Tippmix eredmények - 2018. március 26. - április 1.

2018-03-26
Tippmix eredmények - 2018. március 26. - április 1.
2018.04.01.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Swans - Port Adelaide 71 - 94  
Western Bulldogs - West Coast Eagles 70 - 121  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - SK Wyverns 1 - 13  
KT Wiz - Doosan Bears 9 - 4  
LG Twins - Kia Tigers 6 - 5  
Samsung Lions - Nexen Heroes 6 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 8 - 3  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 3 - 1  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 3 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 5 - 4  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 12 - 3  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 1 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guerreros de Oaxaca - Diablos Rojos del Mexico 3 - 12  
Leones de Yucatan - Piratas de Campeche 5 - 4  
Pericos de Puebla - Bravos de Leon 11 - 6  
Pericos de Puebla - Bravos de Leon (20:00) 6 - 3  
Rieleros de Aguascaliente - Algodoneros Union Laguna 2 - 3  
Saraperos de Saltillo - Tecolotes de Nuevo Laredo 9 - 10  
Sultanes de Monterrey - Acereros de Monclova 4 - 3  
Tigres de Quintana Roo - Olmecas de Tabasco 11 - 5  
Toros de Tijuana - Generales de Durango 9 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 1 - 2  
Atlanta - Philadelphia 15 - 2  
Baltimore - Minnesota 2 - 6  
Baltimore - Minnesota (19:05) 0 - 7  
Cincinnati - Washington 5 - 6  
Detroit - Pittsburgh (19:10) 0 - 1  
Kansas City - Chicago WS 3 - 4  
Kansas City - Chicago WS (20:15)    
LA Dodgers - San Francisco 5 - 0  
Miami - Chicago Cubs 6 - 10  
Miami - Chicago Cubs (19:10) 6 - 0  
NY Mets - St. Louis 1 - 5  
Oakland - LA Angels 4 - 7  
San Diego - Milwaukee 3 - 7  
Seattle - Cleveland 5 - 4  
Tampa Bay - Boston 2 - 3  
Tampa Bay - Boston (19:10) 1 - 2  
Texas - Houston 2 - 8  
Toronto - NY Yankees 7 - 4  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - USA (Helyszín: USA) 7 - 5  
Hollandia - Svédország 2 - 5  
Japán - Dél-Korea 2 - 9  
Japán - Norvégia 4 - 8  
Kanada - Skócia 7 - 8  
Norvégia - Németország 8 - 2  
Norvégia - Olaszország 10 - 4  
Oroszország - Kína 7 - 6  
Skócia - Olaszország 6 - 4  
Svédország - Svájc 7 - 3  
USA - Hollandia 4 - 6  
USA - Japán 6 - 5  
Darts (German Darts Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - A. Alcinas 6 - 1  
D. Chisnall - D. Webster 5 - 6  
D. Gurney - R. Meikle 6 - 3  
G. Price - L. Humphries 1 - 6  
I. White - S. Bunting 6 - 4  
J. Cullen - Y. Meeuwisse 6 - 5  
J. Klaasen - J. Wade 4 - 6  
K. Anderson - A. Tabern 5 - 6  
K. Huybrechts - S. West 3 - 6  
M. King - M. Hopp 4 - 6  
M. Smith - C. Dobey 6 - 2  
M. Suljovic - D. Noppert 6 - 4  
M. van Gerwen - S. Lennon 6 - 5  
P. Wright - J. Payne 6 - 3  
R. Cross - J. Clayton 6 - 4  
S. Whitlock - K. Brown 4 - 6  
Floorball (Cseh bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno Bulldogs - Usti nad Labem (2.m.) 6 - 4  
Floorball (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chodov - Vitkovice (1.m.) 5 - 6  
Mladá Boleslav - Sparta Praha (2.m.) 5 - 3  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litomerice - Chrudim (2.m.) 2 - 4  
Golf (Houston Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston Open 2018    
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - San Diego 2 - 1  
Binghamton - Rochester 3 - 5  
Chicago Wolves - Texas Stars 1 - 1  
Hartford - Bridgeport 1 - 5  
Hershey - Laval 6 - 3  
Iowa - Tucson 3 - 4  
Lehigh Valley - Belleville 4 - 2  
Milwaukee - Grand Rapids 2 - 6  
Ontario Reign - Cleveland 5 - 3  
Rockford - San Jose Barracuda 5 - 3  
San Antonio - Stockton 1 - 4  
Springfield - Utica 5 - 6  
Syracuse - Charlotte 1 - 4  
Wilkes-Barre/Scranton - Providence 1 - 3  
Jégkorong (Brit Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Coventry 4 - 3  
Guildford - Sheffield 5 - 4  
Manchester - Fife 1 - 4  
Nottingham - Belfast 4 - 3  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Litvínov 4 - 1  
Kladno - Karlovy Vary 3 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Brno (2.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Esbjerg (3.m.) 4 - 4  
Herning - Rungsted (3.m.) 2 - 7  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Nyeman Grodno (3.m.) 0 - 3  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tuto - SaPKo (6.m.) 1 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Traktor Cseljabinszk (2.m.) 4 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - St. Louis 6 - 0  
Calgary - Edmonton 3 - 2  
Carolina - NY Rangers 1 - 2  
Dallas - Minnesota 4 - 1  
Las Vegas - San Jose 3 - 2  
Nashville - Buffalo 4 - 7  
New Jersey - NY Islanders 4 - 3  
Philadelphia - Boston 3 - 3  
Pittsburgh - Montreal 5 - 2  
Toronto - Winnipeg 1 - 3  
Jégkorong (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Csíkszereda (4.m.) 1 - 10  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Mora (4.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liptovsky Mikulas - Detva 0 - 3  
Skalica - Dukla Michalovce 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvolen - Trencin (2.m.) 3 - 3  
Kerékpár (Tour des Flandres)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour des Flandres 2018    
Kerékpár (Tour des Flandres)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - C. Laporte 1 - 0  
A. Kristoff - J. Degenkolb 1 - 0  
E. Theuns - E. Boasson Hagen 0 - 1  
G. van Avermaet - P. Gilbert 0 - 1  
M. Trentin - J. Stuyven 0 - 1  
M.C. Nielsen - S. Modolo 1 - 0  
P. Gilbert - M. Kwiatkowski 1 - 0  
P. Sagan - G. van Avermaet 0 - 1  
P. Sagan - M. Kwiatkowski 1 - 0  
T. Benoot - S. Vanmarcke 1 - 0  
W. van Aert - V. Nibali 1 - 0  
Z. Stybar - N. Terpstra 0 - 1  
Kosárlabda (ABA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buducnost Podgorica - Cedevita Zagreb (3.m.) 72 - 57  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Okapi Aalstar 61 - 73  
Charleroi Spirou - Mons 78 - 83  
Limburg - Basic-Fit Brussels 84 - 64  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Universo/Vitória (1.m.) 80 - 65  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Wonju Dongbu (3.m.) 82 - 92  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Paris Levallois 90 - 82  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Star Hotshots (3.m.) 111 - 87  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - AEK Athén 100 - 86  
Promitheasz Patra - Rethymno 94 - 72  
Kosárlabda (Görög bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dafni - PAOK 68 - 57  
Farosz Keracini - Eszperidesz Kallithea 60 - 55  
Proteasz Voula - Lefkada 73 - 63  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi Ashdod 78 - 82  
Hapoel Gilboa Galil - Maccabi Rishon 90 - 76  
Ironi Naharia - Hapoel Holon 81 - 99  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Chiba 88 - 106  
Kyoto - Ryukyu Okinawa 65 - 76  
Nagoya Dolphins - Shiga 66 - 82  
Nishinomiya - Shimane 69 - 61  
Osaka - Albirex Niigata 107 - 85  
Toyama - Yokohama 84 - 82  
Toyohashi Neophoenix - Mikawa Kariya 79 - 79, h.u. 89 - 92  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Toronto 110 - 99  
Charlotte - Philadelphia 102 - 119  
Chicago - Washington 113 - 94  
LA Clippers - Indiana 104 - 111  
Miami - Brooklyn 101 - 101, h.u. 109 - 110  
Sacramento - Golden State 96 - 112  
San Antonio - Houston 100 - 83  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - S. Oliver Würzburg 80 - 76  
Brose Bamberg - Ludwigsburg 80 - 73  
Ulm - Telekom Bonn 83 - 83, h.u. 87 - 94  
Öttinger Gotha - Bremerhaven 98 - 90  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Avellino 88 - 74  
Kosárlabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazanocska Kazany - Nagyezsda Orenburg (1.m.) 60 - 90  
Szpartak Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk (1.m.) 70 - 75  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Leyma Coruna 72 - 79  
Breogan Lugo - Saenz Horeca Araberri 106 - 98  
Caceres - Lleida 84 - 73  
Castello - Valladolid 97 - 98  
Huesca - Clavijo Calzados Robusta 62 - 79  
Manresa - Oviedo 70 - 68  
Melilla - Prat Joventut 62 - 69  
Palencia - Ourense 74 - 72  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Estudiantes 95 - 100  
Bilbao - Iberostar Tenerife 67 - 74  
Fuenlabrada - Betis 91 - 94  
Joventut Badalona - Gran Canaria 80 - 80, h.u. 92 - 91  
San Pablo Burgos - Obradoiro Monbus 86 - 77  
Unicaja Malaga - Real Madrid 88 - 89  
Valencia - Murcia 73 - 84  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zemun - Tamis Pancevo 71 - 78  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ilirija Ljubljana - Sentjur 97 - 72  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskisehirspor - Darussafaka 89 - 82  
Tofas Bursa - RH Gaziantepspor 95 - 95, h.u. 109 - 107  
Usak Sportif - Anadolu Efes 78 - 81  
Yesilgiresun - Galatasaray 97 - 90  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ormanspor - Cukurova 72 - 66  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Kalev/Cramo 96 - 85  
Lok.Kubany Krasznodar - Asztana 79 - 78  
Parma Permszkij Kraj - Jenyiszej Krasznojarszk 96 - 73  
VEF Riga - Nyizsnyij Novgorod 94 - 90  
Zenit Szentpétervár - Avtodor Szaratov 79 - 93  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Breszt Meskov 28 - 28  
Szeged - Kiel 28 - 27  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Silkeborg 24 - 25  
Odense - Viborg 25 - 20  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - St. Raphael 29 - 38  
Füchse Berlin - Lugi 34 - 25  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doukasz - Edessza 42 - 24  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Siófok 25 - 21  
Győr - Érd 27 - 23  
Magyar Kupa, női 2018    
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim-Metterzimmern - Eisenach 28 - 23  
TUSEM Essen - Hagen 30 - 19  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Melsungen 26 - 23  
Flensburg - DHfK Leipzig 30 - 27  
Lübbecke - Erlangen 27 - 27  
Minden - Lemgo 24 - 24  
Kézilabda (Román Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunarea Braila - Roman Neamt 28 - 24  
Ramnicu Valcea - CSM Bukarest 22 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Kristianstad (2.m.) 26 - 26  
Kézilabda (Svéd bajnokság,női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guif - Skövde (1.m.) 21 - 25  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Metaloplastika 29 - 25  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Chelsea 1 - 1  
Birmingham - Sunderland 2 - 0  
Manchester City - Reading 0 - 2  
Yeovil - Liverpool 0 - 4  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - Nueva Chicago 1 - 2  
Atl. All Boys - Sarmiento 1 - 1  
Dep. Flandria - Santamarina Tandil 1 - 1  
Guillermo Brown - Estudiantes San Luis 2 - 0  
Juventud Un. Gualeguaychu - San Martin de Tucuman 0 - 2  
Mitre Santiago del Estero - Quilmes 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Talleres Cordoba 2 - 1  
Chacarita Juniors - Arsenal Sarandí 2 - 2  
Defensa Justicia - River Plate 1 - 3  
Independiente - Atl. Tucuman 0 - 2  
Patronato Parana - Rosario Central 3 - 0  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Jets - Melbourne City 0 - 3  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapaz - Zira 0 - 0  
Qarabag Baku - Keshla 1 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Gent 0 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulte Waregem - OH Leuven 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Dunav Ruse 2 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Beroe Stara Zagora 1 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Potosi - Bolivar La Paz 1 - 6  
Universitario de Sucre - Destroyers Santa Cruz 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - E. Frankfurt 2 - 1  
Mainz - Mönchengladbach 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Holstein Kiel 1 - 1  
Bochum - Braunschweig 2 - 0  
Fürth - Union Berlin 2 - 1  
Regensburg - Erzgebirge Aue 1 - 3  
St. Pauli - Sandhausen 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hallescher FC - Erfurt 3 - 0  
Lotte - Bremen Amatőr 3 - 2  
Unterhaching - Magdeburg 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Curico Unido - Dep. Temuco 1 - 1  
Dep. Iquique - Universidad de Concepcion 1 - 3  
Dep. Union La Calera - Union Espanola 1 - 0  
Palestino - Antofagasta 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz Nicosia - Pafosz 3 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omonia Nicosia - Anorthoszisz Famaguszta 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokolov - Pardubice 0 - 0  
Vitkovice - Varnsdorf 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Zlín 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Aarhus GF 1 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Lyngby 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town City - Mamelodi Sundowns 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwangju - Daejeon Citizen 0 - 1  
Seongnam - Asan Mugunghwa 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Incheon 1 - 1  
Gangwon - Gyeongnam 1 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cuenca - El Nacional Quito 0 - 0  
LDU Quito - Independiente del Valle 2 - 1  
Tecnico Univ. Ambato - Emelec Guayaquil 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Szmolevicsi 1 - 0  
Gorodeja - Dnyepr Mogiljev 1 - 2  
Isloch - Torpedo Minszk 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Montpellier 1 - 3  
Guingamp - Bordeaux 2 - 1  
Lille - Amiens 0 - 1  
Lyon - Toulouse 2 - 0  
Nantes - St-Etienne 0 - 3  
Strasbourg - Metz 2 - 2  
Troyes - Nice 0 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Fleury 91 0 - 1  
Montpellier - Paris SG 3 - 0  
Paris FC - Bordeaux 1 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Panathinaikosz 3 - 0  
Apollon Szmirnisz - Larissza 3 - 0  
Kassziopi Kerkyra - Lamia 0 - 0  
Panioniosz - Xanthi 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feyenoord - Excelsior 5 - 0  
Groningen - Ajax 1 - 2  
Heracles - Heerenveen 1 - 2  
Venlo - Twente 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bengaluru - Gokulam Kerala 2 - 1  
Churchill Brothers - Mohun Bagan 1 - 2  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Ironi Kiryat Shmona 3 - 2  
Hapoel Haifa - Hapoel Raanana 0 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Tochigi 2 - 1  
Gifu - Kofu 3 - 4  
Matsumoto Yamaga - Omiya Ardija 3 - 2  
Mito - Machida Zelvia 0 - 1  
Oita Trinita - JEF United Chiba 4 - 0  
Okayama - Ehime 0 - 1  
Roasso Kumamoto - Albirex Niigata 3 - 1  
Tokushima - Tokyo Verdi 0 - 4  
Yokohama FC - Zweigen Kanazawa 0 - 4  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Urawa RD 2 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyzylzhar Petropavlovsk - Tobol Kostanay 1 - 2  
Sahtar Karagandy - Zhetysu Taldykorgan 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - América de Cali 4 - 0  
Dep. Cali - Independiente SF 3 - 0  
Dep. Pasto - Jaguares de Cordoba 0 - 1  
Junior de Barranquilla - Itagui Leones 1 - 0  
Once Caldas - Dep. La Equidad 3 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Enterprises Group - Liaoning Hongyun 0 - 1  
Hangzhou Greentown - Shanghai Shenxin 3 - 4  
Yanbian - Nei Mongol Zhongyou 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jiangsu - Tianjin Teda 2 - 1  
Shandong Luneng - Guizhou Zhicheng 0 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Spartaks Jurmala 1 - 0  
Rigas FS - METTA/LU 3 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ittihad Tanger - Olympique de Safi 1 - 0  
Olympique de Khouribga - Rapide Oued Zem 1 - 0  
Raja Casablanca - FUS Rabat 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América - Cruz Azul 2 - 1  
Lobos BUAP - Dep. Toluca 1 - 2  
Pachuca - Monterrey 1 - 2  
Queretaro - Puebla 2 - 1  
Tigres - Leon 4 - 1  
UNAM Pumas - Necaxa 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Portland 2 - 2  
Colorado - Philadelphia 3 - 0  
Houston - New England 0 - 2  
Kansas City - D.C. United 1 - 0  
Minnesota - Atlanta Utd. 0 - 1  
San Jose - New York City FC 1 - 2  
