Tippmix eredmények - 2018. május 7-13.

2018-05-07
Tippmix eredmények - 2018. május 7-13.
2018.05.13.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Geelong 45 - 66  
North Melbourne Kangaroos - Richmond 72 - 82  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 1 - 9  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 6 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers    
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 10 - 3  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 9 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Toros de Tijuana 6 - 0  
Algodoneros Union Laguna - Rieleros de Aguascaliente 2 - 3  
Algodoneros Union Laguna - Rieleros de Aguascaliente 4 - 5  
Generales de Durango - Saraperos de Saltillo 4 - 3  
Leones de Yucatan - Bravos de Leon 6 - 3  
Sultanes de Monterrey - Tecolotes de Nuevo Laredo 8 - 1  
Tigres de Quintana Roo - Diablos Rojos del Mexico 5 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Tampa Bay (19:05) 17 - 1  
Chicago Cubs - Chicago WS 3 - 5  
Cleveland - Kansas City 11 - 2  
Colorado - Milwaukee 4 - 0  
Colorado - Milwaukee (21:10) 3 - 7  
Detroit - Seattle (19:10) 5 - 4  
Houston - Texas 6 - 1  
Houston - Texas (20:10) 6 - 1  
LA Angels - Minnesota 3 - 5  
LA Angels - Minnesota (22:07) 2 - 1  
LA Dodgers - Cincinnati 3 - 5  
LA Dodgers - Cincinnati (22:10) 3 - 5  
Miami - Atlanta 5 - 10  
Miami - Atlanta (19:10) 3 - 4  
NY Yankees - Oakland 6 - 2  
Philadelphia - NY Mets    
Philadelphia - NY Mets (19:35) 4 - 2  
Pittsburgh - San Francisco 6 - 5  
Pittsburgh - San Francisco (19:35) 0 - 5  
San Diego - St. Louis 2 - 1  
San Diego - St. Louis (22:10) 5 - 3  
Toronto - Boston 3 - 5  
Darts (Dutch Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Menzies - K. Anderson 5 - 6  
D. Gurney - M. King 6 - 2  
D. Gurney - M. van Gerwen (7 nyert leg-ig) 6 - 7  
Dutch Darts Masters 2018    
J. Wattimena - K. Huybrechts 5 - 6  
K. Anderson - M. van Gerwen 2 - 6  
K. Huybrechts - P. Wright 6 - 5  
M. Suljovic - S. Whitlock 6 - 3  
M. van Gerwen - D. Webster 6 - 4  
P. Wright - G. Price 6 - 3  
S. Bunting - D. Gurney 2 - 6  
S. Bunting - K. Ratajski 6 - 3  
St. Lennon - J. Richardson 6 - 5  
St. Lennon - K. Huybrechts (7 nyert leg-ig) 7 - 5  
St. Lennon - M. Suljovic 6 - 3  
St. Lennon - M. van Gerwen (7 nyert leg-ig) 5 - 8  
Golf (Rocco Forte Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rocco Forte Open 2018    
Golf (The Players Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
The Players Championship 2018    
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Lehigh Valley (5.m.) 1 - 5  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winnipeg - Las Vegas (1.m.) 4 - 2  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Csehország 0 - 6  
Svájc - Svédország 3 - 5  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - USA 3 - 9  
Németország - Finnország 2 - 2  
Kerékpár (Giro d'Italia, 9. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hermans - R. Gesink 1 - 0  
D. Formolo - M. Woods 1 - 0  
F. Aru - R. Carapaz 0 - 1  
Giro d'Italia 2018 - 9. szakasz    
J. Pantano - N. Roche 1 - 0  
J.E. Chaves Rubio - M.A. Lopez Moreno 1 - 0  
Kerékpár (Tour of California, 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kristoff - D. McLay 1 - 0  
A. Kristoff - M. Walscheid 1 - 0  
D. McLay - M. Walscheid 0 - 1  
J. Stuyven - A.J. Hodeg 1 - 0  
J. Stuyven - O. Naesen 1 - 0  
M. Cavendish - A. Kristoff 0 - 1  
M. Cavendish - F. Gaviria 0 - 1  
M. Kittel - C. Ewan 0 - 1  
O. Naesen - A.J. Hodeg 0 - 1  
P. Sagan - C. Ewan 0 - 1  
P. Sagan - F. Gaviria 0 - 1  
Tour of California 2018, 1. szakasz    
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Liege 74 - 84  
Limburg - Charleroi Spirou 92 - 72  
Okapi Aalstar - Oostende 90 - 67  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sokol Hradec Kralove - Jindrichuv Hradec 84 - 81, h.u. 102 - 91  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Tropang Texters 110 - 100  
SM Beermen - RS Elasto Painters 112 - 112, h.u. 119 - 123  
Kosárlabda (Görög bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dafni - Panioniosz (2.m.) 60 - 69  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Kymi 82 - 76  
Koloszosz Rodosz - Arisz 73 - 67  
Korivosz Amaliada - Trikala 82 - 85  
Lavrio - Panathinaikosz 57 - 111  
Olympiakosz - Promitheasz Patra 104 - 69  
PAOK - Larissza-Farosz 91 - 51  
Rethymno - Panioniosz 90 - 78  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Split (1.m.) 84 - 80  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Hapoel Gilboa Galil 86 - 78  
Ironi Naharia - Hapoel Jerusalem 97 - 90  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Kawasaki Brave Thunders (2.m.) 61 - 71  
Mikawa Kariya - Tochigi (2.m.) 80 - 75  
Ryukyu Okinawa - Nagoya Dolphins (2.m.) 66 - 62  
Tokyo Alvark - Kyoto (2.m.) 78 - 69  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Zielona Gora (2.m.) 74 - 90  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Cleveland (1.m.) 108 - 83  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Treviso - Ferrara (1.m.) 94 - 74  
Trieste - Montegranaro (1.m.) 105 - 74  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Trento (1.m.) 77 - 79  
Venezia - Cremona (1.m.) 87 - 77  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Famila Schio - Eirene Ragusa (5.m.) 62 - 54  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castello - Melilla (4.m.) 66 - 73  
Leyma Coruna - Manresa (4.m.) 80 - 85  
Palencia - Oviedo (4.m.) 91 - 81  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Baskonia Vitoria 74 - 78  
Iberostar Tenerife - Barcelona 86 - 81  
Joventut Badalona - Fuenlabrada 95 - 87  
MoraBanc Andorra - Gipuzkoa 94 - 81  
Valencia - Estudiantes 93 - 69  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamic Belgrád - FMP 70 - 82  
Metalac Farmakom - Vojvodina 87 - 87, h.u. 101 - 102  
Vrsac - Partizan Belgrád 59 - 108  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buyukcekmece - Besiktas 59 - 72  
Darussafaka - RH Gaziantepspor 77 - 83  
Eskisehirspor - Sakaryaspor 85 - 85, h.u. 102 - 96  
Karsiyaka - Banvitspor 69 - 89  
Trabzonspor - Usak Sportif 76 - 91  
Yesilgiresun - Tofas Bursa 70 - 75  
Kézilabda (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Rosztov 31 - 30  
Győr - Vardar SCBT 20 - 20  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek-Mistek - Koprivnice 27 - 28  
Jicin - Dukla Praha 21 - 27  
Kézilabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KP Brno - Strakonice 30 - 29  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Plzen (2.m.) 32 - 31  
Zubri - Lovosice (2.m.) 27 - 27  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Silkeborg (2.m.) 28 - 32  
GOG - Skjern (2.m.) 23 - 24  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EHF Kupa, női 2017/18    
Kézilabda (Francia bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Toulon 24 - 26  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Arendal (1.m.) 25 - 20  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Schwartau - Bergischer HC 24 - 22  
Dessau-Rosslauer - Eisenach 25 - 25  
Hildesheim - Saarlouis 25 - 25  
TUSEM Essen - Hamm-Westfalen 37 - 33  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - Ludwigshafen-Friesenheim 33 - 23  
Füchse Berlin - R-N. Löwen Kronau 29 - 23  
Hüttenberg - Lemgo 24 - 24  
Melsungen - Erlangen 32 - 21  
Minden - Stuttgart 26 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Metzingen 22 - 34  
Kézilabda (Orosz bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - Kausztik Volgográd 25 - 25  
UGNTU Ufa - UOR Moszkva 34 - 28  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZGAU-Szaratov - SZKIF Krasznodar (1.m.) 35 - 31  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ramnicu Valcea - Magura Cisnadiei 25 - 27  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Vojvodina 22 - 30  
Metaloplastika - Dinamo Pancevo 23 - 19  
Partizan Belgrád - Zeleznicar 30 - 22  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Loka 29 - 26  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Everton - Birmingham 0 - 3  
Labdarúgás (Angol Liga 1., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shrewsbury - Charlton 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., ráj.a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarmiento - Brown de Adrogue 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Atl. Temperley 2 - 3  
Godoy Cruz - Tigre 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Charleroi 4 - 1  
Gent - Anderlecht 1 - 0  
Standard Liege - FC Bruges 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Szófia - Lokomotív Plovdiv 0 - 3  
Labdarúgás (Bolíviai bajn., ráját.Co.SudAm)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aurora Cochabamba - Guabiro Montero 0 - 0  
Real Potosi - Sport Boys Warnes 1 - 2  
Universitario de Sucre - Royal Pari Santa Cruz 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - Nacional Potosi 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortaleza - Goiás 3 - 0  
Vila Nova - Ponte Preta 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Atlético MG 1 - 2  
Bahia - Sao Paulo 2 - 2  
Chapecoense - Flamengo 3 - 2  
Corinthians - Palmeiras 1 - 0  
Cruzeiro - Sport Recife 2 - 0  
Vasco da Gama - Vitória 2 - 3  
Labdarúgás (Bundesliga 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bielefeld - Sandhausen 0 - 0  
Bochum - Regensburg 1 - 1  
Darmstadt - Erzgebirge Aue 1 - 0  
Duisburg - St. Pauli 2 - 0  
Dynamo Dresden - Union Berlin 0 - 1  
Heidenheim - Fürth 1 - 1  
Holstein Kiel - Braunschweig 6 - 2  
Ingolstadt - Kaiserslautern 1 - 3  
Nürnberg - Düsseldorf 2 - 3  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - O'Higgins 1 - 2  
Dep. Temuco - Union Espanola 2 - 0  
Everton Vina Del Mar - Curico Unido 1 - 1  
Univ.Catolica de Santiago - Universidad de Chile 1 - 1  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doxa Katokopiasz - Pafosz 0 - 3  
NEA Szalamina Famaguszta - Alki Oroklini 4 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - AEL Limasszol 3 - 2  
Omonia Nicosia - Apollon Limasszol 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - MAS Taborsko 1 - 1  
Varnsdorf - Pardubice 4 - 2  
Vlasim - Znojmo 2 - 1  
Zizkov - Trinec 0 - 4  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Mladá Boleslav 1 - 3  
Jablonec - Karvina 2 - 1  
Teplice - Brno 1 - 4  
Labdarúgás (Dán bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hobro - Sönderjyske 3 - 2  
OB Odense - Aarhus GF 2 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - FC Köbenhavn 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Helsingor 2 - 1  
Silkeborg - Lyngby 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Busan I'Park - Seoul E-Land 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sangju Sangmu - Incheon 3 - 2  
Suwon Bluewings - Daegu 2 - 0  
Ulsan - Gyeongnam 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cuenca - Barcelona Guayaquil 0 - 1  
Independiente del Valle - El Nacional Quito 0 - 1  
Tecnico Univ. Ambato - Aucas Quito 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Torpedo Minszk 2 - 0  
Nyeman Grodno - Gorodeja 1 - 0  
Sahtar Szoligorszk - Isloch 3 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JJK Jyväskylä - EIF 2 - 2  
KPV Kokkola - Kajaani 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariehamn - Ilves 2 - 0  
PS Kemi - Turku PS 2 - 2  
Rovaniemi PS - Kuopio PS 2 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Marseille 7 - 0  
Montpellier - Soyaux 1 - 0  
Rodez Aveyron - Fleury 91 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - Telstar 4 - 2  
Nijmegen - Emmen 4 - 1  
Roda - Almere City 1 - 2  
Sparta Rotterdam - Dordrecht 2 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibalia - Rijeka 0 - 0  
Hajduk Split - Osijek 1 - 1  
Inter Zapresic - Lokomotív Zagreb 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - FH 2 - 3  
Valur - Fylkir 2 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ashdod - Ironi Kiryat Shmona 1 - 2  
Hapoel Akko - Hapoel Bnei Sakhnin 1 - 2  
Hapoel Ashkelon - Maccabi Petah Tikva 0 - 2  
Maccabi Haifa - Hapoel Raanana 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Machida Zelvia - Kamatamare Sanuki 3 - 0  
Mito - Okayama 3 - 0  
Oita Trinita - Gifu 2 - 1  
Yamagata - Omiya Ardija 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Sapporo 0 - 0  
Urawa RD - Sagan Tosu 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Nippon Sport Univ. 1 - 1  
Vegalta Sendai - Cerezo Osaka 2 - 2  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Akzhayik Ural 5 - 3  
Atyrau - FC Asztana 0 - 2  
Kyzylzhar Petropavlovsk - Kaisar Kyzylorda 0 - 0  
Sahtar Karagandy - Irtis Pavlodar 0 - 1  
Tobol Kostanay - Kairat Almaty 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boyaca Patriotas - Atl. Huila 1 - 1  
Dep. Cali - Atl. Nacional Medellin 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nei Mongol Zhongyou - Liaoning Hongyun 1 - 0  
Shanghai Shenxin - Zhejiang Yiteng 1 - 0  
Shenzhen Hongzuan - Meizhou Hakka 4 - 1  
Wuhan Zall - Yanbian 1 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Henan Jianye - Beijing Renhe 1 - 0  
Jiangsu - Dalian Yifang 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chrobry Glogow - Stal Mielec 3 - 5  
Gornik Leczna - Miedz Legnica 1 - 1  
Pogon Siedlce - Chojniczanka Chojnice 3 - 2  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Legia Varsó - Gornik Zabrze 2 - 0  
Wisla Krakkó - Lech Poznan 1 - 1  
Wisla Plock - Korona Kielce 4 - 1  
Zaglebie Lubin - Jagiellonia Bialystok 1 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Stumbras Kaunas 0 - 2  
Zalgiris Kaunas - Palanga 0 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chabab Atlas Khenifra - Rapide Oued Zem 2 - 3  
Kawkab Marrakesh - CRA de Hoceima 1 - 0  
Olympique de Khouribga - Racing de Casablanca 5 - 0  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Tijuana 4 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - New York 1 - 2  
Columbus - Chicago 3 - 0  
New England - Toronto 3 - 2  
Portland - Seattle 1 - 0  
Salt Lake - D.C. United 3 - 2  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Vác 0 - 2  
Budaörs - Békéscsaba 1 - 1  
Dorog - Csákvár 2 - 1  
Gyirmót - Szolnok 1 - 1  
Kazincbarcika - Kisvárda 3 - 1  
MTK - Győr 3 - 1  
Nyíregyháza - Cegléd 0 - 2  
Sopron - Mosonmagyaróvár 1 - 4  
Soroksár - Siófok 1 - 1  
Szeged 2011 - ZTE 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Aalesund 2 - 3  
Ham-Kam - Nest-Sotra 1 - 1  
Kongsvinger - Mjöndalen 0 - 1  
Levanger - Viking Stavanger 0 - 0  
Notodden - Tromsdalen 2 - 3  
Sandnes Ulf - Florö 4 - 0  
Strömmen - Jerv 2 - 3  
Ullensaker/Kisa - Sogndal 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Kristiansund 3 - 2  
Molde - Bodö/Glimt 1 - 2  
Ranheim - Odd Grenland 3 - 1  
Stabaek - Rosenborg 0 - 1  
Strömsgodset - Sarpsborg 1 - 2  
Tromsö - Lilleström 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trondheims-Örn - Arna-Björnar 2 - 6  
Valerenga - Grand Bodö 3 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Houston 2 - 2  
North Carolina - Washington 1 - 0  
Seattle - Sky Blue 4 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Bayern München 2 - 7  
Duisburg - Hoffenheim 2 - 0  
Frankfurt - Freiburg 1 - 2  
Jena - Sand 0 - 1  
Potsdam - 1. FC Köln 4 - 2  
Wolfsburg - Essen-Schönebeck 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atalanta - Milan 1 - 1  
Bologna - Chievo 1 - 2  
Crotone - Lazio 2 - 2  
Fiorentina - Cagliari 0 - 1  
Roma - Juventus 0 - 0  
Sampdoria - Napoli 0 - 2  
Torino - SPAL Ferrara 2 - 1  
Verona - Udinese 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Akhmat Groznij 0 - 0  
Arszenál Tula - Lokomotív Moszkva 2 - 0  
CSZKA Moszkva - Anzsi Mahacskala 2 - 1  
FK Krasznodar - Rubin Kazany 1 - 1  
Rosztov - Ural Jekatyerinburg 1 - 0  
Szpartak Moszkva - Dinamo Moszkva 0 - 1  
Ufa - Toszno 5 - 0  
Zenit Szentpétervár - SZKA Habarovszk 6 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Wien - Salzburg 1 - 4  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Independiente FBC 1 - 1  
Nacional Asuncion - Sp. Luqueno 0 - 2  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Madeira - Guimaraes B 0 - 0  
Real SC Massama - Gil Vicente 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Moreirense 1 - 0  
