Tippmix eredmények - 2018. június 4-10.

2018-06-04
Tippmix eredmények - 2018. június 4-10.
2018.06.10.
Asztalitenisz (Japan Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jike Zhang - Tomokazu Harimoto 3 - 4  
Sangsu Lee - Tomokazu Harimoto 2 - 4  
T. Boll - Jike Zhang    
Asztalitenisz (Japan Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jeoung Y / Lee S - Liang J / Zhou K 3 - 1  
Asztalitenisz (Japan Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mima Ito - Manyu Wang 5 - 0  
Shiwen Liu - Manyu Wang 2 - 4  
Xingtong Chen - Mima Ito 3 - 4  
Asztalitenisz (Japan Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liu S / Wang M - Gu Y / Mu Z    
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Gudzius - D. Stahl (diszkoszvetés, Stockholm) 1 - 0  
A. Talay - B. McNeal (női 100 m gátfutás, Stockholm) 0 - 1  
I. Spanovic - C. Nettey (női távolugrás, Stockholm) 0 - 1  
J. Simpson - L. Muir (női 1500 m, Stockholm) 0 - 1  
K. Warholm - Y. Copello (400m gátfutás, Stockholm) 1 - 0  
L. Manyonga - J.M. Echevarria (távolugrás, Stockholm) 0 - 1  
M. Ahoure - D. Asher-Smith (női 100 m síkfutás, Stockholm) 0 - 1  
M. Demireva - Y. Levchenko (női magasugrás, Stockholm) 1 - 0  
P. Francis - S.E. Naser (női 400 síkfutás, Stockholm) 0 - 1  
P. Wojciechowski - P. Lisek (rúdugrás, Stockholm) 0 - 1  
R. Guliyev - S. Gardiner (200 m, Stockholm) 1 - 0  
S. Morris - N. Kyriakopoulou (női rúdugrás, Stockholm) 1 - 0  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Essendon 62 - 84  
Fremantle - Adelaide Crows 71 - 68  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos 6 - 3  
Hanwha Eagles - SK Wyverns 4 - 3  
KT Wiz - Nexen Heroes 1 - 6  
Lotte Giants - KIA Tigers    
Samsung Lions - LG Twins 12 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Fukuoka S. Hawks 2 - 5  
Hanshin Tigers - Chiba Lotte 2 - 3  
Hiroshima Carp - Tohoku Rakuten 3 - 0  
Tokyo Yakult - Orix Buffaloes 9 - 5  
Yokohama Baystars - Hokkaido Nippon 6 - 3  
Yomiuri Giants - Saitama Seibu 3 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones de Yucatan - Tigres de Quintana Roo (1.m.) 1 - 4  
Sultanes de Monterrey - Toros de Tijuana (1.m.) 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Chicago WS 2 - 5  
Chicago Cubs - Pittsburgh 1 - 7  
Cincinnati - St. Louis 6 - 3  
Colorado - Arizona 7 - 12  
Colorado - Arizona (21:10) 3 - 8  
Detroit - Cleveland 2 - 9  
LA Dodgers - Atlanta 3 - 5  
LA Dodgers - Atlanta (22:10) 7 - 2  
Miami - San Diego 1 - 3  
Minnesota - LA Angels 7 - 5  
NY Mets - NY Yankees 3 - 4  
Oakland - Kansas City 3 - 2  
Philadelphia - Milwaukee 4 - 3  
Tampa Bay - Seattle 4 - 5  
Texas - Houston 3 - 4  
Texas - Houston (21:05) 7 - 8  
Toronto - Baltimore 13 - 3  
Washington - San Francisco 0 - 2  
Darts (Gibraltar Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - J. Wade 6 - 5  
A. Lewis - P. Wright 6 - 3  
D. Gurney - S. West 1 - 6  
G. Price - P. Nicholson 5 - 6  
J. Clayton - M. Hopp 6 - 2  
J. Wattimena - G. Price 3 - 6  
Jo. Cullen - P. Nicholson 5 - 6  
M. van Gerwen - A. Boulton 6 - 2  
M. van Gerwen - A. Lewis 8 - 3  
M. van Gerwen - J. Clayton 6 - 2  
M. van Gerwen - S. West 7 - 4  
P. Nicholson - A. Lewis 6 - 7  
P. Wright - C. Dobey 6 - 1  
R. Cross - S. Whitlock 6 - 2  
S. West - R. Cross 6 - 5  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assoeva Venancio Aires - Cascavel 6 - 0  
Golf (FedEx St. Jude Classic)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FedEx St. Jude Classic 2018    
Golf (Shot Clock Masters)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shot Clock Masters 2018    
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Texas Stars - Toronto Marlies (5.m.) 2 - 6  
Kajak-kenu (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balla V. - Női C1 200 m    
Balla/Takács - Női C2 500 m    
Birkás B. - K1 200 m    
Kozák D. - Női K1 200 m    
Kozák D. - Női K1 500 m    
Magyar K4 - K4 500 m    
Medveczky/Csipes - Női K2 500 m    
Kerékpár (Criterium du Dauphine)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Criterium du Dauphine 2018    
Criterium du Dauphine 2018 - Top 3    
Kerékpár (Criterium duDauphine,7.szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yates - R. Bardet 1 - 0  
Criterium du Dauphine 2018 - 7. szakasz    
D. Martin - Ger. Thomas 0 - 1  
D. Navarro Garcia - P. Rolland 1 - 0  
E. Buchmann - I. Zakarin 1 - 0  
E. Ravasi - N. Edet 0 - 1  
G. Martin - A. Tolhoek 1 - 0  
M. Soler Gimenez - D. Caruso 0 - 1  
P-R. Latour - V. Conti 1 - 0  
T. Benoot - B. Jungels 1 - 0  
Kerékpár (Tour de Suisse, 2. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - A. Greipel 1 - 0  
A.M. Richeze - J. De Buyst 1 - 0  
E. Battaglin - M. Breschell 1 - 0  
E.M. Grosu - T. Boudat 0 - 1  
F. Gaviria - P. Sagan 0 - 1  
M.C. Nielsen - S. Colbrelli 0 - 1  
R. Porte - T. van Garderen 1 - 0  
Tour de Suisse 2018 - 2. szakasz    
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Magnolia Hotshots 103 - 99  
Phoenix Fuelmasters - Columbian Dyip 107 - 115  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Olympiakosz (3.m.) 73 - 58  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel TA 98 - 74  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Lietkabelis (1.m.) 69 - 83  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Körmend (1.m.) 91 - 71  
Szolnok - Szombathely (1.m.) 82 - 76  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Alba Berlin (3.m.) 72 - 66  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trieste - Casale Monferrato (1.m.) 83 - 79  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melilla - Manresa (4.m.) 86 - 74  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Baskonia Vitoria (4.m.) 76 - 76, h.u. 82 - 88  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vrsac - Zlatibor Cajetina (3.m.) 94 - 87  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Himki Moszkva 95 - 84  
UNIKSZ Kazany - Zenit Szentpétervár 79 - 93  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Chicago 77 - 59  
New York - Indiana 78 - 75  
Kézilabda (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Ausztria 28 - 28  
Macedónia - Románia 32 - 24  
Szerbia - Portugália 28 - 21  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético GO - Figueirense 3 - 4  
Brasil de Pelotas - Ponte Preta 0 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globo RN - Confianca 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Tombense 1 - 0  
Operario PR - Luverdense 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Fluminense 5 - 2  
Bahia - Botafogo RJ 3 - 3  
Ceara - Palmeiras 2 - 2  
Chapecoense - Cruzeiro 2 - 0  
Corinthians - Vitória 0 - 0  
Gremio - America MG 1 - 0  
Vasco da Gama - Sport Recife 3 - 2  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobreloa - Univ.Catolica de Santiago 1 - 2  
Cobresal - Everton Vina Del Mar 0 - 0  
Dep. Copiapo - Antofagasta 2 - 0  
Dep. Valdivia - Dep. Temuco 2 - 1  
General Velasquez - Union Espanola 1 - 1  
La Serena - Universidad de Chile 1 - 4  
Puerto Montt - Universidad de Concepcion 1 - 0  
San Marcos de Arica - Dep. Iquique 4 - 1  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Seongnam - Busan I'Park 0 - 1  
Suwon FC - Anyang 1 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
LDU Quito - Emelec Guayaquil 1 - 1  
Tecnico Univ. Ambato - Macara Ambato 0 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KR - FH 2 - 2  
Stjarnan - Fjölnir 6 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Tokyo Verdi 1 - 2  
Ehime - Oita Trinita 1 - 0  
Kamatamare Sanuki - Gifu 0 - 1  
Omiya Ardija - Yokohama FC 4 - 0  
Roasso Kumamoto - Avispa Fukuoka 0 - 1  
Tochigi - Mito 1 - 2  
Tokushima - Machida Zelvia 1 - 2  
Yamagata - JEF United Chiba 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atl. Nacional Medellin - Dep. Tolima 1 - 2  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - New England 1 - 1  
Dallas - Montreal 2 - 0  
Houston - Colorado Rapids 2 - 0  
Los Angeles Galaxy - Salt Lake 3 - 0  
Portland - Kansas City 0 - 0  
San Jose - Los Angeles FC 3 - 4  
Seattle - D.C. United 2 - 1  
Vancouver - Orlando 5 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Ullensaker/Kisa 3 - 2  
Florö - Strömmen 2 - 1  
Jerv - Nest-Sotra 4 - 1  
Kongsvinger - Levanger 2 - 1  
Mjöndalen - Ham-Kam 2 - 1  
Notodden - Sandnes Ulf 1 - 0  
Tromsdalen - Asane 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Raufoss - Mjölner 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brattvag - Skeid 1 - 5  
Bryne - Vard Haugesund 1 - 0  
Hödd - Arendal 3 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brann Bergen - Valerenga 0 - 0  
Lilleström - Odd Grenland 0 - 0  
Ranheim - Sarpsborg 2 - 1  
Sandefjord - Haugesund 0 - 2  
Stabaek - Bodö/Glimt 0 - 0  
Start - Strömsgodset 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz B, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frosinone - Cittadella 1 - 1  
Palermo - Venezia 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, ráj.a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catania - Robur Siena 2 - 1  
Cosenza - Südtirol 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Santani - Cerro Porteno 1 - 1  
Olimpia Asuncion - Nacional Asuncion 4 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AD Cantolao - Dep. Binacional 3 - 1  
Dep. Municipal - Union Comercio 3 - 0  
Real Garcilaso - Alianza Lima 2 - 0  
Univ. San Martin - Huancayo 0 - 0  
Universitario de Deportes - Ayacucho 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sp. Gijón - Valladolid 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - Celta Vigo B 1 - 0  
Sp. Gijón B - Elche 1 - 2  
Villarreal B - Fuenlabrada 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3.,ráj. bajnoki címért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Majadahonda - Mallorca 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Falkenberg - Gefle 3 - 0  
Helsingborg - Degerfors 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilsminne - Lund 2 - 3  
FK Karlskrona - Mjällby 2 - 2  
Kristianstad - Husqvarna 3 - 1  
Oskarshamn - Skövde 0 - 0  
Utsikten - Oddevold 4 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Assyriska FF - Akropolis 2 - 4  
Karlslund - Arameisk-Syrianska 0 - 0  
Linköping City - Team TG 1 - 0  
Skelleftea - Syrianska FC 1 - 2  
Sollentun - Umea FC 1 - 1  
Västeras SK - Carlstad Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguay, Intermedio, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nacional - Torque 3 - 2  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Springs - Swope Park 0 - 1  
Indy Eleven - Atlanta Utd. 2 2 - 0  
New York RB 2 - Charlotte Independence 4 - 2  
North Carolina - FC Cincinnati 0 - 2  
Penn FC - Toronto FC 2 3 - 2  
Reno - Fresno 1 - 1  
Richmond - Charleston 2 - 0  
Rio Grande Valley - Portland 2 0 - 1  
Sacramento - Phoenix 0 - 0  
Seattle 2 - Oklahoma City Energy 2 - 1  
Tampa Bay - Nashville SC 1 - 1  
Tulsa - St. Louis FC 0 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moldova - Belgium 0 - 7  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Brazília 0 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Németország 2 - 3  
Új-Zéland - Japán 1 - 3  
MMA (UFC 225, Chicago)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arlovski - T. Tuivasa 0 - 1  
A. Overeem - C. Blaydes 0 - 1  
C. Guida - Cha. Oliveira 0 - 1  
J. Benavidez - S. Pettis 0 - 1  
M. Santiago - D. Ige 0 - 1  
Ph. Brooks - M. Jackson 0 - 1  
R. Coulter - C. De La Rocha 0 - 1  
R. Dos Anjos - C. Covington 0 - 1  
R. Lamas - M. Bektic 0 - 1  
R. Whittaker - Y. Romero 1 - 0  
Ras. Evans - Ant. Smith 0 - 1  
MMA (UFC 225, Chicago, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Gadelha - C. Esparza 1 - 0  
Hol. Holm - Meg. Anderson 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hartley - S. Sirotkin (Kanadai Nagydíj, futam) 0 - 1  
C. Sainz Jr. - K. Magnussen (Kanadai Nagydíj, futam) 1 - 0  
C. Sainz Jr. - S. Perez (Kanadai Nagydíj, futam) 1 - 0  
E. Ocon - S. Vandoorne (Kanadai Nagydíj, futam) 1 - 0  
F. Alonso - N. Hülkenberg (Kanadai Nagydíj, futam) 0 - 1  
F. Alonso - S. Vandoorne (Kanadai Nagydíj, futam) 0 - 1  
K. Magnussen - R. Grosjean (Kanadai Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - D. Ricciardo (Kanadai Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - K. Räikkönen (Kanadai Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Kanadai Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - S. Vettel (Kanadai Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Kanadai Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Stroll - M. Ericsson (Kanadai Nagydíj, futam) 0 - 1  
L. Stroll - S. Sirotkin (Kanadai Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Ericsson - C. Leclerc (Kanadai Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Kanadai Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - K. Räikkönen (Kanadai Nagydíj, futam) 1 - 0  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Kanadai Nagydíj, futam) 1 - 0  
P. Gasly - B. Hartley (Kanadai Nagydíj, futam) 1 - 0  
P. Gasly - C. Leclerc (Kanadai Nagydíj, futam) 0 - 1  
R. Grosjean - P. Gasly (Kanadai Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Perez - E. Ocon (Kanadai Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vandoorne - R. Grosjean (Kanadai Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - D. Ricciardo (Kanadai Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Kanadai Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - M. Verstappen (Kanadai Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas (Kanadai Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - K. Räikkönen (Kanadai Nagydíj, futam) 1 - 0  
V. Bottas - M. Verstappen (Kanadai Nagydíj, futam) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1,Kanadai ND (futam) - Hány versenyző ér el helyezést?    
