Tippmix eredmények - 2018. május 28. - június 3.

2018-05-28
Tippmix eredmények - 2018. május 28. - június 3.
2018.06.03.
Asztalitenisz (China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhendong Fan - Long Ma 1 - 4  
Asztalitenisz (China Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fan Z / Lin G - Ionescu O / Robles A 3 - 0  
Asztalitenisz (China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ning Ding - Manyu Wang 3 - 4  
Asztalitenisz (China Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ding N / Zhu Y - Jeon J / Yang H 3 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Greater Western Sydney 81 - 97  
Collingwood - Fremantle 138 - 77  
North Melbourne Kangaroos - Brisbane Lions 141 - 87  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Doosan Bears 12 - 11  
LG Twins - Nexen Heroes 8 - 0  
Lotte Giants - Hanwha Eagles 6 - 0  
NC Dinos - Samsung Lions 7 - 8  
SK Wyverns - KT Wiz 3 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hiroshima Carp 7 - 5  
Fukuoka S. Hawks - Yokohama Baystars 7 - 5  
Hokkaido Nippon - Chunichi Dragons 2 - 5  
Orix Buffaloes - Yomiuri Giants 3 - 2  
Saitama Seibu - Hanshin Tigers 10 - 5  
Tohoku Rakuten - Tokyo Yakult 2 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Sultanes de Monterrey (3.m.) 3 - 7  
Bravos de Leon - Leones de Yucatan (3.m.) 4 - 10  
Rieleros de Aguascaliente - Toros de Tijuana (3.m.) 0 - 4  
Tigres de Quintana Roo - Diablos Rojos del Mexico (3.m.) 9 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Miami 6 - 2  
Arizona - Miami (22:10) 6 - 1  
Atlanta - Washington 4 - 2  
Baltimore - NY Yankees    
Chicago WS - Milwaukee 6 - 1  
Colorado - LA Dodgers 4 - 12  
Colorado - LA Dodgers (21:10) 7 - 10  
Detroit - Toronto 4 - 8  
Houston - Boston 4 - 5  
Kansas City - Oakland 1 - 5  
LA Angels - Texas 2 - 3  
LA Angels - Texas (22:07) 3 - 1  
Minnesota - Cleveland 7 - 5  
NY Mets - Chicago Cubs 1 - 7  
NY Mets - Chicago Cubs (19:10) 0 - 2  
San Diego - Cincinnati 8 - 2  
San Francisco - Philadelphia 2 - 0  
San Francisco - Philadelphia (22:05) 6 - 1  
Seattle - Tampa Bay 3 - 1  
Seattle - Tampa Bay (22:10) 2 - 1  
St. Louis - Pittsburgh 5 - 0  
Darts (BDO World Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BDO World Trophy 2018    
D. Labanauskas - G. Durrant 5 - 7  
G. Durrant - J. Williams 8 - 6  
G. Durrant - M. Unterbuchner 10 - 7  
J. Williams - S. Baker 7 - 3  
M. Unterbuchner - R. Montgomery 8 - 6  
P. Machin - M. Unterbuchner 1 - 7  
R. Montgomery - K. McKinstry 7 - 6  
Darts (BDO World Trophy, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Farlam - A. Dobromyslova 5 - 4  
L. Farlam - F. Sherrock 3 - 6  
R. Bulmer - F. Sherrock 0 - 5  
Darts (World Cup of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Belgium 1 - 2  
Belgium - Hollandia 0 - 2  
Németország - Hollandia 0 - 2  
Skócia - Ausztrália 2 - 1  
Skócia - Japán 2 - 0  
Wales - Ausztrália 1 - 2  
World Cup of Darts 2018    
Darts (World Cup of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - D. van den Bergh 3 - 4  
D. van den Bergh - R. van Barneveld 2 - 4  
G. Anderson - H. Muramatsu 4 - 0  
G. Anderson - K. Anderson 3 - 4  
G. Anderson - M. van Gerwen 0 - 4  
G. Anderson - R. van Barneveld 4 - 1  
G. Price - S. Whitlock 2 - 4  
J. Clayton - K. Anderson 4 - 0  
K. Huybrechts - M. van Gerwen 2 - 4  
M. Hopp - R. van Barneveld 0 - 4  
M. Schindler - M. van Gerwen 1 - 4  
P. Wright - S. Asada 4 - 0  
P. Wright - S. Whitlock 4 - 3  
R. Cross - K. Huybrechts 4 - 2  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foz Cataratas - Shouse Belem 4 - 3  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modicus Sandim - Sporting CP (1.m.) 0 - 2  
Golf (Italian Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Italian Open 2018    
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto Marlies - Texas Stars (2.m.) 1 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - Las Vegas (3.m.) 3 - 1  
Kerékpár (Criterium du Dauphine - Prológ)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Criterium du Dauphine 2018 - Prológ    
D. Impey - E. Boasson Hagen 1 - 0  
F. Felline - L. Boom 0 - 1  
Ger. Thomas - M. Kwiatkowski 0 - 1  
J. Alaphilippe - D. Ulissi    
J. Sütterlin - T. Ludvigsson 1 - 0  
J. van Emden - T. Bohli 1 - 0  
M. Brandle - B. Jungels 1 - 0  
P. Bevin - G. Moscon 0 - 1  
V. Campenaerts - N.J. Castroviejo 1 - 0  
Kosárlabda (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Okapi Aalstar - Oostende (2.m.) 64 - 80  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Limoges (2.m.) 78 - 71  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - SM Beermen 93 - 93, h.u. 97 - 104  
Tropang Texters - NLEX Road Warriors 117 - 106  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Olympiakosz (1.m.) 65 - 75  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Cedevita Zagreb (4.m.) 68 - 77  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Hapoel Eilat (3.m.) 87 - 81  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Gilboa Galil (3.m.) 96 - 96, h.u. 107 - 105  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Lietkabelis (3.m.) 83 - 64  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Körmend (3.m.) 102 - 59  
Szombathely - Alba Fehérvár (3.m.) 86 - 82  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Alba Berlin (1.m.) 87 - 87, h.u. 95 - 106  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manresa - Melilla (2.m.) 76 - 74  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Gran Canaria (1.m.) 88 - 70  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamic Belgrád - Zlatibor Cajetina (3.m.) 90 - 80  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Borac Cacak (3.m.) 77 - 56  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Phoenix 71 - 78  
Dallas - Seattle 94 - 90  
Indiana - New York 71 - 71, h.u. 81 - 87  
Los Angeles - Minnesota 77 - 69  
Washington - Connecticut 64 - 88  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lengyelország - Szlovákia 26 - 21  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szerbia - Macedónia 35 - 30  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Ausztria 26 - 25  
Románia - Portugália 32 - 28  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Szlovénia 30 - 30  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Wisla Plock 33 - 29  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flensburg - Göppingen 22 - 21  
Füchse Berlin - Hüttenberg 28 - 23  
Gummersbach - Burgdorf-Hannover 29 - 31  
Lemgo - Lübbecke 30 - 27  
Ludwigshafen-Friesenheim - Erlangen 32 - 29  
Magdeburg - Melsungen 33 - 31  
Minden - Kiel 25 - 32  
R-N. Löwen Kronau - DHfK Leipzig 28 - 25  
Stuttgart - Wetzlar 26 - 36  
Labdarúgás (Argentin 2, ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Martin de Tucuman - Sarmiento 5 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajn., ráját.Co.SudAm)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Potosi - Guabiro Montero    
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - San Jose de Oruro 0 - 2  
Jorge Wilstermann - The Strongest 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ponte Preta - Oeste 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Atlético PR 3 - 1  
Bahia - Gremio 0 - 2  
Flamengo - Corinthians 1 - 0  
Palmeiras - Sao Paulo 3 - 1  
Santos - Vitória 5 - 2  
Vasco da Gama - Botafogo 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Hjörring 0 - 4  
Bröndby - Kolding 2 - 1  
Odense - VSK Aarhus 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Seoul E-Land 0 - 2  
Daejeon Citizen - Gwangju 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Guayaquil City 1 - 1  
Emelec Guayaquil - Tecnico Univ. Ambato 3 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Isloch - Szmolevicsi 1 - 0  
Torpedo Zogyino - Szluck 2 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - ÍA Akranes 0 - 1  
Magni - Throttur Reykjavik 1 - 4  
Selfoss - Vikingur Olafsvik 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Stjarnan 0 - 1  
KA Akureyri - Vikingur Reykjavik 4 - 1  
ÍBV - KR 2 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Matsumoto Yamaga - Tochigi 1 - 0  
Oita Trinita - Roasso Kumamoto 2 - 0  
Yokohama FC - Tokyo Verdi 2 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Nagano Parceiro 2 - 2  
Kobe Leonessa - Beleza Inagi 0 - 1  
Urawa RD - Cerezo Osaka 1 - 0  
Vegalta Sendai - Nippon Sport Univ. 1 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Atl. Huila 0 - 0  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Bytovia Bytow 4 - 0  
Chrobry Glogow - Olsztyn 0 - 1  
GKS Katowice - Gornik Leczna 1 - 0  
Puszcza Niepolomice - Miedz Legnica 1 - 1  
Rakow Czestochowa - Pogon Siedlce 1 - 1  
Stal Mielec - Podbeskidzie Bielsko-B. 0 - 4  
Wigry Suwalki - Ruch Chorzow 6 - 0  
Zaglebie Sosnowiec - GKS Tychy 0 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Philadelphia 3 - 1  
Chicago - San Jose 2 - 1  
Columbus - Toronto 3 - 3  
Dallas - Los Angeles FC 2 - 1  
Montreal - Houston 1 - 0  
New England - New York 2 - 1  
New York City FC - Orlando 3 - 0  
Salt Lake - Seattle 2 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budafok - Budaörs 2 - 4  
Békéscsaba - Soroksár 0 - 3  
Cegléd - Kazincbarcika 2 - 1  
Csákvár - Szeged 2011 3 - 1  
Győr - Gyirmót 1 - 3  
Siófok - MTK 1 - 0  
Szolnok - Nyíregyháza 1 - 0  
Vác - Dorog 1 - 0  
ZTE - Mosonmagyaróvár 4 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Mjöndalen 0 - 2  
Ham-Kam - Jerv 2 - 0  
Levanger - Sogndal 1 - 2  
Nest-Sotra - Aalesund 1 - 0  
Strömmen - Notodden 1 - 0  
Ullensaker/Kisa - Tromsdalen 4 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sky Blue - Utah 1 - 2  
Washington - Chicago 0 - 2  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bremen - Hoffenheim 0 - 4  
Duisburg - Jena 1 - 0  
Frankfurt - Bayern München 0 - 1  
Freiburg - Essen-Schönebeck 1 - 1  
Potsdam - Sand 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz B, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - Bari 2 - 2  
Venezia - Perugia 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, ráj.a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Feralpisalo 2 - 0  
Robur Siena - Reggiana 2 - 1  
Sambenedettese - Cosenza 0 - 2  
Südtirol - Viterbese 2 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Pölten - Wiener Neustadt 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Olimpia Asuncion 2 - 2  
Nacional Asuncion - Dep. Santani 0 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Ayacucho 3 - 2  
Alianza Lima - Union Comercio 2 - 0  
Melgar - Dep. Binacional 2 - 1  
Univ. San Martin - Universitario de Deportes 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo B - Cartagena 0 - 0  
Elche - Sp. Gijón B 2 - 1  
UD Extremadura - Mirandes 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3.,ráj. bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mallorca - Majadahonda 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landskrona - GAIS 1 - 1  
Örgryte - Falkenberg 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kopparbergs/Göteborg - Kristianstad 1 - 0  
Vittsjö - Växjö 3 - 0  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Kanada 1 - 1  
Portugália - Törökország 1 - 2  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ausztria - U21Csehország 2 - 3  
U21Grúzia - U21Wales 2 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - CA Cerro 1 - 1  
Montevideo Wanderers - Liverpool Montevideo 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas De San Carlos - Atl. River Plate 1 - 1  
Boston River - Progreso 0 - 0  
Torque - Defensor 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Guayana - Carabobo 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Horvátország 2 - 0  
Costa Rica - Észak-Írország 3 - 0  
Mexikó - Skócia 1 - 0  
Spanyolország - Svájc 1 - 1  
Szaúd-Arábia - Peru 0 - 3  
Ukrajna - Albánia 4 - 1  
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Marquez - F. Bagnaia (Olasz Nagydíj) 0 - 1  
B. Binder - X. Vierge (Olasz Nagydíj) 1 - 0  
M. Oliveira - J. Mir (Olasz Nagydíj) 1 - 0  
M. Pasini - L. Baldassarri (Olasz Nagydíj) 0 - 1  
M. Schrotter - S. Lowes (Olasz Nagydíj) 0 - 1  
R. Fenati - S. Corsi (Olasz Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Olasz Nagydíj 2018    
Moto2, Olasz Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Canet - M. Bezzecchi (Olasz Nagydíj) 0 - 1  
E. Bastianini - F. Di Giannantonio (Olasz Nagydíj) 0 - 1  
M. Ramirez - A. Migno (Olasz Nagydíj) 0 - 1  
N. Antonelli - G. Rodrigo (Olasz Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Olasz Nagydíj 2018    
Moto3, Olasz Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Iannone - J. Miller (Olasz Nagydíj) 1 - 0  
F. Morbidelli - D. Pedrosa (Olasz Nagydíj) 1 - 0  
J. Lorenzo - A. Dovizioso (Olasz Nagydíj) 1 - 0  
J. Zarco - C. Crutchlow (Olasz Nagydíj) 0 - 1  
M. Marquez - A. Dovizioso (Olasz Nagydíj) 0 - 1  
M. Marquez - V. Rossi (Olasz Nagydíj) 0 - 1  
V. Rossi - M. Vinales (Olasz Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Olasz Nagydíj 2018    
MotoGP, Olasz Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Pocono I 2018    
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Roosters - Wests Tigers 16 - 14  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Brumbies - Tokyo Sunwolves 41 - 31  
