Tippmix eredmények - 2018. március 19-25.

2018-03-19
Tippmix eredmények - 2018. március 19-25.
2018.03.25.
Asztalitenisz (German Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chun Ting Wong - Long Ma 2 - 4  
P. Franziska - Xin Xu 2 - 4  
Xin Xu - Long Ma 1 - 4  
Asztalitenisz (German Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeoung Y / Lee S - Ma L / Xu X 0 - 3  
Asztalitenisz (German Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyowon Suh - K. Ishikawa 1 - 4  
I-Ching Cheng - K. Ishikawa 3 - 4  
Tianwei Feng - Hyowon Suh 2 - 4  
Asztalitenisz (German Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hayata H / Ito M - Jeon J / Yang H 3 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greater Western Sydney - Western Bulldogs 133 - 51  
Melbourne Demons - Geelong 94 - 97  
West Coast Eagles - Sydney Swans 86 - 115  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Samsung Lions 5 - 4  
Kia Tigers - KT Wiz 14 - 1  
NC Dinos - LG Twins 7 - 1  
Nexen Heroes - Hanwha Eagles 1 - 4  
SK Wyverns - Lotte Giants 5 - 0  
Curling (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - USA 6 - 5  
Svédország - Kanada (Helyszín: Kanada) 6 - 7  
Darts (European Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Cullen - C. Dobey 6 - 5  
M. King - J. Wade 4 - 6  
M. Smith - J. Wade 4 - 6  
M. Suljovic - M. King 3 - 6  
M. van Gerwen - A. Norris 6 - 3  
M. van Gerwen - P. Wright 8 - 7  
M. van Gerwen - R. North 7 - 1  
M. van Gerwen - S. Whitlock 6 - 1  
P. Wright - J. Cullen 6 - 3  
P. Wright - J. Henderson 6 - 2  
P. Wright - J. Wade 7 - 4  
R. Cross - R. North 5 - 6  
R. Meulenkamp - J. Pipe 6 - 1  
R. Meulenkamp - R. North 2 - 6  
S. Whitlock - D. Chisnall 6 - 1  
Floorball (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frederikshavn - Rödovre (2.m.) 7 - 5  
Floorball (Finn bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steelers Hämeenlinna - Koovee Tampere (5.m.) 5 - 11  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Turku PS (5.m.) 7 - 6  
Seinäjoki - Nokian KrP (4.m.) 3 - 11  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Växjö (5.m.) 9 - 1  
Pixbo Wallenstam - Mullsjö (5.m.) 7 - 7  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assoeva Venancio Aires - Tubarao 2 - 2  
Foz Cataratas - Minas Belo Horizonte 2 - 0  
Futsal (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luparense - Acqua & Sapone 1 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Inter Movistar 3 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakersfield - Tucson 1 - 2  
Belleville - Laval 8 - 2  
Binghamton - Utica 3 - 4  
Binghamton - Wilkes-Barre/Scranton 4 - 4  
Cleveland - San Diego 3 - 3  
Cleveland - San Diego (21:00) 1 - 2  
Hershey - Hartford 2 - 4  
Iowa - Grand Rapids 2 - 2  
Manitoba - Stockton 1 - 3  
Providence - Lehigh Valley 6 - 1  
Rochester - Springfield 4 - 2  
Rockford - Chicago Wolves 5 - 3  
San Antonio - Texas Stars 2 - 1  
San Jose Barracuda - Ontario Reign 3 - 7  
Syracuse - Utica 2 - 0  
Toronto Marlies - Springfield 2 - 0  
Wilkes-Barre/Scranton - Bridgeport 3 - 6  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Dundee 8 - 5  
Cardiff - Milton Keynes 7 - 3  
Coventry - Guildford 3 - 5  
Edinburgh - Nottingham 3 - 4  
Manchester - Sheffield 2 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Pardubice (7.m.) 8 - 1  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Traktor Cseljabinszk - Szalavat Julajev Ufa (6.m.) 7 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - GKS Tychy (3.m.) 3 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - St. Louis 1 - 2  
Edmonton - Los Angeles 3 - 2  
Florida - Arizona 4 - 2  
Minnesota - Nashville 4 - 1  
Montreal - Washington 4 - 6  
New Jersey - Tampa Bay 2 - 1  
NY Islanders - Chicago 1 - 3  
NY Rangers - Buffalo 5 - 1  
Ottawa - Carolina 2 - 5  
Pittsburgh - Philadelphia 4 - 4  
Toronto - Detroit 4 - 3  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crimmitschau - Riessersee (6.m.) 1 - 4  
Kassel - Frankfurt Löwen (6.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Nürnberg (6.m.) 1 - 5  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salzburg - Linz (1.m.) 3 - 2  
Vienna Capitals - Südtirol Bolzano (1.m.) 4 - 0  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Rapperswil (6.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlskrona - Timra (1.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Frölunda (4.m.) 3 - 1  
Skelleftea - Färjestad (4.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Liptovsky Mikulas 5 - 1  
Dukla Michalovce - Skalica 5 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Zvolen (6.m.) 1 - 2  
Kerékpár (Gent-Wevelgem)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - A. Kristoff 1 - 0  
E. Viviani - D. Groenewegen 1 - 0  
G. van Avermaet - J. Stuyven 0 - 1  
Gent-Wevelgem 2018    
J. Debusschere - S. Modolo 1 - 0  
J. Degenkolb - C. Laporte 0 - 1  
M. Trentin - J. Rölandts 1 - 0  
N. Terpstra - Z. Stybar 0 - 1  
P. Sagan - M. Matthews 1 - 0  
Kerékpár (Volta a Catalunya)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volta a Catalunya 2018    
Kerékpár (Volta a Catalunya 7. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - M. Mohoric 0 - 1  
J. Pantano - P. Bilbao 1 - 0  
J.J. Rojas - E. Gasparotto 0 - 1  
N.A. Quintana Rojas - M. Soler Gimenez 0 - 1  
Volta a Catalunya 2018 - 7. szakasz    
Kosárlabda (ABA Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Buducnost Podgorica (2.m.) 82 - 75  
Mornar - Crvena zvezda (2.m.) 88 - 84  
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide - Melbourne Utd. (4.m.) 90 - 81  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Botafogo 103 - 78  
Caxias do Sul - Campo Mourao 75 - 66  
Flamengo - Cearense 87 - 85  
Joinville/AABJ - Paulistano 66 - 86  
Minas - Universo/Vitória 67 - 67, h.u. 80 - 78  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trutnov - Technic Brno 72 - 59  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Hradec Kralove (2.m.) 90 - 59  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roanne - Poitiers 79 - 62  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Paris Levallois 79 - 66  
Nanterre - Strasbourg 71 - 79  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Star Hotshots - SM Beermen (2.m.) 77 - 92  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kymi - Panioniosz 95 - 83  
Trikala - Panathinaikosz 66 - 96  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alkar Sinj - Split 58 - 73  
KK Zagreb - Skrljevo 95 - 88  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Ness Ziona - Hapoel TA 83 - 82  
Maccabi TA - Ironi Naharia 95 - 86  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Tokyo Sunrockers 74 - 84  
Chiba - Toyohashi Neophoenix 97 - 55  
Nagoya Dolphins - Osaka 77 - 71  
Ryukyu Okinawa - Toyama 92 - 80  
Shiga - Nishinomiya 70 - 76  
Shimane - Kyoto 68 - 78  
Tochigi - Kawasaki Brave Thunders 58 - 75  
Tokyo Alvark - Hokkaido 81 - 87  
Yokohama - Mikawa Kariya 74 - 89  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosa Radom - Krosno 92 - 80  
Starogard Gdanski - Legia Varsó 101 - 105  
Start Lublin - Trefl Sopot 84 - 72  
Szczecin - Ostrow Wielkopolski 77 - 82  
Torun - Gliwice 117 - 65  
Zielona Gora - Asseco Gdynia 86 - 93  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Polkowice 67 - 96  
Sleza Wroclaw - Bydgoszcz 53 - 66  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vytautas Prienai - Nevezis Kedainiai 77 - 90  
Zalgiris Kaunas - Lietkabelis 85 - 72  
Kosárlabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Győr 58 - 73  
Magyar Kupa, női 2018    
Sopron - Szekszárd 64 - 66  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Cleveland 114 - 121  
Dallas - Charlotte 98 - 102  
Detroit - Chicago 117 - 95  
Houston - New Orleans 114 - 91  
Indiana - Miami 96 - 96, h.u. 113 - 107  
Memphis - LA Lakers 93 - 100  
Milwaukee - San Antonio 106 - 103  
Orlando - Phoenix 105 - 99  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Alba Berlin 72 - 91  
Bremerhaven - Braunschweig 72 - 65  
Göttingen - Brose Bamberg 105 - 98  
Telekom Bonn - Skyliners Frankfurt 75 - 79  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assigeco Piacenza - Imola 81 - 64  
Ferrara - Verona 84 - 60  
Forli - Fortitudo Bologna 91 - 67  
Jesi - Trieste 67 - 67, h.u. 94 - 87  
Montegranaro - Ravenna 79 - 60  
Roseto - Mantova 90 - 90, h.u. 104 - 98  
Treviso - GSA Udine 80 - 64  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agrigento - Trapani 64 - 62  
Eurobasket Roma - Cagliari 95 - 68  
Rieti - Cuore Napoli 86 - 64  
Scafati - Legnano 77 - 64  
Siena - Reggio Calabria 77 - 83  
Treviglio - Virtus Roma 73 - 75  
Kosárlabda (Olasz bajn., középszakasz,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dike Napoli - Lucca 66 - 74  
Famila Schio - Eirene Ragusa 78 - 68  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Milano 75 - 82  
Cantu - Torino 93 - 90  
Pistoia - Venezia 93 - 83  
Sassari - Varese 87 - 91  
Virtus Bologna - Brindisi 94 - 85  
VL Pesaro - Trento 62 - 77  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Moszkva - Szpartak Noginszk 65 - 79  
MBA Moszkva - Kazanocska Kazany 67 - 73  
Nagyezsda Orenburg - Inventa Kurszk 72 - 61  
Szpartak Moszkva - Dinamo Novoszibirszk 71 - 64  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breogan Lugo - Huesca 91 - 53  
Clavijo Calzados Robusta - Iberostar Palma 76 - 60  
Iraurgi - Barcelona B 66 - 86  
Leyma Coruna - Manresa 66 - 74  
Ourense - Castello 65 - 75  
Saenz Horeca Araberri - Lleida 93 - 84  
Valladolid - Melilla 95 - 70  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Fuenlabrada 95 - 63  
Betis - Unicaja Malaga 89 - 88  
Estudiantes - San Pablo Burgos 100 - 76  
Gran Canaria - MoraBanc Andorra 99 - 95  
Obradoiro Monbus - Barcelona 73 - 76  
Real Madrid - Valencia 83 - 71  
Zaragoza - Bilbao 81 - 61  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bembibre - P. Avenida 59 - 85  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Ilirija Ljubljana 89 - 78  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Sakaryaspor 76 - 61  
Fenerbahce Ülker - Eskisehirspor 79 - 69  
Galatasaray - Trabzonspor 84 - 78  
RH Gaziantepspor - Yesilgiresun 79 - 78  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - Mersin BB 87 - 76  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Parma Permszkij Kraj 78 - 84  
Tsmoki-Minszk - Nyizsnyij Novgorod 70 - 78  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Barcelona 28 - 25  
Skjern - Veszprém 32 - 25  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Horvátország 33 - 27  
Ukrajna - Svájc 21 - 22  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Feröer-szigetek 28 - 24  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Oroszország 26 - 25  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Izland 28 - 18  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Litvánia 30 - 24  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Koszovó 41 - 18  
Hollandia - Magyarország 22 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - SZKA Minszk 35 - 30  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Chambery 28 - 21  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Stal Mielec 26 - 18  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Bergischer HC 22 - 29  
Dessau-Rosslauer - Coburg 24 - 30  
Hildesheim - TUSEM Essen 20 - 26  
Nordhorn-Lingen - Bietigheim-Metterzimmern 22 - 31  
Rimpar - Wilhelmshaven 30 - 24  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Stuttgart 24 - 24  
Hüttenberg - Burgdorf-Hannover 19 - 29  
Melsungen - Lübbecke 27 - 16  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szungul Sznyezsinszk - Permszkije Medvegyi 29 - 30  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - ABC Braga 34 - 22  
Kézilabda (Svájci bajnokság, bennmaradásé)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amicitia Zürich - Endingen (1.m.) 21 - 27  
Kézilabda (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Önnereds - Aranäs (1.m.) 29 - 26  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pozarevac - Zeleznicar 23 - 31  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Ormoz 36 - 30  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Liverpool 4 - 0  
Chelsea - Reading 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portsmouth - Oxford Utd. 3 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chesterfield - Notts County 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes San Luis - Dep. Flandria 0 - 1  
Gimnasia Jujuy - Ferro Carril Oeste 0 - 0  
Nueva Chicago - Juventud Un. Gualeguaychu 1 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perth Glory - Melbourne Victory 1 - 0  
Wellington Phoenix - Brisbane Roar 2 - 2  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roeselare - Tubize 0 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose de Oruro - Universitario de Sucre 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magdeburg - Osnabrück 2 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Znojmo - Vitkovice 0 - 0  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köge - Vendsyssel 1 - 2  
Nyköbing - Thisted 3 - 3  
Skive - Brabrand 1 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hjörring - Kolding 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Citizen - Busan I'Park 0 - 1  
Seongnam - Ansan Greeners 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Barcelona Guayaquil 1 - 1  
Delfin Manta - Dep. Cuenca 4 - 2  
El Nacional Quito - Guayaquil City 3 - 1  
Emelec Guayaquil - LDU Quito 0 - 1  
Independiente del Valle - Univ. Catolica de Quito 2 - 1  
Macara Ambato - Tecnico Univ. Ambato 1 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax 2 - AZ Alkmaar 2 0 - 1  
Almere City - Emmen 2 - 2  
Dordrecht - Go Ahead Eagles 1 - 2  
Volendam - Den Bosch 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Tokushima 1 - 0  
Ehime - Gifu 1 - 3  
JEF United Chiba - Kyoto 2 - 0  
Kamatamare Sanuki - Oita Trinita 1 - 2  
Mito - Yokohama FC 0 - 0  
Okayama - Kofu 1 - 0  
Omiya Ardija - Avispa Fukuoka 2 - 1  
Tochigi - Roasso Kumamoto 1 - 0  
Tokyo Verdi - Yamagata 0 - 0  
Yamaguchi - Matsumoto Yamaga 2 - 2  
Zweigen Kanazawa - Machida Zelvia 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Kobe Leonessa 1 - 5  
Nagano Parceiro - Beleza Inagi 1 - 0  
Nojima Sagamihara - Vegalta Sendai 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Alianza Petrolera 4 - 1  
Dep. Pasto - América de Cali 2 - 0  
Independiente Medellin - Dep. Tolima 2 - 2  
Junior de Barranquilla - Once Caldas 3 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odra Opole - GKS Katowice 1 - 2  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hassania Agadir - Ittihad Tanger 1 - 1  
Olympique de Safi - Kawkab Marrakesh 2 - 1  
Rapide Oued Zem - Racing de Casablanca 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Kansas City 2 - 2  
New York - Minnesota 3 - 0  
Vancouver - Los Angeles Galaxy 0 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Vác 1 - 1  