Forma-1., Kanadai Nagydíj 2018    
Forma-1., Kanadai Nagydíj 2018 - Futamgyőztes konstruktőr    
Forma-1., Kanadai Nagydíj 2018 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma-1., Kanadai Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Michigan I 2018    
Motorsport (Nascar, futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Keselowski - J. Logano (Michigan I, futam) 1 - 0  
B. Keselowski - K. Larson (Michigan I, futam) 1 - 0  
C. Bowyer - Er. Jones (Michigan I, futam) 1 - 0  
D. Hamlin - C. Elliott (Michigan I, futam) 0 - 1  
J. Logano - R. Blaney (Michigan I, futam) 1 - 0  
Jim. Johnson - A. Almirola (Michigan I, futam) 0 - 1  
Jim. Johnson - R. Stenhouse Jr. (Michigan I, futam) 1 - 0  
K. Harvick - Ky. Busch (Michigan I, futam) 1 - 0  
Ku. Busch - C. Bowyer (Michigan I, futam) 0 - 1  
Ku. Busch - R. Blaney (Michigan I, futam) 1 - 0  
Ky. Busch - M. Truex Jr. (Michigan I, futam) 1 - 0  
M. Truex Jr. - K. Larson (Michigan I, futam) 1 - 0  
Motorsport (WRC Rali)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
WRC Rali, Olasz verseny 2018    
WRC Rali, Olasz verseny 2018 - Top 3    
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cronulla Sharks - Wests Tigers 24 - 16  
Melbourne Storm - Brisbane Broncos 32 - 16  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kanada - Skócia 10 - 48  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Dél-Afrika 14 - 24  
Anglia - Kanada 26 - 12  
Argentína - Ausztrália 24 - 19  
Argentína - Wales 33 - 26  
Ausztrália - Oroszország 14 - 5  
Dél-Afrika - Spanyolország 10 - 10  
Fidzsi-szigetek - Anglia 17 - 19  
Fidzsi-szigetek - USA 28 - 7  
Franciaország - Szamoa 19 - 7  
Franciaország - Wales 26 - 28  
Kanada - Új-Zéland 5 - 38  
Kenya - Argentína 12 - 19  
Kenya - Skócia 21 - 20  
Skócia - Wales 5 - 28  
USA - Új-Zéland 7 - 33  
Írország - Kanada 5 - 19  
Új-Zéland - Dél-Afrika 12 - 24  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Németország 3 - 2  
Bulgária - Lengyelország 1 - 3  
Dél-Korea - Argentína 0 - 3  
Franciaország - Szerbia 3 - 0  
Japán - Olaszország 3 - 2  
Kanada - Németország 1 - 3  
Kanada - USA 1 - 3  
Kína - Brazília 0 - 3  
Oroszország - Irán 3 - 1  
Strandröplabda (German Tour, Münster)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Losiak B / Prudel M 0 - 2  
Ehlers N / Schuemann L - Becker P / Schröder J 1 - 2  
Thole J / Wickler C - Losiak B / Prudel M 1 - 2  
Strandröplabda (German Tour, Münster, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dubovcova N / Strbova A - Mersmann T / Tillmann C 1 - 2  
Laboureur C / Sude J - Borger K / Kozuch M 2 - 0  
Strandröplabda (Locarno)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Bryl M / Filjalek G 0 - 2  
Bryl M / Filjalek G - Heidrich A / Gerson M 1 - 2  
Heidrich A / Gerson M - Breer F / Haussener Y 2 - 1  
Strandröplabda (Locarno, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caluori L / Gerson D - Kociolek K / Kolosinska K 0 - 2  
Heidrich/Verge-Depre - Caluori L / Gerson D    
Kociolek K / Kolosinska K - Lobato Herrero/Fernandez 2 - 1  
Strandröplabda (Nantong, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves J / Maestrini L - Bell P / Ngauamo J 2 - 0  
Alves J / Maestrini L - Traballi G / Zuccarelli A 2 - 1  
Bell P / Ngauamo J - Kusano A / Nishibori T 2 - 0  
Kusano A / Nishibori T - Traballi G / Zuccarelli A 0 - 2  
Tenisz (Bol, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Zidansek - M. Linette 2 - 0  
Tenisz (Bol, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duque-Marino M / Wang Y - Soler-Espinosa S / Stefko 2 - 0  
Tenisz (Nottingham-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
I. Falconi - N. Bains 2 - 1  
J. Fourlis - Dan. Lao 0 - 2  
L. Cabrera - V. Savinykh 1 - 2  
P. Badosa Gibert - K. Swan 1 - 2  
Saisai Zheng - E. Taylor 2 - 0  
T. Moore - E.G. Ruse 1 - 2  
Tenisz (Poznan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Daniel - H. Hurkacz 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP - Roland Garros 2018    
R. Nadal - D. Thiem 3 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ATP - Roland Garros 2018, R. Nadal nyeri?    
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hozumi E / Ninomiya M - Krejcikova/Siniakova 0 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch-selejtező,ffie)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Skugor - K. King 2 - 0  
J-P. Smith - M. Purcell 0 - 2  
M. Niesten - A. Bolt 0 - 2  
T. Smyczek - B. Tomic 0 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch-selejtező,nőie)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - V. Duval 2 - 0  
A. Lottner - R. Zarazua 2 - 0  
Stollár F. - L. Kerkhove 2 - 0  
T. Martincova - M. Melnikova 0 - 2  
V. Grammatikopoulou - K. Piter 2 - 0  
V. Kudermetova - S. Pirazhenka 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Harrison - P. Gunneswaran 1 - 2  
D. Kudla - V. Galovic 2 - 1  
M. Youzhny - E. Gerasimov 2 - 0  
T. Puetz - M. Viola 0 - 2  
Tenisz (Surbiton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Chardy - A. De Minaur 2 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Pedraza Gonzalez - A. Moran 1 - 0  
L. Santa Cruz - A. Mares 1 - 0  
M. Dadashev - D. Perez 1 - 0  
T. Crawford - J. Horn 1 - 0  

 

2018.06.09.
