dortmund 19 - 18  
Ramnicu Valcea - Herning-Ikast 19 - 21  
Siófok - Lada Toljatti 37 - 26  
Storhamar - Érd 32 - 27  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drama - HAN Szaloniki 25 - 20  
Pylea - Diomidisz Argosz 23 - 24  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IR - Grotta 26 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Wybrzeze Gdansk 28 - 19  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Vác 24 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falk Horten - Kolstad 24 - 28  
Runar Sandefjord - Haslum 27 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skrim Kongsberg - Tertnes Bergen 23 - 44  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dormagen - Hamm-Westfalen 24 - 23  
Nordhorn-Lingen - Rimpar 26 - 24  
TUSEM Essen - Lübeck-Schwartau 30 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Gummersbach 35 - 26  
Ludwigshafen-Friesenheim - DHfK Leipzig 27 - 24  
Minden - Wetzlar 24 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buxtehude - Halle-Neustadt 29 - 29  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Thun 22 - 39  
Kriens - Suhr Aarau 21 - 23  
Winterthur - Amicitia Zürich 32 - 21  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája, női, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nigéria - Dél-Afrika 0 - 1  
Zambia - Egyenlítői Guinea 5 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madagaszkár - Szudán 1 - 3  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Togo - Algéria 1 - 4  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etiópia - Ghána 0 - 2  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongó - Kongói DK 1 - 1  
Libéria - Zimbabwe 1 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guinea - Elefántcsontpart 1 - 1  
Ruanda - Közép-afrikai Köztársaság 2 - 2  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., I cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angola - Burkina Faso 2 - 1  
Mauritánia - Botswana 2 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., J cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szváziföld - Niger 1 - 2  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., K cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mozambik - Zambia 1 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., L cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lesotho - Tanzánia 1 - 0  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - West Ham 3 - 0  
Brighton - Reading 1 - 4  
Everton - Arsenal 0 - 4  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hartlepool - Barnet 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guillermo Brown - Villa Dalmine 2 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Lorenzo - Atl. Tucuman 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Temperley - Rosario Central 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Adelaide Utd. 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Westerlo - Beerschot Wilrijk 1 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Jorge Wilstermann 2 - 0  
San Jose de Oruro - Real Potosi 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oeste - Goiás 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Santos 2 - 1  
Atlético MG - Bahia 1 - 0  
Botafogo RJ - Internacional 1 - 0  
Gremio - Chapecoense 2 - 0  
Parana - Palmeiras 1 - 1  
Sao Paulo - Cruzeiro 1 - 0  
Sport Recife - Flamengo 0 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hvidovre - Fredericia 2 - 0  
Köge - Lyngby 3 - 0  
Naestved - Nyköbing 1 - 0  
Roskilde - Helsingör 2 - 1  
Silkeborg - Fremad Amager 0 - 0  
Viborg - Thisted 2 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Emirates Ras Al-Khaimah 0 - 0  
Al-Nasr (UAE) - Al-Dhafra 4 - 1  
Al-Sharjah - Al-Fujairah 2 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Lyon 1 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapelle-Marais - Avranches 0 - 5  
St-Malo - Lorient 1 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maastricht - Roda 2 - 0  
Nijmegen - Sparta Rotterdam 1 - 1  
Telstar - Den Bosch 1 - 4  
Twente - Go Ahead Eagles 0 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gokulam Kerala - Minerva Punjab 1 - 0  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bali Utd. - Persebaya Surabaya 2 - 5  
PSIS Semarang - Persib Bandung 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Independiente Medellin 2 - 0  
Dep. Tolima - Independiente SF 0 - 1  
Once Caldas - Rionegro Aguilas 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RSB Berkane - WAF Widad Fes 2 - 2  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A div, 2.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nemzetek Ligája, A divízió, 2. csoport 2018/19    
Svájc - Belgium 5 - 2  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A div, 4.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Horvátország 2 - 1  
Nemzetek Ligája, A divízió, 4. csoport 2018/19    
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, B div, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nemzetek Ligája, B divízió, 3. csoport 2018/19    
Észak-Írország - Ausztria 1 - 2  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, C div, 2.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Észtország 0 - 1  
Magyarország - Finnország 2 - 0  
Nemzetek Ligája, C divízió, 2. csoport 2018/19    
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, D div, 2.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moldova - Luxemburg 1 - 1  
Nemzetek Ligája, D divízió, 2. csoport 2018/19    
San Marino - Fehéroroszország 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajn.,női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grei-KE - Lyn 0 - 4  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arminia Bielefeld - Leverkusen 1 - 2  
Essen-Schönebeck - Freiburg 0 - 4  
Herford - Mönchengladbach 0 - 3  
Saarbrücken - Frankfurt 2 - 3  
Sand - Hoffenheim 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spezia - Benevento 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzachena - Vercelli 1 - 3  
Cuneo - Novara 0 - 0  
Entella - Alessandria 3 - 1  
Gozzano - Albissola 1 - 0  
Lucchese - Robur Siena 2 - 3  
Pisa - Olbia 1 - 1  
Pistoiese - Piacenza 2 - 0  
Pro Piacenza - Pro Patria 2 - 1  
U23Juventus - Pontedera 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Renate 2 - 0  
Fermana - Fano 2 - 1  
Gubbio - Giana Erminio 1 - 1  
Imolese - Ternana    
Monza - Pordenone 0 - 2  
Ravenna - Rimini 0 - 0  
Sambenedettese - Feralpisalo 2 - 0  
Südtirol - Pesaro 0 - 1  
Triestina - Vicenza 1 - 1  
Virtus Verona - Teramo 2 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Armavir - Tyumeny 1 - 0  
Baltika Kalinyingrád - Csertanovo Moszkva 2 - 0  
Fakel Voronyezs - Kurszk 3 - 2  
FK Krasznodar 2 - Mordovija Szaranszk 1 - 2  
Himki - Szocsi 0 - 0  
Nyizsnyij Novgorod - Tambov 1 - 0  
Rotor Volgográd - Tom Tomszk 0 - 0  
Szibir Novoszibirszk - SZKA Habarovszk 1 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 4  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Lucs Vlagyivosztok 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Independiente FBC 2 - 1  
Nacional Asuncion - Sol de America 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Académica 0 - 1  
Farense - Mafra 1 - 0  
Uniao Oliveirense - Famalicao 1 - 2  
Viseu - Estoril 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Setúbal - Tondela 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Chaves 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Lugo 1 - 0  
Alcorcon - Elche 1 - 0  
Cordoba - Cadiz 1 - 3  
Numancia - Majadahonda 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Unionistas de Salamanca 0 - 1  
Celta Vigo B - Valladolid B 0 - 0  
Coruxo - Rapido de Bouzas 0 - 0  
Deportivo B - Las Palmas B 1 - 1  
Fuenlabrada - Navalcarnero 2 - 0  
Guijuelo - Atl. Madrid B 1 - 0  
Ponferradina - Cultural Leonesa 0 - 0  
Salmantino - Real Madrid B 3 - 3  
San Sebastian Reyes - Pontevedra 2 - 1  
Union Adarve - Internacional de Madrid 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Durango 2 - 2  
Calahorra - Langreo 2 - 4  
CD Vitoria - Sp. Gijón B 1 - 2  
Gimn. Torrelavega - Izarra 0 - 0  
Oviedo B - UD Logrones 0 - 1  
Tudelano - R. Santander 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Hercules 1 - 0  
Atl. Baleares - Teruel 4 - 3  
Conquense - Levante B 2 - 0  
Olot - Castellon 1 - 1  
Ontinyent - Ebro 0 - 2  
Sabadell - Badalona 0 - 0  
Villarreal B - Espanyol B 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Sanluqueno - Almería B 2 - 1  
Badajoz - UCAM Murcia 1 - 0  
El Ejido - Granada B 2 - 0  
Ibiza Eivissa - Don Benito 0 - 1  
Marbella - Talavera de la Reina 2 - 0  
Real Murcia - Cartagena 1 - 2  
Rec. Huelva - Melilla 0 - 1  
San Fernando - Linense 0 - 1  
Sevilla B - Malaga B 2 - 3  
Villanovense - Jumilla 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Tenerife 2 - 0  
Barcelona - Atl. Madrid 2 - 1  
Huelva - Valencia 0 - 2  
Levante - Malaga 7 - 0  
Madrid CCF - CDEF Logrono 4 - 0  
Sevilla - Espanyol 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varberg - Oskarshamn 2 - 0  
Värnamo - Syrianska FC 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlslund - IFK Haninge 1 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bolívia - U20Ecuador 0 - 4  
U20Portugália - U20Szlovákia 2 - 1  
U20Venezuela - U20Peru 0 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Bosznia-Hercegovina 1 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Canterbury Utd. 4 - 1  
Hamilton Wanderers - Eastern Suburbs 0 - 2  
Tasman Utd. - Wellington Phoenix 2 3 - 2  
Team Wellington - Hawke's Bay Utd. 2 - 2  
Waitakere Utd. - Southern Utd. 1 - 1  
MMA (UFC Fight Night - Buenos Aires)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pantoja - Y. Sasaki 1 - 0  
C. Calvillo - P. Botelho (női) 1 - 0  
Cez. Ferreira - I. Heinisch 0 - 1  
Cez. Ferreira - T. Breese    
Dev. Powell - J. Pinedo 0 - 1  
G. Cannetti - M. Vera 0 - 1  
H. Bandenay - A. Arnett 0 - 1  
K. Rountree - J. Walker 0 - 1  
L. Staropoli - H. Aldana 1 - 0  
M. Prazeres - B. Fabinski 1 - 0  
N. Magny - S. Ponzinibbio 0 - 1  
N. Narimani - A. Dos Santos 1 - 0  
R. Lamas - D. Elkins 1 - 0  
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Marquez - M. Pasini (Valenciai Nagydíj, futam) 1 - 0  
F. Bagnaia - S. Lowes (Valenciai Nagydíj, futam) 1 - 0  
J. Mir - B. Binder (Valenciai Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Marini - X. Vierge (Valenciai Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Oliveira - L. Baldassarri (Valenciai Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2 2018    
Moto2, Valenciai Nagydíj 2018    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Canet - J. McPhee (Valenciai Nagydíj, futam) 0 - 1  
J. Martin - M. Bezzecchi (Valenciai Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Ramirez - D. Binder (Valenciai Nagydíj, futam) 1 - 0  
N. Antonelli - P. Öttl (Valenciai Nagydíj, futam) 1 - 0  
T. Arbolino - E. Bastianini (Valenciai Nagydííj, futam) 0 - 1  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3 2018    
Moto3, Valenciai Nagydíj 2018    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rins - A. Iannone (Valenciai Nagydíj, futam) 1 - 0  
D. Petrucci - J. Miller (Valenciai Nagydíj, futam) 1 - 0  
J. Lorenzo - A. Bautista (Valenciai Nagydíj, futam) 1 - 0  
J. Zarco - D. Pedrosa (Valenciai Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Marquez - A. Dovizioso (Valenciai Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Marquez - D. Petrucci (Valenciai Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Rossi - M. Vinales (Valenciai Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP 2018    
MotoGP 2018 - M. Marquez nélkül    
MotoGP, Valenciai Nagydíj 2018    
MotoGP, Valenciai Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar Cup 2018    
Nascar, Homestead 2018    
Nascar, Homestead 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar, futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Logano - Kyle Larson (Homestead) 1 - 0  
K. Harvick - J. Logano (Homestead) 0 - 1  
K. Harvick - Kyle Busch (Homestead) 1 - 0  
K. Harvick - Kyle Larson (Homestead) 1 - 0  
K. Harvick - M. Truex Jr. (Homestead) 0 - 1  
Kyle Busch - J. Logano (Homestead) 0 - 1  
Kyle Busch - Kyle Larson (Homestead) 1 - 0  
Kyle Busch - M. Truex Jr. (Homestead) 0 - 1  
M. Truex Jr. - J. Logano (Homestead) 0 - 1  
M. Truex Jr. - Kyle Larson (Homestead) 1 - 0  
Motorsport (WRC Rali)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WRC Rali vb 2018    
WRC Rali, Ausztrál verseny 2018    
WRC Rali, Ausztrál verseny 2018 - Top 3    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol - Exeter 29 - 31  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Deajeon Blue Fangs 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Incheon Heungkuk 0 - 3  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Jászberény 3 - 1  
Vasas - Nyíregyháza 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Nagano Tridents 3 - 0  
JT Thunders - Oita Miyoshi 3 - 0  
Suntory Sunbirds - Panasonic Panthers 3 - 1  
Toray Arrows - Osaka Blazers 3 - 1  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JT Marvelous - Hitachi Rivale 2 - 3  
Kurobe Aqua Fairies - Denso Airybees 0 - 3  
NEC Red Rockets - Ishikawa Blue Cats 3 - 1  
Toyota Body Queenseis - Toray Arrows 1 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Zhejiang 3 - 1  
Henan - Jiangsu 1 - 3  
Shandong - Beijing 2 - 3  
Sichuan - Shanghai 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olsztyn - Jastrzebski Wegiel 1 - 3  
Szczecin - Czarni Radom 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Legionowo 3 - 2  
Bydgoszcz - Pila 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - United Rhein-Main 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Suhl Thüringen 3 - 0  
VCO Berlin - Stuttgart 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellana Grotte - Perugia 0 - 3  
Modena - Cucine Lube Civitanova 2 - 3  
Monza - Argos Sora 1 - 3  
Ravenna - Latina 3 - 0  
Siena - Revivre Milano 3 - 2  
Trentino - Verona 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Bergamo 1 - 3  
Chieri - Conegliano 0 - 3  
Novara - Filottrano 3 - 1  
Scandicci - Casalmaggiore 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Belogorje Belgorod 0 - 3  
Ural Ufa - Lokomotív Novoszibirszk 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Lokomotív Kalinyingrád 2 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - L'Illa Grau 1 - 3  
Teruel - Santanderina 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arhavi Bld. Spor - Ziraat Bankasi Ankara 3 - 1  
Arkas Izmir - Galatasaray 3 - 0  
Istanbul BB - Inegol Bld. Spor 3 - 0  
Maliye Piyango Ankara - Jeopark Kula 3 - 1  
Plevne - Fenerbahce 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nilufer Bld. Spor - Besiktas 1 - 3  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Carlsen - F. Caruana (7. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Trump - R. O'Sullivan (9 nyert frame-ig) 9 - 7  
Northern Ireland Open 2018    
Síugrás (Wisla)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.A. Tande - A. Wellinger 0 - 1  
E. Klimov - R. Kobayashi 1 - 0  
K. Stoch - R. Johansson 1 - 0  
P. Zyla - K. Geiger 1 - 0  
R. Freitag - S. Kraft 0 - 1  
S. Kraft - M. Hayböck 1 - 0  
S. Leyhe - D. Kubacki 1 - 0  
Wisla 2018    
Tenisz (ATP-vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP-vb 2018    
N. Djokovic - A. Zverev 0 - 2  
Tenisz (ATP-vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Bryan M / Sock J 1 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Cachin - P. Andujar 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Molteni A - Andreozzi G / Duran G 1 - 2  
Tenisz (Kobe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yos. Watanuki - Tat. Ito 1 - 2  
Tenisz (Kobe, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Li Z / Soeda G - Oliveira G / Santillan A 1 - 2  
Tenisz (Taipei, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Lisicki - L. Kumkhum 0 - 2  
Tenisz (Taipei, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raina A / Thandi K K - Doroshina O / Dzalamidze    
Tollaslabda (Hong Kong Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wan Ho Son - Ken. Nishimoto 2 - 1  
Tollaslabda (Hong Kong Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Kamura T / Sonoda K 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Noz. Okuhara - R. Intanon 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Y / Hirota S - Lee S H / Shin S C 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Higashino A / Watanabe Y - Wang Y / Huang D 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Br. Rios - Ram. Alvarez 1 - 0  
G. Rosado - L. Arias 1 - 1  

 

2018.11.17.