Feirense - Estoril 0 - 0  
Marítimo - Sporting CP 2 - 1  
Portimonense - Pacos Ferreira 3 - 1  
Rio Ave - Braga 1 - 0  
Setúbal - Tondela 1 - 0  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burnley - Bournemouth 1 - 2  
Crystal Palace - West Bromwich 2 - 0  
Huddersfield - Arsenal 0 - 1  
Liverpool - Brighton 4 - 0  
Manchester Utd. - Watford 1 - 0  
Newcastle - Chelsea 3 - 0  
Southampton - Manchester City 0 - 1  
Swansea - Stoke 1 - 2  
Tottenham - Leicester 5 - 4  
West Ham - Everton 3 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Gaz Metan Medias 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astra Giurgiu - CFR Cluj 0 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Aberdeen 0 - 1  
Hibernian - Rangers 5 - 5  
Kilmarnock - Hearts 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság,osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dumbarton - Alloa 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almería - Granada 2 - 0  
Cultural Leonesa - Lugo 1 - 1  
Huesca - Alcorcon 1 - 1  
Rayo Vallecano - Cordoba 1 - 2  
Sevilla B - Gimnastic 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid B - Pontevedra 0 - 2  
Celta Vigo B - Guijuelo 4 - 1  
Cerceda - Talavera de la Reina 0 - 2  
Ferrol - Majadahonda 3 - 3  
Fuenlabrada - Ponferradina 0 - 3  
Rapido de Bouzas - Navalcarnero 0 - 0  
San Sebastian Reyes - Coruxo 2 - 4  
Toledo - Deportivo B 0 - 0  
Union Adarve - Gimn. Segoviana 3 - 1  
Valladolid B - Real Madrid B 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Tudelano 2 - 0  
Barakaldo - Lealtad de Villaviciosa 4 - 0  
Izarra - UD Logrones 0 - 2  
Leioa - Burgos 1 - 0  
Mirandes - Gernika 1 - 0  
Pena Sport - Real Sociedad B 1 - 3  
R. Santander - Real Union Irun 0 - 2  
Sp. Gijón B - Arenas de Getxo 3 - 2  
Vitoria - Osasuna B 4 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Baleares - Ebro 3 - 1  
Atl. Saguntino - Cornella 0 - 1  
Badalona - Valencia B 2 - 0  
Hercules - UE Llagostera 2 - 2  
Olot - Elche 2 - 2  
Ontinyent - Alcoyano 0 - 0  
Pena Deportiva - Villarreal B 0 - 1  
Peralada - Formentera 3 - 0  
Sabadell - Lleida 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Badajoz - Lorca Deportiva 1 - 0  
Cartagena - Ecija Balompie 0 - 0  
Cordoba B - Merida 1 - 2  
Granada B - Melilla 0 - 2  
Jumilla - Rec. Huelva 1 - 0  
Las Palmas B - El Ejido 1 - 1  
Marbella - Villanovense 1 - 0  
Real Murcia - Linense 0 - 2  
San Fernando - UCAM Murcia 1 - 1  
UD Extremadura - Betis B 5 - 0  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Malaga 4 - 1  
Levante - Barcelona 5 - 4  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Espanyol - Tenerife 0 - 3  
Huelva - Santa Teresa 1 - 0  
Levante - Barcelona 0 - 5  
Rayo Vallecano - Madrid CCF 3 - 2  
Real Sociedad - Ath. Bilbao 1 - 4  
Sevilla - Betis 0 - 1  
Zaragoza - Atl. Madrid 1 - 6  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Wil 2 - 2  
Chiasso - Rapperswil 0 - 1  
Xamax - Wohlen 4 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Basel 4 - 1  
Lausanne - Thun    
Luzern - Grasshoppers 1 - 1  
Sion - St. Gallen 3 - 2  
Young Boys - Lugano 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - GAIS 1 - 0  
Öster - Värnamo 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Dalkurd 1 - 0  
Göteborg - Norrköping 0 - 2  
Trelleborg - FF Malmö 1 - 0  
Örebro - Hammarby 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rosengard - Linköping 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac - Radnik Surdulica 2 - 0  
Macsva Sabacs - Javor Matis 1 - 2  
Mladost Lucani - Bacska Palanka 1 - 3  
RAD Belgrád - Zemun 3 - 2  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Napredak Krusevac - Cukaricki 3 - 2  
Spartak Subotica - Radnicki Nis 2 - 0  
Vojvodina - Crvena zvezda 1 - 2  
Vozdovac - Partizan Belgrád 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Domzale 1 - 2  
Celje - Rudar Velenje 1 - 3  
Olimpija Ljubljana - Ankaran Hrvatini 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bursaspor - Trabzonspor 1 - 3  
Osmanlispor - Besiktas 2 - 3  
Sivasspor - Alanyaspor 2 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mariupol - Vorszkla Poltava 1 - 1  
Sahtar Doneck - Veresz Rivne 1 - 0  
Zorya Luganszk - Dinamo Kijev 0 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Nacional 2 - 2  
Fenix Montevideo - Rampla Juniors 1 - 3  
Liverpool Montevideo - Danubio 3 - 4  
Montevideo Wanderers - Racing Montevideo 0 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Venezuela - Estudiantes de Merida 4 - 0  
Carabobo - Portuguesa Acarigua 4 - 0  
Dep. Tachira - Puerto Cabello 2 - 0  
Estudiantes de Caracas - Trujillanos Valera 0 - 1  
Monagas Maturin - Metropolitanos Caracas 1 - 0  
Zulia Maracaibo - Aragua Maracay 2 - 4  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuressaare - Paide Linnameeskond 1 - 4  
MMA (Bellator 199)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Piccolotti - C. Banks 1 - 0  
A. Pico - L. Morrison 1 - 0  
C. Kongo - J. Ayala 1 - 0  
P. Daley - J. Fitch 0 - 1  
R. Bader - M. Lawal 1 - 0  
MMA (UFC 224, Rio de Janeiro)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Oleinik - J. Albini 1 - 0  
Alb. Mina - R. Emeev 0 - 1  
Cez. Ferreira - K. Roberson 1 - 0  
Davi Ramos - N. Hein 1 - 0  
E. Zaleski dos Santos - S. Strickland 1 - 0  
J. Lineker - B. Kelleher 1 - 0  
Mar. Perez - J. Bochnovic 1 - 0  
Ron. Souza - K. Gastelum 0 - 1  
T. Leites - J. Hermansson 0 - 1  
V. Belfort - L. Machida 0 - 1  
War. Alves - S. Aliev 1 - 0  
MMA (UFC 224, Rio de Janeiro, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Nunes - R. Pennington 1 - 0  
M. Dern - A. Cooper 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ricciardo - K. Räikkönen (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
F. Alonso - S. Vandoorne (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Magnussen - R. Grosjean (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
K. Magnussen - S. Vandoorne (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - D. Ricciardo (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - K. Räikkönen (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Stroll - S. Sirotkin (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Ericsson - C. Leclerc (Spanyol Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - K. Räikkönen (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Spanyol Nagydíj, futam) 0 - 1  
P. Gasly - B. Hartley (Spanyol Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Perez - E. Ocon (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - D. Ricciardo (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - M. Verstappen (Spanyol Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - V. Bottas (Spanyol Nagydíj, futam) 0 - 1  
V. Bottas - D. Ricciardo (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - K. Räikkönen (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - M. Verstappen (Spanyol Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1,Spanyol ND (futam) - Hány versenyző ér el helyezést?    
Forma-1., Spanyol Nagydíj 2018    
Forma-1., Spanyol Nagydíj 2018 - Győztes konstruktőr (futam)    
Forma-1., Spanyol Nagydíj 2018 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma-1., Spanyol Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Kansas I. 2018    
Nascar, Kansas I. 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar, futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Almirola - M. Kenseth (Kansas I., futam) 1 - 0  
C. Bowyer - Er. Jones (Kansas I., futam) 0 - 1  
K. Harvick - Ky. Busch (Kansas I., futam) 1 - 0  
Ku. Busch - Jim. Johnson (Kansas I., futam) 1 - 0  
R. Blaney - B. Keselowski (Kansas I., futam) 0 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Cronulla Sharks 16 - 24  
South Sydney Rabbitohs - St. George Illawarra 24 - 10  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucine Lube Civitanova - Zenit Kazany (Helyszín: Kazany) 2 - 3  
Kedzierzyn-Kozle - Perugia 2 - 3  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Spanyolország 2 - 3  
Strandröplabda (Bangkok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kramarenko A / Myskiv T - Huerta A / Huerta J 1 - 2  
Kramarenko A / Myskiv T - Takahashi T / Ishijama Y 0 - 2  
Schnetzer F / Muellner D - Huerta A / Huerta J 2 - 0  
Takahashi T / Ishijama Y - Schnetzer F / Muellner D 2 - 0  
Strandröplabda (Bangkok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gutierrez P S / Belen Car - Davis A / Scarbrough B 1 - 2  
Gutierrez P S / Belen Car - Mcnamara M / Mcnamara N 2 - 1  
Kusano A / Nishibori T - Davis A / Scarbrough B 0 - 2  
Mcnamara M / Mcnamara N - Kusano A / Nishibori T 0 - 2  
Strandröplabda (Luzern)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basta S / Kolaric L - Mayer J / Crabb Tr 0 - 2  
Basta S / Kolaric L - Rachmawan A C / Ashfiya M 2 - 0  
Heidrich A / Gerson M - Mayer J / Crabb Tr 1 - 2  
Rachmawan A C / Ashfiya M - Heidrich A / Gerson M 0 - 2  
Strandröplabda (Luzern, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artacho M / Clancy T - Wang F / Xia X 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Stubbe J / Van Iersel M 2 - 1  
Tenisz (Aix en Provence, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Millman - B. Tomic 2 - 0  
Tenisz (Braga, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Sousa - C. Ruud 2 - 1  
Tenisz (Gimcheon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Nishioka - V. Pospisil 2 - 0  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - A. Zverev 0 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mektic N / Peya A - Bryan B / Bryan M    
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ferrer - J. Sock 0 - 2  
L. Sonego - A. Mannarino 2 - 1  
R. Harrison - Y. Sugita 2 - 0  
S. Querrey - P. Gojowczyk 0 - 2  
S. Wawrinka - S. Johnson 0 - 2  
Tenisz (Róma-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Baldi - G. Garcia-Lopez 2 - 1  
F. Tiafoe - V. Troicki    
J. Benneteau - N. Basilashvili 1 - 2  
J. Sousa - N. Jarry 0 - 2  
M. Jaziri - M. Youzhny 2 - 1  
M. Zverev - F. Delbonis 1 - 2  
S. Tsitsipas - D. Lajovic 2 - 0  
Tenisz (Róma-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - P. Hercog 0 - 2  
A. Sabalenka - N. Vikhlyantseva 1 - 2  
A. van Uytvanck - Qiang Wang 2 - 1  
D. Vekic - M. Puig    
D.R. Collins - C. Giorgi 2 - 1  
K. Siniakova - K. Kanepi 1 - 2  
Su-Wei Hsieh - M. Barthel 2 - 0  
Z. Diyas - A. Tomljanovic 0 - 2  
Tollaslabda (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guangzu Lu - Zeqi Zhou 2 - 0  
Tollaslabda (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berry A / Hardianto H - Wahyu N A P / Ade Y S 2 - 1  
Tollaslabda (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yanyan Cai - A. Mine 2 - 0  
Tollaslabda (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baek H N / Lee Y R - Takahata Y / Sakuramoto A 0 - 2  
Tollaslabda (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Seo S J / Chae Y 0 - 2  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Szolnok (1.m.) 12 - 9  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
V. Lomachenko - J. Linares 1 - 0  

 

2018.05.12.
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Haroun - I. Makwala (400m síkfutás, Sanghaj) 0 - 1  
A. Iguider - A. Wote (1500m, Sanghaj) 1 - 0  
A. Merritt - O. Ortega (110m gátfutás, Sanghaj) 0 - 1  
C. Ibarguen - K. Williams (női hármasugrás, Sanghaj) 1 - 0  
D. Muhammad - G. Moline (női 400m gátfutás, Sanghaj) 1 - 0  
D. Schippers - S. Jackson (női 200m, Sanghaj) 1 - 0  
E. Tugsuz - M. Witek (női gerelyhajítás, Sanghaj) 0 - 1  
J. Gatlin - Más (100m síkfutás, Sanghaj)    
K. Harrison - B. McNeal (női 100m gátfutás, Sanghaj) 0 - 1  
L. Manyonga - J. Henderson (távolugrás, Sanghaj) 1 - 0  
L. Spencer - M-L. Jungfleisch (női magasugrás, Sanghaj) 0 - 1  
M. Lewandowski - B. McBride (800m, Sanghaj) 1 - 0  
Márton A. - R. Saunders (női súlylökés, Sanghaj) 0 - 1  
O. McLeod - S. Shubenkov (110m gátfutás, Sanghaj) 1 - 0  
R. Lavillenie - S. Kendricks (rúdugrás, Sanghaj) 1 - 0  
S. Miller-Uibo - M-J. Ta Lou (női 200m, Sanghaj) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Essendon 91 - 78  
Fremantle - St. Kilda 89 - 59  
Gold Coast Suns - Melbourne Demons 77 - 146  
Greater Western Sydney - West Coast Eagles 61 - 86  
Port Adelaide - Adelaide Crows 95 - 90  
Western Bulldogs - Brisbane Lions 107 - 93  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Nexen Heroes    
Hanwha Eagles - NC Dinos    
Lotte Giants - KT Wiz    
Samsung Lions - KIA Tigers    
SK Wyverns - LG Twins    
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 0 - 2  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 2 - 11  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 6 - 1  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 5 - 6  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 0 - 6  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Toros de Tijuana 1 - 3  
Algodoneros Union Laguna - Rieleros de Aguascaliente 5 - 4  
Guerreros de Oaxaca - Olmecas de Tabasco    
Leones de Yucatan - Bravos de Leon 1 - 5  
Pericos de Puebla - Piratas de Campeche 16 - 3  
Tigres de Quintana Roo - Diablos Rojos del Mexico 4 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Washington 1 - 3  
Arizona - Washington (22:05) 1 - 2  
Baltimore - Tampa Bay 9 - 4  
Chicago Cubs - Chicago WS 8 - 4  
Cleveland - Kansas City 9 - 10  
Cleveland - Kansas City (22:10) 6 - 2  
Colorado - Milwaukee 10 - 11  
Detroit - Seattle    
Houston - Texas 0 - 1  
LA Angels - Minnesota 4 - 5  
Miami - Atlanta 6 - 3  
NY Yankees - Oakland 5 - 10  
NY Yankees - Oakland (19:05) 7 - 6  
Philadelphia - NY Mets 1 - 3  
Pittsburgh - San Francisco 11 - 2  
San Diego - St. Louis 5 - 9  
Toronto - Boston 5 - 3  
Toronto - Boston (22:07) 2 - 5  
Darts (Dutch Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - C. Menzies 4 - 6  
D. Gurney - C. Reyes 6 - 4  
D. Webster - S. Beaton 6 - 4  
G. Price - D. Horvat 6 - 5  
I. White - K. Anderson 3 - 6  
J. Henderson - J. Richardson 3 - 6  
J. Klaasen - K. Ratajski 2 - 6  
Jo. Cullen - J. Wattimena 3 - 6  
K. Huybrechts - Way. Jones 6 - 2  
M. King - R. Joyce 6 - 4  
M. Smith - S. Bunting 0 - 6  
M. Suljovic - J. Payne 6 - 5  
M. van Gerwen - T. Jenkins 6 - 0  
P. Wright - Jam. Wilson 6 - 4  
S. Whitlock - J. Dekker 6 - 4  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACBF Carlos Barbosa - Pato Branco 1 - 0  
Futsal (Olasz bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Lazio (Helyszín: Róma) 2 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Novaja Gener. Sziktivkar (2.m.) 6 - 2  
KPRF Moszkva - Szinara Jekatyerinburg (2.m.) 1 - 4  
Szibirjak Novoszibirszk - Norilszkij Nikel (2.m.) 7 - 3  
Tyumeny - Politeh Szentpétervár (2.m.) 3 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palma Futsal - Murcia (1.m.) 3 - 4  
Ribera Navarra - Inter Movistar (1.m.) 2 - 4  
Zaragoza - Barcelona (1.m.) 1 - 4  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rockford - Manitoba (4.m.) 6 - 3  
Texas Stars - Tucson (5.m.) 2 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampa Bay - Washington (1.m.) 2 - 4  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Fehéroroszország 4 - 0  
Oroszország - Svájc 4 - 3  
Szlovákia - Svédország 3 - 3  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Dél-Korea 3 - 1  
Kanada - Finnország 1 - 5  
Lettország - Németország 3 - 1  
Kerékpár (Giro d'Italia, 8. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Pozzovivo - G. Bennett 1 - 0  
D. Ulissi - V. Conti 1 - 0  
Giro d´italia 2018 - 8. szakasz    
M. Woods - R. Dennis 1 - 0  
T. Dumoulin - C. Froome 1 - 0  
T. Wellens - J. Pantano 0 - 1  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mons - Leuven 85 - 85, h.u. 104 - 96  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bauru - Paulistano (4.m.) 82 - 75  
Mogi das Cruzes - Flamengo (4.m.) 89 - 72  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blois - St-Chamond 86 - 62  
Fos-sur-Mer - Aix Maurienne 87 - 74  
Le Havre - Orleans 90 - 82  
Quimper - Poitiers 77 - 75  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Monaco 108 - 80  
Bourg - Reims 84 - 87  
Chalon sur Saone - Le Portel 81 - 76  
Dijon - Gravelines 97 - 82  
Le Mans - Strasbourg 70 - 80  
Nanterre - Paris Levallois 85 - 79  
