Tippmix eredmények - 2018. május 14-20.

2018-05-14
Tippmix eredmények - 2018. május 14-20.
2018.05.20.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Hawthorn 129 - 73  
Carlton - Melbourne Demons 50 - 159  
West Coast Eagles - Richmond 130 - 83  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - SK Wyverns 8 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 7 - 1  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 3 - 0  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 6 - 1  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 1 - 0  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 2 - 10  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Generales de Durango 11 - 1  
Diablos Rojos del Mexico - Bravos de Leon 0 - 7  
Guerreros de Oaxaca - Pericos de Puebla 5 - 4  
Olmecas de Tabasco - Piratas de Campeche 2 - 1  
Saraperos de Saltillo - Algodoneros Union Laguna 10 - 6  
Sultanes de Monterrey - Rieleros de Aguascaliente 4 - 6  
Tigres de Quintana Roo - Leones de Yucatan 3 - 18  
Toros de Tijuana - Tecolotes de Nuevo Laredo 6 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 8 - 1  
Atlanta - Miami (19:35) 10 - 9  
Boston - Baltimore 6 - 3  
Boston - Baltimore (19:05) 5 - 0  
Chicago WS - Texas 5 - 3  
Chicago WS - Texas (20:10) 3 - 0  
Cincinnati - Chicago Cubs (19:10) 1 - 6  
Kansas City - NY Yankees 3 - 8  
Kansas City - NY Yankees (20:15) 1 - 10  
LA Angels - Tampa Bay 3 - 5  
LA Angels - Tampa Bay (22:07) 5 - 2  
Minnesota - Milwaukee 4 - 5  
Minnesota - Milwaukee (20:10) 3 - 1  
NY Mets - Arizona 5 - 4  
NY Mets - Arizona (19:10) 4 - 1  
Pittsburgh - San Diego 2 - 6  
Pittsburgh - San Diego (19:35) 5 - 8  
San Francisco - Colorado 9 - 5  
Seattle - Detroit 7 - 2  
Seattle - Detroit (22:10) 3 - 2  
St. Louis - Philadelphia 5 - 1  
Toronto - Oakland 2 - 9  
Washington - LA Dodgers (19:35) 2 - 7  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pato Branco - Blumenau 7 - 1  
Golf (AT&T Byron Nelson)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AT&T Byron Nelson 2018    
Golf (Belgian Knockout)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgian Knockout 2018    
Golf (Regions Tradition)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Regions Tradition 2018    
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto Marlies - Lehigh Valley (2.m.) 2 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampa Bay - Washington (5.m.) 3 - 2  
Winnipeg - Las Vegas (5.m.) 1 - 2  
Jégkorong (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Svájc 2 - 2  
USA - Kanada 4 - 1  
vb 2018 - Top 3    
Kerékpár (Giro d'Italia, 15. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.A. Betancour Gomez - B. O'Connor 0 - 1  
D. Pozzovivo - M.A. Lopez Moreno 0 - 1  
G. Visconti - L.L. Sanchez Gil 0 - 1  
Giro d'Italia 2018 - 15. szakasz    
H. Dupont - L. Meintjes 1 - 0  
M. Woods - D. Formolo 0 - 1  
P. Bilbao - P. Konrad 1 - 0  
S. Oomen - S. Reichenbach 1 - 0  
S. Yates - T. Pinot 1 - 0  
T. Dumoulin - C. Froome 1 - 0  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svitavy - Pardubice (2.m.) 83 - 75  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Zalgiris Kaunas 77 - 79  
Euroliga 2017/18    
Real Madrid - Fenerbahce Ülker 85 - 80  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Phoenix Fuelmasters 85 - 85, h.u. 98 - 103  
RS Elasto Painters - Globalport Batang Pier 96 - 90  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zadar - Cibona Zagreb (3.m.) 88 - 96  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Ryukyu Okinawa (2.m.) 72 - 64  
Mikawa Kariya - Tokyo Alvark (2.m.) 64 - 64, h.u. 71 - 73  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - ZTE (3.m.) 93 - 70  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Boston (3.m.) 116 - 86  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Brose Bamberg (1.m.) 95 - 72  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montegranaro - Trieste (4.m.) 65 - 71  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manresa - Palencia (2.m.) 82 - 80  
Prat Joventut - Melilla (2.m.) 63 - 59  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bilbao - Murcia 73 - 82  
Estudiantes - Gran Canaria 88 - 75  
Gipuzkoa - Joventut Badalona 92 - 87  
Zaragoza - Fuenlabrada 102 - 108  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Las Vegas 101 - 65  
Dallas - Atlanta 101 - 78  
Minnesota - Los Angeles 76 - 77  
Washington - Indiana 82 - 75  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lovosice - Zubri (4.m.) 20 - 30  
Plzen - Karvina (4.m.) 29 - 30  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - Silkeborg (1.m.) 29 - 29  
Kézilabda (EHF Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EHF Kupa 2017/18    
Magdeburg - Göppingen 35 - 25  
St. Raphael - Füchse Berlin 25 - 28  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubrava - Varazdin 32 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kielce - Azoty Pulawy 35 - 34  
Kézilabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veszprém - Szeged 29 - 26  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
DHfK Leipzig - Wetzlar 23 - 21  
Erlangen - R-N. Löwen Kronau 25 - 25  
Flensburg - Minden 24 - 23  
Lemgo - Kiel 27 - 31  
Kézilabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Metzingen 27 - 29  
Oldenburg - Bietigheim 29 - 28  
Kézilabda (Orosz bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kausztik Volgográd - Dinamo Asztrahany 31 - 36  
UGNTU Ufa - UOR Moszkva 32 - 23  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehovszkije Medvegyi - Szpartak Moszkva (2.m.) 35 - 29  
Néva Szentpétervár - Dinamo-Viktor Sztavropol (3.m.) 28 - 22  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapid Bukarest - Ramnicu Valcea 25 - 31  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birmingham - Reading 1 - 1  
Bristol City - Arsenal 1 - 6  
Liverpool - Chelsea 2 - 3  
Manchester City - Everton 3 - 0  
Sunderland - Yeovil 2 - 1  
Labdarúgás (Argentin 2., ráj.a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brown de Adrogue - Sarmiento 2 - 4  
San Martin de Tucuman - Agropecuario Argentino 3 - 0  
Labdarúgás (Azeri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kapaz - Neftcsi Baku 1 - 2  
Sabayil - Keshla 0 - 1  
Sumqayit - Zira 1 - 2  
Labdarúgás (Belga bajnokság,bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anderlecht - Genk 1 - 2  
Charleroi - Standard Liege 0 - 0  
FC Bruges - Gent 0 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Szófia - Beroe Stara Zagora 1 - 0  
Ludogorec Razgrad - Botev Plovdiv 2 - 2  
Vereja - Levszki Szófia 0 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajn., ráját.Co.SudAm)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guabiro Montero - Sport Boys Warnes 2 - 2  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolivar La Paz - The Strongest 0 - 1  
San Jose de Oruro - Jorge Wilstermann 2 - 4  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Coritiba 1 - 1  
Brasil de Pelotas - Sampaio Correa 1 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Botafogo 1 - 0  
Flamengo - Vasco da Gama 1 - 1  
Palmeiras - Bahia 3 - 0  
Parana - Gremio 0 - 0  
Sao Paulo - Santos 1 - 0  
Sport Recife - Corinthians 1 - 1  
Vitória - Ceara 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Everton Vina Del Mar 3 - 2  
Universidad de Concepcion - Univ.Catolica de Santiago 0 - 0  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceske Budejovice - Trinec 0 - 0  
FC Hradec Kralove - Opava 1 - 4  
Frydek Mistek - Usti nad Labem 1 - 2  
Olympia Praha - Znojmo 4 - 1  
Pribram - Pardubice 3 - 1  
Varnsdorf - MAS Taborsko 1 - 1  
Vitkovice - Sokolov 4 - 2  
Vlasim - Zizkov 1 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Köge 0 - 0  
Fredericia - Vendsyssel 1 - 3  
Nyköbing - Skive 4 - 0  
Roskilde - Fremad Amager 2 - 0  
Thisted - Vejle 0 - 2  
Viborg - Brabrand 3 - 3  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hjörring - Odense 7 - 0  
Labdarúgás (Dél-afrikai bajn., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jomo Cosmos - Black Leopards 2 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Gwangju 3 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Seoul - Jeonbuk 0 - 4  
Incheon - Ulsan 1 - 1  
Pohang - Suwon Bluewings 1 - 1  
Sangju Sangmu - Jeju 0 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - Tecnico Univ. Ambato 3 - 1  
El Nacional Quito - LDU Quito 2 - 1  
Labdarúgás (Egyiptomi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahly (EGY) - Al-Masry 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyepr Mogiljev - FK Minszk 0 - 0  
Torpedo Minszk - Szmolevicsi 0 - 0  
Labdarúgás (Francia bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajaccio - Le Havre    
Labdarúgás (Holland bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
De Graafschap - Almere City 2 - 1  
Sparta Rotterdam - Emmen 1 - 3  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Yamagata 0 - 0  
Ehime - Kyoto 1 - 2  
Kamatamare Sanuki - Kofu 0 - 3  
Matsumoto Yamaga - Avispa Fukuoka 1 - 0  
Oita Trinita - Yamaguchi 2 - 2  
Roasso Kumamoto - Mito 2 - 1  
Tochigi - Machida Zelvia 0 - 0  
Yokohama FC - JEF United Chiba 3 - 3  
Zweigen Kanazawa - Tokushima 0 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kashima A. - Vegalta Sendai 1 - 2  
Kawasaki Frontale - Shimizu SP 3 - 0  
Nagoya GE - Kashiwa R. 2 - 3  
Sagan Tosu - FC Tokyo 0 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Cerezo Osaka 0 - 2  
Vissel Kobe - Sapporo 4 - 0  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerezo Osaka - Nojima Sagamihara 1 - 3  
Vegalta Sendai - Albirex Niigata 2 - 4  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Huila - Boyaca Patriotas 0 - 0  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Cali 2 - 0  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dalian Transcendence - Shenzhen Hongzuan 1 - 1  
Meizhou Hakka - Wuhan Zall 0 - 0  
Nei Mongol Zhongyou - Beijing Enterprises Group 2 - 2  
Shijiazhuang - Xinjiang Tianshan 3 - 1  
Zhejiang Yiteng - Heilongjiang Lava Spring 3 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Renhe - Guangzhou Evergrande 2 - 0  
Dalian Yifang - Guizhou Zhicheng 2 - 1  
Shanghai SIPG - Jiangsu 2 - 0  
Tianjin Quanjian - Shanghai Shenhua 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Puszcza Niepolomice - Gornik Leczna 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gornik Zabrze - Wisla Krakkó 2 - 0  
Jagiellonia Bialystok - Wisla Plock 2 - 1  
Korona Kielce - Zaglebie Lubin 0 - 2  
Lech Poznan - Legia Varsó    
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Spartaks Jurmala 1 - 3  
Valmiera - Liepaja 0 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trakai - Lietava Jonava 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Houston 2 - 3  
Minnesota - Kansas City 1 - 1  
New England - Columbus 0 - 1  
Philadelphia - Salt Lake 4 - 1  
San Jose - D.C. United 1 - 3  
Labdarúgás (NB II)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Békéscsaba - Nyíregyháza 3 - 1  
Cegléd - Dorog 1 - 1  
Csákvár - Soroksár 1 - 2  
Kisvárda - Szeged 2011 1 - 1  
Mosonmagyaróvár - Gyirmót 3 - 0  
Siófok - Kazincbarcika 1 - 2  
Szolnok - Budafok 1 - 2  
Vác - Budaörs 1 - 1  
ZTE - MTK 5 - 4  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Bodö - Kolbotn 1 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seattle - Chicago 0 - 0  
Sky Blue - North Carolina 1 - 2  
Washington - Portland 0 - 1  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cagliari - Atalanta 1 - 0  
Chievo - Benevento 1 - 0  
Genoa - Torino 1 - 2  
Lazio - Internazionale 2 - 3  
Milan - Fiorentina 5 - 1  
Napoli - Crotone 2 - 1  
Sassuolo - Roma 0 - 1  
SPAL Ferrara - Sampdoria 3 - 1  
Udinese - Bologna 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, ráj.a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cosenza - Trapani 2 - 1  
Feralpisalo - Alessandria 2 - 3  
Juve Stabia - Reggiana 0 - 0  
Piacenza - Sambenedettese 2 - 1  
Viterbese - Pisa 1 - 0  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anzsi Mahacskala - Jenyiszej Krasznojarszk 4 - 3  
Tambov - Amkar Perm 0 - 1  
Labdarúgás (Osztrák bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LASK Linz - Wolfsberg 1 - 3  
Rapid Wien - Altach 4 - 1  
Salzburg - Mattersburg 1 - 0  
St. Pölten - Austria Wien 2 - 0  
Sturm Graz - Admira Wacker 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Cerro Porteno 0 - 3  
Olimpia Asuncion - 3 de Febrero Ciudad 3 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Boys Callao - Sporting Cristal 1 - 1  
Sport Rosario - Alianza Lima 3 - 2  
Univ. San Martin - UTC de Cajamarca 0 - 0  
Universitario de Deportes - Melgar 1 - 1  
Labdarúgás (Portugál Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aves - Sporting CP 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Botosani 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CFR Cluj - Viitorul Constanta 1 - 0  
CSM Politechnika Iasi - Universitatea Craiova 1 - 2  
FCS Bukarest - Astra Giurgiu 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partick Thistle - Livingston 0 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alcorcon - Rayo Vallecano 4 - 0  
Barcelona B - Cadiz 3 - 1  
Cordoba - Almería 2 - 0  
Numancia - Osasuna 1 - 1  
Zaragoza - Albacete 4 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Merida - Coruxo 2 - 2  
UE Llagostera - Izarra 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao B - Villarreal B 1 - 3  
Celta Vigo B - Marbella 2 - 0  
Cornella - Sp. Gijón B 2 - 2  
Fuenlabrada - Real Sociedad B 0 - 0  
Mallorca - Mirandes 3 - 1  
Real Murcia - Elche 0 - 1  
UD Extremadura - Deportivo B 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ath. Bilbao - Espanyol 0 - 1  
Atl. Madrid - Eibar 2 - 2  
Barcelona - Real Sociedad 1 - 0  
Valencia - Deportivo 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Levante 1 - 0  
