Tippmix eredmények - 2018. május 21-27.

2018-05-21
Tippmix eredmények - 2018. május 21-27.
2018.05.27.
Asztalitenisz (Hong Kong Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seungmin Cho - K. Yoshimura 1 - 4  
Asztalitenisz (Hong Kong Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Morizono M / Oshima Y - Ho K K / Wong C T 0 - 3  
Asztalitenisz (Hong Kong Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manyu Wang - Xingtong Chen 4 - 2  
Asztalitenisz (Hong Kong Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen X / Sun Y - Chen K / Wang M 3 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fremantle - North Melbourne Kangaroos 58 - 86  
Hawthorn - West Coast Eagles 60 - 75  
Melbourne Demons - Adelaide Crows 146 - 55  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 4 - 8  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 3 - 2  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 8 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 9 - 1  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 7 - 8  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 5 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Generales de Durango 4 - 3  
Bravos de Leon - Diablos Rojos del Mexico 6 - 13  
Leones de Yucatan - Tigres de Quintana Roo 6 - 2  
Piratas de Campeche - Olmecas de Tabasco 4 - 10  
Rieleros de Aguascaliente - Saraperos de Saltillo 4 - 11  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Atlanta 1 - 7  
Chicago Cubs - San Francisco 4 - 5  
Cleveland - Houston 8 - 6  
Cleveland - Houston (19:10) 10 - 9  
Colorado - Cincinnati 5 - 6  
Colorado - Cincinnati (21:10) 8 - 2  
Detroit - Chicago WS 3 - 2  
LA Dodgers - San Diego 5 - 7  
LA Dodgers - San Diego (22:10) 6 - 1  
Miami - Washington 2 - 5  
Milwaukee - NY Mets 8 - 7  
NY Yankees - LA Angels 4 - 11  
NY Yankees - LA Angels (19:05) 3 - 1  
Oakland - Arizona 2 - 1  
Philadelphia - Toronto 3 - 5  
Pittsburgh - St. Louis 4 - 6  
Seattle - Minnesota 4 - 3  
Seattle - Minnesota (22:10) 3 - 1  
Tampa Bay - Baltimore 8 - 3  
Texas - Kansas City 3 - 5  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACBF Carlos Barbosa - Magnus Sorocaba 4 - 2  
Shouse Belem - Minas Belo Horizonte 3 - 5  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szibirjak Novoszibirszk - Tyumeny (3.m.) 7 - 3  
Szinara Jekatyerinburg - Jugra (3.m.) 1 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Modicus Sandim - Fundao (3.m.) 2 - 2  
Golf (BMW PGA Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BMW PGA Championship 2018    
Golf (Fort Worth Invitational)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fort Worth Invitational 2018    
Golf (Senior PGA Championship)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Senior PGA Championship 2018    
Kerékpár (Giro d'Italia)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giro d'Italia 2018    
Giro d'Italia 2018 - Top 3    
Kerékpár (Giro d'Italia, 21. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Planckaert - M. Pedersen 1 - 0  
D. van Poppel - N. Bonifazio 0 - 1  
E. Viviani - S. Bennett 0 - 1  
Giro dItalia 2018 - 21. szakasz    
M. Mohoric - M. Coledan 1 - 0  
S. Modolo - J. Debusschere 1 - 0  
Kosárlabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denain - Roanne (2.m.) 54 - 74  
Nancy - Fos-sur-Mer (2.m.) 60 - 73  
St-Chamond - Lille (2.m.) 56 - 80  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Adecco ASVEL (3.m.) 79 - 68  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cibona Zagreb - Cedevita Zagreb (2.m.) 73 - 82  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi TA 85 - 97  
Hapoel Eilat - Hapoel Gilboa Galil 69 - 77  
Ironi Naharia - Hapoel TA 89 - 82  
Ironi Ness Ziona - Hapoel Jerusalem 80 - 99  
Maccabi Haifa - Hapoel Holon 84 - 78  
Maccabi Rishon - Maccabi Ashdod 74 - 76  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Torun (1.m.) 95 - 117  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Houston (6.m.) 115 - 86  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Ludwigsburg (3.m.) 91 - 88  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trieste - Treviso (1.m.) 84 - 78  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Trento (2.m.) 80 - 77  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melilla - Prat Joventut (4.m.) 66 - 78  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - MoraBanc Andorra (1.m.) 76 - 94  
Baskonia Vitoria - Unicaja Malaga (1.m.) 87 - 70  
Real Madrid - Iberostar Tenerife (1.m.) 83 - 73  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Olimpija Ljubljana (4.m.) 79 - 89  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tofas Bursa - Anadolu Efes (1.m.) 91 - 63  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avtodor Szaratov - Zenit Szentpétervár (2.m.) 73 - 79  
CSZKA Moszkva - VEF Riga (2.m.) 100 - 80  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Dallas 70 - 78  
Connecticut - Indiana 86 - 77  
Los Angeles - Phoenix 80 - 72  
Washington - Minnesota 90 - 78  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BL 2017/18    
Nantes - Montpellier 27 - 32  
Paris SG - Vardar Pro Skopje 29 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Odense (3.m.) 26 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Issy Paris - Nice 25 - 22  
Kézilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - Olympiakosz (2.m.) 20 - 13  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nexe Nasice - Dubrava 31 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Burgdorf-Hannover - DHfK Leipzig 30 - 26  
Göppingen - Minden 27 - 28  
Hüttenberg - Gummersbach 22 - 23  
Lübbecke - Flensburg 24 - 27  
Melsungen - Füchse Berlin 31 - 24  
R-N. Löwen Kronau - Ludwigshafen-Friesenheim 34 - 26  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Dinamo Pancevo 33 - 32  
Zeleznicar - Vojvodina 21 - 15  
Labdarúgás (Angol Liga 1., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rotherham - Shrewsbury 1 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2, ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sarmiento - San Martin de Tucuman 1 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Genk - Zulte Waregem 2 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajn., ráját.Co.SudAm)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Boys Warnes - Guabiro Montero 0 - 0  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - San Jose de Oruro 1 - 0  
The Strongest - Bolivar La Paz 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani - CRB 2 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Flamengo 0 - 1  
Bahia - Vasco da Gama 3 - 0  
Botafogo - Vitória 1 - 1  
Internacional - Corinthians 2 - 1  
Palmeiras - Sport Recife 2 - 3  
Parana - Atlético PR 0 - 0  
Santos - Cruzeiro 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Union Espanola 1 - 1  
Everton Vina Del Mar - Dep. Temuco 2 - 2  
Palestino - Curico Unido 2 - 1  
Univ.Catolica de Santiago - Antofagasta 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hjörring - VSK Aarhus 1 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Silkeborg 3 - 0  
Lyngby - Vendsyssel 1 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Ansan Greeners 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cuenca - Aucas Quito 1 - 1  
Guayaquil City - Macara Ambato 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Minszk - Gorodeja 1 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Gomel 2 - 1  
Szmolevicsi - Dinamo Minszk 0 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klubi 04 - Oulu 1 - 0  
Labdarúgás (Francia 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg-Peronnas - Grenoble 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bordeaux - Lille 1 - 2  
Guingamp - Marseille 1 - 0  
Montpellier - Albi 3 - 1  
Paris FC - Fleury 91 0 - 0  
Rodez Aveyron - Lyon 0 - 6  
Labdarúgás (Francia bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulouse - Ajaccio 1 - 0  
Labdarúgás (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - PSV 2 - 2  
Heerenveen - Twente 3 - 4  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavík - ÍBV 1 - 3  
KR - KA Akureyri 2 - 0  
Stjarnan - Grindavik 1 - 1  
Valur - Breidablik 2 - 1  
Vikingur Reykjavik - Fjölnir 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
JEF United Chiba - Roasso Kumamoto 3 - 1  
Machida Zelvia - Okayama 1 - 3  
Mito - Avispa Fukuoka 0 - 2  
Tochigi - Omiya Ardija 0 - 1  
Yamagata - Zweigen Kanazawa 2 - 1  
Yamaguchi - Kamatamare Sanuki 1 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Urawa RD 0 - 3  
Nagano Parceiro - Kobe Leonessa 1 - 1  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Irtis Pavlodar 1 - 1  
Akzhayik Ural - Kaisar Kyzylorda 0 - 0  
Atyrau - Kairat Almaty 1 - 3  
FC Asztana - Zhetysu Taldykorgan 3 - 0  
Kyzylzhar Petropavlovsk - Ordabasy Shymkent 1 - 2  
Sahtar Karagandy - Tobol Kostanay 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zhejiang Yiteng - Dalian Transcendence 3 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bytovia Bytow - Chrobry Glogow 3 - 3  
GKS Tychy - Odra Opole 3 - 0  
Gornik Leczna - Rakow Czestochowa 2 - 1  
Miedz Legnica - Chojniczanka Chojnice 5 - 1  
Olimpia Grudziadz - GKS Katowice 1 - 1  
Olsztyn - Stal Mielec 1 - 0  
Podbeskidzie Bielsko-B. - Wigry Suwalki 1 - 0  
Pogon Siedlce - Puszcza Niepolomice 0 - 0  
Ruch Chorzow - Zaglebie Sosnowiec 0 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelgava - Rigas FS 0 - 2  
Riga FC - METTA/LU 1 - 0  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panerys Vilnius - Trakai 0 - 1  
Panevezys - Palanga 0 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - Portland 2 - 3  
Los Angeles FC - D.C. United 1 - 1  
Minnesota - Montreal 2 - 0  
New York - Philadelphia 0 - 0  
Orlando - Chicago 1 - 2  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Puskás Akadémia 1 - 1  
FTC - Diósgyőr 4 - 0  
Mezőkövesd - Újpest 0 - 1  
Paks - Balmazújváros 0 - 1  
Vasas - Haladás 1 - 0  
Videoton - Honvéd 2 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Budaörs - Szolnok 1 - 0  
Dorog - Békéscsaba 2 - 3  
Gyirmót - Budafok 1 - 2  
Kazincbarcika - Csákvár 0 - 2  
Mosonmagyaróvár - Győr 2 - 3  
Nyíregyháza - Vác 2 - 0  
Soroksár - Cegléd 3 - 0  
Szeged 2011 - Siófok 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Ham-Kam 1 - 2  
Florö - Levanger 0 - 2  
Jerv - Viking Stavanger 3 - 2  
Mjöndalen - Sandnes Ulf 1 - 0  
Notodden - Asane 0 - 0  
Sogndal - Strömmen 5 - 1  
Tromsdalen - Nest-Sotra 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Ranheim 4 - 0  
Haugesund - Tromsö 1 - 0  
Molde - Start 3 - 1  
Odd Grenland - Kristiansund 1 - 2  
Rosenborg - Brann Bergen 1 - 2  
Strömsgodset - Sandefjord 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LSK Kvinner - Avaldsnes 4 - 0  
Lyn - Grand Bodö 2 - 1  
Valerenga - Trondheims-Örn 0 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sky Blue - Seattle 0 - 1  
Labdarúgás (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
1. FC Köln - Bremen 0 - 2  
Bayern München - Wolfsburg 2 - 1  
Essen-Schönebeck - Frankfurt 3 - 1  
Hoffenheim - Potsdam 0 - 4  
Jena - Freiburg 0 - 4  
Sand - Duisburg 4 - 0  
Labdarúgás (Olasz B, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bari - Cittadella    
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Admira Wacker - St. Pölten 0 - 2  
Altach - Sturm Graz 0 - 0  
Austria Wien - Salzburg 4 - 0  
Mattersburg - LASK Linz 2 - 1  
Wolfsberg - Rapid Wien 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - General Diaz 4 - 1  
Libertad Asuncion - Dep. Capiata 3 - 2  
Sol de America - Olimpia Asuncion 0 - 3  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Univ. San Martin 1 - 1  
Alianza Lima - Sport Boys Callao 1 - 0  
Dep. Municipal - Sport Rosario 4 - 0  
Sporting Cristal - Union Comercio 4 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - Botosani 0 - 1  
Labdarúgás (Román Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hermannstadt - Universitatea Craiova 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albacete - Barcelona B 0 - 0  
Almería - Alcorcon 0 - 0  
Cadiz - Tenerife 1 - 1  
Cultural Leonesa - Oviedo 2 - 0  
Huesca - Gimnastic 0 - 1  
Osasuna - La Hoya Lorca 1 - 0  
Rayo Vallecano - Lugo 1 - 0  
Reus - Cordoba 1 - 2  
Sevilla B - Numancia 2 - 1  
Sp. Gijón - Granada 2 - 1  
Zaragoza - Valladolid 3 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izarra - UE Llagostera 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Majadahonda - Cartagena 1 - 0  
Marbella - Celta Vigo B 2 - 0  
Mirandes - Mallorca 0 - 0  
Labdarúgás (Svájci Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Zürich - Young Boys (Helyszín: Young Boys-stadion) 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Frej Täby 2 - 1  
Halmstad - Öster 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Örebro 0 - 0  
Elfsborg - Trelleborg 2 - 1  
FF Malmö - Dalkurd 1 - 1  
Kalmar - Hammarby 1 - 1  
Sirius - Djurgarden 1 - 5  
Sundsvall - Göteborg 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - Djurgarden 0 - 1  
Kopparbergs/Göteborg - Pitea 0 - 1  
Rosengard - Vittsjö 2 - 0  
Växjö - IFK Kalmar 4 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zilina - Trencin 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaran Hrvatini - Aluminij Kidricevo 2 - 1  
Domzale - Olimpija Ljubljana 1 - 1  
Krsko Posavlje - Celje 0 - 1  
Maribor - ND Gorica 2 - 0  
Rudar Velenje - Triglav Kranj 0 - 1  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, B cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Dél-Korea 4 - 1  
Togo - Skócia 1 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deszna Csernigov - Zirka Kropivnickij 4 - 0  
FC Poltava - Csernomorec Odessza 1 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Liverpool Montevideo 1 - 1  
Montevideo Wanderers - Nacional 1 - 4  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas De San Carlos - Penarol 1 - 2  
Boston River - Defensor 1 - 2  
Progreso - Atl. River Plate 0 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. La Guaira - Mineros de Guayana 0 - 0  
Estudiantes de Merida - Zamora Barinas 1 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Jalgpallikool Tammeka 2 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Liverpool)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Allen - M. Burnell 1 - 0  
Bradley Scott - C. Pedersoli Jr. 0 - 1  
C. Silva - N. Taleb 1 - 0  
D. Grant - M. Bermudez    
D. Kelly - T. Breese 0 - 1  
E. Spicely - D. Stewart 0 - 1  
E. Theodorou - T. Smith 1 - 0  
J. Knight - M. Amirkhani 0 - 1  
N. Magny - C. White 1 - 0  
S. Thompson - D. Till 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night,Liverpool, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Mazany - L. Lansberg 0 - 1  
G. Robertson - M. McCann 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Ricciardo - K. Räikkönen (Monacói Nagydí, futam) 1 - 0  
F. Alonso - C. Sainz Jr. (Monacói Nagydíj, futam) 0 - 1  
F. Alonso - S. Vandoorne (Monacói Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - D. Ricciardo (Monacói Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - K. Räikkönen (Monacói Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Monacói Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Monacói Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Stroll - S. Sirotkin (Monacói Nagydíj,futam) 0 - 1  
M. Ericsson - C. Leclerc (Monacói Nagydíj,futam) 1 - 0  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Monacói Nagydíj, futam) 0 - 1  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Monacói Nagydíj, futam) 1 - 0  
P. Gasly - B. Hartley (Monacói Nagydíj, futam) 1 - 0  
R. Grosjean - K. Magnussen (Monacói Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Perez - E. Ocon (Monacói Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Perez - P. Gasly (Monacói Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - D. Ricciardo (Monacói Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen (Monacói Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - K. Räikkönen (Monacói Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1,Monacói ND (futam) - Hány versenyző ér el helyezést?    
