Tippmix eredmények - 2018. március 5-11.

2018-03-05
Tippmix eredmények - 2018. március 5-11.
2018.03.11.
Alpesi sí (Szuper-óriásm., Kvitfjell)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Feuz - H. Reichelt 1 - 0  
C. Innerhofer - A. Theaux 0 - 1  
J. Ferstl - M. Caviezel 0 - 1  
K. Jansrud - A.L. Svindal 1 - 0  
M. Franz - A.A. Kilde 1 - 0  
M. Mayer - V. Kriechmayr 0 - 1  
Szuper-óriásműlesiklás, Kvitfjell 2018    
T. Dressen - D. Paris 1 - 0  
Asztalitenisz (Qatar Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhendong Fan - H. Calderano 4 - 0  
Asztalitenisz (Qatar Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mizutani J / Oshima Y - Fan Z / Xu X 1 - 3  
Asztalitenisz (Qatar Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manyu Wang - Shiwen Liu 2 - 4  
Asztalitenisz (Qatar Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen K / Wang M - Chen X / Sun Y 3 - 1  
Floorball (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Sparta Praha (2.m.) 2 - 4  
Chodov - Otrokovice (2.m.) 4 - 3  
Floorball (Cseh, ráját. a bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Brno Bulldogs (2.m.) 2 - 1  
Floorball (Svájc, ráj. a bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chur - Thun (5.m.) 6 - 4  
St. Gallen - Kloten-Bülach (5.m.) 6 - 1  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Malans (5.m.) 6 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lazio - Imola Castello 5 - 3  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Fundao 6 - 3  
Pinheirense - Rio Ave 0 - 2  
Golf (Indian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indian Open 2018    
Golf (Valspar Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valspar Championship 2018    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Diego 2 - 2  
Binghamton - Hershey 3 - 0  
Bridgeport - Lehigh Valley 1 - 4  
Bridgeport - Springfield 5 - 4  
Charlotte - Hartford 7 - 3  
Chicago Wolves - Manitoba 1 - 2  
Chicago Wolves - Rockford 1 - 1  
Hershey - Grand Rapids 0 - 3  
Iowa - Manitoba 4 - 3  
Laval - Belleville 3 - 5  
Lehigh Valley - Binghamton 5 - 3  
Milwaukee - Rockford 1 - 1  
Ontario Reign - San Antonio 0 - 4  
Rochester - Syracuse 4 - 4  
San Jose Barracuda - Cleveland 4 - 0  
Springfield - Utica 4 - 0  
Syracuse - Rochester 4 - 2  
Tucson - Texas Stars 3 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Grand Rapids 2 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Nottingham 6 - 4  
Braehead - Manchester 2 - 2  
Coventry - Guildford 3 - 2  
Dundee - Milton Keynes 9 - 4  
Edinburgh - Fife 5 - 8  
Sheffield - Cardiff 5 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Mladá Boleslav 2 - 5  
Litvínov - Jihlava 2 - 0  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Aalborg (2.m.) 2 - 3  
Herlev Eagles - Herning (2.m.) 1 - 3  
Rungsted - Rödovre (2.m.) 3 - 2  
SönderjyskE - Esbjerg (2.m.) 4 - 0  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - MAC Budapest (3.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Lengyel b., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naprzod Janow - Stoczniowiec Gdansk (4.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Comarch Cracovia (1.m.) 5 - 3  
GKS Tychy - Podhale Nowy Targ (2.m.) 3 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Boston 3 - 1  
Edmonton - Minnesota 4 - 1  
Florida - NY Rangers 3 - 3  
Nashville - New Jersey 2 - 2  
Toronto - Pittsburgh 5 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Stjernen 2 - 4  
Narvik - Ringerike 2 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manglerud - Sparta Sarpsborg (6.m.) 2 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Salzburg (2.m.) 0 - 2  
Innsbruck - Vienna Capitals (2.m.) 2 - 2  
Medvescak Zagreb - Linz (2.m.) 6 - 2  
Südtirol Bolzano - Klagenfurt (2.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Svéd 2., döntő)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Timra (2.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Poprad 3 - 4  
Kosice - Zvolen 0 - 3  
Nitra - Nove Zamky 2 - 3  
Trencin - Detva 6 - 4  
Zilina - Liptovsky Mikulas 3 - 3  
Jégkorong (Ázsia Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Tohoku Blades (2.m.) 3 - 2  
Szahalin - Oji Eagles (2.m.) 0 - 3  
Kerékpár (Párizs-Nizza)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Párizs-Nizza 2018    
Kerékpár (Párizs-Nizza, 8. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. De la Cruz Melgarejo - I. Zakarin 1 - 0  
D. Teuns - P. Konrad 0 - 1  
G. Izaguirre Insausti - Ser.L. Henao 1 - 0  
J. Alaphilippe - T. Wellens 0 - 1  
J. Fuglsang - A. Vuillermoz 0 - 1  
Párizs-Nizza, 8. szakasz 2018    
S. Yates - J. Izaguirre Insausti 1 - 0  
T. Gallopin - L.L. Sanchez Gil 1 - 0  
Kerékpár (Tirreno - Adriatico,5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yates - P. Roglic 1 - 0  
F. Aru - V. Nibali 0 - 1  
M. Kwiatkowski - T. Benoot 1 - 0  
N. Haas - D. Ulissi 0 - 1  
P. Sagan - G. van Avermaet 1 - 0  
R. Uran - R. Bardet 1 - 0  
Tirreno - Adriatico, 5. szakasz 2018    
W. Kelderman - Ger. Thomas 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Bemax - Igokea 99 - 87  
Mornar - Skopje 106 - 75  
Olimpija Ljubljana - Zadar 90 - 85  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Franca 75 - 73  
Kosárlabda (Dél-koreai b., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Incheon S-Birds (1.m.) 75 - 57  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Busan Sonicboom 106 - 90  
Jeonju KCC Egis - Seoul Thunders 83 - 88  
Wonju Dongbu - Seoul Knights 69 - 79  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nanterre - Adecco ASVEL 81 - 80  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarbes - Villeneuve d'Ascq Lille 55 - 55, h.u. 64 - 62  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - SM Beermen (2.m.) 95 - 95, h.u. 102 - 104  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panioniosz - Lefkada 73 - 68  
PAOK - Eszperidesz Kallithea 75 - 53  
Proteasz Voula - Panathlitikosz Szikiesz 80 - 78  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Hapoel Holon 87 - 92  
Maccabi TA - Hapoel Jerusalem 77 - 74  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyoto - Shiga 86 - 93  
Mikawa Kariya - Hokkaido 81 - 80  
Tochigi - Nagoya Dolphins 75 - 66  
Tokyo Alvark - Tokyo Sunrockers 75 - 67  
Toyohashi Neophoenix - Ryukyu Okinawa 64 - 62  
Yokohama - Albirex Niigata 91 - 95  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Asseco Gdynia 92 - 105  
Gliwice - Start Lublin 90 - 73  
Turow Zgorzelec - Trefl Sopot 84 - 84, h.u. 99 - 100  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Sleza Wroclaw 52 - 65  
Widzew Lodz - Gdynia 75 - 89  
Wisla Krakkó - Gorzow 75 - 63  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Lietkabelis 98 - 73  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Chicago 122 - 129  
Dallas - Memphis 114 - 80  
Denver - Sacramento 130 - 104  
LA Clippers - Orlando 113 - 105  
Miami - Washington 129 - 102  
Minnesota - Golden State 109 - 103  
New Orleans - Utah 99 - 116  
New York - Toronto 106 - 132  
Oklahoma City - San Antonio 104 - 94  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Mitteldeutscher 111 - 91  
Bremerhaven - Alba Berlin 85 - 99  
Telekom Bonn - Jena 102 - 80  
Ulm - Brose Bamberg 67 - 90  
Öttinger Gotha - Ludwigsburg 72 - 89  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - GSA Udine 55 - 62  
Forli - Orzinuovi 96 - 82  
Imola - Verona 86 - 66  
Mantova - Jesi 73 - 76  
Montegranaro - Bergamo 79 - 85  
Ravenna - Fortitudo Bologna 71 - 71, h.u. 83 - 77  
Roseto - Trieste 87 - 91  
Treviso - Ferrara 74 - 60  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Rieti 83 - 74  
Cuore Napoli - Casale Monferrato 72 - 72, h.u. 91 - 97  
Latina - Siena 86 - 79  
Reggio Calabria - Biella 83 - 73  
Tortona - Legnano 87 - 67  
Trapani - Scafati 71 - 75  
Treviglio - Eurobasket Roma 89 - 76  
Virtus Roma - Cagliari 81 - 81, h.u. 88 - 95  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Brindisi 89 - 71  
Cantu - Pistoia 106 - 85  
Sassari - Cremona 102 - 86  
Torino - Venezia 82 - 90  
Virtus Bologna - Milano 67 - 73  
VL Pesaro - Capo D'Orlando 70 - 70, h.u. 84 - 81  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, középszak.,nő)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broni - Torino 63 - 72  
Eirene Ragusa - Dike Napoli 70 - 49  
Famila Schio - UR Venezia 80 - 42  
Lucca - San Martino di Lupari 62 - 71  
Vigarano - Battipaglia 79 - 70  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazanocska Kazany - Jenyiszej Krasznojarszk 76 - 66  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Palma - Saenz Horeca Araberri 71 - 70  
Manresa - Breogan Lugo 90 - 78  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Real Madrid 94 - 72  
Betis - MoraBanc Andorra 89 - 100  
Gran Canaria - Obradoiro Monbus 82 - 64  
Iberostar Tenerife - Zaragoza 86 - 86, h.u. 100 - 94  
Joventut Badalona - Baskonia Vitoria 61 - 75  
Murcia - San Pablo Burgos 67 - 64  
Unicaja Malaga - Gipuzkoa 114 - 88  
Valencia - Bilbao 87 - 67  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadi La Seu d'Urgell - Girona 63 - 76  
P. Avenida - Zaragoza 71 - 37  
Sant Adria - Movistar Estudiantes 66 - 50  
Zamarat - Bembibre 77 - 71  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OKK Belgrád - Mladost Zemun 69 - 86  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Sencur Kranj 85 - 69  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Trabzonspor 98 - 91  
Darussafaka - Besiktas 74 - 67  
Karsiyaka - Fenerbahce Ülker 69 - 74  
RH Gaziantepspor - Buyukcekmece 87 - 67  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Fenerbahce 77 - 72  
Besiktas - Mersin BB 65 - 70  
Canik - Adana ASKI 54 - 66  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Himki Moszkva 84 - 79  
Parma Permszkij Kraj - Tsmoki-Minszk 81 - 88  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim - FTC 27 - 23  
Metz - Thüringer HC 35 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribe-Esbjerg - Nordsjaelland 34 - 32  
Tonder - GOG 24 - 36  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kastamonu - Zalau 27 - 24  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Vernon St-Marcel 34 - 14  
Montpellier - St. Raphael 27 - 24  
Paris SG - Tremblay 33 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Wisla Plock 36 - 30  
Legionowo - Spojnia Gdynia 21 - 20  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Érd - Siófok 22 - 20  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredrikstad - Tertnes Bergen 22 - 26  
Glassverket - Byasen 28 - 39  
Sola - Stabaek 22 - 27  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dessau-Rosslauer - Rhein Vikings Neuss 20 - 17  
Elbflorenz - TUSEM Essen 27 - 26  
Hamm-Westfalen - Bad Schwartau 26 - 28  
Hildesheim - Bietigheim-Metterzimmern 25 - 29  
Nordhorn-Lingen - Konstanz 31 - 26  
Rimpar - Emsdetten 27 - 25  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Lübbecke 28 - 26  
DHfK Leipzig - Lemgo 26 - 19  
Füchse Berlin - Gummersbach 31 - 24  
Hüttenberg - Wetzlar 22 - 22  
Ludwigshafen-Friesenheim - Flensburg 24 - 30  
Magdeburg - Kiel 31 - 26  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-Viktor Sztavropol - SZGAU-Szaratov 31 - 24  
Szungul Sznyezsinszk - Kausztik Volgográd 34 - 35  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ufa Alisza - AGU-Adjif 34 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Steaua Bukarest 31 - 23  
Politehnica Timisoara - Potaissa Turda 28 - 21  
Suceava - Fagaras 24 - 16  
Vaslui - Calarasi 21 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Gallen - Amacitia Zürich 33 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suhr Aarau - Kriens 28 - 30  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Hammarby 27 - 24  
Helsingborg - Alingsas 17 - 33  
Redbergslids - Kristianstad 23 - 23  
Ricoh HK - Lugi 19 - 35  
Ystad IF - HIF Karlskrona 39 - 31  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metaloplastika - Jugovic Kac 34 - 22  
Partizan Belgrád - Obilic Belgrád 25 - 29  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Koper 25 - 29  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nottingham - Derby County 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wrexham - Chester 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes San Luis - Juventud Un. Gualeguaychu 1 - 0  
Gimnasia Jujuy - Guillermo Brown 2 - 0  
Quilmes - Independiente de Mendoza 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huracan - San Lorenzo 1 - 1  
Lanus - Estudiantes LP 0 - 0  
Patronato Parana - River Plate 0 - 1  
Vélez Sarsfield - Rosario Central 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Antwerpen 2 - 1  
Eupen - Mouscron-Peruwelz 4 - 0  
Genk - Gent 1 - 2  
Kortrijk - Charleroi 2 - 0  
Lokeren - Zulte Waregem 0 - 2  
Mechelen - Waasland Beveren 2 - 0  
Oostende - Standard Liege 2 - 3  
St. Truiden - FC Bruges 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Etar Veliko Tarnovo 1 - 1  
Pirin Blagoevgrad - CSZKA Szófia 1 - 2  
Vitosa Bistritsa - Szeptemvri Szófia 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dortmund - E. Frankfurt 3 - 2  
VfB Stuttgart - RB Leipzig 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Düsseldorf 1 - 2  
Regensburg - Sandhausen 2 - 1  
Union Berlin - Erzgebirge Aue 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Hallescher FC 1 - 1  
Erfurt - Karlsruhe 1 - 3  
Magdeburg - Aalen 6 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anorthoszisz Famaguszta - Apollon Limasszol 1 - 2  
APOEL Nicosia - AEK Larnaca 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokolov - Opava 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Ostrava 2 - 0  
Plzen - Liberec 2 - 2  
Slavia Praha - Olomouc 3 - 1  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Viborg 0 - 0  
Esbjerg - Fredericia 2 - 4  
Köge - Thisted 3 - 2  
Roskilde - Vejle 0 - 0  
Skive - Fremad Amager 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Randers 4 - 0  
Horsens - Bröndby 1 - 1  
Nordsjaelland - Midtjylland 1 - 1  
Sönderjyske - Lyngby 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Celtic - Richards Bay 3 - 1  
Sivutsa Stars - Maritzburg Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Daejeon Citizen 3 - 2  
Anyang - Bucheon 0 - 3  
Seoul E-Land - Busan I'Park 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Gangwon 1 - 2  
Jeonnam - Pohang 2 - 3  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ENPPI - Al-Ahly (EGY) 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Dnyepr Mogiljev 3 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Nice 2 - 5  
Lyon - Caen 1 - 0  
Toulouse - Marseille 1 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury 91 - Albi 0 - 1  
Guingamp - Montpellier 1 - 3  
Marseille - Lille 0 - 2  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamia - Levadiakosz 1 - 1  
PAOK - AEK Athén    
Plataniasz - Olympiakosz 0 - 4  
Xanthi - Panetolikosz 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Heerenveen 4 - 1  
Feyenoord - AZ Alkmaar 2 - 1  
Groningen - Zwolle 2 - 0  
Utrecht - Vitesse 5 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Osijek 1 - 1  
Inter Zapresic - Rijeka 0 - 3  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Pune 3 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Akko - Ironi Kiryat Shmona 0 - 3  
Hapoel Raanana - Beitar Jerusalem 0 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kyoto 1 - 1  
JEF United Chiba - Gifu 2 - 3  
Kamatamare Sanuki - Mito 1 - 2  
Machida Zelvia - Kofu 0 - 0  
Okayama - Oita Trinita 1 - 0  
Roasso Kumamoto - Yamagata 1 - 2  
Tochigi - Yamaguchi 2 - 5  
Tokyo Verdi - Matsumoto Yamaga 2 - 1  
Yokohama FC - Ehime 3 - 0  
Zweigen Kanazawa - Avispa Fukuoka 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shonan Bellmare - Nagoya GE 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Asztana - Akzhayik Ural 3 - 0  
Irtis Pavlodar - Atyrau 2 - 1  
Kairat Almaty - Kyzylzhar Petropavlovsk 2 - 1  
Kaisar Kyzylorda - Aktobe 0 - 1  
Ordabasy Shymkent - Sahtar Karagandy 2 - 1  
Zhetysu Taldykorgan - Tobol Kostanay 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guizhou Zhicheng - Hebei 2 - 3  
Henan Jianye - Tianjin Teda 1 - 0  
Jiangsu - Beijing Guoan 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lech Poznan - Jagiellonia Bialystok 5 - 1  
Lechia Gdansk - Legia Varsó 1 - 3  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - FAR Rabat 1 - 0  
FUS Rabat - RSB Berkane 0 - 0  
Olympique de Safi - Olympique de Khouribga 2 - 0  
Wydad Casablanca - Moghreb Tetouan 0 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Leon 2 - 0  
Cruz Azul - Pachuca 5 - 0  
Lobos BUAP - Chivas Guadalajara 0 - 1  
Queretaro - Necaxa 1 - 1  
Tigres - Tijuana 1 - 0  
UNAM Pumas - Dep. Toluca 0 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - D.C. United 3 - 1  
Chicago - Kansas City 3 - 4  
Houston - Vancouver 1 - 2  
New York - Portland 4 - 0  
New York City FC - Los Angeles Galaxy 2 - 1  
Orlando - Minnesota 1 - 2  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Haladás 3 - 0  
MTK - FTC 0 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dorog - Gyirmót 1 - 3  
Győr - Cegléd 3 - 0  
Kazincbarcika - Budaörs 1 - 4  
Kisvárda - Siófok 0 - 2  
Mosonmagyaróvár - Békéscsaba 0 - 1  
Sopron - Vác 1 - 2  
Soroksár - Nyíregyháza 0 - 0  
Szeged 2011 - Budafok 0 - 2  
ZTE - Csákvár 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Lilleström 3 - 1  
Molde - Sandefjord 5 - 0  
Odd Grenland - Haugesund 1 - 2  
Sarpsborg - Rosenborg 1 - 0  
Start - Tromsö 4 - 1  
Strömsgodset - Stabaek 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bologna - Atalanta 0 - 1  
Cagliari - Lazio 2 - 2  
Crotone - Sampdoria 4 - 1  
Fiorentina - Benevento 1 - 0  
Genoa - Milan 0 - 1  
Internazionale - Napoli 0 - 0  
Juventus - Udinese 2 - 0  