Betis - Tenerife 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingborg - Örgryte 2 - 0  
Värnamo - Halmstad 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FF Malmö - Häcken 2 - 0  
Hammarby - AIK Stockholm 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Växjö 1 - 1  
Kristianstad - Rosengard 2 - 0  
Pitea - Hammarby 3 - 2  
Vittsjö - Kopparbergs/Göteborg 0 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ankaran Hrvatini - Celje 0 - 2  
Domzale - Krsko Posavlje 3 - 1  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Veresz Rivne - Mariupol 1 - 1  
Vorszkla Poltava - Zorya Luganszk 2 - 0  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - CA Cerro 0 - 2  
Racing Montevideo - Fenix Montevideo 1 - 0  
Labdarúgás (Walesi bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cefn Druids - Cardiff Met University 1 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parnu JK Vaprus - Kalev Tallinn 0 - 4  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Galway 1 - 2  
MMA (UFC Fight Night, Santiago)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Moreno - A. Pantoja 0 - 1  
C. Puelles - F. Silva 1 - 0  
D. Maia - K. Usman 0 - 1  
D. Rivas - G. Cannetti 0 - 1  
E. Barzola - Br. Davis 1 - 0  
G. Benitez - H. Bandenay 1 - 0  
H. Briones - F. Saenz 0 - 1  
J. Cannonier - D. Reyes 0 - 1  
V. Luque - C. Laprise 1 - 0  
Z. Cummings - M. Prazeres 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Santiago, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Grasso - T. Suarez 0 - 1  
P. Botelho - S. Kondo 1 - 0  
V. Macedo - And. Lee 0 - 1  
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Marquez - M. Schrotter (Francia Nagydíj) 1 - 0  
F. Bagnaia - X. Vierge (Francia Nagydíj) 1 - 0  
J. Mir - L. Baldassarri (Francia Nagydíj) 1 - 0  
M. Oliveira - M. Pasini (Francia Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Francia Nagydíj 2018    
Moto2, Francia Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Di Giannantonio - N. Antonelli (Francia Nagydíj) 1 - 0  
J. Martin - M. Ramirez (Francia Nagydíj) 0 - 1  
M. Bezzecchi - E. Bastianini (Francia Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Francia Nagydíj 2018    
Moto3, Francia Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Dovizioso - V. Rossi (Francia Nagydíj) 0 - 1  
A. Iannone - J. Lorenzo (Francia Nagydíj) 0 - 1  
E. Rabat - A. Espargaro (Francia Nagydíj) 0 - 1  
J. Miller - A. Rins (Francia Nagydíj) 1 - 0  
M. Marquez - J. Zarco (Francia Nagydíj) 1 - 0  
M. Vinales - D. Petrucci (Francia Nagydíj) 0 - 1  
P. Espargaro - F. Morbidelli (Francia Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Francia Nagydíj 2018    
MotoGP, Francia Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (WRC Rali)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WRC Rali, Portugál verseny 2018    
WRC Rali, Portugál verseny 2018 - Top 3    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull KR - Hull FC 22 - 34  
Salford - Catalan Dragons 12 - 26  
Wakefield - Huddersfield 22 - 25  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Canterbury Bulldogs 22 - 16  
St. George Illawarra - Canberra Raiders 25 - 18  
Rögbi (Pro 14)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ulster - Ospreys 35 - 17  
Röplabda (EL, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Szlovénia 3 - 1  
Törökország - Ukrajna 3 - 0  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Macedónia 1 - 3  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Albánia 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Franciaország 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koszovó - Észtország 0 - 3  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grúzia - Albánia 0 - 3  
Strandröplabda (Aydin Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raoufi R / Mirzaali A - Basta S / Kolaric L 1 - 2  
Urlu S / Mermer H H - Bykanov R / Hudyakov M 0 - 2  
Strandröplabda (Aydin Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabizha K / Mastikova D - Tamayo M D / Martinez Ort 0 - 2  
Dabizha K / Mastikova D - Thurin K / Thurin S 2 - 0  
Thurin K / Thurin S - Yoken T / Simonsson S 2 - 1  
Yoken T / Simonsson S - Tamayo M D / Martinez Ort 0 - 2  
Strandröplabda (Genf)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berta F / Licka R - Breer F / Haussener Y 0 - 2  
Berta F / Licka R - Willimann R / Zurgilgen R 2 - 0  
Breer F / Haussener Y - Kovatsch M / Kissling J 0 - 2  
Dressler C / Seidl R - Chevallier S / Strasser A 2 - 0  
Eichenberger N / Sharma M - Fuchs S / Urbatzka M 1 - 2  
Fuchs S / Urbatzka M - Chevallier S / Strasser A 2 - 1  
Strandröplabda (Genf, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betschart M / Baumann C - Egger I / Bieli Jorge V 2 - 1  
Betschart M / Baumann C - Geiger F / Licka A 0 - 2  
Gordon J / Bukovec S - Betz L / Güttinger L 2 - 0  
Gordon J / Bukovec S - Huber K / Greber T 2 - 0  
Strandröplabda (Itapema Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Goncalves Oliv. / Stein 0 - 2  
Carvalhaes G A / Felipe V - Berntsen M / Sorum C S 0 - 2  
Carvalhaes G A / Felipe V - Losiak B / Kantor P 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - Goncalves Oliv. / Stein 0 - 2  
Strandröplabda (Itapema Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Bansley H / Wilkerson B 1 - 2  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Antonelli/Solberg Salgado 2 - 1  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Heidrich/Verge-Depre 2 - 0  
Tenisz (Bordeaux, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Barrere - R. Opelka 1 - 2  
Tenisz (Bordeaux, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klahn B / Polansky P - Duran G / Gonzalez M 2 - 1  
Tenisz (Busan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Ebden - V. Pospisil 2 - 0  
Tenisz (Busan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roelofse R / Smith J-P - Hsieh C-P/ Rungkat C 0 - 2  
Tenisz (Genf, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - M. Cecchinato 2 - 0  
M. Zverev - M. Basic 1 - 2  
Tenisz (Genf, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johnson S / Querrey S - Gojowczyk P / Haider-Maur 2 - 0  
Mirnyi M / Oswald P - Bellier A / Nikles J 1 - 2  
Tenisz (Genf-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Jahn - L. Rosol 1 - 2  
M. Miladinovic - B. Zapata Miralles 0 - 2  
N. Rubin - F. Dancevic 2 - 0  
P. Andujar - D. Köpfer 0 - 2  
Tenisz (Heilbronn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Molleker - J. Vesely 2 - 1  
Tenisz (Heilbronn, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junaid R / Pel D - Krawietz K / Mies A 2 - 1  
Tenisz (Lisszabon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - T. Robredo 1 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Moutet - C. Hemery 1 - 2  
F. Delbonis - R. Albot 1 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jebavy R / Middelkoop M - Eysseric J / Nys H 2 - 1  
Qureshi A U H / Rojer J J - Garcia-Lopez G / Sharan D 0 - 2  
Tenisz (Lyon-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Horansky - A. Cornut-Chauvinc 2 - 0  
J. Hernandez-Fernandez - F. Coria 2 - 0  
J. Samper-Montana - M. Martineau 2 - 1  
L. Djere - J. De Loore 2 - 0  
Tenisz (Nürnberg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. McHale - Saisai Zheng 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - K. Hobgarski 2 - 0  
M. Brengle - V. Lepchenko 2 - 0  
Tenisz (Nürnberg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fujiwara R / Soylu I - Skamlova C / Stefkova B 1 - 2  
Simmonds C / Wachaczyk J - Flipkens K / Larsson J 0 - 2  
Tenisz (Nürnberg-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Schaefer - K. Kucova 0 - 2  
A. Zarycka - A. Zaja 1 - 2  
L. Rüffer - D. Radanovic 0 - 2  
M. Minella - O. Ianchuk 2 - 0  
Stollár F. - J. Maleckova 2 - 0  
T. Smitkova - N. Podoroska 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP - Róma 2018    
R. Nadal - A. Zverev 2 - 1  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Carreno-Busta P / Sousa J 2 - 1  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Halep - E. Svitolina 0 - 2  
WTA - Róma 2018    
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barty A / Schuurs D - Hlavackova A / Strycova B 2 - 0  
Tenisz (Strasbourg, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gamiz - E. Rybakina 0 - 2  
A. Hesse - D.R. Collins 1 - 2  
M. Linette - M. Buzarnescu 1 - 2  
N. Vikhlyantseva - M. Niculescu    
N. Vikhlyantseva - T. Mrdeza 2 - 0  
Qiang Wang - C. Rosatello 2 - 1  
S. Vickery - Jani R-L. 0 - 2  
Z. Diyas - K. Piter 2 - 0  
Tenisz (Strasbourg, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ninomiya M / Sizikova Y - Aoyama S / Voracova R 2 - 0  
Wang Q / Wang Y - Adamczak M / Thombare P 2 - 0  
Tollaslabda (BWF Thomas Cup, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chih Chieh Yang - M. Zwiebler 2 - 0  
H.Y. Woong - P. Thongnuam 0 - 2  
Tollaslabda (BWF Thomas Cup, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen H L / Wang C-L - Jansen J R / Zurwonne J 2 - 0  
Kang M H / HO K W - Kittinupong K / Dechapol 2 - 1  
Tollaslabda (BWF Uber Cup, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Koch Rohde - A. Pustinskaia 2 - 0  
Tollaslabda (BWF Uber Cup, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finne-Ipsen J / Soby R - Kosetskaya E / Morozava O 1 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Stevenson - Ba. Jack 1 - 1  
G. Russell - J. Diaz Jr 1 - 0  

 

2018.05.19.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Essendon - Geelong 84 - 50  
Gold Coast Suns - Port Adelaide 42 - 82  
North Melbourne Kangaroos - Greater Western Sydney 112 - 69  
St. Kilda - Collingwood 72 - 100  
Sydney Swans - Fremantle 111 - 52  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - SK Wyverns 2 - 1  
KT Wiz - NC Dinos 3 - 2  
LG Twins - Hanwha Eagles 1 - 2  
Lotte Giants - Doosan Bears 15 - 2  
Nexen Heroes - Samsung Lions 6 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 8 - 1  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 0 - 5  
Orix Buffaloes - Saitama Seibu 0 - 7  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 3 - 2  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult 5 - 2  
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 1 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Generales de Durango 3 - 2  
Diablos Rojos del Mexico - Bravos de Leon 11 - 7  
Guerreros de Oaxaca - Pericos de Puebla 10 - 4  
Olmecas de Tabasco - Piratas de Campeche 9 - 10  
Saraperos de Saltillo - Algodoneros Union Laguna 4 - 5  
Sultanes de Monterrey - Rieleros de Aguascaliente 3 - 7  
Tigres de Quintana Roo - Leones de Yucatan 5 - 8  
Toros de Tijuana - Tecolotes de Nuevo Laredo 12 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Miami 0 - 2  
Boston - Baltimore 4 - 7  
Chicago WS - Texas 5 - 12  
Cincinnati - Chicago Cubs 1 - 8  
Houston - Cleveland 4 - 1  
Houston - Cleveland (22:10) 4 - 5  
Kansas City - NY Yankees 5 - 2  
LA Angels - Tampa Bay 3 - 8  
Minnesota - Milwaukee 3 - 8  
NY Mets - Arizona 3 - 1  
Pittsburgh - San Diego 2 - 3  
San Francisco - Colorado 1 - 6  
San Francisco - Colorado (22:05) 9 - 4  
Seattle - Detroit 5 - 4  
St. Louis - Philadelphia 12 - 4  
St. Louis - Philadelphia (20:15) 6 - 7  
Toronto - Oakland 1 - 3  
Toronto - Oakland (19:07) 4 - 5  
Washington - LA Dodgers    
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corinthians - Jaragua 4 - 1  
Magnus Sorocaba - Minas Belo Horizonte 6 - 6  
Sao Jose - Marreco Francisco Beltrao 4 - 3  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dosson - Luparense (2.m.) 4 - 4  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azemeis - Braga (1.m.) 3 - 3  
Burinhosa - Sporting CP (1.m.) 2 - 4  
Fundao - Modicus Sandim (1.m.) 4 - 2  
Quinta dos Lombos - Benfica (1.m.) 2 - 4  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Texas Stars - Rockford (1.m.) 4 - 2  
Toronto Marlies - Lehigh Valley (1.m.) 4 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Winnipeg (4.m.) 3 - 2  
Jégkorong (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Svájc 2 - 3  
Svédország - USA 6 - 0  
Kerékpár (Giro d'Italia, 14. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Aru - C. Froome 0 - 1  
G. Bennett - R. Carapaz 1 - 0  
Giro d´Italia 2018 - 14. szakasz    
M.A. Lopez Moreno - T. Dumoulin 1 - 0  
S. Yates - D. Pozzovivo 1 - 0  
T. Pinot - D. Formolo 1 - 0  
W. Poels - Ser.L. Henao 1 - 0  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mogi das Cruzes - Paulistano (1.m.) 82 - 99  
Kosárlabda (Francia bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bourges - Tarbes (1.m.) 86 - 66  
Kosárlabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Landes - Villeneuve d'Ascq Lille (2.m.) 61 - 82  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - SM Beermen 105 - 103  
Kosárlabda (Görög 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arkadikosz Tripoli - Pszihiko (2.m.) 66 - 82  
Papagou - Marouszi (2.m.) 72 - 74  
Kosárlabda (Görög 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apollon Patra - Iraklisz (2.m.) 84 - 74  
Ethnikosz Pireusz - Holargosz (2.m.) 81 - 75  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Athén - PAOK (2.m.) 88 - 93  
Koloszosz Rodosz - Panathinaikosz (2.m.) 69 - 87  
Kymi - Olympiakosz (2.m.) 67 - 88  
Lavrio - Promitheasz Patra (2.m.) 77 - 79  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cedevita Zagreb - Split (3.m.) 95 - 64  
Kosárlabda (Japán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba - Ryukyu Okinawa (1.m.) 74 - 61  
Mikawa Kariya - Tokyo Alvark (1.m.) 61 - 61, h.u. 65 - 69  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Siauliai (3.m.) 92 - 68  
Lietuvos Rytas - Juventus Utena (3.m.) 102 - 73  
Neptunas Klaipeda - Pieno Zvaigzdes Pasvalys (3.m.) 92 - 82  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GSA Udine - Casale Monferrato (3.m.) 59 - 59, h.u. 67 - 66  