Rögbi (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ausztrália - U20Japán 54 - 19  
U20Új-Zéland - U20Wales 42 - 10  
Rögbi (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Olaszország 43 - 5  
U20Skócia - U20Argentína 13 - 29  
Rögbi (U20 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dél-Afrika - U20Írország 30 - 17  
U20Franciaország - U20Grúzia 24 - 12  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kenya 10 - 42  
Argentína - Szamoa 19 - 14  
Ausztrália - Anglia (Helyszín: Anglia) 17 - 21  
Dél-Afrika - Anglia (Helyszín: London) 29 - 19  
Dél-Afrika - Új-Zéland 14 - 5  
Fidzsi-szigetek - Dél-Afrika 21 - 17  
Fidzsi-szigetek - Kanada 40 - 7  
Fidzsi-szigetek - Írország 38 - 12  
Kenya - Spanyolország 38 - 0  
Kenya - Wales 33 - 19  
Oroszország - Skócia 10 - 10  
Oroszország - Wales 12 - 27  
Szamoa - Skócia 34 - 10  
Szamoa - Spanyolország 26 - 10  
USA - Írország 12 - 22  
USA - Új-Zéland 5 - 26  
Wales - Franciaország 33 - 29  
Írország - Anglia (Helyszín: London) 21 - 19  
Új-Zéland - Ausztrália 38 - 7  
Röplabda (EL, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Észtország 3 - 0  
Röplabda (EL, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Ukrajna 3 - 2  
Röplabda (EL, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Finnország 3 - 2  
Spanyolország - Csehország 1 - 3  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Lettország 0 - 3  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Észtország 1 - 3  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Kanada 1 - 3  
Brazília - USA 3 - 2  
Bulgária - Oroszország 0 - 3  
Dél-Korea - Japán 2 - 3  
Franciaország - Kína 2 - 3  
Irán - Kanada 1 - 3  
Lengyelország - Németország 1 - 3  
Szerbia - Ausztrália 3 - 2  
Sakk (Norway Chess, Stavanger)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
L. Aronian - F. Caruana 0.5 - 0.5  
V. Anand - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
W. So - M. Carlsen 1 - 0  
Strandröplabda (Alanya)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breer F / Haussener Y - Bykanov R / Hudyakov M 0 - 2  
Giginoglu M / Goegtepe V - Bykanov R / Hudyakov M 1 - 2  
Giginoglu M / Goegtepe V - Denin O / Denysenko D 2 - 0  
Strandröplabda (Alanya, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erylidiz B / Vence A - Costantini S / Traballi G 2 - 1  
Erylidiz B / Vence A - Schneider S / Seeber V 1 - 2  
Schneider S / Seeber V - Rudykh D / Zayonchkovskay 2 - 0  
Strandröplabda (Jinjang)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mayer J / Crabb Tr - Ehlers N / Schuemann L 2 - 1  
Strandröplabda (Jinjang, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davis A / Scarbrough B - Suzuki C / Murakami R 0 - 2  
Mizoe S / Hashimoto S - Kou N-H / Liu P H 2 - 1  
Strandröplabda (Olten)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Heidrich A / Gerson M 2 - 0  
Berta F / Licka R - Hagenbuch S / Metral Q 1 - 2  
Strandröplabda (Olten, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betz L / Marolf S - Graessli M / Ypma P 1 - 2  
Bieneck V / Schneider I - Graessli M / Ypma P 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Betz L / Marolf S 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Bieneck V / Schneider I 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - M. Cecchinato 1 - 3  
D. Thiem - K. Nishikori 3 - 1  
K. Khachanov - A. Zverev 2 - 3  
N. Djokovic - F. Verdasco 3 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo M / Cerretani J - Marach O / Pavic M 1 - 2  
Cabal J S / Farah R - Koolhof W / Sitak A 2 - 1  
Gonzalez M / Jarry N - Hemery C / Robert S 2 - 0  
Haase R / Middelkoop M - Herbert P-H / Mahut N 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - S. Stephens 0 - 2  
B. Strycova - Y. Putintseva 0 - 2  
D. Kasatkina - C. Wozniacki    
M. Keys - M. Buzarnescu 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cirstea S / Sorribes Torm - Chan H-C / Yang Z 0 - 2  
Jakupovic D / Khromacheva - Arruabarrena L / Srebotni 0 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Bertens/Larsson 2 - 1  
Williams S / Williams V - Klepac A / Martinez S 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Pavic M - Hlavackova/Roger-Vasselin 2 - 0  
King V / Skugor F - Chan L / Dodig I 1 - 2  
MartinezSanchez/Demoliner - Konta J / Inglot D    
Mladenovic K / Musialek A - Schuurs D / Middelkoop M 0 - 2  
Srebotnik K / Gonzalez S - Klepac A / Rojer J-J 2 - 0  
Zhang S / Peers J - Melichar N / Peya A 1 - 2  
Tenisz (Vicenza, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Dellien - M. Donati 2 - 1  

 

2018.06.02.
Asztalitenisz (China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jonghoon Lim - Long Ma 1 - 4  
Jonghoon Lim - Sangsu Lee 4 - 0  
Jun Mizutani - Gaoyuan Lin 3 - 4  
Long Ma - Jingkun Liang 4 - 3  
Zhendong Fan - Gaoyuan Lin 4 - 2  
Zhendong Fan - K. Niwa 4 - 1  
Asztalitenisz (China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manyu Wang - Han Ying 4 - 1  
Manyu Wang - Mima Ito 4 - 1  
Mima Ito - Kasumi Ishikawa 4 - 2  
Saki Shibata - Ning Ding 0 - 4  
Asztalitenisz (China Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Morizono M / Ito M - Lin G / Chen X 1 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - Richmond 43 - 114  
Gold Coast Suns - Geelong 36 - 121  
Hawthorn - Port Adelaide 64 - 61  
West Coast Eagles - St. Kilda 101 - 88  
Western Bulldogs - Melbourne Demons 51 - 100  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Doosan Bears 0 - 10  
LG Twins - Nexen Heroes 10 - 6  
Lotte Giants - Hanwha Eagles 2 - 3  
NC Dinos - Samsung Lions 4 - 6  
SK Wyverns - KT Wiz 6 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hiroshima Carp 7 - 3  
Fukuoka S. Hawks - Yokohama Baystars 5 - 4  
Hokkaido Nippon - Chunichi Dragons 9 - 3  
Orix Buffaloes - Yomiuri Giants 3 - 2  
Saitama Seibu - Hanshin Tigers 5 - 10  
Tohoku Rakuten - Tokyo Yakult 2 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Miami 9 - 1  
Atlanta - Washington 4 - 0  
Atlanta - Washington (22:10) 3 - 5  
Baltimore - NY Yankees 1 - 4  
Baltimore - NY Yankees (22:05) 5 - 8  
Chicago WS - Milwaukee 8 - 3  
Chicago WS - Milwaukee (20:10) 0 - 5  
Colorado - LA Dodgers 8 - 11  
Detroit - Toronto 5 - 2  
Detroit - Toronto (22:10) 7 - 4  
Houston - Boston 7 - 3  
Kansas City - Oakland 0 - 16  
Kansas City - Oakland (20:15) 5 - 4  
LA Angels - Texas 6 - 0  
Minnesota - Cleveland 7 - 4  
Minnesota - Cleveland (22:10) 7 - 1  
NY Mets - Chicago Cubs 4 - 7  
San Diego - Cincinnati 2 - 7  
San Francisco - Philadelphia 4 - 0  
Seattle - Tampa Bay 4 - 3  
St. Louis - Pittsburgh 0 - 4  
St. Louis - Pittsburgh (20:15) 3 - 2  
Darts (BDO World Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baetens - S. Baker 4 - 6  
D. Labanauskas - R. Edwards 6 - 4  
K. McKinstry - S. Mitchell 6 - 3  
M. Unterbuchner - M. McGeeney 6 - 5  
P. Machin - W. Harms 6 - 5  
R. Montgomery - R. Hogarth 6 - 2  
T. O'Shea - G. Durrant 1 - 6  
W. Borland - J. Williams 2 - 6  
Darts (BDO World Trophy, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dobromyslova - L. Ashton 4 - 2  
A. Zijlstra - L. Farlam 0 - 4  
M. O'Brien - F. Sherrock 3 - 4  
R. Bulmer - S. Prins 4 - 0  
Darts (World Cup of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Dolan - M. Hopp 3 - 4  
D. Chisnall - H. Lim 4 - 2  
D. Gurney - M. Schindler 4 - 0  
D. van den Bergh - K. Viljanen 4 - 1  
K. Huybrechts - M. Kantele 4 - 0  
M. van Gerwen - L. O'Brien 4 - 0  
R. Cross - P. Lim 2 - 4  
R. van Barneveld - D. Petersen 4 - 0  
Darts (World Cup of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Szingapúr 2 - 1  
Ausztrália - Spanyolország 2 - 1  
Belgium - Finnország 2 - 0  
Hollandia - Dél-Afrika 2 - 0  
Japán - Kanada 2 - 0  
Skócia - Brazília 2 - 0  
Wales - Svájc 2 - 1  
Észak-Írország - Németország 1 - 2  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Intelli Paraiso - ACBF Carlos Barbosa 4 - 5  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Benfica (1.m.) 2 - 3  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto Marlies - Texas Stars (1.m.) 6 - 5  
Kosárlabda (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Charleroi Spirou (1.m.) 90 - 80  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogi das Cruzes - Paulistano (4.m.) 76 - 82  
Kosárlabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fos-sur-Mer - Rouen (1.m.) 79 - 75  
Roanne - Lille (1.m.) 83 - 36  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Le Mans (2.m.) 71 - 80  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - Alaska Aces 103 - 109  
Magnolia Hotshots - RS Elasto Painters 88 - 88, h.u. 96 - 99  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Promitheasz Patra - PAOK (1.m.) 79 - 81  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Ashdod - Hapoel TA (3.m.) 78 - 99  
Maccabi TA - Ironi Ness Ziona (3.m.) 102 - 93  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Ostrow Wielkopolski (5.m.) 84 - 80  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Neptunas Klaipeda (3.m.) 74 - 67  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortitudo Bologna - Casale Monferrato (3.m.) 79 - 45  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Tofas Bursa (4.m.) 70 - 76  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Connecticut 72 - 110  
Las Vegas - Washington 85 - 73  
Minnesota - Phoenix 85 - 95  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Ukrajna 28 - 25  
Norvégia - Svájc 41 - 18  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Olaszország 28 - 22  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Feröer-szigetek 32 - 13  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Izland 24 - 17  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Törökország 40 - 17  
Spanyolország - Litvánia 29 - 17  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Koszovó 42 - 16  
Magyarország - Fehéroroszország 30 - 22  
Kézilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Olympiakosz (4.m.) 21 - 22  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamet - Karlovac 38 - 27  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Porec 31 - 22  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Gwardia Opole 31 - 26  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Hagen 29 - 25  
Bad Schwartau - Rhein Vikings Neuss 29 - 21  
Bergischer HC - Coburg 32 - 27  
Bietigheim-Metterzimmern - Balingen-Weilstetten 34 - 26  
Eisenach - Saarlouis 28 - 28  
Emsdetten - Elbflorenz 28 - 30  
Konstanz - Dessau-Rosslauer 26 - 31  
Nordhorn-Lingen - Hamm-Westfalen 25 - 20  
Rimpar - Hildesheim 26 - 28  
TUSEM Essen - Wilhelmshaven 34 - 31  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Boa Hora 44 - 28  
Belenenses - Maia 33 - 28  
Fafe - Sao Bernardo 32 - 29  
Xico Guimaraes - Arsenal da Devesa 31 - 29  
Kézilabda (Román baj., osztályozó, II.cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Alexandria - Vaslui 27 - 44  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Goiás 1 - 3  
Avai - Criciuma 0 - 1  
CRB - Brasil de Pelotas 1 - 1  
Fortaleza - Sampaio Correa 1 - 0  
Juventude - Guarani 1 - 0  
Paysandu - Boa 2 - 0  
Vila Nova - CSA 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Chapecoense 3 - 3  
Internacional - Sport Recife 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajn., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jomo Cosmos - Platinium Stars 2 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Busan I'Park 0 - 0  
Seongnam - Anyang 1 - 1  
Suwon FC - Asan Mugunghwa 0 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
El Nacional Quito - Dep. Cuenca 1 - 0  
Independiente del Valle - LDU Quito 2 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyepr Mogiljev - Vityebszk 0 - 1  
Gomel - Lucs Minszk 1 - 0  
Gorodeja - BATE Boriszov 2 - 1  
Torpedo Minszk - Dinamo Breszt 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - EIF 0 - 0  
Klubi 04 - Kajaani 1 - 5  
KPV Kokkola - Oulu 1 - 0  
KTP - Haka 2 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Ilves 4 - 1  
Mariehamn - Inter Turku 2 - 3  
PS Kemi - Lahti 0 - 0  
Labdarúgás (Holland Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - PSV 3 - 1  
Labdarúgás (Horvát bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varazdin - Istra 1 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IR - Thor Akureyri 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Tokushima 1 - 0  
Gifu - Mito 4 - 0  
JEF United Chiba - Yamaguchi 2 - 2  
Machida Zelvia - Ehime 2 - 1  
Okayama - Yamagata 2 - 2  
Omiya Ardija - Kamatamare Sanuki 2 - 2  
Zweigen Kanazawa - Kyoto 1 - 3  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nojima Sagamihara - Albirex Niigata 1 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Jubilo Iwata 1 - 0  
Kofu - Urawa RD 2 - 0  
Shonan Bellmare - Vegalta Sendai 3 - 0  
Yokohama FM - Vissel Kobe 4 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odra Opole - Olimpia Grudziadz 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Vancouver 1 - 2  
Portland - Los Angeles Galaxy 1 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - FTC 3 - 3  
Diósgyőr - Videoton 2 - 1  
Haladás - Mezőkövesd 1 - 0  
Honvéd - Vasas 3 - 1  
NB I 2017/18 - Debrecen vagy Honvéd végez előrébb?    