Kazincbarcika - Dorog 0 - 0  
Kisvárda - Cegléd 3 - 1  
Mosonmagyaróvár - Szolnok 0 - 1  
MTK - Budaörs 3 - 2  
Siófok - Csákvár 1 - 2  
Sopron - Budafok 0 - 3  
Soroksár - Gyirmót 1 - 2  
Szeged 2011 - Nyíregyháza 1 - 2  
ZTE - Békéscsaba 1 - 0  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyesült Arab Emirátusok - Gabon 0 - 1  
Szlovákia - Thaiföld (Helyszín: Thaiföld) 3 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Chicago 1 - 1  
Orlando - Utah 1 - 1  
Seattle - Washington 2 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Potsdam 1 - 5  
Essen-Schönebeck - Sand 3 - 0  
Frankfurt - Jena 4 - 2  
Freiburg - 1. FC Köln 6 - 0  
Wolfsburg - Duisburg 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesena - Perugia 1 - 1  
Cremonese - Entella 0 - 1  
Palermo - Carpi 4 - 0  
Parma - Foggia 3 - 1  
Pescara - Empoli 0 - 1  
Salernitana - Novara 1 - 0  
Ternana - Frosinone 0 - 0  
Venezia - Cittadella 2 - 1  
Vercelli - Avellino 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fermana - Feralpisalo 1 - 1  
Mestre - Padova 0 - 0  
Pordenone - Reggiana 4 - 3  
Ravenna - Gubbio 1 - 0  
Renate - Vicenza 2 - 0  
Santarcangelo - Fano 1 - 1  
Südtirol - Sambenedettese 1 - 1  
Teramo - Triestina 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andria - Sicula Leonzio 2 - 1  
Casertana - Lecce 1 - 0  
Catania - Paganese 6 - 0  
Cosenza - Akragas 0 - 0  
Matera - Bisceglie 2 - 1  
Monopoli - Catanzaro 0 - 2  
Rende - Trapani 0 - 1  
Virtus Francavilla - Juve Stabia    
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Sp. Luqueno 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Covilha - Braga B 1 - 0  
Gil Vicente - Arouca 0 - 3  
Guimaraes B - Santa Clara 0 - 2  
Real SC Massama - Uniao Oliveirense 1 - 0  
Viseu - Famalicao 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Gimnastic 1 - 0  
Barcelona B - Osasuna 0 - 2  
Granada - Numancia 1 - 0  
Tenerife - La Hoya Lorca 2 - 0  
Zaragoza - Sevilla B 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Union Adarve 1 - 0  
Ferrol - Rapido de Bouzas 1 - 0  
Majadahonda - Atl. Madrid B 2 - 0  
San Sebastian Reyes - Cerceda 3 - 0  
Valladolid B - Navalcarnero 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barakaldo - Izarra 5 - 0  
Burgos - R. Santander 1 - 1  
Caudal Deportivo - Sp. Gijón B 0 - 1  
Vitoria - Ath. Bilbao B 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcoyano - Sabadell 0 - 0  
Cornella - Olot 0 - 1  
Ebro - Elche 1 - 1  
Formentera - Valencia B 1 - 1  
Hercules - Mallorca 1 - 1  
UE Llagostera - Badalona 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Granada B 1 - 0  
Linense - Cordoba B 0 - 1  
Real Murcia - Las Palmas B 2 - 0  
Rec. Huelva - Villanovense 0 - 0  
UD Extremadura - Melilla 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Santa Teresa 3 - 0  
Madrid CCF - Barcelona 1 - 2  
Rayo Vallecano - Real Sociedad 2 - 3  
Sevilla - Ath. Bilbao 3 - 2  
Zaragoza - Huelva 2 - 1  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Indonézia - U19Japán 1 - 4  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21San Marino - U21Fehéroroszország 0 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Atl. River Plate 1 - 0  
Progreso - Racing Montevideo 3 - 0  
Rampla Juniors - Liverpool Montevideo 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Guayana - Trujillanos Valera 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Liechtenstein 3 - 0  
Gibraltár - Lettország 1 - 0  
Kuvait - Kamerun 1 - 3  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met University - Bangor City 1 - 2  
TNS - Cefn Druids 5 - 1  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Team Wellington - Canterbury Utd. 1 - 0  
MMA (Invicta FC 28, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Bennett - K. Rodriguez 1 - 0  
K. Robbins - Pe. Gonzalez 0 - 1  
M. Dudieva - C. Marks 1 - 0  
M. Grusander - F. Priscila 1 - 0  
M. Inoue - V. Jandiroba 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hartley - S. Sirotkin (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
E. Ocon - L. Stroll (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
F. Alonso - S. Vandoorne (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Räikkönen - D. Ricciardo (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - K. Räikkönen (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Stroll - S. Sirotkin (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Ericsson - C. Leclerc (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Verstappen - V. Bottas (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
N. Hülkenberg - F. Alonso (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
P. Gasly - B. Hartley (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
R. Grosjean - K. Magnussen (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
R. Grosjean - N. Hülkenberg (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Perez - E. Ocon (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vandoorne - S. Perez (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - M. Verstappen (Ausztrál Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - D. Ricciardo (Ausztrál Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma 1., Ausztrál Nagydíj 2018 - Top 3    
Forma-1., Ausztrál Nagydíj 2018    
Forma-1., Ausztrál Nagydíj 2018 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma-1., Ausztrál Nagydíj 2018-Győztes konstruktőr (futam)    
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leicester - London Wasps 16 - 15  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Racing-Metro 22 - 24  
Toulon - Clermont 49 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - St. George Illawarra 8 - 54  
Sydney Roosters - Newcastle Knights 38 - 8  
Röplabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sesi SP - Corinthians-Guarulhos (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai b., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Hwaseong IBK (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bedzin - Zawiercie 2 - 3  
GKS Katowice - Jastrzebski Wegiel 2 - 3  
Kielce - Kedzierzyn-Kozle 1 - 3  
Politechnika Varsó - Resovia Rzeszow 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Budowlani Lodz 0 - 3  
Röplabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pénzügyőr - Szolnok (1.m.) 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Münster - Schwerin (2.m.) 0 - 3  
Potsdam - Dresden (2.m.) 1 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vibo Valentia - Argos Sora (3.m.) 3 - 2  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Perugia - Ravenna (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisonte Firenze - Novara (2.m.) 1 - 3  
LJ Modena - Conegliano (2.m.) 1 - 3  
Monza - Busto Arsizio (2.m.) 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság,bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo-LO (4.m.) 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kazany - Uralocska Jekatyerinburg (1.m.) 3 - 0  
Dinamo Moszkva - Jenyiszej Krasznojarszk (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Maliye Piyango Ankara (2.m.) 0 - 3  
Ziraat Bankasi Ankara - Afyon Bld. Spor (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursa Bld. Spor - Nilufer Bld. Spor (2.m.) 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halkbank Ankara - Istanbul BB (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Fenerbahce (2.m.) 3 - 0  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Players Championship 2018    
R. O'Sullivan - S. Murphy (10 nyert frame-ig) 10 - 4  
Sílövészet (12,5 km, női, Tyumeny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
12,5 km, női, Tyumeny 2018    
A. Bescond - M. Olsbu 1 - 0  
D. Wierer - L. Vittozi 1 - 0  
F. Hildebrand - E. Yurlova 1 - 0  
K. Mäkäräinen - A. Kuzmina 1 - 0  
L. Dahlmeier - D. Domracheva 0 - 1  
M. Hammerschmidt - F. Preuss 0 - 1  
T. Eckhoff - D. Herrmann 1 - 0  
Sílövészet (15 km, Tyumeny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
15 km, Tyumeny 2018    
A. Peiffer - A. Loginov 1 - 0  
A. Shipulin - J. Fak 0 - 1  
E. Lesser - F. Lindström 1 - 0  
J. Eberhard - L. Hofer 0 - 1  
M. Fourcade - J.T. Bö 0 - 1  
Q. Fillon Maillet - S. Desthieux 0 - 1  
S. Schempp - T. Bö 0 - 1  
Síugrás (Planica, 2. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fannemel - A. Stjernen 0 - 1  
J.A. Forfang - D.A. Tande 0 - 1  
K. Stoch - R. Johansson 1 - 0  
M. Eisenbichler - N. Kasai 1 - 0  
P. Prevc - S. Hula 1 - 0  
Planica, 2. verseny 2018    
S. Ammann - R. Kobayashi 1 - 0  
S. Kraft - R. Freitag 1 - 0  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bondár A. - Y. In-Albon 1 - 2  
Tenisz (Heraklion, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E.T. Cadar - Bondár A. 0 - 2  
Tenisz (Lille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Barrere - T. Kamke 2 - 0  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Krajinovic - B. Paire 2 - 0  
Hyeon Chung - M. Mmoh 2 - 0  
J. Chardy - G. Dimitrov 2 - 0  
J. Isner - M. Youzhny 2 - 0  
J. Sousa - J. Donaldson 2 - 1  
J.M. Del Potro - K. Nishikori 2 - 0  
N. Kyrgios - D. Lajovic 2 - 0  
V. Pospisil - M. Cilic 0 - 2  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johnson S / Querrey S - Bopanna R / Roger-Vasseli 2 - 0  
Khachanov K / Rublev A - Murray J / Soares B 2 - 1  
Marach O / Pavic M - Zverev A / Zverev M 2 - 0  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gavrilova - E. Svitolina 1 - 2  
D.R. Collins - D. Vekic 2 - 1  
E. Mertens - J. Konta 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - C. McHale 2 - 0  
J. Ostapenko - B. Haddad Maia 2 - 0  
M. Niculescu - S. Stephens    
M. Sakkari - M. Puig 0 - 2  
P. Martic - A. Barty 0 - 2  
V. Williams - K. Bertens 2 - 1  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krejcikova/Siniakova - Arruabarrena/Parra Santon 2 - 1  
Maria T / Tsurenko L - Mertens E / Schuurs D 0 - 2  
Tenisz (Qujing, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Jaziri - B. Rola 2 - 0  
Vízilabda (OB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OSC - Szolnok 8 - 15  

 

2018.03.24.
Asztalitenisz (German Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chih-Yuan Chuang - T. Boll 3 - 4  
K. Niwa - Ma. Karlsson 1 - 4  
Kr. Karlsson - R. Filus 4 - 1  
Long Ma - J. Mizutani 4 - 0  
Long Ma - T. Boll 4 - 1  
Ma. Karlsson - Chun Ting Wong 1 - 4  
P. Franziska - Kr. Karlsson 4 - 1  
P. Franziska - M. Freitas 4 - 2  
S. Gauzy - Kwan Kit Ho 4 - 3  
S. Gauzy - Xin Xu 2 - 4  
Sangsu Lee - Chun Ting Wong 1 - 4  
Youngsik Jeoung - Xin Xu 0 - 4  
Asztalitenisz (German Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen C-A / Chuang C-Y - Ma L / Xu X 0 - 3  
Jeoung Y / Lee S - Harimoto T / Morizono M 3 - 1  
Asztalitenisz (German Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haeun Yang - Hyowon Suh 3 - 4  
Tianwei Feng - Jihee Jeon 4 - 0  
Yang Wu - K. Ishikawa 2 - 4  
Yingsha Sun - I-Ching Cheng 2 - 4  
Asztalitenisz (German Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hayata H / Ito M - Ng W N / Soo W Y M 3 - 1  
Jeon J / Yang H - Doo H K / Lee H C 3 - 2  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Suns - North Melbourne Kangaroos 55 - 39  
Hawthorn - Collingwood 101 - 67  
Port Adelaide - Fremantle 110 - 60  
St. Kilda - Brisbane Lions 107 - 82  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Samsung Lions 3 - 6  
Kia Tigers - KT Wiz 4 - 5  
NC Dinos - LG Twins 4 - 2  
Nexen Heroes - Hanwha Eagles 6 - 3  
SK Wyverns - Lotte Giants 6 - 5  
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Skócia 5 - 6  
Kanada - USA 8 - 5  
Kína - Németország 7 - 6  
Curling (vb, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - USA 3 - 10  
Oroszország - Csehország 7 - 3  
Svédország - Oroszország 7 - 6  
Darts (European Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Norris - J. Wattimena 6 - 4  
D. Chisnall - M. Kantele 6 - 1  
D. Gurney - R. Meulenkamp 4 - 6  
G. Price - R. North 5 - 6  
I. White - J. Pipe 1 - 6  
J. Cullen - D. Noppert 6 - 5  
J. Klaasen - J. Wade 3 - 6  
K. Anderson - J. Henderson 4 - 6  
K. Huybrechts - C. Dobey 2 - 6  
M. King - G. Clemens 6 - 2  
M. Smith - D. Johnson 6 - 3  
M. Suljovic - J. Hughes 6 - 4  
M. van Gerwen - C. Menzies 6 - 3  
P. Wright - L. Woodhouse 6 - 3  
R. Cross - A. Lewis 6 - 1  
S. Whitlock - T. Kanik 6 - 2  
Floorball (Cseh bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Usti nad Labem (7.m.) 4 - 4  
Znojmo - Brno Bulldogs (7.m.) 3 - 3  
Floorball (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benlose - Sunds (1.m.) 3 - 1  
Frederikshavn - Rödovre (1.m.) 7 - 3  
Floorball (Finn bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - Steelers Hämeenlinna (4.m.) 3 - 1  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indians Espoo - Viikingit Helsinki (4.m.) 6 - 6  
Floorball (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - Tunet (5.m.) 7 - 4  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Köniz (2.m.) 5 - 11  
Wiler-Ersigen - Rychenberg Winterthur (2.m.) 5 - 1  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantico Erechim - Shouse Belem 14 - 3  
Sao Jose - ACBF Carlos Barbosa 1 - 4  
Futsal (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dosson - Luparense 4 - 5  
Napoli - Acqua & Sapone 1 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Novaja Gener. Sziktivkar - Dina Moszkva 10 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaen - Levante 4 - 1  
Parrulo Ferrol - CA Gran Canaria 4 - 3  
Santa Coloma - Palma Futsal 5 - 1  
Segovia - Ribera Navarra 3 - 5  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belleville - Toronto Marlies 2 - 4  
Hartford - Hershey 1 - 2  
Iowa - Grand Rapids 3 - 5  
Laval - Charlotte 2 - 2  
Laval - Charlotte (20:00) 3 - 5  
Ontario Reign - Bakersfield 1 - 4  
Providence - Lehigh Valley 4 - 4  
Rochester - Binghamton 2 - 4  
Rockford - Milwaukee 2 - 5  
Syracuse - Bridgeport 4 - 1  
Texas Stars - San Antonio 2 - 1  
Toronto Marlies - Belleville 2 - 4  
Utica - Wilkes-Barre/Scranton 4 - 4  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jesenice - Renon/Ritten (2.m.) 0 - 4  
Val Pusteria - Asiago (2.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Belfast 8 - 1  
Dundee - Nottingham 3 - 4  
Guildford - Braehead 3 - 1  
Manchester - Coventry 4 - 7  
Milton Keynes - Fife 5 - 2  
Sheffield - Edinburgh 11 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Mountfield HK (6.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Diósgyőr (2.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokipojat - Keupa (2.m.) 1 - 2  
Tuto - SaPKo (2.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - HIFK (3.m.) 3 - 3  
Kärpät - Ässät (3.m.) 3 - 1  
Tappara - Kalpa (3.m.) 3 - 3  
Turku PS - SaiPa (3.m.) 7 - 0  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Rouen (2.m.) 0 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokerit - CSZKA Moszkva (6.m.) 3 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Montreal 0 - 3  
Colorado - Las Vegas 1 - 1  
Dallas - Boston 2 - 3  
Pittsburgh - New Jersey 3 - 3  