Verona - Fortitudo Bologna (3.m.) 78 - 68  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Avellino (4.m.) 84 - 68  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - San Pablo Burgos 102 - 82  
Iberostar Tenerife - Obradoiro Monbus 73 - 69  
Unicaja Malaga - MoraBanc Andorra 87 - 86  
Valencia - Barcelona 70 - 71  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olimpija Ljubljana - Krka Novo Mesto (1.m.) 90 - 69  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce - Yakin Dogu Univ. (3.m.) 81 - 68  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Chicago 64 - 82  
Phoenix - Dallas 86 - 78  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Koprivnice - Frydek-Mistek 34 - 30  
Kézilabda (Cseh bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strakonice - Nove Veseli 26 - 31  
Kézilabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lovosice - Zubri (3.m.) 26 - 26  
Plzen - Karvina (3.m.) 30 - 29  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Köbenhavn - Odense (1.m.) 28 - 25  
Kézilabda (EHF Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Göppingen - Füchse Berlin 24 - 27  
St. Raphael - Magdeburg (Helyszín: Magdeburg) 28 - 27  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tremblay - Paris SG 26 - 30  
Kézilabda (Francia bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besancon - Nantes 27 - 20  
Kézilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Doukasz (1.m.) 27 - 24  
Kézilabda (Horvát bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlovac - Sesvete 24 - 28  
Metalac - Umag 29 - 37  
Kézilabda (Horvát bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porec - Nexe Nasice 17 - 28  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - ÍBV (4.m.) 20 - 28  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jelenia Gora - Kielce 31 - 29  
Kobierzyce - Koscierzyna 38 - 34  
Piotrcovia Piotrkow - Ruch Chorzow 26 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elblag - Koszalin 25 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wisla Plock - Gwardia Opole 33 - 21  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vác - Dunaújváros 29 - 29  
Kézilabda (Norvég bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansand - Larvik 40 - 28  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergischer HC - Balingen-Weilstetten 26 - 24  
Eisenach - Hildesheim 30 - 31  
Konstanz - Elbflorenz 24 - 21  
Nordhorn-Lingen - Coburg 32 - 28  
Rimpar - TUSEM Essen 29 - 33  
Saarlouis - Hamm-Westfalen 35 - 35  
Wilhelmshaven - Hagen 31 - 23  
Kézilabda (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Oldenburg 29 - 33  
Bietigheim - Metzingen 24 - 23  
Kézilabda (Orosz bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UGNTU Ufa - Dinamo Asztrahany 24 - 34  
UOR Moszkva - Kausztik Volgográd 33 - 41  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Permszkije Medvegyi - Szungul Sznyezsinszk (2.m.) 28 - 24  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Néva Szentpétervár - Dinamo-Viktor Sztavropol (2.m.) 23 - 23  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aguas Santas - Arsenal da Devesa 36 - 26  
Belenenses - Xico Guimaraes 31 - 32  
Boa Hora - Sao Bernardo 36 - 34  
Fafe - Maia 22 - 22  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - ABC Braga 21 - 25  
Madeira SAD - Avanca 32 - 31  
Sporting CP - Porto 26 - 31  
Kézilabda (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fagaras - Suceava 34 - 28  
Focsani - Vaslui 30 - 21  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Corona Brassó - Bistrita 37 - 31  
Dunarea Braila - Municipal Craiova 20 - 21  
Magura Cisnadiei - Slatina 28 - 22  
Roman Neamt - U Cluj 30 - 31  
Kézilabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Teucro 41 - 25  
Bidasoa Irun - Puerto Sagunto 33 - 26  
Ciudad Encantada - Huesca 32 - 24  
Granollers - Quabit Guadalajara 32 - 30  
Morrazo Cangas - AX Puente Genil 23 - 20  
Naturhouse La Rioja - Benidorm 35 - 27  
Valladolid - Ademar Leon 29 - 36  
Zamora - Anaitasuna 32 - 32  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Base Villaverde - Canyamelar Valencia 24 - 47  
Bera Bera - Elche 29 - 23  
Mavi Nuevas Tecnologias - Castellon 29 - 20  
Mecalia Atl. Guardes - Rincon Malaga 28 - 25  
Santa Eularia Puig Valls - Rocasa Gran Canaria 24 - 21  
Valladolid - Granollers 24 - 26  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorenje Velenje - Ribnica 21 - 19  
Koper - Loka 26 - 27  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belouizdad - Tadjenanet 1 - 2  
Biskra - El Harrach 2 - 0  
MC Alger - JS Saoura 1 - 4  
Medea - Hussein Dey 3 - 1  
Oran - JS Kabylie 2 - 1  
Setif - Bel-Abbes 0 - 0  
USM Alger - Blida 1 - 2  
Labdarúgás (Angol FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chelsea - Manchester Utd. 1 - 0  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newell's - Deportivo Rincon 2 - 0  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Bcs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beerschot Wilrijk - Eupen 3 - 1  
Oostende - Antwerpen 3 - 1  
St. Truiden - Lokeren 1 - 1  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lokomotív Plovdiv - Cserno More Várna 2 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajn., ráját.Co.SudAm)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Royal Pari Santa Cruz - Real Potosi 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - Fortaleza 1 - 3  
Goiás - Guarani 1 - 1  
Londrina - CSA 1 - 2  
Oeste - Vila Nova 2 - 0  
Paysandu - Sao Bento 1 - 1  
Ponte Preta - Atlético GO 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Cruzeiro 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Iquique - Audax Italiano 1 - 1  
Dep. Union La Calera - O'Higgins 4 - 0  
Union Espanola - Colo Colo 3 - 2  
Universidad de Chile - Palestino 1 - 2  
Labdarúgás (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brno - Jihlava 0 - 0  
Karvina - Ostrava 0 - 0  
Liberec - Bohemians 1905 1 - 0  
Mladá Boleslav - Dukla Praha 1 - 0  
Plzen - Teplice 2 - 1  
Slavia Praha - Jablonec 1 - 3  
Slovacko - Zlín 1 - 1  
Sparta Praha - Olomouc 1 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aarhus GF - Sönderjyske 2 - 2  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ballerup - Bröndby 1 - 5  
VSK Aarhus - Kolding 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-afrikai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maritzburg Utd. - Free State Stars 0 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asan Mugunghwa - Daejeon Citizen 0 - 1  
Bucheon - Seoul E-Land 0 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gyeongnam - Gangwon 0 - 1  
Jeonnam - Daegu 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Guayaquil City 0 - 2  
Independiente del Valle - Emelec Guayaquil 0 - 2  
Macara Ambato - Dep. Cuenca 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Dinamo Breszt 2 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caen - Paris SG 0 - 0  
Dijon - Angers 2 - 1  
Francia bajnokság 2017/18 - Paris SG nélkül    
Lyon - Nice 3 - 2  
Marseille - Amiens 2 - 1  
Metz - Bordeaux 0 - 4  
Nantes - Strasbourg 1 - 0  
Rennes - Montpellier 1 - 1  
St-Etienne - Lille 5 - 0  
Toulouse - Guingamp 2 - 1  
Troyes - Monaco 0 - 3  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albi - Paris FC 0 - 1  
Fleury 91 - Guingamp 1 - 0  
Lille - Montpellier 0 - 2  
Marseille - Rodez Aveyron 0 - 1  
Labdarúgás (Holland bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utrecht - Vitesse 1 - 2  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Zagreb - Inter Zapresic 3 - 1  
Rijeka - Hajduk Split 3 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magni - Vikingur Olafsvik 1 - 0  
Njardvik - Thor Akureyri    
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Omiya Ardija - Gifu 0 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Urawa RD 0 - 0  
Shonan Bellmare - Jubilo Iwata 1 - 0  
Yokohama FM - Nagasaki 5 - 2  
Labdarúgás (Japán bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beleza Inagi - Nippon Sport Univ. 2 - 0  
Kobe Leonessa - JEF United Chiba 1 - 0  
Urawa RD - Nagano Parceiro 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akzhayik Ural - Zhetysu Taldykorgan 2 - 0  
FC Asztana - Aktobe 3 - 1  
Irtis Pavlodar - Kyzylzhar Petropavlovsk 5 - 0  
Kairat Almaty - Sahtar Karagandy 2 - 0  
Kaisar Kyzylorda - Atyrau 0 - 0  
Ordabasy Shymkent - Tobol Kostanay 0 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai Shenxin - Liaoning Hongyun 4 - 3  
Yanbian - Hangzhou Greentown 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Changchun Yatai - Beijing Guoan 0 - 2  
Guangzhou R&F - Henan Jianye 1 - 1  
Hebei - Chongqing Lifan 2 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chojniczanka Chojnice - Chrobry Glogow 3 - 0  
GKS Katowice - GKS Tychy 1 - 2  
Miedz Legnica - Pogon Siedlce 2 - 0  
Rakow Czestochowa - Olimpia Grudziadz 0 - 0  
Stal Mielec - Bytovia Bytow 2 - 2  
Wigry Suwalki - Olsztyn 1 - 2  
Zaglebie Sosnowiec - Podbeskidzie Bielsko-B. 2 - 0  
Labdarúgás (Lengyel bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arka Gdynia - Slask Wroclaw 0 - 1  
Cracovia Krakkó - Pogon Szczecin 1 - 4  
Lechia Gdansk - Sandecja Nowy Sacz 1 - 1  
Piast Gliwice - TBB Nieciecza 4 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VMFD Zalgiris - Atlantas Klaipeda 3 - 1  
Labdarúgás (Marokkói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FAR Rabat - Olympique de Khouribga 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Vancouver 2 - 2  
New York City FC - Colorado 4 - 0  
Portland - Los Angeles FC 2 - 1  
Toronto - Orlando 2 - 1  
Labdarúgás (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balmazújváros - Debrecen 4 - 0  
Diósgyőr - Paks 1 - 0  
Haladás - Újpest 1 - 1  
Honvéd - FTC 1 - 1  
Puskás Akadémia - Mezőkövesd 1 - 2  
Vasas - Videoton 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - LSK Kvinner 0 - 1  
Avaldsnes - Trondheims-Örn 2 - 0  
Klepp - Röa 2 - 1  
Sandviken - Valerenga 3 - 0  
Stabaek - Lyn 5 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Utah - Houston 1 - 0  
Labdarúgás (Német Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - E. Frankfurt 1 - 3  
Labdarúgás (Német Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsburg - Bayern München 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz A)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus - Verona 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, ráj. a bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livorno - Lecce 3 - 1  
Labdarúgás (Olasz C/A, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuneo - Gavorrano 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C/B, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vicenza - Santarcangelo 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz C/C, bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fondi - Paganese 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Dep. Santani    
Sp. Luqueno - Guarani Asuncion 0 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Binacional - Dep. Municipal 0 - 0  
Union Comercio - AD Cantolao 2 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Concordia Chiajna - Dinamo Bukarest 0 - 4  
Labdarúgás (Skót FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celtic - Motherwell 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnastic - Cultural Leonesa 5 - 3  
Granada - Reus 1 - 0  
La Hoya Lorca - Valladolid 1 - 5  
Oviedo - Sevilla B 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Majadahonda 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Celta Vigo - Levante 4 - 2  
Las Palmas - Girona 1 - 2  
Leganes - Betis 3 - 2  
Malaga - Getafe 0 - 1  
Sevilla - Alavés 1 - 0  
Villarreal - Real Madrid 2 - 2  
Labdarúgás (Spanyol Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Madrid - Valencia 2 - 1  
Real Sociedad - Ath. Bilbao 1 - 2  
Labdarúgás (Svájci bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basel - Luzern 2 - 2  
Grasshoppers - Young Boys 1 - 2  
Lugano - FC Zürich 1 - 1  
St. Gallen - Lausanne 0 - 3  
Thun - Sion 1 - 4  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Degerfors - Brage 2 - 2  
Falkenberg - Norrby 0 - 0  
Frej Täby - Landskrona 2 - 1  
Varberg - Öster 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Norrköping - Dalkurd 4 - 2  
Sirius - Trelleborg 1 - 1  
Sundsvall - Östersund 2 - 3  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Kalmar - Djurgarden 2 - 3  
Limhamn Bunkeflo - Linköping 1 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - Vozdovac 5 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nitra - Senica 5 - 2  
Podbrezova - Zlate Moravce 1 - 0  
Tatran Presov - Zemplin Michalovce 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovák bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ruzomberok - Dunajska Streda 0 - 4  
Slovan Bratislava - Zilina 3 - 2  
Trnava - Trencin 0 - 2  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maribor - Olimpija Ljubljana 2 - 3  
Triglav Kranj - Aluminij Kidricevo 0 - 2  
Labdarúgás (Török 2., ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaziantep Bld. Spor - Erzurum Bld. Spor 0 - 0  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Besiktas - Sivasspor 5 - 1  
Fenerbahce - Konyaspor 3 - 2  
Göztepe Izmír - Galatasaray 0 - 1  
Istanbul Basaksehir - Kasimpasa 3 - 2  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csernomorec Odessza - Zirka Kropivnickij 1 - 0  
Kárpáti Lviv - Sztal Kamjanszke 3 - 0  
Olekszandria - Olimpik Doneck 2 - 0  
Labdarúgás (Ukrán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Kijev - Sahtar Doneck 2 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Liverpool Montevideo 1 - 1  
Rampla Juniors - Montevideo Wanderers 2 - 3  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - Progreso 1 - 0  
Torque - Boston River 0 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Metropolitanos Caracas - Dep. Lara 0 - 2  
