Tippmix eredmények - 2018. június 11-17.

2018-06-11
Tippmix eredmények - 2018. június 11-17.
2018.06.17.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
British Columbia - Montreal 22 - 10  
Calgary - Hamilton 28 - 14  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Geelong - Richmond 65 - 83  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Doosan Bears 11 - 6  
LG Twins - KIA Tigers 9 - 6  
NC Dinos - KT Wiz 4 - 5  
Nexen Heroes - Samsung Lions 12 - 8  
SK Wyverns - Lotte Giants 7 - 13  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Yomiuri Giants 2 - 1  
Fukuoka S. Hawks - Hiroshima Carp 4 - 13  
Hokkaido Nippon - Tokyo Yakult 1 - 5  
Orix Buffaloes - Yokohama Baystars 7 - 1  
Saitama Seibu - Chunichi Dragons 3 - 11  
Tohoku Rakuten - Hanshin Tigers 8 - 0  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sultanes de Monterrey - Toros de Tijuana (6.m.) 6 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - NY Mets 1 - 5  
Arizona - NY Mets (22:10) 3 - 5  
Atlanta - San Diego 4 - 1  
Baltimore - Miami 10 - 4  
Chicago WS - Detroit 1 - 3  
Cleveland - Minnesota 4 - 1  
Kansas City - Houston 4 - 7  
LA Dodgers - San Francisco 3 - 1  
LA Dodgers - San Francisco (22:10) 1 - 4  
Milwaukee - Philadelphia 9 - 10  
NY Yankees - Tampa Bay 1 - 3  
Oakland - LA Angels 6 - 5  
Pittsburgh - Cincinnati 6 - 8  
Seattle - Boston 1 - 0  
Seattle - Boston (22:10) 3 - 9  
St. Louis - Chicago Cubs 3 - 6  
Texas - Colorado 13 - 12  
Toronto - Washington 8 - 6  
Kerékpár (Tour de Suisse)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tour de Suisse 2018    
Tour de Suisse 2018 - Top 3    
Kerékpár (Tour de Suisse, 9. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Izaguirre Insausti - S. Spilak 0 - 1  
M. Hepburn - T. Phinney 0 - 1  
M. Matthews - T. van Garderen 0 - 1  
N. Arndt - S. Kragh Andersen 0 - 1  
N.F. Oliveira - Y. Lampaert 1 - 0  
R. Porte - W. Kelderman 1 - 0  
S. Kung - M. Bodnar 1 - 0  
Tour de Suisse 2018 - 9. szakasz    
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alaska Aces - Meralco Bolts 74 - 89  
Ginebra SM - Magnolia Hotshots 104 - 84  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Panathinaikosz - Olympiakosz (5.m.) 84 - 70  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Neptunas Klaipeda (4.m.) 78 - 89  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baskonia Vitoria - Real Madrid (3.m.) 78 - 83  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Indiana - Atlanta 96 - 64  
Minnesota - New York 85 - 71  
Phoenix - Connecticut 89 - 72  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oeste - Criciuma 2 - 2  
Paysandu - CSA 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
ABC - Globo RN 1 - 3  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colchagua - O'Higgins 0 - 0  
Curico Unido - Independiente de Cauquene 1 - 0  
Dep. Iquique - San Marcos de Arica 3 - 1  
Dep. Magallanes - Dep. Union La Calera 1 - 1  
Huachipato - Rangers de Talca 2 - 0  
San Luis de Quillota - Barnechea 0 - 1  
Univ.Catolica de Santiago - Cobreloa 0 - 2  
Universidad de Chile - La Serena 2 - 0  
Labdarúgás (Dán bajnokság, női, felsőház)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hjörring - Bröndby 4 - 1  
Kolding - Odense 3 - 1  
VSK Aarhus - Ballerup 3 - 0  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Delfin Manta - Guayaquil City 1 - 0  
El Nacional Quito - Barcelona Guayaquil 2 - 2  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nyeman Grodno - BATE Boriszov 2 - 3  
Sahtar Szoligorszk - Lucs Minszk 4 - 0  
Torpedo Zogyino - Dnyepr Mogiljev 1 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saburtalo Tbiliszi - Dinamo Tbiliszi 1 - 0  
Sioni Bolnisi - Lokomotív Tbiliszi 1 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gifu - Machida Zelvia 0 - 1  
Okayama - Yokohama FC 0 - 0  
Labdarúgás (Kazah bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aktobe - Ordabasy Shymkent 3 - 1  
Akzhayik Ural - Kairat Almaty 1 - 2  
Atyrau - Tobol Kostanay 0 - 2  
FC Asztana - Irtis Pavlodar 3 - 0  
Kaisar Kyzylorda - Zhetysu Taldykorgan 0 - 0  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asane - Ullensaker/Kisa 1 - 5  
Florö - Jerv 3 - 2  
Ham-Kam - Sogndal 1 - 3  
Levanger - Mjöndalen 0 - 4  
Notodden - Kongsvinger 1 - 2  
Sandnes Ulf - Aalesund 1 - 2  
Strömmen - Tromsdalen 1 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alta - Baerum 0 - 2  
Fredrikstad - Nybergsund 6 - 0  
Hönefoss - Raufoss 1 - 2  
Mjölner - Elverum 1 - 1  
Moss - Stabaek 2 3 - 1  
Odd Grenland 2 - Fram Larvik 3 - 2  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arendal - Bryne 1 - 1  
Flekkeröy - Brattvag 1 - 5  
Nardo - Egersund 0 - 1  
Skeid - Hödd 1 - 1  
Labdarúgás (NWSL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago - Portland 1 - 1  
North Carolina - Utah 0 - 1  
Orlando - Sky Blue 3 - 2  
Washington - Seattle 0 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
UD Extremadura - Cartagena 1 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - AFC Eskilstuna 2 - 1  
Jönköping Södra - Falkenberg 1 - 3  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kristianstad - FK Karlskrona 4 - 3  
Ljungskile - Grebbestad 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Akropolis - Rynninge 3 - 2  
Sandviken - Carlstad Utd. 0 - 3  
Skelleftea - Assyriska FF 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Eskilstuna Utd. - Kopparbergs/Göteborg 1 - 3  
Limhamn Bunkeflo - IFK Kalmar 2 - 0  
Vittsjö - Hammarby 0 - 1  
Labdarúgás (Szingapúri bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Balestier Khalsa - Hougang Utd. 0 - 1  
Home Utd. - Geylang 2 - 0  
Tampines Rovers - Warriors FC 2 - 3  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bangkok Glass - Navy Chonburi 0 - 1  
Muangthong Utd. - Air Force Central 3 - 1  
Pattaya Utd. - Prachuap 0 - 0  
Ubon UMT - Nakhon Ratchasima 2 - 2  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kansas City - Dallas 3 - 2  
Philadelphia - New York RB 2 - 1  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Charlotte Independence - Charleston 1 - 1  
FC Cincinnati - Richmond 4 - 0  
Las Vegas - Seattle 2 4 - 1  
Louisville City - Penn FC 3 - 3  
Nashville SC - North Carolina 1 - 0  
Oklahoma City Energy - Rio Grande Valley 3 - 1  
Orange County SC - Reno 2 - 2  
Phoenix - Tulsa 3 - 0  
Pittsburgh - New York RB 2 3 - 0  
Portland 2 - Colorado Springs 1 - 4  
San Antonio - Sacramento 1 - 0  
St. Louis FC - Real Monarchs 0 - 1  
Toronto FC 2 - Indy Eleven 1 - 3  
Labdarúgás (vb, E csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Svájc 1 - 1  
Costa Rica - Szerbia 0 - 1  
Labdarúgás (vb, F csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Németország - Mexikó 0 - 1  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Binh Duong - Song Lam Nghe An 1 - 2  
Da Nang - Hoang Anh Gia Lai 2 - 1  
Hai Phong - Ho Chi Minh FC 2 - 0  
Nam Dinh - Than Quang Ninh 1 - 1  
Saigon FC - Hanoi FC 5 - 2  
Sanna Khanh Hoa - Quang Nam 2 - 2  
Motorsport (Moto2 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Binder - M. Pasini (Katalán Nagydíj) 1 - 0  
F. Bagnaia - A. Marquez (Katalán Nagydíj) 0 - 1  
J. Mir - X. Vierge (Katalán Nagydíj) 0 - 1  
M. Oliveira - L. Baldassarri (Katalán Nagydíj) 1 - 0  
M. Schrotter - F. Quartararo (Katalán Nagydíj) 0 - 1  
R. Fenati - S. Lowes (Katalán Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (Moto2 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto2, Katalán Nagydíj 2018    
Moto2, Katalán Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (Moto3 futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Canet - F. Di Giannantonio (Katalán Nagydíj) 0 - 1  
E. Bastianini - M. Bezzecchi (Katalán Nagydíj) 1 - 0  
G. Rodrigo - A. Migno (Katalán Nagydíj) 1 - 0  
J. Kornfeil - L. Dalla Porta (Katalán Nagydíj) 1 - 0  
T. Suzuki - A. Sasaki (Katalán Nagydíj) 1 - 0  
Motorsport (Moto3 outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Moto3, Katalán Nagydíj 2018    
Moto3, Katalán Nagydíj 2018 - Top 3    
Motorsport (MotoGP futam párok)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rins - J. Miller (Katalán Nagydíj) 0 - 1  
C. Crutchlow - J. Zarco (Katalán Nagydíj) 1 - 0  
D. Pedrosa - D. Petrucci (Katalán Nagydíj) 1 - 0  
M. Marquez - A. Dovizioso (Katalán Nagydíj) 1 - 0  
M. Vinales - V. Rossi (Katalán Nagydíj) 0 - 1  
Motorsport (MotoGP outright)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
MotoGP, Katalán Nagydíj 2018    
MotoGP, Katalán Nagydíj 2018 - Top 3    
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Castleford - Hull KR 24 - 24  
Wakefield - Warrington 30 - 32  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Newcastle Knights - Melbourne Storm 10 - 28  
Wests Tigers - Canberra Raiders 12 - 48  
Rögbi (U20 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Skócia - U20Grúzia 31 - 39  
U20Írország - U20Japán 39 - 33  
Rögbi (U20 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Franciaország (Helyszín: Franciaország) 25 - 33  
U20Dél-Afrika - U20Új-Zéland 40 - 30  
Rögbi (U20 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Argentína - U20Ausztrália 15 - 41  
U20Wales - U20Olaszország 34 - 17  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Skócia 30 - 29  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Észtország 3 - 0  
Svédország - Ausztria 3 - 1  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Brazília 3 - 2  
Dél-Korea - Kína 3 - 0  
Franciaország - Kanada 3 - 2  
Japán - Argentína 3 - 2  
Lengyelország - Szerbia 0 - 3  
Németország - Oroszország 0 - 3  
Olaszország - Ausztrália 1 - 3  
USA - Lengyelország 3 - 0  
Strandfoci (BSWW Tour, Almada)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Mexikó 6 - 2  
Portugália - Spanyolország 3 - 3  
Strandröplabda (Baden)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Mol A B / Huus B N 0 - 2  
Horl J / Winter T - Doppler C / Horst A 1 - 2  