Alpesi sí (Műlesiklás, női, Levi)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schild - A. Swenn-Larsson 1 - 0  
E. Mielzynski - C. Costazza 1 - 0  
I. Curtoni - K. Truppe 0 - 1  
K. Liensberger - M. Gisin 1 - 0  
M. Shiffrin - W. Holdener 1 - 0  
M. Skjöld - M. Ferk 0 - 1  
Műlesiklás, női, Levi 2018    
Műlesiklás, női, Levi 2018 - Top 3    
P. Vlhova - F. Hansdötter 1 - 0  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LRK Tornio - Akilles Porvoo 3 - 9  
OLS - HIFK 2 - 5  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bollnäs - Vanersborg 3 - 2  
Falu BS - Motala 3 - 3  
Sirius - Frillesas 9 - 4  
Tellus - Vetlanda 2 - 6  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Heat - Auckland Tuatara 11 - 3  
Sydney Blue Sox - Geelong-Korea 4 - 1  
Curling (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Lengyelország 6 - 5  
Finnország - Svédország 1 - 9  
Hollandia - Olaszország 6 - 10  
Lengyelország - Oroszország 8 - 4  
Norvégia - Hollandia 8 - 7  
Németország - Oroszország 10 - 6  
Skócia - Norvégia 8 - 7  
Skócia - Németország 8 - 3  
Svájc - Olaszország 6 - 7  
Svédország - Svájc 7 - 6  
Curling (Eb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Svédország 5 - 6  
Dánia - Skócia 4 - 7  
Lettország - Finnország 8 - 11  
Olaszország - Svájc 3 - 8  
Oroszország - Németország 12 - 5  
Darts (Grand Slam of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Clayton - M. van Gerwen 12 - 16  
M. Unterbuchner - G. Anderson 6 - 16  
Floorball (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sunds - SFC Copenhagen 9 - 4  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seinäjoki - Nokian KrP 8 - 8  
Turku PS - Classic Tampere 4 - 8  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akerselva - Sveiva 5 - 11  
Gjellerasen - Slevik 5 - 5  
Greaker - Fredrikstad 6 - 2  
NOR 92 Mjöndalen - Sandnes 7 - 2  
Sarpsborg - Baekkelaget 12 - 5  
Tunet - Harstad 15 - 3  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chur - Thun 5 - 4  
Kloten-Bülach - Grasshoppers 3 - 6  
Rychenberg Winterthur - Uster 5 - 3  
St. Gallen - Zug 7 - 6  
Wiler-Ersigen - Langnau 6 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Mullsjö 15 - 5  
Höllviken - Storvreta 2 - 12  
Kalmarsund - Dalen 5 - 2  
Sirius - Jönköping 7 - 3  
Futsal (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobovec - Halle-Gooik 5 - 4  
Inter Movistar - Vytis (Helyszín: Litvánia) 4 - 2  
Futsal (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone Pescara - Lidselmash Lida 11 - 3  
Kairat Almaty - Chrudim (Helyszín: Csehország) 4 - 2  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Ceska Lipa 3 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPRF Moszkva - Norilszkij Nikel 2 - 6  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azemeis - Belenenses 7 - 2  
Braga - Modicus Sandim 3 - 0  
Leoes Porto Salvo - Pinheirense 6 - 1  
Quinta dos Lombos - Rio Ave 1 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Levante 3 - 6  
Jaen - Zaragoza 2 - 3  
Murcia - Peniscola 5 - 1  
Gyeplabda (Champions Trophy, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Argentína 2 - 1  
Hollandia - Japán 3 - 1  
Nagy-Britannia - Kína (Helyszín: Kína) 2 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Toronto Marlies 4 - 4  
Grand Rapids - Ontario Reign 3 - 4  
Hershey - Cleveland 6 - 1  
Iowa - Milwaukee 6 - 0  
Laval - Bridgeport 1 - 1  
Providence - Lehigh Valley 4 - 5  
San Diego - Bakersfield 4 - 1  
Springfield - Rochester 9 - 4  
Stockton - Tucson 3 - 1  
Texas Stars - Rockford 5 - 1  
Utica - Syracuse 0 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Charlotte 1 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Klagenfurt 2 6 - 1  
Fassa - Salzburg 2 2 - 4  
Feldkirch - Vipiteno/Sterzing 2 - 3  
Gherdeina/Gröden - Cortina 3 - 3  
Jesenice - Bregenzerwald 5 - 2  
Kitzbühel - Val Pusteria 2 - 4  
Lustenau - Olimpija Ljubljana 3 - 0  
Milano - Zell am See 3 - 6  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Nottingham 2 - 2  
Coventry - Dundee 5 - 2  
Fife - Sheffield 2 - 6  
Glasgow - Milton Keynes 6 - 3  
Manchester - Guildford 3 - 2  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Frydek Mistek 2 - 2  
Jihlava - Litomerice 5 - 2  
Poruba - Vsetin 4 - 5  
Prostejov - Kladno 2 - 2  
Slavia Praha - Slavia Trebic 2 - 5  
Zubr Prerov - Slovan Ustecti Lvi 0 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Litvínov 4 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Sahtar Szoligorszk 4 - 1  
Lida - Nyeman Grodno 0 - 3  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Jokipojat 4 - 4  
IPK - Kiekko-Vantaa 0 - 4  
Koovee - Heinolan Peliitat 3 - 2  
LeKi - RoKi 1 - 3  
SaPKo - KeuPa 3 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - HIFK 3 - 3  
Jukurit - Lahti Pelicans 5 - 2  
JYP - Ilves 5 - 2  
Kärpät - Turku PS 3 - 2  
Vaasan Sport - Kookoo 3 - 4  
Ässät - Tappara 2 - 3  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Dinamo Riga 1 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - CSZKA Moszkva 1 - 2  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Slovan Bratislava 4 - 1  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Kokschetau - Kurbads Riga 3 - 3  
Belfast - GKS Katowice 2 - 4  
Gomel - Lyon 2 - 1  
Renon/Ritten - Medvescak Zagreb 1 - 3  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arlan Kokschetau - Kurbads Riga 3 - 3  
Belfast - GKS Katowice 2 - 4  
Lyon - Gomel 1 - 2  
Renon/Ritten - Medvescak Zagreb 1 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoczniowiec Gdansk - Jastrzebie 3 - 0  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HS Riga - Lido Riga 5 - 0  
Mogo Riga - Zemgale/LLU 4 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Toronto 1 - 1  
Chicago - Los Angeles 1 - 1  
Colorado - Washington 2 - 2  
Dallas - Boston 0 - 0  
Las Vegas - St. Louis 1 - 4  
New Jersey - Detroit 2 - 2  
Philadelphia - Tampa Bay 5 - 5  
Winnipeg - Buffalo 1 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Storhamar 3 - 2  
Stjernen - Stavanger 2 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Dornbirn 3 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Zürich Lions 2 - 5  
Biel - Davos 2 - 7  
Fribourg - Langnau Tigers 10 - 3  
Zug - Rapperswil 7 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Djurgarden 2 - 0  
Färjestad - Växjö 3 - 3  
Linköping - Örebro 3 - 3  
Rögle - Mora 4 - 1  
Skelleftea - HV 71 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Torosz Nyeftekamszk 2 - 2  
Rjazany - Nyeftyanyik Almetyevszk 0 - 0  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Daemyung 1 - 0  
Nikko - Oji Eagles 1 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Mornar 104 - 71  
FMP - Cedevita Zagreb 81 - 95  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Illawarra 104 - 79  
Cairns - Perth 75 - 75, h.u. 83 - 88  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Mons 94 - 52  
Okapi Aalstar - Mechelen 86 - 92  
Oostende - Liege 85 - 61  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paulistano - Flamengo 97 - 84  
Vasco da Gama - Corinthians Paulista 78 - 68  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Usti nad Labem 71 - 80  
Decin - Nymburk 68 - 93  
Ostrava - Svitavy 81 - 92  
Pardubice - Opava 100 - 55  
USK Praha - Kolin 87 - 65  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Goyang 85 - 93  
Seoul Thunders - Incheon Elephants 58 - 79  
Wonju Dongbu - Jeonju KCC Egis 79 - 89  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon OK Savingbank - Incheon S-Birds 70 - 67  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Montenegró 83 - 68  
Izland - Szlovákia 52 - 82  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Törökország 49 - 68  
Észtország - Fehéroroszország 63 - 113  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Magyarország 27 - 139  
Litvánia - Oroszország 77 - 79  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy-Britannia - Görögország 79 - 77  
Portugália - Izrael 75 - 72  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Franciaország 61 - 90  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Ukrajna 60 - 86  
Hollandia - Spanyolország 48 - 65  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Belgium 58 - 77  
Svájc - Csehország 53 - 88  
Kosárlabda (Eb-selejtező, női, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Olaszország 52 - 64  
Macedónia - Svédország 48 - 118  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orleans - Chartres 81 - 94  
Poitiers - Evreux 104 - 84  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Bourg 86 - 82  
Limoges - Nanterre 80 - 62  
Monaco - Paris Levallois 80 - 80, h.u. 87 - 89  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Meralco Bolts (4.m.) 99 - 92  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diagorasz Egaleo - Apollon Patra 87 - 77  
Ippokratisz Kosz - Kasztoria 72 - 79  
Iraklisz - Pefkohori 83 - 60  
Korivosz Amaliada - Har. Trikoupisz Meszologi 81 - 60  
Pszihiko - Ermisz Agiasz 98 - 76  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holargosz - Promitheasz Patra 57 - 69  
Ifesztosz Limnosz - PAOK 80 - 79  
Kymi - AEK Athén 67 - 78  
Lavrio - Koloszosz Rodosz 74 - 70  
Panioniosz - Rethymno 88 - 72  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosco Zagreb - Hermes Zagreb 92 - 103  
Gorica - Split 97 - 87  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Eilat 83 - 99  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akita - Albirex Niigata 58 - 65  
Chiba - Osaka 88 - 58  
Hokkaido - Kawasaki Brave Thunders 69 - 85  
Mikawa Kariya - Nagoya Dolphins 76 - 65  
Ryukyu Okinawa - Tokyo Alvark 54 - 57  
Tokyo Sunrockers - Kyoto 64 - 65  
Toyama - Tochigi 70 - 96  
Toyohashi Neophoenix - Shiga 75 - 81  
Yokohama - Rizing Fukuoka 71 - 78  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Jiangsu Dragons 99 - 83  
Jiangsu Tongxi - Bayi Rockets 110 - 88  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krosno - Torun 70 - 95  
Spojnia Stargard - Legia Varsó 72 - 94  
Trefl Sopot - Dabrowa Gornicza 70 - 80  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Prienai 78 - 67  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Sopron 69 - 69  
Körmend - Szeged 93 - 84  
Szombathely - Pécs 68 - 53  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto 107 - 107, h.u. 123 - 116  
Indiana - Miami 99 - 91  
Memphis - Sacramento 112 - 104  
Milwaukee - Chicago 123 - 104  
Minnesota - Portland 112 - 96  
New Orleans - New York 129 - 124  
Philadelphia - Utah 113 - 107  
Washington - Brooklyn 104 - 115  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baunach - Ehingen 80 - 102  
Hamburg - Schalke 69 - 66  
Hanau - Artland 88 - 90  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Bremerhaven 113 - 85  
Giessen - Skyliners Frankfurt 91 - 90  
Jena - Ulm 80 - 85  
Oldenburg - Vechta 81 - 62  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ravenna - Mantova 96 - 76  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siena - Treviglio 96 - 78  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trieste - Trento 85 - 74  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Oviedo 60 - 63  
Granada - Lleida 79 - 63  
Ourense - Leyma Coruna 96 - 75  
Prat Joventut - Saenz Horeca Araberri 75 - 88  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgos - Manresa 74 - 82  
Iberostar Tenerife - Valencia 100 - 66  
Joventut Badalona - Fuenlabrada 78 - 88  
MoraBanc Andorra - Unicaja Malaga 84 - 95  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Metalac Farmakom 88 - 71  
Sloboda Uzice - Dunav Stari Banovci 105 - 79  
Spartak Subotica - Novi Pazar 73 - 75  
Tamis Pancevo - Vojvodina 97 - 80  
Vrsac - Dynamic Belgrád 79 - 96  
Zlatibor Cajetina - Beovuk Belgrád 74 - 66  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Sencur Kranj 59 - 64  
Polzela - Sentjur 74 - 60  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Karsiyaka 84 - 75  
Sakaryaspor - Tofas Bursa 69 - 73  
Türk Telekom - Bahcesehir Koleji 93 - 86  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - Nyizsnyij Novgorod 89 - 64  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Vardar Pro Skopje 34 - 26  
Kielce - Breszt Meskov 34 - 31  
Veszprém - Kristianstad 36 - 27  
Kézilabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Metalurg Skopje 23 - 22  
Sporting CP - Csehovszkije Medvegyi 33 - 31  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Riihimaen Cocks 23 - 20  
Kézilabda (BL, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Larvik 26 - 25  
Kézilabda (BL, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosztov - Brest 30 - 24  
Kézilabda (BL, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Podravka Koprivnica 37 - 17  
Thüringer HC - Krim Ljubljana 26 - 26  
Kézilabda (BL, női, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - FTC 35 - 27  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hranice - Frydek-Mistek 25 - 33  
Jicin - Zubri 32 - 29  
Lovosice - KP Brno 39 - 34  
Nove Veseli - Koprivnice 26 - 25  
Tatran Litovel - Plzen 21 - 37  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lemvig - Ringsted 30 - 30  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Füchse Berlin 31 - 29  
Azoty Pulawy - Selfoss 33 - 26  
Burgdorf-Hannover - Benfica 41 - 36  
Logrono La Rioja - Schaffhausen 26 - 22  
Maccabi Rishon - St. Raphael 29 - 36  
Malmö - Dobrogea Constanta 22 - 23  
RK Eurofarm Rabotnik - Bern 29 - 19  
Vojvodina - GOG 27 - 32  
Kézilabda (EHF Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Lublin 31 - 28  
Jagodina - Viborg 11 - 26  
Metzingen - Most 35 - 24  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Caen 26 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Paris SG 23 - 27  
Tremblay - Montpellier 24 - 24  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doukasz - Arisz Nikea 25 - 19  
Edessza - Filipposz Veria 26 - 21  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Mladi Rudar Labin 31 - 28  
Sesvete - Dubrava 29 - 33  
Umag - Zamet 26 - 26  
Varazdin - Rudar Rude 22 - 22  
Vinkovci - Porec 26 - 30  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - Akureyri Handboltafelag 29 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Zaglebie Lubin 34 - 20  
Kwidzyn - Wisla Plock 21 - 21  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Eger 28 - 29  
Fehérvár - Debrecen 30 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fyllingen - Baekkelaget 40 - 37  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Ferndorf 34 - 25  
Coburg - Hamburg 32 - 28  
Emsdetten - Dessau-Rosslauer 27 - 27  
Hagen - Grosswallstadt 30 - 25  
Hüttenberg - Elbflorenz 18 - 20  
Lübbecke - Rhein Vikings Neuss 27 - 21  
Wilhelmshaven - Balingen-Weilstetten 29 - 36  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bensheim/Auerbach - Göppingen 28 - 29  
Neckarsulm - Oldenburg 38 - 27  
Nellingen - Leverkusen 25 - 30  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Cseljabinszk - Kausztik Volgográd 25 - 25  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Maia 27 - 27  
Arsenal da Devesa - Fermentoes 25 - 28  
Avanca - Belenenses 26 - 33  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Huesca 20 - 20  
Quabit Guadalajara - Benidorm 34 - 25  
Sinfin - Bidasoa Irun 23 - 22  
Teucro - Alcobendas 38 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canyamelar Valencia - Zuazo Barakaldo 22 - 26  
Gijon - Castellon 28 - 22  
Valladolid - Morvedre 21 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnereds - Skuru 25 - 29  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metaloplastika Sabac - Spartak Vojput 32 - 24  
Obilic Belgrád - Crvena zvezda 31 - 31  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - Koper 23 - 25  
Loka - Trebnje 24 - 21  
Ormoz - Maribor 21 - 24  
SVIS Ivancna Gorica - Ribnica 27 - 35  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája, női, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ghána - Algéria 1 - 0  
Mali - Kamerun 1 - 2  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyenlítői Guinea - Szenegál 0 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comore-szigetek - Malawi 2 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabon - Mali 0 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gambia - Benin 3 - 1  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Nigéria 1 - 1  
Seychelles-szigetek - Líbia 1 - 8  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., K cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Namíbia - Bissau Guinea 0 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., L cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uganda - Zöld-foki-szigetek 1 - 0  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ain M'Lila - Bel-Abbes 1 - 0  