Sassuolo - SPAL Ferrara 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Entella 2 - 1  
Salernitana - Avellino 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Ravenna 0 - 1  
Fermana - Reggiana 2 - 2  
Gubbio - Feralpisalo 0 - 1  
Mestre - Pordenone 4 - 3  
Südtirol - Renate 0 - 0  
Teramo - Santarcangelo 0 - 0  
Triestina - Vicenza 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Cosenza 0 - 0  
Catanzaro - Trapani 1 - 2  
Fondi - Andria 1 - 0  
Juve Stabia - Akragas 7 - 0  
Lecce - Matera 0 - 0  
Paganese - Rende 3 - 0  
Reggina - Monopoli 1 - 2  
Sicula Leonzio - Catania 0 - 0  
Siracusa - Casertana 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - CSZKA Moszkva 0 - 3  
Rosztov - Zenit Szentpétervár 0 - 0  
Szpartak Moszkva - SZKA Habarovszk 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattersburg - Salzburg 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Guarani Asuncion 0 - 3  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porto B - Viseu 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belenenses - Tondela 0 - 0  
Marítimo - Setúbal 4 - 2  
Pacos Ferreira - Porto 1 - 0  
Portimonense - Guimaraes 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Watford 3 - 0  
Bournemouth - Tottenham 1 - 4  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - ACS Poli Timisoara 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FCS Bukarest - Viitorul Constanta 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rangers - Celtic 2 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Osasuna 0 - 0  
Barcelona B - Numancia 2 - 2  
Cordoba - Lugo 1 - 0  
Reus - Huesca 0 - 0  
Sp. Gijón - Cultural Leonesa 4 - 0  
Zaragoza - La Hoya Lorca 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo B - Navalcarnero 1 - 0  
Ferrol - Atl. Madrid B 3 - 0  
Fuenlabrada - Rapido de Bouzas 0 - 0  
Majadahonda - Gimn. Segoviana 4 - 2  
Ponferradina - Guijuelo 3 - 0  
San Sebastian Reyes - Celta Vigo B 1 - 0  
Toledo - Cerceda 2 - 3  
Valladolid B - Talavera de la Reina 3 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - R. Santander 2 - 0  
Burgos - Mirandes 1 - 1  
Caudal Deportivo - Gernika 0 - 0  
Lealtad de Villaviciosa - Arenas de Getxo 2 - 2  
Tudelano - Real Sociedad B 1 - 2  
Vitoria - Pena Sport 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Elche 1 - 1  
Atl. Baleares - Zaragoza B 2 - 0  
Atl. Saguntino - Badalona 1 - 2  
Cornella - Lleida 1 - 0  
Ebro - Valencia B 1 - 0  
Hercules - Formentera 1 - 0  
Ontinyent - Sabadell 0 - 0  
Pena Deportiva - Peralada 0 - 1  
UE Llagostera - Olot 2 - 1  
Villarreal B - Mallorca 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Marbella 1 - 1  
Ecija Balompie - UCAM Murcia 1 - 1  
Jumilla - Las Palmas B 1 - 0  
Linense - Villanovense 0 - 0  
Real Murcia - San Fernando 2 - 1  
Rec. Huelva - Melilla 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Leganes 2 - 0  
Atl. Madrid - Celta Vigo 3 - 0  
Espanyol - Real Sociedad 2 - 1  
Las Palmas - Villarreal 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Atl. Madrid 1 - 1  
Levante - Huelva 2 - 1  
Rayo Vallecano - Zaragoza 1 - 1  
Sevilla - Real Sociedad 0 - 2  
Tenerife - Ath. Bilbao 4 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Servette - Wohlen 1 - 1  
Xamax - Schaffhausen 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luzern - Basel 1 - 0  
Sion - Thun 7 - 2  
Young Boys - Grasshoppers 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Östersund - GAIS 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limhamn Bunkeflo - Lidköpings FK 6 - 1  
Linköping - Kopparbergs/Göteborg 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosengard - Kristianstad 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Örebro 1 - 0  
Pitea - Djurgarden 1 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Macsva Sabacs 2 - 1  
Crvena zvezda - Napredak Krusevac 1 - 1  
Cukaricki - Partizan Belgrád 0 - 2  
Mladost Lucani - Vojvodina 0 - 3  
RAD Belgrád - Javor Matis 2 - 0  
Radnicki Nis - Spartak Subotica 0 - 2  
Radnik Surdulica - Borac 1 - 0  
Zemun - Vozdovac 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Slovan Bratislava 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Celje 1 - 2  
Triglav Kranj - Olimpija Ljubljana 0 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Erzurum Bld. Spor 2 - 1  
Gaziantepspor - Samsunspor 2 - 1  
Giresunspor - Adana Demirspor 0 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Konyaspor 2 - 1  
Göztepe Izmír - Antalyaspor 2 - 1  
Kayserispor - Karabukspor 3 - 2  
Yeni Malatyaspor - Fenerbahce 0 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Olimpik Doneck 0 - 3  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Veresz Rivne 1 - 0  
Mariupol - Zorya Luganszk 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - Racing Montevideo 0 - 1  
Rampla Juniors - Atl. River Plate 1 - 2  
Torque - Montevideo Wanderers 1 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - Athlone 6 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Eastern Suburbs 1 - 0  
Canterbury Utd. - Team Wellington 0 - 0  
Waitakere Utd. - Hawke's Bay Utd. 1 - 2  
Wellington Phoenix 2 - Tasman Utd. 2 - 3  
Rögbi (Anglo-Welsh Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Newcastle 20 - 17  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Salford 22 - 8  
Wigan - Wakefield 30 - 18  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stade de France - Castres 23 - 17  
Toulouse - Lyon 20 - 27  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wales - Olaszország 38 - 14  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - Canberra Raiders 30 - 28  
Penrith Panthers - Parramatta Eels 24 - 14  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Kenya 0 - 12  
Ausztrália - Argentína 28 - 24  
Ausztrália - Dél-Afrika 19 - 24  
Dél-Afrika - Fidzsi-szigetek 12 - 15  
Fidzsi-szigetek - Argentína 43 - 7  
Franciaország - Wales 12 - 19  
Kanada - Franciaország 31 - 19  
Kanada - Skócia 0 - 19  
Oroszország - Spanyolország 7 - 14  
Oroszország - Uruguay 14 - 7  
Skócia - Wales 26 - 15  
Szamoa - Spanyolország 0 - 24  
Uruguay - Szamoa 14 - 45  
USA - Kanada (Helyszín: Kanada) 28 - 21  
USA - Kenya 19 - 24  
Új-Zéland - Anglia 17 - 21  
Új-Zéland - USA 0 - 17  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caramuru - Minas 1 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasco Nestle - Barueri (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Seoul Woori 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong IBK - Daejeon KGC 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuprum Lubin - Olsztyn 1 - 3  
Szczecin - Bielsko-Biala 2 - 3  
Trefl Gdansk - Kielce 3 - 0  
Röplabda (Lengyel Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Budowlani Lodz 0 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Branik Maribor - Mladost Zagreb 3 - 2  
Békéscsaba - Olomouc 3 - 2  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Düren - Bergische Solingen 3 - 0  
Rottenburg - United Rhein-Main 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vibo Valentia - Argos Sora (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Piacenza (1.m.) 3 - 0  
Modena - Revivre Milano (1.m.) 3 - 2  
Trentino - Verona (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Santanderina 1 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cajasol Juvasa - Barcelona 3 - 0  
VP Madrid - Fachadas Dimurol 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Galatasaray (3.m.) 1 - 3  
Sakk (vb-jelölti torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - W. So 1 - 0  
Liren Ding - F. Caruana 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - L. Aronian 0.5 - 0.5  
V. Kramnik - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
Snooker (Gibraltar Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - S. Donaldson 3 - 4  
Cao Yupeng - L. Walker (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
Cao Yupeng - R. Day (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
Gibraltar Open 2018    
J. Lisowski - J. Perry 1 - 4  
J. Perry - R. Day (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
L. Walker - A. McGill 4 - 2  
L. Walker - K. Wilson (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
M. Selt - K. Wilson (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
R. Day - Fang Xiongman 4 - 1  
S. Bingham - Cao Yupeng 0 - 4  
S. Bingham - K. Doherty (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
S. Donaldson - R. Day (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
Tian Pengfei - Zhang Yong 1 - 4  
Yu Delu - Cao Yupeng 1 - 4  
Strandfoci (Copa America)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Paraguay 7 - 3  
Ecuador - Uruguay 4 - 7  
Sífutás (30 km, női, Oslo)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
30 km, női, Oslo 2018    
H. Weng - I.F. Östberg 0 - 1  
K. Parmakoski - R. Haga 0 - 1  
M. Björgen - C. Kalla 1 - 0  
M. Björgen - R. Haga 1 - 0  
T. Stadlober - N. von Siebenthal 1 - 0  
Sílövészet (12,5 km, női, Kontiolahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
12,5 km, női, Kontiolahti    
C. Aymonier - A.A. Frolina 1 - 0  
D. Domracheva - K. Mäkäräinen 0 - 1  
E. Yurlova - Va. Semerenko 1 - 0  
H. Öberg - M. Hammerschmidt 1 - 0  
J. Dzhyma - V. Vitkova 1 - 0  
L. Dahlmeier - D. Wierer 1 - 0  
L. Vittozi - F. Hildebrand 1 - 0  
M. Olsbu - A. Bescond 1 - 0  
N. Skardino - I. Kryuko 0 - 1  
S. Gasparin - S. Solemdal    
Vi. Semerenko - M. Dorin Habert    
Sílövészet (15 km, Kontiolahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Kontiolahti    
A. Rastorgujevs - Q. Fillon Maillet 0 - 1  
A. Shipulin - S. Schempp 1 - 0  
B. Doll - J. Eberhard 0 - 1  
B. Weger - M. Krcmar 0 - 1  
D. Windisch - H. L'Abeé-Lund 1 - 0  
E. Lesser - J. Fak 1 - 0  
L. Bailey - K. Anev 1 - 0  
L.S. Birkeland - F. Lindström 0 - 1  
O. Moravec - O.E. Björndalen 1 - 0  
S. Desthieux - L. Hofer 0 - 1  
T. Bö - A. Peiffer 0 - 1  
Síugrás (Oslo)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Stjernen - D. Kubacki 1 - 0  
A. Wellinger - R. Johansson 0 - 1  
D.A. Tande - S. Kraft 1 - 0  
J. Damjan - S. Ammann 1 - 0  
J.A. Forfang - R. Freitag 1 - 0  
M. Eisenbichler - M. Hayböck 0 - 1  
Oslo 2018    
P. Prevc - R. Kobayashi 0 - 1  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Detiuc - Bondár A. 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - P. Polansky 2 - 0  
A. Ramos - B. Coric 0 - 2  
D. Dzumhur - N. Kicker 1 - 2  
D. Lajovic - Hyeon Chung 1 - 2  
D. Sela - K. Edmund 2 - 0  
E. Escobedo - F. Lopez 0 - 2  
G. Dimitrov - F. Verdasco 1 - 2  
J. Donaldson - R. Bautista-Agut 0 - 2  
J. Isner - G. Monfils 1 - 2  
M. Krueger - F. Krajinovic 0 - 2  
P-H. Herbert - G. Müller 2 - 0  
P. Carreno-Busta - H. Zeballos 2 - 1  
P. Kohlschreiber - T. Smyczek 2 - 1  
R. Bemelmans - L. Mayer 0 - 2  
R. Federer - F. Delbonis 2 - 0  
S. Querrey - M. Zverev 2 - 0  
T. Daniel - N. Djokovic 2 - 1  
T. Sandgren - D. Ferrer 0 - 2  
Y. Bhambri - L. Pouille 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Zverev A / Zverev M 2 - 1  
Fognini F / Qureshi A U H - Mektic N / Peya A 2 - 1  
Gonzalez S / Monroe N - Cuevas P / Zeballos H 1 - 2  
Harrison R / Mirnyi M - Rojer J-J / Tecau H 0 - 2  
Klaasen R / Venus M - Cabal J S / Farah R 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - M. Puig 2 - 1  
C. Garcia - J. Brady 2 - 0  
E. Makarova - A. Kerber 1 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - C. Wozniacki 0 - 2  
M. Vondrousova - A. Sabalenka 2 - 0  
P. Kvitova - A. Anisimova 0 - 2  
P. Martic - J. Ostapenko 2 - 0  
S. Stephens - V. Azarenka 2 - 0  
Shuai Zhang - Ka. Pliskova 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena/Parra Santon - Mertens E / Schuurs D 2 - 1  
Klepac A / Martinez S - Atawo R / Groenefeld A L 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hurkacz - A. Bolt 1 - 2  
Tollaslabda (German Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tien Chen Chou - Ng Ka Long Angus 2 - 1  
Tollaslabda (German Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Inoue T / Kaneko Y 0 - 2  
Tollaslabda (German Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - Yufei Chen 2 - 1  
Tollaslabda (German Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huang D / YU Z - Fukushima Y / Hirota S 1 - 2  
Tollaslabda (German Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nohr N / Thygesen S - Goh S H / Lai S J 0 - 2  
Vízilabda (OB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miskolc - BVSC 11 - 12  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M.A. Garcia - S. Lipinets 1 - 0  
O. Valdez - S. Quigg 1 - 0  
R. Barthelemy - K. Relikh 0 - 1  

 

2018.03.10.
Alpesi sí (Lesiklás, Kvitfjell)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.A. Kilde - A. Theaux 0 - 1  
A.L. Svindal - D. Paris 1 - 0  
C. Innerhofer - H. Reichelt 1 - 0  
K. Jansrud - B. Feuz 0 - 1  
Lesiklás, Kvitfjell 2018    
M. Caviezel - B. Roger 1 - 0  
M. Osborne-Paradis - M. Franz 0 - 1  
T. Dressen - M. Mayer 1 - 0  
V. Kriechmayr - J. Clarey 1 - 0  
Alpesi sí (Műlesiklás, női, Ofterschwang)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Hansdötter - B. Schild 1 - 0  
F. Hansdötter - P. Vlhova 1 - 0  
F. Hansdötter - W. Holdener 0 - 1  
M. Shiffrin - F. Hansdötter 1 - 0  
M. Shiffrin - P. Vlhova 1 - 0  
M. Shiffrin - W. Holdener 1 - 0  
Műlesiklás, női, Ofterschwang 2018    
P. Vlhova - B. Schild 1 - 0  
W. Holdener - B. Schild 1 - 0  
Asztalitenisz (Qatar Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaoyuan Lin - Chun Ting Wong 4 - 0  
Gaoyuan Lin - H. Calderano 0 - 4  
T. Harimoto - H. Calderano 0 - 4  
Yu Zhou - Xin Xu 3 - 4  
Zhendong Fan - J. Groth 4 - 1  
Asztalitenisz (Qatar Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hitamo Sato - Shiwen Liu 1 - 4  
K. Ishikawa - M. Hirano 4 - 2  
K. Ishikawa - Shiwen Liu 1 - 4  
Meng Chen - Manyu Wang 1 - 4  
Floorball (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Sparta Praha (1.m.) 4 - 4  
Chodov - Otrokovice (1.m.) 7 - 2  
Floorball (Cseh, ráját. a bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Brno Bulldogs (1.m.) 4 - 7  
Floorball (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Hvidovre (3.m.) 16 - 5  
SFC Copenhagen - Rödovre (3.m.) 3 - 5  
Skanderborg - Sunds (3.m.) 3 - 9  
Vendsyssel - Benlose (3.m.) 5 - 14  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Welhot 8 - 6  
Koovee Tampere - Happee Jyväskylä 5 - 5  
LaSB - Seinäjoki 3 - 10  
OLS Oulu - Steelers Hämeenlinna 3 - 3  
Turku PS - Classic Tampere 4 - 4  
Viikingit Helsinki - Oilers Espoo 9 - 3  
Floorball (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akerselva - Sarpsborg 2 - 5  
Gjellerasen - Sandnes 6 - 4  
Haugerud - Baekkelaget 4 - 3  
Slevik - Greaker 5 - 5  
Tunet - Fredrikstad 13 - 6  
Floorball (Svájc, ráj. a bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten-Bülach - St. Gallen (4.m.) 3 - 7  
Thun - Chur (4.m.) 2 - 2  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köniz - Zug (5.m.) 7 - 4  
Langnau - Rychenberg Winterthur (5.m.) 6 - 7  
Malans - Grasshoppers (4.m.) 4 - 7  
Wiler-Ersigen - Uster (4.m.) 6 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Linköping 7 - 3  
Jönköping - Dalen 5 - 2  
Pixbo Wallenstam - AIK 9 - 6  
Storvreta - Helsingborg 10 - 6  
Thorengruppen - Höllviken 9 - 5  
Växjö - Sirius 5 - 9  
Örebro - Mullsjö 5 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dosson - Latina 1 - 3  
Milano - Acqua & Sapone 0 - 3  
Pescara - Rieti 3 - 3  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Sporting CP 1 - 5  
Braga - Azemeis 4 - 4  
Burinhosa - Fabril Barreiro 5 - 4  
Modicus Sandim - Leoes Porto Salvo 7 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Jaen 3 - 1  
CA Gran Canaria - Segovia 3 - 7  
Peniscola - Zaragoza 3 - 1  
Ribera Navarra - Santa Coloma 5 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Stockton 1 - 3  
Binghamton - Wilkes-Barre/Scranton 2 - 2  
Charlotte - Hartford 4 - 3  
Laval - Belleville 3 - 3  
Lehigh Valley - Bridgeport 2 - 3  
Milwaukee - Chicago Wolves 3 - 4  
Ontario Reign - San Diego 3 - 0  
Rochester - Providence 1 - 1  
San Antonio - Iowa 3 - 3  
San Jose Barracuda - Cleveland 6 - 2  
Syracuse - Hershey 1 - 2  
Toronto Marlies - Providence 4 - 3  
Tucson - Texas Stars 1 - 1  
Utica - Springfield 2 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Vipiteno/Sterzing (3.m.) 4 - 1  
Feldkirch - Val Pusteria (3.m.) 3 - 3  
Jesenice - Olimpija Ljubljana (3.m.) 5 - 0  
Renon/Ritten - Salzburg 2 (3.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Braehead 3 - 5  
Dundee - Coventry 2 - 4  
Manchester - Fife 3 - 2  
Milton Keynes - Guildford 5 - 5  
Nottingham - Sheffield 2 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlín - Olomouc (4.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Csíkszereda (2.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Imatra Ketterä - Jokipojat (1.m.) 3 - 5  
Keupa - Leki (1.m.) 7 - 1  
Kiekko-Vantaa - Tuto (1.m.) 2 - 2  
SaPKo - IPK (1.m.) 7 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kookoo - JYP 1 - 5  
Kärpät - Kalpa 2 - 0  
Lukko - Ilves 1 - 5  
Tappara - Hämeenlinna 4 - 3  
Vaasan Sport - Lahti Pelicans 4 - 3  
Ässät - HIFK 4 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Bordeaux (2.m.) 3 - 3  
Rouen - Amiens (2.m.) 2 - 1  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Metallurg Magnyitogorszk (5.m.) 1 - 4  
Barsz Kazany - Amur Habarovszk (5.m.) 2 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Avangard Omszk (5.m.) 2 - 1  
Traktor Cseljabinszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk (5.m.) 4 - 3  
Jégkorong (Lengyel b., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Naprzod Janow - Stoczniowiec Gdansk (3.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - Podhale Nowy Targ (1.m.) 4 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Chicago 7 - 4  
Buffalo - Las Vegas 1 - 1  
Colorado - Arizona 5 - 2  