Labdarúgás (Észt Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Levadia Tallinn - Flora Tallinn (Helyszín: Flora-stadion) 1 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Longford Town - Shelbourne 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sligo - Shamrock Rovers 0 - 0  
Rögbi (Angol Premier Liga, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Newcastle 36 - 5  
Saracens - London Wasps 57 - 33  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Leeds Rhinos 38 - 10  
Widnes - St. Helens 18 - 38  
Wigan - Warrington 38 - 10  
Rögbi (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulouse - Castres 11 - 23  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gold Coast Titans - Newcastle Knights 33 - 26  
Melbourne Storm - Manly-Warringah SeaEagles 4 - 24  
North Queensland Cowboys - South Sydney Rabbitohs 19 - 20  
Rögbi (Pro 14, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leinster - Munster 16 - 15  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Auckland Blues - Canterbury Crusaders 24 - 32  
Buenos Aires Jaguares - Pretoria Bulls 54 - 24  
Durban Sharks - Waikato Chiefs 28 - 24  
Johannesburg Lions - Canberra Brumbies 42 - 24  
Sydney Waratahs - Dunedin Highlanders 41 - 12  
Tokyo Sunwolves - Cape Town Stormers 26 - 23  
Röplabda (EL, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Belgium 1 - 3  
Szlovákia - Észtország 1 - 3  
Röplabda (EL, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Csehország 3 - 0  
Portugália - Spanyolország 3 - 1  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Lettország 1 - 3  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Magyarország 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Ukrajna 3 - 1  
Bulgária - Portugália 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Finnország 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Csehország 0 - 3  
Szlovákia - Fehéroroszország 2 - 3  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Svájc 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Izrael 3 - 1  
Strandröplabda (Aydin Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bykanov R / Hudyakov M - Basta S / Kolaric L 0 - 2  
Bykanov R / Hudyakov M - Vakili A / Salemiinjehbor 2 - 0  
Ozdemir Y / Cebeci A - Aahman D / Hellvig J 2 - 0  
Ozdemir Y / Cebeci A - Basta S / Kolaric L 0 - 2  
Raoufi R / Mirzaali A - Appelgren M / Boman S 2 - 0  
Raoufi R / Mirzaali A - Lysikowski M / Paszkowski 2 - 1  
Sagir Berke A / Ozbek E - Mesa R / Garcia C 1 - 2  
Urlu S / Mermer H H - Mesa R / Garcia C 2 - 1  
Urlu S / Mermer H H - Raoufi R / Mirzaali A 1 - 2  
Vakili A / Salemiinjehbor - Kunert T / Waller P    
Strandröplabda (Aydin Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Costantini S / Zuccarelli - Karagkouni P / Spiliotopo 2 - 1  
Dabizha K / Mastikova D - Karagkouni P / Spiliotopo 2 - 1  
Dabizha K / Mastikova D - Oegren S / Nilsson C 2 - 0  
Erylidiz B / Vence A - Puccinelli C / Traballi G 0 - 2  
Friedl F / Strauss N - Karagkouni P / Spiliotopo 1 - 2  
Nezir M / Yurtsever S - Friedl F / Strauss N 0 - 2  
Ocakci M / Celebi M - Yoken T / Simonsson S 0 - 2  
Oegren S / Nilsson C - Yoken T / Simonsson S 0 - 2  
Ozdemir T / Karayilan E - Tsopoulou K / Manavi D 0 - 2  
Tamayo M D / Martinez Ort - Thurin K / Thurin S 2 - 0  
Thurin K / Thurin S - Costantini S / Zuccarelli 2 - 1  
Trans Hansen L / Tyndesko - Puccinelli C / Traballi G 2 - 1  
Trans Hansen L / Tyndesko - Tamayo M D / Martinez Ort 0 - 2  
Tsopoulou K / Manavi D - Thurin K / Thurin S 0 - 2  
Tveit Hjortland/Kjolberg - Trans Hansen L / Tyndesko 2 - 0  
Tveit Hjortland/Kjolberg - Yoken T / Simonsson S 0 - 2  
Strandröplabda (Genf)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breer F / Haussener Y - Eichenberger N / Sharma M 2 - 0  
Chevallier S / Strasser A - Willimann R / Zurgilgen R 2 - 0  
Dressler C / Seidl R - Berta F / Licka R 2 - 0  
Strandröplabda (Genf, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geiger F / Licka A - Betz L / Güttinger L 2 - 0  
Gordon J / Bukovec S - Ypma P / Verge-Depre Z 1 - 2  
Huber K / Greber T - Betschart M / Baumann C 2 - 0  
Huber K / Greber T - Bloem L / Sinnema J 0 - 2  
Ypma P / Verge-Depre Z - Geiger F / Licka A 2 - 0  
Strandröplabda (Itapema Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berntsen M / Sorum C S - Beeler N / Krattiger M 2 - 0  
Berntsen M / Sorum C S - Virgen J / Ontiveros L 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Carvalhaes G A / Felipe V 1 - 2  
Losiak B / Kantor P - Bouter J / Varenhorst C 2 - 0  
Pedlow S / Schachter S - Goncalves Oliv. / Stein 0 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Beeler N / Krattiger M 1 - 2  
Strandröplabda (Itapema Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 1  
Bansley H / Wilkerson B - Hermannova B / Slukova M 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Bednarczuk/Santos Lisboa 0 - 2  
Borger K / Kozuch M - Heidrich/Verge-Depre 1 - 2  
Heidrich/Verge-Depre - Bansley H / Wilkerson B 2 - 1  
Tenisz (Bordeaux, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gulbis - R. Opelka 0 - 2  
G. Andreozzi - G. Barrere 1 - 2  
Tenisz (Busan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Ebden - F. Peliwo 2 - 0  
V. Pospisil - Y. Watanuki 2 - 1  
Tenisz (Busan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roelofse R / Smith J-P - Ratiwatana / Ratiwatana 2 - 0  
Tenisz (Genf-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pellegrino - B. Zapata Miralles 1 - 2  
F. Dancevic - J. Choinski 2 - 0  
G. Granollers - D. Köpfer 0 - 2  
I. Gakhov - L. Rosol 0 - 2  
M. Donati - M. Miladinovic 0 - 2  
N. Rubin - F. Skugor 2 - 1  
N. Serdarusic - J. Jahn 0 - 2  
P. Andujar - A. Bellier 2 - 0  
Tenisz (Heilbronn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.I. Londero - R. Molleker 1 - 2  
K. Majchrzak - J. Vesely 0 - 2  
Tenisz (Heilbronn, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junaid R / Pel D - Molchanov D / Zelenay I 2 - 0  
Krawietz K / Mies A - Gille S / Vliegen J 2 - 0  
Tenisz (Lisszabon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - P. Sousa 2 - 1  
S. Ofner - T. Robredo 1 - 2  
Tenisz (Lisszabon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarek T / Reese H - Arevalo-Gonzalez/ReyesVar 1 - 2  
Tenisz (Lyon-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornut-Chauvinc - S. Diez 2 - 1  
A. Michon - F. Coria 0 - 2  
Ale. Gonzalez - J. Samper-Montana 1 - 2  
J. De Loore - M. Janvier 2 - 1  
J. Hernandez-Fernandez - T. Lamasine 2 - 0  
L. Djere - Y. Mertens 2 - 0  
M. Martineau - E. Karlovskiy 2 - 1  
R. Quiroz - F. Horansky 0 - 2  
Tenisz (Nürnberg-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gabric - K. Kucova 0 - 2  
B. Stefkova - D. Radanovic 0 - 2  
D. Allertova - M. Minella 0 - 2  
I. Soylu - L. Rüffer 1 - 2  
J. Maleckova - C. Simmonds 2 - 0  
J. Niemeier - O. Ianchuk 1 - 2  
K. Gerlach - A. Zaja 0 - 2  
L. Kerkhove - A. Zarycka 1 - 2  
M. Honcova - A. Schaefer 0 - 2  
N. Podoroska - C. Skamlova 2 - 0  
Stollár F. - G. Gatto-Monticone 2 - 1  
T. Smitkova - E. Halbauer 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cilic - A. Zverev 0 - 2  
R. Nadal - N. Djokovic 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabal J S / Farah R - Murray J / Soares B 2 - 1  
Carreno-Busta P / Sousa J - Cuevas P / Granollers M 2 - 1  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Svitolina - A. Kontaveit 2 - 0  
S. Halep - M. Sharapova 2 - 1  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Groenefeld A L - Hlavackova A / Strycova B 0 - 2  
Barty A / Schuurs D - Cirstea S / Ostapenko J 2 - 0  
Tenisz (Samarkand, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Vanni - M. Vilella Martinez 2 - 0  
Tenisz (Samarkand, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Khabibulin T / Manafov V 2 - 0  
Tenisz (Strasbourg-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Pieri - C. Paquet    
K. Kanepi - E. Rybakina 2 - 0  
K. Piter - J.A. Cristian 2 - 0  
L. Kumkhum - C. Rosatello 0 - 2  
M. Melnikova - G. Poznikhirenko 2 - 0  
T. Mrdeza - V. Duval 2 - 0  
Tenisz (Zalaegerszeg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Raisma - Valkusz M. 0 - 2  
Vízilabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mladost Zagreb - Jug Dubrovnik (2.m.) 6 - 5  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BVSC - Miskolc (3.m.) 8 - 8  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - Szolnok (3.m.) 6 - 14  
Vízilabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Posillipo Napoli 7 - 9  
Lazio - Trieste 12 - 12  
Ortigia - Canottieri Napoli 7 - 6  
SM Verona - Savona 10 - 8  
Torino - Florentia 14 - 14  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Moloney - R. Claveras 1 - 0  
J. Moloney - K. Kono 1 - 0  
L. Selby - J. Warrington 0 - 1  

 

2018.05.18.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Adelaide Crows - Western Bulldogs 63 - 26  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KIA Tigers - SK Wyverns 5 - 1  
KT Wiz - NC Dinos 1 - 6  
LG Twins - Hanwha Eagles 3 - 4  
Lotte Giants - Doosan Bears 1 - 7  
Nexen Heroes - Samsung Lions 0 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hanshin Tigers 1 - 2  
Hiroshima Carp - Tokyo Yakult    
Yomiuri Giants - Yokohama Baystars 6 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Fukuoka S. Hawks 3 - 2  
Hokkaido Nippon - Tohoku Rakuten 0 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Leon - Pericos de Puebla 5 - 15  
Diablos Rojos del Mexico - Guerreros de Oaxaca 8 - 7  
Olmecas de Tabasco - Tigres de Quintana Roo 1 - 6  
Piratas de Campeche - Leones de Yucatan 4 - 2  
Saraperos de Saltillo - Acereros de Monclova 10 - 3  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Generales de Durango 11 - 5  
Toros de Tijuana - Rieleros de Aguascaliente 5 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Chicago Cubs    
Boston - Baltimore 6 - 2  
Chicago WS - Texas 4 - 2  
LA Angels - Tampa Bay 1 - 7  
Pittsburgh - San Diego 5 - 4  
San Francisco - Colorado 3 - 5  
Seattle - Detroit 2 - 3  
St. Louis - Philadelphia 2 - 6  
Toronto - Oakland 5 - 10  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rieti - Acqua & Sapone (2.m.) 1 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Ribera Navarra (2.m.) 3 - 2  
Jaen - Magna Gurpea (3.m.) 2 - 1  
Murcia - Palma Futsal (2.m.) 3 - 2  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - Tampa Bay (4.m.) 2 - 4  
Kerékpár (Giro d'Italia, 13. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Froome - G. Bennett 0 - 1  
D. Pozzovivo - T. Dumoulin 1 - 0  
Giro d´Italia 2018 - 13. szakasz    
M.A. Lopez Moreno - F. Aru 0 - 1  
R. Carapaz - T. Pinot 0 - 1  
S. Modolo - J. Rölandts 1 - 0  
Kosárlabda (Belga bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Okapi Aalstar 86 - 65  
Leuven - Basic-Fit Brussels 85 - 69  
Liege - Limburg 82 - 92  
Oostende - Antwerpen 73 - 79  
Willebroek - Mons 75 - 84  
Kosárlabda (Euroliga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Real Madrid 83 - 92  
Fenerbahce Ülker - Zalgiris Kaunas 76 - 67  
Kosárlabda (Francia 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aix Maurienne - Nancy 89 - 82  
Caen - Lille 76 - 89  
Charleville-Mezieres - St-Chamond 81 - 88  
Evreux - Roanne 75 - 80  
Fos-sur-Mer - Blois 70 - 63  
Le Havre - Quimper 71 - 77  
Poitiers - Denain 91 - 81  
Rouen - Nantes 79 - 72  
Vichy-Clermont - Orleans 77 - 91  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - Tropang Texters 101 - 120  
Meralco Bolts - Magnolia Hotshots 79 - 81  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Bnei Herzeliya 81 - 70  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Anwil Wloclawek (4.m.) 87 - 88  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atomerőmű - Szolnok (2.m.) 82 - 96  
Kecskemét - Körmend (2.m.) 93 - 78  
Pécs - Alba Fehérvár (2.m.) 79 - 82  
ZTE - Szombathely (2.m.) 76 - 76, h.u. 107 - 104  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferrara - Treviso (3.m.) 74 - 79  
Montegranaro - Trieste (3.m.) 79 - 75  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manresa - Palencia (1.m.) 86 - 85  
Prat Joventut - Melilla (1.m.) 63 - 64  
Kézilabda (Dán bajnokság, női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Esbjerg - Viborg (1.m.) 28 - 19  
Kézilabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chartres - Selestat 29 - 24  
Dijon - Pontault-Combault 26 - 26  
Kézilabda (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambray Touraine - Fleury Loiret 25 - 25  
Nice - Issy Paris 26 - 35  
Kézilabda (Francia bajnokság,női,alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dijon - Le Havre 26 - 29  
Toulon - Bourg de Peage 22 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gdynia - Pogon Szczecin 32 - 27  
Lublin - Zaglebie Lubin 25 - 27  
Kézilabda (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Debrecen - Kisvárda 24 - 24  
Fehérvár - Érd 21 - 18  
Kézilabda (Norvég bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Elverum (2.m.) 33 - 29  
Kézilabda (Német 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aue - Dessau-Rosslauer 28 - 23  
Bad Schwartau - Bietigheim-Metterzimmern 28 - 18  
Kézilabda (Orosz bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Asztrahany - UOR Moszkva 33 - 35  
Kausztik Volgográd - UGNTU Ufa 34 - 32  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKIF Krasznodar - SZGAU-Szaratov (3.m.) 26 - 31  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubius Galati - CSM Bukarest 20 - 33  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Porrino - Zuazo Barakaldo 20 - 32  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Thun - Winterthur (3.m.) 32 - 23  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vojvodina - Dinamo Pancevo 28 - 22  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trebnje - Maribor 28 - 24  