Bejaia - MC Alger 1 - 1  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Liverpool 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Barnsley 0 - 2  
Bristol Rovers - Scunthorpe 1 - 2  
Burton - Coventry 1 - 0  
Doncaster - Wimbledon 2 - 1  
Fleetwood - Walsall 0 - 0  
Luton - Plymouth 5 - 1  
Oxford Utd. - Gillingham 1 - 0  
Peterborough - Bradford 1 - 1  
Shrewsbury - Rochdale 3 - 2  
Southend - Blackpool 1 - 2  
Sunderland - Wycombe 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Stevenage 4 - 0  
Crewe - Tranmere 3 - 2  
Exeter - Northampton 2 - 2  
Forest Green - Morecambe 0 - 1  
Grimsby - Crawley 1 - 0  
Mansfield - Port Vale 1 - 0  
Milton Keynes Dons - Macclesfield 2 - 0  
Newport - Colchester 2 - 0  
Notts County - Cheltenham 0 - 3  
Oldham - Cambridge Utd. 3 - 1  
Swindon - Carlisle 0 - 4  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Eastleigh 0 - 3  
Boreham - Ebbsfleet Utd. 0 - 0  
Braintree - Solihull Moors 0 - 3  
Chesterfield - Havant & Waterlooville 0 - 0  
Dag & Red - Fylde 2 - 1  
Gateshead - Sutton Utd. 0 - 0  
Halifax - Dover 1 - 0  
Leyton - Bromley 3 - 1  
Maidenhead Utd. - Harrogate Town    
Maidstone Utd. - Wrexham 1 - 1  
Salford City - Aldershot 4 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferro Carril Oeste - Central Cordoba SDE 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Patronato Parana 1 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Canberra Utd. 1 - 0  
Perth Glory - Western Sydney Wanderers 3 - 0  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mechelen - Lommel 3 - 2  
Tubize - Roeselare 3 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Pari Santa Cruz - Destroyers Santa Cruz 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Guarani 1 - 1  
CSA - Avai 0 - 1  
Londrina - CRB 1 - 2  
Sampaio Correa - Boa 1 - 0  
Vila Nova - Criciuma 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Vasco da Gama 1 - 0  
Vitória - Atlético PR 1 - 2  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palestino - Audax Italiano 3 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - Trinec 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - VSK Aarhus 5 - 2  
Hjörring - Ballerup 5 - 1  
Kolding - B93 Köbenhavn 5 - 0  
Odense - Thy-Thisted 4 - 2  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wahda - Al-Ittihad (UAE) 2 - 0  
Al-Wasl - Dibba Al-Fujairah 4 - 2  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Bani Yas 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Gorodeja 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury 91 - Dijon 3 - 2  
Lille - Bordeaux 0 - 2  
Montpellier - Rodez Aveyron 5 - 0  
Paris FC - Metz 2 - 2  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bastia - Le Mans 2 - 1  
Chauray - Niort 0 - 2  
Gamaches - Le Havre 1 - 7  
Lusitanos St-Maur - Jeanne D'Arc de Drancy 0 - 0  
Marcq-en-Baroeul - Boulogne 0 - 2  
Nogent-sur-Oise - Lens 0 - 2  
Poire-sur-Vie - Cholet 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambuur - Volendam 1 - 1  
Dordrecht - FC Eindhoven 0 - 3  
Helmond - RKC Waalwijk 0 - 2  
Oss - Almere City 2 - 0  
PSV 2 - AZ Alkmaar 2 3 - 1  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barito Putera - Mitra Kukar 2 - 1  
Perseru Serui - Pusamania Borneo 3 - 1  
PS Tira Bantul - Sriwijaya Palembang 3 - 0  
PSMS Medan - Madura Utd. 3 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Yamaguchi 0 - 2  
Gifu - Avispa Fukuoka 0 - 0  
JEF United Chiba - Tochigi 0 - 0  
Kamatamare Sanuki - Kyoto 0 - 2  
Kofu - Yokohama FC 0 - 1  
Machida Zelvia - Tokyo Verdi 1 - 1  
Matsumoto Yamaga - Tokushima 0 - 0  
Okayama - Omiya Ardija 0 - 1  
Roasso Kumamoto - Ehime 3 - 0  
Yamagata - Oita Trinita 1 - 1  
Zweigen Kanazawa - Mito 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Wigry Suwalki    
Chrobry Glogow - GKS Tychy 0 - 1  
Garbarnia Krakkó - Warta Poznan 2 - 1  
GKS Jastrzebie - Rakow Czestochowa 1 - 5  
Olsztyn - Bytovia Bytow 3 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Super Nova - METTA/LU 0 - 3  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hassania Agadir - Raja Casablanca 0 - 0  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Haladás 1 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A div, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Portugália 0 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, B div, 2.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Svédország 0 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, C div, 1.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Skócia 0 - 4  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, C div, 4.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Litvánia 3 - 0  
Szerbia - Montenegró 2 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, D div, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Feröer-szigetek 2 - 0  
Málta - Koszovó 0 - 5  
Labdarúgás (Norvég 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KFUM Oslo - Asane 1 - 2  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Bremen 3 - 0  
Duisburg - Potsdam 1 - 3  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catanzaro - Rieti 3 - 0  
Juve Stabia - Catania    
Monopoli - Sicula Leonzio 2 - 1  
Paganese - Cavese 2 - 2  
Potenza - Matera 0 - 0  
Rende - Vibonese 1 - 0  
Siracusa - Bisceglie 1 - 0  
Trapani - Virtus Francavilla 3 - 1  
Viterbese - Casertana 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA 3 de Febrero - Libertad Asuncion 4 - 4  
Sp. Luqueno - Dep. Capiata 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh City - Alloa 2 - 2  
U21Motherwell - Ross County 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - East Fife 4 - 2  
Brechin - Arbroath 1 - 5  
Forfar - Dumbarton 3 - 0  
Montrose - Stranraer 1 - 1  
Stenhousemuir - Raith Rovers 1 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Stirling 2 - 2  
Berwick - Albion Rovers 2 - 0  
Elgin - Clyde 1 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayr Utd. - Greenock Morton 0 - 0  
Falkirk - Partick Thistle 1 - 1  
Queen of South - Inverness CT 3 - 3  
Ross County - Dunfermline    
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malaga - Gimnastic 2 - 0  
Osasuna - Tenerife 2 - 0  
Oviedo - Sp. Gijón 2 - 1  
Reus - UD Extremadura 1 - 4  
Zaragoza - Mallorca 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Arenas de Getxo 0 - 1  
Gernika - Real Sociedad B 1 - 0  
Leioa - Mirandes 1 - 0  
Real Union Irun - Barakaldo 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Cornella 2 - 1  
Ejea - Lleida 4 - 4  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Betis 2 - 3  
Rayo Vallecano - Real Sociedad 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Grúzia - U19Azerbajdzsán 1 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 13. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Görögország - U19Románia 5 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Macedónia 2 - 1  
U19Horvátország - U19Luxemburg 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Svédország - U19Wales (Helyszín: Wales) 1 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anglia - U19Izland 3 - 1  
U19Törökország - U19Moldova 3 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Litvánia 7 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lengyelország - U19Kazahsztán 4 - 0  
U19Szerbia - U19Észak-Írország (Helyszín: Észak-Írország) 3 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hollandia - U19Németország 1 - 0  
U19Örményország - U19Portugália 1 - 5  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Mexikó 2 - 0  
Ausztrália - Dél-Korea 1 - 1  
Chile - Costa Rica 2 - 3  
Honduras - Panama 1 - 0  
Jordánia - India 2 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Aberystwyth 2 - 3  
Barry Town - TNS 0 - 2  
Caernarfon - Cardiff Met Univ. 2 - 0  
Llandudno FC - Carmarthen 1 - 2  
Llanelli - Cefn Druids 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Cliftonville 2 - 1  
Coleraine - Glentoran 1 - 1  
Crusaders - Glenavon 3 - 0  
Institute - Linfield 1 - 4  
Newry City - Ards 2 - 0  
Warrenpoint - Dungannon 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elva - Kuressaare 0 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Worcester 30 - 13  
Northampton Saints - London Wasps 36 - 17  
Saracens - Sale 31 - 25  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Japán 35 - 15  
Franciaország - Argentína 28 - 13  
Grúzia - Szamoa 27 - 19  
Olaszország - Ausztrália 7 - 26  
Románia - USA 5 - 31  
Skócia - Dél-Afrika 20 - 26  
Spanyolország - Namíbia 34 - 13  
Wales - Tonga 74 - 24  
Írország - Új-Zéland 16 - 9  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Itapetininga - Minas 3 - 1  
Ribeirao Preto - Maringa 0 - 3  
Sesc RJ - Renata Campinas 3 - 1  
Sesi SP - Corinthians-Guarulhos 3 - 0  
Taubate Funvic - Sao Judas 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesc RJ - Curitiba Volei 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Ansan Rush&Cash 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong IBK - Gimcheon Expressway 3 - 2  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Chaumont 3 - 2  
Nantes - Ajaccio GFC 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Institut Federal De Volle - Vandoeuvre-Nancy 0 - 3  
Le Cannet - St-Raphael 3 - 0  
Mulhouse - Chamalieres 3 - 0  
Quimper - Cannes 1 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JTEKT Stings - Gosei Trefuerza 3 - 1  
Osaka Blazers - Nagano Tridents 3 - 0  
Panasonic Panthers - JT Thunders 3 - 0  
Suntory Sunbirds - Oita Miyoshi 3 - 0  
Toray Arrows - FC Tokyo 1 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JT Marvelous - Toray Arrows 3 - 1  
Kurobe Aqua Fairies - NEC Red Rockets 0 - 3  
Okayama Seagulls - Ishikawa Blue Cats 3 - 2  
Saitama Ageo Medics - Hisamitsu Springs 0 - 3  
Toyota Body Queenseis - Hitachi Rivale 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belchatow - ONICO Varsó 3 - 0  
Bydgoszcz - GKS Katowice 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemik Police - Rzeszow 3 - 0  
LKS Lodz - Radomka Radom 3 - 0  
MKS Kalisz - Impel Wroclaw 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düren - Lüneburg 3 - 2  
Giesen - Haching 1 - 3  
Herrsching - Friedrichshafen 1 - 3  
Rottenburg - Netzhoppers Bestensee 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Dresden 0 - 3  
Straubing - Potsdam 1 - 3  
SW Erfurt - Schwerin 2 - 3  
Vilsbiburg - Wiesbaden 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vibo Valentia - Padova 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Bernardo Cuneo - Monza 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-LO - Kuzbassz Kemerovo 0 - 3  
Jaroszlavl - Dinamo Moszkva 3 - 2  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Nova Novokujbisevszk 3 - 2  
Jugra Szurgut - Fakel Novij Urengoj 2 - 3  
Zenit Kazany - Zenit Szentpétervár 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leningradka Szentpétervár - Szahalin 3 - 0  
Proton Szaratov - Metar Cseljabinszk 2 - 3  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Dinamo Krasznodar 1 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melilla - Ushuaia Ibiza 0 - 3  
Rio Duero Soria - Almería 1 - 3  
Uriba Palma - San Sadurnino 3 - 0  
Vecindario Gran Canaria - Conectabalear Manacor 2 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarca de Menorca - Logrono 0 - 3  
Barcelona - IBSA Las Palmas 3 - 1  
Emeve Lugo - Cajasol Juvasa 1 - 3  
Granadas de Elche - Alcobendas 0 - 3  
Haro Rioja - Sant Cugat 3 - 0  
Madrid Chamberi - Haris Dimurol 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - Afyon Bld. Spor 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aydin Bld. Spor - Vakifbank Istanbul 0 - 3  
Beylikduzu Ihtisas - Canakkale Bld. Spor 3 - 0  
Fenerbahce - Galatasaray 3 - 0  
Halkbank Ankara - Ankara Karayollari 0 - 3  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Sharav - J. Trump (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
R. O'Sullivan - M. Selby (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
Síugrás (Wisla, csapatverseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Ausztria 1 - 0  
Németország - Norvégia 1 - 0  
Svájc - Oroszország 1 - 0  
Tenisz (ATP-vb, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Djokovic - K. Anderson 2 - 0  
R. Federer - A. Zverev 0 - 2  
Tenisz (ATP-vb, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Cabal J S / Farah R 2 - 1  
Murray J / Soares B - Bryan M / Sock J 1 - 2  
Tenisz (Bangalore, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Myneni - P. Gunneswaran 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kuzmanov - P. Cachin 0 - 2  
F. Coria - P. Andujar 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lipovsek Puches T / Rombo - Andreozzi G / Duran G 0 - 2  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Shane - R. Opelka 0 - 2  
Tenisz (Champaign, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hach Verdugo H / Martinez - Reid M / Smith J-P 1 - 2  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Köpfer - B. Klahn 0 - 2  
K. Majchrzak - Roy Smith    
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krajicek A / Monroe N - Arevalo M / Cerretani J 2 - 1  
Tenisz (Houston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Zhuk - L. Davis 1 - 2  
Shuai Peng - J. Pegula 2 - 0  
Tenisz (Houston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manasse M /Pegula J - Krawczyk D / Olmos G 2 - 1  
Tenisz (Kobe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Nishioka - Yos. Watanuki 1 - 2  
Yas. Uchiyama - Tat. Ito 1 - 2  
Tenisz (Kobe, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uchiyama Y / Uesugi K - Oliveira G / Santillan A    
Tenisz (Taipei, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schoofs - L. Kumkhum 0 - 2  
S. Lisicki - V. Diatchenko 2 - 1  
Tenisz (Taipei, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doroshina O / Dzalamidze - Han X / Kumkhum L 2 - 0  
Raina A / Thandi K K - Doi M / Kovinic D 2 - 1  
Tollaslabda (Hong Kong Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ken. Momota - Wan Ho Son 1 - 2  
Ken. Nishimoto - Cheuk Yiu Lee 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gideon M F / Sukamuljo K - Ahsan M / Setiawan H 2 - 1  
Kamura T / Sonoda K - Alfian F / Ardianto M R 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ji Hyun Sung - R. Intanon 1 - 2  
Tzu Ying Tai - Noz. Okuhara    
Tollaslabda (Hong Kong Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Y / Hirota S - Polii G / Rahayu A 2 - 1  
Lee S H / Shin S C - Tanaka S / Yonemoto K 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Higashino A / Watanabe Y - Lee Y / Hsu Y C 2 - 0  
Puavaranukroh/Taerattanac - Wang Y / Huang D 0 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Sabac 13 - 6  
Mornar - Jug Dubrovnik 8 - 12  
VK Posk - Primorac Kotor 11 - 20  
Vízilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Eger 15 - 8  
Honvéd - BVSC 5 - 11  
Szolnok - OSC 4 - 12  
Vízilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Eger (női) 14 - 12  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - Roma 8 - 11  
Florentia - Posillipo Napoli 9 - 7  
Lazio - Catania 7 - 6  
Savona - Bogliasco 8 - 6  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Lejarraga - F. Gavin 1 - 0  
M. Hooker - A. Saucedo 1 - 0  

 

2018.11.16.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Green Bay 27 - 24  
Bandy (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WP-35 - Botnia Helsinki 3 - 6  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broberg/Söderhamn - Edsbyn 3 - 2  
Sandviken - Hammarby 5 - 3  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Bandits - Adelaide Bite 3 - 5  
Melbourne Aces - Canberra Cavalry 2 - 1  
Perth Heat - Auckland Tuatara 8 - 4  
Sydney Blue Sox - Geelong-Korea 7 - 2  
Darts (Grand Slam of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. van den Bergh - M. Suljovic 9 - 16  
S. Whitlock - G. Price 15 - 16  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Ceska Lipa 12 - 5  
Brno Bulldogs - Ostrava 5 - 3  
Liberec - Otrokovice 4 - 6  
Vitkovice - Chodov 4 - 3  
Znojmo - Stresovice 6 - 9  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Viikingit Helsinki 5 - 7  
Floorball (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köniz - Malans 6 - 4  
Futsal (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Bielsko-Biala 3 - 1  
Ekonomac Kragujevac - Jugra 2 - 3  
Futsal (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - MNK Novo Vrijeme 6 - 0  
Szibirjak Novoszibirszk - Benfica (Helyszín: Lisszabon) 2 - 4  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTZS Liberec - Melnik 5 - 7  
Uherske Hradiste - Sparta Praha 3 - 9  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magna Gurpea - Valdepenas 7 - 3  
Palma Futsal - Segovia 5 - 0  