NB I 2017/18 - Vasas vagy Diósgyőr végez előrébb?    
NB I 2017/18 - Újpest vagy Paks végez előrébb?    
Puskás Akadémia - Paks 1 - 0  
Újpest - Debrecen 2 - 1  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Észtország 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sandnes Ulf - Kongsvinger 0 - 3  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comerciantes Unidos - Sport Rosario 0 - 0  
Dep. Municipal - Sporting Cristal 0 - 1  
UTC de Cajamarca - Huancayo 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Gaz Metan Medias 2 - 0  
Concordia Chiajna - ACS Poli Timisoara 0 - 1  
Juventus Bukarest - Voluntari 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Reus 3 - 0  
Barcelona B - Zaragoza 0 - 2  
Cordoba - Sp. Gijón 3 - 0  
Gimnastic - Rayo Vallecano 2 - 0  
Granada - Cadiz 2 - 1  
Lugo - Almería 1 - 1  
Numancia - Cultural Leonesa 2 - 1  
Oviedo - Huesca 2 - 1  
Tenerife - Albacete 1 - 1  
Valladolid - Osasuna 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fuenlabrada - Villarreal B 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Atl. Madrid 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Värnamo 4 - 1  
Frej Täby - Öster 3 - 2  
Norrby - Brage 2 - 0  
Varberg - Halmstad 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Kalmar - Eskilstuna Utd. 0 - 3  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ptuj Drava - Triglav Kranj 1 - 2  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Skócia 1 - 2  
Franciaország - Togo 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing Montevideo - Danubio 0 - 2  
Rampla Juniors - Nacional 0 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Nigéria 2 - 1  
Ausztria - Németország 2 - 1  
Belgium - Portugália 0 - 0  
Izland - Norvégia 2 - 3  
Montenegró - Szlovénia 0 - 2  
Svédország - Dánia 0 - 0  
Thaiföld - Kína 0 - 2  
Írország - USA 2 - 1  
MMA (UFC Fight Night, női, Utica)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Aguilar - J. Esquibel    
S. Eubanks - L. Murphy 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Utica)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Muhammad - C. Rencountre 1 - 0  
D. Green - G. Tibau 1 - 0  
G. Gillespie - V. Pichel 1 - 0  
G. Villante - S. Alvey 0 - 1  
J. Arce - D. Teymur 1 - 0  
J. Brooks - J. Torres 0 - 1  
J. Eduardo - N. Wood 0 - 1  
J. Ellenberger - B. Saunders 0 - 1  
J. Rivera - M. Moraes 0 - 1  
N. Lentz - D. Teymur 0 - 1  
W. Harris - D. Spitz 1 - 0  
Rögbi (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Castres 13 - 29  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parramatta Eels - Newcastle Knights 4 - 30  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Melbourne Rebels 10 - 20  
Queensland Reds - Sydney Waratahs 41 - 52  
Waikato Chiefs - Canterbury Crusaders 20 - 34  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Afrika - Wales 20 - 22  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Franciaország 34 - 0  
Anglia - Kenya 38 - 12  
Anglia - USA 14 - 31  
Ausztrália - Spanyolország 28 - 22  
Ausztrália - Wales 20 - 12  
Ausztrália - Írország 33 - 7  
Dél-Afrika - Kanada 17 - 7  
Dél-Afrika - Oroszország 31 - 0  
Dél-Afrika - Szamoa 12 - 21  
Fidzsi-szigetek - Argentína 28 - 19  
Fidzsi-szigetek - Skócia 39 - 12  
Fidzsi-szigetek - Új-Zéland 27 - 7  
Kanada - Oroszország 29 - 10  
Kenya - Franciaország 24 - 21  
Kenya - USA 19 - 19  
Skócia - Argentína 19 - 22  
Spanyolország - Wales 24 - 12  
Spanyolország - Írország 10 - 38  
Szamoa - Kanada 0 - 14  
Szamoa - Oroszország 17 - 29  
USA - Franciaország 38 - 14  
Wales - Írország 21 - 19  
Új-Zéland - Argentína 36 - 5  
Új-Zéland - Skócia 24 - 12  
Röplabda (EL, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Szlovákia 3 - 0  
Röplabda (EL, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Törökország 3 - 2  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Koszovó 3 - 0  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Magyarország 2 - 3  
Horvátország - Fehéroroszország 1 - 3  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Azerbajdzsán 1 - 3  
Ukrajna - Bulgária 0 - 3  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Finnország 1 - 3  
Horvátország - Magyarország 3 - 2  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Fehéroroszország 3 - 0  
Spanyolország - Szlovákia 1 - 3  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Koszovó 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Albánia 2 - 3  
Grúzia - Izrael 3 - 0  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Irán 2 - 3  
Brazília - Japán 3 - 0  
Bulgária - Ausztrália 0 - 3  
Dél-Korea - USA 0 - 3  
Irán - Olaszország 0 - 3  
Lengyelország - Kína 3 - 0  
Németország - Franciaország 0 - 3  
Oroszország - Szerbia 2 - 3  
Sakk (Norway Chess, Stavanger)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - S. Karjakin 1 - 0  
M. Carlsen - V. Anand 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - L. Aronian 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Alanya)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abell K / Thomsen D - Myslivecek M / Pihera M 2 - 0  
Bello Fernandez Echevarri - Denin O / Denysenko D 0 - 2  
Breer F / Haussener Y - Ozdemir Y / Cebeci A 2 - 0  
Bykanov R / Hudyakov M - Abell K / Thomsen D 2 - 0  
Bykanov R / Hudyakov M - Rosager M / Trans Hansen M 2 - 0  
Giginoglu M / Goegtepe V - Breer F / Haussener Y 2 - 0  
Giginoglu M / Goegtepe V - Urlu S / Mermer H H 2 - 0  
Gorbenko S / Ivanov V - Sagir Berke A / Ozbek E 2 - 0  
Kunert T / Waller P - Breer F / Haussener Y 0 - 2  
Kunert T / Waller P - Bykanov R / Hudyakov M 2 - 1  
Regza H / Kristaps S - Ozdemir Y / Cebeci A 0 - 2  
Rosager M / Trans Hansen - Karpa M / Sievers M 2 - 0  
Urlu S / Mermer H H - Iemelianchyk V / Popov S 0 - 2  
Strandröplabda (Alanya, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barboni A / Zuccarelli A - Costantini S / Traballi G 1 - 2  
Barboni A / Zuccarelli A - Tuominen N / Sinisalo I 2 - 0  
Erylidiz B / Vence A - Nezir M / Yurtsever S 2 - 1  
Klinger R / Teufl V - Lodej M / Duda M 2 - 0  
Rudykh D / Zayonchkovskay - Chamereau A / Lusson O 2 - 0  
Schneider S / Seeber V - Klinger R / Teufl V 2 - 1  
Syrtseva E / Alova A - Erylidiz B / Vence A 0 - 2  
Tsopoulou K / Manavi D - Rudykh D / Zayonchkovskay 1 - 2  
Strandröplabda (Jinjang)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betzien M / Erdmann J - Jongklang S / Khaolumtarn A 2 - 0  
Ehlers N / Schuemann L - Plantinga M / Nusbaum A 2 - 1  
Friedl F / Trummer M - Li Z / Zhou C 1 - 2  
Gao P / Li Y - Kissling G / Zandbergen M 2 - 0  
Ha L / Wu J - Dollinger A / Kulzer S 1 - 2  
Inkiew N / Padsawud S - Bakhnar P / Bogatov Y 0 - 2  
Li Z / Zhou C - Ehlers N / Schuemann L 0 - 2  
LIU J / Tang X - Zauen E / Field T 0 - 2  
Mayer J / Crabb Tr - Dumek J / Bercik V 2 - 0  
Shimizu K / Hasegawa Y - Wong P L / Lau Kelvin T H 2 - 1  
Strandröplabda (Jinjang, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cao S / Zeng J - Mizoe S / Hashimoto S 0 - 2  
Dabizha K / Mastikova D - Nagata Y / Kumada M 0 - 2  
Davis A / Scarbrough B - Grimson J / Palmer V 2 - 0  
Davis A / Scarbrough B - Mizoe S / Hashimoto S 0 - 2  
Kou N-H / Liu P H - Caluori L / Gerson D 2 - 0  
Lapointe M-C / Sider C - Kou N-H / Liu P H 1 - 2  
Nagata Y / Kumada M - Suzuki C / Murakami R 0 - 2  
Suzuki C / Murakami R - Kou N-H / Liu P H 1 - 2  
Strandröplabda (Olten)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Berta F / Licka R 2 - 0  
Heidrich A / Gerson M - Hagenbuch S / Metral Q 2 - 1  
Kissling J / Stadelmann F - Berta F / Licka R 0 - 2  
Strasser A / Sturzenegger - Hagenbuch S / Metral Q 0 - 2  
Strandröplabda (Olten, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betz L / Marolf S - Egger I / Eiholzer N 2 - 1  
Betz L / Marolf S - Huber K / Greber T 2 - 0  
Bobner E / Gilardi S - Graessli M / Ypma P 0 - 2  
Graessli M / Ypma P - Geiger F / Licka A 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - J.M. Del Potro 0 - 3  
D.S. Schwartzman - B. Coric 3 - 0  
F. Fognini - K. Edmund 3 - 2  
J. Isner - P-H. Herbert 3 - 0  
M. Cilic - S. Johnson 3 - 0  
M. Marterer - J. Zopp 3 - 0  
M. Zverev - K. Anderson 1 - 3  
R. Nadal - R. Gasquet 3 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bracciali D / Seppi A - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Klaasen R / Venus M - Mektic N / Peya A 0 - 2  
Kubot L / Melo M - Bopanna R / Roger-Vasseli 0 - 2  
Mayer L / Sousa J - Lopez F / Lopez M 0 - 2  
Murray J / Soares B - Gonzalez M / Jarry N 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - K. Bertens 2 - 0  
C. Giorgi - S. Stephens 1 - 2  
D. Gavrilova - E. Mertens 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - S. Stosur 2 - 0  
I-C. Begu - C. Garcia 0 - 2  
J. Görges - S. Williams 0 - 2  
M. Rybarikova - L. Tsurenko 0 - 2  
M. Sharapova - Ka. Pliskova 2 - 0  
P. Kvitova - A. Kontaveit 0 - 2  
S. Halep - A. Petkovic 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Groenefeld A L - Hozumi E / Ninomiya M 1 - 2  
Babos T / Mladenovic K - Hibino/Kalashnikova 2 - 0  
Begu I / Wang Q - Klepac A / Martinez S 0 - 2  
Brady J / King V - Bondarenko K / Krunic A 2 - 1  
Chan L / Mattek-Sands B - Bara I M / Buzarnescu M 1 - 2  
Christian K / Witthoeft C - Dabrowski G / Xu Y 0 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Maria T / Watson H 2 - 1  
Pavlyuchenkova A / Stosur - Hlavackova A / Strycova B 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A-L / Farah R - Kudryavtseva A / Mektic N 2 - 0  
Spears A / Cabal J-S - Xu Y / Marach O 2 - 1  
Tenisz (Vicenza, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G.M. Moroni - H. Dellien 0 - 2  
S. Caruso - M. Donati 0 - 2  
Tenisz (Vicenza, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Lopez-Perez E - Bagnis F / Neis F 2 - 0  
Vízilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hannover - Spandau Berlin (5.m.) 7 - 5  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Japán 10 - 7  
Kína - Spanyolország 5 - 10  
Oroszország - Kanada 7 - 6  
USA - Hollandia 8 - 6  

 

2018.06.01.