Horl J / Winter T - Ermacora M / Pristauz-Tel 2 - 0  
Mol A B / Huus B N - Doppler C / Horst A 1 - 2  
Strandröplabda (German Tour, Drezda)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - O'dea S / Wernitz D 2 - 0  
Becker P / Schröder J - Sowa R / Wickler C 2 - 0  
Gluckslederer F / Rudolf - Sowa R / Wickler C 0 - 2  
Strandröplabda (German Tour, Drezda, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bieneck V / Schneider I - Dubovcova N / Strbova A 2 - 1  
Borger K / Kozuch M - Behrens K / Ittlinger S 2 - 1  
Borger K / Kozuch M - Bieneck V / Schneider I 2 - 0  
Strandröplabda (Nanjing, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dowdy A / Pollock I - Alves J / Maestrini L 0 - 2  
Mei Mei L / Zhu L - Dowdy A / Pollock I 1 - 2  
Wang F / Xia X - Alves J / Maestrini L 1 - 2  
Wang F / Xia X - Mei Mei L / Zhu L 2 - 0  
Tenisz (Birmingham-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Pera - K. Bondarenko 2 - 0  
C. Giorgi - O. Dodin 1 - 2  
C. Perrin - V. Lapko 2 - 1  
D. Jakupovic - S. Vickery 2 - 0  
J.A. Burrage - K. Dunne 0 - 2  
K. Ahn - J. Brady 0 - 2  
Kr. Pliskova - S. Zhuk 2 - 0  
P. Hon - E. Bouchard 0 - 2  
Tenisz (Caltanissetta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.A. Munar Clar - M. Donati 2 - 0  
Tenisz (Gyula, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valkusz M. - L. Hampel    
Tenisz (Halle-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - M. Bachinger 0 - 2  
D. Kudla - N. Basilashvili 2 - 0  
M. Berrettini - M. Youzhny 0 - 2  
Y. Maden - L. Lacko 0 - 2  
Tenisz (London-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Benneteau - M. McDonald 2 - 0  
J. Millman - M. Copil 2 - 0  
T. Kokkinakis - T. Smyczek 1 - 2  
T.H. Fritz - Y. Bhambri 0 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Auger Alliassime - J.S. Tatlot 2 - 1  
Tenisz (Mallorca-selejtező, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Petkovic - A. Lottner 0 - 2  
A. Riske - P. Badosa Gibert 2 - 0  
A. Tomljanovic - B. Stefkova 2 - 1  
C. Lister - A. Blinkova 0 - 2  
J. Larsson - K. von Deichmann 2 - 0  
M. Zanevska - Carol Zhao 2 - 1  
Miyu Kato - S. Vögele 1 - 2  
R. Peterson - T. Martincova 2 - 1  
R. Vicens Mas - S. Kenin 0 - 2  
V. Diatchenko - M. Frech    
V. Kudermetova - Y. Bonaventure 0 - 2  
V. Kuzmova - L. Rüffer 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Evans - A. De Minaur 0 - 2  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - J. Konta 2 - 1  
Tenisz (Nottingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzarnescu M / Watson H - Rosolska A / Spears A 0 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Chardy - R. Gasquet 0 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Krunic - K. Flipkens 2 - 1  
Tenisz (Stuttgart, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
R. Federer - M. Raonic 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Petzschner P / Puetz T - Lindstedt R / Matkowski M 2 - 0  
Tollaslabda (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dong Keun Lee - M. Caljouw 2 - 1  
Tollaslabda (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kang M H / Ho K W - Ho-Shue J A / Yakura N 2 - 0  
Tollaslabda (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Beiwen Zhang - Xuerui Li 1 - 2  
Tollaslabda (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chow M K / Hoo V - Jinhui T / Xiaohan Y 0 - 2  
Kim H J / Kim S Y - Jinhui T / Xiaohan Y 1 - 2  
Tollaslabda (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Lamsfuss M / Herttrich I 2 - 0  
Seidel M E / Linda E - Chan P S / Goh L Y 0 - 2  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Roman - M. Flores 1 - 0  
 
2018.06.16.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Saskatchewan - Toronto 27 - 19  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Carlton - Fremantle 46 - 103  
Gold Coast Suns - St. Kilda 78 - 80  
Hawthorn - Adelaide Crows 88 - 32  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Doosan Bears 3 - 8  
LG Twins - KIA Tigers 4 - 3  
NC Dinos - KT Wiz 5 - 1  
Nexen Heroes - Samsung Lions 9 - 1  
SK Wyverns - Lotte Giants 3 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Yomiuri Giants 1 - 0  
Fukuoka S. Hawks - Hiroshima Carp 6 - 2  
Hokkaido Nippon - Tokyo Yakult 2 - 1  
Orix Buffaloes - Yokohama Baystars 0 - 1  
Saitama Seibu - Chunichi Dragons 9 - 2  
Tohoku Rakuten - Hanshin Tigers 1 - 2  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres de Quintana Roo - Leones de Yucatan (5.m.)    
Tigres de Quintana Roo - Leones de Yucatan (5.m.) 6 - 8  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - NY Mets 7 - 3  
Atlanta - San Diego 3 - 9  
Atlanta - San Diego (23:10) 1 - 0  
Baltimore - Miami 0 - 2  
Baltimore - Miami (22:05) 4 - 5  
Chicago WS - Detroit 3 - 4  
Chicago WS - Detroit (20:10) 5 - 7  
Cleveland - Minnesota 3 - 6  
Cleveland - Minnesota (22:10) 3 - 9  
Kansas City - Houston 3 - 7  
Kansas City - Houston (20:15) 2 - 10  
LA Dodgers - San Francisco 3 - 2  
Milwaukee - Philadelphia 13 - 2  
Milwaukee - Philadelphia (22:10) 1 - 4  
NY Yankees - Tampa Bay 5 - 0  
NY Yankees - Tampa Bay (19:05) 4 - 1  
Oakland - LA Angels 4 - 8  
Oakland - LA Angels (22:05) 6 - 4  
Pittsburgh - Cincinnati 3 - 2  
Pittsburgh - Cincinnati (22:05) 6 - 2  
Seattle - Boston 7 - 6  
St. Louis - Chicago Cubs 5 - 13  
Texas - Colorado 5 - 9  
Texas - Colorado (22:05) 5 - 2  
Toronto - Washington 6 - 5  
Toronto - Washington (22:07) 2 - 0  
Futsal (Portugál bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sporting CP - Benfica (1.m.) 5 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Inter Movistar (4.m.) 3 - 3  
Kerékpár (Tour de Suisse, 8. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Demare - A. Greipel 1 - 0  
A.M. Richeze - R. Ferrari 1 - 0  
E. Battaglin - M. Breschell 1 - 0  
F. Gaviria - P. Sagan 1 - 0  
J. Stuyven - O. Doull 1 - 0  
K. Halvorsen - J. Degenkolb 0 - 1  
M. Albasini - N. Haas 0 - 1  
S. Colbrelli - A. Kristoff 0 - 1  
T. Boudat - E.M. Grosu 0 - 1  
Tour de Suisse 2018 - 8. szakasz    
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
RS Elasto Painters - Phoenix Fuelmasters 108 - 106  
SM Beermen - Tropang Texters 99 - 94  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Zalgiris Kaunas (4.m.) 78 - 82  
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bayern München - Alba Berlin (5.m.) 106 - 85  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Casale Monferrato - Trieste (3.m.) 63 - 72  
Kosárlabda (VTB Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
VTB 2017/18    
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Las Vegas 77 - 67  
Seattle - Connecticut 103 - 92  
Washington - Los Angeles 86 - 97  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boa - Avai 0 - 2  
CRB - Ponte Preta 2 - 0  
Fortaleza - Brasil de Pelotas 2 - 0  
Vila Nova - Atlético GO 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Botafogo PB - Salgueiro 0 - 0  
Confianca - Juazeirense 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bragantino - Botafogo SP 0 - 2  
Luverdense - Cuiaba 1 - 3  
Tombense - Tupi MG 0 - 1  
Volta Redonda - Operario PR 0 - 1  
Ypiranga RS - Joinville 2 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antofagasta - Dep. Copiapo 2 - 1  
Dep. Temuco - Dep. Valdivia 1 - 1  
Everton Vina Del Mar - Cobresal 1 - 1  
Palestino - Santiago Wanderers 4 - 3  
Universidad de Concepcion - Puerto Montt 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aucas Quito - Macara Ambato 0 - 1  
Tecnico Univ. Ambato - LDU Quito 0 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gorodeja - FK Minszk 1 - 2  
Torpedo Minszk - Szluck 0 - 1  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
EIF - Oulu 0 - 2  
JJK Jyväskylä - Kajaani 2 - 2  
KTP - Jaro 0 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Honka - Kuopio PS 2 - 1  
Ilves - Helsinki JK 0 - 0  
Inter Turku - Vaasa PS 1 - 3  
Mariehamn - Rovaniemi PS 1 - 3  
PS Kemi - Seinäjoen JK 1 - 0  
Labdarúgás (Fülöp-szigeteki bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ceres-Negros - Global Cebu 4 - 3  
Davao Aguilas - Stallion Laguna 5 - 0  
Labdarúgás (Grúz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dila Gori - FC Samtredia 3 - 0  
Kolkheti Poti - FC Rustavi 0 - 0  
Labdarúgás (Japán 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avispa Fukuoka - Albirex Niigata 0 - 2  
JEF United Chiba - Ehime 2 - 1  
Kofu - Yamagata 1 - 2  
Matsumoto Yamaga - Oita Trinita 1 - 4  
Mito - Omiya Ardija 1 - 2  
Roasso Kumamoto - Kamatamare Sanuki 1 - 1  
Tokushima - Yamaguchi 1 - 2  
Tokyo Verdi - Kyoto 3 - 1  
Zweigen Kanazawa - Tochigi 2 - 0  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
METTA/LU - Liepaja 0 - 2  
Rigas FS - Valmiera 4 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palanga - Suduva Marijampole 1 - 4  
VMFD Zalgiris - Stumbras Kaunas 0 - 1  
Labdarúgás (Norvég 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nest-Sotra - Viking Stavanger 5 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Asker - Grorud 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kjelsas - Vidar 3 - 2  
Stjördals/Blink - Valerenga 2 3 - 3  
Vard Haugesund - KFUM Oslo 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Avaldsnes - Arna-Björnar 1 - 0  
Grand Bodö - Stabaek 0 - 3  
Klepp - LSK Kvinner 0 - 2  
Sandviken - Lyn 6 - 0  
Trondheims-Örn - Kolbotn 2 - 2  
Valerenga - Röa 2 - 1  
Labdarúgás (Olasz B, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Frosinone - Palermo 2 - 0  
Labdarúgás (Olasz C, ráj.a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Robur Siena - Cosenza 1 - 3  
Labdarúgás (Spanyol 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valladolid - Numancia 1 - 1  
Labdarúgás (Spanyol 3., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Elche - Villarreal B 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gefle - Öster 2 - 4  
Landskrona - Brage 1 - 2  
Värnamo - Frej Täby 1 - 2  