Santa Coloma - Ribera Navarra 5 - 2  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow - Sheffield 4 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Sparta Praha 5 - 0  
Karlovy Vary - Mountfield HK 2 - 2  
Mladá Boleslav - Liberec 5 - 2  
Olomouc - Litvínov 3 - 1  
Pardubice - Plzen 2 - 2  
Trinec - Brno 3 - 3  
Zlín - Vítkovice 3 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Odense 3 - 0  
Herlev Eagles - Aalborg 3 - 4  
Rödovre - Hvidovre 2 - 2  
Sönderjyske - Esbjerg 4 - 1  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Újpest 0 - 3  
Debrecen - Dunaújváros 3 - 3  
Fehérvári Titánok - FTC 2 - 4  
Gyergyói HK - KMH Budapest 6 - 4  
Vienna Capitals 2 - Csíkszereda 2 - 5  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Kiekko-Vantaa 4 - 3  
KeuPa - IPK 6 - 0  
Kokkolan Hermes - RoKi 1 - 2  
TUTO - LeKi 7 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Lukko 0 - 2  
Kalpa - Turku PS 2 - 2  
Lahti Pelicans - Hämeenlinna 4 - 1  
Tappara - Ilves 3 - 1  
Vaasan Sport - Kookoo 4 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angers - Chamonix-Morzine 3 - 1  
Anglet - Rouen 3 - 8  
Bordeaux - Nice 4 - 3  
Gap - Amiens 2 - 4  
Grenoble - Mulhouse 4 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barisz Asztana - Dinamo Moszkva 2 - 2  
Dinamo Minszk - Avtomobil. Jekatyerinburg 0 - 4  
Szalavat Julajev Ufa - Admiral Vlagyivosztok 3 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Amur Habarovszk 1 - 1  
SZKA Szentpétervár - Traktor Cseljabinszk 1 - 0  
Szocsi - Szeversztal Cserepovec 2 - 0  
Szpartak Moszkva - Lokomotív Jaroszlavl 1 - 3  
Vityaz Podolszk - Metallurg Magnyitogorszk 1 - 4  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Renon/Ritten 6 - 2  
GKS Katowice - Medvescak Zagreb 2 - 3  
Gomel - Kurbads Riga 6 - 2  
Lyon - Arlan Kokschetau 1 - 1  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Medvescak Zagreb 2 - 3  
Gomel - Kurbads Riga 6 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Podhale Nowy Targ 4 - 1  
Nesta Torun - Jastrzebie 2 - 2  
Orlik Opole - Polonia Bytom 5 - 1  
Stoczniowiec Gdansk - Unia Oswiecim 2 - 4  
Zaglebie Sosnowiec - Comarch Cracovia 0 - 9  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Nashville 2 - 1  
Calgary - Montreal 2 - 3  
Columbus - Florida 7 - 3  
Minnesota - Vancouver 6 - 2  
NY Islanders - NY Rangers 7 - 5  
Ottawa - Detroit 2 - 1  
Philadelphia - New Jersey 0 - 3  
Pittsburgh - Tampa Bay 3 - 4  
San Jose - Toronto 3 - 5  
Jégkorong (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Tölzer Löwen 4 - 2  
Bayreuth - Ravensburg 4 - 5  
Crimmitschau - Deggendorf 3 - 4  
Dresden - Lausitzer Füchse 1 - 1  
Freiburg - Kaufbeuren 0 - 0  
Heilbronn - Frankfurt Löwen 3 - 3  
Kassel - Bietigheim/Bissingen 1 - 6  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Nürnberg 2 - 1  
Düsseldorf - Augsburg 5 - 3  
Eisbären Berlin - Krefeld 5 - 3  
Mannheim - Köln 5 - 3  
Straubing - Iserlohn 2 - 1  
Wolfsburg - Ingolstadt 4 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Graz - Südtirol Bolzano 0 - 0  
Innsbruck - Klagenfurt 1 - 3  
Linz - Salzburg 4 - 2  
Villach - Vienna Capitals 2 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Ajoie 1 - 4  
Kloten - Biasca Ticino 8 - 0  
Langenthal - Visp 4 - 1  
Olten - GCK Lions 5 - 3  
Winterthur - Thurgau 2 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Ambri 2 - 2  
Davos - Lausanne 0 - 1  
Langnau Tigers - Lugano 2 - 2  
Rapperswil - Biel 4 - 4  
Servette - Zug 0 - 4  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Almtuna 5 - 2  
Karlskoga - Södertälje 3 - 2  
Leksand - Björklöven 2 - 1  
Pantern Malmö - Karlskrona 3 - 5  
Tingsryd - Oskarshamn 1 - 3  
Västeras - MODO 5 - 2  
Västervik - Vita Hasten 6 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Poprad 1 - 2  
Liptovsky Mikulas - Kosice 1 - 7  
MAC - Diósgyőr 4 - 2  
Nitra - Detva 2 - 2  
Poprad - B. Bystrica 2 - 1  
Trencin - Nove Zamky 0 - 4  
Zilina - Zvolen 1 - 5  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Zvezda Csehov 1 - 6  
Jugra Hanti-Manszijszk - CSZK Szamara 3 - 1  
Rubin Tyumeny - Lada Toljatti 3 - 2  
Szokol Krasznojarszk - Metallurg Novokuznyeck 0 - 3  
Zauralje Kurgan - Himik Voszkreszenszk 0 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Olimpija Ljubljana 115 - 105  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Melbourne Utd. 101 - 108  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Townsville 77 - 79  
Bendigo - Dandenong 62 - 83  
Perth - Melbourne Boomers 69 - 89  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Botafogo 65 - 54  
Kosárlabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomoucko - Sokoli Hradec Kralove 88 - 82  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Changwon Sakers 93 - 85  
Ulsan Mobis Phoebus - Seoul Knights 93 - 78  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Cheongju Stars 59 - 57  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Panathinaikosz 78 - 62  
Bayern München - CSZKA Moszkva 79 - 93  
Gran Canaria - Maccabi TA 84 - 78  
Zalgiris Kaunas - Barcelona 76 - 76, h.u. 85 - 88  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Roanne 70 - 81  
Caen - Paris BC 80 - 80, h.u. 96 - 99  
Gries-Oberhoffen - Rouen 85 - 92  
Nancy - Aix Maurienne 77 - 56  
Nantes - Denain 82 - 67  
Quimper - Lille 85 - 84  
Vichy-Clermont - St-Chamond 98 - 92  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Pau Orthez 83 - 73  
Dijon - Gravelines 82 - 84  
Fos-sur-Mer - Strasbourg 74 - 82  
Le Portel - Cholet 84 - 92  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Magnolia Hotshots (4.m.) 108 - 112  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Vrijednosnice Osijek 89 - 71  
Skrljevo - Zabok 63 - 66  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mikawa Kariya - Nagoya Dolphins 87 - 71  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Qingdao 120 - 99  
Liaoning - Guangzhou 120 - 108  
Shanghai Sharks - Sichuan 113 - 101  
Shanxi - Shenzhen 118 - 130  
Tianjin - Zhejiang Guangsha 106 - 126  
Zhejiang Chouzhou - Xinjiang 125 - 108  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heilongjiang Daqing - Zhejiang 82 - 71  
Henan Elephants - Liaoning 74 - 64  
Shanghai - Hebei 74 - 65  
Wuhan Shengfan - Shandong 74 - 83  
Xinjiang - Shanxi XR 75 - 63  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Anwil Wloclawek 68 - 81  
Start Lublin - Koszalin 81 - 59  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Kaposvár 80 - 65  
ZTE - Atomerőmű 99 - 98  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Atlanta 138 - 93  
Houston - Golden State 107 - 86  
LA Clippers - San Antonio 116 - 111  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paderborn - Chemnitz 84 - 99  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braunschweig - Mitteldeutscher 75 - 63  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caceres - Betis 72 - 77  
Melilla - Huesca 69 - 79  
Palencia - Valladolid 87 - 87, h.u. 101 - 97  
Real Canoe - Castello 72 - 65  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zemun - OKK Belgrád 82 - 89  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapla - Tartu Ulikool 97 - 71  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Massy Essonne 24 - 24  
Cherbourg Manche - Creteil 25 - 25  
Grenoble - Vernon St-Marcel 30 - 23  
Limoges - Selestat 29 - 27  
Saran - Chartres 22 - 33  
Strasbourg Schiltigheim - Nancy 29 - 33  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - Haukar 31 - 33  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Volgográd - Ufa Alisza 31 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Alcobendas 26 - 19  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - IFK Ystad 28 - 19  
Ystad IF - Alingsas 26 - 24  
Önnereds - Redbergslids 29 - 28  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marokkó - Kamerun 2 - 0  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Szudán - Burundi 2 - 5  
Labdarúgás (Afrikai Nem.Kupája-sel., J cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Tunézia 3 - 2  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paradou - Bordj Bou Arreridj 2 - 0  
Setif - Hussein Dey 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne City - Melbourne Victory 0 - 2  
Labdarúgás (Belga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OH Leuven - Saint-Gilloise 1 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - Guabira Montero 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Sao Bento 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - America MG 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Teplice 1 - 3  
Slavia Praha - Chrudim 3 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Croix - Paris FC 1 - 0  
Valenciennes - Dunkerque 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Twente 0 - 8  
ADO Den Haag - Zwolle 3 - 2  
Excelsior/Barendrecht - Heerenveen 2 - 2  
PSV - Ajax 1 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aizawl - Chennai City 1 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Persela Lamongan - Arema FC 4 - 0  
PSM Makassar - Persija Jakarta 2 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyran Shymkent - Irtis Pavlodar 0 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Dep. La Equidad 1 - 0  
Rionegro Aguilas - Once Caldas 1 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A div, 1.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Franciaország 2 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, B div, 1.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Ukrajna 4 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, B div, 4.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wales - Dánia 1 - 2  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, C div, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ciprus - Bulgária 1 - 1  
Szlovénia - Norvégia 1 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, D div, 4.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gibraltár - Örményország 2 - 6  
Liechtenstein - Macedónia 0 - 2  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Queens Park - Connah's Quay 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Palmas - Granada 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Trnava 0 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 11. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Montenegró - U19Lettország 1 - 2  
U19Oroszország - U19Ciprus (Helyszín: Ciprus) 2 - 0  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Olaszország - U19Magyarország 2 - 3  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Bolívia - U20Peru 0 - 0  
U20Portugália - U20Szlovákia 3 - 1  
U20Venezuela - U20Ecuador 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Görögország - U21Ausztria 0 - 1  
U21Lengyelország - U21Portugália 0 - 1  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Albánia - U21Málta 2 - 0  
U21Németország - U21Hollandia 3 - 0  
U21Ukrajna - U21Grúzia 3 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Dep. Tachira 3 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Uruguay 1 - 0  
Egyesült Arab Emirátusok - Bolívia 0 - 0  
Japán - Venezuela 1 - 1  
Peru - Ecuador 0 - 2  
Szaúd-Arábia - Jemen 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloucester - Leicester 36 - 13  
Harlequin - Newcastle 20 - 7  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sada Cruzeiro - Caramuru 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balneario Camboriu - Praia 0 - 3  
BRB/Brasilia - Minas 1 - 3  
Pinheiros - Fluminense 3 - 1  
Sao Caetano - Osasco Nestle 1 - 3  
Sesi Volleyball Bauru - Barueri 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Incheon Air Jumbos 1 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Narbonne - Poitevin Poitiers 1 - 3  
Nice - Cannes 3 - 0  
Rennes - Toulouse 3 - 1  
Tours - Arago de Sete 3 - 0  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Mougins 3 - 1  
Paris SC - Beziers 3 - 1  
Venelles - Marcq-en-Baroeul 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedzierzyn-Kozle - Cuprum Lubin 3 - 0  
Trefl Gdansk - Resovia Rzeszow 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Mincsanka Minszk 3 - 0  
Uralocska Jekatyerinburg - Dinamo Moszkva 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - THY Istanbul 3 - 0  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Carlsen - F. Caruana (6. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Sharav - P. Ebdon (5 nyert frame-ig) 5 - 4  
J. Trump - R. Day (5 nyert frame-ig) 5 - 3  
R. O'Sullivan - D.B. Gilbert (5 nyert frame-ig) 5 - 2  
T. Un-Nooh - M. Selby (5 nyert frame-ig) 3 - 5  
Tenisz (ATP-vb,férfi egyes,Kuerten cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - J. Isner 2 - 0  
ATP-vb 2018, Kuerten csoport    
N. Djokovic - M. Cilic 2 - 0  
Tenisz (ATP-vb,páros,Knowles/Nestor cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan M / Sock J - Herbert P-H / Mahut N 0 - 2  
Marach O / Pavic M - Kubot L / Melo M 0 - 2  
Tenisz (Bangalore, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Gunneswaran - B. Schnur 2 - 0  
S. Myneni - O. Nedovyesov 2 - 1  
Tenisz (Bangalore, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Purcell M / Saville L - Raja P / Sancic A 2 - 0  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Malla - D. Kuzmanov 0 - 2  
G. Clezar - F. Coria 0 - 2  
P. Cachin - F. Arguello 2 - 1  
P. Krstin - P. Andujar 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Molteni A - Galdos S / Zeballos F 2 - 0  
Galdos S / Zeballos F - Cuevas M / Dellien H    
LUZ O / Meligeni Rodrigue - Andreozzi G / Duran G 0 - 2  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Opelka - Tom. Paul 2 - 1  
R. Shane - B. Rola 2 - 0  
Tak Khunn Wang - R. Opelka 0 - 2  
Tenisz (Champaign, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacic N / Milojevic N - Hach Verdugo H / Martinez L D 0 - 2  
Hiltzik J / Kovacevic A - Reid M / Smith J-P 0 - 2  
Polansky P / Shamasdin A - Reid M / Smith J-P 0 - 2  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Köpfer - I. Karlovic 2 - 0  
E. Song - B. Klahn 1 - 2  
K. Majchrzak - Jas. Jung 2 - 1  
T-S. Kwiatkowski - Roy Smith 1 - 2  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo M / Cerretani J - Paes L / Reyes-Varela M 2 - 0  
Krajicek A / Monroe N - Galloway R / Pasha N 2 - 1  
Tenisz (Houston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Pegula - Stollár F. 2 - 0  
K. Sebov - L. Davis 0 - 2  
S. Zhuk - H. Watson 2 - 0  
Shuai Peng - W. Osuigwe 2 - 0  
Tenisz (Houston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elbaba J /Tjandramulia O - Manasse M /Pegula J 0 - 2  
Krawczyk D / Olmos G - Mueller A / Neel I 2 - 1  
Tenisz (Kobe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Soeda - Yos. Watanuki 0 - 2  
Y. Nishioka - Soon Woo Kwon 2 - 1  
Yas. Uchiyama - H. Moriya 2 - 0  
Yunseong Chung - Tat. Ito 0 - 2  
Tenisz (Kobe, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kim C-E / Ochi M - Uchiyama Y / Uesugi K 0 - 2  
Li Z / Soeda G - Kibi Y / Niki T 2 - 1  
Tenisz (Taipei, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
En Shuo Liang - S. Lisicki 0 - 2  
Lin Zhu - V. Diatchenko 0 - 2  
N. Hibino - L. Kumkhum 0 - 2  
T. Martincova - B. Schoofs    
Tenisz (Taipei, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doi M / Kovinic D - Namigata J / Plipuech P 2 - 0  
Lee Y-H / Liang E S - Raina A / Thandi K K 1 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dong Keun Lee - Wan Ho Son 0 - 2  
Ken. Momota - Jon. Christie 2 - 1  
Ken. Nishimoto - Sri. Kidambi 2 - 0  
Sam. Verma - Cheuk Yiu Lee 1 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Astrup Sor./Skaarup Rasm. 2 - 0  
Alfian F / Ardianto M R - Lee J-H / Lee Y 2 - 0  
Gideon M F / Sukamuljo K - Kim G J / Lee Y D 2 - 1  
He J / Tan Q - Kamura T / Sonoda K 0 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bing Jiao He - Ji Hyun Sung    
P. Chochuwong - Noz. Okuhara 1 - 2  
R. Intanon - Aka. Yamaguchi 2 - 0  
Tzu Ying Tai - C. Marin 2 - 1  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Y / Hirota S - Haris D D / Pradipta R A 2 - 0  
Lee S H / Shin S C - Supajirakul/Taerattanach. 2 - 1  
Polii G / Rahayu A - Du Y / Li Y H 2 - 0  
Tanaka S / Yonemoto K - Matsutomo Mi/ Takahashi A 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoki T / Nagahara W - Higashino A / Watanabe Y 0 - 2  
Jordan P / Oktavianti M D - Wang Y / Huang D 1 - 2  
Lee Y / Hsu Y C - Puangpuapech N / Amitrapa 2 - 0  
Puavaranukroh/Taerattanac - Faizal H / Widjaja G E 2 - 1  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Mladost Zagreb 6 - 9  
Partizan Belgrád - Crvena zvezda 10 - 10  
Vízilabda (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Honvéd 8 - 7  
Debrecen - Miskolc 5 - 12  
Eger - FTC 9 - 12  
Vízilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - FTC (női) 12 - 11  

 

2018.11.15.