Pau Orthez - Boulazac 101 - 77  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Roche Vendee 46 - 85  
Mondeville - Union Hainaut 38 - 51  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - Magnolia Hotshots 87 - 92  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amintasz Dafni - Periszteri 69 - 75  
Doukasz - Kardica 82 - 99  
Ethnikosz Pireusz - Apollon Patra 67 - 57  
Iraklisz - Arkadikosz Tripoli 98 - 68  
Lefkada - Papagou 90 - 87  
Pszihiko - Kasztoria 105 - 75  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Cibona Zagreb (1.m.) 89 - 78  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Kawasaki Brave Thunders (1.m.) 87 - 65  
Mikawa Kariya - Tochigi (1.m.) 77 - 63  
Ryukyu Okinawa - Nagoya Dolphins (1.m.) 69 - 71  
Tokyo Alvark - Kyoto (1.m.) 82 - 75  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Torun (2.m.) 82 - 81  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Siauliai (1.m.) 103 - 86  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Kecskemét 84 - 67  
Szolnok - Szombathely 99 - 100  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - ZTE 85 - 79  
Szeged - Kaposvár 65 - 78  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Oldenburg (3.m.) 96 - 79  
Bayern München - Skyliners Frankfurt (3.m.) 83 - 86  
Bayreuth - Ludwigsburg (2.m.) 74 - 79  
Brose Bamberg - Telekom Bonn (3.m.) 75 - 70  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Varese (1.m.) 68 - 61  
Milano - Cantu (1.m.) 105 - 73  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Real Madrid 61 - 63  
Obradoiro Monbus - Betis 89 - 70  
San Pablo Burgos - Gran Canaria 89 - 98  
Unicaja Malaga - Zaragoza 82 - 83  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Mega Bemax 89 - 77  
Tamis Pancevo - Mladost Zemun 102 - 81  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Primorska Koper (2.m.) 75 - 61  
Rogaska - Olimpija Ljubljana (2.m.) 67 - 73  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Anadolu Efes 85 - 91  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asztana - Avtodor Szaratov 75 - 92  
Jenyiszej Krasznojarszk - Himki Moszkva 84 - 89  
Nyizsnyij Novgorod - Lok.Kubany Krasznodar 76 - 76, h.u. 92 - 86  
Parma Permszkij Kraj - CSZKA Moszkva 76 - 111  
Zenit Szentpétervár - Tsmoki-Minszk 83 - 76  
Kézilabda (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Győr 20 - 26  
Rosztov - Vardar SCBT 19 - 25  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karvina - Plzen (1.m.) 30 - 24  
Zubri - Lovosice (1.m.) 24 - 25  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Viborg (3.m.) 27 - 26  
Odense - Esbjerg (3.m.) 32 - 23  
Kézilabda (Francia bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg de Peage - Dijon 31 - 32  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - FH (1.m.) 32 - 26  
Kézilabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeged - Veszprém 32 - 28  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Wilhelmshaven 31 - 24  
Coburg - Rimpar 17 - 22  
Elbflorenz - Aue 23 - 23  
Hagen - Konstanz 34 - 33  
Rhein Vikings Neuss - Nordhorn-Lingen 15 - 18  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Bietigheim 24 - 31  
Buxtehude - Bensheim/Auerbach 37 - 26  
Dortmund - Thüringer HC 38 - 31  
Göppingen - Neckarsulm 25 - 22  
Leverkusen - Blomberg-Lippe 27 - 19  
Rödertal - Nellingen 17 - 25  
Kézilabda (Orosz bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UGNTU Ufa - Kausztik Volgográd 28 - 33  
UOR Moszkva - Dinamo Asztrahany 24 - 32  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Xico Guimaraes 38 - 24  
Belenenses - Fafe 28 - 22  
Boa Hora - Maia 30 - 25  
Sao Bernardo - Arsenal da Devesa 28 - 33  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Porto 25 - 30  
Benfica - Avanca 31 - 24  
Madeira SAD - Sporting CP 31 - 29  
Kézilabda (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suceava - Focsani 25 - 24  
Vaslui - Fagaras 27 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bistrita - Rapid Bukarest 37 - 21  
Slatina - Roman Neamt 29 - 21  
U Cluj - Unirea Slobozia 22 - 20  
Zalau - Danubius Galati 27 - 19  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ademar Leon - Naturhouse La Rioja 23 - 23  
Anaitasuna - Barcelona 26 - 34  
AX Puente Genil - Valladolid 27 - 27  
Benidorm - Granollers 27 - 28  
Huesca - Morrazo Cangas 29 - 22  
Puerto Sagunto - Ciudad Encantada 23 - 25  
Quabit Guadalajara - Zamora 30 - 21  
Teucro - Bidasoa Irun 27 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canyamelar Valencia - Bera Bera 26 - 27  
Castellon - Santa Eularia Puig Valls 25 - 27  
Elche - Porrino 23 - 20  
Rincon Malaga - Granollers 26 - 21  
Zuazo Barakaldo - Mavi Nuevas Tecnologias 26 - 25  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Winterthur (1.m.) 18 - 18  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Smartno - Dobova 27 - 33  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Ribnica 29 - 21  
Krka Novo Mesto - Koper 24 - 29  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bel-Abbes - Biskra 0 - 0  
Blida - Constantine 1 - 2  
Hussein Dey - Belouizdad 0 - 0  
JS Saoura - Oran 1 - 0  
Paradou - Medea 5 - 0  
Tadjenanet - Setif 3 - 2  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal - Manchester City 2 - 1  
Chelsea - Sunderland 2 - 1  
Reading - Liverpool 3 - 0  
Yeovil - Bristol City 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Scunthorpe - Rotherham 2 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Notts County 1 - 1  
Lincoln - Exeter 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Middlesbrough - Aston Villa 0 - 1  
Labdarúgás (Angol Nemzeti Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tranmere - Boreham 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chacarita Juniors - San Martin SJ 1 - 4  
Defensa Justicia - Arsenal Sarandí 2 - 0  
Huracan - Boca Juniors 3 - 3  
Lanus - Atl. Tucuman 0 - 0  
Olimpo Bahia Blanca - Talleres Cordoba 2 - 2  
Patronato Parana - Banfield 0 - 0  
Union SF - Independiente 1 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keshla - Qarabag Baku 3 - 0  
Neftcsi Baku - Sabayil 3 - 1  
Sumqayit - Gabala 0 - 2  
Zira - Kapaz 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - St. Truiden 1 - 2  
Eupen - Oostende 0 - 4  
Lokeren - Beerschot Wilrijk 4 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludogorec Razgrad - Levszki Szófia 2 - 2  
Vereja - CSZKA Szófia 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose de Oruro - Destroyers Santa Cruz 8 - 0  
The Strongest - Oriente Petrolero 5 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Londrina 0 - 0  
CSA - Boa 1 - 0  
Figueirense - Avai 0 - 1  
Juventude - Paysandu 1 - 1  
Sao Bento - Oeste 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Internacional 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - VfB Stuttgart 1 - 4  
Freiburg - Augsburg 2 - 0  
Hamburg - Mönchengladbach 2 - 1  
Hertha BSC - RB Leipzig 2 - 6  
Hoffenheim - Dortmund 3 - 1  
Leverkusen - Hannover 3 - 2  
Mainz - Bremen 1 - 2  
Schalke - E. Frankfurt 1 - 0  
Wolfsburg - 1. FC Köln 4 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen Amatőr - Meppen 2 - 1  
Chemnitz - Rostock 1 - 1  
Erfurt - Würzburg 1 - 3  
Fortuna Köln - Paderborn 2 - 4  
Hallescher FC - Zwickau 2 - 0  
Karlsruhe - Jena 2 - 3  
Lotte - Magdeburg 0 - 1  
Sonnenhof Grossaspach - Münster 2 - 2  
Unterhaching - Osnabrück 4 - 1  
Wehen - Aalen 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Dep. Iquique 0 - 0  
Huachipato - Palestino 1 - 1  
San Luis de Quillota - Dep. Union La Calera 1 - 2  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz Nicosia - Ermisz Aradippou 3 - 3  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
APOEL Nicosia - Anorthoszisz Famaguszta 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frydek Mistek - Vitkovice 2 - 2  
Olympia Praha - Opava 1 - 1  
Pribram - Sokolov 1 - 0  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrava - Liberec 1 - 1  
Plzen - Slovacko 1 - 1  
Zlín - Olomouc 1 - 4  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fredericia - Fremad Amager 0 - 2  
Nyköbing - Brabrand 1 - 2  
Roskilde - Köge 1 - 3  
Skive - Vejle 0 - 3  
Thisted - Vendsyssel 1 - 3  
Viborg - Esbjerg 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Odense 2 - 1  
Kolding - Hjörring 0 - 3  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax Cape Town - Kaizer Chiefs 1 - 2  
AmaZulu - Cape Town City 1 - 0  
Bloemfontein Celtic - Mamelodi Sundowns 0 - 0  
Maritzburg Utd. - Lamontville Golden Arrows 1 - 1  
Orlando Pirates - Free State Stars 2 - 1  
Platinium Stars - Bidwest Wits 1 - 0  
Polokwane City - Chippa Utd. 1 - 1  
Supersport Utd. - Baroka 1 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Daejeon Citizen - Anyang 3 - 2  
Gwangju - Seongnam 1 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gangwon - FC Seoul 1 - 1  
Jeju - Jeonnam 1 - 0  
Jeonbuk - Pohang 0 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - Delfin Manta 2 - 1  
Univ. Catolica de Quito - Guayaquil City 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Vityebszk 3 - 1  
Gomel - Torpedo Zogyino 0 - 0  
Szmolevicsi - Dnyepr Mogiljev 2 - 1  
Labdarúgás (Finn Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Inter Turku 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amiens - Metz 2 - 0  
Angers - Nantes 0 - 2  
Bordeaux - Toulouse 4 - 2  
Lille - Dijon 2 - 1  
Monaco - St-Etienne 1 - 0  
Montpellier - Troyes 1 - 1  
Nice - Caen 4 - 1  
Paris SG - Rennes 0 - 2  
Strasbourg - Lyon 3 - 2  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris FC - Lille 2 - 1  
Labdarúgás (Görög Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - PAOK 0 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utrecht - Heerenveen 2 - 1  
Vitesse - ADO Den Haag 2 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Magni 3 - 1  
HK Kopavogs - Vikingur Olafsvik 1 - 1  
Selfoss - IR 0 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Keflavík 1 - 0  
Grindavik - KR 1 - 1  
KA Akureyri - ÍBV 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Yehuda TA - Beitar Jerusalem 3 - 3  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi TA 0 - 1  
Maccabi Netanya - Hapoel Haifa 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Ehime 2 - 0  
JEF United Chiba - Albirex Niigata 1 - 2  
Kofu - Tochigi 2 - 1  
Matsumoto Yamaga - Zweigen Kanazawa 5 - 0  
Tokushima - Kyoto 1 - 0  
Yamaguchi - Tokyo Verdi 4 - 3  
Yokohama FC - Roasso Kumamoto 4 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Vissel Kobe 0 - 2  
Kashiwa R. - Kawasaki Frontale 1 - 2  
Nagasaki - Nagoya GE 3 - 0  
Shimizu SP - Shonan Bellmare 4 - 2  
Vegalta Sendai - Sanfrecce Hiroshima 1 - 3  
Yokohama FM - Gamba Osaka 1 - 1  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Beleza Inagi 1 - 1  
Nojima Sagamihara - Nagano Parceiro 5 - 0  
Urawa RD - Kobe Leonessa 2 - 4  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Transcendence - Heilongjiang Lava Spring 1 - 0  
Hangzhou Greentown - Xinjiang Tianshan 0 - 0  
Meizhou Meixian Techand - Beijing Enterprises Group 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Tianjin Teda 0 - 1  
Guangzhou Evergrande - Hebei 2 - 2  
Guizhou Zhicheng - Shanghai SIPG 1 - 1  
Shanghai Shenhua - Chongqing Lifan 2 - 1  
Tianjin Quanjian - Shandong Luneng 1 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Wigry Suwalki 1 - 2  
Olimpia Grudziadz - Puszcza Niepolomice 0 - 0  
Olsztyn - Zaglebie Sosnowiec 0 - 2  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Odra Opole 1 - 2  
Ruch Chorzow - GKS Katowice 1 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Szczecin - Lechia Gdansk 1 - 1  
Sandecja Nowy Sacz - Cracovia Krakkó 0 - 1  
Slask Wroclaw - Piast Gliwice 3 - 1  
TBB Nieciecza - Arka Gdynia 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Ventspils 2 - 2  
Spartaks Jurmala - Riga FC 0 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantas Klaipeda - Suduva Marijampole 0 - 3  
Trakai - VMFD Zalgiris 0 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hassania Agadir - Difaa El Jadidi 3 - 1  
Ittihad Tanger - Moghreb Tetouan 2 - 1  
Olympique de Safi - Wydad Casablanca 1 - 1  
Raja Casablanca - RSB Berkane 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Los Angeles Galaxy 3 - 2  
Minnesota - San Jose 1 - 3  
Montreal - Philadelphia 0 - 2  
Vancouver - Houston 2 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Diósgyőr 2 - 1  
FTC - Vasas 1 - 1  
Mezőkövesd - Balmazújváros 1 - 0  
Paks - Honvéd 1 - 2  
Videoton - Haladás 3 - 0  
Újpest - Puskás Akadémia 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandefjord - Valerenga 0 - 1  
Start - Brann Bergen 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolbotn - Stabaek 1 - 1  
Lyn - LSK Kvinner 3 - 4  
Röa - Avaldsnes 2 - 0  
Sandviken - Klepp 1 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Orlando 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benevento - Genoa 1 - 0  
Internazionale - Sassuolo 1 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Empoli 0 - 2  
Carpi - Cittadella 1 - 1  
Cremonese - Venezia 5 - 1  
Entella - Frosinone 0 - 1  
Foggia - Salernitana 1 - 0  
Palermo - Cesena 0 - 0  
Parma - Bari 1 - 0  
Perugia - Novara 1 - 1  
Pescara - Ascoli 0 - 1  
Vercelli - Ternana 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, ráj. a bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Padova - Livorno 5 - 1  
Labdarúgás (Orosz 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltika Kalinyingrád - Tyumeny 3 - 1  
Fakel Voronyezs - Volgar Asztrahany 2 - 1  
Jenyiszej Krasznojarszk - Dinamo Szentpétervár 2 - 1  
Kubany Krasznodar - Tom Tomszk 3 - 3  
Kurszk - Olimp. Nyizsnyij Novgorod 2 - 3  
Lucs Vlagyivosztok - Krilja Szovjetov Szamara 2 - 0  
Rotor Volgográd - Himki 3 - 1  
Szpartak Moszkva 2 - Szibir Novoszibirszk 2 - 1  
Tambov - Gazovik Orenburg 1 - 1  
Zenit Sz'tpétervár 2 - Sinnyik Jaroszlavl 1 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - Mattersburg 1 - 1  
Altach - St. Pölten 1 - 3  
Sturm Graz - LASK Linz 3 - 1  
Wolfsberg - Austria Wien    
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Olimpia Asuncion 1 - 0  
Labdarúgás (Portugál 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica B - Porto B 3 - 0  
Cova Piedade - Uniao Madeira 3 - 2  
Covilha - Penafiel 1 - 1  
Famalicao - Leixoes 1 - 1  
Sporting CP B - Braga B 1 - 0  
Uniao Oliveirense - Arouca 3 - 1  
Varzim - Académica 1 - 0  
Viseu - Santa Clara 2 - 1  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boavista - Belenenses 1 - 0  
Guimaraes - Porto 0 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Botosani 2 - 0  
Voluntari - Sepsi OSK 1 - 2  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee - Partick Thistle 0 - 1  
Motherwell - Hamilton 3 - 0  
St. Johnstone - Ross County 1 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Peterhead - Stenhousemuir 1 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cowdenbeath - Cove Rangers 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Osasuna - Oviedo 2 - 1  
Reus - Tenerife 1 - 1  
Sp. Gijón - Barcelona B 2 - 3  
Valladolid - Albacete 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amorebieta - Caudal Deportivo 0 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 3., 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza B - Mallorca 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alavés - Ath. Bilbao 3 - 1  
Betis - Sevilla 2 - 2  
Deportivo - Villarreal 2 - 4  
Eibar - Las Palmas 1 - 0  
Getafe - Atl. Madrid 0 - 1  
Girona - Valencia 0 - 1  
Real Madrid - Celta Vigo 6 - 0  
Real Sociedad - Leganes 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Valencia 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Vaduz 3 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Varberg 2 - 2  
Brage - Falkenberg 3 - 4  
Jönköping Södra - Frej Täby 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sundsvall - Brommapojkarna 3 - 0  
Labdarúgás (Szaúdi King's Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ittihad (KSA) - Al-Faisaly 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Senica - Tatran Presov 0 - 0  
Zemplin Michalovce - Podbrezova 1 - 0  
Zlate Moravce - Nitra 2 - 2  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunajska Streda - Slovan Bratislava 0 - 1  
Trencin - Ruzomberok 3 - 1  