Örgryte - Norrby 1 - 2  
Labdarúgás (Svéd 3., Déli csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atvidaberg - Torn 1 - 1  
Lund - Utsikten 3 - 2  
Mjällby - Oskarshamn 1 - 1  
Oddevold - Angelholm 3 - 1  
Skövde - Eskilsminne 0 - 2  
Tvaaker - Husqvarna 2 - 0  
Labdarúgás (Svéd 3., Északi csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arameisk-Syrianska - Linköping City 2 - 4  
Forward Örebro - Nyköping 4 - 2  
Sollentun - Västeras SK 0 - 2  
Syrianska FC - Karlslund 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd bajnokság, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pitea - Rosengard 0 - 1  
Växjö - Kristianstad 3 - 0  
Labdarúgás (Thaiföldi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buriram Utd. - Chainat Hornbill 0 - 1  
Police Tero - Chiangrai Utd. 1 - 1  
Ratchaburi Mitr Phol - Port FC 1 - 4  
Sukhothai - Chonburi FC 1 - 2  
Suphanburi - Bangkok Utd. 1 - 2  
Labdarúgás (US Open Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portland - Los Angeles Galaxy 1 - 0  
Labdarúgás (vb, C csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Ausztrália 2 - 1  
Peru - Dánia 0 - 1  
Labdarúgás (vb, D csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Izland 1 - 1  
Horvátország - Nigéria 2 - 0  
Labdarúgás (Vietnámi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Can Tho - Thanh Hoa 0 - 1  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hull FC - Wigan 10 - 14  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - Gold Coast Titans 10 - 32  
Cronulla Sharks - Brisbane Broncos 16 - 20  
St. George Illawarra - Manly-Warringah SeaEagles 32 - 8  
Rögbi (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Wales 12 - 30  
Ausztrália - Írország 21 - 26  
Dél-Afrika - Anglia 23 - 12  
Japán - Olaszország 22 - 25  
Új-Zéland - Franciaország 26 - 13  
Röplabda (EL, Ezüst Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Horvátország 1 - 3  
Lettország - Macedónia (Helyszín: Macedónia) 3 - 1  
Röplabda (EL, női, Ezüst Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Albánia - Svédország (Helyszín: Svédország) 0 - 3  
Ausztria - Észtország 3 - 1  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztrália - Kína 3 - 1  
Bulgária - Kanada 3 - 0  
Dél-Korea - Olaszország 2 - 3  
Franciaország - Brazília 3 - 0  
Irán - Szerbia 2 - 3  
Lengyelország - Irán 0 - 3  
Németország - Argentína 3 - 1  
Oroszország - Japán 3 - 0  
USA - Szerbia 3 - 0  
Strandfoci (BSWW Tour, Almada)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Japán 3 - 3  
Spanyolország - Mexikó 5 - 2  
Strandröplabda (Baden)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gao P / Li Y - Doppler C / Horst A 1 - 2  
Horl J / Winter T - Takvam A / Sorum C 2 - 1  
Mol A B / Huus B N - Guadie Ley M / Lanci A D 2 - 0  
Urlu S / Mermer H H - Ermacora M / Pristauz-Tel 0 - 2  
Strandröplabda (Baden, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Makhno IN / Makhno IR - Mersmann T / Tillmann C 0 - 2  
Ozolina M / Caica A - Klinger D / Klinger R 2 - 1  
Ozolina M / Caica A - Pedersen J / Olimstad E 0 - 2  
Pedersen J / Olimstad E - Friedl F / Strauss N 2 - 0  
Pedersen J / Olimstad E - Mersmann T / Tillmann C 0 - 2  
Plesiutsching/Schutzenhof - Kotzan L-S / Klinke L 2 - 0  
Plesiutsching/Schutzenhof - Mersmann T / Tillmann C 0 - 2  
Plesiutsching/Schutzenhof - Ozolina M / Caica A 2 - 0  
Strandröplabda (German Tour, Drezda)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Betzien M / Erdmann J 2 - 0  
Becker P / Schröder J - Holler T / Lückemeier L 2 - 1  
Harms Y / Schumann L - Karpa M / Sievers M 2 - 1  
Holler T / Lückemeier L - Sowa R / Wickler C 1 - 2  
Karpa M / Sievers M - Winter S / Harms M 2 - 0  
Poniewaz B / Poniewaz D - Fuchs S / Urbatzka M 2 - 1  
Strandröplabda (German Tour, Drezda, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Behlen A / Schneider S - Eggert C / Matthes A 2 - 0  
Behrens K / Ittlinger S - Gernert M / Kiesling E 2 - 0  
Behrens K / Ittlinger S - Hoppner M / Laggner J 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Frohlich K / Scott R 2 - 0  
Bieneck V / Schneider I - Krebs A / Kortzinger L 2 - 0  
Borger K / Kozuch M - Bieneck C / Stautz A 2 - 0  
Borger K / Kozuch M - Dubovcova N / Strbova A 2 - 0  
Frohlich K / Scott R - Hoja A / Huettermann S 1 - 2  
Gernert M / Kiesling E - Aulenbrock C / Ferger S 2 - 0  
Gernert M / Kiesling E - Overlaender L / Overlaend 0 - 2  
Hoppner M / Laggner J - Aulenbrock C / Ferger S 1 - 2  
Karnbaum S / Niemczyk N - Behlen A / Schneider S 0 - 2  
Karnbaum S / Niemczyk N - Overlaender L / Overlaend 2 - 0  
Krebs A / Kortzinger L - Bieneck C / Stautz A 2 - 1  
Strandröplabda (Nanjing, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bell P / Ngauamo J - Alves J / Maestrini L 1 - 2  
Dowdy A / Pollock I - Nagata Y / Kumada M 2 - 0  
Dowdy A / Pollock I - Suzuki C / Murakami R 2 - 1  
Dumbauskaite I / Zobnina - Mei Mei L / Zhu L 0 - 2  
Jupiter A / Chamereau A - Olivova S / Rehackova K 0 - 2  
Mei Mei L / Zhu L - Kusano A / Nishibori T 2 - 1  
Olivova S / Rehackova K - Alves J / Maestrini L 0 - 2  
Suzuki Y / Sakaguchi K - Traballi G / Zuccarelli A 0 - 2  
Wang F / Xia X - Pardon J / Nash S 2 - 0  
Wang F / Xia X - Traballi G / Zuccarelli A 2 - 1  
Tenisz (Almaty, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
P. Krstin - J. Rodionov 0 - 2  
Tenisz (Birmingham-selejtező,női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Raina - P. Hon 1 - 2  
B. Pera - V. Cepede Royg 2 - 0  
C. Dolehide - E. Bouchard 0 - 2  
C. Giorgi - K. Nara 2 - 0  
D. Allertova - J. Brady 1 - 2  
F. Abanda - C. Perrin 0 - 2  
J. Paolini - D. Jakupovic 1 - 2  
J. Pegula - V. Lapko 0 - 2  
J.A. Burrage - B. Jovanovski Petrovic 2 - 0  
K. Dunne - N. Vikhlyantseva 2 - 1  
Kr. Pliskova - A. Cadantu 2 - 0  
S. Murray - O. Dodin 0 - 2  
S. Zhuk - S. Karatantcheva 2 - 0  
Stollár F. - K. Ahn 0 - 2  
T. Korpatsch - S. Vickery 0 - 2  
T. Moore - K. Bondarenko 0 - 2  
Tenisz (Caltanissetta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.A. Munar Clar - D. Novak 2 - 1  
Tenisz (Caltanissetta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Gaio F / Pellegrino A - Rola B / Vesely J 2 - 0  
Tenisz (Gyula, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
T. van Rijthoven - Valkusz M. 1 - 2  
Tenisz (Halle-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Donskoy - Y. Maden 1 - 2  
E. Ymer - N. Basilashvili 0 - 2  
G. Pella - D. Kudla 0 - 2  
G. Simon - D. Istomin 1 - 2  
L. Lacko - I. Karlovic 2 - 0  
M. Bachinger - V. Pospisil 2 - 1  
M. Berrettini - D. Brown 2 - 1  
R. Bemelmans - M. Youzhny 0 - 2  
Tenisz (London-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Fratangelo - M. McDonald 1 - 2  
E. Corrie - M. Copil 1 - 2  
J. Benneteau - S. Bolelli 2 - 1  
J. Millman - N. Mahut 2 - 1  
J. Ward - Y. Bhambri 1 - 2  
P-H. Herbert - T. Kokkinakis 0 - 2  
T. Smyczek - M. Kukushkin 2 - 1  
T.H. Fritz - L. Sonego 2 - 1  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J.S. Tatlot - R. Marcora 2 - 0  
M. Kecmanovic - F. Auger Alliassime 0 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C / Margaroli L - Benchetrit E / Blancaneaux G 1 - 2  
Tenisz (Nottingham, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Evans - M. Granollers 2 - 1  
I. Ivashka - A. De Minaur 0 - 2  
Tenisz (Nottingham, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Nielsen F / Salisbury J - Krajicek A / Nedunchezhiyan J 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - N. Osaka 2 - 0  
J. Konta - D. Vekic 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzarnescu M / Watson H - Cabrera L / Falconi I 2 - 0  
Diyas Z / Zheng S - Krawczyk D / Olmos G    
Rosolska A / Spears A - Krawczyk D / Olmos G 2 - 0  
Tenisz (s-Hertogenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - R. Gasquet 1 - 2  
J. Chardy - M. Ebden 2 - 0  
Tenisz (s-Hertogenbosch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Inglot D / Skugor F - Klaasen R / Venus M 2 - 0  
Tenisz (s-Hertogenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Vandeweghe - A. Krunic 1 - 2  
K. Flipkens - V. Kuzmova 2 - 1  
Tenisz (s-Hertogenbosch, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mertens E / Schuurs D - Bertens K / Flipkens K    
Tenisz (Stuttgart, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Raonic - L. Pouille 2 - 0  
R. Federer - N. Kyrgios 2 - 1  
Tenisz (Stuttgart, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lindstedt R / Matkowski M - Fucsovics M / Zverev M 2 - 1  
Tollaslabda (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - Kwang Hee Heo 2 - 0  
A. Jayaram - M. Caljouw 0 - 2  
Dong Keun Lee - K. Phetpradab 2 - 1  
Dong Keun Lee - K. Wangcharoen 2 - 0  
K. Phetpradab - Guangzu Lu 2 - 1  
M. Caljouw - Xiaodong Sheng 2 - 0  
Tollaslabda (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay-Smidt M / Sogaard F - Ren X / Xuanyi O 1 - 2  
Ellis M / Langridge C - Kang M H / Ho K W 1 - 2  
Ho-Shue J A / Yakura N - Jansen J R / Zurwonne J 2 - 0  
Kim H T / Park K H - Kim J H / Jung J W 0 - 2  
Ren X / Xuanyi O - Kim J H / Jung J W 2 - 0  
Tollaslabda (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - B. Ongbumrungpan 2 - 0  
Beiwen Zhang - A. Ohori 2 - 1  
Beiwen Zhang - P. Chochuwong 2 - 1  
Fangjie Gao - Mic. Li 0 - 2  
Hyo Min Kim - Xuerui Li 0 - 2  
Mic. Li - Xuerui Li 0 - 2  
Tollaslabda (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fukuman N / Yonao K - Cao T W / Yu Z 2 - 1  
Fukuman N / Yonao K - Kim H J / Kim S Y 0 - 2  
Kim H J / Kim S Y - Dong W / Feng X 2 - 0  
Lee E / Obanana P L - Chow M K / Hoo V 0 - 2  
Paewsampran S / Supajirak - Jinhui T / Xiaohan Y 0 - 2  
Tollaslabda (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan P S / Goh L Y - Mairs G / Moore J 2 - 1  
Ellis M / Smith L - Lane B / Pugh J 0 - 2  
Lane B / Pugh J - Seidel M E / Linda E 0 - 2  
Seidel M E / Linda E - Jansen J R / Nelte C 2 - 1  

 

 

 

2018.06.15.