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Vodnyik Arhangelszk 4 - 3  
Dinamo Moszkva - Zorkij Krasznogorszk 11 - 4  
Jenyiszej Krasznojarszk - Bajkal Irkutszk 8 - 3  
Kuzbassz Kemerovo - Start Nyizsnyij Novgorod 6 - 3  
Ural Trubnyik - Volga Uljanovszk 3 - 1  
Baseball (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Bandits - Adelaide Bite 5 - 3  
Sydney Blue Sox - Geelong-Korea 8 - 1  
Darts (Grand Slam of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - W. Harms 10 - 2  
J. Clayton - K. Ratajski 10 - 3  
J. Wade - M. Unterbuchner 6 - 10  
Michael Smith - M. van Gerwen 8 - 10  
Futsal (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halle-Gooik - Inter Movistar 3 - 4  
Vytis - Dobovec 1 - 2  
Futsal (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Ekonomac Kragujevac 6 - 1  
Jugra - Bielsko-Biala 4 - 3  
Futsal (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - MNK Novo Vrijeme 5 - 0  
Sporting CP - Szibirjak Novoszibirszk 4 - 0  
Futsal (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Acqua & Sapone Pescara 0 - 3  
Lidselmash Lida - Kairat Almaty 2 - 7  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Interobal Plzen - Slavia Praha 0 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Utica 4 - 4  
Colorado Eagles - Stockton 2 - 4  
Iowa - Milwaukee 3 - 0  
Lehigh Valley - Charlotte 2 - 2  
Syracuse - Binghamton 5 - 2  
Texas Stars - Manitoba 4 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cortina - Asiago 4 - 2  
Fassa - Zell am See 2 - 3  
Milano - Gherdeina/Gröden 2 - 4  
Salzburg 2 - Klagenfurt 2 3 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Junoszt Minszk 0 - 4  
Lida - Metallurg Zslobin 1 - 3  
Nyeman Grodno - Sahtar Szoligorszk 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - SaiPa 3 - 3  
Kärpät - Jukurit 4 - 0  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - CSZKA Moszkva 0 - 5  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Slovan Bratislava 2 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Dinamo Riga 2 - 2  
Jégkorong (Kontinentális Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Medvescak Zagreb 4 - 0  
GKS Katowice - Renon/Ritten 4 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - St. Louis 1 - 0  
Colorado - Boston 6 - 3  
Las Vegas - Anaheim 5 - 0  
Winnipeg - Washington 3 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Storhamar 2 - 2  
Lillehammer - Stavanger 4 - 3  
Ringerike - Stjernen 3 - 4  
Valerenga - Manglerud 6 - 0  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwenningen - München 3 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Servette 5 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Färjestad 2 - 2  
Djurgarden - Frölunda 3 - 3  
HV 71 - Linköping 1 - 3  
Skelleftea - Malmö 9 - 0  
Timra - Mora 4 - 3  
Växjö - Lulea 2 - 1  
Örebro - Rögle 1 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Molot Perm 4 - 1  
Rjazany - Izssztal Izsevszk 2 - 0  
Szarov - Nyeftyanyik Almetyevszk 1 - 4  
Tambov - Torosz Nyeftekamszk 4 - 1  
Jégkorong (Ázsia Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nikko - Oji Eagles 0 - 7  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BC Brasilia - Botafogo 82 - 64  
Mogi das Cruzes - Bauru 73 - 67  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Wonju Dongbu 65 - 92  
Seoul Thunders - Goyang 68 - 91  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yongin Blue Minx - Bucheon KEB 92 - 75  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Baskonia Vitoria 99 - 84  
Darussafaka - Olimpia Milano 92 - 98  
Olympiakosz - Fenerbahce 72 - 73  
Real Madrid - Himki Moszkva 79 - 74  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Alaska Aces (3.m.) 102 - 104  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Bayi Rockets 91 - 80  
Fujian - Shandong 105 - 113  
Jiangsu Dragons - Beijing Dragons 114 - 100  
Jilin - Jiangsu Tongxi 124 - 110  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Chicago 111 - 82  
Brooklyn - Miami 107 - 120  
Dallas - Utah 118 - 68  
LA Lakers - Portland 126 - 117  
Milwaukee - Memphis 113 - 116  
Minnesota - New Orleans 107 - 100  
Oklahoma City - New York 128 - 103  
Orlando - Philadelphia 111 - 106  
Phoenix - San Antonio 116 - 96  
Toronto - Detroit 104 - 106  
Washington - Cleveland 119 - 95  
Kosárlabda (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilirija Ljubljana - Sencur Kranj 83 - 87  
Kézilabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Wisla Plock 23 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjerringbro-Silkeborg - Sönderjyske 30 - 30  
Mors-Thy - Skanderborg 26 - 22  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pays d'Aix - Nantes 25 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spojnia Gdynia - Chrobry Glogow 21 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Kiel 23 - 27  
Burgdorf-Hannover - Bietigheim-Metterzimmern 26 - 27  
Füchse Berlin - Melsungen 24 - 26  
Magdeburg - Lemgo 29 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - Szungul Sznyezsinszk 29 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzau - Potaissa Turda 27 - 33  
Calarasi - CSM Bukarest 24 - 25  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magura Cisnadiei - Ramnicu Valcea 20 - 27  
Municipal Craiova - Minaur Baia Mare 21 - 19  
Slatina - Danubius Galati 23 - 23  
Univ. Cluj - Dunarea Braila 26 - 25  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Bera Bera 25 - 24  
Rocasa Gran Canaria - Atl. Guardes 27 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Hammarby 27 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VästerasIrsta - Heid 21 - 18  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USM Alger - Constantine 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza - Juventude 4 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Ceara 2 - 1  
Chapecoense - Botafogo RJ 0 - 1  
Cruzeiro - Corinthians 1 - 0  
Flamengo - Santos 1 - 0  
Palmeiras - Fluminense 3 - 0  
Parana - Atlético MG 0 - 1  
Sao Paulo - Gremio 1 - 1  
Sport Recife - Vitória 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Slovacko 1 - 0  
Olomouc - Zlín 2 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Churchill Brothers - Shilong Lajong 4 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Atl. Bucaramanga 3 - 0  
Independiente SF - Dep. Tolima 1 - 2  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A div, 2.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Izland 2 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, A div, 4.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Spanyolország 3 - 2  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, B div, 3.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Bosznia-Hercegovina 0 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, C div, 2.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Finnország 1 - 0  
Magyarország - Észtország 2 - 0  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, D div, 1.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andorra - Grúzia 1 - 1  
Kazahsztán - Lettország 1 - 1  
Labdarúgás (Nemzetek Ligája, D div, 2.csop)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luxemburg - Fehéroroszország 0 - 2  
San Marino - Moldova 0 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Brazília - U20Kolumbia 0 - 0  
U20Montenegró - U20Szerbia 1 - 0  
U20Olaszország - U20Németország 3 - 3  
U20Portugália - U20Lengyelország 2 - 0  
U20Svájc - U20Hollandia 1 - 3  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Franciaország - U21Horvátország 2 - 2  
U21Olaszország - U21Anglia 1 - 2  
U21Románia - U21Belgium 3 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Lara - Caracas FC 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - USA 3 - 0  
Irán - Trinidad és Tobago 1 - 0  
Izrael - Guatemala 7 - 0  
Lengyelország - Csehország 0 - 1  
Németország - Oroszország 3 - 0  
Írország - Észak-Írország 0 - 0  
Üzbegisztán - Libanon 0 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Holding Graz 3 - 1  
Röplabda (Challenge Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chev Diekirch - Olympiakosz 0 - 3  
Liigaploki - Holte 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uijeongbu KB Stars - Suwon Kepco 3 - 1  
Röplabda (Extra Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haladás - Újpest 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Berlin RV 2 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chieri - Busto Arsizio 0 - 3  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - M. Carlsen (5. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - E. Sharav (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
A. Carter - Xiao Guodong (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
A. Higginson - B.J. Castle 4 - 2  
C. Totten - T. Un-Nooh 1 - 4  
H. Akbar - M. Selby (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
J. Swail - E. Sharav 2 - 4  
J. Trump - J. Lisowski 4 - 0  
J. Trump - L. Brecel 4 - 2  
L. Brecel - G. Wilson 4 - 2  
Li Hang - N. Robertson (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
Li Hang - P. Ebdon 1 - 4  
Lu Ning - D.B. Gilbert 0 - 4  
Lu Ning - H. Miah 4 - 2  
M. Holt - Zhou Yuelong 3 - 4  
M. O'Donnell - M. Selby 2 - 4  
M. Stevens - D.B. Gilbert 2 - 4  
Mark Davis - P. Ebdon 1 - 4  
R. Day - A. Higginson (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
R. Hull - R. Day (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
R. O'Sullivan - T. Ford (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
R. O'Sullivan - Zhou Yuelong (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
R. Williams - S. Lam 4 - 1  
Sco. Donaldson - M. O'Donnell 1 - 4  
T. Un-Nooh - R. Williams 4 - 0  
Tenisz (ATP-vb,férfi egyes,Hewitt cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - K. Nishikori 2 - 0  
R. Federer - K. Anderson 2 - 0  
Tenisz (ATP-vb,páros,Llodra/Santoro cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Klaasen R / Venus M 2 - 0  
Murray J / Soares B - Kontinen H / Peers J 2 - 1  
Murray J / Soares B - Mektic N / Peya A    
Tenisz (Bangalore, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - C. Ilkel 2 - 0  
F.F. Silva - O. Nedovyesov 0 - 2  
S. Myneni - S. Nagal 2 - 0  
S.K. Mukund - P. Gunneswaran    
Tenisz (Bangalore, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P / Yang T-H - Purcell M / Saville L 0 - 2  
Kadhe A / Myneni S - Raja P / Sancic A 1 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Arguello - H. Dellien 2 - 0  
F. Coria - J. Domingues 2 - 1  
M. Cuevas - G. Clezar 0 - 2  
P. Cachin - O. Luz 2 - 0  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agamenone F / Arguello F - Andreozzi G / Duran G 0 - 2  
Casanova H / Galarza J I - Lipovsek Puches T / Romboli F 0 - 2  
Demoliner M / Molteni A - Dima D / Escobar G 2 - 0  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - S. Bangoura 2 - 0  
C. Eubanks - H. Heliovaara    
C. Eubanks - Tom. Paul 0 - 2  
J. Hiltzik - Tom. Paul 0 - 2  
R. Shane - J-P. Smith 2 - 0  
Tenisz (Champaign, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone J / King K - Polansky P / Shamasdin A 0 - 2  
Cacic N / Milojevic N - Khabibulin T / Yevseyev D 2 - 0  
Hach Verdugo H / Martinez - Heliovaara H / Laaksonen    
Matsui T / Nielsen F - Ritschard A / Shane R 0 - 2  
Ritschard A / Shane R - Hach Verdugo H / Martinez L D 0 - 2  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Couacaud - Jas. Jung 0 - 2  
E. Song - A. Galarneau 2 - 1  
K. Majchrzak - R. Ortega-Olmedo 2 - 1  
M. Redlicki - B. Klahn 0 - 2  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / Sandgren T - Paes L / Reyes-Varela M 1 - 2  
Galloway R / Pasha N - Fruttero J / Schneider R 2 - 0  
King D / Koepfer D - Arevalo M / Cerretani J 0 - 2  
Krajicek A / Monroe N - Krueger M / Kwiatkowski T-S 2 - 0  
Tenisz (Houston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bencic - Shuai Peng 1 - 2  
J. Cako - Stollár F. 0 - 2  
K. Sebov - K. Nara 2 - 0  
L. Davis - N. Gibbs 2 - 1  
Tenisz (Houston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bowtell A /Smirnova V - Krawczyk D / Olmos G 0 - 2  
Gleason Q / Stefani L - Elbaba J /Tjandramulia O 1 - 2  
Manasse M /Pegula J - Gumulya B / Veselinovic A 2 - 0  
Rompies J / Van Der Hoek - Mueller A / Neel I    
Tenisz (Kobe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - Soon Woo Kwon 1 - 2  
J. Samper-Montana - H. Moriya 1 - 2  
Y. Nishioka - A. Vukic 2 - 0  
Yas. Uchiyama - Tung-Lin Wu 2 - 0  
Tenisz (Kobe, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imai S / Tokuda R - Oliveira G / Santillan A 0 - 2  
Li Z / Soeda G - Hazawa S/Shimizu Y 2 - 0  
Moriya H / Samper-Montana - Kibi Y / Niki T    
Tenisz (Taipei, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schoofs - Fang Ying Xun 2 - 0  
E. Rybakina - S. Lisicki 0 - 2  
I. Jorovic - T. Martincova 0 - 2  
L. Cabrera - L. Kumkhum 0 - 2  
Lin Zhu - D. Kovinic 2 - 1  
N. Hibino - Su Jeong Jang 2 - 0  
V. Grammatikopoulou - En Shuo Liang 0 - 2  
Yuxuan Zhang - V. Diatchenko 1 - 2  
Tenisz (Taipei, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frech M / Schoofs B - Doroshina O / Dzalamidze 0 - 2  
Kobori M / Shimizu A - Han X / Kumkhum L 0 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - Jon. Christie 0 - 2  
Dong Keun Lee - J.O. Jörgensen 2 - 0  
H-K. Vittinghus - Cheuk Yiu Lee 0 - 2  
H.S. Prannoy - Sri. Kidambi 1 - 2  
K. Wangcharoen - Ken. Nishimoto 1 - 2  
Ken. Momota - K. Tsuneyama 2 - 1  
Sam. Verma - Long Chen    
Wan Ho Son - K. Phetpradab 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Ren X / Xuanyi O 2 - 0  
Attri M / Sumeeth R B - Lee J-H / Lee Y 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Bö M / Mogensen C 2 - 1  
Goh V S / Tan W K - Ahsan M / Setiawan H 1 - 2  
Inoue T / Kaneko Y - Kamura T / Sonoda K 0 - 2  
Kim G J / Lee Y D - Chung / Kim 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - Michelle Li 2 - 0  
Ji Hyun Sung - S. Pusarla Venkata 2 - 0  
Noz. Okuhara - Fangjie Gao 2 - 0  
P. Chochuwong - M. Blichfeldt 2 - 1  
Tzu Ying Tai - Ngan Yi Cheung 2 - 1  
Xiaoxin Chen - R. Intanon 0 - 2  
Yanyan Cai - Bing Jiao He 0 - 2  
Yue Han - Aka. Yamaguchi 0 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Jung K E - Matsutomo Mi/ Takahashi A 0 - 2  
Chayanit C / Muenwong P - Tanaka S / Yonemoto K 1 - 2  
Du Y / Li Y H - Fruergaard M / Thygesen S 2 - 0  
Kititharakul J / Prajongj - Haris D D / Pradipta R A 1 - 2  
Li W / Zheng Y - Lee S H / Shin S C 0 - 2  
Polii G / Rahayu A - Baek H N / Kim H R 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Faizal H / Widjaja G E - Tang C M / Tse Y S 2 - 1  
Higashino A / Watanabe Y - Jiting H / Yue D 2 - 0  
Jordan P / Oktavianti M D - Goh S H / Lai S J 2 - 0  
Kobayashi Y / Yonemoto K - Hoki T / Nagahara W 1 - 2  
Puavaranukroh/Taerattanac - Adcock C / Adcock G 2 - 0  

 

2018.11.14.