San Jose - Calgary 5 - 1  
St. Louis - Vancouver 4 - 1  
Winnipeg - Anaheim 2 - 2  
Jégkorong (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kloten - Ambri 2 - 5  
Lausanne - Langnau Tigers 2 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Oskarshamn (3.m.) 4 - 0  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Växjö (4.m.) 3 - 5  
Linköping - Djurgarden (4.m.) 2 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bystrica - Kosice (5.m.) 0 - 0  
Jégkorong (Ázsia Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oji Eagles - Anyang (1.m.) 3 - 5  
Kerékpár (Volta a Catalunya)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volta a Catalunya 2018 - 6. szakasz    
Kerékpár (Volta a Catalunya - 6. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - E. Bernal 0 - 1  
B. Hermans - T. Pinot 1 - 0  
D. Impey - D. Wyss 0 - 1  
E. Gasparotto - B. Bookwalter 0 - 1  
J. McCarthy - M. Mohoric 0 - 1  
J. Simon - D. Godon 0 - 1  
M. Cherel - E. Prades 1 - 0  
R. Ferrari - M. Morkov 1 - 0  
S. Bennett - N. Bonifazio 1 - 0  
S. Yates - P-R. Latour 0 - 1  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Okapi Aalstar - Mons 83 - 77  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franca - Vasco da Gama 93 - 61  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - MMCITE Brno 66 - 90  
Ostrava - Kolin 85 - 79  
USK Praha - Usti nad Labem 85 - 73  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Svitavy 69 - 55  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slovanka MB - Nymburk (2.m.) 51 - 74  
Zabiny Brno - KP Brno (2.m.) 53 - 74  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Jeonju KCC Egis (4.m.) 78 - 79  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Lattes Montpellier 69 - 62  
Cavigal Nice - Roche Vendee 68 - 60  
Flammes Carolo Ardennes - Landes 83 - 64  
Mondeville - Tarbes 68 - 69  
Nantes Reze - Villeneuve d'Ascq Lille 69 - 62  
Union Hainaut - Lyon 55 - 98  
Kosárlabda (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Strasbourg 79 - 93  
Boulazac - Monaco 86 - 63  
Denain - Nanterre 66 - 79  
Orleans - Paris Levallois 71 - 75  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AE Larissza - Amintasz Dafni 61 - 76  
Arkadikosz Tripoli - Kasztoria 71 - 85  
Ermisz Agiasz - Apollon Patra 69 - 85  
Holargosz - Lefkada 81 - 67  
Iraklisz - Ethnikosz Pireusz 89 - 83  
Kardica - Papagou 71 - 71, h.u. 77 - 82  
Marouszi - Pszihiko 67 - 80  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Lavrio 96 - 86  
Arisz - Promitheasz Patra 68 - 64  
Koloszosz Rodosz - PAOK 76 - 79  
Rethymno - Larissza-Farosz 91 - 84  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKK Sibenik - Hermes Zagreb 93 - 63  
Kastela - Zabok 63 - 82  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Hapoel Jerusalem 86 - 88  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Tokyo Sunrockers 74 - 69  
Chiba - Toyohashi Neophoenix 100 - 86  
Nagoya Dolphins - Osaka 86 - 70  
Ryukyu Okinawa - Toyama 62 - 69  
Shiga - Nishinomiya 75 - 68  
Shimane - Kyoto 68 - 83  
Tochigi - Kawasaki Brave Thunders 82 - 77  
Tokyo Alvark - Hokkaido 84 - 80  
Yokohama - Mikawa Kariya 70 - 92  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhejiang Guangsha - Shenzhen (5.m.) 107 - 98  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Turow Zgorzelec 82 - 80  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Torun 57 - 57, h.u. 63 - 66  
Poznan - Ostrow Wielkopolski 59 - 71  
Widzew Lodz - Gorzow 76 - 89  
Zaglebie Sosnowiec - Siedlce 74 - 65  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Neptunas Klaipeda 81 - 90  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Alytaus Dzukija 73 - 72  
Siauliai - Lietuvos Rytas 74 - 84  
Kosárlabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Szekszárd 70 - 77  
Sopron - Diósgyőr 82 - 50  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Atomerőmű 74 - 72  
Kecskemét - Debrecen 79 - 70  
Körmend - Alba Fehérvár 79 - 67  
MAFC - Jászberény 73 - 72  
Pécs - Sopron 84 - 57  
Szeged - Szombathely 98 - 77  
Szolnok - ZTE 93 - 89  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Milwaukee 105 - 118  
Cleveland - Phoenix 120 - 95  
Golden State - Atlanta 106 - 94  
Indiana - LA Clippers 109 - 104  
New York - Minnesota 104 - 108  
Oklahoma City - Miami 105 - 99  
Philadelphia - Minnesota 120 - 108  
Portland - Boston 100 - 105  
San Antonio - Utah 114 - 114, h.u. 124 - 120  
Toronto - Brooklyn 116 - 112  
Washington - Denver 100 - 108  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trier - Kirchheim 75 - 82  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayreuth - Oldenburg 98 - 102  
Ludwigsburg - Jena 91 - 62  
S. Oliver Würzburg - Ulm 74 - 91  
Öttinger Gotha - Mitteldeutscher 70 - 74  
Kosárlabda (Olasz 2., Keleti csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergamo - Orzinuovi 85 - 60  
Kosárlabda (Olasz 2., Nyugati csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Latina - Casale Monferrato 75 - 64  
Tortona - Biella 71 - 86  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Capo D'Orlando - Brescia 78 - 88  
Kosárlabda (Olasz bajnokság, középszak.,nő)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Battipaglia - UR Venezia 69 - 80  
Torino - Vigarano 62 - 53  
Kosárlabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jekatyerinburg - Dinamo Kurszk 102 - 62  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oviedo - Palencia 73 - 72  
Prat Joventut - Caceres 70 - 59  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Joventut Badalona 77 - 75  
Murcia - Gipuzkoa 83 - 69  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Qazeres Extremadura - Gernika Bizkaia 54 - 85  
Cadi La Seu d'Urgell - Araski AES 80 - 61  
Campus Promete - Vasco Gipuzkoa 81 - 57  
Sant Adria - Ferrol 56 - 64  
Zamarat - Girona 52 - 78  
Zaragoza - Movistar Estudiantes 84 - 56  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Dynamic Belgrád 75 - 90  
Sloga Kraljevo - Mladost Zemun 79 - 87  
Spartak Subotica - Metalac Farmakom 92 - 87  
Tamis Pancevo - Dunav Stari Banovci 94 - 74  
Zlatibor Cajetina - Vrsac 93 - 78  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság,női,ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Piestanske Cajky (2.m.) 64 - 61  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Rogaska 96 - 78  
Sentjur - Sencur Kranj 77 - 77, h.u. 87 - 90  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Usak Sportif 71 - 58  
Istanbul BB - Besiktas 56 - 69  
Karsiyaka - Buyukcekmece 90 - 90, h.u. 103 - 98  
Kosárlabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adana Botas - Ormanspor 84 - 79  
AGÜ Kayserispor - Adana ASKI 67 - 70  
Besiktas - Istanbul Univ. 74 - 63  
Canik - Galatasaray 55 - 86  
Cukurova - Fenerbahce 81 - 80  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breszt Meskov - Nantes 24 - 32  
Kristianstad - Flensburg 22 - 26  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Plzen 25 - 31  
Hranice - Koprivnice 34 - 25  
Jicin - Frydek-Mistek 32 - 22  
KP Brno - Nove Veseli 20 - 29  
Strakonice - Karvina 29 - 35  
Zubri - Lovosice 31 - 21  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Lengyelország 33 - 24  
Szlovákia - Olaszország 20 - 17  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Szerbia 31 - 30  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Portugália 29 - 24  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Csehország 21 - 20  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Németország 27 - 23  
Kézilabda (EHF Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tatran Presov - Silkeborg 32 - 28  
Kézilabda (EHF Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugi - Anaitasuna 31 - 33  
St. Raphael - Füchse Berlin 25 - 34  
Kézilabda (EHF Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Riihimaen Cocks 23 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Azoty Pulawy 26 - 34  
Kézilabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drama - Doukasz 19 - 31  
Edessza - HAN Szaloniki 36 - 30  
Filipposz Veria - Olympiakosz 27 - 26  
Kamatero - PAOK 20 - 35  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Sesvete 27 - 24  
Umag - Karlovac 26 - 26  
Zamet - Metalac 34 - 29  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Vinkovci 34 - 24  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - MW Elblag 31 - 28  
Legionowo - Kwidzyn 24 - 26  
Kézilabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csurgó - FTC 33 - 31  
Eger - Cegléd 20 - 21  
Gyöngyös - Dabas 30 - 24  
Orosháza - Tatabánya 27 - 33  
Vác - Budakalász 24 - 25  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisenach - Bad Schwartau 23 - 23  
Hagen - Elbflorenz 26 - 23  
Hamm-Westfalen - Rhein Vikings Neuss 23 - 27  
Konstanz - Emsdetten 34 - 32  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Göppingen 28 - 29  
Kiel - R-N. Löwen Kronau 27 - 22  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Szpartak Moszkva 31 - 31  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Belenenses 31 - 27  
Fafe - Boa Hora 29 - 30  
Maia - Arsenal da Devesa 33 - 31  
Xico Guimaraes - Sao Bernardo 34 - 25  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avanca - Porto 23 - 23  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Sagunto - AX Puente Genil 27 - 28  
Quabit Guadalajara - Naturhouse La Rioja 29 - 30  
Zamora - Valladolid 23 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IF Hallby HK - Ricoh HK (1.m.) 26 - 29  
Kézilabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugovic Kac - Partizan Belgrád 21 - 30  
Obilic Belgrád - Rudar Kostolac 30 - 26  
Samot Arandjelovac - Metaloplastika 18 - 27  
Sloga Pozega - Crvena zvezda 23 - 30  
Spartak Vojput - Mokra Gora 23 - 23  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Gorenje Velenje 36 - 35  
Ribnica - Celje 24 - 24  
Labdarúgás (Algériai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JS Kabylie - Blida 2 - 1  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bradford - Gillingham 1 - 0  
Bury - Wigan 0 - 2  
Charlton - Plymouth 2 - 0  
Fleetwood - Northampton 2 - 0  
Milton Keynes Dons - Blackpool 0 - 0  
Peterborough - Bristol Rovers 1 - 1  
Scunthorpe - Rochdale 1 - 1  
Shrewsbury - Wimbledon 1 - 0  
Southend - Rotherham 2 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlisle - Cambridge Utd. 1 - 1  
Coventry - Grimsby 4 - 0  
Crawley - Cheltenham 3 - 5  
Exeter - Swindon 3 - 1  
Forest Green - Mansfield 2 - 0  
Luton - Barnet 2 - 0  
Morecambe - Lincoln 0 - 0  
Newport - Crewe 1 - 2  
Stevenage - Colchester 0 - 1  
Wycombe - Port Vale 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldershot - Boreham 2 - 0  
Barrow - Dover 0 - 0  
Dag & Red - Fylde 2 - 0  
Ebbsfleet Utd. - Maidenhead Utd. 1 - 1  
Halifax - Solihull Moors 0 - 0  
Leyton - Woking 3 - 0  
Sutton Utd. - Chester 3 - 2  
Tranmere - Eastleigh 3 - 1  
Wrexham - Maidstone Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Los Andes - Brown de Adrogue 2 - 0  
Sarmiento - Aldosivi 1 - 0  
Villa Dalmine - Independiente de Mendoza 0 - 1  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Central Coast Mariners - Sydney FC 1 - 2  
Melbourne City - Western Sydney Wanderers 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lotte - Chemnitz 3 - 1  
Meppen - Wehen 1 - 3  
Münster - Unterhaching 2 - 0  
Rostock - Jena 0 - 0  
Sonnenhof Grossaspach - Hallescher FC 0 - 3  
Würzburg - Karlsruhe 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Sokolov 5 - 1  
Opava - Usti nad Labem 2 - 0  
Pardubice - FC Hradec Kralove 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Ballerup 0 - 1  
VSK Aarhus - Bröndby 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Anyang 1 - 1  
Seoul E-Land - Gwangju 0 - 0  
Suwon FC - Bucheon 0 - 1  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concarneau - Red Star 93 0 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Telstar - RKC Waalwijk 0 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Zapresic - Istra 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Albirex Niigata 1 - 1  
Nippon Sport Univ. - Urawa RD 1 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Chico - Independiente SF 3 - 1  
Dep. Cali - Itagui Leones 2 - 1  
Rionegro Aguilas - Dep. La Equidad 2 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhejiang Yiteng - Hangzhou Greentown 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Gornik Leczna    
Olsztyn - Olimpia Grudziadz    
Podbeskidzie Bielsko-B. - GKS Tychy    
Stal Mielec - Miedz Legnica    
Labdarúgás (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diósgyőr - Haladás 4 - 1  
FTC - MTK 1 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Difaa El Jadidi - CRA de Hoceima 3 - 1  
FUS Rabat - Olympique de Khouribga 0 - 0  
Moghreb Tetouan - FAR Rabat 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - D.C. United 3 - 1  
Dallas - Portland 1 - 1  
New England - New York City FC 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Bodö - Trondheims-Örn 2 - 1  
Klepp - Arna-Björnar 1 - 2  
Röa - Lyn 1 - 2  
Sandviken - Kolbotn 0 - 1  
Valerenga - LSK Kvinner 0 - 5  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Carolina - Portland 1 - 0  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Hoffenheim 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Brescia 3 - 0  
Spezia - Ascoli 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arezzo - Gavorrano 0 - 0  
Cuneo - Pontedera 0 - 2  
Monza - Pro Piacenza 2 - 0  
Olbia - Alessandria 1 - 3  
Piacenza - Giana Erminio 1 - 1  
Pisa - Carrarese 0 - 2  
Prato - Lucchese 0 - 1  
Robur Siena - Pistoiese 2 - 0  
Viterbese - Livorno 1 - 3  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fakel Voronyezs - Zenit Sz'tpétervár 2 0 - 1  
Himki - Tyumeny 1 - 0  
Krilja Szovjetov Szamara - Gazovik Orenburg 0 - 0  
Kubany Krasznodar - Baltika Kalinyingrád 0 - 1  
Kurszk - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 2  
Lucs Vlagyivosztok - Szpartak Moszkva 2 1 - 1  
Olimp. Nyizsnyij Novgorod - Tambov 1 - 1  
Rotor Volgográd - Jenyiszej Krasznojarszk 1 - 0  
Tom Tomszk - Szibir Novoszibirszk 1 - 1  
Volgar Asztrahany - Dinamo Szentpétervár 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
3 de Febrero Ciudad - General Diaz 2 - 2  
Dep. Santani - Guarani Asuncion 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Inverness CT 0 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Raith Rovers 1 - 2  
Albion Rovers - Alloa 1 - 3  
Arbroath - Stranraer 2 - 3  
Ayr Utd. - Queens Park 4 - 0  
Forfar - East Fife 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berwick - Edinburgh City 1 - 1  
Clyde - Montrose 3 - 0  
Peterhead - Annan 1 - 0  
Stenhousemuir - Elgin 0 - 2  
Stirling - Cowdenbeath 2 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Dunfermline 1 - 1  
Greenock Morton - Brechin 2 - 0  
Queen of South - Livingston 3 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Cultural Leonesa 0 - 0  
Cordoba - Oviedo 1 - 1  
Lugo - Valladolid 0 - 0  
Reus - Almería 1 - 0  