Amerikai foci (CFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Winnipeg - Edmonton 30 - 33  
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sydney Swans - West Coast Eagles 72 - 57  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanwha Eagles - Doosan Bears 4 - 13  
LG Twins - KIA Tigers 4 - 3  
NC Dinos - KT Wiz 5 - 4  
Nexen Heroes - Samsung Lions 9 - 2  
SK Wyverns - Lotte Giants 6 - 14  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Yomiuri Giants 0 - 5  
Fukuoka S. Hawks - Hiroshima Carp 8 - 0  
Hokkaido Nippon - Tokyo Yakult 11 - 4  
Orix Buffaloes - Yokohama Baystars 7 - 3  
Saitama Seibu - Chunichi Dragons 3 - 2  
Tohoku Rakuten - Hanshin Tigers 0 - 4  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toros de Tijuana - Sultanes de Monterrey (5.m.) 5 - 6  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - NY Mets 6 - 3  
Atlanta - San Diego 4 - 2  
NY Yankees - Tampa Bay 4 - 3  
Seattle - Boston 1 - 2  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto Marlies - Texas Stars (7.m.) 6 - 1  
Kerékpár (Tour de Suisse, 7. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Lambrecht - P. Sivakov 1 - 0  
B. Mollema - S. Kruijswijk 0 - 1  
J. Fuglsang - S. Spilak 1 - 0  
J. Haig - M. Frank 0 - 1  
J. Hansen - F. Bidard 0 - 1  
J. Izaguirre Insausti - S. Oomen 0 - 1  
M. Kudus - S. Cras 1 - 0  
N.A. Quintana Rojas - E. Mas Nicolau 1 - 0  
R. Porte - M. Landa Meana 1 - 0  
Tour de Suisse 2018 - 7. szakasz    
W. Kelderman - H. Carthy 1 - 0  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Le Mans (2.m.) 77 - 87  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Meralco Bolts - Blackwater Elite 102 - 75  
NLEX Road Warriors - Alaska Aces 111 - 120  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Neptunas Klaipeda - Lietkabelis (3.m.) 79 - 71  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olasz bajnokság 2017/18    
Trento - Milano (6.m.) 71 - 96  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Baskonia Vitoria (2.m.) 98 - 91  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani - Sao Bento 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Union Espanola - General Velasquez 4 - 1  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Turku PS - Lahti 1 - 1  
Labdarúgás (Lett bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Riga FC - Jelgava 1 - 0  
Ventspils - Spartaks Jurmala 1 - 2  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietava Jonava - Atlantas Klaipeda 2 - 1  
Labdarúgás (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Egyiptom - Uruguay 0 - 1  
Labdarúgás (vb, B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Marokkó - Irán 0 - 1  
Portugália - Spanyolország 3 - 3  
Labdarúgás (Ír 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cobh Ramblers - Athlone 1 - 0  
Finn Harps - UC Dublin 1 - 3  
Longford Town - Drogheda Utd. 1 - 0  
Shelbourne - Cabinteely 0 - 0  
Wexford Youths - Galway 0 - 0  
Labdarúgás (Ír bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bray - Waterford Utd. 0 - 0  
Cork City - Bohemians 1 - 0  
Derry City - Dundalk 0 - 4  
Limerick - Shamrock Rovers 0 - 2  
St. Patrick's - Sligo 0 - 3  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huddersfield - Catalan Dragons 26 - 25  
Leeds Rhinos - St. Helens 22 - 23  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
North Queensland Cowboys - New Zealand Warriors 16 - 23  
Sydney Roosters - Penrith Panthers 32 - 6  
Röplabda (EL, Ezüst Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Lettország 3 - 0  
Horvátország - Macedónia (Helyszín: Macedónia) 3 - 2  
Röplabda (EL, női, Arany Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Magyarország (Helyszín: Magyarország) 3 - 0  
Finnország - Csehország 1 - 3  
Röplabda (Nemzetek Ligája)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Oroszország 0 - 3  
Bulgária - Franciaország 0 - 3  
Dél-Korea - Ausztrália 1 - 3  
Kanada - Brazília 3 - 0  
Kína - Olaszország 1 - 3  
Németország - Japán 2 - 3  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - USA 0 - 3  
Strandfoci (BSWW Tour, Almada)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Spanyolország 1 - 6  
Mexikó - Portugália (Helyszín: Portugália) 1 - 3  
Strandröplabda (Baden)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doppler C / Horst A - Guadie Ley M / Lanci A D 2 - 0  
Doppler C / Horst A - Urlu S / Mermer H H 2 - 1  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Pokersnik D / Bozenk T 2 - 0  
Ermacora M / Pristauz-Tel - Schnetzer F / Muellner D 2 - 0  
Gao P / Li Y - Seidl R / Waller P 0 - 2  
Giginoglu M / Goegtepe V - Gao P / Li Y 1 - 2  
Horl J / Winter T - Giginoglu M / Goegtepe V 2 - 1  
Horl J / Winter T - Kindl M F / Klaffinger M 2 - 0  
Mol A B / Huus B N - Seidl R / Waller P 2 - 0  
Urlu S / Mermer H H - Takahashi T / Ishijama Y 2 - 1  
Strandröplabda (Baden, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Friedl F / Strauss N - Ishitsubo S / Shiba A 2 - 0  
Friedl F / Strauss N - Sondergard H / Okholm Hansen S M 2 - 0  
Klinger D / Klinger R - Kotzan L-S / Klinke L 2 - 0  
Kotzan L-S / Klinke L - Driessen A / Meertens I 2 - 0  
Makhno IN / Makhno IR - Klinger D / Klinger R 0 - 2  
Mersmann T / Tillmann C - Friedl F / Strauss N 2 - 0  
Ozolina M / Caica A - Skarlovnik A / Kotnik T 2 - 0  
Plesiutsching/Schutzenhof - Ishitsubo S / Shiba A 2 - 1  
Plesiutsching/Schutzenhof - Ozolina M / Caica A 2 - 0  
Teufl V / Almer K - Driessen A / Meertens I 0 - 2  
Thurin K / Thurin S - Makhno IN / Makhno IR 0 - 2  
Thurin K / Thurin S - Teufl V / Almer K 2 - 0  
Strandröplabda (German Tour, Drezda)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Becker P / Schröder J - Bevers L / Geukes L 2 - 0  
Strandröplabda (German Tour, Drezda-sel., női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hoppner M / Laggner J - Claassen L / Interwies N 2 - 0  
Overlaender L / Overlaend - Cesar A / Hoffmann J 2 - 0  
Strandröplabda (German Tour, Drezda-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
John D / Schneider R - Kroha R / Schlegel H 2 - 0  
Maurer L / Westphal D - Bevers L / Geukes L 1 - 2  
Strandröplabda (Nanjing, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alves J / Maestrini L - Olivova S / Rehackova K 2 - 0  
Alves J / Maestrini L - Pardon J / Nash S 2 - 1  
Arnholdt L / Welsch L - Jupiter A / Chamereau A 0 - 2  
Bell P / Ngauamo J - Suzuki Y / Sakaguchi K 1 - 2  
Dabizha K / Mastikova D - Arnholdt L / Welsch L 2 - 0  
Dabizha K / Mastikova D - Mei Mei L / Zhu L 0 - 2  
Dumbauskaite I / Zobnina - Dowdy A / Pollock I 1 - 2  
Kusano A / Nishibori T - Cao S / Zeng J 2 - 0  
Mei Mei L / Zhu L - Jupiter A / Chamereau A 2 - 1  
Nagata Y / Kumada M - Kloda M / Ceynowa A 2 - 0  
Pardon J / Nash S - Wang X / Bai B 2 - 1  
Suzuki C / Murakami R - Placette L / Richard A    
Wang F / Xia X - Suzuki C / Murakami R 2 - 0  
Wang X / Bai B - Olivova S / Rehackova K 0 - 2  
Wouters J / Stam K - Traballi G / Zuccarelli A 2 - 1  
Tenisz (Almaty, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
J. Rodionov - Y. Hanfmann 2 - 0  
P. Krstin - E. Lopez-Perez 2 - 0  
Tenisz (Almaty, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krawietz K / Mies A - Grigelis L / Manafov V 2 - 0  
Tenisz (Caltanissetta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - J.A. Munar Clar 0 - 2  
E. Gulbis - A. Giannessi 1 - 2  
J. Vesely - D. Novak 1 - 2  
M. Donati - A. Giannessi    
Tenisz (Caltanissetta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cuevas M / Cuevas P - Gaio F / Pellegrino A 0 - 2  
Rola B / Vesely J - Galdos S / Pasha N 2 - 1  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Muller - F. Auger Alliassime 0 - 2  
J.S. Tatlot - A. Pavlasek 2 - 1  
M. Kecmanovic - A. Popyrin 2 - 1  
R. Marcora - C. Garin 2 - 1  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Martinez Portero P / Vega - Benchetrit E / Blancaneaux G 1 - 2  
Molchanov D / Zelenay I - Hsieh C / Margaroli L 1 - 2  
Tenisz (Nottingham, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Schnur - D. Evans 0 - 2  
J. Ward - I. Ivashka 0 - 2  
M. Granollers - R. Ramanathan 2 - 1  
P. Polansky - A. De Minaur 1 - 2  
Tenisz (Nottingham, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Krajicek A / Nedunchezhiy - Reid M / Shamasdin A    
Skupski K / Skupski N - Nielsen F / Salisbury J 1 - 2  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - K. Boulter 2 - 0  
D. Jakupovic - J. Konta 0 - 2  
D. Vekic - M. Barthel 2 - 0  
N. Osaka - M. Buzarnescu 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dzalamidze N / Voskoboeva - Rosolska A / Spears A 0 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Tomic - F. Verdasco 2 - 0  
J. Chardy - M. McDonald 2 - 1  
M. Ebden - M. Copil 2 - 0  
S. Tsitsipas - R. Gasquet 0 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebden M / Jaziri M - Klaasen R / Venus M 1 - 2  
Kubot L / Melo M - Arends S / Middelkoop M 2 - 1  
Kubot L / Melo M - Inglot D / Skugor F 1 - 2  
Sharan D / Sitak A - Klaasen R / Venus M 0 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Lottner - E. Mertens 2 - 0  
A. Sabalenka - K. Flipkens 0 - 2  
C. Vandeweghe - A. Riske 2 - 1  
K. Flipkens - K. Bertens 2 - 1  
V. Kudermetova - A. Krunic 0 - 2  
V. Kuzmova - A. Lottner 2 - 0  
Tenisz (s-Hertogenbosch, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Knoll X / Smith A - Bertens K / Flipkens K 0 - 2  
Mertens E / Schuurs D - Kerkhove L / Marozava L 2 - 0  
Mertens E / Schuurs D - Kudermetova V / Sabalenka A 2 - 1  
Tenisz (Stuttgart, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Istomin - L. Pouille 1 - 2  
M. Raonic - T. Berdych 2 - 0  
N. Kyrgios - F. Lopez 2 - 1  
R. Federer - G. Pella 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M / Zverev M - Eysseric J / Pouille L 2 - 1  
Qureshi A U H / Rojer J J - Petzschner P / Puetz T 0 - 2  
Tollaslabda (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - Y. De Oliveira 2 - 1  
Dong Keun Lee - M. Zilberman 2 - 0  
K. Phetpradab - J.A. Ho-Shue 2 - 0  
K. Wangcharoen - Zhao Junpeng 2 - 0  
Kwang Hee Heo - B. Leverdez 2 - 0  
S. Avihingsanon - Guangzu Lu 1 - 2  
Tollaslabda (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bay-Smidt M / Sogaard F - Maas J / Tabeling R 2 - 1  
Kim H T / Park K H - Han C / Zhou H 2 - 1  
Lane B / Vendy S - Ho-Shue J A / Yakura N 0 - 2  
Phuangphuapet/Yordphaison - Kang M H / Ho K W 1 - 2  
Zijian D / Chang W - Ren X / Xuanyi O 0 - 2  
Tollaslabda (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - Jui Jeon 2 - 1  
Beiwen Zhang - Yiman Zhang 2 - 0  
P. Chochuwong - C. Birch 2 - 0  
R. Honderich - Mic. Li 0 - 2  
Xuerui Li - Sayaka Sato 2 - 0  
Yanyan Cai - Fangjie Gao 0 - 2  
Tollaslabda (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cao T W / Yu Z - Efler L / Janssens E 2 - 0  
Herttrich I / Nelte C - Kim H J / Kim S Y 0 - 2  
Jinhui T / Xiaohan Y - Piek S / Seinen C 2 - 0  
Lee E / Obanana P L - Hong J Y / Zhang B 2 - 1  
Ökölvívás (Profi mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
E. Valerio - M. Robles Jr. 0 - 1  
M. Gesta - R. Manzanarez 1 - 0  

 

2018.06.14.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Port Adelaide - Western Bulldogs 132 - 75  
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KT Wiz 9 - 8  
KIA Tigers - SK Wyverns 2 - 9  
Lotte Giants - Samsung Lions 9 - 11  
NC Dinos - LG Twins 11 - 7  
Nexen Heroes - Hanwha Eagles 8 - 9  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Yokohama Baystars 1 - 4  
Fukuoka S. Hawks - Yomiuri Giants 4 - 6  
Hokkaido Nippon - Hanshin Tigers 11 - 3  
Orix Buffaloes - Hiroshima Carp 8 - 2  
Saitama Seibu - Tokyo Yakult 4 - 6  
Tohoku Rakuten - Chunichi Dragons 4 - 0  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres de Quintana Roo - Leones de Yucatan (4.m.)    