Bandy (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drammen - Sarpsborg 3 - 4  
Ready Oslo - Hövik 7 - 7  
Stabaek - Solberg 8 - 3  
Ullern - Konnerud 8 - 1  
Ulleval - Mjöndalen 3 - 4  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bollnäs - Broberg/Söderhamn 5 - 2  
Motala - Hammarby 3 - 3  
Vanersborg - Sirius 11 - 1  
Vetlanda - Västeräs 3 - 4  
Darts (Grand Slam of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Price - J. Payne 10 - 5  
P. Wright - S. Whitlock 6 - 10  
R. Cross - M. Suljovic 7 - 10  
S. Bunting - D. van den Bergh 6 - 10  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Turku PS 5 - 6  
Oilers Espoo - Steelers Hämeenlinna 9 - 3  
Viikingit Helsinki - Koovee Tampere 11 - 2  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Linköping 7 - 6  
Kalmarsund - Lindas Hovas 5 - 3  
Pixbo Wallenstam - Mullsjö 6 - 13  
Växjö - Sirius 8 - 5  
Futsal (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Dobovec 5 - 1  
Vytis - Halle-Gooik 2 - 5  
Futsal (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Lidselmash Lida 4 - 0  
Kairat Almaty - Acqua & Sapone Pescara 4 - 1  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Pinheirense 4 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Eagles - Stockton 4 - 4  
Grand Rapids - Rockford 3 - 1  
Hartford - Bridgeport 3 - 3  
Laval - Toronto Marlies 6 - 2  
Springfield - Wilkes-Barre/Scranton 1 - 5  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bregenzerwald - Val Pusteria 1 - 1  
Olimpija Ljubljana - Kitzbühel 2 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milton Keynes - Glasgow 6 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Vsetin 5 - 4  
Havirov - Zubr Prerov 1 - 1  
Kadan - Prostejov 2 - 6  
Kladno - Motor Ceske Budejovice 2 - 3  
Litomerice - Benatky nad Jizerou 1 - 1  
Slavia Trebic - Jihlava 0 - 1  
Slovan Ustecti Lvi - Slavia Praha 2 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Pardubice 2 - 0  
Liberec - Zlín 5 - 3  
Litvínov - Karlovy Vary 7 - 2  
Sparta Praha - Mladá Boleslav 3 - 5  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvári Titánok - Vienna Capitals 2 4 - 5  
KMH Budapest - FTC 2 - 6  
Vasas - Dunaújváros 4 - 4  
Újpest - Debrecen 6 - 2  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heinolan Peliitat - SaPKo 4 - 4  
Imatra Ketterä - TUTO 3 - 0  
KeuPa - Koovee 3 - 3  
Kokkolan Hermes - IPK 3 - 1  
LeKi - Kiekko-Vantaa 5 - 2  
RoKi - Jokipojat 1 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Ässät 2 - 3  
Hämeenlinna - JYP 2 - 1  
Ilves - Lukko 2 - 1  
Kalpa - Lahti Pelicans 1 - 2  
Turku PS - Vaasan Sport 2 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Dinamo Moszkva 0 - 4  
Barisz Asztana - Amur Habarovszk 5 - 6  
Dinamo Minszk - Metallurg Magnyitogorszk 0 - 2  
Jokerit - Szeversztal Cserepovec 4 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Red Star Kunlun 2 - 4  
SZKA Szentpétervár - Admiral Vlagyivosztok 8 - 2  
Szocsi - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 2  
Szpartak Moszkva - Avtomobil. Jekatyerinburg 3 - 3  
Vityaz Podolszk - Traktor Cseljabinszk 3 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Zaglebie Sosnowiec 6 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zemgale/LLU - Prizma Riga 3 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Tampa Bay 2 - 1  
Detroit - Arizona 6 - 1  
Edmonton - Montreal 6 - 2  
Los Angeles - Toronto 1 - 5  
Minnesota - Washington 2 - 5  
New Jersey - Pittsburgh 4 - 2  
NY Islanders - Vancouver 5 - 2  
Philadelphia - Florida 1 - 2  
San Jose - Nashville 5 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Augsburg 6 - 1  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Visp 3 - 0  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Björklöven - Almtuna 4 - 7  
Karlskrona - Södertälje 7 - 3  
MODO - Karlskoga 0 - 0  
Oskarshamn - Leksand 4 - 7  
Pantern Malmö - AIK 0 - 4  
Vita Hasten - Tingsryd 4 - 2  
Västervik - Västeras 2 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - MAC 4 - 5  
Diósgyőr - Trencin 3 - 2  
Nove Zamky - B. Bystrica 2 - 2  
Poprad - Liptovsky Mikulas 4 - 2  
Zvolen - Nitra 6 - 4  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Szarjarka Karaganda 2 - 3  
Dinamo Szentpétervár - Lada Toljatti 1 - 4  
Gornyak Ucsali - Himik Voszkreszenszk 2 - 5  
Jugra Hanti-Manszijszk - Barsz Kazany B 3 - 1  
Juzsnij Ural Orszk - Zvezda Csehov 2 - 4  
Rubin Tyumeny - Dizel Penza 2 - 2  
SZKA-Neva - CSZK Szamara 2 - 1  
Zauralje Kurgan - Torpedo Kamenogorszk 2 - 0  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Avellino 74 - 77  
Ventspils - Nyizsnyij Novgorod 75 - 80  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Iberostar Tenerife 70 - 92  
PAOK - Fribourg 92 - 61  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Hapoel Jerusalem 85 - 88  
Fuenlabrada - Nymburk 71 - 72  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Besiktas 66 - 73  
Virtus Bologna - Strasbourg 87 - 81  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Jose dos Campos - Flamengo 57 - 64  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan Sonicboom - Ulsan Mobis Phoebus 71 - 85  
Jeonju KCC Egis - Incheon Elephants 73 - 75  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon OK Savingbank - Asan Woori Wibee 60 - 71  
Kosárlabda (Európa Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - MoraBanc Andorra 73 - 79  
Crvena zvezda - Monaco 75 - 91  
Galatasaray - Ulm 77 - 69  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Cedevita Zagreb 102 - 109  
Limoges - Lok.Kubany Krasznodar 64 - 72  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Türk Telekom 101 - 83  
Zenit Szentpétervár - Partizan Belgrád 75 - 71  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mornar - Torino 86 - 83  
Skyliners Frankfurt - Unicaja Malaga 78 - 84  
Kosárlabda (FIBA Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Oradea - ZZ Leiden 72 - 76  
Sakaryaspor - S. Oliver Würzburg 80 - 60  
Kosárlabda (FIBA Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Mons 63 - 62  
Tsmoki-Minszk - Balkan Botevgrad 84 - 73  
Kosárlabda (FIBA Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Istanbul BB 92 - 45  
Donar Groningen - Karsiyaka 89 - 83  
Kosárlabda (FIBA Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Pardubice 129 - 91  
Den Bosch - Ironi Ness Ziona 102 - 87  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Cserkaszi 121 - 89  
Kosárlabda (FIBA Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto - Varese 71 - 89  
Rilski Sportist - Alba Fehérvár 83 - 104  
Kosárlabda (FIBA Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Dnipro 86 - 61  
Joensuun Kataja - Levszki Szófia 95 - 102  
Kosárlabda (FIBA Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - Szombathely 84 - 95  
Szolnok - Sassari 87 - 74  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - Ginebra SM (3.m.) 103 - 107  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sichuan - Qingdao 91 - 98  
Zhejiang Chouzhou - Shanxi 123 - 120  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Charlotte 113 - 89  
Denver - Houston 99 - 109  
Golden State - Atlanta 110 - 103  
Kosárlabda (Észt-Lett Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurmala/Fenikss - Latvijas Univ. 80 - 62  
Parnu - TTU Tallinn 48 - 70  
Kézilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - R-N. Löwen Kronau 31 - 26  
Kézilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Paris SG 20 - 27  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Karvina    
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstebro - Kolding 25 - 22  
Skjern - Ribe-Esbjerg 23 - 20  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Herning-Ikast 18 - 26  
Ajax Köbenhavn - Ringköbing 17 - 15  
Esbjerg - Köbenhavn 28 - 37  
Holstebro - EH Aalborg 25 - 23  
Nyköbing F. - Viborg 32 - 26  
Odense - Randers 34 - 20  
Silkeborg - Skanderborg 31 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Pontault-Combault 22 - 17  
Chambery - Ivry 24 - 23  
Istres - Nimes 23 - 27  
Toulouse - St. Raphael 29 - 29  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porec - Mladi Rudar Labin 25 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Kalisz 25 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Koszalin 26 - 27  
Jelenia Gora - Kobierzyce 26 - 36  
Pogon Szczecin - Lublin 19 - 26  
Ruch Chorzow - Koscierzyna 29 - 26  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Siófok 27 - 22  
MTK - Kisvárda 28 - 34  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Molde 28 - 24  
Raelingen - Storhamar 11 - 34  
Skrim Kongsberg - Byasen 28 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Metzingen 20 - 33  
Blomberg-Lippe - Bietigheim 30 - 32  
Thüringer HC - Dortmund 24 - 23  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Benfica 28 - 33  
Belenenses - Porto 23 - 32  
Horta - Madeira SAD 19 - 27  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Focsani 25 - 24  
Politehnica Timisoara - Universitatea Cluj 41 - 28  
Steaua Bukarest - Dinamo Bukarest 35 - 30  
Suceava - Fagaras 25 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - CSM Bukarest 18 - 36  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Atl. Valladolid 33 - 25  
Granollers - Ciudad Encantada 31 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porrino - Malaga 30 - 34  
Kézilabda (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gossau - Bern 33 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - AIK 29 - 27  
Sävehof - Kristianstad 28 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Lugi 22 - 26  
Skara - Kristianstad 27 - 27  
Sävehof - Skövde 33 - 17  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Samot Arandjelovac 35 - 25  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dol TKI Hrastnik - Gorenje Velenje 24 - 33  
Krka Novo Mesto - Celje 28 - 30  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarmiento - Arsenal Sarandí    
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponte Preta - Coritiba 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasco da Gama - Atlético PR 1 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southend - U21Southampton 3 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Notts County - Doncaster 4 - 2  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saipa Karaj - Machine Sazi Tabriz 0 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Super Nova 7 - 2  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Lucs Vlagyivosztok 0 - 2  
Csertanovo Moszkva - Nyizsnyij Novgorod 3 - 1  
FK Krasznodar 2 - Tyumeny 0 - 0  
Kurszk - Himki 4 - 0  
Mordovija Szaranszk - SZKA Habarovszk 0 - 1  
Sinnyik Jaroszlavl - Fakel Voronyezs 1 - 0  
Szocsi - Rotor Volgográd 4 - 2  
Szpartak Moszkva 2 - Szibir Novoszibirszk 3 - 0  
Tambov - Armavir 0 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Tom Tomszk 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - Varberg 4 - 2  
Syrianska FC - Värnamo 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Javor Matis - Radnik Surdulica 1 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Azerbajdzsán - U19Izrael 1 - 4  
U19Grúzia - U19Liechtenstein 7 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 13. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Románia - U19Bulgária (Helyszín: Bulgária) 1 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Luxemburg 2 - 1  
U19Macedónia - U19Horvátország 1 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Wales - U19Skócia 1 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anglia - U19Moldova 4 - 0  
U19Izland - U19Törökország (Helyszín: Törökország) 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Litvánia - U19Belgium 0 - 5  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szerbia - U19Kazahsztán 2 - 2  
U19Észak-Írország - U19Lengyelország 0 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Peru - U20Ecuador 2 - 1  
U20Venezuela - U20Bolívia 1 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Spanyolország - U21Dánia 4 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Katar 0 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pinheiros - Praia 0 - 3  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lausanne - Barkom-Kazhany Lviv 3 - 0  
Novator Kmelnickij - Forde 3 - 1  
Novi Pazar - Jedinstvo Bijelo Polje 2 - 3  
Röplabda (Challenge Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chenois Geneve - SC Caldas 3 - 0  
Pafosz - Benfica 0 - 3  
Pénzügyőr - Klagenfurt 3 - 0  
Tromsö - Savo Volley 0 - 3  
VC Fentange - Sporting CP 0 - 3  
Ziraat Bankasi Ankara - Luboteni Ferizaj 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limassol - Thira 0 - 3  
Gen-I Nova Gorica - VK Bratislava 3 - 0  
Haris Dimurol - Famalicao 0 - 3  
Hermes Oostende - Ponta Delgada 3 - 0  
Jászberény - Slavia Bratislava 2 - 3  
Kuusamo - Antwerp Lvt 3 - 1  
NUC Neuchatel - IBSA Las Palmas 3 - 0  
Vasas - OK Formis 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon KGC - Hwaseong IBK 1 - 3  
Suwon Hyundai - Incheon Heungkuk 0 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Shanghai 2 - 3  
Beijing - Sichuan 3 - 0  
Henan - Zhejiang 2 - 3  
Jiangsu - Shandong 3 - 2  
Röplabda (Kínai bajnokság, női,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Sichuan 3 - 0  
Guangdong - Shangdong 3 - 0  
Liaoning - Henan 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, női,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Jiangsu 3 - 0  
Shanghai - Fujian 3 - 0  
Yunnan - Hebei 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Budowlani Lodz    
LKS Lodz - Legionowo 3 - 0  
MKS Kalisz - Ostrowiec Swietokrzyski 3 - 2  
Pila - Impel Wroclaw 3 - 2  
Radomka Radom - Chemik Police 0 - 3  
Rzeszow - Bydgoszcz 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schwerin - Aachen 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Siena 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Monza 3 - 2  
Brescia - San Bernardo Cuneo 2 - 3  
Casalmaggiore - Filottrano 3 - 0  
Conegliano - Bergamo 3 - 0  
Novara - Club Italia Roma 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ural Ufa - Zenit Kazany 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vakifbank Istanbul - Galatasaray 3 - 0  
Sakk (Shenzhen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - R. Wojtaszek 1 - 0  
Liren Ding - N. Vitiugov 0.5 - 0.5  
Yangyi Yu - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McManus - Lu Ning 1 - 4  
A. Songsermsawad - Xiao Guodong 3 - 4  
A. Ursenbacher - H. Akbar 3 - 4  
B.J. Castle - R. McLeod 4 - 1  
C. Wakelin - T. Ford 3 - 4  
D. Lilley - Sco. Donaldson 2 - 4  
D. Wells - G. Wilson 3 - 4  
D.B. Gilbert - Chen Zifan 4 - 2  
H. Miah - Niu Zhuang 4 - 0  
J. Robertson - M. Selby (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
J. Trump - S. Carrington (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
K. Maflin - N. Robertson 3 - 4  
L. Brecel - I. Burns (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
L. Highfield - J. Lisowski (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
M. Holt - Mark King 4 - 3  
M. O'Donnell - Chen Feilong 4 - 1  
M. Stevens - G. Greene 4 - 1  
M. White - E. Sharav (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
M.J. Williams - A. Carter (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Mark Davis - Luo Honghao 4 - 1  
N. Bond - J. Swail 2 - 4  
P. Ebdon - L. Walker 4 - 3  
P. Lines - R. Williams 2 - 4  
R. Hull - Tian Pengfei 4 - 1  
R. O'Sullivan - Mei Xiwen (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
S. Baird - C. Totten 3 - 4  
S. Craigie - Li Hang 2 - 4  
S. O'Sullivan - S. Lam 3 - 4  
T. Un-Nooh - R. Muir 4 - 0  
Yuan Sijun - A. Higginson 3 - 4  
Zhang Anda - R. Day 3 - 4  
Zhou Yuelong - K. Hirani 4 - 0  
Tenisz (ATP-vb,férfi egyes,Kuerten cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cilic - J. Isner 2 - 1  
N. Djokovic - A. Zverev 2 - 0  
Tenisz (ATP-vb,páros,Knowles/Nestor cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Herbert P-H / Mahut N 0 - 2  
Marach O / Pavic M - Bryan M / Sock J 0 - 2  
Tenisz (Bangalore, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - S.K. Mukund    
D. Masur - F.F. Silva 1 - 2  
J. Ward - S. Nagal 0 - 2  
O. Nedovyesov - M. Polmans 2 - 0  
Q. Halys - B. Schnur 0 - 2  
S. Fanselow - P. Gunneswaran 1 - 2  
You. Hossam - S. Myneni 1 - 2  
Z. Bergs - C. Ilkel 0 - 2  
Tenisz (Bangalore, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Purcell M / Saville L 0 - 2  
Dev S D P/Kaliyanda Poona - Kadhe A / Myneni S 0 - 2  
Kavcic B / Weissborn T-S - Raja P / Sancic A    
Martin A / Podlipnik-Cast - Hsieh C-P / Yang T-H 1 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - P. Andujar 0 - 2  
B. Malla - D. Gimeno-Traver 2 - 0  
D. Kuzmanov - G. Quinzi 2 - 0  
F. Arguello - R. Olivo 2 - 0  
M. Vilella Martinez - P. Krstin    
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blanch U / Mena F - Dima D / Escobar G 1 - 2  
Casanova H / Galarza J I - Clezar G / Domingues J 2 - 1  
Collarini A / Coria F - Lipovsek Puches T / Romboli F 0 - 2  
De Greef A / Kuzmanov D - Cuevas M / Dellien H 0 - 2  
Demoliner M / Molteni A - Olivo R / Zukas M 2 - 1  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Brown - B. Rola 0 - 2  
K. Uchida - R. Opelka 1 - 2  
M. Granollers - R. Shane 0 - 2  
M. Ymer - Tak Khunn Wang 0 - 2  
O.A.D. Ayeni - S. Bangoura 1 - 2  
P. Polansky - B. Rola 0 - 2  
R. Shane - K. Mayo 2 - 0  
T. Garanganga - J-P. Smith 0 - 2  
Tenisz (Champaign, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johnson H / Johnson Y - Hiltzik J / Kovacevic A 1 - 2  
Korda S / Thomas D - Polansky P / Shamasdin A 0 - 2  
Lawson A / Reese H - Khabibulin T / Yevseyev D 0 - 2  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Köpfer - E. Escobedo 2 - 0  
Em. Gomez - I. Karlovic 0 - 2  
P. Lorenzi - T-S. Kwiatkowski 0 - 2  
Roy Smith - H. Adams 2 - 0  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fruttero J / Schneider R - Redlicki MA / Redlicki MI 2 - 1  
Gonzales R / Lammons N - Bambridge L / Sandgren T 0 - 2  
Hernandez-Fernandez J / L - Arevalo M / Cerretani J 0 - 2  
King D / Koepfer D - Gomez A / Gonzalez A 2 - 0  
Krajicek A / Monroe N - Jung J / Withrow J 2 - 0  
Margaroli L / Vega Hernan - Paes L / Reyes-Varela M 1 - 2  
Tenisz (Houston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Muhammad - N. Gibbs 1 - 2  