Zilina - Trnava 6 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krsko Posavlje - Maribor 1 - 2  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galatasaray - Yeni Malatyaspor 2 - 0  
Kasimpasa - Genclerbirligi 3 - 1  
Konyaspor - Göztepe Izmír 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpik Doneck - Csernomorec Odessza 1 - 0  
Sztal Kamjanszke - Olekszandria 1 - 2  
Zirka Kropivnickij - Kárpáti Lviv 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas De San Carlos - Torque 0 - 1  
Atl. River Plate - Defensor 1 - 0  
Progreso - Penarol 4 - 3  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Mineros de Guayana 2 - 2  
Dep. Lara - Dep. Anzoategui 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff Met University - Barry Town 4 - 1  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Glentoran 3 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viljandi Tulevik - Trans Narva 0 - 6  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Cabinteely 1 - 0  
MMA (Bamma 35)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lohore - I. Pascu 0 - 1  
K. Crosbie - J. Plant 1 - 0  
MMA (ONE Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Silva - Y. Naito 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Alonso - K. Magnussen (Spanyol Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
F. Alonso - S. Vandoorne (Spanyol Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Spanyol Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Stroll - S. Sirotkin (Spanyol Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Spanyol Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
P. Gasly - C. Leclerc (Spanyol Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
R. Grosjean - N. Hülkenberg (Spanyol Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Perez - E. Ocon (Spanyol Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
V. Bottas - K. Räikkönen (Spanyol Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Spanyol Nagydíj, időmérő, 2018    
Forma-1., Spanyol Nagydíj, időmérő, 2018 - Top 3    
Rögbi (Európa Kupa, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Racing-Metro 15 - 12  
Rögbi (Francia bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oyonnax - Grenoble (Helyszín: Grenoble) 22 - 47  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - Brisbane Broncos 38 - 24  
Melbourne Storm - Gold Coast Titans 28 - 14  
New Zealand Warriors - Sydney Roosters 0 - 32  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brumbies - Melbourne Rebels 24 - 27  
Canterbury Crusaders - Sydney Waratahs 31 - 29  
Cape Town Stormers - Waikato Chiefs 9 - 15  
Dunedin Highlanders - Johannesburg Lions 39 - 27  
Pretoria Bulls - Durban Sharks 39 - 33  
Tokyo Sunwolves - Queensland Reds 63 - 28  
Röplabda (BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kedzierzyn-Kozle - Cucine Lube Civitanova 1 - 3  
Perugia - Zenit Kazany (Helyszín: Kazany) 0 - 3  
Röplabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - Kaposvár (4.m.) 3 - 2  
Strandröplabda (Bangkok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Stadie E - Dollinger A / Kulzer S 2 - 0  
Becker P / Stadie E - Takahashi T / Ishijama Y 0 - 2  
Huerta A / Huerta J - Dickson T / Ferguson M 2 - 1  
Huerta A / Huerta J - Wong P L / Lau Kelvin T H 2 - 0  
Inkiew N / Padsawud S - Shimizu K / Hasegawa Y 2 - 0  
Kramarenko A / Myskiv T - Shiratori K / Ageba Y 2 - 1  
Schnetzer F / Muellner D - Inkiew N / Padsawud S 2 - 0  
Shiratori K / Ageba Y - Appelgren M / Boman S 2 - 0  
Strandröplabda (Bangkok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behlen A / Schneider S - Gutierrez P S / Belen Car 0 - 2  
Kusano A / Nishibori T - Kritsana P / Pakham Y 2 - 0  
Ozolina M / Caica A - Mcnamara M / Mcnamara N 0 - 2  
Pedersen J / Zylstra H H - Kusano A / Nishibori T 1 - 2  
Simonsson S / Yoken T - Ozolina M / Caica A 1 - 2  
Tamayo M D / Martinez Ort - Gutierrez P S / Belen Car 0 - 2  
Zobnina I / Andriukaityte - AU Yeung W Y / Yuen T C 2 - 0  
Zobnina I / Andriukaityte - Davis A / Scarbrough B 1 - 2  
Strandröplabda (Luzern)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basta S / Kolaric L - Patterson C / Slick S 2 - 1  
Bergmann P A / Harms Y - Rachmawan A C / Ashfiya M 0 - 2  
Bohle D / Van De Velde S - Heidrich A / Gerson M 1 - 2  
Caminati M / Rossi E - Mayer J / Crabb Tr 0 - 2  
Caminati M / Rossi E - Rosenthal S / Budinger C 2 - 0  
Heidrich A / Gerson M - Beeler N / Krattiger M 2 - 1  
Koekelkoren D / Van Walle - Rachmawan A C / Ashfiya M 1 - 2  
Kolinske W / Evans M - Basta S / Kolaric L 1 - 2  
Kujawiak K / Rudol M - Bergmann P A / Harms Y 1 - 2  
Patterson C / Slick S - Ehlers N / Schuemann L 2 - 1  
Rumsevicius A / Kazdailis - Bohle D / Van De Velde S 0 - 2  
Thiercy M /Gauthier-Rat A - Mayer J / Crabb Tr 0 - 2  
Strandröplabda (Luzern, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves J / Maestrini L - Menegatti M / Giombini L 2 - 0  
Artacho M / Clancy T - Larsen K / Stockman E 2 - 0  
Behrens K / Ittlinger S - Motrich O / Abalakina Y 0 - 2  
Bloem L / Sinnema J - Futami A / Hasegawa A 2 - 1  
Graudina T / Kravcenoka A - Wang F / Xia X 0 - 2  
Larsen K / Stockman E - Bloem L / Sinnema J 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Voronina M / Bocharova M 2 - 0  
Motrich O / Abalakina Y - Artacho M / Clancy T 0 - 2  
Plesiutsching/Schutzenhof - Day E / Flint B 0 - 2  
Salgado Solberg/Secomandi - Artacho M / Clancy T 1 - 2  
Stubbe J / Van Iersel M - Davidova V / Shchypkova I 2 - 0  
Stubbe J / Van Iersel M - Day E / Flint B 2 - 1  
Stubbe J / Van Iersel M - Wang F / Xia X 1 - 2  
Wang F / Xia X - Alves J / Maestrini L 2 - 0  
Strandröplabda (Tuan Chau, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagata Y / Kumada M - Mizoe S / Hashimoto S 1 - 2  
Nagata Y / Kumada M - Starikov S / Chorin N 2 - 0  
Starikov S / Chorin N - Suzuki Y / Sakaguchi K 1 - 2  
Suzuki Y / Sakaguchi K - Mizoe S / Hashimoto S 1 - 2  
Tenisz (Aix en Provence, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - B. Tomic 1 - 2  
J. Millman - G. Andreozzi 2 - 1  
Tenisz (Aix en Provence, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / De Schepper - Petzschner P / Puetz T 1 - 2  
Tenisz (Braga, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - A. De Minaur 2 - 0  
G. Elias - P. Sousa    
Tenisz (Braga, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Shamasdin A - Behar A / Reyes-Varela M A 2 - 0  
Tenisz (Gimcheon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Purcell - Y. Nishioka 0 - 2  
Soon Woo Kwon - V. Pospisil 0 - 2  
Tenisz (Gimcheon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roelofse R / Smith J-P - Ratiwatana / Ratiwatana 2 - 0  
Tenisz (Kaposvár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kladivova - Bondár A. 0 - 2  
Tenisz (Karshi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Betov - E. Gerasimov    
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Shapovalov - A. Zverev 0 - 2  
D. Thiem - K. Anderson 2 - 0  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Mektic N / Peya A 1 - 2  
Herbert P-H / Mahut N - Bryan B / Bryan M 0 - 2  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Kvitova - K. Bertens 2 - 1  
WTA - Madrid 2018    
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Makarova E / Vesnina E - Babos T / Mladenovic K 2 - 1  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - L. Djere 2 - 1  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Krawietz K / Mies A 1 - 2  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Di Giuseppe - Stollár F. 2 - 0  
Tenisz (Róma-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - F. Delbonis 0 - 2  
D. Lajovic - F. Mayer 2 - 1  
F. Tiafoe - S. Caruso 2 - 1  
Fucsovics M. - F. Baldi 1 - 2  
J. Benneteau - L. Caruana 2 - 0  
J. Sousa - H. Zeballos 2 - 0  
M. Copil - N. Basilashvili 1 - 2  
M. Jaziri - E. Donskoy 2 - 0  
M. Youzhny - T.H. Fritz 2 - 1  
M. Zverev - A. Pellegrino 2 - 0  
N. Kicker - N. Jarry 1 - 2  
R. Bemelmans - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
S. Tsitsipas - M. Kukushkin 2 - 1  
T. Fabbiano - V. Troicki 0 - 2  
Tenisz (Róma-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - Yafan Wang 2 - 0  
A. Sabalenka - A. Riske 2 - 1  
A. Tomljanovic - M. Linette 2 - 1  
A. van Uytvanck - B. Mattek-Sands 2 - 1  
D. Chiesa - C. Giorgi 0 - 2  
D. Vekic - J. Brady 2 - 1  
D.R. Collins - V. Lepchenko 2 - 0  
F. Di Sarra - P. Hercog 0 - 2  
K. Siniakova - C. McHale 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - Qiang Wang 0 - 2  
M. Barthel - A. Sasnovich 2 - 0  
M. Trevisan - M. Puig 0 - 2  
N. Vikhlyantseva - M. Niculescu    
S. Kenin - K. Kanepi 1 - 2  
Su-Wei Hsieh - Y. Putintseva 2 - 1  
Z. Diyas - A. Grymalska 2 - 0  
Tenisz (Zalaegerszeg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Horansky - Valkusz M. 0 - 2  
Tollaslabda (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zeqi Zhou - Cheuk Yiu Lee 2 - 0  
Zhao Junpeng - Guangzu Lu 1 - 2  
Tollaslabda (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berry A / Hardianto H - Attri M / Sumeeth R B 2 - 0  
Matsui K / Takeuchi Y - Wahyu N A P / Ade Y S 0 - 2  
Tollaslabda (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Mitani - A. Mine 0 - 2  
Yanyan Cai - Ngan Yi Cheung 2 - 0  
Tollaslabda (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aratama M / Watanabe A - Baek H N / Lee Y R 0 - 2  
Chae Y J / Kim H J - Takahata Y / Sakuramoto A 0 - 2  
Tollaslabda (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seo S J / Chae Y - Choi S / Kim H N 2 - 0  
Wang Z / Li Y - Chan P S / Goh L Y 0 - 2  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - OSC (1.m.) 11 - 5  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Miskolc (1.m.) 9 - 8  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - SM Verona 7 - 11  
Canottieri Napoli - Catania 9 - 8  
Florentia - Ortigia 8 - 7  
Savona - Torino 14 - 4  

 

2018.05.11.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hawthorn - Sydney Swans 71 - 79  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Nexen Heroes 5 - 10  
Hanwha Eagles - NC Dinos 2 - 4  
Lotte Giants - KT Wiz 6 - 2  
Samsung Lions - KIA Tigers 8 - 3  
SK Wyverns - LG Twins 9 - 14  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Hokkaido Nippon 4 - 5  
Orix Buffaloes - Tohoku Rakuten 2 - 5  
Saitama Seibu - Chiba Lotte 3 - 12  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 14 - 1  
Yokohama Baystars - Tokyo Yakult 3 - 7  
Yomiuri Giants - Chunichi Dragons 6 - 0  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Acereros de Monclova 6 - 4  
Leones de Yucatan - Diablos Rojos del Mexico 1 - 3  
Rieleros de Aguascaliente - Tecolotes de Nuevo Laredo 2 - 1  
Saraperos de Saltillo - Generales de Durango 4 - 12  
Tigres de Quintana Roo - Bravos de Leon 5 - 0  
Toros de Tijuana - Sultanes de Monterrey 2 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Washington 1 - 2  
Baltimore - Kansas City 11 - 6  
Chicago Cubs - Chicago WS 11 - 2  
Colorado - Milwaukee 2 - 5  
LA Angels - Minnesota 7 - 4  
LA Dodgers - Cincinnati 1 - 4  
Miami - Atlanta 2 - 9  
NY Yankees - Boston 4 - 5  
San Diego - St. Louis 1 - 2  
Toronto - Seattle 3 - 9  
Darts (Dutch Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Alcinas - D. Horvat 5 - 6  
A. Huckvale - J. Wattimena 3 - 6  
C. Kist - K. Anderson 3 - 6  
C. Menzies - K. Munch 6 - 1  
J. de Graaf - S. Beaton 5 - 6  
J. Dekker - A. Lewis 6 - 4  
J. Engström - Jam. Wilson 2 - 6  
J. Payne - J. Clayton 6 - 5  
J. Richardson - Jas. Cullen 6 - 4  
J. Wade - C. Reyes 3 - 6  
M. De Decker - T. Jenkins 2 - 6  
R. Evans - K. Ratajski 2 - 6  
R. Joyce - M. Rosenauer 6 - 5  
St. Lennon - Ro.-Jo. Rodriguez 6 - 5  
Tob. Müller - S. Bunting 1 - 6  
Way. Jones - Jam. Lewis 6 - 1  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Novaja Gener. Sziktivkar (1.m.) 6 - 4  
KPRF Moszkva - Szinara Jekatyerinburg (1.m.) 1 - 4  
Szibirjak Novoszibirszk - Norilszkij Nikel (1.m.) 8 - 3  
Tyumeny - Politeh Szentpétervár (1.m.) 6 - 2  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magna Gurpea - Jaen (1.m.) 4 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nashville - Winnipeg (7.m.) 1 - 5  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Csehország 0 - 3  
Franciaország - Ausztria 5 - 2  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Norvégia 3 - 0  
USA - Dél-Korea 13 - 1  
Kerékpár (Giro d'Italia, 7. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - D. Pozzovivo 1 - 0  
D. van Poppel - N. Bonifazio 0 - 1  
E. Viviani - S. Bennett 0 - 1  
Giro d'Italia 2018 - 7. szakasz    
J. Debusschere - C. Venturini 0 - 1  
J.E. Chaves Rubio - S. Yates 0 - 1  
M. Belletti - B. Planckaert 1 - 0  
M. Pedersen - P. Simion 1 - 0  
M. Würtz Schmidt - Z. Dempster 0 - 1  
R. Gibbons - K. Sbaragli 1 - 0  
S. Modolo - J. Mareczko 1 - 0  
T. Dumoulin - G. Bennett 0 - 1  
T. Pinot - M.A. Lopez Moreno 1 - 0  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Limburg 98 - 67  
Leuven - Mons 70 - 84  
Liege - Basic-Fit Brussels 81 - 87  
Oostende - Okapi Aalstar 79 - 73  
Willebroek - Antwerpen 66 - 91  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jindrichuv Hradec - Sokol Hradec Kralove 96 - 93  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denain - Vichy-Clermont 78 - 65  
Evreux - Caen 102 - 70  
Lille - Nancy 72 - 65  
Nantes - Charleville-Mezieres 83 - 75  
Roanne - Rouen 74 - 70  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antibes - Limoges 78 - 86  
Hyeres-Toulon - Cholet 80 - 86  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Blackwater Elite 105 - 91  
Phoenix Fuelmasters - NLEX Road Warriors 104 - 104, h.u. 115 - 120  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - AEK Athén 115 - 85  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Maccabi Rishon 82 - 80  
Maccabi Haifa - Ironi Ness Ziona 76 - 89  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Zielona Gora (1.m.) 98 - 84  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Juventus Utena (1.m.) 97 - 64  
Neptunas Klaipeda - Pieno Zvaigzdes Pasvalys (1.m.) 91 - 81  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sopron - MAFC (1.m.) 90 - 74  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castello - Melilla (3.m.) 71 - 69  
Leyma Coruna - Manresa (3.m.) 68 - 68, h.u. 75 - 72  
Palencia - Oviedo (3.m.) 64 - 60  
Valladolid - Prat Joventut (3.m.) 51 - 58  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Istanbul BB 96 - 73  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukurova - Yakin Dogu Univ. (4.m.) 66 - 76  
Kézilabda (EHF Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Craiova - Kristiansand 30 - 25  
Kézilabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chartres - Limoges 35 - 25  
Creteil - Besancon 34 - 31  
Dijon - Billere 35 - 27  
Pontault-Combault - Caen 24 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nice - Chambray Touraine 36 - 22  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bietigheim-Metterzimmern - Emsdetten 38 - 33  
Kézilabda (Orosz bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - UGNTU Ufa 24 - 26  
Kausztik Volgográd - UOR Moszkva 32 - 29  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ormoz - Maribor 23 - 23  
Slovan Ljubljana - Trebnje 28 - 28  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Harrach - MC Alger 2 - 0  
JS Kabylie - USM Alger 3 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derby County - Fulham 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
River Plate - Estudiantes LP 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kortrijk - Mouscron-Peruwelz 1 - 1  
Lierse - Waasland Beveren    
OH Leuven - Zulte Waregem 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szeptemvri Szófia - Cserno More Várna 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botev Plovdiv - Beroe Stara Zagora 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Vitória 3 - 1  
Flamengo - Ponte Preta 0 - 0  
Santos - Luverdense 5 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston River - Jaguares de Cordoba 3 - 0  
Independiente Medellin - Sol de America 3 - 1  
Nacional Potosi - Fluminense 2 - 0  