Toros de Tijuana - Sultanes de Monterrey (4.m.) 3 - 4  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chicago WS - Cleveland 3 - 2  
Chicago WS - Cleveland (20:10) 2 - 5  
Detroit - Minnesota 5 - 2  
Detroit - Minnesota (19:10) 3 - 1  
Kansas City - Cincinnati 0 - 7  
LA Dodgers - Texas 3 - 2  
Miami - San Francisco 5 - 4  
Miami - San Francisco (18:10) 3 - 6  
NY Yankees - Washington 4 - 5  
Oakland - Houston 5 - 13  
Oakland - Houston (21:35) 3 - 7  
Philadelphia - Colorado 2 - 7  
Philadelphia - Colorado (19:05) 9 - 3  
St. Louis - San Diego 2 - 4  
Futsal (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona - Inter Movistar (3.m.) 3 - 2  
Kerékpár (Tour de Suisse, 6. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Amador - T. Kangert 0 - 1  
B. Mollema - S. Oomen 1 - 0  
D. Ulissi - T.J. Slagter 1 - 0  
E. Mas Nicolau - W. Kelderman 1 - 0  
J. Haig - M. Frank 0 - 1  
K. Bouwman - G. Muhlberger 1 - 0  
M. Landa Meana - S. Spilak 0 - 1  
M. Matthews - M.C. Nielsen 0 - 1  
N.A. Quintana Rojas - R. Porte 0 - 1  
P. Sagan - S. Colbrelli 1 - 0  
S. Kruijswijk - J. Fuglsang 0 - 1  
Tour de Suisse 2018 - 6. szakasz    
Kosárlabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fos-sur-Mer - Roanne (2.m.) 76 - 70  
Kosárlabda (Görög bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Olympiakosz - Panathinaikosz (4.m.) 92 - 76  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Maccabi TA - Hapoel Holon 95 - 75  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Lietuvos Rytas (3.m.) 90 - 80  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Szolnok - Szombathely (3.m.) 89 - 70  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta - Indiana 72 - 67  
Connecticut - Washington 91 - 95  
New York - Las Vegas 63 - 78  
Kézilabda (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Montenegró - Horvátország 32 - 31  
Portugália - Szerbia 25 - 25  
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Franciaország - Dánia 29 - 29  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético MG - Ceara 2 - 1  
Bahia - Corinthians 1 - 0  
Botafogo RJ - Atlético PR 2 - 0  
Fluminense - Santos 0 - 1  
Internacional - Vasco da Gama 3 - 1  
Palmeiras - Flamengo 1 - 1  
Parana - Cruzeiro 1 - 1  
Sport Recife - Gremio 0 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barnechea - San Luis de Quillota 1 - 1  
Rangers de Talca - Huachipato 1 - 2  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Haka - Klubi 04 3 - 1  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FH - Vikingur Reykjavik 3 - 0  
Fjölnir - Grindavik 0 - 1  
KA Akureyri - Stjarnan 1 - 2  
Keflavík - KR 0 - 4  
Labdarúgás (Kazah Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kairat Almaty - Irtis Pavlodar 2 - 0  
Sahtar Karagandy - Atyrau 0 - 0  
Labdarúgás (Litván bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zalgiris Kaunas - Trakai 1 - 1  
Labdarúgás (MLS)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Colorado Rapids - Chicago 2 - 2  
Columbus - Atlanta Utd. 0 - 2  
Montreal - Orlando 3 - 0  
New York RB - Seattle 2 - 1  
San Jose - New England 2 - 2  
Toronto FC - D.C. United 4 - 4  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Strömsgodset - Ranheim 2 - 0  
Tromsö - Valerenga 2 - 2  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Sport Rosario - Real Garcilaso 2 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Halmstad - Helsingborg 2 - 1  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlanta Utd. 2 - Charlotte Independence 1 - 1  
FC Cincinnati - Bethlehem Steel 2 - 2  
Fresno - Sacramento 0 - 1  
North Carolina - Ottawa 4 - 2  
Phoenix - Las Vegas 4 - 0  
Portland 2 - Oklahoma City Energy 1 - 2  
Swope Park - Real Monarchs 3 - 2  
Labdarúgás (vb, A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Szaúd-Arábia 5 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Zamora Barinas - Mineros de Guayana 1 - 0  
Rögbi (Angol Szuper Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salford - Widnes 26 - 12  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Parramatta Eels - South Sydney Rabbitohs 24 - 42  
Röplabda (EL, Arany Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Portugália - Törökország 2 - 3  
Észtország - Csehország (Helyszín: Csehország) 3 - 0  
Röplabda (EL, női, Arany Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bulgária - Finnország 3 - 0  
Magyarország - Csehország 3 - 0  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Szerbia 0 - 3  
Belgium - Thaiföld 3 - 1  
Dél-Korea - Szerbia 0 - 3  
Kína - Törökország 1 - 3  
Lengyelország - Dominikai Köztársaság 1 - 3  
Németország - Hollandia 1 - 3  
Olaszország - Brazília 3 - 2  
Oroszország - Japán 3 - 2  
Strandröplabda (Baden-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blom M / De Groot Y - Hagenbuch S / Metral Q 0 - 2  
Boag M / Del Sol S - Li Z / Zhou C 2 - 0  
Guadie Ley M / Lanci A D - Hagenbuch S / Metral Q 2 - 0  
Kindl M F / Klaffinger M - Boag M / Del Sol S 2 - 1  
Molin J / Tholse L - Jonassen D / Overgaard M 2 - 0  
Myslivecek M / Pihera M - Guadie Ley M / Lanci A D 0 - 2  
Nishimura K / Koshikawa Y - Kind F L / Klaffinger M    
Nishimura K / Koshikawa Y - Kindl M F / Klaffinger M 0 - 2  
Samoilovs M / Smits K - Rosager M / Abell K 1 - 2  
Samoilovs M / Smits K - Silic F / Pribanic J 2 - 0  
Schnetzer F / Muellner D - Lenc D / Habr F 2 - 1  
Schnetzer F / Muellner D - Molin J / Tholse L 2 - 0  
Weiss J / Tichy m - Rosager M / Abell K 1 - 2  
Strandröplabda (Baden-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Huber K / Greber T - Dénesi B / Győri P 2 - 0  
Huber K / Greber T - Skarlovnik A / Kotnik T 0 - 2  
Háfra D / Szabó D - Kotzan L-S / Klinke L 0 - 2  
Ishitsubo S / Shiba A - Orsi Toth R / They C 2 - 0  
Lovsin N / Kersnik K - Van Driel M / Gravesteijn 0 - 2  
Lutter E / Szombathelyi S - Kotzan L-S / Klinke L 1 - 2  
Lutter E / Szombathelyi S - Marcelle S / Harnett A 2 - 1  
Nezir M / Yurtsever S - Ishitsubo S / Shiba A 1 - 2  
Orsi Toth R / They C - Tivefalt J / Kirkor T 2 - 0  
Pedersen J / Olimstad E - Bulc K / Zdesar N 2 - 0  
Pedersen J / Olimstad E - Van Driel M / Gravesteijn 2 - 0  
Vasiliauskaite L / Grudzi - Skarlovnik A / Kotnik T 1 - 2  
Strandröplabda (Nanjing-selejtező, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barboni A / Costantini S - Perry R / Nucete A 2 - 0  
Grimson J / Palmer V - Suzuki Y / Sakaguchi K 0 - 2  
Kloda M / Ceynowa A - Wang J / Yuan L 2 - 1  
Mei Mei L / Zhu L - Liepinlauska I / Lece A 2 - 1  
Nagy M / Cruickshank C - Mei Mei L / Zhu L 0 - 2  
Ogren S / Wahlen S - Pardon J / Nash S 1 - 2  
Pardon J / Nash S - Starikov S / Chorin N 2 - 0  
Suzuki C / Murakami R - Barboni A / Costantini S 2 - 1  
Suzuki Y / Sakaguchi K - Gradini A / Puccinelli C 2 - 0  
Wouters J / Stam K - Lapointe M-C / Sider C 2 - 0  
Tenisz (Almaty, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Clezar - Y. Hanfmann 0 - 2  
O. Nedovyesov - J. Rodionov 1 - 2  
R. Cid Subervi - P. Krstin 1 - 2  
Tsung-Hua Yang - E. Lopez-Perez 0 - 2  
Tenisz (Almaty, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Grigelis L / Manafov V - Cacic N / Serdarusic N 2 - 0  
Krawietz K / Mies A - Granollers / Lopez Perez 2 - 0  
Tenisz (Caltanissetta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Davidovich Fokina - Z. Kolar 2 - 1  
F. Bagnis - J.A. Munar Clar 1 - 2  
M. Zekic - M. Donati    
Tenisz (Caltanissetta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arevalo-Gonzalez/ReyesVar - Cuevas M / Cuevas P 1 - 2  
Bracciali D / Vanni L - Galdos S / Pasha N 1 - 2  
Rola B / Vesely J - Bury A / Peng H Y 2 - 1  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - M. Bourgue 2 - 0  
M. Krueger - C. Garin 1 - 2  
M. Ymer - M. Kecmanovic 0 - 2  
R. Marcora - B. Bonzi 2 - 0  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hsieh C / Margaroli L - Saraiva B / Sousa P 2 - 1  
Martinez Portero P / Vega - Junaid R / Vliegen J 2 - 1  
Molchanov D / Zelenay I - Maytin R / Siljestrom A 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - I. Ivashka 1 - 2  
C. Eubanks - A. De Minaur 0 - 2  
M. Polmans - J. Ward 1 - 2  
P. Polansky - S. Robert 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers M / Ivashka I - Reid M / Shamasdin A 0 - 2  
Nielsen F / Salisbury J - Erlich J / Melzer J 2 - 1  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - Ying-Ying Duan 2 - 0  
D. Vekic - V. Lapko 2 - 0  
H. Watson - J. Konta 0 - 2  
K. Boulter - S. Stosur 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Buzarnescu M / Watson H - Hon P / Jakupovic D 2 - 0  
Cabrera L / Falconi I - Gavrilova D / Vekic D    
Tenisz (s-Hertogenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - M. McDonald 0 - 2  
A. Mannarino - J. Chardy 0 - 2  
E. Donskoy - R. Gasquet 0 - 2  
S. Tsitsipas - M. Jaziri 2 - 1  
Tenisz (s-Hertogenbosch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Muller G - Sharan D / Sitak A 0 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Riske - Stollár F. 2 - 0  
A. Sabalenka - A. Tomljanovic    
Tenisz (s-Hertogenbosch, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerkhove L / Marozava L - Fujiwara R / Zhang S 2 - 0  
Moore J / Perez E - Knoll X / Smith A 1 - 2  
Tenisz (Stuttgart, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - T. Berdych 0 - 2  
G. Pella - P. Gunneswaran 2 - 0  
G. Simon - F. Lopez 0 - 2  
M. Raonic - Fucsovics M. 2 - 0  
N. Kyrgios - M. Marterer 2 - 1  
Tenisz (Stuttgart, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Demoliner M / Lopez F - Petzschner P / Puetz T 1 - 2  
Eysseric J / Pouille L - Mclachlan B / Struff J-L 2 - 1  
Lindstedt R / Matkowski M - Mirnyi M / Oswald P 2 - 0  
Qureshi A U H / Rojer J J - Kyrgios N / Withrow J 2 - 1  
Tollaslabda (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Jayaram - Yun Kyu Lee 2 - 1  
Dan Lin - Dong Keun Lee    
How. Shu - Y. De Oliveira 0 - 2  
J.O. Jörgensen - B. Leverdez 0 - 2  
K. Koljonen - M. Caljouw 1 - 2  
K. Phetpradab - C.J. Nilsson 2 - 0  
K. Wangcharoen - T. Rouxel 2 - 0  
T. Penty - Kwang Hee Heo 1 - 2  
T. Sitthikom - M. Caljouw 0 - 2  
Xiaodong Sheng - K. Schaefer 2 - 1  
Xiaodong Sheng - Z. Durkinjak 2 - 0  
Z. Durkinjak - F. Roth    
Tollaslabda (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Apisuk I / Viriyangkura T - Kim H T / Park K H 0 - 2  
Arends J / Jille R - Han C / Zhou H 0 - 2  
Briggs P / Wolfenden T - Maas J / Tabeling R 1 - 2  
Kuna-Anuvit P / Trinkajee - Zijian D / Chang W 0 - 2  
Ren X / Xuanyi O - Lamsfuss M / Seidel M E 2 - 0  
Tollaslabda (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Ohori - F. Deprez 2 - 0  
B. Ongbumrungpan - L. Heim 2 - 1  
B. Ongbumrungpan - Yue Han 2 - 0  
Beiwen Zhang - Yvonne Li 2 - 0  
C. Pan - Mic. Li 0 - 2  
Ga Eun Kim - Yue Han 0 - 2  
Isa. Zhong - C. Birch 0 - 2  
J.D. Jakobsen - Hyo Min Kim 0 - 2  
Se Yeon Lee - Hyo Min Kim 0 - 2  
Tollaslabda (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Augustia S D / Gozali J - Dong W / Feng X 0 - 2  
Chow M K / Hoo V - Lefel E / Tran A 2 - 0  
Finne-Ipsen J / Soby R - Dong W / Feng X 0 - 2  
Finne-Ipsen J / Soby R - Xu A / Xu K 2 - 0  
Fukuman N / Yonao K - Birch C / Moore J 2 - 0  
Paewsampran S / Supajirak - Honderich R / Tsai K 2 - 0  
Tollaslabda (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kim J H / Kim S Y - Chan P S / Goh L Y 0 - 2  
Lane B / Pugh J - Ou X / Cao T W 2 - 1  
Lee H L / Obanana P L - Lamsfuss M / Herttrich I 0 - 2  
Seidel M E / Linda E - Kaesbauer P / Konon O 2 - 0  
Tabeling R / Seinen C - Jansen J R / Nelte C 1 - 2  
Zurwonne J / Janssens E - Lu K / Chen L 0 - 2  

 