Asztalitenisz (Japan Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Ueda - Jike Zhang 3 - 4  
Jike Zhang - Jingkun Liang 4 - 3  
M. Yoshimura - Long Ma 0 - 4  
Sangsu Lee - Cheng-Ting Liao 4 - 3  
Sangsu Lee - Chih-Yuan Chuang 4 - 3  
T. Boll - Kenta Matsudaira 4 - 1  
Tomokazu Harimoto - Long Ma 4 - 2  
Tomokazu Harimoto - Yu Zhou 4 - 0  
Asztalitenisz (Japan Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ho K K / Wong C T - Jeoung Y / Lee S 2 - 3  
Liang J / Zhou K - Liao C-T / Lin Y-J 3 - 0  
Asztalitenisz (Japan Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hyowon Suh - Mima Ito 0 - 4  
I-Ching Cheng - Mima Ito 0 - 5  
Kasumi Ishikawa - Xingtong Chen 2 - 4  
Miu Hirano - Shiwen Liu 0 - 4  
Zi Mu - Hina Hayata 4 - 2  
Zi Mu - Manyu Wang 0 - 4  
Asztalitenisz (Japan Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheng H-T / Liu Y-H - Gu Y / Mu Z 1 - 3  
Liu S / Wang M - Jeon J / Yang H 3 - 1  
Asztalitenisz (Japan Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HO K K / Lee H C - Liang J / Chen X 1 - 3  
Yoshimura M / Ishikawa K - LEE S / Choi H 3 - 0  
Yoshimura M / Ishikawa K - Liang J / Chen X 0 - 3  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - North Melbourne Kangaroos 96 - 59  
Greater Western Sydney - Gold Coast Suns 134 - 26  
St. Kilda - Sydney Swans 55 - 126  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos 3 - 0  
Hanwha Eagles - SK Wyverns 2 - 4  
KT Wiz - Nexen Heroes 5 - 2  
Lotte Giants - KIA Tigers 5 - 7  
Samsung Lions - LG Twins 0 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Fukuoka S. Hawks 3 - 0  
Hanshin Tigers - Chiba Lotte 3 - 2  
Hiroshima Carp - Tohoku Rakuten 2 - 1  
Tokyo Yakult - Orix Buffaloes 7 - 3  
Yokohama Baystars - Hokkaido Nippon 4 - 3  
Yomiuri Giants - Saitama Seibu 8 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Chicago WS 0 - 1  
Boston - Chicago WS (22:05) 4 - 2  
Chicago Cubs - Pittsburgh 2 - 0  
Cincinnati - St. Louis 6 - 7  
Cincinnati - St. Louis (22:10) 4 - 6  
Colorado - Arizona 4 - 9  
Detroit - Cleveland 1 - 4  
Detroit - Cleveland (22:10) 4 - 2  
LA Dodgers - Atlanta 7 - 3  
Miami - San Diego 4 - 0  
Miami - San Diego (22:10) 4 - 5  
Minnesota - LA Angels 2 - 4  
Minnesota - LA Angels (20:10) 1 - 2  
NY Mets - NY Yankees 1 - 4  
Oakland - Kansas City 7 - 2  
Oakland - Kansas City (22:05) 0 - 2  
Philadelphia - Milwaukee 4 - 12  
Philadelphia - Milwaukee (19:05) 3 - 12  
Tampa Bay - Seattle 3 - 4  
Tampa Bay - Seattle (22:10) 7 - 3  
Texas - Houston 3 - 7  
Toronto - Baltimore 5 - 1  
Toronto - Baltimore (19:07) 4 - 3  
Washington - San Francisco 5 - 9  
Washington - San Francisco (18:05) 7 - 5  
Darts (Gibraltar Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Chisnall - P. Nicholson 4 - 6  
D. Gurney - B. Dolan 6 - 4  
D. Webster - S. West 5 - 6  
G. Price - M. De Decker 6 - 2  
I. White - M. Hopp 4 - 6  
J. Clayton - H. Schnier 6 - 0  
J. Wade - Ross Smith 6 - 5  
Jo. Cullen - D. Labanauskas 6 - 1  
M. King - C. Dobey 3 - 6  
M. Smith - J. Wattimena 5 - 6  
M. Suljovic - A. Lewis 3 - 6  
M. van Gerwen - V. van der Voort 6 - 4  
P. Wright - M. Barnard 6 - 2  
R. Cross - C. Reyes 6 - 5  
S. Bunting - A. Boulton 4 - 6  
S. Whitlock - A. Huckvale 6 - 1  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ACBF Carlos Barbosa - Corinthians 4 - 1  
Magnus Sorocaba - Joacaba 0 - 2  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szibirjak Novoszibirszk - Jugra (4.m.) 0 - 6  
Szinara Jekatyerinburg - Tyumeny (4.m.) 5 - 3  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Braga (2.m.) 2 - 1  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Barcelona (2.m.) 4 - 2  
Kajak-kenu (Eb)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kiss T. - C1 1000 m    
Kopasz B. - K1 1000 m    
Korisánszky/Mike - C2 1000 m    
Magyar női K4 - Női K4 500 m    
Kerékpár (Criterium duDauphine,6.szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tolhoek - G. Martin 1 - 0  
Criterium du Dauphine 2018 - 6. szakasz    
D. Navarro Garcia - P. Rolland 1 - 0  
G. Brambilla - T. Benoot 0 - 1  
Ger. Thomas - D. Martin 1 - 0  
I. Zakarin - M. Soler Gimenez 1 - 0  
M. Kwiatkowski - G. Moscon 1 - 0  
P-R. Latour - D. Gaudu 1 - 0  
R. Bardet - A. Yates 1 - 0  
T. De Gendt - I. Zakarin 0 - 1  
Kerékpár (Tour de Suisse, 1. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astana - Katusha 0 - 1  
Bahrain-Merida - Sky 1 - 0  
BMC Racing - Sunweb 1 - 0  
Bora-Hansgrohe - Mitchelton-Scott 1 - 0  
Bora-Hansgrohe - Sunweb 0 - 1  
FDJ - Astana 1 - 0  
Katusha - Trek-Segafredo 1 - 0  
Movistar - Mitchelton-Scott 0 - 1  
Quick-Step Floors - Movistar 1 - 0  
Quick-Step Floors - Sky 1 - 0  
Tour de Suisse 2018 - 1. szakasz    
Kosárlabda (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Antwerpen (1.m.) 75 - 67  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasbourg - Le Mans (5.m.) 66 - 66, h.u. 79 - 85  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - NLEX Road Warriors 93 - 85  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Promitheasz Patra - PAOK (3.m.) 79 - 91  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Lietuvos Rytas (1.m.) 96 - 83  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Golden State (4.m.) 85 - 108  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Milano (3.m.) 72 - 65  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FMP - Crvena zvezda (2.m.) 62 - 68  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tofas Bursa - Fenerbahce Ülker (3.m.) 91 - 88  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Connecticut - Minnesota 89 - 75  
Indiana - Dallas 83 - 89  
Phoenix - Chicago 96 - 79  
Kézilabda (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Svédország 25 - 24  
Horvátország - Montenegró 32 - 19  
Norvégia - Svájc 32 - 26  
Szlovénia - Magyarország 24 - 29  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Coritiba 2 - 0  
Criciuma - Boa 1 - 1  
CSA - CRB 0 - 0  
Goiás - Paysandu 2 - 1  
Guarani - Vila Nova 1 - 1  
Londrina - Juventude 0 - 1  
Sampaio Correa - Oeste 2 - 0  
Sao Bento - Fortaleza 2 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juazeirense - Botafogo PB 1 - 1  
Nautico - Remo 3 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuiaba - Bragantino 0 - 1  
Tupi MG - Ypiranga RS 4 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético PR - Sao Paulo 0 - 1  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nublense - Colo Colo 2 - 0  
Santiago Wanderers - Palestino 0 - 2  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ansan Greeners - Gwangju 2 - 0  
Asan Mugunghwa - Seoul E-Land 3 - 0  
Bucheon - Daejeon Citizen 0 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Cuenca - Delfin Manta 2 - 1  
Guayaquil City - El Nacional Quito 2 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - JJK Jyväskylä 0 - 2  
HIFK - KTP 1 - 1  
Kajaani - EIF 0 - 2  
KPV Kokkola - Klubi 04 2 - 1  
Oulu - Jaro 0 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leiknir R. - Magni 3 - 1  
Thor Akureyri - HK Kopavogs 2 - 2  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grindavik - Breidablik 0 - 2  
Valur - KA Akureyri 3 - 1  
Vikingur Reykjavik - ÍBV 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyoto - Matsumoto Yamaga 0 - 1  
Yamaguchi - Okayama 1 - 0  
Labdarúgás (Japán Liga-kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jubilo Iwata - Gamba Osaka 2 - 3  
Urawa RD - Kofu 2 - 1  
Vegalta Sendai - Shonan Bellmare 3 - 1  
Vissel Kobe - Yokohama FM 1 - 1  
Labdarúgás (Kínai FA Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beijing Guoan - Shanghai SIPG 2 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbus - New York RB 1 - 1  
New York City FC - Atlanta Utd. 1 - 1  
Philadelphia - Toronto FC 0 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sogndal - Viking Stavanger 1 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elverum - Fredrikstad 1 - 1  
Fram Larvik - Hönefoss 3 - 2  
Grorud - Alta 0 - 0  
Nybergsund - Moss 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egersund - Kjelsas 0 - 0  
KFUM Oslo - Stjördals/Blink 1 - 1  
Vidar - Flekkeröy 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristiansund - Molde 1 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sky Blue - Washington 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
General Diaz - Libertad Asuncion 0 - 2  
Sp. Luqueno - Sol de America 0 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Comerciantes Unidos - Sporting Cristal 1 - 1  
UTC de Cajamarca - Sport Rosario 1 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Voluntari - Chindia Targoviste 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zaragoza - Numancia 1 - 2  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mirandes - UD Extremadura 0 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AFC Eskilstuna - Landskrona 2 - 0  
Brage - Varberg 1 - 0  
Halmstad - Frej Täby 2 - 2  
Öster - Norrby 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grebbestad - Atvidaberg 3 - 1  
Ljungskile - Angelholm 4 - 0  
Torn - Tvaaker 3 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyköping - Sandviken 0 - 0  
Rynninge - Forward Örebro 2 - 2  
Labdarúgás (Touloni Ifj. torna, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Anglia 1 - 2  
Skócia - Törökország 0 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Mexikó 2 - 0  
Finnország - Fehéroroszország 2 - 0  
Franciaország - USA 1 - 1  
Izrael - Argentína    
Lettország - Azerbajdzsán 1 - 3  
Magyarország - Ausztrália 1 - 2  
Spanyolország - Tunézia 1 - 0  
Svédország - Peru 0 - 0  
Szerbia - Bolívia 5 - 1  
Észtország - Marokkó 1 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Wexford Youths 2 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shamrock Rovers - Bray 5 - 0  
Sligo - Cork City 0 - 2  
MMA (KSW 44)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Fields - W. Prado 0 - 1  
D. Gralka - S. Przybysz 0 - 1  
F. Wolanski - D. Torres 0 - 1  
G. Szadzinski - P. Redmond 1 - 0  
K. Bedorf - M. Pudzianowski 1 - 0  
K.K. Erbst - M. Ziolkowski 1 - 0  
L. Rajewski - L. Zulic 1 - 0  
M. Materla - M. Zawada 1 - 0  
T. Oswiecinski - E. Jun 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Leclerc - M. Ericsson (Kanadai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
F. Alonso - S. Vandoorne (Kanadai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
K. Magnussen - R. Grosjean (Kanadai Nagydíj, időmérő)    
K. Räikkönen - D. Ricciardo (Kanadai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
K. Räikkönen - M. Verstappen (Kanadai Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
L. Hamilton - S. Vettel (Kanadai Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
L. Hamilton - V. Bottas (Kanadai Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Kanadai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Kanadai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
P. Gasly - B. Hartley (Kanadai Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Perez - E. Ocon (Kanadai Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Sirotkin - L. Stroll (Kanadai Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen (Kanadai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