Asztalitenisz (China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chun Ting Wong - Jun Mizutani 3 - 4  
Chuqin Wang - Kenta Matsudaira 4 - 3  
Jingkun Liang - T. Boll 4 - 3  
Jonghoon Lim - Chih-Yuan Chuang 4 - 1  
Kr. Karlsson - Chih-Yuan Chuang 1 - 4  
L. Pitchford - K. Niwa 3 - 4  
Long Ma - Chuqin Wang 4 - 1  
Long Ma - Yun-Ju Lin 4 - 0  
P. Franziska - Jun Mizutani 1 - 4  
S. Gauzy - Jingkun Liang 0 - 4  
Sangeun Jeong - Gaoyuan Lin 0 - 4  
Tomokazu Harimoto - Gaoyuan Lin 1 - 4  
Tomokazu Harimoto - Jike Zhang 4 - 0  
Woojin Jang - Sangsu Lee 1 - 4  
Y. Oshima - Sangsu Lee 1 - 4  
Zhendong Fan - E. Lebesson 4 - 0  
Asztalitenisz (China Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fan Z / Lin G - Jang W / Lim J 3 - 2  
Asztalitenisz (China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Solja - Hina Hayata 0 - 4  
Haeun Yang - Ho Ching Lee 4 - 2  
Han Ying - Xingtong Chen 4 - 0  
Hitomi Sato - Tianwei Feng 4 - 1  
Hoi Kem Doo - Jihee Jeon 2 - 4  
Manyu Wang - H. Hashimoto 4 - 1  
Manyu Wang - Haeun Yang 4 - 0  
Mima Ito - Hina Hayata 4 - 3  
Mima Ito - Yang Wu 4 - 0  
Ning Ding - Hitomi Sato 4 - 0  
P. Solja - Kasumi Ishikawa 2 - 4  
S. Polcanova - Xingtong Chen 0 - 4  
Saki Shibata - Jihee Jeon 4 - 1  
Szu-Yu Chen - Han Ying 0 - 4  
Yingsha Sun - Yui Hamamoto 3 - 4  
Yui Hamamoto - Kasumi Ishikawa 0 - 4  
Yuling Zhu - Saki Shibata 3 - 4  
Yuting Gu - Ning Ding 2 - 4  
Asztalitenisz (China Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hayata H / Ito M - Ding N / Zhu Y 2 - 3  
Jeon J / Yang H - Hirano M / Ishikawa K 3 - 2  
Asztalitenisz (China Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee S / Jeon J - Lin G / Chen X 1 - 3  
Morizono M / Ito M - Lim J / Yang H 3 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Swans - Carlton 91 - 61  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - Doosan Bears 3 - 5  
LG Twins - Nexen Heroes 3 - 1  
Lotte Giants - Hanwha Eagles 6 - 13  
NC Dinos - Samsung Lions 3 - 5  
SK Wyverns - KT Wiz 8 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hiroshima Carp 4 - 6  
Fukuoka S. Hawks - Yokohama Baystars 6 - 2  
Hokkaido Nippon - Chunichi Dragons 13 - 2  
Orix Buffaloes - Yomiuri Giants 1 - 3  
Saitama Seibu - Hanshin Tigers 2 - 0  
Tohoku Rakuten - Tokyo Yakult 2 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diablos Rojos del Mexico - Tigres de Quintana Roo (2.m.) 4 - 12  
Leones de Yucatan - Bravos de Leon (2.m.) 1 - 3  
Sultanes de Monterrey - Acereros de Monclova (2.m.) 6 - 3  
Toros de Tijuana - Rieleros de Aguascaliente (2.m.) 5 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Washington 4 - 2  
Baltimore - NY Yankees    
Houston - Boston 4 - 2  
LA Dodgers - Philadelphia 1 - 2  
Minnesota - Cleveland 8 - 9  
NY Mets - Chicago Cubs 1 - 5  
San Diego - Miami 8 - 3  
Seattle - Texas 6 - 1  
St. Louis - Pittsburgh 10 - 8  
Darts (BDO World Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Baetens - Jus. Thompson 6 - 5  
G. Durrant - D. Edwards 6 - 2  
J. Sparidaans - T. O'Shea 1 - 6  
M. Phillips - D. Labanauskas 3 - 6  
S. Waites - S. Baker 5 - 6  
W. Mandingers - R. Edwards 3 - 6  
Darts (BDO World Trophy, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dobromyslova - R. O'Sullivan 4 - 0  
L. Ashton - C. Hammond 4 - 0  
Darts (World Cup of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Csehország    
Belgium - Írország 5 - 4  
Görögország - Finnország 1 - 5  
Hollandia - Gibraltár    
Magyarország - Dél-Afrika 3 - 5  
Svédország - Németország 3 - 5  
Észak-Írország - Lengyelország 5 - 4  
Új-Zéland - Szingapúr 3 - 5  
Futsal (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berettyóújfalu - Győr (1.m.) 0 - 3  
Haladás - Dunaújváros (1.m.) 3 - 1  
Kosárlabda (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Okapi Aalstar (1.m.) 82 - 60  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Limoges (1.m.) 88 - 71  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbian Dyip - Tropang Texters 95 - 123  
Ginebra SM - Meralco Bolts 82 - 93  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel Holon (2.m.) 100 - 86  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Jerusalem (2.m.) 85 - 93  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Cleveland (1.m.) 107 - 107, h.u. 124 - 114  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Treviso - Trieste (3.m.) 54 - 86  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manresa - Melilla (1.m.) 70 - 70, h.u. 83 - 76  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - MoraBanc Andorra (3.m.) 91 - 71  
Valencia - Gran Canaria (3.m.) 81 - 81, h.u. 89 - 92  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Fenerbahce Ülker (3.m.) 73 - 84  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Las Vegas 101 - 74  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RK Zagreb - Nexe Nasice 34 - 27  
Vinkovci - Varazdin 26 - 27  
Kézilabda (Román baj., osztályozó, I. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fagaras - Buzau 33 - 15  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Pancevo - Crvena zvezda 38 - 24  
Metaloplastika - Zeleznicar 27 - 26  
Vojvodina - Partizan Belgrád 20 - 19  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Santos 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - FK Minszk 1 - 0  
Nyeman Grodno - Sahtar Szoligorszk 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JJK Jyväskylä - HIFK 0 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rovaniemi PS - Helsinki JK 1 - 2  
Turku PS - Kuopio PS 0 - 0  
Vaasa PS - Seinäjoen JK 1 - 1  
Labdarúgás (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - MTK (3.m.) 1 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Sol de America 3 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitario de Deportes - AD Cantolao 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Sepsi OSK 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
La Hoya Lorca - Sevilla B 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Pitea 1 - 2  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Katar 4 - 0  
Kína - Mexikó 1 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol - Torque 3 - 4  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Dep. Lara 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algéria - Zöld-foki-szigetek 2 - 3  
Csehország - Ausztrália 0 - 4  
Dél-Korea - Bosznia-Hercegovina 1 - 3  
Egyiptom - Kolumbia 0 - 0  
Franciaország - Olaszország 3 - 1  
Grúzia - Málta 1 - 0  
Törökország - Tunézia 2 - 2  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - Cabinteely 2 - 0  
Finn Harps - Athlone 4 - 0  
Longford Town - Galway 3 - 2  
Shelbourne - Wexford Youths 4 - 1  
UC Dublin - Cobh Ramblers 3 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - St. Patrick's 3 - 1  
Cork City - Waterford Utd. 3 - 0  
Derry City - Sligo 0 - 2  
Limerick - Bohemians 1 - 1  
Shamrock Rovers - Dundalk 2 - 5  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull KR - Castleford 14 - 42  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
South Sydney Rabbitohs - Cronulla Sharks 22 - 14  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunedin Highlanders - Wellington Hurricanes 30 - 14  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Oroszország 1 - 3  
Brazília - Dél-Korea 3 - 0  
Bulgária - Szerbia 2 - 3  
Japán - USA 2 - 3  
Kanada - Olaszország 3 - 1  
Kína - Németország 1 - 3  
Lengyelország - Franciaország 3 - 0  
Sakk (Norway Chess, Stavanger)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
L. Aronian - S. Mamedyarov 1 - 0  
S. Karjakin - M. Vachier-Lagrave 1 - 0  
V. Anand - W. So 0.5 - 0.5  
Strandröplabda (Alanya)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bykanov R / Hudyakov M - Sagir Berke A / Ozbek E 2 - 0  
Denin O / Denysenko D - Breer F / Haussener Y 0 - 2  
Giginoglu M / Goegtepe V - Bello Fernandez Echevarria L J / 2 - 0  
Gorbenko S / Ivanov V - Kunert T / Waller P 0 - 2  
Iemelianchyk V / Popov S - Myslivecek M / Pihera M 2 - 0  
Karpa M / Sievers M - Ozdemir Y / Cebeci A 2 - 0  
Regza H / Kristaps S - Rosager M / Trans Hansen M 1 - 2  
Urlu S / Mermer H H - Abell K / Thomsen D 2 - 1  
Strandröplabda (Alanya, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barboni A / Zuccarelli A - Syrtseva E / Alova A 0 - 2  
Chamereau A / Lusson O - Lodej M / Duda M 2 - 1  
Chamereau A / Lusson O - Tuominen N / Sinisalo I 2 - 0  
Costantini S / Traballi G - Kotlasova T / Resova D 2 - 1  
Erylidiz B / Vence A - Klinger R / Teufl V 0 - 2  
Erylidiz B / Vence A - Kotlasova T / Resova D 2 - 1  
Gencyurek N / Onal G - Barboni A / Zuccarelli A 0 - 2  
Klinger R / Teufl V - Costantini S / Traballi G 0 - 2  
Lodej M / Duda M - Ocakci M / Celebi M 2 - 0  
Nezir M / Yurtsever S - Van Driel M / Gravesteijn F 2 - 0  
Rudykh D / Zayonchkovskay - Van Driel M / Gravesteijn F 2 - 0  
Schneider S / Seeber V - Nezir M / Yurtsever S 2 - 0  
Schneider S / Seeber V - Rudykh D / Zayonchkovskay 2 - 1  
Tsopoulou K / Manavi D - Gencyurek N / Onal G 2 - 0  
Tsopoulou K / Manavi D - Syrtseva E / Alova A 0 - 2  
Tuominen N / Sinisalo I - Ocakci M / Celebi M 2 - 0  
Strandröplabda (Jinjang)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedl F / Trummer M - Plantinga M / Nusbaum A 2 - 1  
Gao P / Li Y - Kissling G / Zandbergen M 1 - 2  
Strandröplabda (Jinjang, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dong J / Hang T - Arnholdt L / Welsch L 0 - 2  
Fujii S / Miyagawa S - Grimson J / Palmer V 1 - 2  
Wang J / Yuan L - Kloda M / Ceynowa A 2 - 0  
Wang X / Bai B - Olivova S / Rehackova K 1 - 2  
Strandröplabda (Olten)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Hagenbuch S / Metral Q 2 - 0  
Berta F / Licka R - Heidrich A / Gerson M 0 - 2  
Strandröplabda (Olten, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bieneck V / Schneider I - Bobner E / Gilardi S 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Egger I / Eiholzer N 2 - 0  
Huber K / Greber T - Geiger F / Licka A 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - A. Zverev 2 - 3  
D. Goffin - G. Monfils    
D. Thiem - M. Berrettini 3 - 1  
F. Verdasco - G. Dimitrov 3 - 0  
K. Nishikori - G. Simon 3 - 0  
L. Pouille - K. Khachanov    
M. Cecchinato - P. Carreno-Busta 3 - 1  
R. Bautista-Agut - N. Djokovic 1 - 3  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo M / Cerretani J - Delbonis F / Paire B 2 - 0  
Basilashvili N / Millman - Mektic N / Peya A 0 - 2  
Bhambri Y / Sharan D - Marach O / Pavic M 0 - 2  
Cabal J S / Farah R - Pella G / Schwartzman D S 2 - 0  
Cuevas P / Granollers M - Johnson S / Sock J 0 - 2  
Hemery C / Robert S - Peralta J / Zeballos H 2 - 1  
Kubot L / Melo M - CarballeBaena/GarciaLopez 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kasatkina - M. Sakkari 2 - 1  
K. Siniakova - B. Strycova 0 - 2  
M. Buzarnescu - E. Svitolina 2 - 0  
M. Keys - N. Osaka 2 - 0  
P. Parmentier - C. Wozniacki 0 - 2  
Y. Putintseva - Qiang Wang 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begu I / Wang Q - Martic P / Sakkari M 2 - 0  
Cirstea S / Sorribes Torm - Kuznetsova S / Safarova L 2 - 0  
Golubic V / Stojanovic N - Arruabarrena L / Srebotni 0 - 2  
Jurak D / Vekic D - Jakupovic D / Khromacheva 0 - 2  
Kichenok N / Rodionova An - Duan Y / Sasnovich A 1 - 2  
Kuzmova V / Rybarikova M - Melichar N / Peschke K 0 - 2  
Medina G./Parra Santonja - Chan H-C / Yang Z 0 - 2  
Townsend T / Voracova R - Bertens/Larsson 0 - 2  
Williams S / Williams V - Errani S / Flipkens K 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Bopanna R - Zhang S / Peers J 0 - 2  
Buzarnescu M / Kontinen H - Xu Y / Marach O 1 - 2  
Dabrowski G / Pavic M - Parmentier P / Barrere G    
Hlavackova/Roger-Vasselin - Paquet C / Paire B 2 - 0  
Ninomiya M / Mclachlan B - Chan L / Dodig I 0 - 2  
Srebotnik K / Gonzalez S - Aoyama S / Sharan D 2 - 1  
Srebotnik K / Gonzalez S - Collins D / Harrison R    
Tenisz (Vicenza, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Clezar - G.M. Moroni 0 - 2  
H. Dellien - R. Quiroz 2 - 0  
M. Kecmanovic - M. Donati 1 - 2  
S. Travaglia - S. Caruso    
Tenisz (Vicenza, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagnis F / Neis F - Roelofse R / Weissborn T 2 - 0  
Gaio F / Pellegrino A - Behar A / Lopez-Perez E 0 - 2  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Hollandia 5 - 11  
Kína - Japán 8 - 7  
Oroszország - USA 3 - 8  
Spanyolország - Ausztrália 11 - 8  

 

2018.05.31.
