Tippmix eredmények - 2018. június 18-24.

2018-06-18
Tippmix eredmények - 2018. június 18-24.
2018.06.24.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto - Calgary 7 - 41  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collingwood - Carlton 79 - 59  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KT Wiz - SK Wyverns 4 - 0  
LG Twins - Lotte Giants 2 - 2  
NC Dinos - Hanwha Eagles 3 - 5  
Nexen Heroes - KIA Tigers 10 - 14  
Samsung Lions - Doosan Bears 7 - 12  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 1 - 6  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 6 - 11  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 2 - 3  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 6 - 8  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 4 - 5  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 6 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sultanes de Monterrey - Leones de Yucatan (3.m.) 9 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Baltimore 7 - 3  
Boston - Seattle 2 - 7  
Boston - Seattle (19:05) 5 - 0  
Chicago WS - Oakland 10 - 3  
Cincinnati - Chicago Cubs 8 - 6  
Cleveland - Detroit 4 - 1  
Cleveland - Detroit (19:10) 12 - 2  
Colorado - Miami 5 - 8  
Houston - Kansas City 4 - 3  
Houston - Kansas City (20:10) 11 - 3  
LA Angels - Toronto 1 - 4  
LA Angels - Toronto (22:07) 6 - 7  
Milwaukee - St. Louis 2 - 8  
Minnesota - Texas 2 - 0  
NY Mets - LA Dodgers 3 - 8  
NY Mets - LA Dodgers (19:10) 7 - 8  
Pittsburgh - Arizona 0 - 3  
San Francisco - San Diego 3 - 2  
Tampa Bay - NY Yankees 7 - 6  
Darts (Danish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - S. Bunting 6 - 4  
D. Labanauskas - S. West 5 - 6  
Jo. Cullen - A. Lewis 2 - 6  
Jo. Cullen - J. Wade 6 - 4  
M. King - S. Whitlock 4 - 6  
M. Suljovic - A. Lewis 7 - 6  
M. Suljovic - D. Webster 6 - 5  
M. Suljovic - S. Whitlock 8 - 3  
M. van Gerwen - B. Dolan 4 - 6  
P. Wright - G. Price 6 - 1  
P. Wright - M. Suljovic 4 - 6  
R. Cross - M. King 5 - 6  
R. Evans - S. Whitlock 5 - 6  
S. West - B. Dolan 6 - 3  
S. Whitlock - S. West 7 - 4  
Futsal (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Shonan Bellmare - Hamamatsu 4 - 2  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Benfica (3.m.) 6 - 6  
Golf (BMW International Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BMW International Open 2018    
Gyeplabda (Champions Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Pakisztán 2 - 1  
Hollandia - Belgium 6 - 1  
India - Argentína 2 - 1  
Kosárlabda (Francia bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Francia bajnokság 2017/18    
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Le Mans (5.m.) 74 - 76  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ginebra SM - Alaska Aces 105 - 86  
Meralco Bolts - RS Elasto Painters 96 - 96, h.u. 99 - 106  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Seattle 76 - 97  
Los Angeles - New York 80 - 54  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Vila Nova 0 - 2  
CRB - Paysandu 1 - 1  
Fortaleza - Oeste 1 - 2  
Sampaio Correa - Atlético GO 2 - 3  
Sao Bento - Londrina 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globo RN - Remo 3 - 1  
Juazeirense - ABC 2 - 2  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joinville - Tombense 3 - 1  
Operario PR - Ypiranga RS 2 - 1  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Union Espanola 2 - 0  
Dep. Copiapo - Huachipato 1 - 2  
Palestino - Dep. Union La Calera 1 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Macara Ambato - El Nacional Quito 2 - 0  
Univ. Catolica de Quito - Tecnico Univ. Ambato 4 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Sahtar Szoligorszk 0 - 0  
Lucs Minszk - Torpedo Zogyino 1 - 3  
Szluck - Dinamo Minszk 0 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Machida Zelvia - Albirex Niigata 0 - 0  
Yokohama FC - Kofu 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kairat Almaty - FC Asztana 1 - 2  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nevezis - Palanga 0 - 4  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Portland 1 - 1  
Colorado Rapids - Minnesota 3 - 2  
Kansas City - Houston 3 - 2  
Los Angeles FC - Columbus 2 - 0  
New York City FC - Toronto FC 2 - 1  
New York RB - Dallas 3 - 0  
Orlando - Montreal 0 - 2  
Salt Lake - San Jose 1 - 1  
Seattle - Chicago 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aalesund - Notodden 3 - 0  
Asane - Levanger 3 - 3  
Kongsvinger - Strömmen 1 - 2  
Sogndal - Jerv 0 - 0  
Tromsdalen - Florö 1 - 0  
Ullensaker/Kisa - Sandnes Ulf 2 - 2  
Viking Stavanger - Ham-Kam 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Asker 2 - 1  
Nybergsund - Mjölner 0 - 1  
Stabaek 2 - Fredrikstad 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Sandefjord 1 - 1  
Haugesund - Lilleström 2 - 2  
Rosenborg - Valerenga 3 - 0  
Sarpsborg - Tromsö 2 - 3  
Start - Kristiansund 2 - 0  
Strömsgodset - Ranheim 3 - 0  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Utah 2 - 0  
Washington - Orlando 0 - 1  
Labdarúgás (Orosz bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jenyiszej Krasznojarszk - CSZKA Moszkva 1 - 2  
Lokomotív Moszkva - Rjazany 0 - 1  
Zvezda-2005 Perm - Kubanocska Krasznodar 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cartagena - UD Extremadura 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frej Täby - Gefle 0 - 0  
Helsingborg - Värnamo 1 - 0  
Norrby - Landskrona 1 - 0  
Varberg - GAIS 2 - 2  
Öster - AFC Eskilstuna 0 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Angelholm - Oskarshamn 0 - 1  
Grebbestad - Kristianstad 3 - 1  
Husqvarna - Eskilsminne 2 - 2  
Oddevold - Atvidaberg 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis - Syrianska FC 1 - 2  
Assyriska FF - Umea FC 1 - 2  
Carlstad Utd. - Nyköping 3 - 3  
Rynninge - Skelleftea 3 - 2  
Team TG - Sandviken 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
IFK Kalmar - Hammarby 0 - 4  
Kristianstad - Pitea 2 - 1  
Växjö - Limhamn Bunkeflo 0 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geylang - Albirex Niigata Singapore 0 - 3  
Hougang Utd. - DPMM Brunei 1 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiangrai Utd. - Muangthong Utd. 0 - 3  
Navy Chonburi - Pattaya Utd. 4 - 1  
Port FC - Bangkok Glass 3 - 2  
Prachuap - Buriram Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charleston - Pittsburgh 0 - 0  
Colorado Springs - Fresno 1 - 0  
New York RB 2 - Ottawa 0 - 3  
North Carolina - Louisville City 2 - 2  
Oklahoma City Energy - Los Angeles Galaxy 2 1 - 0  
Orange County SC - Tulsa 6 - 1  
Richmond - Charlotte Independence 1 - 1  
Rio Grande Valley - Phoenix 0 - 0  
Sacramento - St. Louis FC 2 - 2  
San Antonio - Reno 0 - 2  
Swope Park - Las Vegas 3 - 2  
Labdarúgás (vb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Panama 6 - 1  
Labdarúgás (vb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Szenegál 2 - 2  
Lengyelország - Kolumbia 0 - 3  
Motorsport (Forma-1. futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hartley - L. Stroll (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
C. Sainz Jr. - E. Ocon (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
F. Alonso - S. Vandoorne (Francia Nagydíj, futam) 0 - 1  
K. Magnussen - R. Grosjean (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - M. Verstappen (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - S. Vettel (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
L. Stroll - S. Sirotkin (Francia Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Ericsson - C. Leclerc (Francia Nagydíj, futam) 0 - 1  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
M. Verstappen - K. Räikkönen (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Francia Nagydíj, futam) 0 - 1  
N. Hülkenberg - F. Alonso (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
P. Gasly - B. Hartley (Francia Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Perez - E. Ocon (Francia Nagydíj, futam) 1 - 0  
S. Vettel - K. Räikkönen (Francia Nagydíj, futam) 0 - 1  
S. Vettel - M. Verstappen (Francia Nagydíj, futam) 0 - 1  
V. Bottas - K. Räikkönen (Francia Nagydíj, futam) 0 - 1  
V. Bottas - M. Verstappen (Francia Nagydíj, futam) 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1,Francia ND (futam) - Hány versenyző ér el helyezést?    
Forma-1., Francia Nagydíj 2018    
Forma-1., Francia Nagydíj 2018 - Futamgyőztes konstruktőr    
Forma-1., Francia Nagydíj 2018 - Leggyorsabb kör (futam)    
Forma-1., Francia Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nascar, Sonoma 2018 - Top 3    
Motorsport (Nascar, futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A.J. Allmendinger - J. Logano (Sonoma, futam) 0 - 1  
C. Bowyer - Ku. Busch (Sonoma, futam) 1 - 0  
D. Hamlin - J. Logano (Sonoma, futam) 1 - 0  
J. McMurray - R. Blaney (Sonoma, futam) 0 - 1  
Jim. Johnson - B. Keselowski (Sonoma, futam) 1 - 0  
K. Harvick - C. Bowyer (Sonoma, futam) 1 - 0  
K. Larson - C. Elliott (Sonoma, futam) 0 - 1  
Ky. Busch - K. Harvick (Sonoma, futam) 0 - 1  
M. Truex Jr. - Ky. Busch (Sonoma, futam) 1 - 0  
R. Newman - A. Almirola (Sonoma, futam) 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Wakefield - Widnes 44 - 22  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Lengyelország 0 - 3  
Brazília - Argentína 0 - 3  
Bulgária - Dél-Korea 3 - 2  
Franciaország - Oroszország 3 - 0  
Irán - Németország 3 - 2  
Japán - Kanada 0 - 3  
Kína - Szerbia 1 - 3  
Olaszország - USA 0 - 3  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Azerbajdzsán - Portugália 0 - 6  
Fehéroroszország - Franciaország 3 - 2  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Svájc 1 - 7  
Ukrajna - Németország 4 - 3  
Strandröplabda (German Tour, Düsseldorf)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bergmann P A / Harms Y - Becker P / Schröder J 2 - 0  
Lohmann M / Santos Pereir - Bergmann P A / Harms Y 0 - 2  
Lohmann M / Santos Pereir - Fuchs S / Urbatzka M 2 - 1  
Strandröplabda (German Tour, Düsseldorf, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gernert M / Kiesling E - Kortzinger L / Walkenhors 2 - 0  
Karnbaum S / Niemczyk N - Gernert M / Kiesling E 1 - 2  
Kortzinger L / Walkenhors - Overlaender/Overlaender 2 - 0  
Strandröplabda (Ostrava)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Semenov K / Leshukov I 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - HerreraAlepuz/Gav.Collado 1 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Losiak B / Kantor P 0 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Semenov K / Leshukov I 1 - 2  
Strandröplabda (Ostrava, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bieneck V / Schneider I - Borger K / Kozuch M 0 - 2  
Borger K / Kozuch M - Bansley H / Wilkerson B 1 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Bansley H / Wilkerson B 2 - 1  
Hermannova B / Slukova M - Bieneck V / Schneider I 2 - 0  
Strandröplabda (Szingapúr)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gao P / Li Y - Rachmawan A C / Ashfiya M 2 - 1  
Nolvak K / Tiisaar M - Gao P / Li Y 0 - 2  