S. Vettel - V. Bottas (Kanadai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
V. Bottas - M. Verstappen (Kanadai Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Kanadai Nagydíj, időmérő, 2018    
Forma-1., Kanadai Nagydíj, időmérő, 2018 - Top 3    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Catalan Dragons - Widnes 32 - 12  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manly-Warringah SeaEagles - New Zealand Warriors 14 - 34  
Newcastle Knights - Sydney Roosters 16 - 18  
Parramatta Eels - North Queensland Cowboys 20 - 14  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Wales 10 - 23  
Ausztrália - Írország 18 - 9  
Dél-Afrika - Anglia 42 - 39  
Japán - Olaszország 34 - 17  
Új-Zéland - Franciaország 52 - 11  
Rögbi (World Series)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Argentína 28 - 19  
Anglia - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 28 - 21  
Anglia - USA 21 - 21  
Argentína - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 26 - 28  
Ausztrália - Spanyolország 10 - 17  
Ausztrália - Wales 29 - 10  
Dél-Afrika - Kanada 28 - 0  
Dél-Afrika - Oroszország 21 - 19  
Dél-Afrika - Skócia 12 - 14  
Fidzsi-szigetek - Kenya 19 - 22  
Fidzsi-szigetek - Szamoa 35 - 12  
Fidzsi-szigetek - Új-Zéland 26 - 17  
Kanada - Oroszország 33 - 7  
Kanada - Skócia 26 - 14  
Kenya - Szamoa 24 - 10  
Oroszország - Skócia 14 - 17  
USA - Argentína 26 - 7  
USA - Franciaország (Helyszín: Franciaország) 26 - 12  
Wales - Spanyolország 14 - 21  
Írország - Ausztrália 24 - 14  
Írország - Spanyolország 14 - 5  
Írország - Wales 19 - 19  
Új-Zéland - Kenya 24 - 5  
Új-Zéland - Szamoa 22 - 17  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Szerbia 0 - 3  
Franciaország - Argentína 3 - 1  
Irán - Brazília 2 - 3  
Japán - Lengyelország 0 - 3  
Kanada - Ausztrália 3 - 0  
Olaszország - Bulgária 3 - 1  
Oroszország - Kína 3 - 0  
USA - Ausztrália 3 - 1  
Strandröplabda (German Tour, Münster)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bevers L / Geukes L - Thole J / Wickler C 0 - 2  
Fuchs S / Urbatzka M - Ehlers N / Schuemann L 1 - 2  
Harms M / Harms Y - Karpa M / Sievers M 0 - 2  
John D / Lorentz J - Fuchs S / Urbatzka M 0 - 2  
Karpa M / Sievers M - Becker P / Schröder J 1 - 2  
Poniewaz B / Poniewaz D - Doranth B / Luckemeier L 2 - 0  
Wolf G / Wolf P - Karpa M / Sievers M 0 - 2  
Strandröplabda (German Tour, Münster, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behrens K / Ittlinger S - Hoja A / Huettermann S 2 - 0  
Dubovcova N / Strbova A - Behlen A / Schneider S 2 - 0  
Dubovcova N / Strbova A - Claassen L / Interwies N 2 - 0  
Karnbaum S / Niemczyk N - Kortzinger L / Walkenhors 2 - 0  
Mersmann T / Tillmann C - Gernert M / Kiesling E 2 - 0  
Strandröplabda (Locarno)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breer F / Haussener Y - Kissling G / Zandbergen M    
Hagenbuch S / Metral Q - Breer F / Haussener Y 0 - 2  
Lenc D / Habr F - Bryl M / Filjalek G 0 - 2  
Strandröplabda (Locarno, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boebner E / Verge-Depre Z - Bieli Jorge V / Graessli 2 - 1  
Boebner E / Verge-Depre Z - Lobato Herrero/Fernandez 0 - 2  
Licka A / Schafflutzel S - Caluori L / Gerson D 1 - 2  
Licka A / Schafflutzel S - Huber K / Greber T 2 - 0  
Strandröplabda (Nantong, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves J / Maestrini L - Dumbauskaite I / Zobnina 2 - 0  
Alves J / Maestrini L - Thibodeau M / Witt M 2 - 0  
Arnholdt L / Welsch L - Dowdy A / Pollock I 0 - 2  
Bai B / Qu B H - Traballi G / Zuccarelli A 0 - 2  
Bell P / Ngauamo J - Dabizha K / Mastikova D 2 - 1  
Dowdy A / Pollock I - Bell P / Ngauamo J 0 - 2  
Dumbauskaite I / Zobnina - Starikov S / Chorin N 2 - 0  
Karagkouni P / Spiliotopo - Wang X X / Xia X Y 1 - 2  
Kusano A / Nishibori T - Wang J / Yuan L 2 - 0  
Traballi G / Zuccarelli A - Wang X X / Xia X Y 2 - 0  
Tveit Hjortland/Kjolberg - Kusano A / Nishibori T 1 - 2  
Tveit Hjortland/Kjolberg - Nagata Y / Kumada M 2 - 0  
Tenisz (Bol, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Lukas - T. Zidansek 0 - 2  
Tenisz (Bol, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bonaventure Y / Sorribes - Duque-Marino M / Wang Y 0 - 2  
Tenisz (Nottingham-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tere-Apisah - K. Swan 1 - 2  
An. Rodionova - Dan. Lao 0 - 2  
E. Silva - E.G. Ruse 0 - 2  
E. Taylor - A. Myers 2 - 1  
I. Falconi - F. Christie 2 - 0  
J. Fourlis - A. Spears 2 - 1  
J.A. Burrage - V. Savinykh 0 - 2  
L. Cabrera - A. Naydenova 2 - 0  
M. Imanishi - T. Moore 0 - 2  
N. Bains - A. Raina 2 - 0  
P. Badosa Gibert - I. Neel 2 - 0  
Saisai Zheng - A. Kudryavtseva 2 - 1  
Tenisz (Poznan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - H. Hurkacz 1 - 2  
T. Daniel - Q. Halys 2 - 0  
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Djere - J.A. Munar Clar 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herbert P-H / Mahut N - Marach O / Pavic M 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Halep - S. Stephens 2 - 1  
Tenisz (s-Hertogenbosch-selejtező,ffie)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - J-P. Smith 0 - 2  
B. Tomic - D. Brown 2 - 0  
B. Van De Zandschulp - A. Bolt 1 - 2  
D. Novikov - K. King 0 - 2  
D. Young - M. Niesten 0 - 2  
Jor. Thompson - F. Skugor    
M. Purcell - B. Klahn 2 - 0  
T. Smyczek - B. Zapata Miralles 2 - 0  
Tenisz (s-Hertogenbosch-selejtező,nőie)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - A. Sadikovic 2 - 0  
A. Lottner - U. Radwanska 2 - 1  
K. Piter - B. Haas 2 - 0  
K. Versteeg - R. Zarazua 0 - 2  
L. Marozava - M. Melnikova 1 - 2  
O. Kalashnikova - V. Duval 0 - 2  
R. Van Der Hoek - L. Kerkhove 0 - 2  
S. Pirazhenka - E. Perez 2 - 0  
Stollár F. - D. Schuurs 2 - 0  
T. Martincova - C. Lister 2 - 0  
V. Grammatikopoulou - D. Dijkman 2 - 0  
V. Kudermetova - D. Jurak 2 - 0  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Y. Hanfmann - R. Cid Subervi 2 - 1  
Tenisz (Stuttgart-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - J. Choinski 2 - 0  
E. Gerasimov - M. Bachinger 2 - 0  
E. King - P. Gunneswaran 0 - 2  
L. Lacko - T. Puetz 1 - 2  
M. Viola - An. Martin 2 - 0  
M. Youzhny - D. Guez 2 - 0  
P. Petzschner - V. Galovic 0 - 2  
R. Bemelmans - C. Harrison 0 - 2  
Tenisz (Surbiton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - M. Ebden 2 - 0  
J. Chardy - D. Evans 2 - 0  
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barceloneta - Jug Dubrovnik 14 - 8  
BL 2017/18    
Eger - Szolnok 6 - 10  
Recco - Olympiakosz 7 - 9  
Spandau Berlin - Brescia 10 - 14  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Flanagan - M. Hooker 0 - 1  

 

2018.06.08.
Asztalitenisz (Japan Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cheng-Ting Liao - M. Yoshida 4 - 2  
Chih-Yuan Chuang - A. Robles 4 - 0  
Chih-Yuan Chuang - S. Gauzy 4 - 2  
H-C. Chiang - Long Ma 0 - 4  
J. Groth - Jike Zhang 1 - 4  
Jingkun Liang - Chun Ting Wong 4 - 2  
K. Niwa - K. Yoshimura 2 - 4  
Kai Zhou - Ma. Karlsson 1 - 4  
Kr. Karlsson - B. Duda 2 - 4  
Kwan Kit Ho - J. Ueda 1 - 4  
M. Hwang - Kenta Matsudaira 0 - 4  
M. Yoshimura - T. Apolonia 4 - 1  
Sangsu Lee - Jonghoon Lim 4 - 1  
T. Boll - Ma. Karlsson 4 - 0  
T. Boll - Y. Tanaka 4 - 0  
Tomokazu Harimoto - Woojin Jang 4 - 0  
Youngsik Jeoung - S. Gauzy 3 - 4  
Yu Zhou - Sangeun Jeong 4 - 0  
Asztalitenisz (Japan Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duda B / Qiu D - Ueda J / Yoshimura M 3 - 2  
Harimoto T / Kizukuri Y - Liang J / Zhou K 1 - 3  
Liang J / Zhou K - Karlsson/Karlsson 3 - 2  
Liao C-T / Lin Y-J - Duda B / Qiu D 3 - 1  
Asztalitenisz (Japan Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ando Minami - E. Samara 4 - 0  
M. Nagasaki - Xingtong Chen 1 - 4  
Miyu Kato - Xingtong Chen 1 - 4  
Szu-Yu Chen - Shiwen Liu 1 - 4  
Tianwei Feng - Zi Mu 2 - 4  
Wing Nam Ng - Manyu Wang 0 - 4  
Asztalitenisz (Japan Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balazova B / Matelova H - Gu Y / Mu Z 2 - 3  
Gu Y / Mu Z - Hashimoto H / Sato H 3 - 0  
Hayata H / Ito M - Liu S / Wang M 2 - 3  
Samara E / Szocs B - Kola N / Phomma T 3 - 0  
Asztalitenisz (Japan Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Harimoto T / Hirano M - Karlsson/Ekholm M 3 - 0  
Liang J / Chen X - Robles A / Dvorak G 3 - 1  
Liang J / Chen X - Wong C T / Doo H K 3 - 2  
Yoshimura M / Ishikawa K - Jang W / Jeon J 3 - 1  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Adelaide - Richmond 72 - 58  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - NC Dinos 6 - 1  
Hanwha Eagles - SK Wyverns 7 - 5  
KT Wiz - Nexen Heroes 5 - 11  
Lotte Giants - KIA Tigers 9 - 6  
Samsung Lions - LG Twins 5 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Fukuoka S. Hawks 5 - 4  
Hanshin Tigers - Chiba Lotte    
Hiroshima Carp - Tohoku Rakuten 7 - 0  
Tokyo Yakult - Orix Buffaloes 0 - 3  
Yokohama Baystars - Hokkaido Nippon 5 - 2  
Yomiuri Giants - Saitama Seibu 4 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Detroit 2 - 7  
Chicago Cubs - Pittsburgh 3 - 1  
Oakland - Kansas City 4 - 1  
Tampa Bay - Seattle 4 - 5  
Texas - Houston 2 - 5  
Toronto - Baltimore 5 - 4  
Darts (Gibraltar Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Alcinas - S. West 3 - 6  
A. Boulton - R. Edhouse 6 - 5  
A. Huckvale - R. Burnett 6 - 3  
B. Bates - V. van der Voort 3 - 6  
B. Dolan - Jam. Wilson 6 - 4  
C. Dobey - St. Lennon 6 - 2  
H. Schnier - R. Asquez 6 - 2  
J. de Graaf - D. Labanauskas 4 - 6  
J. Wattimena - T. Dawkins 6 - 1  
Jam. Lewis - Ross Smith 3 - 6  
K. Ratajski - M. Barnard 3 - 6  
M. Dudbridge - M. Hopp 0 - 6  
M. Padgett - M. De Decker 5 - 6  
P. Nicholson - A. Lopez 6 - 0  
R. Thornton - C. Reyes 5 - 6  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlantico Erechim - Minas Belo Horizonte 2 - 1  
Futsal (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berettyóújfalu - Győr (3.m.) 0 - 4  
Haladás - Dunaújváros (3.m.) 5 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szibirjak Novoszibirszk - Jugra (3.m.) 3 - 1  
Szinara Jekatyerinburg - Tyumeny (3.m.) 6 - 3  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Modicus Sandim (2.m.) 4 - 0  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Texas Stars - Toronto Marlies (4.m.) 3 - 2  
Jégkorong (NHL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NHL 2017/18    
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Washington (5.m.) 3 - 4  
Kerékpár (Criterium du Dauphine - 5.sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Criterium du Dauphine 2018 - 5. szakasz    
D. Caruso - P. Bilbao 1 - 0  
D. Martin - A. Yates 1 - 0  
D. Navarro Garcia - P. Rolland 1 - 0  
E. Buchmann - M. Soler Gimenez 1 - 0  
Ger. Thomas - R. Bardet 1 - 0  
I. Zakarin - B. Jungels 1 - 0  
J. Roson Garcia - V. Conti 0 - 1  
Je. Herrada Lopez - G. Brambilla 0 - 1  
P-R. Latour - J. Alaphilippe 0 - 1  
T. Benoot - G. Martin 0 - 1  
V. Nibali - W. Barguil 1 - 0  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Monaco (4.m.) 83 - 94  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blackwater Elite - RS Elasto Painters 94 - 104  