Asztalitenisz (China Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tokic - K. Niwa 2 - 4  
Chun Ting Wong - R. Gárdos 4 - 2  
D. Jorgic - T. Boll 1 - 4  
E. Lebesson - O. Assar 4 - 1  
H. Calderano - L. Pitchford 1 - 4  
M. Freitas - Woojin Jang 1 - 4  
Xin Xu - Jonghoon Lim 1 - 4  
Zhendong Fan - Youngsik Jeoung 4 - 2  
Asztalitenisz (China Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cassin A / Lebesson E - Jeoung Y / Lee S 3 - 2  
Fegerl S / Monteiro J - Fan Z / Lin G    
Harimoto T / Ueda J - Ionescu O / Robles A 1 - 3  
Ho K K / Wong C T - Fegerl S / Monteiro J 0 - 3  
Ionescu O / Robles A - Cassin A / Lebesson E 3 - 1  
Jang W / Lim J - Franziska/Groth 3 - 2  
Lam S H / Ng P N - Fan Z / Lin G 2 - 3  
Liao C-T / Lin Y-J - Filus R / Walther R 3 - 0  
Ma L / Xu X - Chen C-A / Chuang C-Y 3 - 0  
Ma L / Xu X - Liao C-T / Lin Y-J 3 - 0  
Morizono M / Oshima Y - Jang W / Lim J 2 - 3  
Morizono M / Oshima Y - Pistej L / Pitchford L 3 - 0  
Asztalitenisz (China Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eunchae Ji - Tianwei Feng 0 - 4  
Hitomi Sato - Ye Lin 4 - 2  
Hoi Kem Doo - Miyu Kato 4 - 1  
Jihee Jeon - I-Ching Cheng 4 - 3  
Miu Hirano - Yuting Gu 2 - 4  
S. Shibata - Hyowon Suh 4 - 0  
Xiaoxi Che - Ning Ding 1 - 4  
Yuling Zhu - Ando Minami 5 - 0  
Asztalitenisz (China Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheng H-T / Liu Y-H - Xiao M / Zhang M 3 - 2  
Ding N / Zhu Y - Chen X / Sun Y 3 - 1  
Han Y / Li Q - Ng W N / Soo W Y M 0 - 3  
Hayata H / Ito M - Ng W N / Soo W Y M 3 - 1  
Hayata H / Ito M - Szőcs B / Yang X    
Hirano M / Ishikawa K - Lin Y / Yu M 3 - 1  
Hirano M / Ishikawa K - Zeng J / Zhou Y 3 - 0  
Jeon J / Yang H - Cheng H-T / Liu Y-H 3 - 0  
Jeon J / Yang H - Choi H / Jung Y 3 - 0  
Lin Y / Yu M - Doo H K / Lee H C 3 - 2  
Asztalitenisz (China Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ionescu O / Szőcs B - Wong C T / Doo H K 2 - 3  
Lee S / Jeon J - Fegerl S / Polcanova S 3 - 1  
Lim J / Yang H - Chen C A / Cheng I C 3 - 0  
Lim J / Yang H - Chuang C-Y / Chen S-Y 3 - 0  
Lin G / Chen X - Wong C T / Doo H K 3 - 0  
Morizono M / Ito M - Filus R / Han Y 3 - 0  
Morizono M / Ito M - Franziska P / Solja P 3 - 0  
Pistej L / Balazova B - Chen C A / Cheng I C 1 - 3  
Robles A / Dvorak G - Franziska P / Solja P 1 - 3  
Zhang J / Wang M - HO K K / Lee H C 3 - 2  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Haroun - F. Kerley (400 m síkfutás, Róma) 0 - 1  
A. Samba - Y. Copello (400 m gátfutás, Róma) 1 - 0  
B. McNeal - S. Nelvis (női 100 m gátfutás, Róma) 0 - 1  
F. Dacres - A. Gudzius(diszkoszvetés, Róma) 1 - 0  
J. Russell - D. Muhammad (női 400 m gátfutás, Róma) 1 - 0  
J. Vicaut - A. Simbine (100 m síkfutás, Róma) 1 - 0  
K. Bett - A. Kszczot (800 m, Róma) 0 - 1  
L. Manyonga - J.M. Echevarria (távolugrás, Róma) 1 - 0  
M. Lasitskene - V. Cunningham (női magasugrás, Róma) 1 - 0  
P. Malachowski - R. Harting (diszkoszvetés, Róma) 0 - 1  
R. Baker - C. Coleman (100 m síkfutás, Róma) 1 - 0  
S. Jackson - M-J. Ta Lou (női 200 m, Róma) 0 - 1  
S. Kendricks - P. Lisek (rúdugrás, Róma) 1 - 0  
S. Perkovic - Y. Perez (női diszkoszvetés, Róma) 1 - 0  
S.A. McPherson - J. Stepter (női 400 m síkfutás, Róma) 1 - 0  
T. Cheruiyot - S. Tefera (1500 m, Róma) 1 - 0  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SK Wyverns 6 - 4  
Hanwha Eagles - NC Dinos 4 - 5  
KIA Tigers - Nexen Heroes 5 - 0  
Lotte Giants - LG Twins 10 - 11  
Samsung Lions - KT Wiz 6 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Orix Buffaloes 9 - 2  
Hanshin Tigers - Fukuoka S. Hawks 2 - 5  
Hiroshima Carp - Saitama Seibu 7 - 12  
Tokyo Yakult - Chiba Lotte 3 - 1  
Yokohama Baystars - Tohoku Rakuten 4 - 3  
Yomiuri Giants - Hokkaido Nippon 2 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Diablos Rojos del Mexico - Tigres de Quintana Roo (1.m.) 7 - 6  
Leones de Yucatan - Bravos de Leon (1.m.) 5 - 0  
Sultanes de Monterrey - Acereros de Monclova (1.m.) 0 - 7  
Toros de Tijuana - Rieleros de Aguascaliente (1.m.) 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - NY Mets 1 - 4  
Baltimore - Washington 0 - 2  
Colorado - San Francisco 4 - 7  
Detroit - LA Angels 6 - 1  
Detroit - LA Angels (19:10) 6 - 2  
Kansas City - Minnesota 11 - 8  
LA Dodgers - Philadelphia 8 - 2  
NY Yankees - Houston 5 - 3  
Oakland - Tampa Bay 0 - 6  
Oakland - Tampa Bay (21:35) 7 - 3  
Pittsburgh - Chicago Cubs 2 - 1  
San Diego - Miami 3 - 2  
Seattle - Texas 6 - 7  
Darts (BDO World Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Whitehead - W. Borland 1 - 6  
D. Reynolds - M. Unterbuchner 1 - 6  
J. Williams - D. Telnekes 6 - 3  
M. McGeeney - C. Landman 6 - 4  
W. Harms - W. Warren 6 - 3  
Darts (BDO World Trophy, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Sherrock - R. Griffiths 4 - 2  
L. Farlam - P. Jacklin 4 - 1  
T. Gulliver - A. Zijlstra 3 - 4  
Darts (World Cup of Darts)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Japán 4 - 5  
Ausztrália - Hong Kong 5 - 1  
Dánia - Brazília 1 - 5  
Olaszország - Kanada 1 - 5  
Oroszország - Spanyolország 4 - 5  
Skócia - USA 5 - 1  
Svájc - Kína 5 - 2  
Wales - Thaiföld 5 - 3  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantico Erechim - Copagril 4 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Washington (2.m.) 2 - 3  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Le Mans (1.m.) 76 - 66  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Cibona Zagreb (3.m.) 81 - 54  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Maccabi Ashdod (2.m.) 98 - 77  
Ironi Ness Ziona - Maccabi TA (2.m.) 95 - 94  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Zalgiris Kaunas (2.m.) 79 - 94  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Szombathely (2.m.) 94 - 90  
Körmend - Szolnok (2.m.) 77 - 80  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Venezia (4.m.) 84 - 76  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlatibor Cajetina - Dynamic Belgrád (2.m.) 90 - 85  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - FMP (2.m.) 64 - 59  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Tofas Bursa (3.m.) 94 - 88  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UNIKSZ Kazany - Nyizsnyij Novgorod (4.m.) 101 - 86  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix - Washington 95 - 103  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Aalborg (3.m.) 25 - 22  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Lengyelország 25 - 33  
Szlovákia - Montenegró 24 - 27  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Románia 25 - 28  
Portugália - Oroszország 24 - 30  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Németország 11 - 25  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Hollandia 28 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cesson - Toulouse 28 - 32  
Ivry - Nimes 29 - 26  
Montpellier - Dunkerque 33 - 25  
Nantes - Massy Essonne 41 - 35  
Paris SG - Chambery 30 - 26  
Pays d'Aix - St. Raphael 29 - 29  
Saran - Tremblay 39 - 37  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiel - Stuttgart 31 - 25  
Kézilabda (Román baj., osztályozó, I. cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzau - Universitatea Cluj 31 - 22  
Kézilabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potaissa Turda - CSM Bukarest (3.m.) 21 - 20  
Steaua Bukarest - Dinamo Bukarest (3.m.) 19 - 22  
Labdarúgás (Bolíviai bajn., ráját.Co.SudAm)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabiro Montero - Real Potosi 4 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
San Jose de Oruro - Bolivar La Paz 4 - 0  
The Strongest - Jorge Wilstermann 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chapecoense - Ceara 2 - 0  
Corinthians - America MG 1 - 0  
Cruzeiro - Palmeiras 1 - 0  
Flamengo - Bahia 2 - 0  
Gremio - Fluminense 0 - 0  
Sao Paulo - Botafogo 3 - 2  
Sport Recife - Atlético MG 3 - 2  
Vasco da Gama - Parana 1 - 0  
Vitória - Internacional 2 - 3  
Labdarúgás (Coupe de France, Women)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Lyon 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Univ. Catolica de Quito 0 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - Leiknir R. 2 - 1  
Njardvik - Haukar 1 - 2  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - KA Akureyri 1 - 0  
Kari - Vikingur Reykjavik 3 - 3  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Pavlodar - Akzhayik Ural 2 - 0  
Kairat Almaty - Aktobe 3 - 2  
Kaisar Kyzylorda - FC Asztana 0 - 2  
Ordabasy Shymkent - Atyrau 0 - 2  
Tobol Kostanay - Kyzylzhar Petropavlovsk 0 - 1  
Zhetysu Taldykorgan - Sahtar Karagandy 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Independiente Medellin 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Galaxy - Dallas 2 - 3  
New England - Atlanta Utd. 1 - 1  
Philadelphia - Chicago 3 - 1  
Salt Lake - Houston 2 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - North Carolina 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz B, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Entella 0 - 0  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wiener Neustadt - St. Pölten 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - 3 de Febrero Ciudad 3 - 2  
Olimpia Asuncion - Libertad Asuncion 2 - 1  
Sp. Luqueno - Cerro Porteno 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huancayo - Melgar 0 - 2  
Sporting Cristal - Alianza Lima 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limhamn Bunkeflo - Rosengard 0 - 2  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Portugália 3 - 2  
Kanada - Törökország 1 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Ausztria - U21Csehország 0 - 3  
U21Izrael - U21Szlovénia 0 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Montevideo Wanderers 2 - 1  
Liverpool Montevideo - Fenix Montevideo 3 - 1  
Nacional - Racing Montevideo 5 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Progreso - Atenas De San Carlos 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Guayana - Dep. La Guaira 2 - 0  
Zamora Barinas - Estudiantes de Merida 3 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luxemburg - Szenegál 0 - 0  
Marokkó - Ukrajna 0 - 0  
Románia - Chile 3 - 2  
Szlovákia - Hollandia 1 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - North Queensland Cowboys 12 - 26  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dominikai Köztársaság - Németország 1 - 3  
Dél-Korea - Lengyelország 0 - 3  
Hollandia - Brazília 1 - 3  
Japán - Argentína 3 - 0  
Kína - Olaszország 1 - 3  
Oroszország - Belgium 3 - 1  
Thaiföld - USA 0 - 3  
Törökország - Szerbia (Helyszín: Szerbia) 2 - 3  
Strandröplabda (Alanya-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balibey B / Baytemur K - Fayed A / Fahmy Farag A 0 - 2  
Fayed A / Fahmy Farag A - Abell K / Thomsen D 0 - 2  