Seattle - Montreal 0 - 1  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csákvár - Cegléd 2 - 0  
Győr - Budafok 2 - 1  
Kazincbarcika - Gyirmót 2 - 3  
Kisvárda - Vác 1 - 0  
Mosonmagyaróvár - Budaörs 1 - 1  
MTK - Dorog 0 - 0  
Siófok - Békéscsaba 1 - 2  
Sopron - Nyíregyháza 4 - 5  
Szeged 2011 - Soroksár 2 - 0  
ZTE - Szolnok 2 - 3  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Portland 2 - 3  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Frankfurt 2 - 0  
Jena - Essen-Schönebeck 0 - 1  
Potsdam - Wolfsburg 0 - 1  
Sand - Bayern München 0 - 4  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva 2 - Olimp. Nyizsnyij Novgorod 2 - 2  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Krasznodar - Anzsi Mahacskala 1 - 1  
Rosztov - CSZKA Moszkva 1 - 2  
Ufa - Zenit Szentpétervár 1 - 2  
Ural Jekatyerinburg - Rubin Kazany 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mattersburg - Rapid Wien 2 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - Cerro Porteno 0 - 4  
Olimpia Asuncion - Dep. Capiata 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Stoke 3 - 0  
Chelsea - Tottenham 1 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - Viitorul Constanta 0 - 2  
FCS Bukarest - CSM Politechnika Iasi 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Hearts 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Sp. Gijón 1 - 3  
Gimnastic - Lugo 3 - 0  
La Hoya Lorca - Granada 3 - 2  
Osasuna - Tenerife 0 - 1  
Rayo Vallecano - Cadiz 1 - 1  
Sevilla B - Barcelona B 3 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Majadahonda 3 - 0  
Gimn. Segoviana - Deportivo B 1 - 0  
Rapido de Bouzas - Real Madrid B 0 - 0  
Union Adarve - Ponferradina 3 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirandes - Osasuna B 2 - 1  
R. Santander - Caudal Deportivo 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Hercules 1 - 0  
Elche - Villarreal B 0 - 0  
Lleida - Formentera 0 - 1  
Pena Deportiva - Atl. Saguntino 3 - 1  
Valencia B - Mallorca 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - UD Extremadura 3 - 2  
Las Palmas B - Badajoz 2 - 0  
San Fernando - Lorca Deportiva 3 - 1  
UCAM Murcia - Melilla 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Deportivo 1 - 0  
Eibar - Real Sociedad 0 - 0  
Espanyol - Alavés 0 - 0  
Leganes - Valencia 0 - 1  
Malaga - Villarreal 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Betis 1 - 0  
Barcelona - Tenerife 3 - 1  
Huelva - Madrid CCF 3 - 0  
Santa Teresa - Rayo Vallecano 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Jönköping Södra 2 - 1  
Landskrona - Falkenberg 2 - 3  
Öster - Degerfors 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Sirius 3 - 1  
Häcken - Kalmar 1 - 0  
Trelleborg - Göteborg 1 - 3  
Östersund - Djurgarden 0 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Baten - Al-Ittihad (KSA) 2 - 6  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Spartak Subotica 4 - 1  
Mladost Lucani - Crvena zvezda 2 - 5  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Trnava 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denizlispor - Ankaragücü 3 - 1  
Elazigspor - Manisaspor 8 - 1  
Eskisehirspor - Balikesirspor 1 - 3  
Istanbulspor - Rizespor 2 - 3  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Istanbul Basaksehir 1 - 2  
Galatasaray - Trabzonspor 2 - 1  
Göztepe Izmír - Kasimpasa 0 - 2  
Osmanlispor - Konyaspor 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sztal Kamjanszke - Olimpik Doneck 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariupol - Dinamo Kijev 2 - 3  
Zorya Luganszk - Sahtar Doneck 0 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - Atenas De San Carlos 5 - 0  
Defensor - Atl. River Plate 5 - 2  
Racing Montevideo - CA Cerro 1 - 2  
Torque - Penarol 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Kalev Tallinn 1 - 0  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Team Wellington 1 - 0  
Rögbi (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clermont - Racing-Metro 17 - 28  
Leinster - Saracens 30 - 19  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Gold Coast Titans 14 - 26  
St. George Illawarra - Newcastle Knights 30 - 12  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johannesburg Lions - Canterbury Crusaders 8 - 14  
Röplabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayi - Sichuan (1.m.) 0 - 3  
Shanghai - Beijing (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Jászberény (1.m.) 3 - 1  
Újpest - Nyíregyháza (1.m.) 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haching - Düren (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Ravenna (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modena - Cucine Lube Civitanova (2.m.) 3 - 1  
Trentino - Perugia (2.m.) 3 - 2  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afyon Bld. Spor - Fenerbahce (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Halkbank Ankara (1.m.) 0 - 3  
Sakk (Grenke Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - M. Bluebaum 0.5 - 0.5  
L. Aronian - A. Naiditsch 1 - 0  
M. Carlsen - Yifan Hou 1 - 0  
M. Vachier-Lagrave - V. Anand 1 - 0  
N. Vitiugov - G. Meier 1 - 0  
Strandröplabda (Göteborg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahman D / Annerstedt A - Nurminen J / Siren S 1 - 2  
Ahman D / Annerstedt A - Thole J / Wickler C 0 - 2  
Schnetzer F / Muellner D - Nurminen J / Siren S 2 - 0  
Thole J / Wickler C - Schnetzer F / Muellner D 2 - 0  
Tenisz (Charleston-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Dolehide - M. Doi 2 - 0  
Cl. Liu - I.M. Bara 2 - 1  
F. Di Lorenzo - A. Kudryavtseva 2 - 1  
G. Garcia Perez - K. Day 2 - 1  
M. Zanevska - D. Yastremska 2 - 1  
Sop. Chang - S. Soler-Espinosa 1 - 2  
Stollár F. - U. Eikeri 2 - 0  
V. Lapko - J. Pegula 2 - 0  
Tenisz (Le Gosier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - D. Kudla 2 - 0  
Tenisz (Le Gosier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bemelmans R / Eysseric J - Polansky P / Shamasdin A 2 - 0  
Bemelmans R / Eysseric J - Skupski N / Smith J-P 0 - 2  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - J. Isner 1 - 2  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty A / Vandeweghe C - Krejcikova/Siniakova 2 - 0  
Tenisz (Monterrey-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolsova Zadoinov - M. Bouzkova 0 - 2  
C. Lister - D. Jakupovic 0 - 2  
J. Cako - M. Bouzkova 0 - 2  
J. Jaksic - U.M. Arconada 0 - 2  
J. Loeb - D. Khazaniuk 0 - 2  
J. Paolini - A. Gamiz 2 - 0  
Miyu Kato - S. Santamaria 1 - 2  
P. Hon - V. Grammatikopoulou 0 - 2  
Y. Sizikova - C. Perrin 0 - 2  
Tenisz (San Luis Potosi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Cid Subervi - M. Arevalo 1 - 2  
Tenisz (San Luis Potosi, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arias B / Zeballos F - Arevalo-Gonzalez/ReyesVar 0 - 2  
Clarke J / Krawietz K - Arevalo-Gonzalez/ReyesVar 0 - 2  
Tenisz (St. Brieuc, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lestienne - R. Berankis 1 - 2  
Tollaslabda (Orleans Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Caljouw - R. Gemke 2 - 1  
Tollaslabda (Orleans Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lamsfuss M / Seidel M E - Shia C K / Tan W G 2 - 0  
Tollaslabda (Orleans Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Saito - M. Blichfeldt 2 - 0  
Tollaslabda (Orleans Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stoeva G / Stoeva S - Delrue D / Palermo L 2 - 0  
Tollaslabda (Orleans Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nohr N / Thygesen S - Kaesbauer P / Konon O 2 - 0  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sabadell - Eger 7 - 15  

 

 

2018.03.31.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Melbourne Demons 74 - 100  
Carlton - Gold Coast Suns 67 - 101  
Collingwood - Greater Western Sydney 79 - 95  
Fremantle - Essendon 106 - 90  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - SK Wyverns 1 - 12  
KT Wiz - Doosan Bears 20 - 8  
LG Twins - Kia Tigers 6 - 4  
Lotte Giants - NC Dinos 5 - 10  
Samsung Lions - Nexen Heroes 2 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 6 - 2  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 3 - 5  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 8 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 6 - 2  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 4 - 8  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 2 - 7  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guerreros de Oaxaca - Diablos Rojos del Mexico 6 - 5  
Leones de Yucatan - Piratas de Campeche 9 - 3  
Pericos de Puebla - Bravos de Leon 11 - 16  
Rieleros de Aguascaliente - Algodoneros Union Laguna 6 - 2  
Saraperos de Saltillo - Tecolotes de Nuevo Laredo 6 - 2  
Sultanes de Monterrey - Acereros de Monclova 3 - 16  
Tigres de Quintana Roo - Olmecas de Tabasco 4 - 5  
Toros de Tijuana - Generales de Durango 7 - 9  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 9 - 8  
Atlanta - Philadelphia 4 - 5  
LA Dodgers - San Francisco 0 - 1  
Miami - Chicago Cubs 2 - 1  
NY Mets - St. Louis 6 - 2  
Oakland - LA Angels 1 - 2  
Oakland - LA Angels (22:05) 3 - 8  
San Diego - Milwaukee 6 - 8  
Seattle - Cleveland 5 - 6  
Tampa Bay - Boston 0 - 1  
Texas - Houston 5 - 1  
Texas - Houston (22:05) 3 - 9  
Toronto - NY Yankees 2 - 4  
Toronto - NY Yankees (22:07) 5 - 3  
Curling (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Dél-Korea 4 - 7  
Kína - Svájc 6 - 5  
Oroszország - Kanada 6 - 7  
Svédország - Németország 6 - 5  
Darts (German Darts Grand Prix)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - Y. Meeuwisse 5 - 6  
D. Noppert - K. Ratajski 6 - 3  
D. Webster - J. Dekker 6 - 2  
J. Clayton - R. Berndt 6 - 5  
J. Payne - M. Rasztovits 6 - 5  
J. Wattimena - A. Tabern 5 - 6  
J. Wilson - A. Alcinas 2 - 6  
L. Humphries - W. O'Connor 6 - 2  
M. Langendorf - K. Brown 3 - 6  
M. Razma - J. Wade 2 - 6  
M. Schindler - C. Dobey 4 - 6  
N. Aspinall - S. Lennon 4 - 6  
R. Meikle - S. Taylor 6 - 2  
Ro.-Jo. Rodriguez - M. Hopp 4 - 6  
S. Bunting - C. Goedl 6 - 0  
S. West - P. Rowley 6 - 2  
Floorball (Cseh bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno Bulldogs - Usti nad Labem (1.m.) 1 - 3  
Floorball (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladá Boleslav - Sparta Praha (1.m.) 5 - 2  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köniz - Grasshoppers (3.m.) 5 - 5  
Wiler-Ersigen - Rychenberg Winterthur (3.m.) 7 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Politeh Szentpétervár - Szinara Jekatyerinburg 1 - 5  
Uhta - Avtodor Szmolenszk 2 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Braga 7 - 0  
Fabril Barreiro - Rio Ave 3 - 5  
Modicus Sandim - Azemeis 6 - 5  
Pinheirense - Belenenses 2 - 1  
Quinta dos Lombos - Leoes Porto Salvo 4 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Zaragoza 4 - 0  
Peniscola - Jaen 2 - 6  
Ribera Navarra - Parrulo Ferrol 4 - 3  
Santa Coloma - Magna Gurpea 2 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binghamton - Laval 3 - 2  
Grand Rapids - San Jose Barracuda 2 - 2  
Hartford - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 3  
Iowa - Tucson 4 - 6  
Lehigh Valley - Providence 2 - 0  
Manitoba - Toronto Marlies 2 - 3  
Manitoba - Toronto Marlies (21:00) 4 - 5  
Milwaukee - Texas Stars 5 - 3  
Ontario Reign - Bakersfield 6 - 0  
Rochester - Charlotte 3 - 3  
San Antonio - Stockton 5 - 3  
San Diego - Cleveland 3 - 1  
Springfield - Bridgeport 5 - 0  
Syracuse - Belleville 4 - 1  
Utica - Hershey 3 - 1  
Jégkorong (Brit Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fife - Manchester 1 - 4  
Sheffield - Guildford 5 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Plzen - Brno (1.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Erste Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erste Liga 2017/18    
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Diósgyőr (5.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SaPKo - Tuto (5.m.) 1 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Szentpétervár - CSZKA Moszkva (2.m.) 2 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - Los Angeles 1 - 1  
Boston - Florida 5 - 1  
Colorado - Chicago 5 - 0  
Detroit - Ottawa 2 - 0  
Las Vegas - St. Louis 3 - 3  
NY Islanders - Toronto 4 - 5  
NY Rangers - Tampa Bay 3 - 7  
Vancouver - Columbus 4 - 4  
Washington - Carolina 1 - 4  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frankfurt Löwen - Bietigheim/Bissingen (2.m.) 3 - 1  
Kaufbeuren - Riessersee (2.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mannheim - München (2.m.) 4 - 2  
Nürnberg - Eisbären Berlin (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Salzburg (4.m.) 5 - 2  
Südtirol Bolzano - Vienna Capitals (4.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brassó - Csíkszereda (3.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olten - Rapperswil (2.m.) 1 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Kloten (3.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Zürich Lions (3.m.) 2 - 3  
Biel - Lugano (3.m.) 3 - 6  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Timra - Karlskrona (4.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvolen - Trencin (1.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Ázsia Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Oji Eagles (4.m.) 3 - 1  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Adelaide (5.m.) 100 - 82  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liege - Leuven 70 - 72  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sorocabana - Mogi das Cruzes 69 - 74  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Caxias do Sul (1.m.) 75 - 75, h.u. 90 - 95  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Jindrichuv Hradec 89 - 94  
USK Praha - Kolin 60 - 84  
Usti nad Labem - MMCITE Brno 91 - 58  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomoucko Prostejov - Svitavy 87 - 85  
Opava - Decin 78 - 54  
Pardubice - Nymburk 73 - 69  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Slavia Praha (5.m.) 92 - 63  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Jeonju KCC Egis (2.m.) 89 - 80  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Roanne 63 - 85  
Poitiers - Caen 77 - 89  
Quimper - St-Chamond 89 - 86  
Vichy-Clermont - Evreux 92 - 89  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chalon sur Saone - Cholet 84 - 66  
Le Portel - Bourg 67 - 63  
Limoges - Monaco 82 - 74  
Nanterre - Reims 73 - 72  
Strasbourg - Boulazac 88 - 75  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roche Vendee - Union Hainaut 82 - 83  
Tarbes - Nantes Reze 74 - 56  
Villeneuve d'Ascq Lille - Flammes Carolo Ardennes 55 - 63  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amintasz Dafni - Arkadikosz Tripoli 91 - 65  
Apollon Patra - Kardica 73 - 78  
Doukasz - Holargosz 86 - 99  
Ethnikosz Pireusz - Marouszi 75 - 68  
Kasztoria - Ermisz Agiasz 77 - 59  
Lefkada - Iraklisz 87 - 89  
Pszihiko - AE Larissza 78 - 56  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kymi - Trikala 72 - 63  
Larissza-Farosz - Koloszosz Rodosz 79 - 77  
Panioniosz - Lavrio 72 - 71  
PAOK - Korivosz Amaliada 92 - 63  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jazine Arbanasi - KK Zagreb 101 - 97  
Skrljevo - Zabok 83 - 76  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Chiba 72 - 103  
Kawasaki Brave Thunders - Tokyo Alvark 89 - 73  
Kyoto - Ryukyu Okinawa 70 - 75  
Nagoya Dolphins - Shiga 66 - 82  
Nishinomiya - Shimane 75 - 94  
Osaka - Albirex Niigata 74 - 69  
Tokyo Sunrockers - Tochigi 64 - 76  
Toyama - Yokohama 88 - 97  
Toyohashi Neophoenix - Mikawa Kariya 52 - 84  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Guangdong (2.m.) 101 - 95  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Legia Varsó 90 - 73  
Gliwice - Szczecin 84 - 89  
Krosno - Turow Zgorzelec 66 - 87  
Starogard Gdanski - Asseco Gdynia 106 - 82  
Trefl Sopot - Ostrow Wielkopolski 82 - 86  
Zielona Gora - Start Lublin 94 - 72  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Lietuvos Rytas 73 - 81  