Meralco Bolts - Phoenix Fuelmasters 90 - 90, h.u. 103 - 100  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melilla - Manresa (3.m.) 65 - 65, h.u. 78 - 74  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Baskonia Vitoria (3.m.) 67 - 65  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Vrsac - Zlatibor Cajetina (2.m.) 95 - 89  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CSZKA Moszkva - Zenit Szentpétervár 84 - 67  
UNIKSZ Kazany - Himki Moszkva 71 - 76  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Las Vegas - Atlanta 83 - 87  
Los Angeles - Seattle 63 - 88  
New York - Connecticut 86 - 88  
Kézilabda (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Oroszország 27 - 26  
Litvánia - Izland 27 - 27  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Szlovákia 27 - 32  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Atlético MG 1 - 3  
Fluminense - Flamengo 0 - 2  
Parana - Bahia 1 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Selfoss 5 - 3  
Njardvik - Fram 2 - 2  
Throttur Reykjavik - Vikingur Olafsvik 1 - 3  
ÍA Akranes - IR 3 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fylkir - Keflavík 2 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente FBC - Dep. Capiata 3 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huancayo - AD Cantolao 3 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Feröer-szigetek - U21Finnország 1 - 3  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Azerbajdzsán - U21Magyarország 3 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Anglia 1 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észak-Írország - Hollandia 0 - 5  
Írország - Norvégia 0 - 2  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ukrajna - Dánia 1 - 5  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Portugália 3 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finnország - Ausztria 0 - 2  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamora Barinas - Caracas FC 3 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Szenegál 2 - 1  
Irán - Litvánia 1 - 0  
Lengyelország - Chile 2 - 2  
Németország - Szaúd-Arábia 2 - 1  
Svájc - Japán 2 - 0  
Uruguay - Üzbegisztán 3 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Kína 1 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Athlone - Shelbourne 0 - 5  
Cabinteely - Longford Town 1 - 0  
Galway - Finn Harps 1 - 2  
UC Dublin - Drogheda Utd. 2 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohemians - Derry City 1 - 2  
Dundalk - Limerick 4 - 0  
Waterford Utd. - St. Patrick's 2 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Salford 45 - 14  
Leeds Rhinos - Huddersfield 18 - 25  
St. Helens - Hull KR 26 - 4  
Warrington - Castleford 30 - 34  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canberra Raiders - Penrith Panthers 22 - 23  
Gold Coast Titans - South Sydney Rabbitohs 16 - 18  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Szerbia 1 - 3  
Franciaország - Dél-Korea 3 - 0  
Japán - Bulgária 0 - 3  
Kína - Irán 0 - 3  
Németország - USA 3 - 0  
Olaszország - Lengyelország 2 - 3  
Oroszország - Brazília 1 - 3  
Strandröplabda (German Tour, Münster-sel., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kotzan L-S / Klinke L - Claassen L / Interwies N 1 - 2  
Krebs A / Krohn A - Peter S / Sperl S 1 - 2  
Strandröplabda (German Tour, Münster-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dollinger A / Kulzer S - Bevers L / Geukes L 1 - 2  
Strandröplabda (Locarno)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beeler N / Krattiger M - Kissling G / Zandbergen M 2 - 0  
Beeler N / Krattiger M - Strasser A / Berta F 2 - 0  
Bryl M / Filjalek G - Hagenbuch S / Metral Q 2 - 0  
Bryl M / Filjalek G - Heidrich A / Gerson M 1 - 2  
Heidrich A / Gerson M - Breer F / Haussener Y 2 - 0  
Strandröplabda (Locarno, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caluori L / Gerson D - Bieli Jorge V / Graessli 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Licka A / Schafflutzel S 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Lobato Herrero/Fernandez 2 - 0  
Kociolek K / Kolosinska K - Boebner E / Verge-Depre Z 2 - 0  
Kociolek K / Kolosinska K - Caluori L / Gerson D 2 - 0  
Strandröplabda (Nantong, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arnholdt L / Welsch L - Cao S / Zeng J    
Bai B / Qu B H - Tveit Hjortland/Kjolberg 1 - 2  
Dabizha K / Mastikova D - Arnholdt L / Welsch L 2 - 1  
Dowdy A / Pollock I - Kritsana P / Pakham Y 2 - 0  
Dumbauskaite I / Zobnina - Barboni A / Costantini S 2 - 1  
Dumbauskaite I / Zobnina - Kusano A / Nishibori T 0 - 2  
Karagkouni P / Spiliotopo - Traballi G / Zuccarelli A 1 - 2  
MEI Mei L / Zhu L - Karagkouni P / Spiliotopo 1 - 2  
Nagata Y / Kumada M - Kritsana P / Pakham Y 2 - 0  
Nagata Y / Kumada M - Wang J / Yuan L 1 - 2  
Thibodeau M / Witt M - Grimson J / Palmer V 2 - 0  
Wang J / Yuan L - Dowdy A / Pollock I 0 - 2  
Xia X Y / Wang Y Y - Starikov S / Chorin N    
Tenisz (Bol, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Sorribes Tormo - S. Errani 0 - 2  
T. Lukas - M. Duque Marino 2 - 1  
T. Zidansek - A-Ka. Schmiedlova 2 - 0  
V. Golubic - M. Linette 0 - 2  
Tenisz (Bol, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duque-Marino M / Wang Y - Lukas T / Zidansek T 2 - 0  
Knoll X / Voracova R - Bonaventure Y / Sorribes Tormo S 0 - 2  
Soler-Espinosa S / Stefko - Christian K / Santamaria 2 - 1  
Tenisz (Poznan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - Q. Halys 0 - 2  
A. Vatutin - H. Hurkacz 0 - 2  
T. Daniel - F. Bagnis 2 - 0  
Tenisz (Poznan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kowalczyk M / Walkow S - Dembek M / Zielinski J 2 - 0  
Otte O / Siljestrom A - Maytin R / Pasha N    
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Garcia-Lopez - L. Djere 1 - 2  
G. Melzer - J.A. Munar Clar 1 - 2  
Tenisz (Prostejov, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas M / Cuevas P - Molchanov D / Zelenay I 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cecchinato - D. Thiem 0 - 3  
R. Nadal - J.M. Del Potro 3 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lopez F / Lopez M - Marach O / Pavic M 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hozumi E / Ninomiya M - Chan H-C / Yang Z 2 - 0  
Krejcikova/Siniakova - Hlavackova A / Strycova B 2 - 0  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Cid Subervi - H. Dellien 2 - 1  
Y. Hanfmann - L. Giustino 2 - 0  
Tenisz (Shymkent, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giustino L / Oliveira G - Miedler L / Ofner S 2 - 0  
Tenisz (Surbiton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - Y. Bhambri 2 - 0  
J. Chardy - D. Kudla 2 - 1  
J. Melzer - D. Evans 0 - 2  
M. Ebden - S. Stakhovsky 2 - 0  
Tenisz (Surbiton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skupski K / Skupski N - Bambridge L / O'Mara J 1 - 2  
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brescia - Szolnok 7 - 8  
Olympiakosz - Barceloneta 6 - 4  
Recco - Jug Dubrovnik 9 - 8  
Spandau Berlin - Eger 6 - 10  

 

2018.06.07.
Asztalitenisz (Japan Open-selejtező,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chien-An Chen - K. Yoshimura 2 - 4  
Donghyun Kim - Kai Zhou 1 - 4  
Jike Zhang - Yun-Ju Lin 4 - 1  
M. Oikawa - M. Hwang 3 - 4  
Ning Gao - Jingkun Liang 0 - 4  
Youngsik Jeoung - Ziyang Yu 4 - 3  
Asztalitenisz (Japan Open-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Szőcs - H. Ojio 4 - 2  
H. Matelova - M. Kihara 2 - 4  
M. Ekholm - Zi Mu 3 - 4  
M. Nagasaki - B. Balazova 4 - 2  
Ye. Wee - Yu Fu 0 - 4  
Yuting Gu - En-Chi Lee 4 - 0  
Asztalitenisz (Japan Open-selejtező,női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gu Y / Mu Z - Sawettabut S / Sawettabut J 3 - 0  
Zeng J / Zhou Y - Ho T-T / Ma W 2 - 3  
Atlétika (Gyémánt Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Brown - A. Webb (200 m, Oslo) 1 - 0  
A. Samba - K. Warholm (400 m gátfutás, Oslo) 1 - 0  
A. Talay - J. Stowers (női 100 m gátfutás, Oslo) 1 - 0  
C. Ibarguen - O. Rypakova (női hármasugrás, Oslo) 1 - 0  
C. Semenya - F. Niyonsaba (női 800 m, Oslo) 1 - 0  
D. Muhammad - S. Little (női 400 m gátfutás, Oslo) 1 - 0  
F. Dacres - A. Gudzius (diszkoszvetés, Oslo) 0 - 1  
Huihui Lyu - C. Hussong (női gerelyhajítás, Oslo) 1 - 0  
M. Ahoure - B. Okagbare (női 100 m síkfutás, Oslo) 1 - 0  
M.E. Barshim - D. Lysenko (magasugrás, Oslo) 1 - 0  
R. Crouser - T. Walsh (súlylökés, Oslo) 0 - 1  
S. Morris - K. Stefanidi (női rúdugrás, Oslo) 1 - 0  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KT Wiz - KIA Tigers 1 - 2  
LG Twins - Hanwha Eagles 6 - 5  
NC Dinos - Lotte Giants 5 - 4  
Nexen Heroes - Doosan Bears 0 - 3  
SK Wyverns - Samsung Lions 2 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Chiba Lotte 9 - 8  
Hanshin Tigers - Orix Buffaloes 2 - 1  
Hiroshima Carp - Hokkaido Nippon 4 - 8  
Tokyo Yakult - Fukuoka S. Hawks 4 - 3  
Yokohama Baystars - Saitama Seibu 7 - 9  
Yomiuri Giants - Tohoku Rakuten 4 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sultanes de Monterrey - Acereros de Monclova (6.m.) 6 - 3  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Detroit 7 - 1  
Chicago Cubs - Philadelphia 4 - 3  
Chicago Cubs - Philadelphia 7 - 5  
Cincinnati - Colorado 3 - 6  
Cincinnati - Colorado 7 - 5  
Houston - Seattle 7 - 5  
LA Angels - Kansas City 4 - 3  
Minnesota - Chicago WS 2 - 5  
Minnesota - Chicago WS 7 - 2  
Pittsburgh - LA Dodgers 7 - 8  
Pittsburgh - LA Dodgers 11 - 9  
St. Louis - Miami 3 - 11  
St. Louis - Miami (19:15) 4 - 1  
Texas - Oakland 8 - 2  
Toronto - NY Yankees 0 - 3  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Barcelona (1.m.) 2 - 2  
Kerékpár (Criterium du Dauphine - 4. sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Jungels - T. Benoot 0 - 1  
Criterium du Dauphine 2018 - 4. szakasz    
D. Martin - A. Yates 1 - 0  
Ger. Thomas - R. Bardet 1 - 0  
I. Zakarin - V. Nibali 1 - 0  
M. Kwiatkowski - J. Alaphilippe 0 - 1  
W. Barguil - D. Navarro Garcia 0 - 1  
Kosárlabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roanne - Lille (3.m.) 71 - 55  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Strasbourg (4.m.) 82 - 89  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Panathinaikosz (2.m.) 66 - 71  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Hapoel Eilat (5.m.) 82 - 71  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Alba Fehérvár (5.m.) 76 - 69  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cleveland - Golden State (3.m.) 102 - 110  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Bayern München (2.m.) 69 - 96  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Trento (2.m.) 90 - 80  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gran Canaria - Real Madrid (3.m.) 92 - 99  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - FMP (1.m.) 84 - 83  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Tofas Bursa (2.m.) 86 - 78  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - Minnesota 80 - 88  