Forma-1., Monacói Nagydíj 2018    
Forma-1., Monacói Nagydíj 2018 - Győztes konstruktőr (futam)    
Forma-1., Monacói Nagydíj 2018 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma-1., Monacói Nagydíj 2018 - Top 3    
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Knights - Cronulla Sharks 10 - 48  
Wests Tigers - Canterbury Bulldogs 14 - 10  
Röplabda (EL, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Törökország 0 - 3  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macedónia - Ausztria 1 - 3  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Ukrajna 0 - 3  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Németország 3 - 0  
Bulgária - Argentína 3 - 1  
Dél-Korea - Oroszország 0 - 3  
Franciaország - Ausztrália 3 - 0  
Irán - Japán 1 - 3  
Kína - USA 0 - 3  
Lengyelország - Kanada 3 - 1  
Olaszország - Szerbia (Helyszín: Szerbia) 3 - 0  
Strandröplabda (Miguel Pereira)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferreira De Paula L / Rez - Ferreira Gomes R / Santos Andrad 2 - 1  
Ferreira De Paula L / Rez - Marques Silva H / Viera Bernat R 2 - 1  
Ferreira Gomes R / Santos - Numasawa F C / Gomes Card 2 - 0  
Marques Silva H / Viera B - Numasawa F C / Gomes Card 2 - 0  
Strandröplabda (Miguel Pereira, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lebioda A / Bellas Romari - Matei A M / Vaida B 0 - 2  
Matei A M / Vaida B - RodriguesdeAra/Nunes 2 - 0  
Silva Bigi T / Lopes Pere - Lebioda A / Bellas Romariz Silva 1 - 2  
Silva Bigi T / Lopes Pere - RodriguesdeAra/Nunes 2 - 0  
Tenisz (Loughborough, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Moriya - J. Ward 2 - 0  
Tenisz (Loughborough, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nielsen F / Salisbury J - Bambridge L / O'Mara J 2 - 1  
Tenisz (Mestre, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G.M. Moroni - G. Quinzi 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Dzumhur - D. Kudla 3 - 0  
D. Goffin - R. Haase 3 - 2  
E. Benchetrit - G. Monfils 1 - 3  
F. Delbonis - T. Bellucci 3 - 1  
F. Verdasco - Y. Nishioka 3 - 2  
G. Andreozzi - T.H. Fritz 3 - 2  
G. Barrere - R. Albot 2 - 3  
I. Karlovic - C. Moutet 0 - 3  
J. Kovalik - P. Carreno-Busta 1 - 3  
K. Nishikori - M. Janvier 3 - 0  
L. Pouille - D. Medvedev 3 - 0  
M. Klizan - L. Djere 3 - 1  
M. Safwat - G. Dimitrov 0 - 3  
N. Jarry - J. Donaldson 2 - 3  
O. Otte - M. Berrettini 1 - 3  
R. Berankis - A. Zverev 0 - 3  
V. Troicki - G. Dimitrov    
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - S. Errani 2 - 1  
A. Dulgheru - C. McHale    
A. Rus - S. Stephens 0 - 2  
A. Tomljanovic - E. Svitolina 0 - 2  
C. Paquet - P. Parmentier    
F. Schiavone - V. Kuzmova 0 - 2  
J. Brady - A. Hesse 2 - 0  
J. Konta - Y. Putintseva 0 - 2  
J. Ostapenko - Ka. Kozlova 0 - 2  
K. Nara - B. Strycova 1 - 2  
M. Brengle - A. Kontaveit 1 - 2  
M. Frech - E. Alexandrova 2 - 1  
M. Linette - Z. Diyas 0 - 2  
P. Martic - Yafan Wang 2 - 0  
Qiang Wang - V. Williams 2 - 0  
Saisai Zheng - E. Makarova 0 - 2  
Tollaslabda (BWF Thomas Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan Lin - K. Tsuneyama    
Long Chen - K. Momota 0 - 2  
Yuqi Shi - K. Nishimoto 2 - 0  
Tollaslabda (BWF Thomas Cup, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junhui L / Yuchen L - Sonoda K / Watanabe Y 2 - 1  
Liu C / Zhang N - Inoue T / Kaneko Y 2 - 0  
Vízilabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ortigia - SM Verona 9 - 9  
Recco - Brescia 8 - 5  
Vízilabda (Olasz bajnokság,bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torino - Bogliasco 5 - 10  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Clayton - S. Danyo 1 - 0  
J. Ancajas - J. Sultan 1 - 0  
K.S. Yafai - D. Carmona 1 - 0  
T. Nyambayar - O. Escandon 1 - 0  

 

2018.05.26.
Asztalitenisz (Hong Kong Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jon Persson - Qihao Zhou 1 - 4  
Jonghoon Lim - K. Yoshimura 3 - 4  
K. Yoshimura - Sangsu Lee 4 - 0  
M. Freitas - Jonghoon Lim 2 - 4  
M. Yoshimura - Seungmin Cho 3 - 4  
Qihao Zhou - Seungmin Cho 2 - 4  
Asztalitenisz (Hong Kong Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eunhye Lee - Mima Ito 2 - 4  
Hyowon Suh - Manyu Wang 2 - 4  
Mima Ito - Manyu Wang 3 - 4  
Rui Zhang - Xingtong Chen 2 - 4  
Shiwen Liu - Zhuojia He 3 - 4  
Xingtong Chen - Zhuojia He 4 - 1  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Copello - N. Evora (hármasugrás, Eugene) 1 - 0  
B. Okagbare - M. Ahoure (100m síkfutás, női, Eugene) 0 - 1  
C. Coleman - R. Baker (100m síkfutás, Eugene) 0 - 1  
C. Kipruto - E. Jager (3000m akadályfutás, Eugene) 1 - 0  
C. Semenya - F. Niyonsaba (800m, női, Eugene) 1 - 0  
C. Taylor - W. Claye (hármasugrás, Eugene) 1 - 0  
D. Muhammad - J. Russell (400m gátfutás, női, Eugene) 0 - 1  
D. Storl - D. Hill (súlylökés, Eugene) 0 - 1  
E. Kynard - M. Przybylko (magasugrás, Eugene) 1 - 0  
G. Dibaba - H. Obiri (5000m, női, Eugene) 1 - 0  
I. Makwala - N. Lyles (200m, Eugene) 0 - 1  
I. Young - C. Ujah (100m síkfutás, Eugene) 1 - 0  
J. Richards - A. Webb (200m, Eugene) 1 - 0  
J. Simpson - L. Muir (1500m, női, Eugene) 0 - 1  
M-J. Ta Lou - E. Thompson (100m síkfutás, női, Eugene) 1 - 0  
M.E. Barshim - D. Lysenko (magasugrás, Eugene) 1 - 0  
M.N. Wambui - A. Wilson (800m, női, Eugene) 0 - 1  
O. McLeod - O. Ortega (110m gátfutás, Eugene) 1 - 0  
P. Francis - S. Miller-Uibo (400m síkfutás, női, Eugene) 0 - 1  
R. Crouser - T. Walsh (súlylökés, Eugene) 1 - 0  
S. Morris - K. Stefanidi (rúdugrás, női, Eugene) 1 - 0  
S. Shubenkov - A. Merritt (110m gátfutás, Eugene) 1 - 0  
T. Bowie - D. Schippers (100m síkfutás, női, Eugene) 0 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Sydney Swans 49 - 67  
Geelong - Carlton 73 - 45  
Greater Western Sydney - Essendon 60 - 95  
Richmond - St. Kilda 105 - 77  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Samsung Lions 6 - 1  
KT Wiz - LG Twins 0 - 5  
NC Dinos - KIA Tigers 5 - 0  
Nexen Heroes - Lotte Giants 3 - 2  
SK Wyverns - Hanwha Eagles 7 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 5 - 4  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 6 - 7  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 5 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 4 - 3  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 3 - 6  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 5 - 6  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Sultanes de Monterrey 2 - 8  
Pericos de Puebla - Guerreros de Oaxaca 7 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Atlanta 6 - 2  
Boston - Atlanta (19:05) 8 - 6  
Cleveland - Houston 2 - 11  
Colorado - Cincinnati 5 - 4  
Detroit - Chicago WS 5 - 4  
Detroit - Chicago WS (22:10) 4 - 8  
LA Dodgers - San Diego 4 - 1  
Miami - Washington 5 - 9  
Miami - Washington (22:10) 1 - 4  
Milwaukee - NY Mets 4 - 3  
Milwaukee - NY Mets (22:10) 17 - 6  
NY Yankees - LA Angels 2 - 1  
Oakland - Arizona 1 - 7  
Oakland - Arizona(22:05) 3 - 0  
Philadelphia - Toronto 5 - 6  
Philadelphia - Toronto (22:05) 2 - 1  
Pittsburgh - St. Louis 8 - 1  
Pittsburgh - St. Louis (22:05) 1 - 4  
Seattle - Minnesota 2 - 1  
Tampa Bay - Baltimore 0 - 2  
Tampa Bay - Baltimore (22:10) 5 - 1  
Texas - Kansas City 8 - 4  
Texas - Kansas City (22:05) 4 - 3  
Darts (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. van den Bergh - M. Suljovic    
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Braga - Azemeis (2.m.) 7 - 0  
Modicus Sandim - Fundao (2.m.) 3 - 1  
Sporting CP - Burinhosa (2.m.) 3 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Murcia (1.m.) 3 - 2  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lehigh Valley - Toronto Marlies (4.m.) 1 - 3  
Rockford - Texas Stars (5.m.) 3 - 1  
Kerékpár (Giro d'Italia, 20. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hermans - G. Brambilla 0 - 1  
D. Formolo - G. Bennett 1 - 0  
Giro d'Italia 2018 - 20. szakasz    
M. Nieve Iturralde - G. Ciccone 1 - 0  
R. Carapaz - M.A. Lopez Moreno 1 - 0  
R. Dennis - J. Goncalves 0 - 1  
R. Gesink - J.D. Atapuma 1 - 0  
S. Reichenbach - S. Oomen 0 - 1  
Ser.L. Henao - W. Poels 0 - 1  
T. Pinot - D. Pozzovivo 0 - 1  
Kosárlabda (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Willebroek (1.m.) 76 - 62  
Charleroi Spirou - Limburg (1.m.) 89 - 62  
Okapi Aalstar - Mons (1.m.) 79 - 81  
Oostende - Basic-Fit Brussels (1.m.) 103 - 62  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paulistano - Mogi das Cruzes (3.m.) 88 - 84  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarbes - Bourges (4.m.) 80 - 87  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Limoges (2.m.) 64 - 81  
Pau Orthez - Monaco (2.m.) 73 - 98  
Kosárlabda (Görög 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holargosz - Apollon Patra (1.m.) 91 - 76  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Promitheasz Patra (2.m.) 89 - 88  
Panathinaikosz - PAOK (2.m.) 84 - 67  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Alvark - Chiba 85 - 60  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Ostrow Wielkopolski (2.m.) 77 - 83  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Kecskemét (5.m.) 70 - 63  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Boston (6.m.) 109 - 99  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Brose Bamberg (3.m.) 99 - 67  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Brescia (2.m.) 89 - 68  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Himki Moszkva - Lok.Kubany Krasznodar (2.m.) 77 - 72  
Nyizsnyij Novgorod - UNIKSZ Kazany (2.m.) 77 - 74  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - Minnesota 72 - 78  
Seattle - Chicago 87 - 87, h.u. 95 - 91  
Kézilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Paris SG 32 - 28  
Vardar Pro Skopje - Montpellier 27 - 28  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Viborg (3.m.) 30 - 30  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fleury Loiret - Chambray Touraine 33 - 33  
Kézilabda (Francia bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metz - Brest 24 - 26  
Kézilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Doukasz (3.m.) 33 - 20  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorica - Umag 34 - 28  
Sesvete - Zamet 22 - 36  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porec - Vinkovci 27 - 24  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balingen-Weilstetten - Bad Schwartau 26 - 22  
Coburg - Emsdetten 28 - 22  
Dessau-Rosslauer - Bietigheim-Metterzimmern 27 - 38  
Elbflorenz - Nordhorn-Lingen 23 - 23  
Hagen - Rimpar 23 - 22  
Hamm-Westfalen - Eisenach 24 - 28  
Hildesheim - Aue 28 - 32  
Rhein Vikings Neuss - Bergischer HC 25 - 28  
Saarlouis - Wilhelmshaven 23 - 35  
TUSEM Essen - Konstanz 33 - 31  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bensheim/Auerbach - Rödertal 28 - 22  
Bietigheim - Dortmund 25 - 26  
Blomberg-Lippe - Göppingen 28 - 34  
Metzingen - Buxtehude 30 - 24  
Nellingen - Bad Wildungen 28 - 28  
Oldenburg - Neckarsulm 50 - 22  