Columbus - Detroit 3 - 2  
Dallas - Anaheim 2 - 1  
Los Angeles - St. Louis 2 - 7  
Ottawa - Calgary 1 - 2  
Philadelphia - Winnipeg 2 - 1  
San Jose - Washington 0 - 2  
Tampa Bay - Montreal 2 - 2  
Vancouver - Minnesota 2 - 5  
Jégkorong (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Kloten 3 - 1  
Langnau Tigers - Lausanne 5 - 4  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Servette (1.m.) 7 - 0  
Biel - Davos (1.m.) 2 - 5  
Lugano - Fribourg (1.m.) 6 - 2  
Zug - Zürich Lions (1.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Svéd 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Almtuna 2 - 2  
Björklöven - Pantern Malmö 4 - 4  
Oskarshamn - Södertälje 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Brynäs 8 - 3  
Färjestad - HV 71 3 - 3  
Linköping - Växjö 1 - 3  
Malmö - Mora 6 - 1  
Rögle - Lulea 3 - 5  
Skelleftea - Karlskrona 1 - 1  
Örebro - Djurgarden 2 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Tohoku Blades (1.m.) 0 - 2  
Szahalin - Oji Eagles (1.m.) 6 - 0  
Kerékpár (Párizs-Nizza)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Párizs-Nizza, 7. szakasz 2018    
Kerékpár (Párizs-Nizza, 7. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vuillermoz - L.L. Sanchez Gil 1 - 0  
B. Mollema - I. Zakarin 0 - 1  
J. Alaphilippe - T. Wellens 0 - 1  
M. Soler Gimenez - J.E. Chaves Rubio 1 - 0  
R. Kreuziger - D. De la Cruz Melgarejo 1 - 0  
S. Yates - Ser.L. Henao 1 - 0  
Kerékpár (Tirreno-Adriatico)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tirreno - Adriatico 4. szakasz 2018    
Kerékpár (Tirreno-Adriatico, 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - T. Dumoulin 1 - 0  
D. Pozzovivo - J.R. Garcia 1 - 0  
F. Aru - V. Nibali 1 - 0  
G. Bennett - D. Formolo 1 - 0  
Ger. Thomas - A. Yates 0 - 1  
M. Landa Meana - M.A. Lopez Moreno 1 - 0  
P. Roglic - W. Kelderman 0 - 1  
R. Uran - R. Bardet 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Partizan Belgrád 85 - 75  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Okapi Aalstar - Basic-Fit Brussels 85 - 89  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogi das Cruzes - Flamengo 72 - 75  
Pinheiros - Minas 62 - 64  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Usti nad Labem 86 - 81  
USK Praha - MMCITE Brno 76 - 49  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Svitavy 72 - 50  
Opava - Nymburk 88 - 100  
Pardubice - Olomoucko Prostejov 90 - 94  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changwon Sakers - Seoul Thunders 72 - 86  
Goyang - Incheon Elephants 83 - 71  
Seoul Knights - Ulsan Mobis Phoebus 101 - 93  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orleans - St-Chamond 100 - 90  
Roanne - Caen 89 - 63  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Limoges 82 - 63  
Cholet - Le Portel 76 - 84  
Monaco - Dijon 82 - 82, h.u. 94 - 90  
Reims - Strasbourg 80 - 72  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Bourges 60 - 75  
Mondeville - Flammes Carolo Ardennes 62 - 82  
Nantes Reze - Landes 72 - 57  
Union Hainaut - Lattes Montpellier 65 - 69  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - Star Hotshots (1.m.) 88 - 87  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AE Larissza - Apollon Patra 82 - 111  
Arkadikosz Tripoli - Papagou 81 - 72  
Doukasz - Ethnikosz Pireusz 81 - 88  
Ermisz Agiasz - Kardica 73 - 57  
Holargosz - Pszihiko 83 - 81  
Iraklisz - Amintasz Dafni 79 - 58  
Marouszi - Kasztoria 65 - 55  
Periszteri - Lefkada 82 - 64  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koloszosz Rodosz - Lavrio 71 - 77  
Korivosz Amaliada - AEK Athén 75 - 77  
Kymi - Promitheasz Patra 68 - 73  
Trikala - Larissza-Farosz 65 - 74  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alkar Sinj - Skrljevo 72 - 81  
Kastela - KK Zagreb 91 - 64  
Vrijednosnice Osijek - Split 73 - 68  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Rishon - Hapoel TA 77 - 77, h.u. 87 - 90  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyoto - Shiga 85 - 69  
Osaka - Toyama 92 - 82  
Shimane - Chiba 60 - 104  
Tochigi - Nagoya Dolphins 84 - 72  
Tokyo Alvark - Tokyo Sunrockers 87 - 81  
Toyohashi Neophoenix - Ryukyu Okinawa 66 - 64  
Yokohama - Albirex Niigata 93 - 96  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Shanghai Sharks (3.m.) 97 - 72  
Kosárlabda (Kínai bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanxi XR - Beijing Great Wall (1.m.) 81 - 84  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krosno - Ostrow Wielkopolski 60 - 96  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Zaglebie Sosnowiec 91 - 77  
Siedlce - Poznan 85 - 83  
Torun - Polkowice 83 - 73  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Lietuvos Rytas 92 - 104  
Neptunas Klaipeda - Vytautas Prienai 73 - 65  
Siauliai - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 100 - 79  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Atomerőmű 89 - 82  
Debrecen - Sopron 89 - 96  
Jászberény - Szeged 78 - 94  
MAFC - Kecskemét 81 - 90  
Pécs - Kaposvár 82 - 82, h.u. 96 - 92  
Szolnok - Körmend 74 - 75  
ZTE - Szombathely 76 - 81  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - ZTE 74 - 70  
Diósgyőr - Szekszárd 52 - 59  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Phoenix 122 - 115  
Denver - LA Lakers 125 - 116  
Detroit - Chicago 99 - 83  
Indiana - Atlanta 112 - 87  
LA Clippers - Cleveland 116 - 102  
Memphis - Utah 78 - 95  
Milwaukee - New York 120 - 112  
New Orleans - Washington 97 - 116  
Portland - Golden State 125 - 108  
Sacramento - Orlando 94 - 88  
Toronto - Houston 108 - 105  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nürnberg - Hamburg 76 - 83  
Trier - Chemnitz 81 - 74  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göttingen - Skyliners Frankfurt 95 - 92  
Tübingen - Oldenburg 61 - 92  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Varese 82 - 74  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Huesca 88 - 85  
Prat Joventut - Valladolid 67 - 57  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Estudiantes 87 - 81  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Ferrol 53 - 43  
Campus Promete - Araski AES 59 - 47  
Vasco Gipuzkoa - Gernika Bizkaia 65 - 74  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Farmakom - Dynamic Belgrád 87 - 83  
Sloga Kraljevo - Beovuk Belgrád 106 - 99  
Spartak Subotica - Radnicki Kragujevac 64 - 76  
Vojvodina - Tamis Pancevo 85 - 85, h.u. 100 - 95  
Zlatibor Cajetina - Dunav Stari Banovci 81 - 76  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság,női,ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Poprad - Samorin (1.m.) 47 - 54  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilirija Ljubljana - Rogaska 84 - 79  
Krka Novo Mesto - Helios Domzale 89 - 81  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Podcetrtek 64 - 67  
Polzela - Sezana 95 - 76  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Yesilgiresun 104 - 80  
Galatasaray - Eskisehirspor 84 - 78  
Istanbul BB - Tofas Bursa 73 - 80  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Galatasaray 79 - 72  
Cukurova - AGÜ Kayserispor 68 - 58  
Kézilabda (BL, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Krim Ljubljana 34 - 25  
Midtjylland - Nyköbing F. 24 - 20  
Rosztov - CSM Bukarest 25 - 24  
Kézilabda (BL, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Vardar SCBT 25 - 30  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Hranice 30 - 20  
Frydek-Mistek - Lovosice 32 - 29  
Jicin - Karvina 24 - 28  
KP Brno - Koprivnice 29 - 34  
Strakonice - Nove Veseli 24 - 30  
Zubri - Plzen 24 - 23  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skanderborg - Aalborg 24 - 23  
Skjern - Kolding 25 - 24  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Ringköbing 35 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Kristiansand 34 - 29  
Lada Toljatti - Municipal Craiova 23 - 26  
Larvik - Viborg 26 - 27  
Kézilabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Nimes 27 - 26  
Kézilabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Umag 35 - 30  
Gorica - Karlovac 32 - 26  
Porec - Metalac 29 - 27  
Sesvete - Varazdin 36 - 34  
Zamet - Vinkovci 27 - 19  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Chrobry Glogow 27 - 25  
Gwardia Opole - Pogon Szczecin 26 - 22  
Kalisz - Gornik Zabrze 24 - 32  
Kwidzyn - Piotrkow Trybunalski 28 - 28  
Stal Mielec - MW Elblag 26 - 23  
Zaglebie Lubin - Wybrzeze Gdansk 36 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Piotrcovia Piotrkow 32 - 26  
Gdynia - Koszalin 18 - 19  
Kielce - Jelenia Gora 26 - 29  
Kobierzyce - Ruch Chorzow 23 - 16  
Zaglebie Lubin - Lublin 22 - 22  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - Dabas 34 - 24  
Eger - Komló 25 - 26  
Gyöngyös - Cegléd 24 - 27  
Orosháza - Budakalász 26 - 29  
Tatabánya - FTC 37 - 29  
Veszprém - Szeged 31 - 32  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - MTK 30 - 20  
Kecskemét - Budaörs 24 - 28  
Vác - Fehérvár 33 - 25  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Wilhelmshaven 29 - 29  
Eisenach - Balingen-Weilstetten 30 - 31  
Hagen - Coburg 27 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Stuttgart 25 - 29  
Melsungen - Minden 31 - 27  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Metzingen 29 - 29  
Bensheim/Auerbach - Göppingen 25 - 27  
Buxtehude - Leverkusen 23 - 21  
Nellingen - Oldenburg 28 - 26  
Rödertal - Dortmund 18 - 23  
Kézilabda (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa Hora - Avanca 27 - 28  
Madeira SAD - ABC Braga 24 - 23  
Maia - Aguas Santas 28 - 30  
Sao Bernardo - Fafe 31 - 24  
Sporting CP - Belenenses 43 - 31  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunarea Braila - Magura Cisnadiei 21 - 21  
Roman Neamt - Rapid Bukarest 31 - 28  
U Cluj - Slatina 28 - 23  
Unirea Slobozia - Corona Brassó 27 - 28  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Vardar Pro Skopje 32 - 36  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - AX Puente Genil 31 - 29  
Bidasoa Irun - Valladolid 33 - 34  
Ciudad Encantada - Morrazo Cangas 33 - 28  
Quabit Guadalajara - Ademar Leon 31 - 34  
Teucro - Huesca 28 - 31  
Zamora - Benidorm 21 - 26  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bera Bera - Santa Eularia Puig Valls 28 - 22  
Porrino - Mavi Nuevas Tecnologias 19 - 26  
Valladolid - Rincon Malaga 26 - 22  
Zuazo Barakaldo - Granollers 27 - 31  
Kézilabda (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gossau - Endingen 25 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Winterthur 27 - 32  
Thun - Bern 25 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Skövde 29 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boden - Skara 23 - 16  
Höör - VästerasIrsta 25 - 23  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Pozarevac 23 - 23  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bel-Abbes - Blida 1 - 0  
Constantine - Belouizdad 1 - 0  
Hussein Dey - JS Saoura 0 - 0  
Tadjenanet - Paradou 1 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Blackpool 3 - 0  
Bristol Rovers - Northampton 1 - 1  
Bury - Oldham 2 - 2  
Fleetwood - Plymouth 1 - 1  
Peterborough - Charlton 4 - 1  
Portsmouth - Gillingham 1 - 3  
Rotherham - Rochdale 0 - 1  
Shrewsbury - Walsall 2 - 0  
Southend - Doncaster 0 - 0  
Wigan - Scunthorpe 3 - 3  
Wimbledon - Oxford Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chesterfield - Lincoln 1 - 3  
Coventry - Barnet 1 - 0  
Crawley - Morecambe 1 - 1  
Exeter - Carlisle 1 - 1  
Forest Green - Notts County 1 - 2  
Grimsby - Port Vale 1 - 1  
Luton - Accrington 1 - 2  
Mansfield - Colchester 1 - 1  
Stevenage - Crewe 2 - 2  
Swindon - Cheltenham 0 - 3  
Wycombe - Cambridge Utd. 1 - 1  
Yeovil - Newport 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Wolverhampton 4 - 1  
Burton - Bristol City 0 - 0  
Cardiff - Birmingham 3 - 2  
Hull City - Norwich 4 - 3  
Ipswich - Sheffield Utd. 0 - 0  
Middlesbrough - Barnsley 3 - 1  
Millwall - Brentford 1 - 0  
Preston - Fulham 1 - 2  
QPR - Sunderland 1 - 0  
Reading - Leeds 2 - 2  
Sheffield Wed. - Bolton 1 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bromley - Guiseley 2 - 1  
Dag & Red - Tranmere 0 - 4  
Fylde - Aldershot 7 - 1  
Gateshead - Maidenhead Utd. 7 - 1  
Hartlepool - Boreham 0 - 0  
Leyton - Ebbsfleet Utd. 1 - 1  
Macclesfield - Barrow 3 - 1  
Maidstone Utd. - Torquay 1 - 0  
Sutton Utd. - Solihull Moors 1 - 0  
Woking - Halifax 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Dep. Flandria 0 - 0  
Atl. Rafaela - Atl. All Boys 1 - 1  
Dep. Moron - Mitre Santiago del Estero 1 - 1  
Dep. Riestra - Agropecuario Argentino 0 - 0  
Nueva Chicago - Club Almagro 2 - 4  
Sarmiento - Ferro Carril Oeste 1 - 2  
Villa Dalmine - Brown de Adrogue 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Tigre 2 - 1  
Chacarita Juniors - Racing Club 1 - 1  
Olimpo Bahia Blanca - Colón 0 - 3  
Talleres Cordoba - Atl. Tucuman 3 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Central Coast Mariners 3 - 1  
Western Sydney Wanderers - Wellington Phoenix 4 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Qarabag Baku - Zira 2 - 0  
Sabayil - Sumqayit 0 - 1  
Labdarúgás (Belga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cercle Bruges - Beerschot Wilrijk 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Beroe Stara Zagora 0 - 2  
Ludogorec Razgrad - Cserno More Várna 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Hamburg 6 - 0  
Hannover - Augsburg 1 - 3  
Hertha BSC - Freiburg 0 - 0  
Hoffenheim - Wolfsburg 3 - 0  
Leverkusen - Mönchengladbach 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bochum - Holstein Kiel 1 - 1  
Darmstadt - Ingolstadt 1 - 1  
Fürth - Kaiserslautern 2 - 1  
St. Pauli - Braunschweig 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Zwickau 0 - 0  
Lotte - Fortuna Köln 0 - 2  
Meppen - Unterhaching 1 - 1  
Münster - Jena 2 - 2  
Rostock - Paderborn 2 - 3  
Sonnenhof Grossaspach - Wehen 1 - 3  
Würzburg - Osnabrück 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alki Oroklini - Olympiakosz Nicosia 3 - 1  
Doxa Katokopiasz - NEA Szalamina Famaguszta 2 - 6  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEL Limasszol - Omonia Nicosia 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympia Praha - Trinec 0 - 0  
Pribram - MAS Taborsko 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Mladá Boleslav 0 - 3  
Karvina - Sparta Praha 1 - 1  
Slovacko - Bohemians 1905 1 - 0  
Teplice - Zlín 2 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Silkeborg 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baroka - Steenberg Utd. 2 - 0  
Free State Stars - Chippa Utd. 2 - 1  
Kaizer Chiefs - Vasco da Gama (RSA) 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Suwon FC 2 - 0  
Seongnam - Gwangju 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Suwon Bluewings 0 - 2  
Gyeongnam - Jeju 2 - 0  
Incheon - Jeonbuk 3 - 2  
Ulsan - Sangju Sangmu 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Dinamo Breszt 1 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kajaani - Musan Salama 2 - 0  
Kuopio PS - Rovaniemi PS 2 - 0  
PS Kemi - Oulu 1 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JJK Jyväskylä - Haka 1 - 2  
Labdarúgás (Finn Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Helsinki JK 2 - 1  
KTP - Pepo Lapeenranta 6 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - EIF 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris FC - Sochaux 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambly - Red Star 93 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Angers 0 - 0  
Dijon - Amiens 1 - 1  
Lille - Montpellier 1 - 1  
Nantes - Troyes 1 - 0  
Paris SG - Metz 5 - 0  
Rennes - St-Etienne 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larissza - Kassziopi Kerkyra 0 - 0  
Panathinaikosz - Aszterasz Tripolisz 1 - 1  
Panioniosz - Atromitosz Periszteri 2 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - NAC Breda 0 - 2  
Roda - Sparta Rotterdam 0 - 2  
Venlo - Excelsior 2 - 3  
Willem II - PSV 5 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Lokomotív Zagreb 1 - 4  
Hajduk Split - Istra 3 - 2  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goa - Chennaiyin 1 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Maccabi Netanya 0 - 1  
Hapoel Ashkelon - Maccabi Haifa 0 - 0  
Hapoel Beer Sheva - Hapoel Bnei Sakhnin 2 - 0  
Hapoel Haifa - Ashdod 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omiya Ardija - Tokushima 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - FC Tokyo 2 - 0  
Kashima A. - Sanfrecce Hiroshima 0 - 1  
Kashiwa R. - Cerezo Osaka 1 - 1  
Kawasaki Frontale - Gamba Osaka 2 - 0  
Nagasaki - Urawa RD 1 - 1  
Sapporo - Shimizu SP 1 - 3  
Vegalta Sendai - Vissel Kobe 1 - 1  
Yokohama FM - Sagan Tosu 1 - 2  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (QAT) - Al-Markhiya 0 - 2  
Al-Khor - Qatar SC 0 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Dep. Cali 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou R&F - Dalian Yifang 2 - 0  
Shandong Luneng - Chongqing Lifan 2 - 0  
Shanghai Shenhua - Shanghai SIPG 0 - 2  
Tianjin Quanjian - Beijing Renhe 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Olimpia Grudziadz 3 - 2  
GKS Katowice - Rakow Czestochowa 2 - 1  
Odra Opole - Puszcza Niepolomice 0 - 0  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Chojniczanka Chojnice 0 - 0  
Wigry Suwalki - Pogon Siedlce 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Cracovia Krakkó 0 - 3  
Sandecja Nowy Sacz - Piast Gliwice 0 - 3  
Wisla Plock - Korona Kielce 2 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chabab Atlas Khenifra - Racing de Casablanca 2 - 0  
Hassania Agadir - Raja Casablanca 1 - 0  
Ittihad Tanger - Kawkab Marrakesh 1 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Puebla 1 - 0  