Labdarúgás (Bolíviai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jorge Wilstermann - The Strongest (3.m.) 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo RJ - Ceara 0 - 0  
Corinthians - Santos 1 - 1  
Cruzeiro - Vasco da Gama 1 - 1  
Gremio - Palmeiras 0 - 2  
Sport Recife - Atlético PR 1 - 0  
Vitória - Chapecoense 1 - 0  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Tolima - Atl. Nacional Medellin 0 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayacucho - Univ. San Martin 1 - 1  
Sport Boys Callao - Comerciantes Unidos 2 - 1  
Sport Rosario - Melgar 2 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valladolid - Sp. Gijón 3 - 1  
Labdarúgás (Touloni Ifj. torna, helyosztó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Kanada 2 - 1  
Japán - Togo 1 - 0  
Labdarúgás (U21 Eb-selejtező, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Málta - U21Svédország 0 - 4  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atenas De San Carlos - Boston River 1 - 0  
Defensor - Penarol 1 - 3  
Progreso - Torque 0 - 2  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Charleston 3 - 0  
Columbus - Chicago 1 - 1  
FC Cincinnati - Minnesota 0 - 0  
Houston - NTX Rayados 5 - 0  
Los Angeles FC - Fresno 2 - 0  
Los Angeles Galaxy - Golden State Force 3 - 1  
Miami Utd. - Orlando 0 - 3  
Nashville SC - Colorado Rapids 2 - 0  
New York RB - New York City FC 4 - 0  
Portland - San Jose 2 - 0  
Sacramento - Seattle 1 - 1  
Salt Lake - Kansas City 0 - 2  
San Antonio - Dallas 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wales - Bosznia-Hercegovina 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skócia - Fehéroroszország 2 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Horvátország 4 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Feröer-szigetek - Szlovénia 0 - 4  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyolország - Izrael 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carabobo - Mineros de Guayana 2 - 3  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Costa Rica 2 - 0  
Dél-Korea - Bolívia 0 - 0  
Izland - Ghána 2 - 2  
Portugália - Algéria 3 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wakefield - Wigan 32 - 16  
Rögbi (U20 vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Wales - U20Japán 18 - 17  
U20Új-Zéland - U20Ausztrália 27 - 18  
Rögbi (U20 vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Skócia 35 - 10  
U20Olaszország - U20Argentína 30 - 26  
Rögbi (U20 vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Dél-Afrika - U20Franciaország (Helyszín: Franciaország) 29 - 46  
U20Írország - U20Grúzia 20 - 24  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Németország 0 - 3  
Brazília - Oroszország 3 - 2  
Dominikai Köztársaság - Olaszország 0 - 3  
Dél-Korea - Törökország 0 - 3  
Hollandia - Szerbia 3 - 2  
Kína - USA 0 - 3  
Lengyelország - Belgium 3 - 1  
Thaiföld - Japán 2 - 3  
Sakk (Norway Chess, Stavanger)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - W. So 1 - 0  
L. Aronian - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - M. Carlsen 0.5 - 0.5  
S. Karjakin - V. Anand 0 - 1  
Strandröplabda (Locarno)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kissling G / Zandbergen M - Lenc D / Habr F 2 - 0  
Strandröplabda (Locarno, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huber K / Greber T - Lobato Herrero/Fernandez 0 - 2  
Strandröplabda (Locarno-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strasser A / Berta F - Kovatsch M / Kissling J 2 - 1  
Strandröplabda (Locarno-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Licka A / Schafflutzel S - Dietrich N / Marolf S 2 - 0  
Strandröplabda (Nantong-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AU Yeung W Y / Yuen T C - Kloda M / Ceynowa A 2 - 1  
Deev A / Barannik M - Dong J / Hang T 1 - 2  
Dong J / Hang T - Starikov S / Chorin N    
Fujii S / Miyagawa S - Thibodeau M / Witt M 1 - 2  
Kritsana P / Pakham Y - Nagy M / Cruickshank C 2 - 1  
Lapointe M-C / Sider C - Gradini A / Puccinelli C 0 - 2  
Perry R / Nucete A - Gradini A / Puccinelli C 1 - 2  
Suzuki C / Murakami R - Barboni A / Costantini S 0 - 2  
Thibodeau M / Witt M - Liepinlauska I / Lece A 2 - 0  
Tenisz (Bol, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carol Zhao - T. Lukas 1 - 2  
D. Kovinic - M. Linette 1 - 2  
M. Minella - M. Duque Marino 0 - 2  
S. Soler-Espinosa - A-Ka. Schmiedlova 0 - 2  
S. Sorribes Tormo - S. Zhuk 2 - 0  
T. Zidansek - A. Cadantu 2 - 1  
V. Golubic - M. Honcova 2 - 1  
V. Tomova - S. Errani 1 - 2  
Tenisz (Bol, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bains N / Fujiwara R - Bonaventure Y / Sorribes Tormo S 0 - 2  
Honcova M / Martincova T - Soler-Espinosa S / Stefko 0 - 2  
Komardina A / Minella M - Christian K / Santamaria 1 - 2  
Tenisz (Poznan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - Q. Halys 1 - 2  
F. Bagnis - M. Granollers 2 - 0  
M. Donati - H. Hurkacz 1 - 2  
M. Klizan - A. Arnaboldi 0 - 2  
T. Daniel - M. Bourgue 2 - 0  
V. Estrella Burgos - A. Giannessi 1 - 2  
Tenisz (Poznan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dembek M / Zielinski J - Estrella Burgos V / Quiroz R 2 - 0  
Laaksonen H / Panfil G - Kowalczyk M / Walkow S 1 - 2  
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Ymer - J.A. Munar Clar 1 - 2  
G. Garcia-Lopez - F. Gaio 2 - 0  
G. Pella - L. Djere 0 - 2  
S. Caruso - G. Melzer 0 - 2  
Tenisz (Prostejov, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas M / Cuevas P - Kolar Z / Pavlasek A    
Molchanov D / Zelenay I - Karlovskiy E / Olivo R    
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cilic - J.M. Del Potro 1 - 3  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mektic N / Peya A - Herbert P-H / Mahut N 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Keys - S. Stephens 0 - 2  
S. Halep - G. Muguruza Blanco 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Pavic M - Chan L / Dodig I 1 - 2  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Giustino - K. Krawietz 2 - 1  
O. Nedovyesov - H. Dellien 1 - 2  
R. Cid Subervi - S. Ofner 2 - 0  
Y. Hanfmann - J. Rodionov 2 - 0  
Tenisz (Shymkent, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Giustino L / Oliveira G - Grigelis L / Ignatik U 2 - 0  
Miedler L / Ofner S - Kadhe A / Yevseyev D 2 - 0  
Tenisz (Surbiton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - L. Lacko 2 - 0  
J. Chardy - D. Brands 2 - 0  
M. McDonald - M. Ebden 1 - 2  
S. Stakhovsky - R. Ramanathan 2 - 0  
Tenisz (Surbiton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Monroe N / Smith J-P 2 - 1  
Bolt A / Hewitt L - Skupski K / Skupski N 0 - 2  
Vízilabda (BL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eger - Barceloneta 4 - 9  
Jug Dubrovnik - Szolnok 9 - 8  
Olympiakosz - Spandau Berlin 6 - 5  
Recco - Brescia 8 - 8  

 

2018.06.06.
Asztalitenisz (Japan Open-selejtező,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chien-An Chen - S. Togami 4 - 1  
Daewoo Kim - K. Tazoe 4 - 1  
Eon. Cho - Yu Zhou 0 - 4  
Jike Zhang - Y. Matsubara 4 - 0  
M. Oikawa - Mao-Cheng Chin 4 - 0  
V. Puthikungasern - Jingkun Liang 1 - 4  
Yi-Hsin Feng - Mas. Morizono 1 - 4  
Ziyang Yu - A. Kallberg 4 - 1  
Asztalitenisz (Japan Open-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Szőcs - Eunchae Ji 4 - 2  
E. Taguchi - A. Dragoman 4 - 2  
Eu. Kang - Hs.-Yin Liu 3 - 4  
Lim. Hu - Men. Yu 4 - 1  
Sat. Odo - Hs.-Yin Liu 4 - 2  
So. You - Hsin Huang 1 - 4  
Xiaoxi Che - Zi Mu 1 - 4  
Ye. Wee - T. Phomma 4 - 1  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NC Dinos - Lotte Giants 5 - 10  
Nexen Heroes - Doosan Bears 3 - 7  
SK Wyverns - Samsung Lions 7 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Chiba Lotte 0 - 1  
Hanshin Tigers - Orix Buffaloes    
Hiroshima Carp - Hokkaido Nippon 4 - 3  
Tokyo Yakult - Fukuoka S. Hawks    
Yokohama Baystars - Saitama Seibu    
Yomiuri Giants - Tohoku Rakuten 3 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boston - Detroit 6 - 0  
Chicago Cubs - Philadelphia 1 - 6  
Cincinnati - Colorado 6 - 9  
Cleveland - Milwaukee 3 - 2  
Cleveland - Milwaukee (19:10) 3 - 1  
Houston - Seattle 1 - 7  
LA Angels - Kansas City 1 - 0  
NY Mets - Baltimore 1 - 2  
NY Mets - Baltimore (19:10) 0 - 1  
Pittsburgh - LA Dodgers 0 - 5  
San Diego - Atlanta 1 - 14  
San Diego - Atlanta (21:40) 3 - 1  
San Francisco - Arizona 2 - 3  
San Francisco - Arizona (21:45) 5 - 4  
St. Louis - Miami 4 - 7  
Texas - Oakland 7 - 4  
Toronto - NY Yankees 2 - 7  
Washington - Tampa Bay 4 - 2  
Washington - Tampa Bay (19:05) 11 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Luparense (4.m.) 2 - 3  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Texas Stars - Toronto Marlies (3.m.) 1 - 2  
Kerékpár (Criterium du Dauphine - 3. sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Astana - Bora-Hansgrohe 0 - 1  
Bahrain-Merida - Katusha 0 - 1  
Criterium du Dauphine 2018 - 3. szakasz (csapat időfutam)    
Lotto Soudal - Mitchelton-Scott 1 - 0  
Movistar - AG2R La Mondiale 0 - 1  
Quick-Step Floors - Lotto NL-Jumbo 1 - 0  
Sky - BMC Racing 1 - 0  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Limoges - Monaco (3.m.) 76 - 71  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magnolia Hotshots - Blackwater Elite 84 - 86  
SM Beermen - Columbian Dyip 129 - 117  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PAOK - Promitheasz Patra (2.m.) 100 - 61  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Neptunas Klaipeda (5.m.) 88 - 82  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Barcelona (2.m.) 85 - 79  
Kosárlabda (Szerb bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zlatibor Cajetina - Vrsac (1.m.) 88 - 78  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Connecticut 82 - 77  
Kézilabda (Görög bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - AEK Athén (5.m.) 24 - 23  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Norvégia 25 - 30  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Lengyelország 30 - 29  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Sao Bento 2 - 2  
Coritiba - CRB 1 - 0  
Criciuma - Paysandu 4 - 1  
CSA - Guarani 1 - 2  
Figueirense - Londrina 1 - 1  
Juventude - Atlético GO 2 - 2  
Oeste - Brasil de Pelotas 0 - 0  
Ponte Preta - Goiás 2 - 1  
Sampaio Correa - Avai 1 - 1  
Vila Nova - Fortaleza 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sao Paulo - Internacional 0 - 0  
Labdarúgás (Dél-koreai 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anyang - Busan I'Park 2 - 2  
Asan Mugunghwa - Seongnam 4 - 2  
Bucheon - Suwon FC 4 - 1  
Daejeon Citizen - Ansan Greeners 1 - 1  
Labdarúgás (Japán Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kochi Utd. 0 - 0  
Avispa Fukuoka - Kagoshima Utd. 1 - 0  
Cerezo Osaka - Tegevajaro Miyazaki 1 - 0  
FC Tokyo - Ryutsu Keizai Dragons 4 - 2  
Gamba Osaka - Kwansei Gakuin Univ. 1 - 1  
JEF United Chiba - Reinmeer Aomori 1 - 1  
Jubilo Iwata - Chukyo Univ. 2 - 2  
Kashima A. - Honda FC 6 - 1  
Kashiwa R. - Vonds Ichihara 6 - 0  
Kawasaki Frontale - Sony Sendai 3 - 2  
Kofu - Ryutsu Keizai Univ. 3 - 1  
Kyoto - Zweigen Kanazawa 1 - 1  