Neptunas Klaipeda - Juventus Utena 82 - 82, h.u. 87 - 91  
Vytautas Prienai - Lietkabelis 76 - 91  
Kosárlabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - ZTE 67 - 72  
PEAC-Pécs - Szekszárd 67 - 74  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 91 - 101  
Cleveland - New Orleans 107 - 102  
Dallas - Minnesota 92 - 93  
Houston - Phoenix 104 - 103  
LA Lakers - Milwaukee 112 - 112, h.u. 122 - 124  
New York - Detroit 109 - 115  
Oklahoma City - Denver 114 - 114, h.u. 125 - 126  
Orlando - Chicago 82 - 90  
Portland - LA Clippers 105 - 96  
Utah - Memphis 107 - 97  
Washington - Charlotte 107 - 93  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehingen - Hanau 67 - 102  
Hagen - Köln 86 - 93  
Hamburg - Heidelberg 82 - 81  
Kirchheim - Baunach 83 - 75  
Nürnberg - Trier 81 - 75  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giessen - Bayreuth 107 - 96  
Jena - Göttingen 103 - 92  
Oldenburg - Bayern München 100 - 77  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrara - Roseto 81 - 77  
Forli - Assigeco Piacenza 80 - 70  
Fortitudo Bologna - Montegranaro 74 - 63  
GSA Udine - Bergamo 72 - 72, h.u. 81 - 83  
Imola - Mantova 86 - 64  
Trieste - Verona 80 - 70  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuore Napoli - Scafati 70 - 77  
Legnano - Agrigento 85 - 81  
Rieti - Siena 77 - 79  
Trapani - Eurobasket Roma 83 - 83, h.u. 90 - 89  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Cantu 86 - 71  
Brindisi - Sassari 87 - 87, h.u. 105 - 98  
Cremona - Virtus Bologna 91 - 78  
Milano - Reggio Emilia 92 - 78  
Torino - Pistoia 77 - 84  
Trento - Capo D'Orlando 107 - 59  
Varese - VL Pesaro 88 - 68  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Palma - Iraurgi 56 - 80  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gipuzkoa - Baskonia Vitoria 72 - 84  
MoraBanc Andorra - Zaragoza 100 - 77  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Araski AES - Sant Adria 65 - 74  
Ferrol - Zamarat 110 - 65  
Gernika Bizkaia - Cadi La Seu d'Urgell 89 - 75  
Girona - Zaragoza 80 - 68  
P. Avenida - Campus Promete 80 - 51  
Vasco Gipuzkoa - Al-Qazeres Extremadura 67 - 57  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Radnicki Kragujevac - Zlatibor Cajetina 79 - 73  
Spartak Subotica - Vojvodina 73 - 97  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rogaska - Helios Domzale 90 - 86  
Sencur Kranj - Krka Novo Mesto 85 - 98  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LTHcast Skofja Loka - Celje 101 - 93  
Sezana - Podcetrtek 74 - 79  
Zlatorog Lasko - Polzela 78 - 83  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Banvitspor 79 - 64  
Buyukcekmece - Fenerbahce Ülker 80 - 88  
Sakaryaspor - Istanbul BB 86 - 95  
Trabzonspor - Karsiyaka 108 - 105  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana ASKI - Besiktas 72 - 79  
Galatasaray - AGÜ Kayserispor 86 - 58  
Mersin BB - Adana Botas 63 - 71  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Montpellier 30 - 28  
Veszprém - Skjern 34 - 29  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 1.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Esbjerg 25 - 26  
Nyköbing F. - Randers 24 - 19  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Magdeburg 27 - 26  
SZKA Minszk - Tatran Presov 34 - 27  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Koper 31 - 26  
Riihimaen Cocks - Nexe Nasice 20 - 22  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Granollers 30 - 37  
Chambery - Thun 27 - 22  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Chambray Touraine 24 - 28  
Bourg de Peage - Le Havre 35 - 27  
Fleury Loiret - Toulon 27 - 22  
Nantes - Metz 23 - 30  
Nice - Issy Paris 26 - 27  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fivosz Szikiesz - Kamatero 22 - 22  
HAN Szaloniki - Olympiakosz 20 - 39  
Panelliniosz - Drama 21 - 25  
PAOK - Diomidisz Argosz 36 - 25  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovac - Gorica 33 - 28  
Metalac - Sesvete 23 - 25  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porec - Varazdin 21 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legionowo - Kalisz 29 - 24  
Piotrkow Trybunalski - Chrobry Glogow 29 - 26  
Wybrzeze Gdansk - Gornik Zabrze 21 - 26  
Kézilabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Győr 25 - 25  
Siófok - Érd 23 - 23  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehérvár - Debrecen 25 - 25  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Hamm-Westfalen 26 - 23  
Bergischer HC - Rimpar 28 - 26  
Coburg - Saarlouis 32 - 29  
Rhein Vikings Neuss - Hildesheim 21 - 18  
Wilhelmshaven - Konstanz 31 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bensheim/Auerbach - Neckarsulm 29 - 19  
Bietigheim - Thüringer HC 23 - 26  
Buxtehude - Oldenburg 31 - 24  
Dortmund - Metzingen 28 - 32  
Nellingen - Blomberg-Lippe 26 - 36  
Rödertal - Göppingen 17 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Szungul Sznyezsinszk 31 - 30  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Moszkva - AGU-Adjif 28 - 23  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Fafe 26 - 20  
Belenenses - Arsenal da Devesa 27 - 25  
Sao Bernardo - Maia 23 - 22  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Avanca 23 - 22  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubius Galati - Municipal Craiova 20 - 21  
Kézilabda (Román Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Roman Neamt 38 - 24  
Ramnicu Valcea - Dunarea Braila 29 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AX Puente Genil - Huesca 22 - 26  
Morrazo Cangas - Zamora 22 - 21  
Valladolid - Quabit Guadalajara 31 - 30  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Kostolac - Jugovic Kac 37 - 27  
Zeleznicar - Sloga Pozega 31 - 24  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Krka Novo Mesto 35 - 29  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Harrach - Paradou 2 - 1  
Medea - Constantine 0 - 0  
Setif - Oran 4 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Walsall - Portsmouth 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Ipswich 1 - 0  
Hull City - Aston Villa 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Dep. Riestra 1 - 1  
Ferro Carril Oeste - Atl. Los Andes 4 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Racing Club 2 - 2  
Gimnasia LP - Argentinos Juniors 1 - 3  
Huracan - Banfield 1 - 1  
Newell's - Tigre 2 - 1  
Union SF - San Martin SJ 1 - 1  
Vélez Sarsfield - Estudiantes LP 3 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Roar - Central Coast Mariners 1 - 0  
Melbourne Victory - Western Sydney Wanderers 3 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Waasland Beveren 4 - 1  
Lierse - Mouscron-Peruwelz 0 - 3  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eupen - Beerschot Wilrijk 2 - 2  
Lokeren - St. Truiden 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Botev Plovdiv 4 - 1  
Ludogorec Razgrad - Vereja 5 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - Guabiro Montero 3 - 0  
Royal Pari Santa Cruz - San Jose de Oruro 0 - 2  
The Strongest - Nacional Potosi 0 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Dortmund 6 - 0  
Hannover - RB Leipzig 2 - 3  
Hertha BSC - Wolfsburg 0 - 0  
Hoffenheim - 1. FC Köln 6 - 0  
Leverkusen - Augsburg 0 - 0  
Schalke - Freiburg 2 - 0  
VfB Stuttgart - Hamburg 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duisburg - Kaiserslautern 1 - 4  
Dynamo Dresden - Nürnberg 1 - 1  
Heidenheim - Ingolstadt 1 - 2  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalen - Paderborn 0 - 5  
Chemnitz - Sonnenhof Grossaspach 2 - 3  
Fortuna Köln - Meppen 0 - 2  
Jena - Zwickau 2 - 1  
Karlsruhe - Münster 3 - 0  
Osnabrück - Rostock 1 - 1  
Wehen - Würzburg 0 - 2  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Univ.Catolica de Santiago 1 - 0  
Huachipato - Everton Vina Del Mar 2 - 0  
O'Higgins - San Luis de Quillota 4 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Katokopiasz - Alki Oroklini 4 - 3  
NEA Szalamina Famaguszta - Ermisz Aradippou 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Apollon Limasszol 3 - 0  
APOEL Nicosia - AEL Limasszol 3 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - MAS Taborsko 1 - 0  
Olympia Praha - Vlasim 1 - 1  
Opava - Znojmo 3 - 0  
Pribram - Zizkov 4 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Karvina 0 - 0  
Jablonec - Bohemians 1905 2 - 1  
Plzen - Mladá Boleslav 1 - 2  
Slovacko - Liberec 0 - 1  
Teplice - Sparta Praha 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, alsóház, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Helsingor 2 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaizer Chiefs - Baroka 1 - 0  
Maritzburg Utd. - Bloemfontein Celtic 2 - 1  
Ubuntu Cape Town - Free State Stars 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Suwon FC 0 - 1  
Busan I'Park - Ansan Greeners 1 - 1  
Seoul E-Land - Bucheon 2 - 4  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daegu - Jeonnam 1 - 1  
Jeju - Suwon Bluewings 0 - 1  
Jeonbuk - Sangju Sangmu 1 - 0  
Pohang - Ulsan 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Catolica de Quito - Delfin Manta 3 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Masry - Al-Ittihad (EGY) 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Torpedo Zogyino 2 - 1  
Gomel - Szluck 0 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Dinamo Breszt 0 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nancy - Reims 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Lyon Duchere 1 - 2  
Pau - Concarneau 4 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Marseille 1 - 3  
Labdarúgás (Francia Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Monaco 3 - 0  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atromitosz Periszteri - PAOK 0 - 2  
Levadiakosz - Olympiakosz 1 - 1  
Panetolikosz - Giannina 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - AZ Alkmaar 0 - 3  
PSV - NAC Breda 5 - 1  
Vitesse - Roda 0 - 3  
Willem II - Utrecht 3 - 2  
Zwolle - Sparta Rotterdam 2 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hajduk Split - Rijeka 1 - 1  
Inter Zapresic - Dinamo Zagreb 0 - 0  
Labdarúgás (Indiai Szuper Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chennaiyin - Aizawl 1 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foolad Khuzestan - Padideh Mashhad 1 - 0  
Paykan - Sepahan 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyoto - Kamatamare Sanuki 1 - 1  
Yamagata - Yamaguchi 0 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Shonan Bellmare 2 - 1  
FC Tokyo - Gamba Osaka 3 - 2  
Kashima A. - Sapporo 0 - 0  
Kawasaki Frontale - Sanfrecce Hiroshima 0 - 1  
Sagan Tosu - Nagoya GE 3 - 2  
Shimizu SP - Yokohama FM 0 - 1  
Vegalta Sendai - Nagasaki 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Kairat Almaty 1 - 1  
Akzhayik Ural - Irtis Pavlodar 1 - 0  
Atyrau - Ordabasy Shymkent 0 - 1  
FC Asztana - Kaisar Kyzylorda 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rionegro Aguilas - Dep. Tolima 1 - 3  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meizhou Meixian Techand - Meizhou Hakka 1 - 1  
Qingdao Huanghai - Zhejiang Yiteng 1 - 1  
Shijiazhuang - Dalian Transcendence 1 - 0  
Wuhan Zall - Heilongjiang Lava Spring 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Beijing Renhe 4 - 0  
Changchun Yatai - Guangzhou R&F 1 - 2  
Henan Jianye - Dalian Yifang 1 - 1  
Shanghai Shenhua - Hebei 4 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Odra Opole 2 - 1  
GKS Katowice - Zaglebie Sosnowiec 1 - 0  
GKS Tychy - Ruch Chorzow 2 - 0  
Gornik Leczna - Olsztyn 1 - 1  
Miedz Legnica - Chrobry Glogow 1 - 1  
Olimpia Grudziadz - Podbeskidzie Bielsko-B. 0 - 0  
Pogon Siedlce - Bytovia Bytow 1 - 1  
Puszcza Niepolomice - Stal Mielec 0 - 0  
Rakow Czestochowa - Wigry Suwalki 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Legia Varsó 1 - 0  
Gornik Zabrze - Sandecja Nowy Sacz 2 - 2  
Korona Kielce - Lechia Gdansk 1 - 0  
TBB Nieciecza - Cracovia Krakkó 2 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Riga FC 1 - 0  
Ventspils - Valmiera 3 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trakai - Suduva Marijampole 1 - 4  
Zalgiris Kaunas - Stumbras Kaunas 0 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAR Rabat - Hassania Agadir 0 - 0  
Kawkab Marrakesh - Chabab Atlas Khenifra 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlas de Guadalajara - Santos Laguna 3 - 2  
Monarcas Morelia - Chivas Guadalajara 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - Vancouver 1 - 2  
Los Angeles Galaxy - Los Angeles FC 4 - 3  
Orlando - New York 4 - 3  
Toronto - Salt Lake 3 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Vasas 1 - 1  
Diósgyőr - Honvéd 1 - 1  
Haladás - Debrecen 1 - 1  
Mezőkövesd - Paks 2 - 3  
Puskás Akadémia - Videoton 0 - 0  
Újpest - FTC 0 - 0  
Labdarúgás (NB I, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Diósgyőr 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trondheims-Örn - Stabaek 1 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Utah 0 - 0  
North Carolina - Sky Blue 1 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Freiburg 0 - 3  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Udinese 2 - 0  
Bologna - Roma 1 - 1  
Cagliari - Torino 0 - 4  
Chievo - Sampdoria 2 - 1  
Fiorentina - Crotone 2 - 0  
Genoa - SPAL Ferrara 1 - 1  
Internazionale - Verona 3 - 0  
Juventus - Milan 3 - 1  
Lazio - Benevento 6 - 2  
Sassuolo - Napoli 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fano - Albinoleffe 2 - 0  
Feralpisalo - Bassano 2 - 1  
Gubbio - Teramo 1 - 1  
Padova - Pordenone 3 - 0  
Renate - Mestre 1 - 1  
Sambenedettese - Ravenna 2 - 1  
Vicenza - Santarcangelo 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akragas - Virtus Francavilla 0 - 1  
Bisceglie - Andria 1 - 1  
Catanzaro - Catania 0 - 4  
Juve Stabia - Cosenza 1 - 2  
Lecce - Siracusa 1 - 1  
Paganese - Casertana 1 - 1  
Rende - Monopoli 0 - 1  
Sicula Leonzio - Fondi 2 - 0  
Trapani - Matera 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Sinnyik Jaroszlavl 0 - 0  
Fakel Voronyezs - Kurszk 0 - 4  
Gazovik Orenburg - Tom Tomszk 3 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Kubany Krasznodar 0 - 2  
Lucs Vlagyivosztok - Baltika Kalinyingrád 0 - 0  
Szibir Novoszibirszk - Himki 2 - 0  
Tambov - Krilja Szovjetov Szamara 0 - 2  
Tyumeny - Volgar Asztrahany 3 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Rotor Volgográd 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhmat Groznij - SZKA Habarovszk 0 - 0  
Amkar Perm - Lokomotív Moszkva 2 - 1  
Dinamo Moszkva - Arszenál Tula 2 - 1  
Szpartak Moszkva - Toszno 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - LASK Linz 0 - 1  
Austria Wien - Altach 2 - 1  
Salzburg - Wolfsberg 2 - 0  
St. Pölten - Sturm Graz 1 - 5  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Académica - Uniao Oliveirense 0 - 2  
Cova Piedade - Famalicao 1 - 0  
Gil Vicente - Penafiel 2 - 1  
Real SC Massama - Porto B 0 - 0  
Santa Clara - Benfica B 3 - 2  
Sporting CP B - Nacional Madeira 2 - 3  
Uniao Madeira - Arouca 0 - 0  
Varzim - Braga B 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Guimaraes 2 - 0  
Braga - Sporting CP 1 - 0  
Pacos Ferreira - Chaves 2 - 0  
Portimonense - Moreirense 4 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brighton - Leicester 0 - 2  
Crystal Palace - Liverpool 1 - 2  
Everton - Manchester City 1 - 3  
Manchester Utd. - Swansea 2 - 0  
Newcastle - Huddersfield 1 - 0  
Watford - Bournemouth 2 - 2  
West Bromwich - Burnley 1 - 2  
West Ham - Southampton 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Gaz Metan Medias 1 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitatea Craiova - CFR Cluj 0 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - St. Johnstone 4 - 1  
Celtic - Ross County 3 - 0  
Hibernian - Partick Thistle 2 - 0  
Kilmarnock - Hamilton 2 - 0  
Motherwell - Rangers 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Arbroath 3 - 2  
East Fife - Ayr Utd. 2 - 3  
Queens Park - Airdrieonians 0 - 0  