Monarcas Morelia - Veracruz 2 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Montreal 3 - 2  
New England - Colorado 2 - 1  
Salt Lake - Los Angeles FC 1 - 5  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Újpest 1 - 2  
FTC - Balmazújváros 5 - 0  
Mezőkövesd - Haladás 2 - 1  
Paks - Puskás Akadémia 3 - 1  
Vasas - Honvéd 2 - 1  
Videoton - Diósgyőr 4 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Szolnok 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Verona - Chievo 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Vercelli 2 - 2  
Cesena - Carpi 0 - 0  
Cremonese - Cittadella 1 - 1  
Palermo - Frosinone 1 - 0  
Perugia - Foggia 2 - 0  
Pescara - Parma 1 - 4  
Spezia - Ternana 1 - 1  
Venezia - Ascoli 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzachena - Carrarese 1 - 3  
Cuneo - Olbia 0 - 0  
Giana Erminio - Livorno 0 - 2  
Lucchese - Gavorrano 0 - 0  
Pisa - Alessandria 1 - 1  
Pistoiese - Pontedera 3 - 0  
Prato - Pro Piacenza 1 - 0  
Robur Siena - Viterbese 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Voronyezs - Baltika Kalinyingrád 0 - 1  
Krilja Szovjetov Szamara - Tyumeny 2 - 0  
Kurszk - Volgar Asztrahany 1 - 0  
Lucs Vlagyivosztok - Gazovik Orenburg 1 - 0  
Olimp. Nyizsnyij Novgorod - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
Rotor Volgográd - Szpartak Moszkva 2 1 - 0  
Sinnyik Jaroszlavl - Himki 2 - 0  
Tom Tomszk - Dinamo Szentpétervár 1 - 0  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Jenyiszej Krasznojarszk 0 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - FK Krasznodar 0 - 0  
Toszno - Rubin Kazany 0 - 1  
Ufa - Anzsi Mahacskala 3 - 2  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Sturm Graz 2 - 4  
Altach - Rapid Wien 0 - 0  
Austria Wien - St. Pölten 4 - 0  
Wolfsberg - LASK Linz 0 - 3  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Dep. Santani 1 - 0  
Libertad Asuncion - Sol de America 1 - 2  
Olimpia Asuncion - Cerro Porteno 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arouca - Covilha 2 - 2  
Famalicao - Real SC Massama 2 - 0  
Guimaraes B - Gil Vicente 2 - 0  
Leixoes - Cova Piedade 4 - 0  
Nacional Madeira - Braga B 2 - 1  
Penafiel - Uniao Madeira 2 - 0  
Santa Clara - Sporting CP B 4 - 0  
Uniao Oliveirense - Varzim 0 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Aves 2 - 0  
Boavista - Estoril 1 - 0  
Rio Ave - Feirense 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Crystal Palace 2 - 1  
Everton - Brighton 2 - 0  
Huddersfield - Swansea 0 - 0  
Manchester Utd. - Liverpool 2 - 1  
Newcastle - Southampton 3 - 0  
West Bromwich - Leicester 1 - 4  
West Ham - Burnley 0 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Sepsi OSK 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitatea Craiova - Astra Giurgiu 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - St. Johnstone 0 - 4  
Hamilton - Motherwell 2 - 0  
Kilmarnock - Ross County 3 - 2  
Partick Thistle - Aberdeen 0 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arbroath - Forfar 2 - 0  
Ayr Utd. - Raith Rovers 3 - 0  
East Fife - Airdrieonians 2 - 1  
Queens Park - Alloa 1 - 2  
Stranraer - Albion Rovers 2 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Edinburgh City 2 - 3  
Elgin - Berwick 3 - 0  
Stenhousemuir - Clyde 2 - 3  
Stirling - Peterhead 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Queen of South 0 - 1  
Falkirk - Greenock Morton 3 - 1  
St. Mirren - Dunfermline 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Valladolid 0 - 0  
Almería - Rayo Vallecano 0 - 1  
Cadiz - Sevilla B 4 - 1  
Granada - Gimnastic 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Pontevedra 1 - 1  
Real Madrid B - Union Adarve 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Sp. Gijón B 3 - 0  
Ath. Bilbao B - Izarra 6 - 1  
Leioa - UD Logrones 3 - 3  
Osasuna B - Real Union Irun 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis B - Cordoba B 4 - 0  
Cartagena - Granada B 1 - 1  
Lorca Deportiva - Merida 4 - 0  
UD Extremadura - El Ejido 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eibar - Real Madrid 1 - 2  
Getafe - Levante 0 - 1  
Malaga - Barcelona 0 - 2  
Sevilla - Valencia 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Santa Teresa 3 - 0  
Espanyol - Albacete 1 - 2  
Madrid CCF - Valencia 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wil - Vaduz 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Lugano 3 - 0  
Lausanne - St. Gallen 1 - 4  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Göteborg 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Kvarnsveden 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Fateh 0 - 2  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Nassr 1 - 3  
Al-Shabab (KSA) - Al-Faiha 0 - 0  
Al-Taawon - Al-Baten 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Senica - Nitra 0 - 1  
Zemplin Michalovce - Tatran Presov 0 - 0  
Zlate Moravce - Podbrezova 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Ruzomberok 3 - 0  
Trencin - Trnava 1 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaran Hrvatini - Maribor 0 - 3  
Domzale - ND Gorica 3 - 0  
Rudar Velenje - Krsko Posavlje 3 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Rizespor 0 - 1  
Elazigspor - Gaziantep Bld. Spor 1 - 2  
Ümraniyespor - Manisaspor 2 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Genclerbirligi 1 - 0  
Osmanlispor - Bursaspor 2 - 1  
Sivasspor - Kasimpasa 2 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olekszandria - Csernomorec Odessza 0 - 0  
Zirka Kropivnickij - Sztal Kamjanszke 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - Liverpool Montevideo 0 - 3  
Nacional - Defensor 2 - 0  
Penarol - Boston River 2 - 1  
Progreso - CA Cerro 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newtown - Aberystwyth 0 - 1  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met University - TNS 1 - 1  
Connah's Quay - Cefn Druids 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballyclare Comrades - Loughgall 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Ards 0 - 4  
Ballymena Utd. - Coleraine 0 - 2  
Cliftonville - Crusaders 3 - 1  
Glenavon - Glentoran 2 - 2  
Linfield - Carrick 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu JK Vaprus - Jalgpallikool Tammeka 0 - 1  
Trans Narva - Nomme Kalju 2 - 2  
Viljandi Tulevik - Kalev Tallinn 1 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Wexford Youths 3 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Southern Utd. - Hamilton Wanderers 3 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Hull KR 18 - 16  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Oyonnax 20 - 26  
Brive - Clermont 9 - 11  
Montpellier - Racing-Metro 41 - 3  
Section Paloise - La Rochelle 18 - 15  
Toulon - Agen 54 - 5  
Rögbi (Hat Nemzet Tornája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Anglia 22 - 16  
Írország - Skócia 28 - 8  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Melbourne Storm 18 - 36  
South Sydney Rabbitohs - New Zealand Warriors 20 - 32  
Wests Tigers - Sydney Roosters 10 - 8  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buenos Aires Jaguares - Sydney Waratahs 38 - 28  
Durban Sharks - Tokyo Sunwolves 50 - 22  
Johannesburg Lions - Auckland Blues 35 - 38  
Queensland Reds - Pretoria Bulls 20 - 14  
Wellington Hurricanes - Canterbury Crusaders 29 - 19  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Szamoa 5 - 21  
Anglia - Wales 36 - 5  
Argentína - Szamoa 22 - 7  
Argentína - Wales 35 - 12  
Ausztrália - Kanada (Helyszín: Kanada) 19 - 19  
Dél-Afrika - Oroszország 38 - 7  
Dél-Afrika - Skócia 21 - 0  
Fidzsi-szigetek - Franciaország 38 - 7  
Fidzsi-szigetek - Spanyolország 45 - 5  
Kenya - Franciaország 14 - 7  
Kenya - Spanyolország 43 - 0  
USA - Uruguay 45 - 0  
Új-Zéland - Oroszország 31 - 5  
Új-Zéland - Skócia 31 - 26  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juiz de Fora - Canoas 1 - 3  
Montes Claros - Maringa 3 - 1  
Renata Campinas - Sesc RJ 3 - 1  
Sesi SP - Sada Cruzeiro 0 - 3  
Taubate Funvic - Corinthians-Guarulhos 3 - 0  
Röplabda (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Minas (1.m.) 0 - 3  
Pinheiros - Sesc RJ (1.m.) 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Rush&Cash - Cheonan Skywalkers 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Seoul Caltex 0 - 3  
Röplabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaumont - Tourcoing 2 - 3  
Röplabda (Francia Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Cannes 1 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JT Marvelous - Hisamitsu Springs 0 - 3  
Röplabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panasonic Panthers - Toyoda Gosei 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - Kedzierzyn-Kozle 1 - 3  
Bydgoszcz - Jastrzebski Wegiel 1 - 3  
Czarni Radom - Resovia Rzeszow 3 - 0  
Röplabda (Lengyel Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - Radomka Radom 3 - 1  
LKS Lodz - Pila 3 - 1  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Mladost Zagreb 3 - 1  
Kamnik - Posojilnica Aich/Dob (Helyszín: Posojilnica) 1 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Mladost Zagreb 3 - 1  
Olomouc - Branik Maribor 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Netzhoppers Bestensee 3 - 0  
Herrsching - Bühl 3 - 0  
Lüneburg - Haching 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Suhl Thüringen 3 - 0  
Potsdam - Vilsbiburg 3 - 1  
Stuttgart - Schwerin 2 - 3  
Wiesbaden - Aachen 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Castellana Grotte (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casalmaggiore - LJ Modena 2 - 3  
Filottrano - Bisonte Firenze 3 - 2  
Monza - Bergamo 3 - 2  
Novara - Legnano 3 - 0  
Pesaro - Conegliano 3 - 1  
Scandicci - Busto Arsizio 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Ravenna (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Kuzbassz Kemerovo 0 - 3  
Dinamo Moszkva - Lokomotív Novoszibirszk 3 - 1  
Fakel Novij Urengoj - Zenit Szentpétervár 0 - 3  
Zenit Kazany - Nova Novokujbisevszk 3 - 1  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melilla - Ushuaia Ibiza 3 - 2  
Teruel - Almería 3 - 1  
UBE L'Illa Grau - Rio Duero Soria 1 - 3  
Uriba Palma - Tarragona 3 - 0  
Vecindario Gran Canaria - Mediterraneo de Castellon 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haro Rioja - Alcobendas 3 - 0  
IBSA Gran Canaria - Logrono 0 - 3  
Sant Cugat - Arona Tenerife 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Maliye Piyango Ankara (3.m.) 3 - 1  
Ziraat Bankasi Ankara - Istanbul BB (3.m.) 2 - 3  
Sakk (vb-jelölti torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - W. So 1 - 0  
L. Aronian - Liren Ding 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - S. Mamedyarov 0 - 1  
V. Kramnik - A. Grischuk 1 - 0  
Snooker (Gibraltar Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Burden - M. Georgiou (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
A. Burden - R. Walden (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
A. Duffy - J. Perry (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
A. Hamilton - J. Perry (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
A. Hugill - A. Hamilton 2 - 4  
A. Mehta - K. Dunham 4 - 1  
B. Ochoiski - A. Mehta 2 - 4  
B. Sargeant - T. Kevern 4 - 3  
C. Steadman - Zhao Xintong (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
Chen Zhe - Tian Pengfei 1 - 4  
F. O'Brien - M. Wild 1 - 4  
G. Wilson - U. Dikme (4 nyert frame-ig) 4 - 0  
H. Miah - Chen Zifan 4 - 0  
J. Barrett - L. Fernandez 4 - 3  
J. Boileau - T. Kevern    
J. O'Neill - J. Lisowski (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
J. White - C. Keogan 4 - 3  
J.R. Clarke - J. Barrett 4 - 0  
L. Brecel - M. O'Donnell (4 nyert frame-ig) 1 - 4  
L. Kleckers - Fang Xiongman 2 - 4  
M. Davis - S. Carrington 2 - 4  
M. Day - A. Burden 0 - 4  
M. Georgiou - L. Highfield (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. Holt - B. Sargeant    
M. White - O. Brown 1 - 4  
Mei Xiwen - M. Georgiou (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
P. Ebdon - C. Steadman 3 - 4  
P. Lines - J. O'Neill 3 - 4  
R. Lawler - M. Day 3 - 4  
R. Muir - J. Lisowski 0 - 4  
S. Baird - J.R. Clarke 3 - 4  
S. Donaldson - D. Jones 4 - 1  
S. Donaldson - S. Lichtenberg 4 - 1  
S. Lam - Zhao Xintong 2 - 4  
S. Vahedi - J. Lisowski (4 nyert frame-ig) 3 - 4  
S. Vahedi - J. Page 4 - 2  
S. Vahedi - Zhang Anda 4 - 2  
T. Un-Nooh - Mei Xiwen    
Tian Pengfei - G. Wilson 4 - 1  
Xu Si - R. Day (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
Zhang Yong - B.J. Castle 4 - 1  
Zhang Yong - S. O'Sullivan 4 - 2  
Zhou Yuelong - Zhang Anda 2 - 4  
Strandfoci (Copa America)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Ecuador 6 - 2  
Uruguay - Paraguay 3 - 11  
Strandröplabda (Doha)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Stoyanovskiy O / Velichko I 2 - 1  
Tijan A / Younousse C - Dalhausser P / Lucena N 2 - 1  
Sífutás (50 km, Oslo)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
50 km, Oslo 2018    
D. Cologna - A. Harvey 1 - 0  
M. Heikkinen - M. Hellner    
M. Manificat - H.C. Holund 0 - 1  
M.J. Sundby - D. Cologna 0 - 1  
M.J. Sundby - S.H. Krüger 1 - 0  
N. Dyrhaug - D. Rickardsson 0 - 1  
S.H. Krüger - H.C. Holund 0 - 1  
Sílövészet (Vegyesváltó(2x6+2x7,5)Kontiola)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Olaszország 0 - 1  
Norvégia - Oroszország 1 - 0  
Norvégia - Svédország 1 - 0  
Németország - Franciaország 0 - 1  
Olaszország - Németország 1 - 0  
Oroszország - Ukrajna 0 - 1  
Vegyesváltó (2x6km+2x7,5km), Kontiolahti 2018    
Síugrás (Oslo)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Japán 1 - 0  
Ausztria - Szlovénia 1 - 0  
Lengyelország - Németország 1 - 0  
Norvégia - Lengyelország 1 - 0  
Norvégia - Németország 1 - 0  
Oslo, csapatverseny 2018    
Szlovénia - Japán 0 - 1  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondár A. - R.G. Serban 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - M. Berrettini 2 - 1  
D. Medvedev - N. Kyrgios    
D. Sela - P. Gojowczyk 2 - 0  
E. Donskoy - K. Anderson 0 - 2  
J-L. Struff - A. De Minaur 1 - 2  
J. Chardy - F. Fognini 2 - 1  
L. Mayer - V. Estrella Burgos 2 - 1  
M. Kukushkin - M. Zverev 1 - 2  
N. Basilashvili - T. Sandgren    
P. Cuevas - D. Shapovalov 2 - 0  
S. Tsitsipas - D. Thiem 1 - 2  
T. Berdych - M. Marterer 2 - 0  
T. Daniel - C. Norrie 2 - 1  
T. Fabbiano - B. Klahn 2 - 0  
T. Smyczek - L. Djere 2 - 0  
T.H. Fritz - A. Rublev 2 - 0  
V. Pospisil - F. Auger Alliassime 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Roger-Vasseli - Muller G / Querrey S 1 - 2  
Daniell M / Schwartzman D - Kohlschreiber P / Pouille L 2 - 1  
Edmund K / Skugor F - Carreno Busta/Marrero 0 - 2  
Lopez F / Lopez M - Del Potro / Dimitrov 2 - 0  
Mannarino A / Martin F - Kontinen H / Peers J 2 - 1  
Marach O / Pavic M - Johnson S / Nestor D 2 - 0  
Mclachlan B / Peralta J - Dodig I / Ram R 1 - 2  
Ramos-Vinolas A / Verdasc - Isner J / Sock J 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - A. Pavlyuchenkova 2 - 0  
A. Kontaveit - A. Sasnovich 0 - 2  
B. Bencic - J. Ostapenko 1 - 2  
C. Dolehide - D. Cibulkova 2 - 1  
C. Suarez Navarro - Su-Wei Hsieh 2 - 1  
E. Vesnina - C.C. Bellis 2 - 1  
G. Muguruza Blanco - S. Vickery 1 - 2  
I-C. Begu - Ka. Pliskova 0 - 2  
M. Barthel - E. Svitolina 0 - 2  
M. Keys - D.R. Collins 0 - 2  
M. Sakkari - A. Barty 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - J. Görges 0 - 2  
S. Williams - K. Bertens 2 - 0  
S. Zhuk - M. Rybarikova 2 - 1  
Shuai Zhang - S. Kenin 2 - 0  
V. Williams - S. Cirstea 2 - 0  
Y. Wickmayer - D. Gavrilova 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Mladenovic K - Bondarenko K / Krunic A 2 - 0  
Makarova E / Vesnina E - Gavrilova D / Stosur S 2 - 0  
Melichar N / Peschke K - Dabrowski G / Xu Y 0 - 2  
Tenisz (Santiago, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gomez-Herrera - M. Cecchinato 1 - 2  
Tenisz (Santiago, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Duran G - Arneodo R / Eysseric J 1 - 2  
Tenisz (Zhuhai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Jung - H. Hurkacz 1 - 2  
O. Otte - A. Bolt    
Tenisz (Zhuhai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury A / Peng H Y - Molchanov D / Zelenay I 0 - 2  
Tollaslabda (German Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Nishimoto - Tien Chen Chou 1 - 2  
Yuqi Shi - Ng Ka Long Angus 1 - 2  
Tollaslabda (German Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Ahsan M / Setiawan H 2 - 0  
Inoue T / Kaneko Y - Goh V S / Tan W K 2 - 1  
Tollaslabda (German Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - N. Okuhara 2 - 0  
Yufei Chen - N. Jindapon 2 - 1  
Tollaslabda (German Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chang Y N / Kim H R - Huang D / YU Z 0 - 2  
Fukushima Y / Hirota S - Stoeva G / Stoeva S 2 - 0  
Tollaslabda (German Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goh S H / Lai S J - Choi S G / Chae Y J 2 - 1  
He J / Du Y - Nohr N / Thygesen S 1 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Mladost Zagreb 13 - 9  
Jadran Split - VK Posk 11 - 9  
Kotor - Primorje Rijeka 13 - 11  
Mornar - Partizan Belgrád 7 - 7  
Vízilabda (OB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Pécs 11 - 9  
Tatabánya - Szombathely 7 - 9  
Vasas - Szentes 9 - 5  
Vízilabda (OB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - OSC 12 - 5  
Honvéd - Debrecen 12 - 3  
Szolnok - Eger 16 - 7  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acquachiara - Torino 4 - 7  
Canottieri Napoli - Trieste 11 - 7  
Catania - Savona 10 - 9  
Lazio - SM Verona 13 - 17  
Ortigia - Bogliasco 13 - 8  
Posillipo Napoli - Brescia 4 - 7  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Castano - C. Vitu 1 - 0  

 

2018.03.09.