Matsumoto Yamaga - Roasso Kumamoto 1 - 1  
Mito - Ehime 2 - 0  
Nagasaki - Matsue City FC 0 - 0  
Nagoya GE - Nara Club 1 - 1  
Oita Trinita - Yamaguchi 1 - 2  
Okayama - Machida Zelvia 0 - 0  
Omiya Ardija - Nagano Parceiro 1 - 0  
Sagan Tosu - Tadotsu FC 7 - 0  
Sanfrecce Hiroshima - Gainare Tottori 2 - 0  
Sapporo - MIO Biwako Shiga 2 - 1  
Shimizu SP - Imabari 1 - 0  
Shonan Bellmare - Hokkaido Univ. 1 - 0  
Tokushima - Tochigi 1 - 0  
Tokyo Verdi - Kataller Toyama 3 - 2  
Urawa RD - Yokohama SCC 3 - 0  
Vegalta Sendai - Thespakusatsu Gunma 4 - 0  
Vissel Kobe - Fukuoka Univ. 3 - 0  
Yamagata - Gifu 2 - 2  
Yokohama FC - Kamatamare Sanuki 2 - 0  
Yokohama FM - FC Osaka 4 - 3  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tromsdalen - Jerv 1 - 0  
Labdarúgás (Olasz B, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cittadella - Frosinone 1 - 1  
Venezia - Palermo 1 - 1  
Labdarúgás (Olasz C, ráj.a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Robur Siena - Catania 1 - 0  
Südtirol - Cosenza 1 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cerro Porteno - Guarani Asuncion 2 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alianza Lima - Dep. Municipal 3 - 1  
Sporting Cristal - Real Garcilaso 5 - 1  
Union Comercio - Universitario de Deportes 2 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Numancia - Zaragoza 1 - 1  
Labdarúgás (Szlovén bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Triglav Kranj - Ptuj Drava 4 - 2  
Labdarúgás (Touloni Ifj. torna, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mexikó - Törökország 3 - 1  
Skócia - Anglia 1 - 3  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Grúzia - U21Wales 1 - 1  
Labdarúgás (Uruguayi bajnokság, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
CA Cerro - Racing Montevideo 0 - 0  
Danubio - Nacional 0 - 2  
Liverpool Montevideo - Rampla Juniors 2 - 1  
Montevideo Wanderers - Fenix Montevideo 0 - 1  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.C. United - North Carolina 1 - 1  
Louisville City - New England 3 - 2  
Philadelphia - Richmond 5 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Egyiptom 3 - 0  
Csehország - Nigéria 1 - 0  
Fehéroroszország - Magyarország 1 - 1  
Norvégia - Panama 1 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Görögország 0 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flora Tallinn - Jalgpallikool Tammeka 3 - 1  
Trans Narva - Parnu JK Vaprus 6 - 0  
Röplabda (EL, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Svédország 0 - 3  
Észtország - Szlovákia 3 - 0  
Röplabda (EL, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szlovénia - Hollandia 1 - 3  
Ukrajna - Törökország 3 - 2  
Röplabda (EL, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Csehország 3 - 1  
Spanyolország - Finnország 3 - 1  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lettország - Ausztria 3 - 2  
Macedónia - Koszovó 3 - 0  
Röplabda (EL, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Horvátország 2 - 3  
Magyarország - Fehéroroszország 0 - 3  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Bulgária 0 - 3  
Ukrajna - Azerbajdzsán 0 - 3  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Horvátország 3 - 1  
Magyarország - Finnország 3 - 2  
Röplabda (EL, női, Arany Liga, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Csehország 2 - 3  
Szlovákia - Spanyolország 3 - 2  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svájc - Svédország 3 - 2  
Észtország - Koszovó 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Grúzia 3 - 0  
Izrael - Ausztria 1 - 3  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Argentína 3 - 0  
Hollandia - Olaszország 2 - 3  
Japán - Dél-Korea 3 - 0  
Kína - Oroszország 3 - 0  
Lengyelország - Németország 3 - 1  
Szerbia - Dominikai Köztársaság 3 - 0  
Thaiföld - Törökország 1 - 3  
USA - Brazília 3 - 1  
Sakk (Norway Chess, Stavanger)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
H. Nakamura - S. Karjakin 1 - 0  
M. Carlsen - S. Mamedyarov 0.5 - 0.5  
V. Anand - F. Caruana 0 - 1  
W. So - M. Vachier-Lagrave 0.5 - 0.5  
Tenisz (Bol, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kalinina - M. Linette 0 - 2  
A. Tomljanovic - T. Zidansek 0 - 2  
S. Zhuk - K. Kucova 2 - 0  
Saisai Zheng - M. Minella 0 - 2  
T. Lukas - E. Cabeza Candela 2 - 0  
T. Martincova - M. Duque Marino 1 - 2  
Y. Bonaventure - A. Cadantu 0 - 2  
Yafan Wang - S. Sorribes Tormo 1 - 2  
Tenisz (Bol, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honcova M / Martincova T - Dzalamidze N / Voskoboeva G 2 - 0  
Knoll X / Voracova R - Ruse E / Thombare P 2 - 0  
Soler-Espinosa S / Stefko - Jurak D / Lister C 2 - 0  
Tenisz (Poznan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Escoffier - A. Santillan 2 - 0  
A. Vatutin - K. De Schepper 2 - 0  
J. Jahn - K. Majchrzak 2 - 1  
M. Dembek - M. Donati 0 - 2  
M. Klizan - M. Krueger 2 - 0  
O. Otte - A. Arnaboldi 1 - 2  
T. Brkic - M. Bourgue 0 - 2  
Tenisz (Poznan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cornea V V / Drzewiecki K - Estrella Burgos V / Quiroz R 0 - 2  
Kowalczyk M / Walkow S - Daniel T / Zapata Miralles B 2 - 0  
Maytin R / Pasha N - Andreozzi G / Behar A 2 - 1  
Neis F / Sousa P - Giannessi A / Halys Q 2 - 1  
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Garcia-Lopez - T. Bellucci 2 - 0  
G. Melzer - V. Safranek 2 - 0  
G. Pella - J. Domingues 2 - 0  
J. Vesely - E. Ymer 1 - 2  
J.A. Munar Clar - A. Pavlasek 2 - 1  
R. Albot - S. Caruso 0 - 2  
Z. Kolar - F. Gaio 0 - 2  
Tenisz (Prostejov, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albot R / Basic M - Cuevas M / Cuevas P 0 - 2  
Blancaneaux G / Hoang A - Molchanov D / Zelenay I 1 - 2  
Hsieh C / Margaroli L - Kolar Z / Pavlasek A 0 - 2  
Karlovskiy E / Olivo R - Gengel M / Kellovsky D 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Nadal - D.S. Schwartzman    
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez M / Jarry N - Herbert P-H / Mahut N 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Muguruza Blanco - M. Sharapova 2 - 0  
S. Halep - A. Kerber 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arruabarrena / Srebotnik - Hlavackova A / Strycova B 0 - 2  
Babos/Mladenovic - Hozumi E / Ninomiya M 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Groenefeld A-L / Farah R - Chan L / Dodig I 1 - 2  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - H. Dellien 0 - 2  
D. Masur - O. Nedovyesov 0 - 2  
D. Munoz-De La Nava - K. Krawietz 0 - 2  
I. Nedelko - S. Ofner    
J. Rodionov - L. Grigelis 2 - 1  
M. Safwat - L. Giustino 1 - 2  
N. Serdarusic - R. Cid Subervi 0 - 2  
Y. Hanfmann - Tung-Lin Wu 2 - 0  
Tenisz (Shymkent, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Clezar G / Lawson A - Miedler L / Ofner S 0 - 2  
Granollers / Lopez Perez - Grigelis L / Ignatik U 0 - 2  
Kadhe A / Yevseyev D - Matsui T / Uchiyama Y 2 - 0  
Krawietz K / Mies A - Giustino L / Oliveira G 0 - 2  
Tenisz (Surbiton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - Y. Bhambri 1 - 2  
A. De Minaur - T.H. Fritz 2 - 0  
D. Evans - M. Moraing 2 - 0  
K. King - J. Melzer 0 - 2  
Tenisz (Surbiton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Salisbury J / Shamasdin A 2 - 1  
Melzer J / Ramanathan R - Monroe N / Smith J-P 1 - 2  
Qureshi A U H / Sharan D - Bolt A / Hewitt L 0 - 2  
Skupski K / Skupski N - Balaji N S / Vardhan V 2 - 0  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
L. Watkins - L. Okolie 0 - 1  
R. Bellotti - R. Doyle 0 - 1  
T. Cheeseman - P. Upton 1 - 0  

 

2018.06.05.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KT Wiz - KIA Tigers 2 - 11  
LG Twins - Hanwha Eagles 7 - 3  
NC Dinos - Lotte Giants 6 - 12  
Nexen Heroes - Doosan Bears 13 - 6  
SK Wyverns - Samsung Lions 6 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Chiba Lotte 1 - 4  
Hanshin Tigers - Orix Buffaloes 2 - 3  
Hiroshima Carp - Hokkaido Nippon    
Tokyo Yakult - Fukuoka S. Hawks 12 - 6  
Yokohama Baystars - Saitama Seibu 1 - 8  
Yomiuri Giants - Tohoku Rakuten 1 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Sultanes de Monterrey (5.m.) 7 - 6  
Bravos de Leon - Leones de Yucatan (5.m.) 1 - 5  
Tigres de Quintana Roo - Diablos Rojos del Mexico (5.m.) 6 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Detroit - NY Yankees    
LA Angels - Kansas City 9 - 6  
San Diego - Atlanta 11 - 4  
San Francisco - Arizona 10 - 3  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blumenau - Minas Belo Horizonte 4 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Szibirjak Novoszibirszk (2.m.) 4 - 2  
Tyumeny - Szinara Jekatyerinburg (2.m.) 1 - 0  
Jégkorong (NHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Washington - Las Vegas (4.m.) 6 - 2  
Kerékpár (Criterium du Dauphine - 2. sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Coquard - P. Ackerman 0 - 1  
B. Jungels - D. Teuns 1 - 0  
Criterium du Dauphine 2018 - 2. szakasz    
J. Roson Garcia - G. Brambilla 1 - 0  
Je. Herrada Lopez - D. Caruso 0 - 1  
M. Teunissen - X. Meurisse 0 - 1  
M. Valgren Andersen - V. Conti 1 - 0  
R. Molard - D. Martin 1 - 0  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Strasbourg (3.m.) 80 - 60  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Eilat - Hapoel Holon (4.m.) 87 - 70  
Hapoel Gilboa Galil - Hapoel Jerusalem (4.m.) 74 - 99  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Fehérvár - Szombathely (4.m.) 112 - 81  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Trento (1.m.) 98 - 85  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Gran Canaria (2.m.) 92 - 83  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Tofas Bursa (1.m.) 103 - 63  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
New York - Phoenix 74 - 80  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Svájc 29 - 22  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parana - Fluminense 2 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - Univ. Catolica de Quito 5 - 2  
Labdarúgás (Nemzetközi Torna)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Litvánia - Lettország 1 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
3 de Febrero Ciudad - Sp. Luqueno 0 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Binacional - UTC de Cajamarca 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Helsingborg 1 - 1  
Labdarúgás (Touloni Ifj. torna, helyosztó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Katar - Dél-Korea 1 - 2  
Portugália - Kína 2 - 0  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kazahsztán - Azerbajdzsán 3 - 0  
Luxemburg - Grúzia 1 - 0  
Oroszország - Törökország 1 - 1  
Románia - Finnország 2 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kalev Tallinn - Levadia Tallinn 0 - 4  
Paide Linnameeskond - Viljandi Tulevik 4 - 0  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Dominikai Köztársaság 3 - 0  
Japán - Törökország 1 - 3  
Kína - Brazília 2 - 3  
Lengyelország - Argentína 3 - 0  
Németország - Belgium 3 - 1  
Olaszország - Szerbia 3 - 2  
Oroszország - USA 0 - 3  
Thaiföld - Dél-Korea 1 - 3  
Sakk (Norway Chess, Stavanger)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Caruana - H. Nakamura 0.5 - 0.5  