Strandröplabda (Szingapúr, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behlen A / Schneider S - Kusano A / Nishibori T 1 - 2  
Behlen A / Schneider S - Yoken T / Simonsson S 2 - 1  
Kusano A / Nishibori T - Suzuki C / Murakami R 0 - 2  
Yoken T / Simonsson S - Suzuki C / Murakami R 0 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Mayer - J. Sousa 0 - 2  
R. Carballes Baena - N. Basilashvili 0 - 2  
Tenisz (Antalya, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Basic M / Lajovic D - Arends S / Middelkoop M 1 - 2  
Tenisz (Antalya-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - O. Nedovyesov 2 - 1  
E. Kirkin - F. Horansky 0 - 2  
M. Youzhny - L. Grigelis 2 - 1  
T. Daniel - R. Ortega-Olmedo 2 - 0  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Rybarikova - P. Kvitova 1 - 2  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Mladenovic - Mertens E / Schuurs D 2 - 1  
Tenisz (Blois, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Auger Alliassime - S. Griekspoor 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavlyuchenkova - S. Cirstea 2 - 1  
C. Giorgi - I-C. Begu 2 - 0  
K. Bondarenko - A. Cornet 2 - 1  
K. Swan - D.R. Collins 1 - 2  
M. Sakkari - S. Kuznetsova 1 - 2  
Y. Putintseva - D. Vekic 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H-C / Yang Z - Hsieh S-W / Sabalenka A 1 - 2  
Kalashnikova O / Ninomiya - Kichenok N / Makarova E 0 - 2  
Tenisz (Eastbourne-selejtező,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Minaur - M. Viola 2 - 0  
D. Brands - A. Bega 2 - 1  
J. Clarke - R. Quiroz 1 - 2  
M. Berrettini - C. Gomez-Herrera 2 - 0  
Tenisz (Fergana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
N. Milojevic - E. Lopez-Perez 2 - 0  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Federer - B. Coric 1 - 2  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Zverev A / Zverev M 2 - 0  
Tenisz (Ilkley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Stakhovsky - O. Otte 2 - 0  
Tenisz (L'Aquila, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bagnis - P. Lorenzi 2 - 1  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cilic - N. Djokovic 2 - 1  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Murray J / Soares B - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Tenisz (Mallorca, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. Maria - A. Sevastova 2 - 0  
Tenisz (Mallorca, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepac A / Martinez S - Safarova L / Stefkova B 2 - 1  
Tollaslabda (Canada Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Koga - Guangzu Lu 0 - 2  
Tollaslabda (Canada Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis M / Langridge C - Lamsfuss M / Seidel M E 2 - 1  
Tollaslabda (Canada Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Xuerui Li - S. Takahashi 2 - 1  
Tollaslabda (Canada Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Takahata Y / Sakuramoto A - Herttrich I / Nelte C 2 - 0  
Tollaslabda (Canada Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis M / Smith L - Lamsfuss M / Herttrich I 2 - 0  
Vízilabda (OB I, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UVSE - Nagykanizsa (3.m.) 8 - 5  

 

2018.06.23.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmonton - Hamilton 21 - 38  
Montreal - Winnipeg 10 - 56  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brisbane Lions - Greater Western Sydney 82 - 109  
Hawthorn - Gold Coast Suns 96 - 43  
Western Bulldogs - North Melbourne Kangaroos 75 - 77  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KT Wiz - SK Wyverns 4 - 7  
LG Twins - Lotte Giants 18 - 8  
NC Dinos - Hanwha Eagles 1 - 8  
Nexen Heroes - KIA Tigers 9 - 4  
Samsung Lions - Doosan Bears 4 - 11  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 5 - 3  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 3 - 11  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 7 - 1  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 4 - 3  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks    
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 3 - 2  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Baltimore 7 - 10  
Atlanta - Baltimore (22:10) 5 - 7  
Boston - Seattle 14 - 10  
Chicago WS - Oakland (20:10) 6 - 7  
Cincinnati - Chicago Cubs 6 - 3  
Cincinnati - Chicago Cubs (22:10) 11 - 2  
Cleveland - Detroit 10 - 0  
Colorado - Miami 11 - 3  
Colorado - Miami (21:10) 2 - 6  
Houston - Kansas City 0 - 1  
LA Angels - Toronto 2 - 1  
Milwaukee - St. Louis 2 - 1  
Milwaukee - St. Louis (22:10) 2 - 3  
Minnesota - Texas 1 - 8  
Minnesota - Texas (20:10) 6 - 9  
NY Mets - LA Dodgers 2 - 5  
Pittsburgh - Arizona 1 - 2  
Pittsburgh - Arizona (22:05) 2 - 7  
San Francisco - San Diego 2 - 6  
San Francisco - San Diego (22:05) 5 - 3  
Tampa Bay - NY Yankees 2 - 1  
Tampa Bay - NY Yankees (22:10) 4 - 0  
Washington - Philadelphia 2 - 12  
Washington - Philadelphia (22:05) 3 - 5  
Darts (Danish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gurney - R. Evans 3 - 6  
D. Webster - C. Reyes 6 - 5  
G. Price - J. Klaasen 6 - 3  
I. White - S. West 4 - 6  
J. Clayton - D. Labanauskas 5 - 6  
J. Henderson - B. Dolan 4 - 6  
J. Wade - Ru.-Ja. Rodriguez 6 - 4  
Jo. Cullen - M. Razma 6 - 3  
M. King - M. Hopp 6 - 5  
M. Smith - A. Lewis 5 - 6  
M. Suljovic - R. Joyce 6 - 1  
M. van Gerwen - S. Taylor 6 - 2  
P. Wright - B. Lynn 6 - 1  
R. Cross - S. Beaton 6 - 5  
S. Bunting - P. Jacques 6 - 3  
S. Whitlock - J. Wattimena 6 - 3  
Gyeplabda (Champions Trophy)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Belgium 3 - 3  
Hollandia - Argentína 1 - 2  
India - Pakisztán 4 - 0  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NLEX Road Warriors - SM Beermen 114 - 125  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Connecticut 75 - 70  
Chicago - Washington 77 - 93  
Dallas - Los Angeles 101 - 72  
Las Vegas - New York 88 - 78  
Phoenix - Minnesota 72 - 83  
Seattle - Indiana 72 - 63  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coritiba - Figueirense 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo SP - Luverdense 3 - 1  
Cuiaba - Volta Redonda 3 - 0  
Tupi MG - Bragantino 0 - 3  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Curico Unido - Barnechea 0 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - LDU Quito 0 - 0  
Dep. Cuenca - Emelec Guayaquil 2 - 0  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Gomel 0 - 2  
Szmolevicsi - Nyeman Grodno 0 - 1  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceres-Negros - JPV Marikina 0 - 2  
Davao Aguilas - Kaya Iloilo 3 - 4  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Tbiliszi - Sioni Bolnisi 2 - 1  
FC Samtredia - Chikhura Sachkhere 0 - 1  
Torpedo Kutaisi - Saburtalo Tbiliszi 1 - 2  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ehime - Mito 0 - 1  
Gifu - Yamaguchi 2 - 2  
Kamatamare Sanuki - Okayama 1 - 0  
Kyoto - Omiya Ardija 0 - 3  
Matsumoto Yamaga - JEF United Chiba 4 - 2  
Oita Trinita - Avispa Fukuoka 1 - 0  
Tokyo Verdi - Tochigi 3 - 0  
Yamagata - Tokushima 3 - 2  
Zweigen Kanazawa - Roasso Kumamoto 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irtis Pavlodar - Kaisar Kyzylorda 0 - 1  
Ordabasy Shymkent - Akzhayik Ural 2 - 1  
Sahtar Karagandy - Atyrau 3 - 0  
Tobol Kostanay - Aktobe 2 - 3  
Zhetysu Taldykorgan - Kyzylzhar Petropavlovsk 2 - 1  
Labdarúgás (Litván Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trakai - Suduva Marijampole 0 - 3  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Philadelphia - Vancouver 4 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baerum - Fram Larvik 5 - 0  
Elverum - Hönefoss 1 - 1  
Grorud - Moss 1 - 3  
Raufoss - Odd Grenland 2 5 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Skeid 0 - 1  
Brattvag - Kjelsas 0 - 3  
Bryne - KFUM Oslo 0 - 2  
Hödd - Flekkeröy 2 - 1  
Vidar - Nardo 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Molde - Stabaek 3 - 0  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Valerenga 3 - 2  
Kolbotn - Avaldsnes 2 - 0  
Lyn - Trondheims-Örn 2 - 3  
Röa - Sandviken 3 - 2  
Stabaek - Klepp 0 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Portland 1 - 3  
Seattle - North Carolina 1 - 4  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Villarreal B - Elche 2 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Warriors FC - Balestier Khalsa 3 - 0  
Young Lions - Home Utd. 1 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Air Force Central - Ubon UMT 0 - 2  
Bangkok Utd. - Ratchaburi Mitr Phol 1 - 1  
Chainat Hornbill - Sukhothai 4 - 2  
Chonburi FC - Suphanburi 2 - 0  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tampa Bay - Penn FC 1 - 2  
Labdarúgás (vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dél-Korea - Mexikó 1 - 2  
Németország - Svédország 2 - 1  
Labdarúgás (vb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Tunézia 5 - 2  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanoi FC - Da Nang 5 - 2  
Ho Chi Minh FC - Nam Dinh 1 - 2  
Song Lam Nghe An - Can Tho 1 - 0  
MMA (One Ch., Pinnacle of Power )
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Moraes - G. Eustaquio 0 - 1  
E. Ting - K. Ando 1 - 0  
MMA (UFC Fight Night, Singapore)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cerrone - L. Edwards 0 - 1  
F. Arantes - S. Yadong 0 - 1  
J. Lausa - Y. Sasaki 0 - 1  
L. Jingliang - D. Abe 1 - 0  
M. Schnell - N. Inoue 1 - 0  
O. Saint Preux - T. Pedro 1 - 0  
Rol. Dy - Shane Young 0 - 1  
S. Anzai - J. Matthews 0 - 1  
S. Kenan - H. Aldana 1 - 0  
T. Ishihara - Petr Yan 0 - 1  
MMA (UFC Fight Night, Singapore,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J-R. Clark - J. Eye 0 - 1  
V. Pereira - Yan Xiaonan 0 - 1  
Motorsport (Forma-1. időmérő párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Hartley - P. Gasly (Francia Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
F. Alonso - S. Vandoorne (Francia Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Hamilton - V. Bottas (Francia Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
L. Stroll - S. Sirotkin (Francia Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
M. Ericsson - C. Leclerc (Francia Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
M. Verstappen - D. Ricciardo (Francia Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
N. Hülkenberg - C. Sainz Jr. (Francia Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
R. Grosjean - K. Magnussen (Francia Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Perez - E. Ocon (Francia Nagydíj, időmérő) 0 - 1  
S. Vettel - K. Räikkönen (Francia Nagydíj, időmérő) 1 - 0  
Motorsport (Forma-1. outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Forma-1., Francia Nagydíj, időmérő, 2018    
Forma-1., Francia Nagydíj, időmérő, 2018 - Top 3    
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Skócia 15 - 44  
Ausztrália - Írország 16 - 20  
Dél-Afrika - Anglia 10 - 25  
Japán - Grúzia 28 - 0  
Kanada - USA 17 - 42  
Új-Zéland - Franciaország 49 - 14  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Anglia - Új-Zéland 36 - 18  
Pápua Új-Guinea - Fidzsi-szigetek 26 - 14  