Alpesi sí (Óriásműles., női, Ofterschwang)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Drev - S. Brunner 1 - 0  
F. Brignone - T. Worley 0 - 1  
M. Mölgg - L. Gut 1 - 0  
M. Shiffrin - V. Rebensburg 0 - 1  
R. Mowinckel - M. Bassino 1 - 0  
S. Goggia - S. Hector 0 - 1  
W. Holdener - P. Vlhova 1 - 0  
Óriásműlesiklás, női, Ofterschwang 2018    
Asztalitenisz (Qatar Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaoyuan Lin - Bo Fang    
H. Calderano - T. Boll 4 - 1  
J. Groth - S.K. Achanta 4 - 0  
Lei Kou - Chun Ting Wong 1 - 4  
Ma. Karlsson - Yu Zhou 1 - 4  
Sangsu Lee - Xin Xu 0 - 4  
T. Harimoto - S. Gnanasekaran 4 - 3  
Zhendong Fan - J. Mizutani 4 - 1  
Asztalitenisz (Qatar Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fang B / Lin G - Mizutani J / Oshima Y    
Jeoung Y / Lee S - Fan Z / Xu X 0 - 3  
Asztalitenisz (Qatar Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hayata - M. Hirano 0 - 4  
Ho Ching Lee - Yidi Wang 0 - 4  
I-Ching Cheng - Hitamo Sato 1 - 4  
K. Ishikawa - M. Nagasaki 4 - 2  
Manyu Wang - Miyu Kato 4 - 0  
Manyu Wang - Yingsha Sun 4 - 1  
Meng Chen - Ning Ding 4 - 1  
Meng Chen - Yidi Wang 4 - 0  
Xingtong Chen - Shiwen Liu 3 - 4  
Yingsha Sun - Tianwei Feng 4 - 2  
Asztalitenisz (Qatar Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen X / Sun Y - Doo H K / Lee H C 3 - 1  
Hashimoto H / Sato H - Chen K / Wang M 2 - 3  
Futsal (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litomerice - Chrudim 2 - 2  
Sparta Praha - Svarog Teplice 7 - 3  
Trinec - Melnik 7 - 4  
Futsal (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cisternino - Pesarofano 3 - 4  
Feldi Eboli - Kaos Futsal 2 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Parrulo Ferrol 9 - 1  
Levante - Cartagena 6 - 2  
Palma Futsal - Magna Gurpea 1 - 4  
Santiago Futsal - Murcia 3 - 7  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fife - Dundee 1 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Chomutov 3 - 1  
Litvínov - Mladá Boleslav 2 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Praha - Liberec (3.m.) 1 - 4  
Zlín - Olomouc (3.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Frederikshavn (1.m.) 2 - 1  
Esbjerg - SönderjyskE (1.m.) 2 - 1  
Herning - Herlev Eagles (1.m.) 1 - 2  
Rödovre - Rungsted (1.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Csíkszereda (1.m.) 6 - 5  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SaiPa - Jukurit 1 - 1  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Epinal 10 - 1  
Strasbourg - Chamonix-Morzine 7 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Bordeaux (1.m.) 5 - 3  
Rouen - Amiens (1.m.) 0 - 1  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokerit - Szocsi (5.m.) 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Philadelphia 3 - 2  
Chicago - Carolina 2 - 3  
Columbus - Colorado 4 - 4  
Detroit - Las Vegas 0 - 4  
Edmonton - NY Islanders 1 - 1  
Florida - Montreal 5 - 0  
Los Angeles - Washington 3 - 1  
Nashville - Anaheim 4 - 2  
New Jersey - Winnipeg 2 - 3  
Ottawa - Buffalo 3 - 3  
San Jose - St. Louis 2 - 0  
Tampa Bay - NY Rangers 5 - 3  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stavanger (5.m.) 4 - 1  
Lillehammer - Valerenga (5.m.) 1 - 1  
Sparta Sarpsborg - Manglerud (5.m.) 4 - 0  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crimmitschau - Ravensburg (2.m.) 2 - 2  
Heilbronn - Dresden (2.m.) 4 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - Iserlohn (2.m.) 3 - 3  
Schwenningen - Wolfsburg (2.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klagenfurt - Südtirol Bolzano (1.m.) 1 - 3  
Linz - Medvescak Zagreb(1.m.) 3 - 3  
Salzburg - Dornbirn (1.m.) 2 - 2  
Vienna Capitals - Innsbruck (1.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thurgau - Olten (6.m.) 1 - 4  
Visp - Langenthal (6.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Svéd 2., döntő)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Timra - Leksand (1.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Zilina 1 - 4  
Liptovsky Mikulas - B. Bystrica 3 - 1  
Nove Zamky - Kosice 4 - 2  
Poprad - Nitra 2 - 4  
Zvolen - Trencin 4 - 5  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szarjarka Karaganda - Metallurg Novokuznyeck (7.m.) 1 - 1  
Kerékpár (Párizs-Nizza)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Párizs-Nizza, 6. szakasz 2018    
Kerékpár (Párizs-Nizza, 6. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vuillermoz - Ser.L. Henao 0 - 1  
D. Martin - D. Teuns 0 - 1  
G. Izaguirre Insausti - L.L. Sanchez Gil 0 - 1  
J. Alaphilippe - T. Wellens 0 - 1  
T. Gallopin - P. Konrad 0 - 1  
W. Poels - S. Yates 0 - 1  
Kerékpár (Tirreno-Adriatico, 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yates - P. Roglic 0 - 1  
C. Froome - D. Formolo 1 - 0  
D. Caruso - D. Moreno Fernandez 1 - 0  
D. Pozzovivo - G. Bennett 0 - 1  
D. Ulissi - T. Benoot 0 - 1  
P. Sagan - G. van Avermaet 0 - 1  
R. Majka - F. Aru 0 - 1  
Tirreno-Adriatico, 3. szakasz 2018    
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth - Adelaide (2.m.) 88 - 89  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Caxias do Sul 76 - 67  
Campo Mourao - Paulistano 66 - 111  
Franca - Mogi das Cruzes 75 - 73  
Vasco da Gama - Joinville/AABJ 83 - 56  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovanka MB - Karlovy Vary 81 - 68  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Busan Sonicboom 92 - 87  
Wonju Dongbu - Anyang 86 - 72  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Crvena zvezda 88 - 54  
CSZKA Moszkva - Unicaja Malaga 101 - 76  
Olympiakosz - Brose Bamberg 87 - 79  
Zalgiris Kaunas - Fenerbahce Ülker 78 - 85  
Kosárlabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Darussafaka (2.m.) 71 - 78  
Gran Canaria - Lok.Kubany Krasznodar (2.m.) 59 - 80  
UNIKSZ Kazany - Bayern München (2.m.) 80 - 73  
Zenit Szentpétervár - Reggio Emilia (2.m.) 91 - 77  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Poitiers 58 - 57  
Charleville-Mezieres - Le Havre 88 - 95  
Denain - Quimper 77 - 76  
Evreux - Fos-sur-Mer 93 - 82  
Lille - Vichy-Clermont 77 - 82  
Nantes - Blois 58 - 62  
Rouen - Nancy 82 - 86  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyeres-Toulon - Pau Orthez 65 - 75  
Le Mans - Antibes 93 - 62  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Ginebra SM (1.m.) 102 - 90  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel Eilat 80 - 90  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Nishinomiya 96 - 89  
Osaka - Toyama 99 - 85  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Dabrowa Gornicza 70 - 86  
Torun - Legia Varsó 98 - 59  
Zielona Gora - Rosa Radom 88 - 91  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Brooklyn 111 - 125  
Golden State - San Antonio 110 - 107  
Miami - Philadelphia 108 - 99  
Minnesota - Boston 109 - 117  
Oklahoma City - Phoenix 115 - 87  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Ehingen 91 - 76  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Braunschweig 84 - 62  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caceres - Oviedo 72 - 97  
Castello - Iraurgi 78 - 67  
Lleida - Ourense 73 - 77  
Melilla - Leyma Coruna 58 - 85  
Palencia - Clavijo Calzados Robusta 86 - 71  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Vrsac 80 - 73  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Dijon 25 - 28  
Limoges - Cavigal Nice 24 - 31  
Kézilabda (Francia kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Chambray Touraine 21 - 20  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Balatonfüred 25 - 26  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kisvárda - Békéscsaba 24 - 18  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saarlouis - Bergischer HC 24 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - SZKIF Krasznodar 30 - 27  
Néva Szentpétervár - Kausztik Volgográd 36 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Moszkva - Sztavropol 21 - 27  
Univ. Izsevszk - AGU-Adjif 34 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Puerto Sagunto 33 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Castellon 24 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Malmö 29 - 31  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Heid 39 - 20  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Harrach - JS Kabylie 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - Banfield 0 - 2  
Godoy Cruz - Arsenal Sarandí 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapaz - Gabala 0 - 1  
Neftcsi Baku - Keshla 3 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mainz - Schalke 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Nürnberg 1 - 0  
Dynamo Dresden - Heidenheim 3 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Defensa Justicia 0 - 3  
Huancayo - Union Espanola 3 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Ceske Budejovice 2 - 1  
Usti nad Labem - Pardubice 0 - 0  
Vitkovice - Zizkov 3 - 5  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Jihlava 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB Odense - Aarhus GF 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AmaZulu - Ubuntu Cape Town 2 - 3  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wahda - Dibba Al-Fujairah 4 - 2  
Shabab Al-Ahli (UAE) - Al-Wasl 0 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KPV Kokkola - Jaro 4 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Quevilly Rouen 2 - 0  
Auxerre - Brest 1 - 2  
Le Havre - Clermont 2 - 1  
Nancy - Ajaccio GFC 1 - 0  
Niort - Lorient 1 - 2  
Orleans - Nimes 1 - 4  
Reims - Chateauroux 4 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Pau 2 - 0  
Concarneau - Dunkerque 2 - 1  
Grenoble - Marseille Consolat 0 - 0  
Laval - Cholet 2 - 0  
Les Herbiers - Creteil 0 - 0  
Lyon Duchere - Rodez Aveyron 1 - 1  
Sannois St-Gratien - Boulogne 2 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Monaco 1 - 3  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - Go Ahead Eagles 0 - 2  
Cambuur - Almere City 2 - 1  
De Graafschap - Dordrecht 0 - 1  
Den Bosch - Oss 0 - 0  
Emmen - AZ Alkmaar 2 0 - 2  
FC Eindhoven - F. Sittard 1 - 3  
Maastricht - Utrecht 2 3 - 1  
Nijmegen - Volendam 3 - 0  
RKC Waalwijk - PSV 2 3 - 2  
Telstar - Helmond 2 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heracles - Twente 2 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slaven Belupo - Rudes 2 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Hapoel Bnei Lod 0 - 1  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Katamon 1 - 4  
Hapoel Marmorek - Hapoel TA 0 - 0  
Hapoel Petah Tikva - Maccabi Herzliya 2 - 1  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Afula 1 - 1  
Hapoel Ramat Hasharon - Ironi Nesher 1 - 0  
Hapoel Rishon Lezion - Beitar TA Ramla 1 - 1  
Labdarúgás (Katari bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Kharaitiyat - Al-Duhail 0 - 5  
Al-Rayyan - Al-Arabi (QAT) 1 - 3  
Al-Sailiya - Al-Gharafa 0 - 3  
Umm-Salal - Al-Sadd 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Envigado 2 - 1  
Independiente SF - Dep. Pasto 1 - 0  
Rionegro Aguilas - Millonarios 3 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou Evergrande - Changchun Yatai 5 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Gornik Leczna 1 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - Miedz Legnica 0 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Zaglebie Lubin 2 - 2  
Wisla Krakkó - Slask Wroclaw 3 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapide Oued Zem - CRA de Hoceima 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roma - Torino 3 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Arszenál Tula 0 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Kapfenberg 3 - 1  
BW Linz - Ried 2 - 2  
FAC Wien - Wiener Neustadt 0 - 3  
Hartberg - Liefering 0 - 2  
WSG Wattens - Wacker Innsbruck 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - 3 de Febrero Ciudad 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Académica 0 - 4  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Moreirense 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Juventus Bukarest 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - CSM Politechnika Iasi 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hibernian - Hearts 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tenerife - Oviedo 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Deportivo 2 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiasso - Winterthur 1 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Hilal (KSA) 2 - 1  
Al-Qadisiyah - Al-Ahli (KSA) 0 - 1  
Ohud Medina - Al-Raed 1 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alanyaspor - Istanbul Basaksehir 4 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vorszkla Poltava - Sahtar Doneck 0 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - Barry Town 0 - 1  
Llandudno FC - Prestatyn 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - Bala Town 1 - 2  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portadown - Institute 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Paide Linnameeskond 6 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Cobh Ramblers 0 - 1  
Finn Harps - Shelbourne 1 - 1  
UC Dublin - Galway 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - St. Patrick's 0 - 1  
Dundalk - Cork City 1 - 0  
Limerick - Bray 1 - 0  
Shamrock Rovers - Derry City 6 - 1  
Sligo - Waterford Utd. 1 - 2  
MMA (BAMMA 34)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lohore - T. Brazier 0 - 1  
C-L. Parry - S. Economou    
F. Edwards - K. Kauppinen 1 - 0  
T. Barnett - R. Mckee 0 - 1  
Rögbi (Anglo-Welsh Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Northampton Saints 13 - 12  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrington - St. Helens 12 - 30  
Widnes - Huddersfield 16 - 28  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Knights - Manly-Warringah SeaEagles 18 - 18  
North Queensland Cowboys - Cronulla Sharks 20 - 14  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llanelli Scarlets - Leinster 10 - 10  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunedin Highlanders - Cape Town Stormers 33 - 15  
Melbourne Rebels - Canberra Brumbies 33 - 10  
Röplabda (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Praia (1.m.) 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Kepco - Uijeongbu KB Stars 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris Volley - Ajaccio GFC 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Belchatow 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Impel Wroclaw 0 - 3  
Proxima Krakkó - Legionowo 1 - 3  
Röplabda (MEVZA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACH Ljubljana - Kamnik 1 - 3  
Mladost Zagreb - Posojilnica Aich/Dob (Helyszín: Ausztria) 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Halkbank Ankara (3.m.) 3 - 1  
Snooker (Gibraltar Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Higginson - S. Bingham (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
A. Taylor - A. Symons 4 - 2  
A. Taylor - Niu Zhuang 4 - 3  
C. Wakelin - B. Hawkins (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
D. Dale - C. Totten 4 - 1  
D. Grace - B. Woollaston 4 - 1  
D. Wells - I. Burns 4 - 2  
Ding Junhui - R.T. Chuan Leong    
E. Sharav - J. Cahill 1 - 4  
G. Greene - L. Walker 3 - 4  
H. Akbar - Jak. Jones 2 - 4  
I. Preece - R. McLeod 3 - 4  
J. Astley - J. Robertson 4 - 0  
J. Cope - R. McLeod 4 - 2  
Jam. Jones - R. Williams 3 - 4  
K. Doherty - A. Ploner 4 - 2  
K. Doherty - D. Dale (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
K. Doherty - K. Maflin 4 - 0  
K. Wilson - D. Wells (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
K. Wilson - M. Joyce (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
Li Hang - M. Glasby 4 - 1  
Li Hang - O. Lines (4 nyert frame-ig) 0 - 4  
Liang Wenbo - A. Borg (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. King - N. Bond (4 nyert frame-ig) 4 - 1  
M. Mann - P. Whelan 4 - 3  
M. Stevens - Cao Yupeng (4 nyert frame-ig) 2 - 4  
M. Stevens - M. Dunn (4 nyert frame-ig) 4 - 3  
N. Saengkham - B. Pinches 4 - 1  
N. Saengkham - J. Cahill 4 - 1  
Niu Zhuang - M. Finn 4 - 2  
O. Lines - E. Slessor 4 - 2  
P.S. Davison - A. McGill 3 - 4  
R. Milkins - A. Hicks 2 - 4  
S. Bingham - M. King(4 nyert frame-ig) 4 - 2  
S. Bingham - N. Saengkham (4 nyert frame-ig) 4 - 2  
S. Craigie - B. Hawkins 4 - 1  
S. Craigie - J. O'Connor 4 - 2  
T. Ford - D. Dale 2 - 4  
Yu Delu - L. Heathcote 4 - 1  
Yu Delu - R.T. Chuan Leong 4 - 1  
Yuan Li - T. Ford 1 - 4  
Yuan Sijun - Cao Yupeng 3 - 4  
Strandröplabda (Doha)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Tijan A / Younousse C 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Stoyanovskiy O / Velichko I 0 - 2  
Sílövészet (7,5 km, sprint,női,Kontiolahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
7,5 km, sprint, női, Kontiolahti 2018    
A. Bescond - F. Preuss 0 - 1  
D. Domracheva - K. Mäkäräinen 1 - 0  
H. Öberg - D. Wierer 1 - 0  
L. Vittozi - F. Hildebrand 0 - 1  
M. Hammerschmidt - C. Aymonier 1 - 0  
M. Olsbu - V. Vitkova 0 - 1  
T. Eckhoff - A. Kuzmina 1 - 0  
V. Hinz - P. Fialkova 1 - 0  
Vi. Semerenko - Va. Semerenko 1 - 0  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - M. Krueger 1 - 2  
D. Istomin - P. Gojowczyk    
D. Shapovalov - R. Berankis 2 - 0  
F. Tiafoe - E. Escobedo 0 - 2  
F. Verdasco - G. Pella 2 - 1  
G. Monfils - M. Ebden 2 - 0  
J. Donaldson - E. King 2 - 1  
K. Khachanov - E. Donskoy 1 - 2  
M. Baghdatis - Y. Nishioka 2 - 1  
M. Copil - P. Polansky 1 - 2  
M. Youzhny - J. Sousa 1 - 2  
N. Kicker - J. Vesely 2 - 0  
P-H. Herbert - G. Simon 2 - 1  
R. Harrison - F. Delbonis 1 - 2  
S. Johnson - D. Medvedev 0 - 2  
V. Troicki - Fucsovics M. 0 - 2  
Y. Bhambri - N. Mahut 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petzschner P / Thiem D - Murray J / Soares B 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - S. Kuznetsova 2 - 0  
B. Strycova - P. Martic 0 - 2  
C. Vandeweghe - K. Kanepi 2 - 0  
C. Witthöft - Su-Wei Hsieh    
E. Mertens - Qiang Wang 1 - 2  
J. Brady - M. Buzarnescu 2 - 1  
J. Konta - M. Vondrousova 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - L. Tsurenko 2 - 1  
N. Osaka - A. Radwanska 2 - 0  
P. Kvitova - Y. Putintseva 2 - 1  
S. Halep - Kr. Pliskova 2 - 0  
S. Stosur - K. Mladenovic 0 - 2  
S. Williams - Z. Diyas 2 - 0  
V. Azarenka - H. Watson 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azarenka V / Sabalenka A - Bouchard E / Stephens S 2 - 1  
Klepac A / Martinez S - Flipkens K / Stojanovic N 2 - 0  
Krejcikova/Siniakova - Buzarnescu M / Cornet A 2 - 1  
Olaru I R / Savchuk O - Bondarenko K / Krunic A 1 - 2  
Ostapenko J / Sevastova A - Chan H-C / Chan L 0 - 2  
Tenisz (Santiago, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G.M. Moroni - T. Robredo 1 - 2  
J. Kovalik - C. Gomez-Herrera 0 - 2  
T. Robredo - M. Cecchinato 1 - 2  
Tenisz (Santiago, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Duran G - De Paula F / Souza J 2 - 0  
Barrios Vera M / Hernande - Arneodo R / Eysseric J 0 - 2  
Gonzalez M / Molteni A - Andreozzi G / Duran G 1 - 2  
Tenisz (Zhuhai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - M. Jaziri 2 - 0  
J. Jung - M. Moraing 2 - 1  
J. Kubler - O. Otte 0 - 2  
Soon Woo Kwon - H. Hurkacz 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gong M-X / Zhang Z - Bury A / Peng H Y 1 - 2  
Molchanov D / Zelenay I - Bolt A / Kubler J    
Tollaslabda (German Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anthony - Yuqi Shi 1 - 2  
K. Nishimoto - C. Jonatan 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - Dan Lin 2 - 0  
Tien Chen Chou - K. Momota 2 - 1  
Tollaslabda (German Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goh V S / Tan W K - Conrad-Peterson/Kolding    
Inoue T / Kaneko Y - Liao M C / Su C H 2 - 0  
Kim W H / Seo S J - Alfian F / Ardianto M R 0 - 2  
Lee J-H / Lee Y - Ahsan M / Setiawan H 0 - 2  
Tollaslabda (German Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - Beiwen Zhang 2 - 0  
Mei Hui Chiang - Yufei Chen 0 - 2  
N. Jindapon - Ji Hyun Sung 2 - 0  
N. Okuhara - S. Kawakami 2 - 1  
Tollaslabda (German Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chae Y J / Jung K E - Huang D / YU Z 0 - 2  
Chen Q / Jia Y F - Chang Y N / Kim H R 0 - 2  
Fruergaard M / Thygesen S - Fukushima Y / Hirota S 0 - 2  
Kittiharakul J / Prajongj - Stoeva G / Stoeva S 0 - 2  
Tollaslabda (German Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Choi S G / Chae Y J - Ellis M / Smith L 2 - 0  
He J / Du Y - Isriyanet T / Chochuwong 2 - 0  
Nohr N / Thygesen S - Jordan P / Oktavianti M D 2 - 1  
Puavaranukroh D / Taeratt - Goh S H / Lai S J 1 - 2  

 

2018.03.08.