J. Pegula - D. Khazaniuk 2 - 0  
Jani R-L. - H. Watson 0 - 2  
S. Zhuk - Gálfi D.    
W. Osuigwe - V. Lepchenko 2 - 1  
Tenisz (Houston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bowtell A /Smirnova V - Chiesa D / Paolini J    
Broady N /Santamaria S - Gleason Q / Stefani L 0 - 2  
Elbaba/Tjandramulia - Gálfi/Jani 2 - 0  
Marand S / Osuigwe W - Krawczyk D / Olmos G 0 - 2  
Mueller A / Neel I - Muhammad A / Sanchez M 2 - 0  
Tenisz (Kobe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vukic - C. Sinclair 2 - 0  
G. Soeda - A. Harris 2 - 0  
Gon. Oliveira - Yos. Watanuki 0 - 2  
H.N. Ly - Yunseong Chung 0 - 2  
Ren. Tokuda - Soon Woo Kwon 1 - 2  
Y. Shimizu - Tat. Ito 0 - 2  
Tenisz (Kobe, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imai S / Tokuda R - GAO X / Ruusuvuori E 2 - 0  
Mochizuki Y / Noguchi R - Kibi Y / Niki T 1 - 2  
Nishioka Y / Watanuki Y - Uchiyama Y / Uesugi K 0 - 2  
Sabanov I / Sabanov M - Moriya H / Samper-Montana J 1 - 2  
Tenisz (Taipei, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haas - En Shuo Liang 1 - 2  
D. Kovinic - Ling Zhang 2 - 0  
Lin Zhu - J.B. Teichmann 2 - 1  
M. Frech - E. Rybakina 0 - 2  
P. Hon - V. Diatchenko 0 - 2  
S. Lisicki - M. Doi 2 - 0  
Saisai Zheng - V. Grammatikopoulou    
Yuxuan Zhang - Jia-Jing Lu 2 - 0  
Tenisz (Taipei, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabrera L / Ruse E-G - Raina A / Thandi K K    
Chen P H / Wu F-H - Han X / Kumkhum L 1 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.S. Ginting - K. Parupalli 2 - 0  
Cheuk Yiu Lee - Yuqi Shi    
D. Liew - Long Chen 0 - 2  
H-K. Vittinghus - Yuxiang Huang 2 - 1  
H.S. Prannoy - A. Antonsen 2 - 1  
J.O. Jörgensen - T. Sugiarto 2 - 1  
Jon. Christie - Kaz. Sakai 2 - 0  
K. Phetpradab - B. Sai Praneeth 2 - 1  
K. Tsuneyama - I.M. Mustofa 2 - 1  
Ken. Momota - Dan Lin 2 - 1  
L. Corvee - Ken. Nishimoto 1 - 2  
Ng Ka Long Angus - K. Wangcharoen 0 - 2  
S. Avihingsanon - Sam. Verma 0 - 2  
Tien Chen Chou - Dong Keun Lee 1 - 2  
Wan Ho Son - T. Saensomboonsuk 2 - 0  
Wing Ki Vincent Wong - Sri. Kidambi 0 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahsan M / Setiawan H - Kang M H / Ho K W 2 - 0  
Angriawan B / Hardianto H - Kamura T / Sonoda K 0 - 2  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Yao C L / Han Y P 2 - 1  
Bö M / Mogensen C - Rankireddy S / Shetty C 2 - 0  
Chang K C / Lu C P - Liao M C / Su C H 0 - 2  
Conrad-Peterson/Kolding - Kim G J / Lee Y D 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Endo H / Watanabe Y 2 - 0  
He J / Tan Q - Chen H L / Wang C-L 2 - 0  
Isara B / Jongjit M - Attri M / Sumeeth R B 0 - 2  
Ivanov V / Sozonov I - Alfian F / Ardianto M R 0 - 2  
Kittinupong K / Dechapol - Chung / Kim 1 - 2  
Lee J-H / Lee Y - Junhui L / Yuchen L 2 - 0  
Liu C / Zhang N - Goh V S / Tan W K 1 - 2  
Ong Y S / Teo E Y - Hoki T / Kobayashi Y 0 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Marin - B. Ongbumrungpan 2 - 0  
E. Kosetskaya - M. Blichfeldt 1 - 2  
Ji Hyun Sung - A. Ohori 2 - 0  
Joy Xuan Deng - Yue Han 1 - 2  
Ngan Yi Cheung - D.D. Ayustine 2 - 1  
Nit. Jindapol - S. Pusarla Venkata 1 - 2  
Noz. Okuhara - S.S.Y. Cheah 2 - 0  
S. Nehwal - Aka. Yamaguchi 1 - 2  
Sae. Kawakami - Fangjie Gao    
Say. Takahashi - Yanyan Cai 1 - 2  
Sayaka Sato - R. Intanon 1 - 2  
Tzu Ying Tai - Pui Yin Yip 2 - 1  
Xiaoxin Chen - R. Hartawan 2 - 0  
Xuerui Li - Bing Jiao He 1 - 2  
Yu Po Pai - Michelle Li 0 - 2  
Yufei Chen - P. Chochuwong 1 - 2  
Tollaslabda (Hong Kong Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haris D D / Pradipta R A - Ng T Y / Yuen S Y 2 - 1  
Hsu Y C / Hu L F - Lee S H / Shin S C 1 - 2  
Kim H J / Kong H Y - Tanaka S / Yonemoto K 1 - 2  
Lin W C / Wu T J - Dong W / Feng X 0 - 2  
Matsumoto Ma / Nagahara W - Du Y / Li Y H 1 - 2  
Ng W Y / Yeung Ng T - Li W / Zheng Y 0 - 2  
Ponnappa A / Reddy N S - Matsutomo Mi/ Takahashi A 1 - 2  
Supajirakul/Taerattanach. - Fukuman N / Yonao K 2 - 1  
Tollaslabda (Hong Kong Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Faizal H / Widjaja G E - Chung Y / WU Y T 2 - 0  
Hoki T / Nagahara W - Fischer Nielsen J / Boje 2 - 0  
Mak H C / Yeung N T - Jiting H / Yue D 0 - 2  
Ou X / Feng X - Puangpuapech N / Amitrapa 1 - 2  

 

2018.11.13.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Francisco - NY Giants 23 - 27  
Bandy (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edsbyn - Sandviken 3 - 2  
Darts (Grand Slam of Darts, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Clayton - G. Robson 5 - 3  
M. van Gerwen - J. Murnan 5 - 1  
Darts (Grand Slam of Darts, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Ratajski - A. Smith-Neale 5 - 1  
Michael Smith - R. van Barneveld 5 - 0  
Darts (Grand Slam of Darts, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Wade - M. Webster 5 - 1  
Kee. Brown - W. Harms 4 - 5  
Darts (Grand Slam of Darts, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - S. Hine 5 - 1  
Ian White - M. Unterbuchner 3 - 5  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Höllviken 5 - 4  
Jönköping - Örebro 9 - 4  
Storvreta - Helsingborg 8 - 0  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Antonio - Manitoba 5 - 0  
Jégkorong (Alpok Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lustenau - Jesenice 3 - 5  
Jégkorong (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Sönderjyske 4 - 4  
Esbjerg - Hvidovre 3 - 4  
Rungsted - Herning 2 - 0  
Rödovre - Herlev Eagles 6 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Metallurg Zslobin 1 - 2  
Sahtar Szoligorszk - Junoszt Minszk 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jukurit - Tappara 1 - 5  
Kookoo - Lahti Pelicans 3 - 2  
SaiPa - Kalpa 4 - 2  
Jégkorong (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Bordeaux 3 - 1  
Anglet - Angers 3 - 3  
Chamonix-Morzine - Lyon 1 - 1  
Nice - Grenoble 6 - 3  
Rouen - Mulhouse 5 - 0  
Strasbourg - Gap 5 - 6  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Slovan Bratislava 2 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Dinamo Riga 3 - 4  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - CSZKA Moszkva 0 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebie - Stoczniowiec Gdansk 3 - 1  
Jégkorong (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kurbads Riga - Liepaja 6 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Nashville 1 - 1  
Carolina - Chicago 2 - 2  
Dallas - Columbus 1 - 2  
NY Rangers - Vancouver 2 - 1  
Jégkorong (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Südtirol Bolzano 1 - 4  
Fehérvár - Graz 6 - 6  
Klagenfurt - Linz 4 - 2  
Salzburg - Innsbruck 2 - 3  
Vienna Capitals - Medvescak Zagreb 1 - 1  
Znojmo - Villach 5 - 4  
Jégkorong (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Biasca Ticino - Thurgau 1 - 6  
GCK Lions - Langenthal 3 - 3  
Olten - Winterthur 6 - 2  
Zug 2 - Chaux-de-Fonds 1 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Lugano 1 - 1  
Bern - Servette 7 - 0  
Biel - Langnau Tigers 2 - 2  
Fribourg - Davos 6 - 1  
Lausanne - Rapperswil 6 - 1  
Zürich Lions - Zug 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Skelleftea 2 - 3  
Linköping - Växjö 1 - 3  
Lulea - HV 71 2 - 2  
Malmö - Brynäs 3 - 3  
Mora - Örebro 1 - 1  
Rögle - Färjestad 2 - 2  
Timra - Djurgarden 3 - 6  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - Zilina 3 - 1  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burany Voronyezs - Izssztal Izsevszk 4 - 1  
Heilongjiang - Chengdu 1 - 7  
Metallurg Novokuznyeck - Ermak Angarszk 2 - 0  
Rjazany - Molot Perm 1 - 1  
Szarov - Torosz Nyeftekamszk 1 - 5  
Tambov - Nyeftyanyik Almetyevszk 0 - 1  
Kosárlabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Anwil Wloclawek 75 - 68  
Ludwigsburg - Murcia 81 - 80  
Kosárlabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Telekom Bonn 94 - 74  
Venezia - Nanterre 87 - 99  
Kosárlabda (BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Lietkabelis 65 - 59  
Dijon - Antwerpen 61 - 80  
Kosárlabda (BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Promitheasz Patra 82 - 83  
Olimpija Ljubljana - Bayreuth 67 - 76  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joinville/AABJ - Bauru 89 - 56  
Minas - Mogi das Cruzes 97 - 99  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Changwon Sakers 93 - 88  
Seoul Knights - Seoul Thunders 83 - 67  
Kosárlabda (Európa Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asseco Gdynia - Tofas Bursa 77 - 87  
Kosárlabda (Európa Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - ASVEL Lyon-Villeurbanne 79 - 77  
Kosárlabda (Európa Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rytas Vilnius - UNIKSZ Kazany 81 - 87  
Kosárlabda (FIBA Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KB Prishtina - Steaua Bukarest 74 - 69  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Bourg 92 - 83  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Meralco Bolts (2.m.) 100 - 95  
Kosárlabda (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi Rockets - Guangzhou 92 - 105  
Beijing Ducks - Jiangsu Tongxi 89 - 73  
Fujian - Beijing Dragons 124 - 124, h.u. 140 - 131  
Jiangsu Dragons - Shenzhen 102 - 118  
Shandong - Shanghai Sharks 99 - 96  
Xinjiang - Liaoning 124 - 119  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Great Wall - Jiangsu Phoenix 93 - 75  
Hebei - Liaoning 75 - 70  
Henan Elephants - Heilongjiang Daqing 102 - 54  
Shandong - Bayi Kylins 87 - 87, h.u. 104 - 112  
Sichuan Jinqiang - Xinjiang 82 - 101  
Zhejiang - Wuhan Shengfan 77 - 64  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Dallas 98 - 103  
LA Clippers - Golden State 106 - 106, h.u. 121 - 116  
Memphis - Utah 88 - 96  
Miami - Philadelphia 114 - 124  
Minnesota - Brooklyn 120 - 113  
Oklahoma City - Phoenix 118 - 101  
Sacramento - San Antonio 104 - 99  
Toronto - New Orleans 110 - 126  
Washington - Orlando 117 - 109  
Kosárlabda (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Sentjur 60 - 82  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Zielona Gora 80 - 77  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Nordsjaelland 34 - 26  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - AEK Athén 23 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piotrkow Trybunalski - Azoty Pulawy 32 - 31  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Érd - Debrecen 27 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Gyöngyös 38 - 29  
Veszprém - Komló 40 - 20  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tertnes Bergen - Larvik 28 - 15  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Néva Szentpétervár - Szpartak Moszkva 22 - 26  
UGNTU Ufa - Csehovszkije Medvegyi 26 - 32  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobrogea Constanta - SM Dedeman Bacau 42 - 21  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gloria Buzau - Zalau 25 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Barcelona 29 - 32  
Logrono La Rioja - Morrazo Cangas 32 - 24  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JS Kabylie - Hussein Dey 2 - 1  
MC Alger - Bel-Abbes 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferro Carril Oeste - Villa Dalmine 2 - 0  
Olimpo Bahia Blanca - Club Almagro 2 - 0  
Quilmes - Defensores de Belgrano 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Patronato Parana - San Martin de Tucuman 3 - 3  
Vélez Sarsfield - San Lorenzo 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - Paysandu 2 - 3  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bani Yas - Al-Wahda 0 - 0  
Dibba Al-Fujairah - Shabab Al-Ahli (UAE) 1 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Dhafra - Al-Sharjah 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guayaquil City - El Nacional Quito 1 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gillingham - Crawley 2 - 1  
Portsmouth - U21Tottenham 3 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cambridge Utd. - Colchester 3 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newport - Plymouth 2 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Bristol Rovers 2 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheltenham - Coventry 2 - 0  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlton - U21Swansea 0 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Dél, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milton Keynes Dons - U21Brighton 2 - 3  
Peterborough - Luton 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - U21Stoke 1 - 1  
Morecambe - Sunderland 0 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury - Fleetwood 3 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Accrington 3 - 2  
Macclesfield - U21West Bromwich 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, D cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crewe - Shrewsbury 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, E cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Walsall - Port Vale 1 - 2  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, F cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Bradford 2 - 1  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, G cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grimsby - U21Newcastle 2 - 3  
Labdarúgás (EFL Trophy, Észak, H cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mansfield - Scunthorpe 3 - 2  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Bengal - Chennai City 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Nacional Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 11. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ciprus - U19Montenegró 0 - 0  
U19Oroszország - U19Lettország 1 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Chile - U20Uruguay 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Hollandia 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Chile 5 - 0  
Lengyelország - Bosznia-Hercegovina 4 - 0  
Németország - Spanyolország 0 - 0  
Portugália - Wales 0 - 0  
Skócia - USA 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ards - Ballymena Utd. 0 - 1  
Glentoran - Crusaders 2 - 4  
Röplabda (BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
United Rhein-Main - PAOK 3 - 1  
Vojvodina - Chaumont 0 - 3  
Röplabda (BL-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mulhouse - Budowlani Lodz 2 - 3  
Stuttgart - Alba Blaj 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Besa Peja 3 - 0  
Hurrikaani Loimaa - Olsztyn 1 - 3  
Kladno - Montana 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gentofte - Saaremaa 3 - 2  
Remat Zalau - Buducnost Podgorica 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VK Dukla Liberec - Psvgb Salzburg 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Cheonan Skywalkers 3 - 2  
Röplabda (Kínai bajnokság, női,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Liaoning 1 - 3  
Shangdong - Tianjin 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság, női,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Fujian 3 - 0  
Jiangsu - Hebei 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankara Karayollari - Nilufer Bld. Spor 3 - 1  
Canakkale Bld. Spor - Halkbank Ankara 3 - 0  
Eczacibasi Istanbul - Fenerbahce 3 - 0  
THY Istanbul - Beylikduzu Ihtisas 3 - 0  
Sakk (Shenzhen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Vachier-Lagrave - A. Giri 0.5 - 0.5  
N. Vitiugov - Yangyi Yu 0.5 - 0.5  
R. Wojtaszek - Liren Ding 0.5 - 0.5  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Carlsen - F. Caruana (4. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - Liang Wenbo    
A. Hugill - H. Akbar 2 - 4  
A. McManus - All. Taylor 4 - 0  
C. Steadman - Lu Ning 3 - 4  
Chun Wai Lee - S. O'Sullivan 1 - 4  
D. Dale - C. Totten 3 - 4  
D. Lilley - Dua. Jones 4 - 2  
D.B. Gilbert - F. O'Brien (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
E. Slessor - R. Muir 1 - 4  
H. Miah - B. Eltahhan 4 - 2  
J. Lisowski - H. Vafaei Ayouri 4 - 0  
J. Perry - N. Bond 2 - 4  
J. Robertson - J. Cahill 4 - 1  
J. Trump - M. Selt (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
J. White - M. O'Donnell 3 - 4  
Jor. Brown - R. Hull 1 - 4  
K. Doherty - Sco. Donaldson 1 - 4  
K. Hirani - Jak Jones 4 - 3  
L. Simmonds - J. Swail 1 - 4  
M. Fu - Chen Feilong 2 - 4  
M. Selby - A. Hamilton (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Mark King - J. Astley 4 - 0  
Mei Xiwen - Zhang Jiankang 4 - 0  
N. Robertson - B. Woollaston (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
P. Ebdon - P. Wallace 4 - 0  
R. Milkins - T. Un-Nooh 0 - 4  
R. Walden - M. Stevens 3 - 4  
R.O'Sullivan-S.Vahedi (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
S. Lam - J. O'Connor 4 - 3  
S. Lichtenberg - R. Williams 0 - 4  
S. Murphy - S. Baird (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Zhang Anda - Yan Bingtao 4 - 3  
Tenisz (ATP-vb,férfi egyes,Hewitt cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Anderson - K. Nishikori 2 - 0  
R. Federer - D. Thiem 2 - 0  
Tenisz (ATP-vb,páros,Llodra/Santoro cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Murray J / Soares B 0 - 2  
Klaasen R / Venus M - Mektic N / Peya A 2 - 0  
Tenisz (Bangalore, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalyanpur - S. Myneni 0 - 2  
And. Martin - K. Krawietz    
C. Altamirano - S.K. Mukund 0 - 2  
E. Ymer - D. Masur 0 - 2  
F. Peliwo - B. Kavcic 0 - 2  
F.F. Silva - D. Petrovic 2 - 1  
I. Nedelko - P. Gunneswaran 0 - 2  
M. Purcell - B. Schnur 0 - 2  
Q. Halys - S.R. Prabodh 2 - 0  
R. Albot - You. Hossam 1 - 2  
S. Fanselow - Piros Zs. 2 - 0  
Tenisz (Bangalore, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Halys Q - Raja P / Sancic A 1 - 2  
Balaji N S / Vardhan V - Nagal S / Schnur B 2 - 0  
Hsieh C-P / Yang T-H - Nedovyesov A / Trungellit 2 - 1  
Krawietz K / Nedunchezhiy - Martin A / Podlipnik-Cast 1 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - M. Vilella Martinez 0 - 2  
D. Kuzmanov - A. Collarini 2 - 1  
F. Bagnis - M. Cuevas 1 - 2  
F. Coria - D. Dima 2 - 0  
F. Mena - P. Andujar 0 - 2  
G. Andreozzi - B. Malla 0 - 2  
G. Villanueva - H. Dellien 0 - 2  
J. Domingues - P. Sousa    
J.P. Ficovich - P. Krstin 1 - 2  
O. Luz - F. Cerundolo 2 - 1  
T. Bellucci - G. Quinzi 1 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galdos S / Zeballos F - Olivieri G A / Ugo Carabelli C 2 - 0  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Eubanks - K. King 2 - 1  
D. Yevseyev - J-P. Smith 0 - 2  
Ez. Clark - T. Garanganga 1 - 2  
H. Heliovaara - M. Torpegaard 2 - 1  
J.J. Wolf - J. Hiltzik 0 - 2  
L. Glasspool - R. Opelka 0 - 2  
N. Milojevic - M. Ymer 0 - 2  
R. Roelofse - O.A.D. Ayeni 0 - 2  
S. Bangoura - H. Laaksonen    
Tak Khunn Wang - J.C. Aragone 2 - 0  
Tenisz (Champaign, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown A / Chakravarthi C - Aragone J / King K 0 - 2  
Granollers M / Vervoort M - Cacic N / Milojevic N 1 - 2  
Roelofse R / Verbeek S - Reid M / Smith J-P 0 - 2  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Galarneau - T. Fawcett 2 - 0  
A. Sarkissian - B. Klahn 0 - 2  
B. Fratangelo - E. Song    
Dar. King - Roy Smith 1 - 2  
E. Couacaud - R. Schneider 2 - 0  
M. Giron - I. Karlovic 0 - 2  
M. Redlicki - J. Hernandez-Fernandez 2 - 1  
P. Lorenzi - S. Kozlov 2 - 1  
R. Cid Subervi - Jas. Jung 0 - 2  
S. Sarkar - R. Ortega-Olmedo 0 - 2  
T-S. Kwiatkowski - M. Krueger 2 - 1  
T. Sandgren - K. Majchrzak 0 - 2  
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
King D / Koepfer D - Cid Subervi R / Galan D    
Tenisz (Houston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ann Li - Stollár F. 0 - 2  
B. Bencic - A. Kiick 2 - 1  
B. Haddad Maia - Shuai Peng 1 - 2  
E. Halbauer - J. Cako 0 - 2  
J. Loeb - H. Watson 1 - 2  
K. Nara - V. Flink 2 - 0  
L. Davis - K. Kucova 2 - 0  
M. Bouzkova - K. Sebov 0 - 2  
N. Broady - W. Osuigwe 0 - 2  
Tenisz (Houston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarachi Mathis/Routliffe - Manasse M /Pegula J 0 - 2  
Tenisz (Kobe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - Mak. Ochi 2 - 0  
Cheong-Eui Kim - H. Moriya 0 - 2  
Gon. Oliveira - E. Ruusuvuori 2 - 0  
J. Samper-Montana - S. Sekiguchi 2 - 0  
S. Hazawa - A. Harris 1 - 2  
Tung-Lin Wu - H. Ehara 2 - 0  
Y. Nishioka - M. Echargui 2 - 0  
Y. Shimizu - Ze Zhang 2 - 0  
Yas. Uchiyama - S. Imai 2 - 1  
Yunseong Chung - J. Sels 2 - 0  
Tenisz (Kobe, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Zhang Ze - Li Z / Soeda G 1 - 2  
Tenisz (Taipei, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E.G. Ruse - T. Martincova 0 - 2  
Fang Ying Xun - Ying-Ying Duan 2 - 0  
J. Garland - L. Cabrera 0 - 2  
S. Celik - Su Jeong Jang 0 - 2  
S. Sharipova - I. Jorovic 0 - 2  
Xinyun Han - L. Kumkhum 0 - 2  
Tenisz (Taipei, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doi M / Kovinic D - Grammatikopoulou V / Hon P 2 - 1  
Duan Y / Lu J-J - Frech M / Schoofs B 1 - 2  
Hibino/Kalashnikova - Lee Y-H / Liang E S 0 - 2  
Kobori M / Shimizu A - Ng K Y / Zheng S 2 - 1  
Namigata J / Plipuech P - Choi J-H / Thombare P 2 - 0  
Tollaslabda (Hong Kong Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adcock C / Adcock G - Chan P S / Goh L Y 2 - 0  
Chang T C / Ng W Y - Jordan P / Oktavianti M D 1 - 2  
Christiansen M / Pedersen - Lee Y / Hsu Y C 0 - 2  
Higashino A / Watanabe Y - Ahmad T / Haris D D 2 - 0  
Kaneko Y / Matsumoto M - Kobayashi Y / Yonemoto K 1 - 2  
Labar R / Mittelheisser A - Goh S H / Lai S J 0 - 2  
Lee C H R / Chau H W - Wang Y / Huang D 1 - 2  
Nohr N / Thygesen S - Tang C M / Tse Y S 0 - 2  
Tan K M / Lai P J - Chang K C / Cheng C Y 2 - 1  
Wang C-L / Lee C H - Ponnappa A / Rankireddy S 1 - 2  
Zhang N / Li Y - Ronald R / Saufika A 0 - 2  
Vízilabda (Világ Liga-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Magyarország 8 - 15  

 

2018.11.12.