Sp. Gijón - Rayo Vallecano 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo B - Pontevedra 1 - 0  
Fuenlabrada - Toledo 0 - 2  
Real Madrid B - Celta Vigo B 0 - 1  
Talavera de la Reina - Guijuelo 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Pena Sport 4 - 1  
Osasuna B - Gernika 2 - 4  
Tudelano - Arenas de Getxo 0 - 1  
UD Logrones - Real Union Irun 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Pena Deportiva 0 - 0  
Atl. Saguntino - Peralada 0 - 1  
Ontinyent - Zaragoza B 0 - 5  
Villarreal B - Lleida 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis B - San Fernando 2 - 2  
Cartagena - Jumilla 3 - 0  
Ecija Balompie - Merida 0 - 0  
El Ejido - UCAM Murcia 3 - 0  
Lorca Deportiva - Marbella 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betis - Valencia 0 - 0  
Levante - Albacete 4 - 2  
Tenerife - Atl. Madrid 0 - 4  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wohlen - Servette 0 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Hollandia - U19Skócia 0 - 2  
U19Németország - U19Norvégia 2 - 5  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Anglia - U19Lettország 3 - 0  
U19Macedónia - U19Magyarország 3 - 4  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Görögország 2 - 3  
U19Olaszország - U19Lengyelország 4 - 3  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Románia - U19Svédország 2 - 1  
U19Ukrajna - U19Szerbia 2 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Portugália - U19Szlovákia 1 - 0  
U19Írország - U19Koszovó 3 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Franciaország - U19Bulgária 2 - 0  
U19Spanyolország - U19Belgium 3 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Ausztria - U19Bosznia-Hercegovina 3 - 0  
U19Dánia - U19Törökország 1 - 1  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Anglia - U21Románia 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas De San Carlos - Penarol 0 - 2  
Danubio - Boston River 0 - 0  
Defensor - CA Cerro 2 - 1  
Fenix Montevideo - Montevideo Wanderers 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamora Barinas - Puerto Cabello 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elefántcsontpart - Togo 2 - 2  
Grúzia - Litvánia 4 - 0  
Izrael - Románia 1 - 2  
Kanada - Új-Zéland 1 - 0  
Mexikó - Izland 3 - 0  
Peru - Horvátország 2 - 0  
Svédország - Chile 1 - 2  
Zambia - Dél-Afrika 0 - 2  
Észak-Írország - Dél-Korea 2 - 1  
Örményország - Észtország 0 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberystwyth - Barry Town 0 - 2  
Newtown - Llandudno FC 3 - 2  
Prestatyn - Carmarthen 0 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Athlone 5 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Dundalk 0 - 2  
Labdarúgás (Új-zélandi bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland City - Eastern Suburbs 4 - 0  
MMA (ONE Championship, Iron Will)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fernandes - M. Nguyen 1 - 0  
D.S. Amnuaysirichoke - J. Miado 0 - 1  
G. Tonon - R. Corminal 1 - 0  
S. Wiratchai - R. Raju 1 - 0  
S.G. Arslanaliev - T. Yamada 1 - 0  
W. Umar - Zhao Zhi Kang 1 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
London Irish - Gloucester 29 - 33  
Newcastle - Northampton Saints 25 - 22  
Sale - Worcester 58 - 25  
Saracens - Harlequin 24 - 11  
Rögbi (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brive - Agen 15 - 12  
La Rochelle - Bordeaux 31 - 20  
Montpellier - Castres 45 - 7  
Section Paloise - Oyonnax 33 - 12  
Stade de France - Toulouse 33 - 37  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - New Zealand Warriors 19 - 20  
Parramatta Eels - Cronulla Sharks 4 - 14  
South Sydney Rabbitohs - Manly-Warringah SeaEagles 34 - 6  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Ulster 35 - 17  
Munster - Llanelli Scarlets 19 - 7  
Ospreys - Leinster 32 - 18  
Port Elizabeth S. Kings - Benetton Treviso 35 - 36  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buenos Aires Jaguares - Johannesburg Lions 49 - 35  
Cape Town Stormers - Queensland Reds 25 - 19  
Tokyo Sunwolves - Waikato Chiefs 10 - 61  
Wellington Hurricanes - Dunedin Highlanders 29 - 12  
Röplabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sada Cruzeiro - Canoas (1.m.) 3 - 0  
Sesc RJ - Renata Campinas (1.m.) 3 - 1  
Röplabda (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minas - Sesc RJ (1.m.) 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheonan Skywalkers - Incheon Air Jumbos (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arago de Sete - Montpellier 0 - 3  
Chaumont - Nantes 3 - 0  
Poitevin Poitiers - Ajaccio GFC 1 - 3  
Rennes - Paris Volley 2 - 3  
Toulouse - Nice 3 - 1  
Tours - Tourcoing 3 - 1  
Röplabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Nantes 3 - 1  
Chamalieres - Mulhouse 3 - 0  
Le Cannet - St-Raphael 3 - 2  
Paris SC - Venelles 3 - 1  
Quimper - Evreux 1 - 3  
Vandoeuvre-Nancy - Cannes 0 - 3  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, rájátsz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liaoning - Jiangsu (3.m.) 1 - 3  
Shanghai - Tianjin (4.m.) 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bydgoszcz - Olsztyn 0 - 3  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budowlani Torun - Rzeszow 2 - 3  
Pila - Legionowo 3 - 0  
Proxima Krakkó - Ostrowiec Swietokrzyski 3 - 0  
Röplabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jászberény - Kaposvár (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berlin RV - Bühl 3 - 0  
Haching - Rottenburg 3 - 0  
Herrsching - Düren 3 - 2  
Lüneburg - Friedrichshafen 0 - 3  
United Rhein-Main - Netzhoppers Bestensee 3 - 0  
Röplabda (Német bajnokság, női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vilsbiburg - Stuttgart (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trentino - Verona (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pesaro - Scandicci (2.m.) 1 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság,bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaroszlavl - Jugra Szurgut (3.m.) 2 - 3  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo-LO (3.m.) 3 - 2  
Jugra Nyizsnyevartovszk - Ural Ufa (3.m.) 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Teruel - Mediterraneo de Castellon 3 - 0  
UBE L'Illa Grau - Santanderina 1 - 3  
Uriba Palma - Rio Duero Soria 3 - 0  
Vecindario Gran Canaria - Ushuaia Ibiza 0 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avarca de Menorca - Barcelona 3 - 0  
Haro Rioja - Cajasol Juvasa 3 - 2  
IBSA Gran Canaria - Arona Tenerife 3 - 2  
Logrono - Fachadas Dimurol 2 - 3  
Sant Cugat - Alcobendas 1 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkas Izmir - Galatasaray (2.m.) 3 - 1  
Sakk (vb-jelölti torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - L. Aronian 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - F. Caruana 1 - 0  
S. Mamedyarov - Liren Ding 0 - 1  
V. Kramnik - W. So 0.5 - 0.5  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Murphy - M.J. Williams (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
Sílövészet (10 km, üldözéses, női, Tyumeny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, üldözéses, női, Tyumeny 2018    
A. Bescond - M. Olsbu 1 - 0  
D. Virolaynen - P. Fialkova 1 - 0  
F. Hildebrand - F. Preuss 0 - 1  
K. Mäkäräinen - D. Domracheva 1 - 0  
L. Vittozi - D. Wierer 1 - 0  
L.T. Hauser - A. Chevalier 1 - 0  
T. Eckhoff - A. Kuzmina 0 - 1  
V. Hinz - E. Yurlova 1 - 0  
Sílövészet (12,5 km, üldözéses, Tyumeny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
12,5 km, üldözéses, Tyumeny 2018    
A. Guigonnat - J. Kühn 1 - 0  
A. Peiffer - A. Loginov 1 - 0  
A. Rastorgujevs - Q. Fillon Maillet 1 - 0  
A. Shipulin - J.T. Bö 0 - 1  
B. Doll - D. Windisch 0 - 1  
E. Lesser - F. Lindström 0 - 1  
J. Fak - D. Landertinger    
L. Hofer - J. Eberhard 1 - 0  
L.S. Birkeland - E.O. Bjöntegaard 1 - 0  
M. Tsvetkov - S. Desthieux 1 - 0  
S. Schempp - T. Bö 1 - 0  
Síugrás (Planica, csapatverseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Japán 0 - 1  
Lengyelország - Németország 0 - 1  
Norvégia - Lengyelország 1 - 0  
Norvégia - Szlovénia 1 - 0  
Németország - Japán 1 - 0  
Planica csapatverseny 2018    
Szlovénia - Lengyelország 1 - 0  
Szlovénia - Németország 0 - 1  
Tenisz (Lille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Barrere - Y. Maden 2 - 1  
T. Kamke - M. Janvier 2 - 0  
Tenisz (Lille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nedunchezhiyan J / Raja P - Nys H / Puetz T 1 - 2  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - S. Johnson 0 - 2  
A. Zverev - D. Medvedev 2 - 1  
B. Coric - L. Mayer 2 - 1  
D. Istomin - P. Carreno-Busta 0 - 2  
D. Shapovalov - D. Dzumhur 2 - 0  
E. Donskoy - D. Ferrer 0 - 2  
F. Tiafoe - K. Edmund 2 - 1  
G. Garcia-Lopez - F. Verdasco 1 - 2  
J.M. Del Potro - R. Haase 2 - 1  
K. Khachanov - M. Copil 2 - 0  
M. Marterer - G. Dimitrov 1 - 2  
N. Basilashvili - K. Anderson 0 - 2  
N. Kuhn - F. Fognini 0 - 2  
R. Federer - T. Kokkinakis 1 - 2  
S. Querrey - R. Albot 2 - 0  
T. Berdych - Y. Nishioka 2 - 0  
Y. Bhambri - J. Sock 0 - 2  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chung H / Shapovalov D - Dzumhur D / Krajinovic F 2 - 1  
Daniell M / Inglot D - Bryan B / Bryan M 1 - 2  
Dodig I / Ram R - Klaasen R / Venus M 0 - 2  
Harrison R / Mirnyi M - Murray J / Soares B 0 - 2  
Kyrgios N / Reid M - Cabal J S / Farah R 0 - 2  
Marach O / Pavic M - Lopez F / Lopez M 2 - 1  
Matkowski M / Qureshi A - Mayer L / Schwartzman D S 1 - 2  
Mclachlan B / Struff J-L - Demoliner M / Nestor D 2 - 0  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - A. Pavlyuchenkova 2 - 0  
A. Sevastova - V. Azarenka 1 - 2  
C. Witthöft - Z. Diyas 1 - 2  
M. Puig - C. Wozniacki 2 - 1  
S. Halep - A. Radwanska 1 - 2  
Su-Wei Hsieh - Ka. Pliskova 1 - 2  
Yafan Wang - A. Riske 2 - 1  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kichenok N / Rodionova An - Bertens/Larsson 2 - 0  
King V / Srebotnik K - Olaru I R / Savchuk O 2 - 0  
Mertens E / Schuurs D - Dabrowski G / Xu Y 2 - 0  
Ostapenko J / Sevastova A - Chan H-C / Chan L 0 - 2  
Rosolska A / Spears A - Arruabarrena/Parra Santon 0 - 2  
Tenisz (Opatija, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagy P. - G. Blancaneaux 0 - 2  
Tenisz (Qujing, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - A. Bolt 2 - 1  
M. Jaziri - J. Kubler 2 - 1  
Tenisz (Qujing, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury A / Peng H Y - Wu D / Zhang Ze 2 - 1  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kotor - Budvanszka Rivijera Budva 6 - 6  
Vízilabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Görögország - Oroszország 9 - 8  
Spanyolország - Hollandia 9 - 3  
Vízilabda (OB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szentes - Kaposvár 7 - 9  
Tatabánya - UVSE 9 - 6  
Vízilabda (OB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Honvéd 10 - 7  
FTC - Eger 10 - 9  
Miskolc - Debrecen 15 - 10  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canottieri Napoli - Savona 9 - 12  
Catania - SM Verona 10 - 13  
Lazio - Florentia 10 - 12  
Ortigia - Torino 13 - 8  
Posillipo Napoli - Bogliasco 10 - 7  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dil. Whyte - L. Browne 1 - 0  
F. Buglioni - Cal. Johnson 0 - 1  
L. Ritson - S. Cardle 1 - 0  

 

2018.03.23.
Asztalitenisz (German Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chih-Yuan Chuang - Cheng-Ting Liao 4 - 1  
D. Ovtcharov - P. Franziska    
J. Dyjas - Xin Xu 2 - 4  
J. Groth - J. Mizutani 0 - 4  
Jaehyun An - T. Boll 0 - 4  
K. Niwa - J. Ueda 4 - 2  
Kr. Karlsson - R. Walther 4 - 2  
Kwan Kit Ho - O. Assar 4 - 1  
Long Ma - M. Yoshimura 4 - 0  
M. Yoshida - M. Freitas 3 - 4  
Ma. Karlsson - H. Calderano 4 - 2  
R. Filus - T. Harimoto 4 - 2  
S. Gauzy - A. Gacina 4 - 3  
Sangeun Jeong - Chun Ting Wong 2 - 4  
Sangsu Lee - K. Skachkov 4 - 1  
Asztalitenisz (German Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen C-A / Chuang C-Y - Filus R / Walther R 3 - 2  
Ho K K / Wong C T - Jeoung Y / Lee S 1 - 3  
Ma L / Xu X - Franziska/Groth 3 - 1  
Mizutani J / Oshima Y - Harimoto T / Morizono M 2 - 3  
Asztalitenisz (German Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hashimoto - M. Hirano 1 - 4  
H. Hayata - Jia Wen 0 - 4  
Hitamo Sato - K. Ishikawa 0 - 4  
Hoi Kem Doo - Siqi Fan 1 - 4  
Hyowon Suh - Hsien-Tzu Cheng 4 - 3  
Jia Wen - I-Ching Cheng 0 - 4  
Jihee Jeon - S. Polcanova 4 - 3  
Mima Ito - B. Eerland 4 - 1  
Mima Ito - Yingsha Sun 3 - 4  
Mo Zhang - Han Ying 0 - 4  
S. Polcanova - Jie Li 4 - 0  
S. Shibata - I-Ching Cheng 1 - 4  
S. Winter - Jihee Jeon 2 - 4  
Siqi Fan - Yang Wu 0 - 4  
Szu-Yu Chen - Haeun Yang 3 - 4  
Tianwei Feng - Sat. Odo 4 - 2  
Xingtong Chen - Zi Mu 4 - 0  
Yang Wu - S. Mori 4 - 2  
Yingqi Huang - Miyu Kato 4 - 3  
Yingsha Sun - Ho Ching Lee 4 - 0  
Asztalitenisz (German Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheng H-T / Liu Y-H - Doo H K / Lee H C 1 - 3  
Hayata H / Ito M - Paranang O / Sawettabut S 3 - 0  
Jeon J / Yang H - Monteiro Dodean/Samara 3 - 1  
Ng W N / Soo W Y M - Diaconu A / Szőcs B 3 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - Adelaide Crows 99 - 87  
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Japán 5 - 7  
Dánia - Kína 9 - 10  
Dél-Korea - Japán 9 - 5  
Dél-Korea - Oroszország 8 - 7  
Japán - Kanada (Helyszín: Kanada) 5 - 8  
Kanada - Olaszország 14 - 6  
Németország - Svájc 10 - 6  
Németország - USA 5 - 7  
Olaszország - Svájc 6 - 7  
Oroszország - Svédország 8 - 9  
Skócia - Svédország 8 - 5  
USA - Csehország 6 - 8  
Darts (European Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - R. Edhouse 6 - 5  
D. Noppert - J. De Zwaan 6 - 4  
J. Clayton - J. Wattimena 2 - 6  
J. Dekker - T. Kanik 3 - 6  
J. Hughes - M. Hopp 6 - 4  
J. Wade - S. Beaton 6 - 3  
L. Humphries - D. Johnson 2 - 6  
L. Woodhouse - R. Meikle 6 - 2  
M. Atkins - R. North 0 - 6  
M. Kantele - V. van der Voort 6 - 4  
M. Langendorf - J. Henderson 2 - 6  
M. Rasztovits - J. Pipe 2 - 6  
M. Wilson - C. Menzies 2 - 6  
R. Meulenkamp - D. van den Bergh 6 - 3  
T. Junghans - G. Clemens 1 - 6  
W. Jones - C. Dobey 1 - 6  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - Classic Tampere (4.m.) 6 - 10  
Turku PS - Happee Jyväskylä (4.m.) 3 - 9  
Floorball (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandnes - Sveiva (3.m.) 5 - 14  
Tunet - Sarpsborg (4.m.) 6 - 6  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mullsjö - Pixbo Wallenstam (4.m.) 9 - 3  
Växjö - Linköping (4.m.) 4 - 8  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Pato Branco 4 - 3  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrudim - Helas Brno (3.m.) 4 - 0  
Svarog Teplice - Interobal Plzen (4.m.) 6 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szinara Jekatyerinburg - KPRF Moszkva 2 - 6  
Futsal (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Peniscola 2 - 4  
Magna Gurpea - Barcelona 1 - 6  
Zaragoza - Santiago Futsal 3 - 1  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Chicago Wolves 1 - 5  