2018.06.13.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KT Wiz 6 - 4  
KIA Tigers - SK Wyverns 4 - 5  
Lotte Giants - Samsung Lions 10 - 9  
NC Dinos - LG Twins 6 - 3  
Nexen Heroes - Hanwha Eagles 4 - 2  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Yokohama Baystars 6 - 1  
Fukuoka S. Hawks - Yomiuri Giants 4 - 2  
Hokkaido Nippon - Hanshin Tigers 8 - 7  
Orix Buffaloes - Hiroshima Carp 12 - 5  
Saitama Seibu - Tokyo Yakult 7 - 4  
Tohoku Rakuten - Chunichi Dragons 3 - 6  
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tigres de Quintana Roo - Leones de Yucatan (3.m.) 6 - 1  
Toros de Tijuana - Sultanes de Monterrey (3.m.) 11 - 5  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Pittsburgh 13 - 8  
Arizona - Pittsburgh (21:40) 4 - 5  
Atlanta - NY Mets 8 - 2  
Atlanta - NY Mets (18:10) 2 - 0  
Baltimore - Boston 4 - 6  
Baltimore - Boston (21:05) 1 - 5  
Chicago WS - Cleveland 5 - 1  
Detroit - Minnesota 4 - 6  
Kansas City - Cincinnati 1 - 5  
LA Dodgers - Texas 12 - 5  
Miami - San Francisco 3 - 1  
Milwaukee - Chicago Cubs 4 - 0  
Milwaukee - Chicago Cubs (20:10) 1 - 0  
NY Yankees - Washington 3 - 0  
Oakland - Houston 3 - 6  
Philadelphia - Colorado 5 - 4  
Seattle - LA Angels 6 - 3  
Seattle - LA Angels (22:10) 8 - 6  
St. Louis - San Diego 2 - 4  
Tampa Bay - Toronto 4 - 1  
Tampa Bay - Toronto (19:10) 1 - 0  
Jégkorong (AHL, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Toronto Marlies - Texas Stars (6.m.) 2 - 5  
Kerékpár (Tour de Suisse, 5. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Lambrecht - M. Padun 1 - 0  
B. Mollema - M. Frank 1 - 0  
H. Pernsteiner - J. Hansen 1 - 0  
J. Goncalves - D. Ulissi 0 - 1  
J. Izaguirre Insausti - S. Oomen 0 - 1  
Tour de Suisse 2018 - 5. szakasz    
W. Kelderman - P. Konrad 1 - 0  
Kosárlabda (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oostende - Antwerpen (3.m.) 78 - 67  
Kosárlabda (Francia bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Monaco - Le Mans (1.m.) 81 - 77  
Kosárlabda (Fülöp-sz., Commissioner Cup)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Globalport Batang Pier - SM Beermen 98 - 94  
Magnolia Hotshots - Tropang Texters 111 - 89  
Kosárlabda (NBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NBA 2017/18    
Kosárlabda (Német bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Alba Berlin - Bayern München (4.m.) 72 - 68  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Milano - Trento (5.m.) 91 - 90  
Kosárlabda (Spanyol bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Real Madrid - Baskonia Vitoria (1.m.) 90 - 94  
Kosárlabda (Török bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Török bajnokság 2017/18    
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fenerbahce Ülker - Tofas Bursa (5.m.) 94 - 64  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dallas - Phoenix 72 - 75  
Indiana - Las Vegas 84 - 84, h.u. 92 - 101  
Los Angeles - Atlanta 72 - 64  
Seattle - Chicago 96 - 85  
Kézilabda (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ausztria - Fehéroroszország 31 - 26  
Izland - Litvánia 34 - 31  
Magyarország - Szlovénia 22 - 26  
Románia - Macedónia 26 - 25  
Svédország - Hollandia 26 - 20  
Szlovénia - Magyarország (Ki jut tovább?)    
Kézilabda (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Németország 24 - 37  
Lengyelország - Spanyolország 30 - 31  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Figueirense - Sampaio Correa 1 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
America MG - Chapecoense 0 - 0  
Sao Paulo - Vitória 3 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Coquimbo Unido - Audax Italiano 0 - 5  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
BATE Boriszov - Gomel 3 - 0  
Dinamo Breszt - Dinamo Minszk 1 - 1  
Sahtar Szoligorszk - Torpedo Zogyino 1 - 0  
Labdarúgás (Finn 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HIFK - KPV Kokkola 2 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
HK Kopavogs - ÍA Akranes 0 - 0  
Magni - Thor Akureyri 1 - 2  
Vikingur Olafsvik - Leiknir R. 3 - 0  
Labdarúgás (Izlandi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Breidablik - Fylkir 2 - 0  
ÍBV - Valur 0 - 1  
Labdarúgás (Lengyel 2., osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Pogon Siedlce - Garbarnia Krakkó 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bodö/Glimt - Hödd 1 - 1  
Mjöndalen - Haugesund 2 - 2  
Start - Ham-Kam 1 - 1  
Ullensaker/Kisa - Bryne 0 - 0  
Labdarúgás (Olasz B, ráját. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Palermo - Frosinone 2 - 1  
Labdarúgás (Román bajnokság, osztályozó)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chindia Targoviste - Voluntari 1 - 0  
Labdarúgás (Spanyol 2., ráj. a feljutásért)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Numancia - Valladolid 0 - 3  
Labdarúgás (Svéd Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Aspudden-Tellus - Nyköping 3 - 3  
Lidingö - Akropolis 0 - 1  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Penn FC - Richmond 2 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
USA - Kína 2 - 1  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jalgpallikool Tammeka - Flora Tallinn 0 - 3  
MMA (UFC Contender Series, 24. hét)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menifield - D. Boatwright 1 - 0  
C. Curtis - S. Lally 1 - 0  
G. Hardy - A. Lane 1 - 0  
K. Holland - W. Santiago 1 - 0  
Mon. Jackson - R. Disciullo 1 - 0  
Röplabda (EL, Arany Liga)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Törökország - Csehország (Helyszín: Csehország) 0 - 3  
Észtország - Portugália 3 - 0  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Argentína - Dél-Korea 3 - 0  
Brazília - Thaiföld 3 - 1  
Dominikai Köztársaság - Japán 2 - 3  
Dél-Korea - USA 0 - 3  
Kína - Hollandia 1 - 3  
Lengyelország - Oroszország 3 - 0  
Németország - Törökország 1 - 3  
Olaszország - Belgium 3 - 0  
Strandröplabda (Baden-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fruehbauer S / Wutzl J - Schnetzer F / Muellner D 0 - 2  
Tenisz (Almaty, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - P. Krstin 0 - 2  
D. Munoz-De La Nava - Y. Hanfmann 0 - 2  
E. Lopez-Perez - U. Ignatik 2 - 0  
J. Rodionov - A. Avidzba 2 - 0  
J. Statham - Tsung-Hua Yang 1 - 2  
N. Milojevic - G. Clezar 1 - 2  
N. Serdarusic - O. Nedovyesov 1 - 2  
Y. Takahashi - R. Cid Subervi 0 - 2  
Tenisz (Almaty, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers / Lopez Perez - Oliveira G / Ortega-Olmedo R 2 - 1  
Grigelis L / Manafov V - Galloway R / Lammons N 2 - 0  
Khabibulin T / Nedovyesov - Cacic N / Serdarusic N 0 - 2  
Krawietz K / Mies A - Kadhe A / Yevseyev D 2 - 1  
Tenisz (Caltanissetta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Novak - S. Caruso 2 - 0  
J. Vesely - F. Gaio 2 - 1  
M. Arevalo - P. Cuevas 0 - 2  
Tenisz (Caltanissetta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bracciali D / Vanni L - Novak D / Weissborn T-S 2 - 1  
Gaio F / Pellegrino A - Bednarek T / Uzhylovskyi V 2 - 1  
Rola B / Vesely J - Gonzales R / Reese H 2 - 1  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Hoang - F. Auger Alliassime    
A. Muller - J. Domingues 2 - 1  
A. Pavlasek - P. Andujar    
D.E. Galan Riveros - J.S. Tatlot 1 - 2  
Q. Halys - R. Marcora 1 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Benchetrit E / Blancaneau - Roelofse R / Rungkat C 2 - 1  
Martinez Portero P / Vega - De Schepper K / Lamasine T 2 - 0  
Maytin R / Siljestrom A - Bonzi B / Jacq G 2 - 1  
Molchanov D / Zelenay I - Garin C / Krueger M 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Evans - S. Stakhovsky 2 - 0  
M. Granollers - A. Ward 2 - 0  
T. Ito - B. Schnur 1 - 2  
T. Kamke - R. Ramanathan 0 - 2  
Tenisz (Nottingham, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bambridge L / O'Mara J - Nielsen F / Salisbury J 0 - 2  
Menendez-Maceiras A / Sta - Krajicek A / Nedunchezhiyan J 0 - 2  
Skupski K / Skupski N - Moraing M / Polansky P 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Jakupovic - M. Frech 2 - 0  
I. Falconi - M. Buzarnescu 1 - 2  
M. Barthel - M. Rybarikova 2 - 1  
N. Osaka - D. Allertova 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chan H / Robson L - Cabrera L / Falconi I 0 - 2  
Dzalamidze N / Voskoboeva - Rodionova A / Savchuk O 2 - 0  
Kichenok L / Kudryavtseva - Buzarnescu M / Watson H 1 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
D. Medvedev - F. Verdasco 0 - 2  
G. Müller - M. Ebden 0 - 2  
M. Copil - Y. Sugita 2 - 1  
R. Haase - B. Tomic 0 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arends S / Middelkoop M - Seppi A / Vasilevski A 2 - 0  
Bolt A / Hewitt L - Klaasen R / Venus M 0 - 2  
Inglot D / Skugor F - Martin F / Raja P 2 - 0  
Tenisz (s-Hertogenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. van Uytvanck - V. Kuzmova 1 - 2  
B. Schoofs - A. Krunic 0 - 2  
C. Vandeweghe - A. Rus 2 - 0  
V. Kudermetova - B. Bencic 2 - 1  
Tenisz (s-Hertogenbosch, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Blinkova A / Geuer N - Knoll X / Smith A 0 - 2  
Kontaveit A / Sasnovich A - Moore J / Perez E 1 - 2  
Kudermetova V / Sabalenka - Jurak D / Lister C 2 - 0  
Rus A / Wacanno E - Bertens K / Flipkens K 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Paire - T.H. Fritz 2 - 1  
D. Istomin - F. Mayer 2 - 0  
M. Marterer - V. Galovic 2 - 1  
M. Raonic - M. Basic 2 - 0  
P. Gunneswaran - D. Shapovalov 2 - 1  
R. Federer - M. Zverev 2 - 1  
R. Molleker - L. Pouille 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bachinger M / Maden Y - Kyrgios N / Withrow J 0 - 2  
Balaji N S / Vardhan V - Petzschner P / Puetz T 1 - 2  
Nys H / Shapovalov D - Mirnyi M / Oswald P 0 - 2  
Ratiwatana / Ratiwatana - Fucsovics M / Zverev M 1 - 2  
Tollaslabda (US Open, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cao Cuong Pham - J.A. Ho-Shue 0 - 2  
Guangzu Lu - T.M. Nguyen 2 - 1  
K. Bruun - M. Zilberman 1 - 2  
K. Koljonen - R. Maddaloni 2 - 0  
S. Avihingsanon - Yuxiang Huang 2 - 1  
Zhao Junpeng - A. Roovers 2 - 0  
Tollaslabda (US Open, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiu V / Zhao B - Chew P / Chew R 2 - 0  
Durkinjak Z / Viboonsin S - Kang M H / Ho K W 0 - 2  
Isriyanate T / Namdash K - Lane B / Vendy S 0 - 2  
Jansen J R / Zurwonne J - Do T D / Pham H N 2 - 0  
LIN C / Surbakti F S - Ahlawat A / Chhikara A 1 - 2  
Tollaslabda (US Open, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fangjie Gao - B. Corrales 2 - 0  
Ja. Hsu - Jui Jeon 0 - 2  
M. Poulsen - Yiman Zhang 0 - 2  
R. Honderich - A. Prabhudesai 2 - 0  
Xuerui Li - Br. Tam 2 - 0  
Yanyan Cai - Thi Trang Vu 2 - 0  
Tollaslabda (US Open, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chi B / Huang M - Garino S / Iversen L 2 - 0  
Hogstrom A / Nistad C - Hong J Y / Zhang B 0 - 2  
Karlsson E / Magnusson J - Cao T W / Yu Z 0 - 2  
Lee E / Obanana P L - Amitrapai S / Chochuwong    
Pugh J / Smith L - Kim H J / Kim S Y 0 - 2  
Taruno / A Zhang - Birch C / Moore J 0 - 2  
Tollaslabda (US Open, vegyes páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chew P / Lee A - Tagle N / Tam B 2 - 0  
Do T D / Pham N T - Kaesbauer P / Konon O 0 - 2  
Eidestedt R / Nistad C - Lamsfuss M / Herttrich I 0 - 2  
Ellis M / Smith L - Kuna-Anuvit P / Paewsampran S 2 - 0  
Lane B / Pugh J - Jille R / Lefel E 2 - 0  
Mairs G / Moore J - Arends J / Piek S 2 - 0  
Puangpuapech N / Amitrapa - LU K / Chen L 0 - 2  
Seo S J / Chae Y - Chan P S / Goh L Y 1 - 2  
Tran A / Corvee J - Chan K B / Gozali J 1 - 2  
Yakura N / Tsai K - Zurwonne J / Janssens E 1 - 2  

 

2018.06.12.