Amerikai foci (NFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - Dallas 20 - 27  
Bandy (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bajkal Irkutszk - SZKA Nyeftjanyik 5 - 7  
Dinamo Kazany - Sztroitel Sziktivkar 8 - 4  
Dinamo Moszkva - Vodnyik Arhangelszk 7 - 6  
Kuzbassz Kemerovo - Volga Uljanovszk 3 - 2  
Rogyina Kirov - Ural Trubnyik 0 - 4  
Szibszelmas Novoszibirszk - Start Nyizsnyij Novgorod 2 - 2  
Baseball (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SK Wyverns (6.m.) 4 - 5  
Darts (Grand Slam of Darts, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Hopp - J. Williams 4 - 5  
P. Wright - J. Payne 5 - 4  
Darts (Grand Slam of Darts, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gilding - G. Durrant 5 - 4  
S. Whitlock - G. Price 5 - 4  
Darts (Grand Slam of Darts, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Suljovic - M. Schindler 4 - 5  
S. Bunting - S. Mitchell 5 - 1  
Darts (Grand Slam of Darts, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. van den Bergh - M. McGeeney 5 - 1  
R. Cross - R. Searle 5 - 2  
Floorball (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - SK Vinohrady 7 - 3  
Golf (CharlesSchwab Cup Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charles Schwab Cup Championship 2018    
Golf (Mayakoba Golf Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mayakoba Golf Classic 2018    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ontario Reign - Stockton 4 - 1  
Jégkorong (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benatky nad Jizerou - Slavia Trebic 3 - 3  
Jihlava - Slovan Ustecti Lvi 3 - 1  
Motor Ceske Budejovice - Kadan 5 - 0  
Poruba - Frydek Mistek 2 - 3  
Slavia Praha - Havirov 2 - 2  
Zubr Prerov - Kladno 3 - 2  
Jégkorong (KHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avangard Omszk - Amur Habarovszk 3 - 0  
Dinamo Minszk - Traktor Cseljabinszk 3 - 1  
Szeversztal Cserepovec - Admiral Vlagyivosztok 1 - 1  
Szibir Novoszibirszk - Barisz Asztana 1 - 1  
SZKA Szentpétervár - Avtomobil. Jekatyerinburg 5 - 2  
Szpartak Moszkva - Metallurg Magnyitogorszk 4 - 4  
Vityaz Podolszk - Lokomotív Jaroszlavl 2 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Las Vegas 4 - 1  
Edmonton - Colorado 1 - 4  
San Jose - Calgary 3 - 1  
Winnipeg - New Jersey 5 - 2  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Västervik 3 - 3  
Vita Hasten - Almtuna 3 - 3  
Jégkorong (VHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cselmet Cseljabinszk - Torpedo Kamenogorszk 2 - 4  
Dinamo Szentpétervár - CSZK Szamara 4 - 2  
Gornyak Ucsali - Zvezda Csehov 0 - 0  
Jugra Hanti-Manszijszk - Dizel Penza 1 - 1  
Juzsnij Ural Orszk - Himik Voszkreszenszk 1 - 2  
Rubin Tyumeny - Barsz Kazany B 1 - 1  
SZKA-Neva - Lada Toljatti 2 - 2  
Zauralje Kurgan - Szarjarka Karaganda 3 - 2  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Krka Novo Mesto 93 - 65  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians Paulista - Cearense 57 - 55  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Incheon S-Birds 82 - 43  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Levallois - Limoges 98 - 90  
Kosárlabda (Fülöp-szk, Gov. Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Magnolia Hotshots (2.m.) 97 - 101  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panioniosz - Panathinaikosz 67 - 88  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Split - Zadar 75 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Ironi Naharia 85 - 81  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krosno - Trefl Sopot 79 - 76  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Zalgiris Kaunas 65 - 94  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denver - Milwaukee 114 - 121  
Houston - Indiana 115 - 103  
LA Lakers - Atlanta 107 - 106  
New York - Orlando 89 - 115  
Portland - Boston 100 - 94  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VL Pesaro - Trieste 103 - 77  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - VEF Riga 75 - 51  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Aarhus 27 - 23  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Selfoss 30 - 26  
KA Akureyri - Afturelding 28 - 30  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kausztik Volgográd - Szungul Sznyezsinszk 33 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztavropol - Lucs Moszkva 26 - 23  
Univ. Izsevszk - AGU-Adjif 25 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Malmö 20 - 29  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oran - USM Alger 0 - 0  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hampton & Richmond - Oldham 1 - 2  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mitre Santiago del Estero - Atl. Temperley 2 - 1  
Nueva Chicago - Gimnasia Mendoza 4 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan - Godoy Cruz 2 - 1  
Newell's - Defensa Justicia 0 - 0  
Tigre - Argentinos Juniors 2 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oriente Petrolero - The Strongest 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos - Chapecoense 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Darmstadt 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wehen - Jena 2 - 3  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingör - Viborg 1 - 3  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajman - Al-Wasl 0 - 1  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fujairah - Al-Ain 1 - 3  
Al-Jazeera (UAE) - Al-Nasr (UAE) 1 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - Nogoom El Mostakbal 0 - 2  
El Daklyeh - Al-Mokawloon Arab 0 - 2  
Pyramids FC - Misr Lel Makasa 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Nancy 2 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Arisz 1 - 2  
Labdarúgás (Indonéziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sriwijaya Palembang - Barito Putera 2 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Beitar TA Ramla 2 - 0  
Hapoel Bnei Lod - Hapoel Iksal 0 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Petah Tikva 2 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Sakhnin - Ashdod 4 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Jaguares de Cordoba 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - América 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York RB - Columbus 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pontedera - Entella    
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pordenone - Triestina 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Dep. Santani 0 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melgar - AD Cantolao 0 - 1  
UTC de Cajamarca - Union Comercio 2 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uniao Oliveirense - Varzim 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Voluntari 2 - 0  
Hermannstadt - Botosani 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnastic - Zaragoza 1 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tachira - Dep. La Guaira 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Newry City 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Woori - Suwon Kepco 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, női,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Henan - Shangdong 1 - 3  
Liaoning - Bayi 3 - 1  
Tianjin - Guangdong 1 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hebei - Fujian 0 - 3  
Jiangsu - Zhejiang 3 - 0  
Shanghai - Beijing 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - ONICO Varsó 1 - 3  
Czarni Radom - GKS Katowice 3 - 0  
Rövp. gyorskorcsolya (Világ Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bácskai S.L. - C. Maffei (női 1000 m, 2. verseny, Salt Lake)    
Liu Shaoang - Hyo Jun Lim (500 m, Salt Lake)    
Liu Shaolin S. - Ziwei Ren (500 m, Salt Lake)    
Magyarország - Kína (5000m váltó, Salt Lake)    
Magyarország-Lengyelo. (női3000m váltó, B döntő,Salt Lake)    
Sakk (Shenzhen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giri - N. Vitiugov 0.5 - 0.5  
Liren Ding - Yangyi Yu 1 - 0  
R. Wojtaszek - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
Sakk (Világbajnoki párosmérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - M. Carlsen (3. mérkőzés) 0.5 - 0.5  
Snooker (Northern Ireland Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carty - K. Maflin 0 - 4  
A. Duffy - S. Craigie 0 - 4  
A. McGill - A. Ursenbacher (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
B. Hawkins - Chen Zifan (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
E. Sharav - Li Yuan 4 - 3  
Fan Zhengyi - A. Songsermsawad 0 - 4  
G. Dott - B.J. Castle 3 - 4  
G. Greene - O. Lines 4 - 0  
G. Wilson - A. Stefanow 4 - 3  
I. Burns - F. Ajaib 4 - 1  
J. Higgins - R. McLeod (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
J.R. Clarke - Yuan Sijun 1 - 4  
K. Wilson - L. Walker (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
L. Brecel - Ray. Fry (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
L. Highfield - J. Wattana 4 - 2  
Luo Honghao - Lyu Haotian 4 - 2  
M. Allen - Niu Zhuang (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
M. Joyce - M. White 0 - 4  
M.J. Williams - A. Burden (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Mark Davis - N. Saengkham 4 - 3  
P.S. Davison - A. Carter 1 - 4  
R. Day - M. Georgiou (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
R.T. Chuan Leong - C. Wakelin 1 - 4  
S. Bingham - P. Lines (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
S. Carrington - Xu Si 4 - 1  
S. Maguire - M. Holt (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
T. Ford - R. Lawler 4 - 3  
Tian Pengfei - M. Dunn 4 - 3  
Xiao Guodong - H. Chandler 4 - 3  
Zhang Yong - Li Hang 3 - 4  
Zhao Xintong - D. Wells 1 - 4  
Zhou Yuelong - L. Kleckers 4 - 1  
Tenisz (ATP-vb,férfi egyes,Kuerten cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - M. Cilic 2 - 0  
N. Djokovic - J. Isner 2 - 0  
Tenisz (ATP-vb,páros,Knowles/Nestor cs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Bryan M / Sock J 0 - 2  
Marach O / Pavic M - Herbert P-H / Mahut N 2 - 0  
Tenisz (Bangalore, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - M. Trungelliti 2 - 1  
M. Banes - M. Polmans 1 - 2  
O. Nedovyesov - S. Griekspoor 2 - 0  
S. Nagal - J. Clarke 2 - 0  
Tsung-Hua Yang - J. Ward 0 - 2  
Tenisz (Bangalore, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Polmans M - Kavcic B / Weissborn T-S 0 - 2  
Dev S D P/Kaliyanda Poona - Pavlioutchenkov/Peliwo 2 - 1  
Kadhe A / Myneni S - Ratiwatana / Ratiwatana 2 - 1  
Sood C / Sood L - Purcell M / Saville L 0 - 2  
Tenisz (Bangalore-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Lescure - S.K. Mukund 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, Argentina, Quali)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Velotti - O. Luz 0 - 2  
Tenisz (Buenos Aires, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - G. Elias 2 - 0  
D. Gimeno-Traver - F. Gaio 2 - 1  
M. Zekic - G. Clezar 0 - 2  
T. Monteiro - P. Cachin 0 - 2  
Tenisz (Champaign, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Granollers - A. Ritschard 2 - 0  
P. Polansky - P. Kypson 2 - 0  
S. Korda - K. Uchida 1 - 2  
Tom. Paul - U. Humbert 2 - 1  
Tenisz (Champaign, USA, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Shane - O.A.D. Ayeni 2 - 1  
Tenisz (Houston, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Köpfer - M. Arevalo 2 - 1  
Em. Gomez - D.E. Galan Riveros 2 - 0  
H. Adams - T. Smyczek 2 - 0  
J. Lenz - E. Escobedo    
Tenisz (Houston, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fawcett T / Song E - Krueger M / Kwiatkowski T-S 1 - 2  
Galloway R / Pasha N - Majchrzak K / Ortega-Olmedo R 2 - 1  
Tenisz (Houston, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chiesa - Gálfi D. 0 - 2  
D. Khazaniuk - B. Turati 2 - 0  
J. Pegula - J. Paolini 2 - 0  
Jani R-L. - L. Chirico    
M. Haet - V. Lepchenko 0 - 2  
S. Zhuk - G. Min 2 - 0  
Tenisz (Houston, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gumulya B / Veselinovic A - Danilina A / Eikeri U 2 - 1  
Halbauer E /kobelt M - Rompies J / Van Der Hoek R 0 - 2  
Tenisz (Kobe, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Di Wu - Tat. Ito 0 - 2  
Duck Hee Lee - Ji Sung Nam    
G. Soeda - K. Uesugi 2 - 0  
Zhe Li - Yos. Watanuki    
Tenisz (Kobe, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chung Y / Kwon S W - Oliveira G / Santillan A 0 - 2  
Hazawa S/Shimizu Y - Echargui M / Sels J 2 - 0  
Tenisz (Kobe-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Harris - S. Shimabukuro 2 - 0  
Tenisz (Taipei, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schoofs - Carol Zhao 2 - 0  
N. Hibino - A. Raina 2 - 0  
Tenisz (Taipei, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh S-Y / Xun F Y - Doroshina O / Dzalamidze N 0 - 2  
Tenisz (Taipei-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Su Jeong Jang - L. Cabrera 2 - 0  
Ya-Hsuan Lee - T. Martincova 0 - 2  
Címkék: tippmix,