Manitoba - Stockton 4 - 1  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braehead - Nottingham 3 - 6  
Jégkorong (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chomutov - Jihlava 2 - 2  
Mladá Boleslav - Litvínov 5 - 2  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Trinec (6.m.) 6 - 3  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rödovre - Rungsted (7.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Erste Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAC Budapest - Diósgyőr (1.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Molodecsno - Nyeman Grodno (6.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keupa - Jokipojat (1.m.) 2 - 2  
SaPKo - Tuto (1.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - JYP (2.m.) 1 - 1  
Kalpa - Tappara (2.m.) 4 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chamonix-Morzine - Nice 5 - 3  
Strasbourg - Epinal 2 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Rouen (1.m.) 3 - 4  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barsz Kazany - Metallurg Magnyitogorszk (5.m.) 3 - 1  
Szalavat Julajev Ufa - Traktor Cseljabinszk (5.m.) 1 - 0  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Podhale Nowy Targ - Comarch Cracovia (2.m.) 4 - 4  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Arizona 6 - 5  
Chicago - Vancouver 2 - 5  
Colorado - Los Angeles 1 - 7  
Columbus - Florida 4 - 0  
Detroit - Washington 0 - 1  
Nashville - Toronto 2 - 5  
NY Islanders - Tampa Bay 6 - 7  
Ottawa - Edmonton 2 - 6  
Philadelphia - NY Rangers 4 - 3  
San Jose - Las Vegas 1 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Frisk/Asker (5.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim/Bissingen - Heilbronn (5.m.) 5 - 2  
Frankfurt Löwen - Kassel (5.m.) 4 - 2  
Kaufbeuren - Bad Nauheim (5.m.) 0 - 0  
Riessersee - Crimmitschau (5.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eisbären Berlin - Wolfsburg (5.m.) 6 - 6  
Ingolstadt - Mannheim (5.m.) 3 - 4  
München - Bremerhaven (5.m.) 4 - 1  
Nürnberg - Köln (5.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Langenthal - Olten (5.m.) 2 - 3  
Rapperswil - Ajoie (5.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Malmö (3.m.) 2 - 1  
Färjestad - Skelleftea (3.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Michalovce - Detva 4 - 3  
Skalica - Liptovsky Mikulas 0 - 4  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zvolen - Zilina (5.m.) 4 - 1  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torosz Nyeftekamszk - SZKA-Neva (6.m.) 2 - 3  
Kerékpár (E3 Harelbeke)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - A. Kristoff 0 - 1  
E3 Harelbeke 2018    
G. Moscon - A. Lutsenko 1 - 0  
G. van Avermaet - S. Vanmarcke 1 - 0  
J. Stuyven - J. Keukeleire    
M. Matthews - M.C. Nielsen 1 - 0  
N. Terpstra - Z. Stybar 1 - 0  
O. Naesen - T. Benoot 1 - 0  
P. Sagan - P. Gilbert 0 - 1  
S. Colbrelli - M. Trentin 0 - 1  
Kerékpár (Volta a Catalunya - 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - E. Bernal 1 - 0  
D. Martin - W. Barguil 0 - 1  
J. Pantano - F. Duarte 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - M. Soler Gimenez 1 - 0  
T. van Garderen - S. Kruijswijk 1 - 0  
Volta a Catalunya - 5. szakasz 2018    
Kosárlabda (Ausztrál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Utd. - Adelaide (3.m.) 101 - 98  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Basic-Fit Brussels 85 - 70  
Charleroi Spirou - Oostende 96 - 84  
Liege - Willebroek 84 - 96  
Limburg - Leuven 75 - 65  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Ulsan Mobis Phoebus (4.m.) 99 - 79  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Baskonia Vitoria 73 - 86  
Brose Bamberg - Unicaja Malaga 93 - 88  
Himki Moszkva - CSZKA Moszkva 73 - 90  
Olympiakosz - Anadolu Efes 89 - 82  
Kosárlabda (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Darussafaka (2.m.) 83 - 87  
Reggio Emilia - Lok.Kubany Krasznodar (2.m.) 69 - 79  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyeres-Toulon - Le Portel 67 - 80  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SM Beermen - Star Hotshots (1.m.) 103 - 105  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vrijednosnice Osijek - Cibona Zagreb 69 - 86  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Gliwice 95 - 88  
Kosárlabda (Magyar Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cegléd - Szekszárd 64 - 64  
PEAC-Pécs - Sopron (Helyszín: Sopron) 49 - 83  
PINKK-Pécs - Diósgyőr 59 - 62  
Sopron - PEAC-Pécs 83 - 49  
ZTE - Győr 50 - 69  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Memphis 140 - 79  
Dallas - Utah 112 - 119  
Houston - Detroit 88 - 88, h.u. 100 - 96  
New Orleans - LA Lakers 128 - 125  
Orlando - Philadelphia 98 - 118  
Sacramento - Atlanta 105 - 90  
Kosárlabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Paderborn 69 - 56  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tübingen - Giessen 83 - 106  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OKK Belgrád - Radnicki Kragujevac 82 - 89  
Vojvodina - Beovuk Belgrád 88 - 92  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Selestat 25 - 31  
Dijon - Creteil 31 - 25  
Limoges - Vernon St-Marcel 19 - 19  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Zaglebie Lubin 27 - 27  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saarlouis - Balingen-Weilstetten 29 - 28  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bidasoa Irun - Ciudad Encantada 27 - 21  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - St. Gallen (1.m.) 28 - 25  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ystad IF - Alingsas (2.m.) 24 - 28  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobova - Smartno 37 - 19  
Trebnje - Slovan Ljubljana 24 - 25  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Riestra - Guillermo Brown 2 - 2  
Labdarúgás (Ausztrál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Utd. - Newcastle Jets 5 - 2  
Labdarúgás (Belga 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Westerlo - Saint-Gilloise 1 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Paderborn 0 - 2  
Zwickau - Aalen 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beziers - Marseille Consolat 1 - 1  
Chambly - Cholet 6 - 2  
Laval - Avranches 2 - 0  
Les Herbiers - Pau 0 - 1  
Lyon Duchere - Boulogne 1 - 0  
Rodez Aveyron - Dunkerque 0 - 0  
Sannois St-Gratien - Creteil 2 - 1  
Labdarúgás (Holland 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Sittard - Cambuur 3 - 2  
Helmond - Oss 2 - 1  
Maastricht - FC Eindhoven 2 - 0  
Nijmegen - De Graafschap 1 - 1  
Utrecht 2 - PSV 2 1 - 4  
Labdarúgás (Holland bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - VV Alkmaar 2 - 1  
Excelsior/Barendrecht - ADO Den Haag 0 - 3  
Labdarúgás (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV - Twente 2 - 4  
Zwolle - Heerenveen 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Atl. Nacional Medellin 0 - 0  
Millonarios - Alianza Petrolera 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruch Chorzow - Chojniczanka Chojnice    
Wigry Suwalki - Puszcza Niepolomice    
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponferradina - Gimn. Segoviana 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leioa - Real Sociedad B 0 - 2  
Labdarúgás (U19 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Svájc - U19Finnország 4 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20USA 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Csehország - U21Horvátország 2 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Albánia - U21Szlovákia 2 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Grúzia - U21Feröer-szigetek 1 - 0  
U21Litvánia - U21Finnország 0 - 2  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Andorra - U21Skócia 1 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Törökország - U21Svédország 0 - 3  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Gibraltár - U21Szerbia 0 - 6  
U21Macedónia - U21Oroszország 3 - 4  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 8. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bosznia-Hercegovina - U21Wales 1 - 0  
U21Portugália - U21Liechtenstein 7 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 9. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Kazahsztán - U21Franciaország 0 - 3  
U21Luxemburg - U21Montenegró 1 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tachira - Dep. Anzoategui 2 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Olaszország 2 - 0  
Ausztria - Szlovénia 3 - 0  
Azerbajdzsán - Fehéroroszország 0 - 1  
Bulgária - Bosznia-Hercegovina 0 - 1  
Ciprus - Montenegró 0 - 0  
Finnország - Macedónia 0 - 0  
Franciaország - Kolumbia 2 - 3  
Görögország - Svájc 0 - 1  
Hollandia - Anglia 0 - 1  
Japán - Mali 1 - 1  
Lengyelország - Nigéria 0 - 1  
Magyarország - Kazahsztán 2 - 3  
Marokkó - Szerbia 2 - 1  
Norvégia - Ausztrália 4 - 1  
Németország - Spanyolország 1 - 1  
Oroszország - Brazília 0 - 3  
Portugália - Egyiptom 2 - 1  
Skócia - Costa Rica 0 - 1  
Szenegál - Üzbegisztán 1 - 1  
Tunézia - Irán 1 - 0  
Törökország - Írország 1 - 0  
Ukrajna - Szaúd-Arábia 1 - 1  
Uruguay - Csehország 2 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bala Town - Connah's Quay 0 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limavady Utd. - Larne 1 - 0  
Loughgall - HW Welders 3 - 1  
Portadown - Newry City 2 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballinamallard Utd. - Linfield 2 - 2  
Cliftonville - Ards 3 - 0  
Coleraine - Carrick 3 - 2  
Dungannon - Glenavon 3 - 2  
Glentoran - Ballymena Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - Galway 2 - 2  
Finn Harps - Wexford Youths 1 - 0  
Shelbourne - Cobh Ramblers 1 - 0  
UC Dublin - Cabinteely 3 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Bray 2 - 1  
St. Patrick's - Limerick 1 - 0  
Waterford Utd. - Shamrock Rovers 2 - 1  
Rögbi (Angol Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bath - Exeter 18 - 20  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Catalan Dragons 42 - 16  
Hull KR - St. Helens 6 - 30  
Leeds Rhinos - Castleford 24 - 25  
Warrington - Wakefield 34 - 24  
Wigan - Huddersfield 48 - 10  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Penrith Panthers 20 - 18  
Wests Tigers - Brisbane Broncos 7 - 7  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connacht - Edinburgh 22 - 29  
Glasgow Warriors - Zebre 68 - 7  
Newport Dragons - Bloemfontein Cheetahs 17 - 29  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Crusaders - Pretoria Bulls 33 - 14  
Melbourne Rebels - Durban Sharks 46 - 14  
Röplabda (Brazil bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Praia - Osasco Nestle (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (Dél-koreai b., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimcheon Expressway - Hwaseong IBK (1.m.) 3 - 2  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Czarni Radom - Cuprum Lubin 3 - 1  
Röplabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - Vasas (1.m.) 3 - 0  
Sakk (vb-jelölti torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - V. Kramnik 0.5 - 0.5  
L. Aronian - S. Karjakin 0 - 1  
Liren Ding - A. Grischuk 0.5 - 0.5  
W. So - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. McGill - S. Murphy (6 nyert frame-ig) 5 - 6  
R. O'Sullivan - J. Trump (6 nyert frame-ig) 6 - 5  
Sílövészet (7,5 km, női, Tyumeny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
7,5 km, női, Tyumeny 2018    
D. Domracheva - A. Kuzmina 1 - 0  
D. Herrmann - T. Eckhoff 0 - 1  
E. Yurlova - F. Preuss 1 - 0  
H. Öberg - N. Skardino 0 - 1  
L. Dahlmeier - K. Mäkäräinen 0 - 1  
L. Vittozi - F. Hildebrand 1 - 0  
M. Hammerschmidt - D. Wierer 0 - 1  
M. Olsbu - A. Bescond 0 - 1  
Síugrás (Planica, 1. verseny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Fannemel - G. Schlierenzauer 1 - 0  
D. Kubacki - A. Semenic 1 - 0  
J. Damjan - M. Kot 0 - 1  
J.A. Forfang - R. Freitag 1 - 0  
K. Stoch - R. Johansson 1 - 0  
P. Prevc - M. Eisenbichler 0 - 1  
Planica, 1. verseny 2018    
S. Ammann - N. Kasai 0 - 1  
S. Kraft - A. Stjernen 1 - 0  
Tenisz (Lille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hoang - T. Kamke 1 - 2  
G. Olaso - G. Barrere 0 - 2  
H. Grenier - M. Janvier 0 - 2  
Y. Maden - D. Guez 2 - 0  
Tenisz (Lille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / Salisbury J - Nedunchezhiyan J / Raja P 0 - 2  
Nys H / Puetz T - Bednarek T / Robert S 2 - 0  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rublev - V. Pospisil 0 - 2  
B. Paire - N. Djokovic 2 - 0  
D. Goffin - J. Sousa 0 - 2  
D. Istomin - M. Kecmanovic 2 - 0  
D.S. Schwartzman - N. Jarry 2 - 0  
F. Krajinovic - L. Broady 2 - 0  
Hyeon Chung - M. Ebden 2 - 0  
J. Donaldson - F. Lopez 2 - 0  
J. Isner - J. Vesely 2 - 1  
J. Millman - K. Nishikori 1 - 2  
M. Copil - M. Kukushkin 2 - 0  
M. Mmoh - R. Bautista-Agut 2 - 1  
M. Ymer - M. Raonic 0 - 2  
M. Youzhny - G. Müller 2 - 1  
N. Kicker - F. Tiafoe 0 - 2  
P-H. Herbert - M. Cilic 0 - 2  
R. Gasquet - J. Chardy 0 - 2  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Johnson S / Querrey S 0 - 2  
Mannarino A / Medvedev D - Bopanna R / Roger-Vasseli 1 - 2  
Rojer J-J / Tecau H - Monroe N / Sock J 2 - 0  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - M. Sakkari 0 - 2  
A. Sabalenka - P. Kvitova 1 - 2  
B. Haddad Maia - Shuai Zhang 2 - 0  
C. Vandeweghe - D.R. Collins 1 - 2  
Cl. Liu - A. Barty 0 - 2  
D. Gavrilova - A. Petkovic 2 - 0  
D. Kasatkina - S. Kenin 1 - 2  
D. Vekic - E. Vesnina 2 - 1  
E. Mertens - B. Pera 2 - 0  
J. Ostapenko - Babos T. 2 - 0  
K. Flipkens - J. Konta 0 - 2  
K. Mladenovic - P. Martic 1 - 2  
N. Osaka - E. Svitolina 0 - 2  
V. Azarenka - M. Keys    
V. Lepchenko - K. Bertens 1 - 2  
V. Williams - N. Vikhlyantseva 2 - 0  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Jurak D - Klepac A / Martinez S 0 - 2  
Aoyama S / Yang Z - Smith A / Voracova R 2 - 0  
Azarenka V / Sabalenka A - Gavrilova D / Stosur S    
Azarenka V / Sabalenka A - Maria T / Tsurenko L 1 - 2  
Begu I C / Halep S - Goerges J / Mattek-Sands B 2 - 0  
Hlavackova A / Strycova B - Atawo R / Groenefeld A L 0 - 2  
Hsieh S-W / Niculescu M - Bondarenko K / Krunic A 0 - 2  
Makarova E / Vesnina E - Bouchard E / Stephens S 2 - 1  
Tenisz (Qujing, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - I. Ivashka 2 - 0  
H. Hurkacz - A. Bolt 0 - 2  
L. Sonego - J. Kubler 0 - 2  
M. Jaziri - A. Pellegrino 2 - 0  
Tenisz (Qujing, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sonego L / Vavassori A - Wu D / Zhang Ze 1 - 2  
Vízilabda (Adriatic Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jadran Split - Partizan Belgrád 18 - 6  
Vízilabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Görögország 6 - 8  
Olaszország - Magyarország 7 - 6  
Spanyolország - Oroszország 8 - 9  
Vízilabda (OB I, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vasas - Pécs 11 - 12  

 

2018.03.22.