Thüringer HC - Leverkusen 30 - 24  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal da Devesa - Fafe 32 - 33  
Boa Hora - Belenenses 30 - 28  
Maia - Xico Guimaraes 31 - 30  
Sao Bernardo - Aguas Santas 32 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canyamelar Valencia - Valladolid 20 - 26  
Castellon - Porrino 23 - 26  
Elche - Base Villaverde 32 - 28  
Rincon Malaga - Santa Eularia Puig Valls 24 - 22  
Rocasa Gran Canaria - Mavi Nuevas Tecnologias 25 - 22  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fulham - Aston Villa 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arsenal Sarandí - Cipolletti 0 - 0  
Labdarúgás (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Liverpool 3 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajn., ráját.Co.SudAm)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Potosi - Royal Pari Santa Cruz 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Oeste 2 - 2  
Avai - Paysandu 3 - 1  
Brasil de Pelotas - Londrina 3 - 0  
Coritiba - Vila Nova 2 - 0  
Goiás - Boa 1 - 2  
Sao Bento - Juventude 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Chapecoense 3 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huachipato - Universidad de Chile 0 - 1  
O'Higgins - Dep. Iquique 2 - 1  
San Luis de Quillota - Universidad de Concepcion 0 - 3  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians 1905 - Sparta Praha 0 - 0  
Dukla Praha - Plzen 1 - 5  
Jablonec - Slovacko 2 - 0  
Jihlava - Karvina 0 - 2  
Olomouc - Mladá Boleslav 3 - 0  
Ostrava - Brno 2 - 0  
Teplice - Slavia Praha 0 - 3  
Zlín - Liberec 3 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajn., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Platinium Stars - Black Leopards 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seongnam - Daejeon Citizen 4 - 2  
Suwon FC - Gwangju 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tecnico Univ. Ambato - Independiente del Valle 2 - 1  
Univ. Catolica de Quito - El Nacional Quito 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Torpedo Minszk 6 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - HIFK 0 - 0  
Jaro - Kajaani 5 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Honka 3 - 2  
Ilves - Turku PS 2 - 0  
Inter Turku - Rovaniemi PS 3 - 3  
Kuopio PS - PS Kemi 2 - 3  
Lahti - Vaasa PS 1 - 1  
Seinäjoen JK - Mariehamn 1 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Selfoss - Magni 2 - 1  
Thor Akureyri - Fram 3 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Albirex Niigata 2 - 1  
Kofu - Oita Trinita 6 - 2  
Kyoto - Yokohama FC 0 - 2  
Tokushima - Matsumoto Yamaga 1 - 1  
Tokyo Verdi - Ehime 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beleza Inagi - Vegalta Sendai 2 - 0  
Cerezo Osaka - JEF United Chiba 0 - 1  
Nippon Sport Univ. - Nojima Sagamihara 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Heilongjiang Lava Spring - Shanghai Shenxin 2 - 1  
Meizhou Meixian Techand - Wuhan Zall 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Ventspils 1 - 4  
Spartaks Jurmala - Valmiera 3 - 0  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vytis Vilnius - Atlantas Klaipeda 1 - 7  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - New York City FC 3 - 1  
Los Angeles Galaxy - San Jose 1 - 0  
Seattle - Salt Lake 0 - 1  
Toronto - Dallas 0 - 1  
Vancouver - New England 3 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga - Lilleström 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolbotn - Klepp 3 - 1  
Röa - Arna-Björnar 2 - 2  
Stabaek - Sandviken 0 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Orlando 2 - 5  
Portland - Utah 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, ráj. a bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lecce - Padova 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz C/A, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gavorrano - Cuneo 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz C/B, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santarcangelo - Vicenza 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C/C, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paganese - Fondi 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional Asuncion - Guarani Asuncion 3 - 0  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comerciantes Unidos - Huancayo 0 - 3  
Melgar - Ayacucho 3 - 0  
UTC de Cajamarca - Universitario de Deportes 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Concordia Chiajna 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coruxo - Merida 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Deportivo B - UD Extremadura 2 - 1  
Elche - Real Murcia 3 - 2  
Real Sociedad B - Fuenlabrada 0 - 0  
Sp. Gijón B - Cornella 2 - 0  
Villarreal B - Ath. Bilbao B 0 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Barcelona 1 - 1  
Tenerife - Atl. Madrid 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brage - Örgryte 3 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AIK Stockholm - Norrköping 3 - 3  
Östersund - Häcken 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - Eskilstuna Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Senica - Skalica 1 - 0  
Labdarúgás (Touloni Ifjúsági Torna, A cs.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Kína 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenix Montevideo - Danubio 2 - 2  
Racing Montevideo - Rampla Juniors 1 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Carabobo 0 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nomme Kalju - Paide Linnameeskond 3 - 2  
Trans Narva - Flora Tallinn 2 - 4  
Viljandi Tulevik - Kuressaare 1 - 3  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Sainz Jr. - S. Perez (Monacói Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
F. Alonso - N. Hülkenberg (Monacói Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
K. Magnussen - R. Grosjean (Monacói Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
L. Hamilton - S. Vettel (Monacói Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
L. Stroll - S. Sirotkin (Monacói Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
M. Ericsson - C. Leclerc (Monacói Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Monacói Nagydíj, időmérő)    
P. Gasly - B. Hartley (Monacói Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vandoorne - E. Ocon (Monacói Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
V. Bottas - K. Räikkönen (Monacói Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Monacói Nagydíj, időmérő, 2018    
Forma-1., Monacói Nagydíj, időmérő, 2018 - Top 3    
Rögbi (Angol Premier Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Saracens 10 - 27  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Leeds Rhinos 33 - 20  
Rögbi (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Racing-Metro - Castres 14 - 19  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New Zealand Warriors - South Sydney Rabbitohs 10 - 30  
Penrith Panthers - St. George Illawarra 28 - 2  
Sydney Roosters - Gold Coast Titans 34 - 14  
Rögbi (Pro 14, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Llanelli Scarlets 40 - 32  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cape Town Stormers - Johannesburg Lions 23 - 26  
Pretoria Bulls - Canberra Brumbies 28 - 38  
Queensland Reds - Dunedin Highlanders 15 - 18  
Waikato Chiefs - Sydney Waratahs 39 - 27  
Röplabda (EL, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Szlovákia 3 - 2  
Észtország - Svédország 3 - 1  
Röplabda (EL, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Ukrajna 2 - 3  
Röplabda (EL, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Spanyolország 3 - 1  
Finnország - Portugália 2 - 3  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Koszovó 3 - 0  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Magyarország 3 - 0  
Horvátország - Albánia 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Azerbajdzsán 3 - 1  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Magyarország 3 - 1  
Horvátország - Franciaország 3 - 1  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Szlovákia 3 - 0  
Fehéroroszország - Spanyolország 1 - 3  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Koszovó 3 - 0  
Észtország - Svédország 2 - 3  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Ausztria 0 - 3  
Izrael - Albánia 0 - 3  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Irán 0 - 3  
Bulgária - USA 1 - 3  
Franciaország - Japán 3 - 1  
Kanada - Dél-Korea 3 - 0  
Kína - Argentína 3 - 0  
Lengyelország - Oroszország 3 - 0  
Németország - Szerbia (Helyszín: Szerbia) 1 - 3  
Olaszország - Brazília 3 - 2  
Strandröplabda (Miguel Pereira)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferreira Gomes R / Santos - Barbosa T S / De Oliveira M B 2 - 1  
Laurindo Gomes / Marinho - Keith D / Cull J 2 - 1  
Numasawa F C / Gomes Card - Laurindo Gomes / Marinho 2 - 1  
Strandröplabda (Miguel Pereira, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Souza Rodrigues/Simoes - Matei A M / Vaida B 1 - 2  
Dos Santos H A / Simonett - RodriguesdeAra/Nunes 0 - 2  
Lebioda A / Bellas Romari - Ferraris C / Michieletto F 2 - 1  
Silva Bigi T / Lopes Pere - Rios D / Ayala Y 2 - 1  
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - P. Gojowczyk 2 - 0  
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Pavic M - Dodig I / Ram R 2 - 1  
Tenisz (Loughborough, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ward - M. Neuchrist 2 - 0  
Y. Watanuki - H. Moriya 0 - 2  
Tenisz (Loughborough, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galloway R / Lammons N - Nielsen F / Salisbury J 0 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - G. Simon 2 - 1  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyrgios N / Sock J - Jebavy R / Middelkoop M 2 - 1  
Tenisz (Mestre, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Quinzi - D. Petrovic 2 - 0  
M. Krueger - G.M. Moroni 0 - 2  
Tenisz (Mestre, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Draganja/Draganja - Arneodo R / Petrovic D 2 - 1  
Tenisz (Nürnberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - J. Larsson 0 - 2  
Tenisz (Nürnberg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurak D / Lister C - Flipkens K / Larsson J 0 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - D. Cibulkova 2 - 1  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzarnescu M / Olaru R - Kichenok N / Rodionova An 2 - 0  
Tollaslabda (BWF Uber Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - R. Intanon 2 - 0  
N. Okuhara - N. Jindapon 2 - 0  
Vízilabda (OB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OB I 2017/18    
OB I 2017/18 - Szolnok vagy FTC végez előrébb?    
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Szolnok (5.m.) 8 - 7  
Vízilabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - SM Verona 8 - 8  
Canottieri Napoli - Savona 4 - 9  
Vízilabda (Olasz bajnokság,bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bogliasco - Trieste 8 - 9  
Lazio - Torino 14 - 5  

 

2018.05.25.