Kézilabda (Szlovén bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krka Novo Mesto - Celje 34 - 46  
Labdarúgás (Algériai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Constantine - Paradou 0 - 0  
Labdarúgás (Angol Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Notts County - Coventry 1 - 4  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensa Justicia - Mitre Santiago del Estero 1 - 0  
Racing Club - Sarmiento de Resistencia 0 - 1  
Labdarúgás (Belga bajnokság,EL helyért,Acs)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mouscron-Peruwelz - OH Leuven 5 - 0  
Waasland Beveren - Kortrijk 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luverdense - Santos 2 - 1  
Labdarúgás (Bundesliga 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Karlsruhe - Erzgebirge Aue 0 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalborg - Nordsjaelland 0 - 0  
FC Köbenhavn - Midtjylland 0 - 2  
Horsens - Bröndby 2 - 2  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - PS Kemi 2 - 1  
Ilves - Vaasa PS 0 - 0  
Kuopio PS - Mariehamn 2 - 1  
Lahti - Rovaniemi PS 0 - 0  
Seinäjoen JK - Inter Turku 0 - 1  
Turku PS - Helsinki JK 0 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paris SG - Lyon 0 - 0  
Labdarúgás (Holland bajn., női, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ADO Den Haag - Achilles'29 2 - 1  
VV Alkmaar - Excelsior/Barendrecht 5 - 2  
Labdarúgás (Holland bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ajax - Heerenveen 3 - 0  
Zwolle - Twente 3 - 5  
Labdarúgás (Horvát bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Istra - Rudes 1 - 1  
Lokomotív Zagreb - Cibalia 2 - 1  
Slaven Belupo - Osijek 2 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Leiknir R. 3 - 0  
HK Kopavogs - Selfoss 3 - 1  
IR - Throttur Reykjavik 1 - 3  
ÍA Akranes - Haukar 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Keflavík - Fjölnir 1 - 2  
KR - Breidablik 1 - 1  
Valur - Stjarnan 2 - 2  
Vikingur Reykjavik - Grindavik 0 - 1  
Labdarúgás (Izrael 2., alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Marmorek - Hapoel Petah Tikva 0 - 1  
Hapoel Ramat Gan - Hapoel Kfar Saba 0 - 5  
Ironi Nesher - Hapoel Ramat Hasharon 0 - 5  
Maccabi Herzliya - Hapoel Bnei Lod 3 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Okayama - Tokyo Verdi    
Labdarúgás (Kínai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tianjin Teda - Shandong Luneng 1 - 2  
Labdarúgás (Lengyel 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Odra Opole - Ruch Chorzow 0 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Atl. Tucuman 0 - 0  
Penarol - The Strongest 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Lara - Corinthians 2 - 7  
Millonarios - Independiente 1 - 1  
Labdarúgás (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos Laguna - Dep. Toluca 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ascoli - Brescia 0 - 0  
Bari - Carpi 2 - 0  
Cittadella - Vercelli 2 - 0  
Empoli - Perugia 2 - 1  
Frosinone - Foggia 2 - 2  
Novara - Entella 0 - 1  
Salernitana - Palermo 0 - 2  
Spezia - Parma 0 - 2  
Ternana - Avellino 1 - 2  
Labdarúgás (Osztrák 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BW Linz - Austria Lustenau 0 - 2  
Kapfenberg - FAC Wien 3 - 3  
Liefering - Wacker Innsbruck 2 - 2  
Ried - Hartberg 0 - 1  
WSG Wattens - Wiener Neustadt 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Nacional Asuncion 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - Juventus Bukarest 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tenerife - Sp. Gijón 1 - 0  
Labdarúgás (Svájci 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rapperswil - Xamax 0 - 1  
Vaduz - Chiasso 5 - 2  
Wil - Servette 0 - 2  
Winterthur - Aarau 2 - 0  
Wohlen - Schaffhausen 2 - 5  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - AFC Eskilstuna 0 - 1  
Gefle - Jönköping Södra 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brommapojkarna - Kalmar 2 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rudar Velenje - ND Gorica 0 - 1  
Labdarúgás (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akhisar - Osmanlispor 2 - 1  
Alanyaspor - Antalyaspor 3 - 2  
Genclerbirligi - Bursaspor 1 - 0  
Trabzonspor - Karabukspor 3 - 0  
Yeni Malatyaspor - Kayserispor 3 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aragua Maracay - Zamora Barinas 3 - 2  
Caracas FC - Atl. Venezuela 0 - 2  
Dep. Anzoategui - Dep. La Guaira 1 - 2  
Estudiantes de Merida - Estudiantes de Caracas 4 - 2  
Mineros de Guayana - Dep. Tachira 1 - 0  
Portuguesa Acarigua - Monagas Maturin 1 - 0  
Puerto Cabello - Zulia Maracaibo 0 - 0  
Trujillanos Valera - Carabobo 0 - 3  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viljandi Tulevik - Paide Linnameeskond 1 - 1  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Drogheda Utd. - Wexford Youths 2 - 0  
Finn Harps - Cobh Ramblers 0 - 1  
UC Dublin - Athlone 3 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Dundalk 0 - 2  
Cork City - Bray 4 - 0  
St. Patrick's - Derry City 5 - 2  
Waterford Utd. - Limerick 3 - 6  
Rögbi (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toulon - Lyon 16 - 16  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Broncos - Sydney Roosters 28 - 22  
Parramatta Eels - New Zealand Warriors 14 - 24  
Rögbi (Pro 14, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Glasgow Warriors - Llanelli Scarlets 13 - 28  
Rögbi (Super Rugby)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wellington Hurricanes - Queensland Reds 38 - 34  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Lengyelország 3 - 0  
USA - Olaszország 3 - 0  
Strandröplabda (Aydin Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aahman D / Hellvig J - Blom M / Penninga R 2 - 1  
Appelgren M / Boman S - Friedl F / Trummer M 2 - 0  
Basta S / Kolaric L - Mesa R / Garcia C 2 - 1  
Basta S / Kolaric L - Sekerci S / Sezer S    
Blom M / Penninga R - Lysikowski M / Paszkowski 0 - 2  
Bykanov R / Hudyakov M - Molin J / Tholse L 2 - 1  
Bykanov R / Hudyakov M - Ozdemir Y / Cebeci A 2 - 0  
Mesa R / Garcia C - Kunert T / Waller P 2 - 1  
Molin J / Tholse L - Raoufi R / Mirzaali A 0 - 2  
Raoufi R / Mirzaali A - Ozdemir Y / Cebeci A 1 - 2  
Sagir Berke A / Ozbek E - Friedl F / Trummer M 2 - 1  
Sekerci S / Sezer S - Kunert T / Waller P    
Urlu S / Mermer H H - Aahman D / Hellvig J 2 - 0  
Urlu S / Mermer H H - Lysikowski M / Paszkowski 2 - 0  
Vakili A / Salemiinjehbor - Appelgren M / Boman S 0 - 2  
Vakili A / Salemiinjehbor - Sagir Berke A / Ozbek E 2 - 0  
Strandröplabda (Aydin Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erylidiz B / Vence A - Costantini S / Zuccarelli 1 - 2  
Friedl F / Strauss N - Trans Hansen L / Tyndesko 0 - 2  
Karagkouni P / Spiliotopo - Puccinelli C / Traballi G 2 - 0  
Tamayo M D / Martinez Ort - Ocakci M / Celebi M 2 - 0  
Tveit Hjortland/Kjolberg - Nezir M / Yurtsever S 2 - 0  
Yoken T / Simonsson S - Thurin K / Thurin S 1 - 2  
Strandröplabda (Genf)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kovatsch M / Kissling J - Fuchs S / Urbatzka M 2 - 1  
Strandröplabda (Genf, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egger I / Bieli Jorge V - Bloem L / Sinnema J 0 - 2  
Strandröplabda (Genf-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mosimann S / Hallauer T - Eichenberger N / Sharma M 0 - 2  
Willimann R / Zurgilgen R - Mosimann S / Hallauer T    
Strandröplabda (Genf-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Betschart M / Baumann C - Buser L / Lutz A 2 - 0  
Strandröplabda (Itapema Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergmann P A / Harms Y - Kujawiak K / Rudol M 2 - 1  
Bouter J / Varenhorst C - Rumsevicius A / Kazdailis 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Bergmann P A / Harms Y 2 - 0  
Böckermann M / Flüggen L - HerreraAlepuz/Gav.Collado 2 - 0  
Carvalhaes G A / Felipe V - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 1  
Ehlers N / Schuemann L - Capogrosso N / Azaad J A 0 - 2  
Fruehbauer S / Wutzl J - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 0  
Giginoglu M / Goegtepe V - Grimalt E / Grimalt M 2 - 1  
Gomes R F / Magalhaes F - Beeler N / Krattiger M    
Goncalves Oliv. / Stein - Gonzalez Bayard/Diaz Gome 2 - 0  
Gonzalez Bayard/Diaz Gome - Saxton B / O'Gorman G 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Mol H N / Berntsen M 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Böckermann M / Flüggen L 2 - 0  
Morais Filho/Barbosa Sant - Kujawiak K / Rudol M    
Pedlow S / Schachter S - Capogrosso N / Azaad J A    
Rangel C / Gomez J G - Saxton B / O'Gorman G 0 - 2  
Rumsevicius A / Kazdailis - Ermacora M / Pristauz-Tel 2 - 0  
Samoilovs A / Smedins J - Giginoglu M / Goegtepe V 0 - 2  
Thole J / Wickler C - Ermacora M / Pristauz-Tel 0 - 2  
Tijan A / Younousse C - Beeler N / Krattiger M 0 - 2  
Vieyto Acosta/Cairu Lucar - Capogrosso N / Azaad J A 0 - 2  
Virgen J / Ontiveros L - Fruehbauer S / Wutzl J 2 - 1  
Strandröplabda (Itapema Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves J / Maestrini L - Lahti T / Parkkinen A 1 - 2  
Antonelli/Solberg Salgado - Walsh Jennings/Branagh 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Kholomina S / Makroguzova    
Baquerizo/Fernandez Ste. - Larsen K / Stockman E 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Kociolek K / Kolosinska K 2 - 1  
Caluori L / Gerson D - Claes K / Hochevar B 2 - 1  
Day E / Flint B - Keizer S / Meppelink M 1 - 2  
Dubovcova N / Strbova A - Borger K / Kozuch M 1 - 2  
Eiholzer N / Steinemann E - Borger K / Kozuch M 0 - 2  
Gallay A / Pereyra F - Kociolek K / Kolosinska K 0 - 2  
Heidrich/Verge-Depre - Keizer S / Meppelink M 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Lehtonen R / Ahtiainen N 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Stubbe J / Van Iersel M 2 - 1  
Kholomina S / Makroguzova - Caluori L / Gerson D 2 - 1  
Laboureur C / Sude J - Borger K / Kozuch M 1 - 2  
Lima T / Maximo C H - Keizer S / Meppelink M 1 - 2  
Motrich O / Abalakina Y - Stubbe J / Van Iersel M 0 - 2  
Plesiutsching/Schutzenhof - Hermannova B / Slukova M 0 - 2  
Ross S / Hughes S - Baquerizo/Fernandez Ste. 0 - 2  
Seixas De Freitas/Alves - Hermannova B / Slukova M 0 - 2  
Walsh Jennings/Branagh - Lahti T / Parkkinen A 2 - 0  
Tenisz (Bordeaux, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Benchetrit - G. Barrere 0 - 2  
E. Gulbis - D. Gimeno-Traver 2 - 1  
G. Andreozzi - B. Klahn 2 - 0  
R. Opelka - S. Kozlov 2 - 0  
Tenisz (Bordeaux, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerretani J / Monroe N - Duran G / Gonzalez M 0 - 2  
Klahn B / Polansky P - Berlocq C / Kokkinakis T    
Tenisz (Busan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Peliwo - M. McDonald 2 - 1  
M. Ebden - J. Jung 2 - 0  
M. Giron - V. Pospisil 1 - 2  
Y. Watanuki - Ze Zhang 2 - 1  
Tenisz (Busan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P/ Rungkat C - Bury A / Peng H Y 2 - 1  
Ratiwatana / Ratiwatana - Gonzales R / Schnur B 2 - 0  
Roelofse R / Smith J-P - Gong M-X / Zhang Z 2 - 1  
Tenisz (Heilbronn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Brown - K. Majchrzak    
H. Laaksonen - J. Vesely 0 - 2  
J.I. Londero - O. Otte 2 - 1  
R. Molleker - A. Vatutin 2 - 1  
Tenisz (Heilbronn, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Niesten M / Sijsling I - Junaid R / Pel D 0 - 2  
Tenisz (Lisszabon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Sousa - F. Auger Alliassime 2 - 0  
S. Ofner - M. Kecmanovic 2 - 0  
T. Daniel - C. Garin 1 - 2  
T. Robredo - C. Harrison 2 - 0  
Tenisz (Lisszabon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Shamasdin A - Bednarek T / Reese H 1 - 2  
Draganja/Draganja - Arevalo-Gonzalez/ReyesVar 1 - 2  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Goffin - A. Zverev 1 - 2  
K. Nishikori - N. Djokovic 1 - 2  
P. Carreno-Busta - M. Cilic 0 - 2  
R. Nadal - F. Fognini 2 - 1  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas P / Granollers M - Marach O / Pavic M 2 - 0  
Kontinen H / Peers J - Murray J / Soares B 1 - 2  
Kubot L / Melo M - Cabal J S / Farah R 0 - 2  
Lopez F / Lopez M - Carreno-Busta P / Sousa J 1 - 2  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - E. Svitolina 0 - 2  
A. Kontaveit - C. Wozniacki 2 - 0  
M. Sharapova - J. Ostapenko 2 - 1  
S. Halep - C. Garcia 2 - 0  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atawo R / Groenefeld A L - Dabrowski G / Xu Y 2 - 0  
Babos T / Mladenovic K - Cirstea S / Ostapenko J 0 - 2  
Gavrilova D / Hsieh S-W - Barty A / Schuurs D 1 - 2  
King V / Srebotnik K - Hlavackova A / Strycova B 0 - 2  
Tenisz (Samarkand, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Vanni - Tsung-Hua Yang 2 - 0  
L. Vanni - U. Ignatik 2 - 0  
M. Zekic - N. Milojevic 0 - 2  
Tenisz (Samarkand, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Gabashvili T / Milojevic 2 - 0  
Elgin M / Istomin D - Cacic N / Margaroli L 2 - 1  
Elgin M / Istomin D - Myneni S / Prashanth N V 2 - 1  
Khabibulin T / Manafov V - Munoz De La Nava D / Vile 2 - 0  
Tenisz (Strasbourg-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vasylyeva - V. Duval 0 - 2  
J. Pieri - D. Marcinkevica 2 - 1  
K. Kanepi - V. Razzano 2 - 0  
L. Kumkhum - J. Tomera 2 - 0  
M. Georges - K. Piter 1 - 2  
S. Aoyama - C. Paquet 1 - 2  
S. Soler-Espinosa - M. Melnikova 0 - 2  
T. Mrdeza - M. Partaud 2 - 0  
V. Juhaszova - J.A. Cristian    
V. Muntean - E. Rybakina 1 - 2  
W. Vitis - G. Poznikhirenko 0 - 2  
Y. Sizikova - C. Rosatello    
Tenisz (Zalaegerszeg, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valkusz M. - M. Sieber 2 - 0  

 

2018.05.17.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SK Wyverns    
Hanwha Eagles - KT Wiz 5 - 3  
NC Dinos - Lotte Giants 0 - 7  
Nexen Heroes - KIA Tigers 8 - 2  