Raith Rovers - Albion Rovers 2 - 0  
Stranraer - Forfar 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annan - Berwick 0 - 0  
Cowdenbeath - Stenhousemuir 1 - 1  
Elgin - Stirling 3 - 0  
Montrose - Edinburgh City 3 - 0  
Peterhead - Clyde 3 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Livingston 0 - 3  
Dunfermline - Queen of South 3 - 1  
Falkirk - Brechin 3 - 0  
Greenock Morton - Dundee Utd. 1 - 1  
Inverness CT - St. Mirren 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cultural Leonesa - Zaragoza 0 - 1  
Numancia - Cordoba 2 - 1  
Oviedo - Alcorcon 0 - 1  
Valladolid - Reus 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerceda - Ferrol 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pena Sport - Burgos 2 - 0  
Sp. Gijón B - Lealtad de Villaviciosa 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badalona - Alcoyano 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cordoba B - Ecija Balompie 2 - 1  
Granada B - Betis B 0 - 0  
Jumilla - Real Murcia 0 - 0  
Marbella - Linense 1 - 0  
Merida - Rec. Huelva 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Celta Vigo 1 - 1  
Girona - Levante 1 - 1  
Las Palmas - Real Madrid 0 - 3  
Sevilla - Barcelona 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Espanyol 1 - 0  
Valencia - Sevilla 1 - 1  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Wohlen 4 - 0  
Xamax - Rapperswil 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Thun 0 - 2  
Sion - FC Zürich 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Brage 0 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Partizan Belgrád 1 - 2  
Borac - Macsva Sabacs 2 - 0  
Radnicki Nis - Vojvodina 1 - 1  
Radnik Surdulica - Javor Matis 1 - 0  
Zemun - Napredak Krusevac 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podbrezova - Tatran Presov 1 - 1  
Zemplin Michalovce - Nitra 4 - 0  
Zlate Moravce - Senica 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovan Bratislava - Ruzomberok 1 - 0  
Zilina - Trencin 1 - 5  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Ankaran Hrvatini 7 - 1  
Krsko Posavlje - Domzale 1 - 2  
Olimpija Ljubljana - Maribor 1 - 1  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boluspor - Gaziantepspor 2 - 0  
Giresunspor - Altinordu 0 - 0  
Ümraniyespor - Erzurum Bld. Spor 2 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Bursaspor 2 - 0  
Besiktas - Alanyaspor 1 - 0  
Yeni Malatyaspor - Genclerbirligi 4 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kárpáti Lviv - Csernomorec Odessza 3 - 1  
Zirka Kropivnickij - Olekszandria 0 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vorszkla Poltava - Veresz Rivne 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Liverpool Montevideo 0 - 0  
Progreso - Montevideo Wanderers 0 - 1  
Rampla Juniors - Boston River 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barry Town - Prestatyn 2 - 0  
Llandudno FC - Aberystwyth 1 - 0  
Newtown - Carmarthen 2 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangor City - TNS 1 - 0  
Connah's Quay - Cardiff Met University 3 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portadown - Ballyclare Comrades 2 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warrenpoint - Dungannon 3 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Loughgall 4 - 1  
Coleraine - Larne 3 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Trans Narva 5 - 0  
Paide Linnameeskond - Nomme Kalju 1 - 4  
Parnu JK Vaprus - Viljandi Tulevik 1 - 1  
Rögbi (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Munster - Toulon 20 - 19  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Gloucester 28 - 33  
Edinburgh - Cardiff 6 - 20  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - Canberra Raiders 32 - 16  
Sydney Roosters - New Zealand Warriors 6 - 30  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Durban Sharks 40 - 63  
Canberra Brumbies - Sydney Waratahs 17 - 24  
Pretoria Bulls - Cape Town Stormers 33 - 23  
Röplabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Taubate Funvic (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Praia - Osasco Nestle (3.m.) 3 - 1  
Sesc RJ - Minas (3.m.) 3 - 1  
Röplabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Nantes (1.m.) 3 - 0  
Cannes - Paris SC (1.m.) 3 - 2  
Mulhouse - Venelles (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, rájátsz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai - Tianjin (6.m.) 2 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Kedzierzyn-Kozle 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LKS Lodz - Dabrowa Gornicza 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stuttgart - Aachen (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bühl - Friedrichshafen (2.m.) 0 - 3  
Herrsching - United Rhein-Main (2.m.) 3 - 0  
Lüneburg - Berlin RV (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Revivre Milano (1.m.) 3 - 2  
Monza - Piacenza (1.m.) 3 - 1  
Vibo Valentia - Verona (1.m.) 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Scandicci - Conegliano (1.m.) 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belogorje Belgorod - Nova Novokujbisevszk (1.m.) 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Zenit Szentpétervár (1.m.) 2 - 3  
Zenit Kazany - Kuzbassz Kemerovo (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Istanbul BB (1.m.) 3 - 2  
Strandröplabda (Göteborg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ahman D / Annerstedt A - Breer F / Haussener Y 2 - 1  
Bohle D / Van De Velde S - Retterholt L T / Solhaug S O 2 - 0  
Jonassen D / Overgaard M - Myslivecek M / Pihera M 2 - 0  
Regza H / Kristaps S - Abbiati A / Andreatta T 0 - 2  
Tenisz (Charleston-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtseva - D. Seguel 2 - 1  
An. Rodionova - K. Day 1 - 2  
Ar. Rodionova - Sop. Chang 1 - 2  
C. Dolehide - M. Sanchez 2 - 0  
E. Halbauer - I.M. Bara 0 - 2  
F. Abanda - F. Di Lorenzo 0 - 2  
G. Garcia Perez - Arn G. 2 - 0  
J. Pegula - G. Min 2 - 1  
J.B. Teichmann - Stollár F. 1 - 2  
M. Zanevska - G. Dabrowski 2 - 0  
N. Melichar - S. Soler-Espinosa 0 - 2  
P. Schnyder - Cl. Liu 0 - 2  
S. Karatantcheva - D. Yastremska 1 - 2  
V. Lapko - S. Aoyama 2 - 0  
Z. Kruger - U. Eikeri 0 - 2  
Zhaoxuan Yang - M. Doi 1 - 2  
Tenisz (Le Gosier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - D. Lajovic 0 - 2  
C. Hemery - R. Bemelmans 0 - 2  
R. Bemelmans - D. Kudla 0 - 2  
Tenisz (Le Gosier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denolly C / Jomby T - Skupski N / Smith J-P 0 - 2  
Garin C / Santillan A - Skupski N / Smith J-P 0 - 2  
Tenisz (Marbella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Travaglia - G. Andreozzi 2 - 0  
Tenisz (Marbella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klizan M / Kovalik J - Andreozzi G / Behar A 0 - 2  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Carreno-Busta - A. Zverev 0 - 2  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Khachanov K / Rublev A - Bryan B / Bryan M 1 - 2  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Stephens - J. Ostapenko 2 - 0  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Makarova E / Vesnina E - Barty A / Vandeweghe C 1 - 2  
Tenisz (Monterrey-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolsova Zadoinov - R. Wijesundera 2 - 0  
A. Kratzer - Y. Sizikova 1 - 2  
C. Lister - V. Savinykh 2 - 1  
E. Bektas - C. Perrin 0 - 2  
G. Olmos - D. Khazaniuk 0 - 2  
I. Khromacheva - D. Jakupovic 0 - 2  
J. Loeb - Dan. Lao 2 - 0  
J. Paolini - M. Zacarias 2 - 1  
M. Imanishi - A. Gamiz 1 - 2  
Miyu Kato - A.R. Villarreal 2 - 0  
N. Podoroska - S. Santamaria 1 - 2  
T. Mrdeza - V. Grammatikopoulou 1 - 2  
U.M. Arconada - L. Cabrera 2 - 0  
Y. Bonaventure - P. Hon 1 - 2  
Tenisz (San Luis Potosi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.E. Galan Riveros - M. Arevalo 1 - 2  
G. Escobar - D.E. Galan Riveros 0 - 2  
M. Arevalo - J. Choinski 2 - 1  
R. Cid Subervi - P. Sakamoto 2 - 0  
Tenisz (San Luis Potosi, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krajicek A/ Withrow J - Clarke J / Krawietz K 0 - 2  
LopezVillasenor/SanchMont - Arevalo-Gonzalez/ReyesVar 0 - 2  
Tenisz (St. Brieuc, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Zopp - R. Berankis 0 - 2  
M. Baghdatis - C. Lestienne 0 - 2  
Tenisz (St. Brieuc, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / Salisbury J - Arends/Weissborn 1 - 2  
Tollaslabda (Orleans Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Gemke - L. Claerbout 2 - 1  
Sa. Verma - M. Caljouw 1 - 2  
Tollaslabda (Orleans Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonsen K / Nohr N - Lamsfuss M / Seidel M E 1 - 2  
Cahyono A B / Isfahani M - Shia C K / Tan W G 1 - 2  
Tollaslabda (Orleans Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Hartawan - M. Blichfeldt 0 - 2  
S. Saito - Xuefei Qi 2 - 1  
Tollaslabda (Orleans Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delrue D / Palermo L - Lefel E / Tran A 2 - 1  
Stoeva G / Stoeva S - Piek S / Seinen C    
Tollaslabda (Orleans Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dimova E / Dremin E - Nohr N / Thygesen S 1 - 2  
Prasetya A E / Islami M G - Kaesbauer P / Konon O 0 - 2  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - Jug Dubrovnik 8 - 6  
Brescia - OSC 9 - 5  
Hannover - Dinamo Moszkva 11 - 15  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Herceg Novi - Steaua Bukarest 16 - 10  
Recco - Szolnok 8 - 5  
Vízilabda (Európa Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - SM Verona 9 - 8  
Vízilabda (OB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatabánya - Kaposvár 10 - 10  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Joshua - Jo. Parker 1 - 0  
A. Povetkin - D. Price 1 - 0  
 
2018.03.30.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Melbourne Kangaroos - St. Kilda 95 - 43  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - SK Wyverns 4 - 8  
KT Wiz - Doosan Bears 2 - 6  
LG Twins - Kia Tigers 3 - 4  
Lotte Giants - NC Dinos 5 - 7  
Samsung Lions - Nexen Heroes 8 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 6 - 3  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 3 - 7  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 1 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Tohoku Rakuten 2 - 3  
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 2 - 0  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 2 - 11  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Colorado 8 - 2  
Cincinnati - Washington 0 - 2  
Detroit - Pittsburgh 10 - 13  
LA Dodgers - San Francisco 0 - 1  
Seattle - Cleveland 2 - 1  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viikingit Helsinki - Indians Espoo (7.m.) 3 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tyumeny - Norilszkij Nikel 2 - 1  
Futsal (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Fundao 1 - 3  
Burinhosa - Sporting CP 3 - 7  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Gran Canaria - Murcia 3 - 5  
Levante - Barcelona 3 - 9  
Palma Futsal - Segovia 1 - 2  
Santiago Futsal - Cartagena 8 - 1  
Jégkorong (Brit Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Nottingham 4 - 3  
Coventry - Cardiff 2 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovy Vary - Jihlava 2 - 2  
Kladno - Litvínov 1 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Trinec (2.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Aalborg (2.m.) 4 - 4  
Rungsted - Herning (2.m.) 3 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Traktor Cseljabinszk (1.m.) 2 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Tampa Bay 4 - 2  
Buffalo - Detroit 3 - 6  
Calgary - Columbus 1 - 5  
Chicago - Winnipeg 6 - 2  
Los Angeles - Arizona 4 - 2  
Minnesota - Dallas 5 - 2  
Nashville - San Jose 5 - 3  
New Jersey - Pittsburgh 3 - 3  
Ottawa - Florida 2 - 2  
Vancouver - Edmonton 2 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mora - Leksand (3.m.) 2 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Dukla Michalovce 4 - 4  
Liptovsky Mikulas - Skalica 7 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - B. Bystrica (2.m.) 2 - 4  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Zauralje Kurgan (2.m.) 6 - 1  
SZKA-Neva - Nyeftyanyik Almetyevszk (2.m.) 3 - 2  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Limburg 56 - 86  
Leuven - Liege 77 - 73  
Mons - Charleroi Spirou 80 - 80, h.u. 88 - 90  
Okapi Aalstar - Antwerpen 62 - 69  
Willebroek - Oostende 58 - 85  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogi das Cruzes - Pinheiros 69 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wonju Dongbu - Anyang (2.m.) 94 - 73  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Real Madrid 79 - 82  
Panathinaikosz - Valencia 75 - 56  
Unicaja Malaga - Olympiakosz 74 - 74, h.u. 87 - 85  
Zalgiris Kaunas - CSZKA Moszkva 85 - 73  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Orleans 83 - 72  
Charleville-Mezieres - Blois 77 - 89  
Denain - Fos-sur-Mer 82 - 73  
Lille - Rouen 70 - 69  
Nantes - Nancy 61 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Gravelines 88 - 81  
Dijon - Pau Orthez 102 - 81  
Hyeres-Toulon - Adecco ASVEL 79 - 92  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Bourges 41 - 63  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Papagou - Periszteri 64 - 84  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermes Zagreb - Vrijednosnice Osijek 82 - 76  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kawasaki Brave Thunders - Tokyo Alvark 71 - 80  
Tokyo Sunrockers - Tochigi 64 - 87  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhejiang Guangsha - Shandong (2.m.) 99 - 107  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - Washington 103 - 92  
Golden State - Milwaukee 107 - 116  
Miami - Chicago 103 - 92  
Sacramento - Indiana 103 - 106  
San Antonio - Oklahoma City 103 - 99  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orzinuovi - Jesi 87 - 98  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casale Monferrato - Cagliari 83 - 74  
Tortona - Latina 78 - 71  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Stari Banovci - Beovuk Belgrád 107 - 87  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Primorska Koper 85 - 56  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Zubri 24 - 29  
Karvina - Dukla Praha 28 - 28  
Koprivnice - Jicin 30 - 23  
Nove Veseli - Hranice 26 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MW Elblag - Spojnia Gdynia 24 - 23  
Zaglebie Lubin - Gwardia Opole 33 - 34  
Kézilabda (Orosz bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AGU-Adjif - Ufa Alisza 29 - 27  
Kézilabda (Orosz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Izsevszk - Asztrahanocska (1.m.) 24 - 34  
Zvezda Zvenyigorod - Kubany Krasznodar (1.m.) 31 - 25  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Sporting CP 24 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benidorm - Teucro 28 - 29  
Kézilabda (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIF Karlskrona - HK Varberg (2.m.) 32 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság,női, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bjurslatt/Torslanda - Heid (1.m.) 19 - 25  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Spartak Vojput 26 - 23  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ormoz - Smartno 33 - 31  
Slovan Ljubljana - Dobova 25 - 28  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ribnica - Gorenje Velenje 29 - 24  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bel-Abbes - Hussein Dey 0 - 1  
Belouizdad - USM Alger 1 - 0  
Biskra - JS Kabylie 1 - 1  
MC Alger - Blida 4 - 1  
Tadjenanet - JS Saoura 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackpool - Doncaster 1 - 2  
Bristol Rovers - Bury 2 - 1  
Northampton - Charlton 0 - 4  
Oxford Utd. - Scunthorpe 1 - 1  
Plymouth - Southend 4 - 0  
Rochdale - Shrewsbury 3 - 1  
Rotherham - Peterborough 1 - 1  
Wigan - Oldham 3 - 0  
Wimbledon - Fleetwood 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnet - Crewe 2 - 1  