Asztalitenisz (Hong Kong Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chun Ting Wong - Jon Persson 2 - 4  
J. Ueda - Sangsu Lee 1 - 4  
Jonghoon Lim - Donghyun Kim 4 - 3  
M. Freitas - Q. Aruna 4 - 2  
O. Assar - M. Yoshimura 0 - 4  
P. Franziska - Qihao Zhou 1 - 4  
R. Filus - K. Yoshimura 1 - 4  
Seungmin Cho - Woojin Jang 4 - 1  
Asztalitenisz (Hong Kong Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho K K / Wong C T - Liao C-T / Lin Y-J 3 - 1  
Ho K K / Wong C T - Ueda J / Yoshimura M 3 - 2  
Jeoung Y / Lee S - Morizono M / Oshima Y 1 - 3  
Morizono M / Oshima Y - Franziska/Groth 3 - 1  
Asztalitenisz (Hong Kong Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho Ching Lee - Mima Ito 2 - 4  
S. Polcanova - Manyu Wang 0 - 4  
Shiwen Liu - Yingsha Sun 4 - 0  
Zhuojia He - Tianwei Feng 4 - 1  
Asztalitenisz (Hong Kong Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen K / Wang M - Kihara M / Nagasaki M 3 - 2  
Doo H K / Lee H C - Chen K / Wang M 2 - 3  
Doo H K / Lee H C - Yu M / Zeng J 3 - 0  
Hayata H / Ito M - Chen X / Sun Y 1 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Western Bulldogs 90 - 55  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Samsung Lions 1 - 6  
KT Wiz - LG Twins 13 - 7  
NC Dinos - KIA Tigers 2 - 14  
Nexen Heroes - Lotte Giants 13 - 2  
SK Wyverns - Hanwha Eagles 5 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuoka S. Hawks - Tohoku Rakuten 4 - 6  
Orix Buffaloes - Chiba Lotte 9 - 5  
Saitama Seibu - Hokkaido Nippon 5 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Yomiuri Giants 1 - 0  
Hiroshima Carp - Chunichi Dragons 6 - 3  
Tokyo Yakult - Yokohama Baystars 5 - 14  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Generales de Durango - Algodoneros Union Laguna 8 - 10  
Guerreros de Oaxaca - Bravos de Leon 10 - 9  
Leones de Yucatan - Olmecas de Tabasco 6 - 4  
Pericos de Puebla - Diablos Rojos del Mexico 8 - 11  
Rieleros de Aguascaliente - Toros de Tijuana 2 - 9  
Saraperos de Saltillo - Sultanes de Monterrey 4 - 2  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Acereros de Monclova 0 - 4  
Tigres de Quintana Roo - Piratas de Campeche 4 - 14  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - San Francisco 6 - 2  
Cleveland - Houston 2 - 8  
Milwaukee - NY Mets 0 - 5  
Tampa Bay - Boston 6 - 3  
Texas - Kansas City 2 - 8  
Darts (German Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. van den Bergh - G. Anderson 8 - 7  
D. van den Bergh - M. Schindler 6 - 0  
G. Anderson - G. Clemens 6 - 2  
G. Anderson - Jam. Lewis 8 - 6  
German Masters 2018    
Jam. Lewis - N. Kurz 6 - 5  
M. Suljovic - R. Marijanovic 6 - 2  
M. van Gerwen - D. van den Bergh 3 - 8  
M. van Gerwen - M. Hopp 6 - 4  
P. Wright - D. Horvat 6 - 1  
P. Wright - M. Suljovic    
P. Wright - R. van Barneveld 8 - 7  
R. Cross - M. Suljovic 7 - 8  
R. Cross - S. Stoyke 6 - 4  
R. van Barneveld - M. Bilderl 6 - 0  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Quinta dos Lombos (2.m.) 6 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Jaen (1.m.) 6 - 1  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rockford - Texas Stars (4.m.) 2 - 2  
Kerékpár (Giro d'Italia, 19. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - M.A. Lopez Moreno 1 - 0  
D. Formolo - A. Geniez 1 - 0  
D. Pozzovivo - T. Dumoulin 0 - 1  
F. Aru - G. Ciccone 0 - 1  
G. Bennett - R. Carapaz 0 - 1  
Giro d'Italia 2018 - 19. szakasz    
M. Woods - J. Dombrowski 0 - 1  
S. Yates - T. Pinot 0 - 1  
W. Poels - S. Reichenbach 0 - 1  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paulistano - Mogi das Cruzes (2.m.) 70 - 84  
Kosárlabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fos-sur-Mer - Nancy (1.m.) 77 - 62  
Lille - St-Chamond (1.m.) 81 - 65  
Orleans - Rouen (1.m.) 94 - 94, h.u. 112 - 110  
Roanne - Denain (1.m.) 68 - 60  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adecco ASVEL - Le Mans (2.m.) 67 - 72  
Nanterre - Strasbourg (2.m.) 70 - 77  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Golden State (5.m.) 98 - 94  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Venezia - Trento (1.m.) 78 - 80  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melilla - Prat Joventut (3.m.) 79 - 75  
Palencia - Manresa (3.m.) 76 - 83  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Dynamic Belgrád (3.m.) 85 - 77  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Krka Novo Mesto (3.m.) 67 - 83  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banvitspor - Besiktas (2.m.) 83 - 75  
Sakaryaspor - Fenerbahce Ülker (2.m.) 54 - 77  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Los Angeles 102 - 94  
Indiana - Washington 84 - 93  
Kézilabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pontault-Combault - Selestat 25 - 25  
Kézilabda (Francia bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nantes - Besancon 21 - 20  
Kézilabda (Francia bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourg de Peage - Le Havre 30 - 24  
Toulon - Dijon 36 - 30  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovac - Metalac 40 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers - Mecalia Atl. Guardes 29 - 30  
Zuazo Barakaldo - Bera Bera 24 - 28  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Dobova 25 - 29  
Ormoz - Trebnje 28 - 27  
Slovan Ljubljana - Smartno 42 - 28  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celje - Gorenje Velenje 30 - 24  
Loka - Krka Novo Mesto 24 - 22  
Ribnica - Koper 26 - 23  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitosa Bistritsa - Lokomotív Szófia 1 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - FC Hradec Kralove 0 - 2  
Opava - Frydek Mistek 7 - 0  
Pardubice - Olympia Praha 2 - 0  
Sokolov - Vlasim 2 - 0  
Trinec - Varnsdorf 2 - 2  
Usti nad Labem - Vitkovice 4 - 0  
Zizkov - Ceske Budejovice 1 - 2  
Znojmo - Pribram 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Köbenhavn - Aarhus GF 4 - 1  
Labdarúgás (Holland bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Achilles'29 - VV Alkmaar 1 - 2  
Excelsior/Barendrecht - ADO Den Haag 1 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Vikingur Olafsvik 0 - 1  
ÍA Akranes - Njardvik 2 - 2  
Labdarúgás (Izrael 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Kfar Saba - Ironi Tiberias 4 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Colo Colo 0 - 0  
Bolivar La Paz - Delfin Manta 2 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Estudiantes LP - Nacional 3 - 1  
Santos - Real Garcilaso 0 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Millonarios 0 - 1  
Independiente - Dep. Lara 2 - 0  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - Kisvárda 2 - 3  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - WSG Wattens 2 - 2  
Hartberg - Austria Lustenau 2 - 0  
Liefering - Wiener Neustadt 1 - 1  
Ried - Kapfenberg 7 - 1  
Wacker Innsbruck - FAC Wien 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
3 de Febrero Ciudad - Independiente FBC 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Varberg 3 - 2  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Bolívia - U21Hollandia 1 - 4  
U21Portugália - U21Olaszország 3 - 2  
U21Svájc - U21Franciaország 2 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kuvait - Egyiptom 1 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Longford Town 1 - 1  
Cabinteely - UC Dublin 2 - 0  
Cobh Ramblers - Shelbourne 0 - 3  
Galway - Drogheda Utd. 0 - 1  
Wexford Youths - Finn Harps 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Shamrock Rovers 1 - 1  
Dundalk - Bray 5 - 0  
Sligo - Limerick 0 - 0  
St. Patrick's - Cork City 1 - 3  
Waterford Utd. - Derry City 4 - 0  
MMA (Bellator 200)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Chalmers - A. Griffiths 1 - 0  
M. Page - D. Rickels 1 - 0  
P. Davis - L. Vassell 1 - 0  
R. Carvalho - G. Mousasi 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull KR - Wigan 24 - 8  
Salford - Huddersfield 16 - 24  
Warrington - Hull FC 30 - 12  
Widnes - Wakefield 6 - 19  
Rögbi (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Lyon 40 - 14  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Manly-Warringah SeaEagles 21 - 20  
North Queensland Cowboys - Melbourne Storm 6 - 7  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buenos Aires Jaguares - Durban Sharks 29 - 13  
Canterbury Crusaders - Wellington Hurricanes 24 - 13  
Melbourne Rebels - Tokyo Sunwolves 40 - 13  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - USA 2 - 3  
Ausztrália - Japán 1 - 3  
Franciaország - Irán 3 - 1  
Kína - Bulgária 2 - 3  
Lengyelország - Dél-Korea 3 - 0  
Németország - Olaszország 1 - 3  
Oroszország - Kanada 3 - 0  
Szerbia - Brazília 0 - 3  
Strandröplabda (Miguel Pereira)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baldi Alvarez G / Hanniba - Brandao O / Gomes L 0 - 2  
Burlacu G / Macneil J - Laurindo Gomes J / Marinho DA Rocha 0 - 2  
Fruehbauer S / Wutzl J - Ferreira Gomes R / Santos Andrade A 1 - 2  
Laurindo Gomes J / Marinh - Brandao O / Gomes L 0 - 2  
Strandröplabda (Miguel Pereira, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bausero C / Fortunati L - RodriguesdeAra/Nunes 0 - 2  
Galindo A / Galindo C - De Souza Rodrigues/Simoes 0 - 2  
Hernandez Barisone S / Si - DOS Santos H A / Simonetti T C 1 - 2  
Matei A M / Vaida B - Albrecht Carvalhaes M C / Rodrigues Fe 2 - 0  
Rios D / Ayala Y - DOS Santos H A / Simonetti T C 0 - 2  
RodriguesdeAra/Nunes - De Souza Rodrigues/Simoes 0 - 2  
Stralman J / Stralman T - Ferraris C / Michieletto F 0 - 2  
Vallejos P I / Rivas Zapa - Lebioda A / Bellas Romariz Silva 0 - 2  
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Gojowczyk - F. Fognini 2 - 0  
S. Johnson - Fucsovics M. 1 - 2  
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johnson S / Querrey S - Dodig I / Ram R 0 - 2  
Marach O / Pavic M - Lindstedt R / Vasilevski 2 - 0  
Tenisz (Loughborough, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brands - H. Moriya 0 - 2  
M. Neuchrist - J. Rodionov 2 - 1  
T. Gabashvili - J. Ward    
Y. Watanuki - L. Miedler 2 - 0  
Tenisz (Loughborough, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Mousley B / Puetz T 2 - 0  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - D. Lajovic 2 - 1  
G. Simon - C. Norrie 2 - 0  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia-Lopez G / Sharan D - Kyrgios N / Sock J 0 - 2  
Martin F / Raja P - Jebavy R / Middelkoop M 0 - 2  
Tenisz (Mestre, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - M. Krueger    
L. Giustino - G. Quinzi 1 - 2  
L. Grigelis - G.M. Moroni 0 - 2  
S. Gutierrez-Ferrol - D. Petrovic 1 - 2  
Tenisz (Mestre, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Petrovic D - Sabanov I / Sabanov M 2 - 0  
Brkic T / Zekic M - Reyes-Varela / Romboli 1 - 2  
Gaio F / Moroni G M - Draganja/Draganja 0 - 2  
Gille S / Vliegen J - Gaio F / Moroni G M    
Tenisz (Nürnberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - K. Flipkens 2 - 0  
A. Riske - S. Cirstea    
K. Bertens - K. Flipkens 1 - 2  
K. Siniakova - J. Larsson 1 - 2  
Tenisz (Nürnberg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melichar N / Peschke K - Schuurs D / Srebotnik K 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dulgheru - T. Korpatsch 2 - 1  
A. Rus - D. Chiesa 0 - 2  
B.V. Andreescu - R. Hogenkamp 0 - 2  
E. Rodina - F. Schiavone 0 - 2  
G. Garcia Perez - H. Tan 2 - 0  
G. Min - M. Trevisan 2 - 1  
I.M. Bara - C. Dolehide 0 - 2  
M. Duque Marino - D. Jakupovic 2 - 1  
R. Peterson - Y. Bonaventure 2 - 1  
R. Sramkova - M. Frech 1 - 2  
V. Golubic - A. Kalinskaya 2 - 1  
V. Kudermetova - B. Krejcikova 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros-sel.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - E. Gulbis 1 - 2  
B. Tomic - Gon. Oliveira 2 - 0  
C. Ruud - A. Muller 2 - 0  
C. Taberner - O. Otte 2 - 1  
E. Ymer - P. Gunneswaran 2 - 0  
G. Andreozzi - M. Safwat 2 - 0  
J.A. Munar Clar - Duck Hee Lee 2 - 1  
M. Klizan - J.I. Londero 2 - 1  
P. Polansky - J. Kovalik 0 - 2  
R. Bemelmans - T. Bellucci 1 - 2  
R. Dutra da Silva - Z. Kolar 2 - 0  
S. Giraldo - S. Bolelli 2 - 0  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - A. Pavlyuchenkova    
M. Buzarnescu - D. Cibulkova 1 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzarnescu M / Olaru R - Knoll X / Smith A 2 - 0  
Tollaslabda (BWF Thomas Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan Lin - I.M. Mustofa    
K. Momota - V. Axelsen 2 - 0  
K. Nishimoto - H-K. Vittinghus 2 - 0  
K. Tsuneyama - J.O. Jörgensen 2 - 0  
Long Chen - G. Anthony 2 - 0  
Yuqi Shi - C. Jonatan 2 - 1  
Tollaslabda (BWF Thomas Cup, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junhui L / Yuchen L - Ahsan M / Setiawan H 2 - 1  
Kamura T / Sonoda K - BOE M / Conrad-Petersen M 0 - 2  
Liu C / Zhang N - Gideon M F / Sukamuljo K 1 - 2  
Tollaslabda (BWF Uber Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Ongbumrungpan - Xuerui Li 2 - 0  
N. Jindapon - Fangjie Gao 2 - 1  
N. Okuhara - Jang Mi Lee 2 - 0  
S. Takahashi - S.Y. An    
Tollaslabda (BWF Uber Cup, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Y / Hirota S - KIM S Y / Shin S C 0 - 2  
Kittiharakul J / Prajongj - Chen Q / Jia Y F 0 - 2  
Matsutomo M / Takahashi A - Baek H N / Lee Y R 2 - 1  
Supajirakul/Taerattanach. - Huang Y / Tang J 1 - 2  
Vízilabda (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ortigia - Savona 9 - 4  
SM Verona - Canottieri Napoli 13 - 4  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. McDonnell - Nao. Inoue 0 - 1  
Ken Shiro - G. Lopez 1 - 0  

 

2018.05.24.