Asztalitenisz (German Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anthony A / Shetty S - Jeoung Y / Lee S 0 - 3  
Ho K K / Wong C T - Calderano H / Gauzy S 3 - 1  
Jang W / Lim J - Harimoto T / Morizono M 0 - 3  
Karlsson/Karlsson - Chen C-A / Chuang C-Y 0 - 3  
Kou L / Nuytinck C - Filus R / Walther R    
Mizutani J / Oshima Y - Ecseki N / Szudi A 3 - 0  
Pletea C / Szőcs H - Franziska/Groth 0 - 3  
Asztalitenisz (German Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diaconu A / Szőcs B - Ekholm/Póta 3 - 1  
Hayata H / Ito M - Xiao M / Zhang M 3 - 0  
Jeon J / Yang H - Khetkhuan T / Komwong N 3 - 1  
Monteiro Dodean/Samara - Balazova B / Matelova H 3 - 2  
Solja P / Winter S - Cheng H-T / Liu Y-H 0 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Richmond - Carlton 121 - 95  
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Skócia 8 - 7  
Dánia - USA 0 - 6  
Kína - Olaszország 7 - 5  
Németország - Csehország 3 - 2  
Oroszország - Kanada (Helyszín: Kanada) 7 - 8  
Svájc - Csehország 6 - 9  
Svájc - Dél-Korea 8 - 6  
Svédország - Japán 6 - 4  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - M. Suljovic 7 - 3  
G. Anderson - S. Whitlock 7 - 4  
M. van Gerwen - M. Smith 7 - 2  
P. Wright - R. van Barneveld 1 - 7  
R. Cross - G. Price 7 - 1  
Floorball (Cseh bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno Bulldogs - Znojmo (6.m.) 4 - 4  
Usti nad Labem - Liberec (6.m.) 9 - 5  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Happee Jyväskylä - Turku PS (3.m.) 3 - 3  
Nokian KrP - Seinäjoki (3.m.) 10 - 5  
Viikingit Helsinki - Indians Espoo (3.m.) 11 - 4  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalen - Falun (4.m.) 1 - 6  
Helsingborg - Storvreta (4.m.) 4 - 8  
Futsal (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Pesarofano (Helyszín: Pesaro) 6 - 1  
Dosson - Kaos Futsal 3 - 2  
Luparense - Latina 6 - 0  
Napoli - Pescara 5 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szinara Jekatyerinburg - KPRF Moszkva 5 - 2  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tucson - San Jose Barracuda 3 - 3  
Jégkorong (Alpok Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asiago - Val Pusteria (1.m.) 5 - 4  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mountfield HK - Liberec (5.m.) 1 - 2  
Plzen - Olomouc (5.m.) 5 - 0  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junoszt Minszk - Sahtar Szoligorszk (5.m.) 5 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SaiPa - Turku PS (2.m.) 5 - 6  
Ässät - Kärpät (2.m.) 3 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Jokerit (5.m.) 1 - 1  
SZKA Szentpétervár - Lokomotív Jaroszlavl (5.m.) 3 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Tychy - GKS Katowice (2.m.) 6 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buffalo - Arizona 1 - 4  
Calgary - Anaheim 0 - 4  
Pittsburgh - Montreal 5 - 3  
St. Louis - Boston 1 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ringerike - Narvik 7 - 2  
Stjernen - Kongsvinger 6 - 6  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lillehammer - Sparta Sarpsborg (4.m.) 5 - 1  
Jégkorong (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Lausanne 6 - 3  
Langnau Tigers - Kloten 4 - 3  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davos - Biel (6.m.) 2 - 5  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oskarshamn - Leksand (2.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Linköping (3.m.) 4 - 3  
Växjö - Brynäs (3.m.) 4 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - B. Bystrica (4.m.) 0 - 3  
Poprad - Trencin (4.m.) 2 - 3  
Kerékpár (Volta a Catalunya)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volta a Catalunya 2018 - 4. szakasz    
Kerékpár (Volta a Catalunya - 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - D. Martin 1 - 0  
E. Bernal - S. Yates 1 - 0  
F. De Tier - D.F. Martinez 0 - 1  
N.A. Quintana Rojas - M. Soler Gimenez 1 - 0  
T. Pinot - M. Woods 1 - 0  
T. van Garderen - S. Kruijswijk 0 - 1  
W. Barguil - P-R. Latour 0 - 1  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Elephants - Jeonju KCC Egis (3.m.) 100 - 93  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Fenerbahce Ülker 63 - 80  
Maccabi TA - Panathinaikosz 75 - 76  
Milano - Valencia 89 - 93  
Real Madrid - Zalgiris Kaunas 88 - 81  
Kosárlabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antakya Hatay - UR Venezia 74 - 54  
Galatasaray - P. Avenida 69 - 62  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Ducks - Liaoning (4.m.) 72 - 75  
Xinjiang - Guangdong (4.m.) 94 - 118  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowa Gornicza - Krosno 96 - 86  
Torun - Ostrow Wielkopolski 65 - 83  
Trefl Sopot - Asseco Gdynia 66 - 59  
Zielona Gora - Legia Varsó 100 - 89  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Charlotte 105 - 111  
Chicago - Denver 102 - 135  
Cleveland - Toronto 132 - 129  
Miami - New York 119 - 98  
Milwaukee - LA Clippers 120 - 127  
New Orleans - Indiana 96 - 92  
Philadelphia - Memphis 119 - 105  
San Antonio - Washington 98 - 90  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus - Aalborg 20 - 24  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Ausztria 30 - 32  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Törökország 22 - 22  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Hollandia 18 - 19  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Nimes 30 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spojnia Gdynia - Piotrkow Trybunalski 26 - 28  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Minden 40 - 31  
Lemgo - Gummersbach 29 - 27  
Magdeburg - Flensburg 29 - 23  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UGNTU Ufa - Dinamo Asztrahany 30 - 27  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Suceava 22 - 22  
Calarasi - Dobrogea Constanta 35 - 29  
Fagaras - CSM Bukarest 23 - 28  
Steaua Bukarest - Vaslui 31 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Kriens (1.m.) 25 - 24  
Schaffhausen - Suhr Aarau (1.m.) 27 - 21  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Redbergslids - Lugi (2.m.) 18 - 27  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Brazília 28 - 17  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Barcelona 2 - 1  
Wolfsburg - Slavia Praha 5 - 0  
Labdarúgás (EAE Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Wasl - Shabab Al-Ahli (UAE) 3 - 2  
Dibba Al-Fujairah - Al-Wahda 3 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente SF - América de Cali 3 - 0  
Junior de Barranquilla - Envigado 0 - 3  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Egyesült Arab Emirátusok 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fondi - Cosenza 0 - 1  
Lecce - Andria 2 - 2  
Reggina - Casertana 2 - 1  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Csehország - U20Olaszország 1 - 0  
U20Lengyelország - U20Anglia 0 - 1  
U20Portugália - U20Németország 0 - 1  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Görögország - U21San Marino 4 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Észak-Írország - U21Spanyolország 3 - 5  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Koszovó - U21Azerbajdzsán 2 - 0  
U21Németország - U21Izrael 3 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Magyarország - U21Ciprus 4 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ausztria - U21Dánia 0 - 5  
U21Hollandia - U21Belgium 1 - 4  
U21Moldova - U21Lettország 1 - 1  
U21Olaszország - U21Norvégia 1 - 1  
U21Szlovénia - U21Ukrajna 2 - 3  
U21Írország - U21Izland 3 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool Montevideo - Torque 1 - 0  
Racing Montevideo - Nacional 0 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Tanzánia 4 - 1  
Dánia - Panama 1 - 0  
Feröer-szigetek - Lettország 1 - 1  
Kína - Wales 0 - 6  
Málta - Luxemburg 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsia Kupa-selejtező,A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kirgizisztán - Mianmar 5 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Widnes - Salford 24 - 16  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Storm - North Queensland Cowboys 30 - 14  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volero Zürich - Vakifbank Istanbul 0 - 3  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Belchatow 3 - 0  
Friedrichshafen - Berlin RV 3 - 0  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deajeon Blue Fangs - Incheon Air Jumbos (3.m.) 1 - 3  
Röplabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VP Madrid - Aguere de la Laguna 3 - 0  
Sakk (vb-jelölti torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
Liren Ding - W. So 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - F. Caruana 0.5 - 0.5  
V. Kramnik - L. Aronian 1 - 0  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Robertson - J. Trump (6 nyert frame-ig) 1 - 6  
R. Day - M.J. Williams (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
Sílövészet (10 km, Tyumeny)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
10 km, Tyumeny 2018    
A. Peiffer - J. Fak 1 - 0  
A. Peiffer - S. Schempp 1 - 0  
A. Rastorgujevs - H. L'Abeé-Lund 1 - 0  
A. Rastorgujevs - Q. Fillon Maillet 1 - 0  
A. Shipulin - E. Lesser 0 - 1  
B. Doll - D. Windisch 0 - 1  
B. Weger - S. Desthieux 0 - 1  
D. Landertinger - A. Guigonnat 0 - 1  
E. Garanichev - Q. Fillon Maillet 0 - 1  
E. Lesser - B. Weger 1 - 0  
E.O. Bjöntegaard - O.E. Björndalen 1 - 0  
J. Eberhard - A. Shipulin 0 - 1  
L. Hofer - B. Doll 1 - 0  
L. Hofer - J. Eberhard 1 - 0  
M. Fourcade - J.T. Bö 1 - 0  
M. Tsvetkov - S. Eder 1 - 0  
S. Desthieux - D. Windisch 1 - 0  
T. Bö - J. Fak 1 - 0  
Tenisz (Lille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Guez - M. Bachinger 2 - 0  
G. Barrere - S. Robert 2 - 1  
L. Grigelis - A. Hoang 1 - 2  
T. Kamke - C. Lestienne 2 - 0  
Y. Maden - U. Humbert 2 - 1  
Tenisz (Lille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarek T / Robert S - Erlich J / Skupski K 2 - 1  
Nedunchezhiyan J / Raja P - Halys Q / Humbert U    
Nys H / Puetz T - Mousley B / Tomic B 2 - 0  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - Y. Nishioka 0 - 2  
C. Hemery - T. Kokkinakis 0 - 2  
D. Lajovic - H. Zeballos 2 - 1  
D. Shapovalov - V. Troicki 2 - 1  
E. Donskoy - Al. Bedene 2 - 0  
F. Delbonis - N. Jarry    
G. Garcia-Lopez - T. Sandgren 2 - 0  
G. Pella - M. Youzhny 0 - 2  
J. Donaldson - M. Baghdatis 2 - 0  
L. Mayer - D. Young 2 - 1  
N. Kuhn - D. King 2 - 0  
R. Berankis - R. Albot 1 - 2  
S. Johnson - V. Estrella Burgos 2 - 0  
S. Tsitsipas - D. Medvedev 1 - 2  
T. Fabbiano - N. Basilashvili 1 - 2  
Y. Bhambri - M. Basic 2 - 0  
Tenisz (Miami, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haase R / Middelkoop M - Kontinen H / Peers J 1 - 2  
Isner J / Young D - Edmund K / Zimonjic N 2 - 0  
Khachanov K / Rublev A - Martin F / Skugor F 2 - 1  
Mektic N / Peya A - Djokovic N / Troicki V 2 - 1  
Zverev A / Zverev M - Gonzalez S / Verdasco F 2 - 0  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - J. Larsson 2 - 0  
A. Petkovic - P. Hercog 2 - 0  
A. Riske - C. Garcia 2 - 0  
A. Sasnovich - A. Pavlyuchenkova 1 - 2  
A. Sevastova - A. Cornet 2 - 0  
A. Tomljanovic - S. Stephens 0 - 2  
A. van Uytvanck - A. Radwanska 0 - 2  
C. Giorgi - D. Vekic 0 - 2  
C. McHale - B. Strycova 2 - 0  
C. Suarez Navarro - Yafan Wang 0 - 2  
E. Makarova - Ka. Pliskova 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - A. Anisimova    
J. Görges - C. Witthöft 1 - 2  
L. Davis - P. Martic 0 - 2  
M. Puig - S. Stosur 2 - 0  
M. Rybarikova - M. Niculescu 0 - 2  
S. Cirstea - Su-Wei Hsieh 0 - 2  
S. Halep - O. Dodin 2 - 1  
S. Vögele - S. Kenin 0 - 2  
Z. Diyas - S. Kuznetsova 2 - 0  
Tenisz (Miami, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Mladenovic - Barty/Vandweghe 1 - 2  
Kichenok L / Kudryavtseva - Flipkens K / Stojanovic N 2 - 0  
Konta J / Watson H - Melichar N / Peschke K 2 - 1  
Krejcikova/Siniakova - Kasatkina D / Pavlyuchenkova A 2 - 0  
Tenisz (Qujing, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - S. Napolitano 2 - 0  
M. Jaziri - Zhe Li 2 - 0  
S. Caruso - B. Rola 0 - 2  
Ze Zhang - I. Ivashka 1 - 2  
Tenisz (Qujing, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury A / Peng H Y - Granollers G / Li Z 2 - 1  
Chen T / Majchrzak K - Sonego L / Vavassori A 1 - 2  
Vízilabda (Európa Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Olaszország 8 - 6  
Magyarország - Oroszország 9 - 11  

 

2018.03.21.
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Dél-Korea 8 - 4  
Kanada - Skócia 8 - 6  
Kína - Dél-Korea 3 - 12  
Olaszország - Dánia 7 - 8  
Oroszország - Csehország 9 - 5  
Skócia - Japán 10 - 7  
Svájc - Dánia 7 - 5  
Svájc - Svédország 4 - 5  
Svédország - Németország 8 - 4  
USA - Dél-Korea 8 - 9  
USA - Kína 8 - 4  
Floorball (Finn bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steelers Hämeenlinna - Koovee Tampere (3.m.) 7 - 5  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Classic Tampere - Oilers Espoo (3.m.) 6 - 3  
Floorball (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - Tunet (3.m.) 12 - 6  
Floorball (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köniz - Grasshoppers (1.m.) 6 - 5  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helas Brno - Chrudim (2.m.) 1 - 5  
Interobal Plzen - Svarog Teplice (3.m.) 7 - 3  
Litomerice - Nejzbach Vysoke Myto (3.m.) 7 - 1  
Sparta Praha - Slavia Praha (3.m.) 4 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Progressz Glazov - Tyumeny 1 - 3  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Chicago Wolves 2 - 2  
Milwaukee - Grand Rapids 1 - 2  
San Antonio - Manitoba 4 - 2  
Toronto Marlies - Wilkes-Barre/Scranton 3 - 3  
Tucson - San Jose Barracuda 4 - 0  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belfast - Milton Keynes 10 - 4  
Cardiff - Manchester 4 - 7  
Fife - Sheffield 0 - 1  
Guildford - Dundee 3 - 0  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trinec - Pardubice (5.m.) 3 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - Dinamo Molodecsno (5.m.) 1 - 1  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JYP - HIFK (1.m.) 1 - 2  
Tappara - Kalpa (1.m.) 3 - 2  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metallurg Magnyitogorszk - Barsz Kazany (4.m.) 2 - 3  
Traktor Cseljabinszk - Szalavat Julajev Ufa (4.m.) 4 - 1  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comarch Cracovia - Podhale Nowy Targ (1.m.) 3 - 3  
GKS Tychy - GKS Katowice (1.m.) 5 - 0  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carolina - Edmonton 3 - 7  
Chicago - Colorado 1 - 5  
Detroit - Philadelphia 4 - 4  
Las Vegas - Vancouver 4 - 1  
NY Islanders - Pittsburgh 4 - 1  
NY Rangers - Columbus 3 - 5  
Ottawa - Florida 2 - 7  
San Jose - New Jersey 6 - 2  
Tampa Bay - Toronto 4 - 3  
Washington - Dallas 4 - 3  
Winnipeg - Los Angeles 1 - 1  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frisk/Asker - Storhamar (4.m.) 1 - 4  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremerhaven - München (4.m.) 2 - 5  
Wolfsburg - Eisbären Berlin (4.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Svájci 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajoie - Rapperswil (4.m.) 4 - 1  
Olten - Langenthal (4.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Malmö - Frölunda (2.m.) 4 - 5  
Skelleftea - Färjestad (2.m.) 5 - 0  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kosice - B. Bystrica (3.m.) 2 - 2  
Poprad - Trencin (3.m.) 3 - 5  
Kerékpár (Volta a Catalunya)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volta a Catalunya 2018 - 3. szakasz    
Kerékpár (Volta a Catalunya - 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - E. Bernal 0 - 1  
A. Yates - S. Yates 0 - 1  
D. Impey - J. McCarthy 1 - 0  
D. Martin - M. Woods 1 - 0  
F. Aru - N.A. Quintana Rojas 0 - 1  
Ser.L. Henao - J.E. Chaves Rubio 1 - 0  
W. Barguil - T. Pinot 0 - 1  
Kosárlabda (Balti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurmala/Fenikss - Tartu Ulikool 81 - 83  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Siauliai 68 - 64  
Kosárlabda (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cearense - Bauru 81 - 80  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MMCITE Brno - Ostrava 68 - 68, h.u. 75 - 76  