Cambridge Utd. - Crawley 3 - 1  
Cheltenham - Carlisle 0 - 1  
Colchester - Luton 2 - 1  
Grimsby - Stevenage 0 - 0  
Lincoln - Exeter 3 - 2  
Mansfield - Accrington 0 - 1  
Newport - Coventry 1 - 1  
Notts County - Wycombe 0 - 0  
Port Vale - Chesterfield 2 - 1  
Swindon - Morecambe 1 - 1  
Yeovil - Forest Green    
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnsley - Bristol City 2 - 2  
Brentford - Sheffield Utd. 1 - 1  
Cardiff - Burton 3 - 1  
Derby County - Sunderland 1 - 4  
Leeds - Bolton 2 - 1  
Middlesbrough - Wolverhampton 1 - 2  
Millwall - Nottingham 2 - 0  
Norwich - Fulham 0 - 2  
Reading - QPR 1 - 0  
Sheffield Wed. - Preston 4 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boreham - Barrow 0 - 0  
Bromley - Wrexham 1 - 1  
Chester - Torquay 0 - 2  
Fylde - Halifax 2 - 0  
Gateshead - Dag & Red 0 - 0  
Guiseley - Leyton 1 - 3  
Maidstone Utd. - Hartlepool 1 - 2  
Solihull Moors - Aldershot 0 - 0  
Woking - Macclesfield 2 - 3  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Wellington Phoenix 3 - 1  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tubize - Westerlo 0 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Standard Liege - Charleroi 1 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Pirin Blagoevgrad 2 - 1  
Slavia Szófia - Vitosa Bistritsa 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Universidad de Chile 2 - 3  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Trinec 5 - 1  
Usti nad Labem - Ceske Budejovice 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Olomouc 2 - 3  
Ostrava - Jihlava 3 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Misr Lel Makasa - ENPPI 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Minszk - FK Minszk 0 - 0  
Nyeman Grodno - Vityebszk 1 - 1  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Clermont 2 - 1  
Auxerre - Bourg-Peronnas 3 - 1  
Le Havre - Quevilly Rouen 0 - 2  
Nimes - Valenciennes 1 - 0  
Niort - Sochaux 1 - 1  
Orleans - Brest 1 - 1  
Paris FC - Ajaccio GFC 0 - 0  
Tours - Lorient 3 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Beziers 0 - 1  
Cholet - Les Herbiers 1 - 1  
Creteil - Rodez Aveyron 2 - 0  
Dunkerque - Boulogne 0 - 0  
Marseille Consolat - Chambly 1 - 1  
Red Star 93 - Sannois St-Gratien 3 - 0  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - PSV 2 0 - 3  
Almere City - F. Sittard 1 - 4  
AZ Alkmaar 2 - Utrecht 2 1 - 3  
Cambuur - Volendam 2 - 2  
De Graafschap - RKC Waalwijk 1 - 0  
Den Bosch - Maastricht 2 - 1  
Emmen - Dordrecht 1 - 3  
FC Eindhoven - Nijmegen 3 - 2  
Go Ahead Eagles - Helmond 3 - 1  
Oss - Telstar 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Excelsior/Barendrecht 2 - 1  
VV Alkmaar - ADO Den Haag 3 - 3  
Labdarúgás (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - Ajax 2 - 2  
Twente - Zwolle 1 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Lokomotív Zagreb 1 - 1  
Osijek - Slaven Belupo 3 - 0  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepidrood Rasht - Pars Jonoubi Jam 1 - 0  
Siah Jamegan Mashhad - Esteghlal K. 0 - 1  
Zob Ahan - Tractor Tabriz 3 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashiwa R. - Vissel Kobe 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Dep. Pasto 0 - 2  
Jaguares de Cordoba - Atl. Bucaramanga 0 - 1  
Once Caldas - Millonarios 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shenzhen Hongzuan - Xinjiang Tianshan 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai SIPG - Chongqing Lifan 2 - 1  
Tianjin Quanjian - Guangzhou Evergrande 0 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Palanga 1 - 1  
VMFD Zalgiris - Lietava Jonava 1 - 2  
Labdarúgás (NB I, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Győr 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novara - Cesena 1 - 0  
Perugia - Cremonese 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arzachena - Prato 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - BW Linz 1 - 0  
FAC Wien - Kapfenberg 0 - 1  
Hartberg - Ried 1 - 0  
Wacker Innsbruck - Liefering 2 - 1  
Wiener Neustadt - WSG Wattens 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Libertad Asuncion 3 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Viseu 1 - 3  
Guimaraes B - Leixoes 2 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Tondela 1 - 1  
Marítimo - Feirense 4 - 1  
Rio Ave - Estoril 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Botosani 0 - 0  
Dinamo Bukarest - Juventus Bukarest 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Coruxo 3 - 0  
Fuenlabrada - Valladolid B 0 - 0  
Toledo - San Sebastian Reyes 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olot - Ebro 0 - 0  
Sabadell - Cornella 0 - 0  
Zaragoza B - UE Llagostera 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villanovense - El Ejido 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Zaragoza 3 - 0  
Real Sociedad - Levante 2 - 1  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Faisaly - Al-Ahli (KSA) 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RAD Belgrád - Vozdovac 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Triglav Kranj 3 - 1  
ND Gorica - Rudar Velenje 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sivasspor - Karabukspor 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Monagas Maturin 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cefn Druids - Bala Town 3 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuressaare - Jalgpallikool Tammeka 0 - 4  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Finn Harps 1 - 1  
Cabinteely - Drogheda Utd. 3 - 2  
Cobh Ramblers - UC Dublin 0 - 2  
Galway - Longford Town 0 - 0  
Wexford Youths - Shelbourne 0 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Cork City 0 - 4  
Derry City - St. Patrick's 2 - 1  
Dundalk - Bohemians 3 - 0  
Limerick - Waterford Utd. 0 - 2  
Shamrock Rovers - Sligo 1 - 0  
Rögbi (Anglo-Welsh Cup, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Exeter 11 - 28  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Leeds Rhinos 22 - 22  
Hull KR - Hull FC 22 - 30  
Salford - Catalan Dragons 32 - 16  
St. Helens - Wigan 21 - 18  
Warrington - Widnes 32 - 18  
Rögbi (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Llanelli Scarlets - La Rochelle 29 - 17  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle - Brive 25 - 10  
Section Paloise - Stade de France 35 - 32  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Melbourne Storm 14 - 4  
South Sydney Rabbitohs - Canterbury Bulldogs 20 - 16  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Rebels - Wellington Hurricanes 19 - 50  
Waikato Chiefs - Dunedin Highlanders 27 - 22  
Röplabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canoas - Sada Cruzeiro (2.m.) 0 - 3  
Corinthians-Guarulhos - Sesi SP (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Cheonan Skywalkers (4.m.) 3 - 0  
Röplabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St-Raphael - Le Cannet (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jastrzebski Wegiel - Bedzin 3 - 0  
Kielce - Belchatow 2 - 3  
Olsztyn - Politechnika Varsó 3 - 1  
Resovia Rzeszow - GKS Katowice 3 - 0  
Zawiercie - Szczecin 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo Moszkva (2.m.) 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maliye Piyango Ankara - Ziraat Bankasi Ankara (1.m.) 3 - 1  
Strandröplabda (Göteborg)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abbiati A / Andreatta T - Schnetzer F / Muellner D 1 - 2  
Appelgren M / Boman S - Jonassen D / Overgaard M 2 - 0  
Appelgren M / Boman S - Lysikowski M / Rudol M 0 - 2  
Bohle D / Van De Velde S - Molin J / Tholse L 1 - 2  
Herrmann A / Simonsson L - Schnetzer F / Muellner D 2 - 1  
Lysikowski M / Rudol M - Myslivecek M / Pihera M 2 - 0  
Molin J / Tholse L - Penninga R / Van Steenis 1 - 2  
Nurminen J / Siren S - Thole J / Wickler C 1 - 2  
Penninga R / Van Steenis - Retterholt L T / Solhaug S O 2 - 0  
Regza H / Kristaps S - Herrmann A / Simonsson L 0 - 2  
Tenisz (Le Gosier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - J-P. Smith 2 - 0  
C. Hemery - K. Uchida 2 - 1  
D. Kudla - A. Pavic 2 - 0  
D. Kudla - F. Peliwo 2 - 0  
D. Lajovic - B. Klahn 2 - 1  
F. Peliwo - G. Elias 2 - 0  
Tenisz (Le Gosier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bemelmans R / Eysseric J - Bonzi B / Jacq G 2 - 1  
Gille S / Vliegen J - Polansky P / Shamasdin A 1 - 2  
King D / Klahn B - Denolly C / Jomby T 0 - 2  
Tenisz (Marbella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cecchinato - G. Andreozzi 0 - 2  
S. Travaglia - M. Klizan 2 - 0  
Tenisz (Marbella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Behar A - Lopez Perez E / Ramanathan R 2 - 0  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - B. Coric 2 - 0  
J.M. Del Potro - J. Isner 0 - 2  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ostapenko - D.R. Collins 2 - 0  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mertens E / Schuurs D - Krejcikova/Siniakova 1 - 2  
Tenisz (San Luis Potosi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krajicek - J. Hernandez-Fernandez 0 - 2  
Ale. Gonzalez - G. Escobar 0 - 2  
D.E. Galan Riveros - T. Bellucci 2 - 0  
J. Clarke - P. Sakamoto 0 - 2  
J. Hernandez-Fernandez - R. Cid Subervi 1 - 2  
M. Sanchez Montemayor - J. Choinski 0 - 2  
Tenisz (San Luis Potosi, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanfmann Y / Quiroz R - Clarke J / Krawietz K 1 - 2  
Krajicek A/ Withrow J - Escobar G / Londero J I    
Tenisz (St. Brieuc, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Novak - R. Berankis 0 - 2  
J. Zopp - Z. Kolar 2 - 1  
M. Baghdatis - M. Bachinger 2 - 0  
T. Kamke - C. Lestienne 0 - 2  
Tenisz (St. Brieuc, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends/Weissborn - Ratiwatana / Ratiwatana 2 - 0  
Nys H / Skupski K - Bambridge L / Salisbury J 0 - 2  
Tollaslabda (Orleans Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Parupalli - R. Gemke 0 - 2  
L. Claerbout - A. Roovers 2 - 1  
M. Caljouw - J.O. Jörgensen 2 - 0  
Sa. Verma - L. Corvee 2 - 1  
Tollaslabda (Orleans Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cahyono A B / Isfahani M - Colberg F / Fischer Niels 2 - 1  
Gutama S K / Putra F W - Antonsen K / Nohr N 1 - 2  
Lamsfuss M / Seidel M E - Alwin F / Nandagopal K 2 - 1  
Tollaslabda (Orleans Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Perminova - M. Blichfeldt 0 - 2  
S. Kisona - R. Hartawan 1 - 2  
S. Saito - G. Mariska 2 - 0  
Xuefei Qi - N. Yigit 2 - 1  
Tollaslabda (Orleans Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delrue D / Palermo L - Boje A / Lundgaard S 2 - 0  
Magelund A / Ravn F - Piek S / Seinen C 0 - 2  
Nakamura M / Shigeta M - Lefel E / Tran A 0 - 2  
Stoeva G / Stoeva S - Goh Y C / Yap C W 2 - 0  
Tollaslabda (Orleans Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaesbauer P / Konon O - Labar R / Fontaine A 2 - 0  
Prasetya A E / Islami M G - Arends J / Piek S 2 - 1  
Seidel M E / Efler L - Nohr N / Thygesen S 0 - 2  

 

2018.03.29.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Richmond 118 - 82  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Lotte Giants 4 - 1  
Kia Tigers - Samsung Lions 7 - 0  
NC Dinos - Hanwha Eagles 4 - 1  
Nexen Heroes - LG Twins 9 - 4  
SK Wyverns - KT Wiz 1 - 7  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Philadelphia 8 - 5  
Baltimore - Minnesota 3 - 2  
Cincinnati - Washington    
Detroit - Pittsburgh    
Kansas City - Chicago WS 7 - 14  
Miami - Chicago Cubs 4 - 8  
NY Mets - St. Louis 9 - 4  
Oakland - LA Angels 6 - 5  
San Diego - Milwaukee 1 - 2  
Tampa Bay - Boston 6 - 4  
Texas - Houston 1 - 4  
Toronto - NY Yankees 1 - 6  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - R. Cross 7 - 5  
M. Smith - G. Price 7 - 2  
M. Suljovic - G. Anderson 5 - 7  
R. van Barneveld - M. van Gerwen 2 - 7  
S. Whitlock - P. Wright 6 - 6  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Progressz Glazov - KPRF Moszkva 2 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bridgeport - Hershey 6 - 4  
Chicago Wolves - Iowa 3 - 1  
Grand Rapids - Texas Stars 2 - 2  
Hartford - Springfield 3 - 3  
Manitoba - Rockford 3 - 4  
Rochester - Utica 2 - 2  
San Diego - Bakersfield 2 - 3  
Stockton - Cleveland 0 - 6  
Syracuse - Binghamton 5 - 1  
Toronto Marlies - Laval 5 - 1  
Wilkes-Barre/Scranton - Providence 5 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Trinec (1.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Junoszt Minszk (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tuto - SaPKo (4.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - JYP (6.m.) 2 - 1  
Kalpa - Tappara (6.m.) 3 - 4  
SaiPa - Turku PS (6.m.) 1 - 1  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKA Szentpétervár - CSZKA Moszkva (1.m.) 4 - 4  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - GKS Katowice (5.m.) 1 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Philadelphia 1 - 2  
Las Vegas - Arizona 2 - 3  
Toronto - Florida 4 - 3  
Washington - NY Rangers 2 - 2  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Frankfurt Löwen (1.m.) 5 - 2  
Riessersee - Kaufbeuren (1.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Nürnberg (1.m.) 5 - 1  
München - Mannheim (1.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Linz (3.m.) 4 - 2  
Vienna Capitals - Südtirol Bolzano (3.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Olten (1.m.) 5 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten - Ambri (2.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugano - Biel (2.m.) 1 - 2  
Zürich Lions - Bern (2.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Timra (3.m.) 2 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Frölunda (6.m.) 4 - 2  
Skelleftea - Färjestad (6.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - B. Bystrica (1.m.) 1 - 2  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Zauralje Kurgan (1.m.) 4 - 2  
SZKA-Neva - Nyeftyanyik Almetyevszk (1.m.) 2 - 0  
Jégkorong (Ázsia Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Oji Eagles (3.m.) 2 - 4  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Hradec Kralove (4.m.) 62 - 107  
Zabiny Brno - KP Brno (4.m.) 61 - 70  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seoul Knights - Jeonju KCC Egis (1.m.) 88 - 81  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Barcelona 83 - 107  
Baskonia Vitoria - Maccabi TA 83 - 72  
Brose Bamberg - Milano 78 - 83  
Himki Moszkva - Fenerbahce Ülker 64 - 73  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UR Venezia - Antakya Hatay 80 - 57  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Zadar 80 - 98  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Guangdong (1.m.) 95 - 90  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Körmend 89 - 77  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Cleveland 105 - 118  
LA Lakers - Dallas 103 - 93  
Memphis - Portland 108 - 103  
Minnesota - Atlanta 126 - 114  
Orlando - Brooklyn 104 - 111  
Philadelphia - New York 118 - 101  
Phoenix - LA Clippers 99 - 111  
Utah - Boston 94 - 97  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skyliners Frankfurt - Giessen 70 - 86  
Öttinger Gotha - Alba Berlin 68 - 98  
Kézilabda (Dán b., női, felsőház, 2.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Odense 27 - 27  
Viborg - Midtjylland 26 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Raphael - Tremblay 32 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koscierzyna - Kielce 22 - 19  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Elblag 30 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stal Mielec - Pogon Szczecin 22 - 33  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Schwartau - Aue 28 - 24  
Elbflorenz - Dessau-Rosslauer 24 - 21  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Ludwigshafen-Friesenheim 32 - 28  
Hüttenberg - R-N. Löwen Kronau 23 - 36  
Kiel - Gummersbach 29 - 23  
Stuttgart - Füchse Berlin 24 - 24  