Asztalitenisz (Hong Kong Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Steger - Seungmin Cho 2 - 4  
Chun Ting Wong - D. Habesohn 4 - 0  
Donghyun Kim - Chih-Yuan Chuang 4 - 2  
J. Ueda - M. Yoshida 4 - 3  
Jike Zhang - M. Yoshimura 3 - 4  
Jon Persson - E. Lebesson 4 - 0  
K. Yoshimura - Y. Oshima 4 - 1  
Linfeng Zhu - Sangsu Lee 3 - 4  
M. Freitas - B. Duda 4 - 1  
O. Assar - Ning Gao 4 - 1  
P. Franziska - Tianyi Jiang 4 - 3  
Qihao Zhou - J. Groth 4 - 0  
R. Filus - S. Gnanasekaran 4 - 0  
Sangeun Jeong - Jonghoon Lim 1 - 4  
Woojin Jang - Kenta Matsudaira 4 - 0  
Y. Uda - Q. Aruna 3 - 4  
Asztalitenisz (Hong Kong Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho K K / Wong C T - Zhou K / Zhu L 3 - 1  
Jeoung Y / Lee S - Gardos R / Habesohn D 3 - 1  
Kou L / Nuytinck C - Ueda J / Yoshimura M 0 - 3  
Lam S H / Ng P N - Devos R / Olah B 3 - 1  
Asztalitenisz (Hong Kong Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho Ching Lee - Mo Zhang 4 - 0  
Hoi Kem Doo - Zhuojia He 1 - 4  
Hyowon Suh - E. Samara 4 - 2  
Kasumi Ishikawa - Eunhye Lee 0 - 4  
M. Nagasaki - Tianwei Feng 3 - 4  
Miu Hirano - Hyojoo Choi 4 - 0  
Rui Zhang - Hina Hayata 4 - 0  
S. Polcanova - M. Kihara 4 - 2  
Shiwen Liu - Zion Lee 4 - 0  
Szu-Yu Chen - Eunchong Yoo 4 - 0  
Yidi Wang - Hitomi Sato 4 - 0  
Yuting Gu - Manyu Wang 1 - 4  
Asztalitenisz (Hong Kong Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doo H K / Lee H C - Gasnier L / Zarif A 3 - 1  
Guseva E / Prokhorova Y - Chen X / Sun Y 0 - 3  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Doosan Bears 1 - 7  
KIA Tigers - KT Wiz 1 - 13  
LG Twins - NC Dinos 4 - 0  
Samsung Lions - Lotte Giants 9 - 2  
SK Wyverns - Nexen Heroes 3 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 7 - 6  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 5 - 12  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 4 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 2 - 0  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 3 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Generales de Durango - Algodoneros Union Laguna 9 - 4  
Guerreros de Oaxaca - Bravos de Leon 6 - 8  
Leones de Yucatan - Olmecas de Tabasco 4 - 3  
Pericos de Puebla - Diablos Rojos del Mexico 3 - 7  
Rieleros de Aguascaliente - Toros de Tijuana 7 - 2  
Saraperos de Saltillo - Sultanes de Monterrey 0 - 12  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Acereros de Monclova 1 - 3  
Tigres de Quintana Roo - Piratas de Campeche 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Cleveland 0 - 1  
Chicago WS - Baltimore 11 - 1  
Chicago WS - Baltimore (20:10) 3 - 9  
Cincinnati - Pittsburgh 4 - 5  
Cincinnati - Pittsburgh (18:35) 5 - 4  
LA Dodgers - Colorado 3 - 0  
NY Mets - Miami 1 - 2  
Oakland - Seattle 0 - 1  
Oakland - Seattle (21:35) 4 - 3  
Philadelphia - Atlanta 4 - 0  
Tampa Bay - Boston 1 - 4  
Texas - NY Yankees 12 - 10  
Toronto - LA Angels 4 - 5  
Toronto - LA Angels (18:37) 1 - 8  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Szinara Jekatyerinburg (2.m.) 6 - 2  
Tyumeny - Szibirjak Novoszibirszk (2.m.) 2 - 1  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lehigh Valley - Toronto Marlies (3.m.) 0 - 5  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampa Bay - Washington (7.m.) 0 - 4  
Kerékpár (Giro d'Italia, 18. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - G. Ciccone 1 - 0  
C. Froome - M.A. Lopez Moreno 0 - 1  
D. Formolo - A. Geniez 1 - 0  
D. Pozzovivo - T. Dumoulin 1 - 0  
D. Ulissi - V. Conti 0 - 1  
F. Masnada - G. Brambilla 1 - 0  
Giro d'Italia 2018 - 18. szakasz    
M. Woods - S. Oomen 0 - 1  
W. Poels - S. Reichenbach 1 - 0  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Opava - Nymburk (2.m.) 73 - 114  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tarbes - Bourges (3.m.) 58 - 58, h.u. 64 - 63  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Promitheasz Patra (1.m.) 108 - 71  
Panathinaikosz - PAOK (1.m.) 92 - 79  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Cibona Zagreb (1.m.) 87 - 96  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Ostrow Wielkopolski (1.m.) 62 - 61  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis Kedainiai - Zalgiris Kaunas (2.m.) 75 - 96  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kecskemét - Körmend (4.m.) 91 - 72  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Cleveland (5.m.) 96 - 83  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Alba Berlin (2.m.) 74 - 100  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Brescia (1.m.) 82 - 85  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Zaragoza 100 - 84  
Betis - Iberostar Tenerife 62 - 109  
Fuenlabrada - Gipuzkoa 84 - 70  
Gran Canaria - Real Madrid 88 - 78  
Joventut Badalona - Unicaja Malaga 85 - 78  
MoraBanc Andorra - Valencia 87 - 69  
Murcia - Estudiantes 71 - 77  
Obradoiro Monbus - Baskonia Vitoria 77 - 83  
San Pablo Burgos - Bilbao 90 - 86  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mega Bemax - Partizan Belgrád (2.m.) 79 - 93  
Zlatibor Cajetina - FMP (2.m.) 87 - 94  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Darussafaka - Anadolu Efes (2.m.) 78 - 79  
Eskisehirspor - Tofas Bursa (2.m.) 85 - 85, h.u. 98 - 99  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VEF Riga - CSZKA Moszkva (1.m.) 83 - 112  
Zenit Szentpétervár - Avtodor Szaratov (1.m.) 91 - 80  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Minnesota - Dallas 76 - 68  
Phoenix - Seattle 71 - 87  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varazdin - RK Zagreb 27 - 40  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlangen - Magdeburg 31 - 29  
Füchse Berlin - Lübbecke 26 - 20  
R-N. Löwen Kronau - Melsungen 23 - 24  
Stuttgart - Göppingen 23 - 30  
Wetzlar - Lemgo 23 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baia Mare - Calarasi (2.m.) 30 - 38  
Dobrogea Constanta - Politehnica Timisoara (2.m.) 29 - 24  
Kézilabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Potaissa Turda - CSM Bukarest (1.m.) 26 - 24  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Partizan Belgrád 30 - 36  
Labdarúgás (BL, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsburg - Lyon 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levszki Szófia - Cserno More Várna 4 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Carszko Szelo Szófia 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palmeiras - America MG 1 - 1  
Labdarúgás (Copa Sudamericana)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bahia - Blooming Santa Cruz 4 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Silkeborg - Esbjerg 1 - 0  
Vendsyssel - Lyngby 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - KPV Kokkola 3 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leiknir R. - IR 3 - 1  
Throttur Reykjavik - HK Kopavogs 1 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Monagas Maturin 3 - 2  
Gremio - Defensor 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - Independiente SF 0 - 3  
River Plate - Flamengo 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palanga - Lietava Jonava 3 - 1  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Suduva Marijampole 0 - 7  
Labdarúgás (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MTK - FTC (2.m.) 0 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Seattle 2 - 1  
Orlando - North Carolina 3 - 4  
Washington - Sky Blue 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Entella - Ascoli 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - ACS Poli Timisoara 0 - 0  
Gaz Metan Medias - Sepsi OSK 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Gefle 1 - 1  
Norrby - Helsingborg 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalkurd - Elfsborg 1 - 4  
Göteborg - Djurgarden 1 - 3  
Trelleborg - Brommapojkarna 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Limhamn Bunkeflo 1 - 1  
Hammarby - Linköping 1 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol - Boston River 3 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - St. Helens 18 - 40  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Parramatta Eels 18 - 10  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - USA 0 - 3  
Dominikai Köztársaság - Brazília 0 - 3  
Dél-Korea - Olaszország 0 - 3  
Japán - Hollandia 0 - 3  
Kína - Szerbia 1 - 3  
Lengyelország - Thaiföld 2 - 3  
Németország - Oroszország 1 - 3  
Törökország - Argentína 3 - 0  
Strandröplabda (Miguel Pereira-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferreira De Paula L / Rez - Cittadin Francioni A / Mendonça 2 - 0  
Opsahl S / Tomter J - Numasawa F C / Gomes Cardoso De Araujo 0 - 2  
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - P. Gojowczyk 1 - 2  
G. Pella - S. Johnson 0 - 2  
L. Rosol - S. Johnson 1 - 2  
S. Querrey - G. Pella 1 - 2  
S. Wawrinka - Fucsovics M. 0 - 2  
T. Sandgren - F. Fognini 0 - 2  
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bellier A / Nikles J - Lindstedt R / Vasilevski 1 - 2  
Lipsky S / Marrero D - Dodig I / Ram R 1 - 2  
Marach O / Pavic M - Erlich J / Fucsovics M 2 - 0  
Tenisz (Loughborough, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - D. Brands 0 - 2  
J. Rodionov - D. Evans 2 - 0  
L. Miedler - D. Guez 2 - 0  
T. Gabashvili - E. Ruusuvuori 2 - 0  
T. Puetz - H. Moriya 0 - 2  
Y. Watanuki - R. Ortega-Olmedo 2 - 0  
Tenisz (Loughborough, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duncan S / Stoute I - Bambridge L / O'Mara J 0 - 2  
Junaid R / Pel D - Mousley B / Puetz T 0 - 2  
Nielsen F / Salisbury J - Ocleppo J / Vavassori A 2 - 1  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - J. Isner 2 - 0  
D. Thiem - G. Garcia-Lopez    
M. Kukushkin - G. Simon 1 - 2  
T.H. Fritz - D. Lajovic 0 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duran G / Molteni A - Kyrgios N / Sock J 0 - 2  
Jebavy R / Middelkoop M - Bopanna R / Roger-Vasseli 2 - 1  
Martin F / Raja P - Peralta J / Zeballos H 2 - 0  
Tenisz (Mestre, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Baldi - G. Quinzi    
G.M. Moroni - T. Brkic 2 - 0  
J. Monteiro - M. Krueger 0 - 2  
L. Giustino - L. Caruana 2 - 0  
L. Grigelis - L. Vanni 2 - 1  
R. Marcora - S. Gutierrez-Ferrol 0 - 2  
S. Griekspoor - D. Petrovic 1 - 2  
Tenisz (Mestre, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Petrovic D - Granollers-Pujol/VegaHern 2 - 1  
Coppejans K / De Greef A - Brkic T / Zekic M 0 - 2  
Draganja/Draganja - Arnaboldi A / Vanni L 2 - 1  
Gaio F / Moroni G M - Boluda-Purkiss C / Gutier 2 - 1  
Gille S / Vliegen J - Bednarek T / Reese H 2 - 0  
Giustino L / Krueger M - Reyes-Varela / Romboli 0 - 2  
Sabanov I / Sabanov M - Galdos S / Neis F 2 - 0  
Tenisz (Nürnberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Larsson - Kr. Pliskova 2 - 1  
K. Bertens - M. Barthel 2 - 1  
K. Siniakova - Stollár F. 2 - 0  
Y. Putintseva - A. Riske 1 - 2  
Tenisz (Nürnberg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jurak D / Lister C - Kerkhove L / Marozava L 2 - 0  
Schuurs D / Srebotnik K - Skamlova C / Stefkova B 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - I.M. Bara 1 - 2  
A. Dulgheru - L. Cabrera 2 - 1  
A. Kalinskaya - V. Grammatikopoulou 2 - 1  
A. Rus - J. Grabher 2 - 0  
B. Krejcikova - A. Kalinina 2 - 1  
B.V. Andreescu - V. Tomova 2 - 0  
Cl. Liu - G. Garcia Perez 1 - 2  
D. Chiesa - T. Zidansek 2 - 0  
D. Parry - R. Sramkova 0 - 2  
E. Rodina - S. Sharipova 2 - 1  
Fangzhou Liu - H. Tan 0 - 2  
J. Loeb - F. Schiavone 0 - 2  
K. von Deichmann - D. Jakupovic 1 - 2  
M. Bouzkova - C. Dolehide 1 - 2  
M. Duque Marino - G. Taylor 2 - 0  
M. Frech - V. Diatchenko 2 - 0  
M. Kostyuk - M. Trevisan 0 - 2  
M. Zanevska - Y. Bonaventure 0 - 2  
N. Gibbs - V. Kudermetova 1 - 2  
O. Jabeur - R. Hogenkamp 1 - 2  
R. Peterson - F. Di Lorenzo 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - G. Min 1 - 2  
T. Korpatsch - B. Schoofs 2 - 0  
V. Golubic - M. Yerolymos 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros-sel.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - T. Kamke 2 - 0  
D. Kudla - J. Zopp 2 - 0  
D. Novak - A. Pavlasek 0 - 2  
E. Gulbis - S. Travaglia 2 - 1  
G. Andreozzi - C. Denolly 2 - 0  
H. Hurkacz - M. Trungelliti 2 - 1  
I. Ivashka - S. Stakhovsky 2 - 1  
M. Safwat - H. Laaksonen 2 - 0  
P. Polansky - P. Krstin 2 - 0  
R. Dutra da Silva - An. Martin 2 - 0  
R. Opelka - J. Kovalik 1 - 2  
S. Giraldo - U. Ignatik 2 - 1  
Y. Uchiyama - S. Bolelli 0 - 2  
Z. Kolar - S. Napolitano 2 - 0  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - Qiang Wang 2 - 0  