USK Praha - Jindrichuv Hradec 68 - 44  
Usti nad Labem - Kolin 81 - 78  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olomoucko Prostejov - Decin 68 - 69  
Pardubice - Opava 93 - 92  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Technic Brno - Chance Strakonice 65 - 81  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hradec Kralove - Slavia Praha (1.m.) 81 - 62  
KP Brno - Zabiny Brno (1.m.) 53 - 61  
Kosárlabda (Dél-koreai b., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheongju Stars - Asan Woori Wibee (3.m.) 57 - 75  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Ulsan Mobis Phoebus (3.m.) 101 - 80  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Himki Moszkva 73 - 85  
Baskonia Vitoria - Brose Bamberg 103 - 79  
CSZKA Moszkva - Olympiakosz 89 - 81  
Unicaja Malaga - Barcelona 95 - 91  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Avellino 77 - 77  
Mornar - Donar Groningen 73 - 67  
Venezia - Nyizsnyij Novgorod 86 - 76  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Nanterre 91 - 70  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - PAOK 65 - 66  
Kosárlabda (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skrljevo - Cedevita Zagreb 72 - 88  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shenzhen - Zhejiang Guangsha (4.m.) 100 - 95  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Rosa Radom 85 - 92  
Szczecin - Start Lublin 84 - 76  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Gdynia 55 - 88  
Siedlce - Gorzow 69 - 79  
Torun - Poznan 96 - 64  
Widzew Lodz - Lublin 61 - 77  
Wisla Krakkó - Bydgoszcz 86 - 61  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - MAFC 98 - 86  
Atomerőmű - Körmend 92 - 73  
Debrecen - Szolnok 81 - 87  
Sopron - Jászberény 80 - 68  
Szeged - Kaposvár 72 - 73  
Szombathely - Kecskemét 99 - 75  
ZTE - Pécs 78 - 81  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Oklahoma City 100 - 99  
Minnesota - LA Clippers 123 - 109  
New Orleans - Dallas 115 - 105  
Orlando - Toronto 86 - 93  
Phoenix - Detroit 88 - 115  
Portland - Houston 111 - 115  
Utah - Atlanta 94 - 99  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göttingen - Ludwigsburg 62 - 88  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caceres - Valladolid 64 - 92  
Huesca - Saenz Horeca Araberri 82 - 70  
Iberostar Palma - Breogan Lugo 80 - 70  
Lleida - Prat Joventut 66 - 58  
Manresa - Iraurgi 88 - 61  
Melilla - Ourense 91 - 80  
Palencia - Leyma Coruna 76 - 64  
Kosárlabda (Szlovák bajnokság,női,ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piestanske Cajky - Ruzomberok (1.m.) 62 - 70  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Szeged 29 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Midtjylland 41 - 13  
Holstebro - Silkeborg 26 - 28  
Ribe-Esbjerg - Sönderjyske 30 - 28  
Skanderborg - Nordsjaelland 26 - 25  
Skjern - Tonder 26 - 22  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Norvégia 25 - 32  
Svájc - Ukrajna 21 - 15  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Montenegró 20 - 26  
Olaszország - Szlovákia 20 - 21  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Macedónia 15 - 22  
Szerbia - Svédország 30 - 23  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Románia 30 - 25  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Dánia 21 - 26  
Izland - Szlovénia 30 - 30  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Spanyolország 33 - 24  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Dunkerque 26 - 26  
Massy Essonne - Ivry 24 - 28  
Pays d'Aix - Nantes 28 - 28  
Saran - Montpellier 29 - 34  
Toulouse - St. Raphael 34 - 29  
Tremblay - Cesson 29 - 32  
Kézilabda (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Afturelding - IR 43 - 21  
Fram - ÍBV 33 - 34  
Grotta - Fjölnir 30 - 35  
Haukar - Valur 22 - 29  
Stjarnan - FH 26 - 38  
Kézilabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalisz - Azoty Pulawy 30 - 34  
Kézilabda (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö - Falk Horten 34 - 28  
Drammen - Baekkelaget 30 - 26  
Elverum - Haslum 25 - 21  
Kolstad - Arendal 25 - 19  
Nötteröy - Fyllingen 23 - 39  
Sandnes - Halden 24 - 28  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Madeira SAD 27 - 22  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaitasuna - Benidorm 26 - 24  
Granollers - Huesca 31 - 26  
Teucro - Ademar Leon 24 - 32  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Gossau (1.m.) 27 - 21  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koper - Krka Novo Mesto 28 - 25  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Walsall - Wigan 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crawley - Wycombe 2 - 3  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrow - Hartlepool 1 - 2  
Maidstone Utd. - Macclesfield 2 - 2  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manchester City - Linköping 2 - 0  
Montpellier - Chelsea 0 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Ehime 0 - 1  
Gifu - Tochigi 1 - 1  
JEF United Chiba - Kamatamare Sanuki 6 - 1  
Kofu - Tokushima 0 - 1  
Kyoto - Okayama 0 - 1  
Machida Zelvia - Matsumoto Yamaga 2 - 1  
Oita Trinita - Mito 3 - 1  
Roasso Kumamoto - Omiya Ardija 2 - 1  
Tokyo Verdi - Avispa Fukuoka 1 - 1  
Yamagata - Yokohama FC 2 - 3  
Yamaguchi - Zweigen Kanazawa 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Fermana 1 - 0  
Bassano - Mestre 0 - 2  
Fano - Reggiana 0 - 0  
Gubbio - Renate 2 - 2  
Padova - Feralpisalo 1 - 1  
Sambenedettese - Vicenza 2 - 1  
Südtirol - Teramo 1 - 0  
Triestina - Pordenone 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bisceglie - Catania 1 - 1  
Catanzaro - Virtus Francavilla 1 - 1  
Juve Stabia - Matera 2 - 0  
Paganese - Siracusa 1 - 2  
Sicula Leonzio - Rende 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Independiente FBC 4 - 0  
Nacional Asuncion - Libertad Asuncion 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real SC Massama - Nacional Madeira 2 - 4  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Norvégia - U19Hollandia 1 - 6  
U19Németország - U19Skócia 3 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Macedónia - U19Lettország 1 - 2  
U19Magyarország - U19Anglia 1 - 4  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Csehország - U19Lengyelország 0 - 0  
U19Görögország - U19Olaszország (Helyszín: Olaszország) 0 - 2  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Románia - U19Szerbia 4 - 0  
U19Svédország - U19Ukrajna 0 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Portugália - U19Koszovó 5 - 0  
U19Szlovákia - U19Írország 1 - 1  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Belgium - U19Franciaország 2 - 3  
U19Spanyolország - U19Bulgária 0 - 0  
Labdarúgás (U19 Eb-selejtező, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U19Dánia - U19Bosznia-Hercegovina 3 - 2  
U19Törökország - U19Ausztria 2 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Franciaország - U20USA 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Atenas De San Carlos 1 - 0  
CA Cerro - Penarol 0 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Angola 1 - 1  
Liechtenstein - Andorra 0 - 1  
Röplabda (BL, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Conegliano - Dinamo Kazany 3 - 0  
Galatasaray - Novara 2 - 3  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedzierzyn-Kozle - Jastrzebski Wegiel 3 - 0  
Lokomotív Novoszibirszk - Noliko Maaseik 3 - 1  
Perugia - Halkbank Ankara 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maliye Piyango Ankara - Ravenna 1 - 3  
Olympiakosz - Jugra Szurgut 3 - 0  
Röplabda (Challenge Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Krasznodar - Olympiakosz 0 - 3  
Nantes - Bursa Bld. Spor 0 - 3  
Röplabda (Dél-koreai b., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hwaseong IBK - Suwon Hyundai (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Lengyel bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pila - Budowlani Lodz 3 - 2  
Röplabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Jászberény (1.m.) 2 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aachen - Wiesbaden (2.m.) 3 - 0  
Röplabda (Olasz bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castellana Grotte - Latina (2.m.) 0 - 3  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leningradka Szentpétervár - Zarecsje-Odincovo Moszkva 1 - 3  
Proton Szaratov - Szahalin 2 - 3  
Röplabda (Török bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Halkbank Ankara (1.m.) 3 - 2  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - A. McGill (6 nyert frame-ig) 0 - 6  
J. Trump - S. Maguire (6 nyert frame-ig) 6 - 4  
R. O'Sullivan - Ding Junhui (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
Tenisz (Lille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Lestienne - O. Otte 2 - 0  
C. Moutet - H. Grenier 0 - 2  
D. Guez - Gon. Oliveira 2 - 1  
M. Janvier - Q. Halys 2 - 0  
N. Mahut - G. Olaso 1 - 2  
N. Milojevic - M. Bachinger    
Tenisz (Lille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jebavy R / Sancic A - Bambridge L / Salisbury J 0 - 2  
Margaroli L / Mies A - Erlich J / Skupski K 1 - 2  
Nedunchezhiyan J / Raja P - Arends/Weissborn 2 - 1  
Tenisz (Miami, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - L. Broady 0 - 2  
C. Eubanks - M. Mmoh 1 - 2  
C. Norrie - N. Jarry 0 - 2  
Fucsovics M. - M. Marterer 0 - 2  
I. Karlovic - V. Pospisil 0 - 2  
J. Chardy - R. Dutra da Silva 2 - 0  
J. Millman - P. Gojowczyk 2 - 1  
J. Vesely - L. Lacko 2 - 0  
M. Ebden - G. Simon 2 - 1  
M. Ymer - J-L. Struff 2 - 1  
M. Zverev - B. Paire 1 - 2  
P-H. Herbert - T.H. Fritz 2 - 0  
R. Harrison - J. Sousa 0 - 2  
Y. Sugita - R. Haase 1 - 2  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Mattek-Sands - A. Cornet 0 - 2  
C.C. Bellis - V. Azarenka 0 - 2  
D.R. Collins - I-C. Begu 2 - 0  
K. Boulter - Su-Wei Hsieh 0 - 2  
K. Flipkens - M. Buzarnescu 2 - 0  
M. Brengle - A. Sabalenka 0 - 2  
M. Linette - A. Riske 1 - 2  
M. Niculescu - Y. Putintseva 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - R. Peterson 2 - 0  
S. Williams - N. Osaka 0 - 2  
T. Bacsinszky - E. Makarova 1 - 2  
T. Maria - C. Witthöft 0 - 2  
V. Cepede Royg - O. Dodin 1 - 2  
V. Lepchenko - V. Golubic 2 - 1  
Yafan Wang - M. Vondrousova 2 - 1  
Z. Diyas - J. Brady 2 - 0  
Tenisz (Qujing, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - K. Majchrzak 2 - 0  
Di Wu - J. Kubler 0 - 2  
H. Hurkacz - Y. Takahashi 2 - 0  
L. Sonego - H. Moriya 2 - 0  
Tenisz (Qujing, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury A / Peng H Y - Cui J / Li Y 2 - 0  
Granollers G / Li Z - Gao X / Zhang Z 2 - 0  
Sonego L / Vavassori A - Junaid R / Molchanov D 2 - 1  
Wu D / Zhang Ze - Elgin M / Siljestrom A 2 - 0  

 

2018.03.20.
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Olaszország 11 - 7  
Csehország - Svédország 6 - 8  
Dél-Korea - Svédország 7 - 9  
Japán - Oroszország 4 - 7  
Kanada - Dánia 10 - 5  
Kína - Japán 11 - 4  
Kína - Oroszország 8 - 7  
Németország - Olaszország 10 - 7  
Olaszország - Dél-Korea 7 - 8  
Skócia - Németország 8 - 5  
Skócia - Svájc 2 - 10  
USA - Svájc 7 - 5  
Floorball (Cseh bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Usti nad Labem (5.m.) 6 - 3  
Znojmo - Brno Bulldogs (5.m.) 5 - 3  
Floorball (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians Praha - Sparta Praha (5.m.) 4 - 5  
Vitkovice - Stresovice (5.m.) 3 - 3  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Växjö (3.m.) 5 - 4  
Pixbo Wallenstam - Mullsjö (3.m.) 3 - 11  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svarog Teplice - Interobal Plzen (2.m.) 6 - 5  
Futsal (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Progressz Glazov - Tyumeny 4 - 4  
Jégkorong (AHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iowa - Rockford 2 - 5  
Jégkorong (Brit Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nottingham - Fife 2 - 1  
Jégkorong (Cseh 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motor Ceske Budejovice - Kladno (5.m.) 2 - 5  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Mountfield HK (4.m.) 3 - 0  
Olomouc - Plzen (4.m.) 0 - 2  
Jégkorong (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rungsted - Rödovre (6.m.) 1 - 2  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Junoszt Minszk (4.m.) 4 - 2  
Jégkorong (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kärpät - Ässät (1.m.) 4 - 1  
Turku PS - SaiPa (1.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Bordeaux (7.m.) 7 - 3  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokerit - CSZKA Moszkva (4.m.) 1 - 2  
Lokomotív Jaroszlavl - SZKA Szentpétervár (4.m.) 1 - 4  
Metallurg Magnyitogorszk - Barsz Kazany (3.m.) 2 - 5  
Traktor Cseljabinszk - Szalavat Julajev Ufa (3.m.) 2 - 3  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Calgary 5 - 2  
Boston - Columbus 4 - 4  
Buffalo - Nashville 0 - 4  
Minnesota - Los Angeles 3 - 3  
Montreal - Florida 0 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sparta Sarpsborg - Lillehammer (3.m.) 3 - 5  
Jégkorong (Német 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Nauheim - Kaufbeuren (4.m.) 2 - 2  
Crimmitschau - Riessersee (4.m.) 2 - 5  
Heilbronn - Bietigheim/Bissingen (4.m.) 4 - 4  
Kassel - Frankfurt Löwen (4.m.) 2 - 5  
Jégkorong (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köln - Nürnberg (4.m.) 2 - 3  
Mannheim - Ingolstadt (4.m.) 5 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dornbirn - Salzburg (6.m.) 2 - 6  
Innsbruck - Vienna Capitals (6.m.) 3 - 5  
Medvescak Zagreb - Linz (6.m.) 4 - 5  
Südtirol Bolzano - Klagenfurt (6.m.) 2 - 0  
Jégkorong (Svájci bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ambri - Langnau Tigers 2 - 5  
Kloten - Lausanne 2 - 7  
Jégkorong (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bern - Servette (5.m.) 5 - 2  
Biel - Davos (5.m.) 4 - 2  
Lugano - Fribourg (5.m.) 5 - 3  
Zug - Zürich Lions (5.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Svéd bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leksand - Oskarshamn (1.m.) 4 - 4  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brynäs - Växjö (2.m.) 4 - 3  
Linköping - Djurgarden (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detva - Skalica 6 - 1  
Dukla Michalovce - Liptovsky Mikulas 3 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Zamky - Nitra (4.m.) 1 - 3  
Zilina - Zvolen (4.m.) 2 - 6  
Jégkorong (VHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Szentpétervár - Metallurg Novokuznyeck (5.m.) 3 - 0  
SZKA-Neva - Torosz Nyeftekamszk (5.m.) 4 - 4  
Zauralje Kurgan - Ermak Angarszk (5.m.) 3 - 2  
Kerékpár (Volta a Catalunya - 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Valverde - J. Pantano 1 - 0  
A.J. Hodeg - N. Bouhanni    
D. Impey - J. McCarthy 1 - 0  
E. Prades - D. Martin 1 - 0  
M. Mohoric - B. Jungels 1 - 0  
N. Bonifazio - R. Ferrari 1 - 0  
Volta a Catalunya - 2. szakasz 2018    
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Leuven 88 - 58  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeonju KCC Egis - Incheon Elephants (2.m.) 89 - 84  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Maccabi TA 87 - 73  
Panathinaikosz - Crvena zvezda 91 - 71  
Valencia - Real Madrid 96 - 88  
Zalgiris Kaunas - Milano 77 - 65  
Kosárlabda (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Bayern München (1.m.) 76 - 74  
Lok.Kubany Krasznodar - Reggio Emilia (1.m.) 82 - 65  
Kosárlabda (FIBA Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bakken Aarhus - Le Portel 76 - 62  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Evreux 78 - 81  
Caen - St-Chamond 70 - 85  
Charleville-Mezieres - Poitiers 90 - 84  
Denain - Blois 61 - 70  
Le Havre - Vichy-Clermont 69 - 69, h.u. 79 - 83  
Nantes - Lille 60 - 80  
Orleans - Nancy 91 - 94  
Roanne - Fos-sur-Mer 99 - 64  
Rouen - Quimper 83 - 75  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Chalon sur Saone 104 - 90  
Boulazac - Antibes 78 - 91  
Bourg - Dijon 78 - 96  
Cholet - Paris Levallois 63 - 65  
Gravelines - Strasbourg 71 - 76  
Pau Orthez - Limoges 84 - 68  