Szamoa - Tonga 22 - 38  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Argentína 1 - 3  
Brazília - Lengyelország 3 - 1  
Irán - Bulgária 3 - 1  
Japán - Szerbia 1 - 3  
Kína - Kanada 0 - 3  
Németország - Dél-Korea 3 - 0  
Olaszország - Franciaország 3 - 0  
USA - Oroszország 0 - 3  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Azerbajdzsán (Helyszín: Azerbajdzsán) 4 - 1  
Portugália - Franciaország 5 - 3  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olaszország - Ukrajna 2 - 2  
Svájc - Németország 10 - 2  
Strandröplabda (German Tour, Düsseldorf)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Kroha R / Schlegel H 2 - 0  
Bergmann P A / Harms Y - Gluckslederer F / Rudolf 2 - 1  
Bergmann P A / Harms Y - John D / Schneider R 2 - 0  
Fuchs S / Urbatzka M - Maurer L / Westphal D 2 - 0  
Gluckslederer F / Rudolf - Bevers L / Geukes L 1 - 2  
Gluckslederer F / Rudolf - Wolf G / Wolf P 2 - 0  
John D / Schneider R - Wolf G / Wolf P 0 - 2  
Luckemeier L / Wernitz D - Bevers L / Geukes L 2 - 0  
Menzel R / Warsawski C - Maurer L / Westphal D 0 - 2  
Walkenhorst A / Winter S - Menzel R / Warsawski C 2 - 0  
Strandröplabda (German Tour, Düsseldorf, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bieneck C / Ziemer H - Krebs A / Krohn A 0 - 2  
Frohlich K / Scott R - Hoja A / Huettermann S 1 - 2  
Hoja A / Huettermann S - Overlaender/Overlaender 0 - 2  
Karnbaum S / Niemczyk N - Kotzan L-S / Klinke L 2 - 1  
Karnbaum S / Niemczyk N - Krebs A / Krohn A 2 - 0  
Kortzinger L / Walkenhors - Aulenbrock C / Ferger S 2 - 1  
Kortzinger L / Walkenhors - Claassen L / Interwies N 2 - 1  
Strandröplabda (Manavgat)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abell K / Thomsen D - Huerta A / Huerta J 2 - 1  
Brandao L / Ferreira De P - Abell K / Thomsen D 2 - 0  
Van Der Ham J / Vismans S - Brandao L / Ferreira De P 0 - 2  
Van Der Ham J / Vismans S - Huerta A / Huerta J 2 - 1  
Strandröplabda (Manavgat, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cools S / Van Den Vonder - Habaguchi E / Sakaguchi Y 2 - 0  
Ishitsubo S / Shiba A - Cools S / Van Den Vonder 2 - 1  
Nezir M / Vence A - Ishitsubo S / Shiba A 1 - 2  
Strandröplabda (Ostrava)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryl M / Filjalek G - Liamin N / Krasilnikov V 2 - 0  
Gonc.Felipe/Gonc.Oliveira - Bouter J / Varenhorst C 2 - 0  
Gonc.Felipe/Gonc.Oliveira - Perusic O / Schweiner D 0 - 2  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Brouwer A / Meeuwsen R 2 - 1  
Losiak B / Kantor P - Salgado S P / Oscar Schmi 2 - 0  
Losiak B / Kantor P - Thole J / Wickler C 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - HerreraAlepuz/Gav.Collado 1 - 2  
Samoilovs A / Smedins J - Brouwer A / Meeuwsen R 0 - 2  
Semenov K / Leshukov I - Bryl M / Filjalek G 2 - 0  
Semenov K / Leshukov I - Prudel M / Szalankiewicz 2 - 0  
Stoyanovskiy O / Velichko - Perusic O / Schweiner D 1 - 2  
Thole J / Wickler C - Plavins M / Tocs E 2 - 1  
Strandröplabda (Ostrava, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 1  
Antonelli/Solberg Salgado - Borger K / Kozuch M 0 - 2  
Bansley H / Wilkerson B - Stubbe J / Van Iersel M 2 - 1  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Larsen K / Stockman E 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Bednarczuk/Santos Lisboa 2 - 1  
Bieneck V / Schneider I - Keizer S / Meppelink M 2 - 0  
Borger K / Kozuch M - Huberli T / Betschart N 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Bansley H / Wilkerson B 0 - 2  
Kociolek K / Kolosinska K - Hermannova B / Slukova M 0 - 2  
Laboureur C / Sude J - Behrens K / Ittlinger S 2 - 1  
Laboureur C / Sude J - Hermannova B / Slukova M 0 - 2  
Stubbe J / Van Iersel M - Ross S / Hughes S 2 - 1  
Strandröplabda (Szingapúr)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jalbubi N / Alhashmi M - Ramadhan G / Pribadi D 1 - 2  
Asruki Nordin R / Saifudd - Plantinga M / Nusbaum A 0 - 2  
Fruehbauer S / Wutzl J - Zemljak N / Pokersnik J 1 - 2  
Gao P / Li Y - Fruehbauer S / Wutzl J 2 - 1  
Gao P / Li Y - Takahashi T / Ishijama Y 2 - 0  
Ha L / Wu J - Court J / Guehrer M 1 - 2  
Hasegawa Y / Shimizu K - Guadie Ley M / Lanci A D    
Hasegawa Y / Shimizu K - Kramarenko A / Myskiv T 1 - 2  
Inkiew N / Padsawud S - Appelgren M / Boman S 0 - 2  
Kissling G / Zandbergen M - Nolvak K / Tiisaar M 1 - 2  
Kramarenko A / Myskiv T - Jongklang S / Khaolumtarn 1 - 2  
Poon PJ / Tan T - Kissling G / Zandbergen M 0 - 2  
Rachmawan A C / Ashfiya M - Jongklang S / Khaolumtarn 2 - 0  
Schnetzer F / Muellner D - Rachmawan A C / Ashfiya M 0 - 2  
Schumann D / Durant C - Inkiew N / Padsawud S 2 - 0  
Schumann D / Durant C - Plantinga M / Nusbaum A 2 - 1  
Shen F Y M / Tay K - Schnetzer F / Muellner D 0 - 2  
Zemljak N / Pokersnik J - Nolvak K / Tiisaar M 0 - 2  
Strandröplabda (Szingapúr, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
AU Yeung W Y / Yuen T C - Barboni A / Costantini S 0 - 2  
Barboni A / Costantini S - Kusano A / Nishibori T 1 - 2  
Behlen A / Schneider S - Driessen A / Meertens I 2 - 0  
Behlen A / Schneider S - Traballi G / Zuccarelli A 2 - 0  
Bell P / Ngauamo J - Yoken T / Simonsson S 1 - 2  
Birlova E / Ukolova E - Dabizha K / Mastikova D 1 - 2  
Dabizha K / Mastikova D - Yoken T / Simonsson S 0 - 2  
Grimson J / Palmer V - Kusano A / Nishibori T 0 - 2  
Seeber V / Tillmann C - Kou N-H / Liu P H 2 - 0  
Suzuki C / Murakami R - Juliana D / Utami P 2 - 0  
Suzuki C / Murakami R - Seeber V / Tillmann C 2 - 0  
Traballi G / Zuccarelli A - Mizoe S / Hashimoto S 2 - 1  
Tenisz (Antalya-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Kavcic - R. Bellotti 2 - 0  
D. Guez - L. Grigelis 1 - 2  
F. Horansky - Duck Hee Lee 2 - 0  
K. Kirci - O. Nedovyesov 0 - 2  
M. Youzhny - F. Dancevic 2 - 0  
R. Albot - E. Kirkin 1 - 2  
R. Ortega-Olmedo - Y. Nishioka 2 - 1  
T. Daniel - M. Ilhan 2 - 1  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - M. Rybarikova 0 - 2  
P. Kvitova - M. Buzarnescu 2 - 0  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Mladenovic - Krejcikova/Siniakova 2 - 0  
Mertens E / Schuurs D - Melichar N / Peschke K 2 - 1  
Tenisz (Blois, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Auger Alliassime - T. De Bakker 2 - 1  
S. Griekspoor - S. Robert 2 - 1  
Tenisz (Blois, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P / Junaid R - Neis F / Vega Hernandez D 0 - 2  
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piros Zs. - D. Dima 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne-selejtező,ffi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bega - I. Nedelko 2 - 0  
A. De Minaur - J. Gray 2 - 0  
A. Whittington - M. Viola 1 - 2  
C. Gomez-Herrera - J. Choinski 2 - 0  
J. Clarke - M. Jaloviec 2 - 0  
J. Sock - D. Brands 0 - 2  
M. Berrettini - A. Basso 2 - 0  
Y. Mertens - R. Quiroz 1 - 2  
Tenisz (Eastbourne-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Konjuh - K. Bondarenko 0 - 2  
B. Pera - A. Sestini Hlavackova 1 - 2  
K. Dunne - N. Vikhlyantseva 0 - 2  
Kr. Pliskova - A. Rus 2 - 0  
S. Vickery - K. Nara 0 - 2  
Y. Putintseva - C. McHale 2 - 0  
Tenisz (Fergana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Gerasimov - E. Lopez-Perez 0 - 2  
N. Milojevic - S. Myneni 2 - 1  
Tenisz (Fergana, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Myneni S / Prashanth N V - Gakhov I / Pavlioutchenkov A 0 - 2  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Bautista-Agut - B. Coric    
R. Federer - D. Kudla 2 - 0  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zverev A / Zverev M - Mektic N / Peya A 2 - 1  
Tenisz (Ilkley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kubler - O. Otte 0 - 2  
S. Stakhovsky - M. Mmoh 2 - 0  
Tenisz (Ilkley, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krajicek A / Nedunchezhiy - Krawietz K / Mies A 2 - 0  
Tenisz (L'Aquila, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Bagnis - G. Clezar 2 - 1  
T. Monteiro - P. Lorenzi 1 - 2  
Tenisz (L'Aquila, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baldi F / Pellegrino A - Martinez P / Vervoort M 2 - 1  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Chardy - N. Djokovic 0 - 2  
M. Cilic - N. Kyrgios 2 - 0  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marach O / Pavic M - Murray J / Soares B 1 - 2  
Tenisz (Mallorca, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Sevastova - S. Stosur 2 - 0  
S. Kenin - T. Maria 1 - 2  
Tenisz (Mallorca, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Safarova L / Stefkova B - Kerkhove L / Marozava L 2 - 0  
Tenisz (Poprad Tatry, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kovalik - A. De Greef 2 - 0  
Tenisz (Poprad Tatry, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacic N / Margaroli L - Brkic T / Pavic A 1 - 2  
Tollaslabda (Canada Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Bruun - Cao Cuong Pham    
M. Koga - K. Bruun 2 - 0  
T. Penty - Guangzu Lu 1 - 2  
T. Rouxel - Guangzu Lu 1 - 2  
Zhao Junpeng - M. Koga 1 - 2  
Tollaslabda (Canada Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apisuk I / Viriyangkura T - Han C / Zhou H 2 - 1  
Arends J / Jille R - Zijian D / Chang W 0 - 2  
Ellis M / Langridge C - Apisuk I / Viriyangkura T 2 - 1  
Ellis M / Langridge C - Ho-Shue J A / Yakura N 2 - 1  
Kang M H / Ho K W - Lamsfuss M / Seidel M E 0 - 2  
Zijian D / Chang W - Lamsfuss M / Seidel M E 0 - 2  
Tollaslabda (Canada Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fangjie Gao - Yanyan Cai 0 - 2  
Jui Jeon - S. Takahashi 1 - 2  
Xuerui Li - As. Takahashi 2 - 1  
Yanyan Cai - S. Takahashi 0 - 2  
Tollaslabda (Canada Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Goliszewski J / Kaepplein - Herttrich I / Nelte C 0 - 2  
Herttrich I / Nelte C - Matsuyama N / Shida C 2 - 1  
Hogstrom A / Nistad C - Matsuyama N / Shida C 0 - 2  
Lefel E / Tran A - Efler L / Janssens E 2 - 0  
Takahata Y / Sakuramoto A - Jinhui T / Xiaohan Y 2 - 0  
Takahata Y / Sakuramoto A - Lefel E / Tran A 2 - 0  
Tollaslabda (Canada Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends J / Piek S - Lamsfuss M / Herttrich I 0 - 2  
Ellis M / Smith L - Seidel M E / Linda E 2 - 0  
Ellis M / Smith L - Urai T / Miyaura R 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - Ausztrália 10 - 8  
Japán - Spanyolország 7 - 12  
Magyarország - Montenegró 9 - 9  
USA - Kazahsztán 9 - 3  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jo. Taylor - V. Postol 1 - 0  

 

2018.06.22.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ottawa - Saskatchewan 40 - 17  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Adelaide - Melbourne Demons 75 - 65  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
KT Wiz - SK Wyverns 9 - 13  
LG Twins - Lotte Giants 2 - 1  
NC Dinos - Hanwha Eagles 0 - 5  
Nexen Heroes - KIA Tigers 5 - 8  
Samsung Lions - Doosan Bears 16 - 14  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Saitama Seibu 1 - 5  
Orix Buffaloes - Fukuoka S. Hawks 3 - 5  
Tohoku Rakuten - Hokkaido Nippon 7 - 8  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chunichi Dragons - Yokohama Baystars 4 - 3  
Hanshin Tigers - Hiroshima Carp 3 - 5  