Samsung Lions - LG Twins 5 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Orix Buffaloes 3 - 6  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 4 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 2 - 3  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 3 - 6  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bravos de Leon - Pericos de Puebla 3 - 5  
Diablos Rojos del Mexico - Guerreros de Oaxaca 9 - 3  
Olmecas de Tabasco - Tigres de Quintana Roo 4 - 2  
Piratas de Campeche - Leones de Yucatan 8 - 10  
Saraperos de Saltillo - Acereros de Monclova 4 - 10  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Generales de Durango 7 - 2  
Toros de Tijuana - Rieleros de Aguascaliente 5 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Chicago Cubs 4 - 1  
Boston - Oakland 6 - 4  
LA Angels - Houston 0 - 2  
Miami - LA Dodgers 6 - 5  
Darts (Premier Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Smith - G. Anderson (10 nyert leg-ig) 10 - 6  
M. van Gerwen - M. Smith (11 nyert leg-ig)    
M. van Gerwen - R. Cross (10 nyert leg-ig) 10 - 6  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Winnipeg (3.m.) 4 - 2  
Jégkorong (vb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Svájc 2 - 3  
Oroszország - Kanada 4 - 4  
Svédország - Lettország 3 - 2  
USA - Csehország 3 - 2  
Kerékpár (Giro d'Italia, 12. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Pozzovivo - C. Froome 1 - 0  
D. van Poppel - N. Bonifazio 1 - 0  
E. Viviani - S. Bennett 0 - 1  
Giro d'Italia 2018 - 12. szakasz    
J. Debusschere - M. Belletti 0 - 1  
M. Pedersen - J. Rölandts 0 - 1  
S. Modolo - C. Venturini 0 - 1  
S. Yates - P. Konrad 0 - 1  
T. Dumoulin - G. Bennett 1 - 0  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Gilboa Galil - Maccabi Haifa 84 - 105  
Hapoel Jerusalem - Maccabi Rishon 81 - 75  
Hapoel TA - Hapoel Eilat 81 - 76  
Maccabi Ashdod - Ironi Naharia 76 - 77  
Maccabi TA - Ironi Ness Ziona 98 - 95  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Ostrow Wielkopolski (4.m.) 78 - 92  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Golden State (2.m.) 127 - 105  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Oldenburg (5.m.) 85 - 68  
Bayern München - Skyliners Frankfurt (5.m.) 90 - 70  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cremona - Venezia (3.m.) 72 - 99  
Trento - Avellino (3.m.) 88 - 80  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montpellier - Nantes 33 - 28  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ÍBV - FH (3.m.) 29 - 22  
Kézilabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Füchse Berlin - Burgdorf-Hannover 25 - 24  
Gummersbach - Lübbecke 21 - 22  
Hüttenberg - Magdeburg 31 - 37  
Ludwigshafen-Friesenheim - Melsungen 27 - 31  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
SZKIF Krasznodar - SZGAU-Szaratov (2.m.) 33 - 32  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Politehnica Timisoara - Dobrogea Constanta (1.m.) 22 - 23  
Kézilabda (Román bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Municipal Craiova - Corona Brassó 30 - 23  
Unirea Slobozia - Zalau 22 - 34  
Kézilabda (Román bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Steaua Bukarest - Dinamo Bukarest (1.m.) 23 - 23  
Kézilabda (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Partizan Belgrád - Metaloplastika 30 - 27  
Zeleznicar - Crvena zvezda 31 - 21  
Labdarúgás (Angol Liga 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Exeter - Lincoln 3 - 1  
Labdarúgás (Argentin Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union SF - Juventud Un. Gualeguaychu 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Etar Veliko Tarnovo - Dunav Ruse 2 - 0  
Vitosa Bistritsa - Pirin Blagoevgrad 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Cruzeiro 1 - 2  
Chapecoense - Atlético MG 0 - 0  
Labdarúgás (Bundesliga 1., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wolfsburg - Holstein Kiel 3 - 1  
Labdarúgás (Dán bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsingor - Silkeborg 1 - 1  
Lyngby - Randers 1 - 2  
Labdarúgás (Holland bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Almere City - De Graafschap 1 - 1  
Emmen - Sparta Rotterdam 0 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - KA Akureyri 3 - 1  
Fylkir - ÍBV 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Pasto - Envigado 1 - 2  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meizhou Hakka - Beijing Enterprises Group 1 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Emelec Guayaquil 2 - 0  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boca Juniors - Alianza Lima 5 - 0  
Palmeiras - Junior de Barranquilla 3 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vancouver - San Jose 2 - 2  
Labdarúgás (NB I, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FTC - MTK (1.m.) 1 - 3  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Amkar Perm - Tambov 2 - 0  
Jenyiszej Krasznojarszk - Anzsi Mahacskala 3 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaz Metan Medias - Voluntari 1 - 0  
Labdarúgás (Skót bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Livingston - Partick Thistle 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Djurgarden - Örebro 2 - 0  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bacska Palanka - Borac 3 - 2  
Javor Matis - RAD Belgrád 1 - 1  
Radnik Surdulica - Mladost Lucani 3 - 1  
Labdarúgás (Szerb bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cukaricki - Vojvodina 1 - 6  
Partizan Belgrád - Spartak Subotica 2 - 0  
Radnicki Nis - Napredak Krusevac 4 - 1  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penrith Panthers - Wests Tigers 16 - 2  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Thaiföld 0 - 3  
Brazília - Szerbia 3 - 1  
Dominikai Köztársaság - Belgium 2 - 3  
Lengyelország - Olaszország 3 - 2  
Németország - Japán 1 - 3  
Oroszország - Hollandia 0 - 3  
USA - Törökország 2 - 3  
Strandröplabda (Aydin Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Annerstedt A / Herrmann A - Molin J / Tholse L 0 - 2  
Basta S / Kolaric L - Fayed A / Fahmy Farag A 2 - 1  
Basta S / Kolaric L - Weiss J / Tichy m 2 - 0  
Bello Fernandez Echevarri - Lysikowski M / Paszkowski 0 - 2  
Huber A / Baldauf S - Lysikowski M / Paszkowski 0 - 2  
Mesa R / Garcia C - Balibey B / Calik A 2 - 0  
Mesa R / Garcia C - Friedl F / Trummer M 2 - 0  
Molin J / Tholse L - Kissling G / Zandbergen M 2 - 1  
Pribanic J / Jercic M - Friedl F / Trummer M 1 - 2  
Shimizu K / Hasegawa Y - Huber A / Baldauf S 0 - 2  
Shustrov P / Gusev A - Weiss J / Tichy m 0 - 2  
ULU D / Yildirim D - Kissling G / Zandbergen M 0 - 2  
Strandröplabda (Aydin Open-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huber K / Greber T - Frolova I / Sviridova E 2 - 0  
Huber K / Greber T - Trans Hansen L / Tyndeskov M E 0 - 2  
Klinger R / Teufl V - Tuominen N / Sinisalo I 2 - 0  
Kotzan L-S / Klinke L - Costantini S / Zuccarelli A 0 - 2  
Puccinelli C / Traballi G - Klinger R / Teufl V 2 - 1  
Puccinelli C / Traballi G - Vuorinen A / Prihti V 2 - 0  
Stralman J / Niederhaus E - Trans Hansen L / Tyndeskov M E 0 - 2  
Yoken T / Simonsson S - Kontorskaia M / Filina E 2 - 0  
Strandröplabda (Itapema Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergmann P A / Harms Y - Bouter J / Varenhorst C 0 - 2  
Berntsen M / Sorum C S - Kujawiak K / Rudol M 2 - 1  
Bouter J / Varenhorst C - Mol H N / Berntsen M 2 - 0  
Brouwer A / Meeuwsen R - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 1  
Brouwer A / Meeuwsen R - Tijan A / Younousse C 2 - 0  
Böckermann M / Flüggen L - Koekelkoren D / Van Walle 2 - 1  
Carvalhaes G A / Felipe V - Thole J / Wickler C 2 - 1  
Carvalhaes G A / Felipe V - Virgen J / Ontiveros L 2 - 0  
Ehlers N / Schuemann L - Berntsen M / Sorum C S 1 - 2  
Goncalves Oliv. / Stein - Böckermann M / Flüggen L 2 - 0  
Goncalves Oliv. / Stein - Fruehbauer S / Wutzl J 2 - 0  
Gonzalez Bayard/Diaz Gome - Beeler N / Krattiger M 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Bergmann P A / Harms Y 1 - 2  
Losiak B / Kantor P - Gomes R F / Magalhaes F 2 - 0  
Morais Filho/Barbosa Sant - Ehlers N / Schuemann L 1 - 2  
Pedlow S / Schachter S - Rangel C / Gomez J G 2 - 0  
Pedlow S / Schachter S - Rumsevicius A / Kazdailis 2 - 1  
Perusic O / Schweiner D - Capogrosso N / Azaad J A 2 - 1  
Samoilovs A / Smedins J - Vieyto Acosta/Cairu Lucar 2 - 0  
Saxton B / O'Gorman G - Rumsevicius A / Kazdailis 1 - 2  
Tijan A / Younousse C - Grimalt E / Grimalt M 2 - 0  
Virgen J / Ontiveros L - Ermacora M / Pristauz-Tel 2 - 0  
Strandröplabda (Itapema Open, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Gallay A / Pereyra F 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Larsen K / Stockman E 2 - 1  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Day E / Flint B 2 - 1  
Bieneck V / Schneider I - Keizer S / Meppelink M 2 - 0  
Borger K / Kozuch M - Kholomina S / Makroguzova 0 - 2  
Claes K / Hochevar B - Walsh Jennings/Branagh 0 - 2  
Heidrich/Verge-Depre - Lahti T / Parkkinen A 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Dubovcova N / Strbova A 1 - 2  
Huberli T / Betschart N - Kociolek K / Kolosinska K 2 - 0  
Humana-Paredes/Pavan - Motrich O / Abalakina Y 2 - 0  
Kolocova K / Kvapilova M - Lehtonen R / Ahtiainen N 2 - 1  
Laboureur C / Sude J - Caluori L / Gerson D 2 - 0  
Lima T / Maximo C H - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 0  
Ross S / Hughes S - Alves J / Maestrini L 2 - 0  
Ross S / Hughes S - Heidrich/Verge-Depre 1 - 2  
Seixas De Freitas/Alves - Eiholzer N / Steinemann E 2 - 0  
Seixas De Freitas/Alves - Kholomina S / Makroguzova 2 - 1  
Stubbe J / Van Iersel M - Plesiutsching/Schutzenhof 0 - 2  
Tenisz (Bordeaux, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Klahn - C. Hemery 2 - 0  
E. Benchetrit - Z. Kolar 2 - 0  
G. Barrere - P. Polansky 2 - 0  
J. Chardy - G. Andreozzi 1 - 2  
Tenisz (Busan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Peliwo - Duck Hee Lee 2 - 1  
G. Soeda - M. Giron 0 - 2  
M. Ebden - T. Ito    
M. Purcell - V. Pospisil 0 - 2  
Y. Watanuki - J-P. Smith 2 - 0  
Ze Zhang - Y. Bhambri 2 - 0  
Tenisz (Busan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Banes M / Ellis B - Hsieh C-P/ Rungkat C 0 - 2  
Li Z / Wu D - Gong M-X / Zhang Z 1 - 2  
Roelofse R / Smith J-P - Kim Y-S / Lim H-C 2 - 0  
Takahashi Y / Uchida K - Gonzales R / Schnur B 1 - 2  
Tenisz (Heilbronn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Laaksonen - Ben. Hassan 2 - 1  
I. Sijsling - J. Vesely 1 - 2  
J.I. Londero - D. Köpfer 2 - 1  
K. Majchrzak - Y. Maden 2 - 0  
O. Otte - T. Puetz 2 - 1  
Tenisz (Heilbronn, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giannessi A / Lopez Perez - Krawietz K / Mies A 0 - 2  
Molchanov D / Zelenay I - Petzschner P / Puetz T 2 - 1  
Nedunchezhiyan J / Weissb - Gille S / Vliegen J 1 - 2  
Tenisz (Lisszabon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Garin - J.A. Munar Clar 2 - 0  
F. Auger Alliassime - J. Domingues 2 - 0  
P. Sousa - L. Giustino 2 - 0  
T. Daniel - L. Rosol 2 - 1  
Tenisz (Lisszabon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dias F / Falcao G - Draganja/Draganja 0 - 2  
Galdos S / Neis F - Bednarek T / Reese H 0 - 2  
Robredo T / Vega Hernande - Arevalo-Gonzalez/ReyesVar 1 - 2  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - P. Carreno-Busta 1 - 2  
B. Paire - M. Cilic 0 - 2  
J.M. Del Potro - D. Goffin    
K. Edmund - A. Zverev 0 - 2  
K. Nishikori - P. Kohlschreiber 2 - 0  
N. Djokovic - A. Ramos 2 - 0  
P. Gojowczyk - F. Fognini 0 - 2  
R. Nadal - D. Shapovalov 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Roger-Vasseli - Cuevas P / Granollers M 0 - 2  
Haase R / Rojer J-J - Cabal J S / Farah R 1 - 2  
Johnson S / Thiem D - Marach O / Pavic M 1 - 2  
Kontinen H / Peers J - Isner J / Sock J 2 - 0  
Kubot L / Melo M - Gonzalez S / Qureshi A 2 - 1  
Lopez F / Lopez M - DEL Potro J M / Mayer L    
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - C. Wozniacki 1 - 2  
D. Gavrilova - M. Sharapova 0 - 2  
D. Kasatkina - E. Svitolina 1 - 2  
J. Konta - J. Ostapenko 1 - 2  
M. Sakkari - A. Kerber 0 - 2  
S. Halep - M. Keys    
S. Stephens - C. Garcia 0 - 2  
V. Williams - A. Kontaveit 0 - 2  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos T / Mladenovic K - Errani S / Trevisan M 2 - 0  
Cirstea S / Ostapenko J - Kuznetsova S/Pliskova Ka 2 - 0  
Keys M / Williams V - Atawo R / Groenefeld A L    
Kichenok N / Rodionova An - Dabrowski G / Xu Y 0 - 2  
Kudryavtseva A / Voracova - Barty A / Schuurs D 1 - 2  
Medina G./Parra Santonja - King V / Srebotnik K 1 - 2  
Tenisz (Samarkand, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - Tsung-Hua Yang 0 - 2  
D. Munoz-De La Nava - L.G.M. Harris 1 - 2  
I. Gakhov - N. Milojevic 0 - 2  
L. Vanni - C. Boluda-Purkiss 2 - 0  
M. Vilella Martinez - J.C. Aragone 2 - 1  
M. Zekic - R. Safiullin 2 - 0  
P. Cachin - L. Vanni 1 - 2  
U. Ignatik - L.G.M. Harris 2 - 0  
U. Ignatik - M. Pena Lopez 2 - 1  
Tenisz (Samarkand, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Betov S / Shyla Y 2 - 0  
Elgin M / Istomin D - Fomin S / Sultanov K 2 - 0  
Fayziev S / Karimov D - Dustov F / Shofayziyev S 2 - 0  
Gabashvili T / Milojevic - Cachin P / Zekic M 2 - 0  
Gakhov I / Pavlioutchenko - Boluda-Purkiss C / Ortega 2 - 1  
Gengel M / Lamasine T - Myneni S / Prashanth N V 0 - 2  
Khabibulin T / Manafov V - Ignatik U / Nedovyesov O    

 

2018.05.16.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SK Wyverns 5 - 3  
Hanwha Eagles - KT Wiz 5 - 4  
NC Dinos - Lotte Giants    
Nexen Heroes - KIA Tigers 8 - 7  
Samsung Lions - LG Twins 7 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Hiroshima Carp 5 - 2  
Hanshin Tigers - Yokohama Baystars 0 - 5  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 4 - 12  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hokkaido Nippon - Saitama Seibu 1 - 0  