Herrmann A / Simonsson L - Bello Fernandez Echevarria L J / 1 - 2  
Herrmann A / Simonsson L - Conti N / Magini M 2 - 0  
Myslivecek M / Pihera M - Boesso F / Galli M 2 - 0  
Tang P / Abela M - Rosager M / Trans Hansen M 0 - 2  
ULU D / Yildirim D - Boesso F / Galli M 0 - 2  
Van Der Ham J / Vismans S - Gogtepe H / Civgin M 2 - 0  
Van Der Ham J / Vismans S - Rosager M / Trans Hansen M 1 - 2  
Yildirim H H / Susam M - Bello Fernandez Echevarria L J / Be 0 - 2  
Strandröplabda (Alanya-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coelho G / Paquete V - Van Driel M / Gravesteijn F 0 - 2  
Frolova I / Sviridova E - Rudykh D / Zayonchkovskay 1 - 2  
Klinger R / Teufl V - Krebs A / Kortzinger L 2 - 1  
Lodej M / Duda M - Lutter E / Szombathelyi S 2 - 0  
Strandröplabda (Jinjang-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Davis A / Scarbrough B - Pronsuda K / Yodsaphat P 2 - 0  
Kloda M / Ceynowa A - Deev A / Barannik M 2 - 0  
Ledoux C / Vanzwieten K - Yu Y-H / Pan T-Y 2 - 0  
Nagata Y / Kumada M - Fujii S / Miyagawa S 1 - 2  
Nagy M / Cruickshank C - AU Yeung W Y / Yuen T C 2 - 0  
Perry R / Nucete A - Kou N-H / Liu P H 0 - 2  
Strandröplabda (Olten)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Kissling J / Stadelmann F 2 - 0  
Gabriele P / Carambula Ra - Berta F / Licka R 0 - 2  
Gabriele P / Carambula Ra - Strasser A / Sturzenegger 0 - 2  
Hagenbuch S / Metral Q - Kufa R / Vala J 2 - 0  
Heidrich A / Gerson M - Strasser A / Sturzenegger 2 - 0  
Kissling J / Stadelmann F - Kufa R / Vala J 2 - 1  
Strandröplabda (Olten, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egger I / Eiholzer N - Graessli M / Ypma P 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Betz L / Marolf S 2 - 0  
Strandröplabda (Olten-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kissling J / Stadelmann F - Mosimann S / Hallauer T 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - C. Ruud 3 - 0  
D. Shapovalov - M. Marterer 1 - 3  
D.S. Schwartzman - A. Pavlasek 3 - 0  
F. Fognini - E. Ymer 3 - 0  
Fucsovics M. - K. Edmund 1 - 3  
J-L. Struff - S. Johnson 1 - 3  
J. Benneteau - J.M. Del Potro 0 - 3  
J. Isner - H. Zeballos 3 - 1  
M. Cilic - H. Hurkacz 3 - 1  
M. Jaziri - R. Gasquet 1 - 3  
P-H. Herbert - J. Chardy 3 - 2  
P. Cuevas - K. Anderson 1 - 3  
R. Bemelmans - J. Zopp 2 - 3  
R. Nadal - G. Pella 3 - 0  
S. Stakhovsky - M. Zverev 1 - 3  
T. Fabbiano - B. Coric 1 - 3  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic M / Dzumhur D - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Bonzi B / Jacq G - Bopanna R / Roger-Vasseli 0 - 2  
CarballeBaena/GarciaLopez - Bolelli S / Fognini F 2 - 1  
Delbonis F / Paire B - Harrison R / Pospisil V 2 - 0  
Demoliner M / Gonzalez S - Lopez F / Lopez M 0 - 2  
Donskoy E / Reyes-Varela - Mayer L / Sousa J 0 - 2  
Klaasen R / Venus M - Eysseric J / Nys H 2 - 0  
Koolhof W / Sitak A - Dodig I / Ram R 2 - 1  
Murray J / Soares B - Lajovic D / Mayer F 2 - 0  
Skupski K / Skupski N - Bracciali D / Seppi A 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - A. Bogdan 2 - 0  
A. Sasnovich - K. Bertens 0 - 2  
B. Mattek-Sands - A. Petkovic 0 - 2  
D. Gavrilova - B. Pera 2 - 1  
G. Muguruza Blanco - F. Ferro 2 - 0  
H. Watson - E. Mertens 0 - 2  
J. Görges - A. van Uytvanck 2 - 0  
L. Safarova - Ka. Pliskova 1 - 2  
L. Tsurenko - C. Vandeweghe 2 - 1  
M. Rybarikova - B. Bencic 2 - 0  
M. Sharapova - D. Vekic 2 - 0  
S. Halep - T. Townsend 2 - 0  
S. Stosur - A. Pavlyuchenkova 2 - 0  
S. Williams - A. Barty 2 - 1  
Shuai Peng - C. Garcia 1 - 2  
Shuai Zhang - I-C. Begu 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adamczak M / Wang Y - Klepac A / Martinez S 0 - 2  
Arruabarrena L / Srebotni - Mertens E / Schuurs D 2 - 1  
Atawo R / Groenefeld A L - Diyas Z / Zheng S 2 - 1  
Bara I M / Buzarnescu M - Knoll X / Smith A 2 - 1  
Blinkova A / Hradecka L - Kuzmova V / Rybarikova M 1 - 2  
Christian K / Witthoeft C - Irigoyen M / Kozlova K 2 - 1  
Errani S / Flipkens K - Burel C / Parry D 2 - 0  
Gavrilova D / Kasatkina D - Hibino/Kalashnikova 0 - 2  
Golubic V / Stojanovic N - Hesse A / Parmentier P 2 - 0  
Jakupovic D / Khromacheva - Broady N / Linette M 2 - 0  
Kalinskaya A / Makarova E - Brady J / King V 0 - 2  
Kichenok L / Tsurenko L - Hlavackova A / Strycova B 1 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Lapko V / Olaru R 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andrianjafitrimo T / Humb - Melichar N / Peya A 1 - 2  
Cakarevic S / Muller A - King V / Skugor F 0 - 2  
Groenefeld A-L / Farah R - Vandeweghe C / Ram R 2 - 1  
Konta J / Inglot D - Ferro F / Furness E 2 - 0  
Kudryavtseva A / Mektic N - Yang Z / Qureshi A-U-h 2 - 1  
Mladenovic K / Musialek A - Medina Garrigues A / Granollers 2 - 0  
Ostapenko J / Mirnyi M - Klepac A / Rojer J-J 0 - 2  
Siniakova K / Murray J - MartinezSanchez/Demoliner 1 - 2  
Spears A / Cabal J-S - Peschke K / Matkowski M 2 - 1  
Tenisz (Vicenza, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - G.M. Moroni 0 - 2  
G. Clezar - G. Quinzi 2 - 0  
H. Dellien - M. Polmans 2 - 0  
R. Olivo - R. Quiroz    
Tenisz (Vicenza, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Lopez-Perez E - Galdos S / Olivo R    
Dellien H / Quiroz R - Gaio F / Pellegrino A 1 - 2  
Margaroli L / Romboli F - Bagnis F / Neis F 0 - 2  
Matsui T / Siljestrom A - Roelofse R / Weissborn T 1 - 2  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - USA 1 - 12  
Kína - Kanada 2 - 5  
Spanyolország - Oroszország 8 - 8  

 

2018.05.30.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SK Wyverns 11 - 3  
Hanwha Eagles - NC Dinos 10 - 4  
KIA Tigers - Nexen Heroes 1 - 6  
Lotte Giants - LG Twins 5 - 15  
Samsung Lions - KT Wiz 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Orix Buffaloes 1 - 5  
Hanshin Tigers - Fukuoka S. Hawks 3 - 6  
Hiroshima Carp - Saitama Seibu 8 - 7  
Tokyo Yakult - Chiba Lotte 4 - 1  
Yokohama Baystars - Tohoku Rakuten    
Yomiuri Giants - Hokkaido Nippon 9 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Cincinnati 4 - 7  
Arizona - Cincinnati 5 - 2  
Atlanta - NY Mets 7 - 6  
Baltimore - Washington 2 - 3  
Boston - Toronto 6 - 4  
Boston - Toronto 8 - 3  
Cleveland - Chicago WS 9 - 1  
Cleveland - Chicago WS 7 - 3  
Colorado - San Francisco 11 - 4  
Detroit - LA Angels 2 - 9  
Kansas City - Minnesota 2 - 1  
LA Dodgers - Philadelphia 1 - 6  
Milwaukee - St. Louis 1 - 6  
Milwaukee - St. Louis 3 - 2  
NY Yankees - Houston 6 - 5  
Oakland - Tampa Bay 3 - 4  
Pittsburgh - Chicago Cubs 6 - 8  
San Diego - Miami 9 - 5  
Seattle - Texas 5 - 9  
Darts (BDO World Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Robson - R. Hogarth 3 - 6  
J. Hurrell - P. Machin 3 - 6  
K. McKinstry - J. Worsley 6 - 3  
R. Montgomery - D. Day 6 - 3  
S. Mitchell - P. Mohamed 6 - 2  
Darts (BDO World Trophy, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. de Graaf - M. O'Brien 3 - 4  
D. Hedman - R. Bulmer 3 - 4  
S. Prins - T. Wright 4 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luparense - Acqua & Sapone (2.m.) 6 - 6  
Kosárlabda (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Okapi Aalstar - Mons (3.m.) 81 - 71  
Kosárlabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Orleans - Rouen (3.m.) 85 - 86  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - Blackwater Elite 93 - 89  
Phoenix Fuelmasters - SM Beermen 94 - 106  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Hapoel Eilat (1.m.) 89 - 83  
Hapoel Jerusalem - Hapoel Gilboa Galil (1.m.) 78 - 85  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Anwil Wloclawek (4.m.) 69 - 67  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Lietuvos Rytas (2.m.) 49 - 67  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casale Monferrato - Fortitudo Bologna (2.m.) 82 - 79  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Milano (4.m.) 70 - 76  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Valencia (2.m.) 97 - 70  
MoraBanc Andorra - Barcelona (2.m.) 81 - 85  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vrsac - Mega Bemax (2.m.) 61 - 83  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Crvena zvezda (2.m.) 73 - 81  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Banvitspor (2.m.) 80 - 80, h.u. 98 - 93  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Minnesota 76 - 74  
New York - Dallas 94 - 89  
Seattle - Washington 81 - 77  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Horvátország 16 - 33  
Ukrajna - Norvégia 21 - 26  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Szerbia 17 - 33  
Macedónia - Svédország 20 - 32  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Csehország 24 - 26  
Szlovénia - Dánia 23 - 25  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Spanyolország 17 - 22  
Kézilabda (Eb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Magyarország 15 - 37  
Kézilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - AEK Athén (3.m.) 22 - 16  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metalac - Gorica 34 - 29  
Umag - Sesvete 35 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Kielce 28 - 33  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Londrina - Coritiba 3 - 2  
Sao Bento - Figueirense 1 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajn., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Black Leopards - Jomo Cosmos 1 - 0  
Labdarúgás (Horvát bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Varazdin 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - KR 1 - 0  
Fjölnir - Thor Akureyri 1 - 1  
Fram - Vikingur Olafsvik 0 - 1  
Grindavik - ÍA Akranes 1 - 2  
Stjarnan - Throttur Reykjavik 5 - 0  
Valur - ÍBV 2 - 2  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Atl. Nacional Medellin 0 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shenzhen Hongzuan - Nei Mongol Zhongyou 3 - 2  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Litvánia 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lilleström - Brann Bergen 4 - 1  
Rosenborg - Odd Grenland 2 - 2  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amazon Grimstad - Röa 0 - 4  
Kaupanger - Arna-Björnar 1 - 4  
Linderud-Grei - Kolbotn 0 - 1  
Molde - Lyn 1 - 3  
Tromso - Grand Bodö 0 - 5  
Labdarúgás (Olasz C, ráj.a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cosenza - Sambenedettese 2 - 1  
Feralpisalo - Catania 1 - 1  
Reggiana - Robur Siena 2 - 1  
Viterbese - Südtirol 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Nacional Asuncion 0 - 1  
Guarani Asuncion - Dep. Santani 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Binacional - Comerciantes Unidos 1 - 0  
Union Comercio - Univ. San Martin 0 - 0  
Labdarúgás (Szlovén Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Olimpija Ljubljana (Helysz.: Ljubljana) 1 - 6  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Togo 1 - 2  