Newell's - Atlético PR 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Hradec Kralove - Usti nad Labem 1 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jihlava - Sparta Praha 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nordsjaelland - Horsens 2 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ismaily - Al-Masry 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Szluck 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Niort 2 - 2  
Ajaccio GFC - Valenciennes 3 - 4  
Bourg-Peronnas - Sochaux 2 - 1  
Chateauroux - Brest 2 - 2  
Clermont - Paris FC 2 - 2  
Le Havre - Tours 2 - 0  
Lens - Auxerre 2 - 1  
Nancy - Orleans 3 - 0  
Quevilly Rouen - Lorient 3 - 0  
Reims - Nimes 2 - 2  
Labdarúgás (Francia 3.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avranches - Boulogne 1 - 0  
Beziers - Les Herbiers 4 - 1  
Cholet - Creteil 1 - 1  
Grenoble - Sannois St-Gratien 2 - 3  
Laval - Concarneau 1 - 1  
Lyon Duchere - Chambly 1 - 0  
Marseille Consolat - Dunkerque 3 - 1  
Pau - Red Star 93 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guingamp - Marseille 3 - 3  
Labdarúgás (Holland bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - Excelsior/Barendrecht 2 - 2  
VV Alkmaar - ADO Den Haag 2 - 1  
Labdarúgás (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heerenveen - Zwolle 3 - 0  
Twente - PSV 5 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leiknir R. - Njardvik 2 - 3  
Throttur Reykjavik - Fram 1 - 3  
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Hadera - Hapoel Afula 1 - 0  
Hapoel Katamon - Hapoel Rishon Lezion 0 - 1  
Hapoel TA - Hapoel Nazareth Illit 4 - 3  
Maccabi Ahi Nazareth - Beitar TA Ramla 1 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cucuta Deportivo - Boyaca Chico 2 - 2  
Dep. Pereira - Itagui Leones 2 - 3  
Dep. Quindio - Rionegro Aguilas 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Guangzhou R&F 2 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Valmiera 5 - 1  
Liepaja - Rigas FS 3 - 5  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FUS Rabat - FAR Rabat 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - América 4 - 1  
Tijuana - Dep. Toluca 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Spezia 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, ráj.a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Mestre 2 - 2  
Carrarese - Pistoiese 5 - 0  
Casertana - Rende 2 - 1  
Cosenza - Sicula Leonzio 2 - 1  
Feralpisalo - Pordenone 3 - 1  
Monopoli - Virtus Francavilla 0 - 1  
Piacenza - Giana Erminio 4 - 2  
Renate - Bassano 0 - 2  
Viterbese - Pontedera 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - WSG Wattens 2 - 2  
FAC Wien - Liefering 3 - 2  
Hartberg - BW Linz 2 - 2  
Wacker Innsbruck - Ried 3 - 1  
Wiener Neustadt - Kapfenberg 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - 3 de Febrero Ciudad 2 - 0  
Labdarúgás (Portugál bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Chaves 2 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACS Poli Timisoara - Juventus Bukarest 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viitorul Constanta - CSM Politechnika Iasi 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livingston - Dundee Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Hoya Lorca - Numancia 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örgryte - Gefle 3 - 1  
Labdarúgás (Török 2., ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzurum Bld. Spor - Ümraniyespor 4 - 3  
Gaziantep Bld. Spor - Boluspor 1 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antalyaspor - Istanbul Basaksehir 0 - 2  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Nomme Kalju 1 - 1  
Levadia Tallinn - Kalev Tallinn 3 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Drogheda Utd. 0 - 1  
Galway - UC Dublin 2 - 0  
Shelbourne - Finn Harps 0 - 0  
Wexford Youths - Longford Town 0 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Bohemians 1 - 3  
Derry City - Cork City 0 - 0  
Dundalk - Sligo 2 - 1  
Limerick - St. Patrick's 0 - 1  
Shamrock Rovers - Waterford Utd. 1 - 1  
Rögbi (Európai Challenge Kupa, ráj.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cardiff - Gloucester 31 - 30  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Parramatta Eels 20 - 12  
Newcastle Knights - Penrith Panthers 18 - 29  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Wellington Hurricanes 15 - 36  
Röplabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyíregyháza - Békéscsaba (4.m.) 0 - 3  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Fehéroroszország 0 - 3  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Csehország 3 - 1  
Strandröplabda (Bangkok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Appelgren M / Boman S - Takahashi T / Ishijama Y 0 - 2  
Becker P / Stadie E - Jongklang S / Khaolumtarn A 2 - 0  
Dickson T / Ferguson M - Shiratori K / Ageba Y 2 - 1  
Dollinger A / Kulzer S - Dickson T / Ferguson M 1 - 2  
Dollinger A / Kulzer S - Phanupong T / Phichakon N 2 - 0  
Duangjinda K / Kangkon N - Shimizu K / Hasegawa Y 0 - 2  
Inkiew N / Padsawud S - Kramarenko A / Myskiv T 1 - 2  
Inkiew N / Padsawud S - Williams L / Mndingi M 2 - 0  
Jongklang S / Khaolumtarn - Huerta A / Huerta J 1 - 2  
Phanupong T / Phichakon N - Shiratori K / Ageba Y 0 - 2  
Schnetzer F / Muellner D - Becker P / Stadie E 2 - 0  
Schnetzer F / Muellner D - Huerta A / Huerta J 2 - 0  
Takahashi T / Ishijama Y - Shimizu K / Hasegawa Y 2 - 0  
Williams L / Mndingi M - Wong P L / Lau Kelvin T H 0 - 2  
Strandröplabda (Bangkok, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behlen A / Schneider S - AU Yeung W Y / Yuen T C 2 - 0  
Changkham A / Khanok C - Simonsson S / Yoken T 0 - 2  
Davis A / Scarbrough B - Ozolina M / Caica A 2 - 0  
Gutierrez P S / Belen Car - Fujii S / Miyagawa S 2 - 0  
Kritsana P / Pakham Y - Fujii S / Miyagawa S 2 - 0  
Kritsana P / Pakham Y - Mcnamara M / Mcnamara N 0 - 2  
Kusano A / Nishibori T - Tangkaeo S / Sonsupap J 2 - 0  
Mcnamara M / Mcnamara N - Gutierrez P S / Belen Car 2 - 1  
Ozolina M / Caica A - Rancourt H / Meunier-Bedard S-J 2 - 0  
Simonsson S / Yoken T - Pedersen J / Zylstra H H 1 - 2  
Tamayo M D / Martinez Ort - Rancourt H / Meunier-Bedard S-J 2 - 0  
Zobnina I / Andriukaityte - Pedersen J / Zylstra H H 0 - 2  
Strandröplabda (Luzern)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barthelemy/Di Giantommaso - Rachmawan A C / Ashfiya M 0 - 2  
Basta S / Kolaric L - Kujawiak K / Rudol M 0 - 2  
Basta S / Kolaric L - Nurminen J / Siren S 2 - 0  
Beeler N / Krattiger M - Walkenhorst A / Winter S 2 - 1  
Bergmann P A / Harms Y - Thole J / Wickler C 2 - 1  
Bohle D / Van De Velde S - Horl J / Winter T 2 - 0  
Caminati M / Rossi E - Mol H N / Berntsen M 2 - 1  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Patterson C / Slick S    
Ermacora M / Pristauz-Tel - Rachmawan A C / Ashfiya M    
Gonzalez Bayard/Diaz Gome - Mayer J / Crabb Tr 0 - 2  
Gonzalez Bayard/Diaz Gome - Rumsevicius A / Kazdailis 1 - 2  
Grimalt E / Grimalt M - Horl J / Winter T 0 - 2  
Kissling G / Zandbergen M - Finsters R / Solovejs A 2 - 0  
Koekelkoren D / Van Walle - Bohle D / Van De Velde S 2 - 0  
Mayer J / Crabb Tr - Dressler C / Seidl R 2 - 1  
Mesa R / Garcia C - Ehlers N / Schuemann L 1 - 2  
Mol H N / Berntsen M - Beeler N / Krattiger M 0 - 2  
Rangel C / Gomez J G - Nurminen J / Siren S 0 - 2  
Rosenthal S / Budinger C - Kissling G / Zandbergen M 2 - 0  
Rosenthal S / Budinger C - Thiercy M /Gauthier-Rat A 1 - 2  
Semenov K / Leshukov I - Ehlers N / Schuemann L 1 - 2  
Semenov K / Leshukov I - Heidrich A / Gerson M 0 - 2  
Tijan A / Younousse C - Bergmann P A / Harms Y 1 - 2  
Tijan A / Younousse C - Kolinske W / Evans M 0 - 2  
Strandröplabda (Luzern, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artacho M / Clancy T - Alves J / Maestrini L 1 - 2  
Behrens K / Ittlinger S - Radarong V / Udomchavee T 2 - 0  
Carico L / Dykstra L - Futami A / Hasegawa A 0 - 2  
Carico L / Dykstra L - Salgado Solberg/Secomandi 0 - 2  
Davidova V / Shchypkova I - Graudina T / Kravcenoka A 1 - 2  
Eiholzer N / Steinemann E - Voronina M / Bocharova M 1 - 2  
Motrich O / Abalakina Y - Larsen K / Stockman E 0 - 2  
Plesiutsching/Schutzenhof - Eiholzer N / Steinemann E 2 - 1  
Radarong V / Udomchavee T - Menegatti M / Giombini L 0 - 2  
Stubbe J / Van Iersel M - Felisberta Da Silva J / C 2 - 0  
Wang F / Xia X - Bloem L / Sinnema J 1 - 2  
Wang F / Xia X - Traballi G / Zuccarelli A 2 - 0  
Strandröplabda (Tuan Chau, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nagata Y / Kumada M - Sondergard H / Okholm Hansen S M 2 - 0  
Sondergard H / Okholm Han - Deev A / Barannik M 2 - 0  
Starikov S / Chorin N - Kou N-H / Liu P H 2 - 0  
Starikov S / Chorin N - Olivova S / Rehackova K 2 - 0  
Suzuki Y / Sakaguchi K - Tram Nguyen T T / Mai N T 2 - 1  
Trans Hansen L / Tyndesko - Lindstrom F / Malmstrom S 2 - 0  
Trans Hansen L / Tyndesko - Mizoe S / Hashimoto S 0 - 2  
Yu Y-H / Pan T-Y - Tram Nguyen T T / Mai N T 0 - 2  
Tenisz (Aix en Provence, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - G. Mager 2 - 0  
G. Andreozzi - T. Monteiro 2 - 0  
J. Millman - O. Otte 2 - 0  
N. Serdarusic - E. Ymer 0 - 2  
Tenisz (Aix en Provence, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klahn B / Polansky P - Andreozzi G / De Schepper 1 - 2  
Petzschner P / Puetz T - Moraing M / Otte O 2 - 0  
Tenisz (Braga, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - Y. Hanfmann 2 - 0  
F. Auger Alliassime - A. De Minaur 1 - 2  
G. Elias - S. Gutierrez-Ferrol 2 - 0  
P. Sousa - J. Domingues 2 - 0  
Tenisz (Braga, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Shamasdin A - Martinez Portero P / Vega Hernandez 2 - 0  
Elias G / Sousa P - Behar A / Reyes-Varela M A 1 - 2  
Tenisz (Gimcheon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. McDonald - Soon Woo Kwon 0 - 2  
M. Purcell - G. Soeda 2 - 0  
R. Tokuda - V. Pospisil 0 - 2  
Y. Nishioka - Ma. Ochi 2 - 0  
Tenisz (Gimcheon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ratiwatana / Ratiwatana - Bury A / Peng H Y 2 - 1  
Roelofse R / Smith J-P - Nielsen F / Pospisil V    
Tenisz (Kaposvár, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Marfutina - Bondár A. 0 - 2  
Tenisz (Karshi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Boluda-Purkiss - S. Betov 0 - 2  
E. Gerasimov - C. Ilkel 2 - 0  
Tenisz (Karshi, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fayziev S / Karimov D - Khabibulin T / Manafov V 0 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - K. Anderson 1 - 2  
J. Isner - A. Zverev 0 - 2  
K. Edmund - D. Shapovalov 1 - 2  
R. Nadal - D. Thiem 0 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Cabal J S / Farah R 1 - 2  
Mclachlan B / Struff J-L - Herbert P-H / Mahut N 0 - 2  
Mektic N / Peya A - Klaasen R / Venus M 2 - 1  
Murray J / Soares B - Bryan B / Bryan M 1 - 2  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - K. Bertens 0 - 2  
Ka. Pliskova - P. Kvitova 0 - 2  
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Mladenovic K - Hlavackova A / Strycova B 2 - 1  
Makarova E / Vesnina E - Klepac A / Martinez S 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Quinzi - A. Pavlasek 1 - 2  
K. Krawietz - L. Djere 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Bracciali D / Quinzi G    
Krawietz K / Mies A - Martin A / Podlipnik-Castillo H 2 - 0  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stollár F. - M. Kilnarova 2 - 1  
Tenisz (Zalaegerszeg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valkusz M. - M. Sieber 2 - 0  
Tollaslabda (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheuk Yiu Lee - B. Sai Praneeth 2 - 0  
S.D. Kuncoro - Zhao Junpeng 1 - 2  
Sa. Verma - Guangzu Lu 0 - 2  
T. Sugiarto - Zeqi Zhou 0 - 2  
Tollaslabda (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Attri M / Sumeeth R B - Arjun M R / Shlok R 2 - 1  
Berry A / Hardianto H - Takano M / Tsukamoto Y 2 - 0  
Choi S / Seo S J - Wahyu N A P / Ade Y S 1 - 2  
Matsui K / Takeuchi Y - Kang M H / HO K W 2 - 1  
Tollaslabda (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mine - Yue Han 2 - 0  
Ngan Yi Cheung - Yuk. Nakai 2 - 1  
Y.Y. Susanto - M. Mitani 0 - 2  
Tollaslabda (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aratama M / Watanabe A - Barkah Y / Putri Sari R E 2 - 0  
Baek H N / Lee Y R - Kim H R / Kong H Y 2 - 1  
Kashihara M / Kato M - Chae Y J / Kim H J 0 - 2  
Tollaslabda (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Choi S / Kim H N - He J / Du Y 2 - 1  
Goh S H / Lai S J - Wang Z / Li Y 0 - 2  
Saputra Y E / Islami M G - Chan P S / Goh L Y 0 - 2  
Seo S J / Chae Y - Kim W H / Lee Y R 2 - 0  

 

2018.05.10.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Doosan Bears 6 - 5  
KT Wiz - Samsung Lions 5 - 4  
LG Twins - Lotte Giants 2 - 7  
NC Dinos - SK Wyverns 2 - 6  
Nexen Heroes - Hanwha Eagles 1 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 2 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 4 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Acereros de Monclova 5 - 7  
Leones de Yucatan - Diablos Rojos del Mexico 8 - 2  
Olmecas de Tabasco - Pericos de Puebla 3 - 2  
Olmecas de Tabasco - Pericos de Puebla (23:00) 3 - 0  
Piratas de Campeche - Guerreros de Oaxaca 5 - 4  
Rieleros de Aguascaliente - Tecolotes de Nuevo Laredo 10 - 1  
Saraperos de Saltillo - Generales de Durango 2 - 7  
Tigres de Quintana Roo - Bravos de Leon 5 - 2  
Toros de Tijuana - Sultanes de Monterrey 0 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Kansas City 5 - 3  
LA Dodgers - Arizona 6 - 3  
NY Yankees - Boston 9 - 6  
Philadelphia - San Francisco 11 - 3  
Philadelphia - San Francisco (19:05) 6 - 3  
San Diego - Washington 2 - 1  
Tampa Bay - Atlanta 2 - 5  
Toronto - Seattle 5 - 2  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Smith - R. van Barneveld 6 - 6  
M. van Gerwen - G. Anderson 5 - 7  
P. Wright - D. Gurney 6 - 6  
S. Whitlock - R. Cross 6 - 6  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Lehigh Valley (4.m.) 1 - 1  
Rockford - Manitoba (3.m.) 4 - 1  
Texas Stars - Tucson (4.m.) 2 - 0  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Oroszország 3 - 3  
Szlovákia - Franciaország 3 - 1  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norvégia - Kanada 0 - 5  
USA - Lettország 2 - 2  
Kerékpár (Giro d'Italia, 6. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Pozzovivo - T. Dumoulin 1 - 0  
F. Aru - J.E. Chaves Rubio 0 - 1  
G. Ciccone - R. Gesink 1 - 0  
Giro d'Italia 2018 - 6. szakasz    
M. Woods - D. Formolo 1 - 0  
M.A. Lopez Moreno - C. Froome 1 - 0  
S. Yates - T. Pinot 1 - 0  
T. Wellens - J. Goncalves 0 - 1  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Opava (5.m.) 89 - 90  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Bnei Herzeliya 78 - 86  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Eilat 92 - 73  
Maccabi Ashdod - Hapoel TA 71 - 72  
Maccabi TA - Ironi Naharia 94 - 87  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Torun (1.m.) 82 - 76  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Philadelphia (5.m.) 114 - 112  
NBA 2017/18 - Philadelphia vagy Boston jut tovább?    
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Bayreuth (1.m.) 104 - 85  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eirene Ragusa - Famila Schio (4.m.) 73 - 66  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac Farmakom - Vrsac 84 - 70  
Partizan Belgrád - Dynamic Belgrád 87 - 71  
Vojvodina - FMP 77 - 81  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Eskisehirspor 87 - 69  
Tofas Bursa - Trabzonspor 103 - 63  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Aalborg (1.m.) 28 - 20  
Skjern - GOG (1.m.) 28 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulouse - Montpellier 26 - 34  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Gummersbach 24 - 16  
Kiel - Flensburg 25 - 29  
Lübbecke - DHfK Leipzig 17 - 22  
R-N. Löwen Kronau - Magdeburg 34 - 29  
Wetzlar - Füchse Berlin 26 - 31  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dobrogea Constanta - Calarasi (3.m.) 23 - 22  
Politehnica Timisoara - Baia Mare (3.m.) 24 - 18  
Kézilabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - CSM Bukarest (3.m.) 25 - 24  
Kézilabda (Svéd bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Höör - Sävehof 21 - 22  
Kézilabda (Svéd bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Malmö 20 - 20  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Vojvodina 25 - 27  