Yomiuri Giants - Tokyo Yakult 8 - 5  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones de Yucatan - Sultanes de Monterrey (2.m.) 3 - 0  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago WS - Oakland    
Cincinnati - Chicago Cubs 6 - 2  
LA Angels - Toronto 8 - 5  
Milwaukee - St. Louis 11 - 3  
Pittsburgh - Arizona 3 - 9  
San Francisco - San Diego 3 - 0  
Washington - Baltimore 4 - 2  
Darts (Danish Open)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lewis - T. Evetts 6 - 3  
B. Lokken - C. Reyes 2 - 6  
B. Lynn - C. Dobey 6 - 5  
J. De Zwaan - M. Razma 0 - 6  
J. Wattimena - Way. Jones 6 - 5  
M. Hopp - D. Horvat 6 - 4  
M. Mansell - J. Klaasen 5 - 6  
M. Schindler - B. Dolan 4 - 6  
P. Laursen - S. West 4 - 6  
P. Nicholson - P. Jacques 4 - 6  
R. Evans - D. Nilsson 6 - 4  
R. Joyce - K. Ratajski 6 - 2  
R. North - D. Labanauskas 5 - 6  
R. Thornton - S. Taylor 5 - 6  
Ru.-Ja. Rodriguez - W. O'Connor 6 - 5  
S. Beaton - A. Huckvale 6 - 2  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - Columbian Dyip 133 - 115  
Tropang Texters - Meralco Bolts 91 - 85  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brasil de Pelotas - Criciuma 1 - 0  
Goiás - Juventude 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 2.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Foz Cataratas - Vitória 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colo Colo - Nublense 2 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dnyepr Mogiljev - Torpedo Minszk 1 - 2  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FC Rustavi - Dila Gori 2 - 2  
Lokomotív Tbiliszi - Kolkheti Poti 2 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spartaks Jurmala - Rigas FS 0 - 2  
Valmiera - METTA/LU 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egersund - Stjördals/Blink 2 - 1  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nakhon Ratchasima - Police Tero 0 - 0  
Labdarúgás (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nigéria - Izland 2 - 0  
Labdarúgás (vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Costa Rica 2 - 0  
Szerbia - Svájc 1 - 2  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoang Anh Gia Lai - Saigon FC 3 - 2  
Quang Nam - Hai Phong 1 - 1  
Than Quang Ninh - Sanna Khanh Hoa 1 - 2  
Thanh Hoa - Binh Duong 3 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Wigan 19 - 18  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Brazília 0 - 3  
Bulgária - Németország 2 - 3  
Irán - Dél-Korea 3 - 1  
Kanada - Szerbia 0 - 3  
Kína - Japán 3 - 1  
Lengyelország - Argentína 3 - 0  
Olaszország - Oroszország 0 - 3  
USA - Franciaország 2 - 3  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Azerbajdzsán (Helyszín: Azerbajdzsán) 1 - 4  
Portugália - Fehéroroszország 3 - 2  
Strandfoci (EBSL, Div. A, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Olaszország 0 - 3  
Svájc - Ukrajna 4 - 5  
Strandröplabda (German T., Düsseldorf-sel.,női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bieneck C / Ziemer H - Blazek P / Muschter M 2 - 0  
Cesar A / Wenzel J - Rapacz-Matras M / Szychowska S 2 - 1  
Claassen L / Interwies N - Doss L / Nicolaus T 2 - 0  
Strandröplabda (German Tour, Düsseldorf-sel.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klein M / Scholten J - John D / Schneider R 0 - 2  
Krueckeberg N / Otte C - Kroha R / Schlegel H 0 - 2  
Lohmann M / Santos Pereir - Kliche D / Richter-Darge D 2 - 0  
Menzel R / Warsawski C - John D / Schneider R 2 - 1  
Schupritt J / Sowa R - Kroha R / Schlegel H 0 - 2  
Strandröplabda (Manavgat)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balibey B / Baytemur K - Van Der Ham J / Vismans S 0 - 2  
Burlacu G / Macneil J - Brandao L / Ferreira De P 0 - 2  
Burlacu G / Macneil J - Karpa M / Sievers M 2 - 1  
Burlacu G / Macneil J - Sagir Berke A / Ozbek E 2 - 1  
Ertl F / Seiser M - Jonassen D / Overgaard M 2 - 1  
Hagenbuch S / Metral Q - Brandao L / Ferreira De P 1 - 2  
Hagenbuch S / Metral Q - Ertl F / Seiser M 2 - 0  
Karpa M / Sievers M - Huerta A / Huerta J 1 - 2  
Ozdemir Y / Cebeci A - Rosager M / Trans Hansen 2 - 1  
Ozdemir Y / Cebeci A - Van Der Ham J / Vismans S 0 - 2  
Rosager M / Trans Hansen - Molin J / Tholse L 0 - 2  
Van Der Ham J / Vismans S - Vandecaveye L / Vandecave 2 - 0  
Vandecaveye L / Vandecave - Abell K / Thomsen D 0 - 2  
Yildirim H H / Susam M - Molin J / Tholse L 0 - 2  
Strandröplabda (Manavgat, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedl F / Strauss N - Cools S / Van Den Vonder 1 - 2  
Ishitsubo S / Shiba A - Lindstrom F / Malmstrom S 2 - 0  
Ishitsubo S / Shiba A - Trans Hansen L / Tyndesko 2 - 1  
Jupiter A / Chamereau A - Nezir M / Vence A 1 - 2  
Sondergard H / Okholm Han - Habaguchi E / Sakaguchi Y 0 - 2  
Sondergard H / Okholm Han - Klopf E / Teufl V 2 - 0  
Tsopoulou K / Manavi D - Cools S / Van Den Vonder 0 - 2  
Strandröplabda (Ostrava)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohle D / Van De Velde S - Heidrich A / Gerson M 0 - 2  
Brouwer A / Meeuwsen R - Berntsen M / Sorum C S 2 - 1  
Doppler C / Horst A - Prudel M / Szalankiewicz 0 - 2  
Dumek J / Bercik V - Prudel M / Szalankiewicz 1 - 2  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Plavins M / Tocs E 0 - 2  
Gonzalez Bayard/Diaz Gome - HerreraAlepuz/Gav.Collado 0 - 2  
Kujawiak K / Rudol M - HerreraAlepuz/Gav.Collado 0 - 2  
Lenc D / Habr F - Bouter J / Varenhorst C 0 - 2  
Loyola Stein A / Cerutti - Brouwer A / Meeuwsen R 0 - 2  
Pedlow S / Schachter S - Salgado S P / Oscar Schmi 1 - 2  
Perusic O / Schweiner D - Heidrich A / Gerson M 2 - 1  
Perusic O / Schweiner D - Semenov K / Leshukov I 0 - 2  
Rumsevicius A / Kazdailis - Liamin N / Krasilnikov V 1 - 2  
Salgado S P / Oscar Schmi - Grimalt E / Grimalt M 2 - 1  
Saxton B / O'Gorman G - Bouter J / Varenhorst C 0 - 2  
Virgen J / Ontiveros L - Liamin N / Krasilnikov V 0 - 2  
Wanderley G / Santos Barb - Plavins M / Tocs E 0 - 2  
Strandröplabda (Ostrava, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bansley H / Wilkerson B - Futami A / Hasegawa A 2 - 0  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Lahti T / Parkkinen A 2 - 0  
Behrens K / Ittlinger S - Graudina T / Kravcenoka A 2 - 1  
Bonnerova M / Nakladalova - Walsh Jennings/Branagh 0 - 2  
Dubovcova N / Strbova A - Alves J / Maestrini L 1 - 2  
Futami A / Hasegawa A - Plesiutsching/Schutzenhof 2 - 0  
Graudina T / Kravcenoka A - Kolocova K / Kvapilova M 2 - 0  
Gruszczynska J / Wachowic - Carico L / Fendrick L 0 - 2  
Hermannova B / Slukova M - Davidova V / Shchypkova I 2 - 0  
Huberli T / Betschart N - Wang F / Xia X 2 - 0  
Keizer S / Meppelink M - Alves J / Maestrini L 2 - 0  
Kholomina S / Makroguzova - Baquerizo/Fernandez Ste. 1 - 2  
Larsen K / Stockman E - Carico L / Fendrick L 2 - 0  
Lima T / Maximo C H - Davidova V / Shchypkova I 0 - 2  
Ross S / Hughes S - Walsh Jennings/Branagh 2 - 1  
Silva Bigi T / Lopes Pere - Wang F / Xia X 1 - 2  
Strandröplabda (Szingapúr)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nolvak K / Tiisaar M - Schnetzer F / Muellner D 2 - 0  
Takahashi T / Ishijama Y - Inkiew N / Padsawud S 1 - 2  
Zemljak N / Pokersnik J - Shen F Y M / Tay K 2 - 0  
Strandröplabda (Szingapúr, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Birlova E / Ukolova E - Driessen A / Meertens I 2 - 0  
Chong E / Shan L E - Seeber V / Tillmann C 0 - 2  
Dabizha K / Mastikova D - Wang X / Bai B 2 - 0  
Kou N-H / Liu P H - Grimson J / Palmer V 2 - 1  
Mizoe S / Hashimoto S - Kou N-H / Liu P H 0 - 2  
Ng S / Ong W Y - Driessen A / Meertens I 0 - 2  
Traballi G / Zuccarelli A - Behlen A / Schneider S 1 - 2  
Y T R Lau / Lim W Y V - Grimson J / Palmer V 0 - 2  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Strycova - L. Tsurenko    
J. Görges - P. Kvitova 0 - 2  
M. Buzarnescu - E. Svitolina 2 - 0  
M. Rybarikova - D. Jakupovic 2 - 0  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mertens E / Schuurs D - Chan H-C / Yang Z 2 - 0  
Tenisz (Blois, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Griekspoor - J.I. Londero 2 - 1  
S. Robert - P. Cachin 2 - 0  
T. De Bakker - C. Garin 2 - 0  
T. Lamasine - F. Auger Alliassime 0 - 2  
Tenisz (Blois, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Domingues J / Sousa P - Neis F / Vega Hernandez D 1 - 2  
Lipovsek Puches T / Londe - Hsieh C-P / Junaid R    
Tenisz (Budapest, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Piros Zs. - B. Sant'Anna 2 - 0  
Tenisz (Eastbourne-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kudryavtseva - A. Rus 0 - 2  
A. Sestini Hlavackova - V. Cepede Royg 2 - 0  
E. Silva - K. Bondarenko 0 - 2  
G. Dabrowski - C. McHale 0 - 2  
K. Birrell - K. Nara 0 - 2  
L. Arruabarrena-Vecino - K. Dunne 0 - 2  
N. Broady - N. Vikhlyantseva 0 - 2  
S. Vickery - N. Bains 2 - 0  
T. Townsend - A. Konjuh 1 - 2  
Tenisz (Fergana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - S. Myneni 1 - 2  
E. Gerasimov - A. Setkic 2 - 0  
N. Milojevic - Y. Watanuki 2 - 1  
S. Sekiguchi - E. Lopez-Perez    
Tenisz (Fergana, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gakhov I / Pavlioutchenko - Khabibulin T / Manafov V 2 - 1  
Myneni S / Prashanth N V - Cid Subervi R / Statham R 2 - 0  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - B. Coric 0 - 2  
K. Khachanov - R. Bautista-Agut 1 - 2  
R. Federer - M. Ebden 2 - 0  
Y. Sugita - D. Kudla 0 - 2  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kubot L / Melo M - Dodig I / Ram R 2 - 1  
Tenisz (Ilkley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. King - O. Otte 1 - 2  
Jor. Thompson - S. Stakhovsky 0 - 2  
P. Polansky - J. Kubler 1 - 2  
T. Fabbiano - M. Mmoh 0 - 2  
Tenisz (Ilkley, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Krawietz K / Mies A 0 - 2  
Krajicek A / Nedunchezhiy - Broady L / Clayton S 2 - 0  
Tenisz (L'Aquila, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D.E. Galan Riveros - F. Bagnis 0 - 2  
F. Baldi - P. Lorenzi 0 - 2  
G. Clezar - G. Quinzi 2 - 1  
T. Monteiro - G.M. Moroni    
Tenisz (L'Aquila, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ocleppo J / Vavassori A - Martinez P / Vervoort M 1 - 2  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - N. Djokovic 0 - 2  
F. Lopez - N. Kyrgios 0 - 2  
J. Chardy - F. Tiafoe 2 - 0  
M. Cilic - S. Querrey 2 - 0  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Edmund K / Skupski N - Kontinen H / Peers J 1 - 2  
Tenisz (Mallorca, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Tomljanovic - A. Sevastova 1 - 2  
C. Garcia - S. Kenin 0 - 2  
S. Stosur - A. Riske 2 - 0  
T. Maria - L. Safarova 2 - 1  
Tenisz (Mallorca, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christian K / Santamaria - Safarova L / Stefkova B 0 - 2  
Klepac A / Martinez S - Knoll X / Smith A 2 - 0  
Tenisz (Poprad Tatry, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Z. Kolar - J. Kovalik 0 - 2  
Tenisz (Poprad Tatry, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacic N / Margaroli L - Neuchrist M / Weissborn T 2 - 0  
Tenisz (Sassuolo, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Schaefer - Lukács V.    