Asztalitenisz (Qatar Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Duda - Chun Ting Wong 3 - 4  
Bo Fang - Chih-Yuan Chuang 4 - 3  
H. Calderano - Jonghoon Lim 4 - 1  
M. Freitas - Lei Kou 2 - 4  
P. Franziska - J. Mizutani 2 - 4  
Ping Li - J. Groth 1 - 4  
S. Gauzy - Ma. Karlsson 1 - 4  
S. Gnanasekaran - Y. Oshima 4 - 3  
S.K. Achanta - K. Niwa 4 - 1  
Sangsu Lee - B. Steger 4 - 2  
T. Apolonia - Xin Xu 1 - 4  
T. Harimoto - M. Bobocica 4 - 2  
Yu Zhou - O. Assar 4 - 1  
Yun-Ju Lin - T. Boll 1 - 4  
Zhendong Fan - M. Yoshimura 4 - 1  
Asztalitenisz (Qatar Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achanta S K / Gnanasekara - Karlsson/Karlsson 3 - 2  
Chen C-A / Chuang C-Y - Jeoung Y / Lee S 0 - 3  
Fang B / Lin G - Achanta S K / Gnanasekaran S 3 - 1  
Filus R / Walther R - Kou L / Nuytinck C 3 - 0  
Filus R / Walther R - Mizutani J / Oshima Y 1 - 3  
Franziska/Groth - Calderano H / Gauzy S 3 - 0  
Franziska/Groth - Jeoung Y / Lee S 2 - 3  
Gardos R / Habesohn D - Fan Z / Xu X 1 - 3  
Ho K K / Wong C T - Fang B / Lin G 1 - 3  
Lam S H / NG P N - Fan Z / Xu X 2 - 3  
Mizutani J / Oshima Y - Harimoto T / Morizono M 3 - 0  
Asztalitenisz (Qatar Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eunchong Yoo - Tianwei Feng 1 - 4  
H. Hashimoto - Miyu Kato 3 - 4  
H. Hayata - Jian Zeng 4 - 0  
Hitamo Sato - Szu-Yu Chen 4 - 1  
Ho Ching Lee - S. Shibata 4 - 2  
Hoi Kem Doo - Yingsha Sun 0 - 4  
I-Ching Cheng - B. Szőcs 4 - 1  
K. Ishikawa - Yu Fu 4 - 0  
Ke Chen - M. Hirano 0 - 4  
M. Nagasaki - S. Mori 4 - 1  
Manyu Wang - Xiaoxi Che 4 - 0  
Shiwen Liu - Yuling Zhu 4 - 2  
Xingtong Chen - Rui Zhang 4 - 1  
Yidi Wang - Mima Ito 4 - 3  
Asztalitenisz (Qatar Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Batra M / Das M - Doo H K / Lee H C 0 - 3  
Chen K / Wang M - Jeon J / Yang H 3 - 2  
Chen X / Sun Y - Hirano M / Ito M 3 - 2  
Hashimoto H / Sato H - Feng T / YU M 3 - 2  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Anderson - D. Gurney 6 - 6  
G. Price - R. van Barneveld 5 - 7  
M. van Gerwen - S. Whitlock 7 - 4  
P. Wright - M. Suljovic 1 - 7  
R. Cross - M. Smith 7 - 5  
Floorball (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viikingit Helsinki - LaSB 7 - 9  
Floorball (Svájc, ráj. a bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chur - Thun (3.m.) 6 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tyumeny - KPRF Moszkva 3 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quinta dos Lombos - Belenenses 3 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Laval - Providence 3 - 6  
Stockton - Ontario Reign 1 - 3  
Texas Stars - Iowa 4 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Jesenice (2.m.) 2 - 2  
Salzburg 2 - Renon/Ritten (2.m.) 0 - 2  
Vipiteno/Sterzing - Asiago (2.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prostejov - Kladno (6.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Brassó (2.m.) 5 - 3  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Dinamo Molodecsno (5.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hämeenlinna - Kärpät 4 - 0  
Ilves - Vaasan Sport 5 - 1  
Jukurit - Tappara 3 - 3  
JYP - Ässät 4 - 2  
Kalpa - Lukko 5 - 0  
Lahti Pelicans - Kookoo 3 - 1  
Turku PS - HIFK 2 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Barsz Kazany (4.m.) 1 - 3  
Avangard Omszk - Szalavat Julajev Ufa (4.m.) 2 - 4  
Metallurg Magnyitogorszk - Avtomobil. Jekatyerinburg (4.m.) 1 - 2  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Traktor Cseljabinszk (4.m.) 3 - 2  
Szeversztal Cserepovec - SZKA Szentpétervár (4.m.) 0 - 2  
Szpartak Moszkva - CSZKA Moszkva (4.m.) 0 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podhale Nowy Targ - Jastrzebie (7.m.) 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Calgary 1 - 5  
Philadelphia - Pittsburgh 2 - 5  
Vancouver - Arizona 1 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Narvik - Kongsvinger 2 - 1  
Ringerike - Stjernen 1 - 6  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Linköping 1 - 5  
Djurgarden - HV 71 5 - 2  
Karlskrona - Frölunda 3 - 5  
Lulea - Skelleftea 0 - 1  
Mora - Örebro 0 - 3  
Rögle - Färjestad 2 - 2  
Växjö - Malmö 6 - 3  
Kerékpár (Párizs-Nizza)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Párizs-Nizza, 5. szakasz 2018    
Kerékpár (Párizs-Nizza, 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - E. Viviani 1 - 0  
J. Alaphilippe - L.L. Sanchez Gil 0 - 1  
M. Soler Gimenez - W. Poels 0 - 1  
M. Trentin - M. Teunissen 1 - 0  
Kerékpár (Tirreno-Adriatico,)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tirreno-Adriatico, 2. szakasz 2018    
Kerékpár (Tirreno-Adriatico, 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Boasson Hagen - O. Gatto 0 - 1  
F. Gaviria - M. Kittel 0 - 1  
G. Nizzolo - D. van Poppel 1 - 0  
Ger. Thomas - T. Dumoulin 1 - 0  
N. Arndt - J. Mareczko 0 - 1  
P. Sagan - C. Ewan 1 - 0  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pinheiros - Flamengo 67 - 78  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Changwon Sakers 101 - 90  
Ulsan Mobis Phoebus - Goyang 83 - 89  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Maccabi TA 81 - 94  
Himki Moszkva - Milano 77 - 86  
Real Madrid - Panathinaikosz 92 - 75  
Valencia - Baskonia Vitoria 71 - 81  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Villeneuve d'Ascq Lille 84 - 71  
P. Avenida - Nagyezsda Orenburg 91 - 72  
UR Venezia - Mersin BB 60 - 65  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Memphis 119 - 110  
Denver - Cleveland 108 - 113  
Detroit - Toronto 114 - 114, h.u. 119 - 121  
Indiana - Utah 84 - 104  
LA Lakers - Orlando 108 - 107  
Milwaukee - Houston 99 - 110  
Sacramento - New Orleans 101 - 114  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Fortitudo Bologna 74 - 74, h.u. 89 - 91  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LTHcast Skofja Loka - Zlatorog Lasko 73 - 74  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VEF Riga - Kalev/Cramo 87 - 83  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Holstebro 28 - 23  
Sönderjyske - Tonder 23 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Köbenhavn 28 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Raphael - Paris SG 25 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Wetzlar 34 - 27  
R-N. Löwen Kronau - Göppingen 31 - 20  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Vaslui 32 - 24  
Fagaras - Dobrogea Constanta 22 - 35  
Steaua Bukarest - Calarasi 26 - 20  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Lugi 28 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skuru - Önnereds 29 - 23  
Skövde - Eslöv 25 - 25  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Etar Veliko Tarnovo 2 - 1  
Pirin Blagoevgrad - Dunav Ruse 1 - 0  
Slavia Szófia - Vereja 0 - 1  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Chivas Guadalajara 1 - 0  
Toronto - Tigres 2 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cuenca - Sp. Luqueno 2 - 0  
Mineros de Guayana - Nacional Asuncion 0 - 0  
Rampla Juniors - Universidad Cajamarca 4 - 0  
Sporting Cristal - Lanus 2 - 1  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Lokomotív Moszkva 3 - 0  
CSZKA Moszkva - Lyon 0 - 1  
Dortmund - Salzburg 1 - 2  
Lazio - Dinamo Kijev 2 - 2  
Marseille - Ath. Bilbao 3 - 1  
Milan - Arsenal 0 - 2  
RB Leipzig - Zenit Szentpétervár 2 - 1  
Sporting CP - Plzen 2 - 0  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
East Bengal - NEROCA 1 - 1  
Gokulam Kerala - Mohun Bagan 1 - 1  
Minerva Punjab - Churchill Brothers 1 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Nazareth Illit - Maccabi Ahi Nazareth 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Jaguares de Cordoba 1 - 0  
Boyaca Patriotas - Atl. Bucaramanga 1 - 0  
Once Caldas - Independiente Medellin 3 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Lietava Jonava 4 - 2  
VMFD Zalgiris - Palanga 4 - 0  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leon - Club Celaya 4 - 1  
Monterrey - Queretaro 1 - 1  
UNAM Pumas - Lobos BUAP 3 - 0  
Zacatepec - Pachuca 1 - 1  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Anglia 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubany Krasznodar - Tambov 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Aarau 2 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altinordu - Istanbulspor 3 - 1  
Ankaragücü - Adanaspor    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - Hull FC 20 - 16  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. George Illawarra - Brisbane Broncos 34 - 12  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Seoul Woori 1 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing - Shanghai 3 - 1  
Guangdong - Shandong 3 - 1  
Jiangsu - Zhejiang 3 - 1  
Sichuan - Bayi 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Galatasaray (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Bursa Bld. Spor (2.m.) 3 - 2  
Strandfoci (Copa America)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peru - Chile 4 - 4  
Peru - Venezuela 8 - 3  
Venezuela - Kolumbia 4 - 4  
Strandröplabda (Doha)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryl M / Filjalek G - Tijan A / Younousse C 1 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Losiak B / Kantor P    
Doherty R / Allen W - Samoilovs A / Smedins J 0 - 2  
Liamin N / Krasilnikov V - Dalhausser P / Lucena N 0 - 2  
Morais Filho/Barbosa Sant - Brouwer A / Meeuwsen R 1 - 2  
Plavins M / Tocs E - Losiak B / Kantor P 0 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Stoyanovskiy O / Velichko I 0 - 2  
Stoyanovskiy O / Velichko - Krou Y / Aye Q 2 - 0  
Sílövészet (10 km, sprint, Kontiolahti)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, sprint, Kontiolahti 2018    
A. Rastorgujevs - D. Windisch 1 - 0  
A. Shipulin - S. Eder    
B. Doll - J. Eberhard 1 - 0  
E. Lesser - J. Fak 1 - 0  
E.H. Svendsen - A. Peiffer    
M. Fourcade - J.T. Bö    
O. Moravec - F. Lindström 1 - 0  
S. Desthieux - E.O. Bjöntegaard 1 - 0  
T. Bö - S. Schempp 0 - 1  
Tenisz (Indian Wells, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - D. Young 2 - 0  
H. Zeballos - Y. Sugita 2 - 1  
I. Karlovic - M. Marterer 1 - 2  
J. Benneteau - J. Chardy 0 - 2  
L. Lacko - D. Lajovic 0 - 2  
R. Albot - S. Tsitsipas 0 - 2  
T.H. Fritz - R. Opelka 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sabalenka - V. Lepchenko 2 - 0  
A. Sasnovich - M. Linette 2 - 1  
C. McHale - K. Siniakova 1 - 2  
D.R. Collins - T. Townsend 2 - 1  
E. Bouchard - S. Vickery 0 - 2  
E. Makarova - K. Flipkens 2 - 0  
K. Nara - K. Kanepi 1 - 2  
M. Niculescu - S. Cirstea 0 - 2  
M. Puig - B. Haddad Maia 2 - 0  
M. Vondrousova - M. Brengle 2 - 0  
N. Osaka - M. Sharapova 2 - 0  
P. Martic - T. Maria 2 - 0  
S. Kenin - Cl. Liu 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - C.C. Bellis 0 - 2  
S. Zhuk - A. Cornet 2 - 0  
V. Cepede Royg - M. Barthel 0 - 2  
V. Zvonareva - N. Vikhlyantseva 0 - 2  
Y-Y. Duan - Kr. Pliskova 0 - 2  
Y. Wickmayer - K. Day 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Jurak D - Atawo R / Groenefeld A L 0 - 2  
Babos/Mladenovic - N. Kichenok/An. Rodionova 2 - 0  
Barty A / Vandeweghe C - Dabrowski G / Xu Y 1 - 2  
King V / Srebotnik K - Kichenok L / Kudryavtseva A 2 - 1  
Melichar N / Peschke K - Begu I C / Halep S 2 - 1  
Pliskova KA / Pliskova KR - Niculescu M / Sestini Hlavackova 1 - 2  
Smith A / Voracova R - Aoyama S / Yang Z 0 - 2  
Tenisz (Indian Wells-selejtező, ffi.e)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Auger Alliassime - N. Gombos 2 - 1  
V. Pospisil - A. Menendez-Maceiras 2 - 0  
Tenisz (Santiago, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Andreozzi - M. Cecchinato 0 - 2  
J. Kovalik - T. Bellucci 2 - 1  
R. Dutra da Silva - C. Gomez-Herrera 1 - 2  
Tenisz (Santiago, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez M / Molteni A - Bagnis F / Behar A 2 - 0  
Saez J / Tabilo A - Arneodo R / Eysseric J 1 - 2  
Tenisz (Zhuhai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - S. Caruso 2 - 0  
Di Wu - M. Jaziri 1 - 2  
J.A. Munar Clar - J. Kubler 1 - 2  
S. Napolitano - O. Otte 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury A / Peng H Y - Jung J / Rungkat C 2 - 0  
Ignatik U / Weissborn T-S - Molchanov D / Zelenay I 1 - 2  
Sonego L / Vavassori A - Gong M-X / Zhang Z 0 - 2  
Tollaslabda (German Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Jonatan - P. Abian 2 - 0  
K. Momota - S. Avihingsanon 2 - 0  
K. Nishimoto - Hyun Il Lee 2 - 0  
K. Tsuneyama - Dan Lin 1 - 2  
K. Wangcharoen - Yuqi Shi 0 - 2  
M. Caljouw - Ng Ka Long Angus 0 - 2  
Tien Chen Chou - S. Dey 2 - 0  
Yuxiang Huang - G. Anthony    
Tollaslabda (German Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Beck R / Magee S 2 - 0  
Antonsen K / Nohr N - Conrad-Peterson/Kolding 0 - 2  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Ahsan M / Setiawan H 1 - 2  
Goh V S / Tan W K - Isriyanate T / Namdash K 2 - 0  
Han C / Zhou H - Inoue T / Kaneko Y 0 - 2  
Kamura T / Sonoda K - Kim W H / Seo S J 0 - 2  
Lee J-H / Lee Y - Pratama A / Saputra R A 2 - 0  
Liao M C / Su C H - Maas J / Tabeling R 2 - 1  
Tollaslabda (German Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - Yu Po Pai 2 - 1  
Beiwen Zhang - A. Ohori 2 - 1  
Hyo Min Kim - Ji Hyun Sung 0 - 2  
Mei Hui Chiang - Br. Tam 2 - 1  
N. Okuhara - Fangjie Gao 2 - 1  
N. Yigit - Yufei Chen 0 - 2  
Say. Sato - S. Kawakami 0 - 2  
Xiaoxin Chen - N. Jindapon 0 - 2  
Tollaslabda (German Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Awanda A S / Ni Ketut M I - Kittiharakul J / Prajongj 0 - 2  
Chang Y N / Kim H R - Herttrich I / Nelte C 2 - 1  
Chen Q / Jia Y F - Kim S Y / Kong H Y 2 - 1  
Fruergaard M / Thygesen S - Haris D D / Pradipta R A 2 - 1  
Huang D / YU Z - Chiang K H / Hung S H 2 - 0  
Matsumoto M / Nagahara W - Fukushima Y / Hirota S 0 - 2  
Stoeva G / Stoeva S - Du Y / Li Y H 2 - 1  
Tanaka S / Yonemoto K - Chae Y J / Jung K E 0 - 2  
Tollaslabda (German Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis M / Smith L - Seo S J / Na K H 2 - 0  
Higashino A / Watanabe Y - Choi S G / Chae Y J 0 - 2  
Isriyanet T / Chochuwong - Chopra P J / Siki Reddy N 2 - 0  
Jordan P / Oktavianti M D - Arends J / Piek S 2 - 1  
Lee Y / Hsu Y C - Goh S H / Lai S J 0 - 2  
Maas J / Van Der Aar I - Puavaranukroh D / Taeratt 0 - 2  
Nohr N / Thygesen S - Wang C-L / Lee C H 2 - 1  
Tang C M / Tse Y S - He J / Du Y 1 - 2  

 

2018.03.07.
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Politeh Szentpétervár - Jugra 0 - 5  
Szinara Jekatyerinburg - Avtodor Szmolenszk 7 - 1  
Uhta - Szibirjak Novoszibirszk 2 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Manitoba 2 - 2  
San Antonio - Chicago Wolves 2 - 5  
San Diego - Cleveland 1 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braehead - Edinburgh 7 - 2  
Nottingham - Milton Keynes 5 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Sparta Praha (2.m.) 4 - 1  
Olomouc - Zlín (2.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Brassó (1.m.) 4 - 0  
Jégkorong (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espoo United - Kiekko-Vantaa 2 - 2  
IPK - Roki 2 - 4  
Jokipojat - Keupa 3 - 3  
Leki - Heinolan Peliitat 12 - 3  
SaPKo - Imatra Ketterä 8 - 3  
Tuto - Kokkolan Hermes 5 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - SaiPa 5 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amur Habarovszk - Barsz Kazany (3.m.) 4 - 1  
Avangard Omszk - Szalavat Julajev Ufa (3.m.) 5 - 3  
Metallurg Magnyitogorszk - Avtomobil. Jekatyerinburg (3.m.) 3 - 1  
Nyeftehim. Nyizsnyekamszk - Traktor Cseljabinszk (3.m.) 2 - 3  
Szeversztal Cserepovec - SZKA Szentpétervár (3.m.) 1 - 1  
Szocsi - Jokerit (4.m.) 2 - 2  
Szpartak Moszkva - CSZKA Moszkva (3.m.) 1 - 3  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Lokomotív Jaroszlavl (4.m.) 2 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Washington 4 - 0  
Boston - Detroit 5 - 5  
Chicago - Colorado 1 - 1  
Columbus - Las Vegas 4 - 1  
Minnesota - Carolina 6 - 2  
Nashville - Dallas 2 - 0  
New Jersey - Montreal 6 - 4  
NY Rangers - Winnipeg 0 - 3  
Tampa Bay - Florida 4 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorenskog - Storhamar (4.m.) 0 - 6  
Manglerud - Sparta Sarpsborg (4.m.) 1 - 6  
Stavanger - Frisk/Asker (4.m.) 1 - 3  
Valerenga - Lillehammer (4.m.) 5 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iserlohn - Bremerhaven (1.m.) 2 - 5  
Wolfsburg - Schwenningen (1.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chaux-de-Fonds - Ajoie (5.m.) 1 - 3  
Langenthal - Visp (5.m.) 2 - 1  
Olten - Thurgau (5.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK - Troja/Ljungby 5 - 3  
Almtuna - Vita Hasten 1 - 1  
Oskarshamn - Leksand 1 - 6  
Södertälje - Pantern Malmö 4 - 1  
Timra - Björklöven 2 - 3  
Tingsryd - MODO 3 - 1  
Västervik - Karlskoga 1 - 2  
Kerékpár (Párizs-Nizza)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Párizs-Nizza, 4. szakasz 2018    
Kerékpár (Párizs-Nizza, 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. De la Cruz Melgarejo - J. Izaguirre Insausti 0 - 1  
G. Izaguirre Insausti - W. Poels 0 - 1  
J. Alaphilippe - T. Gallopin 1 - 0  
T. Wellens - L.L. Sanchez Gil 0 - 1  
Y. Lampaert - A. Edmondson 1 - 0  
Kerékpár (Tirreno-Adriatico)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tirreno-Adriatico, 1. szakasz 2018    
Kerékpár (Tirreno-Adriatico, 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BMC Racing - Sunweb 1 - 0  
Katusha - Movistar 1 - 0  
Mitchelton-Scott - Astana 1 - 0  
Quick-Step Floors - Lotto NL-Jumbo 1 - 0  
Kosárlabda (Balti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurmala/Fenikss - Kalev Tallinn 77 - 68  
Siauliai - Ogre 97 - 87  
Kosárlabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Nymburk 88 - 98  
Bayreuth - Besiktas 81 - 76  
Murcia - Iberostar Tenerife 66 - 71  
Nanterre - Banvitspor 66 - 74  
Neptunas Klaipeda - Strasbourg 73 - 68  
Oldenburg - Ludwigsburg 63 - 88  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Joinville/AABJ 88 - 77  
Vasco da Gama - Caxias do Sul 70 - 87  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trutnov - Zabiny Brno 50 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Jeonju KCC Egis 75 - 79  
Busan Sonicboom - Seoul Thunders 90 - 92  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon KEB - Guri Winnus 84 - 61  
Kosárlabda (Euroliga, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Yakin Dogu Univ. (2.m.) 64 - 85  
Famila Schio - Dinamo Kurszk (2.m.) 60 - 73  
Fenerbahce - Sopron (2.m.) 72 - 78  
USK Praha - Jekatyerinburg (2.m.) 54 - 73  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Girona - Galatasaray 67 - 72  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Tsmoki-Minszk 70 - 70  
Juventus Utena - Alba Fehérvár 87 - 74  
Keravnosz - Nyizsnyij Novgorod 62 - 77  
Oostende - Mornar 84 - 71  
Sassari - Le Portel 72 - 55  
Venezia - Körmend 83 - 51  
Ventspils - Bakken Aarhus 73 - 93  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Paris Levallois 87 - 91  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - NLEX Road Warriors (2.m.) 83 - 87  
Ginebra SM - RS Elasto Painters (2.m.) 99 - 91  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermes Zagreb - Cibona Zagreb 83 - 109  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Sharks - Beijing Ducks (2.m.) 95 - 101  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Wisla Krakkó 76 - 81  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - ZTE 80 - 91  
Kecskemét - Jászberény 68 - 73  
Sopron - Atomerőmű 87 - 99  
Szolnok - MAFC 102 - 73  
Szombathely - Debrecen 95 - 86  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Philadelphia 114 - 128  