M. Vachier-Lagrave - V. Anand 0 - 1  
S. Karjakin - L. Aronian 0.5 - 0.5  
S. Mamedyarov - W. So 0.5 - 0.5  
Tenisz (Bol, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kovinic - L. Boskovic 2 - 0  
J. Paolini - S. Soler-Espinosa 0 - 2  
Ka. Kozlova - Carol Zhao 0 - 2  
M. Barthel - V. Tomova 1 - 2  
M. Honcova - E.G. Ruse 2 - 1  
M. Kostyuk - A-Ka. Schmiedlova 0 - 2  
N. Bains - S. Errani 0 - 2  
V. Golubic - B. Stefkova 2 - 0  
Tenisz (Bol, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Duque-Marino M / Wang Y - Kalinina A / Kostyuk M 2 - 0  
Fomina A / Irigoyen M - Komardina A / Minella M 0 - 2  
Golubic V / Kovinic D - Lukas T / Zidansek T 1 - 2  
Husaric A / Laine E - Christian K / Santamaria 1 - 2  
Tenisz (Poznan, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - P. Sousa 2 - 0  
F. Bagnis - J. Kovalik 2 - 0  
H. Hurkacz - G. Andreozzi 2 - 0  
H. Laaksonen - J. Kubler 2 - 0  
P. Cias - V. Estrella Burgos 1 - 2  
R. Quiroz - M. Granollers 1 - 2  
T. Daniel - M. Kecmanovic 2 - 0  
V.V. Cornea - Q. Halys 0 - 2  
Tenisz (Poznan, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Weissborn T-S - Laaksonen H / Panfil G 0 - 2  
Bednarek T / Motti A - Dembek M / Zielinski J 0 - 2  
Uzhylovskyi V / Vatutin A - Otte O / Siljestrom A 0 - 2  
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlasek - P. Cuevas 2 - 0  
B. Bonzi - S. Caruso 0 - 2  
C. Lestienne - G. Melzer    
F. Gaio - M. Basic 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - G. Sakharov 2 - 0  
G. Pella - N. Gombos 2 - 0  
J. Domingues - F. Horansky 2 - 0  
J. Satral - E. Ymer 1 - 2  
J. Vesely - G. Mager 2 - 0  
M. Cuevas - T. Bellucci 0 - 2  
R. Albot - E. Gulbis 2 - 0  
R. Olivo - L. Djere 0 - 2  
V. Millot - J.A. Munar Clar    
V. Safranek - R. Carballes Baena 2 - 1  
Tenisz (Prostejov, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bury A / Peng H Y - Hsieh C / Margaroli L 0 - 2  
Gengel M / Kellovsky D - Begemann A / Reyes-Varela M 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - A. Zverev 3 - 0  
M. Cecchinato - N. Djokovic 3 - 1  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Roger-Vasseli - Mektic N / Peya A 0 - 2  
Cabal J S / Farah R - Marach O / Pavic M 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Stephens - D. Kasatkina 2 - 0  
Y. Putintseva - M. Keys 0 - 2  
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bara I M / Buzarnescu M - Chan H-C / Yang Z 1 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Klepac A / Martinez S 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Pavic M - Srebotnik K / Gonzalez S 2 - 0  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Petrovic - L. Giustino    
H. Casanova - O. Nedovyesov 0 - 2  
I. Nedelko - D. Yevseyev 2 - 0  
J. Rodionov - P. Krstin 2 - 0  
K. Krawietz - Gon. Oliveira 2 - 0  
L. Grigelis - E. Lopez-Perez 2 - 0  
M. Safwat - C. Gomez-Herrera 2 - 0  
N. Serdarusic - R. Khassanov 2 - 0  
R. Ortega-Olmedo - H. Dellien 1 - 2  
Tung-Lin Wu - G. Clezar 2 - 0  
U. Ignatik - D. Masur 1 - 2  
Tenisz (Shymkent, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chen T / Statham R - Kadhe A / Yevseyev D 0 - 2  
Granollers / Lopez Perez - Safwat M / Setkic A 2 - 0  
Miedler L / Ofner S - Elgin M / Gakhov I 2 - 1  
Pavic A / Romboli F - Matsui T / Uchiyama Y 0 - 2  
Tenisz (Surbiton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - D. Brands 1 - 2  
J. Chardy - L. Broady 2 - 0  
J. Ward - S. Stakhovsky 1 - 2  
L. Glasspool - T.H. Fritz 1 - 2  
M. Ebden - D. Brown 2 - 1  
M. McDonald - P. Polansky 2 - 1  
R. Ramanathan - Jor. Thompson 2 - 1  
T. Fabbiano - D. Evans 0 - 2  
T. Kokkinakis - Y. Bhambri 0 - 2  
Tenisz (Surbiton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolt A / Hewitt L - Clarke J / Willis M 2 - 1  
Melzer J / Ramanathan R - Fritz T / Mcdonald M 2 - 1  
Qureshi A U H / Sharan D - De Minaur A / Reid M 2 - 0  
Salisbury J / Shamasdin A - Martin F / Raja P 2 - 1  

 

2018.06.04.
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acereros de Monclova - Sultanes de Monterrey (4.m.) 8 - 10  
Bravos de Leon - Leones de Yucatan (4.m.) 4 - 6  
Rieleros de Aguascaliente - Toros de Tijuana (4.m.) 3 - 6  
Tigres de Quintana Roo - Diablos Rojos del Mexico (4.m.) 2 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Boston 3 - 9  
San Diego - Cincinnati 6 - 3  
Futsal (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dunaújváros - Haladás (2.m.) 4 - 1  
Győr - Berettyóújfalu (2.m.) 2 - 2  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Acqua & Sapone - Luparense (3.m.) 5 - 3  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jugra - Szibirjak Novoszibirszk (1.m.) 3 - 1  
Tyumeny - Szinara Jekatyerinburg (1.m.) 2 - 1  
Kerékpár (Criterium du Dauphine - 1. sz.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Yates - R. Bardet 0 - 1  
B. Coquard - F. Jakobsen 1 - 0  
Criterium du Dauphine 2018 - 1. szakasz    
D. Impey - J. McCarthy 1 - 0  
E. Boasson Hagen - J. Keukeleire 0 - 1  
J. Alaphilippe - M. Teunissen 1 - 0  
J. Simon - J. Restrepo Valencia 1 - 0  
M. Kwiatkowski - T. Gallopin 1 - 0  
P. Ackerman - P. Bauhauss 1 - 0  
P. Bevin - D. Smith 0 - 1  
P. Bilbao - D. Martin 1 - 0  
Kosárlabda (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleroi Spirou - Antwerpen (2.m.) 73 - 73, h.u. 82 - 83  
Kosárlabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lille - Roanne (2.m.) 77 - 52  
Rouen - Fos-sur-Mer (2.m.) 70 - 92  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel TA - Maccabi Ashdod (4.m.) 79 - 74  
Ironi Ness Ziona - Maccabi TA (4.m.) 79 - 96  
Kosárlabda (Lengyel bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ostrow Wielkopolski - Anwil Wloclawek (6.m.) 65 - 73  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Lietuvos Rytas (4.m.) 74 - 70  
Kosárlabda (NBA, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Golden State - Cleveland (2.m.) 122 - 103  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fortitudo Bologna - Casale Monferrato (4.m.) 67 - 82  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Barcelona (1.m.) 86 - 61  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Las Vegas 95 - 90  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceara - Cruzeiro 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macara Ambato - Barcelona Guayaquil 0 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Keflavík 2 - 2  
Fjölnir - Valur 0 - 2  
Grindavik - Fylkir 2 - 1  
Labdarúgás (Kolumbiai bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente Medellin - Dep. Tolima 1 - 0  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Minnesota 4 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Klepp 1 - 2  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - North Carolina 1 - 1  
Seattle - Orlando 0 - 0  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Libertad Asuncion - Independiente FBC 1 - 0  
Sol de America - General Diaz 4 - 3  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Garcilaso - Sport Boys Callao 3 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jönköping Södra - AFC Eskilstuna 0 - 0  
Labdarúgás (U21 válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U21Kazahsztán - U21Azerbajdzsán 1 - 1  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Caracas FC - Zamora Barinas 0 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Hollandia 1 - 1  
Szerbia - Chile 0 - 1  
Szlovákia - Marokkó 1 - 2  
Örményország - Moldova 0 - 0  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cabinteely - Athlone 4 - 0  
Cobh Ramblers - Galway 0 - 0  
Finn Harps - Longford Town 2 - 4  
Shelbourne - Drogheda Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cork City - Derry City 4 - 2  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Olaszország 3 - 0  
Tenisz (Poznan-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Arnaboldi - M. Rajski 2 - 0  
A. Arnaboldi - Piros Zs. 2 - 0  
C. Geens - A. Escoffier    
J. Hernandez-Fernandez - R. Marcora 2 - 0  
J. Jahn - G. Olaso 2 - 1  
L. Rosol - C. Geens 0 - 2  
Tenisz (Prostejov, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hoang - M. Kukushkin 0 - 2  
J. Choinski - Z. Kolar 1 - 2  
Tenisz (Prostejov, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carballes Baena R / Munar - Blancaneaux G / Hoang A 0 - 2  
Caruso S / Gaio F - Molchanov D / Zelenay I 0 - 2  
Cuevas M / Cuevas P - Kopriva V / Poljak D 2 - 0  
Jebavy R / Vasilevski A - Albot R / Basic M 1 - 2  
Karlovskiy E / Olivo R - Konecny M / Vrbensky M 2 - 0  
Kolar Z / Pavlasek A - Jaloviec M / Safranek V 2 - 0  
Tenisz (Prostejov-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Liska - J. Satral 1 - 2  
Tenisz (Roland Garros, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.S. Schwartzman - K. Anderson 3 - 2  
J. Isner - J.M. Del Potro 0 - 3  
M. Cilic - F. Fognini 3 - 2  
R. Nadal - M. Marterer 3 - 0  
Tenisz (Roland Garros, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johnson S / Sock J - Herbert P-H / Mahut N 0 - 2  
Lopez F / Lopez M - Kontinen H / Peers J 2 - 1  
Tenisz (Roland Garros, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kerber - C. Garcia 2 - 0  
G. Muguruza Blanco - L. Tsurenko    
S. Halep - E. Mertens 2 - 0  
S. Williams - M. Sharapova    
Tenisz (Roland Garros, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Mladenovic - Melichar N / Peschke K 2 - 1  
Bara I M / Buzarnescu M - Brady J / King V 2 - 0  
Duan Y / Sasnovich A - Hlavackova A / Strycova B 0 - 2  
Hozumi E / Ninomiya M - Dabrowski G / Xu Y 2 - 0  
Tenisz (Roland Garros, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dabrowski G / Pavic M - Schuurs D / Middelkoop M 2 - 0  
Groenefeld A-L / Farah R - Spears A / Cabal J-S 2 - 0  
MartinezSanchez/Demoliner - Srebotnik K / Gonzalez S 1 - 2  
Melichar N / Peya A - Chan L / Dodig I 1 - 2  
Tenisz (Shymkent, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - S. Ofner    
A. Pavic - A. Setkic 2 - 0  
D. Munoz-De La Nava - G. Lomakin 2 - 0  
R. Cid Subervi - Tsung-Hua Yang 2 - 1  
Y. Hanfmann - A. Avidzba 2 - 0  
Tenisz (Shymkent, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacic N / Serdarusic N - Giustino L / Oliveira G 0 - 2  
Clezar G / Lawson A - Galloway R / Lammons N 2 - 1  
Grigelis L / Ignatik U - Khabibulin T / Nedovyesov A 2 - 0  
Krawietz K / Mies A - Khassanov R / Lomakin G 2 - 0  
Tenisz (Shymkent-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Masur - S. Diez 2 - 0  
Tenisz (Surbiton, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - J. Clarke 2 - 1  
A. Bublik - D. Kudla 1 - 2  
A. De Minaur - A. Ward 2 - 0  
D. Novikov - L. Lacko 1 - 2  
J. Melzer - M. Polmans 2 - 1  
M. Moraing - B. Fratangelo 2 - 1  
M. Youzhny - K. King 0 - 2  
Tenisz (Surbiton, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Kyrgios N / Withrow J 2 - 1  
Bambridge L / O'Mara J - Broady L / Clayton S 2 - 1  
Bhambri Y / Ebden M - Monroe N / Smith J-P 1 - 2  
Skupski K / Skupski N - NYS H / Petzschner P 2 - 1  
Tenisz (Surbiton-selejtező, ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Evans - E. Corrie 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,