Labdarúgás (Angol Liga 1., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlton - Shrewsbury 0 - 1  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - Boca Juniors 2 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Standard Liege 1 - 3  
Charleroi - FC Bruges 1 - 3  
Genk - Gent 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Palmeiras 1 - 2  
Bahia - Vasco da Gama 3 - 0  
Gremio - Goiás 3 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo - Audax Italiano 1 - 1  
Dep. Temuco - Estudiantes de Merida 2 - 0  
Sao Paulo - Rosario Central 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - VSK Aarhus 1 - 0  
Labdarúgás (Dán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Bröndby 1 - 3  
Labdarúgás (Holland bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - Roda 0 - 0  
Dordrecht - Sparta Rotterdam 1 - 2  
Emmen - Nijmegen 4 - 0  
Telstar - De Graafschap 3 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudes - Slaven Belupo 2 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thor Akureyri - ÍA Akranes 0 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Bucaramanga - Atl. Huila 4 - 2  
Barranquilla - Once Caldas 1 - 2  
Dep. La Equidad - Alianza Petrolera 0 - 0  
Dep. Tolima - Boyaca Patriotas 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meizhou Hakka - Liaoning Hongyun 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Kansas City 0 - 2  
Chicago - Montreal 1 - 0  
Columbus - Philadelphia 1 - 0  
Los Angeles FC - Minnesota 2 - 0  
Toronto - Seattle 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ham-Kam - Sarpsborg 1 - 0  
Hödd - Kristiansund 2 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Portland 1 - 1  
Utah - Orlando 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Cerro Porteno 2 - 3  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Ham - Manchester Utd. 0 - 0  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Hermannstadt 2 - 3  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Aarau 2 - 3  
Wohlen - Servette 1 - 3  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Young Boys 5 - 1  
Lugano - Lausanne 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - FF Malmö 3 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - ND Gorica 1 - 0  
Triglav Kranj - Celje 1 - 0  
Labdarúgás (Török Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Fenerbahce 3 - 2  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Uruguay - U20Kolumbia 0 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Fenix Montevideo 3 - 1  
Racing Montevideo - Liverpool Montevideo 2 - 0  
Rampla Juniors - CA Cerro 0 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puerto Cabello - Monagas Maturin 1 - 0  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wests Tigers - North Queensland Cowboys 20 - 12  
Röplabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazincbarcika - Kaposvár (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Csehország 2 - 3  
Röplabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Csehország 3 - 0  
Ukrajna - Svédország 3 - 0  
Strandröplabda (Bangkok-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jalbubi N / Alhashmi M - Shimizu K / Hasegawa Y 1 - 2  
Chambuntha P / Kaewsai D - Shimizu K / Hasegawa Y 0 - 2  
Huerta A / Huerta J - Molin J / Tholse L 2 - 1  
Kindl M F / Klaffinger M - Asruki Nordin R / Saifudd 2 - 1  
Kindl M F / Klaffinger M - Williams L / Mndingi M 1 - 2  
Kopp L / Hoey W - Huerta A / Huerta J 0 - 2  
Kramarenko A / Myskiv T - Burnett P / Guehrer M 2 - 0  
Kramarenko A / Myskiv T - Ohana N A / Cohen S 2 - 0  
Molin J / Tholse L - Karpa M / Sievers M 2 - 0  
Nishimura K / Koshikawa Y - Burnett P / Guehrer M 0 - 2  
Wheelan C / Humana-Parede - Chambuntha P / Kaewsai D 1 - 2  
Strandröplabda (Luzern)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Rosenthal S / Budinger C 0 - 2  
Caminati M / Rossi E - Bergmann P A / Harms Y 2 - 1  
Dressler C / Seidl R - Bohle D / Van De Velde S 1 - 2  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Rangel C / Gomez J G 2 - 0  
Finsters R / Solovejs A - Rumsevicius A / Kazdailis 0 - 2  
Gonzalez Bayard/Diaz Gome - Kissling G / Zandbergen M 2 - 0  
Grimalt E / Grimalt M - Basta S / Kolaric L 1 - 2  
Heidrich A / Gerson M - Rachmawan A C / Ashfiya M 2 - 1  
Horl J / Winter T - Kujawiak K / Rudol M 1 - 2  
Koekelkoren D / Van Walle - Mayer J / Crabb Tr 2 - 1  
Kolinske W / Evans M - Ehlers N / Schuemann L 2 - 0  
Mol H N / Berntsen M - Thole J / Wickler C 2 - 0  
Patterson C / Slick S - Nurminen J / Siren S 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Barthelemy/Di Giantommaso 2 - 1  
Thiercy M /Gauthier-Rat A - Walkenhorst A / Winter S 2 - 0  
Tijan A / Younousse C - Mesa R / Garcia C 2 - 0  
Strandröplabda (Luzern, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Artacho M / Clancy T - Boebner E / Verge-Depre Z 2 - 0  
Behrens K / Ittlinger S - Traballi G / Zuccarelli A 2 - 0  
Bloem L / Sinnema J - Voronina M / Bocharova M 2 - 0  
Boebner E / Verge-Depre Z - Day E / Flint B 0 - 2  
Broder J L / Pischke T - Carico L / Dykstra L 1 - 2  
Broder J L / Pischke T - Numwong R / Hongpak K 2 - 1  
Caluori L / Gerson D - Bonnerova M / Nakladalova 2 - 1  
Caluori L / Gerson D - Motrich O / Abalakina Y 0 - 2  
Davidova V / Shchypkova I - Mersmann T / Tillmann C 2 - 1  
Day E / Flint B - Alves J / Maestrini L 0 - 2  
Futami A / Hasegawa A - Felisberta DA Silva J / Cavalcanti R 0 - 2  
Gordon J / Bukovec S - Radarong V / Udomchavee T 1 - 2  
Graudina T / Kravcenoka A - Lobato Herrero/Fernandez 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Bonnerova M / Nakladalova 2 - 0  
Lunde I / Ulveseth O J - Eiholzer N / Steinemann E 0 - 2  
Menegatti M / Giombini L - Lunde I / Ulveseth O J 2 - 0  
Mersmann T / Tillmann C - Lobato Herrero/Fernandez 0 - 2  
Plesiutsching/Schutzenhof - Menegatti M / Giombini L 2 - 1  
Salgado Solberg/Secomandi - Numwong R / Hongpak K 2 - 0  
Stubbe J / Van Iersel M - Tveit Hjortland/Kjolberg 2 - 0  
Suzuki C / Murakami R - Voronina M / Bocharova M 0 - 2  
Traballi G / Zuccarelli A - Gordon J / Bukovec S 2 - 1  
Tveit Hjortland/Kjolberg - Futami A / Hasegawa A 0 - 2  
Wang F / Xia X - Suzuki C / Murakami R 2 - 1  
Strandröplabda (Tuan Chau, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deev A / Barannik M - Suzuki Y / Sakaguchi K 0 - 2  
Hau D T / Huyen H T T - Sondergard H / Okholm Hansen S M 0 - 2  
Lindstrom F / Malmstrom S - Yu Y-H / Pan T-Y 1 - 2  
Mizoe S / Hashimoto S - Hau D T / Huyen H T T 2 - 0  
Mizoe S / Hashimoto S - Kou N-H / Liu P H 2 - 0  
Nagata Y / Kumada M - Phan T H N / Bichvi T 2 - 0  
Nagata Y / Kumada M - Yu Y-H / Pan T-Y 2 - 0  
Olivova S / Rehackova K - Tram Nguyen T T / Mai N T 2 - 0  
Olivova S / Rehackova K - Trans Hansen L / Tyndeskov M E 2 - 1  
Phan T H N / Bichvi T - Lindstrom F / Malmstrom S 0 - 2  
Sondergard H / Okholm Han - Kou N-H / Liu P H 0 - 2  
Starikov S / Chorin N - Suzuki Y / Sakaguchi K 1 - 2  
Tram Nguyen T T / Mai N T - Nagy M / Cruickshank C 2 - 0  
Trans Hansen L / Tyndesko - Nagy M / Cruickshank C 2 - 0  
Truong D T M H / Tien N T - Deev A / Barannik M 0 - 2  
Truong D T M H / Tien N T - Starikov S / Chorin N 0 - 2  
Tenisz (Aix en Provence, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Mager - E. Benchetrit 2 - 1  
J. Millman - C. Lestienne 2 - 0  
J.S. Tatlot - B. Tomic 0 - 2  
O. Otte - S. Ofner 2 - 1  
Tenisz (Aix en Provence, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eysseric J / Salisbury J - Klahn B / Polansky P 0 - 2  
Moraing M / Otte O - Arneodo R / Nys H 2 - 1  
Petzschner P / Puetz T - Duran G / Gonzalez M 2 - 1  
Tenisz (Braga, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - D. Novak 2 - 0  
J. Domingues - S. Robert 2 - 0  
P. Martinez Portero - Y. Hanfmann 0 - 2  
P. Sousa - D. Munoz-De La Nava 2 - 0  
Tenisz (Braga, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Shamasdin A - Granollers G / Robert S 2 - 0  
De Minaur A / Reid M - Behar A / Reyes-Varela M A 0 - 2  
Elias G / Sousa P - Lammons N / Oliveira G 2 - 1  
Tenisz (Gimcheon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Jung - R. Tokuda 0 - 2  
J. Kubler - V. Pospisil 0 - 2  
Jor. Thompson - Y. Nishioka 0 - 2  
Ma. Ochi - L. Saville 2 - 1  
Tenisz (Gimcheon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzales R / Jung J - Bury A / Peng H Y 0 - 2  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Nielsen F / Pospisil V 0 - 2  
Purcell M / Saville L - Ratiwatana / Ratiwatana 0 - 2  
Tenisz (Karshi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - S.K. Mukund 2 - 1  
K. Sultanov - C. Boluda-Purkiss 0 - 2  
L.G.M. Harris - E. Gerasimov 1 - 2  
U. Ignatik - S. Betov 0 - 2  
Tenisz (Karshi, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone JC / Harris L - Khabibulin T / Manafov V 0 - 2  
Celikbilek A / Ilkel C - Fayziev S / Karimov D 0 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - D. Thiem 1 - 2  
D. Goffin - K. Edmund 0 - 2  
D. Shapovalov - M. Raonic 2 - 0  
J. Isner - P. Cuevas 2 - 1  
J.M. Del Potro - D. Lajovic 1 - 2  
L. Mayer - A. Zverev 0 - 2  
P. Kohlschreiber - K. Anderson 0 - 2  
R. Nadal - D.S. Schwartzman 2 - 0  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Ram R - Mclachlan B / Struff J-L 0 - 2  
Dzumhur D / Skugor F - Bryan B / Bryan M 0 - 2  
Fognini F / Schwartzman D - Cabal J S / Farah R 0 - 2  
Klaasen R / Venus M - Bopanna R / Roger-Vasseli 2 - 1  
Kontinen H / Peers J - Mektic N / Peya A 0 - 2  
Marrero D / Verdasco F - Herbert P-H / Mahut N 0 - 2  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garcia - C. Suarez Navarro 2 - 0  
D. Kasatkina - P. Kvitova 0 - 2  
M. Sharapova - K. Bertens 1 - 2  
S. Halep - Ka. Pliskova 0 - 2  
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty A / Vandeweghe C - Babos T / Mladenovic K 1 - 2  
Chan L / Mattek-Sands B - Hlavackova A / Strycova B 1 - 2  
Konta J / Zhang S - Klepac A / Martinez S 0 - 2  
Makarova E / Vesnina E - Rosolska A / Spears A 2 - 1  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Quinzi - R. Dutra da Silva 2 - 0  
P. Heras - A. Pavlasek 0 - 2  
S. Bolelli - L. Djere    
V. Safranek - K. Krawietz 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Draganja/Draganja - Bracciali D / Quinzi G 0 - 2  
Londero J / Neis F - Krawietz K / Mies A 0 - 2  
Martin A / Podlipnik-Cast - Molchanov D / Zelenay I 2 - 0  
Tollaslabda (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feixiang Sun - Zhao Junpeng 1 - 2  
Guangzu Lu - Wei Feng Chong 2 - 0  
June Wei Cheam - Cheuk Yiu Lee 1 - 2  
P.A. Maulana - B. Sai Praneeth 0 - 2  
R. Takeshita - Zeqi Zhou 0 - 2  
Sa. Verma - T. Ueda 2 - 0  
Y. Igarashi - T. Sugiarto 0 - 2  
Yee Han Chong - S.D. Kuncoro 1 - 2  
Tollaslabda (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arjun M R / Shlok R - Okamura H / Onodera M 2 - 0  
Attri M / Sumeeth R B - Choi H G / Park K H 2 - 0  
Berry A / Hardianto H - Kuna-Anuvit P / Trinkajee 2 - 0  
Choi S / Seo S J - Gutama S K / Putra F W 2 - 0  
Jung T I / Kim H T - Takano M / Tsukamoto Y 1 - 2  
Kang M H / HO K W - REN X / Xuanyi O 2 - 1  
Matsui K / Takeuchi Y - Chen T J / Goh S H 2 - 1  
Sun J / Zhang Y - Wahyu N A P / Ade Y S 0 - 2  
Tollaslabda (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mine - Hsuan-Yu Wendy Chen 2 - 0  
Jui Jeon - M. Mitani 0 - 2  
Ngan Yi Cheung - S. Jaquet 2 - 0  
V.R. Jakka - Yue Han 0 - 2  
Y.Y. Susanto - J. Muljati 2 - 0  
Yanyan Cai - Yiman Zhang 2 - 0  
Yuk. Nakai - L.A. Mainaky 2 - 1  
Tollaslabda (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aratama M / Watanabe A - Awanda A S / Sahputri M C 2 - 0  
Chae Y J / Kim H J - Du Y / Li Y H 2 - 0  
FU S / Tagle A - Takahata Y / Sakuramoto A 0 - 2  
Khoo L Y / Slee A-L - Barkah Y / Putri Sari R E 0 - 2  
Tollaslabda (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Karandasuwardi R/SusantoD 2 - 0  
Goh S H / Lai S J - Chen T J / Peck Y W 2 - 0  
Kim H T / Kim H J - He J / Du Y 0 - 2  
Kim W H / Lee Y R - Faizal H / Widjaja G E 2 - 0  
Saputra Y E / Islami M G - Zilberman M / Polikarpova K 2 - 0  
Wang Z / Li Y - Park K H / Kong H Y 2 - 1  
Vízilabda (OB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UVSE - Dunaújváros (3.m.) 9 - 5  

 

2018.05.09.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Doosan Bears 7 - 13  
KT Wiz - Samsung Lions 4 - 5  
LG Twins - Lotte Giants 3 - 2  
NC Dinos - SK Wyverns 5 - 6  
Nexen Heroes - Hanwha Eagles 1 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Tokyo Yakult 3 - 2  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars 1 - 1  
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 3 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 2 - 8  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 0 - 3  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte    
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Acereros de Monclova 15 - 6  
Leones de Yucatan - Diablos Rojos del Mexico 8 - 7  
Olmecas de Tabasco - Pericos de Puebla 11 - 2  
Rieleros de Aguascaliente - Tecolotes de Nuevo Laredo 12 - 1  
Saraperos de Saltillo - Generales de Durango 4 - 2  
Tigres de Quintana Roo - Bravos de Leon 6 - 5  
Toros de Tijuana - Sultanes de Monterrey 1 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baltimore - Kansas City 7 - 15  
Chicago Cubs - Miami 4 - 3  
Chicago Cubs - Miami (20:20) 13 - 4  
Chicago WS - Pittsburgh 6 - 10  
Chicago WS - Pittsburgh (20:10) 5 - 6  
Cincinnati - NY Mets 7 - 2  
Cincinnati - NY Mets (18:35) 2 - 1  
Colorado - LA Angels 4 - 2  
Colorado - LA Angels (21:10) 0 - 8  
LA Dodgers - Arizona 5 - 8  
Milwaukee - Cleveland 3 - 2  
Milwaukee - Cleveland (19:10) 2 - 6  
NY Yankees - Boston 3 - 2  
Oakland - Houston 2 - 4  
Oakland - Houston (21:35) 1 - 4  
Philadelphia - San Francisco 4 - 2  
San Diego - Washington 0 - 4  
Tampa Bay - Atlanta 0 - 1  
Texas - Detroit 4 - 7  
Texas - Detroit (20:05) 5 - 4  
Toronto - Seattle 0 - 5  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dosson - Napoli (3.m.) 2 - 1  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte - Lehigh Valley (3.m.) 1 - 5  
Syracuse - Toronto Marlies (4.m.) 1 - 2  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Fehéroroszország 5 - 2  
Svédország - Ausztria 7 - 0  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Dánia (Helyszín: Dánia) 2 - 3  
Németország - Dél-Korea 6 - 1  
Kerékpár (Giro d'Italia, 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - T. Dumoulin 0 - 1  
D. Pozzovivo - D. Formolo 1 - 0  
D. Ulissi - J. Goncalves 0 - 1  
E. Battaglin - F. Gavazzi 1 - 0  
F. Aru - M.A. Lopez Moreno 1 - 0  
Giro d'Italia 2018 - 5. szakasz    
J.E. Chaves Rubio - R. Kreuziger 1 - 0  
L.L. Sanchez Gil - P. Bilbao 0 - 1  
M. Cattaneo - A. Geniez 0 - 1  
R. Dennis - T. Pinot 1 - 0  
T. Wellens - M. Woods 1 - 0  
V. Conti - G. Visconti 0 - 1  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Willebroek 83 - 75  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paulistano - Bauru (3.m.) 95 - 64  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarbes - Flammes Carolo Ardennes (2.m.) 71 - 60  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Pau Orthez 85 - 86  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbian Dyip - RS Elasto Painters 104 - 96  
SM Beermen - Meralco Bolts 85 - 93  
Kosárlabda (Görög 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kasztoria - Kardica 53 - 69  
Kosárlabda (Görög bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panioniosz - Dafni (1.m.) 68 - 48  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arisz - Rethymno 70 - 52  
Kymi - Korivosz Amaliada 62 - 60  
Larissza-Farosz - Olympiakosz 83 - 95  
Panioniosz - PAOK 67 - 81  
Promitheasz Patra - Lavrio 98 - 87  
Trikala - Koloszosz Rodosz 59 - 86  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Skrljevo (3.m.) 116 - 77  
Kosárlabda (NB I, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Szolnok 84 - 67  
Szombathely - Körmend 89 - 75  
Kosárlabda (NB I, középház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pécs - Atomerőmű 76 - 75  
ZTE - Kaposvár 88 - 77  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - New Orleans (5.m.) 113 - 104  
Houston - Utah (5.m.) 112 - 102  
NBA 2017/18 - Golden State vagy New Orleans jut tovább?    
NBA 2017/18 - Houston vagy Utah jut tovább?    