Tohoku Rakuten - Fukuoka S. Hawks 4 - 12  
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Algodoneros Union Laguna - Sultanes de Monterrey 4 - 3  
Bravos de Leon - Pericos de Puebla 2 - 8  
Diablos Rojos del Mexico - Guerreros de Oaxaca 10 - 16  
Olmecas de Tabasco - Tigres de Quintana Roo 1 - 0  
Piratas de Campeche - Leones de Yucatan 1 - 2  
Saraperos de Saltillo - Acereros de Monclova 7 - 4  
Tecolotes de Nuevo Laredo - Generales de Durango 5 - 6  
Toros de Tijuana - Rieleros de Aguascaliente 12 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Milwaukee 2 - 1  
Arizona - Milwaukee (21:40) 2 - 8  
Atlanta - Chicago Cubs 2 - 3  
Baltimore - Philadelphia 1 - 4  
Baltimore - Philadelphia    
Boston - Oakland 3 - 5  
Detroit - Cleveland 9 - 8  
Detroit - Cleveland (19:10) 0 - 6  
Kansas City - Tampa Bay 5 - 6  
Kansas City - Tampa Bay (20:15) 3 - 5  
LA Angels - Houston 3 - 5  
Miami - LA Dodgers 4 - 2  
Minnesota - St. Louis 4 - 1  
Minnesota - St. Louis (19:10) 5 - 7  
NY Mets - Toronto 12 - 2  
NY Mets - Toronto (19:10) 1 - 12  
Pittsburgh - Chicago WS 7 - 0  
Pittsburgh - Chicago WS (18:35) 3 - 2  
San Francisco - Cincinnati 5 - 3  
San Francisco - Cincinnati (21:45) 3 - 6  
Seattle - Texas 9 - 8  
Seattle - Texas (21:40) 1 - 5  
Washington - NY Yankees    
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaen - Magna Gurpea (2.m.) 6 - 3  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - Tampa Bay (3.m.) 2 - 4  
Kerékpár (Giro d'Italia, 11. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C.A. Betancour Gomez - B. O Connor 1 - 0  
D. Pozzovivo - G. Bennett 1 - 0  
D. Ulissi - G. Visconti 1 - 0  
F. Aru - C. Froome 1 - 0  
Giro d'Italia 2018 - 11. szakasz    
M. Mohoric - Z. Stybar 1 - 0  
M. Schachmann - J. Goncalves 1 - 0  
M. Woods - D. Formolo 0 - 1  
P. Bilbao - Ser.L. Henao 1 - 0  
P. Konrad - R. Dennis 1 - 0  
S. Yates - T. Pinot 1 - 0  
T. Dumoulin - R. Carapaz 1 - 0  
T. Wellens - E. Battaglin 1 - 0  
V. Conti - M. Cattaneo 0 - 1  
Kosárlabda (Cseh bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pardubice - Svitavy (1.m.) 71 - 65  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - Columbian Dyip 126 - 101  
NLEX Road Warriors - Globalport Batang Pier 94 - 116  
Kosárlabda (Görög 2., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marouszi - Papagou (1.m.) 71 - 62  
Pszihiko - Arkadikosz Tripoli (1.m.) 70 - 62  
Kosárlabda (Görög 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Holargosz - Ethnikosz Pireusz (1.m.) 87 - 66  
Iraklisz - Apollon Patra (1.m.) 89 - 73  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Kymi (1.m.) 78 - 75  
Panathinaikosz - Koloszosz Rodosz (1.m.) 96 - 65  
PAOK - AEK Athén (1.m.) 78 - 74  
Promitheasz Patra - Lavrio (1.m.) 75 - 70  
Kosárlabda (Horvát bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Split - Cedevita Zagreb (2.m.) 75 - 66  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zielona Gora - Anwil Wloclawek (3.m.) 90 - 90, h.u. 107 - 104  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Cleveland (2.m.) 107 - 94  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casale Monferrato - GSA Udine (2.m.) 81 - 61  
Fortitudo Bologna - Verona (2.m.) 77 - 68  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cantu - Milano (3.m.) 65 - 74  
Varese - Brescia (3.m.) 60 - 60, h.u. 64 - 69  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Vrsac 84 - 54  
Metalac Farmakom - Partizan Belgrád 78 - 101  
Vojvodina - Dynamic Belgrád 66 - 87  
Kosárlabda (Török bajnokság,női,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Yakin Dogu Univ. - Fenerbahce (2.m.) 68 - 61  
Kézilabda (Cseh bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dukla Praha - Jicin 28 - 22  
Kézilabda (Dán bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skjern - GOG (3.m.) 38 - 30  
Kézilabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chambery - Massy Essonne 27 - 24  
Dunkerque - Tremblay 37 - 32  
Ivry - St. Raphael 25 - 31  
Nimes - Toulouse 33 - 35  
Paris SG - Pays d'Aix 33 - 22  
Saran - Cesson 29 - 29  
Kézilabda (Francia bajnokság, női, ráját.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brest - Besancon 33 - 21  
Metz - Nantes 37 - 23  
Kézilabda (Lengyel bajn., női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lublin - Pogon Szczecin 24 - 26  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azoty Pulawy - Kielce 27 - 37  
Kézilabda (Német bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bad Wildungen - Leverkusen 21 - 23  
Kézilabda (Portugál bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maia - Aguas Santas 24 - 25  
Sao Bernardo - Belenenses 28 - 28  
Xico Guimaraes - Fafe 29 - 30  
Kézilabda (Portugál bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC Braga - Madeira SAD 27 - 26  
Avanca - Sporting CP 29 - 31  
Porto - Benfica 31 - 26  
Kézilabda (Román bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Calarasi - Baia Mare (1.m.) 32 - 24  
Kézilabda (Spanyol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rocasa Gran Canaria - Mecalia Atl. Guardes 25 - 29  
Labdarúgás (Afrikai BL, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sahel (TUN) - Zesco Utd. 2 - 1  
Labdarúgás (Angol bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sunderland - Arsenal 0 - 2  
Labdarúgás (Angol Liga 1., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rotherham - Scunthorpe 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cserno More Várna - Lokomotív Plovdiv 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CRB - Avai 0 - 4  
Criciuma - Juventude 0 - 0  
Labdarúgás (Ciprusi Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AEK Larnaca - Apollon Limasszol 2 - 1  
Labdarúgás (Cseh 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MAS Taborsko - Zizkov 2 - 0  
Opava - Pribram 1 - 1  
Pardubice - Ceske Budejovice 4 - 3  
Sokolov - Frydek Mistek 2 - 0  
Trinec - Vlasim 0 - 1  
Usti nad Labem - Olympia Praha 2 - 0  
Vitkovice - FC Hradec Kralove 1 - 1  
Znojmo - Varnsdorf 0 - 2  
Labdarúgás (Dán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brabrand - Roskilde 2 - 1  
Fremad Amager - Thisted 0 - 0  
Köge - Viborg 1 - 1  
Skive - Esbjerg 0 - 1  
Vejle - Fredericia 1 - 0  
Vendsyssel - Nyköbing 1 - 1  
Labdarúgás (EL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marseille - Atl. Madrid 0 - 3  
Labdarúgás (Felkészülési mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mamelodi Sundowns - Barcelona 1 - 3  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Oulu 2 - 0  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi Netanya - Bnei Yehuda TA 0 - 5  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Tokyo - Vegalta Sendai 0 - 1  
Yokohama FM - Albirex Niigata 2 - 1  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kofu - Jubilo Iwata 0 - 1  
Sapporo - Shimizu SP 0 - 3  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gamba Osaka - Nagoya GE 1 - 4  
Urawa RD - Sanfrecce Hiroshima 1 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shonan Bellmare - Nagasaki 2 - 0  
Vissel Kobe - Sagan Tosu 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hangzhou Greentown - Shijiazhuang 0 - 2  
Yanbian - Qingdao Huanghai 2 - 3  
Zhejiang Yiteng - Xinjiang Tianshan 1 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Rigas FS 0 - 1  
Riga FC - Liepaja 2 - 2  
Spartaks Jurmala - Jelgava 1 - 0  
Valmiera - Ventspils 1 - 3  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Defensor - Cerro Porteno 0 - 1  
Monagas Maturin - Gremio 1 - 2  
Labdarúgás (Libertadores Kupa, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Bolivar La Paz 2 - 0  
Delfin Manta - Atl. Nacional Medellin 1 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Trakai 0 - 0  
Palanga - Stumbras Kaunas 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Strömmen 2 - 2  
Florö - Nest-Sotra 0 - 2  
Jerv - Notodden 1 - 0  
Kongsvinger - Ham-Kam 2 - 1  
Mjöndalen - Ullensaker/Kisa 0 - 2  
Sogndal - Asane 1 - 4  
Tromsdalen - Levanger 1 - 2  
Viking Stavanger - Sandnes Ulf 5 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Tromsö 0 - 1  
Brann Bergen - Haugesund 1 - 1  
Kristiansund - Ranheim 1 - 3  
Molde - Strömsgodset 2 - 0  
Odd Grenland - Sandefjord 5 - 0  
Rosenborg - Lilleström 3 - 0  
Sarpsborg - Start 4 - 0  
Valerenga - Stabaek 1 - 0  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botosani - Concordia Chiajna 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hammarby - FF Malmö 3 - 2  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Danubio - Montevideo Wanderers 0 - 2  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shanghai SIPG - Kashima A. 2 - 1  
Suwon Bluewings - Ulsan 3 - 0  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Japán 3 - 1  
Dominikai Köztársaság - Dél-Korea 2 - 3  
Kína - Belgium 3 - 0  
Németország - Szerbia 0 - 3  
Oroszország - Thaiföld 3 - 1  
Törökország - Olaszország 3 - 0  
USA - Lengyelország 3 - 1  
Strandröplabda (Itapema Open-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergmann P A / Harms Y - Burlacu G / Macneil J 2 - 0  
Ehlers N / Schuemann L - Santos Barbosa T / Dos Santos Silva 2 - 0  
Hagenbuch S / Metral Q - Gomes R F / Magalhaes F 1 - 2  
Keith D / Cull J - Rumsevicius A / Kazdailis 1 - 2  
Laurindo Gomes J / Gomes - Thole J / Wickler C 0 - 2  
Moreira H S / Lanci A D M - Vieyto Acosta/Cairu Lucar 0 - 2  
Priddy W R / Casebeer J - Fruehbauer S / Wutzl J 1 - 2  
Strandröplabda (Itapema Open-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves J / Maestrini L - Murakami M / Ishii M 2 - 0  
Birlova E / Ukolova E - Bonnerova M / Nakladalova 1 - 2  
Bonnerova M / Nakladalova - Day E / Flint B 0 - 2  
Caluori L / Gerson D - Futami A / Hasegawa A 2 - 1  
Dubovcova N / Strbova A - Lunde I / Ulveseth O J 2 - 0  
Felisberta Da Silva J / C - Menegatti M / Giombini L 2 - 0  
Gallay A / Pereyra F - Voronina M / Bocharova M    
Keizer S / Meppelink M - Felisberta Da Silva J / C 2 - 0  
Matei A M / Vaida B - Eiholzer N / Steinemann E 0 - 2  
Salgado Solberg/Secomandi - Eiholzer N / Steinemann E 0 - 2  
Silva Bigi T / Cavalcanti - Larsen K / Stockman E 0 - 2  
Silva Bigi T / Cavalcanti - Lobato Herrero/Fernandez 2 - 0  
Tenisz (Bordeaux, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hoang - S. Kozlov 0 - 2  
B. Bonzi - R. Opelka 0 - 2  
E. Gulbis - C. Moutet 2 - 1  
K. De Schepper - D. Gimeno-Traver 0 - 2  
Tenisz (Bordeaux, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Kozlov S - Klahn B / Polansky P 0 - 2  
Blancaneaux G / Lestienne - Cerretani J / Monroe N 1 - 2  
Duran G / Gonzalez M - Martin F / Raja P 2 - 0  
Lindstedt R / Vasilevski - Berlocq C / Kokkinakis T 0 - 2  
Tenisz (Busan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Uchida - M. McDonald 0 - 2  
Zhe Li - J. Jung 1 - 2  
Tenisz (Heilbronn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Zapata Miralles - A. Vatutin 1 - 2  
Y. Hanfmann - R. Molleker 1 - 2  
Tenisz (Heilbronn, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawietz K / Mies A - Begemann A / Erlich J 2 - 1  
Londero J / Moraing M - Junaid R / Pel D    
Novikov D / Vatutin A - Petzschner P / Puetz T    
Tenisz (Lisszabon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Harrison - A. Davidovich Fokina 2 - 1  
L. Broady - T. Robredo 1 - 2  
M. Kecmanovic - F. Gaio 2 - 0  
S. Ofner - M. Krueger 2 - 0  
Tenisz (Lisszabon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Shamasdin A - King E / Pasha N 2 - 0  
Galdos S / Neis F - Cacao T / Sousa P 2 - 0  
Galloway R / Siljestrom A - Draganja/Draganja 0 - 2  
GIL F / Robert S - Arevalo-Gonzalez/ReyesVar 0 - 2  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ramos - J. Isner 2 - 1  
D.S. Schwartzman - B. Paire 1 - 2  
F. Fognini - D. Thiem 2 - 1  
G. Dimitrov - K. Nishikori 1 - 2  
J.M. Del Potro - S. Tsitsipas 2 - 0  
K. Anderson - Al. Bedene    
L. Pouille - K. Edmund 0 - 2  
M. Berrettini - A. Zverev 0 - 2  
N. Djokovic - N. Basilashvili 2 - 0  
R. Haase - D. Shapovalov 1 - 2  
R. Harrison - M. Cilic 1 - 2  
R. Nadal - D. Dzumhur 2 - 0  
S. Johnson - P. Carreno-Busta 1 - 2  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klaasen R / Venus M - Murray J / Soares B 0 - 2  
Mektic N / Peya A - Isner J / Sock J 0 - 2  
Ocleppo J / Vavassori A - Cuevas P / Granollers M 0 - 2  
Querrey S / Ram R - Bryan B / Bryan M    
Querrey S / Ram R - Carreno-Busta P / Sousa J 1 - 2  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - A. Krunic 2 - 0  
A. van Uytvanck - C. Wozniacki 0 - 2  
Babos T. - C. Garcia 0 - 2  
D. Cibulkova - M. Sharapova 1 - 2  
D. Kasatkina - D.R. Collins 2 - 0  
D. Vekic - M. Keys 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - D. Gavrilova 1 - 2  
I-C. Begu - A. Kerber 1 - 2  
J. Konta - Su-Wei Hsieh 2 - 0  
Ka. Pliskova - M. Sakkari 1 - 2  
S. Halep - N. Osaka 2 - 0  
S. Kuznetsova - A. Kontaveit 0 - 2  
S. Stephens - K. Kanepi 2 - 1  
V. Williams - E. Vesnina 2 - 1  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Yang Z - Hlavackova A / Strycova B 0 - 2  
Kichenok N / Rodionova An - Adamczak M / Kichenok L 2 - 1  
Klepac A / Martinez S - Medina G./Parra Santonja 0 - 2  
Tenisz (Samarkand, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Basso A / Vanni L    
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Miskolc - BVSC (2.m.) 12 - 10  
Vízilabda (OB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
OSC - Eger (2.m.) 7 - 9  
Szolnok - FTC (2.m.) 9 - 14  

 

2018.05.15.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - SK Wyverns 6 - 4  
Hanwha Eagles - KT Wiz 0 - 3  
NC Dinos - Lotte Giants 3 - 5  
Nexen Heroes - KIA Tigers 1 - 2  
Samsung Lions - LG Twins 4 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tokyo Yakult - Yomiuri Giants 2 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Milwaukee 2 - 7  
Boston - Oakland 5 - 6  
Detroit - Cleveland 6 - 3  
Kansas City - Tampa Bay 1 - 2  