Tollaslabda (Canada Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cao Cuong Pham - Guoxiang Huang 2 - 1  
Guangzu Lu - M. Caljouw 2 - 0  
M. Weisskirchen - T. Rouxel 1 - 2  
T. Obayashi - T. Penty 0 - 2  
T. Rouxel - K. Naraoka 2 - 1  
Tollaslabda (Canada Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends J / Jille R - Briggs P / Wolfenden T 2 - 0  
Ellis M / Langridge C - Kaneko M / Kubota Y 2 - 1  
Han C / Zhou H - Koga A / Saito T 2 - 0  
Ho-Shue J A / Yakura N - Kim T K / Hoon P K 2 - 0  
Kang M H / Ho K W - Phuangphuapet/Yordphaison 2 - 0  
Lane B / Vendy S - Apisuk I / Viriyangkura T 1 - 2  
Okamura H / Onodera M - Lamsfuss M / Seidel M E 0 - 2  
Zijian D / Chang W - Maas J / Tabeling R 2 - 0  
Tollaslabda (Canada Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
As. Takahashi - R. Honderich 2 - 0  
J.D. Jakobsen - S. Takahashi 0 - 2  
M. Hayashi - F. Deprez 2 - 1  
Mic. Li - Xuerui Li 1 - 2  
R. Honderich - A. Mine 2 - 0  
S. Saito - Fangjie Gao 0 - 2  
Se Yeon Lee - As. Takahashi 1 - 2  
Xuerui Li - M. Hayashi 2 - 0  
Yanyan Cai - Yvonne Li 2 - 0  
Tollaslabda (Canada Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Efler L / Janssens E - Birch C / Moore J 2 - 0  
Goliszewski J / Kaepplein - Karlsson E / Magnusson J 2 - 0  
Hogstrom A / Nistad C - Tong M / WU J 2 - 0  
Lefel E / Tran A - Wenjing D / Xueying F 2 - 0  
Matsuyama N / Shida C - Piek S / Seinen C 2 - 0  
Paewsampran S / Supajirak - Jinhui T / Xiaohan Y 0 - 2  
Takahata Y / Sakuramoto A - Kim H J / Kim S Y 2 - 1  
Tollaslabda (Canada Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jansen J R / Nelte C - Arends J / Piek S 0 - 2  
Jille R / Lefel E - Lamsfuss M / Herttrich I 0 - 2  
Lu K / Chen L - Arends J / Piek S 1 - 2  
Mitsuhashi K / Shinoya N - Lu K / Chen L 0 - 2  
Puangpuapech N / Amitrapa - Lamsfuss M / Herttrich I 0 - 2  
Puangpuapech N / Amitrapa - Zurwonne J / Janssens E    
Seidel M E / Linda E - Gondo K / Kurihara A 2 - 1  
Seidel M E / Linda E - Tabeling R / Seinen C 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kazahsztán    
Horvátország - USA 10 - 7  
Magyarország - Japán 11 - 9  
Spanyolország - Montenegró 8 - 10  

 

2018.06.21.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
West Coast Eagles - Essendon 52 - 80  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Nexen Heroes 9 - 3  
Hanwha Eagles - LG Twins 9 - 6  
KIA Tigers - NC Dinos 4 - 7  
KT Wiz - Lotte Giants 5 - 5  
Samsung Lions - SK Wyverns 1 - 5  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Orix Buffaloes 3 - 3  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones de Yucatan - Sultanes de Monterrey (1.m.) 6 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado - NY Mets 10 - 8  
Colorado - NY Mets (21:10) 6 - 4  
Houston - Tampa Bay 5 - 1  
Kansas City - Texas 2 - 3  
Minnesota - Boston 4 - 1  
Minnesota - Boston (19:10) 2 - 9  
NY Yankees - Seattle 7 - 5  
NY Yankees - Seattle (19:05) 4 - 3  
Pittsburgh - Milwaukee    
Washington - Baltimore 0 - 3  
Kosárlabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Észtország - Finnország 63 - 63, h.u. 69 - 76  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dep. Union La Calera - Dep. Magallanes 1 - 0  
O'Higgins - Colchagua 0 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
PS Kemi - Rovaniemi PS 0 - 1  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haukar - Throttur Reykjavik 2 - 5  
Leiknir R. - Selfoss 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Liepaja - Jelgava 2 - 0  
Riga FC - Ventspils 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Skövde - Tvaaker 2 - 1  
Utsikten - Ljungskile 4 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arameisk-Syrianska - Sollentun 0 - 2  
Linköping City - Karlslund 1 - 1  
Västeras SK - Forward Örebro 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Vittsjö 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Motala AIF - Husqvarna 2 - 2  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. - Chicago 0 - 1  
D.C. United - Orlando 1 - 1  
Los Angeles FC - Sacramento 3 - 2  
Louisville City - Nashville SC 2 - 1  
Labdarúgás (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Ausztrália 1 - 1  
Franciaország - Peru 1 - 0  
Labdarúgás (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Horvátország 0 - 3  
Strandröplabda (Manavgat)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abell K / Thomsen D - Sagir Berke A / Ozbek E 2 - 0  
Brandao L / Ferreira De P - Van Der Ham J / Vismans S 2 - 0  
Burlacu G / Macneil J - Vandecaveye L / Vandecave 0 - 2  
Hagenbuch S / Metral Q - Balibey B / Baytemur K 2 - 0  
Huerta A / Huerta J - Molin J / Tholse L 2 - 1  
Karpa M / Sievers M - Yildirim H H / Susam M 2 - 0  
Ozdemir Y / Cebeci A - Ertl F / Seiser M 2 - 0  
Rosager M / Trans Hansen - Jonassen D / Overgaard M 2 - 1  
Strandröplabda (Manavgat, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cools S / Van Den Vonder - Kotzan L-S / Klinke L 2 - 0  
Friedl F / Strauss N - Ocakci M / Celebi M 2 - 0  
Friedl F / Strauss N - Trans Hansen L / Tyndesko 0 - 2  
Habaguchi E / Sakaguchi Y - Lindstrom F / Malmstrom S 2 - 0  
Ishitsubo S / Shiba A - Vasiliauskaite L / Grudzi 2 - 1  
Jupiter A / Chamereau A - Gencyurek N / Yurtsever S 2 - 0  
Jupiter A / Chamereau A - Habaguchi E / Sakaguchi Y 1 - 2  
Karagkouni P / Spiliotopo - Cools S / Van Den Vonder 2 - 0  
Karagkouni P / Spiliotopo - Sondergard H / Okholm Han 2 - 0  
Kotzan L-S / Klinke L - Sondergard H / Okholm Han 0 - 2  
Lindstrom F / Malmstrom S - Gencyurek N / Yurtsever S 2 - 0  
Nezir M / Vence A - Ishitsubo S / Shiba A 2 - 1  
Nezir M / Vence A - Tsopoulou K / Manavi D 0 - 2  
Ocakci M / Celebi M - Klopf E / Teufl V 0 - 2  
Trans Hansen L / Tyndesko - Klopf E / Teufl V 2 - 0  
Tsopoulou K / Manavi D - Vasiliauskaite L / Grudzi 2 - 0  
Strandröplabda (Ostrava)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryl M / Filjalek G - Bouter J / Varenhorst C 2 - 1  
Doppler C / Horst A - Samoilovs A / Smedins J 0 - 2  
Goncalves Felipe V / Gonc - Dumek J / Bercik V 2 - 0  
Goncalves Felipe V / Gonc - Pedlow S / Schachter S 2 - 0  
HerreraAlepuz/Gav.Collado - Saxton B / O'Gorman G 0 - 2  
Liamin N / Krasilnikov V - Semenov K / Leshukov I 0 - 2  
Losiak B / Kantor P - Kujawiak K / Rudol M 2 - 0  
Loyola Stein A / Cerutti - Bryl M / Filjalek G 1 - 2  
Loyola Stein A / Cerutti - Lenc D / Habr F 2 - 0  
Lupo D / Nicolai P - Ermacora M / Pristauz-Tel 2 - 1  
Lupo D / Nicolai P - Virgen J / Ontiveros L 2 - 0  
Pedlow S / Schachter S - Prudel M / Szalankiewicz 2 - 0  
Perusic O / Schweiner D - Rumsevicius A / Kazdailis 2 - 0  
Plavins M / Tocs E - Virgen J / Ontiveros L 1 - 2  
Salgado S P / Oscar Schmi - Wanderley G / Santos Barb 0 - 2  
Stoyanovskiy O / Velichko - Grimalt E / Grimalt M 2 - 0  
Thole J / Wickler C - Gonzalez Bayard/Diaz Gome 2 - 0  
Wanderley G / Santos Barb - Stoyanovskiy O / Velichko 0 - 2  
Strandröplabda (Ostrava, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antonelli/Solberg Salgado - Behrens K / Ittlinger S 2 - 0  
Antonelli/Solberg Salgado - Futami A / Hasegawa A 2 - 0  
Bansley H / Wilkerson B - Borger K / Kozuch M 0 - 2  
Bansley H / Wilkerson B - Dubovcova N / Strbova A 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Keizer S / Meppelink M 2 - 0  
Bednarczuk/Santos Lisboa - Silva Bigi T / Lopes Pere 2 - 0  
Behrens K / Ittlinger S - Plesiutsching/Schutzenhof 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Davidova V / Shchypkova I 2 - 0  
Borger K / Kozuch M - Alves J / Maestrini L 2 - 0  
Heidrich/Verge-Depre - Baquerizo/Fernandez Ste. 2 - 1  
Heidrich/Verge-Depre - Huberli T / Betschart N 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Gruszczynska J / Wachowic 2 - 0  
Hermannova B / Slukova M - Stubbe J / Van Iersel M 1 - 2  
Huberli T / Betschart N - Lahti T / Parkkinen A 2 - 0  
Kholomina S / Makroguzova - Walsh Jennings/Branagh 2 - 0  
Kolocova K / Kvapilova M - Kociolek K / Kolosinska K 0 - 2  
Laboureur C / Sude J - Bonnerova M / Nakladalova 2 - 0  
Laboureur C / Sude J - Kholomina S / Makroguzova 2 - 0  
Larsen K / Stockman E - Bieneck V / Schneider I 0 - 2  
Lima T / Maximo C H - Larsen K / Stockman E 1 - 2  
Ross S / Hughes S - Graudina T / Kravcenoka A 2 - 1  
Ross S / Hughes S - Kociolek K / Kolosinska K 1 - 2  
Stubbe J / Van Iersel M - Carico L / Fendrick L 2 - 1  
Wang F / Xia X - Keizer S / Meppelink M 0 - 2  
Strandröplabda (Szingapúr-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al-Jalbubi N / Alhashmi M - Hartles T / Nicklin A 2 - 1  
Dickson T / Ferguson M - Appelgren M / Boman S 1 - 2  
Kazhamiaka F / Grabovskyy - Kramarenko A / Myskiv T 0 - 2  
Kunert T / Waller P - Jongklang S / Khaolumtarn 1 - 2  
Li Z / Zhou C - Guadie Ley M / Lanci A D 0 - 2  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Gavrilova - P. Kvitova 0 - 2  
G. Muguruza Blanco - B. Strycova 0 - 2  
J. Görges - A. Barty 2 - 0  
L. Tsurenko - D. Kasatkina 2 - 1  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Mladenovic - King V / Srebotnik K 2 - 0  
Krejcikova/Siniakova - Boulter K / Watson H 2 - 0  
Tenisz (Blois, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M.T. Barrios Vera - F. Auger Alliassime 0 - 2  
P. Cachin - H. Heliovaara 2 - 1  
S. Robert - R. Marcora 2 - 1  
T. Lamasine - K. De Schepper 2 - 1  
Tenisz (Blois, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C-P / Junaid R - Bonzi B / Jacq G 2 - 0  
Lipovsek Puches T / Londe - Denolly C / Muller A 2 - 0  
Neis F / Vega Hernandez D - Roelofse R / Rungkat C 2 - 0  
Tenisz (Fergana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gon. Oliveira - C. Ilkel 1 - 2  
N. Milojevic - E. Karlovskiy 2 - 0  
S. Myneni - R. Cid Subervi 2 - 0  
Tung-Lin Wu - Y. Watanuki 1 - 2  
Tenisz (Fergana, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ayap S / Lomakin G - Cid Subervi R / Statham R 0 - 2  
Dustov F / Shofayziyev S - Khabibulin T / Manafov V 0 - 2  
Myneni S / Prashanth N V - Milojevic N / Setkic A 2 - 0  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Mayer - A. Seppi 0 - 2  
M. Ebden - P. Kohlschreiber 2 - 1  
N. Basilashvili - B. Coric 0 - 2  
R. Federer - B. Paire 2 - 1  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Ram R - Granollers M / Haase R 2 - 0  
Inglot D / Skugor F - Mektic N / Peya A 0 - 2  
Kubot L / Melo M - Mirnyi M / Oswald P 2 - 1  
Puetz T / Struff J-L - Zverev A / Zverev M 1 - 2  
Tenisz (Ilkley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Kubler - N. Rubin 2 - 1  
P. Polansky - T. Ito 2 - 0  
S. Travaglia - M. Mmoh 1 - 2  
T. Fabbiano - A. Bublik 2 - 1  
Tenisz (Ilkley, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balaji N S / Vardhan V - Eysseric J / Nys H 2 - 0  
Bury A / Peng H Y - Krawietz K / Mies A 1 - 2  