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skyliners Frankfurt - Bayern München (2.m.) 75 - 69  
Telekom Bonn - Brose Bamberg (2.m.) 82 - 90  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Scafati - Ferrara (5.m.) 79 - 90  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Trento 78 - 74  
Cantu - Brindisi 98 - 85  
Cremona - Capo D'Orlando 119 - 95  
Pistoia - Brescia 90 - 85  
Reggio Emilia - Virtus Bologna 104 - 99  
Sassari - VL Pesaro 112 - 81  
Torino - Varese 92 - 83  
Venezia - Milano 89 - 86  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Betis 104 - 89  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Borac Cacak 84 - 74  
Mladost Zemun - Mega Bemax 67 - 125  
Tamis Pancevo - Zlatibor Cajetina 83 - 89  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Rogaska (1.m.) 92 - 79  
Primorska Koper - Krka Novo Mesto (1.m.) 88 - 71  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - RH Gaziantepspor 94 - 87  
Istanbul BB - Karsiyaka 77 - 81  
Usak Sportif - Buyukcekmece 71 - 104  
Yesilgiresun - Darussafaka 71 - 96  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Antakya Hatay (3.m.) 77 - 74  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Lok.Kubany Krasznodar 83 - 90  
Zenit Szentpétervár - UNIKSZ Kazany 82 - 99  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Dunkerque 21 - 25  
Massy Essonne - Paris SG 24 - 27  
Nantes - Ivry 31 - 22  
Pays d'Aix - Saran 36 - 29  
St. Raphael - Chambery 30 - 24  
Tremblay - Nimes 39 - 35  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Issy Paris - Fleury Loiret 34 - 22  
Kézilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - PAOK (2.m.) 23 - 22  
Doukasz - Olympiakosz (2.m.) 24 - 29  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - FH (5.m.) 26 - 29  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Piotrcovia Piotrkow 30 - 28  
Koscierzyna - Jelenia Gora 23 - 24  
Ruch Chorzow - Kobierzyce 28 - 34  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszalin - Lublin 26 - 21  
Pogon Szczecin - Elblag 26 - 26  
Zaglebie Lubin - Gdynia 31 - 15  
Kézilabda (Norvég bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Storhamar 27 - 22  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Dinamo Pancevo 29 - 30  
Zeleznicar - Metaloplastika 26 - 23  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Celje 24 - 27  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Birmingham 2 - 1  
Everton - Yeovil 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., ráj.a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Club Almagro - Agropecuario Argentino 0 - 2  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Club - Arsenal Sarandí 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentinos Juniors - Independiente Chivilcoy 2 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Eupen 2 - 1  
Oostende - Lokeren 1 - 3  
St. Truiden - Beerschot Wilrijk 3 - 2  
Labdarúgás (Bolgár Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Szófia - Levszki Szófia 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Brasil de Pelotas 1 - 0  
Guarani - Criciuma 1 - 0  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - San Lorenzo 0 - 0  
Danubio - Dep. Cali 3 - 2  
Guabiro Montero - LDU Quito 3 - 2  
Labdarúgás (Cseh Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Slavia Praha - Jablonec 3 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oulu - HIFK 3 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Vitesse 2 - 5  
Heerenveen - Utrecht 4 - 3  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Hajduk Split 1 - 5  
Osijek - Cibalia 3 - 1  
Labdarúgás (Izraeli Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Haifa 1 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - FC Tokyo 3 - 2  
Vegalta Sendai - Yokohama FM 4 - 2  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Shimizu SP 2 - 1  
Sapporo - Kofu 0 - 3  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sanfrecce Hiroshima - Gamba Osaka 2 - 3  
Urawa RD - Nagoya GE 2 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sagan Tosu - Nagasaki 2 - 1  
Vissel Kobe - Shonan Bellmare 3 - 4  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Zhetysu Taldykorgan 1 - 1  
Akzhayik Ural - Atyrau 1 - 1  
FC Asztana - Kyzylzhar Petropavlovsk 2 - 0  
Irtis Pavlodar - Tobol Kostanay 0 - 1  
Kairat Almaty - Ordabasy Shymkent 2 - 0  
Kaisar Kyzylorda - Sahtar Karagandy 3 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Envigado - Dep. Pasto 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Enterprises Group - Yanbian 2 - 3  
Heilongjiang Lava Spring - Nei Mongol Zhongyou 2 - 0  
Qingdao Huanghai - Hangzhou Greentown 1 - 4  
Shenzhen Hongzuan - Meizhou Meixian Techand 0 - 0  
Wuhan Zall - Shijiazhuang 2 - 0  
Xinjiang Tianshan - Shanghai Shenxin 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec 1 - 0  
GKS Katowice - Podbeskidzie Bielsko-B. 3 - 0  
Miedz Legnica - Olimpia Grudziadz 2 - 1  
Odra Opole - Olsztyn 2 - 4  
Pogon Siedlce - Gornik Leczna 1 - 1  
Puszcza Niepolomice - GKS Tychy 1 - 2  
Rakow Czestochowa - Ruch Chorzow 2 - 1  
Wigry Suwalki - Chrobry Glogow 1 - 1  
Zaglebie Sosnowiec - Bytovia Bytow 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Korona Kielce 2 - 2  
Lech Poznan - Jagiellonia Bialystok 0 - 2  
Legia Varsó - Wisla Plock 3 - 2  
Wisla Krakkó - Zaglebie Lubin 3 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palanga - Atlantas Klaipeda 0 - 2  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Újpest 0 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRA de Hoceima - Raja Casablanca 0 - 0  
Difaa El Jadidi - Ittihad Tanger 1 - 1  
RSB Berkane - Olympique de Khouribga 1 - 1  
Wydad Casablanca - Hassania Agadir 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Tromsö 0 - 0  
Baerum - Strömsgodset 0 - 3  
Brattvag - Rosenborg 0 - 1  
Bryne - Sandnes Ulf 1 - 0  
Egersund - Start 0 - 1  
Fyllingsdalen - Brann Bergen 0 - 1  
KFUM Oslo - Lilleström 1 - 3  
Levanger - Ranheim 2 - 4  
Mjölner - Bodö/Glimt 1 - 2  
Mjöndalen - Stabaek 2 - 0  
Nest-Sotra - Haugesund 1 - 2  
Notodden - Odd Grenland 1 - 1  
Skeid - Valerenga 1 - 2  
Ullensaker/Kisa - Kongsvinger 2 - 2  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsburg - Freiburg 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Milan 4 - 0  
Labdarúgás (Orosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toszno - Kurszk 2 - 1  
Labdarúgás (Osztrák Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sturm Graz - Salzburg 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Sp. Luqueno 2 - 1  
Olimpia Asuncion - Dep. Santani 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Huddersfield 1 - 1  
Leicester - Arsenal 3 - 1  
Manchester City - Brighton 3 - 1  
Tottenham - Newcastle 1 - 0  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Universitatea Craiova 2 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Kilmarnock 0 - 0  
Hearts - Hibernian 2 - 1  
Labdarúgás (Skót Liga 1., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stenhousemuir - Peterhead 2 - 0  
Labdarúgás (Skót Liga bajnokság,osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alloa - Dumbarton 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Villarreal 5 - 1  
Sevilla - Real Madrid 3 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schaffhausen - Xamax 1 - 0  
Vaduz - Wil 2 - 2  
Winterthur - Chiasso 2 - 1  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grasshoppers - Sion 0 - 2  
St. Gallen - Luzern 2 - 3  
Thun - FC Zürich 0 - 1  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Lucani - Macsva Sabacs 4 - 0  
Partizan Belgrád - Cukaricki 2 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaran Hrvatini - Krsko Posavlje 0 - 0  
Domzale - Maribor 1 - 1  
Rudar Velenje - Olimpija Ljubljana 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Sahtar Doneck 0 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - Atenas De San Carlos 0 - 2  
Torque - Atl. River Plate 2 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Shanghai SIPG 3 - 1  
Ulsan - Suwon Bluewings 1 - 0  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cliftonville - Ballymena Utd. 4 - 0  
Linfield - Glentoran 3 - 4  
Labdarúgás (Észak-Ír bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carrick - Newry City 1 - 3  
Röplabda (Német bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedrichshafen - Berlin RV (5.m.) 0 - 3  
Strandröplabda (Luzern-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basta S / Kolaric L - Blom M / Penninga R 2 - 1  
Basta S / Kolaric L - Zemljak N / Pokersnik J 2 - 1  
Denin O / Denysenko D - Ramadhan G / Pribadi D 1 - 2  
Gabriele P / Carambula Ra - Barthelemy/Di Giantommaso 0 - 2  
Gabriele P / Carambula Ra - Breer F / Haussener Y 2 - 0  
Gao P / Li Y - Mesa R / Garcia C 0 - 2  
Ha L / Wu J - Rosenthal S / Budinger C 0 - 2  
Hagenbuch S / Metral Q - Bergmann P A / Harms Y 0 - 2  
Iemelianchyk V / Popov S - Ehlers N / Schuemann L 0 - 2  
Iemelianchyk V / Popov S - Kunert T / Waller P 2 - 1  
Kufa R / Lenc D - Zemljak N / Pokersnik J 0 - 2  
Lysikowski M / Paszkowski - Abbiati A / Andreatta T 2 - 0  
Mesa R / Garcia C - Lysikowski M / Paszkowski M 2 - 0  
Nolvak K / Tiisaar M - Ahman D / Annerstedt A 2 - 0  
Nolvak K / Tiisaar M - Bergmann P A / Harms Y 0 - 2  
Retterholt L T / Solhaug - Dumek J / Bercik V 0 - 2  
Rosenthal S / Budinger C - Plantinga M / Nusbaum A 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Dumek J / Bercik V 2 - 0  
Thole J / Wickler C - Ramadhan G / Pribadi D 2 - 0  
Wang Y / Zhou C - Barthelemy/Di Giantommaso 0 - 2  
Zhuravel E / Babich M - Plantinga M / Nusbaum A 0 - 2  
Strandröplabda (Luzern-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carico L / Dykstra L - Puccinelli C / Costantini S 2 - 0  
Felisberta DA Silva J / C - Kloda M / Ceynowa A 2 - 0  
Huber K / Greber T - Kloda M / Ceynowa A 1 - 2  
Juliana D / Utami P - Menegatti M / Giombini L 0 - 2  
Lutter E / Szombathelyi S - Arnholdt L / Welsch L 0 - 2  
Makhno IN / Makhno IR - Mersmann T / Tillmann C 0 - 2  
Motrich O / Abalakina Y - Arnholdt L / Welsch L 2 - 0  
Placette L / Chamereau A - Bonnerova M / Nakladalova 0 - 2  
Placette L / Chamereau A - Krebs A / Kortzinger L 2 - 0  
Puccinelli C / Costantini - Karagkouni P / Spiliotopoulou A 2 - 1  
Suzuki C / Murakami R - Knudsen D / Vanzwieten K 2 - 1  
Suzuki C / Murakami R - Wang X / Bai B 2 - 1  
Tveit Hjortland/Kjolberg - Coelho G / Paquete V 2 - 1  
Tveit Hjortland/Kjolberg - Jupiter A / Richard A 2 - 1  
Tenisz (Aix en Provence, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - T. Monteiro 0 - 2  
E. Ymer - C. Norrie 2 - 1  
G. Andreozzi - Max. Gonzalez 2 - 0  
N. Serdarusic - N. Gombos 2 - 0  
Tenisz (Aix en Provence, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Nys H - Begemann A / Sancic A 2 - 1  
Bonzi B / Jacq G - Duran G / Gonzalez M 0 - 2  
Klahn B / Polansky P - Hemery C / Muller A 2 - 0  
Lindstedt R / Stakhovsky - Petzschner P / Puetz T 0 - 2  
Martin F / Raja P - Eysseric J / Salisbury J 0 - 2  
Millman J / Monteiro T - Andreozzi G / De Schepper K 1 - 2  
Tenisz (Braga, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Auger Alliassime - Gon. Oliveira 2 - 0  
G. Elias - M. Bourgue 2 - 1  
L. Giustino - A. De Minaur 1 - 2  
S. Gutierrez-Ferrol - G. Sakharov 2 - 0  
Tenisz (Braga, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarek T / Reese H - Martinez Portero P / Vega Hernandez D 1 - 2  
Ferreira Silva F / Montei - Lammons N / Oliveira G    
Gil F / Giustino L - Granollers G / Robert S 0 - 2  
Tenisz (Gimcheon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. McDonald - F. Peliwo 2 - 1  
Soon Woo Kwon - D. Sela 2 - 1  
Y. Takahashi - G. Soeda 0 - 2  
Zhe Li - M. Purcell 0 - 2  
Tenisz (Gimcheon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen T / Yi C-H - Ratiwatana / Ratiwatana 1 - 2  
Choi J-W / Moon J-H - Gonzales R / Jung J 0 - 2  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Tokuda R / Trongcharoenchaikul W 2 - 0  
Klein B / Schnur B - Nielsen F / Pospisil V 0 - 2  
Lim M / Yoon I - Purcell M / Saville L 0 - 2  
Matsui T / Mcdonald M - Bury A / Peng H Y 0 - 2  
Roelofse R / Smith J-P - Wu D / Zhang Ze 2 - 0  
Tenisz (Karshi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Boluda-Purkiss - Tsung-Hua Yang 2 - 1  
L.G.M. Harris - R. Ortega-Olmedo 2 - 1  
M. Vilella Martinez - K. Sultanov 0 - 2  
O. Nedovyesov - C. Ilkel    
S. Betov - A. Setkic 2 - 1  
S.K. Mukund - N. Milojevic 2 - 1  
T. Gabashvili - E. Gerasimov 0 - 2  
U. Ignatik - K. Uchida 2 - 0  
Tenisz (Karshi, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Celikbilek A / Ilkel C 0 - 2  
Fomin S / Sultanov K - Khabibulin T / Manafov V 0 - 2  
Ignatik/Pavlioutchenkov - Aragone JC / Harris L 0 - 2  
Shyla Y / Yang T-H - Fayziev S / Karimov D 0 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - P. Cuevas 1 - 2  
B. Coric - J-L. Struff 2 - 0  
D. Goffin - R. Haase 2 - 0  
E. Donskoy - A. Zverev 0 - 2  
F. Delbonis - D. Thiem 1 - 2  
F. Lopez - D.S. Schwartzman 1 - 2  
J. Isner - R. Harrison 2 - 0  
K. Edmund - N. Djokovic 2 - 1  
L. Mayer - F. Verdasco 2 - 0  
M. Kukushkin - K. Anderson 1 - 2  
R. Bautista-Agut - P. Kohlschreiber 1 - 2  
R. Nadal - G. Monfils 2 - 0  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzumhur D / Skugor F - Khachanov K / Pouille L 2 - 0  
Kubot L / Melo M - Cuevas P / Granollers M 2 - 0  
Murray J / Soares B - Haase R / Rojer J-J 2 - 1  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Pera - C. Suarez Navarro 1 - 2  
C. Garcia - J. Görges 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - D. Kasatkina 1 - 2  
K. Bertens - C. Wozniacki 2 - 0  
M. Sharapova - K. Mladenovic 2 - 0  
P. Kvitova - A. Kontaveit 2 - 1  
S. Halep - Kr. Pliskova 2 - 0  
S. Stephens - Ka. Pliskova 0 - 2  
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan L / Mattek-Sands B - Görges J / Pliskova Ka 2 - 0  
Dabrowski G / Xu Y - Konta J / Zhang S 1 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Barty A / Vandeweghe C 0 - 2  
Makarova E / Vesnina E - Gavrilova D / Hsieh S-W 2 - 0  
Pavlyuchenkova A / Savchu - Klepac A / Martinez S 1 - 2  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - A. Pavlasek 0 - 2  
J. Kovalik - V. Safranek 1 - 2  
J.I. Londero - R. Dutra da Silva 0 - 2  
K. Krawietz - R. Olivo 2 - 1  
P. Heras - V. Galovic 2 - 0  
R. Bemelmans - G. Quinzi 1 - 2  
S. Bolelli - M. Safwat 2 - 0  
S. Bolelli - M. Trungelliti 2 - 0  
T. Brkic - L. Djere 1 - 2  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balzerani R / Summaria C - Molchanov D / Zelenay I 0 - 2  
Cervantes Huegun I / Oliv - Londero J / Neis F 0 - 2  
Gille S / Vliegen J - Giannessi A / Motti A 2 - 0  
Tollaslabda (Australian Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - R. Takeshita 1 - 2  
K.R. Rajarajan - S.D. Kuncoro 0 - 2  
Kwang Hee Heo - Guangzu Lu 1 - 2  
Lakshya Sen - Cheuk Yiu Lee 1 - 2  
M. Zilberman - B. Sai Praneeth 0 - 2  
N. Karunaratne - Zeqi Zhou 0 - 2  
R. Yadav Chittaboina - P.A. Maulana 0 - 2  
Sa. Verma - A. Manota 2 - 1  
T. Ueda - So. Verma 2 - 1  
Wei Feng Chong - K. Watanabe 2 - 1  
Tollaslabda (Australian Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alwin F / Nandagopal K - Jung T I / Kim H T    
Apisuk I / Viriyangkura T - Wahyu N A P / Ade Y S 1 - 2  
Arjun M R / Shlok R - Tam R / Vuong E 2 - 0  
Cahyono A B / Isfahani M - Matsui K / Takeuchi Y 0 - 2  
Do T D / Pham H N - Choi S / Seo S J 0 - 2  
Gutama S K / Putra F W - Tan B H / Yoo Y S 2 - 1  
Kapoor R / Sharma S - Chen T J / Goh S H 1 - 2  
Okamura H / Onodera M - Biao C / Zekang W 2 - 1  
Sun J / Zhang Y - Aroliveettil S / Tran P N 2 - 0  
Takano M / Tsukamoto Y - Kan C Y / Liao C-H 2 - 0  
Tollaslabda (Australian Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mine - S.U. Rao Chukka 2 - 0  
Br. Tam - Yuk. Nakai 1 - 2  
C. Jucharoen - Jui Jeon 0 - 2  
C. Pan - Yanyan Cai 0 - 2  
G. Bland - V.R. Jakka 1 - 2  
Hsuan-Yu Wendy Chen - S. Saito 2 - 1  
J. Muljati - Isa. Zhong 2 - 0  
K. Polikarpova - M. Mitani 0 - 2  
P. Chaiwan - Yiman Zhang 1 - 2  
S. Jaquet - Ga Eun Kim 2 - 1  
S.K. Priya Kudaravalli - Y.Y. Susanto 0 - 2  
Yue Han - Mic. Li 2 - 0  
Tollaslabda (Australian Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Awanda A S / Sahputri M C - Nakai Y / Ono N 2 - 0  
Barkah Y / Putri Sari R E - Laisuan R / Mingchua S 2 - 0  
Kashihara M / Kato M - Paewsampran S / Supajirak 2 - 0  
Tollaslabda (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jomkoh S / Supajirakul P - Park K H / Kong H Y 1 - 2  
Kang M H / Baek H N - Chen T J / Peck Y W 1 - 2  
Vízilabda (BL, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Hannover 11 - 9  
Jug Dubrovnik - Dinamo Moszkva 15 - 10  
Olympiakosz - Barceloneta 14 - 10  
Vízilabda (BL, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spandau Berlin - Jadran Herceg Novi 13 - 13  

 

2018.05.08.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KT Wiz - Samsung Lions 4 - 9  
LG Twins - Lotte Giants 2 - 4  
NC Dinos - SK Wyverns 9 - 0  
Nexen Heroes - Hanwha Eagles 9 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orix Buffaloes - Hokkaido Nippon 8 - 4  
Saitama Seibu - Fukuoka S. Hawks 0 - 5  
Tohoku Rakuten - Chiba Lotte 5 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Yokohama Baystars    
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers 0 - 9  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Miami 14 - 2  
Cincinnati - NY Mets 6 - 7  
Oakland - Houston 2 - 16  
Philadelphia - San Francisco 11 - 0  
San Diego - Washington 5 - 8  
St. Louis - Minnesota 0 - 6  
St. Louis - Minnesota (19:15) 1 - 7  
Texas - Detroit 7 - 6  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Texas Stars - Tucson (3.m.) 4 - 4  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NHL 2017/18 - Pittsburgh vagy Washington jut tovább?    
Pittsburgh - Washington (6.m.) 1 - 1  
Winnipeg - Nashville (6.m.) 0 - 4  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Szlovákia 2 - 4  
Csehország - Svájc 4 - 4  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Lettország 0 - 5  
Finnország - Norvégia 7 - 0  
Kerékpár (Giro d'Italia, 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - T. Dumoulin 0 - 1  
D. Pozzovivo - J.E. Chaves Rubio 1 - 0  
D. Ulissi - P. Konrad 0 - 1  
Giro d'Italia 2018 - 4. szakasz    
J. Goncalves - C.A. Betancour Gomez 0 - 1  
J. Pantano - G. Visconti 0 - 1  
R. Dennis - M. Schachmann 1 - 0  
R. Kreuziger - Ser.L. Henao 1 - 0  
T. Pinot - S. Yates 0 - 1  
T. Wellens - M. Woods 1 - 0  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Mogi das Cruzes (3.m.) 71 - 64  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Denain 83 - 72  
Caen - Rouen 99 - 93  
Charleville-Mezieres - Lille 73 - 76  
Nancy - Blois 57 - 64  
Orleans - Fos-sur-Mer 68 - 78  
Poitiers - Nantes 85 - 106  
Quimper - Evreux 96 - 104  
St-Chamond - Le Havre 95 - 79  
Vichy-Clermont - Roanne 75 - 68  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lyon - Bourges (2.m.) 52 - 71  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Bourg 71 - 62  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lattes Montpellier - Villeneuve d'Ascq Lille (2.m.) 67 - 71  
Nantes Reze - Landes (2.m.) 62 - 62, h.u. 74 - 73  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cavigal Nice - Mondeville 61 - 61, h.u. 69 - 75  
Roche Vendee - Union Hainaut 82 - 76  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Toronto (4.m.) 128 - 93  
NBA 2017/18 - Toronto vagy Cleveland jut tovább?    