Wetzlar - Magdeburg 27 - 29  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZGAU-Szaratov - Szungul Sznyezsinszk 31 - 31  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Baia Mare 41 - 26  
Dobrogea Constanta - Vaslui 36 - 28  
Focsani - Steaua Bukarest 26 - 28  
Politehnica Timisoara - Fagaras 27 - 20  
Suceava - Calarasi 25 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - VästerasIrsta (1.m.) 33 - 20  
Lugi - Kristianstad (1.m.) 26 - 16  
Kézilabda (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aranäs - Önnereds (2.m.) 24 - 27  
Ricoh - IF Hallby (2.m.) 26 - 17  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackburn - Bradford 2 - 0  
Gillingham - Milton Keynes Dons 1 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Sydney FC 2 - 3  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Köge 2 - 1  
Roskilde - Nyköbing 0 - 1  
Thisted - Fredericia 1 - 1  
Vejle - Fremad Amager 1 - 1  
Vendsyssel - Esbjerg 3 - 2  
Viborg - Skive 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Ballerup 1 - 0  
Kolding - VSK Aarhus 0 - 1  
Odense - Hjörring 1 - 2  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wahda - Al-Wasl 2 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Haka 2 - 1  
Helsinki JK - Kuopio PS 2 - 0  
Inter Turku - Ilves 2 - 0  
Seinäjoen JK - Honka 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudes - Istra 2 - 1  
Labdarúgás (Iráni bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gostaresh Tabriz - Sanat Naft Abadan 0 - 0  
Naft Tehran - Esteghlal T. 1 - 2  
Persepolis - Saipa Karaj 1 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel Bnei Lod 1 - 2  
Hapoel Katamon - Hapoel Nazareth Illit 1 - 0  
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ramat Hasharon 0 - 1  
Hapoel Marmorek - Hapoel Hadera 0 - 1  
Hapoel TA - Hapoel Ramat Gan 2 - 0  
Ironi Nesher - Hapoel Petah Tikva 2 - 2  
Maccabi Ahi Nazareth - Hapoel Rishon Lezion 2 - 0  
Maccabi Herzliya - Beitar TA Ramla 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Atl. Huila 1 - 0  
Boyaca Patriotas - Boyaca Chico 2 - 0  
Dep. La Equidad - Junior de Barranquilla 0 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRA de Hoceima - Wydad Casablanca 0 - 0  
Raja Casablanca - Olympique de Safi 0 - 0  
RSB Berkane - Rapide Oued Zem 0 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Siófok 2 - 0  
Nyíregyháza - MTK 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LSK Kvinner - Sandviken 6 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoffenheim - 1. FC Köln 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Parma 1 - 2  
Brescia - Pescara 2 - 1  
Carpi - Ternana 2 - 1  
Cittadella - Spezia 1 - 2  
Empoli - Salernitana 2 - 0  
Entella - Palermo 1 - 2  
Foggia - Vercelli 2 - 1  
Frosinone - Venezia 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Lucchese 0 - 0  
Carrarese - Piacenza 2 - 0  
Gavorrano - Cuneo 2 - 0  
Giana Erminio - Pisa 2 - 4  
Livorno - Monza 0 - 2  
Pistoiese - Viterbese 0 - 0  
Pontedera - Robur Siena 1 - 0  
Pro Piacenza - Arezzo 1 - 2  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Setúbal 1 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pontevedra - Talavera de la Reina 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arenas de Getxo - UD Logrones 0 - 0  
Ath. Bilbao B - Barakaldo 1 - 0  
Izarra - Amorebieta 2 - 0  
Real Union Irun - Real Sociedad B 0 - 0  
Vitoria - Leioa 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peralada - Ontinyent 0 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wakefield - Castleford 6 - 11  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Queensland Cowboys - Penrith Panthers 14 - 33  
Röplabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Renata Campinas - Sesc RJ (2.m.) 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuprum Lubin - Bydgoszcz 2 - 3  
Trefl Gdansk - Czarni Radom 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielsko-Biala - Pila 3 - 0  
Ostrowiec Swietokrzyski - Muszynianka Muszyna 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Trentino (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Novoszibirszk - Fakel Novij Urengoj (1.m.) 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uralocska Jekatyerinburg - Dinamo Kazany (2.m.) 0 - 3  
Snooker (Championship League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - M.J. Williams (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
A. Carter - Zhou Yuelong (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
J. Higgins - M. Selby (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
J. Higgins - Zhou Yuelong (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
K. Wilson - J. Higgins (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
K. Wilson - M. Gould (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
M. Selby - J. Higgins (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
M. Selby - M. Gould (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
M. Selby - M.J. Williams (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
Zhou Yuelong - A. Carter (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
Zhou Yuelong - J. Higgins (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
Zhou Yuelong - M. Gould (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
Strandröplabda (Göteborg-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergmann P A / Harms Y - Herrmann A / Simonsson L 1 - 2  
Breer F / Haussener Y - Dziadkou A / Piatrushka P 2 - 1  
Dollinger A / Kulzer S - Schnetzer F / Muellner D 0 - 2  
Gorbenko S / Ivanov V - Jonassen D / Overgaard M 1 - 2  
Hagenbuch S / Metral Q - Retterholt L T / Solhaug S O 1 - 2  
Heidrich A / Gerson M - Myslivecek M / Pihera M 1 - 2  
Helland C / Gamlemoen J O - Abbiati A / Andreatta T 1 - 2  
Liotatis A / Savvidis A - Penninga R / Van Steenis 0 - 2  
Tenisz (Le Gosier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ward - B. Klahn 0 - 2  
C. Harrison - B. Klahn 1 - 2  
C. Harrison - G. Mina 2 - 0  
D. Lajovic - D. King 2 - 0  
E. Song - R. Bemelmans 0 - 2  
J-P. Smith - P. Polansky 2 - 0  
S. Tsitsipas - C. Denolly 2 - 0  
S. Tsitsipas - C. Garin 0 - 2  
Tenisz (Le Gosier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Hemery C / Setodji T 2 - 1  
Giraldo S / Olivo R - Skupski N / Smith J-P 0 - 2  
Polansky P / Shamasdin A - Hach Verdugo H / Schnur B 2 - 0  
Tenisz (Marbella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Coppejans - S. Travaglia 1 - 2  
M. Klizan - M. Trungelliti 2 - 0  
R. Ramanathan - M. Cecchinato 0 - 2  
S. Bolelli - G. Andreozzi 1 - 2  
Tenisz (Marbella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djokovic M / Gomez-Herrer - Andreozzi G / Behar A 1 - 2  
Klizan M / Kovalik J - Munar J / Vega Hernandez 2 - 0  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.M. Del Potro - M. Raonic 2 - 1  
P. Carreno-Busta - K. Anderson 2 - 1  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan B / Bryan M - Mclachlan B / Struff J-L 2 - 0  
Johnson S / Querrey S - Khachanov K / Rublev A 0 - 2  
Mclachlan B / Struff J-L - Mektic N / Peya A 2 - 0  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Azarenka - S. Stephens 1 - 2  
V. Williams - D.R. Collins 0 - 2  
Tenisz (San Luis Potosi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Arevalo - D. Munoz-De La Nava 2 - 0  
M. Sanchez Montemayor - I. Nedelko 2 - 0  
P. Lorenzi - A. Krajicek 1 - 2  
P. Sakamoto - P. Krstin 2 - 1  
R. Cid Subervi - F. Bagnis 2 - 1  
Y. Hanfmann - J. Clarke 1 - 2  
Tenisz (San Luis Potosi, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arias B / Zeballos F - Agamenone F / Galdos S 2 - 0  
Gomez A / Hank T - Clarke J / Krawietz K 0 - 2  
Krstin P / Munoz De La Na - Collarini A / Coria F 2 - 0  
Tenisz (St. Brieuc, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Barrere - D. Novak 0 - 2  
M. Janvier - R. Berankis 0 - 2  
S. Robert - C. Lestienne 0 - 2  
T. Kamke - E. Furness 2 - 0  
Tenisz (St. Brieuc, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / Salisbury J - Descloix D / Lestienne C 2 - 0  
Nys H / Skupski K - Mies A / Otte O 2 - 0  
Safwat M / Zopp J - Ratiwatana / Ratiwatana 0 - 2  
Tollaslabda (Orleans Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Roovers - S. Parsons 2 - 1  
E. Heino - R. Gemke 0 - 2  
J. Magee - K. Parupalli 0 - 2  
J.O. Jörgensen - R.M.V. Gurusaidatt 2 - 1  
L. Claerbout - E. Holst 2 - 1  
L. Corvee - N. Nguyen 2 - 1  
M. Caljouw - V. Svendsen 2 - 0  
Sa. Verma - T. Rouxel 2 - 0  
Tollaslabda (Orleans Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alwin F / Nandagopal K - Bochat M / Cwalina A 2 - 1  
Antonsen K / Nohr N - Gicquel T / Labar R 2 - 1  
Cahyono A B / Isfahani M - Maas J / Tabeling R 2 - 1  
Chen T J / Hoo P R - Gutama S K / Putra F W 0 - 2  
Colberg F / Fischer Niels - Arends J / Jille R 2 - 1  
Gangloff M / Rodrigues T - Shia C K / Tan W G 0 - 2  
Khakimov N / Parakhodin A - Dremin E / Grachev D 2 - 1  
Lamsfuss M / Seidel M E - Kaesbauer P / Pistorius J 2 - 0  
Tollaslabda (Orleans Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Mariska - M. Agrey 2 - 0  
L. Zetchiri - Xuefei Qi 0 - 2  
N. Perminova - L. Heim 2 - 1  
N. Yigit - A. Demirbag 2 - 0  
O. Bayrak - M. Blichfeldt 0 - 2  
R. Hartawan - M. Repiska 2 - 1  
S. Kisona - Ying Ying Lee 2 - 0  
S. Saito - Yvonne Li 2 - 0  
Tollaslabda (Orleans Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burkart C / Stadelmann J - Delrue D / Palermo L 0 - 2  
Cheah Y S / Peck Y W - Boje A / Lundgaard S 1 - 2  
Kusuma F D / Sugiarto R - Goh Y C / Yap C W 1 - 2  
Lefel E / Tran A - Bandaso M C / Kandow W O 2 - 1  
Nakamura M / Shigeta M - Ilyinskaya M / Zharka Y 2 - 0  
Ostermeyer K / Tabeling I - Magelund A / Ravn F 1 - 2  
Piek S / Seinen C - Imanuela A / Ramadhanti S 2 - 1  
Stoeva G / Stoeva S - Soong F C / Tee J Y 2 - 0  
Tollaslabda (Orleans Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eidestedt R / Nistad C - Arends J / Piek S 0 - 2  
Fischer Nielsen J / Boje - Labar R / Fontaine A 1 - 2  
Kaesbauer P / Konon O - Magee S / Magee C 2 - 0  
Prasetya A E / Islami M G - Cahyono A B / Kandow W O 2 - 1  
Ramadiansyah A / Bandaso - Kusharjanto R N / Ramadha 2 - 0  
Seidel M E / Efler L - Zurwonne J / Janssens E 2 - 0  
Tabeling R / Seinen C - Nohr N / Thygesen S 0 - 2  

 

2018.03.28.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Lotte Giants 6 - 5  
Kia Tigers - Samsung Lions 0 - 6  
NC Dinos - Hanwha Eagles 2 - 6  
Nexen Heroes - LG Twins 3 - 9  
SK Wyverns - KT Wiz 5 - 8  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Viikingit Helsinki (6.m.) 4 - 6  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Litomerice (1.m.) 4 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novaja Gener. Sziktivkar - Jugra 0 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Inter Movistar 3 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesenice - Renon/Ritten (4.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - MAC Budapest (4.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Junoszt Minszk (1.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Keupa (4.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - HIFK (5.m.) 6 - 6  
Kärpät - Ässät (5.m.) 5 - 1  
Tappara - Kalpa (5.m.) 1 - 3  
Turku PS - SaiPa (5.m.) 0 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Philadelphia 2 - 2  
Detroit - Pittsburgh 5 - 2  
Edmonton - Columbus 3 - 7  
Nashville - Minnesota 1 - 1  
New Jersey - Carolina 4 - 3  
Ottawa - NY Islanders 3 - 4  
St. Louis - San Jose 2 - 2  
Vancouver - Anaheim 4 - 1  
Winnipeg - Boston 4 - 4  
Jégkorong (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Brassó (2.m.) 5 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Mora (2.m.) 2 - 3  
Kerékpár (Dwars door Vlaanderen)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dwars door Vlaanderen 2018    
E. Viviani - D. Groenewegen 0 - 1  
G. van Avermaet - D. Groenewegen 1 - 0  
G. van Avermaet - E. Viviani 1 - 0  
Kosárlabda (Balti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurmala/Fenikss - Pieno Zvaigzdes Pasvalys 80 - 98  
Tartu Ulikool - Siauliai 86 - 88  
Kosárlabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Strasbourg 78 - 69  
Banvitspor - Monaco 77 - 85  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Vasco da Gama 83 - 88  
Caxias do Sul - Paulistano 81 - 80  
Flamengo - Universo/Vitória 89 - 75  
Joinville/AABJ - Campo Mourao 76 - 76, h.u. 83 - 81  
Minas - Cearense 75 - 63  
Pinheiros - Sorocabana 80 - 69  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolin - Jindrichuv Hradec 94 - 77  
MMCITE Brno - USK Praha 71 - 71, h.u. 84 - 85  
Usti nad Labem - Ostrava 86 - 73  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomoucko Prostejov - Pardubice 81 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wonju Dongbu - Anyang (1.m.) 100 - 93  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Avenida - Galatasaray 57 - 55  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Juventus Utena 85 - 68  
Donar Groningen - Mornar 101 - 74  
Nyizsnyij Novgorod - Venezia 94 - 90  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Mondeville 75 - 55  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Tokyo Sunrockers 89 - 72  
Kawasaki Brave Thunders - Chiba 78 - 97  
Kyoto - Nishinomiya 96 - 78  
Mikawa Kariya - Nagoya Dolphins 79 - 79, h.u. 91 - 90  
Osaka - Ryukyu Okinawa 53 - 72  
Shimane - Shiga 74 - 85  
Tokyo Alvark - Tochigi 90 - 78  
Toyama - Albirex Niigata 92 - 77  
Yokohama - Toyohashi Neophoenix 87 - 84  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhejiang Guangsha - Shandong (1.m.) 128 - 118  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Gliwice 96 - 94  
Rosa Radom - Starogard Gdanski 83 - 62  
Szczecin - Torun 77 - 89  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Lublin 88 - 78  
Siedlce - Bydgoszcz 58 - 99  
Sleza Wroclaw - Wisla Krakkó 70 - 71  
Torun - Gorzow 77 - 67  
Widzew Lodz - Zaglebie Sosnowiec 83 - 84  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Alba Fehérvár 63 - 85  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Indiana 81 - 92  
Houston - Chicago 118 - 86  
LA Clippers - Milwaukee 105 - 98  
Miami - Cleveland 98 - 79  
New Orleans - Portland 103 - 107  
Sacramento - Dallas 97 - 103  
Toronto - Denver 114 - 110  
Washington - San Antonio 116 - 106  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Movistar Estudiantes - Bembibre 68 - 57  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - B. Bystrica (3.m.) 45 - 42  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság,női,ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piestanske Cajky - Ruzomberok (3.m.) 48 - 73  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Sezana 64 - 82  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Kristianstad 27 - 24  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lovosice - Strakonice 38 - 31  
Plzen - KP Brno 30 - 26  
Kézilabda (Dán b., női, felsőh,1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Nyköbing F. 28 - 23  
Randers - Köbenhavn 22 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - GOG 27 - 25  
Kolding - Skanderborg 29 - 23  
Nordsjaelland - Holstebro 27 - 22  
Silkeborg - Aarhus 38 - 28  
Sönderjyske - Mors 30 - 33  
Tonder - Ribe-Esbjerg 25 - 35  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Massy Essonne 28 - 23  
Dunkerque - Saran 28 - 22  
Ivry - Paris SG 24 - 31  
Montpellier - Pays d'Aix 22 - 23  
Nantes - Toulouse 32 - 28  
Nimes - Chambery 25 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambray Touraine - Fleury Loiret 34 - 19  
Dijon - Besancon 23 - 24  
Issy Paris - Nantes 32 - 28  
Le Havre - Nice 18 - 19  
Metz - Brest 28 - 25  
Toulon - Bourg de Peage 29 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelenia Gora - Ruch Chorzow 26 - 30  
Kobierzyce - Piotrcovia Piotrkow 31 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Koszalin 26 - 26  
Zaglebie Lubin - Pogon Szczecin 29 - 27  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budakalász - Eger 30 - 28  
Gyöngyös - Tatabánya 20 - 23  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Vác 28 - 34  
Békéscsaba - Kecskemét 30 - 25  