Baseball (Dél-koreai bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Doosan Bears - KT Wiz 3 - 2  
KIA Tigers - SK Wyverns 4 - 0  
Lotte Giants - Samsung Lions 2 - 4  
NC Dinos - LG Twins 8 - 4  
Nexen Heroes - Hanwha Eagles 2 - 6  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Chiba Lotte - Yokohama Baystars 3 - 0  
Fukuoka S. Hawks - Yomiuri Giants 2 - 8  
Hokkaido Nippon - Hanshin Tigers 5 - 10  
Orix Buffaloes - Hiroshima Carp 4 - 1  
Saitama Seibu - Tokyo Yakult 1 - 3  
Tohoku Rakuten - Chunichi Dragons 5 - 1  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arizona - Pittsburgh 9 - 5  
Baltimore - Boston 0 - 2  
Chicago WS - Cleveland 0 - 4  
Miami - San Francisco 7 - 5  
Milwaukee - Chicago Cubs 2 - 7  
Seattle - LA Angels 5 - 3  
St. Louis - San Diego 5 - 2  
Tampa Bay - Toronto 8 - 4  
Futsal (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jaragua - Marreco Francisco Beltrao 2 - 4  
Futsal (Orosz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tyumeny - Szinara Jekatyerinburg (5.m.) 3 - 2  
Kerékpár (Tour de Suisse, 4. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Lambrecht - D. Ulissi 1 - 0  
B. Mollema - S. Kruijswijk 1 - 0  
E. Battaglin - J. Stuyven 1 - 0  
E. Gasparotto - P. Gilbert 0 - 1  
F. Gaviria - P. Sagan 0 - 1  
G. van Avermaet - A. Vichot 1 - 0  
J. Fuglsang - S. Spilak 0 - 1  
M. Matthews - M. Albasini 1 - 0  
M.C. Nielsen - S. Colbrelli 0 - 1  
N.A. Quintana Rojas - M. Landa Meana 1 - 0  
R. Porte - T. van Garderen 1 - 0  
S. Oomen - J. Haig 0 - 1  
T. Kangert - E. Mas Nicolau 0 - 1  
Tour de Suisse 2018 - 4. szakasz    
W. Kelderman - G. Izaguirre Insausti 1 - 0  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietkabelis - Neptunas Klaipeda (2.m.) 69 - 71  
Kosárlabda (NB I, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Körmend - Alba Fehérvár (2.m.) 83 - 95  
Szombathely - Szolnok (2.m.) 76 - 73  
Kosárlabda (Olasz 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trieste - Casale Monferrato (2.m.) 80 - 69  
Kosárlabda (Spanyol 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Manresa - Melilla (5.m.) 97 - 67  
Kézilabda (vb-selejtező)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Oroszország - Csehország 29 - 21  
Svájc - Norvégia 33 - 30  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Londrina - Goiás 1 - 3  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Salgueiro - Santa Cruz PE 0 - 0  
Labdarúgás (Brazil 3., B csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Joinville - Volta Redonda 1 - 0  
Labdarúgás (Chilei Kupa)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Independiente de Cauquene - Curico Unido 0 - 4  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Univ. Catolica de Quito - Independiente del Valle 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
FK Minszk - Isloch 0 - 1  
Szluck - Dnyepr Mogiljev 5 - 0  
Vityebszk - Torpedo Minszk 2 - 0  
Labdarúgás (Finn bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Helsinki JK - Mariehamn 2 - 0  
Inter Turku - PS Kemi 1 - 0  
Kuopio PS - Ilves 3 - 1  
Lahti - Honka 1 - 1  
Rovaniemi PS - Vaasa PS 1 - 0  
Seinäjoen JK - Turku PS 4 - 0  
Labdarúgás (Izland 1.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fram - Haukar 3 - 1  
IR - Njardvik 1 - 2  
Selfoss - Throttur Reykjavik 0 - 1  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
GAIS - Örgryte 4 - 4  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Bosznia-Hercegovina - Kazahsztán 0 - 2  
Wales - Oroszország 3 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fehéroroszország - Svájc 0 - 5  
Lengyelország - Skócia 2 - 3  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 3. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hollandia - Szlovákia 1 - 0  
Norvégia - Írország 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 4. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Dánia - Magyarország 5 - 1  
Ukrajna - Svédország 1 - 0  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Csehország - Feröer-szigetek 4 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 6. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Románia - Portugália 1 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 7. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izrael - Ausztria 0 - 6  
Szerbia - Finnország 0 - 2  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Japán - Paraguay 4 - 2  
Lengyelország - Litvánia 4 - 0  
Labdarúgás (Észt bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Paide Linnameeskond - Kalev Tallinn 2 - 0  
Parnu JK Vaprus - Trans Narva 0 - 4  
Rögbi (U20 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Anglia - U20Dél-Afrika 32 - 31  
U20Új-Zéland - U20Franciaország (Helyszín: Franciaország) 7 - 16  
Rögbi (U20 vb, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
U20Olaszország - U20Ausztrália 15 - 44  
U20Wales - U20Argentína 15 - 39  
Röplabda (Nemzetek Ligája, női)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Brazília - Belgium 3 - 1  
Lengyelország - Japán 3 - 2  
Németország - Kína 2 - 3  
Olaszország - Thaiföld 3 - 0  
Oroszország - Dominikai Köztársaság 3 - 0  
Szerbia - USA 3 - 1  
Törökország - Hollandia 2 - 3  
Tenisz (Almaty, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Avidzba - H. Dellien 2 - 0  
C. Hemery - C. Gomez-Herrera    
D. Masur - Y. Hanfmann 0 - 2  
D. Yevseyev - D. Munoz-De La Nava 0 - 2  
Duck Hee Lee - R. Cid Subervi 0 - 2  
Gon. Oliveira - G. Clezar 1 - 2  
J. Rodionov - C. Boluda-Purkiss 2 - 1  
N. Serdarusic - G. Granollers 2 - 0  
S. Nagal - U. Ignatik 1 - 2  
S. Ofner - J. Statham 0 - 2  
T. Khabibulin - O. Nedovyesov 1 - 2  
T. Skatov - Tsung-Hua Yang 0 - 2  
Tenisz (Almaty, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Granollers / Lopez Perez - Ofner S / Setkic A 2 - 0  
Krstin P / Milojevic N - Galloway R / Lammons N 0 - 2  
Skatov T / Tashbulatov D - Kadhe A / Yevseyev D 0 - 2  
Tenisz (Caltanissetta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Giannessi - M. Janvier 2 - 0  
A. Giannessi - T. Daniel    
F. Gaio - M. Bortolotti 2 - 0  
J. Kovalik - P. Cuevas 1 - 2  
J.A. Munar Clar - L. Djere 2 - 1  
L. Vanni - E. Gulbis 0 - 2  
M. Arevalo - M. Sieber 2 - 1  
M. Donati - C. Ruud 2 - 0  
M. Zekic - M. Cuevas 2 - 0  
P. Lorenzi - A. Davidovich Fokina 0 - 2  
R. Olivo - F. Bagnis    
S. Caruso - T. Monteiro 2 - 0  
V. Estrella Burgos - Z. Kolar 0 - 2  
Tenisz (Caltanissetta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barrientos N / Estrella B - Bednarek T / Uzhylovskyi V 0 - 2  
Galdos S / Pasha N - Andreozzi G / Behar A 2 - 1  
Ocleppo J / Vavassori A - Bury A / Peng H Y 0 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Popyrin - V. Safranek 2 - 0  
B. Bonzi - T. Lamasine 2 - 0  
C. Garin - G. Melzer 2 - 0  
E. Benchetrit - J.S. Tatlot 0 - 2  
F. Auger Alliassime - C. Moutet 2 - 0  
G. Sakharov - A. Pavlasek 0 - 2  
M. Bourgue - H. Laaksonen 2 - 1  
M. Krueger - P. Martinez Portero 2 - 1  
M. Vilella Martinez - M. Kecmanovic 0 - 2  
R. Carballes Baena - M. Ymer 0 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hach Verdugo H / Martinez - Roelofse R / Rungkat C 1 - 2  
Hsieh C / Margaroli L - Sakharov G / Vatutin A 2 - 0  
Saraiva B / Sousa P - Sabanov I / Sabanov M 2 - 1  
Tenisz (Nottingham, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Menendez-Maceiras - F. Nielsen 2 - 0  
B. Schnur - F. Peliwo 2 - 0  
C. Norrie - T. Ito 1 - 2  
D. King - D. Evans    
D. Köpfer - D. Evans 0 - 2  
J. Melzer - A. De Minaur 0 - 2  
J. Ward - T. Simon 2 - 1  
M. Moraing - S. Stakhovsky 0 - 2  
S. Kozlov - J. Duckworth    
T. Kamke - J. Clarke 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Erlich J / Melzer J - Bublik A / Mmoh M 2 - 1  
Fabbiano T / Polmans M - Reid M / Shamasdin A 0 - 2  
Granollers M / Ivashka I - Mchugh A / Norrie C 2 - 0  
Klein B / Ramanathan R - Krajicek A / Nedunchezhiyan J 1 - 2  
Moraing M / Polansky P - Clarke J / Willis M 2 - 0  
Skupski K / Skupski N - Jung J / King E 2 - 0  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Barty - S. Vögele 2 - 0  
D. Vekic - G. Taylor 2 - 1  
H. Watson - Dan. Lao 2 - 0  
K. Nara - J. Konta 0 - 2  
M. Barthel - K. Swan 2 - 0  
S. Stosur - Z. Diyas    
V. Cepede Royg - M. Buzarnescu 1 - 2  
Y. Wickmayer - K. Boulter 0 - 2  
Tenisz (Nottingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hon P / Jakupovic D - Savinykh V / Sizikova Y 2 - 1  
Tenisz (s-Hertogenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bolt - V. Pospisil 2 - 1  
B. Tomic - K. King 2 - 0  
B. Tomic - M. Baghdatis    
E. Donskoy - F. Skugor 2 - 0  
G. Garcia-Lopez - J. Chardy 1 - 2  
M. Ebden - T. Smyczek 2 - 0  
M. Jaziri - M. Purcell 2 - 0  
M. McDonald - A. Seppi 2 - 0  
S. Tsitsipas - J-P. Smith 2 - 1  
S. Tsitsipas - T. Griekspoor    
Tenisz (s-Hertogenbosch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Ebden M / Jaziri M - Cerretani J / Sancic A    
Inglot D / Skugor F - Haase R / Koolhof W 2 - 0  
Kubot L / Melo M - Sugita Y / Young D 2 - 0  
Marrero D / Verdasco F - Sharan D / Sitak A 0 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Blinkova - A. Lottner 1 - 2  
A. Kalinskaya - K. Flipkens 0 - 2  
A. Kontaveit - V. Kudermetova 0 - 2  
A. Sabalenka - M. Vondrousova 2 - 1  
B. Bencic - M. Linette    
B. Bencic - T. Martincova 2 - 0  
Kr. Pliskova - A. Tomljanovic 1 - 2  
M. Melnikova - V. Kuzmova 0 - 2  
N. Vikhlyantseva - K. Bertens 1 - 2  
P. Hercog - E. Mertens 0 - 2  
Stollár F. - Shuai Zhang 2 - 0  
T. Maria - A. Riske 0 - 2  
V. Grammatikopoulou - A. Krunic 0 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Kerkhove L / Marozava L - Hogenkamp R / Schoofs B 2 - 1  
Stollár F / Voracova R - Rus A / Wacanno E 0 - 2  
Tenisz (Stuttgart, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Fucsovics M. - D. Kudla 2 - 0  
G. Simon - M. Viola 2 - 0  
P. Kohlschreiber - D. Istomin 0 - 2  
V. Troicki - F. Lopez    

 

2018.06.11.