Nielsen F / Salisbury J - Krajicek A / Nedunchezhiyan J 0 - 2  
Raja P / Smith J - Broady L / Clayton S 0 - 2  
Tenisz (L'Aquila, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ben. Hassan - G. Quinzi 0 - 2  
G. Mager - F. Bagnis 0 - 2  
L. Vanni - F. Baldi 0 - 2  
R. Balzerani - P. Lorenzi 0 - 2  
R. Carballes Baena - D.E. Galan Riveros 0 - 2  
Tenisz (L'Aquila, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bagnis F / Behar A - Dutra Da Silva D / Dutra 1 - 2  
Martinez P / Vervoort M - Cuevas M / Motti A 2 - 0  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Benneteau - A. Mannarino 0 - 2  
N. Djokovic - G. Dimitrov 2 - 0  
N. Kyrgios - K. Edmund 2 - 1  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bryan M / Sock J - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Edmund K / Skupski N - Hewitt L / Kyrgios N 2 - 0  
Murray J / Soares B - Daniell M / Koolhof W 2 - 1  
Tenisz (Mallorca, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - A. Sevastova 1 - 2  
P. Hercog - A. Riske 1 - 2  
R. Peterson - A. Tomljanovic 0 - 2  
V. Azarenka - L. Safarova 0 - 2  
Tenisz (Mallorca, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerkhove L / Marozava L - Kichenok N / Rodionova An 2 - 1  
Klepac A / Martinez S - Rosolska A / Spears A 2 - 0  
Tenisz (Poprad Tatry, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - S. Gutierrez-Ferrol 2 - 0  
J. Kovalik - M. Safwat 2 - 1  
Z. Kolar - D. Novak 2 - 0  
Tenisz (Poprad Tatry, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Galloway R / Romboli F - Brkic T / Pavic A 0 - 2  
Jebavy R / Kolar Z - Cacic N / Margaroli L 1 - 2  
Tollaslabda (Canada Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dong Keun Lee - Cao Cuong Pham 0 - 2  
Ha Young Woong - T. Penty 0 - 2  
K. Bruun - N. Karunaratne 2 - 1  
K. Naraoka - Yuxiang Huang 2 - 1  
Kok Hong Woon - Guoxiang Huang 1 - 2  
M. Weisskirchen - Kwang Hee Heo 2 - 0  
T. Rouxel - J.A. Ho-Shue 2 - 0  
T.M. Nguyen - M. Koga 1 - 2  
Zhao Junpeng - T. Sitthikom 2 - 0  
Tollaslabda (Canada Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jam. Hsu - J.D. Jakobsen 0 - 2  
Jui Jeon - Br. Tam 2 - 0  
L. Heim - S. Takahashi 0 - 2  
Mic. Li - Thi Trang Vu 2 - 0  
Yuk. Nakai - Jui Jeon 1 - 2  
Tollaslabda (Canada Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Herttrich I / Nelte C - Aratama M / Watanabe A 2 - 0  
Honderich R / Tsai K - Birch C / Moore J 0 - 2  
Tollaslabda (Canada Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis M / Smith L - Kaesbauer P / Konon O 2 - 0  
Lane B / Pugh J - Urai T / Miyaura R 1 - 2  
Tabeling R / Seinen C - Kim H T / Kim H J 2 - 0  
Tollaslabda (Canada Open-sel., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Abdul Latif/Mohamed Rumsa - Phuangphuapet/Yordphaison 0 - 2  
Hurlburt-Yu J / Yao D - Okamura H / Onodera M 1 - 2  
Koga A / Saito T - Ren X / Xuanyi O 2 - 1  
Minh B / Bao D D - Briggs P / Wolfenden T 0 - 2  
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Spanyolország 4 - 9  
Japán - USA 11 - 10  
Magyarország - Horvátország 6 - 6  

 

2018.06.20.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Nexen Heroes 5 - 8  
Hanwha Eagles - LG Twins 11 - 7  
KIA Tigers - NC Dinos 6 - 5  
KT Wiz - Lotte Giants 4 - 11  
Samsung Lions - SK Wyverns 6 - 4  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Orix Buffaloes    
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - LA Dodgers 2 - 1  
Chicago Cubs - LA Dodgers (20:20) 4 - 0  
Cincinnati - Detroit 9 - 5  
Cincinnati - Detroit (18:35) 5 - 3  
Cleveland - Chicago WS 6 - 3  
Cleveland - Chicago WS (19:10) 12 - 0  
Colorado - NY Mets 10 - 8  
Houston - Tampa Bay 1 - 2  
Kansas City - Texas 1 - 4  
LA Angels - Arizona 5 - 4  
Minnesota - Boston 6 - 2  
NY Yankees - Seattle 7 - 2  
Philadelphia - St. Louis 6 - 7  
Philadelphia - St. Louis (19:05) 4 - 3  
Pittsburgh - Milwaukee 2 - 3  
San Diego - Oakland 2 - 4  
San Diego - Oakland (21:40) 4 - 12  
San Francisco - Miami 6 - 3  
San Francisco - Miami (21:45) 6 - 5  
Toronto - Atlanta 4 - 11  
Toronto - Atlanta (18:37) 5 - 4  
Washington - Baltimore 9 - 7  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benfica - Sporting CP (2.m.) 3 - 2  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Monaco (4.m.) 69 - 78  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Columbian Dyip - Ginebra SM 107 - 134  
Phoenix Fuelmasters - Globalport Batang Pier 135 - 108  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles - Indiana 74 - 55  
Minnesota - Dallas 91 - 83  
New York - Atlanta 79 - 72  
Seattle - Las Vegas 77 - 89  
Washington - Chicago 88 - 60  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avai - Guarani 3 - 3  
Ponte Preta - CSA 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 1.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kindermann - Sport Recife 3 - 1  
Sao Francisco - Sao Jose dos Campos 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 2.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Rio Preto - Gremio Audax 1 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaro - Haka 0 - 2  
Kajaani - HIFK 2 - 1  
Klubi 04 - EIF 0 - 1  
KPV Kokkola - KTP 1 - 0  
Oulu - JJK Jyväskylä 2 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Seinäjoen JK 3 - 1  
Ilves - Lahti 0 - 0  
Kuopio PS - Helsinki JK 2 - 2  
Turku PS - Inter Turku 1 - 1  
Vaasa PS - Mariehamn 4 - 1  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceres-Negros - JPV Marikina 4 - 1  
Davao Aguilas - Kaya Iloilo 3 - 1  
Stallion Laguna - Global Cebu 4 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - IR 1 - 2  
Njardvik - HK Kopavogs 0 - 2  
Thor Akureyri - Vikingur Olafsvik 0 - 2  
ÍA Akranes - Magni 5 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valur - FH 2 - 1  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albirex Niigata - Kofu 1 - 5  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Suduva Marijampole - Lietava Jonava 2 - 0  
VMFD Zalgiris - Palanga 2 - 0  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Johor DT - Terengganu 2 - 0  
Kedah - Kuala Lumpur 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Viking Stavanger - Florö 2 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grand Bodö - Trondheims-Örn 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Karlskrona - Torn 1 - 1  
Lund - Mjällby 0 - 4  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bethlehem Steel - New York RB 2 2 - 2  
Labdarúgás (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Uruguay - Szaúd-Arábia 1 - 0  
Labdarúgás (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Irán - Spanyolország 0 - 1  
Portugália - Marokkó 1 - 0  
MMA (UFC Contender Series, 25. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hernandez - J. Wright 1 - 0  
D. Grant - T. Hill 1 - 0  
G. Chikadze - A. Springer 0 - 1  
M. Sayles - Y. Hajeh 1 - 0  
R. Spann - E. Sordi 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leeds Rhinos - Catalan Dragons 25 - 28  
Strandröplabda (Manavgat-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ertl F / Seiser M - Helland C / Gamlemoen J O 2 - 0  
Hatabe J / Shimada M - Mohajer S / Tellnes K 2 - 1  
Khrystov V / Zhuravel E - Kotsilianos G / Ioannidis P 2 - 1  
Khrystov V / Zhuravel E - Van Der Ham J / Vismans S 0 - 2  
Klasnic D / Plavsic M - Silvestre J / Caravano A 0 - 2  
Lario Carrillo I / Rojas - Ertl F / Seiser M    
Malinauskas M / Vasiljev - Lario Carrillo I / Rojas Martine 0 - 2  
Mandilaris A / Mandilaris - Van Der Ham J / Vismans S 0 - 2  
Rosager M / Trans Hansen - Hatabe J / Shimada M 2 - 0  
Silvestre J / Caravano A - Vandecaveye L / Vandecaveye L 0 - 2  
Vandecaveye L / Vandecave - Basti A / Galli M 2 - 0  
Strandröplabda (Manavgat-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cools S / Van Den Vonder - Guyot Polverini M S / Lusson O 2 - 1  
Doerfler A / Wiesmeyr S - Cools S / Van Den Vonder L 1 - 2  
Habaguchi E / Sakaguchi Y - Coelho G / Paquete V 2 - 0  
Lenarduzzi R / Condotta L - Ishitsubo S / Shiba A 0 - 2  
Lutter E / Szombathelyi S - Ishitsubo S / Shiba A 0 - 2  
Olsen Koellner C / Zibran - Habaguchi E / Sakaguchi Y 0 - 2  
Vasiliauskaite L / Grudzi - Marcelle S / Harnett A 2 - 1  
Strandröplabda (Ostrava-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bohle D / Van De Velde S - Barthelemy/Di Giantommaso 2 - 1  
Bohle D / Van De Velde S - Mayer J / Crabb Tr 2 - 1  
Dressler C / Seidl R - Heidrich A / Gerson M 1 - 2  
Dziadkou A / Kavalenka A - Ermacora M / Pristauz-Tel 1 - 2  
Gala J / Kufa D - Mayer J / Crabb Tr 1 - 2  
Giginoglu M / Goegtepe V - Horl J / Winter T 2 - 0  
Grimalt E / Grimalt M - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 1  
Grimalt E / Grimalt M - Goliath D S / Williams L 2 - 1  
Hovorka M / Namesansky J - Heidrich A / Gerson M 0 - 2  
Koekelkoren D / Van Walle - Kufa R / Vala J 2 - 0  
Koekelkoren D / Van Walle - Thole J / Wickler C 1 - 2  
Krou Y / Aye Q - Gabriele P / Carambula Ra 2 - 0  
Krou Y / Aye Q - Rumsevicius A / Kazdailis 1 - 2  
Mol H N / Berntsen M - Regza H / Smedins T 2 - 0  
Mol H N / Berntsen M - Semenov K / Leshukov I 1 - 2  
Rangel C / Gomez J G - Dressler C / Seidl R 1 - 2  
Samoilovs M / Smits K - Rumsevicius A / Kazdailis 0 - 2  
Sivolap M / Yarzutkin A - Myslivecek M / Pihera M 2 - 0  
Thole J / Wickler C - Kolinske W / Evans M 2 - 0  
Tijan A / Younousse C - Ermacora M / Pristauz-Tel 0 - 2  
Tijan A / Younousse C - Nemec L / Pokopec P 2 - 0  
Urlu S / Mermer H H - Santos Barbosa T / Souto Maior Wanderl 0 - 2  
Weiss J / Tichy M - Semenov K / Leshukov I 0 - 2  
Strandröplabda (Ostrava-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Turnerova T / Ehrenwaldova M 2 - 0  
Baquerizo/Fernandez Ste. - Tveit Hjortland/Kjolberg 2 - 0  
Behrens K / Ittlinger S - Numwong R / Hongpak K 2 - 1  
Dubovcova N / Strbova A - Gordon J / Bukovec S 2 - 1  
Dubovcova N / Strbova A - Maixnerova M / Stochlova M S 2 - 0  
Eiholzer N / Steinemann E - Graudina T / Kravcenoka A 1 - 2  
Eiholzer N / Steinemann E - Gutierrez P S / Belen Car 2 - 0  
Futami A / Hasegawa A - Caluori L / Gerson D 2 - 1  
Futami A / Hasegawa A - Davidova E / Olivova S 2 - 1  
Gruszczynska J / Wachowic - Gallay A / Pereyra F 2 - 1  
Háfra D / Szabó D - Graudina T / Kravcenoka A 0 - 2  
Kloda M / Ceynowa A - Gordon J / Bukovec S 0 - 2  
Knoblochova M / Rehackova - Caluori L / Gerson D 0 - 2  
Kotlasova T / Resova D - Gallay A / Pereyra F 1 - 2  
Lobato Herrero/Fernandez - Larsen K / Stockman E 0 - 2  
Lobato Herrero/Fernandez - Makhno IN / Makhno IR 2 - 1  
Menegatti M / Giombini L - Numwong R / Hongpak K 1 - 2  
Ozolina M / Caica A - Lunde I / Ulveseth O J 2 - 1  
Radarong V / Udomchavee T - Gruszczynska J / Wachowicz A 0 - 2  
Silva Bigi T / Lopes Pere - Ozolina M / Caica A 2 - 0  