Vasas - Kisvárda 16 - 21  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Néva Szentpétervár - Permszkije Medvegyi 32 - 25  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Madeira SAD - Porto 18 - 29  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Puerto Sagunto 24 - 24  
Bidasoa Irun - Granollers 27 - 27  
Ciudad Encantada - Barcelona 27 - 30  
Naturhouse La Rioja - Anaitasuna 34 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gossau - Thun (2.m.) 22 - 26  
Kriens - Bern (2.m.) 21 - 18  
St. Gallen - Winterthur (2.m.) 25 - 31  
Suhr Aarau - Schaffhausen (2.m.) 21 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skuru - Önnereds (1.m.) 26 - 23  
Sävehof - Boden (1.m.) 28 - 18  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Ystad IF (3.m.) 24 - 24  
Lugi - Redbergslids (3.m.) 23 - 19  
Malmö - Sävehof (3.m.) 25 - 23  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Loka - Koper 20 - 26  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bristol City - Birmingham 0 - 2  
Reading - Yeovil 3 - 0  
Sunderland - Everton 1 - 1  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Lyon 0 - 1  
Chelsea - Montpellier 3 - 1  
Linköping - Manchester City 3 - 5  
Slavia Praha - Wolfsburg 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erfurt - Osnabrück 4 - 4  
Magdeburg - Zwickau 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
América de Cali - Envigado 0 - 1  
Dep. Tolima - Dep. Cali 0 - 1  
Independiente SF - Independiente Medellin 1 - 0  
Itagui Leones - Rionegro Aguilas 1 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moghreb Tetouan - Difaa El Jadidi 1 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Mosonmagyaróvár 1 - 1  
Budaörs - Sopron 3 - 0  
Békéscsaba - Kisvárda 1 - 1  
Dorog - Szeged 2011 0 - 0  
Gyirmót - Csákvár 3 - 1  
Soroksár - Kazincbarcika 2 - 0  
Szolnok - Győr 2 - 1  
Vác - ZTE 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Grand Bodö 5 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potsdam - Duisburg 2 - 0  
Sand - Frankfurt 3 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Bari 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Johnstone - Hamilton 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guijuelo - Navalcarnero 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernika - Tudelano 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Progreso 4 - 2  
Boston River - Torque 1 - 1  
Liverpool Montevideo - Fenix Montevideo 1 - 2  
Montevideo Wanderers - Nacional 0 - 2  
Penarol - Danubio 1 - 1  
Racing Montevideo - Defensor 2 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Peru 1 - 3  
Mexikó - Horvátország 0 - 1  
USA - Paraguay 1 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Cheonan Skywalkers (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Politechnika Varsó - Belchatow 1 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Lodz - LKS Lodz 3 - 0  
Dabrowa Gornicza - Chemik Police 0 - 3  
Impel Wroclaw - Budowlani Torun 2 - 3  
Legionowo - Bydgoszcz 1 - 3  
Rzeszow - Proxima Krakkó 3 - 0  
Röplabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Pénzügyőr (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dresden - Potsdam (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Lüneburg (1.m.) 3 - 0  
Düren - Haching (1.m.) 3 - 1  
Friedrichshafen - Bühl (1.m.) 3 - 0  
United Rhein-Main - Herrsching (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Modena (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busto Arsizio - Monza (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursa Bld. Spor - Nilufer Bld. Spor (3.m.) 3 - 1  
Halkbank Ankara - Besiktas (2.m.) 1 - 3  
Snooker (Championship League)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Carter - M. Gould (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
J. Higgins - A. Carter (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
J. Higgins - M.J. Williams (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
K. Wilson - A. Carter (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
K. Wilson - M.J. Williams (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
M. Gould - J. Higgins (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
M. Gould - M.J. Williams (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
M. Selby - A. Carter (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
M. Selby - K. Wilson (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
M.J. Williams - Zhou Yuelong (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
Zhou Yuelong - K. Wilson (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
Zhou Yuelong - M. Selby (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
Tenisz (Le Gosier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hemery - R. Olivo    
D. King - T. Jomby 2 - 1  
D. Kudla - M. Bourgue 2 - 1  
D. Lajovic - B. Bonzi 2 - 0  
D. Novikov - G. Elias 0 - 2  
E. Song - B. Schnur 2 - 0  
L. Glasspool - F. Peliwo 0 - 2  
S. Gille - K. Uchida 0 - 2  
Tenisz (Le Gosier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Monroe N - Bemelmans R / Eysseric J 1 - 2  
Galovic V / Pavic A - King D / Klahn B 0 - 2  
Mertens Y / Peliwo F - Garin C / Santillan A 0 - 2  
Tenisz (Marbella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - M. Trungelliti 0 - 2  
E. Lopez-Perez - S. Travaglia 0 - 2  
G. Andreozzi - E. Gulbis 2 - 0  
M. Klizan - A. Popyrin 2 - 0  
R. Carballes Baena - K. Coppejans 0 - 2  
S. Bolelli - J. Kovalik 2 - 1  
S. Nagal - R. Ramanathan 0 - 2  
S. Ofner - M. Cecchinato 1 - 2  
Tenisz (Marbella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Rosol L - Lopez Perez E / Ramanathan R 1 - 2  
Brown D / O'Mara J - Andreozzi G / Behar A 0 - 2  
Cecchinato M / Donati M - Munar J / Vega Hernandez D    
Melzer J / Menendez-Macei - Klizan M / Kovalik J 0 - 2  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - N. Kyrgios 2 - 0  
F. Tiafoe - K. Anderson 0 - 2  
Hyeon Chung - J. Isner 0 - 2  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johnson S / Querrey S - Cabal J S / Farah R 2 - 0  
Klaasen R / Venus M - Bryan B / Bryan M 1 - 2  
Marach O / Pavic M - Khachanov K / Rublev A 0 - 2  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ostapenko - E. Svitolina 2 - 0  
V. Azarenka - Ka. Pliskova 2 - 0  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Groenefeld A L - Mertens E / Schuurs D 0 - 2  
Barty A / Vandeweghe C - Kichenok N / Rodionova An 2 - 0  
Krejcikova/Siniakova - Chan H-C / Chan L 2 - 1  
Makarova E / Vesnina E - Kichenok L / Kudryavtseva A 2 - 0  
Tenisz (San Luis Potosi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - T. Bellucci 0 - 2  
D. Munoz-De La Nava - K. Krawietz 2 - 0  
F. Arguello - J. Hernandez-Fernandez 0 - 2  
F. Bagnis - M. Krueger 2 - 1  
F. Coria - P. Sakamoto 0 - 2  
J. Choinski - G. Melzer    
L. Gomez - G. Escobar 0 - 2  
R. Cid Subervi - A. Sarkissian 2 - 0  
V. Estrella Burgos - M. Arevalo 0 - 2  
Tenisz (San Luis Potosi, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomez E / Gomez L - Agamenone F / Galdos S 0 - 2  
King E / Pasha N - Hanfmann Y / Quiroz R 1 - 2  
Krueger M / Sarkissian A - Arevalo-Gonzalez/ReyesVar 0 - 2  
LopezVillasenor/SanchMont - Martinez L D / Statham R 2 - 0  
Tenisz (St. Brieuc, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lestienne - C. Moutet 2 - 1  
J. Zopp - E. Gerasimov 2 - 0  
K. Majchrzak - R. Berankis 0 - 2  
M. Bachinger - E. Ymer 2 - 1  
M. Baghdatis - U. Ignatik 2 - 1  
O. Otte - G. Barrere 1 - 2  
S. Stakhovsky - T. Kamke 0 - 2  
Z. Kolar - A. Setkic 2 - 0  
Tenisz (St. Brieuc, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clayton S / Pel D - Arends/Weissborn 0 - 2  
Ratiwatana / Ratiwatana - Nedunchezhiyan J / Raja P 2 - 1  
Tollaslabda (Orleans Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Roovers - S. Sipani 2 - 0  
E. Heino - R. Maddaloni 2 - 0  
H. Aarnio - R. Gemke 0 - 2  
K. Jindal - E. Holst 0 - 2  
K. Schaefer - R.M.V. Gurusaidatt 0 - 2  
L. Corvee - K. Koljonen 2 - 1  
M. Caljouw - I. Heino 2 - 0  
M.H. Gowda - T. Rouxel 0 - 2  
P. Abian - J.O. Jörgensen 1 - 2  
R. Rossi - J. Magee 0 - 2  
R. Yadav Chittaboina - L. Claerbout 0 - 2  
Sa. Verma - S. Sirant 2 - 0  
V. Svendsen - K.G. Kumar 2 - 0  
Z. Durkinjak - K. Parupalli 0 - 2  
Tollaslabda (Orleans Masters, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alimov R / Kotsarenko P - Kaesbauer P / Pistorius J 0 - 2  
Alwin F / Nandagopal K - Bay J / Kjaer R 2 - 0  
Attri M / Sumeeth R B - Chen T J / Hoo P R    
Belarbi M A / Hamek A - Gutama S K / Putra F W 0 - 2  
Bonny M / Schaller O - Khakimov N / Parakhodin A 1 - 2  
Dierickx M / Golinski F - Arends J / Jille R 0 - 2  
Frank R / Riancho F - Gangloff M / Rodrigues T 0 - 2  
Kusharjanto R N / Riyanto - Maas J / Tabeling R 0 - 2  
Lamsfuss M / Seidel M E - Bay-Smidt M / Sogaard F 2 - 1  
Shia C K / Tan W G - Jansen J R / Zurwonne J 2 - 1  
Tarun K / Sharma S - Cahyono A B / Isfahani M R P 0 - 2  
Tollaslabda (Orleans Masters, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Corrales - S. Saito 0 - 2  
D.Y.I. Sari - S. Kisona 1 - 2  
G. Mahulette - M. Blichfeldt 0 - 2  
G. Mariska - J.D. Jakobsen 2 - 0  
K. Foo Kune - Ying Ying Lee 0 - 2  
K. Polikarpova - R. Hartawan 1 - 2  
L. Heim - M. Poulsen 2 - 1  
L. Zetchiri - F. Deprez 2 - 1  
M. Agrey - S.K. Priya Kudaravalli 2 - 0  
M. Repiska - S. Rane 2 - 1  
M. Ulitina - N. Perminova 0 - 2  
N. Voytsekh - Demirbag, Aliye 0 - 2  
N. Yigit - Y.F. Lim 2 - 1  
O. Bayrak - S. Jaquet 2 - 0  
S. De Visch Eijbergen - Yvonne Li 0 - 2  
V. Choudhari - Xuefei Qi 0 - 2  
Tollaslabda (Orleans Masters, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bandaso M C / Kandow W O - Morozova O / Chervyakova A 2 - 0  
Faulmann V / Lambert M - Cheah Y S / Peck Y W 0 - 2  
Fruergaard M / Thygesen S - Ostermeyer K / Tabeling I    
GOH Y C / Yap C W - Bolotova E / Davletova A 2 - 1  
Jakobsen J D / Soby D - Lefel E / Tran A 0 - 2  
Jaques L / Vandenhoucke F - Imanuela A / Ramadhanti S F S 0 - 2  
Kusuma F D / Sugiarto R - Efler L / Konon O 2 - 0  
Magelund A / Ravn F - Garg K / Hazarika N B 2 - 0  
Nystrom J / Pekkola S - Burkart C / Stadelmann J 1 - 2  
Piek S / Seinen C - Hogstrom A / Nistad C 2 - 1  
Ulitina M / Voytsekh N - Nakamura M / Shigeta M 1 - 2  
Tollaslabda (Orleans Masters, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cahyono A B / Kandow W O - Mikkelsen M / Surrow M 2 - 0  
Fischer Nielsen J / Boje - Chen T J / Peck Y W 2 - 0  
Kaesbauer P / Konon O - Knudsen K / Nielsen I 2 - 0  
Kaisti A / Nystrom J - Prasetya A E / Islami M G 0 - 2  
Kapoor R / Garg K - Labar R / Fontaine A 0 - 2  
Kersaudy B / Palermo L - Kusharjanto R N / Ramadha 1 - 2  
Lamsfuss M / Herttrich I - Ramadiansyah A / Bandaso 1 - 2  
Maas J / Van Der Aar I - Alimov R / Davletova A 0 - 2  
Mairs G / Moore J - Arends J / Piek S 0 - 2  
Seidel M E / Efler L - Riyanto P K / Sugiarto R 2 - 0  
Tabeling R / Seinen C - Sharma S / Parikh A 2 - 0  
Vlaar A / Tabeling I - Nohr N / Thygesen S 0 - 2  
Zinchenko A / Morozova O - Eidestedt R / Nistad C 0 - 2  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Brescia 8 - 10  
Florentia - Trieste 13 - 6  
Savona - Posillipo Napoli 9 - 4  
SM Verona - Ortigia 15 - 7  
Torino - Canottieri Napoli 7 - 11  

 

2018.03.27.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Lotte Giants 5 - 0  
Kia Tigers - Samsung Lions 17 - 0  
NC Dinos - Hanwha Eagles 9 - 6  
Nexen Heroes - LG Twins 5 - 4  
SK Wyverns - KT Wiz 8 - 5  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nokian KrP - Seinäjoki (5.m.) 1 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manitoba - Rockford 2 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Kladno 4 - 0  
Litvínov - Karlovy Vary 3 - 1  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Esbjerg (1.m.) 3 - 1  
Herning - Rungsted (1.m.) 5 - 1  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - MAC Budapest (3.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SaPKo - Tuto (3.m.) 5 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Grenoble (4.m.) 4 - 4  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szalavat Julajev Ufa - Traktor Cseljabinszk (7.m.) 1 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Ottawa 4 - 1  
Chicago - San Jose 3 - 3  
Las Vegas - Colorado 4 - 1  
Los Angeles - Calgary 3 - 0  
Montreal - Detroit 4 - 2  
NY Islanders - Florida 0 - 3  
NY Rangers - Washington 2 - 4  
Tampa Bay - Arizona 1 - 4  
Toronto - Buffalo 2 - 3  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riessersee - Crimmitschau (7.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linz - Salzburg (2.m.) 3 - 1  
Südtirol Bolzano - Vienna Capitals (2.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csíkszereda - Brassó (1.m.) 9 - 7  
Jégkorong (Svájci bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Kloten (1.m.) 4 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Zürich Lions (1.m.) 2 - 3  
Biel - Lugano (1.m.) 7 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Timra - Karlskrona (2.m.) 0 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Malmö (5.m.) 0 - 4  
Färjestad - Skelleftea (5.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liptovsky Mikulas - Dukla Michalovce 6 - 0  
Skalica - Detva 1 - 5  
Kosárlabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karsiyaka - Murcia 65 - 79  
Ludwigsburg - Bayreuth 81 - 86  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svitavy - Decin 86 - 66  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Technic Brno 77 - 58  
Trutnov - Chance Strakonice 66 - 57  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Slavia Praha (3.m.) 65 - 71  
KP Brno - Zabiny Brno (3.m.) 74 - 64  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Portel - Bakken Aarhus 78 - 64  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - Caen 70 - 58  
Evreux - Denain 88 - 70  
Fos-sur-Mer - Vichy-Clermont 70 - 60  
Le Havre - Aix Maurienne 80 - 71  
Lille - Orleans 71 - 79  
Nancy - Quimper 61 - 70  
Rouen - Charleville-Mezieres 78 - 67  
St-Chamond - Nantes 76 - 78  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - New York 117 - 117, h.u. 137 - 128  
Detroit - LA Lakers 112 - 106  
Minnesota - Memphis 93 - 101  
Philadelphia - Denver 123 - 104  
Phoenix - Boston 94 - 102  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podcetrtek - Zlatorog Lasko 54 - 86  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Spojnia Gdynia 34 - 20  
Kielce - Azoty Pulawy 41 - 29  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siófok - Dunaújváros    
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Potaissa Turda 44 - 28  
Kézilabda (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Varberg - HIF Karlskrona (1.m.) 29 - 26  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eastleigh - Dover 2 - 1  
Hartlepool - Bromley 2 - 1  
Macclesfield - Gateshead 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Quilmes - Atl. All Boys 2 - 3  
Santamarina Tandil - Agropecuario Argentino 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chemnitz - Wehen 1 - 4  
Jena - Würzburg 1 - 2  
Meppen - Paderborn 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - PSV 1 - 4  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albion Rovers - Arbroath 1 - 2  
Raith Rovers - East Fife 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Elgin 2 - 2  
Cowdenbeath - Clyde 0 - 3  
Stirling - Edinburgh City 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inverness CT - Dundee Utd. 1 - 0  
St. Mirren - Dumbarton 5 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hollandia - U19Németország (Helyszín: Németország) 1 - 4  
U19Skócia - U19Norvégia 4 - 5  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anglia - U19Macedónia (Helyszín: Macedónia) 0 - 2  
U19Lettország - U19Magyarország 3 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Lengyelország - U19Görögország 3 - 1  
U19Olaszország - U19Csehország 1 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Szerbia - U19Svédország 3 - 2  
U19Ukrajna - U19Románia (Helyszín: Románia) 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Koszovó - U19Szlovákia 2 - 1  