Skócia - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 1 - 0  
Labdarúgás (U20 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Moldova - U20Szlovákia 0 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - Rampla Juniors 4 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. River Plate - Boston River 1 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Aragua Maracay 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Haiti 4 - 0  
Ausztria - Oroszország 1 - 0  
Japán - Ghána 0 - 2  
Panama - Észak-Írország 0 - 0  
Peru - Skócia 2 - 0  
Rögbi (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Ausztrália - U20Wales 21 - 26  
U20Új-Zéland - U20Japán 67 - 0  
Rögbi (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Argentína 39 - 18  
U20Skócia - U20Olaszország 26 - 27  
Rögbi (U20 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dél-Afrika - U20Grúzia 33 - 27  
U20Franciaország - U20Írország 26 - 24  
Röplabda (EL, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Észtország 0 - 3  
Szlovákia - Belgium 0 - 3  
Röplabda (EL, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Szlovénia 3 - 0  
Ukrajna - Hollandia 2 - 3  
Röplabda (EL, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Portugália 2 - 3  
Finnország - Spanyolország 3 - 2  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Macedónia 3 - 1  
Koszovó - Lettország 0 - 3  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Fehéroroszország 0 - 3  
Magyarország - Horvátország 0 - 3  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Bulgária 3 - 1  
Ukrajna - Portugália 3 - 1  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Horvátország 3 - 1  
Franciaország - Magyarország 0 - 3  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Fehéroroszország 2 - 3  
Szlovákia - Csehország 1 - 3  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Svájc 0 - 3  
Svédország - Észtország 2 - 3  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Izrael 3 - 1  
Ausztria - Grúzia 3 - 1  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Olaszország 0 - 3  
Belgium - Szerbia (Helyszín: Szerbia) 0 - 3  
Dominikai Köztársaság - USA 0 - 3  
Hollandia - Dél-Korea 3 - 0  
Kína - Japán 3 - 0  
Lengyelország - Brazília 0 - 3  
Thaiföld - Németország 2 - 3  
Törökország - Oroszország 2 - 3  
Sakk (Norway Chess, Stavanger)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Carlsen - L. Aronian 1 - 0  
M. Vachier-Lagrave - F. Caruana 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
V. Anand - Liren Ding 0.5 - 0.5  
W. So - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - R. Albot 3 - 2  
D. Goffin - C. Moutet 3 - 0  
D. Lajovic - A. Zverev 2 - 3  
D. Thiem - S. Tsitsipas    
F. Delbonis - P. Carreno-Busta 1 - 3  
F. Verdasco - G. Andreozzi 3 - 0  
G. Simon - S. Querrey 3 - 1  
J. Donaldson - G. Dimitrov 2 - 3  
J.A. Munar Clar - N. Djokovic 0 - 3  
K. Khachanov - G. Garcia-Lopez 3 - 1  
K. Nishikori - B. Paire 3 - 2  
L. Pouille - C. Norrie    
M. Berrettini - E. Gulbis 3 - 1  
M. Klizan - G. Monfils 0 - 3  
M. Trungelliti - M. Cecchinato 0 - 3  
R. Bautista-Agut - S. Giraldo 3 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Shamasdin A - Marach O / Pavic M 0 - 2  
Baghdatis M / Tsitsipas S - Ebden M / Young D    
Basilashvili N / Millman - Lakat F / Rinderknech A 2 - 1  
Blancaneaux G / Lestienne - Mayer L / Sousa J 0 - 2  
Cuevas P / Granollers M - Chardy J / Nestor D 2 - 0  
Duran G / Molteni A - Lopez F / Lopez M 0 - 2  
Gonzalez M / Jarry N - Lorenzi P / Zverev M 2 - 0  
Hemery C / Robert S - Ebden M / Young D 2 - 1  
Jebavy R / Vasilevski A - Demoliner M / Gonzalez S 1 - 2  
Johnson S / Sock J - Monroe N / Smith J-P 2 - 0  
Kubot L / Melo M - Cecchinato M / Fucsovics 2 - 0  
Lindstedt R / Matkowski M - Herbert P-H / Mahut N 1 - 2  
Lipsky S / Sandgren T - Bonzi B / Jacq G 0 - 2  
Marterer M / Petzschner P - Bracciali D / Seppi A 1 - 2  
Martin F / Raja P - Bhambri Y / Sharan D 1 - 2  
Mclachlan B / Struff J-L - Arevalo M / Cerretani J 1 - 2  
Pella G / Schwartzman D S - Hoang A / Humbert U 2 - 0  
PodlipnikCastillo/Withrow - Dodig I / Ram R 1 - 2  
Qureshi A U H / Rojer J J - Donskoy E / Reyes-Varela 1 - 2  
Qureshi A U H / Rojer J J - Gojowczyk P / Haider-Maur    
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - P. Parmentier 1 - 2  
A. Dulgheru - A. Kontaveit 0 - 2  
D. Kasatkina - K. Flipkens 2 - 0  
E. Makarova - B. Strycova 0 - 2  
G. Garcia Perez - C. Wozniacki 0 - 2  
Ka. Kozlova - K. Siniakova 1 - 2  
M. Buzarnescu - R. Peterson 2 - 0  
M. Duque Marino - C. Giorgi 0 - 2  
M. Frech - S. Stephens 0 - 2  
M. Keys - C. Dolehide 2 - 0  
M. Sakkari - C. Suarez Navarro 2 - 0  
P. Kvitova - L. Arruabarrena-Vecino 2 - 0  
P. Martic - Qiang Wang 0 - 2  
S. Halep - A. Riske 2 - 1  
V. Kuzmova - E. Svitolina 0 - 2  
Y. Putintseva - J. Brady 2 - 0  
Z. Diyas - N. Osaka 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andrianjafitrimo T / Ferr - Dabrowski G / Xu Y 0 - 2  
Aoyama S / Kato M - Williams S / Williams V 1 - 2  
Arcangioli M / Reix S - Maria T / Watson H 0 - 2  
Azarenka V / Sabalenka A - Kuznetsova S / Safarova L    
Babos T / Mladenovic K - Tomljanovic A / Zhang S 2 - 0  
Barty A / Vandeweghe C - Jurak D / Vekic D 1 - 2  
Bencic B / Vondrousova M - Kuznetsova S / Safarova L 0 - 2  
Bogdan A / Savchuk O - Duan Y / Sasnovich A 1 - 2  
Bondarenko K / Krunic A - Rosolska A / Spears A 2 - 1  
Chan L / Mattek-Sands B - Razzano V / Suvrijn J 2 - 0  
Hercog P / Van Uytvanck A - Hozumi E / Ninomiya M 0 - 2  
Hsieh S-W / Petkovic A - Chan H-C / Yang Z 0 - 2  
Kerkhove L / Marozava L - Pavlyuchenkova A / Stosur S 0 - 2  
Kichenok N / Rodionova An - Minella M / Sevastova A 2 - 1  
Konta J / Riske A - Medina G./Parra Santonja 1 - 2  
Kudermetova/Kudryavtseva - Bertens/Larsson 0 - 2  
McHale C / Peng S - Melichar N / Peschke K 1 - 2  
Ostapenko J / Vesnina E - Cirstea S / Sorribes Torm 1 - 2  
Townsend T / Voracova R - Cakarevic S / Ponchet J 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Schuurs D / Middelkoop M - Chan H-C / Venus M 2 - 0  
Tenisz (Vicenza, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Mager - G. Quinzi 0 - 2  
L. Sonego - G. Clezar 1 - 2  
M. Donati - J. Domingues 2 - 1  
M. Kecmanovic - M. Cuevas 2 - 0  
S. Caruso - S. Ofner 2 - 0  
S. Travaglia - Z. Kolar 2 - 0  
Tenisz (Vicenza, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagnis F / Neis F - Draganja/Draganja 2 - 1  
Bednarek T / Zelenay I - Dellien H / Quiroz R 0 - 2  
Estrella Burgos V / Trava - Gaio F / Pellegrino A 0 - 2  
Galdos S / Olivo R - Kolar Z / Oliveira G    
Galdos S / Olivo R - Kozlov S / Krueger M 2 - 0  
Ghedin N / Sardella E - Roelofse R / Weissborn T 0 - 2  
Margaroli L / Romboli F - King E / Pasha N 2 - 1  
Matsui T / Siljestrom A - Kubler J / Santillan A 2 - 0  
Vízilabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zagreb - Jug Dubrovnik (4.m.) 4 - 9  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Hollandia 7 - 10  
Oroszország - USA 7 - 10  
Spanyolország - Ausztrália 10 - 9  

 

2018.05.29.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SK Wyverns    
Hanwha Eagles - NC Dinos 7 - 2  
KIA Tigers - Nexen Heroes 8 - 12  
Lotte Giants - LG Twins 3 - 5  
Samsung Lions - KT Wiz 4 - 14  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Orix Buffaloes 5 - 8  
Hanshin Tigers - Fukuoka S. Hawks 0 - 1  
Hiroshima Carp - Saitama Seibu 3 - 7  
Tokyo Yakult - Chiba Lotte 1 - 5  
Yokohama Baystars - Tohoku Rakuten 9 - 2  
Yomiuri Giants - Hokkaido Nippon 3 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - San Francisco 6 - 5  
Kansas City - Minnesota 5 - 8  
LA Dodgers - Philadelphia 5 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murcia - Barcelona (2.m.) 2 - 4  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Texas Stars - Rockford (6.m.) 1 - 1  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Washington (1.m.) 6 - 4  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Panathinaikosz (3.m.) 72 - 88  
Promitheasz Patra - Olympiakosz (3.m.) 56 - 89  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Ashdod - Hapoel TA (1.m.) 78 - 78, h.u. 91 - 85  
Maccabi TA - Ironi Ness Ziona (1.m.) 94 - 62  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Zielona Gora (2.m.) 83 - 87  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Lietkabelis (1.m.) 93 - 69  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Golden State (7.m.) 92 - 101  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Bayern München (4.m.) 79 - 83  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trieste - Treviso (2.m.) 69 - 65  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Venezia (3.m.) 81 - 63  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Prat Joventut - Melilla (5.m.) 63 - 64  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Iberostar Tenerife - Real Madrid (2.m.) 75 - 84  
Unicaja Malaga - Baskonia Vitoria (2.m.) 64 - 80  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamic Belgrád - Zlatibor Cajetina (1.m.) 118 - 76  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Borac Cacak (1.m.) 71 - 69  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Krka Novo Mesto (5.m.) 86 - 86, h.u. 95 - 90  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tofas Bursa - Anadolu Efes (2.m.) 89 - 82  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Zenit Szentpétervár (3.m.) 78 - 90  
CSZKA Moszkva - VEF Riga (3.m.) 99 - 73  
Kézilabda (Dán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dán bajnokság 2017/18    
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Skjern (2.m.) 26 - 27  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Azoty Pulawy 28 - 30  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sampaio Correa - Ponte Preta 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Dep. Union La Calera 0 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - Delfin Manta 3 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Breszt - Dnyepr Mogiljev 1 - 1  
Vityebszk - Szluck 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Seinäjoen JK 4 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ironi Tiberias - Hapoel Kfar Saba 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kongsvinger - Ullensaker/Kisa 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Perugia    
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - UTC de Cajamarca 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varberg - Degerfors 0 - 1  
Värnamo - Falkenberg 1 - 4  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Katar 1 - 1  
Mexikó - Anglia 0 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Franciaország - U21Olaszország 1 - 1  
U21Paraguay - U21Hollandia 1 - 1  