Dallas - Denver 118 - 107  
Golden State - Brooklyn 114 - 101  
LA Clippers - New Orleans 116 - 121  
Oklahoma City - Houston 112 - 122  
Portland - New York 111 - 87  
Toronto - Atlanta 106 - 90  
Washington - Miami 105 - 105, h.u. 117 - 113  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Scafati - Latina 80 - 75  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inventa Kurszk - Dinamo Novoszibirszk 75 - 58  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság,női,felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Piestanske Cajky 69 - 50  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Ilirija Ljubljana 86 - 68  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Mors 25 - 21  
Aarhus - Skanderborg 24 - 30  
Kolding - Midtjylland 37 - 24  
Nordsjaelland - Skjern 29 - 32  
Silkeborg - Ribe-Esbjerg 30 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Köbenhavn - Nyköbing F. 27 - 39  
Midtjylland - Holstebro 32 - 26  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istres - Vernon St-Marcel 29 - 21  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Nantes 27 - 33  
Dunkerque - Pays d'Aix 30 - 31  
Ivry - Chambery 24 - 22  
Montpellier - Massy Essonne 32 - 23  
Nimes - Saran 30 - 23  
Tremblay - Toulouse 34 - 31  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Chrobry Glogow 23 - 28  
MW Elblag - Zaglebie Lubin 37 - 30  
Piotrkow Trybunalski - Stal Mielec 26 - 26  
Pogon Szczecin - Kwidzyn 25 - 20  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Gdynia 31 - 39  
Lublin - Pogon Szczecin 25 - 21  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Baekkelaget 32 - 34  
Drammen - Haslum 28 - 23  
Elverum - Kolstad 37 - 28  
Fyllingen - Falk Horten 29 - 30  
Nötteröy - Halden 26 - 30  
Sandnes - Arendal 18 - 33  
Kézilabda (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Byasen - Sola 26 - 25  
Stabaek - Larvik 17 - 35  
Tertnes Bergen - Storhamar 22 - 32  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Hamm-Westfalen 25 - 27  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Magdeburg 29 - 30  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UOR Moszkva - SZKIF Krasznodar 23 - 33  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Volgográd - Ufa Alisza 22 - 26  
Zvezda Zvenyigorod - Sztavropol 40 - 22  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Focsani - Politehnica Timisoara 25 - 30  
Potaissa Turda - CSM Bukarest 28 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Zalau 22 - 19  
Danubius Galati - Rapid Bukarest 24 - 20  
Municipal Craiova - CSM Bukarest 23 - 21  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalurg Skopje - Breszt Meskov 37 - 33  
Nexe Nasice - Celje 23 - 35  
Vojvodina - Tatran Presov 23 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Naturhouse La Rioja 37 - 27  
Kézilabda (Spanyol Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atletico Valladolid - Alcobendas 33 - 22  
Ciudad Encantada - Anaitasuna 26 - 22  
Huesca - AX Puente Genil 33 - 28  
Teucro - Quabit Guadalajara 27 - 29  
Kézilabda (Svájci bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kriens - Thun 22 - 29  
Suhr Aarau - Winterthur 29 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Sävehof 25 - 26  
Hammarby - Ystad IF 30 - 33  
HIF Karlskrona - Helsingborg 29 - 26  
Skövde - Redbergslids 27 - 35  
Kézilabda (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Dobova 27 - 24  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aduana Stars - Setif 1 - 0  
AS Togo-Port - Al-Hilal (SUD) 2 - 0  
Difaa El Jadidi - Vita Club 1 - 0  
Gor Mahia Nairobi - Esperance de Tunis 0 - 0  
MFM FC - MC Alger 2 - 1  
Primeiro de Agosto - Bidwest Wits 1 - 0  
Rayon Sports - Mamelodi Sundowns 0 - 0  
St. George - Kampala 0 - 0  
Wydad Casablanca - Williamsville 7 - 2  
Zanaco - Mbabane Swallows 1 - 2  
Zesco Utd. - Mimosas Abidjan 0 - 1  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Portugália (Helyszín: Portugália) 1 - 2  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Norvégia    
Kanada - Japán 2 - 0  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Dánia 1 - 1  
Kína - Oroszország 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds - Wolverhampton 0 - 3  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente de Mendoza - Boca Unidos 1 - 1  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Basel 1 - 2  
Tottenham - Juventus 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Vitosa Bistritsa 3 - 0  
Cserno More Várna - Levszki Szófia 2 - 3  
Szeptemvri Szófia - Lokomotív Plovdiv 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Münster 0 - 0  
Fortuna Köln - Chemnitz 3 - 0  
Hallescher FC - Bremen Amatőr 1 - 0  
Karlsruhe - Sonnenhof Grossaspach 3 - 1  
Zwickau - Rostock 1 - 0  
Labdarúgás (Ciprus Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Spanyolország 0 - 2  
Svájc - Koreai NDK 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprus Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Dél-Afrika 2 - 1  
Wales - Ausztria 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprus Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Szlovákia 5 - 2  
Finnország - Magyarország 2 - 0  
Labdarúgás (CONCACAF BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Tauro FC 4 - 0  
Tijuana - New York 0 - 2  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Sport Rosario 2 - 0  
Caracas - Everton Vina Del Mar 0 - 1  
Colón - Zamora 1 - 0  
General Diaz - Barcelona Guayaquil 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jablonec - Slovacko 3 - 1  
Slavia Praha - Liberec 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloemfontein Celtic - Polokwane City 0 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nasr (EGY) - El Gaish Talaea 1 - 0  
El Raja Matrouh - Petrojet 1 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Istra    
Lokomotív Zagreb - Osijek    
Rijeka - Dinamo Zagreb 4 - 1  
Labdarúgás (Indiai Szuperliga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pune - Bengaluru 0 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vegalta Sendai - Albirex Niigata 1 - 1  
Yokohama FM - FC Tokyo 1 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kofu - Sapporo 3 - 0  
Shimizu SP - Jubilo Iwata 1 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Sanfrecce Hiroshima 0 - 4  
Nagoya GE - Urawa RD 1 - 4  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shonan Bellmare - Sagan Tosu 1 - 0  
Vissel Kobe - Nagasaki 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Equidad - Boyaca Chico 4 - 0  
Itagui Leones - Atl. Huila 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Zalgiris Kaunas 0 - 1  
Trakai - Stumbras Kaunas 1 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honvéd - Siófok 2 - 1  
Labdarúgás (Mexikói Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Alebrijes de Oaxaca 2 - 0  
Estudiantes de Altamira - Monarcas Morelia 4 - 2  
Necaxa - Atlas de Guadalajara 2 - 1  
Tampico Madero - Santos Laguna 0 - 1  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Németország 3 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Madeira - Porto B 6 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kilmarnock - St. Johnstone 2 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Nassr - Al-Shabab (KSA) 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Radnik Surdulica 4 - 2  
Borac - Cukaricki 2 - 2  
Javor Matis - Radnicki Nis 1 - 3  
Macsva Sabacs - Napredak Krusevac 1 - 0  
Partizan Belgrád - RAD Belgrád 3 - 1  
Spartak Subotica - Zemun 1 - 2  
Vojvodina - Crvena zvezda 1 - 2  
Vozdovac - Mladost Lucani 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - ND Gorica 2 - 0  
Olimpija Ljubljana - Aluminij Kidricevo 5 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Demirspor - Denizlispor 3 - 1  
Balikesirspor - Boluspor 0 - 2  
Erzurum Bld. Spor - Eskisehirspor 2 - 1  
Rizespor - Gaziantepspor 5 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Frontale - Melbourne Victory 2 - 2  
Shanghai SIPG - Ulsan 2 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Bluewings - Shanghai Shenhua 1 - 1  
Sydney FC - Kashima A. 0 - 2  
Röplabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesc RJ - Montes Claros 1 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Ansan Rush&Cash 2 - 3  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio GFC - Rennes 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Bedzin 1 - 3  
Jastrzebski Wegiel - Czarni Radom 3 - 1  
Kedzierzyn-Kozle - GKS Katowice 1 - 3  
Kielce - Szczecin 0 - 3  
Resovia Rzeszow - Cuprum Lubin 3 - 0  
Trefl Gdansk - Olsztyn 3 - 2  
Zawiercie - Bydgoszcz 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Torun - Bielsko-Biala 0 - 3  
Chemik Police - Ostrowiec Swietokrzyski 3 - 0  
LKS Lodz - Rzeszow 3 - 2  
Muszynianka Muszyna - Bydgoszcz 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bühl - Lüneburg 2 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Szahalin (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Maliye Piyango Ankara (2.m.) 3 - 0  
Halkbank Ankara - Afyon Bld. Spor (2.m.) 3 - 1  
Ziraat Bankasi Ankara - Istanbul BB (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Nilufer Bld. Spor (2.m.) 3 - 0  
Strandfoci (Copa America)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kolumbia 2 - 1  
Brazília - Paraguay 10 - 6  
Ecuador - Bolívia 7 - 7  
Peru - Uruguay 4 - 7  
Strandröplabda (Doha)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergmann P A / Harms Y - Prudel M / Szalankiewicz 0 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Beeler N / Krattiger M 2 - 1  
Bryl M / Filjalek G - Sivolap M / Yarzutkin A 2 - 0  
Dalhausser P / Lucena N - Gibb J / Crabb T 0 - 2  
Dalhausser P / Lucena N - Ziad B / Nassir A M A A 2 - 0  
Doherty R / Allen W - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 1  
Gibb J / Crabb T - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 0  
Ha L / Wu J - Saxton B / O'Gorman G 1 - 2  
Heidrich A / Gerson M - Ranghieri A / Caminati M 1 - 2  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Böckermann M / Flüggen L 2 - 1  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Krou Y / Aye Q 0 - 2  
Hyden J / Brunner T - Böckermann M / Flüggen L 2 - 0  
Krou Y / Aye Q - Hyden J / Brunner T 0 - 2  
Kujawiak K / Rudol M - Sivolap M / Yarzutkin A 2 - 1  
Liamin N / Krasilnikov V - Bergmann P A / Harms Y 2 - 0  
Liamin N / Krasilnikov V - Virgen J / Ontiveros L 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Stoyanovskiy O / Velichko I 1 - 2  
Lupo D / Nicolai P - Berntsen M / Sorum C S 0 - 2  
Plavins M / Tocs E - DO Nascimento Junior J C/ Santos Pereir 2 - 0  
Plavins M / Tocs E - Schachter S / Pedlow S 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Bryl M / Filjalek G 0 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Kujawiak K / Rudol M 2 - 0  
Tijan A / Younousse C - Beeler N / Krattiger M 2 - 1  
Tijan A / Younousse C - Doherty R / Allen W 1 - 2  
Virgen J / Ontiveros L - Prudel M / Szalankiewicz 2 - 0  
Ziad B / Nassir A M A A - Koekelkoren D / Van Walle 0 - 2  
Sífutás (Sprint, Drammen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Brandsdal - P. Golberg 1 - 0  
E. Iversen - O. Svensson 1 - 0  
F. Pellegrino - G. Retivykh 1 - 0  
R. Hakola - T. Peterson 1 - 0  
S.T. Fossli - A. Bolshunov 0 - 1  
Sprint, Drammen 2018    
Sífutás (Sprint, női, Drammen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I.F. Östberg - H. Weng 1 - 0  
K.R. Harsem - K. Parmakoski    
M.C. Falla - S. Nilsson 1 - 0  
N. Nepryaeva - H. Falk 1 - 0  
Sprint, női, Drammen 2018    
Y. Belorukova - S. Caldwell    
Tenisz (Indian Wells, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - P. Parmentier 2 - 0  
A. Krunic - I-C. Begu 1 - 2  
B. Bencic - Babos T. 2 - 1  
D. Vekic - M. Sakkari 0 - 2  
Qiang Wang - T. Bacsinszky 2 - 1  
S. Rogers - C. Dolehide 1 - 2  
S. Stosur - L. Davis 2 - 1  
Y. Putintseva - A. van Uytvanck 2 - 1  
Tenisz (Indian Wells, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasatkina D / Pavlyuchenk - Arruabarrena/Parra Santon 0 - 2  
Mertens E / Schuurs D - Bertens/Larsson 2 - 0  
Rosolska A / Spears A - Hsieh S / Strycova B 1 - 2  
Tenisz (Indian Wells-selejtező, ffi.e)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sarkissian - M. McDonald 0 - 2  
B. Fratangelo - F. Auger Alliassime 0 - 2  
C. Norrie - C. Harrison 2 - 0  
C. Norrie - S. Stakhovsky 2 - 0  
C. Ruud - H. Laaksonen 2 - 0  
D. Sela - E. King 0 - 2  
L. Broady - N. Gombos 0 - 2  
M. Arevalo - P. Polansky 0 - 2  
M. Baghdatis - T. Kokkinakis 2 - 0  
M. Baghdatis - V. Millot 2 - 0  
M. Berrettini - D. Kudla 2 - 0  
M. Berrettini - P. Polansky 1 - 2  
M. Giron - S. Stakhovsky 1 - 2  
M. Krueger - A. Bublik    
M. Mmoh - R. Ramanathan 0 - 2  
N. Mahut - R. Ojeda Lara 2 - 0  
R. Bemelmans - T. Smyczek 0 - 2  
R. Berankis - C. Ruud 2 - 1  
R. Berankis - D. King 2 - 0  
S. Kozlov - A. Menendez-Maceiras 0 - 2  
T. Daniel - M. McDonald 2 - 0  
Y. Bhambri - D. Novikov 2 - 0  
Y. Bhambri - R. Ramanathan 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells-selejtező, női e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Zvonareva - B. Pera 2 - 1  
Tenisz (Santiago, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - T. Robredo 1 - 2  
C. Taberner - M. Cecchinato 1 - 2  
F. Bagnis - C. Gomez-Herrera 0 - 2  
G. Andreozzi - P. Krstin 2 - 0  
G. Elias - J. Kovalik 0 - 2  
G.M. Moroni - S. Ofner 2 - 0  
R. Dutra da Silva - H. Casanova 2 - 0  
R. Olivo - T. Bellucci 0 - 2  
Tenisz (Santiago, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrios Vera M / Hernande - Agamenone F / Galdos S 2 - 0  
Cachin P / Quiroz R - De Paula F / Souza J 1 - 2  
Clezar G / Domingues J - Bagnis F / Behar A 0 - 2  
Saez J / Tabilo A - Kovalik J / Ofner S    
Tenisz (Zhuhai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hurkacz - I. Ivashka 2 - 0  
M. Granollers - Soon Woo Kwon 0 - 2  
M. Kecmanovic - J. Jung 1 - 2  
M. Moraing - Y. Maden 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N / Uchiyama Y - Wang C / WU D    
Barki J / LI Z - Ignatik U / Weissborn T-S 0 - 2  
Bolt A / Kubler J - Hsieh C-P / Junaid R 2 - 1  
Elgin M / Siljestrom A - Jung J / Rungkat C 0 - 2  
Matsui T / Yi C H - Molchanov D / Zelenay I 1 - 2  
Tollaslabda (German Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - P. Abian 0 - 2  
C. Jonatan - L. Corvee 2 - 0  
Dong Keun Lee - K. Tsuneyama 0 - 2  
E. Holst - Ng Ka Long Angus 0 - 2  
Hyun Il Lee - K. Phetpradab 2 - 1  
K. Bruun - G. Anthony    
Kan Chao Yu - Yuxiang Huang 0 - 2  
M. Caljouw - K. Koljonen 2 - 0  
S. Avihingsanon - Jen Hao Hsu 2 - 0  
T. Saensomboonsuk - K. Wangcharoen 0 - 2  
Tien Chen Chou - Hyeok Jin Jeon 2 - 0  
Tzu Wei Wang - K. Momota 0 - 2  
V. Malkov - Dan Lin 0 - 2  
W.K.V. Wong - S. Dey    
Wan Ho Son - K. Nishimoto 1 - 2  
Zhao Junpeng - Yuqi Shi 1 - 2  
Tollaslabda (German Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - He J / Tan Q 2 - 1  
Antonsen K / Nohr N - Attri M / Sumeeth R B 2 - 0  
Arends J / Jille R - Inoue T / Kaneko Y 0 - 2  
Astrup Sor./Skaarup Rasm. - Hoki T / Kobayashi Y    
Briggs P / Wolfenden T - Beck R / Magee S 1 - 2  
Ellis M / Langridge C - Ahsan M / Setiawan H 0 - 2  
Endo H / Watanabe Y - Goh V S / Tan W K 1 - 2  
Isriyanate T / Namdash K - Yao C L / Han Y P 2 - 1  
Jansen J R / Zurwonne J - Han C / Zhou H 0 - 2  
Kamura T / Sonoda K - Arjun M R / Shlok R 2 - 0  
Kittinupong K / Dechapol - Conrad-Peterson/Kolding 0 - 2  
Kuna-Anuvit P / Trinkajee - Kim W H / Seo S J 0 - 2  
Lamsfuss M / Seidel M E - Liao M C / Su C H 0 - 2  
Lee J-H / Lee Y - ONG Y S / Teo E Y 2 - 1  
Maas J / Tabeling R - Chen H L / Wang C-L 2 - 1  
Pratama A / Saputra R A - Chung E S / Kim D Y 2 - 1  
Tollaslabda (German Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - Mic. Li 2 - 0  
A. Yamaguchi - M. Blichfeldt 2 - 0  
Beiwen Zhang - Chia Hsin Lee 2 - 0  
Br. Tam - K. Gilmour 2 - 1  
F. Fitriani - Ji Hyun Sung 0 - 2  
Fangjie Gao - B. Corrales 2 - 0  
Hyo Min Kim - P. Chochuwong 2 - 0  
L. Heim - S. Kawakami 0 - 2  
L. Kjaersfeldt - Yu Po Pai 0 - 2  
L.A. Mainaky - N. Jindapon 0 - 2  
M. Poulsen - N. Yigit 1 - 2  
Mei Hui Chiang - E. Kosetskaya 2 - 0  
N. Okuhara - Ngan Yi Cheung 2 - 1  
S.S.Y. Cheah - Yufei Chen 0 - 2  
Say. Sato - Jin Wei Goh 2 - 0  
Xiaoxin Chen - Jang Mi Lee 2 - 0  
Tollaslabda (German Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amitrapai S / Chochuwong - Fukushima Y / Hirota S 0 - 2  
Birch C / Pugh J - Awanda A S / Ni Ketut M I 1 - 2  
Chang Y N / Kim H R - Chayanit C / Muenwong P 2 - 0  
Chen Q / Jia Y F - Paewsampran S / Supajirakul P 2 - 0  
Chiang K H / Hung S H - Delrue D / Palermo L 2 - 0  
Finne-Ipsen J / Soby R - Kim S Y / Kong H Y 0 - 2  
Fruergaard M / Thygesen S - Kaminski L / Pohl H 2 - 0  
Hogstrom A / Nistad C - Kittiharakul J / Prajongj 0 - 2  
Lee S H / Shin S C - Huang D / YU Z 1 - 2  
Morozova O / Chervyakova - Haris D D / Pradipta R A 0 - 2  
Piek S / Seinen C - Herttrich I / Nelte C 0 - 2  
Smith L / Walker S - Du Y / Li Y H 0 - 2  
Stoeva G / Stoeva S - Hsu Y C / Wu T J 2 - 1  
Tanaka S / Yonemoto K - Boje A / Lundgaard S 2 - 0  
Tang J / YU X - Matsumoto M / Nagahara W 0 - 2  
Tollaslabda (German Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Jordan P / Oktavianti M D 0 - 2  
Chopra P J / Siki Reddy N - Chang K-C / Cheng C Y 2 - 1  
Gicquel T / Delrue D - Choi S G / Chae Y J 0 - 2  
Higashino A / Watanabe Y - Kaneko Y / Yonemoto K 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budvanszka Rivijera Budva - Mornar 6 - 8  
Partizan Belgrád - Jadran Herceg Novi 8 - 11  
Vízilabda (OB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szentes - UVSE 9 - 7  
Szombathely - Pécs 6 - 14  
Vízilabda (OB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Eger 7 - 13  
Miskolc - Szolnok 8 - 16  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Catania 7 - 8  
Brescia - Canottieri Napoli 12 - 4  
Florentia - Posillipo Napoli 10 - 8  
SM Verona - Recco 7 - 8  
Torino - Lazio 9 - 11  
Trieste - Ortigia 5 - 8  

 

2018.03.06.
Floorball (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Storvreta 13 - 8  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dina Moszkva - Progressz Glazov 0 - 6  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Vipiteno/Sterzing (1.m.) 7 - 5  
Feldkirch - Val Pusteria (1.m.) 0 - 2  
Jesenice - Olimpija Ljubljana (1.m.) 4 - 3  
Renon/Ritten - Salzburg 2 (1.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fife - Edinburgh 6 - 1  
Nottingham - Dundee 3 - 4  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kladno - Prostejov (5.m.) 3 - 2  
Motor Ceske Budejovice - Havirov (5.m.) 3 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Litvínov 3 - 3  
Mladá Boleslav - Jihlava 5 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Sparta Praha (1.m.) 2 - 2  
Olomouc - Zlín (1.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Gomel (4.m.) 4 - 2  
Himik Novopolock - Nyeman Grodno (4.m.) 4 - 8  
Lida - Junoszt Minszk (4.m.) 1 - 2  
Metallurg Zslobin - Sahtar Szoligorszk (4.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kookoo - Ässät 2 - 5  
Lukko - Jukurit 1 - 1  
Tappara - Kärpät 5 - 1  
Vaasan Sport - Turku PS 4 - 4  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamonix-Morzine - Strasbourg 0 - 2  
Epinal - Nice 6 - 4  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szocsi - Jokerit (3.m.) 2 - 7  
Torp. Nyizsnyij Novgorod - Lokomotív Jaroszlavl (3.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebie - Podhale Nowy Targ (6.m.) 3 - 4  
Unia Oswiecim - Comarch Cracovia (6.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Lett bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zemgale/LLU - Mogo Riga (6.m.)    