Philadelphia - Boston (4.m.) 103 - 92  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oldenburg - Alba Berlin (2.m.) 92 - 92, h.u. 105 - 100  
Kosárlabda (Olasz bajnokság,női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eirene Ragusa - Famila Schio (3.m.) 76 - 59  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Galatasaray 80 - 90  
Sakaryaspor - Fenerbahce Ülker 79 - 83  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukurova - Yakin Dogu Univ. (3.m.) 64 - 76  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyizsnyij Novgorod - Avtodor Szaratov 84 - 82  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Odense (2.m.) 21 - 24  
Viborg - Köbenhavn (2.m.) 25 - 31  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Varazdin 31 - 23  
Kézilabda (Norvég bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Byasen 30 - 25  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Néva Szentpétervár (3.m.) 27 - 27  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamora - Granollers 25 - 31  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liverpool - Manchester City 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banfield - Chacarita Juniors 2 - 1  
Colón - River Plate 0 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouscron-Peruwelz - Lierse 1 - 0  
OH Leuven - Kortrijk 0 - 2  
Zulte Waregem - Waasland Beveren 8 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sampaio Correa - CRB 2 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Parana 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varnsdorf - Pribram 2 - 5  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - Tecnico Univ. Ambato 3 - 2  
Labdarúgás (Egyiptomi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Assiouty - Smouha 1 - 1  
Labdarúgás (Francia Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Les Herbiers - Paris SG 0 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Zagreb - Dinamo Zagreb 3 - 1  
Rijeka - Inter Zapresic 5 - 1  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Cracovia Krakkó 2 - 0  
Piast Gliwice - Lechia Gdansk 0 - 2  
Slask Wroclaw - Pogon Szczecin 2 - 0  
TBB Nieciecza - Sandecja Nowy Sacz 1 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - VMFD Zalgiris 1 - 2  
Stumbras Kaunas - Zalgiris Kaunas 0 - 2  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Puskás Akadémia 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Guarani Asuncion 2 - 1  
Labdarúgás (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Swansea - Southampton 0 - 1  
Labdarúgás (Skót bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aberdeen - Rangers 1 - 1  
Hamilton - St. Johnstone 1 - 2  
Partick Thistle - Motherwell 0 - 1  
Ross County - Dundee 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - GAIS 2 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ain - Al-Duhail 2 - 4  
Buriram Utd. - Jeonbuk 3 - 2  
Tianjin Quanjian - Guangzhou Evergrande 0 - 0  
Zob Ahan - Esteghlal T. 1 - 0  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trans Narva - Levadia Tallinn 0 - 5  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Longford Town 2 - 0  
Dundalk - Bohemians 3 - 0  
Sligo - Waterford Utd. 1 - 0  
Röplabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Pénzügyőr (3.m.) 3 - 0  
Tenisz (Aix en Provence, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Muller - Max. Gonzalez 0 - 2  
B. Tomic - G. Blancaneaux 2 - 1  
C. Hemery - N. Serdarusic 0 - 2  
E. Benchetrit - J. Chardy    
G. Mager - E. Gulbis    
J. Millman - A. Popyrin 2 - 1  
K. De Schepper - C. Norrie 1 - 2  
M. Moraing - T. Monteiro 0 - 2  
O. Otte - S. Diez 2 - 1  
P. Polansky - J.S. Tatlot 1 - 2  
R. Albot - G. Andreozzi 1 - 2  
S. Kozlov - C. Lestienne 0 - 2  
S. Ofner - S. Stakhovsky 2 - 1  
Tenisz (Braga, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - E. Furness 2 - 0  
F. Cabral - D. Munoz-De La Nava 0 - 2  
F. Gil - P. Martinez Portero 1 - 2  
F.F. Silva - D. Novak 0 - 2  
G. Elias - G. Gigounon 2 - 0  
Gon. Oliveira - D. Vega Hernandez 2 - 1  
J. Satral - J. Domingues 0 - 2  
P. Sousa - C. Heyman 2 - 0  
S. Gutierrez-Ferrol - S. Nagal 2 - 0  
T. Cacao - A. De Minaur 1 - 2  
T. Griekspoor - Y. Hanfmann 0 - 2  
T. Kamke - S. Robert 0 - 2  
Tenisz (Braga, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarek T / Reese H - Collarini A / Nagal S 2 - 0  
De Minaur A / Reid M - Hoang A / Sakharov G 2 - 1  
Junaid R / Pel D - Behar A / Reyes-Varela M A 0 - 2  
Tenisz (Gimcheon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - M. Purcell 1 - 2  
Duck Hee Lee - L. Saville 1 - 2  
Duck Hee Lee - Yen-Hsun Lu    
F. Peliwo - Di Wu 2 - 0  
J. Jung - T. Ito 2 - 1  
J. Kubler - M. Giron 2 - 0  
J. Statham - G. Soeda 1 - 2  
Jor. Thompson - Yunseong Chung 2 - 0  
M. Ebden - Zhe Li    
M. McDonald - Ze Zhang 2 - 0  
R. Tokuda - W. Trongcharoenchaikul 2 - 0  
Y. Nishioka - J-P. Smith 2 - 0  
Y. Uchiyama - V. Pospisil 1 - 2  
Young Seok Lee - Ma. Ochi 0 - 2  
Tenisz (Karshi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - Tsung-Hua Yang 0 - 2  
C. Ilkel - J. Hiltzik 2 - 0  
D. Karimov - S. Betov 0 - 2  
E. Tyurnev - C. Boluda-Purkiss 1 - 2  
F. Dustov - E. Gerasimov 0 - 2  
L.G.M. Harris - I. Gakhov 2 - 1  
O. Nedovyesov - A. Basso 2 - 0  
R. Ortega-Olmedo - T. Lamasine 2 - 0  
S. Fayziev - S.K. Mukund 1 - 2  
S. Sekiguchi - A. Setkic 0 - 2  
T. Gabashvili - J.C. Aragone 2 - 0  
Tenisz (Karshi, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragone JC / Harris L - Cacic N / Margaroli L 2 - 1  
Balaji N S / Vardhan V - Elgin M / Nedovyesov A 2 - 0  
Fomin S / Sultanov K - Boluda-Purkiss C / Ortega 2 - 1  
Gabashvili T / Hurkacz H - Cacic N / Margaroli L    
Ignatik/Pavlioutchenkov - Gakhov I / Tyurnev E 2 - 0  
Milojevic N / Setkic A - Khabibulin T / Manafov V 0 - 2  
Myneni S / Prashanth N V - Shyla Y / Yang T-H 0 - 2  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - D. Shapovalov 1 - 2  
D. Lajovic - R. Gasquet 2 - 0  
D. Medvedev - K. Edmund 0 - 2  
E. Donskoy - S. Tsitsipas 2 - 1  
F. Fognini - L. Mayer 0 - 2  
F. Verdasco - P. Lorenzi 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - R. Harrison 0 - 2  
J.M. Del Potro - D. Dzumhur 2 - 0  
M. Copil - J-L. Struff 0 - 2  
M. Raonic - G. Dimitrov 2 - 1  
P. Carreno-Busta - B. Coric 0 - 2  
P. Cuevas - J. Sock 2 - 1  
P. Gojowczyk - A. Ramos 1 - 2  
P. Kohlschreiber - Y. Sugita 2 - 0  
R. Bautista-Agut - J. Donaldson 2 - 1  
R. Haase - Hyeon Chung 2 - 0  
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderson K / Mirnyi M - Mektic N / Peya A 1 - 2  
Fognini F / Schwartzman D - Mergea F / Nestor D 2 - 1  
Klaasen R / Venus M - Lopez F / Lopez M 2 - 1  
Mclachlan B / Struff J-L - Isner J / Sock J 2 - 0  
Zverev A / Zverev M - Marrero D / Verdasco F 1 - 2  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sasnovich - A. Kontaveit 1 - 2  
C. Suarez Navarro - E. Svitolina 2 - 1  
G. Muguruza Blanco - D. Vekic 2 - 1  
J. Konta - B. Pera 0 - 2  
Kr. Pliskova - S. Sorribes Tormo 2 - 0  
P. Kvitova - M. Puig 2 - 0  
S. Cirstea - D. Kasatkina 0 - 2  
S. Halep - E. Mertens 2 - 0  
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty A / Vandeweghe C - Aoyama S / Kato M 2 - 0  
Cirstea S / Sorribes Torm - Görges J / Pliskova Ka 0 - 2  
Kichenok N / Rodionova An - Hlavackova A / Strycova B 0 - 2  
Melichar N / Peschke K - Babos T / Mladenovic K 0 - 2  
Rosolska A / Spears A - Chan H-C / Yang Z 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - Q. Halys 2 - 1  
G. Quinzi - R. Marcora    
J.I. Londero - B. Zapata Miralles 2 - 0  
K. Krawietz - A. Haider-Maurer 2 - 0  
M. Viola - A. Giannessi 0 - 2  
P. Heras - G. Fonio 2 - 1  
R. Brancaccio - L. Djere 0 - 2  
R. Olivo - I. Cervantes-Huegun 2 - 0  
R. Olivo - Y. Maden    
V. Safranek - M. Donati 2 - 1  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gille S / Vliegen J - Arnaboldi A / Viola M 2 - 0  
Tollaslabda (Australian Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapoor R / Garg K - Kim W H / Lee Y R 0 - 2  
Ou X / Cao T W - Karandasuwardi R/SusantoD 1 - 2  
Ronald R / Saufika A - Choi S / Kim H N 1 - 2  
Sharma S / Ram P S - Mainaky Y F / Mainaky L A 2 - 0  
Wang Z / Li Y - Kuna-Anuvit P / Paewsampran S 2 - 0  

 

2018.05.07.
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Algodoneros Union Laguna 5 - 2  
Guerreros de Oaxaca - Tigres de Quintana Roo 1 - 3  
Rieleros de Aguascaliente - Generales de Durango 9 - 3  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Sultanes de Monterrey 4 - 8  
Toros de Tijuana - Saraperos de Saltillo 0 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Louis - Chicago Cubs 4 - 3  
Golf (Insperity Invitational)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Insperity Invitational 2018    
Golf (Wells Fargo Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wells Fargo Championship 2018    
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Syracuse - Toronto Marlies (3.m.) 1 - 7  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NHL 2017/18 - San Jose vagy Las Vegas jut tovább?    
San Jose - Las Vegas (6.m.) 0 - 3  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Oroszország 0 - 6  
Svédország - Franciaország    
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Dánia (Helyszín: Dánia)    
USA - Németország 3 - 0  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Pardubice (4.m.) 83 - 65  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Maccabi TA 73 - 69  
Ironi Naharia - Hapoel Holon    
Maccabi Rishon - Maccabi Haifa 79 - 92  
Kosárlabda (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido - Albirex Niigata 74 - 72  
Kosárlabda (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Juventus Utena 82 - 56  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utah - Houston (4.m.) 87 - 100  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tortona - GSA Udine (4.m.)    
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Partizan Belgrád 87 - 82  
Vrsac - Vojvodina 103 - 85  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Permszkije Medvegyi - SZGAU-Szaratov (2.m.) 23 - 22  
SZKIF Krasznodar - Szungul Sznyezsinszk (2.m.) 25 - 31  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Dinamo-Viktor Sztavropol (2.m.) 32 - 29  
Szpartak Moszkva - Néva Szentpétervár (2.m.) 25 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Steaua Bukarest (2.m.) 24 - 24  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Racing Club 1 - 2  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, bennmaradás.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Pirin Blagoevgrad 2 - 1  
Labdarúgás (Bolivíai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Destroyers Santa Cruz - San Jose de Oruro 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gremio - Santos 5 - 1  
Sport Recife - Bahia 2 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermisz Aradippou - NEA Szalamina Famaguszta 0 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Midtjylland - Nordsjaelland 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyepr Mogiljev - BATE Boriszov 0 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Mariehamn 1 - 1  
Ilves - Rovaniemi PS 1 - 0  
Kuopio PS - Inter Turku 5 - 1  
Lahti - Seinäjoen JK 1 - 0  
PS Kemi - Helsinki JK 1 - 2  
Turku PS - Vaasa PS 0 - 1  
Labdarúgás (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Xanthi (Folytatás a 7. perctől)    
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Afula - Hapoel TA 0 - 3  
Hapoel Katamon - Maccabi Ahi Nazareth 1 - 2  
Hapoel Nazareth Illit - Beitar TA Ramla 1 - 2  
Hapoel Rishon Lezion - Hapoel Hadera 1 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Maccabi Netanya 2 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Petrolera - Once Caldas 4 - 1  
América de Cali - Dep. La Equidad 1 - 1  
Atl. Bucaramanga - Rionegro Aguilas 2 - 2  
Atl. Nacional Medellin - Itagui Leones 1 - 0  
Boyaca Patriotas - Dep. Tolima 0 - 0  
Dep. Pasto - Dep. Cali 0 - 0  
Independiente SF - Millonarios 1 - 0  
Jaguares de Cordoba - Junior de Barranquilla 1 - 2  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Tigres 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - Molde 2 - 2  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Empoli - Cremonese    
Labdarúgás (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Akhmat Groznij 0 - 2  
Rubin Kazany - Ufa 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Libertad Asuncion 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - Concordia Chiajna 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Politechnika Iasi - FCS Bukarest    
Labdarúgás (Skót bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dundee Utd. - Livingston    
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wohlen - Aarau    
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Halmstad 1 - 3  
Värnamo - Norrby 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Göteborg 1 - 2  
Sirius - Örebro 2 - 4  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Kopparbergs/Göteborg 1 - 0  
Labdarúgás (Török 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaragücü - Adana Demirspor 1 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Kayserispor 2 - 0  
Göztepe Izmír - Yeni Malatyaspor 0 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Guayana - Dep. Lara 1 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jazeera (UAE) - Persepolis 3 - 2  
Al-Sadd - Al-Ahli (KSA) 2 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finn Harps - Galway 1 - 0  
Wexford Youths - UC Dublin 0 - 8  
Labdarúgás (Ír Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Shelbourne 7 - 3  
Röplabda (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Nyíregyháza (3.m.)    
Újpest - Jászberény (3.m.) 3 - 0  
Röplabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kaposvár - Kazincbarcika (2.m.)    
Snooker (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Higgins - M.J. Williams (18 nyert frame-ig)    
Strandröplabda (Huntington Beach)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brouwer A / Meeuwsen R - Goncalves Oliv. / Stein 2 - 0  
Strandröplabda (Huntington Beach, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seixas De Freitas/Alves - Antonelli/Solberg Salgado 2 - 1  
Tenisz (Aix en Provence, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - B. Klahn 0 - 2  
B. Bonzi - E. Ymer 0 - 2  
N. Gombos - T. Robredo 2 - 0  
Tenisz (Aix en Provence, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / De Schepper - Albot R / Vasilevski A 2 - 1  
Blancaneaux G / Lestienne - Moraing M / Otte O 0 - 2  
Erlich J / Lipsky S - Millman J / Monteiro T 1 - 2  
Tenisz (Braga, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Auger Alliassime - A. Hoang 2 - 0  
J. Monteiro - G. Sakharov 1 - 2  
L. Giustino - S. Griekspoor 2 - 1  
M. Bourgue - A. Collarini 2 - 0  
Tenisz (Braga, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Shamasdin A - Kamke T / Novak D 2 - 0  
Cabral F / Cacao T - Elias G / Sousa P 0 - 2  
Ferreira G / Maia H - Martinez Portero P / Vega Hernandez D 0 - 2  
Tenisz (Gimcheon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Banes - D. Sela 0 - 2  
Soon Woo Kwon - Da. Kelly 2 - 1  
Uisung Park - Y. Takahashi 0 - 2  
Tenisz (Gimcheon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kim Y-S / Lim H-C - Wu D / Zhang Ze 0 - 2  
Roelofse R / Smith J-P - Gong M / Uchiyama Y 2 - 0  
Tenisz (Gimcheon, South Korea, Qualify)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Watanuki - W. Trongcharoenchaikul 1 - 2  
Tenisz (Karshi, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Hurkacz - M. Vilella Martinez    
K. Kravchuk - K. Sultonov 0 - 2  
K. Uchida - H. Moriya 2 - 1  
R. Safiullin - N. Milojevic 0 - 2  
U. Ignatik - S. Fomin 2 - 0  
Tenisz (Karshi, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celikbilek A / Ilkel C - Dustov F / Shofayziyev S 2 - 0  
Fayziev S / Karimov D - Betov S / Lamasine T 2 - 0  
Tenisz (Karshi, Uzbekistan, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Betov - S. Shofayziyev 2 - 0  
Tenisz (Madrid, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - D.S. Schwartzman 0 - 2  
F. Delbonis - M. Zverev 2 - 1  
J. Benneteau - D. Dzumhur 0 - 2  
K. Khachanov - D. Lajovic 0 - 2  
K. Nishikori - N. Djokovic 0 - 2  
L. Pouille - B. Paire 0 - 2  
M. Kukushkin - R. Carballes Baena 2 - 0  
N. Kicker - M. Raonic 0 - 2  
P. Andujar - F. Lopez    
Tenisz (Madrid, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Granollers M - Del Potro J M / Thiem D 2 - 0  
Haase R / Rojer J-J - Gonzalez S / Qureshi A 2 - 0  
Tenisz (Madrid, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - C. Wozniacki 1 - 2  
A. Sevastova - K. Bertens 0 - 2  
C. Garcia - P. Martic 2 - 0  
I-C. Begu - M. Sharapova 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - J. Görges 1 - 2  
S. Stephens - S. Stosur    
Shuai Zhang - K. Mladenovic 1 - 2  
Tenisz (Madrid, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzarnescu M / Cornet A - Klepac A / Martinez S 0 - 2  
Chan L / Mattek-Sands B - Bondarenko K / Krunic A    
Chan L / Mattek-Sands B - McHale C / Peng S 2 - 0  
Medina G./Parra Santonja - Konta J / Zhang S 1 - 2  
Melichar N / Peschke K - Begu I C / Halep S 2 - 1  
Mertens E / Schuurs D - Pavlyuchenkova A / Savchuk O    
Tenisz (Rome, Italy, Qualifying)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - Summaria, Corrado 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Balzerani - V. Galovic 1 - 2  
R. Bemelmans - A. Arnaboldi 2 - 0  
T. Brkic - Z. Kolar 2 - 1  
V. Millot - R. Dutra da Silva 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bracciali D / Quinzi G - Bolelli S / Donati M 2 - 0  
Brkic T / Heras P - Martin A / Podlipnik-Castillo H 0 - 2  
Coppejans K / Halys Q - Krawietz K / Mies A 0 - 2  
Dalla Valle E / Fonio G - Giannessi A / Motti A 0 - 2  
Draganja/Draganja - Kolar Z / Pavlasek A 2 - 1
Címkék: eredmények, tippmix,