U21Szlovénia - U21Görögország 3 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Kirgizisztán 3 - 0  
Koszovó - Albánia 3 - 0  
Mexikó - Wales 0 - 0  
Málta - Örményország 1 - 1  
USA - Bolívia 3 - 0  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Törökország 0 - 3  
Dél-Korea - Brazília 1 - 3  
Hollandia - Lengyelország 3 - 0  
Japán - Olaszország 3 - 2  
Kína - Argentína 3 - 0  
Németország - USA 0 - 3  
Szerbia - Oroszország 3 - 0  
Thaiföld - Dominikai Köztársaság 0 - 3  
Sakk (Norway Chess, Stavanger)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
H. Nakamura - V. Anand 0.5 - 0.5  
L. Aronian - W. So 0.5 - 0.5  
Liren Ding - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - K. Edmund 0 - 3  
Al. Bedene - P. Cuevas 0 - 3  
D. Sela - E. Ymer 0 - 3  
D. Shapovalov - J. Millman 3 - 0  
E. Donskoy - J-L. Struff 0 - 3  
F. Fognini - P. Andujar 3 - 0  
F. Lopez - S. Stakhovsky 0 - 3  
H. Hurkacz - T. Sandgren 3 - 1  
J. Chardy - T. Berdych    
J. Zopp - J. Sock 3 - 2  
L. Mayer - J. Benneteau    
M. Cilic - J. Duckworth 3 - 0  
M. Zverev - F. Mayer 3 - 0  
N. Mahut - J.M. Del Potro 1 - 3  
P. Lorenzi - K. Anderson 0 - 3  
P. Polansky - P-H. Herbert    
R. Harrison - M. Marterer 0 - 3  
S. Johnson - A. Mannarino 3 - 0  
V. Pospisil - Fucsovics M. 0 - 3  
Y. Bhambri - R. Bemelmans 0 - 3  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic M / Dzumhur D - Ramos-Vinolas A / Vesely J 2 - 0  
Begemann A / Sancic A - Koolhof W / Sitak A 1 - 2  
Bryan M / Querrey S - Skupski K / Skupski N 0 - 2  
Cabal J S / Farah R - Mirnyi M / Oswald P 2 - 0  
Fritz T / Tiafoe F - Bopanna R / Roger-Vasseli 0 - 2  
Gaston H / Tabur C - Peralta J / Zeballos H 0 - 2  
Haase R / Middelkoop M - Nishioka Y / Sugita Y 2 - 0  
Inglot D / Skugor F - Mektic N / Peya A 0 - 2  
Ivashka I / Khachanov K - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Klaasen R / Venus M - Denolly C / Muller A 2 - 0  
Marrero D / Verdasco F - Eysseric J / Nys H 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bogdan - M. Vondrousova 2 - 1  
A. Kerber - M. Barthel 2 - 0  
A. Sabalenka - K. Bertens 0 - 2  
A. Sasnovich - D. Allertova 2 - 0  
A. van Uytvanck - I. Wallace 2 - 0  
B. Mattek-Sands - J. Larsson 2 - 0  
D. Gavrilova - S. Cirstea 2 - 1  
F. Ferro - C. Witthöft 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - S. Kuznetsova 2 - 0  
I-C. Begu - A-Ka. Schmiedlova 2 - 1  
J. Görges - D. Cibulkova 2 - 1  
Kr. Pliskova - S. Williams 0 - 2  
M. Georges - T. Townsend 0 - 2  
M. Sharapova - R. Hogenkamp 2 - 1  
N. Vikhlyantseva - A. Barty 0 - 2  
P. Hercog - A. Pavlyuchenkova 0 - 2  
S. Stosur - Y. Wickmayer 2 - 0  
Shuai Peng - A. Krunic 2 - 0  
Shuai Zhang - K. Kucova 2 - 0  
Ying-Ying Duan - C. Garcia 0 - 2  
Tenisz (Vicenza, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gimeno-Traver - Gon. Oliveira 2 - 0  
D. Petrovic - S. Ofner    
E. King - R. Olivo 0 - 2  
G.M. Moroni - V. Estrella Burgos 2 - 0  
H. Dellien - E. Lopez-Perez 2 - 1  
J. Domingues - Y. Maden 2 - 1  
L. Sonego - T. Robredo    
M. Cuevas - G. Sakharov 2 - 0  
R. Quiroz - M. Bachinger    
S. Travaglia - V. Galovic 2 - 1  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kína - Ausztrália 8 - 6  
Spanyolország - Hollandia 6 - 7  
USA - Kanada 12 - 5  

 

2018.05.28.
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Cincinnati 12 - 5  
Atlanta - NY Mets 4 - 3  
Baltimore - Washington 0 - 6  
Boston - Toronto 8 - 3  
Chicago Cubs - San Francisco 8 - 3  
Cleveland - Chicago WS 9 - 6  
Detroit - LA Angels 9 - 3  
Milwaukee - St. Louis 8 - 3  
NY Yankees - Houston 1 - 5  
Oakland - Tampa Bay 0 - 1  
Pittsburgh - Chicago Cubs 0 - 7  
San Diego - Miami 2 - 7  
Seattle - Texas 2 - 1  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luparense - Acqua & Sapone (1.m.) 5 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szibirjak Novoszibirszk - Tyumeny (4.m.) 5 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaen - Inter Movistar (2.m.) 3 - 5  
Kosárlabda (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic-Fit Brussels - Oostende (2.m.) 63 - 84  
Limburg - Charleroi Spirou (2.m.) 73 - 80  
Mons - Okapi Aalstar (2.m.) 80 - 82  
Willebroek - Antwerpen (2.m.) 65 - 95  
Kosárlabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rouen - Orleans (2.m.) 77 - 76  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Anwil Wloclawek (3.m.) 80 - 82  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Neptunas Klaipeda (1.m.) 79 - 84  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Körmend (1.m.) 92 - 72  
Szombathely - Alba Fehérvár (1.m.) 90 - 88  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Cleveland (7.m.) 79 - 87  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casale Monferrato - Fortitudo Bologna (1.m.) 85 - 83  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Milano (3.m.) 74 - 80  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Gran Canaria (1.m.) 71 - 56  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád (1.m.) 87 - 62  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Banvitspor (1.m.) 86 - 81  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Lok.Kubany Krasznodar (3.m.) 86 - 73  
Nyizsnyij Novgorod - UNIKSZ Kazany (3.m.) 85 - 85, h.u. 94 - 95  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Seattle 98 - 105  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - GOG (2.m.) 31 - 37  
Kézilabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSM Bukarest - Potaissa Turda (2.m.) 36 - 30  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Metaloplastika 22 - 30  
Labdarúgás (Angol Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coventry - Exeter 3 - 1  
Labdarúgás (Azeri Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keshla - Gabala (Helyszín: Gabala) 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Sao Paulo 1 - 3  
Ceara - Gremio 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Seoul E-Land 2 - 0  
Asan Mugunghwa - Busan I'Park 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - Barcelona Guayaquil 2 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Isloch 1 - 1  
Nyeman Grodno - Torpedo Zogyino 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KTP - JJK Jyväskylä 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Fylkir 1 - 1  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saulininkas Siauliai - Lietava Jonava 2 - 11  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Columbus 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarpsborg - Stabaek 4 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Washington 3 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Sp. Luqueno 3 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Garcilaso - Dep. Binacional 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACS Poli Timisoara - Dinamo Bukarest 1 - 3  
Gaz Metan Medias - Juventus Bukarest 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Norrby 4 - 0  
Gefle - Landskrona 1 - 5  
Helsingborg - Jönköping Södra 1 - 0  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, C cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Kanada 0 - 0  
Törökország - Japán    
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Albánia - U21Bosznia-Hercegovina 0 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Lara - Caracas FC 1 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Montenegró 0 - 0  
Dél-Korea - Honduras 2 - 0  
Franciaország - Írország 2 - 0  
Nigéria - Kongói DK 1 - 1  
Olaszország - Szaúd-Arábia 2 - 1  
Portugália - Tunézia 2 - 2  
Törökország - Irán 2 - 1  
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Charlotte II 2018    
Nascar, Charlotte II 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar, futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - J. Logano (Charlotte II) 1 - 0  
C. Bowyer - Ku. Busch (Charlotte II) 0 - 1  
K. Harvick - Ky. Busch (Charlotte II) 0 - 1  
M. Truex Jr. - K. Larson (Charlotte II) 1 - 0  
R. Blaney - D. Hamlin (Charlotte II) 0 - 1  
Sakk (Norway Chess, Stavanger)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - Liren Ding 0.5 - 0.5  
M. Carlsen - F. Caruana 1 - 0  
S. Mamedyarov - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
V. Anand - L. Aronian 0.5 - 0.5  
W. So - S. Karjakin 0.5 - 0.5  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - M. Kukushkin 3 - 0  
A. Seppi - R. Gasquet 0 - 3  
B. Coric - P. Kohlschreiber 3 - 1  
B. Paire - R. Carballes Baena 3 - 1  
D. Thiem - I. Ivashka 3 - 0  
D.S. Schwartzman - C. Hemery 3 - 0  
E. Gulbis - G. Müller 3 - 1  
F. Tiafoe - S. Querrey 0 - 3  
G. Garcia-Lopez - S. Wawrinka 3 - 2  
H. Zeballos - Y. Sugita    
J. Isner - N. Rubin    
J. Sousa - G. Pella    
J. Vesely - D. Lajovic 0 - 3  
J.A. Munar Clar - D. Ferrer 3 - 2  
Jor. Thompson - C. Ruud 2 - 3  
K. Khachanov - A. Haider-Maurer 3 - 0  
M. Baghdatis - S. Giraldo    
M. Basic - A. Pavlasek 1 - 3  
M. Cecchinato - M. Copil 3 - 2  
M. Ebden - T. Fabbiano    
M. Jaziri - M. Youzhny 3 - 2  
M. Trungelliti - B. Tomic 3 - 1  
N. Basilashvili - G. Simon 1 - 3  
N. Kyrgios - B. Tomic    
P. Gojowczyk - C. Norrie    
R. Bautista-Agut - D. Istomin 3 - 2  
R. Dutra da Silva - N. Djokovic 0 - 3  
R. Nadal - A. Dolgopolov    
R. Nadal - S. Bolelli    
S. Tsitsipas - C. Taberner 3 - 1  
Y. Bhambri - Yen-Hsun Lu    
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - C. Suarez Navarro 0 - 2  
A. Petkovic - K. Mladenovic 2 - 0  
A. Sevastova - M. Duque Marino 1 - 2  
B. Bencic - D. Chiesa 2 - 1  
B. Krejcikova - Ka. Pliskova 0 - 2  
B. Pera - E. Vesnina 2 - 0  
C. Dolehide - V. Golubic 2 - 0  
C. Giorgi - G. Min 2 - 0  
D. Jakupovic - G. Garcia Perez 0 - 2  
D. Kasatkina - K. Kanepi 2 - 0  
D.R. Collins - C. Wozniacki 0 - 2  
H. Watson - O. Dodin 2 - 0  
K. Bondarenko - D. Vekic 0 - 2  
K. Siniakova - V. Azarenka 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - Babos T. 2 - 0  
L. Safarova - J. Ponchet 2 - 0  
L. Siegemund - C. Vandeweghe 0 - 2  
L. Tsurenko - S. Vögele 2 - 1  
M. Buzarnescu - V. King 2 - 0  
M. Keys - S. Vickery 2 - 0  
M. Minella - M. Sakkari 0 - 2  
M. Rybarikova - L. Kumkhum 2 - 0  
P. Kvitova - V. Cepede Royg 2 - 1  
R. Peterson - Su-Wei Hsieh 2 - 0  
S. Kenin - N. Osaka 0 - 2  
T. Bacsinszky - G. Garcia Perez    
T. Maria - K. Flipkens 0 - 2  
V. Lepchenko - E. Mertens    
Tenisz (Vicenza, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Santillan - Z. Kolar 1 - 2  
J. Kubler - M. Kecmanovic 1 - 2  
L. Caruana - M. Donati 0 - 2  
P. Gunneswaran - S. Caruso 0 - 2  
Tenisz (Vicenza, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behar A / Lopez-Perez E - Ferrari F / Giacomini L 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Hollandia 5 - 7  
Kína - Spanyolország 6 - 13  
Oroszország - Kanada 9 - 11  
Címkék: eredmények, tippmix,