A. Pavlyuchenkova - Z. Diyas 2 - 0  
D. Cibulkova - S. Stosur 2 - 0  
Su-Wei Hsieh - M. Buzarnescu 0 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kichenok N / Rodionova An - Chan L / Kumkhum L 2 - 0  
Tollaslabda (BWF Thomas Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Leverdez - K. Momota 0 - 2  
C. Jonatan - Zii Jia Lee 2 - 1  
Dan Lin - Jen Hao Hsu    
Dong Keun Lee - H-K. Vittinghus 1 - 2  
G. Anthony - Chong-Wei Lee 0 - 2  
I.M. Mustofa - I.Z. Zainuddin    
Kwang Hee Heo - J.O. Jörgensen    
L. Corvee - K. Sakai 2 - 0  
Long Chen - Tien Chen Chou 2 - 1  
T.J. Popov - K. Tsuneyama    
Wan Ho Son - V. Axelsen 1 - 2  
Yuqi Shi - Tzu Wei Wang 2 - 0  
Tollaslabda (BWF Thomas Cup, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alfian F / Ardianto M R - Chia A / Teo E Y 2 - 1  
Gicquel T / Labar R - Endo H / Watanabe Y 0 - 2  
Gideon M F / Sukamuljo K - Goh V S / Tan W K 2 - 1  
Junhui L / Yuchen L - Chen H L / Wang C-L    
Kersaudy B / Maio J - Kamura T / Sonoda K 0 - 2  
Liu C / Zhang N - Lee J-H / Lee Y 2 - 0  
Tollaslabda (BWF Uber Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - Tzu Ying Tai 0 - 2  
F. Fitriani - R. Intanon 0 - 2  
G. Mariska - N. Jindapon 2 - 0  
N. Okuhara - Yu Po Pai 2 - 0  
R. Hartawan - B. Ongbumrungpan 0 - 2  
S. Takahashi - Mei Hui Chiang    
Tollaslabda (BWF Uber Cup, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukushima Y / Hirota S - Hsu Y C / Wu T J 2 - 0  
Haris D D / Pradipta R A - Supajirakul/Taerattanach. 0 - 2  
Matsutomo M / Takahashi A - Chen H H / Hu L F 2 - 0  
Polii G / Rahayu A - Kittiharakul J / Prajongj 2 - 0  

 

2018.05.23.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Doosan Bears 5 - 3  
KIA Tigers - KT Wiz 8 - 9  
LG Twins - NC Dinos 12 - 2  
Samsung Lions - Lotte Giants 6 - 4  
SK Wyverns - Nexen Heroes 13 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 0 - 2  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 1 - 2  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 2 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult    
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons    
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 3 - 9  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Generales de Durango - Algodoneros Union Laguna 23 - 5  
Guerreros de Oaxaca - Bravos de Leon 5 - 7  
Leones de Yucatan - Olmecas de Tabasco 7 - 4  
Pericos de Puebla - Diablos Rojos del Mexico 1 - 12  
Rieleros de Aguascaliente - Toros de Tijuana 6 - 2  
Saraperos de Saltillo - Sultanes de Monterrey 12 - 4  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Acereros de Monclova 7 - 9  
Tigres de Quintana Roo - Piratas de Campeche 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - Cleveland 1 - 10  
Chicago WS - Baltimore 3 - 2  
Cincinnati - Pittsburgh 7 - 2  
Houston - San Francisco 11 - 2  
Houston - San Francisco (20:10) 4 - 1  
LA Dodgers - Colorado 5 - 3  
Milwaukee - Arizona 1 - 0  
Milwaukee - Arizona (19:10) 9 - 2  
Minnesota - Detroit 6 - 0  
Minnesota - Detroit (19:10) 1 - 4  
NY Mets - Miami 1 - 5  
Oakland - Seattle 2 - 3  
Philadelphia - Atlanta 1 - 3  
St. Louis - Kansas City 1 - 5  
St. Louis - Kansas City (19:15) 2 - 5  
Tampa Bay - Boston 2 - 4  
Texas - NY Yankees 6 - 4  
Toronto - LA Angels 5 - 3  
Washington - San Diego 2 - 1  
Washington - San Diego (22:05) 1 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Szinara Jekatyerinburg (1.m.) 2 - 1  
Tyumeny - Szibirjak Novoszibirszk (1.m.) 2 - 3  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rockford - Texas Stars (3.m.) 5 - 5  
Rockford - Texas Stars (3.m.) 5 - 5  
Kerékpár (Giro d'Italia, 17. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - R. Carapaz 1 - 0  
E. Battaglin - F. Gavazzi 0 - 1  
E. Viviani - S. Bennett 1 - 0  
Giro d'Italia 2018 - 17. szakasz    
J. Goncalves - M. Mohoric 1 - 0  
J. Pantano - G. Brambilla 1 - 0  
L.L. Sanchez Gil - D. Ulissi 0 - 1  
M. Montaguti - G. Visconti 1 - 0  
S. Modolo - N. Bonifazio 0 - 1  
T. Dumoulin - G. Bennett 1 - 0  
T. Pinot - R. Dennis 1 - 0  
T. van der Sande - D. Ballerini 0 - 1  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Dijon (1.m.) 79 - 75  
Monaco - Pau Orthez (1.m.) 99 - 97  
Kosárlabda (Görög 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holargosz - Ethnikosz Pireusz (3.m.) 85 - 57  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Houston (4.m.) 92 - 95  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brose Bamberg - Bayern München (2.m.) 78 - 65  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dynamic Belgrád - Borac Cacak (2.m.) 81 - 70  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Banvitspor (1.m.) 77 - 79  
Fenerbahce Ülker - Sakaryaspor (1.m.) 81 - 66  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lok.Kubany Krasznodar - Himki Moszkva (1.m.) 66 - 79  
UNIKSZ Kazany - Nyizsnyij Novgorod (1.m.) 84 - 66  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Atlanta 63 - 81  
Indiana - Los Angeles 70 - 87  
Washington - Las Vegas 75 - 70  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zubri - Lovosice (5.m.) 35 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunkerque - Ivry 25 - 22  
Massy Essonne - Pays d'Aix 30 - 36  
Nimes - Cesson 29 - 18  
Toulouse - Saran 37 - 35  
Kézilabda (Francia bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Metz 25 - 29  
Kézilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doukasz - PAOK (2.m.) 19 - 19  
Olympiakosz - AEK Athén (1.m.) 23 - 25  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Békéscsaba 39 - 14  
Kézilabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Steaua Bukarest (2.m.) 26 - 27  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Pancevo - Zeleznicar 32 - 25  
Metaloplastika - Vojvodina 22 - 27  
Labdarúgás (Belga bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zulte Waregem - Lokeren 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSA - Figueirense 1 - 4  
Fortaleza - Criciuma 2 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajn., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Platinium Stars - Jomo Cosmos 0 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - BATE Boriszov 0 - 1  
Szluck - Dinamo Breszt 1 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Toulouse 0 - 3  
Labdarúgás (Horvát Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Hajduk Split 1 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Vikingur Reykjavik 0 - 0  
Grindavik - Valur 2 - 1  
Stjarnan - Fylkir 3 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhayik Ural - FC Asztana 3 - 0  
Labdarúgás (Kazah Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atyrau - Tobol Kostanay 2 - 1  
Maktaaral - Irtis Pavlodar 0 - 3  
Ordabasy Shymkent - Kairat Almaty 1 - 1  
Sahtar Karagandy - Kaisar Kyzylorda 1 - 1  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cruzeiro - Racing Club 2 - 1  
Universidad de Chile - Vasco da Gama 0 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trakai - Atlantas Klaipeda 1 - 2  
Zalgiris Kaunas - VMFD Zalgiris 0 - 1  
Labdarúgás (Magyar Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyar Kupa 2017/18    
Puskás Akadémia - Újpest 2 - 2  
Labdarúgás (NB I, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Győr - Diósgyőr (2.m.) 0 - 2  
Labdarúgás (Olasz C, ráj.a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alessandria - Feralpisalo 1 - 3  
Pisa - Viterbese 2 - 3  
Reggiana - Juve Stabia 1 - 1  
Sambenedettese - Piacenza 3 - 1  
Trapani - Cosenza 0 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Bukarest - Voluntari 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Real Sociedad 2 - 1  
Levante - Barcelona 0 - 1  
Tenerife - Betis 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - Brage 0 - 0  
Jönköping Södra - Degerfors 2 - 2  
Landskrona - Halmstad 0 - 0  
Örgryte - Värnamo 4 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Häcken - AIK Stockholm 1 - 1  
Norrköping - Sundsvall 1 - 0  
Östersund - Sirius 5 - 2  
Labdarúgás (Szerb Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Mladost Lucani 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trencin - Ruzomberok 4 - 2  
Zilina - Nitra 5 - 0  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aluminij Kidricevo - Rudar Velenje 1 - 3  
Celje - Maribor 0 - 4  
ND Gorica - Ankaran Hrvatini 4 - 1  
Olimpija Ljubljana - Krsko Posavlje 2 - 0  
Triglav Kranj - Domzale 0 - 4  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - FC Poltava 1 - 0  
Zirka Kropivnickij - Deszna Csernigov 1 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Levadia Tallinn 2 - 2  
Kalev Tallinn - Nomme Kalju 2 - 2  
Kuressaare - Parnu JK Vaprus 1 - 3  
Röplabda (EL, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovákia - Svédország 3 - 1  
Észtország - Belgium 3 - 1  
Röplabda (EL, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Hollandia 3 - 2  
Ukrajna - Szlovénia 3 - 0  
Röplabda (EL, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Finnország 1 - 3  
Spanyolország - Portugália 3 - 0  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Ausztria 0 - 3  
Lettország - Macedónia 3 - 0  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Horvátország 1 - 3  
Magyarország - Albánia 1 - 3  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Portugália 3 - 1  
Bulgária - Ukrajna 3 - 1  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Franciaország 3 - 0  
Magyarország - Horvátország 3 - 1  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Spanyolország 3 - 0  
Fehéroroszország - Szlovákia 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Svédország 0 - 3  
Észtország - Svájc 3 - 2  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Ausztria 0 - 3  
Izrael - Grúzia 3 - 1  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Argentína 3 - 0  
Dél-Korea - Oroszország 3 - 0  
Hollandia - USA 0 - 3  
Japán - Belgium 3 - 0  
Kína - Thaiföld 3 - 1  
Lengyelország - Szerbia 1 - 3  
Olaszország - Németország 3 - 0  
Törökország - Dominikai Köztársaság 3 - 1  
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Tiafoe - Fucsovics M. 0 - 2  
M. Basic - T. Sandgren 0 - 2  
N. Rubin - F. Fognini 1 - 2  
S. Wawrinka - J. Donaldson 2 - 0  
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Pavic M - Cecchinato M / Seppi A 2 - 0  
Tenisz (Loughborough, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - K. Uchida 2 - 0  
C. Ilkel - M. Neuchrist 1 - 2  
E. Ruusuvuori - B. Mousley 2 - 0  
J. Ward - C. Harrison 2 - 0  
L. Lacko - Y. Watanuki 0 - 2  
Tenisz (Loughborough, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junaid R / Pel D - Lawson A / Pavic A 2 - 1  
Kelly D / Purcell M - Bambridge L / O'Mara J 0 - 2  
Miedler L / Neuchrist M - Mousley B / Puetz T 0 - 2  
Nedunchezhiyan J / Reid M - Galloway R / Lammons N 1 - 2  
Nielsen F / Salisbury J - Clayton S / Johnson L 2 - 0  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Lajovic - F. Horansky 2 - 0  
F. Coria - M. Kukushkin 0 - 2  
G. Simon - Hyeon Chung    
G. Simon - J. De Loore 2 - 0  
J. Sock - T.H. Fritz 0 - 2  
M. Marterer - C. Norrie 0 - 2  
R. Albot - J. Isner 0 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Garcia-Lopez G / Sharan D - Skupski K / Skupski N 2 - 1  
Tenisz (Mestre, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Boluda-Purkiss - R. Marcora 1 - 2  
D. Masur - G.M. Moroni 0 - 2  
F. Gaio - G. Quinzi 0 - 2  
J. Monteiro - M. Vilella Martinez 2 - 1  
L. Vanni - M. Viola 2 - 1  
M. Cuevas - T. Brkic 0 - 2  
P. Cachin - M. Krueger    
S. Gutierrez-Ferrol - M. Zekic 2 - 0  
Tsung-Hua Yang - L. Grigelis 0 - 2  
V. Safranek - F.F. Silva 2 - 1  
Tenisz (Mestre, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grigelis L / Yang T-H - Casanova H / Gomez-Herrer    
Tenisz (Nürnberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Watson - Stollár F. 0 - 2  
K. Siniakova - V. Cepede Royg    
M. Brengle - S. Cirstea 1 - 2  
N. Podoroska - K. Flipkens 0 - 2  
Tenisz (Nürnberg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gerlach K / Rueffer L - Flipkens K / Larsson J    
Melichar N / Peschke K - Fomina A / Honcova M 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Haas - M. Frech 0 - 2  
B. Krejcikova - C. Burel 2 - 0  
B. Schoofs - K. Ahn 2 - 1  
D. Aiava - Fangzhou Liu 1 - 2  
D. Chiesa - P. Hon 2 - 1  
D. Kovinic - Cl. Liu 0 - 2  
D. Seguel - V. Tomova 0 - 2  
Dan. Lao - A. Kalinina 0 - 2  
E. Bouchard - D. Jakupovic    
E. Kostova - T. Korpatsch 1 - 2  
F. Di Lorenzo - Q. Lemoine 2 - 1  
H. Tan - Ar. Rodionova 2 - 0  
J. Fett - D. Parry 1 - 2  