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Toronto 5 - 3  
Dallas - Ottawa 2 - 2  
Edmonton - Arizona 3 - 3  
Pittsburgh - Calgary 3 - 3  
Vancouver - NY Islanders 3 - 3  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Heilbronn (1.m.) 1 - 3  
Ravensburg - Crimmitschau (1.m.) 4 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Växjö 2 - 1  
HV 71 - Lulea 7 - 1  
Linköping - Rögle 0 - 3  
Malmö - Färjestad 3 - 1  
Mora - Brynäs 6 - 2  
Skelleftea - Djurgarden 3 - 1  
Örebro - Karlskrona 5 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Nitra 4 - 3  
Kosice - B. Bystrica 4 - 4  
Nove Zamky - Poprad 2 - 1  
Trencin - Zilina 5 - 0  
Zvolen - Liptovsky Mikulas 5 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juzsnij Ural Orszk - Ermak Angarszk (6.m.) 1 - 3  
Metallurg Novokuznyeck - Szarjarka Karaganda (6.m.) 4 - 2  
Kerékpár (Párizs-Nizza)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Párizs-Nizza, 3. szakasz 2018    
Kerékpár (Párizs-Nizza, 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kristoff - J. Degenkolb 0 - 1  
B. Mollema - Ser.L. Henao 1 - 0  
E. Viviani - A. Demare 0 - 1  
G. Izaguirre Insausti - T. Wellens 1 - 0  
J. Alaphilippe - M. Teunissen 0 - 1  
L.L. Sanchez Gil - D. Martin 1 - 0  
M.C. Nielsen - C. Barbero 1 - 0  
R. Gesink - S. Yates 1 - 0  
T. Gallopin - D. Teuns 1 - 0  
W. Poels - J.E. Chaves Rubio 0 - 1  
Kosárlabda (Balti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tartu Ulikool - Rapla 76 - 47  
Kosárlabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Karsiyaka 74 - 68  
Zielona Gora - Monaco 82 - 84  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sorocabana - Flamengo 63 - 70  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goyang - Changwon Sakers 101 - 74  
Ulsan Mobis Phoebus - Wonju Dongbu 59 - 78  
Kosárlabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - UNIKSZ Kazany (1.m.) 83 - 75  
Darussafaka - Buducnost Podgorica (1.m.) 57 - 54  
Lok.Kubany Krasznodar - Gran Canaria (1.m.) 79 - 74  
Reggio Emilia - Zenit Szentpétervár (1.m.) 75 - 61  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Donar Groningen - U-Banca Cluj 103 - 76  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Lille 71 - 47  
Caen - Charleville-Mezieres 76 - 87  
Fos-sur-Mer - Rouen 83 - 71  
Le Havre - Denain 63 - 76  
Poitiers - Evreux 81 - 89  
Quimper - Orleans 76 - 92  
Roanne - Nantes 80 - 45  
St-Chamond - Aix Maurienne 80 - 75  
Vichy-Clermont - Nancy 77 - 74  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Tropang Texters (1.m.) 106 - 93  
Star Hotshots - Globalport Batang Pier (1.m.) 86 - 79  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Naharia - Maccabi Rishon 79 - 89  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Nishinomiya 89 - 60  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzhou - Shenzhen (2.m.) 112 - 116  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Dabrowa Gornicza 83 - 63  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Boston 89 - 105  
Cleveland - Detroit 112 - 90  
Indiana - Milwaukee 92 - 89  
LA Lakers - Portland 103 - 108  
Miami - Phoenix 125 - 103  
San Antonio - Memphis 100 - 98  
Utah - Orlando 94 - 80  
Kézilabda (Dán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus Utd. - Viborg 24 - 25  
Odense - Esbjerg 33 - 23  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Veszprém 23 - 29  
Kézilabda (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Göppingen 31 - 30  
R-N. Löwen Kronau - DHfK Leipzig 35 - 23  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - Dinamo-Viktor Sztavropol 28 - 26  
Szpartak Moszkva - Permszkije Medvegyi 34 - 32  
Kézilabda (SEHA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Pancevo - Vardar Pro Skopje 23 - 27  
RK Zagreb - Gorenje Velenje 26 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Ricoh HK 35 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skara - Kristianstad 16 - 21  
Labdarúgás (Afrikai BL-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - CF Mounana 4 - 0  
Sahel (TUN) - Plateau Utd. 4 - 2  
Young Africans - Township Rollers 1 - 2  
Labdarúgás (Angol EFL Trophy, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shrewsbury - Yeovil 1 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Walsall - Rochdale 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Accrington - Morecambe 1 - 0  
Cheltenham - Notts County 1 - 1  
Mansfield - Lincoln 1 - 1  
Newport - Forest Green 3 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Middlesbrough 0 - 1  
Burton - Brentford 0 - 2  
Cardiff - Barnsley 2 - 1  
Fulham - Sheffield Utd. 3 - 0  
Hull City - Millwall 1 - 2  
Norwich - Nottingham 0 - 0  
Preston - Bristol City 2 - 1  
QPR - Derby County 1 - 1  
Reading - Bolton 1 - 1  
Sheffield Wed. - Ipswich 1 - 2  
Sunderland - Aston Villa 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Hartlepool 2 - 1  
Chester - Dover 0 - 2  
Sutton Utd. - Woking 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferro Carril Oeste - Quilmes 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Boca Juniors 2 - 0  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Porto 0 - 0  
Paris SG - Real Madrid 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Ludogorec Razgrad 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osnabrück - Meppen 2 - 2  
Paderborn - Magdeburg 1 - 1  
Unterhaching - Erfurt 1 - 1  
Wehen - Lotte 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
O'Higgins - Dep. Temuco 2 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose de Oruro - El Nacional Quito 1 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Assiouty - ENPPI 1 - 1  
Ismaily - Wadi Degla 2 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Gnistan 6 - 0  
Labdarúgás (Finn Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Honka Akatemia 3 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Rudes    
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paks - Újpest 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Vercelli 2 - 2  
Perugia - Brescia 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuneo - Pro Piacenza 2 - 3  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitatea Craiova - Dinamo Bukarest 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Ayr Utd.    
Alloa - Arbroath 5 - 3  
Forfar - Raith Rovers    
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Stenhousemuir    
Cowdenbeath - Clyde    
Elgin - Stirling    
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Queen of South    
Dunfermline - Inverness CT    
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Fateh - Al-Baten 5 - 2  
Al-Ittifaq (KSA) - Al-Faisaly 0 - 0  
Ohud Medina - Al-Faiha 2 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaran Hrvatini - Domzale 0 - 4  
Maribor - Rudar Velenje 2 - 2  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantep Bld. Spor - Ümraniyespor 2 - 0  
Manisaspor - Giresunspor 0 - 4  
Samsunspor - Elazigspor 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zirka Kropivnickij - Olekszandria 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Bosznia-Hercegovina    
Szlovénia - Szerbia 2 - 2  
Labdarúgás (Walesi FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carmarthen - Aberystwyth 1 - 3  
Connah's Quay - TNS 2 - 1  
Llandudno FC - Newtown 0 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Lokomotív Taskent 3 - 2  
Zob Ahan - Al-Wahda 2 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Esteghlal T. 2 - 2  
Al-Hilal (KSA) - Al-Rayyan 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonbuk - Tianjin Quanjian 6 - 3  
Kashiwa R. - Kitchee 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buriram Utd. - Cerezo Osaka 2 - 0  
Guangzhou Evergrande - Jeju 5 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dungannon - Ballymena Utd. 2 - 3  
Glenavon - Crusaders 1 - 6  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Suwon Kepco 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Caltex - Hwaseong IBK 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Halkbank Ankara (2.m.) 3 - 0  
Vakifbank Istanbul - Besiktas (2.m.) 3 - 0  
Strandfoci (Copa America)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Chile 13 - 1  
Ecuador - Uruguay 4 - 4  
Ecuador - Venezuela 9 - 3  
Tenisz (Indian Wells-selejtező, ffi.e)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Sela - N. Rubin 2 - 0  
E. King - M. Klizan 2 - 1  
K. King - A. Bublik 0 - 2  
M. Basic - M. Krueger 0 - 2  
N. Mahut - Gon. Oliveira 2 - 0  
R. Bemelmans - T. Boyer 2 - 0  
R. Ojeda Lara - C. Hemery 2 - 1  
S. Korda - T. Smyczek 1 - 2  
T. Daniel - E. Song 2 - 0  
V. Millot - Y. Hanfmann 2 - 0  
V. Pospisil - B. Nakashima 2 - 0  
Tenisz (Indian Wells-selejtező, női e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiick - S. Sorribes Tormo 1 - 2  
A. Kratzer - S. Vickery 0 - 2  
A. Tomljanovic - M. Duque Marino 2 - 0  
A. Tomljanovic - S. Sorribes Tormo 0 - 2  
J. Larsson - K. Nara 0 - 2  
J.B. Teichmann - Y. Wickmayer 0 - 2  
K. Bondarenko - V. Lapko 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - K. Ahn 2 - 0  
L. Chirico - J. Cepelova 0 - 2  
M. Brengle - R. Hogenkamp 2 - 0  
M. Niculescu - R. Vinci 2 - 0  
N. Gibbs - A. Petkovic 1 - 2  
S. Lisicki - S. Kenin 0 - 2  
Su-Wei Hsieh - B. Krejcikova 2 - 0  
T. Townsend - A. Petkovic 2 - 0  
V. Lapko - S. Kenin 1 - 2  
Y-Y. Duan - J. Cepelova 2 - 0  
Y-Y. Duan - K. Kucova 2 - 0  
Tenisz (Santiago, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
An. Martin - G. Andreozzi 0 - 2  
C. Taberner - P. Cachin 2 - 0  
F. Arguello - T. Bellucci 0 - 2  
F. Bagnis - C. Moutet 2 - 0  
H. Casanova - A. Tabilo 2 - 1  
J. Kovalik - A. Giannessi 2 - 1  
J. Souza - C. Gomez-Herrera 0 - 2  
M. Bourgue - C. Garin 1 - 2  
R. Dutra da Silva - J. Domingues 2 - 0  
S. Bolelli - M. Cecchinato 0 - 2  
T. Monteiro - G.M. Moroni 0 - 2  
Tenisz (Santiago, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Duran G - Arguello F / Sousa P    
De Greef A / Lopez Perez - Arneodo R / Eysseric J 1 - 2  
Giannessi A / Olivo R - Barrios Vera M / Hernandez-Fernandez    
Gonzalez M / Molteni A - Nunez Leal V / Rodriguez Taverna S 2 - 0  
Lipovsek Puches T / Londe - Agamenone F / Galdos S 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - A. Bolt 0 - 2  
Di Wu - Zihao Xia 2 - 0  
J. Kubler - M. Banes 2 - 0  
J. Zopp - J.A. Munar Clar 0 - 2  
Jor. Thompson - M. Kecmanovic 0 - 2  
S. Caruso - G. Soeda 2 - 0  
T. Ito - S. Napolitano 0 - 2  
Y. Takahashi - M. Jaziri 0 - 2  
Y. Uchiyama - I. Ivashka 0 - 2  
Zhizhen Zhang - O. Otte 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers/Granollers - Bury A / Peng H Y 0 - 2  
Hsieh C-P / Junaid R - Draganja/Draganja 2 - 0  
Moraing M / Otte O - Gong M-X / Zhang Z 0 - 2  
Tollaslabda (German Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends J / Piek S - Fischer Nielsen J / Boje 2 - 0  
He J / Du Y - Kaisti A / Nystrom J 2 - 0  
Lee C H R / Chau H W - Isriyanet T / Chochuwong 1 - 2  
Lee Y / Hsu Y C - Tabeling R / Seinen C 2 - 1  
Lu C Y / Chiang K H - Seo S J / Na K H 1 - 2  
Maas J / Van Der Aar I - Hoki T / Matsumoto M 2 - 1  
Magee S / Magee C - Goh S H / Lai S J 1 - 2  
Mikkelsen M / Surrow M - Puavaranukroh D / Taeratt 1 - 2  
Seidel M E / Efler L - Ellis M / Smith L 0 - 2  
Tan K M / Lai P J - Nohr N / Thygesen S 0 - 2  
Tang C M / Tse Y S - Lamsfuss M / Herttrich I 2 - 1  
Wang C-L / Lee C H - Faizal H / Widjaja G E 2 - 0  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zagreb - Kotor 18 - 10  
Primorje Rijeka - Jadran Split 7 - 13  

 

2018.03.05.
Golf (Cologuard Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cologuard Classic 2018    
Golf (WGC - Mexico Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WGC - Mexico Championship 2018    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milwaukee - Wilkes-Barre/Scranton 2 - 2  
Stockton - San Diego 4 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herlev Eagles - Odense (3.m.) 3 - 2  
SönderjyskE - Gentofte (3.m.) 4 - 4  
Jégkorong (Fehérororsz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Gomel (3.m.) 3 - 3  
Himik Novopolock - Nyeman Grodno (3.m.) 1 - 3  
Lida - Junoszt Minszk (3.m.) 1 - 3  
Metallurg Zslobin - Sahtar Szoligorszk (3.m.) 4 - 6  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtomobil. Jekatyerinburg - Metallurg Magnyitogorszk (2.m.) 2 - 1  
Barsz Kazany - Amur Habarovszk (2.m.) 3 - 2  
CSZKA Moszkva - Szpartak Moszkva (2.m.) 1 - 0  
Szalavat Julajev Ufa - Avangard Omszk (2.m.) 2 - 7  
SZKA Szentpétervár - Szeversztal Cserepovec (2.m.) 7 - 4  
Traktor Cseljabinszk - Nyeftehim. Nyizsnyekamszk (2.m.) 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Winnipeg 2 - 3  
Minnesota - Detroit 4 - 1  
San Jose - Columbus 2 - 4  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Stavanger (3.m.) 4 - 0  
Lillehammer - Valerenga (3.m.) 6 - 1  
Sparta Sarpsborg - Manglerud (3.m.) 4 - 4  
Storhamar - Lorenskog (3.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Zug 3 - 2  
Bern - Servette 3 - 3  
Fribourg - Lausanne 3 - 2  
Kloten - Langnau Tigers 3 - 4  
Lugano - Davos 5 - 0  
Zürich Lions - Biel 1 - 4  
Kerékpár (Párizs-Nizza)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Párizs-Nizza, 2. szakasz 2018    
Kerékpár (Párizs-Nizza, 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Greipel - A. Kristoff 1 - 0  
B. Jones - R. Gibbons 1 - 0  
D. McLay - T. Boudat 0 - 1  
E. Viviani - A. Demare 1 - 0  
J. Degenkolb - M. Trentin 1 - 0  
M.C. Nielsen - C. Barbero 1 - 0  
N. Bouhanni - D. Groenewegen 0 - 1  
S. Bennett - P. Bauhauss 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Igokea - Crvena zvezda 76 - 82  
Zadar - Mega Bemax 95 - 91  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levicki Patrioti - Sencur Kranj 101 - 63  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NZ Breakers - Melbourne Utd. (2.m.) 78 - 78, h.u. 86 - 88  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universo/Vitória - Bauru 82 - 77  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Decin - Opava 78 - 71  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Yongin Blue Minx 63 - 76  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gravelines - Cholet 62 - 65  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - Alaska Aces (1.m.) 105 - 99  
RS Elasto Painters - Ginebra SM (1.m.) 80 - 88  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Arisz 86 - 66  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel Gilboa Galil 83 - 80  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Nishinomiya 109 - 74  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Turow Zgorzelec 75 - 66  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - New Orleans 109 - 126  
LA Clippers - Brooklyn 123 - 120  
Milwaukee - Philadelphia 118 - 110  
Sacramento - New York 102 - 99  
Toronto - Charlotte 103 - 98  
Washington - Indiana 95 - 98  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Brindisi 74 - 60  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tofas Bursa - Sakaryaspor 84 - 79  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ramnicu Valcea - U Cluj 34 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Guif 29 - 26  
Ystad IF - Redbergslids 33 - 28  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kína 2 - 0  
Portugália - Norvégia 2 - 0  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Kanada 0 - 3  
Svédország - Oroszország 3 - 0  
Labdarúgás (Algarve Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Hollandia 0 - 0  
Japán - Dánia 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Atl. Los Andes 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Olimpo Bahia Blanca 1 - 0  
Racing Club - Vélez Sarsfield 2 - 1  
San Martin SJ - Independiente 0 - 4  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - CSZKA Szófia 0 - 2  
Vereja - Pirin Blagoevgrad 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ingolstadt - Bochum 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Union La Calera - Curico Unido 0 - 0  
Universidad de Chile - Antofagasta 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprus Kupa, női, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Olaszország 2 - 2  
Svájc - Wales 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprus Kupa, női, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Ausztria 2 - 0  
Spanyolország - Csehország 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprus Kupa, női, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Koreai NDK 0 - 0  
Magyarország - Szlovákia 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Horsens 1 - 1  
Silkeborg - Midtjylland 1 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (EGY) - Smouha 2 - 0  
Al-Mokawloon Arab - Tanta 1 - 1  
El Entag El Harby - El Daklyeh 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lorient - Le Havre 1 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Szmirnisz - Panetolikosz 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Sittard - Maastricht 3 - 0  
PSV 2 - Emmen 1 - 1  
Utrecht 2 - Den Bosch 1 - 1  
Labdarúgás (Indiai I-Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shilong Lajong - East Bengal 2 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Katamon - Hapoel Hadera 0 - 1  
Hapoel TA - Hapoel Kfar Saba 4 - 0  
Ironi Nesher - Hapoel Marmorek 0 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Haifa - Hapoel Haifa 0 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Independiente SF 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jagiellonia Bialystok - Wisla Krakkó 2 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Tigres 0 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - New York City FC 0 - 2  
Los Angeles Galaxy - Portland 2 - 1  
Vancouver - Montreal 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Rosenborg    
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva 2 - Fakel Voronyezs 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Independiente FBC 0 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Portimonense 3 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crystal Palace - Manchester Utd. 2 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitatea Craiova - Astra Giurgiu    
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Las Palmas 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaduz - Servette 2 - 1  
Winterthur - Xamax 4 - 4  
Labdarúgás (Szaúdi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Taawon 2 - 5  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trabzonspor - Besiktas 0 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Gharafa - Al-Ahli (KSA) 1 - 1  
Al-Jazeera (UAE) - Tractor Tabriz 0 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nasaf Qarshi - Al-Sadd 1 - 0  
Persepolis - Al-Wasl 2 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Chemik Police 0 - 3  
Budowlani Lodz - Impel Wroclaw 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Casalmaggiore 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leningradka Szentpétervár - Dinamo Moszkva (2.m.) 2 - 3  
Proton Szaratov - Jenyiszej Krasznojarszk (2.m.) 1 - 3  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Uralocska Jekatyerinburg (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Torul Genclik 3 - 1  
Jeopark Kula - Inegol Bld. Spor 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canakkale Bld. Spor - Ilbank Ankara 3 - 0  
Seramiksan - Kameroglu Beylikduzu 2 - 3  
Tenisz (Indian Wells-selejtező, női e.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Zhao - K. Ahn 1 - 2  
F. Abanda - R. Hogenkamp 0 - 2  
F. Schiavone - J.B. Teichmann 1 - 2  
J. Fett - B. Pera 0 - 2  
J. Larsson - Ar. Rodionova 2 - 0  
Ka. Kozlova - A. Kratzer 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - O. Jabeur 2 - 1  
M. Brengle - A. Rus 2 - 0  
M. Niculescu - Ann Li 2 - 0  
P. Parmentier - V. Duval    
R. Peterson - S. Vickery    
R. Vinci - E. Rodina 2 - 0  
Su-Wei Hsieh - R. Ozaki 2 - 0  
T. Townsend - N. Broady 2 - 0  
V. Zvonareva - V. Duval 2 - 0  
Y. Wickmayer - V. Golubic 2 - 0  
Yafan Wang - K. Nara 0 - 2  
Tenisz (Santiago, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Lopez-Perez - R. Olivo 1 - 2  
G. Clezar - T. Bellucci    
G. Elias - M.T. Barrios Vera 2 - 0  
P. Krstin - A. De Greef 2 - 1  
S. Ofner - G. Lama 2 - 1  
T. Robredo - P. Sousa 2 - 0  
Tenisz (Zhuhai, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - M. Moraing 0 - 2  
J. Jung - Ze Zhang 2 - 0  
M. Granollers - L. Sonego 2 - 0  
Soon Woo Kwon - U. Ignatik    
V. Galovic - H. Hurkacz 0 - 2  
Zhe Li - Y. Maden 0 - 2  
Tenisz (Zhuhai, Kína, Selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - R. Slobodchikov 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,