Silva Bigi T / Lopes Pere - Pirv A / Vaida B 2 - 0  
Thurin K / Thurin S - Tveit Hjortland/Kjolberg 0 - 2  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - E. Svitolina 0 - 2  
M. Rybarikova - K. Mladenovic 2 - 1  
N. Osaka - D. Jakupovic    
P. Martic - M. Buzarnescu 1 - 2  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aoyama S / Olaru R - Mertens E / Schuurs D 1 - 2  
Chan H-C / Yang Z - Chan L / Dabrowski G 2 - 1  
Kichenok L / Kudryavtseva - Boulter K / Watson H 1 - 2  
Krejcikova/Siniakova - Görges J / Pliskova Ka 2 - 0  
Melichar N / Peschke K - Kasatkina D / Muguruza G 2 - 1  
Tenisz (Blois, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Berlocq - S. Griekspoor 1 - 2  
H. Laaksonen - T. De Bakker 0 - 2  
M. Bourgue - J.I. Londero 0 - 2  
M. Janvier - C. Garin 0 - 2  
Tenisz (Blois, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benchetrit E / De Scheppe - Bonzi B / Jacq G    
Hach Verdugo H / Martinez - Roelofse R / Rungkat C 0 - 2  
Heliovaara H / Laaksonen - Domingues J / Sousa P 0 - 2  
Hsieh C-P / Junaid R - Cachin P / Gimeno-Traver D 2 - 0  
Monteiro J / Saraiva B - Bonzi B / Jacq G 0 - 2  
Tenisz (Fergana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Setkic - Duck Hee Lee 2 - 0  
E. Gerasimov - F. Dustov 2 - 0  
K. Sultanov - E. Lopez-Perez 0 - 2  
Tenisz (Fergana, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kadhe A / Lawson A - Gakhov I / Pavlioutchenkov A 0 - 2  
Milojevic N / Setkic A - Altuna T / Celikbilek A 2 - 1  
Oliveira G / Ortega-Olmed - Guez D / Watanuki Y    
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Kudla - S. Tsitsipas 2 - 0  
D. Thiem - Y. Sugita 0 - 2  
K. Nishikori - K. Khachanov 0 - 2  
N. Basilashvili - R. Molleker 2 - 0  
R. Haase - R. Bautista-Agut 0 - 2  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dodig I / Ram R - Khachanov K / Pouille L 2 - 0  
Klaasen R / Venus M - Puetz T / Struff J-L 0 - 2  
Kubot L / Melo M - Erlich J / Monroe N 2 - 0  
Mirnyi M / Oswald P - Matkowski M / Middelkoop M 2 - 0  
Tenisz (Ilkley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jor. Thompson - H. Moriya 2 - 0  
K. King - S. Stakhovsky 0 - 2  
O. Otte - J. Zopp 2 - 0  
S. Ofner - D. King 0 - 2  
Tenisz (Ilkley, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bolt A / Thompson J - Bury A / Peng H Y 1 - 2  
Krawietz K / Mies A - Molteni A / Reyes-Varela 2 - 0  
Tenisz (L'Aquila, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G.M. Moroni - P. Martinez Portero 2 - 0  
M. Cuevas - G. Clezar 1 - 2  
T. Monteiro - B. Zapata Miralles 2 - 0  
Tenisz (L'Aquila, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arias B / Dellien H - Ocleppo J / Vavassori A 0 - 2  
Boluda-Purkiss C / Zapata - Dutra DA Silva D / Dutra DA Silv 0 - 2  
Casanova H / Zhang Z - Baldi F / Pellegrino A 0 - 2  
Cuevas M / Motti A - Gonzales R / Lammons N 2 - 1  
Monteiro T / Souza J - Martinez P / Vervoort M 0 - 2  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - J. Chardy 0 - 2  
F. Tiafoe - L. Mayer 2 - 1  
M. Cilic - G. Müller 2 - 1  
S. Wawrinka - S. Querrey 1 - 2  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Berdych T / Verdasco F - Djokovic N / Wawrinka S    
Daniell M / Koolhof W - Djokovic N / Wawrinka S 2 - 0  
Hewitt L / Kyrgios N - Herbert P-H / Mahut N 2 - 1  
Marach O / Pavic M - Bopanna R / Roger-Vasseli 2 - 1  
Tenisz (Mallorca, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - V. Azarenka    
C. Garcia - J. Larsson 2 - 0  
L. Arruabarrena-Vecino - S. Stosur 0 - 2  
S. Kenin - A. van Uytvanck 2 - 1  
T. Maria - C. Witthöft 2 - 0  
Tenisz (Mallorca, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Collins D / Hsieh S-W - Kichenok N / Rodionova An 1 - 2  
Knoll X / Smith A - Cirstea S / Petkovic A 2 - 0  
Rosolska A / Spears A - Moore J / Olmos G 2 - 1  
Safarova L / Stefkova B - Adamczak M / Voracova R 2 - 0  
Tenisz (Poprad Tatry, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. De Greef - F. Horansky 2 - 0  
A. Glvac - A. Pavlasek 0 - 2  
A. Haider-Maurer - M. Safwat 1 - 2  
G. Melzer - Z. Kolar    
J. Kovalik - Tsung-Hua Yang 2 - 0  
M. Neuchrist - D. Novak 0 - 2  
S. Gutierrez-Ferrol - C. Ruud 2 - 0  
Tenisz (Poprad Tatry, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Pavic A - Desein N / Melzer G    
Gutierrez-Ferrol S / Polj - Cacic N / Margaroli L 1 - 2  
Neuchrist M / Weissborn T - Polasek F / Rikl P 2 - 0  
Sabanov I / Sabanov M - Galloway R / Romboli F 0 - 2  
Tollaslabda (Canada Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Roovers - Guangzu Lu 0 - 2  
B.R. Sankeerth - N. Karunaratne 0 - 2  
Cao Cuong Pham - T. Lam 2 - 1  
Guangzu Lu - Yun Kyu Lee 2 - 0  
H. Shimono - M. Caljouw 1 - 2  
H.N. Nguyen - Zhao Junpeng    
Ha Young Woong - K. Koljonen 2 - 0  
K. Cordon - K. Schaefer 0 - 2  
K.G. Kumar - R. Takeshita 0 - 2  
Kwang Hee Heo - Y. Igarashi 2 - 0  
M. Ludik - M. Koga    
M. Weisskirchen - C.J. Nilsson 2 - 0  
Sub. Dey - T. Rouxel 0 - 2  
T. Sitthikom - K. Schaefer 2 - 0  
T.M. Nguyen - R. Takeshita 2 - 1  
Y. De Oliveira - K. Bruun 0 - 2  
Tollaslabda (Canada Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mine - Yiman Zhang 2 - 0  
As. Takahashi - Yue Han 2 - 1  
C. Pan - M. Hayashi 0 - 2  
G. Bland - S. Saito 0 - 2  
Ga Eun Kim - Fangjie Gao 0 - 2  
M. Mitani - Se Yeon Lee 0 - 2  
R. Honderich - C. Birch 2 - 1  
Yanyan Cai - M. Poulsen 2 - 0  
Yvonne Li - Hyo Min Kim 2 - 0  
Tollaslabda (Canada Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Finne-Ipsen J / Soby R - Goliszewski J / Kaepplein L 0 - 2  
Pugh J / Smith L - Hogstrom A / Nistad C 1 - 2  
Tollaslabda (Canada Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ellis M / Smith L - Tran A / Corvee J 2 - 0  
Kubota Y / Shida C - Mitsuhashi K / Shinoya N 1 - 2  
Kuna-Anuvit P / Paewsampr - Gondo K / Kurihara A 0 - 2  
Mairs G / Moore J - Arends J / Piek S 0 - 2  
Ou X / Cao T W - Lamsfuss M / Herttrich I 0 - 2  
Saito T / Watanabe A - Kaesbauer P / Konon O 1 - 2  
Seidel M E / Linda E - Yakura N / Tsai K 2 - 0  
Tabeling R / Seinen C - Eidestedt R / Nistad C 2 - 1  
Zurwonne J / Janssens E - Do T D / Pham N T 2 - 0  
Tollaslabda (Canada Open-sel., férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apisuk I / Viriyangkura T - Do T D / Pham H N 2 - 1  
Arends J / Jille R - Kim J H / Jung J W 2 - 0  
Ho-Shue J A / Yakura N - Kuna-Anuvit P / Trinkajee 2 - 0  
Jansen J R / Zurwonne J - Lane B / Vendy S 0 - 2  
Kim T K / Hoon P K - Sankeerth B R / Ng T 2 - 0  
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Horvátország - USA 10 - 11  
Magyarország - Japán 14 - 7  
Montenegró - Ausztrália 10 - 8  

 

2018.06.19.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - Nexen Heroes 5 - 6  
Hanwha Eagles - LG Twins 0 - 4  
KIA Tigers - NC Dinos    
KT Wiz - Lotte Giants 7 - 9  
Samsung Lions - SK Wyverns 6 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chiba Lotte 1 - 3  
Tokyo Yakult - Fukuoka S. Hawks 4 - 5  
Yokohama Baystars - Tohoku Rakuten 1 - 7  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones de Yucatan - Tigres de Quintana Roo (7.m.) 6 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago Cubs - LA Dodgers    
Cleveland - Chicago WS 6 - 2  
Colorado - NY Mets 2 - 12  
Houston - Tampa Bay 5 - 4  
Kansas City - Texas 3 - 6  
LA Angels - Arizona 4 - 7  
Philadelphia - St. Louis 6 - 5  
Pittsburgh - Milwaukee 1 - 0  
San Francisco - Miami 4 - 5  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inter Movistar - Barcelona (5.m.) 1 - 1  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Spanyol bajnokság 2017/18    
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Real Madrid (4.m.) 85 - 96  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Remo - Atlético Acreano 2 - 2  
Santa Cruz PE - Nautico 0 - 1  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 1.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ferroviaria - Corinthians 3 - 5  
Labdarúgás (Brazil bajnokság, női, 2.csop.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Santos - Ponte Preta 2 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente del Valle - Dep. Cuenca 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stjarnan - ÍBV 2 - 1  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Stumbras Kaunas - Trakai 1 - 0  
Labdarúgás (Malajziai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kelantan - PKNS 0 - 2  
Negeri Sembilan - Pahang 1 - 3  
PKNP - Melaka Utd. 1 - 2  
Selangor - Perak 1 - 1  
Labdarúgás (Norvég Kupa, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arna-Björnar - Avaldsnes 1 - 1  
Flöya - Kolbotn 1 - 5  
Klepp - Ovrevoll Hosle 2 - 0  
Lyn - Valerenga 1 - 1  
Röa - Byasen 11 - 0  
Stabaek - Sandviken 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Varberg - Helsingborg 3 - 3  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Houston - Minnesota 1 - 0  
Labdarúgás (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Egyiptom 3 - 1  
Labdarúgás (vb, H csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kolumbia - Japán 1 - 2  
Lengyelország - Szenegál 1 - 2  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Cornet - E. Makarova 2 - 1  
Babos T. - M. Buzarnescu 1 - 2  
C. Vandeweghe - P. Martic 0 - 2  
D. Jakupovic - E. Mertens 2 - 1  
D. Vekic - E. Svitolina 1 - 2  
G. Muguruza Blanco - A. Pavlyuchenkova 2 - 0  
J. Brady - B. Strycova 1 - 2  
J. Görges - M. Sakkari 2 - 0  
J. Konta - P. Kvitova 0 - 2  
Kr. Pliskova - D. Kasatkina 1 - 2  
L. Tsurenko - H. Watson 2 - 0  
O. Dodin - A. Barty 0 - 2  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bouchard E / Cibulkova D - King V / Srebotnik K 1 - 2  
Tenisz (Blois, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Basso - F. Auger Alliassime 0 - 2  
C. Berlocq - J. Okala 2 - 1  
D. Gimeno-Traver - M.T. Barrios Vera 1 - 2  
F.F. Silva - C. Hemery    
F.F. Silva - H. Heliovaara 1 - 2  
H. Laaksonen - E. Benchetrit    
J.S. Tatlot - P. Cachin    
M. Ymer - K. De Schepper 0 - 2  
P. Sousa - T. Lamasine 0 - 2  
R. Marcora - A. Muller 2 - 0  
S. Griekspoor - L. Giustino 2 - 0  
S. Robert - M. Vilella Martinez 2 - 0  
T. De Bakker - J. Monteiro 2 - 0  
Tenisz (Blois, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Galdos S - Lipovsek Puches T / Londero J 1 - 2  
Domingues J / Sousa P - Maytin R / Siljestrom A 2 - 0  
Neis F / Vega Hernandez D - Bourgue M / Musialek A 2 - 0  
Tenisz (Fergana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Ilkel - A. Bega 2 - 0  
D. Guez - E. Lopez-Perez 1 - 2  
D. Zhyrmont - S. Myneni 0 - 2  
E. Gerasimov - L. Grigelis 2 - 0  
E. Karlovskiy - Joao Menezes 2 - 0  
Gon. Oliveira - T. Gabashvili 2 - 1  
I. Nedelko - S. Fayziev 2 - 1  
J. Statham - S. Sekiguchi 1 - 2  
Mar.Eriksson - R. Cid Subervi 0 - 2  
N. Milojevic - K. Kravchuk 2 - 1  