LA Angels - Houston 2 - 1  
Minnesota - Seattle 0 - 1  
San Diego - Colorado 4 - 6  
San Diego - Colorado (21:40) 4 - 0  
San Francisco - Cincinnati 10 - 7  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Politeh Szentpétervár - Tyumeny (3.m.) 1 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Zaragoza (2.m.) 4 - 1  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Szlovákia 4 - 7  
Oroszország - Svédország 1 - 3  
Svájc - Franciaország 5 - 1  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - USA 6 - 2  
Kanada - Németország 3 - 0  
Lettország - Dánia (Helyszín: Dánia) 1 - 0  
Kerékpár (Giro d'Italia, 10. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Pozzovivo - G. Bennett 1 - 0  
D. van Poppel - N. Bonifazio 1 - 0  
E. Battaglin - T. van der Sande 1 - 0  
E. Viviani - S. Bennett 0 - 1  
Giro d'Italia 2018 - 10. szakasz    
L.L. Sanchez Gil - V. Conti 1 - 0  
M. Mohoric - D. Ulissi 1 - 0  
S. Modolo - K. Sbaragli 0 - 1  
S. Yates - J.E. Chaves Rubio 1 - 0  
T. Dumoulin - C. Froome 0 - 1  
Kosárlabda (Brazil bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paulistano - Bauru (5.m.) 80 - 77  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulazac - Chalon sur Saone 96 - 86  
Cholet - Le Mans 81 - 80  
Gravelines - Hyeres-Toulon 79 - 63  
Le Portel - Adecco ASVEL 77 - 74  
Limoges - Nanterre 82 - 80  
Monaco - Bourg 83 - 77  
Paris Levallois - Antibes 78 - 86  
Reims - Pau Orthez 102 - 94  
Strasbourg - Dijon 93 - 77  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Torun - Ostrow Wielkopolski (3.m.) 84 - 78  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Siauliai - Lietkabelis (2.m.) 94 - 84  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - ZTE (1.m.) 91 - 88  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ludwigsburg - Bayreuth (3.m.) 95 - 70  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Treviso - Ferrara (2.m.) 97 - 85  
Trieste - Montegranaro (2.m.) 80 - 79  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avellino - Trento (2.m.) 80 - 59  
Venezia - Cremona (2.m.) 108 - 76  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manresa - Leyma Coruna (5.m.) 71 - 68  
Oviedo - Palencia (5.m.) 54 - 66  
Kézilabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pontault-Combault - Dijon 25 - 25  
Kézilabda (Izlandi bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - ÍBV (2.m.) 28 - 25  
Kézilabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gwardia Opole - Wisla Plock 33 - 32  
Kézilabda (Norvég bajn., női, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Larvik - Kristiansand (1.m.) 22 - 29  
Kézilabda (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szpartak Moszkva - Csehovszkije Medvegyi (1.m.) 21 - 24  
Kézilabda (Svájci bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winterthur - Thun (2.m.) 23 - 24  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aston Villa - Middlesbrough 0 - 0  
Labdarúgás (Argentin bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gimnasia LP - Newell's 2 - 0  
River Plate - San Lorenzo 2 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beroe Stara Zagora - Ludogorec Razgrad 1 - 1  
Botev Plovdiv - Vereja 2 - 0  
Levszki Szófia - CSZKA Szófia 2 - 3  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - Macara Ambato 2 - 1  
Labdarúgás (Francia bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Havre - Brest 2 - 0  
Labdarúgás (Holland bajnokság, EL helyért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vitesse - Utrecht 3 - 2  
Labdarúgás (Izraeli bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Haifa - Hapoel Beer Sheva 1 - 4  
Labdarúgás (Olasz C, ráj.a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albinoleffe - Feralpisalo 0 - 1  
Cosenza - Casertana 1 - 1  
Juve Stabia - Virtus Francavilla 4 - 3  
Reggiana - Bassano 1 - 0  
Viterbese - Carrarese 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sol de America - Libertad Asuncion 3 - 3  
Labdarúgás (Román bajnokság, alsóház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sepsi OSK - ACS Poli Timisoara 3 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szaúd-Arábia - Görögország 2 - 0  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Duhail - Al-Ain 4 - 1  
Esteghlal T. - Zob Ahan 3 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Patrick's - Sligo 2 - 0  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Németország 1 - 3  
Japán - Szerbia 0 - 3  
Kína - Dominikai Köztársaság 3 - 0  
Thaiföld - Hollandia 0 - 3  
Tenisz (Bordeaux, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - K. De Schepper 0 - 2  
A. Muller - G. Andreozzi 0 - 2  
C. Moutet - C. Berlocq 2 - 0  
D. Gimeno-Traver - R. Albot 2 - 1  
J. Chardy - A. Popyrin 2 - 0  
M. Bourgue - A. Hoang 0 - 2  
M. Janvier - C. Hemery 0 - 2  
N. Mahut - E. Benchetrit 0 - 2  
P. Polansky - T. Monteiro 2 - 0  
S. Kozlov - P-H. Herbert 2 - 0  
S. Stakhovsky - Z. Kolar 0 - 2  
Tenisz (Bordeaux, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Andreozzi G / Behar A - Blancaneaux G / Lestienne C 0 - 2  
Duran G / Gonzalez M - Barrere G / Mahut N 2 - 0  
Tenisz (Busan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Banes - V. Pospisil 1 - 2  
M. Ebden - Yunseong Chung 2 - 1  
M. Purcell - J-W. Na 2 - 0  
Seong Chan Hong - J-P. Smith 0 - 2  
Yen-Hsun Lu - Y. Watanuki 0 - 2  
Ze Zhang - Da. Kelly 2 - 0  
Tenisz (Busan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chung H / Lee J M - Hsieh C-P/ Rungkat C 0 - 2  
Mcdonald M / Peliwo F - Banes M / Ellis B 1 - 2  
Ratiwatana / Ratiwatana - Matsui T / Statham R 2 - 0  
Tenisz (Heilbronn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ruud - D. Brown 1 - 2  
D. King - I. Sijsling    
D. Köpfer - D. Masur 2 - 0  
H. Laaksonen - A. Giannessi 2 - 1  
J. Millman - J.I. Londero 1 - 2  
J. Zopp - M. Moraing 0 - 2  
M. Bachinger - Ben. Hassan 1 - 2  
M. Möller - J. Vesely 0 - 2  
O. Otte - B. Rola 2 - 1  
T. Puetz - N. Gombos 2 - 1  
Tenisz (Heilbronn, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Altuna T / Romboli F - Giannessi A / Lopez Perez E 0 - 2  
Gille S / Vliegen J - Skupski K / Skupski N 2 - 0  
Nedunchezhiyan J / Weissb - Brown D / King D 2 - 0  
Tenisz (Lisszabon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Eremin - L. Rosol 1 - 2  
J. Domingues - M. Arevalo 2 - 0  
J.P. Ficovich - C. Garin 0 - 2  
L. Giustino - J. De Loore 2 - 1  
M. Kecmanovic - T. Bellucci 2 - 0  
T. Daniel - J. Monteiro 2 - 0  
Tenisz (Lisszabon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Shamasdin A - Granollers G / Munar J 2 - 1  
Bednarek T / Reese H - Broady L / Clayton S 2 - 0  
Robredo T / Vega Hernande - De Minaur A / Reid M 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coric - S. Tsitsipas    
D.S. Schwartzman - N. Jarry 2 - 0  
F. Verdasco - D. Dzumhur 0 - 2  
L. Pouille - A. Seppi 2 - 1  
M. Cecchinato - D. Goffin 1 - 2  
N. Basilashvili - F. Baldi 2 - 1  
P. Gojowczyk - L. Sonego 2 - 0  
P. Kohlschreiber - J. Sock 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolelli S / Fognini F - DEL Potro J M / Mayer L 1 - 2  
Haase R / Rojer J-J - Peralta J / Zeballos H 2 - 0  
Johnson S / Thiem D - Zverev A / Zverev M 2 - 1  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kasatkina - A. Tomljanovic 2 - 0  
D.R. Collins - S. Cirstea 2 - 1  
E. Vesnina - L. Siegemund 2 - 0  
I-C. Begu - Shuai Peng 2 - 1  
K. Bertens - M. Sakkari 1 - 2  
M. Sharapova - A. Barty 2 - 1  
P. Martic - E. Svitolina 0 - 2  
S. Kuznetsova - P. Hercog 2 - 0  
Shuai Zhang - J. Ostapenko 0 - 2  
Su-Wei Hsieh - A. Sabalenka 2 - 0  
Z. Diyas - A. Kerber 0 - 2  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gavrilova D / Hsieh S-W - Rosolska A / Spears A 2 - 0  
Krejcikova/Siniakova - Keys M / Williams V 1 - 2  
Tenisz (Samarkand, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - S. Fayziev 2 - 1  
D. Istomin - P. Cachin 0 - 2  
E. Gerasimov - M. Vilella Martinez 1 - 2  
F. Dustov - Tsung-Hua Yang 0 - 2  
I. Gakhov - P. Heras 2 - 0  
J.C. Aragone - E. Karlovskiy 2 - 0  
R. Safiullin - T. Gabashvili 2 - 0  
U. Ignatik - R. Ortega-Olmedo 2 - 0  
Tenisz (Samarkand-selej., férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Fomin - K. Sultanov 2 - 0  

 

2018.05.14.
Baseball (Mexikói bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones de Yucatan - Bravos de Leon 3 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Washington 4 - 6  
Chicago Cubs - Atlanta 5 - 6  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Rieti (1.m.) 3 - 1  
Luparense - Dosson (1.m.) 5 - 1  
Jégkorong (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Ausztria 4 - 3  
Oroszország - Szlovákia 4 - 0  
Jégkorong (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Norvégia 0 - 3  
Kanada - Lettország 1 - 1  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bnei Herzeliya - Maccabi Haifa 78 - 64  
Ironi Ness Ziona - Hapoel Holon 92 - 98  
Maccabi Rishon - Maccabi TA 73 - 84  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventus Utena - Lietuvos Rytas (2.m.) 78 - 79  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casale Monferrato - GSA Udine (1.m.) 83 - 81  
Fortitudo Bologna - Verona (1.m.) 78 - 68  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Varese (2.m.) 77 - 75  
Milano - Cantu (2.m.) 87 - 75  
Kosárlabda (Szlovén bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Primorska Koper - Krka Novo Mesto (3.m.) 72 - 74  
Kézilabda (Orosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szungul Sznyezsinszk - Permszkije Medvegyi (1.m.) 22 - 23  
Labdarúgás (Angol Liga bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fulham - Derby County 2 - 0  
Labdarúgás (Argentin 2., ráj.a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Agropecuario Argentino - San Martin de Tucuman 0 - 0  
Labdarúgás (Bolgár bajn., bennmaradásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunav Ruse - Vitosa Bistritsa 3 - 1  
Pirin Blagoevgrad - Etar Veliko Tarnovo 0 - 1  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blooming Santa Cruz - Jorge Wilstermann 1 - 3  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bucheon - Asan Mugunghwa 0 - 1  
Suwon FC - Ansan Greeners 1 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Minszk - Dinamo Minszk 1 - 3  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - Jaro 2 - 1  
KTP - Klubi 04 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vaasa PS - Honka 1 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - Vikingur Reykjavik 3 - 3  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Junior de Barranquilla - Independiente Medellin 0 - 1  
Once Caldas - Dep. Tolima 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles FC - New York City FC 2 - 2  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
3 de Febrero Ciudad - Dep. Capiata 3 - 0  
Guarani Asuncion - General Diaz 2 - 2  
Labdarúgás (Román bajnokság, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Universitatea Craiova - FCS Bukarest 0 - 1  
Labdarúgás (Ázsiai BL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Ahli (KSA) - Al-Sadd 2 - 2  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Waterford Utd. 2 - 2  
Derry City - Dundalk 1 - 4  
Tenisz (Bordeaux, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - B. Bonzi 1 - 2  
R. Dutra da Silva - E. Gulbis 1 - 2  
Tenisz (Bordeaux, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Nys H - Cerretani J / Monroe N 1 - 2  
Eysseric J / Stakhovsky S - Berlocq C / Kokkinakis T 0 - 2  
Koolhof W / Sitak A - Albot R / Kozlov S 0 - 2  
Lindstedt R / Vasilevski - Bourgue M / De Schepper K 2 - 0  
Podlipnik-Castillo H / Wi - Martin F / Raja P 0 - 2  
Tenisz (Bordeaux-selejtező, férfi egye)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - G. Jacq 2 - 0  
M. Bourgue - A. Muller 1 - 2  
Tenisz (Busan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Moriya - J. Jung 0 - 2  
K. Uchida - C-Y. Oh 2 - 0  
Y. Takahashi - Duck Hee Lee 0 - 2  
Tenisz (Busan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen T / Yi C-H - Bury A / Peng H Y 1 - 2  
Kubler J / Purcell M - Chung Y / Hong S-C 2 - 1  
Tenisz (Heilbronn, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Majchrzak - M. Safwat 2 - 0  
Y. Hanfmann - M. Polmans 2 - 1  
Tenisz (Heilbronn-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Masur - J. Lenz 2 - 1  
Tenisz (Lisszabon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Harrison - G. Sakharov 2 - 0  
E. King - M. Krueger 0 - 2  
L. Broady - S. Robert 2 - 0  
S. Ofner - T. Cacao 2 - 0  
Tenisz (Lisszabon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dias F / Falcao G - Lammons N / Oliveira G 2 - 1  
Tenisz (Róma, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - R. Gasquet 2 - 0  
F. Delbonis - A. Ramos 1 - 2  
F. Fognini - G. Monfils 2 - 0  
K. Khachanov - P. Kohlschreiber 1 - 2  
L. Mayer - D. Goffin 0 - 2  
M. Berrettini - F. Tiafoe 2 - 0  
N. Djokovic - A. Dolgopolov 2 - 0  
Tenisz (Róma, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Qureshi A - Schwartzman D / Shapovalov D 2 - 0  
Harrison R / Verdasco F - Klaasen R / Venus M 0 - 2  
Querrey S / Ram R - Mannarino A / Pouille L 2 - 0  
Tenisz (Róma, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - C. Vandeweghe 2 - 0  
A. Krunic - R. Vinci 2 - 1  
A. Pavlyuchenkova - M. Keys 0 - 2  
C. Suarez Navarro - D. Vekic 0 - 2  
D. Gavrilova - N. Vikhlyantseva 2 - 1  
F. Schiavone - D. Cibulkova 1 - 2  
K. Kanepi - C. Rosatello 2 - 0  
S. Stosur - A. van Uytvanck 1 - 2  
Shuai Zhang - M. Buzarnescu 2 - 0  
V. Azarenka - N. Osaka 0 - 2  
Tenisz (Róma, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Yang Z - Aoyama S / Kato M 2 - 0  
Errani S / Trevisan M - Peng S / Wang Y 2 - 0  
King V / Srebotnik K - Chiesa D / Matteucci A 2 - 0  
Kuznetsova S / Pliskova K - Chan L / Mattek-Sands B 2 - 0  
Melichar N / Peschke K - Barty A / Schuurs D 0 - 2  
Címkék: eredmények, tippmix,