J. Namigata - L. Cabrera 1 - 2  
Jing Jing Lu - G. Taylor 0 - 2  
M. Duque Marino - K. Boulter 2 - 0  
M. Yerolymos - Jia-Jing Lu 2 - 0  
N. Hibino - A. Dulgheru 1 - 2  
O. Jabeur - S. Karatantcheva 2 - 1  
R. Peterson - M. Doi 2 - 0  
R. Sramkova - K. Muchova 2 - 0  
R. Zarazua - T. Zidansek 0 - 2  
V. Diatchenko - J. Paolini 2 - 0  
V. Golubic - Miyu Kato 2 - 0  
V. Ivakhnenko - G. Garcia Perez 0 - 2  
V. Lapko - B.V. Andreescu 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros-sel.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - H. Dellien 2 - 0  
A. Santillan - A. Muller 1 - 2  
C. Lestienne - S. Stakhovsky 1 - 2  
C. Ruud - D.E. Galan Riveros 2 - 0  
C. Taberner - J. Melzer 2 - 1  
D. Kudla - G. Blancaneaux 2 - 0  
Duck Hee Lee - L. Sonego 2 - 0  
E. Ymer - F. Bagnis 2 - 1  
Gon. Oliveira - J. Choinski 2 - 1  
I. Ivashka - V. Galovic 2 - 0  
J. Clarke - B. Tomic 0 - 2  
J.A. Munar Clar - F. Auger Alliassime 2 - 0  
J.I. Londero - A. Collarini 2 - 0  
M. Klizan - M. Kecmanovic 2 - 1  
M. Trungelliti - P. Sousa 2 - 0  
O. Otte - C. Berlocq 2 - 1  
P. Gunneswaran - M. Arevalo 2 - 0  
R. Bemelmans - N. Serdarusic 2 - 0  
T. Bellucci - D. Gimeno-Traver 2 - 0  
T. Daniel - D. Novak 1 - 2  
T. Kokkinakis - J. Zopp 1 - 2  
Y. Hanfmann - H. Hurkacz 0 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - P. Parmentier 2 - 0  
A. Pavlyuchenkova - N. Vikhlyantseva 2 - 0  
S. Stosur - D. Gavrilova 2 - 0  
Su-Wei Hsieh - L. Safarova 2 - 0  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan L / Kumkhum L - Ninomiya M / Sizikova Y 2 - 0  
Knoll X / Smith A - Wang Q / Wang Y 2 - 1  
Tollaslabda (BWF Thomas Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Jonatan - Kwang Hee Heo 0 - 2  
Cheuk Yiu Lee - M. Zwiebler 2 - 1  
Chih Chieh Yang - K. Tsuneyama 0 - 2  
F.A. Kholik - H.Y. Woong 2 - 1  
G. Anthony - Wan Ho Son 0 - 2  
H-K. Vittinghus - Zii Jia Lee 0 - 2  
J.O. Jörgensen - I.Z. Zainuddin 2 - 1  
K. Phetpradab - J.A. Ho-Shue 2 - 0  
Ng Ka Long Angus - A. Roovers 2 - 0  
S. Avihingsanon - B. Yang 2 - 0  
S. Sirant - A. Hamek 2 - 0  
Tien Chen Chou - K. Momota 1 - 2  
Tzu Wei Wang - K. Nishimoto 0 - 2  
V. Axelsen - Chong-Wei Lee 0 - 2  
V. Malkov - M.A. Belarbi 2 - 0  
W.K.V. Wong - K. Schaefer 2 - 1  
Tollaslabda (BWF Thomas Cup, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BOE M / Christiansen M - Chia A / Teo E Y 2 - 1  
Conrad-Peterson/Kolding - Goh V S / Tan W K 2 - 1  
Dremin E / Grachev D - Belarbi M A / Hamek A 2 - 0  
Gideon M F / Sukamuljo K - Chung E S / Kim W H 2 - 1  
Kittinupong K / Dechapol - Ho-Shue J A / Yakura N 2 - 0  
Tollaslabda (BWF Uber Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yamaguchi - S. Nehwal 2 - 1  
Fangjie Gao - G. Mariska 0 - 2  
Mic. Li - Hsuan-Yu Wendy Chen 2 - 1  
N. Jindapon - Yu Po Pai 2 - 1  
Ngan Yi Cheung - L. Heim 2 - 0  
P. Chochuwong - Mei Hui Chiang 0 - 2  
Pui Yin Yip - Yvonne Li 2 - 0  
R. Intanon - Tzu Ying Tai 1 - 2  
S.Y. Yeung - F. Deprez 0 - 2  
Xuerui Li - R. Hartawan 1 - 2  
Ying Ying Lee - M. Batomene 2 - 1  
Yufei Chen - F. Fitriani 2 - 0  
Tollaslabda (BWF Uber Cup, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honderich R / Tsai K - MA L / Slee A-L 2 - 0  
Kittiharakul J / Prajongj - HU L F / WU T J 2 - 0  
NG T Y / WU Y T - Efler L / Konon O 2 - 1  
Ng W Y / Yeung Ng T - Herttrich I / Nelte C 2 - 1  
Supajirakul/Taerattanach. - Chen H H / Hsu Y C 2 - 0  
Tong M / WU J - Somerville G / Veeran R 0 - 2  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - FTC (4.m.) 8 - 7  

 

2018.05.22.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Doosan Bears 8 - 7  
KIA Tigers - KT Wiz 8 - 5  
LG Twins - NC Dinos 6 - 1  
Samsung Lions - Lotte Giants 10 - 4  
SK Wyverns - Nexen Heroes 4 - 10  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Tokyo Yakult 8 - 3  
Yokohama Baystars - Chunichi Dragons 0 - 8  
Yomiuri Giants - Hiroshima Carp 8 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Hokkaido Nippon 2 - 0  
Fukuoka S. Hawks - Saitama Seibu 5 - 3  
Tohoku Rakuten - Orix Buffaloes 0 - 10  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago WS - Baltimore 2 - 3  
LA Dodgers - Colorado 1 - 2  
Milwaukee - Arizona 4 - 2  
Minnesota - Detroit 4 - 2  
NY Mets - Miami 2 - 0  
Philadelphia - Atlanta 3 - 0  
St. Louis - Kansas City 6 - 0  
Texas - NY Yankees 5 - 10  
Washington - San Diego 10 - 2  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Copagril - Blumenau 5 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - Tampa Bay (6.m.) 3 - 0  
Kerékpár (Giro d'Italia, 16. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - M. Schachmann 1 - 0  
G. Bennett - M.A. Lopez Moreno 0 - 1  
Giro d'Italia 2018 - 16. szakasz    
R. Dennis - T. Dumoulin 1 - 0  
R. Mullen - M. Pedersen 0 - 1  
S. Yates - D. Pozzovivo 1 - 0  
T. Martin - V. Kiryienka 1 - 0  
T. Pinot - P. Konrad 0 - 1  
V. Campenaerts - J. van Emden 0 - 1  
W. Poels - L.L. Sanchez Gil 1 - 0  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Svitavy (3.m.) 84 - 59  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Adecco ASVEL (1.m.) 68 - 81  
Strasbourg - Nanterre (1.m.) 83 - 56  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pieno Zvaigzdes Pasvalys - Neptunas Klaipeda (4.m.) 64 - 101  
Siauliai - Lietkabelis (4.m.) 84 - 85  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Kecskemét (3.m.) 104 - 68  
ZTE - Szombathely (4.m.) 91 - 95  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Boston (4.m.) 111 - 102  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Mega Bemax (1.m.) 97 - 68  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Olimpija Ljubljana (2.m.) 80 - 78  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anadolu Efes - Darussafaka (1.m.) 78 - 69  
Tofas Bursa - Eskisehirspor (1.m.) 85 - 58  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odense - Köbenhavn (2.m.) 29 - 22  
Viborg - Esbjerg (2.m.) 28 - 26  
Kézilabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Selestat - Pontault-Combault 31 - 31  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Nantes 25 - 29  
St. Raphael - Montpellier 26 - 25  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Arendal (3.m.) 35 - 24  
Labdarúgás (Afrikai BL, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horoya Conakry - Mamelodi Sundowns 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Internacional - Chapecoense 3 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erzgebirge Aue - Karlsruhe 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sönderjyske - Aarhus GF 0 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeja - Sahtar Szoligorszk 0 - 1  
Isloch - Lucs Minszk 1 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Inter Turku 3 - 0  
Mariehamn - Lahti 1 - 2  
PS Kemi - Ilves 0 - 2  
Turku PS - Honka 0 - 0  
Vaasa PS - Kuopio PS 0 - 2  
Labdarúgás (Francia 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grenoble - Bourg-Peronnas 2 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KA Akureyri - Keflavík 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Stumbras Kaunas 3 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RSB Berkane - Kawkab Marrakesh 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viking Stavanger - Aalesund 0 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Nacional Asuncion 0 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Bukarest - Concordia Chiajna 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valencia - Atl. Madrid 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Öster - GAIS 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Örebro - Kalmar 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skalica - Senica 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Viljandi Tulevik 0 - 0  
Paide Linnameeskond - Trans Narva 0 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shamrock Rovers - St. Patrick's 3 - 0  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Dominikai Köztársaság 0 - 3  
Belgium - Hollandia 2 - 3  
Dél-Korea - Németország 3 - 1  
Japán - USA 0 - 3  
Kína - Lengyelország 2 - 3  
Olaszország - Oroszország 0 - 3  
Thaiföld - Szerbia 1 - 3  
Törökország - Brazília 1 - 3  
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - B. Zapata Miralles    
Fucsovics M. - A. Ramos 2 - 0  
J. Vesely - L. Rosol 1 - 2  
M. Copil - S. Johnson 0 - 2  
P. Gojowczyk - D. Ferrer 2 - 0  
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Shamasdin A - Dodig I / Ram R 0 - 2  
Johnson S / Querrey S - Inglot D / Skugor F 2 - 0  
Lindstedt R / Vasilevski - Begemann A / Sancic A 2 - 0  
Lipsky S / Marrero D - Koolhof W / Sitak A 2 - 1  
Tenisz (Loughborough, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - C. Harrison 1 - 2  
A. Pavic - T. Gabashvili 0 - 2  
D. Evans - M. Purcell 2 - 0  
Da. Kelly - D. Brands 1 - 2  
E. Leshem - L. Miedler 0 - 2  
F. Nielsen - D. Guez 0 - 2  
J. Rodionov - L. Bambridge 2 - 0  
J.C. Aragone - H. Moriya 0 - 2  
T. Puetz - M. Jaloviec 2 - 0  
Y. Jankovits - R. Ortega-Olmedo 1 - 2  
Tenisz (Loughborough, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Evans D / Glasspool L - Duncan S / Stoute I    
Harris B / Houghton G - Ilkel C / Setkic A 1 - 2  
Harrison C / Leshem E - Duncan S / Stoute I 1 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Hemery - G. Garcia-Lopez 0 - 2  
D. Thiem - R. Carballes Baena 2 - 0  
F. Horansky - J. Sousa 2 - 1  
G. Barrere - M. Kukushkin 0 - 2  
T.H. Fritz - M. Ebden 2 - 0  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez M / Jarry N - Peralta J / Zeballos H 1 - 2  
Kyrgios N / Sock J - Delbonis F / Sousa J 2 - 0  
Matkowski M / Mclachlan B - Duran G / Molteni A 1 - 2  
Tenisz (Nürnberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - S. Cirstea 1 - 2  
J. Larsson - C. McHale 2 - 0  
K. Bondarenko - H. Watson 1 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - Kr. Pliskova 0 - 2  
S. Stephens - Y. Putintseva    
V. Cepede Royg - Ka. Kozlova 2 - 0  
Tenisz (Nürnberg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Komardina A / Minella M - Kerkhove L / Marozava L 1 - 2  
Lepchenko/Stollár - Fomina A / Honcova M 0 - 2  
Melichar N / Peschke K - Podoroska N / Zaja A 2 - 1  
Schuurs D / Srebotnik K - Niemeier J / Schmidt L 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros-sel., női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - C. Buyukakcay 2 - 0  
A. Kalinskaya - K. Day 2 - 0  
A. Rus - M. Arcangioli 2 - 0  
E. Rodina - A. Raina 2 - 0  
F. Schiavone - Carol Zhao    
I. Falconi - C. Dolehide 0 - 2  
I.M. Bara - A. Albie    
J. Grabher - P. Monova    
J.B. Teichmann - G. Min 1 - 2  
M. Bouzkova - T. Andrianjafitrimo 2 - 0  
M. Imanishi - R. Hogenkamp 0 - 2  
M. Kostyuk - E. Hozumi 2 - 1  
M. Trevisan - F. Abanda 2 - 1  
N. Gibbs - Xinyun Han 2 - 0  
S. Cakarevic - V. Kudermetova 0 - 2  
S. Sharipova - A. Lottner 2 - 0  
S. Sorribes Tormo - Su Jeong Jang 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros-sel.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - H. Laaksonen 1 - 2  
E. Gulbis - S. Robert 2 - 0  
E. Lopez-Perez - S. Travaglia 0 - 2  
G. Andreozzi - D. Brown 2 - 0  
J-P. Smith - C. Denolly 1 - 2  
J. Kovalik - A. Vatutin 2 - 1  
K. King - An. Martin 0 - 2  
L. Broady - Z. Kolar 0 - 2  
M. Safwat - B. Rola 2 - 1  
P. Krstin - E. Furness 2 - 0  
P. Polansky - N. Gombos 2 - 1  
R. Dutra da Silva - C. Garin 2 - 0  
R. Opelka - T. Griekspoor 2 - 0  
S. Kozlov - Y. Uchiyama 0 - 2  
S. Napolitano - M. Granollers 2 - 0  
T. Robredo - S. Bolelli 0 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cibulkova - Jani R-L. 2 - 0  
E. Rybakina - M. Buzarnescu 0 - 2  
Qiang Wang - D.R. Collins 2 - 1  
Z. Diyas - Babos T. 2 - 1  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzarnescu M / Olaru R - Kanepi K / Piter K 2 - 0  
Cristian J / Kenin S - Kichenok N / Rodionova An 1 - 2  
Kalashnikova O / Kudryavt - Knoll X / Smith A 1 - 2  
Liang C / Moore J - Chan L / Kumkhum L 0 - 2  
Tollaslabda (BWF Thomas Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jen Hao Hsu - Yun Hu 2 - 0  
Tien Chen Chou - Ng Ka Long Angus 0 - 2  
Tzu Wei Wang - Cheuk Yiu Lee 2 - 0  
Tollaslabda (BWF Thomas Cup, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lee J-H / Lee Y - LEE C H R / OR C C 2 - 0  
Yao C L / Han Y P - MAK H C / Tang C M 2 - 1  
Tollaslabda (BWF Uber Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S.Y. An - L. Christophersen 2 - 0  
Tollaslabda (BWF Uber Cup, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIM S Y / Shin S C - Fruergaard M / Thygesen S 0 - 2  

 

2018.05.21.