U19Írország - U19Portugália (Helyszín: Portugália) 0 - 4  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Bulgária - U19Belgium 0 - 2  
U19Franciaország - U19Spanyolország (Helyszín:Spanyolország) 4 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztria - U19Dánia (Helyszín: Dánia) 2 - 2  
U19Bosznia-Hercegovina - U19Törökország 1 - 2  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Portugália 3 - 0  
U20Hollandia - U20Csehország 1 - 3  
U20Németország - U20Lengyelország 3 - 0  
U20Olaszország - U20Svájc 2 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Görögország - U21Csehország 3 - 0  
U21Horvátország - U21Moldova 4 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Spanyolország - U21Észtország 3 - 1  
U21Szlovákia - U21Albánia 4 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Grúzia - U21Dánia 2 - 2  
U21Lengyelország - U21Litvánia 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Andorra - U21Hollandia 0 - 1  
U21Anglia - U21Ukrajna 2 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Izrael - U21Norvégia 1 - 3  
U21Koszovó - U21Németország 0 - 0  
U21Írország - U21Azerbajdzsán 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ciprus - U21Svédország 0 - 1  
U21Törökország - U21Málta 4 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ausztria - U21Macedónia 2 - 0  
U21Gibraltár - U21Oroszország 0 - 5  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Liechtenstein - U21Bosznia-Hercegovina 0 - 4  
U21Svájc - U21Portugália 2 - 4  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bulgária - U21Szlovénia 3 - 0  
U21Kazahsztán - U21Luxemburg 3 - 0  
U21Montenegró - U21Franciaország 0 - 2  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Szerbia - U21Olaszország 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Atenas De San Carlos 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Puerto Cabello 2 - 0  
Dep. La Guaira - Dep. Tachira 1 - 2  
Dep. Lara - Portuguesa Acarigua 3 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Olaszország 1 - 1  
Ausztrália - Kolumbia 0 - 0  
Azerbajdzsán - Macedónia 1 - 1  
Belgium - Szaúd-Arábia 4 - 0  
Bosznia-Hercegovina - Szenegál 0 - 0  
Dánia - Chile 0 - 0  
Grúzia - Észtország 2 - 0  
Görögország - Egyiptom 1 - 0  
Irán - Algéria 2 - 1  
Japán - Ukrajna 1 - 2  
Lengyelország - Dél-Korea 3 - 2  
Luxemburg - Ausztria 0 - 4  
Magyarország - Skócia 0 - 1  
Marokkó - Üzbegisztán 2 - 0  
Moldova - Elefántcsontpart 1 - 2  
Montenegró - Törökország 2 - 2  
Németország - Brazília 0 - 1  
Oroszország - Franciaország 1 - 3  
Románia - Svédország 1 - 0  
Spanyolország - Argentína 6 - 1  
Svájc - Panama 6 - 0  
Szerbia - Nigéria 2 - 0  
Szlovénia - Fehéroroszország 0 - 2  
Tunézia - Costa Rica 1 - 0  
Örményország - Litvánia 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kirgizisztán - India 2 - 1  
Mianmar - Makaó 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koreai NDK - Hong Kong 2 - 0  
Libanon - Malajzia 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afganisztán - Kambodzsa 2 - 1  
Jordánia - Vietnám 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maldív-szigetek - Bhután 7 - 0  
Omán - Palesztína 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahrein - Türkmenisztán 4 - 0  
Tajvan - Szingapúr 1 - 0  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fülöp-szigetek - Tadzsikisztán 2 - 1  
Jemen - Nepál 2 - 1  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - UC Dublin 0 - 2  
Röplabda (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasco Nestle - Praia (2.m.) 3 - 1  
Sesc RJ - Minas (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai b., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong IBK - Gimcheon Expressway (3.m.) 1 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, rájátsz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tianjin - Shanghai (5.m.) 0 - 3  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vakifbank Istanbul - Galatasaray (2.m.) 3 - 2  
Sakk (vb-jelölti torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - F. Caruana 0 - 1  
L. Aronian - W. So 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - Liren Ding 0.5 - 0.5  
V. Kramnik - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
Snooker (Championship League, 7.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dale - R. Walden (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
J. Higgins - D. Dale (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
J. Higgins - J. Robertson (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
J. Higgins - J. Trump (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
J. Higgins - Li Hang    
L. Brecel - J. Robertson (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
L. Brecel - J. Trump (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
L. Brecel - Li Hang    
L. Brecel - R. Walden (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
R. Milkins - J. Robertson (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
R. Milkins - J. Trump (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
R. Milkins - Li Hang    
Tenisz (Le Gosier, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - V. Galovic 2 - 1  
J-P. Smith - A. Santillan    
L. Rochette - P. Polansky 0 - 2  
S. Giraldo - A. Pavic 1 - 2  
Y. Mertens - R. Bemelmans 0 - 2  
Tenisz (Le Gosier, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denolly C / Jomby T - Huey T / Kudla D 2 - 1  
Maytin R / Romboli F - Bonzi B / Jacq G 1 - 2  
Tenisz (Marbella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - M. Klizan 0 - 2  
A. Popyrin - R. Ojeda Lara 2 - 0  
An. Martin - S. Bolelli 1 - 2  
G. Andreozzi - C. Taberner    
G. Andreozzi - L. Rosol 2 - 0  
J. Domingues - J. Kovalik 0 - 2  
J. Melzer - M. Cecchinato 0 - 2  
M. Granollers - S. Nagal 0 - 2  
M. Trungelliti - P. Sousa 2 - 0  
N. Gombos - A. Davidovich Fokina 0 - 2  
P. Cachin - K. Coppejans 1 - 2  
R. Carballes Baena - P. Martinez Portero 2 - 0  
R. Ramanathan - A. Giannessi 2 - 1  
T. Robredo - S. Ofner 0 - 2  
Tenisz (Marbella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burton L / Hadley M - Begemann A / Rosol L 0 - 2  
Motti A / Travaglia S - Munar J / Vega Hernandez D 1 - 2  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Zverev - D. Ferrer 2 - 1  
B. Coric - J. Sock 2 - 1  
D. Shapovalov - B. Coric 1 - 2  
F. Verdasco - P. Carreno-Busta 0 - 2  
J. Isner - M. Cilic 2 - 0  
J. Sousa - Hyeon Chung 0 - 2  
J.M. Del Potro - F. Krajinovic 2 - 0  
M. Raonic - J. Chardy 2 - 0  
T. Berdych - F. Tiafoe 1 - 2  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.R. Collins - M. Puig 2 - 1  
J. Ostapenko - P. Kvitova 2 - 0  
S. Stephens - A. Kerber 2 - 0  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Yang Z - Kichenok N / Rodionova An 0 - 2  
Barty A / Vandeweghe C - King V / Srebotnik K 2 - 0  
Tenisz (San Luis Potosi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.E. Galan Riveros - J. Souza 2 - 1  
E. King - Ale. Gonzalez 0 - 2  
G. Lopez Villasenor - P. Krstin 0 - 2  
J. Clarke - T. Hank 2 - 1  
Tenisz (St. Brieuc, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hoang - E. Furness 1 - 2  
A. Setkic - L. Lacko 2 - 1  
D. Novak - K. De Schepper 2 - 0  
J. De Loore - E. Ymer 1 - 2  
L. Grigelis - S. Robert 0 - 2  
M. Baghdatis - A. Arnaboldi 2 - 0  
M. Safwat - Z. Kolar 1 - 2  
T. Lamasine - E. Gerasimov 1 - 2  
U. Humbert - M. Janvier 0 - 2  
Tenisz (St. Brieuc, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / Salisbury J - Lamasine T / Stakhovsky S 2 - 0  
Berankis R / Sabanov M - Safwat M / Zopp J 0 - 2  
Descloix D / Lestienne C - Barrere G / Guez D 2 - 0  
Nys H / Skupski K - Mousley B / Oliveira G 2 - 0  
Tollaslabda (Orleans Masters, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.N. Anjo - Z. Durkinjak 0 - 2  
H. Aarnio - A. Mendrek 2 - 0  
K. Bruun - A. Roovers    
K. Koljonen - A. Yelegar 2 - 0  
L. Schaenzler - J.O. Jörgensen 0 - 2  
L. Wraber - E. Heino    
L.E. Penalver - R. Yadav Chittaboina 0 - 2  
M. Dratva - E. Heino 0 - 2  
S. Dey - T. Rouxel 1 - 2  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Oroszország 12 - 13  
Spanyolország - Magyarország 12 - 12  

 

2018.03.26.
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viikingit Helsinki - Indians Espoo (5.m.) 6 - 7  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Interobal Plzen - Svarog Teplice (5.m.) 11 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Wolves - Grand Rapids 2 - 2  
Milwaukee - Iowa 7 - 2  
San Jose Barracuda - Tucson 3 - 2  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Val Pusteria (3.m.) 5 - 3  
Renon/Ritten - Jesenice (3.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Liberec (7.m.) 2 - 1  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keupa - Jokipojat (3.m.) 7 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - JYP (4.m.) 4 - 1  
Kalpa - Tappara (4.m.) 0 - 3  
SaiPa - Turku PS (4.m.) 3 - 1  
Ässät - Kärpät (4.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Grenoble (3.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - GKS Tychy (4.m.) 5 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Vancouver 1 - 4  
Edmonton - Anaheim 4 - 4  
Minnesota - Boston 1 - 1  
Winnipeg - Nashville 4 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mora - Leksand (1.m.) 2 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Linköping (5.m.) 5 - 4  
Växjö - Brynäs (5.m.) 3 - 0  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Olomoucko Prostejov 89 - 84  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Incheon Elephants (5.m.) 79 - 64  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg - Le Mans 81 - 81, h.u. 92 - 91  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Korivosz Amaliada - Olympiakosz 54 - 104  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Ashdod - Hapoel Eilat 75 - 63  
Maccabi Haifa - Hapoel Gilboa Galil 98 - 95  
Maccabi Rishon - Bnei Herzeliya 97 - 91  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Utah 91 - 110  
Houston - Atlanta 118 - 99  
Oklahoma City - Portland 105 - 108  
Sacramento - Boston 93 - 104  
Toronto - LA Clippers 106 - 117  
Washington - New York 97 - 101  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helios Domzale - Olimpija Ljubljana 87 - 73  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Tofas Bursa 87 - 79  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk 108 - 73  
Himki Moszkva - UNIKSZ Kazany 80 - 83  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Göppingen 24 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sävehof - Malmö (2.m.) 23 - 23  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Rafaela - Dep. Moron 0 - 0  
Boca Unidos - Mitre Santiago del Estero 1 - 2  
San Martin de Tucuman - Instituto Cordoba 0 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - The Strongest 2 - 1  
Nacional Potosi - Aurora Cochabamba 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Boyaca Patriotas 2 - 0  
Envigado - Atl. Nacional Medellin 2 - 2  
Millonarios - Jaguares de Cordoba 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siracusa - Reggina 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Dep. Capiata 4 - 0  
Sol de America - Independiente FBC 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cadiz - Huesca 1 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Svájc - U19Finnország 2 - 2  
U19Észtország - U19Litvánia 0 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Észak-Írország - U21Izland 0 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Belgium - U21Magyarország 3 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Estudiantes de Merida 2 - 1  
Monagas Maturin - Aragua Maracay 2 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Norvégia 0 - 1  
Bulgária - Kazahsztán 2 - 1  
Finnország - Málta 5 - 0  
Kína - Csehország 1 - 4  
Portugália - Hollandia 0 - 3  
Wales - Uruguay 0 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Thaiföld 5 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballymena Utd. - Ballinamallard Utd. 2 - 0  
Warrenpoint - Crusaders 1 - 4  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - Finn Harps 2 - 1  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Cabinteely 5 - 1  
Bray - Shelbourne 0 - 3  
Waterford Utd. - UCC 4 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Taubate Funvic - Minas (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Incheon Air Jumbos (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szczecin - Belchatow 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Muszynianka Muszyna - Bielsko-Biala 2 - 3  
Röplabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Nyíregyháza (2.m.) 1 - 3  
Sakk (vb-jelölti torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - L. Aronian 1 - 0  
Liren Ding - V. Kramnik 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - A. Grischuk 1 - 0  
W. So - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
Snooker (Championship League, 7.csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dale - J. Robertson (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
D. Dale - Li Hang    
J. Higgins - L. Brecel (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
J. Higgins - R. Milkins (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
J. Robertson - J. Trump (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
J. Robertson - R. Walden (3 nyert frame-ig) 3 - 0  
J. Trump - D. Dale (3 nyert frame-ig) 3 - 2  
J. Trump - R. Walden (3 nyert frame-ig) 3 - 1  
L. Brecel - D. Dale (3 nyert frame-ig) 0 - 3  
L. Brecel - R. Milkins (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
Li Hang - J. Trump    
Li Hang - R. Walden    
R. Milkins - D. Dale (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
R. Milkins - R. Walden (3 nyert frame-ig) 1 - 3  
R. Walden - J. Higgins (3 nyert frame-ig) 2 - 3  
Tenisz (Marbella, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - E. Lopez-Perez 0 - 2  
E. Gulbis - L. Djere 2 - 1  
J.A. Munar Clar - S. Travaglia 1 - 2  
Tenisz (Marbella, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djokovic M / Gomez-Herrer - Bolelli S / Giannessi A 2 - 0  
Gombos N / Martin An - Klizan M / Kovalik J 0 - 2  
Lopez Perez E / Ramanatha - Jebavy R / Sancic A 2 - 1  
Marrero/Robredo - Cecchinato M / Donati M 1 - 2  
Podlipnik-Castil/Vasilevs - Melzer J / Menendez-Maceiras A 1 - 2  
Tenisz (Marbella-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Giner - M. Trungelliti 0 - 2  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - M. Raonic 0 - 2  
K. Khachanov - K. Anderson 1 - 2  
N. Kyrgios - F. Fognini 2 - 0  
S. Johnson - P. Carreno-Busta 0 - 2  
S. Querrey - D. Shapovalov 1 - 2  
T. Kokkinakis - F. Verdasco 1 - 2  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Venus M - Isner J / Young D 2 - 0  
Mayer L / Schwartzman D S - Bryan B / Bryan M 0 - 2  
Mektic N / Peya A - Kontinen H / Peers J 2 - 1  
Rojer J-J / Tecau H - Mclachlan B / Struff J-L 1 - 2  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - E. Svitolina 0 - 2  
A. Kerber - Yafan Wang 2 - 1  
A. Radwanska - V. Azarenka 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - S. Stephens 0 - 2  
S. Kenin - P. Kvitova 1 - 2  
V. Williams - J. Konta 2 - 1  
Z. Diyas - Ka. Pliskova    
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Groenefeld A L - Begu I C / Halep S 2 - 1  
Bondarenko K / Krunic A - Chan H-C / Chan L 1 - 2  
Kichenok L / Kudryavtseva - Klepac A / Martinez S 2 - 0  
Makarova E / Vesnina E - Konta J / Watson H 2 - 0  
Tenisz (St. Brieuc, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gon. Oliveira - M. Bachinger 0 - 2  
J. Zopp - V. Millot    
M. Guinard - U. Ignatik 0 - 2  
Tenisz (St. Brieuc, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clayton S / Pel D - Furness E / Guinard M 2 - 0  
Kolar Z / Margaroli L - Arends/Weissborn 0 - 2  
Mies A / Otte O - Lammons N / Lawson A 2 - 0  
Tenisz (St. Brieuc-sel., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lestienne - I. Sijsling 2 - 1  
L. Grigelis - T.K. Wang 2 - 1
Címkék: eredmények, tippmix,