Kosárlabda (Fülöp-szig., Philip. Cup, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Star Hotshots - NLEX Road Warriors (6.m.) 96 - 89  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brooklyn - Memphis 118 - 115  
Cleveland - Milwaukee 124 - 117  
Indiana - LA Lakers 110 - 100  
Miami - Denver 118 - 118, h.u. 149 - 141  
New York - Chicago 110 - 92  
Philadelphia - Charlotte 108 - 94  
Sacramento - Detroit 90 - 106  
San Antonio - Golden State 89 - 75  
Kosárlabda (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona B - Clavijo Calzados Robusta 68 - 88  
Castello - Oviedo 83 - 62  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mors - Kolding 31 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Permszkije Medvegyi - Dinamo Asztrahany 27 - 21  
SZGAU-Szaratov - Néva Szentpétervár 22 - 22  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Focsani - Dinamo Bukarest 24 - 31  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Northampton - Shrewsbury 1 - 1  
Rochdale - Fleetwood 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crewe - Forest Green 3 - 1  
Morecambe - Colchester 0 - 0  
Port Vale - Exeter 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Solihull Moors - Bromley 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aldosivi - Quilmes 1 - 3  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigre - Independiente 1 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sonnenhof Grossaspach - Rostock 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huachipato - Dep. Union La Calera 2 - 0  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulogne - Concarneau 1 - 1  
Chambly - Rodez Aveyron 1 - 1  
Cholet - Pau 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Once Caldas - Rionegro Aguilas 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Carrarese 5 - 0  
Arzachena - Cuneo 1 - 1  
Gavorrano - Monza 1 - 0  
Giana Erminio - Olbia 3 - 0  
Livorno - Robur Siena 1 - 0  
Lucchese - Viterbese 1 - 1  
Piacenza - Prato 1 - 0  
Pistoiese - Pisa 0 - 1  
Pontedera - Pro Piacenza 1 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapfenberg - BW Linz 1 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpia Asuncion - Sol de America 3 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Airdrieonians - Alloa 2 - 2  
Albion Rovers - Ayr Utd. 2 - 3  
Labdarúgás (Skót Liga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edinburgh City - Clyde 0 - 3  
Elgin - Stirling 0 - 2  
Stenhousemuir - Cowdenbeath 1 - 2  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brechin - Dunfermline 0 - 3  
Dundee Utd. - Queen of South 2 - 3  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Ballymena Utd. 1 - 2  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trentino - Chaumont 3 - 0  
Röplabda (CEV Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Resovia Rzeszow - Belogorje Belgorod 0 - 3  
Ziraat Bankasi Ankara - Verona 2 - 3  
Röplabda (CEV Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eczacibasi Istanbul - Schwerin 3 - 0  
Mincsanka Minszk - Stuttgart 2 - 3  
Röplabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Incheon Air Jumbos - Deajeon Blue Fangs (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Kínai bajnokság, női, rájátsz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tianjin - Shanghai (3.m.) 3 - 1  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szahalin - Leningradka Szentpétervár 0 - 3  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Proton Szaratov 3 - 1  
Sakk (vb-jelölti torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - Liren Ding 0.5 - 0.5  
L. Aronian - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - V. Kramnik 1 - 0  
W. So - A. Grischuk 0.5 - 0.5  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Brecel - N. Robertson (6 nyert frame-ig) 2 - 6  
M. Selby - R. Day (6 nyert frame-ig) 3 - 6  
M.J. Williams - Yan Bingtao (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
R. O'Sullivan - G. Dott (6 nyert frame-ig) 6 - 1  
Tenisz (Lille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hoang - B. Tomic 2 - 1  
A. Setkic - S. Robert 1 - 2  
B. Zapata Miralles - G. Barrere 0 - 2  
C. Moutet - A. Escoffier 2 - 1  
E. Leshem - M. Janvier 0 - 2  
G. Olaso - Y. Mertens 2 - 1  
M. Moraing - L. Giustino    
N. Mahut - A. Arnaboldi 2 - 0  
T. Kamke - U. Ignatik 2 - 0  
U. Humbert - M. Safwat 2 - 0  
Y. Maden - B. Mousley 2 - 0  
Tenisz (Lille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halys Q / Humbert U - Behar A / Oliveira G 2 - 1  
Nys H / Puetz T - Descloix D / Moutet C 2 - 0  
Tenisz (Miami, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Anisimova - Qiang Wang 2 - 1  
A. Krunic - M. Sakkari 0 - 2  
A. Sasnovich - Kr. Pliskova 2 - 1  
B. Haddad Maia - H. Watson 2 - 0  
B. Pera - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
C. McHale - K. Kanepi    
Cl. Liu - W. Osuigwe 2 - 0  
J. Larsson - K. Siniakova 2 - 1  
K. Bondarenko - A. van Uytvanck 1 - 2  
L. Tsurenko - A. Tomljanovic 1 - 2  
M. Barthel - Babos T. 0 - 2  
Tenisz (Miami-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - C. Berlocq 2 - 0  
C. Norrie - P. Kypson 2 - 1  
D. King - M. McDonald 2 - 1  
D. Kudla - C. Hemery 1 - 2  
F. Peliwo - L. Broady 0 - 2  
G. Elias - D. Kudla 0 - 2  
J. Millman - E. Escobedo 2 - 0  
L. Broady - H. Laaksonen 2 - 0  
M. Basic - M. Mmoh 0 - 2  
R. Bemelmans - A. De Minaur 0 - 2  
R. Berankis - N. Gombos 2 - 0  
R. Berankis - S. Stakhovsky 2 - 1  
R. Dutra da Silva - P. Polansky 2 - 1  
T. Daniel - T. Kokkinakis 0 - 2  
Y. Bhambri - E. Ymer 2 - 0  
Tenisz (Miami-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Car. Zhao - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
J. Cepelova - D.R. Collins 0 - 2  
K. Boulter - Car. Zhao 2 - 1  
M. Niculescu - Y. Wickmayer 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - N. Gibbs 2 - 0  
O. Dodin - A. Riske    
P. Hercog - B. Krejcikova 2 - 0  
R. Peterson - E. Bouchard 2 - 0  
R. Vinci - V. Golubic 0 - 2  
S. Kenin - Y. Bonaventure 2 - 1  
S. Vickery - R. Vinci 1 - 2  
T. Martincova - S. Vögele 0 - 2  
V. Lapko - A. Petkovic 0 - 2  
Y. Bonaventure - M. Duque Marino 2 - 0  
Yafan Wang - F. Abanda 2 - 0  
Tenisz (Qujing, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Rola - Yecong He 2 - 0  
Duck Hee Lee - H. Hurkacz 0 - 2  
G. Granollers - Di Wu 0 - 2  
Jie Cui - I. Ivashka 0 - 2  
M. Jaziri - Yunseong Chung 2 - 0  
N.S. Balaji - Zhe Li 1 - 2  
P. Gunneswaran - A. Pellegrino 0 - 2  
S. Caruso - Zihao Xia 2 - 0  
Ze Zhang - L. Saville 2 - 0  
Zhizhen Zhang - S. Napolitano 0 - 2  
Tenisz (Qujing, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caruso S / Pellegrino A - Chen T / Majchrzak K 1 - 2  
Granollers G / Li Z - Balaji N / Gunneswaran P 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Szerbia 11 - 8  

 

2018.03.19.
Curling (vb, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Kína 10 - 5  
Dánia - Dél-Korea 5 - 7  
Dánia - Németország 6 - 5  
Japán - Svájc 6 - 7  
Japán - USA 7 - 6  
Kanada - Kína 9 - 5  
Németország - Kanada (Helyszín: Kanada) 1 - 8  
Olaszország - Oroszország 6 - 5  
Skócia - Csehország 4 - 11  
Svédország - USA 6 - 4  
Floorball (Finn bajnokság, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koovee Tampere - Steelers Hämeenlinna (2.m.) 4 - 4  
Floorball (Finn bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oilers Espoo - Classic Tampere (2.m.) 3 - 4  
Turku PS - Happee Jyväskylä (2.m.) 3 - 2  
Floorball (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Greaker - Akerselva (3.m.) 15 - 5  
Tunet - Sarpsborg (2.m.) 8 - 7  
Floorball (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falun - Dalen (3.m.) 9 - 8  
Storvreta - Helsingborg (3.m.) 4 - 4  
Futsal (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nejzbach Vysoke Myto - Litomerice (2.m.) 2 - 7  
Jégkorong (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liberec - Mountfield HK (3.m.) 4 - 2  
Olomouc - Plzen (3.m.) 3 - 4  
Jégkorong (Fehérorosz bajn., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahtar Szoligorszk - Junoszt Minszk (3.m.) 2 - 3  
Jégkorong (Finn 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IPK - SaPKo (6.m.) 4 - 4  
Jégkorong (KHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jokerit - CSZKA Moszkva (3.m.) 1 - 1  
Lokomotív Jaroszlavl - SZKA Szentpétervár (3.m.) 0 - 2  
Jégkorong (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GKS Katowice - Comarch Cracovia (5.m.) 4 - 1  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anaheim - New Jersey 4 - 2  
Chicago - St. Louis 4 - 4  
Winnipeg - Dallas 4 - 2  
Jégkorong (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Storhamar - Frisk/Asker (3.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Osztrák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Medvescak Zagreb - Linz (5.m.) 3 - 3  
Jégkorong (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frölunda - Malmö (1.m.) 1 - 2  
Färjestad - Skelleftea (1.m.) 1 - 3  
Jégkorong (Szlovák bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nove Zamky - Nitra (3.m.) 4 - 4  
Zilina - Zvolen (3.m.) 4 - 1  
Kerékpár (Volta a Catalunya)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Volta a Catalunya 2018 - 1. szakasz    
Kerékpár (Volta a Catalunya - 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vichot - J. Pantano 0 - 1  
A.J. Hodeg - N.A. Soto Martinez    
B. Jungels - D. Martin 1 - 0  
D. Impey - Z. Dempster 0 - 1  
J. Simon - J. Bol 1 - 0  
J.J. Rojas - J. Restrepo Valencia 0 - 1  
M. Würtz Schmidt - A. Valverde 0 - 1  
N. Bonifazio - R. Ferrari 0 - 1  
N. Bouhanni - M. Walscheid 1 - 0  
Kosárlabda (Alpok-Adria Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MMCITE Brno - Zlatorog Lasko 77 - 75  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Pardubice 96 - 58  
Kosárlabda (Dél-koreai b., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Woori Wibee - Cheongju Stars (2.m.) 63 - 50  
Kosárlabda (Dél-koreai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulsan Mobis Phoebus - Anyang (2.m.) 98 - 77  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Reims - Le Mans 75 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi Haifa 79 - 75  
Hapoel Eilat - Maccabi Rishon 79 - 75  
Ironi Naharia - Ironi Ness Ziona 88 - 96  
Kosárlabda (Kínai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangdong - Xinjiang (3.m.) 92 - 95  
Liaoning - Beijing Ducks (3.m.) 103 - 103, h.u. 123 - 119  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alytaus Dzukija - Vytautas Prienai 82 - 79  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LA Clippers - Portland 109 - 122  
Minnesota - Houston 120 - 129  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev/Cramo - Avtodor Szaratov 95 - 89  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alingsas - Ystad IF (1.m.) 23 - 23  
Lugi - Redbergslids (1.m.) 29 - 25  
Malmö - Sävehof (1.m.) 22 - 18  
Labdarúgás (Angol Liga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doncaster - Bradford 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Union SF 0 - 2  
River Plate - Belgrano de Cordoba 3 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Szófia - Pirin Blagoevgrad 3 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Fürth 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universidad Catolica - Union Espanola 3 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Assiouty - Smouha 0 - 0  
Al-Ittihad (EGY) - Petrojet 2 - 2  
Al-Mokawloon Arab - Wadi Degla 0 - 0  
Al-Nasr (EGY) - Misr Lel Makasa 0 - 1  
El Entag El Harby - ENPPI 1 - 1  
El Raja Matrouh - El Gaish Talaea 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Nimes 0 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Bnei Lod - Maccabi Herzliya 3 - 1  
Hapoel Marmorek - Hapoel Kfar Saba 2 - 0  
Hapoel Ramat Hasharon - Hapoel Katamon 0 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Jaguares de Cordoba 4 - 0  
América de Cali - Atl. Bucaramanga 2 - 1  
Itagui Leones - Independiente Medellin 0 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veracruz - Atlas de Guadalajara 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carpi - Vercelli 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casertana - Fondi 1 - 0  
Cosenza - Lecce 0 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Luqueno - Dep. Santani 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - Voluntari 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huesca - Sp. Gijón 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Servette 1 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Cabinteely 1 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Bohemians 3 - 0  
Limerick - Shamrock Rovers 0 - 1  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galway - Cockhill Celtic 1 - 0  
Röplabda (Dél-koreai b., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suwon Hyundai - Hwaseong IBK (2.m.) 3 - 1  
Röplabda (Lengyel bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zawiercie - GKS Katowice 3 - 0  
Röplabda (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Proton Szaratov - Leningradka Szentpétervár 3 - 0  
Zarecsje-Odincovo Moszkva - Szahalin 3 - 2  
Röplabda (Orosz bajnokság,bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo-LO - Jenyiszej Krasznojarszk (2.m.) 3 - 2  
Sakk (vb-jelölti torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grischuk - V. Kramnik 1 - 0  
Liren Ding - L. Aronian 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
W. So - F. Caruana 0.5 - 0.5  
Snooker (Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ding Junhui - M. Allen (6 nyert frame-ig) 6 - 2  
S. Murphy - K. Wilson (6 nyert frame-ig) 6 - 3  
Tenisz (Lille, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. De Schepper - Q. Halys 1 - 2  
V. Millot - H. Grenier 1 - 2  
Tenisz (Lille, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / Salisbury J - Desein N / Mertens Y 2 - 1  
Bednarek T / Robert S - Clayton S / Pel D 2 - 1  
Jebavy R / Sancic A - Ratiwatana / Ratiwatana 2 - 0  
Mousley B / Tomic B - Begemann A / Mergea F    
Tenisz (Lille-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Guez - S. Doumbia 2 - 0  
N. Desein - A. Escoffier 1 - 2  
S. Griekspoor - G. Barrere 1 - 2  
Tenisz (Miami-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Geller - A. De Minaur 0 - 2  
A. Santillan - C. Berlocq 0 - 2  
B. Fratangelo - T. Paul    
C. Hemery - Y. Hanfmann 2 - 0  
C. Norrie - S. Kozlov    
E. King - S. Stakhovsky 1 - 2  
F. Auger Alliassime - M. McDonald 1 - 2  
G. Sakharov - E. Escobedo 0 - 2  
J. Millman - C. Ruud 2 - 0  
M. Basic - D. Novikov 2 - 0  
M. Berrettini - F. Peliwo 1 - 2  
M. Mmoh - R. Ramanathan 2 - 0  
P. Kypson - T. Smyczek 2 - 0  
R. Bemelmans - J. Souza 2 - 0  
R. Carballes Baena - D. King 1 - 2  
R. Dutra da Silva - K. King 2 - 1  
R. Opelka - P. Polansky 0 - 2  
S. Giraldo - E. Ymer 0 - 2  
T. Daniel - B. Klahn 2 - 0  
T. Kokkinakis - T. Monteiro 2 - 0  
Y. Bhambri - R. Olivo 2 - 0  
Tenisz (Miami-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kiick - E. Bouchard 0 - 2  
Ar. Rodionova - V. Golubic 0 - 2  
B. Krejcikova - J. Fett    
F. Abanda - E. Rodina 2 - 0  
J. Cepelova - V. Tomova 2 - 0  
K. Nara - V. Lapko 1 - 2  
M. Niculescu - A. Lottner 2 - 0  
N. Vikhlyantseva - E. Arango 2 - 0  
O. Dodin - N. Broady 2 - 1  
O. Jabeur - A. Riske 0 - 2  
O. Rogowska - Y. Wickmayer 1 - 2  
P. Hercog - Xiyu Wang 2 - 0  
P. Parmentier - R. Peterson 0 - 2  
S. Errani - T. Martincova 1 - 2  
S. Kenin - Ann Li 2 - 0  
S. Lisicki - A. Petkovic    
S. Vögele - K. Ahn 2 - 0  
S. Zhuk - N. Gibbs 0 - 2  
T. Smitkova - D.R. Collins 0 - 2  
T. Townsend - K. Boulter 0 - 2  
Y-Y. Duan - Yafan Wang    
Tenisz (Qujing, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - M. Banes 2 - 1  
H. Moriya - Xin Gao 2 - 1  
K. Majchrzak - B. Kavcic 2 - 0  
L. Sonego - Cheong-Eui Kim 2 - 0  
M. Podzus - J. Kubler 0 - 2  
Y. Takahashi - Ti Chen 2 - 0  
Tenisz (Qujing, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banes M / Saville L - He Y / Xia Z 2 - 1  
Bury A / Peng H Y - Wang R / Wang R 2 - 0  
Gao X / Zhang Z - Tokuda R / Trongcharoenchaikul W 2 - 0  
Matsui T / Takahashi Y - Cui J / Lu Y    
Címkék: eredmények, tippmix,