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Generales de Durango 7 - 3  
Guerreros de Oaxaca - Pericos de Puebla 3 - 1  
Olmecas de Tabasco - Piratas de Campeche 8 - 3  
Saraperos de Saltillo - Algodoneros Union Laguna 6 - 2  
Sultanes de Monterrey - Rieleros de Aguascaliente 3 - 5  
Tigres de Quintana Roo - Leones de Yucatan 9 - 1  
Toros de Tijuana - Tecolotes de Nuevo Laredo 3 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Cleveland 3 - 1  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Texas Stars - Rockford (2.m.) 2 - 2  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Oostende 88 - 80  
Basic-Fit Brussels - Leuven 98 - 62  
Limburg - Liege 92 - 112  
Mons - Willebroek 71 - 71, h.u. 85 - 84  
Okapi Aalstar - Charleroi Spirou 92 - 70  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nymburk - Opava (1.m.) 114 - 90  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Tarbes (2.m.) 80 - 56  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi TA    
Hapoel Eilat - Hapoel Gilboa Galil    
Ironi Naharia - Hapoel TA    
Ironi Ness Ziona - Hapoel Jerusalem    
Maccabi Haifa - Hapoel Holon    
Maccabi Rishon - Maccabi Ashdod    
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anwil Wloclawek - Zielona Gora (5.m.) 85 - 83  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Pécs (3.m.) 77 - 58  
Szolnok - Atomerőmű (3.m.) 82 - 56  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Houston (3.m.) 126 - 85  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Ludwigsburg (1.m.) 102 - 87  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GSA Udine - Casale Monferrato (4.m.) 74 - 75  
Verona - Fortitudo Bologna (4.m.) 77 - 92  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Borac Cacak - Dynamic Belgrád (1.m.) 83 - 75  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Yakin Dogu Univ. (4.m.) 62 - 53  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - New York 80 - 76  
Seattle - Phoenix 82 - 87  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GOG - Aalborg (1.m.) 25 - 26  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emsdetten - Rhein Vikings Neuss 28 - 28  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Thun (4.m.) 23 - 24  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgrano de Cordoba - Atl. Platense 0 - 1  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gabala - Qarabag Baku 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Etar Veliko Tarnovo 1 - 2  
Pirin Blagoevgrad - Vitosa Bistritsa 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fluminense - Atlético PR 2 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holstein Kiel - Wolfsburg 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Curico Unido - Huachipato 2 - 1  
Dep. Temuco - San Luis de Quillota 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bröndby - Aalborg 1 - 1  
Midtjylland - Horsens 1 - 0  
Nordsjaelland - FC Köbenhavn 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Randers - Lyngby 2 - 1  
Silkeborg - Helsingor 4 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Seongnam 2 - 1  
Busan I'Park - Suwon FC 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gomel - Nyeman Grodno 0 - 2  
Vityebszk - Torpedo Zogyino 2 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Klubi 04 2 - 0  
JJK Jyväskylä - Jaro 3 - 5  
Kajaani - Haka 2 - 0  
KPV Kokkola - EIF 0 - 0  
Oulu - KTP 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PSV - Zwolle 1 - 2  
Twente - Ajax 1 - 2  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Njardvik - Thor Akureyri 0 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fjölnir - KR 1 - 1  
ÍBV - FH 0 - 0  
Labdarúgás (Izrael 2., felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar TA Ramla - Hapoel TA 2 - 0  
Hapoel Afula - Hapoel Katamon 0 - 2  
Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Hadera 0 - 1  
Hapoel Rishon Lezion - Maccabi Ahi Nazareth 3 - 1  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beitar Jerusalem - Hapoel Haifa 1 - 1  
Bnei Yehuda TA - Maccabi TA 0 - 2  
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Netanya 6 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Once Caldas 3 - 0  
Independiente Medellin - Junior de Barranquilla 2 - 2  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rigas FS - Riga FC 2 - 1  
Ventspils - Jelgava 0 - 0  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRA de Hoceima - Ittihad Tanger 2 - 0  
Difaa El Jadidi - Olympique de Safi 1 - 0  
Moghreb Tetouan - Hassania Agadir 0 - 1  
Racing de Casablanca - Raja Casablanca 1 - 2  
Rapide Oued Zem - FUS Rabat 0 - 1  
Wydad Casablanca - Chabab Atlas Khenifra 3 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Toluca - Santos Laguna 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - New York 1 - 3  
Montreal - Los Angeles Galaxy 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Kongsvinger 3 - 1  
Ham-Kam - Florö 3 - 0  
Levanger - Jerv 2 - 3  
Nest-Sotra - Sogndal 0 - 1  
Sandnes Ulf - Tromsdalen 2 - 1  
Strömmen - Mjöndalen 0 - 1  
Ullensaker/Kisa - Notodden 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haugesund - Rosenborg 1 - 2  
Kristiansund - Strömsgodset 4 - 0  
Lilleström - Brann Bergen 1 - 1  
Ranheim - Molde 3 - 1  
Sandefjord - Sarpsborg 0 - 1  
Stabaek - Odd Grenland 2 - 1  
Start - Bodö/Glimt 1 - 0  
Tromsö - Valerenga 3 - 0  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olasz B 2017/18    
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Austria Lustenau - Liefering 0 - 0  
FAC Wien - BW Linz 5 - 0  
Kapfenberg - Hartberg 1 - 3  
Wiener Neustadt - Wacker Innsbruck 1 - 0  
WSG Wattens - Ried 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Capiata - Sol de America 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACS Poli Timisoara - Gaz Metan Medias 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lugo - Huesca 0 - 2  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarau - Vaduz 4 - 1  
Chiasso - Wohlen 3 - 0  
Schaffhausen - Winterthur 3 - 1  
Servette - Rapperswil 0 - 3  
Xamax - Wil 6 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elfsborg - Göteborg 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penarol - Atl. River Plate 6 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Derry City - Bray 2 - 0  
Dundalk - Waterford Utd. 2 - 0  
Limerick - Cork City 0 - 2  
Strandröplabda (Genf)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dressler C / Seidl R - Breer F / Haussener Y 2 - 1  
Fuchs S / Urbatzka M - Dressler C / Seidl R 0 - 2  
Kovatsch M / Kissling J - Breer F / Haussener Y 1 - 2  
Kovatsch M / Kissling J - Fuchs S / Urbatzka M 0 - 2  
Strandröplabda (Genf, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bloem L / Sinnema J - Geiger F / Licka A 2 - 0  
Bloem L / Sinnema J - Gordon J / Bukovec S 2 - 1  
Geiger F / Licka A - Ypma P / Verge-Depre Z 0 - 2  
Ypma P / Verge-Depre Z - Gordon J / Bukovec S 1 - 2  
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Haider-Maurer - T. Sandgren 1 - 2  
D. Köpfer - G. Pella 0 - 2  
F. Mayer - B. Zapata Miralles 0 - 2  
F. Tiafoe - R. Harrison 2 - 1  
I. Karlovic - P. Gojowczyk 1 - 2  
J. Donaldson - D. Istomin 2 - 1  
M. Baghdatis - N. Rubin 0 - 2  
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Copil M / Sturdza C - Erlich J / Fucsovics M 0 - 2  
Inglot D / Skugor F - Demoliner M / Gonzalez S 2 - 0  
Tenisz (Loughborough, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ward - M. Neuchrist 0 - 2  
C. Ilkel - E. Corrie 2 - 0  
J. Ward - L. Glasspool 2 - 0  
Tenisz (Loughborough-sel.,férfi egyes )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Haerteis - F. Nielsen 0 - 2  
T. Simon - D. Evans 0 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Norrie - J. Hernandez-Fernandez 2 - 0  
D. Lajovic - H. Zeballos 2 - 0  
F. Coria - N. Kicker 2 - 1  
G. Garcia-Lopez - A. Mannarino 2 - 1  
G. Monfils - M. Marterer 1 - 2  
G. Simon - J. Samper-Montana 2 - 0  
J. Millman - N. Kicker    
R. Carballes Baena - L. Djere 2 - 1  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrere G / Lamasine T - Bopanna R / Roger-Vasseli 1 - 2  
Cerretani J / Monroe N - Skupski K / Skupski N 1 - 2  
Martin F / Raja P - Podlipnik-Castillo H / Wi 2 - 0  
Tenisz (Mestre, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Basso - D. Petrovic 1 - 2  
D. Munoz-De La Nava - S. Griekspoor 0 - 2  
F. Baldi - H. Casanova 2 - 0  
L. Giustino - C. Gomez-Herrera 2 - 0  
Tenisz (Mestre, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Draganja/Draganja - Trusendi W / Viola M 2 - 0  
Giacalone O / Stefanini J - Arnaboldi A / Vanni L 1 - 2  
Tenisz (Nürnberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - M. Minella 2 - 0  
C. Witthöft - M. Barthel    
I-C. Begu - J. Larsson    
K. Bertens - D. Radanovic 2 - 0  
K. Flipkens - A. van Uytvanck    
K. Siniakova - A. Zaja 2 - 1  
Kr. Pliskova - J. Görges 2 - 1  
N. Podoroska - K. Kucova 2 - 0  
Stollár F. - Shuai Zhang 2 - 0  
Tenisz (Nürnberg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gerlach K / Rueffer L - Geuer N / Wacanno E 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros-sel.,férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - Q. Halys 2 - 1  
A. Hoang - C. Berlocq 1 - 2  
A. Menendez-Maceiras - S. Giraldo 0 - 2  
A. Muller - D. Young 2 - 0  
A. Pavlasek - B. Kavcic    
A. Santillan - G. Soeda 2 - 0  
B. Bonzi - D.E. Galan Riveros 1 - 2  
B. Tomic - D. King 2 - 0  
Balázs A. - M. Kecmanovic 1 - 2  
D. Gimeno-Traver - S. Ofner 2 - 0  
D. Kudla - G. Clezar 2 - 1  
D. Novikov - Duck Hee Lee 0 - 2  
E. Escobedo - G. Blancaneaux 1 - 2  
E. Gerasimov - S. Stakhovsky 1 - 2  
E. King - D. Novak 0 - 2  
E. Ymer - O. Nedovyesov 2 - 1  
F. Auger Alliassime - L.G.M. Harris 2 - 0  
F. Bagnis - R. Ojeda Lara 2 - 0  
F. Peliwo - C. Lestienne 0 - 2  
G. Melzer - A. Giannessi 0 - 2  
Gon. Oliveira - J. Kubler 2 - 0  
H. Gaston - J. Zopp 1 - 2  
H. Grenier - H. Hurkacz 0 - 2  
I. Ivashka - J. Domingues 2 - 0  
I. Marchenko - H. Dellien 0 - 2  
J. Choinski - A. Bublik 2 - 0  
J. Jung - L. Sonego 0 - 2  
J. Melzer - G. Sakharov 2 - 1  
J.F. Angele - T. Kokkinakis 1 - 2  
J.I. Londero - N. Milojevic 2 - 0  
K. Majchrzak - N. Serdarusic 0 - 2  
M. Bachinger - T. Bellucci 0 - 2  
M. Klizan - S. Nagal 2 - 1  
M. Moraing - P. Sousa 1 - 2  
M. Trungelliti - R. Olivo 2 - 0  
O. Otte - J.S. Tatlot 2 - 0  
P. Martinez Portero - M. Arevalo 1 - 2  
R. Bemelmans - U. Humbert 2 - 1  
R. Ramanathan - J. Clarke 1 - 2  
S. Caruso - P. Gunneswaran 0 - 2  
T. Daniel - V. Estrella Burgos 2 - 1  
T. Kamke - A. Bolt 2 - 0  
T. Monteiro - C. Ruud 0 - 2  
T. Smyczek - J.A. Munar Clar 0 - 2  
U. Ignatik - M. Polmans 2 - 1  
V. Galovic - K. De Schepper 2 - 0  
Y. Hanfmann - C. Eubanks 2 - 0  
Y. Maden - C. Taberner 0 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - L. Kumkhum 2 - 0  
A. Pavlyuchenkova - T. Maria 2 - 0  
D. Cibulkova - C. Paquet 2 - 0  
F. Ferro - Babos T. 0 - 2  
J. Brady - D. Gavrilova 0 - 2  
M. Melnikova - L. Safarova 1 - 2  
S. Stosur - S. Kenin 2 - 0  
Su-Wei Hsieh - K. Kanepi 2 - 1  
Yafan Wang - P. Parmentier 0 - 2  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Yang Z - Buzarnescu M / Olaru R 1 - 2  
Cristian/Kenin - Jani/Mrdeza 2 - 0  
Dzalamidze N / Irigoyen M - Kichenok N / Rodionova An 1 - 2  
Tomera J / Vitis W - Kanepi K / Piter K 0 - 2  
Tollaslabda (BWF Thomas Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dan Lin - A. Merkle 2 - 0  
Dong Keun Lee - J.A. Ho-Shue 2 - 0  
Long Chen - B. Leverdez 2 - 0  
Yuqi Shi - L. Corvee 2 - 0  
Tollaslabda (BWF Thomas Cup, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arjun M R / Shlok R - Chau M / Serasinghe S 2 - 0  
George A / Shukla S - Leung S W H / Tam R 2 - 1  
Kang M H / Ho K W - Ho-Shue J A / Yakura N    
Liu C / Zhang N - Gicquel T / Labar R 2 - 0  
Tollaslabda (BWF Uber Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Prabhudesai - Zecily Fung 2 - 0  
B. Ongbumrungpan - S.Y. Yeung 2 - 0  
F. Fitriani - S.S.Y. Cheah 1 - 2  
G. Mariska - Jin Wei Goh 2 - 0  
Ji Hyun Sung - E. Kosetskaya 2 - 0  
L. Kjaersfeldt - K. Foo Kune 2 - 0  
R. Hartawan - S. Kisona 1 - 2  
R. Intanon - Ngan Yi Cheung 2 - 0  
S. Nehwal - Hsuan-Yu Wendy Chen 2 - 0  
S.Y. An - A. Pustinskaia 2 - 0  
Se Yeon Lee - N. Perminova 2 - 1  
V.R. Jakka - Jen. Tam 2 - 0  
Tollaslabda (BWF Uber Cup, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ghorpade S / Sawant P - MA L / Slee A-L 2 - 0  
Haris D D / Pradipta R A - Chow M K / Hoo V 2 - 1  
Kim H R / Kong H Y - Bolotova E / Kosetskaya E 2 - 0  
Kittiharakul J / Prajongj - Ng W Y / Yeung Ng T 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,