O. Nedovyesov - Y. Watanuki 0 - 2  
Tung-Lin Wu - I. Gakhov 2 - 0  
Tenisz (Fergana, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fayziev S / Sultonov K - Khabibulin T / Manafov V 0 - 2  
Sultanbekov A / Turgunov - Dustov F / Shofayziyev S 1 - 2  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Seppi - M. Berrettini 2 - 0  
B. Coric - A. Zverev 2 - 0  
B. Paire - S. Johnson 2 - 0  
Fucsovics M. - P. Kohlschreiber    
M. Jaziri - M. Ebden 0 - 2  
M. Zverev - K. Khachanov 0 - 2  
P. Gojowczyk - R. Molleker    
R. Federer - Al. Bedene 2 - 0  
R. Gasquet - F. Mayer 0 - 2  
S. Tsitsipas - L. Pouille 2 - 0  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers M / Haase R - Mclachlan B / Nishikori K 2 - 0  
Johnson S / Thiem D - Inglot D / Skugor F 1 - 2  
Kohlschreiber/ Petzschner - Mektic N / Peya A 0 - 2  
Tenisz (Ilkley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - A. McHugh 2 - 0  
A. Menendez-Maceiras - O. Otte 1 - 2  
D. Young - J. Kubler 0 - 2  
G. Loffhagen - H. Moriya 0 - 2  
J. Jung - S. Travaglia 0 - 2  
Jor. Thompson - K. Majchrzak 2 - 0  
M. Arevalo - M. Mmoh 1 - 2  
N. Rubin - I. Ivashka 2 - 0  
P. Polansky - A. Santillan 2 - 1  
T. Fabbiano - A. Ward 2 - 0  
T. Ito - B. Klahn 2 - 1  
Tenisz (Ilkley, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo M / Podlipnik-Cas - Nielsen F / Salisbury J 0 - 2  
Balaji N S / Vardhan V - Bambridge L / O'Mara J 2 - 1  
Findel-Hawkins J / Johnso - Eysseric J / Nys H 0 - 2  
Krajicek A / Nedunchezhiy - Hurkacz H / King E 2 - 0  
Ratiwatana / Ratiwatana - Broady L / Clayton S 0 - 2  
Tenisz (L'Aquila, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Collarini - F. Baldi    
A. Pellegrino - F. Bagnis 1 - 2  
Ale. Gonzalez - G. Mager 0 - 2  
Ale. Gonzalez - G. Mager 0 - 2  
Ben. Hassan - A. Velotti 2 - 1  
J. Haerteis - R. Balzerani 1 - 2  
J. Ocleppo - D.E. Galan Riveros 0 - 2  
L. Vanni - J. Choinski 2 - 1  
R. Bonadio - G. Clezar 0 - 2  
R. Carballes Baena - G. Fonio 2 - 1  
T. Monteiro - H. Casanova 2 - 0  
T. Robredo - G. Clezar    
Tenisz (L'Aquila, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arias B / Dellien H - Collarini A / Olivo R    
Bagnis F / Behar A - Arnaboldi A / Bracciali D 2 - 1  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Mannarino - D. Evans 2 - 1  
D. Dzumhur - G. Dimitrov 1 - 2  
D. Goffin - F. Lopez 1 - 2  
J. Millman - N. Djokovic 0 - 2  
L. Mayer - K. Anderson 2 - 1  
M. Raonic - Y. Bhambri    
N. Kyrgios - A. Murray 2 - 1  
R. Harrison - K. Edmund 0 - 2  
T. Berdych - J. Benneteau 1 - 2  
T. Smyczek - J. Chardy 0 - 2  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gonzalez S / Querrey S - Bryan M / Sock J 1 - 2  
Nestor D / Shapovalov D - Kontinen H / Peers J 0 - 2  
Tenisz (Mallorca, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - A. Sasnovich 2 - 0  
A. Riske - A. Kerber    
A. Tomljanovic - M. Linette 2 - 0  
C. Garcia - Su-Wei Hsieh 2 - 1  
D.R. Collins - R. Peterson 0 - 2  
J. Larsson - S. Cirstea 2 - 1  
K. Flipkens - A. Sasnovich    
M. Kostyuk - L. Safarova 0 - 2  
P. Hercog - V. Kuzmova 2 - 0  
S. Kenin - Ka. Kozlova 2 - 1  
S. Kuznetsova - A. Sevastova 0 - 2  
S. Vögele - V. Azarenka 1 - 2  
Tenisz (Mallorca, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Klepac A / Martinez S - Medina G./Parra Santonja 2 - 0  
Kudermetova V / Sabalenka - Kerkhove L / Marozava L 1 - 2  
Tenisz (Poprad Tatry, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Haider-Maurer - M. Jaloviec 2 - 0  
A. Pavic - M. Neuchrist 0 - 2  
B. Rola - Z. Kolar 0 - 2  
D. Munoz-De La Nava - F. Horansky 0 - 2  
F. Dancevic - A. Pavlasek    
G. Melzer - P. Nejedly 2 - 0  
J. Kovalik - T. Brkic 2 - 0  
L. Klein - C. Ruud    
L. Rosol - D. Novak 0 - 2  
P. Krstin - V. Safranek 1 - 2  
S. Gutierrez-Ferrol - M. Zekic    
Tsung-Hua Yang - J. Satral 2 - 0  
Tenisz (Poprad Tatry, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bednarek T / Walkow S - Neuchrist M / Weissborn T 0 - 2  
Sabanov I / Sabanov M - Glvac A / Vajda P 2 - 1  
Smirnov A / Uzhylovsky V - Galloway R / Romboli F 0 - 2  
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Japán 11 - 7  
Horvátország - Spanyolország 9 - 9  
Magyarország - Montenegró 9 - 12  

 

2018.06.18.
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hiroshima Carp - Hokkaido Nippon 2 - 6  
Yokohama Baystars - Saitama Seibu 4 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones de Yucatan - Tigres de Quintana Roo (6.m.) 2 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
St. Louis - Chicago Cubs 5 - 0  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Le Mans - Monaco (3.m.) 84 - 72  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Lietuvos Rytas (5.m.) 80 - 70  
Kosárlabda (NB I)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NB I 2017/18    
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szombathely - Szolnok (4.m.) 81 - 83  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Los Angeles 72 - 81  
Las Vegas - Phoenix 80 - 92  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Audax Italiano - Coquimbo Unido 3 - 1  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Emelec Guayaquil - Univ. Catolica de Quito 2 - 3  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dinamo Minszk - Vityebszk 1 - 1  
Gomel - Szmolevicsi 0 - 2  
Isloch - Dinamo Breszt 0 - 1  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chikhura Sachkhere - Torpedo Kutaisi 1 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kyzylzhar Petropavlovsk - Sahtar Karagandy 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Degerfors 1 - 1  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Umea FC - Team TG 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Linköping - Djurgarden 1 - 1  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fresno - Swope Park 4 - 1  
Labdarúgás (vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Svédország - Dél-Korea 1 - 0  
Labdarúgás (vb, G csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Panama 3 - 0  
Tunézia - Anglia 1 - 2  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Irán 3 - 0  
Tenisz (Birmingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Cibulkova - D. Gavrilova 0 - 2  
K. Boulter - N. Osaka 0 - 2  
K. Siniakova - K. Mladenovic 1 - 2  
Ka. Pliskova - M. Rybarikova 0 - 2  
Tenisz (Birmingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Babos/Mladenovic - Barty A / Vandeweghe C 2 - 0  
Kasatkina D / Muguruza G - Hlavackova A / Strycova B 2 - 1  
Melichar N / Peschke K - Atawo R / Groenefeld A L 2 - 0  
Tenisz (Birmingham-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Pera - D. Jakupovic 0 - 2  
E. Bouchard - J. Brady 1 - 2  
Kr. Pliskova - C. Perrin 2 - 0  
O. Dodin - K. Dunne 2 - 0  
Tenisz (Blois, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Bonzi - M. Janvier 0 - 2  
J. Domingues - J.I. Londero 0 - 2  
J.F. Angele - C. Garin 0 - 2  
M. Bourgue - C. Lestienne    
Tenisz (Blois, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Denolly C / Muller A - Angele J F / Jomby T 2 - 0  
Giustino L / Vilella Mart - Heliovaara H / Laaksonen H 0 - 2  
Tenisz (Fergana, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Yevseyev - A. Setkic 0 - 2  
F. Dustov - Y. Mertens 2 - 1  
R. Ortega-Olmedo - K. Sultanov 0 - 2  
Y. Takahashi - Duck Hee Lee 0 - 2  
Tenisz (Fergana, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gakhov I / Pavlioutchenko - Elgin M / Tyurnev E 2 - 1  
Granollers / Lopez Perez - Myneni S / Prashanth N V 0 - 2  
Grigelis L / Nedelko I - Kadhe A / Lawson A 1 - 2  
Nedovyesov A / Shyla Y - Cid Subervi R / Statham R 1 - 2  
Tenisz (Fergana-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
S. Myneni - A. Karatsev 2 - 1  
Tenisz (Halle, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Thiem - M. Youzhny 2 - 0  
J-L. Struff - R. Bautista-Agut 0 - 2  
K. Nishikori - M. Bachinger 2 - 0  
L. Lacko - D. Kudla 0 - 2  
M. Marterer - Y. Sugita 1 - 2  
R. Haase - J. Sousa 2 - 1  
Tenisz (Halle, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zverev A / Zverev M - Qureshi A U H / Rojer J J 2 - 1  
Tenisz (Ilkley, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. King - J. Draper 2 - 0  
L. Broady - S. Stakhovsky 1 - 2  
M. Moraing - J. Zopp 0 - 2  
R. Ramanathan - S. Ofner 0 - 2  
Tenisz (L'Aquila, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G.M. Moroni - A. Arnaboldi 2 - 0  
H. Dellien - M. Cuevas 1 - 2  
P. Martinez Portero - R. Dutra da Silva 2 - 1  
R. Olivo - B. Zapata Miralles 0 - 2  
R. Quiroz - G. Quinzi 0 - 2  
Tenisz (L'Aquila, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balzerani R / Fonio G - Clezar G / Gonzalez A 1 - 2  
De Bernardis A / Portalur - Ocleppo J / Vavassori A 1 - 2  
Tenisz (London, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Shapovalov - G. Müller 0 - 2  
J. Clarke - S. Querrey 0 - 2  
J. Donaldson - F. Tiafoe 0 - 2  
J. Sock - D. Medvedev 0 - 2  
M. Cilic - F. Verdasco 2 - 0  
S. Wawrinka - C. Norrie 2 - 0  
Tenisz (London, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bopanna R / Roger-Vasseli - Anderson K / Benneteau J 2 - 0  
Dimitrov G / Harrison R - Edmund K / Skupski N 1 - 2  
Marach O / Pavic M - Lopez F / Lopez M 2 - 1  
Murray J / Soares B - Mannarino A / Martin F 2 - 1  
Tenisz (Mallorca, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kontaveit - T. Maria 1 - 2  
A. van Uytvanck - A. Sabalenka 2 - 1  
C. Suarez Navarro - L. Arruabarrena-Vecino 0 - 2  
C. Witthöft - F. Schiavone 2 - 1  
S. Stosur - M. Vondrousova 2 - 0  
Tenisz (Mallorca, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Christian K / Santamaria - Azarenka V / Kuznetsova S 2 - 0  
Cirstea S / Petkovic A - Jurak D / Lister C 2 - 0  
Kalashnikova O / Ninomiya - Knoll X / Smith A 0 - 2  
Tenisz (Mallorca-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - Y. Bonaventure 2 - 1  
A. Riske - M. Frech 2 - 1  
A. Tomljanovic - A. Blinkova 2 - 0  
J. Larsson - M. Zanevska 2 - 1  
R. Peterson - S. Vögele 2 - 1  
V. Kuzmova - S. Kenin 0 - 2  
Tenisz (Poprad Tatry, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Glvac - D. Sproch 2 - 1  
P. Vajda - M. Safwat 0 - 2  
U. Ignatik - A. De Greef 1 - 2  
Tenisz (Poprad Tatry, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brkic T / Pavic A - Klec I / Sproch D 2 - 1  
Desein N / Melzer G - Pasha N / Reese H 2 - 0  
Jaloviec M / Safranek V - Polasek F / Rikl P 0 - 2  
Jebavy R / Kolar Z - Munoz De La Nava D / Viola M 2 - 0  
Tollaslabda (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kang M H / Ho K W - Ren X / Xuanyi O 1 - 2  
Vízilabda (Világ Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Magyarország - Ausztrália 12 - 5  
Montenegró - Japán 14 - 8  
USA - Spanyolország 8 - 6  
Címkék: eredmények, tippmix,