Aussie Rules (AFL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melbourne Demons - Collingwood 91 - 133  
Baseball (Japán bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hanshin Tigers - Chiba Lotte    
Baseball (Mexikói bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Leones de Yucatan - Tigres de Quintana Roo (2.m.) 6 - 5  
Sultanes de Monterrey - Toros de Tijuana (2.m.) 2 - 15  
Baseball (MLB)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
NY Mets - NY Yankees 2 - 0  
Futsal (Olasz bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Luparense - Acqua & Sapone (5.m.) 2 - 4  
Kerékpár (Tour de Suisse, 3. szakasz)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Kristoff - J. Degenkolb 1 - 0  
B. Lambrecht - D. Ulissi 0 - 1  
E. Battaglin - E. Gasparotto 1 - 0  
F. Gaviria - P. Sagan 1 - 0  
G. van Avermaet - A. Vichot 1 - 0  
J. Fuglsang - R. Kreuziger 1 - 0  
M. Matthews - N. Haas 1 - 0  
M. Padun - O. Fraile Matarranz 1 - 0  
M.C. Nielsen - S. Colbrelli 0 - 1  
N.A. Quintana Rojas - M. Landa Meana 0 - 1  
Tour de Suisse 2018 - 3. szakasz    
Kosárlabda (Belga bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Antwerpen - Oostende (2.m.) 66 - 74  
Kosárlabda (Francia 2., rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Roanne - Fos-sur-Mer (1.m.) 68 - 72  
Kosárlabda (Izraeli bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hapoel Holon - Hapoel Jerusalem 80 - 76  
Kosárlabda (Litván bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lietuvos Rytas - Zalgiris Kaunas (2.m.) 82 - 73  
Kosárlabda (Olasz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Trento - Milano (4.m.) 77 - 74  
Kosárlabda (Szerb bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Crvena zvezda - FMP (3.m.) 97 - 88  
Kosárlabda (Török bajnokság, rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tofas Bursa - Fenerbahce Ülker (4.m.) 77 - 95  
Kosárlabda (WNBA)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Phoenix - Las Vegas 72 - 66  
Seattle - Atlanta 64 - 67  
Labdarúgás (Brazil 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Juventude - Coritiba 1 - 1  
Labdarúgás (Brazil 3., A csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Atlético Acreano - ABC 3 - 0  
Labdarúgás (Brazil bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Flamengo - Parana 2 - 0  
Santos - Internacional 1 - 2  
Labdarúgás (Ecuadori bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Barcelona Guayaquil - Aucas Quito 1 - 1  
Labdarúgás (Fehérorosz bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Lucs Minszk - Nyeman Grodno 1 - 2  
Szmolevicsi - Gorodeja 2 - 0  
Labdarúgás (Norvég 3., 1. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Baerum - Odd Grenland 2 0 - 3  
Stabaek 2 - Asker 0 - 3  
Labdarúgás (Norvég 3., 2. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Valerenga 2 - Nardo 1 - 2  
Labdarúgás (Norvég bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Tromsö - Rosenborg 2 - 1  
Labdarúgás (Paraguayi bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Guarani Asuncion - 3 de Febrero Ciudad 1 - 1  
Labdarúgás (Perui bajnokság)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Melgar - Sport Boys Callao 2 - 2  
Labdarúgás (Svéd 2.)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Värnamo - Jönköping Södra 0 - 1  
Labdarúgás (USL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Los Angeles Galaxy 2 - Orange County SC 0 - 1  
Labdarúgás (vb-selejtező, női, 5. csoport)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Izland - Szlovénia 2 - 0  
Labdarúgás (Venezuelai bajnokság,rájátszás)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Mineros de Guayana - Zamora Barinas 1 - 1  
Labdarúgás (Válogatott mérkőzés)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Belgium - Costa Rica 4 - 1  
Dél-Korea - Szenegál 0 - 2  
Rögbi (NRL)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Canterbury Bulldogs - St. George Illawarra 16 - 18  
Tenisz (Almaty, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Pavic - I. Nedelko 2 - 0  
N. Milojevic - H. Casanova 2 - 0  
P. Krstin - M. Safwat 2 - 0  
Y. Uchiyama - E. Lopez-Perez 1 - 2  
Tenisz (Almaty, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Cacic N / Serdarusic N - Matsui T / Uchiyama Y 2 - 0  
Chen T / Statham R - Grigelis L / Manafov V 0 - 2  
Khabibulin T / Nedovyesov - Elgin M / Tyurnev E 2 - 1  
Krawietz K / Mies A - Casanova H / Lawson A 2 - 1  
Pavic A / Romboli F - Oliveira G / Ortega-Olmedo R 0 - 2  
Tenisz (Almaty-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
K. Krawietz - J. Statham 0 - 2  
Tenisz (Caltanissetta, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
G. Andreozzi - B. Rola 0 - 2  
G.M. Moroni - D. Novak 1 - 2  
J. Vesely - F. Baldi 2 - 1  
Tenisz (Caltanissetta, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Jebavy R / Kolar Z - Gaio F / Pellegrino A 0 - 2  
Munar J / Ruud C - Cuevas M / Cuevas P 0 - 2  
Tenisz (Caltanissetta-selejtező, férfi)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
M. Cuevas - M. Bortolotti 1 - 2  
M. Janvier - F. Gaio 1 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Vatutin - D.E. Galan Riveros 0 - 2  
J. Hernandez-Fernandez - A. Hoang 0 - 2  
K. De Schepper - J. Domingues 1 - 2  
P. Sousa - A. Muller 0 - 2  
R. Quiroz - P. Andujar 0 - 2  
Tenisz (Lyon, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Favrot A / Halys Q - Benchetrit E / Blancaneaux G 0 - 2  
Tenisz (Lyon-selejtező, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
B. Sant'Anna - T. Lamasine 1 - 2  
Tenisz (Nottingham, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Bublik - S. Robert 0 - 2  
J. Jung - R. Ramanathan 1 - 2  
J. Kubler - I. Ivashka 1 - 2  
L. Broady - A. Ward 1 - 2  
M. Mmoh - M. Polmans 0 - 2  
P. Polansky - G. Loffhagen 2 - 1  
T. Fabbiano - M. Granollers 0 - 2  
Tenisz (Nottingham, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Broady L / Clayton S - MENENDEZ-MACEIRAS A / STA 0 - 2  
Tenisz (Nottingham, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
C. Giorgi - D. Jakupovic 0 - 2  
D. Allertova - K. Ahn 2 - 0  
E.G. Ruse - M. Rybarikova 1 - 2  
I. Falconi - Ar. Rodionova 2 - 0  
M. Frech - Saisai Zheng 2 - 1  
N. Osaka - S. Vickery 2 - 1  
V. Lapko - J. Fett 2 - 0  
V. Savinykh - Ying-Ying Duan 0 - 2  
Tenisz (Nottingham, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Boulter/Swan - Rosolska A / Spears A 1 - 2  
Guarachi A / Naydenova A - Gavrilova D / Vekic D 0 - 2  
Konta J / Wickmayer Y - Diyas Z / Zheng S 1 - 2  
Krawczyk D / Olmos G - Kichenok N / Rodionova An 2 - 1  
Tenisz (s-Hertogenbosch, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Al. Bedene - M. Copil 1 - 2  
D. Medvedev - Y. Bhambri 2 - 0  
N. Basilashvili - Y. Sugita 0 - 2  
R. Haase - I. Karlovic 2 - 1  
Tenisz (s-Hertogenbosch, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Arneodo R / Muller G - Monroe N / Smith J-P 2 - 1  
Griekspoor T / Sijsling I - Martin F / Raja P    
Marius Copil / Stefanos T - Martin F / Raja P 0 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch, női egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
A. Rus - E. Alexandrova 2 - 1  
A. van Uytvanck - R. Hogenkamp 2 - 0  
C. Vandeweghe - A. Sasnovich 2 - 0  
C. Witthöft - B. Schoofs 0 - 2  
Tenisz (s-Hertogenbosch, női páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Hercog P / Krunic A - Fujiwara R / Zhang S 1 - 2  
Mertens E / Schuurs D - Christian K / Santamaria 2 - 0  
Tenisz (Stuttgart, férfi egyes)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
F. Mayer - Y. Maden 2 - 0  
G. Pella - J. Millman 2 - 0  
M. Marterer - P. Gojowczyk    
M. Youzhny - M. Zverev 0 - 2  
R. Molleker - J-L. Struff 2 - 1  
Tenisz (Stuttgart, férfi páros)
ESEMÉNY, IDŐPONT EREDMÉNY  
Begemann A / Marterer M - Lindstedt R / Matkowski M 0 - 2  
Demoliner M / Lopez F - Nestor D / Kohlschreiber 2 - 0  
Címkék: eredmények, tippmix,